WordPress.com - en to mn translation catalogue (11692 entries)

en: 
    We recently helped you out with your support request. Once you're done working together, we'd appreciate it if you sent us your rating of the experience -- your feedback helps us improve our support.
mn: 
    Бид саяхан таны хүсэлтийн дагуу танд дэмжлэг үзүүлсэн байна. Хамтран ажиллаж асуудлаа шийдвэрлэснийхээ дараа бидэн рүү өөрийн санал хүсэлтийг илгээгээрэй. Ингэснээр бид таны зөвлөгөөний дагуу хэрэглэгчийн үйлчилгээгээ илүү сайжруулах боломжтой болох юм.

en:  (%s ago)
mn:  (%s өмнө)

en:  - You're replying from a different email address than the one your subscription was sent to.
mn: - Та үйлчилгээ авснаасаа өөр имэйл хаягаас хариу бичиж байна.

en:  - Your email address isn't associated with a WordPress.com user that has permission to view this site.
mn: - Таны имэйл хаяг энэ сайтыг үзэх эрхтэй WordPress.com -н хэрэглэгчид бүртгэлгүй байна.

en:  WordPress.com recovery code: %s
mn: WordPress.com -н сэргээх код: %s

en:  Would you like to {{newAccountLink}}create a new account{{/newAccountLink}}?
mn: Та {{newAccountLink}}шинэ бүртгэл үүсгэх{{/newAccountLink}} үү?

en:  and
mn: ба

en:  appears | s apear
mn[0]: харагдах
mn[1]: харагдах

en:  is | s are
mn[0]: бол
mn[1]: бол

en: "%1$s" by %2$s.
mn: "%1$s" %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
mn: "%1$s" %2$s-с %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
mn: %2$s-аас "%1$s".

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
mn: "%1$s" нь дэмжигдсэн wp_template_part бүсийн утга биш бөгөөд "%2$s" болгон нэмсэн.

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
mn: "%1$s" скриптийг шинэ виджет засварлагчтай (%2$s эсвэл %3$s) дараалалд оруулах ёсгүй.

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
mn: "%1$s" загварыг шинэ виджет засварлагчтай (%2$s эсвэл %3$s) дараалалд оруулах ёсгүй.

en: "%s" deleted.
mn: "%s" нь устгасан.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
mn: theme.json settings.color.duotone доторх "%s" нь hex эсвэл rgb стринг биш юм.

en: "%s" is an invalid coupon code.
mn: "%s" буруу купон код.

en: "%s" shipping class cost
mn: "%s" хүргэлтийн классын үнэ

en: "%s" tax rates
mn: "%s" татварын хувь

en: ".%(tld)s" is a common extension
mn: ".%(tld)s" бол их түгээмэл өргөтгөл

en: ".com" is the most common extension
mn: ".com" бол хамгийн түгээмэл өргөтгөл

en: "From" address
mn: "From" хаяг

en: "From" name
mn: "From" нэр

en: #%d (no title)
mn: #%d (гарчиггүй)

en: #%s is an invalid image ID.
mn: #%s буруу зурагны ID.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
mn: $store нь WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store-ийн жишээ байх ёстой

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
mn: $store нь WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg-ийн жишээ байх ёстой

en: % Comments
mn: % Сэтгэгдлүүд

en: % Responses
mn: % хариулт

en: %(cardType)s ending in %(cardNum)s
mn: %(cardNum)s -р төгссөн %(cardType)s

en: %(commentCount)d comment | %(commentCount)d comments
mn[0]: %(commentCount)d сэтгэгдэл
mn[1]: %(commentCount)d сэтгэгдэл

en: %(count)d posts
mn: %(count)d нийтлэл

en: %(count)s Recent View{{srText}}in the past 30 days{{/srText}} | %(count)s Recent Views{{srText}}in the past 30 days{{/srText}}
mn[0]: %(count)s Удаа Уншигдсан{{srText}}(сүүлийн 30 хоногт){{/srText}}
mn[1]: %(count)s Удаа Уншигдсан{{srText}}(сүүлийн 30 хоногт){{/srText}}

en: %(days)dd ago
mn: %(days)d өдрийн өмнө

en: %(email)s is not a valid email address.
mn: %(email)s зөв имэйл хаяг биш байна.

en: %(googleMailService)s settings
mn: %(googleMailService)s тохиргоо

en: %(hours)dh ago
mn: %(hours)d цагийн өмнө

en: %(number)d more
mn: дахиад %(number)d

en: %(numberOfChanges)d change | %(numberOfChanges)d changes
mn[0]: %(numberOfChanges)d өөрчлөлт
mn[1]: %(numberOfChanges)d өөрчлөлт

en: %(planName)s Plan
mn: %(planName)s Багц

en: %(planName)s plan expiring soon
mn: %(planName)s багцын хугацаа дуусах дөхжээ

en: %(postTitle)s - featured image
mn: %(postTitle)s - онцлох зураг

en: %(productName)s was removed from {{siteName/}}.
mn: %(productName)s -г {{siteName/}} -с хаслаа.

en: %(purchaseName)s will expire and be removed from your site %(expiry)s – update your payment information so you don't lose out on your paid features! You also have {{link}}other upgrades{{/link}} on this site that are scheduled to renew soon.
mn: %(purchaseName)s -ийн хугацаа %(expiry)s дуусч, сайтаас тань устгагдана. Төлбөрийн мэдээллээ шинэчлээд төлбөртэй үйлчилгээнүүдээ алдах эрсдлээс хамгаалаарай! Танд бас удахгүй сунгагдах {{link}}өөр шинэчлэлүүд{{/link}} ч байгаа юм байна.

en: %(purchaseName)s will expire and be removed from your site %(expiry)s. Update your payment information so you don't lose out on your paid features!
mn: %(purchaseName)s -ийн хугацаа %(expiry)s дуусч, сайтаас тань устгагдана. Төлбөрийн мэдээллээ шинэчлээд төлбөртэй үйлчилгээнүүдээ алдах эрсдлээс хамгаалаарай!

en: %(purchaseType)s for %(site)s
mn: %(site)s -ийн %(purchaseType)s

en: %(purchaseType)s for {{button}}%(site)s{{/button}}
mn: {{button}}%(site)s{{/button}} -ийн %(purchaseType)s

en: %(savings)d%% cheaper than monthly
mn: Сараар төлснөөс %(savings)d%% хямд

en: %(titanProductName)s Control Panel
mn: %(titanProductName)s Хянах Самбар

en: %(username)s is a valid username.
mn: %(username)s байж болох хэрэглэгчийн нэр байна.

en: %1$d posts from %2$s
mn: %2$s -с %1$d бичвэр

en: %1$s #%2$s details
mn: %1$s #%2$s мэдээлэл

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
mn: %1$s %2$s %3$s %4$s хангамж

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
mn: %1$s %2$s %3$s Ангилалын хангалт

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
mn: %1$s %2$s %3$s Сэтгэгдлүүдийн Хангалт

en: %1$s %2$s %3$s Feed
mn: %1$s %2$s %3$s Фийд

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
mn: %1$s %2$s %3$s Шошгоны Хангалт

en: %1$s %2$s Comments Feed
mn: %1$s %2$s Сэтгэгдлийн Хангалт

en: %1$s %2$s Feed
mn: %1$s %2$s Хангалт

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
mn: %1$s %2$s %3$s хангалттай нийтлэлүүд

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
mn: %1$s %2$s  &#8220;%3$s&#8221; хангалтын хайлтын дүн

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
mn: %1$s %2$s WordPress %3$s-тай таарахгүйн улмаас идэвхгүй болсон тул %1$s %4$s болон түүнээс хойшхи хувилбар руу шинэчилнэ үү.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
mn: %1$s %2$s WordPress %3$s-тай таарахгүйн улмаас идэвхгүй болсон.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
mn: %1$s %2$s, %3$s өмнө (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
mn: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s &#8220;%2$s&#8221;
mn: %1$s “%2$s”

en: %1$s (%2$s of %3$s)
mn: %1$s (%2$s нь %3$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
mn: %1$s (%2$s хойш; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
mn: %1$s (%2$s оноос хойш; өөр хувилбар байхгүй)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
mn: %1$s (%2$s оноос хойш; оронд нь %3$s-г ашигла)

en: %1$s Block. %2$s
mn: %1$s Блок. %2$s

en: %1$s Block. Column %2$d
mn: %1$s Блок. Багана %2$d

en: %1$s Block. Column %2$d. %3$s
mn: %1$s Блок. Багана %2$d. %3$s

en: %1$s Block. Row %2$d
mn: %1$s Блок. Мөр %2$d

en: %1$s Block. Row %2$d. %3$s
mn: %1$s Блок. Мөр %2$d. %3$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
mn[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s</span> %1$s сэтгэгдэлтэй
mn[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s</span> %1$s сэтгэгдэлтэй

en: %1$s Learn more about <a type="external" href="%2$s">%3$s</a>.
mn: %1$s <a type="external" href="%2$s">%3$s</a> -н тухай илүү ихийг мэдэх.

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
mn: %1$s МБ (%2$s%%) Ашигласан зай

en: %1$s Renew %2$s your %3$s plan
mn: Та %3$s үйлчилгээний багцаа %1$s сунгана уу%2$s

en: %1$s Renew your plan %2$s now
mn: Та одоо %1$s үйлчилгээний багцаа сунгана уу %2$s

en: %1$s and %2$s
mn: %1$s болон %2$s.

en: %1$s and %2$s liked your comment on %3$s
mn: %1$s, %2$s хоёрт таны %3$s  дээр бичсэн сэтгэгдэл таалагджээ

en: %1$s and %2$s liked your post %3$s
mn: %1$s, %2$s хоёрт таны бичвэр %3$s таалагджээ

en: %1$s and %2$s liked your post on %3$s
mn: %3$s дахь таны бичвэрийг %1$s болон %2$s таалсан байна

en: %1$s and %2$s others liked your comment on %3$s
mn: %3$s дээр таны бичсэн сэтгэгдэл %1$s -с гадна %2$s хүнд таалагджээ

en: %1$s and %2$s others liked your post %3$s
mn: %1$s болон %2$s өөр хүнд таны бичвэр %3$s таалагджээ

en: %1$s and %2$s others liked your post on %3$s
mn: %3$s дэх таны бичвэр %1$s болон өөр %2$s хүнд таалагдсан байна

en: %1$s and %2$s others reblogged your post %3$s
mn: %1$s болон өөр %2$s хүн таны %3$s бичвэрийг дахин блогложээ

en: %1$s and %2$s reblogged your post %3$s
mn: %1$s, %2$s хоёр таны %3$s бичвэрийг дахин блогложээ

en: %1$s at %2$s
mn: %1$s %2$s орчимд

en: %1$s by %2$s pixels
mn: %2$s ээр %1$s пиксель

en: %1$s by %2$s.
mn: %1$s, %2$s.

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
mn[0]: %2$s <span class="screen-reader-text">дээрх %1$s</span> сэтгэгдэл
mn[1]: %2$s <span class="screen-reader-text">дээрх %1$s</span> сэтгэгдэл

en: %1$s commented on %2$s
mn: %1$s %2$s дээр сэтгэгдэл үлдээлээ

en: %1$s could not be created: %2$s
mn: %1$s-г үүсгэж чадсангүй: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
mn: %1$s нь %2$s загвартай таарахгүй байна.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
mn: %1$s нь хүлээгдэж буй форматтай таарахгүй байна. Шалтгаан: %2$s

en: %1$s forwards to %2$s
mn: %1$s -г %2$s руу дамжуулна

en: %1$s had a failed login attempt from IP Address: %2$s
mn: %1$s дараах IP хаягаас нэвтрэх амжилтгүй оролдлого хийсэн байна: %2$s

en: %1$s has been suspended.
mn: %1$s цуцлагдсан.

en: %1$s has expired 3 days ago
mn: %1$s-н хугацаа 3 өдрийн өмнө дууссан байна

en: %1$s is a required property of %2$s.
mn: %1$s нь %2$s-н шаардлагатай өмч юм.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
mn: %1$s хуучирсан. Оронд нь %2$s-ийн буцаан дуудлагыг ашигласан.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
mn: %1$s хуучирсан. Оронд нь %2$s-г ашиглаарай.

en: %1$s is not %2$s.
mn: %1$s нь %2$s биш юм.

en: %1$s is not a valid %2$l.
mn: %1$s буруу %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
mn: %1$s буруу %2$s байна. Шалтгаан: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s.
mn: %1$s нь %2$s төрлийнх биш.

en: %1$s is not one of %2$l.
mn: %1$s нь %2$l-ийн нэг биш.

en: %1$s is not one of %2$s.
mn: %1$s нь %2$s-ын нэг биш.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
mn: %1$s-ийг амжилттай хөгжүүлсэн %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
mn: %1$s-г %2$s болгож тохируулсан. Та сайт дээрээ файл байршуулах боломжгүй болно.

[ctx: %1$s is working again after being broken]
en: It was down for %s.
mn: %s зогссон.

en: %1$s left a review on %2$s
mn: %1$s %2$s дээр шүүмж үлдээжээ

en: %1$s liked your comment on %2$s
mn: %2$s дэх таны сэтгэгдлийг %1$s таалжээ

en: %1$s liked your post %2$s
mn: %1$s таны %2$s бичвэрийг тааллаа

en: %1$s liked your post on %2$s
mn: %1$s -д %2$s дэх таны нийтлэл таалагдсан байна

en: %1$s logged out at IP Address %2$s
mn: %1$s %2$s IP хаягтай байхдаа гарсан байна

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
mn: %1$s нь %2$l-тэй таарч байгаа боловч зөвхөн нэгтэй таарах ёстой.

en: %1$s mentioned %3$s on %2$s
mn: %1$s %3$s -г %2$s дээр дурьджээ

en: %1$s mentioned you on %2$s
mn: Таныг %1$s %2$s дээр дурьдсан байна

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
mn: %1$s нь %2$s-ийн үржвэр байх ёстой.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
mn[0]: %1$s хамгийн багадаа %2$s тэмдэгттэй байх ёстой.
mn[1]: %1$s хамгийн багадаа %2$s тэмдэгттэй байх ёстой.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
mn[0]: %1$s хамгийн ихдээ %2$s тэмдэгттэй байх ёстой.
mn[1]: %1$s хамгийн ихдээ %2$s тэмдэгттэй байх ёстой.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
mn: %1$s %2$d (онцгой) болон %3$d (онцгой) хооронд байх ёстой

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
mn: %1$s %2$d (онцгой) болон %3$d (хамааруулсан) хооронд байх ёстой

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
mn: %1$s %2$d (хамааруулсан) болон %3$d (онцгой) хооронд байх ёстой

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
mn: %1$s %2$d (хамааруулсан) болон %3$d (хамааруулсан) хооронд байх ёстой

en: %1$s must be greater than %2$d
mn: %1$s %2$d-с их байх ёстой

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
mn: %1$s нь %2$d-с их буюу тэнцүү байх ёстой

en: %1$s must be less than %2$d
mn: %1$s нь %2$d-с бага байх ёстой

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
mn: %1$s нь %2$d-с бага буюу тэнцүү байх ёстой

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
mn[0]: %1$s хамгийн багадаа %2$s зүйл агуулсан байх ёстой.
mn[1]: %1$s хамгийн багадаа %2$s зүйл агуулсан байх ёстой.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
mn[0]: %1$s хамгийн багадаа %2$s өмчийг агуулсан байх ёстой.
mn[1]: %1$s хамгийн багадаа %2$s шинж чанарыг агуулсан байх ёстой.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
mn[0]: %1$s хамгийн ихдээ %2$s зүйл агуулсан байх ёстой.
mn[1]: %1$s хамгийн ихдээ %2$s зүйл агуулсан байх ёстой.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
mn[0]: %1$s хамгийн ихдээ %2$s өмч агуулсан байх ёстой.
mn[1]: %1$s хамгийн ихдээ %2$s шинж чанарыг агуулсан байх ёстой.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
mn: %1$s нь %2$s объект байх шаардлагатай.

en: %1$s on %2$s
mn: %1$s гадна %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
mn: %1$s зөвхөн хүлээн бус хоосон зам мөр, хүлээн авсан %2$s.

en: %1$s or %2$s
mn: %1$s эсвэл %2$s

en: %1$s plan will expire in %2$d day | %1$s plan will expire in %2$d days
mn[0]: %1$s үйлчилгээний багц тань %2$d өдрийн дараа дуусах гэж байна.
mn[1]: %1$s үйлчилгээний багц тань %2$d өдрийн дараа дуусах гэж байна.

en: %1$s posted on %3$s: %2$s
mn: %1$s  %3$s -д %2$s -г нийтэллээ

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
mn[0]: %2$s үнэлгээнд үндэслэсэн %1$s үнэлгээ
mn[1]: %2$s үнэлгээнд тулгуурлан %1$s үнэлгээ

en: %1$s reblogged your post %2$s
mn: %1$s таны %2$s бичвэрийг дахин блогложээ

en: %1$s recently mentioned you in "%2$s" on %3$s
mn: %1$s таныг саяхан %3$s дээрх %2$s -д дурьджээ

en: %1$s recently mentioned you in a comment on "%2$s" on %3$s
mn: %1$s таныг саяхан %3$s дээрх %2$s -д сэтгэгдлээр дурьджээ

en: %1$s replied to a comment %2$s
mn: %2$s сэтгэгдэлд %1$s хариу үлдээжээ

en: %1$s replied to your comment %2$s
mn: %1$s таны %2$s сэтгэгдэлд хариу бичсэн байна

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
mn[0]: %2$s-д %1$s хариулт
mn[1]: %2$s-д %1$s хариултууд

en: %1$s successfully logged in
mn: %1$s амжилттай нэвтэрсэн байна

en: %1$s successfully logged in from IP Address %2$s
mn: %1$s %2$s IP хаягаар амжилттай нэвтэрсэн байна

en: %1$s via %2$s
mn: %1$s-нд %2$s

en: %1$s, and %2$s
mn: %1$s, ба %2$s

en: %1$s. Selected
mn: %1$s. Сонгосон

en: %1$s. Selected. There is %2$d event | %1$s. Selected. There are %2$d events
mn[0]: %1$s. Сонгосон. Байдаг %2$d үйл явдал
mn[1]: %1$s. Сонгосон. Байдаг %2$d үйл явдал

en: %1$s. There is %2$d event | %1$s. There are %2$d events
mn[0]: %1$s. %2$d Арга хэмжээ
mn[1]: %1$s. %2$d Арга хэмжээнүүд

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
mn[0]: %d API key хүчингүй болгосон.
mn[1]: %d API key хүчингүй болгосон.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
mn[0]: %d нэмэлтийн шинэчлэл
mn[1]: %d нэмэлтийн шинэчлэл

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
mn[0]: %d загварын шинэчлэл
mn[1]: %d загварын шинэчлэл

en: %d WordPress Update
mn: %d WordPress шинэчлэл

en: %d batch executed. | %d batches executed.
mn[0]: %d хэсэглэл гүйцэтгэгдлээ.
mn[1]: %d хэсэглэлүүд гүйцэтгэгдлээ.

en: %d block | %d blocks
mn[0]: %d блок
mn[1]: %d блок

en: %d block added. | %d blocks added.
mn[0]: %d блок нэмсэн.
mn[1]: %d блок нэмсэн.

en: %d block is hidden. | %d blocks are hidden.
mn[0]: %d блок нь далд.
mn[1]: %d блок нуугдсан байдаг.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
mn[0]: %d баталгаажуулах хүсэлтийг дахин илгээж чадсангүй.
mn[1]: %d баталгаажуулах хүсэлтийг дахин илгээж чадсангүй.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
mn[0]: %d баталгаажуулах хүсэлтийг амжилттай дахин илгээлээ.
mn[1]: %d баталгаажуулах хүсэлтийг амжилттай дахин илгээв.

en: %d days
mn: %d өдөр

en: %d hours
mn: %d цаг

en: %d left in stock
mn: Үлдэгдэл %d

en: %d minute | %d minutes
mn[0]: %d минут
mn[1]: %d минут

en: %d minutes
mn: %d минут

en: %d months
mn: %d сар

en: %d note | %d notes
mn[0]: %d тэмдэглэл
mn[1]: %d тэмдэглэл

en: %d orphaned variations deleted
mn: %d сонгогдоогүй сонголтуудыг устгасан

en: %d other people
mn: %d бусад хүмүүс

en: %d other person
mn: %d өөр хүн

en: %d permissions deleted
mn: %d зөвшөөрөл устгасан

en: %d person
mn: %d хүн

en: %d pixels
mn: %d пиксел

en: %d post | %d posts
mn[0]: %d нийтлэл
mn[1]: %d нийтлэл

en: %d product | %d products
mn[0]: %d бараа
mn[1]: %d бараа

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
mn[0]: %d хүсэлтийг амжилттай устгасан.
mn[1]: %d хүсэлтийг амжилттай устгасан.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
mn[0]: %d хүсэлтийг устгаж чадсангүй.
mn[1]: %d хүсэлтийг устгаж чадсангүй.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
mn[0]: %d хүсэлт дууссан гэж тэмдэглэсэн.
mn[1]: %d хүсэлтийг дууссан гэж тэмдэглэсэн.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
mn[0]: %d илэрц олдлоо, дээш доош сум товчийг ашиглан шилжинэ.
mn[1]: %d илэрц олдсон тул дээш доош сумтай товчлууруудыг ашиглан шилжинэ.

en: %d result found. | %d results found.
mn[0]: %d үр дүн олдсон.
mn[1]: %d илэрц олдсон.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
mn[0]: %d төлөвлөгдсөн үйлдэл гүйцэтгэгдлээ.
mn[1]: %d төлөвлөгдсөн үйлдэлүүд гүйцэтгэгдлээ

en: %d selected
mn: %d сонгогдсон

en: %d themes found
mn: %d загвар олдлоо

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
mn[0]: %d webhook бүр мөсөн устгасан.
mn[1]: %d webhooks бүр мөсөн устгасан.

en: %d word selected. | %d words selected.
mn[0]: %d үг сонгосон.
mn[1]: %d үг сонгосон.

en: %d word {{Time/}} | %d words {{Time/}}
mn[0]: %d үг {{Time/}}
mn[1]: %d үг {{Time/}}

en: %d years
mn: %d жил

en: %dm
mn: %dм

en: %qty% variations
mn: %qty% сонголт

en: %s &#8212; WordPress
mn: %s — WordPress

en: %s (Copy)
mn: %s (Хуулах)

en: %s (Deleted)
mn: %s (Устсан)

en: %s (Draft)
mn: %s (Ноорог)

en: %s (Invalid)
mn: %s (Хүчингүй)

en: %s (No longer exists)
mn: %s (Байхгүй)

en: %s (Pending)
mn: %s (Хүлээгдэж буй)

en: %s / mo
mn: %s / сар

en: %s <span class="says">says:</span>
mn: %s <span class="says">хэлдэг:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
mn[0]: %s <span class="screen-reader-text">Сэтгэгдэл</span>
mn[1]: %s <span class="screen-reader-text">Сэтгэгдэл</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
mn: %s өмнө

en: %s Active Installations
mn: %s Идэвхтэй суулгацууд

en: %s Avatar
mn: %s Аватар

en: %s Block
mn: %s Блок

en: %s Comment | %s Comments
mn[0]: %s сэтгэгдэл
mn[1]: %s сэтгэгдэл

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
mn[0]: %s Тайлбарыг тохируулна уу
mn[1]: %s сэтгэгдлийг зохицуулж байна

en: %s Follower | %s Followers
mn[0]: %s Дагагч
mn[1]: %s Дагагч

en: %s Like | %s Likes
mn[0]: %s Хүн Таалсан
mn[1]: %s Хүн Таалсан

en: %s MB Space Allowed
mn: %s МБ зай зөвшөөрөгдсөн

en: %s Monthly
mn: %s Сар Бүр

en: %s Page | %s Pages
mn[0]: %s хуудас
mn[1]: %s хуудас

en: %s Post | %s Posts
mn[0]: %s Нийтлэл
mn[1]: %s Нийтлэл

en: %s Product Video
mn: %s Бүтээгдэхүүний Видео

en: %s Reblog | %s Reblogs
mn[0]: %s Давтан Блоглосон
mn[1]: %s Давтан Блоглосон

en: %s Settings
mn: %s Тохиргоо

en: %s Sign-in
mn: %s -р Нэвтрэх

en: %s Sign-in Access Removed
mn: %s -р Нэвтрэх Боломж Хасагдсан

en: %s Sign-in from %s
mn: %s -р нэвтэрсэн %s

en: %s Sites
mn: %s Сайтууд

en: %s Team
mn: %s Баг

en: %s Year | %s Years
mn[0]: %s Жил
mn[1]: %s Жил

en: %s Year Anniversary Achievement
mn: %s Жилийн Ойн Амжилт

en: %s [Autosave]
mn: %s [Автомат хадгалалт]

en: %s [Current Revision]
mn: %s [Одоогийн хувилбар]

en: %s actions
mn: %s үйлдэл

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
mn: %s амжилттай идэвхжлээ. Та одоо энэ барааны шинэчлэлтийг хүлээн авна.

en: %s ago
mn: %s өмнө

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
mn[0]: %s ба %d бусад бүс
mn[1]: %s ба %d бусад бүс

en: %s applied.
mn: %s хэрэглэж байна.

en: %s approved | %s approved
mn[0]: %s-г зөвшөөрсөн
mn[1]: %s-г зөвшөөрсөн

en: %s approved comment | %s approved comments
mn[0]: %s сэтгэгдлийг зөвшөөрсөн
mn[1]: %s сэтгэгдлийг зөвшөөрсөн

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
mn: %s боломжтой дискний зай илэрсэн тул шинэчлэлтийг аюулгүйгээр гүйцэтгэх боломжтой.

en: %s average gross daily sales
mn: %s өдрийн нийт дундаж борлуулалт

en: %s average gross monthly sales
mn: %s сарын нийт дундаж борлуулалт

en: %s average net daily sales
mn: %s өдрийн дундаж борлуулалт

en: %s average net monthly sales
mn: %s сарын дундаж борлуулалт

en: %s block added
mn: %s блок нэмсэн

en: %s block inserted
mn: %s блок оруулсан

en: %s block selected. | %s blocks selected.
mn[0]: %s блок сонгогдсон.
mn[1]: %s блокууд сонгогдсон.

en: %s block styles
mn: %s блок загвар

en: %s blocks deselected.
mn: %s блокийн сонголтыг цуцалсан.

en: %s bloggers like this.
mn: %s блогчинд таалагдсан.

