WordPress.com - en to lv translation catalogue (17887 entries)

en: 
    This is a dry run.
lv: 
    Šis ir izmēģinājuma brauciens.

en: 
    We recently helped you out with your support request. Once you're done working together, we'd appreciate it if you sent us your rating of the experience -- your feedback helps us improve our support.
lv: 
    Mēs nesen palīdzējām jums atbalsta pieprasījumā. Mēs būsim pateicīgi, ja informēsiet mūs nosūtot savas pieredzes vērtējumu -- Jūsu atsauksme palīdzēs mums uzlabot mūsu atbalstu.

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
lv: 
    un šeit ir viņu informācija:
    
         Nosaukums: %1$s
         Saite: %2$s
         Gravatar profils: %3$s
    %4$s

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
    You might want to see what they're up to - perhaps you will like their posts as much as they liked your comment.
lv: 
    un šeit ir viņu informācija:
    
         Nosaukums: %1$s
         Saite: %2$s
         Gravatar profils: %3$s
    %4$s
    Iespējams, vēlēsieties apskatīt, ko viņi dara - iespējams, jums viņu ziņas patiks tikpat ļoti, cik viņiem patika jūsu komentārs.

en:  (%s ago)
lv:  (pirms %s)

en:  (Opens in new window)
lv: (Atvērsies jaunā logā)

en:  - Your email address isn't associated with a WordPress.com user that has permission to view this site.
lv: - Jūsu e-pasta adrese nav saistīta ar WordPress.com lietotāju, kuram ir atļauja skatīt šo vietni.

en:  Done
lv:  Darīts

en:  Learn the blogging basics in minutes
lv: Apgūstiet emuāru rakstīšanas pamatus dažu minūšu laikā

en:  Private
lv:  Privātā atslēga:

en:  The default content width for the <strong>%s</strong> theme is %d pixels.
lv:  Noklusējuma satura platums <strong>%s</strong> tēma ir %d pikseļi.

en:  and
lv: un

en: "%1$s" by %2$s.
lv: "%1$s" %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
lv: "%1$s" no %2$s %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
lv: "%1$s" no %2$s.

en: "%1$s" in %2$s %3$s is not a hex or rgb string.
lv: "%1$s" %2$s %3$s nav hex vai rgb virkne.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
lv: "%1$s" nav atbalstīta apgabala wp_template_part vērtība, un tā ir pievienota kā "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
lv: Skriptu "%1$s" nevajadzētu ievietot rindā kopā ar jauno logrīku redaktoru (%2$s vai %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
lv: Stilu "%1$s" nevajadzētu ievietot rindā kopā ar jauno logrīku redaktoru (%2$s vai %3$s).

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
lv: "%s" parametrā theme.json settings.color.duotone nav hex vai rgb virkne.

en: "%s" shipping class cost
lv: "%s" piegādes klases izmaksas

en: "%s" tax rates
lv: "%s" nodokļu likmes

en: ".%(tld)s" is a common extension
lv: ".%(tld)s" ir izplatīts paplašinājums

en: "Clicks" are viewers clicking outbound links on your site.
lv: "Klikšķi" ir skatītāji, kas jūsu vietnē noklikšķina uz izejošajām saitēm.

en: "From" address
lv: "No" adreses

en: "From" name
lv: "No" vārds

[ctx: "Reblogged from: <Blogname>"]
en: Reblogged from: %s
lv: Jauninājumi no %s

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %1$s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %2$s"
lv: %1$s nav aktīvs. To var aktivizēt, izmantojot "wp jetpack module activate %2$s"

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
lv: Skatīt pilnu statusu ar 'wp jetpack status full'

en: # Adults
lv: # Pieaugušie

en: # Advanced design customization options?
lv: # Papildu dizaina pielāgošanas iespējas?

en: # Children
lv: # Bērni

en: #%d (no title)
lv: #%d (nav nosaukuma)

en: #%s is an invalid image ID.
lv: #%s ir nederīgs attēla ID.

en: #FunWooFact:
lv: #InteresantsWooFakts:

en: $144 per additional seat
lv: 144 USD par papildu vietu

en: $144 per additional&nbsp;seat
lv: 144 USD par papildu vietu

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
lv[0]: Pirmā ziņa

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
lv: $store ir jābūt WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store gadījumam

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
lv: $store ir jābūt WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg instancei

en: % Comments
lv: % komentāri

en: % Responses
lv: % Atbildes

en: % comments
lv: % komentāri

en: %(charactersLeft)s character remaining | %(charactersLeft)s characters remaining
lv[0]: Vēl atlikušas %(charactersLeft)s rakstzīmes

en: %(commission)d%% transaction fee for payments
lv: %(commission)d%% komisijas maksas par maksājumiem

en: %(dataTotal)d Total Views
lv: %(dataTotal)d Skatījumu kopskaits

en: %(days)d-day money back guarantee for %(product)s | %(days)d-day money back guarantee for %(product)s
lv[0]: %(days)d dienas naudas atdošanas garantija %(product)s
lv[1]: %(days)d dienu naudas atdošanas garantija %(product)s
lv[2]: %(days)d dienu naudas atdošanas garantija %(product)s

en: %(days)dd ago
lv: Pirms %(days)dd

en: %(finalPrice)s instead of %(originalPrice)s
lv: %(finalPrice)s, nevis %(originalPrice)s

en: %(hours)d hour | %(hours)d hours
lv[0]: %(hours)d stunda
lv[1]: %(hours)d stundas
lv[2]: %(hours)d stundas

en: %(hours)dh ago
lv: Pirms %(hours)dh

en: %(hours)dhr | %(hours)dhr
lv[0]: %(hours)dst.
lv[1]: %(hours)dst.
lv[2]: %(hours)dst.

en: %(minutes)d minute | %(minutes)d minutes
lv[0]: %(minutes)d minūte
lv[1]: U%(minutes)d minūtes
lv[2]: %(minutes)d minūtes

en: %(minutes)dm | %(minutes)dm
lv[0]: %(minutes)dmin.
lv[1]: %(minutes)dmin.
lv[2]: %(minutes)dmin.

en: %(minutes)dm ago
lv: Pirms %(minutes)dm

en: %(monthlyCost)s/month, billed yearly
lv: %(monthlyCost)s ik mēnesi, maksājot reizi gadā

en: %(number)d {{span}}Selected{{/span}}
lv: %(number)d {{span}}Atlasīts{{/span}}

en: %(posts)d post published | %(posts)d posts published
lv[0]: %(posts)d ziņa publicēta
lv[1]: Publicētas %(posts)d ziņas
lv[2]: Publicētas %(posts)d ziņas

en: %(price)s billed annually
lv: %(price)s rēķins reizi gadā

en: %(siteName)s cannot be accessed.
lv: %(siteName)s nav iespējams piekļūt.

en: %(year)s in review
lv: %(year)s apskats

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
lv: %1$d atjauninājuma darbības pabeigtas. Datubāzes versija ir %2$s

en: %1$d updates made to %2$s
lv: %2$s veikti %1$d rediģējumi

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
lv: %1$s
    
    Bloga nosaukums: %2$s
    Bloga URL: %3$s
    Ieraksta URL: %4$s
    
    ---------
    
    Lai apstiprinātu: %5$s
    
    Lai apturētu šos e-pastus: %6$s
    
    Lai skatītu visus blogus un ziņojumus, kuriem sekojat tīmeklī, vienā vienkāršā
    vietā, reģistrējieties WordPress.com kontā. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
lv: %1$s
    
    Bloga nosaukums: %3$s
    URL: %4$s
    
    Apstipriniet sekot: %2$s
    
    Ja vairs nevēlaties saņemt šos e-pastus:
    %5$s
    
    Ja vēlaties redzēt visus blogus un ziņojumus, kuriem sekojat tīmeklī, vienā vienkāršā
    lapā, reģistrējieties WordPress.com kontā. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
lv: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress

en: %1$s #%2$s details
lv: %1$s #%2$s detaļas

en: %1$s %2$d
lv: %1$s (%2$d)

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
lv: %2$d %1$s – %4$d %3$s, %5$d

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
lv: %1$s %2$s %3$s %4$s plūsma

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
lv: %1$s %2$s %3$s Kategoriju plūsma

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
lv: %1$s %2$s %3$s plūsma

en: %1$s %2$s %3$s Feed
lv: %1$s %2$s %3$s plūsma

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
lv: %1$s %2$s %3$s plūsma

en: %1$s %2$s Comments Feed
lv: %1$s %2$s komentāru plūsma

en: %1$s %2$s Feed
lv: %1$s%2$s Plūsma

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
lv: %1$s %2$s %3$s plūsma

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
lv: %1$s %2$s Meklēšanas rezultātu pēc &#8220;%3$s&#8221; plūsmas

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
lv: %1$s %2$s tika deaktivizēts nesaderības dēļ ar WordPress %3$s, lūdzu, uzlabojiet to uz %1$s %4$s vai jaunāku.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
lv: %1$s %2$s tika deaktivizēts nesaderības dēļ ar WordPress %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
lv: %2$s %1$s %3$s %4$s : %5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
lv: %1$s %2$s, %3$s pirms (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
lv: %1$s %2$s, %3$s plkst. %4$s:%5$s

en: %1$s &#8220;%2$s&#8221;
lv: %1$s “%2$s”

en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
lv: %1$s (%2$s) domājams, jūs varētu interesēt šī ziņa:

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
lv: %1$s (kopš %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
lv: %1$s (kopš %2$s; nav pieejamas alternatīvas)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
lv: %1$s (kopš %2$s; tā vietā lieto %3$s)

en: %1$s - %2$s
lv: %1$s–%2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
lv: %1$s - Ir pieejama jaunāka versija WordPress (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
lv: %1$s - Mēs iesakām minimālo MySQL versiju 5.6. Skatīt: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
lv: %1$s - Mēs iesakām uzstādīt atļautās atmiņas uzstādījumu uz vismaz 64MB. Skatīt: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
lv: %1$s - Mēs iesakām izmantot prefiksu kas ir īsāks par 20 simboliem. Skatīt: %2$s

en: %1$s - expired on %2$s
lv: %1$s - deriguma termiņš beidzas %2$s

en: %1$s - expires on %2$s
lv: %1$s - derīguma termiņš beidzas %2$s

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
lv: Jā, jebkurā laikā varat izlasīt atsauksmes, administratora izvēlnē noklikšķinot uz saites %1$s.

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
lv[0]: %1$s komentārs<span class="screen-reader-text"> pievienots %2$s</span>
lv[1]: %1$s komentāri<span class="screen-reader-text"> pievienoti %2$s</span>
lv[2]: %1$s komentāri<span class="screen-reader-text"> pievienoti %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
lv: %1$s MB (%2$s%%) izmantotā vieta

en: %1$s and %2$s
lv: %1$s un %2$s

en: %1$s and %2$s liked your post %3$s
lv: %1$s un %2$s patika jūsu ziņa %3$s

en: %1$s and %2$s liked your video %3$s
lv: %1$s un %2$s patika jūsu video %3$s

en: %1$s and %2$s others reblogged your post %3$s
lv: %1$s un %2$s citi atkārtoti publicēja jūsu ziņu %3$s

en: %1$s applies to the first payment of an annual plan and does not apply to future recurring payments. This promo code expires on %2$s and may not be applied to previous purchases, renewals, subscription upgrades, or combined with any other offer.
lv: %1$s attiecas uz gada plāna pirmo maksājumu un neattiecas uz turpmākajiem periodiskajiem maksājumiem. Šī akcijas koda derīguma termiņš beigsies %2$s, un to nevar izmantot iepriekšējiem pirkumiem, atjaunošanai, abonementu jauninājumiem vai kombinēt ar citiem piedāvājumiem.

en: %1$s at %2$s
lv: %1$s %2$s

en: %1$s attachments uploaded to %2$s
lv: %1$s pielikumi augšupielādēti mapē %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
lv: %1$s x %2$s pikseļi

en: %1$s by %2$s.
lv: %1$s no %2$s

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
lv: %1$s mainīt komentāra statuss uz %2$s.

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
lv[0]: %1$s komentārs <span class="screen-reader-text"> par %2$s</span>
lv[1]: %1$s komentāri <span class="screen-reader-text"> par %2$s</span>
lv[2]: %1$s komentāru <span class="screen-reader-text"> par %2$s</span>

en: %1$s commented on %2$s
lv: X komentārs no %1$s: komentārs par %2$s

en: %1$s could not be created: %2$s
lv: %1$s nevarēja izveidot: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
lv: %1$s neizdevās uzstādīt (%2$s). <a href="%3$s">Lūdzu uzstādiet to manuāli klikšķinot šeit.</a>

en: %1$s design by %2$s.
lv: %1$s no %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
lv: %1$s neatbilst modelim %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
lv: %1$s neatbilst gaidītajam formātam. Iemesls: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
lv: %1$s beidzas %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
lv: %1$s beidzas %2$s (termiņš %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s
lv: %1$s priekš %2$s

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
lv[0]: %1$s par %2$s vienību
lv[1]: %1$s par %2$s vienībām
lv[2]: %1$s par %2$s vienībām

en: %1$s forwards to %2$s
lv: %1$s atbildes uz %2$s

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
lv: %1$s ir noņemts no jūsu groza, jo kopš pievienošanas tas ir mainīts. Jūs varat vēlreiz to pievienot savam grozam <a href="%2$s">šeit</a>.

en: %1$s has invited you to administer %2$s.
lv: %1$s ir uzaicinājis jūs administrēt %2$s.

en: %1$s has invited you to administer %2$s. As an administrator you will be able to do anything. Nothing is off-limits. Don't let the power go to your head!
lv: %1$s ir aicinājis jūs kļūt par %2$s administratoru. Kā administrators jūs varēsiet darīt visu. Nav nekādu ierobežojumu. Nepieļaujiet, ka vara jums sakāpj galvā!

en: %1$s has invited you to be a viewer of their private blog, %2$s.
    
    You will need a WordPress.com account before you can accept this invitation. Create one here: %3$s
    
    %4$sAccept the invitation:
    
    %5$s
    
    Small print: This message was sent by a WordPress.com user who entered your email address or username to invite you. You can unsubscribe if you'd prefer not to receive invitation emails in future by going here: %6$s. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with WordPress.com, please visit http://wordpress.com/support.
lv: %1$s tevi ir uzaicinājis/-usi būt skatītājam/-e savā privātajā emuārā, %2$s.
    
    Lai varētu pieņemt šo uzaicinājumu, tev būs nepieciešams/-a WordPress.com konts. Izveido to šeit: %3$s
    
    %4$sPieņemt uzaicinājumu:
    
    %5$s
    
    Maziem burtiem: Šo ziņu nosūtīja WordPress.com lietotājs/-a, kurš/-a ievadīja tavu e-pasta adresi vai lietotājvārdu, lai tevi uzaicinātu. Ja nevēlies saņemt uzaicinājumu e-pastus nākotnē, vari atsaukties šeit: %6$s. Lūdzu, neatbildi uz šo ziņu, jo tā tika nosūtīta no nesekotā e-pasta adreses. Ja tev ir nepieciešama palīdzība ar WordPress.com, lūdzu, apmeklē http://wordpress.com/support.

en: %1$s has invited you to contribute to their blog, %2$s.
    
    You will need a WordPress.com account before you can accept this invitation. Create one here: %3$s
    
    %4$sAccept the invitation:
    
    %5$s
    
    Small print: This message was sent by a WordPress.com user who entered your email address to invite you. You can unsubscribe if you'd prefer not to receive invitation emails in future by going here: %6$s. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with WordPress.com, please visit http://wordpress.com/support.
lv: %1$s ir uzaicinājis jūs piedalīties sava emuāra %2$s veidošanā.
    
    Lai varētu pieņemt šo ielūgumu, jums būs nepieciešams WordPress.com konts. Izveidojiet to šeit: %3$s
    
    %4$sPieņemiet ielūgumu:
    
    %5$s
    
    Maziem burtiem: Šo ziņu nosūtīja WordPress.com lietotājs, kurš ievadīja jūsu e-pasta adresi, lai jūs uzaicinātu. Ja vēlaties turpmāk nesaņemt uzaicinājuma e-pasta vēstules, varat atteikties no abonēšanas, dodoties šeit: %6$s. Lūdzu, neatbildiet uz šo ziņojumu; tas tika nosūtīts no neuzraudzītas e-pasta adreses. Lai saņemtu palīdzību ar WordPress.com, lūdzu, apmeklējiet vietni http://wordpress.com/support.

en: %1$s has invited you to edit %2$s. As an editor you will be able to publish and edit any post, as well as moderate comments and generally make the site a better place.
lv: %1$s ir uzaicinājis jūs rediģēt %2$s. Kā redaktors jūs varēsiet publicēt un rediģēt jebkuru ziņu, kā arī moderēt komentārus un kopumā padarīt vietni labāku.

en: %1$s has invited you to follow their blog, %2$s.
    
    %3$sAccept the invitation:
    
    %4$s
    
    Small print: This message was sent by a WordPress.com user who entered your email address or username to invite you. You can unsubscribe if you'd prefer not to receive invitation emails in future by going here: %5$s. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with WordPress.com, please visit http://wordpress.com/support.
lv: %1$s ir uzaicinājis jūs sekot savam emuāram %2$s.
    
    %3$sPieņemiet ielūgumu:
    
    %4$s
    
    Maziem burtiem: Šo ziņu ir nosūtījis WordPress.com lietotājs, kurš ievadīja jūsu e-pasta adresi vai lietotājvārdu, lai jūs uzaicinātu. Ja vēlaties turpmāk nesaņemt uzaicinājuma e-pasta ziņojumus, varat no tiem atteikties, dodoties šeit: %5$s. Lūdzu, neatbildiet uz šo ziņojumu; tas tika nosūtīts no neuzraudzītas e-pasta adreses. Lai saņemtu palīdzību ar WordPress.com, lūdzu, apmeklējiet vietni http://wordpress.com/support.

en: %1$s is a required property of %2$s.
lv: %1$s ir %2$s obligātais rekvizīts.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
lv: %1$s ir novecojis. Tā vietā tiek izmantots %2$s atzvana veids.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
lv: %1$s ir novecojis. Tā vietā lietojiet šo: %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
lv: %1$s ir zems krājumā. Ir atlikušas %2$d vienības.

en: %1$s is not %2$s.
lv: %1$s nav %2$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
lv: %1$s nav derīgs %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
lv: %1$s nav derīgs %2$s. Iemesls: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
lv: %1$s nav no tipa %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
lv: %1$s nav %2$s veids.

en: %1$s is not one of %2$l.
lv: %1$s nav viens no %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
lv: %1$s nav viens no %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
lv: %1$s nav derīgs. Lūdzu, ievadiet vienu no sekojošajiem: %2$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
lv: %1$s ar lepnumu veidots ar %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
lv:  %1$s ir iestatīts uz %2$s. Jūs nevarēsiet augšupielādēt failus savā vietnē.

en: %1$s is still available — but only for a few more days until the end of 2021! Be sure to upgrade your site before the ball drops on New Year’s Eve, and you’ll get %2$s off your first annual plan payment.
lv: %1$s joprojām ir pieejams, taču vēl tikai dažas dienas līdz 2021. gada beigām! Noteikti jauniniet savu vietni, pirms Jaungada vakarā iegūsiet panākumus, un jūs saņemsiet %2$s atlaidi no sava pirmā gada plāna maksājuma.

en: %1$s is still available — but only until %2$s! <a href="%4$s">Upgrade your site today</a>, and you’ll get %3$s%% off your first payment when you enter %1$s at checkout.
lv: %1$s joprojām ir pieejams, bet tikai līdz %2$s! <a href="%4$s">Uzlabojiet savu vietni šodien</a>, un jūs saņemsiet %3$s%% atlaidi savam pirmajam maksājumam, kad norēķinu laikā ievadīsiet %1$s.

en: %1$s is yours!
lv: Vietne %1$s ir jūsu.

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
lv: %1$s ir jūsu! Tagad sāciet to pielāgot.

en: %1$s marked this %2$s
lv: %1$s atzīmēt šo %2$s

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
lv: %1$s atbilst %2$l, taču tam jāatbilst tikai vienam.

en: %1$s mentioned you on %2$s
lv: %1$s pieminēja jūs: "%2$s"

en: %1$s mentioned you: "%2$s"
lv: %1$s pieminēja jūs: "%2$s"

en: %1$s must be %2$s.
lv: %1$s jābūt %2$s.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
lv: %1$s jābūt %2$s reizinājumam.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
lv[0]: %1$s jābūt garākam par %2$s rakstzīmēm.
lv[1]: %1$s jābūt garākam par %2$s rakstzīmi.
lv[2]: %1$s jābūt garākam par %2$s rakstzīmēm.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
lv[0]: %1$s jābūt garākam par %2$s rakstzīmēm.
lv[1]: %1$s jābūt garākam par %2$s rakstzīmi.
lv[2]: %1$s jābūt garākam par %2$s rakstzīmēm.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
lv: %1$s jābūt no %2$d (ieskaitot) līdz %3$d (ieskaitot)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
lv: %1$s jābūt no %2$d (ieskaitot) līdz %3$d (ieskaitot)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
lv: %1$s jābūt no %2$d (ieskaitot) līdz %3$d (ieskaitot)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
lv: %1$s jābūt no %2$d (ieskaitot) līdz %3$d (ieskaitot)

en: %1$s must be greater than %2$d
lv: %1$s jābūt lielākam par %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
lv: %1$s jābūt lielākam par vai vienādam ar %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
lv: %1$s jābūt mazākam par %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
lv: %1$s jābūt mazākam vai vienādam ar %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
lv[0]: %1$s ir jābūt vismaz %2$s vienumiem.
lv[1]: %1$s ir jābūt vismaz %2$s vienumam.
lv[2]: %1$s ir jābūt vismaz %2$s vienumiem.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
lv[0]: %1$s jābūt vismaz %2$s īpašībām.
lv[1]: %1$s jābūt vismaz %2$s īpašībai.
lv[2]: %1$s jābūt vismaz %2$s īpašībām.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
lv[0]: %1$s jāsatur ne vairāk kā %2$s vienumu.
lv[1]: %1$s jāsatur ne vairāk kā %2$s vienums.
lv[2]: %1$s jāsatur ne vairāk kā %2$s vienumi.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
lv[0]: %1$s jābūt ne vairāk kā %2$s īpašībām.
lv[1]: %1$s jābūt ne vairāk kā %2$s īpašībai.
lv[2]: %1$s jābūt ne vairāk kā %2$s īpašībām.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
lv: %1$s jābūt %2$s objektam.

en: %1$s new strings added, %2$s updated, %3$s fuzzied, and %4$s obsoleted.
lv: Pievienotas %1$s jaunas virknes, %2$s atjaunotas, %3$s izplūdušas un %4$s novecojušas.

en: %1$s on %2$s
lv: %1$s par %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
lv: %1$s pieņem tikai ceļa virkni, kas nav tukša, saņemta %2$s.

en: %1$s or %2$s
lv: %1$s vai %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
lv[0]: %1$s vērtējums balstīts uz %2$s vērtējumu
lv[1]: %1$s vērtējums balstīts uz %2$s vērtējumiem
lv[2]: %1$s vērtējums balstīts uz %2$s vērtējumiem

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
lv[0]: %1$s maksājums atgriezts %2$d pasūtījumam (%3$d vienībai)
lv[1]: %1$s maksājums atgriezts %2$d pasūtījumam (%3$d vienībām)
lv[2]: %1$s maksājums atgriezts %2$d pasūtījumam (%3$d vienībām)

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
lv[0]: %1$s atbilde uz %2$s
lv[1]: %1$s atbildes uz %2$s
lv[2]: %1$s atbildes uz %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
lv[0]: %1$s atsauksme par %2$s
lv[1]: %1$s atsauksmes par %2$s
lv[2]: %1$s atsauksmes par %2$s

en: %1$s sales in %2$s
lv: %1$s pārdošanas %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
lv: %1$s ir jāizsauc darbības %2$s ietvaros.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
lv: %1$s nevajadzētu izsaukt pirms %2$s darbības.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
lv: %1$s viss vairāk pārdotais šajā mēnesī (pārdots %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
lv: %1$s no %2$s vienības ir aizkavēti pasūtītas pasūtījumā #%3$s.

en: %1$s uploaded to %2$s
lv: %1$s augšupielādēts mapē %2$s

en: %1$s value "%2$s" must be a valid URL or file reference.
lv: %1$s vērtībai "%2$s" ir jābūt derīgam URL vai faila atsaucei.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
lv: %1$s versija %2$s ir novecojusi. Galvenā versija ir %3$s

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
lv: %1$s tika izsaukts ar nederīgu notikuma veidu "%2$s".

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
lv: %1$s tika izsaukts ar nederīgu līmeni "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
lv: %1$s tika instalēts, taču to nevarēja aktivizēt.  <a href="%2$s">Lūdzu, aktivizējiet to manuāli, noklikšķinot šeit.</a>

en: %1$s was not uploaded (%2$s files are not allowed).
lv: %1$s fails netika augšupielādēts (%2$s ir neatļauta tipa fails).

en: %1$s was not uploaded (unrecognized file type).
lv: %1$s fails netika augšupielādēts (neatpazīts faila tips).

en: %1$s — %2$s
lv: %1$s , %2$s

en: %1$s%% off
lv: %1$s%% atlaide

en: %1$s%% off your upgrade
lv: %1$s%% atlaide uzlabojumam

en: %1$s%% off your upgrade.
lv: %1$s%% atlaide uzlabojumam

en: %1$s, %2$s comments
lv: %1$s, %2$s komentāri

en: %1$s, and %2$s
lv: %1$s, un %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
lv: %1$s. Izvēlnes vienums %2$d no %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
lv: %1$s. Apakšvienuma numurs %2$d zem %3$s.

en: %1$s: %2$s️
lv: %1$s: %2$s

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
lv: %1$s %2$s

en: %1$sFind your domain%2$s ›
lv: %1$sAtrodiet savu domēnu%2$s ›

en: %1$sFind your theme%2$s ›
lv: %1$sAtrodiet savu tēmu%2$s ›

en: %2$s %1$s subscription renewals
lv: %2$s %1$s abonementa atjaunošanas

en: %d Days
lv: %d dienas

en: %d Like | %d Likes
lv[0]: %d patīk
lv[1]: %d patīk
lv[2]: %d patīk

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
lv[0]: %d spraudņa atjaunināšana
lv[1]: %d spraudņu atjaunināšanas
lv[2]: %d spraudņu atjaunināšanas

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
lv[0]: %d tēmas atjauninājumu
lv[1]: %d tēmas atjauninājums
lv[2]: %d tēmas atjauninājumi

en: %d WordPress Update
lv: %d WordPress atjaunināšana

en: %d block | %d blocks
lv[0]: %d bloks
lv[1]: %d bloki
lv[2]: %d bloku

en: %d block added. | %d blocks added.
lv[0]: Pievienoti %d bloki.
lv[1]: Pievienots %d bloks.
lv[2]: Pievienoti %d bloki.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
lv[0]: Parādītas %d kategorijas pogas.
lv[1]: Parādītas %d kategorijas pogas.
lv[2]: Parādītas %d kategorijas pogas.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
lv[0]: %d komentāru nevarēja pārbaudīt.
lv[1]: %d komentārus nevarēja pārbaudīt.
lv[2]: %d komentāru nevarēja pārbaudīt.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
lv[0]: %d komentārs ievietots mēstuļu mapē.
lv[1]: %d komentāri ievietoti mēstuļu mapē.
lv[2]: %d komentāru ievietots mēstuļu mapē.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
lv[0]: %d apstiprinājuma pieprasījumu neizdevās nosūtīt atkārtoti.
lv[1]: %d apstiprinājuma pieprasījumu neizdevās nosūtīt atkārtoti.
lv[2]: %d apstiprinājuma pieprasījumus neizdevās nosūtīt atkārtoti.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
lv[0]: %d apstiprinājuma pieprasījumi ir veiksmīgi nosūtīti.
lv[1]: %d apstiprinājuma pieprasījums ir veiksmīgi nosūtīts.
lv[2]: %d apstiprinājuma pieprasījumi ir veiksmīgi nosūtīti.

en: %d days
lv: %d dienas

en: %d hours
lv: %d stundas

en: %d images found
lv: %d attēli atrasti

en: %d in review
lv: %d apskats

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
lv[0]: %d vienums no jūsu iepriekšējā pasūtījuma pašlaik nav pieejams, un to nevarēja pievienot jūsu grozam.
lv[1]: %d preces no jūsu iepriekšējā pasūtījuma pašlaik nav pieejamas, un tās nevarēja pievienot jūsu grozam.
lv[2]: %d preces no jūsu iepriekšējā pasūtījuma pašlaik nav pieejamas, un tās nevarēja pievienot jūsu grozam.

en: %d minute | %d minutes
lv[0]: %d minūtes
lv[1]: %d minūte
lv[2]: %d minūtes

en: %d minutes
lv: %d minūtes

en: %d months
lv: %d mēneši

en: %d note | %d notes
lv[0]: %d piezīme
lv[1]: %d piezīmes
lv[2]: %d piezīmes

en: %d orphaned variations deleted
lv: %d nelietotās variācijas izdzēstas

en: %d pattern found | %d patterns found
lv[0]: Atrasti %d modeļi
lv[1]: Atrasts %d modelis
lv[2]: Atrasti %d modeļi

en: %d pixels
lv: %d pikseļi

en: %d product | %d products
lv[0]: %d produkti
lv[1]: %d produkts
lv[2]: %d produkts

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
lv[0]: %d pieprasījumi ir veiksmīgi izdzēsti.
lv[1]: %d pieprasījums ir veiksmīgi izdzēsts.
lv[2]: %d pieprasījumi ir veiksmīgi izdzēsti.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
lv[0]: %d pieprasījumu neizdevās izdzēst.
lv[1]: %d pieprasījumu neizdevās izdzēst.
lv[2]: %d pieprasījumus neizdevās izdzēst.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
lv[0]: %d pieprasījumi atzīmēti kā pabeigti.
lv[1]: %d pieprasījums atzīmēts kā pabeigts.
lv[2]: %d pieprasījumi atzīmēti kā pabeigti.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
lv[0]: Atrasts %d rezultāts, izmantojiet virziena taustiņus uz augšu un leju, lai pārlūkotu.
lv[1]: Atrasti %d rezultāti, izmantojiet virziena taustiņus uz augšu un leju, lai pārlūkotu.
lv[2]: Atrasti %d rezultāti, izmantojiet virziena taustiņus uz augšu un leju, lai pārlūkotu.

en: %d result found. | %d results found.
lv[0]: Atrasts %d rezultāts.
lv[1]: Atrasti %d rezultāti.
lv[2]: Atrasts %d rezultātu.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
lv[0]: Pabeigts %d uzdevums.
lv[1]: Pabeigti %d uzdevumi.
lv[2]: %d pabeigtu uzdevumu.

en: %d seconds
lv: %d sekundes

en: %d selected
lv: Atlasīti: %d

en: %d share | %d shares
lv[0]: %d kopīgošana
lv[1]: %d kopīgošanas
lv[2]: %d kopīgošanas

en: %d themes found
lv: atrastas %d tēmas

en: %d transients rows cleared
lv: %d pārejas rindas ir notīrītas

en: %d user account | %d user accounts
lv[0]: %d lietotāja konts
lv[1]: %d lietotāja konti
lv[2]: %d lietotāja kontu

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
lv[0]: %d webhook neatgriezeniski izdzēsts.
lv[1]: %d webhooki neatgriezeniski izdzēsti.
lv[2]: %d webhooki neatgriezeniski izdzēsti.

en: %d years
lv: %d gadi

en: %qty% variations
lv: %qty% variācijas

en: %s %s views
lv: %s %s skatījumi

en: %s (Copy)
lv: %s (Kopija)

en: %s (Deleted)
lv: %s (Dzēsts)

en: %s (Draft)
lv: %s (Melnraksts)

en: %s (Invalid)
lv: %s (Nederīgs)

en: %s (No longer exists)
lv: %s (Neeksistē)

en: %s (Pending)
lv: %s (Gaida)

en: %s (Required)
lv: %s (Nepieciešams)

en: %s <span class="says">says:</span>
lv: %s <span class="says">saka:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
lv[0]: %s <span class="screen-reader-text">komentārs</span>
lv[1]: %s <span class="screen-reader-text">komentāri</span>
lv[2]: %s <span class="screen-reader-text">komentāri</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
lv: pirms %s

en: %s Active Installations
lv: %s aktīvas instalācijas

en: %s Avatar
lv: %s tēls

en: %s Comment | %s Comments
lv[0]: %s komentārs
lv[1]: %s komentāri
lv[2]: %s komentāru

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
lv[0]: %s komentāru gaida apstiprinājumu
lv[1]: %s komentārs gaida apstiprinājumu
lv[2]: %s komentāri gaida apstiprinājumu

en: %s Domain Registration
lv: [%s] Jauna lietotāja reģistrācija

en: %s MB Space Allowed
lv: %s MB pieejama brīvā vieta

en: %s Page | %s Pages
lv[0]: %s lapa
lv[1]: %s lapas
lv[2]: %s lapas

en: %s Post | %s Posts
lv[0]: %s ziņa
lv[1]: %s ziņas
lv[2]: %s ziņas

en: %s Records
lv: %s ieraksti

en: %s Requests
lv: %s pieprasījumi

en: %s Requests*
lv: %s pieprasījumi*

en: %s Settings
lv: %s Iestatījumi

en: %s Sites
lv: %s vietnes

en: %s Space Upgrade
lv: %s vietas uzlabošana

en: %s [Autosave]
lv: %s [Automātiski saglabāts]

en: %s [Current Revision]
lv: %s [Pašreizējā versija]

en: %s actions
lv: %s darbības

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
lv: %s veiksmīgi aktivizēts. Jūs tagad saņemsiet šī produkta atjauninājumus.

en: %s ago
lv: pirms %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
lv[0]: %s un %d cits reģions
lv[1]: %s un %d citi reģioni
lv[2]: %s un %d citi reģioni

en: %s approved | %s approved
lv[0]: %s apstiprināts
lv[1]: %s apstiprināti
lv[2]: %s apstiprināti

en: %s approved comment | %s approved comments
lv[0]: %s apstiprināts komentārs
lv[1]: %s apstiprināti komentāri
lv[2]: %s apstiprināti komentāri

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
lv: Tika konstatēta %s pieejamā diska vieta, atjaunošanas procedūras var veikt droši.

en: %s average gross daily sales
lv: %s vidējai bruto apgrozījums dienā

en: %s average gross monthly sales
lv: %s vidējais bruto apgrozījums mēnesī

en: %s average net daily sales
lv: %s vidējais dienas neto apgrozījums

en: %s average net monthly sales
lv: %s vidējais mēneša neto apgrozījums

en: %s awaiting moderation.
lv: %s gaida pārbaudi.

en: %s block selected. | %s blocks selected.
lv[0]: Atlasīts %s bloku.
lv[1]: Atlasīti %s bloks.
lv[2]: Atlasīts %s bloki.

en: %s block. | %s blocks.
lv[0]: %s bloki.
lv[1]: %s bloks.
lv[2]: %s bloki.

en: %s cannot be empty.
lv: %s nevar būt tukšs.

en: %s cannot be updated.
lv: %s nevar atjaunināt.

en: %s charged for shipping
lv: %s izmaksas par piegādi

en: %s column | %s columns
lv[0]: %s sleja
lv[1]: %s slejas
lv[2]: %s slejas

en: %s comment | %s comments
lv[0]: %s komentāri
lv[1]: %s komentārs
lv[2]: %s komentāri

en: %s comment approved. | %s comments approved.
lv[0]: %s komentārs apstiprināts.
lv[1]: %s komentāri apstiprināti.
lv[2]: %s komentāri apstiprināti.

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
lv[0]: %s komentārs atzīmēts kā mēstule.
lv[1]: %s komentāri atzīmēti kā mēstules.
lv[2]: %s komentāri atzīmēti kā mēstules.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
lv[0]: %s komentārs izņemts no atkritnes.
lv[1]: %s komentāri pārvietoti uz atkritni.
lv[2]: %s komentāri pārvietoti uz atkritni.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
lv[0]: %s komentārs neatgriezeniski dzēsts.
lv[1]: %s komentāri neatgriezeniski dzēsti.
lv[2]: %s komentāri neatgriezeniski dzēsti.

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
lv[0]: %s komentārs atjaunots no atkritnes.
lv[1]: %s komentāri atjaunoti no atkritnes.
lv[2]: %s komentāri atjaunoti no atkritnes.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
lv[0]: %s komentārs atjaunots no mēstulēm.
lv[1]: %s komentāri atjaunoti no mēstulēm.
lv[2]: %s komentāri atjaunoti no mēstulēm.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
lv[0]: %s komentāru tika notverti kā mēstule.
lv[1]: %s komentārs tika notverts kā mēstule.
lv[2]: %s komentāri tika notverti kā mēstules.

en: %s connected successfully
lv: %s veiksmīgi pivienojies.

en: %s could not be activated.
lv: %s nevarēja aktivizēt.

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
lv: Nebija iespējams atrast %s. Lūdzu, izmēģiniet citu tuvējo pilsētu. Piemēram: Rīga, Viļņa, Tallina.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
lv[0]: %s kupons pārvietots uz Atkritni.
lv[1]: %s kuponi pārvietoti uz Atkritni.
lv[2]: %s kuponi pārvietoti uz Atkritni.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s kupons nav atjaunots, kāds to rediģē.
lv[1]: %s kuponi nav atjaunoti, kāds tos rediģē.
lv[2]: %s kuponi nav atjaunoti, kāds tos rediģē.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
lv[0]: %s kupons neatgriezeniski izdzēsts.
lv[1]: %s kuponi neatgriezeniski izdzēsti.
lv[2]: %s kuponi neatgriezeniski izdzēsti.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
lv[0]: %s kupons ir atjaunots no atkritnes.
lv[1]: %s kuponsi ir atjaunoti no atkritnes.
lv[2]: %s kuponsi ir atjaunoti no atkritnes.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
lv[0]: %s kupons atjaunots.
lv[1]: %s kuponi atjaunoti.
lv[2]: %s kuponi atjaunoti.

en: %s coupons used in total
lv: %s kuponi, kas izmantoti kopā

en: %s critical issue | %s critical issues
lv[0]: %s kritiska problēma
lv[1]: %s kritiskas problēmas
lv[2]: %s kritisku problēmu

en: %s customer review | %s customer reviews
lv[0]: %s klienta atsauksme
lv[1]: %s klientu atsauksmes
lv[2]: %s klientu atsauksmes

en: %s data
lv: %s dati

en: %s day | %s days
lv[0]: %s dienām
lv[1]: %s dienas
lv[2]: %s dienām

en: %s discounts in total
lv: %s atlaides kopā

en: %s does not exist.
lv: %s neeksistē.

en: %s does not match any of the expected formats.
lv: %s neatbilst nevienam no paredzētajiem formātiem.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
lv[0]: %s lejupielāde atlikusi
lv[1]: %s lejupielāde atlikusi
lv[2]: %s lejupielādes atlikušas

en: %s element. | %s elements.
lv[0]: %s elements.
lv[1]: %s elements.
lv[2]: %s elementi.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
lv: %s pārsniedz maksimālo augšupielādes izmēru vairāku failu augšupielādētājam, ko izmantojot jūsu pārlūkprogramma.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
lv: %s pārsniedz šīs vietnes maksimālo augšupielādes izmēru.

en: %s failed to embed.
lv: %s neizdevās iegult.

en: %s failed while writing image to stream.
lv: %s neizdevās rakstot attēlu straumēšanai.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
lv: %s neizdevās. Sazinieties ar savu hostinga pakalpojumu sniedzēju.

en: %s false positive | %s false positives
lv[0]: %s kļūdaini pozitīvs
lv[1]: %s kļūdaini pozitīvi
lv[2]: %s kļūdaini pozitīvu

en: %s fee
lv: %s maksa

en: %s field
lv: %s lauks

en: %s from now
lv: %s kopš šī brīža

en: %s gross sales in this period
lv: %s bruto apgrozījums šajā periodā

en: %s has been activated.
lv: %s ir aktivizēts.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
lv[0]: %s ir pievienots grozam.
lv[1]: %s ir pievienoti grozam.
lv[2]: %s ir pievienots grozam.

en: %s has been deactivated.
lv: %s ir deaktivizēts.

en: %s has been disconnected.
lv: %s ir atvienots.

en: %s has been logged out.
lv: %s ir atteicies.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
lv: %s ir izņemts no Jūsu groza, jo tā vairs nevar tikt pasūtīta. Lūdzu, sazinaties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: %s has been updated.
lv: %s ir atjaunots.

en: %s has duplicate items.
lv: %s ir vienumu dublikāti.

en: %s has taken over and is currently customizing.
lv: %s ir pārņēmis un pašlaik pielāgo.

en: %s has taken over and is currently editing.
lv: %s ir pārņēmis un pašlaik rediģē.

en: %s hour | %s hours
lv[0]: %s stundas
lv[1]: %s stundām
lv[2]: %s stundām

en: %s in stock
lv: Noliktavā %s prece/-es

en: %s includes a free credit to add a new domain to your site. You can register a new domain or add a domain you already own.
lv: %s ietver bezmaksas kredītu, lai jūsu vietnei pievienotu jaunu domēnu. Varat reģistrēt jaunu domēnu vai pievienot domēnu, kas jums jau pieder.

en: %s is a protected WP option and may not be modified
lv: %s ir aizsargāts WP iestatījums, kuru nevar mainīt

en: %s is a required field | %s are required fields
lv[0]: %s ir obligāts lauks
lv[1]: %s ir obligāti lauki
lv[2]: %s ir obligāts lauks

en: %s is a required field.
lv: %s ir obligātais lauks.

en: %s is already active.
lv: %s jau ir aktīvs.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
lv: %s jau pielāgo šo izmaiņu pieprasījumu. Vai jūs vēlaties pārņemt?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
lv: %s jau pielāgo šo izmaiņu pieprasījumu. Lūdzu, pagaidiet līdz viņi pabeidz pielāgošanu. Jūsu pēdējās izmaiņas tika automātiski saglabātas.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
lv: %s jau pielāgo šo vietni. Vai jūs vēlaties pārņemt?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
lv: %s jau pielāgo šo vietni. Lūdzu, pagaidiet līdz viņi pabeidz pielāgošanu. Jūsu pēdējās izmaiņas tika automātiski saglabātas.

en: %s is available
lv: %s ir pieejams

en: %s is connected.
lv: %s ir aizliegts

en: %s is currently editing
lv: %s šobrīd labo

en: %s is currently editing this post.
lv: %s jau rediģē šo ziņu.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
lv: %s jau rediģē šo ziņu. Vai vēlaties pārņemt?

en: %s is forbidden
lv: %s ir aizliegts

en: %s is not a valid IP address.
lv: %s nav derīga IP adrese.

en: %s is not a valid UUID.
lv: %s nav derīgs UUID.

en: %s is not a valid command.
lv: %s nav derīga komanda.

en: %s is not a valid email address.
lv: %s nav korekta e-pasta adrese.

en: %s is not a valid module.
lv: %s nav derīgs modulis.

en: %s is not a valid phone number.
lv: %s nav korekts telefona numurs.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
lv: %s nav derīgs pasta indekss / ZIP.

en: %s is not a valid role.
lv: %s nav derīga loma.

en: %s is out of stock.
lv: %s nav noliktavā.

en: %s is required
lv: %s ir nepieciešams

en: %s is required to strip image meta.
lv: %s ir nepieciešams, lai noņemtu attēla meta datus.

en: %s is required.
lv: %s ir nepieciešams.

en: %s is yours!
lv: Vietne %s ir jūsu.

en: %s item | %s items
lv[0]: %s vienumu
lv[1]: %s vienums
lv[2]: %s vienumi

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
lv[0]: %s lieta bez konstatētām problēmām
lv[1]: %s lietas bez konstatētām problēmām
lv[2]: %s lietas bez konstatētām problēmām

en: %s items
lv: %s vienības

en: %s items purchased
lv: %s iegādāti produkti

en: %s link deleted. | %s links deleted.
lv[0]: %s saite dzēsta.
lv[1]: %s saites dzēstas.
lv[2]: %s saites dzēstas.

en: %s matches more than one of the expected formats.
lv: %s atbilst vairāk nekā vienam no paredzētajiem formātiem.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
lv[0]: Pievienots %s multivides fails.
lv[1]: Pievienoti %s multivides faili.
lv[2]: Pievienoti %s multivides faili.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
lv[0]: %s multivides fails noņemts.
lv[1]: %s multivides faili noņemti.
lv[2]: %s multivides faili noņemti.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
lv[0]: %s multivides datne pārvietota uz atkritni.
lv[1]: %s multivides datne pārvietota uz atkritni.
lv[2]: %s multivides datnes pārvietotas uz atkritni.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
lv[0]: %s multivides fails neatgriezeniski izdzēsts.
lv[1]: %s multivides faili neatgriezeniski izdzēsti.
lv[2]: %s multivides faili neatgriezeniski izdzēsti.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
lv[0]: %s multivides datne atjaunota no atkritnes.
lv[1]: %s multivides datnes atjaunotas no atkritnes.
lv[2]: %s multivides datnes atjaunotas no atkritnes.

en: %s min | %s mins
lv[0]: %s minūte
lv[1]: %s minūtes
lv[2]: %s minūtes

en: %s minute | %s minutes
lv[0]: %s minūšu
lv[1]: %s minūte
lv[2]: %s minūtes

en: %s missed spam | %s missed spam
lv[0]: %s izlaists surogātpasts
lv[1]: %s izlaisti surogātpasti
lv[2]: %s izlaistu surogātpastu

en: %s month | %s months
lv[0]: %s mēnešiem
lv[1]: %s mēneša
lv[2]: %s mēnešiem

en: %s net sales in this period
lv: %s neto apgrozījums šajā laika periodā

en: %s net sales this month
lv: %s neto apgrozījums šajā mēnesī

en: %s new post | %s new posts
lv[0]: %s jauna ziņa
lv[1]: %s jaunas ziņas
lv[2]: %s jaunu ziņu

en: %s notes
lv: %s piezīmes

en: %s option reset
lv: %s opcijas atiestatīšana

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
lv[0]: %s pasūtījums pārvietots uz atkritni.
lv[1]: %s pasūtījumi pārvietoti uz atkritni.
lv[2]: %s pasūtījumi pārvietoti uz atkritni.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s pasūtījums nav atjaunots, jo kāds to rediģē.
lv[1]: %s pasūtījumi nav atjaunoti, jo kāds tos rediģē.
lv[2]: %s pasūtījumi nav atjaunoti, jo kāds tos rediģē.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
lv[0]: %s pasūtījums neatgriezeniski dzēsts.
lv[1]: %s pasūtījumi neatgriezeniski dzēsti.
lv[2]: %s pasūtījumi neatgriezeniski dzēsti.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
lv[0]: %s pasūtījums atjaunots no atkritnes.
lv[1]: %s pasūtījumi atjaunoti no atkritnes.
lv[2]: %s pasūtījumi atjaunoti no atkritnes.

en: %s order updated. | %s orders updated.
lv[0]: %s pasūtījums ir atjaunots.
lv[1]: %s pasūtījumi ir atjaunoti.
lv[2]: %s pasūtījumi ir atjaunoti.

en: %s orders placed
lv: %s izveidotie pasūtījumi

en: %s other people
lv: %s citi cilvēki

en: %s out of 5
lv: %s no 5

en: %s page
lv: %s lapa

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
lv[0]: %s lapa pārvietota uz atkritni.
lv[1]: %s lapas pārvietotas uz atkritni.
lv[2]: %s lapas pārvietotas uz atkritni.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s lapa netika atjaunota, jo kāds to labo.
lv[1]: %s lapas netika atjaunotas, jo kāds tās labo.
lv[2]: %s lapas netika atjaunotas, jo kāds tās labo.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
lv[0]: %s lapa ir neatgriezeniski dzēsta.
lv[1]: %s lapas ir neatgriezeniski dzēstas.
lv[2]: %s lapas ir neatgriezeniski dzēstas.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
lv[0]: %s lapa atjaunota no atkritnes.
lv[1]: %s lapas atjaunotas no atkritnes.
lv[2]: %s lapas atjaunotas no atkritnes.

en: %s page updated. | %s pages updated.
lv[0]: %s lapa atjaunota.
lv[1]: %s lapas atjaunotas.
lv[2]: %s lapas atjaunotas.

en: %s parameter is missing
lv: Trūkst %s parametrs

en: %s parameter must be a valid JSON string.
lv: %s parametram ir jābūt derīgai JSON virknei.

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
lv[0]: %s modeļi pārvietoti uz atkritni.
lv[1]: %s modelis pārvietots uz atkritni.
lv[2]: %s modeļi pārvietoti uz atkritni.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s modeļi netika atjaunināti, kāds tos rediģē.
lv[1]: %s modelis nav atjaunināts, kāds to rediģē.
lv[2]: %s modeļi netika atjaunināti, kāds tos rediģē.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
lv[0]: %s modeļi neatgriezeniski dzēsti.
lv[1]: %s modelis neatgriezeniski dzēsts.
lv[2]: %s modeļi neatgriezeniski dzēsti.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
lv[0]: %s modeļi atjaunoti no atkritnes.
lv[1]: %s modelis atjaunots no atkritnes.
lv[2]: %s modeļi atjaunoti no atkritnes.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
lv[0]: %s modeļi atjaunoti.
lv[1]: %s modelis atjaunots.
lv[2]: %s modeļi atjaunoti.

en: %s pending comment | %s pending comments
lv[0]: %s komentārs gaida
lv[1]: %s komentāri gaida
lv[2]: %s komentāri gaida

en: %s per month
lv: %s mēnesī

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
lv: %s spraudnis deaktivizēts WordPress uzlabošanas laikā.

en: %s plugin successfully updated.
lv: %s spraudnis veiksmīgi jaunināts.

en: %s plugins successfully updated.
lv: %s spraudņi veiksmīgi jaunināti.

en: %s post by this author | %s posts by this author
lv[0]: %s šīs autora ziņa
lv[1]: %s šīs autora ziņas
lv[2]: %s šīs autora ziņas

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
lv[0]: %s ziņa pārvietota uz atkritni.
lv[1]: %s ziņas pārvietotas uz atkritni.
lv[2]: %s ziņas pārvietotas uz atkritni.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s ziņa netika atjaunota, kāds to rediģē.
lv[1]: %s ziņas netika atjaunotas, kāds tās rediģē.
lv[2]: %s ziņas netika atjaunotas, kāds tās rediģē.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
lv[0]: %s ziņa neatgriezeniski dzēsta.
lv[1]: %s ziņas neatgriezeniski dzēstas.
lv[2]: %s ziņas neatgriezeniski dzēstas.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
lv[0]: %s ziņa atjaunota no atkritnes.
lv[1]: %s ziņas atjaunotas no atkritnes.
lv[2]: %s ziņas atjaunotas no atkritnes.

en: %s post updated. | %s posts updated.
lv[0]: %s ziņa atjaunota.
lv[1]: %s ziņas atjaunotas.
lv[2]: %s ziņas atjaunotas.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
lv[0]: %s iepriekšējais pasūtījums saistīts
lv[1]: %s iepriekšējie pasūtījumi saistīti
lv[2]: %s iepriekšējie pasūtījumi saistīti

en: %s product | %s products
lv[0]: %s produkts

en: %s product imported | %s products imported
lv[0]: %s produkts importēts
lv[1]: %s produkti importēti
lv[2]: %s produkti importēti

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
lv[0]: %s produkts ir pārvietots uz atkritni.
lv[1]: %s produkti ir pārvietoti uz atkritni.
lv[2]: %s produkti ir pārvietoti uz atkritni.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
lv[0]: %s produkts nav atjaunots, kāds to rediģē.
lv[1]: %s produkti nav atjaunoti, kāds tos rediģē.
lv[2]: %s produkti nav atjaunoti, kāds tos rediģē.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
lv[0]: %s produkts neatgriezeniski dzēsts.
lv[1]: %s produkti neatgriezeniski dzēsti.
lv[2]: %s produkti neatgriezeniski dzēsti.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
lv[0]: %s produkts atjaunots no atkritnes.
lv[1]: %s produkti atjaunoti no atkritnes.
lv[2]: %s produkti atjaunoti no atkritnes.

en: %s product updated | %s products updated
lv[0]: %s produkts atjaunots
lv[1]: %s produkti atjaunoti
lv[2]: %s produkti atjaunoti

en: %s product updated. | %s products updated.
lv[0]: %s produkts atjaunots.
lv[1]: %s produkti atjaunoti.
lv[2]: %s produkti atjaunoti.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
lv[0]: %s produkts tika izlaists
lv[1]: %s produkti tika izlaisti
lv[2]: %s produkts tika izlaists

en: %s purchases for the selected items
lv: %s pirkumi atlasītajiem priekšmetiem

en: %s quantity
lv: %s daudzums

en: %s rates
lv: %s likmes

en: %s rating
lv: %s vērtējums

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
lv[0]: %s ieteicams uzlabojums
lv[1]: %s ieteicami uzlabojumi
lv[2]: %s ieteicamu uzlabojumu

en: %s removed resolution
lv: %s noņemta izšķirtspēja

en: %s removed.
lv: %s noņemts.

en: %s reported this comment as not spam.
lv: %s uzrāda, ka šis komentārs nav nevēlams.

en: %s reported this comment as spam.
lv: %s uzrāda, ka šis komentārs ir nevēlams.

en: %s response | %s responses
lv[0]: %s atbildes
lv[1]: %s atbilde
lv[2]: %s atbildes

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
lv[0]: %s atsauksme ir pārvietota uz atkritni.
lv[1]: %s atsauksmes ir pārvietotas uz atkritni.
lv[2]: %s atsauksmes ir pārvietotas uz atkritni.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
lv[0]: %s atsauksme neatgriezeniski dzēsta
lv[1]: %s atsauksmes ir neatgriezeniski dzēstas
lv[2]: %s atsauksmes neatgriezeniski dzēstas

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
lv[0]: %s atsauksme ir atjaunota no atkritnes
lv[1]: %s atsauksmes ir atjaunotas no atkritnes
lv[2]: %s atsauksmes ir atjaunotas no atkritnes

en: %s sales for the selected items
lv: %s izpārdošana izvēlētajiem priekšmetiem

en: %s second | %s seconds
lv[0]: %s sekunžu
lv[1]: %s sekunde
lv[2]: %s sekundes

en: %s signups in this period
lv: %s reģistrējušies lietotāji šajā periodā

en: %s site | %s sites
lv[0]: %s vietne
lv[1]: %s vietnes
lv[2]: %s vietnes

en: %s submenu
lv: %s apakšizvēlne

en: %s theme successfully updated.
lv: %s tēma veiksmīgi jaunināta.

en: %s themes
lv: %s tēmas

en: %s themes successfully updated.
lv: %s tēmas veiksmīgi jauninātas.

en: %s total views
lv: %s skatījumu kopskaits

en: %s update available | %s updates available
lv[0]: Pieejami %s atjauninājumu
lv[1]: Pieejams %s atjauninājums
lv[2]: Pieejami %s atjauninājumi

en: %s update failed.
lv: %s jaunināšana neizdevās

en: %s updated successfully.
lv: %s veiksmīgi atjaunots.

en: %s updates failed.
lv: %s jaunināšanas neizdevās

en: %s user | %s users
lv[0]: %s lietotājs
lv[1]: %s lietotāji
lv[2]: %s lietotāji

en: %s user deleted. | %s users deleted.
lv[0]: %s lietotājs dzēsts.
lv[1]: %s lietotāji dzēsti.
lv[2]: %s lietotāji dzēsti.

en: %s values must be non-empty strings.
lv: %s vērtībām nedrīkst būt tukšas virknes.

en: %s week | %s weeks
lv[0]: %s nedēļa
lv[1]: %s nedēļas
lv[2]: %s nedēļas

en: %s worth of coupons used
lv: Izmantoti kuponi %s vērtībā

en: %s would like to connect to your store
lv: %s vēlētos izveidot savienojumu ar Jūsu veikalu

en: %s year | %s years
lv[0]: %s gadiem
lv[1]: %s gada
lv[2]: %s gadiem

en: %s%% of the web is built on WordPress. More bloggers, small businesses, and Fortune 500 companies use WordPress than all other options combined. Join the millions of people that call WordPress.com home.
lv: %s%% tīmekļa ir veidots, izmantojot WordPress. Vairāk emuāru autoru, mazo uzņēmumu un Fortune 500 uzņēmumu izmanto WordPress nekā visas citas iespējas kopā. Pievienojieties miljoniem cilvēku, kas par savām mājām sauc WordPress.com.

en: %s: Please enter a valid URL - https://www.example.com
lv: %s: lūdzu, ievadiet derīgu URL — https://www.example.com

en: %sX-Large
lv: %sX - liels

en: %sX-Small
lv: %sX - mazs

en: %smo | %smo
lv[0]: %smon
lv[1]: %smon
lv[2]: %smon

en: &#8220;%s&#8221;
lv: “%s”

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
lv: &#8220;%s&#8221;(Labot)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
lv: &#8220;%s&#8221; neizdevās augšupielādēt.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
lv: &#8220;%s&#8221; tiek bloķēta

en: &#8592; Cancel audio playlist
lv: &#8592; Atcelt audio atskaņošanas sarakstu

en: &#8592; Cancel gallery
lv: &#8592; Atcelt galeriju

en: &#8592; Cancel video playlist
lv: &#8592; Atcelt video atskaņošanas sarakstu

en: &#8592; Go to library
lv: &#8592; Atgriezties bibliotēkā

en: &laquo; Back
lv: &laquo; Atpakaļ

en: &laquo; Older Comments
lv: &laquo; Vecāki komentāri

en: &laquo; Older Entries
lv: &laquo; Vecāki ieraksti

en: &laquo; Previous
lv: &laquo; Iepriekšējā lapa

en: &laquo; Previous Entries
lv: &laquo; Vecāki ieraksti

en: &laquo; Previous Page
lv: &laquo; Iepriekšējā lapa

en: &laquo; Return to Stats
lv: &laquo; Atgriezties uz Statistiku

en: &larr; Back to previous step
lv: &larr; Atpakaļ uz iepriekšējo soli

en: &larr; Go to Categories
lv: &larr; Atpakaļ pie kategorijām

en: &larr; Go to Link Categories
lv: &larr; Atpakaļ pie saišu kategorijām

en: &larr; Go to Pattern Categories
lv: &larr; Iet uz modeļa kategorijām

en: &larr; Go to Tags
lv: &larr; Atpakaļ uz birkām

en: &larr; Go to Users
lv: &larr; Atvērt sadaļu Llietotāji

en: &larr; Go to editor
lv: &larr; Atvērt redaktoru

en: &larr; Previous
lv: &larr; Iepriekšējais

en: &lt; Prev
lv: &lt; Iepriekšējais

en: &mdash; No Change &mdash;
lv: &mdash; Bez izmaiņām &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
lv: &mdash; Nekādu lomu šai vietnei &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
lv: &mdash; Atlasiet &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
lv: &nbsp;&ndash; Lapa %s

en: &rarr;
lv: Nākamais &rarr;

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
lv: Iepriekš ir jūsu iespējas. Jūs varat tos “iegūt”, “dzēst” un “atjaunināt”.

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the always allowed list.
lv: Jūs varat arī “uzskaitīt” vai “notīrīt” vienmēr atļauto sarakstu.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas, ierakstiet “wp jetpack options”.

en: (%s author archive, opens in a new tab)
lv: (autora %s arhīvs, tiek atvērts jaunā cilnē)

en: (%s ratings)
lv: (%s vērtējumi)

en: (%s website link, opens in a new tab)
lv: (%s vietnes saite, tiek atvērta jaunā cilnē)

en: (Deleted)
lv: (Dzēsts)

en: (Does not support 64bit values)
lv: (Neatbalsta 64 bitu vērtības)

en: (Edit)
lv: (Labot)

en: (Home link, opens in a new tab)
lv: (Mājas saite tiek atvērta jaunā cilnē)

en: (Latest version: %s)
lv: (Jaunākā versija: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
lv: (Atstājiet 0 ja nav vērtējuma).

en: (Optional) Enter a custom message to be sent with your invitation.
lv: (Pēc izvēles) Ievadiet pielāgotu ziņojumu, kas tiks nosūtīts kopā ar ielūgumu.

en: (Prices for US based customers, to see prices in your local currency click <a href="https://cloud.jetpack.com/pricing?view=products">here</a>)
lv: (Cenas klientiem ASV, lai skatītu cenas vietējā valūtā, noklikšķiniet <a href="https://cloud.jetpack.com/pricing?view=products">šeit</a>)

en: (Prices for US based customers, to see prices in your local currency visit
lv: (Cenas klientiem ASV, lai redzētu cenas jūsu vietējā valūtā

en: (Private post)
lv: (Privāta ziņa)

en: (Public)
lv: (Publisks)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
lv: (Reģistrācija ir atspējota. Komentārus drīkst iesniegt tikai šīs vietnes lietotāji.)

en: (Supports 64bit values)
lv: (Atbalsta 64 bitu vērtības)

en: (Unattached)
lv: (Nepievienots)

en: (Untitled)
lv: (Bez nosaukuma)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
lv: (Datņu īpašumtiesību dēļ jūsu vietne veic atjauninājumus, izmantojot FTP. Sazinieties ar savu vietnes uzturētāju.)

en: (at most 15)
lv: (ne vairāk kā 15)

en: (can be backordered)
lv: (var būt neizpildīts pasūtījums)

en: (estimated for %s)
lv: (novērtēts par %s)

en: (ex. VAT)
lv: (bez PVN)

en: (ex. tax)
lv: (bez nodokļa)

en: (incl. VAT)
lv: (iesk. PVN)

en: (incl. tax)
lv: (iesk. nodokli)

en: (includes %s)
lv: (ieskaitot %s)

en: (modified %s ago)
lv: (pārveidota pirms %s)

en: (more&hellip;)
lv: (vairāk&hellip;)

en: (no author)
lv: (nav autors)

en: (no parent)
lv: (nav padota)

en: (no title)
lv: (nav nosaukuma)

en: (not found)
lv: (nav atrasts)

en: (opens in a new tab)
lv: (atveras jaunā logā)

en: (required)
lv: (obligāts)

en: (scroll to see more)
lv: (ritiniet, lai apskatītu vairāk)

en: (undo)
lv: (atsaukt)

[ctx: (user commenting) on (post title)]
en: %1$s on %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: * Subject to your usage and storage limit.
lv: * Atkarībā no lietojuma un krātuves ierobežojuma.

en: * The results are cached and are updated every hour
lv: * Rezultāti tiek saglabāti kešatmiņā un tiek atjaunināti katru stundu

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
lv: * Šī birka ir arī kategorija. Pārveidotājs ir pievienojis visus ierakstus no tās šai kategorijai. Ja tu gribi to nonņemt, lūdzu apstiprini, ka visi ieraksti tika veiksmīgi pievienoti, un tad izdzēt ot no <a href="%s">Vadīy Birkas</a> lapas.

en: * Unlimited automatic shares to your social accounts.
lv: * Neierobežotas automātiskās koplietošanas jūsu sociālajos kontos.

en: *estimated price based on %(records_and_or_requests)s records and/or monthly requests
lv: *aptuvenā cena, pamatojoties uz %(records_and_or_requests)s ierakstiem un/vai ikmēneša pieprasījumiem

en: + Add New Category
lv: + Pievienot jaunu kategoriju

en: + Add New WordPress
lv: + Pievienot Jaunu WordPress

en: + Add account
lv: + Pievienot kontu

en: + Add organization name
lv: + Pievienot organizācijas nosaukumu

en: + Create New Menu
lv: + Izveidot jaunu izvēlni

en: , opens subtitles settings dialog
lv: , atver subtitru iestatījumu dialoglodziņu

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
lv: - %1$s (no versijas %2$s līdz %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
lv: - %1$s (no versijas %2$s uz %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
lv: - %1$s versija %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
lv: - %1$s versija %2$s%3$s

en: - Jetpack Boost: $240 per year ($20/mo)
lv: - Jetpack Boost: 240 USD gadā (20 USD mēnesī)

en: - Jetpack Complete: Now $600 per year ($50/mo)
lv: - Jetpack Complete: tagad 600 USD gadā (50 USD mēnesī)

en: - Jetpack Scan / VideoPress / Social / Akismet Anti-spam: $120 per year ($10/mo)
lv: - Jetpack Scan / VideoPress / Social / Akismet Anti-spam: 120 USD gadā (10 USD mēnesī)

en: - Jetpack Security: Now $240 per year ($20/mo)
lv: - Jetpack drošība: tagad USD 240 gadā (20 USD mēnesī)

en: - Priority support
lv: - Prioritārs atbalsts

en: - Select -
lv: - Atlasīt -

en: - Unlimited users
lv: - Neierobežots lietotāju skaits

en: - VaultPress Backup: Now $60 per year ($5/mo)
lv: - VaultPress dublēšana: tagad 60 USD gadā (5 USD mēnesī)

en: -- The WordPress.com Team
lv: WordPress komanda

en: ... like this one, which is right aligned.
lv: ...kā šis, kas ir līdzināts pa labi.

en: ...or something like this:
lv: ... vai kas tāds:

en: .blog Domain
lv: .blog domēns

en: .htaccess rules
lv: .htaccess noteikumi

en: /mo, billed yearly
lv: par mēnesi, maksājot reizi gadā

en: /month, billed every three years
lv: /mēnesī, rēķins ik pēc trim gadiem

en: /month, billed monthly
lv: /mēnesī, maksājot katru mēnesi

en: /month, billed yearly
lv: par mēnesi, maksājot reizi gadā

en: 1 Comment
lv: 1 komentārs

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lv: 1 komentārs<span class="screen-reader-text"> pievienots %s</span>

en: 1 comment
lv: 1 komentārs

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 item | %s items
lv[0]: 1 vienums
lv[1]: %s vienumi
lv[2]: %s vienumu

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
lv: 1 lapa netika atjaunota, jo kāds to labo.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
lv: 1 modelis netika atjaunots, kāds to rediģē.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
lv: 1 ziņa netika atjaunota, jo kāds to labo.

en: 1 variation added
lv: Pievienota 1 variācija

en: 1-year archive & activity log*
lv: 1 gada arhīvs un darbību žurnāls*

en: 10 Newest
lv: Visjaunākais

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
lv: %1$sieslēgt %2$s

[ctx: 1: Theme. 2: Author.]
en: Thanks for choosing %1$s by %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: 1GB Storage Space
lv: 1 GB krātuves vieta

en: 1TB of ad-free video hosting.
lv: 1 TB video mitināšanas bez reklāmām.

en: 2 minutes
lv: 2 minūtēm

en: 2. Connect Jetpack
lv: Pieslēdzies ar Jetpack

en: 24/7 Priority Live Chat Support
lv: 24/7 prioritārās tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: 24/7 Support
lv: 24/7 Atbalsts

en: 24/7 support via email
lv: 24/7 atbalsts ar e-pasta starpniecību

en: 24/7 via email
lv: 24/7  e-pastā

en: 3 days
lv: 3 Dienas

en: 3 months free
lv: 3 mēneši bez maksas

en: 3. Connect Jetpack
lv: Pieslēdzies ar Jetpack

en: 30 Days
lv: 30 dienas

en: 30 days
lv: 30 dienas

en: 30-day activity log*
lv: 30 dienu darbību žurnāls*

en: 30-day archive & activity log*
lv: 30 dienu arhīvs un darbību žurnāls*

en: 30-day highlights
lv: 30 dienu svarīgākie notikumi

en: 30GB storage
lv: 30 GB krātuve

en: 30GB storage for emails
lv: 30 GB krātuve e-pastiem

en: 30GB storage for emails and cloud storage
lv: 30 GB krātuve e-pastiem un mākoņkrātuvei

en: 3GB
lv: GB

en: 3GB Storage Space
lv: Krātuves vieta

en: 4 minutes
lv: 4 minūtēm

en: 404: Not Found
lv: 404 Nevar atrast

en: 426: Upgrade Required
lv: Ir nepieciešams uzlabojums

en: 4K Videos with VideoPress
lv: 4K videoklipi ar VideoPress

en: 5 Newest
lv: Visjaunākais

en: 7 days
lv: 7 Dienas

en: 7-day highlights
lv: 7 dienu svarīgākie momenti

en: 7. Because the best time to start is right now.
lv: 7. Jo labākais laiks, lai sāktu, ir tieši tagad.

en: : %s
lv: "%s".

en: < Clear Filters
lv: < Notīrīt filtrus

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
lv: <a href="%1$s" %2$s>Uzziniet, kā aprakstīt attēla mērķi%3$s</a>. Atstāj tukšu, ja attēls ir tikai dekoratīvs.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
lv: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Jaunināt %2$s</a> vai uzzinātu, kā <a href="%3$s" class="browse-happy-link">laimīgi pārlūkot</a>

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
lv: <a href="%1$s" target="_blank">Lieliskās paroles</a> izmanto lielos un mazos burtus, ciparus un simbolus, piemēram<em>%2$s</em>.

en: <a href="%1$s">%2$s</a> still did not load when Jetpack Monitor last checked on it.<br>It's been offline for %3$s.
lv: <a href="%1$s">%2$s</a> joprojām netika ielādēts, kad Jetpack Monitor pēdējo reizi to pārbaudīja.<br>Tas ir bijis bezsaistē %3$s.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
lv[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no %2$s mēstuļu komentāra.
lv[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no %2$s mēstuļu komentāriem.
lv[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no %2$s mēstuļu komentāriem.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
lv[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāra</a>.
lv[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.
lv[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
lv: <a href="%1$s">Rediģēt</a> vai <a href="%2$s">priekšskatīt</a> jūsu privātuma politikas lapas saturu.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
lv: <a href="%1$s">Rediģējiet</a> vai <a href="%2$s">apskatiet</a> savu privātuma politikas lapu.

en: <a href="%1$s">Log in</a> or <a href="%2$s">create a WordPress.com account</a> to start sharing and blogging.
lv: <a href="%1$s">Piesakieties</a> vai <a href="%2$s">izveidojiet WordPress.com kontu</a>, lai sāktu kopīgot un veidot emuāru.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
lv: <a href="%1$s">Lūdzu, jauniniet WordPress</a> un pēc tam<a href="%2$s">uzziniet vairāk par PHP jaunināšanu</a>.

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> to no longer receive posts from %2$s.
lv: <a href="%1$s">Anulējiet abonementu</a>, lai vairs nesaņemtu ziņas no %2$s.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
lv: Ir pieejams <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>. <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Lūdzu, atjauniniet!</a>

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
lv: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> ir pieejams! Lūdzu, informējiet vietnes administratoru.

en: <a href="%1s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2s;" rel="noopener">Click here to start watching</a>
lv: <a href="%1s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2s;" rel="noopener">Noklikšķiniet šeit, lai sāktu skatīties</a>

en: <a href="%s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2s;" rel="noopener">Click here to start watching</a>
lv: <a href="%s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2s;" rel="noopener">Noklikšķiniet šeit, lai sāktu skatīties</a>

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
lv: <a href="%s" target="_blank">YouTube instrukcijas</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
lv: <a href="%s">Akismet</a> bloķē nevēlamu komentāru nonākšanas jūsu emuārā.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
lv: <a href="%s">Uzzināt vairāk par PHP atjaunināšanu</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
lv: <a href="%s">Saites</a> / pievienot jaunu saiti

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
lv: <a href="%s">Saites</a> / Rediģēt saites

en: <a href="%s">Log in</a> to add new topics
lv: <a href="%s">Piesakieties</a>, lai pievienotu jaunas tēmas

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
lv: <a href="%s">Pārvaldīt spraudņus</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
lv: <a href="%s">Lūdzu, atjauniniet WordPress</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
lv: <a href="%s">Savu profila attēlu varat nomainīt vietnē Gravatar</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Izvēlņu dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Dokumentācija par tēmu pārvaldīšanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Logrīku dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Dokumentācija par komentāriem</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Dokumentācija par datuma un laika formatēšanu</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Pielāgošanas rīka dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Informācijas paneļa dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Dokumentācija par mediju rediģēšanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Dokumentācija par īsinājumtaustiņiem</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Multimediju datņu augšupielādes dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Dokumentācija par multivides bibliotēku</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Vietnes pārvaldības dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Dokumentācija par jaunu lapu pievienošanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Lapu rediģēšanas dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentācija par lappušu pārvaldīšanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Automātisko atjauninājumu dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Kategoriju dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Dokumentācija par ziņu pārvaldību</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Birku dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revīziju pārvaldība</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Lomu un spēju apraksti</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Dokumentācija par diskusijas iestatījumiem</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Vispārīgo iestatījumu dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Multimediju iestatījumu dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Dokumentācija par privātuma iestatījumiem</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Lasīšanas iestatījumu dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Rakstīšanas iestatījumu dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Dokumentācija par vietnes veselības rīku</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Dokumentācija par personas datu dzēšanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Dokumentācija par personas datu eksportēšanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Eksportēšanas dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Dokumentācija par importēšanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Rīku dokumentācija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Dokumentācija par komentāru surogātpastu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Dokumentācija par jaunu lietotāju pievienošanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Dokumentācija par lietotāju pārvaldību</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Dokumentācija par lietotāju profiliem</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Dokumentācija par tēmu lietošanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Dokumentācija par ziņu rakstīšanu un rediģēšanu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Atbalsts</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
lv: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Atbalsta forumi</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
lv: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> laiks ir <code>%s</code>

en: <arrow/> Back
lv: <arrow/> Atpakaļ

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
lv: <code>_blank</code> &mdash; jauns logs vai cilne.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
lv: <code>_none</code> &mdash; tas pats logs vai cilne.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
lv: <code>_top</code> &mdash; pašreizējais logs vai cilne, bez rāmjiem.

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
lv: <p>Turpināt &rarr; %s lasīšanu</p>

en: <p>WordPress.com's mission is to democratize publishing and commerce, and that means making our services accessible to as many people as possible. Ads on sites like this one help generate revenue to offer free access to some of our services so that money doesn't become an obstacle to having a voice.</p><p>As part of our advertising program, we and our advertising partners collect and use your information for the purposes listed below. For some purposes, we or our partners require your consent before we will use your information in the way described. Use the checkbox next to each purpose to customize your consent preferences. Declining consent means we will not use your data for that purpose and you may see less relevant ads.</p><p>Some of the personal data processed by us or our partners is done based on a legitimate interest in the processing. That means it does not require your consent, but you have the right to object to it. Expand each purpose below to learn more about this type of processing; if you wish to object to the processing you can use the corresponding toggle.</p>
lv: <p>WordPress.com misija ir demokratizēt publicēšanu un tirdzniecību, un tas nozīmē, ka mūsu pakalpojumi ir pieejami pēc iespējas lielākam skaitam cilvēku. Reklāmas tādās vietnēs kā šī palīdz gūt ieņēmumus, lai piedāvātu bezmaksas piekļuvi dažiem mūsu pakalpojumiem, lai nauda nekļūtu par šķērsli, kas traucē izteikties.</p><p>Mūsu reklāmas programmas ietvaros mēs un mūsu reklāmas partneri vācam un izmantojam jūsu informāciju turpmāk minētajiem mērķiem. Dažiem nolūkiem mums vai mūsu partneriem ir nepieciešama jūsu piekrišana, pirms mēs izmantosim jūsu informāciju aprakstītajā veidā. Izmantojiet izvēles rūtiņu blakus katram mērķim, lai pielāgotu savas piekrišanas preferences. Piekrišanas atteikšana nozīmē, ka mēs neizmantosim jūsu datus šim nolūkam un jūs, iespējams, redzēsiet mazāk atbilstošas reklāmas.</p><p>Dažus no mūsu vai mūsu partneru apstrādātajiem personīgajiem datiem mēs vai mūsu partneri apstrādā, pamatojoties uz leģitīmām apstrādes interesēm. Tas nozīmē, ka tam nav nepieciešama jūsu piekrišana, bet jums ir tiesības iebilst pret to. Lai uzzinātu vairāk par šāda veida apstrādi, tālāk izvērsiet katru nolūku; ja vēlaties iebilst pret apstrādi, varat izmantot atbilstošo pārslēdzamo pogu.</p>

en: <p>You can request a DPA from <a href="https://wordpress.com/me/privacy">your Privacy Settings</a>.</p>
lv: <p>Varat pieprasīt DPA, izmantojot <a href="https://wordpress.com/me/privacy">savus konfidencialitātes iestatījumus</a>.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
lv: <p>Tev nav tiesību piekļūt šai lapai.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
lv: <span class="%1$s">Publicēts iekš</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
lv: <span class="%1$s">Publicēts </span> %2$s <span class="meta-sep">autors</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
lv: <span class="%1$s">Birkas</span> %2$s

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>
lv[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms stundas</span>
lv[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>
lv[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes ago.</span>
lv[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms minūtēm.</span>
lv[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms minūtes.</span>
lv[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms minūtēm.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
lv[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms mēnešiem.</span>
lv[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
lv[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds ago.</span>
lv[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms sekundēm.</span>
lv[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms sekundes.</span>
lv[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">pirms sekundēm.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>
lv[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">atlicis līdz gada beigām.</span>
lv[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>
lv[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
lv: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vecāki komentāri

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
lv: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vecāki ieraksti

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older testimonials
lv: <span class="meta-nav">&larr;</span> Senākas atsauksmes

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
lv: <span class="meta-nav">Nākamais raksts</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
lv: <span class="meta-nav">Iepriekšējais raksts</span>%title

en: <span>Active:</span> %s
lv: <span>Aktīva:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
lv[0]: <strong class="count">%1$s mēstuli</strong> bloķēja <strong>Akismet</strong>
lv[1]: <strong class="count">%1$s mēstules</strong> bloķēja <strong>Akismet</strong>
lv[2]: <strong class="count">%1$s mēstules</strong> bloķēja <strong>Akismet</strong>

en: <strong>%1$s</strong> is still available— but only for a few more days until the end of 2021! Be sure to <a href="%2$s">upgrade your site</a> before the ball drops on New Year’s Eve, and you’ll get <strong>%3$s%%</strong> off your first annual plan payment.
lv: <strong>%1$s</strong> joprojām ir pieejams, taču tikai vēl dažas dienas līdz 2021. gada beigām! Neaizmirstiet <a href="%2$s">atjaunināt vietni </a>pirms Jaungada vakara, un jūs saņemsiet <strong>%3$s%%</strong> atlaidi no pirmā gada plāna maksājuma.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
lv[0]: <strong>%s pasūtījums</strong> gaida apstrādi
lv[1]: <strong>%s pasūtījumi</strong> gaida apstrādi
lv[2]: <strong>%s pasūtījumi</strong> gaida apstrādi

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
lv[0]: <strong>%s pasūtījums</strong> aizturēts
lv[1]: <strong>%s pasūtījumi</strong> aizturēti
lv[2]: <strong>%s pasūtījumi</strong> aizturēti

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
lv[0]: <strong>%s produkts</strong> ar mazu daudzumu noliktavā
lv[1]: <strong>%s produkti</strong> ar mazu daudzumu noliktavā
lv[2]: <strong>%s produkti</strong> ar mazu daudzumu noliktavā

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
lv[0]: <strong>%s produkts</strong> nav noliktavā
lv[1]: <strong>%s produkti</strong> nav noliktavā
lv[2]: <strong>%s produkti</strong> nav noliktavā

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
lv: <strong>%s</strong> &mdash; tas ļauj saistīt attēlu ar ziņu, neievietojot to. Tas noder vienīgi tad, ja jūsu tēma izmanto attēlu kā ziņas sīktēlu mājas lapā, pielāgotajā galvenē, utt.

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
lv: <strong>%s</strong> (WordPress.com lietotājam) jau ir pieeja statistikai.

en: <strong>%s</strong> can't be transferred, but you can connect it instead.
lv: <strong>%s</strong> nevar pārsūtīt, taču varat to pievienot.

en: <strong>%s</strong> is looking great! Congrats on finishing the Quick Start tour -- doesn't it feel good to cross things off a list?
lv: <strong>%s</strong> izskatās lieliski! Apsveicam ar Ātras sākšanas ceļveža pieveikšanu — vai nav patīkami svītrot lietas no saraksta?

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
lv: <strong>%s</strong> izmantota, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) augšupielādes vieta atlikusi.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
lv: <strong><em>Iegaumējiet šo paroli</em></strong>pamatīgi! Tā ir <em>nejauša</em>, speciāli jums ģenerēta parole.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
lv: <strong>Aktivitāte</strong> &mdash; rāda ieplānotās nākamās ziņas, nesen publicētās ziņas un jaunākos komentārus jūsu ziņai un ļauj tos pārvaldīt.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
lv: <strong>Gandrīz gatavs</strong> - aktivizējiet Akismet un sakiet ardievas nevēlamiem komentāriem

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
lv: <strong>Pārskats</strong> &mdash; rāda jūsu vietnes satura kopsavilkumu, instalēto WordPress versiju un jūs lietotās tēmas nosaukumu.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
lv: <strong>Lauciņu vadīklas</strong> &mdash; klikšķiniet lauciņa virsraksta joslā, lai izvērstu vai sakļautu to. Lauciņi, kurus pievienojuši spraudņi, dažkārt var būt ar konfigurējamu saturu un ja jūsu kursors atradīsies virs to virsraksta joslas, parādīsies saite &#8220;Konfigurēt&#8221;.

en: <strong>Build</strong> your website.
lv: <strong>Izveidojiet</strong> savu vietni.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
lv: <strong>Klikšķinot uz bultiņas pa labi no jebkuras izvēlnes vienuma</strong> redaktorā parādīsies standarta iestatījumu grupa. Papildu iestatījumus, piemēram, saites mērķi (jauna lapa), CSS klases, saites attiecības un saites aprakstu var iespējot un atspējot, izmantojot cilni Šī ekrāna opcijas.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
lv: <strong>Komentāri</strong> &mdash; Par visiem lietotāja izteiktajiem komentāriem e-pasta adrese, IP adrese, lietotāja aģents (pārlūkprogramma un OS), datums un laiks, komentāru saturs un satura URL.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
lv: <strong>Komentāri</strong> — WordPress neizdzēš komentārus. Programmatūra anonimizē (bet atkal <em>nekad</em> nepublicē) saistīto e-pasta adresi, IP adresi un lietotāja aģentu (pārlūku/OS).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
lv: <strong>Kopienas notikumu atrašanās vieta</strong> &mdash; Lietotāja IP adrese, kas tiek izmantota gaidāmajos kopienas pasākumos, kas parādīti informācijas paneļa logrīkā.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
lv: <strong>Kopienas notikumu vieta</strong> — Lietotāja IP adrese, kas aizpilda gaidāmo kopienas notikumu informācijas paneļa logrīku ar atbilstošu informāciju.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
lv: <strong>Konstantu %1$s un %2$s konfliktējošas vērtības.</strong> Tiek pieņemts, ka %2$s vērtība ir jūsu apakšdomēna konfigurācijas iestatījums.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
lv: <strong>Savienojums zaudēts</strong>. Saglabāšana ir atspējota, līdz atkal tiksiet savienots.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
lv: <strong>Piedalieties</strong> koda izstrādē, uzlabojiet UX un testējiet WordPress lietotni.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
lv: <strong>Kopēt URL starpliktuvē</strong> kopē multivides faila URL starpliktuvē.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
lv: <strong>Veidojiet</strong> un uzlabojiet WordPress mācību materiālus.

en: <strong>Create</strong> without limits.
lv: <strong>Veidojiet</strong> bez ierobežojumiem.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
lv: <strong>Pārbaudiet</strong> iesniegtos darbus vai uzņemiet fotoattēlus Foto katalogam.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
lv: <strong>Neatgriezeniski dzēst</strong> fails tiks izdzēsts no multivides bibliotēkas (kā arī no visām ziņām, kurām tas pašlaik ir pievienots).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
lv: Izmantojot <strong>Dzēst</strong>, tiek atvērts apstiprināšanas ekrāns Lietotāju dzēšana, kurā varat neatgriezeniski noņemt lietotāju no savas vietnes un dzēst tā saturu. Varat arī izdzēst vairākus lietotājus vienlaikus, izmantojot lielapjoma darbības.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
lv: <strong>Apraksts</strong> &mdash; apraksts nav obligāts, tomēr dažas tēmas to var parādīt.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
lv: <strong>Diskusijas</strong> &mdash; jūs var ieslēgt vai izslēgt komentārus un atbalsis, un ja ziņai ir komentāri, jūs var apskatīt un pārvaldīt tos šeit.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
lv: <strong>Lejupielādē failu</strong> lejupielādē oriģinālo multivides failu ierīcē.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
lv: <strong>Pārvilkšana</strong> &mdash; lai pārkārtotu lodziņus, klikšķiniet izvēlētā lodziņa virsraksta joslā un pārvelciet to, līdz redzat pelēku, punktotas līnijas taisnstūri vietā, kurā lodziņš tiks ievietots.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
lv: <strong>Pārvilkt</strong> failus uz laukumu zemāk. To iespējamas darīt ar vairākiem failiem vienlaikus.

en: <strong>ERROR</strong>
lv: <strong>KĻŪDA</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
lv: <strong>KĻŪDA</strong>: Nederīgs lietotājvārds, e-pasta adrese vai nepareiza parole.

en: <strong>ERROR</strong>: Please log in using your main password and two-step authentication to update your profile.
lv: <strong>KĻŪDA</strong>: lūdzu, piesakieties, izmantojot savu galveno paroli un divpakāpju autentifikāciju, lai atjauninātu savu profilu.

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
lv: <strong>Rediģēt</strong> tiek atvērts vienkāršs ekrāns, lai rediģētu konkrētā faila metadatus. Varat arī sasniegt šo ekrānu, noklikšķinot uz multivides faila nosaukuma vai sīktēla.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
lv: Poga <strong>Rediģēt</strong> aizvedīs jūs uz konkrētā lietotāja profila rediģēšanas ekrānu. Jūs tur varat nonākt arī klikšķinot uz lietotājvārda.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
lv: <strong>Rediģēt</strong>, aizvedīs jūs uz ziņas rediģēšanas ekrānu. Jūs to varat sasniegt arī klikšķinot uz ziņas nosaukumu.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
lv: <strong>Rediģējiet</strong> videoklipus un pievienojiet subtitrus WordPress.tv.

en: <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugin to be installed and activated: %3$s. | <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugins to be installed and activated: %3$s.
lv[0]: <strong>Kļūda:</strong> %1$s ir nepieciešams instalēt un aktivizēt %2$d spraudņus %3$s.
lv[1]: <strong>Kļūda:</strong> %1$s ir nepieciešams instalēt un aktivizēt %2$d spraudni: %3$s.
lv[2]: <strong>Kļūda:</strong> %1$s ir nepieciešams instalēt un aktivizēt %2$d spraudņus %3$s.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
lv: <strong>Kļūda</strong>: sīkdatnes ir bloķētas negaidītas izvades dēļ. Lai saņemtu palīdzību, lūdzu, apskatiet <a href="%1$s">šo dokumentāciju</a> vai mēģiniet atrast risinājumu <a href="%2$s">atbalsta forumos</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
lv: <strong>Kļūda</strong>: sīkdatnes ir bloķētas vai arī tās neatbalsta jūsu pārlūkprogramma. Lai lietotu WordPress, jums vispirms <a href="%s">jāiespējo sīkdatnes</a>.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
lv: <strong>Kļūda</strong>: nederīgs lietotājvārds, e-pasta adrese vai nepareiza parole.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
lv: <strong>Kļūda</strong>: paroles nesakrīt. Lūdzu, ievadiet to pašu paroli abos paroles laukos.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
lv: <strong>Kļūda</strong>: Paroles nedrīkst saturēt "\" simbolu.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Lūdzu ievadiet savu segvārdu.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Lūdzu ievadiet paroli.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
lv: <strong>Kļūda</strong>: lūdzu, ievadiet lietotājvārdu vai e-pasta adresi.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Lūdzu, ievadiet lietotājvārdu.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
lv: <strong>Kļūda</strong>: lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Lūdzu ievadiet e-pasta adresi.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
lv: <strong>Kļūda:</strong> lūdzu, aizpildiet obligātos laukus.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
lv: <strong>Kļūda</strong>: lūdzu, ierakstiet komentāra tekstu.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
lv: <strong>Kļūda</strong>: lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
lv: <strong>Kļūda:</strong> ievadītais vietnes URL jau ir aizņemts.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
lv: <strong>Kļūda</strong>: diemžēl, šis lietotājvārds nav atļauts.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Iespēju lapa %s nav atļauto iespēju sarakstā.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
lv: <strong>Kļūda</strong>: komentāru nevarēja saglabāt. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
lv: <strong>Kļūda:</strong> e-pasta adrese jau tiek izmantota.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
lv: <strong>Kļūda</strong>: E-pasta adrese nav korekta.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
lv: <strong>Kļūda:</strong> neizdevās nosūtīt e-pastu. Iespējams, jūsu vietne nav pareizi konfigurēta, lai sūtītu e-pasta ziņojumus. <a href="%s">Saņemiet palīdzību paroles atiestatīšanai</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
lv: <strong>Kļūda:</strong> nav aizpildīts e-pasta lauks.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Paroles lauks ir tukšs.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
lv: <strong>Kļūda:</strong> parole, kas ievadīta e-pasta adresei %s ir nepareiza.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
lv: <strong>Kļūda</strong>: parole, kura tika ievadīta lietotājvārdam %s ir nepareiza.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
lv: <strong>Kļūda:</strong> paroles nesakrīt.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
lv: <strong>Kļūda:</strong> lietotājvārds <strong>%s</strong> nav reģistrēts šajā vietnē. Ja neesat pārliecināts par savu lietotājvārdu, tā vietā mēģiniet izmantot savu e-pasta adresi.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Lietotājvārda lauks ir tukšs.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
lv: <strong>Kļūda:</strong> nepastāv konts ar šādu lietotājvārdu vai e-pasta adresi.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
lv: <strong>Kļūda:</strong> radās problēma, veidojot vietnes ierakstu.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
lv: <strong>Kļūda:</strong> šī e-pasta adrese jau ir reģistrēta. <a href="%s">Piesakieties</a> ar šo adresi vai izvēlieties citu.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Šis e-pasts jau ir reģistrēts. Lūdzu, izvēlieties citu.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
lv: <strong>Kļūda:</strong> šī nav derīga plūsmas veidne.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
lv: <strong>Kļūda</strong>: šis lietotājvārds jau ir reģistrēts! Lūdzu, izvēlieties citu.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
lv: <strong>Kļūda</strong>: šis lietotājvārds nav derīgs, jo tajā izmantotas neatļautas rakstzīmes. Lūdzu, ievadiet derīgu lietotājvārdu.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
lv: <strong>Kļūda:</strong> nezināmā e-pasta adrese. Pārbaudiet vēlreiz vai mēģiniet izmantot savu lietotājvārdu.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
lv: <strong>Kļūda:</strong> nezināms lietotājvārds. Pārbaudiet vēlreiz vai mēģiniet izmantot savu e-pasta adresi.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
lv: <strong>Kļūda:</strong> lietotāja reģistrācija šobrīd nav atļauta.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
lv: <strong>Kļūda:</strong> Jūsu URL ir pārāk garš.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Jūsu konts ir marķēts kā surogātpasta sūtītājs.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
lv: <strong>Kļūda</strong>: jūsu komentārs ir pārāk garš.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
lv: <strong>Kļūda</strong>: jūsu e-pasta adrese ir pārāk gara.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
lv: <strong>Kļūda</strong>: jūsu vārds ir pārāk garš.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
lv: <strong>Kļūda:</strong> jūsu paroles atjaunošanas saite, šķiet, nav derīga. Lūdzu, pieprasiet jaunu saiti zemāk.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
lv: <strong>Kļūda:</strong> jūsu paroles atjaunošanas saites derīguma termiņš ir beidzies. Lūdzu, pieprasiet jaunu saiti zemāk.

en: <strong>Error</strong>: Please enter a username or email address.
lv: <strong>Kļūda</strong>: lūdzu, ievadiet lietotājvārdu vai e-pasta adresi.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Neizdevās nosūtīt e-pastu. Iespējams, jūsu vietne nav pareizi konfigurēta, lai sūtītu e-pasta ziņojumus. <a href="%s">Saņemiet palīdzību paroles atiestatīšanai</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
lv: <strong>Kļūda</strong>: Nepastāv konts ar šādu lietotājvārdu vai e-pasta adresi.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
lv: <strong>Izpētiet</strong> veidus, kā mazināt miljoniem tīmekļa vietņu ietekmi uz vidi.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
lv: <strong>Atrodiet</strong> un ziņojiet par kļūdām WordPress pamata programmatūrā.

en: <strong>Follow</strong> and <strong>unfollow</strong> blogs.
lv: <strong>Sekot</strong> un <strong>pārtraukt sekošanu</strong> emuāriem.

en: <strong>Format</strong> &mdash; Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Your theme could enable all or some of 10 possible formats. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/post-formats/#supported-formats">Learn more about each post format</a>.
lv: <strong>Formāts</strong> - ziņu formāti norāda, kā jūsu tēma attēlos noteiktus rakstus. Piemēram, jums varētu būt <em>standarta</em> emuāra ziņa ar virsrakstu un rindkopām vai īsa <em>malā</em>, kurai nav virsraksta un kas satur tikai nelielu teksta fragmentu. Jūsu tēma varētu iespējot visus vai dažus no 10 iespējamiem formātiem. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/post-formats/#supported-formats">Uzziniet vairāk par katru ziņas formātu</a>.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
lv: <strong> Uzmanību! </strong> Šo izmantoto spraudņu versijas nav pārbaudītas ar WooCommerce %s. Lūdzu atjauniniet vai apstipriniet saderību pirms WooCommerce atjaunināšanas, vai arī var rasties problēmas:

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
lv: <strong>Informācija</strong> &mdash; Vietnes URL reti tiek mainīts, jo tas var izraisīt, ka vietne nedarbojas pareizi. Ir norādīts reģistrācijas un pēdējā atjauninājuma datums. Tīkla administratori var atzīmēt vietni, kā arhivētu, mēstuli, dzēstu un kā pieaugušiem paredzētu, lai noņemtu to no publiskas parādīšanas vai to atspējotu.

en: <strong>Jetpack Boost</strong>: $240 per year (<strong>$20/mo</strong>)
lv: <strong>Jetpack Boost</strong>: 240 USD gadā (<strong>20 USD/mēn</strong>)

en: <strong>Jetpack Complete</strong>: Now $600 per year (<strong>$50/mo</strong>)
lv: <strong>Jetpack Complete</strong>: tagad $ 600 gadā (<strong>$50/mēn</strong>)

en: <strong>Jetpack Scan / VideoPress / Social / Akismet Anti-spam</strong>: $120 per year (<strong>$10/mo</strong>)
lv: <strong>Jetpack Scan / VideoPress / Social / Akismet Anti-spam</strong>: 120 USD gadā (<strong>10 USD/mēn</strong>)

en: <strong>Jetpack Security</strong>: Now $240 per year (<strong>$20/mo</strong>)
lv: <strong>Jetpack drošība</strong>: tagad USD 240 gadā (<strong>20 USD/mēn</strong>)

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
lv: <strong>Sniedziet </strong> savu radošo iztēli WordPress lietotāja saskarnes dizainam.

en: <strong>Manage</strong> a site's media library.
lv: <strong>Pārvaldiet</strong> vietnes multivides bibliotēku.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
lv: <strong>Multivide</strong> &mdash; Visu lietotāja veikto multivides failu augšupielāžu vietrāžu URL saraksts.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
lv: <strong>Multivide</strong> — Lietotāja augšupielādēto multivides failu vietrāžu URL saraksts.

en: <strong>NEW!</strong> We just released a series of webinars helping customers like you make money from your site using WordPress.com’s monetization features.
lv: <strong>Jaunums!</strong> Mēs tikko laidām klajā tīmekļa semināru sēriju, kas palīdz klientiem, piemēram, jums, pelnīt naudu no jūsu vietnes, izmantojot WordPress.com monetizācijas iespējas.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
lv: <strong>PIEZĪME.</strong> Ja importēšanas process tiek pārtraukts <em>jebkāda</em> iemesla dēļ, atgriezieties šajā lapā, un tas turpināsies no vietas, kur tas tika automātiski apturēts.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
lv: <strong>Vārds</strong> &mdash; jūsu vietnē redzamais nosaukums.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
lv: <strong>Secība</strong> &mdash; lapas parasti ir sakārtotas alfabētiskā secībā, bet jūs varat izveidot savu secību, ievadot atbilstošu skaitli šajā lodziņā: 1 pirmajai, utt.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
lv: <strong>Organizēt</strong> vai piedalīties vietējās WordPress tikšanās un WordCamps.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
lv: <strong>Pamata termins</strong> &mdash; kategorijām, atšķirībā no birkām, var būt hierarhija. Jums varētu būt kategorija &#8217;koki&#8217;, un zem tās apakškategorijas &#8217;ozoli&#8217; un &#8217;liepas&#8217;. Tomēr, hierarhija nav obligāta. Lai izveidotu apakškategoriju, vienkārši izvēlieties par pamatkategoriju, kādu no nolaižamā saraksta.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
lv: <strong>Hierarhija</strong> &mdash; jūs varat organizēt jūsu lapu hierarhiju. Piemēram, jums varētu būt lapa &#8220;Par mani&#8221;, zem kuras ir lapas &#8220;Dzīves stāsts&#8221; un &#8220;Mans suns&#8221;. Nav nekādu ierobežojumu, cik apakšlīmeņos jūs variet ligzdot lapas.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
lv: <strong>Ziņas redaktors</strong> &mdash; ievadiet savas ziņu, tekstu. Ir divi rediģēšanas režīmi: vizuālais un teksta. Izvēlieties režīmu, klikšķinot attiecīgajā cilnē.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
lv: <strong>Priekšskatījums</strong> parādīs, kā ziņas melnraksts izskatīsies tad, ja tiks publicēts. Priekšskatījums parādīs jums ziņu vietnes apmeklētāja skatījumā. Kuras saites būs pieejamas, ir atkarīgas no jūsu ziņas statusa.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
lv: <strong>Informācija par profilu</strong> &mdash; lietotāja e-pasta adrese, lietotājvārds, parādāmais vārds, segvārds, vārds, uzvārds, apraksts / biogrāfija un reģistrācijas datums.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
lv: <strong>Reklamējiet</strong> WordPress projektu savā kopienā.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
lv: <strong>Publicēt</strong> &mdash; Šeit varat iestatīt ziņas publicēšanas nosacījumus lodziņā Publicēt. Lai skatītu papildu opcijas statusam, redzamībai un tūlītējai publicēšanai, klikšķiniet saiti Rediģēt. Redzamības opcijas ir: aizsargātu ziņu ar paroli vai padarīt to uz nenoteiktu laiku esošu (pielīmētu) jūsu emuāra sākumā. Opcija Aizsargāt ar paroli ļauj jums iestatīt katrai ziņai brīvi izvēlētu paroli. Opciju Privāts paslēpj ziņu no visiem, izņemot redaktoru un administratoru. Publicēt (nekavējoties) ļauj noteikt nākotnes vai pagātnes datumu un laiku, tātad var ieplānot datumu, kad ziņa tiks publicēta vai mainīt tās publicēšanas datumu pagātnē.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
lv: <strong>Ātrais melnraksts</strong> &mdash; ļauj izveidot jaunu ziņu un saglabāt to kā melnrakstu. Parāda arī saites uz 3 pēdējām sāktajām melnraksta ziņām.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
lv: <strong>Ātrā labošana</strong> atver ziņas metadatu iestatījumus un ļauj mainīt tos, neatstājot šo ekrānu. Izmaiņu saglabāšanai spiediet pogu Atjaunot.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
lv: <strong>Nejauši:</strong> parādīt attēlu katrā lappusē, nejaušā secībā.

en: <strong>Reach</strong> your audience.
lv: <strong>Sasniedziet</strong> savu auditoriju.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
lv: Izmantojot <strong>Noņemt</strong>, varat noņemt lietotāju savā vietnē. Netiks dzēsts viņa veidotais saturs. Varat noņemt arī vairākus lietotājus vienlaikus, izmantojot lielapjoma darbības.

en: <strong>Save %(percentSavings)d%%</strong> by paying for two years
lv: <strong>Ietaupiet %(percentSavings)d%%</strong>, maksājot par diviem gadiem

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
lv: <strong>Ekrāna opcijas</strong> &mdash; izmantojiet ekrāna opciju cilni, lai izvēlētos, kurus informācijas paneļa lodziņus rādīt.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
lv: <strong>Sūtīt atsauces paziņojumus</strong> &mdash; atsauces paziņojumi ir veids, kā informēt senākas emuāru sistēmas, ka jūs esat ievietojis saiti uz tām. Lodziņā ievadiet URL, uz kuru vēlaties nosūtīt atsauces paziņojumu. Ja ievietojat saiti uz citu WordPress vietni, paziņojums tiks nosūtīts automātiski, izmantojot atbalss paziņojumu, un aizpildīt šo lauku nav nepieciešams.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
lv: <strong>Sūtīt paroles atiestatīšanu</strong> lietotājam nosūta e-pasta ziņojumu ar saiti jaunas paroles iestatīšanai.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
lv: <strong>Sesijas marķieri</strong> &mdash; Lietotāja pieteikšanās informācija, IP adreses, derīguma termiņš, lietotāja aģents (pārlūks un OS) un pēdējā pieteikšanās.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
lv: <strong>Iestatījumi</strong> &mdash; šī lapa uzskaita visus iestatījumus, kas saistīti ar šo vietni. Daži ir WordPress izveidoti, savukārt citus izveidojuši jūsu uzstādītie spraudņi. Ņemiet vērā, ka daži lauki ir pelēkā krāsā un norāda Sērijas dati. Šīs vērtības nevar tikt mainītas, balstoties uz veidu kādā tie tiek glabāti datu bāzē.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
lv: <strong>Dalieties ar savām zināšanām</strong> WordPress atbalsta forumos.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
lv: <strong>Vietnes veselības stāvoklis</strong> &mdash; Informē jūs par visiem iespējamiem jautājumiem, kas būtu jārisina, lai uzlabotu jūsu vietnes veiktspēju vai drošību.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lv: <strong>Taka</strong> &mdash; URL-draudzīga nosaukuma versija. Tajā parasti nav lielo burtu un to veido no burtiem, cipariem un defisēm.

en: <strong>Take it to the next level:</strong> get everything included with Premium, as well as live chat support and the ability to install custom plugins and themes.
lv: <strong>Paceliet to uz nākamo līmeni:</strong> saņemiet visu, kas iekļauts Premium, kā arī tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un iespēju instalēt pielāgotus spraudņus un tēmas.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
lv: <strong>Veidne</strong> &mdash; dažām tēmām ir pielāgotas veidnes, ko var izmantot noteiktām lapām, kurām varētu būt papildu līdzekļi vai pielāgoti izkārtojumi. Ja tādi ir arī šai tēmai, jūs tos redzēsiet šajā nolaižamajā izvēlnē.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
lv: <strong>Testējiet</strong> jaunas versijas un ierosinātās bloka redaktora funkcijas.

en: <strong>The even better news?</strong> WordPress.com makes it super easy for you to create and launch the website of your dreams. With the robust feature set offered with our free plan and the advanced customizability and functionality available with our paid plans, WordPress.com is where anyone can build and scale a fast, beautiful, and SEO-friendly website that search engines love.
lv: <strong>Vēl labākas ziņas?</strong> WordPress.com ļauj ļoti vienkārši izveidot un uzsākt savu sapņu vietni. Ar mūsu bezmaksas plānā piedāvāto spēcīgo funkciju kopumu un mūsu maksas plānos pieejamajām uzlabotajām pielāgojamības iespējām un funkcionalitāti WordPress.com ir vieta, kur ikviens var izveidot un paplašināt ātru, skaistu un SEO draudzīgu vietni, ko iecienījušas meklētājprogrammas.

en: <strong>The good news?</strong> By signing up for a free website with <span style="white-space:nowrap;">WordPress.com</span>, you’ve taken that crucial first step toward crushing your goals.
lv: <strong>Labās ziņas?</strong> Pierakstoties bezmaksas vietnē <span style="white-space:nowrap;">WordPress.com</span>, jūs esat spēris svarīgo pirmo soli, lai sasniegtu savus mērķus.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
lv: <strong>Tēmas</strong> &mdash; šī daļa parāda tēmas, kuras nav iespējotas tīklā. Iespējojot tēmu šajā izvēlnē, tā tiek padarīta pieejama šai vietnei. Tas neaktivizē tēmu, bet ļauj to apskatīt vietnes sadaļā Izskats. Lai iespējotu tēmu visam tīklam, skatiet ekrānu <a href="%s">Tīkla tēmas</a>.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
lv: <strong>Virsraksts</strong> &mdash; ierakstiet jūsu ziņas nosaukumu. Kad virsraksts būs ierakstīts, lodziņā zem rediģēšanas loga jūs redzēsiet paliekošo saiti, kuru varēs rediģēt.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
lv: <strong>Tulkojiet</strong> WordPress savā valodā.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
lv: <strong>Atkritne</strong> noņem jūsu ziņu no šī saraksta un ievieto atkritnē, no kuras variet to dzēst neatgriezeniski.

en: <strong>Unleash</strong> your creative side
lv: <strong>Atbrīvojiet</strong> savu radošo pusi

en: <strong>Unlimited users.</strong> Allow any editor access to share posts or products to your social media accounts.
lv: <strong>Neierobežots lietotāju skaits.</strong> Atļaujiet jebkuram redaktoram piekļūt, lai kopīgotu ziņas vai produktus jūsu sociālo mediju kontos.

en: <strong>Unlock</strong> your website’s potential
lv: <strong>Atklājie</strong>t savas vietnes potenciālu

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
lv: <strong>Lietotāji</strong> &mdash; šis parāda ar vietni saistītos lietotājus. Jūs varat arī mainīt viņu lomas, atstatīt viņu paroles, vai noņemt tos no vietnes. Noņemot lietotāju no vietnes, tas netiks noņemts no tīkla.

en: <strong>VaultPress Backup: </strong> Real-time backups stored on a secure external server, with easy one-click restores.
lv: <strong>VaultPress dublēšana: </strong> reāllaika dublējumkopijas, kas tiek glabātas drošā ārējā serverī ar vienkāršu atjaunošanu ar vienu klikšķi.

en: <strong>VaultPress Backup</strong>: Now $60 per year (<strong>$5/mo</strong>)
lv: <strong>VaultPress dublēšana</strong>: tagad $ 60 gadā (<strong>$5/mēn</strong>)

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a site's menus.
lv: <strong>Skatīt</strong> un <strong>pārvaldīt</strong> vietnes izvēlnes.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a site's tags and categories.
lv: <strong>Skatīt</strong> un <strong>pārvaldīt</strong> vietnes tagus un kategorijas.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a user's notifications.
lv: <strong>Skatīt</strong> un <strong>pārvaldīt</strong> lietotāja paziņojumus.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> posts including reblogs and likes.
lv: <strong>Skatīt</strong> un <strong>pārvaldīt</strong> ziņas, tostarp atkārtotus emuārus un atzīmes Patīk.

en: <strong>View</strong> stats for a site.
lv: <strong>Skatīt</strong> vietnes statistiku.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
lv: Izmantojot funkciju <strong>Skats</strong>, tiek atvērts publisks autoru arhīvs, kurā ir uzskaitītas visas lietotāja publicētās ziņas.

en: <strong>View</strong> user information data such as username, name, email, blog, and Gravatar.
lv: <strong>Skatīt</strong> lietotāja informācijas datus, piemēram, lietotājvārdu, vārdu, e-pastu, emuāru un Gravatar.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
lv: <strong>Skatīt</strong> tiks atvērta šī faila publiska parādīšanas lapa.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
lv: <strong>BRĪDINĀJUMS.</strong> Tas var aizņemt ļoti ilgu laiku, ja jūsu LiveJournal ir daudz ierakstu vai daudz komentāru. Ideālā gadījumā šis process jāsāk tikai tad, ja varat atstāt datoru mierā, kamēr tas pabeidz importēšanu.

en: <strong>Want less email?</strong> <a href="%1$s" target="_blank" data-tracks-link-desc="%2$s">Unsubscribe</a> or modify your <a href="%3$s" target="_blank" data-tracks-link-desc="%4$s">Subscription Options</a>.
lv: <strong>Vai vēlaties mazāk e-pasta?</strong> <a href="%1$s" target="_blank" data-tracks-link-desc="%2$s">Anulējiet abonementu</a> vai mainiet savu <a href="%3$s" target="_blank" data-tracks-link-desc="%4$s">Abonēšanas opcijas</a>.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
lv: <strong>Uzmanību:</strong> šīm lapām jums nevajadzētu izmantot savu privātuma politikas lapu!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
lv: <strong>Uzmanību!</strong> Šīm lapām nevajadzētu būt vienādām.

en: <strong>We get it!</strong> You’re out there crushing your #smallbusiness goals, and your website needs to keep up <em>without</em> bogging you down.
lv: <strong>Mēs to sapratām!</strong> Jūs sasniedzat savus #smallbusiness mērķus, un jūsu vietnei ir jāturas līdzi, <em>nepārtraucot</em> jūs.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
lv: <strong>Laipni lūdzam WooCommerce!</strong> &#8211; Tu esi gandrīz gatavs sākt pārdot :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
lv: <strong>Laipni lūdzam</strong> &mdash; šeit ir redzamas saites uz dažiem parastajiem uzdevumiem, kas veicami, veidojot jaunu vietni.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
lv: <strong>WordPress notikumi un ziņas</strong> &mdash; gaidāmie notikumi netālu no jums, kā arī jaunākās ziņas no oficiālā WordPress projekta un <a href="%s">WordPress planētas</a>.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
lv: <strong>Rakstiet</strong> un iesniedziet labojumus, lai novērstu kļūdas vai palīdzētu izveidot jaunas funkcijas.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
lv: <strong>Rakstiet</strong> vai uzlabojiet WordPress dokumentāciju.

en: A %(importerName)s export file is an XML file containing your page and post content. {{supportLink/}}
lv: %(importerName)s eksporta fails ir XML fails, kas satur jūsu lapu un ziņas saturu. {{supportLink/}}

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
lv: 12 rakstzīmju Akismet API atslēga. Pieejams vietnē akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
lv: Divciparu valsts kods, piem., US Atstājiet tukšu, lai piemērotu visiem.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
lv: Divciparu štata kods, piem., AL Atstājiet tukšu, lai piemērotu visiem.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
lv: <a href="%s">Statiska lapa</a> (norādiet zemāk)

en: A CDN (Content Delivery Network) optimizes your content to provide users with the fastest experience.
lv: CDN (satura piegādes tīkls) optimizē jūsu saturu, lai nodrošinātu lietotājiem visātrāko piekļuvi.

en: A CDN, or content delivery network, improves the performance of your WordPress blog by optimizing server resources to let you handle high-volume traffic more quickly.
lv: CDN jeb satura piegādes tīkls uzlabo jūsu WordPress emuāra veiktspēju, optimizējot servera resursus, lai jūs varētu ātrāk apstrādāt liela apjoma datu plūsmu.

en: A Data Processing Addendum (DPA) allows web sites and companies to assure customers, vendors, and partners that their data handling complies with the law.
lv: Datu apstrādes papildinājums (DPA) ļauj tīmekļa vietnēm un uzņēmumiem apliecināt klientiem, pārdevējiem un partneriem, ka viņu datu apstrāde atbilst likumam.

en: A Google Play app package name for this site was not found
lv: Google Play lietotnes pakotnes nosaukums šai vietnei netika atrasts

en: A Google Play auth file for this site was not found
lv: Google Play autentifikācijas fails šai vietnei netika atrasts

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
lv: PHP sesija tika izveidota, izmantojot %1$s funkcijas izsaukumu. Tas konfliktē ar REST API un atgriezeniskās saites pieprasījumiem. Pirms jebkādu HTTP pieprasījumu veikšanas sesija ir jāaizver %2$s.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
lv: Attēls ir tūkstoš vārdu vērts

en: A Semantic Personal Publishing Platform
lv: Semantiskā personiskā izdevniecības platforma

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
lv: UUID, ko nodrošina programma, lai to unikāli identificētu. Ieteicams izmantot UUID v 5 ar URL vai DNS nosaukumvietu.

en: A WordPress Commenter
lv: WordPress komentētājs

en: A WordPress blog post
lv: WordPress komanda

en: A WordPress export is an XML file with your page and post content, or a zip archive containing several XML files. {{supportLink/}}
lv: WordPress eksports ir XML fails ar jūsu lapu un ziņas saturu vai zip arhīvs, kurā ir vairāki XML faili. {{supportLink/}}

en: A WordPress.com Website
lv: Pirmais komentārs

en: A bold opinionated theme for music and learning
lv: Drosmīga tēma mūzikai un mācībām

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
lv: Iespējots.

en: A calendar of your site’s posts.
lv: Jūsu vietnes ziņu kalendārs.

en: A city in the same timezone as you.
lv: Pilsēta jūsu laika joslā.

en: A cloud of your most used product tags.
lv: Visbiežāk izmantoto produktu birku mākonis.

en: A cloud of your most used tags.
lv: Mākonis ar vietnē biežāk izmantotajām birkām.

en: A comment is held for moderation
lv: kāds komentārs gaida apstiprinājumu

en: A community garden theme.
lv: Kopienas dārza tēma.

en: A complete record of everything that happens on your site, with history that spans over 30 days.
lv: Pilnīgs pieraksts par visu, kas notiek jūsu vietnē, ar vēsturi, kas aptver vairāk nekā 30 dienas.

en: A custom logo helps your brand pop and makes your site memorable. Make a professional logo in a few clicks with our partner today.
lv: Pielāgots logotips veicina jūsu zīmola popularitāti un padara jūsu vietni neaizmirstamu. Izveidojiet profesionālu logotipu jau šodien, ar dažiem klikšķiem un kopā ar mūsu partneri.

en: A date format for all date strings.
lv: Datuma formāts visām datumu virknēm.

en: A day number of the week that the week should start on.
lv: Nedēļas dienas numurs, kurā nedēļa sākas.

en: A description of the pattern.
lv: Modeļa apraksts.

en: A description of the theme.
lv: Tēmas apraksts.

en: A desktop app that gives WordPress a permanent home in your dock.
lv: Darbvirsmas lietotne, kas nodrošina WordPress pastāvīgu mājvietu jūsu ierīcē.

en: A desktop app that gives WordPress a permanent home in your taskbar.
lv: Darbvirsmas lietotne, kas nodrošina WordPress pastāvīgu vietu jūsu uzdevumjoslā.

en: A detailed look at various available ways to collect money on your WordPress.com website for donations, goods, and services.
lv: Detalizēts ieskats dažādos pieejamajos veidos, kā savās WordPress.com vietnēs iekasēt naudu ziedojumiem, precēm un pakalpojumiem.

en: A detailed variation description.
lv: Detalizēts variāciju apraksts.

en: A duplicate event already exists.
lv: Notikuma dublikāts jau pastāv.

en: A floating always visible button that allows your audience to share feedback anytime.
lv: Peldoša vienmēr redzama poga, kas ļauj jūsu auditorijai jebkurā laikā sniegt atsauksmes.

en: A font face matching those settings already exists.
lv: Burtveids, kas atbilst šiem iestatījumiem, jau pastāv.

en: A font family with slug "%s" already exists.
lv: Fontu saime ar taku "%s" jau pastāv.

en: A free WordPress.com site includes a WordPress.com subdomain, community support, dozens of free themes, basic design customization, and more.
lv: Bezmaksas vietne WordPress.com ietver apakšdomēnu WordPress.com, kopienas atbalstu, desmitiem bezmaksas tēmu, pamata dizaina pielāgošanu un daudz ko citu.

en: A free analytics tool that offers additional insights into your site.
lv: Bezmaksas analīzes rīks, kas sniedz papildu ieskatu jūsu vietnē.

en: A friendly name for the webhook.
lv: Draudzīgs vārds webhookam.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
lv: Draudzīga atbildes kopsavilkums, ieskaitot HTTP atbildes kodu, ziņojumu un ķermeni.

en: A general overview of WooCommerce and adding products and features to your website.
lv: Vispārīgs pārskats par WooCommerce un produktu un funkciju pievienošanu jūsu vietnei.

en: A great-looking site design is just a few clicks away.
lv: Lieliska izskata vietnes dizains ir tikai dažu klikšķu attālumā.

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
lv: Liela bloku priekšrocība ir tā, ka varat tos rediģēt uz vietas un tieši manipulēt ar saturu. Tā vietā, lai rediģētu tādus elementus kā citāta avotu vai pogas tekstu, varat mainīt saturu tieši. Pamēģiniet rediģēt tālāk redzamo citātu:

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
lv: Cilvēkam lasāms apraksts par saskarnes iestatījumu izmantošanu.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
lv: Cilvēka lasāms marķējums, lai noteiktu, kā izmanto saskarni.

en: A human-readable description of the post type.
lv: Izlasāms ziņu tipa apraksts.

en: A human-readable description of the resource.
lv: Cilvēka nolasāms resursu apraksts.

en: A human-readable description of the taxonomy.
lv: Cilvēka lasāms taksonomijas apraksts.

en: A human-readable variation title.
lv: Cilvēka lasāms variācijas nosaukums.

en: A known issue.
lv: Zināma problēma.

en: A label describing the test.
lv: Etiķete, kas apraksta testu.

en: A link to a pattern category.
lv: Saite uz modeļa kategoriju.

en: A link to a post format
lv: Saite uz ziņas formātu

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
lv: Taksonomijas terminu saraksts, kurus var izmantot attiecībā uz pasūtījuma/produkta statusu.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
lv: Saraksts ar taksonomijas terminiem, ko izmanto produkta redzamībai.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
lv: Iekšējā bloka iekšējo bloku saraksts. Šī ir rekursīvā definīcija, kas seko pamata internalBlocks shēmai.

en: A list of the posts I most recently liked
lv: To ziņu saraksts, kuras man nesen patika

en: A list of your site&#8217;s Pages.
lv: Jūsu vietnes lapu saraksts.

en: A list of your store's products.
lv: Jūsu veikala produktu saraksts.

en: A list of your store's top-rated products.
lv: Jūsu veikala vislabāk novērtēto produktu saraksts.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
lv: Visaugstāk novērtēto ziņu, lapu vai komentāru saraksts.

en: A list or dropdown of categories.
lv: Saraksts vai nolaižamais saraksts kategorijām.

en: A list or dropdown of product categories.
lv: Produktu kategoriju saraksts vai nolaižamajā sarakstā.

en: A long-legged theme that inhabits wetlands, forests and plains.
lv: Garspalvaina tēma, kas apdzīvo mitrājus, mežus un līdzenumus.

en: A malformed response was received
lv: Tika saņemta nepareizi veidota atbilde

en: A media item.
lv: Multivides vienums.

en: A minimum order amount
lv: Minimālā pasūtījuma summa

en: A minimum order amount AND a coupon
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms UN kupons

en: A minimum order amount AND coupon
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms UN kupons

en: A minimum order amount OR a coupon
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms VAI kupons

en: A minimum order amount OR coupon
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms VAI kupons

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
lv: Jūsu vietnes ziņu mēneša arhīvs.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
lv: Aprakstošāks paskaidrojums par to, ko meklē tests un kāpēc tas ir svarīgs lietotājam.

en: A multi-song music player
lv: Vairāku dziesmu mūzikas atskaņotājs

en: A multipurpose, traditional blog theme which contains up to a large three-column layout that is clean, responsive, and highly readable.
lv: Daudzfunkcionāla, tradicionāla emuāra tēma, kas satur lielu trīs kolonnu izkārtojumu, kas ir tīrs, atsaucīgs un viegli lasāms.

en: A name is required for this term.
lv: Nepieciešams norādīt šī termina nosaukumu.

en: A named status for the object.
lv: Nosauktais objekta statuss.

en: A named status for the post.
lv: Nosauktais ziņas statuss.

en: A named status for the theme.
lv: Tēmas statuss ar nosaukumu.

[ctx: A navigation label.]
en: There is %(numberPeople)d person in your team | There are %(numberPeople)d people in your team
lv[0]: Jūsu komandā ir %(numberPeople)d persona
lv[1]: Jūsu komandā ir %(numberPeople)d personas
lv[2]: Jūsu komandā ir %(numberPeople)d personas

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
lv: Jauns komentārs ziņai "%s" gaida jūsu apstiprinājumu

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
lv: Jūsu vietnei ir pieejams neliels atjauninājums. Bieži vien nelieli atjauninājumi iekļauj drošības uzlabojumus, tādēļ ir svarīgi tos uzstādīt.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
lv: Jauns atbalsojums ziņai "%s" gaida jūsu apstiprinājumu

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
lv: Jauna atpakaļsaite ziņai "%s" gaida jūsu apstiprinājumu

en: A new version of WordPress is available.
lv: Ir pieejama jauna WordPress versija.

en: A note has been added to your order
lv: Jūsu pasūtījumam ir pievienota piezīme

en: A page cache plugin was detected.
lv: Tika konstatēts lapas kešatmiņas spraudnis.

en: A page cache plugin was not detected.
lv: Lapas kešatmiņas spraudnis netika atrasts.

en: A password protected post can not be set to sticky.
lv: Ar paroli aizsargāta ziņa nevar būt izcelta.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
lv: Paroles atjaunošanas e-pasts ir nosūtīts, bet var paiet vairākas minūtes kamēr tas parādās jūsu e-pasta kastītē. Lūdzu pagaidiet vismaz 10 minūtes pirms mēģiniet pieprasīt paroles atjaunošanu atkārtoti.

en: A password reset link was emailed to %s.
lv: Paroles atiestatīšanas saite tika nosūtīta uz e-pasta adresi %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
lv: Parole lai aizsargātu piekļuvi saturam un izrakstam.

en: A persistent object cache is being used
lv: Tiek izmantota pastāvīga objekta kešatmiņa

en: A persistent object cache is not required
lv: Pastāvīga objekta kešatmiņa nav nepieciešama

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
lv: Pastāvīga objektu kešatmiņa padara jūsu vietnes datubāzi efektīvāku, tādējādi paātrina ielādes laiku, jo WordPress var daudz ātrāk izgūt jūsu vietnes saturu un iestatījumus.

en: A plugin disallowed this event.
lv: Spraudnis neatļāva šo notikumu.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
lv: Spraudnis ir atslēdzis atjauninājumus, atspējojot %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
lv: Spraudnis neļāva notikumu pārplānot.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
lv: Spraudnis neļāva notikumu ieplānot.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
lv: Spraudnis neļāva ieplānot notikumu.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
lv: Spraudnis neļāva āķi notīrīt.

en: A post ID mismatch has been detected.
lv: Tika noteikta ziņas ID nesaderība.

en: A post can not be sticky and have a password.
lv: Ziņa nevar būt izcelta un vienlaicīgi aizsargāta ar paroli.

en: A post type mismatch has been detected.
lv: Tika noteikta ziņas tipa nesaderība.

en: A powerful new way to style your site
lv: Jauns, jaudīgs veids, kā veidot vietnes stilu

en: A previous automatic background update could not occur.
lv: Iepriekšējais automātiskais fona atjauninājums nevarēja notikt.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
lv: Iepriekšējais automātiskais fona atjauninājums izraisīja kritisku kļūmi, līdz ar to atjauninājumi šobrīd ir atspējoti.

en: A problem with your XML-RPC file.
lv: Problēma ar jūsu XMLRPC failu.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
lv: Produkta atribūta terminu ar norādīto ID nevarēja atrast

en: A product attribute with the provided ID could not be found
lv: Produkta atribūtu ar norādīto ID nevarēja atrast

en: A product category with the provided ID could not be found
lv: Preču kategorija ar norādīto ID nav atrodama

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
lv: Produktu piegādes klasi ar norādīto ID nevarēja atrast

en: A product tag with the provided ID could not be found
lv: Produkta birku ar norādīto ID nevarēja atrast

en: A product with this ID already exists.
lv: Produkts ar šādu ID jau eksistē.

en: A product with this SKU already exists.
lv: Produkts ar šādu SKU numuru jau eksistē.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
lv: Atkopšanas saite jau tika nosūtīta pirms %1$s.  Pirms pieprasīt jaunu e-pastu, lūdzu, pagaidiet vēl %2$s.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
lv: Sarkana josla pa kreisi nozīmē, ka ir komentārs, kas gaida, lai jūs to pārvaldītu(moderētu).

en: A referrer is a click from another site that links to yours.
lv: Novirzītājs ir klikšķis no citas vietnes, kas novirza apmeklētāju uz jūsu vietni.

en: A scheduled event has failed
lv: Ieplānota darbība neizdevās

en: A scheduled event is late
lv: Ieplānota darbība kavējas

en: A search form for your site.
lv: Jūsu vietnes meklēšanas forma.

en: A search form for your store.
lv: Meklēšanas forma Jūsu veikalā.

en: A set of high quality curated patterns.
lv: Augstas kvalitātes atlasītu rakstu komplekts.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
lv: Piegādes zona ir ģeogrāfisks reģions, kurā piemēro noteiktas piegādes veidus un tarifus.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
lv: Piegādes zona ir ģeogrāfisks reģions, kur tiek piedāvāti noteikti piegādes veidi.

en: A short description of the block, in human readable format.
lv: Īss bloka apraksts cilvēkiem lasāmā formātā.

en: A simple and fun restaurant theme.
lv: Vienkārša un jautra restorāna tēma.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
lv: Vienkārša bezsaistes vārteja, kas ļauj pieņemt BACS maksājumu.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
lv: Vienkārša bezsaistes vārteja, kas ļauj pieņemt čeku kā maksājuma veidu.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
lv: Vienkārša bezsaistes vārteja, kas ļauj pieņemt skaidru naudu pie piegādes.

en: A special offer to automate Jetpack Boost
lv: Īpašs piedāvājums Jetpack Boost automatizēšanai

en: A special offer to automate Jetpack Boost: Take an additional %s off
lv: Īpašs piedāvājums Jetpack Boost automatizēšanai: saņemiet papildu %s atlaidi

en: A static page
lv: Statiska lapa

en: A sticky post can not be password protected.
lv: Izcelta ziņa nevar būt aizsargāta ar paroli.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
lv: Lai lietotu pielāgotu paliekošo saiti nepieciešama struktūras birka. <a href="%s">Uzziniet vairāk</a>

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
lv: Abonementa atjaunošana ir izņemta no jūsu groza. Vairākus abonementus nevar iegādāties vienlaikus.

en: A tax rate with the provided ID could not be found
lv: Nodokļa likmi ar norādīto ID nevarēja atrast

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
lv: Termins ar tādu nosaukumu jau eksistē šajā taksonomijā.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
lv: Termins ar tādu nosaukumu jau eksistē pamata terminā.

en: A test is unavailable
lv: Tests nav pieejams

[ctx: A text for a link to a document that explains the scheduled maintenance.]
en: More info.
lv: Vairāk informācijas.

en: A theme conflict.
lv: Tēmas konflikts.

en: A theme for anyone who wants to create a collection of links to their online profiles. It comes with a selection of patterns ready for customization.
lv: Tēma ikvienam, kurš vēlas izveidot saišu kolekciju uz saviem tiešsaistes profiliem. Tam ir pievienoti modeļi, kas ir gatavi pielāgošanai.

en: A theme for travelers, writers and photographers.
lv: Tēma ceļotājiem, rakstniekiem un fotogrāfiem.

en: A theme is just the starting point. Learn how to use the Customizer to add a logo, change your blog's color scheme, set up your menu, and use widgets.
lv: Tēma ir tikai sākumpunkts. Uzziniet, kā izmantot pielāgotāju, lai pievienotu logotipu, mainītu emuāra krāsu shēmu, iestatītu izvēlni un izmantotu logrīkus.

en: A time format for all time strings.
lv: Laika formāts visiem laika rādījumiem.

en: A title on that page cannot be found.
lv: Šajā lapā virsraksts nav atrodams.

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: New Purchase
lv: Jauns pirkums

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: Received Gift Renewal
lv: Saņemtās dāvanas atjaunošana

en: A unique identifier for the setting.
lv: Unikāls iestatījuma identifikators.

en: A unique identifier for the tool.
lv: Instrumenta unikālais identifikators.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
lv: Unikāls identifikators, ko var izmantot, lai saistītu iestatījumus kopā.

en: A valid URL was not provided.
lv: Netika dots derīgs URL.

en: A valid email address is required.
lv: Nepieciešama derīga e-pasta adrese.

en: A valid email address must be given.
lv: Jāsniedz derīga e-pasta adrese.

en: A valid free shipping coupon
lv: Spēkā esošs bezmaksas piegādes kupons

en: A valid site title is required.
lv: Nepieciešams derīgs vietnes nosaukums.

en: A valid user is required.
lv: Nepieciešams derīgs lietotājs.

en: A variable mismatch has been detected.
lv: Konstatēta mainīga neatbilstība.

en: A variety of designs to display your team members.
lv: Dažādi dizaini, lai parādītu jūsu komandas locekļus.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
lv: Dažādi kājenes modeļi, kas parāda informāciju un vietnes navigāciju.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
lv: Dažādi galvenes modeļi, kas parāda jūsu vietnes nosaukumu un navigāciju.

en: A while ago
lv: Pirms neilga laika

en: A widget containing a block.
lv: Logrīks, kas satur bloku.

en: AMOUNT PAID
lv: SAMAKSĀTĀ SUMMA

en: AND
lv: UN

en: API Key
lv: API atslēga

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
lv: API atslēga veiksmīgi ģenerēta. Pārliecinies, ka esi atslēgas nokopējis, jo līdz ar šīs lapas pamešanu tās kļūs slēptas.

en: API Key updated successfully.
lv: API atslēga atjaunota veiksmīgi.

en: API Version
lv: API versija

en: API credentials
lv: API informācija

en: API docs
lv: API dokumenti

en: API enabled
lv: API ieslēgts

en: API key
lv: API atslēga

en: API key must be set to fetch stats.
lv: Lai ielādētu statistiku, jāiestata API atslēga.

en: API user is invalid
lv: Nepareizs API lietotājs.

en: ASC
lv: Augošs

en: Abidjan
lv: Abidžana

en: Ability to sell unlimited products or services on your site.
lv: Iespēja pārdot neierobežotu skaitu produktu vai pakalpojumu jūsu vietnē.

en: Ability to set a custom domain as your primary site address.
lv: Iespēja iestatīt pielāgotu domēnu kā primārās vietnes adresi.

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: About
lv: Par blogu

en: About Pages
lv: Par lapām

en: About WooCommerce
lv: Par WooCommerce

en: About WordPress
lv: Par WordPress

en: About Yourself
lv: Par sevi

en: About me
lv: Par mani

en: About the user
lv: Par lietotāju

en: About.me Widget
lv: About.me logrīks

en: Above each blog page
lv: Katras emuāra lapas sākumā

en: Above each blog post
lv: Virs katra emuāra ieraksta

en: Above each comment
lv: Virs katra komentāra

en: Absolutely! We offer a few different options to meet your needs. For most customers, our Professional Email service is the smart choice. This robust hosted email solution is available for any domain hosted with WordPress.com and starts at just %(titanMonthlyRenewalCost)s/mo per mailbox.{{br /}}{{br /}}We also offer a Google Workspace integration, and for users who need something simpler, you can set up email forwarding for free.
lv: Pilnīgi noteikti! Mēs piedāvājam vairākas dažādas iespējas, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Lielākajai daļai klientu mūsu profesionālā e-pasta pakalpojums ir saprātīga izvēle. Šis stabilais, mitinātais e-pasta risinājums ir pieejams jebkuram vietnē WordPress.com mitinātam domēnam, un tā cena sākas tikai no %(titanMonthlyRenewalCost)s/mēnesī par vienu pastkastīti.{{br /}}{{br /}}Mēs piedāvājam arī Google Workspace integrāciju, un lietotājiem, kuriem nepieciešams kaut kas vienkāršāks, jūs varat iestatīt e-pasta pārsūtīšanu bez maksas.

en: Absolutely! We offer a few different options to meet your needs. For most customers, our Professional Email service is the smart choice. This robust hosted email solution is available for any domain hosted with WordPress.com.{{br /}}{{br /}}We also offer a Google Workspace integration, and for users who need something simpler, you can set up email forwarding for free.
lv: Pilnīgi noteikti! Mēs piedāvājam vairākas dažādas iespējas, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Lielākajai daļai klientu mūsu profesionālā e-pasta pakalpojums ir saprātīga izvēle. {{br /}}{{br /}}Mēs piedāvājam arī Google Workspace integrāciju, un lietotājiem, kuriem nepieciešams kas vienkāršāks, varat bez maksas iestatīt e-pasta pārsūtīšanu.

en: Absolutely, and you will never be hit with any surprise usage fees. With WordPress.com, you’ll be hosted on our infinitely scalable and globally distributed server infrastructure, which means your site will always be available and load fast, no matter how popular your site becomes.
lv: Noteikti, un jums nekad netiks piemērotas nekādas pārsteiguma maksas par lietošanu. Izmantojot WordPress.com, jūsu vietne tiks izvietota mūsu bezgalīgi mērogojamā un globāli izplatītā serveru infrastruktūrā, kas nozīmē, ka vietne vienmēr būs pieejama un ielādēsies ātri, neatkarīgi no tā, cik populāra jūsu vietne kļūs.

en: Abuja
lv: Abudža

en: Accept
lv: Apstiprināt

en: Accept COD if the order is virtual
lv: Pieņemiet COD, ja pasūtījums ir virtuāls

en: Accept Payments in 60+ Countries
lv: Pieņem maksājumus vairāk nekā 60 valstīs

en: Accept all
lv: Pieņemt visu

en: Accept credit and debit card payments on your website for just about anything.
lv: Pieņemiet kredītkaršu un debetkaršu maksājumus savā vietnē gandrīz par jebko.

en: Accept credit card payments today for just about anything – physical and digital goods, services, donations and tips, or access to your exclusive content.
lv: Pieņem kredītkartes maksājumus jau šodien, pilnīgi par jebko - fiziskiem un digitāliem produktiem, pakalpojumiem, ziedojumiem, vai arī piekļuvei ekskluzīvam materiālam.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooCommerce Payments%2$s
lv: Pieņemiet kredītkartes un citus populārus maksājumu veidus, izmantojot %1$sWooCommerce Payments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
lv: Tiek pieņemtas debetkartes un kredītkartes 135+ dažādās valūtās. Iespējami citu veidu maksājumi - piemēram, ar Alipay vai ar viena-pieskāriena apmaksu caur Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
lv: Pieņemiet debetkartes un kredītkartes 135+ valūtās, tādas metodes kā Alipay un viena pieskāriena izrakstīšanās ar Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Uzzināt vairāk
    </a>.

en: Accept for virtual orders
lv: Pieņemt virtuālajiem pasūtījumiem

en: Accept one-time and recurring donations by enabling the Donations Form block.
lv: Pieņemiet vienreizējus un periodiskus ziedojumus, iespējojot bloku Ziedojumu veidlapa.

en: Accept one-time, monthly, or annual payments on your website.
lv: Pieņemiet vienreizējus, ikmēneša vai gada maksājumus savā vietnē.

en: Accept payments from credit or debit cards via Stripe. Sell products, collect donations, and set up recurring payments for subscriptions or memberships. {{link}}Learn more{{/link}}.
lv: Pieņemiet maksājumus no kredītkartēm vai debetkartēm, izmantojot Stripe. Pārdodiet produktus, vāciet ziedojumus un iestatiet periodiskus maksājumus par abonementiem vai dalību. {{link}}Uzziniet vairāk{{/link}}.

en: Accept payments in 60+ countries
lv: Pieņem maksājumus vairāk nekā 60 valstīs

en: Accept payments in multiple currencies. Prices are converted based on exchange rates and rounding rules. <a href="%s">Learn more</a>
lv: Pieņemiet maksājumus vairākās valūtās. Cenas tiek konvertētas, pamatojoties uz valūtas maiņas kursiem un noapaļošanas noteikumiem. <a href="%s">Uzziniet vairāk</a>

en: Accept payments or donations with our native payment blocks, limit content to paid subscribers only, opt into our ad network to earn revenue, and refer friends to WordPress.com for credits.
lv: Maksājumu vai ziedojumu pieņemšanai, izmantojot mūsu iekšējos maksājumu blokus, ierobežojiet saturu tikai maksas abonentiem, izvēlieties mūsu reklāmu tīklu, lai gūtu ieņēmumus, un novirziet draugus uz vietni WordPress.com, lai saņemtu kredītus.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
lv: Pieņemiet maksājumus, izmantojot PayPal konta atlikumu vai kredītkarti.

en: Access Permissions
lv: Piekļuves atļaujas

en: Access a diverse selection of beautifully designed premium themes included with your plan.
lv: Piekļūstiet daudzveidīgai skaisti izstrādātu augstākās kvalitātes tēmu izvēlei, kas iekļauta jūsu plānā.

en: Access and edit your website's files directly by creating SFTP credentials and using an SFTP client.
lv: Piekļūstiet un rediģējiet savas vietnes failus tieši, izveidojot SFTP akreditācijas datus un izmantojot SFTP klientu.

en: Access and edit your website's files directly by creating SFTP credentials and using an SFTP client. Optionally, enable SSH to perform advanced site operations using the command line.
lv: Piekļūstiet un rediģējiet savas vietnes failus tieši, izveidojot SFTP akreditācijas datus un izmantojot SFTP klientu. Pēc izvēles iespējojiet SSH, lai veiktu papildu darbības vietnē, izmantojot komandrindu.

en: Access denied
lv: Piekļuve liegta

en: Access expires
lv: Piekļuve beidzas

en: Access extended color schemes, backgrounds, and CSS, giving you complete control over how your site looks.
lv: Piekļūstiet paplašinātām krāsu shēmām, foniem un CSS, sniedzot jums pilnīgu kontroli pār jūsu vietnes izskatu.

en: Access full activity for the past 30 days.
lv: Piekļūt visām aktivitātēm pēdējo 30 dienu laikā.

en: Access granted
lv: Pieeja atļauta

en: Access permissions
lv: Piekļuves atļaujas

en: Access photos stored in your Google Photos library
lv: Piekļūstiet fotoattēliem, kas saglabāti jūsu Google fotoattēlu bibliotēkā

en: Access photos stored in your Google Photos library.
lv: Piekļūstiet fotoattēliem, kas saglabāti jūsu Google fotoattēlu bibliotēkā.

en: Access restriction
lv: Piekļuves ierobežojums

en: Access scope
lv: Piekļuves joma

en: Access to Purchased Downloads
lv: Piekļuve iegādātajām lejupielādēm

en: Access to a wide range of professional theme templates for your website so you can find the exact design you're looking for.
lv: Piekļūstiet plašam profesionālu tēmu veidņu klāstam savai vietnei, lai jūs varētu atrast tieši tādu dizainu, kādu meklējat.

en: Access to a wide range of professional theme templates for your website so you can find the exact design you\'re looking for.
lv: Piekļūstiet plašam profesionālu tēmu veidņu klāstam savai vietnei, lai jūs varētu atrast tieši tādu dizainu, kādu meklējat.

en: Access to a wide range of professional theme templates for your website so you can find the exact design you’re looking for.
lv: Piekļūstiet plašam profesionālu tēmu veidņu klāstam savai vietnei, lai jūs varētu atrast tieši tādu dizainu, kādu meklējat.

en: Access to a wide range of professional themes so you can find a design that's just right for your site.
lv: Piekļūstiet plašam profesionālu tēmu klāstam, lai jūs varētu atrast savai vietnei piemērotu izskatu.

en: Access to live chat support
lv: Piekļuve tiešsaistes tērzēšanas atbalstam

en: Access to many other Jetpack features like video hosting, payment tools, and other site monetization
lv: Piekļuve daudzām citām Jetpack funkcijām, piemēram, video mitināšanai, maksājumu rīkiem un citai vietņu monetizācijai

en: Access to more than 50,000 WordPress plugins to extend functionality for your site
lv: Piekļūstiet vairāk nekā 50 000 WordPress spraudņu, lai paplašinātu savas vietnes funkcionalitāti

en: Access to premium themes
lv: Piekļuve premium tēmām

en: Access to unlimited email support.
lv: Piekļuve neierobežotam e-pasta atbalstam.

en: Access to video library
lv: Piekļuve video bibliotēkai

en: Access your website’s database and more advanced settings.
lv: Piekļūstiet savas vietnes datubāzei un uzlabotajiem iestatījumiem.

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Accessibility Ready
lv: Pieejamībai gatavs

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
lv: Pieejamība ir svarīga &mdash; neaizmirstiet attēla alt atribūtu

en: Account
lv: Konts

en: Account Deleted!
lv: Dzēst

en: Account Email
lv: Konta e-pasts

en: Account Info
lv: Konts

en: Account Information
lv: Konta informācija

en: Account Linked.
lv: Konts

en: Account Management
lv: Konta pārvaldība

en: Account Recovery
lv: Konta atkopšana

en: Account Settings
lv: Profila iestatījumi

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
lv: Iestatījumi

en: Account Suspended!
lv: Apturēts

en: Account URL
lv: Konta URL

en: Account created - Go to next step
lv: Doties uz nākamo grāmatzīmi

en: Account creation
lv: Konta izveide

en: Account details
lv: Profila informācija

en: Account details changed successfully.
lv: Profila informācija veiksmīgi nomainīta.

en: Account details:
lv: Konta detaļas:

en: Account endpoints
lv: Konta galapunkti

en: Account erasure requests
lv: Konta dzēšanas pieprasījumi

en: Account name
lv: Konta vārds

en: Account number
lv: Konta numurs

en: Account settings
lv: Profila iestatījumi

en: Account username
lv: Konta lietotājvārds

en: Accounts &amp; Privacy
lv: Konti un konfidencialitāte

en: Accra
lv: Akra

en: Accuracy
lv: Precizitāte

en: Achievements
lv: Sasniegumi

en: Acre
lv: Akri

en: Action
lv: Darbība

en: Action Group
lv: Darbību Grupa

en: Action cancelled. Have a question?
lv: Darbība atcelta. Vai jums ir jautājums?

en: Action event
lv: Darbība notikums

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
lv: Darbība neizdevās. Lūdzu atsvaidziniet lapu un mēģiniet atkal.

en: Action has been confirmed.
lv: Darbība ir apstiprināta.

en: Action required!
lv: (obligāts)

en: Action required: Please contact your domain registrar to point {{strong}}%(domainName)s's{{/strong}} name server records to WordPress.com.
lv: Nepieciešamā rīcība: Lūdzu, sazinieties ar domēna reģistratoru, lai norādītu {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} vārda servera ierakstus uz WordPress.com.

[ctx: Action shown in stats to download data as csv.]
en: Download data as CSV
lv: Lejupielādēt datus CSV failā

en: Actions
lv: Darbības

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Activate %(themeName)s
lv: Aktivizēt %(themeName)s

en: Activate & Save
lv: Aktivizēt un saglabāt

en: Activate &#8220;%s&#8221;
lv: Aktivizēt &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
lv: Aktivēt un publicēt

en: Activate &amp; Save
lv: Aktivizēt un saglabāt

en: Activate &raquo;
lv: Aktivizēt &raquo;

en: Activate Jetpack
lv: Vietne aktivizēta.

en: Activate Plugin
lv: Aktivizēt spraudni

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
lv: Aktivizēt spraudni un atgriezieties pie Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
lv: Aktivizēt spraudni un palaist importētāju

en: Activate Press This
lv: Aktivizēt Press This

[ctx: Activate THEME-NAME on]
en: Activate %s on
lv: Deaktivizēt %s

en: Activate built-in monetization features
lv: Aktivizējiet iebūvētās monetizācijas funkcijas

en: Activate built-in monetization features.
lv: Aktivizējiet iebūvētās monetizācijas funkcijas.

en: Activate now
lv: Aktivizēt tagad

en: Activate on:
lv: Vietne aktivizēta.

en: Activate this design
lv: Aktivizēt šo dizainu

en: Activate this plugin
lv: Aktivizēt šo spraudni

en: Activate this theme
lv: Aktivizēt šo tēmu

[ctx: Activate this theme]
en: Activate
lv: Vietne aktivizēta.

en: Activate:
lv: Aktivizēt

en: Activated
lv: Aktivēts?

en: Activated on %(count)s site | Activated on %(count)s sites
lv[0]: Aktivizēts %(count)s vietnē
lv[1]: Aktivizēts %(count)s vietnēs
lv[2]: Aktivizēts %(count)s vietnēs

en: Activating
lv: Aktivizēšana

en: Activating on %(count)s site | Activating on %(count)s sites
lv[0]: Notiek aktivizēšana %(count)s vietnē
lv[1]: Notiek aktivizēšana %(count)s vietnēs
lv[2]: Notiek aktivizēšana %(count)s vietnēs

en: Activation Key Required
lv: Nepieciešams aktivizācijas kods

en: Activation Key:
lv: Aktivizācijas atslēga:

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active Child Theme
lv: Aktivizēt apakštēmu

en: Active Plugins
lv: Aktīvi spraudņi

en: Active Product Filters
lv: Aktīvie produktu filtri

en: Active Theme
lv: Aktīvā Tēma

en: Active Upgrades
lv: Aktīvie uzlabojumi

en: Active editor
lv: Aktīvais redaktors

en: Active filters
lv: Aktīvie filtri

en: Active installations
lv: Aktīvas instalācijas

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
lv[0]: %s+ miljons
lv[1]: %s+ miljoni
lv[2]: %s+ miljoni

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
lv: Mazāk kā 10

en: Active plugins
lv: Aktīvie spraudņi

en: Active plugins.
lv: Aktīvie spraudņi.

en: Active theme
lv: Aktīva tēma

en: Active theme color palette.
lv: Aktīva motīva krāsu palete.

en: Active theme font sizes.
lv: Aktīvo motīvu fontu lielumi.

en: Active theme gradients.
lv: Aktīvie motīvu gradienti.

en: Active theme spacing scale.
lv: Aktīvā tēmas atstarpes skala.

en: Active theme spacing sizes.
lv: Aktīvie tēmas atstarpju izmēri.

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
lv: Pašreizējā tēma: %1$s (versija %2$s)

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Activity Log
lv: Darbību žurnāls

en: Activity log
lv: Darbību žurnāls

en: Activity log: 1-year archive
lv: Darbību žurnāls: 1 gada arhīvs

en: Ad-free and customizable player
lv: Bez reklāmām un pielāgojams atskaņotājs

en: Ad-free experience
lv: Bez reklāmām

en: Adak
lv: Adaka

en: Adamawa
lv: Adamava

en: Add
lv: Pievienot

en: Add %s
lv: Pievieno %s

en: Add %s details
lv: Pievienot %s informāciju

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
lv: Pievieno &ldquo;%s&rdquo; savam grozam

en: Add / Remove
lv: Pievienot vai noņemt birkas

en: Add Audio
lv: Pievienot Audio

en: Add Comment
lv: Pievienot komentāru

en: Add Contact Form
lv: Kontaktu formas

en: Add Credit Card
lv: Pievienot kredītkarti

en: Add Custom Field
lv: Pievienot pielāgoto lauku

en: Add Data Erasure Request
lv: Pievienot Datu dzēšanas pieprasījumu

en: Add Data Export Request
lv: Pievienot datu eksportēšanas pieprasījumu

en: Add Email
lv: Pievienot e-pastu

en: Add Embed
lv: Iegults

en: Add Existing User
lv: Pievienot esošu lietotāju

en: Add Facebook for WordPress.com
lv: Pievienot Facebook vietnei WordPress.com

en: Add Field
lv: Pievienot lauku

en: Add File
lv: Pievienot failu

en: Add Items
lv: Pievienot vienumus

en: Add Jetpack to a self-hosted site
lv: Pievienot Jetpack pašmitinātai vietnei

en: Add Link
lv: Pievienot saiti

en: Add Location
lv: Pievienot atrašanās vietu

en: Add Media
lv: Ievietot mediju

en: Add Menu Item
lv: Rediģēt izvēlnes vienumu

en: Add Menu Items
lv: Pievienot izvēlnes vienumus

en: Add New
lv: Pievienot Jaunu

en: Add New After
lv: Pievienot jaunu pēc

en: Add New Application Password
lv: Pievienot jaunu lietojumprogrammas paroli

en: Add New Category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: Add New Changeset
lv: Pievienot jaunu izmaiņu kopu

en: Add New Comic
lv: Pievienot jaunu

en: Add New Comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Add New Custom Field:
lv: Pievienot jaunu pielāgoto lauku:

en: Add New Email Forwards
lv: Pievienot jaunu e-pasta ziņu pārsūtīšanu

en: Add New Header Image
lv: Pievienot jaunu galvenes bildi

en: Add New Image
lv: Pievienot jaunu attēlu

en: Add New Link
lv: Pievienot jaunu saiti

en: Add New Link Category
lv: Pievienot jaunu saišu kategoriju

en: Add New Mailboxes
lv: Pievienot jaunas pastkastes

en: Add New Media File
lv: Pievienot jaunu multivides failu

en: Add New Navigation Menu
lv: Pievienot jaunu navigācijas izvēlni

en: Add New Page
lv: Pievienot jaunu lapu

en: Add New Pattern
lv: Pievienot jaunu modeli

en: Add New Plugin
lv: Pievienot jaunu spraudni

en: Add New Post
lv: Veidot jaunu ziņu

en: Add New Project
lv: Pievienot jaunu

en: Add New Scheduled Action
lv: Pievienot plānoto darbību

en: Add New Site
lv: Pievienot jaunu vietni

en: Add New Tag
lv: Pievienot jaunu birku

en: Add New Template
lv: Pievienot jaunu veidni

en: Add New Template Part
lv: Pievienot jaunu veidnes daļu

en: Add New Theme
lv: Pievienot jaunu tēmu

en: Add New Topic
lv: Pievienot Jaunu Tēmu

en: Add New User
lv: Pievienot jaunu lietotāju

en: Add Payments Features to Your Site with Our Guides
lv: Pievienojiet savai vietnei maksājumu funkcijas, izmantojot mūsu ceļvežus

en: Add Professional Email
lv: Pievienojiet profesionālu e-pastu

en: Add Professional Email @%(domain)s
lv: Pievienojiet profesionālo e-pastu @%(domain)s

en: Add Site
lv: Pievienot lapu

en: Add Video
lv: Pievienot video

en: Add Widget
lv: Pievienot logdaļu

en: Add WordPress Site
lv: WordPress komanda

en: Add a BandPage widget
lv: Pievienot logdaļu

en: Add a DNS Zone
lv: Atlasiet izvēlni

en: Add a Domain
lv: Pievienot domēnu

en: Add a SSH key to your WordPress.com account to make it available for SFTP and SSH authentication.
lv: Pievienojiet savam WordPress.com kontam SSH atslēgu, lai tā būtu pieejama SFTP un SSH autentifikācijai.

en: Add a Site Logo
lv: Pievienot vietnes logotipu

en: Add a Widget
lv: Pievienot logdaļu

en: Add a button to any post or page to collect PayPal payments for physical products, services, or donations.
lv: Pievienojiet pogu jebkurai ziņai vai lapai, lai iekasētu PayPal maksājumus par fiziskiem produktiem, pakalpojumiem vai ziedojumiem.

en: Add a custom domain
lv: Pievienot pielāgotu domēnu

en: Add a domain
lv: Pievienot domēnu

en: Add a domain to a different site
lv: Pievienot domēnu citai vietnei

en: Add a domain to a new site
lv: Pievienot domēnu jaunai vietnei

en: Add a domain to an existing site
lv: Pievienot domēnu esošai vietnei

en: Add a domain without a site
lv: Pievienot domēnu bez vietnes

en: Add a filter
lv: Pievienot filtru

en: Add a logo to display on your site. No logo? Buy a pro one today — Click “Create logo” to start.
lv: Pievienojiet logotipu, ko parādīt savā vietnē. Nav logotipa? Iegādājieties profesionālu no Fiverr - lai sāktu, noklikšķiniet uz “Izveidot logotipu”.

en: Add a logo to display on your site. No logo? Buy a pro one today, powered by Fiverr — Click “Create logo” to start.
lv: Pievienojiet logotipu, ko parādīt savā vietnē. Nav logotipa? Iegādājieties profesionālu no Fiverr - lai sāktu, noklikšķiniet uz “Izveidot logotipu”.

en: Add a menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Add a navigation menu to your sidebar.
lv: Pievienot navigācijas izvēlni sānu joslai.

en: Add a new item after this item
lv: Pievienot jaunu vienums pēc šī vienuma

en: Add a new page
lv: Pievienojiet jaunu lapu

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
lv: Pievienojiet piezīmi savai atsaucei vai pievienojiet klientam piezīmi (lietotājam tiks paziņots).

en: Add a page
lv: Pievienot lapu

en: Add a product
lv: Pievienot produktu

en: Add a professional email address to %(domainName)s
lv: Pievienojiet profesionālu e-pasta adresi %(domainName)s

en: Add a review
lv: Pievienot atsauksmi

en: Add a sharing button
lv: Pievienot kopīgošanas pogu

en: Add a site icon
lv: Pievienot vietnes ikonu

en: Add a tag
lv: Pievienot birku

en: Add a tlk.io webchat.
lv: Pievienojiet tlk.io webchat.

en: Add a {{link}}BandPage widget{{/link}} to display your music, photos, videos bio, and event listings.
lv: Pievienojiet {{link}}logrīku BandPage{{/link}}, lai parādītu savu mūziku, fotoattēlus, videoklipu biogrāfijas un notikumu sarakstus.

en: Add a {{link}}Twitter Timeline Widget{{/link}} to display your latest tweets on your site.
lv: Pievienojiet {{link}}Twitter laika skalas logrīku{{/link}}, lai savā vietnē rādītu savus jaunākos tvītus.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their connections.
lv: Pievienojiet savām ziņām {{link}}kopīgošanas pogu{{/link}}, lai lasītāji varētu dalīties jūsu stāstā ar saviem kontaktiem.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their followers.
lv: Pievienojiet savām ziņām {{link}}kopīgošanas pogu{{/link}}, lai lasītāji varētu dalīties jūsu stāstā ar saviem sekotājiem.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their friends.
lv: Pievienojiet savām ziņām {{link}}kopīgošanas pogu{{/link}}, lai lasītāji varētu dalīties jūsu stāstā ar saviem draugiem.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
lv: Pievienot alternatīvus avotus maksimālai HTML5 atskaņošanai

en: Add an "About Me" page
lv: Pievienojiet lapu "Par mums"

en: Add an Image
lv: Pievienot attēlu

en: Add an Instagram widget
lv: Pievienot Instagram logrīku

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
lv: Pievienojiet e-pasta pierakstīšanās veidlapu, lai ļautu cilvēkiem abonēt jūsu emuāru.

en: Add an icon
lv: Pievienot ikonu

en: Add an {{link}}Instagram widget{{/link}} to display your latest photos.
lv: Pievienojiet {{link}}Instagram logrīku{{/link}}, lai parādītu savus jaunākos fotoattēlus.

en: Add another domain from %1$s
lv: Pievienot vēl vienu domēnu no %1$s

en: Add another email
lv: Pievienot vēl vienu e-pastu

en: Add another forward
lv: Pievienot vēl vienu pāradresāciju

en: Add another mailbox
lv: Pievienot citu pastkastīti

en: Add as many custom widgets as you like by dragging and dropping and customize each to fit your needs,
    		including, Twitter streams, Facebook like boxes, custom images, Gravatars, tiled galleries, recent posts,
    		or social icons.
lv: Velkot un nometot, pievienojiet tik daudz pielāgotus logrīkus, cik vien vēlaties,  un pielāgojiet katru atbilstoši savām vajadzībām, ↵
    → → tostarp, Twitter plūsmas, Facebook patīk lodziņus, pielāgotus attēlus, Gravatarus, flīžu galerijas, jaunākās ziņas,↵
    → → vai sociālo tīklu ikonas

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
lv: Pievienojiet tik daudz zonas, cik jums nepieciešams &ndash; klienti redzēs tikai to adreseu pieejamās metodes.

en: Add attribute
lv: Pievienot atribūtu

en: Add audio source
lv: Pievienot audio avotu

en: Add beautiful, premium design themes to your site.
lv: Pievienojiet savai vietnei skaistas premium klases dizaina tēmas.

en: Add beautiful, premium design themes to your site. Just %1$s per month for the full collection.
lv: Pievienojiet skaistas, augstas kvalitātes dizaina tēmas savai vietnei. Tikai %1$s mēnesī par visu kolekciju.

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Add contact form
lv: Pievienot kontaktu veidlapu

en: Add coupon
lv: Pievienot kuponu

en: Add domains
lv: Pievienot domēnu

en: Add email
lv: Pievienot e-pastu

en: Add email for free
lv: Pievienot e-pastu bez maksas

[ctx: Add emoji reaction]
en: 🙂 Add reaction
lv: 🙂 Pievienot reakciju

en: Add fee
lv: Pievienot maksu

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Add images to product gallery
lv: Pievienot attēlus produkta galerijai

en: Add item(s)
lv: Pievienot vienību(as)

en: Add key
lv: Pievienot atslēgu

en: Add manually
lv: Pievienot manuāli

en: Add media
lv: Pievienot multividi

en: Add media files from your computer
lv: Pievienot multivides failus no sava datora

en: Add menu items
lv: Pievienot izvēlnes vienumus

en: Add menu items from the column on the left.
lv: Pievienojiet izvēlnes elementus kreisajā slejā.

en: Add more
lv: Pievienot vel

en: Add my products
lv: Produktu pievienošana

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Add new %s
lv: Pievienot jaunu %s

en: Add new Comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Add new Pattern
lv: Pievienot jaunu modeli

en: Add new application password
lv: Pievienot jaunu lietojumprogrammas paroli

en: Add new attribute
lv: Pievienot jaunu atribūtu

en: Add new category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: Add new coupon
lv: Pievienot jaunu kuponu

en: Add new email forwards
lv: Pievienot jaunu e-pasta ziņu pārsūtīšanu

en: Add new functionality and integrations to your site with plugins. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Pievienojiet savai vietnei jaunu funkcionalitāti un integrāciju, izmantojot spraudņus. {{learnMoreLink}}Uzzināt vairāk{{/learnMoreLink}}

en: Add new functionality and integrations to your site with thousands of plugins.
lv: Pievienojiet savai vietnei jaunu funkcionalitāti un integrāciju, izmantojot tūkstošiem spraudņu.

en: Add new option...
lv: Pievieno jaunu iespēju…

en: Add new order
lv: Pievienot jaunu pasūtījumu

en: Add new page
lv: Pievienot jaunu lapu

en: Add new post
lv: Pievienot jaunu ziņu

en: Add new product
lv: Pievienot jaunu produktu

en: Add new shipping class
lv: Pievienot jaunu piegādes klasi

en: Add new site
lv: Pievienot jaunu vietni

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
lv: latin

en: Add new tag
lv: Pievienot jaunu birku

en: Add new topic
lv: Pievienot jaunu tēmu

en: Add note
lv: Pievienot piezīmi

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
lv: Pievienojiet vienu vai vairākus ierakstus vienlaikus, <strong>atzīmējot izvēles rūtiņu blakus katram vienumam un klikšķinot Pievienot izvēlnei</strong>

en: Add or delete payment methods for your account. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Pievienojiet vai dzēsiet maksājuma veidus savam kontam. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Add or remove menu items
lv: Pievienot vai noņemt izvēlnes vienumus

en: Add or remove pattern categories
lv: Pievienojiet vai noņemiet modeļa kategorijas

en: Add or remove tags
lv: Pievienot vai noņemt birkas

en: Add order
lv: Pievienot pasūtījumu

en: Add payment method
lv: Pievienot maksājuma veidu

en: Add product gallery images
lv: Pievienot produkta galerijas attēlus

en: Add product(s)
lv: Pievienot produktu(s)

en: Add products
lv: Pievienot produktus

en: Add professional email
lv: Pievienojiet profesionālu e-pastu

en: Add review
lv: Pievienot atsauksmi

en: Add server credentials
lv: Pievienot servera akreditācijas datus

en: Add shipping
lv: Pievienot piegādi

en: Add shipping class
lv: Pievienot piegādes klasi

en: Add shipping class costs
lv: Pievienot piegādes klases izmaksas

en: Add shipping costs
lv: Pievienot piegādes maksu

en: Add shipping method
lv: Pievienot piegādes veidu

en: Add shipping methods &amp; zones
lv: Pievienojiet piegādes metodes &amp; zonas

en: Add shipping zone
lv: Pievienot piegādes zonu

en: Add social sharing buttons
lv: Pievienojiet sociālās koplietošanas pogas

en: Add social-media icons to your site.
lv: Pievienojiet vietnei sociālo tīklu ikonas.

en: Add some pages
lv: Pievienot papildu lapas

en: Add subscribers
lv: Pievienojiet abonentus

en: Add subscribers to Mailchimp
lv: Pievienot Mailchimp abonentus

en: Add subtitles
lv: Pievienot subtitrus

en: Add tags
lv: Pievieno birkas

en: Add tax
lv: Pievienot nodokli

en: Add the best-loved plugins on WordPress.com
lv: Pievienojiet WordPress.com iecienītākos spraudņus

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
lv: Pievienojiet sekojošo jūsu %1$s failā %2$s, <strong>virs</strong> rindiņas ar tekstu %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
lv: Pievienojiet sekojošo jūsu %1$s failā %2$s, <strong>aizvietojot</strong> citas WordPress kārtulas:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
lv: Pievienot lietotāju bez apstiprinājuma e-pasta nosūtīšanas

en: Add title
lv: Ievadiet nosaukumu

en: Add to Audio Playlist
lv: Pievienot audio atskaņošanas sarakstam

en: Add to Cart
lv: Pievienot grozam

en: Add to Dictionary
lv: Pievienot vārdnīcai

en: Add to Menu
lv: Pievienot izvēlnei

en: Add to Widget
lv: Pievienot logdaļu

en: Add to audio playlist
lv: Pievienot audio atskaņošanas sarakstam

en: Add to cart
lv: Pievienot grozam

en: Add to cart behaviour
lv: Pievienot grozam - uzvedība

en: Add to gallery
lv: Pievienot galerijai

en: Add to list of allowed IPs
lv: Pievienot atļauto IP sarakstam

en: Add to menu
lv: Pievienot izvēlnei

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
lv: Pievienot izvēlnei: %1$s (%2$s)

en: Add to section:
lv: Pievienot vārdnīcai

en: Add to video Playlist
lv: Pievienot video atskaņošanas sarakstam

en: Add to video playlist
lv: Pievienot video atskaņošanas sarakstam

en: Add to: %s
lv: Pievienot pie: %s

en: Add topic to favorites
lv: Pievienojiet tematu izlasei

en: Add unlimited links to your page
lv: Pievienojiet savai lapai neierobežotas saites

en: Add video source
lv: Pievienot video avotu

en: Add webhook
lv: Pievienot WebHook

en: Add widget: %s
lv: Pievienot logrīku: %s

en: Add your custom domain
lv: Pievienojiet savu pielāgoto domēnu

en: Add your first blog post
lv: Pievienojiet savu pirmo emuāra ierakstu

en: Add your license key
lv: Pievienojiet savu licences atslēgu

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
lv: Ievadiet šeit savu CSS kodu, lai pielāgotu jūsu vietnes izskatu un izkārtojumu.

en: Add your own event
lv: Pievienojiet savu atsauksmi

en: Add your self-hosted WordPress credentials (wp-admin)
lv: Pievienojiet savus paša mitinātā WordPress akreditācijas datus (wp-admin)

en: Add your unique Measurement ID to monitor your site's performance in Google Analytics.
lv: Pievienojiet savu unikālo mērījuma ID, lai pārraudzītu savas vietnes veiktspēju pakalpojumā Google Analytics.

en: Add&nbsp;meta
lv: Pievienot&nbsp;meta

en: Add, organize, and display {{link}}portfolio projects{{/link}}. If your theme doesn’t support portfolio projects yet, you can display them using the shortcode [portfolio].
lv: Pievienojiet, kārtojiet un parādiet {{link}}portfeļa projektus{{/link}}. Ja jūsu tēma vēl neatbalsta portfeļa projektus, varat tos parādīt, izmantojot īskodu [portfolio].

en: Add, organize, and display {{link}}testimonials{{/link}}. If your theme doesn’t support testimonials yet, you can display them using the shortcode [testimonials].
lv: Pievienojiet, kārtojiet un parādiet {{link}}atsauksmes{{/link}}. Ja jūsu tēma vēl neatbalsta atsauksmes, varat tās parādīt, izmantojot īskodu [atsauksmes].

en: Add, organize, and modify individual menu items
lv: Pievienot, pārkārtot un pārveidot atsevišķus izvēlnes vienumus

en: Add-Ons
lv: Papildinājumi

en: Add/remove code tag
lv: Aizvērt koda birku

en: Added
lv: Pievienots

en: Added %s
lv: Pievienots %s

en: Added sites
lv: Pievienotās vietnes

en: Added:
lv: Pievienoti:

en: Adding Categories
lv: Pievienot kategorijas

en: Adding Tags
lv: Pievienot birkas

en: Adding Themes
lv: Pievienot tēmas

en: Adding a new block
lv: Jauna bloka pievienošana

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
lv: RSS plūsmas pievienošana šīs vietnes sākumlapai netiek atbalstīta, jo tā var izraisīt cilpu, kas palēninās vietnes darbību. Mēģiniet izmantot citu bloku, piemēram, bloku <strong>Jaunākās ziņas</strong>, lai uzskaitītu ziņas no vietnes.

en: Adding sharing buttons needs the Sharing Buttons module from Jetpack to be enabled.
lv: Lai pievienotu koplietošanas pogas, ir jāiespējo Jetpack modulis Sharing Buttons.

en: Adding sharing buttons requires your site to be marked as Public.
lv: Lai pievienotu kopīgošanas pogas, jūsu vietnei jābūt atzīmētai kā publiskai.

en: Addis Ababa
lv: Adisabeba

en: Additional CSS
lv: Papildus CSS

en: Additional Capabilities
lv: Papildus spējas

en: Additional content
lv: Papildu saturs

en: Additional context
lv: Papildu konteksts

en: Additional data:
lv: Papildu dati:

en: Additional help text shown to the user about the setting.
lv: Papildu palīdzības teksts, kas lietotājam tiek parādīts par iestatījumu.

en: Additional images added to this gallery: %s
lv: Papildus attēli pievienoti šai galerijai: %s

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: Additional items found: %d
lv: Atrasti papildus vienumi: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
lv: Papildu

en: Additional rates
lv: Papildu likmes

en: Additional settings
lv: Papildus iestatījumi

en: Additional shortcuts,
lv: Papildus īsceļi,

en: Additional tax classes
lv: Papildus nodokļa kategorijas

en: Address | Addresses
lv[0]: Adrese

en: Address 1
lv: Adrese 1

en: Address 2
lv: Adrese 2

en: Address Line 2
lv: RSS adrese

en: Address changed successfully.
lv: Adrese veiksmīgi nomainīta

en: Address line 1
lv: Adrese 1

en: Address line 1.
lv: Adrese 1

en: Address line 2
lv: Adrese 2

en: Address line 2.
lv: Adreses lauks 2.

en: Address override
lv: Adreses ignorēšana

en: Address:
lv: Adrese:

en: Addresses
lv: Adreses

en: Adds a link to your privacy policy to the notice popup triggered by the do not sell link (optional).
lv: Pievieno saiti uz konfidencialitātes politiku paziņojuma uznirstošajā logā, ko iedarbina saite "nepārdot" ((pēc izvēles).

en: Adds the Portfolio custom post type, allowing you to manage and showcase projects on your site.
lv: Pievieno pielāgoto ziņu tipu Portfolio, kas ļauj pārvaldīt un demonstrēt projektus savā vietnē.

en: Adds the Testimonial custom post type, allowing you to collect, organize, and display testimonials on your site.
lv: Pievieno pielāgoto ziņas veidu Atsauksmes, kas ļauj apkopot, kārtot un rādīt atsauksmes savā vietnē.

en: Adelaide
lv: Adelaida

en: Aden
lv: Adena

en: Adjust your account information and interface settings. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Pielāgojiet sava konta informāciju un saskarnes iestatījumus. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Admin
lv: Administrators

en: Admin Color Scheme
lv: Administratora krāsu salikums

en: Admin home
lv: Administratora mājas lapa

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
lv: Kategorija

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
lv: Kuponi

[ctx: Admin menu name]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
lv: Pasūtījumi

[ctx: Admin menu name]
en: Products
lv: Produkti

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
lv: Plānotās darbības

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
lv: Piegādes klases

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
lv: Birkas

en: Administration Email Address
lv: Administrācijas epasta adrese

en: Administration email verification
lv: Administrēšanas e-pasta pārbaude

en: Administrator
lv: Administrators

en: Administrators can change the content of this page using the Site Editor. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Administratori var mainīt šīs lapas saturu, izmantojot vietnes redaktoru. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Administrators have access to all the administration features.
lv: Administratoriem ir piekļuve visām administrēšanas funkcijām.

en: Ads Visibility
lv: Redzamība:

en: Advanced
lv: Papildus

en: Advanced Design Customization
lv: Uzlabota dizaina pielāgošana

en: Advanced Design Customization that gives you the power to create a site that attracts and engages your audience.
lv: Uzlabota dizaina pielāgošana, kas ļauj jums izveidot vietni, kas piesaista un iesaista jūsu auditoriju.

en: Advanced Options
lv: Papildu opcijas

en: Advanced SEO (Search Engine Optimisation) tools
lv: Uzlaboti SEO (Search Engine Optimization) rīki

en: Advanced SEO (Search Engine Optimization) tools
lv: Uzlaboti SEO (meklētājprogrammu optimizācijas) rīki

en: Advanced Social Media
lv: Uzlaboti sociālie mediji

en: Advanced caching plugin.
lv: Uzlabots kešatmiņas spraudnis.

en: Advanced customization
lv: Uzlabota pielāgošana

en: Advanced design customization
lv: Uzlabota dizaina pielāgošana

en: Advanced design customization options?
lv: Papildu dizaina pielāgošanas iespējas?

en: Advanced options
lv: Papildus iespējas

en: Advanced social media
lv: Uzlaboti sociālie mediji

en: Advanced social media tools
lv: Uzlaboti sociālo mediju rīki

en: Advanced.
lv: Uzlabotas.

en: Advertisements
lv: Sludinājumi

en: Advertising
lv: Reklāma

en: Advertising & Marketing
lv: Reklāma un mārketings

en: Advertising Removed
lv: Reklāma

en: Afghan afghani
lv: Afgānas afgāns

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Africa
lv: Āfrika

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: After careful analysis, we will be increasing fees for some of our merchants, including those in %6$s. Specifically, when a customer buys from your store using a %1$s%5$s%2$s an additional %7$s fee will be charged, up from %8$s today. This change will take effect on %1$s%9$s%2$s. For more detailed information, %3$sreview our pricing%4$s.
lv: Pēc rūpīgas analīzes mēs paaugstināsim maksu dažiem mūsu tirgotājiem, tostarp tiem, kas atrodas %6$s. Konkrēti, ja klients iepērkas jūsu veikalā, izmantojot %1$s%5$s%2$s, tiks iekasēta papildu maksa %7$s, salīdzinot ar %8$s šodien. Šīs izmaiņas stāsies spēkā %1$s%9$s%2$s. Lai iegūtu sīkāku informāciju, %3$spārskatiet mūsu cenas%4$s.

en: After exceeding the limit of %1$s for three consecutive months, your visitors won't be able to use Jetpack Search. Avoid any interruption and upgrade now.
lv: Pēc %1$s ierobežojuma pārsniegšanas trīs mēnešus pēc kārtas jūsu apmeklētāji nevarēs izmantot Jetpack Search. Izvairieties no jebkādiem pārtraukumiem un uzlabojiet tūlīt.

en: After installing the plugin, in WP-Admin, go to <strong>Jetpack > My&nbsp;Jetpack</strong> and click the “Activate a license” link at the bottom of the page.
lv: Pēc spraudņa instalēšanas programmā WP-Admin atveriet sadaļu <strong>Jetpack > My Jetpack</strong> un lapas apakšā noklikšķiniet uz saites Aktivizēt licenci.

en: After pre-tax discounts.
lv: Pēc pirms nodokļu atlaides

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lv: Pēc izmaiņu publicēšanas, jaunie attēlu izmēri var nebūt redzami līdz jūs veiksiet <a href="%s" target="_blank">klipkopu Pārģenerāciju</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lv: Pēc izmaiņu publicēšanas jaunie attēla izmēri var netikt rādīti, kamēr neveidosiet sīktēlus. To var izdarīt, izmantojot <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce rīku sadaļu</a> vai izmantojot spraudni, piemēram, <a href="%2$s" target="_blank">Atjaunot sīktēlus</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
lv: Pēc izmaiņu publicēšanas, jauni attēlu izmēri tiks automātiski ģenerēti.

en: After you complete all the required information and submit, you’ll be automatically redirected back to your WordPress.com site – ready to collect payments from your site’s visitors.
lv: Pēc visas nepieciešamās informācijas aizpildīšanas un iesniegšanas jūs tiksit automātiski novirzīts atpakaļ uz vietni WordPress.com — būsit gatavs iekasēt maksājumus no vietnes apmeklētājiem.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
lv: Kad jūsu Privātuma politikas lapa ir iestatīta, rediģējiet to.

en: Agrigento
lv: Agridžento

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
lv: Akismet %s nepieciešama WordPress %s vai jaunāka versija.

en: Akismet Anti-spam
lv: Akismet pretsurogātpasts

en: Akismet Anti-spam API key
lv: Akismet Anti-spam API atslēga

en: Akismet Anti-spam settings
lv: Akismet pretsurogātpasta iestatījumi

en: Akismet Anti-spam strictness
lv: Akismet pretsurogātpasta bardzība

en: Akismet Configuration
lv: Akismet konfigurācija

en: Akismet FAQ
lv: Akismet - bieži uzdotie jautājumi (EN)

en: Akismet Setup
lv: Akismet iestatīšana

en: Akismet Stats
lv: Akismet statistika

en: Akismet Support
lv: Akismet atbalsts (EN)

en: Akismet Widget
lv: Akismet logdaļa

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
lv: Akismet atrada šo komentāru kā nevēlamu atkārtotas pārbaudes laikā.

en: Akismet caught this comment as spam.
lv: Akismet notvēra šo komentāru kā nevēlamu.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
lv[0]: Akismets pārbaudīja %s komentārus.
lv[1]: Akismets pārbaudīja %s komentāru.
lv[2]: Akismets pārbaudīja %s komentārus.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
lv: Akismet izdzēsa šo komentāru automātiskas pārbaudes laikā.

en: Akismet cleared this comment.
lv: Akismet nodzēsa šo komentāru.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
lv: Akismet nevarēja atkārtoti pārbaudīt, vai jūsu komentāros nav surogātpasta.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
lv: Ar iepriekšējo SSL pieprasījumu Akismet radās problēma un to īslaicīgi deaktivizēja. Tas drīz atsāks darboties, izmantojot SSL pieprasījumus.

en: Akismet error code: %s
lv: Akismet kļūdas kods: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
lv: Akismet filtrēs nevēlamus komentārus, lai jūs varētu pievērsties svarīgākām lietām.

en: Akismet has detected a problem.
lv: Akismet ir atklājis problēmu.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d stundu!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d stundas!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d stundas!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d minūti!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d minūtes!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d minūtes!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
lv[0]: Akismet ir ietaupījis jums %s dienu!
lv[1]: Akismet ir ietaupījis jums %s dienas!
lv[2]: Akismet ir ietaupījis jums %s dienu!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
lv: Akismet nav konfigurēts. Lūdzu, ievadiet API atslēgu.

en: Akismet privacy notice
lv: Akismet konfidencialitātes paziņojums

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
lv: Pēc atkārtotas Akismet pārbaudes, šis komentārs uzrādīts kā nevēlams.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
lv: Pēc atkārtotas Akismet pārbaudes, šis komentārs uzrādīts kā mēstule.

en: Akismet stats
lv: Akismet statistika

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
lv: Akismet nespēja pārbaudīt šo komentāru (atbilde: %s) bet automātiski atkārtos pārbaudi vēlāk.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
lv: Akismet nevarēja pārbaudīt šo komentāru, bet vēlāk to mēģinās automātiski atkārtot.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
lv: Akismet nespēja atkārtoti pārbaudīt šo komentāru (atbilde: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
lv: Akismets nespēja pārbaudīt šo komentāru.

en: Akwa Ibom
lv: Akvas Iboma

en: Alagoas
lv: Alagoasa

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Albacete
lv: Alvasete

en: Albania
lv: Albānija

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Albanian lek
lv: Albānijas leks

en: Album
lv: Albums

en: Alebtong
lv: Alebtonga

en: Alert
lv: Brīdinājums

en: Alessandria
lv: Alesandrija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: Algerian dinar
lv: Alžīrijas dinārs

en: Algiers
lv: Alžīra

en: Alicante
lv: Alikante

en: Align
lv: Nolīdzināt

en: Align Center
lv: Centrēt

en: Align Left
lv: Līdzināt pa kreisi

en: Align Right
lv: Līdzināt pa labi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align left
lv: Līdzināt pa kreisi

en: Align right
lv: Līdzināt pa labi

en: Alignment
lv: Līdzināšana

[ctx: Alignment option]
en: None
lv: Nav

en: All
lv: Viss

en: All %s
lv: Visi %s

en: All About Domains
lv: Viss par domēniem

en: All Apps
lv: Visi ()

en: All Categories
lv: Visas kategorijas

en: All Changesets
lv: Visas izmaiņu kopas

en: All Comments
lv: Visi komentāri

en: All Link Categories
lv: Visas saišu kategorijas

en: All My Sites
lv: Visas manas vietnes

en: All Pages
lv: Visas lapas

en: All Patterns
lv: Visi modeļi

en: All Plugins
lv: Visi spraudņi

en: All Polls
lv: Visas aptaujas

en: All Posts
lv: Visas ziņas

en: All Products
lv: Visi produkti

en: All Project Tags
lv: Birkas

en: All Project Types
lv: Visi tipi

en: All Settings
lv: Visi iestatījumi

en: All Sites
lv: Visas vietnes

en: All Tabs:
lv: Visas cilnes:

en: All Tags
lv: Visas birkas

en: All Testimonials
lv: Visas atsauksmes

en: All Themes
lv: Tēmas

en: All Time
lv: Visa laika

en: All Types
lv: Visi tipi

en: All Users
lv: Visi lietotāji

en: All Users (Open)
lv: Visi lietotāji

en: All allowed countries
lv: Visas atļautās valstis

en: All annual plans include a 14-day money-back guarantee (48 hours for domains).
lv: Visos gada plānos ir iekļauta 14 dienu naudas atmaksas garantija (domēniem - 48 stundas).

en: All apps
lv: Visi ()

en: All automatic updates are disabled.
lv: Visi automātiskie atjauninājumi ir atspējoti.

en: All capabilities assigned to the user.
lv: Visas iespējas, kas piešķirtas lietotājam.

en: All capabilities used by the post type.
lv: Visas iespējas, ko izmanto ziņas veids.

en: All capabilities used by the taxonomy.
lv: Visas taksonomijas lietotās iespējas.

en: All categories
lv: Visas kategorijas

en: All colors
lv: Pielāgotas krāsas

en: All columns
lv: 2 slejas

en: All comment types
lv: Visi komentāru tipi

en: All content
lv: Visas saturs

en: All coupons
lv: Visi kuponi

en: All dates
lv: Visi datumi

en: All done!
lv: Viss pabeigts!

en: All done.
lv: Viss darīts

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
lv: Viss darīts. <a href="%s">Lai Tev sanāk!</a>

en: All features, supported by the post type.
lv: Visi atbalstītie līdzekļi šim ziņas tipam.

en: All formats
lv: Visi formāti

en: All image sizes
lv: Visi attēla izmēri

en: All levels
lv: Visi līmeņi

en: All licenses must be instances of Jetpack_License
lv: Visām licencēm ir jābūt Jetpack_License instancēm

en: All looking good?
lv: Izskatās labi?

en: All media items
lv: Visi faili

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
lv: Visas trūkstošās WooCommerce lapas ir veiksmīgi ieinstalētas

en: All modules activated!
lv: Visi moduļi aktivizēti!

en: All modules deactivated!
lv: Visi moduļi ir deaktivizēti!

en: All notifications
lv: visi paziņojumi

en: All of your WordPress files are writable.
lv: Visi tavi WordPress faili ir rakstāmi.

en: All of your site activity will appear here.
lv: Šeit tiks parādītas visas darbības jūsu vietnē.

en: All paid WordPress.com plans purchased for an annual term include one year of free domain registration. Domains registered through this promotion will renew at our {{a}}standard rate{{/a}}, plus applicable taxes, after the first year.{{br /}}{{br /}}This offer is redeemable one time only, and does not apply to plan upgrades, renewals, or premium domains.
lv: Visos WordPress.com maksas plānos, kas iegādāti uz gadu, ir iekļauta viena gada bezmaksas domēna reģistrācija. Ar šīs akcijas palīdzību reģistrētie domēni pēc pirmā gada tiks atjaunoti par mūsu {{a}}standarta likmi {{/a}}, plus piemērojamie nodokļi.{{br /}}{{br /}}Šis piedāvājums ir izmantojams tikai vienu reizi, un neattiecas uz plānu uzlabojumiem, pagarināšanu vai Premium domēniem.

en: All payment methods
lv: Visas maksājumu metodes

en: All plans are <strong>risk-free and</strong> include a <strong>money-back guarantee</strong> — 14 days for annual plans and 48 hours for domains.
lv: Visi plāni ir <strong> bez riska un </strong> ietver <strong> naudas atmaksas garantiju </strong> - 14 dienas gada plāniem un 48 stundas domēniem.

en: All plugins are up to date.
lv: Visi atlasītie spraudņi ir atjaunoti.

en: All products
lv: Visi produkti

en: All required plugins are installed and activated.
lv: Visi nepieciešamie spraudņi ir instalēti un aktivizēti.

en: All shipping classes
lv: Visas piegādes klases

en: All sites
lv: Visas vietnes

en: All sizes except thumbnail
lv: Visi izmēri, izņemot sīktēlu

en: All sources
lv: Visi avoti

en: All systems functional.
lv: Visas sistēmas funkcionē.

en: All tags
lv: Visas birkas

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
lv: Visi failus, ko esat augšupielādējis redzami multivides bibliotēkā, kurā jaunākie papildinājumi sarakstā ir pirmie.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
lv: Visi augšupielādētie faili ir redzami multivides bibliotēkā, kurā jaunākie papildinājumi sarakstā ir pirmie. Ekrāna izskatu varat pielāgot, izmantot šī ekrāna opcijas.

en: All the tools that come with WordPress.com Personal and Premium, including a custom domain name and the ability to monetize your site with ads
lv: Visi rīki, kas nāk ar WordPress.com Personal un Premium, tostarp pielāgots domēna nosaukums un iespēja gūt peļņu no vietnes ar reklāmām

en: All time
lv: Visu laiku

en: All updates have been completed.
lv: Visi jauninājumi ir paveikti.

en: All-in-One WP Migration
lv: Viss vienā WP migrācija

en: All-time insights
lv: Visu laiku ieskati

en: All-time stats
lv: Visu laiku statistika

en: Allow
lv: Atļaut

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
lv: Atļaut <a href="%s">atsaites un atbalsojumus</a>

en: Allow Comments
lv: Atļaut komentārus

en: Allow Pings
lv: Atļaut atbalsojumus

en: Allow backorders?
lv: Atļaut pirkt vairāk kā pieejams noliktavā?

en: Allow comments
lv: Atļaut komentārus

en: Allow comments on new posts
lv: Atļaut komentārus jaunajām ziņām.

en: Allow customer reviews?
lv: Atļaut klientu atsauksmes?

en: Allow customers to create an account during checkout
lv: Atļaujiet klientiem izveidot kontu norēķināšanās laikā

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
lv: Ļaujiet klientiem izveidot kontu lapā “Mans konts”

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
lv: Atļaujiet klientiem autorizēties esošā kontā norēķināšanās laikā

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
lv: Ļaujiet klientiem pašiem saņemt pasūtījumus. Pēc noklusējuma, izmantojot vietējos savākšanas veikala bāzes nodokļi tiks piemēroti neatkarīgi no klienta adreses.

en: Allow customers to place orders without an account
lv: Ļaut veikt pasūtījums bez lietotāja konta

en: Allow free shipping
lv: Atļaut bezmaksas piegādi

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
lv: Atļaut saites paziņojumus no citiem emuāriem (atbalsojumi un atsaites)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
lv: Atļaut saites paziņojumus no citiem blogiem (atbalsojums un atpakaļsaites) jaunajiem rakstiem.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
lv: Atļaut saišu paziņojumus no citām vietnēm (atsauces) par jauniem rakstiem.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
lv: Atļaut paziņojumus no citiem emuāriem (atbalsojumus un atpakaļsaites) par jaunajām ziņām.

en: Allow new users to sign up
lv: Atļaut piereģistrēties jauniem lietotājiem

en: Allow one item to be bought in a single order.
lv: Atļaut vienu preci nopirkt vienā pasūtījumā.

en: Allow other answers
lv: Atļaut arī citas atbildes

en: Allow people to post comments on new articles
lv: Atļaut lietotājiem publicēt komentārus par jauniem rakstiem

en: Allow people to submit comments on new posts
lv: Atļaut lietotājiem pievienot komentārus jauniem rakstiem

en: Allow people to submit comments on new posts.
lv: Atļaut lietotājiem pievienot komentārus jauniem rakstiem.

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
lv: Ļaujiet lasītājiem ērti kopīgot jūsu ziņas ar citiem, pievienojot koplietošanas pogas visā jūsu vietnē.

en: Allow readers to use markdown in comments
lv: Ļaujiet lasītājiem komentāros izmantot atzīmes.

en: Allow reviews.
lv: Atļaut atsauksmes

en: Allow search engines to index this site
lv: Ļaut meklētājprogrammām indeksēt šo vietni

en: Allow site visitors to gift your plan and domain renewal costs
lv: Ļaujiet vietnes apmeklētājiem dāvināt jums plānu un domēna atjaunošanas izmaksas

en: Allow stats reports to be viewed by
lv: Ļaut statistikas pārskatus skatīt

en: Allow users to sign up to your Mailchimp mailing list. | Allow users to sign up to your Mailchimp mailing lists.
lv[0]: Ļaujiet lietotājiem reģistrēties jūsu Mailchimp adresātu sarakstā.
lv[1]: Ļaujiet lietotājiem reģistrēties jūsu Mailchimp adresātu sarakstos.
lv[2]: Ļaujiet lietotājiem reģistrēties jūsu Mailchimp adresātu sarakstos.

en: Allow your audience to rate your work or express their opinion.
lv: Ļaujiet auditorijai novērtēt jūsu darbu vai izteikt savu viedokli.

en: Allow your visitors to get search results as soon as they start typing.
lv: Ļaujiet apmeklētājiem saņemt meklēšanas rezultātus, tiklīdz viņi sāk rakstīt.

en: Allow your visitors to visit and read your website without seeing any WordPress.com advertising.
lv: Ļaujiet apmeklētājiem apmeklēt un lasīt jūsu vietni, neredzot nekādas WordPress.com reklāmas.

en: Allow, but notify customer
lv: Atļaut, bet brīdināt klientu

en: Allowed Files
lv: Atļautie faili

en: Allowed ZIP/post codes
lv: Atļautie pasta kodi

en: Allowed child block types.
lv: Atļautie pakārtoto bloku tipi.

en: Allowed emails
lv: Atļautie e-pasta ziņojumi

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
lv: Atļautie failu tipi: <strong>%s</strong>.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
lv: Ļauj izmantot HTML5 iezīmes meklēšanas ievadlaukos, komentāru sarakstos, galerijās un virsrakstos.

en: Almaty
lv: Almati

en: Almost done
lv: Gandrīz pabeigts

en: Almost done!
lv: Gandrīz pabeigts!

en: Almost done! One step remaining…
lv: Gandrīz pabeigts! Atlicis viens solis...

en: Alphabetical
lv: Alfabētiski

en: Already Installed
lv: Ir jau uzstādīts

en: Already have an account?
lv: Jau ir konts?

en: Already own a domain?
lv: Jau ir savs domēns?

en: Already own a domain? You can {{action}}use it as your site’s address{{/action}}
lv: Vai jums jau pieder domēns? Varat {{action}}izmantot to kā savas vietnes adresi{{/action}}

en: Already pinged:
lv: Jau ir atbalsots

en: Also available for:
lv: Pieejams arī:

en: Also available in
lv: Pieejams arī

en: Alt Text
lv: Alternatīvais teksts

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
lv: Alternatīvais teksts attēlam, piemēram, &#8220;Mona Liza&#8221;

en: Alternative Text
lv: Alternatīvais teksts

en: Alternative source
lv: Alternatīvs avots

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
lv: Alternatīvs teksts attēlošanai, kad pielikums netiek rādīts.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
lv: Vai arī ievadiet ceļu uz CSV failu savā serverī:

en: Aluminum Medium
lv: Alumīnija vidējs

en: Aluminum Narrow
lv: Alumīnija šaurs

en: Aluminum Wide
lv: Alumīnija plats

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always allow on this site
lv: Vienmēr atļaut šajā vietnē

en: Always put spam in the Spam folder for review.
lv: Vienmēr ievietojiet surogātpastu mapē Mēstules pārskatīšanai.

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
lv: Vienmēr uzrādīt atlikušo daudzumu krājumā, piemēram, "12 krājumā"

en: Always use https when visiting the admin
lv: Vienmēr izmantot https, kad tiek apmeklēts administrācijas panelis

en: Always-on security
lv: Vienmēr ieslēgta drošība

en: Amazonas
lv: Amazonasa

en: America
lv: Amerika

en: American English
lv: Amerikāņu angļu

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Amman
lv: Ammāna

en: Amount already refunded
lv: Summa jau ir atmaksāta

en: Amount of coupons.
lv: Kuponu skaits.

en: Amount of customers.
lv: Klientu skaits.

en: Amount of items sold.
lv: Pārdoto vienību skaits.

en: Amount of orders.
lv: Pasūtījumu skaits.

en: Amount of products.
lv: Produktu daudzums.

en: Amount of reviews that the product have.
lv: Atsauksmju skaits šim produktam.

en: Amount of reviews.
lv: Atsauksmju skaits.

en: Amount of sales.
lv: Pārdošanas apjoms.

en: Amplify your new posts with Jetpack Social and automated social sharing
lv: Pastipriniet savus jaunos ziņojumus, izmantojot Jetpack Social un automatizētu kopīgošanu sociālajos tīklos.

en: Amplify your new posts with Jetpack Social and automated social sharing.
lv: Pastipriniet savus jaunos ziņojumus, izmantojot Jetpack Social un automatizētu kopīgošanu sociālajos tīklos.

en: Amsterdam
lv: Amsterdama

en: An "email" must be specified.
lv: Ir jānorāda maršruts.

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
lv: HTTPS savienojums ir drošāks tīmekļa pārlūkošanas veids. Daudziem pakalpojumiem HTTPS tagad ir obligāts. HTTPS ļauj izmantot jaunas iespējas, kuras var palielināt vietnes ātrumu, paaugstināt meklēšanas reitingus un iegūt apmeklētāju uzticību, palīdzot aizsargāt viņu privātumu internetā.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
lv: Ar šādu epasta adresi konts jau ir reģistrēts. Lūdzu izvēlieties citu.

en: An active PHP session was detected
lv: Tika konstatēta aktīva PHP sesija

en: An additional, optional address line for your business location.
lv: Papildu izvēles adrešu līnija jūsu uzņēmuma atrašanās vietai.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
lv: Šī emuāra administratoram ir jāiestata Jetpack savienojums.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
lv: Burtciparu identifikators izvēlnes atrašanās vietai.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
lv: Ziņas tipa burtciparu identifikators.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
lv: Ziņas burtciparu identifikators, unikāls katram veidam.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
lv: Burtu un ciparu identifikators par tā tipam raksturīgo resursu.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
lv: Resursa burtu un ciparu identifikators.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
lv: Pārskatījuma burtciparu identifikators, unikāls katram veidam.

en: An alphanumeric identifier for the status.
lv: Statusa burtciparu identifikators.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
lv: Taksonomijas burtciparu identifikators.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
lv: Termina burtciparu identifikators, unikāls katram tipam.

en: An alphanumeric identifier for the user.
lv: Lietotāja burtciparu identifikators.

en: An alternative to Jetpack Site Accelerator, with security-focused plans available for sites with a custom domain enabled.
lv: Alternatīva Jetpack CDN, vietnēm ar iespējotu pielāgotu domēnu ir pieejami uz drošību orientēti plāni.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
lv: Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par jaucējkodu), var tikt nodota Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas, jūsu profila attēls būs publiski redzams blakus jūsu pievienotajam komentāram.

en: An application name is required to create an application password.
lv: Lai izveidotu lietojumprogrammas paroli, ir nepieciešams lietojumprogrammas nosaukums.

en: An application would like to connect to your account.
lv: Lietojumprogramma vēlas izveidot savienojumu ar jūsu kontu.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
lv: Ziņu veidu masīvs, ar kuriem var izmantot tikai šo modeli.

en: An array of template types where the pattern fits.
lv: Veidņu tipu masīvs, kam atbilst modelis.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
lv: Mēģinājums tika veikts, taču jūsu vietni nevarēja automātiski atjaunot.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
lv: Automatizēto WordPress jaunināšanu neizdevās pabeigt - <a href="%s">. Lūdzu, mēģiniet veikt jaunināšanu vēlreiz</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
lv: Automātisko WordPress jaunināšanu neizdevās pabeigt! Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
lv: Avatārs(tēls) ir attēls, ko var saistīt ar lietotāju vairākās vietnēs. Šajā apgabalā varat izvēlēties rādīt to lietotāju avatārus, kuri mijiedarbojas ar vietni.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
lv: Vidējais ir skatījumu summa, kas dalīta ar dienu skaitu.

en: An effortless tool for publishers of all kind, cherished for its clean masonry-style layout, modern typography and flexibility. Whether you’re looking to share your own thoughts, write about your latest findings or just have a scrapbook of photos, videos, quotes or other stuff, HIVE is designed to fulfill these and a lot more.
lv: Viegli lietojams rīks visu veidu izdevējiem, kas ir iecienīts sava tīrā mūra stila izkārtojuma, modernās tipogrāfijas un elastības dēļ. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dalīties ar savām domām, rakstīt par jaunākajiem atklājumiem vai vienkārši izveidot fotoattēlu, videoklipu, citātu vai citu materiālu albumu, HIVE ir izstrādāts, lai izpildītu šos un daudzus citus uzdevumus.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
lv: %s aktivizācijas laikā radusies kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz nedaudz vēlāk.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
lv: Atvienojot paplašinājumu ir radusies kļūda %1$s. Lūdzu ejiet  <a href="%2$s">Paplašinājumu lapu</a>, lai atvienotu manuāli.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
lv: Abonementa %s dekativizācijas laikā radusies kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz nedaudz vēlāk.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
lv: Ir notikusi kļūda, kas nozīmē, ka plūsma, iespējams, nav pieejama. Pamēģiniet vēlreiz pēc kāda laika.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
lv: Ir radusies kļūda. Lūdzu, ielādējiet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: An error occured while redirecting to your domain provider. If the issue persists please contact our support staff.
lv: Pārvirzīšanas uz jūsu domēna pakalpojumu sniedzēju laikā radās kļūda. Ja problēma turpinās, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.

en: An error occured while sending you the Personal Data Consent Link. If the issue persists please contact our support staff.
lv: Nosūtot jums personas datu piekrišanas saiti, radās kļūda. Ja problēma turpinās, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.

en: An error occured.
lv: Radās nezināma kļūda

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
lv: Pievienojot jūs šai vietnei radās kļūda. Dodies atpakaļ uz <a href="%s">mājas lapu</a>.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
lv: Pieprasījumā radās kļūda, un tajā brīdī nespēja nosūtīt klienta datus

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
lv: Augšupielādes laikā radās kļūda. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: An error occurred while activating %(plugin)s on %(site)s.
lv: %(plugin)s atjaunošanas laikā %(site)s radās kļūda

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
lv: Mēģinot izveidot atmaksu, izmantojot maksājumu vārtejas API, radās kļūda.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
lv: Deaktivizējot %(plugin)s, vietnē %(site)s radās kļūda.

en: An error occurred while deleting "%s"
lv: Dzēšot "%s" ziņu radās kļūda

en: An error occurred while deleting the post
lv: Dzēšot ziņu radās kļūda

en: An error occurred while restoring "%s"
lv: Radās kļūda, atjaunojot ziņu "%s"

en: An error occurred while restoring the post
lv: Radās kļūda, atjaunojot ziņu

en: An error occurred while trying to check for spam among the feedback you received.
lv: Mēģinot pārbaudīt, vai jūsu saņemtajās atsauksmēs nav mēstuļu, radās kļūda.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
lv: Atjaunināšanas laikā radās kļūda %1$s: %2$s

en: An error occurred.
lv: Notika kļūda

en: An error occurred. Please try again later.
lv: Augšupielādes laikā radās kļūda. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: An error occurred. Please try again.
lv: Radusies kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
lv: %1$s tipa kļūda tika izraisīta %3$s datnes %2$s. rindiņā. Kļūdas paziņojums: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
lv: Eksportētājs ir kļūdaini izmantojis reģistrācijas filtru.

en: An incompatible plugin.
lv: Nesaderīgs spraudnis.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
lv: Šai e-pasta adresei jau pastāv nepabeigts privātās informācijas pieprasījums.

en: An invalid setting value was passed.
lv: Nederīga iestatījuma vērtība tika nodota.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
lv: Vienība, kas vairs nav pieejama tika izņemta no Jūsu groza.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
lv: %1$s jums ir izveidots pasūtījums. Tālāk ir norādīts rēķins ar saiti maksājuma veikšanai, kad esat gatavs: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
lv: Pasūtījuma piezīme ar norādīto ID nav atrodama

en: An order refund with the provided ID could not be found.
lv: Pasūtījuma atmaksa ar norādīto ID nav atrodama

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
lv: Abonementa atjaunošana

en: An unexpected error occurred.
lv: Notikusi neparedzēta kļūda.

en: An unexpected error occurred. Please refresh the page and try again.
lv: Radās neparedzēta kļūda. Lūdzu, atkārtoti ielādējiet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
lv: Radās neparedzēta kļūda.

en: An unknown error has occurred. Please try again.
lv: Radusies kļūda. Pārlādējiet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: An unknown error occurred
lv: Radās nezināma kļūda

en: An unknown error occurred.
lv: Radās nezināma kļūda.

en: An unspecified error occured during the import.
lv: Aktivizējot radās kļūda

en: Anadyr
lv: Anadira

en: Analytics
lv: Analītika

en: Analyze responses in real time, export your results everywhere!
lv: Analizējiet atbildes reāllaikā, eksportējiet rezultātus visur!

en: Ancestor blocks.
lv: Priekšteču bloki.

en: Anchorage
lv: Ankoridža

en: Ancona
lv: Ankona

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
lv: Un <em>saraksti</em>, kā šis, piemēram :)

en: And in case %s per month isn’t already a good enough deal to make upgrading an easy choice, I’m going to sweeten the deal by offering you a free domain of your choice for one year when you upgrade to a paid account.
lv: Un gadījumā, ja %s mēnesī vēl nav pietiekami labs piedāvājums, lai uzlabošanu padarītu par vieglu izvēli, mēs saldināsim to, piedāvājot jums bezmaksas domēnu pēc jūsu izvēles uz vienu gadu, brīdī, kad jūs pāriesiet uz maksas kontu.

en: And more...
lv: Vairāk...

en: Andorra
lv: Andora

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
lv: Leņķis, lai pagrieztu pulksteņrādītāju kustības virzienā grādos.

en: Angolan kwanza
lv: Angolas kvanza

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Animation
lv: Animācija

en: Anonymous
lv: Anonīms

en: Anonymous link
lv: Anonīms

en: Another attempt will be made with the next release.
lv: Vēl viens mēģinājums tiks veikts ar nākamo izlaidumu.

en: Another update is currently in progress.
lv: Pašlaik norit cits atjauninājums.

en: Antalya
lv: Antālija

en: Antananarivo
lv: Antananarivu

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua
lv: Antigva

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Antin is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Antin ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Antonia is a theme for selling products with the help of payments block.
lv: Antonia ir tēma produktu pārdošanai ar maksājumu bloka palīdzību.

en: Any %s
lv: Jebkurš %s

en: Any %s&hellip;
lv: Jebkurš %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
lv: Jebkura &quot;%1$s&quot; metode

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
lv: Jebkurš bloks var piedalīties šajos līdzinājumos. Tie ir pieejami arī blokā Embed, un tas ir reaģētspējīgs jau no paša sākuma:

en: Any category
lv: Jebkura kategorija

en: Any extra capabilities assigned to the user.
lv: Jebkuras papildu iespējas, kas piešķirtas lietotājam.

en: Any time you update your site or add new content, you won’t have to manually regenerate your site’s critical CSS in the Boost plugin.
lv: Ikreiz, kad atjaunosit savu vietni vai pievienojat jaunu saturu, jums nebūs manuāli jāatjauno vietnes kritiskais CSS spraudnī Boost.

en: Any time you update your site or add new content, you won’t have to manually regenerate your site’s critical CSS.
lv: Ikreiz, kad atjaunosit savu vietni vai pievienojat jaunu saturu, jums nebūs manuāli jāatjauno vietnes kritiskais CSS.

en: Anyone can register
lv: Jebkurš var reģistrēties

en: Anyone posts a comment
lv: kāds ieraksta komentāru

en: Apartment, suite, etc.
lv: Dzīvoklis, mājas nosaukums u.tml.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
lv: Dzīvoklis, apartamenti u. c. (pēc izvēles)

en: Apartment, suite, unit, etc.
lv: Dzīvokļa nr., korpuss, mājas nosaukums u.tml. (nav obligāti)

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
lv: Dzīvoklis, mājas nosaukums u.c. (nav obligāts)

en: Apia
lv: Apija

en: Apologies, but I could not find any results for that search term. Please try again.
lv: Atvainojiet, ar šo meklēšanas terminu nekas netika atrasts. Lūdzu, mēģiniet ar citu.

en: Apologies, but the page you requested could not be found.
lv: Atvainojiet, bet jūsu pieprasītā lapa netika atrasta.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
lv: Jūsu pieprasītā lapa nav atrodama. Varbūt meklēšana palīdzēs.

en: App Name
lv: Birkas nosaukums

en: App Settings
lv: Iestatījumi

en: App icon preview: Current image: %s
lv: Lietotnes ikonas priekšskatījums: Pašreizējais attēls: %s

en: App icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
lv: Lietotnes ikonas priekšskatījums: pašreizējam attēlam nav alternatīva teksta. Faila nosaukums ir: %s

en: App name
lv: Birkas nosaukums

en: Appearance
lv: Izskats

en: Appenzell Ausserrhoden
lv: Apencelles-Auserrodenes kantons

en: Appenzell Innerrhoden
lv: Apencelles-Innerrodenes kantons

en: Applause
lv: Aplausi

en: Applause block
lv: Aplausu bloks

en: Applause block icon
lv: Aplausu bloka ikona

en: Appleton is a theme for creative professionals, such as photographers, designers and artists.
lv: Appleton ir tēma radošiem profesionāļiem, piemēram, fotogrāfiem, dizaineriem un māksliniekiem.

en: Application Name
lv: Lietojumprogrammas nosaukums

en: Application Passwords
lv: Lietojumprogrammu paroles

en: Application authentication request
lv: Aplikācijas autentifikācijas pieprasījums

en: Application name
lv: Lietojumprogrammas nosaukums

en: Application password not found.
lv: Lietojumprogrammas parole nav atrasta.

en: Application passwords
lv: Lietojumprogrammu paroles

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
lv: Lietojumprogrammu paroles ļauj autentificēt, izmantojot neinteraktīvas sistēmas, piemēram, XML-RPC vai REST API, nenorādot faktisko paroli. Lietojumprogrammu paroles var viegli atsaukt. Tās nevar izmantot, lai tradicionāli pieteiktos jūsu vietnē.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
lv: Jūsu kontam nav pieejamas lietojumprogrammu paroles. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru, lai saņemtu palīdzību.

en: Application passwords are not available.
lv: Lietojumprogrammu paroles nav pieejamas.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
lv[0]: Lietojumprogrammu paroles piešķir piekļuvi <a href="%1$s">šīs instalācijas %2$s emuāriem, kuram jums ir atļaujas</a>.
lv[1]: Lietojumprogrammu paroles piešķir piekļuvi <a href="%1$s">šīs instalācijas %2$s emuāram, kuram jums ir atļauja</a>.
lv[2]: Lietojumprogrammu paroles piešķir piekļuvi <a href="%1$s">šīs instalācijas %2$s emuāriem, kuram jums ir atļaujas</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
lv[0]: Lietojumprogrammu paroles nodrošina piekļuvi <a href="%1$s">vietnēm %2$s tīklā, jo jums ir galvenā administratora tiesības</a>.
lv[1]: Lietojumprogrammu paroles nodrošina piekļuvi <a href="%1$s">vietnei %2$s tīklā, jo jums ir galvenā administratora tiesības</a>.
lv[2]: Lietojumprogrammu paroles nodrošina piekļuvi <a href="%1$s">vietnēm %2$s tīklā, jo jums ir galvenā administratora tiesības</a>.

en: Application website
lv: Lietojumprogrammas vietne

en: Apply
lv: Piemērot

en: Apply Changes
lv: Pielietot izmaiņas

en: Apply Crop
lv: Piemērot apgriezumu

en: Apply changes to:
lv: Piemērot izmaiņas:

en: Apply contact update to My Account email.
lv: Piemērot kontakta atjaunojumu mana konta e-pastam.

en: Apply coupon
lv: Izmantot kuponu

en: Apply to all qualifying items in cart
lv: Pievienot visiem grozā iekļautajiem kvalificētajiem priekšmetiem

en: Apply your skills or learn new ones.
lv: Pielietojiet savas prasmes vai apgūstiet jaunas.

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Approve and Reply
lv: Apstiprināt un atbildēt

en: Approve comment
lv: Apstiprināt komentāru

en: Approve it: %s
lv: Apstiprināt: %s

en: Approve this comment
lv: Apstipriniet šo komentāru

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Apps
lv: Lietotnes

en: April
lv: aprīlis

en: Aqtau
lv: Aktau

en: Aqtobe
lv: Aktebe

en: Aquatic
lv: Ūdens

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arad
lv: Arada

en: Arbitrary HTML code.
lv: Brīvi izvēlēts HTML kods.

en: Arbitrary text.
lv: Brīvi izvēlēts teksts.