en: %s charged for shipping
mn: %s хүргэлтийн төлбөр

en: %s column | %s columns
mn[0]: %s багана
mn[1]: %s багана

en: %s comment | %s comments
mn[0]: %s сэтгэгдэл
mn[1]: %s сэтгэгдэл

en: %s comment approved. | %s comments approved.
mn[0]: %s сэтгэгдлийг зөвшөөрсөн
mn[1]: %s сэтгэгдлийг зөвшөөрсөн

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
mn[0]: %s сэтгэгдлийг спамаар тэмдэглэсэн.
mn[1]: %s сэтгэгдлийг спамаар тэмдэглэсэн.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
mn[0]: %s сэтгэгдлийг хогийн сав руу зөөсөн.
mn[1]: %s сэтгэгдлийг хогийн сав руу зөөсөн.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
mn[0]: %s сэтгэгдлийг бүр мөсөн устгасан
mn[1]: %s сэтгэгдлийг бүр мөсөн устгасан

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
mn[0]: %s сэтгэгдлийг хогийн савнаас сэргээсэн.
mn[1]: %s сэтгэгдлийг хогийн савнаас сэргээсэн.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
mn[0]: %s сэтгэгдлийг спамаас сэргээсэн.
mn[1]: %s сэтгэгдлийг спамаас сэргээсэн.

en: %s commented:
mn: %s сэтгэгдэл бичсэн:

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
mn: %s-г олж чадсангүй. Ойролцоох өөр хотыг оролдоно уу. Жишээ нь: Канзас Сити; Спрингфилд; Портланд.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
mn[0]: %s купоныг Хогын савруу хийлээ.
mn[1]: %s купонуудыг Хогын савруу хийлээ.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
mn[0]: %s купон шинэчлэгдсэнгүй, хэн нэгэн засаж байна.
mn[1]: %s купонуудыг шинэчлэгдсэнгүй, хэн нэгэн засаж байна.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
mn[0]: %s купон устгалаа.
mn[1]: %s купонуудыг устгалаа.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
mn[0]: %s купоныг Хогын савнаас сэргээлээ.
mn[1]: %s купонуудыг Хогын савнаас сэргээлээ.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
mn[0]: %s купон шинэчлэгдлээ.
mn[1]: %s купонууд шинэчлэгдлээ.

en: %s coupons used in total
mn: %s нийт хэрэглэгдсэн купонууд

en: %s critical issue | %s critical issues
mn[0]: %s чухал асуудал
mn[1]: %s чухал асуудал

en: %s customer review | %s customer reviews
mn[0]: %s үнэлгээ
mn[1]: %s үнэлгээ

en: %s data
mn: %s мэдээлэл

en: %s day | %s days
mn[0]: %s өдөр
mn[1]: %s өдөр

en: %s discount
mn: %s хөнгөлөлт

en: %s discounts in total
mn: %s нийт хямдралууд

en: %s does not exist.
mn: %s байхгүй байна.

en: %s does not match any of the expected formats.
mn: %s нь хүлээгдэж буй форматтай таарахгүй байна.

en: %s domain transfer cancelled
mn: %s домэйн шилжүүлэг цуцлагдлаа

en: %s domain transfer cancelled and refunded
mn: %s домэйн шилжүүлэг цуцлагдаж төлбөрийг буцаасан

en: %s domains found
mn: %s домэйн олдлоо

en: %s download remaining | %s downloads remaining
mn[0]: %s татах үлдсэн
mn[1]: %s татах үлдсэн

en: %s ending in %s
mn: %s %s -р төгссөн

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
mn: %s нь таны хөтөч дээр ашиглах үед олон файл байршуулагчийн байршуулах дээд хэмжээнээс хэтэрсэн байна.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
mn: %s энэ сайтад оруулах дээд хэмжээг давсан байна.

en: %s failed to embed.
mn: %s-г оруулж чадсангүй.

en: %s failed while writing image to stream.
mn: %s урсгал руу зураг бичих явцад амжилтгүй боллоо.

en: %s fee
mn: Шимтгэл %s

en: %s field
mn: %s талбар

en: %s from now
mn: одооноос %s

en: %s gross sales in this period
mn: %s энэ хугацааны нийт борлуулалт

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
mn[0]: %s бараа сагсанд нэмэгдлээ
mn[1]: %s бараа сагсанд нэмэгдлээ

en: %s has been logged out.
mn: %s гарсан байна.

en: %s has been updated.
mn: %s шинэчлэгдсэн.

en: %s has duplicate items.
mn: %s-д давхардсан зүйлс байна.

en: %s has given you feedback
mn: %s танд сэтгэгдэл үлдээжээ

en: %s has taken over and is currently customizing.
mn: %s авсан бөгөөд одоогоор тохируулж байна.

en: %s has taken over and is currently editing.
mn: %s авсан бөгөөд одоогоор засварлаж байна.

en: %s hidden and reset to default
mn: %s далд болон дахин тохируулах нь анхдагч

en: %s hour | %s hours
mn[0]: %s цаг
mn[1]: %s цаг

en: %s in stock
mn: %s байгаа

en: %s is a protected WP option and may not be modified
mn: %s нь WP-ийн хамгаалагдсан тохиргоо бөгөөд өөрчлөлт зөвшөөрдөггүй байж болно.

en: %s is a required field | %s are required fields
mn[0]: %s заавал бөглөх талбар
mn[1]: %s заавал бөглөх талбарууд

en: %s is a required field.
mn: %s заавал бөглөх талбар.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
mn: %s энэ өөрчлөлтийн багцыг аль хэдийн тохируулж байна. Та авахыг хүсч байна уу?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
mn: %s энэ өөрчлөлтийн багцыг аль хэдийн тохируулж байна. Өөрчлөхийг оролдохын тулд тэдгээрийг дуустал хүлээнэ үү. Таны сүүлийн өөрчлөлтүүдийг автоматаар хадгаллаа.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
mn: %s аль хэдийн энэ сайтыг тохируулж байна. Та авахыг хүсч байна уу?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
mn: %s сайтад өөрчлөлт хийж байна. Та хүлээж байгаад дуусах үед нь өөрийн өөрчлөлтийг оруулна уу. Таны сүүлд хийсэн өөрчлөлт автоматаар санагдах болно.

en: %s is available
mn: %s одоо бэлэн

en: %s is currently editing
mn: %s одоогоор засварлаж байна

en: %s is currently editing this post.
mn: %s энэ бичвэрийг засварлаж байна.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
mn: %s энэ бичвэрийг засварлаж байна. Та эсвэл засмаар байна уу?

en: %s is forbidden
mn: %s Зөвшөөрөгдөөгүй

en: %s is not a valid IP address.
mn: %s нь хүчинтэй IP хаяг биш байна.

en: %s is not a valid UUID.
mn: %s нь хүчинтэй UUID биш байна.

en: %s is not a valid email address.
mn: %s буруу имэйл хаяг байна.

en: %s is not a valid phone number.
mn: %s буруу утасны дугаар байна.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
mn: %s буруу посткод / ЗИП байна.

en: %s is now visible
mn: %s нь одоо харагдаж байна

en: %s is out of stock.
mn: %s үлдэгдэлгүй

en: %s is required to strip image meta.
mn: %s Зургийн мета зурвас шаардлагатай.

en: %s is required.
mn: %s байх шаардлагтай.

[ctx: %s is working again after being broken]
en: %s is back online!
mn: %s дахин ажиллаж эхэллээ!

en: %s item | %s items
mn[0]: %s зүйл
mn[1]: %s зүйлс

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
mn[0]: Ямар ч асуудал илрээгүй %s зүйл
mn[1]: Ямар ч асуудал илрээгүй %s зүйл

en: %s items
mn: %s зүйлс

en: %s items purchased
mn: %s зүйлс худалдаж авсан

en: %s link deleted. | %s links deleted.
mn[0]: %s холбоосыг устгасан.
mn[1]: %s холбоосыг устгасан.

en: %s matches more than one of the expected formats.
mn: %s нь хүлээгдэж буй нэгээс олон форматтай таарч байна.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
mn[0]: %s медиа файл хавсаргав.
mn[1]: %s медиа файл хавсаргав.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
mn[0]: %s медиа файлыг салгасан.
mn[1]: %s медиа файлыг салгасан.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
mn[0]: %s медиа файлыг хогийн сав руу зөөсөн.
mn[1]: %s медиа файлыг хогийн сав руу зөөсөн.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
mn[0]: %s медиа файлыг бүрмөсөн устгасан.
mn[1]: %s медиа файлыг бүрмөсөн устгасан.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
mn[0]: %s медиа файлыг хогийн савнаас сэргээсэн.
mn[1]: %s медиа файлыг хогийн савнаас сэргээсэн.

en: %s min | %s mins
mn[0]: %s мин
mn[1]: %s мин

en: %s minute | %s minutes
mn[0]:  %s минут
mn[1]:  %s минут

en: %s month | %s months
mn[0]: %s сар
mn[1]: %s сар

en: %s must contain 2 numbers.
mn: %s 2 тоо агуулсан байх ёстой.

en: %s must contain 2 valid dates.
mn: %s 2 зөв огноо агуулах ёстой.

en: %s name
mn: %s нэр

en: %s navigation
mn: %s навигацийн

en: %s net sales in this period
mn: %s энэ хугацааны борлуулалт

en: %s net sales this month
mn: %s энэ сарын борлуулалт

en: %s new post | %s new posts
mn[0]: %s шинэ нийтлэл
mn[1]: %s шинэ нийтлэл

en: %s notes
mn: %s тэмдэглэл

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
mn[0]: %s захиалга Хогийн саванд хийсэн.
mn[1]: %s захиалга Хогийн саванд хийсэн.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
mn[0]: %s захиалга шинэчлэгдээгүй, хэн нэгэн засаж байна.
mn[1]: %s захиалга шинэчлэгдээгүй, хэн нэгэн засаж байна.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
mn[0]: %s захиалга бүр мөсөн устсан.
mn[1]: %s захиалга бүр мөсөн устсан.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
mn[0]: %s захиалга Хогийн савнаас сэргээсэн.
mn[1]: %s захиалга Хогийн савнаас сэргээсэн.

en: %s order updated. | %s orders updated.
mn[0]: %s захиалга шинэчлэгдсэн.
mn[1]: %s захиалга шинэчлэгдсэн.

en: %s orders placed
mn: %s захиалга хийгдсэн

en: %s out of 5
mn: 5-аас %s

en: %s page
mn: %s хуудас

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
mn[0]: %s хуудсыг хогийн сав руу зөөсөн.
mn[1]: %s хуудсыг хогийн сав руу зөөсөн.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
mn[0]: %s хуудас шинэчлэгдээгүй байна, хэн нэгэн үүнийг засаж байна.
mn[1]: %s хуудас шинэчлэгдээгүй байна, хэн нэгэн тэдгээрийг засаж байна.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
mn[0]: %s хуудсыг бүрмөсөн устгасан.
mn[1]: %s хуудсыг бүрмөсөн устгасан.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
mn[0]: %s хуудсыг хогийн савнаас сэргээсэн.
mn[1]: %s хуудсыг хогийн савнаас сэргээсэн.

en: %s page updated. | %s pages updated.
mn[0]: %s хуудсыг шинэчилсэн.
mn[1]: %s хуудсыг шинэчилсэн.

en: %s parameter is missing
mn: %s parameter байхгүй

en: %s pending comment | %s pending comments
mn[0]: %s сэтгэгдэл хүлээгдэж байна
mn[1]: %s хүлээгдэж буй сэтгэгдэл

en: %s people like this
mn: %s хүнд таалагдсан

en: %s per year
mn: Жил бүр %s

en: %s person likes this
mn: %s хүнд таалагдсан байна

en: %s plan will expire soon
mn: %s үйлчилгээний багцын хугацаа удахгүй дуусах гэж байна

en: %s plans now offer access to thousands of WordPress plugins and themes!
mn: %s багцыг ашигласнаар WordPress -н хэдэн мянган нэмэлт, загваруудыг ашиглах боломжтой боллоо.

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
mn: %s залгаасыг WordPress-ийг шинэчлэх үед идэвхгүй болгосон.

en: %s post by this author | %s posts by this author
mn[0]: Энэ зохиогчийн %s нийтлэл
mn[1]: Энэ зохиогчийн %s нийтлэл

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
mn[0]: %s нийтлэлийг хогийн сав руу зөөсөн.
mn[1]: %s нийтлэлийг хогийн сав руу зөөсөн.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
mn[0]: %s нийтлэл шинэчлэгдээгүй байна, хэн нэгэн үүнийг засаж байна.
mn[1]: %s нийтлэл шинэчлэгдээгүй байна, хэн нэгэн тэдгээрийг засаж байна.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
mn[0]: %s нийтлэлийг бүрмөсөн устгасан.
mn[1]: %s нийтлэлийг бүрмөсөн устгасан.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
mn[0]: %s нийтлэлийг хогийн савнаас сэргээсэн.
mn[1]: %s нийтлэлийг хогийн савнаас сэргээсэн.

en: %s post updated. | %s posts updated.
mn[0]: %s бичлэгийг шинэчилсэн.
mn[1]: %s бичлэгийг шинэчилсэн.

en: %s posted:
mn: %s нийтэлсэн:

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
mn[0]: %s өмнөх захиалга холбоотой
mn[1]: %s өмнөх захиалга холбоотой

en: %s product | %s products
mn[0]: %s бараа

en: %s product imported | %s products imported
mn[0]: %s бараа импортолсон
mn[1]: %s бараа импортолсон

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
mn[0]: %s бараа Хогийн саванд хийсэн.
mn[1]: %s бараа Хогийн саванд хийсэн.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
mn[0]: %s бараа бүр мөсөн устгасан.
mn[1]: %s бараа бүр мөсөн устгасан.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
mn[0]: %s бараа Хогийн савнаас сэргээсэн.
mn[1]: %s бараа Хогийн савнаас сэргээсэн.

en: %s product updated | %s products updated
mn[0]: %s бараа шинэчлэгдсэн
mn[1]: %s бараа шинэчлэгдсэн

en: %s product updated. | %s products updated.
mn[0]: %s бараа шинэчлэгдсэн.
mn[1]: %s бараа шинэчлэгдсэн.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
mn[0]: %s бараа алгассан
mn[1]: %s бараа алгассан

en: %s purchases for the selected items
mn: %s сонгосон зүйлсийн борлуулалт

en: %s quantity
mn: %s Ширхэг

en: %s rates
mn: %s хувь

en: %s rating
mn: %s үнэлгээ

en: %s reblogged this
mn: %s үүнийг давтан блоглосон

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
mn[0]: %s санал болгож буй сайжруулалт
mn[1]: %s санал болгосон сайжруулалт

en: %s removed.
mn: %s устсан.

en: %s reset to default
mn: %s дахин тохируулах нь анхдагч

en: %s response | %s responses
mn[0]: %s хариулт
mn[1]: %s хариулт

en: %s sales for the selected items
mn: %s сонгосон зүйлсийн борлуулалт

en: %s second | %s seconds
mn[0]: %s секунд
mn[1]: %s секунд

en: %s site | %s sites
mn[0]: %s сайт
mn[1]: %s сайт

en: %s styles applied.
mn: %s загварыг ашигласан.

en: %s submenu
mn: %s дэд цэс

en: %s subscription expiring soon
mn: %s үйлчилгээний хугацаа дуусах дөхжээ

en: %s themes
mn: %s загвар

en: %s update available | %s updates available
mn[0]: %s шинэчлэлт боломжтой
mn[1]: %s шинэчлэл боломжтой

en: %s updated successfully.
mn: %s-г амжилттай шинэчлэсэн.

en: %s user | %s users
mn[0]: %s хэрэглэгч
mn[1]: %s хэрэглэгч

en: %s user deleted. | %s users deleted.
mn[0]: %s хэрэглэгчийг устгасан.
mn[1]: %s хэрэглэгчийг устгасан.

en: %s week | %s weeks
mn[0]: %s долоо хоног
mn[1]: %s долоо хоног

en: %s year | %s years
mn[0]: %s жил
mn[1]: %s жил

en: %s ‹ Reader
mn: %s ‹ Уншигч

en: %s: %l.
mn: %s:%l-с.

en: %s: Name
mn: %s: Нэр

en: %s: Never expires
mn: %s: Хугацаа нь хэзээ ч дуусахгүй

en: %s: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
mn: %s: Уучлаарай, you are not allowed to хуулж энэ файлыг төрөл.

en: %s: This file is empty.
mn: %s: Энэ файл нь хоосон байна.

en: %sGB
mn: %sГБ

en: %sGB of storage
mn: %sГБ багтаамжтай

en: %sX-Large
mn: %sX-Том

en: %sX-Small
mn: %sX-Жижиг

en: %sd | %sd
mn[0]: %sө
mn[1]: %sө

en: %sh | %sh
mn[0]: %sц
mn[1]: %sц

en: %sm | %sm
mn[0]: %sм
mn[1]: %sм

en: %smo | %smo
mn[0]: %sсар
mn[1]: %sсар

en: %ss | %ss
mn[0]: %sс
mn[1]: %sс

en: %sw | %sw
mn[0]: %s 7 хон
mn[1]: %s 7 хон

en: %sy | %sy
mn[0]: %sж
mn[1]: %sж

en: &#8220;%s&#8221;
mn: “%s”

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
mn: “%s” (Засварлах)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
mn: &#8220;%s&#8221; илгээх оролдлого амжилтгүй болсон.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
mn: “%s” түгжигдсэн байна

en: &#8592; Cancel audio playlist
mn: &#8592; Аудио бичлэг тоглуулах жагсаалтыг цуцлах

en: &#8592; Cancel gallery
mn: &#8592; зургийн цомгийг цуцлах

en: &#8592; Cancel video playlist
mn: &#8592; Видео тоглуулах жагсаалтыг цуцлах

en: &#8592; Go to library
mn: ← Номын сан руу очих

en: &laquo; Back
mn: &laquo; Буцах

en: &laquo; Older Comments
mn: &amp;laquo; Хуучин сэтгэгдэл

en: &laquo; Older Entries
mn: &laquo; Хуучин бичлэгүүд

en: &laquo; Previous
mn: &amp;laquo; Өмнөх

en: &laquo; Previous Entries
mn: &laquo; Өмнөх

en: &laquo; Previous Page
mn: &laquo; Өмнөх хуудас

en: &larr; Back to %s
mn: &larr; %s руу буцах

en: &larr; Go to Categories
mn: ← Ангилал руу очих

en: &larr; Go to Link Categories
mn: ← Ангилал холбоос руу очно уу

en: &larr; Go to Tags
mn: ← Шошго руу оч

en: &larr; Go to Users
mn: ← Хэрэглэгчид рүү очно уу

en: &larr; Go to editor
mn: ← Засварлагч руу очно уу

en: &larr; Previous
mn: &larr; Өмнөх

en: &lt; Prev
mn: &amp;lt; Өмнөх

en: &mdash; No Change &mdash;
mn: &mdash; Өөрчлөлт байхгүй &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
mn: - Энэ сайтад ямар ч үүрэг байхгүй -

en: &mdash; Select &mdash;
mn: &mdash; Сонго &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
mn: &nbsp;&ndash; Хуудас %s

en: &ndash;OR&ndash;
mn: &ndash;ЭСВЭЛ&ndash;

en: (%s author archive, opens in a new tab)
mn: (%s зохиогчийн архив, шинэ таб дээр нээгдэнэ)

en: (%s ratings)
mn: (%s үнэлгээ)

en: (%s website link, opens in a new tab)
mn: (%s вэбсайтын холбоос, шинэ таб дээр нээгдэнэ)

en: (Does not support 64bit values)
mn: (64 битийн утгыг дэмждэггүй)

en: (Edit)
mn: (Өөрчлөх)

en: (Home link, opens in a new tab)
mn: (Нүүр холбоос, шинэ таб дээр нээгдэнэ)

en: (Latest version: %s)
mn: (Сүүлийн хувилбар: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
mn: (Үнэлэмж өгөхгүй бол 0 гэж бич.)

en: (Note: many devices and browsers do not display this text.)
mn: (Тайлбар: олон төхөөрөмжүүд болон хөтчүүд байхгүй текстийг харуулах.)

en: (Private post)
mn: (Хувийн нийтлэл)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
mn: (Бүртгэлийг идэвхгүй болгосон. Зөвхөн энэ сайтны хэрэглэгчид сэтгэгдэл бичиж болно.)

en: (Support Forums) Browser Info
mn: Вэб хөтчийн мэдээлэл

en: (Supports 64bit values)
mn: (64 битийн утгыг дэмждэг)

en: (Unattached)
mn: (хавсаргаагүй)

en: (Untitled)
mn: (Гарчиггүй)

en: (at most 15)
mn: (ихдээ 15)

en: (ex. tax)
mn: (Татвар ороогүй)

en: (incl. VAT)
mn: (НӨАТ-тэй)

en: (more&hellip;)
mn: (дэлгэрэнгүй&hellip;)

en: (no author)
mn: (нийтлэгчгүй)

en: (no parent)
mn: (эцэг эх байхгүй)

en: (no title %s)
mn: (%s гарчиг байхгүй)

en: (no title)
mn: (гарчиггүй)

en: (not found)
mn: (олдсонгүй)

en: (opens in a new tab)
mn: (шинэ хуудсанд нээгдэх)

en: (required)
mn: (зайлшгүй)

en: (this will not be billed)
mn: (үүнд төлбөр тооцогдохгүй)

[ctx: (user commenting) on (post title)]
en: %1$s on %2$s
mn: %1$s %2$s дээр

en: + Add New Category
mn: + Шинэ ангилал нэмэх

en: + Create New Menu
mn: + Цэс Үүсгэх

en: - Select -
mn: - Сонго -

en: ... like this one, which is right aligned.
mn: ... зөв зэрэгцүүлсэн энэ шиг.

en: .blog Domain
mn: .blog Домэйн

en: // A “block” is the abstract term used
    // to describe units of markup that
    // when composed together, form the
    // content or layout of a page.
    registerBlockType( name, settings );
mn: // А "блок" нь хийсвэр хэрэглэгддэг нэр томъео
    // тайлбарлах нэгж тэмдэглэгээ
    // үед зохиосон хамтдаа бий
    // агуулга, зохион байгуулалт хуудас.
    registerBlockType( нэр, тохиргоо );

en: /month, billed every two years
mn: /сар бүр, 2 жилд 1 удаа төлөгдөнө

en: 1 Comment
mn: 1 Сэтгэгдэл

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
mn: <span class="screen-reader-text">%s-д</span> нэг сэтгэгдэл байна

en: 1 GB Storage Space
mn: 1 ГБ Багтаамж

en: 1 hour
mn: 1 цаг

en: 1 item | %s items
mn[0]: 1 зүйл
mn[1]: %s зүйл

en: 1 month free
mn: 1 сар үнэгүй

en: 10 GB Space Upgrade to let you upload more files and audio
mn: 10GB Зай Нэмэх шинэчлэлийг аваад илүү их файл, бичлэг хуулаарай

en: 10 Newest
mn: Хамгийн Шинэ 10

en: 13 GB of storage space for images, documents, audio, and much more.
mn: Зураг, бичиг баримт, аудио болон бусад төрлийн файлууд хуулах боломжтой 13GB зай.

en: 13 GB storage space
mn: 13 ГБ Багтаамж

[ctx: 1=date, 2=blogname]
en: On %1$s you surpassed your previous record of most follows in one day for your blog %2$s. Nice!
mn: %1$s -д та %2$s блогтоо нэг өдөрт авч байсан хамгийн олон дагагчийн дээд амжилтаа эвджээ.

[ctx: 1=date, 2=blogname]
en: On %1$s you surpassed your previous record of most likes in one day for your posts on %2$s. That's pretty awesome, well done!
mn: Та %2$s дэх бичвэрүүд дундаасаа нэг өдрийн дотор хамгийн их лайк авсан тоог %1$s -д шинэчлэн тогтоосон байна. Гайхалтай юм аа, сайн бичсэн байна шүү!

en: 1GB Storage Space
mn: 1GB Багтаамж

en: 1h
mn: 1ц

en: 1m
mn: 1м

en: 1s
mn: 1с

en: 20K API calls per month
mn: Сард 20K АПИ хүсэлт

en: 20d ago
mn: 20 өдрийн өмнө

en: 24/7 live chat support to help you get started with your site.
mn: Сайтаа ашиглаж эхлэхэд тань туслах 24/7 чат

en: 24/7 live support
mn: 24 цагийн үйлчилгээний туслах

en: 24/7 via email
mn: Имэйлээр 24/7

en: 3 GB Storage Space
mn: 3 ГБ Багтаамж

en: 3 GB storage space
mn: 3 ГБ Багтаамж

en: 3 days
mn: 3 өдөр

en: 30GB for emails and cloud storage
mn: Үүлэн хадгаламж болон имэйлд зориулсан 30GB

en: 30K API calls per month
mn: Сард 30K АПИ хүсэлт

en: 3GB Storage Space
mn: 3GB Багтаамж

en: 40K API calls per month
mn: Сард 40K АПИ хүсэлт

en: 5 Newest
mn: Шинэ 5

en: 6 GB storage space
mn: 6 ГБ Багтаамж

en: 60K API calls per month
mn: Сард 60K АПИ хүсэлт

en: 7 days
mn: 7 өдөр

en: <a %s>Accept Invitation</a>
mn: <a %s>Урилгыг хүлээж авах</a>

en: <a %s>Take a deep dive</a>
mn: <a %s>Гүнзгий шумбаад үз</a>

en: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Thanks for flying with <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> WordPress.com</a>
mn: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">WordPress.com <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> -той нисч байгаад баярлалаа</a>

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
mn: <a href="%1$s" %2$s>Зургийн зорилгыг хэрхэн тайлбарлахыг мэдэж аваарай%3$s</a> . Хэрэв зураг нь гоёл чимэглэлийн шинж чанартай бол хоосон орхино уу.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
mn: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s-г шинэчлэх</a> эсвэл <a href="%3$s" class="browse-happy-link">аз жаргалтайгаар хэрхэн үзэх</a> талаар сур

en: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s bloggers</a> like this.
mn: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s блогчин</a> -д таалагдсан

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
mn: <a href="%1$s" target="_blank">Маш сайн нууц үгэнд</a> том жижиг үсэг, тоо, <em>%2$s</em> гэх мэт тэмдэгтүүд ордог.

en: <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">Keep your site</a> as-is by updating your credit card information and renewing it now.
mn: Кредит картын мэдээллээ шинэчлээд <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">сайтаа яг хэвээр нь үлдээгээрэй</a>

en: <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">Renew now</a> to keep access to the key features of your site!
mn: <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">Яг одоо сунгаад</a> сайтынхаа хамгийн чухал боломжуудыг хэвээр нь үлдээгээрэй

en: <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">Renew the upgrade now</a> to keep your custom domain connected to your site — and to keep your site memorable!
mn: Өөрийн домэйныг сайтдаа холбоотой байлгахын тулд <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">сайжруулалтаа яг одоо сунгаарай</a>

en: <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">Renew the upgrade now</a> to save your domain name, and keep your site memorable!
mn: <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">Сайжруулалтаа яг одоо сунгаад</a> домэйн нэрээ хадгалж, сайтаа санахад хялбар хэвээр үлдээгээрэй!

en: <a href="%1$s">%2$s</a> did not load when we checked on %3$s, %4$s
mn: %3$s -н %4$s -д шалгах үед <a href="%1$s">%2$s</a> уншаагүй

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
mn: Нууцлалын бодлогын хуудасны агуулгыг <a href="%1$s">засах</a> эсвэл <a href="%2$s">урьдчилан харах боломжтой</a> .