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: <span class="count">(%s)</span> arhīvs
lv[1]: <span class="count">(%s)</span> arhīvi
lv[2]: <span class="count">(%s)</span> arhīvu

en: Archive Title
lv: Arhīva nosaukums

en: Archive for %s
lv: Arhīvs priekš %s

en: Archive for the %s Tag
lv: Arhīvs %s birkām

en: Archive template
lv: Arhīvu veidne

en: Archived
lv: Arhivēts

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Arhivēta <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Arhivētas <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Arhivētas <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Arctic
lv: Arktika

en: Are WordPress cron jobs enabled?
lv: Vai jūsu WordPress cron uzdevumi ir ieslēgti?

en: Are pretty permalinks supported?
lv: Vai tiek atbalstītas skaistas paliekošās saites?

en: Are traffic and bandwidth really unlimited?
lv: Vai datu plūsma un joslas platums patiešām ir neierobežots?

en: Are you a bot?
lv: Vai esi robots?

en: Are you lost?
lv: Esi apmaldījies?

en: Are you sure it exists?
lv: Vai esat pārliecināts, ka tā ir izveidota?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
lv: Vai esat pārliecināts, ka datubāzes serveris nav īpaši noslogots?

en: Are you sure the database server is running?
lv: Vai esat pārliecināts, ka datubāzes serveris darbojas?

en: Are you sure want to delete this list?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo vienumu?

en: Are you sure you have the correct username and password?
lv: Vai esat pārliecināts, ka jums ir pareizais lietotājvārds un parole?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
lv: Vai esat pārliecināts, ka esat ievadījis pareizo resursdatora nosaukumu?

en: Are you sure you want to cancel and remove %(purchaseName)s from {{em}}%(domain)s{{/em}}?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties atcelt un noņemt %(purchaseName)s no {{em}}%(domain)s{{/em}}?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
lv: Vai tiešām vēlaties notīrīt visus žurnālus no datubāzes?

en: Are you sure you want to deactivate?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties deaktivizēt?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst "%s"?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
lv: Vai jūs tiešām vēlaties nodzēst visas variācijas? šo darbību nevarēs atsaukt.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo atribūtu?

en: Are you sure you want to delete this item?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo vienumu?

en: Are you sure you want to delete this item? Deleted media will no longer appear anywhere on your website, including all posts, pages, and widgets. This cannot be undone. | Are you sure you want to delete these items? Deleted media will no longer appear anywhere on your website, including all posts, pages, and widgets. This cannot be undone.
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos vienumus? Izdzēstie mediji vairs nebūs redzami jūsu vietnē, ieskaitot visus ierakstus, lapas un logrīkus. Dzēšanu nevar atsaukt.
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos vienumus? Izdzēstie mediji vairs nebūs redzami jūsu vietnē, ieskaitot visus ierakstus, lapas un logrīkus. Dzēšanu nevar atsaukt.
lv[2]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos vienumus? Izdzēstie mediji vairs nebūs redzami jūsu vietnē, ieskaitot visus ierakstus, lapas un logrīkus. Dzēšanu nevar atsaukt.

en: Are you sure you want to delete this log?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo žurnālu?

en: Are you sure you want to delete this template file?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo veidnes failu?

en: Are you sure you want to delete this theme?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties dzēst šo tēmu?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo zonu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties atmest nepublicētās izmaiņas?

en: Are you sure you want to discard your unsaved changes?
lv: Vai tiešām vēlaties atmest nesaglabātās izmaiņas?

en: Are you sure you want to do this?
lv: Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
lv: Vai tiešām vēlaties iziet? <a href="%s"> Apstiprināt un izet</a>

en: Are you sure you want to mark '%(domain)s' as spam?
lv: Vai tiešām vēlaties atzīmēt '%(domain)s' kā mēstuli?

en: Are you sure you want to permanently delete '%(name)s'?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties neatgriezeniski dzēst '%(name)s'?

en: Are you sure you want to permanently delete this post?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo vienumu?

en: Are you sure you want to quit?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties to atmest?

en: Are you sure you want to remove the SMS number?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties noņemt šo dalībnieku?

en: Are you sure you want to remove the email address?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties noņemt šo dalībnieku?

en: Are you sure you want to remove this variation?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šo variantu?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties noņemt pieejas šim lejupielādes failam?

en: Are you sure you want to start a new comment?
lv: Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo piezīmi? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo atmaksu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo nodokļu kolonnu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties apstrādāt šo atmaksu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Are you sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

en: Are you wanting to <strong>import content</strong> from another platform? Read our support guide on <a href="%s">Importing from Posterous</a>.
lv: Vai vēlaties <strong>importēt saturu</strong> no citas platformas? Izlasiet mūsu atbalsta rokasgrāmatu par <a href="%s">Importēšanu no Posterous</a>.

en: Arezzo
lv: Areco

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Argentine peso
lv: Argentīnas peso

en: Argeș
lv: Ardžeša

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Arkansas
lv: Ārkanzasa

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Armenian dram
lv: Armēnijas drams

en: Array of column names to be searched.
lv: Meklējamo sleju nosaukumu masīvs.

en: Array of image edits.
lv: Attēlu labojumu masīvs.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
lv: Iespēju masīvs (galvenie vērtību pārīši) tādām izejvielām kā atlasi, vairāku iespēju atalsti un radio pogas.

en: Array of the response headers from the receiving server.
lv: Atbildes galvenes masīvs no saņēmēja servera.

en: Arrival
lv: Ierašanās

en: Art &amp; Design
lv: Detaļas un priekšskatījums

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
lv: Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Arts & Entertainment
lv: Māksla un izklaide

en: Aruban florin
lv: Arubānas florins

en: Arusha
lv: Aruša

en: As a browser icon
lv: Kā pārlūka ikona

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
lv: Kā jaunam WordPress lietotājam, jums vajadzētu doties uz <a href="%s">jūsu administrācijas paneli</a>, lai dzēstu šo lapu un izveidotu jaunas lapas savam saturam. Izklaidējieties!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lv: Attēla procentuālā vērtība, augstums, līdz kuram attēlu apgriezt. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet 'modifikatorus'.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lv: Attēla procentuālā vērtība, platums, līdz kuram attēlu apgriezt. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet 'modifikatorus'.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lv: Procentuālā vērtība no x pozīcijas, no kuras sākt apgriešanu. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet 'modifikatorus'.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lv: Procentuālā vērtība no attēla y pozīcijas, no kuras sākt apgriešanu. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet 'modifikatorus'.

en: As a reminder, here are your order details:
lv: Atgādinājumam, šeit ir jūsu pasūtījuma informācija:

en: As a reminder, here’s what VaultPress Backup brings to your site:
lv: Atgādinām,ko VaultPress dublējums dod jūsu vietnei:

en: As a single total
lv: Kā vienu kopsummu

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
lv: Jums, kā mājaslapas īpašniekam, varētu būt nepieciešams ievērot nacionālus vai starptautiskus privātuma likumus. Piemēram, jums varētu būt nepieciešams, izveidot un atspoguļot privātuma politiku.

en: As an app icon
lv: Kā programmu ikonu

en: As an open source company, we take your privacy seriously and want to be as transparent as possible. So: We use cookies to collect some personal data from you (like your browsing data, IP addresses, and other unique identifiers). Some of these cookies we absolutely need in order to make things work, and others you can choose in order to optimize your experience while using our site and services.
lv: Kā atvērtā pirmkoda uzņēmums mēs nopietni uztveram jūsu privātumu un vēlamies būt pēc iespējas pārredzamāki. Tātad: mēs izmantojam sīkfailus, lai apkopotu dažus jūsu personas datus (piemēram, jūsu pārlūkošanas datus, IP adreses un citus unikālus identifikatorus). Dažas no šīm sīkdatnēm mums ir absolūti nepieciešamas, lai lietas darbotos, un citas jūs varat izvēlēties, lai optimizētu savu pieredzi, izmantojot mūsu vietni un pakalpojumus.

en: As an open source platform, collaboration has been the bedrock of our growth, ensuring a strong community and product. We continue this model by partnering with companies, organizations, and individuals in a variety of ways. If you have technology or product features, are a marketing or publishing platform, offer a service our customers might benefit from, or simply want to discuss something else, we’d love to hear about it.
lv: Kā atvērtā pirmkoda platforma sadarbība ir bijusi mūsu izaugsmes pamatā, nodrošinot spēcīgu kopienu un produktu. Mēs turpinām šo modeli, sadarbojoties ar uzņēmumiem, organizācijām un privātpersonām dažādos veidos. Ja jums ir tehnoloģijas vai produkta funkcijas, esat mārketinga vai izdevējdarbības platforma, piedāvājat pakalpojumu, kas varētu būt noderīgs mūsu klientiem, vai vienkārši vēlaties apspriest kaut ko citu, mēs labprāt par to uzzinātu.

en: As an open source platform, collaboration has been the bedrock of our growth, ensuring a strong community and product. We continue this model by partnering with companies, organizations, and individuals that also support the open source community.
lv: Kā atvērtā pirmkoda platforma sadarbība ir bijusi mūsu izaugsmes pamatā, nodrošinot spēcīgu kopienu un produktu. Mēs turpinām šo modeli, sadarbojoties ar uzņēmumiem, organizācijām un privātpersonām, kas atbalsta arī atvērtā pirmkoda kopienu.

en: As of July 16th, 2020 Automattic has updated the <a href="%s">Ads Terms of Service</a>. We have included more clarifications on prohibited content.
lv: No 2020. gada 16. jūlija Automattic ir atjauninājis <a href="%s">Ads pakalpojumu sniegšanas noteikumus</a>. Esam iekļāvuši vairāk skaidrojumu par aizliegto saturu.

en: As soon as your credentials are added and verified, Jetpack will immediately begin securing your site.
lv: Tiklīdz jūsu akreditācijas dati ir pievienoti un pārbaudīti, Jetpack nekavējoties sāks aizsargāt jūsu vietni.

en: As you add plugins to your site, you have to start thinking about vulnerabilities.
lv: Pievienojot savai vietnei spraudņus, jāsāk domāt par ievainojamībām.

en: Ascending
lv: Augoša

en: Ascending (oldest first)
lv: Augoši (senākie vispirms)

en: Ascending.
lv: Augoša

en: Ascoli Piceno
lv: Askoli Pičēno

en: Ashgabat
lv: Ašgabata

en: Ashkhabad
lv: Ašgabata

en: Asia
lv: Āzija

en: Ask a question
lv: Nav atbalsta jautājums

en: Ask in the forums
lv: Lietotāju atsauksmes forums,

en: Asmara
lv: Asmera

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic - 3:2
lv: Klasika - 3:2

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic Portrait - 2:3
lv: Klasisks portrets - 2:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
lv: Sākotnējs

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Portrait - 3:4
lv: Portrets - 3:4

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Square - 1:1
lv: Kvadrāts - 1:1

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Standard - 4:3
lv: Standarta - 4:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Tall - 9:16
lv: Augstums - 9:16

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Wide - 16:9
lv: Platums - 16:9

en: Aspect ratio:
lv: Malu attiecības:

en: Assembled products and kits
lv: Apvienoti izstrādājumi un komplekti

en: Assign Authors
lv: Nosaki autorus

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
lv: Piešķiriet pamata terminu, lai izveidotu hierarhiju. Piemēram, termins džezs būtu terminu Bebop un Big Band pamata termins.

en: Assign license later | Assign licenses later
lv[0]: Piešķiriet licenci vēlāk
lv[1]: Piešķiriet licences vēlāk
lv[2]: Piešķiriet licences vēlāk

en: Assigned Menu
lv: Piešķirtā izvēlne

en: Assigned licenses
lv: Piešķirtās licences

en: Astrakhan
lv: Astrahaņa

en: Asturias
lv: Astūrija

en: Asuncion
lv: Asunsjona

en: At a Glance
lv: Īsumā

en: At just %s per month, WordPress.com is an incredible value. Consider it this way: for less than the cost of a single Pumpkin Spiced Latte from Starbucks, you’ll gain access to the same software, engineering team, and technical infrastructure that’s used by some of the most popular sites on the internet (more about that in Reason #8).
lv: Tikai %s mēnesī vietne WordPress.com ir neticama vērtība. Apsveriet to šādi: par mazāku cenu nekā viena Pumpkin Spiced Latte no Starbucks jūs iegūsit piekļuvi tai pašai programmatūrai, inženieru komandai un tehniskajai infrastruktūrai, ko izmanto dažas no populārākajām vietnēm internetā (vairāk par ka 8. iemeslā).

en: Athens
lv: Atēnas

en: Atikokan
lv: Atikokana

en: Atlantic
lv: Atlantiksitija

en: Atmospheric Science
lv: Atmosfēras zinātne

en: Attach
lv: Pievienot

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
lv: Pievienot &#8220;%s&#8221; esošajam saturam

en: Attach to existing content
lv: Pievienot esošajam saturam

en: Attaching Files
lv: Failu pievienošana

en: Attachment Attributes
lv: Pielikuma atribūti

en: Attachment Details
lv: Pielikuma dati

en: Attachment Display Settings
lv: Pielikuma parādīšanas iestatījumi

en: Attachment Page
lv: Pielikuma lapu

en: Attachment Pages
lv: Pielikuma lapas

en: Attachment Post URL
lv: Ziņas pielikuma URL

en: Attachment Preview
lv: Pielikuma priekšskatījums

en: Attachment details
lv: Pielikuma detaļas

en: Attachment post ID
lv: Pielikuma raksta ID

en: Attachment type.
lv: Pielikuma veids.

en: Attachment viewed:
lv: Pielikums

en: Attapeu
lv: Atapeu

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
lv: Mēģināt paziņot jebkuram emuāram, uz kuru ir saite šajā rakstā.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
lv: Mēģināt informēt jebkuru emuāru, kad kādā no ziņām ir ievietota saite uz to.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
lv: Mēģinājums norādīt attēla izmērus ārpus diapazona [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
lv: Mēģinājums izvērst īskodu bez derīga atpakaļizsaukuma: %s

en: Attempting to restore the previous version.
lv: Mēģina atjaunot iepriekšējo versiju.

en: Attend an upcoming event near %s.
lv: Apmeklē pasākumu tuvu %s.

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Attribute %d default
lv: Atribūta %d noklusējums

en: Attribute %d global
lv: Atribūta %d ir globāls

en: Attribute %d name
lv: Atribūta %d nosaukums

en: Attribute %d value(s)
lv: Atribūta %d vērtība (-s)

en: Attribute %d visible
lv: Atribūta %d redzamība

en: Attribute ID.
lv: Atribūtu ID.

en: Attribute all content to:
lv: Attiecināt uz visu saturu:

en: Attribute name
lv: Atribūta nosaukums

en: Attribute name.
lv: Atribūta nosaukums.

en: Attribute position.
lv: Atribūta pozīcija

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
lv: Atribūtu terminus var piešķirt produktiem un variācijām. <br/><br/><b>Piezīme</b>: Dzēšot terminu, tas tiks noņemts no visiem produktiem un variantiem, kuriem tas ir piešķirta. Atjaunojot terminu, tas automātiski netiks piešķirts produktiem.

en: Attribute updated successfully
lv: Atribūts veiksmīgi atjaunots

en: Attribute value(s)
lv: Atribūta vērtība(s)

en: Attribute visibility
lv: Atribūta redzamība

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Attributes for the block.
lv: Bloka atribūti.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
lv: Atribūti ļauj jums definēt papildu datus par produktu, piemēram, izmēru vai krāsu. Jūs varat izmantot šos atribūtus veikala sānjoslā, izmantojot logrīkus "layered nav".

en: Attributes totals.
lv: Atribūtu kopsummas.

en: Atyrau
lv: Atirau

en: Audio Codec:
lv: Audio kodeks

en: Audio Format:
lv: Audio formāts:

en: Audio Player
lv: Audio atskaņotājs

en: Audio Widget
lv: Audio logrīks

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
lv[0]: (%d) audio logrīku
lv[1]: (%d) audio logrīks
lv[2]: (%d) audio logrīki

en: Audio details
lv: Audio detaļas

en: Audio title
lv: Audio nosaukums

en: Audio title&hellip;
lv: Audio nosaukums&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
lv: Audio fails, Videoklips, vai Cits fails

en: August
lv: augusts

en: Australia
lv: Austrālija

en: Australian Capital Territory
lv: Austrālijas galvaspilsētas teritorija

en: Australian dollar
lv: Austrālijas dolāri

en: Austria
lv: Austrija

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Authentication Status
lv: Autentifikācija

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
lv: Autentifikācijas un abonēšanas kešatmiņa atsvaidzināta veiksmīgi

en: Author
lv: Autors

en: Author Archive
lv: Autora Arhīvs

en: Author Grid
lv: Autora režģis

en: Author URL
lv: Autora URL

en: Author URL of the user.
lv: Autora URL lietotājam.

en: Author is posting <strong>abusive</strong> content.
lv: Autors publicē <strong>ļaunprātīgu</strong> saturu.

en: Author is posting <strong>violent</strong> content.
lv: Autors publicē <strong>vardarbīgu</strong> saturu.

en: Author mapping
lv: Autora kartēšana

en: Author might be at risk of <strong>hurting themselves</strong>.
lv: Autors var <strong>nodarīt sev pāri</strong>.

en: Author posts, manage comments, and manage %s.
lv: Rakstiet ziņas, pārvaldiet komentārus un pārvaldiet %s.

en: Author rich content with blocks and patterns
lv: Radiet bagātīgu saturu, izmantojot blokus un modeļus

en: Author website
lv: Autora vietne

en: Author's likes to display:
lv: Parādāmās autora sirsniņas:

en: Author:
lv: Autors:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
lv: Autors: %1$s (IP adrese: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
lv: Autors: %s

en: Authorization failed
lv: Autorizācija nav izdevusies

en: Authorization header
lv: Autorizācijas galvene

en: Authorize
lv: Pilnvarot

en: Authorize Application
lv: Autorizēt lietojumprogrammu

en: Authors
lv: Autori

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
lv: Autori var publicēt un pārvaldīt savas ziņas, un var augšupielādēt failus.

en: Authors:
lv: Autori:

en: Author…
lv: Autors…

en: Auto Draft
lv: Automātisks melnraksts

en: Auto add pages
lv: Automātiski pievienot lapas

en: Auto renews on:
lv: Automātiski atjaunojas:

en: Auto-renew is {{autoRenewToggle}}OFF{{/autoRenewToggle}}
lv: Automātiskā atjaunošana ir {{autoRenewToggle}}IZSLĒGTA{{/autoRenewToggle}}

en: Auto-renew is {{autoRenewToggle}}ON{{/autoRenewToggle}}
lv: Automātiskā atjaunošana ir {{autoRenewToggle}}IESLĒGTA{{/autoRenewToggle}}

en: Auto-renew on
lv: Automātiskā atjaunošana ieslēgta

en: Auto-update
lv: Automātiska jaunināšana

en: Auto-update disabled
lv: Automātiskā atjaunināšana ir atspējota

en: Auto-update disabled on %(count)s site | Auto-update disabled on %(count)s sites
lv[0]: Automātiskā atjaunināšana ir atspējota %(count)s vietnē
lv[1]: Automātiskā atjaunināšana ir atspējota %(count)s vietnēs
lv[2]: Automātiskā atjaunināšana ir atspējota %(count)s vietnēs

en: Auto-update enabled
lv: Automātiskā atjaunināšana iespējota

en: Auto-update enabled on %(count)s site | Auto-update enabled on %(count)s sites
lv[0]: Automātiskā atjaunināšana ir iespējota %(count)s vietnē
lv[1]: Automātiskā atjaunināšana ir iespējota %(count)s vietnēs
lv[2]: Automātiskā atjaunināšana ir iespējota %(count)s vietnēs

en: Auto-updates
lv: Automātiski jauninājumi

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Automātiskie jauninājumi ir atspējoti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Automātiskie jauninājumi ir atspējots <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Automātiskie jauninājumi ir atspējoti <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Automātiskie atjauninājumi ir iespējoti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Automātiskie atjauninājumi ir iespējots <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Automātiskie atjauninājumi ir iespējoti <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
lv: Automātiskos jauninājumus var iespējot vai atspējot katrai tēmai atsevišķi. Tēmām ar iespējotu automātisko jaunināšanu tiks parādīts nākamās automātiskās jaunināšanas aptuvenais datums. Automātiskā jaunināšana ir atkarīga no WP-Cron uzdevumu plānošanas sistēmas.

en: Auto-updates disabled
lv: Automātiskā jaunināšana ir atspējota

en: Auto-updates enabled
lv: Automātiskā jaunināšana ir iespējota

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
lv: Šķiet, ka spraudņu un tēmu automātiskā jaunināšana ir atspējota. Tas neļaus jūsu vietnei automātiski saņemt jaunas versijas, kad tās būs pieejamas.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
lv: Šķiet, ka spraudņu un / vai tēmu automātiskā jaunināšana ir atspējota, taču iestatījumos joprojām tiek rādīta. Tas var izraisīt automātiskās atjaunināšanas nedarbošanos, kā paredzēts.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
lv: Šķiet, ka spraudņu automātiskā jaunināšana ir atspējota. Tas neļaus jūsu vietnei automātiski saņemt jaunas versijas, kad tās būs pieejamas.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
lv: Automātiskā tēmu jaunināšana, šķiet, ir atspējota. Tas neļaus jūsu vietnei automātiski saņemt jaunas versijas, kad tās būs pieejamas.

en: Automated Backup
lv: Automatizēta dublēšana

en: Automated Taxes
lv: Automātiski Nodokļi

en: Automated WordPress updates
lv: Automātiski WordPress jauninājumi

en: Automated daily scanning for security vulnerabilities or threats on your site. Includes instant notifications and automatic security fixes. {{link}}Learn more{{/link}}.
lv: Automatizēta ikdienas skenēšana jūsu vietnes drošības ievainojamību vai draudu novēršanai. Ietver tūlītējus paziņojumus un automātiskus drošības labojumus. {{link}}Uzziniet vairāk{{/link}}

en: Automated site backups and one-click restore
lv: Automatizēta vietņu dublēšana un atjaunošana ar vienu klikšķi

en: Automated spam protection is now active for comments and forms. We’ll flag anything that looks suspicious and comments will now be available to moderate.
lv: Automātiskā aizsardzība pret nevēlamiem komentāriem un veidlapu mēstulēm ir ieslēgta. Mēs atzīmēsim visu, kas šķitīs aizdomīgs un komentāri būs pieejami pārskatīšanai.

en: Automatic Updates
lv: Automātiski jauninājumi

en: Automatic daily backups of your entire site, with unlimited, WordPress-optimized secure storage. {{link}}Learn more{{/link}}.
lv: Visas vietnes automātiskās ikdienas dublējumkopijas ar neierobežotu, WordPress optimizētu drošu krātuvi. {{link}} Uzziniet vairāk {{/link}}.

en: Automatic datacenter fail-over
lv: Automātiska datu centra kļūmju pārslēgšana

en: Automatic scanning and one-click fixes keep your site one step ahead of security threats and malware.
lv: Automātiskā skenēšana un viena klikšķa labojumi nodrošina jūsu vietni soli priekšā drošības apdraudējumiem un ļaunprātīgai programmatūrai.

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
lv: Automātiskā atjaunināšana nav ieplānota. Var būt problēma ar WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
lv: Automātiskā jaunināšana ir nokavēta %s. Iespējama problēma ar WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
lv: Automātiskā atjaunošana ir ieplānota pēc %s stundām.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
lv: Automātiski pievienot augstākā līmeņa lapas šai izvēlnei

en: Automatically add paragraphs
lv: Automātiski pievieno paragrāfus

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
lv[0]: Automātiski slēgt komentārus rakstiem, kas vecāki par {{numberOfDays /}} dienu
lv[1]: Automātiski slēgt komentārus rakstiem, kas vecāki par {{numberOfDays /}} dienām
lv[2]: Automātiski slēgt komentārus rakstiem, kas vecāki par {{numberOfDays /}} dienām

en: Automatically close comments on posts older than %s days
lv: Automātiski slēgt komentārus rakstiem, kas vecāki par %s dienām

en: Automatically generates the files required for search engines to index your site.
lv: Automātiski ģenerē failus, kas nepieciešami meklētājprogrammām, lai indeksētu jūsu vietni.

en: Automatically linked when you make comments.
lv: Automātiski tiek izveidots savienojums, kad pievienojat komentārus.

en: Autoplay
lv: Automātiska atskaņošana

en: Autosave by %s
lv: Automātiskā saglabāšana pēc %s

en: Availability
lv: Pieejamība

en: Available
lv: Pieejams

en: Available Actions
lv: Pieejamās darbības

en: Available Tools
lv: Pieejamie rīki

en: Available Widgets
lv: Pieejamie logrīki

en: Available disk space
lv: Pieejamā vieta uz diska

en: Available disk space is critically low, less than 20 MB available. Proceed with caution, updates may fail.
lv: Pieejamās vietas diskā ir ļoti maz - mazāk nekā 20 MB. Rīkojieties piesardzīgi, atjaunojumi var neizdoties.

en: Available disk space is low, less than 100 MB available.
lv: Pieejamās vietas uz diska ir maz - mazāk nekā 100 MB.

en: Available downloads
lv: Pieejamās lejupielādes

en: Available image dimensions.
lv: Pieejamie attēla izmēri.

en: Available image sizes.
lv: Pieejamie attēlu izmēri.

en: Available on backorder
lv: Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

en: Available placeholders: %s
lv: Pieejamie aizvietotāji: %s

en: Available with any paid plan — no plugin required.
lv: Pieejams ar jebkuru apmaksātu plānu - spraudnis nav nepieciešams.

en: Avatar
lv: Tēls

en: Avatar Display
lv: Tēla displejs

en: Avatar Size (px):
lv: Lietotājbildes lielums pikseļos(px):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
lv: Tēla URL ar attēla izmēru %d pikseļi.

en: Avatar URL.
lv: Avatāra saite.

en: Avatar URLs for the comment author.
lv: Tēla URL komentāru autoram.

en: Avatar URLs for the user.
lv: Lietotāja tēla URL.

en: Avatar background color:
lv: Tēla fona krāsa:

en: Avatars
lv: Parādāmais tēls

en: Avellino
lv: Avellīno

en: Average
lv: Vidēji

en: Average Rating
lv: Vidējais reitings

en: Average comments per month:
lv: Vidējais komentāru skaits mēnesī:

en: Average gross sales amount
lv: Vidējā bruto pārdošanas summa

en: Average net daily sales.
lv: Vidējais neto ikdienas pārdošanas apjoms.

en: Average net sales amount
lv: Vidējā neto pārdošanas summa

en: Average per Day
lv: Vidēji dienā

en: Average per day
lv: Vidēji dienā

en: Average rating
lv: Vidējais vērtējums

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
lv: Vidējie rādītāji tiek noapaļoti līdz tuvākajam veselajam skaitlim.

en: Awaiting BACS payment
lv: Gaida BACS apmaksu

en: Awaiting product image
lv: Gaida produkta attēlu

en: Awaiting spam check
lv: Gaida nevēlamu komentāru pārbaudi

en: Azad Kashmir
lv: Azadkašmīra

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Azerbaijani manat
lv: Azerbaidžānas manats

en: Azores
lv: Azoru salas

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
lv: BETA TESTĒŠANA?
    =============
    
    Šis atkļūdošanas e-pasta ziņojums ir nosūtīts, jo jūs izmantojat WordPress izstrādes versiju.
    
    Ja domājat, ka šīs kļūmes varētu būt saistīts kļūdu WordPress kodā, vai jūs varētu ziņot mums?
     * Atveriet jaunu tematu atbalsta forumā: http://wordpress.org/atbalsts/pret/alphabeta
     * Vai, arī ja jums ērtāk rakstīt kļūdas atskaiti: http://core.trac.wordpress.org/
    
    Paldies! -- WordPress darba grupa

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back to %s
lv: Atpakaļ uz %s

en: Back to Attributes
lv: Atpakaļ uz atribūtiem

en: Back to Following
lv: Atpakaļ pie administratora

en: Back to Plans
lv: Atpakaļ pie plāniem

en: Back to Site Domains
lv: Atgriezties uz vietnes domēniem

en: Back to WordPress.com
lv: Atgriezties uz WordPress.com

en: Back to blog options
lv: Atpakaļ uz vietnes opcijām

en: Back to post
lv: Atpakaļ uz ziņu

en: Back to post options
lv: Atgriezties ziņas opcijās

en: Back to themes
lv: Atpakaļ pie administratora

en: Back to top
lv: Atpakaļa uz augšu

en: Back up or move your content to another site or platform. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Dublējiet vai pārvietojiet savu saturu uz citu vietni vai platformu. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Back-in-stock notifications
lv: Paziņojumi par atkal pieejamām precēm

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Background Image
lv: Fona attēls

[ctx: Background Preset]
en: Preset
lv: Iestatījumi

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
lv: Atkārtošana

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
lv: Ritināt

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
lv: Fons jaunināts. <a href="%s">Apmeklējiet savu vietni</a> lai redzētu, kā tā izskatās.

en: Background updates are not working as expected
lv: Fona atjauninājumi nedarbojas kā paredzēts

en: Background updates are working
lv: Fona atjauninājumi darbojas

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
lv: Fona atjauninājumi nodrošina, ka WordPress var tikt automātiski atjaunots, gadījumā ja ir izlaists drošības atjaunojums, jūsu izmantotajai versijai.

en: Background updates may not be working properly
lv: Fona atjauninājumi, iespējams, nedarbojas pareizi

en: Backordered
lv: Aizkavētais pasūtījums

en: Backorders allowed?
lv: Atļaut atpkaļpasūtījumus?

en: Backorders?
lv: Aizkavētie pasūtījumi?

en: Backup
lv: Dublējums

en: Backup Archive
lv: Arhivēt

en: Backup In Progress
lv: Notiek dublēšana

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: * Subject to your usage and storage limit.
lv: * Atkarībā no lietojuma un krātuves ierobežojuma.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

en: Backup Storage Space
lv: Krātuves vieta

en: Backup codes
lv: Rezerves kopiju kodi

en: Backup codes have been verified
lv: Rezerves kodi ir pārbaudīti

en: Backup codes have not been verified.
lv: Rezerves kopiju kodi nav pārbaudīti.

en: Backup codes let you access your account if your phone is lost or stolen, or even just accidentally run through the washing machine!
lv: Kodu dublējums ļauj piekļūt kontam, ja tālrunis ir nozaudēts vai nozagts, vai pat nejauši izskalots veļas mazgājamajā mašīnā!

en: Backup codes let you access your account if your phone is lost, stolen, or if you run it through the washing machine and the bag of rice trick doesn't work.
lv: Kodu dublējums ļauj piekļūt kontam, ja tālrunis ir nozaudēts, nozagts vai izskalots veļas mazgājamajā mašīnā un rīsu maisiņa triks nedarbojas.

en: Backup in progress
lv: Notiek dublēšana

en: Backup just completed
lv: Dublēšana ir tikko pabeigta

en: Backup verification codes
lv: Rezerves kopijas pārbaudes kodi

en: Backups
lv: Dublējumkopijas

en: Backups & Security, Powered by VaultPress
lv: Dublējumkopijas un drošība, nodrošina VaultPress

en: Backups are encrypted, keeping your data secure
lv: Dublējumkopijas ir šifrētas, nodrošinot jūsu datu drošību

en: Bacău
lv: Bakau

en: Badajoz
lv: Badahosa

en: Baghdad
lv: Bagdāde

en: Bagmati
lv: Bagmatia

en: Bahamian dollar
lv: Bahamas dolārs

en: Bahia
lv: Baija

en: Bahia Banderas
lv: Bahija Banderasa

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bahraini dinar
lv: Bahreinas dinārs

en: Baker is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Baker ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Balan is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Balan ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Balochistan
lv: Beludžistāna

en: Band
lv: Mūzikas grupa

en: Bangkok
lv: Bangkoka

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Bangladeshi taka
lv: Bangladešas taka

en: Bangui
lv: Bangi

en: Banjul
lv: Bandžula

en: Bank
lv: Banka

en: Bank code
lv: Bankas kods

en: Bank name
lv: Bankas nosaukums

en: Bank transfer (BACS) payments
lv: Bankas pārskaitījumu (BACS) maksājumi

en: Bank transit number
lv: Bankas tranzīta numurs

en: Banner text
lv: Reklāmas teksts

en: Bantry is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Bantry ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Bar
lv: Bārs

en: Barbadian dollar
lv: Barbadosas dolārs

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Barcelona
lv: Barselona

en: Barishal
lv: Barisal

en: Barletta-Andria-Trani
lv: Barleta-Andrija-Trani

en: Barnaul
lv: Barnaula

en: Base color
lv: Bāzes krāsa

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
lv: Base64 kodēts instances iestatījumu attēlojums.

en: Basel-Landschaft
lv: Bāzeles lauku kantons

en: Basel-Stadt
lv: Bāzele

en: Basic Design Customization
lv: Pielāgošana

en: Basic Live Chat Support
lv: Pamata tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Basic tools for a successful site
lv: Pamatrīki veiksmīgai vietnei

en: Batman
lv: Batmana

en: Bauchi
lv: Bauči

en: Bayelsa
lv: Bajelsa

en: Be part of a global open source community.
lv: Esiet daļa no globālas atvērtā pirmkoda kopienas.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
lv: Noteikti saglabājiet to drošā vietā. Jūs to nevarēsit izgūt.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
lv: Uzraksti atsauksmi pirmais par &ldquo;%s&rdquo;

en: Be the future of WordPress
lv: Esiet WordPress nākotne

en: Beautiful landscape
lv: Skaista ainava

en: Beautiful themes and patterns
lv: Skaistas tēmas un modeļi

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
lv: Jūs izmantojat %1$s, tāpēc jūsu WordPress tīkla vietnēs ir jāizmanto apakšdirektorijas. Apsveriet iespēju izmantot %2$s, ja jūs vēlaties izmantot apakšdomēnus.

en: Because you are within the %(refundPeriodInDays)d day refund period, your plan will be cancelled and removed from your site immediately and you will receive a full refund.
lv: Tā kā jūs atrodaties %(refundPeriodInDays)d dienu atmaksas periodā, jūsu plāns tiks nekavējoties atcelts un noņemts no jūsu vietnes, un jūs saņemsiet pilnu atmaksu.

en: Before a comment appears
lv: Pirms komentārs parādās

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
lv: Pirms palīdzības pieprasīšanas iesakām pārbaudīt sistēmas statusa lapu, lai noteiktu ar konfigurāciju saistītās problēmas.

en: Before discount
lv: Pirms atlaides piemērošanas

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
lv: Pirms augšupielādēt importējamo failu, jums ir jāizlabo sekojošā kļūda:

en: Beirut
lv: Beirūta

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Belarusian ruble
lv: Baltkrievijas rublis

en: Belarusian ruble (old)
lv: Baltkrievijas rublis (iepr.)

en: Belem
lv: Belema

en: Belfast
lv: Belfāsta

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belgrade
lv: Belgrada

en: Belize
lv: Beliza

en: Belize dollar
lv: Belīzes dolārs

en: Below each blog page
lv: Katras emuāra lapas apakšā

en: Below each blog post
lv: Zem katra emuāra ieraksta

en: Below each comment
lv: Zem katra komentāra

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
lv: Zemāk ir saraksts ar paplašinājumiem, kas pieejami jūsu WooCommerce.com kontā. Lai saņemtu paplašinājumu atjauninājumus, lūdzu, pārliecinieties, ka paplašinājums ir instalēts, un tā abonēšana ir aktivizēta un savienota ar Jūsu WooCommerce.com kontu. Paplašinājumus var aktivizēt no <a href="%s">spraudņu</a> sadaļā.

en: Below is a list of partners we, WordPress.com, currently work with, or may work with in the future, for our ads program. Expand each partner to learn more about them, and use the corresponding partner checkbox to set your preference. Please note that partners you do not consent to may still process some of your personal data when they believe they have a legitimate interest in doing so; you have the right to object to this legitimate interest processing using the corresponding toggle.
lv: Zemāk ir saraksts ar partneriem, ar kuriem mēs, WordPress.com, pašlaik sadarbojamies vai varētu sadarboties nākotnē, lai īstenotu mūsu reklāmu programmu. Lai uzzinātu vairāk par katru partneri, atveriet katru no tiem un izmantojiet atbilstošo partnera izvēles rūtiņu, lai iestatītu savas vēlmes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka partneri, kuriem jūs nepiekrītat, joprojām var apstrādāt dažus jūsu personas datus, ja viņi uzskata, ka viņiem ir likumīgas intereses to darīt; jums ir tiesības iebilst pret šādu likumīgu interešu apstrādi, izmantojot atbilstošo pārslēgšanas pogu.

en: Below is the June schedule for free webinars.
lv: Zemāk ir bezmaksas vebināru jūnija grafiks.

en: Below is the June schedule for free webinars. <a href="%s">Click here to register.</a>
lv: Zemāk ir bezmaksas vebināru jūnija grafiks. <a href="%s">Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos.</a>

en: Bench gives you a professional bookkeeper at a price you can afford, and powerful financial reporting software with zero learning curve.
lv: Bench sniedz jums profesionālu grāmatvedi par cenu, ko varat atļauties, un jaudīgu finanšu pārskatu programmatūru ar nulles mācīšanās līkni.

en: Benin
lv: Benina

en: Benue
lv: Benuve

en: Berlin
lv: Berlīne

en: Bermudian dollar
lv: Bermudiānas dolārs

en: Bern
lv: Berne

en: Best ever
lv: Vislabākais

en: Best for Online Stores:
lv: Vislabāk tiešsaistes veikaliem:

en: Best for Personal Use:
lv: Vislabākais personīgai lietošanai:

en: Best for Small Businesses:
lv: Vislabākais mazajiem uzņēmumiem:

en: Best for devs
lv: Labākais izstrādātājiem

en: Best hour
lv: Labākā stunda

en: Best-in-class hosting
lv: Labākā mitināšana savā klasē

en: Best-in-class hosting with top marks for reliability and uptime.
lv: Labākā mitināšana savā klasē ar augstāko uzticamības un darbības laika novērtējumu.

en: Best-in-class products for your WordPress site
lv: Nozares vadošie produkti jūsu WordPress vietnei

en: Better security
lv: Labāka drošība

en: Beulah
lv: Bulaha

en: Bheri
lv: Beri

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bhutanese ngultrum
lv: Butānas ngultrums

en: Biella
lv: Bjella

en: Big Buck Bunny DO NOT DELETE
lv: Big Buck Bunny NEIZDZĒST

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
lv: Liels iPhone/iPad atjauninājums ir pieejams

en: Bihor
lv: Bihora

en: Billed annually
lv: Rēķins reizi gadā

en: Billed every three years
lv: Rēķins ik pēc trim gadiem

en: Billed every two years
lv: Rēķins ik pēc diviem gadiem

en: Billing
lv: Norēķini

en: Billing &amp; Shipping
lv: Apmaksa un piegāde

en: Billing Address
lv: Norēķinu adrese

en: Billing Address 1
lv: 1. norēķinu adrese

en: Billing Address 2
lv: 2. norēķinu adrese

en: Billing City
lv: Rēķina Pilsēta

en: Billing Company
lv: Rēķina Kompānija

en: Billing Country / Region
lv: Maksātāja Valsts / Reģions

en: Billing Details
lv: Detaļas

en: Billing First Name
lv: Rēķina Vārds

en: Billing History
lv: Maksājumu vēsture

en: Billing Last Name
lv: Rēķina Uzvārds

en: Billing Postal/Zip Code
lv: Rēķina Pasta Indeks

en: Billing State
lv: Rēķina Štats

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Billing address.
lv: Norēķinu adrese.

en: Billing details
lv: Norēķinu informācija

en: Billing email
lv: Rēķina epasts

en: Billing information
lv: Norēķinu informācija

en: Billing information:
lv: Norēķinu informācija:

en: Bingley is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Bingley ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Biographical Info
lv: Biogrāfiskie dati

en: Biography
lv: Biogrāfija

en: Biological Sciences
lv: Bioloģijas zinātnes

en: Biscay
lv: Vizcaja

en: Bishkek
lv: Biškeka

en: Bissau
lv: Bisava

en: Bistrița-Năsăud
lv: Bistrica-Neseuda

en: Bitrate
lv: Bitu pārraides ātrums

en: Bitrate Mode
lv: Bitu ātruma režīms

en: Bitrate:
lv: Bitu pārraides ātrums:

en: Bié
lv: Bijē

en: Black
lv: Melna

en: Blanc-Sablon
lv: Blanksablona

en: Blank
lv: Tukšs

en: Blank Canvas is a barebones starter theme, stripped off of content templates but only a footer and a header. With its minimal styling, Blank Canvas is a great theme starting fresh with your website.
lv: Blank Canvas ir nevainojama sākuma tēma, kurā nav ietvertas satura veidnes, bet tikai kājene un galvene. Ar savu minimālo stilu, Blank Canvas ir lieliska tēma, ar ko sākt savu tīmekļa vietni no jauna.

en: Blank page
lv: Tukša lapa

en: Blantyre
lv: Blantaira

en: Blavatar
lv: Bloga ikona

en: Block
lv: Bloks

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
lv: "%1$s" bloks nesatur stilu ar nosaukumu "%2$s".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
lv: Bloka "%1$s" atbalsts ir deklarēts %2$s failā %3$s zem %4$s. %2$s atbalsts tagad ir deklarēts zem %5$s.

en: Block Editor Patterns
lv: Bloka redaktora modeļi

en: Block Editor Styles
lv: Bloku redaktora stili

en: Block Emails
lv: Bloķēt e-pastus

en: Block HTML:
lv: Bloka HTML:

en: Block Patterns
lv: Bloku modeļi

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
lv: Bloķēt visas e-pasta ziņas no blogiem, kam sekoju vietnē WordPress.com

en: Block attributes.
lv: Bloka atribūti.

en: Block binding "%s" not found.
lv: Bloka piesaiste "%s" nav atrasta.

en: Block bindings source "%s" already registered.
lv: Bloku piesaistes avots "%s" jau ir reģistrēts.

en: Block bindings source name must be a string.
lv: Bloka piesaistes avota nosaukumam ir jābūt virknei.

en: Block bindings source names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-source
lv: Bloku piesaistes avota nosaukumos ir jābūt nosaukumvietas prefiksam. Piemērs: my-plugin/my-custom-source

en: Block bindings source names must not contain uppercase characters.
lv: Bloku piesaistes avotu nosaukumi nedrīkst saturēt lielos burtus.

en: Block category.
lv: Bloka kategorija.

en: Block emails
lv: Bloķēt e-pastus

en: Block example.
lv: Bloka piemērs.

en: Block expiration limit
lv: Bloka darbības termiņa beigu robeža

en: Block inspector tab display overrides.
lv: Bloka inspektora cilnes rādīšanas ignorēšana.

en: Block keywords.
lv: Bloka atslēgvārds.

en: Block name must be a string.
lv: Bloka nosaukumam jābūt virknei.

en: Block name.
lv: Bloka nosaukums.

en: Block namespace.
lv: Bloka nosaukumvieta.

en: Block pattern categories
lv: Bloku modeļu kategorijas

[ctx: Block pattern category]
en: About
lv: Par

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
lv: Baneri

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
lv: Pogas

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
lv: Aicinājums uz darbību

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
lv: Slejas

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
lv: Saziņa

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
lv: Piedāvātie

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
lv: Kājenes

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
lv: Galerija

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
lv: Galvene

[ctx: Block pattern category]
en: Media
lv: Mediji

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
lv: Ziņas

[ctx: Block pattern category]
en: Services
lv: Pakalpojumi

[ctx: Block pattern category]
en: Team
lv: Komanda

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
lv: Atsauksmes

[ctx: Block pattern category]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
lv: Video

en: Block pattern category "%s" not found.
lv: Bloka struktūras kategorija "%s" nav atrasta.

en: Block pattern category name must be a string.
lv: Bloka modeļa kategorijas nosaukumam jābūt virknei.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
lv: Režģis

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
lv: Attēls pa kreisi

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
lv: Liels nosaukums

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
lv: Nobīde

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
lv: Mazs attēls un nosaukums

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
lv: Sociālo tīklu saites ar kopīgu fona krāsu

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
lv: Parasts

en: Block patterns
lv: Bloku modeļi

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
lv: Bloku modeļi ir iepriekš konfigurēti bloku izkārtojumi. Izmantojiet tos, lai gūtu iedvesmu vai zibenīgi veidotu jaunas lapas.

en: Block site
lv: Bloķēt vietni

en: Block spam automatically
lv: Automātiski bloķēt surogātpastu

en: Block spam without CAPTCHAs
lv: Bloķēt surogātpastu bez CAPTCHA

en: Block style name must be a string.
lv: Bloka stila nosaukumam jābūt virknei.

en: Block style name must not contain any spaces.
lv: Bloka stila nosaukumā nedrīkst būt atstarpes.

en: Block style variations.
lv: Bloka stila variācijas.

en: Block supports.
lv: Bloka atbalsts.

en: Block type "%s" is already registered.
lv: "%s" bloka veids jau ir reģistrēts.

en: Block type "%s" is not registered.
lv: "%s" bloka veids nav reģistrēts.

en: Block type names must be strings.
lv: Bloka veida nosaukumiem jābūt virknēm.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
lv: Boka veida nosaukumiem jāietver nosaukuma priedēklis. Piemērs: mans-spraudnis/mans-pielagotais-bloka-veids

en: Block type names must not contain uppercase characters.
lv: Bloka veida nosaukumi nedrīkst saturēt lielos burtus.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
lv: Bloku veidi, ar kuriem modeli paredzēts izmantot.

en: Block variations.
lv: Bloku varianti.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
lv: Līdzināt apakšu

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
lv: Līdzināt vidu

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
lv: Līdzināt uz augšu

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
lv: Atstarpe starp

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
lv: Izstiept, lai aizpildītu

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
lv: Mainīt vertikālo līdzinājumu

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Blocked Sites
lv: Bloķētās vietnes

en: Blocked sites will not appear in your Reader and will not be recommended to you.
lv: Bloķētās vietnes netiks rādītas jūsu lasītājā un jums netiks ieteiktas.

en: Blockquote
lv: Citāta bloks

en: Blocks
lv: Bloki

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
lv: Bloki var būt jebkādi. Piemēram, iespējams, vēlaties teksta kompozīcijā iekļaut pieklusinātu citātu vai arī vēlaties attēlot milzīgu stilizētu citātu. Visas šīs iespējas ir pieejamas ievietotājā.

en: Blog
lv: Blogs

en: Blog Archives
lv: Emuāra arhīvi

en: Blog ID:
lv: Emuāra ID:

en: Blog Name
lv: Emuāra Nosaukums

en: Blog Posts
lv: Bloga ziņas

en: Blog Stats
lv: Emuāru statistika

en: Blog Subscriptions
lv: Emuāru abonementi

en: Blog Support
lv: Atbalsts

en: Blog Title
lv: Virsraksts

en: Blog URL
lv: Emuāra adrese

en: Blog at WordPress.com
lv: WordPress.com blogs

en: Blog like an expert from day one
lv: Veidojiet emuāru kā eksperts jau no pirmās dienas

en: Blog name
lv: Emuāra nosaukums

en: Blog pages
lv: Emuāra lapas

en: Blog pages show at most
lv: Bloga lapās parādīt ne vairāk

en: Blog pages show at most.
lv: Parādāmo bloga lapu skaits.

en: Blog posts
lv: Emuāra ziņas

en: Blog setup
lv: Emuāra iestatīšana

en: Blog token not found.
lv: Ziņa nav atrasta.

en: Blogger Blogs
lv: Emuāristu emuāri

en: Blogger username
lv: Emuārista lietotājvārds

en: Blogging Quick Start
lv: Emuāru veidošanas ātrā sākšana

en: Blogs
lv: Emuāri

en: Blogs I Follow
lv: Blogi, kuriem sekoju

en: Blue
lv: Zila

en: Blues
lv: Zila

en: Boa Vista
lv: Boavišta

en: Body background color
lv: Lapas fona krāsa

en: Body text color
lv: Lapas teksta krāsa

en: Bogura
lv: Bogra

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bolivian boliviano
lv: Bolīvijas boliviano

en: Bologna
lv: Boloņa

en: Bolzano
lv: Bolcāno

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lv: Bonaire, Sintestatiusa un Saba

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
lv: Papildus iemesli, kāpēc jums varētu patikt Jetpack

en: Book
lv: Grāmata

en: Booking & Scheduling
lv: Rezervēšana un plānošana

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
lv: Pievienot grāmatzīmēm <a href="%3$s" title="Nemainīgo saiti uz %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.

en: Bookmarklet
lv: Grāmatzīmes sīklietotne

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Books
lv: Grāmatas

en: Boost Settings
lv: Pastiprināšanas iestatījumi

en: Boost traffic to your site with tools that make your content more findable on search engines and social media.
lv: Palieliniet datplūsmu uz savu vietni, izmantojot rīkus, kas padara jūsu saturu vieglāk atrodamu meklētājprogrammās un sociālajos saziņas līdzekļos.

en: Boost your plan with add-ons
lv: Uzlabojiet savu plānu, izmantojot papildinājumus

en: Boost your sales by accepting new payment methods
lv: Palieliniet pārdošanas apjomu, pieņemot jaunus maksājumu veidus

en: Boost your search engine ranking
lv: Paaugstiniet savu reitingu meklētājprogrammās

en: Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Get access to high quality email and live chat support.
lv: Uzlabojiet savu vietni ar pielāgotu domēna vārdu un noņemiet visas WordPress.com reklāmas. Piekļūstiet augstas kvalitātes e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalstam.

en: Border
lv: Apmale

en: Border color
lv: Apmales krāsa

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
lv: Bosnijas un Hercegovinas konvertējamā marka

en: Both
lv: Abas

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
lv: Gan WordPress URL, gan vietnes URL var sākties ar %1$s vai %2$s. Vietrādim URL, kas sākas ar %2$s, ir nepieciešams SSL sertifikāts, tāpēc pirms maiņas uz %2$s pārliecinieties, ka jums tāds ir. Izmantojot %2$s, pārlūkprogrammas adreses joslā blakus adresei tiks parādīta piekaramā atslēga. Gan %2$s, gan piekaramā atslēga norāda, ka jūsu vietne atbilst dažām drošības pamatprasībām, kas var vairot apmeklētāju un meklētājprogrammu uzticību.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
lv: Gan reģistrācijas, gan pēdējā atjauninājuma datumiem jābūt norādītiem.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
lv: Gan reģistrācijas, gan pēdējā atjauninājuma datumiem jābūt derīgiem.

en: Botoșani
lv: Botošani

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Botswana pula
lv: Botsvānas pula

en: Bottom
lv: Lejā

en: Bottom Left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Bottom Right
lv: Apakšā labajā pusē

en: Bougainville
lv: Bogainvila sala

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Bradford is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Bredforda ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Branch code
lv: Filiāles kods

en: Branch sort
lv: Filiāles kārtas numurs

en: Branded player
lv: Zīmola spēlētājs

en: Branding Removed
lv: Zīmols ir noņemts

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Brazilian real
lv: Brazīlijas reāls

en: Brazzaville
lv: Brazavila

en: Brașov
lv: Brašova

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
lv: Sadalīt komentārus lapās ar %1$s pirmā līmeņa komentāriem vienā lapā un kā pirmo rādīt lapu ar %2$s komentāriem

en: Break comments into pages with {{numComments /}} top level comments per page and the {{firstOrLast /}} page displayed by default
lv: Sadalīt komentārus lapās ar {{numComments /}}  pirmā līmeņa komentāriem vienā lapā un {{firstOrLast /}}  komentāriem, kurus parādīs noklusējumā.

en: Brescia
lv: Breša

en: Briceni
lv: Bricenia

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
lv: Īsi aprakstiet, ar ko nodarbojas jūsu uzņēmums un kā jūs varat palīdzēt.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
lv: Īslaicīgi nav pieejama plānveida apkopes darbu dēļ. Pārbaudiet pēc pāris minūtēm.

en: Bright
lv: Tagad pa labi

en: Brindisi
lv: Brindizi

en: Bring in new business and shine a spotlight on your projects or products.
lv: Piesaistiet jaunus uzņēmumus un pievērsiet uzmanību saviem projektiem vai produktiem.

en: Bring your WordPress site with you everywhere you go.
lv: Ņemiet līdzi savu WordPress vietni visur, kur dodaties.

en: Bring your own domain
lv: Pievienojiet savu atsauksmi

en: Bring your stats with you using the Jetpack mobile app
lv: Ņemiet līdzi savus statistikas datus, izmantojot Jetpack mobilo lietotni

en: Brisbane
lv: Brisbena

en: British Columbia
lv: Britu Kolumbija

en: British English
lv: Britu angļu

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas okeāna teritorija

en: Broken Hill
lv: Brokenhila

en: Brown
lv: Brūna

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Browse All
lv: Pārlūkot visu

en: Browse All Themes
lv: Pārlūkot visas tēmas

en: Browse Extensions
lv: Meklēt Paplašinājumus

en: Browse all plugins
lv: Pārlūkot visus spraudņus

en: Browse all themes
lv: Pārlūkot visas tēmas

en: Browse premium themes
lv: Pārlūkojiet augstākās kvalitātes tēmas

en: Browse products
lv: Pārlūkot preces

en: Browse revisions
lv: Pārlūkot labojumus

en: Browse sites
lv: Pārlūkot vietnes

en: Browse styles
lv: Pārlūkot stilus

en: Browse themes
lv: Pārlūkot tēmas

en: Browser User Agent
lv: Pārlūkprogrammas lietotāja aģents

en: Browser icon preview: Current image: %s
lv: Pārlūka ikonas priekšskatījums: Pašreizējais attēls: %s

en: Browser icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
lv: Pārlūka ikonas priekšskatījums: pašreizējam attēlam nav alternatīva teksta. Faila nosaukums ir: %s

en: Browser notifications
lv: Pārlūka paziņojumi

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Brunei dollar
lv: Brunejas dolārs

en: Brussels
lv: Brisele

en: Brute force protection
lv: Aizsardzība pret brutālu spēku

en: Brute-force protection
lv: Brutāla uzbrukuma aizsardzība

en: Brăila
lv: Breila

en: Bucharest
lv: Bukareste

en: București
lv: Bukareste

en: Budapest
lv: Budapešta

en: Buenos Aires
lv: Buenosairesa

en: Bugweri
lv: Bugveri

en: Buhweju
lv: Buhvedža

en: Buikwe
lv: Buikve

en: Build a blog, a full website, or a combination of both. Write about your life, build a beautiful portfolio of your work, or build a robust business site — it’s up to you.
lv: Izveidojiet emuāru, pilnu tīmekļa vietni vai abu veidu kombināciju. Rakstiet par savu dzīvi, izveidojiet skaistu savu darbu portfolio vai stabilu biznesa vietni - tas ir atkarīgs no jums.

en: Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video and the ability to monetize your site with ads.
lv: Izveidojiet unikālu vietni ar uzlabotiem dizaina rīkiem, CSS rediģēšanas iespējām, daudz vietas audio un video ierakstiem un iespēju gūt peļņu no vietnes, izmantojot reklāmas.

en: Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, Google Analytics support, and the ability to monetize your site with ads.
lv: Izveidojiet unikālu vietni ar uzlabotiem dizaina rīkiem, CSS rediģēšanu, daudz vietas audio un video, Google Analytics atbalstu un iespēju gūt peļņu no vietnes ar reklāmām.

en: Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, and the ability to monetize your site with ads.
lv: Izveidojiet unikālu vietni ar uzlabotiem dizaina rīkiem, CSS rediģēšanas iespējām, daudz vietas audio un video ierakstiem un iespēju gūt peļņu no vietnes, izmantojot reklāmas.

en: Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, and the ability to monetize your site with ads.
lv: Izveidojiet unikālu vietni ar uzlabotiem dizaina rīkiem, CSS rediģēšanas iespējām, daudz vietas audio un video ierakstiem un iespēju gūt peļņu no vietnes, izmantojot reklāmas.

en: Build a unique website with powerful design tools.
lv: Izveidojiet unikālu vietni ar jaudīgiem dizaina rīkiem.

en: Build a website you’ll love! Get started today.
lv: Izveidojiet vietni, kas jums patiks! Sāciet jau šodien.

en: Build a website. Sell your stuff. Write a blog. And so much more.
lv: Veidojiet vietni. Pārdodiet savas lietas. Uzrakstiet emuāru. Un vēl daudz vairāk.

en: Build and customize your site.
lv: Izveidojiet un pielāgojiet savu vietni.

en: Build buzz and set the scene with an on-site events calendar.
lv: Veidojiet rosību un radiet atmosfēru ar notikumu kalendāru vietnē.

en: Build your brand with a custom @%(domain)s email address. Professional Email helps promote your site with every email you send.
lv: Veidojiet savu zīmolu, izmantojot pielāgotu @%(domain)s e-pasta adresi. Profesionāls e-pasts palīdz reklamēt jūsu vietni ar katru nosūtīto e-pasta ziņojumu.

en: Build your site with a custom domain, free themes, and 24/7 access to expert support.
lv: Izveidojiet savu vietni ar pielāgotu domēnu, bezmaksas motīviem un 24/7 piekļuvi ekspertu atbalstam.

en: Build your website. Create without limits. Reach your audience.
lv: Izveidojiet savu vietni. Izveidojiet bez ierobežojumiem. Sasniedziet savu auditoriju.

en: Building a money-making blog doesn’t have to be as hard as you might think
lv: Veidot emuāru, kas pelna naudu, nav tik grūti, kā varētu domāt.

en: Building an effective navigation menu makes it easier for someone to find what they're looking for and improve search engine rankings.
lv: Izveidojot efektīvu navigācijas izvēlni, apmeklētājiem ir vieglāk atrast meklēto un vietnei uzlabot pozīcijas meklētājprogrammās.

en: Built on a solidly designed foundation, Twenty Twenty-Two embraces the idea that everyone deserves a truly unique website. The theme’s subtle styles are inspired by the diversity and versatility of birds: its typography is lightweight yet strong, its color palette is drawn from nature, and its layout elements sit gently on the page. The true richness of Twenty Twenty-Two lies in its opportunity for customization. The theme is built to take advantage of the Site Editor features introduced in WordPress 5.9, which means that colors, typography, and the layout of every single page on your site can be customized to suit your vision. It also includes dozens of block patterns, opening the door to a wide range of professionally designed layouts in just a few clicks. Whether you’re building a single-page website, a blog, a business website, or a portfolio, Twenty Twenty-Two will help you create a site that is uniquely yours.
lv: Twenty Twenty-Two, kas balstīta uz rūpīgi izstrādāta pamata, atbalsta ideju, ka ikviens ir pelnījis patiesi unikālu tīmekļa vietni. Tēmas smalko stilu iedvesmojusi putnu daudzveidība un daudzpusība: tās tipogrāfija ir viegla, bet spēcīga, krāsu palete ir ņemta no dabas, un izkārtojuma elementi maigi iekļaujas lapā. Twenty Twenty-Two patiesā bagātība slēpjas tās pielāgošanas iespējās. Šī tēma ir veidota, lai izmantotu WordPress 5.9 versijā ieviestās pilnas vietnes rediģēšanas funkcijas, kas nozīmē, ka krāsas, tipogrāfiju un katras jūsu vietnes lapas izkārtojumu var pielāgot atbilstoši jūsu redzējumam. Tā ietver arī vairākus desmitus bloku modeļu, paverot durvis plašam profesionāli izstrādātu izkārtojumu klāstam, izmantojot tikai dažus klikšķus. Neatkarīgi no tā, vai veidojat vienas lappuses vietni, emuāru, uzņēmuma vietni vai portfolio, Twenty Twenty-Two palīdzēs jums izveidot vietni, kas ir unikāli jūsu.

en: Built-in Elasticsearch
lv: Iebūvēta Elasticsearch

en: Built-in newsletters & RSS
lv: Iebūvēti jaunumu biļeteni un RSS

en: Built-in newsletters and RSS
lv: Iebūvēti jaunumu biļeteni un RSS

en: Built-in payment processing from leading providers like Stripe, PayPal, and more. Accept payments from customers all over the world.
lv: Iebūvēta maksājumu apstrāde no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Stripe, PayPal un citiem. Pieņemiet maksājumus no klientiem visā pasaulē.

en: Built-in speed and reliability ⚡
lv: Iebūvēts ātrums un uzticamība ⚡

en: Bujumbura
lv: Bužumbura

en: Bukwa
lv: Bukva

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Bulgarian lev
lv: Bulgārijas levs

en: Buliisa
lv: Bulisa

en: Bulk Actions
lv: Lielapjoma darbības

en: Bulk Edit
lv: Lielapjoma labošana

en: Bulk Select
lv: Lielapjoma atlase

en: Bulk actions
lv: Lielapjoma darbības

en: Bulk edit
lv: Lielapjoma labošana

en: Bulk select
lv: Lielapjoma atlase

en: Bulleted list
lv: Saraksts ar atzīmēm

en: Bundibugyo
lv: Bundibugjo

en: Bunyangabu
lv: Bunjangabu

en: Burmese kyat
lv: Birmiešu kjata

en: Burundian franc
lv: Burundijas franks

en: Bushenyi
lv: Bušenji

en: Business
lv: Uzņēmums

en: Business Tools
lv: Biznesa rīki

en: Business email with Gmail. Includes other collaboration and productivity tools from Google.
lv: Uzņēmuma e-pasts ar Gmail. Ietver citus sadarbības un produktivitātes rīkus no Google.

en: Busingen
lv: Busingena

en: But if you’re building something more than a hobby site, upgrading to get your custom domain name is a no-brainer, especially since plans start at just %1$s per month. %2$sClick here to see a full description of our plans%3$s.
lv: Taču, ja veidojat kaut ko vairāk nekā hobija vietni, uzlabošana, lai iegūtu pielāgotu domēna nosaukumu, ir vienkārša, jo īpaši tāpēc, ka plānu cena ir tikai %1$s mēnesī. %2$sNoklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu mūsu plānu aprakstu%3$s.

en: Button
lv: Poga

en: Button description.
lv: Pogas apraksts.

[ctx: Button label]
en: Send invitation | Send invitations
lv[0]: Nosūtīt ielūgumu
lv[1]: Nosūtīt ielūgumus
lv[2]: Nosūtīt ielūgumus

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: Button label that prompts user to save form]
en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
lv: %s izvēles

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
lv: %s opcijas

en: Button text
lv: Pogas teksts

[ctx: Button text]
en: Start a new store
lv: Sākt jaunu veikalu

en: Button text.
lv: Pogas teksts.

en: Button type
lv: Pogas stils

en: Buttons
lv: Pogas

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
lv: Pirkt &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
lv: Iegādājieties {{domainSearchLink}}personalizētu domēnu{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}kartējiet{{/mapDomainLink}} Jums piederošu domēnu vai {{redirectLink}} pārvirziet {{/redirectLink}}šo vietni.

en: Buy add-on
lv: Pirkt papildinājumu

en: Buy now
lv: Pirkt tagad

en: Buy this domain
lv: Pirkt šo domēnu

en: Buyende
lv: Bujende

en: Buzău
lv: Buzau

en: By %s
lv: Izstrādāja %s

en: By %s.
lv: %s

en: By Month
lv: Pēc mēneša

en: By checking out
lv: Izrakstoties

en: By checking out:
lv: Izrakstoties:

en: By clicking <strong>Save Changes</strong>, you agree to the <a href="%s" target="_blank">applicable Domain Registration Agreement</a> and confirm that the Transferee has agreed in writing to be bound by the same agreement. You authorize the respective registrar to act as your <a href="%s" target="_blank">Designated Agent</a>.
lv: Noklikšķinot uz <strong>Saglabāt izmaiņas</strong>, jūs piekrītat <a href="%s" target="_blank">piemērojamajam domēna reģistrācijas līgumam</a> un apstiprināt, ka pārņēmējs ir rakstiski piekritis uzņemties saistības. ar to pašu vienošanos. Jūs pilnvarojat attiecīgo reģistratūru darboties kā jūsu <a href="%s" target="_blank">izraudzītajam aģentam</a>.

en: By clicking submit, you agree to share your email address with the site owner and Mailchimp to receive marketing, updates, and other emails from the site owner. Use the unsubscribe link in those emails to opt out at any time.
lv: Noklikšķinot uz Iesniegt, jūs piekrītat kopīgot savu e-pasta adresi ar vietnes īpašnieku un Mailchimp, lai saņemtu mārketinga, atjauninājumus un citus e-pasta ziņojumus no vietnes īpašnieka. Izmantojiet šajos e-pasta ziņojumos esošo abonementa atteikšanas saiti, lai jebkurā laikā atteiktos.

en: By clicking the <strong>Set up Jetpack</strong> button, you agree to our <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">share details</a> with WordPress.com.
lv: Noklikšķinot uz pogas <strong>Iestatīt Jetpack</strong>, jūs piekrītat mūsu <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">pakalpojumu sniegšanas noteikumiem</a> un <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">kopīgot informāciju</a> ar vietni WordPress.com.

en: By clicking {{strong}}%(saveButtonLabel)s{{/strong}}, you agree to the applicable {{draLink}}Domain Registration Agreement{{/draLink}} and confirm that the Transferee has agreed in writing to be bound by the same agreement. You authorize the respective registrar to act as your {{supportLink}}Designated Agent{{/supportLink}}.
lv: Noklikšķinot uz {{strong}}%(saveButtonLabel)s{{/strong}}, jūs piekrītat piemērojamajam {{draLink}}Domēna reģistrācijas līgumam{{/draLink}} un apstipriniet, ka pārņēmējs ir rakstiski piekritis uzņemties saistības ar to pašu vienošanos. Jūs pilnvarojat attiecīgo reģistratūru darboties kā jūsu {{supportLink}}izraudzītajam aģentam{{/supportLink}}.

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
lv: Pievienojot jūsu vietni, jūs piekrītat mūsu aizraujošajiem <a href="%1$s" target="_blank">pakalpojumu sniegšanas noteikumiem</a> un <a href="%2$s" target="_blank">dalīties ar informāciju</a> vietnē WordPress.com

en: By continuing with any of the options below, you agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}} and have read our {{privacyLink}}Privacy Policy{{/privacyLink}}.
lv: Turpinot izmantot kādu no tālāk norādītajām opcijām, jūs piekrītat mūsu {{tosLink}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/tosLink}} un esat izlasījis mūsu {{privacyLink}}konfidencialitātes politiku{{/privacyLink}}.

en: By continuing, you agree to our {{TOS /}}
lv: Turpinot jūs piekrītat mūsu {{TOS /}}

en: By continuing, you agree to our {{button}}Terms of Service{{/button}}.
lv: Turpinot jūs piekrītat mūsu {{button}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/button}}.

en: By creating an account via any of the options below, {{br/}}you agree to our {{a}}Terms of Service{{/a}}.
lv: Izveidojot kontu, izmantojot kādu no tālāk norādītajām opcijām, {{br/}}jūs piekrītat mūsu {{a}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/a}}.

en: By creating an account you agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}} and have read our {{privacyLink}}Privacy Policy{{/privacyLink}}.
lv: Izveidojot kontu, jūs piekrītat mūsu {{tosLink}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/tosLink}} un esat iepazinies mūsu {{privacyLink}}Privātuma politiku{{/privacyLink}}.

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
lv: Pēc noklusējuma, WordPress neievāc analītikas datus. Taču, daudzi tīmekļa uzturētāji ievāc dažus, anonīmus analītikas datus. Iespējams, ka esat uzstādījis spraudni, kas piedāvā analītikas pakalpojumus. Tādā gadījumā, pievienojiet šeit informāciju par spraudni.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
lv: Pēc noklusējuma, WordPress neievāc apmeklētāju privātos datus  un par lietotāju, tas apkopo tikai tos datus, kas redzami reģistrēto lietotāju profila ekrānā. Taču, daži no jūsu izmantotajiem spraudņiem varētu apkopot privātos datus. Zemāk jums būtu jānorāda saistītā informācija.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
lv: Pēc noklusējuma, WordPress nenodod privātos datus nevienam.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
lv: Pēc noklusējuma, WordPress neiekļauj kontaktu formu. Ja jūs izmantojat kontaktu formas spraudni, šajā apakšsekcijā norādiet, kādi dati tiek saglabāti, kad kāds nosūta informāciju caur formu un cik ilgi dati tiek uzglabāti. Piemēram, varat minēt, ka uzglabājat datus klientu apkalpošanas nolūkos, bet neizmantojat informāciju mārketinga nolūkos.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
lv: Pēc noklusējuma jaunais lietotājs saņems e-pastu ar informāciju, ka viņš ir pievienots kā lietotājs šajā vietnē. Šajā e-pasta vēstulē ir iekļauta arī paroles atiestatīšanas saite. Ja nevēlaties jaunajam lietotājam nosūtīt sveiciena e-pasta vēstuli, noņemiet atzīmi no šīs rūtiņas.

en: By default, the plugin will use lowercase versions of your tags to correct for potential misspellings. You can change this setting to ensure that tag names are used verbatim.
lv: Pēc noklusējuma spraudnis izmantos jūsu birkas ar mazajiem burtiem, lai labotu iespējamās pareizrakstības kļūdas. Varat mainīt šo iestatījumu, lai nodrošinātu, ka birku nosaukumi tiek lietoti burtiski.

en: By disconnecting %(siteSlug)s from WordPress.com you will no longer have access to the following:
lv: Atvienojot %(siteSlug)s no WordPress.com, jums vairs nebūs piekļuves tālāk norādītajam.

en: By entering your email address, you agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}} and have read our {{privacyLink}}Privacy Policy{{/privacyLink}}.
lv: Ievadot savu e-pasta adresi, jūs piekrītat mūsu {{tosLink}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/tosLink}} un esat iepazinies mūsu {{privacyLink}}Privātuma politiku{{/privacyLink}}.

en: By installing, you agree to {{a}}WordPress.com’s Terms of Service{{/a}} and the {{thirdPartyTos}}Third-Party plugin Terms{{/thirdPartyTos}}.
lv: Instalējot jūs piekrītat {{a}}WordPress.com pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/a}} un {{thirdPartyTos}}trešās puses spraudņa noteikumiem{{/thirdPartyTos}}.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
lv: Atjaunojot abonementu priekšlaicīgi, jūsu ieplānotais nākamais maksājums %s tiks atcelts.

en: By setting up Jetpack you agree to our {{tosLinkText}}Terms of Service{{/tosLinkText}} and to sync {{syncLinkText}}certain data and settings{{/syncLinkText}} to WordPress.com
lv: Iestatot Jetpack, jūs piekrītat mūsu {{tosLinkText}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/tosLinkText}} un {{syncLinkText}}noteiktu datu un iestatījumu sinhronizēšanai{{/syncLinkText}} ar WordPress.com.

en: By: %s
lv: No: %s

en: CBD and other hemp-derived products
lv: CBD un citi kaņepju izstrādājumi

en: CFP franc
lv: CFP franks

en: CLI Access
lv: CLI piekļuve

en: CRM & Live Chat
lv: CRM un tiešraides tērzēšana

en: CSS Classes
lv: CSS Klases

en: CSS Classes (optional)
lv: CSS klases (neobligāts)

en: CSS Editor
lv: Redaktors

en: CSS ascent-override value.
lv: CSS ascent-override vērtība.

en: CSS code
lv: CSS kods

en: CSS descent-override value.
lv: CSS descent-override vērtība.

en: CSS font-display value.
lv: CSS fonta displeja vērtība.

en: CSS font-family value.
lv: CSS fontu saimes vērtība.

en: CSS font-feature-settings value.
lv: CSS font-feature-settings vērtība.

en: CSS font-stretch value.
lv: CSS font-stretch vērtība.

en: CSS font-style value.
lv: CSS fonta stila vērtība.

en: CSS font-variant value.
lv: CSS font-variant vērtība.

en: CSS font-variation-settings value.
lv: CSS fonta-variation-settings vērtība.

en: CSS line-gap-override value.
lv: CSS line-gap-override vērtība.

en: CSS size-adjust value.
lv: CSS size-adjust vērtība.

en: CSS unicode-range value.
lv: CSS unicode-range vērtība.

en: CSV Delimiter
lv: CSV atdalītājs

en: CVC
lv: CVC kods

en: Cabinda
lv: Kabinda

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
lv: Kešatmiņas atslēgai ir jābūt veselam skaitlim vai virknei, kas nav tukša, norādīts %s.

en: Cache key must not be an empty string.
lv: Kešatmiņas atslēga nedrīkst būt tukša virkne.

en: Cafe
lv: Kafejnīca

en: Cagliari
lv: Kaljāri

en: Cahul
lv: Kahula

en: Cairo
lv: Kaira

en: Calculate coupon discounts sequentially
lv: Aprēķināt kuponu atlaides pēc kārtas

en: Calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādi

en: Calculate tax based on
lv: Aprēķināt nodokli, pamatojoties uz

en: Calculation type
lv: Aprēķina veids

en: Calculations
lv: Kalkulācijas

en: Calcutta
lv: Kolkata

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: California
lv: Kalifornija

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
lv: Izsauciet %s, lai izveidotu HTML procesoru, nevis tieši izsauktu konstruktoru.

en: Caltanissetta
lv: Kaltaniseta

en: Calyx is a simple theme that supports full-site editing.
lv: Calyx ir vienkārša tēma, kas atbalsta pilnu vietnes rediģēšanu.

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cambodian riel
lv: Kambodžas riels

en: Cambridge Bay
lv: Kembridžas līcis

en: Cameras & Photography
lv: Kameras un fotogrāfija

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Campaign
lv: Kampaņa

en: Campaigns
lv: Kampaņas

en: Campo Grande
lv: Kampogrande

en: Campobasso
lv: Kampobaso

en: Can I customize Jetpack search?
lv: Vai es varu pielāgot Jetpack meklēšanu?

en: Can I get an email account?
lv: Vai es varu iegūt e-pasta kontu?

en: Can I host multiple sites?
lv: Vai es varu mitināt vairākas vietnes?

en: Can I import content from another service?
lv: Vai varu importēt saturu no cita pakalpojuma?

en: Can I install my own theme?
lv: Vai ir iespējams instalēt savu tēmu?

en: Can I install plugins?
lv: Vai es varu instalēt spraudņus?

en: Can I talk to a live person?
lv: Vai es varu runāt ar dzīvu cilvēku?

en: Can I use a domain I already own?
lv: Vai es varu izmantot domēnu, kas man jau pieder?

en: Can anyone register on this site?
lv: Vai jebkurš var reģistrēties šajā vietnē?

en: Can communicate with WordPress.org
lv: Var komunicēt ar WordPress.org

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
lv: Nevar iestatīt resursa vecāku, taksonomija nav hierarhiska.

en: Can write and edit their own posts but can't publish them.
lv: Var rakstīt un rediģēt savas ziņas, bet nevar tās publicēt.

en: Can write, upload photos to, edit, and publish their own posts.
lv: Var rakstīt, augšupielādēt fotoattēlus, rediģēt un publicēt savas ziņas.

en: Can you build a site for me?
lv: Vai varat izveidot man vietni?

en: Canada
lv: Kanāda

en: Canadian dollar
lv: Kanādas dolārs

en: Canary
lv: Kanāriju salas

en: Canberra
lv: Kanbera

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel %s
lv: Atcelt %s

[ctx: Cancel DNS Changes]
en: Cancel Changes
lv: Atcelt paroles maiņu

en: Cancel Edit
lv: Atcelt labošanu

en: Cancel Editing
lv: Atcelt labošanu

en: Cancel Now
lv: Atcelt

en: Cancel Transfer
lv: Atcelt pārsūtīšanu

en: Cancel and close notification settings popup
lv: Atcelt un aizvērt paziņojumu iestatījumu uznirstošo logu

en: Cancel and go back
lv: Atcelt un atgriezies

en: Cancel campaign
lv: Atcelt kampaņu

en: Cancel changes
lv: Atcelt izmaiņas

en: Cancel domain
lv: Atcelt domēnu

en: Cancel edit
lv: Atcelt labošanu

en: Cancel my current plan
lv: Atcelt manu pašreizējo plānu

en: Cancel password change
lv: Atcelt paroles maiņu

en: Cancel payment
lv: Atcelt maksājumu

en: Cancel reply
lv: Atcelt atbildi

en: Cancel schedule
lv: Atcelt grafiku

en: Cancel the campaign
lv: Atcelt kampaņu

en: Cancel this domain transfer
lv: Atcelt šo domēna pārsūtīšanu

en: Cancel thumbnail regeneration
lv: Atcelt sīktēlu atjaunošanu

en: Cancel transfer
lv: Atcelt pārsūtīšanu

en: Canceled
lv: Atcelta

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Atcelti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Atcelti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Atcelti <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled On
lv: Atcelt

en: Cancelled order
lv: Pasūtījums atcelts

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
lv: Atceltie pasūtījumu e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti izvēlētajam saņēmējam (-iem), kad pasūtījumi ir atzīmēti kā atcelti (ja tie iepriekš bija apstrādes procesā vai aizturēti).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
lv: Atceltie pasūtījumi ir neapmaksāti, un tos varēja atcelt veikala īpašnieks vai klients. Tie tiks dzēsti pēc noteiktā laika.

en: Cancelled product image regeneration job.
lv: Atcelts produkta attēla atjaunošanas darbs.

en: Cancelling
lv: Atceļ

en: Cancun
lv: Kankuna

en: Cannot Authorize Application
lv: Nevar autorizēt lietojumprogrammu

en: Cannot create a comment with that type.
lv: Nevar izveidot šāda tipa komentāru.

en: Cannot create a revision of a revision
lv: Nav iespējams izveidot raksta versijas versiju

en: Cannot create a user with an empty login name.
lv: Nav iespējams izveidot lietotāju ar tukšu pieteikšanās vārdu.

en: Cannot create existing %s.
lv: Nevar izveidot esošu %s.

en: Cannot create existing comment.
lv: Nevar izveidot esošu komentāru.

en: Cannot create existing post.
lv: Nevar izveidot esošo ziņu.

en: Cannot create existing resource.
lv: Nevar izveidot esošu resursu.

en: Cannot create existing user.
lv: Nevar izveidot esošu lietotāju.

en: Cannot create line item, try again.
lv: Nevar izveidot rindas vienību, mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot create order note, please try again.
lv: Nevar izveidot pasūtījuma piezīmi, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot create order refund, please try again.
lv: Nevar izveidot pasūtījuma atmaksu, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot create order: %s
lv: Nevar izveidot pasūtījumu: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
lv: Nevar izdzēst aktīvo spraudni. Lūdzu, vispirms deaktivizējiet to.

en: Cannot find user global styles revisions.
lv: Nevar atrast lietotāja globālo stilu pārskatījumus.

en: Cannot hide this blog
lv: Nevar paslēpt šo emuāru

en: Cannot hook block to itself.
lv: Bloku nevar piesaistīt sev pašam.

en: Cannot introspect application password.
lv: Nevar pārbaudīt lietojumprogrammas paroli.

en: Cannot load %s.
lv: Nevar ielādēt %s.

en: Cannot load image metadata.
lv: Nevar ielādēt attēla meta datus.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
lv: Nevar priekšskatīt logrīku, kas nepaplašina WP_Widget.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
lv: Nevar mainīt attēla izmērus. Nav norādīti ne platums, ne augstums.

en: Cannot save image metadata.
lv: Nevar saglabāt attēla meta datus.

en: Cannot select database
lv: Nevar atlasīt datu bāzi

en: Cannot send password reset, permission denied.
lv: Nevar nosūtīt paroles atiestatīšanu, atļauja ir liegta.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
lv: Nevar iestatīt gadījumu logrīkā, kas nepaplašina WP_Widget.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
lv: Nevar iestatīt pamata terminu, taksonomija nav hierarhiska.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
lv: Nevar stabilizēt objektus. Vispirms pārveidojiet objektu masīvā.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
lv: Nevar nodrošināt stratēģiju "%1$s" skriptam "%2$s", jo tas ir aizstājvārds (tam trūkst "src" vērtības).

en: Cannot update coupon, try again.
lv: Nevar atjaunot kuponu, mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot update fee, try again.
lv: Nevarat atjaunot maksu, mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot update shipping method, try again.
lv: Nevarat atjaunot piegādes metodi, mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot view post type.
lv: Nevar apskatīt ziņas tipu.

en: Cannot view status.
lv: Nevar apskatīt statusu.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
lv: Nevar apmeklēt tagu aizvērējus HTML procesorā.

en: Cantemir
lv: Kantemira

en: Canton
lv: Kantons

en: Capabilities
lv: Iespējas

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cape Verdean escudo
lv: Kaboverdes escudo

en: Caption
lv: Paraksts

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
lv: Datu bāzē esošais pielikuma apraksts.

en: Caption&hellip;
lv: Paraksts&hellip;

en: Captions
lv: Attēla apraksts

en: Captions/Subtitles
lv: Virsraksti/Apakšvirsraksti

en: Capture
lv: Uztveršana

en: Caracas
lv: Karakasa

en: Caraș-Severin
lv: Karaša-Severina

en: Card code
lv: Kartes kods

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Careful! You are editing someone else's comment.
lv: Uzmanīgi! Jūs rediģējat kāda cita komentāru.

en: Carlow
lv: Karlova

en: Cart
lv: Grozs

en: Cart Page
lv: Groza lapa

en: Cart page
lv: Groza lapa

en: Cart totals
lv: Groza kopsavilkums

en: Cart updated.
lv: Grozs atjaunots.

en: Casablanca
lv: Kasablanka

en: Case: How to Create a Paid Subscription Newsletter
lv: Piemērs: Kā izveidot maksas abonementa biļetenu

en: Case: How to Create a Premium Membership Blog
lv: Piemērs: Kā izveidot Premium dalības emuāru

en: Case: How to Create a Premium Membership Website
lv: Piemērs: Kā izveidot Premium dalības vietni

en: Case: How to Run a Crowdfunding Campaign on Your Site
lv: Piemērs: Kā savā vietnē vadīt kolektīvās finansēšanas kampaņu

en: Caserta
lv: Kazerta

en: Casey
lv: Keisija

en: Cash on delivery
lv: Skaidrā naudā pēc piegādes

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Catalog
lv: Katalogs

en: Catalog &amp; search
lv: Kataloga meklēšana

en: Catalog visibility.
lv: Kataloga redzamība.

en: Catalog visibility:
lv: Kataloga redzamība:

en: Catamarca
lv: Katamarka

en: Catania
lv: Katānija

en: Catanzaro
lv: Katandzāro

en: Catch up with new posts on the go or save them to read offline.
lv: Saņemiet jaunas ziņas, atrodoties ceļā, vai saglabājiet tās lasīšanai bezsaistē.

en: Catch up with your favorite sites like Toronto street photographer <a class="!text-jp-green-50 underline" href="%s">Shane Francescut</a>, who follows popular photography tags, browses new blog posts, and leaves likes and comments — all on his Android device.
lv: Sekojiet līdzi savām iecienītākajām vietnēm, piemēram, Toronto ielu fotogrāfam <a class="!text-jp-green-50 underline" href="%s">Šeinam Frančeskutam</a>, kurš seko līdzi populāriem fotogrāfijas tēmturiem, pārlūko jaunus bloga ierakstus un atstāj "Patīk" un komentārus - un to visu dara savā Android ierīcē.

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Categories and Tags Converter
lv: Kategoriju un birku pārveidotājs

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
lv: Kategorijas var selektīvi pārvērsts birkās, izmantojot <a href="%s">kategoriju-birku pārveidotāju</a>.

en: Categories deleted.
lv: Kategorijas dzēstas.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
lv: Kategorijām ir hierarhija, tas nozīmē, ka tām var būt apakškategorijas. Birkām hierarhiju nav. Dažkārt, lietojot kategoriju vai birku, tikai pēc zināma laika redzam, ka būtu bijis labāk, ja birka būtu kategorija vai otrādāk.

en: Categories list
lv: Kategoriju saraksts

en: Categories list navigation
lv: Kategoriju saraksta pārlūkošana

en: Categories to Tags
lv: Kategorijas uz birkām

en: Categories totals.
lv: Kategoriju kopsummas.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
lv: Kategorijas, atšķirībā no birkām, var kārtot hierarhijā. Piemēram, zem kategorija "Džezs" var būt apakškategorija "Bigbends" un "Vokāls". Pilnīgi neobligāti.

en: Categories:
lv: Kategorijas

en: Categories:
lv: Kategorijas

en: Category
lv: Kategorija

en: Category Cloud
lv: Kategoriju mākonis

en: Category ID.
lv: Kategorijas ID.

en: Category IDs, separated by commas
lv: Kategoriju ID, atdalīti ar komatiem

en: Category URL.
lv: Kategorijas URL.

en: Category added.
lv: Kategorija pievienota.

en: Category archive display type.
lv: Kategorijas arhīva attēlojuma veids

en: Category deleted.
lv: Kategorija dzēsta.

en: Category display
lv: Kategorijas skats

en: Category image.
lv: Kategorijas attēls.

en: Category name.
lv: Kategorijas nosaukums.

en: Category not added.
lv: Kategorija netika pievienota.

en: Category not updated.
lv: Kategorija netika atjaunota.

en: Category order
lv: Kategorijas secība

en: Category slug.
lv: Kategorijas kods.

en: Category to set as feed
lv: Kategorija, kas jāiestata kā plūsma

en: Category updated.
lv: Kategorija atjaunota.

en: Category: | Categories:
lv[0]: Kategorija:
lv[1]: Kategorijas:

en: Caution:
lv: Uzmanību:

en: Cavan
lv: Kavana

en: Cayenne
lv: Kajenna

en: Cayman
lv: Kaimanu Salas

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Cayman Islands dollar
lv: Kaimanu salu dolārs

en: Cell padding
lv: Šūnu atkāpe

en: Cell spacing
lv: Atstarpe starp šūnām

en: Cell type
lv: Šūnas veids

en: Center
lv: Centrēts

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Central African CFA franc
lv: Centrālāfrikas CFA franks

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Centralized site management
lv: Centralizēta vietnes pārvaldība

en: Chaco
lv: Čako

en: Chad
lv: Čada

en: Change
lv: Mainīt

en: Change Blog Address
lv: Mainīt emuāra adresi

en: Change Frequency
lv: Mainīt biežumu

en: Change Payment Method
lv: Mainīt maksājuma veidu

en: Change Permalink Structure
lv: Mainīt pastāvīgās saites struktūru

en: Change Site Icon
lv: Mainīt vietnes ikonu

en: Change Theme
lv: Mainīt

en: Change Username
lv: Mainīt lietotājvārdu

en: Change Visibility
lv: Redzamība:

en: Change Your Account Email Address
lv: Mainiet sava konta e-pasta adresi

en: Change Your Site Fonts
lv: Mainiet savas vietnes fontus

en: Change address
lv: Mainīt adresi

en: Change audio
lv: Mainīt audio

en: Change details
lv: Mainīt datus

en: Change file
lv: Mainīt failu

en: Change footer credit
lv: Mainīt kājenes kredītu

en: Change image
lv: Mainīt attēlu

en: Change logo
lv: Nomainīt logotipu

en: Change order status to completed
lv: Mainīt pasūtījuma statusu kā pabeigtu

en: Change order status to on-hold
lv: Mainīt pasūtījuma statusu kā aizturētu

en: Change order status to processing
lv: Mainīt pasūtījuma statusu uz "apstrādā"

en: Change payment method
lv: Mainīt maksājuma veidu

en: Change role to&hellip;
lv: Mainīt lomu uz&hellip;

en: Change site address
lv: Izmainīt vietnes adresi

en: Change status to completed
lv: Mainīt statusu uz pabeigtu

en: Change status to on-hold
lv: Mainīt statusu uz apturētu

en: Change status to processing
lv: Mainīt statusu uz apstrādā

en: Change status:
lv: Mainīt statusu:

en: Change the text of the sharing buttons label
lv: Koplietošanas pogas teksta maiņa

en: Change theme
lv: Mainīt tēmu

en: Change to:
lv: Nomainīt uz:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
lv[0]: Mainīt %d bloka tipu
lv[1]: Mainīt %d bloku tipus
lv[2]: Mainīt %d bloku tipus

en: Change video
lv: Mainiet video

en: Change your Privacy Policy page
lv: Mainīt jūsu privātuma politikas lapu

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Notifications</a>.
lv: Mainiet savus e-pasta iestatījumus sadaļā <a href="%s">Paziņojumu pārvaldība</a>.

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
lv: Mainiet savus e-pasta iestatījumus sadaļā <a href="%s">Pārvaldīt abonementus</a>.

en: Change your site address
lv: Mainīt vietnes adresi

en: Changed roles.
lv: Mainīt lomas.

en: Changes have already been trashed.
lv: Izmaiņas jau tika pārvietotas uz atkritni.

en: Changes saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas.

en: Changes trashed successfully.
lv: Izmaiņas veiksmīgi pārvietotas uz atkritni.

en: Changeset is being edited by other user.
lv: Izmaiņu kopu rediģē cits lietotājs.

en: Changing to %s
lv: Nomainīt uz %s

en: Changing your username will also affect the following profile address: <br /> Your Gravatar profile address (currently %s). <br /> Your IntenseDebate profile address (currently %s).
lv: Lietotājvārda maiņa ietekmēs arī šādu profila adresi: <br /> Jūsu Gravatar profila adrese (pašlaik %s). <br /> Jūsu IntenseDebate profila adrese (pašlaik %s).

en: Changing your username will also affect your Gravatar profile and IntenseDebate profile addresses.
lv: Lietotājvārda maiņa ietekmēs arī jūsu Gravatar profila un IntenseDebate profila adreses.

en: Channel:
lv: Kanāls:

en: Chapters
lv: Nodaļas

en: Chart stats by
lv: Diagramma sākas ar

en: Chatham
lv: Četema

en: Check All
lv: Pārbaudīt visus

en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt atkal

en: Check connection
lv: Pārbaudīt vēlreiz

en: Check for Spam
lv: Pārbaudīt, vai nav mēstuļu

en: Check for updates manually
lv: Meklēt atjauninājumus manuāli

en: Check out how Jetpack’s security, performance, and growth tools can improve your site.
lv: Uzziniet, kā Jetpack drošības, veiktspējas un izaugsmes rīki var uzlabot jūsu vietni.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
lv: Gaida apmaksu ar čeku

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
lv: Maksājums ar čeku

en: Check plugin and theme version status
lv: Pārbaudiet spraudņa un tēmas versijas statusu

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
lv: Atzīmējiet šo lodziņu, ja kuponu nevar izmantot kopā ar citiem kuponiem.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
lv: Atzīmējiet šo lodziņu, ja kupons piešķir bezmaksas piegādi. Jūsu piegādes zonā ir jāiespējo <a href="%s" target="_blank">bezmaksas piegādes metode</a>, un tā iestatīšana pieprasa "derīgu bezmaksas piegādes kuponu" (skatiet iestatījumu "Bezmaksas piegādes pieprasījumi").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
lv: Atzīmējiet šo lodziņu, ja kupons neattiecas uz precēm, kurām ir atlaides. Viena vienuma kuponi darbosies tikai tad, ja prece nav pārdošanā. Kartes kuponi darbosies tikai tad, ja grozā ir kādi priekšmeti, kas nav pārdošanā.

en: Check this radio button and hit "Save Changes" to clear all metadata information for Parse.ly posts and re-send all metadata to Parse.ly.<br /><span style="color:#d63638">WARNING:</span> Do not do this unless explicitly instructed by Parse.ly Staff!
lv: Atzīmējiet šo radio pogu un nospiediet "Saglabāt izmaiņas", lai notīrītu visu Parse.ly ziņām paredzēto metadatu informāciju un atkārtoti nosūtītu visus metadatus uz Parse.ly.<br /><span style="color:#d63638">BRĪDINĀJUMS.</span> Nedariet to, ja vien Parse.ly darbinieki nav skaidri norādījuši!

en: Check your email
lv: Pārbaudi savu epastu

en: Check your email for a copy of this receipt
lv: Šīs kvīts kopiju meklējiet savā e-pastā

en: Check your email for the confirmation link.
lv: Apstiprinājuma saite ir nosūtīta uz jūsu e-pastu.

en: Check your email for your new password.
lv: Pārbaudiet e-pastu, lai uzzinātu jauno paroli.

en: Check your stats on-the-go and get real-time notifications with the Jetpack mobile app.
lv: Pārbaudiet savu statistiku, atrodoties ceļā, un saņemiet reāllaika paziņojumus, izmantojot Jetpack mobilo lietotni.

en: Check your stats on-the-go and get real-time notifications with the Woo mobile app.
lv: Pārbaudiet savu statistiku, atrodoties ceļā, un saņemiet reāllaika paziņojumus, izmantojot Woo mobilo lietotni.

en: CheckList Error
lv: Kontrolsaraksta kļūda

en: Checking for Spam (%1$s%)
lv: Pārbauda par mēstules (%1$s%)

en: Checking status for %s
lv: Pārbauda %s statusu

en: Checking...
lv: Pārbaude...

en: Checkout
lv: Veikt pasūtījumu

en: Checkout Page
lv: Norēķinu lapa

en: Checkout endpoints
lv: Izrakstīšanās galapunkts

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
lv: Nav iespējams veikt pasūtījumu, ja grozs ir tukšs.

en: Checkout page
lv: Pirkuma lapa

en: Checkout privacy policy
lv: Pirkuma privātuma politika

en: Chiba
lv: Čiba

en: Chicago
lv: Čikāga

en: Chieti
lv: Kjeti

en: Child of {{PageTitle/}}
lv: {{PageTitle/}} apakšlapa

en: Child theme
lv: Bērnu tēma

en: Child theme of %s
lv: %s apakštēma

en: Chile
lv: Čīle

en: Chilean peso
lv: Čīles peso

en: China
lv: Ķīna

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Chinese (Simplified)
lv: Ķīniešu (Vienkāršotā)

en: Chinese (Traditional)
lv: Ķīniešu (Tradicionālā)

en: Chinese yuan
lv: Ķīnas juaņa

en: Chisinau
lv: Kišiņeva

en: Chita
lv: Čita

en: Choibalsan
lv: Čoibalsana

en: Chongqing
lv: Čuncjina

en: Choose
lv: Izvēlieties

en: Choose Image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Choose Images
lv: Izvēlēties fona attēlu

en: Choose a Background Image
lv: Izvēlēties fona attēlu

en: Choose a CSV file from your computer:
lv: Izvēlēties CSV failu no sava datora:

en: Choose a Custom Header
lv: Izvēlēties pielāgotu galveni

en: Choose a Site Icon
lv: Vietnes ikonas izvēle

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
lv: Izvēlieties WordPress WXR datni augšuplādēšanai, tad spiediet Augšuplādēt datni un importējiet.

en: Choose a category to view stats
lv: Izvēlieties kategoriju, lai skatītu statistiku

en: Choose a city in the same timezone as you.
lv: Izvēlieties pilsētu, kas atrodas jūs laika joslā.

en: Choose a city in your timezone.
lv: Izvēlieties pilsētu, kas atrodas jūs laika joslā.

en: Choose a country / region&hellip;
lv: Izvēlēties valsti / reģionu&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
lv: Izvēlies valūtu&hellip;

en: Choose a design
lv: Izvēlieties dizainu

en: Choose a design to start
lv: Lai sāktu, izvēlieties dizainu

en: Choose a domain
lv: Izvēlieties domēnu

en: Choose a domain for your Professional Email
lv: Izvēlieties domēnu savam profesionālajam e-pastam

en: Choose a domain name that tells people you’re serious about showing them a good time: an entertainment domain tells your visitors that your site is a great place to sit back, relax, and enjoy the show.
lv: Izvēlieties domēna vārdu, kas cilvēkiem vēsta, ka jūs nopietni vēlaties viņiem parādīt, kā labi pavadīt laiku: izklaides domēns apmeklētājiem norāda, ka jūsu vietne ir lieliska vieta, kur apsēsties, atpūsties un baudīt izrādi.

en: Choose a field:
lv: Izvēlies lauku:

en: Choose a file from your computer:
lv: Izvēlieties failu savā datorā:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
lv: Izvēlieties kategoriju:

en: Choose a name for your blog that reflects your site's personality. Don't worry, you can change it any time you like.
lv: Izvēlieties tādu emuāra nosaukumu, kas atspoguļo jūsu vietnes raksturu. Neuztraucieties, jūs varat to mainīt jebkurā laikā.

en: Choose a password
lv: Izvēlēties paroli

en: Choose a plan
lv: Izvēlieties plānu

en: Choose a primary data center for your site while still enjoying geo-redundant architecture.
lv: Izvēlieties galveno datu centru savai vietnei, vienlaikus izmantojot ģeogrāfiski atdalītu arhitektūru.

en: Choose a primary data center for your site. For redundancy, your site will replicate in real-time to a second data center in a different region. {{supportLink}}Learn more{{/supportLink}}.
lv: Izvēlieties galveno datu centru savai vietnei. Lai nodrošinātu dublēšanu, jūsu vietne reāllaikā tiks replicēta uz otru datu centru citā reģionā. {{supportLink}}Uzziniet vairāk{{/supportLink}}.

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
lv: Izvēlieties šī nodokļa likmes prioritāti. Tiks izmantota tikai viena atbilstības likme katrai prioritātei. Lai definētu vairākas nodokļu likmes vienai zonai, jums jānorāda atšķirīga prioritāte katrai likmei.

en: Choose a product to view stats
lv: Izvēlēties produktu, lai apskatītu statistiku

en: Choose a state&hellip;
lv: Izvēlieties valsti&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
lv: Izvēlieties nodokļu kategoriju šim produktam. Nodokļu kategorijas tiek izmantotas, lai piemērotu dažādas nodokļu likmes, kas attiecas uz konkrētiem produktu veidiem.

en: Choose a theme
lv: Izvēlieties tēmu

en: Choose a theme.
lv: Izvēlēties pielāgotu galveni

en: Choose a username
lv: Lūdzu, tikai lietotājvārdu.

en: Choose an action...
lv: Izvēlieties darbību...

en: Choose an additional analytics tool to connect and get unique insights about your site traffic.
lv: Izvēlieties papildu analīzes rīku, lai izveidotu savienojumu un iegūtu unikālu ieskatu par savas vietnes datu plūsmu.

en: Choose an annual plan and enter the code %1$s at checkout to get %2$s%% off your first year.
lv: Izvēlieties gada plānu un norēķinu laikā ievadiet kodu %1$s, lai saņemtu %2$s%% atlaidi savam pirmajam gadam.

en: Choose an annual plan and enter the code <strong>%1$s</strong> at checkout to get %2$s%% off your first year.
lv: Izvēlieties gada plānu un norēķinu laikā ievadiet kodu <strong>%1$s</strong>, lai saņemtu %2$s%% atlaidi savam pirmajam gadam.

en: Choose an image
lv: Izvēlies attēlu

en: Choose an image from your computer:
lv: Izvēlieties attēlu no jūsu datora:

en: Choose an image to display in your sidebar:
lv: Izvēlieties attēlu, ko parādīt sānjoslā:

en: Choose an option
lv: Izvēlēties

en: Choose audio
lv: Izvēlēties audio

en: Choose countries / regions&hellip;
lv: Izvēlieties valstis / reģionus&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
lv: Izvēlieties kuponus&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
lv: Izvēlieties vai nu savas pilsētas laika joslu vai %s (koordinēts universāls laiks) laika nobīdi.

en: Choose file
lv: Izvēlieties failu

en: Choose from a curated selection of color palettes.
lv: Izvēlieties kādu no atlasītajām krāsu paletēm.

en: Choose from full list
lv: Izvēlieties no pilnā saraksta

en: Choose from hundreds of beautifully designed themes.
lv: Izvēlieties no simtiem skaisti izveidotu tēmu.

en: Choose from the most used pattern categories
lv: Izvēlieties kādu no visbiežāk izmantotajām modeļu kategorijām

en: Choose from the most used tags
lv: Izvēlieties kādu no biežāk izmantotajām birkām

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
lv: Izvēlieties, cik ilgi saglabāt personas datus, ja apstrādei tie vairs nav nepieciešami. Atstājiet tālāk norādītās opcijas tukšas, lai saglabātu šos datus uz nenoteiktu laiku.

en: Choose image
lv: Izvēlies attēlu

en: Choose logo
lv: Izvēlēties logotipu

en: Choose media library source
lv: Izvēlieties multivides bibliotēkas avotu

en: Choose my domain later
lv: Izvēlēties savu domēnu vēlāk

en: Choose site
lv: Izvēlieties vietni

en: Choose songs
lv: Izvēlieties dziesmas

en: Choose the best Jetpack products for your site
lv: Izvēlieties savai vietnei labākos Jetpack produktus

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
lv: Izvēlieties attēla fragmentu, ko vēlaties izmantot par galveni.

en: Choose the part of the image you want to use as your site icon.
lv: Izvēlieties attēla daļu, kuru vēlaties izmantot kā savas vietnes ikonu.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
lv: Izvēlieties vēlamo maksājumu, maksājiet tūlīt, samaksājiet vēlāk vai sagrieziet to. Nav kredītkaršu numuri, nav paroļu, nav jāuztraucas. <a href="%s" target="_blank">Uzziniet vairāk par Klarna</a>.

en: Choose the right blocks
lv: Izvēlieties pareizos blokus

en: Choose the right plan for you
lv: Izvēlieties sev piemērotāko plānu

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
lv: Izvēlieties piegādes metodi, kuru vēlaties pievienot. Tikai tās piegādes metodes, kuras ir iekļautas atbalstīto zonu sarakstā.

en: Choose the target frame for your link.
lv: Izvēlieties jūsu saites mērķa logu.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
lv: izvēle starp automātisku nepiedienīgo komentāru dzēšanu vai to ievietošanu mēstuļu mapē, pārskatīšanai.

en: Choose video
lv: Izvēlieties video

en: Choose what to display on product category pages.
lv: Izvēlieties, ko parādīt produkta kategorijas lapās.

en: Choose what to display on the main shop page.
lv: Izvēlieties, ko parādīt galvenajā veikala lapā.

en: Choose what to export
lv: Izvēlēties ko eksportēt

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
lv: Izvēlieties, vai šī ir saliktā likme. Papildus citām nodokļu likmēm tiek piemērotas vienotas nodokļu likmes.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lv: Izvēlieties, vai šī nodokļa likme tiek piemērota arī piegādei.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
lv: Izvēlieties, vai vēlaties nekavējoties saņemt līdzekļus vai tikai autorizēt maksājumu.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
lv: Izvēlieties valstis, uz kurām vēlaties piegādāt vai izvēlaties piegādāt uz visām vietām, kurās jūs to pārdodat.

en: Choose which format of email to send.
lv: Izvēlēties, kura formāta e-pastu nosūtīt.

en: Choose your WordPress.com flavor
lv: Izvēlies savu WordPress.com nokrāsu

en: Choose your design and the pages you need.
lv: Izvēlieties savu dizainu un vajadzīgās lapas.

en: Choose your flavor of WordPress
lv: Izvēlieties savu WordPress garšu

en: Choose your plan
lv: Izvēlieties savu plānu

en: Choosing your .co domain and theme brings your page to life. Even if your site is still under construction, we can set up a landing page to greet your visitors. Make the connection now with your readers! Let’s get started building something beautiful today.
lv: Izvēloties .co domēnu un tēmu, jūsu lapa kļūst dzīvāka. Pat ja jūsu vietne vēl tiek veidota, mēs varam izveidot mērķlapu, kas sagaidīs jūsu apmeklētājus. Veidojiet saikni ar saviem lasītājiem jau tagad! Sāksim veidot kaut ko skaistu jau šodien.

en: Christmas
lv: Ziemassvētku salas

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku sala

en: Chubut
lv: Čubuta

en: Chungking
lv: Čuncjina

en: Chuquisaca
lv: Čukisaka

en: Chuuk
lv: Čuka

en: Cincinnati
lv: Sinsinati

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
lv: Pilsētas šim noteikumam. Semikolona (;) atdala atsevišķi vairākas vērtības. Atstājiet tukšu, lai piemērotu visām pilsētām.

en: City
lv: Pilsēta

en: City name.
lv: Pilsētas nosaukums.

en: City.
lv: Pilsēta.

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Claim your free %s domain today!
lv: Pieprasiet savu bezmaksas %s domēnu jau šodien!

en: Claim your free domain
lv: Pieprasiet savu bezmaksas domēnu

en: Claim your free domain name
lv: Pieprasiet savu bezmaksas domēna vārdu

en: Claim your free domain to use with a custom email address
lv: Pieprasiet savu bezmaksas domēnu, lai to izmantotu ar pielāgotu e-pasta adresi

en: Clare
lv: Klare

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
lv: Klase %1$s ir <strong>aizstājusies</strong> kopš versijas %2$s, un tai nav pieejama alternatīva.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
lv: Klase %1$s ir <strong>aizslēgta</strong> kopš versijas %2$s! Tās vietā izmantojiet %3$s.

en: Class name
lv: Klases nosaukums

en: Class names for the link element of this menu item.
lv: Klases nosaukumi šī izvēlnes vienuma saites elementam.

en: Classic
lv: Klasisks

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
lv: Klasiskā bloka tastatūras īsinājumtaustiņi

en: Classic Blue
lv: Klasiski zils

en: Classic Bright
lv: Klasisks spilgts

en: Classic Dark
lv: Klasisks tumšs

en: Classic Editor
lv: Klasiskais Redaktors

en: Classic view
lv: Klasiskas skats

en: Clean
lv: Dzēst

en: Cleaning up spam takes time.
lv: Attīrīšana no nevēlamiem komentāriem prasa laiku.

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear All
lv: Notīrīt visu

en: Clear Crop
lv: Notīrīt apgriezumu

en: Clear Inactive Widgets
lv: Notīrīt neaktīvos logrīkus

en: Clear Results
lv: Dzēst rezultātus

en: Clear all
lv: Notīrīt visu

en: Clear customer sessions
lv: Notīrīt klientu sesijas

en: Clear formatting
lv: Dzēst formatējumu

en: Clear to-do
lv: Notīrīt veicamais uzdevumu sarakstu

en: Clear transients
lv: Notīrīt pārejas procesu

en: Cleared by Akismet
lv: Attīrīja Akismet&#8217

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lv: Klikšķiniet uz &#8220;Pievienot jaunu attēlu&#8221;, lai augšupielādētu attēla failu no sava datora. Jūsu tēma labāk darbosies, ja attēla izmērs sakritīs ar jūsu video izmēru &#8212; pēc augšupielādēšanas, varēsiet apgriezt savu attēlu, ideālai saderībai.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lv: Klikšķiniet uz &#8220;Pievienot jaunu attēlu&#8221;, lai augšupielādētu attēla failu no sava datora. Jūsu tēma labāk darbosies, ja galvenes attēla augstums būs %s pikseļi &#8212; pēc augšupielādēšanas, varēsiet apgriezt savu attēlu, ideālai saderībai.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lv: Klikšķiniet uz &#8220;Pievienot jaunu attēlu&#8221;, lai augšupielādētu attēla failu no sava datora. Jūsu tēma labāk darbosies, ja galvenes attēla izmērs būs %s pikseļi &#8212; pēc augšupielādēšanas, varēsiet apgriezt savu attēlu, ideālai saderībai.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lv: Klikšķiniet uz &#8220;Pievienot jaunu attēlu&#8221;, lai augšupielādētu attēla failu no sava datora. Jūsu tēma labāk darbosies, ja galvenes attēla platums būs %s pikseļi &#8212; pēc augšupielādēšanas, varēsiet apgriezt savu attēlu, ideālai saderībai.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
lv: Klikšķiniet uz &#8220;Tālāk&#8221;, lai sāktu pievienot saites jūsu jaunajai izvēlnei.

en: Click + to open the inserter. Then click the block you want to add.
lv: Klikšķiniet uz +, lai atvērtu ievietotāju. Pēc tam klikšķiniet uz bloka, kuru vēlaties pievienot.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
lv: Klikšķiniet Pielāgot aktīvajai tēmai vai Priekšskatīt jebkurai neaktīvai tēmai un apskatiet tās tiešajā priekšskatījumā

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
lv: Klikšķiniet Saglabāt izvēlni, lai publiskotu izvēlnes elementus.

en: Click a block to change it
lv: Klikšķiniet uz bloka, lai to mainītu

en: Click for more information
lv: Klikšķiniet, lai iegūtu vairāk informācijas

en: Click here for more information
lv: Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk

en: Click here to cancel reply.
lv: Nospiediet šeit, lai atsauktu atbildi.

en: Click here to enter your code
lv: Spied šeit, lai ievadītu kupona kodu

en: Click here to learn more.
lv: Lai uzzinātu vairāk, klikšķiniet šeit.

en: Click here to login
lv: Klikšķiniet te, lai autorizētos

en: Click here to reset your password
lv: Klikšķiniet šeit, lai atiestatītu savu paroli

en: Click here to view
lv: Klikšķiniet šeit, lai skatītu

en: Click on the "Press This" bookmarklet / favorite.
lv: Klikšķiniet uz "Spiest šo" grāmatzīmi vai atlasi.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
lv: Klikšķinot tēmas attēlu, atvērsiet jaunu logu kur būs apskatāms tēmas autors, nosaukums, versija, apraksts, birkas, kā arī tēmas dzēšanas poga

en: Click the Save Menu button to save your changes.
lv: Lai saglabātu jūsu veiktās izmaiņas, klikšķiniet uz 'saglabāt izvēlni' pogas.

en: Click the Undo button if you've made a mistake.
lv: Klikšķiniet pogu Atsaukt, ja esat pieļāvis kļūdu.

en: Click the Use this Key button.
lv: Klikšķiniet pogu 'Lietot šo atslēgu'.

en: Click the image to edit or update
lv: Klikšķiniet uz attēla, lai labotu vai atjaunotu to

en: Click the settings icon to see even more options.
lv: Klikšķiniet uz iestatījumu ikonas, lai skatītu vēl vairāk iespēju.

en: Click to Press This!
lv: Klikšķiniet Spied šo!

en: Click to continue.
lv: Doties uz saturu

en: Click to edit the site title.
lv: Klikšķiniet, lai rediģētu šo saiti.

en: Click to edit this element.
lv: Klikšķiniet, lai rediģētu šo elementu.

en: Click to edit this menu
lv: Shift+klikšķini, lai labotu šo logdaļu.

en: Click to edit this menu.
lv: Klikšķiniet, lai rediģētu šo izvēlni.

en: Click to edit this widget
lv: Shift+klikšķini, lai labotu šo logdaļu.

en: Click to edit this widget.
lv: Klikšķiniet, lai rediģētu šo logrīku.

en: Click to print
lv: Klikšķiniet, lai printētu

en: Click to toggle
lv: Spied, lai pietuvinātu

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
lv: Klikšķinot pogu <strong>Izvēlieties failu</strong> atvērsiet navigācijas logu, kurā būs redzami faili jūsu operētājsistēmā (datorā). Izvēloties un iezīmējot vajadzīgo failu un klikšķinot <strong>Open</strong> sāksies faila augšupielāde un tiks aktivizēta progresa josla augšupielādes ekrānā.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
lv: Klikšķinot vienumu, tiek atvērts Pielikuma datu logs, kas ļauj priekšskatīt multivides failu un veikt meta datu labojumus. Pielikuma datu logā veiktās izmaiņas tiks saglabātas automātiski!

en: Clicks
lv: Klikšķi

en: Client version
lv: Klienta versija

en: Cloning is forbidden.
lv: Klonēšana ir aizliegta.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close (Esc)
lv: Aizvērt (Esc)

en: Close Help Center
lv: Aizvērt palīdzības centru

en: Close Search
lv: Aizvērt meklēšanu

en: Close Store
lv: Aizvērt veikalu

en: Close Window
lv: Aizvērt Logu

en: Close account
lv: Aizvērt kontu

en: Close all open tags
lv: Aizvērt visas atvērtās HTML birkas

en: Close and accept
lv: Aizvērt un pieņemt

en: Close blockquote tag
lv: Aizvērt citāta bloka birku

en: Close bold tag
lv: Aizvērt treknraksta birku

en: Close bulleted list tag
lv: Aizvērt saraksta ar atzīmēm birku

en: Close code tag
lv: Aizvērt koda birku

en: Close deleted text tag
lv: Aizvērt izdzēsta teksta birku

en: Close details dialog
lv: Aizveriet detalizētās informācijas dialogu

en: Close dialog
lv: Aizvērt dialoglodziņu

en: Close inserted text tag
lv: Aizveriet ievietotā teksta birku

en: Close italic tag
lv: Aizvērt slīpraksta birku

en: Close list item tag
lv: Aizvērt saraksta vienuma birku

en: Close media attachment panel
lv: Aizvērt multivides pielikumu paneli

en: Close menu
lv: Aizvērt izvēlni

en: Close modal panel
lv: Aizvērt modālo logu

en: Close numbered list tag
lv: Aizvērt numurēta saraksta birku

en: Close preview
lv: Priekšskatījums

en: Close reorder mode
lv: Aizvērt pārkārtošanas režīmu

en: Close sharing dialog
lv: Aizvērt koplietošanas dialogu

en: Close the Customizer and go back to the previous page
lv: Aizveriet Pielāgotāju un doties atpakaļ uz iepriekšējo lapu

en: Close this screen
lv: Šajā ekrānā jūs varat:

en: Close uploader
lv: Aizvērt augšupielādes logu

en: Close your account permanently
lv: Neatgriezeniski aizvērt jūsu kontu

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cloudflare Web Analytics
lv: Cloudflare tīmekļa analīze

en: Cluj
lv: Kluža

en: Cmd + letter:
lv: Cmd + burts:

en: Coast
lv: Koast

en: Cochabamba
lv: Kočabamba

en: Cocos
lv: Kokosa

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosa (Kīlinga) salas

en: Code
lv: Kods

en: Code editor
lv: Koda Redaktors

en: Code is Poetry
lv: Kods ir dzeja

en: Code-based contribution
lv: Ieguldījums, kas balstīts uz kodu

en: Code:
lv: Kods

en: Coffee
lv: Kafija

en: Collapse Main menu
lv: Sakļaut galveno izvēlni

en: Collapse child menu
lv: Sakļaut apakšizvēlni

en: Collapse menu
lv: Sakļaut izvēlni

en: Collapse this bar
lv: Sakļaut šo joslu

en: Collect PayPal payments
lv: Iekasējiet PayPal maksājumus

en: Collect payments
lv: Iekasēt maksājumus

en: Collect payments from customers offline.
lv: Savākt maksājumus no klientiem bezsaistē.

en: Collect payments is included
lv: Iekļauta maksājumu iekasēšana

en: Collect payments is not included
lv: Maksājumu iekasēšana nav iekļauta

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Colombian peso
lv: Kolumbijas peso

en: Colombo
lv: Kolombo

en: Color
lv: Krāsa

en: Color Scheme
lv: Krāsu palete

en: Color Settings
lv: Krāsu iestatījumi

en: Color randomizer
lv: Krāsu nejaušinātājs

en: Color: %s
lv: Krāsa: %s

en: Colors
lv: Krāsas

en: Colors & Backgrounds
lv: Krāsas un foni

en: Column
lv: Sleja

en: Column group
lv: Sleju grupa

en: Column mapping
lv: Kolonnu mapēšana

en: Column name
lv: Kolonnas nosaukums

en: Columns
lv: Slejas

en: Comic restored to revision from %s
lv: Ziņa atjaunota no labojuma %s.

en: Comics list
lv: Komentāru saraksts

en: Comics list navigation
lv: Komentāru navigācija

en: Coming Soon
lv: Drīzumā

en: Coming Soon!
lv: Drīzumā!

en: Coming soon
lv: Drīzumā

en: Coming soon sites will display a landing page letting people know that a site is being built. Read more about them <a>here</a>.
lv: Drīzumā gaidāmajās vietnēs tiks rādīta mērķa lapa, ar informāciju par to, ka vietne tiek veidota. Vairāk par tām lasiet <a>šeit</a>.

en: Comma-separated list of post ids with the source site id encoded, e.g.: 123-174455321,456-174455321.
lv: Ar komatu atdalīts ziņu ID saraksts ar kodētu avota vietnes ID, piemēram, 123-174455321,456-174455321.

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
lv: aiz,ap,ar,arī,bet,bez,bija,ir,ja,jo,kad,kas,kā,ko,lai,no,par,pie,tā,te,tas,tie,tiem,tikai,un,uz,vai,var,zem

en: Command palette
lv: Komandu palete

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment #%d could not be checked.
lv: #%d komentāru nevarēja pārbaudīt.

en: Comment #%d is not spam.
lv: #%d komentārs nav mēstule.

en: Comment #%d is spam.
lv: #%d komentārs ir mēstule.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
lv: %d komentārs satur personas datus, taču to nav iespējams anonimizēt.

en: Comment %d does not exist
lv: Komentārs %d nepastāv

en: Comment Author
lv: Komentāra autors

en: Comment Author Email
lv: Komentāra autora epasta adrese

en: Comment Author IP
lv: Komentāra autora IP

en: Comment Author URL
lv: Komentāra autora URL

en: Comment Author User Agent
lv: Komentāra autora pārlūkprogrammas aģents

en: Comment Content
lv: Komentāra saturs

en: Comment Date
lv: Komentāra datums

en: Comment Form
lv: Komentāru forma

en: Comment History
lv: Komentāru vēsture

en: Comment Moderation
lv: Komentāru moderācija

en: Comment Submission Failure
lv: Komentāra pievienošanas kļūda

en: Comment URL
lv: Komentāra URL

en: Comment and share to your profile.
lv: Komentēt un dalīties savā profilā.

en: Comment author must fill out name and e-mail
lv: Komentāra autoram obligāti jāieraksta vārds un e-pasts

en: Comment author must fill out name and email
lv: Komentāra autoram ir jāaizpilda vārds un e-pasts

en: Comment author must have a previously approved comment
lv: Citam šī autoram komentāram jābūt iepriekš apstiprinātam

en: Comment author name and email are required.
lv: Komentāra autoram nepieciešams norādīt savu vārdu un e-pasta adresi.

en: Comment by %1$s
lv: %1$s komentārs

en: Comment by %s marked as spam.
lv: %s komentārs atzīmēts kā mēstule.

en: Comment by %s moved to the Trash.
lv: %s komentārs pārvietots uz atkritni.

en: Comment by %s moved to the trash.
lv: %s komentārs pārvietots uz atkritni.

en: Comment discarded.
lv: Komentārs izmests.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
lv: Komentāra lauks pārsniedz maksimālo atļauto garumu.

en: Comment has already been deleted by another session.
lv: Komentārs jau ir dzēsts citā sesijā.

en: Comment is not a parent one.
lv: Komentārs nav vecāks.

en: Comment is required.
lv: Komentārs ir nepieciešams.

en: Comment marked as spam
lv: Vietnes iezīmētas kā mēstuļu avoti

en: Comment moderation
lv: Komentāru moderācija

en: Comment must be manually approved
lv: to manuāli jāapstiprina

en: Comment navigation
lv: Komentāru navigācija

en: Comment not found.
lv: Ziņa nav atrasta.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
lv: on

en: Comment on %1$s by %2$s
lv: Komentēt %1$s no %2$s

en: Comment status
lv: Komentārs statuss

en: Comment status was changed to %s
lv: Komentāra statuss ir mainīts uz %s

en: Comment trashed
lv: Šis komentārs tika ievietots atkritnē.

en: Comment was caught by %s.
lv: Komentāru uztvēra %s.

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Comment: %s
lv: Komentārs: %s

en: Comments
lv: Komentāri

en: Comments %s
lv: Komentāri %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
lv: Komentāri (%1$s) no &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
lv: Komentāri (%s)

en: Comments Feed
lv: Komentāru plūsma

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lv: Komentāri ir izslēgti<span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Comments and Posts
lv: Komentāri un ziņas

en: Comments are closed.
lv: Komentēšana nav pieejama.

en: Comments are not allowed.
lv: Komentāri nav atļauti.

en: Comments feed
lv: Komentāru padeve

en: Comments for %1$s searching on %2$s
lv: Komentāri par %1$s meklējot %2$s

en: Comments for %s
lv: Komentāri par %s

en: Comments list
lv: Komentāru saraksts

en: Comments list navigation
lv: Komentāru saraksta navigācija

en: Comments navigation
lv: Komentāru navigācija

en: Comments off
lv: Komentēšana noņemta

en: Comments on %s
lv: Komentāri par %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
lv: Komentāri par &#8220;%s&#8221;

en: Comments on my site
lv: Komentāri manā vietnē

en: Comments on other sites
lv: Komentāri par citām vietnēm

en: Comments on: %s
lv: Komentāri par: %s

en: Comments per month:
lv: Komentāri mēnesī:

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
lv: Katras komentāru lapas augšpusē jābūt %s komentāriem

en: Comments should be displayed with the older comments at the top of each page
lv: Katras lapas augšpusē jāparāda senākie komentāri

en: Commerce
lv: Tirdzniecība

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
lv: Komunikācija ar WordPress serveriem tiek izmantota, lai meklētu un uzstādītu WordPress kodola, tēmu un spraudņu atjauninājumus.

en: Communication is oxygen. P2 "Breathe" is the first o2-enabled theme.
lv: Saziņa ir skābeklis. P2 "Breathe" ir pirmā o2 iespējotā tēma.

en: Communication with WordPress.org
lv: Komunikācija ar WordPress.org

en: Community
lv: Kopiena

en: Community Events Location
lv: Kopienas notikumu atrašanās vieta

en: Community Translator
lv: Kopienas tulkotājs

en: Community forum
lv: Kopienas forums

en: Community support
lv: Kopienas atbalsts

en: Como
lv: Komo

en: ComodRivadavia
lv: Komodoro Rivadavija

en: Comorian franc
lv: Komorīnas franks

en: Comoro
lv: Komoras

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Compact view
lv: Kompakts skats

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Company name.
lv: Uzņēmuma nosaukums.

en: Compare Jetpack products and bundles
lv: Salīdziniet Jetpack produktus un komplektus

en: Compare Plans
lv: Salīdzināt plānus

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
lv: Salīdzināt labojumus ziņai &#8220;%s&#8221;

en: Compare WordPress.com Pricing and Plans
lv: Salīdziniet WordPress.com cenas un plānus

en: Compare WordPress.com pricing and plans
lv: Salīdziniet WordPress.com cenas un plānus

en: Compare any two revisions
lv: Salīdzināt jebkurus divus labojumus

en: Compare our plans ›
lv: Salīdziniet mūsu plānus ›

en: Compare plans
lv: Salīdzināt plānus

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
lv: Salīdzināt divus dažādus labojumus, <strong>atlasot &#8220;Salīdzināt jebkurus divus labojumus&#8221;</strong> rūtiņu malā.

en: Compared to previous 30 days
lv: Salīdzinot ar iepriekšējām 30 dienām

en: Complete
lv: Pabeigt

en: Complete Checkout
lv: Pabeigt apmaksu

en: Complete checkout
lv: Pabeigt apmaksu

en: Complete checkout to renew now.
lv: Pabeigt apmaksu, lai atjaunotu tūlīt.

en: Complete checkout to renew your subscription.
lv: Pabeigt apmaksu, lai atjaunotu abonementu.

en: Complete checkout to resubscribe.
lv: Pabeigt apmaksu, lai atkārtoti abonētu.

en: Complete request
lv: Pabeigt pieprasījumu

en: Complete your Professional Email setup to start sending and receiving emails from your custom domain today.
lv: Pabeidziet profesionālā e-pasta iestatīšanu, lai jau šodien sāktu sūtīt un saņemt e-pastus no sava pielāgotā domēna.

en: Complete your professional email setup to start sending and receiving emails from your custom domain today.
lv: Pabeidziet profesionālā e-pasta iestatīšanu, lai jau šodien sāktu sūtīt un saņemt e-pastus no sava pielāgotā domēna.

en: Complete your profile
lv: Jūsu profils

en: Complete your purchase.
lv: Pabeidziet pirkumu.

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Paveikts <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Paveikti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Paveikts <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
lv: Pabeigtais pasūtījums

en: Completed product image regeneration job.
lv: Pabeigts produkta attēla reģenerācijas darbs.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
lv: Ievērojiet visus juridiskos pienākumus, piemēram, nodokļu aprēķināšanu

en: Composing
lv: Kompozīcija

en: Compound
lv: Savienojums

en: Comprehensive site security, including VaultPress Backup, Scan, and Akismet Anti-spam.
lv: Visaptveroša vietņu drošība, tostarp VaultPress dublēšana, skenēšana un Akismet Anti-spam.

en: Computer Science
lv: Datorzinātne

en: Conakry
lv: Konakri

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure Jetpack
lv: Konfigurēt

en: Configure terms
lv: Konfigurēt noteikumus

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
lv: Pielāgošanas rīkā iestatiet savas vietnes logotipu, galveni, izvēlnes un daudz ko citu.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
lv: Konfigurēt pēc izvēles. Pēc noklusējuma šeit jābūt tukšam.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Confirm Deletion
lv: Apstiprināt noņemšanu

en: Confirm Disconnection
lv: Apstipriniet atvienošanu

en: Confirm Email Address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Confirm Now
lv: Apstiprināt nekavējoties

en: Confirm Password
lv: Apstiprināt paroli

en: Confirm Removal
lv: Apstiprināt noņemšanu

[ctx: Confirm Remove follower button text.]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: Confirm Remove viewer button text.]
en: Remove
lv: Noņemt

en: Confirm delete site
lv: Dzēst vietni

en: Confirm navigation
lv: Apstipriniet navigāciju

en: Confirm new password
lv: Apstipriniet jauno paroli

en: Confirm new username
lv: Apstiprināt paroli

en: Confirm that you want to disconnect your site from WordPress.com.
lv: Apstipriniet, ka vēlaties atvienot savu vietni no WordPress.com.

en: Confirm that your site loads
lv: Apstipriniet, ka jūsu vietne tiek ielādēta

en: Confirm the "%s" action
lv: Apstiprināt "%s" darbību

en: Confirm use of weak password
lv: Apstiprināt vājas paroles izmantošanu

en: Confirm your administration email
lv: Apstipriniet savu administrēšanas e-pastu

en: Confirm your email address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Confirmation email
lv: Apstiprinājuma e-pasts

en: Confirmation request initiated successfully.
lv: Apstiprināšanas pieprasījums veiksmīgi uzsākts.

en: Confirmation request sent again successfully.
lv: Apstiprināšanas pieprasījums veiksmīgi atkārtoti nosūtīts.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Apstiprināts <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Apstiprināti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Apstiprināts <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
lv: Kongo (Brazavila)

en: Congo (Kinshasa)
lv: Kongo (Kinshasa)

en: Congolese franc
lv: Kongo franks

en: Congratulations on the sale.
lv: Apsveicam ar veiksmīgu preces pārdošanu.

en: Congratulations!
lv: Apsveicam!

en: Congratulations! Now let's get blogging!
lv: Apsveicam! Tagad sāksim emuāru rakstīšanu!

[ctx: Congratulations! Your site, $blog_name, passed $number_of_views all-time views.]
en: Congratulations! Your site, %1$s, passed %2$s all-time views.
lv: Apsveicam! Jūsu vietnē, %1$s, ir pārsniegti %2$s visu laiku skatījumu.

en: Congratulations! Your site, <strong>%1$s</strong>, passed %2$s all-time views.
lv: Apsveicam! Jūsu vietnē <strong>%1$s</strong> ir pārsniegti %2$s visu laiku skatījumu.

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Connect App
lv: Pieslēguma veids

en: Connect Instagram Account
lv: Izveidot savienojumu ar Instagram kontu

en: Connect Jetpack
lv: Pieslēdzies ar Jetpack

en: Connect accounts
lv: Savienojiet kontus

en: Connect to Google Analytics
lv: Izveidot savienojumu ar Google Analytics

en: Connect to Google Photos
lv: Izveidot savienojumu ar pakalpojumu Google fotoattēli

en: Connect to LiveJournal and Import
lv: Izveidot savienojumu ar LiveJournal un importēt

en: Connect to Tumblr
lv: Izveidot savienojumu ar Tumblr

en: Connect to Tumblr to begin
lv: Savienoties ar Tumblr, lai sāktu

en: Connect to WordPress.com
lv: Izveidojiet savienojumu ar WordPress.com

en: Connect to use Google sheets in Jetpack forms.
lv: Izveidojiet savienojumu, lai izmantotu Google izklājlapas Jetpack veidlapās.

en: Connect to use photos stored in your Google Photos library directly inside the editor
lv: Izveidojiet savienojumu, lai izmantotu fotoattēlus, kas saglabāti jūsu Google fotoattēlu bibliotēkā tieši redaktorā

en: Connect to use the Instagram widget.
lv: Izveidojiet savienojumu, lai izmantotu Instagram logrīku.

en: Connect to your audience and amplify your content on social.
lv: Sazinieties ar savu auditoriju un izplatiet savu saturu sociālajos tīklos.

en: Connect with
lv: Aizvietot ar

en: Connect with %s
lv: Atšķirības no iepriekšējās versijas: %s

en: Connect with your WordPress.com account:
lv: Izveidojiet savienojumu ar savu WordPress.com kontu:

en: Connect your domain purchased elsewhere to your WordPress.com site through mapping or transfer.
lv: Savienojiet savu citur iegādāto domēnu ar vietni WordPress.com, izmantojot kartēšanu vai pārsūtīšanu.

en: Connect your site to social networks and other services. {{learnMoreLink/}}
lv: Savienojiet savu vietni ar sociālajiem tīkliem un citiem pakalpojumiem. {{learnMoreLink/}}

en: Connect your site to use Jetpack Search.
lv: Savienojiet savu vietni, lai izmantotu Jetpack Search.

en: Connect your store to Jetpack
lv: Pievienojiet savu veikalu Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
lv: Pievienojiet savu veikalu Jetpack, lai ieslēgtu papildu funkcijas

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
lv: Pieslēgties savam veikalam, lai aktivizētu WooCommerce Servisu

en: Connected
lv: Savienots

en: Connected Applications
lv: Savienotās lietojumprogrammas

en: Connected Apps
lv: Savienotās lietotnes

en: Connected to WooCommerce.com
lv: Savienots ar WooCommerce.com

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Connecting The Dots
lv: Punktu savienošana

en: Connecting…
lv: Savienojuma izveide…

en: Connection failed
lv: Savienojums neizdevās

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
lv: Savienojums ir zaudēts vai serveris ir aizņemts. Lūdzu, pamēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Connections
lv: Savienojumi

en: Consent
lv: Piekrišana

en: Consent Purposes
lv: Piekrišanas nolūki

en: Constanța
lv: Konstanca

en: Constrain proportions
lv: Saglabāt proporcijas

en: Consumer Secret is invalid.
lv: Patērētāju slepenība nav derīga.

en: Consumer key
lv: Patērētāja atslēga

en: Consumer key ending in
lv: Lietotāja atslēga beidzas

en: Consumer key is invalid.
lv: Patērētāja atslēga nav derīga.

en: Consumer key is missing.
lv: Nav patērētāja atslēgas

en: Consumer secret
lv: Patērētāju noslēpums

en: Consumer secret is invalid.
lv: Patērētāja noslēpums nav derīgs.

en: Consumer secret is missing.
lv: Nav patērētāja Noslēpuma

en: Contact
lv: Kontakts

en: Contact %s Support
lv: Sazinies ar %s atbalsta dienestu

en: Contact Info
lv: Kontaktinformācija

en: Contact Jetpack support
lv: Sazinies ar Akismet atbalsta dienestu

en: Contact Us
lv: Sazinieties ar mums

en: Contact form
lv: Kontaktinformācija

en: Contact form fields
lv: Kontaktu veidlapas lauki

en: Contact form information
lv: Kontaktu veidlapas informācija

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas

en: Contact information
lv: Kontaktinformācija

[ctx: Contact page for your website.]
en: Contact us
lv: Sazinies ar mums

en: Contact support
lv: Sazinieties ar atbalstu

en: Contact us
lv: Sazinieties ar mums

en: Contains the handle that defines the block style.
lv: Satur turi, kas nosaka bloka stilu.

en: Content
lv: Saturs

en: Content Options
lv: Satura opcijas

en: Content for the comment, as it exists in the database.
lv: Datubāzē esošs komentāra saturs.

en: Content for the post, as it exists in the database.
lv: Ziņas saturs, kāds tas atrodas datu bāzē.

en: Content for the template, as it exists in the database.
lv: Veidnes saturs, kāds tas pastāv datu bāzē.

en: Content hash did not match expected.
lv: Satura jaucējkods neatbilst gaidītajam.

en: Content of template.
lv: Veidnes saturs.

en: Content to export
lv: Saturs eksportēšanai

en: Content type
lv: Satura veids

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Content, title, and excerpt are empty.
lv: Saturs, virsraksts un izraksts ir tukši.

en: Content:
lv: Saturs:

en: Content…
lv: Saturs...

en: Context provided by blocks of this type.
lv: Konteksts, ko nodrošina šāda veida bloki.

en: Context values inherited by blocks of this type.
lv: Konteksta vērtības, ko mantojuši šāda veida bloki.

en: Contextual Help Tab
lv: Kontekstuālas palīdzība cilne

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue Reading %s
lv: Turpināt lasīt %s

en: Continue Reading &raquo;
lv: Turpini lasīt &raquo;

[ctx: Continue as an existing WordPress.com user]
en: Continue as
lv: Turpināt kā

en: Continue in browser
lv: Turpināt pārlūkprogrammā

en: Continue reading
lv: Turpināt lasīt

en: Continue reading %s
lv: Turpināt lasīt %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lv: Turpināt lasīšanu  %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lv: Turpiniet lasīt <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
lv: Turpināt lasīt <span class="screen-reader-text">

en: Continue setting up your site
lv: Turpiniet vietnes iestatīšanu

en: Continue setting up your site.
lv: Turpiniet vietnes iestatīšanu.

en: Continue setting up your site: %s
lv: Turpiniet vietnes iestatīšanu: %s

en: Continue setup
lv: Turpiniet iestatīšanu

en: Continue shopping
lv: Turpināt Iepirkties

en: Continue with Google
lv: Turpiniet ar Google

en: Continue with Jetpack
lv: Turpiniet ar Jetpack

en: Continue with Store
lv: Turpināt ar veikalu

en: Continue with WooCommerce Services
lv: Turpināt ar WooCommerce Servisiem

en: Continue with the selected payment method
lv: Turpināt ar izvēlēto maksājuma veidu

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
lv: Atbalstītāji var rakstīt un pārvaldīt savas ziņas, bet nevar ziņas publicēt vai augšupielādēt multivides failus.

en: Control how additional posts are loaded.
lv: Kontrolējiet, kā tiek ielādētas papildu ziņas.

en: Control how page titles will appear on Google search results and social networks.
lv: Kontrolēt, kā lapu virsraksti tiks rādīti Google meklēšanas rezultātos un sociālajos tīklos.

en: Control how people interact with your site through comments. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Pārbaudiet, kā cilvēki mijiedarbojas ar jūsu vietni, izmantojot komentārus. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Control your notification settings when you comment on other blogs.
lv: Kontrolējiet paziņojuma iestatījumus, komentējot citus emuārus.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lv: Kontrolē vai produkts ir uzrādīts, kā "pieejams" vai "nepieejams" lapas priekšplānā.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lv: Kontrolē vai produkta variācija ir uzrādīta, kā "pieejama" vai "nepieejama" lapas priekšplānā.

en: Conversations
lv: Sarunas

en: Convert Categories to Tags
lv: Pārvērst kategorijas birkās

en: Convert Tags to Categories
lv: Pārvērst birkas par kategorijām

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
lv: Pārvērst emocijas kā :-) un :-P par grafiskiem smaidiņiem.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
lv: Pārvērst emocijas kā <code>:-)</code> un <code>:-P</code> par grafiskiem smaidiņiem

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
lv: Selektīvi konvertēt esošās kategorijas par birkām vai birkas par kategorijām.

en: Convert to Comic
lv: Konvertēt uz mazajiem burtiem

en: Convert to Post
lv: Konvertēt uz mazajiem burtiem

en: Converted successfully.
lv: Veiksmīgi konvertēts.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
lv: Notiek kategorijas <strong>%s</strong> konvertēšana ...

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Cookie
lv: Sīkdatne

en: Cookie check failed
lv: Neizdevās pārbaudīt sīkdatnes

en: Cookie expired.
lv: Sīkdatnes termiņš beidzies.

en: Cookies
lv: Sīkdatnes

en: Cookies & Consents Banner
lv: Sīkfailu un piekrišanas reklāmkarogs

en: Copenhagen
lv: Kopenhāgena

en: Copied
lv: Nokopēts

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
lv[0]: %d bloki kopēti starpliktuvē.
lv[1]: %d bloks kopēts starpliktuvē.
lv[2]: %d bloki kopēti starpliktuvē

en: Copied!
lv: Tika nokopēts!

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
lv: Kopēt “%s” URL uz starpliktuvi

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
lv: Kopēt &#8220;Spied šo!&#8221; grāmatzīmes sīklietotnes kodu

en: Copy Codes
lv: Kopēt kodus

en: Copy Link
lv: Nokopēt Saiti

en: Copy URL
lv: Kopēt URL

en: Copy URL to clipboard
lv: Kopēt URL uz starpliktuvi

en: Copy a Page
lv: Kopēt lapu

en: Copy and paste the API key into the text field.
lv: Iekopējiet API atslēgu teksta laukā.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
lv: Lai iegultu, nokopējiet un ielīmējiet šo URL savā WordPress vietnē

en: Copy and paste this URL into your browser:
lv: Kopējiet un un ielīmē pārlūkā šo URL:

en: Copy and paste this code into your site to embed
lv: Lai iegultu, nokopējiet un ielīmējiet šo kodu savā vietnē

en: Copy billing address
lv: Kopēt rēķina adresi

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lv: Norēķinu informāciju kopēt uz piegādes informāciju? Tas noņems jebkuru pašlaik ievadīto piegādes informāciju.

en: Copy file to theme
lv: Kopēt failu tēmā

en: Copy for support
lv: Nokopēt atbalstam

en: Copy from billing address
lv: Kopēt no norēķinu adreses

en: Copy link
lv: Kopēt saiti

en: Copy shortlink
lv: Īssaite

en: Copy site info to clipboard
lv: Kopēt lapas informāciju uz starpliktuvi

en: Copy suggested policy text from %s.
lv: Nokopēt ieteikto politikas tekstu no %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
lv: Kopēt ieteikto politikas tekstu starpliktuvē

en: Copy table row
lv: Kopēt tabulas rindu

en: Copy to a new draft
lv: Kopēt uz jaunu melnrakstu

en: Copy to media library
lv: Kopēt multivides bibliotēkā

en: Copy your tracking link and start sharing it with your friends. It’s that easy!
lv: Nokopējiet savu sekošanas saiti un sāciet to kopīgot ar draugiem. Tas ir tik vienkārši!

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
lv: Neizdevās iekopēt starpliktuvē. Lūdzu nospiediet Ctrl/Cmd+C lai nokopētu.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
lv: Neizdevās kopēt starpliktuvē. Jums vajadzētu būt iespējai ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas un kopēt.

en: Coral Harbour
lv: Koralharbora

en: Cordoba
lv: Kordova

en: Cork
lv: Korka

en: Corrientes
lv: Korjentesa

en: Cosenza
lv: Kozenca

en: Cost
lv: Cena

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Costa Rican col&oacute;n
lv: Kostarikas colona

en: Could not access filesystem
lv: Nevar piekļūt failu sistēmai.

en: Could not access filesystem.
lv: Nevar piekļūt failu sistēmai.

en: Could not activate %s
lv: Nav iespējams aktivizēt %s

en: Could not calculate resized image dimensions
lv: Nav iespējams aprēķināt izmainītā attēla izmērus

en: Could not connect to %s
lv: Nevar pieslēgties  %s

en: Could not connect to https://www.google.com
lv: Nevarēja pieslēgties https://www.google.com

en: Could not copy file.
lv: Failu nevarēja kopēt.

en: Could not copy files.
lv: Failus nevarēja kopēt.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
lv: Failus nevarēja kopēt. Iespējams, vairs nav brīvas vietas.

en: Could not create directory.
lv: Neizdevās izveidot direktoriju.

en: Could not create order.
lv: Pasūtījumu nevarēja izveidot.

en: Could not create user
lv: Nevar izveidot lietotāju

en: Could not delete application password.
lv: Nevarēja izdzēst lietojumprogrammas paroli.

en: Could not delete application passwords.
lv: Nevarēja izdzēst lietojumprogrammu paroles.

en: Could not delete meta value from database.
lv: Metadatu vērtības datubāzē nevarēja dzēst.

en: Could not delete site from the database.
lv: Nevarēja izdzēst vietni no datubāzes.

en: Could not delete the attribute
lv: Nevarēja izdzēst atribūtu

en: Could not delete the category
lv: Nevar izdzēst kategoriju

en: Could not delete the shipping class
lv: Nevarēja izdzēst piegādes klasi

en: Could not delete the tag
lv: Nevarēja dzēst birku

en: Could not delete the tax class
lv: Nevarēja dzēst nodokļu kategoriju

en: Could not delete the tax rate
lv: Neizdevās dzēst nodokļu likmi

en: Could not determine available disk space for updates.
lv: Atjaunojumiem pieejamo vietu diskā noteikt nebija iespējams.

en: Could not edit the attribute
lv: Nevarēja rediģēt atribūtu

en: Could not edit the category
lv: Nevar rediģēt kategoriju

en: Could not edit the shipping class
lv: Nevarēja rediģēt piegādes klasi

en: Could not edit the tag
lv: Nevarēja rediģēt birku

en: Could not find an application password with that id.
lv: Nevarēja atrast lietojumprogrammas paroli ar šo ID.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
lv: Jūsu WooCommerce.com kontā nav atrasts neviens abonements

en: Could not find the specified string.
lv: Nevar atrast norādīto virkni.

en: Could not follow tag: %(tag)s
lv: Nevarēja sekot birkai: %(tag)s

en: Could not fully remove the plugin %s.
lv: Nevarēja pavisam noņemt spraudni %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
lv: Neizdevās pilnībā noņemt spraudni(ņus) %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
lv: Neizdevās pilnībā noņemt tēmu %s.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
lv: Nevarēja izveidot XML vietnes karti, jo trūkst %s paplašinājuma

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
lv: Nevarēja piešķirt piekļuvi - lietotājam, iespējams, jau ir atļauja šim failam vai norēķinu e-pasts nav iestatīts. Pārliecinieties, vai norēķinu e-pasts ir iestatīts, un pasūtījums ir saglabāts.

en: Could not identify currency for order.
lv: Nevarēja identificēt pasūtījuma valūtu.

en: Could not insert attachment into the database.
lv: Nevarēja ievietot pielikumu datu bāzē.

en: Could not insert term relationship into the database.
lv: Nevarēja ievietot termina attiecības datu bāzē.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
lv: Nevarēja atteikties no lietotāja sesijām. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Could not open file handle.
lv: Neizdevās atvērt faila turi.

en: Could not parse the path.
lv: Nevarēja parsēt ceļu.

en: Could not reach WordPress.org
lv: Nevarēja sasniegt WordPress.org

en: Could not read image size.
lv: Neizdevās nolasīt attēla izmēru.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
lv: Nevarēja reģistrēt failu "%1$s" kā bloka modeli (nederīga taka "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
lv: Nevarēja reģistrēt failu "%s" kā bloka modeli (trūkst lauks "Taka")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
lv: Nevarēja reģistrēt failu "%s" kā bloka modeli (trūkst lauks "Nosaukums")

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
lv: Failu "%s" nav iespējams reģistrēt kā bloka modeli, jo fails neeksistē.

en: Could not remove the current plugin.
lv: Nevarēja noņemt pašreizējo spraudni.

en: Could not remove the old plugin.
lv: Neizdevās noņemt veco spraudni.

en: Could not remove the old theme.
lv: Nevarēja noņemt veco tēmu.

en: Could not remove the old translation.
lv: Neizdevās noņemt veco tulkojumu.

en: Could not resume the plugin.
lv: Nevarēja spraudni atsāknēt.

en: Could not resume the theme.
lv: Nevarēja atsāknēt tēmu.

en: Could not retrieve site data.
lv: Nevarēja izgūt vietnes datus.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
lv: Nevarēja atlasīt opciju %1$s. Kļūdas kods: %2$s

en: Could not save application password.
lv: Nevarēja saglabāt lietojumprogrammas paroli.

en: Could not split shared term.
lv: Nevarēja sadalīt koplietotu terminu.

en: Could not unfollow tag: %(tag)s
lv: Nevarēja pārtraukt sekošanu birkai: %(tag)s

en: Could not update attachment in the database.
lv: Nevarēja atjaunot pielikumu datu bāzē.

en: Could not update comment in the database.
lv: Nevarēja atjaunot komentāru datu bāzē.

en: Could not update comment status.
lv: Nevarēja atjaunot komentāra statusu.

en: Could not update site in the database.
lv: Nevarēja atjaunot vietni datu bāzē.

en: Could not update the attribute.
lv: Atribūtu nevarēja atjaunot.

en: Could not update the email last sent time.
lv: Neizdevās atjaunot e-pasta pēdējās izsūtīšanas laiku.

en: Could not update the meta value of %s in database.
lv: Neizdevās atjaunot meta datu vērtības %s datubāzē.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
lv: Neizdevās saglabāt failu %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
lv: Neizdevās saglabāt failu %s

en: Could not write to template file.
lv: Nevar ierakstīt veidnes failā.

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
lv: Neizdevās izgūt WordPress %s sarakstu ar kontrolsummām.

en: Count
lv: Skaits

en: Count items in sub-categories toward parent total.
lv: Uzskaitīt apakškategorijās esošos vienumus attiecībā pret pamata kopsummu.

en: Count logged in page views from
lv: Reģistrēto lapu skatījumu skaits no

en: Countries
lv: Valstis

en: Country
lv: Valsts

en: Country / Region
lv: Valsts / Reģions

en: Country / Region.
lv: Valsts / Reģions

en: Country / State
lv: Valsts / Pavalsts

en: Country / region:
lv: Valsts / reģions:

en: Country ISO 3166 code.
lv: Valsts ISO 3166 kods.

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
lv: Valsts kods ISO 3166-1 alpha-2 formātā.

en: Country&nbsp;code
lv: Valsts&nbsp;kods

en: Country/Region
lv: Valsts / Reģions

en: County
lv: Reģions

en: Coupon
lv: Kupons

en: Coupon "%s" does not exist!
lv: Atlaides kods "%s" neeksistē!

en: Coupon ID.
lv: Kupona ID.

en: Coupon amount
lv: Kupona summa

en: Coupon code
lv: Kupons kods

en: Coupon code already applied!
lv: Kupona kods jau ievadīts!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
lv: Kupona kods jau pastāv - klienti izmantos jaunāko kuponu ar šo kodu.

en: Coupon code applied successfully.
lv: Kupona kods veiksmīgi ievadīts

en: Coupon code is required.
lv: Kupona kods ir nepieciešams.

en: Coupon code removed successfully.
lv: Kupona kods veiksmīgi noņemts.

en: Coupon code.
lv: Atlaides kods.

en: Coupon created
lv: Kupons izveidots

en: Coupon data
lv: Kupona dati

en: Coupon deleted
lv: Kupons dzēsts

en: Coupon description.
lv: Kupona apraksts.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
lv: Kupona atlaidei jābūt pozitīvam skaitlim.

en: Coupon does not exist!
lv: Kupons neeksistē!

en: Coupon draft updated.
lv: Kupona melnraksts atjaunots.

en: Coupon expiration date.
lv: Kupona derīguma beigu datums.

en: Coupon expiry date
lv: Kupona derīguma termiņš

en: Coupon has been removed.
lv: Kupons ir noņemts.

en: Coupon is not valid.
lv: Kupons nav derīgs.

en: Coupon restored
lv: Kupons atjaunots

en: Coupon saved.
lv: Kupons saglabāts.

en: Coupon scheduled for: %s.
lv: Kupons paredzēts: %s.

en: Coupon submitted.
lv: Kupons iesniegts.

en: Coupon type
lv: Kupona veids

en: Coupon type name.
lv: Kupona tipa nosaukums.

en: Coupon updated
lv: Kupons ir atjaunots

en: Coupon updated.
lv: Kupons atjaunots.

en: Coupon usage limit has been reached.
lv: Ir sasniegts maksimālais kupona izmantošanas reižu skaits.

en: Coupon(s)
lv: Kupons(i)

en: Coupon(s):
lv: Kupons(i):

en: Coupon:
lv: Kupona kods:

en: Coupon: %s
lv: Kupons: %s

en: Coupons
lv: Kuponi

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
lv: Kuponi ir lielisks veids, kā piedāvāt klientiem atlaides un atlīdzības. Tie parādīsies šeit pēc to izveides.

en: Coupons by date
lv: Kuponi pēc datuma

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
lv: Kuponi var tikt lietoti no groza un izrakstīšanas lapas.

en: Coupons detailed reports.
lv: Detalizēta kuponu statistika.

en: Coupons line data.
lv: Kupona rindas dati.

en: Coupons list
lv: Kuponu saraksts

en: Coupons navigation
lv: Kuponu izvēlne

en: Coupons totals.
lv: Kuponu kopsummas.

en: Course is a flexible and modern education theme for anyone wanting to share their knowledge. The theme is built with integration with Sensei LMS and is ideal for Sensei users that are creating or selling courses. Style variations with multiple font and color combinations help you craft the perfect look and feel to show off courses and content. The theme can be used without Sensei too.
lv: Kurss ir elastīga un mūsdienīga tēma ikvienam, kas vēlas dalīties savās zināšanās. Tēma ir izveidota, integrējoties ar Sensei LMS, un ir ideāli piemērots Sensei lietotājiem, kuri veido vai pārdod kursus. Stila variācijas ar vairākām fontu un krāsu kombinācijām palīdz izveidot perfektu izskatu un sajūtu, lai parādītu kursus un saturu. Tēmu var izmantot arī bez Sensei.

en: Covasna
lv: Kovasna

en: Create
lv: Izveidot

en: Create Blog
lv: Izveido blogu

en: Create Content
lv: Izceltais saturs

en: Create List
lv: Izveidot sarakstu

en: Create Listing
lv: Izveidot piedāvājumu

en: Create Menu
lv: Izveidot izvēlni

en: Create My Site
lv: Jaunās vietnes pirmais komentārs.

en: Create New Menu
lv: Izveidot jaunu izvēlni

en: Create New Site
lv: Izveidot jaunu vietni

en: Create Post by Email address
lv: Izveidot publicēšanas ar e-pastu adresi

en: Create Product
lv: Izveidot produktu

en: Create Site
lv: Izveidot vietni

en: Create Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Create WordPress.com account
lv: Izveidojiet savu WordPress.com kontu

en: Create Your Blog
lv: Jūsu emuāra URI:

en: Create a Configuration File
lv: Izveidot konfigurācijas failu

en: Create a New Post
lv: Jaunās vietnes pirmais komentārs.

en: Create a New Site
lv: Izveidot jaunu vietni

en: Create a New User
lv: Izveidot jaunu lietotāju

en: Create a Page
lv: Radīt spraudni

en: Create a Site
lv: Jaunās vietnes pirmais komentārs.

en: Create a beautiful, simple website in minutes
lv: Dažu minūšu laikā izveidojiet skaistu, vienkāršu vietni.

en: Create a beautiful, simple website in minutes.
lv: Dažu minūšu laikā izveidojiet skaistu, vienkāršu vietni.

en: Create a brand new user and add them to this site.
lv: Veidojiet pilnīgi jaunu lietotāju un pievienojiet to šai vietnei.

en: Create a contact form
lv: Kontaktu formas

en: Create a free website at WordPress.com
lv: Veidojiet bezmaksas vietni vietnē WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
lv: Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com

en: Create a logo
lv: Izveidot logotipu

en: Create a logo with Fiverr
lv: Izveidot logotipu izmantojot Fiverr

en: Create a menu for this location
lv: Izveidot izvēlni šai vietai

en: Create a new Privacy Policy page
lv: Izveidojiet jaunu konfidencialitātes politikas lapu

en: Create a new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Create a new gallery
lv: Izveidot jaunu galeriju

en: Create a new playlist
lv: Izveidot jaunu atskaņošanas sarakstu

en: Create a new video playlist
lv: Izveidot jaunu video atskaņošanas sarakstu

en: Create a new webhook
lv: Izveidojiet jaunu Webhoku

en: Create a page
lv: Izveidojiet lapu

en: Create a powerful online store with built-in premium extensions
lv: Veidojiet spēcīgu tiešsaistes veikalu ar iebūvētiem premium klases paplašinājumiem.

en: Create a powerful online store with built-in premium extensions.
lv: Veidojiet spēcīgu tiešsaistes veikalu ar iebūvētiem premium klases paplašinājumiem.

en: Create a preview link that lets you share your Coming Soon site with your team or clients.
lv: Izveidojiet priekšskatījuma saiti, kas ļauj kopīgot gaidāmo vietni ar komandu vai klientiem.

en: Create a product
lv: Izveidot produktu

en: Create a seamless shipping experience with advanced delivery integrations.
lv: Izveidojiet nevainojamas piegādes iespējas, izmantojot uzlabotas piegādes integrācijas.

en: Create a site
lv: Jaunās vietnes pirmais komentārs.

en: Create a space for your passion by starting a science blog.
lv: Izveidojiet vietu savai kaislībai, veidojot zinātnes emuāru.

en: Create a unique blog
lv: Radīt spraudni

en: Create a website or blog at WordPress.com
lv: Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com

en: Create account password
lv: Izveidojiet konta paroli

en: Create additional, premium content that you can make available to paying subscribers only.
lv: Izveidojiet papildu, augstākās kvalitātes saturu, ko varat padarīt pieejamu tikai maksājošiem abonentiem.

en: Create an API key
lv: Izveidojiet API atslēgu

en: Create an Account
lv: Nevar izveidot lietotāju neierakstot prasītos informāciju.

en: Create an account
lv: Izveidot kontu

en: Create an account?
lv: Izveidot kontu?

en: Create an outstanding website
lv: Radiet izcilu mājas lapu

en: Create and access files stored in your Google Drive
lv: Izveidojiet un piekļūstiet failiem, kas saglabāti jūsu Google diskā

en: Create and sell digital products
lv: Izveidojiet un pārdodiet digitālos produktus

en: Create and track invoices, track expenses, generate profit & loss statements, and make tax time for your business a breeze with the world's #1 accounting software for small businesses!
lv: Veidojiet un sekojiet līdzi rēķiniem, izsekojiet izdevumus, veidojiet peļņas un zaudējumu pārskatus un atvieglojiet nodokļu maksāšanu, izmantojot pasaulē populārāko grāmatvedības programmatūru mazajiem uzņēmumiem!

en: Create anything
lv: Jaunās vietnes pirmais komentārs.

en: Create audio playlist
lv: Izveidot audio atskaņošanas sarakstu

en: Create beautiful experiences with carousels, tiled galleries, and full-screen slideshows. Embed anything from a video to a tweet to a recipe directly onto your site.
lv: Izveidojiet skaistu saturu, izmantojot karuseļus, flīžu galerijas un pilnekrāna diapozitīvus. Tieši savā vietnē varat ievietot jebko, sākot no videoklipa līdz tvītam un receptei.

en: Create beautiful photo galleries, leverage built-in VideoPress support, and build media-rich pages in minutes with pre-built layouts and block patterns.
lv: Izveidojiet skaistas fotoattēlu galerijas, izmantojiet iebūvēto VideoPress atbalstu un dažu minūšu laikā izveidojiet ar medijiem bagātas lapas, izmantojot iepriekš izveidotus izkārtojumus un bloku modeļus.

en: Create coupons
lv: Izveidot kuponus

en: Create customers
lv: Izveidot klientus

en: Create default WooCommerce pages
lv: Izveidot noklusējuma WooCommerce lapas

en: Create gallery
lv: Izveidot galeriju

en: Create logo
lv: Veidot logotipu

en: Create logo in minutes
lv: Izveidojiet logotipu dažu minūšu laikā

en: Create new
lv: Veidot jaunu

en: Create new Ecwid account
lv: Izveidot jaunu Ecwid kontu

en: Create new list
lv: Veidot jaunu sarakstu

en: Create one here
lv: Galerija

en: Create orders
lv: Izveidot pasūtījumus

en: Create pages
lv: Izveidot lapas

en: Create paid subscription options to share premium content like text, images, video, and any other content on your website. You might know this as "gated content."
lv: Izveidojiet maksas abonēšanas iespējas, lai koplietotu augstākās kvalitātes saturu, piemēram, tekstu, attēlus, video un jebkuru citu saturu savā vietnē. Iespējams, jūs to pazīstat kā ierobežotu saturu.

en: Create polls and get your audience’s opinion.
lv: Izveidojiet aptaujas un uzziniet auditorijas viedokli.

en: Create products
lv: Izveidot produktu

en: Create some products
lv: Izveidot dažus produktus

en: Create stand-out customer service experiences for your site visitors.
lv: Sniedziet vietnes apmeklētājiem izcilu klientu apkalpošanas pakalpojumu klāstu.

en: Create surveys in minutes with 14 question and form types and embed them into your page.
lv: Izveidojiet aptaujas dažu minūšu laikā ar 14 jautājumu un veidlapu veidiem un ievietojiet tās savā lapā.

en: Create the first topic
lv: Izveidojiet pirmo tēmu

en: Create video playlist
lv: Izveidot video atskaņošanas sarakstu

en: Create webhooks
lv: Izveidot webhooks

en: Create without limits.
lv: Izveidojiet bez ierobežojumiem.

en: Create your account
lv: Aktivizēt Akismet kontu

en: Create your account.
lv: Aktivizēt Akismet kontu

en: Create your blog
lv: Jūsu emuāra URI:

en: Create your first coupon
lv: Izveidojiet savu pirmo kuponu

en: Create your first menu below.
lv: Zemāk izveido savu pirmo izvēlni.

en: Create your first site
lv: Izveidojiet savu pirmo vietni

en: Create your home on the web with a custom domain name.
lv: Izveidojiet savu mājaslapu tīmeklī, izmantojot pielāgotu domēna vārdu.

en: Create your home on the web with a&nbsp;custom domain name.
lv: Izveidojiet savu mājaslapu tīmeklī, izmantojot pielāgotu domēna vārdu.

en: Create your site.
lv: Jaunās vietnes pirmais komentārs.

en: Create, edit, and delete menus
lv: Kopēt, rediģēt un dzēst izvēlnes

en: Create, edit, and manage the %(taxonomy)s on your site. {{learnMoreLink/}}
lv: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet %(taxonomy)s savā vietnē. {{learnMoreLink/}}

en: Create, edit, and manage the pages on your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}. | Create, edit, and manage the pages on your sites. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv[0]: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet savas vietnes lapas. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.
lv[1]: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet lapas savās vietnēs. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.
lv[2]: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet lapas savās vietnēs. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Create, edit, and manage the portfolio projects on your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet portfolio projektus savā vietnē. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Create, edit, and manage the posts on your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}. | Create, edit, and manage the posts on your sites. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv[0]: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet ziņas savā vietnē. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.
lv[1]: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet ziņas savās vietnēs. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.
lv[2]: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet ziņas savās vietnēs. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Create, edit, and manage the reusable blocks on your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Izveidojiet, rediģējiet un pārvaldiet atkārtoti lietojamos blokus savā vietnē. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Create, run, and manage interactive courses and learning experiences.
lv: Izveidojiet, vadiet un pārvaldiet interaktīvus kursus un mācību programmas.

en: Create, share, edit, and manage beautiful images and video {with added precision and flexibility.
lv: Veidojiet, kopīgojiet, rediģējiet un pārvaldiet skaistus attēlus un videoklipus ar papildu precizitāti un daudzpusīgumu.

en: Created
lv: Izveidots

en: Created at
lv: Izveidots

en: Creating
lv: Rada

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
lv: Lapu veidošana ir ļoti līdzīga ziņu veidošanai. Arī ekrāna izskatu var pielāgot tāpat, izmantojot ekrāna opciju cilni, pārvelkot un ja nepieciešams, izvēršot vai sakļaujot lodziņus. Arī šajā ekrānā ir netraucētas rakstīšanas iespēja, pieejama ar netraucētas rakstīšanas pogu gan vizuālajā, gan teksta režīmā. Lapas redaktors visumā darbojas tāpat kā ziņu redaktors, vienīgi te ir daži, lapām raksturīgi līdzekļi, lapas atribūtu lodziņā.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
lv: Komentāru rakstīšana prasa derīgas autora vārda un e-pasta vērtības.

en: Creating comment failed.
lv: Komentāra izveidošana neizdevās.

en: Creating product review failed.
lv: Produkta pārskatīšanas izveide neizdevās.

en: Credentials
lv: Akreditācijas dati

en: Credit
lv: Dalībnieki

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Credit Cards
lv: Dalībnieki

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Credit or debit card
lv: Kredītkartes vai debetkartes

en: Credits
lv: Dalībnieki

en: Cremona
lv: Kremona

en: Creston
lv: Krestona

en: Critical
lv: Kritisks

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
lv: Kritiskās problēmas ir vienumi, kas var būtiski ietekmēt jūsu vietņu veiktspēju vai drošību, un šo problēmu risināšanai ir jābūt prioritātei.

en: Criuleni
lv: Krjuleni

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Croatian kuna
lv: Horvātijas kuna

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Crop Aspect Ratio
lv: Apgriezt ievērojot proporcijas

en: Crop Header Image
lv: Apgriezt galvenes attēlu

en: Crop Image
lv: Apgriezt attēlu

en: Crop Selection
lv: Apgriezt atlasīto

en: Crop and Publish
lv: Apgriezt un publicēt

en: Crop arguments.
lv: Apcirpt argumentus.

en: Crop image
lv: Apgriezt attēlu

en: Crop thumbnail to exact dimensions
lv: Apgriezt sīktēlu precīzos izmēros

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
lv: Apgriezt sīktēlu precīzos izmēros (parasti sīktēli ir proporcionāli)

en: Crop type.
lv: Apcirpšanas veids.

en: Crop uploaded image
lv: Apgriezt augšupielādēto attēlu

en: Crop your image
lv: Apgriez savu attēlu

en: Cropping&hellip;
lv: Apgriešana&hellip;

en: Cross River
lv: Krustupe

en: Cross-sells
lv: Piepārdošanas

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
lv: Piepārdošanas ir produkti, kurus Jūs piedāvājat grozā, pamatojoties uz pašreizējiem produktiem.

en: Crossposts
lv: Krustpunkts

en: Crotone
lv: Krotone

en: Crowdsignal Blog
lv: Crowdsignal emuārs

en: Crowdsignal Settings
lv: Grupas signāla iestatījumi

en: Crowdsignal blocks in WordPress
lv: Crowdsignal bloki pakalpojumā WordPress

en: Crunching&hellip;
lv: Apstrāde&hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
lv: Kriptogrāfiskais jaucējs no instances iestatījumiem.

en: Ctrl + Alt + letter:
lv: Ctrl + Alt + burts:

en: Ctrl + letter:
lv: Ctrl + burts:

en: Cuba
lv: Kuba

en: Cuban convertible peso
lv: Kubas konvertējamā peso

en: Cuban peso
lv: Kubas peso

en: Cuiaba
lv: Kujaba

en: Cumilla
lv: Comilla

en: Cunene
lv: Kunene

en: Cuneo
lv: Kuneo

en: Curacao
lv: Kirasao

en: Currency
lv: Valūta

en: Currency of the customer's purchase
lv: Klienta pirkuma valūta

en: Currency options
lv: Valūtas iestatījumi

en: Currency position
lv: Valūtas novietojums

en: Currency position.
lv: Valūtas novietojums.

en: Currency symbol.
lv: Valūtas simbols.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
lv: Valūtas kārtotas pēc ISO formāta.

en: Currency the purchase was made in
lv: Valūta, kurā tika veikts pirkums

en: Currency.
lv: Valūta.

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Current Background Image
lv: Pašreizējais fona attēls

en: Current Header Image
lv: Pašreizējais galvenes attēls

en: Current Header Video
lv: Pašreizējais galvenes video

en: Current Location
lv: Pašreizējā versija

en: Current Page
lv: Pašreizējā lapa

en: Current Record: %s
lv: (Šobrīd: %s)

en: Current Revision by %s
lv: Pašreizējais labojums %s

en: Current SSH Public Key
lv: Pašreizējā SSH publiskā atslēga

en: Current Schedule
lv: Pašreizējais grafiks

en: Current Server time
lv: Pašreizējais servera laiks

en: Current Theme
lv: Pašreizējā tēma

en: Current UTC time
lv: Pašreizējais UTC laiks

en: Current administration email: %s
lv: Pašreizējais administrēšanas e-pasts: %s

en: Current header
lv: Pašreizējā galvene

en: Current instance settings of the widget.
lv: Logrīka pašreizējie instances iestatījumi.

en: Current page
lv: Pašreizējā lapa

en: Current page of the collection.
lv: Pašreizējā kolekcijas lapa.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
lv: Pašreizējā parole (atstājiet tukšu, ja nevēlaties to mainīt)

en: Current plan
lv: Pašreizējā tēma

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
lv: Pašreizējais spraudnis: %1$s (versija %2$s)

en: Current product price.
lv: Pašreizējā produkta cena.

en: Current thumbnail
lv: Pašreizējais sīktēls

en: Current time
lv: Pašreizējais laiks

en: Current variation price.
lv: Pašreizējā variācijas cena.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
lv[0]: Šobrīd %s komentārs gaida apstiprinājumu. Lūdzu, atveriet komentāru moderēšanas paneli:
lv[1]: Šobrīd %s komentāri gaida apstiprinājumu. Lūdzu, atveriet komentāru moderēšanas paneli:
lv[2]: Šobrīd %s komentāri gaida apstiprinājumu. Lūdzu, atveriet komentāru moderēšanas paneli:

en: Currently editing
lv: Pašlaik rediģē

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
lv: Pašlaik nevar iegūt statistiku. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Custom
lv: Nestandarta

en: Custom Background
lv: Pielāgojams fons

en: Custom CSS
lv: Pielāgots CSS

en: Custom CSS selectors.
lv: Pielāgotie CSS selektori.

en: Custom Colors
lv: Pielāgotas krāsas

en: Custom Colors interface
lv: Pielāgotas krāsas

en: Custom Domain Name
lv: Pielāgots domēna vārds

en: Custom Email Address:
lv: Pielāgota e-pasta adrese:

en: Custom Fields
lv: Pielāgotie lauki

en: Custom HTML
lv: Pielāgots HTML

en: Custom HTML Widget
lv: Pielāgots HTML logrīks

en: Custom Header
lv: Pielāgots virsraksts

en: Custom Header Image
lv: Pielāgots virsraksts

en: Custom Link
lv: Pielāgota saite

en: Custom Links
lv: Pielāgotās saites

en: Custom Logo
lv: Pielāgots logotips

en: Custom Menu
lv: Pielāgotā izvēlne

en: Custom Message:
lv: Pielāgots ziņojums:

en: Custom PHP error message.
lv: Pielāgots PHP kļūdas ziņojums.

en: Custom PHP fatal error handler.
lv: Pielāgota PHP fatāla kļūdas apstrāde.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom Size
lv: Pielāgots izmērs

en: Custom Structure
lv: Pielāgota struktūra

en: Custom Styles
lv: Pielāgoti stili

en: Custom URL
lv: Pielāgota saite

en: Custom background if defined by the theme.
lv: Pielāgots fons, ja tēma tādu ir noteikusi.

en: Custom base
lv: Pielāgota bāze

en: Custom color
lv: Pielāgota krāsa

en: Custom color palette if defined by the theme.
lv: Pielāgota krāsu palete, ja tēma tādu ir noteikusi.

en: Custom date format:
lv: Pielāgots datuma formāts:

en: Custom domain
lv: Domēns

en: Custom domain as default web address
lv: Pielāgots domēns kā noklusējuma tīmekļa adrese

en: Custom domain name is free for one year!
lv: Pielāgots domēna vārds ir bez maksas vienu gadu!

en: Custom field deleted.
lv: Pielāgotie lauki ir dzēsti.

en: Custom field updated.
lv: Pielāgotie lauki ir jaunināti.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
lv: Pielāgotos laukus var izmantot, lai pievienotu papildu meta datus ziņai, kurus varat <a href="%s"> izmantot jūsu tēmā</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
lv: Pielāgoti fontu izmēri, ja tēma tādus ir noteikusi.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
lv: Pielāgotas krāsu pāreju sagataves, ja tēma tādus ir noteikusi.

en: Custom header if defined by the theme.
lv: Pielāgota galvene, ja tēma tādu ir noteikusi.

en: Custom installation script.
lv: Pielāgots uzstādīšanas skripts.

en: Custom logo if defined by the theme.
lv: Pielāgots logotips, ja tēma tādu ir noteikusi.

en: Custom maintenance message.
lv: Pielāgots apkopes paziņojums.

en: Custom marketing automation
lv: Pielāgota mārketinga automatizācija

en: Custom message
lv: Pielāgots paziņojums.

en: Custom ordering
lv: Pielāgota pasūtīšana

en: Custom ordering position.
lv: Pielāgota pasūtījuma pozīcija.

en: Custom rules have been added to your %s file.
lv: Jūsu %s datnei ir pievienoti pielāgoti noteikumi.

en: Custom site deleted message.
lv: Pielāgotā vietnē dzēsts ziņojums.

en: Custom site inactive message.
lv: Pielāgotā vietnē neaktīvs ziņojums.

en: Custom site suspended message.
lv: Pielāgotā vietnē aizturēts ziņojums.

en: Custom time format:
lv: Pielāgots laiks formāts:

en: Custom title to be used in HTML <title /> tag.
lv: Pielāgots nosaukums, kas jāizmanto HTML atzīmē <title />.

en: Custom:
lv: Pielāgots:

en: Customer
lv: Pircējs

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
lv: Klienta "jaunā konta" e-pasta vēstules tiek nosūtītas klientam, kad klients pierakstās, izmantojot norēķinu kontu vai konta lapas.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
lv: Klienta "atiestatīšanas paroles" e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti, kad klienti atiestat savu paroli.

en: Customer Data
lv: Klienta Dati

en: Customer ID is invalid.
lv: Klienta ID nav derīgs.

en: Customer ID.
lv: Klienta ID.

en: Customer IP: %s
lv: Klienta IP: %s

en: Customer Name
lv: Pircēja vārds

en: Customer billing address
lv: Klienta rēķina adrese

en: Customer created
lv: Klients ir izveidots

en: Customer deleted
lv: Klients ir izdzēsts

en: Customer details
lv: Klienta informācija

en: Customer download link
lv: Klienta lejupielādes saite

en: Customer download log
lv: Klientu lejupielāžu žurnāls

en: Customer download permissions have been retained.
lv: Klienta lejupielādes atļaujas ir saglabātas.

en: Customer downloads
lv: Klientu lejupielādes

en: Customer first name.
lv: Klienta vārds.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
lv: Informācija par klientu, piemēram, jūsu vārds, e-pasta adrese un norēķinu un piegādes informācija.

en: Customer invoice / Order details
lv: Klienta rēķins / Pasūtījuma detaļas

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
lv: Klientu rēķinu e-pasta ziņojumus var nosūtīt klientiem, norādot to informāciju par pasūtījumu un maksājumu saites.

en: Customer last name.
lv: Klienta uzvārds.

en: Customer list
lv: Klientu saraksts

en: Customer login name.
lv: Klienta lietotāja vārds.

en: Customer note
lv: Klienta piezīmes

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
lv: Klienta piezīmju e-pasta ziņas tiek sūtītas, kad pasūtījumam pievienojat piezīmi.

en: Customer notes about the order
lv: Klienta pasūtījuma piezīmes

en: Customer orders
lv: Klienta pasūtījumi

en: Customer password.
lv: Klienta parole.

en: Customer payment page &rarr;
lv: Klienta maksājuma lapa &rarr;

en: Customer provided note
lv: Klienta piezīme

en: Customer provided note:
lv: Ziņa no klienta:

en: Customer role.
lv: Klientu loma.

en: Customer sales
lv: Reģistrēto lietotāju pirkumi

en: Customer shipping address
lv: Klienta piegādes adrese

en: Customer support via email
lv: Klientu atbalsts e-pastā

en: Customer type name.
lv: Klienta tipa nosaukums.

en: Customer updated
lv: Klients atjaunots

en: Customer's IP address.
lv: Klienta IP adrese.

en: Customer:
lv: Klients:

en: Customers
lv: Klienti

en: Customers do not support trashing.
lv: Klienti neatbalsta mēslošanu

en: Customers totals.
lv: Klientu kopsummas.

en: Customers vs. guests
lv: Klienti pret nereģistrēti lietotāji

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
lv: Klienti nevarēs iegādāties fiziskas preces no jūsu veikala, līdz būs pieejama piegādes veidi.

en: Customizable player
lv: Pielāgojams atskaņotājs

en: Customizable themes, buttons, colors
lv: Pielāgojami motīvi, pogas, krāsas

en: Customization Draft
lv: Pielāgošanas melnraksts

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Customize %s
lv: Pielāgo: %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
lv: Pielāgot &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
lv: Pielāgots:

en: Customize New Changes
lv: Jauno izmaiņu pielāgošana

en: Customize Search
lv: Pielāgot meklēšanu

en: Customize Your Site
lv: Pielāgot vietnes izskatu

en: Customize and Extend
lv: Pielāgot un paplašināt

en: Customize and publish
lv: Apgriezt un publicēt

en: Customize in editor
lv: Pielāgot redaktorā

en: Customize on:
lv: Pielāgots:

en: Customize site icon
lv: Vietnes ikonas pielāgošana

en: Customize the message to %s and %s more
lv: %s, un %s

en: Customize theme: %s
lv: Pielāgot tēmu: %s

en: Customize this theme
lv: Šī ekrāna pielāgošana

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
lv: Pielāgots:

en: Customize your blog with a .blog domain and start sharing your ideas.
lv: Pielāgojiet savu emuāru ar .blog domēnu un sāciet dalīties ar savām idejām.

en: Customize your blog's appearance
lv: Pielāgojiet sava emuāra izskatu

en: Customize your domain name
lv: Pielāgot vietnes izskatu

en: Customize your entire site with block themes
lv: Pielāgojiet visu savu vietni, izmantojot bloku tēmas

en: Customize your front page meta data to change how your site appears to search engines.
lv: Pielāgojiet savas pirmās lapas metadatus, lai mainītu to, kā jūsu vietne tiek rādīta meklētājprogrammām.

en: Customize your selected theme template with extended color schemes, background designs, and complete control over website CSS.
lv: Pielāgojiet izvēlēto tēmas veidni ar paplašinātām krāsu shēmām, fona dizainu un pilnīgu vietnes CSS kontroli.

en: Customize your selected theme template with pre-set color schemes, background designs, and font styles.
lv: Pielāgojiet atlasītās tēmas veidni ar iepriekš iestatītām krāsu shēmām, fona dizainu un fontu stiliem.

en: Customize your site
lv: Pielāgojiet savu vietni

en: Customize your site
lv: Pielāgot vietnes izskatu

en: Customize your site menu
lv: Pielāgojiet savas vietnes izvēlni

en: Customize your theme
lv: Pielāgot vietnes izskatu

en: Customize your website
lv: Pielāgot savu vietni

en: Customize your website even further with WordPress.com Business. Leverage the power of countless WordPress plugins, upload your own themes, and completely remove WordPress.com branding.
lv: Pielāgojiet savu vietni vēl vairāk, izmantojot WordPress.com Business. Izmantojiet neskaitāmu WordPress spraudņu iespējas, augšupielādējiet savas tēmas un pilnībā noņemiet WordPress.com zīmolu.

en: Customize your website or blog and publish content from anywhere with our suite of apps.
lv: Pielāgojiet savu vietni vai emuāru un publicējiet saturu no jebkuras vietas, izmantojot mūsu lietotņu komplektu

en: Customize: %s
lv: Pielāgo: %s

en: Customizer
lv: Tēmas pielāgošana

en: Customizing
lv: Pielāgošana

en: Customizing &#9656; %s
lv: Pielāgot &#9656; %s

en: Customizing This Display
lv: Šī ekrāna pielāgošana

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut table row
lv: Izgriezt tabulas rindu

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech
lv: Čehu

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Czech koruna
lv: Čehijas krona

en: DDOS mitigation
lv: DDOS ierobežošana

en: DDOS mitigation and firewall protection.
lv: DDOS mazināšana un ugunsmūra aizsardzība.

en: DESC
lv: Krītošs

[ctx: DNS Editor: SRV record "service" name]
en: Service
lv: Jaunināšanas servisi

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname]
en: Target Host
lv: Mērķis

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname port]
en: Target Port
lv: Mērķis

[ctx: DNS Editor: SRV record weight]
en: Weight
lv: Maksimāls augstums

[ctx: DNS Record]
en: Type
lv: Tips

en: DOMDocument
lv: DOMDokuments

en: Dacca
lv: Daka

en: Dadra and Nagar Haveli
lv: Dadar and Nagar Haveli

en: Daily Archive - %s
lv: Ikdienas Arhīvi - %s

en: Daily Archives:
lv: Dienas arhīvs:

en: Daily Backups
lv: Ikdienas dublēšana

en: Daily Prompt
lv: Dienas pamudinājums

en: Daily Prompt:
lv: Dienas pamudinājums:

en: Daily Views
lv: Dienas skatījumi

en: Daily automated scans
lv: Automātiska ikdienas skenēšana

en: Daily automatic scans
lv: Automātiska ikdienas skenēšana

en: Daily digest for %1$s, on %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: Daily prompts
lv: Ikdienas uzvednes

en: Daily writing prompt
lv: Ikdienas rakstīšanas pamudinājums

en: Daily writing prompts
lv: Ikdienas rakstīšanas pamudinājumi

en: Dakar
lv: Dakāra

en: Damascus
lv: Damaska

en: Danish
lv: Dāņu

en: Danish krone
lv: Dānijas krona

en: Danmarkshavn
lv: Danmarkshavna

en: Dar es Salaam
lv: Dāresalāma

en: Dark
lv: Tumšs

en: Darwin
lv: Darvina

en: Dashboard
lv: Panelis

en: Dashboard color scheme
lv: Informācijas paneļa krāsu shēma

en: Data erasure has failed.
lv: Datu dzēšana nav izdevusies.

en: Data processing addendum
lv: Datu apstrādes pielikums

en: Data synchronization
lv: Datu sinhronizācija

en: Database
lv: Datu bāze

en: Database Access
lv: Piekļuve datubāzei

en: Database Data Size
lv: Datu bāzes datu izmērs

en: Database Error
lv: Datubāzes kļūda

en: Database Index Size
lv: Datubāzes indeksa izmērs

en: Database Server version
lv: Datu bāzes servera versija

en: Database access
lv: Piekļuve datu bāzei

en: Database accessed
lv: Piekļuve datubāzei

en: Database charset
lv: Datubāzes rakstzīmju kopa

en: Database collation
lv: Datubāzes salīdzināšana

en: Database error.
lv: Datubāzes kļūda.

en: Database information:
lv: Informācija par datubāzi:

en: Database prefix
lv: Datubāzes prefikss

en: Database prefix.
lv: Datubāzes prefikss.

en: Database size
lv: Datu bāzes izmērs

en: Database tables.
lv: Datubāzes tabulas.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
lv: Datubāzes jaunināšanas procedūra ir ieplānota un darbosies fonā.

en: Database.
lv: Datu bāze.

en: Datacenter fail-over.
lv: Datu centra kļūmju pārvarēšana.

en: Date
lv: Datums

en: Date Format
lv: Datuma formāts

en: Date GMT
lv: Datuma GMT

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Date and time format
lv: Datuma un laika formāts

en: Date created:
lv: Izveidošanas datums:

en: Date format changed from "%1$s" to "%2$s"
lv: Datuma formāts mainīts no “%1$s” uz “%2$s”

[ctx: Date range for which stats are being displayed]
en: %(number)s days ending %(endDate)s (Summarized)
lv: %(number)s dienas ar beigu datumu %(endDate)s (apkopots)

en: Date range:
lv: Datumu diapazons:

en: Date sale price ends
lv: Akcijas cenas beigu datums

en: Date sale price starts
lv: Akcijas cenas sākuma datums

en: Date/Time
lv: Diena/laiks

en: Date/time
lv: Datums/laiks

en: Date:
lv: Datums:

en: Davis
lv: Deivisa

en: Dawson
lv: Dosona

en: Dawson Creek
lv: Dousonkrīka

en: Day
lv: Diena

en: Day Summary
lv: Dienas kopsavilkums

en: Day and name
lv: Diena un nosaukums

en: Day(s)
lv: Diena(as)

en: Daylight saving time begins on: %s.
lv: Vasaras laiks sākas: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
lv: Vasaras laiks sākas: <code>%s</code>.

en: Days
lv: Dienas

en: Deactivate
lv: Deaktivizēt

en: Deactivate this plugin
lv: Dezaktivēt šo spraudni

en: Deactivated
lv: Deaktivizēts

en: Deactivated on %(count)s site | Deactivated on %(count)s sites
lv[0]: Deaktivizēts %(count)s vietnē
lv[1]: Deaktivizēts %(count)s vietnēs
lv[2]: Deaktivizēts %(count)s vietnēs

en: Deactivating
lv: Notiek deaktivizēšana

en: Deactivating on %(count)s site | Deactivating on %(count)s sites
lv[0]: Notiek deaktivizēšana %(count)s vietnē
lv[1]: Notiek deaktivizēšana %(count)s vietnēs
lv[2]: Notiek deaktivizēšana %(count)s vietnēs

en: Debug log
lv: Atkļūdošanas žurnāls

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
lv: Atkļūdošanas režīms bieži tiek iespējots, lai savāktu vairāk informācijas par kļūdu vai vietnes kļūmi, taču tas var saturēt sensitīvu informāciju, kurai nevajadzētu būt publiski pieejamai.

en: Debugging enabled
lv: Atkļūdošana iespējota

en: December
lv: decembris

en: Decimal separator
lv: Decimāldaļas atdalītājs

en: Decimal separator.
lv: Decimāldaļas atdalītājs.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
lv: Samazināt cenu par (noteiktu daudzumu vai %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
lv: Samazināt esošo akciju cenu par (fiksēta summa vai %):

en: Decrease indent
lv: Samazināt atkāpi

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
lv: Samazināt cenas par (noteiktu daudzumu vai %)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
lv: Samazināt pārdošanas cenas (fiksēta summa vai procentuālā daļa)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default Avatar
lv: Noklusējuma tēls(avatārs)

en: Default Data
lv: Noklusējuma dati

en: Default Form Values
lv: Vērtība pēc noklusējuma

en: Default Images
lv: Noklusētie attēli

en: Default Link Category
lv: Noklusētā saites kategorija

en: Default Mail Category
lv: Noklusētā e-pasta kategorija

en: Default Post Category
lv: Noklusētā ziņu kategorija

en: Default Post Format
lv: Ziņas noklusējuma formāts

[ctx: Default Preset]
en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default Style
lv: Noklusējuma stils

en: Default article settings
lv: Noklusējuma iestatījumi rakstīšanai

en: Default attribute
lv: Noklusējuma atribūts

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Default comment status
lv: Noklusējuma komentāra status

en: Default customer location
lv: Klienta atrašanās vieta pēc noklusējuma

en: Default delivery via Jabber instant message
lv: Noklusējuma piegāde, izmantojot Jabber tūlītējo ziņojumu

en: Default email delivery
lv: Noklusētā e-pasta kategorija

en: Default homepage and posts page content and layout are determined by your active theme. {{aboutTemplatesLink}}Learn more{{/aboutTemplatesLink}}.
lv: Noklusējuma sākuma lapas un ziņojumu lapas saturu un izkārtojumu nosaka jūsu aktīvā tēma. {{aboutTemplatesLink}}Uzziniet vairāk{{/aboutTemplatesLink}}.

en: Default is %s
lv: Noklusējums ir %s

[ctx: Default page slug]
en: about
lv: par

[ctx: Default page title]
en: About
lv: Par

en: Default poll settings
lv: Noklusējuma aptaujas iestatījumi

en: Default post category changed from "%1$s" to "%2$s"
lv: Noklusējuma ziņu kategorija ir mainīta no “%1$s” uz “%2$s”

en: Default post category.
lv: Ziņas noklusējuma kategorija.

en: Default post format
lv: Ziņas noklusējuma formāts

en: Default post format.
lv: Ziņas noklusējuma formāts.

en: Default post settings
lv: Noklusētie raksta iestatījumi

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
lv: sveika-pasaule

en: Default posts page
lv: Noklusējuma ziņu lapa

en: Default product category cannot be deleted.
lv: Noklusējuma produktu kategoriju nevar izdzēst.

en: Default product sorting
lv: Noklusējuma produktu šķirošana

en: Default shortcuts,
lv: Noklusējuma īsceļi,

en: Default size for images.
lv: Attēlu noklusējuma izmērs.

en: Default sort order
lv: Noklusējuma kārtojuma secība

en: Default sort order.
lv: Noklusējuma kārtojuma secība.

en: Default sorting
lv: Atlasīt pēc noklusējuma

en: Default sorting (custom ordering + name)
lv: Noklusējuma šķirošana (pielāgota pasūtīšana + nosaukums)

en: Default template
lv: Noklusējuma veidne

en: Default timezone is %s - it should be UTC
lv: Noklusējuma laika josla ir %s- tai jābūt UTC

en: Default timezone is UTC
lv: Noklusējuma laika josla ir UTC

en: Default timezone.
lv: Noklusējuma laika josla.

en: Default to customer billing address
lv: Noklusējuma klienta norēķinu adrese

en: Default to customer shipping address
lv: Noklusējuma klienta piegādes adrese

en: Default value for the setting.
lv: Iestatījuma noklusējuma vērtība.

en: Default view
lv: Noklusējuma skats

en: Defaults variation attributes.
lv: Noklusējuma variantu atribūti.

en: Define if the attribute can be used as variation.
lv: Noteikt, vai atribūtu var izmantot kā variāciju.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
lv: Norādiet, vai produkta lapā cilnē "Papildinformācija" ir redzams atribūts.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
lv: Norādiet, vai pasūtījums ir samaksāts. Tas noteiks statusu apstrādei un samazinās krājuma daudzumu.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
lv: Norādiet, variācija vai ir redzama produkta lapā.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
lv: Definējiet tekstu, kas tiek rādīts pēc jūsu produktu cenām. Tas varētu būt, piemēram, "PVN iekļauts", lai izskaidrotu jūsu cenu. Šeit varat arī mainīt cenas, izmantojot vienu no šīm iespējām:

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
lv: Nosakiet, vai viss produkts ir apliekams ar nodokli, vai arī tā piegādes izmaksas.

en: Delaware
lv: Delavēra

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Delete "%s" permanently
lv: Dzēst "%s" neatgriezeniski

en: Delete &#8220;%s&#8221;
lv: dzēst &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst &#8220;%s&#8221

en: Delete Card
lv: Dzēst

en: Delete Field
lv: Dzēst lauku

en: Delete Menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Delete My Site Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst manu vietni

en: Delete Option
lv: Dzēst iespēju

en: Delete Permanently
lv: Neatgriezeniski izdzēst

en: Delete Post by Email address
lv: Dzēst publicēšanas ar e-pastu adresi

en: Delete Site
lv: Dzēst vietni

en: Delete Users
lv: Dzēst lietotājus

en: Delete WooCommerce tax rates
lv: Dzēst WooCommerce nodokļu likmes

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
lv: Izvēlnes vienuma dzēš <strong>atverot to un klikšķinot saiti Noņemt</strong>

en: Delete all content created by this user
lv: Izceltais saturs

en: Delete all content.
lv: Dzēst visu saturu.

en: Delete all of your sites, and close your account completely.
lv: Dzēst visas jūsu vietnes, un pilnībā aizvērt jūsu kontu.

en: Delete all variations
lv: Dzēst visas variācijas

en: Delete all your posts, pages, media, and data, and give up your site's address.
lv: Izdzēsiet visas ziņas, lapas, multividi un datus un atsakieties no savas vietnes adreses.

en: Delete column
lv: Dzēst sleju

en: Delete image
lv: Dzēst attēlu

en: Delete it: %s
lv: Dzēst to: %s

en: Delete item
lv: Izdzēst vienību

en: Delete log
lv: Dzēst žurnālu

en: Delete note
lv: Dzēst piezīmi

en: Delete orphaned variations
lv: Izdzēst nelietotās variācijas

en: Delete payment method
lv: Dzēst maksājuma metodi

en: Delete permanently
lv: Neatgriezeniski izdzēst

en: Delete requests
lv: Dzēst pieprasījumus

en: Delete row
lv: Dzēst rindu

en: Delete table
lv: Dzēst tabulu

en: Delete tax rates
lv: Dzēst nodokļu likmes

en: Delete template file
lv: Dzēst veidni

en: Delete the "%s" payment method
lv: Dzēst šo "%s" maksājuma veidu

en: Delete this comment permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst šo komentāru

en: Delete this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Delete this item permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst šo vienumu

en: Delete this page permanently?
lv: Dzēst šo vienumu

en: Delete this payment method
lv: Dzēst šo maksājuma veidu

en: Delete this review permanently
lv: Dzēst šo atsauksmi pavisam

en: Delete your site permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst savu vietni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Deleted %s
lv: Dzēsts %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Dzēsts <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Dzēsti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Dzēsts <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted author: %s
lv: Izdzēsts autors: %s

en: Deleted menu item: %s.
lv: Dzēsts izvēlnes vienums: %s.

en: Deleted option: %s
lv: Dzēsta opcija: %s

en: Deleted text (strikethrough)
lv: Izdzēstais teksts (pārsvītrots)

en: Deleted:
lv: Dzēsts:

en: Deleting
lv: Saišu dzēšana

en: Deleting Links
lv: Saišu dzēšana

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
lv: Dzēšot kategoriju, netiks izdzēstas tai pievienotās ziņas. Tā vietā, ziņas, kas bija piesaistītas tikai izdzēstajai kategorijai, tiks piesaistītas noklusējuma kategorijai %s. Noklusējuma kategoriju nevar izdzēst.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
lv: Dzēšot kategoriju, šajā kategorijā netiek izdzēsti produkti. Tā vietā produktiem, kas tika piešķirti tikai svītrotajai kategorijai, tiek noteikta šī kategorija %s.

en: Deleting comments is not supported yet
lv: Komentāru dzēšana vēl netiek atbalstīta.

en: Delhi
lv: Deli

en: Delimiter
lv: Atdalītājs

en: Deliver an unmatched performance with the highest security standards on our enterprise content platform.
lv: Sniedz nepārspējamu veiktspēju ar visaugstākajiem drošības standartiem mūsu uzņēmuma satura platformā.

en: Delivery URL
lv: Piegādes URL

en: Delivery fee
lv: Piegādes maksa

en: Demo
lv: Demonstrēt

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
lv: Tagad ir pieejami ievērojami iPhone/iPad jauninājumi

en: Demo this theme
lv: Abonēt šo tēmu

en: Denied: %s
lv: Liegts: %s

en: Denmark
lv: Dānija

en: Denver
lv: Denvera

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Departure
lv: Atiešana

en: Depending on your media library size and/or connection speed, you might need to use a download manager. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Atkarībā no multivides bibliotēkas lieluma kā arī savienojuma ātruma, iespējams, būs jāizmanto lejupielādes pārvaldnieks. {{learnMoreLink}}Uzzināt vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Descending
lv: Dilstoša

en: Descending (newest first)
lv: Dilstoši (jaunākie vispirms)

en: Descending.
lv: Dilstoša

en: Describe your website in a line or two
lv: Raksturojiet savu tīmekļa vietni vienā vai divās rindiņās

[ctx: Describes the amount of money for each additional 10K records]
en: An additional %1$s per every additional 10K records and/or requests per month
lv: Papildu %1$s par katru papildu 10 000 ierakstu vai pieprasījumu mēnesī

[ctx: Describes the amount of money it costs to upgrade per month, e.g. "Fast, relevant, customized search starting at $5 per month"]
en: Fast, relevant, customized search. Start for free.  Paid plans starting at %1$s per month, with annual billing
lv: Ātra, atbilstoša, pielāgota meklēšana. Sāciet bez maksas. Apmaksāti plāni, sākot no %1$s mēnesī, ar norēķinu reizi gadā

en: Description
lv: Apraksts

en: Description (optional)
lv: Apraksts (nav obligāts)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
lv: Pielikuma apraksts, kāds tas atrodas datu bāzē.

en: Description for your reference
lv: Jūsu atsauces apraksts

en: Description is missing.
lv: Trūkst apraksta.

en: Description of block type.
lv: Bloka veida apraksts.

en: Description of sidebar.
lv: Sānjoslas apraksts.

en: Description of template.
lv: Veidnes apraksts.

en: Description of the user.
lv: Lietotāja apraksts.

en: Description of the widget.
lv: Logrīka apraksts.

en: Descriptions
lv: Apraksti

en: Descripton
lv: Apraksts

en: Deselect
lv: Atcelt atlasi

en: Design
lv: Dizains

en: Design by
lv: Projektējis

en: Design customization
lv: Pielāgošana

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
lv: Izveidojiet visu savā vietnē — no galvenes līdz kājenei, izmantojot blokus un modeļus.

en: Design like an expert
lv: Veidojiet kā eksperts

en: Design the perfect website
lv: Izveidojiet perfektu vietni

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
lv: Veidojiet savu veikalu ar dziļu WooCommerce integrāciju. Ja ieslēgts, mēs instalēsim <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, un jūsu pašreizējā tēma <em>%s</em> tiks deaktivizēta.

en: Designed for sharing your work with the world.
lv: Paredzēts, lai kopīgotu savu darbu ar pasauli.

en: Designed with portable business in mind, Munchies comes with patterns for multiple menus, a schedule for upcoming events, and more. Use this theme to share your story with your customers and to make it easier for them to connect with you.
lv: Munchies ir izstrādāta, domājot par mobilajiem uzņēmumiem, un tajā ir iekļauti vairāku ēdienkaršu modeļi, gaidāmo pasākumu grafiks un daudz kas cits. Izmantojiet šo tēmu, lai dalītos savā stāstā ar klientiem un atvieglotu viņu saziņu ar jums.

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Desktop App for Windows
lv: Darbvirsmas lietotne operētājsistēmai Windows

en: Destination folder already exists.
lv: Mērķa mape jau pastāv.

en: Detach
lv: Atvienot

en: Detach blocks from template part
lv: Bloku atdalīšana no veidnes daļas

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
lv: Atvienot no&#8220;%s&#8221;

en: Detailed stats
lv: Detalizēta statistika

en: Details
lv: Detaļas

en: Details about the media file, specific to its type.
lv: Detaļas par multivides failu, specifiskas tā veidam.

en: Details for theme: %s
lv: Informācija par tēmu: %s

en: Details for this theme
lv: Abonēt šo tēmu

[ctx: Details page for this theme]
en: About
lv: Par

en: Determines how this attribute's values are displayed.
lv: Nosaka, kā tiek parādītas šī atribūta vērtības.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
lv: Nosaka, kā kārtot secību par priekšējā paneļa veikala produktu lapām. Ja izmantojat pasūtījumu, varat vilkt un nomest šī atribūta noteikumus.

en: Determines the type of discount that will be applied.
lv: Nosaka atlaides veidu, kas tiks piemērota.

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
lv: Nosaka, vai pašreizējā lokalizācija ir no labās uz kreiso (RTL).

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
lv: Nosaka, vai ir iespējota attēlu rediģēšanas funkcija.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
lv: Nosaka, vai raksts ir redzams ievietotājā.

en: Detroit
lv: Detroita

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Developer and Hosting Features
lv: Izstrādātāju un mitināšanas iespējas

en: Developer favorites
lv: Izstrādātāju izlase

en: Developers
lv: Izstrādātāji

en: Dhaulagiri
lv: Dhaulāgiri

en: Diagnose a connection problem
lv: Diagnosticējiet savienojuma problēmu

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
lv: Netika saņemts masīvs no %1$s dzēsēja (%2$d indekss).

en: Did the tool run successfully?
lv: Vai rīks darbojas veiksmīgi?

en: Did you find this guide helpful?
lv: Vai šis ceļvedis jums bija noderīgs?

en: Did you just paste HTML?
lv: Vai jūs ielīmējāt HTML?

en: Did you know that you can upload videos and embed them directly on your blog with VideoPress included in our <a href="%s">Premium Plan</a>?
lv: Vai zinājāt, ka varat augšupielādēt videoklipus un iegult tos tieši savā emuārā, izmantojot mūsu <a href="%s">Premium plānā</a> iekļauto pakalpojumu VideoPress?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
lv: Vai zinājāt, ka tagad pastāv &#8220;pielāgots HTML&#8221; logrīks? Jūs to atradīsiet, spiežot uz  &#8220;<a class="add-widget" href="#">Pievienot logdaļu</a>&#8221; pogas un meklējot &#8220;HTML&#8221;. Izpētiet to un pievienojiet pielāgotu kodu savai vietnei!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
lv: Vai zinājāt, ka tagad pastāv pielāgota HTML logrīks? Jūs varat to atrast pārlūkojot pieejamo logrīku sarakstu. Pamēģiniet pievienot pielāgotu kodu savai vietnei ar to!

en: Did you know you can decide exactly when Jetpack Social shares your post? You can! Click the calendar icon next to "Share post" to schedule your social shares.
lv: Vai zinājāt, ka varat precīzi izlemt, kurā brīdī Jetpack Social kopīgos jūsu ziņu? Jūs to varat! Noklikšķiniet uz kalendāra ikonas blakus "Kopīgot ziņu", lai ieplānotu kopīgošanu sociālajos tīklos.

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
lv: Vai zinājāt, ka vietnē WordPress.com varat skatīt uzlabotu statistiku?

en: Did you know?
lv: Vai jūs zinājāt?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
lv: Esat nozaudējat tālruni vai atstājis publiskā datorā savu kontu atvērtu? Jūs var atteikties visur citur un palikt pieteicies šeit.

en: Different layouts containing audio.
lv: Dažādi izkārtojumi, kas satur audio.

en: Different layouts containing video or audio.
lv: Dažādi izkārtojumi, kas satur video vai audio.

en: Different layouts containing videos.
lv: Dažādi izkārtojumi, kas satur videoklipus.

en: Different layouts for displaying images.
lv: Dažādi izkārtojumi attēlu parādīšanai.

en: Digests
lv: Pārskati

en: Digital Marketing
lv: Digitālais mārketings

en: Dimensions
lv: Dimensijas

en: Dimensions (%s)
lv: Dimensijas (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
lv: Dimensijas (L&times;W&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
lv: Dimensiju vienība

en: Dimensions:
lv: Dimensijas:

en: Direct bank transfer
lv: Tiešais bankas pārskaitījums

en: Direct link (best for mobile)
lv: Tiešā saite (labākais mobilajiem)

en: Direct payments to email address:
lv: Tiešais maksājums uz e-pasta adresi:

en: Direct upload
lv: Tiešā augšupielāde

en: Direct upload from your site
lv: Tieša augšupielāde no jūsu vietnes

en: Director
lv: Vadītājs

en: Directories and Sizes
lv: Mapes un izmēri

en: Directory sizes could not be returned.
lv: Direktoriju izmērus nevarēja iegūt.

en: Disable
lv: Atslēgt

en: Disable %s
lv: Lapa %s

en: Disable Auto-updates
lv: Atspējot automātisko jaunināšanu

en: Disable Jetpack
lv: Atspējot Jetpack

en: Disable Post by Email
lv: Noņemt publicēšanu ar e-pastu

en: Disable Post by Voice
lv: Atspējot ziņas ar balsi

en: Disable Translator
lv: Tulkotāji

en: Disable accessibility mode
lv: Izslēgt pieejamības režīmu

en: Disable auto-updates
lv: Atspējot automātisko jaunināšanu

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
lv: Atspējot piegādi un piegādes aprēķini

en: Disable syntax highlighting when editing code
lv: Atspējot sintakses izcelšanu, kad tiek rediģēts kods.

en: Disable the visual editor when writing
lv: Rakstīšanas laikā atspējot vizuālo redaktoru.

en: Disable to select a %(parentTerm)s
lv: Izslēgt, lai atlasītu %(parentTerm)s

en: Disable two-step authentication
lv: Atspējot divpakāpju autentifikāciju

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Disabled SEO Tools for search engine optimization
lv: Atspējotie SEO rīki meklētājprogrammu optimizācijai

en: Disabled.
lv: Atspējots.

en: Disables custom colors.
lv: Atspējo pielāgotās krāsas.

en: Disables custom font size.
lv: Atspējo pielāgotu fonta lielumu.

en: Disables custom spacing sizes.
lv: Atspējo pielāgotos atstarpju izmērus.

en: Disables output of layout styles.
lv: Atspējo izkārtojuma stilu izvadi.

en: Disabling auto-updates
lv: Automātisko atjaunojumu atspējošana

en: Disabling auto-updates on %(count)s site | Disabling auto-updates on %(count)s sites
lv[0]: Automātisko atjauninājumu atspējošana %(count)s vietnē
lv[1]: Automātisko atjauninājumu atspējošana %(count)s vietnēs
lv[2]: Automātisko atjauninājumu atspējošana %(count)s vietnēs

en: Disabling…
lv: Notiek atspējošana…

en: Disallowed Comment Keys
lv: Neatļautās komentāru atslēgas

en: Disallowed comments
lv: Neatļauti komentāri

en: Discard any changes and restore the original image.
lv: Atcelt visas izmaiņas un restaurēt oriģinālo attēlu.

en: Discard changes
lv: Atmest izmaiņas

en: Disco is a funky, vibrant, opinionated theme with a monospaced font. Both its styles and spacing form an edgy aesthetic perfect for those looking to build a quirky website.
lv: Diskotēka ir jautra, dinamiska, pašpārliecināta tēma ar fiksēta platuma fontu. Gan tās stils, gan atstarpes veido aizraujošu estētiku, kas ir lieliski piemērota tiem, kas vēlas izveidot savdabīgu vietni.

en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Disconnect Jetpack
lv: Atslēgt Jetpack

en: Disconnect from WordPress.com
lv: Atvienot no WordPress.com

en: Disconnect from WordPress.com?
lv: Atvienot no WordPress.com?

en: Disconnect this account
lv: Atvienot šo kontu

en: Discount
lv: Atlaide

en: Discount amount
lv: Atlaides summa

en: Discount for first year
lv: Atlaide pirmajam gadam

en: Discount total tax.
lv: Atlaides kopējais nodoklis.

en: Discount total.
lv: Atlaides summa.

en: Discount type
lv: Atlaides veids

en: Discount:
lv: Atlaide:

en: Discourage search engines from indexing this site
lv: Atturēt meklētājprogrammas no šīs vietnes indeksēšanas

en: Discover
lv: Atklājiet

en: Discover %s WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
lv: Atklājiet %s WordPress tēmas emuāriem vietnē WordPress.com

en: Discover Challenge:
lv: Atklājiet izaicinājums:

en: Discover Free WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
lv: Atklājiet bezmaksas WordPress tēmas WordPress.com tēmu vitrīnā.

en: Discover Premium WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
lv: Atklājiet Premium WordPress tēmas WordPress.com tēmu vitrīnā.

en: Discover a new way to build your site.
lv: Atklājiet jaunu veidu, kā izveidot savu vietni.

en: Discover this theme&rsquo;s <a href="%1$s">awesome features</a>.
lv: Atklājiet šīs tēmas <a href="%1$s">brīnišķīgās funkcijas</a>.

en: Discover what your website can do with more power
lv: Atklājiet, kas jūsu mājas lapā var tikt paveikts vēl labāk

en: Discovery
lv: Atklājiet

en: Discussion
lv: Diskusijas

en: Discussion Settings
lv: Diskusiju iestatījumi

en: Disk space available to safely perform updates
lv: Drošai atjauninājumu veikšanai pieejamā diska vieta

en: Dismiss
lv: Nerādīt

en: Dismiss errors
lv: Noraidīt kļūdas

en: Dismiss message
lv: Nerādīt

en: Dismiss notice
lv: Noraidīt paziņojumu

en: Dismiss the browser warning panel
lv: Aizvērt pārlūka brīdinājuma paneli

en: Dismiss the welcome panel
lv: Nerādīt ielūguma paneli

en: Dismiss this notice.
lv: Noraidīt šo paziņojumu.

[ctx: Display Ad Text]
en: Get Your Domain
lv: Iegūstiet savu domēnu

en: Display Large
lv: Liels displejs

en: Display Medium
lv: Vidējs displejs

en: Display Options
lv: Displeja opcijas

en: Display Settings
lv: Displeja iestatījumi

en: Display Site Title and Tagline
lv: Rādīt vietnes virsrakstu un anotācijas rindiņu

en: Display Small
lv:  Mazs displejs

en: Display WordPress Posts
lv: Vai rādīt ziņas datumu?

en: Display X-Large
lv: Ļoti liels displejs

en: Display a Freshly Pressed badge in your sidebar
lv: Parādiet sānjoslā emblēmu "Svaigi nospiests"

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
lv: Parādiet klienta nesen skatīto produktu sarakstu.

en: Display a list of active product filters.
lv: Parādiet aktīvo produktu filtru sarakstu.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
lv: Rādīt piešķirtos terminu no taksonomijas saraksta: %s

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
lv: Parādīt atribūtu sarakstu, lai veikalā filtrētu produktus.

en: Display a list of recent reviews from your store.
lv: Parādiet sava veikala jaunāko atsauksmju sarakstu.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
lv: Parādīt zvaigznīšu vērtējumu sarakstu, lai filtrētu produktus savā veikalā.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
lv: Parādiet paziņojumu par konfidencialitāti zem komentāru veidlapām.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
lv: Parādīt slīdni, lai veikalā filtrētu produktus pēc cenas.

en: Display ads on archive pages?
lv: Rādīt reklāmas arhīvu lapās?

en: Display ads on pages?
lv: Rādīt reklāmas lapās?

en: Display ads on posts?
lv: Rādīt reklāmas ziņās?

en: Display ads on the front page?
lv: Rādīt reklāmas sākumlapā?

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
lv: Parādīt visus autorus (iekļaujot tos, kas pagaidām nav neko publicējuši)

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
lv: Rādīt visas statiskās lapas, ja vien netiek lietota pielāgota veidne vai ja nav īpašas veidnes.

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
lv: Parādiet visus galerijas attēlus kā lielisku mozaīku.

en: Display an (optionally filtered) list of posts marked to do
lv: Attēlot (iespējami filtrētu) sarakstu ar ziņām, kas atzīmēta kā 'Izdarīt'

en: Display as dropdown
lv: Rādīt kā izvēlni

en: Display as:
lv: Attēlot kā:

en: Display author
lv: Rādīt autoru

en: Display categories
lv: Kategorijas

en: Display date
lv: Rādīt datumu

en: Display images in full-size carousel slideshow.
lv:  Karuseļa slaidrādē rādīt pilna izmēra attēlus.

en: Display interface in English
lv: Rādīt saskarni angļu valodā

en: Display item author if available?
lv: Vai rādīt vienuma autoru, ja ir iespējams?

en: Display item content?
lv: Rādīt vienumu saturu?

en: Display item date?
lv: Rādīt vienumu datumu?

en: Display length:
lv: Ekrāna garums:

en: Display location
lv: Attēlošanas vieta

en: Display name
lv: Parādāmais Vārds

en: Display name for the comment author.
lv: Parādāms komentāra autora vārds.

en: Display name for the user.
lv: Parādāmais lietotāja vārds.

en: Display name publicly as
lv: Publiski rādīt vārdu

en: Display post date?
lv: Vai rādīt ziņas datumu?

en: Display prices during cart and checkout
lv: Parādīt cenas grozā un izrakstīšanās laikā

en: Display prices in the shop
lv: Rādīt Cenas Veikalā

en: Display products by brand
lv: Produkti apvienoti pēc zīmola

en: Display tax totals
lv: Parādīt nodokļu kopsummu

en: Display the customer shopping cart.
lv: Parādiet klienta iepirkumu grozu.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
lv: Parādīt cik mēstuļu komentāru Akismet ir atradis

en: Display the share menu in the player.
lv: Parādiet atskaņotājā koplietošanas izvēlni.

en: Display type
lv: Attēlošanas tips

en: Display your Tweets from Twitter
lv: Parādiet savas Twitter sīkziņas

en: Display your about.me profile with thumbnail
lv: Parādiet savu about.me profilu ar sīktēlu

en: Display your contact information.
lv: Sniedziet savu kontaktinformāciju.

en: Display your latest Instagram photos.
lv: Parādiet savus jaunākos Instagram fotoattēlus.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
lv: Parādiet savas jaunākās ziņas sarakstos, režģos vai citos izkārtojumos.

en: Display your site's most recent comments
lv: Parādiet savas vietnes jaunākos komentārus

en: Display {{field /}} most recent blog posts
lv: Parādīt {{field /}} jaunākās emuāra ziņas

en: Display {{field /}} per page
lv: Rādīt {{field /}} vienā lapā

en: Displayed on attachment pages.
lv: Attēlots uz pielikumu lapām.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
lv: Rāda %1$s&#8211;%2$s no %3$s

en: Displaying %d themes
lv: Rāda %d tēmas

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
lv: Rāda %s&#8211;%s par %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
lv: Parāda pielāgotu taksonomijas arhīvu. Tāpat kā kategorijām un birkām, taksonomijām ir termini, kurus izmantojat lietu klasificēšanai. Piemēram: taksonomijā ar nosaukumu "Māksla" var būt vairāki termini, piemēram, "modernā" un "18. gadsimta". Šī veidne kalpos kā rezerves variants, ja nevarēs atrast specifiskāku veidni (piemēram, Taksonomija: Māksla).

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
lv: Parāda ziņu arhīvu, kad tiek apmeklēts noteikts datums (piemēram, example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
lv: Parāda ziņu kategorijas arhīvu. Šī veidne kalpos kā rezerves veidne, ja nevarēs atrast specifiskāku veidni (piemēram, Kategorija: Receptes).

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
lv: Parāda ziņu birku arhīvu. Šī veidne kalpos kā rezerves variants, ja nevarēs atrast specifiskāku veidni (piemēram, Birka: Picas).

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
lv: Tiks rādīts viena autora ziņu arhīvs. Šī veidne kalpos kā rezerves iespēja, ja nav pieejama specifiskāka veidne (piem., Autors: Administrators).

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
lv: Tiek rādītas atsevišķas ziņas jūsu vietnē, ja vien šai ziņai nav lietota pielāgota veidne vai nav speciāla veidne.

en: Displays a single product.
lv: Parāda vienu produktu.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
lv: Tiek parāda statiska lapa, ja vien šai lapai nav lietota pielāgota vai speciāla veidne.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
lv: Parāda video no multivides bibliotēkas vai no YouTube, Vimeo vai cita pakalpojumu sniedzēja.

en: Displays an audio player.
lv: Parāda audio atskaņotāju.

en: Displays an image gallery.
lv: Parāda attēlu galeriju.

en: Displays an image.
lv: Parāda attēlu.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
lv: Parāda jebkuru arhīvu, tostarp viena autora ziņas, kategoriju, birku, taksonomiju, pielāgotu ziņas veidu un datumu. Šī veidne kalpos kā rezerves variants, ja nevarēs atrast specifiskākas veidnes (piemēram, kategorijām vai birkām).

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
lv: Parāda jebkuru atsevišķu ierakstu, piemēram, ziņu vai lapu. Šī veidne kalpos kā rezerves veidne, ja nevarēs atrast specifiskāku veidni (piemēram, vienu ziņu, lapu vai pielikumu).

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
lv: Tiek rādītas atsevišķas ziņas jūsu vietnē, ja vien šai ziņai nav lietota pielāgota veidne vai nav speciāla veidne.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
lv: Parāda jaunākās ziņas kā vietnes sākumlapu vai kā pielāgotu lapu, kas definēta lasīšanas iestatījumos. Ja tāda ir, priekšējās lapas veidne aizstāj šo veidni, kad ziņas tiek rādītas priekšējā lapā.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
lv: Tiek rādīts, kad apmeklētājs veic meklēšanu jūsu vietnē.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
lv: Tiek rādīts, kad apmeklētājs skatās neesošu lapu, piemēram, nederīgu saiti vai kļūdaini ievadītu URL.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
lv: Tiek rādīts, kad apmeklētājs apskata jebkuram multivides pielikumam paredzēto lapu.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
lv: Parāda, vai WP Cron Jobs ir vai nav iespējots.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
lv: Parāda, vai WordPress ir vai nav atkļūdošanas režīmā.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
lv: Parāda, vai WordPress izmanto ārējo objektu kešatmiņu.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
lv: Parāda, vai pašreizējā aktīvā tēma deklarē WooCommerce atbalstu.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
lv: Parāda, vai pašreizējā tēma ir bērna tēma.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
lv: Parāda jūsu vietnes konfidencialitātes politikas lapu.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
lv: Parāda jūsu vietnes sākumlapu neatkarīgi no tā, vai tā ir iestatīta jaunāko ziņu rādīšanai vai kā statiska lapa. Sākumlapas veidnei ir prioritāte pār visām veidnēm.

en: Distraction-free writing mode
lv: Netraucētās rakstīšanas režīms

en: District
lv: Rajons

en: District Of Columbia
lv: Kolumbijas apgabals

en: Distrito Federal
lv: Federālais distrikts

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Djiboutian franc
lv: Džibutijas franks

[ctx: Dns Record]
en: Service
lv: Jaunināšanas servisi

[ctx: Dns Record]
en: Target Host
lv: Mērķis

[ctx: Dns Record]
en: Target Port
lv: Mērķis

[ctx: Dns Record]
en: Weight
lv: Maksimāls augstums

[ctx: Dns Record TXT]
en: Text
lv: Teksta redaktors

en: Do I Need a Website, a Blog, or a Website with a Blog?
lv: Vai man ir nepieciešama vietne, emuārs vai vietne ar emuāru?

en: Do More
lv: Darīt vairāk

en: Do Not Sell Link (US Privacy)
lv: Nepārdot saiti (ASV privātums)

en: Do Not Sell or Share My Personal Information
lv: Nepārdodiet un nedalieties ar manu personisko informāciju

en: Do any of these answer your question?
lv: Vai kādi no šiem ir atbilde uz jūsu jautājumu?

en: Do more
lv: Lasīt vairāk

en: Do not allow
lv: Neļaut

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
lv: Neatceliet %1$s skripta reģistrāciju administrēšanas zonā. Lai pārveidotu tēmas priekšpuses izskatu izmantojiet %2$s āķi.

en: Do not display privacy notice.
lv: Nerādīt konfidencialitātes paziņojumu.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
lv: Neaizmirstiet klikšķināt pogu &#8220;Saglabāt izmaiņas&#8220;, kad esat pabeidzis!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
lv: Neaizmirstiet noklikšķināt pogu Saglabāt izmaiņas, kad esat beidzis.

en: Do not import
lv: Neimportējiet

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
lv: Nedodiet %1$s birkas %2$s.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties <a href="%s">atteikties</a>?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
lv: Vai jūs izmantojat WordPress darbam, personīgiem projektiem vai pat tikai izklaidēm? Jūs varat palīdzēt veidot ilgtermiņa panākumus atvērtā avota projektam, kas nodrošina miljoniem vietņu visā pasaulē.

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
lv: Vai vēlaties ģenerēt visus variantus? Tas radīs jaunu variāciju katrai iespējamai variācijas atribūtu kombinācijai (ne vairāk kā %d katrā darbībā).

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
lv: Vai vēlaties vispirms saglabāt izmaiņas? Ja mainītie dati tiks dzēsti, ja izvēlēsities atcelt.

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Dokuments <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Dokumenti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Dokumenti <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
lv: Dokumenta priekšskatījums

en: Document properties
lv: Dokumenta iestatījumi

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Does Jetpack Stats integrate with Google Analytics?
lv: Vai Jetpack statistika tiek integrēta pakalpojumā Google Analytics?

en: Does Stats honor DNT requests?
lv: Vai statistika ievēro DNT pieprasījumus?

en: Does a WordPress website need a CDN?
lv: Vai WordPress vietnei ir nepieciešams CDN?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
lv: Vai tēma ir paziņojusi, ka atbalsta WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
lv: Vai tēmai ir woocommerce.php fails?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
lv: Vai lietotājam %1$s ir atļauja lietot datubāzi: %2$s?

en: Does this theme have outdated templates?
lv: Vai šai tēmai ir novecojušas veidnes?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
lv: Vai jūsu vietne uzspiež SSL sertifikātu darījumiem?

en: Does your site have REST API enabled?
lv: Vai jūsu vietnē ir iespējots REST API?

en: Dolj
lv: Dolja

en: Domain
lv: Domēns

en: Domain Admin
lv: Domēns:

en: Domain Mapping for %s
lv: %s tulkojumi

en: Domain Registration Agreement
lv: Domēna reģistrācijas līgums

en: Domain Registration for %s
lv: %s tulkojumi

en: Domain Search
lv: Meklēt

en: Domain Settings
lv: Domēna uzstādījumi

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
lv: Domēna %1$s pārbaude neizdevās, jo tas ir vietnes WordPress.com apakšdomēns.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
lv: Domēna %1$s pārbaude neizdevās, jo tā ir tukša.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
lv: Tikko neizdevās domēna “%1$s” is_usable_domain pārbaude, jo tas ir aizliegtajā masīvā.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
lv: Domēna %1$s pārbaude neizdevās, jo tas izmanto nederīgu augstākā līmeņa domēnu.

en: Domain alert!
lv: Domēns:

en: Domain is pending contact information update.
lv: Gaida domēna kontaktinformācijas izskatīšanu.