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
mn: Нууцлалын бодлогын хуудасны агуулгыг <a href="%1$s">засах</a> эсвэл <a href="%2$s">үзэх</a> .

en: <a href="%1$s">Enter your website address here.</a>
mn: <a href="%1$s">Энд өөрийн вэб сайтын хаягийг оруул.</a>

en: <a href="%1$s">Invite people</a> to your P2 to collaborate together.
mn:  Хамтран ажиллахын тулд өөрийн P2-т <a href="%1$s">хүмүүс урих.</a>

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
mn: <a href="%1$s">WordPress-г шинэчилж</a> , дараа нь <a href="%2$s">PHP-г шинэчлэх талаар илүү ихийг мэдэж аваарай</a> .

en: <a href="%1$s">Renew now <small>for one more year</small></a> or <a href="%2$s">cancel this subscription</a>
mn: <a href="%1$s">Яг одоо төлбөрөө төлөөд <small>нэг жил сунгах</small></a> эсвэл <a href="%2$s">цуцлах</a>

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
mn: <a href="%1$s">%2$s WordPress</a> боломжтой! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Одоо шинэчилнэ үү</a> .

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
mn: <a href="%1$s">%2$s WordPress</a> боломжтой! Сайтын админд мэдэгдэнэ үү.

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
mn: <a href="%s" target="_blank">YouTube заавар</a> %s

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
mn: <a href="%s">PHP-г шинэчлэх талаар нэмэлт мэдээлэл аваарай</a> .

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
mn: <a href="%s">Холбоос</a> / Шинэ холбоос нэмэх

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
mn: <a href="%s">Холбоос</a> / Холбоос засварлах

en: <a href="%s">Please take a moment to review the changes</a>.
mn: <a href="%s">Багахан цаг гаргаад өөрчлөлтүүдийг нэг нягтлаарай</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
mn: <a href="%s">WordPress-г шинэчилнэ үү</a> .

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
mn: <a href="%s">Та Gravatar дээрх профайлын зургаа өөрчлөх боломжтой</a> .

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Цэс дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Сэдвүүдийг удирдах баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Виджет дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Сэтгэгдэл дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Огноо, цагийн форматтай холбоотой баримт бичиг</a> .

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Customizer дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Хяналтын самбар дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Хэвлэл мэдээллийн хэрэгслийг засварлах тухай баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Гарын товчлол дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Медиа файл байршуулах тухай баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Хэвлэл мэдээллийн номын сангийн баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Шинэ хуудас нэмэх тухай баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Хуудас засварлах баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Хуудсуудыг удирдах баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Автомат шинэчлэлтийн баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Ангилалуудын талаархи баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Нийтлэлийг удирдах тухай баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Шошго дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Хяналтын менежмент</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Үүрэг, чадварын тодорхойлолт</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Хэлэлцүүлгийн тохиргооны баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Ерөнхий тохиргооны баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Медиа тохиргооны баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Нууцлалын тохиргооны баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Унших тохиргооны баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Бичих тохиргооны баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Сайтын эрүүл мэндийн хэрэгсэл дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Хувийн мэдээллийг устгах тухай баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Хувийн мэдээллийг экспортлох баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Экспортын баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Импортын баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Хэрэгслийн талаархи баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Сэтгэгдлийн спамын баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Шинэ хэрэглэгч нэмэх тухай баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Хэрэглэгчийг удирдах тухай баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Хэрэглэгчийн профайл дээрх баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Сэдвүүдийг ашиглах баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Нийтлэл бичих, засварлах талаархи баримт бичиг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Дэмжлэг</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
mn: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Дэмжих форумууд</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
mn: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> цаг <code>%s</code>

en: <b>%s</b> upgrade cancelled
mn: <b>%s</b> шинэчлэл цуцлагдсан

en: <b>Renew your plan</b> now
mn: Та одоо <b> үйлчилгээний багцаа сунгана уу</b>

en: <b>Renew</b> your %s plan
mn: Та %s үйлчилгээний багцаа <b>сунгана уу</b>

en: <b>Renew</b> your domain
mn: Та домэйнаа <b>сунгана уу</b>

en: <b>Upgrade</b> Now
mn: Одоо <b>Ахиулах</b>

en: <code>Atlas</code> is a clean, crisp blog theme designed with readability in mind. Its subtle animations are there to delight your readers without distracting from your content or images.
mn: <code>Atlas</code> бол цэвэрхэн, шинэхэн бөгөөд уншихад эвтэйхэн блогийн загвар.  Үүний нарийн тансаг хөдөлгөөн нь уншигчдын анхаарлыг контент эсвэл зурагнаас салгахгүйгээр таатай байлгах болно.

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
mn: <code>_blank</code> &mdash; шинэ цонх эсвэл самбар.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
mn: <code>_none</code> &mdash; адилхан цонх эсвэл самбар.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
mn: <code>_top</code> &mdash; фрэйм байхгүйгээр одооны цонх эсвэл самбар.

en: <em>The following plugins were updated:<em>
mn: <em>Дараах нэмэлтүүд шинэчлэгджээ:<em>

en: <li>%1$s %2$s was updated to version %3$s</li>
mn: <li>%1$s %2$s нэмэлт %3$s хувилбар руу шинэчлэгдлээ</li>

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
mn: <p class="lead-in">Та <a href="/">WordPress.com</a>-р нэвтэрч болно</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
mn: <span class="meta-nav">&larr;</span> Хуучин бичлэгүүд

en: <span>%d</span> minute | <span>%d</span> minutes
mn[0]: <span>%d</span> минут
mn[1]: <span>%d</span> минут

en: <span>< 1</span> minute
mn: <span>< 1</span> минут

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
mn: <strong>%1$s</strong> <strong>%2$s</strong> -г дагадаг боллоо

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
mn: <strong>%s</strong> — Энэ нь танд зургийг оруулахгүйгээр нийтлэлтэйгээ холбох боломжийг олгоно. Энэ нь ихэвчлэн таны сэдэв зургийг нүүр хуудсан дээрх нийтлэлийн өнгөц зураг, захиалгат толгой гэх мэт ашигласан тохиолдолд л хэрэг болно.

en: <strong>%s</strong> is already taken
mn: <strong>%s</strong> -г аль хэдийн авчихсан байна

en: <strong>%s</strong> is available
mn: <strong>%s</strong> бэлэн байна

en: <strong>%s</strong> is currently working on this post (<PreviewLink />), which means you cannot make changes, unless you take over.
mn: <strong>%s</strong> одоогоор энэ нийтлэл (<PreviewLink />) дээр ажиллаж байгаа бөгөөд энэ нь таныг хүлээж авахаас нааш өөрчлөлт хийх боломжгүй гэсэн үг юм.

en: <strong>%s</strong> is looking great! Congrats on finishing the Quick Start tour -- doesn't it feel good to cross things off a list?
mn: <strong>%s</strong> гайхалтай харагдаж байна шүү! Түргэн Эхлэх аянг дуусгасанд чинь баяр хүргэе! Хийх ажлаа эхнээс нь дуусгах сайхан байгаа биз?

en: <strong>%s</strong> is looking great! Congrats on finishing your Next Steps -- doesn't it feel good to cross things off a list?
mn: <strong>%s</strong> янзын харагдаж байна шүү! Дараагийн Алхмуудаа дуусгахад тань амжилт хүсье -- жагсаалтыг эхнээс нь зураад явахад амар биш гэж үү?

en: <strong>%s</strong> now has editing control of this post (<PreviewLink />). Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
mn: <strong>%s</strong> одоо энэ нийтлэлийг засварлах хяналттай боллоо (<PreviewLink />). Санаа зоволтгүй, таны одоогийн өөрчлөлтүүд хадгалагдсан.

en: <strong>13 GB</strong> Storage Space
mn: <strong>13 GB</strong> Багтаамж

en: <strong>13GB</strong> Storage Space
mn: <strong>13GB</strong> Багтаамж

en: <strong>1</strong> Subscription | <strong>%s</strong> Subscriptions
mn[0]: <strong>1</strong> Үйлчилгээ
mn[1]: <strong>%s</strong> Үйлчилгээ

en: <strong>6 GB</strong> Storage Space
mn: <strong>6 GB</strong> Багтаамж

en: <strong>6GB</strong> Storage Space
mn: <strong>6GB</strong> Багтаамж

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
mn: <strong><em>Нууц үгээ анхаарна уу</em></strong>! Энэ нь таньд зориулж үүсгэсэн <em>дурын</em> нууц үг юм.

en: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Tags</strong> %s
mn: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Шошго</strong> %s

en: <strong>Act now!</strong> Your <strong>%1$d G Suite license</strong> failed to renew | <strong>Act now!</strong> Your <strong>%1$d G Suite licenses</strong> failed to renew
mn[0]: <strong>Арга хэмжээ авна уу!</strong> Таны <strong>%1$d G Suite</strong> -н лиценз сунгагдсангүй
mn[1]: <strong>Арга хэмжээ авна уу!</strong> Таны <strong>%1$d G Suite</strong> -н лицензүүд сунгагдсангүй

en: <strong>Act now!</strong> Your <strong>WordPress.com domain</strong> failed to renew
mn: <strong>Арга хэмжээ авна уу!</strong> Таны <strong>WordPress.com -н домэйнын</strong> хугацаа сунгагдсангүй

en: <strong>Act now!</strong> Your <strong>WordPress.com domains</strong> failed to renew
mn: <strong>Арга хэмжээ авна уу!</strong> Таны <strong>WordPress.com -н домэйнуудын</strong> хугацаа сунгагдсангүй

en: <strong>Action Required:</strong> The credit card ending with <strong>%1$s</strong> expired in <strong>%2$s</strong>.
mn: <strong>Арга Хэмжээ Авна уу:</strong> <strong>%1$s</strong> -р төгссөн кредит картын хугацаа <strong>%2$s</strong> -д дууссан байна.

en: <strong>Action Required:</strong> The credit card ending with <strong>%1$s</strong> is about to expire in <strong>%2$s</strong>.
mn: <strong>Арга Хэмжээ Авна уу:</strong> <strong>%1$s</strong> -р төгссөн кредит картын хугацаа <strong>%2$s</strong> -д дуусахаар байна.

en: <strong>Action Required:</strong> We can't process the renewal for <strong>%s</strong>.
mn: <strong>Арга Хэмжээ Авна уу: </strong><strong>%s</strong> -н сунгалтыг хийж чадсангүй.

en: <strong>Action Required:</strong> Your <strong>WordPress.com domain</strong> expires on <strong>%1$s</strong>.
mn: <strong>Арга Хэмжээ Авах Хэрэгтэй:</strong> Таны <strong>WordPress.com -н домэйн</strong> -н хугацаа <strong>%1$s</strong> -д дуусах гэж байна.

en: <strong>Action Required:</strong> Your <strong>WordPress.com domains</strong> expire on <strong>%1$s</strong>.
mn: <strong>Арга Хэмжээ Авах Хэрэгтэй:</strong> Таны <strong>WordPress.com -н домэйнүүд</strong> -н хугацаа <strong>%1$s</strong> -д дуусах гэж байна.

en: <strong>Active</strong> - renews on %s
mn: <strong>Идэвхтэй</strong> - %s -д шинэчлэгдэнэ

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
mn: <strong>Үйл ажиллагаа</strong> — Удахгүй болох хуваарьтай нийтлэлүүд, саяхан нийтлэгдсэн нийтлэлүүд болон таны нийтлэлүүдийн хамгийн сүүлийн үеийн сэтгэгдлийг харуулах ба тэдгээрийг зохицуулах боломжийг танд олгоно.

en: <strong>Advanced</strong> Design Customization
mn: <strong>Ахьсан Түвшний</strong> Загварын Өөрчлөлтүүд

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
mn: <strong>Харахад</strong> — Таны сайт дээрх агуулгын хураангуйг харуулж, WordPress-ийн аль сэдэв, хувилбарыг ашиглаж байгааг тань тодорхойлно.

en: <strong>Blog, supercharged:</strong> get your own domain name, powerful customization options and lots of space for audio and video.
mn: <strong>Блог, гэхдээ илүү хүчирхэг:</strong> өөрийн гэсэн домэйн нэртэй, маш олон янзаар өөрчлөх боломжтой бөгөөд дуу, дүрс бичлэг хадгалах хангалттай багтаамжтай.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
mn: <strong>Хайрцагны удирдлага</strong> - Хайрцагны гарчгийн мөрөнд дарж өргөжүүлэх эсвэл хумих боломжтой. Залгаасаар нэмсэн зарим хайрцагт тохируулж болох контент байж болох бөгөөд хэрэв та түүн дээр хулганаа авбал гарчгийн мөрөнд &quot;Тохируулах&quot; холбоос гарч ирнэ.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
mn: Засварлагчийн <strong>дурын цэсийн баруун талд байгаа сумыг дарснаар</strong> стандарт тохиргооны бүлэг гарч ирнэ. Холбоосын зорилт, CSS анги, холбоосын хамаарал, холбоосын тайлбар зэрэг нэмэлт тохиргоог Дэлгэцийн сонголтын табаар идэвхжүүлж, идэвхгүй болгож болно.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
mn: <strong>Сэтгэгдэл</strong> — Хэрэглэгчийн сэтгэгдэл, Имэйл хаяг, IP хаяг, Хэрэглэгчийн агент (Хөтөч/OS), Огноо/Цаг, Сэтгэгдлийн агуулга, Контентын URL-д зориулагдсан.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
mn: <strong>Сэтгэгдэл</strong> &mdash; WordPress нь сэтгэгдлийг устгадаггүй. Програм хангамж нь холбогдох имэйл хаяг, IP хаяг, хэрэглэгчийн агентийг (Хөтөч/OS) нэргүй болгодог (гэхдээ <em>хэзээ ч</em> нийтлэхгүй).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
mn: <strong>Олон нийтийн арга хэмжээний байршил</strong> — Удахгүй болох олон нийтийн арга хэмжээнд ашигладаг хэрэглэгчийн IP хаяг нь хяналтын самбарын виджет дээр харагдаж байна.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
mn: <strong>Олон нийтийн арга хэмжээний байршил</strong> &mdash; Удахгүй болох олон нийтийн арга хэмжээний хяналтын самбарыг холбогдох мэдээллээр дүүргэсэн хэрэглэгчийн IP хаяг.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
mn: <strong>%1$s ба %2$s тогтмолуудын зөрчилтэй утгууд.</strong> %2$s-ийн утгыг таны дэд домайн тохиргооны тохиргоо гэж үзэх болно.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
mn: <strong>Холболт тасарсан.</strong> Таныг дахин холбогдох хүртэл хадгалахыг идэвхгүй болгосон.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
mn: Кодод <strong>хувь нэмэр оруулах</strong>, UX-г сайжруулж, WordPress програмыг туршиж үзээрэй.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
mn: <strong>URL хуулах</strong> нь медиа файлын URL-г таны санах ойд хуулна.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
mn: WordPress сургалтын материалыг <strong>үүсгэж</strong> сайжруулаарай.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
mn: <strong>Бүрмөсөн устгах</strong> нь файлыг медиа сангаас (мөн одоогоор хавсаргасан бүх нийтлэлээс) устгах болно.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
mn: <strong>Устгах</strong> нь таныг баталгаажуулахын тулд хэрэглэгчдийг устгах дэлгэц рүү аваачдаг бөгөөд та хэрэглэгчийг өөрийн сайтаас бүрмөсөн устгаж, агуулгыг нь устгах боломжтой. Та мөн бөөнөөр нь үйлдлээр олон хэрэглэгчийг нэг дор устгаж болно.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
mn: <strong>Тодорхойлолт</strong> - Тодорхойлолт нь анхдагчаар тод биш байна; Гэсэн хэдий ч зарим загварууд үүнийг харуулж болно.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
mn: <strong>Хэлэлцүүлэг</strong> — Та сэтгэгдэл болон ping-г асаах, унтраах боломжтой бөгөөд хэрэв нийтлэлд сэтгэгдэл байвал эндээс харж, удирдах боломжтой.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
mn: <strong>Татаж авах файл</strong> нь эх медиа файлыг таны төхөөрөмжид татаж авдаг.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
mn: <strong>Чирэх, буулгах</strong> — Хайрцагуудыг дахин цэгцлэхийн тулд сонгосон хайрцгийн гарчгийн талбар дээр дарж, хайрцгийг байрлуулах газарт саарал өнгийн тасархай тэгш өнцөгт гарч ирэхийг хараад суллана.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
mn: Доорх хэсэг рүү файлуудаа <strong>чирж буулгана уу</strong>. Олон файлыг зөвшөөрдөг.

en: <strong>ERROR</strong>: Please log in using your main password and two-step authentication to update your profile.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Өөрийн нууц үг болон хоёр-алхамт баталгаажуулалтыг ашиглан бүртгэлээ шинэчлээрэй.

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
mn: <strong>Засварлах</strong> нь таныг тухайн файлын мета өгөгдлийг засах энгийн дэлгэц рүү аваачна&#8217; Мөн та медиа файлын нэр эсвэл өнгөц зураг дээр дарж дэлгэцэнд хүрч болно.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
mn: <strong>Засах</strong> нь таныг тухайн хэрэглэгчийн засварлах боломжтой профайлын дэлгэц рүү аваачна. Та мөн хэрэглэгчийн нэр дээр дарж тухайн дэлгэцэнд хүрч болно.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
mn: <strong>Засварлах</strong> нь таныг тухайн нийтлэлийг засварлах дэлгэц рүү аваачна. Та мөн нийтлэлийн гарчиг дээр дарж тухайн дэлгэцэнд хүрч болно.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
mn: WordPress.tv-д видео бичлэгүүдийг <strong>засаж</strong> оруулаарай.

en: <strong>Enhanced</strong> Site Search
mn: Вэб Сайтын <strong>Сайжруулсан</strong> Хайлт

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
mn: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
mn: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Хэрэглэгчийн нэр, э-шуудан эсвэл нууц үг буруу.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Нууц үг таарахгүй байна. Нууц үгийн талбарт ижил нууц үгийг оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Нууц үг "\" тэмдэгтийг агуулж болохгүй.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Хоч оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Нууц үгээ оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Хэрэглэгчийн нэр эсвэл имэйл хаягаа оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Хэрэглэгчийн нэрээ оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Хүчинтэй и-мэйл хаяг оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: И-мэйл хаягаа оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Шаардлагатай талбаруудыг бөглөнө үү.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
mn: <strong>Алдаа</strong>: Сэтгэгдлээ бичнэ үү.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Имэйл хаягаа оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Таны оруулсан сайтын URL аль хэдийн авсан байна.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
mn: <strong>Алдаа</strong>: Уучлаарай, энэ хэрэглэгч хандах эрхгүй байна.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
mn: <strong>Алдаа:</strong> %s сонголтын хуудас зөвшөөрөгдсөн сонголтуудын жагсаалтад байхгүй байна.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Сэтгэгдэл хадгалагдсангүй. Дараа дахин оролдоно уу.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Имэйл хаягийг аль хэдийн ашигласан байна.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Имэйл хаяг зөв биш байна.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Цахим шуудан илгээгдсэнгүй.Таны сайт цахим шуудан илгээх зөв тохироо бүрдээгүй байж магадгүй. <a href="%s">Нууц үгээ шинэчлэх тусламж авах</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Э-шуудангийн талбар хоосон байна.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Нууц үгийн хэсэг хоосон байна.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Энэ %s э-шууданд нууц үг тохирохгүй байна.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
mn: <strong>Алдаа</strong>: %s хэрэглэгчийн нууц үг буруу байна.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
mn: <strong>Алдаа</strong>: Нууц үгс хоорондоо таарахгүй байна.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Хэрэглэгчийн нэр <strong>%s</strong> энэ сайтад бүртгэгдээгүй байна. Хэрэв та хэрэглэгчийн нэрээ мэдэхгүй байгаа бол оронд нь имэйл хаягаа туршиж үзээрэй.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Хэрэглэгчийн нэрийн талбар хоосон.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Ийм хэрэглэгчийн нэр эсвэл цахим хаягтай бүртгэл алга.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Сайтын оруулгыг үүсгэхэд асуудал гарлаа.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Энэ имэйл хаяг аль хэдийн бүртгэгдсэн байна. Энэ хаягаар <a href="%s">нэвтэрч</a> эсвэл өөр хаяг сонгоно уу.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
mn: <strong>Алдаа</strong>: Энэ имэйл хаяг аль хэдийн бүртгэгдсэн байна. Өөрийг сонгоно уу.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Энэ Feed буруу байна.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Энэ нэр бүртгэгдсэн байна. Өөрийг сонгоно уу.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Энэ хэрэглэгчийн нэр хүчингүй байна, яагаад гэвэл буруу тэмдэгт агуулсан. Хүчинтэй хэрэглэгчийн нэр оруулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Имэйл хаяг олдсонгүй. Дахин шалгах эсвэл хэрэглэгчийн нэрээр нэвтэрнэ үү.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Хэрэглэгчийн нэр олдсонгүй. Шалгаж үзэх эсвэл имэйл хаягаар нэвтэрнэ үү.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
mn: <strong>Алдаа</strong>: Одоогоор хэрэглэгчийн бүртгэл хийх боломжгүй байна.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: таны оруулсан холбоос хэтэрхий урт байна.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Таны дансыг спамаар тэмдэглэсэн байна.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: таны сэтгэгдэл хэтэрхий урт байна.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: таны э-шуудан хэтэрхий урт байна.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: таны нэр хэтэрхий урт байна.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
mn: <strong>Алдаа</strong>: Таны нууц үг шинэчлэх хуудас буруу байна. Доорх хаягаар дахин хүсэлт явуулна уу.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
mn: <strong>Алдаа</strong>: Таны нууц үг шинэчлэх хуудсын хугацаа дууссан байна. Доорх хаягаар дахин хүсэлт явуулна уу.

en: <strong>Error</strong>: %s
mn: <strong>Алдаа</strong>: %s

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Цахим шуудан илгээгдсэнгүй.Таны сайт цахим шуудан илгээх зөв тохироо бүрдээгүй байж магадгүй. <a href="%s">Нууц үгээ шинэчлэх тусламж авах</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
mn: <strong>АЛДАА</strong>: Ийм хэрэглэгчийн нэр эсвэл цахим хаягтай бүртгэл алга.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
mn: WordPress-ийн үндсэн програм хангамжийн алдааг <strong>олж</strong> мэдээлнэ үү.