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
lv: Atlasiet

[ctx: Domain mapping suggestion button with plan upgrade]
en: Upgrade
lv: Uzlabot

en: Domain name due for renewal: %1$s - %2$s
lv: Domēna nosaukums ir jāatjauno: %1$s–%2$s

en: Domain registration is unavailable
lv: Reģistrēšanās ir atspējota.

[ctx: Domain transfer or mapping suggestion button]
en: Use a domain I own
lv: Izmantot domēnu, kas man pieder

en: Domains
lv: Domēni

en: Domains are not available for this site.
lv: &mdash; Nekādu lomu šai vietnei &mdash;

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Dominican peso
lv: Dominikānas peso

en: Don't Display Name
lv: Nerādīt vārdu

en: Don't charge for shipping.
lv: Nav jāmaksā par piegādi.

en: Don't forget you can also <a href="%s">get Jetpack apps for iOS and Android</a>.
lv: Neaizmirstiet, ka varat arī <a href="%s">iegūt Jetpack lietotnes operētājsistēmai iOS un Android</a>.

en: Don't have a site address?
lv: Vai jums nav vietnes adreses?

en: Don't miss another sale when customers run out of cash.
lv: Nepalaidiet garām vēl vienu izpārdošanu, kad klientiem beigsies skaidra nauda.

en: Don't pay extra to add team members to manage and upload your videos.
lv: Nemaksājiet papildus, lai pievienotu komandas locekļus, lai pārvaldītu un augšupielādētu jūsu videoklipus.

en: Don't pay extra to add team members to manage and upload your&nbsp;videos.
lv: Nemaksājiet papildus, lai pievienotu komandas locekļus, lai pārvaldītu un augšupielādētu jūsu videoklipus.

en: Don't show again
lv: Vairs nerādīt

en: Don't want these anymore?
lv: Vai tās vairs nevēlaties?

en: Don't want these emails?
lv: Vai nevēlaties saņemt šos e-pastus?

en: Don't worry, posts from private sites will only appear to those with access. Adding a private site to a public list will not make posts from that site accessible to everyone.
lv: Neuztraucieties, ziņas no privātām vietnēm tiks rādītas tikai tiem, kam ir piekļuve. Pievienojot privātu vietni publiskam sarakstam, šīs vietnes ziņas netiks padarītas pieejamas ikvienam.

en: Don't worry. You can come back to these steps!
lv: Neuztraucieties. Jūs varēsiet atgriezties pie šiem soļiem!

en: Donate
lv: Ziedo

en: Done
lv: Darīts

en: Done!
lv: Pabeigts!

en: Donegal
lv: Donegola

en: Don’t let the ball drop on this offer!
lv: Nepalaidiet garām šo piedāvājumu!

en: Don’t miss this great deal on new purchases.
lv: Nepalaidiet garām šo lielisko piedāvājumu, iegādājoties jaunus pirkumus.

en: Don’t miss your chance to claim <br />this limited-time discount for new purchases.
lv: Nepalaidiet garām iespēju saņemt <br />šo ierobežota laika atlaidi jauniem pirkumiem.

en: Don’t miss your chance to claim this limited-time discount for new purchases.
lv: Nepalaidiet garām iespēju saņemt šo ierobežotā laika atlaidi jauniem pirkumiem.

en: Don’t want these emails?
lv: Vai nevēlaties šos e-pastus?

en: Don’t want these emails? Unsubscribe
lv: Vai nevēlaties šos e-pasta ziņojumus? Anulējiet abonementu

en: Douala
lv: Duala

en: Down one
lv: Lejup par vienu

en: Downgrading the plugin&#8230;
lv: Spraudņa pazemināšana uz senāku &#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
lv: Tēmas pazemināšana &#8230;

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Download %d
lv: Lejuplādēt %d

en: Download %d ID
lv: Lejupielādes %d ID

en: Download %d URL
lv: Lejupielāde %d URL

en: Download %d name
lv: Lejupielādēt %d nosaukumu

en: Download &#8220;%s&#8221;
lv: Lejupielādēt “%s”

en: Download &amp; install
lv: Lejupielādēt un instalēt

en: Download Codes
lv: Lejupielādēt kodus

en: Download Data as CSV
lv: Lejupielādēt datus CSV failā

en: Download Export File
lv: Lejupielādēt eksporta failu

en: Download File
lv: Lejupielādēt failu

en: Download ID
lv: Lejuplādes ID

en: Download ID (MD5).
lv: Lejupielādes ID (MD5).

en: Download ID.
lv: Lejupielādēt ID.

en: Download URL
lv: Lejupielādes saite

en: Download all the media library files (images, videos, audio and documents) from your site.
lv: Lejupielādējiet visus multivides bibliotēkas failus (attēlus, video, audio un dokumentus) no savas vietnes.

en: Download count
lv: Lejupielāžu skaits

en: Download expiry
lv: Lejupielādes pieejamības termiņš

en: Download expiry days
lv: Lejupielādes derīguma termiņš

en: Download failed.
lv: Lejupielāde neizdevās.

en: Download file
lv: Lejupielādēt failu

en: Download file URL.
lv: Lejupielādējiet faila URL.

en: Download for Windows
lv: Lejupielādēt operētājsistēmai Windows

en: Download limit
lv: Lejupielādes limits

en: Download mobile app
lv: Lejupielādēt mobilo lietotni

en: Download name
lv: Lejupielādēt vārdu

en: Download our free mobile app to view stats, moderate comments, create and edit posts, and upload media -- anywhere, any time.
lv: Lejupielādējiet mūsu bezmaksas mobilo lietotni, lai skatītu statistiku, pārvaldītu komentārus, veidotu un rediģētu ziņas un augšupielādētu multivides materiālus - jebkurā vietā un laikā.

en: Download our free mobile app to view stats, moderate comments, create and edit posts, and upload media – anywhere, any time.
lv: Lejupielādējiet mūsu bezmaksas mobilo lietotni, lai skatītu statistiku, pārvaldītu komentārus, veidotu un rediģētu ziņas un augšupielādētu multivides materiālus - jebkurā vietā un laikā.

en: Download our free mobile app today.
lv: Lejupielādējiet mūsu bezmaksas mobilo lietotni jau šodien.

en: Download our mobile apps
lv: Lejupielādēt mūsu mobilās lietotnes

en: Download personal data
lv: Lejupielādēt privātos datus

en: Download personal data again
lv: Atkārtoti lejupielādē privātos datus

en: Download the app
lv: Lejupielādēt

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
lv: Lejupielādes veids, tas kontrolē shēmu priekšpusē.

en: Downloadable
lv: Lejupielādejams

en: Downloadable file name.
lv: Lejupielādējamā faila nosaukums.

en: Downloadable files
lv: Lejupielādējami faili

en: Downloadable product ID.
lv: Lejupielādējams produkta ID.

en: Downloadable product permissions
lv: Lejupielādējama produkta pieejas

en: Downloadable products
lv: Lejupielādējams produkts

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lv: Lejupielādējamie produkti nodrošina piekļuvi failam pēc iegādes.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
lv[0]: Lejupielādēts %s reizi
lv[1]: Lejupielādēts %s reizes
lv[2]: Lejupielādēs %s reizes

en: Downloading data...
lv: Lejupielādē datus...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
lv: Lejupielādē instalēšanas paciņu no %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
lv: Lejupielādē tulkojumu no %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
lv: Lejupielādē atjauninājumu no %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
lv: Lejupielādē jūsu jauno tēmu&hellip;

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Downloads remaining
lv: Lejupielādes ir atlikušas

en: Downloads require login
lv: Lejupielādei ir nepieciešama pieteikšanās

en: Downtime Monitoring
lv: Dīkstāves uzraudzība

en: Downtime monitoring
lv: Dīkstāves uzraudzība

en: Dozens of Free Themes
lv: Dučiem bezmaksas tēmu

en: Dozens of free themes
lv: Desmitiem bezmaksas tēmu

en: Dozens of free themes.
lv: Desmitiem bezmaksas tēmu

en: Dozens of other Jetpack features like video hosting, payment tools, and other site monetization
lv: Desmitiem citu Jetpack funkciju, piemēram, video mitināšana, maksājumu rīki un cita vietņu monetizācija

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Melnraksti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Melnraksts <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Melnraksti <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
lv: Melnraksts saglabāts

en: Draft a post
lv: Veidot ziņas melnrakstu

en: Draft created on %1$s at %2$s
lv: Melnraksts veidots %1$s plkst. %2$s.

en: Draft saved at %s.
lv: Melnraksts saglabāts plkst. %s.

en: Draft saved.
lv: Melnraksts saglabāts.

en: Draft your first post
lv: Uzrakstiet savu pirmo ziņu

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Melnraksti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Melnraksts <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Melnraksti <span class="count">(%s)</span>

en: Drag & drop
lv: Velciet un nometiet

en: Drag and drop
lv: Vilkt un nomest

en: Drag and drop page builder
lv: Velciet un nometiet lapu veidotāju

en: Drag and drop the "Press This" button below to your bookmarks bar, or right-click the button to copy the link, then add the link to your favorites.
lv: Velciet un nometiet tālāk esošo pogu "Spied šo" savā grāmatzīmju joslā vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas, lai kopētu saiti, un pēc tam pievienojiet saiti savai izlasei.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
lv: Velciet un nometiet, lai no jauna sakārtotu pielāgotās zonas. Tas ir secība, kādā tie tiks saskaņoti ar klienta adresi.

en: Drag and drop to reorder media files.
lv: Velciet un nometiet multivides failus lai pārkārtotu tos.

en: Drag and drop to reorder tracks.
lv: Velciet un nometiet skaņdarbus, lai pārkārtotu tos.

en: Drag and drop to reorder videos.
lv: Velciet un nometiet video, lai pārkārtotu tos.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
lv: Velciet un nometiet vai noklikšķiniet, lai iestatītu admin varianta secību

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
lv: Velciet un novietojiet grāmatzīmes sīklietotni sava pārlūka grāmatzīmju joslā. Atrodoties lapā, ar kuras saturu jūs vēlaties dalīties, vienkārši klikšķiniet šo grāmatzīmi. Ekrānā, kas atvērsies, varēsiet veikt tās pašas darbības, kā WordPress redaktorā.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
lv: Velciet un sakārtojiet vienumus vēlamajā secībā. Noklikšķiniet uz bultiņas vienuma labajā pusē, lai redzētu papildus iestatījumus.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
lv: Velciet logrīku šeit, lai to noņemtu no sānjoslas, bet paturēt tā iestatījumus.

en: Drive traffic to your site
lv: Virziet datplūsmu uz savu vietni

en: Drive traffic to your site with our advanced SEO tools
lv: Palieliniet datu plūsmu uz savu vietni, izmantojot mūsu uzlabotos SEO rīkus

en: Drochia
lv: Drokija

en: Drop files to upload
lv: Nometiet augšupielādējamos failus

en: Drop shadow
lv: Piliena ēna

en: Drop-ins
lv: Iemetumi

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
lv: Iemetums ir datne, kura atrodama %s mapē, kura aizstāj vai uzlabo WordPress līdzekļus tādā veidā kā to nevar izdarīt ierastie spraudņi.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Dubai
lv: Dubaja

en: Dublin
lv: Dublina

en: Due to your strong paydown performance, you’re also eligible for %1$s of additional funds.
lv: Ņemot vērā Jūsu labos atmaksas rādītājus, Jums ir tiesības saņemt %1$s papildu līdzekļu.

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
lv: Pamanīts komentāra dublikāts; izskatās ka jūs jau esi teicis šo!

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
lv: Pamanīts komentāra dublikāts; izskatās ka jūs jau esi teicis šo!

en: Duration
lv: Ilgums

en: Dushanbe
lv: Dušanbe

en: Dutch
lv: Nīderlandiešu

en: Dynamic product upsells
lv: Dinamiski produktu piedāvājumi pirkumam

en: E-Commerce
lv: E-komercija

en: E-mail
lv: E-pasts

en: E-mail Subject:
lv: Temats

en: E-mail me whenever
lv: Nosūtīt man e-pastu ikreiz, kad

en: E-mail text cannot be empty
lv: Termina nosaukums nevar būt tukšs.

en: E-mail:
lv: E-pasts:

en: E-mail: %s
lv: E-pasts: %s

en: ERROR: please type a comment.
lv: KĻŪDA: lūdzu, rakstiet komentāru.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
lv: KĻŪDA: jūs atbildat komentāram par melnraksta ziņu.

en: EU West
lv: ES Rietumi

en: EU West (Amsterdam, Netherlands)
lv: ES rietumi (Amsterdama, Nīderlande)

en: Each application name should be unique.
lv: Katram lietojumprogrammas nosaukumam jābūt unikālam.

en: Each font src must be a non-empty string.
lv: Fonta src nedrīkst  būt tukša virkne.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
lv: Katram modulim ir saite Aktivizēt vai Deaktivizēt, lai jūs varētu to pieslēgt atsevišķi.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
lv: Katra navigācijas izvēlna var saturēt apkopojumu no dažādām saitēm uz lapām, kategorijām, pielāgotām saitēm vai citu satura veidu. Izvēlnes saites tiek pievienotas, izvēloties vienumus no atveramajiem lodziņiem kreisajā pusē.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
lv: Katrai tīmekļa fonta src virknei ir jābūt piepildītai ar saturu.

en: Earn
lv: Pelnīt

en: Earn Illustration
lv: Nopelniet ilustrāciju

en: Earn ad revenue
lv: Gūstiet ieņēmumus no reklāmām

en: Earn free credits
lv: Pelnīt kredītpunktus

en: Earn money on your site by displaying ads and collecting payments or donations.
lv: Nopelniet naudu savā vietnē, rādot reklāmas un vācot maksājumus vai ziedojumus.

en: Earn with WordAds
lv: Pelnīšana ar WordAds

en: Earth Sciences
lv: Zemes zinātnes

en: Easily collect and display testimonials
lv: Viegli apkopojiet un parādiet atsauksmes

en: Easily promote your content to new audiences with <span style="white-space:nowrap;">WordPress.com</span> Ads.
lv: Vienkārši reklamējiet savu saturu jaunai auditorijai, izmantojot <span style="white-space:nowrap;">WordPress.com</span> reklāmas.

en: East Caribbean dollar
lv: Austrumkarību dolārs

en: Easter
lv: Lieldienu sala

en: Eastern
lv: Austrumu

en: Eastern Cape
lv: Austrumkāpa

en: Easy Digital Downloads
lv: Vienkāršas digitālās lejupielādes

en: Easy checkout experience
lv: Ērta norēķinu veikšana

en: Easy to navigate and use
lv: Viegla navigācija un lietošana

en: Ebonyi
lv: Ebonija

en: Ecommerce & Business
lv: E-komercija un bizness

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Edit
lv: Labot

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Edit %s details
lv: Rediģēt %s informāciju

en: Edit %s page
lv: Labot %s lapu

en: Edit &#8220;%s&#8221;
lv: Labot &#8220;%s&#8221;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
lv: Rediģēt <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Block Pattern
lv: Rediģēt bloka modeli

en: Edit CSS
lv: Labot CSS

en: Edit Card
lv: Labot

en: Edit Category
lv: Labot kategoriju

en: Edit Changeset
lv: Rediģēt izmaiņu kopu

en: Edit Comic
lv: Labot

en: Edit Comment
lv: Rediģēt komentāru

en: Edit Coupon
lv: Labot kuponu

en: Edit Domain
lv: Domēns

en: Edit Image
lv: Labot attēlu

en: Edit Link
lv: Rediģēt saiti

en: Edit Link Category
lv: Labot saišu kategoriju

en: Edit Media
lv: Labot failu

en: Edit Menu
lv: Labot izvēlni

en: Edit Menu Item
lv: Labot Izvēlnes Priekšmetu

en: Edit Menu Section
lv: Labot izvēlnes

en: Edit Menus
lv: Labot izvēlnes

en: Edit Navigation Menu
lv: Rediģēt navigācijas izvēlni

en: Edit Order
lv: Labot pasūtījumu

en: Edit Original
lv: Labot oriģinālo

en: Edit Page
lv: Rediģēt lapu

en: Edit Pattern Category
lv: Rediģēt modeļa kategoriju

en: Edit Poll
lv: Rediģēt aptauju

en: Edit Post
lv: Labot ziņu

en: Edit Product
lv: Labot preci

en: Edit Profile
lv: Rediģēt profilu

en: Edit Project Tag
lv: Rediģēt birku

en: Edit Scheduled Action
lv: Labot plānoto darbību

en: Edit Site
lv: Labot lapu

en: Edit Tag
lv: Labot birku

en: Edit Template
lv: Rediģēt veidni

en: Edit Template Part
lv: Rediģēt veidnes daļu

en: Edit This
lv: Labot šo

en: Edit User
lv: Rediģēt lietotāju

en: Edit User %s
lv: Rediģēt lietotāju %s

en: Edit account
lv: Rediģēt kontu

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
lv: Rediģējiet un izveidojiet jaunus produktus no savām mobilajām ierīcēm, izmantojot lietotni Woo

en: Edit attribute
lv: Rediģēt atribūtu

en: Edit audio playlist
lv: Labot audio atskaņošanas sarakstu

en: Edit category
lv: Rediģēt kategoriju

en: Edit comment
lv: Rediģēt komentāru

en: Edit contact information
lv: Labot kontaktinformāciju

en: Edit coupon
lv: Labot kuponu

en: Edit date and time
lv: Labot datumu un laiku

en: Edit failed. Please try again.
lv: Labošana neizdevās. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Edit gallery
lv: Rediģēt galeriju

en: Edit homepage
lv: Rediģēt mājaslapu

en: Edit image
lv: Rediģēt attēlu

en: Edit item
lv: Labot vienību

en: Edit menu item
lv: Rediģēt izvēlnes vienumu

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
lv: Labot izvēlnes vienumu: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
lv: Labot detalizēti

en: Edit next media item
lv: Labot nākamo multivides vienumu

en: Edit order
lv: Labot pasūtījumu

en: Edit page
lv: Rediģēt lapu

en: Edit permalink
lv: Rediģēt paliekošo saiti

en: Edit post
lv: Rediģēt ziņu

en: Edit previous media item
lv: Labot iepriekšējo multivides vienumu

en: Edit product
lv: Labot produktu

en: Edit selected menu
lv: Labot atlasītot izvēlni

en: Edit shipping class
lv: Rediģēt piegādes klasi

en: Edit site
lv: Rediģēt vietni

en: Edit status
lv: Labot statusu

en: Edit styles
lv: Rediģēt stilus

en: Edit tag
lv: Labot birku

en: Edit the payment method
lv: Rediģēt maksājuma veidu

en: Edit this comment
lv: Labot šo komentāru

en: Edit this entry.
lv: Rediģēt šo ierakstu.

en: Edit this item
lv: labot šo vienumu

en: Edit this order
lv: Rediģēt šo pasūtījumu

en: Edit this page
lv: Labot šo lapu

en: Edit this step
lv: Rediģēt šo soli

en: Edit user
lv: Labot lietotāju

en: Edit video playlist
lv: Labot video atskaņošanas sarakstu

en: Edit visibility
lv: Labot redzamību

en: Edit widget: %s
lv: Rediģēt logrīku: %s

en: Edit your content
lv: Rediģējiet savu saturu

en: Edit your content in the same WordPress editor for better&nbsp;convenience.
lv: Ērtības labad rediģējiet saturu tajā pašā WordPress&nbsp;redaktorā.

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
lv: Rediģējiet noklusēto izvēlni, pievienojot vai noņemot vienumus. Velciet katru vienumu un novietojiet to secībā, kādā vēlaties. Noklikšķiniet uz Izveidot izvēlni, lai saglabātu veiktās izmaiņas.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
lv: Rediģējiet savu izvēlni zemāk, vai arī <a href="%s">izveidojiet jaunu izvēlni</a>. Neaizmirstiet saglabāt veiktās izmaiņas!

en: Edit your site
lv: Rediģējiet savu vietni

en: Edit: %s
lv: Labot %s

en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lv: Rediģēt <span class="screen-reader-text">"%s"</span>&rarr;

en: Editing CSS
lv: Labot izvēlnes

en: Editing Menus
lv: Labot izvēlnes

en: Editor
lv: Redaktors

en: Editor Style
lv: Redaktora stils

en: Editor menu (when enabled)
lv: Redaktora izvēlne (kad ieslēgta)

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
lv: Redaktora skripta rokturis. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet editor_script_handles.

en: Editor script handles.
lv: Redaktora skripta rokturi.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
lv: Redaktora stila rokturis. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet editor_style_handles.

en: Editor style handles.
lv: Redaktora stila rokturi.

en: Editor styles
lv: Redaktora stili

en: Editor toolbar
lv: Redaktora rīkjosla

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
lv: Redaktori var publicēt ziņas, pārvaldīt ziņas kā arī pārvaldīt citu personu ziņas, utt.

en: Edmonton
lv: Edmontona

en: Education
lv: Izglītība

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Egyptian pound
lv: Ēģiptes mārciņa

en: Eircode
lv: Eirkods

en: Either there are no posts, or something went wrong.
lv: Vai nu šeit nav nevienas ziņas, vai arī kaut kas nogājis greizi.

en: El Aaiun
lv: Ajūna

en: El Salvador
lv: El Salvadora

en: Electronics and computers
lv: Elektropreces

en: Elementor
lv: Elementors

en: Elements path
lv: Elementu atrašanās vieta

en: Elevate your content with Jetpack AI, your AI assistant in the WordPress Editor. Save time writing with effortless content crafting, tone adjustment, title generation, grammar checks, translation, and more.
lv: Uzlabojiet saturu, izmantojot Jetpack AI - savu mākslīgā intelekta asistentu WordPress redaktorā. Ietaupiet laiku rakstīšanai, bez piepūles veidojot saturu, pielāgojot toni, ģenerējot virsrakstus, veicot gramatikas pārbaudes, tulkošanu un daudz ko citu.

en: Email
lv: E-pasts

en: Email & Basic Live Chat Support
lv: E-pasts un pamata tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Email & Live Chat Support
lv: E-pasta un tiešsaistes atbalsts

en: Email & live chat support
lv: E-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Email &amp; Live Chat Support
lv: E-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Email (%s)
lv: E-pasts (%s):

en: Email Address
lv: Epasta adrese

en: Email Address or Username
lv: E-pasta adrese vai lietotājvārds

en: Email Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Email Sent
lv: E-pasts

en: Email Settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Email Subscriptions
lv: E-pasta abonements

en: Email address
lv: Epasta adrese

en: Email address can not be empty.
lv: Pakotnes repozitorijā nevar dzēst.

en: Email address for the comment author.
lv: Komentāra autora e-pasta adrese.

en: Email address is invalid.
lv: Nepareiza e-pasta adrese.

en: Email address to receive payments
lv: E-pasta adrese maksājumu saņemšanai

en: Email address.
lv: E-pasta adrese.

en: Email and live chat support
lv: E-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Email could not be sent.
lv: Neizdevās nosūtīt e-pastu.

en: Email delivery format
lv: E-pasta vēstules formāts

en: Email delivery window
lv: E-pasta piegādes laiks

en: Email from WordPress.com
lv: E-pasta ziņojumi no WordPress.com

en: Email heading
lv: E-pasta virsraksts

en: Email heading (paid)
lv: E-pasta nosaukums (samaksāts)

en: Email invoice / order details to customer
lv: Nosūtīt klientam e-pastā rēķina / pasūtījuma informācija

en: Email me a login link
lv: Nosūtiet man e-pastā pieteikšanās saiti

en: Email me a login link.
lv: Nosūtiet man e-pastā pieteikšanās saiti.

en: Email me new comments
lv: Sūtīt jaunus komentārus uz manu e-pastu

en: Email me whenever
lv: Nosūtīt man epastu ikreiz, kad

en: Email notifications
lv: E-pasta paziņojumi

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
lv: Tālāk ir norādīti e-pasta ziņojumi, kas nosūtīti no WooCommerce. Noklikšķiniet uz e-pasta, lai to konfigurētu.<br>%s

en: Email of the reviewer.
lv: Recenzents e-pasts.

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi

en: Email or Username
lv: E-pasta adrese vai lietotājvārds.

en: Email sender options
lv: E-pasta sūtītāja opcijas

en: Email sent.
lv: E-pasts nosūtīts.

en: Email support
lv: Atbalsts

en: Email template
lv: E-pasta sagatave

en: Email type
lv: E-pasta tips

en: Email us
lv: E-pasts

en: Email us any time, any day of the week for personalized, expert support.
lv: Sūtiet mums e-pastu jebkurā laikā un nedēļas dienā, lai saņemtu personalizētu ekspertu atbalstu.

en: Email you used during checkout.
lv: E-pasts, ko izmantojāt veicot pasūtījumu.

en: Email, calendars, and contacts
lv: E-pasts, kalendāri un kontakti

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Email: %s
lv: E-pasts: %s

en: Emails
lv: Epasts

en: Emails Sent To
lv: E-pasta ziņojumi nosūtīti uz

en: Emails sent to
lv: E-pasta ziņojumi nosūtīti uz

en: Embed
lv: Iegults

en: Embed Handler
lv: Iegult apdarinātāju

en: Embed Media Player
lv: Iegult multivides atskaņotāju

en: Embed Poll in New Post
lv: Iegult aptauju jaunajā ziņā

en: Embed of %s.
lv: Iegult %s.

en: Embed or Link
lv: Iegult vai ielikt saiti

en: Embed podcast episodes directly from your media library.
lv: Ieguliet aplādes epizodes tieši no multivides bibliotēkas.

en: Embedded content from other websites
lv: Iegultais saturs no citām vietnēm

en: Embeds
lv: Iegults

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
lv: Ievietojumi, piemēram, YouTube, Tweets vai citas WordPress ziņas.

en: Emergency
lv: Ārkārtas

en: Emoticons
lv: Emocijas

en: Empty Spam
lv: Iztukšot mēstules

en: Empty Term.
lv: Tukšs termins.

en: Empty Trash
lv: Iztukšot atkritni

en: Empty archive.
lv: Tukšs arhīvs.

en: Empty filename
lv: Tukšs faila nosaukums

en: Empty template: %s
lv: Tukša veidne: %s

en: Empty title.
lv: Tukšs nosaukums.

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable "To Do" Module
lv: Iespējot moduli "Izdarīt"

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
lv: Iespējojiet "address_override", lai novērstu adreses informācijas maiņu.

en: Enable %s
lv: Lapa %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
lv: Iespējot AJAX pievienot grozam pogas arhīvos

en: Enable Archives?
lv: Vai iespējot Arhīvus?

en: Enable Auto-updates
lv: Iespējot automātisko jaunināšanu

en: Enable IPN email notifications
lv: Iespējot IPN e-pasta paziņojumus

en: Enable Jetpack Search
lv: Iespējot Jetpack meklēšanu

en: Enable Jetpack Stats
lv: Iespējot Jetpack statistiku

en: Enable Jetpack Stats to see detailed information about your traffic, likes, comments, and subscribers.
lv: Iespējojiet Jetpack Stats, lai redzētu detalizētu informāciju par datu plūsmu, patīk, komentāriem un abonentiem.

en: Enable PayPal Standard
lv: Iespējot PayPal standartu

en: Enable PayPal sandbox
lv: Iespējot PayPal smilšukasti

en: Enable Post By Email
lv: Iespējot publicēšanu ar e-pastu

en: Enable Post by Email
lv: Iespējot publicēšanu ar e-pastu

en: Enable Post by Voice
lv: Iespējot ziņas ar balsi

en: Enable Redirect
lv: Iespējots.

en: Enable Testimonials for this site.
lv: &mdash; Nekādu lomu šai vietnei &mdash;

en: Enable Translator
lv: Tulkotāji

en: Enable accessibility mode
lv: Iespējot pieejamības režīmu

en: Enable ads and display an ad below each post
lv: Iespējot reklāmas un rādīt tās zem katras ziņas

en: Enable archives?
lv: Vai iespējot arhīvus?

en: Enable auto-renew
lv: Iespējot automātisko atjaunošanu

en: Enable auto-updates
lv: Iespējot automātisko jaunināšanu

en: Enable bank transfer
lv: Atļaut bankas pārskaitījumus

en: Enable carousel
lv: Iespējot karuseli

en: Enable cash on delivery
lv: Iespējot skaidrā naudā piegādes brīdī

en: Enable check payments
lv: Iespējot čeku maksājumus

en: Enable coupons
lv: Iespējot kuponus

en: Enable debug mode
lv: Ieslēgt atkļūdošanas režīmu

en: Enable featured image on your new post emails
lv: Jaunas ziņas e-pastā ievietot piedāvāto attēlu

en: Enable for shipping methods
lv: Iespējot piegādes metodēm

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
lv: Iespējot pilna augstuma redaktoru un netraucētas rakstīšanas funkcionalitāti.

en: Enable infinite scrolling
lv: Iespējot bezgalīgu ritināšanu

en: Enable instant search experience (recommended)
lv: Iespējot tūlītējās meklēšanas iespēju (ieteicams)

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
lv: Atļaut tastatūras saīsnes komentāru moderācijai.

en: Enable logging
lv: Iespējot reģistrēšanu

en: Enable low stock notifications
lv: Iespējot zemu krājumu paziņojumus

en: Enable out of stock notifications
lv: Iespējot paziņojumus par krājumu beigām

en: Enable post sharing
lv: Iespējot ziņu kopīgošanu

en: Enable product reviews
lv: Aktivizēt produkta atsauksmes

en: Enable reviews
lv: Iespējot pārskatus

en: Enable sharing
lv: Iespējot kopīgošanu

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
lv: espējojiet navigācijas atkļūdošanas režīmu, lai parādītu atbilstošas piegādes zonas un apietu piegādes likmes kešatmiņu.

en: Enable site visitors to sign up for your Mailchimp content.
lv: Ļaujiet vietnes apmeklētājiem reģistrēties jūsu Mailchimp saturam.

en: Enable star rating on reviews
lv: Iespējojiet atsauksmju vērtējumu zvaigznītēs

en: Enable stock management
lv: Ieslēgt noliktavas pārvaldi

en: Enable store notice
lv: Iespējot veikala paziņojumu

en: Enable targeted advertising to site visitors in all US states.
lv: Iespējo mērķtiecīgu reklāmu vietnes apmeklētājiem visos ASV štatos.

en: Enable tax rates and calculations
lv: Iespējot PVN un aprēķinu

en: Enable taxes
lv: Iespējot nodokļu likmes

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
lv: Iespējot tulkotāju šajā lapā, ja iespējams. {{a}} Uzzināt vairāk {{/a}}

en: Enable the legacy REST API
lv: Iespējot veco REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
lv: Iespējot piegādes kalkulatoru groza lapā

en: Enable the use of coupon codes
lv: Iespējot kuponu izmantošanu

en: Enable this email notification
lv: Aktivizēt šo e-pasta paziņojumu

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
lv: Iespējojiet to, ja vēlaties, lai šim atribūtam būtu produktu arhīvs jūsu veikalā.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
lv: Iespējojiet šo opciju, ja produkts netiek piegādāts vai nav piegādes izmaksas

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
lv: Iespējojiet šo opciju, ja piekļuve tiek dota uz lejupielādējamo failu pēc produkta iegādes

en: Enable this option to enable stock management at variation level
lv: Iespējojiet šo opciju, lai iespējotu krājumu pārvaldību variācijas līmenī

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
lv: Iespējojiet šo opciju, lai piešķirtu piekļuvi lejupielādēm, kad pasūtījumi tiek "apstrādāts", nevis "pabeigts".

en: Enable this to include only an excerpt of your content. Users will need to visit your site to view the full content.
lv: Atļaujiet šo iespēju, lai iekļautu tikai satura fragmentu. Lietotājiem būs jāapmeklē jūsu vietne, lai apskatītu pilnu saturu.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
lv: Atļaut pakārtotus komentārus līdz %s apakšlīmenim(ņiem)

en: Enable threaded (nested) comments up to {{number /}} levels deep
lv: Atļaut pakārtotus komentārus līdz {{number /}} apakšlīmenim(ņiem)

en: Enable tracking
lv: Atļaut izsekošanu

en: Enable/Disable
lv: Ieslēgt/Izslēgt

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
lv: Iespējot / atspējot platos / pilnos izlīdzinājumus.

en: Enable/Disable attribute archives.
lv: Iespējot / atspējot atribūtu arhīvus.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
lv: Iespējot / atspējot izkārtojumu atbalstu konteineru blokos.

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Enabled SEO Tools for search engine optimization
lv: Iespējotie SEO rīki meklētājprogrammu optimizācijai

en: Enabled.
lv: Iespējots.

en: Enables a targeted advertising opt-out link in US states where this is legally required.
lv: Iespējo mērķtiecīgu reklamēšanas atteikšanās saiti ASV štatos, kur tas ir juridiski pieprasīts.

en: Enables custom line height.
lv: Iespējo pielāgotu līnijas augstumu.

en: Enables custom spacing.
lv: Iespējo pielāgotu atstarpi.

en: Enables custom units.
lv: Iespējo pielāgotās vienības.

en: Enables experimental Site Editor blocks
lv: Iespējo eksperimentālus vietņu redaktora blokus

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
lv: Izmantojot Pieejamības režīmu, iespējams pārvilkšanas vietā lietot pogas Pievienot un Rediģēt.

en: Enabling Two-Step…
lv: Divpakāpju iespējošana…

en: Enabling auto-updates
lv: Automātiskās atjaunošanas iespējošana

en: Enabling auto-updates on %(count)s site | Enabling auto-updates on %(count)s sites
lv[0]: Automātiskās atjaunināšanas iespējošana %(count)s vietnē
lv[1]: Automātiskās atjaunināšanas iespējošana %(count)s vietnēs
lv[2]: Automātiskās atjaunināšanas iespējošana %(count)s vietnēs

en: Encoding
lv: Kodējums

en: Encoding for pages and feeds
lv: Lapu un plūsmu kodējums

en: Encourage your community by giving readers the ability to show appreciation for one another's comments.
lv: Iedrošiniet savu kopienu, sniedzot lasītājiem iespēju izrādīt atzinību vienam par otra komentāriem.

en: End Date
lv: Beigu datums

en: End Date…
lv: Beigu datums…

en: End date of sale price, as GMT.
lv: Izpārdošanas cenas beigu datums, kā GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
lv: Pārdošanas cenas beigu datums vietnes laika zonā.

en: End date of sale price.
lv: Izpārdošanas beigu datums.

en: End date:
lv: Beigu datums:

en: Enderbury
lv: Enderburi sala

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
lv: Galapunkts "Izrakstīšanās &rarr; Pievienot maksājuma veidu" lapai.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
lv: Galapunkts "Izrakstīšanās &rarr; Pasūtījums saņemts" lapai.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
lv: Galapunkts "Izrakstīšanās &rarr; Samaksāt" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Adreses" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Lejupielādes" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Rediģēt kontu" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
lv: Galapunkts "Mants konts &rarr; Aizmirsta parole" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Pasūtījumi" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Maksājumu metodes" lapai.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
lv: Galapunkts "Mans Konts &rarr; Skatīt pasūtījumu" lapai.

en: Endpoint for the delete payment method page.
lv: Beigu punkts maksājumu veidlapas dzēšanai

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
lv: Noklusējuma maksājuma metodes galapunkts.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
lv: Noslēguma loga galapunkts. Jūs varat to pievienot savām izvēlnēm, izmantojot pielāgotu saiti: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
lv: Galamērķi tiek pievienoti jūsu lapas vietrādim URL, lai veiktu konkrētas darbības norēķinu procesa laikā. Tiem jābūt unikāliem.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
lv: Galamērķi tiek pievienoti jūsu lapas vietrādim URL, lai apstrādātu konkrētas darbības kontu lapās. Tiem jābūt unikāliem, un to var atstāt tukšu, lai atspējotu beigu punktu.

en: Engage your readers with ad-free, high-speed, and unbranded video content. Fully optimized for WordPress and featuring direct integration with your post editor and media library. Detailed stats help you track views and plays.
lv: Piesaistiet savus lasītājus ar ātrdarbīgu un bez zīmola video saturu un bez reklāmām. Pilnībā optimizēts darbam ar WordPress un nodrošina tiešu integrāciju ar jūsu ziņu redaktoru un multivides bibliotēku. Detalizēta statistika palīdz izsekot skatījumiem un atskaņojumiem.

en: Engaged minutes spent by total visitors
lv: Apmeklētāju kopējais pavadīto minūšu skaits

en: English
lv: Angļu

en: Enhance your store with these recommended free features.
lv: Uzlabojiet savu veikalu, izmantojot šīs ieteicamās bezmaksas funkcijas.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
lv: Izbaudiet visus Facebook produktus, kas apvienoti vienā paplašinājumā: pikseļu izsekošana, kataloga sinhronizācija, Messenger tērzēšana, veikala funkcionalitāte un Instagram iepirkšanās (drīzumā)!

en: Enjoy live chat support.
lv: Izbaudiet tiešsaistes tērzēšanas atbalstu.

en: Enjoy this site?
lv: Vai jums patīk šī vietne?

en: Enlarge image
lv: Palielināt attēlu

en: Enlarge image: %s
lv: Palielināt attēlu: %s

en: Enlarged image
lv: Palielināts attēls

en: Ensenada
lv: Ensenāda

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
lv: Nodrošina, ka rezultātu kopas izslēdz konkrētam lietotājam piešķirtu ID. Nepieciešama autorizācija.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
lv: Nodrošina, ka rezultātu kopas izslēdz konkrētiem autoriem piešķirtas ziņas.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
lv: Nodrošina, ka rezultātu kopa neiekļauj konkrētu ID.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
lv: Nodrošina, ka rezultātu kopa neiekļauj konkrētu pamatelementu ID.

en: Enter Username
lv: Lietotājvārds

en: Enter a URL
lv: Ievadīt URL ko skenēt

en: Enter a URL and we'll help you move your site to WordPress.com. If you already have a WordPress export file, you can {{uploadFileLink}}upload it to import content{{/uploadFileLink}}.
lv: Ievadiet URL, un mēs palīdzēsim pārvietot jūsu vietni uz WordPress.com. Ja jums jau ir WordPress eksporta fails, varat {{uploadFileLink}}to augšupielādēt, lai importētu saturu{{/uploadFileLink}}.

en: Enter a URL to scan
lv: Ievadīt URL ko skenēt

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
lv: Ievadiet maksu (izņemot nodokli) vai summu, piemēram <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
lv: Ievadiet pielāgotu bāzi, kuru vēlaties izmantot. Jānosaka bāze vai WordPress izmantos noklusējuma.

en: Enter a description
lv: Ievadiet attēla aprakstu

en: Enter a description of the image
lv: Ievadiet attēla aprakstu

en: Enter a different address
lv: Ievadiet citu adresi

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
lv: Ievadiet fiksētu summu vai procentus, kas jāpiemēro kā maksa.

en: Enter a link URL or click above for presets.
lv: Ievadiet saites URL vai klikšķiniet virs sākotnējiem iestatījumiem.

en: Enter a name for the new attribute term:
lv: Pievieno vārdu jaunai īpašībai:

en: Enter a name for this tax rate.
lv: Ievadiet šī nodokļa likmes nosaukumu.

en: Enter a new password below.
lv: Ievadiet jaunu paroli šeit.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
lv: Ievadiet nodokļa likmi (procentos) līdz 4 cipariem aiz komata.

en: Enter a username or email address.
lv: Ievadiet lietotāja vārdu vai e-pasta adresi.

en: Enter a value
lv: Ierakstiet vērtību

en: Enter a value (fixed or %)
lv: Ievadiet vērtību (fiksētu vai %)

en: Enter an API Key
lv: Ievadiet API atslēgu

en: Enter an optional description for this variation.
lv: Ievadiet šīs variācijas izvēles aprakstu.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
lv: Ievadiet izvēles piezīmi, lai nosūtītu klientam pēc pirkuma.

en: Enter attachment ID or URL to an image
lv: Ievadiet attēla pielikuma ID vai URL

en: Enter desktop preview mode
lv: Ieiet datora priekšskatījuma režīmā

en: Enter mobile preview mode
lv: Ieiet mobilajā priekšskatījuma režīmā

en: Enter new
lv: Ievadīt jaunu

en: Enter price (%s)
lv: Ievadiet cenu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
lv: Ievadiet adresātus (atdalīti ar komatu) šim e-pastam. Pēc noklusējuma ir %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
lv: Ievadiet adresātus (atdalīti ar komatu), kas saņems šo paziņojumu.

en: Enter sale price (%s)
lv: Ievadi akcijas cenu (%s)

en: Enter some descriptive keywords to get started
lv: Lai sāktu darbu, ievadiet dažus aprakstošus atslēgvārdus

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
lv: Pievieno tekstu vai īpašības, lietojot | starp katru.

en: Enter tablet preview mode
lv: Ieiet planšetdatora priekšskatījuma režīmā

en: Enter the RSS feed URL here:
lv: Ievadiet RSS plūsmas URL šeit:

en: Enter the URL
lv: Ievadiet URL

en: Enter the URL of the image
lv: Ievadiet attēla URL

en: Enter the URL of your Wix site. {{supportLink/}}
lv: Ievadiet savas Wix vietnes URL. {{supportLink/}}

en: Enter the action that will trigger this webhook.
lv: Ievadiet darbību, kas aktivizēs šo webhook.

en: Enter the code %1$s during checkout for %2$s%% off.
lv: Ievadiet kodu %1$s norēķinoties, lai saņemtu %2$s%% atlaidi.

en: Enter the code from the text message we sent you.
lv: Ievadiet kodu no īsziņas, ko jums nosūtījām.

en: Enter the destination URL
lv: Ievadiet mērķa URL

en: Enter the domain you would like to use:
lv: Ievadiet domēnu, kuru vēlaties izmantot:

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
lv: Uzaiciniet šajā tīklā esošu lietotāju uz šo vietni, ievadot e-pasta adresi. Šai personai tiks nosūtīts e-pasts ar lūgumu apstiprināt uzaicinājumu.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
lv: Uzaiciniet šajā tīklā esošu lietotāju uz šo vietni, ievadot e-pasta adresi vai lietotājvārdu. Šai personai tiks nosūtīts e-pasts ar lūgumu apstiprināt uzaicinājumu.

en: Enter the external URL to the product.
lv: Ievadiet produkta ārējo URL.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
lv: Ievadiet dienu skaitu, pirms lejupielādes saite beidzas, vai atstājiet tukšu.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
lv: Šeit ievadiet paroli, kuru vēlaties izmantot visiem aizsargātajiem ierakstiem:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
lv: Ievadiet to pašu adresi šeit, ja <a href="%s">vēlaties, lai jūsu vietnes sākumlapas adrese neatšķirtos no jūsu WordPress instalācijas direktorija</a>.

en: Enter the text for the new item
lv: Ievadiet tekstu jaunajam vienumam

en: Enter title here
lv: Virsraksts

en: Enter up to 10 WordPress.com usernames or email addresses at a time.
lv: Vienlaicīgi ievadiet līdz 10 WordPress.com lietotājvārdiem vai e-pasta adresēm.

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
lv: Tālāk ievadiet savu LiveJournal lietotājvārdu un paroli, lai mēs varētu izveidot savienojumu ar jūsu kontu:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
lv: Ievadiet PayPal API akreditācijas datus, lai apstrādātu atmaksas, izmantojot PayPal. Uzziniet, kā piekļūt saviemam <a href="%s">PayPal API akreditācijas dati</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
lv: Ievadiet savu adresi, lai skatītu piegādes opcijas.

en: Enter your address.
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Enter your billing information
lv: Ievadiet savu norēķinu informāciju

en: Enter your comment here...
lv: Ierakstiet komentāru šeit...

en: Enter your contact information
lv: Ievadiet savu kontaktinformāciju

en: Enter your coupon code
lv: Ievadiet savu kupona kodu

en: Enter your email address
lv: Ievadiet savu e-pasta adresi

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
lv: Lai abonētu šo emuāru un saņemtu paziņojumus par jaunām ziņām savā e-pastā, ievadiet savu e-pasta adresi.

en: Enter your new password below or generate one.
lv: Zemāk ievadiet savu jauno paroli vai ģenerējiet to.

en: Enter your new password below.
lv: Ievadiet jauno paroli zemāk.

en: Enter your password to view comments.
lv: Lai skatītu komentārus, ievadiet, lūdzu, savu paroli.

en: Enter/remove an API key.
lv: ievadīt vai izņemt API atslēgu.

en: Entering your billing information helps us prevent fraud.
lv: Norēķinu informācijas ievadīšana palīdz mums novērst krāpšanu.

en: Enterprise
lv: Lieluzņēmums

en: Entertainment
lv: Izklaide

en: Entries feed
lv: Ierakstu plūsma

en: Entries from any RSS or Atom feed.
lv: Ieraksti no jebkuras RSS vai Atom plūsmas.

en: Entries in dependencies array must be either strings or arrays with an id key.
lv: Ierakstiem atkarību masīvā ir jābūt virknēm vai masīviem ar ID atslēgu.

en: Environment type
lv: Vides tips

en: Environment.
lv: Vide.

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Erase Personal Data
lv: Dzēst privātos datus

en: Erase personal data
lv: Dzēst personas datus

en: Erase personal data list
lv: Dzēst personas datus

en: Erase personal data list navigation
lv: Dzēst personas datu saraksta navigāciju

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
lv: Dzēsēja masīva %d indekss nesatur draudzīgu vārdu.

en: Eraser callback is not valid: %s.
lv: Dzēsēja atzvans nav derīgs: %s

en: Eraser does not include a callback: %s.
lv: Dzēsējs nesatur atzvanu: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
lv: Dzēsēja indekss nevar būt mazāks par vienu.

en: Eraser index is out of range.
lv: Dzēšanas indekss ir ārpus paredzētā diapazona.

en: Erasing data...
lv: Dzēš datus...

en: Erasure completed.
lv: Dzēšana pabeigta.

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Eritrean nakfa
lv: Eritrejas nakfa

en: Error
lv: Kļūda

en: Error 404
lv: Kļūda 404

en: Error Details
lv: Kļūdas detaļas

en: Error Details: %s
lv: Kļūdas informācija: %s

[ctx: Error Message Button]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
lv: KĻŪDA:

en: Error activating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
lv: Kļūda, aktivizējot %(plugin)s vietnē %(site)s, attālā pārvaldība ir izslēgta.

en: Error contacting remote site:
lv: Sazinoties ar attālo vietni, radās kļūda:

en: Error contacting remote site: Some session data information is missing
lv: Sazinoties ar attālo vietni, radās kļūda: trūkst noteiktas sesijas datu informācijas

en: Error creating new user.
lv: Kļūda veidojot jaunu lietotāju.

en: Error deactivating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
lv: Deaktivizējot %(plugin)s vietnē %(site)s, radās kļūda, attālā pārvaldība ir izslēgta.

en: Error decoding the font collection JSON file contents.
lv: Atšifrējot fontu kolekcijas JSON faila saturu, radās kļūda.

en: Error decoding the font collection data from the HTTP response JSON.
lv: Atšifrējot fontu kolekcijas datus no HTTP atbildes JSON, radās kļūda.

en: Error during status transition.
lv: Kļūda statusa maiņas brīdī.

en: Error fetching the font collection data from "%s".
lv: Kļūda, iegūstot fontu kolekcijas datus no "%s".

en: Error fixing threat. Please contact support.
lv: Kļūda, novēršot draudus. Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: Error fixing threats. Please contact support.
lv: Kļūda, novēršot draudus. Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: Error getting remote image %s.
lv: Kļūda, iegūstot attālo attēlu  %s.

en: Error ignoring threat. Please contact support.
lv: Kļūda, ignorējot draudus. Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: Error in deleting the attachment.
lv: Dzēšot pielikumu, radās kļūda.

en: Error in deleting the item.
lv: Dzēšot vienumu, radās kļūda.

en: Error in displaying the widget settings form.
lv: Atverot logrīku iestatījumu formu radās kļūda.

en: Error in moving the item to Trash.
lv: Pārvietojot vienumu uz atkritni, radās kļūda.

en: Error in moving to Trash.
lv: Kļūda pārvietojot uz atkritni.

en: Error in restoring from Trash.
lv: Kļūda atjaunojot no atkritnes.

en: Error in restoring the item from Trash.
lv: Atjaunojot vienumu no atkritnes, radās kļūda.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
lv: Kļūdu ziņojumi var saturēt konfidenciālu informāciju par jūsu veikala vidi. Tiem jābūt paslēptiem no neuzticamiem apmeklētājiem.

en: Error messages should not be shown to visitors.
lv: Kļūdu ziņojumi nevajadzētu rādīti apmeklētājiem.

en: Error not caused by a plugin or theme.
lv: Kļūdu neizraisīja spraudnis vai tēma.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
lv: Radusies kļūda neaizsargātā galapunktā.

en: Error processing action %1$s: %2$s
lv: Kļūda apstrādājot darbību %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
lv: Kļūda, apstrādājot izrakstīšanu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Error processing refund. Please try again.
lv: Kļūda, apstrādājot atmaksu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Error reconnecting to the database
lv: Kļūda atkārtoti pieslēdzoties datubāzei

en: Error saving action: %s
lv: Kļūda saglabājot darbību: %s

en: Error saving media file.
lv: Kļūda, saglabājot multivides failu.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
lv: Kļūda, atšifrējot JSON failu ceļā %1$s: %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
lv: Kļūda, pievienojot kategoriju. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
lv: Saglabājot jaunu e-pasta adresi, radās kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
lv: Kļūda saglabājot mērogoto attēlu. Lūdzu, atkārtoti ielādējiet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: Error while saving.
lv: Veicot izmaiņu saglabāšanu radās kļūda.

en: Error!
lv: Kļūda!

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Error: %1$s (%2$s)
lv: Kļūda: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Error: %s.
lv: Kļūda: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
lv: Kļūda: piegādes URL nevar sasniegt: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
lv: Kļūda: piegādes URL nosūtīja atbildes kodu: %s

en: Error: Please type your reply text.
lv: Kļūda: lūdzu, ierakstiet atbildes tekstu.

en: Error: [%1$s] %2$s
lv: Kļūda: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
lv: Kļūda: nevar atrast RSS vai ATOM barotni norādītajā URL.

en: Error: non-existing attribute ID.
lv: Kļūda: neeksistējošs atribūta ID.

en: Error: please enter a valid email address.
lv: Kļūda: lūdzu ievadi derīgu epasta adresi.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
lv: Kļūda: lūdzu aizpildi visus nepieciešmos lauciņus (Vārds,e-pasts).

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Ethiopian birr
lv: Etiopijas birra

en: Eucla
lv: Eukla

en: Europe
lv: Eiropa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
lv: Eiropas zona = jebkura valsts Eiropā = vienotas likmes piegāde

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
lv: Eiropas datu aizsardzības likumā ir noteikts, ka dati par Eiropas iedzīvotājiem, kuri tiek pārsūtīti ārpus Eiropas Savienības, ir jāaizsargā ar tādiem pat drošības standartiem kādi tie ir Eiropā. Tas nozīmē, ka papildus aprakstam par datu nodošanas galamērķiem, jums jāapraksta, kā jūs garantējat, ka jūs pats vai trešās puses pakalpojumu sniedzēji ievēro šos standartus, izmantojot līgumu, kas ir kā Privātuma vairogs, paraugu klauzulas jūsu līgumos vai saistoši korporatīvie noteikumi.

en: Event Details
lv: Detaļas

en: Event Name
lv: Birkas nosaukums

[ctx: Event date and time. %1$s = start time, %2$s = end time]
en: %1$s - %2$s
lv: %1$s (%2$s)

en: Event schedule does not exist.
lv: Pasākumu grafiks nepastāv.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
lv: Notikuma laika zīmogam jābūt derīgam Unix laika zīmogam.

en: EventBrite: Event Calendar/Listing
lv: EventBrite: Pasākumu kalendārs, saraksts

en: Eventbrite Authentication
lv: Autentifikācija

en: Eventbrite Display Settings
lv: Displeja opcijas

en: Eventbrite has shut down a service on which WordPress.com relies for data. No new connections can be made as of Dec 12, 2019, and all existing connections will shut down on February 20, 2020.
lv: Uzņēmums Eventbrite ir atslēdzis pakalpojumu, uz kuru WordPress.com paļaujas, lai iegūtu datus. No 2019. gada 12. decembra jaunus savienojumus nevar izveidot, un visi esošie savienojumi tiks slēgti 2020. gada 20. februārī.

en: Eventbrite: Event Calendar/Listing
lv: Eventbrite: Pasākumu kalendārs, saraksts

en: Events Calendar
lv: Notikumu kalendārs

en: Events navigation
lv: Komentāru navigācija

en: Evernote is the place to organize your work, declutter your life, and remember everything. Maintaining the important information you need to manage your work or your personal life has never been easier.
lv: Evernote ir vieta, kur organizēt savu darbu, sakārtot savu dzīvi un atcerēties visu. Svarīgas informācijas saglabāšana, kas nepieciešama, lai pārvaldītu savu darbu vai personīgo dzīvi, nekad nav bijusi tik vienkārša.

en: Every %d minutes
lv: Ik pēc %d minūtēm

en: Every %s
lv: Ik pēc %s

en: Every 15 Days
lv: Katras 15 dienas

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Everyone can register a new domain or map an existing one to their site. Use it as your site’s main address with any paid plan.
lv: Ikviens var reģistrēt jaunu domēnu vai kartēt esošu savā vietnē. Izmantojiet to kā savas vietnes galveno adresi ar jebkuru maksas plānu.

en: Everyone can view this list
lv: Ikviens var apskatīt šo sarakstu

en: Everything in %(planShortName)s, plus:
lv: Viss, kas iekļauts %(planShortName)s, plus:

en: Everything in Business, with advanced WooCommerce tools and integrations ready to go from minute one.
lv: Viss biznesā, ar uzlabotiem WooCommerce rīkiem un integrāciju, kas ir gatava darbam jau no pirmās minūtes.

en: Everything in Jetpack Personal plus unlimited video hosting, automated malware scanning and security fixes, Google Analytics integration, and SEO tools.
lv: Viss pakalpojumā Jetpack Personal, kā arī neierobežots video mitināšana, automatizēta ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un drošības labojumi, Google Analytics integrācija un SEO rīki.

en: Everything is a block
lv: Viss ir bloks

en: Everything is running smoothly here.
lv: Šeit viss norit gludi.

en: Everything you need to build and grow your site from any device.
lv: Viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu un attīstītu vietni no jebkuras ierīces.

en: Everything you need to build and run best-in-class customer experiences at scale.
lv: Viss, kas nepieciešams, lai veidotu un nodrošinātu vislabāko klientu apkalpošanu savā klasē.

en: Everything you need to create a successful store
lv: Viss, kas nepieciešams veiksmīga veikala izveidei

en: Everywhere
lv: Visur

en: Example
lv: Piemērs

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
lv: Piemērs: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; neaizmirstiet norādīt <code>https://</code>

en: Example: Nifty blogging software
lv: Piemērs: Jauka bloga programma

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
lv: Lapa

en: Examples
lv: Piemērs:

en: Excerpt
lv: Izraksts

en: Excerpt cannot be retrieved.
lv: Lietotājvārdus mainīt nav iespējams!

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
lv: Datu bāzē esošs ziņas izraksts.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
lv: Izraksti ir neobligāti, atsevišķi rakstīti ziņas satura kopsavilkumi, ko var izmantot jūsu tēma. <a href="%s"> Uzziniet vairāk par izrakstiem</a>.

en: Exclude categories
lv: Izslēgt kategorijas

en: Exclude products
lv: Izslēgt produktus

en: Exclude sale items
lv: Izslēgt pārdošanas priekšmetus

en: Exclude:
lv: Neiekļaut:

en: Excluding selected countries
lv: Izņemot izvēlētās valstis

en: Excluding tax
lv: Bez nodokļiem

en: Executed before Multisite is loaded.
lv: Izpildīts pirms Multivietnes ielādes.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
lv: Esošie produkti, kas atbilst pēc ID vai SKU, tiks atjaunoti. Neeksistējoši produkti tiks izlaisti.

en: Existing site address <span>(optional)</span>
lv: Esošā vietnes adrese <span>(pēc izvēles)</span>

en: Exit Recovery Mode
lv: Iziet no atkopšanas režīma

en: Exit recovery mode link expired.
lv: Atkopšanas režīma izejas saitei iestājās noilgums.

en: Expand
lv: Atvērt visus

en: Expand child menu
lv: Izvērst apakšizvēlni

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
lv: Izvērsiet vai sakļaujiet elementus, klikšķinot uz to virsrakstiem, un sakārtojiet tos, velkot virsrakstu vai klikšķinot uz augšup un lejup vērstajām bultiņām.

en: Expand search field
lv: Izvērst meklēšanas lauku

en: Expand the functionality of your WordPress.com site by enabling any of the following features.
lv: Paplašiniet savas vietnes WordPress.com funkcionalitāti, ar kādu no tālāk redzamajiem līdzekļiem.

en: Expand this bar
lv: Satura sānu josla

en: Expand your reach.
lv: Satura sānu josla

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
lv: Tika sagaidīts masīvs, kurš aprakstītu dzēsēja indeksu %d.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
lv: Tika sagaidīts masīvs, kurš aprakstītu eksportētāja indeksu %s.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
lv: Sagaidāmais datu masīvs eksportētāja atbildes masīvā: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
lv: Sagaidāmie dati eksportētāja atbildes masīvā: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
lv: Sagaidāmais ir paveikts eksportētāja atbildes masīvā: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
lv: Sagaidāmā padarītā karodziņš atbildes masīvā no %1$s dzēsēja (%2$d indekss).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
lv: Sagaidāmā items_removed atslēga atbildes masīvā no %1$s dzēsēja (%2$d indekss).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
lv: Sagaidāmā items_retained atslēga atbildes masīvā no %1$s dzēsēja (%2$d indekss).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
lv: Sagaidāmā ziņojuma karodziņš masīvā no %1$s dzēsēja (%2$d indekss).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
lv: Sagaidāmo ziņojumu atslēga, lai atsauktos uz masīvu atbilžu masīvā %1$s dzēsēja (%2$d indekss).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
lv: Sagaidāmā atbilde masīva formā no eksportētāja: %s.

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
lv: Paredzams, ka virkne sāksies ar skripta tagu (bez atribūtiem) un beigsies ar skripta tagu ar neobligātu atstarpi.

en: Experimental settings
lv: Eksperimentālie iestatījumi

en: Experiments
lv: Eksperimenti

en: Experiments Settings
lv: Eksperimentu iestatījumi

en: Experts are available with quality 24/7 email or live chat support. Turn pro with guided courses, events, and forum conversations with customers in our global community.
lv: Eksperti ir pieejami ar kvalitatīvu 24/7 e-pasta vai tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Kļūstiet par profesionāli, kursos, pasākumos un foruma sarunās ar klientiem mūsu globālajā kopienā.

en: Expiration
lv: Beigu termiņš

en: Expired
lv: Beidzies termiņš

en: Expired :(
lv: Beidzies termiņš :(

en: Expired transients
lv: Pagarinājuma beigu termiņš

en: Expires
lv: Beidzas

en: Expires on:
lv: Izbeidzas:

en: Expiring Soon
lv: Beidzas drīz termiņš!

en: Expiring soon!
lv: Beidzas drīz termiņš!

en: Expiry (MM/YY)
lv: Derīga līdz (MM/GG)

en: Expiry date
lv: Derīguma termiņš

en: Expiry month must be a number between 1 and 12.
lv: Taksonomiju nosaukumiem ir jābūt no 1 līdz 12 rakstzīmēm gariem.

en: Explore
lv: Izpētiet

en: Explore Plugins
lv: Izpētīt spraudņus

en: Explore hosting
lv: Izpētīt mitināšanu

en: Explore more endings
lv: Apskatiet vairāk  piedēkļu

en: Explore now
lv: Izpētiet tūlīt

en: Explore our premium plugins
lv: Iepazīstiet mūsu premium spraudņus

en: Explore plugins
lv: Izpētīt spraudņus

en: Explore settings to improve your site's performance. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Izpētiet iestatījumus, lai uzlabotu savas vietnes veiktspēju. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Explore tools to build your audience, market your site, and engage your visitors.
lv: Izpētiet rīkus, lai izveidotu auditoriju, reklamētu savu vietni un piesaistītu apmeklētājus.

en: Explore tools to earn money with your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Izpētiet rīkus, lai nopelnītu naudu ar savu vietni. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Explore your plan options
lv: Izpētiet savas plāna iespējas

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
lv: Eksportēt &#8220;%s&#8221; kā JSON

en: Export CSV
lv: Eksportēt CSV

en: Export Content
lv: Eksportēt saturu

en: Export Personal Data
lv: Eksportēt privātos datus

en: Export Products
lv: Eksportēt produktus

en: Export all
lv: Eksportēt

en: Export all (or specific) text content (pages, posts, feedback) from your site.
lv: Eksportējiet visu (vai noteiktu) teksta saturu (lapas, ziņas, atsauksmes) no savas vietnes.

en: Export all categories
lv: Eksportēt visas kategorijas

en: Export all columns
lv: Eksportēt visas slejas

en: Export all products
lv: Eksportēt visus produktus

en: Export as JSON
lv: Eksportēt kā JSON

en: Export content
lv: Izceltais saturs

en: Export content first
lv: Vispirms eksportēt saturu

en: Export custom meta?
lv: Eksportēt pielāgotos meta laukus?

en: Export media library
lv: Eksportēt multivides bibliotēku

en: Export personal data list
lv: Eksportēt personas datu sarakstu

en: Export personal data list navigation
lv: Eksportēt personas datu saraksta navigāciju

en: Export products to a CSV file
lv: Eksportēt produktus CSV failā

en: Export selected content
lv: Izceltais saturs

en: Export showcase
lv: Eksporta vitrīna

en: Export showcase image
lv: Eksporta vitrīnas attēls

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
lv: Eksportētāja masīva %s indekss nesatur draudzīgu vārdu.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
lv: Eksportētāja atzvans nav derīgs atzvans: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
lv: Eksportētājs nesatur atzvanu: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
lv: Eksportētāja indekss nevar būt negatīvs.

en: Exporter index is out of range.
lv: Eksportētāja indekss ir ārpus paredzētā diapazona.

en: Exporting…
lv: Eksportē…

en: Extended view
lv: Paplašināts skats

en: Extensibility
lv: Paplašināmība

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Extensions
lv: Paplašinājumi

en: Extensions %s
lv: Paplašinājumi %s

en: Extensions marketplace
lv: Paplašinājumu tirgus

en: External URL
lv: Ārēja Saite

en: External object cache
lv: Ārējo objektu kešatmiņa

en: External object cache.
lv: Ārējā objekta kešatmiņa.

en: External product
lv: Ārējs produkts

en: External products cannot be backordered.
lv: Ārējos produktus nevar atkārtoti pasūtīt.

en: External products cannot be stock managed.
lv: Ārējos produktus nevar pārvaldīt.

en: External/Affiliate product
lv: Ārējais / partneru produkts

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
lv: Papildu CSS klase, kas jāpiešķir sānjoslai logrīku saskarnē.

en: Extra Large (256 pixels)
lv: Īpaši liels (256 pikseļi)

en: Extra seats
lv: Papildu sēdekļi

en: Extra unlimited seats
lv: Papildus neierobežots sēdvietu skaits

en: Extra unlimited seats with Brand account
lv: Papildus neierobežots vietu skaits ar zīmola kontu

en: Extremely fast DNS with SSL
lv: Ļoti ātrs DNS ar SSL

en: F j, Y
lv: j. F, Y.

en: F j, Y g:i a
lv: d.m.Y. H.i

en: FAILED: %s
lv: NEIZDEVĀS: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
lv: NEIZDEVĀS: WordPress neizdevās atjaunot kā %s

en: FAQ
lv: BUJ

en: Facebook for WooCommerce
lv: Facebook priekš WooCommerce

en: Facebook icon
lv: Facebook ikona

en: Facebook:
lv: Facebook

en: Facebook’s massive active user base makes for a great place to share your posts and connect with your followers.
lv: Lielā Facebook aktīvo lietotāju auditorija ir lieliska vieta, kur kopīgot savas ziņas un uzturēt saikni ar sekotājiem.

en: Faeroe
lv: Fēru salas

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Neizdevās <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Neizdevās <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Neizdevās <span class="count">(%s)</span>

en: Failed on %(count)s site | Failed on %(count)s sites
lv[0]: Neizdevās %(count)s vietnē
lv[1]: Neizdevās %(count)s vietnēs
lv[2]: Neizdevās %(count)s vietnēs

en: Failed order
lv: Neizdevās pasūtīt

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
lv: Neizdevušo pasūtījuma e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti izvēlētajam adresātam (-iem), kad pasūtījumi ir atzīmēti kā neveiksmīgi (ja tie iepriekš tika apstrādāti vai aizturēti).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
lv: Neveiktie pasūtījumi ir neapmaksāti, un klients no tiem var atteikties. Tie tiks dzēsti pēc noteiktā laika.

en: Failed to activate
lv: Neizdevās aktivizēt

en: Failed to activate on %(count)s site | Failed to activate on %(count)s sites
lv[0]: Neizdevās aktivizēt %(count)s vietnē
lv[1]: Neizdevās aktivizēt %(count)s vietnēs
lv[2]: Neizdevās aktivizēt %(count)s vietnēs

en: Failed to add payment method.
lv: Neizdevās pievienot maksājuma veidu.

en: Failed to connect to Akismet.
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar Akismet.

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
lv: Neizdevās izveidot jaunu lietotāju %s. Viņa ziņas tiks attiecinātas uz pašreizējo lietotāju.

en: Failed to deactivate
lv: Neizdevās deaktivizēt

en: Failed to deactivate on %(count)s site | Failed to deactivate on %(count)s sites
lv[0]: Neizdevās deaktivizēt %(count)s vietni
lv[1]: Neizdevās deaktivizēt %(count)s vietnes
lv[2]: Neizdevās deaktivizēt %(count)s vietnes

en: Failed to delete the page.
lv: Neizdevās dzēst lapu.

en: Failed to disable auto-updates
lv: Neizdevās atspējot automātiskos atjauninājumus

en: Failed to disable auto-updates on %(count)s site | Failed to disable auto-updates on %(count)s sites
lv[0]: Neizdevās atspējot automātiskos atjauninājumus %(count)s vietnē
lv[1]: Neizdevās atspējot automātiskos atjauninājumus %(count)s vietnēs
lv[2]: Neizdevās atspējot automātiskos atjauninājumus %(count)s vietnēs

en: Failed to enable auto-updates
lv: Neizdevās iespējot automātiskos atjaunojumus

en: Failed to enable auto-updates on %(count)s site | Failed to enable auto-updates on %(count)s sites
lv[0]: Neizdevās iespējot automātiskos atjaunojumus %(count)s vietnē
lv[1]: Neizdevās iespējot automātiskos atjaunojumus %(count)s vietnēs
lv[2]: Neizdevās iespējot automātiskos atjaunojumus %(count)s vietnēs

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
lv: Neizdevās iziet no atkopšanas režīma. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
lv[0]: Neizdevās importēt %s produktu
lv[1]: Neizdevās importēt %s produktus
lv[2]: Neizdevās importēt %s produktus

en: Failed to post comment on post ID %1$s. %2$s
lv: Publicēt komentāru par ziņu ID %1$s. %2$s neizdevās.

en: Failed to post comment on post ID %s. %s
lv: Publicēt komentāru par ziņu ID %s. %s neizdevās.

en: Failed to post comment.
lv: Komentāra publicēšana neizdevās.

en: Failed to remove plugin
lv: Neizdevās noņemt spraudni

en: Failed to remove plugin from %(count)s site | Failed to remove plugin from %(count)s sites
lv[0]: Neizdevās noņemt spraudni no %(count)s vietnes
lv[1]: Neizdevās noņemt spraudni no %(count)s vietnēm
lv[2]: Neizdevās noņemt spraudni no %(count)s vietnēm

en: Failed to save SSH key: %(reason)s
lv: Neizdevās saglabāt SSH atslēgu: %(reason)s

en: Failed to store the error.
lv: Kļūdu uzglabāt neizdevās.

en: Failed to update coupon
lv: Kļūda atjaunojot kuponu

en: Failed to write file to disk.
lv: Neizdevās datni ierakstīt diskā.

en: Failed to write request to temporary file.
lv: Pieprasījumu neizdevās ierakstīt pagaidu failā.

en: Failure to add this link will result in non-compliance with privacy laws in some US states.
lv: Ja nepievienosiet šo saiti, dažos ASV štatos netiks ievēroti privātuma likumi.

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Falkland Islands pound
lv: Folklenda salu mārciņa

en: Familiarize yourself with WordPress
lv: Iepazīstieties ar WordPress

en: Faq entry content
lv: Izceltais saturs

en: Faroe
lv: Fēru salas

en: Faroe Islands
lv: Fēru salas

en: Fashion & Style
lv: Mode un stils

en: Fashion Designer
lv: Modes dizainers

en: Fashion, apparel, and accessories
lv: Mode, apģērbi un aksesuāri

en: Favorites
lv: Favorīti

en: Feature: How to Use the Donations Form Block
lv: Funkcija: Kā izmantot ziedojumu veidlapas bloku

en: Feature: How to Use the Payment Button Block
lv: Funkcija: Kā izmantot maksājuma pogu bloku

en: Feature: How to Use the Premium Content Block
lv: Funkcija: Kā izmantot Premium satura bloku

en: Featured
lv: Izceltais

en: Featured Content
lv: Izceltais saturs

en: Featured Events
lv: Izceltais

en: Featured Image
lv: Raksturojošais attēls

en: Featured Image Header
lv: Raksturojoša attēla galvene

en: Featured Images
lv: Raksturojoši attēli

en: Featured image
lv: Izceltais attēls

en: Featured image by
lv: Izceltais

en: Featured product.
lv: Piedāvātais produkts.

en: Featured products
lv: Izceltie produkti

en: Features
lv: Iespējas

en: Features supported by this theme.
lv: Līdzekļi, ko atbalsta šī tēma.

en: February
lv: februāris

en: Fee
lv: Maksa

en: Fee has already been added.
lv: Maksa jau ir pievienota.

en: Fee lines data.
lv: Nodevas/maksas rindas dati.

en: Fee name
lv: Maksas nosaukums

en: Fee name is required.
lv: Maksas nosaukums ir nepieciešams.

en: Fee name.
lv: Maksas nosaukums.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
lv: Maksas nodokļa kategorija ir nepieciešama, ja maksa ir apliekama ar nodokli.

en: Fee title is required
lv: Maksājuma nosaukums ir obligāts

en: Fee type
lv: Maksas veids

en: Feed added to list successfully.
lv: Plūsma veiksmīgi pievienota sarakstam.

en: Feed for all posts filed under %s
lv: Plūsma visiem ierakstiem aizpildīta zem %s

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Feedback
lv: Atsauksmes

en: Feedback Button
lv: Atsauksmes poga

en: Feedback Button block
lv: Atsauksmes pogas bloks

en: Feedback Button block icon
lv: Atsauksmes pogas bloka ikona

en: Feel free to keep editing your homepage, or continue and launch your site.
lv: Turpiniet rediģēt savu sākumlapu vai turpiniet un uzsāciet vietnes darbību.

en: Feel free to reconnect again using the button below.
lv: Jūs droši varat pieslēgties atkal lietojot pogu zemāk.

en: Fees:
lv: Izmaksas:

en: Ferrara
lv: Ferrāra

en: Fiction &amp; Poetry
lv: Detaļas un priekšskatījums

en: Fictional review and tweets. But you know you thought&nbsp;it.
lv: Izdomāts apskats un tvīti. Bet jūs zināt, ka tā domājāt.

en: Field Type
lv: Lauka tips

en: Fields
lv: Lauki

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
lv: Vietņu kartēs pašlaik netiek atbalstīti lauki, kas nav %s.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
lv: Vietņu kartes indeksā pašlaik netiek atbalstīti lauki, kas nav %s.

en: Fiji
lv: Fidži

en: Fijian dollar
lv: Fidžiānas dolārs

en: File
lv: Fails

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
lv: Fails %1$s ir <strong>novecojis</strong> kopš versijas %2$s, un nav pieejama cita alternatīva.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
lv: Fails %1$s ir <strong>novecojis</strong> kopš versijas %2$s! Tā vietā izmantojiet %3$s.

en: File %1$s must be used in %2$s.
lv: Fails %1$s ir jāizmanto mapē %2$s.

en: File %d
lv: Fails %d

en: File %s doesn't exist!
lv: Fails %s neeksistē!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
lv: Faila &#8220;%s&#8221; nav?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
lv: Fails &#8220;%s&#8221; nav attēls.

en: File ID
lv: Faila ID

en: File ID.
lv: Faila ID.

en: File Size
lv: Faila izmērs

en: File Type
lv: Augšupielādējamo failu tipi

en: File URL
lv: Faila URL

en: File URL.
lv: Faila saite.

en: File URL:
lv: Datnes URL:

en: File canceled.
lv: Fails atcelts.

en: File details.
lv: Faila detaļas.

en: File does not exist
lv: Fails neeksistē

en: File does not exist?
lv: Fails neeksistē?

en: File download method
lv: Faila Lejupielādes Metode

en: File edited successfully.
lv: Fails tika veiksmīgi rediģēts.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
lv: Fails ir tukšs. Lūdzu, augšupielādējiet kaut ko taustāmāku.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
lv: Datne ir tukša. Lūdzu, augšupielādējiet kaut ko taustāmāku. Šo kļūdu varēja izraisīt arī atspējota augšupielāde %1$s datnē vai noteiktais %2$s ir mazāks par %3$s nekā noteikts %1$s datnē.

en: File is not an image.
lv: Fails nav attēls.

en: File is not an uploaded file
lv: Fails nav attēls.

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File name.
lv: Faila nosaukums.

en: File name:
lv: Faila nosaukums:

en: File not found
lv: Fails nav atrasts.

en: File size:
lv: Faila izmērs:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
lv: Faila tips neatbilst drošības vadlīnijām. Mēģiniet citu.

en: File type:
lv: Faila veids:

en: File upload settings
lv: Failu augšupielādes iestatījumi

en: File uploads
lv: Failu augšupielāde

en: File was not found.
lv: Fails nav atrasts.

en: Filed under
lv: Ievietots iekš

en: Files can be uploaded
lv: Failus var augšupielādēt.

en: Filesystem Permissions
lv: Failu sistēmas atļaujas

en: Filesystem error.
lv: Failu sistēma kļūda.

en: Filipino
lv: Filipīniešu

en: Fill Screen
lv: Aizpildīt ekrānu

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
lv: Aizpildiet izvēlnes nosaukuma lauku un tad klikšķiniet uz 'izveidot izvēlni' pogas, lai izveidotu jūsu pirmo izvēlni.

en: Fill in your details below.
lv: Zemāk aizpildīt informāciju par savi.

en: Fill in your profile
lv: Aizpildiet savu profilu

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filter %s returned items with reserved names.
lv: Filtrējiet %s atgrieztās lietas ar rezervētajiem nosaukumiem.

en: Filter &#187;
lv: Filtrēt &#187;

en: Filter Navigation Menu list
lv: Filtrs Navigācijas izvēlņu saraksts

en: Filter Products by Attribute
lv: Filtrēt produktus pēc atribūtiem

en: Filter Products by Price
lv: Filtrēt produktus pēc cenas

en: Filter Products by Rating
lv: Filtrēt produktus pēc reitinga

en: Filter Testimonials list
lv: Filtrēt vienumu sarakstu

en: Filter Type:
lv: Filtra tips:

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

en: Filter by IP address
lv: Filtrēt pēc IP adreses

en: Filter by category
lv: Filtrēt pēc kategorijas

en: Filter by comment type
lv: Filtrēt pēc komentāra tipa

en: Filter by coupon
lv: Atlasīt pēc kupona

en: Filter by date
lv: Filtrēt pēc datuma

en: Filter by file
lv: Filtrēt pēc faila

en: Filter by level
lv: Filtrēt pēc līmeņa

en: Filter by order
lv: Filtrēt pēc pasūtījuma

en: Filter by post format
lv: Filtrēt pēc ziņas formāta

en: Filter by price
lv: Filtrēt pēc cenas

en: Filter by product
lv: Filtrēt pēc produkta

en: Filter by product type
lv: Filtrēt pēc produkta veida

en: Filter by registered customer
lv: Filtrēt pēc reģistrētajiem klientiem

en: Filter by source
lv: Filtrēt pēc avota

en: Filter by stock status
lv: Filtrēt pēc noliktavas statusa

en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc tipa

en: Filter by user
lv: Filtrē pēc lietotāja

en: Filter by:
lv: Filtrēt pēc:

en: Filter comics list
lv: Jaunāki komentāri

en: Filter comments list
lv: Filtrēt komentāru sarakstu

en: Filter coupons
lv: Filtrēt kuponus

en: Filter erase personal data list
lv: Filtrēt dzēšamo personas datu sarakstu

en: Filter events by type and date.
lv: Filtrēt notikumus pēc veida un datuma.

en: Filter export personal data list
lv: Filtrēt eksportējamo personas datu sarakstu

[ctx: Filter group label for segmented]
en: Author
lv: Autors

[ctx: Filter group label for tabs]
en: Status
lv: Statuss

en: Filter items list
lv: Filtrēt vienumu sarakstu

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
lv: E-pasta sekotāji

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Subscribers
lv: E-pasta abonenti

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
lv: Sekot

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
lv: Komanda

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: Filter label for plugins list]
en: All
lv: Visi

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Inactive
lv: Neaktīva:

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Updates
lv: Jauninājumi

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
lv: Melnraksti

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
lv: Publicēti

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
lv: Ieplānots

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
lv: Atkritnē

en: Filter media
lv: Šķirot datnes

en: Filter media items list
lv: Filtrēt multivides vienumu sarakstu

en: Filter orders
lv: Filtrēt pasūtījumus

en: Filter pages list
lv: Filtrēt lapu sarakstu

en: Filter patterns list
lv: Filtrēt modeļu sarakstu

en: Filter posts list
lv: Filtrēt ziņu sarakstu

en: Filter products
lv: Filtrēt produktus

en: Filter template parts list
lv: Filtrēt veidņu daļu sarakstu

en: Filter templates list
lv: Filtrēt veidņu sarakstu

en: Filter themes
lv: Filtrēt tēmas

en: Filter themes (%s)
lv: Filtrēt tēmas (%s)

en: Filter users list
lv: Filtrēt lietotāju sarakstu

en: Filters
lv: Filtri

en: Final Step: Author Mapping
lv: Pēdējais solis: Autoru atzīmēšana

en: Finance & Payments
lv: Finanses un maksājumi

en: Find Posts or Pages
lv: Meklēt rakstus vai lapas

en: Find a bookkeeper
lv: Atrast grāmatvedi

en: Find a theme you like
lv: Atrodiet sev tīkamu tēmu

en: Find and replace
lv: Atrast un aizvietot

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
lv: Uzziniet, atspējojot visus spraudņus, izņemot Jetpack. Ja problēma joprojām pastāv, tā nav spraudņa problēma. Ja problēma ir atrisināta, ieslēdziet spraudņus pa vienam, līdz problēma atkal parādās - tur ir vainīgais! Paziņojiet mums, un mēs centīsimies palīdzēt.

en: Find out how to change your account email address on WordPress.com.
lv: Uzziniet, kā mainīt konta e-pasta adresi vietnē WordPress.com.

en: Find out more about Jetpack.
lv: Uzziniet vairāk par Jetpack.

en: Find out what’s new
lv: Uzziniet, kas jauns

en: Find posts to follow
lv: Atrodiet ziņas, kurām sekot

en: Find sites to follow
lv: Atrodiet vietnes, kurām sekot

en: Find your domain
lv: Atrodiet savu domēnu

en: Find your domain now!
lv: Atrodiet savu domēnu tūlīt!

en: Find your domain ›
lv: Atrodiet savu domēnu ›

en: Find your team &rarr;
lv: Atrodiet savu komandu &rarr;

en: Find your theme
lv: Atrodiet savu tēmu

en: Find your theme ›
lv: Atrodiet savu tēmu ›

en: Find your way
lv: Atrodiet savu ceļu

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
lv: Pirmais solis ceļā uz jēgpilnu ieguldījumu ir atrast jomu, kas atbilst jūsu prasmēm un interesēm. Vairāk nekā 20 WordPress veidotāju komandas strādā pie dažādām WordPress atvērtā pirmkoda projekta daļām, tāpēc ikvienam atradīsies vieta, neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu prasmes.

en: Fine-tune your site’s content and metadata for search engine success.
lv: Uzlabojiet vietnes saturu un metadatus, lai gūtu panākumus meklētājprogrammās.

en: Fine-tune your website’s feel with the perfect fonts.
lv: Pielāgojiet savas vietnes izskatu, izmantojot perfektus fontus.

en: Finesse your site’s design with advanced customization tools.
lv: Pilnveidojiet vietnes dizainu, izmantojot uzlabotus pielāgošanas rīkus.

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Finish set up
lv: Pabeigt uzstādīšanu

en: Finish setting up your store
lv: Pabeidziet sava veikala iestatīšanu

en: Finish setup
lv: Pabeigt uzstādīšanu

en: Finland
lv: Somija

en: Finnish
lv: Pabeigt

en: Firenze
lv: Florence

en: First Name
lv: Vārds

en: First name
lv: Vārds

en: First name for the user.
lv: Lietotāja vārds.

en: First name.
lv: Vārds.

en: First page
lv: Pirmā lapa

en: First param must be string or empty
lv: Pirmajam parametram jābūt virknei vai tukšam

en: First, create your WordPress.com account. Have an account? {{a}}Log in{{/a}}
lv: Vispirms izveidojiet savu WordPress.com kontu. Vai jums jau ir konts? {{a}}Pieteikties{{/a}}

en: First, let's give your blog a name
lv: Vispirms piešķirsim jūsu emuāram nosaukumu

en: First, let's give your site a name
lv: Vispirms piešķirsim vietnei nosaukumu

en: Fit to Screen
lv: Ietilpināt ekrānā

en: Five ways to monetize your site
lv: Pieci veidi, kā gūt peļņu no vietnes

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Fixed Layout
lv: Fiksēts izkārtojums

en: Fixed Position
lv: Izvietojums

en: Fixed amount
lv: Fiksēta summa

en: Fixed amount per product
lv: Fiksēta summa par produktu

en: Fixed cart discount
lv: Fiksēta pirkuma groza atlaide

en: Fixed product discount
lv: Fiksēta produkta atlaide

en: Flag as %s
lv: Lapa %s

en: Flag as unresolved
lv:  Neatrisināts

en: Flag unresolved
lv:  Neatrisināts

en: Flagged as spam by %s
lv: %s atzīmēja kā mēstuli

en: Flagged as spam by Akismet
lv: Akismet atzīmēja kā nevēlamu komentāru

en: Flat Rate
lv: Nemainīga likme

en: Flat rate
lv: Nemainīga likme

en: Flat rate (legacy)
lv: Vienota likme (mantota)

en: Flickr Photos
lv: Flickr fotogrāfijas

en: Flip horizontal
lv: Apvērst horizontāli

en: Flip vertical
lv: Apvērst vertikāli

en: Fluid Layout
lv: Plūstošs izkārtojums

en: Flush all logs
lv: Notīrīt visus reģistra žurnālus.

en: Flush permalinks
lv: Iztukšojiet paliekošās saites

en: Focus on running your business while we protect your site with Jetpack Protect.
lv: Koncentrējieties uz sava biznesa vadīšanu, kamēr mēs aizsargājam jūsu vietni ar Jetpack Protect.

en: Focus shortcuts:
lv: Fokusa īsceļu kombinācijas:

en: Foggia
lv: Fodža

en: Follow
lv: Sekojiet

en: Follow Button
lv: Sekot

en: Follow Us
lv: Sekot mums

en: Follow comments
lv: Sekojiet komentāriem

en: Follow conversation
lv: Sekot sarunai

en: Follow tag
lv: Sekot birkai

en: Follow us
lv: Sekot mums

en: Followed P2s
lv: Sekoja P2

en: Followed Sites
lv: Vietnes, kurām tiek sekots

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
lv: No:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
lv: Kam:

en: Follower
lv: Sekot

en: Followers
lv: Sekotāji

en: Followers (includes <a href="%s">Jetpack Social</a>)
lv: Sekotāji (ietver <a href="%s">Jetpack Social</a>)

en: Following
lv: Sekojiet

en: Following Since
lv: Seko kopš

en: Following all
lv: Sekojot visiem

en: Following tag
lv: Seko birkai

en: Follows
lv: Sekot

en: Font
lv: Fonts

en: Font Face
lv: Burtveids

en: Font Faces
lv: Burtveids

en: Font Families
lv: Fontu saimes

en: Font Family
lv: Fontu Saime

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Font Sizes
lv: Fonta Izmēri

en: Font collection "%1$s" has missing or empty property: "%2$s".
lv: Fontu kolekcijā "%1$s" trūkst rekvizīta vai tas ir tukšs: "%2$s".

en: Font collection "%s" not found.
lv: Fontu kolekcija "%s" nav atrasta.

en: Font collection JSON file is invalid or does not exist.
lv: Fontu kolekcijas JSON fails nav derīgs vai neeksistē.

en: Font collection not found.
lv: Fontu kolekcija nav atrasta.

en: Font collection slug "%s" is not valid. Slugs must use only alphanumeric characters, dashes, and underscores.
lv: Fontu kolekcijas taka "%s" nav derīga. Takas aprakstā drīkst izmantot tikai burtciparu rakstzīmes, domuzīmes un pasvītras.

en: Font collection with slug: "%s" is already registered.
lv: Fontu kolekcija ar taku: "%s" jau ir reģistrēta.

en: Font faces do not support trashing. Set "%s" to delete.
lv: Burtveidi neatbalsta ievietošanu atkritnē. Iestatiet "%s", lai dzēstu.

en: Font family not defined in the variation or "slug".
lv: Šriftu saime, kas nav definēta variācijā vai "slug".

en: Font font-family must be a non-empty string.
lv: Font font-family nevar būt tukša virkne.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
lv: Fonta font-weight(svars) jābūt pareizi formatētai virknei vai veselam skaitlim.

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
lv: Font src jābūt rindai, kas nav tukša, vai virkņu masīvam.

en: Fonts
lv: Fonti

en: Food
lv: Ēdieni

en: Food & Drink
lv: Ēdieni un dzērieni

en: Food and drink
lv: Ēdieni un dzērieni

en: Footer
lv: Kājene

en: Footer Credit
lv: Tēmas kājene

en: Footer Widgets
lv: Kājenes logrīki

en: Footer credit
lv: Tēmas kājene

en: Footer text
lv: Kājenes teksts

en: Footnotes
lv: Vēres

en: For a day
lv: Uz dienu

en: For a limited time, you can renew your domain %1$s at the current lower rate. After %2$s %3$s domains will renew at %4$s each. You can find our full price list here: %5$s | For a limited time, you can renew your domains %1$s at the current lower rate. After %2$s %3$s domains will renew at %4$s each. You can find our full price list here: %5$s
lv[0]: Ierobežotu laiku varat atjaunot savu domēnu %1$s par pašreizējo zemāko likmi. Pēc %2$s %3$s domēni tiks atjaunoti par %4$s katrs. Pilnu mūsu cenu sarakstu varat atrast šeit: %5$s
lv[1]: Ierobežotu laiku varat atjaunot savus domēnus %1$s par pašreizējo zemāko likmi. Pēc %2$s %3$s domēni tiks atjaunoti par %4$s katrs. Pilnu mūsu cenu sarakstu varat atrast šeit: %5$s
lv[2]: Ierobežotu laiku varat atjaunot savu domēnu %1$s par pašreizējo zemāko likmi. Pēc %2$s %3$s domēni tiks atjaunoti par %4$s katrs. Pilnu mūsu cenu sarakstu varat atrast šeit: %5$s

en: For a limited time, you can renew your domain <strong>%1$s</strong> at the current lower rate. After %2$s %3$s domains will renew at %4$s each. You can find our full <a href="%5$s" target="_blank">price list here</a>. | For a limited time, you can renew your domains <strong>%1$s</strong> at the current lower rate. After %2$s %3$s domains will renew at %4$s each. You can find our full <a href="%5$s" target="_blank">price list here</a>.
lv[0]: Ierobežotu laiku varat atjaunot savu domēnu <strong>%1$s</strong> par pašreizējo zemāko likmi. Pēc %2$s %3$s domēni tiks atjaunoti par %4$s katrs. Pilnu mūsu <a href="%5$s" target="_blank">cenu sarakstu varat atrast šeit</a>.
lv[1]: Ierobežotu laiku varat atjaunot savus domēnus <strong>%1$s</strong> par pašreizējo zemāko likmi. Pēc %2$s %3$s domēni tiks atjaunoti par %4$s katrs. Pilnu mūsu <a href="%5$s" target="_blank">cenu sarakstu varat atrast šeit</a>.
lv[2]: Ierobežotu laiku varat atjaunot savus domēnus <strong>%1$s</strong> par pašreizējo zemāko likmi. Pēc %2$s %3$s domēni tiks atjaunoti par %4$s katrs. Pilnu mūsu <a href="%5$s" target="_blank">cenu sarakstu varat atrast šeit</a>.

en: For a week
lv: Uz nedēļu

en: For best-in-class WordPress sites
lv: Augstas klases WordPress vietnēm

en: For each new post email, include
lv: Katrā jaunas ziņas e-pasta vēstulē iekļaut

en: For each post in a feed, include
lv: Katrai ziņai plūsmā, iekļaut

en: For example:
lv: Piemēram:

en: For extra security, the link above will expire in one hour and can only be used one time.
lv: Papildu drošībai iepriekš minētās saites derīguma termiņš beigsies pēc stundas, un to varēs izmantot tikai vienu reizi.

en: For extra security, the link above will expire in one hour, and you can only use it once.
lv: Papildu drošībai iepriekš minētās saites derīguma termiņš beigsies pēc vienas stundas, un to varēsiet izmantot tikai vienu reizi.

en: For extra security, the link can only be used one time and expires in one hour.
lv: Papildu drošībai saiti var izmantot tikai vienu reizi, un tās derīguma termiņš beidzas pēc vienas stundas.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
lv: Vienīgi attēliem varat klikšķināt pogu Labot attēlu, lai atvērtu vienkāršu attēlu redaktoru ar ikonām: apgriešana, rotēšana un apvēršana kā arī darbību atcelšana. Lodziņos pa labi no attēla ir vairāk iespēju mērogot to, apgriezt attēlu, ievadot precīzus apgriešanas izmērus. Klikšķinot uz ikonām &mdash; jautājuma zīmēm atvērsiet papildu informāciju.

en: For more details on features and pricing, see the <a href="/support/search">support documentation for Jetpack Search</a>
lv: Plašāku informāciju par funkcijām un cenām skatiet <a href="/support/search">Jetpack Search atbalsta dokumentācijā.</a>

en: For more info on <strong>how to import</strong> from Xanga, please see our <a target="_blank" href="%s">documentation</a>.
lv: Lai iegūtu plašāku informāciju par to, <strong>kā importēt</strong> no Xanga, lūdzu, skatiet mūsu <a target="_blank" href="%s">dokumentāciju</a>.

en: For more information:
lv: Priekš vairāk informācijas:

en: For more information: %s
lv: Plašāku informāciju skatīt: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
lv: Lielākajai daļai tēmu galvenes teksts ir jūsu vietnes virsraksts un devīze, kas definētas sadaļā <a href="%1$s"> Vispārīgie iestatījumi</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
lv: Optimālas veiktspējas un drošības nolūkos mēs iesakām izmantot %1$s versiju %2$s vai jaunāku. Sazinieties ar savu vietnes uzturētāju, lai šo labotu.

en: For security reasons, you must reset your password to view it.
lv: Drošības apsvērumu dēļ, lai paroli apskatītu, tā ir jāatjauno.

en: For security, click the link below to reset this importer.
lv: Drošības nolūkos noklikšķini zemāk uz saites, lai atiestatītu šo importētāju.

en: For the next 48 hours take an additional %s off your first year of Jetpack Boost.
lv: Nākamajās 48 stundās saņemiet papildu %s atlaidi pirmajam Jetpack Boost gadam.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
lv: Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tas iespējams), mēs saglabājam arī viņu personīgo informāciju, kuru viņi ievada savā lietotāja kontā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot, nevar mainīt savu lietotājvārdu). Arī vietnes administratori var redzēt un rediģēt šo informāciju.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
lv: Lietotājiem, kuriem nav sava parādāmā attēla, jūs varat pielikt vispārīgo logotipu (noslēpumaina persona) vai radīt jaunu, izmantojot viņu e-pasta adresi.

en: Force HTTP when leaving the checkout
lv: Uzspiest HTTP atstājot norēķinu lapu

en: Force SSL
lv: Uzspiest SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
lv: Pieprasiet SSL (HTTPS) norēķinu lapās (<a href="%s" target="_blank">ir nepieciešams SSL sertifikāts</a>).

en: Force downloads
lv: Uzspiest lejupielādi

en: Force erase personal data
lv: Dzēst privātos datus piespiedu kārtā

en: Force erasure has failed.
lv: Piespiedu dzēšana neizdevās.

en: Force secure checkout
lv: Piespiest drošu izrakstīšanu

en: Force shipping to the customer billing address
lv: Piespiedu piegāde uz klienta norēķinu adresi

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
lv: Lejupielāžu uzstāšana uzturēs URL vietrāžus neredzamus, taču daži serveri var neizsniegt lielus failus. Ja tiek atbalstīts, lai izsniegtu lejupielādes, var izmantot %1$s / %2$s (serverim ir nepieciešams %3$s).

en: Forever
lv: Uz visiem laikiem

en: Forge a direct connection with your readers through email.
lv: Izveidojiet tiešu saikni ar saviem lasītājiem, izmantojot e-pastu.

en: Forgot password?
lv: Aizmirsāt paroli?

en: Forlì-Cesena
lv: Forli-Čezēna

en: Form Field
lv: Veidlapas lauks

en: Form Responses
lv: Veidlapas atbildes

[ctx: Form label: Email sent to [address] (will arrive at...)]
en: Emails sent to
lv: E-pasta ziņojumi nosūtīti uz

en: Form responses
lv: Veidlapas atbildes

en: Formatting
lv: Formatējumi

en: Fort Nelson
lv: Fort Nelsona

en: Fort Wayne
lv: Fortveina

en: Forum
lv: Forums

en: Forums
lv: Forumi

en: Found %1$d updates (%2$s)
lv: Atrasti %1$d atjauninājumi (%2$s)

en: Found %s
lv: Atrasts %s

en: Found a bug?
lv: Atradi kļūdu?

en: Found in your order confirmation email.
lv: Atrasts Jūsu pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā.

en: Four Columns
lv: 4 slejas

en: France
lv: Francija

en: Fredrickson is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Fredrickson ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Free
lv: Bezmaksas

en: Free - Install now
lv: Bezmaksas - instalējiet tūlīt

en: Free Domain for One Year
lv: Bezmaksas domēns uz vienu gadu

en: Free Domain for One Year<br /><i>(Annual plans only)</i>
lv: Bezmaksas domēns uz vienu gadu<br /><i>(tikai gada plāniem)</i>

en: Free Shipping
lv: Bezmaksas piegāde

en: Free State
lv: Frīsteita

en: Free Website
lv: Bezmaksas vietne

en: Free WordPress Themes at WordPress.com
lv: Bezmaksas WordPress tēmas

en: Free advanced WordPress site stats with Jetpack Stats
lv: Bezmaksas uzlabota WordPress vietņu statistika ar Jetpack Stats

en: Free domain for One Year
lv: Bezmaksas domēns uz vienu gadu

en: Free domain for one year
lv: Bezmaksas domēns uz vienu gadu

en: Free domain with an annual plan
lv: Bezmaksas domēns ar gada plānu

en: Free for one year
lv: Vienu gadu bez maksas

en: Free shipping
lv: Bezmaksas piegāde

en: Free shipping (legacy)
lv: Bezmaksas piegāde (mantojums)

en: Free shipping coupon
lv: Bezmaksas piegādes kupons

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
lv: Bezmaksas piegāde ir īpaša metode, kuru var aktivizēt ar kuponiem, un minimāliem tēriņiem.

en: Free shipping requires
lv: Bezmaksas piegādei nepieciešams...

en: Free shipping requires...
lv: Bezmaksas piegādei nepieciešams...

en: Free staging site
lv: Bezmaksas mājaslapas vietne

en: Free to start, with {{plans-count/}} ways to grow
lv: Bezmaksas sākums — {{plans-count/}} veidi izaugsmei

en: Free trial started
lv: Darba sākšana

en: Free!
lv: Bez maksas!

en: Freedoms
lv: Brīvības

en: Freetown
lv: Frītauna

en: French
lv: Franču

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Franču Dienvidu teritorijas

en: Frequently Asked Questions
lv: Biežāk uzdotie jautājumi

en: Freshly Pressed
lv: Svaigi nospiests

en: Fri
lv: Pie

en: Fribourg
lv: Fribūra

en: Friday
lv: piektdien

[ctx: Friday initial]
en: F
lv: Pi

en: Friendly name for identifying this key.
lv: Draudzīgais vārds šīs atslēgas identificēšanai.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
lv: Draudzīgais vārds, kas identificē šo webhook, Webhook noklusējuma iestatījumi izveidoti %s.

en: From %1$s %2$s
lv: No %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
lv: No %1$s %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
lv: No %1$s līdz %2$s

en: From %s to %s
lv: Neizdevās kopēt %s uz %s.

en: From Computer
lv: No datora

en: From URL
lv: No URL

en: From WordPress.com premium plugins to thousands more community-authored plugins, we’ve got you covered.
lv: No WordPress.com premium spraudņiem līdz tūkstošiem citu kopienas autoru spraudņu, mēs jums tos nodrošinām.

en: From access to <strong>premium themes</strong> and <strong>expert support</strong>, to <strong>compatibility with over 50,000 WordPress plugins, advanced security features</strong>, and <a href="https://wordpress.com/blog/2021/06/08/fastest-wordpress-host-2021/">speed you can count on</a>, %1$s gives you everything you need to supercharge your site.
lv: No piekļuves <strong>premium motīviem</strong> un <strong>ekspertu atbalstam</strong> līdz <strong>saderībai ar vairāk nekā 50 000 WordPress spraudņiem, uzlabotām drošības funkcijām</strong> un <a href="https://wordpress.com/blog/2021/06/08/fastest-wordpress-host-2021/">ātrumu, uz kuru varat paļauties</a>, %1$s nodrošina visu, kas nepieciešams vietnes uzlādēšanai.

en: From access to premium themes and expert support, to compatibility with over 50,000 WordPress plugins, advanced security features, and speed you can count on, %1$s gives you everything you need to supercharge your site.
lv: %1$s piedāvā visu, kas nepieciešams, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, sākot no piekļuves augstākās klases tēmām un ekspertu atbalsta līdz savietojamībai ar vairāk nekā 50 000 WordPress spraudņiem, uzlabotām drošības funkcijām un ātrumu, uz ko varat paļauties.

en: From direct support by email and live chat, to done-for-you sites built by our expert team, we’ve got your back.
lv: Sākot ar tiešo atbalstu pa e-pastu un tērzēšanu tiešraidē un beidzot ar mūsu ekspertu komandas izveidotām vietnēm, mēs jums palīdzēsim.

en: From subscriptions to gym classes to luxury cars, WooCommerce is fully customizable.
lv: WooCommerce ir pilnībā pielāgojams - no abonementiem līdz sporta nodarbībām un luksusa automašīnām.

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
lv: Šajā ekrānā jūs varat pārskatīt, salīdzināt un atjaunot labojumus:

en: From this screen you can:
lv: Šajā ekrānā jūs varat:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
lv: Laiku pa laikam jūsu WordPress vietne var nosūtīt datus vietnei WordPress.org, 
     &#8212; tostarp, bet ne tikai, jūsu izmantoto versiju, kā arī instalēto spraudņu un motīvu sarakstu.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
lv: Sava konta informācijas panelī varat skatīt savus <a href="%1$s">nesenos pasūtījumus</a>, pārvaldīt savas <a href="%2$s">piegādes un norēķinu adreses</a> un  <a href="%3$s">rediģējiet savu paroli un konta informāciju</a>.

en: Front Page
lv: Galvenā lapa

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
lv: Sākumlapā, arhīva lapās un meklēšanas rezultātos

en: Front page
lv: Sākuma lapa

en: Front-end Post Prompt: Use {name} for user's name
lv: Priekšpuses ziņu uzvedne: lietotāja vārdam lietojiet {name}

en: Frosinone
lv: Frozinone

en: Fukui
lv: Fukuji

en: Fukushima
lv: Fukušima

en: Full Name: %s
lv: Pilns vārds: %s

en: Full Size
lv: Pilna izmēra

en: Full URL path to files
lv: Pilns URL vietrāža ceļš līdz failiem

en: Full Width Template
lv: Pilna platuma veidne

en: Full and differential backups in real-time
lv: Pilnas un diferencētas dublējumkopijas reāllaikā

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
lv: Pilnīga norēķinu pieredze ar samaksu tagad un vēlāk un sagrieziet to. Nav kredītkaršu numuri, nav paroļu, nav jāuztraucas. <a href="%s" target="_blank">Uzziniet vairāk par Klarna</a>.

en: Full name
lv: Pilns Vārds

en: Full name of country.
lv: Valsts pilns nosaukums.

en: Full post
lv: Pilns raksts

en: Full power over the site: can invite people, modify the site settings, etc.
lv: Visas tiesības pārvaldīt vietni: var uzaicināt cilvēkus, mainīt vietnes iestatījumus u. c.

en: Full refund email heading
lv: Pilnas kompensācijas e-pasta virsraksts

en: Full refund subject
lv: Pilna atmaksāšanas kategorija

en: Full text
lv: Pilnu tekstu

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Fully Managed
lv: Pilnībā pārvaldīti

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
lv: Funkcija %1$s ir <strong>novecojusi</strong> kopš versijas %2$s! Tā vietā izmantojiet %3$s.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
lv: Funkcija %1$s tika izsaukta <strong>nepareizi</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
lv: Funkcija %1$s tika izsaukts ar argumentu kurš ir <strong>novecojis</strong> kopš versijas %2$s bez pieejamām alternatīvām.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
lv: Funkcija %1$s tika izsaukta ar argumentu kurš ir <strong>novecojis</strong> kopš versijas %2$s! %3$s

en: Function %s used incorrectly in PHP.
lv: Funkcija %s nepareizi izmantota PHP.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
lv: G &#8212; Piemērots visām auditorijām

en: GD supported file formats
lv: GD atbalstītie failu formāti

en: GD version
lv: GD versija

en: GUID for the post, as it exists in the database.
lv: Datubāzē esošs ziņas GUID.

en: GUID for the post, transformed for display.
lv: GUID ziņai, kas pārveidots attēlošanai.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
lv: Datu bāzē esošs pārskatīšanas GUID.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
lv: GZip (gzopen) tiek izmantots, lai atvērtu GEOIP datubāzi no MaxMind.

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gabrovo
lv: Gabrova

en: Galapagos
lv: Galapagu salas

en: Galați
lv: Galati

en: Galician
lv: Galisiešu

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Galleries can only include images. All other uploads will be added to your media library.
lv: Galerijās var iekļaut tikai attēlus. Visas pārējās augšupielādes tiks pievienotas jūsu multivides bibliotēkai.

en: Gallery
lv: Galerija

en: Gallery (%s)
lv: Galerija (%s)

en: Gallery Settings
lv: Galerijas iestatījumi

en: Gallery columns:
lv: Galerijas slejas:

en: Galway
lv: Golveja

en: Gambia
lv: Gambija

en: Gambian dalasi
lv: Gambijas dalasi

en: Gambier
lv: Gambjē

en: Gateway disabled
lv: Vārteja atspējota

en: Gauteng
lv: Hautena

en: General
lv: Vispārīgi

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: General feedback provided for a site build
lv: Vispārīgas atsauksmes par vietnes izveidi

en: General options
lv: Vispārīgās opcijas

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
lv: Vispārīgās veidnes bieži pilda konkrētu funkciju, piemēram, parāda ziņas saturu, un nav piesaistītas kādai konkrētai jomai.

en: Generate API key
lv: Ģenerēt API atslēgu

en: Generate CSV
lv: Ģenerēt CSV

en: Generate Password
lv: Ģenerēt paroli

en: Generate XML sitemaps
lv: Ģenerēt XML vietņu kartes

en: Generate coupon code
lv: Ģenerēt kupona kodu

en: Generate new backup codes
lv: Jaunu dublējumkopiju kodu izveide

en: Generate new link
lv: Ģenerēt jaunu saiti

en: Generate password
lv: Izveidot paroli

en: Generate strong password
lv: Izveidot paroli

en: Generating Password…
lv: Veido paroli…

en: Generating preview...
lv: Veido priekšskatījumu...

en: Generating preview…
lv: Izveido priekšskatījumu…

en: Generating sitemap…
lv: Notiek vietnes kartes ģenerēšana…

en: Generating...
lv: Veido priekšskatījumu...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
lv: Vispārējas pievienošanas / atjaunināšanas / saņemšanas meta metodes nedrīkst izmantot iekšējiem metadatiemus, tostarp "%s". Izmantojiet getters un setters.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Geneva
lv: Ženēva

en: Genova
lv: Dženova

en: Genre
lv: Žanrs

en: Genre: %s.
lv: Žanrs: %s

en: Geolocate (with page caching support)
lv: Ģeogrāfiskā atrašanās vieta (ar lapu caching atbalstu)

en: Geolocation enabled?
lv: Vai iespējot ģeogrāfisko atrašanās vietu?

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Georgian lari
lv: Gruzijas lars

en: German
lv: Vācu

en: Germany
lv: Vācija

en: Get 24/7 support via email or live chat.
lv: Saņemiet atbalstu visu diennakti, izmantojot e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu.

en: Get 3 months free Professional Email
lv: Saņemiet profesionālu e-pastu 3 mēnešus bez maksas

en: Get Anti-spam
lv: Iegūstiet pret surogātpastu

en: Get Apps
lv: Saņemt POT

en: Get Business
lv: Saņemt uzņēmējdarbību

en: Get Commerce
lv: Iegādāties komerciju

en: Get Connected
lv: Iesaistieties

en: Get Help
lv: Saņemt palīdzību

en: Get Involved
lv: Iesaistieties

en: Get Jetpack Professional
lv: Profesionālis

en: Get Jetpack Search for free
lv: Iegūstiet Jetpack Search bez maksas

en: Get Jetpack on the go
lv: Iegūstiet Jetpack, atrodoties ceļā

en: Get New Password
lv: Saņemt jaunu paroli

en: Get Personalized Help
lv: Personalizēta palīdzība

en: Get Premium
lv: Iegūt Premium

en: Get Professional
lv: Profesionālis

en: Get Search
lv: Iegūt meklēšanu

en: Get Shortlink
lv: Iegūt īssaiti

en: Get Social
lv: Sociāli

en: Get Started
lv: Sāciet

en: Get Started Today
lv: Sāciet jau šodien

en: Get Upgraded
lv: Saņemt uzlabojumus

en: Get VaultPress Backup
lv: Iegūt VaultPress dublējumu

en: Get Version %s
lv: Iegūstiet %s versiju

en: Get WordPress apps for all your screens.
lv: Iegūstiet WordPress lietotnes visiem saviem ekrāniem.

en: Get a Free Blog Here
lv: Izveido jaunu dienasgrāmatu šeit

en: Get a free custom .blog domain for one year. Premium domains not included. Your domain will renew at its regular price.
lv: Iegūstiet bezmaksas pielāgotu .blog domēnu uz vienu gadu. Premium domēni nav iekļauti. Jūsu domēns tiks atjaunots par parasto cenu.

en: Get a free domain for one year.
lv: Saņemiet bezmaksas domēnu uz vienu gadu

en: Get a free domain for one year. Premium domains not included. Your domain will renew at its regular price.
lv: Iegūstiet bezmaksas domēnu uz vienu gadu. Premium domēni nav iekļauti. Jūsu domēns tiks atjaunots par parasto cenu.

en: Get a free one-year domain registration or transfer with any annual paid plan.
lv: Saņemiet bezmaksas viena gada domēna reģistrāciju vai pārsūtīšanu ar jebkuru maksas plānu.

en: Get a free one-year domain registration with any paid annual plan.
lv: Saņemiet bezmaksas viena gada domēna reģistrāciju ar jebkuru apmaksātu gada plānu.

en: Get a free one-year domain registration with any paid plan.
lv: Saņemiet bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu ar jebkuru maksas plānu.

en: Get a free one-year domain with any paid plan
lv: Iegūstiet bezmaksas viena gada domēnu ar jebkuru maksas plānu

en: Get a free one-year domain with any paid plan.
lv: Iegūstiet bezmaksas viena gada domēnu ar jebkuru maksas plānu.

en: Get a professional email
lv: Saņemiet profesionālu e-pastu

en: Get a taste of the world’s most popular CMS & blogging software.
lv: Iepazīstiet pasaulē populārāko CMS un emuāru veidošanas programmatūru.

en: Get a taste of the world’s most popular CMS and blogging software.
lv: Iepazīstiet pasaulē populārāko CMS un emuāru veidošanas programmatūru.

en: Get a taste of the world’s most popular eCommerce software.
lv: Iepazīstiet pasaulē populārāko e-komercijas programmatūru.

en: Get a website with must-have features for speed, security, and searchability. Start creating in a matter of minutes.
lv: Iegūstiet vietni ar obligātajām funkcijām ātrumam, drošībai un meklēšanas iespējām. Sāciet veidot dažu minūšu laikā.

en: Get a {{b}}free{{/b}} one-year domain registration with any paid annual plan.
lv: Saņemiet {{b}}bezmaksas{{/b}} viena gada domēna reģistrāciju ar jebkuru apmaksātu gada plānu.

en: Get access to your videos stored in your WordPress site media library, directly from your&nbsp;editor.
lv: Iegūstiet piekļuvi saviem videoklipiem, kas saglabāti jūsu WordPress vietnes multivides bibliotēkā, tieši no&nbsp;redaktora.

en: Get all the help you need to build your site, 24 hours a day, 5 days a week.
lv: Saņemiet visu nepieciešamo palīdzību vietnes izveidei 24 stundas diennaktī, 5 dienas nedēļā.

en: Get all the help you need to build your site, 5 days a week.
lv: Saņemiet visu nepieciešamo palīdzību vietnes izveidei 5 dienas nedēļā.

en: Get all the help you need, whenever you need it.
lv: Saņemiet visu nepieciešamo palīdzību, tiklīdz tā ir nepieciešama.

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
lv: Saņemiet brīdinājumu, ja jūsu veikals nestrādā pat dažas minūtes.

en: Get answers to all of your site questions with email access to expert support.
lv: Saņemiet atbildes uz visiem savas vietnes jautājumiem, izmantojot e-pasta piekļuvi ekspertu atbalstam.

en: Get back online in one click even if you’re not at your desk with Jetpack VaultPress Backup and the WordPress mobile app.
lv: Atgriezieties tiešsaistē ar vienu klikšķi, pat ja neatrodaties pie sava galda, izmantojot Jetpack VaultPress Backup un WordPress mobilo lietotni.

en: Get back to posting
lv: Atpakaļ pie administratora

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
lv: Pirms wp_loaded darbības nevajadzētu izsaukt pirkumu.

en: Get expert live chat support from our Happiness Engineers. Whether you’re adding a site to your domain or editing advanced DNS settings, we're here to help.
lv: Saņemiet ekspertu tiešsaistes tērzēšanas atbalstu no mūsu Laimes inženieriem. Neatkarīgi no tā, vai pievienojat vietni savam domēnam vai rediģējat papildu DNS iestatījumus, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

en: Get friendly, expert help — our team of Happiness Engineers is standing by.
lv: 
    Iegūstiet draudzīgu ekspertu palīdzību - mūsu komandas Laimes inženieri ir gatavi palīdzēt.

en: Get help
lv: Saņemt palīdzību

en: Get help from our Happiness Engineers
lv: Saņemt palīdzību no Laimes inženieriem

en: Get help from volunteers and staff
lv: Saņemt palīdzību no brīvprātīgajiem un komandas

en: Get help reconnecting your site
lv: Saņemt palīdzību vietnes savienojumu atjaunošanai

en: Get help resolving this issue.
lv: Iegūt palīdzību problēmas atrisināšanā.

en: Get help setting up Jetpack
lv: Saņemt palīdzību Jetpack iestatīšanā

en: Get help with content for your blog or website
lv: Saņemiet palīdzību saistībā ar sava emuāra vai vietnes saturu

en: Get help!
lv: Saņemt palīdzību

en: Get in Touch
lv: Sazināties

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
lv: Iegūstiet ieskatu par veikala veiktspēju, tostarp kopējo pārdošanu, vislabākos produktus un vairāk.

en: Get instant notifications for new comments and likes, even when you are not actively using WordPress.com.
lv: Saņemiet tūlītējus paziņojumus par jauniem komentāriem un atzīmēm Patīk, pat ja aktīvi neizmantojat vietni WordPress.com.

en: Get linked object.
lv: Saņemt saistīto objektu.

en: Get our mobile app
lv: Iegūstiet mūsu mobilo lietotni

en: Get social, and share your blog posts where the people are
lv: Sazinieties ar sociālajiem tīkliem un kopīgojiet savus emuāra ierakstus tur, kur ir cilvēki.

en: Get started
lv: Sākt darbu

en: Get started creating today.
lv: Sāciet veidot jau šodien.

en: Get started here
lv: Sāciet šeit

en: Get started in minutes
lv: Sāciet darbu dažu minūšu laikā

en: Get started today
lv: Sāciet jau šodien

en: Get started with P2
lv: Sāciet darbu ar P2

en: Get started with plugins
lv: Sāciet darboties ar spraudņiem

en: Get started.
lv: Sāciet darbu.

en: Get system report
lv: Iegūt sistēmas ziņojumu

en: Get the Jetpack app
lv: Iegūstiet Jetpack lietotni

en: Get the best value for your money by paying for two years in advance, bringing down the cost of your %1$s plan to just %2$s/year.
lv: Iegūstiet vislabāko cenas un vērtības attiecību, samaksājot par diviem gadiem uzreiz, tādējādi samazinot sava %1$s plāna izmaksas līdz tikai %2$s gadā.

en: Get the value of an individual field.
lv: Iegūt vērtību individuālajam laukam.

en: Get time travel for your site with Jetpack VaultPress Backup
lv: Iegūstiet ceļojumu laikā savā vietnē, izmantojot Jetpack VaultPress Backup

en: Get your API credentials from PayPal.
lv: Iegūstiet savu PayPal API akreditācijas datus.

en: Get your domain
lv: Iestatiet savu domēnu

en: Get your domain name before someone else does.
lv: Iegūstiet savu domēna vārdu, pirms to dara kāds cits.

en: Get your domain name set in a jiffy
lv: Ātri iegūstiet savu domēna nosaukumu

en: Get your domain set up to stand out
lv: Iestatiet savu domēnu, lai izceltos

en: Get your own domain
lv: Iegūstiet savu domēnu

en: Get your own domain for a custom email address
lv: Iegūstiet savu domēnu pielāgotai e-pasta adresei

en: Get your prompts on the go with the Jetpack mobile app
lv: Saņemiet uzvednes, atrodoties ceļā, izmantojot Jetpack mobilo lietotni

en: Get your thoughts together because it is time to start writing. After publishing, don't forget to share your first post with your networks on social media.
lv: Sakopojiet savas domas, jo ir pienācis laiks radošam darbam. Kad tas būs paveikts, pēc publicēšanas neaizmirstiet dalīties ar savu pirmo ierakstu sociālajos tīklos.

en: Get {{name/}}
lv: Iegūstiet {{name/}}

en: Getting Started
lv: Darba sākšana

en: Ghana
lv: Gana

en: Ghostscript version
lv: Ghostscript versija

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Gibraltar pound
lv: Gibraltāra mārciņa

en: Gift
lv: Dāvana

en: Gift Upgrade
lv: Dāvanu uzlabošana

en: Gift the author a WordPress.com plan before it expires in %d day. | Gift the author a WordPress.com plan before it expires in %d days.
lv[0]: Uzdāviniet autoram WordPress.com plānu, pirms tas beidzas pēc %d dienas.
lv[1]: Uzdāviniet autoram WordPress.com plānu, pirms tas beidzas pēc %d dienām.
lv[2]: Uzdāviniet autoram WordPress.com plānu, pirms tas beidzas pēc %d dienām.

en: Gift the author a WordPress.com plan before it expires in %d days.
lv: Uzdāviniet autoram WordPress.com plānu, pirms tas beidzas pēc %d dienām.

en: Gift the author a WordPress.com plan.
lv: Uzdāviniet autoram WordPress.com plānu.

en: Gift the author a WordPress.com upgrade.
lv: Uzdāviniet autoram WordPress.com jauninājumu.

en: Gilgit Baltistan
lv: Gilgita-Baltistāna

en: GitHub project
lv: Github projekts

en: Giurgiu
lv: Džiordžija

en: Give the feed a title (optional):
lv: Piešķiriet plūsmai nosaukumu (nav obligāti):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
lv: Nosauciet savu izvēlni, un pēc tam klikšķiniet Izveidot izvēlni.

en: Give your new site a title to let people know what your site is about.
lv: Piešķiriet savai jaunajai vietnei nosaukumu, lai cilvēki zinātu, par ko ir jūsu vietne.

en: Give your readers the ability to show appreciation for your posts.
lv: Dodiet saviem lasītājiem iespēju izrādīt atzinību par jūsu ziņām.

en: Give your site a name
lv: Piešķiriet savai vietnei nosaukumu

en: Give your website a year-end glow-up
lv: Piešķiriet savai vietnei gada beigu mirdzumu

en: Give your website a year-end glow-up ✨
lv: Gada nogalē piešķiriet savai vietnei mirdzumu ✨

en: Glace Bay
lv: Ledus līcis

en: Glarus
lv: Glarusa

en: Glen is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Glen ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Global CDN with 28+ locations
lv: Globāls CDN ar vairāk nekā 28 atrašanās vietām

en: Global CDN with 28+ locations.
lv: Globāls CDN ar vairāk nekā 28 atrašanās vietām.

en: Global Settings
lv: Globālie iestatījumi

en: Global Styles
lv: Globālie stili

en: Global edge caching
lv: Globālā malu kešadarbe

en: Global settings.
lv: Globālie iestatījumi.

en: Global styles to include in themes.
lv: Globālie stili, kas jāiekļauj tēmās.

en: Global styles.
lv: Globālie stili.

en: Gmail, Calendar, Contacts, Meet, Chat, Drive, Docs, Sheets, Slides and more
lv: Gmail, Kalendārs, Kontakti, Meet, Chat, Disks, Dokumenti, Izklājlapas, Prezentācijas un citi

en: Go
lv: Aiziet

en: Go Back
lv: Atgriezties

en: Go back
lv: Doties atpakaļ

en: Go back to the theme showcase
lv: Atgriezieties pie tēmas vitrīnas

en: Go back to your site
lv: Akismet nevar izveidot savienojumu jūsu vietni.

en: Go deeper and learn faster with site visitor and performance insights.
lv: Iedziļinieties un mācieties ātrāk, izmantojot vietnes apmeklētāju un veiktspējas ieskatus.

en: Go deeper into site stats and insights with Google Analytics
lv: Iepazīstieties ar vietnes statistiku un ieskatiem, izmantojot Google Analytics

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
lv: Izmēģiniet to, iespējams, atklāsiet lietas, ko WordPress jau var pievienot jūsu ziņām, par kurām nezinājāt. Lūk, īss saraksts ar to, ko tur pašlaik varat atrast:

en: Go shopping
lv: Iepirkties

en: Go to %s
lv: Iet uz %s

en: Go to Dashboard
lv: Atvērt paneli

en: Go to Importers
lv: Atvērt sadaļu Importētāji

en: Go to Plugin Installer
lv: Atvērt spraudņu instalēšanu

en: Go to Sharing settings
lv: Atveriet Kopīgošanas iestatījumus

en: Go to Theme Installer
lv: Atvērt tēmu instalētāju

en: Go to Themes page
lv: Atvērt tēmu lapu

en: Go to Upgrades → Domains and click {{link}}Add a Domain{{/link}} to register your plan’s free domain
lv: Atveriet sadaļu Uzlabojumi → Domēni un noklikšķiniet uz {{link}}Pievienot domēnu{{/link}}, lai reģistrētu sava plāna bezmaksas domēnu.

en: Go to WordPress Updates page
lv: Atvērt WordPress Jauninājumu lapu

en: Go to shop
lv: Doties uz veikalu

en: Go to the Plugins screen
lv: Atvērt sadaļu Spraudņi

en: Go to the Themes screen
lv: Atvērt sadaļu Tēmas

en: Go to the first page
lv: Pāriet uz pirmo lapu

en: Go to the last page
lv: Pāriet uz pēdējo lapu

en: Go to the next page
lv: Pāriet uz nākamo lapu

en: Go to the previous page
lv: Pāriet uz iepriekšējo lapu

en: Go to theme sources
lv: Atpakaļ pie tēmu avotiem

en: Go to top
lv: Uz augšu

en: Go to your WP Admin Dashboard and {{strong}}add a new plugin{{/strong}}.
lv: Atvērt WP administrēšanas paneli un {{strong}}pievienot jaunu spraudni{{/strong}}.

en: Go to your WP-Admin dashboard
lv: Dodieties uz savu WP-Admin informācijas paneli

en: Go to {{strong}}Jetpack > My Jetpack{{/strong}}.
lv: Atveriet sadaļu {{strong}}Jetpack > My Jetpack{{/strong}}.

en: Godthab
lv: Nūka

en: Going to the trade show?
lv: Vai dodaties uz izstādi?

en: Good
lv: Laba

en: Good news!
lv: Labas ziņas!

en: Google Analytics Integration
lv: Google Analytics integrācija

en: Google Analytics integration
lv: Google Analytics integrācija

en: Google Analytics integration is included as part of %s. Simply enable it in your settings to start tracking your traffic.
lv:  Google Analytics integrācija ir iekļauta kā daļa no %s. Vienkārši iespējojiet to iestatījumos, lai sāktu izsekot datplūsmu.

en: Google Analytics integration is included as part of WordPress.com Premium. Simply enable it in your settings to start tracking your traffic.
lv: Google Analytics integrācija ir iekļauta pakalpojumā WordPress.com Premium. Vienkārši iespējojiet to savos iestatījumos, lai sāktu izsekot datu plūsmu.

en: Google Analytics integration.
lv: Google Analytics integrācija.

en: Google Analytics is a free service that complements our {{a}}built-in stats{{/a}} with different insights into your traffic. Jetpack Stats and Google Analytics use different methods to identify and track activity on your site, so they will normally show slightly different totals for your visits, views, etc.
lv: Google Analytics ir bezmaksas pakalpojums, kas papildina mūsu {{a}}iebūvēto statistiku{{/a}}, sniedzot dažādus ieskatus par jūsu datplūsmu. Jetpack Stats un Google Analytics izmanto dažādas metodes, lai noteiktu un izsekotu aktivitāti jūsu vietnē, tāpēc parasti tie uzrāda nedaudz atšķirīgus kopējos apmeklējumu, skatījumu u. c. rādītājus.

en: Google Analytics:
lv: Analītika

en: Google Apps
lv: Google lietotnes

en: Google Photos
lv: Google fotoattēli

en: Google Play Purchase Token
lv: Google Play pirkuma marķieris

en: Google analytics integration
lv: Google Analytics integrācija

en: Google and social media previews, Google Analytics integration, optional ad revenue, and social media scheduling.
lv: Google un sociālo mediju priekšskatījumi, Google Analytics integrācija, papildu ieņēmumi no reklāmām un sociālo mediju plānošana.

en: Goose Bay
lv: Gūsbeja

en: Gorizia
lv: Gorīcija

en: Gorj
lv: Gorja

en: Got It!
lv: Sapratu!

en: Got it
lv: Sapratu

en: Government
lv: Valdība

en: Grams
lv: Grami

en: Granada
lv: Grenada

en: Grand Turk
lv: Grand Turk sala

en: Grand total.
lv: Kopsumma.

en: Grant access
lv: Piešķirt piekļuvi

en: Grant access to downloadable products after payment
lv: Piešķirt piekļuvi lejupielādējamajiem produktiem pēc maksājuma saņemšanas

en: Gravatar
lv: Tēls

en: Gravatar Hovercards
lv: Gravatar uznirstošā vizītkarte

en: Gravatar Logo
lv: Gravatara logo

en: Gravatar alignment:
lv: Gravatar izlīdzināšana:

en: Gravatar link. This is an optional URL that will be used when anyone clicks on your Gravatar:
lv: Gravatar saite. Šis ir neobligāts URL, kas tiks izmantots, kad kāds noklikšķinās uz jūsu Gravatar:

en: Gray
lv: Pelēks

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
lv: Pelēkās nulles ir tieši nulle. Melnās nulles ir noapaļotas uz leju.

en: Great for portfolios and showcasing work, Arking is a modern and versatile theme. Bundled with various patterns for you to build your elegant portfolio website.
lv: Arking ir moderna un daudzpusīga tēma, kas lieliski piemērota portfolio un darbu demonstrēšanai. Komplektā ir dažādi modeļi, lai jūs varētu izveidot elegantu portfolio vietni.

en: Great job!
lv: Lielisks darbs!

en: Great job! <strong>%1$s</strong> has just made a %2$s donation at <a href="%3$s">%4$s</a>.
lv: Lielisks darbs! <strong> %1$s</strong> tikko ziedoja %2$s vietnē <a href="%3$s"> %4$s</a>.

en: Great job! <strong>%1$s</strong> has just made a donation of %2$s at <a href="%3$s">%4$s</a>.
lv: Lielisks darbs! <strong> %1$s</strong> tikko ziedoja %2$s vietnē <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
lv: Lielisks darbs! Jūsu vietne šobrīd ir izturējusi visas veselības pārbaudes.

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greek
lv: Grieķu

en: Green
lv: Zaļa

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Greenwich
lv: Griniča

en: Grid
lv: Režģis

en: Grid Layout
lv: Režģa izkārtojums

en: Grid aligned WordPress theme
lv: Bezmaksas WordPress tēmas

en: Grid variation for Group block
lv: Grupas bloka režģa variācija

en: Grid view
lv: Režģa skats

en: Gross sales amount
lv: Bruto pārdošanas apjoms

en: Gross sales in the period.
lv: Bruto pārdošanas apjoms periodā.

en: Grosseto
lv: Groseto

en: Group
lv: Grupa

en: Group type.
lv: Grupas tips.

en: Grouped product
lv: Grupēts produkts

en: Grouped products
lv: Grupētie produkti

en: Grow Your Site
lv: Nākošās vietnes

en: Grow your brand with built-in blocks and widgets for Mailchimp, PayPal, Google Calendar, and more!
lv: Attīstiet savu zīmolu, izmantojot iebūvētos blokus un logrīkus Mailchimp, PayPal, Google Calendar un citiem!

en: Grow your business with the latest tools
lv: Attīstiet savu biznesu, izmantojot jaunākos rīkus

en: Grow your network and make friends.
lv: Paplašiniet savu tīklu un iegūstiet draugus.

en: Grow your store as big as you want with the ability to add and sell unlimited products and services.
lv: Palieliniet savu veikalu tik lielu, cik vēlaties, izmantojot iespēju pievienot un pārdot neierobežotu skaitu produktu un pakalpojumu.

en: Growth
lv: Izaugsme

en: Growth Features
lv: Izaugsmes iezīmes

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guatemalan quetzal
lv: Gvatemalas quetzal

en: Guayaquil
lv: Gvajakila

en: Guernsey pound
lv: Gērnsijas mārciņa

en: Guest
lv: Viesis

en: Guest checkout
lv: Viesu izrakstīšanās

en: Guest orders
lv: Viesu pasūtījumi

en: Guest sales
lv: Nereģistrēto lietotāju pirkumi

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guinean franc
lv: Gvinejas franks

en: Gunma
lv: Gumma

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
lv: Gutenberg izstrādes režīmā ir jāveido faili. Palaidiet <code>npm install</code>, lai instalētu atkarības, <code>npm run build</code>, lai izveidotu failus, vai <code>npm run dev</code>, lai izveidotu failus un uzraudzītu izmaiņas. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">pieteikšanās</a> failu.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
lv: Lai pareizi darbotos, Gūtenbergam ir nepieciešama WordPress %s vai jaunāka versija. Pirms Gūtenberga aktivizēšanas, lūdzu, jauniniet programmu WordPress.

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Guyanese dollar
lv: Gajānēsas dolārs

en: HTML Embed
lv: Iegult HTML

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
lv: Attēlošanai pārveidots HTML virsraksts pielikumam.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
lv: HTML satur darbību, kas novirza lietotāju uz vietu, kur viņš var atrisināt problēmu.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
lv: Komentāra HTML saturs, pārveidots attēlošanai.

en: HTML content for the post, transformed for display.
lv: HTML saturs ziņai, pārveidots attēlošanai.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
lv: HTML saturs, kas jāpievieno katra logrīka HTML izvadam, kad tas ir piešķirts šai sānjoslai. Noklusējums ir beigu saraksta vienuma elements.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
lv: HTML saturs, kas tiek parādīts sānjoslas virsrakstā. Noklusējums ir aizvērts h2 elements.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
lv: HTML saturs jāpievieno katra logrīka HTML izvadam, kad tas tiek piešķirts šai sānjoslai. Noklusējums ir atvēršanas saraksta vienuma elements.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
lv: HTML saturs tiek parādīts sānjoslas nosaukumā. Noklusējums ir atverošs h2 elements.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
lv: HTML apraksts pielikumam, pārveidots attēlošanai.

en: HTML description of the resource.
lv: Resursu HTML apraksts.

en: HTML description of the term.
lv: Termina HTML apraksts.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
lv: Vienā rindiņā ar tekstu

en: HTML email template
lv: HTML e-pasta veidne

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
lv: Attēlošanai pārveidots ziņas HTML fragments.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
lv: Tēmas autora HTML, pārveidots attēlošanai.

en: HTML representation of the widget admin form.
lv: Logrīka administratora formas HTML attēlojums.

en: HTML representation of the widget.
lv: Logrīka HTML attēlojums.

[ctx: HTML tag]
en: Address
lv: Adrese

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
lv: Iepriekš formatēts

en: HTML tags are not allowed.
lv: HTML tagi nav atļauti.

en: HTML template
lv: HTML veidne

en: HTML title for the object, transformed for display.
lv: HTML virsraksts objektam, transformēts attēlošanai.

en: HTML title for the post, transformed for display.
lv: HTML virsraksts ziņai, pārveidots attēlošanai.

en: HTML title for the template, transformed for display.
lv: Veidnes HTML nosaukums, pārveidots parādīšanai.

en: HTML title for the term.
lv: Termina HTML virsraksts.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
lv: HTML / Multipart e-pasta ziņojumi izmanto DOMDocument, lai izveidotu inline CSS veidnēs.

en: HTTP Requests
lv: HTTP pieprasījumi

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
lv: HTTP pārvirzīšanas statusa kodam jābūt 3xx kodam.

en: HTTP requests are blocked
lv: HTTP pieprasījumi ir bloķēti

en: HTTP requests are partially blocked
lv: HTTP pieprasījumi ir daļēji bloķēti

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
lv: HTTP pieprasījumus ir bloķējusi konstante %1$s, ar dažiem atļautajiem resursdatoriem: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
lv: %s konstante ir bloķējusi HTTP pieprasījumus ar nevienu atļautu uzturētāju.

en: HTTP requests seem to be working as expected
lv: HTTP pieprasījumi, šķiet ka, darbojas kā paredzēts

en: HTTPS is already supported for your website.
lv: Jūsu vietnē HTTPS jau tiek atbalstīts.

en: HTTPS request failed.
lv: HTTPS pieprasījums neizdevās.

en: HTTPS status
lv: HTTPS stāvoklis

en: Haitian Creole
lv: Haitiešu

en: Halifax
lv: Halifaksa

en: Handled by WordPress.com
lv: Darbību nodrošina WordPress

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
lv: Jaunā redaktora galvenā uzmanība tiek pievērsta attēlu un multivides apstrādei ar īpašu rūpību. Cerams, ka jums būs daudz vieglāk un stabilāk nekā iepriekš pievienot uzrakstus vai izmantot attēlus visā platumā.

en: Happy WordPressing!
lv: WordPress komanda

en: Happy day! You’ve received your first like on %s. Someone out there likes what you have to say.
lv: Priecīga diena! Jūs esat saņēmis savu pirmo atzīmi Patīk vietnē %s. Kādam patīk jūsu rakstītais.

en: Happy day! You’ve received your first like on %s. Someone out there likes what you have to say. Why not give them more to read by creating your next post?
lv: Priecīga diena! Jūs esat saņēmis savu pirmo atzīmi Patīk vietnē %s. Kādam patīk jūsu rakstītais. Kāpēc gan nedot viņiem vairāk lasīt, izveidojot savu nākamo ziņu?

en: Harbin
lv: Harbina

en: Hard crop?
lv: Stingrā apgriešana?

en: Harghita
lv: Hargita

en: Has access to all posts and pages (recommended).
lv: Ir piekļuve visām ziņām un lapām (ieteicams).

en: Has access to all posts and pages.
lv: Ir piekļuve visām ziņām un lapām.

en: Has an active Jetpack Search product purchase
lv: Ir aktīvs Jetpack Search produkta pirkums

en: Haskovo
lv: Haskova

en: Hato Mayor
lv: Atomajora

en: Have a coupon?
lv: Pieejams kupons?

en: Have a default theme available
lv: Dariet pieejamu noklusējuma tēmu

en: Have a question about this theme?
lv: Vai jums ir jautājums par šo tēmu?

en: Have a question? Want to request a refund? {{contactLink}}Ask a Happiness Engineer!{{/contactLink}}
lv: Vai jums ir jautājums? Vai vēlaties pieprasīt atmaksu? {{contactLink}}Jautājiet laimes inženierim!{{/contactLink}}

en: Have a question? {{contactLink}}Ask a Happiness Engineer!{{/contactLink}}
lv: Vai jums ir jautājums? {{contactLink}}Jautājiet laimes inženierim!{{/contactLink}}

en: Have an existing store?
lv: Vai ir kāds esošs veikals?

en: Have fun!
lv: Lai labi sviežās!

en: Have lots of posts, pages, or products? Jetpack Search helps your visitors instantly find the right content so they stay on your site longer and purchase more.
lv: Vai jums ir daudz ziņu, lapu vai produktu? Jetpack Search palīdz apmeklētājiem uzreiz atrast pareizo saturu, lai viņi ilgāk paliktu jūsu vietnē un iegādātos vairāk.

en: Have more questions?
lv: Vai ir vēl jautājumi?

en: Have you blocked subscription emails?
lv: Vai esat bloķējis abonēšanas e-pasta ziņojumus?

en: Have you discovered our blocks yet?
lv: Vai jau esat atklājuši mūsu blokus?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
lv: Maksājumu saņemšana skaidrā naudā (vai citādi) piegādes brīdī.

en: Haven’t upgraded yet? No worries! %1$s comes out to just %2$s a month and comes with a free domain for a year plus a 14-day money-back guarantee. Check out %3$s for the details.
lv: Vai vēl neesat uzlabojis? Neuztraucies! %1$s tiek piedāvāts tikai %2$sa mēnesī, un tam ir bezmaksas domēns uz gadu, kā arī 14 dienu naudas atmaksas garantija. Detalizētu informāciju skatiet vietnē %3$s.

en: Having a DPA does not change any of our privacy and security practices for site visitors. Everyone using our service gets the same high standards of privacy and security.
lv: DPA nemaina mūsu vietnes apmeklētāju privātuma un drošības praksi. Ikvienam, kas izmanto mūsu pakalpojumu, ir vienādi augsti privātuma un drošības standarti.

en: Hawaii
lv: Havajas

en: Head to the Reader’s Discover section to browse recommended sites, editors’ picks, and site-building resources.
lv: Dodieties uz lasītāja sadaļu Atklājiet, lai pārlūkotu ieteiktās vietnes, redaktoru izvēli un vietņu veidošanas resursus.

en: Header
lv: Galvene

en: Header Image
lv: Galvenes attēls

en: Header Links
lv: Galvenes saites

en: Header Media
lv: Galvenes medijs

en: Header Text
lv: Galvenes teksts

en: Header Text Color
lv: Galvenes teksta krāsa

en: Header Video
lv: Galvenes video

en: Header cell
lv: Galvenes šūna

en: Header image
lv: Galvenes attēls

[ctx: Header text]
en: Set up a store and start selling online
lv: Izveidojiet veikalu un sāciet pārdot tiešsaistē

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
lv: Virsraksts jaunināts. <a href="%s">Apmeklējiet savu vietni</a> lai redzētu, kā tā izskatās.

en: Heading 1
lv: Virsraksts 1

en: Heading 2
lv: Virsraksts 2

en: Heading 3
lv: Virsraksts 3

en: Heading 4
lv: Virsraksts 4

en: Heading 5
lv: Virsraksts 5

en: Heading 6
lv: Virsraksts 6

en: Headings
lv: Virsraksti

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
lv: Virsraksti ir arī atsevišķi bloki, kas palīdz jūsu satura izklāstā un organizēšanā.

en: Headline
lv: Virsraksts

en: Health &amp; Wellness
lv: Saglabāt un publicēt

en: Health and beauty
lv: Veselība un skaistums

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Hebrew
lv: Ivrits

en: Hebron
lv: Halīla

en: Height
lv: Augstums

en: Height (%s)
lv: Augstums (%s)

en: Height (in pixel):
lv: Maksimāls augstums

en: Height in pixels
lv: Augstums pikseļos

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
lv: Apgriešanas augstums procentos no attēla augstuma.

en: Heiwa is a clean and elegant theme. Its sophisticated typography and clean look make it a perfect match for a business producing visual products.
lv: Heiwa ir tīra un eleganta tēma. Tās izsmalcinātā tipogrāfija un tīrais izskats padara to ideāli piemērotu vizuālo produktu ražošanas uzņēmumiem.

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
lv: Sveiki %1$s (neesat %1$s? <a href="%2$s">Iziet</a>)

en: Hello %s,
lv: Sveicināts %s,

en: Hello world!
lv: Sveika pasaule!

en: Hello! Here's the link you requested from WordPress.com.
lv: Sveiki! Šeit ir saite, ko jūs pieprasījāt no WordPress.com.

en: Hello! Here’s the link you requested from the WooCommerce mobile app. Tap the link to start creating your WordPress.com account. Enjoy!
lv: Sveiki! Šeit ir jūsu pieprasītā saite no WooCommerce mobilās lietotnes. Pieskarieties saitei, lai sāktu WordPress.com konta izveidi. Izbaudiet!

en: Hello%s,
lv: Sveiki, %s!

en: Hello,
lv: Sveiki,

en: Hello, WordPress!
lv: Sveiki, WordPress!

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help & Support
lv: Izglītība un atbalsts

en: Help &amp; Support
lv: Palīdzība &amp; Atbalsts

en: Help Center
lv: Palīdzības centrs

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
lv: Palīdziet uzlabot WooCommerce ar lietojuma uzskaiti

en: Help build Gutenberg
lv: Palīdziet veidot Gūtenbergu

[ctx: Help topic]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: Help topic]
en: Following
lv: Sekošana

[ctx: Help topic]
en: Languages
lv: Valodas

[ctx: Help topic]
en: Policies & Safety
lv: Politika un drošība

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
lv: Logrīki un sānjoslas

en: Help your site visitors find answers instantly so they keep reading and buying. Powerful filtering and customization options. {{link}}Learn more.{{/link}}
lv: Palīdziet savas vietnes apmeklētājiem uzreiz atrast atbildes, lai viņi turpinātu lasīt un iepirkties. Jaudīgas filtrēšanas un pielāgošanas iespējas. {{link}}Uzziniet vairāk.{{/link}}

en: Help your visitors find answers so they keep reading and buying
lv: Palīdziet apmeklētājiem atrast atbildes, lai viņi turpinātu lasīt un iepirkties

en: Help your visitors find exactly what they are looking for, fast
lv: Palīdziet apmeklētājiem ātri atrast tieši to, ko viņi meklē

en: Help your visitors find what they need
lv: Palīdziet apmeklētājiem atrast vajadzīgo

en: Here are the details of your order placed on %s:
lv: Šeit ir informācija par Jūsu pasūtījumu %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
lv: Šeit ir īss pārskats par dažādām lietotāju lomām un atļaujām, kas piešķirtas katrai no tām:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
lv: Šeit varat selektīvi pārveidot esošās birkas par kategorijām. Lai sāktu, atzīmējiet birkas, kuras vēlaties konvertēt, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Konvertēt.

en: Here's the site!
lv: Šeit ir jūsu vietne!

en: Here’s how to get the most from your Jetpack Search subscription. First, finish setting up your site.
lv: Tālāk ir norādīts, kā maksimāli izmantot Jetpack Search abonementu. Vispirms pabeidziet vietnes iestatīšanu.

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
lv: Sveiki, izskatās, ka jūs tikko ielīmējāt HTML kodu &#8220;Vizuālajā&#8220; teksta logrīka cilnē. Iesakām ielīmēt šo kodu &#8220;Teksta&#8220; cilnē. Kā alternatīvu, variet izmēģināt arī jauno logrīku &#8220;Pielāgotais HTML&#8220;!

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
lv: Sveicināti! Šeit varat selektīvi pārveidot esošās kategorijas par birkām. Lai sāktu, atzīmējiet kategorijas, kuras vēlaties konvertēt, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Konvertēt.

en: Hey! A heads up that we found your password on a list of leaked passwords. To keep your WordPress.com account secure, please choose another, unique password using the link below. Thanks!
lv: Hei! Informējam, ka jūsu paroli atradām noplūdušo paroļu sarakstā. Lai saglabātu savu WordPress.com kontu drošu, lūdzu, izvēlieties citu, unikālu paroli, izmantojot tālāk norādīto saiti. Paldies!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki, ###USERNAME###!
    
    Šis paziņojums apstiprina, ka jūsu e-pasts ir nomainīts vietnē ###SITENAME###.
    
    Ja jūs neesat mainījis savu e-pastu, lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru
     ###ADMIN_EMAIL###
    
    Šis e-pasts ir nosūtīts ###EMAIL###
    
    Ar sveicieniem,
    no ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki, ###USERNAME###!
    
    Šis paziņojums apstiprina, ka jūsu parole ir nomainīta vietnē ###SITENAME###.
    
    Ja jūs neesat mainījis savu paroli, lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Šis e-pasts ir nosūtīts ###EMAIL###
    
    Ar sveicieniem,
    no ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s
lv: Sveiki, %s

en: Hi %s,
lv: Sveiki, %s!

en: Hi there
lv: Sveiki

en: Hi there %s,
lv: Nav derīgu %s iestatījumu.

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
lv: Sveiki! Dienas laikā esmu velo kurjers, naktī cenšos kļūt par aktieri un šī ir mana vietne. Es dzīvoju Losandželosā, man ir lielisks suns vārdā Džeks un man patīk dzert pina koladas. (Un iekļūt lietū.)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
lv: Sveiki! Augšupielādējiet CSV failu ar nodokļu likmēm, lai importētu saturu savā veikalā. Lai augšupielādētu, izvēlieties .csv failu, pēc tam noklikšķiniet uz "Augšupielādēt failu un importēt".

en: Hi there,
    
    We recently received a request to change the email address for the WordPress.com user ###USERNAME### from ###OLDEMAIL### to ###NEWEMAIL###.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###NEWEMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveicināti ###USERNAME###,
    
    jūs nesen pieprasījāt, lai jūsu konta e-pasta adrese tiktu mainīta.
    
    Ja tā, tad, lūdzu, klikšķiniet šo saiti, lai to mainītu:
    ###ADMIN_URL###
    
    Jūs droši varat ignorēt un dzēst šo e-pastu, ja nevēlaties
    veikt minēto darbību.
    
    Šis e-pasts tika nosūtīts uz ###EMAIL###
    
    Visu labu, ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiks,
    
    Šis paziņojums apstiprina, ka administratora e-pasta adrese, vietnē ###SITENAME###, tika mainīta.
    
    Jaunā administratora e-pasta adrese ir ###NEW_EMAIL###.
    
    Šis e-pasts tika nosūtīts uz ###OLD_EMAIL###
    
    Ar cieņu,
    Vietnes ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiks,
    
    Šis paziņojums apstiprina, ka tīkla administratora e-pasta adrese, vietnē ###SITENAME###, tika mainīta.
    
    Jaunā tīkla administratora e-pasta adrese ir ###NEW_EMAIL###.
    
    Šis e-pasts tika nosūtīts uz ###OLD_EMAIL###
    
    Ar cieņu,
    Vietnes ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
lv: Sveicināti, 
    jūs tiekat uzaicināts pievienoties '%1$s' 
    %2$s kā %3$s.
    
    Lūdzu, klikšķiniet šo saiti, lai apstiprinātu, ielūgumu:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
lv: Sveicināti, 
    jūs tiekat uzaicināts pievienoties '%1$s' 
    %2$s kā %3$s.
    Ja nevēlaties pievienoties šai vietnei, lūdzu, ignorēt šo e-pastu.
     Šī uzaicinājuma derīguma termiņš beigsies pēc pāris dienām.
    
    Lūdzu, klikšķiniet šo saiti, lai aktivizētu savu lietotāja kontu:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
lv: Sveiki, šis ir komentārs.
    Lai sāktu moderēt, rediģēt, un dzēst komentārus, lūdzu, apmeklējiet paneļa sadaļu Komentāri.
    
    Komentētāju tēli(avatāri) nāk no<a href="%s">vietnes Gravatar</a>.

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Hide
lv: Slēpt

en: Hide Blog on Dashboard
lv: Slēpt emuāru informācijas panelī

en: Hide Daily Prompts
lv: Slēpt ikdienas uzvednes

en: Hide Details
lv: Slēpt detaļas

en: Hide Frequently Asked Questions
lv: Paslēpt Biežāk uzdotos jautājumus

en: Hide advanced options
lv: Slēpt papildu opcijas

en: Hide background image
lv: Noņemt fona attēlu

en: Hide comment threads
lv: Slēpt komentāru pavedienus

en: Hide empty categories
lv: Slēpt tukšās kategorijas

en: Hide errors from visitors
lv: Slēpt kļūdas no apmeklētājiem

en: Hide errors from visitors?
lv: Slēpt kļūdas no apmeklētājiem?

en: Hide extended post
lv: Slēpt paplašināto ziņu

en: Hide free products
lv: Slēpt bezmaksas produktus

en: Hide header image
lv: Paslēpt galvenes bildi

en: Hide if cart is empty
lv: Paslēpt grozu, ja tas ir tukšs

en: Hide image
lv: Paslēpt bildi

en: Hide out of stock items from the catalog
lv: Slēpt vienības, kas nav pieejamas no kataloga

en: Hide password
lv: Slēpt paroli

en: Hide post options
lv: Slēpt ziņas opcijas

en: Hide related content after posts
lv: Slēpt saistīto saturu pēc ziņām

en: Hide shipping costs until an address is entered
lv: Paslēpt piegādes izmaksas kamēr adrese nav ievadīta

en: Hide template
lv: Slēpt veidni

en: Hide this
lv: Paslēpt šo

en: Hide this screen
lv: Paslēpt šo logu

en: Hide this screen and don&#8217;t show it again.
lv: Slēpt šo ekrānu un vairs to nerādīt.

en: Hide this screen, but show it again, tomorrow
lv: Slēpt šo logu, bet parādīt to vēlreiz rīt

en: Hide this suggestion
lv: Paslēpt šo ieteikumu

en: High quality, ad-free video
lv: Augstas kvalitātes video bez reklāmām

en: High-burst capacity
lv: Liela pārrāvuma kapacitāte

en: High-frequency CPUs
lv: Augstas frekvences procesori

en: Highlight related content with a heading
lv: Izcelt saistīto saturu ar virsrakstu

en: Highlight the text or item you'd like to copy into a new post.
lv: Iezīmējiet tekstu vai vienumu, ko vēlaties kopēt jaunā ziņā.

en: Highlights
lv: Izceļ

en: Highlights displayed are for the last 7 days, excluding today.
lv: Izceltie notikumi parādīti par pēdējām 7 dienām, izņemot šodienu.

en: Highly relevant, fast, and customizable search results.
lv: Ļoti atbilstoši, ātri un pielāgojami meklēšanas rezultāti.

en: Highly scalable CPU bursting.
lv: Ļoti mērogojama CPU pārslēgšana.

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
lv: Padoms: parolei ir jābūt vismaz divpadsmit simbolus garai. Lai padarītu to spēcīgāku, izmantojiet lielos un mazos burtus, ciparus un simbolus, piemēram ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hiroshima
lv: Hirosima

en: History
lv: Vēsture

en: Ho Chi Minh
lv: Hošimina

en: Hobart
lv: Hobārta

en: Hokkaido
lv: Hokaido

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
lv: Aizturēt komentāru, ja tas satur %s vai vairāk saites. (Parasta mēstuļu komentāru iezīme ir liels hipersaišu skaits.)

en: Hold a comment in the queue if it contains {{numberOfLinks /}} or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
lv: Aizturēt komentāru, ja tas satur {{numberOfLinks /}} vai vairāk saites. (Parasta mēstuļu komentāru iezīme ir liels hipersaišu skaits.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
lv: Saglabājiet krājumus (par neapmaksātiem pasūtījumiem) x minūtes. Kad šis ierobežojums ir sasniegts, tiek apturēts neizskatītais pasūtījums. Lai atspējotu, atstājiet tukšu.

en: Hold stock (minutes)
lv: Turēt krājumu (minūtes)

en: Holiday
lv: Brīvdiena

en: Home
lv: Mājas

en: Home & Garden
lv: Māja un dārzs

en: Home URL
lv: Sākumlapas URL

en: Home URL.
lv: Mājas URL.

en: Home page / Archives
lv: Mājas lapa / Arhīvs

en: Home, furniture, and garden
lv: Māja, mēbeles un dārzs

en: Homepage
lv: Sākumlapa

en: Homepage Settings
lv: Mājas lapas uzstādījumi

en: Homepage and posts page must be different.
lv: Sākumlapai un ziņu lapai jābūt atšķirīgām.

en: Homepage created
lv: Mājas lapa ir izveidota.

en: Homepage: %s
lv: Sākuma lapa: %s

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Hong Kong Island
lv: Honkonga

en: Hong Kong dollar
lv: Honkongas dolārs

en: Honolulu
lv: Honalulu

en: Hooray!
lv: Urā!

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
lv: Cerams, ka tie atgriezīsies. Lasiet vairāk par <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">neizdevušos maksājumu problēmu novēršanu</a>.

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Horizontal line
lv: Horizontāla līnija

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
lv: Horizontālā pozīcija no kreisās puses, lai sāktu apgriešanu procentos no attēla platuma.

en: Horizontal space
lv: Horizontālā atstarpe

en: Horizontally
lv: Apvērst horizontāli

en: Host locator
lv: Saimnieka lokators

en: Hostel
lv: Viesnīca

en: Hosting
lv: Hostings

en: Hosting Configuration
lv: Uzturētāja konfigurācija

en: Hour
lv: Stunda

en: Hourly views
lv: Stundu skati

en: Hours
lv: Stundas

en: House number and street name
lv: Mājas numurs un ielas nosaukums

en: Hovd
lv: Hovda

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
lv: Turot kursoru virs neaktīvas tēmas attēla piekļūt tēmas informācijai, aktivizēt un priekšskatīt to

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
lv: Turot kursoru virs saraksta rindas parāda darbību saites, kas ļauj jums pārvaldīt ziņas. Jūs var veikt šādas darbības:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
lv: Turot kursoru virs lietotājā sarakstā tiek parādīts darbību saites, kas ļauj pārvaldīt lietotāju. Jūs varat veikt šādas darbības:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
lv: Virzot kursoru virs rindas, tiek parādītas darbības saites, kas ļauj pārvaldīt multivides vienumus. Varat veikt šādas darbības:

en: How can we help?
lv: Kā mēs varam palīdzēt?

en: How do I start using Jetpack on my website?
lv: Kā es varu sākt lietot Jetpack savā vietnē?

en: How do backup storage limits work?
lv: Kā darbojas rezerves kopiju glabāšanas ierobežojumi?

en: How does the Jetpack search feature work?
lv: Kā darbojas Jetpack meklēšanas funkcija?

en: How has your experience been? Would you mind rating Protect so others can learn about it too?
lv: Kāda ir jūsu pieredze? Vai jūs varētu novērtēt Protect, lai arī citi varētu par to uzzināt?

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
lv: Cik iepējams, ka to ieteiktu WordPress.com saviem draugiem, ģimenei, kolēģiem? (0:Nekādā gaījumā, 10:Noteikti)

en: How likely is it that you would recommend this project to a friend or colleague?
lv: Cik liela ir iespēja, ka jūs ieteiktu šo projektu kādam draugam vai kolēģim?

en: How long we retain your data
lv: Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

en: How many items would you like to display?
lv: Cik daudz vienumu jūs vēlaties parādīt?

en: How many products should be shown per row?
lv: Cik daudz produktu ir jāparāda katrā rindā?

en: How many rows of products should be shown per page?
lv: Cik daudz rindu ar produktiem ir jāparāda vienā lappusē?

en: How many times the coupon can be used in total.
lv: Cik reizes kuponu var kopīgi izmantot.

en: How many times the coupon can be used per customer.
lv: Cik reizes kupons var tikt izmantots katram klientam.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
lv: Cik reizes šo kuponu var izmantot, pirms tas nav spēkā.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
lv: Cik reizes šis kupons var tikt izmantots atsevišķam lietotājam. Izmanto norēķinu e-pastu viesiem un reģistrētiem lietotājiem - ID.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
lv: Kā pēc noklusējuma produktiem jābūt sakārtotim katalogā?

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
lv: Kā sūtītāja e-pasts parādās izejošajošajā WooCommerce e-pasta ziņojumā.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
lv: Kā sūtītāja vārds parādās izejošajošajā WooCommerce e-pasta ziņojumā.

en: How to add a social icons block on WordPress.com
lv: Kā vietnē WordPress.com pievienot sociālo ikonu bloku

en: How to calculate delivery charges
lv: Kā rēķināt piegādes maksas

en: How to embed a Crowdsignal Survey into WordPress:
lv: Kā iegult Crowdsignal aptauju pakalpojumā WordPress:

en: How to update your PHP version
lv: Kā atjaunot jūsu PHP versiju

en: How to update your database table prefix
lv: Kā atjaunot jūsu datubāzes tabulas prefiksu

en: How to use Press This
lv: Kā lietot Spied šo

en: How we protect your data
lv: Kā mēs aizsargājam jūsu datus

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki ####USERNAME####,
    
    Kāds ar administratora pilnvarām nesen pieprasīja, lai
    tiktu mainīta administrācijas e-pasta adrese šajā vietnē:
    ####SITEURL####
    
    Lai apstiprinātu šīs izmaiņas, lūdzu, noklikšķiniet uz šādas saites:
    ####ADMIN_URL#####
    
    Ja nevēlaties, varat droši ignorēt un dzēst šo e-pastu.
    veikt šo darbību.
    
    Šis e-pasts ir nosūtīts uz ####EMAIL####
    
    Ar cieņu,
    Visiem ####SITENAME####
    ####SITEURL####

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveicināti ###USERNAME###,
    
    Jūs nesen savā vietnē noklikšķinājāt uz saites “Dzēst vietni” unun aizpildījāt
    veidlapu šajā lapā
    
    Ja patiešām vēlaties dzēst savu vietni, klikšķiniet tālāk norādīto saiti. Atkārtotu aicinājumu apstiprināt nebūs, tāpēc, klikšķiniet vienīgi tad, ja esat pilnīgi pārliecināts:
     ###URL_DELETE###
    
    Kad būsiet dzēsis savu vietni, piedāvājam apsvērt iespēju kādreiz nākotnē
    šeit atvērt jaunu vietni! (Vienīgi jūsu pašreizējā vietne un lietotājvārds
    būs dzēsti neatgriezeniski.)
    
    Paldies, kas izmantojāt šo vietni.
    
    Visi vietnē ###SITENAME### 
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiks ###USERNAME###,
    
    jūs nesen pieprasījāt, lai jūsu konta e-pasta adrese tiktu mainīta.
    
    Ja šī informācija ir pareiza, lūdzu, klikšķiniet uz zemāk norādītās saites, lai to mainītu:
    ###ADMIN_URL###
    
    Ja nevēlaties veikt šo darbību, varat droši ignorēt un izdzēst šo vēstuli.
    
    Šis e-pasts tika nosūtīts uz ###EMAIL###
    
    Ar cieņu,
    vietnes ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    		Welcome to WordPress.com!
    
    		Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
    
    		You created a WordPress.com account with your VaultPress sign up. Now that we’ve got your site in the Vault, we wanted to tell you about a couple of other WordPress.com benefits that might interest you.
    
    		Check out Akismet and Polldaddy
    		Did you know that you can use your WordPress.com account for subscriptions to Akismet or Polldaddy?
    
    		Akismet is the world’s best anti-spam tool for your WordPress site.
    
    		With Polldaddy, you can engage your site visitors with polls, quizzes, and ratings, or capture their feedback with surveys.
    
    		Read your favorite blogs or start your own
    		Sign in to WordPress.com and check out the Reader, a super simple way to catch up on the topics that interest you most. Cooking, fishing, books, comics, fashion, politics, computers, and much much more: there’s always something great to read at WordPress.com. Or, start another blog on WordPress.com start sharing your thoughts and interests with the world.
lv: Labdien %1$s, 
    
    		Laipni lūgti WordPress.com! 
    
    		Paldies, ka reģistrējāties WordPress.com. Izmantojiet šo URL, lai aktivizētu savu kontu: %2$s 
    
    		Jūs izveidojāt WordPress.com kontu, reģistrējoties VaultPress. Tagad, kad mēs esam ielikuši jūsu vietni Vault, vēlamies jums pastāstīt par dažām citām WordPress.com priekšrocībām, kas jūs varētu interesēt. 
    
    		Pārbaudiet Akismet un Polldaddy 
    		Vai zinājāt, ka varat izmantot savu WordPress.com kontu, lai abonētu Akismet vai Polldaddy? 
    
    		Akismet ir pasaulē labākais pretsurogātpasta rīks jūsu WordPress vietnei. 
    
    		Izmantojot Polldaddy, varat piesaistīt vietnes apmeklētājus ar aptaujām, viktorīnām un vērtējumiem vai iegūt viņu atsauksmes, izmantojot pārskatus. 
    
    		Lasiet savus iecienītākos emuārus vai izveidojiet savu blogu 
    		Pievienojieties WordPress.com un pārbaudiet Lasītāju, kas ir ļoti vienkāršs veids, kā sekot līdzi tēmām, kuras jūs interesē visvairāk. Pavārmāksla, makšķerēšana, grāmatas, komiksi, mode, politika, datori un daudz kas cits: WordPress.com vienmēr ir kaut kas lielisks, ko lasīt. Vai arī atveriet vēl vienu blogu WordPress.com, lai sāktu dalīties savās domās un interesēs ar pasauli.

en: Howdy %1$s,
    
    		Welcome to WordPress.com!
    
    
    		Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
    
    		You created a WordPress.com account with your VaultPress sign up. Now that we’ve got your site in the Vault, we wanted to tell you about a couple of other WordPress.com benefits that might interest you.
    
    		Check out Akismet and Polldaddy
    
    		Did you know that you can use your WordPress.com account for subscriptions to Akismet or Polldaddy?
    
    		Akismet is the world’s best anti-spam tool for your WordPress site.
    
    		With Polldaddy, you can engage your site visitors with polls, quizzes, and ratings, or capture their feedback with surveys.
    
    		Read your favorite blogs or start your own
    
    		Sign in to WordPress.com and check out the Reader, a super simple way to catch up on the topics that interest you most. Cooking, fishing, books, comics, fashion, politics, computers, and much much more: there’s always something great to read at WordPress.com. Or, start another blog on WordPress.com start sharing your thoughts and interests with the world.
lv: Labdien %1$s, 
    
    		Laipni lūgti WordPress.com! 
    
    		Paldies, ka reģistrējāties WordPress.com. Izmantojiet šo URL, lai aktivizētu savu kontu: %2$s 
    
    		Jūs izveidojāt WordPress.com kontu, reģistrējoties VaultPress. Tagad, kad mēs esam ielikuši jūsu vietni Vault, vēlamies jums pastāstīt par dažām citām WordPress.com priekšrocībām, kas jūs varētu interesēt. 
    
    		Pārbaudiet Akismet un Polldaddy 
    
    		Vai zinājāt, ka varat izmantot savu WordPress.com kontu, lai abonētu Akismet vai Polldaddy? 
    
    		Akismet ir pasaulē labākais pretsurogātpasta rīks jūsu WordPress vietnei. 
    
    		Izmantojot Polldaddy, varat piesaistīt vietnes apmeklētājus ar aptaujām, viktorīnām un vērtējumiem vai iegūt viņu atsauksmes, izmantojot pārskatus. 
    
    		Lasiet savus iecienītākos emuārus vai izveidojiet savu blogu 
    		Pievienojieties WordPress.com un pārbaudiet Lasītāju, kas ir ļoti vienkāršs veids, kā sekot līdzi tēmām, kuras jūs interesē visvairāk. Pavārmāksla, makšķerēšana, grāmatas, komiksi, mode, politika, datori un daudz kas cits: WordPress.com vienmēr ir kaut kas lielisks, ko lasīt. Vai arī atveriet vēl vienu blogu WordPress.com, lai sāktu dalīties savās domās un interesēs ar pasauli.

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
lv: Labdien, %1$s,
    
    Paldies, ka reģistrējāties vietnē WordPress.com. Izmantojiet šo URL, lai aktivizētu savu kontu: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your blog: %2$s
lv: Labdien, %1$s,
    
    Paldies, ka reģistrējāties vietnē WordPress.com. Izmantojiet šo URL, lai aktivizētu savu emuāru: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
lv: Labdien, %1$s,
    
    Paldies, ka reģistrējāties vietnē WordPress.com. Izmantojiet šo URL, lai apstiprinātu savu e-pasta adresi un sāktu publicēt ziņas: %2$s

en: Howdy %1$s, Thank you for signing up with WordPress.com. Click the button below to activate your account.
lv: Labdien, %1$s! Paldies, ka reģistrējāties vietnē WordPress.com. Noklikšķiniet uz tālāk esošās pogas, lai aktivizētu savu kontu.

en: Howdy %1$s, you have recently updated your recovery mail. Please click the button below to validate the ownership.
lv: Labdien, %1$s, nesen esat atjauninājis savu atkopšanas pastu. Lūdzu, noklikšķiniet uz pogas zemāk, lai apstiprinātu īpašumtiesības.

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
lv: Sveicināti, USERNAME,
    
    Jūsu jaunais konts ir veiksmīgi izveidots.
    
    Jūs varat pieteikties izmantojot sekojošu informāciju:
    Lietotājvārds: USERNAME
    Parole: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Paldies!
    
    -- Komanda @ SITE_NAME

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
lv: Sveiki!
    
    Kopš WordPress versijas 5.2, tajā ir iestrādāta funkcionalitāte, kas atpazīst, kad spraudnis vai tēma jūsu vietnē izraisa fatālu kļūdu un automātiski paziņo jums par šo e-pastā.
    ###CAUSE###
    Vispirms, apmeklējiet savu mājaslapu (###SITEURL###) un pārliecinieties ka nav acīmredzamu problēmu. Pēc tam apmeklējiet lapu, kur kļūda tika piefiksēta (###PAGEURL###) un pārliecinieties tā nesatur redzamas problēmas.
    
    ###SUPPORT###
    
    Ja jūsu vietne šķiet bojāta un jūs nevariet piekļūt administrācijas panelim kā ierasts, WordPress tagad piedāvā "atjaunošanas režīmu". Izmantojot to, jūs variet droši piekļūt savam panelim, lai turpinātu izpēti.
    
    ###LINK###
    
    Lai jūsu vietnei neradītu drošības apdraudējumus, šīs saites derīguma termiņš beigsies ###EXPIRES###. Taču neuztraucieties par to, ja kļūda atkārtosies pēc saites noilguma, jūs e-pastā saņemsiet jaunu saiti.
    
    Meklējot palīdzību šīs problēmas novēršanā, jums varētu tikt palūgta sekojošā informācija:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Here is the link you requested from the Jetpack mobile app. It will let you sign up to your account with just one tap. Enjoy!
lv: Sveiki! Šeit ir jūsu pieprasītā saite no Jetpack mobilās lietotnes. Tā ļaus jums pierakstīties kontā ar vienu pieskārienu. Izbaudiet!

en: Howdy! Here is the link you requested from the WordPress mobile app. It will let you sign up to your account with just one tap. Enjoy!
lv: Sveiki! Šeit ir jūsu pieprasītā saite no WordPress mobilās lietotnes. Tā ļaus jums pierakstīties savā kontā ar vienu pieskārienu. Izbaudiet!

en: Howdy! Here’s the link you requested from the Jetpack mobile app. It will let you sign up to your account with just one tap. Enjoy!
lv: Howdy! Šeit ir jūsu pieprasītā saite no Jetpack mobilās lietotnes. Tā ļaus jums pierakstīties kontā ar vienu pieskārienu. Izbaudiet!

en: Howdy! Here’s the link you requested from the WordPress mobile app. It will let you sign up to your account with just one tap. Enjoy!
lv: Sveiki! Šeit ir jūsu pieprasītā saite no WordPress mobilās lietotnes. Tā ļaus jums pierakstīties savā kontā ar vienu pieskārienu. Izbaudiet!

en: Howdy! Here’s the link you requested to log in to the %s mobile app.
lv: Sveiki! Šeit ir saite, kuru pieprasījāt, lai pieteiktos %s mobilajā lietotnē.

en: Howdy! Here’s the link you requested to log in to the %s mobile app. Use it on a device that has the app installed. It only takes one tap. Enjoy!
lv: Sveiki! Šeit ir jūsu pieprasītā saite, lai pieteiktos mobilajā lietotnē %s. Izmantojiet to ierīcē, kurā ir instalēta lietotne. Ir nepieciešams tikai viens pieskāriens. Izbaudiet!

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
lv: Sveiki! Spraudņus un tēmas jūsu vietnē %s jaunināt neizdevās.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
lv: Sveiki! Spraudņus neizdevās jaunināt jūsu vietnē vietnē %s.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
lv: Sveiki! Daži spraudņi un tēmas vietnē %s ir automātiski jaunināti uz jaunākajām versijām. Papildu darbības jums nav jāveic.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
lv: Sveiki! Daži spraudņi vietnē %s ir automātiski jaunināti uz jaunākajām versijām jūsu. Papildu darbības jums nav jāveic.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
lv: Sveiki! Dažas tēmas jūsu vietnē %s ir automātiski jauninātas uz jaunākajām versijām. Jums nav jāveic papildu darbības.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
lv: Sveiki! Neizdevās jaunināt tēmas jūsu vietnē vietnē %s.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
lv: Sveiki! Šis importētājs ļauj tieši izveidot savienojumu ar LiveJournal un lejupielādēt visus savus ierakstus un komentārus

en: Howdy! This importer allows you to extract posts from an RSS 2.0 file into your WordPress site. This is useful if you want to import your posts from a system that is not handled by a custom import tool. Pick an RSS file to upload and click Import.
lv: Sveiki! Šis importētājs ļauj savā WordPress vietnē izvilkt ziņas no RSS 2.0 faila. Tas ir noderīgi, ja vēlaties importēt ziņas no sistēmas, kuru neapstrādā pielāgots importēšanas rīks. Izvēlieties augšupielādējamo RSS failu un noklikšķiniet uz Importēt.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
lv: Sveiks! Šis importētājs ļauj tev importēt ierakstus un komentārus no tava Blogger konta tavos WordPress pierakstos.

en: Howdy! This importer allows you to import posts from your Tumblr account into your WordPress site.
lv: Sveiki! Šis importētājs ļauj importēt ziņas no jūsu Tumblr konta savā WordPress vietnē.

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
lv: Sveiki! Mēs tūlīt sāksim importēt visus jūsu Movable Type vai TypePad ierakstus pakalpojumā WordPress. Lai sāktu, izvēlieties augšupielādējamo failu un noklikšķiniet uz Augšupielādēt failu un importēt.

en: Howdy,
    
    %1$s commented on: %2$s.
    
    Comment URL: (%3$s)
    Post URL: (%4$s)
lv: Labdien,
    
    %1$s komentēja: %2$s.
    
    Komentāra URL: (%3$s)
     Ziņas URL: (%4$s)

en: Howdy,
    
    %1$s recently liked your post: %2$s
    
    Here is a link to the post they liked:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %5$s
lv: Labdien,
    
    %1$s nesen patika jūsu ziņa: %2$s
    
    Šeit ir saite uz ziņu, kas viņiem patika:
    
    	%3$s
    %4$s
    
    Ja vairs nevēlaties saņemt paziņojumus par atzīmēm Patīk:
    %5$s

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki,
    
    Ir veikts pieprasījums jūsu kontam izpildīt sekojošas darbības:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Lai to apstiprinātu, lūdzu noklikšķiniet uz šīs saites:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Ja nevēlaties veikt šo darbību, varat droši ignorēt
    un dzēst šo e-pastu.
    
    Ar cieņu,
    Visi no ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki,
    
    Lietotāja datu konfidencialitātes pieprasījums ir apstiprināts vietnē ###SITENAME###:
    
    Lietotājs: ###USER_EMAIL###
    Pieprasījums: ###DESCRIPTION###
    
    Šos personas datu privātuma pieprasījumus varat apskatīt un pārvaldīt šeit:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Ar cieņu,
    Visi no ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
lv: Sveiki!
    
    Paldies par reģistrēšanos WordPress.com. Lai aktivizētu izveidoto kontu, lūdzu atveriet sekojošo saiti:
    
    %s
    
    --WordPress.com komanda

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki,
    
    Jūsu privāto datu eksporta pieprasījums ir paveikts. Jūs varat eksportēt privātos datus, klikšķinot uz zemāk norādītās saites. Privātuma un drošības nolūkos mēs automātiski izdzēsīsim failu  ###EXPIRATION###, tāpēc lejupielādējiet failu pirms tam.
    
    ###LINK###
    
    Ar cieņu,
    Vietnes ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki,
    
    pieprasījums dzēst jūsu privātos datus no vietnes ###SITENAME### tika izpildīts.
    
    Ja jums ir kādi papildus jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar vietnes administratoru.
    
    Papildus informācijai, varat izlasīt mūsu privātuma politiku:
    ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Ar cieņu,
    vietnes  ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lv: Sveiki,
    
    pieprasījums dzēst jūsu privātos datus no vietnes ###SITENAME### tika izpildīts.
    
    Ja jums ir kādi papildus jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar vietnes administratoru.
    
    Ar cieņu,
    vietnes  ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    You recently subscribed to <a href='%1$s'>%2$s</a> and we need to verify the email you provided. Once you confirm below, you'll be able to receive and read new posts.
    
    If you believe this is an error, ignore this message and nothing more will happen.
lv: Sveicināti,
    Jūs nesen parakstījāties uz <a href='%1$s'>%2$s</a> un mums ir nepieciešams pārbaudīt jūsu norādīto e-pastu. Tiklīdz jūs to apstiprināsiet, jūs varēsiet saņemt un lasīt jaunas ziņas.
    
    Ja uzskatāt, ka šī ir kļūda, ignorējiet šo ziņu, un viss.

en: Howdy, %s
lv: Sveicināti, %s

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
lv: Sveicināti.
    
    Jūs nesen sākāt sekot kādai no manām ziņām. Tas nozīmē, ka jūs saņemsiet e-pastu, kad tiks publicēti jauni komentāri.
    
    Lai aktivizētu, noklikšķiniet uz apstiprinājuma zemāk. Ja uzskatāt, ka tā ir kļūda, ignorējiet šo ziņu, un mēs jūs vairs neapgrūtināsim.

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
lv: Tomēr, tas ir jūsu pienākums pareizi izmantot šos resursus, sniegt informāciju, kas nepieciešama jūsu privātuma politikā un uzturēt šo informāciju aktuālu un precīzu.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
lv: Tomēr joprojām varat <a href="%s">aktivizēt šo motīvu</a> un izmantot vietnes redaktoru, lai to pielāgotu.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
lv: Tomēr jūsu WordPress adresi pašlaik kontrolē PHP konstante, un tāpēc to nevar jaunināt. Jums ir jārediģē %1$s un jānoņem vai jāmaina %2$s un  %3$s definīcijas.

en: Huge
lv: Milzīgs

en: Huila
lv: Uila

en: Human readable text for the author.
lv: Cilvēka lasāms teksts autoram.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
lv: Lasāms birkas ziņu tipiem dažādos kontekstos.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
lv: Nolasāmas etiķetes taksonomijas dažādiem kontekstiem.

en: Human-readable name identifying the widget type.
lv: Cilvēka lasāms nosaukums, kas identificē logrīka veidu.

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Hungarian forint
lv: Ungārijas forints

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
lv: Urā! Jūsu tēma atbalsta vietnes rediģēšanu ar blokiem. <a href="%1$s">Pastāstiet man vairāk</a>. %2$s

en: Huíla
lv: Huila

en: Hyogo
lv: Hjogo

en: I can't get it to work.
lv: Es nevaru panākt, lai tas darbotos.

en: I don't know what it does.
lv: Es nezinu, ko tas dara.

en: I don’t know / my host is not listed here / I have my server credentials
lv: Es nezinu / mans resursdators šeit nav norādīts / man ir servera akreditācijas dati

en: I have read and agree to the website %s
lv: Es esmu izlasījis un piekrītu lapas %s

en: I plan to sell both physical and digital products
lv: Es plānoju pārdot gan fiziskos, gan digitālos produktus

en: I plan to sell digital products
lv: Es plānoju pārdot digitālos produktus

en: I plan to sell physical products
lv: Es plānoju pārdot fiziskus produktus

en: I really need an ID for this to work.
lv: Šim darbam, patiesi, ir nepieciešams ID.

en: I want to import content from:
lv: Es vēlos importēt saturu no:

en: I want to transfer an existing site, will purchasing a plan now break it?
lv: Es vēlos pārcelt esošu vietni. Vai plāna iegāde tagad to izjauks?

en: I will also be selling products or services in person.
lv: Es arī personīgi pārdod produktus vai pakalpojumus.

en: I would like my site to be private, visible only to myself and users I choose
lv: Es vēlos, lai mana vietne būtu privāta, redzama tikai man un manis izvēlētajiem lietotājiem

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
lv: Es esmu pārliecināts, ka vēlos neatgriezeniski dzēst savu vietni, un es apzinos, ka nekad vairs nevarēšu to atgūt vai lietot %s.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
lv: ID #%1$s: %2$s <strong>Atvainojiet, jums nav atļauts noņemt šo lietotāju.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
lv: ID #%1$s: %2$s <strong> pašreizējais lietotājs netiks dzēsts</strong>.

en: ID is invalid.
lv: ID ir nepareizs.

en: ID of global styles config.
lv: Globālo stilu konfigurācijas ID.

en: ID of parent grouping.
lv: Vecāku grupas ID.

en: ID of sidebar.
lv: Sānjoslas ID.

en: ID of template.
lv: Veidnes ID.

en: ID of the post context.
lv: Raksta konteksta ID.

en: ID to reassign posts to.
lv: ID, lai pārceltu ziņojumus uz.

en: IDs for settings sub groups.
lv: ID iestatījumi apakšgrupām.

en: IO error.
lv: IO kļūda.

en: IP Address
lv: IP adrese

en: IP address
lv: IP adrese

en: IP address for the comment author.
lv: IP adrese komentāra autoram.

en: IP address.
lv: IP adrese

en: IPN email notifications
lv: IPN e-pasta paziņojumi

en: IPN payment completed
lv: IPN maksājums pabeigts

en: ISO code of the country.
lv: Valsts ISO kods.

en: ISO code or name of the state, province or district.
lv: ISO kods vai štata, provinces vai rajona nosaukums.

en: ISO4217 currency code.
lv: ISO4217 valūtas kods.

en: Ialomița
lv: Jalomica

en: Ialoveni
lv: Jaloveni

en: Iceland
lv: Īslande

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Icelandic kr&oacute;na
lv: Islandes krona

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon of block type.
lv: Bloka veida ikona.

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
lv: Id būtu jāsākas ar burtu un tam var sekot tikai burti, cipari, domuzīmes, punkti, koli vai pasvītrojumi.

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Identicon (Generated)
lv: Identikona (tiks ģenerēta)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
lv: Ja %1$s ir deaktivizēts, jautājiet administratoram lai iespējo šo moduli vai apskatiet <a href="%2$s">Apache dokumentāciju</a> vai <a href="%3$s"> vai citur </a> lai saņemtu palīdzību par tā izveidi.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
lv: Ja COD ir pieejams tikai noteiktām metodēm, iestatiet to šeit. Atstājiet tukšu, lai iespējotu visām metodēm.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
lv: Ja multivides fails nav ievietots vai pievienots nevienai ziņai, tas būs redzams slejā Augšupielādēts un klikšķinot saiti Piesaistīt, tiks atvērts uznirstošais logs ar visu ziņu sarakstu, kurā failu varēsiet piesaistīt.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
lv: Ja programma vai mājaslapa kuru tu izmanto var eksportēt tavas saites kā OPML, tad tu viņas vari šeit importēt.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
lv: Ja vēlaties, WordPress automātiski brīdinās dažādus pakalpojumus par jūsu jaunāko ziņu.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
lv: Ja šis uzstādījums ir ieslēgts, paziņojums tiks rādīts cauri visai lapai. Jūs variet izmantot to, lai informētu lapas apmeklētājus par speciālām akcijām!

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
lv: Ja tas nav pats par sevi, motīvs vai spraudnis parāda papildu rakstzīmes. Izmēģiniet 2. un 3. darbību.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
lv: Ja pārvaldāt krājumus, tas kontrolē, vai ir atļauti aizkavētie pasūtījumi.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
lv: Ja pārvaldāt krājumus, tas kontrolē, ir vai nav atļauti aizkavētie pasūtījumi. Ja iespējots, krājumu daudzums var būt zemāks par 0.

en: If purchased individually, all products would cost {{amount/}}/month.
lv: Iegādājoties atsevišķi, visi produkti maksās {{amount/}} mēnesī.

en: If the SSH key is removed from your WordPress.com account, it will also be removed from all attached sites. <a>Read more.</a>
lv: Ja SSH atslēga tiek noņemta no jūsu WordPress.com konta, tā tiks noņemta arī no visām pievienotajām vietnēm. <a>Lasīt vairāk.</a>

en: If the VideoPress videos should be private by default
lv: Ja VideoPress videoklipiem pēc noklusējuma jābūt privātiem

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
lv: Ja jums nepieciešams importētājs nav sarakstā <a href="%s"> meklējiet spraudņu direktorijā</a>, lai redzētu, vai tāds importētājs ir pieejams.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
lv: Ja šī ir saite ar personu, jūs varat norādīt attiecības ar to, izmantojot šo formu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par ideju, apskatiet <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>

en: If the product is downloadable.
lv: Ja produkts ir lejupielādējams.

en: If the product is virtual.
lv: Ja produkts ir virtuāls.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
lv: Ja vērtība ir virkne, šī vērtība tiks izmantota kā arhīva slieksnis. Ja vērtība ir false, ziņas tipam nav arhīva.

en: If the variation is downloadable.
lv: Ja variācija ir lejupielādējama.

en: If the variation is virtual.
lv: Ja variācija ir virtuāla.

en: If the variation is visible.
lv: Ja variācija ir redzama.

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
lv: Ja šī ir izstrādes vietne, varat <a href="%s" target="_blank">atbilstoši iestatīt vides tipu</a>, lai iespējotu lietojumprogrammu paroles.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
lv: Ja tā bija kļūda, vienkārši ignorējiet šo e-pastu un nekas nenotiks.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
lv: Ja ir taisnība un ja bezmaksas piegādes metodei ir nepieciešams kupons, šis kupons nodrošinās bezmaksas piegādi.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
lv: Ja tā ir taisnība, Akismet automātiski atmetīs sliktāko surogātpastu, nevis ievietos to surogātpasta mapē.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lv: Ja tā ir patiesa, komentāru saraksta lapā blakus katram komentāru autoram parādiet apstiprināto komentāru skaitu.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
lv: Ja ir taisnība, kuponu var izmantot tikai individuāli. Citi piemērotie kuponi tiks noņemti no groza.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
lv: Ja ir taisnība, piezīme tiks parādīta klientiem, un par to tiks paziņots. Ja ir nepatiesa, piezīme būs tikai administratīvai atsaucei.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
lv: Ja ir taisnība, šis kupons netiks piemērots precēm, kurām ir akcijas cenas.

en: If we had to guess your host, this would be it
lv: Ja mums vajadzētu uzminēt jūsu saimnieku, tas būtu viss

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
lv: Ja pievienosiet video, attēls tiks lietots kā alternatīva kamēr video atveras.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
lv: Ja jūs jau esat izveidojis privātuma politikas lapu, tad, lūdzu, atlasiet to zemāk. Ja neesat, tad, lūdzu, to izveidojiet.

en: If you already have an API key
lv: Ja jums jau ir API atslēga

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
lv: Ja esat regulētas nozares dalībnieks vai uz jums attiecas papildus privātuma likumi, iespējams, jums šī informācija jāpublisko šeit.

en: If you are a plugin author, you can <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/" target="_blank">learn more about how to add support for the Personal Data Eraser to a plugin here</a>.
lv: Spraudņa autori var <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/" target="_blank"> paskaidrot vairāk, kā pievienot spraudnim personas datu dzēšanu</a>.

en: If you are a resident of certain US states, you have the right to opt out of the "sale" of your "personal information" under your state's privacy laws.
lv: Ja esat noteiktu ASV štatu iedzīvotājs, jums ir tiesības atteikties no savas "personiskās informācijas" "pārdošanas" saskaņā ar sava štata privātuma likumiem.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
lv: Ja vēlaties ielīmēt bagātīgu saturu no Microsoft Word, mēģiniet izslēgt šo opciju. Redaktors automātiski attīrīs no Word ielīmēto tekstu.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
lv: Ja modificējat WooCommerce vecāku tēmā, kuru neesat veidojis personīgi, mēs iesakām izmantot bērnu tēmu. Skatīt: <a href="%s" target="_blank">Kā izveidot bērnu tēmu</a>

en: If you are not automatically redirected, use this link:
lv: Ja nav notikusi automātiskā paradresācija, izmanto šo saiti:

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
lv: Ja neesat pārliecināts, pārbaudiet spraudņa dokumentāciju vai sazinieties ar spraudņa autoru, lai uzzinātu, vai spraudnis apkopo datus un vai tas atbalsta rīku Data Eraser. Šī informācija var būt pieejama <a href="%s">konfidencialitātes politikas ceļvedī</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
lv: Ja neesat pārliecināts, pārbaudiet spraudņa dokumentāciju vai sazinieties ar spraudņa autoru, lai uzzinātu, vai spraudnis apkopo datus un vai tas atbalsta datu eksportētāja rīku. Šī informācija var būt pieejama <a href="%s">konfidencialitātes politikas ceļvedī</a>.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
lv: Ja pēc tālāk norādīto darbību veikšanas joprojām tiek rādīts šis brīdinājums, iespējams, jums būs jāsazinās ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai saņemtu papildu palīdzību.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
lv: Ja esat šī tīkla īpašnieks, lūdzu, pārbaudiet, vai jūsu resursdatora datu bāzes serveris darbojas pareizi un vai visās tabulās nav kļūdu.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
lv: Ja neesat drošs, par to, ko šie termini nozīmē, jums būtu jāsazinās ar servera turētāju. Ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība, vienmēr varat apmeklēt <a href="%s">WordPress atbalsta forumus</a>.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
lv: Ja izmantojat X-Accel-Redirect lejupielādes metodi kopā ar NGINX serveri, pārliecinieties, ka esat piemērojis iestatījumus, kā aprakstīts rokasgrāmatā <a href='%s'>Digitālo/saņemamo produktu apstrāde</a>.

en: If you aren't satisfied with our product, you can cancel anytime within the refund period for a prompt and courteous refund, no questions asked. The refund timeframes are:{{br /}}{{ul}}{{li}}14 days for annual WordPress.com plans{{/li}}{{li}}7 days for monthly WordPress.com plans{{/li}}{{li}}96 hours for new domain registrations{{/li}}{{/ul}}
lv: Ja neesat apmierināts ar mūsu produktu, jūs varat to atcelt vienmēr, atmaksas perioda laikā, lai saņemtu tūlītēju atmaksu bez liekiem jautājumiem. Atmaksas termiņi ir šādi:{{br /}}{{ul}}{{li}}14 dienas gada WordPress.com plāniem{{/li}}{{li}}7 dienas mēneša WordPress.com plāniem{{/li}}{{li}}96 stundas jaunu domēnu reģistrācijām{{/li}}{{/ul}}

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
lv: Ja jūs nevarat ievilkt grāmatzīmes sīklietotni pie savām grāmatzīmēm, nokopējiet šo saiti un izveidotu jaunu grāmatzīmi. Ielīmējiet saiti jaunās grāmatzīmes URL laukā.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
lv: Ja nevarat izdomāt labu paroli, izmantojiet zemāk esošo pogu lai to izveidotu automātiski.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
lv: Ja jūs izmainīsiet šo, mēs nosūtīsim e-pastu uz jūsu norādīto adresi, lai to apstiprinātu. <strong>Jaunā adrese nebūs aktīva līdz tā apstiprināta.</strong>

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
lv: Ja apvienojat jaunos <strong>platos</strong> un <strong>pilnībā plato </strong> līdzinājumus ar galerijām, ļoti ātri varat izveidot ar multividi bagātu izkārtojumu:

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
lv: Ja izveidosit kontu, mēs saglabāsim jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru, ko izmantos, lai aizpildītu norēķināšanos nākotnes pasūtījumu veikšanā.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
lv: Ja jūs definēsit "Noteikumu" lapu, klientam tiks uzdots jautājums, vai viņš tos pieņems, kad izrakstīsies.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
lv: Dzēšot saiti, tā tiks neatgriezeniski noņemta, jo saitēm vēl nav atkritnes funkcijas.

en: If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
lv: Ja esat izdzēsis importa failu no multivides bibliotēkas, iespējams, ka tas ir izraisījis problēmu. Šādā gadījumā mēģiniet importēt vēlreiz, neizdzēšot importa failu. Neuztraucieties - importētājs automātiski izdzēsīs failu, tiklīdz imports būs pabeigts.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
lv: Ja neiesniedzāt šo pieprasījumu, vienkārši ignorējiet šo e-pastu. Ja vēlaties turpināt:

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
lv: Ja programmējat vai vēlaties iemācīties programmēt, varat sniegt tehnisku ieguldījumu dažādos veidos:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
lv: Ja jūs nezināt, kā izveidot datu bāzi, jums vajadzētu <strong>sazināties ar jūsu vietnes uzturētāju</strong>. Ja nekas nelīdz, var meklēt palīdzību <a href="%s">WordPress atbalsta forumos</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
lv: Ja nevēlaties, lai galvenes attēls vispār netiktu rādīts jūsu vietnē, noklikšķiniet uz pogas &#8220;Noņemt galvenes attēlu&#8221;, kas atrodas šīs lapas sadaļas Header Image apakšā. Ja vēlāk vēlaties atkal aktivizēt galvenes attēlu, jums tikai jāizvēlas kāda no citām attēlu opcijām un jānoklikšķina &#8220;Saglabāt izmaiņas&#8221;.

en: If you do not want these subscriptions to continue to be billed, you should %1$scancel all subscriptions%2$s prior to deactivating %3$s.
lv: Ja nevēlaties, lai par šiem abonementiem arī turpmāk tiktu iekasēta maksa, pirms deaktivizēšanas %1$satceliet visus abonementus%2$s, %3$s.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
lv: Ja jūs nevēlaties augšupielādēt savus attēlus, izmantojiet kādu no šīm lieliskajām galvenēm vai parādiet vienu nejaušā kārtībā.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
lv: Ja jūs vairs nevēlaties izmantot savu %s vietni, to varat dzēst, izmantojot zemāk esošo formu. Noklikšķinot uz <strong>Neatgriezeniski dzēst manu vietni</strong> un jums tiks nosūtīts e-pasts ar saiti tajā. Noklikšķinot uz atsūtītās saites, jūsu vietne tiks dzēsta.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
lv: Ja neievadīsit paroli, VISI IERAKSTI no jūsu LiveJournal tiks importēti kā publiskas ziņas pakalpojumā WordPress.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
lv: Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
lv: Ja atrodat kļūdu WooCommerce kodolā, varat izveidot biļeti, izmantojot <a href="%1$s">Github problēmas</a>. Pirms ziņojuma iesniegšanas pārliecinieties, vai esat izlasījis <a href="%2$s">ieguldījumu rokasgrāmatu</a>. Lai palīdzētu mums atrisināt jūsu problēmu, lūdzu, pēc iespējas aprakstiet, un iekļaujiet savas <a href="%3$s">sistēmas statusa atskaiti</a>.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block the XML-RPC file.
lv: Ja saņemat 404 ziņojumu, sazinieties ar tīmekļa mitinātāju. Iespējams, ka to drošības sistēma bloķē XML-RPC failu.

en: If you have a %1$s number, you can enter it for your account on the following page: %2$s. For security reasons, you will only be able to enter a %1$s number once. If you already have valid %1$s details stored for your account, you won’t see an additional charge, and there’s no action you need to take at this time.
lv: Ja jums ir %1$s numurs, varat to ievadīt savā kontā nākamajā lapā: %2$s. Drošības apsvērumu dēļ numuru %1$s varēsiet ievadīt tikai vienu reizi. Ja jūsu kontam jau ir saglabāti derīgi %1$s dati, papildu maksa netiks rādīta, un jums šobrīd nav jāveic nekādas darbības.

en: If you have a %4$s number, you can enter it for your account on the following page: <a style="color: %1$s" href="%2$s" target="_blank">%3$s</a>. For security reasons, you will only be able to enter a %4$s number once. If you already have valid %4$s details stored for your account, you won’t see an additional charge, and there’s no action you need to take at this time.
lv: Ja jums ir %4$s maksātāja numurs, varat to ievadīt savā kontā nākamajā lapā: <a style="color: %1$s" href="%2$s" target="_blank">%3$s</a>. Drošības apsvērumu dēļ %4$s numuru varēsiet ievadīt tikai vienu reizi. Ja jūsu kontā jau ir saglabāti derīgi %4$s dati, jūs neredzēsiet papildu maksu, un jums šobrīd nav jāveic nekādas darbības.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
lv: Ja tev ir kupona kods, lūdzu apstiprini to.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
lv: Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis kādus komentārus, jūs variet pieprasīt saņemt savu personas datu eksportu ,ali redzētu informāciju, kurus par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs variet pieprasīt arī visu savu personas datu dzēšanu, ko glabājam par jums. Tas neietver datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
lv: Ja pakalpojumā LiveJournal ir kādi ieraksti, kas ir atzīmēti kā privāti, tie tiks aizsargāti ar paroli, kad tie tiks importēti, lai tos varētu redzēt tikai personas, kuras zina paroli.

en: If you have any problems or questions, please contact support through the following link:
lv: Ja jums ir kādas problēmas vai jautājumi, lūdzu, sazinieties ar atbalstu, izmantojot šo saiti:

en: If you have any questions about this opt out, or how we honor your legal rights, you can contact us at {{contactLink /}}
lv: Ja jums ir kādi jautājumi par šo atteikšanos vai to, kā mēs ievērojam jūsu likumīgās tiesības, varat sazināties ar mums vietnē {{contactLink /}}.

en: If you have any questions at all about what happens when you close an account, please {{a}}chat with someone from our support team{{/a}} first. They'll explain the ramifications and help you explore alternatives.
lv: Ja jums vispār ir kādi jautājumi par to, kas notiek pēc konta slēgšanas, lūdzu, vispirms {{a}}sazinieties ar kādu no mūsu atbalsta komandas{{/a}}. Viņi izskaidros sekas un palīdzēs izvērtēt alternatīvas.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
lv: Ja vēl neesat izveidojis nevienu izvēlni, lai sāktu<strong>klikšķiniet &#8217;Jaunas izvēlnes izveidošana&#8217; </strong>.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
lv: Ja jums ir ziņas vai komentāri citu sistēmu vietnēs, WordPress var importēt tos no šīm vietnēm. Lai sāktu, izvēlēties sistēmu no kuras importēt un instalējiet attiecīgo rīku:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
lv: Ja esat iepircies iepriekš, lūdzu, pieslēdzieties. Ja esat jauns klients, varat doties tālāk uz maksājumu sadaļu.

en: If you haven’t already, now would be a good time to delete the WordPress app. Managing your site or creating content with both apps isn’t currently supported, but you’ll find everything you need in the Jetpack app.
lv: Ja vēl neesat to izdarījis, tagad būtu piemērots brīdis dzēst WordPress lietotni. Vietnes pārvaldība vai satura izveide ar abām lietotnēm pašlaik netiek atbalstīta, taču visu nepieciešamo atradīsit lietotnē Jetpack.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
lv: Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
lv: Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos šī paša lietotāja komentārus, nevis turēt tos rindā uz apstiprināšanu.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
lv: Ja vēlaties %1$s , lūdzu, atstājiet mums %2$s reitingu. Liels paldies jau iepriekš!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
lv: Ja vēlaties, varat šeit ievadīt pielāgotas jūsu produktu URL struktūras. Piemēram, izmantojot <code>veikalu</code>, jūsu produkta saites būtu pieejamas šādi <code>%sshop/sample-product/</code>. Šis iestatījums ietekmē tikai produktu URL, nevis tādas lietas kā produktu kategorijas.

en: If you need help or have any questions, our Happiness Engineers are here when you need them.
lv: Ja jums nepieciešama palīdzība vai rodas jautājumi, mūsu Laimes inženieri ir gatavi jums palīdzēt.

en: If you need more features, you can choose from one of three affordable plans. With each plan you’ll get a custom domain name, more space for your files, and priority support. Some plans also include advanced design customization, monetization tools, and the ability to upload custom WordPress plugins or themes.
lv: Ja jums ir nepieciešams vairāk funkciju, varat izvēlēties kādu no trim pieejamajiem plāniem. Katrā plānā jūs saņemsiet pielāgotu domēna vārdu, vairāk vietas failiem un prioritāru atbalstu. Daži plāni ietver arī uzlabotu dizaina pielāgošanu, monetizācijas rīkus un iespēju augšupielādēt pielāgotus WordPress spraudņus vai tēmas.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
lv: Ja jums atkal nepieciešams piekļūt iestatīšanas vednim, lūdzu, noklikšķiniet uz zemāk redzamās pogas.

en: If you reach your limit this month, your visitors won't be able to use Jetpack Search. We suggest you increase your monthly limit to avoid any interruption.
lv: Ja šomēnes sasniegsiet ierobežojumu, jūsu apmeklētāji nevarēs izmantot Jetpack Search. Mēs iesakām palielināt mēneša limitu, lai izvairītos no jebkādiem pārtraukumiem.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
lv: Ja jūs esat nonācis šajā ekrānā nejauši, domājot apmeklēt kādu no savām vietnēm, piedāvājam dažas saīsnes, kas palīdzēs jums atrast ceļu.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
lv: Ja šeit nokļuvāt nejauši un vēlējāties apmeklēt kādu no savām vietnēm, šeit ir daži īsceļi, kas palīdzēs jums atrast īsto ceļu.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
lv: Ja pieprasīsit paroles atiestatīšanu, atiestatīšanas e-pastā tiks iekļauta jūsu IP adrese.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
lv: Ja tu runā angliski, <a href="http://translate.wordpress.com/">tu vari mums palīdzēt pārtulkot WordPress savā valodā.</a>

en: If you suspect some data is missing, you can {{link}}initiate a sync manually{{/link}}.
lv: Ja jums ir aizdomas, ka dažu datu trūkst, varat {{link}}uzsākt manuālu sinhronizāciju{{/link}}.

en: If you try to verify our computations using the numbers in these tables you might get different results. The logic is explained here.
lv: Ja mēģināsiet pārbaudīt mūsu aprēķinus, izmantojot šajās tabulās norādītos skaitļus, iespējams, iegūsiet atšķirīgus rezultātus. Loģika ir izskaidrota šeit.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
lv: Augšupielādējot attēlus vietnē, jums būtu jāizvairās no tādu attēlu augšupielādes, kas satur atrašanās (EXIF GPS) datus. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt jebkurus atrašanās vietas datus no šādiem attēliem.

en: If you use more <a href="%s">categories</a> on your site, they will appear here.
lv: Ja savā vietnē izmantojat vairāk <a href="%s">kategoriju</a>, tās tiks parādītas šeit.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
lv: Ja jūs savu vietni izmantojat komerciāliem nolūkiem un nodarbojaties ar sarežģītāku personas datu vākšanu vai apstrādi, jums papildus informācijai, kuru mēs jau esam apsprieduši, privātuma politikā jāiekļauj arī sekojošais.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
lv: Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
lv: Ja vēlaties, lai vietnes apmeklētāji varētu reģistrēties paši, atzīmējiet lodziņu dalībai. Ja vēlaties, lai vietnes administrators reģistrētu katru jaunu lietotāju, atstājiet šo izvēles rūtiņu neatzīmētu. Abos gadījumos iespējams iestatīt noklusējuma lietotāja lomu katram jaunam lietotājam.

en: If you want to change your <a href="%1$s" target="_blank">display name</a> (currently %3$s), you can do so under <a href="%2$s">My Profile</a>.
lv: Ja vēlaties mainīt savu <a href="%1$s" target="_blank">redzamo vārdu</a> (pašlaik %3$s), varat to izdarīt sadaļā <a href="%2$s">Mans profils</a>.

en: If you want to change your WordPress.com Blog/Site Address please fill out the field below to continue the process.
lv: Ja vēlaties mainīt savu WordPress.com emuāra/vietnes adresi, lūdzu, aizpildiet tālāk esošo lauku, lai turpinātu procesu.

en: If you want to change your username please fill out the fields below to continue the process.
lv: Ja vēlaties mainīt savu lietotājvārdu, lūdzu, aizpildiet tālāk norādītos laukus, lai turpinātu procesu.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
lv: Ja vēlaties pārvērst jūsu kategorijas birkās (vai otrādi), izmantojiet <a href="%s"> Kategoriju un birku pārveidotāju</a>, kas pieejams importēšanas ekrānā.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
lv: Ja vēlaties eksportēt sev noderīgu sarakstu ar šajā lapā redzamo informāciju, jūs varat izmantot zemāk esošo pogu, lai to nokopētu. Pēc tam varēsiet tos ielīmēt teksta datnē un saglabāt savā iekārtā vai arī ielīmēt tos e-pasta vēstulē un nosūtīt, piemēram, atbalsta inženierim vai tēmas/spraudņa izstrādātājam.

en: If you want to keep the subscription until the renewal date, please cancel after the refund period has ended.
lv: Ja vēlaties paturēt abonementu līdz atjaunošanas datumam, lūdzu, atceliet to pēc atmaksas perioda beigām.

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
lv: Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā izveidot papildu blokus, vai ja vēlaties palīdzēt projektā, dodieties uz <a href="%s"> GitHub repozitoriju </a>.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
lv: Ja vēlaties noņemt logrīku, bet saglabāt tā iestatījumus lietošanai nākotnē, vienkārši ievelciet to uz neaktīvo logrīku apgabalu. Tās tos jebkurā laikā varēsiet pievienot atpakaļ no turienes. Tas ir īpaši noderīgi, pārslēdzoties uz tēmu ar savādāk izvietotiem logrīku apgabaliem.

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
lv: Ja vēlaties paturēt šo abonementu, lūdzu, atjauniniet savas kartes informāciju vai vienojieties par citu maksājuma veidu.

en: If you're concerned a author might be in crisis, please refer to <a href='%s'>this page</a> for more information on how you can help.
lv: Ja uztraucaties, ka autoram varētu būt krīze, lūdzu, skatiet <a href='%s'>šo lapu</a>, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā varat palīdzēt.

en: If you're concerned a site owner might be in crisis, please refer to <a href='%s'>this page</a> for more information on how you can help.
lv: Ja jums ir bažas, ka vietnes īpašnieks varētu būt nonācis krīzes situācijā, lūdzu, skatiet <a href='%s'>šī lapa</a>, lai uzzinātu vairāk par to, kā jūs varat palīdzēt.

en: If your archive file contains more than one XML file, please upload them one by one.
lv: Ja jūsu arhīva failā ir vairāk nekā viens XML fails, lūdzu, augšupielādējiet tos pa vienam.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
lv: Ja jūsu galvenais PayPal e-pasts atšķiras no iepriekš norādītā PayPal e-pasta, ievadiet savu galveno saņēmēja e-pastu jūsu PayPal kontam šeit. To izmanto, lai apstiprinātu IPN pieprasījumus.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
lv: Ja jūsu vietne netiek rādīta, lūdzu, sazinieties ar šī tīkla īpašnieku.

en: If your site is loading but you’re still seeing this error, this guide will help you troubleshoot the Jetpack connection.
lv: Ja vietne tiek ielādēta, bet joprojām redzat šo kļūdu, tad šī rokasgrāmata palīdzēs jums novērst Jetpack savienojuma problēmas.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
lv: Ja jūsu tēmā ir vairāk par vienu noklusējuma galvenes attēlu, vai arī esat augšupielādējis vairāk nekā vienu galvene attēlu, jūs ir iespēja likt WordPress parādīt nejaušā secībā kādu no attēliem katrā lapā jūsu vietnē. Aizzīmējiet &#8220;Random&#8221; radio pogu blakus Augšupielādēt attēlu vai ari varat iespējot šo līdzekli noklusējuma sadaļā.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
lv: Ja jūsu tēmai ir vairākas izvēlnes, nosaucot tās viegli atpazīstamos vārdos, būs vieglāk tās pārvaldīt.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
lv: Ja jūsu vietnei ir logrīku apgabali, jūs varat pievienot izvēlnes arī tur. Atveriet <a href="%s">logrīku paneli</a> un pievienojiet&#8220;navigācijas izvēlnes logrīku&#8221; lai parādītu izvēlni sānjoslā vai kājenē.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
lv: Ja jūsu tēma to atbalsta, attēlu rīkjoslā redzēsiet pogu "plats". Izmēģiniet to.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
lv: Ja jūsu vietne nodrošina pakalpojumu, kas ietver automātisku lēmumu pieņemšanu, piemēram, ļaujot klientiem pieteikties kredītam vai apkopojot savus datus reklāmas profilā - jums jānorāda, ka tas notiek, un jāapraksta kā šī informācija tiek izmantota, kādi lēmumi tiek pieņemti, izmantojot šos apkopotos datus, kā arī kādas ir lietotāju tiesības pār lēmumiem, kas tiek pieņemti bez cilvēka iejaukšanās.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
lv: Ja jūsu vietne iegūst datus par lietotājiem no trešajām pusēm, tostarp, reklāmdevējiem, tad šī informācija ir jānorāda sekcijā, kas saistīta ar trešo pušu datiem.

en: If you’re no longer using Jetpack and/or WordPress for your site, or you’ve taken your site down, it’s time to disconnect Jetpack.
lv: Ja vietnē vairs neizmantojat Jetpack vai WordPress vai arī esat pārtraucis vietnes darbību, ir pienācis laiks atvienot Jetpack.

en: If you’re still deciding whether or not to upgrade to %1$s, this is the sign you’ve been waiting for! %1$s unlocks access to <strong>premium themes, advanced SEO features, built-in monetization options</strong>, and more. <a href="%4$s">Upgrade today</a> with the code %2$s, and you’ll get %3$s%% off your first plan payment.
lv: Ja joprojām domājat, vai uzlabot %1$s, šī ir zīme, ko esat gaidījis! %1$s paver piekļuvi <strong>augstākās kvalitātes tēmām, uzlabotām SEO funkcijām, iebūvētām monetizācijas iespējām</strong> un daudz kam citam. <a href="%4$s">Uzlabojiet jau šodien</a>, izmantojot kodu %2$s, un jūs saņemsiet %3$s%% atlaidi no pirmā plāna maksājuma.

en: If you’re still deciding whether or not to upgrade to %1$s, this is the sign you’ve been waiting for! %1$s unlocks access to premium themes, advanced SEO features, built-in monetization options, and more. Upgrade today with the code %2$s, and you’ll get %3$s%% off your first plan payment.
lv: Ja joprojām domājat, vai uzlabot %1$s, šī ir zīme, ko esat gaidījis! %1$s paver piekļuvi augstākās kvalitātes tēmām, uzlabotām SEO funkcijām, iebūvētām monetizācijas iespējām un daudz kam citam. Uzlabojiet jau šodien, izmantojot kodu %2$s, un jūs saņemsiet %3$s%% atlaidi no pirmā plāna maksājuma.

en: Ilfov
lv: Ilfova

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Image
lv: Attēls

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Attēls <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Attēli <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Attēli <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
lv: Attēls adrese

en: Image CSS Class
lv: Attēla CSS klase

en: Image Caption
lv: Attēla paraksts

en: Image Crop Help
lv: Attēla apgriešana palīgs

en: Image Editor Save Failed
lv: Attēlu redaktoram neizdevās saglabāt

en: Image File
lv: Attēla fails

en: Image Gallery Carousel
lv: Attēlu galerijas karuselis

en: Image ID.
lv: Attēla ID.

en: Image Position
lv: Attēla novietojums

en: Image Processing Error
lv: Attēla apstrādes kļūda

en: Image Rotation
lv: Attēla rotēšana

en: Image Size
lv: Attēla izmērs

en: Image Title
lv: Attēla Nosaukums

en: Image Title Attribute
lv: Attēla nosaukuma atribūts

en: Image URL
lv: Attēla URL

en: Image URL.
lv: Attēla URL.

en: Image Upload Error
lv: Attēla augšupielādes kļūda

en: Image Widget
lv: Attēla logrīks

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
lv[0]: Attēla logrīki (%d)
lv[1]: Attēla logrīki (%d)
lv[2]: Attēla logrīki (%d)

en: Image alternative text.
lv: Attēla alternatīvais teksts.

en: Image could not be processed.
lv: Attēlu nevarēja apstrādāt.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
lv: Attēlu nevarēja apstrādāt. Lūdzu, atgriezieties un mēģiniet vēlreiz.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
lv: Attēla apgriešanas apgabala priekšskatījums. Vajadzīga darbība ar peli.

en: Image crop failed.
lv: Attēla apgriešana neizdevās.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
lv: Neeksistē attēla dati. Lūdzu attēlu augšupielādēt atkārtoti.

en: Image default align
lv: Attēla noklusējuma līdzinājums

en: Image default link type
lv: Attēlu noklusējuma saites veids

en: Image default size
lv: Attēla noklusētais izmērs

en: Image description
lv: Attēla apraksts

en: Image details
lv: Attēla detaļas

en: Image edit.
lv: Attēlu rediģēšana.

en: Image flip failed.
lv: Attēla pagriešana neizdevās.

en: Image metadata is inconsistent.
lv: Attēla metadati ir pretrunīgi.

en: Image name.
lv: Attēla nosaukums.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
lv: Attēla novietojums 0 nozīmē, ka attēls ir izcelts.

en: Image resize failed.
lv: Attēla samazināšana neizdevās.

en: Image restored successfully.
lv: Attēls ir veiksmīgi atjaunots.

en: Image rotate failed.
lv: Neizdevās pagriezt attēlu.

en: Image saved
lv: Attēls saglabāts

[ctx: Image settings]
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Image size in pixels
lv: Attēla izmērs pikseļos

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
lv: Pilna izmēra

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
lv: Liels

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Image size used for products in the catalog.
lv: Attēlu lielums, ko izmanto katalogā esošajiem produktiem.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
lv: Attēlu lielums, kas tiek izmantots galvenajam attēlam viena produkta lapās. Šie attēli paliks nemainīgi.

en: Image sizes
lv: Attēlu izmēri

en: Image toolbar (when an image is selected)
lv: Iekļautā rīkjosla (kad ir atlasīts attēls, saite, vai priekšskats)

en: Image uploaded
lv: Augšupielādēts attēls

en: Image url
lv: Attēla saite

en: Image viewed:
lv: Attēli aplūkoti:

en: ImageMagick supported file formats
lv: ImageMagick atbalstītie failu formāti

en: ImageMagick version number
lv: ImageMagick versijas numurs

en: ImageMagick version string
lv: ImageMagick versijas nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Images &amp; Videos
lv: Attēli un video

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
lv: Nav iespējams mērogot attēlus, lai to izmērs būtu lielāks nekā oriģinālam.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
lv: Attēli, kuru izmērs ir <strong>%1$d x %2$d pikseļi</strong>, tiks izmantoti tādi, kādi tie ir.

en: Images should be at least %s tall.
lv: Attēliem jābūt vismaz %s augstam.

en: Images should be at least %s wide.
lv: Attēliem jābūt vismaz %s platam.

en: Images will be cropped into a square
lv: Attēli tiks izgriezti kvadratā

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
lv: Attēli tiks apgriezti pēc pielāgotas malu attiecības

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
lv: Attēli parādīsies, izmantojot to proporciju, kādā tie tika augšupielādēti

en: Images:
lv: Attēli

en: Imagick Resource Limits
lv: Imagick resursu ierobežojumi

en: Imagick version
lv: Imagick versija

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
lv: Iedomājieties, ka viss, ko WordPress spēj izdarīt, ir pieejams ātri un vienā un tajā pašā saskarnes vietā. Nav jāizprot HTML tagi, klases vai jāatceras sarežģīta īsceļu sintakse. Tieši tāds ir ievietotājs - <code>(+)</code> poga, ko sastapsiet visā redaktoru - tas ļauj jums pārlūkot visus pieejamos satura blokus un pievienot tos savai ziņai.  Spraudņi un tēmas var reģistrēt savus blokus, paverot visdažādākās iespējas bagātīgai rediģēšanai un publicēšanai.

en: Imperia
lv: Impērija

en: Import
lv: Importēt

en: Import <strong>posts, comments, images and tags</strong> from a Xanga export file.
lv: Importējiet <strong>ziņas, komentārus, attēlus un atzīmes</strong> no Xanga eksporta faila.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
lv: Importējiet <strong>ziņas, lapas, komentārus, pielāgotus laukus, kategorijas un atzīmes</strong> no WordPress eksporta faila.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
lv: Importējiet <strong> produktus </strong> savam veikalam, izmantojot csv failu.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
lv: Importējiet <strong> nodokļu likmes </strong> savam veikalam, izmantojot csv failu.

en: Import Blogger
lv: Importēt Blogger

en: Import Blogroll
lv: Ievietot Blogulisti

en: Import CSV
lv: Importēt CSV

en: Import Content
lv: Importēt saturu

en: Import LiveJournal
lv: Importēt LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
lv: Importēt Movable Type vai TypePad

en: Import OPML File
lv: Importēt OPML failu

en: Import Products
lv: Importēt Produktus

en: Import RSS
lv: Importēt RSS

en: Import WordPress
lv: Importēt WordPress

en: Import Xanga
lv: Importēt

en: Import an existing site
lv: Importēt esošu vietni

en: Import and overwrite
lv: Importēt un pārrakstīt

en: Import and replace everything on this site?
lv: Vai importēt un aizstāt visu šajā vietnē?

en: Import author:
lv: Importēt autoru:

en: Import complete - imported %s tax rates.
lv: Importēšana pabeigta - importētoas %s nodokļu likmes.

en: Import complete!
lv: Importēšana pabeigta!

en: Import content from %(importerName)s
lv: Importējiet saturu no %(importerName)s

en: Import content from another site
lv: Importējiet saturu no citas vietnes

en: Import content from another website or platform. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Importējiet saturu no citas vietnes vai platformas. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Import from WordPress
lv: Importēt no WordPress

en: Import from…
lv: Importēt no…

en: Import links in OPML format.
lv: Importēt saites OPML formātā.

en: Import my existing website content
lv: Importēt manas esošās vietnes saturu

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
lv: Importēt ziņas un multivides failus no Tumblr, izmantot viņu API.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
lv: Importēt ziņas un komentāru no Movable Type vai TypePad blogiem

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
lv: Importēt ziņas un komentāru no Movable Type vai TypePad emuāriem.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
lv: Importēt ziņas no LiveJournal izmantot viņu API.

en: Import posts from a Tumblr blog into your WordPress.com blog.
lv: Importējiet ziņas no Tumblr emuāra savā WordPress.com emuārā.

en: Import posts from an RSS feed.
lv: Importēt ziņas no RSS plūsmas.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
lv: Importēt ziņas, komentāru un lietotājus no Blogger emuāra.

en: Import posts, pages, and media from a WordPress export file to {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.
lv: Importējiet ziņas, lapas un multividi no WordPress eksporta faila uz {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.

en: Import posts, pages, and media from your Wix.com site to {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.
lv: Importējiet ziņas, lapas un multividi no savas vietnes Wix.com uz {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
lv: Importēt ziņas, lapas, komentārus, pielāgotos laukus, kategorijas, un birkas no WordPress eksporta faila.

en: Import posts, pages, comments, tags, and images from a %(importerName)s export file to {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.
lv: Importējiet ziņas, lapas, komentārus, birkas un attēlus no %(importerName)s eksporta faila uz {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.

en: Import posts, pages, comments, tags, and images from a %(importerName)s export file.
lv: Importējiet ziņas, lapas, komentārus, birkas un attēlus no %(importerName)s eksporta faila.

en: Import posts, tags, images, and videos from a Medium export file to {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.
lv: Importējiet ziņas, birkas, attēlus un videoklipus no Medium eksporta faila uz {{b}}%(siteTitle)s{{/b}}.

en: Import products
lv: Importēt produktus

en: Import products from a CSV file
lv: Iportēt produktus no CSV faila

en: Import tax rates
lv: Importa nodokļa likmes

en: Import your blogroll from another system
lv: Importēt jūsu tīmekļa dienasgrāmatas ierakstus no citas sistēmas

en: Important notice
lv: Svarīgs paziņojums

en: Important!
lv: Svarīgs!

en: Important:
lv: Svarīgi:

en: Imported
lv: Importēts

en: Importing
lv: Importē

en: Importing content from:
lv: Satura importēšana no:

en: Importing post...
lv: Pārnes ierakstu...

en: Importing...
lv: Importē...

en: Improve our store offerings
lv: Uzlabot mūsu veikala piedāvājumu

en: Improve the efficiency and success of your business with the help of these other products and services. Here are some recommended tools for you.
lv: Uzlabojiet sava uzņēmuma efektivitāti un panākumus, izmantojot citus produktus un pakalpojumus. Lūk, daži ieteicamie rīki.

en: Improve your productivity
lv: Uzlabot savu produktivitāti

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
lv: Ar %1$s, izmantojiet %2$s metodi, nevis %3$s funkciju. Skatīt %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
lv: 2014 mūsu noklusētais kažociņš ļaus jums izveidot responsīvu žurnāla mājas lapu ar elegantu un modernu dizainu. Attēlojiet savu iecienīto saturu lapas režģī vai slīdošā elementā. Izmantojiet trīs logrīku vietas, lai pielāgotu mājas lapu un mainītu satura izkārtojumu ar pilna platuma stilu. Veidot žurnāla mājas lapu ar WordPress vēl nekad nav bijis tik viegli.

en: In a few words, explain what this site is about.
lv: Pāris vārdos paskaidrojiet, par ko ir šī vietne.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
lv: Dažos vārdos paskaidrojiet, par ko ir šī vietne. Piemērs: &#8220;%s.&#8221;

en: In a few words, explain what your blog is about.
lv: Pāris vārdos paskaidrojiet, par ko ir šī vietne.

en: In a few words, explain what your store is about.
lv: Dažos vārdos paskaidrojiet, kas ir jūsu veikals.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
lv: Papildus tam, ka norādāt kādus datus jūs apkopojat, jums vajadzētu norādīt, kāpēc jūs tos apkopojat. Šim skaidrojumam jāmin vai nu likumīgu pamatu, datu ievākšanai un uzglabāšanai, vai arī faktu par lietotāja piekrišanu.

en: In addition to our analytics tool, we use other tracking tools, including some from third parties. {{cookiePolicyLink}}Read about these{{/cookiePolicyLink}} and how to control them.
lv: Papildus mūsu analītiskajam rīkam mēs izmantojam arī citus izsekošanas rīkus, tostarp trešo pušu rīkus. {{cookiePolicyLink}}Lasiet par tiem{{/cookiePolicyLink}} un kā tos kontrolēt.

en: In addition to the ability to monetize your site, you’ll also be getting:
lv: Papildus iespējai gūt peļņu no vietnes, jūs iegūsit arī:

en: In addition to the above purposes, your personal data may be used in the following ways.
lv: Papildus iepriekš minētajiem nolūkiem jūsu personīgie dati var tikt izmantoti šādos veidos.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
lv: Lai <strong>datu bāzu kešdarbi</strong> darbotos ar WooCommerce, Jums jāpievieno opcija "Ignorētās vaicājumu virteņi"  %1$s<a href="%2$s"> W3 kopējā kešatmiņas iestatījumos</a>.

en: In order to continue using this widget you must <a href="%s">reconnect to Instagram</a>.
lv: Lai turpinātu izmantot šo logrīku, jums ir <a href="%s">atkārtoti jāveido savienojums ar Instagram</a>.

en: In order to continue using this widget you must reconnect to Instagram.
lv: Lai turpinātu izmantot šo logrīku, jums atkārtoti jāizveido savienojums ar Instagram.

en: In order to restore your site, should something go wrong, you’ll need to provide your website’s {{strong}}SSH{{/strong}}, {{strong}}SFTP{{/strong}} or {{strong}}FTP{{/strong}} server credentials. We’ll guide you through it:
lv: Ja kaut kas noiet greizi, lai atjaunotu savu vietni, jums ir jānorāda savas vietnes {{strong}} SSH {{/strong}}, {{strong}} SFTP {{/strong}} vai {{strong}} FTP {{/strong}} servera akreditācijas dati. Mēs jums palīdzēsim:

en: In reply to %s.
lv: Atbildot uz %s.

en: In reply to: %s
lv: Atbildot uz: %s

en: In response to
lv: Atbildot uz

en: In response to: %s
lv: Reaģējot uz: %s

en: In stock
lv: Ir noliktavā

en: In stock?
lv: Ir noliktavā?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
lv: Slejā <strong>Autors</strong> kopā ar autora vārdu tiek parādīta e-pasta adrese, emuāra URL un komentētāja IP adrese. Noklikšķinot uz šīs saites, jūs redzēsiet visus komentārus, kas nākuši no šīs IP adreses.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
lv: Slejā <strong>Komentārs</strong> norādot uz komentāru redzēsiet opcijas: Apstiprināts vai Neapstiprināts, Atbildēt (un apstiprināt), Ātrā labošana, Labot, Mēstule un Atkritne, šī komentāra noņemšanai.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
lv: Slejā <strong>Atbildot uz</strong> ir trīs elementi. Teksts ir ziņa, kas iedvesmoja, komentārus un saite uz ziņas rediģēšanu. Apskatīt ziņu ir saite ziņas aplūkošanai vietnē. Nelielais burbulis ar skaitli tajā, parāda apstiprināto komentāru skaitu, ko ziņa ir saņēmusi. Ja ziņai ir gaidoši komentāri, to skaitu redzēsiet sarkanā aplī. Klikšķinot sarkano paziņojuma aplīti, filtrs atlasīs vienīgi šīs ziņas neapstiprinātos komentārus.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
lv: Slejā <strong>Iesniegts</strong>, parādīts datums un laiks kad komentārs tika atstāts jūsu vietnē. Klikšķinot uz datuma/laika saites, nokļūsiet pie šī komentāra jūsu vietnē.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
lv: Fona krāsu jūs varat izvēlēties klikšķinot pogu Atlasīt krāsas un tad ierakstīt HTML heksadecimālo vērtību, piem. &#8220;#ff0000&#8221; sarkanai krāsai, vai izvēlēties krāsu, izmantojot krāsu paleti.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
lv: Cilnē Informācija atradīsit visu informāciju par savas WordPress vietnes, servera un datu bāzes konfigurāciju. Ir arī eksportēšanas funkcija, kas ļauj kopēt visu informāciju par jūsu vietni starpliktuvē, lai palīdzētu atrisināt problēmas jūsu vietnē, saņemot atbalstu.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
lv: Cilnē Statuss varat skatīt svarīgu informāciju par savu WordPress konfigurāciju, kā arī visu citu, kam jāpievērš uzmanība.

en: In the WordPress Editor, paragraphs, images, and videos are all blocks.
lv: WordPress redaktorā rindkopas, attēli un videoklipi ir bloki.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
lv: Rediģēšanas apgabalā taustiņš Tab ievada tabulācijas rakstzīmi.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
lv: Šajā gadījumā, WordPress atrada kļūdu vienā no jūsu spraudņiem - %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
lv: Šajā gadījumā, WordPress atrada kļūdu jūsu tēmā %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
lv: Šajā sadaļā jums jāpaskaidro, cik ilgi jūs glabājat personas datus, kurus saglabājusi vai apstrādājusi vietne. Lai arī tas ir jūsu pienākums noteikt laika periodu, cik ilgi personas dati tiks glabāti un kādēļ, taču šai informācijai jābūt šeit aprakstītai. Piemēram, jūs varētu norādīt, ka kontaktu veidlapas ierakstus glabājat sešus mēnešus, analītikas ierakstus - gadu un klientu pirkumu ierakstus - desmit gadus.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
lv: Šajā sadaļā jums jāpaskaidro, kādus pasākumus esat ieviesis, lai aizsargātu savu lietotāju datus. Tas varētu ietvert tehniskus pasākumus, piemēram, šifrēšanu; drošības pasākumus, piemēram, divu faktoru autentifikāciju un tādus pasākumus kā personāla apmācība datu aizsardzībā. Ja esat veicis Privātuma ietekmes novērtējumu, arī to varat šeit minēt.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
lv: Šajā sadaļā jums jāpaskaidro, kādas procedūras paredzētas, lai novērstu potenciālos vai reālos drošības caurumus personas datos, piemēram, iekšējās apziņošanas sistēmas, kontaktu mehānismi vai samaksa par kļūdu atklāšanu

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
lv: Šajā sadaļā jums jāpaskaidro, kādas tiesības jūsu lietotājiem ir attiecībā uz viņu datiem un kā viņi var izmantot šīs tiesības.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
lv: Šajā sadaļā jums vajadzētu uzskaitīt visas jūsu vietnes datu nodošanas gadījumus ārpus Eiropas Savienības robežām un aprakstīt, kā šie dati tiek aizsargāti atbilstoši Eiropas datu aizsardzības standartiem. Apraksts varētu iekļaut informāciju par jūsu vietnes uzturēšanu, datu glabāšanu mākonī vai citus trešo pušu pakalpojumus.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
lv: Šajā sadaļā jums vajadzētu nosaukt un uzskaitīt visus trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, ar kuriem jūs apmaināties ar vietnes datiem, ieskaitot partnerus, mākonī bāzētus pakalpojumus, maksājumu apstrādātājus un trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, kā arī atzīmēt, kādus datus jūs nododat viņiem un kādēļ. Pievienojiet saites uz viņu privātuma politikām, ja iespējams.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
lv: Šajā sekcijā jums būtu jānorāda, kādu privāto informāciju jūs apkopojat par lietotājiem un apmeklētājiem. Šie dati varētu iekļaut vārdu, e-pasta adresi, konta iestatījumus, darījumu informāciju, piemēram, datus par iegādātām precēm, kā arī tehniskus datus, piemēram informāciju par sīkdatnēm.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
lv: Šajā sekcijā jums būtu jānorāda jūsu vietnes URL, kā arī uzņēmuma vai organizācijas nosaukumu, vai arī vietnes īpašnieka vārdu, kā arī detalizētu kontaktinformāciju.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
lv: Šajā sadaļā jums vajadzētu norādīt saziņas metodi ar privātumu saistītām problēmām. Ja jums ir nepieciešams datu aizsardzības speciālists, norādiet šeit arī viņa vārdu un pilnu kontaktinformāciju.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
lv: Šajā apakšsekcijā jums būtu jānorāda vietnes, spraudņu, sociālo mediju un analītikas pakalpojumu izmantotās sīkdatnes. Mēs norādījām sīkdatnes, kuras WordPress uzstāda pēc noklusējuma.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
lv: Šajā apakšsadaļā jums vajadzētu norādīt, kādu analītikas pakalpojumu jūs izmantojat, kā lietotāji var atteikties no tās, kā arī norādīt saiti uz analītikas nodrošinātāja privātuma politiku, ja tāda pieejama.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
lv: Šajā apakšsekcijā jums būtu jānorāda kāda informācija tiek ievākta ar komentāriem. Mēs esam minējuši, kādus datus WordPress ievāc pēc noklusējuma.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
lv: Šajā apakšsadaļā jums vajadzētu norādīt kādu informāciju lietotāji var nodot un izpaust, augšupielādējot multivides datnes. Parasti visas augšupielādētās datnes ir publiski pieejamas.

en: In your dashboard:
lv: Zemāk aizpildīt informāciju par savi.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Progresā <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Progresā <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Progresā <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
lv: Progresā

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Inactive Plugins
lv: Neaktīvi spraudņi

en: Inactive Sidebar (not used)
lv: Neaktīva sānjosla (neizmantota)

en: Inactive Themes
lv: Neaktīvās tēmas

en: Inactive Widgets
lv: Neaktīvās logdaļas

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
lv: Neaktīvie konti ir tie, kas nav pieteikušies vai veikuši pasūtījumu noteiktu laika periodu. Tie tiks dzēsti. Visi pasūtījumi tiks pārveidoti par viesu pasūtījumiem.

en: Inactive plugins
lv: Neaktīvi spraudņi

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
lv: Neaktīvi spraudņi ir vilinoši mērķi uzbrucējiem. Ja negatavojaties izmantot spraudni, apsveriet iespēju to noņemt.

en: Inactive plugins.
lv: Neaktīvie spraudņi.

en: Inactive widgets
lv: Neaktīvi logrīki

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Inches
lv: Collas

en: Included
lv: Iekļauts

en: Included in WordPress.com Premium
lv: Iekļauts WordPress.com Premium

en: Included in annual plans
lv: Iekļauts gada plānos

en: Included with annual plans
lv: Iekļauts gada plānos

en: Included with your purchase
lv: Jūsu pirkumā ir iekļauts

en: Includes a WordPress.com subdomain, community support, dozens of free themes, basic design customization, and more.
lv: Ietver WordPress.com apakšdomēnu, kopienas atbalstu, desmitiem bezmaksas tēmu, pamata dizaina pielāgošanu un daudz ko citu.

en: Includes your post's featured image in the email sent out to your readers. {{link}}Learn more about the featured image{{/link}}.
lv: Ietver jūsu ziņas piedāvāto attēlu e-pasta ziņojumā, kas nosūtīts jūsu lasītājiem. {{link}}Uzziniet vairāk par piedāvāto attēlu{{/link}}.

en: Including premium themes, advanced design and monetization options, Pay with PayPal buttons, and a custom domain name for one year.
lv: Tostarp premium tēmas, uzlabotas dizaina un monetizācijas iespējas, Maksāt ar PayPal pogām un pielāgotu domēna vārdu uz vienu gadu.

en: Including tax
lv: Ieskaitot nodokļus

en: Incompatible Archive.
lv: Nesavietojams arhīvs.

en: Incompatible Archive. The package could not be installed.
lv: Pakotni nevarēja instalēt.

en: Incorrect post password.
lv: Nekorekta ziņas parole.

en: Incorrect username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
lv: Paaugstināt esošo cenu par (fiksētu apjomu vai %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
lv: Palielināt esošo pārdošanas cenu par (fiksēta summa vai %):

en: Increase indent
lv: Palielināt atkāpi

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
lv: Palielināt cenas par (noteiktu daudzumu vai %)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
lv: Palielināt pārdošanas cenas (fiksēta summa vai procentuālā daļa)

en: Increase site visitors with Yoast SEO Premium
lv: Palieliniet vietnes apmeklētāju skaitu, izmantojot Yoast SEO Premium

en: Increase your site visitors with Yoast SEO Premium
lv: Palieliniet savas vietnes apmeklētāju skaitu, izmantojot Yoast SEO Premium

en: Increasing memory allocated to PHP
lv: Palielina PHP piešķirto atmiņu

en: Incredibly powerful and customizable, Jetpack Search helps your visitors instantly find the right content - right when they need it.
lv: Neticami jaudīga un pielāgojama Jetpack Search palīdz jūsu apmeklētājiem uzreiz atrast pareizo saturu — tieši tad, kad viņiem tas ir nepieciešams.

en: Incredibly powerful and customizable, Jetpack Search helps your visitors instantly find the right content – right when they need it.
lv: Neticami jaudīga un pielāgojams Jetpack Search palīdz jūsu apmeklētājiem uzreiz atrast pareizo saturu — tieši tad, kad viņiem tas ir nepieciešams.

en: Incredibly powerful and customizable, Jetpack Search helps your visitors instantly find the right content. The price of this subscription is based on the number of records you have on your site.
lv: Neticami jaudīga un pielāgojama Jetpack Search palīdz apmeklētājiem uzreiz atrast pareizo saturu. Šī abonementa cena ir balstīta uz jūsu vietnē esošo ierakstu skaitu.

en: Incredibly powerful and customizable, Jetpack Search, <br /> helps your visitors instantly find the right content <br /> – right when they need it.
lv: Neticami jaudīga un pielāgojama Jetpack Search, <br /> palīdz jūsu apmeklētājiem uzreiz atrast pareizo saturu <br /> — tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

en: Incredibly powerful and customizable, Jetpack Search, helps your visitors instantly find the right content – right when they need it.
lv: Neticami jaudīga un pielāgojama Jetpack Search palīdz apmeklētājiem uzreiz atrast pareizo saturu — tieši tad, kad viņiem tas ir nepieciešams.

en: India
lv: Indija

en: Indian
lv: Indiana

en: Indian rupee
lv: Indijas rūpija

en: Indiana
lv: Indiāna

en: Indianapolis
lv: Indianapolisa

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
lv: Norāda, vai veidne ir pielāgota vai daļa no veidņu hierarhijas

en: Indicates the order that will appear in queries.
lv: Norāda pasūtījumu, kas tiks parādīts vaicājumos.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
lv: Tēma

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
lv: Pielāgots

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
lv: Norāda, vai pašreizējā tēma atbalsta bloku veidnes.

en: Indicates whether the current variation is the default one.
lv: Norāda, vai pašreizējā variācija ir noklusējuma variācija.

en: Indicates whether the customer was created in test mode.  Required for new accounts.
lv: Norāda, vai klients tika izveidots testa režīmā. Nepieciešams jauniem kontiem.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
lv: Atsevišķas ziņas var ignorēt šos iestatījumus. Šeit veiktās izmaiņas tiks piemērotas tikai jaunajām ziņām.

en: Individual use only
lv: Tikai individuālai lietošanai

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Indonesian rupiah
lv: Indonēzijas rūpija

en: Industry regulatory disclosure requirements
lv: Industrijas regulatora normatīvās prasības

en: Inexistent terms.
lv: Neeksistējošs termins.

en: Infinite Scroll
lv: Bezgalīga ritināšana

en: Infinite Scroll Behavior
lv: Bezgalīgās ritināšanas uzvedība

en: Infinite scroll
lv: Bezgalīga ritināšana

en: Infinitely effortless editing
lv: Bezgalīgi vienkārša rediģēšana

en: Info
lv: Informācija

en: Inform your business decisions with in-depth data – powered by Google.
lv: Pamatojiet savus biznesa lēmumus, izmantojot visaptverošus datus, ko nodrošina Google.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
lv: Informācija par web serveri, kas pašlaik uztur jūsu vietni.

en: Information on WordPress.com courses and events (online and in-person).
lv: Informācija par WordPress.com kursiem un pasākumiem (tiešsaistē un klātienē).

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
lv[0]: Sākotnēji ielādēti %d rezultātu. Ierakstiet, lai filtrētu visus pieejamos rezultātus. Izmantojiet bulttaustiņus uz augšu un uz leju, lai pārvietotos.
lv[1]: Sākotnēji ielādēts %d rezultāts. Ierakstiet, lai filtrētu visus pieejamos rezultātus. Izmantojiet bulttaustiņus uz augšu un uz leju, lai pārvietotos.
lv[2]: Sākotnēji ielādēti %d rezultāti. Ierakstiet, lai filtrētu visus pieejamos rezultātus. Izmantojiet bulttaustiņus uz augšu un uz leju, lai pārvietotos.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
lv: Iekļauts CSS kods, kas reģistrē stilam nepieciešamo CSS klasi.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
lv: Iekļautā rīkjosla (kad ir atlasīts attēls, saite, vai priekšskats)

[ctx: Input length]
en: %d character remaining | %d characters remaining
lv[0]: Vēl %d rakstzīme
lv[1]: Vēl %d rakstzīmes
lv[2]: Vēl %d rakstzīmes

en: Insert
lv: Ievietot

en: Insert Image
lv: Ievietot attēlu

en: Insert Page Break tag
lv: Ievietot lapas sadalītāja birku

en: Insert Read More tag
lv: Ievietot saiti Lasīt vairāk

en: Insert Tweet
lv: Ievietot

en: Insert a Gravatar image
lv: Ievietojiet tēla attēlu

en: Insert audio playlist
lv: Ievietot audio atskaņošanas sarakstu

en: Insert column after
lv: Ievietot sleju aiz

en: Insert column before
lv: Ievietot sleju pirms

en: Insert date/time
lv: Ievietot datumu/laiku

en: Insert file URL
lv: Ievietojiet faila URL

en: Insert from URL
lv: Ievietot no URL

en: Insert gallery
lv: Ievietot galeriju

en: Insert image
lv: Ievietot attēlu

en: Insert into Navigation Menu
lv: Ievietojiet navigācijas izvēlnē

en: Insert into Post
lv: Ievietot ziņā

en: Insert into page
lv: Ievietot lapā

en: Insert into post
lv: Ievietot rakstā

en: Insert into product
lv: Ievietot produktā

en: Insert into template
lv: Ievietojiet veidnē

en: Insert into template part
lv: Ievietojiet veidnes daļā

en: Insert link
lv: Ievietot saiti

en: Insert media from another website
lv: Ievietot multivides failu no citas vietnes

en: Insert row
lv: Ievietot rindu

en: Insert row after
lv: Ievietot rindu aiz

en: Insert row before
lv: Ievietot rindu pirms

en: Insert table
lv: Ievietot tabulu

en: Insert video
lv: Ievietot video

en: Insert video playlist
lv: Ievietot video atskaņošanas sarakstu

en: Insert/edit code sample
lv: Ievietot/rediģēt koda paraugu

en: Insert/edit image
lv: Ievietot/labot attēlu

en: Insert/edit link
lv: Ievietot/labot saiti

en: Insert/edit media
lv: Ievietot vai rediģēt multividi

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
lv: Ievietoju %1$d saites %2$s kategorijās . Kārtībā! Lai apskatītu spied <a href="%3$s">šeit</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
lv: Ievietots <strong>%s</strong>

en: Inserted text
lv: Ievietotais teksts

en: Inserting Media
lv: Multivides faila ievietošana

en: Inserts "Do Not Sell or Share My Personal Information" link required by some US states to opt-out of targeted advertising
lv: Iekļauj saiti "Nepārdodiet vai nedalieties ar manu personisko informāciju", ko daži ASV štati pieprasa, lai atteiktos no mērķtiecīgas reklāmas

en: Insights
lv: Statistika

en: Inspiration strikes any time, anywhere. Post, read, check stats, and more with the WordPress app at your fingertips.
lv: Iedvesma rodas jebkurā laikā un jebkurā vietā. Rakstiet, lasiet, pārbaudiet statistiku un daudz ko citu, izmantojot WordPress lietotni, kas jums ir pa rokai.

en: Inspiration strikes anytime, anywhere.
lv: Iedvesma rodas jebkurā laikā un jebkurā vietā.

en: Inspiration strikes anywhere
lv: Iedvesma pārsteidz jebkur

en: Instagram is currently experiencing connectivity issues, please try again later to connect.
lv: Instagram pašlaik saskaras ar savienojamības problēmām. Lai izveidotu savienojumu, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Install
lv: Instalēt

en: Install %s now
lv: Instalēt %s tūlīt

en: Install &amp; Preview
lv: Uzstādīt un priekšstatīt

en: Install 50,000+ plugins and themes. Deploy custom code.
lv: Instalējiet 50 000+ spraudņus un tēmas. Vietojiet pielāgotu kodu.

en: Install Boost
lv: Instalēt Boost

en: Install Disabled
lv: Atspējots

en: Install Jetpack
lv: Uzstādīt Jetpack

en: Install Jetpack manually
lv: Instalēt Jetpack manuāli

en: Install Now
lv: Uzstādīt tagad

en: Install Parent Theme
lv: Instalēt pamattēmu

en: Install Plugins
lv: Instalēt spraudņus

en: Install Press This
lv: Instalēt Spied šo!

en: Install Themes
lv: Instalēt tēmu

en: Install and preview theme: %s
lv: Uzstādīt un priekšskatīt tēmu: %s

en: Install custom plugins and themes
lv: Pielāgotu spraudņu un tēmu instalēšana

en: Install custom plugins and themes on your site.
lv: Savā vietnē instalējiet pielāgotus spraudņus un tēmas

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
lv: Instalējiet no Google fontiem. Fonti tiek kopēti jūsu vietnē un tiek rādīti no tās.

en: Install new theme
lv: Instalēt jaunu tēmu

en: Install plugins & themes
lv: Iespēja instalēt spraudņus un tēmas

en: Install plugins and extend functionality for your site with access to more than 50,000 plugins.
lv: Instalējiet spraudņus un paplašiniet vietnes funkcionalitāti, izmantojot piekļuvi vairāk nekā 50 000 spraudņu.

en: Install plugins and themes
lv: Instalējiet spraudņus un tēmas

en: Install the latest version of WordPress
lv: Uzstādīt jaunāko WordPress versiju.

en: Install themes
lv: Tēmu instalēšana

en: Installation Instructions
lv: Uzstādīšana

en: Installation Required
lv: Uzstādīšana obligāta

en: Installation failed.
lv: Instalēšana neizdevās

en: Installed
lv: Instalēts

en: Installed Extensions without a Subscription
lv: Instalētie paplašinājumi bez abonēšanas

en: Installed Plugins
lv: Uzstādītie spraudņi

en: Installed themes
lv: Uzstādītās tēmas

en: Installing…
lv: Notiek instalēšana…

en: Instance settings of the widget, if supported.
lv: Logrīka instances iestatījumi, ja tie tiek atbalstīti.

en: Instant email notifications
lv: Tūlītēji e-pasta paziņojumi

en: Instant search and filtering to help visitors quickly find relevant answers and explore your site.
lv: Tūlītēja meklēšana un filtrēšana, lai palīdzētu apmeklētājiem ātri atrast atbilstošas ​​atbildes un izpētīt jūsu vietni.

en: Instant search and filtering without reloading the page
lv: Tūlītēja meklēšana un filtrēšana, nepārlādējot lapu

en: Instant search and indexing
lv: Tūlītēja meklēšana un indeksēšana

en: Instant site search to help your visitors find your content with Jetpack Search
lv: Tūlītēja vietņu meklēšana, lai palīdzētu apmeklētājiem atrast jūsu saturu, izmantojot Jetpack Search

en: Instantly transform the look and feel of your site with beautifully crafted themes and one-click layouts.
lv: Nekavējoties mainiet savas vietnes izskatu un sajūtu, izmantojot skaisti izstrādātas tēmas un viena klikšķa izkārtojumus.

en: Instructions
lv: Norādes

[ctx: Instructions on how to add IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed. (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
lv: Varat saglabāt IP diapazonu {low_range} - {high_range}. Nav atļauts atstarpes. (piemērs: 1.1.1.1-2.2.2.2)

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
lv: Instrukcijas, kas tiks pievienotas pateicības lapai un e-pastiem.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
lv: Instrukcijas, kas tiks pievienotas pateicības lapai.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
lv: Nepietiekami argumenti nodoti šai XML-RPC metodei.

en: Insufficient information provided.
lv: Sniegtā informācija nav pietiekama.

en: Insufficient privileges to export products.
lv: Nepietiekamas privilēģijas produktu eksportēšanai.

en: Insufficient privileges to import products.
lv: Nepietiekamas privilēģijas produktu importēšanai.

en: Integrate your site with social media to automatically post your content and drive traffic to your site.
lv: Integrējiet vietni ar sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, lai automātiski publicētu saturu un palielinātu vietnes datplūsmu.

en: Integrated email solution with powerful features. Manage your email and more on any device.
lv: Integrēts e-pasta risinājums ar jaudīgām funkcijām. Pārvaldiet savu e-pastu un daudz ko citu jebkurā ierīcē.

en: Integrates with Jetpack Stats
lv: Integrējas ar Jetpack Stats

en: Integration
lv: Integrācija

en: Integrations with Top Shipping Carriers
lv: Integrācija ar labākajiem pārvadātājiem

en: Integrations with top shipping carriers
lv: Integrācija ar labākajiem pārvadātājiem

en: Interests
lv: Intereses

en: Interface language
lv: Interfeisa valoda

en: Interface settings
lv: Saskarnes iestatījumi

en: Internal search handler error.
lv: Iekšējās meklēšanas kļūda.

en: International flat rate (legacy)
lv: Starptautiskā vienotā likme (mantotā)

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
lv: Internet Explorer nesniedz vislabāko WordPress pieredzi. Pārejiet uz Microsoft Edge vai citu modernāku pārlūkprogrammu, lai vietni izmantotu pēc iespējas labāk.

en: Intro
lv: Ievads

en: Introduce yourself.
lv: Iepazīstini ar sevi.

en: Introduction
lv: Ievads

en: Inuvik
lv: Inuvika

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Invalid %s
lv: Nederīgs %s

en: Invalid %s ID
lv: Nederīgs %s ID

en: Invalid API namespace
lv: Nederīgs vienuma ID

en: Invalid API response code (%d).
lv: Nederīgs API atbildes kods (%d).

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
lv: Iesniegts nederīgs Saturs-Izvietojums. Saturam-Izvietojumam jābūt noformētam kā `pielikums; filename="image.png"` vai līdzīgi.

en: Invalid ID.
lv: Nepareizs ID.

en: Invalid IP
lv: Nederīga atslēga

en: Invalid JSON body passed.
lv: Nodots nederīgs JSON ķermenis.

en: Invalid JSONP callback function.
lv: Nederīga JSONP atzvanīšanas funkcija.

en: Invalid Mail Server
lv: Pasta serveris

en: Invalid Name
lv: Birkas nosaukums

en: Invalid Poll Author
lv: Nepareizs aptaujas autors

en: Invalid Priority
lv: Nederīgs temats

en: Invalid SSH public key. It should begin with %(formats)s.
lv: Nederīga SSH publiskā atslēga. Tai jāsākas ar %(formats)s.

en: Invalid Service
lv: Nederīgs temats

en: Invalid Token
lv: Nederīgs temats

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: Invalid URL %s.
lv: Nederīgs URL %s.

en: Invalid URL format.
lv: Nederīgs URL formāts.

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.

en: Invalid Weight
lv: Nederīga atslēga

en: Invalid action name.
lv: Kļūdains darbības nosaukums.

en: Invalid activation key.
lv: Nederīga aktivizācijas atslēga.

en: Invalid answers
lv: Nepareiza atbilde

en: Invalid attachment ID.
lv: Nederīgs pielikuma ID.

en: Invalid attribute name.
lv: Nederīgs atribūta nosaukums.

en: Invalid authentication method
lv: Nederīga autorizācijas metode

en: Invalid author ID.
lv: Nederīgs autora ID.

en: Invalid billing email address
lv: Nepareiza rēķina e-pasta adrese

en: Invalid block type.
lv: Nederīgs bloka veids.

en: Invalid block.
lv: Nederīgs bloks.

en: Invalid catalog visibility option.
lv: Nepareiza katalogu redzamības opcija.

en: Invalid changeset UUID
lv: Nederīgs izmaiņu kopas UUID

en: Invalid comment
lv: Nederīgs komentārs

en: Invalid comment ID.
lv: Nederīgs komentāra ID.

en: Invalid comment author ID.
lv: Nederīgs komentāra autora ID.

en: Invalid comment content.
lv: Nederīgs komentāra saturs.

en: Invalid comment status.
lv: Nederīgs komentāra statuss.

en: Invalid cookie format.
lv: Nederīgs sīkdatnes formāts.

en: Invalid cookie.
lv: Nederīga sīkdatne.

en: Invalid coupon
lv: Nederīgs kupons

en: Invalid coupon ID
lv: Nepareizs kupona identifikācijas numurs

en: Invalid coupon code
lv: Nepareizs kupona kods

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
lv: Kļūdains kupona tips - kupona tipam jābūt vienam no šiem: %s

en: Invalid coupon.
lv: Nederīgs kupons.

en: Invalid currency code
lv: Nederīgs valūtas kods

en: Invalid customer
lv: Nederīgs klients

en: Invalid customer ID
lv: Nederīgs klienta ID

en: Invalid customer email
lv: Nederīgs klienta e-pasts

en: Invalid customer query.
lv: Nederīgs klienta vaicājums.

en: Invalid customer.
lv: Neesošs lietotājs.

en: Invalid data provided.
lv: Norādīti nederīgi dati.

en: Invalid data store.
lv: Nederīga datu glabātuve.

en: Invalid data. No selected item.
lv: Dati nav derīgi. Nav atlasīta vienuma.

en: Invalid data. The item does not exist.
lv: Dati nav derīgi. Vienums nepastāv.

en: Invalid data. Unknown state.
lv: Dati nav derīgi. Nezināms stāvoklis.

en: Invalid data. Unknown type.
lv: Dati nav derīgi. Nezināms tips.

en: Invalid date.
lv: Nederīgs datums.

en: Invalid discount amount
lv: Nederīga atlaides summa

en: Invalid discount type
lv: Nederīgs atlaižu veids

en: Invalid download link.
lv: Nederīga lejupielādes saite.

en: Invalid download log: no ID.
lv: Nederīgs lejupielāžu žurnāls: nav ID.

en: Invalid download log: not found.
lv: Nederīgs lejupielāžu žurnāls: nav atrasts.

en: Invalid download.
lv: Neesoša lejupielāde.

en: Invalid email address
lv: Nepareiza e-pasta adrese

en: Invalid email address in request.
lv: Pieprasījums satur nederīgu e-pasta adresi.

en: Invalid email address restriction
lv: Nederīgs e-pasta adreses ierobežojums

en: Invalid email address when generating personal data export file.
lv: Nederīga e-pasta adrese, ģenerējot personas datu eksporta failu.

en: Invalid email address.
lv: Nederīga e-pasta adrese.

en: Invalid email input
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Invalid featured media ID.
lv: Nederīgs piedāvātā mēdiji ID.

en: Invalid field
lv: Nederīgs lauks

en: Invalid file
lv: Nederīgs fails

en: Invalid file type
lv: Nederīgs faila tips

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
lv: Nederīgs faila tips. Importētājs atbalsta CSV un TXT failu formātus.

en: Invalid form submission.
lv: Nederīgas veidlapas iesniegšana.

en: Invalid global styles revision ID.
lv: Nederīgs globālo stilu pārskatīšanas ID.

en: Invalid hex color.
lv: Nederīga heksadecimālā krāsa.

en: Invalid image URL.
lv: Nederīga attēla saite.

en: Invalid image: %s
lv: Attēls nav derīgs: %s

en: Invalid item ID.
lv: Nekorekts vienuma ID.

en: Invalid key.
lv: Nederīga atslēga.

en: Invalid menu ID.
lv: Nederīgs izvēlnes ID.

en: Invalid menu location.
lv: Nederīga izvēlnes atrašanās vieta.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
lv: Nederīgs nece - nece jau ir izmantots.

en: Invalid nonce verification
lv: Nederīga verifikācija pēc noklusējuma

en: Invalid object type.
lv: Nederīgs objekta veids.

en: Invalid option
lv: Nederīga opcija

en: Invalid or duplicated SKU.
lv: Nederīga vai dublēta SKU.

en: Invalid or missing payment token fields.
lv: Nederīgi vai nav norādīti maksājuma marķiera lauki.

en: Invalid order
lv: Nederīgs pasūtījums

en: Invalid order ID.
lv: Nepareizs pasūtījuma ID.

en: Invalid order item.
lv: Kļūdaina pasūtījuma vienība.

en: Invalid order note ID
lv: Nepareizs pasūtījuma piezīmes ID

en: Invalid order refund ID.
lv: Nederīgs pasūtījuma atmaksas kods.

en: Invalid order.
lv: Nederīgs pasūtījums.

en: Invalid origin
lv: Nederīgs vērtējums.

en: Invalid page template.
lv: Nederīga lapas veidne.

en: Invalid parameter "dismissed".
lv: Nepareizs parametrs "noraidīts".

en: Invalid parameter(s): %s
lv: Nederīgs parametrs(i): %s

en: Invalid parameter.
lv: Nederīgs parametrs.

en: Invalid parameters.
lv: Nederīgi parametri.

en: Invalid parent ID
lv: Nederīgs vecāku ID

en: Invalid payment gateway.
lv: Nederīga maksājumu vārteja.

en: Invalid payment method.
lv: Nederīga maksājuma metode.

en: Invalid payment token.
lv: Nederīgs maksājuma tokens.

en: Invalid permission ID.
lv: Nederīgs atļaujas ID.

en: Invalid personal data action.
lv: Nederīga personas datu darbība.

en: Invalid personal data request.
lv: Nederīgs personas datu pieprasījums.

en: Invalid plugin page.
lv: Spraudņa lapa nav derīga.

en: Invalid plugin path.
lv: Spraudņa ceļš nav derīgs.

en: Invalid plugin.
lv: Spraudnis nav derīgs.

en: Invalid post ID.
lv: Nederīgs ziņas ID.

en: Invalid post format.
lv: Nederīgs ziņas formāts.

en: Invalid post id
lv: Nederīgs vienuma ID

en: Invalid post parent ID.
lv: Nederīgs ziņas pamatelementa ID.

en: Invalid post resolution.
lv: Nederīgs ziņas lēmums.

en: Invalid post type.
lv: Nederīgs ziņas veids.

en: Invalid post.
lv: Nederīgs raksts.

en: Invalid price
lv: Nederīga cena

en: Invalid product
lv: Nederīgs produkts

en: Invalid product ID
lv: Nederīgs produkta ID

en: Invalid product ID %d.
lv: Kļūdains produkta ID %d.

en: Invalid product ID.
lv: Nederīgs produkta ID.

en: Invalid product SKU
lv: Nepareizs produkta SKU

en: Invalid product attribute ID
lv: Nederīgs produkta atribūta ID

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
lv: Nederīgs produkta atribūta order_by tips - produkta atribūts order_by tipam jābūt jebkuram no šiem: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
lv: Nederīgs produkta atribūta veids - produkta atribūta veidam jābūt kādam no šiem: %s

en: Invalid product category ID
lv: Nederīgs preču kategorijas ID

en: Invalid product id
lv: Nederīgs vienuma ID

en: Invalid product review ID.
lv: Nederīgs produktu pārskatīšanas ID.

en: Invalid product shipping class ID
lv: Nederīgs produkta piegādes klases ID

en: Invalid product tag ID
lv: Nederīgs produkta birkas ID

en: Invalid product tax status.
lv: Nederīgs produkta nodokļa statuss.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
lv: Kļūdains produkta tips - produkta tipam jābūt vienam no šiem: %s

en: Invalid product type.
lv: Kļūdains produkta tips.

en: Invalid product.
lv: Neesošs produkts.

en: Invalid recovery key format.
lv: Nederīgs atkopšanas atslēgas formāts.

en: Invalid recovery key.
lv: Nederīga atkopšanas atslēga.

en: Invalid referrer
lv: Nederīgs lietotājs

en: Invalid refund amount
lv: Nepareiza atmaksas summa

en: Invalid refund amount.
lv: Nederīga atmaksas summa.

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
lv: Ģenerējot personas datu eksporta failu, nederīgs pieprasījuma ID.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
lv: Nederīgs pieprasījuma ID, apstrādājot eksportējamos personas datus.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
lv: Nederīgs pieprasījuma ID, apstrādājot dzēšamos personas datus.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
lv: Nepareizs pieprasījuma ID, mēģinot nosūtīt privāto datu eksporta e-pastu.

en: Invalid request ID.
lv: Nederīgs pieprasījuma ID.

en: Invalid request status.
lv: Nederīgs pieprasījuma statuss.

en: Invalid request type.
lv: Nederīgs pieprasījuma veids.

en: Invalid resource ID.
lv: Nederīgs resursu ID.

en: Invalid resource id for reassignment.
lv: Nederīgs resursu id atkārtotai piešķiršanai.

en: Invalid resource id.
lv: Nederīgs resursu id.

en: Invalid revision ID.
lv: Nederīga pārskatīšana ID.

en: Invalid role
lv: Nederīga loma

en: Invalid role.
lv: Nederīga loma.

en: Invalid scope %s
lv: Nederīgs apgabals %s

en: Invalid setting group.
lv: Nederīga iestatījumu grupa.

en: Invalid setting.
lv: Nederīgs iestatījums.

en: Invalid shipping method!
lv: Nederīga piegādes metode.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
lv: Nederīgs īskoda nosaukums: %1$s. Nelietojiet tukšumus vai rezervētos simbolus: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
lv: Nederīgs īskoda nosaukums: tukšs nosaukums.

en: Invalid signature
lv: Nederīga vērtība.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
lv: Nederīgs paraksts - neizdevās kārtot parametrus.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
lv: Nederīgs paraksts - sniegtais paraksts nesakrīt.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
lv: Nederīgs paraksts - paraksta metode nav derīga.

en: Invalid site specified
lv: Nederīgs vienuma ID

en: Invalid site verification tag.
lv: Nederīgs vienuma ID

en: Invalid slug.
lv: Nederīga taka.

en: Invalid status.
lv: Nederīgs statuss.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
lv: Nederīga stratēģija `%1$s`, definēta `%2$s` skripta reģistrācijas laikā.

en: Invalid tax class
lv: Nederīga nodokļu kategorija

en: Invalid taxonomy.
lv: Nederīga taksonomija.

en: Invalid taxonomy: %s.
lv: Nederīga taksonomija: %s.

en: Invalid template parent ID.
lv: Nederīgs veidnes vecāku ID.

en: Invalid term ID.
lv: Nederīgs termina ID.

en: Invalid term name.
lv: Nederīgs vārda nosaukums.

en: Invalid timestamp.
lv: Nederīgs laikspiedols.

en: Invalid tool ID.
lv: Nederīgs rīka ID.

en: Invalid translation type.
lv: Nederīga veida tulkojums.

en: Invalid type parameter.
lv: Nederīgs tipa parametrs.

en: Invalid user ID for reassignment.
lv: Atkārtotai piešķiršanai nederīgs lietotāja ID.

en: Invalid user ID.
lv: Nederīgs lietotāja ID.

en: Invalid user input
lv: Nederīgs lietotājs

en: Invalid user parameter(s).
lv: Nederīgs lietotāja parametrs(i).

en: Invalid username or email.
lv: Nederīgs lietotājvārds vai parole

en: Invalid username or password.
lv: Nekorekts lietotāja vārds vai parole.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
lv: Vērtība %1$s nav derīga %2$s. Vērtībai jābūt starp %3$s un %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
lv: Nederīga vērtība fona pielikumam.

en: Invalid value for background position X.
lv: Fona X pozīcijas vērtība nav derīga.

en: Invalid value for background position Y.
lv: Fona Y pozīcijas vērtība nav derīga.

en: Invalid value for background repeat.
lv: Nederīga vērtība fona atkārtojumiem.

en: Invalid value for background size.
lv: Fona izmēra vērtība nav derīga.

en: Invalid value posted for %s
lv: Nederīga vērtība, kas ievietota %s

en: Invalid value.
lv: Nederīga vērtība.

en: Invalid variation ID
lv: Nederīgs variācijas ID

en: Invalid webhook ID.
lv: Nederīgs webhok ID.

en: Invalid webhook delivery ID.
lv: Nederīgs webhook piegādes ID.

en: Invalid webhook delivery.
lv: Nederīga webhook piegāde.

en: Invalid webhook.
lv: Nederīgs webhook.

en: Invalid widget type.
lv: Nederīgs logrīka veids.

en: Inventory
lv: Inventārs

en: Inventory management
lv: Krājumu vadība

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
lv: Jaunajam lietotājam tika nosūtīts uzaicinājuma e-pasts. Pirms tiks izveidots viņa konts, lietotājam ir jāuzklikšķina uz saņemtās apstiprināšanas saites.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
lv: Lietotājam tika nosūtīts uzaicinājuma e-pasts. Lai viņš tiktu pievienots jūsu vietnei, e-pasta saņēmējam būs jāuzklikšķina uz apstiprinājuma saites.

en: Invitation sent successfully | Invitations sent successfully
lv[0]: Uzstādīšana veiksmīgi pabeigta.
lv[1]: Uzstādīšana veiksmīgi pabeigta.
lv[2]: Uzstādīšana veiksmīgi pabeigta.

en: Invite People to %(sitename)s
lv: Uzaicināt personas pievienoties %(sitename)s

en: Invite Sent!
lv: Ielūgums nosūtīts.

en: Invite contributors to your site and manage their access settings. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Uzaiciniet vietnes autorus un pārvaldiet viņu piekļuves iestatījumus. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Invite deleted. | Invites deleted.
lv[0]: Ielūgums dzēsts.
lv[1]: Ielūgumi dzēsti.
lv[2]: Ielūgumu dzēsti.

en: Invite people to follow your site or help you manage it.
lv: Aiciniet cilvēkus sekot jūsu vietnei vai palīdzēt jums to pārvaldīt.

en: Invites
lv: Ielūgumi

en: Invoice for order #{order_number}
lv: Rēķins pasūtījumam #{order_number}

en: Invoice prefix
lv: Rēķina prefikss

en: Iowa
lv: Aijova

en: Iqaluit
lv: Ikaluita

en: Iran
lv: Irāna

en: Iranian rial
lv: Irānas riāls

en: Iranian toman
lv: Irānas tomanis

en: Iraq
lv: Irāka

en: Iraqi dinar
lv: Irākas dinārs

en: Ireland
lv: Īrija

en: Irish
lv: Īru

en: Irkutsk
lv: Irkutska

en: Is DomDocument class enabled?
lv: Vai ir iespējota DomDocument klase?

en: Is GZip enabled?
lv: Vai aktivizēts GZip?

en: Is Jetpack Search compatible with popular themes and theme builders?
lv: Vai Jetpack Search ir saderīga ar populārām tēmām un tēmu veidotājiem?

en: Is Jetpack search feature better than standard WordPress blog search?
lv: Vai Jetpack meklēšanas funkcija ir labāka par standarta WordPress emuāru meklēšanu?

en: Is SUHOSIN installed?
lv: Vai SUHOSIN ir uzstādīts?

en: Is SoapClient class enabled?
lv: Vai ir iespējota SoapClient klase?

en: Is WordPress debug mode active?
lv: Vai WordPress atkļūdošanas režīms ir aktīvs?

en: Is WordPress multisite?
lv: Vai WordPress ir ieslēgta vairāku lapu funkcija?

en: Is a global attribute?
lv: Vai šis ir globāls atribūts?

en: Is featured?
lv: Izcelts?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
lv: Vai aktivizēts fsockopen/cURL?

en: Is hosting included?
lv: Vai mitināšanas pakalpojums ir iekļauts?

en: Is log directory writable?
lv: Vai žurnāla direktorijs ir rakstāms?

en: Is mbstring enabled?
lv: Vai aktivizēts mbstring ?

en: Is the Imagick library available?
lv: Vai Imagick bibliotēka ir pieejama?

en: Is the block dynamically rendered.
lv: Vai bloks tiek dinamiski atveidots.

en: Is the connection to your store secure?
lv: Vai savienojums ar Jūsu veikalu ir drošs?

en: Is the customer a paying customer?
lv: Vai klients ir maksājošs klients?

en: Is the product in stock?
lv: Vai prece ir noliktavā?

en: Is the product on sale?
lv: Vai precei ir atlaide?

en: Is the product purchasable?
lv: Vai preci var iegādāties?

en: Is there no link to us?
lv: Vai uz šejieni nav nevienas saites?

en: Is this a multisite?
lv: Vai šī ir multivietne?

en: Is this site discouraging search engines?
lv: Vai šī vietne attur meklētājprogrammas?

en: Is this site using HTTPS?
lv: Vai šī vietne izmanto HTTPS?

en: Is this theme a child theme?
lv: Vai šī tēma ir bērna tēma?

en: Isernia
lv: Izernija

en: Ishikawa
lv: Isikava

en: Islamabad Capital Territory
lv: Islāmābāda

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Isolated site environment.
lv: Izolēta vietnes vide.

en: Isolated site infrastructure
lv: Izolētas vietnes infrastruktūra

en: Israel
lv: Izraēla

en: Israeli new shekel
lv: Izraēlas jaunais šekelis

en: Istanbul
lv: Stambula

en: It all starts with choosing a theme. We'll show you how to navigate your My Home area and sift through the options, so you can find the theme that suits your blog best. (Don't worry, you can always change it later.)
lv: Viss sākas ar tēmas izvēli. Mēs jums parādīsim, kā pārvietoties apgabalā Mana mājas lapa un izvēlēties iespējas, lai jūs varētu atrast savam emuāram vispiemērotāko tēmu. (Neuztraucieties, jūs vienmēr varēsiet to vēlāk mainīt.)

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
lv: Šķiet, trūka vienas vai vairāku datu bāzes tabulu. Mēģinām no jauna izveidot trūkstošo (-ās) tabulu (-as).

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
lv: Izskatās, ka jūsu vietnei nav izveidota neviena izvēlne. Vēlies to izveidot? Klikšķini uz pogas, lai sāktu.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
lv: Vietņu uzturētājiem ir iespējams bloķēt visu vai daļu no komunikācijas ar citām vietnēm un pakalpojumiem. Ja nepareizi iestatīts, tas var traucēt spraudņiem un tēmām darboties kā paredzēts.

en: It is possible to import your blog content from a variety of other blogging platforms, including Blogger, GoDaddy, Wix, Squarespace, and more. You can also easily import your content from a self-hosted WordPress site.
lv: Ir iespējams importēt sava emuāra saturu no dažādām citām emuāru veidošanas platformām, tostarp Blogger, GoDaddy, Wix, Squarespace un citām. Varat arī viegli importēt savu saturu no paša mitinātas WordPress vietnes.

en: It is up to search engines to honor this request.
lv: Šīs prasības godīga ievērošana ir atkarīga no konkrētas meklētājprogrammas.

en: It is your own responsibility to ensure that your site complies with the relevant laws.
lv: Jūs esat atbildīgs par vietnes atbilstību attiecīgajiem tiesību aktiem.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
lv: Tā ir jūsu atbildība uzrakstīt aptverošu privātuma politiku, kas atbilst nacionālu un starptautisku privātuma likumu prasībām. Politikai jābūt akurātai un aktuālai.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
lv: Šķiet, ka pašlaik jūsu vietne neatbalsta HTTPS.

en: It looks like nothing was found at this location.
lv: Izskatās, ka šeit nekas netika atrasts. Varbūt izmantojiet meklēšanu?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lv: Izskatās, ka šeit nekas netika atrasts. Varbūt izmantojiet meklēšanu?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
lv: Izskatās, ka šajā vietā nekas netika atrasts. Mēģini kādu no zemāk redzamajām saitēm vai meklētāju!

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
lv: Izskatās, ka nekas nav atrasts šajā vietā. Varbūt mēģiniet apmeklēt %s tieši?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
lv: Izskatās, ka Apache modulis %s nav instalēts.

en: It looks like the response did not come from this site.
lv: Izskatās, ka atbilde netika saņemta no šīs vietnes.

en: It looks like you don’t have any connected Jetpack sites to manage.
lv: Šķiet, ka jums nav nevienas ar Jetpack savienotas vietnes, ko pārvaldīt.

en: It looks like you don’t have any connected Jetpack sites you can apply this license to.
lv: Izskatās, ka jums nav pievienotu Jetpack vietņu, kurām varētu piemērot šo licenci.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
lv: Izskatās, ka jūs izmantojat nedrošu %s pārlūka versiju. Novecojušu pārlūkprogrammu lietošana padara jūsu datoru nedrošu. Lai saņemtu vairāk iespēju lietojot WordPress, lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
lv: Izskatās, ka jūs izmantojat senu %s pārlūka versiju. Lai saņemtu vairāk iespēju lietojot WordPress, lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu.

en: It looks like your host may be %(providerGuessName)s
lv: Šķiet, ka jūsu resursdators varēti būt %(providerGuessName)s

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
lv: To var izraisīt viens no šiem jautājumiem, kuru varat pats diagnosticēt:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lv: Šķiet, ka mēs nevaram atrast to, ko meklējat. Varbūt meklēšana var palīdzēt.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
lv: Šķiet, ka jūsu tīkls darbojas ar Nginx tīmekļa serveri. <a href="%s"> Uzziniet vairāk par turpmāku konfigurēšanu </a>.

en: It slowed down my site.
lv: Tas palēnināja manu vietni.

en: It took just one click to restore my WooCommerce store. It was a great interface and it did the job. Jetpack VaultPress Backup saved my site really quickly.”
lv: Lai atjaunotu manu WooCommerce veikalu, bija nepieciešams tikai viens klikšķis. Tas bija lielisks interfeiss, un tas paveica darbu. Jetpack VaultPress Backup ļoti ātri izglāba manu vietni."

en: It was not possible to check your scheduled events
lv: Nebija iespējams pārbaudīt jūsu ieplānotās darbības.

en: It's buggy.
lv: Tas ir kļūdains.

en: It's time to get your ideas online. We'll guide you through the process of creating a site that best suits your needs.
lv: Ir pienācis laiks idejas publicēt tiešsaistē. Mēs palīdzēsim jums izveidot vietni, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

en: Italian
lv: Itāļu

en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Italy
lv: Itālija

en: Item
lv: Produkts

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
lv: Produkta #%1$s krājums palielināts no %2$s uz %3$s.

en: Item ID.
lv: Vienības ID.

en: Item added.
lv: Vienums pievienots.

en: Item deleted.
lv: Vienums dzēsts

en: Item moved down
lv: Vienums pārvietots lejup

en: Item moved up
lv: Vienums pārvietots augšup

en: Item not added.
lv: Vienums netika pievienots.

en: Item not updated.
lv: Vienums netika atjaunots.

en: Item updated.
lv: Vienums atjaunots

en: Itemized
lv: Izstrādāts

en: Items
lv: Vienības

en: Items Purchased
lv: Produkts Nopirkts

en: Items Subtotal:
lv: Vienību starpsumma:

en: Items deleted.
lv: Vienums dzēsts

en: Items list
lv: Vienumu saraksts

en: Items list navigation
lv: Vienumu saraksta pārlūkošana

en: Items sold.
lv: Pārdotas vienības.

en: Ivory Coast
lv: Kotdivuāra

en: Iwate
lv: Ivate

en: I’d like to fix this now
lv: Es vēlētos to labot

en: JSONP support is disabled on this site
lv: JSOP atbalsts šai vietnei ir atslēgts

en: JSONP support is disabled on this site.
lv: JSONP atbalsts šai lapai ir atspējots.

en: Jabber subscription delivery
lv: Jabber abonementa piegāde

en: Jakarta
lv: Džakarta

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Jamaican dollar
lv: Jamaikas dolārs

en: Jan Mayen
lv: Jana Majena sala

en: January
lv: janvāris

en: Japan
lv: Japāna

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Japanese yen
lv: Japānas jenas

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
lv: Lai izmantotu šo līdzekli, ir jāiespējo JavaScript.

en: Jayapura
lv: Džajapura

en: Jersey
lv: Džērsija

en: Jersey pound
lv: Džērsijas mārciņa

en: Jerusalem
lv: Jeruzaleme

en: Jetpack AI Assistant
lv: Jetpack AI palīgs

en: Jetpack Advanced Features
lv: Jetpack papildu funkcijas

en: Jetpack Backup
lv: Jetpack dublējums

en: Jetpack Backup: automated backups & one-click restores
lv: Jetpack dublēšana: automatizēta dublēšana un atjaunošana ar vienu klikšķi

en: Jetpack Blocks disabled.
lv: Jetpack bloki ir atspējoti.

en: Jetpack Complete includes the best of everything Jetpack has to offer: real-time security, enhanced search, CRM, and marketing, growth, and design tools.
lv: Iedarbiniet vietni ar visu, ko piedāvā Jetpack: reāllaika drošību, uzlabotu meklēšanu, CRM un mārketinga, izaugsmes un dizaina rīkus.

[ctx: Jetpack Connect activate plugin instructions, activate link]
en: Activate
lv: Vietne aktivizēta.

[ctx: Jetpack Connect activate plugin instructions, activate link]
en: Activate Plugin
lv: Aktivizēt spraudni

[ctx: Jetpack Connect activate plugin instructions, plugin title]
en: Jetpack by WordPress.com
lv: Darbību nodrošina WordPress

[ctx: Jetpack Connect install plugin instructions, install button]
en: Install Now
lv: Atkārtoti instalēt tūlīt

en: Jetpack Debugging Center
lv: Jetpack atkļūdošanas centrs

en: Jetpack Documentation
lv: Dokumentācija:

en: Jetpack Essential Features
lv: Jetpack pamatfunkcijas

en: Jetpack FAQ
lv: Jetpack BUJ

en: Jetpack Logo
lv: Jetpack logo

[ctx: Jetpack Personal Plan]
en: Personal
lv: Personiskās opcijas

[ctx: Jetpack Professional Plan]
en: Professional
lv: Profesionālis

en: Jetpack Promotions
lv: Jetpack akcijas

en: Jetpack Protect
lv: Jetpack aizsardzība

en: Jetpack Search Free
lv: Jetpack meklēšana bez maksas

[ctx: Jetpack Search Plan]
en: Search Free
lv: Meklēt bezmaksas

en: Jetpack Search can not be used in offline mode.
lv: Jetpack Search nevar izmantot bezsaistes režīmā.

en: Jetpack Search has performed 61.6 billion site searches in the last ten years
lv: Jetpack Search pēdējo desmit gadu laikā ir veikusi 61,6 miljardus vietņu meklēšanu

en: Jetpack Search helps your visitors instantly find the right content – right when they need it.
lv: Jetpack Search palīdz apmeklētājiem uzreiz atrast pareizo saturu — tieši tad, kad viņiem tas ir nepieciešams.

en: Jetpack Search is a powerful search solution backed by Elasticsearch, Jetpack Stats, and our globally distributed data centers. We process your data with multiple technologies for a modern search experience that improves website engagement, so visitors can search, refine their results, and find the content and products that interest them. You can <a href="%s">read more about the search architecture here</a>.
lv: Jetpack Search ir spēcīgs meklēšanas risinājums, ko atbalsta Elasticsearch, Jetpack Stats un mūsu globāli izplatītie datu centri. Mēs apstrādājam jūsu datus ar vairākām tehnoloģijām, lai nodrošinātu mūsdienīgu meklēšanas pieredzi, kas uzlabo vietnes piesaisti, lai apmeklētāji varētu meklēt, precizēt rezultātus un atrast saturu un produktus, kas viņus interesē. Jūs varat <a href="%s">lasīt vairāk par meklēšanas arhitektūru šeit</a>.

en: Jetpack Search is disabled on your site.
lv: Jetpack Search jūsu vietnē ir atspējots.

en: Jetpack Settings
lv: Jetpack iestatījumi

en: Jetpack Site Accelerator
lv: Jetpack vietnes paātrinātājs

en: Jetpack Sites
lv: Jetpack vietnes

en: Jetpack Social Connection Error
lv: Jetpack Social savienojuma kļūda

en: Jetpack Social Settings
lv: Jetpack Social iestatījumi

en: Jetpack Social is disabled on this blog.
lv: Jetpack Social šajā emuārā ir atspējots.

en: Jetpack Social:
lv: Jetpack Social

en: Jetpack Stats
lv: Jetpack statistika

en: Jetpack Stats work better with JavaScript enabled.
lv: Jetpack statistika darbojas labāk, ja ir iespējots JavaScript.

en: Jetpack Support
lv: Jetpack atbalsts

en: Jetpack Sync keeps your WordPress.com dashboard up to date. Data is sent from your site to the WordPress.com dashboard regularly to provide a faster experience.
lv: Jetpack Sync nodrošina informācijas atjaunošanu. Dati no jūsu vietnes regulāri tiek nosūtīti uz WordPress.com paneli, lai nodrošinātu ātrāku lietojuma ērtību.

en: Jetpack VaultPress Backup
lv: Jetpack VaultPress dublējums

en: Jetpack VaultPress Backup &mdash; <strong>real-time</strong> backups
lv: Jetpack VaultPress dublēšana — <strong>reāllaika</strong> dublējumkopijas

en: Jetpack VaultPress Backup &mdash; daily backups
lv: Jetpack VaultPress dublēšana — ikdienas dublējumkopijas

en: Jetpack VideoPress is now active. Stunning-quality video with none of the hassle. Drag and drop videos through the WordPress editor and keep the focus on your content, not the ads.
lv: Jetpack VideoPress ir ieslēgts. Pārsteidzošas kvalitātes video bez liekām grūtībām. Pārvelciet video klipus WordPress redaktorā un saglabājiet apmeklētāju uzmanību uz jūsu saturu, nevis reklāmām.

en: Jetpack advanced features
lv: Jetpack papildu funkcijas

en: Jetpack by WordPress.com
lv: Darbību nodrošina WordPress

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
lv: Jetpack satur senāka &#8220;%1$s&#8221; spraudņa jaunāku versiju.

en: Jetpack essential features
lv: Jetpack pamatfunkcijas

en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
lv: Jetpack ir veiksmīgi atvienots %s.

en: Jetpack is a feature-rich plugin for WordPress sites. Because your site is hosted with us at WordPress.com, you already have access to most Jetpack’s features.
lv: Jetpack ir ar funkcijām bagāts spraudnis WordPress vietnēm. Tā kā jūsu vietne tiek mitināta pie mums vietnē WordPress.com, jums jau ir piekļuve lielākajai daļai Jetpack funkciju.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
lv: Jetpack pašlaik ir savienots ar WordPress.com

en: Jetpack is currently disconnected.
lv: Jetpack pašlaik ir atvienots.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
lv: Jetpack pašlaik nav savienots ar WordPress.com

en: Jetpack mobile apps
lv: Jetpack mobilās lietotnes

en: Jetpack needs <b>your&nbsp;help</b>
lv: Jetpack ir nepieciešama <b>jūsu palīdzība</b>

en: Jetpack needs your server credentials before it can start backing up your site.
lv: Lai Jetpack varētu sākt jūsu vietnes dublēšanu, ir nepieciešami jūsu servera akreditācijas dati.

en: Jetpack partner key %d key does not have a related partner
lv: Jetpack partnera %d atslēgai nav saistīta partnera

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
lv: Jetpack nepieciešama WordPress versija %s vai jaunāka.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
lv: Jetpack papildina jūsu pašmitināto WordPress vietni ar WordPress.com lielisko mākoņa jaudu.

en: Jetpack wasn’t able to connect to {{strong}}%(siteSlug)s{{/strong}}.{{br/}}Let’s figure out why — there are a few things to try.
lv: Jetpack nevarēja izveidot savienojumu ar {{strong}}%(siteSlug)s{{/strong}}.{{br/}}Noskaidrosim, kāpēc — ir dažas lietas, kas jāizmēģina.

en: Jetpack works by connecting to WordPress.com for a lot of features. Sometimes, when the connection gets messed up, you need to disconnect and reconnect to get things working properly. <a href="%s">Disconnect from WordPress.com</a>
lv: Jetpack darbojas, izveidojot savienojumu ar WordPress.com, lai izmantotu daudzas funkcijas. Dažreiz, kad savienojums tiek traucēts, ir nepieciešams atvienot un atkal savienot, lai viss darbotos pareizi. <a href="%s">Atvienot no WordPress.com</a>

en: Jetpack-powered speed and reliability
lv: Ar Jetpack darbināms ātrums un uzticamība

en: Jetpack-powered speed and reliability.
lv: Ar Jetpack darbināms ātrums un uzticamība.

[ctx: Jetpack: Action user takes to disconnect Jetpack site from .com]
en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Jetpack: Same best-in-class products, new lower prices.
lv: Jetpack: tie paši labākie savā klasē produkti, jaunas zemākas cenas.

en: Johannesburg
lv: Johannesburga

en: Johnston
lv: Džonstona

en: Join
lv: Pievienoties

en: Join WordAds
lv: Apvienot līnijas

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
lv: Pievienojieties 16 miljoniem klientu, kuri izmanto Mailchimp. Sinhronizējiet sarakstu un saglabājiet datus, lai nosūtītu automatizētus e-pastus un mērķtiecīgas kampaņas.

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
lv: Pievienojieties daudzveidīgajai WordPress līdzstrādnieku kopienai un sazinieties ar citiem, kuri aizrautīgi uztur brīvu un atvērtu tīmekli.

en: Joined %(month)s %(year)s
lv: Pievienojies %(year). gada %(month)ī

en: Jones is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Jones ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Jordanian dinar
lv: Jordānijas dinārs

en: Juba
lv: Džūba

en: Jujuy
lv: Huhujas province

en: Jul
lv: Jūl

en: July
lv: jūlijs

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
lv: Jūl

en: Jump to footnote reference %1$d
lv: Pāriet uz zemsvītras piezīmi %1$d

en: Jump up to Premium or Business for even more features, like the ability to monetize your site and advanced SEO and social sharing options!
lv: Pārejiet uz Premium vai Business, lai iegūtu vēl vairāk funkciju, piemēram, iespēju gūt peļņu no savas vietnes un uzlabotas SEO un sociālās kopīgošanas iespējas!

en: Jun
lv: Jūn

en: June
lv: jūnijs

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
lv: Jūn

en: Juneau
lv: Džūno

en: Just another %s site
lv: Vēl viena %s vietne

en: Just another WordPress site
lv: Tikai vēl viena WordPress vietne

en: Just get started
lv: Vienkārši sāciet

en: Just now
lv: tieši tagad

en: Just search for a domain
lv: Vienkārši meklēt domēnu

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
lv: Esam saņēmuši Jūsu pasūtījumu #%s un šobrīd tas tiek apstrādāts:

en: Justify
lv: Izlīdzināt

en: Justify Text
lv: Taisnot tekstu

en: Kabul
lv: Kabula

en: Kaliningrad
lv: Kaļiņingrada

en: Kamchatka
lv: Kamčatka

en: Kamwenge
lv: Kamvenge

en: Kanagawa
lv: Kanagava

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kanton
lv: Kantons

en: Kapchorwa
lv: Kapčorva

en: Kapelebyong
lv: Kapelebjonga

en: Karachi
lv: Karāči

en: Kashgar
lv: Kašgara

en: Katakwi
lv: Katakvi

en: Kathmandu
lv: Katmadu

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kebab-case unique identifier for the font family preset.
lv: Unikāls kebab-case identifikators fontu saimes priekšiestatījumam.

en: Keep auto-renew on
lv: Paturēt automātisko atjaunošanu ieslēgtu

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
lv: Paturiet prātā, ka, pārveidojot kategoriju ar pakārtotajām kategorijām, pakārtotās kategorijas kļūst par augstākā līmeņa bāreņiem.

en: Keep tabs on all your site's activity — plugin and theme updates, user logins, setting modifications, and more.
lv: Sekojiet līdzi visām vietnes darbībām - spraudņu un tēmu jauninājumiem, lietotāju pieteikumiem, iestatījumu izmaiņām un daudz kam citam.

en: Keep tabs on your site with real‑time notifications and analytics. Or publish a post, manage sales, reply to comments, update your homepage — all from your phone, tablet, or browser.
lv: Pārraugiet savu vietni, izmantojot reāllaika paziņojumus un analītiskos datus. Vai arī publicējiet ziņu, pārvaldiet pārdošanu, atbildiet uz komentāriem, atjaunojiet savu sākumlapu - to visu varat veikt no tālruņa, planšetdatora vai pārlūkprogrammas.

en: Keep the focus on your site's brand by removing the WordPress.com footer branding.
lv: Koncentrējieties uz savas vietnes zīmolu, noņemot WordPress.com kājenes zīmolu.

en: Keep this link private
lv: Atstāt šo saiti privātu

en: Keep up with real-time notifications
lv: Sekot līdzi paziņojumiem reālā laikā

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
lv: Saglabāt logrīka iestatījumus un pārvietot to pie neaktīvajiem logrīkiem

en: Keep your account safe by adding a backup email address and phone number. If you ever have problems accessing your account, WordPress.com will use what you enter here to verify your identity.
lv: Saglabājiet sava konta drošību, pievienojot rezerves(atkopšanas) e-pasta adresi un tālruņa numuru. Ja jums kādreiz ir grūtības piekļūt jūsu kontam, WordPress.com izmantos jūsu ievadīto informāciju, lai pārbaudītu jūsu identitāti.

en: Keep your current provider
lv: Saglabāt savu pašreizējo pakalpojumu sniedzēju

en: Keep your domain with your current provider and point it to WordPress.com
lv: Saglabājiet savu domēnu pie pašreizējā pakalpojumu sniedzēja un norādiet to uz WordPress.com

en: Keep your followers up to date with your news, events, and other happenings by sharing posts on your Twitter feed.
lv: Informējiet sekotājus par saviem jaunumiem, notikumiem un citām norisēm, kopīgojot ziņas savā Twitter plūsmā.

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kenyan shilling
lv: Kenijas šiliņš

en: Kerguelen
lv: Kergelēna

en: Key
lv: Atslēga

en: Key details
lv: Galvenās detaļas

en: Keyboard Shortcuts
lv: Īsinājumtaustiņi

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
lv: Tastatūras lietotāji: strādājot ar vizuālā redaktoru, jūs varat izmantot %s, lai piekļūtu rīkjoslai.

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Khandyga
lv: Handiga

en: Khartoum
lv: Hartūma

en: Khuzestan (خوزستان)
lv: Huzistāna  (خوزستان)

en: Kiev
lv: Kijeva

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Kind
lv: Laipns

en: Kinshasa
lv: Kinšasa

en: Kiribati
lv: Kiribatija

en: Kiritimati
lv: Kirisimasi

en: Kirov
lv: Kirova

en: Kiryandongo
lv: Kirjandongo

en: Kitgum
lv: Kitguma

en: Klarna Checkout
lv: Klarna Apmaksa

en: Klarna Checkout for WooCommerce
lv: Klarna norēķināšanās priekš WooCommerce

en: Klarna Payments
lv: Klarna maksājumi

en: Klarna Payments for WooCommerce
lv: Klarna maksājumi priekš WooCommerce

en: Knox
lv: Nokss

en: Knox IN
lv: Knoksa

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Kosrae
lv: Kosraja

en: Kralendijk
lv: Kralendijka

en: Krasnoyarsk
lv: Krasnojarska

en: Kuala Lumpur
lv: Kualalumpura

en: Kuching
lv: Kuhinga

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: KwaZulu-Natal
lv: Kvazulu-Natāla

en: Kwajalein
lv: Kvajaleinas atols

en: Kwania
lv: Kvanja

en: Kween
lv: Kvena

en: Kyankwanzi
lv: Kjankvanzi

en: Kyegegwa
lv: Ķegegva

en: Kyenjojo
lv: Kienjojo

en: Kyiv
lv: Kieva

en: Kyotera
lv: Kiotera

en: Kyoto
lv: Kioto

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Kyrgyzstani som
lv: Kirgizstānas som

en: Kyustendil
lv: Kjustendila

en: L'Aquila
lv: Akvila

en: L/W/H
lv: G/P/A

en: LHI
lv: Lahti

en: La Pampa
lv: Lapampas province

en: La Rioja
lv: Larjoha

en: La Spezia
lv: Spēcija

en: La Unión
lv: Savienība La Union

en: Label
lv: Etiķete

[ctx: Label for hidden menu in a list on the Stats page.]
en: Show Actions
lv: Citas darbības

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
lv: Pievienot

en: Labuan
lv: Labuāna

en: Lamwo
lv: Lamvo

en: Landmark
lv: Apskates objekti

en: Language
lv: Valoda

en: Language this blog is primarily written in.
lv: Valoda, kādā šī dienagrāmata ir rakstīta.

en: Language:
lv: Valoda:

en: Languages
lv: Valodas

en: Lao kip
lv: Laosas kips

en: Laos
lv: Laosa

en: Laporte is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Laporte ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Large
lv: Liels

en: Large (128 pixels)
lv: Liels (128 pikseļi)

en: Large size
lv: Liels izmērs

en: Large size image height
lv: Liela izmēra attēla augstums

en: Large size image width
lv: Lielā izmēra attēla platums

en: Last 7 days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Last IP
lv: Pēdējais IP

en: Last Login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Last Modified
lv: Pēdējoreiz modificēts

en: Last Month
lv: Pagājušais mēnesis

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Last Post
lv: Pēdējā ziņa

en: Last Updated
lv: Pēdējoreiz atjaunots

en: Last Used
lv: Pēdējoreiz izmantots

en: Last access
lv: Pēdējā piekļuve

en: Last backup before today: {{link}}%(lastBackupDisplayDate)s{{/link}}
lv: Pēdējā dublēšana pirms šodienas: {{link}}%(lastBackupDisplayDate)s {{/link}}

en: Last chance to save %1$s%% off your upgrade
lv: Pēdējā iespēja ietaupīt %1$s%%  uzlabojumam

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
lv: Pēdējo redakciju veica %1$s, %2$s plkst. %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
lv: Pēdējā redakcija %1$s, plkst. %2$s

en: Last month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last name for the user.
lv: Lietotāja uzvārds.

en: Last name.
lv: Uzvārds.

en: Last order
lv: Pēdējais pasūtījums

en: Last order ID.
lv: Pēdējais pasūtījuma ID.

en: Last order data.
lv: Pēdējie pasūtījuma dati.

en: Last page
lv: Pēdējā lapa

en: Last published
lv: Jaunākā publikācija

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi jaunināts

en: Last updated %(ago)s
lv: Pēdējo reizi atjaunots %(ago)s

en: Last updated: %s
lv: Pēdējo reizi atjaunots: %s

en: Last warning, are you sure?
lv: Pēdējais brīdinājums, vai esiet pārliecināts?

en: Last week
lv: Pagājušā nedēļa

en: Latest
lv: Jaunākās

en: Latest Drafts
lv: Jaunākās

en: Latest Post
lv: Pēdējā ziņa

en: Latest Posts
lv: Jaunākās ziņas

en: Latest activity
lv: Pēdējās aktivitātes

en: Latest course
lv: Jaunākās

en: Latest version of theme.
lv: Tēmas jaunākā versija.

en: Latitude
lv: Platums

en: Latvia
lv: Latvija

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Launch
lv: Palaist

en: Launch and run crowdfunding campaigns right from your site.
lv: Uzsāciet un vadiet kolektīvās finansēšanas kampaņas tieši no savas vietnes.

en: Launch blog
lv: Uzsākt emuāru

en: Launch site
lv: Palaist vietni

en: Launch your blog
lv: Publicēt savu emuāru

en: Launch your site
lv: Palaidiet savu vietni

en: Launch your site to the world
lv: Sniedziet savu vietni pasaulei

en: Launching Customizer
lv: Tēmas pielāgošana

en: Launching website
lv: Tīmekļa vietnes darbības uzsākšana

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Layout Issues
lv: Izkārtojums

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
lv: Izkārtojuma bloki, piemēram, pogas, varoņu attēli, atdalītāji utt.

en: Lead generation and marketing automation
lv: Potenciālo pirkumu ģenerēšana un mārketinga automatizācija

en: Learn
lv: Uzziniet

en: Learn Media Library Basics
lv: Uzziniet multivides bibliotēkas pamatus

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Learn More About Monetizing Your Site - For Free!
lv: Uzziniet vairāk par vietnes monetizāciju - bez maksas!

en: Learn More about WordPress.com Pro
lv: Uzziniet vairāk par WordPress.com Pro

en: Learn With a Global Community
lv: Mācieties kopā ar globālo kopienu

en: Learn WordPress
lv: WordPress

en: Learn about block themes
lv: Uzziniet par bloku tēmām

en: Learn about choosing great passwords.
lv: Uzziniet, kā izvēlēties lieliskas paroles.

en: Learn about new features, meet members of the WordPress.com community, and get inspired to blog.
lv: Uzziniet par jaunām funkcijām, iepazīstieties ar WordPress.com kopienas dalībniekiem un gūstiet iedvesmu emuāra rakstīšanai.

en: Learn everything you need to know about getting started with Jetpack {{gettingStartedLink}}here{{/gettingStartedLink}}.
lv: Uzziniet visu, kas jums jāzina par Jetpack darba sākšanu {{gettingStartedLink}}šeit{{/gettingStartedLink}}.

en: Learn from the experts
lv: Mācieties no ekspertiem

en: Learn from the experts.
lv: Mācieties no ekspertiem

en: Learn how
lv: Iemācies kā

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
lv: Uzzini, kā <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>

en: Learn how to add a site
lv: Uzziniet, kā pievienot vietni

en: Learn how to add videos to your site
lv: Apgūstiet kā ievietot video klipus jūsu vietnē

en: Learn how to build your website with our video tutorials on <a href="%1$s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2$s;" rel="noopener">YouTube</a>.
lv: Uzziniet, kā veidot savu vietni, izmantojot mūsu video pamācības vietnē <a href="%1$s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2$s;" rel="noopener">YouTube</a>.

en: Learn how to build your website with our video tutorials on YouTube
lv: Uzziniet, kā veidot savu vietni, apskatot mūsu video pamācības pakalpojumā YouTube

en: Learn how to build your website with our video tutorials.
lv: Uzziniet, kā veidot savu vietni, izmantojot mūsu video pamācības.

en: Learn how to configure the Authorization header.
lv: Uzziniet, kā konfigurēt autorizācijas galveni.

en: Learn how to update
lv: Uzziniet, kā atjaunot

en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

en: Learn more about %s
lv: Uzziniet vairāk par %s

en: Learn more about CSS
lv: Uzziniet vairāk par CSS

en: Learn more about Custom DNS Records
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more about Domain Contacts
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more about Email Forwarding
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more about Markdown.
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more about Transferring a Domain
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more about XML sitemaps.
lv: Uzziniet vairāk par XML vietnes kartēm.

en: Learn more about coupons
lv: Uzzināt vairāk par kuponiem

en: Learn more about date and time formatting.
lv: Uzzināt vairāk par datuma un laika formatēšanu.

en: Learn more about debugging in WordPress.
lv: Uzziniet vairāk par atkļūdošanu programmā WordPress.

en: Learn more about name servers
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more about orders
lv: Uzzināt vairāk par pasūtījumiem

en: Learn more about page cache
lv: Uzziniet vairāk par lapas kešatmiņu

en: Learn more about persistent object caching.
lv: Uzziniet vairāk par pastāvīgu objektu kešatmiņu.

en: Learn more about roles
lv: Uzzināt vairāk par lomām

en: Learn more about shipping zones
lv: Uzziniet vairāk par piegādes zonām

en: Learn more about site speed and performance
lv: Uzziniet vairāk par vietnes ātrumu un veiktspēju

en: Learn more about templates
lv: Uzziniet vairāk par veidnēm

en: Learn more about the %s version.
lv: Uzziniet vairāk par %s versiju.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
lv: Uzzināt vairāk par atkļūdošanu WordPress vidē.

en: Learn more about updates
lv: Uzznāt vairāk par par atjauninājumiem

en: Learn more about updating PHP
lv: Uzziniet vairāk par PHP atjaunināšanu

en: Learn more about usage limits.
lv: Uzziniet vairāk par lietošanas ierobežojumiem.

en: Learn more about verifying your domain
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more about what WordPress requires to run.
lv: Uzzināt vairāk par to, kādas ir WordPress nepieciešamās prasības.

en: Learn more about why you should use HTTPS
lv: Uzziniet vairāk, kāpēc jums vajadzētu izmantot HTTPS

en: Learn more about your domain
lv: Papildinformācija par darba sākšanu (EN)

en: Learn more in My Jetpack
lv: Uzziniet vairāk sadaļā My Jetpack

en: Learn more.
lv: Uzzināt vairāk.

en: Learn the basics of blogging
lv: Apgūstiet emuāru rakstīšanas pamatus

en: Learn the fundamentals from our bite-sized video course — you'll be up and running in just nine minutes.
lv: Apgūstiet pamatprincipus no mūsu īsā video kursa — jūs spēsiet sākt darbu jau pēc deviņām minūtēm.

en: Learning Management Systems
lv: Mācību vadības sistēmas

en: Leave a Comment
lv: Komentējiet

en: Leave a Reply
lv: Atbildēt

en: Leave a Reply to %s
lv: Atbildēt uz %s

en: Leave a comment
lv: Komentēt

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
lv: Atstājiet tukšu, lai neierobežotu atkārtotu lejupielādi.

en: Lebanese pound
lv: Libānas mārciņa

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lecce
lv: Leče

en: Lecco
lv: Leko

en: Led by our team of Happiness Engineers, these interactive sessions cover a variety of topics, including blogging basics, SEO best practices, monetization options, advanced customization techniques, and plenty more.
lv: Šīs interaktīvās sesijas, ko vada mūsu Laimes inženieru komanda, aptver dažādas tēmas, tostarp emuāru rakstīšanas pamatus, SEO paraugprakses, monetizācijas iespējas, uzlabotas pielāgošanas metodes un daudz ko citu.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Left Sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Left with space
lv: Pa kreisi ar atstarpi

en: Legacy API v3 (deprecated)
lv: Legacy API v3 (novecojis)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
lv: Mantotās piegādes metodes (vienotas likmes, starptautiskā fiksētā likme, vietējā izņemšana un piegāde un bezmaksas piegāde) ir novecojušas, bet tagad tie turpinās darboties kā parasti. <b><em>Tās tiks noņemtas turpmākajās WooCommerce versijās</em></b>. Iespējami drīz mēs iesakām to atslēgt un izveidot jaunus tarifus piegādes zonās.

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: Fewer Views
lv: Mazāk skatījumu

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: More Views
lv: Vairāk skatījumu

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
lv: Mazāk ziņu

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
lv: Vairāk ziņu

en: Legitimate Interest Purposes
lv: Likumīgās intereses nolūki

en: Length
lv: Garums

en: Length (%s)
lv: Garums (%s)

en: Length x width x height in decimal form
lv: Garums x platums x augstums decimālā formā

en: Length:
lv: Garums:

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Let customers design and personalize their orders
lv: Ļaujiet klientiem izstrādāt un personalizēt savus pasūtījumus

en: Let customers subscribe to your service
lv: Ļaujiet klientiem abonēt jūsu pakalpojumu

en: Let our WordPress.com experts build your site!
lv: Ļaujiet mūsu WordPress.com ekspertiem izveidot jūsu vietni!

en: Let us do the heavy lifting for you with automated critical CSS. Each time you update your site we will automatically regenerate your critical CSS and update your performance scores.
lv: Ļaujiet mums veikt smago darbu jūsu vietā, izmantojot automatizēto kritisko CSS. Katru reizi, kad atjaunināsiet vietni, mēs automātiski atjaunināsim jūsu kritisko CSS un atjaunināsim veiktspējas rādītājus.

en: Let us do the heavy lifting for you with automated critical CSS. Each time you update your site we will automatically regenerate your critical CSS and update your performance scores. You’ll also have dedicated support so you can email us with any questions.
lv: Ļaujiet mums veikt smago darbu jūsu vietā, izmantojot automatizēto kritisko CSS. Katru reizi, kad atjaunināsiet vietni, mēs automātiski atjaunināsim jūsu kritisko CSS un atjaunināsim veiktspējas rādītājus. Jums būs pieejams arī īpašs atbalsts, lai jūs varētu rakstīt mums par visiem jautājumiem.

en: Let us do the heavy lifting for you – with automated critical CSS; we automatically regenerate your site’s critical CSS and performance scores each time you update your site.
lv: Ļaujiet mums paveikt smagos darbus jūsu vietā — ar automatizētu kritisko CSS; mēs automātiski atjaunojam jūsu vietnes kritiskos CSS un veiktspējas rādītājus katru reizi, kad atjaunināsiet savu vietni.

en: Let visitors pay for digital goods and services or make quick, pre-set donations by enabling the Payment Button block.
lv: Ļaujiet apmeklētājiem maksāt par digitālajām precēm un pakalpojumiem vai veikt ātrus, iepriekš iestatītus ziedojumus, iespējojot maksājuma pogas bloku.

en: Let your audience cheer with a big round of applause.
lv: Ļaujiet auditorijai uzmundrināt jūs ar skaļiem aplausiem.

en: Let's do this!
lv: Darām to!

en: Let's go
lv: Aiziet

en: Let's go!
lv: Dodamies!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
lv: Ļauj jums iekasēt fiksētu likmi piegādei.

en: Letter
lv: Burts

en: Let’s add your first subscribers
lv: Pievienosim jūsu pirmos abonentus

en: Let’s customize your website
lv: Pielāgosim jūsu vietni

en: Let’s get started
lv: Sāksim

en: Let’s get started on your website today
lv: Sāksim darbu pie jūsu vietnes izveides jau šodien

en: Let’s get started.
lv: Sāksim.

en: Level
lv: Līmenis

en: Level up your website with a little help from our easy-to-use customization tools, available when you <a href="%1$s" style="text-decoration:underline; color:%2$s;"><strong>upgrade to a paid plan</strong></a>. You’ll also unlock access to a growing selection of premium themes, remove WordPress.com ads, and more.
lv: Paaugstiniet savas vietnes līmeni, izmantojot mūsu viegli lietojamos pielāgošanas rīkus, kas būs pieejami tad, kad <a href="%1$s" style="text-decoration:underline; color:%2$s;"><strong>pāriesiet uz maksas plānu</strong></a>. Jūs atbloķēsit arī piekļuvi pieaugošai Premium tēmu izvēlei, noņemsit WordPress.com reklāmas un daudz ko citu.

en: Liberia
lv: Libērija

en: Liberian dollar
lv: Libērijas dolārs

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Libreville
lv: Librevila

en: Libya
lv: Lībija

en: Libyan dinar
lv: Lībijas dinārs

en: License "%s" does not have a related billing scheme product
lv: Licencei "%s" nav saistīta norēķinu shēmas produkta

en: Licenses
lv: Licences

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lifetime Subscription
lv: Mūža abonements

en: Light
lv: Gaiša

en: Lightning-fast high-frequency CPUs.
lv: Zibenīgi augstfrekvences CPU.

en: Lightning-fast, seriously secure, insanely extensible WordPress managed hosting. Without bandwidth overages.
lv: Zibens ātra, nopietni droša, neticami paplašināma WordPress pārvaldīta mitināšana. Bez joslas platuma ierobežojumiem.

en: Like
lv: Patīk

en: Liked by
lv: Publicējis

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
lv: Visdrīzākais notikusi tieša %1$s iekļaušana, lai izmantotu %2$s. Tas ir ļoti nepareizi. Tā vietā piesaistiet %2$s izsaukumu %3$s darbībai.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
lv: Iespējams tieši iekļaušana wp-admin/includes/template.php lai izmantotu add_meta_box(). Tas ir ļoti nepareizi. Tā vietā ievietojiet add_meta_box() izsaukumu tieši add_meta_boxes konstrukcijā.

en: Likes
lv: Vērtējumi

en: Likes Notifications
lv: Reģistrācijas paziņojums

en: Likes on my comments
lv: Jūsu komentāru vērtējumi

en: Likes on my posts
lv: Atzīmes Patīk maniem ierakstiem

en: Limit feed to excerpt only
lv: Ierobežot plūsmā redzamo - tikai ziņas fragments

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz komentāriem, kas publicēti pēc noteiktā, ISO8601 prasībām atbilstošā datuma.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz komentāriem, kas publicēti pirms noteiktā, ISO8601 prasībām atbilstošā datuma.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz ziņām, kas modificētas pēc noteikta ISO8601 atbilstoša datuma.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz ziņām, kas modificētas pirms noteikta ISO8601 atbilstoša datuma.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildes ziņām, kas publicētas pēc dotā, ISO8601 atbilstošā datuma.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildes ziņām, kas publicētas pirms dotā, ISO8601 atbilstošā datuma.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz resursiem, kas modificēti pēc noteiktā ISO8601 prasībām atbilstoša datuma.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz resursiem, kas modificēti pirms noteiktā ISO8601 prasībām atbilstoša datuma.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz resursiem, kas publicēti pēc dotajā ISO8601 atbilstošajā datumā.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
lv: Ierobežot atbildi uz resursiem, kas publicēti pirms dotajā ISO8601 atbilstošajā datumā.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
lv: Ierobežot atbildi uz konkrētām jomām. Noklusējums visiem laukiem.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
lv: Ierobežot rezultātu kopu balstoties uz saikni starp vairākām taksonomijām.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
lv: Ierobežot rezultātu kopu visiem vienumiem, izņemot tos, ar īpašu pamatelementa ID.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
lv: Ierobežot rezultātu kopu īpašiem MIME veidiem.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
lv: Ierobežot rezultātu kopu īpašiem mēdiju veidiem.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
lv: Ierobežot rezultātu kopu līdz blokiem, kas atbilst meklējamajam terminam.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
lv: Ierobežot rezultātu kopu komentāriem ar piešķirtu specifisku statusu. Nepieciešama autorizācija.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
lv: Ierobežot rezultātu kopu komentāriem ar piešķirtu specifisku veidu. Nepieciešama autorizācija.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
lv: Ierobežot rezultātu kopu komentāriem kas piešķirti specifiskam ziņu ID.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
lv: Ierobežot rezultātu kopu komentāriem kas piešķirti konkrēta lietotāja ID. Nepieciešama autorizācija.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
lv: Ierobežot rezultātu kopu komentāriem ar specifisku pamatelementa ID.

en: Limit result set to featured products.
lv: Ierobežotais rezultāts, kas iestatīts uz piedāvātajiem produktiem.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
lv: Rezultāta ierobežojums ir iestatīts uz vienumiem, izņemot tos, kuriem %s taksonomijā ir noteikti īpaši termini.

en: Limit result set to items that are sticky.
lv: Ierobežot rezultātu kopu izceltiem vienumiem.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
lv: Ierobežot rezultātu kopu ar īpašu pamatelementa ID.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
lv: Rezultāta ierobežojums ir iestatīts uz vienumiem, kuriem %s taksonomijā ir noteikti īpaši termini.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts pasūtījumiem, kuriem piešķirts konkrēts klients.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts pasūtījumiem, kuriem piešķirts konkrēts produkts.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts pasūtījumiem, kuriem piešķirts konkrēts statuss.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
lv: Sašauriniet rezultātu kopas ziņām, kam piešķirts viens vai vairāki statusi.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
lv: Ierobežot rezultātu kopas ziņām, kas piešķirtas konkrētiem autoriem.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
lv: Ierobežot rezultātu kopas ziņām ar īpašu menu_order vērtību.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
lv: Sašauriniet rezultātu kopu ziņām ar viena vai vairākām konkrētām takām.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem, kam piešķirts īpaša kategorijas ID.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
lv: Ierobežots rezultāts, kas noteikts produktiem, kuriem piešķirts konkrēts piegādes klases ID.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem, kam piešķirts īpašs statuss.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem, kuriem piešķirts īpašs birkas ID.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
lv: Robežas rezultāts noteikts produktiem, kuriem piešķirts īpašs veids.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem, kuru pamatā ir maksimālā cena.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem, kuru pamatā ir minimālā cena.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
lv: Robežvērtība, kas noteikta krājumu vai noliktavā esošiem produktiem.

en: Limit result set to products on sale.
lv: Ierobežots rezultāts pārdošanas produktiem.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
lv: Robežas rezultāts ir noteikts produktiem ar konkrētu SKU.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
lv: Ierobežojošais rezultāts ir noteikts produktiem ar īpašu atribūtu terminu ID (nepieciešams piešķirts atribūts).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
lv: Robežas rezultāts tiek iestatīts produktiem ar īpašu atribūtu.

en: Limit result set to products with a specific slug.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem ar īpašu taku.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts produktiem ar noteiktu nodokļu kategoriju.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
lv: Robeža rezultāts tiek noteikts produktiem ar konkrētu SKU. Izmantojiet komatus, lai nošķirtu.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
lv: Ierobežot rezultātu kopa līdz produktiem ar konkrētu taka(-ām). Izmantojiet komatus, lai atdalītu tās.

en: Limit result set to products with specified stock status.
lv: Rezultātu kopas ierobežošana uz produktiem ar norādīto krājumu statusu.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
lv: Robežas rezultāts noteikts resursiem, kas piešķirti konkrētam produktam.

en: Limit result set to resources with a specific code.
lv: Ierobežots rezultāts, kas noteikts resursiem ar konkrētu kodu.

en: Limit result set to resources with a specific email.
lv: Ierobežots rezultāts, kas noteikts resursiem ar konkrētu e-pastu.

en: Limit result set to resources with a specific role.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts resursiem ar noteiktu lomu.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
lv: Robežas rezultāts tiek noteikts resursiem ar īpašu taku.

en: Limit result set to specific IDs.
lv: Ierobežot rezultātu kopu ar specifiskiem ID.

en: Limit result set to specific ids.
lv: Ierobežots rezultāts iestatīts uz konkrētiem ID.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
lv: Ierobežot rezultātu kopu terminiem, kas piešķirti specifiskiem pamatelementiem.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
lv: Ierobežot rezultātu kopu terminiem, kas piešķirti specifiskām ziņām.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
lv: Ierobežot rezultātu kopu terminiem ar viena vai vairākiem konkrētiem īsvārdiem.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
lv: Ierobežot rezultātu kopu no konkrēta autora e-pasta. Nepieciešama autorizācija.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
lv: Ierobežot rezultātu kopu tēmām, kurām piešķirts viens vai vairāki statusi.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
lv: Robežas rezultāts ir iestatīts uz noteiktu vecāku ID.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
lv: Ierobežojiet rezultātu kopu līdz lietotājiem, kas atbilst vismaz vienai noteiktai iespējai. Pieņem csv sarakstu vai atsevišķas iespējas.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
lv: Ierobežot rezultātu kopu lietotājiem ar vismaz vienu noteiktu lomu. Akceptē csv sarakstu vai atsevišķu lomu.

en: Limit result set to users who are considered authors.
lv: Ierobežot rezultātus līdz lietotājiem, kuri ir autori.

en: Limit result set to users who have published posts.
lv: Rezultātu ierobežojums līdz lietotājiem, kuri ir publicējuši ziņas.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
lv: Ierobežot rezultātu kopu lietotājiem ar viena vai vairākiem konkrētiem īsvārdiem.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
lv: Ierobežots rezultāts, kas iestatīts uz webhooks, kam piešķirts konkrēts statuss.

en: Limit result to customers or internal notes.
lv: Ierobežot rezultātu klientiem vai iekšējām piezīmēm.

en: Limit results to items of an object type.
lv: Ierobežot rezultātus ar objektu tipiem.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
lv: Ierobežot rezultātus ar viena vai vairāku objektu apakštipiem.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
lv: Ierobežot rezultātus taksonomijām, kas saistītas ar konkrētu ziņas veidu.

en: Limit results to those matching a category ID.
lv: Ierobežojiet rezultātus tikai tiem, kas atbilst kategorijas ID.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
lv: Ierobežot rezultātus tikai tiem, kas atbilst atslēgvārda ID.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
lv: Ierobežojiet rezultātus līdz tiem, kas atbilst modelim (taka).

en: Limit results to those matching a string.
lv: Ierobežot rezultātus, lai tie atbilstu virknei.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
lv: Ierobežot uz konkrētiem ZIP/pasta indeksiem

en: Limit to the specified post id.
lv: Ierobežot ar norādīto ziņas ID.

en: Limit to the specified template part area.
lv: Ierobežot norādītajā veidnes daļas apgabalā.

en: Limit usage to X items
lv: Ierobežot izmantošanu X vienumiem

en: Limited shares in social media
lv: Ierobežota kopīgošana sociālajos medijos

en: Limits results to plugins with the given status.
lv: Rezultāti tiek ierobežoti līdz spraudņiem ar norādīto statusu.

en: Line item meta data.
lv: Rindas vienības meta dati.

en: Line items data.
lv: Rindas vienību dati.

en: Line subtotal (before discounts).
lv: Rindu starpsumma (pirms atlaidēm).

en: Line subtotal tax (before discounts).
lv: Rindu starpsumma (pirms atlaidēm).

en: Line total (after discounts).
lv: Rinda kopā (pēc atlaidēm).

en: Line total tax (after discounts).
lv: Rindas kopējais nodoklis (pēc atlaidēm).

en: Link
lv: Saite

en: Link CSS Class
lv: Saite CSS klase

en: Link Categories
lv: Saišu kategorijas

en: Link Category
lv: Saišu kategorija

en: Link ID
lv: Saites ID

en: Link Image To:
lv: Attēla saite uz:

en: Link Rel
lv: Saites attiecības

en: Link Relationship (XFN)
lv: Saišu attiecības (XFN)

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Link Text
lv: Saites teksts

en: Link To
lv: Saite uz

en: Link To:
lv: Saites

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Link added.
lv: Saite pievienota.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
lv: Enkurs

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
lv: Enkuri

en: Link color
lv: Saites krāsa

en: Link copied to clipboard.
lv: Saite ir kopēta starpliktuvē.

en: Link inserted.
lv: Saite ievietota.

en: Link not found.
lv: Saite nav atrastas.

en: Link options
lv: Saites iestatījumi

en: Link previous orders
lv: Saistīt iepriekšējos pasūtījumus

en: Link rating
lv: Saites vērtējums

en: Link selected.
lv: Saite atlasīta.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
lv: Saites teksts, piemēram, &#8220;Izpirkšanas prasības (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
lv: Saite sīktēliem uz:

en: Link title
lv: Saites nosaukums

en: Link to Attachment Page
lv: Saite uz pielikumu lapu

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
lv: Pielāgot vietnes izskatu

en: Link to Media File
lv: Saite uz multivides failu

en: Link to image
lv: Saite uz attēlu

en: Link to:
lv: Saite uz:

en: Linked Products
lv: Saistītie produkti

en: Linked products
lv: Saistītie produkti

en: Links
lv: Saites

en: Links for %s
lv: Saites uz %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
lv: Saites ekrāna augšdaļas rīkjoslā ļauj jums apskatīt vietni kā apmeklētājam, nodrošina piekļuvi jūsu profilam un arī noderīgai informācijai par WordPress.

en: Links list
lv: Saišu saraksts

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
lv: Saites var apvienot Saišu kategorijās; Tās ir savādākas nekā kategorijas, ko lieto ziņām.

[ctx: Links widget]
en: Random
lv: Jaukti

en: Lisbon
lv: Lisabona

en: List
lv: Saraksts

en: List 1 postcode per line
lv: Saraksta 1 pasta indeksu katrā rindā

en: List item
lv: Saraksta vienums

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
lv: Atļauto norēķinu e-pasta ziņojumu saraksts, lai pārbaudītu, kad tiek veikts pasūtījums. Atdaliet e-pasta adreses ar komatiem. Varat arī izmantot zvaigznīti (*), lai saskaņotu e-pasta daļas. Piemēram, “*@gmail.com” atbildīs visām Gmail adresēm.

en: List of allowed block types.
lv: Atļauto bloku veidu saraksts.

en: List of allowed mime types and file extensions.
lv: Atļauto mime veidu un failu paplašinājumu saraksts.

en: List of attributes.
lv: Atribūtu saraksts.

en: List of available font weights, separated by a space.
lv: Pieejamo fontu svaru saraksts, atdalīts ar atstarpi.

en: List of available term names of the attribute.
lv: Atribūta pieejamo terminu nosaukumi.

en: List of billing address data.
lv: Saraksts ar rēķina adrešu informāciju.

en: List of cart fees.
lv: Groza maksājumu saraksts.

en: List of cart items.
lv: Pirkumu groza saraksts.

en: List of categories
lv: Kategoriju saraksts

en: List of categories with their product counts
lv: Saraksts ar kategorijām un to produktu daudzumu

en: List of categories.
lv: Kategoriju saraksts.

en: List of category IDs the coupon applies to.
lv: Kategorijas ID saraksts, uz kuriem kupons attiecas.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
lv: Kategorijas ID saraksts, uz kuriem kupons neattiecas.

en: List of created resources.
lv: Izveidoto resursu saraksts.

en: List of cross-sell products IDs.
lv: Saraksts ar piepārdošanas produktu ID.

en: List of delete resources.
lv: Dzēsto resursu saraksts.

en: List of downloadable files.
lv: Lejupielāžu saraksts.

en: List of email addresses that can use this coupon.
lv: To e-pasta adrešu saraksts, kuri var izmantot šo kuponu.

en: List of grouped products ID.
lv: Grupēto produktu ID saraksts.

en: List of images.
lv: Attēlu saraksts.

en: List of menu items selected for deletion:
lv: Dzēšanai atlasīto izvēlnes vienumu saraksts:

en: List of product IDs the coupon can be used on.
lv: To produktu ID, uz kuriem var izmantot kuponu.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
lv: To produktu ID, uz kuriem nevar izmantot kuponu.

en: List of related products IDs.
lv: Saistīto produktu ID saraksts.

en: List of sales reports.
lv: Pārdošanas atskaišu saraksts.

en: List of shipping address data.
lv: Piegādes adreses datu saraksts.

en: List of supported currencies.
lv: Atbalstīto valūtu saraksts.

en: List of tags.
lv: Birku sarakst.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
lv: Saraksts ar iztrūkstošajiem attēla izmēriem pielikumam.

en: List of top sellers products.
lv: Visvairāk pārdoto produktu saraksts.

en: List of up-sell products IDs.
lv: Saraksts ar piepārdošanas produktu ID.

en: List of updated resources.
lv: Atjaunoto resursu saraksts.

en: List of upsell products IDs.
lv: Saraksts ar dārgāk pārdoto produktu ID.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
lv: To lietotāju ID (vai viesu e-pasta adreses), kas ir izmantojuši kuponu.

en: List of variations IDs.
lv: Variantu ID saraksts.

en: List of variations.
lv: Variāciju saraksts.

en: List the most-clicked links on your blog.
lv: Uzskaitiet savā emuārā visvairāk klikšķinātās saites.

en: List view
lv: Saraksta skats

en: Listen on Spotify
lv: Klausieties Spotify

en: Lists
lv: Saraksti

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Live API password
lv: Tiešsaistes API parole

en: Live API signature
lv: Tiešsaistes API paraksts

en: Live API username
lv: Tiešsaistes API lietotājvārds

en: Live Broadcast
lv: Dzīvā pārraide

en: Live Chat Support
lv: Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Live Preview
lv: Priekšskatīt

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
lv: Priekšskatījums &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
lv: Tiešais priekšskatījums: %s

en: Live Support
lv: Atbalsts tiešsaistē

en: Live chat support
lv: Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Live preview theme: %s
lv: Priekšskatīt tēmu: %s

en: LiveJournal Password
lv: LiveJournal parole

en: LiveJournal Username
lv: LiveJournal lietotājvārds

en: Load billing address
lv: Ielādēt norēķinu adresi

en: Load more
lv: Ielādēt vairāk

en: Load more pics
lv: Lasīt vairāk

en: Load posts as you scroll. Disable to show a clickable button to load posts.
lv: Ritināšanas laikā ielādējiet ziņas. Atspējot, lai tiktu rādīta noklikšķināma poga, lai ielādētu ziņas.

en: Load shipping address
lv: Ielādēt piegādes adresi

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
lv: Vai ielādēt klienta norēķinu informāciju? Tādējādi tiks noņemta jebkāda pašlaik ievadītā norēķinu informācija.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lv: Ielādēt klienta piegādes informāciju? Šī darbība nodzēsīs pašlaik ievadīto piegādes informāciju.

en: Load your <a href="%s">XML-RPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
lv: Ielādējiet savu <a href="%s"> XMLRPC failu </a>. Tam vajadzētu teikt: “XML-RPC serveris pieņem tikai POST pieprasījumus.” atsevišķā rindā.

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Loading My Sites…
lv: Notiek manu vietņu ielāde…

en: Loading more results... please wait.
lv: Ielādē vairāk rezultātu.... lūdzu, uzgaidiet.

en: Loading network orders
lv: Notiek tīkla pasūtījumu ielāde

en: Loading page, please wait.
lv: Atver lapu, lūdzu, uzgaidiet.

en: Loading the control panel…
lv: Notiek vadības paneļa ielāde…

en: Loading&#8230;
lv: Ielāde&#8230;

en: Loading&hellip;
lv: Ielāde&hellip;

en: Loading..
lv: Ielādē...

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Loading…
lv: Notiek ielāde…

en: Local Pickup
lv: Saņemt mūsu veikalā

en: Local delivery
lv: Vietējā piegāde

en: Local delivery (legacy)
lv: Vietējā piegāde (mantojums)

en: Local pickup
lv: Saņemt mūsu veikalā

en: Local pickup (legacy)
lv: Vietējā pikaps

en: Local time is %s.
lv: Vietējais laiks ir %s

en: Local time is <code>%1$s</code>
lv: Vietējais laiks ir <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
lv: Vietējā zona = Kalifornija ZIP 90210 = Vietējais pikaps

en: Locale for the user.
lv: Lokāle lietotājam.

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location Not Found
lv: Lapa netika atrasta.

en: Location of the uploaded file.
lv: Augšupielādēt faila atrašanās vieta.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
lv: Atrašanās vieta, IP adrese un pārlūkprogrammas tips: mēs izmantosim to tādiem mērķiem kā, piemēram, nodokļu un piegādes aprēķināšanai

en: Location:
lv: WordCamp atrašanās vieta:

en: Locations not covered by your other zones
lv: Atrašanās vietas, kas nav ietvertas jūsu citās zonās

en: Locked
lv: Slēgts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Log %s out of all locations.
lv: Atteikt %s no visām atrašanās vietām.

en: Log In
lv: Pieteikties

en: Log Out
lv: Atteikties

en: Log Out Everywhere
lv: Atteikties visur

en: Log Out Everywhere Else
lv: Atteikties visur citur

en: Log directory writable
lv: Žurnāla direktorija rakstāma

en: Log directory.
lv: Žurnāla direktorijs.

en: Log in
lv: Pieteikties

en: Log in as {{strong}}%s{{/strong}}
lv: Piesakieties kā {{strong}}%s{{/strong}}

en: Log in to Download Files
lv: Piesakieties, lai lejupielādētu failus

en: Log in to Reply
lv: Piesakieties, lai atbildētu

en: Log in to WordPress.com
lv: Piesakieties, lai balsotu.

en: Log in to WordPress.com: %s
lv: Piesakieties vietnē WordPress.com: %s

en: Log in to leave a Comment
lv: Piesakieties, lai atstātu komentāru

en: Log in to the app
lv: Piesakieties lietotnei

en: Log in to your account
lv: Piesakieties savā kontā

en: Log in with WordPress.com
lv: Piesakieties, izmantojot WordPress.com

en: Log out
lv: Atslēgties

en: Log out of this account
lv: Izlogoties no šī konta

en: Logged In
lv: Jūs esat veiksmīgi pieteicies.

en: Logged Out
lv: Tagad jūs esat atteicies visur citur.

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
lv: Pieteicies kā %1$s. <a href="%2$s">Rediģējiet savu profilu</a>. <a href="%3$s">Atteikties?</a>

en: Logged in as %s
lv: Ienācis kā %s

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
lv: Pieteicies kā kā <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
lv: Pieteicies kā <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Atteikties no šī konta">Atteikties?</a>

en: Logged in as:
lv: Pieslēdzies kā:

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
lv: Pieteikšanās LiveJournal neizdevās. Pārbaudiet savu lietotājvārdu un paroli un mēģiniet vēlreiz.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
lv: Pieslēgšanās ar WordPress.com uz doto brīdi nav pieejama, jo šai lapai ir savienojuma problēmas.

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Login &raquo;
lv: Ielogoties &raquo;

en: Login Address (URL)
lv: Pieteikšanās adrese (URL)

en: Login Name
lv: Pieteikšanās vārds

en: Login failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Login name for the user.
lv: Lietotāja pieteikšanās vārds.

en: Login to leave a comment.
lv: Piesakieties, lai atstātu komentāru

en: Login to your Bluehost cPanel
lv: Piesakieties savā Bluehost cPanel

en: Login via the mobile app
lv: Piesakieties, izmantojot mobilo lietotni

en: Logo
lv: Logotips

en: Logo Maker
lv: Logotipa veidotājs

en: Logout
lv: Izlogoties

en: Logout &raquo;
lv: Iziet &raquo;

en: Logs
lv: Žurnāli

en: London
lv: Londona

en: Longitude
lv: Garums

en: Longyearbyen
lv: Longjērbīene

en: Look out - your domain name will expire in five days. Renew now to ensure that any sites and emails you have remain accessible at this domain.
lv: Uzmanieties – jūsu domēna vārda derīguma termiņš beigsies pēc piecām dienām. Atjaunojiet tūlīt, lai nodrošinātu, ka visas jūsu vietnes un e-pasta ziņojumi joprojām ir pieejami šajā domēnā.

en: Looking for %1$s in %2$s
lv: Meklēt %1$s, %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
lv: Vai meklējat WooCommerce tēmu?

en: Looking for a free email solution? Start with {{a}}Email Forwarding{{/a}}.
lv: Vai meklējat bezmaksas e-pasta risinājumu? Sāciet ar {{a}}e-pasta pārsūtīšanu{{/a}}.

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
lv: Vai meklējat tēmu? Jūs varat meklēt vai pārlūkot WordPress.org tēmu direktoriju, uzstādīt un priekšskatīt tēmas un pēc tam aktivizēt tās šeit.

en: Looking for insights?
lv: Vai meklējat ieskatu?

en: Looking for the WooCommerce Helper?
lv: Vai meklējat WooCommerce palīgu?

en: Looking to grow more? Jetpack Professional plan includes unlimited premium themes, business class security and more.
lv: Vai vēlaties augt vairāk? Jetpack Professional plāns ietver neierobežotu premium tēmu skaitu, biznesa klases drošību un daudz ko citu.

en: Looking to monetize your site?
lv: Vai vēlaties gūt peļņu no savas vietnes?

en: Looking to upgrade?
lv: Meklējat uzlabojumus?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
lv: Izskatās, ka kaut kas nogāja greizi. Pagaidiet dažas sekundes un mēģiniet vēlreiz.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
lv: Šķiet, ka šis nav pareiza tipa fails. Lūdzu norādiet saiti uz atbilstošu failu.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
lv: Šķiet, ka šis nav pareiza tipa fails. Lūdzu norādiet saiti uz atbilstošu failu.

en: Loop
lv: Atskaņot bez apstājas

en: Loopback request
lv: Atgriezeniskās saites pieprasījums

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
lv: Atgriezeniskās saites pieprasījumi tiek lietoti, lai darbinātu plānotus notikumus, kā arī tos izmanto iebūvētie tēmu un spraudņu redaktori, lai pārbaudītu koda stabilitāti.

en: Lord Howe
lv: Lorda Hava sala

en: Los Angeles
lv: Losandželosa

en: Lost Password
lv: Pazudusi parole

en: Lost password
lv: Pazaudēta parole

en: Lost your password?
lv: Aizmirsāt paroli?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
lv: Aizmirsāt paroli? Lūdzu ievadiet savu lietotājvārdu vai epasta adresi. Nosūtīsim Jums uz e-pastu saiti paroles atgūšanai.

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Louisville
lv: Lūivila

en: Lovech
lv: Loveča

en: Low in stock
lv: Maz noliktavā

en: Low stock amount
lv: Zems krājumu apjoms

en: Low stock threshold
lv: Zems krājumu slieksnis

en: Lower Princes
lv: Senmārtena

en: Lubumbashi
lv: Lubumbašī

en: Lucca
lv: Luka

en: Luuka
lv: Luka

en: Luwero
lv: Luvero

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Lwengo
lv: Lvengo

en: LxWxH in decimal form
lv: LxWxH decimāldaļās formās

en: Lyantonde
lv: Ļantonde

en: M j, Y g:i a
lv: M j, Y g: i a

en: MB (Leave blank for network default)
lv: MB (atstājiet tukšu tīkla noklusējumam)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
lv: Groziem  izmanto MD5 hash, lai nodrošinātu, ka pasūtījumi netiek mainīti.

en: MM / YY
lv: MM / GG

en: Macao
lv: Makao

en: Macau
lv: Makao

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Macedonian denar
lv: Maķedoniešu denārs

en: Maceio
lv: Masejo

en: Macerata
lv: Mačerata

en: Macintosh uses Ctrl + Alt + letter.
lv: Ctrl + Alt + burts:

en: Macquarie
lv: Mackarija

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Madrid
lv: Madride

en: Madriz
lv: Madriza

en: Magadan
lv: Magadana

en: Magic
lv: Maģija

en: Magically drag, drop, and draw on a huge collection of design patterns, features, and layouts with the intuitive, built-in block editor.
lv: Maģiski velciet, nometiet un zīmējiet milzīgu dizaina modeļu, funkciju un izkārtojumu kolekciju, izmantojot intuitīvo, iebūvēto bloku redaktoru.

en: Mahe
lv: Mae

en: Mail (will not be published)
lv: E-pasts(netiks publiskots)

en: Mail Server
lv: Pasta serveris

en: Mailboxes
lv: Pastkastes

en: Mailchimp for WooCommerce
lv: MailChimp priekš WooCommerce

en: Mailchimp icon
lv: Mailchimp ikona

en: Main
lv: Galvenā

en: Main Page (no parent)
lv: Galvenā lapa (nav pakļauta)

en: Main image width
lv: Galvenā attēla platums

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Maine
lv: Meina

en: Maintenance
lv: Apkope

en: Majuro
lv: Madžuro

en: Makassar
lv: Makassara

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
lv: Padarīt &#8220;%s&#8221; par noklusējuma kategoriju

en: Make a duplicate from this product
lv: Izveidojiet šī produkta dublikātu

en: Make an incredible logo in minutes
lv: Izveidojiet lielisku logo dažu minūšu laikā

en: Make default
lv: Padarīt noklusējumu

en: Make it easy for your readers to share your content online. {{learnMoreLink/}}
lv: Ļaujiet lasītājiem ērti kopīgot jūsu saturu tiešsaistē. {{learnMoreLink/}}

en: Make money each time someone visits your site by displaying ads on all your posts and pages.
lv: Pelniet katru reizi, kad kāds apmeklē jūsu vietni, rādot reklāmas visās ziņās un lapās.

en: Make money from your website
lv: Pelniet naudu ar savu vietni

en: Make money from your website.
lv: Pelniet naudu ar savu vietni.

en: Make money on your website
lv: Pelniet naudu savā vietnē

en: Make money with your website
lv: Pelniet naudu ar savu vietni

en: Make more space for high-quality photos, videos, and other media.
lv: Saņemiet vairāk vietas augstas kvalitātes fotoattēliem, videoklipiem un citiem multivides līdzekļiem.

en: Make primary site address
lv: Izveidojiet primārās vietnes adresi

en: Make sure all words are spelled correctly.
lv: Pāriecinies, vai visi vārdi ir pareizi uzrakstīti.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
lv: Noteikti iekļaujiet --lietotāja karogu ar kontu, kuram ir atļaujas šai darbībai.

en: Make this post sticky
lv: Piespraust šo ziņu

en: Make your blog feel like home
lv: Padariet savu emuāru līdzīgu mājām

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
lv: Veiciet maksājumu uz mūsu bankas kontu. Lūdzu, kā norēķinu atsauci izmantojiet sava Pasūtījuma ID. Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts, kolīdz līdzekļi būs ieskaitīti mūsu kontā.

en: Malacca (Melaka)
lv: Malaka

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malawian kwacha
lv: Malāvijas kwacha

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Malaysian ringgit
lv: Malaizijas ringguts

en: Maldives
lv: Maldivu salas

en: Maldivian rufiyaa
lv: Maldīvijas rufija

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Manafwa
lv: Manafva

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Manage Account
lv: Pārvaldīt kontu

en: Manage Archives
lv: Arhīvu pārvaldīšana

en: Manage Audio
lv: Pārvaldīt audio

en: Manage Blogs
lv: Pārvaldīt emuārus

en: Manage Comments
lv: Pārvaldīt komentārus

en: Manage Connection
lv: Pārvaldīt savienojumu

en: Manage DNS
lv: Pārvaldīt DNS

en: Manage Documents
lv: Pārvaldīt dokumentus

en: Manage Followed Sites
lv: Sekojamo vietņu pārvaldība

en: Manage Images
lv: Pārvaldīt attēlus

en: Manage Locations
lv: Pārvaldīt atrašanās vietas

en: Manage My Profile
lv: Profils

en: Manage Notifications
lv: Pārvaldīt paziņojumus

en: Manage Purchases
lv: Pārvaldīt pirkumus

en: Manage Sites
lv: Pārvaldīt vietnes

en: Manage Spreadsheets
lv: Pārvaldīt izklājlapas

en: Manage Uploads
lv: Pārvaldīt augšupielādi

en: Manage Video
lv: Pārvaldīt video

en: Manage Your Payment Methods
lv: Pārvaldiet savus maksājuma veidus

en: Manage all domains
lv: Pārvaldīt visus domēnus

en: Manage all my sites
lv: Pārvaldīt visas manas lapas

en: Manage all the domains you own on WordPress.com
lv: Pārvaldiet visus sev piederošos domēnus vietnē WordPress.com

en: Manage all the media on your site, including images, video, and more. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Pārvaldiet visu multivides saturu savā vietnē, tostarp attēlus, video un daudz ko citu. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Manage and sell digital courses
lv: Pārvaldiet un pārdodiet digitālos kursus

en: Manage business tasks
lv: Pārvaldīt biznesa uzdevumus

en: Manage comments
lv: Pārvaldīt komentārus

en: Manage inactive plugins
lv: Pārvaldīt neaktīvos spraudņus

en: Manage pages
lv: Pārvaldīt lapas

en: Manage plugin
lv: Pārvaldīt spraudņus

en: Manage purchases
lv: Pārvaldīt pirkumus

en: Manage redirect
lv: Pārvaldīt logdaļas

en: Manage settings related to your site's content.
lv: Pārvaldiet ar jūsu vietnes saturu saistītos iestatījumus.

en: Manage shipping methods
lv: Pārvaldīt piegādes veidus

en: Manage sites
lv: Pārvaldīt vietnes

en: Manage stock
lv: Pārvaldīt noliktavu

en: Manage stock.
lv: Pārvaldīt noliktavu.

en: Manage stock?
lv: Pārvaldīt krājumus?

en: Manage the domains connected to your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Pārvaldiet ar jūsu vietni saistītos domēnus. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Manage themes
lv: Tēmas

en: Manage which sites appear in your profile.
lv: Pārvaldīt vietnes, kuras tiks attēlotas jūsu profilā.

en: Manage with Live Preview
lv: Pārvaldīt ar tiešo priekšskatījumu

en: Manage your PayPal settings.
lv: Pārvaldiet savus PayPal iestatījumus.

en: Manage your business on the go with the WooCommerce Mobile App. Create products, process orders, and keep an eye on key stats in real-time.
lv: Pārvaldiet savu biznesu, atrodoties ceļā, izmantojot WooCommerce mobilo lietotni. Izveidojiet produktus, apstrādājiet pasūtījumus un bez kavēšanās apskatiet galveno statistiku.

en: Manage your domains
lv: Pārvaldīt jūsu domēnus

en: Manage your finances
lv: Pārvaldīt savas finanses

en: Manage your notifications
lv: Pārvaldīt atrašanās vietas

en: Manage your plugins
lv: Pārvaldīt jūsu spraudņus

en: Manage your sales funnel. Entrepreneur plan with 30 extensions.
lv: Pārvaldiet savu pārdošanas plūsmu. Uzņēmēja plāns ar 30 paplašinājumiem.

en: Manage your site
lv: Pārvaldīt savu vietni

en: Manage your site and domain all in one place
lv: Pārvaldiet savu vietni un domēnu vienuviet

en: Manage your site settings, including language, time zone, site visibility, and more.
lv: Pārvaldiet savas vietnes iestatījumus, tostarp valodu, laika joslu, vietnes redzamību un daudz ko citu.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
lv: Pārvaldiet abonementus, saņemiet svarīgus produkta paziņojumus un atjauninājumus, izmantojot WooCommerce informācijas paneli

en: Manage your themes
lv: Pārvaldīt jūsu tēmas

en: Manage your website’s data easily, using phpMyAdmin to inspect tables and run queries.
lv: Viegli pārvaldiet savas vietnes datus, izmantojot phpMyAdmin, lai pārbaudītu tabulas un izpildītu vaicājumus.

en: Managed malware protection
lv: Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru

en: Managing Pages
lv: Lapu pārvaldība

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
lv: Lapu pārvaldīšana ļoti līdzinās ziņu pārvaldīšanai, arī ekrānu var pielāgot tādā pašā veidā.

en: Managua
lv: Managva

en: Manaus
lv: Manausa

en: Mantova
lv: Mantuja

en: Manual
lv: Rokasgrāmata

en: Manual Installation
lv: Uzstādīšana

en: Manual Offsets
lv: Manuālas nobīdes

en: Manually sent
lv: Manuāli nosūtīts

en: Manx pound
lv: Manksas mārciņa

en: Many columns
lv: 2 slejas

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
lv: Daudzi cilvēki izmanto tastatūras saīsnes, lai ātrāk pārvaldītu komentārus. Lai uzzinātu vairāk, izmantojiet saiti ekrāna malā.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
lv: Daudzi spraudņi var apkopot vai uzglabāt personas datus vai nu WordPress datu bāzē, vai attālināti. Jebkuram personas datu dzēšanas pieprasījumam vajadzētu izdzēst datus arī no spraudņiem.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
lv: Daudzi spraudņi var apkopot vai uzglabāt personas datus vai nu WordPress datu bāzē, vai attālināti. Jebkurā personas datu eksportēšanas pieprasījumā jāiekļauj arī dati no spraudņiem.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
lv: Daudz tēmas parāda kādu sānjoslas logrīku pēc noklusējuma līdz brīdim, kad jūs sākat rediģēt lapas sānjoslu. Tomē tie netiek automātiski parādīti jūsu sānjoslu pārvaldības rīkos. Pēc tam, kad būsiet veikuši pirmo logrīku labojumu vai maiņu, jūs var atkārtoti pievienot noklusējums logrīkus no Pieejamo logrīku apgabala.

en: Map CSV fields to products
lv: Savienot CSV laukus ar produktiem

en: Map to field
lv: Karte uz lauku

en: Maracha
lv: Marača

en: Maramureș
lv: Maramureša

en: March
lv: marts

en: Margin
lv: Mala

en: Mariehamn
lv: Mariehamna

en: Marigot
lv: Marigo

en: Mark New Posts "To Do"
lv: Atzīmēt jaunas ziņas kā nenoteiktas

en: Mark as Not Spam
lv: Atzīmēt kā "Nav spams"

en: Mark as Spam
lv: Atzīmēt kā mēstuli

en: Mark as done
lv: Atzīmēt kā padarītu

en: Mark as explicit
lv: Atzīmēt kā nepiemērotu jauniešiem

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
lv: Atzīmējiet eksporta pieprasījumu &#8220;%s&#8221; kā pabeigtu.

en: Mark requests as completed
lv: Atzīmēt pieprasījumus kā pabeigtus

en: Mark this comment as spam
lv: Atzīmēt komentāru kā mēstuli

en: Mark this message as NOT spam
lv: Atzīmēt šo ziņu kā NE mēstuli

en: Mark this message as spam
lv: Atzīmēt šo ziņojumu kā mēstuli

en: Markdown
lv: Atlaide

en: Marketing
lv: Mārketings

en: Marketing & Media
lv: Mārketings un mediji

en: Marketing Tools
lv: Mārketinga rīki

en: Marketing and Integrations
lv: Mārketings un integrācijas

en: Markup is not allowed in CSS.
lv: HTML marķējums CSS tekstā nav atļauts.

en: Marquesas
lv: Marakeša

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Maryland
lv: Mērilenda

en: Masaya
lv: Masaja

en: Massa-Carrara
lv: Masa-Karāra

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa‎

en: Master the basics of Site Editing with four short videos. Learn how to edit colors, fonts, layouts, and bring your style to your site.
lv: Apgūstiet vietnes rediģēšanas pamatus, noskatoties četrus īsus videoklipus. Uzziniet, kā rediģēt krāsas, fontus, izkārtojumus un piešķirt vietnei savu stilu.

en: Master the building blocks of a WordPress site
lv: Apgūstiet WordPress vietnes pamatelementus

en: Masu is a blog theme inspired by a traditional square wooden box used to measure rice in Japan.
lv: Masu ir emuāra tēma, kuru iedvesmojusi tradicionālā kvadrātveida koka kastīte, ko Japānā izmanto rīsu mērīšanai.

en: Matamoros
lv: Matamorosa

en: Match case
lv: Reģistru atbilstība

en: Match header image
lv: Apgriezt galvenes attēlu

en: Match terms with the listed IDs.
lv: Saskaņojiet vienumus ar uzskaitītajiem ID.

en: Matera
lv: Matēra

en: Mato Grosso
lv: Matugrosu

en: Mato Grosso do Sul
lv: Matugrosu du Sula

en: Matt Mullenweg, 2017
lv: Mets Mulenvēgs, 2017

en: Mature
lv: Pieaudzis

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gatava <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Gatavas <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Gatavas <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritian rupee
lv: Maurīcijas rūpija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mawson
lv: Mosona

en: Max Height
lv: Maksimāls augstums

en: Max Width
lv: Maksimāls platums

en: Max allowed packet size
lv: Maksimālais atļautais paketes lielums

en: Max connections number
lv: Maksimālais savienojumu skaits

en: Max effective file size
lv: Maksimālais faktiskais datnes lielums

en: Max input time
lv: Maksimālais ievades laiks

en: Max number of files allowed
lv: Maksimālais atļauto failu skaits

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
lv: Maksimālais preču skaits grozā, uz kuru var piemērot kuponu.

en: Max price
lv: Maks. cena

en: Max size of an uploaded file
lv: Maksimālais augšupielādētā faila lielums

en: Max size of post data allowed
lv: Maksimālais atļauto ziņas datu lielums

en: Max upload size
lv: Maks. augšupielādes izmērs

en: Max upload size.
lv: Maks. augšupielādes izmērs.

en: MaxMind GeoIP database.
lv: MaxMind GeoIP datubāze.

en: Maximize Help Center
lv: Maksimizēt palīdzības centru

en: Maximum Rating
lv: Parādāmā avatara vērtējums

en: Maximum depth
lv: Maksimālais dziļums

en: Maximum font percentage:
lv: Maksimālais fontu lielums procentos:

en: Maximum number of categories to show:
lv: Maksimālais parādāmo kategoriju skaits:

en: Maximum number of items to be returned in result set.
lv: Maksimālais vienumu skaits, kas tiek atgriezts rezultātu kopā.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
lv: Rādāmo rakstu skaits:

en: Maximum number of tags displayed
lv: Maksimālais parādīto birku skaits

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
lv: Izmantojot kuponu, ir atļauts maksimālais pasūtījuma apjoms.

en: Maximum posts per page
lv: Maksimālais ziņu skaits lapā

en: Maximum size: %s
lv: Maksimālais lielums: %s

en: Maximum spend
lv: Maksimālie tēriņi

en: Maximum upload file size: %s.
lv: Maksimālais augšupielādējamo failu izmērs ir: %s.

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
lv: Vietnei atļautais maksimālais augšupielādes lielums baitos.

en: May
lv: maijs

[ctx: May abbreviation]
en: May
lv: Mai

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mayuge
lv: Majuge

en: Mazatlan
lv: Mazatlana

en: McMurdo
lv: Makmerdo

en: Measure NPS
lv: NPS mērījums

en: Measure NPS block
lv: NPS mērījums bloks

en: Measure NPS block icon
lv: NPS mērījumu bloka ikona

en: Measure your impact with beautiful stats
lv: Izmēriet savu ietekmi ar skaistu statistiku

en: Measurements
lv: Mērījumi

en: Media
lv: Datnes

en: Media File
lv: Failu

en: Media Handling
lv: Multivides apstrāde

en: Media Library
lv: Multivides bibliotēka

en: Media Rich
lv: Multivides bagātība

en: Media Settings
lv: Multivides iestatījumi

en: Media Widget
lv: Mediju logrīks

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
lv[0]: (%d) mediju logrīku
lv[1]: (%d) mediju logrīks
lv[2]: (%d) mediju logrīki

en: Media file attached.
lv: Pievienots multivides fails.

en: Media file detached.
lv: Multivides fails noņemts.

en: Media file moved to the Trash.
lv: Multivides datne pārvietota uz atkritni.

en: Media file permanently deleted.
lv: Multivides fails neatgriezeniski izdzēsts.

en: Media file restored from the Trash.
lv: Multivides datne atjaunota no atkritnes.

en: Media file updated.
lv: Multivides fails ir jaunināts.

en: Media items list
lv: Multivides vienumu saraksts

en: Media items list navigation
lv: Multivides vienumu saraksta pārlūkošana

en: Media library
lv: Multivides bibliotēka

en: Media list
lv: Mediju saraksts

en: Media title
lv: Multivides nosaukums

en: Media title&hellip;
lv: Multivides nosaukums&hellip;

[ctx: Media upgrade promo]
en: To upload audio files to your site, upgrade your plan.
lv: Lai savā vietnē augšupielādētu audio failus, uzlabojiet savu plānu.

[ctx: Media upgrade promo]
en: To upload video files to your site, upgrade your plan.
lv: Lai vietnē augšupielādētu videofailus, uzlabojiet savu plānu.

[ctx: Media upload]
en: Add new
lv: Pievienot jaunu

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
lv: Pievienot, izmantojot URL

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Audio
lv: Augšupielāde

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Media
lv: Mediju augšupielāde

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Videos
lv: Augšupielāde

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
lv: Vidējais servera atbildes laiks bija %1$s milisekundes. Tam ir jābūt mazākam par ieteicamo %2$s milisekundes slieksni.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
lv: Vidējais servera atbildes laiks bija %1$s milisekundes. Tas ir mazāks par ieteicamo %2$s milisekundes slieksni.

en: Medium
lv: Vidējs

en: Medium (96 pixels)
lv: Vidējs (96 pikseļi)

en: Medium size
lv: Vidējs izmērs

en: Medium size image height
lv: Vidēja lieluma attēla augstums

en: Medium size image width
lv: Vidēja lieluma attēla platums

en: Medium-Large size image height
lv: Vidēji liela izmēra attēla augstums

en: Medium-Large size image width
lv: Vidēji liela izmēra attēla platums

en: Meetups
lv: Satikšanās

en: Mehedinți
lv: Mehedinca

en: Melbourne
lv: Melburna

en: Member
lv: Dalībnieks

en: Member since
lv: Biedrs kopš

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
lv: Mūsu komandas locekļiem ir piekļuve informācijai, kuru sniedzat mums. Piemēram, gan administratori, gan veikala vadītāji var piekļūt:

en: Membership
lv: Dalība

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
lv: Atmiņa ir izsmelta. Pamēģini mazāku failu.

en: Mendoza
lv: Mendosa

en: Menominee
lv: Menominī

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu Item
lv: Izvēlnes vienums

en: Menu Location
lv: Izvēlnes atrašanās vietas

en: Menu Locations
lv: Izvēlnes atrašanās vietas

en: Menu Management
lv: Izvēlņu pārvaldība

en: Menu Name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Menu Options
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menu Settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menu created
lv: Izvēlne izveidota

en: Menu deleted
lv: Izvēlne izdzēsta

en: Menu item added
lv: Izvēlnes vienums pievienots

en: Menu item deleted
lv: Izvēlnes vienums izdzēsts

en: Menu item is now a sub-item
lv: Izvēlnes vienums pārveidots par apakšvienumu

en: Menu item moved down
lv: Izvēlnes vienums pārvietots lejup

en: Menu item moved out of submenu
lv: Izvēlnes vienums izņemts no apakšizvēlnes

en: Menu item moved to the top
lv: Izvēlnes vienums ir pārvietots uz augšu

en: Menu item moved up
lv: Izvēlnes vienums pārvietots augšup

en: Menu item removed
lv: Izvēlnes vienums ir noņemts

en: Menu item updated.
lv: Atjaunots izvēlnes vienums.

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
lv: Izvēlnes vienumi neatbalsta atkritni. Lai dzēstu, iestatiet “%s”.

en: Menu locations updated.
lv: Atjaunotas izvēlņu atrašanās vietas.

en: Menu order
lv: Izvēlnes secība

en: Menu order, used to custom sort products.
lv: Izvēlnes secība, ko izmanto pasūtījuma šķirošanai.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
lv: Izvēlnes secība, ko izmanto, lai kārtotu resursus.

en: Menu structure
lv: Izvēlnes struktūra

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
lv: Izvēlnes var tikt rādītas jūsu tēmas noteiktajās vietās vai arī<a href="%s">logrīku apgabalos</a> ja pievienojat Pielāgotās izvēlnes logrīku.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
lv: Izvēlnes var atrasties jūsu tēmas noteiktajās vietās, arī sānjoslās, ja pievienosiet logrīku “Pielāgota izvēlne”, ekrānā <a href="%1$s">Logdaļas</a>. Ja jūsu tēma neatbalsta pielāgoto izvēlņu iespēju (noklusējuma tēmas %2$s un %3$s to atbalsta), variet uzzināt vairāk par to, kā pievienot šo atbalstu sekojot dokumentācijas saitei sānā.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
lv: Izvēlnes var tikt rādītas jūsu tēmas noteiktajās vietās.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
lv: Izvēlnes neatbalsta izmešanu. Iestatiet '%s', lai dzēstu.

en: Meraki is a blogging theme that supports full-site editing.
lv: Meraki ir emuāru veidošanas tēma, kas atbalsta pilnas vietnes rediģēšanu.

en: Merchant information
lv: Tirgotāja informācija

en: Merge table cells
lv: Apvienot tabulas šūnas

en: Meridian
lv: Meridiāns

en: Message
lv: Ziņojums

en: Message could not be decoded
lv: Ziņojumu nevar dekodēt

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
lv: Vēl nav aktivitātes!

en: Message sent to phone number ending in %(phoneNumber)s
lv: Ziņojums nosūtīts uz tālruņa numuru, kas beidzas ar %(phoneNumber)s

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Messina
lv: Mesīna

en: Meta data.
lv: Meta dati.

en: Meta fields.
lv: Metadatu lauki.

en: Meta key.
lv: Meta atslēga

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
lv: Meta atslēgas nevar aktivizēt pārskatīšanu atbalstu, ja vien objekta apakštips neatbalsta pārskatīšanu.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
lv: Meta atslēgas nevar aktivizēt pārskatīšanu atbalstu, ja vien objekta tips neatbalsta pārskatīšanas.

en: Meta label.
lv: Meta etiķete.

en: Meta value.
lv: Meta vērtība

en: Metadata
lv: Meta dati

en: Meters
lv: Metri

en: Method
lv: Metode

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
lv: Metode '%s' nav implementēta. Tai jābūt pārveidotai apakšklasē.

en: Method ID.
lv: Metodes ID.

en: Method availability
lv: Metodes pieejamība

en: Method title
lv: Metodes nosaukums

en: Mexican peso
lv: Meksikas peso

en: Mexico
lv: Meksika

en: Mexico City
lv: Mehiko

en: Michigan
lv: Mičigana‎

en: Microformats
lv: Mikroformāti

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Middle
lv: Pa vidu

en: Midnight
lv: Pusnakts

en: Midway
lv: Midveja

en: Milano
lv: Milāna

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
lv: Automātisks

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
lv: Dienas

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
lv: Stundas

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
lv: Mēneši

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
lv: Gadi

en: Miller is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Miller ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Min price
lv: Min. cena

en: Min/max order quantities
lv: Minimāls un maksimāls pasūtījuma daudzums

en: Minas Gerais
lv: Minasžeraisa

en: Minimalistic, mobile-optimized magazine theme with responsive layout. The main features include a featured post slider, custom front page template, custom header, custom background, seven widget areas, and three custom menus.
lv: Minimālistiska, mobilajām ierīcēm optimizēta žurnāla tēma ar atsaucīgu izkārtojumu.  Galvenās funkcijas ietver piedāvāto pasta slīdni, pielāgotu pirmās lapas veidni, pielāgotu galveni, pielāgotu fonu, septiņus logrīku apgabalus un trīs pielāgotas izvēlnes.

en: Minimize Help Center
lv: Minimizēt palīdzības centru

en: Minimum font percentage:
lv: Minimālais fontu lielums procentos:

en: Minimum order amount
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
lv: Minimālais pasūtījuma apjoms, kam jābūt grozā, pirms tiek piemērots kupons.

en: Minimum required version of PHP.
lv: Minimālā nepieciešamā PHP versija.

en: Minimum required version of WordPress.
lv: Minimālā nepieciešamā WordPress versija.

en: Minimum spend
lv: Minimālie tēriņi

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Minsk
lv: Minska

en: Minute
lv: Minūte

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Miquelon
lv: Mikelona

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Misiones
lv: Misjonesa

en: Missed schedule
lv: Neievērots grafiks

en: Missing
lv: Trūkst

en: Missing %s parameter
lv: Trūkst parametrs(i): %s

en: Missing Attachment
lv: Trūkst pielikums

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
lv[0]: Trūkst parametra OAuth %s
lv[1]: Trūkst OAuth parametru %s
lv[2]: Trūkst OAuth parametru %s

en: Missing Widgets
lv: Trūkstošas logdaļas

en: Missing a temporary folder.
lv: Trūkst pagaidu mapes.

en: Missing email address.
lv: Trūkst e-pasta adrese.

en: Missing eraser index.
lv: Trūkst dzēšanas indekss.

en: Missing exporter index.
lv: Trūkst eksportētāja indekss.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
lv: (nenosaukts)

en: Missing or invalid site id.
lv: Nederīgs vienuma ID

en: Missing page index.
lv: Trūkst lapas indekss.

en: Missing parameter %s
lv: Trūkstošs %s parametrs

en: Missing parameter(s): %s
lv: Trūkst parametrs(i): %s

en: Missing post ID.
lv: Trūkst ziņas ID.

en: Missing request ID.
lv: Trūkst pieprasījuma ID.

en: Missing required id key in entry among dependencies array.
lv: Trūkst nepieciešamās ID atslēgas ierakstā starp atkarību masīviem.

en: Mission complete. Message %s deleted.
lv: Uzdevums izpildīts. Ziņojums %s ir izdzēsts.

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: Mityana
lv: Mitjana

en: Miyagi
lv: Mijagi

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Mobile Apps & Add-Ons
lv: Mobilās lietotnes un papildinājumi

en: Mobile app
lv: Mobilās lietotnes

en: Mobile apps
lv: Mobilās lietotnes

en: Modena
lv: Modēna

en: Moderate Comment
lv: Pārvaldīt komentāru

en: Moderating Comments
lv: Komentāru moderācija

en: Moderator
lv: Moderators

en: Moderator Emeritus
lv: Moderators

en: Modern
lv: Mūsdienīgs

en: Modified
lv: Labots

en: Modified GMT
lv: Labots GMT

[ctx: Module Description]
en: Enabling brute force protection will prevent bots and hackers from attempting to log in to your website with common username and password combinations.
lv: Ieslēdzot aizsardzību pret brutālu spēku, tiks novērsti robotu un hakeru mēģinājumi pieteikties jūsu vietnē, izmantojot bieži sastopamas lietotājvārda un paroles kombinācijas.

[ctx: Module Description]
en: Grow your audience by promoting your content across Tumblr and WordPress.com.
lv: Palieliniet savu auditoriju, reklamējot savu saturu Tumblr un WordPress.com platformās.

[ctx: Module Description]
en: Jetpack’s downtime monitoring will continuously watch your site and alert you the moment that downtime is detected.
lv: Jetpack dīkstāves uzraudzība nepārtraukti uzraudzīs jūsu vietni un brīdinās jūs brīdī, kad tiks konstatēta dīkstāve.

[ctx: Module Description]
en: Protect your site with Jetpack's Web Application Firewall
lv: Aizsargājiet savu vietni, izmantojot Jetpack Tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri

[ctx: Module Description]
en: Protect your site with daily or real-time backups and automated virus scanning and threat detection.
lv: Aizsargājiet savu vietni, izmantojot ikdienas vai reāllaika dublējumus un automatizētu vīrusu skenēšanu un draudu noteikšanu.

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
lv: Iestatiet Google Analytics, nerakstot nevienu koda rindiņu.

[ctx: Module Name]
en: Brute force protection
lv: Aizsardzība pret brutālu spēku

[ctx: Module Name]
en: Comments
lv: Komentāri

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
lv: Papildu logrīki sānjoslai

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
lv: Bezgalīga ritināšana

[ctx: Module Name]
en: Jetpack Stats
lv: Jetpack statistika

[ctx: Module Name]
en: Post by email
lv: Publicēt ar e-pastu

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
lv: SEO rīki

[ctx: Module Name]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
lv: Flīžu galerijas

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: Module Tag]
en: Jetpack Stats
lv: Jetpack statistika

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
lv: Ieteicami

en: Modules reset to default.
lv: Moduļi tiek atiestatīti uz noklusējumu.

en: Mogadishu
lv: Mogadīšo

en: Moldovan leu
lv: Moldovas leja

en: Mon
lv: Pir

en: Monaco
lv: Monako

en: Monaghan
lv: Monagāns

en: Moncton
lv: Monktona

en: Monday
lv: pirmdien

[ctx: Monday initial]
en: M
lv: Pi

en: Monetization
lv: Monetizācija

en: Monetize Your Site
lv: Vietnes monetizēšana

en: Monetize your Newsletter with payments, subscriptions, and donations
lv: Monetizējiet savu emuāru, veicot maksājumus, abonementus un ziedojumus

en: Monetize your Site
lv: Monetizējiet savu vietni

en: Monetize your site
lv: Monetizējiet savu vietni

en: Monetize your site with ads
lv: Monetizējiet savu vietni ar reklāmām

en: Money spent
lv: Nauda iztērēta

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Monrovia
lv: Monrovija

en: Monseñor Nouel
lv: Monsenjornoeula

en: MonsterID (Generated)
lv: Monstrozais ID (tiks ģenerēts)

en: Montana
lv: Montāna

en: Monte Plata
lv: Monteplata

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Monterrey
lv: Monterreja

en: Month
lv: Mēnesis

en: Month and name
lv: Mēnesis un nosaukums

en: Month(s)
lv: Mēnesis(ši)

en: Monthly
lv: Ik mēnesi

en: Monthly Archive - %s
lv: Ikmēneša arhīvi - %s

en: Monthly Archives:
lv: Mēnešu arhīvi:

en: Monthly Requests
lv: Ikmēneša pieprasījumi

en: Monthly Views
lv: Ikmēneša skatījumi

en: Monthly archives
lv: Mēneša arhīvi

en: Months
lv: Mēneši

en: Months and Years
lv: Mēneši un gadi

en: Months and years
lv: Mēneši un gadi

en: Monticello
lv: Montičelo

en: Montreal
lv: Monreāla

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Monza e della Brianza
lv: Monca un Brianca

en: More
lv: Vairāk

en: More %s
lv: Vairāk %s

en: More Details
lv: Vairāk detaļu

en: More Languages
lv: Vairāk Valodas

en: More Options
lv: Vairāk iespēju

en: More Photos
lv: Vairāk fotoattēlu

en: More Resources
lv: Vairāk informācijas

en: More about %s...
lv: Plašāka informācija par %s

en: More about bundle savings
lv: Vairāk par komplektu ietaupījumiem

en: More actions
lv: Citas darbības

en: More details.
lv: Sīkāka informācija.

en: More info
lv: Vairāk informācijas

en: More information
lv: Vairāk informācijas

en: More information about %s
lv: Plašāka informācija par %s

en: More information:
lv: Vairāk informācijas:

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
lv: Vairāk par {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}

en: Moroccan dirham
lv: Marokas dirhēms

en: Morocco
lv: Maroka

en: Moscow
lv: Maskava

en: Most Recent
lv: Visjaunākie

en: Most discount
lv: Lielākā daļa atlaides

en: Most popular
lv: Populārākais

en: Most popular day
lv: Vispopulārākie

en: Most popular hour
lv: Vispopulārākie

en: Most popular time
lv: Populārākais laiks

en: Most stocked
lv: Noliktavā visvairāk

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
lv: Lielākā daļa tēmu vietnes nosaukumu parāda katras lapas augšpusē, pārlūka virsrakstu joslā un kā sindicēto avotu identifikācijas nosaukumu. Daudzas tēmas parāda arī devīzi.

en: Movable Type and TypePad
lv: Movable Type un TypePad

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move %s box down
lv: Pārvietot %s lodziņu uz leju

en: Move %s box up
lv: Pārvietot %s lodziņu uz augšu

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
lv: Pārvietot &#8220;%s&#8221; pie atkritni

en: Move down
lv: Virzīt lejup

en: Move down one
lv: Pārvietot vienu uz leju

en: Move one level down
lv: Pārvietot vienu līmeni zemāk

en: Move one level up
lv: Pārvietot vienu līmeni augstāk

en: Move out from under %s
lv: Izņemt ārā no %s

en: Move previous
lv:  Iepriekšējais

en: Move the "%s" payment method up
lv: Pārvietot maksājuma veidu "%s" uz augšu

en: Move this comment to the Trash
lv: Pārvietot šo komentāru uz atkritni.

en: Move this item to the Trash
lv: Pārvietot šo vienumu uz miskasti

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz atkritni

en: Move to another area&hellip;
lv: Pārvietot uz citu apgabalu&hellip;

en: Move to the top
lv: Pārvietot uz augšu

en: Move to trash
lv: Pārvietot uz atkritni

en: Move under %s
lv: Palikt zem %s

en: Move up
lv: Virzīt augšup

en: Move up one
lv: Pārvietot par vienu uz augšu

en: Move websites between hosts with ease
lv: Viegli pārvietojiet vietnes starp resursdatoriem

[ctx: Move widget]
en: Move
lv: Pārvietot

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
lv[0]: Pārvietoja %d blokus uz starpliktuvi.
lv[1]: Pārvietoja %d bloku uz starpliktuvi.
lv[2]: Pārvietoja %d blokus uz starpliktuvi.

en: Movie
lv: Filma

en: Moxico
lv: Moksiko

en: Moyo
lv: Moijo

en: Mozambican metical
lv: Mozambikas metikas

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Mpumalanga
lv: Mpumalana

en: Muchinga
lv: Mučinga

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
lv: Vairāku sleju modeļi ar sarežģītākiem izkārtojumiem.

en: Multi-site management.
lv: Vairāku vietņu pārvaldība.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
lv: Multiboitu virkne (mbstring) tiek izmantota, lai pārveidotu rakstzīmju kodēšanu, tāpat kā e-pastiem vai konvertējot rakstzīmes uz mazajiem burtiem.

en: Multipart
lv: Vairākdaļu

en: Multiple choice
lv: Vairākas izvēles

en: Multisite support is not enabled.
lv: Multivietņu atbalsts nav iespējots.

en: Municipality
lv: Novads

en: Municipality / District
lv: Pašvaldība / rajons

en: Mureș
lv: Mureša

en: Muscat
lv: Maskata

en: Muscat is a simple blogging WordPress theme with grid post templates and a centered post layout. Its geometric sans-serif typography contributes to a delightful, comfortable and modern reading experience. With a light style variation, Muscat lets your content shine, whether it is text or media.
lv: Muscat ir vienkārša blogošanas WordPress tēma ar režģa ziņu veidnēm un centrētu ziņu izkārtojumu. Tās ģeometriskā bezserifa burtu burtu grafika veicina patīkamu, ērtu un modernu lasīšanu. Ar vieglu stila variāciju Muscat ļauj jūsu saturam izcelties, neatkarīgi no tā, vai tas ir teksts vai multivides līdzekļi.

en: Music Player
lv: Muzikas atskaņotājs

en: Musician
lv: Mūziķis

en: Must Use Plugins
lv: Obligātie spraudņi

en: Must-have premium plugins
lv: Nepieciešamie Premium spraudņi

en: Mute
lv: Izslēgt skaņu

en: My @Mentions
lv: Manis @Pieminētie lietotāji

en: My Account
lv: Mans konts

en: My Account Page
lv: Mans konta Lapa

en: My Blogs
lv: Mani Emuāri

en: My Domains
lv: Domēns:

en: My Home
lv: Manas mājas

en: My Jetpack
lv: Mans Jetpack

en: My Likes
lv: Mana vietne

en: My Network
lv: Mans tīkls

en: My Plan
lv: Mans spraudnis

en: My Posts
lv: Mana ziņas

en: My Profile
lv: Mans profils

en: My Site | My Sites
lv[0]: Manas vietnes
lv[1]: Manas vietne
lv[2]: Manas vietnes

en: My Sites
lv: Manas vietnes

en: My Subscriptions
lv: Mani abonementi

en: My Tweets
lv: Mana ziņas

en: My Website
lv: Mana vietne

en: My account
lv: Mans konts

en: My account page
lv: Mana konta lapa

en: My shopping cart
lv: Mans iepirkumu grozs

en: MySQL utf8mb4 support
lv: MySQL rakstzīmju kopas utf8mb4 atbalsts

en: MySQL version
lv: MySQL versija

en: MySQL version string.
lv: MySQL versijas virkne.

en: MySQL version.
lv: MySQL versija.

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Mystery Person
lv: Noslēpumaina persona

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: NOTE: You are reporting your user profile. Are you sure you want to do this?
lv: PIEZĪME. Jūs ziņojat par savu lietotāja profilu. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Name
lv: Vārds

en: Name (Last, First)
lv: Vārds un Uzvārds

en: Name (Required)
lv: Nosaukums (obligāts)

en: Name (numeric)
lv: Nosaukums (ciparu)

en: Name (required)
lv: Vārds (nepieciešams)

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
lv: Filtri

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
lv: Teksta redaktors

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
lv: Vizuāls

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
lv: Atribūta nosaukums (redzams laps priekšskatā).

en: Name for the resource.
lv: Resursa nosaukums.

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
lv: Fiksēts

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
lv: Piesprausta

[ctx: Name of credit card]
en: Discover
lv: Atklājiet

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: Name of payment method]
en: Credit or debit cards
lv: Kredītkartes vai debetkartes

en: Name of the customer for the order
lv: Klienta Vārds pasūtījumam

en: Name of the font family preset, translatable.
lv: Iepriekš iestatīts fontu saimes nosaukums, tulkojams.

en: Name of the reviewer.
lv: Pārskata sastādītājs.

en: Name your blog
lv: Piešķirt vārdu savam emuāram

en: Name your site
lv: Piešķiriet savai vietnei nosaukumu

en: Name.
lv: Vārds.

en: Name:
lv: Vārds:

en: Namespace must not start or end with a slash.
lv: Nosaukums nedrīkst sākties vai beigties ar slīpsvītru.

en: Namibe
lv: Namībija

en: Namibia
lv: Namībija

en: Namibian dollar
lv: Namībijas dolārs

en: Napak
lv: Napaka

en: Napoli
lv: Neapole

en: Nassau
lv: Naso

en: Nav menu locations must be strings.
lv: Navigācijas izvēlņu vietām jābūt virknēm.

en: Navigate to the previous view
lv: Pārejiet uz iepriekšējo skatu

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Navigation Label
lv: Navigācijas virsraksts

en: Navigation Menu
lv: Navigācijas izvēlne

en: Navigation Menu Item
lv: Navigācijas izvēlnes vienums

en: Navigation Menu Items
lv: Navigācijas izvēlnes vienumi

en: Navigation Menu archives
lv: Navigācijas izvēlnes arhīvi

en: Navigation Menus
lv: Navigācijas izvēlnes

en: Navigation Menus list
lv: Navigācijas izvēlņu saraksts

en: Navigation Menus list navigation
lv: Navigācija Izvēlņu saraksta navigācija

[ctx: Navigation item]
en: Changelog
lv: Izmaiņu žurnāls

[ctx: Navigation item]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: Navigation item]
en: Installation
lv: Uzstādīšana

[ctx: Navigation item]
en: Other Notes
lv: Citas piezīmes

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
lv: Navigācijas izvēlnes, kuras var ievietot jūsu vietnē.

en: Ndjamena
lv: Ndžamena

en: Neamț
lv: Njamca

en: Nebbi
lv: Nebi

en: Need Help?
lv: Vajadzīga palīdzība?

en: Need More Help?
lv: Nepieciešama papildus palīdzība?

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
lv: Vai jums vajadzīgs jauns izskats? Izmēģiniet Storefront bērna tēmas

en: Need a theme? Try Storefront
lv: Vai nepieciešama tēma? Izmēģiniet Storefront

en: Need help exporting your content?
lv: Vai nepieciešama palīdzība satura eksportēšanā?

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
lv: Nepieciešama palīdzība jaunās privātuma politikas lapas izveidē? <a href="%1$s" %2$s>Iepazīstieties ar šo ceļvedi %3$s</a>, lai saņemtu ieteikumus, ko iekļaut, kā arī redzētu kādus politikas papildinājumus iesaka pievienot jūsu izmantoto spraudņu un tēmu autori.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
lv: Nepieciešama palīdzība jaunās privātuma politikas lapas izveidē? Iepazīstieties ar šo ceļvedi, lai saņemtu ieteikumus, ko iekļaut, kā arī redzētu kādus politikas papildinājumus iesaka pievienot jūsu izmantoto spraudņu un tēmu autori.

en: Need help setting up your theme?
lv: Nepieciešama palīdzība tēmas iestatīšanā?

en: Need help sourcing images? Built-in integrations with <strong>Openverse</strong>, <strong>Pexels</strong>, and <strong>Giphy</strong> are at your disposal.
lv: Vai nepieciešama palīdzība attēlu iegūšanā? Jūsu rīcībā ir iebūvētas integrācijas ar <strong>Openverse</strong>, <strong>Pexels</strong> un <strong>Giphy</strong>.

en: Need help sourcing images? Built-in integrations with Openverse, Pexels, and Giphy are at your disposal.
lv: Vai nepieciešama palīdzība attēlu iegūšanā? Jūsu rīcībā ir iebūvēta integrācija ar Openverse, Pexels un Giphy.

en: Need help?
lv: Vajadzīga palīdzība?

en: Need help? Chat with us
lv: Vajadzīga palīdzība? Tērzējiet ar mums

en: Need help? No problem!
lv: Vajadzīga palīdzība? Nekādu problēmu!

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
lv: Nepieciešama palīdzība? Izmantojiet cilni Palīdzība ekrāna augšpusē.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
lv: Vai nepieciešama papildu palīdzība? <a href="%1$s">Izlasiet atbalsta rakstu par %2$s</a>.

en: Need to duplicate a post or page? Hover over the title of your post or page and click "Copy."
lv: Vai vēlaties dublēt ziņu vai lapu? Virziet kursoru virs ziņas vai lapas virsraksta un noklikšķiniet uz "Kopēt".

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Nepalese rupee
lv: Nepālas rūpija

en: Nested widgets.
lv: Ligzdoti logrīki.

en: Net profit
lv: Tīrā peļņa

en: Net sales amount
lv: Neto pārdošanas apjoms

en: Net sales in the period.
lv: Neto apgrozījums periodā.

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antillean guilder
lv: Nīderlandes Antiļu salas guldeja

en: Network Admin
lv: Tīkla administrators

en: Network Admin Email
lv: Tīkla administratora e-pasts

en: Network Admin: %s
lv: Tīkla administrators: %s

en: Network Enable %s
lv: Tīklam deaktivizēt %s

en: Network Settings
lv: Tīkla iestatījumi

en: Network configuration authentication keys
lv: Tīkla konfigurācijas autentifikācijas atslēgas

en: Network configuration rules for %s
lv: Tīkla konfigurācijas noteikumi %s

en: Network count
lv: Tīklu skaits

en: Network enabled
lv: Tīkls ir iespējots

en: Network functions are disabled.
lv: Tīkla funkcijas ir atspējotas.

en: Network only plugin must be network activated.
lv: Spraudnis Tikai tīkls ir jāaktivizē tīklā.

en: Neuroscience
lv: Neirozinātne

en: Never
lv: Nekad

en: Never Expires
lv: Sesijas

en: Never send email
lv: Nekad nesūtīt e-pastu

en: Never show quantity remaining in stock
lv: Nekad nerādiet atlikušo krājumu daudzumu

en: Never worry about losing your site. Get peace of mind with real-time backups.
lv: Nekad neuztraucieties par vietnes zaudēšanu. Iegūstiet sirdsmieru ar reāllaika dublējumiem.

en: Nevermind
lv: Vienalga

en: New
lv: Jauns

en: New %1$s Site: %2$s
lv: Jauna %1$s vietne: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
lv: Jauns %1$s lietotājs: %2$s

en: New %s
lv: Jauns %s

en: New Address
lv: Jauna adrese

en: New Application Password Name
lv: Jaunas lietojumprogrammas paroles nosaukums

en: New Brunswick
lv: Ņūbransvika

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: New Category Name
lv: Jauns kategorijas nosaukums

en: New Changeset
lv: Jauna izmaiņu kopa

en: New Custom HTML Widget
lv: Jauns pielāgots HTML logrīks

en: New Draft
lv: Melnraksti

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra‎

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Link Category Name
lv: Jaunās saišu kategorijas nosaukums

en: New Menu
lv: Jauna izvēlne

en: New Menu Sections Name
lv: Jauns kategorijas nosaukums

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New Navigation Menu
lv: Jauna navigācijas izvēlne

en: New Order: #{order_number}
lv: Jauns Pasūtījums: #{order_number}

en: New Page
lv: Jauna lapa

en: New Password
lv: Jaunā parole

en: New Pattern
lv: Jauns modelis

en: New Pattern Category Name
lv: Jauns modeļa kategorijas nosaukums

en: New PayPal account
lv: Jauns PayPal konts

en: New Post
lv: Jauna ziņa

en: New Products
lv: Jaunie produkti

en: New Project
lv: Projekts:

en: New Project Tag Name
lv: Jaunas birkas nosaukums

en: New SSH Public Key
lv: Jauna SSH publiskā atslēga

en: New Salem
lv: Jaunseilema

en: New Scheduled Action
lv: Jauna plānotā darbība

en: New Site Registration: %s
lv: Jaunas vietnes reģistrācija: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
lv: Jauna vietne: %1$s
    URL: %2$s
    Attālā IP adrese: %3$s
    
    Atslēgt šos paziņojumus: %4$s

en: New South Wales
lv: Jaundienvidvelsa

en: New Tag Name
lv: Jauns birkas nosaukums

en: New Taiwan dollar
lv: Jaunās Taivānas dolārs

en: New Template
lv: Jauna veidne

en: New Template Part
lv: Jauna veidnes daļa

en: New User Default Role
lv: Jauna lietotāja noklusētā loma

en: New User Registration: %s
lv: Jauna lietotāja reģistrācija: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
lv: Jauns lietotājs: %1$s
    Attālā IP adrese: %2$s
    
    Atslēgt šos paziņojumus: %3$s

en: New WordPress Site
lv: Jauna WordPress vietne

en: New York
lv: Ņujorka

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: New Zealand dollar
lv: Jaunzēlandes dolārs

en: New account
lv: Jauns konts

en: New category name
lv: Jauns kategorijas nosaukums

en: New comment by %s
lv: Jauns komentārs no %s

en: New comment by someone
lv: Jauns komentārs no kāda

en: New comment on %s
lv: Komentāri %s

en: New comment on your post "%s"
lv: Jauns komentārs jūsu ziņai "%s"

en: New comment waiting approval!
lv: Jauns komentārs gaida apstiprinājumu!

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: New coupon
lv: Jauns kupons

en: New custom field name
lv: Jauns pielāgotā lauka nosaukums

en: New dimensions:
lv: Jaunie izmēri:

en: New document
lv: Jauns dokuments

en: New images may take up to 15 minutes to show up on your site.
lv: Jaunu attēlu parādīšana jūsu vietnē var aizkavēties līdz 15 minūtām.

en: New order
lv: Jauns pasūtījums

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
lv: Jaunā pasūtījuma e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti izvēlētajam saņēmējam (-iem), kad tiks saņemts jauns pasūtījums.

en: New page title
lv: Jauns lapas nosaukums

en: New page title&hellip;
lv: Jauns lapas nosaukums &hellip;

en: New password
lv: Jaunā parole

en: New password (leave blank to leave unchanged)
lv: Jaunā parole (atstājiet tukšu, ja nevēlaties to mainīt)

en: New passwords do not match.
lv: Jaunās paroles nesakrīt.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
lv: Jaunu maksājuma veidu var pievienot tikai norēķina laikā. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: New pingback on %s
lv: Jauns atbalss paziņojums jūsu ziņai "%s"

en: New pingback on your post "%s"
lv: Jauns atbalsojums jūsu ziņai "%s"

en: New post by %s
lv: Jauna ziņa no %s

en: New product
lv: Jauns produkts

en: New purchase
lv: Jauns pirkums

en: New purchases (%dx)
lv: Jauni pirkumi (%dx)

en: New sales record!
lv: Jauns pārdošanas rekords!

en: New shipping class Name
lv: Jauns piegādes klases nosaukums

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
lv: Jauna vietne, kuru izveidojis %1$s 
    Adrese: %2$s 
    Vārds: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
lv: [%1$s] aktivizēts %2$s

en: New tag name
lv: Jauns birkas nosaukums

en: New theme activated.
lv: Jaunā tēma ir aktivizēta.

en: New to Akismet
lv: Iepazīstieties, Akismet

en: New trackback on %s
lv: Jauna atsauces notifikācija jūsu ziņai "%s"

en: New trackback on your post "%s"
lv: Jauna atpakaļsaite jūsu ziņai "%s"

en: New user created.
lv: Izveidots jauns lietotājs.

en: New user email address.
lv: Jauna lietotāja e-pasta adrese.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
lv: [%1$s] aktivizē %2$s

en: New user password.
lv: Jauna lietotāja parole.

en: New user registration on your site %s:
lv: Jauna lietotāja reģistrācija jūsu vietnē %s:

en: New user username.
lv: Jaunsa lietotāja lietotājvārds.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
lv: Jaunajiem lietotājiem automātiski tiek piešķirta parole, kuru lietotājs var mainīt pēc pieteikšanās. Jūs varat apskatīt vai rediģēt piešķirto paroli, klikšķinot pogu Rādīt paroli. Pēc tam, kad lietotājs ir pievienots, lietotājvārdu mainīt nevar.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
lv: Jaunais lietotājs saņems e-pastu ar informāciju par to, ka viņš ir pievienots kā lietotājs šajā vietnē. E-pasta vēstulē būs arī viņa parole. Aizzīmējiet rūtiņu, ja nevēlaties, lai lietotājs saņem šo sveiciena e-pastu.

en: New version available.
lv: Pieejama jauna versija.

en: New version available. %s
lv: Pieejama jauna versija. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
lv: Ir pieejama jauna versija. <button class="button-link" type="button">Atjauniniet tagad</button>

en: New window
lv: Jauns logs

en: New:
lv: Jauns:

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
lv: Jaunāki komentāri

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to add this site to the group?
lv: Vai tiešām vēlaties to darīt?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to delete this group?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo vienumu?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this site from the group?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties noņemt šo dalībnieku?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this user from the group?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties noņemt šo dalībnieku?

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to create the group.
lv: Nevar izveidot jaunu attēlu.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to delete the group.
lv: Neizdevās dzēst lapu.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
lv: Vēsture

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
lv: Komentāri

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connect Jetpack
lv: Pieslēdzies ar Jetpack

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
lv: Pieslēdzies ar Jetpack

[ctx: NewDash Page Title]
en: Create Group
lv: Galvenā izvēlne

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
lv: Pielāgots:

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
lv: Domēns:

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
lv: Brīdinājums:

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
lv: Labot

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Group
lv: Labot

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
lv: Labot ziņu

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: NewDash Page Title]
en: Manage Followed Sites
lv: Sekojamo vietņu pārvaldība

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
lv: Konts

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
lv: Aktivitāte

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
lv: Domēns:

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Groups
lv: Mana ziņas

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
lv: Statistika

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Upgrades
lv: Mani uzlabojumi

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
lv: Jauna ziņa

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
lv: Parole

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
lv: Profils

[ctx: NewDash Page Title]
en: Recommended Blogs
lv: Rekomendēts

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
lv: Drošības kļūda.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: NewDash Page Title]
en: Upgrade
lv: Uzlabot

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
lv: WordPress Tēmas

en: Newer Comments
lv: Jaunāki komentāri

en: Newer Comments &raquo;
lv: Jaunāki komentāri &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lv: Jaunāki komentāri <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
lv: Jaunākie ieraksti &raquo;

en: Newer comments
lv: Jaunāki komentāri

en: Newer posts
lv: Jaunākas ziņas

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lv: Jaunāki ieraksti <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer testimonials <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lv: Jaunākas atsauksmes <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
lv: Jaunākie

en: Newest first
lv: Jaunākie vispirms

en: Newfoundland and Labrador
lv: Ņūfaundlenda un Labradora

en: News
lv: Jaunumi

en: Newsletter
lv: Biļetens

en: Newsletter Settings
lv: Jaunumu biļetena iestatījumi

en: Newsletters
lv: Biļeteni

en: Next
lv: Nākamais

en: Next &gt;
lv: Nākamais &gt;

en: Next &raquo;
lv: Nākamā lapa &raquo;

en: Next &rarr;
lv: Tālāk &rarr;

en: Next (arrow right)
lv: Nākamais (bulta pa labi)

en: Next Entries &raquo;
lv: Nākamie ieraksti &raquo;

en: Next Month
lv: Nākamais mēnesis

en: Next Page
lv: Nākamā lapa

en: Next Page &raquo;
lv: Nākamā lapa &raquo;

en: Next Post
lv: Nākamā ziņa

en: Next Step &rarr;
lv: Nākamais &rarr;

en: Next Steps
lv: Nākamie soļi

en: Next billing date
lv: Nākamais norēķinu datums

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Next payment on %s
lv: Nākamais maksājums %s

[ctx: Next post]
en: Next
lv: Nākamais raksts

en: Next post:
lv: Nākošā ziņa:

en: Next step
lv: Nākošais solis

en: Next steps
lv: Nākamie soļi

en: Next theme
lv: Nākošā tēma

en: Niamey
lv: Niameja

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Nice job! Now it’s time to get creative.
lv: Jauks darbs! Tagad ir pienācis laiks kļūt radošam.

en: Nice job! Your new page is set up.
lv: Jauks darbs! Jūsu jaunā lapa ir iestatīta.

en: Nice work! You have a new donation!
lv: Jauks darbs! Jums ir jauns ziedojums!

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
lv: Nicename nedrīkst būt garāks par 50 rakstzīmēm.

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Nicosia
lv: Nikosija

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Nightfall
lv: Krēsla

en: Niigata
lv: Nīgata

en: Nipigon
lv: Nipigona

en: No
lv: Nē

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
lv: Netika norādīti %1$s dati, lai izveidotu/rediģētu %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
lv: Netika atrasts %1$s ar ID, kas vienāds %2$s

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
lv: Masīvs nesatur nevienu %1$s argumentu sānjoslai "%2$s". Tiek atgriezts noklusējuma stāvoklī "%3$s". Manuāli nomainiet %1$s uz "%3$s" lai izslēgtu šo paziņojumu un paturētu esošo sānu joslas saturu.

en: No &quot;%s&quot; found
lv: &quot;%s&quot; nav atrasts

en: No Avatars
lv: Nav tēlu

en: No Classic Menus found.
lv: Netika atrasta neviena klasiskā izvēlne.

en: No Comics found
lv: Spraudņi nav atrasti

en: No Comics found in Trash
lv: Atkritnē nekas nav atrasts

en: No Comments
lv: Nav komentāru

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lv: <span class="screen-reader-text">%s</span> nav komentāru

en: No Content-Disposition supplied.
lv: Nav iesniegts Saturs-Izvietojums.

en: No Instagram images were found.
lv: Netika atrasti Instagram attēli.

en: No Modules Found
lv: Nav atrasts neviens modulis

en: No Navigation Menu found in Trash.
lv: Mapē Atkritne nav atrasta neviena navigācijas izvēlne.

en: No Navigation Menu found.
lv: Nav atrasta neviena navigācijas izvēlne.

en: No PHP sessions detected
lv: Netika konstatēta PHP sesija

en: No Projects found
lv: Nav projektu

en: No Responses
lv: Nav komentāru

en: No SMS? Check your email for the password reset email.
lv: Apstiprinājuma saite ir nosūtīta uz jūsu e-pastu.

en: No Testimonials found
lv: Spraudņi nav atrasti

en: No Testimonials found in Trash
lv: Atkritnē nekas nav atrasts

en: No Title
lv: Nav nosaukuma

en: No Users (Closed)
lv: Lietotāji nav atrasti.

en: No WordPress.com blog found
lv: WordPress komanda

en: No WordPress.com followers yet.
lv: Vēl nav neviena WordPress.com sekotāja.

en: No WordPress.com subscribers yet.
lv: Vietnei vēl nav neviena WordPress.com abonenta.

en: No access to video library
lv: Nav piekļuves video bibliotēkai

en: No actions found
lv: Darbības nav atrastas

en: No actions found in trash
lv: Atkritnē darbības nav atrastas

en: No actions will be taken.
lv: Nekādas darbības netiks veiktas.

en: No activity yet!
lv: Vēl nav aktivitātes!

en: No ads
lv: Nav reklāma

en: No ads before, after, or during your video.
lv: Nav reklāmu pirms, pēc videoklipa vai tā laikā.

en: No alignment
lv: Nav līdzinājuma

en: No approved comments
lv: Nav apstiprinātu komentāri

en: No approved comments.
lv: Nav apstiprinātu komentāru.

en: No archives to show.
lv: Nav arhīvu, ko parādīt.

en: No attributes currently exist.
lv: Pašlaik nepastāv atribūti.

en: No audio selected
lv: Nav izvēlēts audio

en: No billing address set.
lv: Nav iestatīta norēķinu adrese.

en: No blogs found
lv: Emuāri nav atrasti

en: No callback action taken.
lv: Atzvanīšana darbība netika veikta.

en: No categories
lv: Nav kategorijas

en: No categories found
lv: Nav atrasta neviena kategorija

en: No categories found.
lv: Nav atrasta neviena kategorija.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
lv: Nav saglabātu izmaiņu, tāpēc nav ko pārvietot uz atkritni.

en: No changeset found to take over
lv: Nav atrastas izmaiņu kopas, ko pārņemt

en: No changesets found in Trash.
lv: Atkritnē nav izmaiņu kopu.

en: No changesets found.
lv: Izmaiņu kopas netika atrastas.

en: No clicks recorded.
lv: Klikšķi nav reģistrēti.

en: No client caching response headers were detected.
lv: Netika konstatēta neviena klienta kešatmiņas atbilžu galvene.

en: No color
lv: Bez krāsas

en: No command found.
lv: Komentāri nav atrasti.

en: No comment history.
lv: Nav komentāru vēstures.

en: No comments
lv: Bez komentāriem

en: No comments awaiting moderation.
lv: Neviens komentārs negaida pārbaudi.

en: No comments found in Trash.
lv: Miskastē nav atrasts neviens komentārs.

en: No comments found.
lv: Komentāri netika atrasti.

en: No comments posted
lv: Komentāri nav pievienoti

en: No comments to show.
lv: Nav komentāru, ko parādīt.

en: No comments were caught as spam.
lv: Neviens komentārs netika uztverts kā surogātpasts.

en: No comments yet.
lv: Vēl nav komentāru.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lv: Nav komentāru <span class="screen-reader-text"> par %s </span>

en: No cookie present.
lv: Nav sīkdatnes.

en: No coupons found
lv: Kuponi netika atrasti

en: No coupons found in range
lv: Neviens kupons neatrodas diapazonā

en: No coupons found in trash
lv: Atkritnē kuponi netika atrasti

en: No customer downloads found.
lv: Netika atrasta neviena klienta lejuplāde.

en: No customer selected
lv: Nav izvēlēts klients

en: No customers found.
lv: Netika atrasts neviens klients.

en: No customizable player
lv: Nav pielāgojama atskaņotāja

en: No customize in editor
lv: Redaktorā nav jāpielāgo

en: No data supplied.
lv: Nav iesniegti dati.

en: No default %s&hellip;
lv: Nav noklusējuma %s&hellip;

en: No deleted comments.
lv: Nav dzēstu komentāru.

en: No description
lv: Nav apraksta

en: No downloads available yet.
lv: Lejupielādes vēl nav pieejamas.

en: No editor could be selected.
lv: Nevarēja atlasīt nevienu redaktoru.

en: No expiration date
lv: Bez derīguma termiņa

en: No fallback menu found.
lv: Rezerves izvēlne nav atrasta.

en: No feedback has been given yet
lv: Vēl nav neviena atsauksme

en: No file defined
lv: Neviens fails nav definēts

en: No file selected
lv: Nav atlasīts fails

en: No file was uploaded.
lv: Neviens fails netika augšupielādēts.

en: No global styles config exist with that id.
lv: Nepastāv globāla stilu konfigurācija ar šādu ID.

en: No image selected
lv: Nav atlasīts attēls

en: No image set
lv: Attēls nav uzstādīts

en: No images selected
lv: Nav attēli izvēlēti

en: No importers are available.
lv: Importētāji nav pieejami.

en: No information yet&hellip;
lv: Pagaidām nav informācijas&hellip;

en: No it won’t! You’re welcome to create your new site with us before pointing the domain here. That way your current site can stay “live” until your new one is ready.{{br /}}{{br /}}We recommend getting a plan now because they have other features you might find useful, including direct live chat and email support. Just avoid using the domain options until you’re ready, and then you can connect or transfer the domain.
lv: Nē, tā nebūs! Pirms domēna norādīšanas šeit, varat izveidot jaunu vietni pie mums. Tādā veidā jūsu pašreizējā vietne var palikt "dzīva", līdz jaunā būs gatava.{{br /}}{{br /}}Mēs iesakām iegādāties plānu jau tagad, jo tiem ir arī citas funkcijas, kas jums varētu būt noderīgas, tostarp tiešais tērzēšanas un e-pasta atbalsts. Vienkārši izvairieties no domēna opciju izmantošanas, kamēr neesat gatavs, un tad varēsiet savienot vai pārsūtīt domēnu.

en: No items
lv: Nav vienumu

en: No items found.
lv: Nekas nav atrasts.

en: No items.
lv: Nav ierakstu.

en: No keys found.
lv: Atslēgas nav atrastas.

en: No likes yet
lv: Vēl nav datu

en: No links found.
lv: Saites nav atrastas.

en: No location by default
lv: Pēc noklusējuma nav atrašanās vietas

en: No logo selected
lv: Logotips nav atlasīts

en: No logo set
lv: Logotips nav izvēlēts

en: No low in stock products found.
lv: Nav noliktavā maz preču.

en: No matching product exists to update.
lv: Nav atbilstošu produktu, lai atjaunotu.

en: No matching tax rates found.
lv: Nav atbilstošu nodokļu likmju.

en: No matching template found
lv: Nav atrasta atbilstoša veidne

en: No matching template found.
lv: Nav atrasta atbilstoša veidne.

en: No matter what you do, or what you write about WordPress.com has a domain that will fit perfectly.
lv: Neatkarīgi no tā, ar ko jūs nodarbojaties vai par ko rakstāt vietnē WordPress.com ir domēns, kas būs ideāli piemērots.

en: No maximum
lv: Nav ierobežojuma

en: No media files found in Trash.
lv: Neviena multivides datne neatrodas miskastē.

en: No media files found.
lv: Multivides datnes netika atrastas.

en: No media items found.
lv: Multivides faili netika atrasti.

en: No media items found. Try a different search.
lv: Neviena datne netika atrasta. Mēģiniet meklēt citādāk.

en: No media selected
lv: Nav atlasītu mediju failu

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
lv: Pagaidām nav izveidota neviena izvēlne. <a href="%s">Izveidojiet kādu</a>.

en: No message supplied
lv: Ziņojums nav piegādāts

en: No method supplied
lv: Metode nav piegādāta

en: No minimum
lv: Nav noteikts minimālais

en: No new comments yet!
lv: Vēl nav komentāru.

en: No notifications
lv: nav paziņojumu

en: No notifications yet.
lv: Vēl nav komentāru.

en: No order has been made yet.
lv: Pasūtījumi vēl nav veikti.

en: No orders found
lv: Netika atrasts neviens pasūtījums

en: No orders found in trash
lv: Atkritnē nav atrasts neviens pasūtījums

en: No out of stock products found.
lv: Nav atrasti produkti, kas nav noliktavā.

en: No page set
lv: Lapa nav iestatīta

en: No pages found in Trash.
lv: Atkritnē nav atrasta neviena lapa.

en: No pages found.
lv: Neviena lapa netika atrasta.

en: No pattern categories
lv: Nav modeļu kategoriju

en: No pattern categories found.
lv: Nav atrasta neviena modeļu kategorija.

en: No patterns found in Trash.
lv: Atkritnē netika atrasts neviens modelis.

en: No patterns found.
lv: Nav atrasts neviens modelis.

en: No pending comments
lv: Nav gaidošu komentāru

en: No pending comments.
lv: Nav neizskatītu komentāru.

en: No permalink structure set
lv: Nav iestatīta paliekošo saišu struktūra

en: No plugin specified.
lv: Nav norādīts spraudnis.

en: No plugins are active.
lv: Nekas nav atrasts

en: No plugins are inactive.
lv: Nekas nav atrasts

en: No plugins found.
lv: Spraudņi nav atrasti.

en: No post?
lv: Nav ierakstu?

en: No posts
lv: Nav ierakstu

en: No posts found for {{query /}} for your language.
lv: Ziņas jautājumam{{query /}} jūsu valodā nav atrastas.

en: No posts found in Trash.
lv: Miskastē nav neviena raksta.

en: No posts found.
lv: Nav atrasta neviena ziņa.

en: No posts found. Try a different search?
lv: Neviens ieraksts nav atrasts. Mēģini meklēt savādāk.

en: No product categories exist.
lv: Nav produktu kategorijas.

en: No product to duplicate has been supplied!
lv: Nav piegādāts neviens produkts ko dublicēt!

en: No products found
lv: Nav produkti atrasti

en: No products found in range
lv: Nav atrasti produkti

en: No products found in trash
lv: Nav atrasti produkti atkritnē

en: No products found.
lv: Produkti nav atrasti.

en: No products in the cart.
lv: Grozs ir tukšs.

en: No products were found matching your selection.
lv: Šajā sadaļā nav produktu

en: No ratings have been collected for your %s yet.
lv: Jūsu %s vēl nav savākušas nevienu vērtējumu.

en: No receipts found.
lv: Lietotāji nav atrasti.

en: No recent posts
lv: Jaunākās ziņas

en: No referrers.
lv: Nav atsauces.

en: No restrictions
lv: Nav ierobežojumu

en: No results
lv: Nav rezultātu

en: No results found
lv: Nekas netika atrasts.

en: No results found.
lv: Nekas netika atrasts.

en: No results.
lv: Rezultātu nav.

en: No results. Please try a different search.
lv: Nav atrasta neviena tēma. Mēģiniet veikt citu meklēšanu.

en: No role
lv: Nav lomu

en: No route was found matching the URL and request method
lv: Netika atrasts neviens maršruts, kas atbilstu URL un pieprasījuma metodēm

en: No route was found matching the URL and request method.
lv: URL un pieprasījuma metodei atbilstošs maršruts nav atrasts.

en: No row(s) selected
lv: Nav atlasīta neviena rinda (-s)

en: No saved methods found.
lv: Nav atrasta neviena saglabāto metode.

en: No scheduled events exist on this site.
lv: Šai vietnei nav ieplānotu darbību.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
lv: %s netika atrasta neviena shēmas nosaukuma, izlaižot REST komandas reģistrāciju.

en: No search engines have sent you traffic yet.
lv: Pagaidām tīmekļa meklētāji nav nosūtījuši pie jums datplūsmu.

en: No search results.
lv: Meklēšanai nav rezultātu.

en: No search term specified. Showing recent items.
lv: Nav norādīts meklējamais termins. Rāda nesenos vienumus.

en: No search terms have been recorded yet.
lv: Vēl nav reģistrēts neviens meklēšanas vienums.

en: No search terms.
lv: Nav meklēšanas vienumu.

en: No setting groups have been registered.
lv: Neviena iestatījumu grupa nav reģistrēta.

en: No shares recorded
lv: Nav reģistrētas kopīgošana

en: No shipping address set.
lv: Nav norādīta piegādes adrese.

en: No shipping class
lv: Nav piegādes klase

en: No shipping class cost
lv: Nav piegādes klases izmaksu

en: No shipping classes have been created.
lv: Nav izveidotas piegādes klases.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
lv: Nav izvēlēta piegādes opcija. Lūdzu vēlreiz pārbaudiet savu adresi, vai sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība.

en: No shipping methods offered to this zone.
lv: Šai zonai nav piegādes metožu

en: No shipping options were found for %s.
lv: %s nav atrastas piegādes opcijas.

en: No sidebar exists with that id.
lv: Ar šo ID nav sānjoslas.

en: No site specified
lv: Nav norādīta tēma.

en: No sites found.
lv: Neviena saite nav atrasta.

en: No spam comments.
lv: Nav surogātpasta komentāru.

en: No subscription found
lv: Abonements nav atrasts.

en: No such theme found
lv: Lietotāji nav atrasti.

en: No tags
lv: Nav birku

en: No tags found
lv: Birkas nav atrastas

en: No tags found.
lv: Birkas nav atrastas.

en: No taxes found in this period
lv: Nodokļi šajā periodā nav atrasti

en: No template parts found in Trash.
lv: Atkritnē nav atrasta neviena veidnes daļa.

en: No template parts found.
lv: Veidnes daļas nav atrastas.

en: No templates exist with that id.
lv: Ar šo ID nepastāv veidnes.

en: No templates found.
lv: Veidnes nav atrastas.

en: No thanks
lv: Nē, paldies

en: No thanks, do not remind me again
lv: Paldies, nē. Nevajag atgādināt man vēlreiz

en: No theme is defined for this template.
lv: Šai veidnei nav definēta neviena tēma.

en: No theme specified.
lv: Nav norādīta tēma.

en: No themes are currently available.
lv: Šobrīd nav pieejams neviena tēma.

en: No themes found.
lv: Neviena tēmas netika atrasta.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
lv: Neviena tēma nav atrasta. Mēģiniet meklēt citādāk vai arī %s.

en: No themes found. Try a different search.
lv: Neviena tēma nav atrasta. Mēģiniet meklēt citādāk.

en: No top posts or pages.
lv: Nav populārāko ziņu vai lapu.

en: No traffic this week, but don't give up!
lv: Šonedēļ nav kustības, bet nepadodieties!

en: No updates required. Database version is %s
lv: Atjauninājumi nav nepieciešami. Datu bāzes versija ir %s

en: No used coupons found
lv: Nav atrasti izmantoti kuponi

en: No user exists with that email.
lv: Lietotājs ar šādu e-pastu neeksistē.

en: No user found for this email address
lv: Lietotāji nav atrasti.

en: No user found.
lv: Lietotājs nav atrasts.

en: No valid plugins were found.
lv: Neviens derīgs spraudnis netika atrasts.

en: No version control systems were detected.
lv: Versiju kontroles sistēmas nav atrastas.

en: No version or author information is available.
lv: Versija vai autora informācija nav pieejama.

en: No video selected
lv: Video nav atlasīts

en: No videos played.
lv: Nav atskaņots neviens videoklips.

en: No webhooks found.
lv: Webhooks nav atrasti.

en: No widget was found with that id.
lv: Netika atrasts neviens logrīks ar šo ID.

en: No widgets found.
lv: Logrīki netika atrasti.

en: No, I do not approve of this connection
lv: Nē, es šo savienojumu neapstiprinu.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
lv: Nē, es ievadīšu cenas bez nodokļa

en: No, don't create a matching blog address.
lv: Nē, neveidojiet atbilstošu emuāra adresi.

en: No, let me finish
lv: Nē, ļaujiet man pabeigt

en: No, thanks.
lv: Nē, paldies

en: No, you didn’t read that wrong! While nearly everything is costing more these days, Jetpack has your back. Now, you can get the same best-in-class security, growth, and performance plugins for less.
lv: Nē, jūs to nepareizi izlasījāt! Lai gan mūsdienās gandrīz viss maksā dārgāk, Jetpack ir jūsu pusē. Tagad jūs varat saņemt tos pašus savā klasē labākos drošības, izaugsmes un veiktspējas spraudņus par mazāku cenu.

en: No-code contribution
lv: Ieguldījums bez koda

en: No-code? Low-code? Yes.
lv: Nav koda? Maz koda? Jā.

en: Non-existent changeset UUID.
lv: Neesošs izmaiņu kopas UUID.

en: Non-paying customer
lv: Nemaksājošs klients

en: Non-repeating
lv: Neatkārtojas

en: Nonbreaking space
lv: Nedalāmā atstarpe

en: None
lv: Neviens

en: Norfolk
lv: Norfolka

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: Normal
lv: Normāls

en: Normal Size
lv: Normāls

en: Noronha
lv: Noronja

en: North
lv: Ziemeļi

en: North America
lv: Ziemeļamerika

en: North Carolina
lv: Dienvidkarolīna‎

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
lv: North Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: North Korean won
lv: Ziemeļkoreja uzvarēja

en: North Sinai
lv: Ziemeļsīnāja

en: North-Western
lv: Ziemeļrietumu

en: Northern
lv: Ziemeļu

en: Northern Cape
lv: Ziemeļkāpa

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas Salas

en: Northern Territories
lv: Ziemeļu teritorijas

en: Northern Territory
lv: Ziemeļu teritorija

en: Northwest Territories
lv: Ziemeļrietumu Teritorijas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Norwegian krone
lv: Norvēģijas krona

en: Not Found
lv: Nav atrasts

en: Not Found.
lv: Nav atrasts.

en: Not Spam
lv: Nav surogātpasts

en: Not Sticky
lv: Nav lipīga

en: Not Stored
lv: Nav atrasts

en: Not able to attach "%s".
lv: Nav iespējams pievienot "%s".

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Not connected
lv: Nav atrasts

en: Not declared
lv: Nav deklarēts

en: Not enough data to create this user.
lv: Nepietiek datu šī lietotāja izveidei.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
lv: Nav pietiekoši daudz vietas, lai augšupielādētu. Nepieciešami %s KB.

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Not found: %1$s (%2$s)
lv: Nav atrasts: %1$s (%2$s)

en: Not on %s?
lv: Komentāri %s

en: Not right now
lv: Ne tagad

en: Not set
lv: Nav norādīts

en: Not sure what's best for you? <a>We're happy to help!</a>
lv: Vai nezināt, kas jums ir vislabākais? <a>Mēs labprāt palīdzēsim!</a>

en: Not sure where to start? Head on over to <a href="http://learn.wordpress.com/" data-tracks-link-desc="learn-wordpress">Learn WordPress</a>.
lv: Vai nezināt, kur sākt? Dodieties uz <a href="http://learn.wordpress.com/" data-tracks-link-desc="learn-wordpress">Apgūstiet WordPress</a>.

en: Not sure where to start? Head on over to {{a}}Learn WordPress{{/a}}.
lv: Vai nezināt, kur sākt? Dodieties uz {{a}}Apgūstiet WordPress{{/a}}.

en: Not sure where to start? {{a}}See how they compare{{/a}}.
lv: Vai nezināt, kur sākt? {{a}}Apskatiet salīdzinājumu{{/a}}.

en: Not that bad
lv: Nav slikts

en: Not writable
lv: Nav rakstāms

en: Not you? Log out
lv: Vai neesat jūs? Iziet no sistēmas

en: Not you?{{br/}} Sign out or log in with {{link}}another account{{/link}}
lv: Vai neesat jūs?{{br/}} Izrakstīties vai pieteikties citā kontā {{link}}{{/link}}

en: Not you?{{br/}}Log in with {{link}}another account{{/link}}
lv: Vai neesat jūs?{{br/}} Pieteikties citā kontā {{link}}{{/link}}

en: Note
lv: Piezīme

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
lv: Piezīme pievienota {site_title} pasūtījumam no {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
lv: Piezīme, kuru klients atstāj izrakstīšanas laikā.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
lv: Ņemiet vērā, ka pat tad, ja ir iestatīta meklētājprogrammu atturēšana, jūsu vietne joprojām ir redzama tīmeklī un ne visas meklētājprogrammas ievēro šo direktīvu.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
lv: Ņemiet vērā, lai apgrieziet attēlu, tas jāiezīmē ar kursoru (apgriešanas ikona kļūst aktīva) un velkot apgriešanas rāmi veiciet vajadzīgo attēla daļas atlasi. Pēc tam saglabājiet apgriešanu klikšķinot pogu Saglabāt.

en: Note that {{b}}verifying your site with these services is not necessary{{/b}} in order for your site to be indexed by search engines. To use these advanced search engine tools and verify your site with a service, paste the HTML Tag code below. Read the {{supportLink/}} if you are having trouble.
lv: Ņemiet vērā, ka {{b}}lai jūsu vietne tiktu indeksēta meklētājprogrammās, nav nepieciešama {{/b}} jūsu vietnes verifikācija šajos pakalpojumos. Lai izmantotu šos uzlabotos meklētājprogrammu rīkus un pārbaudītu savu vietni, izmantojot kādu no pakalpojumiem, ielīmējiet tālāk norādīto HTML tagu kodu. Ja rodas problēmas, izlasiet {{supportLink/}}.

en: Note to customer
lv: Piezīme klientam

en: Note type
lv: Piezīmes veids

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
lv: Piezīme. Tā kā šis rīks apkopo datus tikai no WordPress un iesaistītajiem spraudņiem, iespējams, jums būs jādara vairāk, lai izpildītu dzēšanas pieprasījumus. Piemēram, jūs esat atbildīgs arī par to, lai tiktu dzēsti dati, ko savākuši vai glabā ar trešās puses pakalpojumi, kurus izmanto jūsu organizācija.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
lv: Piezīme: neviena no šīm opcijām nebloķē piekļuvi jūsu vietnei &mdash; meklētājprogrammu ziņā ir cienīt šo pieprasījumu vai nē.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
lv: Piezīme: atļaujas pasūtīšanas precēm tiks automātiski piešķirtas, ja pasūtījuma statuss mainās uz apstrādi / pabeigtu.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
lv: Piezīme. Tā kā šis rīks apkopo datus tikai no WordPress un iesaistītajiem spraudņiem, iespējams, jums būs jādara vairāk, lai izpildītu eksporta pieprasījumus. Piemēram, jums arī jānosūta pieprasītājam daži dati, kas savākti no jūsu organizācijā izmantotajiem trešās puses pakalpojumiem vai saglabāti tajos.

en: Note: Support is only available in English at the moment.
lv: Piezīme: atbalsts pašlaik ir pieejams tikai angļu valodā.

en: Note: These changes can take some time to take effect. Need help? {{a}}Get in touch with one of our Happiness Engineers{{/a}}.
lv: Piezīme. Var paiet zināms laiks, līdz šīs izmaiņas stāsies spēkā. Vajadzīga palīdzība? {{a}}Sazinieties ar kādu no mūsu Laimes inženieriem{{/a}}.

en: Note: WordPress credentials are not the same as WordPress.com credentials. Be sure to enter the username and password for your self-hosted WordPress site.
lv: Piezīme: WordPress akreditācijas dati nav tādi paši kā WordPress.com akreditācijas dati. Noteikti ievadiet savas paša mitinātās WordPress vietnes lietotājvārdu un paroli.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
lv[0]: Piezīme: Jums šobrīd ir <a href="%1$s">%2$d paplašinājums</a> kuru vajadzētu atjaunot pirms WooCommerce atjaunināšanas
lv[1]: Piezīme: Jums šobrīd ir <a href="%1$s">%2$d paplašinājumi</a> kurus vajadzētu atjaunot pirms WooCommerce atjaunināšanas
lv[2]: Piezīme: Jums šobrīd ir <a href="%1$s">%2$d paplašinājumi</a> kurus vajadzētu atjaunot pirms WooCommerce atjaunināšanas

en: Note: You may be seeing this error because you don’t have admin permissions for this site.{{br/}}If you think you should, contact your site administrator.
lv: Piezīme: Iespējams, šī kļūda parādās tāpēc, ka jums nav šīs vietnes administratora tiesību.{{br/}}Ja domājat, ka jums tādas ir, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Note: most free site owners or hobbyists do not need a DPA.
lv: Piezīme: lielākajai daļai bezmaksas vietņu īpašnieku vai amatieru DPA nav nepieciešams.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
lv: Svarīgi: naudas atmaksas iemesls būs redzams klientam.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
lv: Piezīme. Iespējams, vēlēsieties detalizēt sīkfailu politiku un šeit norādīt saiti uz šo sadaļu.

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
lv: Pasūtījuma piezīmes, papildu norādījumi par piegādi.

en: Nothing Found
lv: Nekas nav atrasts

en: Nothing found
lv: Nekas nav atrasts

en: Nothing sets your site apart faster than a unique address on the web. From <b>.com</b> to <b>.blog</b>, there’s a one-of-a-kind domain with your name on it. And your first year is free with any annual paid plan.
lv: Nekas neatšķir jūsu vietni ātrāk kā unikāla adrese tīmeklī. No <b>.com</b> līdz <b>.blog</b> ir unikāls domēns ar jūsu vārdu. Un jūsu pirmais gads ir bez maksas ar jebkuru gadam apmaksātu plānu.

en: Nothing to do here…
lv: Šeit nav ko darīt…

en: Nothing to save, the image has not changed.
lv: Nav ko saglabāt, attēls nav izmainīts.

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Notice:
lv: Ievēro:

en: Notice:
lv: Ievēro:

en: Notification Settings
lv: Paziņojumu uzstādījumi

en: Notification recipient(s)
lv: Paziņojuma Saņēmējs(-i)

en: Notification sent! Confirm in your Jetpack or WordPress {{strong}} mobile app{{/strong}} to continue.
lv: Paziņojums nosūtīts! Apstipriniet savā Jetpack vai WordPress {{strong}} mobilajā lietotnē{{/strong}}, lai turpinātu.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Notify me of new comments via email.
lv: Paziņot man par jauniem komentāriem pa e-pastu.

en: Notify me of new posts via email.
lv: Par jaunām ziņām informēt mani ar e-pastu.

en: Nouakchott
lv: Nuakšota

en: Noumea
lv: Numea

[ctx: Noun]
en: Mention
lv: Manis @Pieminētie lietotāji

[ctx: Noun]
en: Reply
lv: Atbildēt

[ctx: Noun]
en: User
lv: Lietotājs

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
lv: Autors

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
lv: Loma

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
lv: Datums

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
lv: Birka

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
lv: Taksonomija

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
lv: Super administrators

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Author
lv: Autors

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Contributor
lv: Dalībnieka lapa

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Editor
lv: Redaktors

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Super Admin
lv: Super administrators

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Viewer
lv: Skatītājs

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: Mention
lv: Manis @Pieminētie lietotāji

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: New Post
lv: Jauna ziņa

en: Nova Scotia
lv: Jaunskotija

en: Novara
lv: Novāra

en: November
lv: novembris

en: Novokuznetsk
lv: Novokuzņecka

en: Novosibirsk
lv: Novosibirska

en: Now
lv: Tagad

en: Now let's get your domain transferred.
lv: Tagad pārsūtīsim jūsu domēnu.

en: Now select a category you want to put these links in.
lv: Tagad izvēlieties sadaļu, kurā vēlaties ievietot šīs saites.

en: Now that you've got a custom domain name, try a %1$sCustom Theme%2$s to really stand out
lv: Tagad, kad jums ir pielāgots domēna nosaukums, izmēģiniet %1$sCustom Theme%2$s, lai patiešām izceltos

en: Now!
lv: Tagad!

en: Nucleare is a classic blog theme with a crisp, elegant design and plenty of handy features. A built-in search box, links to your favorite social networks, four widget areas, and beautifully styled post formats make this an ideal theme for your personal blog.
lv: Nucleare ir klasiska blogu tēma ar izteiksmīgu, elegantu dizainu un daudzām ērtām funkcijām. Iebūvēts meklēšanas lodziņš, saites uz jūsu iecienītākajiem sociālajiem tīkliem, četras logrīku zonas un skaisti veidoti ziņu formāti padara to par ideālu tēmu jūsu personīgajam emuāram.

en: Number of Posts to Display:
lv: Rādāmo rakstu skaits:

en: Number of Records
lv: Ierakstu skaits

en: Number of Shares
lv: Kopīgojumu skaits:

en: Number of Tags:
lv: Rādāmo rakstu skaits:

en: Number of Themes found: %d
lv: Atrasto tēmu skaits: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
lv: URL skaits šajā XML vietnes kartē: %s.

en: Number of columns:
lv: Rādāmo rakstu skaits:

en: Number of comments to show:
lv: Rādāmo komentāru skaits:

en: Number of coupons used
lv: Izmantoto kuponu skaits

en: Number of coupons.
lv: Kuponu skaits.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
lv: Dienu skaits, līdz beidzas piekļuve lejupielādējamiem failiem.

en: Number of decimal points to use in each resource.
lv: Decimāldaļu skaits ko izmantos katrā resursā.

en: Number of decimals
lv: Decimāldaļu skaits

en: Number of decimals.
lv: Decimāldaļu skaits.

en: Number of downloads remaining.
lv: Atlikušo lejupielāžu skaits.

en: Number of items found: %d
lv: Atrasto vienumu skaits: %d

en: Number of items in the cart.
lv: Preču skaits grozā.

en: Number of items per page:
lv: Vienumu skaits lapā:

en: Number of items sold
lv: Pārdoto preču skaits

en: Number of items sold.
lv: Pārdoto vienību skaits.

en: Number of links to show:
lv: Parādāmo saišu skaits:

en: Number of media items found: %d
lv: Atrasto datņu skaits: %d

en: Number of orders
lv: Pasūtījumu skaits

en: Number of orders.
lv: Pasūtījumu skaits.

en: Number of posts
lv: Ziņu skaits

en: Number of posts to show (1 to 15):
lv: Parādāmo ziņu skaits (no 1 līdz 15):

en: Number of posts to show:
lv: Rādāmo ziņu skaits:

en: Number of products to show
lv: Parādamo produktu skaits

en: Number of products.
lv: Preču skaits.

en: Number of published posts for the term.
lv: Publicēto ziņu skaits šim terminam.

en: Number of published products for the resource.
lv: Resursu publicēto produktu skaits.

en: Number of reviews to show
lv: Atsauksmju skaits, ko parādīt

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
lv: Cik reižu lejupielādējamus failus var lejupielādēt pēc iegādes.

en: Number of times the coupon has been used already.
lv: Kupona izmantošanas reižu skaits.

en: Number of widgets found: %d
lv: Kopējais atrasto logrīku skaits: %d

en: Number to display:
lv: Rādāmo skaits:

en: Number to show:
lv: Rādāmo skaits:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
lv: Skaits

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Numeric
lv: Ciparu

en: Nunavut
lv: Nunavuta

en: Nuuk
lv: Nūka

en: OK
lv: Labi

en: OR
lv: VAI

en: OR enter path to file:
lv: VAI ievadiet ceļu uz failu:

en: Object ID must be an integer, %s given.
lv: Objekta ID jābūt veselam skaitlim, dots %s.

en: Object subtype.
lv: Objekta apakštips.

en: Object type.
lv: Objekta veids.

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
lv: Reizēm, daži no jūsu apmeklētājiem šeit redzēs reklāmu, <br /> kā arī <a href="%s" target="_blank"> reklāmkarogu Konfidencialitāte un sīkfaili</a> lapas apakšdaļā.

en: Ocean
lv: Okeāns

en: Oceania
lv: Okeānija

en: Oct
lv: Okt

en: October
lv: oktobris

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
lv: Okt

en: Odisha
lv: Odiša

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
lv: Par kalniem un iespiedmašīnām

en: Off
lv: Izslēgts

en: Offer bulk discounts
lv: Piedāvā lielapjoma atlaides.

en: Office Supplies
lv: Ofisa piederumi

en: Official extensions
lv: Oficiālie paplašinājumi

en: Official theme
lv: Oficiālā tēma

en: Offline Payments
lv: Bezsaistes maksājumi

en: Offset the result set by a specific number of items.
lv: Rezultātu kopas nobīde par īpašu vienumu skaitu.

en: Oh no! We can't install plugins on this site.
lv: Ak nē! Mēs nevaram instalēt spraudņus šajā vietnē.

en: Oh, blimey!
lv: Ak, brīnums!

en: Oh, bother!
lv: Ak, apgrūtinājums!

en: Ohio
lv: Ohaio

en: Ok
lv: Labi

en: Okayama
lv: Okajama

en: Oklahoma
lv: Oklahoma‎

en: Older
lv: Senāki

en: Older Comments
lv: Senāki komentāri

en: Older comments
lv: Senāki komentāri

en: Older posts
lv: Vecākas ziņas

en: Older than 2 days
lv: Vecāki par 2 dienām

en: Older than a month
lv: Vecāki par mēnesi

en: Older than a week
lv: Vecāki par nedēļu

en: Oldest first
lv: Senākais vispirms

en: Oman
lv: Omāna

en: Omani rial
lv: Omānas riāls

en: Omsk
lv: Omska

en: On Sale
lv: Izpārdošana

en: On Sale Products
lv: "Izpārdošanas" preces

en: On This Site
lv: Šajā vietnē

en: On backorder
lv: Aizkavētais pasūtījums

en: On blog pages, the number of posts to show per page.
lv: Emuāru lapās rādīto ziņu skaits lapā.

en: On for all comments
lv: Jaunāki komentāri

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gaida apstrādi <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Gaida apstrādi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Gaida apstrādi <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
lv: Dažās sistēmās datubāzes nosaukuma priedēklis ir lietotājvārds, piemēram <code>username_%1$s</code>. Varbūt tas ir problēmas iemesls?

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
lv: Šajā lapā jūs varat iestatīt Akismet spraudni.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
lv: Šajā lapā varat atjaunot savus Akismet iestatījumus un skatīt surogātpasta statistiku.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
lv: Šajā lapā jums ir iespēja apskatīt vietnē filtrēto komentāru statistiku.

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
lv: Šajā lapā jūs varat apskatīt Jetpack pieejamos moduļus, uzzināt vairāk par tiem un pēc vajadzības tos aktivizēt vai deaktivizēt.

en: On-hold
lv: Aizturēts

en: On-sale products
lv: Produkti pārdošanā

en: On-site views
lv: Skati uz vietas

en: Once Daily
lv: Reizi dienā

en: Once Hourly
lv: Reizi stundā

en: Once Weekly
lv: Vienreiz nedēļā

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
lv: Kad būs izveidots savienojums, jūsu WooCommerce.com pirkumi tiks uzskaitīti šeit.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
lv: Pēc atspējošanas šī mantotā metode vairs nebūs pieejama.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
lv: Pēc tam, kad tiks ģenerēts jūsu WXR fails, to varēs importēt citā WordPress vietnē vai citā platformā, kurai būs saprotams šis formāts.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
lv: Kad esat iekadrējis apgriežamo daļu, jūs varat precizēt jaunā attēla izmērus pikseļos. Minimālais pieļaujamais izmērs ir sīktēla lielums, kas noteikts Mediju iestatījumos.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
lv: Tiklīdz jūs nospiedīsiet &#8220;Apstiprināt dzēšanu&#8221;, lietotājs tiks neatgriezeniski noņemts.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
lv: Tiklīdz jūs nospiedīsiet &#8220;Apstiprināt dzēšanu&#8221;, šie lietotāji tiks neatgriezeniski noņemti.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
lv: Kad būsiet saglabājis lejupielādēto failu, varēsiet to izmantot Importēšanas darbībai citā WordPress instalācijā lai importētu šīs vietnes saturu.

en: Once you've connected, you can import your site content.
lv: Kad esat izveidojis savienojumu, varat importēt vietnes saturu.

en: One Column
lv: 1 sleja

en: One Response
lv: Viena atbilde

en: One blogger likes this
lv: Vienam blogerim patīk šis

en: One blogger likes this.
lv: Vienam emuāra autoram šis patīk.

en: One column
lv: Viena sleja

en: One comment
lv: Viens komentārs

en: One minute of downtime costs small e-commerce businesses an average of almost $9,000*. Jetpack VaultPress Backup gives you the tools to get your WooCommerce store back online in minutes.
lv: Viena minūte dīkstāves mazajiem e-komercijas uzņēmumiem izmaksā vidēji gandrīz 9000 USD*. Jetpack VaultPress Backup nodrošina rīkus, lai dažu minūšu laikā atjaunotu WooCommerce veikalu tiešsaistē.

en: One of the plugins is invalid.
lv: Viens no spraudņiem ir nederīgs.

en: One of the selected users is not a member of this site.
lv: Viens no atlasītajiem lietotājiem nav šīs vietnes dalībnieks.

en: One of the simplest ways to level up your website is by setting up a <strong>custom domain</strong>.
lv: 	Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā celt savas vietnes latiņu, ir izveidot <strong>pielāgotu domēnu</strong>.

en: One of the simplest ways to level up your website is by setting up a custom domain.
lv: Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā celt savas vietnes latiņu, ir izveidot pielāgotu domēnu.

en: One or more plugins failed to load properly.
lv: Viens vai vairāki spraudņi nevarēja pareizi ielādēties.

en: One or more recommended modules are missing
lv: Iztrūkst viens vai vairāki rekomendējamie moduļi

en: One or more required modules are missing
lv: Iztrūkst viens vai vairāki nepieciešamie moduļi

en: One or more themes failed to load properly.
lv: Viena vai vairākas tēmas nevarēja pareizi ielādēties.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
lv: Viens katrā rindiņā: opcijas nosaukums | Papildu izmaksas [+ - procenti] | Par izmaksu veidu (pasūtījums, klase vai vienība) Piemērs: <code>Prioritātes pasts | 6,95 [+ 0,2%] | kārtībā</code>.

en: One response
lv: Viena atbilde

en: One response to %s
lv: Viena atbilde uz %s

en: One year
lv: Viens gads

en: One year activity log*
lv: Viena gada darbību žurnāls*

en: One-click import of existing emails and contacts
lv: Esošo e-pasta ziņojumu un kontaktpersonu importēšana ar vienu klikšķi

en: One-click restore
lv: Atjaunošana ar vienu klikšķi

en: Online
lv: Vienā rindiņā ar tekstu

en: Online forever
lv: Tiešsaistē uz mūžu

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
lv: Tikai %1$s vai %2$s failus var izmantot galvenes video. Lūdzu konvertējiet savu video failu un mēģiniet vēlreiz, vai arī augšupielādējiet savu video YouTube un saistiet to ar opciju zemāk.

en: Only %s left in stock
lv: Tikai %s produkti noliktavā

en: Only I can view this list
lv: Tikai es varu apskatīt šo sarakstu

en: Only UUID V4 is supported at this time.
lv: Šobrīd tiek atbalstīts vienīgi UUID V4.

en: Only embed
lv: Tikai iegult

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
lv: Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

en: Only logged in users may change resolved status
lv: Pieteicies lietotājs drīkst reģistrēt jaunas vietnes.

en: Only numbers, letters, dashes, underscores, and periods are allowed.
lv: Ir atļauti tikai cipari, burti, domuzīmes, pasvītras un punkti.

en: Only numbers, letters, dashes, underscores, apostrophes and periods are allowed.
lv: Ir atļauti tikai cipari, burti, domuzīmes, pasvītras, apostrofi un punkti.

en: Only show children of the current category
lv: Rādīt tikai pašreizējās kategorijas bērnus

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
lv: Parādiet tikai daudzumu, kas ir pieejams krājumā, piemēram, "Tikai 2 palikuši krājumā"

en: Only site administrators can upgrade to Jetpack Search.
lv: Tikai vietņu administratori var uzlabot uz Jetpack Search.

en: Only you and those you invite can view your site.
lv: Tikai jūs un jūsu uzaicinātās personas var apskatīt jūsu vietni.

en: Only you and those you invite can view your site. Launch your site to make it visible to the public.
lv: Tikai jūs un jūsu uzaicinātie lietotāji var apskatīt jūsu vietni. Palaižiet savu vietni, lai padarītu to redzamu sabiedrībai.

en: Only you can see this automated post. Got it! You won't see these posts anymore. <button class="%s">Opt back in.</button>
lv: Šo automātisko ziņu varat redzēt tikai jūs. Sapratu! Jūs vairs neredzēsiet šo ziņu. <button class="%s">Izvēlieties vēlreiz.</button>

en: Ontario
lv: Ontārio

en: Oops!
lv: Uups!

en: Oops! It looks like this coupon can only be used for new purchases.
lv: Hmm! Šķiet, ka šo kuponu var izmantot tikai jauniem pirkumiem.

en: Oops! That embed cannot be found.
lv: Hmm... Šī iegulšana nav atrodama.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lv: Hmm... Tāda lapa nav atrodama.

en: Oops! You don't have permission to manage comments.
lv: Hmm! Jums nav atļaujas pārvaldīt komentārus.

en: Oops. Looks like your website doesn't have a name yet.
lv: Hmm... Šķiet, ka jūsu vietnei vēl nav nosaukuma.

en: Oops: %s
lv: Ak vai: %s

en: Open
lv: Atvērt

en: Open Press This
lv: Atvērt Spied šo!

en: Open Search
lv: Atvērt meklēšanu

en: Open in the Jetpack app
lv: Atvērt Jetpack lietotnē

en: Open link in a new tab
lv: Atvērt saiti jaunā cilnē

en: Open menu
lv: Atvērt izvēlni

en: Open sharing dialog
lv: Atvērt koplietošanas dialoglodziņu

en: Open site editor
lv: Atveriet vietnes redaktoru

en: Open the Customizer
lv: Atveriet pielāgotāju

en: Open the editor
lv: Atveriet redaktoru

en: Open up to learn how to monetize your site.
lv: Atvērt, lai uzzinātu, kā gūt peļņu no savas vietnes.

en: OpenAI Token is missing from configuration
lv: Konfigurācijā trūkst OpenAI marķiera

en: Openverse free photos
lv: Openverse bezmaksas fotogrāfijas

en: Opportunities to participate in WordPress.com research and surveys.
lv: Iespējas piedalīties WordPress.com pētījumos & aptaujās

en: Optimize your site for better SEO, faster-loading pages, and protection from spam.
lv: Optimizējiet savu vietni, lai nodrošinātu labāku SEO, ātrāku lapu ielādi un aizsardzību pret surogātpastu.

en: Optimize your store for sales by adding in email and social integrations with Facebook and Mailchimp, and more.
lv: Optimizējiet savu veikalu pārdošanai, pievienojot e-pastu un sociālo integrāciju ar Facebook un Mailchimp un citiem.

en: Option
lv: Opcija

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
lv: Opcijas nosaukums | Papildu izmaksas [+- procenti%] | Vienuma izmaksu veids (pasūtījums, klase vai vienums)

en: Option not found or is empty. Use "list" to list option names
lv: Opcija nav atrasta vai ir tukša. Izmantojiet "saraksts", lai uzskaitītu opciju nosaukumus

en: Optional
lv: Papildus

en: Optional cost for local pickup.
lv: Maksa par saņemšanu veikalā (nav obligāti)

en: Optional note to send the customer after purchase.
lv: Izvēles piezīme, lai nosūtītu klientu pēc pirkuma.