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
mn: <strong>Юу байна %1$s</strong>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
mn: <strong>Мэдээлэл</strong> — Сайтын URL-г засварлах нь ховор, учир нь энэ нь сайтыг зөв ажиллуулахгүй байх шалтгаан болдог. Бүртгэгдсэн огноо болон Сүүлд шинэчлэгдсэн огноо гарч ирнэ. Сүлжээний админууд сайтыг архивлагдсан, спам, устгагдсан, насанд хүрсэн гэж тэмдэглэж, олон нийтийн жагсаалтаас хасах эсвэл идэвхгүй болгох боломжтой.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
mn: WordPress UI дизайнд өөрийн бүтээлч төсөөллийг <strong>зээл</strong>лээрэй.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
mn: <strong>Медиа</strong> — Хэрэглэгчийн байршуулсан бүх медиа файлын URL-уудын жагсаалт.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
mn: <strong>Медиа</strong> &mdash; Хэрэглэгчийн байршуулсан медиа файлуудын URL жагсаалт.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
mn: <strong>Нэр</strong> - Нэр нь таны сайт дээр хэрхэн харагдахыг хэлнэ.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
mn: <strong>Дараалал</strong> &mdash; Хуудсыг цагаан толгойн дарааллаар эрэмбэлдэг, гэхдээ та энэ талбарт тоо (1-г нэгт, г.м.) оруулснаар өөрийн эрэмбэлэлтийг сонгож болно.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
mn: <strong>Эцэг эх</strong> - Ангилалууд нь шошгуудаас ялгаатай нь шатлалтай байж болно. Та жазз хөгжмийн төрөлтэй байж болох бөгөөд үүний доор Bebop болон Big Band-ын хүүхдийн ангилал байж болно. Бүрэн сонголттой. Дэд ангилал үүсгэхийн тулд &quot;Эцэг эх&quot; цэснээс өөр ангиллыг сонгоход хангалттай.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
mn: <strong>Эцэг эх</strong> - Та хуудсаа шаталсан байдлаар байрлуулж болно. Жишээлбэл, та &quot;Амьдралын түүх&quot;, &quot;Миний нохой&quot; гэсэн хуудастай &quot;Тухай&quot; хуудастай байж болно. Хуудсуудыг хэдэн түвшинд байрлуулахад хязгаарлалт байхгүй.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
mn: <strong>Нийтлэлийн засварлагч</strong> — Нийтлэлийнхээ текстийг оруулна уу. Засварлах хоёр горим байдаг: Визуал болон Текст. Тохирох таб дээр дарж горимыг сонгоно уу.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
mn: <strong>Урьдчилан үзэх нь</strong> таны ноорог нийтлэлийг нийтэлсэн тохиолдолд ямар харагдахыг харуулах болно. View нь таныг шууд үзэх сайт руу аваачиж нийтлэлийг үзэх болно. Аль линк байгаа нь таны нийтлэлийн статусаас хамаарна.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
mn: <strong>Профайл мэдээлэл</strong> — хэрэглэгчийн имэйл хаяг, хэрэглэгчийн нэр, дэлгэцийн нэр, хоч, нэр, овог, тайлбар/био, бүртгэлийн огноо.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
mn: WordPress төслийг өөрийн нийгэмлэгт <strong>сурталчилна</strong>.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
mn: <strong>Нийтлэх</strong> — Та нийтлэлээ нийтлэх нөхцөлийг Нийтлэх талбарт тохируулж болно. Статус, Харагдах байдал, Нийтлэлд (нэн даруй) Засварлах холбоос дээр дарж илүү олон сонголтыг нээнэ үү. Харагдах байдал нь нийтлэлийг нууц үгээр хамгаалах эсвэл блогынхоо дээд талд тодорхойгүй хугацаагаар (наалдамхай) байлгах сонголтуудыг агуулдаг. Нууц үгээр хамгаалагдсан сонголт нь нийтлэл бүрт дурын нууц үг тохируулах боломжийг танд олгоно. Хувийн сонголт нь нийтлэлийг редактор, админаас бусад бүх хүнээс нуудаг. Нийтлэх (нэн даруй) нь танд ирээдүй эсвэл өнгөрсөн огноо, цагийг тохируулах боломжийг олгодог бөгөөд ингэснээр та ирээдүйд нийтлэх нийтлэлийг төлөвлөх эсвэл нийтлэлийн огноог хойшлуулах боломжтой.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
mn: <strong>Шуурхай төсөл</strong> — Шинэ нийтлэл үүсгэж, ноорог болгон хадгалах боломжийг танд олгоно. Мөн таны эхлүүлсэн хамгийн сүүлийн 3 ноорог нийтлэлийн холбоосыг харуулна.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
mn: <strong>Түргэн засварлах</strong> нь таны нийтлэлийн мета өгөгдөлд нэвтрэх боломжийг олгодог бөгөөд энэ дэлгэцээс гаралгүйгээр нийтлэлийн дэлгэрэнгүй мэдээллийг шинэчлэх боломжийг танд олгоно.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
mn: <strong>Санамсаргүй:</strong> Хуудас бүр дээр өөр зураг харуул.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
mn: <strong>Устгах</strong> нь хэрэглэгчийг өөрийн сайтаас хасах боломжийг танд олгоно. Энэ нь тэдний агуулгыг устгадаггүй. Та мөн бөөнөөр нь үйлдлээр олон хэрэглэгчийг нэг дор устгах боломжтой.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
mn: <strong>Дэлгэцийн сонголтууд</strong> - Дэлгэцийн сонголтууд табыг ашиглан аль хяналтын самбарыг харуулахыг сонгоно уу.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
mn: <strong>Дуудлага илгээх</strong> — Дахин сэргээх нь таны холбогдсон хуучин блог системд мэдэгдэх арга юм. Дуудлага илгээхийг хүсэж буй URL(ууд)-аа оруулна уу. Хэрэв та бусад WordPress сайт руу холбосон бол тэдгээрт pingback ашиглан автоматаар мэдэгдэх бөгөөд энэ талбар шаардлагагүй болно.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
mn: <strong>Нууц үг солих илгээх</strong> нь хэрэглэгчдэд шинэ нууц үг тохируулах холбоос бүхий имэйл илгээдэг.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
mn: <strong>Session Tokens</strong> - Хэрэглэгчийн нэвтрэх мэдээлэл, IP хаяг, дуусах огноо, Хэрэглэгчийн агент (Хөтөч/OS), Сүүлд нэвтрэх.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
mn: <strong>Тохиргоо</strong> — Энэ хуудсанд энэ сайттай холбоотой бүх тохиргооны жагсаалтыг харуулна. Заримыг нь WordPress, бусад нь таны идэвхжүүлсэн залгаасуудаар бүтээдэг. Зарим талбарууд саарал болж, Цуваачилсан өгөгдөл гэж бичдэг болохыг анхаарна уу. Өгөгдлийн санд тохиргоо хадгалагдаж байгаа тул та эдгээр утгыг өөрчлөх боломжгүй.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
mn: WordPress-ийг дэмжих форумд өөрийн мэдлэгээ <strong>хуваалцаарай</strong>.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
mn: <strong>Сайтын эрүүл мэндийн байдал</strong> - Таны вэбсайтын гүйцэтгэл, аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд шийдвэрлэх шаардлагатай аливаа асуудлын талаар танд мэдээлнэ.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
mn: <strong>Slug</strong> - &quot;slug&quot; нь нэрний URL-д ээлтэй хувилбар юм. Энэ нь ихэвчлэн жижиг үсгээр бичигдсэн бөгөөд зөвхөн үсэг, тоо, зураас агуулсан байдаг.

en: <strong>Snow Patrol</strong>
mn: <strong>Цасан эргүүл</strong>

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
mn: <strong>Загвар</strong> - Зарим загварт нэмэлт функцүүд эсвэл захиалгат зохион байгуулалттай байж болох зарим хуудсуудад ашиглах боломжтой тусгай загварууд байдаг. Хэрэв тийм бол та тэдгээрийг энэ унадаг цэсэнд харах болно.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
mn: Блок засварлагчийн шинэ хувилбарууд болон санал болгож буй функцуудыг <strong>турших</strong>.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
mn: <strong>Загварууд</strong> — Энэ хэсэгт сүлжээнд аль хэдийн идэвхжээгүй байгаа сэдвүүдийг харуулдаг. Энэ цэсэнд загварыг идэвхжүүлснээр энэ сайтад хандах боломжтой болно. Энэ нь сэдвийг идэвхжүүлдэггүй, гэхдээ сайтын гадаад төрх цэсэнд харуулах боломжийг олгодог. Сүлжээнд зориулж загварыг идэвхжүүлэхийн тулд <a href="%s">Сүлжээний сэдэв</a> дэлгэцийг харна уу.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
mn: <strong>Гарчиг</strong> — Нийтлэлдээ гарчиг оруулна уу. Гарчиг оруулсны дараа та доорх байнгын холбоосыг харах бөгөөд үүнийг засах боломжтой.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
mn: <strong>Орчуулах</strong> WordPress-ийг өөрийн хэл рүү орчуулаарай.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
mn: <strong>Хогийн сав</strong> нь таны нийтлэлийг энэ жагсаалтаас устгаж, хогийн саванд хийх бөгөөд үүнээс та бүрмөсөн устгах боломжтой.

en: <strong>Unlimited</strong> Premium Themes
mn: <strong>Хязгаарлалтгүй</strong> Дээд Зэргийн Загварууд

en: <strong>Unlimited</strong> Storage Space
mn: <strong>Хязгаарлалтгүй</strong> Багтаамж

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
mn: <strong>Хэрэглэгчид</strong> — Энэ нь энэ сайттай холбоотой хэрэглэгчдийг харуулдаг. Та мөн тэдний үүргийг өөрчлөх, нууц үгээ шинэчлэх эсвэл сайтаас устгах боломжтой. Хэрэглэгчийг сайтаас устгаснаар хэрэглэгч сүлжээнээс хасагдахгүй.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
mn: <strong>Харах</strong> нь таныг хэрэглэгчийн нийтэлсэн бүх нийтлэлийг жагсаасан нийтийн зохиогчийн архивт хүргэдэг.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
mn: <strong>Харах</strong> нь таныг тухайн файлыг олон нийтэд харуулах хуудас руу аваачна.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
mn: <strong>Анхааруулга:</strong> Эдгээр хуудас нь таны Нууцлалын бодлогын хуудастай адил байх ёсгүй!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
mn: <strong>Анхааруулга:</strong> эдгээр хуудас адилхан байхгүй ёсгүй!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
mn: <strong>Тавтай морилно уу</strong> — Шинэ сайт үүсгэх үед хийх хамгийн нийтлэг ажлуудын холбоосыг харуулна.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
mn: <strong>WordPress арга хэмжээ ба мэдээ</strong> - Таны ойролцоо удахгүй болох үйл явдлууд, мөн албан ёсны WordPress төсөл болон <a href="%s">WordPress Planet-</a> ийн хамгийн сүүлийн үеийн мэдээ.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
mn: Алдаа засах эсвэл шинэ функцуудыг бий болгоход туслахын тулд <strong>бичих</strong> болон засваруудыг илгээнэ үү.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
mn: WordPress-ийн баримт бичгийг <strong>бичих</strong> эсвэл сайжруулах.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
mn: <a href="%s">Тогтмол хуудас</a> (доороос сонгох)

en: A Custom Site Address
mn: Өөрчилж Болох Сайтын Хаяг

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
mn: PHP сессийг %1$s функцийн дуудлагаар үүсгэсэн. Энэ нь REST API болон буцах хүсэлтэд саад учруулдаг. Ямар нэгэн HTTP хүсэлт гаргахаас өмнө сессийг %2$s хаах ёстой.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
mn: Зураг мянган үгээр үнэ цэнэтэй

en: A Semantic Personal Publishing Platform
mn: Семантик Хувийн Хэвлэлийн Платформ

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
mn: Аппликешныг өвөрмөц байдлаар танихын тулд өгсөн UUID. URL эсвэл DNS нэрийн орон зайтай UUID v5 ашиглахыг зөвлөж байна.

en: A WordAds payment failed for <strong>%s</strong>.
mn: <strong>%s</strong> дэх WordAds -ийн төлбөр төлөлт бүтэлгүйтлээ.

en: A WordPress Commenter
mn: Нь WordPress Commenter

en: A WordPress theme for luxury brands, fashion and just plain classy sites.
mn: Дээд зэрэглэлийн брендүүд, загвар болон илэрхий тансаг сайтуудад зориулсан WordPress загвар.

en: A WordPress theme with Versatile Layout
mn: Versatile Layout бүхий WordPress загвар

en: A WordPress.com Website
mn: WordPress.com -н Вэб Сайт

en: A beautiful WordPress theme designed for the food and drink industry.
mn: Хүнс, ундааны үйлдвэрлэлд тохирохоор загварчлагдсан гоёмсог WordPress загвар.

en: A beautiful blogging theme for those who have more to say.
mn: Илүү ихийг хэлэмээр байгаа хэн бүхэнд зориулагдсан гоёмсог блог загвар.

en: A beautiful cooking and recipes theme, designed by Veerle Pieters.
mn: Veerle Pieters загварчилсан амттай сайхан хоол болон жор бүхий загвар.

en: A beautifully crafted audio theme for WordPress.
mn: WordPress-т зориулагдан гоёмсгоор бүтээгдсэн аудио загвар.

en: A blogging theme for WordPress
mn: WordPress сайтад зориулсан блогийн загвар

en: A blogging theme.
mn: Блогийн загвар.

en: A bold and clean theme - Stow is the ideal choice for creating an online presence for your business.
mn: Шийдэмгий бөгөөд цэмцгэр загвар болох Stow нь таны бизнесийн онлайн орон зайг бүтээхэд төгс төгөлдөр сонголт болох болно.

[ctx: A button label to let a user get the SMS code sent again.]
en: Resend Code
mn: Кодыг Дахин Илгээ

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
mn: Идэвхжүүл

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enabling…
mn: Идэвхжүүлж байна...

en: A calendar of your site’s posts.
mn: Таны сайтын нийтлэлийн хуанли.

en: A calm, relaxing theme one-column theme with a customizable header.
mn: Өөрчилж болохуйц толгойн хэсэг бүхий нэг баганан бүтэцтэй тайван, тохитой загвар.

en: A city in the same timezone as you.
mn: Тантай ижил цагийн бүсэд байгаа хот.

en: A classic, book-style blog theme with large fonts. Clean and minimalist design puts the focus entirely on your content.
mn: Сонгодог, номын хэв маягийг шингээсэн, том үсгийн фонт бүхий блог загвар. Цэвэрхэн минималист тус загвар нь таны нийтлэлд бүрэн анхаарал хандуулах боломжийг олгоно.

en: A clean, no-nonsense magazine theme
mn: Цэвэрхэн, улиг болоогүй сэтгүүлийн загвар

en: A clean, responsive writing theme with support for custom logos, featured images, fancy pull quotes, and more.
mn: Тохируулж өөрчлөх боломжтой логонууд, онцлох зурагнууд, сонирхолтой иш таталтууд болон илүү их боломжуудыг агуулах цэвэрхэн, уян хатан бичвэрийн загвар.

en: A cloud of your most used product tags.
mn: Хамгийн их хэрэглэгдсэн Сэдвүүдийн Үүл

en: A cloud of your most used tags.
mn: Үүл буюу таны хамгийн их хэрэглэдэг шошгууд

en: A colorful theme for collecting your ideas.
mn: Санаагаа цуглуулахад тань зориулсан өнгөлөг загвар.

en: A colorful, typography driven, Gutenberg-ready theme meant to grab the attention of potential customers and market or sell products to them.
mn: Боломжит хэрэглэгчдийн анхаарлыг татаж тэдэнд бүтээгдэхүүнээ худалдаалах эсвэл зах зээлд гаргах зорилготой өнгөлөг, хэв загварт тулгуурласан Gutenberg бэлэн загвар.

en: A comment is held for moderation
mn: Сэтгэгдэлд зөвшөөрөл хэрэгтэй бол

en: A confirmation email has been sent to %1$s to confirm the forwarding for %2$s
mn: %2$s руу дамжуулах үйлчилгээг баталгаажуулах имэйлийг дараах хаяг руу илгээсэн: %1$s

en: A custom template can be manually applied to any post or page.
mn: Захиалгат загварыг дурын нийтлэл эсвэл хуудсанд гараар ашиглаж болно.

en: A dark single-column theme with a minimal, techy feel.
mn: Минимал, технологижсон мэдрэмжийг төрүүлэх бараан, нэг баганан загвар.

en: A dark, elegant, responsive theme with a grid layout that displays featured images and post excerpts, perfect for showcasing your art.
mn: Таны уран бүтээлийг танилцуулахад төгс тохирох онцлох зурагнууд болон бичвэрийн эшлэлүүдийг зэрэгцээ бүтцээр үзүүлэх бараан, тансаг, уян хатан загвар.

en: A date format for all date strings.
mn: Бүх огнооны мөрийн огнооны формат.

en: A day number of the week that the week should start on.
mn: Долоо хоног эхлэх ёстой долоо хоногийн өдрийн дугаар.

en: A decorative arrow appended to the next and previous comments link.
mn: Гоел чимэглэлийн сум хавсаргасан дараагийн болон өмнөх тайлбар холбоос.

en: A decorative arrow appended to the next and previous page link.
mn: Гоел чимэглэлийн сум хавсаргасан дараагийн болон өмнөх хуудасны холбоос.

en: A decorative arrow for the next and previous link.
mn: Дараагийн болон өмнөх холбоосын гоёл чимэглэлийн сум.

en: A description of the pattern.
mn: Загварын тайлбар.

en: A description of the theme.
mn: Сэдвийн тайлбар.

en: A design system for WordPress sites built with Gutenberg.
mn: Gutenberg ашиглан бүтээгдсэн WordPress сайтуудын загварын систем.

en: A detailed variation description.
mn: Өөрчлөлтийн нарийвчилсан тайлбар.

en: A domain of your choice to replace your site's default address of <strong>%s</strong>
mn: Та <strong>%s</strong> хаягаа өөрийн хүссэн домэйнээр солих боломжтой

en: A duplicate event already exists.
mn: Давхардсан үйл явдал аль хэдийн байна.

en: A fashionable magazine theme.
mn: Ганган моодны сэтгүүлийн загвар.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment.
mn: Уншигчдаа сэтгэгдэл бичихэд урамшуулсан үгс.

en: A fully responsive theme, ideal for creating a strong — yet beautiful — online presence for your business.
mn: Таны бизнесийн онлайн орон зайг маш гоёмсог, хүчтэйгээр бүтээхэд төгс тохирох бүхэлдээ уян хатан загвар.

en: A gorgeously minimal two-column theme with a flexible layout and an unusual blue color scheme.
mn: Уян хатан бүтэц болоод ер бусын цэнхэр өнгөний схемийг агуулах хоёр баганатай гоёмсог минимал загвар.

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
mn: Блокуудын асар том давуу тал бол та тэдгээрийг газар дээр нь засварлаж, контентоо шууд удирдах боломжтой юм. Үнийн эх сурвалж, товчлуурын текст гэх мэт зүйлсийг засварлах талбартай байхын оронд та агуулгыг шууд өөрчлөх боломжтой. Дараах ишлэлийг засварлаж үзнэ үү:

en: A human-readable description of the post type.
mn: Постын төрлийн хүн уншихуйц тайлбар

en: A human-readable description of the taxonomy.
mn: Ангилал зүйн хүний ​​унших боломжтой тайлбар.

en: A human-readable variation title.
mn: Хүнд-уншигдахуйц хувилбарын гарчиг.

en: A label describing the test.
mn: Туршилтыг тодорхойлсон шошго.

en: A light and colorful two-column theme.
mn: Хоёр баганан бүтэцтэй хөнгөхөн бөгөөд өнгөлөг загвар.

en: A light and simple two-column theme graced with greens and oranges.
mn: Ногоон, улбар шар өнгөнүүдээр чимэглэсэн хоёр баганан бүтэцтэй, энгийн бөгөөд хөнгөхөн загвар.

en: A link to a post format
mn: Нийтлэлийн форматын холбоос

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
mn: Дотоод блокийн өөрийн дотоод блокуудын жагсаалт. Энэ нь эх innerBlocks схемийн дагуу хийгдсэн рекурсив тодорхойлолт юм.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
mn: Таны вэб сайтын хуудаснуудын жагсаалт

en: A list of your store's products.
mn: Дэлгүүрийн бараануудын жагсаалт.

en: A list of your store's top-rated products.
mn: Хамгийн өндөр үнэлгээтэй бараануудын жагсаалт.

en: A list or dropdown of categories.
mn: Ангилалыг жагсаалт хэлбэрээр харах.

en: A media item.
mn: Хэвлэл мэдээллийн хэрэгсэл.

en: A minimal portfolio theme.
mn: Минимал портфолио загвар.

en: A minimalist theme designed for photos and other content.
mn: Фото зурагнууд болон бусад контентод зориулагдсан минималист загвар.

en: A minimalist theme for those with an eye for style. Modern Business is a perfect choice for stores offering high-end products and services, or the fashion and beauty industries -- any site where elegance and polish is key.
mn: Загварын мэдрэмжтэй хэн бүхэнд зориулсан минималист загвар. Modern Business нь өндөр чанартай бүтээгдэхүүн үйлчилгээ санал болгож буй дэлгүүрүүдэд эсвэл загварын болон гоо сайхны салбаруудад, ер нь дэгжин тансагийг эрэлхийлж буй ямар ч сайтад тохирох төгс сонголт юм.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
mn: Таны сайтын Бичвэрүүдийн сарын тутмын архив.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
mn: Тест нь юу хайж байгаа, энэ нь хэрэглэгчдэд яагаад чухал болохыг илүү тайлбарласан тайлбар.

en: A more professional version of Kubrick, sporting hard lines and 2-columns.
mn: Тод зураасууд, 2 багана бүхий Kubrick-ын илүү мэргэжлийн хувилбар.

en: A multipurpose, traditional blog theme which contains up to a large three-column layout that is clean, responsive, and highly readable.
mn: Цэвэрхэн, уян хатан, маш ойлгомжтой, гурав хүртэлх баганан загвар агуулах, ямар ч зорилгод нийцэх уламжлалт блогийн загвар.

en: A name is required for this term.
mn: Энэ нэр томъёонд нэр шаардлагатай.

en: A named status for the object.
mn: Объектийн нэрлэсэн статус.

en: A named status for the post.
mn: Нийтлэлийн нэрлэсэн статус.

en: A named status for the theme.
mn: Сэдвийн нэрлэсэн статус.

en: A narrow one column theme with four color schemes and custom header support.
mn: Дөрвөн өнгөний хослол, өөрчлөх боломжтой толгойн хэсэг бүхий нарийхан нэг баганан загвар.

en: A new WordPress.com account will be created with your email
mn: Таны имэйл хаягаар WordPress.com -н шинэ бүртгэл үүсгэгдэх болно

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
mn: "%s" нийтлэлийн нэг сэтгэгдэл таны батлахыг хүлээж байна

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
mn: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it’s important to install them.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
mn: "%s" нийтлэл дээрх шинэ pingback таны зөвшөөрлийг хүлээж байна

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
mn: "%s" нийтлэл дээрх шинэ бичлэг таны зөвшөөрлийг хүлээж байна

en: A notification has been sent to your PayPal email at <strong>%s</strong>. You may need to take action to accept the payment.
mn: Таны PayPal шуудангийн хаяг <strong>%s</strong> руу сонордуулга илгээлээ. Та төлбөрийг хүлээн авахын тулд ямар нэг үйлдэл хийх хэрэгтэй байж магадгүй.

en: A one-page scrolling theme for small businesses.
mn: Бичил бизнес эрхлэгчдэд зориулсан нэг хуудаст загвар

en: A page reload is required for this change. Make sure your content is saved before reloading.
mn: Хуудсыг дахин ачаалах шаардлагатай учир нь энэ өөрчлөлт нь. Эсэхийг шалгаарай таны агуулга нь өмнө аварсан ачих.

en: A paid plan is required for your domain.
mn: Таны домэйнд төлбөртэй багц авах шаардлагатай.

en: A password protected post can not be set to sticky.
mn: Нууц үгээр хамгаалагдсан нийтлэлийг наалттай болгож болохгүй.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
mn: Агуулга болон ишлэлд нэвтрэх эрхийг хамгаалах нууц үг.

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
mn: A persistent object cache makes your site’s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site’s content and settings much more quickly.

en: A pleasant-to-read, customizable theme designed for large organizations and government.
mn: Томоохон байгууллагууд, засгийн газарт зориулан загварчлагдсан уншихад тохиромжтой, өөрчилж болохуйц загвар.

en: A plugin disallowed this event.
mn: Plugin энэ үйл явдлыг зөвшөөрөөгүй.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
mn: Plugin %s-г идэвхгүй болгосноор шинэчлэлтээс сэргийлсэн.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
mn: Plugin нь үйл явдлыг дахин төлөвлөхөөс сэргийлсэн.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
mn: Plugin нь үйл явдлыг төлөвлөхөөс сэргийлсэн.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
mn: Энэ үйл явдлыг төлөвлөөгүй болгохоос залгаас сэргийлсэн.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
mn: Залгаас нь дэгээг цэвэрлэхээс сэргийлсэн.

en: A portfolio theme perfect for showcasing portrait images and galleries.
mn: Хөрөг зурагнууд болон зургийн үзэсгэлэнг харуулахад төгс тохирох портфолио загвар.

en: A post ID mismatch has been detected.
mn: Нийтлэлийн ID таарахгүй байна.

en: A post can not be sticky and have a password.
mn: Нийтлэл нь наалдамхай байж болохгүй бөгөөд нууц үгтэй байх ёстой.

en: A post type mismatch has been detected.
mn: Нийтлэлийн төрөл таарахгүй байна.

en: A previous automatic background update could not occur.
mn: Өмнөх автомат дэвсгэр шинэчлэлт хийгдэж чадсангүй.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
mn: Өмнөх автомат арын шинэчлэлт ноцтой алдаагаар дууссан тул шинэчлэлтүүдийг идэвхгүй болгосон.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
mn: Сэргээх холбоосыг %1$s өмнө аль хэдийн илгээсэн байна. Шинэ имэйл хүсэхийн өмнө дахин %2$s хүлээнэ үү.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
mn: Зүүн талд байгаа улаан зураас нь сэтгэгдэл таныг зохицуулахыг хүлээж байна гэсэн үг юм.

en: A responsive, clean and simple WordPress theme developed for news websites, magazines and blogs.
mn: Мэдээний вэб сайтууд, сэтгүүлүүд болон блогуудад зориулагдсан уян хатан, цэвэрхэн, энгийн WordPress загвар.

en: A scheduled event has failed
mn: Төлөвлөсөн арга хэмжээ амжилтгүй боллоо

en: A scheduled event is late
mn: Төлөвлөсөн арга хэмжээ хоцорч байна

en: A search form for your site.
mn: Таны веб хуудасны хайлт хийх талбар

en: A search form for your store.
mn: Дэлгүүрээс хайх.

en: A secure website you can count on
mn: Найдаж болох вэб сайт

en: A serene blogging theme that emphasizes your content with readable typography. It uses post formats, has three nav menu locations, and supports one-, two-, or three-column layouts.
mn: Нийтлэлүүдийг тань илүү тодруулж өгөх, уншихад хялбархан хэв маягийг шингээсэн цэмцгэр блог загвар. Энэ нь бичвэрийн формат ашигладаг, гурван янзын цэсний байрлалтай бөгөөд нэг, хоёр, гурван баганан бүтцийг дэмждэг.

en: A set of high quality curated patterns.
mn: Чанартай загваруудын багц.

en: A short description of the block, in human readable format.
mn: Блокийн товч тайлбар, хүний ​​унших боломжтой формат.

en: A simple and fun restaurant theme.
mn: Ресторанд зориулсан энгийн, хөгжилтэй загвар.

en: A simple photography theme
mn: Гэрэл зургийн энгийн загвар

en: A simple theme with clean typography, created with entrepreneurs and small business owners in mind.
mn: Жижиг болон гарааны бизнес эрхлэгчдэд зориулагдсан цэвэрхэн хэв маяг бүхий энгийн загвар.

en: A single-column blogging theme that showcases your photos in a grid format.
mn: Зургийг тань зэрэгцсэн байдлаар харуулах дан баганан блогийн загвар.

en: A single-column, multicolor, grid-based theme.
mn: Нэг баганан, олон өнгө бүхий зэрэгцээ байрлалд суурилсан загвар.

en: A small-business theme for the WordPress Editor.
mn: WordPress засварлагчид зориулагдсан жижиг бизнесийн загвар.

en: A snappy personal blogging theme with beautiful typography, prominent featured images, and a fresh, modern look.
mn: Гоёмсог хэв маяг, нүдэнд тусах онцлог зурагнууд, шинэхэн бөгөөд орчин үеийн дүр төрхийг агуулах хувийн блог загвар.

en: A social service is required.
mn: Сошиал үйлчилгээ шаардлагатай.

en: A social service token is required.
mn: Сошиал үйлчилгээний token шаардлагатай.

en: A spike in <a %s>your stats</a>
mn: <a %s>Таны статистикт</a> огцом өөрчлөлт гарлаа

en: A static page
mn: Тогтонги хуудас

en: A sticky post can not be password protected.
mn: Наалттай нийтлэлийг нууц үгээр хамгаалах боломжгүй.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
mn: Тусгай байнгын холбоосыг ашиглах үед бүтцийн шошго шаардлагатай. <a href="%s">Илүү их судла</a>

en: A stylish, lighthearted theme for crafters, hobbyists, and creatives.
mn: Гар урлаачид, сонирхогчид болон бүтээлчдэд зориулсан хөнгөхөн моодны загвар.

en: A super classy two-column theme with widgets and a customizable header.
mn: Нэмэлтүүд болон өөрчилж болохуйц толгойн хэсэгтэй супер дээд зэргийн хоёр баганан загвар

en: A support chat session is currently in progress. Click continue to open this link in a new tab.
mn: Туслалцаа авах чат уулзалт одоо явагдаж байна. Үргэлжлүүлэх товчлуур дээр дарж энэ холбоосыг шинэ таб дээр нээгээрэй.

en: A sweet, illustrated theme for baby blogs featuring four color palettes and a customizable baby header graphic.
mn: Өөрчилж болохуйц хүүхдийн толгойн график зураг болон дөрвөн өнгөний хослолтой хүүхдийн блогт тохирох хайр хүрэм чимэглэгдсэн загвар.

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
mn: Энэ ангилал зүйд заасан нэр томъёо аль хэдийн бий.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
mn: Өгөгдсөн нэр бүхий нэр томъёо энэ эцэг эхэд аль хэдийн байна.

en: A test is unavailable
mn: Туршилт боломжгүй байна

en: A theme for bloggers who want their content to take center stage.
mn: Контентоо төв хэсэгт байршуулахыг эрмэлздэг блог бичээчдэд зориулсан загвар.

en: A theme for blogs and portfolios with a minimalist touch
mn: Минималист байдлыг мэдрүүлэх блогууд болон портфолиод зориулагдсан загвар.

en: A theme for documenting your adventures.
mn: Адал явдлуудыг тань баримтжуулах загвар.

en: A theme for independent publishers
mn: Чөлөөт нийтлэгчдэд зориулсан загвар

en: A theme for non-profits, organizations, and schools.
mn: Ашгийн бусынхан, байгууллагууд, болон сургуулиудад зориулсан загвар

en: A three-column silver and blue theme with two sidebars on the right.
mn: Баруун талд байрлах хоёр хажуугийн самбар бүхий мөнгөлөг, цэнхэр өнгөтэй гурван баганан загвар.

en: A three-column theme with customizable colors and sidebars on the left and right.
mn: Өөрчилж болохуйц өнгөнүүд болон баруун, зүүн талд байрлах хажуугийн самбар бүхий гурван баганатай загвар.

en: A time format for all time strings.
mn: Бүх цагийн хэлхээнд зориулсан цагийн формат.

en: A tip for using the block editor
mn: Нэг үзүүрийг ашиглан блок редактор

en: A title for this page.
mn: Энэ хуудасны гарчиг.

en: A title on that page cannot be found.
mn: Энэ хуудас дахь гарчиг олдсонгүй.

en: A valid URL was not provided.
mn: Зөв URL оруулаагүй байна.

en: A valid email address is required.
mn: Хүчинтэй имэйл хаяг шаардлагатай

en: A valid email address must be given.
mn: Хүчинтэй имэйл хаяг өгөх ёстой.

en: A valid language attribute, like "en" or "fr".
mn: "en" эсвэл "fr" гэх мэт хүчинтэй хэлний атрибут.

en: A variable mismatch has been detected.
mn: Хувьсагчийн тохиромжгүй байдал илэрсэн.

en: A variable-based design system for WordPress sites built with Gutenberg.
mn: Gutenberg бүхий WordPress сайтуудад зориулагдсан өөрчлөлтөнд суурилсан загварын систем.

en: A variety of designs to display your team members.
mn: Багийн гишүүдээ харуулах олон төрлийн загвар.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
mn: Мэдээлэл болон сайтын навигацийг харуулсан олон төрлийн хөлийн загварууд.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
mn: Таны сайтын гарчиг болон навигацийг харуулсан олон төрлийн толгойн загварууд.

en: A versatile business theme designed with purpose.
mn: Зорилготойгоор загварчлагдсан олон талт бизнесийн загвар.

en: A very classy, lightweight, and content-focused theme, customizable to your liking. Includes seven color schemes, four layout options, and a full-width page template.
mn: Та хүссэнээрээ өөрчилж болохуйц маш дээд зэргийн, хөнгөн, анхаарлыг илүү агуулгад хандуулах загвар. Долоон өнгөний схем, дөрвөн сайтны бүтцийн загвар, болон дэлгэц дүүрэн харагдах хуудасны загварыг багтаасан.

en: A visitor is using an ad blocker, preventing ads from showing.
mn: Хэрэглэгч сурталчилгаа хаагч хэрэглэсэн үед.

en: A wedding blog-centric theme decorated with subtle but gorgeous textures and ornaments. The wide one-column layout is great for photos and videos of your wedding or your wedding plan that you want to share with family, friends, or the world.
mn: Уран нарийн хээ хуар, тансаг хийцээр чимэглэгдсэн энэ загвар нь хуримын блогт голчлон зориулагдсан. Өргөн нэг баганан бүтэц нь таны хуримын гэрэл зураг, бичлэгнүүдэд болон гэр бүл, найз нөхөд, дэлхий нийттэй хуваалцахыг хүсч буй хуримын төлөвлөгөөнд тань гайхалтай тохирох болно.

en: A widget containing a block.
mn: Блок агуулсан виджет.

en: ADD MEDIA
mn: НЭМЖ ХЭВЛЭЛ МЭДЭЭЛЛИЙН

en: Aa
mn: Аа

en: Abidjan
mn: Абиджан

en: Abort
mn: цуцлах

en: About
mn: Тухай

en: About Pages
mn: Хуудасны тухай

en: About Us
mn: Бидний Тухай

en: About WordPress
mn: WordPress-ийн тухай

en: About Yourself
mn: Өөрийн тухай

en: About me
mn: Миний тухай

en: About the user
mn: Хэрэглэгчийн тухай

en: Academica is an education- and school-oriented CMS theme with a three-column layout and modern design. It is easy to customize and comes with a custom widget, three templates for Posts and Pages, and a featured content slider.
mn: Academica нь гурван баганан бүтэц бүхий орчин үеийн, боловсрол болон сургуульд чиглэсэн CMS загвар. Тохируулж өөрчлөхөд хялбар тус загвар нь нэмэлт хэрэгслүүд, Бичвэрүүд болон Хуудаснуудад зориулсан гурван үлгэр загварууд, онцлох контент слайдерын хамт ирдэг.

en: Accept
mn: Зөвшөөрөх

en: Accept Payments in 60+ Countries
mn: 60+ Оронд Төлбөр Тооцоо Хийх

en: Accept Transfer
mn: Шилжүүлгийг Зөвшөөрөх

en: Accepted Filetypes
mn: Зөвшөөрөх Файлын Төрлүүд

en: Accepted! Logging you in...
mn: Зөвшөөрөгдлөө! Нэвтрүүлж байна...

en: Access Permissions
mn: Хандалтын Эрхүүд

en: Access Removed
mn: Хандах Эрх Цуцлагдсан

en: Access all block and document tools in a single place
mn: Нэвтрэх бүх блок, баримт бичиг хэрэгсэл нь нэг газар

en: Access permissions
mn: Хандалтын эрхүүд

en: Access scope
mn: Хандалтын хүрээ

en: Access to a wide range of professional theme templates for your website so you can find the exact design you're looking for.
mn: Вэб сайтад тань зориулсан өргөн сонголттой мэргэжлийн загварууд дундаас хайж байсан дизайнаа олоорой.

en: Access your website’s database and more advanced settings.
mn: Сайтынхаа өгөгдлийн сан болон бусад ахьсан түвшний тохиргоог хараарай.

en: Accessibility Ready
mn: Хүртээмжтэй байдал бэлэн

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
mn: Хүртээмжтэй байх нь чухал - зургийн alt шинж чанарыг бүү мартаарай

en: Account Email
mn: Бүртгэлийн Имэйл

en: Account Information
mn: Бүртгэлийн Мэдээлэл

en: Account Management
mn: Дансны удирдлага

en: Account Recovery
mn: Бүртгэл Сэргээх

en: Account Settings
mn: Бүртгэлийн Тохиргоо

en: Account details
mn: Таны мэдээлэл

en: Account details changed successfully.
mn: Бүртгэлийн мэдээлэл амжилттай шинэчлэгдлээ.

en: Account details:
mn: Таны мэдээлэл:

en: Account login with an e-mail link
mn: Имэйл холбоосоор нэвтрэх

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн Тохиргоо

en: Account username
mn: Бүртгэлтэй нэр

en: Accra
mn: Аккра

en: Achievement
mn: Гаргасан Амжилт

en: Act now! <a href="//%1$s">%2$s</a> expired
mn: <a href="//%1$s">%2$s</a> -н хугацаа дуусчихжээ. Зохьцуулаарай!

en: Act now! Your %1$s <a href="//%2$s">%3$s</a> expired. Renew it now to keep your site available at that address.
mn: Одоо л арга хэмжээ авахгүй бол таны %1$s <a href="//%2$s">%3$s</a>  -н хугацаа дуусчихжээ. Хугацааг нь сунгаад сайтаа энэ хаяг дээр нь үлдээгээрэй.

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Action Group
mn: Үйлдэл Групп

en: Action has been confirmed.
mn: Үйл ажиллагаа нь батлагдсан.

en: Action required
mn: Арга хэмжээ авна уу

en: Action required on %s
mn: %s -д үйлдэл шаардлагатай байна

en: Action:
mn: Үйл ажиллагаа:

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Activate
mn: Идэвхжүүлэх

en: Activate %s
mn: Идэвхжүүлэх "%s"

en: Activate & Save
mn: Идэвхжүүлэх & Хадгалах

en: Activate &#8220;%s&#8221;
mn: &#8220;%s&#8221;-г идэвхжүүлэх

en: Activate &amp; Publish
mn: Идэвхжүүлж, нийтлэх

en: Activate &raquo;
mn: Ажиллуулах &raquo;

en: Activate Plugin
mn: Нэмэлтийг идэвхжүүлэх

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
mn: Plugin-г идэвхжүүлж, үүнийг дарж очно уу

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
mn: Plugin & Run Importer-ийг идэвхжүүл

en: Activate Press This
mn: Идэвхжүүлэх Үүнийг дарна уу

en: Activate theme
mn: Загварыг идэвхижүүлэх

en: Activate this design
mn: Энэ загварыг идэвхэжүүл

en: Activate this plugin
mn: Энэ plugin - ийг идэвхжүүлэх

en: Activate this webhook
mn: Webhook-ийг идэвхжүүлэх

en: Activate:
mn: Идэвхжүүлэх

en: Activated
mn: Идэвхжилээ

en: Activating
mn: Идэвхжүүлж байна

en: Activating theme
mn: Загвар идэвхижүүлэх

en: Activation Key Required
mn: Идэвхжүүлэх түлхүүр шаардлагатай

en: Activation Key:
mn: Идэвхжүүлэлтийн түлхүүр:

en: Active
mn: Идэвхитэй

en: Active Child Theme
mn: Хүү загвар Идэвхижүүлэх

en: Active Email Forwards
mn: Идэвхитэй Имэйл Дамжуулагч

en: Active Passwords
mn: Идэвхтэй Нууц Үгс

en: Active Plugins
mn: Идэвхтэй залгаасууд

en: Active Theme
mn: Загвар Идэвхижүүлэх

en: Active Upgrades
mn: Идэвхтэй Шинэчлэлүүд

en: Active editor
mn: Идэвхтэй редактор

en: Active filters
mn: Идэвхитэй Филтэр

en: Active installations
mn: Идэвхтэй суулгацууд

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
mn[0]: %s+ Сая
mn[1]: %s+ Сая

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
mn: 10-аас бага

en: Active theme
mn: Загварыг идэвхижүүлэх

en: Active theme color palette.
mn: Идэвхтэй сэдэвт өнгөт палитр.

en: Active theme font sizes.
mn: Идэвхтэй сэдвийн фонтын хэмжээ.

en: Active theme gradients.
mn: Идэвхтэй сэдвийн градиент.

en: Active theme spacing scale.
mn: Идэвхтэй сэдэв хоорондын зай.

en: Active theme spacing sizes.
mn: Идэвхтэй сэдэв хоорондын зай.

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
mn: Идэвхтэй загвар: %1$s (хувилбар %2$s)

en: Active, Manual Renewal
mn: Идэвхитэй, Гар аргаар Хугацаа Сунгах

en: Activity
mn: Үйлдэл

en: Activity Log
mn: Үйлдлийн бүртгэл

en: AdControl
mn: Сурталчилгаа Удирдах

en: Adak
mn: Адок

en: Adaptive bitrates
mn: Дасан зохицох чадвартай битийн хурд

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add "read more" link text
mn: Нэмэх "цааш нь унших" холбоос текст

en: Add %1$s to your site
mn: %1$s-ийг сайтдаа нэмэх

en: Add %s
mn: %s -г нэмэх

en: Add %s to my store
mn: %s дэлгүүрт нэмэх

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
mn: Сагсандаа &ldquo;%s&rdquo; нэмэх

en: Add Comment
mn: Сэтгэгдэл нэмэх

en: Add Content
mn: Контент Нэмэх

en: Add Credit Card
mn: Кредит Карт нэмэх

en: Add Custom Field
mn: Өөрийн талбар нэмэх

en: Add Data Erasure Request
mn: Өгөгдөл устгах хүсэлтийг нэмнэ үү

en: Add Data Export Request
mn: Өгөгдөл экспортын хүсэлтийг нэмнэ үү

en: Add Email
mn: Имэйл Нэмэх

en: Add Existing User
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч нэмэх

en: Add File
mn: Файл Нэмэх

en: Add Free .blog Domain
mn: Үнэгүй .blog Домэйн Нэмэх

en: Add Items
mn: Цэс Нэмэх

en: Add Link
mn: Холбоос нэмэх

en: Add Media
mn: Медиа нэмэх

en: Add Menu Items
mn: Цэсийн зүйл нэмэх

en: Add New
mn: Шинийг нэм

en: Add New Application Password
mn: Шинэ програмын нууц үг нэмнэ үү

en: Add New Category
mn: Шинэ ангилал нэмэх

en: Add New Changeset
mn: Add New Өөрчлөлтөө

en: Add New Custom Field:
mn: Шинэ өөрийн талбар нэмэх:

en: Add New Email Forward
mn: Шинэ Имэйл Дамжуулахаар Нэмэх

en: Add New Header Image
mn: Толгойн зураг шинээр нэмэх

en: Add New Image
mn: Шинэ зураг нэмэх

en: Add New Link
mn: Шинэ холбоос нэмэх

en: Add New Link Category
mn: Шинэ холбоосын ангилал нэмэх

en: Add New Navigation Menu
mn: Нэмж Шинэ Навигацийн Цэс

en: Add New Page
mn: Шинэ хуудас нэмэх

en: Add New Pattern
mn: Шинэ загвар нэмэх

en: Add New Post
mn: Шинэ Бичвэр

en: Add New Scheduled Action
mn: Төлөвлөсөн Үйлдлүүд Нэмэх

en: Add New Site
mn: Шинэ Сайт Нэмэх

en: Add New Tag
mn: Шинэ Шошго Нэмэх

en: Add New Template
mn: Нэмж Шинэ Загвар

en: Add New Template Part
mn: Add New Template-Р Хэсэг

en: Add New Theme
mn: Шинэ загвар нэмэх

en: Add New Topic
mn: Шинэ бүлэг нэмэх

en: Add New User
mn: Шинэ хэрэглэгч нэмэх

en: Add Payment Method
mn: Төлбөрийн Хэрэгсэл Нэмэх

en: Add Site
mn: Сайт нэмэх

en: Add URL
mn: URL нэмэх

en: Add Widget
mn: Виджет нэмэх

en: Add WordPress Site
mn: WordPress Сайт Нэмэх

en: Add a DNS Zone
mn: DNS Zone нэмэх

en: Add a Domain
mn: Домэйн Нэмэх

en: Add a New Site
mn: Шинэ Сайт Нэмэх

en: Add a Widget
mn: Хэрэглүүр нэмэх

en: Add a block
mn: Нэмж блок

en: Add a brief description
mn: Товч тайлбар нэмэх

en: Add a comment to this post
mn: Энэ бичвэрт сэтгэгдэл нэмэх

en: Add a featured image
mn: Нэмэх нь онцлох зураг

en: Add a menu
mn: Цэс нэмэх

en: Add a navigation menu to your sidebar.
mn: Sidebar-даа Цэс нэмэх

en: Add a new page
mn: Шинэ хуудас нэмнэ үү

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
mn: Нэмэлт тэмдэглэл үүсгэх, хэрэглэгчдэд сануулга үүсгэх (мэдэгдэл илгээгдэнэ).

en: Add a payment method
mn: Төлбөрийн хэрэгсэл нэмэх

en: Add a review
mn: Санал шүүмж нэмэх

en: Add a site logo
mn: Нэмж сайтын лого

en: Add a store to your site
mn: Сайтдаа дэлгүүр нэмэх

en: Add a tag
mn: Шошго нэмэх

en: Add advertising to your site through our WordAds program and earn money from impressions.
mn: Манай WordAds хөтөлбөрийг ашиглаад сайтдаа сурталчилгаа байршуулж, харагдалтынх нь тоогоор мөнгө олоорой.

en: Add after
mn: Дараа нь нэмнэ

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
mn: Максимум HTML5 тоглуулагчид зориулсан альтернатив хувилбарыг нэмэх

en: Add an address to accept payments
mn: Төлбөр хүлээн авах хаягаа нэмнэ үү

en: Add an anchor
mn: Нэмэх нь зангуу

en: Add an image or video with a text overlay.
mn: Текст давхарласан зураг эсвэл видео нэмнэ үү.

en: Add and continue
mn: Нэмээд үргэлжлүүлэх

en: Add attribute
mn: Атрибут нэмэх

en: Add audio source
mn: Аудио эх сурвалжийг оруулах

en: Add before
mn: Өмнө нь нэмнэ үү

en: Add block
mn: Блок нэмэх

en: Add button text…
mn: Товчинд текст нэмэх...

en: Add caption
mn: Тайлбар нэмэх

en: Add citation
mn: Нэмж ишлэл

en: Add color
mn: Өнгө нэмэх

en: Add credentials : %1$s
mn: Эрхийн мэдээллээ нэмэх : %1$s

en: Add default block
mn: Add default блок

en: Add email for free
mn: Имэйл үнэгүйгээр нэмэх

en: Add extra features to your site like advanced galleries, forms, email subscriptions, polls, comments, and much more.
mn: Ахьсан түвшний зургийн цомог, форм, имэйл захиалга, санал асуулга, коммент зэрэг нэмэлт боломжуудыг сайтдаа нэмээрэй.

en: Add extra features to your site like advanced galleries, forms, email subscriptions, polls, sophisticated comments, and much more.
mn: Сайтдаа форм, имэйл захиалга, санал асуулга, дэвшилтэт зургийн цомог, сэтгэгдлийн гоёмсог болон бусад нэмэлт боломжуудыг нэмээрэй.

en: Add fee
mn: Шимтгэл нэмэх

en: Add file
mn: Файл нэмэх

en: Add gradient
mn: Нэмж градиент

en: Add images to product gallery
mn: Барааны Галлерейд зураг нэмэх

en: Add item(s)
mn: Зүйл нэмэх

en: Add key
mn: Түлхүүр нэмэх

en: Add label…
mn: Хаяг нэмэх...

en: Add link
mn: Холбоос нэмэх

en: Add link to featured image
mn: Холбоос нэмэх онцлох зураг

en: Add media
mn: Медиа нэмэх

en: Add media files from your computer
mn: Өөрийн компьютерээс медиа файл нэмэх

en: Add menu items
mn: Цэсийн зүйл нэмэх

en: Add menu items from the column on the left.
mn: Зүүн талын баганаас цэсийн зүйлийг нэмнэ үү.

en: Add my products
mn: Миний барааг нэмэх

en: Add new
mn: Шинээр нэмэх

en: Add new %s
mn: Шинэ %s нэмэх

en: Add new application password
mn: Шинэ апликейшн нууц үг нэмэх

en: Add new attribute
mn: Шинээр атрибут нэмэх

en: Add new category
mn: Шинэ ангилал нэмэх

en: Add new coupon
mn: Шинэ купон нэмэх

en: Add new email address
mn: Шинэ Имэйл Хаяг Нэмэх

en: Add new mailboxes
mn: Шинэ шуудангийн хайрцаг нэмэх

en: Add new order
mn: Шинэ захиалга нэмэх

en: Add new page
mn: Шинэ хуудас нэмэх

en: Add new post
mn: Шинэ Мэдээ нэмэх

en: Add new product
mn: Шинэ бараа нэмэх

en: Add new shipping class
mn: Хүргэлтийн мэдээлэл нэмэх

en: Add new site
mn: Шинэ сайт нэмэх

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
mn: cyrillic

en: Add new tag
mn: Шинэ тэмдэглээ нэмэх

en: Add new term
mn: Add new хугацааны

en: Add new webhook
mn: Шинэ webhook нэмэх

en: Add note
mn: Тэмдэглэл нэмэх

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
mn: <strong>Зүйлс бүрийн хажууд байгаа нүдийг сонгоод Цэс рүү нэмэх</strong>-ийг дарж нэг эсвэл хэд хэдэн зүйлийг нэг дор нэмнэ үү.

en: Add or delete payment methods for your account. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
mn: Өөрийн бүртгэл дээрх төлбөрийн хэрэгслийг нэмэх эсвэл устгах. {{learnMoreLink}} Дэлгэрэнгүй үзэх {{/learnMoreLink}}.

en: Add or remove menu items
mn: Цэсэнд холбоос нэмэх эсвэл хасах

en: Add or remove tags
mn: Тэмдэглээ нэмэх эсвэл устгах

en: Add order
mn: Захиалга нэмэх

en: Add pattern
mn: Загвар нэмэх

en: Add payment method
mn: Төлбөрийн арга нэмэх

en: Add product gallery images
mn: Барааны галлерей нэмэх

en: Add product(s)
mn: Бараа нэмэх

en: Add products
mn: Бараанууд нэмэх

en: Add quote
mn: Нэмж иш татах

en: Add shipping
mn: Хүргэлт нэмэх

en: Add submenu
mn: Дэд цэс нэмэх

en: Add submenu link
mn: Дэд цэсийн холбоосыг нэмнэ үү

en: Add subtitles
mn: Хадмал орчуулга оруулах

en: Add tags
mn: Нэмж tags

en: Add tax
mn: Татвар нэмэх

en: Add template
mn: Нэмж загвар

en: Add template: %s
mn: Нэмж загвар: %s

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
mn: Текст нэмэх, эсвэл блок болно гэдгийг харуулах үед хайлтын өгөөж нь ямар ч үр дүн.

en: Add text over image
mn: Текст нэмэх гаруй зураг

en: Add text…
mn: Текст нэмэх...

en: Add the Search widget to your sidebar to configure advanced search filters.
mn: Хайлтын хэрэгслийг вэб сайтдаа нэмээд илүү боловсронгуй хайлтын шүүлтүүрийг ашиглаарай.

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
mn: %3$s гэсэн мөрийн <strong>дээр</strong> байгаа %2$s доторх %1$s файлдаа дараахыг нэмнэ үү:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
mn: Дараахыг %1$s файлдаа %2$s дотор нэмээд WordPress-ийн бусад дүрмийг <strong>солих</strong>:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
mn: Хэрэглэгчийг баталгаажуулах шаардлагатай имэйл илгээхгүйгээр нэмнэ үү.

en: Add title
mn: Гарчиг нэмэх

en: Add to Audio Playlist
mn: Айдо листэд нэмэх

en: Add to Cart
mn: Сагсанд Нэмэх

en: Add to Dictionary
mn: Толь бичигт нэмэх

en: Add to Menu
mn: Цэсэнд нэмэх

en: Add to Widget
mn: Виджетт нэмэх

en: Add to audio playlist
mn: Аудио листэд нэмэх

en: Add to cart
mn: Сагсанд хийх

en: Add to cart behaviour
mn: Сагсанд хийх төлөв

en: Add to gallery
mn: Зургийн цомогт нэмэх

en: Add to menu
mn: Цэсэнд нэмэх

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
mn: Цэсэнд нэмэх: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
mn: Жагсаалтад бичлэг нэмэх

en: Add to video playlist
mn: Жагсаалтад бичлэг нэмэх

en: Add to: %s
mn: Нэмэх: %s

en: Add tracks
mn: Нэмж замууд

en: Add video source
mn: Бичлэгийн эх сурвалжийг оруулах

en: Add webhook
mn: Webhook нэмэх

en: Add widget: %s
mn: Виджет нэмэх: %s

en: Add your name and a picture in the profile <a href="%s">settings</a>.
mn: Профайлын <a href="%s">тохиргоо</a> дотор өөрийн нэр болон зургийг оруулна уу.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
mn: Энд өөрийн CSS кодыг нэмж, сайтынхаа харагдах байдал, байршлыг өөрчлөх боломжтой.

en: Add your own CSS to customize the appearance and layout of your site.
mn: Өөрийн сайтын харагдах байдал, зохион байгуулалтыг өөрчлөхийн тулд өөрийн CSS-г нэмнэ үү.

en: Add&nbsp;meta
mn: Meta&nbsp;нэмэх

en: Add, organize, and modify individual menu items
mn: Тусдаа цэсийн зүйлүүдийг нэмэх, цэгцлэх, өөрчлөх

en: Added
mn: Нэмсэн

en: Added %s
mn: %s нэмэгдлээ

en: Added sites
mn: Нэмсэн сайтууд

en: Added:
mn: Нэмэгдсэн:

en: Adding Categories
mn: Ангилал нэмэх

en: Adding Tags
mn: Шошго нэмэх

en: Adding Themes
mn: Загвар нэмэх

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
mn: Энэ сайтын нүүр хуудсанд RSS нэмэх нь дэмжигдээгүй, учир нь энэ нь таны сайтыг удаашруулж болзошгүй. Сайтын нийтлэлүүдийг жагсаахын тулд <strong>Хамгийн сүүлийн нийтлэлүүд</strong> гэх мэт өөр блок ашиглаж үзнэ үү.

en: Addis Ababa
mn: Аддис Абаба

en: Additional CSS
mn: Нэмэлт CSS

en: Additional CSS class(es)
mn: Нэмэлт CSS class(es)

en: Additional Capabilities
mn: Нэмэлт чадварууд

en: Additional features
mn: Нэмэлт Боломжууд

en: Additional images added to this gallery: %s
mn: Энэ галерейд нэмсэн нэмэлт зургууд: %s

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл

en: Additional information to help clarify the purpose of the link.
mn: Холбоосын зорилгыг тодруулахад туслах нэмэлт мэдээлэл.

en: Additional items found: %d
mn: Нэмж олдсон зүйл : %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
mn: Дэвшилтэт

en: Additional payment for Domain Registration
mn: Домэйн Бүртгүүлсний нэмэлт төлбөр

en: Additional settings
mn: Нэмэлт тохиргоо

en: Additional shortcuts,
mn: Нэмэлт товчлолууд,

en: Address | Addresses
mn[0]: Хаяг

en: Address 1
mn: Хаяг 1

en: Address 2
mn: Хаяг 2

en: Address changed successfully.
mn: Хаяг амжилттай солигдлоо.

en: Address line 1.
mn: Хаяг 1

en: Address line 2.
mn: Хаяг 2

en: Address:
mn: Хаяг:

en: Addresses
mn: Хаягууд

en: Adds tools to enhance your site's content for better results on search engines and social media.
mn: Таны сайтын агуулгыг хайлтын илэрц болон сошиал медиа дээр илүү сайнаар харагдуулах хэрэгслүүдийг нэмнэ.

en: Adelaide
mn: Аделайд

en: Aden
mn: Аден

en: Admin
mn: Удирдагч

en: Admin Color Scheme
mn: Админы өнгөний хослол

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
mn: Ангилал

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
mn: Купонууд

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
mn: Захиалгууд

[ctx: Admin menu name]
en: Products
mn: Бараанууд

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
mn: Төлөвлөсөн Үйлдлүүд

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
mn: Сэдвүүд

en: Administration email verification
mn: Захиргааны имэйлийн баталгаажуулалт

en: Ads Served
mn: Үзүүлсэн Сурталчилгаа

en: Advanced
mn: Ахьсан Түвшний

en: Advanced Design Customization
mn: Загварыг Нарийвчлан Өөрчлөх Боломж

en: Advanced Options
mn: Нарийн тохиргоо

en: Advanced SEO tools
mn: Ахьсан түвшний SEO хэрэгслүүд

en: Advanced Social Media
mn: Дэвшилтэт Сошиал Медиа

en: Advanced customization
mn: Нарийн өөрчлөлт хийх

en: Advanced settings
mn: Дэлгэрэнгүй тохиргоо

en: Advanced social media
mn: Дэвшилтэт Сошиал Медиа

en: Advanced.
mn: Ахьсан Түвшний

en: Adventure Journal is the perfect theme for highlighting your adventures. Choose your own layout, sidebar and footer widgets, header image, and background if you want to customize. Perfect for your next trip. Or your next blog.
mn: Adventure Journal нь адал явдлыг тань тодотгох төгс загвар юм. Хэрвээ өөрчлөхийг хүсвэл сайтын бүтэц, хажуугийн самбар болон хөл хэсэгт байрлах нэмэлтүүд, толгой хэсгийн болон дэвсгэр зургийг хүссэнээрээ сонгоорой. Таны дараагийн аялалд төгс тохирно. Эсвэл таны дараагийн блогт.

en: Advertisements
mn: Сурталчилгаа

en: Advertising removed
mn: Элдэв сурталчилгаагүй

en: Affinity is a classic one-page theme designed with weddings and family announcements in mind.
mn: Affinity бол хурим болон гэр бүлийн дундах мэдээлэлд зориулсан нэг хуудаст сонгодог загвар юм.

en: Afghanistan
mn: Афганистан

en: Africa
mn: Африк

en: Africa and Middle East
mn: Африк, Ойрхи Дорнод

en: Afrikaans
mn: Африк

en: After Conversion
mn: Хөрвүүлсний дараа

en: Afterlight 2 is a monochromatic blog theme with an option for a full-screen background image. Add your favorite background image or color to lend your personal flair.
mn: Afterlight 2 нь нэг өнгө дагнасан блог загвар бөгөөд дэлгэцэнд томоор харагдах арын зургийг тохируулах боломжтой. Өөрийн өвөрмөц өнгө төрхийг харуулахын тулд дуртай зургаа эсвэл өнгөө нэмээрэй.

en: Afternoon
mn: Үдээс хойш

en: Ahoy! Tortuga is a flexible and adventurous WordPress theme for your magazine, personal blog, or any news-related website. It supports a grid layout for posts, an optional sidebar, and a beautiful featured-post slider. Arrr!
mn: Тиймээ! Tortuga бол сэтгүүл, хувийн блог, мэдээтэй холбоотой вэбсайтад тань зориулагдсан уян хатан, адал явдалт WordPress загвар. Энэ нь зэрэгцэн байрлах бичвэрүүд, хажуугийн туслах цэс, болон гайхалтайгаар солигдон харагдах бичвэрүүдийг багтаадаг. Янзтай шүү!