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
lv: Izvēles teksts, kas jāparāda lietotājiem, kuri ir pieteikušies WordPress.com:

en: Optional text to display to non-WordPress.com users:
lv: Izvēles teksts, kas jāparāda lietotājiem, kas nav WordPress.com lietotāji:

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
lv: Pēc izvēles pievienojiet tekstu par jūsu veikala konfidencialitātes politiku, kas jāparāda norēķināšanās laikā.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
lv: Pēc izvēles pievienojiet tekstu par jūsu veikala konfidencialitātes politiku, kas tiek parādīta konta reģistrācijas veidlapās.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
lv: Pēc izvēles var kontrolēt, kāda nodokļu klases piegāde tiek veikta, vai atstāt to, ka piegādes nodoklis ir balstīts uz pašiem grozu priekšmetiem.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
lv: Pēc izvēles iespējojiet "Maksājumu datu pārsūtīšana" (Profils > Profils un Iestatījumi > Mani pārdošanas rīki > Tīmekļa vietnes preferences) un pēc tam kopējiet savu identitātes marķieri šeit. Tas ļaus pārbaudīt maksājumus bez PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
lv: Pēc izvēles ievadiet URL 150x50 pikseļu lielam attēlam, kas tiek parādīts kā logotips PayPal izrakstīšanās lapu augšējā kreisajā stūrī.

en: Options
lv: Opcijas

en: Options saved.
lv: Opcijas saglabātas.

en: Or
lv: Vai

en: Or choose an image from your media library:
lv: Vai izvēlēties attēlu no jūsu multivides bibliotēkas:

en: Or choose from your local disk:
lv: Vai izvēlies no sava lokālā diska:

en: Or if you see a QR code below, you can scan it using the WooCommerce app to log in.
lv: Vai arī, ja zemāk redzat QR kodu, varat to skenēt, izmantojot WooCommerce lietotni, lai autorizētos.

en: Or link to existing content
lv: Vai saiti uz esošu saturu

en: Or, enter a YouTube URL:
lv: Vai ievietojiet YouTube URL:

en: Or, enter tax rate ID:
lv: Vai arī ievadiet nodokļu likmes ID:

en: Oral
lv: Uraļska

en: Orange
lv: Oranža

en: Order
lv: Secība

en: Order #
lv: Pasūtījums #

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
lv: Pasūtījums #%1$s ir atzīmēts kā atmaksāts - PayPal iemesla kods: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
lv: Pasūtījums #%1$s ir apzīmēts kā aizturēts sakarā ar apvērsumu - PayPal iemesla kods: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
lv: Pasūtījums #%1$s ir atcelts. Lūdzu, pārbaudiet maksājuma statusu un attiecīgi atjauniniet pasūtījuma statusu šeit: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
lv: Pasūtījums #%1$s tika izveidots %2$s un pašlaik ir %3$s.

en: Order #%s
lv: Pasūtījums nr. %s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
lv: Pasūtījums #%s ir atzīmēts kā apmaksāts ar PayPal IPN, bet iepriekš tika atcelts. Administratora apstrāde ir nepieciešama.

en: Order &ndash; %s
lv: Pasūtījums &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
lv: Pasūtījums Atcelts: #{order_number}

en: Order Date
lv: Pasūtījuma datums:

en: Order Details
lv: Detaļas

en: Order Failed: #{order_number}
lv: Pasūtījums Neizdevās: #{order_number}

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Order ID is invalid
lv: Pasūtījuma ID nav derīgs

en: Order ID.
lv: Pasūtījuma ID.

en: Order ID:
lv: Pasūtījuma ID:

en: Order Number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Order Number.
lv: Pasūtījuma numurs.

en: Order Status
lv: Pasūtījuma status:

en: Order Summary
lv: Kopsavilkums

en: Order Total
lv: Pasūtījuma kopējā summa

en: Order again
lv: Pasūtīt vēlreiz

en: Order by
lv: Kārtot pēc

en: Order cancelled by customer.
lv: Pasūtījumu atcēlis klients.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
lv: Pasūtījumu pilnu e-pastu nosūta klientiem, kad viņu pasūtījumi ir atzīmēti kā aizpildīti, un parasti norāda, ka viņu pasūtījumi ir nosūtīti.

en: Order created
lv: Pasūtījums izveidots

en: Order deleted
lv: Pasūtījums dzēsts

en: Order details
lv: Pasūtījuma informācija

en: Order details manually sent to customer.
lv: Pasūtījuma informācija tiek nosūtīta klientam manuāli.

en: Order draft updated.
lv: Pasūtījuma melnraksts atjaunots.

en: Order fully refunded
lv: Pasūtījums ir pilnībā atmaksāts

en: Order images by:
lv: Kārtot attēlus pēc:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
lv: Pasūtījumu informācija, piemēram, par to, kas iegādāts, kad tas tika nopirkts un kur tas jānosūta, un

en: Order is invalid
lv: Pasūtījums nav derīgs

en: Order item ID provided is not associated with order.
lv: Pasūtījuma vienuma ID nav saistīts ar pasūtījumu.

en: Order key.
lv: Pasūtījuma atslēga.

en: Order not editable
lv: Pasūtījums nav rediģējams

en: Order note author.
lv: Pasūtījuma piezīmes autors.

en: Order note content.
lv: Pasūtījuma piezīmes saturs.

en: Order note is required
lv: Nepieciešams pasūtījuma piezīme

en: Order note.
lv: Pasūtījuma piezīme

en: Order notes
lv: Pasūtījuma piezīmes

en: Order number.
lv: Pasūtījum Numurs

en: Order number:
lv: Pasūtījuma Nr.:

en: Order on-hold
lv: Pasūtījums aizturēts

en: Order received
lv: Pasūtījums saņemts

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
lv: Pasūtījuma atmaksas e-pasti tiek nosūtīti klientiem, kad viņi pasūtījumi tiek atmaksāti.

en: Order restored
lv: Pasūtījums atjaunots

en: Order saved.
lv: Pasūtījums saglabāts.

en: Order scheduled for: %s.
lv: Pasūtījums paredzēts: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
lv: Kārtot šķirošanas atribūtu augoši vai dilstoši.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
lv: Atcelts

[ctx: Order status]
en: Completed
lv: Izpildīts

[ctx: Order status]
en: Failed
lv: Neveiksmīgs

[ctx: Order status]
en: On hold
lv: Gaida apstrādi

[ctx: Order status]
en: Pending payment
lv: Gaida apmaksu

[ctx: Order status]
en: Processing
lv: Apstrādē

[ctx: Order status]
en: Refunded
lv: Atmaksāts

en: Order status changed by bulk edit.
lv: Pasūtījuma statusa maiņa, veicot masveida rediģēšanu.

en: Order status changed by bulk edit:
lv: Pasūtījuma statuss mainīts pēc lielapjoma rediģēšanas:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
lv: Pasūtījuma statuss mainīts no %1$s uz %2$s.

en: Order status name.
lv: Pasūtījuma statusa nosaukums.

en: Order status set to %s.
lv: Pasūtījuma statuss mainīts uz %s.

en: Order status.
lv: Pasūtījuma statuss.

en: Order submitted.
lv: Pasūtījums iesniegts.

en: Order summary
lv: Kopsavilkums

en: Order tax
lv: Pasūtījuma nodoklis

en: Order tax.
lv: Pasūtījuma nodoklis.

en: Order updated
lv: Pasūtījums ir atjaunots

en: Order updated and sent.
lv: Pasūtījums ir atjaunots un nosūtīts.

en: Order updated.
lv: Pasūtījums atjaunots.

en: Order updates
lv: Pasūtiet atjauninājumus

en: Order:
lv: Secība:

en: Ordered by Comment Date, descending.
lv: Kārtota pēc komentāra datuma, dilstoši.

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Orders (page %d)
lv: Pasūtījumi (lapa %d)

en: Orders list
lv: Pasūtījumu saraksts

en: Orders navigation
lv: Pasūtījumu izvēlne

en: Orders totals.
lv: Pasūtījumu kopsummas.

en: Oregon
lv: Oregona

en: Organization
lv: Organizācija

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
lv: Organizēt mans augšupielādes -mēnesis- un -gads- stila mapēs

en: Original
lv: Oriģināls

[ctx: Original Size]
en: Original
lv: Oriģināls

en: Original dimensions %s
lv: Sākotnējās dimensijas %s

en: Original image:
lv: Sākotnējais attēls:

en: Original: %s
lv: Oriģināls: %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: Oristano
lv: Oristāno

en: Orphaned variations
lv: Bāreņu variācijas

en: Other
lv: Cits

en: Other Email Address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Other WordPress News
lv: Citi WordPress jaunumi

en: Other comment settings
lv: Citi komentāru iestatījumi

en: Other languages:
lv: Citas valodas:

en: Other locations
lv: Citas lokācijas

en: Other user roles have been changed.
lv: Izmainītas citu lietotāju lomas.

en: Other users have been deleted.
lv: Citi lietotāji ir dzēsti.

en: Other users have been removed.
lv: Citi lietotāji ir noņemti.

en: Other:
lv: Cits:

en: Ouagadougou
lv: Uagadugu

en: Ounces
lv: Unces

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
lv: Mūsu 2015. gada noklusējuma tēma - Twenty Fifteen - ir tīra,  ar akcentu uz skaidrību, domāta blogam. Twenty Fifteen vienkāršais, saprotamais salikums ir lasāms uz dažādiem ekrāna izmēriem, un piemērots izmantošanai vairākās valodās. To veidojot mēs vispirms domājām par mobilo izmantojumu, proti, saturs atradīsies lapas centrā, neatkarīgi no tā, vai jūsu apmeklētāji izmantos viedtālruni, planšetdatoru, klēpjdatoru vai galda datoru.

en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
lv: Mūsu 2019. gada noklusējuma tēma ir izstrādāta, lai parādītu bloku redaktora iespējas. Tā piedāvā pielāgotus visu noklusējuma bloku stilus un ir veidota tā, lai tas, ko redzat redaktorā, izskatītos kā tas, ko redzēsiet savā vietnē. Twenty Nineteen ir izstrādāta tā, lai to varētu pielāgot dažādām tīmekļa vietnēm, neatkarīgi no tā, vai jūs veidojat fotoblogu, uzsākat jaunu uzņēmējdarbību vai atbalstāt kādu bezpeļņas organizāciju. Tā ir veidota tā, lai būtu skaista visos ekrāna izmēros, un tajā ir pietiekami daudz balto laukumu un mūsdienīgi bezserifu virsraksti apvienojumā ar klasisku serifu pamattekstu.

en: Our Happiness Engineers are always ready to help if you get stuck or just need a hand getting set up.
lv: Mūsu Laimes inženieri vienmēr ir gatavi palīdzēt, ja esat iestrēdzis vai vienkārši nepieciešama palīdzība iestatīšanas procesā.

en: Our Story
lv: Mūsu stāsts

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
lv: Mūsu WordPress.com pārveide, lai uzlabotu lietošanas ērtības.

en: Our bank details
lv: Mūsu bankas rekvizīti

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
lv: Mūsu WooCommerce paplašinājumu katalogu var atrast vietnē WooCommerce.com: <a href="%s">WooCommerce paplašinājumu katalogs</a>

en: Our chat transcript is included below. We hope we were able to help.
lv: Mūsu tērzēšanas ieraksts ir iekļauts zemāk. Mēs ceram, ka varējām palīdzēt.

en: Our default theme for 2020 is designed to take full advantage of the flexibility of the block editor. Organizations and businesses have the ability to create dynamic landing pages with endless layouts using the group and column blocks. The centered content column and fine-tuned typography also makes it perfect for traditional blogs. Complete editor styles give you a good idea of what your content will look like, even before you publish. You can give your site a personal touch by changing the background colors and the accent color in the Customizer. The colors of all elements on your site are automatically calculated based on the colors you pick, ensuring a high, accessible color contrast for your visitors.
lv: Mūsu noklusējuma tēma 2020 ir izstrādāta tā, lai pilnībā izmantotu bloku redaktora elastību. Organizācijām un uzņēmumiem ir iespēja izveidot dinamiskas mērķlapas ar bezgalīgiem izkārtojumiem, izmantojot grupu un sleju blokus. Centrēta satura sleja un smalki pielāgota tipogrāfija padara to ideāli piemērotu arī tradicionālajiem emuāriem. Pilnīgi izstrādāti redaktora stili sniedz jums labu priekšstatu par to, kā jūsu saturs izskatīsies, vēl pirms publicēšanas. Savai vietnei varat piešķirt personisku akcentu, mainot fona krāsas un akcenta krāsu Pielāgotājā. Visu jūsu vietnes elementu krāsas tiek automātiski aprēķinātas, pamatojoties uz jūsu izvēlētajām krāsām, nodrošinot apmeklētājiem lielisku un pieejamu krāsu kontrastu.

en: Our developers’ favorites
lv: Mūsu izstrādātāju iecienītākie

en: Our favorite how-to guides to get you started with plugins
lv: Mūsu iecienītākie ceļveži, lai palīdzētu jums sākt darboties ar spraudņiem

en: Our free photo library integrates your site with over 40,000 beautiful copyright-free photos to create stunning designs.
lv: Lai veidotu iespaidīgu dizainu, mūsu bezmaksas fotoattēlu bibliotēka jūsu vietnē ļauj izmantot vairāk kā 40 000 lielisku fotogrāfiju, uz kurām neattiecas autortiesības.

en: Our mission is to empower every website owner on earth with fully managed cloud VPS at the price of an ordinary shared hosting plan.
lv: Mūsu misija ir nodrošināt ikvienam vietnes īpašniekam pilnībā pārvaldītu mākoņa VPS par parastu dalītā mitināšanas plāna cenu.

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
lv: Mūsu plāni dod iespēju jūsu vietnei attīstīties.  Atrodiet plānu, kas piemērots jums.

en: Our support team are a guiding hand that can take you from start to finish to get your domains and website up and running. Reach us by phone, email or Livechat in English, French, German or Spanish.
lv: Mūsu atbalsta komanda ir ceļvedis, kas var palīdzēt jums no sākuma līdz beigām, lai jūsu domēni un vietne tiktu izveidota un darbotos. Sazinieties ar mums pa tālruni, e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu angļu, franču, vācu vai spāņu valodā.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
lv: Mūsu komandas locekļiem ir piekļuve šai informācijai, lai palīdzētu izpildīt pasūtījumus, apstrādāt atmaksas un jūs atbalstītu.

en: Our website address is: %s.
lv: Mūsu vietnes adrese ir: %s.

en: Our websites and dashboards use cookies. By continuing, you agree to their use. <a target="_blank" href="%s">Learn more</a>, including how to control cookies.
lv: Mūsu vietnēs un paneļos tiek izmantoti sīkfaili. Turpinot, jūs piekrītat to izmantošanai. <a target="_blank" href="%s">Uzzināt vairāk</a>, tostarp par to, kā kontrolēt sīkfailus.

en: Out from under %s
lv: Ārā no %s

en: Out of stock
lv: Nav noliktavā

en: Out of stock threshold
lv: Krājumu beigu slieksnis

en: Out of stock visibility
lv: Nav noliktavā redzamība

en: Outdated SQL server
lv: Novecojis SQL serveris

en: Outdated templates
lv: Novecojušas veidnes

en: Output just the id when the operation is successful.
lv: Izvadiet tikai ID, kad darbība ir veiksmīga.

en: Over 20,000 listed vulnerabilities
lv: Vairāk kā 20 000 uzskaitītu ievainojamību

en: Overrides
lv: Pārraksīšana

en: Overton is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Overton ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Overview
lv: Pārskats

en: Overview: Payment Features
lv: Pārskats: Maksājumu funkcijas

en: Own your online identity with a custom domain
lv: Jūsu tiešsaistes identitāte ar pielāgotu domēnu

en: Owner of these keys.
lv: Šo atslēgu īpašnieks.

en: Oyam
lv: Ojama

en: P.P.S. If you have extra questions or need help with anything at all, you can reach out to support right from the Jetpack app by heading to Me → Help & Support and tapping on the Contact Support button.
lv: PPS Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama palīdzība saistībā ar kaut ko, varat sazināties ar atbalsta dienestu tieši no Jetpack lietotnes, dodoties uz Es → Palīdzība un atbalsts un pieskaroties pogai Sazināties ar atbalsta dienestu.

en: P.S. - We’ll automatically redirect traffic from your current site address %s to your new domain name, so you won’t lose a single follower!
lv: P.S. - Mēs automātiski novirzīsim datplūsmu no jūsu pašreizējās vietnes adreses %s uz jūsu jauno domēna vārdu, lai jūs nezaudētu nevienu sekotāju!

en: P.S. - When you upgrade your site and <a style="color: %2$s; text-decoration: none;" href="%1$s" target="_blank">opt for an annual plan</a>, your first year of domain name registration is on us.
lv: P.S. - Ja atjaunināt savu vietni un <a style="color: %2$s; text-decoration: none;" href="%1$s" target="_blank">izvēlaties gada plānu</a>, pirmais domēna vārda reģistrācijas gads ir uz mūsu rēķina.

en: P.S. - When you upgrade your site and opt for an annual plan, your first year of domain name registration is on us.
lv: P.S. - Ja atjaunināt savu vietni un izvēlaties gada plānu, pirmais domēna vārda reģistrācijas gads ir uz mūsu rēķina.

en: P.S. Be sure to take advantage of this offer soon, because this promo code expires on %s.
lv: PS Noteikti drīzumā izmantojiet šo piedāvājumu, jo šī akcijas koda derīguma termiņš beigsies %s.

en: P.S. Upgrading your plan is risk-free! If you decide for any reason that you don't love your upgrade, we'll give you a full refund within 14 days of purchase (48 hours for domains).
lv: P.S. Uzlabojiet savu plānu bez riska! Ja kaut kāda iemesla dēļ nolemsiet, ka jums nepatīk uzlabojums, mēs jums atmaksāsim pilnu summu 14 dienu laikā pēc iegādes (48 stundu laikā domēniem).

en: P.S.: Our free plan is a great way to explore WordPress.com, but if you’re serious about your site, we highly recommend upgrading to %1$s: %2$s.
lv: PS. Mūsu bezmaksas plāns ir lielisks veids, kā izpētīt vietni WordPress.com, taču, ja jūs nopietni domājat par savu vietni, mēs ļoti iesakām jaunināt uz %1$s: %2$s.

en: P2 is powered by WordPress.com: log in to your account (or create a new one) to continue.
lv: P2 darbina WordPress.com: lai turpinātu, piesakieties savā kontā (vai izveidojiet jaunu).

en: PDF embed
lv: PDF iegulšana

en: PDT payment completed
lv: PDT maksājums ir pabeigts

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
lv: PG &#8212; Iespējami aizskarošs, piemērots auditorijai no 13 gadu vecumā un vecākiem

en: PHP Default Timezone
lv: PHP noklusējuma laika zona

en: PHP Extensions
lv: PHP paplašinājumi

en: PHP Sessions
lv: PHP sesijas

en: PHP Update Recommended
lv: Ieteicams atjaunot PHP

en: PHP Version
lv: PHP versija

en: PHP default timezone is invalid
lv: PHP noklusējuma laika zona ir nederīga

en: PHP default timezone is valid
lv: PHP noklusējuma laika zona ir derīga

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
lv: Noklusētā PHP laika josla tika nomainīta pēc WordPress ielādes izmantojot %s funkciju. Tas traucē pareizi aprēķināt datumus un laikus.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
lv: WordPress ielādes laikā veica noklusētās PHP laika joslas konfigurāciju. Tas ir nepieciešams pareizai datumu un laika aprēķināšanai.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
lv: PHP ir viena no programmēšanas valodām, ko izmanto, lai veidotu WordPress. Jaunākās PHP versijās tiek regulāri atjaunoti drošības uzlabojumi un tās var palielināt jūsu vietnes veiktspēju.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
lv: PHP ir viena no programmēšanas valodām, ko izmanto, lai izveidotu WordPress. Jaunākās PHP versijās tiek regulāri atjaunoti drošības jauninājumi, un tās var palielināt jūsu vietnes veiktspēju. Minimālā ieteicamā PHP versija ir %s.

en: PHP max execution time.
lv: PHP maksimālais izpildes laiks.

en: PHP max input variables
lv: PHP maksimālie ievades mainīgie

en: PHP max input vars
lv: PHP maksimāli ievadāmās vērtības

en: PHP memory limit
lv: PHP atmiņas limits

en: PHP memory limit (only for admin screens)
lv: PHP atmiņas ierobežojums (tikai administratora ekrāniem)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
lv: PHP moduļi veic lielāko daļu servera uzdevumu, kas ļauj darboties jūsu vietnei. Visas izmaiņas tajos jāveic jūsu servera administratoram.

en: PHP post max size.
lv: PHP post maksimālais izmērs.

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
lv: PHP sesijas, kuras izveidoja %1$s funkcijas izsaukums, var konfliktēt ar REST API un atgriezeniskās saites pieprasījumiem. Pirms HTTP pieprasījumu veikšanas aktīvā sesija ir jāaizver %2$s.

en: PHP time limit
lv: PHP laika limits

en: PHP version
lv: PHP versija

en: PHP version %s
lv: PHP versija %s

en: PHP version.
lv: PHP versija.

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
lv: PHP XML paplašinājums nav pieejams. Lūdzu, sazinieties ar jūsu hostinga pakalpojuma sniedzēju, lai iespējotu PHP XML paplašinājumu.

en: Pacific
lv: Klusais okeāns

en: Padding
lv: Polsterējums

en: Pader
lv: Padera

en: Padova
lv: Paduja

en: Page
lv: Lapa

en: Page %1$d of %2$d
lv: %1$d. lapa no %2$d

en: Page %d
lv: Lapa %d

en: Page %s
lv: Lapa %s

en: Page Archives
lv: Lapu arhīvs

en: Page Attributes
lv: Lapas atribūti

en: Page ID
lv: Lapas ID

en: Page ID is set, but the page does not exist
lv: Lapas ID ir iestatīts, bet šī lapa neeksistē

en: Page IDs, separated by commas.
lv: Lapu ID atdalīti ar komatiem.

en: Page Loaded.
lv: Lapa ievietota.

en: Page URL
lv: Lapas URL

en: Page break
lv: Lapas pārtraukums

en: Page cache
lv: Lapas kešatmiņa

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
lv: Lapas kešatmiņa uzlabo jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju, saglabājot un apkalpojot statiskas lapas, nevis izsaucot lapu katru reizi, kad lietotājs to apmeklē.

en: Page cache is detected and the server response time is good
lv: Lapas kešatmiņa ir noteikta, un servera reakcijas laiks ir labs

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
lv: Lapas kešatmiņa ir noteikta, bet servera reakcijas laiks joprojām ir lēns

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
lv: Lapas kešatmiņa tiek noteikta, meklējot aktīvu lapas kešatmiņas spraudni, kā arī veicot trīs pieprasījumus sākumlapai un meklējot vienu vai vairākas no šīm HTTP klienta kešatmiņas atbilžu galvenēm:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
lv: Lapas kešatmiņa nav noteikta, un servera reakcijas laiks ir lēns

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
lv: Lapas kešatmiņa netiek konstatēta, bet servera atbildes laiks ir OK

en: Page contents: [%s]
lv: Lapas saturs: [%s]

en: Page deleted.
lv: Dzēst

en: Page does not contain the %s shortcode.
lv: Lapā nav %s īsā koda.

en: Page draft updated.
lv: Lapas melnraksts atjaunots.

en: Page index cannot be less than one.
lv: Lapas indekss nevar būt mazāks par vienu.

en: Page not found
lv: Lapa netika atrasta

en: Page not set
lv: Lapa nav iestatīta

en: Page on front
lv: Lapa priekšpusē

en: Page order
lv: Lapu secība

en: Page published privately.
lv: Lapa privāti publicēta.

en: Page published.
lv: Lapa publicēta.

en: Page restored to revision from %s.
lv: Lapa atjaunota no %s labojuma.

en: Page reverted to draft.
lv: Lapa atstatīta par melnrakstu.

en: Page saved.
lv: Lapa saglabāta.

en: Page scheduled for: %s.
lv: Lapa ieplānota: %s.

en: Page scheduled.
lv: Lapa ieplānota.

[ctx: Page setting]
en: Cart
lv: Grozs

[ctx: Page setting]
en: Checkout
lv: Pirkums

[ctx: Page setting]
en: My account
lv: Mans konts

[ctx: Page setting]
en: Shop base
lv: Veikala bāze

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
lv: Noteikumi un nosacījumi

en: Page setup
lv: Lapas iestatīšana

[ctx: Page slug]
en: cart
lv: grozs

[ctx: Page slug]
en: checkout
lv: pirkuma veikšana

[ctx: Page slug]
en: my-account
lv: mans-konts

[ctx: Page slug]
en: shop
lv: veikals

en: Page submitted.
lv: Lapa iesniegta.

en: Page title
lv: Lapas nosaukuma

[ctx: Page title]
en: Cart
lv: Grozs

[ctx: Page title]
en: Checkout
lv: Veikt pasūtījumu

[ctx: Page title]
en: My account
lv: Mans konts

[ctx: Page title]
en: Shop
lv: Veikals

en: Page trashed.
lv: Lapa ievietota atkritnē.

en: Page updated
lv: Lapa jaunināta.

en: Page updated.
lv: Lapa atjaunota.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
lv: Lapas redzamībai jābūt <a href="%s" target="_blank">publiski pieejamai</a>

en: Pages
lv: Lapas

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
lv: Lapas ir līdzīgas ziņām, ar virsrakstu, pamattekstu un saistītajiem metadatiem, taču atšķirībā no ziņām, tās nav daļa no hronoloģiskās emuāru plūsmas. Lapām nevar pievienot birkas un kategorijas, bet tās var būt hierarhijā viena pret otru. Lapas var pakļaut vienu zem otras, liekot pirmo kā &#8220;pamata lapu&#8221; un veidojot lapu grupu.

en: Pages list
lv: Lapu saraksts

en: Pages list navigation
lv: Lapu saraksta pārlūkošana

en: Pages:
lv: Lapas:

en: Pagination
lv: Lapošana

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: Paid on %1$s @ %2$s
lv: Apmaksāts %1$s @ %2$s

en: Paid subscribers
lv: Maksas abonenti

en: Painlessly monetize your site. Deliver relevant, high-quality promotional content to your readers using our custom advertising program that's optimized for WordPress sites and themes.
lv: Bez piepūles gūstiet peļņu no savas vietnes. Sniedziet saviem lasītājiem atbilstošu, augstas kvalitātes reklāmas saturu, izmantojot mūsu pielāgotu reklāmas programmu, kas ir optimizēta WordPress vietnēm un tēmām.

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Pakistani rupee
lv: Pakistānas rūpija

en: Pakwach
lv: Pakvača

en: Palestinian Territory
lv: Palestīna

en: Palmer
lv: Pālmera

en: Panamá
lv: Panama

en: Pangnirtung
lv: Pangnirtunga

en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

en: Paragraph
lv: Rindkopa

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Parent
lv: Hierarhija

en: Parent %s
lv: Vecāks %s

en: Parent %s:
lv: Vecāks %s:

en: Parent Category
lv: Pamata kategorija

en: Parent Category:
lv: Pamata kategorija:

en: Parent Navigation Menu:
lv: Pamata navigācijas izvēlne:

en: Parent Page:
lv: Pamata lapa:

en: Parent SKU
lv: Vecāku SKU

en: Parent Template Part:
lv: Vecāku veidnes daļa:

en: Parent Template:
lv: Vecāku veidne:

en: Parent Theme
lv: Pamata tēma

en: Parent blocks.
lv: Pamata bloki.

en: Parent category
lv: Pamata kategorija

en: Parent category:
lv: Pamata kategorija:

en: Parent coupon
lv: Galvenais kupons

en: Parent order ID.
lv: Vecāku pasūtījuma ID.

en: Parent orders
lv: Vecāku pasūtījumi

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
lv: <span class="meta-nav">Publicēts</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
lv: Vecāku produkts

en: Parent shipping class
lv: Vecāku piegādes klase

en: Parent shipping class:
lv: Vecāku piegādes klase:

en: Parent term does not exist.
lv: Pamata termins nepastāv.

en: Parent theme
lv: Pamattēma

en: Parent theme author URL
lv: Vecāka tēmas autora URL

en: Parent theme author URL.
lv: Vecāka tēmas autora URL

en: Parent theme name
lv: Vecāka tēmas nosaukums

en: Parent theme name.
lv: Vecāka tēmas nosaukums.

en: Parent theme version
lv: Vecāka tēmas versija

en: Parent theme version.
lv: Vecāka tēmas versija.

en: Paris
lv: Parīze

en: Parish
lv: Pagasts

en: Partial Refund: Order {order_number}
lv: Daļēja Atmaksa: Pasūtījums {order_number}

en: Partial refund email heading
lv: Daļējas atmaksas e-pasta virsraksts.

en: Partial refund subject
lv: Daļējas kompensācijas temats

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
lv: Daļējam atveidojumam jāatgriež saturs vai satura virkne (vai masīvs), nevis abi vienlaicīgi.

en: Passed
lv: Atbilstošs

en: Passed tests
lv: Veiksmīgi izturētās pārbaudes

en: Password
lv: Parole

en: Password Reset
lv: Paroles atiestatīšanas

en: Password Reset Email Address
lv: Paroles atiestatīšanas e-pasta adrese

en: Password Reset Request
lv: Paroles atiestatīšanas pieprasījums

en: Password Reset Request for {site_title}
lv: Paroles atiestatīšanas pieprasījums priekš {site_title}

en: Password change
lv: Paroles maiņa

en: Password changed for user: %s
lv: Parole mainīta lietotājam: %s

en: Password for the user (never included).
lv: Parole lietotājam (nekad nav iekļauta).

en: Password must be at least %d characters.
lv: Lietotājvārdam jābūt vismaz %d rakstzīmes garam.

en: Password protected
lv: Aizsargāts ar paroli

en: Password reset email address
lv: Paroles atiestatīšanas e-pasta adrese

en: Password reset email has been sent.
lv: Paroles atjaunošanas e-pasts tika nosūtīts.

en: Password reset is not allowed for this user
lv: Šim lietotājam nav atļauts atjaunot savu paroli

en: Password reset link sent.
lv: Paroles atiestatīšanas saite ir nosūtīta.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
lv[0]: Paroles atiestatīšanas saites nosūtītas %s lietotājiem.
lv[1]: Paroles atiestatīšanas saites nosūtīta %s lietotājam.
lv[2]: Paroles atiestatīšanas saites nosūtītas %s lietotājiem.

en: Password:
lv: Parole:

en: Password: %s
lv: Parole: %s

en: Passwords cannot be empty.
lv: Parole nevar būt tukša.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
lv: Parole nevar saturēt "%s" zīmi.

en: Passwords do not match.
lv: Paroles nesakrīt.

en: Past six months
lv: Pēdējie seši mēneši

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Paste URL or type to search
lv: Iekopē adresi vai raksti, lai meklētu

en: Paste as text
lv: Ielīmēt tīru tekstu

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
lv: Ielīmēšana tagad ir vienkāršā teksta režīmā. Saturs tiks ielīmēts, kā vienkāršs teksts līdz jūs izslēgsiet šo iespēju.

en: Paste table row after
lv: Ievietot tabulas rindu aiz

en: Paste table row before
lv: Ievietot tabulas rindu pirms

en: Paste your SSH public key here. It should begin with %(formats)s…
lv: Šeit ielīmējiet SSH publisko atslēgu. Tai jāsākas ar %(formats)s...

en: Paste your embed code below:
lv: Ielīmēt iegulto kodu zemāk:

en: Path
lv: Ceļš

en: Paths or URLs to the font files.
lv: Fonta failu ceļi vai URL.

en: Pattern "%s" not found.
lv: Struktūra "%s" nav atrasta.

en: Pattern Categories list
lv: Modeļa kategoriju saraksts

en: Pattern Categories list navigation
lv: Navigācija modeļu kategoriju sarakstā

en: Pattern Category Link
lv: Modeļa kategorijas saite

en: Pattern content must be a string.
lv: Modeļa saturam jābūt virknei.

en: Pattern name must be a string.
lv: Modeļa vārdam jābūt virknei.

en: Pattern published privately.
lv: Modelis publicēts privāti.

en: Pattern published.
lv: Modelis ir publicēts.

en: Pattern reverted to draft.
lv: Modelis atgriezts melnrakstā.

en: Pattern scheduled.
lv: Modelis iekļauts grafikā.

en: Pattern title must be a string.
lv: Modeļa nosaukumam jābūt virknei.

en: Pattern updated.
lv: Modelis atjaunots.

en: Patterns
lv: Modeļi

en: Patterns containing mostly text.
lv: Modeļi, kas satur galvenokārt tekstu.

en: Patterns list
lv: Modeļu saraksts

en: Patterns list navigation
lv: Modeļu saraksta navigācija

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
lv: Modeļi, kas satur pogas un aicinājumus uz darbību.

en: Pause
lv: Pauze

en: Paused
lv: Apturēts

en: Pavia
lv: Pāvija

en: Paxton is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Paxton ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Pay
lv: Maksāt

en: Pay Annually
lv: Maksāt reizi gadā

en: Pay Monthly
lv: Maksāt katru mēnesi

en: Pay annually
lv: Maksāt reizi gadā

en: Pay for order
lv: Pasūtījuma apmaksa

en: Pay for this order
lv: Maksāt par šo pasūtījumu

en: Pay monthly
lv: Maksāt katru mēnesi

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
lv: Maksājiet izmantojot PayPal; jūs varat maksāt ar savu kredītkarti, ja jums nav PayPal konta.

en: Pay with PayPal
lv: Maksājumi ar PayPal

en: Pay with PayPal makes it easier to accept credit card payments.
lv: Maksājot ar PayPal, ir vieglāk pieņemt kredītkaršu maksājumus.

en: Pay with cash upon delivery.
lv: Maksājiet ar skaidru naudu piegādes brīdī

en: Pay yearly and save. Or keep it flexible with monthly premium plugin pricing. It’s entirely up to you.
lv: Maksājiet katru gadu un ietaupiet. Vai arī saglabājiet elastību, izmantojot ikmēneša premium spraudņa cenu. Tas ir atkarīgs tikai no jums.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
lv: PayPal standarti neatbalsta Jūsu veikalā izmantoto valūtu.

en: PayPal acceptance mark
lv: PayPal pieņemšanas zīme

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
lv: PayPal ļauj mums nosūtīt vienu adresi. Ja jūs izmantojat PayPal jūsu piegādes etiķetēm, jūs iespējams vēlaties sūtīt piegādes adresi, nevis rēķina adresi. Ja šo opciju izslēgsiet, tas var kavēt PayPal pārdevēja aizsardzības piemērošanu.

en: PayPal email
lv: PayPal e-pasts

en: PayPal email address
lv: PayPal e-pasta adrese

en: PayPal email address:
lv: PayPal e-pasta adrese:

en: PayPal identity token
lv: PayPal identitātes marķieris

en: PayPal sandbox
lv: PayPal testa vide

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
lv: PayPal sandbox var izmantot, lai pārbaudītu maksājumus. Pierakstieties <a href="%s">izstrādātāja kontam</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
lv: PayPal izmanto šo saziņas metodi, nosūtot atpakaļ informāciju par darījumu.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
lv: PayPal pārbauda adreses, tāpēc šis iestatījums var izraisīt kļūdas (mēs iesakām to atpsējot).

en: Payer PayPal address
lv: Maksātāja PayPal adrese

en: Payer first name
lv: Maksātāja vārds

en: Payer last name
lv: Maksātāja uzvārds

en: Payfast
lv: PayFast

en: Paying customer
lv: Maksājošs klients

en: Paying subscribers of your email list will receive updates of new posts and content.
lv: Jūsu e-pasta saraksta abonenti saņems atjauninājumus par jaunām ziņām un saturu.

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment %s via IPN.
lv: Maksājums %s izmantojot IPN.

en: Payment Method
lv: Maksājuma metode

en: Payment Methods
lv: Maksājumu veidi

en: Payment Settings
lv: Iestatījumi

en: Payment Tokens
lv: Maksājumu žetoni

en: Payment action
lv: Maksājuma darbība

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
lv: Maksājums ir apstiprināts. Mainīt maksājuma statusu uz apstrādā vai pabeigs, lai iegūtu līdzekļus.

en: Payment complete event failed.
lv: Maksājuma pabeigšana neizdevās.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
lv: Maksājumu nevarēja saņemt - Atļaujas ID: %1$s, Statuss: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
lv: Maksājumu nevarēja saņemt: %s

en: Payment details
lv: Maksājuma informācija

en: Payment expired, please try again.
lv: Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Payment for cancelled order %s received
lv: Maksājums par atcelto pasūtījumu %s ir saņemts

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
lv: Maksa par pasūtījumu #%1$s no %2$s neizdevās. Pasūtījums bija šāds:

en: Payment for order %s refunded
lv: Maksājums rēķinam %s atgriezts

en: Payment for order %s reversed
lv: Maksājuma pasūtījumam %s atgriezts

en: Payment gateway
lv: Maksājumu vārteja

en: Payment gateway ID.
lv: Maksājumu vārtejas ID.

en: Payment gateway description on checkout.
lv: Maksājumu vārtejas apraksts izrakstīšanās brīdī.

en: Payment gateway enabled status.
lv: Iespējotas maksājumu vārtejas statuss.

en: Payment gateway method description.
lv: Maksājumu vārtejas metodes apraksts.

en: Payment gateway method title.
lv: Maksājumu vārtejas metodes nosaukums.

en: Payment gateway settings.
lv: Maksājumu vārtejas iestatījumi.

en: Payment gateway sort order.
lv: Maksājumu vārtejas šķirošanas secība.

en: Payment gateway title on checkout.
lv: Maksājumu vārtejas nosaukums izrakstā.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
lv: Maksājumu vārtejas var izmantot cURL, lai sazinātos ar attāliem serveriem, lai autorizētu maksājumus, citi spraudņi to var izmantot arī sazinoties ar attālajiem pakalpojumiem.

en: Payment method
lv: Apmaksas veids

en: Payment method ID and title are required
lv: Nepieciešams Maksāšanas metodes ID un nosaukums

en: Payment method ID.
lv: Maksājuma metodes ID.

en: Payment method deleted.
lv: Maksājuma veids ir dzēsts.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
lv: Maksājuma metodes apraksts, kuru klients redzēs Jūsu norēķināšanās laikā.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
lv: Maksājuma metodes apraksts, kuru klients redzēs Jūsu vietnē.

en: Payment method successfully added.
lv: Veiksmīgi pievienota maksājuma metode.

en: Payment method title.
lv: Maksājumu metodes nosaukums.

en: Payment method:
lv: Maksājuma veids:

en: Payment methods
lv: Apmaksas veidi

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
lv: Iegūts %1$s maksājums - Autora ID: %2$s, Darījuma ID: %3$s

en: Payment pending (%s).
lv: Apstiprināts maksājums (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
lv: Maksājums jāveic piegādes brīdī

en: Payment via
lv: Maksājums ar

en: Payment via %s
lv: Maksājums ar %s

en: Payment:
lv: Maksājums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Payments Features
lv: Maksājumu funkcijas

en: Payments in 60+ countries
lv: Maksājumi vairāk kā 60 valstīs

en: Payments made simple, with no monthly fees - designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
lv: Vienkāršoti maksājumi, bez ikmēneša maksas — paredzēti tikai WooCommerce veikaliem. Pieņemiet kredītkartes, debetkartes un citus populārus maksājumu veidus.

en: Pemba North
lv: Ziemeļpemba

en: Pemba South
lv: Dienvidpemba

en: Penang (Pulau Pinang)
lv: Penanga

en: Pending
lv: Gaida apstiprinājumu

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gaidošs <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Gaidoši <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Gaidoši <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
lv: Gaida pārskatīšanu

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
lv: Nepabeigtie pasūtījumi ir neapmaksāti, un klients no tiem var būt atteicies. Pēc norādītā termiņa tie tiks dzēsti.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gaida apmaksu <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Gaida apmaksu <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Gaida apmaksu <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: People
lv: Cilvēki

en: People & Society
lv: Cilvēki un sabiedrība

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
lv: Katrai klasei: jāmaksā piegāde katrai pārvadājumu klasei atsevišķi

en: Per month
lv: Mēnesī

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
lv: Katram pasūtījumam: jāmaksā piegāde par visdārgāko piegādes klasi

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
lv: Procentuālā izmaiņa tiek aprēķināta no nedēļas vidējām vērtībām, pirms tās tiek noapaļotas.

en: Percentage
lv: Procenti

en: Percentage discount
lv: Procentuāla atlaide

en: Percentage of cart total
lv: Procenti no groza kopsummas

en: Perfect
lv: Lielisks

en: Perform an advanced term query.
lv: Veiciet izvērstu termina vaicājumu.

en: Performance
lv: Veiktspēja

en: Performance Features
lv: Veiktspējas iezīmes

en: Performance Settings
lv: Veiktspējas iestatījumi

en: Performance and growth tools for %s
lv: Veiktspējas un izaugsmes rīki %s

en: Period
lv: Punkts

en: Permalink
lv: Paliekošā saite

en: Permalink Settings
lv: Paliekošo saišu iestatījumi

en: Permalink structure
lv: Paliekošo  saišu struktūra

en: Permalink template for the post.
lv: Paliekošās saites veidne ziņai.

en: Permalink to %s
lv: Patstāvīgā Saite uz %s

en: Permalink:
lv: Paliekošā saite:

en: Permalink: %s
lv: Paliekošā saite: %s

en: Permalinks
lv: Paliekošās saites

en: Permanent Link to %s
lv: Patstāvīgā saite uz %s

en: Permanent Resident
lv: Pastāvīgais iedzīvotājs

en: Permanently delete comment
lv: Neatgriezeniski izdzēst komentāru

en: Permanently deleted %s
lv: Neatgriezeniski dzēsti %s

en: Permanently deleted customer
lv: Neatgriezeniski dzēsts klients

en: Permanently deleted order note
lv: Neatgriezeniski dzēsta pasūtījuma piezīme

en: Permission #%d not found.
lv: Atļauja #%d netika atrasta.

en: Permission ID
lv: Atļaujas ID

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permissions is missing.
lv: Trūkst atļauju.

en: Pernambuco
lv: Pernambuku

en: Persian
lv: Persiešu

en: Persistent object cache
lv: Pastāvīga objektu kešatmiņa

en: Personal
lv: Personīgais

en: Personal Data Export
lv: Privāto datu eksports

en: Personal Data Export for %s
lv: %s privāto datu eksports

en: Personal Options
lv: Personiskās opcijas

en: Personal Settings
lv: Personīgie iestatījumi

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
lv: Privātie dati neveidojas tikai lietotāja mijiedarbībā ar jūsu vietni. Privātos datus rada arī tehniski procesi, piemēram, kontaktu formas, komentāri, sīkdatnes, analītika un iegultais trešo pušu saturs.

en: Personal data removal
lv: Personīgo datu dzēšana

en: Personal data removed.
lv: Personas dati ir dzēsti.

en: Personal data retention
lv: Paturēt personas datus

en: Personal data within order %s has been retained.
lv: Personas dati pasūtījumā %s ir saglabāti.

en: Personal or professional
lv: Profesionālis

en: Personalize my store
lv: Veikala personalizēšana

en: Personalize your Site
lv: Personalizējiet savu vietni

en: Personalize your site
lv: Personalizējiet savu vietni

en: Personalize your site with the Customizer. Choose fonts, colors, add your logo, and more to make your website your own. Take it to the next level with the custom CSS upgrade.
lv: Personalizējiet savu vietni, izmantojot Pielāgotāju. Izvēlieties fontus, krāsas, pievienojiet savu logotipu un daudz ko citu, lai izveidotu savu vietni par savu. Paceliet to uz nākamo līmeni, izmantojot pielāgoto CSS jaunināšanu.

en: Personalize your<br />newsletter
lv: Personalizējiet savu<br />vietni

en: Perth
lv: Pērta

en: Perugia
lv: Perudža

en: Pesaro e Urbino
lv: Pezāro un Urbīno

en: Pescara
lv: Peskāra

en: Petersburg
lv: Sanktpēterburga

en: Pets & Animals
lv: Mājdzīvnieki un kustoņi

en: Pexels free photos
lv: Pexels bezmaksas fotoattēli

en: Philippine peso
lv: Filipīnu peso

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Phnom Penh
lv: Pnompeņa

en: Phoenix
lv: Fīniksa

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Phone Number
lv: Telefona Numurs

en: Phone number is missing.
lv: Trūkst tālruņa numura.

en: Phone number.
lv: Tālruņa numurs.

en: Photo
lv: Foto

en: Photo & Image Sharing
lv: Foto un attēlu koplietošana

en: Photo & Video
lv: Foto un video

en: Photo & Video Services
lv: Foto un video pakalpojumi

en: Photo & Video Sharing
lv: Foto un video koplietošana

en: Photo & Video Software
lv: Foto un video programmatūra

en: Photo Challenge:
lv:  Foto izaicinājums:

en: Photoblogging
lv: Fotoblogs

en: Photographic & Digital Arts
lv: Fotogrāfija un digitālā māksla

en: Photography
lv: Foto galerija

en: Photos provided by {{a}}Pexels{{/a}}
lv: Fotoattēlus nodrošina {{a}}Pexels{{/a}}

en: Piacenza
lv: Pjačenca

en: Pick Your Data Center
lv: Izvēlieties savu datu centru

en: Pick a payment method
lv: Izvēlieties maksājuma veidu

en: Pick a pre-defined layout or continue with a blank page
lv: Izvēlieties iepriekš sagatavotu izkārtojumu vai turpiniet ar tukšu lapu.

en: Pick a pre-defined layout or start with a blank page.
lv: Izvēlieties iepriekš sagatavotu izkārtojumu vai sāciet ar tukšu lapu.

en: Pick a theme
lv: Izvēlieties tēmu

en: Pick an email solution
lv: E-pasta risinājuma izvēle

en: Pin topic
lv: Piespraust tematu

en: Pingback
lv: Atbalsojums

en: Pingback excerpt:
lv: Atbalsojuma izraksts:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
lv: Atbalsojums no %1$s uz %2$s reģistrēts.

en: Pingback:
lv: Atbalsojums:

en: Pings
lv: Atbalsis

en: Pink
lv: Rozā

en: Pinned
lv: Piesprausts

en: Pisa
lv: Piza

en: Pistoia
lv: Pistoija

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Pixl is a simple yet opinionated blogging theme inspired by websites of the nineties.
lv: Pixl ir vienkārša, taču pārliecinoša emuāru rakstīšanas tēma, ko iedvesmojušas deviņdesmito gadu vietnes.

en: Place order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Placeholder
lv: Vietturis

en: Placeholder image
lv: Viettura attēls

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
lv: Vietrāža tekstu, kas tiks parādīts teksta ievadīšanā.

en: Plain Black
lv: Parasts melns

en: Plain Black Medium
lv: Parasts melns vidējs

en: Plain Black Narrow
lv: Parasts melns šaurs

en: Plain Black Wide
lv: Parasts melns plašs

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Plain White
lv: Vienkārši balts

en: Plain White Medium
lv: Vienkārši balts vidējs

en: Plain White Narrow
lv: Vienkārši balts šaurs

en: Plain White Wide
lv: Vienkārši balts plašs

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Plain text template
lv: Vienkārša teksta veidne

en: Plan
lv: Plāns

en: Plan Subscription: %(planPrice)s per year
lv: Plāna abonements: %(planPrice)s gadā

en: Plans
lv: Plāni

en: Plateau
lv: Plakankalne

en: Play
lv: Spēlēt

en: Play Video
lv: Video

en: Play video
lv: Atskaņot video

en: Playlist Settings
lv: Atskaņošanas saraksta iestatījumi

en: Playlists
lv: Atskaņošanas saraksti

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
lv: Lūdzu, <a href="%1$s">uzlabojiet WordPress</a> uz jaunāko versiju, vai <a href="%2$s">pārejiet uz spraudņa Akismet 2.4 versiju</a>.

en: Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a> if you wish to delete a registered domain.
lv: Lūdzu <a href="http://support.wordpress.com/contact/">sazinieties ar palīdzību</a>, ja jūs vēlaties izdzēst reģistrētu domēnu.

en: Please Verify Your Email Address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
lv: Lūdzu aktivizējiet <a href="%s">Klasiskā redaktora spraudni</a>, lai izmantotu šo meta datu lauku.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
lv: Lūdzu, aktivizējiet <a href="%s"> saišu pārvaldnieka spraudni </a>, lai izmantotu saišu pārvaldnieku.

en: Please be assured that we make every effort to keep price increases to a minimum. This update will enable us to continue to provide a %1$shigh quality payments service%2$s and %1$sadd more features%2$s to help your store grow.
lv: Varat būt drošs, ka mēs darām visu iespējamo, lai samazinātu cenu pieaugumu līdz minimumam. Šis atjauninājums ļaus mums turpināt nodrošināt %1$saugstas kvalitātes maksājumu pakalpojumu%2$s un vēl %1$sadd citas funkcijas%2$s, lai palīdzētu jūsu veikalam augt.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai %s PHP paplašinājums ir instalēts un iespējots.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
lv: Lūdzu, pārbaudiet <a href="%s">Akismet konfigurāciju</a> un ja problēmas atkārtojas, sazinieties ar savas vietnes uzturētāju.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu vietni tūlīt. Iespējams, ka viss darbojas. Ja jauninājumi ir pieejami, jāveic jaunināšana.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
lv: Lūdzu, izvēlieties preci, ko pievienot savam grozam&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
lv: Lūdzu izvēlieties produkta parametru&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
lv: Lūdzu, izvēlieties preču daudzumu, kuru vēlaties pievienot savam grozam&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
lv: Lūdzu, izvēlieties, vai vietnes jūsu WordPress tīklā izmantos apakšdomēnus vai apakšdirektorijas.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
lv: Lūdzu, veiciet konfigurācijas soļus. Jauna tīkla izveidošanai, jums vajadzēs iztukšot vai dzēst tīkla datu bāzes tabulas.

en: Please configure your Twitter username for the <a href="%s">Twitter Widget</a>.
lv: Lūdzu, konfigurējiet savu Twitter lietotājvārdu <a href="%s"> Twitter logrīks</a>.

en: Please confirm you wish to transfer your blog %1$s and any associated paid upgrades to %2$s.
lv: Lūdzu, apstipriniet, ka vēlaties pārsūtīt savu emuāru %1$s un visus ar to saistītos maksas uzlabojumus uz %2$s.

en: Please confirm you would like to setup this email forwarding:
lv:  Lūdzu, apstipriniet, ka vēlaties iestatīt šo e-pasta pārsūtīšanu:

en: Please confirm your email address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Please consider writing more inclusive code.
lv: Lūdzu, apsveriet iespēju rakstīt iekļaujošāku kodu.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
lv: Lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar <a href="%s" target="_blank">Akismet atbalsta dienestu</a>.

en: Please contact support to downgrade your plan.
lv: Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu, lai pazeminātu savu plānu.

en: Please contact the plugin authors for more information.
lv: Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar spraudņa autoriem.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
lv: Lūdzu, sazinieties ar savu uzturētāju, lai plašāk izpētītu šo problēmu.

en: Please contact your network administrator.
lv: Lūdzu, sazinieties ar tīkla administratoru.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
lv: Lūdzu, kopējiet un ielīmējiet šo informāciju savā biļetē, sazinoties ar atbalstu:

en: Please define an SVG icon filename.
lv: Lūdzu, norādiet SVG ikonas faila nosaukumu.

en: Please define default parameters in the form of an array.
lv: Lūdzu, norādiet noklusējuma parametrus masīva formā.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
lv: Lūdzu, rediģējiet savu privātuma politikas saturu, dzēšot liekos pārskatus un pievienojot nepieciešamo informāciju no jūsu tēmas un spraudņiem. Kad publicēsiet savu politikas lapu, atcerieties to pievienot izvēlnei.

en: Please enter a coupon code.
lv: Lūdzu ievadiet kupona numuru.

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
lv: Lūdzu ievadiet domēna nosaukumu (piem., piemērs.com vai emuārs.piemērs.com)

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
lv: Lūdzu, ievadiet jaunu atslēgu vai <a href="%s" target="_blank"> sazinieties ar Akismet atbalsta dienestu </a>.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
lv: Lūdzu, ievadiet prefiksu rēķina numuriem. Ja jūs izmantojat savu PayPal kontu vairākiem veikaliem, šis prefikss ir unikāls, jo PayPal neļaus pasūtījumus ar vienādu rēķina numuru.

en: Please enter a site name.
lv: Lūdzu, ievadiet vietnes nosaukumu.

en: Please enter a site title.
lv: Lūdzu, ievadiet vietnes nosaukumu.

en: Please enter a stronger password.
lv: Ievadiet spēcīgāku paroli.

en: Please enter a username
lv: Lūdzu, ievadi lietotāja vārdu

en: Please enter a username.
lv: Lūdzu, ievadiet lietotājvārdu.

en: Please enter a valid URL - https://www.example.com
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu URL — https://www.example.com

en: Please enter a valid YouTube URL.
lv: Lūdzu ievadiet pareizu YouTube saiti.

en: Please enter a valid account username.
lv: Lūdzu ievadi derīgu konta lietotājvārdu.

en: Please enter a valid credit card number.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: Please enter a valid email address
lv: Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi

en: Please enter a valid email address.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: Please enter a valid menu name.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: Please enter a valid order ID
lv: Lūdzu ievadiet pareizu pasūtījuma ID

en: Please enter a valid phone number.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
lv: Lūdzu, ievadi korektu pasta indeksu.

en: Please enter a valid street number.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu ielas numuru.

en: Please enter a valid website address. You can copy and paste.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu vietnes adresi. Varat kopēt un ielīmēt.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
lv: Lūdzu, ievadiet vērtību ar vienu naudas zīmi aiz komata (%s) bez tūkstošu atdalītājiem un valūtas simboliem.

en: Please enter an account password.
lv: Lūdzu ievadi konta paroli.

en: Please enter an address to continue.
lv: Lūdzu ievadiet adresi, lai turpinātu

en: Please enter in a value less than the regular price.
lv: Lūdzu ievadiet vērtību, kas ir mazāka par pašreizējo cenu.

en: Please enter in country code with two capital letters.
lv: Lūdzu ierakstiet valsts kodu ar diviem lielajiem burtiem.

en: Please enter the IP address you want to always allow.
lv: Lūdzu, ievadiet IP adresi, kuru vēlaties atļaut vienmēr.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
lv: Lūdzu, ievadiet savu LiveJournal lietotājvārdu <em>un</em> paroli, lai mēs varētu lejupielādēt jūsu ziņas un komentārus.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
lv: Lūdzu ievadiet PayPal epasta adresi; tā ir vajadzīga, lai pasūtījumā veiktu maksājumu.

en: Please enter your current password.
lv: Lūdzu ievadiet esošo paroli

en: Please enter your password.
lv: Lūdzu ievadiet paroli

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
lv: Lūdzu ievadiet savu lietotājvārdu un e-pastu. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta vēstule, kurā atradīsiet pamācību kā atiestatīt savu paroli.

en: Please fill in the required fields
lv: Lūdzu, aizpildiet obligātos laukus

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
lv: Lūdzu, aizpildiet informāciju augstāk, lai redzētu pieejamās maksājumu veidus.

en: Please fill out all password fields.
lv: Lūdzu aizpildiet visus paroles laukus.

en: Please find a full list of our webinar offerings here:
lv: Pilnu mūsu piedāvāto vebināru sarakstu skatīt šeit:

en: Please find the Applause Block in your editor:
lv: Lūdzu, atrodiet aplausu bloku savā redaktorā:

en: Please find the Feedback Button Block in your editor:
lv: Lūdzu, atrodiet atsauksmju pogas bloku redaktorā:

en: Please find the Measure NPS Block in your editor:
lv: Lūdzu, savā redaktorā atrodiet NPS mērījumu bloku:

en: Please find the Poll Block in your editor:
lv: Lūdzu, atrodiet aptauju bloku savā redaktorā:

en: Please find the Vote Block in your editor:
lv: Lūdzu, atrodiet balsošanas bloku savā redaktorā:

en: Please follow the steps in our documentation to ensure your theme is mobile ready before you deactivate this feature.
lv: Pirms šīs funkcijas deaktivizēšanas izpildiet mūsu dokumentācijā aprakstītās darbības, lai pārliecinātos, ka jūsu tēma ir gatava mobilajām ierīcēm.

en: Please include a %s template in your theme.
lv: Lūdzu, iekļaujiet %s veidni savā tēmā.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
lv: Lūdzu uzstādiet <a href="%s">Klasiskā redaktora spraudni</a>, lai izmantotu šo meta datu lauku.

en: Please let us know why you're disabling Jetpack.
lv: Lūdzu, dariet mums zināmu, kāpēc atspējojat Jetpack.

en: Please log in again.
lv: Lūdzu, piesakieties vēlreiz.

en: Please log in to a WordPress.com account
lv: Piesakieties, lai balsotu.

en: Please log in to change post states.
lv: Piesakieties, lai balsotu.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
lv: Lūdzu  ielogojoties savā kontā, lai nokļūtu pie maksājuma formas.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka Apache modulis %s ir uzstādīts, jo tas tiks lietots šīs instalācijas beigās.

en: Please note that Xanga is currently blocking automated import of images, so any images in your site content will still be referenced from xanga.com servers. If the images are removed from the Xanga site, they will appear broken in your WordPress.com site content.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka Xanga pašlaik bloķē automātisko attēlu importēšanu, tāpēc uz visiem jūsu vietnes saturā esošajiem attēliem joprojām būs atsauces no xanga.com serveriem. Ja attēli tiks noņemti no Xanga vietnes, tie parādīsies bojāti jūsu WordPress.com vietnes saturā.

en: Please note that all times are listed in UTC (see below for how to convert to your time zone).
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi laiki ir norādīti UTC (skatiet tālāk, lai uzzinātu, kā konvertēt uz jūsu laika joslu).

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā: trešo pušu tēmas un spraudņi vai pielāgots kods var ignorēt WordPress plānošanu.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
lv: Lūdzu atveriet <a href="%s">klasisko redaktoru</a>, lai izmantotu šo meta datu lauku.

en: Please pass a query array to this function.
lv: Lūdzu, nododiet šai funkcijai vaicājumu masīvu.

en: Please provide a custom field name.
lv: Lūdzu, norādiet pielāgotā lauka nosaukumu.

en: Please provide a custom field value.
lv: Lūdzu, norādiet pielāgotā lauka vērtību.

en: Please provide a phone number
lv: Lūdzu, norādiet derīgu lietotājvārdu.

en: Please provide a valid email address.
lv: Lūdzu norādiet derīgu e-pasta adresi

en: Please rate the product.
lv: Lūdzu, novērtējiet šo produktu.

en: Please re-enter your new username to confirm it.
lv: Lūdzu, atkārtoti ievadiet savu jauno lietotājvārdu, lai to apstiprinātu.

en: Please re-enter your password.
lv: Lūdzu atkārtoti ievadiet paroli

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
lv: Lai turpinātu pasūtījumu, lūdzu izlasiet un pieņemiet noteikumus un nosacījumus.

en: Please read this page carefully. This page is for changing your username (currently %s), which you use to login with. Please make sure you read the instructions and understand what’s going to change. You will not be able to change your username back.
lv: Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo lapu. Šī lapa ir paredzēta, lai mainītu savu lietotājvārdu (pašlaik %s), ar kuru jūs piesakāties. Lūdzu, pārliecinieties, ka esat izlasījis norādījumus un saprotat, kas tiks mainīts. Jūs nevarēsiet mainīt savu lietotājvārdu atpakaļ.

en: Please save your changes in order to share the preview.
lv: Lūdzu saglabā izmaiņas, lai varētu dalīties ar priekšskatījumu.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
lv: Lūdzu, apskatiet <a href="%s">WordPress atkļūdošanu</a> lai iegūtu vairāk informācijas.

en: Please select a country / region
lv: Lūdzu izvēlieties valsti / reģionu

en: Please select a file
lv: Lūdzu, izvēlēties failu

en: Please select a rating
lv: Lūdzu, izvēlieties vērtējumu

en: Please select an option.
lv: Lūdzu, atlasiet opciju.

en: Please select at least one contact method.
lv: Lūdzu, atlasiet vismaz vienu saziņas veidu.

en: Please select one or more sites to add to your profile.
lv: Lūdzu izvēlieties vienu vai vairākus spraudņus atjaunošanai.

en: Please select some items.
lv: Lūdzu izvēlies produktus.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
lv: Lūdzu izvēlieties vienu produkta opciju pirms pievienojat produktu grozā.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
lv: Lūdzu nosūtiet savu čeku uz: veikala nosaukums, Iela, pilsēta, valsts / apgabals, pasta indekss.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
lv: Lūdzu, norādiet lietotāju, izmantojot ID, lietotājvārdu vai e-pastu.

en: Please specify a valid module.
lv: Lūdzu, norādiet derīgu moduli.

en: Please specify a valid user.
lv: Lūdzu, norādiet derīgu lietotāju.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
lv: Lūdzu, norādiet, vai vēlaties atvienot emuāru vai lietotāju.

en: Please switch to the 'Twitter Timeline' widget. This widget will be going away in the future and the new widget allows for more customization.
lv: Lūdzu, pārslēdzieties uz logrīku "Twitter laika skala". Šis logrīks nākotnē vairs nedarbosies, un jaunais logrīks būs vairāk pielāgojams.

en: Please try again later or contact support if the problem persists.
lv: Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz vai sazinieties ar atbalsta dienestu, ja problēma netiek novērsta.

en: Please try again.
lv: Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
lv: Lūdzu, mēģiniet augšupielādēt failu ar %1$spārlūka augšupielādētāju%2$s.

en: Please type your comment text.
lv: Lūdzu, ierakstiet komentāra tekstu.

en: Please update Jetpack to the latest version.
lv: Lūdzu, jauniniet uz pēdējo Jetpack versiju.

en: Please update WordPress now
lv: Tagad, lūdzu, atjauniniet WordPress

en: Please update your payment information.
lv: Lūdzu, atjauniniet informāciju maksājuma veikšanai.

en: Please upload a valid OPML file.
lv: Lūdzu, augšupielādējiet derīgu OPML failu.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
lv: Lūdzu augšuplādējiet vai norādiet saiti uz derīgu CSV failu

en: Please use %s to add new schema properties.
lv: Lūdzu, izmantojiet %s, lai pievienotu jaunus shēmas rekvizītus.

en: Please validate your recovery SMS number. Check your phone for a validation code.
lv: Lūdzu, apstipriniet savu atkopšanas SMS numuru. Pārbaudiet, vai tālrunī nav validācijas koda.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai šīs vietnes <strong>administrēšanas e-pasts</strong> joprojām ir pareizs.

en: Please verify your recovery email address. Check your inbox for a confirmation link.
lv: Lūdzu, apstipriniet savu atkopšanas e-pasta adresi. Pārbaudiet apstiprinājuma saiti iesūtnē.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
lv: Lūdzu, apmeklējiet savu <a href="%s" target="_blank"> Akismet konta lapu</a> lai atkārtoti aktivizētu jūsu abonementu.

en: Please visit {{a}}wordpress.com/domains{{/a}} to search for a domain.
lv: Lai meklētu domēnu, lūdzu, apmeklējiet vietni {{a}}wordpress.com/domains{{/a}}.

en: Please wait…
lv: Notiek jaunināšana... Lūdzu, uzgaidiet.

en: Please {{SupportLink}}contact support{{/SupportLink}} if your existing WordPress.com site isn’t listed, or create a {{NewSiteLink}}new site{{/NewSiteLink}} instead.
lv: Lūdzu, {{SupportLink}}sazinieties ar atbalsta dienestu{{/SupportLink}}, ja jūsu esošā WordPress.com vietne nav norādīta sarakstā, vai tā vietā izveidojiet {{NewSiteLink}}jaunu vietni{{/NewSiteLink}}.

en: Please, provide an attribute name.
lv: Lūdzu, norādiet atribūta nosaukumu.

en: Plovdiv
lv: Plovdiva

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugin Data
lv: Spraudņa dati

en: Plugin File Editor
lv: Spraudņa failu redaktors

en: Plugin Versions
lv: Spraudņu versijas

en: Plugin activated.
lv: Spraudnis aktivizēts.

en: Plugin already up to date
lv: Spraudnis jau ir atjaunots

en: Plugin and theme auto-updates
lv: Spraudņa un tēmas automātiskā jaunināšana

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
lv: Šķiet, ka spraudņu un tēmu automātiskie jauninājumi ir konfigurēti pareizi

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
lv: Spraudņu un tēmu automātiskie jauninājumi nodrošina, ka vienmēr tiek instalētas jaunākās versijas.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
lv: Spraudņu un tēmu pagaidu dublējuma mape pastāv, saglabāšana tajā ir atspējota.

en: Plugin and theme temporary backup directory access
lv: Piekļuve spraudņa un tēmas pagaidu dublējuma katalogam

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
lv: Spraudņu un tēmu pagaidu dublējuma mapē saglabāšana ir iespējota.

en: Plugin author's website address.
lv: Spraudņa autora vietnes adrese.

en: Plugin authors can <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/" target="_blank">learn more about how to add the Personal Data Exporter to a plugin here</a>.
lv: Spraudņa autori var <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/" target="_blank"> paskaidrot vairāk par to, kā pievienot personas datu eksportētāju spraudnim</a>.

en: Plugin auto-updates
lv: Automātiska  spraudņu atjaunošana

en: Plugin could not be deleted.
lv: Spraudni nevarēja izdzēst.

en: Plugin deactivated.
lv: Spraudnis deaktivēts.

en: Plugin downgrade failed.
lv: Spraudņa pazemināšana neizdevās.

en: Plugin downgraded successfully.
lv: Spraudnis ir veiksmīgi pazemināts.

en: Plugin file does not exist.
lv: Spraudņa fails neeksistē.

en: Plugin installation failed.
lv: Uzstādīt spraudni neizdevās.

en: Plugin is already installed.
lv: Instalēti

en: Plugin name
lv: Spraudņa nosaukums

en: Plugin not found.
lv: Spraudnis netika atrasts.

en: Plugin status.
lv: Spraudņa statuss.

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
lv: Spraudņa pagaidu dublējuma mape pastāv, bet saglabāšana tajā ir atspējota

en: Plugin updated successfully.
lv: Spraudnis ir veiksmīgi jaunināts.

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Plugins %s
lv: Spraudņi %s

en: Plugins directory location
lv: Spraudņu direktorija atrašanās vieta

en: Plugins directory size
lv: Spraudņu direktorija izmērs

en: Plugins extend the functionality of your site and open up endless possibilities for presenting your content and interacting with visitors.
lv: Spraudņi paplašina jūsu vietnes funkcionalitāti un paver bezgalīgas iespējas satura prezentēšanai un mijiedarbībai ar apmeklētājiem.

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
lv: Spraudņi paplašina vietnes funkcionalitāti, piemēram, ar kontaktu veidlapām, e-komerciju un daudz ko citu. Tas nozīmē, ka tām ir plaša piekļuve jūsu vietnei, tāpēc ir ļoti svarīgi tās regulāri atjaunot.

en: Plugins you need to get your projects done
lv: Spraudņi, kas nepieciešami, lai īstenotu projektus

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
lv[0]: Plus %d cita piezīme
lv[1]: Plus %d citas piezīmes
lv[2]: Plus %d citas piezīmes

en: Plus, as a special thank you for building with us, we’re offering you a limited-time discount.
lv: Turklāt kā īpašu pateicību, ka veidojāt kopā ar mums, mēs piedāvājam jums ierobežota laika atlaidi.

en: Podcast Category
lv: Aplādes kategorija

en: Podcast category 1
lv: 1. aplādes kategorija

en: Podcast category 2
lv: 2. aplādes kategorija

en: Podcast category 3
lv: 3. aplādes kategorija

en: Podcast copyright
lv: Aplādes autortiesības

en: Podcast image
lv: Aplādes attēls

en: Podcast summary
lv: Aplādes kopsavilkums

en: Podcast talent name
lv: Aplādes talanta vārds

en: Podcast title
lv: Aplādes nosaukums

en: Podcasting
lv: Podcast apraide

en: Pohnpei
lv: Ponape

en: Poland
lv: Polija

en: Policies
lv: Politika

en: Polish
lv: Poļu

en: Polish z&#x142;oty
lv: Polijas zlots

en: Political Science
lv: Politikas zinātne

en: Poll
lv: Aptauja

en: Poll Settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Poll block
lv: Aptaujas bloks

en: Poll block icon
lv: Aptaujas bloka ikona

en: Poll could not be updated
lv: Aptauju nebija iespējams atjaunot

en: Poll style
lv: Aptaujas stils

en: Pollard is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Pollard ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Polls
lv: Aptaujas

en: Polls in WordPress
lv: Aptaujas pakalpojumā WordPress

en: Pontianak
lv: Pontianaka

en: Popular
lv: Populārie

en: Popular Pattern Categories
lv: Populāras modeļu kategorijas

en: Popular Plugin
lv: Populārs spraudnis

en: Popular Project Tags
lv: Populārākās birkas

en: Popular Tags
lv: Populāras birkas

en: Popular plugins
lv: Populāri spraudņi

en: Popular tags
lv: Populāras birkas

en: Popularity (sales)
lv: Popularitāte (pārdošanā)

en: Port
lv: Ports

en: Port Moresby
lv: Portmorsbi

en: Port of Spain
lv: Portofspeina

en: Port-au-Prince
lv: Portoprensa

en: Portfolio
lv: Darbu mape

[ctx: Portfolio]
en: Themes that support WordPress’ Portfolio post type, many with added features like front-page sliders, immersive slideshows, and elegant galleries to help viewers engage with your work.
lv: Tēmas, kas atbalsta WordPress "Portfolio" ziņu tipu, un daudzas no tām piedāvā papildu funkcijas, piemēram, pirmās lapas slīdņus, aizraujošas diapozitīvu izstādes un elegantas galerijas, lai palīdzētu skatītājiem iepazīt jūsu darbu.

en: Portfolio Projects
lv: Portfeļa projekti

en: Portfolios
lv: Darbu mape

en: Porto Acre
lv: Portoakre

en: Porto Velho
lv: Portovelju

en: Porto-Novo
lv: Portonovo

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Position
lv: Izvietojums

en: Position Comment Ratings
lv: Vērtējumi pozīcijai komentāri

en: Position Front Page, Archive Pages, and Search Results Ratings
lv: Pozīciju priekšlapa, arhīva lapas un meklēšanas rezultātu vērtējumi

en: Position Page Ratings
lv: Lapas vērtējuma atrašanās vieta

en: Position Post Ratings
lv: Pozīcijas Ziņas vērtējumi

en: Post
lv: Ziņa

en: Post #%s
lv: Ieraksti #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
lv: Ieraksts <em>%s</em> jau pastāv.

en: Post Actions
lv: Ziņu darbības

en: Post Answer
lv: Publicēt atbildi

en: Post Archives
lv: Ziņu arhīvs

en: Post Attributes
lv: Ziņas atribūti

en: Post Comment
lv: Pievienot komentāru

en: Post Details
lv: Detaļas

en: Post Format Link
lv: Ziņas formāta saite

en: Post Formats
lv: Ziņu formāti

en: Post ID.
lv: Ziņas ID.

en: Post Publicized
lv: Ziņa publiskota

en: Post Thumbnail
lv: Ziņas sīktēls

en: Post Title
lv: Ziņas virsraksts

en: Post Type
lv: Ieraksta veids

en: Post Type Archive
lv: Ziņu tipu arhīvs

en: Post Type Counts
lv: Rakstu Tipa Skaitļi

en: Post Via Email
lv: Publicēt ar e-pastu

en: Post a Comment
lv: Pirmais komentārs

en: Post already imported
lv: Ieraksts jau importēts

en: Post by %1$s
lv: %1$s ziņa

en: Post by %s.
lv: Ziņas autors: %s.

en: Post by Email
lv: Publicēt ar e-pastu

en: Post by Voice
lv: Ziņas ar balsi

en: Post by Voice was disabled
lv: Ziņas ar balsi tika atspējotas

en: Post by Voice was enabled
lv: Ziņas ar balsi tika iespējotas

en: Post by email
lv: Publicēt ar e-pastu

en: Post content
lv: Ziņas saturs

en: Post draft updated.
lv: Ziņas melnraksts atjaunots.

[ctx: Post format]
en: Aside
lv: Mala

[ctx: Post format]
en: Chat
lv: Čats

[ctx: Post format]
en: Gallery
lv: Galerija

[ctx: Post format]
en: Image
lv: Attēls

[ctx: Post format]
en: Link
lv: Saite

[ctx: Post format]
en: Quote
lv: Citāts

[ctx: Post format]
en: Standard
lv: Standarta

[ctx: Post format]
en: Status
lv: Statuss

en: Post formats supported.
lv: Atbalstītie raksta formāti.

en: Post name
lv: Ziņas nosaukums

en: Post navigation
lv: Ziņu izvēlne

en: Post not found
lv: Ziņa nav atrasta.

en: Post not found.
lv: Ziņa nav atrasta.

en: Post on
lv: Ziņa

en: Post options related to Jetpack Social.
lv: Ar Jetpack Social saistītās ziņas opcijas.

en: Post password.
lv: Ziņas parole

en: Post published privately.
lv: Ziņa privāti publicēta.

en: Post published!
lv: Ziņa publicēta.

en: Post published.
lv: Ziņa publicēta.

en: Post restored successfully.
lv: Attēls ir veiksmīgi atjaunots.

en: Post restored to revision from %s.
lv: Ziņa atjaunota no labojuma %s.

en: Post reverted to draft.
lv: Ziņa atstatīta par melnrakstu.

en: Post saved.
lv: Ziņu saglabāta.

en: Post scheduled for: %s.
lv: Ziņa ieplānota: %s.

en: Post scheduled.
lv: Ziņa ieplānota.

en: Post submitted.
lv: Ziņa iesniegta.

en: Post successfully deleted
lv: Ziņa veiksmīgi dzēsta.

en: Post successfully published
lv: Ziņa publicēta.

en: Post title
lv: Ziņas nosaukums

en: Post trashed.
lv: Ziņa ievietota atkritnē.

[ctx: Post type general name]
en: Courses
lv: Kursi

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
lv: Ziņas tipa nosaukumam jābūt no 1 līdz 20 simboliem garam.

[ctx: Post type singular name]
en: Course
lv: Kurss

en: Post type to get the templates for.
lv: Ziņas veids, lai iegūtu veidnes.

en: Post type:
lv: Ziņu tipu arhīvs

en: Post updated
lv: Ziņa jaunināta.

en: Post updated.
lv: Ziņa atjaunota.

en: Post via email
lv: Publicēt ar e-pastu

en: Post vs Page
lv: Ziņu lapa

en: Postal Code
lv: Pasta Indekss

en: Postal code
lv: Pasta Indekss

en: Postal code.
lv: Pasta indekss.

en: Postcode
lv: Pasta indekss

en: Postcode / ZIP
lv: Pasta indekss

en: Postcode / ZIP.
lv: Pasta indekss.

en: Postcode / ZIP:
lv: Pasta indekss:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
lv: Šī noteikuma pasta indekss. Semikols (;) atdala vairākas vērtības. Atstājiet tukšu, lai piemērotu visām jomām. Var izmantot arī aizstājējzīmes (*) un ciparu pasta indeksu diapazonus (piem., 12345 ... 12350).

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
lv: Tiek atbalstīti arī pasta indeksi, kas satur aizstājējzīmes (piemēram,  CB23*) vai pilnīgi ciparu diapazoni (piemēram, <code>90210...99000</code>). Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet <a href="%s" target="_blank">dokumentāciju</a>.

en: Posted
lv: Ierakstīts

en: Posted by %s
lv: Ierakstīja %s

en: Posted by: %s
lv: Publicēja: %s

en: Posted in %1$s
lv: Publicēts %1$s

en: Posted in %s
lv: Publicēts %s

en: Posted title:
lv: Publicētais virsraksts:

en: Posted:
lv: Ierakstīts:

en: Poster
lv: Plakāts

en: Poster Image
lv: Plakāta attēls

en: Posting Disabled
lv: Atspējots

en: Posting activity
lv: Aktivitāte

en: Posting in the forums
lv: Sludinājumi forumos

en: Posts
lv: Ziņas

en: Posts & Posting
lv: Ziņas un publicēšana

en: Posts & pages
lv: Ziņu lapa

en: Posts I Like
lv: Ziņas, kas man patīk

en: Posts Page
lv: Ziņu lapa

en: Posts Per Page
lv: Ziņas vienā lapā

en: Posts Published
lv: Ziņa publicēta.

en: Posts by %1$s (%2$s)
lv: Ziņas no %1$s (%2$s)

en: Posts by %s
lv: %s publikācijas

en: Posts categorized as %s
lv: Ziņas klasificētas kā %s

en: Posts list
lv: Ziņu saraksts

en: Posts list navigation
lv: Ziņu saraksta pārlūkošana

en: Posts navigation
lv: Ziņu navigācija

en: Posts page
lv: Galvenā lapa

en: Posts page: %s
lv: Ziņu lapa: %s

en: Posts published on %s
lv: Ziņa publicēta %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
lv: Publikācijas apzīmējums &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts that you like will appear here.
lv: Šeit tiks rādītas ziņas, kas jums patīk.

en: Posts with new comments first
lv: Vispirms ziņas ar jauniem komentāriem

en: Potenza
lv: Potenca

en: Pound sterling
lv: Lielbritānijas sterliņu mārciņa

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Powder Snow
lv: Pulverveida sniegs

en: Power your business website with custom plugins and themes, %(nmOfGB)s GB storage, and the ability to remove WordPress.com branding.
lv: Papildiniet savu uzņēmuma vietni ar pielāgotiem spraudņiem un tēmām,  %(nmOfGB)s GB krātuvi un iespēju noņemt WordPress.com zīmolu.

en: Power your business website with custom plugins and themes, unlimited premium and business theme templates, 200 GB storage, and the ability to remove WordPress.com branding.
lv: Papildiniet savu uzņēmuma vietni ar pielāgotiem spraudņiem un tēmām, neierobežotu premium un biznesa tēmu šablonu skaitu, 200 GB krātuvi un iespēju noņemt WordPress.com zīmolu.

en: Power your business website with custom plugins and themes, unlimited premium and business theme templates, 50 GB storage (more storage can be added), and the ability to remove WordPress.com branding.
lv: Papildiniet savu uzņēmuma vietni ar pielāgotiem spraudņiem un tēmām, neierobežotu premium un biznesa tēmu šablonu skaitu, 50 GB krātuvi (var pievienot vairāk krātuves) un iespēju noņemt WordPress.com zīmolu.

en: Power your business website with unlimited premium and business theme templates, 50 GB storage, and the ability to remove WordPress.com branding.
lv: Papildiniet savu uzņēmuma vietni ar neierobežotu Premium un biznesa tēmu šablonu skaitu, 50 GB krātuvi un iespēju noņemt WordPress.com zīmolu.

en: Power your business website with unlimited premium and business theme templates, Google Analytics support, 200 GB storage, and the ability to remove WordPress.com branding.
lv: Papildiniet savu uzņēmuma vietni ar neierobežotām premium un biznesa tēmu veidnēm, Google Analytics atbalstu, 200 GB krātuvi un iespēju noņemt WordPress.com zīmolu.

en: Power your business website with unlimited premium and business theme templates, Google Analytics support, unlimited storage, and the ability to remove WordPress.com branding.
lv: Nodrošiniet savu biznesa vietni ar neierobežotu premium un biznesa tēmu šablonu skaitu, Google Analytics atbalstu, neierobežotu krātuvi un iespēju noņemt WordPress.com zīmolu.

en: Powered by %1$s
lv: Nodrošina %1$s

en: Powered by Akismet
lv: Nodrošina Akismet

en: Powered by Titan icon
lv: Darbojas ar Titan ikonu

en: Powered by VaultPress
lv: Nodrošina VaultPress

en: Powered by VideoPress
lv: Nodrošina VideoPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
lv: Spēcināts ar WordPress, augstas kvalitātes semantisku publicēšanas programmatūru.

en: Powered by WordPress.com
lv: Darbību nodrošina WordPress

en: Powered by {{a}}Payment Blocks{{/a}}
lv: Nodrošina {{a}}Payment Blocks{{/a}}

en: Powered by {{a}}WooCommerce{{/a}}
lv: Nodrošina {{a}}WooCommerce{{/a}}

en: Powered by {{jetpackLogo /}}
lv: Nodrošina {{jetpackLogo /}}

en: Powerful filtering
lv: Jaudīga filtrēšana

en: Powerful publishing platform
lv: Semantiska personīgas publicēšanās platforma.

en: Powerful store design tools
lv: Spēcīgi veikala dizaina rīki

en: Powering your online store
lv: Nodrošina jūsu tiešsaistes veikala darbību

en: Prague
lv: Prāga

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
lv: Iepriekš izveidots, ko izstrādājuši talantīgākie dizaineri. Tikai pievienojiet savu pieskārienu.

en: Prefecture
lv: Prefektūra

en: Preferences
lv: Papildus

en: Preload
lv: Pirmsielāde

en: Premium Customizable Starter Themes
lv: Premium pielāgojamas starta tēmas

en: Premium Themes
lv: Premium tēmas

en: Premium WordPress Themes at WordPress.com
lv: Bezmaksas WordPress tēmas

en: Premium content gating
lv: Premium līmeņa satura ierobežošana

en: Premium customizable starter themes
lv: Premium pielāgojamas starta tēmas

en: Premium design options for online stores
lv: Premium dizaina iespējas tiešsaistes veikaliem

en: Premium plugins
lv: Premium spraudņi

en: Premium plugins are fully managed by the team at WordPress.com. No security patches. No update nags. It just works.
lv: Premium spraudņus pilnībā pārvalda WordPress.com komanda. Nav drošības ielāpu. Nav nekādu atjaunošanas problēmu. Tie vienkārši darbojas.

en: Premium store themes
lv: Premium veikala tēmas

en: Premium support
lv: Maksas atbalsts

en: Premium themes
lv: Premium klases tēmas

en: Premium themes are included
lv: Premium tēmas ir iekļautas

en: Preparing author mapping form...
lv: Sagatavo autoru atzīmēšanas formu.

en: Press This
lv: Spied šo!

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
lv: Press This ir neliels rīks, kas ļauj viegli izmantot tīmekļa fragmentus un veidot jaunus rakstus.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
lv: Press This nav pieejams. Lūdzu sazinieties ar savu vietnes administratoru

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
lv: Press This nav uzstādīts. Lūdzu uzstādiet Press This no <a href="%s">galvenās vietnes</a>.

en: Press This!
lv: Spied šo!

en: Press return or enter to open this panel
lv: Spiediet Backspace vai Enter lai atvērtu šo paneli

en: Press return or enter to open this section
lv: Spiediet taustiņu Atsolis vai Enter, lai atvērtu šo sadaļu

en: Press the button below to request an SMS verification code. Once you receive our text message at your phone number ending with {{strong}}%(smsLastFour)s{{/strong}} , enter the code below.
lv: Nospiediet tālāk esošo pogu, lai pieprasītu SMS verifikācijas kodu. Kad saņemsit mūsu īsziņu sava tālrunī, kura numurs beidzas ar {{strong}}%(smsLastFour)s{{/strong}}, ievadiet tālāk norādīto kodu.

en: Prevent ads from showing on your site.
lv: Novērsiet reklāmu rādīšanu savā vietnē.

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Preview %s
lv: Priekšskatījums %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
lv: Priekšskatījums &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
lv: Priekšskatīt izmaiņas

en: Preview Link
lv: Priekšskatījuma saite

[ctx: Preview THEME-NAME on]
en: Preview %s on
lv: Lapa %s

en: Preview as a browser icon
lv: Priekšskatīt, kā pārlūkprogrammas ikona

en: Preview as an app icon
lv: Priekšskatīt kā programmu ikonu

en: Preview blog
lv: Priekšskatīt emuāru

en: Preview link disabled.
lv: Priekšskatījuma saite ir atspējota.

en: Preview link enabled.
lv: Priekšskatījuma saite ir iespējota.

en: Preview link for the post.
lv: Ziņas priekšskatījuma saite.

en: Preview links cannot be created for this site.
lv: Šai vietnei nevar izveidot priekšskatījuma saites.

en: Preview page
lv: Priekšskatīt lapu

en: Preview post
lv: Priekšskatīt ziņu

en: Preview the new Jetpack Stats experience (Experimental).
lv: Pārskatiet jauno Jetpack Stats iespēju (eksperimentālā versija).

en: Preview your blog
lv: Priekšskatīt savu emuāru

en: Preview your site's content as it will appear on Facebook, Twitter, and the WordPress.com Reader.
lv: Priekšskatiet savas vietnes saturu, kā tas būs redzams pakalpojumā Facebook, Twitter un WordPress.com lasītājā.

en: Preview:
lv: Paraugs:

en: Preview: %s
lv: Priekšskatījums: %s

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
lv: Priekškats: veiktās izmaiņas ir jāsaglabā, citādi tās zudīs

en: Preview: you must purchase the %sPremium Plan%s to save your changes
lv: Priekšskats: lai saglabātu izmaiņas, jums jānopērk %sPremium Plan%s

en: Previewing and Customizing
lv: Priekšskatīt un pielāgot

en: Previewing theme
lv: Tēmas priekšskatījums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous (arrow left)
lv: Iepriekšējā (bulta pa kreisi)

en: Previous Entry
lv: Iepriekšējie ieraksti

en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Previous Post
lv: Iepriekšējā ziņa

en: Previous Step
lv: Iepriekšējais

en: Previous and next months
lv: Iepriekšējie un nākamie mēneši

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

[ctx: Previous post]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous post:
lv: Iepriekšēja ziņa:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
lv: Iepriekš rediģētās attēla kopijas netiks dzēstas.

en: Price
lv: Cena

en: Price breakdown:
lv: Cenu sadalījums:

en: Price display suffix
lv: Cenās parādīt piedēkli

en: Price formatted in HTML.
lv: Cena tiek formatēta HTML formātā.

en: Price:
lv: Cena:

en: Price: high to low
lv: Cenas: dilstošā secībā

en: Price: low to high
lv: Cena: augošā secībā

en: Prices entered with tax
lv: Cenas ievadītas ar nodokli

en: Pricing
lv: Cena

en: Pricing Plan upgrade block
lv: Cenu plāna uzlabošanas bloks

en: Pricing for Jetpack Search depends on how many records your site has — items like posts, pages, products, and any custom post types. Plans are billed monthly or annually and when your plan auto-renews, the pricing will automatically adjust based on the number of records in your search index.
lv: Jetpack meklēšanas cena ir atkarīga no tā, cik daudz ierakstu ir jūsu vietnē - piemēram, ziņas, lapas, produkti un citi pielāgotie ziņu veidi. Par plāniem tiek maksāts katru mēnesi vai katru gadu, un, kad plāns tiek automātiski pagarināts, cena automātiski pielāgojas atkarībā no ierakstu skaita jūsu meklēšanas indeksā.

en: Primary
lv: Primārs

en: Primary Action
lv: Galvenā izvēlne

en: Primary Blog
lv: Galvenā vietne

en: Primary Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Primary Navigation
lv: Primārā Navigācija

en: Primary Site
lv: Primārā vietne

en: Primary language for the site.
lv: Vietnes galvenā valoda.

en: Primary site
lv: Primārā vietne

en: Primary site address
lv: Galvenā vietnes adrese

en: Prince Edward Island
lv: Prinča Edvarda Sala

en: Print
lv: Drukāt

en: Print Codes
lv: Drukāt kodus

en: Print Receipt
lv: Drukāt kvīti

en: Printed:
lv: Drukāt

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Priority Support
lv: Prioritārs atbalsts

en: Priority customer support
lv: Prioritārs klientu atbalsts

en: Priority live chat support
lv: Prioritārs tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

en: Priority support
lv: Prioritārs atbalsts

en: Privacy
lv: Privātums

en: Privacy & Cookies
lv: Privātums un sīkfaili

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
lv: Konfidencialitāte un sīkfaili: šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat to izmantošanai.
    Lai uzzinātu vairāk, tostarp sīkdatņu pārvaldību, skatiet šeit:

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
lv: Privātuma likumi visā pasaulē nosaka, ka uzņēmumiem un tiešsaistes pakalpojumiem ir jādzēš, jāanonimizē vai jāaizmirst savāktie dati par personu. Tiesības, kas noteiktas šajos likumos, dažreiz tiek sauktas par "tiesībām tikt aizmirstam".

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
lv: Konfidencialitātes likumi visā pasaulē nosaka, ka uzņēmumiem un tiešsaistes pakalpojumiem ir jānodrošina dažu datu, ko tie apkopo par personu, eksportēšana un pēc pieprasījuma jāpiegādā šis eksports. Tiesības, kas noteiktas šajos likumos, dažreiz tiek sauktas par "datu pārnesamības tiesībām". Tas ļauj personām iegūt un atkārtoti izmantot savus personas datus saviem mērķiem dažādos pakalpojumos. Tas ļauj ērti pārvietot, kopēt vai pārsūtīt personas datus no vienas IT vides uz citu.

en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

en: Privacy Policy Guide
lv: Privātuma politikas lapa

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
lv: Privātuma politikas lapas iestatījumi veiksmīgi atjaunoti. Neaizmirstiet <a href="%s">atjaunot izvēlnes</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
lv: Privātuma politikas lapa veiksmīgi atjaunota.

en: Privacy Settings
lv: Privātuma iestatījumi

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
lv: Politikas ceļvedis

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Privacy policy
lv: Privātuma politika

en: Privacy-first metrics with unmatched accuracy that won't track your visitors.
lv: Pirmām kārtām privātuma rādītāji ar nepārspējamu precizitāti, kas neizseko jūsu apmeklētājus.

en: Private
lv: Privāts

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Privāts <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Privāti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Privāti <span class="count">(%s)</span>

en: Private Events:
lv: Privātā atslēga:

en: Private Site
lv: Privāta vietne

en: Private domain registration and SSL certificate included for free
lv: Privātā domēna reģistrācija un SSL sertifikāts iekļauts bez maksas

en: Private key
lv: Privātā atslēga:

en: Private note
lv: Privāta piezīme

en: Private: %s
lv: Privāts: %s

en: Privately Published
lv: Publicēts privāti

en: Proceed
lv: Risināt

en: Proceed to PayPal
lv: Doties uz PayPal

en: Proceed to checkout
lv: Turpināt noformēt pirkumu

en: Process payments and prevent fraud
lv: Apstrādāt maksājumus un novērst krāpšanos

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
lv[0]: Apstrādāts %d komentārs.
lv[1]: Apstrādāti %d komentāri.
lv[2]: Apstrādāti %d komentāru.

en: Processing
lv: Apstrāde

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Apstrādē <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Apstrādē <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Apstrādē <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
lv: Pasūtījuma apstrāde

en: Product
lv: Produkts

en: Product / Variation
lv: Prece / Variācija

en: Product / Variation title
lv: Preces / Variācijas Nosaukums

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
lv: Produkts %s

en: Product Catalog
lv: Produktu katalogs

en: Product Categories
lv: Produktu kategorijas

en: Product Export
lv: Eksporta produkts

en: Product ID or SKU is required
lv: Nepieciešams produkta ID vai SKU

en: Product ID or SKU is required.
lv: Nepieciešams produkta ID vai SKU.

en: Product ID provided does not match this line item
lv: Norādītais Pasūtījuma produkts ID neatbilst produkta līnijai

en: Product ID.
lv: Produkta ID.

en: Product IDs
lv: Produkta IDs

en: Product Images
lv: Produkta attēli

en: Product Import
lv: Produktu importēšana

en: Product Price
lv: Preces cena

en: Product SKU.
lv: Produkta SKU:

en: Product Search
lv: Produktu meklēšana

en: Product Tag Cloud
lv: Produktu tagu mākonis

en: Product Title
lv: Produkta nosaukums

en: Product Type
lv: Produkta Tips

en: Product URL
lv: Produkta URL

en: Product URL.
lv: Produkta saite.

en: Product add-ons
lv: Produkta papildinājumi

en: Product attribute base
lv: Produkta atribūtu bāze

en: Product backorder
lv: Produktu aizkavētie pasūtījumi

en: Product catalog
lv: Produktu katalogs

en: Product categories
lv: Produktu kategorijas

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
lv: Šeit varat pārvaldīt produktu kategorijas jūsu veikalam. Lai mainītu kategoriju secību priekšskatā, varat tos vilkt un atlaist, lai tos kārtotu. Lai skatītu citas uzskaitītās kategorijas, noklikšķiniet uz saites "ekrāna opcijas" šīs lapas augšējā labajā stūrī.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produktu kategorijas, uz kurām kupons tiks piemērots vai kas būs jāpiestiprina grozā, lai varētu izmantot "fiksēto pirkumu atlaides".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produktu kategorijas, kurām kupons netiks piemērots vai kas nevar tikt iekļauts grozā, lai varētu piemērot "fiksēto pirkumu atlaides".

en: Product category base
lv: Produktu kategorijas bāze

en: Product category parent is invalid
lv: Produkta kategorijas vecāks nav derīgs

en: Product count
lv: Produktu skaits

en: Product created
lv: Produkts ir izveidots

en: Product creation failed, could not find original product: %s
lv: Produkta izveide neizdevās, nevarēja atrast oriģinālu produktu: %s

en: Product data
lv: Produkta dati

en: Product deleted
lv: Produkts dzēsts

en: Product description
lv: Produkta apraksts

en: Product description.
lv: Produkta apraksts.

en: Product dimensions.
lv: Produkta izmēri.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
lv: Produktu rādīšana, kārtošana un pārskati var būt neprecīzi, kamēr šis process nav pabeigts. Tas ilgs dažas minūtes, un šis paziņojums izzudīs, kad šis process būs pabeigts.

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lv: Produkta melnraksts ir atjaunots. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt produktu</a>

en: Product external URL. Only for external products.
lv: Produkta ārējais URL. Tikai ārējiem produktiem.

en: Product external button text. Only for external products.
lv: Produkta ārējais pogas teksts. Tikai ārējiem produktiem.

en: Product gallery
lv: Produkta galerija

en: Product height (%s).
lv: Produkta augstums (%s).

en: Product image
lv: Produkta attēls

en: Product image.
lv: Preces attēls.

en: Product is invalid.
lv: Produkts nav derīgs.

en: Product length (%s).
lv: Produkta garums (%s).

en: Product low in stock
lv: Noliktavā atlicis maz produkti

en: Product name
lv: Produkta nosaukums

en: Product name.
lv: Produkta nosaukums.

en: Product on sale
lv: Precei ir atlaide

en: Product out of stock
lv: Produkti nav noliktavā

en: Product parent ID.
lv: Produkta vecāku ID.

en: Product permalinks
lv: Produktu saites

en: Product price.
lv: Produkta cena.

en: Product promotion
lv: Produktu veicināšana

en: Product properties should not be accessed directly.
lv: Produkta īpašībām nedrīkst piekļūt tieši.

en: Product quantity is required.
lv: Produkta daudzums ir nepieciešams.

en: Product quantity must be a positive float.
lv: Produkta daudzumam jābūt pozitīvam.

en: Product rating
lv: Preces reitings

en: Product ratings
lv: Produkta vērtējums

en: Product regular price.
lv: Produkta cena.

en: Product restored
lv: Produkts atjaunots

en: Product sale price.
lv: Produkta akcijas cena.

en: Product saved.
lv: Produkts saglabāts.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
lv: Produkts ieplānots: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Priekšskatīt produktu</a>

en: Product search
lv: Produktu meklēšana

en: Product shipping class parent is invalid
lv: Produkta piegādes klases vecāks nav derīgs

en: Product shipping classes
lv: Produktu piegādes klases

en: Product short description
lv: Produkta īsais apraksts

en: Product short description.
lv: Produkta īss apraksts.

en: Product slug.
lv: Produkta taka.

en: Product status (post status).
lv: Produkta statuss (pasta statuss).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lv: Produkts iesniegts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt produktu</a>

en: Product tag base
lv: Produkta birku bāze

en: Product tags
lv: Produkta birkas

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: Product transients cleared
lv: Produkta pārejas laiks ir dzēsts

en: Product type name.
lv: Produkta tipa nosaukums.

en: Product type.
lv: Produkta tips.

en: Product updated
lv: Produkts ir atjaunots

en: Product updated.
lv: Produkts atjaunots

en: Product variations
lv: Produkta variācijas

en: Product weight (%s).
lv: Produkta svars (%s).

en: Product width (%s).
lv: Produkta platums (%s).

en: Product:
lv: Produkts:

en: Products
lv: Produkti

en: Products included:
lv: Iekļautie produkti:

en: Products list
lv: Produktu saraksts

en: Products navigation
lv: Produktu izvēlne

en: Products per row
lv: Preces skaits rindā

en: Products sold.
lv: Pardotas preces.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
lv: Produkts atzīmēts &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produkti, uz kuriem kupons tiks piemērots vai kas jāpiedalās grozā, lai varētu izmantot "fiksēto pirkumu atlaidi".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lv: Produkti, kuriem kupons netiks piemērots vai kas nevar tikt iekļauts grozā, lai varētu piemērot "fiksēto pirkumu atlaide".

en: Products totals.
lv: Produktu kopsummas.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
lv: Produkti, kurus esat aplūkojis: mēs to izmantosim, lai parādītu jūsu nesen skatītos produktus

en: Professional
lv: Profesionālis

en: Professional Email
lv: Profesionāls e-pasts

en: Professional Email is free for 3 months
lv: Profesionāls e-pasts 3 mēnešus ir bez maksas

en: Professional services
lv: Profesionālis

en: Profile
lv: Profils

en: Profile &rarr;
lv: Profils &rarr;

en: Profile Picture
lv: Profila attēls

en: Profile links
lv: Profila saites

en: Profile updated.
lv: Profils atjaunots.

en: Project #%d
lv: Projekts #%d

en: Project Manager
lv: Projekta vadītājs

en: Project Tags
lv: Projekts:

en: Project Types
lv: Projekts:

en: Project not found!
lv: Projekts nav atrasts!

en: Project threads
lv: Projekta pavedieni

en: Promote
lv: Paaugstināt

en: Promote myself or business
lv: Reklamēt sevi vai uzņēmumu

en: Promotions
lv: Akcijas

en: Protect
lv: Aizsargāt

en: Protect your site against bot attacks
lv: Aizsargājiet savu vietni pret robotu uzbrukumiem

en: Protect your site and scan for security vulnerabilities listed in our database.
lv: Aizsargājiet savu vietni un meklējiet mūsu datubāzē uzskaitītas drošības ievainojamības.

en: Protect your store from unauthorized access.
lv: Aizsargājiet jūsu veikalu no neautorizētas piekļuves

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
lv: Šis komentārs ir aizsargāts ar paroli: Lūdzu, ievadiet jūsu paroli lai apskatītu komentārus.

en: Protected: %s
lv: Aizsargāts: %s

en: Protecting customer data is harder than ever with persistent hackers, plugin vulnerabilities, and even human error. Jetpack VaultPress Backup saves your data in multiple places around the globe to ensure your business is always safe.
lv: Klientu datu aizsardzība ir grūtāka nekā jebkad agrāk ar pastāvīgiem hakeriem, spraudņu ievainojamībām un pat cilvēka kļūdām. Jetpack VaultPress Backup saglabā jūsu datus vairākās vietās visā pasaulē, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

en: Protects your site from traditional and distributed brute force login attacks.
lv: Aizsargā jūsu vietni pret tradicionāliem un izplatītiem pieteikšanās ar brutālu spēku uzbrukumiem.

en: Proudly powered by WordPress
lv: Ar lepnumu nodrošina WordPress

en: Provide your SSH, SFTP or FTP server credentials
lv: Norādiet savus SSH, SFTP vai FTP servera akreditācijas datus

en: Provided order currency is invalid.
lv: Norādītā pasūtījuma valūta nav derīga.

en: Public
lv: Publisks

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Publiska <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Publiskas <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Publiskas <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
lv: Publiskais vārds

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
lv: Publisks un redaktora skripta rokturis. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet `script_handles`.

en: Public facing and editor script handles.
lv: Publiskās saskarsmes un redaktora skripta rokturi.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
lv: Publisks un redaktora stila rokturis. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet "style_handles".

en: Public facing and editor style handles.
lv: Publiski un redaktora stila rokturi.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
lv: Publiski vērsts skripta rokturis. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet parametru view_script_handles.

en: Public facing script handles.
lv: Publiski pieejamie skriptu rokturi.

en: Public facing script module IDs.
lv: Publiski atvērti skriptu moduļu ID.

en: Public facing style handles.
lv: Publiski apskatāmi stila rokturi.

en: Public text domain.
lv: Publisks teksta domēns.

en: Public, Sticky
lv: Publisks, piesprausts

en: Publication Date
lv: Publikācijas datums

en: Publication date
lv: Publicēšanas datums

en: Publicize
lv: Publiskā atslēga:

en: Publish
lv: Publicēt

en: Publish &raquo;
lv: Publicēt &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
lv: Publicēt <b>nekavējoties</b>

en: Publish Settings
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Publish a blog post, manage sales, reply to comments, update your homepage — all from your phone, tablet, or browser.
lv: Publicējiet emuāra ziņu, pārvaldiet pārdošanu, atbildiet uz komentāriem, atjaunojiet savu sākumlapu — to visu var paveikt no tālruņa, planšetdatora vai pārlūkprogrammas.

en: Publish immediately
lv: Publicējis

en: Publish on: %s
lv: Publicēt: %s

en: Publish posts by sending an email
lv: Publicēt ziņas, nosūtot e-pastu

en: Publish your first post
lv: Veidot pirmo ziņu

en: Published
lv: Publicēts

en: Published %(date)s
lv: Publicēts %(date)s

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Publicēti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Publicēts <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Publicēti <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
lv: Publicējis %s

en: Published on: %s
lv: Publicēts: %s

en: Publishing
lv: Publicēšana

en: Publishing Soon
lv: Nākošās publikācijas

en: Publishing…
lv: Publicē…

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Punta Arenas
lv: Puntaarēna

en: Purchase
lv: Pirkt

en: Purchase Details
lv: Pirkuma informācija

en: Purchase Jetpack Search <a href="%s">through our pricing page</a> to get started.
lv: Lai sāktu, iegādājieties Jetpack Search <a href="%s">izmantojot mūsu cenu lapu</a>.

en: Purchase Settings
lv: Pirkuma iestatījumi

en: Purchase Yoast SEO Premium to ensure that more people find your incredible content.
lv: Iegādājieties Yoast SEO Premium, lai nodrošinātu, ka vairāk cilvēku atrod jūsu lielisko saturu.

en: Purchase a card reader
lv: Iegādājieties karšu lasītāju

en: Purchase a custom domain for your site.
lv: Iegādājieties savai vietnei pielāgotu domēnu.

en: Purchase note
lv: Pirkuma piezīme

en: Purchase the Creator plan to<br> activate CSS customization
lv: Iegādājies "Creator" plānu, lai aktivizētu CSS pielāgošanu.<br>

en: Purchase the Explorer plan to<br> activate CSS customization
lv: Iegādājies "Explorer" plānu, lai aktivizētu CSS pielāgošanu.<br>

en: Purchase this theme
lv: Abonēt šo tēmu

en: Purchased Downloads
lv: Iegādātās lejupielādes

en: Purchases
lv: Pirkumi

en: Purchasing a three-year subscription to a WordPress.com plan gives you three years of access to your plan’s features and one year of a custom domain name.
lv: Iegādājoties WordPress.com plāna abonementu uz trim gadiem, jūs trīs gadus varēsiet piekļūt sava plāna funkcijām un vienu gadu izmantot pielāgotu domēna vārdu.

en: Purple
lv: Purpura

en: Purpose
lv: Mērķi

en: Purposes
lv: Mērķi

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar
lv: Administratora joslā ievietot diagrammu, kurā ir redzami 48 stundu skatījumi

en: Put your site in your pocket
lv: Ievietojiet vietni savā kabatā

en: Put your site in your pocket.
lv: Ievietojiet vietni savā kabatā.

en: Putrajaya
lv: Putradžaja

en: Pyongyang
lv: Phenjana

en: QR Code
lv: QR kods

en: QRCode
lv: QR kods

en: Qatar
lv: Katara

en: Qatari riyal
lv: Kataras riāls

en: Qostanay
lv: Kostanaja

en: Qty
lv: Daudzums

en: Quantity
lv: Daudzums

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
lv: Krājums

en: Quantity of orders made by the customer.
lv: Klienta pasūtījuma daudzums.

en: Quantity of this item in the cart.
lv: Preces daudzums grozā.

en: Quantity ordered.
lv: Pasūtītais daudzums.

en: Quarter
lv: Ceturksnis

en: Quebec
lv: Kvebeka

en: Queensland
lv: Kvīnslenda

en: Query parameter not permitted: %s
lv: Vaicājuma parametrs nav atļauts: %s

en: Query type
lv: Vaicājuma veids

en: Questions?
lv: Jautājumi?

en: Questions? We’ve got you covered.
lv: Jautājumi? Mums ir atbildes.

en: Quick Draft
lv: Ātrais melnraksts

en: Quick Edit
lv: Ātrā labošana

en: Quick Links
lv: Ātrās saites

en: Quick Start
lv: Ātra sākšana

en: Quick Start Completed
lv: Ātrā sākšana paveikta

en: Quick and accurate spelling correction
lv: Ātra un precīza pareizrakstības labošana

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
lv: Ātrā labošana &#8220;%s&#8221; uz vietas

en: Quick edit this comment inline
lv: Ātri rediģēt šo komentāru uz vietas

en: Quick links
lv: Ātrās saites

en: Quick&nbsp;Edit
lv: Ātrā&nbsp;labošana

en: Quickly add your tracking code for Google Analytics or Cloudflare Web Analytics
lv: Ātri pievienojiet savu izsekošanas kodu pakalpojumam Google Analytics vai Cloudflare Web Analytics.

en: Quickly add your tracking code for Google Analytics or Cloudflare Web Analytics.
lv: Ātri pievienojiet savu izsekošanas kodu pakalpojumam Google Analytics vai Cloudflare Web Analytics.

en: Quickly get up and running with a beautiful store theme and additional design options that you can easily make your own.
lv: Ātri sāciet darbu, izmantojot skaistu veikala tēmu un papildu dizaina iespējām, kuras viegli varat pārveidot pats.

en: Quote
lv: Citāts

en: Quotes
lv: Citāti

en: Qyzylorda
lv: Kizilorda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
lv: R &#8212; Paredzēts pieaugušajiem - 17. gadu un vecākiem

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
lv: REST API %1$s ir jābūt masīvu masīvam. Vietnei %2$s konstatēta vērtība, kas nav masīva.

en: REST API Endpoint: %s
lv: REST API galapunkts: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
lv: REST API atbilde: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
lv: REST API pieejamība

en: REST API enabled?
lv: REST API iespējots?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
lv: REST API servisa ceļiem jābūt reģistrētiem uz %s darbību.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
lv: REST API versija, kas tiek izmantota webhook piegādēs.

en: REST base route for the post type.
lv: REST pamata maršruts ziņas veidam.

en: REST base route for the taxonomy.
lv: REST pamata maršruts taksonomijai.

en: REST namespace route for the taxonomy.
lv: REST nosaukumvietas maršruts taksonomijai.

en: REST route's namespace for the post type.
lv: REST maršruta nosaukumvieta ziņojuma veidam.

en: REST search handlers must extend the %s class.
lv: REST meklēšanai jāpaplašina %s klase.

en: RSS Address
lv: RSS adrese

en: RSS Error:
lv: RSS kļūda:

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: RSS Links
lv: RSS saites

en: RSS feed settings
lv: RSS plūsmas iestatījumi

en: RSVP for an upcoming webinar
lv: Reģistrējieties gaidāmajam tīmekļa semināram

en: RSVP for an upcoming webinar: %s
lv: Reģistrēties gaidāmajam tīmekļa semināram: %s

en: RTL Language Support
lv: RTL valodas atbalsts

en: Ragusa
lv: Raguza

en: Rainfall is a clean, objective blogging theme strongly inspired by Swiss Design. Its minimalist functionality is balanced by a strong accent color, beautiful photography and post templates with sidebars.
lv: Rainfall ir tīra, objektīva emuāru rakstīšanas tēma, kuru iedvesmojis Šveices dizains. Tā minimālisma funkcionalitāti līdzsvaro spēcīga akcenta krāsa, skaista fotogrāfija un ziņu veidnes ar sānu joslām.

en: Rainy River
lv: Rainy Rivera

en: Raise the bar with feature-rich WordPress hosting, VaultPress Backup Daily and personalized customer support. <a href="#" class="host-prtnr-show-details">Learn more</a>
lv: Paaugstiniet latiņu ar funkcijām bagātu WordPress mitināšanu, VaultPress ikdienas dublēšanu un personalizētu klientu atbalstu. <a href="#" class="host-prtnr-show-details">Uzziniet vairāk</a>

en: Random
lv: Jaukti

en: Random Order
lv: Nejauša secība

en: Random Order:
lv: Jaukti

en: Randomize answer order
lv: Randomizēt atbilžu sniegšanas secību

en: Randomize suggested headers
lv: Pāršķirot ieteiktās galvenes

en: Randomize uploaded headers
lv: Pāršķirot augšupielādētās galvenes

en: Randomizing suggested headers
lv: Pāršķirot ieteiktās galvenes

en: Randomizing uploaded headers
lv: Pāršķirot augšupielādētās galvenes

en: Rangoon
lv: Jangona

en: Rankin Inlet
lv: Rankin Inleta

en: Rate
lv: Likme

en: Rate %
lv: Likme %

en: Rate Jetpack Protect
lv: Novērtējiet Jetpack Protect

en: Rate Jetpack Search
lv: Novērtējiet Jetpack meklēšanu

en: Rate code
lv: Likmes kods

en: Rate name
lv: Novērtējuma nosaukums

en: Rate&hellip;
lv: Vērtēt&hellip;

en: Rate&nbsp;%
lv: Vērtēt&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
lv[0]: Novērtēts %1$s no 5 balstoties uz %2$s pircēja vērtējumiem
lv[1]: Novērtēts %1$s no 5 balstoties %2$s pircēju vērtējumiem
lv[2]: Novērtēts %1$s no 5 balstoties %2$s pircēju vērtējumiem

en: Rated %s out of 5
lv: Novērtēts ar %s no 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
lv: Cenas būs konfigurējamas un nodokļi tiks aprēķināti norēķināšanās laikā.

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Rating Results
lv: Vērtējuma rezultāti

en: Rating Results <a href="%s" class="add-new-h2">Settings</a>
lv: Vērtējuma rezultāti <a href="%s" class="add-new-h2">Iestatījumi</a>

en: Ratings
lv: Reitingi

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
lv: Neapstrādātā lieluma vērtībai ir jābūt virknei, veselam skaitlim vai pludiņam.

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
lv: Neapstrādātā lieluma vērtībai ir jābūt virknei, veselam skaitlim vai daļskaitlim.

en: Re-adding...
lv: Atkārtoti pievieno...

en: Re-enter new password
lv: Ievadīt jauno paroli vēlreiz

en: Reach a professional audience and contribute valuable content by sharing your posts with the LinkedIn community.
lv: Sasniedziet profesionālu auditoriju un sniedziet vērtīgu saturu, kopīgojot savus ierakstus ar LinkedIn kopienu.

en: Reach new readers and customers
lv: Sasniedziet jaunus lasītājus un klientus

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
lv: Sazinieties ar WordPress Core izstrādātājiem, lai nodrošinātu, ka jums nekad vairs nebūs šīs problēmas.

en: Read
lv: Lasīt

en: Read More
lv: Lasīt vairāk

en: Read More...
lv: Lasīt tālāk...

en: Read all about it
lv: Izlasi visu par to

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
lv: Lasiet vairāk par &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more about Jetpack benefits
lv: Lasīt vairāk par Jetpack priekšrocībām

en: Read more of this post
lv: Lasīt vairāk par šo ziņu

en: Read more.
lv: Lasīt tālāk.

en: Read more...
lv: Lasīt tālāk...

en: Read posts, even offline
lv: Lasiet ziņas pat bezsaistē.

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
lv: Lasiet rakstu <a href="%s" target="_blank">WordPress tīkla atkļūdošana</a>. Daži no ieteikumiem var palīdzēt noskaidrot, kas noticis.

en: Read the rest of this entry &raquo;
lv: Lasīt pārējo šī ieraksta daļu &raquo;

en: Read the rest of this page &raquo;
lv: Lasīt pārējo lapu &raquo;

en: Read/Write
lv: Lasīt/Rakstīt

en: Reader
lv: Lasītājs

en: Reader Subscriptions
lv: Lasītāja abonementi

en: Reading
lv: Lasīšana

en: Reading Settings
lv: Lasīšanas iestatījumi

en: Ready for activation
lv: Lasīt vairāk &raquo;

en: Ready for installation
lv: Uzstādīšana

en: Ready for the big reveal? Right now, your blog is private and visible only to you. Launch your blog so that it's public for everyone.
lv: Vai esat gatavi lielajai atklāšanai? Šobrīd jūsu emuārs ir privāts un redzams tikai jums. Publicējiet savu emuāru, lai tas būtu pieejams ikvienam.

en: Ready to <strong>supercharge</strong> your website? Choose an annual plan and enter the code <strong>%1$s</strong> at checkout to take %2$s%% off your first payment.
lv: Vai esat gatavs <strong>uzlabot</strong> savu tīmekļa vietni? Izvēlieties gada plānu un norēķinu laikā ievadiet kodu <strong>%1$s</strong>, lai saņemtu %2$s%%atlaidi no pirmā maksājuma.

en: Ready to get started?
lv: Vai esat gatavs sākt?

en: Ready to grow your site, bring in more customers, and start earning money?
lv: Vai esat gatavs paplašināt savu vietni, piesaistīt vairāk klientu un sākt pelnīt naudu?

en: Ready to launch your site? That’s where WordPress comes in. Even if you’re still working on it, let us build a neat landing page that signals to your visitors what’s to come. What happens when you combine your ideal URL, theme and design? Endless possibilities! Let’s get started, today.
lv: Vai esat gatavs uzsākt vietnes darbību? Šeit ir WordPress. Pat ja jūs joprojām strādājat pie tās, ļaujiet mums izveidot glītu mērķlapu, kas jūsu apmeklētājiem signalizē par to, kas viņu sagaida. Kas notiek, kad apvienojat savu ideālo URL, tēmu un dizainu? Bezgalīgas iespējas! Sāksim jau šodien.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lv: Esat gatavi publicēt savu pirmo ziņu? <a href="%1$s">Sāciet te</a>.

en: Ready to publish your first post? Simply use the form above.
lv: Esat gatavi publicēt savu pirmo rakstu? Vienkārši izmantojiet šo formu.

en: Ready to start selling something awesome?
lv: Vai esiet gatavs/a tirgot kaut ko stilīgu?

en: Ready to start?
lv: Vai esat gatavs sākt?

en: Ready to supercharge your website?
lv: Vai esat gatavs uzlabot savu vietni?

en: Ready to supercharge your website? Choose an annual plan and enter the code %1$s at checkout to take %2$s%% off your first payment.
lv: Vai esat gatavs uzlabot savu vietni? Izvēlieties gada plānu un norēķinoties ievadiet kodu %1$s, lai saņemtu %2$s%% atlaidi pirmajam maksājumam.

en: Ready to unlock more great features for your site, like unlimited premium themes or the ability to monetize your site? Check out the %1$sWordPress.com Premium and Business plans%2$s to see if an upgrade is right for you.
lv: Vai esat gatavs savai vietnei atbloķēt citas lieliskas funkcijas, piemēram, neierobežotu skaitu premium tēmu vai iespēju gūt peļņu no vietnes? Apskatiet %1$sWordPress.com Premium un Business plānus%2$s, lai noskaidrotu, vai uzlabojumi ir piemērots jums.

en: Ready to upgrade?
lv: Vai esat gatavs veikt uzlabošanu?

en: Ready!
lv: Gatavs!

en: Real Estate
lv: Nekustamais īpašums

en: Real Estate Agent
lv: Nekustamā īpašuma aģents

en: Real-time activity log.
lv: Reāllaika darbību žurnāls.

en: Real-time analytics in your dashboard
lv: Reāllaika analīze jūsu informācijas panelī

en: Real-time backups
lv: Reāllaika dublējumi

en: Real-time backups and activity logs
lv: Reāllaika dublējumkopijas un darbību žurnāli

en: Real-time backups as you edit. {{span}}30-day{{/span}} activity log archive*. Unlimited one-click restores.
lv: Reāllaika dublējumkopijas rediģēšanas laikā. 10 GB mākoņa krātuve. {{span}}30 dienu{{/span}} darbību žurnāla arhīvs. Neierobežota viena klikšķa atjaunošana.

en: Real-time backups save every change and one-click restores get you back online quickly.
lv: Reāllaika dublējumi saglabā ikkatru izmaiņu un viena klikšķa atjaunošana ļauj ātri atgriezties tiešsaistē.

en: Real-time backups.
lv: Rezerves kopijas reālā laikā.

en: Real-time cloud-based backups are now active for your site. Save every change and get back online in one click from desktop and mobile.
lv: Tagad jūsu vietnei ir aktīvas, reāllaika, mākoņos esošas dublējumkopijas. Saglabājiet katru izmaiņu un atgriezieties tiešsaistē ar vienu klikšķi, strādājot ar galddatoru vai mobilo ierīci.

en: Real-time collaboration
lv: Reāllaika sadarbība

en: Real-time collaboration for Docs, Sheets, and Slides
lv: Reāllaika sadarbība dokumentiem, izklājlapām un prezentācijām

en: Real-time notifications with the Jetpack mobile app
lv: Paziņojumi reālā laikā ar Jetpack mobilo lietotni

en: Reason #3:<br><strong>Upgrading costs only %s per month.</strong>
lv: 3. iemesls:<br><strong>Uzlabošana maksā tikai %s mēnesī.</strong>

en: Reason for failure
lv: Neveiksmes iemesls

en: Reason for refund (optional):
lv: Kompensācijas iemesls (nav obligāts):

en: Reason for refund.
lv: Atmaksas iemesls.

en: Reason for reporting author:
lv: Iemesls ziņojuma autoram:

en: Reasons you'll love Jetpack
lv: Iemesli, kādēļ jums patiks Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
lv: Piešķiriet dzēsto lietotāju ziņām un saitēm šī lietotāja ID.

en: Recalculate
lv: Pārrēķināt

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
lv: Pārrēķināt kopsummas? Šis pārrēķinās nodokļus, balstoties uz klienta valsti (vai veikal bāzes valsti) un atjaunos kopsummas.

en: Receipt ID
lv: Biļetes ID

en: Receive email notifications with one or more recipients.
lv: Saņemiet e-pasta paziņojumus ar vienu vai vairākiem adresātiem.

en: Receive emails sent to your custom domain
lv: Saņemiet e-pasta ziņojumus, kas nosūtīti uz jūsu pielāgoto domēnu

en: Receive faster support from our WordPress experts - weekends included.
lv: Saņemiet ātrāku atbalstu no mūsu WordPress ekspertiem - arī nedēļas nogalēs.

en: Receive faster support from our WordPress experts — weekends included.
lv: Saņemiet ātrāku atbalstu no mūsu WordPress ekspertiem — arī nedēļas nogalēs.

en: Receive notifications via the {{a}}Jetpack App{{/a}}.
lv: Saņemiet paziņojumus, izmantojot {{a}}Jetpack lietotni{{/a}}.

en: Receiver email
lv: Saņēmēja e-pasts

en: Recent
lv: Jaunākais

en: Recent Activity
lv: Jaunākās aktivitātes

en: Recent Comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Recent Drafts
lv: Jaunākie melnraksti

en: Recent Followers
lv: Nesenās jaunināšanas

en: Recent Posts
lv: Jaunākās ziņas

en: Recent Product Reviews
lv: Jaunākās produktu atsauksmes

en: Recent Products
lv: Nesenie produkti

en: Recent Transactions
lv: Nesenās jaunināšanas

en: Recent Weeks
lv: Pēdējās nedēļas

en: Recent orders
lv: Nesenie pasūtījumi

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
lv: Šeit būs redzamas jaunākās ziņas no vietnēm, kam sekojat.

en: Recent reviews
lv: Nesenās atsauksmes

en: Recent weeks
lv: Pēdējās nedēļas

en: Recently
lv: Nesen

en: Recently Published
lv: Nesen publicēts

en: Recently Viewed Products
lv: Nesen aplūkotie produkti

en: Recently Viewed Products list
lv: Nesen aplūkoto produktu saraksts

en: Recently updated
lv: Nesen atjaunināts

en: Recife
lv: Resifi

en: Recipes
lv: Receptes

en: Recipient E-mail Address:
lv: Saņēmēja e-pasta adrese:

en: Recipient(s)
lv: Saņēmējs(-i)

en: Recommendation
lv: Rekomendācijas

en: Recommended
lv: Ieteicams

en: Recommended Blogs
lv: Ieteiktie emuāri

en: Recommended Hosts
lv: Ieteicami mitinātāji

en: Recommended Posts
lv: Rekomendēts

en: Recommended Resources
lv: Ieteicamie avoti

en: Recommended endings
lv: Ieteicamie piedēkļi

en: Recommended for All WooCommerce Stores
lv: Rekomendējams priekš Visiem WooCommerce Veikaliem

en: Recommended for sites with lots of products or content
lv: Ieteicams vietnēm, kurās ir daudz produktu vai satura

en: Recommended for you
lv: Rekomendēts

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
lv: Tiek uzskatīts, ka ieteiktie vienumi ir noderīgi jūsu vietnei, lai gan tie nav tik svarīgi, lai noteiktu prioritāti kā kritisku problēmu, tie var ietvert uzlabojumus tādām lietām kā: veiktspēja, lietotāja pieredze un daudz kas cits.

en: Recommended sites
lv: Ieteicamās vietnes

en: Reconnect
lv: Atkārtoti izveidot savienojumu

en: Reconnecting…
lv: Notiek savienojuma atjaunošana…

en: Records are all posts, pages, custom post types and other types of content indexed by Jetpack Search.
lv: Ieraksti ir visas ziņas, lapas, pielāgoti ziņu veidi un cita veida saturs, ko indeksē Jetpack Search.

en: Recount terms
lv: Atjaunošanas noteikumi

en: Recovery Email
lv: Atkopšanas e-pasts

en: Recovery Mode &#8212; %s
lv: Atkopšanas režīms &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
lv: Atkopšanas režīms nav palaists.

en: Recovery SMS Number
lv: SMS atkopšanas numurs

en: Recovery SMS number
lv: SMS atkopšanas numurs

en: Recovery email address
lv: Atkopšanas e-pasta adrese

en: Recovery email cannot be the same as the primary email address.
lv: Atkopšanas e-pasta adrese nevar būt tāda pati kā primārā e-pasta adrese.

en: Recovery key expired.
lv: Atkopšanas atslēga noilgusi.

en: Red
lv: Sarkana

en: Redirect
lv: Pāradresēt

en: Redirect Settings
lv: Iestatījumi

en: Redirect only
lv: Tikai novirzīt

en: Redirect to the cart page after successful addition
lv: Pēc veiksmīgas pievienošanas novirzīt uz groza lapu

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Reduced rate
lv: Samazināta likme

en: Redundant copies made globally on multiple servers
lv: Globāli dublētās kopijas, kas izveidotas vairākos serveros

en: Refer a friend, you’ll both earn credits!
lv: Ieteiksiet draugam un jūs abi nopelnīsiet kredītpunktus!

en: Referral and loyalty programs
lv: Ieteikumu un lojalitātes programmas

en: Referrer
lv: Atsaucnieks

en: Referrers
lv: Atsauces

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
lv: Atsauces par %1$s dienām līdz %2$s

en: Refresh stats
lv: Atsvaidzināt statistiku

en: Refreshed stats for %s
lv: Atsvaidzināta statistika par %s

en: Refund
lv: Atmaksāt

en: Refund #%1$s - %2$s
lv: Atmaksa #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
lv: Atmaksāt #%1$s - %2$s par %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
lv: Atmaksa %1$s caur %2$s

en: Refund %s manually
lv: Atmaksa %s manuāli

en: Refund &ndash; %s
lv: Atmaksa &ndash; %s

en: Refund ID.
lv: Atmaksājuma ID.

en: Refund Summary
lv: Kopsavilkums

en: Refund amount
lv: Atmaksas summa

en: Refund amount is required.
lv: Nepieciešama atmaksas summa

en: Refund amount must be greater than zero.
lv: Atmaksas summai jābut lielākai par nulli.

en: Refund amount must be positive.
lv: Atmaksas summai jābūt pozitīvam skaitlim

en: Refund amount.
lv: Atmaksas summa.

en: Refund failed.
lv: Naudas atgriešanas kļūda.

en: Refund reason.
lv: Atmaksas iemesls.

en: Refund total.
lv: Atmaksas summa.

en: Refunded
lv: Atmaksāts

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
lv: Atmaksāts %1$s - atmaksas ID: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Atmaksāts <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Atmaksāts <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Atmaksāts <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
lv: Atmaksāts pasūtījums

en: Refunds
lv: Atmaksa

en: Regenerate
lv: Atjaunot

en: Regenerate Post by Email address
lv: Atjaunot publicēšanas ar e-pastu adresi

en: Regenerate download permissions
lv: Pārģenerēt lejupielādes pieejas

en: Regenerate shop thumbnails
lv: Atjaunot veikala sīktēlus

en: Regenerating images for attachment ID: %s
lv: Attēlu atjaunošana pielikumam ar ID: %s

en: Reggio Calabria
lv: Redžo di Kalabrija

en: Reggio Emilia
lv: Redžo Emīlija

en: Regina
lv: Ridžaina

en: Region
lv: Reģions

en: Region(s)
lv: Reģions(i)

en: Region.
lv: Reģions.

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Register Another Blog &raquo;
lv: Reģistrēt citu emuāru &raquo;

en: Register Now
lv: Reģistrēties

en: Register a new domain or change your site's address.
lv: Reģistrējiet jaunu domēnu vai mainiet tīmekļa vietnes adresi.

en: Register key
lv: Reģistrēt atslēgu

en: Register now
lv: Reģistrējies tagad

en: Registered Domain
lv: Reģistrēts

en: Registered domain
lv: Reģistrēts

en: Registered on
lv: Reģistrēts

en: Registered until
lv: Reģistrēts līdz

en: Registering a domain name requires valid contact information. Privacy Protection is included for all eligible domains to protect your personal information.
lv: Lai reģistrētu domēna vārdu, ir nepieciešama derīga kontaktinformācija. Privātuma aizsardzība ir iekļauta visos piemērotajos domēnos, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju.

en: Registration and auto-renew
lv: Reģistrācija un automātiska atjaunošana

en: Registration complete. Please check your email.
lv: Reģistrācija pabeigta. Pārbaudiet savu e-pastu.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
lv: Reģistrācijas apstiprinājums tiks nosūtīta jums uz e-pastu.

en: Registration date for the user.
lv: Lietotāja reģistrācijas datums.

en: Registration privacy policy
lv: Reģistrācijas privātuma politika

en: Regular price
lv: Parastā cena:

en: Regular price (%s)
lv: Cena (%s)

en: Related Plugins
lv: Saistītie spraudņi

en: Related Posts
lv: Saistītās ziņas

en: Related Tags
lv: Saistītās birkas

en: Related posts
lv: Līdzīgas ziņas

en: Related products
lv: Saistītie Produkti

en: Relationship
lv: Attiecības

en: Released: %d.
lv: Izlaists: %d.

en: Relevance
lv: Atbilstība

en: Reliability
lv: Uzticamība

en: Reliability you can trust
lv: Uzticamība, uz kuru varat paļauties

en: Rely on built-in SEO tools, Mailchimp, Google Analytics integrations, and more to market what you make.
lv: Paļaujieties uz iebūvētajiem SEO rīkiem, Mailchimp, Google Analytics integrācijām un citiem, lai reklamētu savu produktu.

en: Rely on built‑in SEO tools, Mailchimp, Google Analytics integrations, and more to market what you make. It’s everything you need to find your audience, market smarter, and put your website front and center.
lv: Paļaujieties uz iebūvētajiem SEO rīkiem, Mailchimp, Google Analytics integrācijām un citiem, lai reklamētu savu produktu. Tas ir viss, kas jums nepieciešams, lai atrastu savu auditoriju, gudrāk tirgotu un novietotu savu vietni priekšgalā un centrā.

en: Remember Me
lv: Atcerēties mani

en: Remember for 30 days
lv: Atcerieties 30 dienas

en: Remember for 30 days.
lv: Atcerieties 30 dienas.

en: Remember me
lv: Atcerēties mani

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
lv: Atcerieties noklikšķināt uz Atjaunināt, lai saglabātu ievadītos vai mainītos metadatus.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
lv: Atcerieties, kad esat beidzis ievadīt tekstu, klikšķiniet pogu Pievienot jaunu lietotāju šī ekrāna apakšā.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
lv: Kad esat beidzis, neaizmirstiet noklikšķināt pogu Saglabāt izmaiņas.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
lv: Atcerieties, jūsu vietne reiz izdzēsta, nevarēs tikt atjaunota.

en: Remind Me Later
lv: Atgādināt vēlāk

en: Remind me later
lv: Atgādināt man vēlāk

en: Remote GET response.
lv: Attālā GET atbilde.

en: Remote GET successful?
lv: Attālā GET atbilde veiksmīga?

en: Remote POST response.
lv: Attālā POST atbilde.

en: Remote POST successful?
lv: Attālā POST atbilde veiksmīga?

en: Remote get
lv: Attālā saņemšana

en: Remote post
lv: Attālais raksts

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove Background Image
lv: Noņemt fona attēlu

en: Remove Banner
lv: Noņemt reklāmkarogu

en: Remove Header Image
lv: Noņemt galvenes attēlu

en: Remove Image
lv: Noņemt attēlu

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
lv: Noņemiet izvēlnes vienumu: %1$s (%2$s)

[ctx: Remove Nameserver]
en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove Now
lv: Noņemt

en: Remove SSH key
lv: Noņem SSH atslēgu

en: Remove Selected Items
lv: Noņemt atlasītos vienumus

en: Remove Site Icon
lv: Vietnes ikonas noņemšana

en: Remove Users from Site
lv: Dzēst vietnes lietotājus

en: Remove WordPress.com Ads
lv: Noņemt WordPress.com reklāmas

en: Remove WordPress.com Branding
lv: WordPress.com zīmolu noņemšana

en: Remove WordPress.com ads
lv: Bez WordPress.com reklāmām

en: Remove WordPress.com branding
lv: WordPress.com zīmola noņemšana

en: Remove audio source
lv: Noņemt audio avotu

en: Remove banner
lv: Noņemt reklāmkarogu

en: Remove filter
lv: Noņemt filtru

en: Remove from Cart events
lv: Izņemt pasākumus no groza

en: Remove from accepted answer
lv: Noņemt no pieņemtās atbildes

en: Remove from cart
lv: Izņemt no groza

en: Remove image
lv: Noņemt attēlu

en: Remove item
lv: Noņemt vienumu

en: Remove link
lv: Dzēst saiti

en: Remove personal data
lv: Noņemt personas datus

en: Remove poster image
lv: Noņemt plakāta attēlu

en: Remove product image
lv: Noņemt produkta attēlu

en: Remove selected account(s)
lv: Noņemt izvēlētos kontu(s)

en: Remove selected row(s)
lv: Noņemt atlasīto rindu(-as)

en: Remove subscription
lv: Noņemt abonementu

en: Remove this URL
lv: Izņemt šo URL

en: Remove this attribute?
lv: Vai izdzēst šo īpašību?

en: Remove this image
lv: Noņemt šo attēlu

en: Remove this item meta?
lv: Vai tiešām izdzēst šī produkta meta?

en: Remove this mailbox
lv: Noņemt šo pastkasti

en: Remove this site banner with a paid plan
lv: Noņemiet šo vietnes reklāmkarogu ar maksas plānu

en: Remove video source
lv: Noņemt video avotu

en: Removed
lv: Dzēsts

en: Removed %s.
lv: Noņemts %s.

en: Removed access to downloadable files.
lv: Noņemta piekļuve lejupielādējamiem failiem.

en: Removed customer "%s"
lv: Dzēsts klients "%s"

en: Removed payment token "%d"
lv: Noņemts maksājuma žetons "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
lv[0]: Personas dati tika noņemti no %s pasūtījuma.
lv[1]: Personas dati tika noņemti no %s pasūtījumiem.
lv[2]: Personas dati tika noņemti no %s pasūtījumiem.

en: Removed personal data from order %s.
lv: Personas dati tika noņemti no pasūtījuma %s.

en: Removing
lv: Noņem...

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
lv: Manuālai %1$s noņemšanai sekos PHP brīdinājums. Izmantojiet filtru %2$s.

en: Removing Plugin
lv: Spraudņa noņemšana

en: Removing and Reusing
lv: Noņemšana un atkārtota izmantošana

en: Removing plugin from %(count)s site | Removing plugin from %(count)s sites
lv[0]: Notiek spraudņa noņemšana no %(count)s  vietnes
lv[1]: Notiek spraudņa noņemšana no %(count)s vietnēm
lv[2]: Notiek spraudņa noņemšana no %(count)s vietnēm

en: Removing the current plugin&#8230;
lv: Pašreizējā spraudņa noņemšana &#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
lv: Tiek noņemta tulkojuma vecā versija&#8230;

en: Removing this application's connection to your WordPress.com account blocks this application from accessing your information.
lv: Šīs programmas savienojuma noņemšana no jūsu WordPress.com konta bloķē šīs programmas piekļuvi jūsu informācijai.

en: Removing this record will delete your current {{a}}Email Forwards{{/a}}.
lv: Noņemot šo ierakstu, tiks dzēsti jūsu pašreizējie {{a}}e-pasta pārsūtījumi{{/a}}.

en: Removing...
lv: Noņem...

en: Removing…
lv: Noņem...

en: Render response in a particular format.
lv: Renderēt atbildi konkrētā formātā.

en: Renew
lv: Atjaunot

en: Renew my domain: %1$s
lv: Atjaunot manu domēnu: %1$s

en: Renew now
lv: Atjaunot tūlīt

en: Renews on
lv: Tiks atjaunots

en: Renews on %s
lv: Komentāri %s

en: Reorder
lv: Pārkārtot

en: Reorder menu items
lv: Pārkārtot izvēlnes vienumus

en: Reorder mode closed
lv: Pārkārtošanas režīms ir aizvērts

en: Reorder mode enabled
lv: Pārkārtot režīms aktivizēts

en: Reorder widgets
lv: Pārkārtot logrīkus

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat Background Image
lv: Atkārtot fona attēlu

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat New Password
lv: Atkārtojiet jauno paroli

en: Repeat Password
lv: Atkārtojiet paroli

en: Repeat Voting
lv: Atkārtot balsošanu

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace audio
lv: Aizvietot audio

en: Replace image
lv: Aizvietot attēlu

en: Replace video
lv: Aizvietot video

en: Replace your current SSH key with a new SSH key to use the new SSH key with all attached sites.
lv: Aizstājiet pašreizējo SSH atslēgu ar jaunu SSH atslēgu, lai izmantotu jauno SSH atslēgu ar visām pievienotajām vietnēm.

en: Replies to my comments
lv: Atbildes uz maniem komentāriem

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reply Failed: Please, try again.
lv: Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Reply to %s
lv: Atbildēt uz %s

en: Reply to Comment
lv: Atbildēt uz komentāru

en: Reply to this comment
lv: Atbildēt uz šo komentāru

en: Reply to thread &raquo;
lv: Atbildēt diskusiju pavedienam &raquo;

en: Report a bug
lv: Ziņot par kļūdu

en: Report author to WordPress.com staff
lv: Ziņojiet par autoru WordPress.com darbiniekiem

en: Report period.
lv: Atskaites periods.

en: Report this post
lv: Ziņot par šo ziņu

en: Reports
lv: Atskaites

en: Request a DPA
lv: Pieprasīt DPA

en: Request added successfully.
lv: Pieprasījums ir veiksmīgi pievienots.

en: Request body.
lv: Pieprasījuma ķermenis.

en: Request headers.
lv: Pieprasījuma galvene.

en: Requested
lv: Pieprasīts

en: Requester
lv: Pieprasītājs

en: Required
lv: Obligāts

en: Required PHP version
lv: Nepieciešamā PHP versija

en: Required Purposes
lv: Nepieciešamie nolūki

en: Required WordPress version
lv: Nepieciešamā WordPress versija

en: Required and recommended modules are installed
lv: Nepieciešamie un rekomendētie moduļi ir uzstādīti

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
lv: Nepieciešamie lauki ir norādīti, pārējie nav obligāti. Profila informācija tiks parādīta tikai tad, ja jūsu tēma ir iestatīta, to darīt.

en: Required fields are marked %s
lv: Obligātie lauki ir atzīmēti kā %s

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
lv: Nepieciešams būt patiesam, jo resurss neatbalsta mēslošanu.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
lv: Prasīts, lai būtu pareizs, jo labojumus nevar dzēst.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
lv: Prasīts, lai būtu pareizs, jo terminu nevar dzēst.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
lv: Nepieciešams, lai būtu patiess, jo lietotājus nevar ievietot atkritnē.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
lv: Nepieciešams, lai izveidotu lietojumprogrammas paroli, bet ne lietotāja atjaunināšanai.

en: Requirements
lv: Prasības

en: Requirements Not Met
lv: Neatbilst prasībām

en: Requires Windows 7+.
lv: Nepieciešama operētājsistēma Windows 7+.

en: Requires a plan upgrade
lv: Nepieciešams uzlabot plānu

en: Research
lv: Meklēt

en: Resend confirmation requests
lv: Nosūtīt atkārtoti apstiprinājuma pieprasījumus

en: Resend email
lv: Atkārtoti nosūtīt e-pastu

en: Resend new order notification
lv: Pārsūtīt jaunā pasūtījuma paziņojumu

en: Reservation Inquiry
lv: Rezervācijas izmeklēšana

en: Reservations
lv: Rezervācijas

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Reset Image
lv: Atiestatīt attēlu

en: Reset Password
lv: Atjaunot paroli

en: Reset filters
lv: Atiestatīt filtrus

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: Reset to defaults
lv: Atiestatīt uz noklusējuma iestatījumiem

en: Resetting Jetpack Options for %s...
lv: Jetpack opciju atiestatīšana %s…

en: Resetting default modules...
lv: Noklusējuma moduļu atiestatīšana...↵

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
lv: Notiek jetpack opciju atiestatīšana, kas saglabātas wp_options...

en: Resource cannot be created.
lv: Resursus nevar izveidot.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
lv: Resursus nevar izveidot. Pārbaudiet, vai ir "pasūtījums" un "nosaukums".

en: Resource does not exist.
lv: Resurss neeksistē

en: Resource does not support trashing.
lv: Resurss neatbalsta mēslošanu.

en: Resources
lv: Resursi

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
lv: Atbildēt uz jūsu pieprasījumiem, ieskaitot atmaksas un sūdzības

en: Response
lv: Atbilde

en: Response Data
lv: Atbildes dati

en: Response to %s
lv: Atbilde uz %s

en: Responses
lv: Atbildes

en: Responses to %s
lv: Atbildes uz %s

en: Responsive
lv: Atsaucīgs izkārtojums

en: Responsive Layout
lv: Plūstošs izkārtojums

en: Rest of the world
lv: Pārējā pasaule

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Restaurant Menu
lv: Restorāna ēdienkarte

en: Restaurants
lv: Restorāni

en: Restock refunded items
lv: Atjaunot atmaksātās preces

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
lv: Atjaunotas &#8220;%s&#8221; no atkritnes

en: Restore Original
lv: Atjaunot sākotnējo attēlu

en: Restore Original Header Image
lv: Atjaunot sākotnējo galvenes attēlu

en: Restore Original Image
lv: Atjaunot sākotnējo attēlu

en: Restore This Autosave
lv: Atjaunot automātiski saglabāto

en: Restore This Revision
lv: Atjaunot šo labojumu

en: Restore from Trash
lv: Atjaunot no atkritnes

en: Restore image
lv: Atjaunot attēlu

en: Restore last draft
lv: Atjaunot pēdējo melnrakstu

en: Restore original image
lv: Atjaunojiet sākotnējo attēlu

en: Restore the backup
lv: Atjaunot no rezerves kopijas

en: Restore the backup.
lv: Atjaunošana no rezerves kopijas

en: Restore this comment from the Trash
lv: Atjaunot šo komentāru no atkritnes

en: Restore this comment from the spam
lv: Atjaunot šo komentāru no mēstulēm

en: Restore this item from the Trash
lv: Atjaunot šo vienumu no miskastes

en: Restored
lv: Atjaunot

en: Restrict elements of your website to paying subscribers only.
lv: Ierobežojiet vietnes elementu pieejamību tikai maksājošiem abonentiem.

en: Restrict the content of your blog to paying subscribers only.
lv: Ierobežojiet sava emuāra satura pieejamību tikai abonentiem, kuri veic maksājumu.

en: Results
lv: Rezultāti

en: Results Display
lv: Rezultātu rādīšana

en: Results are still loading&hellip;
lv: Notiek rezultātātu ielāde&hellip;

en: Resume
lv: Atsāknēt

en: Resume tour <span>(%1$d/%2$d)</span>
lv: Atvērt vēlreiz <span>(%1$d/%2$d)</span>

en: Retain cancelled orders
lv: Saglabāt atceltus pasūtījumus

en: Retain completed orders
lv: Saglabāt izpildītos pasūtījumus

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
lv: Saglabāt pabeigtos pasūtījumus uz noteiktu laiku, bet tiem anonimizējot personas datus.

en: Retain failed orders
lv: Saglabāt neizdevušos pasūtījumus

en: Retain inactive accounts
lv: Paturēt neaktīvos kontus

en: Retain pending orders
lv: Paturēt neizskatītos pasūtījumus

en: Retro (Generated)
lv: Retro (tiks ģenerēts)

en: Retry
lv: Atkārtot

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
lv: Izmantojot REST API, atgrieziet %1$s vai %2$s objektus no atzvanīšanas.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
lv: Atgriezt pārdošanā konkrētā beigu datumā, datums ir %s formātā.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
lv: Atgriezt pārdošanā konkrētā sākuma datumā, datums ir %s formātā.

en: Return to %(siteName)s
lv: Atgriezties pie %(siteName)s

en: Return to %(sitename)s
lv: Atgriezties uz %(sitename)s

en: Return to Settings
lv: Atgriezties pie jaunināšanas

en: Return to cart
lv: Atgriezties uz Grozu

en: Return to emails
lv: Atgriezties uz E-pastiem

en: Return to payments
lv: Atgriezties pie maksājumiem

en: Return to shop
lv: Atgriezties uz veikalu

en: Return to your site
lv: Akismet nevar izveidot savienojumu jūsu vietni.

en: Returning customer?
lv: Esat atgriezies veikalā?

en: Returning to your site
lv: Akismet nevar izveidot savienojumu jūsu vietni.

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
lv: Atgriež visas kategoriju bloku veidiem, kas tiks parādīti bloku redaktorā.

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: Reversal cancelled for order #%s
lv: Pasūtījumam #%s atgriešana atcelta

en: Reverse order
lv: Apgrieztā secībā

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
lv: Lai atgrieztos pie <strong>pārlūka augšupielādētāja</strong>, klikšķiniet saiti zem pārvilkšanas lodziņa.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
lv: Atstata nepublicētās izmaiņas&hellip;

en: Review
lv: Pārskats

en: Review Settings
lv: Priekšskatīt Iestatījumus

en: Review content.
lv: Pārskatīt saturu.

en: Review rating (0 to 5).
lv: Pārskata reitings (no 0 līdz 5).

en: Review type name.
lv: Atsauksmes veida nosaukums.

en: Review your orders
lv: Pārskatiet savus pasūtījumus

en: Reviewer email.
lv: Recenzenta e-pasts.

en: Reviewer name.
lv: Recenzenta vārsds.

en: Reviews
lv: Priekšskatījumi

en: Reviews (%d)
lv: Atsauksmes (%d)

en: Reviews average rating.
lv: Atsauksmju vidējais vērtējums.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
lv: Atsauksmes var atstāt tikai "apstiprināti īpašnieki"

en: Reviews totals.
lv: Atsauksmju kopsummas.

en: Revision
lv: Versijas

en: Revision by %s
lv: Labojums %s

en: Revision restored.
lv: Revīzija atjaunota.

en: Revisions
lv: Versijas

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
lv: Labojumi ir saglabātas jūsu ziņas vai lapas kopijas, kas periodiski tiek radītas, kad jūs atjauniniet vai labojiet tekstu. Sarkanais teksts kreisajā pusē rāda to, kas tika noņemts. Zaļais teksts labajā pusē rāda to, kas tika pievienots.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
lv: Labojumus nevar pārvietot uz atkritni. Norādiet '%s', lai dzēstu.

en: Revisions not enabled.
lv: Pārskatījumi nav iespējoti.

en: Revisions: %s
lv: Labojumi: %s

en: Revoke
lv: Atsaukt

en: Revoke "%s"
lv: Atsaukt "%s"

en: Revoke API key
lv: Atsaukt API atslēgu

en: Revoke access
lv: Atņemt pieejas

en: Revoke all application passwords
lv: Atsaukt visas lietojumprogrammu paroles

en: Revoke key
lv: Atsaukt atslēgu

en: Reykjavik
lv: Reikjavika

en: Rhode Island
lv: Rodailenda‎

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
lv: Bagātināta teksta vieta: Spiediet Alt+Shift+H, lai iegūtu palīdzību.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
lv: Bagātināta teksta vieta: Spiediet Alt-Shift-H, lai iegūtu palīdzību.

en: Riga
lv: Rīga

en: Right
lv: Pa labi

en: Right Now
lv: Tagad pa labi

en: Right Sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Right with space
lv: Pa labi ar atstarpi

en: Ring in the New Year %d%% off &#127881;
lv: Jaunā gada sagaidīšana %d%% off &#127881;

en: Rio Branco
lv: Riubranku

en: Rio Gallegos
lv: Riogaljegosa

en: Rio Grande do Norte
lv: Riugrandi du Norti

en: Rio Grande do Sul
lv: Riugrandi du Sula

en: Rio de Janeiro
lv: Riodežaneiro

en: Rivas
lv: Riva

en: Rivera
lv: Rivjera

en: Rivers
lv: Upes

en: Riyadh
lv: Rijāda

en: RoboHash (Generated)
lv: RoboHash (ģenerēts)

en: Robots
lv: Roboti

en: Role
lv: Loma

[ctx: Role that is displayed in a select]
en: Follower
lv: Sekot

en: Roles
lv: Lomas

en: Roles assigned to the user.
lv: Lietotājam piešķirtās lomas.

en: Roles successfully reset
lv: Lomas ir veiksmīgi atiestatītas

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
lv: Atrites kļūda: [%1$s] %2$s

en: Romania
lv: Rumānija

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Romanian leu
lv: Rumānijas leja

en: Rome
lv: Roma

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Rotate 180&deg;
lv: Pagriezt par 180 grādiem

en: Rotate 90&deg; left
lv: Pagriezt par 90 grādiem pa kreisi

en: Rotate 90&deg; right
lv: Pagriezt par 90 grādiem pa labi

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Rotation arguments.
lv: Rotācijas argumenti.

en: Rotation type.
lv: Rotācijas veids.

en: Rothera
lv: Rotera

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
lv: Noapaļot nodokli uz starpsummu, tā vietā, lai noapaļotu uz līnijas

en: Rounding
lv: Noapaļošana

en: Route must be specified.
lv: Ir jānorāda maršruts.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
lv: Maršrutā jāiekļauj spraudņa vai tēmas nosaukums un versija.

en: Routing number
lv: Maršruta numurs

en: Row
lv: Rinda

en: Row group
lv: Rindas grupa

en: Row type
lv: Rindas veids

en: Rows
lv: Rindas

en: Rows per page
lv: Rindas vienā lappusē

en: Run
lv: Palaist

en: Run %s
lv: Palaist %s

en: Run Importer
lv: Palaist importētāju

en: Run Your Store From Anywhere
lv: Vadiet savu veikalu no jebkuras vietas

en: Run a fundraising campaign on your terms by using our payment blocks.
lv: Veiciet līdzekļu vākšanas kampaņu pēc saviem noteikumiem, izmantojot mūsu maksājumu blokus.

en: Run the Setup Wizard
lv: Palaidiet iestatīšanas vedni

en: Run the importer
lv: Palaidiet importētāju

en: Running %d action | Running %d actions
lv[0]: Darbojas %d darbība
lv[1]: Darbojas %d darbības
lv[2]: Darbojas %d darbības

en: Russia
lv: Krievija

en: Russian
lv: Krievu

en: Russian ruble
lv: Krievijas rublis

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
lv: Santome un Prinsipi

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
lv: SMILŠU KASTE IESPĒJOTA. Jūs varat izmantot tikai smilšu kastes testēšanas kontus. Sīkāku informāciju skatiet <a href="%s">PayPal smilšu kastes testēšanas rokasgrāmatā</a>.

en: SEO Tools
lv: Rīki

en: SEO Tools & Google Analytics
lv: SEO rīki un Google Analytics

en: SEO tools
lv: SEO rīki

en: SFTP and database access
lv: SFTP un piekļuve datubāzei

en: SFTP credentials
lv: SFTP akreditācijas dati

en: SFTP, SSH, WP-CLI, and Database access
lv: SFTP, SSH, WP-CLI un piekļuve datubāzei

en: SFTP/SSH, WP-CLI, Git tools
lv: SFTP/SSH, WP-CLI, Git rīki

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
lv: SKU attiecas uz noliktavas vienību, unikālu identifikatoru katram atsevišķam produktam un pakalpojumam, ko var iegādāties.

en: SMS Password Reset
lv: Parole

en: SQL server is up to date
lv: SQL serveris ir atjaunots

en: SSH Key
lv: SSH atslēga

en: SSH Public Key
lv: SSH publiskā atslēga

en: SSH Public Key Added
lv: SSH publiskā atslēga ir pievienota

en: SSH Public Key Removed
lv: SSH publiskā atslēga ir noņemta

en: SSH Public Key Updated
lv: Atjaunināta SSH publiskā atslēga

en: SSH keys
lv: SSH atslēgas

en: SSH, WP-CLI, and Git tools.
lv: SSH, WP-CLI un Git rīki.

en: SSL certificate included for free
lv: SSL sertifikāts iekļauts bez maksas

en: SSL forced?
lv: SSL uzspiests?

en: SSL status
lv: SSL statuss

en: SSL verification failed.
lv: SSL pārbaude neizdevās.

en: SUCCESS: %s
lv: IZDEVĀS: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
lv: IZDEVĀS: WordPress tika veiksmīgi jaunināts uz %s

en: SUHOSIN installed
lv: SUHOSIN ir uzstādīts

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
lv: Droši un uzticami maksājumi, izmantojot kredītkartes vai klienta PayPal kontu.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
lv: Droši maksājumi izmantojot kredītkartes vai klienta PayPal kontu. <a href="%s" target="_blank">Uzzināt vairāk</a>.

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
lv: Drošs: vienmēr ievietojiet surogātpastu mapē Mēstules pārskatīšanai.

en: Saigon
lv: Hošimina

en: Saint Barth&eacute;lemy
lv: Senbartelmī

en: Saint Helena
lv: Svētā Helēna

en: Saint Helena pound
lv: Svētās Helēnas mārciņa

en: Saint Kitts and Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Martin (Dutch part)
lv: Senmartēna (Dāņu daļa)

en: Saint Martin (French part)
lv: Senmartēna (Franču daļa)

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: Saipan
lv: Saipāna

en: Sakhalin
lv: Sahalīna

en: Sale
lv: Pārdošana

en: Sale end date
lv: Akcijas beigu datums

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lv: Pārdošanas beigu datums (YYYY-MM-DD formāts vai atstāt tukšu)

en: Sale price
lv: Akcijas cena

en: Sale price (%s)
lv: Akcijas cena (%s)

en: Sale price dates
lv: Akcijas cenas datumi

en: Sale start date
lv: Pārdošanas sākuma datums

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lv: Pārdošanas sākuma datums (YYYY-MM-DD formāts vai atstāt tukšu)

en: Sale!
lv: Izpārdošana!

en: Sales
lv: Pārdošana

en: Sales amount
lv: Pārdošanas apjoms

en: Sales and promotions for WordPress.com products and services.
lv: WordPress.com produktu un pakalpojumu pārdošana un akcijas.

en: Sales by category
lv: Realizācija pēc kategorijas

en: Sales by date
lv: Realizācija pēc datuma

en: Sales by product
lv: Realizācija pēc produkta

en: Sales reports
lv: Pārdošanas atskaites

en: Samaná
lv: Samana

en: Samarkand
lv: Samarkanda

en: Same as parent
lv: Pēc noklusējuma

en: Sample Page
lv: Parauga lapa

en: Sample:
lv: Piemērs:

en: San Cristóbal
lv: Sankristobala

en: San José de Ocoa
lv: Sanhosē de Okoa

en: San Juan
lv: Sanhuana

en: San Luis
lv: Sanluisa

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: San Pedro de Macorís
lv: Sanpedro de Makorisa

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Sandbox API password
lv: Smilškastes API parole

en: Sandbox API signature
lv: Smilškastes API paraksts

en: Sandbox API username
lv: Smilškastes API lietotājvārds

en: Santa Catarina
lv: Santakatarina

en: Santa Cruz
lv: Santakrūza

en: Santa Fe
lv: Santafē

en: Santa Isabel
lv: Santaisabela

en: Santarem
lv: Santarema

en: Santiago
lv: Santjāgo

en: Santiago Rodríguez
lv: Santjago Rodrigeza

en: Santiago del Estero
lv: Santjago del Estero

en: Santo Domingo
lv: Santodomingo

en: Sao Paulo
lv: Sanpaulu

en: Sao Tome
lv: Santome

en: Sarajevo
lv: Sarajeva

en: Saratov
lv: Saratova

en: Saskatchewan
lv: Saskačevana

en: Sassari
lv: Sasāri

en: Sat
lv: Ses

en: Saturday
lv: sestdien

[ctx: Saturday initial]
en: S
lv: Se

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Saudi riyal
lv: Saūda riāls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save %(discountRate)s%% by paying annually
lv: Ietaupiet %(discountRate)s%%, maksājot reizi gadā

en: Save %d%% per month! Billed annually.
lv: Ietaupiet %d%% mēnesī! Rēķini tiek izrakstīti reizi gadā.

en: Save %s
lv: Saglabāt %s

en: Save %s%% by paying annually
lv: Ietaupiet %s%%, maksājot reizi gadā

en: Save &amp; Publish
lv: Saglabāt un publicēt

en: Save <span class="plan-price-savings">%s</span>/mo vs buying individually
lv: Ietaupiet <span class="plan-price-savings">%s</span>/mēn., salīdzinot ar iegādi atsevišķi

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Save Edits
lv: Saglabāt rediģējumus

en: Save Email
lv: E-pasts

en: Save Menu
lv: Saglabāt izvēlni

en: Save Password
lv: Saglabāt paroli

en: Save SSH Key
lv: Saglabāt SSH atslēgu

en: Save Settings
lv: Saglabāt Iestatījumus

en: Save Widget
lv: Saglabāt logdaļu

en: Save account settings
lv: Saglabāt profila iestatījumus

en: Save address
lv: Saglabāt adresi

en: Save all changes
lv: Saglabāt visas izmaiņas

en: Save and preview changes before publishing them.
lv: Saglabāt un priekšskatīt izmaiņas pirms to publicēšanas.

en: Save as Draft
lv: Saglabāt kā melnrakstu

en: Save as Pending
lv: Saglabāt kā gaidošu

en: Save attributes
lv: Saglabāt atribūtus

en: Save by paying annually
lv: Ietaupiet, maksājot par visu gadu

en: Save card
lv: Saglabāt karti

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save changes before changing page?
lv: Vai saglabāt izmaiņas pirms lapas maiņas?

en: Save contact info
lv: Kontaktinformācija

en: Save every change
lv: Saglabājiet visas izmaiņas

en: Save every change and get back online quickly with one-click restores.
lv: Saglabājiet visas izmaiņas un ātri atgriezieties tiešsaistē, atjaunojot ar vienu klikšķi.

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
lv: Saglabājiet manu vārdu, e-pasta adresi un vietni šajā pārlūkprogrammā nākamajai reizei, kad vēlēšos pievienot komentāru.

en: Save notification settings
lv: Saglabāt paziņojumu uzstādījumus

en: Save password
lv: Saglabāt paroli

en: Save payment information to my account for future purchases.
lv: Saglabāt maksājumu informāciju manā kontā, lai veiktu turpmākus pirkumus.

en: Save privacy settings
lv: Saglabāt privātuma iestatījumus

en: Save profile details
lv: Saglabāt profila datus

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Save shipping classes
lv: Saglabāt piegādes klases

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
lv: Ietaupiet laiku un kļūdas, izmantojot automātisku nodokļu aprēķināšanu un iekasēšanu izrakstīšanās laikā. Darbina WooCommerce Services un Jetpack.

en: Save time and keep your site speed fast with automated critical CSS
lv: Ietaupiet laiku un saglabājiet lielu vietnes ātrumu, izmantojot automātisko kritisko CSS

en: Save time by managing your videos in the same interface as your website. Drag & drop videos directly into WordPress, manage videos in the WordPress media library, and unlock Video & Story blocks.
lv: Ietaupiet laiku, pārvaldot savus videoklipus tajā pašā saskarnē, kurā tiek izmantota vietne. Velciet un nometiet videoklipus tieši pakalpojumā WordPress, pārvaldiet videoklipus WordPress multivides bibliotēkā un atbloķējiet video un stāstu blokus.

en: Save to account
lv: Saglabāt kontā

en: Save to all sites
lv: Visas vietnes

en: Save up to %(maxDiscount)d%% by paying annually and get a free domain for one year
lv: Ietaupiet līdz %(maxDiscount)d%%, maksājot par gadu un iegūstiet bezmaksas domēnu uz vienu gadu

en: Save username
lv: Lietotājvārds

en: Save webhook
lv: Saglabāt webhook

en: Save your password somewhere safe. You will need to reset it to view it again.
lv: Saglabājiet paroli drošā vietā. Lai to atkal apskatītu, tā būs jāatjauno.

en: Save yourself hours.
lv: Ietaupiet stundas.

en: Save {{amount/}}/mo vs buying individually
lv: Ietaupiet {{amount/}}/mēn., salīdzinot ar iegādi atsevišķi

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Saved.
lv: Saglabāts.

en: Saving
lv: Saglabā

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
lv: Saglabāšana ir atslēgta: šobrīd šo lapu labo %s.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
lv: Saglabāšana ir atslēgta: šobrīd šo ziņu labo %s.

en: Saving revision&hellip;
lv: Saglabā labojum&hellip;

en: Saving&hellip;
lv: Saglabā&hellip;

en: Saving...
lv: Saglabājam…

en: Saving…
lv: Saglabā…

en: Say hello to integrations 👋
lv: Sveicinieties ar integrāciju 👋

en: Say hello to the next-level hosting performance made possible when you deeply integrate every piece of hardware and line of code to run WordPress at speed and scale.
lv: Sasveicinieties ar nākamā līmeņa mitināšanas veiktspēju, kas ir iespējama, padziļināti integrējot katru aparatūru un koda rindiņu, lai WordPress palaistu ātri un apjomīgi.

en: Scale
lv: Mērogs

en: Scale Image
lv: Mērogot attēlu

en: Scale Image Help
lv: Attēla mērogošanas palīgs

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
lv: Mērogot attēlu, lai tas atbilstu lielajam izmēram, kas iestatīts %1$s attēla opcijās %2$s (%3$d × %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
lv: Satur

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
lv: Vāks

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
lv: Aizpildīt

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
lv: Nav

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
lv: Samazināt mērogu

en: Scan
lv: Skanēt

en: Scan Real-time
lv: Skenēt reāllaikā

en: Scan site for content
lv: Skenēt vietnes saturu

en: Schedule
lv: Ieplānots

en: Schedule for: %s
lv: Ieplānot uz: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
lv: Ieplānot savas pielāgotās izmaiņas publiskot nākotnē.

en: Schedule your social media updates in advance and promote your posts when it's best for you.
lv: Ieplānojiet savus sociālo mediju atjauninājumus iepriekš un reklamējiet savus ierakstus, kad tas jums ir vislabāk.

en: Schedule your social media updates in advance and promote your posts when it’s best for you.
lv: Ieplānojiet savus sociālo mediju atjauninājumus iepriekš un reklamējiet savus ierakstus, kad tas jums ir vislabāk.

en: Scheduled
lv: Ieplānots

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Ieplānoti <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Ieplānots <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Ieplānoti <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
lv: Plānotā darbība

en: Scheduled Actions
lv: Plānotās darbības

en: Scheduled Date
lv: Plānotais datums

en: Scheduled Post
lv: Ieplānotie raksti

en: Scheduled events
lv: Ieplānotās darbības

en: Scheduled events are running
lv: Ieplānotās darbības darbojas.

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
lv: Ieplānotās darbības periodiski meklē atjauninājumus spraudņiem, tēmām un WordPress dzinim pašam. Tas arī parūpējas, lai ieplānotās ziņas tiek publicētas laikā. To arī var izmantot spraudņi, lai gādātu, ka tiek izpildīti ieplānoti uzdevumi.

en: Scheduled for: %s
lv: Ieplānots uz: %s

en: Schedules
lv: Grafiki

en: School
lv: Skola

en: Science
lv: Zinātne

en: Science &amp; Nature
lv: Vadlīnijas un resursi

en: Science Fiction
lv: Zinātniskā fantastika

en: Science Fiction & Fantasy
lv: Zinātniskā fantastika un fantāzija

en: Science Fiction & Fantasy Films
lv: Zinātniskās fantastikas un fantāzijas filmas

en: Science Museum
lv: Zinātnes muzejs

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
lv: Tvērums, kurā tiek izteikts pieprasījums; nosaka atbildē nepieciešamos laukus.

en: Scoresbysund
lv: Skoresbisunda

en: Scrape key check failed. Please try again.
lv: Skrāpēšanas atslēgas pārbaude neizdevās. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Screen Content
lv: Ekrāna saturs

en: Screen Options
lv: Šī ekrāna opcijas

en: Screen Options Tab
lv: Ekrāna opciju cilne

en: Screen elements
lv: Ekrāna elementi

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
lv: Ekrāna lasītāju lietotājiem: atrodoties formu režīmā, jums var nākties nospiest taustiņu Esc divreiz .

en: Screenshot of your site.
lv: Jūsu vietnes ekrānuzņēmums.

en: Scripting Languages
lv: Skriptu valodas

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
lv: Skriptus un stilus nevajadzētu reģistrēt un ierindot līdz %1$s, %2$s, vai %3$s āķiem.

en: Scroll
lv: Ritināt

en: Scroll to comments
lv: Ritināt līdz komentāriem

en: Scroll with Page
lv: Ritināt ar lapu

en: Search
lv: Meklēt

en: Search %s
lv: Meklēt %s

en: Search & Social
lv: Meklēšana un sociālie tīkli

en: Search Categories
lv: Meklēt kategorijas

en: Search Changesets
lv: Meklēt izmaiņu kopas

en: Search Comics
lv: Meklēt

en: Search Comments
lv: Meklēt komentārus

en: Search Engine Optimization
lv: Meklētājprogrammu optimizācija

en: Search Engine Terms
lv: Meklētājos lietotie vārdi

en: Search Error
lv: Meklēt

en: Search For :
lv: Meklēt :

en: Search Installed Themes
lv: Meklēt instalētās tēmas

en: Search Link Categories
lv: Meklēt saišu kategorijas

en: Search Links
lv: Meklēt saites

en: Search Media
lv: Meklēt datnes

en: Search Media:
lv: Meklēt datnes

en: Search Menu Items
lv: Meklēt izvēlnes vienumos

en: Search Menu Sections
lv: Izvēlne Meklēt

en: Search Modules
lv: Meklēt moduļus…

en: Search Navigation Menus
lv: Meklēt navigācijas izvēlnes

en: Search Pages
lv: Meklēt lapas

en: Search Pattern Categories
lv: Meklēt modeļu kategorijas

en: Search Patterns
lv: Meklēt modeļus

en: Search Posts
lv: Meklēt ziņās

en: Search Projects
lv: Projekti

en: Search Requests
lv: Meklēšanas pieprasījumi

en: Search Responses
lv: Meklēt atbildes

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search Results %1$s %2$s
lv: Meklēšanas rezultāti %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
lv: Pieprasījuma &#8220;%s&#8221; meklēšanas rezultāti

en: Search Results for: %s
lv: Meklēšanas rezultāti vaicājumam: %s

en: Search Scheduled Actions
lv: Meklēt plānotās darbības

en: Search Sites
lv: Meklēt vietnes

en: Search Tags
lv: Meklēt birku

en: Search Template Parts
lv: Meklēt veidņu daļas

en: Search Templates
lv: Meklēt veidnes

en: Search Terms
lv: Meklēšanas vārdi

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
lv: Meklētie vārdi %1$s dienām beidzot ar %2$s

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
lv: Meklēšanas vienumi %1$s dienām, kas beidzas %2$s (kopsavilkums)

en: Search Terms for %s
lv: Meklēšanas vienumi %s

en: Search Twitter
lv: Meklēt

en: Search Users
lv: Meklēt lietotājus

en: Search Widgets
lv: Meklēt logrīkus

en: Search WordPress.com Blogs
lv: Meklēt WordPress.com blogos

en: Search WordPress.org themes
lv: Meklēt WordPress.org tēmās

en: Search YouTube
lv: Meklēt

en: Search all media…
lv: Meklēt visos medijos…

en: Search by name or domain…
lv: Meklēt pēc vārda vai domēna…

en: Search categories
lv: Meklēt kategorijas

en: Search categories by name
lv: Meklēt kategorijas pēc nosaukuma

en: Search coupons
lv: Meklēt kuponus

en: Search customers
lv: Meklēt klientus

en: Search engine optimization
lv: Meklētājprogrammu optimizācija

en: Search engine optimized
lv: Redzamība meklējumos

en: Search engine visibility
lv: Redzamība meklētājprogrammās

en: Search engines discouraged
lv: Meklētājprogrammu piekļuve ir apturēta

en: Search for a domain
lv: Meklēt domēnu

en: Search for a downloadable product&hellip;
lv: Meklēt lejupielādējamu produktu&hellip;

en: Search for a product&hellip;
lv: Meklēt produktu&hellip;

en: Search for a user&hellip;
lv: Meklēt lietotāju&hellip;

en: Search for commands
lv: Komandu meklēšana

en: Search for free photos…
lv: Meklēt bezmaksas fotoattēlus…

en: Search for help
lv: Meklēt palīdzību

en: Search for help…
lv: Meklēt palīdzību…

en: Search for the perfect domain name
lv: Ideālā domēna vārda meklēšana

en: Search for {{link}}{{strong}}Jetpack{{/strong}}{{/link}}, install and activate.
lv: Meklējiet {{link}}{{strong}}Jetpack{{/strong}}{{/link}}, instalējiet un aktivizējiet.

en: Search for:
lv: Meklēt:

en: Search images
lv: Meklēt attēlus

en: Search images…
lv: Meklē attēlus…

en: Search key
lv: Meklēt atslēgu

en: Search languages…
lv: Meklēt valodas…

en: Search logs
lv: Meklēt žurnālus

en: Search media
lv: Meklēt plašsaziņas līdzekļos

en: Search media items...
lv: Meklēt mediju failus...

en: Search media uploaded to this post…
lv: Meklēt multividi, kas augšupielādēts šajā ziņā…

en: Search menu items&hellip;
lv: Meklēt izvēlnes vienumus&hellip;

en: Search modules…
lv: Meklēt moduļus…

en: Search or enter URL to follow…
lv: Meklējiet vai ievadiet URL, lai sekotu…

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
lv: Meklējiet vai lietojiet klaviatūras augšup un lejup bultiņas lai atlasītu vienumu.

en: Search orders
lv: Meklēt Pasūtījumus

en: Search plugins
lv: Meklēt spraudņus

en: Search products
lv: Meklēt Produktus

en: Search products&hellip;
lv: Meklēt produktus&hellip;

en: Search products…
lv: Meklēt preces...

en: Search questions, courses, topics
lv: Meklēt jautājumus, kursus, tēmas

en: Search questions, keywords, topics
lv: Meklējiet jautājumus, atslēgvārdus, tēmas

en: Search requests
lv: Meklēšanas pieprasījumi

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search results for "%s"
lv: Meklēšanas rezultāti %s

en: Search results for %s
lv: Meklēšanas rezultāti %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
lv: Meklēšanas rezultāti &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for:
lv: Meklēšanas rezultāti:

en: Search results for: "%s"
lv: Meklēšanas rezultāti vaicājumam "%s"

en: Search results for: %s
lv: Meklēšanas rezultāti: %s

en: Search results only
lv: Tikai meklēšanas rezultāti

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
lv: Meklēšanas rezultāti: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
lv: Meklēt piegādes klases

en: Search support articles
lv: Meklēt palīdzību rakstos

en: Search tags
lv: Meklēt birkas

en: Search terms are words or phrases users find you with when they search.
lv: Meklēšanas termini ir vārdi vai frāzes, ar kurām lietotāji jūs atrod meklēšanas laikā.

en: Search themes&hellip;
lv: Meklēt tēmas&hellip;

en: Search themes...
lv: Meklē tēmas...

en: Search themes…
lv: Meklēt tēmas...

en: Search webhooks
lv: Meklēt webhooks

en: Search webinars, courses, topics
lv: Meklēt tīmekļa seminārus, kursus, tēmas

[ctx: Search widget]
en: Search
lv: Meklēt

en: Search widgets&hellip;
lv: Meklēt logrīkus&hellip;

en: Search&hellip;
lv: Meklēt&hellip;

en: Searching&hellip;
lv: Apstrāde&hellip;

en: Search…
lv: Meklē…

en: Seasonal
lv: Sezonas

en: Second param must be numeric or empty
lv: Otrajam parametram jābūt skaitliskam vai tukšam

en: Secondary menu
lv: Otrā izvēlne

en: Secret
lv: Noslēpums

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
lv: Slepenā atslēga, ko izmanto, lai ģenerētu piegādāto webhoku hash un sniegtu pieprasījuma galvenes. Pēc noklusējuma MD5 hash nāk no pašreizējā lietotāja ID | lietotājvārda, ja tas nav nodrošināts.

en: Section
lv: Nodaļa

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
lv: Sadaļas, kuru mērķis ir aktivizēt konkrētu darbību.

en: Secure and speed up your site for free with Jetpack's powerful WordPress tools.
lv: Nodrošiniet un paātriniet savu vietni bez maksas, izmantojot Jetpack jaudīgos WordPress rīkus.

en: Secure checkout
lv: Drošs pirkums

en: Secure communication
lv: Droša komunikācija

en: Secure connection (HTTPS)
lv: Drošs savienojums (HTTPS)

en: Securely accept all major credit & debit cards on the strength of the PayPal network
lv: Droša visu lielāko kredītkaršu un debetkaršu pieņemšana, izmantojot PayPal tīklu

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
lv: Droši pieņemt kredītkartes un debetkartes ar vienu zemu likmi, bez slēptiem maksājumiem (pieejamas pasūtījuma likmes). Pārdodiet tiešsaistē vai veikalā un veiciet pārdošanas un inventāra glabāšanu, un reģistrēšanu vienā vietā. <a href="%s" target="_blank">Uzziniet vairāk par Square</a>.

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
lv: Darījumiem ir nepieciešama droša komunikācija starp serveriem, piemēram, datņu padošanai, pārdošanai interneta veikalos u.c.

en: Security
lv: Drošība

en: Security Checklist
lv: Drošības kontrolsaraksts

en: Security Checkup
lv: Drošības laidieni

en: Security Essentials
lv: Drošības laidiens

en: Security Scanning
lv: Drošības skenēšana

en: Security check failed.
lv: Drošības pārbaude neveiksmīga.

en: Security error.
lv: Drošības kļūda.

en: Security key
lv: Drošības atslēga

en: Security key interaction canceled.
lv: Drošības atslēgas mijiedarbība ir atcelta.

en: Security key interaction timed out or canceled.
lv: Drošības atslēgas mijiedarbība iestājās noildze vai tika atcelta.

en: Security {{em}}Daily{{/em}}
lv: Drošība  {{em}}Katru dienu{{/em}}

en: Security.
lv: Drošība.

en: See All
lv: Skatīt visu

en: See All Themes
lv: Skatīt visas tēmas

en: See Plans
lv: Skatīt visu

en: See all stats
lv: Skatīt visu statistiku

en: See all themes
lv: Skatīt visas tēmas

en: See and compare the features available on each WordPress.com plan.
lv: Skatiet un salīdziniet katrā WordPress.com plānā pieejamos līdzekļus.

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
lv: Apskatiet, kā izmaiņas izskatīsies jūsu vietnē un kopīgojiet priekšskatījumu ar cilvēkiem, kuri nevar piekļūt Pielāgotāja rīkam.

en: See how customers find you on Google -- and whether they visited your site and looked for more info on your business -- by connecting to a Google Business Profile location.
lv: Pievienojot Google uzņēmuma profila atrašanās vietu, uzziniet, kā klienti jūs atrod Google un vai viņi ir apmeklējuši jūsu vietni un meklējuši papildu informāciju par jūsu uzņēmumu.

en: See how your site looks to site visitors. Remember, your blog is a work in progress — you can always choose a new theme or tweak your site's design.
lv: Pārbaudiet, kā jūsu vietne izskatās vietnes apmeklētājiem. Atcerieties, ka jūsu emuārs ir darba procesā - vienmēr varat izvēlēties jaunu tēmu vai mainīt vietnes dizainu.

en: See what’s new
lv: Skatīt, kas jauns

en: See your likes, comments, and stats anywhere, anytime.
lv: Skatiet savas atzīmes Patīk, komentārus un statistiku jebkurā vietā un laikā.

en: Select
lv: Atlasīt

en: Select %s
lv: Atlasiet %s

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Select Category
lv: Atlasiet kategoriju

en: Select Country
lv: Izvēlies valsti

en: Select Day
lv: Atlasiet dienu

en: Select Files
lv: Atlasiet failus

en: Select Image
lv: Izvēlies attēlu

en: Select Link Category:
lv: Atlasiet saišu kategoriju:

en: Select Menu:
lv: Atlasiet izvēlni:

en: Select Month
lv: Atlasiet mēnesi

en: Select Page
lv: Izvēlēties lappusi

en: Select Post
lv: Atlasiet ziņu

en: Select Site Icon
lv: Atlasīt vietnes ikonu

en: Select State
lv: Atlasīt valsti

en: Select Week
lv: Atlasiet nedēļu

en: Select WordPress.com Site
lv: WordPress komanda

en: Select Year
lv: Atlasiet gadu

en: Select a Menu
lv: Atlasiet izvēlni

en: Select a Privacy Policy page
lv: Atlasiet privātuma politikas lapu

en: Select a category
lv: Izvēlēties kategoriju

en: Select a city
lv: Atlasiet pilsētu

en: Select a country / region&hellip;
lv: Izvēlieties valsti / reģionu&hellip;

en: Select a domain
lv: Atlasiet izvēlni

en: Select a language below
lv: Zemāk izvēlies valodu

en: Select a menu to edit:
lv: Atlasiet izvēlni, kuru rediģēt:

en: Select a page&hellip;
lv: Izvēlieties lapu&hellip;

en: Select a payment card
lv: Izvēlieties maksājumu karti

en: Select a site to add a domain
lv: Atlasiet vietni, lai pievienotu domēnu

en: Select a site to open {{strong}}%(path)s{{/strong}}
lv: Lūdzu, izvēlēties vietni ko atvērt {{strong}}%(path)s{{/strong}}

en: Select a site to open {{strong}}Add-Ons{{/strong}}
lv: Izvēlieties vietni, lai atvērtu {{strong}}Papildinājumus{{/strong}}

en: Select a user
lv: Izvēlieties lietotāju

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
lv: Atlasiet lietotāju vai izvēlieties  "custom " un ievadiet pielāgotu e-pasta adresi.

en: Select all
lv: Atlasīt visu

en: Select all that apply
lv: Atlasiet visus, kas ir piemērojami

en: Select an area to move this widget into:
lv: Atlasiet zonu kur ievietot šo logdaļu:

en: Select an option&hellip;
lv: Izvēlieties iespēju&hellip;

en: Select and crop
lv: Atlasīt un apgriez

en: Select audio
lv: Atlasīt audio

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
lv: Izvēlieties abus, sānjoslu šim logrīkam un logrīka pozīciju šajā sānjoslā.

en: Select bulk action
lv: Izvēlēties lielapjoma darbību

en: Select categories&hellip;
lv: Izvēlieties kategorijas&hellip;

en: Select comment
lv: Izvēlieties komentāru

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
lv: Izvēlēties laukus no jūsu CSV faila, kurus salīdzināt ar produktu laukiem, vai ignorēt importēšanas laikā

en: Select file
lv: Atlasiet failu

en: Select image
lv: Atlasiet attēlu

en: Select location
lv: Izvēlieties atrašanās vietu

en: Select logo
lv: Atlasīt logotipu

en: Select none
lv: Izvēlieties nevienu

en: Select options
lv: Izvēlieties

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
lv: Izvēlieties opcijas priekš &ldquo;%s&rdquo;

en: Select or update the visual design for your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Izvēlaties vai uzlabojiet savas vietnes vizuālo noformējumu. {{learnMoreLink}}Uzzināt vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Select podcast category:
lv: Izvēlieties aplādes kategoriju:

en: Select poster image
lv: Izvēlieties plakāta attēlu

en: Select regions within this zone
lv: Izvēlieties reģionus šajā zonā

en: Select shipping methods
lv: Izvēlieties nosūtīšanas veidu

en: Select some countries
lv: Izvēlieties dažas valstis

en: Select specific content to export
lv: Saturs eksportēšanai

en: Select terms
lv: Izvēlieties noteikumus

en: Select the access type of these keys.
lv: Izvēlieties šīs atslēgas piekļuves veidu.

en: Select the service which you'd like to connect. Whenever you publish a new post, your social media followers will receive an update.
lv: Atlasiet pakalpojumu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Ikreiz, kad publicēsit jaunu ziņu, jūsu sociālo mediju sekotāji saņems atjaunojumu.

en: Select this site
lv: Izvēlieties šo vietni

en: Select video
lv: Atlasiet video

en: Select when the webhook will fire.
lv: Izvēlieties, kad webhook tiks aktivizēts.

en: Select your currency:
lv: Izvēlieties savu valūtu:

en: Select your website host for %(siteSlug)s
lv: Atlasiet savas vietnes resursdatoru %(siteSlug)s

en: Selected
lv: Atlasīts

en: Selected countries
lv: Izvēlētās valstis

en: Selected media actions
lv: Darbības atlasītajām datnēm

en: Selected menus have been successfully deleted.
lv: Atlasītās izvēlnes ir veiksmīgi dzēstas.

en: Selection:
lv: Atlase:

en: Self-hosted WordPress site?
lv: WordPress komanda

en: Sell and ship products
lv: Produktu pārdošana un nosūtīšana

en: Sell anything with a simple PayPal button.
lv: Pārdodiet preces, izmantojot vienkāršu PayPal pogu.

en: Sell in 60+ countries
lv: Maksājumi vairāk kā 60 valstīs

en: Sell just about anything to your visitors — physical items, digital downloads, memberships, exclusive content, and more.
lv: Pārdodiet saviem apmeklētājiem gandrīz jebko — preces, digitālās lejupielādes, līdzdalību, ekskluzīvu saturu un daudz ko citu.

en: Sell more and get more leads with the free Jetpack CRM plugin built specifically for WordPress.
lv: Pārdodiet vairāk un iegūstiet vairāk potenciālo pirkumu, izmantojot bezmaksas Jetpack CRM spraudni, kas īpaši izstrādāts WordPress.

en: Sell online
lv: Pārdod tiešsaistē

en: Sell online with PayPal
lv: Pārdodiet tiešsaistē, izmantojot PayPal

en: Sell online with WooCommerce and WordPress.com
lv: Pārdodiet tiešsaistē, izmantojot WooCommerce un WordPress.com

en: Sell products and process payments with an online store.
lv: Pārdodiet produktus un apstrādājiet maksājumus, izmantojot tiešsaistes veikalu.

en: Sell products, subscriptions, and services while keeping on top of every transaction.
lv: Pārdodiet produktus, abonementus un pakalpojumus, vienlaikus sekojot līdzi katram darījumam.

en: Sell to all countries
lv: Pārdot visām valstīm

en: Sell to all countries, except for&hellip;
lv: Pārdot visām valstīm, izņemot&hellip;

en: Sell to specific countries
lv: Pārdošana uz konkrētām valstīm

en: Selling location(s)
lv: Pārdošanas vieta(as)

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
lv: Nosūtīt %s saiti, lai atiestatītu paroli. Tas nemainīs viņu paroli un neliks veikt izmaiņas.

en: Send Code via SMS
lv: Nosūtīt kodu, izmantojot SMS

en: Send Feedback
lv: Atgriezeniskā saite

en: Send Invitation
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: Send Request
lv: Nosūtīt pieprasījumu

en: Send Reset Link
lv: Nosūtīt atiestatīšanas saiti

en: Send Trackbacks
lv: Sūtīt atbalss paziņojumus

en: Send User Notification
lv: Nosūtīt paziņojumu lietotājam

en: Send and receive from your custom domain
lv: Sūtiet un saņemiet no sava pielāgotā domēna

en: Send code via text message
lv: Nosūtīt kodu īsziņā

en: Send code via text message
lv: Nosūtīt kodu, izmantojot īsziņu

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Send email daily
lv: Sūtīt e-pastu katru dienu

en: Send email every week
lv: Sūtīt e-pastu reizi nedēļā

en: Send email instantly
lv: Nekavējoties nosūtīt e-pastu

en: Send export link
lv: Sūtīt eksportēšanas saiti

en: Send invite
lv: Uzaicināt

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
lv: Nosūtiet paziņojumus, ja no PayPal saņemta IPN, kurā norādītas kompensācijas, atmaksas un atcelšanas maksājumi.

en: Send password reset
lv: Sūtīt paroles atiestatīšanu

en: Send personal data erasure confirmation email.
lv: Nosūtiet personas datu dzēšanas apstiprinājuma e-pastu.

en: Send personal data export confirmation email.
lv: Nosūtiet personas datu eksportēšanas apstiprinājuma e-pastu.

en: Send recovery code via text
lv: Nosūtīt atkopšanas kodu īsziņā

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
lv: Nosūtiet piegādes datus uz PayPal, nevis rēķinu.

en: Send the new user an email about their account
lv: Sūtīt e-pastu jaunajam lietotājam par viņa kontu šajā vietnē.

en: Send trackbacks to:
lv: Sūtīt atsauces paziņojumus uz:

en: Send us a message!
lv: Sūtiet mums ziņu!

en: Send you information about your account and order
lv: Sūtīt informāciju par jūsu kontu un pasūtījumu

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
lv: Nosūtīt jums mārketinga ziņas, ja jūs izvēlaties tādas saņemt

en: Sending email
lv: E-pasta sūtīšana

en: Sending email...
lv: Sūta e-pastu...

en: Sending email…
lv: Notiek e-pasta sūtīšana…

en: Sending request…
lv: Notiek pieprasījuma sūtīšana…

en: Sending you a text message…
lv: Nosūtām jums īsziņu…

en: Sending...
lv: Gaidošs

en: Sending…
lv: Notiek sūtīšana…

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Sent by an unverified visitor to your site.
lv: Include start quality

en: Seoul
lv: Seula

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
lv: Jāatdala kods ar komatu. Pieņem aizstājējzīmes, piemēram, <code>P*</code> atbilst PE30 pasta indeksam. Pieņem arī paraugu, piemēram, <code>NG1___</code> atbilst NG1 1AA, bet ne NG10 1AA

en: Separate multiple URLs with spaces
lv: Atdaliet vairākus URL vietrāžus ar atstarpēm

en: Separate pattern categories with commas
lv: Vairākas kategorijas atdalīt ar komatiem.

en: Separate tags with commas
lv: Atdaliet birkas ar komatu

en: September
lv: septembris

en: Serbia
lv: Serbija

en: Serbian
lv: Serbu

en: Serbian dinar
lv: Serbijas dinārs

en: Sergipe
lv: Seržipi

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
lv: Serializēti logrīka formas dati, lai kodētu instances iestatījumos.

en: Server
lv: Serveris

en: Server address
lv: Servera adrese

en: Server architecture
lv: Servera arhitektūra

en: Server environment
lv: Servera vide

en: Server info
lv: Servera informācija

en: Server info.
lv: Servera informācija

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
lv: Serveris neatbilst prasībam. Vajadzīgs: %s.

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
lv: Servera reakcijas laiku nevarēja noteikt. Pārbaudiet, vai cilpas pieprasījumi darbojas.

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: Server version
lv: Servera versija

en: Service
lv: Jaunināšanas servisi

en: Service: %(productCost)s one-time fee
lv: Pakalpojuma: %(productCost)s vienreizēja maksa

en: Session
lv: Sesija

en: Session Tokens
lv: Sesijas pazīmes

en: Session expired
lv: Sesija noilgusi

en: Sessions
lv: Sesijas

en: Set Authors
lv: Iestatīt Autorus

en: Set New Password
lv: Iestatiet jaunu paroli

en: Set Status - In stock
lv: Uzlikt statusu - Ir noliktavā

en: Set Status - On backorder
lv: Mainīt statusu uz - Aizkavētais pasūtījums

en: Set Status - Out of stock
lv: Uzlikt Statusu - Nav noliktavā

en: Set a different content width for full size images.
lv: Iestatiet atšķirīgu satura platumu pilna izmēra attēliem.

en: Set a different media width for full size images.
lv: Iestatīt atšķirīgu satura platumu pilna izmēra attēliem.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
lv: Iestatiet fiksētu cenu, lai segtu piegādes izmaksas.

en: Set as Homepage
lv: Iestatīt kā galveni

en: Set as Site Icon
lv: Iestatīt kā vietnes ikonu

en: Set as background
lv: Iestatīt kā fonu

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējumu

en: Set as header
lv: Iestatīt kā galveni

en: Set as logo
lv: Iestatīt kā galveni

en: Set custom notification
lv: Iestatiet pielāgotu paziņojumu

en: Set date and time
lv: Datums un laiks

en: Set default payment method
lv: Iestatīt noklusējuma maksājuma metodi

en: Set image
lv: Uzstādīt attēlu

en: Set podcast category
lv: Izvēlēties aplādes kategoriju

en: Set podcast copyright
lv: Iestatiet aplādes autortiesības

en: Set podcast image
lv: Iestatiet aplādes attēlu

en: Set podcast summary
lv: Iestatiet aplādes kopsavilkumu

en: Set podcast title
lv: Iestatiet aplādes nosaukumu

en: Set product image
lv: Pievienot produkta attēlu

en: Set regular prices
lv: Norādīt cenas

en: Set sale prices
lv: Norādiet akcijas cenu

en: Set scheduled sale dates
lv: Iestatiet plānotos pārdošanas datumus

en: Set status
lv: Noteikt statusu

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
lv: Iestatīt regulāru cenu samazinājumu par (fiksēta summa vai %):

en: Set up Jetpack
lv: Iestatīt Jetpack

en: Set up Jetpack on your self-hosted WordPress
lv: Iestatiet Jetpack savā paša mitinātajā WordPress vietnē

en: Set up a new store in minutes. Get secure payments, configurable shipping options, and more, out of the box.
lv: Izveidojiet jaunu veikalu dažu minūšu laikā. Iegūstiet drošus maksājumus, konfigurējamas piegādes iespējas un daudz ko citu.

en: Set up payments
lv: Maksājuma veidu iestatīšana

en: Set up shipping
lv: Piegādes veidu iestatīšana

en: Set up using SMS
lv: Iestatīt, izmantojot SMS

en: Set up using an app
lv: Iestatīšana, izmantojot lietotni

en: Set up your Akismet account
lv: Izveidojiet savu Akismet kontu

en: Set up your Professional Email
lv: Iestatiet savu profesionālo e-pastu

en: Set up your account for our store
lv: Izveidojiet savu kontu mūsu veikalā

en: Set up your domain name
lv: Domēna vārda iestatīšana

en: Set variation image
lv: Iestatiet variācijas attēlu

en: Set your name, bio, and other public-facing information. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Iestatiet savu vārdu, biogrāfiju un citu publiski pieejamu informāciju. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Set yourself up for blogging success
lv: Sagatavojiet sevi blogošanas panākumiem

en: Set yourself up for creative success
lv: Sagatavojiet sevi radošiem panākumiem

en: Sets the number of your most recent posts that will be sent out at once to RSS feed subscribers. (Located at {{siteFeedLink /}}).
lv: Iestata jūsu jaunāko ziņu skaitu, kas uzreiz tiks izsūtītas RSS plūsmas abonentiem. (Atrodas vietnē {{siteFeedLink /}}).

en: Sets whether RSS subscribers can read full posts in their RSS reader, or just an excerpt and link to the full version on your site. {{link}}Learn more about feeds{{/link}}.
lv: Iestata, vai RSS abonenti var lasīt pilnas ziņas savā RSS lasītājā vai tikai fragmentu un saiti uz pilno versiju jūsu vietnē. {{link}}Uzziniet vairāk par plūsmām{{/link}}.

en: Sets whether email subscribers can read full posts in emails or just an excerpt and link to the full version of the post. {{link}}Learn more about sending emails{{/link}}.
lv: Iestata, vai e-pasta abonenti var lasīt pilnas ziņas e-pastā vai tikai fragmentu un saiti uz ziņas pilno versiju. {{link}}Uzziniet vairāk par e-pasta ziņojumu sūtīšanu{{/link}}.

en: Setting changed
lv: Izmainīts iestatījums

en: Setting does not exist or is unrecognized.
lv: Iestatījumu nav vai arī tie nav atpazīti.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
lv: Iestata jūsu tiešo priekšskatījumu. Tas var aizņemt kādu laiku.

en: Setting up your local business
lv: Vietējā uzņēmuma izveide

en: Setting value.
lv: Iestatījumu vērtība.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
lv: Iestatījumi ir apvienoti no pamata, tēmu un lietotāju izcelsmes.

en: Settings group ID.
lv: Iestatījumu grupas ID.

en: Settings save failed.
lv: Iestatījumu saglabāšana neizdevās.

en: Settings saved
lv: Uzstādījumi saglabāti

en: Settings saved and theme activated.
lv: Iestatījumi ir saglabāti un tēma aktivizēta.

en: Settings saved successfully!
lv: Iestatījumi saglabāti.

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
lv: Maksājumi

en: Settings.
lv: Iestatījumi.

en: Setup Wizard
lv: Uzstādīšanas vednis

en: Setup one-click restores
lv: Uzstādīt viena klikšķa atjaunošanu

en: Setup paid, subscriber-only content
lv: Iestatīt tikai abonentiem paredzētu maksas saturu

en: Setup shipping zones
lv: Uzstādiet piegādes zonas

en: Setup wizard
lv: Uzstādīšanas vednis

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
lv: Vairāki WooCommerce paplašinājumi var rakstīt žurnālus, kas atvieglo atkļūdošanas problēmas. Lai tas notiktu, direktorijai ir jābūt rakstāmai.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
lv: Vairāki lodziņi šajā ekrānā satur iestatījumus tam, kā jūsu saturs tiks publicēta, ieskaitot:

en: Severely outdated SQL server
lv: Spēcīgi novecojis SQL serveris

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Seychellois rupee
lv: Seišelu salu rūpija

en: Shanghai
lv: Šanhaja

en: Shape the future of the web with WordPress
lv: Veidojiet tīmekļa nākotni ar WordPress

en: Share
lv: Dalīties

en: Share Preview Link
lv: Dalīties ar priekšskatījuma saiti

en: Share WordPress.com with friends, family, and website visitors. For every paying customer you send our way, you’ll both earn US$25 in free credits. By clicking “Earn free credits”, you agree to {{a}}these terms{{/a}}.
lv: Kopīgojiet vietni WordPress.com ar draugiem, ģimeni un vietnes apmeklētājiem. Ar katru maksājošu klientu, kuru nosūtīsit mums, jūs abi nopelnīsiet 25 ASV dolārus bezmaksas kredītos. Noklikšķinot uz “Pelnīt kredītpunktus”, jūs piekrītat {{a}}šiem noteikumiem{{/a}}.

en: Share WordPress.com with friends, family, and website visitors. For every paying customer you send our way, you’ll both earn US$25 in free credits. {{em}}Available with every plan{{/em}}.
lv: Kopīgojiet vietni WordPress.com ar draugiem, ģimeni un vietnes apmeklētājiem. Par katru maksājošo klientu, kuru nosūtīsit mums, jūs abi nopelnīsiet 25 ASV dolārus  kredītpunktos. {{em}}Pieejams visos plānos{{/em}}.

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
lv: Aizpildot savu profilu, pievienojiet nedaudz biogrāfiskas informācijas, kura var tikt parādīti publiski.

en: Share information with our analytics tool about your use of services while logged in to your WordPress.com account. {{cookiePolicyLink}}Learn more{{/cookiePolicyLink}}.
lv: Kopīgot informāciju ar mūsu analītikas rīku par pakalpojumu izmantošanu, kad esat pieteicies savā WordPress.com kontā. {{cookiePolicyLink}}Uzzināt vairāk{{/cookiePolicyLink}}.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
lv: Kopīgojiet jaunus vienumus sociālajos tīklos, kad viņi tiek ievietoti Jūsu veikalā.

en: Share on Facebook
lv: Koplietot Facebook

en: Share posts to your Facebook page
lv: Kopīgot ziņas savā Facebook lapā

en: Share posts to your Mastodon feed.
lv: Kopīgojiet ziņas savā Mastodon plūsmā.

en: Share posts to your Tumblr blog
lv: Kopīgot ziņas savā Tumblr emuārā

en: Share posts to your Twitter followers
lv: Kopīgojiet ziņas ar saviem Twitter sekotājiem

en: Share posts with Jetpack Social {{learnMoreLink/}}
lv: Kopīgojiet ziņas ar Jetpack Social {{learnMoreLink/}}

en: Share posts with your LinkedIn connections
lv: Kopīgot ziņas ar saviem LinkedIn savienojumiem

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
lv: Dalieties viedokļos un atsauksmēs par savu zīmolu vai uzņēmumu.

en: Share some information about your business.
lv: Dalieties ar informāciju par savu uzņēmumu.

en: Share this:
lv: Dalīties ar šo:

en: Share to my <strong>Tumblr blog</strong>:
lv: Kopīgot manā <strong>Tumblr emuārā</strong>:

en: Shared by %s
lv: Kopīgoja %s

en: Shares
lv: Kopīgošana

en: Sharing
lv: Koplieto

en: Sharing Buttons
lv: Koplietošanas pogas

en: Sharing Settings
lv: Koplietošanas iestatījumi

en: Sharing options
lv: Koplietošanas opcijas

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show like button
lv: Rādīt pogu Patīk

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show reblog button
lv: Rādīt atkārtota emuāra pogu

[ctx: Sharing options: Comment Likes]
en: On for all posts
lv: Ieslēgts visām ziņām

[ctx: Sharing options: Header]
en: Comment Likes
lv: Komentārs

[ctx: Sharing options: Header]
en: Show like and sharing buttons on
lv: Rādīt Patīk un Kopīgot pogas

en: Sharing posts on your Tumblr blog expands your reach to a diverse younger audience in a fun and creative community.
lv: Ziņu kopīgošana savā Tumblr emuārā paplašina jūsu sasniedzamību daudzveidīgai jaunākai auditorijai jautrā un radošā kopienā.

en: Sharing posts to your connections.
lv: Kopīgot ziņas ar saviem kontaktiem.

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add sharing buttons
lv: Pievienot koplietošanas pogas

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit label text
lv: Rediģēt etiķetes tekstu

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit sharing buttons
lv: Rediģēt koplietošanas pogas

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit “More” buttons
lv: Citas darbības

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit “More” buttons
lv: Citas darbības

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Drag and drop to reorder the buttons.
lv: Velciet un nometiet skaņdarbus, lai pārkārtotu tos.

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
lv: Pieslēguma veids

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connecting…
lv: Savienojuma izveide…

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully connected.
lv: %(service)s konts tika veiksmīgi savienots.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s connection could not be made because no account was selected.
lv: Savienojumu %(service)s nevarēja izveidot, jo netika atlasīts neviens konts.

[ctx: Sharing: Publicize disconnect pending button label]
en: Disconnecting…
lv: Atvienošana…

[ctx: Sharing: Publicize reconnection confirmation]
en: The %(service)s account was unable to be reconnected.
lv: %(service)s kontu nevarēja atkārtoti savienot.

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
lv: Notiek ielāde…

[ctx: Sharing: Sharing button option heading]
en: Button style
lv: Pogas stils

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon & Text
lv: Ikona un teksts

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon Only
lv: Tīkla administratora e-pasts

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Official Buttons
lv: Oficiālās pogas

[ctx: Sharing: buttons]
en: Edit label text
lv: Rediģēt etiķetes tekstu

[ctx: Sharing: connections]
en: Connected by %(username)s
lv: Savienoja  %(username)s

en: Shield Icon
lv: Vairoga ikona

en: Shift + Alt + letter:
lv: Shift + Alt + zīme:

en: Shift-click to edit this element.
lv: Shift+klikšķis, lai labotu šo elementu.

en: Shift-click to edit this widget.
lv: Shift+klikšķini, lai labotu šo logdaļu.

en: Shimane
lv: Simane

en: Shinyanga
lv: Šinjanga

en: Ship physical products in a snap - show live rates from shipping carriers like UPS and other shipping options
lv: Ātri nosūtiet fiziskus produktus - parādiet patreizējos pārvadājumu tarifus no tādiem pārvadātājiem kā UPS un citas piegādes iespējas

en: Ship physical products in a snap - show live rates from shipping carriers like UPS and other shipping options.
lv: Ātri nosūtiet fiziskus produktus - parādiet patreizējos pārvadājumu tarifus no tādiem pārvadātājiem kā UPS un citas piegādes iespējas

en: Ship physical products in a snap and show live rates from shipping carriers like UPS and other shipping options.
lv: Ātri nosūtiet fiziskus produktus - parādiet patreizējos pārvadājumu tarifus no tādiem pārvadātājiem kā UPS un citām piegādes iespējām.

en: Ship to
lv: Piegādāt uz

en: Ship to a different address?
lv: Piegādāt citā adresē?

en: Ship to all countries
lv: Piegādāt uz visām valstīm

en: Ship to all countries you sell to
lv: Piegādājiet uz visām valstīm, kurās jūs to pārdodat

en: Ship to specific countries
lv: Piegādāt uz konkrētām valstīm

en: Ship to specific countries only
lv: Piegādāt tikai uz noteiktām valstīm

en: Shipping | Shipping %d
lv[0]: Piegāde

en: Shipping & Delivery
lv: Nosūtīšana un piegāde

en: Shipping & Logistics
lv: Piegāde un loģistika

en: Shipping & Post
lv: Piegāde un pasts

en: Shipping Address
lv: Piegādes adrese

en: Shipping Address 1
lv: 1. piegādes adrese

en: Shipping Address 2
lv: 2. piegādes adrese

en: Shipping City
lv: Piegādes Pilsēta

en: Shipping Company
lv: Piegādes Kompānija

en: Shipping Country / Region
lv: Piegādes Valsts / Reģions

en: Shipping First Name
lv: Piegādes Vārds

en: Shipping Last Name
lv: Piegādes Uzvārds

en: Shipping Method
lv: Pasūtīšanas veids

en: Shipping Postal/Zip Code
lv: Piegādes Pasta Indekss

en: Shipping State
lv: Piegādes Štats

en: Shipping Zone
lv: Piegādes zona

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Shipping address.
lv: Piegādes adrese.

en: Shipping amount
lv: Piegādes apjoms

en: Shipping class
lv: Piegādes klase

en: Shipping class ID.
lv: Piegādes kalses ID.

en: Shipping class costs
lv: Piegādes klases izmaksas

en: Shipping class name
lv: Piegādes klases nosaukums

en: Shipping class name.
lv: Piegādes klases nosaukums.

en: Shipping class slug.
lv: Piegādes klases taka.

en: Shipping classes
lv: Piegādes klases

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
lv: Piegādes klases izmanti noteiktas piegādes metodes, lai grupētu līdzīgus produktus.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
lv: Piegādes klases var izmantot, lai grupētu līdzīga veida produktus, un tos var izmantot dažas piegādes metodes (piemēram, "vienotas likmes piegāde"), lai dažādām klasēm nodrošinātu dažādas cenas.

en: Shipping costs updated.
lv: Piegādes cena atjaunota.

en: Shipping destination
lv: Piegādes galamērķis

en: Shipping details
lv: Piegādes detaļas

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
lv: Piegāde pašlaik ir iespējota, taču neesat pievienojis piegādes veidus jūsu piegādes zonās.

en: Shipping is disabled.
lv: Piegāde ir atspējota.

en: Shipping lines data.
lv: Piegādes rindas dati.

en: Shipping location(s)
lv: Piegādes vieta(s)

en: Shipping method
lv: Piegādes veids

en: Shipping method ID is required.
lv: Piegādes veida ID ir nepieciešams.

en: Shipping method ID.
lv: Piegādes veida ID

en: Shipping method could not be added. Please retry.
lv: Piegādes veidu nevar pievienot. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
lv: Piegādes veidu nevar noņemt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Shipping method customer facing title.
lv: Piegādes metode, ar kuru saskaras klients.

en: Shipping method description.
lv: Piegādes veida apraksts

en: Shipping method enabled status.
lv: Piegādes metode ir iespējota.

en: Shipping method instance ID.
lv: Piegādes metode, piemēram, ID.

en: Shipping method name.
lv: Piegādes metodes nosaukums.

en: Shipping method settings.
lv: Piegādes veida iestatījumi.

en: Shipping method sort order.
lv: Piegādes veidu kārtošanas secība.

en: Shipping method title.
lv: Piegādes veida nosaukums

en: Shipping method(s)
lv: Piegādes veids(i)

en: Shipping methods
lv: Piegādes veidi

en: Shipping methods do not support trashing.
lv: Piegādese metodes neatbalsta mēslošanu.

en: Shipping name
lv: Piegādes nosaukums

en: Shipping only
lv: Piegāde tikai

en: Shipping options
lv: Piegādes iespējas

en: Shipping options will be updated during checkout.
lv: Piegādes iespējas tiks atjaunotas norēķināšanās laikā.

en: Shipping settings
lv: Piegādes iestatījumi

en: Shipping tax
lv: Piegādes nodoklis.

en: Shipping tax amount
lv: Piegādes nodokļa summa

en: Shipping tax class
lv: Piegādes nodokļa klase

en: Shipping tax class based on cart items
lv: Piegādes nodokļa klase, pamatojoties uz groza precēm

en: Shipping tax total.
lv: Piegāde nodoklis kopā.

en: Shipping tax.
lv: Piegādes nodoklis.

en: Shipping to %s
lv: Piegādāt uz %s

en: Shipping to %s.
lv: Piegādāt uz %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
lv: Piegādes kopsummai jābūt pozitīvai summai.

en: Shipping via %s
lv: Piegāde ar %s

en: Shipping zone location code.
lv: Piegāde zonas atrašanās vietas kods.

en: Shipping zone location type.
lv: Piegāde zonas atrašanās vietas veids.

en: Shipping zone name.
lv: Piegādes zonas nosaukums

en: Shipping zone order.
lv: Piegādes zonas pasūtījums.

en: Shipping zones
lv: Piegādes zonas

en: Shipping zones do not support trashing.
lv: Piegādes zonas neatbalsta mēslošanu.

en: Shipping:
lv: Piegāde:

en: Shiprock
lv: Šiproka

en: Shop Now
lv: Iepērcies tagad

en: Shop Page
lv: Veikala lapa

en: Shop and search results
lv: Veikala un meklēšanas rezultāti

en: Shop base
lv: Veikala bāze

en: Shop base address
lv: Veikala adrese

en: Shop base with category
lv: Veikala bāze ar kategoriju

en: Shop now
lv: Iepērcies tagad

en: Shop only
lv: Tikai veikalā

en: Shop page
lv: Veikala lapa

en: Shop page display
lv: Veikals lapas displejs

en: Shop pages
lv: Veikala lapas

en: Shopping & Commerce
lv: Iepirkšanās un tirdzniecība

en: Short description
lv: Īss apraksts

en: Shortcode
lv: Īskods

en: Shortlink
lv: Īssaite

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
lv: Ja jums nepieciešama palīdzība, lai izprastu, izmantotu vai paplašinātu WooCommerce, <a href="%s">lūdzu, izlasiet mūsu dokumentāciju</a>. Jūs atradīsiet visu veidu resursus, tostarp fragmentus, konsultācijas un daudz ko citu.

en: Show
lv: Rādīt

en: Show "verified owner" label on customer reviews
lv: Parādiet klienta atsauksmēm marķējumu "apstiprināts īpašnieks"

en: Show All
lv: Rādīt:

en: Show Artist Name in Tracklist
lv: Rādīt mākslinieka vārdu dziesmu sarakstā

en: Show Avatars
lv: Rādīt tēlus

en: Show Blog on Dashboard
lv: Rādīt emuāru informācijas panelī

en: Show Details
lv: Rādīt detaļas

en: Show Featured Image:
lv: Izceltais

en: Show Frequently Asked Questions
lv: Rādīt bieži uzdotos jautājumus

en: Show Images
lv: Rādīt attēlus

en: Show Link Description
lv: Rādīt saites aprakstu

en: Show Link Image
lv: Rādīt saites attēlu

en: Show Link Name
lv: Rādīt saites nosaukumu

en: Show Link Rating
lv: Rādīt saites reitingu

en: Show Me
lv: Rādīt:

en: Show Suggestions
lv: Rādīt ieteikumus

en: Show Toolbar when viewing site
lv: Skatot vietni(es) rādīt rīkjoslu

en: Show Tracklist
lv: Rādīt dziesmu sarakstu

en: Show Video List
lv: Rādīt videoklipu sarakstu

en: Show a "coming soon" notice on your domain. Add a site later.
lv: Parādiet savā domēnā paziņojumu “Drīzumā gaidāma”. Pievienojiet vietni vēlāk.

en: Show a grid of author avatar images.
lv: Rādīt autora Tēla attēlu režģi.

en: Show a thumbnail image where available
lv: Rādiet sīktēlu, ja tas ir pieejams

en: Show a thumbnail image where available.
lv: Rādiet sīktēlu, ja tas ir pieejams.

en: Show advanced menu properties
lv: Rādīt papildu izvēlnes iestatījumus

en: Show advanced options
lv: Rādīt papildu opcijas

en: Show all
lv: Rādīt:

en: Show all topics
lv: Rādīt visas tēmas

en: Show all types
lv: Rādīt visus tipus

en: Show as dropdown
lv: Rādīt kā nolaižamo sarakstu

en: Show at most {{field /}} posts
lv: Rādīt ne vairāk kā {{field /}} ziņas

en: Show blog name
lv: Rādīt saites nosaukumu

en: Show categories
lv: Rādīt kategorijas

en: Show categories &amp; products
lv: Rādīt kategorijas &amp; produktus

en: Show comment threads
lv: Rādīt komentāru pavedienus

en: Show comments
lv: Rādīt komentārus

en: Show comments area in carousel
lv: Rādīt komentāru apgabalu karuselī

en: Show comments from:
lv: Jaunāki komentāri

en: Show context (category or tag)
lv: Rādīt kontekstu (kategoriju vai birku)

en: Show details
lv: Rādīt detaļas

en: Show entry date
lv: Rādīt ievades datumu

en: Show exact matches only
lv: Rādīt vienīgi precīzas atbilstības

en: Show follower count
lv: Rādīt ziņas opcijas

en: Show for comments
lv: Rādīt komentāriem

en: Show for pages
lv: Rādīt lapām

en: Show for posts
lv: Rādīt ziņām

en: Show full post
lv: Rādīt visu ziņu

en: Show header text with your image.
lv: Rādīt attēla virsraksta tekstu.

en: Show hidden products
lv: Parādīt slēptos produktus

en: Show hierarchy
lv: Rādīt hierarhiju

en: Show if is a compound tax rate.
lv: Parādiet, vai ir saliktā nodokļa likme.

en: Show invisible characters
lv: Rādīt neredzamos simbolus

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
lv: Sākumlapā, arhīva lapās un meklēšanas rezultātos

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
lv: Multivides failiem

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
lv: Lapās

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Portfolio Items
lv: Portfeļa vienumi

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
lv: Ziņās

en: Show likes.
lv: Rādīt "patīk"

en: Show me all my sites when logging in to WordPress.com
lv: Rādīt man visas manas vietnes, autorizējoties WordPress.com vietnē

en: Show more comments
lv: Apskatīt pārējos komentārus

en: Show more details
lv: Rādīt vairāk detaļas

en: Show more results
lv: Rādīt vairāk rezultātu

en: Show next theme
lv: Rādīt nākošo tēmu

en: Show on front
lv: Izrāde priekšā

en: Show password
lv: Rādīt paroli

en: Show photo metadata (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
lv: Rādīt fotoattēlu metadatus (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Exif</a>) karuselī, ja tie ir pieejami.

en: Show photo metadata (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
lv: Rādīt fotoattēlu metadatus (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) karuselī, ja tie ir pieejami.

en: Show post category or tags
lv: Rādīt ziņu kategorijas vai birkas

en: Show post counts
lv: Rādīt ziņu skaitu

en: Show post options
lv: Rādīt ziņas opcijas

en: Show post publish date
lv: Rādīt ziņas publicēšanas datumu

en: Show previous theme
lv: Rādīt iepriekšējo tēmu

en: Show product counts
lv: Parādiet produktu skaitu

en: Show products
lv: Rādīt produktus

en: Show related content after posts
lv: Ziņu beigās rādīt saistīto saturu

en: Show search box
lv: Rādīt meklēšanas lodziņu

en: Show subcategories
lv: Parādīt apakškategorijas

en: Show subcategories &amp; products
lv: Rādīt apakškategorijas &amp; produktus

en: Show tag counts
lv: Rādīt birku skaitu

en: Show the most recent {{field /}} items
lv: Rādīt jaunākos {{field /}} vienumus

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lv: Rādīt apstiprināto komentāru skaitu blakus katram komentāru autoram komentāru saraksta lapā.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
lv: Parādīt apstiprināto komentāru skaitu blakus katram komentāra autoram

en: Show:
lv: Parādīt:

en: Showcase
lv: Vitrīna

en: Showcase your creativity with WordPress.com
lv: Parādiet savu radošumu, izmantojot vietni WordPress.com

en: Showcase your latest work.
lv: Parādiet savu jaunāko darbu.

en: Showing %1$s of %2$s %3$s posts
lv: Rāda %1$s no %2$s %3$s ziņas

en: Showing all %d result | Showing all %d results
lv[0]: Attēloti %d produkti
lv[1]: Attēlots %d produkts
lv[2]: Attēloti %d produkti

en: Showing details for theme: %s
lv: Rāda detaļas par tēmu: %s

en: Showing reports for:
lv: Rāda atskaites par:

en: Showing the single result
lv: Viens produkts

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
lv: vai

en: Shown publicly when you comment on blogs.
lv: Jūsu tīmekļa žurnālu komentāri būs redzami publiski.