[ctx: Akismet Business Plan]
en: Business
mn: Бизнес

en: Akismet Configuration
mn: Акисмэт тохиргоо

[ctx: Akismet Pro Plan]
en: Pro
mn: Про

en: Akismet Stats
mn: Akismet Спамын статистик

en: Akismet has detected a problem.
mn: Akismet-д алдаа олдлоо.

en: Akismet privacy notice
mn: Акисмэт нууцлалын мэдэгдэл

en: Akismet stats
mn: Akismet Спамын статистик

en: Albania
mn: Албани

en: Albanian
mn: Албани

en: Album
mn: Цомог

en: Algeria
mn: Алжир

en: Algiers
mn: Алжир

en: Alice.
mn: Алис.

en: Align
mn: Зэрэгцүүлэлт

en: Align Center
mn: Төвд зэрэгцүүлэх

en: Align Left
mn: Зүүн талд зэргэцүүлэх

en: Align Right
mn: Баруун талд зэрэгцүүлэх

en: Align center
mn: Голлуулах

en: Align column center
mn: Баганын голд зэрэгцүүлэх

en: Align column left
mn: Баганын зүүнд зэрэгцүүлэх

en: Align column right
mn: Баганын баруунд зэрэгцүүлэх

en: Align items bottom
mn: Уялдуулах зүйлс доод

en: Align items center
mn: Зүйлүүдийн төвд зэрэгцүүлэх

en: Align items top
mn: Уялдуулах зүйлс топ

en: Align left
mn: Зүүн шахах

en: Align right
mn: Баруун талаар зэрэгцүүлэх

en: Align text
mn: Текст зэрэгцүүлэлт

en: Align text center
mn: Голд зэрэгцүүлэх

en: Align text left
mn: Зүүн зэрэгцүүлэх

en: Align text right
mn: Баруун зэрэгцүүлэх

en: Alignment
mn: Зэрэгцүүлэлт

en: Alignment Matrix Control
mn: Төлөвлөсөн Хяналтын Матриц

[ctx: Alignment option]
en: None
mn: Аль нь ч биш

en: All
mn: Бүгд

en: All
mn: Бүгд

en: All %s
mn: Бүх %s

en: All About Domains
mn: Домэйнтэй Холбоотой Бүхэн

en: All Apps
mn: Бүх Аппууд

en: All Business Features
mn: Бизнес Багцын Боломжууд

en: All Business features
mn: Бизнес Багцын Боломжууд

en: All Business plan features
mn: Бизнес багцын бүх боломжууд

en: All Categories
mn: Бүх ангилал

en: All Changesets
mn: Бүх Өөрчлөлтүүдийг

en: All Comments
mn: Бүх сэтгэгдэл

en: All Domains
mn: Бүх Домэйн

en: All Free features
mn: Бүх үнэгүй боломжууд

en: All Link Categories
mn: Бүх холбоосын ангилал

en: All Links
mn: Бүх Холбоос

en: All My Sites
mn: Миний Бүх Сайтууд

en: All Pages
mn: Бүх хуудас

en: All Patterns
mn: Бүх загварууд

en: All Personal features
mn: Хувийн багцын бүх боломжууд

en: All Posts
mn: Бүх мэдээ

en: All Premium features
mn: Дээд Зэргийн багцын бүх боломжууд

en: All Products
mn: Бүх бараанууд

en: All Projects
mn: Бүх Төсөл

en: All Settings
mn: Бүх тохиргоо

en: All Sites
mn: Бүх Сайт

en: All Tabs:
mn: Бүх самбар:

en: All Tags
mn: Бүх Шошго

en: All Template Parts
mn: Загварын бүх хэсгүүд

en: All Testimonials
mn: Бүх Талархлууд

en: All Types
mn: Бүх төрөл

en: All apps
mn: Бүх Аппууд

en: All blocks are selected, and cannot be moved
mn: Бүх блок сонгосон байна, чадахгүй байх нүүж

en: All capabilities assigned to the user.
mn: Хэрэглэгчдэд хуваарилагдсан бүх боломжууд.

en: All capabilities used by the post type.
mn: Постын төрлийн ашиглах бүх чадвар

en: All capabilities used by the taxonomy.
mn: Ангилал зүйд ашигласан бүх боломжууд.

en: All categories
mn: Бүх ангиллууд

en: All content
mn: Бүх нийтлэл

en: All content copied.
mn: Бүх агуулга хуулагдсан

en: All coupons
mn: Бүх купонууд

en: All dates
mn: Бүх өдрүүд

en: All domains
mn: Бүх Домэйн

en: All done!
mn: Бүгд дууссан!

en: All features, supported by the post type.
mn: Нийтлэлийн төрлөөр дэмжигдсэн бүх функцууд.

en: All free features
mn: Бүх үнэгүй боломжууд

en: All gallery image links updated to: %s
mn: Бүх зургийн цомог холбоос шинэчилсэн: %s

en: All gallery image sizes updated to: %s
mn: Бүх цомог зургийн хэмжээ шинэчлэгдсэн байна: %s

en: All gallery images updated to not open in new tab
mn: Бүх цомог зураг шинэчилсэн нээлттэй биш, шинэ таб

en: All gallery images updated to open in new tab
mn: Бүх цомог зураг шинэчлэгдсэн нээж, шинэ чихийг

en: All image sizes
mn: Бүх зургийн хэмжээ

en: All languages
mn: Бүх хэлүүд

en: All media items
mn: Бүх медиа зүйлс

en: All notifications
mn: Бүх сонордуулга

en: All of the blocks available to you live in the block library. You’ll find it wherever you see the <InserterIconImage /> icon.
mn: Таны ашиглах боломжтой бүх блокууд блок номын санд амьдардаг. Та үүнийг хаана ч харсан олох болно<InserterIconImage /> дүрс.

en: All options are currently hidden
mn: Бүх тохируулгууд нь одоогоор далд

en: All options reset
mn: Бүх тохируулгууд нь дахин эхлүүлэх

en: All sizes except thumbnail
mn: Хумсан зургаас бусад бүх хэмжээ

en: All systems functional.
mn: Бүх систем ажиллагаатай.

en: All tags
mn: Бүх сэдвүүд

en: All templates
mn: Бүх загварууд

en: All the essentials
mn: Чухал бүхэн

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
mn: All the files you’ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
mn: All the files you’ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.

en: All times are in %(userTimezoneAbbr)s timezone.
mn: Бүх цагууд %(userTimezoneAbbr)s цагийн бүсээр байгаа.

en: All updates have been completed.
mn: Бүх шинэчлэл дууссан.

en: All-time views.
mn: Бүх Үзэлтүүд

en: Allow
mn: Зөвшөөрөх

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
mn: <a href="%s">Арга хэмжээ болон буцах үйлдлийг</a> зөвшөөрөх

en: Allow Comments
mn: Сэтгэгдэл зөвшөөрөх

en: Allow Pings
mn: Ping - ийг зөвшөөрөх

en: Allow comments
mn: Сэтгэгдэл зөвшөөрөх

en: Allow comments on new posts
mn: Шинэ нийтлэлүүдэд сэтгэгдэл бичихийг зөвшөөрөх

en: Allow free shipping
mn: Үнэгүй хүргэлт

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
mn: Шинэ нийтлэлүүд дээр бусад блогуудын холбоосын мэдэгдлийг (пингбэк болон trackback) зөвшөөрөх.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
mn: Боломж холбоос мэдэгдэл нь бусад блог (pingbacks, trackbacks) дээр шинэ бичлэг.

en: Allow new users to sign up
mn: Шинэ хэрэглэгчийг бүртгүүлэхийг зөвшөөрөх

en: Allow people to post comments on new articles
mn: Шинэ бичлэг дээр хүмүүсийг сэтгэгдэл бичихийг зөвшөөрөх

en: Allow people to submit comments on new posts.
mn: Шинэ бичвэрт хүмүүс сэтгэгдэл оруулахыг зөвшөөрөх

en: Allow to wrap to multiple lines
mn: Боломжийг боож олон шугам

en: Allow your visitors to visit and read your website without seeing any WordPress.com advertising.
mn: Уншигчиддаа таныг вэб сайтыг  WordPress.com -н сурталчилгаагүй үзэх боломжийг олгоно.

en: Allowed Files
mn: Зөвшөөрөгдсөн файлууд

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
mn: Хуулж болох файлын төрлүүд: <strong>%s</strong>.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
mn: Хайлтын маягт, сэтгэгдлийн маягт, сэтгэгдлийн жагсаалт, галерей болон тайлбарт HTML5 тэмдэглэгээг ашиглахыг зөвшөөрдөг.

en: Almaty
mn: Алматы

en: Almost there – we're currently finalizing your order.
mn: Удахгүй хүрлээ - бид таны захиалгыг боловсруулж дуусч байна.

en: Already Installed
mn: Аль хэдийн суугдсан

en: Already pinged:
mn: Өмнө нь пингэлсэн:

en: Also available in
mn: Мөн ийм байх боломжтой

en: Also includes all features offered in the Personal plan.
mn: Мөн Хувийн багц дахь бүх боломжийг агуулсан.

en: Also includes all features offered in the Premium plan.
mn: Мөн Дээд Зэргийн багц дахь бүх боломжийг агуулсан.

en: Also includes all features offered in the free plan.
mn: Мөн үнэгүй багц дахь бүх боломжуудыг агуулна.

en: Also includes all features offered in the free version of Jetpack.
mn: Jetpack -н үнэгүй хувилбарт байдаг бүх боломжуудыг мөн агуулсан.

en: Alt Text
mn: Нарийвчилсан бичвэр

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
mn: Зургийн тайлбар текст, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;

en: Alternative Text
mn: Боломжит бичвэр

en: Alternative source
mn: Хувилбарт эх үүсвэр

en: Alternative text
mn: Альтернатив текст

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
mn: Хавсралт харагдахгүй үед харуулах өөр текст.

en: AltoFocus is a theme for photographers, artists, and other creative types in search of a simple and easy way to display their work.
mn: AltoFocus нь гэрэл зурагчид, зураачид, болон бусад бүтээлч хүмүүст зориулсан, өөрсдийн ажлаа энгийн бөгөөд хялбархан байдлаар харуулах загвар юм.

en: Always
mn: Үргэлж

en: Always allow on this site
mn: Энэ сайт дээр үргэлж зөвшөөрөх

en: Always open List View
mn: Үргэлж нээлттэй жагсаалт харах

en: Always show pre-publish checks.
mn: Нийтлэхийн өмнөх шалгалтыг үргэлж харуулж бай.

en: Always use https when visiting the admin
mn: Админаар зочилж байхад үргэлж https-г ашиглах

en: America
mn: АНУ

en: American Express
mn: Американ Экспресс

en: Americas
mn: Америк тив

en: Amman
mn: Амман

en: Amount
mn: Хэмжээ

en: Amount of coupons.
mn: Купоны хэмжээ.

en: Amount of customers.
mn: Хэрэглэгчдийн хэмжээ.

en: Amount of orders.
mn: Захиалгуудын хэмжээ.

en: Amount of products.
mn: Барааны нийт үнэ.

en: Amount of reviews.
mn: Нийт үнэлгээнүүд.

en: Amount of sales.
mn: Хямдралын дүн

en: Ample storage space to upload images and documents to your website.
mn: Вэб сайтдаа зураг, барим бичиг хуулахад зориулагдсан хадгалалтын уужуу багтаамж.

en: Amsterdam
mn: Амстердам

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
mn: Ийм нэртэй хэрэглэгч үүссэн байна. Өөр нэр сонгоно уу.

en: An account with this email already exists.
mn: Энэ имэйл бүхий бүртгэл үүссэн байна.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
mn: Цэсний байршлын үсэг тоон танигч.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
mn: Нийтлэл нь үсэг тоо алин болохыг тогтоох

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
mn: Нийтлэлийн төрлөөс нь хамаарах үсэг тоон тодорхойлогч.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
mn: Засварын төрлөөс нь хамаарах үсэг тоон тодорхойлогч.

en: An alphanumeric identifier for the status.
mn: Тухайн байдал нь үсэг тоо алин болохыг тогтоох

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
mn: Системчлэл нь үсэг тоо алин болохыг тогтоох

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
mn: Тухайн нэр томъёоны төрлөөс нь хамаарах үсэг тоон тодорхойлогч.

en: An alphanumeric identifier for the user.
mn: Хэрэглэгчийн үсэг, тоон танигч.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
mn: Таны цахим шуудангийн хаягаас үүсгэсэн нэрээ нууцалсан мөрийг (мөн хэш гэж нэрлэдэг) Gravatar үйлчилгээнд өгч, таныг ашиглаж байгаа эсэхийг шалгах боломжтой. Gravatar үйлчилгээний нууцлалын бодлогыг эндээс авах боломжтой: https://automattic.com/privacy/. Таны сэтгэгдлийг баталсны дараа таны профайл зураг таны сэтгэгдлийн хүрээнд олон нийтэд харагдана.

en: An application name is required to create an application password.
mn: Програмын нууц үг үүсгэхийн тулд програмын нэр шаардлагатай.

[ctx: An approximate time to read something, in minutes]
en: ~%d min
mn: ~%d мин

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
mn: Загварыг ашиглахыг хязгаарласан нийтлэлийн төрлүүдийн массив.

en: An array of template types where the pattern fits.
mn: Загварт тохирох загварын төрлүүдийн массив.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
mn: Автомат WordPress шинэчлэлт амжилтгүй дууслаа - <a href="%s">шинэчлэлийг дахин оролдоно уу</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
mn: Автомат WordPress шинэчлэлт амжилтгүй! Сайтын админд мэдэгдэнэ үү.

en: An elegant, minimal theme designed for artists, photographers, and other creatives seeking a simple but beautiful way to showcase their talents online.
mn: Энгийн боловч гайхалтай замаар өөрсдийн авьяас чадварыг онлайнаар харуулахыг зорьж буй зураач, гэрэл зурагчид, болон бусад бүтээлч хүмүүст зориулсан тансаг, минимал загвар.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
mn: Алдаа гарсан байна. Энэ нь хангамж (тэжээл) унасантай холбоотой байж болно. Дараа дахин оролдоно уу.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
mn: Алдаа гарлаа. Хуудсыг дахин ачааллаад дахин оролдож үзнэ үү.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
mn: Таныг энэ сайт руу нэмэхэд алдаа гарлаа. <a href="%s">Нүүр хуудас</a> руу буцах.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
mn: Нэмэлтэнд алдаа гарлаа. Дараа дахин оролдоно уу.

en: An error occurred loading this post.
mn: Энэ нийтлэлийг дуудах үед алдаа гарлаа.

en: An error occurred while creating the site export.
mn: Алдаа гарлаа бий болгох, газар экспортын.

en: An error occurred while creating the template part.
mn: Алдаа гарлаа бий болгох загвар хэсэг.

en: An error occurred while renaming the pattern.
mn: Патерн үүсгэх явцад алдаа гарлаа.

en: An error occurred while reverting the template parts.
mn: Байгууллагыг буцаах явцад алдаа гарлаа.

en: An error occurred, please try again or use an alternate authentication method.
mn: Алдаа гарлаа, дахин оролдож үзнэ үү. Эсвэл арай өөр аргаар нэвтрээрэй.

en: An error occurred.
mn: Алдаа гарсан.

en: An error occurred. Please try again.
mn: Алдаа гарлаа. Дахин оролдоно уу.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
mn: %3$s файлын %2$s мөрөнд %1$s төрлийн алдаа гарлаа. Алдааны мессеж: %4$s

en: An example title
mn: Жишээ гарчиг

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
mn: Энэ имэйл хаягийн хувийн мэдээллийн бүрэн бус хүсэлт аль хэдийн байна.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
mn: Таны захиалга үүслээ %1$s. Таны баримт доод хэсэгт төлбөр төлөх боломжуудтай хамт байгаа: %2$s

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
mn: Тодорхойгүй алдаа гарлаа. Дараа дахин оролдоно уу.

en: An unknown error occurred
mn: Үл мэдэгдэх алдаа гарлаа

en: An unknown error occurred during creation. Please try again.
mn: Үл мэдэгдэх алдаа гарлаа явцад бий. Дахин оролдоно уу.

en: An unknown error occurred.
mn: Үл мэдэгдэх алдаа гарлаа.

en: An unknown error occurred. Please try again later.
mn: Тодорхойгүй алдаа гарлаа. Дараа дахин оролдоно уу.

en: An update to your account starting %s
mn: %s-аас хойш таны бүртгэлд орсон өөрчлөлт

en: Anadyr
mn: Анадыр

en: Ancestor blocks.
mn: Өвөг дээдсийн блокууд.

en: Anchorage
mn: Анчораги

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
mn: Мөн <em>Жагсаалт</em> нь мэдээж үүнтэй адил :)

en: And so much more!
mn: Бас илүү олон зүйлс!

en: Andorra
mn: Андорра

en: Angle
mn: Өнцөг

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
mn: Цагийн зүүний дагуу градусаар эргүүлэх өнцөг.

en: Angola
mn: Ангола

en: Anguilla
mn: Ангуйлла

en: Animation
mn: Хөдөлгөөнт дүрс

en: Anonymize IP addresses
mn: IP хаягаа танигдахгүй болгох

en: Anonymous
mn: Зочин

en: Antananarivo
mn: Антанариво

en: Antarctica
mn: Антарктид

en: Antigua
mn: Антикуа

en: Antigua and Barbuda
mn: Антика Барбуда

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
mn: Аливаа блок эдгээр тохируулгад хамрагдах боломжтой. Оруулсан блок нь эдгээрийг агуулсан бөгөөд хайрцагнаас гарахад хариу үйлдэл үзүүлдэг:

en: Any category
mn: Дурын ангилал

en: Any extra capabilities assigned to the user.
mn: Хэрэглэгчдэд олгосон аливаа нэмэлт боломжууд.

en: Anyone can register
mn: Хэн ч бүртгүүлж болно

en: Anyone posts a comment
mn: Хэн нэгэн сэтгэгдэл оруулвал

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
mn: Байр, тоот гэх мэт. (заавал биш)

en: Apia
mn: Апиа

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
mn: Уучлал, таны хүссэн хуудсыг олж чадахгүй. Магадгүй хайлт туслах байх.

en: App Name
mn: Апп -н Нэр

en: App Settings
mn: Апп -н Тохиргоо

en: App name
mn: Апп -н нэр

en: Appearance
mn: Үзэмж

en: Append to %1$s block at position %2$d, Level %3$d
mn: %2$d байрлал, %3$d түвшний %1$s блокт нэмнэ үү

en: Application name
mn: Апп -н нэр

en: Application password not found.
mn: Аппликешны нууц үг олдсонгүй.

en: Application passwords
mn: Апп -уудын нууц үгс

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
mn: Аппликешны нууц үгийг таны бүртгэлд ашиглах боломжгүй. Тусламж авахын тулд сайтын админтай холбогдоно уу.

en: Application passwords are not available.
mn: Програмын нууц үг байхгүй байна.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
mn[0]: Аппликешны нууц үг нь <a href="%1$s">энэ суулгац дахь таны зөвшөөрөлтэй %2$s сайт</a> руу нэвтрэх эрхийг олгоно.
mn[1]: Аппликешны нууц үг нь <a href="%1$s">энэ суулгац дахь таны зөвшөөрөлтэй бүх %2$s сайтад</a> хандах эрх олгоно.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
mn[0]: Аппликешны нууц үг нь танд супер админы эрхтэй тул <a href="%1$s">сүлжээнд байгаа %2$s сайт руу нэвтрэх эрх олгоно</a>.
mn[1]: Аппликешны нууц үг нь <a href="%1$s">Сүлжээнд байгаа бүх %2$s сайтад хандах эрхийг танд Супер админы эрхтэй</a> олгоно.

en: Apply
mn: Хэрэглэх

en: Apply Crop
mn: Crop хийх

en: Apply changes to:
mn: Өөрчлөлтийг хэрэглэх:

en: Apply contact update to My Account email.
mn: Холбоо барих шинэчлэлтийг Миний Бүртгэлийн имэйлд хэрэглэнэ үү.

en: Apply coupon
mn: Купон ашиглах

en: Apply duotone filter
mn: Хэрэглэх duotone шүүлтүүр

en: Apply globally
mn: Дэлхий даяар өргөдөл гаргах

en: Apply minimum order rule before coupon discount
mn: Купон хямдралыг ашиглахаас өмнө заасан доод хэмжээт тоог сонгоно уу

en: Apply suggested format: %s
mn: Санал болгож буй форматыг ашиглах: %s

en: Apply this block’s typography, spacing, dimensions, and color styles to all %s blocks.
mn: Энэ блокийн хэв зүй, зай, хэмжээс, өнгөний хэв маягийг бүх %s блокт хэрэглээрэй.

en: Apply to all blocks inside
mn: Хэрэглэх бүх блок дотор

en: Apply your skills or learn new ones.
mn: Ур чадвараа хэрэгжүүл эсвэл шинээр сур.