[ctx: Shown when the next infinite scroll page is loading]
en: Wait, there's more!
lv: Ielādē vairāk rezultātu.... lūdzu, uzgaidiet

en: Shows if backorders are allowed.
lv: Parādīt vai produkta piegāde pēc pasūtījuma ir atļauta.

en: Shows if the product can be bought.
lv: Rāda, vai produktu var nopirkt.

en: Shows if the product is on backordered.
lv: Parādīt vai produktiem ir aizkavētais pasūtījums.

en: Shows if the product is on sale.
lv: Rāda, vai produktam ir akcija.

en: Shows if the product need to be shipped.
lv: Rāda, vai produkts ir jānosūta.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
lv: Parāda, vai recenzents nopirka produktu vai ne.

en: Shows if the variation can be bought.
lv: Parāda, vai variāciju var nopirkt.

en: Shows if the variation is on backordered.
lv: Parādīt vai variācijām ir aizkavētais pasūtījums

en: Shows if the variation is on sale.
lv: Parāda, vai variācijai ir akcija.

en: Shows where the order was created.
lv: Rāda, kur tika izveidots pasūtījums.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
lv: Parāda, vai WordPress spēj rakstīt tam nepieciešamajos direktorijos.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
lv: Norāda, vai preces piegāde ir apliekama ar nodokli.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
lv: Rāda/definē, vai piezīme ir tikai atsauces vai klientam(lietotājs tiks paziņots).

en: Shuffle
lv: Samaisīt

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Sidebar %d
lv: Sānjosla %d

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Sigler is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Sigler ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Sign Out
lv: Izrakstīties

en: Sign Up
lv: Pieteikties

en: Sign Up & View
lv: Reģistrēties un apskatīt

en: Sign in
lv: Pieteikties

en: Sign in to continue:
lv: Piesakieties, lai balsotu.

en: Sign out
lv: Atslēgties

en: Sign up
lv: Pierakstīties

en: Sign up for a free blog
lv: Reģistrēties plānam ar a citu e-pasta adresi

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
lv: Reģistrēties un izveidojiet kontu %s, lai saņemtu API atslēgu.

en: Signup Now
lv: Reģistrēties

en: Signups
lv: Reģistrēšanās

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
lv: Klusi izmest vissliktāko un izplatītāko surogātpastu, lai man tas nekad nav jāredz.

en: Silver
lv: Sudraba

en: Simferopol
lv: Simferopole

en: Simple Payments
lv: Vienkārši maksājumi

en: Simple Payments orders
lv: Vienkārši maksājumu pasūtījumi

en: Simple Payments products
lv: Vienkāršie maksājumu produkti

en: Simple and concise statistics about your traffic. Jetpack Stats collects data on page views, likes, comments,
    		locations, and top posts. View them in your dashboard or on WordPress.com.
lv: Vienkārša un kodolīga statistika par datu plūsmu. Jetpack Stats apkopo datus par lapu skatījumiem, atzīmēm Patīk,
    		komentāriem, atrašanās vietām un populārākajām ziņām. Skatiet tos savā informācijas panelī vai vietnē WordPress.com.

en: Simple product
lv: Vienkāršs produkts

en: Simple tools to create your home on the web.
lv: Vienkārši rīki, lai izveidotu jūsu vietni tīklā.

en: SimpleTexting makes it easy, fast and affordable to send SMS marketing campaigns or engage in 1-on-1 conversations with your customers.
lv: SimpleTexting ļauj ērti, ātri un par pieņemamu cenu nosūtīt SMS mārketinga kampaņas vai iesaistīties personīgās sarunās ar klientiem.

en: Since
lv: kopš

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
lv: Kopš %1$s jūsu konts ir veicis %2$s API izsaukumu, salīdzinot ar jūsu plāna ierobežojumu %3$s.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
lv: Tā kā jūsu pārlūkprogramma neatbalsta JavaScript vai tas ir atspējots, lūdzu, pirms pasūtījuma veikšanas klikšķiniet pogu %1$sAtjaunot kopsummu%2$s. Ja to neizdarīsiet, no jums var tikt iekasēta lielāka maksa par iepriekš norādīto summu.

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Singapore dollar
lv: Singapūras dolārs

en: Siracusa
lv: Sirakūza

en: Sit back and relax. Your finished website will be ready in 4 business days or less!
lv: Atpūtieties un atpūtieties. Jūsu pabeigtā tīmekļa vietne būs gatava 4 darba dienu laikā vai ātrāk!

en: Sit back as our expert team builds a site you’ll love. From single-page sites to full-blown stores, we’ll help you make it happen.
lv: Atpūtieties, kamēr mūsu ekspertu komanda izveidos vietni, kas jums patiks. Mēs palīdzēsim jums to izveidot - no vienas lapas vietnēm līdz pilnvērtīgiem veikaliem.

en: Site
lv: Vietne

en: Site %d
lv: Vietne %d

en: Site Actions
lv: Vietnes darbības

en: Site Address
lv: Vietnes adrese (URL)

en: Site Address (URL)
lv: Vietnes adrese (URL)

en: Site Admin
lv: Administrēt

en: Site Backups
lv: Vietnes dublējums

en: Site Customization
lv: Vietnes pielāgošana

en: Site Domains
lv: Vietnes domēni

en: Site Editor
lv: Vietnes redaktors

en: Site Health
lv: Vietnes veselība

[ctx: Site Health]
en: Info
lv: Informācija

[ctx: Site Health]
en: Status
lv: Stāvoklis

en: Site Health %s
lv: Vietnes veselība %s

en: Site Health - %s
lv: Vietnes veselība - %s

en: Site Health Info
lv: Vietnes veselības informācija

en: Site Health Status
lv: Vietnes veselības stāvoklis

en: Site ID
lv: Vietnes ID

en: Site ID must not be empty.
lv: Vietnes ID nedrīkst būt tukšs.

en: Site Icon
lv: Vietnes ikona

en: Site Identity
lv: Vietnes identitāte

en: Site Language
lv: Vietnes valoda:

en: Site Logo
lv: Vietnes logotips

en: Site Monetization
lv: Vietnes monetizācija

en: Site Name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site Name: %s
lv: Vietnes nosaukums: %s

en: Site Pages
lv: Vietnes lapas

en: Site Preview
lv: Lapas priekšskatījums

en: Site Preview Links
lv: Vietnes priekšskatījuma saites

en: Site Redirect
lv: Vietnes novirzīšana

en: Site Search up to 100k records and 100k requests/mo
lv: Meklēšana vietnē līdz 100 000 ierakstu un 100 000 pieprasījumu mēnesī

en: Site Stats
lv: Lapas statistika

en: Site Status:
lv: Statuss:

en: Site Tagline
lv: Lapas apakšvirsraksts

en: Site Title
lv: Vietnes virsraksts

en: Site Tools
lv: Vietnes rīki

en: Site Transfer
lv: Vietnes pārsūtīšana

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Site URL.
lv: Vietnes URL.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
lv: Vietnes vietrāžus URL nevarēja pārslēgt uz HTTPS.

en: Site URLs switched to HTTPS.
lv: Vietņu vietrāži URL ir pārslēgti uz HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
lv: Vietnes augšupielādes vietas kvota

en: Site achievements
lv: Vietnes sasniegumi

en: Site activity log
lv: Vietnes darbību žurnāls

en: Site address
lv: Vietnes adrese

en: Site address (URL)
lv: Vietnes adrese (URL)

en: Site address contains a blocked term.
lv: Vietnes adresē ir bloķēts vārds.

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
lv: Pievienot pielāgotu adresi

en: Site backup
lv: Vietnes dublējums

en: Site connection failed!
lv: Vietnes savienojums neizdevās!

en: Site count
lv: Vietņu skaits

en: Site created - Go to next step
lv: Doties uz nākamo grāmatzīmi

en: Site description was changed from "%1$s" to "%2$s"
lv: Vietnes apraksts mainīts no "%1$s" uz "%2$s"

en: Site description was changed from %1$s to %2$s
lv: Vietnes apraksts mainīts no %1$s uz %2$s

en: Site does not exist.
lv: Vietne neeksistē.

en: Site domain must not be empty.
lv: Vietnes domēns nedrīkst būt tukss.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
lv: Periodiski tiks veiktas automātiskas vietnes veselības pārbaudes, lai apkopotu informāciju par jūsu vietni. Variet arī <a href="%s">apmeklēt Vietnes veselības ekrānu</a>, lai apkopotu informāciju par savu vietni tagad.

en: Site hosting is included with your plan, eliminating additional cost and technical hassle.
lv: Vietnes mitināšana ir iekļauta plānā, novēršot papildu izmaksas un tehniskos sarežģījumus

en: Site icon
lv: Vietnes ikona

en: Site icon.
lv: Vietnes ikona.

en: Site logo.
lv: Vietnes logo.

en: Site monetization
lv: Vietnes monetizācija

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
lv[0]: Vietnes nosaukumā jābūt vismaz %s rakstzīmei.
lv[1]: Vietnes nosaukumā jābūt vismaz %s rakstzīmēm.
lv[2]: Vietnes nosaukumā jābūt vismaz %s rakstzīmēm.

en: Site name must be at least 4 characters.
lv: Vietnes nosaukumā jābūt vismaz 4 rakstzīmēm.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
lv: Vietņu nosaukumi var saturēt tikai mazos burtus (a-z) un ciparus.

en: Site network ID must be provided.
lv: Ir jāsniedz vietnes tīkla ID.

en: Site owner could not be changed to %(user)s. Please contact support.
lv: Vietnes īpašnieku nevar mainīt uz %(user)s. Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: Site ownership
lv: Vietnes īpašumtiesības

en: Site path must not be empty.
lv: Vietnes ceļš nedrīkst būt tukšs.

en: Site profile
lv: Profils

en: Site records
lv: Vietnes ieraksti

en: Site redirect
lv: Vietnes novirzīšana

en: Site successfully connected.
lv: Vietne veiksmīgi pieslēgta.

en: Site tagline
lv: Vietnes devīze

en: Site tagline.
lv: Vietnes sauklis (moto).

en: Site timezone
lv: Laika josla

en: Site title
lv: Vietnes nosaukums

en: Site title.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Site tools
lv: Vietnes rīki

en: Site verification services
lv: Vietnes verifikācijas pakalpojumi

en: Site visibility
lv: Vietnes redzamība

en: Site with the ID does not exist.
lv: Vietne ar šo ID neeksistē.

en: Site: %(siteSlug)s
lv: Vietne: %(siteSlug)s

en: Site: %s
lv: Vietne: %s

en: Sitemap URL
lv: Vietnes kartes URL

en: Sitemaps
lv: Vietņu kartes

en: Sites
lv: Vietnes

en: Sites with content get more visitors. We’ve found that adding some personality and introducing yourself is a great start to click with your audience.
lv: Vietnes ar saturu piesaista vairāk apmeklētāju. Esam secinājuši, ka pievienojot saturu un iepazīstinot ar sevi, jūs varat piesaistīt auditoriju.

en: Size
lv: Izmērs

en: Size in megabytes
lv: Lielums megabaitos

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip Confirmation Email
lv: Izlaist apstiprinājuma e-pastu

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
lv: Izlaist apgriešanu, publicēt attēlu bez izmaiņām

en: Skip cropping
lv: Izlaist apgriešanu

en: Skip for now
lv: Pagaidām izlaist

en: Skip forward {1} seconds
lv: Pāriet uz priekšu {1} sekundes

en: Skip navigation
lv: Izlaist navigāciju

en: Skip setup
lv: Izlaist iestatīšanu

en: Skip site setup
lv: Izlaist vietnes iestatīšanu

en: Skip this step
lv: Izlaist šo soli

en: Skip to content
lv: Pāriet uz saturu

en: Skip to dashboard
lv: Pāriet uz paneli

en: Skip to main content
lv: Pārietu uz galveno saturu

en: Skip to toolbar
lv: Pāriet uz rīkjoslu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
lv: Piebremzē karstgalvi, nav vajadzības pārbaudīt e-pastu tik bieži!

en: Slug
lv: Taka

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
lv: Saite "%s" ir aizņemta. Lūdzu nomaini to.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
lv: Taka "%s" nav atļauta, jo tas ir rezervēts termins. Mainiet to, lūdzu.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
lv: Taka "%s" ir pārāk gara (28 simboli, maksimums). Samaziniet to lūdzu.

en: Slug automatically generated from the post title.
lv: Taka automātiski izveidota no ziņas nosaukuma.

en: Slug identifier for the resource.
lv: Resursa unikālais identifikators.

en: Slug of the resource.
lv: Resursa taka.

en: Small
lv: Mazs

en: Small (64 pixels)
lv: Mazs (64 pikseļi)

en: Small print: This message was sent by a WordPress.com user who entered your email address or username to invite you. You can <a href="%s" data-tracks-link-desc="remove-subscription">unsubscribe</a> if you'd prefer not to receive invitation emails in future. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with WordPress.com, please visit <a href="http://wordpress.com/support" data-tracks-link-desc="wordpress-support">http://wordpress.com/support</a>.
lv: Maziem burtiem: Šo ziņu nosūtīja WordPress.com lietotājs, kurš ievadīja jūsu e-pasta adresi vai lietotājvārdu, lai jūs ielūgtu. Ja jums nepatīk saņemt ielūgumu e-pastus nākotnē, jūs varat <a href="%s" data-tracks-link-desc="remove-subscription">atsaukt abonementu</a>. Lūdzu, neatbildiet uz šo ziņu; tā tika nosūtīta no nesekotā e-pasta adreses. Ja jums ir nepieciešama palīdzība ar WordPress.com, lūdzu, apmeklējiet <a href="http://wordpress.com/support" data-tracks-link-desc="wordpress-support">http://wordpress.com/support</a>.

en: Smart redirects
lv: Gudra novirzīšana

en: Smolyan
lv: Smoļana

en: Social
lv: Sociālie tīkli

en: Social Icons
lv: Sociālās ikonas

en: Social Links Menu
lv: Sociālo saišu izvēlne

en: Social Logins
lv: Sociālā pieteikšanās

en: Social Media
lv: Sociālie mēdiji

en: Social Menu
lv: Sociālo saišu izvēlne

en: Social Network Apps & Add-Ons
lv: Sociālo tīklu lietotnes un papildinājumi

en: Social Previews
lv: Sociālie priekšskatījumi

en: Social Sciences
lv: Sociālās zinātnes

en: Social Sharing
lv: Sociālās un koplietošana

en: Sofia
lv: Sofija

en: Sofia-Grad
lv: Sofija

en: Software Name
lv: Programmas nosaukums

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
lv[0]: Pārdota %1$d prece pēdējo %2$d dienu laikā
lv[1]: Pārdotas %1$d precse pēdējo %2$d dienu laikā
lv[2]: Pārdotas %1$d precse pēdējo %2$d dienu laikā

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
lv: Pārdota %1$s vērtība pēdējās %2$d dienās

en: Sold individually
lv: Pārdot atsevišķi

en: Sold individually?
lv: Pārdot atsevišķi?

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Solomon Islands dollar
lv: Zālamana salu dolārs

en: Solothurn
lv: Solotuma

en: Somali shilling
lv: Somālijas šiliņš

en: Somalia
lv: Somālija

en: Some HTML tags are not permitted, including:
lv: Dažas HTML atzīmes nav atļautas, tostarp:

en: Some US states have laws that require offering site visitors an opt-out from having their data used to personalize ads. Targeted advertising is off in certain states unless you enable it.
lv: Dažos ASV štatos ir spēkā likumi, kas pieprasa piedāvāt vietnes apmeklētājiem atteikties no viņu datu izmantošanas reklāmu personalizēšanai. Mērķtiecīga reklamēšana noteiktos štatos ir izslēgta, ja vien jūs to neiespējojat.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
lv: Akismet vēl jāpārbauda daži komentāri. Tie ir īslaicīgi aizturēti pārbaudei un tiks automātiski atkārtoti pārbaudīti vēlāk.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
lv: Ir apkopoti daži dati, kas apraksta jūsu vietnē konstatēto kļūdu.

en: Some files are not writable by WordPress:
lv: WordPress nav tiesību veikt izmaiņas dažās datnēs:

en: Some notifications
lv: Daži paziņojumi

en: Some of the %1$s %2$s values are invalid
lv: Dažas no %1$s %2$s vērtībām nav derīgas

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
lv: Dažas no theme.json settings.spacing.spacingScale vērtībām nav derīgas

en: Some required plugins are missing or inactive.
lv: Dažu nepieciešamo spraudņu trūkst vai tie nav aktīvi.

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
lv: Dažus ekrāna elementus var parādīt vai paslēpt, izmantojot izvēles rūtiņas.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
lv: Dažas tēmas piedāvā papildu galvenes attēlus. Ja tēmā redzat vairākus attēlus, izvēlieties to, kas jums patīk un klikšķiniet pogu &#8220;Saglabāt izmaiņas&#8221;.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
lv: Daži tīmekļa pakalpojumui, piemēram, piegāde, izmanto SOAP, lai iegūtu informāciju no attāliem serveriem, piemēram, FedEx tiešās piegādes citāti prasa instalēt SOAP.

en: Someone
lv: Kāds

en: Someone follows my blog
lv: Kāds seko manam emuāram

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
lv: Kāds ir pieprasījis jaunu paroli šim kontam %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
lv: Kāds ir pieprasījis paroles atiestatīšanu šim kontam:

en: Someone likes one of my posts
lv: kādam patīk viena no manām ziņām

en: Someone reblogs one of my posts
lv: Kāds pārpublicē vienu no maniem ierakstiem

en: Something else?
lv: Kaut kas cits

en: Something went wrong.
lv: Kaut kas nogāja greizi.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
lv: Kaut kas sagāja greizi. Ja šī problēma atkārtojas, tad nosūti šo info atbalstam:

en: Something's broken
lv: Kaut kas ir bojāts

en: Soroca
lv: Soroka

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
lv: Atvainojiet, radās probēma noņemot šo kuponu.

en: Sorry to see you go.
lv: Ļoti žēl, ka Jūs aizejat.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
lv: Atvainojiet! Tagad mēs nevarējām sazināties ar Jetpack 😭. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu vietne ir redzama internetā un ka tā pieņem ienākošos un izejošos pieprasījumus, izmantojot curl. Varat arī mēģināt atkārtoti izveidot savienojumu ar Jetpack, un, ja rodas vēl kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
lv: Atvainojiet! Mēs mēģinājām, bet mēs nevarējām savienot Jūs ar Jetpack. Lūdzu, dodieties uz spraudņu cilni, lai pievienotu Jetpack, lai jūs varētu pabeigt sava veikala iestatīšanu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
lv: Atvainojiet! Mēs mēģinājām, bet mēs nevarējām instalēt Jetpack Jums 😭. Lūdzu, dodieties uz spraudņu cilni, lai to instalētu, un pabeigt sava veikala iestatīšanu.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
lv: Atvainojiet, "%s" vairs nav noliktavā, tāpēc šo pasūtījumu nevar apmaksāt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
lv: Atvainojiet, "%s" nav vairs pieejams. Lūdzu, izlabojiet savu iepirkumu grozu un mēģiniet vēlreiz. Mēs atvainojamies par sagādātām neērtībām.

en: Sorry, %1$s files are not allowed.
lv: Atvainojiet, %1$s fails nav atļauts.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lv: Diemžēl nekas neatbilda jūsu meklēšanas vienumiem. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz, izmantojot dažus atslēgvārdus.

en: Sorry, but there are no topics in this forum.
lv: Atvainojiet, bet šajā forumā nav nevienas tēmas.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
lv: Piedod, bet tu meklē kaut ko, kā šeit nav.

en: Sorry, comments are closed for this item.
lv: Atvainojiet, komentāri šim vienumam ir slēgti.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
lv: Diemžēl, komentāri šim vienumam nav atļauti.

en: Sorry, could not find anything. Try searching again using a different term.
lv: Atvainojiet, neko nevarēja atrast. Mēģiniet meklēt vēlreiz, izmantojot citu vārdu.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
lv: Atvainojamies, kupons "%s" jau ir ievadīts un nevar tikt izmantots kopā ar citiem kuponiem.

en: Sorry, deleting the term failed.
lv: Atvainojiet, neizdevās dzēst terminu.

en: Sorry, editing the term failed.
lv: Atvainojiet, neizdevās termina labošana.

en: Sorry, file not uploaded (unrecognized file type).
lv: Atvainojiet, fails netika augšupielādēts (neatpazīts faila tips).

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lv: Diemžēl šķiet, ka jūsu atrašanās vietai nav pieejami maksājumu veidi. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība vai vēlaties veikt alternatīvu vienošanos.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lv: Diemžēl šķiet, ka jūsu valstij nav pieejami maksāšanas veidi. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība vai vēlaties veikt alternatīvu vienošanos.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lv: Atvainojiet, šķiet, ka nav pieejami maksājuma veidi. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība vai vēlaties veikt alternatīvas vienošanās.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
lv: Atvainojamies, šķiet, kupons "%s" nav derīgs - tas ir noņemts no Jūsu pasūtījuma.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
lv: Atvainojamies, šķiet, kupons "%s" nav Jūsu - tas ir noņemts no Jūsu pasūtījuma.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
lv: Atvainojiet, lietotāja atzīšana par surogātpastu ir iespējama tikai Multivietnē.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
lv: Atvaino, neviens raksts nesakrīt ar Tevis izvirzītajiem kritērijiem.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
lv: Atvainojiet, neviens produkts neatbilda jūsu izvēlei. Lūdzu, izvēlieties citu kombināciju.

en: Sorry, no such page.
lv: Atvainojiet, nav šādas lapas.

en: Sorry, no such post.
lv: Atvainojiet, nav šādas ziņas.

en: Sorry, no updating arrays at this time
lv: Diemžēl šobrīd nav iespējams atjaunot masīvus

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
lv: Atvainojiet, viena no dotajām taksonomijām netiek atbalstīta šim ziņas tipam.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
lv: Atvainojiet, atbildes uz neapstiprinātiem komentāriem nav atļautas.

en: Sorry, revisions are disabled.
lv: Atvainojiet, versijas ir atspējotas.

en: Sorry, site names must have letters too!
lv: Atvainojiet, bet vietnes nosaukumam ir jāsatur arī burti!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
lv: Atvainojiet, kaut kas nogājis greizi. Pieprasīto salīdzinājums nevar ielādēt.

en: Sorry, that email address is already used!
lv: Atvainojiet, tāds e-pasts jau tiek lietots!

en: Sorry, that email address is not allowed!
lv: Atvainojiet, tāds e-pasts nav atļauts!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
lv: Atvaino, šī atslēga nav derīga.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
lv: Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Sorry, that page does not exist.
lv: Lietotājs  neeksistē.

en: Sorry, that site already exists!
lv: Atvainojiet, tāda vietne jau eksistē!

en: Sorry, that site is reserved!
lv: Atvainojiet, šī vietne ir rezervēta!

en: Sorry, that username already exists!
lv: Atvainojiet, tāds lietotājvārds jau eksistē!

en: Sorry, that username is not allowed.
lv: Atvainojiet, šis lietotājvārds nav atļauts.

en: Sorry, the category could not be created.
lv: Diemžēl, kategoriju nevarēja izveidot.

en: Sorry, the comment could not be updated.
lv: Diemžēl, komentāru nevarēja atjaunot.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
lv: Atvainojiet, saite, uz kuras jūs noklikšķinājāt ir novecojusi. Lūdzu, atlasiet citu opciju.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
lv: Atvainojiet, pasūtījumu nevarēja atrast. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir grūti atrast jūsu pasūtījuma informāciju.

en: Sorry, the post could not be created.
lv: Diemžēl, rakstu neizdevās izveidot.

en: Sorry, the post could not be deleted.
lv: Diemžēl, ziņu nevarēja izdzēst.

en: Sorry, the post could not be updated.
lv: Diemžēl, ziņu nevarēja atjaunot.

en: Sorry, the term could not be created.
lv: Atvainojiet, terminu neizdevās izveidot.

en: Sorry, the user could not be updated.
lv: Diemžēl, lietotāju nevarēja atjaunot.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
lv: Atvainojiet, pievienotajā URL adresē norādīto videoklipu nevar ielādēt. Lūdzu, pārbaudiet, vai URL attiecas uz atbalstītu video failu (%s) vai straumi (piemēram, YouTube un Vimeo).

en: Sorry, there are no preview links for this site.
lv: Atvainojiet, šai vietnei nav priekšskatījuma saišu.

en: Sorry, there are no themes for this search.
lv: Šai logdaļai nav iestatījumu.

en: Sorry, there has been an error
lv: Atvaino, ir kāda kļūda

en: Sorry, there has been an error.
lv: Atvainojiet, ir radusies kļūda.

en: Sorry, there is already a preview link generated for this site.
lv: Atvainojiet, šai vietnei jau ir izveidota priekšskatījuma saite.

en: Sorry, there was a problem closing your account. Please contact support.
lv: Atvainojiet, radās problēma, slēdzot jūsu kontu. Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: Sorry, this activation code has expired and is no longer valid. Please contact the site administrator for a new invite.
lv: Atvainojiet, šī aktivizācijas koda derīguma termiņš ir beidzies un tas vairs nav derīgs. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru, lai saņemtu jaunu ielūgumu.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
lv: Atvainojiet, šis kupons nav piemērojams atlasītajiem produktiem.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
lv: Atvainojiet, šis kupons nav piemērojams kategorijām: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
lv: Atvainojiet, šis kupons nav derīgs produktiem: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
lv: Atvainojamies, šo kuponu nevar izmantot Jūsu izvēlētajam pirkuma groza saturam.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
lv: Atvainojamies, šis kupons nav derīgs akcijas produktiem.

en: Sorry, this download has expired
lv: Atvainojiet, šī lejupielāde ir beigusies

en: Sorry, this method is not supported.
lv: Atvainojiet, šī metode nav atbalstīta.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
lv: Atvainojiet, šis pasūtījums ir nederīgs un to nevar apmaksāt.

en: Sorry, this preview link doesn't exist for this site
lv: Atvainojiet, šī priekšskatījuma saite šai vietnei nepastāv

en: Sorry, this product cannot be purchased.
lv: Atvainojiet, šo produktu nevar iegādāties.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
lv: Atvainojiet, šis produkts pašlaik nav pieejams. Lūdzu izvēlaties citu kombināciju.

en: Sorry, this service is not available.
lv: Atvainojiet, šis pakalpojums nav pieejams.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
lv: Atvainojiet, šim vienumam atpakaļsaites ir slēgtas.

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
lv: Atvaino, augšupielādes ir atslēgtas, jo mēs darbojamies ar servera konfigurāciju. Iedzer tasi tējas un mēģini vēlreiz.

en: Sorry, usernames must have letters too!
lv: Atvainojiet, lietotājvārdiem jāsatur arī burti!

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
lv: Atvainojiet, mēs nevarējām savienot jūsu veikalu ar Jetpack

en: Sorry, we couldn't find receipt #%s.
lv: Atvainojiet, mēs nevarējām atrast kvīti #%s.

en: Sorry, we weren't able to load the requested receipt.
lv: Diemžēl mēs nevarējām atvērt pieprasīto kvīti.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt informācijai par šo vietni.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt informācijai par šo ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to access font collections.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt fontu kolekcijām.

en: Sorry, you are not allowed to access font faces.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt burtveidiem.

en: Sorry, you are not allowed to access font families.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt fontu saimēm.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts piekļūt vietnes veselības informācijai.

en: Sorry, you are not allowed to access that resource
lv: Atvainojiet, jums nav ļauta piekļuve šim resursam!

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt globālajiem stiliem šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
lv: Diemžēl jums nav atļauts piekļūt šīs vietnes veidnēm.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt šim galapunktam.

en: Sorry, you are not allowed to access this font face.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt šim burtveidam.

en: Sorry, you are not allowed to access this font family.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts piekļūt šai fontu saimei.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt šai lapai.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piekļūt lietotāja datiem šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts aktivizēt spraudņus šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
lv: Diemžēl jums nav atļauts aktivizēt spraudņus.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
lv: Diemžēl jums nav atļauts aktivizēt šo spraudni.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pievienot kategoriju.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pievienot terminu vienai no dotajām taksonomijām.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pievienot saites šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pievienot lietotājus šim tīklam.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piešķirt terminu vienai no dotajām taksonomijām.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
lv: Atvainojiet, jums nav tiesību piešķirt terminus šajā taksonomijā.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piešķirt piedāvātos noteikumus.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts piešķirt šo terminu.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pievienot failus šai ziņai.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts partijas manipulēt ar šo resursu.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
lv: Diemžēl jums nav atļauts pārlūkot bloku direktoriju.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
lv: Diemžēl jums nav atļauts pārlūkot vietējo bloku rakstu direktoriju.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts mainīt komentāra tipu.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts mainīt lapas autoru kā šim lietotājam.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts mainīt ziņas autoru kā šim lietotājam.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
lv: Diemžēl jums nav atļauts komentēt šo ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
lv: Atvainojiet, jums kā šim lietotājam nav atļauts izveidot navigācijas izvēlnes.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts izveidot komentāru par šo ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
lv: Diemžēl jums nav ļauts šim lietotājam izveidot lietojumprogrammu paroles.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
lv: Diemžēl jums nav atļauts veidot jaunas lapas.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pievienot jaunus lietotājus.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts izveidot lapas kā šim lietotājam.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts veidot lapas šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts šajā ziņu tipā izveidot ar paroli aizsargātas ziņas.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts veidot ziņas, kā šim lietotājam.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts veidot ziņas vai melnrakstus šajā vietne.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts izveidot privātas ziņas šajā ziņu tipā.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
lv: Diemžēl jums nav atļauts veidot resursus.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
lv: Diemžēl, jums nav tiesību veidot terminus šajā taksonomijā.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts izveidot šo komentāru bez ziņas.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pievienot lietotāju.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pielāgot galvenes.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pielāgot šo vietni.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
lv: Diemžēl jums nav atļauts deaktivizēt šo spraudni.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
lv: Atvainojiet, Jums nav atļauts izdzēst %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
lv: Diemžēl jums nav ļauts dzēst šī lietotāja lietojumprogrammu paroles.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
lv: Diemžēl jums nav atļauts dzēst šīs vietnes spraudņus.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šī raksta labojumus.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo lietotāju.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo vienumu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
lv: Diemžēl jums nav ļauts dzēst šo lietojumprogrammas paroli.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo kategoriju.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo komentāru.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo vienumu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo lapu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo resursu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo revīziju.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo vietni.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts dzēst šo terminu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
lv: Atvaino, tev nav atļauts dzēst šo lietotāju.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst lietotājus.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
lv: Diemžēl jums nav ļauts atspējot tēmu automātiskos jauninājumus.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts to darīt.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt '%s' komentārus.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
lv: Atvainojiet, jums kā šim lietotājam nav ļauts rediģēt navigācijas izvēlnes.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts komentēt šo ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot komentārus.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot šīs lapas kā šim lietotājam.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot lapas.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot ziņas kā šim lietotājam.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot ziņas šajā ziņu tipā.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot ziņas.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo lietotāju lomas.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
lv: Atvainojiet, jums nav tiesību labot terminus šajā taksonomijā.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt pielāgoto lauku %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot saites šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot tēmas iestatījumus šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
lv: Diemžēl jums nav ļauts rediģēt šo lietojumprogrammas paroli.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot šo izmaiņu kopumu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
lv: Atvainojiet, jums nav tiesību labot šo komentāru.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo globālo stilu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo vienumu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo lapu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo resursu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts labot šo terminu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts rediģēt šo lietotāju.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
lv: Atvainojiet, bet jums nav atļauts labot lietotājus.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot jūsu profilu.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
lv: Diemžēl jums nav ļauts iespējot tēmu automātiskos jauninājumus.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts dzēst datus šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
lv: Diemžēl, šajā vietnē jums nav atļauts eksportēt datus.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts eksportēt veidnes un veidņu daļas.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts eksportēt šīs vietnes saturu.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts filtrēt lietotājus pēc iespējām.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts filtrēt lietotājus pēc lomām.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts piešķirt lietotāju šai lomai.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts importēt saturu šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts instalēt spraudņus šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts instalēt tēmas šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
lv: Diemžēl jums nav atļauts uzskaitīt šī lietotāja lietojumprogrammu paroles.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pārlūkot lietotājus.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts izcelt ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts veikt pastarpinātus oEmbed pieprasījumus.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
lv: Diemžēl jums nav atļauts pārvaldīt šī lietotāja lietojumprogrammu paroles.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
lv: Diemžēl jums nav atļauts pārvaldīt bloku veidus.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
lv: Piedodiet, jums nav atļauts pārvaldīt tīkla dizainus.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot opcijas šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pārvaldīt spraudņus šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts pārvaldīt ziņu statusus.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
lv: Diemžēl, jums nav ļauts pārvaldīt privātuma iestatījumus šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pārvaldīt nosacījumus šai taksonomijai.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
lv: Diemžēl jums nav atļauts pārvaldīt šo spraudni.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
lv: Diemžēl šajā vietnē nav atļauts pārvaldīt logrīkus.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
lv: Atvainojiet, jums nav atļaujas moderēt vai labot šo komentāru.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
lv: Diemžēl jums nav atļauts modificēt spraudņus.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
lv: Diemžēl jums nav atļauts modificēt tēmas.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts modificēt šīs vietnes nereģistrētos iestatījumus.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts pārvietot šo ziņu uz atkritni.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts kārtot lietotājus pēc šī parametra.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts veikt šo darbību.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts publicēt šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts apskatīt melnrakstus.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
lv: Diemžēl jums nav atļauts apstrādāt attālinātos URL.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts publicēt lapas šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts publicēt šī tipa ziņās.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
lv: Atvainojiet, bet jums nav atļauts publicēt ziņu šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts publicēties šajā lapā.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts publicēt šo ziņu.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts uzmeklēt lietotājus pēc šī parametra.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts skatīt blokus ar pašreizējo lietotāju.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts skatīt šī raksta blokus.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts lasīt šo komentāru bez ziņas.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
lv: Diemžēl jums nav atļauts lasīt bloku redaktora iestatījumus.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts lasīt ziņu par šo komentāru.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
lv: Diemžēl jums nav atļauts lasīt šo lietojumprogrammas paroli.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts lasīt šo komentāru.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts noņemt lietotājus.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts atjaunot šo ziņu no atkritnes.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts atsāknēt šo tēmu.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
lv: Diemžēl, jums nav tiesību pārņemt.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
lv: Diemžēl, jums nav tiesību jaunināt iestatījumus.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts jaunināt spraudņus šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
lv: Atvainojiet, jums nav atļaujas atjaunot ziņas, kā šim lietotājam.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
lv: Diemžēl jums nav ļauts jaunināt šo vietni uz HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts augšupielādēt failus.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts augšupielādēt mēdiju failu šajā vietnē.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts augšupielādēt mēdiju failu šai ziņai.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts augšupielādēt šāda veida failu.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts skatīt ziņu automātiski saglabātās versijas.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts veidot jaunus izvēlnes vienumus.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
lv: Diemžēl jums nav atļauts skatīt izvēlņu atrašanās vietas.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts skatīt izvēlnes.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions for this global style.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts skatīt šī globālā stila pārskatīšanas.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts skatīt šīs ziņas labojumus.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts skatīt šīs ziņas noteikumus.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
lv: Diemžēl jums nav ļauts skatīt aktīvo motīvu.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts skatīt reģistrētās bloku modeļu kategorijas.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
lv: Atvainojiet, jums nav ļauts skatīt reģistrētos bloku modeļus.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
lv: Diemžēl, jums nav atļauts skatīt tēmas.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts skatīt šo globālo stilu.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts apskatīt šo vienumu.

en: Sorry, you cannot create new resource.
lv: Atvainojiet, Jūs nevariet izveidot jaunu resursu.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
lv: Atvainojiet, Jūs nevariet izdzēst šo resursu.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
lv: Atvainojiet, jūs nevarat rediģēt šo resursu.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
lv: Atvainojiet, jūs nevarat priekšskatīt jaunas tēmas, kamēr jums ir ieplānotas izmaiņas vai tās saglabātas kā melnraksts.  Lūdzu, publicējiet savas izmaiņas vai pagaidiet, līdz tās tiek publicētas, lai priekšskatītu jaunas tēmas.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
lv: Atvainojiet, jūs nevarat pielipināt privātu ziņu.

en: Sorry, you cannot update resource.
lv: Atvainojies, Jūs nevariet atjaunot šo resursu.

en: Sorry, you cannot view this resource.
lv: Atvainojiet, jūs nevarat skatīt šo resursu.

en: Sorry, you do not have enough permissions to customize this site
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts mainīt pašreizējo vietni.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
lv: Diemžēl esat sasniedzis šī faila lejupielādes ierobežojumu

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
lv: Atvainojiet, jūs esat izlietojis visu jums pieejamo vietu no %s. Lūdzu, izdzēsiet dažus failus, lai varētu augšupielādēt citus failus.

en: Sorry, you may not use that site name.
lv: Atvainojiet, jūs nedrīkstat izmantot šādu vietnes nosaukumu.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
lv: Atvainojiet, lai apskatītu kategorijas, jums ir jābūt tiesībām rediģēt šīs vietnes ziņas.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
lv: Atvainojiet, lai apskatītu birkas, Jums ir jābūt tiesībām rediģēt šīs vietnes rakstus.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
lv: Atvainojiet, lai komentētu, jums ir jāpieslēdzas.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
lv: Atvainojiet, lai atbildētu uz komentētu, jums ir jāpiesakās.

en: Sorry, your session has expired.
lv: Atvainojiet, jūsu sesijas laiks ir beidzies.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
lv: Atvainojiet, jūsu sesijas laiks ir beidzies. <a href="%s" class="wc-backward">Atgriezties uz sākumlapu</a>

en: Sort Order:
lv: Kārtošanas secība:

en: Sort ascending.
lv: Kārtot augošā secībā.

en: Sort by
lv: Šķirot pēc

en: Sort by average rating
lv: Kārtot pēc vidējā vērtējuma

en: Sort by latest
lv: Kārtot pēc jaunākā

en: Sort by most recent
lv: Kārtot pēc jaunākajiem

en: Sort by popularity
lv: Kārtot pēc popularitātes

en: Sort by price (asc)
lv: Kārtot pēc cenas (augošā)

en: Sort by price (desc)
lv: Kārtot pēc cenas (dilstošā)

en: Sort by price: high to low
lv: Kārtot pēc cenas: augsta līdz zema

en: Sort by price: low to high
lv: Kārtot pēc cenas: zema līdz augsta

en: Sort by tax class.
lv: Kārtot pēc nodokļu klases.

en: Sort by:
lv: Kārtot pēc:

en: Sort code
lv: Kārtot kodu

en: Sort collection by comment attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc komentāra atribūta.

en: Sort collection by object attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc objekta atribūta.

en: Sort collection by post attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc ziņas atribūta.

en: Sort collection by resource attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc resursa atribūta.

en: Sort collection by term attribute.
lv: Kārtot terminu kolekciju pēc atribūta.

en: Sort collection by user attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc lietotāja atribūta.

en: Sort descending.
lv: Kārtot dilstošā secībā.

en: Sort: %s
lv: Kārtot pēc: %s

en: Sorting
lv: Šķirošana

[ctx: Sorting order]
en: Order
lv: Secība

en: Source
lv: Avots

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Source of a customized template
lv: Pielāgotas veidnes avots

en: Source of template
lv: Veidnes avots

en: Source:
lv: Avots

en: Source: %s
lv: Avots: %s

en: South
lv: Dienvidi

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: South America
lv: Dienvidamerika

en: South Australia
lv: Dienvidaustrālija

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienviddakota

en: South Georgia
lv: Dienviddžordžija

en: South Georgia/Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija/Sendviča salas

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: South Korean won
lv: Dienvidkorejas vona

en: South Pole
lv: Dienvidpols

en: South Sudan
lv: Dienvidsudāna

en: South Sudanese pound
lv: Dienvidsudānas mārciņa

en: Southern
lv: Dienvidu

en: Space Upgrade
lv: Paplašināt uzglabāšanas vietu

en: Spain
lv: Spānija

en: Spam
lv: Mēstule

en: Spam Blocked
lv: Surogātpasts ir bloķēts

en: Spam Defense, Powered by Akismet
lv: Surogātpasta aizsardzība, nodrošina Akismet

en: Spam Protection
lv: Drošības un pret mēstuļu aizsardzība

en: Spam blocked | Spam blocked
lv[0]: Surogātpasts ir bloķēts
lv[1]: Surogātpasti ir bloķēti
lv[2]: Surogātpasts ir bloķēts

en: Spam filtering
lv: Mēstuļu filtrēšana

en: Spam it: %s
lv: Atzīmēt kā spamu: %s

en: Spam protection
lv: Drošības un pret mēstuļu aizsardzība

en: Spam protection with Akismet
lv: Aizsardzība pret surogātpastu ar Akismet

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Spearhead Blocks is the block based version of the original Spearhead theme.
lv: Spearhead Blocks ir sākotnējās Spearhead tēmas uz blokiem balstīta versija.

en: Special
lv: Speciālie

en: Special character
lv: Speciālās rakstzīmes

en: Specific Countries
lv: Konkrētas valstis

en: Specific countries
lv: Specifiskas valstis

en: Specified file failed upload test.
lv: Norādītais fails neizturēja augšupielādes pārbaudi.

en: Specify an OPML URL:
lv: Norādi OPML URL:

en: Speed + Reliability
lv: Ātrums + uzticamība.

en: Speed + Reliability.
lv: Ātrums + uzticamība.

en: Speed up your site’s performance and protect it from spammers. Access detailed records of all activity on your site and restore your site to a previous point in time with just a click! While you’re at it, improve your SEO with our Advanced SEO Tools and automate social media sharing.
lv: Paātriniet vietnes veiktspēju un pasargājiet to no surogātpasta sūtītājiem. Piekļūstiet detalizētiem ierakstiem par visām darbībām vietnē un atjaunojiet vietni līdz iepriekšējam laika posmam ar vienu klikšķi! Kamēr jūs to darāt, uzlabojiet savu SEO, izmantojot mūsu uzlabotos SEO rīkus, un automatizējiet kopīgošanu sociālajos tīklos.

en: Speed up your site’s performance and protect it from spammers. Access detailed records of all activity on your site and restore your site to a previous point in time with just a click! While you’re at it, improve your SEO with our Advanced SEO tools and automate social media sharing.
lv: Paātriniet vietnes veiktspēju un pasargājiet to no surogātpasta sūtītājiem. Piekļūstiet detalizētiem ierakstiem par visām darbībām vietnē un atjaunojiet vietni līdz iepriekšējam laika posmam ar vienu klikšķi! Kamēr jūs to darāt, uzlabojiet savu SEO, izmantojot mūsu uzlabotos SEO rīkus, un automatizējiet kopīgošanu sociālajos tīklos.

en: Speed up your site’s performance and protect it from spammers. Access detailed records of all activity on your site. While you’re at it, improve your SEO and automate social media sharing.
lv: Paātriniet vietnes veiktspēju un pasargājiet to no surogātpasta sūtītājiem. Piekļūstiet detalizētai informācijai par visām jūsu vietnē veiktajām darbībām. Uzlabojiet SEO un automatizējiet kopīgošanu sociālajos tīklos.

en: Spelling correction
lv: Pareizrakstības labošana

en: Split
lv: Sadalīt

en: Split table cell
lv: Sadalīt tabulas šūnu

en: Sport
lv: Sports

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: <span class="count">(%s)</span> izklājlapa
lv[1]: <span class="count">(%s)</span> izklājlapas
lv[2]: <span class="count">(%s)</span> izklājlapu

en: Spreadsheets
lv: Izklājlapas

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Srednekolymsk
lv: Sredņekolimska

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sri Lankan rupee
lv: Šrilankas rūpija

en: St Barthelemy
lv: Senbartelmī

en: St Helena
lv: Svētās Helēnas Sala

en: St Johns
lv: Sentdžona

en: St Kitts
lv: Saint Kitts

en: St Lucia
lv: Sentlūsija

en: St Thomas
lv: Sentomasa

en: St Vincent
lv: Sentvinsenta

en: St. Gallen
lv: Sanktgallene

en: Stake your claim on your corner of the web with a site address that's easy to find, share, and follow.
lv: Pieprasiet savu vietu tīmeklī, norādot vietnes adresi, kuru ir viegli atrast, kopīgot un sekot.

en: Standard
lv: Standarta

en: Standard Editor
lv: Standarta redaktors

en: Standard rate
lv: Standarta likme

en: Standard rates
lv: Standarta likmes

en: Standard time begins on: %s.
lv: Standarta laiks sākas: %s.

en: Stanley
lv: Stenlija

en: Star ratings should be required, not optional
lv: Vajag atzīmēt zvaigznītes, nevis pēc izvēles

en: Start
lv: Sākt

en: Start Customizing
lv: Sāciet pielāgošanu

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Start Date…
lv: Sākuma datums…

en: Start Earning
lv: Sākt pelnīt

en: Start Earning Income from Your Site
lv: Sāciet gūt ienākumus no savas vietnes

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
lv: Sākt no jauna un izveidot jaunu savienojumu

en: Start Import
lv: Uzsākt importēšanu

en: Start Installation
lv: Uzstādīšana

en: Start Over
lv: Sākt no jauna

en: Start Personalizing Your Site Now
lv: Sāciet personalizēt savu vietni tūlīt

en: Start a New Post
lv: Jauna ziņa

en: Start a new site
lv: Izveidot jaunu vietni

en: Start a site on WordPress.com
lv: Vietnes izveide WordPress.com vietnē

en: Start again
lv: Sākt no jauna

en: Start asking!
lv: Sāc jautāt!

en: Start blogging
lv: Sāciet emuāru veidošanu

en: Start creating
lv: Sākt veidot

en: Start creating content
lv: Sākt veidot saturu

en: Start customizing
lv: Pielāgošana

en: Start date of sale price, as GMT.
lv: Sākuma datums izpārdošanas cenām, kā GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
lv: Akciju sākuma datums vietnes laika zonā.

en: Start date of sale price.
lv: Pārdošanas cenu sākuma datums.

en: Start date:
lv: Sākuma datums:

en: Start earning
lv: Sākt pelnīt

en: Start earning money now with your WordPress.com site!
lv: Sāciet pelnīt naudu tūlīt, izmantojot vietni WordPress.com!

en: Start fast with these WordPress.com team picks
lv: Ātri sāciet ar šīm WordPress.com komandas izvēlēm

en: Start for Free
lv: Sākt bez maksas

en: Start for free
lv: Sākt bez maksas

en: Start learning
lv: Sāciet mācīties

en: Start making money
lv: Sāciet pelnīt naudu

en: Start sharing
lv: Sākt kopīgot

en: Start testing all Crowdsignal blocks in a draft post:
lv: Sāciet testēt visus Crowdsignal blokus ziņojuma melnrakstā:

en: Start texting
lv: Sākt īsziņu sūtīšanu

en: Start with Business
lv: Sākt ar Uzņēmējdarbību

en: Start with Free
lv: Sākt ar bezmaksas

en: Start with Free ›
lv: Sākt ar bezmaksas ›

en: Start with Personal
lv: Sākt ar Personīgo

en: Start with Premium
lv: Sākt ar Premium

en: Start with a modern site design and customize it with your branding, content, and features. All Premium and Business websites include custom CSS.
lv: Sāciet ar mūsdienīgu vietnes dizainu un pielāgojiet to savam zīmolam, saturam un funkcijām. Visās Premium un Uzņēmuma vietnēs ir iekļauts pielāgots CSS.

en: Start writing
lv: Sāciet rakstīt

en: Start writing and build an audience
lv: Sāciet rakstīt un veidot auditoriju

en: Start writing in Google Docs and immediately post it to WordPress, with your formatting intact.
lv: Sāciet rakstīt pakalpojumā Google dokumenti un nekavējoties publicējiet to pakalpojumā WordPress ar neskartu formatējumu.

en: Start writing or type / to choose a block
lv: Sāciet rakstīt vai arī ievadiet rakstzīmi /, lai izvēlētos bloku

en: Start writing your first post to get more views
lv: Sāciet rakstīt savu pirmo ziņu, lai iegūtu vairāk skatījumu

en: Start your website
lv: Sāciet savu vietni

en: Started processing action %s
lv: Uzsākta apstrādes darbība %s

en: Starting Coordinates:
lv: Sākuma koordinātas:

en: Starting on a blank page can be hard, so we’ve created a P2 inside your workspace called “General”. You can check it out <a href="%s" target="_blank">here</a>.
lv: Sākt ar tukšu lapu var būt grūti, tāpēc jūsu darbvietā esam izveidojuši P2 ar nosaukumu "Vispārīgi". To jūs varat apskatīt <a href="%s" target="_blank">šeit</a>.

en: State
lv: Reģions

en: State / County
lv: Reģions

en: State / County or state code
lv: Valsts / apgabala vai valsts kods

en: State / County:
lv: Valsts / reģions:

en: State / Zone
lv: Štats / Zona

en: State code
lv: Valsts kods

en: State code.
lv: Valsts kods.

en: State of the comment.
lv: Komentāra stāvoklis.

en: State-of-the-art spam defense, powered by Akismet.
lv: Vismodernākā aizsardzība pret surogātpastu, ko nodrošina Akismet.

en: State.
lv: Štats.

en: State/County
lv: Reģions

en: States
lv: Stāvoklis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Stats
lv: Statistika

[ctx: Stats ARIA label: View content in a new window]
en: View in a new window
lv: Skatīt jaunā logā

[ctx: Stats ARIA label: View content in new window action]
en: View content in a new window
lv: Skatiet saturu jaunā logā

en: Stats about coupons.
lv: Kuponu statistika.

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View content in a new window
lv: Skatiet saturu jaunā logā

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View in a new window
lv: Skatīt jaunā logā

en: Stats can help you optimize for the right keywords, and feature content your readers are interested in.
lv: Statistika var palīdzēt jums optimizēt pareizos atslēgvārdus un piedāvāt saturu, kas interesē jūsu lasītājus.

en: Stats for:
lv: Statistika par:

en: Stats response could not be decoded.
lv: Statistikas atbildi nevarēja atšifrēt.

[ctx: Stats: Action to mark an item as spam]
en: Mark as Spam
lv: Atzīmēt kā mēstuli

[ctx: Stats: Action to undo marking an item as spam]
en: Mark as Not Spam
lv: Atzīmēt kā Nav mēstule

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
lv: Skatīt visu

[ctx: Stats: Button label to see the detailed content of a panel]
en: View details
lv: Skatīt detaļas

[ctx: Stats: Button link to show more detailed stats information]
en: View all
lv: Apskatīt visus

[ctx: Stats: Info box label when the Devices module is empty]
en: No devices recorded
lv: Nav reģistrētu ierīču

[ctx: Stats: Info box label when the Email clients module is empty]
en: No clients recorded
lv: Klienti nav reģistrēti

[ctx: Stats: Info box label when the Links module is empty]
en: No links recorded
lv: Nav reģistrētas saites

[ctx: Stats: Info box label when the publicize module is empty]
en: No publicize subscribers recorded
lv: Nav reģistrēti publicēšanas abonenti

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: Promote
lv: Veicināt

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: View
lv: Skatīt

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
lv: {{period/}} statistika

[ctx: Stats: No change in stats value from prior period]
en: No change
lv: &mdash; Bez izmaiņām &mdash;

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
lv: %(percent)d%% skatījumu

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
lv: Autors

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
lv: Saites

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
lv: Klikšķi

[ctx: Stats: module row header for number of downloads per file.]
en: downloads
lv: Lejupielādes

[ctx: Stats: module row header for number of email opens.]
en: Opens
lv: Atver

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: Stats: module row header for number of subscribers on the service.]
en: Subscribers
lv: Abonenti

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: Stats: module row header for number of views per UTM.]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: Stats: module row header for number of views per video.]
en: Views
lv: Skati

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
lv: Atsauce

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
lv: Virsraksts

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
lv: Jaunināšanas servisi

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
lv: Meklēt

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
lv: Temata informācija

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Client
lv: Klients

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
lv: Valsts

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Device
lv: Ierīce

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
lv: Autori

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
lv: Klikšķi

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
lv: Valstis

[ctx: Stats: title of module]
en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: Stats: title of module]
en: File downloads
lv: Failu lejupielādes

[ctx: Stats: title of module]
en: Links
lv: Saites

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
lv: Ziņu lapa

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
lv: Publiskā atslēga:

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
lv: Atsauces

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
lv: Meklēt

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
lv: Birkas un kategorijas

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
lv: Video

en: Status
lv: Statuss

en: Status is forbidden.
lv: Statuss ir aizliegts.

en: Status of sidebar.
lv: Sānjoslas statuss.

en: Status of template.
lv: Veidnes statuss.

en: Status:
lv: Statuss:

en: Status…
lv: Statuss…

en: Stay connected
lv: Palikt savienotam

en: Step %d
lv: %d. solis

en: Step 1 &mdash; Choose your host:
lv: 1. solis &mdash; Izvēlieties mitinātāju:

en: Step 1 - Share some information about your business.
lv: 1. solis - Kopīgojiet informāciju par savu uzņēmumu.

en: Step 1:
lv: 1. solis:

en: Step 1: If you don’t have the %s mobile app, install it now.
lv: 1. solis: Ja jums nav mobilās lietotnes %s, instalējiet to tagad.

en: Step 1: Upgrade your site.
lv: 1. solis: atjauniniet vietni.

en: Step 2:
lv: 2. solis

en: Step 2: Claim your free bonuses.
lv: 2. darbība. Pieprasiet bezmaksas bonusus.

en: Step into the New Year with a website primed for success! <a href="%1$s">Upgrade to a paid plan today</a> to unlock a suite of advanced features, 24/7 access to expert support, and a site building experience designed to help you reach your 2022 goals with ease.
lv: Sāciet Jauno gadu ar veiksmīgai darbībai sagatavotu tīmekļa vietni! <a href="%1$s">Uzlabojiet uz maksas plānu jau šodien</a>, lai atraisītu uzlaboto funkciju komplektu, 24/7 piekļuvi ekspertu atbalstam un vietnes veidošanas iespējas, kas ir izstrādātas tā, lai palīdzētu jums viegli sasniegt 2022 mērķus.

en: Step into the New Year with a website primed for success! Upgrade to a paid plan today to unlock a suite of advanced features, 24/7 access to expert support, and a site building experience designed to help you reach your 2022 goals with ease. 🎉🎉🎉
lv: Jaunajā gadā ieejiet ar veiksmīgai darbībai sagatavotu tīmekļa vietni! Pārejiet uz maksas plānu jau šodien, lai atraisītu uzlaboto funkciju komplektu, 24/7 piekļuvi ekspertu atbalstam un vietnes veidošanas pieredzi, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu jums viegli sasniegt 2022. gada mērķus. 🎉🎉🎉

en: Stick Post to Home
lv: Izcelt ziņu sākumlapā

en: Stick post to home
lv: Izcelt ziņu sākumlapā

en: Stick this post to the front page
lv: Pielīmēt šo rakstu uz galvenās lapas

en: Sticky
lv: Lipīga

en: Sticky Post
lv: Lipīga ziņa

en: Still need help?
lv: Vēl arvien vajadzīga palīdzība?

en: Still not sure?
lv: Joprojām neesat pārliecināti?

en: Still not sure? All plans are <strong>risk-free and</strong> include a <strong>money-back guarantee</strong> — 14 days for annual plans and 48 hours for domains.
lv: Joprojām nezināt? Visi plāni ir <strong> bez riska un </strong> ietver <strong> naudas atmaksas garantiju </strong> - 14 dienas gada plāniem un 48 stundas domēniem.

en: Stock Keeping Unit
lv: Krājumu uzturēšanas vienība

en: Stock Status
lv: Noliktavas statuss

en: Stock display format
lv: Krājuma displeja formāts

en: Stock levels increased:
lv: Krājumu līmenis palielinājās:

en: Stock levels reduced:
lv: Krājumu līmenis samazināts:

en: Stock management at product level.
lv: Krājumu pārvaldība produktu līmenī.

en: Stock management at variation level.
lv: Noliktavas uzskaite variācijas līmenī.

en: Stock qty
lv: Krājumu daudzums

en: Stock quantity
lv: Daudzums noliktavā

en: Stock quantity.
lv: Daudzums noliktavā.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
lv: Krājuma daudzums. Ja tas ir mainīgs produkts, šī vērtība tiks izmantota, lai kontrolētu krājumus visām izmaiņām, ja vien jūs nenoteiksiet krājumus variācijas līmenī.

en: Stock status
lv: Noliktavas statuss

en: Stockholm
lv: Stokholma

en: Stop Subscription
lv: Apakšraksts

en: Stop comment and form spam
lv: Pārtrauciet komentāru un veidlapu surogātpastu

en: Stop waiting. Start creating.
lv: Nevilcinieties. Sāciet radīt.

en: Storage
lv: Diska vieta

en: Storage Space
lv: Krātuves vieta

en: Store
lv: Atjaunot

en: Store Address
lv: Veikala Adrese

en: Store Notice
lv: Veikala paziņojums

en: Store and share files in the cloud
lv: Failu glabāšana un kopīgošana mākonī

en: Store customization
lv: Veikala pielāgošana

en: Store details
lv: Informācija par veikalu

en: Store monitoring
lv: Veikala uzraudzība

en: Store notice
lv: Veikala paziņojums

en: Store setup
lv: Veikala iestatīšana

en: Store stats
lv: Veikala statistika

en: Store uploads in this folder
lv: Saglabāt augšupielādētos failus šajā mapē

en: Storefront Theme
lv: Storefront tēma

en: Storefront icon
lv: Storefront ikona

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
lv: Storefront ir intuitīva, elastīga un <strong>bezmaksas</strong> WordPress tēma, kas piedāvā dziļu integrāciju ar WooCommerce un daudziem no populārākajiem uz klientiem orientētiem paplašinājumiem.

en: Streamline your workflow and edit your files with precision using an SFTP client.
lv: Racionalizējiet darba plūsmu un precīzi rediģējiet failus, izmantojot SFTP klientu.

en: Streamlined checkout
lv: Vienkāršota norēķināšanās

en: Streams
lv: Straumes

en: Street address
lv: Ielas nosaukums

en: Strength indicator
lv: Drošuma indikators

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
lv: Stingri: klusi izmest vissliktāko un izplatītāko surogātpastu.

en: Strictness
lv: Stingrība

en: Strikethrough
lv: Pārsvītrots

en: Stripe
lv: Svītra

en: Stripe email address
lv: Stripe e-pasta adrese

en: Stripe email address:
lv: Stripe e-pasta adrese:

en: Strong Testimonials
lv: Labas atsauksmes

en: Strong encryption is critical to ensure the privacy and security of your site. This is what you get with HTTPS encryption on WordPress.com:
lv: Spēcīga šifrēšana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu jūsu vietnes privātumu un drošību. Tas ir tas, ko jūs iegūstat, izmantojot HTTPS šifrēšanu vietnē WordPress.com:

en: Style
lv: Stils

en: Style Variations
lv: Stila variācijas

en: Style customization
lv: Stila pielāgošana

en: Style:
lv: Stili

en: Styles
lv: Stili

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
lv: Stili konsolidēti no pamata, tēmu un lietotāju izcelsmes.

en: Stylesheet is missing.
lv: Stilu lapa ir pazudusi.

en: Stylesheet is not readable.
lv: Stila lapa nav nolasāma.

en: Stylesheet saved.
lv: Stila lapa saglabāta.

en: Styria
lv: Stīrija

en: Sub-directory Installation
lv: Apakšdirektorijas uzstādīšana

en: Sub-domain Installation
lv: Apakšdomēna uzstādīšana

en: Subcategories
lv: Apakškategorijas

en: Subdirectories are not allowed. No slashes, please.
lv: Apakšdirektorijas  nav atļautas.Bez šķērssvītrām,lūdzu.

en: Subject
lv: Temats

en: Subject (paid)
lv: Priekšmets (samaksāts)

en: Submit
lv: Saglabāt

en: Submit Comment
lv: Pievienot komentāru

en: Submit Feedback
lv: Atgriezeniskā saite

en: Submit Reply
lv: Iesniegt atbildi

en: Submit Search
lv: Iesniegt meklējumu

en: Submit for Review
lv: Iesniegt pārskatīšanai

en: Submit for review
lv: Iesniegt pārskatīšanai

en: Submit the content for your new website.
lv: Iesniedziet savas jaunās vietnes saturu.

en: Submitted on
lv: Iesniegts:

en: Submitted on: %s
lv: Iesniegts: %s

en: Subscribe
lv: Abonēt

en: Subscribed to {{em}}%(categoryName)s{{/em}}
lv: Abonēt šo {{em}}%(categoryName)s{{/em}}

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Subscriber-only content
lv: Tikai abonentiem paredzēts saturs

en: Subscriber-only content and Pay with PayPal buttons
lv: Tikai abonentiem paredzēts saturs un maksājums ar PayPal pogu

en: Subscriber-only content and payment buttons
lv: Tikai abonentiem paredzēts saturs un maksājuma pogas

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
lv: Abonenti var lasīt komentārus, komentēt, saņemt biļetenus utt., bet nevar izveidot regulāru vietnes saturu.

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Subscription
lv: Abonēšana

en: Subscription Due
lv: Apakšraksts

en: Subscription Renewal
lv: Abonementa atjaunošana

en: Subscription Switched
lv: Abonements pārslēgts

en: Subscription Type
lv: Abonementa veids

en: Subscription date
lv: Abonēšanas datums

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
lv: %1$s abonoments veiksmīgi deaktivizēts. Jūs vairs nesaņemsiet šī produkta atjauninājumus. <a href="%2$s">Spiediet šeit</a>, ja vēlaties atvienot arī spraudni.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
lv: %s abonements veiksmīgi atslēgts. Jūs vair nesaņemsiet šī produkta atjauninājumus.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
lv: Abonements drīz <strong>izbeigsies</strong>.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
lv: Pārslēgts

en: Subscription type
lv: Abonementa veids

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
lv: Abonements: Nav pieejams - %1$d no %2$d jau tiek lietots

en: Subscription: Unlimited
lv: Abonements: Bezlimita

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
lv: Abonements: Izmantoti  %1$d no %2$d pieejamajiem saitiem

en: Subscriptions
lv: Abonementi

en: Subscriptions delivery
lv: Abonementu piegāde

en: Subscriptions.
lv: Abonementi

en: Subtitles
lv: Apakšvirsraksti

en: Subtotal
lv: Summa

en: Subtotal:
lv: Summa:

en: Suburb
lv: Novads

en: Success Message Text:
lv: Veiksmīgas nosūtīšanas paziņojuma teksts:

en: Success!
lv: Izdevās!

en: Success! %s has been successfully added.
lv: Panākumi! %s ir veiksmīgi pievienots.

en: Successfully executed action: %s
lv: Veiksmīgi izpildīta darbība: %s

en: Suceava
lv: Suceva

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Sudanese pound
lv: Sudānas mārciņa

en: Suggested embed #%d
lv: Ieteiktais iegult #%d

en: Suggested height is %s.
lv: Ieteicamais augstums ir %s.

en: Suggested image #%d
lv: Ieteiktais attēls #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
lv: Ieteiktie attēla izmēri: %1$s x %2$s pikseļi.

en: Suggested media
lv: Ieteiktie mēdiji

en: Suggested text:
lv: Ieteiktais teksts:

en: Suggested width is %s.
lv: Ieteicamais platums ir %s.

en: Suggestions
lv: Ieteikumi

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
lv: Suhosin ir uzlabota aizsardzības sistēma PHP instalācijām. Tas tika izveidots, lai aizsargātu jūsu serverus, no vienas puses, pret daudzām labi zināmām PHP lietojumprogrammu problēmām un, no otras puses, pret potenciālajiem nezināmiem neaizsargātības gadījumiem šajās lietojumprogrammās vai pašā PHP kodolā. Ja Jūsu serverī ir aktivizēts, iespējams, ir jākonfigurē Suhosin, lai palielinātu datu iesniegšanas ierobežojumus.

en: Sum of all taxes.
lv: Visu nodokļu summa.

en: Sum of line item taxes only.
lv: Tikai rindas vienības nodokļa summa.

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Sun
lv: Sve

en: Sunday
lv: svētdien

[ctx: Sunday initial]
en: S
lv: Sv

en: Sunrise
lv: Saullēkts

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Supercharge your Gmail
lv: Uzlabojiet savu Gmail pakalpojumu

en: Supercharge your brand
lv: Uzlabojiet sava zīmola veiktspēju

en: Supercharge your brand.
lv: Uzlabojiet sava zīmola veiktspēju

en: Supercharge your website
lv: Uzlādējiet savu vietni

en: Supercharging and monetizing your blog
lv: Bloga uzlādēšana un monetizēšana

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Support
lv: Atbalsts

en: Support Chat
lv: Atbalsts

en: Support Options
lv: Atbalsts

en: Support Theme Options
lv: Tēmas opcijas

en: Support for this theme
lv: Abonēt šo tēmu

en: Support is Open!
lv: Atbalsts ir atvērts!

[ctx: Support page for this theme]
en: Support
lv: Atbalsts

en: Support via email
lv: Atbalsts e-pastā

en: Supported verification services:
lv: Atbalstītie verifikācijas pakalpojumi:

en: Supports 29 languages
lv: Atbalsta 29 valodas

en: Supports 38 languages
lv: Atbalsta 38 valodas

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
lv: Atbalsta šādus vietturus:  <code>[qty]</code> = vienību skaits, <code>[cost]</code> = vienību izmaksas, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Procentuālā maksa.

en: Supports the major social networks
lv: Atbalsta lielākos sociālos tīklus

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
lv: Protams, pilna platuma attēls var būt diezgan liels. Bet dažreiz attēls ir tā vērts.

en: Suriname
lv: Surinama

en: Surinamese dollar
lv: Surinamas dolārs

en: Survey Embed
lv: Pārskata iegulšana

en: Survey embed block
lv: Pārskata iegulšanas bloks

en: Survey embed block icon
lv: Pārskata iegulšanas bloka ikona

en: Survey results etc.
lv: Meklēšanas rezultāti:

en: Suspended
lv: Apturēt

en: Suspended Blogs
lv: Apturēts

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāras arhipelāgs un Jana Majena sala

en: Swahili
lv: Svahili

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Swedish krona
lv: Zviedrijas krona

en: Swift Current
lv: Sviftkarenta

en: Swiss franc
lv: Šveices franks

en: Switch Accounts
lv: Konts

en: Switch Site
lv: Pārslēgt vietni

en: Switch site
lv: Pārslēgt vietni

en: Switch to a two-year plan
lv: Pārslēgt uz divu gadu plānu

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
lv: Izmantojot stilus, mainiet vietnes izskatu un noskaņu

en: Switched %1$s to %2$s
lv: Pārslēgta no %1$s uz %2$s

en: Switched Subscription
lv: Mainīti abonementi

en: Switched subscriptions
lv: Mainīti abonementi

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Sydney
lv: Sidneja

en: Syndicated views
lv: Sindicētie skati

en: Syndication feeds
lv: Sindikācijas plūsmas

en: Syndication feeds show the most recent
lv: Sindicētās pūsmas rāda jaunāko

en: Syntax Highlighting
lv: Sintakses izcelšana

en: Syowa
lv: Šova

en: Syria
lv: Sīrija

en: Syrian pound
lv: Sīrijas mārciņa

en: System status
lv: Sistēmas status

en: Sánchez Ramírez
lv: Sančez Ramirezs

en: Sălaj
lv: Salaja

[ctx: Tab title]
en: All
lv: Visi

[ctx: Tab title]
en: Browse Popular
lv: Populāras

[ctx: Tab title]
en: By User
lv: Lietotājs

[ctx: Tab title]
en: My Instagrams
lv: Mana ziņas

[ctx: Tab title]
en: To User
lv: Lietotājs

en: Table Of Contents
lv: Saturs

en: Table cell properties
lv: Tabulas šūnas parametri

en: Table does not exist
lv: Tabula neeksistē

en: Table of Contents
lv: Saturs

en: Table ordered by Author.
lv: Tabula sakārtota pēc autora.

en: Table ordered by Comment Author.
lv: Tabula kārtota pēc komentāru autora.

en: Table ordered by Comments.
lv: Tabula sakārtota pēc komentāriem.

en: Table ordered by Date.
lv: Tabula sakārtota pēc datuma.

en: Table ordered by Description.
lv: Tabula kārtota pēc apraksta.

en: Table ordered by E-mail.
lv: Tabula sakārtota pēc e-pasta.

en: Table ordered by File Name.
lv: Tabula sakārtota pēc faila nosaukuma.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
lv: Tabula sakārtota pēc hierarhiskās izvēlnes secības un nosaukuma.

en: Table ordered by Last Updated.
lv: Tabula sakārtota atjaunojumu secībā.

en: Table ordered by Links.
lv: Tabula sakārtota pēc saitēm.

en: Table ordered by Name.
lv: Tabula kārtota pēc nosaukuma.

en: Table ordered by Post Replied To.
lv: Tabula kārtota pēc atbildētās ziņas.

en: Table ordered by Posts Count.
lv: Tabula kārtota pēc ziņu skaita.

en: Table ordered by Rating.
lv: Tabula sakārtota pēc vērtējuma.

en: Table ordered by Site Domain Name.
lv: Tabula sakārtota pēc vietnes domēna nosaukuma.

en: Table ordered by Site Path.
lv: Tabula sakārtota pēc vietnes ceļa.

en: Table ordered by Site Registered Date.
lv: Tabula sakārtota pēc vietnes reģistrācijas datuma.

en: Table ordered by Slug.
lv: Tabula kārtota pēc takas.

en: Table ordered by Theme Name.
lv: Tabula sakārtota pēc tēmas nosaukuma.

en: Table ordered by Title.
lv: Tabula sakārtota pēc nosaukuma.

en: Table ordered by URL.
lv: Tabula sakārtota pēc URL.

en: Table ordered by Uploaded To.
lv: Tabula sakārtota pēc augšupielādes.

en: Table ordered by User Registered Date.
lv: Tabula kārtota pēc lietotāja reģistrācijas datuma.

en: Table ordered by Username.
lv: Tabula sakārtota pēc lietotājvārda.

en: Table ordered by Visibility.
lv: Tabula sakārtota pēc redzamības.

en: Table ordered hierarchically.
lv: Hierarhiski sakārtota tabula.

en: Table properties
lv: Tabulas parametri

en: Table row properties
lv: Tabulas rindu parametri

en: Tablet
lv: Planšetdators

en: Tag
lv: Birka

en: Tag Cloud
lv: Birku mākonis

en: Tag ID.
lv: Birkas ID.

en: Tag IDs, separated by commas
lv: Lapu ID atdalīti ar komatiem.

en: Tag added.
lv: Birka pievienota.

en: Tag deleted.
lv: Birka dzēsta.

en: Tag name
lv: Birkas nosaukums

en: Tag name.
lv: Birkas nosaukums

en: Tag not added.
lv: Birka netika pievienota.

en: Tag not found
lv: Birka nav atrasta

en: Tag not updated.
lv: Birka netika atjaunota.

en: Tag or Category Name
lv: Jauns kategorijas nosaukums

en: Tag slug.
lv: Birkas taka.

en: Tag updated.
lv: Birka atjaunota.

en: Tag: | Tags:
lv[0]: Birka:
lv[1]: Birkas:
lv[2]: Birkas:

en: Tag: %s
lv: Birka: %s

en: Tagalog
lv: Tagalu

en: Tagged
lv: Tagots

en: Tagline
lv: Devīze

en: Taglines are short descriptions or catchy phrases to describe what your site is about. Add one in <strong>My Site → Settings → General</strong>, in the <strong>Site Tagline</strong> field.
lv: Devīze ir īss apraksts vai āķīga frāze, kas raksturo jūsu vietnes saturu. Pievienojiet to sadaļā <strong>Mana vietne → Iestatījumi → Vispārīgi</strong> laukā <strong>Vietnes tagline</strong>.

en: Tags
lv: Birkas

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
lv: Birkas var selektīvi pārvērsts kategorijās, izmantojot <a href="%s">birku-kategoriju pārveidotāju</a>.

en: Tags deleted.
lv: Birkas dzēstas.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
lv: Birkas, kas norāda tēmas stilus un iezīmes.

en: Tags list
lv: Birku saraksts

en: Tags list navigation
lv: Birku saraksta pārlūkošana

en: Tags to Categories
lv: Birkas uz kategorijām

en: Tags totals.
lv: Tagu kopsummas.

en: Tags:
lv: Birkas:

en: Tags:
lv: Birkas:

en: Tahiti
lv: Taiti

en: Taipei
lv: Taipeja

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tajikistani somoni
lv: Tadžikistānas somons

en: Take Our Survey
lv: Pārņemt

en: Take WordPress <br /> on the go with the <span class="text-jp-green-50"> Jetpack </span> mobile app
lv: Izmantojiet WordPress <br />, atrodoties ceļā, izmantojot mobilo lietotni <span class="text-jp-green-50"> Jetpack </span>

en: Take WordPress on the go with the {{span}}Jetpack{{/span}} mobile app
lv: Izmantojiet WordPress, atrodoties ceļā, izmantojot mobilo lietotni {{span}}Jetpack{{/span}}

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
lv[0]: Aplūkojiet <strong>%1$d lietu</strong> <a href="%2$s">Vietnes veselības ekrānā</a>.
lv[1]: Aplūkojiet <strong>%1$d lietu</strong> <a href="%2$s">Vietnes veselības ekrānā</a>.
lv[2]: Aplūkojiet <strong>%1$d lietas</strong> <a href="%2$s">Vietnes veselības ekrānā</a>.

en: Take advanced control of your site’s security.
lv: Uzlabojiet savas vietnes drošības kontroli.

en: Take advantage of pre-built page layouts and block patterns to simplify your site-building experience.
lv: Izmantojiet iepriekš izveidoto lapu izkārtojumu un bloku modeļu priekšrocības, lai vienkāršotu vietnes veidošanu.

en: Take better notes
lv: Veikt piezīmes labāk

en: Take bookings and manage your availability right from your site.
lv: Veiciet rezervācijas un pārvaldiet savu pieejamību tieši savā vietnē.

en: Take control of your website’s performance and security using SSH.
lv: Pārņemiet kontroli pār savas vietnes veiktspēju un drošību, izmantojot SSH.

en: Take customization of every design detail on your site to the next level by tapping into the power of CSS code.
lv: Paceliet katras vietnes dizaina detaļu pielāgošanu nākamajā līmenī, izmantojot CSS koda iespējas.

en: Take our free introductory course about search engine optimization (SEO) and learn how to improve your site or blog for both search engines and humans.
lv: Apmeklējiet mūsu bezmaksas ievadkursu par meklētājprogrammu optimizāciju (SEO) un uzziniet, kā uzlabot savu vietni vai emuāru gan meklētājprogrammām, gan cilvēkiem.

en: Take our poll
lv: Pārņemt

en: Take over
lv: Pārņemt

en: Take payments in cash upon delivery.
lv: Pieņem maksājumus skaidrā naudā pēc piegādes.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
lv: Maksājumus pieņemiet klātienē, izmantojot BACS. Biežāk pazīstams kā tiešais bankas/elektroniskais pārskaitījums.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
lv: Maksājumu saņemšana ar čeku. Šī bezsaistes vārteja var tikt izmantota arī, lai veiktu testa pirkumus.

en: Take payments via bank transfer.
lv: Pieņemt maksājumus ar bankas pārskaitījumu.

en: Take the tour
lv: Dodieties ekskursijā

en: Take this short, interactive tour to learn the fundamentals of the WordPress Site Editor.
lv: Dodieties šajā īsajā interaktīvajā ekskursijā, lai iepazītos ar WordPress vietnes redaktora pamatiem.

en: Take this short, interactive tour to learn the fundamentals of the WordPress editor.
lv: Dodieties šajā īsajā interaktīvajā ekskursijā, lai iepazītos ar WordPress redaktora pamatiem.

en: Take widgets to the next level with advanced control and customization.
lv: Paceliet logrīkus uz nākamo līmeni ar uzlabotu vadību un pielāgošanu.

en: Take your site to the next level. Store all your media in one place without worrying about running out of space.
lv: Paceliet savu vietni nākamajā līmenī. Glabājiet visus multivides failus vienuviet, neuztraucoties par vietas trūkumu.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
lv: Runājiet ar savu vietnes uzturētāju par OpenSSL atbalstu PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
lv: Runājiet ar savu tīmekļa mitinātāju par HTTPS atbalstu jūsu vietnē.

en: Tallinn
lv: Tallina

en: Tan
lv: Dzeltenbrūns

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Tanzanian shilling
lv: Tanzānijas šiliņš

en: Tap + to open the inserter. Then tap the block you want to add.
lv: Pieskarieties +, lai atvērtu ievietotāju. Pēc tam pieskarieties blokam, kuru vēlaties pievienot.

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
lv: Pieskarieties vai lidinieties ar kursoru virs jebkuras tēmas, tad klikšķiniet pogu Priekšskatīt, lai apskatītu šo tēmu un mainītu tēmas opcijas atsevišķā, pilnekrāna skatā. Pogu Priekšskatīt jūs varat atrast arī tēmas detaļu ekrāna apakšā. Šādā veidā var apskatīt un pielāgot jebkuru jūsu vietnē lejupielādētu tēmu.

en: Tap the new post control below to begin writing your first post.
lv: Pieskarieties jaunu ziņu vadīklai zemāk, lai sāktu rakstīt savu pirmo ziņu.

en: Tarawa
lv: Tarava

en: Target
lv: Atvērt saiti

en: Tashkent
lv: Taškenta

en: Tasmania
lv: Tasmānija

en: Tax
lv: Nodokļi

en: Tax amount
lv: Nodokļa summa

en: Tax class
lv: Nodokļu likme.

en: Tax class already exists
lv: Nodokļu klase jau pastāv

en: Tax class name.
lv: Nodokļu kategorijas nosaukums.

en: Tax class of fee.
lv: Maksas nodokļa kategorija.

en: Tax class of product.
lv: Produkta nodokļu klase.

en: Tax class.
lv: Nodokļu likme.

en: Tax code
lv: Nodokļu kods

en: Tax lines data.
lv: Nodokļu rindas dati.

en: Tax name
lv: Nodokļa nosaukums

en: Tax options
lv: Nodokļu opcijas

en: Tax priority.
lv: Nodokļu prioritāte.

en: Tax rate ID.
lv: Nodokļa likmes ID.

en: Tax rate ID: %s
lv: Nodokļa likmes ID: %s

en: Tax rate code.
lv: Nodokļa likmes kods.

en: Tax rate label.
lv: Nodokļu likmes marķējums.

en: Tax rate name.
lv: Nodokļa likmes nosaukums.

en: Tax rate.
lv: Nodokļa likme.

en: Tax rates successfully deleted
lv: Nodokļu likmes veiksmīgi dzēstas

en: Tax status
lv: Nodokļa status

[ctx: Tax status]
en: None
lv: Nekas

en: Tax status of fee.
lv: Maksas nodokļa statuss.

en: Tax status.
lv: Nodokļu status.

en: Tax subtotal.
lv: Nodokļu starpsumma.

en: Tax total (not including shipping taxes).
lv: Nodokļu kopējais (neskaitot nosūtīšanas nodokļus).

en: Tax total.
lv: Kopā nodokļi.

en: Taxable
lv: Apliekams ar nodokli

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Taxes by code
lv: Nodokļi pēc koda

en: Taxes by date
lv: Nodokļi pēc datuma

en: Taxes do not support trashing.
lv: Nodokļi neatbalsta mēslošanu.

en: Taxonomies associated with post type.
lv: Ziņas tipam piesaistītās taksonomijas.

en: Taxonomies: Product types
lv: Taksonomijas: produktu veidi

en: Taxonomies: Product visibility
lv: Taksonomi: produkta redzamība

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Taxonomy does not exist.
lv: Taksonomija nepastāv.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
lv: Produkta veids

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
lv: Produkta redzamība

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
lv: Taksonomiju nosaukumiem ir jābūt no 1 līdz 32 rakstzīmēm gariem.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
lv: Produktu / pasūtījuma statusu taksononomijas noteikumi.

en: Taxonomy:
lv: Taksonomija:

en: Taylor is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Taylor ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Tazza puts the spotlight on your products and your customers. This theme leverages Woo Commerce to provide you with intuitive product navigation and the patterns you need to master digital merchandising.
lv: Tazza pievērš uzmanību jūsu produktiem un jūsu klientiem. Šis motīvs izmanto Woo Commerce, lai nodrošinātu jums intuitīvu produktu navigāciju un modeļus, kas nepieciešami digitālās tirdzniecības apgūšanai.

en: Team
lv: Komanda

en: Team Members
lv: Komandas dalībnieki

en: Tegucigalpa
lv: Tegusigalpa

en: Tehran
lv: Teherāna

en: Tehran (تهران)
lv: Teherāna (تهران)

en: Tel Aviv
lv: Telaviva

en: Teleorman
lv: Teleormana

en: Tell City
lv: Talsa

en: Tell us what would you like to accomplish with your website.
lv: Pastāstiet mums, ko jūs vēlētos paveikt ar savu vietni.

en: Template
lv: Veidne

en: Template Editing
lv: Veidnes rediģēšana

en: Template Part Area
lv: Veidnes daļas apgabals

en: Template Part Areas
lv: Veidnes daļu apgabali

en: Template Parts
lv: Veidņu daļas

en: Template archives
lv: Veidņu arhīvi

en: Template file copied to theme.
lv: Veidnes fails iekopēts tēmā.

en: Template file deleted from theme.
lv: Veidnes fails izdzēsts no tēmas.

en: Template for %s
lv: Veidne %s

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
lv: Trūkst veidne. Savrupajam tēmām ir nepieciešams veidnes fails %1$s vai %2$s. <a href="%3$s">Apakštēmas</a> %5$s stila lapā ir jābūt %4$s galvenei.

[ctx: Template name]
en: All Archives
lv: Visi arhīvi

[ctx: Template name]
en: Author Archives
lv: Autora arhīvs:

[ctx: Template name]
en: Blog Home
lv: Emuāra sākums

[ctx: Template name]
en: Category Archives
lv: Kategoriju arhīvi

[ctx: Template name]
en: Date Archives
lv: Datuma arhīvi

[ctx: Template name]
en: Front Page
lv: Sākumlapa

[ctx: Template name]
en: Index
lv: Indekss

[ctx: Template name]
en: Page: 404
lv: Lapa: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
lv: Lapas

[ctx: Template name]
en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

[ctx: Template name]
en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

[ctx: Template name]
en: Single Entries
lv: Atsevišķi ieraksti

[ctx: Template name]
en: Single Posts
lv: Viena ziņa

[ctx: Template name]
en: Single Product
lv: Viens produkts

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
lv: Birku arhīvi

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Template overrides.
lv: Veidnes ignorēšana.

en: Template part archives
lv: Veidņu daļu arhīvi

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
lv: Veidnes daļa ir izdzēsta vai nav pieejama: %s

en: Template parts list
lv: Veidņu daļu saraksts

en: Template parts list navigation
lv: Veidņu daļu saraksta navigācija

en: Template parts to include in your templates.
lv: Veidņu daļas, kas jāiekļauj jūsu veidnēs.

en: Templates
lv: Veidnes

en: Templates based on theme files can't be removed.
lv: Veidnes, kuru pamatā ir tēmu faili, nevar noņemt.

en: Templates list
lv: Veidņu saraksts

en: Templates list navigation
lv: Veidņu saraksta navigācija

en: Templates to include in your theme.
lv: Veidnes, kas jāiekļauj jūsu motīvā.

en: Temporarily disabled.
lv: Īslaicīgi atspējots.

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Teramo
lv: Terāmo

en: Term ID
lv: Noteikumu ID

en: Term ID List
lv: Terminu ID saraksts

en: Term ID Taxonomy Query
lv: Termina ID taksonomijas vaicājums

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
lv: Termina ID tiek dalīts starp vairākām taksonomijām

en: Term IDs.
lv: Termiņa ID.

en: Term counts
lv: Noteikumu skaits

en: Term does not exist.
lv: Termins neeksistē.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
lv: Termina meta datus nevar pievienot terminam, kas tiek dalīts starp taksonomijām.

en: Term name.
lv: Noteikumu nosaukums

en: Terms
lv: Termini

en: Terms and Conditions Page
lv: Noteikumu un nosacījumu lapa

en: Terms and conditions
lv: Noteikumi un nosacījumi

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
lv: Terminus nevar pārvietot uz atkritni. Norādiet '%s', lai dzēstu.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
lv: Noteikumi produkta redzamības taksonomijā.

en: Terms of Service
lv: Noteikumi

en: Terms successfully recounted
lv: Noteikumi veiksmīgi pārskaitīti

[ctx: Terms: Add term error message - duplicate term name exists]
en: Name already exists
lv: Lietotājs(i) jau eksistē.

[ctx: Terms: New term being created is top level]
en: Top level %(term)s
lv: Augstākā līmeņa %(term)s

[ctx: Terms: Term description label]
en: Description
lv: Apraksts

en: Test a new zoomed out view on the site editor (Warning: The new feature is not ready. You may experience UX issues that are being addressed)
lv: Pārbaudiet jaunu tālinātu skatu vietnes redaktorā (brīdinājums: jaunā funkcija nav gatava. Var rasties UX problēmas, kas tiek risinātas)

en: Test mode is missing.
lv: Trūkst testa režīma.

en: Test the Global Styles color randomizer; a utility that lets you mix the current color palette pseudo-randomly.
lv: Pārbaudiet globālo stilu krāsu nejaušinātāju — utilītu, kas ļauj gandrīz nejauši sajaukt pašreizējo krāsu paleti.

en: Test the Grid layout type as a new variation of Group block.
lv: Pārbaudiet Režģa izkārtojuma veidu kā jaunu grupas bloka variantu.

en: Test your site's compatibility with Jetpack.
lv: Pārbaudiet savas vietnes saderību ar Jetpack.

en: Tested up to
lv: Pārbaudīts līdz

en: Tested up to WooCommerce version
lv: Pārbaudīts līdz WooCommerce versijai

en: Testimonial
lv: Atsauksmes

en: Testimonial list navigation
lv: Komentāru navigācija

en: Testimonial restored to revision from %s
lv: Ziņa atjaunota no labojuma %s.

en: Testimonials
lv: Atsauksmes

en: Testimonials are not enabled
lv: Atsauksmes nav iespējotas

en: Testimonials list
lv: Kategorijas

en: Testing course
lv: Pārbaudes kurss

en: Testing course video 2
lv: Pārbaudes kursa video 2

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
lv: Tiek pārbaudīta jūsu vietnes saderība ar Jetpack…

en: Texas
lv: Teksasa

en: Text
lv: Teksta redaktors

en: Text &amp; Headings
lv: Teksts un virsraksti

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Text background color:
lv: Teksta pamatkrāsa:

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
lv: Teksts, kas parādīts zem Gravatar. Tas nav obligāts, un to var izmantot, lai aprakstītu sevi vai savu emuāru.

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
lv: Šī izvēlnes vienuma saites elementa nosaukuma atribūta teksts.

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: First Name
lv: Pirmais komentārs

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Last Name
lv: Birkas nosaukums

en: Text to appear below the main email content.
lv: Teksts, kas tiek parādīts zem galvenā e-pasta satura.

en: Text to display
lv: Norādāmais teksts

en: Thai
lv: Taivāņu

en: Thai baht
lv: Taizemes bāts

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
lv: Paldies, ka izmantojat <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for creating with <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>
lv: Paldies, ka izveidojāt, izmantojot <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>

en: Thank you for purchasing the Business plan on %1$s! We would like to offer a 30 minute Quick Start session with one of our Happiness Engineers to help set up your site.
lv: Paldies, ka iegādājāties Biznesa plānu par %1$s! Mēs vēlamies piedāvāt 30 minūšu Ātrās sākšanas sesiju ar vienu no mūsu laimes inženieriem, lai palīdzētu izveidot jūsu vietni.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
lv: Paldies, ka pārdod ar WooCommerce.

en: Thank you for trusting your business with %1$s. If you have any questions about this change, please %2$scontact us.%3$s
lv: Paldies, ka uzticat savu uzņēmumu %1$s. Ja jums ir kādi jautājumi par šīm izmaiņām, lūdzu, %2$sazinieties ar mums.%3$s

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
lv: Paldies, ka izmantojāt %s, jūsu vietne ir dzēsta. Laimīgu ceļu, lai līdz nākamajai reizei.

en: Thank you for your order
lv: Paldies par pasūtījumu

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
lv: Paldies. Lūdzu, pārbaudiet savu e-pastu, lai apstiprinātu savu rīcību. Jūsu vietne netiks dzēsta, kamēr vietnes dzēšanas netiks apstiprināta.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
lv: Paldies. Jūsu pasūtījums ir izpildīts.

en: Thank you. Your order has been received.
lv: Paldies. Jūsu pasūtījums ir saņemts.

en: Thanks :)
lv: Paldies :)

en: Thanks for being a part of WordPress.com through the years.
lv: Paldies, ka esat daļa no WordPress.com daudzu gadu garumā.

en: Thanks for buying a Guided Transfer. In order to get the process started, we need some information from you. Please follow the steps below.
lv: Paldies, ka iegādājāties vadītu pārskaitījumu. Lai uzsāktu procesu, mums no jums ir jāsaņem dažāda informācija. Lūdzu, sekojiet tālāk norādītajiem soļiem.

en: Thanks for choosing %1$s by %2$s.
lv: %1$s no %2$s

en: Thanks for confirming your erasure request.
lv: Paldies, ka apstiprinājāt datu dzēšanas pieprasījumu.

en: Thanks for confirming your export request.
lv: Paldies, ka apstiprinājāt eksporta pieprasījumu.

en: Thanks for confirming your new username!
lv: Paldies, ka apstiprinājāt savu jauno lietotājvārdu!

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
lv: Paldies, ka izveidojāt kontu vietnē %1$s. Jūsu lietotājvārds ir %2$s. Jūsu profilā iespējams apskatīt pasūtījumus, mainītu paroli un vēl citu: %3$s

en: Thanks for downloading the WordPress.com desktop app!
lv: Paldies, ka lejupielādējāt WordPress.com darbvirsmas lietotni!

en: Thanks for reading.
lv: Paldies par lasīšanu.

en: Thanks for shopping with us
lv: Paldies par iepirkšanos pie mums

en: Thanks for shopping with us.
lv: Paldies par iepirkšanos pie mums.

en: Thanks for testing Gutenberg!
lv: Paldies, ka testējāt Gūtenbergu!

en: Thanks for using Jetpack Protect!
lv: Paldies, ka izmantojat Jetpack Protect!

en: Thanks for using Jetpack Search!
lv: Paldies, ka izmantojat Jetpack Search!

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
lv: Paldies, ka izmantojāt Jetpack! Jūsu veikals ir gandrīz gatavs: lai aktivizētu tādus pakalpojumus kā %s, vienkārši pievienojiet savu veikalu.

en: Thanks for using {site_url}!
lv: Paldies, ka izmantojāt {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
lv: Paldies par pasūtījumu. Šobrīd tas ir gaidīšanas režīma, līdz mēs apstiprinām, ka maksājums ir saņemts.

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
lv: Pateicoties {{a}}visiem mūsu sabiedrības locekļiem, kuri palīdzēja tulkot uz {{language/}} {{/a}}!

en: Thanks!
lv: Paldies!

en: Thanks,
lv: Paldies,

en: Thanks, got it!
lv: Paldies, sapratu!

en: That API call is not allowed for this account.
lv: Šim lietotājam nav atļauts atjaunot savu paroli

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lv: Šis audio fails nav atrodams. Pārbaudiet savu <a href="%s">multivides bibliotēku</a> un pārliecinieties, vai tas nav dzēsts.

en: That coupon does not apply to new purchases.
lv: Šis kupons neattiecas uz jauniem pirkumiem.

en: That doesn't appear to be a valid email address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
lv: Šī e-pasta adrese jau tiek lietota. Lūdzu, pārbaudiet aktivizācijas vēstuli savu e-pastā. Ja jūs neko nedarīsi, e-pasts kļūs pieejams pēc pāris dienām.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lv: Šis fails nav atrodams. Pārbaudiet savu <a href="%s">multivides bibliotēku</a> un pārliecinieties, vai tas nav izdzēsts.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lv: Šis attēls nav atrodams. Pārbaudiet savu <a href="%s">multivides bibliotēku</a> un pārliecinieties, vai tas nav dzēsts.

en: That name is not allowed.
lv: Šis vārds nav atļauts.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
lv: Šī vietne šobrīd ir rezervēta, bet tā var būt pieejama pēc pāris dienām.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
lv: Šo abonēšanas produktu nevar pievienot jūsu grozam, jo ​​tas jau satur abonementa atjaunošanu.

en: That user could not be added to this site.
lv: To lietotāju nevarēja pievienot šai vietnei.

en: That user does not exist.
lv: Šis lietotājs neeksistē.

en: That user is already a member of this site.
lv: Šis lietotājs jau ir šīs vietnes dalībnieks.

en: That username is already activated.
lv: Šis lietotājvārds jau ir aktivizēts.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
lv: Šis lietotājvārds šobrīd ir rezervēts, bet varētu būt pieejamas pēc pāris dienām.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lv: Šis video nav atrodams. Pārbaudiet savu <a href="%s">multivides bibliotēku</a> un pārliecinieties, vai tas nav dzēsts.

en: That was hard work! Take a break.
lv: Tas bija smags darbs! Atpūties.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
lv: Tas ir viss, beidziet rediģēšanu! Lai veicas!

en: That's about %d pictures per month.
lv: Tas ir aptuveni %d attēli mēnesī.

en: That's about a picture per month.
lv: Tas ir aptuveni viens attēls mēnesī.

en: That's not a valid url.
lv: Netika dots derīgs URL.

en: That’s why we’re offering you a special thank you discount for getting started with us!
lv: Tāpēc mēs piedāvājam jums īpašu pateicības atlaidi, ka sākat darbu ar mums!

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
lv: "%1$s" taksonomijas "%2$s" vērtība (%3$s) konfliktē ar esošu vērtību REST API rakstu kontroliera servisā. Reģistrējot taksonomiju, norādiet savu “rest_base”, lai izvairītos no šādas kļūdas.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
lv: Vērtība "%1$s" ir mazāka par vērtību "%2$s".

en: The "%s" must be a callable function.
lv: "%s" jābūt izsaucamai funkcijai.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
lv: Opciju grupa "%s" ir noņemta. Izmantot citu iestatījumu grupu.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
lv: Tēma "%s" nav derīga pamattēma.

en: The "get_value_callback" parameter must be a valid callback.
lv: Parametram “get_value_callback” ir jābūt derīgam atzvanīšanai.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
lv: Zonu "Vietas, uz kurām neattiecas citas jūsu zonas" nav iespējams atjaunot.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
lv: %1$s shēmas atslēgvārds "type" var būt tikai viens no iebūvētajiem veidiem: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
lv: %1$s shēmas atslēgvārds "type" var saturēt tikai iebūvētos veidus: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
lv: Ir nepieciešams %s shēmas atslēgvārds “type”.

en: The "uses_context" parameter must be an array.
lv: Parametram “uses_context” ir jābūt masīvam.

en: The $source_properties array contains invalid properties.
lv: Masīvā $source_properties ir nederīgi rekvizīti.

en: The $source_properties must contain a "get_value_callback".
lv: $source_properties ir jāietver "get_value_callback".

en: The $source_properties must contain a "label".
lv: $source_properties ir jāietver "iezīme".

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
lv: Mapes %1$s un %2$s pastāv, saglabāšana tajās ir atspējota. Šīs mapes tiek izmantotas, lai uzlabotu spraudņu atjaunojumu stabilitāti. Lūdzu, pārliecinieties, ka uz servera šīm mapēm ir rakstīšanas tiesības.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
lv: Arguments %1$s nedrīkst būt tukšs %2$s.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
lv: Konstante %1$s ir definēta kā %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
lv:  %1$s direktīva  %2$s nosaka, vai failu augšupielāde ir atļauta jūsu vietnē.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
lv: Katalogs %1$s neeksistē, un serverim nav rakstīšanas atļauju %2$s, lai to izveidotu. Šis katalogs tiek izmantots spraudņu un tēmu atjaunināšanai. Lūdzu, pārliecinieties, vai serverim ir rakstīšanas atļaujas %2$s.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
lv: %1$s parametram ir jābūt informācijas masīvam (array). Lai skriptos nodotu patvaļīgus datus, izmantojiet funkciju %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
lv: %1$s spraudņa galvene ir novecojusi. Tā vietā lietojiet %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
lv: %1$s, %2$s, un %3$s vērtības iespējams rediģēt, lai iestatītu video valodu un veidu.

en: The %s argument must be a string or a string array.
lv: Argumentam %s ir jābūt virknei vai virkņu masīvam.

en: The %s argument must be an array.
lv: Argumentam %s ir jābūt masīvam.

en: The %s cannot be deleted.
lv: %s nevar tikt izdzēsts.

en: The %s constant is no longer supported.
lv: %s konstante vairs netiek atbalstīta.

en: The %s directory cannot be located.
lv: Neizdevās atrast %s mapi.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lv: %s katalogs pastāv, bet nav rakstāms. Šis katalogs tiek izmantots spraudņu un tēmu atjaunošanai. Lūdzu, pārliecinieties, vai serverim ir rakstīšanas atļaujas šim katalogam.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lv: %s katalogs pastāv, bet nav rakstāms. Šis katalogs tiek izmantots, lai uzlabotu spraudņu un tēmu atjauninājumu stabilitāti. Lūdzu, pārliecinieties, vai serverim ir rakstīšanas atļaujas šim katalogam.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lv: %s katalogs pastāv, bet nav rakstāms. Šis katalogs tiek izmantots, lai uzlabotu spraudņu atjauninājumu stabilitāti. Lūdzu, pārliecinieties, vai serverim ir rakstīšanas atļaujas šim katalogam.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lv: Katalogs %s pastāv, bet nav rakstāms. Šis katalogs tiek izmantots, lai uzlabotu tēmas atjauninājumu stabilitāti. Lūdzu, pārliecinieties, vai serverim ir rakstīšanas atļaujas šim katalogam.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
lv: Direktoriju %s, ko izmanto, lai uzlabotu spraudņu un tēmu atjaunojumu stabilitāti, saglabāšana ir iespējota.

en: The %s does not support trashing.
lv: %s neatbalsta mēslošanu.

en: The %s filter is enabled.
lv: %s filtrs ir iespējots.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
lv: Funkcija %s ir atspējota, tāpēc daži multivides iestatījumi nav pieejami.

en: The %s has already been deleted.
lv: %s jau ir izdzēsts.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
lv: Importētājs %s ir nederīgs vai nav instalēts.

en: The %s is not a valid URL
lv: %s nav derīgs URL

en: The %s key must be a string without spaces.
lv: Atslēgai %s jābūt virknei bez atstarpēm.

en: The %s post meta must be an array.
lv: Parametram %s post meta jābūt masīvam.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
lv: Īpašumam %s ir nederīga saglabātā vērtība un tāpēc to nevar jaunināt uz nulli.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
lv: %s iestatījums ir novecojis. Lūdzu apskatiet https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
lv: %s stila lapa nesatur derīgu tēmas galveni.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
lv: Nav uzstādīta %s datubāzes tabula. Lūdzu veiciet tīkla datubāzes atjaunošanu.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lv: “Taka” ir URL draudzīga nosaukuma versija. Parasti tie ir visi mazie burti un satur tikai burtus, ciparus un defises.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
lv: 2011 - Twenty Eleven tēma ir mūsdienīga, viegla un pielāgojama. Padariet to par savu ar pielāgotu izvēlni, vietnes attēlu un fonu - tad dodieties tālāk ar tēmu iespējām, izvēlēties gaišu vai tumšu krāsu paleti, pielāgotas krāsas saitēm un trīs iespējamiem izkārtojumiem. Twenty Eleven ir aprīkota ar skatloga lapas veidni, kas pārvērtīs jūsu mājas lapu vitrīnā kurā parādīt lapas labāko saturu, logrīku galerija (sānjosla, trīs kājenes apgabali un skatloga lapas logrīku laukums) un pielāgojamu aktualitāšu logrīku, kurā parādīt malas, saites, citāta vai statusu ziņas. Ir iekļauti stili drukāšanai un redaktoram, tēma atbalsta izceltos attēlus (kā pielāgotu galvenes attēlu ziņām un lapām un lielus attēlus sākuma ziņām) un īpaši stili sešiem dažādiem ziņu formātiem.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
lv: WordPress 2012 ir pilnībā atsaucīga tēma, kas izmantojot adaptīva dizaina principus, izskatās lieliski jebkura izmēra ierīcē. Funkcijas ietver priekšējās lapas veidni ar savām logdaļām, displeja fontu izvēli, dažādus ziņu stila formātus, un veidni vienas slejas lapai. Lietojiet to izmantojot pielāgotu izvēlni, galvenes attēlu un fonu.

en: The <b>Jetpack App</b> gives you everything you need to create, design, manage, and grow your site from anywhere.
lv: <b>Jetpack lietotne</b> sniedz jums visu nepieciešamo, lai izveidotu, noformētu, pārvaldītu un paplašinātu vietni no jebkuras vietas.

en: The <b>WordPress App</b> gives you everything you need to create, design, manage, and grow your site from anywhere.
lv: <b>WordPress lietotne</b> sniedz jums visu nepieciešamo, lai izveidotu, noformētu, pārvaldītu un paplašinātu vietni no jebkuras vietas.

en: The <em>Inserter</em> Tool
lv: Rīks <em>Ievietotājs</em>

en: The API key provided does not have read permissions.
lv: Iesniegtajai API atslēgai nav lasīšanas atļaujas.

en: The API key provided does not have write permissions.
lv: Iesniegtajai API atslēgai nav rakstīšanas atļauju.

en: The API key you entered could not be verified.
lv: Nevarēja pārbaudīt ievadīto API atslēgu.

en: The Akismet subscription plan
lv: Akismet abonementa plāns

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
lv: Autorizācijas galveni izmanto trešo pušu lietojumprogrammas, kuras esat apstiprinājis šai vietnei. Bez šīs galvenes šīs lietotnes nevar izveidot savienojumu ar jūsu vietni.

en: The Authorization header is working as expected
lv: Autorizācijas galvene darbojas, kā paredzēts.

en: The Authorize Application request is not allowed.
lv: Lietojumprogrammas autorizācijas pieprasījums nav atļauts.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
lv: Pieejamo logrīku sadaļā ir visi jums pieejamie logrīki. Kad ievelkat logrīku lauciņa Sānjosla, to var atvērta un konfigurēt iestatījumus. Ja logrīka iestatījumi jūs apmierina, klikšķiniet pogu Saglabāt un logrīks kļūs redzams jūsu vietnē. Ja klikšķināt pogu Dzēst, logrīks tiks noņemts.

en: The CSV is invalid.
lv: CSV ir nederīgs.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
lv: Pielāgotājs ļauj priekšskatīt izmaiņas jūsu vietnē, pirms to publicēšanas. Priekšskatījuma laikā jūsu varat naviģēt uz dažādām vietnes lapām. Dažiem pielāgojamiem elementiem tiek rādīti īsinājumtaustiņi; klikšķiniet jebkurā priekšskatījumā vietā, lai ieslēgtu vai izslēgtu tos.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
lv: Nav_menu_item DB ID, kas ir šī vienuma izvēlnes pamats, ja tāds ir, citādi 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
lv: Informācijas panelis ir pirmā vieta, kur jūs nonāksit ikreiz, kad piesakāties savā vietnē. Šeit jūs atradīsiet visus savus WordPress rīkus. Ja jums nepieciešama palīdzība, vienkārši noklikšķiniet uz “Palīdzība” cilni virs ekrāna nosaukuma.

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
lv: Kopš WordPress 6.3 vairs netiek izmantota Multivides rediģēšanas iespēja. Tā vietā izmantojiet multivides bibliotēku.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
lv: WooCommerce paplašinājums eWAY ļauj veikt kredītkaršu maksājumus tieši jūsu veikalā, maksājumu veikšanai nepārvirzot klientus uz trešās puses vietni.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
lv: Kājenes veidne nosaka lapas apgabalu, kurā parasti ir vietnes kredīti, sociālās saites vai jebkura cita bloku kombinācija.

en: The GMT date the application password was created.
lv: GMT datums, kad tika izveidota lietojumprogrammas parole.

en: The GMT date the application password was last used.
lv: GMT datums, kad lietojumprogrammas parole tika izmantota pēdējoreiz.

en: The HTTP response code from the receiving server.
lv: HTTP atbildes kods no saņemošā servera.

en: The HTTP response message from the receiving server.
lv: HTTP atbildes ziņa no saņemošā servera.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
lv: Veidne Galvene definē lapas apgabalu, kurā parasti ir nosaukums, logotips un galvenā navigācija.

en: The ID for the associated post of the attachment.
lv: Pielikumam piesaistītās ziņas ID.

en: The ID for the author of the post.
lv: Ziņas autora ID.

en: The ID for the author of the revision.
lv: Pārskatīšanas autora ID.

en: The ID for the author of the template.
lv: Veidnes autora ID.

en: The ID for the autosave.
lv: Automātiskās saglabāšanas ID.

en: The ID for the parent font family of the font face.
lv: Burtveida vecāku fontu saimes ID.

en: The ID for the parent of the autosave.
lv: Automātiskās saglabāšanas pamatelementa ID.

en: The ID for the parent of the comment.
lv: Komentāra pamatelementa ID.

en: The ID for the parent of the global styles revision.
lv: Globālo stilu pārskatīšanas cilmes ID.

en: The ID for the parent of the object.
lv: Pamatobjekta ID.

en: The ID for the parent of the post.
lv: Ziņas pamatelementa ID.

en: The ID for the parent of the resource.
lv: ID resursa vecākiem.

en: The ID for the parent of the revision.
lv: Pārskatījuma vecākelementa ID.

en: The ID of the assigned menu.
lv: Piešķirtās izvēlnes ID.

en: The ID of the associated post object.
lv: Saistītā ziņas objekta ID.

en: The ID of the featured media for the post.
lv: Piedāvātās multivides ID ziņai.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
lv: Tās lapas ID, kura jārāda kā pirmā

en: The ID of the page that should display the latest posts
lv: Tās lapas ID, kurā jārāda jaunākās ziņas

en: The ID of the user object, if author was a user.
lv: Objekta autora IP adrese, ja autors bija lietotājs.

en: The IDs of the child font faces in the font family.
lv: Fontu saimes pakārtoto burtveidu ID.

en: The IP address the application password was last used by.
lv: IP adrese, kuru lietojumprogrammas parole izmantoja pēdējo reizi.

en: The JSONP callback function is invalid
lv: JSONP atbildes funkcija nav derīga

en: The Jetpack Team
lv: WordPress komanda

[ctx: The Jetpack VaultPress Backup product name, without the Jetpack prefix]
en: VaultPress Backup
lv: VaultPress dublējums

en: The Jetpack Version is %s
lv: Jetpack versija ir %s

en: The Media Library is a useful tool to help you manage, search, and edit your photos, videos, documents, and other media.
lv: Multivides bibliotēka ir noderīgs rīks, kas palīdz pārvaldīt, meklēt un rediģēt fotoattēlus, videoklipus, dokumentus un citus multivides failus.

en: The New WordPress Experience
lv: WordPress komanda

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
lv: Open Graph attēla saite uz %1$s vai %2$s elementu no URL.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
lv: Jūsu servera PHP versija ir %1$s, taču jaunajai spraudņa versijai ir nepieciešama %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
lv: Jūsu servera PHP versija ir %1$s, taču jaunā tēmas versija pieprasa %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
lv: Jūsu servera PHP versija ir %1$s, taču augšupielādētajam spraudnim nepieciešama %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
lv: Jūsu servera PHP versija ir %1$s, taču augšupielādētajai tēmai nepieciešama %2$s.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
lv: WooCommerce paplašinājums PayFast ļauj jums pieņemt maksājumus ar kredītkarti un ELP, izmantojot vienu no Dienvidāfrikas populārākajām maksājumu vārtejām. Nav iestatīšanas maksas vai ikmēneša abonēšanas izmaksas.

en: The Plugin is already active.
lv: Spraudnis jau ir aktīvs.

en: The Press This plugin is required.
lv: Nepieciešams Press This spraudnis.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
lv: Konfidencialitātes iestatījumiem nepieciešams JavaScript.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
lv: Ekrānā Konfidencialitāte varat izveidot jaunu konfidencialitātes politikas lapu vai izvēlēties jau izveidoto lapu, kuru vēlaties parādīt.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
lv: REST API vairs nevar pilnīgi atspējot, tā vietā var izmantot %s filtru, lai ierobežotu piekļuvi API.

en: The REST API did not behave correctly
lv: REST API serviss nedarbojas pareizi.

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
lv: REST API serviss korekti neapstrādāja %s vaicājuma parametrus.

en: The REST API encountered an error
lv: REST API saskārās ar kļūdu

en: The REST API encountered an unexpected result
lv: REST API saskārās ar negaidītu rezultātu

en: The REST API is available
lv: REST API ir pieejams

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
lv: REST API ir viens veids, kā WordPress un citas lietotnes komunicē ar serveri. Piemēram, bloku redaktors izmanto to, lai attēlotu un saglabātu jūsu ziņas un lapas.

en: The SKU already exists on another product.
lv: SKU jau pastāv citā produktā.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
lv: SQL serveris ir datu bāzei obligāti nepieciešama programma, ko WordPress izmanto lai uzglabātu visu jūsu vietnes saturu un iestatījumus.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
lv: Resursdatora SSL sertifikātu nevarēja pārbaudīt.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
lv: Vietnes stāvokļa pārbaude %1$s ir aizstāta ar %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
lv: Lai pārbaudītu vietnes veselību, nepieciešams JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
lv: Vietnes ikona tiek izmantota kā pārlūka un programmu ikona jūsu vietnei. Ikonai ir jābūt kvadrātveida, un vismaz %s pikseļus platai un garai.

en: The Site Icon is what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. It should be square and at least %s pixels.
lv: Vietnes ikona ir tas, ko redzat pārlūkprogrammas cilnēs, grāmatzīmju joslās un WordPress mobilajās lietotnēs. Tai jāietilpst kvadrātā ar vismaz %s pikseļu malām.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
lv: Vietnes adresei, kuru ievadījāt, šķiet, nav derīgs vietrādis URL. Lūdzu, ievadiet derīgu URL.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
lv: Teksta režīms ļauj ievadīt HTML marķējumu vienlaicīgi ar jūsu ziņas tekstu. Ņemiet vērā, ka pārslēdzoties uz teksta redaktoru, lai padarītu tekstu mazāk pieblīvētu, tagi &lt;p&gt; un &lt;br&gt; tiek pārvērsti rindu pārtraukumos. Rakstot, var izmantot vienas rindas pārtraukumu, lai nebūtu jāraksta &lt;br&gt; un divu rindu pārtraukumu, rindkopas taga vietā. Rindu pārtraukumi automātiski tiek pārveido atpakaļ uz tagiem.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
lv: Šīs vietnes domēna īpašnieka Twitter lietotājvārds.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
lv: Tēmas tīmekļa lapas URI, kas atrodams motīva galvenē.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
lv: Tēmas tīmekļa lapas URI, kas pārveidots rādīšanai.

en: The URI of the theme's webpage.
lv: Tēmas tīmekļa lapas URI.

en: The URL must be served over a secure connection.
lv: URL ir jāizsniedz, izmantojot drošu savienojumu.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
lv: Resursa saite no kuras iegūt oEmbed datus.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
lv: Saite no jūsu %s lapas (kopā ar lapas ID).

en: The URL to process.
lv: Apstrādājamais URL.

en: The URL to the admin area
lv: Administrācijas sadaļas adrese

en: The URL to which this menu item points.
lv: URL, uz kuru norāda šis izvēlnes vienums.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
lv: Vietrādis URL, kurā tiek piegādāts webhook kravas nodalījums.

en: The URL where the webhook was delivered.
lv: Vietrādis URL, kurā tika piegādāts webhook.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
lv: Ievadītais saite šķiet ir e-pasta adrese, vai Jūs vēlaties pievienot tam mailto: priedēkli?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
lv: Šķiet, ka ievadītais URL ir ārēja saite. Vai vēlaties pievienot nepieciešamo prefiksu http://?

en: The Walker class named %s does not exist.
lv: Walker klase vārdā %s neeksistē.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
lv: WooCommerce palīdzības spraudnis vairs nav nepieciešams.  <a href="%s">Pārvaldiet abonementus</a> no cilnes paplašinājuma.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
lv: WooCommerce REST API ļauj ārējām lietotnēm skatīties un pārvaldīt veikala datus. Piekļuve tiek piešķirta tikai tiem lietotājiem, kuriem ir derīga API atslēgas.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
lv: WordPress uzturēšanas komanda rūpējas gan par rekomendējamajiem, gan nepieciešamajiem moduļiem <a href="%1$s" %2$s>komandas rokasgrāmatā%3$s</a>.

en: The WordPress Team
lv: WordPress komanda

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
lv: WordPress adresei, kuru ievadījāt nav derīga URL. Lūdzu, ievadiet derīgu URL.

en: The WordPress community
lv: WordPress kopiena

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
lv: WordPress komanda ir gatava jums palīdzēt. Nosūtiet šo vēstuli %s un mēs palīdzēsim jums, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne darbojas.

en: The WordPress.com Blog
lv: WordPress komanda

en: The WordPress.com blog_id is %d
lv: WordPress.com emuāra_ID ir %d

en: The WordPress.com free photo library
lv: WordPress.com bezmaksas fotoattēlu bibliotēka

en: The WordPress.com mobile team
lv: WordPress.com mobilā komanda

en: The WordPress.org username of the block author.
lv: Bloka autora WordPress.org lietotājvārds.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
lv: XFN sakarība, kas izteikta šī izvēlnes vienuma saitē.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
lv: Uzņēmums XYZ Doohickey tika dibināts 1917. gadā, un kopš tā laika tas sabiedrībai nodrošina kvalitatīvas, sīkas ierīces. XYZ, kas atrodas Gothemas pilsētā, nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku un nodarbojas ar dažādu satriecošu lietu izpildīšanu Gothemas sabiedrībai.

en: The ability to collect payments
lv: Iespēja iekasēt maksājumus

en: The ability to earn ad revenue
lv: Iespēja gūt ieņēmumus no reklāmām

en: The ability to {{strong}}collect payments{{/strong}}.
lv: Iespēja {{strong}}iekasēt maksājumus{{/strong}}.

en: The about.me widget is no longer available. To remove this widget, <a href="%s">visit your settings</a>. This message is not shown to visitors to your site.
lv: Logrīks about.me vairs nav pieejams. Lai noņemtu šo logrīku, <a href="%s"> apmeklējiet iestatījumus</a>. Šis ziņojums netiek rādīts jūsu vietnes apmeklētājiem.

en: The about.me widget will no longer be available after July 1, 2016. After this date, the widget will display a simple text link to your about.me profile. Please remove this widget.
lv: Logrīks about.me vairs nebūs pieejams pēc 2016. gada 1. jūlija. Pēc šī datuma logrīks parādīs vienkāršu teksta saiti uz jūsu about.me profilu. Lūdzu, noņemiet šo logrīku.

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
lv: Iepriekš redzamajā galerijā ir tikai divi attēli. Tas ir vienkāršāks veids, kā izveidot vizuāli pievilcīgu izkārtojumu, bez pludiņošanas. Jūs varat arī viegli pārvērst galeriju atpakaļ atsevišķos attēlos, izmantojot bloku pārslēdzēju.

en: The activation key does not appear to be valid.
lv: Ievadītā e-pasta adrese neizskatās derīga. Lūdzu, pārbaudiet to.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
lv: Pašreizējā tēma neatbalsta elastīga izmēra galvenes attēlu.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
lv: Pašreizējā tēma neatbalsta pielāgotu galvenes attēla augšupielādi.

en: The active theme has the following error: "%s".
lv: Pašreizējā tēmā ir šāda kļūda: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
lv: Aktīvā tēma tiek parādīta izcelta kā pirmā tēma.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
lv: Administratora e-pasta verifikācijas lapa atkal parādīsies pēc %s.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
lv: Atlaižu summa. Vienmēr jābūt skaitliskam skaitlim, pat ja tiek iestatīts procents.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
lv: Tas, cik daudz informāciju nepieciešams norādīt būs atkarīgs no jūsu vietējām vai nacionālām uzņēmējdarbības regulām. Jums var nākties norādīt jūsu uzņēmuma fizisko, reģistrēto adresi vai arī uzņēmuma reģistrācijas numuru.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
lv: Laika ilgums (sekundēs), ko jūsu vietne pavadīs vienā operācijai pirms laika beigām(lai izvairītos no servera bloķēšanas)

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lv: Skaitlis grādos, kas nepieciešams, lai pagrieztu attēlu pulksteņrādītāju kustības virzienā. NOVECOJIS: tā vietā izmantojiet 'modifikatorus'.

en: The application ID must be a UUID.
lv: Lietojumprogrammas ID ir jābūt UUID.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
lv: Lietojumprogrammas paroles funkcijai ir nepieciešams HTTPS, kas šajā vietnē nav iespējots.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
lv: Skata koeficients ir attiecība starp platumu un augstumu. Varat saglabāt proporcijas, turot nospiestu taustiņu Shift, kamēr mainiet atlases izmērus. Izmantojiet malu attiecību lodziņu, lai norādītu proporcijas, piemēram, 1:1 (kvadrāts), 4:3, 16:9, utt.

en: The attached file cannot be found.
lv: Pievienotā datne nav atrasta.

en: The attachment MIME type.
lv: Pielikuma MIME (e- pasta vairākmērķu paplašinājumu) veids.

en: The attachment caption.
lv: Pielikuma apraksts.

en: The attachment description.
lv: Pielikuma apraksts.

en: The attributes of the inner block.
lv: Iekšējā bloka atribūti.

en: The attributes used in the example.
lv: Piemērā izmantotie atribūti.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
lv: Autentificēto lietojumprogrammas paroli var pārbaudīt tikai attiecībā uz pašreizējo lietotāju.

en: The authorization header is invalid
lv: Autorizācijas galvene nav derīga.

en: The authorization header is missing
lv: Trūkst autorizācijas galvenes.

en: The average rating of blocks published by the same author.
lv: Viena autora publicētais bloku vidējais vērtējums.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
lv: Fona krāsa WooCommerce e-pasta veidnēm. Noklusējuma %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
lv: Šīs ziņas saglabātā kopija jūsu pārlūkprogrammā atšķiras no zemāk redzamās versijas.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
lv: WooCommerce e-pasta veidņu bāzes krāsa. Noklusējuma %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
lv: Bāzes lapu var izmantot arī jūsu <a href="%s">produkta saitē</a>.

en: The best WordPress search experience
lv: Labākā WordPress meklēšanas pieredze

en: The best names are short and memorable
lv: Labākie nosaukumi ir īsi un atmiņā paliekoši

en: The best way to WordPress.
lv: Labākais veids, kā izmantot WordPress.

en: The block editor includes experimental features that are useable while they're in development. Select the ones you'd like to enable. These features are likely to change, so avoid using them in production.
lv: Bloku redaktorā ir iekļautas eksperimentālas funkcijas, kas ir lietojamas, kamēr tās tiek izstrādātas. Atlasiet tās, kuras vēlaties iespējot. Šīs funkcijas, visticamāk, tiks mainītas, tāpēc izvairieties no to izmantošanas ražošanā.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
lv: Bloku redaktoram ir nepieciešams JavaScript. Lūdzu, pārlūka iestatījumos iespējojiet JavaScript vai aktivizējiet <a href="%s">Klasiskā redaktora spraudni</a>.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
lv: Bloku redaktoram ir nepieciešams JavaScript. Lūdzu, pārlūka iestatījumos iespējojiet JavaScript vai instalējiet <a href="%s">Klasiskā redaktora spraudni</a>.

en: The block icon.
lv: Bloka ikona.

en: The block name, in namespace/block-name format.
lv: Bloka nosaukums nosaukumvietas / bloka nosaukuma formātā.

en: The block slug.
lv: Bloka taka.

en: The block title, in human readable format.
lv: Bloka nosaukums cilvēkiem lasāmā formātā.

en: The block types which can use this pattern.
lv: Bloku veidi, kas var izmantot šo modeli.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
lv: Bloka logrīkiem ir nepieciešams JavaScript. Lūdzu, iespējojiet JavaScript pārlūkprogrammas iestatījumos vai aktivizējiet <a href="%s">Classic Widgets spraudni</a>.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
lv: Bloka logrīkiem ir nepieciešams JavaScript. Lūdzu, pārlūka iestatījumos iespējojiet JavaScript vai instalējiet <a href="%s">Klasisko logrīku spraudni</a>.

[ctx: The blog of a website.]
en: Blog
lv: Emuārs

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
lv: Lodziņi ar saites nosaukumu, tīmekļa adresi un aprakstu ir fiksētās pozīcijās, kamēr pārējos var pārkārtot pārvelkot. Jūs var arī paslēpt neizmantotos lodziņus Ekrāna opciju cilnē, vai samazināt tos klikšķinot lodziņa virsraksta joslā.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
lv: Šajā ekrānā esošie lodziņi:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
lv: Kalendāra bloks ir paslēpts, jo nav publicētu ziņu.

en: The callback_url needs to be over SSL
lv: Callback_url jābūt ar SSL starpniecību

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
lv: Izsauktā konstruktorā metode %1$s %2$s ir <strong>novecojusi</strong> kopš versijas %3$s! Izmantojiet %4$s tās vietā.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
lv: Pirkumu grozam pievienoti produkti no iepriekšējā pasūtījuma.

en: The categories for the font collection.
lv: Fontu kolekcijas kategorijas.

en: The category description, in human readable format.
lv: Kategorijas apraksts cilvēkam lasāmā formātā.

en: The category label, in human readable format.
lv: Kategorijas birka cilvēkiem lasāmā formātā.

en: The category name.
lv: Kategorijas nosaukums.

en: The category this test is grouped in.
lv: Kategorija, kurā šis tests ir sagrupēts.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
lv: Ja pametīsiet šo lapu, jūsu veiktās izmaiņas netiks saglabātas.

en: The city in which your business is located.
lv: Pilsēta, kurā atrodas jūsu uzņēmums.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
lv: Pieprasījums ir zaudēts. Pašreizējā kopuma pārtraukšana.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
lv: Klasē %1$s, ko piedāvā %2$s filtrs, ir jāievieš %3$s.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
lv: Klasiskā WordPress-Admin saskarne.

en: The code %1$s is valid for %2$s%% off your first payment on a yearly WordPress.com plan. This code will expire on %3$s, and this discount may not be applied to previous purchases, renewals, subscription upgrades, or combined with any other offer. Please note that select domain names may be excluded.
lv: Kods %1$s ir derīgs, lai saņemtu %2$s%% atlaidi pirmajam maksājumam par WordPress.com gada plānu. Šī koda derīguma termiņš beidzas %3$s, un šo atlaidi nevar piemērot iepriekšējiem pirkumiem, atjaunošanai, abonementa atjaunināšanai vai kombinēt ar citiem piedāvājumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži domēna vārdi var tikt izslēgti.

en: The code <strong>%1$s</strong> is valid for %2$s%% off your first payment on a yearly WordPress.com plan. This code will expire on %3$s, and this discount may not be applied to previous purchases, renewals, subscription upgrades, or combined with any other offer. Please note that select domain names may be excluded.
lv: Kods <strong>%1$s</strong> ir derīgs, lai saņemtu %2$s%% atlaidi pirmajam maksājumam par WordPress.com gada plānu. Šī koda derīguma termiņš beidzas %3$s, un šo atlaidi nevar piemērot iepriekšējiem pirkumiem, atjaunošanai, abonementa atjaunināšanai vai kombinēt ar citiem piedāvājumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži domēna vārdi var tikt izslēgti.

en: The code is in your clipboard now
lv: Kods nokopēts starpliktuvē

[ctx: The codes are the backup codes for Two-Step Authentication.]
en: I have printed or saved these codes
lv: Esmu izdrukājis vai saglabājis šos kodus

en: The comment cannot be deleted.
lv: Komentāru nevar izdzēst.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
lv: Komentārus nevar pārvietot uz atkritni. Norādiet '%s', lai dzēstu.

en: The comment has already been trashed.
lv: Komentārs jau ir pārvietots uz atkritni.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
lv: Šim personas datu pieprasījumam ir beidzies apstiprinājuma atslēgas derīguma termiņš.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
lv: Apstiprinājuma atslēga šim personas datu pieprasījumam nav derīga.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
lv: Šajā personas datu pieprasījumā nav apstiprinājuma atslēgas.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
lv: Nevarēja izveidot savienojumu ar akismet.com. Lūdzu, ieskatieties <a href="%s" target="_blank">mūsu rokasgrāmatā par ugunsmūriem</a> un pārbaudiet servera konfigurāciju.

en: The connection to the server has been interrupted. Please reconnect.
lv: Savienojums ar serveri tika pārtraukts. Lūdzu, pieslēdzieties atkārtoti.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
lv: Konstante %1$s <strong>ir novecojusi</strong>. Izmantojiet Būla konstantes %2$s, %3$s, lai iespējot apakšdomēna konfigurāciju. Izmantojiet %4$s, lai pārbaudītu, vai apakšdomēna konfigurācija ir iespējota.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
lv: Konstante %s nevar tikt definēta tīkla izveides laikā.

en: The content for the comment.
lv: Saturs komentāram.

en: The content for the post.
lv: Ziņas saturs.

en: The content of the %s element from the URL.
lv: Elementa %s saturs no URL.

en: The content of the review.
lv: Recenzijas saturs.

en: The contents of the %s element from the URL.
lv: Elementa %s saturs no URL.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
lv: Valsts un, ja tādi ir, štats vai province, kurā atrodas jūsu uzņēmums.

en: The coupon code already exists
lv: Kupona kods jau eksistē

en: The coupon code cannot be empty.
lv: Kupona kods nevar būt tukšs.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
lv: Kupona derīguma termiņš beigsies pulksten 00:00:00 šajā datumā.

en: The cron event list could not be saved.
lv: Cron notikumu sarakstu nevarēja saglabāt.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
lv: Šim attēlam nav alternatīvā teksta. Faila nosaukums ir: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
lv: Pašreizējā valoda, ko izmanto WordPress. Noklusējums = angļu valoda

en: The current notification schedule is set to %(currentSchedule)s. Click here to update the settings
lv: Pašreizējais paziņojumu grafiks ir iestatīts uz %(currentSchedule)s. Noklikšķiniet šeit, lai atjaunotu iestatījumus

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
lv: Pašreizējais lietotājs var piesaistīt terminus %s taksonomijai.

en: The current user can change the author on this post.
lv: Pašreizējais lietotājs var mainīt šī raksta autoru.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
lv: Pašreizējais lietotājs var veidot terminus %s taksonomijā.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
lv: Pašreizējais lietotājs var sūtīt nefiltrētu HTML un JavaScript kodu.

en: The current user can publish this post.
lv: Pašreizējais lietotājs var publicēt šo rakstu.

en: The current user can sticky this post.
lv: Pašreizējais lietotājs var pielīmēt šo rakstu.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
lv: Pašreizējai lietotāja lomai jābūt lietotāja rediģēšanas iespējām.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
lv: Pašlaik atlasītā privātuma politikas lapa neeksistē. Lūdzu, izveidojiet vai atlasiet jaunu lapu.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
lv: Šobrīd izvēlētā privātuma politikas lapa atrodas miskastē. Lūdzu izveidojiet vai izvēlieties jaunu privātuma politikas lapu vai <a href="%s">atjaunojiet esošo</a>.

en: The customer cannot be deleted
lv: Šis klients nevar tikt dzēsts

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
lv: Sākotnējā objekta, ko pārstāv šis izvēlnes vienums, datubāzes ID, piemēram, ID ziņām vai term_id kategorijām.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
lv: Datubāzes serverim varēja izveidot savienojumu (tas nozīmē, ka jūsu lietotājvārds un parole ir pareizi), bet %s datubāzi nevarēja atlasīt.

en: The date and time the preferences were updated.
lv: Datums un laiks, kad priekšrocības tika atjaunotas.

en: The date of the customer last order, as GMT.
lv: Klienta pēdējā pasūtījuma datums kā GMT.

en: The date the comment was published, as GMT.
lv: Komentāra publicēšanas datums, attēlots kā GTM.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
lv: Komentāra publicēšanas datums vietnes laika joslā.

en: The date the coupon expires, as GMT.
lv: Kupona derīguma termiņš kā GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
lv: Datums, kurā kupons beigsies, pēc vietnes laika joslas.

en: The date the coupon was created, as GMT.
lv: Datums, kad kupons tika izveidots, kā GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad kupons tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad kupons pēdējo reizi tika mainīts, kā GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad kupons pēdējo reizi tika modificēts, vietnes laika joslā.

en: The date the customer was created, as GMT.
lv: Datums, kad klients tika izveidots, kā GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad klients tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad klients ir pēdējoreiz modificēts kā GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad klients ir pēdējoreiz modificēts, vietnes laika joslā.

en: The date the image was created, as GMT.
lv: Datums, kad attēls tika izveidots, kā GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad attēls tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the image was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad attēls tika pēdējoreiz mainīts, kā GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad attēls pēdējo reizi tika mainīts, vietnes laika zonā.

en: The date the order note was created, as GMT.
lv: Pasūtījuma piezīmes izveides datums, kā GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pasūtījuma piezīme tika izveidota, vietnes laika joslā.

en: The date the order refund was created, as GMT.
lv: Datums, kad tika izveidota pasūtījuma atmaksa, kā GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad tika izveidota pasūtījuma atmaksa, vietnes laika joslā.

en: The date the order was completed, as GMT.
lv: Pasūtījuma izpildes datums GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
lv: Pasūtījuma izpildes datums ir vietnes laika joslā.

en: The date the order was created, as GMT.
lv: Pasūtījuma izveides datums, kā GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pasūtījums tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the order was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad pasūtījums pēdējo reizi tika mainīts, kā GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pasūtījums pēdējo reizi tika mainīts, vietnes laika joslā.

en: The date the order was paid, as GMT.
lv: Pasūtījuma izpildes datums kā GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
lv: Pasūtījuma izpildes datums ir vietnes laika joslā.

en: The date the post was last modified, as GMT.
lv: Ziņas pēdējās modificēšanas datums, attēlots kā GTM.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
lv: Ziņas pēdējās modificēšanas datums vietnes laika joslā.

en: The date the post was published, as GMT.
lv: Ziņas publicēšanas datums (GMT).

en: The date the post was published, in the site's timezone.
lv: Ziņas publicēšanas datums vietnes laika joslā.

en: The date the product was created, as GMT.
lv: Produkta izveides datums kā GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad produkts tika izveidots, vietnes laika joslā.

en: The date the product was last modified, as GMT.
lv: Produkta pēdējās izmaiņas datums kā GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad produkts pēdējo reizi tika modificēts, vietnes laika joslā.

en: The date the review was created, as GMT.
lv: Pārskata izveides datums kā GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad pārskatīšana tika izveidota, vietnes laika zonā.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
lv: Pārskatīšanas pēdējās modifikācijas datums kā GMT.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
lv: Pārskatīšanas pēdējās modifikācijas datums vietnes laika joslā.

en: The date the revision was published, as GMT.
lv: Pārskatījuma publicēšanas datums kā GMT.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
lv: Pārskatījuma publicēšanas datums vietnes laika joslā.

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
lv: Pārskatīšanas pēdējās modifikācijas datums vietnes laika joslā.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad variācija tika izveidota, vietnes laika zonā.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad variācija pēdējo reizi tika mainīta, vietnes laika joslā.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
lv: Datums, kad tika reģistrēts Webhook piegāde, kā GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
lv: Datums, kad tika reģistrēts Webhook piegāde, vietnes laika joslā.

en: The date the webhook was created, as GMT.
lv: Datums, kad tika izveidots webhook, ir GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
lv: Datums, kad tika izveidots Webhooks, vietnes laika joslā.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
lv: Datums, kad Webhook tika pēdējoreiz modificēts kā GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
lv: Datums, kad Webhook pēdējoreiz tika modificēts, vietnes laika joslā.

en: The date when download access expires, as GMT.
lv: Datums, kad lejupielādes piekļuve beidzas, kā GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
lv: Datums, kad piekļuves lejupielāde ir beidzies, vietnes laika joslā.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
lv: Datums, kad bloks pēdējo reizi atjaunots, izplūdušā, cilvēka lasāmā formātā.

en: The date when the block was last updated.
lv: Datums, kad bloks pēdējo reizi atjaunots.

en: The date you provided is invalid.
lv: Jūsu iesniegtais datums nav derīgs.

en: The decimal separator of displayed prices.
lv: Attēloto cenu decimālskaitļu sadalītājs.

en: The default policy URL only covers cookies set by Jetpack. If you’re running other plugins, custom cookies, or third-party tracking technologies, you should create and link to your own cookie statement.
lv: Noklusējuma politikas saite attiecas tikai uz Jetpack iestatītajiem sīkfailiem. Ja izmantojat citus spraudņus, pielāgotus sīkfailus vai trešo pušu izsekošanas tehnoloģijas, jums jāizveido sava sīkfailu skaidrojuma lapa un jāizmanto tās saite.

en: The default timezone for your server.
lv: Jūsu servera noklusējuma laika josla.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
lv: Dzēstā maksājuma metode tika izmantota automātiskajiem abonēšanas maksājumiem, mēs nevarējām atrast alternatīvu maksājuma metodes žetonu, uz kuru varētu mainīt jūsu abonementus.

en: The delivery duration, in seconds.
lv: Piegādes ilgums sekundēs.

en: The description for the font collection.
lv: Fontu kolekcijas apraksts.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
lv: Pēc noklusējuma apraksts netiek rādīts, tomēr atsevišķas tēmas to var parādīt.

en: The description of the menu location.
lv: Izvēlnes atrašanās vietas apraksts.

en: The description of the video.
lv: Video apraksts.

en: The description of this menu item.
lv: Šīs izvēlnes vienuma apraksts.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
lv: Apraksts tiks parādīts izvēlnē, ja aktīvā tēma to atbalsta.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
lv: Direktīvas (līnijas) starp `BEGIN %1$s` and `END %1$s` ir
    dinamiski ģenerētas un tās vajadzētu modificēt vienīgi izmantojot WordPress filtrus.
    Jebkuras izmaiņas šajās direktīvās starp iezīmēm tiks pārrakstītas.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
lv: Aprēķinot direktorija izmēru, iestājās noilgums. Parasti to izraisa ļoti liels apakšdirektoriju un failu daudzums.

en: The domain specified is not valid.
lv: Norādītais domēns nav derīgs.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
lv: Lejupielādējamo failu %1$s nevar izmantot, jo tam nav atļautais faila tipa. Pieļaujamie veidi ietver: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
lv: ejupielādējamo failu %s nevar izmantot, jo tas serverī nepastāv.

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
lv: Duotone id "%1$s" nav reģistrēts %2$s iestatījumos.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
lv: Duotone id "%s" nav reģistrēts theme.json iestatījumos

en: The e-mail could not be sent.
lv: E-pasta nosūtīšanas neizdevās.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
lv: WooCommerce paplašinājums eWAY ļauj veikt kredītkaršu maksājumus tieši jūsu veikalā, maksājumu veikšanai nepārvirzot klientus uz trešās puses vietni.

en: The easiest way to upload audio files that use any major audio file format.
lv:  Vieglākais veids, kā augšupielādēt audio failus, jebkurā, vispārzināmajā audio failu formātā.

en: The easiest way to upload videos to your website and display them using a fast, unbranded, customizable player with rich stats.
lv: Vienkāršākais veids, kā augšupielādēt videoklipus savā vietnē un parādīt tos, izmantojot ātru, bez zīmola, pielāgojamu atskaņotāju ar bagātīgu statistiku.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
lv: Rediģēšanas lauks automātiski izceļ koda sintakse. Lai strādātu vienkārša teksta režīmā, variet to atspējot savā <a href="%1$s" %2$s>lietotāja profilā%3$s</a>.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
lv: Redaktors centīsies radīt jaunu lapu un ziņu veidošanas pieredzi, kas padarīs bagātīgu ziņu rakstīšanu par vieglu nodarbi un tas satur “blokus”, kas atvieglos to, kas šodien varētu būt saistīts ar īsceļiem, pielāgotu HTML vai "noslēpumainās gaļas", iemiesotiem atklājumiem.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
lv: Ievadītā e-pasta adrese nav derīga. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: The email address for the customer.
lv: Klienta e-pasta adrese.

en: The email address for the user.
lv: Lietotāja e-pasta adrese.

en: The email could not be sent.
lv: Attēlu nevarēja apstrādāt.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
lv: E-pastu nevarēja nosūtīt. Iespējamais iemesls: jūsu uzturētājs varētu būt atspējojis %s funkciju.

en: The email is correct
lv: E-pasts ir pareizs

en: The email you specified is associated with a WordPress.com account.  Please login first or use a different email address.
lv: Norādītais e-pasts ir saistīts ar WordPress.com kontu. Lūdzu, vispirms piesakieties vai izmantojiet citu e-pasta adresi.

en: The error code was %s.
lv: Kļūdas kods bija %s.

en: The even better news? WordPress.com makes it super easy for you to create and launch the website of your dreams. With the robust feature set offered with our free plan and the advanced customizability and functionality available with our paid plans, WordPress.com is where anyone can build and scale a fast, beautiful, and SEO-friendly website that search engines love.
lv: Vēl labākas ziņas? WordPress.com ļauj ļoti viegli izveidot un izveidot savu sapņu vietni. Ar mūsu bezmaksas plānā piedāvāto plašo funkciju kopumu un mūsu maksas plānos pieejamajām uzlabotajām pielāgojamības iespējām un funkcionalitāti WordPress.com ir vieta, kur ikviens var izveidot un paplašināt ātru, skaistu un SEO draudzīgu vietni, kas patīk meklētājprogrammām.

en: The excerpt for the post.
lv: Ziņas izraksts.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
lv: %s paplašinājums ir veiksmīgi deaktivizēts

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
lv: Sākotnēji pārstāvēto objektu saime, piemēram, "post_type" vai "taksonomija".

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
lv: Elementa %s vietnes attēla saite no URL.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
lv: Funkcija "type" nav derīgs JSON shēmas veids.

en: The feature helps visitors find more of your content by displaying related posts at the bottom of each post.
lv: Šī funkcija palīdz apmeklētājiem atrast vairāk jūsu satura, katras ziņas apakšā parādot saistītās ziņas.

en: The feed for this site is invalid.
lv: &mdash; Nekādu lomu šai vietnei &mdash;

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
lv: Šī ekrāna lauki nosaka dažus jūsu vietnes pamata iestatījumus.

en: The file URL has been copied to your clipboard
lv: Faila URL ir iekopēts starpliktuvē

en: The file does not exist, please try again.
lv: Fails nepastāv, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: The file is empty
lv: Šis fails ir tukšs.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
lv: Šis fails ir tukšs vai izmanto citu kodējumu nekā UTF-8, lūdzu, mēģiniet vēlreiz ar jaunu failu.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
lv: Failu sistēma pašlaik nav pieejama spraudņu pārvaldībai.

[ctx: The first plugin requires the second plugin.]
en: %1$s requires %2$s
lv: %1$s nepieciešams %2$s

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
lv: Pirmā lieta, ko tev ir jāizdara, ir jāpasak Blogger, ka WordPress var tikt pie tava lietotājprofila. Pēc autorizēšanās, tu tiksi atsūtīts atpakaļ uz šejieni.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
lv: Atklājies, ka mape %1$s ir iekļauta versiju kontrolē (%2$s), bet %3$s filtrs atļauj veikt atjauninājumus.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
lv: Atklājies, ka mape %1$s ir iekļauta versiju kontrolē (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
lv: Sekojošais aktīvais spraudnis (-i) vēl nav deklarējis savietojamību ar WooCommerce %s, un pirms turpināt, tas ir jāatjaunina un jāpārbauda.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
lv: Šīs adreses tiks izmantotas preču pasūtīšanas lapā. Jūs tās varēsiet mainīt.

en: The following fields are required and must be valid: %s
lv: Šie lauki ir obligāti, un tiem ir jābūt derīgiem: %s

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
lv: Sekojošie formatējuma īsceļi tiks aizvietoti kad nospiedīsiet Enter. Lai atceltu darbību spiediet Esc vai pogu Atcelt.

en: The following messages will give you preview of what will happen when you run this command.
lv: Turpmākajos ziņojumos redzēsiet, kas notiks, kad izpildīsiet šo komandu.

en: The following note has been added to your order:
lv: Jūsu pasūtījumam tika pievienota šāda piezīme:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
lv: Tālākās opcijas ietekmē to, kā cenas tiek parādītas frontendā.

en: The following plugins failed to update:
lv: Jaunināšana neizdevās šādiem spraudņiem:

en: The following plugins must be activated first: %s.
lv: Vispirms ir jāaktivizē šādi spraudņi: %s.

en: The following plugins were successfully updated:
lv: Tika veiksmīgi jaunināti šādi spraudņi:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
lv: Jums tiks instalēti un aktivizēti šādi spraudņi:

en: The following settings will impact all related posts on your site, except for those you created via the block editor:
lv: Tālāk norādītie iestatījumi ietekmēs visas saistītās ziņas jūsu vietnē, izņemot tās, kuras veidojāt, izmantojot bloku redaktoru.

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
lv: Tālāk norādītās nosūtīšanas metodes tiek piemērotas klientiem ar piegādes adresēm šajā zonā.

en: The following themes are installed but incomplete.
lv: Šīs tēmas ir uzstādītas nepilnīgi.

en: The following themes failed to update:
lv: Jaunināšana neizdevās šādām tēmām:

en: The following themes were successfully updated:
lv: Tika veiksmīgi jauninātas šādas tēmas:

en: The following translations failed to update:
lv: Jaunināšana neizdevās šādiem tulkojumiem:

en: The following translations were successfully updated:
lv: Tika veiksmīgi jaunināti šādi tulkojumi:

en: The following upgrade has been cancelled and %1$s refunded:  | The following upgrades have been cancelled and %1$s refunded:
lv[0]: Šāds uzlabojums ir atcelts un %1$s ir atmaksāts:
lv[1]: Šādi uzlabojumi ir atcelti un %1$s ir atmaksāti:
lv[2]: Šādi uzlabojumi ir atcelti un %1$s ir atmaksāti:

en: The following upgrade has been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:  | The following upgrades have been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:
lv[0]: Šāds uzlabojums ir atcelts un <b>%1$s</b> ir atmaksāts:
lv[1]: Šādi uzlabojumi ir atcelti un <b>%1$s</b> ir atmaksāti:
lv[2]: Šādi uzlabojumi ir atcelti un <b>%1$s</b> ir atmaksāti:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
lv: Šis nav pareizs datums: mēnesis %1$s, diena %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
lv: Šīs vērtības neapraksta derīgu datumu: gads %1$s, mēnesis %2$s, diena %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
lv: Šis vednis palīdzēs jums konfigurēt jūsu veikalu un ātri sākt darbu.

en: The font face does not belong to the specified font family with id of "%d".
lv: Burtveids nepieder norādītajai fontu saimei ar ID "%d".

en: The font families for the font collection.
lv: Fontu kolekcijas fontu saimes.

en: The format for the post.
lv: Formāts ziņai.

en: The full WordPress.com experience packaged as an app for your laptop or desktop computer.
lv: Pilna WordPress.com pieredze, kas iepakota kā lietotne jūsu klēpjdatoram vai galddatoram.

en: The full WordPress.com experience packaged as an app for your laptop or desktop.
lv: Pilnīga WordPress.com vietnes izmantošana kā lietotne klēpjdatoram vai galddatoram.

en: The generated password. Only available after adding an application.
lv: Ģenerētā parole. Pieejams tikai pēc lietojumprogrammas pievienošanas.

en: The given object ID is not that of a menu item.
lv: Norādītais objekta ID nav izvēlnes elements.

en: The globally unique identifier for the post.
lv: Ziņas globālais unikālais identifikators.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
lv: Šī jaunā redaktora mērķis ir padarīt WordPress bagātīga satura pievienošanu vienkāršu un patīkamu. Visa šī ziņa sastāv no <em>satura gabaliņiem</em> - nedaudz līdzīgi LEGO klucīšiem -, kurus var pārvietot un ar kuriem var mijiedarboties. Pārvietojiet kursoru, un pamanīsiet, ka dažādi bloki iedegas ar kontūrām un bultiņām. Nospiediet bultiņas, lai ātri mainītu bloku novietojumu, nebaidoties, ka kopēšanas un ielīmēšanas procesā kaut ko pazaudēsiet.

en: The good news? By signing up for a free website with WordPress.com, you’ve taken that crucial first step toward crushing your goals. Congratulations!
lv: Labās ziņas? Reģistrējoties bezmaksas vietnei WordPress.com, jūs esat spēris šo svarīgo pirmo soli ceļā uz savu mērķu sasniegšanu. Apsveicam!

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
lv: Multivides bibliotēkas režģa skatījumam nepieciešams JavaScript.<a href="%s">Pārslēgt uz saraksta skatu</a>.

en: The handler for the route is invalid
lv: Maršruta apdarinātājs ir nederīgs

en: The handler for the route is invalid.
lv: Maršruta apstrādātājs nav derīgs.

en: The homepage URL of your site.
lv: Jūsu mājaslapas galvenās lapas URL.

en: The human-readable label for the style.
lv: Cilvēka lasāmā stila etiķete.

en: The icon for the post type.
lv: Ziņas veida ikona.

en: The id for the resource.
lv: Resursa ID.

en: The id of a registered sidebar
lv: Reģistrētas sānjoslas ID

en: The id of a template
lv: Veidnes ID

en: The image already has the requested size.
lv: Attēlam jau ir pieprasītais izmērs.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
lv: Attēlu nevar pagriezt, jo iegultos meta datus nevar atjaunot.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
lv: Attēls netika rediģēts. Pirms izmaiņu piemērošanas rediģējiet attēlu.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
lv: Importētājs ir pietiekami gudrs, lai neimportētu dublikātus, tāpēc varat to palaist vairākas reizes bez raizēm, ja kāda iemesla dēļ tas netiek pabeigts.

en: The inbound webhook payload is invalid (not string or array).
lv: Ienākošā tīmekļa āķa lietderīgā slodze nav derīga (nav virkne vai masīvs).

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
lv: Citāta avotam atbilstošā informācija ir atsevišķs teksta lauks, līdzīgs parakstiem zem attēliem, tāpēc citāta struktūra ir aizsargāta pat tad, ja atlasāt, modificējat vai noņemat avotu. Vienmēr ir viegli to pievienot.

en: The information you choose to share helps us improve our products, make marketing to you more relevant, personalize your WordPress.com experience, and more as detailed in our {{privacyPolicyLink}}privacy policy{{/privacyPolicyLink}}.
lv: Informācija, kuru izvēlaties kopīgot, palīdz mums uzlabot mūsu produktus, padarīt mārketingu jums atbilstošāku, personalizēt jūsu pieredzi vietnē WordPress.com un daudz ko citu, kā tas ir aprakstīts mūsu {{privacyPolicyLink}}konfidencialitātes politikā{{/privacyPolicyLink}}.

en: The initial values for attributes.
lv: Atribūtu sākotnējās vērtības.

en: The installed version of the current active theme.
lv: Pašreizējās aktīvās tēmas instalētā versija.

en: The installed version of the parent theme.
lv: Instalētā vecāku tēmas versija.

en: The internet address of your network will be %s.
lv: Jūsu tīkla interneta adrese būs %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
lv: Vienums, kuru mēģiniet pārvietot uz atkritni vairs nepastāv.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
lv: Vienums, kuru mēģiniet izņemt no atkritnes, vairs nepastāv.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
lv: Ievadītā atslēga nav derīga. Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet to.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
lv: Valodas pakotnei ir pazudis vai nu %1$s vai %2$s fails.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
lv: Lielākais faila lielums, ko var saturēt vienā ziņā.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
lv: Lielākais faila lielums, kuru var augšupielādēt jūsu WordPress instalācijā.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
lv: Izvēlnē kreisajā pusē ir saites uz visiem WordPress administrācijas ekrāniem ar apakšizvēlnēm, kas parādīsies, ja novietosiet kursoru virs saites. Sānu izvēlni var sakļaut šaurā ikonu joslā, noklikšķinot uz bultiņas izvēlnes apakšā.

en: The link you followed has expired.
lv: Saite, kurai sekojāt, ir noilgusi.

en: The list of inner blocks used in the example.
lv: Piemērā izmantoto iekšējo bloku saraksts.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
lv: To jomu saraksts, kurās variācija ir piemērojama. Ja nav norādīts, tiek pieņemtas visas pieejamās jomas.

en: The locations assigned to the menu.
lv: Izvēlnei piešķirtās vietas.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
lv: Pieteikšanās lapa atvērsies jaunā logā. Pēc pieteikšanās varat to aizvērt un atgriezties šajā lapā.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
lv: Atgriezeniskās saites pieprasījums atgrieza negaidītu http statusa kodu,%d, neizdevās noteikt, vai tas ļaus funkcijām darboties, kā paredzēts.

en: The loopback request to your site completed successfully.
lv: Atgriezeniskās saites pieprasījums uz jūsu vietni veiksmīgi izpildīts.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
lv: Atgriezeniskās saites pieprasījums uz jūsu vietni neizdevās, tas nozīmē, ka funkcijas, kuras paļaujas uz tām, pašlaik nedarbojas, kā paredzēts.

en: The main WordPress directory
lv: Galvenā WordPress direktorija

en: The main body background color. Default %s.
lv: Galvenā ķermeņa fona krāsa. Noklusējuma %s.

en: The main body text color. Default %s.
lv: Galvenā teksta krāsa. Noklusējuma %s.

en: The maximum allowed setting is %d
lv: Maksimāli pieļaujamais iestatījums ir %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
lv: Maksimālais atmiņas apjoms (RAM), ko vienlaikus var izmantot jūsu vietne.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
lv: Iegultā rāmja maksimālais augstums pikseļos.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
lv: Maksimālais atsevišķu vienumu skaits, uz kā var izmantot šo kuponu, ja tiek izmantotas produktu atlaides. Atstājiet tukšu, lai piemērotu visiem atbilstošajiem priekšmetiem grozā.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
lv: Maksimālais mainīgo skaits, ko serveris var izmantot vienai funkcijai, lai izvairītos no pārslodzes.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
lv: Maksimālā tēriņa summa šim kuponam ir %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
lv: Maksimālais iegultā rāmja platums pikseļos.

en: The menu ID should not be empty.
lv: Izvēlnes ID nevar būt tukšs.

en: The menu cannot be deleted.
lv: Izvēlni nevar izdzēst.

en: The menu has been successfully deleted.
lv: Izvēlne tika veiksmīgi dzēsta.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
lv: Izvēlni izmanto, lai rediģētu ar konkrētu vietni saistītu informāciju, it īpaši, ja nav pieejams vietnes administratora apgabals.

en: The menu item has been successfully deleted.
lv: Izvēlnes vienums tika veiksmīgi dzēsts.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
lv: Izvēlnes vadības lodziņu ekrāna augšdaļā izmanto, lai kontrolētu, kura izvēlne tiek atvērta redaktorā.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
lv: Izvēlnes nosaukums %s konfliktē ar esošu izvēlnes nosaukumu. Lūdzu, mēģiniet citu.

en: The menu provided is not a valid menu.
lv: Iesniegtā izvēlne nav derīga izvēlne.

en: The message to use instead of the title when sharing to Jetpack Social services
lv: Ziņojums, kas jāizmanto nosaukuma vietā, kopīgojot ar Jetpack sociālajiem pakalpojumiem

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
lv: Minimālā PHP versija, kas nepieciešama tēmas darbībai.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
lv: Minimālā WordPress versija, kas nepieciešama tēmas darbībai.

en: The minimum allowed setting is %d
lv: Minimālais pieļaujamais iestatījums ir %d

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
lv: Senākā ieteicamā PHP versija ir %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
lv: Šī kupona minimālā pirkuma summa ir %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
lv: Dažādu opciju grupa ir noņemta. Izmantot citu iestatījumu grupu.

en: The must use plugins directory
lv: Izmantojamā spraudņu mape

en: The name for the font collection.
lv: Fontu kolekcijas nosaukums.

en: The name is how it appears on your site.
lv: Nosaukums ir tāds, kā tas parādās jūsu vietnē.

en: The name of the application password.
lv: Lietojumprogrammas paroles nosaukums.

en: The name of the current active theme.
lv: Pašreizējās aktīvās tēmas nosaukums.

en: The name of the inner block.
lv: Iekšējā bloka nosaukums.

en: The name of the list.
lv: Saraksta nosaukums.

en: The name of the menu location.
lv: Izvēlnes atrašanās vietas nosaukums.

en: The name of the parent theme.
lv: Vecāka tēmas nosaukums.

en: The name of the test being run.
lv: Izpildāmā testa nosaukums.

en: The name of the theme.
lv: Tēmas nosaukums.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
lv: Jaunā lapa saturēs palīdzību un ieteikumus jūsu privātuma politikai.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
lv: Svaigi radītās kategorijas joprojām tiks saitītas ar tiem pašiem ierakstiem.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
lv: Nākamā formatēšanas īsceļu grupa tiek pielietota rakstot vai ievietojot tos ap vienkāršu tekstu tajā pašā rindkopā. Spiediet pogu Esc vai Atsaukt, lai darbību atsauktu.

en: The nickname for the user.
lv: Segvārds lietotājam.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
lv: Norēķinu periodu skaits starp abonēšanas atjaunošanām.

en: The number of blocks published by the same author.
lv: Viena un tā paša autora publicēto bloku skaits.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
lv: Cenās uzrādītais decimāldaļu skaits.

en: The number of posts displayed on your selected posts page. Displaying 10 or less can improve usability, SEO, and page speed. May not apply to themes with infinite scrolling.
lv: Jūsu atlasītajā ziņu lapā parādīto ziņu skaits. Rādot 10 vai mazāk, var uzlabot lietojamību, SEO un lapas ātrumu. Var neattiekties uz tēmām ar bezgalīgu ritināšanu.

en: The number of posts to include in your site's feed. {{link}}Learn more about feeds{{/link}}
lv: Jūsu vietnes plūsmā iekļaujamo ziņu skaits. {{link}}Uzziniet vairāk par plūsmām{{/link}}

en: The number of ratings.
lv: Vērtējumu skaits.

en: The number sites that have activated this block.
lv: Vietu skaits, kuras ir aktivizējušas šo bloku.

en: The oEmbed format to use.
lv: Lietotais oEmbed formāts.

en: The object has already been trashed.
lv: Objekts jau ir izmests atkritnē.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
lv: Oficiālais WooCommerce Razorpay paplašinājums ļauj pieņemt kredītkartes, debetkartes, internetbankas, wallet un UPI maksājumus.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
lv: Pieprasītais nobīdes cipars ir lielāks vai vienāds ar esošo labojumu skaitu.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
lv: Neobligātais modulis, %s, nav uzstādīts vai ir atspējots.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
lv: Iespējas ir &quot;Aktīvs&quot; (piegādā lietderīgo slodzi), &quot;Pārtrauks&quot;  (nepiegādā) vai &quot;Atspējots&quot; (nesniedz piegādes kļūmes dēļ).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
lv: Zemāk norādītās opcijas saistās ar jūsu servera iestatījumiem.  Ja nepieciešams veikt izmaiņas, jums varētu būt nepieciešama uzturētāja palīdzība.

en: The order ID.
lv: Pasūtījuma ID.

en: The order note ID provided is not associated with the order
lv: Norādītais pasūtījuma piezīmes ID nav sasaistīts ar pasūtījumu

en: The order of the post in relation to other posts.
lv: Ziņas secība attiecībā pret citām ziņām.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
lv: Norādītais pasūtījuma atmaksas ID nav sasaistīts ar pasūtījumu

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
lv: Pasūtījumu kopsumma ir atjaunota. Lūdzu, apstipriniet savu pasūtījumu, nospiežot pogu "Izveidot pasūtījumu" lapas apakšdaļā.

en: The package contains no files.
lv: Paketē nav failu!

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
lv: Prasītās lapas numurs ir lielāks par pieejamo lapu skaitu.

en: The page requested does not exist
lv: Pieprasītā lapa neeksistē

en: The page you requested does not exist, or you do not have have the necessary privileges to access it. You may return to the <a href="%1$s">dashboard of %2$s by clicking here</a>.
lv: Jūsu pieprasītā lapa neeksistē, vai arī jums nav nepieciešamo privilēģiju, lai tai piekļūtu. Varat atgriezties <a href="%1$s">%2$s informācijas panelī, noklikšķinot šeit</a>.

en: The page you've landed on has no content.
lv: Lapai, kurā esat nokļuvis, nav satura.

en: The parent term ID.
lv: Pamata termina ID.

en: The parent theme developers URL.
lv: Vecāku tēmas izstrādātāju URL.

en: The password cannot be a space or all spaces.
lv: Parole nevar būt atstarpe vai tikai atstarpes.

en: The password field is empty.
lv: Paroles lauciņš ir tukšs.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
lv: Parole komentāra pamata ziņai (ja ziņa ir aizsargāta ar paroli).

en: The password for the post if it is password protected.
lv: Parole ziņai, ja tā ir aizsargāta ar paroli.

en: The password reset key you have specified is invalid.
lv: Jūsu norādītā paroles atiestatīšanas atslēga nav derīga.

en: The pattern ID.
lv: Modeļa ID.

en: The pattern category slugs.
lv: Modeļu kategorijas takas.

en: The pattern content.
lv: Modeļa saturs.

en: The pattern detailed description.
lv: Modeļa detalizēts apraksts.

en: The pattern keywords.
lv: Modeļa atslēgvārdi.

en: The pattern name.
lv: Modeļa nosaukums.

en: The pattern title, in human readable format.
lv: Modeļa nosaukums, lasāmā formātā.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
lv: Ievietotāja priekšskatījuma modeļa skatlauka platums.

en: The pattern's category slugs.
lv: Modeļa kategoriju takas.

en: The pattern's keywords.
lv: Modeļa atslēgvārdi.

en: The payment gateway for this order does not exist.
lv: Maksājuma vārteja šim pasūtījumam nepastāv.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
lv: Šī pasūtījuma maksājuma veids neatbalsta automātisku naudas atgriešanu.

en: The phone number if it is validating the code. Required for new accounts.
lv: Tālruņa numurs, ja tas apstiprina kodu. Nepieciešams jauniem kontiem.

en: The pingback has already been registered.
lv: Atbalsojums jau ir reģistrēts.

en: The plugin activation status.
lv: Spraudņa aktivizācijas statuss.

en: The plugin author.
lv: Spraudņa autors.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
lv: Spraudni nevar jaunināt šādu iemeslu dēļ:

en: The plugin contains no files.
lv: Spraudnī nav failu.

en: The plugin description formatted for display.
lv: Spraudņa apraksts formatēts rādīšanai.

en: The plugin description.
lv: Spraudņa apraksts.

en: The plugin does not have a valid header.
lv: Spraudnim nav derīgs virsraksts.

en: The plugin file.
lv: Spraudņa fails.

en: The plugin generated unexpected output.
lv: Spraudnis izveidojis neparedzētu izvadi.

en: The plugin has no required plugins.
lv: Spraudnim nav nepieciešamo spraudņu.

en: The plugin is not installed.
lv: Spraudnis nav instalēts.

en: The plugin name.
lv: Spraudņa nosaukums.

en: The plugin version number.
lv: Spraudņa versijas numurs.

en: The plugin's text domain.
lv: Spraudņa teksta domēns.

en: The plugin's website address.
lv: Spraudņa vietnes adrese.

en: The plugins directory
lv: Spraudņu direktorijs

en: The position of the currency symbol.
lv: Valūtas simbola pozīcija.

en: The post cannot be deleted.
lv: Ziņu nevar dzēst.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
lv: Ziņas nevar pārvietot uz atkritni. Norādiet '%s', lai dzēstu.

en: The post has already been deleted.
lv: Ziņa jau ir izdzēsta.

en: The post has already been set to that resolution.
lv: Ziņa jau ir iestatīta uz šo lēmumu.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
lv: Ziņas statuss %1$s nav reģistrēts, tāpēc, iespējams, nav ticami pārbaudīt iespēju %2$s attiecībā pret ziņojumu ar šo statusu.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
lv: Ziņas veids %1$s nav reģistrēts, tā tad nebūs ticama "%2$s" iespējas pārbaude nereģistrētai ziņai.

en: The post type may not be changed.
lv: Ziņas tipu nevar mainīt.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
lv: Ziņu tipi, kas atbalsta sīktēlus, vai true, ja tiek atbalstīti visi ziņu tipi.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
lv: Pasta indekss, ja tāds ir, kurā atrodas jūsu uzņēmums.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
lv: Vēlamais skata platums, priekšskatot rakstu, pikseļos.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
lv: Iepriekšējais izmaiņu kopums jau ir ticis publicēts. Lūdzu, mēģiniet saglabāt esošo izmaiņu kopumu vēlreiz.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
lv: Galvenais savienojums pieder <strong>%s</strong> WordPress.com kontam.

en: The primary site you chose does not exist.
lv: Primārā vietne, kuru esat izvēlējies, neeksistē.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
lv: Privātuma opciju grupa ir noņemta. Izmantot citu iestatījumu grupu.

en: The product review cannot be deleted.
lv: Produkta pārskatīšanu nevar izdzēst.

en: The product review does not support trashing.
lv: Produktu atsauksmes neatbalsta mēslošanu.

en: The product variation is invalid
lv: Produkta variācija nav derīga

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
lv: Nodrošinātais apdarinātājs%1$s neīsteno %2$s.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
lv: Sniegtais gadījums ir nederīgs. Jāietver neapstrādāts vai kodēts un hash.

en: The provided instance is malformed.
lv: Norādītais gadījums ir nepareizi veidots.

en: The provided password is an invalid application password.
lv: Norādītā parole nav derīga lietojumprogrammas parole.

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
lv: Norādīto logrīka veidu (id_base) nevar atjaunot.

en: The query argument must be an array or a tag name.
lv: Vaicājuma argumentam ir jābūt masīva vai birkas nosaukumam.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
lv: Pieprasījumu arguments %s jābūt vietturim.

en: The raw plugin description.
lv: Neapstrādāta spraudņa apraksts.

en: The receipt is in your email inbox.
lv: Kvīts atrodas jūsu e-pasta iesūtnē.

en: The rendered block.
lv: Attēlotais bloks.

en: The requested mailbox already exists
lv: Lietotājs(i) jau eksistē.

en: The requested route does not support batch requests.
lv: Pieprasītais maršruts neatbalsta pakešuzdevumu pieprasījumus.

en: The requested theme does not exist.
lv: Pieprasītā tēma nav atrodama.

en: The requested user does not exist.
lv: Šāds lietotājs neeksistē.

en: The requested widget is invalid.
lv: Pieprasītais logrīks nav derīgs.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
lv: Nepieciešamais modulis, %s, nav uzstādīts vai ir atspējots.

en: The resource cannot be deleted.
lv: Resursu nevar izdzēst

en: The response body from the receiving server.
lv: Atbildes korpuss no saņēmēja servera.

en: The response is not a valid JSON response.
lv: Atbilde nav derīga JSON atbilde.

en: The revision does not belong to the specified parent with id of "%d"
lv: Pārskatījums nepieder norādītajai cilmes vienībai ar id "%d"

en: The role %s does not exist.
lv: Loma %s neeksistē.

en: The root URL of your site.
lv: Pamata saite uz jūsu lapu.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
lv: Ieplānotā darbība %s neizdevās. Jūsu vietne vēl joprojām darbojas, taču, iespējams, ka ieplānotās ziņas vai automātiski atjauninājumi varētu nedarboties kā paredzēts.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
lv: Ieplānotā %s darbība kavējas. Jūsu vietne joprojām darbojas, taču, iespējams, ka ieplānotās ziņas vai automātiskie atjauninājumi varētu nedarboties kā paredzēts.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
lv: Meklēšana jūsu vietnē lejupielādētajās tēmās meklēs vārdus tēmu nosaukumā, aprakstā vai birkās.

en: The search results will be updated as you type.
lv: Meklēšanas rezultāti rakstīšanas laikā tiks atjaunoti.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
lv: Slepenā atslēģa tiek izmantots, lai ģenerētu piegādāto webhoku hash un sniegtu pieprasījuma galvenes.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
lv: Serveris nevar apstrādāt attēlu. Tas var notikt, ja serveris ir aizņemts vai tam nav pietiekami daudz resursu, lai pabeigtu uzdevumu. Mazāka attēla augšupielāde var palīdzēt. Ieteicamais maksimālais izmērs ir 2560 pikseļi.

en: The service provided does not exist
lv: Lietotājs  neeksistē.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
lv: %1$s iestatījums pašlaik ir konfigurēts kā 0, tas var radīt dažas problēmas, mēģinot augšupielādēt failus, izmantojot spraudņa vai tēmas funkcijas, kas balstās uz dažādām augšupielādes metodēm. Ieteicams konfigurēt šo iestatījumu fiksētai vērtībai, kas ideālā gadījumā atbilst %2$s vērtībai, jo dažās augšupielādes metodēs vērtība 0 tiek rādīta kā neierobežota vai atspējota.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
lv:  %1$s iestatījums ir mazāks par  %2$s, tas var radīt dažas problēmas, mēģinot augšupielādēt failus.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
lv: Piedāvātā satura iestatījumi ir <a href="%s">pārvietoti uz Izskats → Pielāgot</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
lv: Šī attēla izmēra iestatījumi ir atspējoti, jo filtri pārraksta tā vērtības.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
lv: Septītajam parametram, kas tika pārsūtīts %s, vajadzētu būt veselam skaitlim, kurš atspoguļo izvēlnes pozīciju.

en: The sidebar the widget belongs to.
lv: Sānjosla, kurai pieder logrīks.

en: The sidebar to return widgets for.
lv: Sānjosla, kurai atdot logrīkus.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
lv: Vienskaitļa etiķete, ko izmanto, lai aprakstītu šāda veida izvēlnes vienumus.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
lv: Vietnes administrators ir informēts un izpildīs jūsu pieprasījumu cik drīz vien iespējams.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
lv: Tika paziņots vietnes administratoram. Jūs e-pastā saņemsiet eksporta lejupielādes saiti, kad pieprasījums tiks izpildīts.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
lv: Tika paziņots vietnes administratoram. Jūs e-pastā saņemsiet apstiprinājumu, kad jūsu dati tiks izdzēsti.

en: The site appears to be already initialized.
lv: Šķiet, ka vietne jau ir palaista.

en: The site appears to be already uninitialized.
lv: Šķiet, ka vietne jau ir atslēgta.

en: The site could not be reached.
lv: Ziņojumu nevar dekodēt

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
lv: Vietnes redaktoram ir nepieciešams JavaScript. Lūdzu, iespējojiet JavaScript savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
lv: Vietnes veselības pārbaude parāda kritiski svarīgu informāciju par jūsu WordPress konfigurāciju, kā arī vienumus, kam nepieciešama jūsu uzmanība.

en: The site is already active.
lv: Vietne jau ir aktivizēta.

en: The site's primary language.
lv: Vietnes galvenā valoda.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
lv: Izmēru nevarēja aprēķināt. Direktorijs nav pieejams. Parasti to izraisa nepareizas atļaujas.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
lv: Zemāk uzskaitītie lielumi nosaka maksimālos izmērus pikseļos attēliem, kas tiks ievietoti multivides bibliotēkā.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
lv: Taka &#8220;%s&#8221; jau tiek izmantota citam terminam.

en: The slug of the template to get the fallback for
lv: Veidnes taka, lai iegūtu rezerves variantu

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
lv: Avota URL un mērķa URL abi nevar norādīt uz vienu un to pašu resursu.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
lv: Avota URL nesatur saiti uz mērķa URL, un to nevar izmantot kā avotu.

en: The source URL does not exist.
lv: Avota URL neeksistē.

en: The specified namespace could not be found.
lv: Norādītā nosaukumvieta nav atrodama.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
lv: Norādītais mērķa URL nevar tikt izmantots kā mērķis. Vai nu tas neeksistē, vai arī tam nav atļauti atbalsojuma paziņojumi.

en: The specified target URL does not exist.
lv: Izvēlētais mērķa URL neeksistē.

en: The star rating of the block.
lv: Bloka zvaigznīšu vērtējums.

en: The status of the test.
lv: Testa statuss.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
lv: Krājums nav atjaunots, jo kopš rediģēšanas tā vērtība ir mainījusies. Preces %1$d krājumā ir %2$d vienību.

en: The street address for your business location.
lv: Jūsu uzņēmuma atrašanās vietas adrese.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
lv: Abonementa statuss - aktīvs, atcelts vai apturēts

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
lv: Iesakāmo privātuma politikas saturu vajadzētu pievienot, izmantojot %s (vai jaunāku) darbību. Lūdzu skatiet iekļauto dokumentāciju.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
lv: Iesakāmo privātuma politikas saturu vajadzētu pievienot tikai wp-admin, izmantojot %s (vai jaunāku) darbību.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
lv: Iesakāmais privātuma politikas saturs ir mainījies. Lūdzu <a href="%s">pārskatiet rokasgrāmatu</a> un atjaunojiet savu privātuma politiku.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
lv: Tagu mākonis netiek rādīts, jo nav taksonomijas, kas nodrošina tagu mākoņa logrīku.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
lv: Šī izvēlnes vienuma saites elementa mērķa atribūts.

en: The template cannot be deleted.
lv: Šo veidni nevar dzēst.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
lv: Mēs esam ieteikuši sekcijas, kas varētu jums noderēt. Zem katras sekcijas virsraksta jūs atradīsiet īsu pārskatu tam, kādu informāciju jums būtu jānorāda, kas palīdzēs jums iesākt darbu. Dažas sekcijas iekļauj ieteiktu politikas saturu, citas būs jāaizpilda ar informāciju no jūsu tēmām un spraudņiem.

en: The template has already been deleted.
lv: Veidne jau ir izdzēsta.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type ex. in `taxonomy-books` we extract the `taxonomy`
lv: Izveidotās veidnes prefikss. To izmanto, lai iegūtu galveno veidnes tipu, piemēram, `taxonomy-books` mēs iegūsim `taxonomy`.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
lv: Izveidotās veidnes prefikss. To izmanto, lai iegūtu galveno veidnes tipu, piemēram, `taxonomy-books` iegūst `taxonomy`.

en: The temporary backup directory exists but is not writable
lv: Pagaidu dublējuma katalogs pastāv, bet nav rakstāms.

en: The term cannot be deleted.
lv: Terminu nevar dzēst.

en: The term name cannot be empty.
lv: Termina nosaukums nevar būt tukšs.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
lv: Uz objekta %s taksonomiju attiecināti termini.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
lv: Nosacījumi, kas piešķirti šai ziņai %s taksonomijā.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
lv: Teksts, kas parādās visu WooCommerce e-pastu kājenē.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
lv: Tēmas autora vārds, kas atrodams tēmas galvenē.

en: The theme author.
lv: Tēmas autors.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
lv: Priekšstatītā tēma ir pilnībā interaktīva &mdash; dodieties uz citām lapām, lai redzētu, kā tēma apietas ar ziņām, arhīviem un citām lapas veidnēm. Iestatījumi var atšķirties atkarībā no tā, kādus līdzekļus priekšstatītā tēma atbalsta. Lai apstiprinātu jaunos iestatījumus un aktivizēt tēmu vienā solī, izmantojiet pogu Saglabāt un aktivizēt virs izvēlnes.

en: The theme cannot be updated due to the following:
lv: Tēmu nevar jaunināt šādu iemeslu dēļ:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
lv: Tēma sevi definē kā vecāka tēmu. Lūdzu, pārbaudiet %s galveni.

en: The theme description, as found in the theme header.
lv: Tēmas apraksts, kas atrodams tēmas galvenē.

en: The theme description, transformed for display.
lv: Tēmas apraksts, pārveidots attēlošanai.

en: The theme developers URL.
lv: Tēmas izstrādātāja saite.

en: The theme file to use to display the post.
lv: Tēmas fails, ko izmant, ziņas parādīšanai..

en: The theme identifier
lv: Tēmas identifikators

en: The theme is missing the %s stylesheet.
lv: Tēma ir pazudusi %s stila lapa.

en: The theme name, as found in the theme header.
lv: Tēmas vārds, kas atrodams tēmas galvenē.

en: The theme name, transformed for display.
lv: Tēmas nosaukums, kas pārveidots rādīšanai.

en: The theme tags, as found in the theme header.
lv: Tēmu birkas, kā atrodamas motīva galvenē.

en: The theme tags, transformed for display.
lv: Tēmu birkas, kas pārveidotas rādīšanai.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
lv: Pašlaik izmantotā tēma nav saderīga ar vietnes redaktoru.

en: The theme's current version.
lv: Tēmas pašreizējā versija.

en: The theme's screenshot URL.
lv: Tēmas ekrānuzņēmuma URL.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
lv: Tēmas stila lapa. Tas unikāli identificē tēmu.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
lv: Tēmas veidne. Ja šī ir apakštēma, tā attiecas uz pamata tēmu, pretējā gadījumā tā ir tāda pati kā tēmas stila lapa.

en: The theme's text domain.
lv: Tēmas teksta domēns.

en: The themes directory
lv: Tēmu direktorijs

en: The thousand separator of displayed prices.
lv: Attēloto cenu tūkstošdaļu sadalītājs.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
lv: Laika periods, par kuru jāizgūst statistika. Iespējas: 60 dienas, 6 mēneši, visas

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
lv: Ievadītā laika zona ir nederīga. Lūdzu, atlasiet derīgu laika zonu.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
lv: Virsraksta lauks un lielais ziņu rediģēšanas apgabals ir fiksēti, bet visus pārējos lauciņus var pārvietot pārvelkot. Jūs var arī minimizēt vai paplašināt tos, klikšķinot uz katra lodziņa nosaukuma joslas. Izmantojiet Ekrāna opciju cilni, lai parādītu vairākus lodziņus (Izraksts, Sūtīt atsauces notifikācijas, Pielāgotie lauki, Diskusijas, Taka, Autors) vai izvēlaties šī ekrāna 1 vai 2 sleju izkārtojumu.

en: The title for the object.
lv: Virsraksts objektam.

en: The title for the post type.
lv: Virsraksts ziņas tipam.

en: The title for the post.
lv: Ziņas nosaukums.

en: The title for the status.
lv: Statusa virsraksts.

en: The title for the taxonomy.
lv: Taksonomijas virsraksts.

en: The title is required when using a custom menu item type.
lv: Nosaukums ir nepieciešams, ja izmantojat pielāgotu izvēlnes vienuma veidu.

en: The title of the video.
lv: Video nosaukums.

en: The to-do list to organize work & life. ✅ Trusted by over 20 million people, Todoist is an incredibly powerful and flexible task management app that can turn your to-do list into a got-it-done list.
lv: Darāmo darbu saraksts darba un dzīves organizēšanai. ✅ Todoist, kam uzticas vairāk nekā 20 miljoni cilvēku, ir neticami jaudīga un elastīga uzdevumu pārvaldības lietotne, kas var pārvērst jūsu darāmo darbu sarakstu par paveikto darbu sarakstu.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
lv: Rīks WordPress saglabātos datus saista ar norādīto e-pasta adresi, ieskaitot profila datus un komentārus.

en: The total cost is being calculated based on the current date as well as the number of licenses in total.
lv: Kopējās izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz pašreizējo datumu, kā arī uz kopējo licenču skaitu.

en: The track was not found.
lv: Celiņš netika atrasts.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
lv: Sākotnēji attēlotā objekta tips, piemēram, "kategorija", "ziņa" vai "pielikums".

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
lv: Logrīka veids. Atbilst ID widget-types galapunktam.

en: The type provided does not exist
lv: Lietotājs  neeksistē.

en: The unique and machine-readable name.
lv: Unikāls un mašīnlasāms nosaukums.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
lv: Navigācijas izvēlnes unikālais identifikators.

en: The unique identifier for the application password.
lv: Lietotnes paroles unikālais identifikators.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
lv: Atjauninājumu nevar instalēt, jo dažus failus nevarēja nokopēt. Parasti tas ir saistīts ar nekonsekventām failu atļaujām.

en: The update of %s failed.
lv: %s atjaunināšana neizdevās.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
lv: Tiek sākts atjaunošanas process. Pie dažiem mitinātājiem tas var prasīt zināmu laiku, tāpēc lūdzu, esiet pacietīgi.

en: The upgrade directory cannot be created
lv: Uzlabošanas katalogu nevar izveidot

en: The upgrade directory exists but is not writable
lv: Uzlabošanas katalogs pastāv, bet nav rakstāms.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
lv: Augšupielādētā fails ir noildzis. Lūdzu, atgriezieties un augšupielādējiet to vēlreiz.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
lv: Augšupielādēts fails nav derīgs attēls. Mēģiniet kādu citu.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
lv: Fails augšupielādēts tikai daļēji.

en: The uploads directory
lv: Augšupielāžu direktorijs

en: The url is required when using a custom menu item type.
lv: URL ir nepieciešams, ja izmantojat pielāgotu izvēlnes vienuma tipu.

en: The url parameter is required
lv: Nepieciešams url parametrs

en: The user cannot be deleted.
lv: Lietotāju nevar dzēst.

en: The user is already active.
lv: Lietotājs jau ir aktīvs.

en: The user is already connected
lv: Lietotājs jau ir pieslēdzies

en: The user is not subscribed
lv: Lietotājs nav abonējis

[ctx: The user presses the All Finished button at the end of Two-Step setup.]
en: All finished!
lv: Viss pabeigts!

en: The username field is empty.
lv: Lietotājvārda lauciņš ir tukšs.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
lv: Norādītā vērtība nav derīga un reģistrēta API atslēga.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
lv: Vērtība, %1$s, ir vai nu iespējota izmantojot %2$s vai pievienota jūsu konfigurācijas datnei. Tas jūsu vietnes publiskajā daļā parādīs kļūdas.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
lv: %s vērtība ir pievienota vietnes konfigurācijas datnei. Tas nozīmē, ka jebkura vietnes kļūda tiks ierakstīta datnē, kura potenciāli ir pieejama ikvienam lietotājam.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
lv: MySQL versija instalēta jūsu hostinga serverī.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
lv: Jūsu serverī instalēta PHP versija.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
lv: WooCommerce versija uz Jūsu lapas.

en: The version of WordPress installed on your site.
lv: WordPress versija uz Jūsu lapas.

en: The version of cURL installed on your server.
lv: Jūsu serverī ir instalēta cURL versija.

en: The video content rating. One of G, PG-13 or R-17
lv: Video satura vērtējums. Viens no G, PG-13, R-17 vai X-18

en: The visibility settings for the post type.
lv: Ziņas veida redzamības iestatījumi.

en: The visibility settings for the taxonomy.
lv: Taksonomijas redzamības iestatījumi.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
lv: Jūsu iekārtas interneta pārlūks neatbalsta failu augšupielādi. Jūs varat izmantot jūsu iekārtas <a href="%s">iebūvēto aplikāciju</a>.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
lv: Tēmas autora vietne, kas atrodama tēmas galvenē.

en: The website of the theme author, transformed for display.
lv: Tēmas autora vietne, kas pārveidota attēlošanai.

en: The website of the theme author.
lv: Tēmas autora vietne.

en: The widget type id.
lv: Logrīka tipa id.

en: The wp-content directory
lv: 'wp-content' direktorijs

en: Theme
lv: Tēma

en: Theme Details
lv: Tēmas informācija

en: Theme File Editor
lv: Tēmas failu redaktors

en: Theme Location
lv: Atrašanās vietas tēmā

en: Theme Options
lv: Tēmas opcijas

en: Theme Settings
lv: Tēmas iestatījumi

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Search by
lv: Meklēt pēc

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Accessibility Ready
lv: Pieejamībai gatavs

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Artistic
lv: Mākslinieks

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Auto Loading Homepage
lv: Automātiska sākumlapas ielāde

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
lv: Melna

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Block Editor Styles
lv: Bloku redaktora stili

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
lv: Emuārs

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
lv: Zila

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bright
lv: Tagad pa labi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
lv: Brūna

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bundled Fonts
lv: Komplektētie fonti

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
lv: Uzņēmums

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Classic Menu
lv: Klasiskā izvēlne

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
lv: Parasts

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Background
lv: Pielāgojams fons

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Colors
lv: Pielāgotas krāsas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Header
lv: Pielāgots virsraksts

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Menu
lv: Pielāgots:

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Dark
lv: Tumša

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Do It For Me - Store
lv: Do It For Me - Interneta veikals

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Editor Fonts
lv: Redaktora fonti

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Image Header
lv: Raksturojoša attēla galvene

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
lv: Izceltais

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Five Columns
lv: Piecas slejas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fixed Layout
lv: Fiksēts izkārtojums

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flexible Header
lv: Maināma galvene

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fluid Layout
lv: Plūstošs izkārtojums

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
lv: Formāts

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
lv: 4 slejas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Width Template
lv: Pilna platuma lapa

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Global Styles
lv: Globālie stili

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
lv: Pelēks

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
lv: Zaļa

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Hybrid Themes
lv: Hibrīda tēmas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
lv: Kreisā sānjosla

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Light
lv: Gaiša

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Microformats
lv: Mikroformāti

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Newsletter
lv: Biļetens

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
lv: 1 sleja

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
lv: Oranža

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
lv: Rozā

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Portfolio
lv: Darbu mape

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Formats
lv: Attēlojamā raksta formāts:

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Slider
lv: Slīdošais elements

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
lv: Profesionālis

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
lv: Purpura

[ctx: Theme Showcase term name]
en: RTL Language Support
lv: RTL valodas atbalsts

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
lv: Sarkana

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Responsive Layout
lv: Atsaucīgs izkārtojums

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
lv: Satura sānu josla

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
lv: Sudraba

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Single Page
lv: Viena lapa

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Site Logo
lv: Vietnes logotips

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Social Menu
lv: Sociālā izvēlne

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sticky Post
lv: Izcelta ziņa

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Store
lv: Veikals

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
lv: Dzeltenbrūns

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Threaded Comments
lv: Ietvertie komentāri

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
lv: 3 slejas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
lv: 2 slejas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
lv: Balta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
lv: Dzeltena

en: Theme Versions
lv: Tēmu versijas

en: Theme activated
lv: Aktivizēta tēma

en: Theme author URL.
lv: Tēmas autora saite.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
lv: Tēmu nevarēja atsāknēt, jo tā izraisīja fatālu <strong>kļūdu</strong>.

en: Theme deleted.
lv: Tēma dzēsta.

en: Theme directory location
lv: Tēmu direktorija atrašanās vieta

en: Theme downgrade failed.
lv: Tēmu pazemināt neizdevās.

en: Theme downgraded successfully.
lv: Tēma ir veiksmīgi pazemināta.

en: Theme enhancements
lv: Tēmas uzlabojumi

en: Theme features
lv: Tēmas līdzekļi

en: Theme file exists.
lv: Tēmas fails pastāv.

en: Theme identifier for the template.
lv: Tēmas identifikators veidnei.

en: Theme installation failed.
lv: Uzstādīt tēmu neizdevās.

en: Theme installed successfully.
lv: Tēma veiksmīgi instalēta.

en: Theme name
lv: Tēmas nosaukums

en: Theme name.
lv: Tēmas nosaukums.

en: Theme navigation
lv: Komentāru navigācija

en: Theme not found.
lv: Tēma nav atrasta.

en: Theme resumed.
lv: Tēma atsāknēta.

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
lv: Mājas lapas sadaļa

[ctx: Theme starter content]
en: About
lv: Par

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
lv: Par šo vietni

[ctx: Theme starter content]
en: Address
lv: Adrese

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
lv: Arhīvi

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
lv: Blogs

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
lv: Kalendārs

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
lv: Kontakts

[ctx: Theme starter content]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
lv: Mūs var atrast

[ctx: Theme starter content]
en: Home
lv: Sākums

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
lv: Stundas

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
lv: Meta dati

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
lv: Pirmdiena&mdash;piektdiena no plkst. 9:00 līdz 17:00

[ctx: Theme starter content]
en: News
lv: Jaunumi

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
lv: Jaunākie komentāri

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
lv: Jaunākās publikācijas

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
lv: Sestdien un svētdien no 11:00 līdz 15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
lv: Šī ir lapa ar noteiktu pamata kontaktinformāciju, piemēram, adresi un tālruņa numuru. Varat arī izmēģināt spraudni, lai pievienotu kontaktpersonas veidlapu.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
lv: Šis ir piemērs mājas lapas sadaļai. Mājas lapas sadaļas var būt jebkuras citas lapas, kas nav pati mājas lapa, ieskaitot tās, kurās tiek parādītas jaunākās bloga ziņas.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
lv: Šī varētu būt laba vieta, lai iepazīstināt ar sevi un savu vietni vai kādu paslavētu.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
lv: Laipni lūgti savā vietnē! Šī ir jūsu mājas lapa, ko lielākā daļa apmeklētāji ieraudzīs, kad te ienāks pirmo reizi.

[ctx: Theme starter content]
en: Yelp
lv: Jelp

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
lv: Iespējams, esat mākslinieks, kas vēlas šeit iepazīstināt ar sevi un saviem darbiem, vai arī esat uzņēmums, kura misija ir aprakstīta.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
lv: Tēmas pagaidu dublējuma katalogs pastāv, bet nav rakstāms.

en: Theme updated!
lv: Tēma ir atjaunota!

en: Theme version.
lv: Tēmas versija.

en: Theme will be auto-updated.
lv: Tēma tiks automātiski atjaunota.

en: Theme will no longer be auto-updated.
lv: Tēma vairs netiks automātiski atjaunota.

en: Theme without %s
lv: Tēma bez %s

en: Theme.
lv: Tēma.

en: Theme:
lv: Tēma:

en: Themes
lv: Tēmas

en: Themes %s
lv: Tēmas %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
lv: Tēmas piešķir jūsu vietnei izskatu un emocijas. Ir būtiski tās regulāri atjaunot, lai tās būtu vienotas ar jūsu zīmolu un nodrošinātu vietnes drošību.

en: Themes directory location
lv: Tēmu direktorija atrašanās vieta

en: Themes directory size
lv: Tēmu direktorija izmērs

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
lv: Šķiet, ka nav problēmu ar spraudņa un tēmu automātisko jaunināšanu.

en: There are currently no logs to view.
lv: Pašlaik nav žurnālu, lai tos skatītu.

en: There are no associated subtitles.
lv: Nav saistīto subtitru.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
lv: Šobrīd netālu no %1$s nav plānots neviens pasākums. Vai vēlaties <a href="%2$s"> organizēt WordPress notikumu</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
lv: Jūsu apkārtnē šobrīd nav ieplānots neviens pasākums. Vai vēlaties <a href="%s">organizēt kādu WordPress notikumu</a>?

en: There are no likes on this page yet.
lv: Šajā lapā vēl nav atzīmju Patīk.

en: There are no media items uploaded to this post.
lv: Šajā ziņā nav augšupielādēts neviens multivides vienums.

en: There are no notes yet.
lv: Vēl nav piezīmju.

en: There are no options for this widget.
lv: Šim logrīkam nav iestatījumu.

en: There are no pages.
lv: Nav nevienas lapas.

en: There are no posts matching your filter selection.
lv: Nav neviena ziņa, kas atbilst jūsu filtra atlasei.

en: There are no product reviews yet.
lv: Vēl nav neviena produkta atsauksmju.

en: There are no public comments available to display.
lv: Parādīšanai nav pieejams neviens publisks komentārs.

en: There are no recent backups for your site.
lv: Jūsu vietnei nav nesen veiktu dublējumu.

en: There are no reviews yet.
lv: Pašlaik atsauksmju nav.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
lv: Nav pieejamai piegādes veidi. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu adrese ir ievadīta pareizi, vai sazinieties ar mums, ja jums nepieciešama palīdzība.

en: There are no topics to merge with. The OP does not have any other open topics.
lv: Nav tēmu, ar kurām apvienoties. DP nav citu atvērtu tēmu.

en: There are no valid users selected for deletion.
lv: Atlasīto lietotāju nevar dzēst.

en: There are no valid users selected for removal.
lv: Nav izvēlēti noņemšanai derīgi lietotāji.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
lv: Šeit ir daži nederīgi izvēlnes vienumi. Lūdzu, pārbaudiet vai dzēst tos.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
lv: Ir dažas problēmas ar jūsu grozā esošajām precēm. Lūdzu, atgriezieties grozā un atrisiniet šīs problēmas pirms izrakstīšanās.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
lv: Ir nesaglabātas izmaiņas, kas tiks zaudētas. 'Labi', lai turpinātu 'Atcelt', lai atgrieztos attēlu redaktorā.

en: There does not seem to be any new mail.
lv: Šķiet, ka nav neviena jauna e-pasta.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
lv: Šķiet, ka nav %s faila. Tas ir nepieciešams, lai varētu turpināt instalēšanu.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
lv: Jūsu vietnē ir radusies kritiska kļūda, kuras dēļ vietne ievietota to atkopšanās režīmā. Lūdzu pārbaudiet tēmas un spraudņu skatus, lai saņemtu vairāk informācijas. Ja tikko uzstādījāt vai atjauninājāt tēmu vai spraudni, pārbaudiet atbilstošo lapu kā pirmo.

en: There has been a critical error on this website.
lv: Jūsu vietnē ir radusies kritiska kļūda.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
lv: Jūsu vietnē ir radusies kritiska kļūda. Lūdzu pārbaudiet savas vietnes administratora e-pastu, lai saņemtu instrukcijas.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
lv: Šajā vietnē ir radusies kritiska kļūda. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru un informējiet viņu par šo kļūdu, lai saņemtu papildu palīdzību.

en: There has been an error cropping your image.
lv: Radās kļūda mēģinot apgriezt jūsu attēlu.

en: There is %d PR:
     | There are %d PRs:
lv[0]: Ir %d PR:
lv[1]: Ir %d PR:
lv[2]: Ir %d PR:

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
lv[0]: Pastāv %d kļūda, ko nepieciešams izlabot, pirms varat saglabāt.
lv[1]: Pastāv %d kļūdas, ko nepieciešams izlabot, pirms varat saglabāt.
lv[2]: Pastāv %d kļūdas, ko nepieciešams izlabot, pirms varat saglabāt.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
lv: Pastāv nesenāka jūsu izmaiņu automātiski saglabāta versija, par to, kuru jūs šobrīd priekšskatāt. <a href="%s">Atjaunot automātiski saglabāto versiju</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
lv: Ir jauna veida WordPress tēma, ko sauc par bloku tēmu, kas ļauj izveidot vietni tā, kā vienmēr esat vēlējies &#8212; ar blokiem un stiliem.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
lv: Ir pieejama jauna %1$s versija, bet tā nedarbosies ar jūsu PHP versiju. <a href="%2$s" %3$s>Skatiet %4$s versijas detaļas</a> vai <a href="%5$s">uzziniet vairāk par PHP atjaunināšanu</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
lv: Ir pieejama jauna %1$s versija. <a href="%2$s" %3$s> Skatīt versijas %4$s detaļas</a> vai <a href="%5$s" %6$s> tūlīt jaunināt</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
lv: Ir pieejama jauna %1$s versija. <a href="%2$s" %3$s>Skatīt versijas %4$s detaļas</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
lv: Ir pieejama jauna %1$s versija. <a href="%2$s" %3$s> Skatīt versijas %4$s detaļas</a>. <em>Šim spraudnim automātiska jaunināšana nav pieejama.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
lv: Ir pieejama jauna %s versija, bet tā nedarbojas ar jūsu PHP versiju.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
lv: Ir pieejama jauna %s versija, bet tā nedarbojas ar jūsu WordPress versiju.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
lv: Ir pieejama jauna %s versija, bet tā nedarbojas ar jūsu WordPress un PHP versiju.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
lv: Administratora e-pastā %s ir izmaiņas, kas gaida apstiprinājumu.

en: There is a pending change of your email to %s.
lv: Jūsu e-pastā %s ir neapstiprinātas izmaiņas.

en: There is a problem with your API key.
lv: Ar jūsu API atslēgu ir problēmas.

en: There is a revision of this post that is more recent.
lv: Šai ziņai ir pieejama jaunāka versija.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
lv: Šai ziņai nav pieejama jaunāka, automātiski saglabāta versija par to, kas redzama zemāk. <a href="%s">Skatīt automātiski saglabāto</a>

en: There is no autosave revision for this post.
lv: Šim rakstam nepastāv neviena automātiski saglabāta labojuma.

en: There is no autosave revision for this template.
lv: Šai veidnei nav automātiskās saglabāšanas pārskatīšanas.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
lv: Šeit nav izraksta, jo tā ir aizsargāta ziņa.

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
lv[0]: Tika konstatēta %d klienta kešatmiņas atbildes galvenes:
lv[1]: Tika konstatēta %d klienta kešatmiņas atbildes galvene:
lv[2]: Tika konstatēta %d klienta kešatmiņas atbildes galvenes:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
lv: Kļūda iestatījumos. Lūdzu, sazinieties ar servera administratoru.

en: There was a problem adding the P2 notifications CLI command
lv: Pievienojot P2 paziņojumu CLI komandu, radās problēma

en: There was a problem creating your connection. Please go back and try again.
lv: Attēlu nevarēja apstrādāt. Lūdzu, atgriezieties un mēģiniet vēlreiz.

en: There was a problem deleting the stored card.
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
lv: Pieslēdzoties "Blogger" radās kļūda:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
lv: Ir problēma droša savienojuma izveidei ar Google. Skaties, kas sagāja greizi:

en: There was a problem retrieving stored cards.
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: There was a problem retrieving your receipt.
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: There was a problem saving your changes.
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: There was a problem updating your WordPress.com account email.
lv: Atjaunojot jūsu WordPress.com konta e-pasta adresi, radās problēma.

en: There was a problem updating your account email.
lv: Atjaunojot jūsu konta e-pasta adresi, radās problēma.

en: There was a problem updating your contact info. Please try again later or contact support.
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: There was a problem updating your following preferences.
lv: Atjauninot jūsu tālāk norādītās preferences, radās problēma.

en: There was a problem uploading the file
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: There was a problem with your payment
lv: Radās problēma atjauninot sekojošas jūsu izvēles.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
lv: Radās autentificēšanās problēma. Lūdzu, pārlādējiet un mēģiniet vēlreiz.

en: There was an error calling %s
lv: Radās kļūda izsaucot %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
lv: Izsaucot šo rīku, radās kļūda. Nav atgriezeniskās saites.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
lv: Bijusi kļūda saistībā ar lietotāja konta izveidi. Lūdzu sazinieties ar jūsu mājaslapas administratoru.

en: There was an error installing Creative Mail.
lv: Radās kļūda, instalējot Creative Mail.

en: There was an error installing Jetpack Backup. Please try again.
lv: Instalējot Jetpack Backup, radās kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: There was an error installing Jetpack Boost. Please try again.
lv: Instalējot Jetpack Boost, radās kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: There was an error installing WooCommerce Services.
lv: Instalējot WooCommerce pakalpojumus, radās kļūda.

en: There was an error installing your plugin
lv: Instalējot jūsu spraudni, radās kļūda

en: There was an error installing your theme
lv: Instalējot jūsu tēmu, radās kļūda

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
lv: Bijusi kļūda ielogojoties WordPress.com, lūdzu mēģiniet vēlreiz vai mēģiniet ielogoties ar jūsu lietotājvārdu un paroli.

en: There was an error removing the purchase.
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error retrieving email followers
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error retrieving followers
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error retrieving images from Instagram. An attempt will be remade in a few minutes.
lv: Izgūstot attēlus no Instagram, radās kļūda. Pēc dažām minūtēm mēģinājums tiks atkārtots.

en: There was an error retrieving purchases.
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error retrieving users
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error retrieving viewers
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error scheduling a full sync.
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error subscribing the user to this blog.
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was an error trashing that page. Please try again in a moment.
lv: Šo lapu ievietojot atkritnē radās kļūda. Lūdzu, pēc brīža mēģiniet vēlreiz.

en: There was an error trashing that post. Please try again in a moment.
lv: Šo ziņu ievietojot atkritnē radās kļūda. Lūdzu, pēc brīža mēģiniet vēlreiz.

en: There was an error validating your contact information. Please contact support.
lv: Apstiprinot jūsu kontaktinformāciju, radās kļūda. Lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

en: There was an error when updating the primary domain.
lv: Veidojot lietotāju radās kļūda.

en: There was no data recorded during the selected time period. Try selecting a different time range.
lv: Izvēlētajā laika periodā netika reģistrēti dati. Mēģiniet izvēlēties citu laika intervālu.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
lv: Pārbaudāmo komentāru nebija. Akismet pārbaudīs tikai tos komentārus, kas gaida moderāciju.

en: There were no new purchases on %1$s this month. For ideas on how to boost your sales, check out the resources below.
lv: Šomēnes vietnē %1$s nebija jaunu pirkumu. Lai iegūtu idejas, kā palielināt pārdošanas apjomu, skatiet tālāk norādītos resursus.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
lv[0]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentārs</a>.
lv[1]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentāri</a>.
lv[2]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentāru</a>.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
lv: Šeit vēl nav satura, ko parādīt.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
lv: Pašlaik <a href='%s'>mēstuļu rindā</a> nav komentāru.

en: There's an ongoing site dispute. Contact us to review your site's standing and resolve the dispute.
lv: Notiek vietnes strīds. Sazinieties ar mums, lai pārskatītu jūsu vietnes statusu un atrisinātu strīdu.

en: There's been an error. Please try again later.
lv: Augšupielādes laikā radās kļūda. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: There’s never been a better time to secure and level up your site
lv: Vēl nekad nav bijis piemērotāks laiks, lai aizsargātu un uzlabotu savas vietnes līmeni

en: There’s never been a better time to secure and level up your site.
lv: Vēl nekad nav bijis piemērotāks brīdis, lai aizsargātu un uzlabotu vietnes līmeni.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
lv: Šie ir šīs zonas reģioni. Klienti tiks salīdzināti ar šiem reģioniem.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
lv: Šīs izmaksas var pēc izvēles pievienot, pamatojoties uz  <a href="%s">produktu pārvadājumu klasēm</a>.

en: These credentials are supplied by your host. If you are unable to locate them — or aren't quite sure what we're talking about — your host should be able to help. You can also <a class="onboarding-server-credentials-inline-link" href="%1$s">get in touch</a> with our Happiness Engineers for more support.
lv: Šos akreditācijas datus nodrošina jūsu resursdators. Ja nevarat tos atrast vai arī neesat īsti pārliecināts, par ko mēs runājam, jūsu mitinātājam būtu jāspēj palīdzēt. Jūs varat arī <a class="onboarding-server-credentials-inline-link" href="%1$s">sazināties</a> ar mūsu laimes inženieriem, lai saņemtu papildu atbalstu.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
lv: Šīs lapas ir jānosaka tā, lai WooCommerce zinātu, kur nosūtīt lietotājus izrakstīšanai.

en: These plugins are here to keep your business on track
lv: Šie spraudņi ir paredzēti jūsu biznesam, lai tas būtu uz pareizā ceļa

en: These plugins are now up to date:
lv: Šie spraudņi tagad ir atjaunoti:

en: These plugins cannot be activated because their requirements are invalid.
lv: Šos spraudņus nevar aktivizēt, jo to prasības ir nederīgas.

en: These plugins failed to update:
lv: Neizdevās jaunināt šos spraudņus:

en: These posts on your site got the most traffic.
lv: Šīs ziņas jūsu vietnē ieguva vislielāko trafiku.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
lv: Šīs likmes ir papildu piegādes iespējas ar papildu izmaksām (pamatojoties uz vienoto likmi).

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
lv: Šie iestatījumi izmaina kur un kā WordPress daļas tiek ielādētas.

en: These settings change the emails sent from your site to your readers
lv: Šie iestatījumi maina e-pastu saturu, kas tiek sūtīti no jūsu vietnes jūsu lasītājiem.

en: These settings may be overridden for individual articles.
lv: Šos iestatījumus var mainīt konkrētiem rakstiem.

en: These settings won't apply to {{a}}related posts added using the block editor{{/a}}.
lv: Šie iestatījumi neattieksies uz {{a}}saistītām ziņām, kas pievienotas, izmantojot bloku redaktoru{{/a}}.

en: These themes are now up to date:
lv: Šīs tēmas tagad ir atjaunotas:

en: These themes failed to update:
lv: Neizdevās jaunināt šīs tēmas:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
lv: Šis unikālās autentifikācijas atslēgas arī ir pazudušas no jūsu %s faila.

en: These videos are currently only available in English. Please {{supportLink}}let us know{{/supportLink}} if you would like them translated.
lv: Šie videoklipi pašlaik ir pieejami tikai angļu valodā. Ja vēlaties, lai tie tiktu tulkoti, lūdzu, {{supportLink}}paziņojiet mums{{/supportLink}}.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
lv: Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē.

en: They are available in your editor:
lv: Tie ir pieejami jūsu redaktorā:

en: Thimbu
lv: Timpu

en: This %s cannot be deleted
lv: Šis %s nevar tik dzēsts

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
lv: (obligāts)

en: This WordPress site is connected<br>to Crowdsignal account:
lv: Šī WordPress vietne ir savienota<br>ar Crowdsignal kontu:

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
lv: Šo XML vietnes karti izveido WordPress, lai padarītu jūsu saturu redzamāku meklētājprogrammām.

en: This account has two step authentication enabled. Please configure an application-specific password to use with this application.
lv: Šim kontam ir iespējota divpakāpju autentifikācija. Lūdzu, konfigurējiet lietojumprogrammas paroli, ko izmantot ar šo lietojumprogrammu.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
lv: Šī adrese tiek izmantota administrēšanas mērķiem, piem. jauna lietotāja apziņošanai.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
lv: Šī adrese tiek izmantota administrēšanas vajadzībām. Ja mainīsiet to, mēs nosūtīsim e-pasta ziņojumu uz jauno adresi, lai jūs to apstiprinātu. <strong>Jaunā adrese nebūs aktīva līdz brīdim, kad to apstiprināsiet.</strong>

en: This application no longer has access to your WordPress.com account.
lv: Šai lietojumprogrammai vairs nav piekļuves jūsu WordPress.com kontam.

en: This author is creating <strong>spam</strong>.
lv: Šis autors veido <strong>surogātpastu</strong>.

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
lv: Šis bloks tiek automātiski ievietots jebkura veida bloku tipu tuvumā, kas tiek izmantoti kā šīs kartes atslēgas, relatīvā pozīcijā, ko nosaka atbilstošā vērtība.

en: This blog already has some of these upgrades.  Did you mean to renew your subscriptions?
lv: Šajā emuārā jau ir daži no šiem uzlabojumiem.  Vai esat vēlējies atjaunot savus abonementus?

en: This category already exists.
lv: Šis kategorija jau eksistē.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
lv: Šo kategoriju nevar pievienot. Lūdzu, mainiet nosaukumu un mēģiniet vēlreiz.

en: This certificate from Let's Encrypt ensures the privacy and safety of all traffic to and from your site.
lv: Šis Let's Encrypt sertifikāts nodrošina visas datplūsmas uz jūsu vietni un no tās konfidencialitāti un drošību.

en: This certificate from Let’s Encrypt ensures the privacy and safety of all traffic to and from your site.
lv: Šis Let's Encrypt sertifikāts nodrošina visas datplūsmas uz jūsu vietni un no tās konfidencialitāti un drošību.

en: This changeset cannot be further modified.
lv: Šī izmaiņu kopa turpmāk vairs nevar tikt mainīta.

en: This code expires on %s, so don’t delay!
lv: Šī koda derīguma termiņš beidzas %s, tāpēc nekavējieties!

en: This comment is already approved.
lv: Šis komentārs jau ir apstiprināts.

en: This comment is already in the Trash.
lv: Šis komentārs jau atrodas atkritne.

en: This comment is already marked as spam.
lv: Šis komentārs jau ir atzīmēts kā mēstule.

en: This comment is awaiting approval.
lv: šis komentārs gaida apstiprinājumu.

en: This comment is currently approved.
lv: Šis komentārs pašlaik ir apstiprināts.

en: This comment is currently in the Trash.
lv: Šis komentārs pašlaik ir atkritnē.

en: This comment is currently marked as spam.
lv: Šis komentārs pašlaik ir apzīmēts kā mēstule.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
lv: Šis komentārs ir atkritnē. Lūdzu, izņemiet to atkritnes, ja vēlaties to rediģēt.

en: This comment was deleted.
lv: Šis komentārs tika izdzēsts.

en: This comment was reported as not spam.
lv: Ir ticis uzrādīts, ka šis komentārs nav nevēlams.

en: This comment was reported as spam.
lv: Ir ticis uzrādīts, ka šis komentārs ir nevēlams.

en: This comment was trashed.
lv: Šis komentārs tika ievietots atkritnē.

en: This connection is allowed to manage all of your blogs on WordPress.com, including any Jetpack blogs that are connected to your WordPress.com account.
lv: Šim savienojumam ir atļauts pārvaldītu visus jūsu emuārus vietnē WordPress.com, tostarp Jetpack emuārus, kas ir saistīti ar jūsu WordPress.com kontu.

en: This connection is not allowed to manage any of your blogs.
lv: Šim savienojumam nav atļauts pārvaldīt nevienu jūsu emuāru.

en: This content is password protected.
lv: Šis saturs ir aizsargāts ar paroli.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
lv: Šis saturs ir aizsargāts ar paroli. Lai to apskatītu, lūdzu, ievadiet savu paroli zemāk:

en: This content was deleted by the author.
lv: Šo saturu izdzēsa autors.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
lv: Tas kontrolē, kā lapas priekšskatā tiek parādīti krājumu daudzumi.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
lv: Tas kontrolē aprakstu, ko lietotājs redz izrakstīšanas laikā.

en: This controls the position of the currency symbol.
lv: Tas kontrolē valūtas simbola pozīciju.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
lv: Tas kontrolē nosaukumu, ko lietotājs redz izrakstīšanas laikā.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lv: Tas nosaka, kādas valūtas cenas ir iekļautas katalogā un kādas valūtas vārtejas veiks maksājumus.

en: This controls what unit you will define lengths in.
lv: Tas kontrolē, kāda vienība jūs definēsiet garumu.

en: This controls what unit you will define weights in.
lv: Tas kontrolē, kāda vienība jūs definēsiet svaru.

en: This controls which shipping address is used by default.
lv: Tas nosaka, kura piegādes adrese tiek izmantota pēc noklusējuma.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
lv: Tas varētu nozīmēt, ka savienojums ar WordPress.org neizdodas.

en: This coupon has expired.
lv: Kupona derīguma termiņš ir beidzies.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
lv: Šie dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu vispārējus WordPress uzlabojumus, tostarp palīdzētu aizsargāt jūsu vietni, atrodot un automātiski instalējot atjaunojumus. Tie tiek izmantoti arī, lai aprēķinātu statistiku, piemēram, statistiku, kas parādīta vietnē <a href="%s">WordPress.org statistikas lapā</a>.

en: This deal ends soon – claim your discount and domain name!
lv: Šis piedāvājums drīz beigsies - pieprasiet savu atlaidi un domēna vārdu!

en: This deal ends soon…
lv: Šis piedāvājums drīz beigsies...

en: This domain is already mapped to a WordPress.com site.
lv: Šis domēns jau ir piesaistīts vietnei WordPress.com.

en: This domain isn't registered. Did you mean to <a>search for a domain</a> instead?
lv: Šis domēns nav reģistrēts. Vai tā vietā gribējāt <a>meklēt domēnu</a>?