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Approve and Reply
mn: Зөвшөөрч хариу илгээх

en: Approve comment
mn: Сэтгэгдэл зөвшөөрөх

en: Approve it: %s
mn: Энэ зөвшөөрөх: %s

en: Approve this comment
mn: Энэ сэтгэгдлийг зөвшөөрөх

en: Approve this comment.
mn: Энэ сэтгэгдлийг зөвшөөр.

en: Approved
mn: Зөвшөөрсөн

en: April
mn: 4 сар

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
mn: 4 сар

en: Aqtau
mn: Актау

en: Aqtobe
mn: Актоби

en: Aquene is stylish and lightweight theme specially crafted for magazines, newspapers or personal blogs. By taking a minimalist approach to design, theme is focusing more on readability to make the content more appealing, engaging and usable. Best of all, your sophisticated website will look great across all devices.
mn: Aquene нь сонин сэтгүүл, эсвэл хувийн блогуудад онцгойлон бүтээгдсэн моодны цэмцгэр загвар. Тус дизайнд минималист хэв маягийг шингээж өгсөн нь агуулгыг уншихад илүү сонирхолтой, анхаарал татахуйц, хэрэгцээт болгоно. Хамгийн гоё нь таны боловсронгуй вэбсайт бүх төрлийн төхөөрөмж дээр гайхалтай харагдах болно.

en: Arabic
mn: Араб хэл

en: Araguaina
mn: Арагуайна

en: Arbitrary HTML code.
mn: Дурын HTML код.

en: Arbitrary text.
mn: Дурын текст.

en: Arcane is a clean, responsive, retina ready and modern WordPress theme suitable for personal blogs or small and medium sized magazine websites. It comes with theme customizer, sidebar positions, sticky menu, sticky sidebar, featured posts, custom widgets, and many other options which make your work easier. We hope you will enjoy it and have a good time publishing your articles.
mn: Arcane нь цэвэрхэн, уян хатан, ретинатай, орчин үеийн WordPress загвар бөгөөд хувийн блогуудад эсвэл жижиг, дунд хэмжээний сэтгүүлийн вэб сайтуудад тохиромжтой.  Энэ нь загварыг өөрчлөн тохируулагч, хажуугийн самбарын байрлалууд, хөдөлдөггүй цэс болон хажуугийн самбар, онцолсон бичвэрүүд, өөрчлөн тохируулах боломжтой элементүүд болон бусад таны ажлыг хөнгөвчлөх олон сонголтын хамтаар танд хүрэх болно. Нийтлэлээ нийтэлж, гайхалтай сайхан цагийг өнгөрүүлнэ гэдэгт тань бид итгэлтэй байна.

en: Archive
mn: Архив

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Архив <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Архив <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
mn: Архивын Нэр

en: Archive title
mn: Архивын Нэр

en: Archive type: Name
mn: Архивын төрөл: Нэр

en: Archive: %1$s (%2$s)
mn: Архив: %1$s (%2$s)

en: Archived
mn: Архивласан

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Архивласан <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Архивласан <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
mn: Архив

en: Archivo is a blog and portfolio theme that shows your featured image large.
mn: Archivo блог хөтлөх, бүтээлийн цуглуулгад зориулсан бөгөөд таны онцлох зургийг томоор харуулах боломжтой загвар.

en: Arctic
mn: Хойд мөсөн далай

en: Are you %s?
mn: Та %s мөн үү?

en: Are you lost?
mn: Төөрөө юу?

en: Are you ready to publish?
mn: Нийтлэхэд бэлэн үү?

en: Are you ready to save?
mn: Та хадгалахад бэлэн үү

en: Are you sure it exists?
mn: Та итгэлтэй байна уу? ийм зүйл байсан ч

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
mn: Өгөгдлийн сангийн сервер маш их ачаалалтай байгаа гэдэгт та итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure the database server is running?
mn: Өгөгдлийн сангийн сервер ажиллаж байгаа гэдэгт итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you have the correct username and password?
mn: Таны хэрэглэгчийн нэр болон нууц үг чинь зөв үү?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
mn: Та зөв хостын нэрийг оруулсан гэдэгтээ итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to cancel and remove %(purchaseName)s?
mn: Та %(purchaseName)s-г цуцлан хасахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
mn: Та үүнийг %s устгах гэж байгаадаа итгэлтэй байна уу ?

en: Are you sure you want to delete the staging site? This action cannot be undone.
mn: Клон вэб сайтыг устгахдаа итгэлтэй байна уу? Энэ үйлдлийг буцаах боломжгүй.

en: Are you sure you want to delete this Navigation Menu?
mn: Are you sure you want to delete this навигацийн цэс?

en: Are you sure you want to delete this list?
mn: Энэ жагсаалтыг устгахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to delete this theme?
mn: Та энэ загварыг устгахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
mn: Та нийтлээгүй өөрчлөлтүүдээ устгахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to do this?
mn: Та үнэхээр үүнийг хиймээр байна уу?

en: Are you sure you want to permanently delete this post?
mn: Та энэ нийтлэлийг бүр мөсөн устгахдаа илтгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to remove the SMS number?
mn: МСЖ тохируулсан дугаарыг устгахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to remove the email address?
mn: Имэйл хаягийг устгахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to remove this item?
mn: Энэ зүйлийг устгахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure you want to remove {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}? All your emails, calendar events, and contacts will be deleted!
mn: Та {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}} устгахдаа итгэлтэй байна уу? Таны бүх имэйл, хуанлины арга хэмжээ болон харилцаанууд устах болно!

en: Are you sure you're ready?
mn: Та бэлэн гэдэгтээ итгэлтэй байна уу?

en: Are you sure?
mn: Та итгэлтэй байна уу?

en: Areas
mn: Газар

en: Argent is a clean and modern portfolio theme, geared towards creative professionals like designers, artists, and photographers. With its simple homepage template featuring portfolio projects, Argent aims to draw viewers right at what matters most: your wonderful work.
mn: Argent бол дизайнерууд, зураачид болон гэрэл зурагчид зэрэг мэргэжлийн бүтээлчдэд чиглэсэн цэвэрхэн бөгөөд орчин үеийн портфолио загвар. Энгийн загвар бүхий нүүр хуудсанд портфолио төслүүдийг онцлон харуулах Argent нь хамгийн чухал зүйлд үзэгчдийг татах зорилготой: Энэ нь таны гайхалтай ажил.

en: Argentina
mn: Аргентин

en: Armenia
mn: Армани

en: Arrange blocks horizontally.
mn: Зохион байгуулах блок хэвтээ.

en: Arrange blocks in a grid.
mn: Блокуудыг сүлжээнд байрлуул.

en: Arrange blocks vertically.
mn: Зохион байгуулах блок босоо.

en: Array of column names to be searched.
mn: Хайлт хийх баганын нэрсийн массив.

en: Array of image edits.
mn: Зургийн засварын массив.

en: Arrow
mn: Сум

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
mn: Сум

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: None
mn: Аль нь ч биш

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Arrow
mn: Сум

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: None
mn: Байхгүй

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
mn: Сум

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: None
mn: Аль нь ч биш

en: Art
mn: Урлаг

en: Artist
mn: Уран бүтээлч

en: Aruba
mn: Аруба

en: As a browser icon
mn: Хөтөчийн икон дүрс

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
mn: WordPress-ийн шинэ хэрэглэгчийн хувьд та <a href="%s">өөрийн хяналтын самбар</a> руу орж энэ хуудсыг устгаж, агуулгадаа шинэ хуудас үүсгэх хэрэгтэй. Сайхан амраарай!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
mn: Зургийн хувиар, зургийг тайрах өндөр. ХУГАЦААГҮЙ: Оронд нь "өөрчлөгч"-ийг ашиглана уу.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
mn: Зургийн хувиар, зургийг тайрах өргөн. ХУГАЦААГҮЙ: Оронд нь "өөрчлөгч"-ийг ашиглана уу.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
mn: Зургийн хувиар, тайрч эхлэх x байрлал. ХУГАЦААГҮЙ: Оронд нь "өөрчлөгч"-ийг ашиглана уу.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
mn: Зургийн хувиар тайрч эхлэх y байрлал. ХУГАЦААГҮЙ: Оронд нь "өөрчлөгч"-ийг ашиглана уу.

en: As a reminder, here are your order details:
mn: Захиалгын дэлгэрэнгүйг хүргэж байна:

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
mn: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a Privacy Policy.

en: As an app icon
mn: Програмын дүрс болгон

en: As of July 16th, 2020 Automattic has updated the <a href="%s">Ads Terms of Service</a>. We have included more clarifications on prohibited content.
mn: Бид <a href="%s">Сурталчилгааны Үйлчилгээний Нөхцөл</a> -өө 2020 оны 7 -р сарын 16 -ны байдлаар шинэчиллээ. Үүнд хориотой агуулгын талаарх тодорхой өөрчлөлтүүд орсон.

en: As the new plan purchaser, you will need to update your <a href="%s">billing information</a>.
mn: Та шинэ багцын хэрэглэгч болсон учир <a href="%s">төлбөрийн мэдээллээ</a> шинэчлэх шаардлагатай.

en: Ascending
mn: Өсөхөөр

en: Ascending.
mn: Өсөхөөр

en: Ashgabat
mn: Ашхабад

en: Ashkhabad
mn: Ашхабад

en: Asia
mn: Ази

en: Asia-Pacific
mn: Ази, Номхон далай

en: Ask in the forums
mn: Хэлэлцүүлэг дээр асуух

en: Asmara
mn: Асмара

en: Asmera
mn: Асмара

en: Aspect Ratio
mn: Асуудал Харьцаа

en: Aspect ratio
mn: Хэсгийн харьцаа

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
mn: Захиалгат

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
mn: Жинхэнэ

en: Aspect ratio:
mn: Харьцаа:

en: Assign Authors
mn: Зохиогч оноох

en: Assign a category
mn: Оноож, ангилал

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
mn: Шатлал үүсгэхийн тулд эх нэр томъёог оноо. Жишээлбэл, Жазз гэдэг нэр томъёо нь Bebop болон Big Band-ийн эцэг эх байх болно.

en: Astrakhan
mn: Астракан

en: Asuncion
mn: Асунсион

en: Athens
mn: Афин

en: Atikokan
mn: Атикокан

en: Atka
mn: Атка

en: Atlantic
mn: Атлантик

en: Attach
mn: Хавсаргах

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
mn: Attach “%s” to existing content

en: Attachment
mn: Хавсралт файл

en: Attachment Attributes
mn: Хавсралт Шинж Чанарууд

en: Attachment Details
mn: Хавсралтын мэдээлэл

en: Attachment Display Settings
mn: Хавсаргалт харагдах тохиргоо

en: Attachment Page
mn: Хавсралт хуудас

en: Attachment Pages
mn: Хавсралт хуудсууд

en: Attachment Preview
mn: Хавсралт харагдалт

en: Attachment details
mn: Хавсралтын мэдээлэл

en: Attachment page
mn: Хавсралт хуудас

en: Attachment post ID
mn: Хавсралтын нийтлэлийн ID

en: Attachment type.
mn: Хавсаргах төрөл

en: Attempt Block Recovery
mn: Оролдлого Блок Сэргээх

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
mn: Зургийн чанарын утга хүрээнээс хэтэрсэн  байна [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
mn: Богино кодыг хүчинтэй буцаан дуудахгүйгээр задлан шинжлэхийг оролдож байна: %s

en: Attempting to reduce used memory...
mn: Хэрэглэгдсэн санах ойг буруулахыг оролдож байна...

en: Attempting to restore the previous version.
mn: Өмнөх хувилбарыг сэргээхийг оролдож байна.

en: Attract, engage, and grow your following with comprehensive marketing tools for search, social media, and paid advertising. Start with $100 in advertising credits, on us.
mn: Хайлт, нийгмийн сүлжээ, төлбөртэй сурталчилгаа зэрэгт зориулсан маркетингийн иж бүрэн хэрэгслийг ашиглаад хэрэглэгчдийг өөртөө татаж, хүрээллээ өргөжүүлээрэй.

en: Attribute
mn: Шинж

en: Attribute name.
mn: Атрибутын нэр

en: Attributes
mn: Атрибутууд

en: Attributes for the block.
mn: Блокийн шинж чанарууд.

en: Attributes totals.
mn: Нийт Атрибутууд.

en: Atyrau
mn: Атюрау

en: Auckland
mn: Аукланд

en: Audio
mn: Дуу

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: <span class="count">(%s)</span> аудио
mn[1]: <span class="count">(%s)</span> аудио

en: Audio Player
mn: Аудио тоглуулагч

en: Audio Post
mn: Аудио Нийтлэл

en: Audio Widget
mn: Аудио виджет

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
mn[0]: Аудио виджет (%d)
mn[1]: Аудио виджет (%d)

en: Audio caption text
mn: Аудио тайлбар текст

en: Audio details
mn: Аудио бичлэгийн мэдээлэл

en: Audio title
mn: Аудио гарчиг

en: Audio title&hellip;
mn: Аудио гарчиг…

en: Audio, Video, or Other File
mn: Дуу, Видео, болон бусад файл

en: August
mn: 8 сар

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
mn: 8 сар

en: Australia
mn: Австрали

en: Austria
mn: Австри

en: Authentication
mn: Баталгаажуулалт

en: Author
mn: Зохиогч

en: Author Biography
mn: Зохиогчийн Намтар

en: Author Name
mn: Зохиогчийн Нэр

en: Author URL of the user.
mn: Хэрэглэгчийн зохиогчийн хаяг

en: Author:
mn: Зохиогч:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
mn: Зохиогч: %1$s (IP хаяг: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
mn: Нийтлэгч: %s

en: Authorize the transfer
mn: Шилжүүлгийг зөвшөөрөх

en: Authorized On
mn: Зөвшөөрөгдсөн:

en: Authors
mn: Зохиогчид

en: Authors:
mn: Зохиогчид:

en: Auto
mn: Авто

en: Auto Draft
mn: Автомат Ноорог

en: Auto-renew (…)
mn: Автомат-сунгалт (…)

en: Auto-renew off
mn: Автомат сунгалт (хаалттай)

en: Auto-renew on
mn: Автомат-сунгалт (идэвхтэй)

en: Auto-renewal has been turned off successfully.
mn: Автомат сунгалтыг амжилттай цуцаллаа.

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Автомат шинэчлэлтийг идэвхгүй болгосон <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Автомат шинэчлэлтийг идэвхгүй болгосон <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Автомат шинэчлэлтийг идэвхжүүлсэн <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Автомат шинэчлэлтийг идэвхжүүлсэн <span class="count">(%s)</span>

en: Automatic daily backups of your entire site, with unlimited, WordPress-optimized secure storage.
mn: Хэмжээний хязгаарлалтгүйгээр өдөр бүр сайтыг тань тэр чигээр нь нөөцлөх боломж.

en: Automatic sales tax
mn: Худалдааны татвар автоматаар тооцох

en: Automatically add new top-level pages to this menu
mn: Энэ цэсэнд дээд түвшний шинэ хуудсыг автоматаар нэмнэ үү

en: Automatically add paragraphs
mn: Автоматаар догол мөр нэмэх

en: Automatically close comments on posts older than %s days
mn: %s хоногоос хуучин бичлэгүүдийн сэтгэгдлийг автоматаар хаах

en: Automatically share your site content to social media for free
mn: Та өөрийн вэб сайтын контентоо олон нийтийн сүлжээнд автоматаар үнэгүй хуваалцаарай.

en: Autoplay
mn: Автоматаар тоглох

en: Autoplay may cause usability issues for some users.
mn: Autoplay учруулж болох энгийн байдал асуудлууд нь зарим хэрэглэгчдийн хувьд.

en: Available disk space
mn: Боломжтой дискний зай

en: Available image dimensions.
mn: Боломжтой зургийн хэмжээ.

en: Available image sizes.
mn: Боломжтой зургийн хэмжээ.

en: Avatar
mn: Хөрөг

en: Avatar Display
mn: Хөрөг харуулах

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
mn: Зургийн хэмжээ %d пикселтэй аватар URL.

en: Avatar URL.
mn: Аватар URL.

en: Avatar URLs for the comment author.
mn: Сэтгэгдэл зохиогчийн аватар URL-ууд.

en: Avatar URLs for the user.
mn: Хэрэглэгчийн чээж зурагны хаяг

en: Avatar size
mn: Хөрөг хэмжээ

en: Avatars
mn: Хөрөг

en: Average
mn: Дундаж

en: Average Rating
mn: Дундаж үнэлгээ

en: Avg comments per post
mn: нэг нийтлэлд бичигдсэн сэтгэгдлүүдийн дундаж тоо

en: Azerbaijan
mn: Азербежайн

en: Azores
mn: Азорес

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
mn: БЕТА ТУРШИЛТ?
    =============
    
    Энэхүү дибаг хийх имэйл таныг WordPress-ийн хөгжүүлэлтийн хувилбарыг ашиглаж байх үед илгээгдэнэ.
    
    Хэрэв та эдгээр бүтэлгүйтэл нь WordPress-ийн алдаатай холбоотой байж магадгүй гэж бодож байвал энэ талаар мэдээлж болох уу?
     * Дэмжлэгийн форумд утас нээнэ үү: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Эсвэл, хэрэв та алдааны тайлан бичихэд таатай байвал: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Баярлалаа! -- WordPress баг

en: BUTTON
mn: ТОВЧЛУУР

en: Back
mn: Буцах

en: Back in stock emails
mn: Дууссан бараа дахин ирсэн тухай имэйлүүд

en: Back to Followed Sites
mn: Дагасан Сайтууд руу Буцах

en: Back to Following
mn: Дагаж Байгаа руу Буцах

en: Back to blog options
mn: Блогийн тохиргоо руу буцах

en: Back to top
mn: Дээш буцах

en: Back-in-stock notifications
mn: Дууссан бараа дахин ирсэн тухай мэдэгдэлүүд

en: Background
mn: Дэвсгэр

en: Background Color
mn: Дэвсгэрийн өнгө

en: Background Image
mn: Дэвсгэрийн зураг

[ctx: Background Preset]
en: Preset
mn: Урьдчилан тохируулсан

en: Background color
mn: Дэвсгэр өнгө

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
mn: Дэвсгэрийг шинэчилсэн. <a href="%s">Өөрийн сайтдаа зочилж</a> хэрхэн харагдаж буйг харах.

en: Backtick
mn: Дан хашилт

en: Backup
mn: Нөөц

en: Backup code
mn: Нөөц код

en: Backup codes
mn: Нөөц кодууд

en: Backup codes have been verified
mn: Нөөц кодууд баталгаажлаа

en: Backup codes have not been verified.
mn: Нөөц кодууд баталгаажаагүй байна.

en: Backup verification codes
mn: Нөөц баталгаажуулалтын код

en: Baghdad
mn: Багдад

en: Bahamas
mn: Бахамас

en: Bahia
mn: Бахиа

en: Bahia Banderas
mn: Бахиа Бандарес

en: Bahrain
mn: Бахрейн

en: Baku
mn: Баку

en: Balasana is a clean and minimalist business theme designed with health and wellness-focused sites in mind.
mn: Balasana нь эрүүл мэнд, сайн сайхан байдалд чиглэсэн сайтуудуудад загварчлагдсан цэвэрхэн минималист бизнесийн загвар юм.

en: Bamako
mn: Бамако

en: Bangkok
mn: Бангкок

en: Bangladesh
mn: Бангладеш

en: Bangui
mn: Бангуй

en: Banjul
mn: Банжул

en: Bank
mn: Банк

en: Bank statement (last 3 months)
mn: Банкны хуулга (сүүлийн 3 сарын)

en: Barbados
mn: Барбадос

en: Barnaul
mn: Барнаул

en: Barnsbury is an earthy and friendly theme design with farming and agriculture businesses in mind.
mn: Barnsbury бол газар тариалан, хөдөө аж ахуйн үйл ажиллагаанд тохирсон энгийн, хүртээмжтэй загвар юм.

en: Base
mn: Суурь

en: Base Font
mn: Үсгийн Үндсэн Хэв

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
mn: Instance тохиргооны Base64 кодлогдсон дүрслэл.

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Basic Design Customization
mn: Ерөнхий Дизайн Өөрчлөх

en: Be part of a global open source community.
mn: Дэлхийн нээлттэй эхийн нийгэмлэгийн нэг хэсэг байх.

en: Be the first to like this.
mn: Үүнийг таалсан анхны хүн болоорой.

en: Be the first to respond
mn: Хариулсан хамгийн эхний хүн болох

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
mn: Санал гомдол бичих &ldquo;%s&rdquo;

en: Be the future of WordPress
mn: WordPress-ийн ирээдүй болоорой

en: Beautiful landscape
mn: Үзэсгэлэнт ландшафт

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
mn: Учир нь та ашиглаж %1$s сайтууд таны WordPress сүлжээ ашиглах естой дэд сангууд. Хэрэглэж үзэх %2$s хэрэв та ашиглахыг хүсэж дэд домэйн.

en: Before a comment appears
mn: Сэтгэгдлийг харуулахын өмнө

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
mn: Өөрийн импортын файлыг нэмэхийн өмнө, та доорх алдааг засах хэрэгтэй:

en: Beirut
mn: Бейрут

en: Belarus
mn: Беларус

en: Belarusian
mn: Беларусь

en: Belau
mn: Белау

en: Belem
mn: Белем

en: Belfast
mn: Белфаст

en: Belgium
mn: Белги

en: Belgrade
mn: Белград

en: Belize
mn: Бэлизе

en: Below Header
mn: Толгойн Доор

en: Berlin
mn: Берлин

en: Bermuda
mn: Бермуда

en: Best Sellers
mn: Шилдэг Зарагдаж Буй

en: Best Selling Products
mn: Хамгийн Сайн Борлуулалттай Бүтээгдэхүүнүүд

en: Best for Bloggers:
mn: Блогчидод Хамгийн Тохирох:

en: Best for Entrepreneurs &amp; Freelancers:
mn: Хувиараа Хөдөлмөр Эрхлэгчид &amp; Чөлөөт Ажиллагчидад хамгийн тохиромжтой:

en: Best for Online Stores:
mn: Онлайн Дэлгүүрт хамгийн тохиромжтой:

en: Best for Personal Use:
mn: Хувийн Хэрэглээнд Хамгийн Тохиромжтой:

en: Best for Small Business:
mn: Жижиг Бизнесүүдэд хамгийн тохиромжтой:

en: Best for Small Businesses:
mn: Жижиг Компаниудад хамгийн тохиромжтой:

en: Beulah
mn: Беулах

en: Billed yearly
mn: Төлбөр жилээр

en: Billed yearly, credit card expiring soon
mn: Жилээр төлөгдөнө, мөн картын хугацаа дуусах дөхсөн байна

en: Billed yearly, renews on %s
mn: Жилээр төлөгдөж, %s -д сунгагдана.

en: Billing &amp; Shipping
mn: Төлбөр &amp; Хүргэлт

en: Billing Address
mn: Төлбөрийн хаяг

en: Billing Address 1
mn: Төлбөр төлөх Хаяг 1

en: Billing Details
mn: Төлбөрийн Дэлгэрэнгүй

en: Billing History
mn: Төлбөр Төлөлтийн Түүх

en: Billing address
mn: Төлбөрийн хаяг

en: Billing address.
mn: Худалдан авагчийн хаяг

en: Billing details
mn: Төлбөрийн дэлгэрэнгүй

en: Biographical Info
mn: Өөрийн тухай

en: Bishkek
mn: Бишкек

en: Bissau
mn: Биссау

en: Bitrate
mn: Бит төвшин

en: Bitrate Mode
mn: Бит төвшний төлөв

en: Bitrate:
mn: Бит төвшин

en: Bitácora is a simple old-school blog theme.
mn: Bitácora бол энгийн хуучны хэв маягтай блогийн загвар

en: Black
mn: Хар

en: Black Letterhead is a two-column minimalistic theme with a black background, customizable header and widget sidebar.
mn: Black Letterhead бол хар дэвсгэртэй, өөрчилж болохуйц толгойн хэсэг болон виджет бүхий хажуугийн хэсгийг агуулах хоёр баганатай минимал загвар.

en: Blanc-Sablon
mn: Бланк-Саблон

en: Blank
mn: Хоосон

en: Blantyre
mn: Блантюр

en: Blask is a modern portfolio theme focused on showcasing your work in a clean and minimal way.
mn: Blask бол цэвэрхэн, минимал байдлаар таны ажлыг танилцуулахад анхаардаг модерн портфолио загвар.

en: Block
mn: Блок

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
mn: "%1$s" блок нь "%2$s" нэртэй загвар агуулаагүй байна.

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
mn: "%1$s" блок нь %4$s доорх %3$s файлд %2$s-н дэмжлэгийг зарлаж байна. %2$s-н дэмжлэгийг одоо %5$s доор зарласан.

en: Block %1$d of %2$d, Level %3$d.
mn: Блок %1$d %2$d, Түвшин %3$d

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved left
mn: Блок %1$s нь эхэнд агуулга, чадахгүй байх нүүж орхисон

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved right
mn: %1$s блок агуулгын эхэнд байгаа бөгөөд баруун тийш зөөх боломжгүй

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved up
mn: Блок %1$s нь эхэнд агуулга, чадахгүй байх нь шилжин ирсэн байна

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved down
mn: Блок %1$s is at the end of the агуулга, чадахгүй байх доош шилжиж

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved left
mn: Блок %1$s is at the end of the агуулга, чадахгүй байх нүүж орхисон

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved right
mn: %1$s блок агуулгын төгсгөлд байгаа бөгөөд баруун тийш зөөх боломжгүй

en: Block %s is the only block, and cannot be moved
mn: %s блок нь цорын ганц блок бөгөөд зөөх боломжгүй

en: Block Emails
mn: Имэйл Блоклох

en: Block HTML:
mn: HTML блок:

en: Block Library
mn: Блок Номын Сан

en: Block Patterns
mn: Блок Хэв Маяг

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
mn: WordPress.com дээр дагасан блогуудаасаа имэйл мэдээ авахгүй байх

en: Block attributes.
mn: Атрибутуудыг блоклох.

en: Block breadcrumb
mn: Блок breadcrumb

en: Block cannot be rendered inside itself.
mn: Блок чадахгүй байх үзүүлсэн дотор өөрөө.

en: Block category.
mn: Блок ангилал.

en: Block emails
mn: Имэйл Блоклох

en: Block example.
mn: Блок жишээ.

en: Block inspector tab display overrides.
mn: Хянагч табын дэлгэцийг дарж бичихийг хориглох.

en: Block keywords.
mn: Түлхүүр үгсийг блоклох.

en: Block name.
mn: Блокны нэр.

en: Block namespace.
mn: Нэрийн орон зайг блоклох.

en: Block navigation structure
mn: Блок навигацийн бүтэц

en: Block pattern "%s" inserted.
mn: Блок загвар "%s" оруулж байна.

en: Block pattern categories
mn: Блок загварын ангилал

[ctx: Block pattern category]
en: About
mn: Тухай

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
mn: Баннер

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
mn: Товчлуурууд

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
mn: Үйлдэлд уриалах

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
mn: Багана

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
mn: Холбоо барих

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
mn: Онцолсон

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
mn: Хөл хэсэг

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
mn: Галерей

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
mn: Гарчиг

[ctx: Block pattern category]
en: Media
mn: Медиа

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
mn: Портфолио

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
mn: Мэдээ

[ctx: Block pattern category]
en: Services
mn: Үйлчилгээ

[ctx: Block pattern category]
en: Team
mn: Баг

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
mn: Талархлууд

[ctx: Block pattern category]
en: Text
mn: Текст

en: Block pattern category "%s" not found.
mn: Блокны загварын ангилал "%s" олдсонгүй.

en: Block pattern category name must be a string.
mn: Блокны загварын категорийн нэр нь мөр байх ёстой.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
mn: Сүлжээ

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
mn: Зүүн талд байгаа зураг

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
mn: Том гарчиг

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
mn: Офсет

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
mn: Жижиг зураг болон гарчиг

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
mn: Хуваалцсан дэвсгэр өнгө бүхий нийгмийн холбоосууд

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
mn: Стандарт

en: Block patterns
mn: Блокны загварууд

en: Block rendered as empty.
mn: Блок үзүүлсэн гэж хоосон.

en: Block site
mn: Сайтыг Блокло

en: Block spacing
mn: Блок хоорондын зай

en: Block style name must be a string.
mn: Блок загварын нэр нь мөр байх ёстой.

en: Block style name must not contain any spaces.
mn: Блокны загварын нэр ямар ч хоосон зай агуулж болохгүй.

en: Block style variations.
mn: Загварын өөрчлөлтийг блоклох.

en: Block supports.
mn: Блокийн дэмжлэг.

en: Block this blog
mn: Энэ блогийг блоклох

en: Block tools
mn: Блоклох хэрэгсэл

en: Block type "%s" is already registered.
mn: "%s" блокийн төрөл аль хэдийн бүртгэгдсэн байна.

en: Block type "%s" is not registered.
mn: "%s" блокийн төрөл бүртгэгдээгүй байна.

en: Block type names must be strings.
mn: Блокийн төрлийн нэр нь мөр байх ёстой.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
mn: Блокны төрлийн нэр нь нэрийн орон зайн угтвар агуулсан байх ёстой. Жишээ нь: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
mn: Блокны төрлийн нэр нь том үсэг агуулаагүй байх ёстой.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
mn: Загварыг ашиглахаар төлөвлөж буй блокийн төрлүүд.

en: Block variations
mn: Блок хэлбэлзэл

en: Block variations.
mn: Блок хувилбарууд.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
mn: Уялдуулах доод

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
mn: Уялдуулах дунд

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
mn: Уялдуулах дээд

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
mn: Хоорондын зай

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
mn: Дүүргэхийн тулд сунгана

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
mn: Өөрчлөлт босоо трасс

en: Block: %s
mn: Блок: %s

en: Blocked
mn: Хориглосон

en: Blockquote
mn: Ишлэл таг

en: Blocks
mn: Блок

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
mn: Блокууд нь танд хэрэгтэй бүх зүйл байж болно. Жишээлбэл, та текстийнхээ найрлагад намуухан ишлэл нэмэх эсвэл асар том загвартай ишлэлийг харуулахыг хүсч болно. Эдгээр бүх сонголтууд нь оруулга дээр байдаг.