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
lv: Šis melnraksts nāk no jūsu <a href="%s">nepublicētajām pielāgošanas izmaiņām</a>. Jūs variet rediģēt, taču nav nepieciešamības tagad publicēt. Tas tiks publicēts automātiski kopā ar tām izmaiņām.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
lv: Tas nozīmē, ka vai nu failā %1$s lietotājvārda un paroles informācija nav pareiza vai arī nav iespējams izveidot savienojumu ar datubāzes serveri %2$s. Tas varētu nozīmēt, ka jūsu resursdatora datubāzes serveris nedarbojas.

en: This email address is already registered.
lv: Šī epasta adrese jau ir reģistrēta.

en: This email address is invalid
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: This email may be different from your personal email address.
lv: Šī e-pasta adrese var atšķirties no jūsu personīgās e-pasta adreses.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
lv: Šis ieraksts tika publicēts %1$s ar birkām %2$s. Pievienot grāmatzīmēm tā <a href="%3$s" title="Pastāvīgā saite uz %4$s" rel="bookmark">pastāvīgo saiti</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
lv: Šis ieraksts tika publicēts %1$s. Pievienot grāmatzīmēm tā <a href="%3$s" title="Pastāvīgā saite uz %4$s" rel="bookmark">pastāvīgo saiti</a>.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
lv: Šim līdzeklim nepieciešama iekļautie rāmji. Jums ir atspējoti iframes vai jūsu pārlūkprogramma tos neatbalsta.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
lv: Šis lauks ļauj iestatīt maksimālo tēriņu (starpsummu), kas ir atļauti kupona izmantošanas laikā.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
lv: Šis lauks ļauj iestatīt minimālo tēriņu (starpsumma), kas ļauj izmantot kuponu.

en: This field can't be shorter than %s characters.
lv: Šis lauks nedrīkst būt īsāks par %s rakstzīmēm.

en: This field is required
lv: Nepieciešams aizpildīt so lauku

en: This field is required.
lv: Nepieciešams norādīt FTP servera adresi

en: This file is empty. Please try another.
lv: Šis fails ir tukšs. Lūdzu, mēģiniet citu.

en: This file is not an image. Please try another.
lv: Izvēlētais fails nav attēls. Lūdzu, mēģiniet citu.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
lv: Šis fails tiek ielādēts tikai tāpēc, lai nodrošinātu savietojamību ar SimplePie 1.2.x. Lūdzu, apsveriet iespēju pāriet uz jaunāko SimplePie versiju.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
lv: Šis fails ir par lielu. Faila izmērs nedrīks pārsniegt %s KB.

en: This file no longer needs to be included.
lv: Šo failu vairs nav nepieciešams iekļaut.

en: This form is not live-previewable.
lv: Šī forma nav tieši priekšskatāma.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
lv: Šis formāts, kuru mēs saucam par WordPress eXtended RSS jeb WXR satur jūsu ziņas, lapas, komentārus, pielāgotos laukus, kategorijas un birkas.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
lv: Šo funkciju nedrīkst izsaukt pirms woocommerce_init.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
lv: Šo attēlu nevar parādīt tīmekļa pārlūkprogrammā. Lai iegūtu labākus rezultātus, pirms augšupielādes pārvērtiet to par JPEG.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
lv: Tīmekļa serveris nevar apstrādāt šo attēlu. Pirms augšupielādes pārveidojiet to JPEG vai PNG formātā.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
lv: Šis ir demo veikals izmēģinājuma nolūkos &mdash; neviens pasūtījums netiks izpildīts.

en: This is a featured product
lv: Šis ir izcelts produkts

en: This is a private, unpublished draft. Please review it and leave your feedback in the box below.
lv: Šis ir privāts, nepublicēts melnraksts. Lūdzu, pārskatiet to un atstājiet savas atsauksmes tālāk esošajā lodziņā.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
lv: Šis ir lapas piemērs. Atšķirībā no ziņām, kas tiek parādītas jūsu emuāra pirmajā lapā tādā secībā, kādā tās it publicētas, šīs lapas ir labāk piemērotas ilglaicīgākam saturam, ko vēlaties padarīt viegli pieejamu, piemēram, informāciju par jums vai kontaktinformāciju. Noklikšķiniet uz saites Rediģēt, lai veiktu izmaiņas šajā lapā, vai <a title="Tiešā saite uz Pievienot jaunu lapu vadības panelī" href="%s">pievienojiet citu lapu</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New in the Admin Dashboard" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">add another page</a>.
lv: Šis ir lapas piemērs. Atšķirībā no ziņām, kas tiek parādītas jūsu emuāra pirmajā lapā tādā secībā, kādā tās tiek publicētas, lapas ir labāk piemērotas ilglaicīgākam saturam, ko vēlaties viegli pieejamu, piemēram, informāciju par jums vai kontaktinformāciju. Noklikšķiniet uz saites Rediģēt, lai veiktu izmaiņas šajā lapā, vai <a title="Direct link to Add New in the Admin Dashboard" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">pievienojiet citu lapu</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
lv: Šī ir piemēra lapa. Tā atšķiras no emuāra ziņas, jo paliks vienā vietā un tiks izvadīta jūsu vietnes navigācijā (vairumā tēmu). Lielākā daļa cilvēku sāk ar "Par mums" lapas izveidošanu, kura iepazīstina ar potenciālajiem vietnes apmeklētājiem. Tā varētu saturēt kaut ko līdzīgu šim:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
lv: Tas ir pasūtījuma paziņojums, kas tiek nosūtīts klientiem pēc pasūtījuma apmaksas, kuros ir pasūtījuma dati.

en: This is how your post will appear when people view or share it on any of the networks below
lv: Šādi jūsu ziņa tiks parādīta, kad cilvēki to skatīs vai kopīgos jebkurā no turpmāk minētajiem tīkliem.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
lv: Tas ir lielāks par maksimālo izmēru. Lūdzu, mēģiniet citu.

en: This is not your download link.
lv: Šī nav jūsu lejupielādes saite.

en: This is the Crowdsignal account you currently have linked with your WordPress blog: <strong>%s</strong>
lv: Šis ir Crowdsignal konts, kuru pašlaik esat saistījis ar savu WordPress emuāru: <strong>%s</strong>

en: This is the Site Editor, where you can change everything about your site, including adding content to your homepage. <link_to_site_editor_course>Watch these short videos</link_to_site_editor_course> and take this tour to get started.
lv: Šis ir vietnes redaktors, ar kuru varat mainīt visu savā vietnē, tostarp pievienot saturu savai sākumlapai. <link_to_site_editor_course>Noskatieties šos īsos videoklipus</link_to_site_editor_course> un izmantojiet šo ceļvedi, lai sāktu darbu.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
lv: Šis ir URL vai absolūtais ceļš uz failu, uz kuru klienti varēs piekļūt. Šeit ievadītajeim URL jau jābūt kodētiem.

en: This is the URL you submit to iTunes or podcasting service.
lv: Šis ir URL, ko iesniedzat iTunes vai aplādes pakalpojumam.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
lv: Šī ir WooCommerce veikala lapa. Veikala lapai ir īpašs arhīvs, kurā ir uzskaitīti jūsu produkti. <a href="%s">Jūs varat uzzināt vairāk par to šeit</a>.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
lv: Šī ir noklusējuma kategorija, un to nevar izdzēst. Tas tiks automātiski piešķirts produktiem bez kategorijas.

en: This is the language of the interface you see across WordPress.com as a whole.
lv: Šī ir saskarnes valoda, kuru redzat visā WordPress.com kopumā.

en: This is the management page for following post comments. You will receive an email at %s whenever anyone comments on these posts. Unsubscribe to stop receiving emails for that post. Go to <em>Settings</em> to stop receiving all emails from WordPress.com.
lv: Šī ir pārvaldības lapa, kurā tiek publicēti sekojošie komentāri.  Ikreiz, kad kāds komentēs šīs ziņas, jūs saņemsiet e-pastu uz %s. Anulējiet abonementu, lai vairs nesaņemtu e-pasta ziņojumus par šo ziņu. Atveriet sadaļu <em>Iestatījumi</em>, lai anulētu visus e-pasta ziņojumu no vietnes WordPress.com.

en: This is the name of the download shown to the customer.
lv: Šis ir klientam norādītās lejupielādes nosaukums.

en: This is the name of the zone for your reference.
lv: Tas ir zonas nosaukums jūsu atsauksmei.

en: This is the short link.
lv: Šī ir īsā saite.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
lv: Šī ir nodokļu rēķinu summas Jūsu pasūtījumos.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
lv: Šī ir nodokļu rēķinu summa Jūsu pasūtījumos.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
lv: Šī summa ir laukā "Pasūtījumu kopsumma" jūsu pasūtījumos.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
lv: Šī summa ir laukā "Piegādes kopsumma" jūsu pasūtījumos.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
lv: Šī summa ir pasūtījuma kopsumma pēc kompensācijas, neieskaitot piegādi un nodokļus.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
lv: Šī summa ir pasūtījuma kopsumma pēc kompensācijas, ieskaitot piegādi un nodokļus.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
lv: Šī ir kopējā nodokļa likme (pārvadājuma nodoklis + produkta nodoklis).

en: This is used to build the URL to the list.
lv: Šo izmanto, lai izveidotu URL sarakstu.

en: This is where store orders are stored.
lv: Šeit tiek saglabāti veikala pasūtījumi.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
lv: Šeit iespējams pievienot jaunus kuponus, kurus klienti var izmantot Jūsu veikalā.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
lv: Šeit atrodas jūsu uzņēmums. Nodokļu likmes un nosūtīšanas cenas izmantos šo adresi.

en: This item has already been deleted.
lv: Šis vienums jau ir dzēsts.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
lv: Šī atslēga ir nederīga vai jau ir izmantota. Ja nepieciešams, vēlreiz atjaunojiet paroli.

en: This lets you choose which products are part of this group.
lv: Tas ļauj jums izvēlēties, kuri produkti ir šīs grupas daļa.

en: This link is not live-previewable.
lv: Šī saite nav tieši priekšskatāma.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
lv: Tas nozīmē, ka esam zaudējuši kontaktu ar datubāzes serveri %s. Tas varētu nozīmēt, ka jūsu resursdatora datu bāzes serveris nedarbojas.

en: This message was sent by a <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="wordpress-link">%2$s</a> user who entered your email address or username to invite you. You can <a href="%3$s" data-tracks-link-desc="remove-subscription">unsubscribe</a> if you'd prefer not to receive invitation emails in future. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="wordpress-link">%2$s</a>, please visit <a href="%4$s" data-tracks-link-desc="wordpress-support">%4$s</a>.
lv: Šo ziņu ir nosūtījis lietotājs <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="wordpress-link">%2$s</a>, kurš ievadīja jūsu e-pasta adresi vai lietotājvārdu, lai jūs uzaicinātu. Jūs varat <a href="%3$s" data-tracks-link-desc="remove-subscription">atteikties,</a> ja vēlaties turpmāk nesaņemt uzaicinājuma e-pasta ziņojumus. Lūdzu, neatbildiet uz šo ziņojumu; tas tika nosūtīts no neuzraudzītas e-pasta adreses. Lai saņemtu palīdzību ar <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="wordpress-link">%2$s</a>, lūdzu, apmeklējiet <a href="%4$s" data-tracks-link-desc="wordpress-support">%4$s</a>.

en: This message was sent by a <a href="https://wordpress.com" data-tracks-link-desc="wordpress-link">WordPress.com</a> user who entered your email address or username to invite you. You can <a href="%s" data-tracks-link-desc="remove-subscription">unsubscribe</a> if you'd prefer not to receive invitation emails in future. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with <a href="https://wordpress.com" data-tracks-link-desc="wordpress-link">WordPress.com</a>, please visit <a href="https://wordpress.com/support" data-tracks-link-desc="wordpress-support">https://wordpress.com/support</a>.
lv: Šo ziņojumu ir nosūtījis <a href="https://wordpress.com" data-tracks-link-desc="wordpress-link">WordPress.com</a> lietotājs, kurš ievadīja jūsu e-pasta adresi vai lietotājvārdu, lai jūs uzaicinātu. Jūs varat <a href="%s" data-tracks-link-desc="remove-subscription">atteikties,</a> ja vēlaties turpmāk nesaņemt uzaicinājuma e-pasta ziņojumus. Lūdzu, neatbildiet uz šo ziņojumu; tas tika nosūtīts no neuzraudzītas e-pasta adreses. Lai saņemtu palīdzību ar <a href="https://wordpress.com" data-tracks-link-desc="wordpress-link">WordPress.com</a>, lūdzu, apmeklējiet vietni <a href="https://wordpress.com/support" data-tracks-link-desc="wordpress-support">https://wordpress.com/support.</a>

en: This message was sent by a WordPress.com user who entered your email address or username to invite you. You can <a href='%s' data-tracks-link-desc='remove-subscription'>unsubscribe</a> if you'd prefer not to receive invitation emails in future. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with WordPress.com, please visit <a href='http://support.wordpress.com' data-tracks-link-desc='wordpress-support'>WordPress.com Support</a>
lv: Šo ziņojumu ir nosūtījis WordPress.com lietotājs, kurš ievadīja jūsu e-pasta adresi vai lietotājvārdu, lai jūs uzaicinātu. Jūs varat <a href='%s' data-tracks-link-desc='remove-subscription'>atteikties,</a> ja vēlaties turpmāk nesaņemt uzaicinājuma e-pasta ziņojumus. Lūdzu, neatbildiet uz šo ziņojumu; tas tika nosūtīts no neuzraudzītas e-pasta adreses. Lai saņemtu palīdzību ar WordPress.com, lūdzu, apmeklējiet <a href='http://support.wordpress.com' data-tracks-link-desc='wordpress-support'>WordPress.com atbalsta dienestu</a>.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
lv: Šis meta datu lauks nav savietojams ar bloku redaktoru.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
lv: Šis %s spraudņa meta datu lauks nav savietojams ar bloku redaktoru.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
lv: Šī metode ir novecojusi 2.6.0. versijā un tiks noņemta turpmākajās versijās - ieteicams to atspējot un tā vietā iestatīt jaunu likmi Jūsu <a href="%s">Piegādes zonās</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
lv: Šo metodi nedrīkst izsaukt pirms plugins_loaded.

en: This month
lv: Šajā mēnesī

en: This notice was triggered by the %s handle.
lv: Šo paziņojumu izraisīja %s turis.

en: This offer expires on %1$s. If you have any questions, just reply to this email to get in touch with our partners at Stripe.
lv: Šis piedāvājums beidzas %1$s. Ja jums ir kādi jautājumi, vienkārši atbildiet uz šo e-pasta ziņojumu, lai sazinātos ar mūsu Stripe partneriem.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
lv: Šī opcija nosaka klientu noklusējuma atrašanās vietu. Izmantojot ģeogrāfisko atrašanās vietu, MaxMind GeoLite datubāze periodiski tiks lejupielādēta Jūsu wp-satura direktorijā.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
lv: Šī opcija nosaka, kuru adresi izmanto, lai aprēķinātu nodokli.

en: This option does not block access to your site — it is up to search engines to honor your request.
lv: Šī opcija nebloķē piekļuvi jūsu vietnei - tas ir atkarīgs no meklētājprogrammām, vai tās ievēros jūsu pieprasījumu.

en: This option has moved. You can now manage it %1$shere%2$s.
lv: Šī opcija ir pārvietota. Tagad varat to pārvaldīt %1$sšeit%2$s.

en: This option has moved. You can now manage your site icon from the Customizer.
lv: Šī opcija ir pārvietota. Tagad varat pārvaldīt savas vietnes ikonu, izmantojot Pielāgotāju.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
lv: Šī opcija ir svarīga, jo tā ietekmēs jūsu ievadīto cenu. Mainot to, esošie produkti netiks atjaunoti.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
lv: Šī opcija ļauj ierobežot valstis, kuras jūs esat gatavs pārdot.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
lv: Šī opcija izdzēsīs VISAS jūsu nodokļu likmes, izmantojiet piesardzīgi. Šo darbību nevar atgriezt.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lv: Par šo pasūtījumu nav iespējams nerēķināties. Ja nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mums.

en: This order is no longer editable.
lv: Šo pasūtījumu vairs nevar rediģēt.

en: This order note cannot be deleted
lv: Šī pasūtījuma piezīme nevar tikt dzēsta

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lv: Šī pasūtījuma status ir &ldquo;%s&rdquo;&mdash;tas nevar tikt apmaksāts. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja ir nepieciešama palīdzība.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
lv: Šī lapa ļauj tieši piekļūt jūsu vietnes iestatījumiem. Šeit jūs varat arī kaut ko salauzt. Lūdzu, esiet piesardzīgs!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
lv: Šī lapa var parādīt ikvienu sīkumus par jūsu WordPress vietnes konfigurāciju. Lai redzētu iespējamos uzlabojumus, lūdzu atveriet <a href="%s">Vietnes veselības statusa</a> lapu.

en: This page is being trashed.
lv: Šī lapa tiek ievietota atkritnē.

en: This page was trashed. You will be redirected home now.
lv: Šis lapa tika ievietota atkritnē. Jūs tiksiet novirzīts uz sākumlapu.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
lv: Šo paneli izmanto, lai pārvaldītu navigācijas izvēlnes saturam, kas jau ir publicēts jūsu vietnē. Jūs varat izveidot izvēlnes un pievienot vienumus esošajam saturam, piemēram, lapām, ziņām, kategorijām, birkām, formātiem vai pielāgotajām saitēm.

en: This panel shows your most viewed posts and pages.
lv: Šajā panelī redzamas jūsu visvairāk skatītās ziņas un lapas.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
lv: Šis paroles atiestatīšanas pieprasījums radās no IP adreses %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
lv: Maksājuma veids veiksmīgi atzīmēts kā noklusētais.

en: This personal data request has expired.
lv: Šim personas datu pieprasījumam ir beidzies derīgums.

en: This plan includes custom design tools, storage space for your photos and files, and the ability to set a custom domain as your primary site address.
lv: Šajā plānā ir iekļauti pielāgoti dizaina rīki, jūsu fotoattēlu un failu krātuves vieta, kā arī iespēja iestatīt pielāgotu domēnu kā primārās vietnes adresi.

en: This plan includes the custom domain mapping for %(mappedDomain)s. The domain will not be removed along with the plan, to avoid any interruptions for your visitors.
lv: Šis plāns ietver pielāgoto domēna kartēšanu %(mappedDomain)s. Domēns netiks noņemtas kopā ar plānu, lai izvairītos no pārtraukumiem jūsu apmeklētājiem.

en: This plan includes the custom domain, %(domain)s, normally a %(domainCost)s purchase. The domain will not be removed along with the plan, to avoid any interruptions for your visitors.
lv: Šis plāns ietver pielāgotu domēnu %(domain)s, parasti %(domainCost)s pirkumu. Domēns netiks noņemtas kopā ar plānu, lai izvairītos no pārtraukumiem jūsu apmeklētājiem.

en: This plan includes the custom domain, %(domain)s. The domain will not be removed along with the plan, to avoid any interruptions for your visitors.
lv: Šis plāns ietver pielāgotu domēnu %(domain)s. Domēns netiks noņemtas kopā ar plānu, lai izvairītos no pārtraukumiem jūsu apmeklētājiem.

en: This plugin is already installed.
lv: Šis spraudnis jau ir instalēts.

en: This post has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original post</a>.
lv: Šī ziņa tika tulkot no %1$s. Lasīt <a href="%2$s" title="%3$s">sākotnējo ziņu</a>.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
lv: Katram gadījumam šī ziņa tiek dublēta jūsu pārlūkprogrammā.

en: This post is being trashed.
lv: Šī ziņa tiek ievietota atkritnē.

en: This post is password protected.
lv: Šis ieraksts ir ar paroli aizsargāts.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
lv: Šis raksts ir aizsargāts ar paroli. Ievadi paroli lai aplūkotu komentārus.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
lv: Šī ziņa ir aizsargāta ar paroli. Lai apskatītu komentārus, ievadiet paroli.

en: This post was trashed. You will be redirected home now.
lv: Šis ziņu tika ievietota atkritnē. Jūs tiksiet novirzīts uz sākumlapu.

en: This preview is unavailable in the editor.
lv: Šis priekšskatījums ir nepieejams redaktorā.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
lv: Šis produkts ir radījis pārdošanu un var būt saistīts ar esošajiem pasūtījumiem. Vai tiešām vēlaties to izdzēst?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
lv: Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

en: This product is protected and cannot be purchased.
lv: Šis produkts ir aizsargāts un to nevar iegādāties.

en: This purchase is currently billed to your PayPal account (%(emailAddress)s).
lv: Pašlaik šis pirkums tiek iekasēts no jūsu PayPal konta (%(emailAddress)s).

en: This purchase is currently billed to your PayPal account.
lv: Šis pirkums pašlaik tiek iekasēts no jūsu PayPal konta.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
lv: Šī atskaites saite ir beigusies. %1$sNoklikšķiniet šeit, lai skatītu filtrēto pārskatu%2$s.

en: This resource cannot be created.
lv: Šo resursu nevar izveidot.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
lv: Šo resursu nodrošina jūsu vietnes uzturētājs un tas ir īpatnējs jūsu vietnei. Vairāk informācijai, <a href="%s" target="_blank">apskatiet oficiālo WordPress dokumentāciju</a>.

en: This resulted in an error message: %s
lv: Tas izraisīja kļūdas ziņojums: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
lv: Šajā ekrānā iespējams rediģēt meta datu laukus datnēm, kuras pieejamas multivides bibliotēkā.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
lv: Šis ekrāns ļauj iegūt jūsu vietnes veselības diagnozi un parāda kopējo instalācijas statusa novērtējumu.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
lv: Šai ekrānā ir iestatījumi, kas ietekmēs jūsu satura parādīšanu.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
lv: Šajā ekrānā ir ietverti ieteikumi, kas palīdzēs jums izveidot savu privātuma politiku. Tomēr jūsu pienākums ir pareizi izmantot šos resursus, sniegt informāciju, kas prasīta jūsu privātuma politikā, un nodrošināt šīs informācijas aktualitāti un precizitāti.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
lv: Šo ekrānu lieto, lai globāli piešķirtu izvēlnes vietās, kas definētas jūsu aktīvajā tēmā.

en: This screen is used for managing your content revisions.
lv: Šo ekrānu lieto, lai pārvaldītu jūsu satura labojumus.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
lv: Šis ekrāns tiek izmantots lejupielādēto tēmu pārvaldīšanai. WordPress instalācijas pakotnē parasti ir iekļautas 2-3 noklusējuma &mdash; WordPress komandas veidotās tēmas, kuras nosauktas pēc to izlaišanas gada.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
lv: Šo ekrānu lieto, lai pārvaldītu jūsu navigācijas izvēlnes.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
lv: Šajā ekrānā varat pielāgot jūsu tēmas galvenes sadaļu.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
lv: Šis ekrāns ļauj pārvaldīt personas datu eksportēšanas pieprasījumus.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
lv: Šajā ekrānā jūs pārvaldāt personas datu dzēšanas pieprasījumus.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
lv: Šajā ekrānā ir redzami visi esošie vietnes lietotāji. Katram no tiem ir viena no piecām definētajām lomām kuru piešķīris vietnes administrators: vietnes administrators, redaktors, autors, atbalstītājs vai abonents. Lietotājiem ar lomām, kas nav administrators, būs pieejamas mazāks skaits navigācijas paneļa opciju.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
lv: Šis ekrāns nodrošina piekļuvi visām jūsu ziņām. Varat pielāgot šo ekrānu, lai tas atbilstu jūsu darba stilam.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
lv: Šis ekrāns sniedz daudzas opcijas vadības un attēlojuma kontrolei par komentāriem un saitēm jūsu ziņās un lapās. To ir tik daudz, ka skaidrojumi par visām pat neietilpst šeit! :) Lūdzu, izmantojiet dokumentāciju saites, lai iegūtu informāciju par to, ko dara katrs diskusiju iestatījums.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
lv: Šis ekrāns rāda katram lietotājam visas viņa vietnes šajā tīklā, un arī ļauj lietotājam iestatīt primāro vietni. Izmantot saites zem katras vietnes, lietotājs var apmeklēt katru vietni vai šīs vietnes paneli.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
lv: Šī sadaļa kontrolē jūsu vietnes konfidencialitātes politikas rādīšanu. Zemāk norādītie konfidencialitātes paziņojumi netiks rādīti, ja nav iestatīts %s.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
lv: Šajā sadaļā varat pielāgot WooCommerce e-pastus. <a href="%s" target="_blank">Noklikšķiniet šeit, lai priekšskatītu savu e-pasta veidni</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
lv: Šajā sadaļā ir redzami visi faili, kas pārklājas galvenajai WooCommerce veidņu lapai.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
lv: Tas nosaka jūsu veikala pamatlapu - tas ir, kur jūsu produktu arhīvs būs.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
lv: Tas uzstāda decimālo atdalītāju uzrādītajās cenās.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
lv: Tas nosaksa decimāskaitļu daudzumu uzrādītajā cenā

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
lv: Tas uzstāda tūkstošu atdalītāju uzrādītajās cenās.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
lv: Šis iestatījums nosaka, kurās veikala lapās produkcija tiks uzskaitīta.

en: This setting does not apply to guest purchases.
lv: Šis iestatījums neattiecas uz viesu pirkumiem.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
lv: Šim piegādes veidam nav iestatījumu, lai tos konfigurētu.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
lv: Šis sānjosla nav vairs pieejama un netiek rādīta jūsu vietnē. Lai pilnībā noņemtu šis neaktīvo sānjoslu, noņemt visus logrīkus.

en: This site cannot be accessed.
lv: Šai vietnei nevar piekļūt.

en: This site does not support post thumbnails on attachments with MIME type %s.
lv: Šī vietne neatbalsta ziņu sīktēlus pielikumos ar MIME tipu %s.

en: This site has been archived or suspended.
lv: Šai vietne ir arhivēta vai apturēta.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
lv: Šī lapa vēl nav aktivizēta. Ja jums ir problēmas aktivizēt šo lapu, lūdzu, sazinieties ar %s.

en: This site is already connected
lv: Vietne jau ir aktivizēta.

en: This site is connected to Jetpack.
lv: Šī vietne ir savienota ar Jetpack.

en: This site is no longer available.
lv: Šī lapa vairs nav pieejama.

en: This site is not currently eligible to install themes and plugins, or activate hosting access. Please contact our support team for help.
lv: Pašlaik šajā vietnē nav iespējams instalēt tēmas un spraudņus vai aktivizēt mitināšanas piekļuvi. Lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, lai saņemtu palīdzību.

en: This site is private.
lv: Šī vietne ir privāta.

en: This site operates an ads program in partnership with third-party vendors who help place ads. Advertising cookies enable these ads partners to serve ads, to personalize those ads based on information like visits to this site and other sites on the internet, and to understand how users engage with those ads. Cookies collect certain information as part of the ads program, and we provide the following categories of information to third-party advertising partners: online identifiers and internet or other network or device activity (such as unique identifiers, cookie information, and IP address), and geolocation data (approximate location information from your IP address). This type of sharing with ads partners may be considered a "sale" of personal information under your state's privacy laws.
lv: Šī vietne pārvalda reklāmu programmu sadarbībā ar trešo pušu piegādātājiem, kas palīdz izvietot reklāmas. Reklāmas sīkfaili ļauj šiem reklāmu partneriem rādīt reklāmas, personalizēt šīs reklāmas, pamatojoties uz informāciju, piemēram, šīs vietnes un citu vietņu apmeklējumiem internetā, un izprast, kā lietotāji mijiedarbojas ar šīm reklāmām. Sīkfaili apkopo noteiktu informāciju kā daļu no reklāmu programmas, un mēs trešo pušu reklamēšanas partneriem sniedzam šādas informācijas kategorijas: tiešsaistes identifikatori un darbības internetā vai citās tīklā vai ierīcēs (piemēram, unikālie identifikatori, sīkfailu informācija un IP adrese), un ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati (aptuvena atrašanās vietas informācija no jūsu IP adreses). Šāda veida kopīgošana ar reklāmu partneriem var tikt uzskatīta par personas informācijas “pārdošanu” saskaņā ar jūsu valsts konfidencialitātes likumiem.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
lv: Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
lv: Šīs vietnes API atslēga ir kodēta, un to nevar mainīt, izmantojot API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
lv: Šīs vietnes API atslēga ir kodēta, un to nevar izdzēst.

en: This site's plan has expired.
lv: Šīs vietnes plāns ir beidzies.

en: This site's visibility is currently set to {{strong}}Coming Soon{{/strong}}.
lv: Šīs vietnes redzamība pašlaik ir iestatīta uz {{strong}}Drīzumā gaidāma{{/strong}}.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
lv: Šis abonements ir beidzies. Sazinieties ar īpašnieku, lai <strong>atjaunotu</strong> abonementu, lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu. Lūdzu, atjauniniet, lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
lv: Šis abonements ir beidzies. Lūdzu, <strong>atjauniniet</strong>, lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
lv: Šis abonements beidzas drīz. Lūdzu, <strong>atjaunojiet</strong>, lai turpinātu saņemt atjauninājumus un atbalstu.

en: This taxonomy is not hierarchical.
lv: Šis taksonomija nav hierarhiska.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
lv: Šo veidni ir pārveidojusi jūsu tēma un tā atrodama: %s.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
lv: Šī teksta veidne palīdzēs jums izveidot jūsu vietnes privātuma politiku.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
lv: Šis teksts tiks rādīts pogai, kas savieno ārējo produktu.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
lv: Šajā lapā tēma neatbalsta video galvenes. Pārejiet uz sākuma lapu vai citu lapu, kurā ir tāds atbalsts.

en: This theme does not work with your version of PHP.
lv: Šī tēma nedarbojas ar jūsu PHP versiju.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
lv: Šī tēma nedarbojas ar jūsu WordPress versiju.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
lv: Šī tēma nedarbojas ar jūsu WordPress un PHP versijām.

en: This theme doesn't support Customizer.
lv: Šis motīvs neatbalsta pielāgotāju.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
lv: Šo tēmu neizdevās pareizi ielādēt un administrācijas paneļa pusē tā tika apturēta.

en: This theme is already installed.
lv: Šī tēma jau ir instalēta.

en: This theme is available for download to be used on your {{a}}WordPress self-hosted{{/a}} installation.
lv: Šī tēma ir pieejama lejupielādei, lai to izmantotu savā {{a}}WordPress paša mitinātajā{{/a}} instalācijā.

en: This theme uses the Site Editor, which lets you edit every aspect of your site with blocks, making it easier than ever to create exactly what you want.
lv: Šajā motīvā tiek izmantots vietnes redaktors, kas ļauj rediģēt katru vietnes aspektu, izmantojot blokus, padarot to vienkāršāku nekā jebkad agrāk izveidot tieši to, ko vēlaties.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
lv: Šī laika josla neievēro vasaras laiku.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
lv: Šajā laika joslā pašlaik ir vasaras laiks.

en: This timezone is currently in standard time.
lv: Šī laika josla pašlaik ir standarta laikā.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
lv: Šis instruments jums palīdz ģenerēt un lejupielādēt CSV failu, kas satur sarakstu ar visiem produktiem.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
lv: Šis rīks ļauj jums importēt (vai apvienot) produktu datus jūsu veikalā no CSV vai TXT faila.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
lv: Šis rīks vietņu īpašniekiem palīdz ievērot vietējos likumus un noteikumus, dzēšot vai anonimizējot zināmus datus par konkrētu lietotāju.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
lv: Šis rīks palīdz vietņu īpašniekiem ievērot vietējos likumus un noteikumus, eksportējot zināmus datus par konkrētu lietotāju .zip failā.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
lv: Šis rīks dzēsīs VISI beigušās pārejas no WordPress.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
lv: Šis rīks noņems produkta/veikala pārejas kešatmiņu.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
lv: Šis rīks dzēsīs visas variācijas, kurām nav vecāku.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
lv: Šis rīks instalēs visas trūkstošās WooCommerce lapas. Lapas, kas jau ir definētas un iestatītas, netiks aizstātas.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
lv: Šis rīks pārskaita produkta terminus - tas ir noderīgi, mainot iestatījumus tādā veidā, kas slēpj produktus no kataloga.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
lv: Šis rīks atjaunos administratora, klientu un veikala vadītāja lomas pēc noklusējuma. Izmantojiet šo, ja jūsu lietotāji nevar piekļūt visām WooCommerce administrācijas lapām.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
lv: Šis rīks atjaunos Jūsu WooCommerce datubāzi uz jaunāko versiju. Pirms turpināt, pārliecinieties, ka izveidotas nepieciešamās datu rezerves kopijas.

en: This tracks comments you&#8217;ve made across WordPress.com so you can see when people reply to you. It will show your comment, one before yours, and replies after yours. The thread with the latest replies will be at top. See <a href="https://en.blog.wordpress.com/2006/08/14/my-comments/">this announcement for more information</a>.
lv: Šeit tiks apkopoti komentāri, kurus jūsu rakstīsiet WordPress.com vietnē, un atbildes uz tiem. Te būs redzams jūsu komentārs, kā arī viens komentārs pirms un viens pēc jūsu atbildes. Jaunākie komentāri būs virspusē. Skaties <a href="https://en.blog.wordpress.com/2006/08/14/my-comments/">ziņojumu ar sīkāku informāciju</a>.

en: This type of file cannot be edited.
lv: Šāda veida datnes nevar rediģēt.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
lv: Šis unikālā autentifikācija atslēga arī ir pazudusi no jūsu %s faila.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
lv: Šis lietotājs ir darbuzņēmējs, ārštata darbinieks, konsultants vai aģentūra.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
lv: Šis lietotājvārds nav derīgs, jo tajā tiek izmantotas nelegālas rakstzīmes. Lūdzu, ievadiet derīgu lietotājvārdu.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
lv: Šo video fails ir pārāk liels, lai to izmantotu kā galvenes video. Mēģiniet īsāku video vai optimizējiet saspiešanas iestatījumus un atkārtoti augšupielādēt failu, kas ir mazāks nekā 8 MB. Vai arī augšupielādējiet savu video YouTube un saistīt to ar opciju zemāk.

en: This video pulls together some of what can be done today ahead of the January 5.9 release while using block themes and the Gutenberg plugin.
lv: Šajā videoklipā ir apkopoti daži no tā, ko šodien var paveikt pirms 5.9. janvāra laidiena, izmantojot bloku tēmas un Gūtenberga spraudni.

en: This video walks you through the post creation process, from categories to adding a featured image. You can use the powerful WordPress block editor to insert design elements, or just start typing.
lv: Šajā videoklipā ir sniegta informācija par ziņas izveides procesu, sākot no kategorijām un beidzot ar piedāvātā attēla pievienošanu. Varat izmantot jaudīgo WordPress bloku redaktoru, lai ievietotu dizaina elementus vai vienkārši sāktu rakstīt.

en: This week
lv: Šī nedēļa

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
lv: Šis logrīks, iespējams, satur kodu, kas labāk darbotos &#8220;pielāgota HTML&#8221;  logrīkā. Kā būtu, ja tā vietā izmēģinātu šo logrīku?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
lv: Iespējams, šis logrīks saturēja kodu, kas labāk darbotos &#8220;Pielāgā HTML&#8221; logrīkā. Ja vēl neesat izmēģinājis, varbūt, tā vietā lietojiet šo logrīku?

en: This widget requires JavaScript.
lv: Šim logrīkam nepieciešams JavaScript.

en: This will also disable your application passwords, though you can access them again if you ever re-enable two-step authentication. If you decide to re-enable two-step authentication, keep in mind you'll need to generate new backup codes.
lv: Tādējādi tiks atspējotas arī jūsu lietojumprogrammu paroles, taču varat tām atkal piekļūt, ja kādreiz atkārtoti iespējosiet divpakāpju autentifikāciju. Ja nolemjat atkārtoti iespējot divpakāpju autentifikāciju, ņemiet vērā, ka jums būs jāģenerē jauni rezerves kodi.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
lv: Tādā veidā jūsu vārds tiks parādīts konta sadaļā un atsauksmēs

en: This will be included in tweets when people share using the %(service)s button.
lv: Šis tiks iekļauts tvītos, kad cilvēki kopīgos saturu, izmantojot Twitter pogu.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
lv: Šis tiks parādīts, ja ar kursoru uzkavēsies uz saites saišu lentā.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
lv: Šis nodzēsīs visus vienumus no neaktīvo logrīku saraksta. Visi pielāgojumi tiks dzēsti.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
lv: Fails saturēs visas ziņas, lapas, komentārus, pielāgotos laukus, terminus, navigācijas izvēlnes un pielāgotās ziņas. Tas nesaturēs multimediju bibliotēku, bet tikai šo failu URL.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
lv: Šis dos "%1$s" %2$s  pieeju, kas ļaus:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
lv[0]: Tiks piešķirta piekļuve <a href="%1$s"> šīs instalācijas %2$s emuāriem, kuriem jums ir atļaujas</a>.
lv[1]: Tiks piešķirta piekļuve <a href="%1$s"> šīs instalācijas %2$s emuāram, kuram jums ir atļauja</a>.
lv[2]: Tiks piešķirta piekļuve <a href="%1$s"> šīs instalācijas %2$s emuāriem, kuriem jums ir atļaujas</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
lv[0]: Tādējādi tiks piešķirta piekļuve <a href="%1$s">vietnēm %2$s tīklā, jo jums ir galvenā administratora tiesības</a>.
lv[1]: Tādējādi tiks piešķirta piekļuve <a href="%1$s">vietnei %2$s tīklā, jo jums ir galvenā administratora tiesības</a>.
lv[2]: Tādējādi tiks piešķirta piekļuve <a href="%1$s">vietnēm %2$s tīklā, jo jums ir galvenā administratora tiesības</a>.

en: This will only be used to verify that you own this domain, <strong>we will not transfer it</strong>.
lv: Tas tiks izmantots tikai, lai pārliecinātos, ka šis domēns pieder jums, <strong>mēs to nepārsūtīsim</strong>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
lv: Tas atjaunos visas veikala sīktēlus, lai atbilstu jūsu motīva un / vai attēla iestatījumiem.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
lv: Tas noņems fona attēlu. Nebūs iespējams atjaunot nekādus pielāgojumus.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
lv: Šis noņems galvenes attēlu. Jums nebūs iespējams atjaunot savus pielāgojumus.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
lv: Šis aizstās pašreiz rediģēto saturu ar pēdējo dublējuma versiju. Jūs varat lietot redaktora atsaukšanu un atsaukšanas atcelšanu, lai atgūtu veco saturu vai atgrieztos atjaunotajā versijā.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
lv: Šis atjaunos oriģinālo fona attēlu. Jūs nevarēsiet atjaunot jebkādus pielāgojumus.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
lv: Šis atjaunos sākotnējo galvenes attēlu. Izmaiņas, ja tādas būs bijušas, netiks atjaunotas.

en: This won’t affect your existing site.
lv: Tas neietekmēs jūsu esošo vietni.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
lv: Šo zonu <b>pēc izvēles</b> izmanto reģionos, kas nav iekļauta neviena citā piegādes zona.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
lv: Lai gan termini attiecas uz diviem dažādiem jēdzieniem, praksē tie var būt vienādi vai atšķirīgi. Piemēram, WordPress instalācijas pamatfaili var būt saknes direktorijā (<code>https://example.com</code>), un tādā gadījumā abi vietrāži URL būs vienādi. Vai arī <a href="%s">WordPress faili var atrasties apakšdirektorijā</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). Šajā gadījumā WordPress URL un vietnes URL atšķirsies.

en: Thousand separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Thousand separator.
lv: Tūkstošu atdalītājs.

en: Thousands of plugins
lv: Tūkstošiem spraudņu

en: Three Columns
lv: 3 slejas

en: Three years
lv: Trīs gadi

en: Thriving Artist is a theme for creators who use the web to tell their stories, share their work, and connect with their fans. It leverages WooCommerce to give you the ability to integrate a simple or extensive store.
lv: Thriving Artist ir tēma satura veidotājiem, kuri izmanto tīmekli, lai pastāstītu savus stāstus, kopīgotu savus darbus un sazinātos ar saviem faniem. Tā izmanto WooCommerce, lai sniegtu jums iespēju integrēt vienkāršu vai plašu veikalu.

en: Thu
lv: Cet

en: Thule
lv: Tule

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Thumbnail Grid
lv: Pilnais izmērs

en: Thumbnail Height
lv: Attēla augstums

en: Thumbnail Settings
lv: Sīktēla iestatījumi

en: Thumbnail Settings Help
lv: Sīktēlu iestatījumu palīdzība

en: Thumbnail Width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail cropping
lv: Sīktēlu apgriešana

en: Thumbnail for a post titled "%(title)s"
lv: Sīktēls ziņai ar nosaukumu "%(title)s"

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
lv: Plānota sīktēlu atjaunošana Jūsu darba fonā.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
lv: Klipkopu pārģenerācijas uzdevums notiek fonā. Atkarīb no attēlu skaita jūsu veikalā tas var aizņemt krietnu laiku.

en: Thumbnail size
lv: Sīktēlu izmēri

en: Thumbnail width
lv: Sīktēlu platums

en: Thunder Bay
lv: Sanderbeja

en: Thursday
lv: ceturtdien

[ctx: Thursday initial]
en: T
lv: Ce

en: Tierra del Fuego
lv: Tjerra del Fuego

en: Tighten your account's security: Two-step authentication is now available on WordPress.com. <a href='%s'>Enable now</a> or <a href='%s'>learn more</a>.
lv: Pastipriniet sava konta drošību: vietnē WordPress.com tagad ir pieejama divpakāpju autentifikācija. <a href='%s'>Iespējot tūlīt</a> vai <a href='%s'>uzzināt vairāk</a>.

en: Tijuana
lv: Tihuana

en: Tile
lv: Atkārtot

en: Tiled Columns
lv: 2 slejas

en: Tiled Galleries
lv: Flīžu galerijas

en: Time
lv: Laiks

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Time Slider
lv: Laika slīdnis

en: Time Unit
lv: Laika vienība

en: Time Zone
lv: Laika josla

en: Time machine for post edits
lv: Laika mašīna ziņu rediģēšanai

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
lv: Laiks pievienot dažas saites! Klikšķiniet uz &#8220;%s&#8221;, lai pievienotu lapas, kategorijas un pielāgotas saites savai izvēlnei. Pievienojiet tik daudz lietas, cik vien vēlaties.

en: Timestamp
lv: Laika spiedogs

en: Timezone
lv: Laika josla

en: Timiș
lv: Timiša

en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
lv: Bloki

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
lv: Formāti

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
lv: Galvenes

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
lv: Ievietot veidni

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
lv: Veidnes

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
lv: Labot

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
lv: Fails

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
lv: Formatēt

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
lv: Ievietot

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
lv: Tabula

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
lv: Skatīt

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
lv: Ieteikumi pilnvērtīgai WordPress.com izmantošanai

en: Tirane
lv: Tirāna

en: Tiraspol
lv: Tiraspole

en: Title
lv: Virsraksts

en: Title Attribute
lv: Nosaukuma atribūti

en: Title and Post Editor
lv: Virsraksts un ziņas redaktors

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
lv: Globālo stilu varianta nosaukums, kāds tas ir datu bāzē.

en: Title for the object, as it exists in the database.
lv: Virsraksts objektam, kāds tas eksistē datubāzē.

en: Title for the post, as it exists in the database.
lv: Datu bāzē esošs ziņas virsraksts.

en: Title for the template, as it exists in the database.
lv: Veidnes nosaukums, kāds tas pastāv datu bāzē.

en: Title for the widget
lv: Logrīka nosaukums

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
lv: Navigācija

en: Title of block type.
lv: Bloka veida nosaukums.

en: Title of template.
lv: Veidnes nosaukums.

en: Title of the global styles variation.
lv: Globālo stilu variantu nosaukums.

[ctx: Title that is display to users when attempting to accept an invalid invite.]
en: Oops, that invite is not valid
lv: Hmm... šī uzaicinājums nav derīgs.

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: To Do
lv: Veicamie uzdevumi

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
lv: Lai aktivizētu logrīku, velciet to uz sānjoslu vai klikšķiniet to. Lai deaktivizētu logrīku un izdzēstu tā iestatījumus, velciet to atpakaļ.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
lv: Lai aktivizētu savu vietni, lūdzu, spiediet šo saiti:
    
    %1$s
    
    Pēc aktivizēšanas, saņemsiet *citu e-pastu* ar pieslēgšanās informāciju.
    
    Pēc aktivizēšanas, varēsiet apmeklēt savu mājas lapu šeit:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
lv: Lai aktivizētu lietotāju, lūdzu, spiediet šo saiti:
    
    %s
    
    Pēc aktivizācijas jūs saņemsit vēl vienu e-pastu ar jūsu pieslēgšanās informāciju.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
lv: Lai pievienotu pielāgotu saiti, <strong>atveriet sadaļu Pielāgota saite , ievadiet URL un saites tekstu un noklikšķiniet uz Pievienot, lai izvēlne</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
lv: Ja vēlaties pievienotu jaunu izvēlne tā vietā lai piešķirtu esošo, <strong>klikšķiniet saiti &#8217;Lietot jaunu izvēlnes saiti &#8217;</strong>. Jūsu jaunā izvēlne tiks automātiski pievienota attiecīgajā tēma vietā.

en: To add a new user for your site, click Invite New in the Users menu section.
lv: Lai vietnei pievienotu jaunu lietotāju, klikšķiniet pogu Pievienot jaunu ekrāna augšdaļā vai izvēlnes sadaļā Lietotāji.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
lv: Lai vietnei pievienotu jaunu lietotāju, klikšķiniet pogu Pievienot jaunu ekrāna augšdaļā vai izvēlnes sadaļā Lietotāji.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
lv: Lai pievienotu jaunu lietotāju jūsu vietnē, aizpildiet formu šajā ekrānā, un klikšķiniet pogu Pievienot jaunu lietotāju, ekrāna apakšā.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
lv: Lai atļautu reģistrēšanu, padariet %1$s rakstāmu vai definējiet pielāgotu %2$s.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
lv: Lai piešķirtu izvēlnes vienā vai vairākās tēmas vietās, <strong>atlasiet izvēlni katras atrašanās vietas nolaižamajā sarakstā</strong>. Kad esat beidzis, klikšķiniet <strong>Saglabāt izmaiņas</strong>.

en: To begin selling and start earning with Woo, you just need to share a few more details with us
lv: Lai sāktu pārdot un pelnīt ar Woo, jums ir nepieciešams tikai sniegt mums dažus papildu datus

en: To begin selling and start earning with Woo, you just need to share a few more details with us.
lv: Lai sāktu pārdot un pelnīt ar Woo, jums ir nepieciešams tikai sniegt mums dažus papildu datus.

en: To claim this offer, visit the URL below to upgrade your site. Enter the code %1$s during checkout and you’ll get %2$s%% off your first plan payment!
lv: Lai izmantotu šo piedāvājumu, apmeklējiet tālāk norādīto URL, lai uzlabotu savu vietni. Ievadiet kodu %1$s norēķināšanās laikā, un jūs saņemsiet %2$s%% atlaidi savam pirmā plāna maksājumam!

en: To claim your discount, visit %1$s and complete your upgrade to %2$s. Enter the coupon code %3$s during checkout, and you’ll get %4$s%% off your first year.
lv: Lai pieprasītu atlaidi, apmeklējiet vietni %1$s un pabeidziet uzlabošanu uz %2$s. Ievadiet kupona kodu %3$s norēķināšanās laikā, un jūs saņemsiet %4$s%% atlaidi savam pirmajam gadam.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
lv: Lai izveidotu savienojumu ar %1$s, jums ir jāpiesakās. Piesakieties savā veikalā zemāk vai <a href="%2$s">atceliet un atgriezieties pie %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
lv: Lai apgrieztu attēlu, klikšķiniet un tad velciet rāmīti, lai izvēlētos attēla daļu.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
lv: Lai režģa skatā dzēstu multivides vienumus, klikšķiniet pogu Lielapjoma atlase ekrāna augšpusē. Atlasiet dzēšamos vienumus un tad klikšķiniet pogu Dzēst iezīmētos. Klikšķinot pogu Atcelt iezīmēšanu, atgriezīsieties režģa skatā.

en: To delete your account, you'll need to cancel any active purchases in {{a}}Manage Purchases{{/a}} before proceeding.
lv: Lai dzēstu kontu, pirms turpināšanas jums būs jāatceļ visi aktīvie pirkumi sadaļā {{a}}Pirkumu pārvaldība{{/a}}.

en: To earn free credits, share the link below with your friends, family, and website visitors. By doing so you agree to the WordPress.com Peer Referral Program {{a}}Terms and Conditions.{{/a}}
lv: Lai nopelnītu bezmaksas kredītus, kopīgojiet tālāk redzamo saiti ar draugiem, ģimeni un vietnes apmeklētājiem. To darot, jūs piekrītat WordPress.com Partneru ieteikumu programmas {{a}}noteikumiem un nosacījumiem.{{/a}}.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
lv: Lai rediģētu izvēlni, kas piešķirta tēmas atrašanās vietai, klikšķiniet līdzās esošo saiti <strong>Labot</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
lv: Lai rediģētu esošu izvēlni, <strong>izvēlieties kādu no nolaižamā saraksta un noklikšķiniet uz Izvēlieties</strong>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
lv: Lai rediģētu šo pasūtījumu, mainiet statusu atpakaļ uz "Gaida apmaksu"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
lv: Lai iespējotu šo atjauninājumu nepieciešams <strong>aktivizēt</strong> šo abonementu.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lv: Lai iespējotu šo atjauninājumu, <strong>iegādājies</strong> jaunu abonementu.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
lv: Lai uzlabotu WordPress drošību, mēs iesakām noņemt neizmantotās tēmas. Jums būtu jāpatur %1$s, kas ir WordPress noklusējuma tēma, %2$s, kas ir jūsu pašreiz izmantotā tēma un %3$s - tās pamattēmu.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
lv: Lai uzlabotu WordPress drošību, mēs iesakām noņemt neizmantotās tēmas. Jums būtu jāpatur pašreiz izmantoto tēmu %1$s un %2$s, kas ir tās pamattēma.

en: To ensure that your actual contact information is correct, please log into your WordPress.com account and visit the Domain Management page. <a href="%1$s">These instructions</a> will provide you with further details on how to view your information and edit it if necessary.
lv: Lai pārliecinātos, ka jūsu faktiskā kontaktinformācija ir pareiza, lūdzu, autorizējieties savā WordPress.com kontā un apmeklējiet domēna pārvaldības lapu. <a href="%1$s">Šajās instrukcijās</a> atradīsiet sīkāku informāciju par to, kā apskatīt savu informāciju un vajadzības gadījumā to rediģēt.

en: To ensure that your actual contact information is correct, please log into your WordPress.com account and visit the Domain Management page. These instructions will provide you with further details on how to view your information and edit it if necessary: %1$s
lv: Lai pārliecinātos, ka jūsu faktiskā kontaktinformācija ir pareiza, lūdzu, autorizējieties savā WordPress.com kontā un apmeklējiet domēna pārvaldības lapu. Šajos norādījumos būs sniegta sīkāka informācija par to, kā apskatīt savu informāciju un vajadzības gadījumā to rediģēt: %1$s

en: To get started, connect your site to your Google Photos library.
lv: Lai sāktu, savienojiet vietni ar savu Google fotoattēlu bibliotēku.

en: To help improve your search page ranking, you can customize how the content titles appear for your site. You can reorder items such as ‘Site Name’ and ‘Tagline’, and also add custom separators between the items.
lv: Lai palīdzētu uzlabot meklēšanas lapas rangu, varat pielāgot, kā tiek rādīti vietnes satura virsraksti. Varat mainīt elementu, piemēram, "Vietnes nosaukums" un "Devīze", secību, kā arī pievienot pielāgotus atdalītājus starp šiem elementiem.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
lv: Lai palīdzētu jūsu vietnei nodrošināt pārredzamību saskaņā ar tādiem konfidencialitātes likumiem kā GDPR, Akismet var parādīt paziņojumu lietotājiem zem komentāru veidlapām.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
lv: Lai palīdzētu jūsu vietnei nodrošināt pārredzamību saskaņā ar tādiem konfidencialitātes likumiem kā GDPR, Akismet var parādīt paziņojumu lietotājiem zem jūsu komentāru veidlapām. Šī funkcija pēc noklusējuma ir atspējota, taču varat to ieslēgt iepriekš.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
lv: Lai padarītu vienkāršāku importēto ierakstu rediģēšanu un saglabāšanu, iespējams vēlies mainīt ierakstu autora vārdu. Piemēram, varbūt vēlies importēt visus rakstus kā <code>admin</code>'a ierakstus.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
lv: Lai pārvaldītu spraudņus savā vietnē, apmeklējiet lapu Spraudņi: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
lv: Lai pārvaldītu savas vietnes tēmu, apmeklējiet lapu Tēmas: %s

en: To manage this subscription, log in to the WordPress.com account that purchased it or contact the owner.
lv: Lai pārvaldītu šo abonementu, pierakstieties WordPress.com kontā, kurā tas ir iegādāts, vai sazinieties ar īpašnieku.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
lv: Lai manipulētu ar produkta variācijām, jums vajadzētu izmantot /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; galapunktu.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
lv: Lai pārvietotos prom no šī apgabala, spiediet Esc un tad Tab taustiņu.

en: To move blocks around, click and drag the handle.
lv: Lai pārvietotu blokus, noklikšķiniet uz roktura un velciet to.

en: To move blocks around, tap the up and down arrows.
lv: Lai pārvietotu blokus, pieskarieties augšup un lejup vērstajām bultiņām.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
lv: Lai pārvietotu fokusu uz citām pogām izmantojiet Tab vai bultiņu taustiņus. Atgrieziet fokusu uz redaktora laukumu spiežot ESC vai izmantot kādu no pogām.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
lv: Lai pārskatītu labojumus, <strong>velciet slīdni pa labi vai pa kreisi</strong> vai <strong>izmantojiet pogas Iepriekšējais vai Nākamais </strong>.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
lv: Lai ignorētu un rediģētu šo e-pasta veidni, kopējiet %1$s savā motīvu mapē: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
lv: Lai saņemtu atjauninājumus un atbalstu šim paplašinājumam, jums nepieciešams <strong>iegādāties</strong> jaunu abonementu vai apvienot savus paplašinājumus ar vienu pieslēgtu kontu, <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">kopīgojot</a> vai <a href="%2$s" title="Transferring Docs">pārsūtot</a></strong> šo paplašinājumu uz šo saistīto kontu.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
lv: Lai pārkārtotu izvēlnes vienumus, <strong>pārvelciet tos ar peli vai lietojot tastatūru</strong>. Velciet vai pārvietojiet izvēlnes elementu mazliet pa labi, lai padarītu to par apakšizvēlni.

en: To reset your password, visit the following address:
lv: Lai atjaunotu paroli, apmeklē sekojošo adresi:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
lv: Lai atgūtu labojuma versiju, klikšķiniet <strong>Atjaunot šo labojumu</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
lv: Lai uzstādītu paroli, apmeklējiet šo adresi:

en: To set your password, visit the following address:
lv: Lai atiestatītu jūsu paroli, apmeklējiet sekojošo adresi:

en: To start using Blaze, you must make your site public. You can do that from {{sitePrivacySettingsLink}}here{{/sitePrivacySettingsLink}}.
lv: Lai sāktu lietot Blaze, jums ir jāpadara sava vietne publiska. To var izdarīt {{sitePrivacySettingsLink}}šeit{{/sitePrivacySettingsLink}}.

en: To the top
lv: Uz pašu augšu

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
lv: Lai izsekotu pasūtījumu, lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma ID zemāk esošajā lodziņā un nospiediet pogu "Track". Kods tika dots jums uz jūsu kvīts un apstiprinājuma e-pastā, kuru jums vajadzēja saņemt.

en: To update your account email enter a new email address below. You will need to confirm the new email address before the change will take effect.
lv: Lai atjaunotu sava konta e-pasta adresi, tālāk ievadiet jaunu e-pasta adresi. Lai izmaiņas stātos spēkā, jums būs jāapstiprina jaunā e-pasta adrese.

en: To update your password enter a new one below. Strong passwords have at least six characters, and use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! ” ? $ % ^ & ).
lv: Lai atjauninātu savu paroli, ievadiet jauno zemāk. Spēcīgām parolēm ir vismaz sešas rakstzīmes, un tajās tiek izmantoti lielie un mazie burti, cipari un tādi simboli kā ! ”? $ % ^ & ).

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
lv: Lai izmantotu fona attēlu, vienkārši augšupielādējiet to vai izvēlieties kādu, kas jau ir augšupielādēts multivides bibliotēkā, klikšķinot pogu "Izvēlēties attēlu". Attēlu varat parādīt vienu, vai flīzēt to, lai aizpildītu visu ekrānu. Jūsu fona attēls var būt fiksēts savā vietā un jūsu vietnes saturs kustēsies tam pāri, vai varat ritināt attēlu kopā ar vietnes saturu.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
lv: Lai izmantotu šo importētāju, jums ir jābūt Google kontam un atjaunotam (jaunam, bija beta versija) emuāram, kas izvietots blogspot.com vai pielāgotā domēnā (ne FTP).

en: To verify that you wish to disable two-step authentication, enter the verification code from your device or a backup code, and click "Disable two-step."
lv: Lai apliecinātu, ka jūs vēlaties atspējot divpakāpju autentifikāciju, ievadiet verifikācijas kodu no ierīces vai rezerves kodu un noklikšķiniet uz "Atspējot divpakāpju autentifikāciju".

en: To view your site, click the button below
lv: Lai skatītu savu vietni, klikšķiniet tālāk redzamo pogu

en: To-do
lv: Veicamie uzdevumi

en: Tocantins
lv: Tokantinsa

en: Tochigi
lv: Točigi

en: Today
lv: Šodien

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
lv: Šodiena (%s) nav iekļauta vidējos rādītājos, jo tā vēl nav beigusies.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Lejupielādējamu&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Ieslēgts&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Pārvaldiet krājumus&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
lv: Pārslēgt &quot;Virtuāls&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
lv: Pārslēgt teksta virzienu redaktorā

en: Toggle add category
lv: Ieslēgt Pievienot kategoriju

en: Toggle extra menu items
lv: Pārslēdziet papildu izvēlnes vienumus

en: Toggle featured
lv: Pārslēgt izcelšanu

en: Toggle fullscreen
lv: Pārslēgt uz pilnekrānu

en: Toggle panel: %s
lv: Pārslēgt paneli: %s

en: Toggle section: %s
lv: Pārslēgt sadaļu: %s

en: Toggle section: Custom Links
lv: Pārslēgt sadaļu: Pielāgotas saites

en: Tokelau
lv: Tokelava

en: Token
lv: Žetons

en: Tokushima
lv: Tokušima

en: Tokyo
lv: Tokija

en: Tomorrow
lv: Rīt

en: Tomsk
lv: Tomska

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
lv: Pārāk daudz grāmatzīmju: nevar izveidot vairāk.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
lv: Pārāk daudzi seek() izsaukumi - var radīt veiktspējas problēmas.

en: Too many redirects.
lv: Pārāk daudz pāradresējumu.

en: Tool description.
lv: Rīka apraksts.

en: Tool does not exist.
lv: Rīks neeksistē.

en: Tool name.
lv: Rīka nosaukums.

en: Tool ran.
lv: Rīks strādāja.

en: Tool return message.
lv: Rīka atgriešanās ziņojums.

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

[ctx: Toolbar]
en: Log In
lv: Pieteikties

en: Toolbar Toggle
lv: Otra rīkjosla

en: Tools
lv: Rīki

en: Tools for SEO
lv: SEO rīki

en: Tools that will set you up to optimize your online business
lv: Rīki, kas palīdzēs optimizēt tiešsaistes biznesu

en: Top
lv: Augšā

en: Top Categories
lv: Populārākās kategorijas

en: Top Clicks
lv: Populārākie klikšķi

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
lv: Top Kliki tiek rēķināti no 48-72 stundu statistikas. Lai tie mainītos ir jāpaiet kādam laiciņam.

en: Top Left
lv: Augšdaļā kreisajā pusē

en: Top Posts
lv: Ziņas

en: Top Posts & Pages
lv: Populārākās ziņas un lapas

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
lv: Lasītākie raksti %1$s dienām līdz pat %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
lv: Skatītākie ieraksti %1$s dienās beidzot ar %2$s (Apkopoti)

en: Top Rated
lv: Augstāk vērtētais

en: Top Right
lv: Augšdaļā labajā pusē

en: Top earners
lv: Augstākie pelnītāji

en: Top freebies
lv: Top bezmaksas

en: Top of each page
lv: Katras lapas augšdaļa

en: Top rated products
lv: Vispopulārākie produkti

en: Top sellers
lv: Vispopulārākie pārdevēji

en: Topic
lv: Temats

en: Topic views the past 7 days
lv: Tēmu skatījumi pēdējo 7 dienu laikā

en: Topics
lv: Tēmas

en: Torino
lv: Turīna

en: Total
lv: Kopā

en: Total Database Size
lv: Kopējais datu bāzes lielums

en: Total amount spent.
lv: Kopā iztērēts.

en: Total available to refund
lv: Summa, kas pieejama atmaksai

en: Total charged for shipping.
lv: Kopējā maksa par piegādi.

en: Total charged for taxes.
lv: Kopējā maksa par nodokļiem.

en: Total discount amount for the order.
lv: Kopējā atlaides summa pasūtījumam.

en: Total discount tax amount for the order.
lv: Kopējā atlaides nodokļa summa pasūtījumam.

en: Total installation size
lv: Pilns instalācijas izmērs

en: Total licenses
lv: Kopējais licenču skaits

en: Total number of purchases.
lv: Kopējais pirkumu skaits.

en: Total of coupons used.
lv: Kopā izmantotie kuponi.

en: Total of items purchased.
lv: Iegādāto vienību kopskaits.

en: Total of orders placed.
lv: Izveidoto pasūtījumu kopskaits.

en: Total of refunded orders.
lv: Atmaksāto pasūtījumu kopskaits.

en: Total paid:
lv: Kopā samaksāts:

en: Total sales minus shipping and tax.
lv: Kopējais pārdošanas apjoms mīnus pārvadājumi un nodokļi.

en: Total shipping
lv: Kopā piegāde

en: Total shipping amount for the order.
lv: Kopējā piegādes summa pasūtījumam

en: Total shipping tax amount for the order.
lv: Kopējā piegādes nodokļa summa pasūtījumam.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
lv: Kopējais izmērs nav pieejams. Radās dažās kļūdas, mēģinot noskaidrot instalācijas izmēru.

en: Total tax
lv: Nodokļi kopā

en: Total views
lv: Skatījumu kopskaits

en: Total views of posts on your blog
lv: Jūsu emuāra ziņu skatījumu kopskaits

en: Total views referred by links to your blog
lv: Kopējais skatījumu skaits, uz kuriem norāda saites uz jūsu emuāru

en: Total visitors
lv: Apmeklētāju kopskaits

en: Total:
lv: Kopā:

en: Total: %s
lv: Kopā: %s

en: Totals
lv: Kopā

en: Totals.
lv: Kopā.

en: Tottori
lv: Totori

en: Town / City
lv: Pilsēta

en: Town / District
lv: Pilsēta / Rajons

en: Town / Village
lv: Pilsēta / Ciems

en: Toyama
lv: Tojama

en: Track
lv: Izsekot

en: Track %1$s of %2$s.
lv: %1$s celiņš no %2$s.

en: Track %s.
lv: %s celiņš.

en: Track everything and always have context, directly in your Gmail account. Keep your leads and sales pipeline moving with Streak.com.
lv: Sekojiet līdzi visam un vienmēr iegūstiet pārskatu tieši savā Gmail kontā. Ar Streak.com nodrošiniet, lai jūsu potenciālie klienti un pārdošanas plūsma virzītos uz augšu.

en: Track your site's stats with Google Analytics for a deeper understanding of your visitors and customers.
lv: Izsekojiet savas vietnes statistiku, izmantojot Google Analytics, lai labāk izprastu savus apmeklētājus un klientus.

en: Track your stats with Google Analytics
lv: Sekojiet savai statistikai, izmantojot Google Analytics

en: Track your view and click stats
lv: Izsekojiet savu skatījumu un noklikšķiniet uz statistikas datiem

en: Trackback
lv: Atsaite

en: Trackback excerpt:
lv: Atpakaļsaites izraksts:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
lv: Atsauces paziņojumi ir veids, kā paziņot iepriekšējās paaudzes emuāru sistēmām, ka jūs esat ievietojis saiti uz tām. Ja ievietojat saiti uz citu WordPress vietni, paziņojums tiks nosūtīts automātiski, izmantojot <a href="%s"> Atbalss paziņojumu</a>, un nekādas papildu darbības nav jāveic.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
lv: Dziesmas (subtitri, paraksti, apraksti, nodaļas vai meta dati)

en: Traffic
lv: Datu plūsma

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Transactions
lv: Darbības

en: Transcription
lv: Transkripcija

en: Transfer Blog
lv: Pārsūtīt emuāru

en: Transfer blog
lv: Pārsūtīt emuāru

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
lv: Pārsūtiet esošos produktus uz jauno veikalu - vienkārši importējiet CSV failu.

en: Transfer your domain
lv: Pārsūtiet savu domēnu

en: Transfer your site
lv: Pārsūtiet savu vietni

en: Transform content to an ad with a click.
lv: Pārvērtiet saturu par reklāmu ar klikšķi.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
lv: Tulkotāji

en: Translation Ready
lv: Tulkošanai sagatavots

en: Translation Updates
lv: Tulkojuma atjauninājumi

en: Transnistrian ruble
lv: Piedņestras rublis

en: Transparency
lv: Pārredzamība

en: Trapani
lv: Trapāni

en: Trash
lv: Izmest

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Atkritnē <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Atkritnē <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Atkritnē <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
lv: Iemest miskastē: %s

en: Trashed
lv: Izdzēsts

en: Trashing that comment failed.
lv: Šī komentāra pārvietošana uz atkritni neizdevās.

en: Travel & Transportation
lv: Ceļojumi un transports

en: Travel Agencies & Services
lv: Ceļojumu aģentūras un pakalpojumi

en: Travel Agency
lv: Ceļojumu aģentūra

en: Trending
lv: Tendences

en: Trends shown are in comparison to the previous 7 days before that.
lv: Parādītās tendences ir salīdzinātas ar iepriekšējām 7 dienām pirms tam.

en: Treviso
lv: Trevizo

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
lv: Trinidada un Tobago dolārs

en: Tripoli
lv: Tripole

en: Troll
lv: Trolla

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by blog
lv: Filtrēts pēc:

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc komentāra tipa

en: Trouble clicking?
lv: Problēmas ar klikšķināšanu?

en: Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
lv: Problēmas ar klikšķināšanu? Kopējiet un ielīmējiet šo URL pārlūkprogrammā:

en: Trouble clicking? Just copy and paste the URL into a browser
lv: Problēmas ar klikšķināšanu? Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet URL pārlūkprogrammā

en: Trouble signing in
lv: Autorizējoties radās kļūda

en: Trouble with Jetpack?
lv: Vai jums ir problēmas ar Jetpack?

en: Troubleshoot Jetpack
lv: Jetpack problēmu novēršana

en: Troubleshooting
lv: Problēmu novēršana

en: Troubleshooting — I'll be reconnecting afterwards.
lv: Problēmu novēršana — pēc tam atkal izveidošu savienojumu.

en: True the prices included tax during checkout.
lv: Cenām bija iekļauts nodoklis samaksas laikā.

en: Truk
lv: Truka

en: Try & Customize
lv: Pielāgots:

en: Try 3 months free
lv: Izmēģiniet 3 mēnešus bez maksas

en: Try Again
lv: Mēģiniet vēlreiz

en: Try Fiverr Logo Maker
lv: Izmēģiniet Fiverr Logo Maker

en: Try Installing Manually
lv: Mēģiniet instalēt manuāli

en: Try again
lv: Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Try different keywords.
lv: Pamēģiniet citus atslēgvārdus.

en: Try free today - first renewal at %(firstRenewalPrice)s after trial, regular price %(standardPrice)s per year
lv: Izmēģiniet bez maksas jau šodien — pirmais maksājums %(firstRenewalPrice)s, pēc izmēģinājuma perioda beigām. Parastā cena %(standardPrice)s gadā.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
lv: Mēģiniet skaties mēnešu arhīvos. %1$s

en: Try more general keywords.
lv: Pamēģiniet vispārīgākus atslēgvārdus.

en: Try out Jetpack Search for free
lv: Izmēģiniet Jetpack Search bez maksas

en: Try out Jetpack Search on %s for free
lv: Izmēģiniet Jetpack Search vietnē %s bez maksas

en: Try risk-free with a 14-day money back guarantee on all plans.
lv: Izmēģiniet bez riska ar 14 dienu naudas atmaksas garantiju visiem plāniem.

en: Try searching plugins for 'redirect'.
lv: Mēģiniet meklēt spraudņos “novirzīt”.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
lv: Mēģiniet aizzīmēt un dzēst vai rediģēt virsrakstu. Tagad jums vairs nav jābaidās sabojāt prezentāciju, kļūdaini izvēloties attēlu vai tekstu.

en: Try the Jetpack app
lv: Izmēģiniet Jetpack lietotni

en: Tsubaki puts the spotlight on your products and your customers.  This theme leverages WooCommerce to provide you with intuitive product navigation and the patterns you need to master digital merchandising.
lv: Tsubaki izceļ jūsu produktus un klientus. Šī tēma izmanto WooCommerce, lai nodrošinātu jums intuitīvu produktu navigāciju un modeļus, kas nepieciešami digitālās tirdzniecības apgūšanai.

en: Tucuman
lv: Tukumana

en: Tue
lv: Otr

en: Tuesday
lv: otrdien

[ctx: Tuesday initial]
en: T
lv: Ot

en: Tunis
lv: Tunisa

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Tunisian dinar
lv: Tunisijas dinārs

en: Turkey
lv: Turcija

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkish lira
lv: Turcijas lira

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turkmenistan manat
lv: Turkmenistāna manats

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Turn comments on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt komentārus

en: Turn your visitors into subscribers
lv: Pārvērtiet apmeklētājus par abonentiem

en: Tutorials and How-To Videos
lv: Pamācības un Kā rīkoties videoklipi

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
lv: Uzlabojiet savu vietni vai piešķiriet tai pilnīgi jaunu izskatu! Esiet radošs — kā būtu ar jaunu krāsu paleti vai fontu?

en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
lv: Twenty Seventeen - 2017 atdzīvinās jūsu vietni ar iespaidīgiem izceltajiem attēliem un smalkām animācijām. Tēma īpaši piemērota uzņēmumu vietnēm, tajā ir vairākas sākumlapas sadaļas, kā arī logdaļas, navigācijas un sociālās izvēlnes, logo un vēl. Personalizējiet tās asimetrisko režģi ar pielāgotu krāsu paleti un parādiet multivides saturu, izmantojot ziņu formātus. Mūsu 2017. gada noklusējuma tēma lieliski darbosies daudzās valodās, visās jomās un jebkurās ierīcēs.

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
lv: 2016 tēma ir modernizēta, iekļaujot aizvien populārākos WordPress izskata elementus — horizontālu titullapas augšpusi ar neobligātu sānjoslu, kas perfekti der blogiem un citām tīmekļa vietnēm. Tai ir pielāgojama krāsu palete ar skaistiem noklusējuma krāsu salikumiem, harmonisku plūstošo izkārtojumu, izmantojot mobilo skatu kā pirmo un nevainojamu pulējumu visos sīkumos. Tēma 2016 vienmēr un visur piešķirs jūsu WordPress vietnei nevainojamu izskatu.

en: Twenty Twenty-Three is designed to take advantage of the new design tools introduced in WordPress 6.1. With a clean, blank base as a starting point, this default theme includes ten diverse style variations created by members of the WordPress community. Whether you want to build a complex or incredibly simple website, you can do it quickly and intuitively through the bundled styles or dive into creation and full customization yourself.
lv: Twenty Twenty-Three ir izstrādāta, lai izmantotu WordPress 6.1 versijā ieviesto jauno dizaina rīku priekšrocības. Sākot ar tīru, tukšu bāzi, šī noklusējuma tēma ietver desmit dažādas stila variācijas, ko izveidojuši WordPress kopienas dalībnieki. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot sarežģītu vai neticami vienkāršu vietni, varat to izdarīt ātri un intuitīvi, izmantojot komplektā iekļautos stilus, vai arī paši ienirt radīšanā un pilnīgā pielāgošanā.

en: Twice Daily
lv: Divreizi dienā

en: Twitter Site Tag
lv: Twitter vietnes birka

en: Twitter Updates
lv: Twitter jauninājumi

en: Twitter username:
lv: Twitter lietotājvārds:

en: Two Columns
lv: 2 slejas

en: Two columns
lv: Divas slejas

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
lv: Divi termini, kurus vēlaties zināt, ir WordPress URL un vietnes URL. WordPress URL ir vieta, kur atrodas galvenie WordPress instalācijas faili, un vietnes URL ir adrese, ko apmeklētājs izmanto pārlūkprogrammā, lai dotos uz jūsu vietni.

en: Two years
lv: Divi gadi

en: Two-Step Authentication
lv: Divsoļu autentifikācija

en: Two-Step Authentication adds an extra layer of security to your account. Once enabled, logging in to WordPress.com will require you to enter a unique passcode generated by an app on your mobile device or sent via text message, in addition to your username and password.
lv: Divpakāpju autentifikācija jūsu kontam nodrošina papildu drošības līmeni. Kad šī funkcija ir iespējota, lai pieteiktos vietnē WordPress.com, papildus lietotājvārdam un parolei būs jāievada arī unikāls piekļuves kods, kas tiek ģenerēts ar lietotni mobilajā ierīcē vai nosūtīts ar īsziņu.

en: Two-Step Backup Codes
lv: Divpakāpju dublējuma kodi

en: Type
lv: Tips

en: Type / to choose a block
lv: Ierakstiet /, lai izvēlētos bloku

en: Type a Backup Code to Verify
lv: Ievadiet rezerves kodu, lai pārbaudītu

en: Type attribution for the term.
lv: Tipa attiecinājums terminam.

en: Type of attribute.
lv: Atribūta tips.

en: Type of gallery.
lv: Galerijas tips.

en: Type of post.
lv: Ziņas veids.

en: Type of setting.
lv: Iestatījuma veids.

en: Type of template.
lv: Veidnes veids.

en: Type of the comment.
lv: Komentāra veids.

[ctx: Type of themes to display]
en: All
lv: Visi

[ctx: Type of themes to display]
en: Newest
lv: Visjaunākais

[ctx: Type of themes to display]
en: Popular
lv: Populāras

[ctx: Type of themes to display]
en: Trending
lv: Gaidošs

[ctx: Type of themes to display]
en: Your Purchases
lv: Jūsu profils

en: Type the new password again.
lv: Ievadiet jauno paroli vēlreiz.

en: Type the password again.
lv: Vēlreiz ievadiet paroli.

en: Type your email…
lv: Ierakstiet savu e-pastu…

en: Type your new password again.
lv: Ievadiet jauno paroli vēlreiz.

en: Type:
lv: Tips

en: Types associated with the taxonomy.
lv: Taksonomijai piešķirtais veids.

en: Typography
lv: Tipogrāfija

en: Tú is a theme about you.
lv: Tú ir tēma par jums.

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
lv: URL nav atrasts. Atbilde šim URL nosūtīja statusa kodu, kas nav 200.

en: URL of the term.
lv: Termina saite.

en: URL of the user.
lv: Lietotāja URL.

en: URL removed
lv: URL izņemts

en: URL to a preview image of the font face.
lv: URL uz fonta priekšskatījuma attēlu.

en: URL to a preview image of the font family.
lv: URL uz fontu saimes priekšskatījuma attēlu.

en: URL to the %s audio source file
lv: %s audio avota faila URL

en: URL to the %s video source file
lv: %s video avota faila URL

en: URL to the comment.
lv: URL komentāram.

en: URL to the edited image file.
lv: Rediģētā attēla faila URL.

en: URL to the media file
lv: Multivides faila URL

en: URL to the object.
lv: URL uz objektu.

en: URL to the original attachment file.
lv: Oriģinālā pielikumu faila URL.

en: URL to the post.
lv: URL ziņai.

en: URL where the webhook payload is delivered.
lv: Vietrādis URL, kurā tiek piegādāts webhook kravnesība.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
lv: URL kodēti veidlapas dati no logrīka administratora veidlapas. Izmanto, lai atjaunotu logrīku, kas neatbalsta instanci. Tikai rakstāms.

en: URLs to show:
lv: Rādīt URLus:

en: US Central
lv: ASV Centrālā

en: US Central (Dallas-Fort Worth, Texas)
lv: ASV centrālā daļa (Dallasa-Fortvērta, Teksasa)

en: US East
lv: ASV austrumi

en: US East (Washington, D.C.)
lv: ASV austrumi (Vašingtona, DC)

en: US West
lv: ASV rietumi

en: US West (Burbank, California)
lv: ASV rietumi (Bērbenka, Kalifornija)

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
lv: ASV iekšējā zona = visi ASV štati= vienotas likmes piegāde

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
lv: Džordžija

en: UTC
lv: ULK

en: UTC DateTime when the coupon expires.
lv: UTC laiks, kad beidzas kupona derīguma termiņš.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
lv: UTC — Koordinētais universālais laiks. Garais un īsais pieraksts latviski: Pielāgots > l\a, Y. \g\a\d\a j. F >  Y. \g. j. F

en: UTF8MB4 is supported
lv: UTF8MB4 rakstzīmju kopa ir atbalstīta

en: UTF8MB4 is the character set WordPress prefers for database storage because it safely supports the widest set of characters and encodings, including Emoji, enabling better support for non-English languages.
lv: WordPress datubāzei dod priekšroku UTF8MB4 rakstzīmju kopai, jo tas droši atbalsta plašāko rakstzīmju kopu un kodējumus, iekļaujot emocijas, sniedzot labāku atbalstu valodām, kas nav angļu.

en: Udine
lv: Udīne

en: Ugandan shilling
lv: Ugandas šiliņš

en: Ujung Pandang
lv: Makassara

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Ukrainian hryvnia
lv: Ukrainas grivna

en: Ulaanbaatar
lv: Ulanbatora

en: Ulan Bator
lv: Ulanbatora

en: Ulyanovsk
lv: Uljanovska

en: Un-spammed by %s
lv: %s attīrīja no nevēlamiem komentāriem

en: Unable to accept more than %s items for this request.
lv: Nevarēja pieņemt vairāk nekā %s vienumus šim pieprasījumam.

en: Unable to add feed to list.
lv: Nevar pievienot plūsmu sarakstam.

en: Unable to add payment method to your account.
lv: Nevaru pievienot maksājuma veidu jūsu kontam.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
lv: Neizdevās pievienot šo pieprasījumu. Ir jāiesniedz derīga e-pasta adrese vai lietotājvārds.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
lv: Nevar arhivēt personas datu eksportēšanas failu (HTML formātā).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
lv: Nevar arhivēt personas datu eksportēšanas failu (JSON formātā).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
lv: Neizdevās pārbaudīt vai ir pieejamas jaunākas WordPress versijas.

en: Unable to complete this action
lv: Nevar pabeigt šo darbību

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
lv: Nevar izveidot savienojumu ar failu sistēmu. Lūdzu, apstipriniet savus akreditācijas datus.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
lv: Nevar pārvērst klasisko izvēlni blokos.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
lv: Nevar izveidot privātuma politikas lapu.

en: Unable to create a new list.
lv: Izveidot jaunu lietotāju

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
lv: Nevar izveidot direktoriju %s. Vai mātes direktorija uz servera rakstāma?

en: Unable to create new image.
lv: Nevar izveidot jaunu attēlu.

en: Unable to create new list.
lv: Nevar izveidot jaunu sarakstu.

en: Unable to create order.
lv: Nevar izveidot pasūtījumu.

en: Unable to create personal data export folder.
lv: Nevar izveidot personas datu eksportēšanas mapi.

en: Unable to crop this image.
lv: Šo attēlu nevar apgriezt.

en: Unable to decode response from remote site.
lv: Nevar atšifrēt atbildi no attālās vietnes.

en: Unable to delete the list
lv: Neizdevās dzēst lapu.

en: Unable to delete the list item
lv: Neizdevās dzēst lapu.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
lv: Nevar noteikt lapas kešatmiņu iespējamas cilpas pieprasījuma problēmas dēļ. Lūdzu, pārbaudiet, vai cilpas pieprasījuma tests ir sekmīgs. Kļūda: %1$s (kods: %2$s)

en: Unable to detect the presence of page cache
lv: Nevar noteikt lapas kešatmiņas klātbūtni

en: Unable to determine
lv: Nevar noteikt

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
lv: Neizdevās noskaidrot vai Ghostscript ir uzstādīts

en: Unable to determine server architecture
lv: Neizdevās noteikt servera arhitektūru

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
lv: Neizdevās noteikt dažus iestatījumus, jo funkcija %s ir atspējota.

en: Unable to determine what plugin was installed.
lv: Nevar noteikt instalēto spraudni.

en: Unable to determine what web server software is used
lv: Neizdevās noteikt izmantoto tīmekļa servera programmu

en: Unable to disable preview link.
lv: Nevar atspējot priekšskatījuma saiti.

en: Unable to edit this image.
lv: Šo attēlu nevar rediģēt.

en: Unable to enable preview link.
lv: Nevar iespējot priekšskatījuma saiti.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
lv: Nav iespējams kodēt personas datus eksportam. Kļūda: %s

en: Unable to fetch the requested data.
lv: Nevar ienest pieprasītos datus.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
lv: Nevar ģenerēt personisko datu eksportēšanas failu. ZipArchivs nav pieejams.

en: Unable to get meta information for file.
lv: Nevar iegūt datnes meta informāciju.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
lv: Nevar inicializēt personas datu pieprasījuma apstiprinājumu.

en: Unable to initiate confirmation request.
lv: Neizdevās uzsākt apstiprināšanas pieprasījumu.

en: Unable to insert download log entry in database.
lv: Nevar ievietot lejupielādēs žurnāla ierakstu datubāzē.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
lv: Neizdevās atrast Wordpress Spraudņu mapi.

en: Unable to locate WordPress content directory
lv: Neizdevās atrast WordPress satura katalogu.

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
lv: Neizdevās atrast WordPress satura direktoriju (%s).

en: Unable to locate WordPress theme directory.
lv: Neizdevās atrast WordPress tēmu mapi.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
lv: Nevar atvērt eksporta failu (arhīvu) rakstīšanai.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
lv: Nevar atvērt personisku datu eksportēšanu (HTML atskaiti) rakstīšanai.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
lv: Nevar atvērt personas datu eksporta failu (JSON atskaiti) rakstīšanai.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
lv: Nevar atvērt personisku datu eksporta failu (arhīvu) rakstīšanai.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
lv: Ja neizmanto multisite, %s nevar nodot.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
lv: Nezināmas kļūdas dēļ nevar priekšskatīt multividi.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
lv: Nevar aizsargāt personisko datu eksportēšanas mapi no pārlūkošanas.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
lv: Neizdodas savienoties ar WordPress.org caur %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
lv: Nevar samazināt krājumus priekš %s.

en: Unable to restore stock for item %s.
lv: Nevar atjaunot krājumus priekš %s.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
lv: Nevar izgūt pamattekstu no atbildes uz šo URL.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
lv: Nevar izgūt kļūdas ziņojumu no MySQL

en: Unable to rotate this image.
lv: Šo attēlu nevar pagriezt.

en: Unable to save action.
lv: Nevar saglabāt darbību.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
lv[0]: Neizdevās saglabāt %s kļūdaina iestatījuma dēļ.
lv[1]: Neizdevās saglabāt %s kļūdainu iestatījumu dēļ.
lv[2]: Neizdevās saglabāt %s kļūdainu iestatījumu dēļ.

en: Unable to save the image.
lv: Neizdevās saglabāt attēlu.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
lv: Neizdevās nosūtīt privāto datu eksporta apstiprināšanas e-pastu.

en: Unable to send personal data export email.
lv: Nevarēja nosūtīt privāto datu eksporta e-pastu.

en: Unable to set post resolution.
lv: Ziņai nevar uzstādīt lēmumu.

en: Unable to show your site here
lv: Šeit nevar parādīt jūsu vietni

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
lv: Nevar iesniegt šo formu, lūdzu, atsvaidziniet un mēģiniet vēlreiz.

en: Unable to submit this form, please try again.
lv: Formu neizdevās iesniegt, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Unable to trash changes.
lv: Neizdevās pārvietot izmaiņas uz atkritni.

en: Unable to use image "%s".
lv: Nevar izmantot attēlu "%s".

en: Unapprove
lv: Neapstiprināts

en: Unapprove this comment
lv: Neapstiprināt šo komentāru

en: Unapproved
lv: Neapstiprināts

en: Unarchive
lv: Atarhivēt

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
lv: Nav ļauts mainīt iestatījumus pilnvaru dēļ.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
lv: Neatļauts. Varat noņemt parametru %s, lai priekšskatītu kā priekšgalu.

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Unblock
lv: Atbloķēt

en: Unblock it if you'd like to see posts from {{em}}%s{{/em}} again.
lv: Atbloķējiet to, ja vēlaties atkal skatīt ziņas no {{em}}%s{{/em}}.

en: Unbranded Search
lv: Nemarķēta meklēšana

en: Unbranded player
lv: Spēlētājs bez zīmola

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Unchanged:
lv: Nemainīgi:

en: Uncheck All
lv: Nepārbaudīt visu

en: Uncropped
lv: Neapgriezts

en: Undefined
lv: Nav definēts

en: Under %s
lv: Zem %s

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Understand how to add your style to your site
lv: Izprotiet, kā vietnei pievienot savu stilu

en: Understanding the status report
lv: Izpratne par statusa ziņojumu

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo any mistake
lv: Jebkuras kļūdas labošana

en: Undo.
lv: Atsaukt

en: Undo?
lv: Anulēt?

en: Unencoded instance settings, if supported.
lv: Nekodēti instances iestatījumi, ja tie tiek atbalstīti.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
lv: Negaidīta servera atbilde. Iespējams datne ir augšupielādēta veiksmīgi. Pārbaudiet multivides bibliotēku vai pārlādējiet lapu.

en: Unfollow
lv: Nesekot

en: Unfollow comments
lv: Nesekot komentāriem

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
lv: Diemžēl <strong>mēs nepiegādājam uz %s</strong>. Lūdzu, ievadiet alternatīvu piegādes adresi.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
lv: Diemžēl jūsu pasūtījumu nevar apstrādāt, jo sākotnējā banka / tirgotājs ir noraidījis jūsu darījumu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz iegādāties pirkumu.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
lv: Atgrupēt

en: Unidentified action %s
lv: Neidentificēta darbība %s

en: Unique ID for the instance.
lv: Piemēram, unikāls ID.

en: Unique ID for the resource.
lv: Resursa unikālais ID.

en: Unique ID for the zone.
lv: Unikāls zonas ID.

en: Unique identifier for the attachment.
lv: Pielikuma unikālais identifikators.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
lv: Unikāls terminu atribūta identifikators.

en: Unique identifier for the comment.
lv: Unikāls komentāra identifikators.

en: Unique identifier for the font collection.
lv: Unikāls fontu kolekcijas identifikators.

en: Unique identifier for the font face.
lv: Unikāls burtveida identifikators.

en: Unique identifier for the global styles revision.
lv: Unikāls globālo stilu pārskatīšanas identifikators.

en: Unique identifier for the item.
lv: Unikāls identifikators objektam.

en: Unique identifier for the object.
lv: Unikāls identifikators objektam.

en: Unique identifier for the post.
lv: Unikāls ziņas identifikators.

en: Unique identifier for the product.
lv: Produkta unikālais identifikators.

en: Unique identifier for the prompt.
lv: Unikāls uzvednes identifikators.

en: Unique identifier for the resource.
lv: Resursa unikālais identifikators.

en: Unique identifier for the revision.
lv: Pārskatīšanas unikālais identifikators.

en: Unique identifier for the term.
lv: Unikāls termina identifikators.

en: Unique identifier for the user.
lv: Unikāls lietotāja identifikators.

en: Unique identifier for the variable product.
lv: Mainīgā produkta unikālais identifikators.

en: Unique identifier for the variation.
lv: Unikāls variācijas identifikators.

en: Unique identifier for the webhook.
lv: Webhokas unikālais identifikators.

en: Unique identifier for the widget.
lv: Logrīka unikālais identifikators.

en: Unique identifier.
lv: Unikālais identifikators.

en: Unique name identifying the block type.
lv: Unikāls nosaukums, kas identificē bloka tipu.

en: Unique name identifying the sidebar.
lv: Unikāls nosaukums, kas identificē sānjoslu.

en: Unique name identifying the style.
lv: Unikāls nosaukums, kas identificē stilu.

en: Unique registered name for the block.
lv: Bloka unikālais reģistrētais nosaukums.

en: Unique slug for the resource.
lv: Unikāla taka priekš resursa.

en: Unique slug identifying the template.
lv: Unikāla taka, kas identificē veidni.

en: Unique slug identifying the widget type.
lv: Unikāla taka, kas identificē logrīka veidu.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
lv: Atribūta vienreizējā taka/atsauce; jābūt ne vairāk kā 28 rakstzīmēm.

en: Unique transaction ID.
lv: Unikāls darījuma ID.

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Arab Emirates dirham
lv: Apvienoto Arābu Emirātu dirhēms

en: United Kingdom (UK)
lv: Apvienotā Karaliste (UK)

en: United States
lv: ASV

en: United States (US)
lv: Amerikas Savienotās Valstis (ASV)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
lv: Amerikas Savienotās Valstis (ASV) Mazās ārējās salas

en: United States (US) dollar
lv: ASV dolārs

en: Units in stock
lv: Vienības noliktavā

en: Universal time is %s.
lv: Universālais laiks ir %s.

en: University
lv: Universitāte

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown API error.
lv: Neatpazīta API kļūda.

en: Unknown Feed
lv: Nezināma plūsma

en: Unknown action.
lv: Nezināma darbība.

en: Unknown author
lv: Nezināms autors

en: Unknown bookmark name.
lv: Nezināms grāmatzīmes nosaukums.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
lv: Nezināma epasta adrese. Pārbaudiet vēlreiz vai mēģiniet savu lietotājvārdu.

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown message type passed
lv: Nodots nezināms ziņojuma tips

en: Unknown post requested
lv: Nezināms ziņas tips.

en: Unknown post type requested.
lv: Nezināms ziņas tips.

en: Unknown request method.
lv: Nezināma pieprasījuma metode.

en: Unknown/unsupported method supplied
lv: Piegādāta nezināma vai neatbalstīta metode

en: Unleash your creative side
lv: Atbrīvojiet savu radošo pusi

en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: Unlimited Email Support
lv: Neierobežots e-pasta atbalsts

en: Unlimited Products or Services
lv: Neierobežots produktu vai pakalpojumu daudzums

en: Unlimited access to our library of Premium Themes
lv: Neierobežota piekļuve mūsu Premium tēmu bibliotēkai

en: Unlimited automatic shares in social media
lv: Neierobežota automātiska kopīgošana sociālajos medijos.

en: Unlimited automatic shares to your social accounts.
lv: Neierobežotas automātiskās kopīgošanas jūsu sociālajos kontos.

en: Unlimited customer support via email
lv: Neierobežots klientu atbalsts izmantojot e-pastu

en: Unlimited pages
lv: Neierobežots lapu skaits

en: Unlimited premium themes
lv: Neierobežots skaits premium tēmas

en: Unlimited products
lv: Neierobežoti produkti

en: Unlimited products or services
lv: Neierobežots produktu vai pakalpojumu daudzums

en: Unlimited products or services for your online store
lv: Neierobežots produktu vai pakalpojumu daudzums jūsu tiešsaistes veikalam

en: Unlimited shares in social media
lv: Neierobežota kopīgošana sociālajos medijos

en: Unlimited usage
lv: Neierobežota lietošana

en: Unlimited users
lv: Neierobežots lietotāju skaits

en: Unlimited users. Allow any editor access to share posts or products to your social media accounts.
lv: Neierobežots lietotāju skaits. Atļaujiet jebkuram redaktoram piekļūt, lai kopīgotu ziņas vai produktus jūsu sociālo mediju kontos.

en: Unlimited with Brand&nbsp;Account
lv: Neierobežots ar zīmola&nbsp;kontu

en: Unlock
lv: Atbloķēt

en: Unlock VideoPress and Story blocks
lv: Atbloķējiet VideoPress un Story blokus

en: Unlock advanced content planning, publishing, and scheduling features.
lv: Atbloķējiet uzlabotas satura plānošanas, publicēšanas un grafika izveides funkcijas.

en: Unlock more activities now
lv: Atbloķējiet vairāk aktivitāšu jau tagad

en: Unlock the power of WordPress with plugins and cloud tools.
lv: Izmantojiet visas WordPress iespējas, izmantojot spraudņus un mākoņa rīkus.

en: Unlock this feature
lv: Atbloķēt šo funkciju

en: Unlock your growth potential by building a following on social media
lv: Atklājiet savu izaugsmes potenciālu, veidojot sekotājus sociālajos medijos

en: Unlock your site’s potential.
lv: Atklājiet savas vietnes potenciālu.

en: Unlock your website’s potential
lv: Atklājiet savas vietnes potenciālu

en: Unlock your website’s potential.
lv: Atklājiet savas vietnes potenciālu.

en: Unmetered bandwidth and pageviews.
lv: Neierobežots joslas platums un lapu skatījumi.

en: Unmute
lv: Izslēgt klusumu

en: Unpacking the package&#8230;
lv: Pakotne tiek izpakota&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
lv: Neapmaksātais pasūtījums ir atcelts - sasniegts laika ierobežojums.

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Unread
lv: Nelasīti

en: Unrecognized background setting.
lv: Neatpazīti fona iestatījumi.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
lv: Reģistrācijas noņemšana iebūvētiem ziņu tipiem nav atļauta

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
lv: Reģistrācijas noņemšana iebūvētai taksonomijai nav atļauta.

en: Unrestricted bandwidth
lv: Neierobežots joslas platums

en: Unstick Post from Home
lv: Nocelt ziņu no sākumlapas

en: Unstick post from home
lv: Nocelt ziņu no sākumlapas

en: Unsubscribe
lv: Anulēt abonementu

en: Unsubscribe from %s
lv: Anulēt %s abonementu

en: Unsubscribe from this email
lv: Anulēt šī e-pasta abonēšanu

en: Unsubscribe from topic
lv: Atteikties no tēmas abonēšanas

en: Unsubscribe:
lv: Anulēt abonementu:

en: Unsubscribed from subscriptions.
lv: Abonementu abonēšana atcelta.

en: Unsubscribed from {{em}}%(categoryName)s{{/em}}
lv: Anulēts abonements {{em}}%(categoryName)s{{/em}}

en: Unsupported request method
lv: Pieprasījuma metode, kas netiek atbalstīta

en: Untested with your version of WordPress
lv: Nav pārbaudīts ar jūsu WordPress versiju

en: Untitled
lv: Bez nosaukuma

en: Untitled post %d
lv: Ziņa bez nosaukuma %d

en: Untracked Authors
lv: Neizsekotie autori

en: Untrash
lv: Atjaunot

en: Untrashing that comment failed.
lv: Šī komentāra izņemšana no atkritnes neizdevās.

en: Up one
lv: Augšup par vienu

en: Up to %(purchaseQuantityDividedByThousand)sk records and/or requests per month
lv: Līdz %(purchaseQuantityDividedByThousand)sk ierakstu vai pieprasījumu mēnesī

en: Up to 100k records and 100k requests/mo
lv: Līdz 100 000 ierakstu un 100 000 pieprasījumu mēnesī

en: Upcoming charges
lv: Gaidāmās maksas

en: Update
lv: Saglabāt

en: Update %s
lv: Atjaunot %s

en: Update %s now
lv: Jaunināt %s tūlīt

en: Update Available
lv: Pieejams jauninājums

en: Update Category
lv: Atjaunot kategoriju

en: Update Comment
lv: Atjaunot komentāru

en: Update Complete
lv: Jaunināšana pabeigta.

en: Update Form
lv: Atjaunot veidlapu

en: Update Incompatible
lv: Jaunināšana nav saderīga

en: Update Jetpack Now
lv: Jaunināt Jetpack nekavējoties

en: Update Jetpack now...
lv: Instalēt jauninājumu tūlīt

en: Update Link
lv: Atjaunot saiti

en: Update Link Category
lv: Jaunināt saišu kategoriju

en: Update Now
lv: Atjaunot tagad

en: Update PHP
lv: Atjauniniet PHP

en: Update Pattern Category
lv: Atjaunojiet modeļa kategoriju

en: Update Plugins
lv: Atjaunot spraudņus

en: Update Profile
lv: Atjaunot profilu

en: Update Services
lv: Jaunināšanas servisi

en: Update Tag
lv: Jaunināt birku

en: Update User
lv: Atjaunot lietotāju

en: Update WooCommerce Database
lv: Jaunināt WordCommerce datu bāzi

en: Update WordPress
lv: Atjaunot WordPress

en: Update account email
lv: Atjaunot konta e-pastu

en: Update all
lv: Atjaunot visu

en: Update anyway, even though it might break your site?
lv: Atjaunot, lai gan tas var sabojāt jūsu vietni?

en: Update audio playlist
lv: Atjaunot audio atskaņošanas sarakstu

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Update cart
lv: Atjaunot grozu

en: Update category
lv: Atjaunot kategoriju

en: Update database
lv: Atjaunot datubāzi

en: Update existing products
lv: Atjauniniet esošos produktus

en: Update gallery
lv: Jaunināt galeriju

en: Update gallery settings
lv: Atjaunot galerijas iestatījumus

en: Update my site tagline
lv: Mainīt vietnes devīzi

en: Update now
lv: Atjaunot nekavējoties

en: Update on your loan paydown progress
lv: Atjauninājums par aizdevuma atmaksas gaitu

en: Update options
lv: Atjaunot izvēlni

en: Update progress
lv: Jaunināšanas progress

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
lv: Nepieciešami atjauninājumi: WooCommerce drīzumā vajadzēs WordPress versiju %s vai arī jaunāku.

en: Update shipping class
lv: Atjaunot piegādes klasi

en: Update status event failed.
lv: Statusa atjaunināšanas neizdevās.

en: Update successful
lv: Atjaunināšana ir veiksmīga

en: Update tag
lv: Atjaunot birku

en: Update the item text below
lv: Atjaunot tālāk tekstā redzamo vienumu

en: Update to %s
lv: Jaunināt uz %s

en: Update totals
lv: Atjaunot kopsummas

en: Update video playlist
lv: Atjaunot video atskaņošanas sarakstu

en: Update visibility
lv: Atjaunot redzamību

en: Update your homepage
lv: Atjaunojiet savu sākumlapu

en: Update your plugins
lv: Atjaunot spraudņus

en: Update your preferences
lv: Atjaunojiet savas preferences

en: Update your profile
lv: Jaunināt profilu

en: Update your profile, personal settings, and more
lv: Atjaunojiet savu profilu, personīgos iestatījumus un daudz ko citu

en: Update your site to use HTTPS
lv: Jauniniet savu vietni, lai izmantotu HTTPS

en: Updated
lv: Uzlabots

en: Updated %s.
lv: Atjaunots: %s

en: Updated at
lv: Atjaunots

en: Updated:
lv: Atjaunots:

en: Updates
lv: Jaunumi

en: Updates %s
lv: Jauninājumi %s

en: Updating
lv: Tiek atjaunots

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
lv: Atjaunina %1$s spraudni (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
lv: Tēmas %1$s (%2$d/%3$d) jaunināšana

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %1$s to "%2$s"
lv: Atjaunota iespēja:%1$s uz "%2$s"

en: Updating comment failed.
lv: Komentāra atjaunināšana neizdevās.

en: Updating comment status failed.
lv: Komentāra statusa atjaunināšana neizdevās.

en: Updating database
lv: Jaunina datubāzi

en: Updating product review failed.
lv: Produkta pārskatīšanas atjaunināšana neizdevās.

en: Updating settings…
lv: Iestatījumu atjaunošana…

en: Updating the plugin&#8230;
lv: Spraudņa atjaunināšana &#8230;

en: Updating the theme&#8230;
lv: Jaunināt tēmu &#8230;

en: Upgrade
lv: Uzlabot

en: Upgrade %s
lv: Uzlabot %s

en: Upgrade Boost
lv: Uzlabot  Boost

en: Upgrade Boost:
lv: Uzlabot Boost

en: Upgrade Boost: Automated critical CSS regeneration
lv: Uzlabot Boost: automatizēta kritiskā CSS atjaunošana

en: Upgrade Now
lv: Uzlabot tagad!

en: Upgrade Plan
lv: Uzlabot plānu

en: Upgrade Pricing Plan
lv: Uzlabot cenu plānu

en: Upgrade and activate
lv: Uzlabot un aktivizēt

en: Upgrade and activate plugin
lv: Uzlabot un aktivizēt spraudni

en: Upgrade and save
lv: Uzlabot un saglabāt

en: Upgrade and start earning
lv: Uzlabot un sākt pelnīt

en: Upgrade now
lv: Uzlabot tūliņ

en: Upgrade plan
lv: Uzlabot plānu

en: Upgrade to %s
lv: Uzlabot uz %s

en: Upgrade to Business
lv: Uzlabot uz Uzņēmējdarbību

en: Upgrade to Jetpack Search
lv: Uzlabot uz Jetpack Search

en: Upgrade to Jetpack Search and get the instant search experience
lv: Uzlabojiet uz Jetpack Search un iegūstiet tūlītējas meklēšanas rīku

en: Upgrade to Professional Email
lv: Uzlabot uz profesionālu e-pastu

en: Upgrade to WordPress.com Premium to take advantage of our WordPress templates and themes specifically tailored for business. Customize your look with CSS and remove WordPress.com ads.
lv: Pārejiet uz WordPress.com Premium, lai izmantotu mūsu WordPress veidnes un tēmas, kas īpaši pielāgotas uzņēmumam. Pielāgojiet savu izskatu, izmantojot CSS, un noņemiet WordPress.com reklāmas.

en: Upgrade to a paid plan to unlock powerful features:
lv: Pārejiet uz maksas plānu, lai atraisītu jaudīgas funkcijas:

en: Upgrade to a plan
lv: Uzlabot plānu

en: Upgrade to a plan now, set up your domain and pick from one of our flexible options to connect your domain with email and start getting emails today.
lv: Uzlabojiet plānu, iestatiet savu domēnu un izvēlieties kādu no mūsu daudzveidīgajām iespējām, lai savienotu domēnu ar e-pastu, un sāciet saņemt e-pasta vēstules jau šodien.

en: Upgrade to remove the footer credit, use advanced SEO tools and more
lv: Jauniniet, lai noņemtu kājenes kredītu, izmantojiet uzlabotos SEO rīkus un daudz ko citu

en: Upgrade to the %(planName)s Plan to Enable Audio Uploads
lv: Pāriet uz %(planName)s plānu, lai iespējotu audio augšupielādi

en: Upgrade today to claim your free domain name!
lv: Uzlabojiet jau šodien, lai pieprasītu savu bezmaksas domēna vārdu!

en: Upgrade today to claim your free domain name.
lv: Uzlabojiet jau šodien, lai pieprasītu savu bezmaksas domēna vārdu!

en: Upgrade today: %s
lv: Uzlabojiet šodien: %s

en: Upgrade your Jetpack Search and get the instant search experience
lv: Uzlabojiet savu Jetpack Search un iegūstiet tūlītējas meklēšanas rīku

en: Upgrade your plan to access this feature and more
lv: Uzlabojiet savu plānu, lai piekļūtu šai un citām funkcijām

en: Upgrade your plan to increase your monthly %1$s and allow your visitors to continue using Jetpack Search.
lv: Uzlabojiet savu plānu, lai palielinātu ikmēneša %1$s un ļautu apmeklētājiem turpināt izmantot Jetpack Search.

en: Upgrade your plan to increase your storage space.
lv: Uzlabojiet savu plānu, lai palielinātu glabāšanas vietu.

en: Upgrade your plan to install plugins
lv: Uzlabojiet savu plānu, lai instalētu spraudņus

en: Upgrade your plan to register a custom domain.
lv: Uzlabojiet savu plānu lai reģistrētu domēnu.

en: Upgrade your site to unlock an entire universe of integrations and add-ons. With these resources at your fingertips, you’ll have everything need to build an amazing website, reach your audience, and grow your brand: %s
lv: Uzlabojet savu vietni, lai atbloķētu visu integrāciju un papildinājumu klāstu. Izmantojot šos resursus, jums būs viss nepieciešamais, lai izveidotu pārsteidzošu vietni, sasniegtu auditoriju un attīstītu savu zīmolu: %s

en: Upgrade your site today, then click the question mark in the lower-right of your site tools. Then click the “Contact Us” link and send any question you have.
lv: Jauniniet savu vietni jau šodien, pēc tam noklikšķiniet uz jautājuma zīmes vietnes rīku apakšējā labajā stūrī. Pēc tam noklikšķiniet uz saites "Sazināties ar mums" un nosūtiet visus jautājumus.

en: Upgrade your subscription level
lv: Jauniniet savu abonementa līmeni

en: Upgrade: {{strong}}%s{{/strong}}
lv: Uzlabot: {{strong}}%s{{/strong}}

en: Upgrades
lv: Jauninājumi

[ctx: Upgrades: Label for mapping an existing domain]
en: Add
lv: Pievienot

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload CSV file
lv: Augšupielādēt CSV failu

en: Upload Date
lv: Augšupielādes datums

en: Upload Limit Exceeded
lv: Augšupielādēs limits pārsniegts

en: Upload New Media
lv: Augšupielādējiet multivides failu

en: Upload Themes
lv: Augšupielādē motīvus

en: Upload a logo for your website, transparent backgrounds work best.
lv: Augšupielādējiet savas vietnes logotipu, jo vislabāk darbojas caurspīdīgs fons.

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu

en: Upload a theme
lv: Augšupielādēt tēmu

en: Upload an image
lv: Augšupielādēt attēlu

en: Upload date:
lv: Augšupielādes datums:

en: Upload failed.
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Upload failed. Please reload and try again.
lv: Augšupielāde neizdevās. Lūdzu pārlādējiet un mēģiniet vēlreiz.

en: Upload file and import
lv: Augšupielādēt un importēt failu

en: Upload files
lv: Augšupielādēt failus

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Upload max filesize
lv: Augšupielādes faila maksimālais izmērs

en: Upload media
lv: Mediju augšupielāde

en: Upload more images, audio, and documents to your website.
lv: Augšupielādējiet savā vietnē vairāk attēlu, audio un dokumentu.

en: Upload more images, videos, audio, and documents to your website.
lv: Augšupielādējiet savā vietnē vairāk attēlu, video, audio un dokumentu.

en: Upload stopped.
lv: Augšupielāde apstādināta.

en: Upload theme
lv: Augšupielādēt tēmu

en: Upload videos
lv: Augšupielādējiet videoklipus

en: Upload videos directly to your P2 for your team to see, without depending on external services.
lv: Augšupielādējiet videoklipus tieši savā P2, lai jūsu komanda tos varētu apskatīt, nelietojot ārējos pakalpojumus.

en: Upload videos is included
lv: Videoklipu augšupielāde ir iekļauta

en: Upload videos is not included
lv: Videoklipu augšupielāde nav iekļauta

en: Upload your logo
lv: Augšupielādējiet jūsu tēmu

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
lv: Augšupielādējiet savu video %1$s formātā un samaziniet tā faila lielumu, lai iegūtu labāko rezultātu. Jūsu tēmas ieteiktais augstums ir %2$s pikseļi.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
lv: Augšupielādējiet savu video %1$s formātā un samaziniet tā faila lielumu, lai iegūtu labāko rezultātu. Jūsu tēmas ieteiktais platums ir %2$s pikseļi.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
lv: Augšupielādējiet savu video %1$s formātā un samaziniet tā faila lielumu, lai iegūtu labāko rezultātu. Jūsu tēmas ieteiktais platums ir %2$s pikseļi.

en: Upload your videos directly from your WordPress site, and it's as easy as drag and drop them on your posts.
lv: Augšupielādējiet savus videoklipus tieši no savas WordPress vietnes, un tas ir tikpat vienkārši kā velciet un nometiet tos savās ziņās.

en: Upload your videos directly from your WordPress site, and it's as easy as drag and drop them on your&nbsp;posts.
lv: Augšupielādējiet savus videoklipus tieši no savas WordPress vietnes, un tas ir tikpat vienkārši kā vilkt un nomest tos savās ziņās.

en: Upload/Add image
lv: Pievienot attēlu

en: Uploaded Images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Uploaded by:
lv: Augšupielādēja:

en: Uploaded on:
lv: Augšupielādēts:

en: Uploaded on: %s
lv: Augšupielādēts: %s

en: Uploaded to this Navigation Menu
lv: Augšupielādēts šajā navigācijas izvēlnē

en: Uploaded to this page
lv: Augšupielādēts šai lapai

en: Uploaded to this post
lv: Augšupielādēts šim rakstam

en: Uploaded to this product
lv: Augšupielādēts šajā produktā

en: Uploaded to this template
lv: Augšupielādēts šajā veidnē

en: Uploaded to this template part
lv: Augšupielādēta šajā veidnes daļā

en: Uploaded to:
lv: Augšupielādēts:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
lv: vai

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: Uploading Files
lv: Failu augšupielāde

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
lv: Failu augšupielādē iespējams izvēlēties ceļu un mapi augšupielādēto failu glabāšanai.

en: Uploading custom plugins and themes
lv: Pielāgotu spraudņu un tēmu augšupielāde

en: Uploading...
lv: Notiek augšupielāde...

en: Uploads
lv: Augšupielādes

en: Uploads directory location
lv: Augšupielāžu direktorija atrašanās vieta

en: Uploads directory size
lv: Augšupielāžu direktorija izmērs

en: Upsells
lv: Pārdoti dārgāk

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
lv: Pārdoti dārgāk produkti ir produkti, kurus Jūs ieteiktu pašreiz apskatītā produkta vietā, piemēram, produkti, kas ir izdevīgāki, labākas kvalitātes vai dārgākas.

en: Upsidedown is a blog theme designed in the WordPress Site Editor. With its neat visuals, it introduces a direct experience on post reading: noticeable post titles listed on a text-only page, with an original swap of header and footer blocks.
lv: Upsidedown ir emuāra tēma, kas izstrādāta WordPress vietnes redaktorā. Ar savu glīto vizuālo noformējumu tā ievieš labu ziņu lasīšanas iespēju: pamanāmi ziņu virsraksti, kas uzskaitīti tikai teksta lapā, ar oriģinālu galvenes un kājenes bloku nomaiņu.

en: Upskill and save hours
lv: Uzlabojiet prasmes un ietaupiet stundas

en: Upskill now to save hours later
lv: Uzlabojiet prasmes tagad, lai ietaupītu stundas vēlāk

en: Uptime monitor
lv: Darbības nepārtrauktības uzskaite

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uruguayan peso
lv: Urugvajas peso

en: Urumqi
lv: Urumči

en: Usage / Limit
lv: Lietošana / ierobežojums

en: Usage information
lv: Lietošanas informācija

en: Usage limit per coupon
lv: Lietošanas ierobežojums uz vienu kuponu

en: Usage limit per user
lv: Lietošanas ierobežojums katram lietotājam

en: Usage limits
lv: Lietošanas ierobežojumi

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
lv: Pieejamības nolūkos, ielogošanās logotipam nav vēlams izmantot virsraksta atribūtu. Tā vietā izmantojiet saites tekstu.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
lv: Lietotāju līmeņu izmantošana vairs netiek atbalstīta. Tā vietā izmantojiet lietotāju iespējas.

en: Usage restriction
lv: Lietošanas ierobežojums

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
lv: Izmantojat %s vietā, ja jūs nevēlaties vērtības atbalsojumu.

en: Use %s instead.
lv: Tā vietā lietojiet šo: %s.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
lv: Izmantojiet <code>[qty]</code> par vienību skaitu, <br/><code>[cost]</code> par kopējām priekšmetu izmaksām un <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> par procentu maksājumiem.

en: Use A Domain I Own
lv: Izmantot domēnu, kas man pieder

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
lv: Izmantojiet kreiso/labo bultiņu taustiņus, lai pavirzītos par vienu sekundi, uz augšu/uz leju bultiņas, lai pavirzītos par desmit sekundēm.

en: Use List View to see all the blocks you've added. Click and drag any block to move it around.
lv: Izmantojiet saraksta skatu, lai skatītu visus pievienotos blokus. Ieklikšķiniet un velciet jebkuru bloku, lai to pārvietotu.

en: Use Markdown for comments.
lv: Izmantojiet Markdown komentāriem.

en: Use Markdown syntax to compose content with links, lists, and other styles. This setting enables Markdown in the Classic Editor as well as within a Classic Editor block.
lv: Izmantojiet Markdown sintaksi, lai izveidotu saturu ar saitēm, sarakstiem un citiem stiliem. Šis iestatījums iespējo iezīmēšanu klasiskajā redaktorā, kā arī klasiskā redaktora blokā.

en: Use Site Editor
lv: Izmantojiet vietnes redaktoru

en: Use This Page
lv: Izmantot šo lapu

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
lv: Lietojiet augšup / lejup vērsto bultiņu taustiņus, lai palielinātu vai samazinātu skaļumu.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
lv: Izmantojiet WP vaicājuma argumentus, lai mainītu atbildi; privātam vaicājumam var būt vajadzīga atbilstoša atļauja.

en: Use WP-CLI to manage plugins and users, or automate repetitive tasks from your terminal.
lv: Izmantojiet WP-CLI, lai pārvaldītu spraudņus un lietotājus vai automatizētu atkārtotus uzdevumus no termināļa.

en: Use WordPress Blaze to increase your reach by promoting your work to the larger WordPress.com community of blogs and sites.
lv: Izmantojiet WordPress Blaze, lai palielinātu sasniedzamību, reklamējot savu darbu plašākā emuāru un vietņu WordPress.com kopienā.

en: Use a domain I own
lv: Izmantot domēnu, kas man pieder

en: Use a domain I own: <span>%(domainName)s</span>
lv: Izmantot domēnu, kas man pieder: <span>%(domainName)s</span>

en: Use a new credit card
lv: Izmantojiet jaunu kredītkarti

en: Use a new payment method
lv: Izmantot jaunu apmaksas metodi.

en: Use an application on your phone to get two-step authentication codes when you login.
lv: Izmantojiet lietojumprogrammu savā tālrunī, lai, piesakoties, iegūtu divpakāpju autentifikācijas kodus.

en: Use as product image
lv: Izmantot kā produkta attēlu

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
lv: Izmanto komatus, nevis %s, lai atdalītu izslēgtos terminus.

en: Use https
lv: Lietot https

en: Use image
lv: Izmantot attēlu

en: Use our free WordPress mobile apps to view your latest stats, create and publish new content, interact with visitors, or upload photos directly from your device’s camera.
lv: Izmantojiet mūsu bezmaksas WordPress mobilās lietotnes, lai skatītu savu jaunāko statistiku, izveidotu un publicētu jaunu saturu, mijiedarbotos ar apmeklētājiem vai augšupielādētu fotoattēlus tieši no savas ierīces kameras.

en: Use previous column mapping preferences?
lv: Izmantot iepriekšējās slejas kartēšanas preferences?

en: Use the %s filter instead.
lv: Tā vietā izmantojiet filtru %s.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
lv: Izmantojiet pielāgoto HTML logrīku, lai sava logrīka apgabaliem pievienotu patvaļīgu HTML kodu.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
lv: Izmantojiet bultiņu pogas dialoga augšdaļā, vai pa kreisi un pa labi vērsto bultiņu taustiņus uz tastatūras, lai ātri pārvietotos multivides vienumos.

en: Use the credentials below to access and edit your website files using an SFTP client. {{a}}Learn more about SFTP on WordPress.com{{/a}}.
lv: Izmantojiet tālāk norādītos akreditācijas datus, lai piekļūtu vietnes failiem un rediģētu tos, izmantojot SFTP klientu. {{a}}Uzziniet vairāk par SFTP WordPress.com{{/a}}.

en: Use the editor
lv: Izmantojiet redaktoru

en: Use the options below to select a specific content type to download. You can select Posts, Pages, or Feedback, and filter by the listed parameters. After making your selection you can download your content in an .xml file.
lv: Izmantojiet tālāk norādītās opcijas, lai atlasītu konkrētu lejupielādējamā satura veidu. Varat atlasīt ziņas, lapas vai atsauksmes un filtrēt pēc norādītajiem parametriem. Pēc atlases varat lejupielādēt saturu .xml failā.

en: Use the search above to find free photos!
lv: Izmantojiet meklēšanu augšpusē, lai atrastu bezmaksas fotoattēlus!

en: Use the search tool on this page to find a domain you love, then select any paid annual plan.
lv: Izmantojiet meklēšanas rīku šajā lapā, lai atrastu sev tīkamu domēnu, un pēc tam izvēlieties jebkuru maksas gada plānu.

en: Use the search tool on this page to find a domain you love.
lv: Izmantojiet šajā lapā esošo meklēšanas rīku, lai atrastu sev tīkamu domēnu.

en: Use the toolbar to change the appearance of a selected block. Try making it bold.
lv: Izmantojiet rīkjoslu, lai mainītu atlasītā bloka izskatu. Izmēģiniet to padarīt treknrakstā.

en: Use the toolbar to change the appearance of a selected block. Try replacing a video!
lv: Izmantojiet rīkjoslu, lai mainītu atlasītā bloka izskatu. Mēģiniet aizstāt videoklipu!

en: Use this checkbox to flag users who are not a part of your organization.
lv: Izmantojiet šo izvēles rūtiņu, lai atzīmētu lietotājus, kuri neietilpst jūsu organizācijā.

en: Use this field to add your billing information (eg. VAT number, business address) before printing.
lv: Izmantojiet šo lauku, lai pirms drukāšanas pievienotu norēķinu informāciju (piemēram, PVN numuru, uzņēmuma adresi).

en: Use this field to add your billing information (eg. business address) before printing.
lv: Izmantojiet šo lauku, lai pirms drukāšanas pievienotu norēķinu informāciju (piemēram, uzņēmuma adresi).

en: Use this option to report authors that appear machine-generated or authors that generate contain designed to drive traffic to third-party sites. This includes sites designed exclusively to improve the search-engine rankings of other websites.
lv: Izmantojiet šo opciju, lai ziņotu par autoriem, kuru teksti šķiet mašīnģenerēti, vai autoriem, kuri veido saturu, kas paredzēts lai novirzītu datu plūsmu uz trešo pušu vietnēm. Tas attiecas arī uz vietnēm, kas izstrādātas tikai, lai uzlabotu citu tīmekļa vietņu klasifikāciju meklētājprogrammās.

en: Use this option to report authors that clearly violate our <a href="%1$s">Terms of Service</a> or <a href="%2$s">User Guidelines</a>, and should be suspended.
lv: Izmantojiet šo opciju, lai ziņotu par autoriem, kuri nepārprotami pārkāpj mūsu <a href="%1$s">pakalpojumu sniegšanas noteikumus</a> vai <a href="%2$s">lietotāja vadlīnijas</a>, un tos būtu jāaptur.

en: Use this option to report authors/blogs that call for violence against individuals or groups, including those that violate our policy against <a href="%s">Terrorist Activity</a>.
lv: Izmantojiet šo opciju, lai ziņotu par autoriem/emuāriem, kas aicina uz vardarbību pret atsevišķām personām vai grupām, tostarp tiem, kas pārkāpj mūsu politiku pret <a href="%s">teroristiskām darbībām</a>.

en: Use this payment method for all subscriptions on my account. {{link}}Learn more.{{/link}}
lv: Šo maksāšanas metodi izmanto visiem abonementiem manā kontā. {{link}}Uzzināt vairāk.{{/link}}

en: Use your site's Jetpack Social tools to connect your site and your social media accounts, and share your new posts automatically. Connect to Facebook, LinkedIn, and more.
lv: Izmantojiet savas vietnes Jetpack sociālos rīkus, lai savienotu savu vietni un sociālo mediju kontus un automātiski kopīgotu savas jaunās ziņas. Izveidojiet savienojumu ar Twitter, Facebook, LinkedIn un citiem.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
lv: Tiek izmantota kā rezerves veidne visām lapām, ja nav definēta konkrētāka veidne.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
lv: -- Atlasīt --

en: Used as:
lv: Izmanto kā:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
lv: Autors

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
lv: Publicēts

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
lv: Birkas

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
lv: Miljoniem cilvēku lietots Akismet, iespējams, ir labākais veids, kā <strong> pasargāt savu emuāru no surogātpasta </strong>. Tas nodrošina jūsu vietnes aizsardzību pat miega laikā. Lai sāktu, vienkārši dodieties uz <a href="admin.php?page=akismet-key-config"> lapu Akismet iestatījumi </a>, lai iestatītu API atslēgu.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
lv: Miljoniem cilvēku lietots Akismet, iespējams, ir labākais veids, kā <strong> pasargāt savu emuāru no surogātpasta </strong>. Jūsu vietne ir pilnībā konfigurēta un aizsargāta pat tad, kad jūs guļat.

en: Used for notifications, not published.
lv: Izmanto paziņojumiem, nepublicē.

en: Used for variations
lv: Lietots variācijām

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
lv: Avots:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
lv: Slēpt

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
lv: Rādīt

en: Used: %1$s%% of %2$s
lv: Izlietoti: %1$s no %2$s

en: User
lv: Lietotājs

en: User %s added
lv: Lietotājs %s pievienoja

en: User Agent
lv: Lietotāja aģents

en: User Dashboard: %s
lv: Lietotāja panelis: %s

en: User Description
lv: Lietotāja apraksts

en: User Display Name
lv: Lietotāja publiskais vārds

en: User Email
lv: Lietotāja e-pasts

[ctx: User Field]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: User Field]
en: Display Name
lv: Birkas nosaukums

[ctx: User Field]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: User Field]
en: First Name
lv: Pirmais komentārs

[ctx: User Field]
en: Last Name
lv: Birkas nosaukums

[ctx: User Field]
en: Login
lv: Birkas nosaukums

[ctx: User Field]
en: Two-Step Authentication
lv: Autentifikācija

en: User First Name
lv: Lietotāja vārds

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User ID of user who created the refund.
lv: Lietotāja ID, kurš ir izveidojis atmaksu.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
lv: Lietotāja ID, kuram pieder pasūtījums. 0 priekš viesiem.

en: User ID.
lv: Lietotāja ID.

en: User Language
lv: Lietotāja valoda

en: User Last Name
lv: Lietotāja uzvārds

en: User Login Name
lv: Lietotāja lietotājvārds

en: User Name
lv: Lietotājvārds

en: User Nice Name
lv: Lietotāja jaukvārds

en: User Nickname
lv: Lietotāja segvārds

en: User Registration Date
lv: Lietotāja reģistrācijas datums

en: User Request
lv: Lietotāja pieprasījums

en: User Requests
lv: Lietotāja pieprasījumi

en: User Roles
lv: Lietotāju lomas

en: User URL
lv: Lietotāja URL

en: User URL may not be longer than 100 characters.
lv: Lietotāja URL nedrīkst būt garāks par 100 rakstzīmēm.

en: User added.
lv: Lietotājs pievienots.

en: User agent for the comment author.
lv: Lietotāja aģents komentāru autoram.

en: User agent of the customer.
lv: Klienta pārstāvis.

en: User already exists. Password inherited.
lv: Lietotājs jau eksistē. Parole ir mantota.

en: User cannot be added to this site.
lv: Lietotājs nevar tikt pievienots šai vietnei.

en: User count
lv: Lietotāju skaits

en: User deleted.
lv: Lietotājs dzēsts.

en: User deletion is not allowed from this screen.
lv: Lietotājs dzēšana nav atļauta no šī ekrāna.

en: User email
lv: Lietotāja epasts

en: User has been added to your site.
lv: Lietotājs tika pievienots jūsu vietnei.

en: User has been created, but could not be added to this site.
lv: Lietotājs ir izveidots, bet to nevarēja pievienot vietnei.

en: User has been successfully disconnected.
lv: Lietotājs ir veiksmīgi atvienots.

en: User has blocked requests through HTTP.
lv: Lietotājs ir bloķējis HTTP pieprasījumus.

en: User has no sites or content and will be deleted.
lv: Lietotājam nav vietnes vai saturs un tas tiks dzēsts.

en: User is already subscribed to this blog.
lv: Abonēt šo spraudni

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
lv: Lietotājvārds

en: User is missing.
lv: Lietotājs trūkst.

en: User navigation
lv: Lietotāja navigāicja

en: User not found
lv: Lietotājs nav atrasts

en: User not found.
lv: Lietotājs nav atrasts.

en: User our search or go back to the
lv: Izmantojiet mūsu meklēšanu vai dodieties atpakaļ uz

en: User queries should not be run before the %s hook.
lv: Lietotāja vaicājumus nedrīkst palaist pirms %s āķa.

en: User removed from this site.
lv: Lietotājs noņemts no šīs vietnes.

[ctx: User role]
en: Administrator
lv: Administrators

[ctx: User role]
en: Author
lv: Autors

[ctx: User role]
en: Contributor
lv: Dalībnieks

[ctx: User role]
en: Customer
lv: Klients

[ctx: User role]
en: Editor
lv: Redaktors

[ctx: User role]
en: Shop manager
lv: Veikala vadītājs

[ctx: User role]
en: Subscriber
lv: Abonents

en: User updated.
lv: Lietotājs atjaunots.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
lv: Lietotāja sesijas pazīmes informācija.

en: User&#8217;s comment data.
lv: Lietotāja komentāri.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
lv: Lietotāja atrašanās vietas dati, kas tiek izmantoti WordPress kopienas notikumos un paneļa jaunumu logrīkā.

en: User&#8217;s media data.
lv: Lietotāja multivides dati.

en: User&#8217;s profile data.
lv: Lietotāja profila dati.

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Username is not editable.
lv: Lietotājvārds nav rediģējams.

en: Username is required.
lv: Lietotāja vārds ir obligāts

en: Username isn't editable.
lv: Lietotājvārds nav rediģējams.

en: Username may not be longer than 60 characters.
lv: Lietotājvārds nedrīkst būt garāks par 60 rakstzīmēm.

en: Username mentions
lv: Lietotājvārda pieminēšana

en: Username must be at least 4 characters.
lv: Lietotājvārdam jābūt vismaz 4 rakstzīmes garam.

en: Username or Email
lv: Lietotājvārds vai e-pasts

en: Username or Email Address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Username or email
lv: Lietotājvārds vai e-pasts

en: Username or email address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Username.
lv: Lietotājvārds.

en: Username/Password incorrect for %s
lv: Lietotājvārds vai parole ir nepareizs %s

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Username: %s
lv: Lietotājvārds: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
lv: Lietotājvārdā drīkst lietot tikai mazos burtus (a-z) un ciparus.

en: Usernames cannot be changed prior to account activation.
lv: Lietotājvārdus mainīt nav iespējams!

en: Usernames cannot be changed.
lv: Lietotājvārdus mainīt nav iespējams!

en: Usernames must be at least 4 characters.
lv: Lietotājvārdam jābūt vismaz 4 rakstzīmes garam.

en: Usernames or emails
lv: Lietotājvārdi vai e-pasta adreses

en: Users
lv: Lietotāji

en: Users & Authors
lv: Autori

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
lv: Lietotājus nevar pārvietot uz atkritni. Norādiet '%s', lai dzēstu.

en: Users list
lv: Lietotāju saraksts

en: Users list navigation
lv: Lietotāju saraksta pārlūkošana

en: Users must be registered and logged in to comment
lv: Lai komentētu, lietotājiem ir jābūt reģistrētiem un pieteiktiem

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
lv: Lietotājiem būs jāiztērē šī summa, lai saņemtu bezmaksas piegādi (ja iespējota augstāk).

en: Ushuaia
lv: Ušvaja

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
lv: Izmantojot izvēles rūtiņas blakus katram modulim, jūs varat izvēlēties vairākus moduļus, kurus pārslēgt, izmantojot izvēlni 'Lielapjoma darbības' saraksta augšdaļā.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
lv: Izmantojot rīkus labajā pusē, varat meklēt konkrētus moduļus, filtrēt pēc moduļu kategorijām vai aktīvajiem moduļiem, kā arī mainīt šķirošanas kārtību.

en: Ust-Nera
lv: Usķņera

en: Usually these are the same person, but sometimes they can differ. E.g., developers may be a Site owner, because they set up the website and connected Jetpack to WordPress.com and their clients may be Plan purchasers who use their billing information to purchase the plan for the site.
lv: Parasti tā ir viena un tā pati persona, taču dažkārt tās var atšķirties. Piemēram, izstrādātāji var būt vietnes īpašnieks, jo viņi izveidoja vietni un pieslēdza Jetpack pie WordPress.com, bet viņu klienti var būt plāna pircēji, kuri izmanto savu norēķinu informāciju, lai iegādātos vietnes plānu.

en: Utah
lv: Jūta

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Uzhgorod
lv: Užhoroda

en: VAT
lv: PVN

en: VAT Number
lv: PVN numurs

en: Vaduz
lv: Vaduca

en: Valid
lv: Pareizs

en: Valid user is required.
lv: Nepieciešams derīgs lietotājs.

en: Validate and save
lv: Apstiprināt un saglabāt

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
lv: Pārbaudes kļūda: PayPal IPN atbilde no citas e-pasta adreses (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
lv: Apstiprināšanas kļūda: PayPal summas nesakrīt (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
lv: Apstiprināšanas kļūda: PayPal summas nesakrīt (gross %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
lv: Apstiprināšanas kļūda: PayPal valūtas nesakrīt (code %s).

en: Value
lv: Vērtība

en: Value (required)
lv: Vērtība (nepieciešams)

en: Value of the coupon.
lv: Kupona vērtība.

en: Value(s)
lv: Vērtība(s)

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
lv: Ievades masīva vērtībām jābūt objektiem vai masīviem.

en: Vancouver
lv: Vankūvera

en: Varese
lv: Varēze

en: Varese is a restaurant theme for food and catering business.
lv: Varese ir restorānu tēma pārtikas un ēdināšanas biznesam.

en: Variable product
lv: Variācija

en: Variation #%1$s of %2$s
lv: Variācija #%1$s no %2$s

en: Variation ID, if applicable.
lv: Variācijas ID, ja piemērojams.

en: Variation ID.
lv: Variācijas ID.

en: Variation ID:
lv: Variācijas ID:

en: Variation URL.
lv: Variācijas saite (URL).

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
lv: Variāciju nav iespējams importēt: trūkst vecāka ID vai tāds vēl neeksistē

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
lv: Variācijas nevar importēt: produktu komplekts nevar būt kā produkta variants

en: Variation description.
lv: Variācijas apraksts.

en: Variation dimensions.
lv: Variāciju izmēri.

en: Variation height (%s).
lv: Variācijas augstums (%s).

en: Variation image data.
lv: Variācijas attēla dati.

en: Variation length (%s).
lv: Variācijas garums (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
lv: Variācijas izvēlnes secība (nosaka pozīciju variāciju sarakstā)

en: Variation price (required)
lv: Variācijas cena (nepieciešams)

en: Variation regular price.
lv: Variācijas regulārā cena.

en: Variation sale price.
lv: Variācijas pārdošanas cena.

en: Variation status.
lv: Variācijas statuss.

en: Variation weight (%s).
lv: Variācijas svars (%s).

en: Variation width (%s).
lv: Variācijas platums (%s).

en: Variations
lv: Variācijas

en: Vatican
lv: Vatikāns

en: VaultPress Backup
lv: VaultPress dublējums

en: VaultPress Backup gives you granular control over your site, with the ability to restore it to any previous state, and export it at any time.
lv: VaultPress Dublējums sniedz jums detalizētu kontroli pār savu vietni ar iespēju to atjaunot jebkurā iepriekšējā stāvoklī un jebkurā laikā eksportēt.

en: Vaultpress Backup
lv: Vaultpress dublējums

en: Venezia
lv: Venēcija

en: Venezuela
lv: Venecuēla

[ctx: Verb, to post]
en: Post
lv: Ziņa

[ctx: Verb. Button to add more subscribers.]
en: Add Subscribers
lv: Pievienot abonentus

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Invite User
lv: Uzaicināt lietotāju

[ctx: Verb. Presented to user as a label for a button.]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
lv: Noņemt

en: Verbano-Cusio-Ossola
lv: Verbāno-Kuzio-Osola

en: Verblio makes blog and content creation happen. Its writers can help create high-powered content for your website that drives SEO. Get 35% off your first month today.
lv: Verblio nodrošina emuāru un satura izveidi. Tās autori var palīdzēt jūsu vietnei izveidot jaudīgu saturu, kas veicina SEO. Saņemiet 35% atlaidi savam pirmajam mēnesim šodien.

en: Vercelli
lv: Verčelli

en: Verification
lv: Pārbaude

en: Verification Code
lv: Pārbaudes kods

en: Verify
lv: Pārbaudīt

en: Verify Code
lv: Pārbaudīt kodu

en: Verify your email
lv: Apstipriniet savu e-pastu

en: Verify your email address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Verifying…
lv: Notiek pārbaude…

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Version
lv: Versija

en: Version %1$s by %2$s
lv: Versija %1$s autors %2$s

en: Version %s
lv: Versija %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
lv: Ir <strong>pieejam</strong> versija %s

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lv:  Ir <strong>pieejama </strong> versija %s. Lai iespējotu atjaunojumu <strong>iegādājieties</strong> jaunu abonementu.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
lv: WooCommerce versija, kas pēdējo reizi atjaunināja pasūtījumu.

en: Version of block API.
lv: Bloka API versija.

en: Version of the content block format used by the post.
lv: Ziņā izmantotā satura bloka formāta versija.

en: Version of the content block format used by the template.
lv: Veidnē izmantotā satura bloka formāta versija.

en: Version of the theme.json schema used for the typography settings.
lv: Tipogrāfijas iestatījumiem izmantotās shēmas theme.json versija.

en: Version:
lv: Versija:

en: Version: %s
lv: Versija: %s

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
lv: Vertikālā pozīcija no augšas, lai sāktu apgriešanu procentos no attēla augstuma.

en: Vertical space
lv: Vertikālā atstarpe

en: Vertically
lv: Apvērst vertikāli

en: Very poor
lv: Ļoti nabadzīgs

en: Vesta is a minimalist theme, designed for single-page websites. Its single post and page layouts have no header, navigation menus, or widgets, so the page you design in the WordPress editor is the same page you’ll see on the front end.
lv: Vesta ir minimālisma tēma, kas paredzēta vienas lapas vietnēm. Tās vienas ziņas un lapu izkārtojumiem nav galvenes, navigācijas izvēlņu vai logrīku, tāpēc WordPress redaktorā izveidotā lapa ir tā pati lapa, ko redzēsit priekšpusē.

en: Vetro was designed to be a portfolio theme, and is composed by wide width layouts with the impact of generous imagery and typography. Its simple pages are aligned left with fair right paddings and large content blocks to grant viewers focus on visuals and short paragraphs.
lv: Vetro ir izstrādāta kā portfolio tēma, un to veido plaša platuma izkārtojumi ar bagātīgu attēlu un tipogrāfijas palīdzību. Tās vienkāršās lapas ir izlīdzinātas pa kreisi ar taisnām labās puses piemalēm un lieliem satura blokiem, lai skatītāji varētu koncentrēties uz vizuālajiem attēliem un īsām rindkopām.

en: Vevay
lv: Vevaja

en: Vibo Valentia
lv: Vibo Valentija

en: Vicenza
lv: Vičenca

en: Victoria
lv: Viktorija

en: Video Details
lv: Video detaļas

en: Video Embeds
lv: Video

en: Video Gallery
lv: Video galerija

en: Video Game Mods & Add-Ons
lv: Video spēļu modifikācijas un papildinājumi

en: Video Player
lv: Video atskaņotājs

en: Video Plays
lv: Video atskaņošana

en: Video Widget
lv: Video logrīks

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
lv[0]: Video logrīki (%d)
lv[1]: Video logrīki (%d)
lv[2]: Video logrīki (%d)

en: Video calls, docs, spreadsheets, and more
lv: Videozvani, dokumenti, izklājlapas un daudz kas cits

en: Video details
lv: Video detaļas

en: Video is paused.
lv: Video ir apturēts.

en: Video is playing.
lv: Video tiek atskaņots.

en: Video meta updated successfully.
lv: Video meta dati ir veiksmīgi jaunināti.

en: Video on %s
lv: Komentāri %s

en: Video player
lv: Video atskaņotājs

en: Video plays for %1$s days ending %2$s
lv: Video tiek atskaņots %1$s dienu laikā līdz %2$s.

en: Video plays for %1$s days ending %2$s (Summarized)
lv: Video atskaņots %1$s dienu laikā līdz %2$s (Apkopots)

en: Video post by %s.
lv: Videoklipa autors: %s.

en: Video post.
lv: Video ziņa.

en: Video title
lv: Video nosaukums

en: Video title&hellip;
lv: Video nosaukums&hellip;

en: Video tutorials
lv: Video pamācības

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Ad-free and customizable player
lv: Bez reklāmām un pielāgojams atskaņotājs

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Unlimited users
lv: Neierobežots lietotāju skaits

en: VideoPress Support
lv: VideoPress atbalsts

en: VideoPress settings updated successfully.
lv: VideoPress iestatījumi ir veiksmīgi atjaunoti.

en: Videos
lv: Video

en: Vienna
lv: Vīne

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View
lv: Skatīt

en: View %(domain)s
lv: Skatīt %(domain)s

en: View %(title)s
lv: Skatīt %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
lv: Skatīt %1$s versijas %2$s detaļas

en: View &#8220;%s&#8221;
lv: Skatīt &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
lv: skatīt &#8220;%s&#8221; arhīvu

en: View &amp; Customize
lv: Skatīt un pielāgot

en: View Action
lv: Skatīt darbību

en: View Admin
lv: Skatīt administratoru

en: View All
lv: Skatīt visu

en: View Archive
lv: Arhīvi

en: View Attachment Page
lv: Skatīt Pielikuma lapu

en: View Calendar
lv: Skatīt kalendāru

en: View Cart
lv: Skatīt grozu

en: View Category
lv: Skatīt kategoriju

en: View Changes.
lv: Skatīt izmaiņas.

en: View Changeset
lv: Skatīt izmaiņu kopu

en: View Comic
lv: Skatīt

en: View Comment
lv: Skatīt komentāru

en: View Docs
lv: Skatīt dokumentus

en: View Drive
lv: Skatīt disku

en: View Favorites
lv: Skatīt izlasi

en: View Gmail
lv: Skatīt Gmail

en: View Jetpack Stats without JavaScript
lv: Skatiet Jetpack statistiku bez JavaScript

en: View Mail
lv: Skatīt pastu

en: View Navigation Menu
lv: Skatīt navigācijas izvēlni

en: View On WordPress
lv: WordPress

en: View Page
lv: Skatīt lapu

en: View Pages
lv: Skatīt lapas

en: View Partners
lv: Skatīt partnerus

en: View Pattern
lv: Skatīt modeli

en: View Pattern Category
lv: Skatīt modeļa kategoriju

en: View Patterns
lv: Skatīt modeļus

en: View Plans
lv: Skatīt

en: View Plugin
lv: Skatīt spraudni

en: View Poll
lv: Skatīt aptauju

en: View Post
lv: Skatīt ziņu

en: View Posts
lv: Skatīt ziņas

en: View Privacy Policy Guide.
lv: Apskatīt privātuma politikas ceļvedi.

en: View Profile
lv: Skatīt profilu

en: View Project Tag
lv: Skatīt

en: View Purposes
lv: Skatīt nolūkus

en: View Settings
lv: Skatīt iestatījumus

en: View Sheets
lv: Skatīt izklājlapas

en: View Site
lv: Apskatīt vietni

en: View Slides
lv: Skatīt slaidus

en: View Support Interaction
lv: Skatīt atbalsta forumu

en: View Tag
lv: Skatīt birku

en: View Template
lv: Skatīt veidni

en: View Template Part
lv: Skatīt veidnes daļu

en: View Trash
lv: Skatīt atkritni

en: View User
lv: Skatīt lietotāju

en: View VaultPress Backup
lv: Skatīt VaultPress dublējumu

en: View VaultPress Backup & Scan
lv: Skatīt VaultPress dublēšanu un skenēšanu

en: View WooCommerce API docs
lv: Skatīt WooCommerce API dokumentāciju

en: View WooCommerce documentation
lv: Skatiet WooCommerce dokumentāciju

en: View WooCommerce settings
lv: Skatiet WooCommerce iestatījumus

en: View ad dashboard
lv: Reklāmu paneļa skats

en: View advertising campaigns
lv: Skatīt reklāmas kampaņas

en: View all
lv: Skatīt visu

en: View all annual insights
lv: Skatiet visus gada ieskatus

en: View all billing history and receipts
lv: Skatiet visu norēķinu vēsturi un kvītis

en: View all drafts
lv: Skatīt visus melnrakstus

en: View all pages
lv: Skatīt visas lapas

en: View all posts
lv: Skatīt visas ziņas

en: View all posts by %s
lv: Skatīt visus %s rakstus

en: View all posts in %s
lv: Apskatīt visus rakstus %s

en: View all purchases
lv: Skatīt visus pirkumus

en: View all responses
lv: Skatīt visas atbildes

en: View and Manage the invites to your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Skatiet un pārvaldiet uzaicinājumus uz savu vietni. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: View and manage coupons
lv: Skatīt un pārvaldīt kuponus

en: View and manage customers
lv: Skatīt un pārvaldīt klientus

en: View and manage orders and sales reports
lv: Skatīt un pārvaldīt pasūtījumus un pārdošanas pārskatus

en: View and manage products
lv: Skatīt un pārvaldīt produktus

en: View attachment page
lv: Skatīt pielikuma lapu

en: View available icons
lv: Apskatīt pieejamās ikonas

en: View billing and payment settings
lv: Skatīt norēķinu un maksājumu iestatījumus

en: View cart
lv: Apskatīt grozu

en: View comment history
lv: Skatīt komentāru vēsturi

en: View coupon
lv: Apskatīt kuponu

en: View coupons
lv: Skatīt kuponus

en: View customers
lv: Apskatīt klientus

en: View designs
lv: Skatīt dizainus

en: View details
lv: Apskatīt detaļas

en: View domain settings, manage every aspect of your domain and add additional domains.
lv: Skatiet domēna iestatījumus, pārvaldiet visus sava domēna aspektus un pievienojiet papildu domēnus.

en: View emails
lv: Skatīt e-pastus

en: View import log
lv: Skatīt importa žurnālu

en: View mode
lv: Skata veids

en: View more Storefront child themes
lv: Skatīt citus Storefront bērna tēmas

en: View more comments
lv: Skatīt vairāk komentārus

en: View order
lv: Apskatīties pasūtījumu

en: View order: %s
lv: Apskatīt pasūtījumu: %s

en: View orders
lv: Skatīt pasūtījumus

en: View orders and sales reports
lv: Skatiet pasūtījumus un pārdošanas pārskatus

en: View original post
lv: Skatīt ziņu

en: View other orders &rarr;
lv: Apskatīt citus pasūtījumus &rarr;

en: View our short Getting Started Video
lv: Skatiet mūsu īso darba sākšanas video

en: View page
lv: Apskatīt lapu

en: View pages for all sites
lv: Skatīt visu vietņu lapas

en: View plan
lv: Skatīt

en: View plans
lv: Skatīt plānus

en: View plugins for all sites
lv: Skatīt visu vietņu spraudņus

en: View post
lv: Skatīt ziņu

en: View posts by %s
lv: Skatīt autora %s ziņas

en: View posts for all sites
lv: Skatīt ziņas par visām vietnēm

en: View product
lv: Skatīt produktu

en: View products
lv: Skatīt produktus

en: View products and bundles
lv: Skatīt produktus un komplektus

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
lv: Skatīt produktus &ldquo;%s&rdquo; grupā

en: View progress →
lv: Skatīt progresu →

en: View security dashboard
lv: Drošības paneļa skats

en: View settings
lv: Iestatījumi

en: View settings required to configure third-party email apps
lv: Skatīt iestatījumus, kas nepieciešami trešo pušu e-pasta lietotņu konfigurēšanai

en: View site
lv: Skatīt vietni

en: View site activity and stats, get notifications when your site is down, fix malware threats, and restore your site from anywhere.
lv: Skatiet vietnes darbību un statistiku, saņemiet paziņojumus, kad jūsu vietne nedarbojas, novērsiet ļaunprātīgas programmatūras draudus un atjaunojiet vietni no jebkuras vietas.

en: View site activity and stats, get notifications when your site is down,<br/> fix malware threats, and restore your site from anywhere.
lv: Skatiet vietnes darbību un statistiku, saņemiet paziņojumus, kad vietne nedarbojas,<br/> novērsiet ļaunprātīgas programmatūras draudus un atjaunojiet vietni no jebkuras vietas.

en: View site activity, moderate comments, get advanced stats,<br/>and restore your site from anywhere.
lv: Skatiet vietnes darbību, moderējiet komentārus, iegūstiet uzlaboto statistiku,<br/>un atjaunojiet vietni no jebkuras vietas.

en: View site domains
lv: Skatīt vietnes domēnus

en: View stats for all sites
lv: Skatīt visu vietņu statistiku

en: View stats, moderate comments, create and edit posts, and upload media.
lv: Skatiet statistiku, moderējiet komentārus, veidojiet un rediģējiet ziņas un augšupielādējiet multividi.

en: View tax rates
lv: Skatīt nodokļu likmes

en: View template
lv: Apskatīt veidni

en: View the Payment
lv: Skatīt maksājumu

en: View the marketplace
lv: Skatīt tirgu

en: View the showcase
lv: Apskatīt vitrīnu

en: View this comment
lv: Skatīt šo komentāru

en: View tutorial
lv: Skatīt pamācību

en: View your WordPress.com achievements here. <br /><a href="%s">Write a post</a> to earn your first trophy.
lv: Skatiet savus WordPress.com sasniegumus šeit. <br /><a href="%s">Rakstiet ziņu</a>, lai nopelnītu savu pirmo trofeju.

en: View your backups
lv: Apskatiet savu vietni

en: View your cart
lv: Skatiet savu grozu

en: View your comment.
lv: Pirmais komentārs

en: View your site
lv: Apskatiet savu vietni

en: View your site stats
lv: Skatiet savas vietnes statistiku

en: View your website
lv: Skatiet savu vietni

en: View, manage, or cancel your plan and other purchases for this site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Skatiet, pārvaldiet vai atceliet savu plānu un citus pirkumus šai vietnei. {{learnMoreLink}}Uzzināt vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: View, manage, or cancel your plan and other purchases. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Skatiet, pārvaldiet vai atceliet savu plānu un citus pirkumus. {{learnMoreLink}}Uzzināt vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: View, print, and email your receipts for this site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Skatiet, drukājiet un nosūtiet ar e-pastu šīs vietnes kvītis. {{learnMoreLink}} Uzzināt vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: View, reply to, and manage all the comments across your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Skatīt, atbildēt un pārvaldīt visus komentārus savā vietnē. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: View/Edit
lv: Skatīt/Labot

en: Viewer
lv: Skatītājs

en: Views
lv: Skatījumi

en: Views over 48 hours. Click for more Jetpack Stats.
lv: Skatījumi 48 stundu laikā. Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk Jetpack statistikas.

en: Views per day
lv: Skatījumi dienā

en: Views per month
lv: Skatījumi mēnesī

en: Views per week
lv: Skatījumi nedēļā

en: Vilnius
lv: Viļņa

en: Vincennes
lv: Vinsensa

en: Virgin
lv: Virgina

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Virtual
lv: Virtuāls

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
lv: Virtuālie produkti ir nemateriāli un netiek piegādāti.

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Visibility in catalog
lv: Redzamība katalogā

en: Visibility:
lv: Redzamība:

en: Visible
lv: Redzama

en: Visible on the product page
lv: Rādīt produkta lapā

en: Visit
lv: Apmeklēt

en: Visit %(siteUrl)s
lv: Apmeklējiet vietni %(siteUrl)s

en: Visit %s
lv: Apmeklējiet %s

en: Visit %s admin area:
lv: Apmeklēt %s administratora zonu:

en: Visit %s or scan the code above to download the Jetpack mobile app.
lv: Apmeklējiet vietni %s vai skenējiet iepriekš norādīto kodu, lai lejupielādētu Jetpack mobilo lietotni.

en: Visit %s to start watching.
lv: Apmeklējiet %s, lai sāktu skatīties.

en: Visit %s&#8217;s website
lv: Apmeklēt %s mājas lapu

en: Visit <a class="!text-jp-green-50 bold" href="%s">wp.com/app</a> from your mobile device or scan the code above to download the Jetpack mobile app.
lv: Apmeklējiet <a class="!text-jp-green-50 bold" href="%s">wp.com/app</a> no savas mobilās ierīces vai noskenējiet iepriekš minēto kodu, lai lejupielādētu Jetpack mobilo lietotni.

en: Visit <a href="%s">jetpack.com/app</a> or scan this code with your mobile device to download the Jetpack mobile app.
lv: Apmeklējiet vietni <a href="%s">jetpack.com/app</a> vai skenējiet šo kodu ar savu mobilo ierīci, lai lejupielādētu Jetpack mobilo lietotni.

en: Visit Dashboard
lv: Apmeklēt paneli

en: Visit Link
lv: Apmeklēt saiti

en: Visit Site
lv: Apmeklēt vietni

en: Visit Site Settings
lv: Apmeklēt vietni

en: Visit Store
lv: Apmeklēt veikalu

en: Visit Theme Site
lv: Doties uz dizainu lapu

en: Visit Your Site
lv: Apmeklējiet savu vietni

en: Visit article
lv: Apskatīt rakstu

en: Visit community forums
lv: Apmeklējiet kopienas forumus

en: Visit forum
lv: Apmeklēt forumu

en: Visit plugin homepage
lv: Apmeklējiet spraudņa majas lapu

en: Visit post
lv: Apmeklēt ziņu

en: Visit premium customer support
lv: Apmeklējiet augstākas kvalitātes klientu atbalstu

en: Visit site
lv: Apmeklēt vietni

en: Visit site admin
lv: Apmeklēt vietnes admin

en: Visit the post for more.
lv: Apskatiet ziņu, lai uzzinātu vairāk.

en: Visit theme site for %s
lv: Apmeklējiet tēmas %s vietni

en: Visit your site to make sure it loads properly. If there’s an issue, fix your site before worrying about Jetpack! That may resolve this error.
lv: Apmeklējiet savu vietni, lai pārliecinātos, ka tā tiek pareizi ielādēta. Ja rodas problēma, izlabojiet vietni, pirms uztraucaties par Jetpack! Tas var novērst šo kļūdu.

en: Visit your site's wp-admin for all your import and export needs.
lv: Apmeklējiet savas vietnes wp-admin, lai uzzinātu visas importēšanas un eksportēšanas iespējas.

en: Visit {{a}}woo.com/mobile{{/a}} or scan the QR code to download the WooCommerce mobile app.
lv: Apmeklējiet vietni {{a}}woo.com/mobile{{/a}} vai skenējiet QR kodu, lai lejupielādētu WooCommerce mobilo lietotni.

en: Visit {{a}}wp.com/app{{/a}} from your mobile device, or scan the code to download the Jetpack mobile app.
lv: Savā mobilajā ierīcē apmeklējiet vietni {{a}}wp.com/app{{/a}} vai skenējiet kodu, lai lejupielādētu Jetpack mobilo lietotni.

en: Visit {{a}}wp.com/app{{/a}} or scan the QR code to download the Jetpack mobile app.
lv: Apmeklējiet vietni {{a}}wp.com{{/a}} vai skenējiet QR kodu, lai lejupielādētu Jetpack mobilo lietotni.

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
lv: Apmeklētāja komentāri var tikt pārbaudīti ar automatizētu mēstuļu atpazīšanas pakalpojumu.

en: Visitor stats
lv: Apmeklētāju statistika

en: Visitors
lv: Apmeklētāji

en: Visitors must provide consent by clicking the dismiss button when WordAds is turned on.
lv: Apmeklētājiem jāsniedz piekrišana, noklikšķinot uz noraidīšanas pogas, ja ir ieslēgtas Jetpack reklāmas.

en: Visitors will want to know who is on the other side of the page. Use this space to write about yourself, your site, your business, or anything you want. Use the testimonials below to quote others, talking about the same thing – in their own words.
lv: Apmeklētāji vēlas zināt, kas atrodas lapas otrā pusē. Izmantojiet šo vietu, lai rakstītu par sevi, savu vietni, savu uzņēmumu vai jebko citu. Izmantojiet zemāk esošās atsauksmes, lai citētu citus, kas runā par to pašu - ar viņu pašu vārdiem.

en: Visual Editing
lv: Vizuālā rediģēšana

en: Visual Editor
lv: Vizuālais redaktors

en: Visual aids
lv: Vizuālie palīglīdzekļi

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
lv: Vizuālajā režīmā redaktors ir līdzīgs tekstapstrādes programmām. Klikšķinot pogu Otra rīkjosla, atvērsiet vai aizvērsiet otro kontroles pogu rindu.

en: Vivre is a bold, opinionated blogging theme, heavily inspired by fashion and lifestyle magazines and websites.
lv: Vivre ir drosmīga, pašpārliecināta emuāru rakstīšanas tēma, ko lielā mērā iedvesmojuši modes un dzīvesstila žurnāli un vietnes.

en: Vladivostok
lv: Vladivastoka

en: Vodpod videos no longer available.
lv: Šī lapa vairs nav pieejama.

en: Volgograd
lv: Volgograda

en: Volume Slider
lv: Skaļuma slīdnis

en: Vostok
lv: Vostoka

en: Votes
lv: Balsis

en: Voting
lv: Balsošana

en: Voting block
lv: Balsošanas bloks

en: Voting block icon
lv: Balsošanas bloka ikona

en: Voucher code could not be assigned.
lv: Ziņojumu nevar dekodēt

en: Vouchers are not available for this site.
lv: &mdash; Nekādu lomu šai vietnei &mdash;

en: Vâlcea
lv: Vilča

en: WC database version.
lv: WC Datubāzes Versija.

en: WP Admin
lv: WP Administrators

en: WP Admin Dashboard
lv: WP administrēšanas panelis

en: WP REST API Integration v%d
lv: WP REST API Integrācija v%d

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
lv: WP-Cron ir atspējots, izmantojot konstanti DISABLE_WP_CRON. Atkārtota komentāru pārbaude var nedarboties pareizi.

en: Waiting for confirmation
lv: Gaida apstiprināšanu

en: Wakayama
lv: Vakajama

en: Wake
lv: Veika

en: Wakiso
lv: Vakiso

en: Wales
lv: Velsa

en: Wallis
lv: Volisa

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futuna

en: Want a walk-through of how to install themes? Check out our %1$sstep-by-step guide%2$s, which also contains a free video tutorial. As a Personal plan user, you are also entitled to %3$sEmail or Live Chat Support%4$s to get help setting up and customizing your theme.
lv: Vēlaties iepazīties ar tēmu instalēšanu? Skatiet mūsu %1$sstep-by-step guide%2$s, kurā ir arī bezmaksas video pamācība. Kā personīgā plāna lietotājam jums ir tiesības saņemt arī %3$se-pasta vai tērzēšanas atbalstu%4$s tiešsaistē, lai saņemtu palīdzību tēmas iestatīšanas un pielāgošanas jautājumos.

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
lv: Vai vēlaties vairāk pasākumu? <a href="%s">Palīdziet organizēt nākamo!</a>

en: Want to build a great brand? Start with a great logo
lv: Vai vēlaties izveidot lielisku zīmolu? Sāciet ar lielisku logotipu

en: Want to connect with your audience on Facebook and Instagram?
lv: Vai vēlaties sazināties ar savu auditoriju Facebook un Instagram?

en: Want to unlock even more customization control? <a target="_blank" style="color: %1$s; text-decoration: underline;" href="%2$s">Upgrade today</a>, and you’ll unlock Premium Themes, Custom CSS, and a whole suite of features designed to simplify your site-building experience.
lv: Vai vēlaties atbloķēt vēl vairāk pielāgošanas iespēju? <a target="_blank" style="color: %1$s; text-decoration: underline;" href="%2$s">Uzlabojiet jau šodien</a>, un jūs atbloķēsit Premium tēmas, pielāgotu CSS un veselu funkciju komplektu, kas izstrādāts, lai vienkāršotu vietnes veidošanu.

en: Want to unlock even more customization control? Upgrade today, and you’ll unlock Premium Themes, Custom CSS, and a whole suite of features designed to simplify your site-building experience.
lv: Vai vēlaties atbloķēt vēl vairāk pielāgošanas iespēju? Uzlabojiet savu versiju jau šodien, un jūs varēsiet iegūt Premium tēmas, pielāgotus CSS un veselu komplektu funkciju, kas paredzētas, lai vienkāršotu jūsu vietnes veidošanas gaitu.

en: Warning | Warnings
lv[0]: Brīdinājums

en: Warning! User %s cannot be deleted.
lv: Brīdinājums! Lietotāju %s nevar dzēst.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
lv: Brīdinājums: Lietotāju nevar dzēst. Lietotājs %s ir tīkla administrators.

en: Warning:
lv: Brīdinājums:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
lv: Brīdinājums: %1$s paredz, ka parametrs %2$s (%3$s) ir %4$s, dots %5$s.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
lv: Brīdinājums: saite ir ievietota, bet var būt kļūdas. Lūdzu, pārbaudiet to.

en: Warsaw
lv: Varšava

en: Washington
lv: Vašingtona

en: Watch Blogging videos
lv: Skatieties emuāru veidošanas videoklipus

en: Watch five videos.
lv: Noskatieties piecus videoklipus.

en: Watch four videos.
lv: Noskatieties četrus videoklipus.

en: Water & Marine Sciences
lv: Ūdens un jūras zinātnes

en: Wavatar (Generated)
lv: Wavatars (tiks ģenerēts)

en: We already have a ping from that URL for this post.
lv: No šī URL, šai ziņai jau ir atbalsojums.

en: We are committed to your privacy and security.
lv: Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un drošību.

en: We are setting up your new %(productFamily)s account but {{strong}}this process can take several minutes{{/strong}}. We will email you at %(email)s with login information once it is ready, so you can start using your new professional email addresses and other %(productFamily)s apps.
lv: Mēs veidojam jūsu jauno %(productFamily)s kontu, bet {{strong}}šis process var aizņemt vairākas minūtes{{/strong}}. Tiklīdz konts būs gatavs, mēs nosūtīsim jums e-pastu uz %(email)s ar pieteikšanās informāciju, lai jūs varētu sākt izmantot savas jaunās profesionālās e-pasta adreses un citas %(productFamily)s lietotnes.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
lv: Atvainojiet, bet, veicot jūsu emuāra importēšanu uz %s, radās kļūda

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    
    If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
    
    If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
lv: Atvainojamies, bet, veicot jūsu emuāra importu uz %s, tika pieļauta kļūda.
    
    Ja jūs izdzēsāt importa failu no multivides bibliotēkas, iespējams, ka tas izraisīja problēmu. Šādā gadījumā, lūdzu, mēģiniet importēt vēlreiz, neizdzēšot importa failu. Neuztraucieties - importētājs automātiski izdzēsīs failu, tiklīdz imports būs pabeigts.
    
    Ja joprojām rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu <a href='%s'>kontaktinformāciju</a>, un mēs visu salabosim.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
lv: Mēs atvainojamies, bet veicot jūsu emuāra importu radās kļūda %s
    Lūdzu <a href='%s'>sazinieties ar atbalstu</a>, un mēs visu izlabosim.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
lv: Atvainojiet, bet, veicot jūsu emuāra importēšanu uz %s, radās kļūda.↵ ↵

en: We are still in the process of removing your previous plan. Please check back in a few minutes and you'll be able to delete your site.
lv: Mēs joprojām noņemam jūsu iepriekšējo plānu. Lūdzu, pārbaudiet vēlreiz pēc dažām minūtēm, un jūs varēsiet dzēst savu vietni.

en: We are unable to retrieve your full media library.
lv: Nebija iespējams izgūt visu jūsu multivides bibliotēku.

en: We are writing to inform you that we will start to charge %1$s on %2$s, in accordance with the tax rules of the country you entered with your payment method. This update will take place the next time you renew your subscription.
lv: Mēs vēlamies jūs informēt, ka no %2$s sāksim iekasēt %1$s saskaņā ar tās valsts nodokļu noteikumiem, kurā esat ievadījis savu maksājumu veidu. Šis izmaiņas stāsies spēkā nākamreiz, kad atjaunosiet abonementu.

en: We are writing your shares to the calendar…
lv: Jūsu kopīgošanas tiek saglabātas kalendārā…

en: We ask that you print this list of ten unique, one-time-use backup codes and keep the list in a safe place.
lv: Lūdzam izdrukāt šo sarakstu ar desmit unikāliem, vienreiz lietojamiem rezerves kodiem un glabāt to drošā vietā.

en: We automatically scan your entire site every day for security threats and vulnerabilities. We'll thoroughly check for any suspicious activity or code, provide you with instant notifications and details when we find an issue, and help you resolve any harmful threats.
lv: Mēs katru dienu automātiski skenējam visu jūsu vietni, meklējot drošības apdraudējumus un ievainojamības. Mēs rūpīgi pārbaudām, vai vietnē nav aizdomīgu darbību vai kodu, sniedzam tūlītējus paziņojumus un sīkāku informāciju, kad atrodam problēmu, un palīdzam novērst visus apdraudējumus.

en: We automatically scan your entire site every day for security threats and vulnerabilities. We'll thoroughly check for any suspicious activity or code, provide you with instant notifications and details when we find an issue, and help you resolve any harmful threats.
lv: Mēs katru dienu automātiski skenējam visu jūsu vietni, meklējot drošības apdraudējumus un ievainojamības. Mēs rūpīgi pārbaudām, vai vietnē nav aizdomīgu darbību vai kodu, sniedzam tūlītējus paziņojumus un sīkāku informāciju, kad atrodam problēmu, un palīdzam novērst visus apdraudējumus.

en: We believe in Open Source and the vast majority of our work is available under the GPL.
lv: Mēs ticam atvērtajam pirmkodam, un lielākā daļa mūsu darbu ir pieejami saskaņā ar GPL.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
lv: Mēs nevaram izpildīt jūsu maksājumu. Lūdzu, <a href="%s" target="_blank">jauniniet jūsu maksājuma detaļas</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
lv: Mēs apkopojam informāciju par apmeklētājiem, kuri komentē vietnēs, kurās tiek izmantots Akismet pretsurogātpasta pakalpojums. Informācija, ko mēs apkopojam, ir atkarīga no tā, kā Lietotājs izveido Akismet Vietnei, bet parasti tā ietver komentētāja IP adresi, lietotāja aģentu, novirzītāju un Vietnes URL (kopā ar citu komentētāja tieši sniegto informāciju, piemēram, viņa vārdu, lietotājvārdu, e-pasta adresi un pašu komentāru).

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
lv: Mēs apkopojam informāciju par jums mūsu veikala norēķinu procesā.

en: We could not properly connect to PayPal. Try reloading the page.
lv: Mēs nevarējām pareizi izveidot savienojumu ar PayPal. Mēģiniet atkārtoti ielādēt lapu.

en: We could not validate your contact information. Please review and update all the highlighted fields.
lv: Mēs nevarējām apstiprināt jūsu kontaktinformāciju. Lūdzu, pārskatiet un precizējiet visus atzīmētos laukus.

en: We exclude days prior to the first recorded view and future days.
lv: Mēs izslēdzam dienas pirms pirmā reģistrētā skatījuma un turpmākās dienas.

en: We get it! You’re out there crushing your #smallbusiness goals, and your website needs to keep up without bogging you down.
lv: Mēs to sapratām! Jūs sasniedzat savus #smallbusiness mērķus, un jūsu vietnei ir jāturas līdzi, lai jūs netraucētu.

en: We guarantee site's performance and protect it from spammers detailing all activity records.
lv: Mēs garantējam vietnes darbību un aizsargājam to no surogātpasta sūtītājiem, detalizēti aprakstot visus darbības ierakstus.

en: We have finished processing your order.
lv: Esam sagatavojuši jūsu pasūtījumu.

en: We have not recorded any views for this item yet.
lv: Mēs vēl neesam reģistrējuši nevienu šī vienuma skatījumu.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
lv: Mēs esam saglabājuši informāciju par jūsu emuāra kontu jūsu WordPress datubāzē. Nodzēšot šo informāciju, Jūs varat sākt no sākuma. Pārstartēšana neradīs nekādas datu izmaiņas vai zudumus, kas jau ir importēti. Ja Jūs mēģināsiet importēt  vēlreiz emuāru, tad ierakstu dublikāti un komentāri tiks izlaisti.

en: We have sent an email to this address to verify your account. Not in inbox or spam folder? Tap the Resend email button!
lv: Mēs nosūtījām e-pastu uz šo adresi, lai verificētu jūsu kontu. Vai neesat iesūtnē vai surogātpasta mapē? Pieskarieties pogai Atkārtoti nosūtīt e-pastu!

en: We hope to see you again soon.
lv: Ceram uz drīzu tikšanos.

en: We keep a daily or real-time backup of your site so that when mistakes or accidents occur, restoring your
    		site to any location takes a matter of minutes. Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or
    		suspicious modifications that could compromise your security and data. In many cases, we can fix them
    		automatically (and will notify you). When we can’t, we provide you with expert support.
lv: Mēs saglabājam jūsu vietnes ikdienas vai reāllaika dublējumu, lai, ja notiek kļūdas vai negadījumi, atjaunotu jūsu
    		vietni jebkurā vietā, dažu minūšu laikā. Jūsu vietnes faili tiek regulāri skenēti, lai atrastu nesankcionētas vai
    		aizdomīgas izmaiņas, kas varētu apdraudēt jūsu drošību un datus. Daudzos gadījumos mēs varēsim tās labot
    		automātiski (un informēt jūs). Ja nevarēsim, mēs nodrošināsim jums ekspertu atbalstu.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
lv: Mēs ceram drīz izpildīt jūsu pasūtījumu.

en: We look forward to seeing you soon.
lv: Mēs ceram jūs redzēt drīz.

en: We made some changes here.
lv: Mēs šeit veicām dažas izmaiņas.

en: We never directly sell your personal information in the conventional sense (i.e., for money), but in some U.S. states the sharing of your information with advertising/analytics vendors can be considered a “sale” of your information, which you may have the right to opt out of. To opt out, click the link below.
lv: Mēs nekad tieši nepārdodam jūsu personisko informāciju parastajā izpratnē (t. i., par naudu), taču dažās ASV pavalstīs jūsu informācijas kopīgošanu ar reklāmas/analīzes pakalpojumu sniedzējiem var uzskatīt par jūsu informācijas "pārdošanu", no kuras jums var būt tiesības atteikties. Lai atteiktos, noklikšķiniet uz tālāk norādītās saites.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
lv: Mēs iesakām Storefront, <em>oficiālo</em> WooCommerce tēmu.

en: We sent you an email with your receipt and further instructions.
lv: Mēs nosūtījām jums e-pastu ar kvīti un turpmākiem norādījumiem.

en: We store your site backups securely in the cloud, with multiple copies saved across our global server network, so you'll never lose your content.
lv: Mēs droši glabājam jūsu vietnes dublējumkopijas mākonī, un vairākas kopijas tiek saglabātas mūsu globālajā serveru tīklā, lai jūs nekad nepazaudētu savu saturu.

en: We take privacy and transparency very seriously
lv: Mēs ļoti nopietni izturamies pret privātumu un pārredzamību

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
lv: Jūsu privātumu mēs uztveram ļoti nopietni. Lai uzzinātu vairāk, kādus datus mēs apkopojam un kā mēs tos izmantojam, apmeklējiet saiti <a href="%s">our Privacy Policy</a>.

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
lv: Mēs vēlamies pārliecināties, ka maksājumi jūs sasniedz, tāpēc, lūdzu, pievienojiet e-pasta adresi.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
lv: Mums izdevās iežurnalēties, bet netika atrasts neviens emuārs. Nākošreiz mēģiniet izmantot citu kontu.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
lv: Mēs nevaram pieslēgties Jūsu kontam. Mēģiniet vēlreiz.

en: We were unable to install Jetpack because something went wrong.
lv: Nebija iespējams instalēt Jetpack, jo radās problēma.

en: We were unable to install Jetpack because you do not have permissions to install plugins. Please contact your site's Administrator to continue with installing Jetpack or try installing Jetpack manually.
lv: Nebija iespējams instalēt Jetpack, jo jums nav atļauju instalēt spraudņus. Lūdzu, sazinieties ar savas vietnes administratoru, lai turpinātu Jetpack instalēšanu, vai mēģiniet instalēt Jetpack manuāli.

en: We were unable to install Jetpack. Don't worry—you can either install Jetpack manually or contact support for help.
lv: Nebija iespējams instalēt Jetpack. Neuztraucieties — varat instalēt Jetpack manuāli vai sazināties ar atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību.

en: We were unable to log you in correctly. Please go back to the merchant store to complete your checkout.
lv: Mēs nevarējām jūs pareizi pieteikties. Lūdzu, atgriezieties tirgotāja veikalā, lai pabeigtu norēķināšanos.

en: We were unable to process your order, please try again.
lv: Mēs nevarējām apstrādāt jūsu pasūtījumu, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
lv: Mēs arī saglabāsim komentārus vai atsauksmes, ja izvēlēsities tos atstāt.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
lv: Mēs esam mainījuši šo opciju uz klikšķa un ritināšanas versiju, jo jums ir kājenes logrīki Izskats &rarr; Logrīki, vai jūsu tēma izmanto klikšķa un ritināšanas kā noklusējuma darbību.

en: We'll always send important emails regarding your account, security, privacy, and purchase transactions, but you can get some helpful extras, too.
lv: Mēs vienmēr nosūtīsim svarīgus e-pasta ziņojumus par jūsu kontu, drošību, konfidencialitāti un pirkumu darījumiem, taču varat saņemt arī dažas noderīgas ekstras.

en: We'll be installing the Jetpack plugin so WordPress.com can communicate with your self-hosted WordPress site.
lv: Mēs instalēsim Jetpack spraudni, lai WordPress.com varētu sazināties ar jūsu paša mitināto WordPress vietni.

en: We're automatically turning on Akismet Anti-spam.
lv: Automātiski ieslēdzam Akismet pretsurogātpastu.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
lv: Mēs esam šeit, lai jūs - saņemtu padomus, produktu atjauninājumus un iedvesmu tieši uz savu pastkasti.

en: We're here to help.
lv: Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

en: We're making a backup of your site from {{strong}}%(inProgressDisplayDate)s{{/strong}}.
lv: Mēs veidojam jūsu vietnes dublējumu no {{strong}}%(inProgressDisplayDate)s{{/strong}}.

en: We're setting up Jetpack Akismet Anti-spam for you right now.
lv: Pašlaik mēs iestatām Jetpack Akismet pretsurogātpastu.

en: We've added premium plugins to boost your site's capabilities. From bookings and subscriptions to email marketing and SEO tools, we have you covered.
lv: Mēs esam pievienojuši premium spraudņus, lai uzlabotu jūsu vietnes iespējas. Esam parūpējušies par jums - no rezervācijām un abonementiem līdz e-pasta mārketinga un SEO rīkiem.

en: We've automatically turned on Akismet Anti-spam.
lv: Automātiski ieslēdzam Akismet Anti-spam.

en: We've created the basics, now it's time for you to update the images and text. Make a great first impression. Everything you do can be changed anytime.
lv: Mēs esam izveidojuši pamatu, tagad ir pienācis laiks atjaunot attēlus un tekstu. Radiet lielisku pirmo iespaidu. Visu, ko paveiksiet, varēs mainīt jebkurā laikā.

en: We've encountered a problem sending you the validation code. Please try again later.
lv: Nosūtot jums validācijas kodu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: We've encountered a problem sending you the validation email. Please try again later.
lv: Nosūtot jums validācijas e-pastu, radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: We've made some updates to Jetpack Social. Please visit the <a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>WordPress.com sharing page</a> to manage your Jetpack Social connections or use the button below.
lv: Esam veikuši dažus Jetpack Social atjaunojumus. Lūdzu, apmeklējiet <a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>WordPress.com koplietošanas lapu</a>, lai pārvaldītu savus Jetpack sociālos savienojumus, vai izmantojiet tālāk esošo pogu.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
lv: Mēs esam padarījuši lietas vienkāršākas un vieglāk pārvaldāmas, lai virzītu uz priekšu. No šī brīža jūs varat pārvaldīt visus savus WooCommerce pirkumus tieši no paplašinājuma izvēlnes pašā WooCommerce spraudnī. <a href="%s">Skatīt un pārvaldīt</a> your extensions now.

en: Web Address
lv: Web adrese

en: Web Design & Development
lv: Web dizains un izstrāde

en: Web address
lv: Web adrese

en: Web application firewall (WAF)
lv: Tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris (WAF)

en: Web server
lv: Tīmekļa serveris

en: Webfont font family must be a non-empty string.
lv: Tīmekļa fontu saimei ir jābūt virknei ar saturu.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
lv: Webfont fonta svaram ir jābūt pareizi formatētai virknei vai veselam skaitlim.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
lv: Webfont src nedrīkst būt tukša virknei vai tukšu virkņu masīvs.

en: Webhook actions
lv: Webhook darbības

en: Webhook created successfully.
lv: Webhook veiksmīgi izveidots.

en: Webhook data
lv: Webhook dati

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
lv: Webhook piegādes vietrādim URL jābūt derīgam URL, kas sākas ar http:// vai https://.

en: Webhook delivery URL.
lv: Webhook piegādes URL.

en: Webhook event.
lv: Webhook notikums.

en: Webhook resource.
lv: Webhooku resurss.

en: Webhook status must be valid.
lv: Webhook statusam ir jābūt derīgam.

en: Webhook status.
lv: Webhookas statuss.

en: Webhook topic is required and must be valid.
lv: Webhook tēma ir nepieciešama, un tai jābūt derīgai.

en: Webhook topic must be valid.
lv: Webhook tēmai jābūt derīgai.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
lv: Webhook tēma nav zināma. Lūdzu, izvēlieties derīgu tēmu.

en: Webhook topic.
lv: Webhook tēma.

en: Webhook updated successfully.
lv: Webhook veiksmīgi atjaunots.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
lv: Webhooks ir paziņojumi par notikumiem, kas tiek sūtīti uz jūsu izvēlētajiem URL. Tos var izmantot, lai integrētu trešo personu pakalpojumus, kas tos atbalsta.

en: Webhooks do not support trashing.
lv: Webhooks neatbalsta mēslošanu

en: Webinar: ecommerce on WordPress.com - A Detailed Look
lv: Webinārs: e-komercija WordPress.com vietnē - detalizēts ieskats

en: Webinar: ecommerce with WooCommerce - A Tour Through Features
lv: Webinārs: e-komercija ar WooCommerce - ekskursija pa funkcijām

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Website Designer
lv: Vietņu dizainers

en: Website Meta
lv: Tīmekļa vietne

en: Website Performance
lv: Veiktspēja

en: Website RSS
lv: Tīmekļa vietne

en: Website SEO
lv: Tīmekļa vietne

en: Website design service
lv: Mājas lapas dizaina pakalpojums

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
lv: Vietne: %1$s (IP adrese: %2$s, %3$s)

en: Website: %s
lv: Tīmekļa vietne: %s

en: Websites
lv: Tīmekļa vietnes

en: Wed
lv: Tre

en: Wednesday
lv: trešdien

[ctx: Wednesday initial]
en: W
lv: Tr

en: Week
lv: Nedēļa

en: Week Starts On
lv: Nedēļa sākas

en: Week starts on
lv: Nedēļa sākas

en: Week starts on %s
lv: Nedēļa sākas %s

en: Week(s)
lv: Nedēļa(as)

en: Weekly Views
lv: Iknedēļas skatījumi

en: Weekly digest for %1$s, on %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Weight
lv: Svars

en: Weight (%s)
lv: Svars (%s)

en: Weight in decimal form
lv: Svars decimālā formā

en: Weight unit
lv: Svara vienība

en: Welcome back!
lv: Sveicināts

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Welcome to
lv: Laipni lūdzam

en: Welcome to %1$s!
lv: Laipni lūgti, %1$s!

en: Welcome to %s.
lv: Laipni lūdzam %s.

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
lv: Esiet sveicināts %s. Šī ir jūsu pirmā ziņa. Rediģējiet vai dzēsiet to, un tad sāciet rakstīt!

en: Welcome to Conversations
lv: Laipni lūdzam sadaļā Sarunas

en: Welcome to Jetpack
lv: Laipni lūdzam WordPress!

en: Welcome to Jetpack Search!
lv: Laipni lūgti Jetpack meklēšanā!

en: Welcome to Jetpack Search! Check out your new tools.
lv: Laipni lūdzam Jetpack meklēšanā! Apskatiet savus jaunos rīkus.

en: Welcome to Jetpack VideoPress!
lv: Laipni lūgti Jetpack VideoPress!

en: Welcome to Reader
lv: Laipni lūdzam Lasītājā!

en: Welcome to Woo!
lv: Laipni lūdzam Woo!

en: Welcome to WordPress!
lv: Laipni lūdzam WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
lv: Esiet sveicināts WordPress. Šī ir jūsu pirmā ziņa. Rediģējiet vai dzēsiet to, un tad sāciet rakstīt!

en: Welcome to WordPress.com
lv: Laipni lūdzam WordPress!

en: Welcome to WordPress.com!
lv: Laipni lūdzam WordPress!

en: Welcome to WordPress.com! In this video, you’ll learn how to add a social icons block on WordPress.com.
lv: Laipni lūdzam vietnē WordPress.com! Šajā videoklipā uzzināsit, kā vietnē WordPress.com pievienot sociālo ikonu bloku.

en: Welcome to WordPress.com! In this video, you’ll learn how to add new blocks to your WordPress.com website — and how to know which blocks to use.
lv: Laipni lūdzam vietnē WordPress.com! Šajā videoklipā uzzināsit, kā savai vietnei WordPress.com pievienot jaunus blokus un kā uzzināt, kurus blokus izmantot.

en: Welcome to WordPress.com! In this video, you’ll learn how to create a page on WordPress.com.
lv: Laipni lūdzam vietnē WordPress.com! Šajā videoklipā jūs uzzināsit, kā izveidot lapu vietnē WordPress.com.

en: Welcome to WordPress.com! In this video, you’ll learn how to use the editor on your WordPress.com website.
lv: Laipni lūdzam vietnē WordPress.com! Šajā videoklipā uzzināsit, kā lietot redaktoru savā vietnē WordPress.com.

en: Welcome to WordPress.com! In this video, you’ll learn how to write a blog on your WordPress.com website.
lv: Laipni lūdzam vietnē WordPress.com! Šajā videoklipā jūs uzzināsit, kā rakstīt emuāru savā vietnē WordPress.com.

en: Welcome to WordPress.com! Let’s get started.
lv: Laipni lūdzam vietnē WordPress.com! Sāksim.

en: Welcome to WordPress.com, the most dynamic community of bloggers, website creators, and intrepid readers on the web. You’re all set to begin crafting the blog of your dreams and sharing your voice on the web. Take a peek at our <a href="%s">blog setup checklist</a> for tips on getting started.
lv: Laipni lūgti WordPress.com - dinamiskākajā tīmekļa vietnē, kurā apvienoti blogeri, tīmekļa vietņu veidotāji un drosmīgi lasītāji. Jūs esat gatavs sākt veidot savu sapņu emuāru un publiskot savu viedokli tīmeklī. Ieskatieties mūsu <a href="%s">bloga iestatīšanas kontrolsarakstā</a>, lai saņemtu padomus, kā sākt darbu.

en: Welcome to the Gutenberg Editor
lv: Laipni lūdzam Gutenberg redaktorā

en: Welcome to the Jetpack app!
lv: Laipni lūdzam Jetpack lietotnē!

en: Welcome to the WordPress.com community.
lv: Laipni lūdzam WordPress.com kopienā.

en: Welcome to your Dashboard!
lv: Laipni lūdzam WordPress!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
lv: Laipni lūdzam jūsu WordPress informācijas panelī!

en: Welcome to your site’s activity
lv: Laipni lūdzam jūsu vietnes darbībās

en: Welcome to {site_title}
lv: Sveicināti {site_title}

en: Welcome, FreshBooks Customers! Save %s%% on any WordPress.com plan using coupon code <code>{{coupon_code}}</code> at checkout. Depending on the plan, premium features include a custom URL, more storage, 24/7 live chat support, advanced design customization, ecommerce integration, integrated payments, and more. Happy WordPressing! :-)
lv: Laipni lūdzam, FreshBooks klienti! Ietaupiet %s%% jebkurā WordPress.com plānā, norēķinoties, izmantojot kupona kodu <code>{{coupon_code}}</code>. Atkarībā no plāna augstākās kvalitātes funkcijās ietilpst pielāgots URL, papildu krātuve, diennakts tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, uzlabota dizaina pielāgošana, e-komercijas integrācija, integrētie maksājumi un daudz kas cits. Laimīgu WordPress veidošanu! :-)

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
lv: Vai meklējāt savu <a href="%s">API atslēgu un citus personiskos iestatījumus</a>?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
lv: Vai meklējāt sava <a href="%s">profila informāciju</a>?

en: West
lv: Rietumi

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Western
lv: Rietumu

en: Western Australia
lv: Rietumaustrālija

en: Western Cape
lv: Rietumkāpa

en: Western Sahara
lv: Rietumu Sahara

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
lv: Mēs arī izmantosim sīkdatnes, lai sekotu groza saturam, kamēr jūs pārlūkojat mūsu vietni.

en: We’ll keep track of all the events that take place on your site to help manage things easier.
lv: Mēs sekosim līdzi visiem jūsu vietnes notikumiem, lai atvieglotu to pārvaldību.

en: We’ll pay the first year’s domain registration fees for you, simple as that!
lv: Mēs par jums samaksāsim pirmā gada domēna reģistrācijas maksu - tas ir vienkārši!

en: We’ll send you an email to %(email)s when the transfer process is complete. You can always see the status in {{i}}Site Domains{{/i}}.
lv: Kad pārsūtīšanas process būs pabeigts, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu uz %(email)s. Statusu vienmēr varat skatīt sadaļā {{i}}Vietņu domēni{{/i}}.

en: We’re bucking the trend; we’ve reduced our prices by up to 50%.
lv: Mēs sekojam šai tendencei un esam samazinājuši cenas līdz pat 50 %.

en: We’re constantly working on new ways to improve the Jetpack app and make it the best possible way to put your site in your pocket and make updates on the go. Inspiration can strike anywhere, after all.
lv: Mēs pastāvīgi strādājam pie jauniem veidiem, kā uzlabot Jetpack lietotni un padarīt to par labāko iespējamo veidu, kā ievietot vietni savā kabatā un veikt atjauninājumus, atrodoties ceļā. Galu galā iedvesma var rasties jebkur.

en: We’re giving you this advance notice, before the change takes place, and also offering you a <strong>limited-time chance to renew your plan now (and get your domain free for another year)</strong>. | We’re giving you this advance notice, before the change takes place, and also offering you a <strong>limited-time chance to renew your plan now (and get your domain free for another two years)</strong>.
lv[0]: Mēs nosūtam jums šo iepriekšēju paziņojumu pirms izmaiņu veikšanas, kā arī piedāvājam jums <strong>ierobežotu laiku tagad atjaunot plānu (un iegūt domēnu bez maksas vēl vienu gadu)</strong>.
lv[1]: Vienskaitlis: mēs nosūtām jums šo iepriekšēju paziņojumu pirms izmaiņu veikšanas, kā arī piedāvājam jums <strong>ierobežotu laiku tagad atjaunot plānus (un iegūt domēnus bez maksas vēl vienu gadu)</strong>.
lv[2]: Vienskaitlis: mēs nosūtām jums šo iepriekšēju paziņojumu pirms izmaiņu veikšanas, kā arī piedāvājam jums <strong>ierobežotu laiku tagad atjaunot plānu (un iegūt domēnu bez maksas vēl vienu gadu)</strong>.

en: We’re writing to let you know that you’ve successfully switched to the Jetpack mobile app. Awesome! As part of the switch, we’ve transferred all of your data and settings over from the WordPress app, so you’re all set to pick up where you left off.
lv: Rakstām, lai informētu, ka esat veiksmīgi pārgājis uz Jetpack mobilo lietotni. Satriecošs! Pārejas ietvaros mēs esam pārsūtījuši visus jūsu datus un iestatījumus no WordPress lietotnes, lai jūs varētu turpināt no vietas, kur pārtraucāt.

en: We’ve reduced our prices by up to 50%
lv: Esam samazinājuši cenas līdz pat 50%

en: What Will My Mapping Include?
lv: Kāda būs mana spraudņa URL?

en: What WordPress site do you want to import?
lv: Kuru WordPress vietni vēlaties importēt?

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
lv: Kādi pasta indeksi ir pieejami vietējai piegādei?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
lv: Kādi ZIP/pasta kodi ir pieejami vietējai saņemšanai?

en: What are your goals?
lv: Kādi ir jūsu mērķi?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
lv: Kādu automatizētu lēmumu pieņemšanu un/vai profilēšanu mēs veicam ar lietotāju datiem

en: What currency do you accept payments in?
lv: Kādas valūtās jūs pieņemat maksājumus?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lv: Kādas valūtas cenas ir iekļautas katalogā un kādās valūtās vārtejas pieņems maksājumus.

en: What data breach procedures we have in place
lv: Kādas procedūras paredzētas, lai novērstu drošības caurumus personas datos

en: What do I do now?
lv: Ko man darīt?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
lv: Kuru maksu vēlaties iekasēt par vietējo piegādi, neņemot vērā, ja izvēlaties bezmaksas. Lai atspējotu, atstājiet tukšu.

en: What is Crowdsignal? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">Learn more here.</a>
lv: Kas ir Crowdsignal? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">Šeit uzziniet vairāk.</a>

en: What is Jetpack?
lv: Kas ir Jetpack?

en: What is PHP and how does it affect my site?
lv: Kas ir PHP un kā tas ietekmē manu vietni?

en: What is PayPal?
lv: Kas ir PayPal?

en: What is SFTP?
lv: Kas ir SFTP?

en: What is SSH?
lv: Kas ir SSH?

en: What is your refund policy?
lv: Kāda ir jūsu atmaksas politika?

en: What personal data we collect and why we collect it
lv: Kādus privātos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos apkopojam

en: What rights you have over your data
lv: Kādas ir tavas tiesības saistībā ar taviem datiem

en: What running the tool will do.
lv: Ko darbojoties rīks veiks.

en: What should be done with content owned by %s?
lv: Kas būtu jādara ar saturu, kas pieder %s?

en: What should be done with content owned by these users?
lv: Kas būtu jādara ar saturu, kas pieder šiem lietotājiem?

en: What should be done with content owned by this user?
lv: Kas būtu jādara ar saturu, kas pieder šiem lietotājiem?

en: What third parties we receive data from
lv: No kādiem trešo pušu avotiem mēs iegūstam datus

en: What to show on the front page
lv: Ko rādīt pirmajā lapā

en: What type of products do you plan to sell?
lv: Kāda veida produktus Jūs plānojat pārdot?

en: What we collect and store
lv: Ko mēs savācam un uzglabājam

en: What we share with others
lv: Ko mēs kopīgojam ar citiem

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
lv: Ko jūs vēlaties, lai maksā par vienotās likmes piegādi?

en: What would you like to import?
lv: Ko jūs vēlētos importēt?

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
lv: Tas, ko jūs tagad lasāt, ir visvienkāršākais<strong>teksta bloks</strong>. Teksta blokam ir savas vadīklas, kuras ļauj to brīvi pārvietot ziņā augšup vai lejup...

en: What&#8217;s New
lv: Kas jauns?

en: What&#8217;s on your mind?
lv: Par ko rakstam?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
lv: Kāda ir atšķirība starp kategorijām un birkām? Parasti, birkas ir speciāli atslēgvārdi, kuri apzīmē svarīgu informāciju jūsu ziņā (vārdi, priekšmeti, utt.). Birkas var atkārtoties vairākās ziņās, bet kategorijas ir iepriekš noteiktu sadaļu virsraksti. Lietojot analoģiju ar grāmatu, kategorijas ir kā satura rādītājs bet birkas &mdash; termini indeksa rādītājā.

en: What's Hot
lv: Kas jauns

en: What's included:
lv: Kas ir iekļauts:

en: What's your current annual revenue?
lv: Kāds ir Jūsu patreizējais gada ienākums?

en: What's your list about?
lv: Par ko ir jūsu saraksts?

en: Whatever you're building, there's a fast, intuitive way to get started.
lv: Neatkarīgi no tā, ko veidojat, ir pieejams ātrs un intuitīvs veids, kā sākt darbu.

en: What’s next?
lv: Kas tālāk?

en: When 2021 is gone, so is %d%% off &#128064;
lv: Kad 2021. gads ir pagājis, ir arī %d%% atlaide 

en: When WordPress posts spark lively conversations, they'll appear here. To get started, like or comment on some posts.
lv: Kad WordPress ziņas raisīs dzīvas sarunas, tās parādīsies šeit. Lai sāktu, pievienojiet Patīk vai komentējiet kādu ziņu.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
lv: Ja komentāra saturā, autora vārdā, URL, e-pasta adresē, IP adresē vai pārlūkprogrammas lietotāja aģenta rindā būs kāds no šiem vārdiem, tas tiks ievietots atkritnē. Viens vārds vai IP adrese vienā rindiņā. Atbilde atbilst iekšējiem vārdiem, tātad &#8220;press&#8221; atbilst &#8220;WordPress&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the {{link}}moderation queue{{/link}}. One word or IP per line. It will match inside words, so "press" will match "WordPress".
lv: Ja kāds no šiem vārdiem būs komentāra tekstā, nosaukumā, URL adresē vai e-pasta adresē, tas tiks ievietots {{link}}moderācijas rindā{{/link}}. Katru vārdu un IP adresi rakstiet savā rindā. Meklēts tiks arī vārda sastāvā, piemēram, "press" atradīs arī "WordPress".

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be put in the trash. One word or IP per line. It will match inside words, so "press" will match "WordPress".
lv: Ja komentāra saturā, nosaukumā, URL adresē, e-pastā, vai IP,  ir kāds no šiem vārdiem, tas tiks nosūtīts uz atkritni. Vienā rindā viens vārds vai IP adrese. Tiks meklēti arī nepilni vārdi, tāpēc "press" atradīs arī "WordPress".

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
lv: Ja kāds no šiem vārdiem būs komentāra tekstā, nosaukumā, URL adresē, e-pastā vai IP adresē, tas tiks ievietots <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderācijas rindā</a>. Viens vārds vai IP adrese katrā rindiņā. Meklēts tiks arī vārdos, piemēram, &#8220;word&#8221; atradīs arī &#8220;WordPress&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
lv: Pievienojot jaunas kategorijas šajā ekrānā jūs aizpildiet šādus laukus:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
lv: Pievienojot jaunu birka šajā ekrānā, jūs aizpildīt šādus laukus:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
lv: Piemērojot vairākus kuponus, piemēro pirmo kuponu par pilnu cenu un otro kuponu ar atlaidi, un tā tālāk.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
lv: Mainot tēmas, nereti ir atšķirības logrīku apgabaliem un skaitam sānjoslās un reizēm šo konfliktu rezultātā pāreja norit mazāk gludi. Ja esat mainījis tēmām un, jums šķiet, kā trūkst logrīki, ritiniet uz leju šajā ekrānā uz Neaktīvo logrīku apgabalu, kur visi jūsu logrīki un to iestatījumi tiek saglabāti.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
lv: Veicot %s spējas pārbaudi, tā vienmēr jāpārbauda attiecībā pret konkrētu komentāru.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
lv: Veicot %s spējas pārbaudi, tā vienmēr jāpārbauda attiecībā pret konkrētu lapu.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
lv: Pārbaudot %s iespēju, jums tas vienmēr ir jāsalīdzina ar noteiktu ziņu.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
lv: Veicot %s spējas pārbaudi, tā vienmēr jāpārbauda attiecībā pret noteiktu terminu.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
lv: Pārbaudot %s iespēju, jums vienmēr tā ir jāpārbauda, ​​salīdzinot ar konkrētu lietotāju.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
lv: Izvēloties ikdienas vai iknedēļas e-pastu saņemšanu, norādiet laiku, kad vēlaties tos saņemt.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
lv: Pārkārtošanas režīmā virs ierakstiem būs pieejamas papildus iespējas, lai pārkārtotu izvēlnes vienumus.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
lv: Pārkārtošanas režīmā, logrīku saraksta augšpusē būs pieejamas papildus iespējas logrīku pārkārtošanai.

en: When inspiration strikes, write and share your own content on your very own blog.
lv: Kad rodas iedvesma, rakstiet un kopīgojiet savu saturu savā blogā.

en: When it comes to your website, <strong><em>you deserve the best</em></strong>. <a href="%4$s">Upgrade today</a> to experience everything %1$s has to offer. And when you use the code %2$s at checkout, you’ll save %3$s%% off your first year.
lv: Runājot par jūsu vietni, <strong><em>jūs esat pelnījuši labāko</em></strong>. <a href="%4$s">Uzlabojiet jau šodien</a>, lai izbaudītu visu, ko %1$s piedāvā. Un, norēķinoties ar kodu %2$s, jūs ietaupīsiet %3$s%% pirmajā gadā.

en: When it comes to your website, you deserve the best. Upgrade today to experience everything %1$s has to offer. And when you use the code %2$s at checkout, you’ll save %3$s%% off your first year
lv: Runājot par jūsu vietni, jūs esat pelnījuši labāko. Uzlabojiet jau šodien, lai izbaudītu visu, ko piedāvā %1$s. Un, norēķinoties ar kodu %2$s, jūs ietaupīsiet %3$s%% pirmajā gadā.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
lv: Ja priekšstatāt lapu mazā monitorā, jūs varat lietot sakļaušanas ikonu kreisajā pusē, paneļa apakšā. Tā paslēps paneli, dodot vairāk vietas lai apskatītu jūsu vietnes jauno izskatu. Lai atkal atvērtu kreiso paneli, klikšķiniet sakļaušanas ikonu vēlreiz.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
lv: Kad produkta krājums sasniedz šo daudzumu, krājumu stāvoklis mainīsies uz "nav krājumu", un jums tiks paziņots pa e-pastu. Šis iestatījums neietekmē esošos "ir krājumi" produktus.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
lv: Kad produkta krājums sasniedz šo summu, jums tiks paziņots pa e-pastu.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
lv: Reģistrējot tēmas “variadic” funkciju, “type” ir jābūt “masīvam”.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
lv: Reģistrējot noklusējuma meta vērtību, datiem jāatbilst norādītajam tipam.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
lv: Reģistrējot funkciju "masīvs", funkcijas shēmā jāiekļauj atslēgvārds "vienumi".

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
lv: Reģistrējot "masīva" meta datu veidu, lai tas tiktu attēlots REST API servisā, katram masīva elementam jānosaka shēma "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
lv: Reģistrējot "masīva" vai "objekta" līdzekļus, kas jāparāda REST API, ir jādefinē arī funkcijas shēma.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
lv: Reģistrējot "masīva" iestatījumu, lai tas tiktu attēlots REST API servisā, katram masīva elementam jānosaka shēma "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
lv: Reģistrējot iezīmi "objekts", iezīmes shēmā jāiekļauj atslēgvārds “īpašības”.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
lv: Ja sākat jaunu rindkopu ar vienu no šiem formatēšanas īsceļiem un sekojošu atstarpi aiz tā, formatējums tiks piemērots automātiski. Spiediet taustiņus Atsolis vai Esc, lai darbību atceltu.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
lv: Pārbaudot REST API, radās kļūda:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
lv: Pārbaudot REST API, tika atgriezts negaidīts rezultāts:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
lv: Kad šis iestatījums ir spēkā, informācijas paneļa lodziņā Pārskats tiek parādīts atgādinājums, kurā teikts: “Meklētājprogrammas nav ieteicamas”, lai atgādinātu, ka esat norādījis meklētājprogrammām nemeklēt jūsu vietni.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
lv: Ja tas ir patiess, maksājuma vārtejas API tiek izmantots, lai izveidotu atmaksu.

en: When used with a paid plan, your custom domain can replace your site's free address, {{strong}}%(wpcom_url)s{{/strong}}, with {{strong}}%(domain)s{{/strong}}, making it easier to remember and easier to share.
lv: Izmantojot ar maksas plānu, jūsu pielāgotais domēns var aizstāt jūsu vietnes bezmaksas adresi {{strong}}%(wpcom_url)s{{/strong}}, ar {{strong}}%(domain)s{{/strong}}, tādējādi atvieglojot iegaumēšanu un kopīgošanu.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
lv: Izmantojot lielapjoma rediģēšanu, varat mainīt metadatus (kategorijas, autoru u. c.) visiem atlasītajiem ziņojumiem uzreiz. Lai noņemtu kādu ziņu no grupēšanas, vienkārši klikšķiniet pogu %s<span class="screen-reader-text">Noņemt</span> blakus tās nosaukumam parādītajā lielapjoma rediģēšanas apgabalā.

en: When using a keyboard to navigate:
lv: Kad izmantojat tastatūru, lai pārlūkotu:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
lv: Kad apmeklētājs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāra formā un arī apmeklētāju IP adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabotu mēstuļu atpazīšanu.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
lv: Klikšķinot pogu Lejupielādēt eksporta failu, WordPress izveidos XML failu ko varēsiet saglabāt savā datorā.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
lv: Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties "atcerēties mani" opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
lv: Veicot pirkumu no mums, mēs lūgsim jums sniegt informāciju, tostarp vārdu, uzvārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, kredītkartes vai maksājuma informāciju un pēc izvēles konta informāciju, piemēram, lietotājvārdu un paroli. Mēs izmantosim šo informāciju šādiem nolūkiem:

en: When you receive a new order, it will appear here.
lv: Kad saņemsiet jaunu pasūtījumu, tas parādīsies šeit.

en: When you're ready to proceed, use the "Close account" button.
lv: Kad esat gatavs turpināt, izmantojiet pogu "Aizvērt kontu".

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
lv: Kad varēsit veikt jaunināšanu, izmantojot pogu “Jaunināt tūlīt” - Panelis > Jauninājumi, mēs dzēsīsim šo kļūdas paziņojumu turpmākajiem atjaunināšanas mēģinājumiem.

en: When your site is your business, you can’t afford for it to go offline. We’ll alert you immediately to any new threats, bad actors, or suspicious behavior so you can keep the customers flowing.
lv: Ja jūsu vietne ir jūsu bizness, jūs nevarat atļauties, ka tā atrašanos bezsaistē. Mēs nekavējoties brīdināsim jūs par jebkādiem jauniem draudiem, sliktiem dalībniekiem vai aizdomīgu rīcību, lai jūs varētu turpināt nodrošināt klientu plūsmu.

en: Whenever you’re stuck, our Happiness Engineers have the answers on hand.
lv: Ikreiz, kad esat iestrēdzis, mūsu Laimes inženieriem ir pieejamas atbildes.

en: Where is your store based?
lv: Kur atrodas jūsu veikals?

en: Where the pattern comes from e.g. core
lv: No kur modelis nāk, piemēram, no kodola.

en: Where the template originally comes from e.g. 'theme'
lv: No kurienes sākotnēji nāk veidne, piemēram, "tēma".

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
lv: Kur veidnes daļa paredzēta lietošanai (galvene, kājene utt.)

en: Where your data is sent
lv: Kur tiek nosūtīti jūsu dati

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
lv: Vai taksonomija ir paredzēta publiskai izmantošanai no administratora saskarnes vai vietnes publiskās puses.

en: Whether a template is a custom template.
lv: Vai veidne ir pielāgota.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
lv: Vai tēmā tiek izmantotas bloku veidņu daļas.

en: Whether a theme uses block-based templates.
lv: Vai motīvā tiek izmantotas bloku veidnes.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
lv: Vai vienumiem jāpiešķir visi vai kāds no norādītajiem noteikumiem.

en: Whether or not comments are open on the post.
lv: Vai komentāri ziņai ir vai nav atvērti.

en: Whether or not the post can be pinged.
lv: Var vai nevar norādīt atsauci uz ziņu.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
lv: Vai ziņa ir jāuzskata par izceltu, vai nē.

en: Whether or not the post type can be viewed.
lv: Var vai nevar apskatīt raksta veidu.

en: Whether or not the post type should have children.
lv: Vai ziņas tipam ir vai nav apakštipi.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
lv: Taksonomijai ir vai nav jābūt hierarhiskai.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
lv: Rādīt vai nerādīt terminu mākoni.

en: Whether or not this is a compound rate.
lv: Neatkarīgi no tā, vai šī ir saliktā likme.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lv: Vai šī nodokļa likme arī tiek piemērota piegādei.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
lv: Neatkarīgi no tā, vai Jums ir iespējota WordPress vairāku lapu funkcija.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
lv: Vai rakstu un komentāru RSS plūsmas saites tiek pievienotas galvai.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
lv: Vai raksti ar šādu statusu var saturēt mainīgu publicēšanas datumu.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
lv: Vai ziņām ar šādu statusu ir jābūt redzamām vietnes apmeklētājiem.

en: Whether posts with this status should be private.
lv: Vai ziņām ar šādu statusu ir jābūt privātām.

en: Whether posts with this status should be protected.
lv: Vai ziņām ar šādu statusu ir jābūt aizsargātām.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
lv: Vai ziņas ar šādu statusu ir jāiekļauj publiskos vaicājumos.

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
lv: Ir vai nav jāaktivizē saraksta bloka V2, kas izmanto ievietotos blokus.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
lv: Ir vai nav jāaktivizē citātu bloka V2, kas izmanto ievietotos blokus.

en: Whether the content is protected with a password.
lv: Saturs ir vai nav aizsargāts ar paroli.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
lv: Izraksts ir vai nav aizsargāts ar paroli.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
lv: Vai izvēlnes vienums attēlo objektu, kura vairs nav.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
lv: Vai spraudni var aktivizēt tikai visā tīklā.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
lv: Vai padarīt taksonomiju publiski meklējamu.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
lv: Vai tēma var pārvaldīt dokumenta virsraksta birku.

en: Whether the theme disables custom colors.
lv: Vai tēma atspējo pielāgotas krāsas.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
lv: Vai tēma atspējo pielāgotus fontu izmērus.

en: Whether the theme disables custom gradients.
lv: Vai tēma atspējo pielāgotas krāsu pārejas.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
lv: Vai tēma atspējo ģenerētos izkārtojuma stilus.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
lv: Vai tēma iespējo izvēles kārtībā atsvaidzināt logrīkus, kurus pārvalda Pielāgošanas rīks.

en: Whether the theme is a block-based theme.
lv: Vai tēma ir uz blokiem balstīta tēma.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
lv: Vai tēma atbalsta adaptīvu iegulto saturu.

en: Whether the widget supports multiple instances
lv: Vai logrīks atbalsta vairākus gadījumus

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
lv: Vai tēma apskatei izmanto noklusētos WordPress bloku stilus.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
lv: Vai tēma piedāvā pārslēgties uz nakts redaktora saskarni.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
lv: Vai tēma izmanto redaktora CSS stilu ietvaru.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
lv: Vai tēma piedāvā plašu CSS klašu izkārtojumu.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
lv: Vai ļaut automātiskas taksonomijas slejas izveidi atbilstošā raksta tabulā.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
lv: Vai šai izvēlnei automātiski pievienot augšējā līmeņa lapas.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
lv: Vai apiet atkritni un veikt piespiedu dzēšanu.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
lv: Vai apiet atkritumus un uzspiest dzēšanu.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
lv: Vai piespiedu kārtā noņemt logrīku vai pārvietot to uz neaktīvo sānjoslu.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
lv: Vai jāģenerē noklusējuma lietotāja saskarne šīs ziņas veida pārvaldībai.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
lv: Vai ģenerēt noklusēto lietotāju saskarni šīs taksonomijas pārvaldīšanai.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
lv: Vai slēpt resursus, kas nav piešķirti nevienam produktam.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
lv: Rādīt vai slēpt terminus, kas nav piešķirti nevienai ziņai.

en: Whether to hide the post from search engines and the Jetpack sitemap.
lv: Vai slēpt no meklētājprogrammām ziņas un Jetpack vietnes kartes.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
lv: Vai iekļaut atvasinātos terminus rezultātu kopas ierobežojumos.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
lv: Vai iekļaut ziņas rediģēšanas sarakstā pēc ziņu veidiem.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
lv: Navigācijas izvēlnēs ir iespējams izvēlēties, vai iestatīt ziņas veidu.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
lv: Vai ļaut izvēlēties taksonomijas navigāciju izvēlnēs.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
lv: Vai veikt oEmbed atklāšanas pieprasījumu nesankcionētiem pakalpojumu sniedzējiem.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
lv: Vai attēlot taksonomijas ātrās rediģēšanas rīkjoslā.

en: Whether you have an eCommerce store, write about your favorite topics online, or promote services on your site, backups are absolutely critical. They provide incredible peace of mind — if your WordPress site is ever hacked or if it goes down for any reason, you can quickly and easily restore it in full.
lv: Neatkarīgi no tā, vai jums ir e-komercijas veikals, rakstāt par savām iecienītākajām tēmām tiešsaistē vai reklamējat pakalpojumus savā vietnē, dublējumkopijas ir ārkārtīgi svarīgas. Tās nodrošina neticamu sirdsmieru - ja jūsu WordPress vietne kādreiz tiek uzlauzta vai kāda iemesla dēļ nedarbojas, jūs varat to ātri un viegli atjaunot pilnībā.

en: Whether you want to share your ideas, start a business, or run a store, you can do it all on WordPress.com.
lv: Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dalīties ar savām idejām, sākt uzņēmējdarbību vai vadīt veikalu, to visu varat darīt izmantojot WordPress.com.

en: Whether you’re creating a hobby blog, portfolio or a business site, get started easily with WordPress.com.
lv: Vienalga, vai jūs veidojat blogu vaļaspriekam, portfolio vai uzņēmumam, to viegli paveikt ar WordPress.com.

en: Whether you’re hoping to turn your site into a business, taking steps toward becoming a full-time blogger, or simply wanting a new way to fund your coffee habit, WordPress.com offers the tools you need to turn your website into a money-making machine.
lv: Neatkarīgi no tā, vai cerat pārvērst savu vietni par uzņēmumu, sperat soļus, lai kļūtu par pilna laika blogeri, vai vienkārši vēlaties atrast jaunu veidu, kā finansēt savus kafijas dzeršanas paradumus, WordPress.com piedāvā nepieciešamos rīkus, lai pārvērstu savu vietni par naudas pelnīšanas rīku.

en: Whether you’re starting a personal blog or launching a new online store, our webinars and courses are designed to empower you with the tools and knowledge you need to reach your website goals.
lv: Neatkarīgi no tā, vai veidojat personīgo emuāru vai atverat jaunu tiešsaistes veikalu, mūsu tīmekļsemināri un kursi ir paredzēti, lai sniegtu jums rīkus un zināšanas, kas nepieciešamas jūsu vietnes mērķu sasniegšanai.

en: Which columns should be exported?
lv: Kuras slejas eksportēt?

en: Which product types should be exported?
lv: Kurus produktu tipus eksportēt?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
lv: Priekšskatot jaunu tēmu, jūs varat turpināt pielāgot lietas, kā logrīkus un izvēlnes, un varat izpētīt tēmas opcijas.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
lv: Mēģinot pārbaudīt jūsu vietnes ieplānotās darbības, tika atgriezta šī kļūda: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
lv: Kamēr apmeklējat mūsu vietni, mēs izsekojam:

en: White
lv: Balta

en: Whitehorse
lv: Vaithorsa

en: Who on our team has access
lv: Kam mūsu komandā ir piekļuve

en: Who we are
lv: Kas mēs esam

en: Who we share your data with
lv: Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

en: Why Map a Domain Name?
lv: Jums ir jānorāda domēna nosaukums.

en: Why Register a Domain Name?
lv: Jums ir jānorāda domēna nosaukums.

en: Why do I need a WordPress.com account?
lv: Kāpēc man ir nepieciešams WordPress.com konts?

en: Why get Professional Email?
lv: Kāpēc saņemt profesionālu e-pastu?

en: Why is this important?
lv: Kādēļ tas ir svarīgi?

en: Wicklow
lv: Viklova

en: Wide
lv: Plašs

en: Wide Blocks
lv: Platie bloki

en: Widget %s
lv: %s logdaļas

en: Widget Title
lv: Logrīka nosaukums

en: Widget moved down
lv: Logrīks pavirzīts zemāk

en: Widget moved up
lv: Logrīks pavirzīts augstāk

en: Widget title
lv: Logrīka nosaukums

en: Widget title:
lv: Logrīka nosaukums:

en: Widget type (id_base) is required.
lv: Logrīka veids (id_base) ir obligāts.

en: Widget type does not support raw instances.
lv: Logrīka veids neatbalsta neapstrādātus gadījumus.

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
lv: Logrīku veidi, kurus paslēpt no mantotā logrīka bloka.

en: Widgets
lv: Logrīki

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
lv: Logdaļas ir neatkarīgi lapas satura moduļi, kas var tikt novietoti katrā vietā, kas tam paredzēta jūsu tēmā (parasti sānu malās). Lai papildinātu sānjoslas &mdash; logrīku apgabalus ar atsevišķiem logrīkiem, velciet tos aiz virsraksta joslas un novietojiet vēlamajā vietā. Pēc noklusējuma, tikai pirmā logrīka apgabals ir izvērsts. Lai atvēru citu logrīku apgabalus, klikšķiniet to virsrakstu joslās.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
lv: Logrīki ir neatkarīgi satura moduļi, kas var tikt novietoti tiem paredzētās vietās jūsu lapas tēmā. (tās parasti sauc par sānjoslām)

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
lv: Logrīkus var izmantot daudzkārt. Jūs varat dot katram logrīki nosaukumu, lai tas būtu redzams jūsu vietnē, bet to darīt nav obligāti.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
lv: Lai logrīkus varētu attēlot, tie jāreģistrē, lietojot %s.

en: Width
lv: Platums

en: Width (%s)
lv: Platums (%s)

en: Width in pixels
lv: Platums pikseļos

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
lv: Apgriezuma platums procentos no attēla platuma.

en: Will be forwarded to this email address
lv: Tiks pārsūtīts uz šo e-pasta adresi

en: Winamac
lv: Vinamaka

en: Windhoek
lv: Vindhuka

en: Window
lv: Logs

en: Winnipeg
lv: Vinipega

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: With Jetpack-powered speed and reliability, <span style="white-space:nowrap;">WordPress.com</span> is the best place for bloggers, creators, and small businesses to build and grow a brand — <strong><em>period</em></strong>.
lv: Ar Jetpack nodrošināto ātrumu un uzticamību <span style="white-space:nowrap;">WordPress.com</span> ir labākā vieta, kur veidot un attīstīt zīmolu blogeriem, rakstniekiem un mazajiem uzņēmumiem. <strong><em>Punkts</em></strong>.

en: With Jetpack-powered speed and reliability, WordPress.com is the best place for bloggers, creators, and small businesses to build and grow a brand — period.
lv: Ar Jetpack nodrošināto ātrumu un uzticamību WordPress.com ir labākā vieta, kur veidot un attīstīt zīmolu blogeriem, rakstniekiem un mazajiem uzņēmumiem.

en: With Two-Step Authentication active, you can generate a custom password for each third-party application you authorize to use your WordPress.com account. You can revoke access for an individual application here if you ever need to.
lv: Ja ir aktīva divpakāpju autentifikācija, varat ģenerēt pielāgotu paroli katrai trešās puses lietojumprogrammai, kuru pilnvarojat izmantot savu WordPress.com kontu. Šeit varēsiet atsaukt piekļuvi atsevišķai lietojumprogrammai, ja tas kādreiz būs nepieciešams.

en: With WordPress.com it’s easy to collect payments on your website. You can sell physical or digital goods, accept monthly donations, and provide access to exclusive content to paying subscribers. Your premium content can also be delivered automatically to your followers’ inboxes as a paid newsletter. Set up subscriptions with automated payments and no third-party billing. Subscribers can cancel easily, anytime. It’s a simpler way to turn your audience into a business.
lv: Izmantojot WordPress.com, savā vietnē ir viegli iekasēt maksājumus. Jūs varat pārdot fiziskas vai digitālās preces, pieņemt ikmēneša ziedojumus un maksājošiem abonentiem nodrošināt piekļuvi ekskluzīvam saturam. Jūsu premium saturu var arī automātiski piegādāt jūsu sekotāju pastkastītēs kā apmaksātu biļetenu. Iestatiet abonementus ar automatizētiem maksājumiem un bez trešās puses rēķiniem. Abonenti var viegli un jebkurā laikā atcelt abonēšanu. Tas ir vienkāršāks veids, kā pārvērst savu auditoriju biznesā.

en: With WordPress.com, creating a beautiful website is easy. Featuring countless theme options and advanced customization capabilities, we’ve got you covered!
lv: Ar WordPress.com ir viegli izveidot skaistu vietni. Mēs esam parūpējušies par jums, piedāvājot neskaitāmas tēmas opcijas un uzlabotas pielāgošanas iespējas!

en: With an upgraded plan, you can build the site of your dreams. You’ll unlock more themes, additional customization options, extra storage, and upgraded support — and we’re just getting started. All annual WordPress.com plans also include a custom domain, which is free for the first year.
lv: Izmantojot uzlabotu plānu, varat izveidot savu sapņu vietni. Jums būs pieejamas vairāk tēmas, papildu pielāgošanas iespējas, papildu krātuve un uzlabots atbalsts - un mēs tikai sākam. Visos WordPress.com gada plānos ir iekļauts arī pielāgots domēns, kas pirmajā gadā ir bez maksas.

en: With increased storage space you'll be able to upload more images, audio, and documents to your website.
lv: Palielinot krātuves vietu, savā vietnē varēsit augšupielādēt vairāk attēlu, audio un dokumentu.

en: With increased storage space you'll be able to upload more images, videos, audio, and documents to your website.
lv: Palielinot krātuves vietu, savā vietnē varēsiet augšupielādēt vairāk attēlu, video, audio un dokumentu.

en: With increased storage space you\'ll be able to upload more images, videos, audio, and documents to your website.
lv: Palielinot krātuves vietu, savā vietnē varēsit augšupielādēt vairāk attēlu, video, audio un dokumentu.

en: With increased storage space you’ll be able to upload more images, audio, and documents to your website.
lv: Palielinot krātuves vietu, savā vietnē varēsit augšupielādēt vairāk attēlu, audio un dokumentu.

en: With increased storage space you’ll be able to upload more images, audio, and documents to your website. On the Premium, Business, and eCommerce plans you can upload videos, too.
lv: Palielinot krātuves vietu, savā vietnē varēsit augšupielādēt vairāk attēlu, audio un dokumentu. Izmantojot Premium, Uzņēmuma un E-komercijas plānus, varat augšupielādēt arī videoklipus.

en: With increased storage space you’ll be able to upload more images, videos, audio, and documents to your website.
lv: Palielinot krātuves vietu, savā vietnē varēsit augšupielādēt vairāk attēlu, video, audio un dokumentu.

en: With more plugins comes more responsibility
lv: Ar vairāk spraudņiem saistās lielāka atbildība

en: With so much work being done to bring various features to WordPress, this video pulls together some of what can be done today ahead of the December 5.9 release while using block themes and the Gutenberg plugin (version 11.7).
lv: Tā kā tiek veikts tik daudz darba, lai WordPress ieviestu dažādas funkcijas, šajā videoklipā ir apkopoti daži no tā, ko šodien var paveikt pirms 5.9. decembra laidiena, izmantojot bloku motīvus un Gūtenberga spraudni (versija 11.7).

en: With the Business plan, you can add <a href="%1$s">store plugins</a> to your site and sell directly to anybody in the world. With these powerful plugins you can sell products, handle shipping, collect taxes, and start earning today.
lv: Izmantojot Biznesa plānu, varat pievienot <a href="%1$s">veikala spraudņus</a> savai vietnei un pārdot tieši jebkurai personai pasaulē. Izmantojot šos jaudīgos spraudņus, jūs varat pārdot produktus, apstrādāt piegādi, iekasēt nodokļus un sākt pelnīt jau šodien.

en: With the option to upload themes, you can give your site a professional polish that will help it stand out among the rest.
lv: Izmantojot iespēju augšupielādēt tēmas, varat savai vietnei piešķirt profesionālu izskatu, kas palīdzēs tai izcelties pārējo vidū.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
lv: Pēc 4.0 WooCommerce iznākšanas šie ziņojumi tiek aizstāti. Lietotājiem, kuri izmanto WordPress 5.3 +, ir pieejama jauna un labāka analīzes sadaļa. Dodieties uz <a href="%1$s">WooCommerce Analīzes sadaļu</a> vai arī lai uzzinātu vairāk par jauno sadaļu apmeklējiet <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analīzes dokumentāciju</a>.

en: With your current plan, the transaction fee for payments is %(commissionFee)d% (+ {{link}}Stripe fees{{/link}}).
lv: Izmantojot pašreizējo plānu, maksa par maksājumiem ir %(commissionFee)d% (+{{link}}Stripe fees{{/link}}).

en: With your free plan, you can monitor the 20 most recent events on your site.
lv: Izmantojot savu bezmaksas plānu, varat pārraudzīt 20 jaunākos notikumus savā vietnē.

en: With your free plan, you can monitor the 20 most recent events on your site. Upgrade to a paid plan to unlock powerful features:
lv: Izmantojot savu bezmaksas plānu, varat pārraudzīt 20 jaunākos notikumus savā vietnē. Jauniniet uz maksas plānu, lai atbloķētu jaudīgas funkcijas:

en: Without access to the app, your phone, or a backup code, you will lose access to your account.
lv: Bez piekļuves lietotnei, tālrunim vai dublējum kodam zaudēsiet piekļuvi kontam.

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
lv: WooCommerce &rsaquo; Uzstādīšanas palīgs

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
lv: WooCommerce API. Izmantojiet patērētāju atslēgu lietotājvārda laukā un patērētāju noslēpumu paroles laukā.

en: WooCommerce Admin
lv: WooCommerce Administrātors

en: WooCommerce Customer Data
lv: WooCommerce Klienta Dati

en: WooCommerce Customer Downloads
lv: WooCommerce Klientu lejupielādes

en: WooCommerce Customer Orders
lv: WooCommerce Klientu pasūtījumi

en: WooCommerce Extensions
lv: WooCommerce Paplašinājumi

en: WooCommerce Helper
lv: WooCommerce Palīgs

en: WooCommerce Network Orders
lv: WooCommerce tīkla pasūtījumi

en: WooCommerce PayFast Gateway
lv: WooCommerce PayFast vārteja

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
lv: WooCommerce PayPal norēķināšanās vārteja

en: WooCommerce PayPal Payments
lv: WooCommerce PayPal maksājumi

en: WooCommerce Payments
lv: WooCommerce Maksājumi

en: WooCommerce Product Add-Ons
lv: WooCommerce produktu papildinājumi

en: WooCommerce Recent Reviews
lv: WooCommerce nesenās atsauksmes

en: WooCommerce Services
lv: WooCommerce pakalpojumi

en: WooCommerce Status
lv: WooCommerce statuss

en: WooCommerce Stripe Gateway
lv: WooCommerce Stripe vārteja

en: WooCommerce Tax
lv: WooCommerce nodoklis

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
lv: WooCommerce darbības nosaukumi, kas saistīti ar webhook.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
lv: WooCommerce var pieņemt gan tiešsaistes, gan bezsaistes maksājumus. <a href="%s" target="_blank">Papildu maksājumu metodes</a> var tikt instalētas vēlāk.

en: WooCommerce database update
lv: WooCommerce datubāzes atjaunināšana

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
lv: WooCommerce datu atjauninājums ir pabeigts. Paldies, ka atjauninājāt jaunāko versiju!

en: WooCommerce database update done
lv: WooCommerce datubāzes atjaunināšana ir pabeigta

en: WooCommerce database update in progress
lv: Notiek WooCommerce datubāzes atjaunināšana

en: WooCommerce database update required
lv: WooCommerce datubāzei ir nepieciešama atjaunināšana

en: WooCommerce database version
lv: WooCommerce datubāzes versija

en: WooCommerce eWAY Gateway
lv: WooCommerce eWAY vārteja

en: WooCommerce endpoints
lv: WooCommerce galapunkts

en: WooCommerce extensions
lv: WooCommerce paplašinājumi

en: WooCommerce is one of the fastest-growing eCommerce communities.
lv: WooCommerce ir viena no visstraujāk augošajām e-komercijas kopienām.

en: WooCommerce pages
lv: WooCommerce lapas

en: WooCommerce pages.
lv: WooCommerce lapas.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
lv: Pārbaudot spraudņu atjauninājumus, WooCommerce spraudņi var izmantot šo saziņas veidu.

en: WooCommerce products (CSV)
lv: WooCommerce produktu (CSV)

en: WooCommerce settings
lv: WooCommerce iestatījumi

en: WooCommerce support
lv: WooCommerce atbalsts

en: WooCommerce tax rates (CSV)
lv: WooCommerce nodokļu likmes (CSV)

en: WooCommerce transients
lv: WooCommerce pārejas procesi

en: WooCommerce version
lv: WooCommerce Versija

en: WooCommerce version.
lv: WooCommerce versija.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
lv: WooCommerce piesaistīs klientu vienai zonai, izmantojot viņa piegādes adresi, un piedāvās viņam piegādes metodes šajā zonā.

en: Word count: %s
lv: Vārdu skaits: %s

en: WordAds is the leading advertising optimization platform for WordPress sites, where the internet’s top ad suppliers bid against each other to deliver their ads to your site, maximizing your revenue.{{br/}}{{br/}}{{em}}Because you have a paid plan, you can skip the review process and activate %(program)s instantly.{{/em}}{{br/}}{{br/}}{{a}}Learn more about the program{{/a}}
lv: WordAds ir vadošā reklāmas optimizācijas platforma WordPress vietnēm, kurā interneta labākie reklāmu sniedzēji sacenšas savā starpā, lai piegādātu savas reklāmas uz jūsu vietni, maksimāli palielinot jūsu ieņēmumus.{{br/}}{{br/}}{{em}}Tā kā jums ir maksas plāns, varat izlaist pārskatīšanas procesu un aktivizēt %(program)s uzreiz{{/em}}{{br/}}{{br/}}{{a}}Uzzināt vairāk par programmu{{/a}}

en: WordAds lets you earn money by displaying promotional content. Start earning today.
lv: WordAds ļauj nopelnīt naudu, rādot reklāmas saturu. Sāciet pelnīt jau šodien.

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
lv: WordPress %1$s darbojas ar %2$s tēmu.

en: WordPress &rsaquo; Error
lv: WordPress &rsaquo; kļūda

en: WordPress &rsaquo; Success
lv: WordPress &rsaquo; Veiksmīgi sagatavots

en: WordPress Address (URL)
lv: WordPress adrese (URL)

en: WordPress Blog
lv: WordPress blogs

en: WordPress Comments
lv: WordPress komentāri

en: WordPress Constants
lv: WordPress konstantes

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
lv: WordPress kodols un bloku redaktors: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript un React.

en: WordPress Dashboard
lv: WordPress

en: WordPress Embed
lv: Iegult WordPress

en: WordPress Events and News
lv: WordPress jaunumi un pasākumi

en: WordPress Hosting
lv: WordPress mitināšana

en: WordPress Media
lv: WordPress multivide

en: WordPress News
lv: WordPress jaunumi

[ctx: WordPress THEME-TYPE Themes]
en: WordPress %sThemes
lv: WordPress %s tēmas

en: WordPress User
lv: WordPress lietotājs

en: WordPress Version
lv: WordPress versija

en: WordPress Webinars. Learn from the experts.
lv: WordPress tīmekļa semināri. Mācieties no ekspertiem.

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
lv: WordPress lietotne: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python un TypeScript

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
lv: WordPress apkopo (bet <em>nepublicē</em>) ierobežotu datu apjomu no lietotājiem, kuri ir pieteikušies, bet pēc tam tos dzēš vai anonimizē. Šie dati var ietvert:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
lv: WordPress apkopo (bet <em>nekad</em> nepublicē) ierobežotu datu apjomu no reģistrētajiem lietotājiem, kuri ir pieteikušies vietnē. Parasti šie lietotāji ir cilvēki, kas kaut kādā veidā veicina vietnes izveidi — saturu, veikala pārvaldību utt. Ar retiem izņēmumiem šie lietotāji neietver neregulārus apmeklētājus, kuri varētu būt reģistrējušies, lai komentētu rakstus vai iegādātos produktus. Dati, ko WordPress saglabā, var ietvert:

en: WordPress cron
lv: WordPress plānotājs

en: WordPress database error:
lv: WordPress datubāzes kļūda:

en: WordPress debug mode
lv: WordPress atkļūdošanas režīms

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
lv: WordPress izstrādes atjauninājumus bloķē %s konstante.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
lv: WordPress izstrādes atjauninājumus bloķē %s filtrs.

en: WordPress directory location
lv: WordPress direktorija atrašanās vieta

en: WordPress directory size
lv: WordPress direktorija izmērs

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
lv: WordPress izmanto jaunās tehnoloģijas, vienlaikus saglabājot atpakaļejošo savietojamību. WordPress projektā tiek izmantotas šādas valodas un bibliotēkas:

en: WordPress environment
lv: WordPress vide

en: WordPress is easy to use and customize, and with premium themes, access to over 50,000 plugins, and built-in monetization options, <a href="%1$s" style="text-decoration:underline; color:%2$s;">your upgrade</a> will make it even easier to build, refine, and maintain your ever-important web presence.
lv: WordPress ir viegli lietojams un pielāgojams, un, pateicoties augstākās kvalitātes tēmām, piekļuvei vairāk nekā 50 000 spraudņu un iebūvētajām monetizācijas iespējām, <a href="%1$s" style="text-decoration:underline; color:%2$s;">jūsu jauninājums </a>vēl vairāk atvieglos jūsu vienmēr svarīgās tīmekļa klātbūtnes izveidi, uzlabošanu un uzturēšanu.

en: WordPress is easy to use and customize, and with premium themes, access to over 50,000 plugins, and built-in monetization options, your upgrade: %s will make it even easier to build, refine, and maintain your ever-important web presence.
lv: WordPress ir viegli lietojams un pielāgojams, un, pateicoties augstākās kvalitātes tēmām, piekļuvei vairāk nekā 50 000 spraudņu un iebūvētajām monetizācijas iespējām, jūsu jauninājums: %s vēl vairāk atvieglos jūsu vienmēr svarīgās tīmekļa klātbūtnes izveidi, uzlabošanu un uzturēšanu.

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
lv: WordPress neziņo nevienam <a href="%1$s">Atjaunināšanas pakalpojumam</a> jūsu vietnes <a href="%2$s">redzamības iestatījumu</a> dēļ.

en: WordPress language.
lv: WordPress valoda.

en: WordPress locale code.
lv: WordPress locales kods.

en: WordPress login
lv: WordPress iežurnalēšanās

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
lv: WordPress, iespējams, ir veiksmīgs, pateicoties tehniskajiem ieguldījumiem, taču, lai sniegtu savu ieguldījumu, jums nav jāprot programmēt. Lūk, daži no veidiem, kā jūs varat sniegt savu ieguldījumu, neuzrakstot nevienu rindiņu koda:

en: WordPress memory limit
lv: Wordpress atmiņas limits

en: WordPress memory limit.
lv: WordPress atmiņas ierobežojums.

en: WordPress multisite
lv: WordPress daudzvietne

en: WordPress requirements
lv: WordPress Prasības

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
lv: WordPress ir nepieciešama %1$s versija %2$s vai jaunāka. Sazinieties ar savu vietnes uzturētāju, lai šo labotu.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
lv: WordPress drošības un apkopes laidienus bloķē %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
lv: WordPress drošības un apkopes laidienus bloķē %s filtrs.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
lv: WordPress ir automātiski jāizlabo nekorekti ievietots XHTML kods

en: WordPress site: %s
lv: WordPress vietne: %s

en: WordPress update available (%s)
lv: Pieejams WordPress atjauninājums (%s)

en: WordPress version
lv: WordPress Versija

en: WordPress version %s
lv: WordPress versija %s

en: WordPress version.
lv: WordPress versija.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MariaDB version %s or greater. Please contact your server administrator.
lv: Lai WordPress atbalstītu utf8mb4 rakstzīmju kopu, nepieciešama vismaz %s MariaDB versija. Lūdzu, sazinieties ar servera administratoru.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL client library (%1$s) version %2$s or newer. Please contact your server administrator.
lv: Lai WordPress atbalstītu utf8mb4 rakstzīmju kopu, nepieciešama MySQL bibliotēkas (%1$s) versija %2$s vai jaunāka. Lūdzu, sazinieties ar servera administratoru.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL version %s or greater. Please contact your server administrator.
lv: Lai WordPress atbalstītu utf8mb4 rakstzīmju kopu, nepieciešama vismaz %s MySQL versija. Lūdzu, sazinieties ar servera administratoru.

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
lv: WordPress.com &raquo; Pārsūtām jūs uz jaunu tīmekļa dienasgrāmatu!

en: WordPress.com Backup Verification Codes
lv: WordPress.com rezerves kopiju verifikācijas kodi

en: WordPress.com Blog
lv: WordPress komanda

en: WordPress.com Documentation
lv: Dokumentācija:

en: WordPress.com Followers
lv: WordPress.com sekotāji

en: WordPress.com Logo
lv: WordPress.com logotips

en: WordPress.com Media %s
lv: WordPress %s

en: WordPress.com News
lv: WordPress.com Ziņas

en: WordPress.com Personal
lv: WordPress.com Personīgais

en: WordPress.com Site
lv: WordPress komanda

en: WordPress.com Username
lv: WordPress.org lietotājvārds:

en: WordPress.com YouTube channel!
lv: WordPress.com YouTube kanāls!

en: WordPress.com allows you to build a website that meets your needs, no matter what they are. Whether you want to start a simple blog, create a site for your business, display your work in a portfolio, or build a robust online store, we have the tools and features you need to get started today.
lv: WordPress.com ļauj izveidot vietni, kas atbilst jūsu vajadzībām, neatkarīgi no tā, kādas tās ir. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot vienkāršu emuāru, izveidot vietni savam uzņēmumam, parādīt savus darbus portfolio vai izveidot stabilu tiešsaistes veikalu, mēs piedāvājam rīkus un funkcijas, kas jums ir nepieciešamas, lai sāktu darbu jau šodien.

en: WordPress.com apps
lv: WordPress

en: WordPress.com desktop app
lv: WordPress.com darbvirsmas lietotne

en: WordPress.com has Jetpack essential features including basic SEO, site statistics, and social media sharing features. You can get even more site tools with a WordPress.com paid plan.
lv: Vietnē WordPress.com ir Jetpack pamatfunkcijas, tostarp pamata SEO, vietņu statistika un sociālo mediju koplietošanas funkcijas. Izmantojot WordPress.com maksas plānu, varat iegūt vēl vairāk vietnes rīku.

en: WordPress.com has options for every budget, and every plan comes with a generous amount of storage space, which means you’ll be able to upload, store, and showcase your media to your heart’s content.
lv: Vietnē WordPress.com ir pieejamas iespējas katram budžetam, un katrā plānā ir iekļauta liela krātuves vieta, kas nozīmē, ka varēsiet augšupielādēt, uzglabāt un demonstrēt savus multivides failus pēc sirds patikas.

en: WordPress.com news, announcements, and product spotlights.
lv: WordPress.com jaunumi, paziņojumi un izcelti produkti.

en: WordPress.com on YouTube. Tutorials. How-Tos. Customer Stories.
lv: WordPress.com vietnē YouTube. Pamācības. Kā rīkoties. Klientu stāsti.

en: WordPress.com personal
lv: WordPress.com personāls

en: WordPress.com plans come with personalized, 24/7 support via email and chat.
lv: WordPress.com plāni tiek nodrošināti ar personalizētu atbalstu visu diennakti, izmantojot e-pastu un tērzēšanu.

en: WordPress.com will send you an SMS with a two-step authentication code when you log in.
lv: Kad pieteiksities, vietne WordPress.com nosūtīs jums SMS ar divpakāpju autentifikācijas kodu.

en: WordPress.com works seamlessly with all the services you already know and love. So boosting your website’s growth? <strong>Simple.</strong>
lv: WordPress.com nevainojami darbojas ar visiem jums jau zināmajiem un iecienītajiem pakalpojumiem. Tātad jūs veicināt savas vietnes izaugsmi? <strong>Vienkārši.</strong>

en: WordPress.com works seamlessly with all the services you already know and love. So boosting your website’s growth? Simple.
lv: WordPress.com nevainojami darbojas ar visiem jums jau zināmajiem un iecienītajiem pakalpojumiem. Tātad jūs veicināt savas vietnes izaugsmi? Vienkārši.

en: WordPress.com: Everything you need to build anything you want.
lv: WordPress.com: Viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu jebko, ko vēlaties.

en: WordPress.org is reachable
lv: WordPress.org ir sasniedzama

en: WordPress.org plugin directory slug.
lv: WordPress.org spraudņa direktorijas taka.

en: WordPress.org project
lv: WordPress.org projekts

en: WordPress.org themes
lv: WordPress.org tēmas

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
lv: %1$s ir pieejams arī %2$s.

en: Words
lv: Vārdi

en: Words: %s
lv: Vārdi: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
lv: Vai vēlaties <a href="%s">pārbaudīt gaidošos komentārus</a>?

en: Would you like to create one?
lv: Vai vēlaties tādu izveidot?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
lv: Vai vēlaties piešķirt lietojumprogrammai, kas sevi identificē kā %s piekļuvi jūsu kontam? Tas jādara tikai tad, ja uzticaties attiecīgajai lietotnei.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
lv: Vai vēlaties piešķirt šai lietojumprogrammai piekļuvi savam kontam? Tas jādara tikai tad, ja uzticaties attiecīgajai lietotnei.

en: Would you like to publish your first page?
lv: Cik daudz vienumu jūs vēlaties parādīt?

en: Would you like to upload something?
lv: Cik daudz vienumu jūs vēlaties parādīt?

en: Writable
lv: Rakstāms

en: Write
lv: Rakstīt

en: Write & Publish
lv: Rakstīt un publicēt

en: Write Your Content
lv: Izceltais saturs

en: Write a Comment...
lv: Rakstiet komentāru...

en: Write a blog
lv: Rakstiet emuāru

en: Write a post
lv: Rakstīt ziņu

en: Write about your life, create a beautiful portfolio of your work, or build a robust business site, do all three—it’s up to you.
lv: Rakstiet par savu dzīvi, izveidojiet skaistu savu darbu portfolio, izveidojiet stabilu biznesa vietni vai visas trīs - tas ir atkarīgs no jums.

en: Write blog post
lv: Rakstīt emuāra ziņu

en: Write for Your Blog
lv: Jūsu emuāra URI:

en: Write posts or pages in plain text Markdown syntax.
lv: Rakstiet ziņas vai lapas vienkārša teksta Markdown sintaksē.

en: Write posts, view your stats, reply to comments, and upload media anywhere, anytime.
lv: Rakstiet ziņas, skatiet savu statistiku, atbildiet uz komentāriem un augšupielādējiet multividi jebkurā vietā un laikā.

en: Write title…
lv: Uzrakstiet nosaukumu…

en: Write your first blog post
lv: Rakstiet savu pirmo bloga ziņu

en: Write your first new news item
lv: Rakstiet savu pirmo bloga ziņu

en: Writing
lv: Rakstīšana

en: Writing Settings
lv: Rakstīšanas iestatījumi

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: X &#8212; Even more mature than above
lv: X &#8212; Pavisam pieaugušiem

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
lv: XFN nozīmē <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, tas nav obligāts. WordPress ļauj ģenerēt XFN atribūtus, lai parādītu, kā jūs esat saistītas ar autoriem vai īpašniekiem, ar kuriem jūs veidojat saites.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
lv: XML kļūda: %1$s rindiņā nr. %2$s

en: XML Sitemap
lv: XML vietnes karte

en: XML-RPC services are disabled on this site.
lv: XML-RPC serviss šajā vietnē ir atslēgts.

en: Y
lv: J

en: Yakutat
lv: Jakutata

en: Yakutsk
lv: Jakutska

en: Yamagata
lv: Jamagata

en: Yamaguchi
lv: Jamaguči

en: Yamanashi
lv: Jamanasi

en: Yancowinna
lv: Jankovinna

en: Yangon
lv: Jangona

en: Yap
lv: Japa

en: Year
lv: Gads

en: Year in review
lv: Gada apskats

en: Year(s)
lv: Gads(i)

en: Yearly Archive - %s
lv: Gada arhīvi - %s

en: Yearly Archives:
lv: Gada arhīvs:

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
lv: Gada vidējos rādītājus aprēķina no summām, nevis no vidējiem mēneša rādītājiem.

en: Years
lv: Gads

en: Yekaterinburg
lv: Jekaterinburga

en: Yellow
lv: Dzeltena

en: Yellowknife
lv: Jelounaifa

en: Yemen
lv: Jemena

en: Yemeni rial
lv: Jemenas riāls

en: Yerevan
lv: Erevāna

en: Yes
lv: Jā

en: Yes please
lv: Jā, lūdzu

en: Yes please!
lv: Jā, lūdzu!

en: Yes! All our plans include fast and reliable hosting that’s optimized for creating and scaling a WordPress site.
lv: Jā! Visi mūsu plāni ietver ātru un uzticamu mitināšanu, kas ir optimizēta WordPress vietnes izveidei un mērogošana.

en: Yes! Jetpack Search is an advanced WordPress search plugin and is compatible with popular themes and theme builders, as well as both mobile and desktop views.
lv: Jā! Jetpack Search ir uzlabots WordPress meklēšanas spraudnis, kas ir savietojams ar populārām tēmām un tēmu veidotājiem, kā arī mobilajiem un darbvirsmas skatiem.

en: Yes! You can connect your domain for free to any WordPress.com paid plan (we won’t charge you a separate domain registration fee). You may either keep the domain at your current registrar or transfer it to us, whichever you prefer.
lv: Jā! Jūs varat bez maksas pievienot savu domēnu jebkuram WordPress.com apmaksātajam plānam (mēs jums neprasīsim atsevišķu maksu par domēna reģistrāciju). Jūs varat vai nu saglabāt domēnu pie sava pašreizējā reģistratora, vai nodot to mums, atkarībā no tā, kas jums ir ērtāk.

en: Yes, I approve of this connection
lv: Jā, es apstiprinu šo savienojumu.

en: Yes, I want to delete my subscription
lv: Jā, es vēlos dzēst savu abonementu

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
lv: Jā, es norādīšu cenas ar nodokli

en: Yes, cancel
lv: Jā, atcelt

en: Yes, export all custom meta
lv: Jā, eksportēt visu pielāgotos meta laukus

en: Yes, take me to my profile page
lv: Jā, atvērt mana profila lapu

en: Yes, you can host as many sites as you like, but they each need a separate plan. You can choose the appropriate plan for each site individually so you’ll pay for only the features you need.{{br /}}{{br /}}We have a dashboard that helps you manage all your WordPress.com and Jetpack-connected websites, all from one simple and centralized admin tool.
lv: Jā, varat mitināt tik daudz vietņu, cik vēlaties, taču katrai no tām ir nepieciešams atsevišķs plāns. Katrai vietnei atsevišķi varat izvēlēties atbilstošu plānu, lai maksātu tikai par tām funkcijām, kas jums nepieciešamas.{{br /}}{{br /}}Mums ir vadības panelis, kas palīdz pārvaldīt visas jūsu WordPress.com un Jetpack pievienotās vietnes, izmantojot vienu vienkāršu un centralizētu administratora rīku.

en: Yes. If you are using Jetpack forms, then there is no additional setup required. If you are using a different form plugin, please review this article from Akismet on <a href="%s">how to setup Akismet Anti-spam for other form plugins.</a>
lv: Jā. Ja izmantojat Jetpack veidlapas, papildu iestatīšana nav nepieciešama. Ja izmantojat citu veidlapas spraudni, lūdzu, pārskatiet šo Akismet rakstu par to, <a href="%s">kā iestatīt Akismet Anti-spam citiem veidlapu spraudņiem.</a>

en: Yesterday
lv: Vakardiena

en: Yesterday at %s
lv: Vakar, %s

en: Yiddish
lv: Jidišs

en: You
lv: Jūs

en: You agree to our {{link}}Terms of Service{{/link}}.
lv: Jūs piekrītat mūsu {{link}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/link}}.

en: You agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}} and authorize your payment method to be charged on a recurring basis until you cancel, which you can do at any time. You understand {{autoRenewalSupportPage}}how your subscription works{{/autoRenewalSupportPage}} and {{faqCancellingSupportPage}}how to cancel{{/faqCancellingSupportPage}}.
lv: Jūs piekrītat mūsu {{tosLink}}Pakalpojuma sniegšanas noteikumiem{{/tosLink}} un atļaujat, ka izmantojot jūsu maksājumu metodi tiek iekasēta periodiska maksa, līdz jūs to atceļat. To varat izdarīt jebkurā laikā. Jūs saprotat {{autoRenewalSupportPage}}kā darbojas jūsu abonements{{/autoRenewalSupportPage}} un {{faqCancellingSupportPage}}kā to atcelt{{/faqCancellingSupportPage}}.

en: You agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}}.
lv: Jūs piekrītat mūsu {{tosLink}}pakalpojumu sniegšanas noteikumiem{{/tosLink}}.

en: You agree to the {{domainRegistrationAgreementLink}}Domain Registration Agreement{{/domainRegistrationAgreementLink}} for %(domainsList)s.
lv: Jūs piekrītat {{domainRegistrationAgreementLink}}domēna reģistrācijas līgumam{{/domainRegistrationAgreementLink}} par %(domainsList)s.

en: You already have Professional Email set up for the domain %(domainName)s. Please check if you really want a different email service, as changing email providers may disrupt your existing service.
lv: Domēnam %(domainName)s jau ir iestatīts profesionālais e-pasts. Lūdzu, pārbaudiet, vai tiešām vēlaties citu e-pasta pakalpojumu, jo e-pasta pakalpojumu sniedzēja maiņa var traucēt jūsu esošo pakalpojumu.

en: You already have Site Redirect upgrade and can't add another one to the same site.
lv: Jums jau ir veikts vietnes pāradresēšanas uzlabojums, un jūs nevarat pievienot vēl vienu uzlabojumu tai pašai vietnei.

en: You already have Site Redirect upgrade in the Shopping Cart and can't add another one
lv: Iepirkumu grozā jau ir Vietnes pāradresēšanas uzlabojums, un jūs nevarat pievienot vēl vienu.

en: You already have an email service for %s in your shopping cart. Please remove it from your shopping cart before trying to add another email service.
lv: Jūsu iepirkumu grozā jau ir e-pasta pakalpojums %s. Lūdzu, izņemiet to no iepirkumu groza, pirms mēģināt pievienot citu e-pasta pakalpojumu.

en: You and %s other people like this
lv: Jums un vēl %s personām patīk šis

en: You are about to approve the following comment:
lv: Jūs gatavojaties apstiprināt sekojošo komentāru:

en: You are about to delete %s.
lv: Jūs gatavojaties dzēst %s.

en: You are about to delete the following comment:
lv: Jūs gatavojaties dzēst sekojošo komentāru uz atkritni:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lv: Jūs gatavojieties neatgriezeniski dzēst izvēlēto '%s'
     'Atcelt' lai pārtrauktu, 'Labi' lai dzēstu.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lv: Jūs gatavojaties dzēst šo tēmu '%s'↵
      'Atcelt', lai pārtrauktu, 'Labi', lai dzēstu.

en: You are about to leave checkout with items in your cart
lv: Jūs gatavojaties iziet no norēķināšanās ar precēm jūsu grozā

en: You are about to mark the following comment as spam:
lv: Jūs gatavojaties atzīmēt šo komentāru kā mēstuli:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
lv: Jūs gatavojaties pārvietot sekojošo komentāru uz atkritni:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lv: Jūs grasāties pilnībā izdzēst šos vienumus no savas vietnes.
    Šo darbību nav iespējams atsaukt.
    'Atcelt', lai pārtrauktu, 'Labi', lai dzēstu.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lv: Jūs grasāties pilnībā izdzēst šo vienumu no savas vietnes.
    Šo darbību nav iespējams atsaukt.
    'Atcelt', lai pārtrauktu, 'Labi', lai dzēstu.

en: You are about to remove your coupon from the cart
lv: Jūs gatavojaties izņemt kuponu no groza

en: You are about to remove your domain renewal from the cart
lv: Jūs gatavojaties izņemt savu domēna atjaunošanu no groza

en: You are about to remove your gift from the cart
lv: Jūs gatavojaties izņemt dāvanu no groza

en: You are about to remove your plan from the cart
lv: Jūs gatavojaties izņemt savu plānu no groza

en: You are about to remove your plan renewal from the cart
lv: Jūs gatavojaties izņemt sava plāna atjaunošanu no groza

en: You are about to remove your product from the cart
lv: Jūs gatavojaties izņemt savu preci no groza

en: You are about to remove your renewal from the cart
lv: Jūs gatavojaties izņemt savu atjaunošanu no groza

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
lv: Jūs gatavojaties izņemt vienu vai vairākus pasūtījumus, kas satur abonementu.↵ ↵ Izņemot pasūtījumus, tiks izņemti arī ar šiem pasūtījumiem iegādātie abonementi.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lv: Jūs gatavojaties noņemt šos vienumus.
     'Atcelt' lai atceltu, 'Labi' lai dzēstu.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
lv: Jūs piekļūstat šai vietnei, izmantojot HTTPS, taču jūsu <a href="%1$s">WordPress adrese</a> un <a href="%2$s">vietnes adrese</a> nav iestatīta uz pēc noklusējuma izmantot HTTPS.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
lv: Jūs piekļūstat šai vietnei, izmantojot HTTPS, bet jūsu <a href="%s"> Vietnes adrese</a> nav iestatīta, lai pēc noklusējuma lietotu HTTPS.

en: You are already a member of this site.
lv: Jūs jau esat reģistrējies šajā vietnē.

en: You are already following all comments on this site.
lv: Jūs jau sekojat visiem komentāriem šajā vietnē.

en: You are already subscribed
lv: Jūs jau esat parakstījies

en: You are already subscribed to this site.
lv: Abonēt šo spraudni

en: You are attempting to log out of %s
lv: Jūs mēģinājāt atteikties no %s

en: You are browsing %s
lv: Jūs pārlūkojat %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
lv: Jūs šobrīd aplūkojat %1$s bloga %2$s dienas arhīvus.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
lv: Jūs šobrīd aplūkojat %1$s bloga %2$s dienas arhīvus.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
lv: Jūs šobrīd aplūkojat %1$s bloga arhīvu par %2$s. gadu.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
lv: Jūs pašlaik aplūkojat %s arhīvus.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
lv: Jūs šobrīd pārlūkojat %s kategorijas arhīvu.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
lv: Pašlaik rediģējat lapu, kas parāda jūsu jaunākās ziņās.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
lv: Jūs pašlaik izmantojat Jetpack izstrādes versiju. <a href="%s" target="_blank">Iesniedziet atsauksmes</a>

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
lv: Jūs izmantojat jaunāko pieejamo WordPress versiju, tā tik turēt!

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
lv: Jūs pašlaik izmantojat <strong>%1$s</strong> beidzās <strong>%2$s</strong> augšupielādes ierobežojums (%3$s%%).

en: You are customizing %s
lv: Jūs pielāgojat %s

en: You are eligible for %1$s of additional funds
lv: Jūs varat saņemt %1$s papildu līdzekļus

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
lv: Jūs izmantojat atkopšanas režīmu. Tas nozīmē, ka, iespējams, pastāv kļūda tēmā vai spraudnī.  Lai izietu no atkopšanas režīma, izrakstieties vai izmantojiet iziešanas pogu. <a href="%s">Iziet no atkopšanas režīma</a>

en: You are not allowed to delete this poll.
lv: Jums nav tiesību izdzēst šo aptauju.

en: You are not allowed to edit this draft post.
lv: Jums nav atļauju rediģēt šo ierakstu.

en: You are not allowed to edit this poll.
lv: Jums nav tiesību labot šo aptauju.

en: You are not allowed to edit this post resolution
lv: Jums nav ļauts labot šīs ziņas lēmumu.

en: You are not allowed to make this change.
lv: Jums nav atļauts pievienot terminus.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
lv: Jums nav atļauts izņemt šo lapu no miskastes.

en: You are not allowed to trash this post
lv: Jums nav atļauts šo ziņu ievietot atkritnē.

en: You are not authorized to delete this video.
lv: Jums nav tiesību dzēst šo video.

en: You are not authorized to import content
lv: Jums nav tiesību importēt saturu

en: You are not authorized to manage sharing settings for this site.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts mainīt pašreizējo vietni.

en: You are not authorized to upload files to this site
lv: Tev nevari augšupielādēt datnes šajā vietnē.

en: You are not currently logged in.
lv: Jūs pašlaik neesat pieslēdzies.

en: You are now logged out everywhere else.
lv: Tagad jūs esat atteicies visur citur.

en: You are now logged out.
lv: Jūs tagad esat atteicies.

en: You are only logged in at this location.
lv: Jūs esat pieteicies vienīgi šeit.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
lv: Jūs pievienojat komentārus pārāk ātri. Piebremzējiet.

en: You are probably offline.
lv: Jūs laikam esat bezsaistē.

en: You are reporting the following author:
lv: Jūs ziņojat par šādu autoru:

en: You are the owner of this site's connection to WordPress.com.
lv: Jūs esat šīs vietnes savienojuma ar WordPress.com īpašnieks.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lv: Jūs atjaunojat spraudni. Vispirms <a href="%s">dublējiet datu bāzi un failus</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lv: Jūs jaunināt tēmu. Vispirms <a href="%s">dublējiet datu bāzi un failus</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lv: Jūs augšupielādējat vecāku pašreizējā spraudņa versiju. Varat turpināt instalēt vecāko versiju, taču vispirms noteikti <a href="%s">dublējiet datu bāzi un failus</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lv: Jūs augšupielādējat senāku pašreizējās tēmas versiju. Varat turpināt instalēt senāko versiju, taču vispirms noteikti <a href="%s">dublējiet datu bāzi un failus</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
lv: Jūs izmantojat %1$s iemetumu, kas var nozīmēt, ka %2$s datubāze netiek izmantota.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
lv: Jūs izmantojat pārlūku, kur nav uzstādīts vai nav iespējots Flash atskaņotājs. Lūdzu, ieslēdziet Flash atskaņotāju vai arī lejupielādējiet jaunāko versiju no https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
lv: Jūs lietojat nedrošu pārlūkprogrammu!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
lv: Jūs izmantojat automātisko ģenerētu paroli savam kontam. Vai vēlaties to mainīt?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
lv: Jūs izmantojat pārlūka iebūvēto failu augšupielādi. Ar WordPress augšupielādētāju var atlasīt vairākus failu vienlaicīgi un izmantot pārvilkšanas iespēju. <a href="#">Pārslēdzieties uz daudzfailu augšupielādi</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
lv: Jūs izmantojat vairāku failu augšupielādi. Ja rodas sarežģījumi, pamēģiniet <a href="%1$s" %2$s>pārlūkprogrammas augšupielādes</a> veidu.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
lv: Jūs mēģinājāt piekļūt "%1$s" panelim, bet jums pašlaik nav privilēģiju šajā vietnē. Ja jūs uzskatāt, ka jums vajadzētu būt iespējai piekļūt "%1$s" panelim, lūdzu, sazinieties ar tīkla administratoru.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
lv: Jūs mēģinājāt rediģēt vienumu, kurš neeksistē. Iespējams, tas ir dzēsts?

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
lv: Varat <a href='http://akismet.com/wordpress/'>saņemt savu API atslēgu tieši no Akismet tūlīt</a>.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
lv: Jūs varat aktivizēt vai deaktivizēt atsevišķus Jetpack moduļus, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
lv: Lai pievienotu saites, kas tiks parādītas jūsu vietnē, parasti izmanto <a href="%s">logrīku</a>. Saites uz vairākām vietnēm WordPress kopienā, pēc noklusējuma, ir iekļautas kā piemēri.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
lv: Šajā zonā varat pievienot vairākas piegādes metodes. Tos redzēs tikai šīs zonas lietotāji.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
lv: Var pievienot vai rediģēt saites šajā ekrānā, ievadot informāciju katrā no laukiem. Nepieciešamie lauki ir saites tīmekļa adrese un nosaukums (teksts, ko vēlaties rādīt jūsu vietnē, kā saites nosaukumu).

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
lv: Varat arī <a href="%s">mainīt saskarnes valodu</a> savā profilā.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
lv: Fona krāsu jūs varat izvēlēties klikšķinot pogu Atlasīt krāsas un vai nu rakstīt HTML heksadecimālo vērtību, piem. &#8220;#ff0000&#8221; sarkanai krāsai, vai izvēlēties krāsu, izmantojot krāsu paleti.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
lv: Jūs varat arī kontrolēt saturu, ko rādīs RSS plūsmas, ieskaitot maksimālo parādīto rakstu skaitu un to, vai rādīt pilnu tekstu vai tā kopsavilkumu. <a href="%s">Uzzināt vairāk par plūsmām</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
lv: Ziņu varat izveidot arī, izmantojot sīklietotni <a href="%s">Spied šo!</a>.

en: You can also customize the filters in Appearance → Widgets, and update the Search (Jetpack) widget settings in your sidebar.
lv: Varat arī pielāgot filtrus sadaļā Izskats → Logrīki un atjaunināt logrīka Meklēšanas (Jetpack) iestatījumus sānjoslā.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
lv: Varat arī dzēst atsevišķus vienumus un piekļūt paplašinātam rediģēšanas ekrānam no detalizētās informācijas dialoga.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
lv: Jūs varat vienlaikus rediģēt vai pārvietot  uz atkritni arī vairākas ziņas. Izmantojot izvēles rūtiņas, atlasiet ziņas, ar kurām vēlaties rīkoties, pēc tam izvēlnē Lielapjoma darbības atlasiet darbību, kuru vēlaties veikt, un noklikšķiniet uz Piemērot.

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">Learn more about embeds</a>.
lv: Jūs varat arī iegult multivides datnes no tādām populārām tīmekļa vietnēm kā Twitter, YouTube, Flickr un citām, ielīmējot multivides saiti jaunā rindiņā sava raksta vai lapas saturā. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">Uzzināt vairāk par iegulšanu</a>.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
lv: Jūs var pārvaldīt komentārus arī no šī ekrāna izmantojot Statusa lodziņu. Tur jūs var mainīt arī komentāra laikspiedolu.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
lv: Savā profilā varat arī mainīt interfeisa valodu.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
lv: Varat arī veikt līdzīgas darbības, kā ierobežot sarakstu, izmantojot filtrus, strādāt ar lapām, izmantojot saites, kas parādās, kad kursors atrodas virs lapu nosaukuma sarakstā vai izmantot lielapjoma darbību izvēlni, lai rediģētu meta datus vairākās lapas uzreiz.

en: You can also reply to this email to leave a comment.
lv: Varat arī atbildēt uz šo e-pasta vēstuli un atstāt komentāru.

en: You can also:
lv: Jūs varat arī:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
lv: Jūs varat piešķirt atslēgas vārdus savām ziņām, izmantojot <strong>birkas</strong>. Atšķirībā no kategorijām, birkām nav hierarhijas, kas nozīmē, ka tās nevar apvienot grupās vai citādi savstarpēji saistīt.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
lv: Atsevišķām izvēlnēm varat piešķirt atrašanās vietu tēmā<strong>atzīmējot vēlamos iestatījumus</strong> izvēlnes redaktoru apakšā. Lai piešķirtu izvēlnes visu tēmu vietās uzreiz, <strong>atveriet cilni Pārvaldīt atrašanās vietas</strong> ekrāna augšpusē.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
lv: Jūs varat izveidot jebkuru bloku, kas jums patīk, statisku vai dinamisku, dekoratīvu vai vienkāršu. Šeit ir Izceltā citāta bloks:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
lv: Jūs varat mainīt galeriju sleju skaitu, velkot slīdni bloku inspektorā sānjoslā.

en: You can change the content of this page using the Site Editor. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Jūs varat mainīt šīs lapas saturu, izmantojot vietnes redaktoru. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
lv: Jūs var mainīt šo ekrānu, izmantojot Šī ekrāna opciju cilni. Varat noteikt, cik daudzi elementu jārāda vienā ekrānā un parādīt vai slēpt slejas tabulā.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
lv: Jūs varat mainīt savu paroli, ieslēgt tastatūras saīsnes, mainīt jūsu WordPress administrēšanas ekrānu krāsu shēmu, un izslēgt vizuālo (WYSIWYG) redaktoru. Varat paslēpt rīkjoslu (agrāk saukta par Admin joslu) vietnes apmeklētāju skatā (front end), taču to nevar atspējot administrēšanas ekrāniem.

en: You can change your site address in Domain Settings.
lv: Vietnes adresi varat mainīt domēna iestatījumos.

en: You can change your style at any time.
lv: Jūs jebkurā laikā varat mainīt savu stilu.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
lv: Jūs varat izvēlēties no tēmas noklusējuma galvenes attēliem, vai arī izmantot pats savu. Varat arī pielāgot jūsu vietnes virsrakstu un devīzi.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
lv: Var izmantot vienu no jūsu iepriekš augšupielādētajām galvenēm vai kādu parādīt izlases veidā.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
lv: Jūs varat izvēlēties, kas būs redzams jūsu vietnes sākuma lapā. Tās var būt ziņas apgrieztā hronoloģiskā secībā (klasiskais blogs) vai nemainīga - statiska lapa. Lai iestatītu statisku mājas lapu, jums vispirms nepieciešams izveidot divas <a href="%s">lapas</a>. Viena kļūs par sākumlapu un otra būs tā, kurā tiks parādītas jūsu ziņas.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
lv: Jūs varat izvēlēties, kas tiek norādīts jūsu vietnes sākumlapā. Tās varētu būt ziņas apgrieztā hronoloģiskā secībā (klasisks blogs), vai arī tā varētu būt fiksēta/statiska lapa. Lai iestatītu statisku sākumlapu, jums vispirms jāizveido divas lapas. Viena kļūs par sākumlapu un otrā atradīsies jūsu ziņas.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
lv: Jūs varat izvēlēties, vai jūsu vietni pārmeklēs roboti, ping pakalpojumi un zirnekļi. Ja vēlaties, lai šie pakalpojumi ignorētu jūsu vietni, klikšķiniet uz izvēles rūtiņas blakus &#8220;Atturēt meklētājprogrammas indeksēt šo vietni&#822; un ekrāna apakšdaļā klikšķiniet pogu Saglabāt izmaiņas.

en: You can click the title of each feature on your stats page, and scroll to the bottom of that feature to download your stats. Simply click on the "Download data as CSV" link, and download the file to your computer.
lv: Varat noklikšķināt uz katras funkcijas nosaukuma savā statistikas lapā un ritināt līdz šīs funkcijas apakšdaļai, lai lejupielādētu statistiku. Vienkārši klikšķiniet uz saites Lejupielādēt datus kā CSV  failu un lejupielādējiet failu savā datorā.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
lv: Saites iespējams apvienot grupās, izmantojot saišu kategorijas. Saišu kategorijas nosaukumam jābūt unikālam un Saišu kategorijas ir nodalītas no kategorijām, ko izmantojat ziņās.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
lv: Jūs varat pielāgot šī ekrānu satura attēlošanu vairākos veidos:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
lv: Jūs varat pielāgot ekrāna attēlojumu, izmantojot ekrāna opciju cilni vai nolaižamā saraksta filtrus virs saišu tabulas.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
lv: Satura attēlojumu šajā ekrānā varat pielāgot vairākos veidos:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
lv: Jūsu varat pielāgot vietnes izskatu, izmantojot pielāgotu fonu un nemainot tēmas kodu. Lapas fons var būt attēls vai krāsa.

en: You can customize the search overlay by logging into your site and navigating to Appearance → Customize or clicking on Customize in the masterbar at the top of the screen.
lv: Jūs varat pielāgot meklēšanas pārklājumu, autorizējoties savā vietnē un pārejot uz Izskats → Pielāgot vai noklikšķinot uz Pielāgot galvenajā joslā ekrāna augšpusē.

en: You can customize your website by changing the footer credit in customizer.
lv: Varat pielāgot savu vietni, mainot kājenes kredītu pielāgotājā.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
lv: Jūs varat dzēst Saišu kategorijas izmantojot Lielapjoma darbību nolaižamo sarakstu, bet šī darbība neizdzēsīs saites kategorijā. Tā vietā, tās tiks pārvietotas uz noklusējuma saišu kategoriju.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
lv: Jūs varat rediģēt attēlu, vienlaikus saglabājot sīktēlu. Piemēram, jūs varat izvēlēties kvadrātveida sīktēlu, kas parādīs tikai daļu no attēla.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
lv: Ja nepieciešams, jūs varat rediģēt komentārā rakstīto tekstu. Bieži vien tas ir noderīgi, ja pamanāt, ka komentētājs ir pieļāvis drukas kļūdu.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
lv: Jūs varat iespējot netraucētas rakstīšanas režīmu ar ikonu labajā pusē. Šī iespēja nav pieejama senākiem pārlūkiem un ierīcēm ar maziem ekrāniem un tai nepieciešams redaktora pilna augstuma iestatījums ekrāna opcijās.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
lv: Varat eksportēt failu ar jūsu vietnes saturu, lai to importētu citā instalācijā vai platformā. Eksporta fails būs XML faila formātā, ko sauc par WXR. Ziņas, lapas, komentāri, pielāgotie lauki, kategorijas un birkas var tikt iekļautas. Varat izvēlēties WXR failā iekļautu tikai noteiktas ziņas vai lapas, iestatot nolaižamajā sarakstā filtrus, lai ierobežotu eksportu pēc kategorijas, autora, datuma diapazona mēnešos, vai publicēšanas statusa.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
lv: Ziņas varat atlasīt pēc ziņu tipiem saraksta virspusē, lai parādītu tikai konkrētā tipa ziņas. Noklusējuma skatā tiek parādītas visas ziņas.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
lv: Jūs varat filtrēt sarakstu pēc lietotāja lomas, izmantojot teksta saites virs lietotāju saraksts, lai parādītu Visus, Administratorus, Redaktorus, Autorus, Līdzstrādniekus vai Abonētājus. Noklusējumā rāda visus lietotājus. Saites uz neizmantotām lietotāju lomām netiek rādītās.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
lv: Varat atrast vairāk detaļu un varēsiet veikt izmaiņas spraudņu ekrānā.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
lv: Varat atrast vairāk detaļu un varēsiet veikt izmaiņas tēmu ekrānā.

en: You can help translate WordPress.com into your language.
lv: Varat palīdzēt tulkot vietni WordPress.com savā valodā.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
lv: Jūs varat palīdzēt mums cīnīties pret surogātpastu un jaunināt savu kontu, <a href="%s" target="_blank">iemaksājot simbolisku summu</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
lv: Jūs var slēpt vai rādīt slejas atbilstoši jūsu vajadzībām un izlemt, cik ziņu parādīt vienā ekrānā, izmantojot cilni Šī ekrāna opcijas.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
lv: Jūs var slēpt vai rādīt slejas atbilstoši jūsu vajadzībām un izlemt, cik lietotāju parādīt vienā ekrānā, izmantojot cilni Šī ekrāna opcijas.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
lv: Jūs varat ievietot multivides failus, klikšķinot uz pogas virs redaktora un sekojot norādījumiem. Jūs varat līdzināt vai rediģēt attēlus, izmantojot vizuālajā režīmā pieejamo iekļauto formatēšanas rīkjoslu.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
lv: Jūs var atteikties (ja esat aizmirsis atteikties) no sava WordPress profila, kas atvērts citās ierīcēs, piemēram, jūsu tālrunī vai datorā kādā publiskā vietā, klikšķinot pogu Atteikties visur citur.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
lv: Komentārus savā vietnē jūs varat pārvaldīt līdzīgi tam, kā pārvalda ziņas un pārējo saturu. Šis ekrāns ir pielāgojams tāpat kā citi pārvaldības ekrāni un darbojoties ar komentāriem varat izmantojot saites, katram atsevišķam komentāram vai lielapjoma darbības visiem vienlaicīgi.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
lv: Jūs varat mainīt savu Gravatar no sava <a href="/wp-admin/profile.php">profila lapa</a>.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
lv: Jūs varat sašaurināt sarakstu pēc failu veida, statusa vai datuma, izmantojot nolaižamās izvēlnes virs multivides failu saraksta.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
lv: Kad izmantojat pielāgotāju, lai skatītu un rediģētu logrīkus, jūs varat pārlūkot arī citas lapas jūsu vietnē.

en: You can not use an invitation that you have created for someone else.
lv: Jūs nevarat izmantot ielūgumu, ko esat izveidojis kādam citam.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
lv: Jūs varat pārvaldīt un nekavējoties apskatīt pielāgotos fonus <a href="%s"> Pielāgotājā</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
lv: Jūs variet pārvaldīt un nekavējoties apskatīt Pielāgoto galveni <a href="%s"> Pielāgotājā</a>.

en: You can only have 1 %s in your cart.
lv: Jūsu grozā var būt tikai 1 %s.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
lv: Varat mērogot proporcionāli sākotnējam attēlam. Lai iegūtu labāko rezultātu, vispirms mērogojiet un tikai tad apgrieziet, rotējiet vai apvērsiet to. Attēlus iespējams vienīgi samazināt, nevis palielināt.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
lv: Sarakstu var precizēt, lai rādītu tikai noteiktas kategorijas ziņas vai noteikta mēneša ziņas, izmantojot nolaižamās izvēlnes virs ziņu saraksta. Pēc atlases veikšanas noklikšķiniet uz pogas Filtrs. Sarakstu var arī precizēt, ziņu sarakstā klikšķinot uz ziņu autora, kategorijas vai atzīmes.

en: You can save %1$s%% off your upgrade when you sign up with the coupon code %2$s. We’ll even throw in a FREE year of domain name registration with your annual plan.
lv: Varat ietaupīt %1$s%% atlaidi uzlabojumam, reģistrējoties ar kupona kodu %2$s. Mēs pat ieliksim BEZMAKSAS domēna vārda reģistrācijas gadu ar jūsu gada plānu.

en: You can save %1$s%% off your upgrade when you sign up with the coupon code <strong>%2$s</strong>. We’ll even throw in a FREE year of domain name registration with your annual plan.
lv: Varat ietaupīt %1$s%% atlaidi uzlabojumam, reģistrējoties ar kupona kodu <strong>%2$s</strong>. Mēs pat ieliksim BEZMAKSAS domēna vārda reģistrācijas gadu ar jūsu gada plānu.

en: You can see all comments on this post here:
lv: Visus komentārus par šo ziņu varat apskatīt šeit:

en: You can see all pingbacks on this post here:
lv: Šeit jūs varat redzēt visus šīs ziņas atbalsojumus:

en: You can see all trackbacks on this post here:
lv: Varat skatīt visas atsauces atpakaļsaites uz šo ziņu šeit:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
lv: Attēlu, kas tiek rādīts jūsu vietnes augšdaļā, varat augšupielādēt no datora vai izvēlēties no multivides bibliotēkas. Pēc attēla izvēles, to varat kadrēt apgriežot.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
lv: Jūs varat atlasīt valodu, ko lietosiet WordPress administrēšanas ekrānā, neietekmējot valodu ko redz vietnes apmeklētāji.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
lv: Vietnei varat iestatīt pielāgotu galvenes attēlu. Vienkārši augšupielādējiet attēlu un kadrējiet to, un jaunais attēls uzreiz būs redzams. Varat arī izmantot attēlu, kas jau atrodas jūsu multivides bibliotēkā, klikšķinot pogu &#8221;Izvēlēties attēlu&#8220;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
lv: Var iestatīt maksimālos izmērus attēliem kas tiek ievietoti tekstā bet varat arī ievietot attēlu pilnā izmērā.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
lv: Varat iestatīt valodu, un WordPress automātiski lejupielādēs un instalēs tulkošanas failus (pieejams, ja failu sistēma ir rakstāma).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
lv: Jūs joprojām varat izmantot savu vietni, bet no jauna izveidotais apakšdomēns var nebūt pieejams. Ja jūs zināt ka jūsu DNS ir pareizs, ignorējiet šo ziņojumu.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
lv: Jūs varat iesniegt saturu dažādos veidos; šajā ekrānā atrodami iestatījumi tiem visiem. Augšējā sadaļa kontrolē paneļa redaktoru, bet pārējie iestatījumi attiecas uz ārējām publicēšanas metodēm. Lai iegūtu vairāk informācijas par šīm metodēm, izmantojiet dokumentācijas saites.

en: You can unlock this domain after %s. <a>Why is my domain locked?</a>
lv: Jūs varat atbloķēt šo domēnu pēc %s. <a>Kāpēc mans domēns ir bloķēts?</a>

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
lv: Augšupielādētus multivides failus (attēlus, audio, dokumentus, u.c.) jūs varat ievietot klikšķinot pogu Pievienot failu. Jūs varat izvēlēties attēlus un failus no jau augšupielādēto multivides failu bibliotēkas vai augšupielādēt jaunu multivides failu, ko pievienot savai lapai vai ziņai. Lai izveidotu attēlu galeriju, izvēlieties pievienojamos attēlus un klikšķiniet izvēlni &#8220;Izveidot jaunu galeriju&#8221;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
lv: Jūs var augšupielādēt multivides failus, pirms tam neizveidojot ziņu. Tas ļauj jums augšupielādēt failus, kurus vēlāk izmantosiet ziņām vai arī iegūt konkrēta faila saiti, ar kuru varat dalīties. Pastāv trīs iespējas, kā augšupielādēt failus:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
lv: Jūs varat izmantot kategorijas, lai definētu jūsu vietnes sadaļas un grupētu saistītas ziņas. Noklusējuma kategorija ir &#8220;Nekategorizēts&#8221; līdz jūs to nomaināt savos <a href="%s">rakstīšanas iestatījumos</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
lv: Var izmantot vienu no lieliskajām galvenēm vai parādīt izlases veidā pa viena katrā lapā.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
lv: Varat izmantot šādas vadīklas, lai sakārtotu paneļa ekrānu, atbilstoši jūsu darbplūsmai. Šīs iespējas ir izmantojamas lielākajā daļā pārējo administrēšanas ekrānu.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
lv: Jūs var skatīt visas ziņas ko veidojis lietotājs klikšķinot uz numuru zem ziņas slejas.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
lv: Varat apskatīt ziņas vienkāršā nosaukumu sarakstā vai arī kopā ar izrakstiem vai satura sākuma daļu, izmantojot ekrāna opciju cilni.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
lv: Multivides failus iespējams skatīt vienkāršā režģī vai sarakstā ar slejām un papildus informāciju. Izmantojot ikonas saraksta rīkjoslas sākumā, iespējams skatus pārslēgt.

en: You cannot add %s when you already have paid upgrades
lv: Jūs nevarat pievienot %s, ja jums jau ir maksas jauninājumi

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
lv: Jūs nevarat pievienot tik daudz "%s" jūsu grozam, jo produkts nav noliktavā.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
lv: Jūs nevarat pievienot vēl vienu "%s" Jūsu grozam.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
lv: Jūs nevarat pievienot tik daudz &quot;%1$s&quot; jūsu grozam, jo noliktavā nav pietiekošs daudzums šī produkta (atlikums %2$s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
lv: Jūs nevarat pievienot šādu daudzumu grozam &mdash; mums ir %1$s krājumā un Jums jau ir %2$s Jūsu grozā.

en: You cannot add the same tax rate twice!
lv: Jūs nevarat pievienot vienu un to pašu nodokļa likmi divreiz!

en: You cannot change this later.
lv: Šo jūs vēlāk nevarēsiet mainīt.

en: You cannot create new topics.
lv: Jūs nevarat izveidot jaunus tematus.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
lv: Jūs nevarat izdzēst spraudni kamēr tas darbojas galvenajā vietnē.

en: You cannot delete the current user.
lv: Jūs nevarat dzēst pašreizējo lietotāju.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
lv: Jūs nevarat rediģēt šo komentāru, jo saistītā ziņa atrodas atkritnē. Lūdzu, vispirms atjaunojiet ziņu un pēc tam mēģiniet vēlreiz.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
lv: Jūs nevarat rediģēt šo vienumu, jo tas atrodas atkritnē. Lūdzu, atjaunojiet to un mēģiniet vēlreiz.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
lv: Jūs nevarat pārvietot šo vienums uz atkritni. %s šobrīd to labo.

en: You cannot remove the current user.
lv: Jūs nevarat dzēst pašreizējo lietotāju.

en: You cannot remove users.
lv: Jūs nevarat noņemt lietotājus.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
lv: Kļūda: jūs nevarat atbildēt uz komentāru par ziņas melnrakstu.

en: You cannot use port numbers such as %s.
lv: Jūs nevarat lietot šādus portus %s.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
lv: Jūs nevarat izmantot šo e-pasta adresi, lai reģistrētos. Lūdzu, izmantojiet citu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, jo šajā ir tikuši bloķēti daži mūsu e-pasti.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
lv: Jūs nevarat izmantot šo e-pasta adresi, lai piereģistrētos. Lūdzu, izmantojiet citu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, jo šajā ir tikuši bloķēti daži mūsu e-pasti.

en: You currently have %(numberOfApps)d connected application. | You currently have %(numberOfApps)d connected applications.
lv[0]: Pašlaik jums ir pievienota %(numberOfApps)d lietojumprogramma.
lv[1]: Pašlaik jums ir pievienotas %(numberOfApps)d lietojumprogrammas.
lv[2]: Pašlaik jums ir pievienotas %(numberOfApps)d lietojumprogrammas.

en: You currently own Jetpack %(plan)s. The product you are about to purchase, {{product/}}, is already included in this plan.
lv: Jums pašlaik pieder Jetpack %(plan)s. Produkts, kuru gatavojaties iegādāties, {{product/}}, jau ir iekļauts šajā plānā.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
lv: Jūs deaktivizējāt šo spraudni %s un, iespējams, jums šī politika vairs nav vajadzīgā.

en: You did it! Now it's time to put your skill to work and draft your first post.
lv: Tu to izdarīji! Tagad ir pienācis laiks likt lietā savas prasmes un izveidot savu pirmo ierakstu.

en: You did it! Now it's time to put your skills to work and draft your first post.
lv: Jūs to paveicāt! Tagad ir pienācis laiks likt lietā savas prasmes un izveidot savu pirmo ziņu.

en: You did not enter a category name.
lv: Nav ievadīts kategorijas nosaukums.

en: You do not have a SSH key added to your account (optional).
lv: Jūsu kontam nav pievienota SSH atslēga (pēc izvēles).

en: You do not have a recovery SMS number.
lv: Jums nav atkopšanas SMS numura.

en: You do not have a recovery email address.
lv: Jums nav atkopšanas e-pasta adreses.

en: You do not have access to that blog.
lv: Jums nav piekļuves šim emuāram.

en: You do not have access to this resource.
lv: Jums nav piekļuves šim resursam.

en: You do not have any social logins enabled.
lv: Jums nav iespējota neviena sociālā pieteikšanās.

en: You do not have permission to access this page
lv: Jums nav atļaujas piekļūt šai lapai

en: You do not have permission to access this page.
lv: Jums nav atļaujas piekļūt šai lapai.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
lv: Jums nav tiesību piešķirt API atslēgas šim lietotājam.

en: You do not have permission to create coupons
lv: Jums nav atļaujas izveidot kuponus

en: You do not have permission to create order notes
lv: Jums nav atļaujas izveidot pasūtījumu piezīmes

en: You do not have permission to create order refunds
lv: Jums nav atļaujas izveidot pasūtījumu atmaksas

en: You do not have permission to create orders
lv: Jums nav atļaujas izveidot pasūtījumus

en: You do not have permission to create product attributes
lv: Jums nav atļaujas izveidot produktu atribūtus

en: You do not have permission to create product categories
lv: Jums nav atļaujas veidot produktu kategorijas

en: You do not have permission to create product shipping classes
lv: Jums nav atļaujas izveidot produktu piegādes klases

en: You do not have permission to create product tags
lv: Jums nav atļaujas izveidot produktu birkas

en: You do not have permission to create products
lv: Jums nav atļaujas izveidot produktus

en: You do not have permission to create tax classes
lv: Jums nav atļaujas izveidot nodokļu klases

en: You do not have permission to create tax rates
lv: Jums nav atļaujas izveidot nodokļu likmes

en: You do not have permission to create this customer
lv: Jums nav atļaujas izveidot šo klientu

en: You do not have permission to create webhooks.
lv: Jums nav atļaujas izveidot webhooks.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
lv: Jums nav atļaujas dzēst produktu atribūtu nosacījumus

en: You do not have permission to delete product attributes
lv: Jums nav atļaujas dzēst produktu atribūtus

en: You do not have permission to delete product category
lv: Jums nav atļaujas dzēst produktu kategoriju

en: You do not have permission to delete product shipping classes
lv: Jums nav atļaujas dzēst produktu piegādes klases

en: You do not have permission to delete tax classes
lv: Jums nav atļaujas dzēst nodokļu kategorijas

en: You do not have permission to delete tax rates
lv: Jums nav atļaujas dzēst nodokļu likmes

en: You do not have permission to delete this %s
lv: Jums nav atļaujas dzēst šo %s

en: You do not have permission to delete this customer
lv: Jums nav atļaujas dzēst šo klientu

en: You do not have permission to edit API Keys
lv: Jums nav piekļuves, lai labotu API Keys

en: You do not have permission to edit Webhooks
lv: Jums nav atļaujas rediģēt Webhooks

en: You do not have permission to edit product attributes
lv: Jums nav atļaujas rediģēt produktu atribūtus

en: You do not have permission to edit product categories
lv: Jums nav atļaujas rediģēt produktu kategorijas

en: You do not have permission to edit product shipping classes
lv: Jums nav atļaujas rediģēt produktu piegādes klases

en: You do not have permission to edit product tags
lv: Jums nav atļaujas labot produktu birkas

en: You do not have permission to edit tax rates
lv: Jums nav atļaujas rediģēt nodokļu likmes

en: You do not have permission to edit this %s
lv: Jums nav atļaujas rediģēt šo %s

en: You do not have permission to edit this API Key
lv: Jums nav tiesību rediģēt šo API atslēgu

en: You do not have permission to edit this customer
lv: Jums nav atļaujas rediģēt šo klientu

en: You do not have permission to edit this user.
lv: Tev nav atļaujas rediģēt šo lietotāju.

en: You do not have permission to manage log files.
lv: Jums nav atļaujas pārvaldīt žurnālu failus.

en: You do not have permission to perform this action.
lv: Jums nav atļaujas veikt šo darbību.

en: You do not have permission to read product attribute terms
lv: Jums nav atļaujas apskatīt preču atribūtu noteikumus

en: You do not have permission to read product attributes
lv: Jums nav atļaujas apskatīt preču atribūtus

en: You do not have permission to read product categories
lv: Jums nav atļaujas apskatīt preču kategorijas

en: You do not have permission to read product shipping classes
lv: Jums nav atļaujas apskatīt preču piegādes klases

en: You do not have permission to read product tags
lv: Jums nav atļaujas apskatīt preču birkas

en: You do not have permission to read tax classes
lv: Jums nav atļaujas apskatīt nodokļu klases

en: You do not have permission to read tax rate
lv: Jums nav atļaujas apskatīt nodokļu likmes

en: You do not have permission to read the coupons count
lv: Jums nav atļaujas apskatīt kuponu skaitu

en: You do not have permission to read the customers count
lv: Jums nav atļaujas apskatīt klientu skaitu

en: You do not have permission to read the orders count
lv: Jums nav atļaujas apskatīt pasūtījumu skaitu

en: You do not have permission to read the products count
lv: Jums nav atļaujas apskatīt preču skaitu

en: You do not have permission to read the tax classes count
lv: Jums nav atļaujas apskatīt nodokļu klases skaitu

en: You do not have permission to read the taxes count
lv: Jums nav atļaujas apskatīt nodokļu skaitu

en: You do not have permission to read this %s
lv: Jums nav atļaujas lasīt šo %s

en: You do not have permission to read this customer
lv: Jums nav atļaujas apskatīt šo klientu

en: You do not have permission to read this report
lv: Jums nav atļaujas lasīt šo atskaiti

en: You do not have permission to revoke API Keys
lv: Jums nav tiesību atsaukt API atsēgas

en: You do not have permission to revoke this API Key
lv: Jums nav tiesību atsaukt šo API atslēgu

en: You do not have permission to update Webhooks
lv: Jums nav atļaujas atjaunot Webhooks

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lv: Jums nav pietiekamu atļauju, lai piekļūtu šai lapai.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
lv: Jums nav atļaujas aktivizēt šīs vietnes spraudņus.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
lv: Jums nav atļaujas izslēgt spraudņus šajā vietnē.

en: You do not have the capability to access this site keyring
lv: Jums nav iespējas piekļūt šīs vietnes atslēgu piekariņam

en: You do not have the capability to view WordAds stats for this site.
lv: Jums nav iespēju skatīt šīs vietnes WordAds statistiku.

en: You do not have the capability to view earnings for this site.
lv: Jums nav iespējas apskatīt šīs vietnes ieņēmumus.

en: You do not have two-step authentication enabled.
lv: Jums nav iespējota divpakāpju autentifikācija.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
lv: Jums nav Akismet plāna.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
lv: Jums nav atļaujas to darīt.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
lv: Jums nav atļaujas to darīt.

en: You don't have any documents.
lv: Jums nav neviena dokumenta.

en: You don't have any drafts.
lv: Jums nav melnrakstu.

en: You don't have any images in your Google Photos library.
lv: Jūsu Google fotoattēlu bibliotēkā nav neviena attēla.

en: You don't have any scheduled pages yet.
lv: Jums vēl nav nevienas ieplānotas lapas.

en: You don't have any videos in your Google Photos library.
lv: Jūsu Google fotoattēlu bibliotēkā nav neviena videoklipa.

en: You don't have permission to create a new order
lv: Jums nav atļaujas izveidot jaunu pasūtījumu

en: You don’t have permission to do that.
lv: Jums nav atļaujas to darīt.

en: You entered an invalid code. Please try again.
lv: Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: You have %1$s and %2$s.
lv: Jums ir %1$s un %2$s

en: You have a great website. You love a great deal (who doesn’t!).
lv: Jums ir lieliska vietne. Jums patīk lieliski darījumi (kam gan ne!).

en: You have a password configured, but can change it at any time.
lv: Jums ir iestatīta parole, taču jebkurā laikā varat to mainīt.

en: You have active paid upgrades on your site. Please cancel your upgrades prior to deleting your site.
lv: Jūsu vietnē ir aktīvi maksas uzlabojumi. Pirms vietnes dzēšanas, lūdzu, atceliet uzlabojumus.

en: You have attempted to queue too many files.
lv: Jūs mēģinājāt ievietot rindā pārāk daudz failu.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
lv: Jūs esat pievienots vietnei. Lūdzu, apmeklējiet <a href="%1$s">mājas lapu</a> vai <a href="%2$s">piesakieties</a>, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli.

en: You have blocked this site.
lv: Jūs esat bloķējis šo vietni.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
lv: Jūs esat izvēlējies izdzēst sekojošos lietotājus no visiem tīkliem un vietnēm.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
lv: Jūs esat izvēlējies izdzēst lietotāju no visiem tīkliem un vietnēm.

en: You have entered your primary email address. Please enter a different email address.
lv: Jūs esat ievadījis savu primāro e-pasta adresi. Lūdzu, ievadiet citu e-pasta adresi.

en: You have feedback
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: You have logged in successfully.
lv: Jūs esat veiksmīgi pieteicies.

en: You have made no purchases for this site.
lv: Jūs neesat veicis pirkumus šajā vietnē.

en: You have no billing history at this time.
lv: Pašlaik jums nav norēķinu vēstures.

en: You have no coming soon sites
lv: Jums nav nevienas drīzumā gaidāmas vietnes

en: You have no public sites on WordPress.com yet, but if you like you can create one now. You may also add self-hosted WordPress sites here after installing {{jetpackLink}}Jetpack{{/jetpackLink}} on them.
lv: Jums vēl nav nevienas publiskas vietnes vietnē WordPress.com, taču, ja vēlaties, varat to izveidot tūlīt. Šeit varat ievietot arī pašmitinātas WordPress vietnes pēc {{jetpackLink}}Jetpack{{/jetpackLink}} instalēšanas tajās.

en: You have no saved payment methods.
lv: Jums nav saglabātu maksājumu veidu.

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
lv: Jūsu profils nesatur saites.  Ja vēlaties, variet tās pievienot.

en: You have no tags to convert!
lv: Nav tagu, kurus varētu konvertēt!

en: You have not recently liked any posts. Once you do, this <a href="%s">Posts I Like</a> widget will display them.
lv: Pēdējā laikā jums nav patikusi neviena ziņa. Kad kādu atzīmēsiet, šis <a href="%s"> Ziņas, kas man patīk</a> logrīks tās parādīs.

en: You have not set up this type of address yet.
lv: Šī tipa adrese jums vēl nav norādīta.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
lv: Jūs esat ieslēdzis tulkotāju. Klikšķiniet ar labo peles pogu uz iekrāsotā teksta, lai to tulkotu.

en: You have plugins waiting to be updated
lv: Jums ir spraudņi, kas gaida atjaunināšanu.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
lv[0]: Jūs esat saņēmis sekojošu log ziņu no WooCommerce:
lv[1]: Jūs esat saņēmis sekojošu log ziņas no WooCommerce:
lv[2]: Jūs esat saņēmis sekojošu log ziņas no WooCommerce:

en: You have renewed %s for one year. It may take a few minutes to update the expiration date below.
lv: Jūs esat pagarinājis %s uz vienu gadu. Turpmāk norādītā derīguma termiņa beigu datuma atjaunošana var aizņemt dažas minūtes.

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
lv: Jūs esat pieprasījis pārtraukt sūtīt e-pasta atgādinājumus no %s.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
lv: Jūs meklējāt %1$s bloga arhīvos <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Ja neko nespējat atrast šajos meklēšanas rezultātos, varat izmēģināt kādu no šīm saitēm.

en: You have set {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}} as your recovery email address.
lv: Jūs esat iestatījis {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}} kā savu atkopšanas e-pasta adresi.

en: You have set {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}} as your recovery SMS number.
lv: Jūs esat iestatījis {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}} kā atkopšanas SMS numuru.

en: You have specified these users for deletion:
lv: Jūs esat norādījis šos lietotājus noņemšanai:

en: You have specified these users for removal:
lv: Jūs esat norādījis šos lietotājus noņemšanai:

en: You have specified this user for deletion:
lv: Jūs esat norādījis šo lietotāju dzēšanai:

en: You have specified this user for removal:
lv: Jūs esat norādījis šo lietotāju noņemšanai:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
lv: Jūs esat veiksmīgi pievienojis savu veikalu WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
lv: Jūs esat veiksmīgi atvienojis savu veikalu no WooCommerce.com

en: You have successfully logged back in.
lv: Jūs esat sekmīgi ienācis atpakaļ.

en: You have themes waiting to be updated
lv: Jums ir tēmas, kas gaida atjaunināšanu

en: You have two-step authentication {{strong}}enabled{{/strong}} using SMS messages to {{strong}}%(phoneNumber)s{{/strong}}.
lv: Jums ir {{strong}}iespējota{{/strong}} divpakāpju autentifikācija, izmantojot īsziņas uz {{strong}}%(phoneNumber)s{{/strong}}.

en: You have two-step authentication {{strong}}enabled{{/strong}} using an app.
lv: Izmantojot lietotni, jums ir {{strong}}iespējota{{/strong}} divpakāpju autentifikācija.

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to close?
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas. Vai esat pārliecināts, ka vēlaties aizvērt?

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave this page?
lv: Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: You have used up all of your available upload space. This means we can not import any more attachments.
lv: Jūs esat izmantojis visu pieejamo augšupielādes vietu. Tas nozīmē, ka mēs nevaram importēt vairāk pielikumu.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
lv: Jūs esat izmantojis visu jums piešķirto vietu. Lūdzu, izdzēsiet vienu vai vairākus no esošajiem failiem pirms nākamās augšupielādes.

en: You have verified your backup codes for two-step authentication.
lv: Jūs esat pārbaudījis dublējuma kodus divpakāpju autentifikācijai.

en: You have {{strong}}%(socialLoginCount)d social login enabled{{/strong}}. | You have {{strong}}%(socialLoginCount)d social logins enabled{{/strong}}.
lv[0]: Jums ir iespējota {{strong}}%(socialLoginCount)d sociālā pieteikšanās{{/strong}}.
lv[1]: Jums ir iespējotas {{strong}}%(socialLoginCount)d sociālās pieteikšanās{{/strong}}.
lv[2]: Jums ir iespējota {{strong}}%(socialLoginCount)d sociālā pieteikšanās{{/strong}}.

en: You haven't blocked any sites yet.
lv: Jūs vēl neesat bloķējis nevienu vietni.

en: You haven't connected any apps yet.
lv: Jūs vēl neesat pievienojis nevienu lietotni.

en: You may also like&hellip;
lv: Jums arī varētu patikt&hellip;

en: You may also use this tool to report authors where you've encountered content that suggests the author might harm themselves. We will respond to these reports as quickly as possible, as we recognize that they are time-sensitive.
lv: Varat arī izmantot šo rīku, lai ziņotu par autoriem, ja esat saskāries ar saturu, kas liek domāt, ka autors varētu sev nodarīt kaitējumu. Mēs atbildēsim uz šiem ziņojumiem, cik ātri vien iespējams, jo apzināmies, ka tie ir laika ziņā jutīgi.

en: You may be interested in&hellip;
lv: Jums arī varētu interesēt&hellip;

en: You may only upload 1 file.
lv: Augšupielādēt var tikai vienu failu.

en: You might want to follow our guess: {{button}}Select %(timezoneName)s{{/button}}
lv: Iespējams, vēlēsities sekot mūsu minējumiem: {{button}}Atlasiet %(timezoneName)s{{/button}}

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
lv: Lai komentētu, jums <a href="%s">jāpiesakās</a> sistēmā.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
lv: Jums jābūt dalībniekam vismaz vienā vietnē, lai izmantotu šo lapu.

en: You must be logged in to checkout.
lv: Jums jāpieslēdzas, lai veiktu pasūtījumu.

en: You must be logged in to download files.
lv: Jums jāpieslēdzas, lai lejuplādētu failus.

en: You must be logged in to use SSO.
lv: Lai lietotu SSO, jums ir jāpiesakās.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
lv: Neaizmirstiet saglabāt veiktās izmaiņas klikšķinot pogu ekrāna apakšā!

en: You must complete all fields and specify a valid email address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: You must include at least 2 answers
lv: Jums ir jāiekļauj vismaz 2 atbildes

en: You must provide a domain name.
lv: Jums ir jānorāda domēna nosaukums.

en: You must provide a name for your network of sites.
lv: Jums ir jānorāda jūsu vietņu tīkla nosaukums.

en: You must provide a valid email address.
lv: Ir jāievada derīga e-pasta adrese.

en: You must supply a future date to schedule.
lv: Lai ieplānotu, jums jāatlasa nākotnes datums.

en: You must verify your email to add subscribers.
lv: Lai pievienotu abonentus, jums ir jāapstiprina savs e-pasts.

en: You must visit your {{a}}Account Settings{{/a}} to update your email address before proceeding.
lv: Pirms turpināt, atveriet {{a}}konta iestatījumus{{/a}}, lai atjauninātu savu e-pasta adresi.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
lv: Jums nepieciešams JavaScript, lai izvēlētos attēla daļu.

en: You need a higher level of permission.
lv: Jums vajag augstāku atļauju līmeni.

en: You need to be logged in to access this.
lv: Ir jāpiesakās, lai pievienotu birku.

en: You need to define a search term to order by relevance.
lv: Lai kārtotu pēc atbilstības ir nepieciešams definēt meklējamo terminu.

en: You need to define an include parameter to order by include.
lv: Jums vajadzēs definēt un iekļaut vēlamo parametru.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
lv: Jums jāievada API atslēga, lai aktivizētu Akismet servisu savā vietnē.

en: You need to pass an array of post formats.
lv: Jums ir jānodod masīvs ar ziņu formātiem.

en: You need to pick a user or enter an email address in your <a href="%s">Gravatar Widget</a> settings.
lv: Jums jāizvēlas lietotājs vai jāievada e-pasta adrese <a href="%s"> Gravatar logrīka</a> iestatījumi.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
lv: Pirms Jetpack pievienošanas tas ir jāreģistrē.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
lv: Tev jāievada sava OPML saite. Nospied "Back" savā interneta pārlūkā un mēģini vēl

en: You need to upgrade your plan to install plugins.
lv: Lai instalētu spraudņus, ir jāuzlabo plāns.

en: You no longer have access to this site and its purchases. {{button}}Contact support{{/button}}
lv: Jums vairs nav piekļuves šai vietnei un tās pirkumiem. {{button}}Sazināties ar atbalsta dienestu{{/button}}

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
lv: Jums pašlaik ir instalēta tikai viena tēma. Garlaicīgi! Jebkurā brīdī jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 1000 bezmaksas tēmām WordPress tēmu direktorijā: vienkārši klikšķinot augšpusē esošajā cilnē <a href="%s"> Instalēt tēmas</a>.

en: You pay:
lv: Jūs maksājat:

en: You pick the plugin. We’ll take care of the rest.
lv: Jūs izvēlaties spraudni. Mēs parūpēsimies par pārējo.

en: You received a donation of %1$s, and your next payment will be on %2$s.
lv: Jūs saņēmāt ziedojumu %1$s, un jūsu nākamais maksājums būs %2$s.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
lv: Jums arī būtu jāpiemin, ja uzglabājat sensitīvus datus, piemēram, datus par cilvēku veselības stāvokli.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
lv: Mēs arī ieteiktu ik pa laikam pārskatīt jūsu privātuma politiku, it īpaši tad, kad uzstādiet vai atjauniniet tēmas vai spraudņus. Var pastāvēt izmaiņas vai jauna informācija, ko jums būtu vērts apsvērt pievienot jūsu politikai.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
lv: Jums vajadzētu dublēt esošos %1$s un %2$s failus.

en: You should back up your existing %s file.
lv: Jums vajadzētu dublēt esošo %s failu.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
lv: Mēs iesakām jums mainīt jūsu vietnes URL %1$s pirms tīkla līdzekļu iespējošanas. Jums joprojām būs iespējams apmeklēt vietni, izmantojot %3$s prefiksu ar adresi, piemēram, %2$s, bet nevienai saitei nebūs prefikss %3$s.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
lv: Lai uzlabotu vietnes drošību, jāapsver iespēja noņemt visas neizmantotās tēmas.

en: You should remove inactive plugins
lv: Jums vajadzētu aizvākt neaktīvos spraudņus

en: You should remove inactive themes
lv: Jums vajadzētu aizvākt neaktīvās tēmas

en: You should use a persistent object cache
lv: Jums vajadzētu izmantot pastāvīgu objektu kešatmiņu

en: You still have active purchases on your account.
lv: Jūsu kontā joprojām ir aktīvi pirkumi.

en: You still need to verify your recovery SMS number: {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}}
lv: Jums joprojām ir jāapliecina savs atkopšanas SMS numurs: {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}}

en: You still need to verify your recovery email address: {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}}
lv: Jums joprojām ir jāapliecina sava atkopšanas e-pasta adrese: {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}}

en: You successfully logged out.
lv: Jūs veiksmīgi izgājāt no sistēmas.

en: You understand that your %(productName)s service will be powered by Titan and is subject to Titan's {{titanCustomerTos}}Customer Terms of Service{{/titanCustomerTos}}, {{titanAup}}Acceptable Use Policy{{/titanAup}}, and {{titanPrivacy}}Privacy Policy{{/titanPrivacy}}.
lv: Jūs saprotat, ka jūsu %(productName)s pakalpojumu nodrošinās Titan, un uz to attiecas Titan {{titanCustomerTos}}Klientu apkalpošanas noteikumi{{/titanCustomerTos}}, {{titanAup}}Pieļaujamas lietošanas politika{{/titanAup}} un {{titanPrivacy}}Privātuma politika{{/titanPrivacy}}.

en: You understand that {{refundsSupportPage}}refunds{{/refundsSupportPage}} are limited to 14 days after purchase or renewal for non-domain products with two year subscriptions.
lv: Jūs saprotat, ka {{refundsSupportPage}}atmaksas{{/refundsSupportPage}} ir spēkā ne ilgāk par 14 dienām pēc iegādes vai atjaunošanas - produktiem, kas nav domēni un ir ar divu gadu abonementu.

en: You understand that {{refundsSupportPage}}refunds{{/refundsSupportPage}} are limited to 14 days after purchase or renewal for non-domain products with yearly subscriptions.
lv: Jūs saprotat, ka {{refundsSupportPage}}atmaksas{{/refundsSupportPage}} ir spēkā ne ilgāk par 14 dienām pēc iegādes vai atjaunošanas - produktiem, kas nav domēni un ir ar gada abonementu.

en: You understand that {{refundsSupportPage}}refunds{{/refundsSupportPage}} are limited to 7 days after purchase or renewal for non-domain products with monthly subscriptions.
lv: Jūs saprotat, ka {{refundsSupportPage}}atmaksas{{/refundsSupportPage}} ir spēkā ne ilgāk par 7 dienām pēc iegādes vai atjaunošanas - produktiem, kas nav domēni un ir ar ikmēneša abonementu.

en: You understand that {{refundsSupportPage}}refunds{{/refundsSupportPage}} for a domain gift are limited to 96 hours after purchase.
lv: Jūs saprotat, ka {{refundsSupportPage}}atmaksa{{/refundsSupportPage}} par domēna dāvanu ir ierobežota līdz 96 stundām pēc pirkuma.

en: You will be billed on {{dateSpan}}%(renewDate)s{{/dateSpan}}
lv: Jums tiks izrakstīts rēķins  {{dateSpan}}%(renewDate)s{{/dateSpan}}.

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
lv: Jums tiks dota parole, lai manuāli ievadītu attiecīgo lietojumprogrammu.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
lv: Jūs atgriezīsiets WordPress vadības panelī, un izmaiņas netiks veiktas.

en: You will be sent to %s
lv: Jūs nosūtīts uz %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
lv: Pēc tam būs nepieciešams manuāli izsniegt atmaksu, izmantojot jūsu maksājumu vārteju.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
lv: Pagaidām šeit vēl nevarēsit uzstādīt jaunas tēmas, jo uzstādīšanai ir nepieciešami SFTP autorizācijas dati. Pagaidām, lūdzu, <a href="%s">pievienojiet tēmas izmantojot administrācijas paneli</a>.

en: You will see the status in <a>site domains</a>.
lv: Statuss būs redzams sadaļā <a>Vietnes domēni</a>.

en: You would have received an email because of this.
lv: Šī dēļ jūs būtu saņēmis e-pastu.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
lv: Jūs izveidosiet izvēlni, piesaistīsiet to noteiktai vietai un pievienosiet lietas, kā piemēram, saites uz lapām un kategorijām. Ja jūsu tēmai ir vairāki izvēļņu apgabali, jums varētu būt nepieciešams izveidot vairākas izvēlnes.

en: You&#8217;ll need to make some comments before you can use this feature. Check out the <a href='index.php?page=tag-surfer'>tag surfer</a> or <a href='https://botd.wordpress.com/'>blogs of the day</a> for posts you may be interested in.
lv: Lai varētu izmantot šo iespēju, jums vajadzēs ierakstīt kādu komentāru. Iepazīstieties ar <a href='index.php?page=tag-surfer'>birku pārlūku</a> vai <a href='https://botd.wordpress.com/'>dienas blogiem</a> lai atrastu ierakstus, kas varētu jūs interesēt.

en: You'll also get a free domain for one year, and access email support.
lv: Jūs arī iegūsit bezmaksas domēnu uz vienu gadu un piekļūsit e-pasta atbalstam.

en: You'll be able to access your new backup in just a few minutes.
lv: Jaunajai dublējumkopijai varēsiet piekļūt dažu minūšu laikā.

en: You're a few steps closer to creating a great website
lv: Jūs esat dažus soļus tuvāk lieliskas vietnes izveidei.

en: You're all set to receive authentication codes at {{strong}}%(smsNumber)s{{/strong}}. Want to switch to a different number? No problem! You'll need to disable two-step authentication, then complete the setup process again on another device.
lv: Jūs esat gatavs saņemt autentifikācijas kodus {{strong}}%(smsNumber)s{{/strong}}. Vai vēlaties pārslēgties uz citu numuru? Nekādu problēmu! Jums būs jāatspējo divpakāpju autentifikācija un pēc tam vēlreiz jāpabeidz iestatīšanas process citā ierīcē.

en: You're nearly there! Add your details to start earning
lv: Jūs esat gandrīz klāt! Pievienojiet savu informāciju, lai sāktu pelnīt

en: You're not authorized to import content.{{br/}}Please check with your site admin.
lv: Jums nav tiesību importēt saturu.{{br/}}Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: You're ready to add products to your store.
lv: Jūs esat gatavs pievienot produktus savam veikalam.

en: You're ready to start selling!
lv: Jūs esiet gatavs sākt tirgoties!

en: You're subscribed
lv: Abonents

en: You've enabled two-step authentication. While enabled, logging in to WordPress.com requires you to enter a unique passcode, sent via text message, in addition to your username and password.
lv: Jūs esat iespējojis divpakāpju autentifikāciju. Kad tas ir iespējots, piesakoties vietnē WordPress.com, papildus lietotājvārdam un parolei ir jāievada unikāls piekļuves kods, kas nosūtīts īsziņā.

en: You've finished the Quick Start checklist for <strong>%s</strong>. Congrats!
lv: Jūs esat pabeidzis <strong>%s</strong> ātrās uzsākšanas kontroles sarakstu. Apsveicam!

en: You've got your blog looking the way you want, and you've written a post. Now let's share it with the world. Here's how to take your site live.
lv: Jūsu emuārs izskatās tā, kā vēlaties, un esat uzrakstījis ziņu. Tagad dalīsimies tajā ar pasauli. Lūk, kā pārnest savu vietni uz tiešsaisti.

en: You've learned the basics. Remember, your site is private until you <link_to_launch_site_docs>decide to launch</link_to_launch_site_docs>. View the <link_to_editor_docs>block editing docs</link_to_editor_docs> to learn more.
lv: Jūs esat apguvis pamatus. Atcerieties, ka jūsu vietne ir privāta, līdz jūs <link_to_launch_site_docs>izlemjat to publiskot</link_to_launch_site_docs>. Lai uzzinātu vairāk, skatiet <link_to_editor_docs>bloku rediģēšanas dokumentāciju</link_to_editor_docs>.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
lv: Jūsu %1$s failā tiek izmantota dinamiska vērtība (%2$s) ceļam pie %3$s. Tomēr vērtība %3$s ir arī dinamiska vērtība (norāda uz %4$s), un norādīšana uz citu dinamisku vērtību netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet %3$s, lai norādītu tieši uz %4$s.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
lv: Jūsu %s datne satur tikai WordPress pamata iezīmes.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
lv: Jūsu <a href="%1$s">WordPress adrese</a> un <a href="%2$s">vietnes adrese</a> nav iestatītas, lai izmantotu HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
lv: Jūsu <a href="%s">vietnes adrese</a> nav iestatīta HTTPS izmantošanai.

en: Your API key is no longer valid.
lv: Jūsu API atslēga vairs nav derīga.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
lv: Jūsu Akismet konta lietojums tuvojas jūsu plāna ierobežojumam

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
lv: Jūsu Akismet konta lietojums pārsniedz jūsu plāna ierobežojumu

en: Your Akismet plan has been cancelled.
lv: Jūsu Akismet plāns tika atcelts.

en: Your Akismet subscription is suspended.
lv: Jūsu Akismet abonements ir aizturēt.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
lv: Jūsu Akismet lietojums trīs mēnešus pēc kārtas pārsniedz jūsu plāna ierobežojumu. Mēs esam ierobežojuši jūsu kontu atlikušajā mēneša daļā. Jauniniet savu plānu, lai Akismet varētu turpināt surogātpasta bloķēšanu.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
lv: Jūsu Akismet lietojums divus mēnešus pēc kārtas pārsniedz jūsu plāna ierobežojumu. Nākamajā mēnesī mēs ierobežosim jūsu kontu, kad sasniegsiet ierobežojumu. Lūdzu, apsveriet sava plāna jaunināšanu.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
lv: Jūsu Akismet lietojuma apjoms tuvojas plāna limitam jau trešo mēnesi pēc kārtas. Pēc limita sasniegšanas mēs ierobežosim jūsu kontu. Jauniniet savu plānu, lai Akismet varētu turpināt surogātpasta bloķēšanu.

en: Your Blogging Home
lv: Tavas dienasgrāmatas mājas

en: Your Email
lv: Jūsu e-pasts

en: Your Friends at WordPress.com
lv: Jūsu draugi vietnē WordPress.com

en: Your Jetpack Search customization page requires JavaScript to function properly.
lv: Jūsu Jetpack Search pielāgošanas lapai ir nepieciešams JavaScript, lai tā darbotos pareizi.

en: Your Jetpack Search dashboard requires JavaScript to function properly.
lv: Lai jūsu Jetpack Search informācijas panelis darbotos pareizi, ir nepieciešams JavaScript.

en: Your Jetpack Stats dashboard requires JavaScript to function properly.
lv: Jūsu Jetpack Stats informācijas panelim ir nepieciešams JavaScript, lai tas darbotos pareizi.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
lv: Jūsu Jetpack iestatījumi izskatās labi!

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
lv: Lai turpinātu darbu, jūsu LinkedIn savienojums ir atkārtoti jāapstiprina -  lai to veiktu, dodieties uz koplietošanu.

en: Your MariaDB version supports utf8mb4.
lv: Jūsu MariaDB versija atbalsta utf8mb4 rakstzīmju kopu.

en: Your MySQL version supports utf8mb4.
lv: Jūsu MySQL versija atbalsta utf8mb4 rakstzīmju kopu.

en: Your Name
lv: Jūsu vārds

en: Your OPML file could not be read.
lv: OPML failu nevar nolasīt..

en: Your Recent Drafts
lv: Jūsu jaunākie melnraksti

en: Your Site
lv: Jūsu vietne

en: Your Site ID is typically your own site domain without <code>http(s)://</code> prefixes or trailing <code>/</code> (e.g. <code>mydomain.com</code>).
lv: Jūsu vietnes ID parasti ir jūsu vietnes domēns bez <code>http(s)://</code> prefiksiem vai beigu <code>/</code> (piem., <code>mydomain.com</code>).

en: Your Site. Built By Us. <br/>Built For You.
lv: Jūsu vietne. Mūsu veidota.  <br/>Veidota Jums.

en: Your Site. Built By Us. Built For You.
lv: Jūsu vietne. Mūsu veidota. Izveidota Jums.

en: Your Sites
lv: Jūsu vietnes

en: Your Stuff
lv: Jūsu materiāls

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
lv: Jūsu web serveri nevar izveidot SSL pieprasījumus. Sazinieties ar vietnes uzturētāju un lūdziet pievienot SSL pieprasījumu atbalstu.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
lv: Jūsu WordPress versija ir %1$s, taču jaunajai spraudņa versijai ir nepieciešama %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
lv: Jūsu WordPress versija ir %1$s, taču jaunajai motīva versijai ir nepieciešams %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
lv: Jūsu WordPress versija ir %1$s, taču augšupielādētajam spraudnim nepieciešama %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
lv: Jūsu WordPress versija ir %1$s, taču augšupielādētajai tēmai ir nepieciešama %2$s.

en: Your about.me URL
lv: Jūsu par.mani URL

en: Your account email address is {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}, but is not verified yet.
lv: Jūsu konta e-pasta adrese ir {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}, taču tā vēl nav apstiprināta.

en: Your account email address is {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}.
lv: Jūsu konta e-pasta adrese ir {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}.

en: Your account email address was updated successfully.
lv: Jūsu konta e-pasta adrese tika veiksmīgi atjaunota.

en: Your account has been restricted
lv: Jūsu konts ir ierobežots

en: Your best WordPress player choice
lv: Jūsu labākā WordPress atskaņotāja izvēle

en: Your blogroll
lv: Jūsu tīmekļa žurnāls

en: Your browser cannot upload files
lv: Jūsu pārlūkprogramma nevar augšupielādēt failus

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
lv: Jūsu pārlūks neatbalsta tiešo pieeju starpliktuvei. Lūdzu, tā vietā lietojiet klaviatūras īsceļus vai pārlūka rediģēšanas izvēlni.

en: Your browser is out of date!
lv: Jūsu pārlūkprogramma ir novecojusi!

en: Your browser settings may cause issues while connecting Jetpack.
lv: Pārlūkprogrammas iestatījumi var radīt problēmas Jetpack pievienošanas laikā.

en: Your cart is currently empty.
lv: Jūsu grozs ir tukšs.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
lv: Jūsu veiktie labojumi tiks dzēsti, ja atstāsiet šo lapu nesaglabājot.

en: Your changes have been saved.
lv: Jūsu izmaiņas tika saglabātas

en: Your changes were not saved. Please retry.
lv: Jūsu izmaiņas netika saglabātas. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Your chosen password.
lv: Jūsu izvēlētā parole.

en: Your comment is awaiting moderation.
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lv: Jūsu komentārs gaida pārbaudi. Šis ir komentāra priekšskatījums. Jūsu komentārs būs redzams tad, kad to apstiprinās.

en: Your conversion of tags to categories for the blog %s has finished! You can verify that the new categories exist by visiting your the category management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
lv: Jūsu emuāra %s atzīmju konvertēšana kategorijās ir pabeigta! Varat pārbaudīt, vai jaunās kategorijas pastāv, apmeklējot savu kategoriju pārvaldības lapu %s.↵↵Paldies,↵↵ WordPress.com komanda

en: Your conversion of tags to categories for the blog %s has finished, but some tags also existed as categories. The converter has added all posts from the converted tags to the categories. If you want to remove the tags, please confirm that all posts were added successfully, then delete the tag from the tag management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
lv: Jūsu emuāra %s birku konvertēšana uz kategorijām ir pabeigta, bet dažas birkas pastāvēja arī kā kategorijas. Pārveidotājs ir pievienojis visas ziņas no pārveidotajām birkām kategorijās. Ja vēlaties dzēst birkas, lūdzu, pārliecinieties, ka visi ieraksti ir veiksmīgi pievienoti, un pēc tam dzēsiet birkas no birku pārvaldības lapas %s.
    
    Paldies,
    
    WordPress.com komanda

en: Your current password is incorrect.
lv: Ievadītā parole nav pareiza.

en: Your domain is pending transfer.
lv: Jūsu domēns gaida pārsūtīšanu.

en: Your domain transfer won't start until you complete a few preliminary steps.<br/> <a href="%s">Get started now</a>
lv: Jūsu domēna pārsūtīšana nesāksies, kamēr nebūsiet pabeidzis dažas sākotnējās darbības.<br/> <a href="%s">Sāciet tūlīt</a>

en: Your domain.
lv: Domēns

en: Your download should start shortly. If it doesn't, <a href="%s">click here to try again</a>.
lv: Lejupielādei drīz jāsākas. Ja tā nenotiek, <a href="%s">noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu vēlreiz</a>.

en: Your email
lv: Jūsu e-pasts

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Your email address has been blocked from receiving further subscription emails - come back soon!
lv: Jūsu e-pasta adrese ir bloķēta no turpmāku abonēšanas e-pastu saņemšanas — atgriezieties drīzumā!

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
lv: Jūsu e-pasta adrese vēl netika atjaunota. Lūdzu, pārbaudiet %s iesūtni, vai neesat saņēmis apstiprinājuma e-pastu.

en: Your email address is allowed to join this workspace.
lv: Jūsu e-pasta adresei ir atļauts pievienoties šai darbvietai.

en: Your email address is in use by one or more other accounts. Please enter a unique address for this account. (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/">Why?</a>)
lv: Jūsu e-pasta adresi izmanto viens vai vairāki citi konti. Lūdzu, ievadiet šim kontam unikālu adresi. (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/">Kāpēc?</a>)

en: Your email address is not pre-approved for this workspace.
lv: Jūsu e-pasta adresei nav atļauts pievienoties šai darbvietai.

en: Your email address must be verified.
lv: Jūsu e-pasta adrese ir jāapstiprina.

en: Your email address needs to be verified to access this feature.
lv: Lai piekļūtu šai iespējai, jūsu e-pasta adresei ir jābūt apstiprinātai.

en: Your email address or username
lv: Jūsu e-pasta adrese vai lietotājvārds

en: Your email address will not be published.
lv: Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

en: Your email address.
lv: Jūsu e-pasta adrese.

en: Your email has not been verified yet.
lv: Jūsu e-pasts vēl nav apstiprināts.

en: Your favorite Jetpack-powered features from the WordPress app – like Stats, Notifications, and the Reader – have a new home: the Jetpack app you just switched to! These features will soon be removed from the WordPress app. With the Jetpack app, you’ll keep the same focus on publishing as the WordPress app plus the tools you need to grow your site and audience.
lv: Jūsu iecienītākajām ar Jetpack darbināmajām funkcijām no WordPress lietotnes, piemēram, statistikai, paziņojumiem un lasītājam, ir jauna mājvieta - Jetpack lietotnē, uz kuru tikko pārgājāt! Šīs funkcijas drīzumā tiks izņemtas no WordPress lietotnes. Izmantojot Jetpack lietotni, jūs saglabāsiet tādu pašu koncentrēšanos uz publicēšanu kā WordPress lietotnē, kā arī rīkus, kas nepieciešami, lai paplašinātu vietni un auditoriju.

en: Your feedback will help us improve the product.
lv: Jūsu atsauksmes palīdzēs mums uzlabot produktu.

en: Your feedback:
lv: Atgriezeniskā saite

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
lv: Iespējams, jūsu ugunsmūris bloķē Akismet savienojumu ar tā API. Lūdzu, sazinieties ar savu mitinātāju un apskatiet <a href="%s" target="_blank">mūsu rokasgrāmatu par ugunsmūriem</a>.

en: Your free trial
lv: Blogroll

en: Your friends at WordPress.com
lv: Jūsu draugi vietnē WordPress.com

en: Your home base for accessing, setting up, and managing your emails. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
lv: Mājas adrese, kurā varat piekļūt, iestatīt un pārvaldīt e-pasta ziņojumus. {{learnMoreLink}}Uzziniet vairāk{{/learnMoreLink}}.

en: Your home on the web
lv: Jūsu mājas tīmeklī

en: Your homepage displays
lv: Sākuma lapa rāda

en: Your homepage uses the %(templateTitle)s template
lv: Jūsu mājaslapā tiek izmantota %(templateTitle)s veidne

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
lv: Šķiet, ka jūsu resursdators atbalsta šādus objektu kešatmiņas pakalpojumus: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
lv: Jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var jums pateikt, vai jūsu vietnē var iespējot pastāvīgu objektu kešatmiņu.

en: Your installation of Jetpack is incomplete. If you installed Jetpack from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: %1$s
lv: Jetpack instalācija ir nepilnīga. Ja Jetpack instalējāt no GitHub, lūdzu, skatiet šo dokumentu, lai iestatītu savu izstrādes vidi: %1$s

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
lv: Jūsu uzstādītajam WordPress nav nepieciešami FTP piekļuves dati, lai veiktu atjauninājumus.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
lv: Jūsu uzstādītais WordPress nepieciešami FTP piekļuves datus, lai veiktu atjauninājumus.

en: Your invoice for order #{order_number}
lv: Rēķins par pasūtījumu nr {order_number}

en: Your issuing bank may choose to charge an international transaction fee or a currency exchange fee. Your bank may be able to provide more information as to when this is necessary.
lv: Jūsu banka var iekasēt maksu par starptautisku darījumu vai maksu par valūtas maiņu. Banka varētu sniegt plašāku informāciju par to, ja tas ir nepieciešams.

en: Your latest changes were saved as a revision.
lv: Jūsu pēdējās veiktās izmaiņas ir saglabātas kā labojums.

en: Your latest posts
lv: Jūsu jaunākais raksts

en: Your latest {site_title} invoice
lv: Jūsu jaunākais {site_title} rēķins

en: Your login credentials are used for the purpose of securely auto-installing Jetpack and will not be stored.
lv: Jūsu pieteikšanās akreditācijas dati tiek izmantoti, lai droši automātiski instalētu Jetpack, un tie netiks saglabāti.

en: Your look
lv: Blogroll

en: Your message has been sent
lv: Jūsu ziņojums ir nosūtīts

en: Your most used categories in cloud format.
lv: Jūsu visbiežāk izmantotās kategorijas mākoņa formātā.

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
lv: Jūsu jaunā WordPress.com lapa ir gatava lietošanai! Meklējiet idejas jaunajai lapai? Ieskatieties<a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com Iesācēju apmācībā</a>.
    
    Lai veicas!
    WordPress.com komanda

en: Your new password for %s is:
lv: Jaunā parole lietotājam %s ir:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
lv: Jūsu objekta kešatmiņas ieviešana neatbalsta atsevišķu grupu izskalošanu.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
lv: Jūsu objekta kešatmiņas ieviešana neatbalsta atmiņā esošās izpildlaika kešatmiņas izskalošanu.

en: Your order
lv: Jūsu pasūtījums

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
lv: Jūsu pirkums statusu vairs mainīt nevar. Lūdzu, saziniteis ar mums, ja ir nepieciešama palīdzība.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
lv: Jūsu pasūtījums %s ir daļēji atmaksāts. Tālāk ir sniegta plašāka informācija:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
lv: Jūsu pasūtījums %s ir atmaksāts. Tālāk seko papildu informācija:

en: Your order was cancelled.
lv: Pasūtījums tika atcelts.

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
lv: Jūsu parole nevar būt tāda pati kā jūsu lietotājvārds. Lūdzu, izvēlieties citu paroli.

en: Your password has been reset successfully.
lv: Jūsu parole tika atjaunota veiksmīgi.

en: Your password has been reset.
lv: Jūsu parole tika nomainīta.

en: Your password is strong enough to be saved.
lv: Jūsu parole ir pietiekami spēcīga, lai to saglabātu.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
lv: Jūsu parole ir pārāk īsa. Lūdzu, izvēlieties paroli, kurai ir vismaz 6 simboli.

en: Your password must be at least six characters long.
lv: Lietotājvārdam jābūt vismaz 4 rakstzīmes garam.

en: Your password reset email is {{strong}}%(userEmail)s{{/strong}}. {{a}}Change it{{/a}}.
lv: Jūsu paroles atiestatīšanas e-pasta adrese ir {{strong}}%(userEmail)s{{/strong}}. {{a}}Mainiet to{{/a}}.

en: Your payment details are safe. We will transfer them over an encrypted connection and store them on a certified payment processing server.
lv: Jūsu maksājuma informācija ir drošībā. Mēs to pārsūtīsim, izmantojot šifrētu savienojumu, un saglabāsim sertificētā maksājumu apstrādes serverī.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
lv: Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu. Noteikumi ir aprakstīti mūsu  %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
lv: Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai nodrošinātu jūsu pieredzi šajā tīmekļa vietnē, lai pārvaldītu piekļuvi savam kontam un citiem mērķiem, kas aprakstīti mūsu %s.

en: Your plan
lv: Jūsu plāns

en: Your plan does not support Jetpack Search.
lv: Jūsu plāns neatbalsta Jetpack Search.

en: Your plugins are all up to date
lv: Jūsu spraudņi ir atjaunoti

en: Your podcast feed: %1$s
lv: Jūsu aplādes plūsma: %1$s

en: Your post on %s
lv: Komentāri %s

en: Your pricing will only change when your auto-renewal occurs. If you are on a monthly plan then our systems will calculate a new price each month based on the number of records. On an annual plan we will only calculate it once a year so not only do you get a price discount, but your pricing is locked in.
lv: Cenas mainīsies tikai tad, kad notiks automātiskā atjaunošana. Ja jums ir mēneša plāns, mūsu sistēmas katru mēnesi aprēķinās jaunu cenu, pamatojoties uz ierakstu skaitu. Gada plānam mēs to aprēķināsim tikai reizi gadā, tāpēc jūs ne tikai saņemsiet cenu atlaidi, bet arī jūsu cena būs fiksēta.

en: Your privacy is critically important to us so we strive to be transparent in how we are collecting, using, and sharing your information. We use cookies and other technologies to help us identify and track visitors to our sites, to store usage and access preferences for our services, to track and understand email campaign effectiveness, and to deliver targeted ads. Learn more in our {{privacyPolicyLink}}Privacy Policy{{/privacyPolicyLink}} and our {{cookiePolicyLink}}Cookie Policy{{/cookiePolicyLink}}.
lv: Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs, tāpēc mēs cenšamies būt pārskatāmi attiecībā uz jūsu informācijas apkopošanu, izmantošanu un kopīgošanu. Mēs izmantojam sīkfailus un citas tehnoloģijas, lai palīdzētu mums identificēt un izsekot mūsu vietņu apmeklētājus, saglabāt mūsu pakalpojumu lietošanas un piekļuves preferences, izsekot un izprast e-pasta kampaņu efektivitāti un piegādāt mērķtiecīgas reklāmas. Uzziniet vairāk mūsu {{privacyPolicyLink}}konfidencialitātes politikā{{/privacyPolicyLink}} un mūsu {{cookiePolicyLink}}sīkfailu politikā{{/cookiePolicyLink}}.

en: Your privacy is critically important to us. We and our partners use, store, and process your personal data to optimize: our <strong>website</strong> such as by improving security or conducting analytics, <strong>marketing activities</strong> to help deliver relevant marketing or content, and your <strong>user experience</strong> such as by remembering your account name, language settings, or cart information, where applicable. You can customize your cookie settings below. Learn more in our <a href="%1$s" target="_blank">Privacy Policy</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Cookie Policy</a>.
lv: Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mēs un mūsu partneri izmantojam, glabājam un apstrādājam jūsu personas datus, lai optimizētu: mūsu <strong>vietni</strong>, piemēram, uzlabojot drošību vai veicot analīzi, <strong>mārketinga darbības</strong>, lai palīdzētu nodrošināt atbilstošu mārketingu vai saturu. , un jūsu <strong>lietotāja pieredzi</strong>, piemēram, atceroties konta nosaukumu, valodas iestatījumus vai groza informāciju, kur tas ir piemērojams. Tālāk varat pielāgot savus sīkfailu iestatījumus. Uzziniet vairāk mūsu <a href="%1$s" target="_blank">konfidencialitātes politikā</a> un <a href="%2$s" target="_blank">sīkfailu politikā</a>.

en: Your privacy is critically important to us. We and our partners use, store, and process your personal data to optimize: our <strong>website</strong> such as by improving security or conducting analytics, <strong>marketing activities</strong> to help deliver relevant marketing or content, and your <strong>user experience</strong> such as by remembering your account name, language settings, or cart information, where applicable. You can customize your cookie settings below. Learn more in our <a href="%1$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
lv: Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mēs un mūsu partneri izmantojam, glabājam un apstrādājam jūsu personas datus, lai optimizētu: mūsu <strong>vietni</strong>, piemēram, uzlabojot drošību vai veicot analīzi, <strong>mārketinga darbības</strong>, lai palīdzētu nodrošināt atbilstošu mārketingu vai saturu. , un jūsu <strong>lietotāja pieredzi</strong>, piemēram, atceroties konta nosaukumu, valodas iestatījumus vai groza informāciju, ja piemērojams. Tālāk varat pielāgot savus sīkfailu iestatījumus. Uzziniet vairāk mūsu <a href="%1$s" target="_blank">konfidencialitātes politikā</a>.

en: Your privacy is critically important to us. We and our partners use, store, and process your personal data to optimize: our {{strong}}website{{/strong}} such as by improving security or conducting analytics, {{strong}}marketing activities{{/strong}} to help deliver relevant marketing or content, and your {{strong}}user experience{{/strong}} such as by remembering your account name, language settings, or cart information, where applicable. You can customize your cookie settings below. Learn more in our {{privacyPolicyLink}}Privacy Policy{{/privacyPolicyLink}} and {{cookiePolicyLink}}Cookie Policy{{/cookiePolicyLink}}.
lv: Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mēs un mūsu partneri izmantojam, glabājam un apstrādājam jūsu personas datus, lai optimizētu: mūsu {{strong}}vietni{{/strong}}, piemēram, uzlabojot drošību vai veicot analīzi, {{strong}}mārketinga darbības{{/strong}}, lai palīdzētu nodrošināt atbilstošu mārketingu vai saturu un jūsu {{strong}}lietotāja pieredzi{{/strong}}, piemēram, atceroties konta nosaukumu, valodas iestatījumus vai groza informāciju, ja tāda ir. Tālāk varat pielāgot savus sīkfailu iestatījumus. Uzziniet vairāk mūsu {{privacyPolicyLink}}konfidencialitātes politikā{{/privacyPolicyLink}} un {{cookiePolicyLink}}sīkfailu politikā{{/cookiePolicyLink}}.

en: Your products are now being imported...
lv: Jūsu produkti šobrīd tiek importēti...

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
lv: Jūsu profils satur informāciju par jums (jūsu konts), kā arī dažas jūsu WordPress lietošanas opcijas.

en: Your profile photo is hidden.
lv: Jūsu profila fotoattēls ir paslēpts.

en: Your profile photo is public.
lv: Jūsu profila fotoattēls ir publisks.

en: Your purchase has been completed!
lv: Jūsu pirkums ir pabeigts!

en: Your queue is clear.
lv: Rinda ir tukša.

en: Your rating
lv: Jūsu vērtējums

en: Your review
lv: Jūsu atsauksme

en: Your review is awaiting approval
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu

en: Your savings:
lv: Jūsu ietaupījumi:

en: Your scheduled changes just published
lv: Jūsu ieplānotas izmaiņas ir nopublicētas

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
lv: Jūsu serverī nav iespējots fsockopen vai cURL - PayPal IPN un citi skripti, kas sazinās ar citiem serveriem, nedarbosies. Sazinieties ar savu hostinga pakalpojumu sniedzēju.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
lv: Jūsu serverī nav iespējota %s klase - HTML / Multipart e-pasta ziņojumi, kā arī daži paplašinājumi nedarbosies bez DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
lv: Jūsu serverī nav iespējota %s klase - daži vārtejas spraudņi, kas izmanto SOAP, var nedarboties, kā paredzēts.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
lv: Jūsu serveris neatbalsta %s funkciju - tas ir nepieciešams, lai MaxMind izmantotu GeoIP datubāzi.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
lv: Jūsu serveris neatbalsta %s funkcijas - tas ir vajadzīgs labākai rakstzīmju kodēšanai. Tās vietā tiks izmantoti daži aizstājēji.

en: Your session has expired. Click here to log in again. Your changes will not be lost.
lv: Jūsu sesija ir noilgusi. Klikšķiniet šeit, lai ienāktu vēlreiz. Iepriekš veiktās izmaiņas netiks zaudētas.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
lv: Jūsu sesija ir beigusies. Lūdzu, piesakieties no jauna, lai turpinātu darbu.

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu uztādījumi tika salabāti.

en: Your site can communicate securely with other services
lv: Jūsu vietne var droši komunicēt ar citiem pakalpojumiem

en: Your site can perform loopback requests
lv: Jūsu vietne var veikt atgriezeniskās saites pieprasījumus

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
lv: Jūsu vietne nevar izveidot savienojumu ar Akismet serveriem.

en: Your site could not complete a loopback request
lv: Jūsu vietnei neizdevās pabeigt atgriezeniskās saites pieprasījumu

en: Your site does not have any active plugins.
lv: Jūsu vietnei nav neviena aktīva spraudņa.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
lv: Jūsu vietnei nav noklusējuma tēmas. WordPress automātiski izmanto noklusējuma tēmu, ja kaut kas nav kārtībā ar izvēlēto tēmu.

en: Your site does not have any installed themes.
lv: Jūsu vietnē nav instalētu motīvu.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
lv[0]: Neskaitot WordPress noklusējuma tēmu %2$s un jūsu aktīvo tēmu %3$s, jūsu vietnē ir %1$d. neaktīva tēma.
lv[1]: Neskaitot WordPress noklusējuma tēmu %2$s un jūsu aktīvo tēmu %3$s, jūsu vietnē ir %1$d. neaktīvas tēmas.
lv[2]: Neskaitot WordPress noklusējuma tēmu %2$s un jūsu aktīvo tēmu %3$s, jūsu vietnē ir %1$d neaktīvas tēmas.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
lv[0]: Neskaitot jūsu aktīvo tēmu %2$s, jums ir %1$d neaktīva tēma.
lv[1]: Neskaitot jūsu aktīvo tēmu %2$s, jums ir %1$d neaktīvas tēmas.
lv[2]: Neskaitot jūsu aktīvo tēmu %2$s, jums ir %1$d neaktīvas tēmas.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
lv[0]: Jūsu vietnē ir %d aktīvs, atjaunots spraudnis.
lv[1]: Jūsu vietnē ir %d aktīvi spraudņi un visi ir atjaunoti.
lv[2]: Jūsu vietnē ir %d aktīvu spraudņu.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
lv[0]: Jūsu vietnē ir %d neaktīvs spraudnis.
lv[1]: Jūsu vietnē ir %d neaktīvi spraudņi.
lv[2]: Jūsu vietnē ir %d neaktīvu spraudņu.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
lv[0]: Jūsu vietnē ir %d neaktīva tēma.
lv[1]: Jūsu vietnē ir %d neaktīvas tēmas.
lv[2]: Jūsu vietnē ir %d neaktīvu tēmu.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
lv[0]: Tavā vietnē ir %d uzstādīta, atjaunota tēma.
lv[1]: Tavā vietnē ir %d uzstādītas tēmas un tās ir atjaunotas.
lv[2]: Tavā vietnē ir %d uzstādītu tēmu.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
lv[0]: Jūsu vietnē ir %d spraudnis, kas gaida atjaunināšanu.
lv[1]: Jūsu vietnē ir %d spraudņi, kas gaida atjaunināšanu.
lv[2]: Jūsu vietnē ir %d spraudņu, kas gaida atjaunināšanu.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
lv[0]: Jūsu vietnei ir %d atjaunināma tēma
lv[1]: Jūsu vietnei ir %d atjaunināmas tēmas
lv[2]: Jūsu vietnei ir %d atjaunināmas tēmas

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
lv: Jūsu vietnē ir 1 aktīvs spraudnis un tas ir atjaunots.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
lv: Jūsu vietnē ir uzstādīta viena tēma un tā ir atjaunota.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
lv: Jūsu vietnē ir kritiska problēma, kas jārisina pēc iespējas ātrāk, lai uzlabotu tās veiktspēju un drošību.

en: Your site has been launched; now you can share it with the world!
lv: Jūsu vietne ir palaista; tagad jūs varat dalīties tajā ar pasauli!

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
lv: Jūsu vietnei ir kritiskas problēmas, kuras nepieciešams novērst pēc iespējas ātrāk, lai uzlabotu tās veiktspēju un drošību.

en: Your site hasn't been launched yet. It is hidden from visitors behind a "Coming Soon" notice until it is launched.
lv: Jūsu vietne vēl nav atklāta. Tā būs slēpta apmeklētājiem aiz paziņojuma "Drīzumā gaidāma", līdz tā tiks publicēta.

en: Your site icon is saved and uploaded, and you should start seeing it appear around WordPress.com soon.
lv: Jūsu vietnes ikona ir saglabāta un augšupielādēta un drīz jūs to redzēsiet savā WordPress.com vietnē.

en: Your site is almost ready!
lv: Jūsu vietne ir gandrīz gatava!

en: Your site is backed up as you edit, with multiple copies stored securely in the cloud
lv: Rediģēšanas laikā jūsu vietne tiek dublēta, un vairākas kopijas tiek droši glabātas mākonī

en: Your site is connected to Jetpack
lv: Jūsu vietne ir savienota ar Jetpack

en: Your site is connected to Jetpack.
lv: Jūsu vietne ir savienota ar Jetpack.

en: Your site is hidden from visitors behind a "Coming Soon" notice until it is ready for viewing.
lv: Kamēr jūsu vietne nav gatava apskatei, tā ir paslēpta apmeklētājiem aiz paziņojuma " Drīzumā gaidāma".

en: Your site is not set to output debug information
lv: Jūsu vietne nav iestatīta, lai izvadītu atkļūdošanas informāciju

en: Your site is only visible to you and logged-in members you approve. Everyone else will see a log in screen.
lv: Jūsu vietne ir redzama tikai jums un jūsu apstiprinātajiem lietotājiem, kuri ir pieteikušies. Visi pārējie redzēs pieteikšanās ekrānu.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
lv: Jūsu vietne darbojas izmantojot vecāku PHP (%s) versiju

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
lv: Jūsu vietne darbojas izmantojot vecāku PHP (%s) versiju, kurai nepieciešams atjauninājums.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
lv: Jūsu vietne darbojas ar novecojušu PHP versiju (%s), kas nesaņem drošības atjauninājumus un drīzumā to neatbalstīs WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
lv: Jūsu vietne darbojas ar novecojušu PHP versiju (%s), kas nesaņem drošības atjaunojumus un drīzumā WordPress to neatbalstīs. Nodrošiniet, lai PHP jūsu serverī tiktu atjaunots pēc iespējas ātrāk. Pretējā gadījumā jūs nevarēsit uzlabot WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
lv: Jūsu vietne darbojas ar novecojušu PHP versiju (%s), kas nesaņem drošības atjauninājumus. Tas ir jāatjaunina.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
lv: Jūsu vietnē darbojas novecojusi PHP versija (%s), kas būtu jāatjaunina.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
lv: Jūsu vietne darbojas ar novecojušu PHP versiju (%s), kuru drīzumā neatbalstīs WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
lv: Jūsu vietne darbojas ar novecojušu PHP versiju (%s), kuru drīzumā neatbalstīs WordPress. Nodrošiniet, lai PHP jūsu serverī tiktu atjaunots pēc iespējas ātrāk. Pretējā gadījumā jūs nevarēsit uzlabot WordPress.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
lv: Jūsu vietne darbojas izmantojot pēdējo PHP (%s) versiju

en: Your site is set to display errors to site visitors
lv: Jūsu vietne iestatīta, lai parādītu kļūdas vietnes apmeklētājiem

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
lv: Jūsu vietne ir iestatīta tā, lai kļūdas tiktu reģistrētas potenciāli publiski pieejamā failā.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
lv: Jūsu vietne nevar droši komunicēt ar citiem pakalpojumiem

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
lv: Jūsu vietne nevar sasniegt WordPress.org caur %1$s un atgriež kļūdu %2$s

en: Your site is visible to everyone.
lv: Jūsu vietne ir visiem redzama.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
lv: Jūsu vietnei var būt problēmas ar spraudņu un tēmu automātisku jaunināšanu

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
lv: Jūsu vietne var būt privātajā tīklā. Jetpack var izveidot savienojumu tikai ar publiskajām vietnēm. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu vietne ir redzama internetā, un pēc tam mēģiniet pieslēgties vēlreiz 🙏.

en: Your site will no longer send data to WordPress.com and Jetpack features will stop working.
lv: Jūsu vietne vairs nesūtīs datus uz WordPress.com, un Jetpack funkcijas pārtrauks darboties.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
lv: Jūsu vietnes veselība izskatās labi, taču ir pāris lietas, kuras variet izdarīt, lai uzlabotu tās veiktspēju un drošību.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
lv: Jūsu vietnes stāvoklis ir labs, taču ir vēl viena lieta, ko varat darīt, lai uzlabotu tās veiktspēju un drošību.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
lv: Jūsu vietnes jaunākās ziņas.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
lv: Jūsu vietnes jaunākie komentāri.

en: Your site's server was automatically connected to Jetpack to perform backups, restores, and security scans. You do not have to configure anything further, but you may revoke the credentials if necessary.
lv: Jūsu vietnes serveris tika automātiski savienots ar Jetpack, lai veiktu dublēšanu, atjaunošanu un drošības skenēšanu. Jums nekas nav jākonfigurē, taču, ja nepieciešams, varat atsaukt akreditācijas datus.

en: Your site, {{strong}}%(siteName)s{{/strong}}, cannot be accessed
lv: Jūsu vietnei {{strong}}%(siteName)s{{/strong}} nav iespējams piekļūt

en: Your sitemap is automatically sent to all major search engines for indexing.
lv: Jūsu vietnes karte tiek automātiski nosūtīta visām lielākajām meklētājprogrammām indeksēšanai.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
lv: Šķiet, ka jūsu veikals neizmanto drošu savienojumu. Lai palīdzētu droši uzglabāt klientu datus, mēs ļoti iesakām nodrošināt visu jūsu vietni, izmantojot HTTPS savienojumu. <a href="%s"> Uzziniet vairāk šeit. </a>

en: Your store has active subscriptions using the built-in %6$s functionality. Due to the %1$soff-site billing engine%3$s these subscriptions use, %4$sthey will continue to renew even after you deactivate %6$s%5$s. %2$sLearn more%3$s.
lv: Jūsu veikalā ir aktīvi abonementi, izmantojot iebūvēto %6$s funkcionalitāti. Tā kā šie abonementi izmanto %1$soff-site norēķinu programmu%3$s, %4$stie turpinās atjaunoties pat pēc %6$s%5$s deaktivizēšanas. %2$sUzziniet vairāk%3$s.

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
lv: Jūsu veikals ir gandrīz gatavs! Lai aktivētu tādus pakalpojums, kā %s, savieno veikalu ar Jetpack.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
lv: Jūsu veikals ir konfigurēts digitālo produktu apkalpošanai, izmantojot metodi "Tikai pāradresēt". Šī metode ir novecojusi, <a href="%s">lūdzu tās vietā pārslēgties uz citu metodi.</a><br><em>Ja lejuplādējamiem failiem izmantojat attālinātu serveri (piemēram, Google Drive, Dropbox, Amazon S3), automātiski tiks izmantota pareizā metode, tāpēc izvēlieties kādu no citām iespējām, lai šis paziņojums pazustu.</em>.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
lv: Jūsu veikals neizmanto HTTPS. <a href="%s" target="_blank"> Uzzināt vairāk par HTTPS un SSL Sertifikātiem</a>.

en: Your subscriber list is being processed. Please check your email for status.
lv: Jūsu abonentu saraksts tiek apstrādāts. Lūdzu, pārbaudiet statusu savā e-pastā.

en: Your subscribers will receive an email notification whenever you publish a new post.
lv: Ikreiz, kad publicēsit jaunu ziņu, jūsu abonenti saņems e-pasta paziņojumu.

en: Your subscriptions on this site are now paid through the following dates:
lv: Jūsu abonementi šajā vietnē tagad ir apmaksāti līdz šādiem datumiem:

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
lv[0]: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes %s. vietā.
lv[1]: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes %s. vietās.
lv[2]: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes %s vietās.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
lv[0]: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes %s. vietā. Atlasiet, kuru izvēlni jūs gribētu izmantot.
lv[1]: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes %s. vietās. Atlasiet, kuras izvēlnes parādās katrā vietā.
lv[2]: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes %s vietās. Atlasiet, kuras izvēlnes parādās katrā vietā.

en: Your theme can display menus in one location.
lv: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes vienā vietā.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
lv: Jūsu tēma var attēlot izvēlnes vienā atrašanās vietā. Izvēlieties kuru izvēlni vēlaties izmantot.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
lv: Jūsu tēma nosaka, kā saturs tiks parādīts pārlūkprogrammās. <a href="%s">Uzzināt vairāk par plūsmām</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
lv: Jūsu tēma, būtībā neatbalsta izvēlnes, bet jūs tās var izmantot sānjoslās, pievienojot &#8220;Pielāgotās izvēlnes&#8221; logrīku <a href="%s">Logrīku</a> ekrānā.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
lv: Jūsu tēma neatbalsta navigācijas izvēlnēm vai logrīkus.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
lv[0]: Jūsu tēmai ir %s cits logrīku apgabali, bet šajā lapā tie netiek parādīti.
lv[1]: Jūsu tēmai ir %s citi logrīku apgabals, bet šajā lapā tie netiek parādīts.
lv[2]: Jūsu tēmai ir %s citu logrīku apgabali, bet šajā lapā tie netiek parādīti.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
lv[0]: Jūsu tēmai ir %s logrīku apgabalu, bet šajā lapā tie netiek parādīti.
lv[1]: Jūsu tēmai ir %s logrīku apgabals, bet šajā lapā tie netiek parādīts.
lv[2]: Jūsu tēmai ir %s logrīku apgabali, bet šajā lapā tie netiek parādīti.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
lv: Jūsu tēmai ir vēl viens logrīku apgabals, bet šajā konkrētajā lapā tas netiek parādīts.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
lv: Jūsu tēmai ir viens logrīku apgabals, bet šajā lapā tas netiek rādīts.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
lv: Jūsu motīvam ir woocommerce.php fails, jūs nevarēsiet pārrakstīt veidni woocommerce / archive-product.php, jo woocommerce.php ir prioritāte pār arhīvu-product.php. Tas ir paredzēts, lai novērstu parādīšanas problēmas.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
lv[0]: Jūsu tēma atbalsta %s izvēlni. Izvēlaties, kuras izvēlnes jūs vēlaties izmantot.
lv[1]: Jūsu tēma atbalsta %s izvēlnes. Izvēlaties, kuras izvēlnes jūs vēlaties izmantot.
lv[2]: Jūsu tēma atbalsta %s izvēlnes. Izvēlaties, kuras izvēlnes jūs vēlaties izmantot.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
lv: Jūsu tēma atbalsta vienu izvēlni. Atlasiet to izvēlni, kuru gribat izmantot.

en: Your themes are all up to date
lv: Jūsu tēmas ir atjaunotas

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
lv: Jūsu iestatītā laika josla ir %1$s (%2$s), šobrīd %3$s (koordinēts universāls laiks %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
lv: Jūsu iestatītā laika josla ir %1$s (koordinēts universāls laiks %2$s).

en: Your transfer has been started and is waiting for authorization from your current domain provider. This process can take up to 7 days. If you need to cancel or expedite the transfer please contact them for assistance.
lv: Jūsu pārsūtīšana ir uzsākta, un tiek gaidīta jūsu pašreizējā domēna pakalpojumu sniedzēja atļauja. Šis process var ilgt līdz 7 dienām. Ja vēlaties atcelt vai paātrināt pārcelšanu, lūdzu, sazinieties ar viņiem, lai saņemtu palīdzību.

en: Your translations are all up to date.
lv: Jums ir jaunākie tulkojumi.

en: Your upgrade to %1$s will give you access to a suite of premium features designed to bring your site to the next level. <a href="%2$s">Upgrade today</a> to unlock premium themes, the ability to install plugins, advanced monetization options, and more!
lv: Uzlabojot %1$s, jūs iegūsiet piekļuvi augstākās klases funkciju komplektam, kas paredzēts, lai jūsu vietni paceltu jaunā līmenī. <a href="%2$s">Uzlabojiet šodien</a>, lai atklātu augstākās klases tēmas, iespēju instalēt spraudņus, uzlabotas monetizācijas iespējas un daudz ko citu!

en: Your upgrade to %1$s will give you access to a suite of premium features designed to bring your site to the next level. Upgrade today to unlock premium themes, the ability to install plugins, advanced monetization options, and more!
lv: Uzlabojot %1$s, jūs iegūsiet piekļuvi augstākās klases funkciju komplektam, kas paredzēts, lai jūsu vietni paceltu jaunā līmenī. Uzlabojiet šodien, lai atklātu augstākās klases tēmas, iespēju instalēt spraudņus, uzlabotas monetizācijas iespējas un daudz ko citu!

en: Your upload failed. Perhaps try from within wp-admin.
lv: Jūsu augšupielāde neizdevās. Varbūt mēģiniet no wp-admin. paneļa

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
lv: Jūsu lietotājvārdu mainīt nevar, bet var izmantot citus laukus, lai ievadītu savu īsto vārdu vai segvārdu, un tad norādīt, kurš no minētajiem tiks parādīts kā autora vārds jūsu ziņām.

en: Your version of WordPress (%1$s) is lower than the version required by Jetpack (%2$s). Please update WordPress to continue enjoying Jetpack.
lv: Jūsu WordPress versija (%1$s) ir vecāka par Jetpack nepieciešamo (%2$s). Lūdzu atjauniniet WordPress, lai turpinātu lietot Jetpack.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
lv: Jūsu WordPress (%s) versija ir atjaunota

en: Your video play statistics
lv: Jūsu video atskaņošanas statistika

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
lv: Jūsu tīmekļa mitinātājs vai servera administrators ir atspējojis PHP funkciju <code>gethostbyamel</code>. <strong>Akismet nevar darboties pareizi, kamēr tas nav novērsts.</strong> Lūdzu, sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju vai ugunsmūra administratoru un sniedziet viņiem <a href="%s" target="_blank">šo informāciju par Akismet sistēmas prasībām</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
lv: Šķiet, ka jūsu vietnē tiek izmantota pamata autentifikācija, kas pašlaik nav saderīga ar lietojumprogrammu parolēm.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
lv: Šķiet, ka jūsu vietnē tiek izmantota pamata autentifikācija, kas pašlaik nav saderīga ar lietojumprogrammu parolēm.

en: Your website does not use HTTPS
lv: Jūsu vietne neizmanto HTTPS

en: Your website is connected to a %s account to collect responses and data from your visitors.
lv: Jūsu vietne ir saistīta ar %s kontu, lai apkopotu atbildes un datus no jūsu apmeklētājiem.

en: Your website is using an active HTTPS connection
lv: Jūsu vietne izmanto aktīvu HTTPS savienojumu.

en: Your {site_title} account has been created!
lv: Jūsu {site_title} konts ir izveidots!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums #{order_number} ir daļēji atmaksāts atpakaļ

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums #{order_number}  ir atmaksāts atpakaļ

en: Your {site_title} order has been received!
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums ir saņemts!

en: Your {site_title} order is now complete
lv: Jūsu {site_title} pasūtījums ir pabeigts

en: You’ll also unlock access to a growing selection of premium themes, remove WordPress.com ads, and more.
lv: Jūs arī atbloķēsit piekļuvi pieaugošai Premium motīvu izvēlei, noņemsit WordPress.com reklāmas un daudz ko citu.

en: You’ll be able to log in faster by linking your WordPress.com account with the following third-party services. We’ll never post without your permission.
lv: Varēsiet pieteikties ātrāk, sasaistot savu WordPress.com kontu ar šādiem trešo pušu pakalpojumiem. Mēs nekad nepublicēsim bez jūsu atļaujas.

en: You’ll be growing your audience in no time.
lv: Jūs ātri palielināsit savu auditoriju.

en: You’ll be growing your audience in no time. %s
lv: Jūs ātri palielināsit savu auditoriju. %s

en: You’re 1 minute away from<br />a beautiful, free website.<br />Ready?
lv: Jūs esat 1 minūtes attālumā no<br />skaistas, bezmaksas vietnes.<br />Vai esat gatavs?

en: You’re a few steps closer to creating a great website
lv: Jūs esat dažus soļus tuvāk lieliskas vietnes izveidei

en: You’re already subscribed to this site!
lv: Abonēt šo spraudni

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
lv: Ja publicēšanai tīmeklī izmantojat WordPress, jūs esat labā sabiedrībā. Šeit ir piemēri no labi zināmām vietnēm, kuras nodrošina WordPress.

en: You’re just a few minutes away from launching your Newsletter! This next part’s easy: give your site a name, grab a domain, and pick a plan that works for you.
lv: Jūs esat tikai dažu minūšu attālumā no informatīvā izdevuma izlaišanas! Šī nākamā daļa ir vienkārša: piešķiriet savai vietnei nosaukumu, paņemiet domēnu un izvēlieties sev piemērotu plānu.

en: You’ve paid down %1$s%% of your loan balance—nice work! Your remaining balance is now %2$s, which will continue to be paid down automatically. To view your paydown progress, check your %3$sDashboard%4$s.
lv: Jūs esat atmaksājis %1$s%% no aizdevuma atlikuma - labs darbs! Jūsu atlikušais maksājums tagad ir %2$s, un tas turpinās tikt automātiski atmaksāts. Lai redzētu savu atmaksas progresu, pārbaudiet savu %3$sDashboard%4$s.

en: You’ve received the following order from %s:
lv: Jūs esat saņēmis šādu pasūtījumu no %s:

en: Yuga is a clean and elegant theme. Its sophisticated typography and clean look make it a perfect match for an architecture firm.
lv: Yuga ir tīra un eleganta tēma. Tās izsmalcinātā tipogrāfija un tīrais izskats padara to lieliski piemērotu arhitekttiem.

en: Yukon Territory
lv: Jukona

en: Yumbe
lv: Jumbe

en: ZIP
lv: Pasta indekss

en: Zagreb
lv: Zagreba

en: Zaino puts the spotlight on your products and your customers. This theme leverages WooCommerce to provide you with intuitive product navigation and the patterns you need to master digital merchandising.
lv: Zaino pievērš uzmanību jūsu produktiem un jūsu klientiem. Šī tēma izmanto WooCommerce, lai nodrošinātu jums intuitīvu produktu navigāciju un modeļus, kas nepieciešami, lai apgūtu digitālo tirdzniecību.

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zambian kwacha
lv: Zambijas kvača

en: Zanzibar North
lv: Ziemeļzanzibāra

en: Zanzibar South
lv: Dienvidunguja

en: Zanzibar West
lv: Rietumu Zanzibāre

en: Zaporozhye
lv: Zaporožje

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Zip Export not supported.
lv: Zip eksportēšana netiek atbalstīta.

en: Zone
lv: Zona

en: Zone ID.
lv: Zonas ID.

en: Zone does not exist!
lv: Zona neeksistē!

en: Zone name
lv: Zonas nosaukums

en: Zone regions
lv: Zonas reģioni

en: Zoom in/out
lv: Palielināt/Samazināt

en: Zoomed out view
lv: Pietuvināts skats

en: Zug
lv: Cūga

en: Zurich
lv: Cīrihe

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
lv[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log ziņa
lv[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log ziņas
lv[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log ziņas

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
lv: [%1$s] Darbība apstiprināta: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
lv: [%1$s] Komentārs: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
lv: [%1$s] Apstipriniet darbību: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
lv: [%1$s] atbalsojums: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
lv: [%1$s] Lūdzu, pārbaudiet: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
lv: [%1$s] atpakaļsaite: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
lv: [%s] Administratora e-pasts mainīts

en: [%s] Background Update Failed
lv: [%s] Fona atjauninājumi neizdevās

en: [%s] Background Update Finished
lv: [%s] Fona atjauninājumi pabeigti

en: [%s] Delete My Site
lv: [%s] Dzēst manu vietni

en: [%s] Email Change Request
lv: [%s] E-pasta maiņas pieprasījums

en: [%s] Email Changed
lv: [%s] E-pasts mainīts

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
lv: [%s] izdzēšanas pieprasījums izpildīts

en: [%s] Joining Confirmation
lv: [%s] Pievienošanās apstiprināšana

en: [%s] Login Details
lv: [%s] Pieslēgšanās detaļas

en: [%s] Network Admin Email Change Request
lv: [%s] Pieprasījums mainīt tīkla administratora e-pastu

en: [%s] Network Admin Email Changed
lv: [%s] Tīkla administratora e-pasts mainīts

en: [%s] New Admin Email Address
lv: [%s] Jaunā Admin e-pasta adrese

en: [%s] New Email Address
lv: [%s] Jaunā e-pasta adrese

en: [%s] New Site Created
lv: [%s] Ir izveidota jauna vietne

en: [%s] New User Registration
lv: [%s] Jauna lietotāja reģistrācija

en: [%s] Password Changed
lv: [%s] Parole mainīta

en: [%s] Password Reset
lv: [%s] Paroles atiestatīšana

en: [%s] Personal Data Export
lv: [%s] Privāto datu eksports

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
lv: [%s] Daži spraudņi un tēmas ir automātiski jauninātas

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
lv: [%s] Neizdevās jaunināt dažus spraudņus un tēmas

en: [%s] Some plugins have failed to update
lv: [%s] Dažus spraudņus jaunināt neizdevās

en: [%s] Some plugins were automatically updated
lv: [%s] Daži spraudņi tika automātiski atjaunoti

en: [%s] Some themes have failed to update
lv: [%s] Dažas tēmas neizdevās jaunināt

en: [%s] Some themes were automatically updated
lv: [%s] Dažas tēmas tika automātiski jauninātas

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
lv: [%s] Jūsu vietnē radusies tehniska problēma

en: [%s] Your username and password
lv: [%s] Tavs lietotāja vārds un parole

en: [None]
lv: [Nekas]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
lv: [Pasūtījums #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
lv: [Pasūtījums #%s]

en: [Pending]
lv: [Neizlemts]

en: [Remove]
lv: [Noņemt]

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
lv: [Abonēt] Anulēt %s abonementu

en: [Untitled Post]
lv: [Ieraksts Bez Nosaukuma]

en: [WordPress.com] Import successful
lv: [WordPress.com] Importēšana ir veiksmīga

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
lv: [modelim "%s" bloka renderēšana ir apturēta]

en: [block rendering halted]
lv: [bloka renderēšana apturēta]

en: [deleted]
lv: [dzēsts]

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
lv: [{blogname}] Abonements pārslēgts ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
lv: [{site_title}]: Jauns pasūtījums #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
lv: [{site_title}]: Pasūtījums #{order_number} neizdevās

en: a day
lv: diena

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
lv: reģionu grupa, kam var piešķirt atšķirīgas piegādes metodes un likmes.

en: a minute
lv: minūte

en: a month
lv: mēnesis

en: a second
lv: sekunde

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
lv: opcija

en: a year
lv: gads

[ctx: abbreviation of minute]
en: a min
lv: minūte

en: account erasure request
lv: konta dzēšanas pieprasījums

en: acquaintance
lv: paziņa

[ctx: action]
en: Capture consent & hide the banner
lv: Saņemt piekrišanu un paslēpt reklāmkarogu

[ctx: action]
en: Consent expires after
lv: Piekrišanas noilgums pēc

en: action canceled
lv: darbība atcelta

en: action complete
lv: darbība pabeigta

en: action created
lv: darbība izveidota

en: action failed: %s
lv: darbība neizdevās: %s

en: action ignored
lv: darbība ignorēta

en: action reset
lv: darbība atiestatīta

en: action started
lv: darbība uzsākta

[ctx: activating a theme]
en: Activate
lv: Aktivizēt

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
lv: Saite

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
lv: multivides failu

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
lv: lapu

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
lv: ziņu

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
lv: Vietne

[ctx: add new from admin bar]
en: User
lv: lietotāju

en: added on %1$s at %2$s
lv: pievienots %1$s iekš %2$s

[ctx: added on {creation_date}]
en: added on %s
lv: komentāri %s

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
lv: Labot

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
lv: Konfigurēt

[ctx: admin bar menu group label]
en: Manage
lv: Pārvaldīt

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
lv: Pievienot jaunu

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
lv: Personalizēt

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: admin bar menu new label]
en: New
lv: Jauns

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
lv: Kafija

[ctx: admin color scheme]
en: Default
lv: Noklusējuma

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
lv: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
lv: Gaišā

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
lv: Pusnakts

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
lv: Mūsdienu

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
lv: Okeāns

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
lv: Saullēkts

[ctx: admin menu]
en: All Links
lv: Visas saites

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
lv: Nav atrasts

en: an hour
lv: stunda

en: and
lv: un

en: and %d more&hellip;
lv: un %d citas

en: another web address of mine
lv: cita mana adrese tīmeklī

[ctx: as sharing source]
en: Email
lv: E-pasts

en: at
lv: plkst.

[ctx: attachment filter]
en: Trash
lv: Atkritne

en: audit
lv: audits

en: author ID to filter post
lv: autora ID ziņu filtrēšanai

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
lv: Autors:

en: automated taxes
lv: automātiskie nodokļi

en: automated taxes and discounted shipping labels
lv: automātiski nodokļi un piegādes uzlīmes ar atlaidi

en: automated taxes icon
lv: automātisko nodokļu ikona

en: big buck bunny description
lv: lielo buku zaķa apraksts

en: billed annually
lv: rēķins reizi gadā

en: billing address
lv: norēķinu adrese

[ctx: block bindings source]
en: Pattern Overrides
lv: Modeļa pārslēgšana

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
lv: Ziņas meta dati

[ctx: block category]
en: Design
lv: Dizains

[ctx: block category]
en: Embeds
lv: Iegultie

[ctx: block category]
en: Media
lv: Mediji

[ctx: block category]
en: Patterns
lv: Modeļi

[ctx: block category]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: block category]
en: Theme
lv: Tēma

[ctx: block category]
en: Widgets
lv: Logrīki

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
lv: Jūsu vietnes ziņu kalendārs.

[ctx: block description]
en: A cloud of your most used tags.
lv: Biežāk izmantoto birku mākonis.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
lv: Bloku kolekcija, kas ļauj apmeklētājiem pārvietoties jūsu vietnē.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
lv: Viena sleja sleju blokā.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
lv: Pievienojiet bloku, kas parāda no citām vietnēm, piemēram, Twitter, Instagram vai YouTube iegūtu saturu.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
lv: Pievienojiet saiti uz lejupielādējamu failu.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
lv: Pievienojiet navigācijai lapu, saiti vai citu vienumu.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
lv: Pievienojiet savai navigācijai apakšizvēlni.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
lv: Pievienojiet lietotāja tēlu.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
lv: Pievienot attēlu vai video ar teksta pārklājumu.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
lv: Pievienojiet pielāgotu HTML kodu un priekšskatiet to rediģēšanas laikā.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
lv: Pievienojiet tekstu, kas respektē atstarpes un cilnes, kā arī ļauj veidot stilu.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
lv: Pievienojiet atstarpi starp blokiem un pielāgojiet tās augstumu.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
lv: Uzlabots bloks, kas ļauj parādīt ziņu komentārus, izmantojot dažādas vizuālās konfigurācijas.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
lv: Papildu bloks, kas ļauj parādīt ziņu veidus, pamatojoties uz dažādiem vaicājuma parametriem un vizuālajām konfigurācijām.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
lv: Ietver bloka elementus, ko izmanto, lai parādītu komentāru, piemēram, nosaukumu, datumu, autoru, tēlu un citus.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
lv: Ietver bloka elementus, kas izmantoti ziņas renderēšanai, piemēram, nosaukumu, datumu, attēloto attēlu, saturu vai fragmentu un citu.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
lv: Satur bloka elementus, ko izmanto satura renderēšanai, ja netiek atrasti vaicājuma rezultāti.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
lv: Saturs pirms šī bloka tiks parādīts jūsu arhīvu lapas fragmentā.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
lv: Izveidojiet pārtraukumu starp idejām vai sadaļām ar horizontālu atdalītāju.

[ctx: block description]
en: Create a bulleted or numbered list.
lv: Veidot aizzīmētu vai numurētu sarakstu.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
lv: Izveidojiet saiti, kas vienmēr norāda uz vietnes sākumlapu. Parasti tas nav nepieciešams, ja galvenē jau ir vietnes nosaukuma saite.

[ctx: block description]
en: Create a list item.
lv: Izveidot saraksta vienumu.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
lv: Izveidojiet strukturētu saturu rindās un slejās, lai parādītu informāciju.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what the site is about. The tagline can be used in search results or when sharing on social networks even if it’s not displayed in the theme design.
lv: Dažos vārdos raksturojiet, par ko ir tīmekļa vietne. Šo devīzi var izmantot meklēšanas rezultātos vai koplietojot sociālajos tīklos, pat ja to nerāda aktīvā tēma.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
lv: Rādīt ziņu datumu arhīvu.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
lv: Parādiet mantoto logrīku.

[ctx: block description]
en: Display a list of all categories.
lv: Parādiet visu kategoriju sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
lv: Parādīt visu lapu sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
lv: Parādiet savu pēdējo komentāru sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
lv: Parādiet savu pēdējo ziņu sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
lv: Parādīt ziņas komentāru skaitu.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
lv: Rāda ziņas komentāru veidlapu.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
lv: Rāda ziņai piešķirto attēlu.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social media profile or site.
lv: Rādīt ikonu ar saiti uz sociālo mediju profilu vai vietni.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
lv: Parādiet attēlu, kas reprezentē šo vietni. Atjauniniet šo bloku, un izmaiņas tiks piemērotas visur.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
lv: Parādiet koda fragmentus, kas ievēro esošās atstarpes un cilnes.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
lv: Parādiet saturu vairākās slejās, katrai slejai pievienojot blokus.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
lv: Parādīt ierakstus no jebkuras RSS vai Atom plūsmas.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social media profiles or sites.
lv: Rādīt ikonas ar saitēm uz jūsu sociālo mediju profiliem vai vietnēm.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
lv: Rāda vairākus attēlus, bagātinātā galerijā.

[ctx: block description]
en: Display post author details such as name, avatar, and bio.
lv: Parādiet ziņas autora informāciju, piemēram, vārdu, tēlu un biogrāfiju.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
lv: Skatot arhīvu, parādiet kategoriju, birku un pielāgotu taksonomiju aprakstus.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
lv: Rāda ziņas fragmentu.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
lv: Parādiet vaicājuma nosaukumu.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
lv: Parāda saiti, lai rediģētu komentāru WordPress informācijas panelī. Šī saite ir redzama tikai tiem lietotājiem, kuriem ir iespēja rediģēt komentārus.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
lv: Parāda saiti, lai atbildētu uz komentāru.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
lv: Parāda lapu numuru sarakstu komentāru lappušu šķirošanai.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
lv: Parāda lapu numuru sarakstu lapošanai

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
lv: Tiek parādīta lapa visu lapu sarakstā.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
lv: Parāda lappušu navigāciju uz nākamo/iepriekšējo komentāru kopu, ja piemērojams.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
lv: Vajadzības gadījumā parāda lapotu navigāciju uz nākamo / iepriekšējo ziņu kopu.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
lv: Parāda nosaukumu ar komentāru skaitu

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
lv: Parāda komentāra saturu.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
lv: Rāda ziņas vai lapas saturu.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
lv: Parāda datumu, kad komentārs tika publicēts.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
lv: Parāda ziņas, lapas vai jebkura cita veida satura saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
lv: Rāda saiti uz pašreizējās ziņas komentāriem.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
lv: Parāda komentāra autora vārdu.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
lv: Parāda šīs vietnes nosaukumu. Atjauniniet bloku, un izmaiņas tiks piemērotas visur, kur tas tiek izmantots. Tas tiks parādīts arī pārlūkprogrammas virsraksta joslā un meklēšanas rezultātos.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
lv: Parāda nākamā komentāra lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
lv: Parāda līdzās esošās, nākamās vai iepriekšējās ziņu saites.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
lv: Parāda nākamo ziņu lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
lv: Parāda iepriekšējā komentāra lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
lv: Parāda iepriekšējo ziņu lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
lv: Parāda ziņas, lapas vai jebkura cita satura veida nosaukumu.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
lv: Rediģējiet dažādus vietnes globālos reģionus, piemēram, galveni, kājeni, sānjoslu vai izveidojiet savus.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
lv: Iegult vienkāršu audio atskaņotāju.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
lv: Ieguliet videoklipu no savas multivides bibliotēkas vai augšupielādējiet jaunu.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
lv: Savāc blokus izkārtojuma konteinerā.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
lv: Piešķiriet citētam tekstam vizuālu akcentu. "Citējot citus, mēs citējam paši sevi." — Hulio Kortārs

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
lv: Piešķir īapašu vizuālu akcentu citātam no teksta.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
lv: Palīdziet apmeklētājiem atrast jūsu saturu.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
lv: Slēpt un rādīt papildu saturu.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
lv: Ievietojiet papildu pielāgotos elementus ar WordPress īso kodu.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
lv: Ievietojiet attēlu, lai izveidotu vizuālu paziņojumu.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
lv: Ievietojiet dzeju vai dziesmu tekstus. Izmantojiet īpašus atstarpju formātus.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
lv: Veidojiet jaunas sadaļas, kārtojiet saturu un palīdziet apmeklētājiem (un meklētājprogrammām) saprast jūsu teksta struktūru.

[ctx: block description]
en: Post terms.
lv: Ziņas termini.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
lv: Aiciniet apmeklētājus rīkoties, izmantojot pogas stila saiti.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
lv: Aiciniet apmeklētājus rīkoties, izmantojot pogu stila saišu grupu.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
lv: Sadaliet saturu vairāk lappusēs.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
lv: Iestatiet multivides un vārdus blakus, lai iegūtu bagātīgāku izkārtojumu.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
lv: Parādiet bloka modeli.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
lv: Rādīt pieteikšanās un atteikšanās saites.

[ctx: block description]
en: Show minutes required to finish reading the post.
lv: Rādiet, cik minūšu nepieciešams, ziņas izlasīšanai.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
lv: Sāciet ar visu stāstu pamatelementu.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
lv: Apkopojiet savu ziņu ar virsrakstu sarakstu. Pievienojiet HTML enkurus virsrakstu blokiem, lai tos šeit saistītu.

[ctx: block description]
en: The author biography.
lv: Autora biogrāfija.

[ctx: block description]
en: The author name.
lv: Autora vārds.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
lv: Šis bloks ir novecojis. Lūdzu, tā vietā izmantojiet tēla bloku.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
lv: Šis bloks ir novecojis. Lūdzu, izmantojiet bloku Slejas.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
lv: Šis bloks ir novecojis. Lūdzu, tā vietā izmantojiet bloku Komentāri.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
lv: Izmantojiet klasisko WordPress redaktoru.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
lv: Jūsu vietnē nav iekļauts atbalsts šim blokam.

[ctx: block keyword]
en: archive
lv: arhīvs

[ctx: block keyword]
en: atom
lv: atoms

[ctx: block keyword]
en: blockquote
lv: citāta bloks

[ctx: block keyword]
en: bullet list
lv: aizzīmēts saraksts

[ctx: block keyword]
en: cite
lv: citēt

[ctx: block keyword]
en: container
lv: konteiners

[ctx: block keyword]
en: description
lv: apraksts

[ctx: block keyword]
en: disclosure
lv: atklāšana

[ctx: block keyword]
en: divider
lv: dalītājs

[ctx: block keyword]
en: document
lv: dokuments

[ctx: block keyword]
en: document outline
lv: dokumenta izklāsts

[ctx: block keyword]
en: download
lv: lejupielādēt

[ctx: block keyword]
en: embed
lv: iegult

[ctx: block keyword]
en: feed
lv: plūsma

[ctx: block keyword]
en: find
lv: atrast

[ctx: block keyword]
en: form
lv: formā

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
lv: horizontāla līnija

[ctx: block keyword]
en: image
lv: attēls

[ctx: block keyword]
en: images
lv: attēli

[ctx: block keyword]
en: link
lv: saite

[ctx: block keyword]
en: links
lv: saites

[ctx: block keyword]
en: login
lv: pieteikšanās

[ctx: block keyword]
en: logout
lv: iziet

[ctx: block keyword]
en: menu
lv: izvēlne

[ctx: block keyword]
en: movie
lv: filma

[ctx: block keyword]
en: music
lv: mūzika

[ctx: block keyword]
en: navigation
lv: navigācija

[ctx: block keyword]
en: next page
lv: nākamā lapaspuse

[ctx: block keyword]
en: numbered list
lv: numurēts saraksts

[ctx: block keyword]
en: ordered list
lv: numurēts saraksts

[ctx: block keyword]
en: page
lv: lapa

[ctx: block keyword]
en: pagination
lv: lapošana

[ctx: block keyword]
en: photo
lv: foto

[ctx: block keyword]
en: photos
lv: fotogrāfija

[ctx: block keyword]
en: picture
lv: attēls

[ctx: block keyword]
en: podcast
lv: apraide

[ctx: block keyword]
en: poem
lv: dzejolis

[ctx: block keyword]
en: poetry
lv: dzeja

[ctx: block keyword]
en: posts
lv: ziņas

[ctx: block keyword]
en: read more
lv: lasīt vairāk

[ctx: block keyword]
en: recent comments
lv: jaunākie komentāri

[ctx: block keyword]
en: recent posts
lv: jaunākās publikācijas

[ctx: block keyword]
en: recording
lv: ieraksts

[ctx: block keyword]
en: row
lv: rinda

[ctx: block keyword]
en: section
lv: sadaļa

[ctx: block keyword]
en: sound
lv: skaņa

[ctx: block keyword]
en: subtitle
lv: apakšvirsraksts

[ctx: block keyword]
en: summary
lv: kopsavilkums

[ctx: block keyword]
en: text
lv: teksts

[ctx: block keyword]
en: title
lv: nosaukums

[ctx: block keyword]
en: wrapper
lv: apvalks

[ctx: block style]
en: Default
lv: Noklusējuma

[ctx: block style label]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: block style label]
en: Dots
lv: Punkti

[ctx: block style label]
en: Fill
lv: Aizpildiet

[ctx: block style label]
en: Logos Only
lv: Tikai logotipi

[ctx: block style label]
en: Outline
lv: Kontūra

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
lv: Tabletes forma

[ctx: block style label]
en: Plain
lv: Vienkāršs

[ctx: block style label]
en: Rounded
lv: Noapaļots

[ctx: block style label]
en: Stripes
lv: Svītras

[ctx: block style label]
en: Wide Line
lv: Plaša līnija

[ctx: block title]
en: Archives
lv: Arhīvi

[ctx: block title]
en: Author Biography
lv: Ziņas autora biogrāfija

[ctx: block title]
en: Author Name
lv: Ziņas autora vārds

[ctx: block title]
en: Avatar
lv: Tēls(avatārs)

[ctx: block title]
en: Button
lv: Poga

[ctx: block title]
en: Buttons
lv: Pogas

[ctx: block title]
en: Calendar
lv: Kalendārs

[ctx: block title]
en: Categories List
lv: Kategoriju saraksts

[ctx: block title]
en: Classic
lv: Klasisks

[ctx: block title]
en: Code
lv: Kods

[ctx: block title]
en: Column
lv: Sleja

[ctx: block title]
en: Columns
lv: Slejas

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
lv: Publicēt komentāru (novecojis)

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
lv: Komentāra autora tēls(novecojis)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
lv: Komentārs Autora vārds

[ctx: block title]
en: Comment Content
lv: Ziņas komentāra saturs

[ctx: block title]
en: Comment Date
lv: Ziņas komentāra datums

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
lv: Labot komentāru saiti

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
lv: Atbildes saite uz komentāru

[ctx: block title]
en: Comment Template
lv: Komentāra veidne

[ctx: block title]
en: Comments
lv: Komentāri

[ctx: block title]
en: Comments Count
lv: Ziņas komentāru skaits

[ctx: block title]
en: Comments Form
lv: Ziņas komentāru veidlapa

[ctx: block title]
en: Comments Link
lv: Ziņas komentāru saite

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
lv: Komentāru nākamā lapa

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
lv: Komentāru lapu numuri

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
lv: Komentāru pārskatīšana

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
lv: Komentāru iepriekšējā lapa

[ctx: block title]
en: Comments Title
lv: Komentāru virsraksts

[ctx: block title]
en: Cover
lv: Vāks

[ctx: block title]
en: Custom HTML
lv: Pielāgots HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
lv: Pielāgota saite

[ctx: block title]
en: Details
lv: Sīkāka informācija

[ctx: block title]
en: Embed
lv: Iegult

[ctx: block title]
en: Featured Image
lv: Ziņas izceltais attēls

[ctx: block title]
en: File
lv: Fails

[ctx: block title]
en: Gallery
lv: Galerija

[ctx: block title]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: block title]
en: Heading
lv: Virsraksts

[ctx: block title]
en: Home Link
lv: Saite uz sākumlapu

[ctx: block title]
en: Image
lv: Attēls

[ctx: block title]
en: Latest Comments
lv: Jaunākie komentāri

[ctx: block title]
en: Latest Posts
lv: Jaunākās ziņas

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
lv: Mantotais logrīks

[ctx: block title]
en: List
lv: Saraksts

[ctx: block title]
en: List item
lv: Saraksta vienums

[ctx: block title]
en: Login/out
lv: Pieteikties / izrakstīties

[ctx: block title]
en: Media & Text
lv: Multivide un teksts

[ctx: block title]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: block title]
en: Navigation
lv: Navigācija

[ctx: block title]
en: Next Page
lv: Nākamā lapa

[ctx: block title]
en: No results
lv: Nav rezultātu

[ctx: block title]
en: Page Break
lv: Lapas pārtraukums

[ctx: block title]
en: Page List
lv: Lapu saraksts

[ctx: block title]
en: Page List Item
lv: Lapu saraksta vienums

[ctx: block title]
en: Page Numbers
lv: Lapu numuri

[ctx: block title]
en: Pagination
lv: Lapu šķirošana

[ctx: block title]
en: Paragraph
lv: Rindkopa

[ctx: block title]
en: Pattern
lv: Modelis

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
lv: Ziņas navigācijas saite

[ctx: block title]
en: Post Template
lv: Ziņas veidne

[ctx: block title]
en: Post Terms
lv: Ziņas termini

[ctx: block title]
en: Preformatted
lv: Iepriekš formatēts

[ctx: block title]
en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

[ctx: block title]
en: Pullquote
lv: Izceltais citāts

[ctx: block title]
en: Query Loop
lv: Vaicājumu cilpa

[ctx: block title]
en: Query Title
lv: Vaicājuma nosaukums

[ctx: block title]
en: Quote
lv: Citāts

[ctx: block title]
en: Read More
lv: Lasīt vairāk

[ctx: block title]
en: Search
lv: Meklēšana

[ctx: block title]
en: Separator
lv: Atdalītājs

[ctx: block title]
en: Shortcode
lv: Īss kods

[ctx: block title]
en: Site Logo
lv: Vietnes logotips

[ctx: block title]
en: Site Tagline
lv: Vietnes apakšvirsraksts

[ctx: block title]
en: Site Title
lv: Vietnes nosaukums

[ctx: block title]
en: Social Icon
lv: Sociālā ikona

[ctx: block title]
en: Social Icons
lv: Sociālās ikonas

[ctx: block title]
en: Spacer
lv: Starplika

[ctx: block title]
en: Submenu
lv: Apakšizvēlne

[ctx: block title]
en: Table
lv: Tabula

[ctx: block title]
en: Table of Contents
lv: Satura rādītājs

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
lv: Birku mākonis

[ctx: block title]
en: Template Part
lv: Veidnes daļa

[ctx: block title]
en: Term Description
lv: Termina apraksts

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
lv: Teksta slejas (novecojušas)

[ctx: block title]
en: Time To Read
lv: Laiks lasīšanai

[ctx: block title]
en: Unsupported
lv: Neatbalstīts

[ctx: block title]
en: Verse
lv: Pants

[ctx: block toolbar button label]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: blocks]
en: Most used
lv: Visvairāk lietotie

en: blog
lv: emuārs

[ctx: breadcrumb]
en: Home
lv: Sākums

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
lv[0]: Pievienot lapu

[ctx: button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: button]
en: Follow
lv: Sekotāji

[ctx: button]
en: Following…
lv: Seko…

[ctx: button label]
en: Close Search
lv: Meklēt

[ctx: button label]
en: Close account
lv: Aizvērt kontu

[ctx: button label]
en: Convert to link
lv: Konvertēt uz saiti

[ctx: button label]
en: Edit All
lv: Labot

[ctx: button label]
en: Embed
lv: Iegult

[ctx: button label]
en: Manage purchases
lv: Pārvaldīt pirkumus

[ctx: button label]
en: Open Search
lv: Meklēt

[ctx: button label]
en: Try again
lv: Mēģiniet vēlreiz

en: by
lv: no

en: by %s
lv: autors: %s

en: cURL version
lv: cURL versija

en: cURL version.
lv: cURL versija.

[ctx: calypso stats survey]
en: It shows more information.
lv: Plašāku informāciju skatīt:

en: cancel edit post or comment
lv: Atcelt ziņas vai komentāra rediģēšanu

[ctx: categories]
en: Most Used
lv: Visvairāk lietotās

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
lv: Kategorija:

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
lv: Norēķinu %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
lv: Piegāde %s

en: child
lv: bērns

en: close
lv: aizvērt

en: close tags
lv: aizvērt birkas

en: co-resident
lv: dzīves biedrs (istabas biedrs)

en: co-worker
lv: līdzstrādnieks

en: coffee
lv: Kafija

en: colleague
lv: kolēģis

[ctx: color]
en: Default: %s
lv: Pēc noklusējuma: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
lv: Tumšs

[ctx: color scheme]
en: Light
lv: Gaišs

[ctx: column name]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: column name]
en: Date
lv: Datums

[ctx: column name]
en: File
lv: Fails

[ctx: column name]
en: In Response To
lv: Atbildot uz

[ctx: column name]
en: Submitted on
lv: Iesniegts

[ctx: column name]
en: Title
lv: Virsraksts

[ctx: column name]
en: Uploaded to
lv: Augšupielādēts

[ctx: comment]
en: Mark as spam
lv: Apzīmēt kā mēstuli

[ctx: comment]
en: Not Spam
lv: Nav mēstule

[ctx: comment]
en: Not spam
lv: Nav surogātpasts

[ctx: comment]
en: Permalink:
lv: Paliekošā saite:

[ctx: comment status]
en: Approved
lv: Apstiprināts

[ctx: comment status]
en: Closed
lv: Slēgti

[ctx: comment status]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: comment status]
en: Pending
lv: Gaidošs

[ctx: comment status]
en: Spam
lv: Mēstules

[ctx: comment status]
en: Trash
lv: Atkritne

en: comments
lv: komentāri

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Viss <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Apstiprināts <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Apstiprināti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Apstiprināti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Mani <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Mani <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Mani <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Gaida apstiprinājumu <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Gaida apstiprinājumu <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Gaida apstiprinājumu <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
lv: Mēstules

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Mēstule <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Mēstules <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Mēstules <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Atkritnē <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Atkritnē <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Atkritnē <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: %1$s domas par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[1]: %1$s doma par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[2]: %1$s domas par &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: Viena doma par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[1]: %1$s domas par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[2]: %1$s domu par &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
lv: %1$s doma par &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
lv: kontakts

en: contact form
lv: kontaktu forma

en: contact us
lv: kontakts

en: copied!
lv: Tika nokopēts!

en: copy to clipboard
lv: kopēt starpliktuvē

en: craft
lv: amatniecība

en: crop ratio height
lv: apgriešanas augstuma attiecība

en: crop ratio width
lv: apgriešanas platuma attiecība

en: crush
lv: aizraušanās

[ctx: currency]
en: British Pounds
lv: Britu angļu

en: current
lv: Pašreizējais

en: custom
lv: Nestandarta

[ctx: custom background]
en: Background
lv: Fons

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
lv: Iepriekš augšupielādētais

[ctx: custom headers]
en: Suggested
lv: Ieteiktais

[ctx: custom image header]
en: Header
lv: Galvene

en: customer orders
lv: klienta pasūtījumi

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
lv: Ieplānot

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
lv: Ieplānots

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
lv: Y. \g. j. F

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
lv: %1$s no %2$s %3$s

[ctx: dashboard]
en: %1$s, %2$s
lv: %1$s: %2$s

en: date
lv: randiņš

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
lv: Diena:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
lv: Mēnesis:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
lv: Gads:

[ctx: date/time]
en: On
lv: Laiks

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas
lv[2]: dienas

en: days
lv: dienas

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
lv: on

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Cancelled
lv: [%s] Abonēšana atcelta

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Expired
lv: [%s] Abonēšanas termiņš beidzies

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Suspended
lv: [%s] Abonēšana apturēta

[ctx: default site language]
en: Site Default
lv: Vietnes noklusējums

[ctx: default-slug]
en: product
lv: products

[ctx: default-slug]
en: shop
lv: veikals

en: development
lv: Attīstība

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
lv: Pievienot %s

en: discounted shipping labels
lv: produkti ar piegādes atlaidi.

en: document
lv: dokuments

en: domain
lv: domēns

en: domains
lv: domēns

en: done
lv: darīts

en: download
lv: lejupielādēt

en: eCheck ending in %1$s
lv: eCheck beidzās ar %1$s

en: eCommerce
lv: E-komercija

en: eCommerce marketing tools
lv: E-komercijas mārketinga rīki

en: eCommerce marketing tools for emails and social networks
lv: E-komercijas mārketinga rīki e-pastiem un sociālajiem tīkliem

en: ebook
lv: e-grāmata

en: edit
lv: Labot

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
lv: rēķina

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
lv: piegāde

[ctx: editor button]
en: Left to right
lv: No kreisās uz labo

[ctx: editor button]
en: Right to left
lv: No labās uz kreiso

[ctx: editor button]
en: Show blocks
lv: Rādīt blokus

en: education
lv: Izglītība

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
lv: Vietnes administrators

[ctx: email address]
en: Report generated for
lv: Atskaite izveidota

[ctx: email type]
en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: emails sent to the customer and store manager
lv: klientam un veikala vadītājam nosūtītie e-pasta ziņojumi

en: enabled
lv: iespējota

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
lv: Ielāde neizdevusies

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
lv: Ielādē vairāk rezultātu&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
lv: Sakritības nav atrastas

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
lv: Lūdzu, izdzēsiet %qty% rakstzīmes

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
lv: Lūdzu izdzēsiet 1 rakstzīmi

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
lv: Lūdzu ievadiet vismaz %qty% simbolus

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
lv: Lūdzu, ievadiet 1 vai vairāks rakstzīmes

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
lv: Meklēšana&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
lv: Jūs varat izvēlēties tikai %qty% vienumus

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
lv: Jūs varat izvēlēties tikai 1 vienumu

en: enter a custom date format in the following field
lv: ievadiet pielāgotu datuma formātu nākamajā laukā

en: enter a custom time format in the following field
lv: ievadiet pielāgotu laika formātu nākamajā laukā

en: escape
lv: Escape

[ctx: event]
en: Add New
lv: Pievienot jaunu

[ctx: eventbrite setting]
en: Event ID
lv: Saites

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Name
lv: Birkas nosaukums

[ctx: eventbrite setting]
en: Online
lv: Vienā rindiņā ar tekstu

en: every three years
lv: ik pēc trim gadiem

en: every two years
lv: reizi divos gados

en: example:
lv: piemērs:

en: family
lv: ģimene

[ctx: file type group]
en: Archives
lv: Arhīvi

[ctx: find/replace]
en: Find
lv: Meklēt

[ctx: find/replace]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: find/replace]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: find/replace]
en: Replace
lv: Aizvietot

[ctx: find/replace]
en: Replace all
lv: Aizvietot visu

[ctx: find/replace]
en: Replace with
lv: Aizvietot ar

[ctx: find/replace]
en: Whole words
lv: Veselus vārdus

en: first
lv: pirmajiem

en: five star
lv: piecas zvaigznes

en: folder
lv: mape

[ctx: font category]
en: Display
lv: Displejs

[ctx: font category]
en: Handwriting
lv: Rokraksts

[ctx: font category]
en: Sans Serif
lv: Bez serifa

[ctx: font category]
en: Serif
lv: Serifs

[ctx: font collection name]
en: Google Fonts
lv: Google fonti

[ctx: font size name]
en: Huge
lv: Milzīgs

[ctx: font size name]
en: Large
lv: Liels

[ctx: font size name]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: font size name]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: font size name]
en: Small
lv: Mazs

[ctx: font style]
en: Italic
lv: Kursīvs

[ctx: font style]
en: Regular
lv: Parasts

[ctx: font weight]
en: Black
lv: Melns

[ctx: font weight]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
lv: Īpaši treknraksts

[ctx: font weight]
en: Extra Light
lv: Ļoti viegls

[ctx: font weight]
en: Light
lv: Viegls

[ctx: font weight]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: font weight]
en: Regular
lv: Parasts

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
lv: Daļēji trekns

[ctx: font weight]
en: Thin
lv: Tievs

en: font-face declaration in theme.json format, encoded as a string.
lv: font-face deklarācija theme.json formātā, kas kodēta kā virkne.

en: font-face declaration in theme.json format.
lv: font-face deklarācija theme.json formātā.

en: font-face definition in theme.json format.
lv: font-face definīcija theme.json formātā.

en: font-family declaration in theme.json format, encoded as a string.
lv: font-family deklarācija theme.json formātā, kas kodēta kā virkne.

[ctx: font-style]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: font-style]
en: Bold Italic
lv: Slīpraksts

[ctx: font-style]
en: Italic
lv: Slīpraksts

[ctx: font-style]
en: Light
lv: Gaiša

[ctx: font-style]
en: Light Italic
lv: Slīpraksts

[ctx: font-style]
en: Medium
lv: Vidējs izmērs

[ctx: font-style]
en: Medium Italic
lv: Vidējs izmērs

[ctx: font-style]
en: Thin Italic
lv: Slīpraksts

en: font_face_settings parameter must be a valid JSON string.
lv: font_face_settings parametram ir jābūt derīgai JSON virknei.

en: food and drink
lv: Ēdieni un dzērieni

en: forums homepage
lv: foruma mājas lapa

en: found
lv: atrasts

en: friend
lv: draugs

en: friendship
lv: draudzība

en: full instructions
lv: visu instrukciju

[ctx: future time]
en: in %s
lv: %s

en: g:00 a
lv: g:i a

en: g:i a
lv: H:i

[ctx: genitive]
en: April
lv: aprīļa

[ctx: genitive]
en: August
lv: augusta

[ctx: genitive]
en: December
lv: decembrī

[ctx: genitive]
en: February
lv: februāris

[ctx: genitive]
en: January
lv: janvāris

[ctx: genitive]
en: July
lv: jūlija

[ctx: genitive]
en: June
lv: jūnija

[ctx: genitive]
en: March
lv: marts

[ctx: genitive]
en: May
lv: maija

[ctx: genitive]
en: November
lv: novembrī

[ctx: genitive]
en: October
lv: oktobrī

[ctx: genitive]
en: September
lv: septembra

en: geographical
lv: ģeogrāfiska

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
lv: Atpakaļ

en: guest orders
lv: viesu pasūtījumi

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
lv: Mainīt maksājuma veidu

en: handled by WordPress.com
lv: apstrādā WordPress.com

en: horizontal start position
lv: horizontālā sākuma pozīcija

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
lv: H izlīdzināt

en: hour
lv: stunda

en: hours
lv: stundas

en: https://wordpress.org/about/privacy/
lv: https://lv.wordpress.org/about/privacy/

en: https://wordpress.org/documentation/article/customize-permalinks/#choosing-your-permalink-structure
lv: https://wordpress.org/documentation/article/using-permalinks/#choosing-your-permalink-structure

en: https://wordpress.org/documentation/article/giving-wordpress-its-own-directory/
lv: https://wordpress.org/support/documentation/giving-wordpress-its-own-directory/

en: identity
lv: identitāte

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
lv: Atrisināt

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
lv: %s

en: inserter
lv: ievietotājs

en: install
lv: Uzstādīt

en: invite_key is required for this endpoint.
lv: nepieciešams norādīt šī termina nosaukumu.

en: is a collection of powerful blocks that help you to collect feedback, analyze incoming responses and learn from your audience.
lv: ir jaudīgu bloku kolekcija, kas palīdz apkopot atsauksmes, analizēt ienākošās atbildes un mācīties no auditorijas.

en: item %s
lv: vienums %s

en: items
lv: jaunākos vienumus

en: just now
lv: tieši tagad

[ctx: keyring]
en: Delete
lv: Dzēst

en: kin
lv: rads

en: l F j, Y
lv: f j, Y

en: l, F j, Y
lv: f j, Y

en: l, F j, g:i a
lv: d.m.Y H:i

[ctx: label]
en: Search for:
lv: Meklēt:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
lv: Nākamais:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
lv: Iepriekšējais:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
lv: Ievietot audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
lv: Labot audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
lv: Aizstāt audio

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
lv: Pievienot

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
lv: Rediģēt

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
lv: Pievienot attēlu

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
lv: Rediģēt

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
lv: Aizstāt attēlu

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
lv: Ievietot mediju

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
lv: Labot failu

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
lv: Aizvietot failu

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
lv: Pievienot video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
lv: Labot video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
lv: Aizstāt video

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
lv: Pielāgota...

[ctx: label for filtering posts]
en: Authors
lv: Autori

[ctx: label for filtering posts]
en: Blogs
lv: Emuāri

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: label for filtering posts]
en: Month Updated
lv: Mēnesis atjaunots

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
lv: Gads

[ctx: label for filtering posts]
en: Year Updated
lv: Gads atjaunots

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
lv: Slēpt vadīklas

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
lv: Rādīt vadīklas

[ctx: label for next post link]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: last
lv: pēdējiem

en: likes
lv: patīk

[ctx: link]
en: Add New
lv: Pievienot jaunu

[ctx: link name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: links widget]
en: All Links
lv: Visas saites

[ctx: list style]
en: Circle
lv: Aplis

[ctx: list style]
en: Default
lv: Noklusējuma

[ctx: list style]
en: Disc
lv: Disks

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
lv: Mazie burti

[ctx: list style]
en: Lower Greek
lv: Mazie grieķu

[ctx: list style]
en: Lower Roman
lv: Mazie romiešu

[ctx: list style]
en: Square
lv: Kvadrāts

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
lv: Lielie burti

[ctx: list style]
en: Upper Roman
lv: Lielie romiešu

en: mail@example.com
lv: pasts@piemers.com

en: media
lv: multivide

[ctx: media]
en: Remove video track
lv: Noņemt video celiņu

[ctx: media item]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: media item]
en: Success
lv: Panākumi

[ctx: media items]
en: Mine
lv: Mani

[ctx: media items]
en: Unattached
lv: Nesaistīts

[ctx: media modal menu]
en: Menu
lv: Izvēlne

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
lv: Darbības

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
lv: (Šobrīd uzstādīts: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: menu]
en: Use new menu
lv: Lietot jauno izvēlni

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
lv: (Šobrīd: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
lv: (Šobrīd iestatīts: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
lv: (Ja plānojat izmantot izvēlnes <a href="%1$s" %2$s>logdaļu%3$s</a>, izlaidiet šo soli.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
lv: Izvēlne parādās šajā vietā. Ja vēlaties to mainīt, izvēlieties citu vietu.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
lv: Apskatīt visas izvēļņu atrašanās vietas

[ctx: menu locations]
en: View Location
lv: Apskatīt atrašanās vietu

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
lv: Kur vēlaties šo izvēlni parādīt?

en: met
lv: tikšanās

[ctx: meta name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: min_price]
en: From:
lv: No:

en: minute | minutes
lv[0]: minūte

en: minutes
lv: minūtes

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
lv: (bez apzīmējuma)

en: monday.com is a centralized platform for teams to manage every detail of their work, from high-level roadmap planning to specifics tasks.
lv: Monday.com ir centralizēta platforma komandām, kas ļauj pārvaldīt katru darba detaļu, sākot no augsta līmeņa ceļveža plānošanas līdz konkrētiem uzdevumiem.

en: month
lv: mēnesis

en: month, billed annually
lv: mēnesī, rēķins reizi gadā

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
lv: Y. \g\a\d\a F

en: moved to the Trash.
lv: pārvietots uz atkritni.

en: movie
lv: filma

en: muse
lv: mūza

en: music
lv: mūzika

[ctx: name]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: name of browser bookmarklet tool]
en: Press This
lv: Spied šo!

[ctx: nav menu home label]
en: Home
lv: Sākumlapa

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
lv: Saite uz kategoriju.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
lv: Saite uz lapu.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
lv: Saite uz ziņu.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
lv: Saite uz birku.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
lv: Kategorijas saite

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
lv: Lapas saite

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
lv: Ziņas saite

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
lv: Birkas saite

en: neighbor
lv: kaimiņš

en: new users
lv: jauns lietotājs

en: newer
lv: jaunākajiem

en: newsletter
lv: biļetens

[ctx: next set of posts]
en: Next
lv: Nākamais

en: no title
lv: nav nosaukuma

[ctx: no user roles]
en: None
lv: Neviens

en: none
lv: neviens

en: not a support question
lv: nav atbalsta jautājums

en: not resolved
lv: nav atrisināts

en: notifications
lv: paziņojumi

[ctx: noun]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: noun]
en: Comments
lv: Komentāri

[ctx: noun]
en: Likes
lv: Vērtējumi

[ctx: noun]
en: Post
lv: Ziņa

[ctx: noun]
en: Trash
lv: Atkritne

[ctx: noun]
en: View | Views
lv[0]: Skats

[ctx: noun]
en: Views
lv: Skatījumi

[ctx: noun]
en: Visitors
lv: Apmeklētāji

[ctx: noun - someone's domain name]
en: domain
lv: domēns

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having dark colors]
en: Dark
lv: Tumša

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having light colors]
en: Light
lv: Gaiša

[ctx: noun: Post Type]
en: %s modified
lv: %s mainīta

[ctx: noun: a generic user name]
en: Someone
lv: Kāds

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
lv: Secība

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
lv: Piezīme:

[ctx: number of pages]
en: of
lv: no

en: number_format_decimal_point
lv: ,

en: o2 To Do
lv: o2 Izdarīt

en: of
lv: Nē

en: older
lv: vecākajiem

en: on
lv: uz

en: optional
lv: nav obligāts

en: or
lv: vai

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
lv: vai <a href="%s">izveidojiet jaunu izvēlni</a>. Neaizmirstiet saglabāt jūsu veiktās izmaiņas!

en: or create new user with login name:
lv: vai izveidot jaunu lietotāju ar pieteikšanās vārdu:

en: orders
lv: pasūtījumi

en: page | pages
lv[0]: lapas
lv[1]: lapa
lv[2]: lapas

[ctx: page]
en: Add New
lv: Pievienot jaunu

[ctx: page]
en: Featured image
lv: Izceltais attēls

[ctx: page]
en: Remove featured image
lv: Noņemt izcelto attēlu

[ctx: page]
en: Set featured image
lv: Izvēlēties izcelto attēlu

[ctx: page]
en: Use as featured image
lv: Izmantot kā izcelto attēlu

[ctx: page label]
en: Front Page
lv: Sākumlapa

[ctx: page label]
en: Posts Page
lv: Rakstu lapa

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
lv: Privātuma politikas lapa

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
lv: %1$s %2$s

en: paint
lv: krāsa

en: parent
lv: pamats

en: password
lv: Parole

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
lv: Neatbilstība

[ctx: password strength]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
lv: Paroles stiprums nav zināms

[ctx: password strength]
en: Strong
lv: Stipra

[ctx: password strength]
en: Very weak
lv: Ļoti vāja

[ctx: password strength]
en: Weak
lv: Vāja

[ctx: patterns]
en: All
lv: Visi

[ctx: patterns]
en: Not synced
lv: Nav sinhronizēts

[ctx: patterns]
en: Synced
lv: Sinhronizēts

en: payment setup
lv: maksājuma iestatīšana

en: payment setup and automated taxes
lv: maksājumu iestatīšana un automatizēti nodokļi

en: payment setup and discounted shipping labels
lv: maksājuma iestatījumi un piegādes uzlīmes ar atlaidi

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
lv: maksājumu iestatīšana, tiešie tarifi un diskontētās piegādes etiķetes

en: pending review
lv: gaidošs

en: per month
lv: mēnesī

en: per month, %(rawPrice)s billed annually, excl. taxes
lv: mēnesī, %(rawPrice)s rēķins reizi gadā, bez PVN

en: per month, %(rawPrice)s billed every two years, excl. taxes
lv: katru mēnesi, %(rawPrice)s ik pēc diviem gadiem, bez PVN

en: per month, %s billed annually
lv: mēnesī, %s rēķins reizi gadā

en: per month, billed annually
lv: mēnesī, rēķins reizi gadā

en: per month, billed monthly
lv: mēnesī, maksājot katru mēnesi

en: per month, billed yearly
lv: par mēnesi, maksājot reizi gadā

en: per year
lv: gadā

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
lv: Eksporta atskaites pārskats.

[ctx: personal data group label]
en: About
lv: Par

en: photo
lv: foto

en: physical
lv: fiziska

[ctx: placeholder]
en: Buy product
lv: Pirkt produktu

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
lv: No&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lv: Meklēt &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
lv: Kam&hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
lv: %s ir veiksmīgi dzēsts.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
lv: <strong>Kļūda:</strong> pašreizējā PHP versija (%1$s) neatbilst minimālajām prasībām attiecībā uz %2$s. Spraudnim nepieciešama PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
lv: <strong>Kļūda:</strong> pašreizējā WordPress versija (%1$s) neatbilst minimālajām prasībām attiecībā uz %2$s. Spraudnim nepieciešama WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
lv: <strong>Kļūda:</strong> pašreizējā WordPress (%1$s) un PHP (%2$s) versijas neatbilst minimālajām prasībām attiecībā uz %3$s. Spraudnim nepieciešama WordPress %4$s un PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
lv: Aktivizēt %s

[ctx: plugin]
en: Activating
lv: Aktivizēšana

[ctx: plugin]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
lv: Nevar uzstādīt

[ctx: plugin]
en: Current
lv: Pašreizējais

[ctx: plugin]
en: Deactivating
lv: Deaktivizēšana

[ctx: plugin]
en: Install %s
lv: Instalējiet %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
lv: Instalējiet %s tūlīt

[ctx: plugin]
en: Install Now
lv: Instalēt tūliņ

[ctx: plugin]
en: Network Activate
lv: Tīkla aktivizēšana

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
lv: Aizstāt pašreizējo ar augšupielādēto

[ctx: plugin]
en: Update %s now
lv: Jaunināt %s tūlīt

[ctx: plugin]
en: Updating
lv: Jaunināšana

[ctx: plugin]
en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

[ctx: plugin status]
en: Active
lv: Aktīvs

en: plugins page
lv: spraudņu lapa

en: poetry
lv: dzeja

en: points to %s
lv: jaunināt uz %s

en: post | posts
lv[0]: ziņa

[ctx: post]
en: Add New
lv: Pievienot jaunu

[ctx: post]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: post]
en: Featured image
lv: Izceltais attēls

[ctx: post]
en: In-Progress
lv: Progresā

[ctx: post]
en: Remove featured image
lv: Noņemt izcelto attēlu

[ctx: post]
en: Set featured image
lv: Izvēlēties izcelto attēlu

[ctx: post]
en: Use as featured image
lv: Izmantot kā izcelto attēlu

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
lv: Grafiks

[ctx: post author]
en: by %s
lv:  %s

[ctx: post date]
en: Posted on
lv: Publicēts %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
lv: Publicēts %s

[ctx: post format]
en: Format
lv: Formāts

[ctx: post format]
en: Formats
lv: Formāti

[ctx: post format archive title]
en: Asides
lv: Piezīmes

[ctx: post format archive title]
en: Chats
lv: Tērzēšana

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
lv: Galerijas

[ctx: post format archive title]
en: Images
lv: Attēli

[ctx: post format archive title]
en: Links
lv: Saites

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
lv: Citāti

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
lv: Statusi

[ctx: post format archive title]
en: Videos
lv: Video

[ctx: post milestone count]
en: posts
lv: ziņas

[ctx: post password form]
en: Enter
lv: Ievadīt

[ctx: post state]
en: Pending
lv: Gaida apstiprinājumu

[ctx: post status]
en: Customization Draft
lv: Pielāgošanas melnraksts

[ctx: post status]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: post status]
en: Password protected
lv: Aizsargāts ar paroli

[ctx: post status]
en: Pending
lv: Gaida

[ctx: post status]
en: Private
lv: Privāts

[ctx: post status]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: post status]
en: Scheduled
lv: Ieplānots

[ctx: post status]
en: Sticky
lv: Piesprausta

[ctx: post status]
en: Trash
lv: Atkritne

[ctx: post title @ date and time]
en: %1$s @ %2$s
lv: %1$s %2$s

[ctx: post type]
en: Current %s
lv: (Šobrīd: %s)

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
lv: Arhīvi:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
lv: Izmaiņu kopas

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
lv: Globālie stili

[ctx: post type general name]
en: Media
lv: Multivide

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
lv: Navigācijas izvēlnes

[ctx: post type general name]
en: Pages
lv: Lapas

[ctx: post type general name]
en: Patterns
lv: Modeļi

[ctx: post type general name]
en: Posts
lv: Ziņas

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
lv: Veidņu daļas

[ctx: post type general name]
en: Templates
lv: Veidnes

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
lv: Izmaiņu kopa

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
lv: Navigācijas izvēlne

[ctx: post type singular name]
en: Page
lv: Lapa

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
lv: Modelis

[ctx: post type singular name]
en: Post
lv: Ziņa

[ctx: post type singular name]
en: Template
lv: Veidne

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
lv: Veidnes daļa

en: posts
lv: ziņas

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Viss <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Mans <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Mani <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Mani <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Piespraustas<span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Piesprausti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Piesprausti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previewing a theme]
en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: print
lv: drukāt

en: privacy page
lv: privātuma lapa

en: privacy policy
lv: privātuma politika

en: privacy-policy
lv: privatuma-politika

en: private
lv: privātā atslēga:

[ctx: product name shown in menu]
en: Search
lv: Meklēšana

[ctx: product_name costs cost]
en: '%1$s' costs %2$s.
lv: %1$s (%2$s)

en: professional
lv: profesionālis

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
lv: j. M, Y

[ctx: recipe]
en: Directions
lv: Teksta virziens

[ctx: recipe]
en: Print
lv: Drukāt

[ctx: recipe]
en: Source
lv: Avots

[ctx: recipe]
en: Time
lv: Visu laiku

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Current Record:
lv: Pašreizējā tēma

en: registration
lv: Reģistrācija

en: rel:
lv: attiecības:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
lv: Deaktivizēt

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
lv: Lapa %s

[ctx: request status]
en: Completed
lv: Paveikts

[ctx: request status]
en: Confirmed
lv: Apstiprināts

[ctx: request status]
en: Failed
lv: Neizdevies

[ctx: request status]
en: Pending
lv: Gaida

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

en: required
lv: obligāts

en: resolved
lv: atrisināts

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: %1$s Posts (%2$d)
lv: %1$s ziņas (%2$d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: %s Posts (%d)
lv: %s ziņas (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked Done (%d)
lv: Ziņas atzīmētas kā Darīts (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked To Do (%d)
lv: Ziņas atzīmētas Izdarīt (%d)

en: response
lv: atbilde

en: restaurant
lv: restorāns

en: reviewed by %s
lv: autsauksmi ievietojis %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
lv: Y.m.d H:i:s

[ctx: revisions]
en: Browse
lv: Pārlūkot

en: romantic
lv: romantiķis

en: s
lv: sek

[ctx: sample permalink base]
en: archives
lv: arhīvi

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
lv: zina-paraugs

en: sample-page
lv: paraug-lapa

en: scale height
lv: mērogot augstumu

en: search
lv: meklēt

[ctx: search label]
en: Find Author…
lv: Atrast autoru…

en: second
lv: sekunde

en: seconds
lv: sekundes

en: selection height
lv: atlases augstums

en: selection width
lv: atlases platums

[ctx: settings screen]
en: Discussion
lv: Diskusijas

[ctx: settings screen]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: settings screen]
en: Security
lv: Drošības kļūda.

[ctx: settings screen]
en: Writing
lv: Rakstīšana

en: share your experience…
lv: dalieties savā pieredzē…

en: shipping address
lv: piegādes adrese

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
lv: Piegāde %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
lv: Piegāde 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
lv: Piegāde

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
lv: Piegāde %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
lv: Pasūtījums

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
lv: Slēpt vadīklas

en: sibling
lv: brālis vai māsa

[ctx: single horizontal line]
en: Row
lv: Rinda

[ctx: singular noun, the currently active theme]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
lv: &larr; Atpakaļ uz %s

[ctx: site]
en: Activate
lv: Aktivizēt

[ctx: site]
en: Coming soon
lv: Drīzumā

[ctx: site]
en: Mark as spam
lv: Atzīmēt kā mēstuli

[ctx: site]
en: Not Spam
lv: Nav mēstule

[ctx: site]
en: Not spam
lv: Nav mēstule

[ctx: site]
en: Private
lv: Privāta

[ctx: site]
en: Public
lv: Publiska

[ctx: site]
en: Redirect
lv: Novirzīta

[ctx: site]
en: Registered
lv: Reģistrēts

[ctx: site]
en: Spam
lv: Mēstule

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
lv: Redaktors

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
lv: Redaktors

en: site records and search request limits
lv: vietnes ieraksti un meklēšanas pieprasījumu ierobežojumi

en: site records and search requests
lv: vietnes ieraksti un meklēšanas pieprasījumi

en: site records limit
lv: vietnes ierakstu ierobežojums

en: site records or search requests
lv: vietnes ieraksti vai meklēšanas pieprasījumi

en: site-switcher
lv: vietnes mainītājs

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Visas <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Visas <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Visas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Mēstule <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Mēstules <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Mēstule <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
lv: products

[ctx: slug]
en: product-category
lv: produkta-kategorija

[ctx: slug]
en: product-tag
lv: produkta-birka

[ctx: slug]
en: uncategorized
lv: Bez kategorijas

en: social
lv: sociāla

en: space
lv: atstarpe,

[ctx: spellcheck]
en: Finish
lv: Pabeigt

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
lv: Ignorēt

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
lv: Ignorēt visu

en: spouse
lv: dzīvesbiedrs

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
lv: Meklētājprogrammas ir apturētas

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Spam?
lv: Mēstules

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Undo
lv: Atsaukt

en: sticky
lv: Lipīgs

en: styles
lv: Stili

en: sub item
lv: Pakārtots vienums

[ctx: submit button]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: submit-button]
en: Submit
lv: Iesniegt

en: subscription
lv: abonēšana

en: subtitles off
lv: subtitri izslēgti

en: subtitles settings
lv: subtitru iestatījumi

en: sweetheart
lv: sirsniņa

[ctx: table body]
en: Body
lv: Ķermenis

[ctx: table cell]
en: Cell
lv: Šūna

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
lv: Neviens

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
lv: Darbības joma

[ctx: table footer]
en: Footer
lv: Kājene

[ctx: table header]
en: Header
lv: Galvene

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
lv: Birka:

[ctx: tags]
en: Most Used
lv: Visvairāk lietotās

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
lv: Rakstu kategorijas

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
lv: Birkas

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
lv: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
lv: Modeļa kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
lv: Birka

en: template
lv: veidne

[ctx: template part area]
en: Footer
lv: Kājene

[ctx: template part area]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: template part area]
en: Header
lv: Galvene

[ctx: term name]
en: Name
lv: Nosaukums

en: terms and conditions
lv: noteikumi un nosacījumi

en: text direction
lv: teksta virziens

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
lv: jauna ziņa

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
lv: jauna ziņa

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
lv: Mainīt maksājuma veidu

[ctx: text on button on checkout page]
en: Update
lv: Atjaunot

en: the author
lv: autors

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
lv: Mainīt maksājuma veidu

en: the past week
lv: pagājušā nedēļa

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
lv: vērtība

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
lv: %s ir veiksmīgi dzēsts.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
lv: <strong> Kļūda: </strong> Pašreizējā PHP versija neatbilst %s minimālajām prasībām.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
lv: <strong> Kļūda: </strong> pašreizējās WordPress un PHP versija atbilst %s minimālajām prasībām.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
lv: <strong> Kļūda: </strong> Pašreizējā WordPress versija neatbilst %s minimālajām prasībām.

[ctx: theme]
en: Activate
lv: Aktivizēt

[ctx: theme]
en: Activate %s
lv: Aktivizēt %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
lv: Aktivizēt &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: theme]
en: Active:
lv: Aktīva:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
lv: Nevar aktivizēt

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
lv: Nevar aktivizēt %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
lv: Nevar instalēt

[ctx: theme]
en: Change
lv: Mainīt

[ctx: theme]
en: Customize %s
lv: Pielāgot %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
lv: Dzēst %s

[ctx: theme]
en: Installed
lv: Uzstādīta

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
lv: Tiešraides priekšskatījums %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
lv: Priekšskatīšana:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
lv: Aizstāt pašreizējo ar augšupielādētu

[ctx: theme]
en: Update %s now
lv: Jaunināt %s tūlīt

[ctx: theme]
en: Uploaded
lv: Augšupielādēta

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
lv: Skatīt detalizētu informāciju par tēmu %s

[ctx: theme author]
en: By %s
lv: %s

[ctx: theme name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Viss <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Visa <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Atspējots <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Atspējoti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Atspējota <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Iespējots <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Iespējoti <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Iespējota <span class="count">(%s)</span>

[ctx: this goes next to an icon that displays if site is in a state where it can't modify has "Removal Disabled"]
en: Removal Disabled
lv: Atspējots

en: this help information
lv: šī atbalsts informācija

en: three years
lv: trīs gadi

[ctx: time ago]
en: %s ago
lv: pirms %s

[ctx: time from now]
en: in %s
lv: %s

[ctx: title]
en: Free .blog Domain for one year
lv: Bezmaksas .blog domēns vienu gadu

[ctx: title]
en: Free domain for one year
lv: Bezmaksas domēns uz vienu gadu

en: to-do
lv: veicamie uzdevumi

en: toggle comment visibility
lv: ieslēgt komentāru redzamību

[ctx: topic]
en: Media
lv: Mediji

[ctx: topic]
en: Science
lv: Zinātne

[ctx: topic post is located in]
en: In "Mobile"
lv: Mapē “Mobilais”

[ctx: topic post is located in]
en: In "Upgrade"
lv: Sadaļā "Uzlabojumi"

en: two years
lv: divus gadus

en: uncategorized
lv: Bez tēmas

[ctx: unit of time]
en: a few seconds
lv: dažas sekundes

en: unknown
lv: nezināms

en: unsubscribe
lv: Anulēt abonementu

en: untitled
lv: nenosaukts

en: untitled post %s
lv: ziņa bez nosaukuma %s

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
lv: Atkārtots abonementa atjaunošanas maksājuma mēģinājums:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
lv: Abonementa atjaunošanas maksājums:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
lv: Atkārtots abonementa atjaunošanas maksājuma mēģinājums:

[ctx: user]
en: Add New User
lv: Pievienot jaunu lietotāju

[ctx: user]
en: Mark as spam
lv: Atzīmēt kā mēstuli

[ctx: user]
en: Not spam
lv: Nav mēstule

[ctx: user]
en: Registered
lv: Reģistrēts

en: user email is required
lv: ir nepieciešams lietotāja e-pasts

en: user_data is required
lv: user_data ir nepieciešami

en: user_id is required
lv: user_id ir nepieciešams

en: user_token is required
lv: user_token ir nepieciešams

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: Viss <span class="count">(%s)</span>
lv[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lv[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

en: utf8mb4 requires a MariaDB update
lv: utf8mb4 rakstzīmju kopai nepieciešams MariaDB atjauninājums

en: utf8mb4 requires a MySQL update
lv: utf8mb4 rakstzīmju kopai nepieciešams MySQL atjauninājums

en: utf8mb4 requires a newer client library
lv: utf8mb4 ir nepieciešama jaunāka bibliotēka

[ctx: verb]
en: Change
lv: Mainīt

[ctx: verb]
en: Clear
lv: Notīrīt

[ctx: verb]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: verb]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: verb]
en: Edit
lv: Labot

[ctx: verb]
en: Group
lv: Grupēt

[ctx: verb]
en: Manage add-ons
lv: Papildinājumu pārvaldība

[ctx: verb]
en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: verb]
en: Spam
lv: Mēstules

[ctx: verb]
en: Stack
lv: Kaudze

[ctx: verb]
en: Trash
lv: Dzēst

[ctx: verb]
en: Upgrade
lv: Uzlabot

[ctx: verb]
en: Upload
lv: Augšupielāde

[ctx: verb]
en: View
lv: Skatīt

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: verb, to Cancel an operation]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
lv: Sekot

[ctx: verb: imperative]
en: Like
lv: patīk

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
lv: Iesniegt atbildi

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: verb; site]
en: Archive
lv: Arhivēt

en: verified owner
lv: verificēts lietotājs

en: vertical start position
lv: vertikālā sākuma pozīcija

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
lv: V izlīdzināt

en: via %s
lv: ar %s

[ctx: video or audio]
en: Length
lv: Garums

en: view document
lv: apskatīt dokumentu

en: view pdf
lv: apskatīt pdf

en: view source
lv: skatīt kodu

en: views
lv: skatījumi

en: website
lv: Tīmekļa vietne

[ctx: website URL]
en: At URL
lv: Adresē:

[ctx: website name]
en: For site
lv: Lapai

en: week
lv: nedēļa

[ctx: widget]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: widget]
en: Edit
lv: Labot

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
lv: %1$s ziņā %2$s

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
lv: vārdi

en: year
lv: gads

en: years
lv: gadi

en: yesterday
lv: vakar

[ctx: you are following]
en: Following
lv: Sekot

en: your friends at WordPress.com
lv: jūsu draugi vietnē WordPress.com

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
lv: %1$s %2$s

en: {{amount/}}/mo
lv: {{amount/}}/mēnesī

en: {{autoRenewToggle}}Re-activate subscription{{/autoRenewToggle}}
lv: {{autoRenewToggle}}Abonementa atkārtota aktivizēšana{{/autoRenewToggle}}

en: {{a}}Contact support{{/a}}
lv: {{a}}Sazināties ar atbalsta dienestu{{/a}}

en: {{a}}Renew now{{/a}}
lv: {{a}}Atjaunot tagad{{/a}}

en: {{b}}Last update: %(time)s{{/b}} (Updates every 30 minutes)
lv: {{b}}Pēdējais atjaunojums: %(time)s{{/b}} (atjauno ik pēc 30 minūtēm)

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
lv: {{detailTitle}}Autorizēts{{/detailTitle}}
    {{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}

en: {{icon/}} Brute force attack protection and downtime monitoring
lv: {{icon/}} Aizsardzība pret brutāla spēka uzbrukumiem un dīkstāves uzraudzība

en: {{icon/}} Jetpack Stats, related content, and sharing tools
lv: {{icon/}} Jetpack statistika, saistītais saturs un koplietošanas rīki

en: {{icon/}} SEO preview tools
lv: {{icon/}} SEO priekšskatījuma rīki

en: {{icon/}} Unlimited, high-speed image hosting
lv: {{icon/}} Neierobežota, liela ātruma attēlu mitināšana

en: {{line1}}Basically, the best managed{{/line1}}{{line2}}WordPress hosting on the planet.{{/line2}}
lv: {{line1}}Būtībā vislabāk pārvaldītā{{/line1}}{{line2}}WordPress mitināšana uz planētas.{{/line2}}

en: {{line1}}Create a WordPress website for your business with{{/line1}} {{line2}}a custom domain name, best-in-class hosting,{{/line2}} {{line3}}unlimited plugins, and 24/7 support.{{/line3}}
lv: {{line1}}Izveidojiet WordPress vietni savam uzņēmumam, izmantojot{{/line1}} {{line2}}pielāgotu domēna nosaukumu, savā klasē labāko mitināšanu,{{/line2}} {{line3}}neierobežotu spraudņu skaitu, un atbalsts visu diennakti.{{/line3}}

en: {{line1}}Create a powerful personal WordPress website or blog with a custom{{/line1}} {{line2}}domain name, built-in security, and unlimited email support.{{/line2}}
lv: {{line1}}Izveidojiet jaudīgu personisku WordPress vietni vai emuāru, izmantojot pielāgotu{{/line1}} {{line2}}domēna nosaukumu, iebūvētu drošību un neierobežotu e-pasta atbalstu.{{/line2}}

en: {{line1}}Free to start,{{/line1}}{{line2}}with 5 ways to grow.{{/line2}}
lv: {{line1}}Sākt bez maksas,{{/line1}}{{line2}}ar 5 izaugsmes veidiem.{{/line2}}

en: {{line1}}Free to start,{{/line1}}{{line2}}with {{plans-count/}} ways to grow.{{/line2}}
lv: {{line1}}Bez maksas, lai sāktu,{{/line1}}{{line2}}ar {{plans-count/}} veidiem, kā augt.{{/line2}}

en: {{line1}}Stand out with stylish{{/line1}}{{line2}}themes and patterns{{/line2}}
lv: {{line1}}Izcelieties ar stilīgām{{/line1}}{{line2}}tēmām un modeļiem{{/line2}}

en: {{line1}}Ways to directly{{/line1}}{{line2}}monetize your site{{/line2}}
lv: {{line1}}Veidi, kā tieši{{/line1}}{{line2}}pelnīt savā vietnē{{/line2}}

en: {{line1}}Welcome to the world’s most{{/line1}}{{line2}}popular website builder,{{/line2}}{{line3}}delivered on the world’s fastest{{/line3}}{{line4}}WordPress managed hosting platform.{{/line4}}
lv: {{line1}}Laipni lūdzam pasaulē{{/line1}}{{line2}}populārākajā vietņu veidotājā,{{/line2}}{{line3}}piegādāts ar pasaulē ātrāko{{/line3}}{{line4}}WordPress pārvaldītās mitināšanas platformu.{{/line4}}

en: {{line1}}Welcome to the world’s{{/line1}}{{line2}}most popular website builder.{{/line2}}
lv: {{line1}}Laipni lūdzam pasaulē{{/line1}}{{line2}}populārākajā vietņu veidotājā!{{/line2}}

en: {{line1}}Whether you want to share your ideas, start a business,{{/line1}} {{line2}}or run a store, you can do it all on WordPress.com.{{/line2}}
lv: {{line1}}Vai vēlaties dalīties ar savām idejām, sākt uzņēmējdarbību,{{/line1}} {{line2}}vai vadīt veikalu, to visu varat darīt WordPress.com.{{/line2}}

en: {{line1}}WordPress.com makes it easy for you to start your own blog.{{/line1}} {{line2}}Sign up for free to start sharing your ideas.{{/line2}}
lv: Vietnē {{line1}}WordPress.com varat viegli izveidot savu emuāru.{{/line1}} {{line2}}Reģistrējieties bez maksas, lai sāktu dalīties ar savām idejām.{{/line2}}

en: {{line1}}WordPress.com makes it easy for you to start your own blog.{{/line1}} {{line2}}Signup for free to start sharing your ideas.{{/line2}}
lv: Vietnē {{line1}}WordPress.com varat viegli izveidot savu emuāru.{{/line1}} {{line2}}Reģistrējieties bez maksas, lai sāktu dalīties ar savām idejām.{{/line2}}

en: {{priceSpan}}%(standardPrice)s{{/priceSpan}} {{saleSpan}}%(salePrice)s{{/saleSpan}} /year /mailbox
lv: {{priceSpan}}%(standardPrice)s{{/priceSpan}} {{saleSpan}}%(salePrice)s{{/saleSpan}} /gadā / pastkaste

en: {{p}}The avatar you use on WordPress.com comes from {{ExternalLink}}Gravatar{{/ExternalLink}}, a universal avatar service (it stands for "Globally Recognized Avatar," get it?).{{/p}}{{p}}However, your photo and Gravatar profile are hidden, preventing them from appearing on any site.{{/p}}
lv: {{p}}Avatārs, ko izmantojat WordPress.com vietnē, nāk no {{ExternalLink}}Gravatar {{/ExternalLink}}, kas ir universāls avatāru pakalpojums (nosaukums veidots no vārdiem "Globāli atpazīstams avatārs"). {{/p}}{{p}} Tomēr jūsu fotoattēls un Gravatar profils ir paslēpti, lai tie nevarētu parādīties jebkurā vietnē.{{/p}}

en: {{p}}The avatar you use on WordPress.com comes from {{ExternalLink}}Gravatar{{/ExternalLink}}, a universal avatar service (it stands for "Globally Recognized Avatar," get it?).{{/p}}{{p}}Your image may also appear on other sites using Gravatar whenever you're logged in with the email %(email)s.{{/p}}
lv: {{p}}Avatārs, ko izmantojat WordPress.com vietnē, nāk no {{ExternalLink}}Gravatar {{/ExternalLink}}, kas ir universāls avatāru pakalpojums (nosaukums veidots no vārdiem "Globāli atpazīstams avatārs"). {{/p}}{{p}}Jūsu attēls var parādīties arī citās vietnēs, kas izmanto Gravatar, kad vien esat pieteicies ar e-pastu %(email)s.{{/p}}

en: {{p}}{{strong}}Pay only for what you need.{{/strong}}{{/p}}{{p}}%(price)s per every additional %(thousands_of_records)dk records and/or requests per month{{/p}}{{Info}}More info{{/Info}}
lv: {{p}}{{strong}}Maksājiet tikai par nepieciešamo.{{/strong}}{{/p}}{{p}}%(price)s par katru papildu %(thousands_of_records)dk ierakstu vai pieprasījumi mēnesī{{/p}}{{Info}}Papildinformācija{{/Info}}

en: {{readerLink}}Use the Reader{{/readerLink}} to adjust delivery settings for your existing subscriptions.
lv: {{readerLink}}Lietojiet Lasītāju{{/readerLink}}, lai pielāgotu esošo abonementu piegādes iestatījumus.

en: {{spanLead}}Hide my photo and Gravatar profile.{{/spanLead}} {{spanExtra}}This will prevent your photo and {{profileLink}}Gravatar profile{{/profileLink}} from appearing on any site. It may take some time for the changes to take effect. Gravatar profiles can be deleted at {{deleteLink}}Gravatar.com{{/deleteLink}}.{{/spanExtra}}
lv: {{spanLead}}Slēpt manu fotogrāfiju un Gravatar profilu.{{/spanLead}} {{spanExtra}}Šī funkcija neļaus jūsu fotoattēlam un {{profileLink}}Gravatar profilam{{/profileLink}} parādīties jebkurā vietnē. Var paiet zināms laiks, līdz izmaiņas stāsies spēkā. Gravatar profilus var dzēst vietnē {{deleteLink}}Gravatar.com{{/deleteLink}}.{{/spanExtra}}

en: {{span}}%(domain)s{{/span}} is available!
lv: {{span}}%(domain)s{{/span}} ir pieejams!

en: {{span}}%(standardPrice)s{{/span}} /year /mailbox
lv: {{span}}%(standardPrice)s{{/span}} /gadā / pastkaste

en: {{span}}Get the Jetpack app{{/span}} to use Reader anywhere, any time.
lv: {{span}}Iegūstiet lietotni Jetpack{{/span}}, lai izmantotu Lasītāju jebkurā vietā un laikā.

en: {{span}}Testimonials{{/span}}
lv: {{span}}Atsauksmes{{/span}}

en: {{span}}WordPress.com app{{/span}} now available for desktop.
lv: {{span}}Lietotne WordPress.com{{/span}} tagad ir pieejama galddatoriem.

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}off{{/onOff}}.
lv: {{status}}Statuss:{{/status}} Divpakāpju autentifikācija pašlaik ir {{onOff}}izslēgta{{/onOff}}.

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}on{{/onOff}}.
lv: {{status}}Statuss:{{/status}} Divpakāpju autentifikācija pašlaik ir {{onOff}}ieslēgta{{/onOff}}.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already registered on another site you own.
lv: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} jau ir reģistrēts citā jums piederošā vietnē.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already registered on this site.
lv: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} jau ir reģistrēts šajā vietnē.

en: {{strong}}13GB{{/strong}} storage space
lv: Krātuves vieta {{strong}}13GB{{/strong}}

en: {{strong}}200 GB{{/strong}} storage space
lv: {{strong}}200Gb{{/strong}} krātuves vieta

en: {{strong}}3GB{{/strong}} storage space
lv: Krātuves vieta {{strong}}3GB{{/strong}}

en: {{strong}}Best for freelancers:{{/strong}} Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, Google Analytics support, and the ability to monetize your site with ads.
lv: {{strong}}Labākais pašnodarbinātajiem: {{/strong}}
    Izveidojiet unikālu tīmekļa vietni izmantojot uzlabotus dizaina rīkus, CSS rediģēšanu, ar vietu audio un video atskaņošanai kā arī iespēju gūt peļņu no jūsu vietnes ar reklāmām.

en: {{strong}}Best for online stores:{{/strong}} Sell products or services with this powerful, all-in-one online store experience. This plan includes premium integrations and is extendable, so it’ll grow with you as your business grows.
lv: {{strong}}Labākais tiešsaistes veikaliem:{{/strong}} Pārdodiet produktus vai pakalpojumus, izmantojot šo jaudīgo, visaptverošo tiešsaistes veikala risinājumu. Šajā plānā ir iekļautas augstākās kvalitātes integrācijas un tas ir paplašināms, tāpēc tas augs kopā ar jums, kad jūsu bizness paplašināsies.

en: {{strong}}Best for personal use:{{/strong}} Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Unlock unlimited, expert customer support via email.
lv: {{strong}}Vislabākais personīgai lietošanai:{{/strong}} uzlabojiet savu vietni ar pielāgotu domēna nosaukumu un noņemiet visas WordPress.com reklāmas. Atbloķējiet neierobežotu ekspertu atbalstu klienta e-pastā.

en: {{strong}}Best for personal use:{{/strong}} Security essentials for your WordPress site, including automated backups and priority support.
lv: {{strong}}Vislabākais personīgai lietošanai:{{/strong}} Drošības pamatelementi jūsu WordPress vietnei, tostarp automātiska dublēšana un prioritārs atbalsts.

en: {{strong}}Best for small businesses:{{/strong}} Comprehensive, automated scanning for security vulnerabilities, fast video hosting, and marketing automation.
lv: {{strong}}Vislabākais mazajiem uzņēmumiem:{{/strong}} visaptveroša, automatizēta drošības ievainojamību meklēšana, ātra video mitināšana un mārketinga automatizācija.

en: {{strong}}Best for small businesses:{{/strong}} Power your business website with custom plugins and themes, %(nmOfGB)s GB storage, and the ability to remove WordPress.com branding.
lv: {{strong}}Vislabākais mazajiem uzņēmumiem:{{/strong}} uzlabojiet sava uzņēmuma vietni ar pielāgotiem spraudņiem un motīviem, %(nmOfGB)s krātuvi un iespēju noņemt WordPress.com zīmolu.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts on your Facebook page.
lv: {{strong}}Savienot{{/strong}}, lai automātiski kopīgotu ziņas savā Facebook lapā.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts to your Tumblr blog.
lv: {{strong}}Izveidojiet savienojumu{{/strong}}, lai automātiski kopīgotu ziņas savā Tumblr emuārā.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts with your LinkedIn connections.
lv: {{strong}}Izveidojiet savienojumu{{/strong}}, lai automātiski kopīgotu ziņas ar saviem LinkedIn kontaktiem.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts with your Twitter followers.
lv: {{strong}}Izveidojiet savienojumu{{/strong}}, lai automātiski kopīgotu ziņas ar saviem Twitter sekotājiem.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to use Google sheets in Jetpack forms.
lv: {{strong}}Izveidojiet savienojumu{{/strong}}, lai izmantotu Google izklājlapas Jetpack veidlapās.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to use photos stored in your Google Photos library directly inside the editor.
lv: {{strong}}Savienot{{/strong}}, lai izmantotu fotoattēlus, kas saglabāti jūsu Google fotoattēlu bibliotēkā tieši redaktorā.

en: {{strong}}One moment, please…{{/strong}} loading your site.
lv: {{strong}}Vienu brīdi, lūdzu...{{/strong}} top atvērta jūsu vietne.

en: {{strong}}Press This{{/strong}} allows you to copy text, images, and video from any web page and add them to a new post on your site, along with an automatic citation.
lv: {{strong}}Spied šo{{/strong}} ļauj kopēt tekstu, attēlus un videoklipus no jebkuras tīmekļa lapas un pievienot tos jaunai ziņai savā vietnē kopā ar automātisku citātu.

en: {{strong}}Ready to access your website files?{{/strong}} Keep in mind, if mistakes happen you can restore your last backup, but will lose changes made after the backup date.
lv: {{strong}}Vai esat gatavs piekļūt vietnes failiem?{{/strong}} Ņemiet vērā: ja rodas kļūdas, varat atjaunot pēdējo dublējumu, taču tiks zaudētas izmaiņas, kas veiktas pēc dublēšanas datuma.

en: {{strong}}Welcome to Conversations.{{/strong}} You can read and reply to all your conversations in one place. WordPress posts you've liked or commented on will appear when they have new comments.
lv: {{strong}}Laipni lūdzam pakalpojumā Conversations!{{/strong}} Varat lasīt visas savas sarunas un atbildēt uz tām vienuviet. WordPress ziņas, kas jums patika vai kuras esat komentējis, tiks parādītas, kad tām būs jauni komentāri.

en: {{strong}}Welcome!{{/strong}} Reader is a custom magazine. {{link}}Follow your favorite sites{{/link}} and their latest posts will appear here. {{span}}Read, like, and comment in a distraction-free environment.{{/span}}
lv: {{strong}}Laipni lūdzam!{{/strong}} Lasītājs ir pielāgots žurnāls. {{link}}Sekojiet savām iecienītākajām vietnēm{{/link}}, un šeit tiks parādītas to jaunākās ziņas. {{span}}Lasiet, atzīmējiet ar Patīk un komentējiet vidē, kas nenovērš uzmanību.{{/span}}

en: — No Change —
lv: - Bez Izmaiņām -

en: — No change —
lv: - Bez izmaiņām -

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
lv: ... <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Lasīt vairāk<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: … and %d more share | … and %d more shares
lv[0]: un vēl %d kopīgošana
lv[1]: un vēl %d kopīgošanas
lv[2]: un vēl %d kopīgošanas

en: ⚠ This feature is compatible with WordPress version 6.2 or higher.
lv: ⚠ Šī funkcija ir saderīga ar WordPress versiju 6.2 vai jaunāku.