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
mn: Доод талд байгаа тул блокуудыг доош зөөх боломжгүй

en: Blocks cannot be moved left as they are already are at the leftmost position
mn: Блок чадахгүй байх нүүж зүүн тэд аль хэдийн байгаа үед leftmost байр

en: Blocks cannot be moved right as they are already are at the rightmost position
mn: Блок чадахгүй байх шилжсэн нь зөв гэж тэд аль хэдийн байгаа үед rightmost байр

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
mn: Блокууд аль хэдийн дээд талд байгаа тул дээш зөөх боломжгүй

en: Blog
mn: Блог

en: Blog Archives
mn: Блогийн архив

en: Blog Name
mn: Блогийн нэр

en: Blog Posts
mn: Нийтлэлүүд

en: Blog Stats
mn: Блогийн статус

en: Blog Title
mn: Блог нэр

en: Blog URL:
mn: Блог УРЛ:

en: Blog like an expert from day one
mn: Эхний өдрөөсөө л мэргэжлийнхэн шиг блог хөтөл

en: Blog name
mn: Блогийн нэр

en: Blog pages show at most
mn: Блогийн хуудсанд хамгийн ихдээ

en: Blog pages show at most.
mn: Блогын хуудсууд дээд тал нь харагдана.

en: Blog posts can be “stickied”, a feature that places them at the top of the front page of posts, keeping it there until new sticky posts are published.
mn: Блог байж болно "stickied", нэг онцлог шинж нь газар тэднийг at the top of the урд хуудас бичлэг, хөтлөх хүртэл тэнд шинэ наалттай бичлэг нийтлэгдсэн байна.

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Blogs and Personal Sites
mn: Блог, Хувийн Сайтууд

en: Blue
mn: Хөх

en: Blush bordeaux
mn: Бордо ичих

en: Blush light purple
mn: Цайвар ягаан

en: Boa Vista
mn: Боа Виста

en: Body cell text
mn: Бие гар бичвэр

en: Bogota
mn: Богота

en: Boise
mn: Бойси

en: Bold
mn: Бүдүүн

en: BonPress is the perfect personal blog theme. Packed with Post Formats and subtle details, it offers a unique blogging experience.
mn: BonPress бол хувийн блогт төгс тохирох загвар. Бичвэрийн форматууд болон бусад нарийн элементүүдийг агуулах тус загвар нь блог хөтлөх өвөрмөц туршлагыг санал болгох болно.

en: Book this session
mn: Энэ уулзалтыг товлох

en: Booklet is an elegant, magazine-style theme that lets you quickly and easily create a beautiful site with any content. Booklet includes one, two and three column layouts, a customizable logo and header, finely-crafted typography and a snappy featured content drawer.
mn: Booklet нь гоёмсог, сэтгүүлийн хэв маягийг шингээсэн загвар бөгөөд танд ямар ч агуулгад тохирох нүд булаам сайтыг хурдан бөгөөд хялбараар бүтээх боломж олгоно. Үүнд нэг, хоёр, гурван баганан бүтэц, өөрчилж болохуйц лого болон толгойн хэсэг, нарийн хийцэт зураг чимэглэл ба агуулгыг онцлох хээнцэр загварууд багтдаг.

en: Bookmarks
mn: Номын хавчуурга

en: Boom!
mn: Бүүм!

en: Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Get access to high quality email and live chat support.
mn: Дурын домэйн нэр ашиглаж, WordPress.com -н сурталчилгааг арилгаад вэб сайтаа сайжруулаарай. Мөн мэргэжлийн өндөр чанартай туслалцааг имэйл болон чатаар аваарай.

en: Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Get access to high-quality email and live chat support.
mn: Вэб сайт руугаа өөрийн домэйнаар хандах, WordPress.com -н бүх сурталчилгааг алга болгох, өндөр түвшний хэрэглэгчийн үйлчилгээг имэйл болон чатаар авах.

en: Border
mn: Хүрээ

en: Border color
mn: Хүрээний өнгө

en: Border color and style picker
mn: Хилийн өнгө, хэв маяг, picker

en: Border color and style picker.
mn: Хилийн өнгө, хэв маяг, picker.

en: Border radius
mn: Хүрээний радиус

en: Border width
mn: Хилийн өргөн

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
mn: WordPress URL болон сайтын URL хоёулаа %1$s эсвэл %2$s-ээр эхэлж болно. %2$s-р эхэлсэн URL нь SSL сертификат шаарддаг тул %2$s болгож өөрчлөхөөсөө өмнө танд гэрчилгээ байгаа эсэхийг шалгаарай. %2$s-ийн тусламжтайгаар хөтчийн хаягийн мөрөнд хаягийн хажууд цоож гарч ирнэ. %2$s болон цоожны түгжээ хоёулаа таны сайт аюулгүй байдлын зарим үндсэн шаардлагыг хангаж байгааг илтгэж, энэ нь таны зочдод болон хайлтын системд итгэх итгэлийг бий болгож чадна.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
mn: Бүх бүргэл болон сүүлийн өдрүүд өгөгдсөн байх ёстой.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
mn: Бүх бүргэл болон сүүлийн өдрүүд зөв байх ёстой.

en: Bottom
mn: Доод хэсэг

en: Bottom Center
mn: Доод Төв

en: Bottom Left
mn: Зүүн доод

en: Bottom Right
mn: Баруун доод

en: Bottom border
mn: Доод хил

en: Bottom left
mn: Зүүн доод

en: Bottom right
mn: Баруун доод

en: Bougainville
mn: Боугайнвиллэ

en: Box Control
mn: Хяналтын Хайрцаг

en: Brand your blog with a custom .blog domain name, and remove all WordPress.com advertising. Receive additional storage space and email support.
mn: Блогоо өөрийн гэсэн .blog домэйн, нэмэлт багтаамжтай болгож, WordPress.com -н бүх сурталчилгааг бас арилгаарай. Мөн имэйлээр туслалцаа авах боломжтой.

en: Bratislava
mn: Братислав

en: Brazzaville
mn: Браззавил

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
mn: Сэтгэгдлийг хуудас бүрт %1$s үетэй байхаар болон %2$s хуудсыг харуулахаар хуваах

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
mn: Танай бизнес юу хийдэг, хэрхэн тусалж болох талаар товч тайлбарлана уу.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
mn: Төлөвлөгөөт хөгжүүлэлтээс үүдэн түр ажиллахгүй байна. Хэдхэн хормын дараа дахин холбогдоорой.

en: Brisbane
mn: Брисбань

en: Broken Hill
mn: Брокен Хилл

en: Brown
mn: Бор

en: Browse
mn: Хайх

en: Browse all. This will open the main inserter panel in the editor toolbar.
mn: Browse all. Энэ нь нээлттэй гол inserter самбар дахь редактор toolbar.

en: Browse premium themes
mn: Дээд зэргийн загваруудыг үзэх

en: Browse sites
mn: Сайтуудыг үзэх

en: Browse styles
mn: Browse хэв маяг

en: Browse themes
mn: Загваруудыг үзэх

en: Browser Info
mn: Вэб хөтчийн мэдээлэл

en: Browser default
mn: Вэб браузер нь анхдагч

en: Browser details for the support forums
mn: Хэлэлцүүлэгт зориулсан вэб хөтчийн мэдээлэл

en: Brunei
mn: Бруней

en: Brussels
mn: Брюссель

en: Bucharest
mn: Бухарест

en: Budapest
mn: Будапешт

en: Buenos Aires
mn: Буэнос-Айрес

en: Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video and the ability to monetize your site with ads.
mn: Дэвшилтэт дизайны хэрэгслүүд, CSS засах боломж, дуу, бичлэг хадгалах хангалттай зай болон сурталчилгаа байршуулаад сайтаараа мөнгө олох боломж.

en: Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, and the ability to monetize your site with ads.
mn: Дэвшилтэт дизайны хэрэгслүүд, CSS засах боломж, дуу, бичлэг хадгалах хангалттай зай болон сурталчилгаа байршуулаад сайтаараа мөнгө олох боломж.

en: Build a website
mn: Вэб сайт бүтээ

en: Build an audience
mn: Уншигчидтай болох

en: Build your audience
mn: Хэрэглэгчийн баазаа бүрдүүл

en: Build your stunning website on WordPress.com
mn: Гайхалтай сайхан вэб сайтыг WordPress.com дээр бүтээгээрэй

en: Built By WordPress.com Premium
mn: WordPress.com -ын Дээд зэргийн үйлчилгээг ашиглан бүтээв.

en: Built on trust
mn: Итгэлцэлээр бүтээгдсэн

en: Built on trust.
mn: Итгэлцэлд суурилсан.

en: Built-in payment processing from leading providers like Stripe, PayPal, and more. Accept payments from customers all over the world.
mn: Шууд ашиглахад бэлэн PayPal, Stripe зэрэг төлбөр тооцооны системүүдийн холболт бий. Дэлхийн өнцөг булан бүрээс төлбөрөө хүлээн аваарай.

en: Bujumbura
mn: Бужумбура

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Bulk Actions
mn: Үндсэн үйлдэл

en: Bulk Edit
mn: Бөөнөөр засах

en: Bulk actions
mn: Үндсэн үйлдэл

en: Bulk edit
mn: Бөөнөөр засах

en: Bulk select
mn: Ноорог сонгох

en: Bulleted list
mn: Сумтай жагсаалт

en: Business
mn: Бизнес

en: Business Name Generator
mn: Бизнесийн Нэр Үүсгэвэр

en: Business address
mn: Бизнесийн Хаяг

en: Busingen
mn: Бусинген

en: Button
mn: Товч

en: Button inside
mn: Товчны доторх

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
mn: %s сонголт

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
mn: %s сонголт

en: Button only
mn: Зөвхөн товчлуур

en: Button outside
mn: Товчны гаднах

en: Button text
mn: Товчны текст

[ctx: Button text]
en: Start a new store
mn: Шинэ дэлгүүр эхлүүлэх

[ctx: Button text]
en: Upgrade your store
mn: Дэлгүүрээ шинэчлэх

en: Button type
mn: Товчны төрөл

en: Button width
mn: Товч өргөн

en: Buttons
mn: Товч

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
mn: Авья &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy an email later
mn: Имэйл дараа худалдаж авах

en: Buyer at %1$s
mn: %1$s -д худалдан авагч

en: By %s
mn: Нийтлэгч %s

en: By Month
mn: Сараар

en: By authors
mn: Нийтлэгчээр

en: By canceling auto-renewal, your %(emailProductName)s subscription for %(domainName)s will expire on %(expiryDate)s. After it expires, you will not be able to send and receive emails for this domain. To avoid that, turn auto-renewal back on or manually renew your subscription before the expiration date.
mn: Автомат сунгалтаа цуцалснаар таны %(domainName)s дээрх %(emailProductName)s  -н хугацаа %(expiryDate)s -д дуусна. Дууссаных нь дараа та энэ домэйнээс имэйл илгээх, хүлээн авах боломжгүй болно. Тийм байдалд хүрэхгүйн тулд та автомат сунгалтыг дахин идэвхжүүлэх, эсвэл өөрөө дуусах хугацаа болохоос өмнө захиалгаа сунгах боломжтой.

en: By canceling auto-renewal, your %(productName)s subscription for %(siteDomain)s will expire on %(expiryDate)s. When it does, you'll lose access to key features you may be using on your site. To avoid that, turn auto-renewal back on or manually renew your subscription before the expiration date.
mn: Автомат сунгалтаа цуцалцснаар %(siteDomain)s дэх %(productName)s -ийн хугацаа %(expiryDate)s -д дуусна. Ингэснээр таны сайтдаа ашиглаж байгаа зарим чухал боломжууд цуцлагдах бөгөөд үүнээс сэргийлэхийн тулд та автомат сунгалтыг сэргээх, дуусах хугацаа болохоос өмнө гар аргаар үйлчилгээгээ сунгах боломжтой.

en: By continuing, you agree to our {{button}}Terms of Service{{/button}}.
mn: Үргэлжлүүлснээрээ та манай  {{button}}Үйлчилгээний нөхцөл{{/button}} -г хүлээн зөвшөөрч байгаа гэсэн үг.

en: By continuing, you agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}}.
mn: Үргэлжлүүлснээрээ та манай {{tosLink}}Үйлчилгээний Нөхцөл{{/tosLink}} -г хүлээн зөвшөөрч байна гэсэн үг.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
mn: By default, new users will receive an email letting them know they’ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.

en: By logging in you'll post the following comment to %s:
mn: Нэвтэрснээрээ та дараах сэтгэгдлийг %s -д бичнэ:

en: By logging in you'll post the following comment:
mn: Нэвтэрснээрээ та дараах сэтгэгдлийг бичнэ:

en: By posts & pages
mn: Бичвэрээр болон хуудсаар

en: By switching to an annual plan, you could be paying just %1$s per month. That’s %2$s%% less than your current monthly plan. You’re a click away from paying less!
mn: Жилийн багц руу шилжвэл та сарын зөвхөн %1$s-г төлнө. Энэ нь таны одоогийн сарын багцаас %2$s%% хувиар бага гэсэн үг. Та нэг товч дараад л багыг төлж болохоор байна шүү!

en: By: %s
mn: Бичсэн: %s

en: CSS Classes (optional)
mn: CSS Classes (сонгомол)

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
mn: Кэш түлхүүр нь бүхэл тоо эсвэл хоосон биш мөр байх ёстой, %s өгөгдсөн.

en: Cache key must not be an empty string.
mn: Кэш түлхүүр нь хоосон мөр байж болохгүй.

en: Cairo
mn: Каир

en: Cajamarca
mn: Кахамарка

en: Calculating…
mn: Тооцоолж байна...

en: Calcutta
mn: Калкутта

en: Calendar
mn: Цаглабар

en: Cambodia
mn: Камбуж

en: Cambridge Bay
mn: Кэймбридж Бэй

en: Cameras & Photography
mn: Камер & Гэрэл Зураг

en: Cameroon
mn: Камерун

en: Campo Grande
mn: Кампо Гранд

en: Canada
mn: Канад

en: Canapé is a bold and refined theme, designed for restaurants and food-related businesses seeking a classic, elegant look. The carefully crafted Menu Template takes care of showcasing your food and drink menu, while integration with the Open Table widget makes it easy for your guests to make online reservations.
mn: Canapé бол сонгодог, чамин дүр төрхийг эрэлхийлдэг ресторан болон хоол хүнстэй холбоотой бизнес эрхлэгчдэд зориулагдсан зоримог бөгөөд боловсронгуй загвар юм. Нарийвчлан боловсруулсан Menu Template таны хоол, ундааны цэсийг танилцуулахад анхаарах бол Open Table виджеттэй хослуулсанаар зочдыг тань онлайн захиалга хийхэд хялбар болгох болно.

en: Canary
mn: Канарын арлууд

en: Canberra
mn: Канберра

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Cancel %(purchaseName)s
mn: %(purchaseName)s -г цуцлах

en: Cancel Anyway
mn: Цуцал цуцал

en: Cancel Domain
mn: Домэйн Цуцлах

en: Cancel Domain and Refund
mn: Домэйнээ Цуцлаад Төлбөрөө Буцаах

en: Cancel Edit
mn: Засварыг цуцлах

en: Cancel Editing
mn: Засварыг цуцлах

en: Cancel Purchase
mn: Худалдан Авалтыг Цуцлах

en: Cancel Subscription
mn: Захиалгаа Цуцлах

en: Cancel Your %(purchaseName)s Subscription
mn: %(purchaseName)s -н Захиалгаа Цуцлах

en: Cancel and Refund
mn: Цуцлаад Төлбөр Буцаах

en: Cancel changes
mn: Өөрчлалтийг цуцлах

en: Cancel domain
mn: Домэйн Цуцлах

en: Cancel edit
mn: Засварыг цуцлах

en: Cancel reply
mn: Хариулт болиулах

en: Cancel session
mn: Уулзалт цуцлах

en: Cancel your session
mn: Уулзалтаа цуцлах

en: Canceled
mn: Цуцлагдсан

en: Cancelled
mn: Цуцлагдсан

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Цуцлагдсан <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Цуцлагдсан <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
mn: Захиалга цуцлах

en: Cancelling…
mn: Цуцалж байна...

en: Cancun
mn: Канкун

en: Cannot create a comment with that type.
mn: Ийм төрлийн сэтгэгдэл үүсгэх боломжгүй.

en: Cannot create a revision of a revision
mn: Шинэчилсэн хувилбарыг шинэчлэх боломжгүй

en: Cannot create a user with an empty login name.
mn: Хоосон нэвтрэх нэртэйгээр хэрэглэгчийг үүсгэж чадахгүй

en: Cannot create existing comment.
mn: Одоо байгаа сэтгэгдлийг үүсгэх боломжгүй.

en: Cannot create existing post.
mn: Одоо байгаа нийтлэлийг үүсгэх боломжгүй.

en: Cannot create existing user.
mn: Одоо байгаа хэрэглэгчийг үүсгэх боломжгүй.

en: Cannot create order note, please try again.
mn: Захиалгын тэмдэглэл оруулж чадсангүй, дахин оролдоно уу.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
mn: Идэвхтэй залгаасыг устгах боломжгүй. Эхлээд үүнийг идэвхгүй болгоно уу.

en: Cannot find user global styles revisions.
mn: Хэрэглэгчийн глобал загварын засваруудыг олж чадсангүй.

en: Cannot hide this blog
mn: Энэ блогийг нууц чадсангүй

en: Cannot introspect application password.
mn: Аппликешны нууц үгийг шалгах боломжгүй.

en: Cannot load %s.
mn: %s. - г ачаалж чадахгүй байна

en: Cannot load image metadata.
mn: Зургийн мета өгөгдлийг уншиж чадахгүй.

en: Cannot modify appointment less than one hour before session begins
mn: Уулзалт эхлэхээс өмнөх нэг цагийн хугацаанд уулзалтын цагийг өөрчлөх боломжгүй

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
mn: WP_Widget-ийг өргөтгөхгүй виджетийг урьдчилан харах боломжгүй.

en: Cannot refund a payment TO the user
mn: Хэрэглэгч рүү төлбөрийг буцаах боломжгүй

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
mn: Зургын хэмжээг өөрчилж чадсангүй. Өргөн ба өндөр хоёул тохироогүй байна.

en: Cannot save image metadata.
mn: Зургийн мета өгөгдлийг хадгалж чадахгүй.

en: Cannot select database
mn: Өгөгдлийн санг сонгож болохгүй байна

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
mn: WP_Widget-ийг өргөтгөхгүй виджет дээр жишээг тохируулах боломжгүй.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
mn: Эх нэршилийг тохируулах боломжгүй байна, Учир нь ангилал зүй шаталса бус байна.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
mn: Объектуудыг тогтворжуулах боломжгүй. Эхлээд объектыг массив болгон хөрвүүлнэ.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
mn: `%2$s` скриптэд `%1$s` стратеги нийлүүлэх боломжгүй, учир нь энэ нь өөр нэр юм (үүнд `src` утга байхгүй).

en: Cannot update coupon, try again.
mn: Купон өөрчилж чадсангүй, Дахин оролдоно уу.

en: Cannot update shipping method, try again.
mn: Хүргэлтийн төрөл өөрчилж чадсангүй, Дахин оролдоно уу.

en: Cannot view post type.
mn: Постын төрлийг харж болохгүй

en: Cannot view status.
mn: Төлвийг харах боломжгүй

en: Canton
mn: Тойрог

en: Can’t use a theme
mn: Загвар ашиглах боломжгүй байна

en: Cape Verde
mn: Капе Вэрдэ

en: Capitalize
mn: Капитал

en: Caption
mn: Тайлбар

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
mn: Мэдээллийн санд байгаа тул хавсралтын тайлбар.

en: Caption&hellip;
mn: Тайлбар…

en: Captions
mn: Гарчигтай

en: Captions/Subtitles
mn: Тайлбар/Хадмал

en: Caracas
mn: Каракас

en: Card Number
mn: Картын Дугаар

en: Card Readers
mn: Карт Уншигч

en: Card deleted successfully
mn: Картыг устгалаа

en: Card details
mn: Картын мэдээлэл

en: Card number
mn: Картын дугаар

en: Cardholder name
mn: Карт эзэмшигчийн нэр

en: Carmack is a magazine theme, designed primarily for car magazines - but equally usable for Video Games, Movies, Music or any other visual magazine style site. Carmack supports featured content and post formats to allow you to create the perfect website.
mn: Carmack бол голчлон машины сэтгүүлд зориулан загварчлагдсан сэтгүүлийн загвар боловч тоглоом, кино, хөгжим гээд бусад төрлийн сэтгүүлийн загвартай сайтад эн тэнцүү ашиглагдах боломжтой. Carmack нь агуулга, бичвэрийн форматыг дэмжсэнээр төгс вэбсайт бүтээхэд тань туслах болно.

en: Carousel view
mn: Carousel харах

en: Cart
mn: Сагс

en: Cart totals
mn: Сагсанд Нийт

en: Cart updated.
mn: Сагс шинэчлэгдлээ

en: Casablanca
mn: Касабланка

en: Casey
mn: Кэйси

en: Catalan
mn: каталон

en: Catalog
mn: Каталог

en: Catalog visibility.
mn: Катлоги харуулах

en: Catamarca
mn: Катамарка

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Categories and Tags Converter
mn: Ангилал болон тэмдэглээ хөрвүүлэгч

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
mn: Ангилалыг <a href="%s">шошго хөрвүүлэгчийг</a> ашиглан шошго болгон хөрвүүлэх боломжтой.

en: Categories list
mn: Ангилалын жагсаалт

en: Categories list navigation
mn: Ангиллын жагсаалтын навигаци

en: Categories provide a helpful way to group related posts together and to quickly tell readers what a post is about.
mn: Ангилал өгөх нь ашиг тустай арга зам бүлэг холбоотой хамтран хурдан хэлэх нь уншигчдад юу post тухай юм.

en: Categories totals.
mn: Нийт Ангиллууд.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
mn: Мэдээний ангилал болон зүйлт нь ижил төрлөөрөө үндсэн болон дэд гэж ангилагдах боломжтой. Жишээ нь танд Жазз гэсэн ангилал байвал түүнийг Бибоп болон Биг Банд ангилалын дэд ангилал болгож зааж болно. Гэхдээ энэ нь таны сонголт бөгөөд заавал хийх албагүй.

en: Categories:
mn: Ангилал:

en: Categories:
mn: Бүлгүүд

en: Category
mn: Ангилал

en: Category ID.
mn: Категорийн ID.

en: Category added.
mn: Зэрэглэл нэмэгдлээ

en: Category deleted.
mn: Зэрэглэл устгагдлаа.

en: Category name.
mn: Категорийн нэр

en: Category not updated.
mn: Төрөл шинэчлэгдсэнгүй.

en: Category updated.
mn: Зэрэглэл шинэчлэгдлээ.

en: Category: | Categories:
mn[0]: Зэрэглэл:

en: Category: %1$s
mn: Ангилал: %1$s

en: Caution:
mn: Болгоомжил:

en: Cayenne
mn: Каеннэ

en: Cayman
mn: Кайман

en: Cell padding
mn: Ирмэгийн зай

en: Cell spacing
mn: Нүдний зай

en: Cell type
mn: Нүдний төрөл

en: Center
mn: Төв

en: Center Left
mn: Төв Зүүн

en: Center Right
mn: Төв Баруун

en: Centimeters (cm)
mn: Сантиметр (см)

en: Ceuta
mn: Цеута

en: Chagos
mn: Чагос

en: Change
mn: Өөрчлөх

en: Change Date
mn: Огноо өөрчлөх

en: Change Email Address
mn: Имэйл Хаягаа Солих

en: Change Frequency
mn: Давтамжийг өөрчлөх

en: Change Payment Method
mn: Төлбөрийн Хэрэгсэл Солих

en: Change Theme
mn: Загвар Солих

en: Change Username
mn: Хэрэглэгчийн Нэр Солих

en: Change a block's type by pressing the block icon on the toolbar.
mn: Өөрчлөх блок-ийн төрөл дарж блок дүрс дээр toolbar.

en: Change address
mn: Хаягаа өөрчлөх

en: Change alignment
mn: Өөрчлөлт трасс

en: Change audio
mn: Аудио солих

en: Change button position
mn: Товчны байршил солих

en: Change column alignment
mn: Баганын зэрэгцүүлэлт өөрчлөх

en: Change content position
mn: Агуулгыг өөрчлөх байр

en: Change date: %s
mn: Өөрчлөлтийн огноо: %s

en: Change file
mn: Файлыг өөрчлөх

en: Change image
mn: Зураг солих

en: Change items justification
mn: Өөрчлөх зүйлс үндэслэл

en: Change level
mn: Түвшин өөрчлөх

en: Change logo
mn: Лого солих

en: Change matrix alignment
mn: Өөрчлөлт матриц трасс

en: Change publish date
mn: Нийтэлсэн огноог өөрчлөх

en: Change role to&hellip;
mn: Change role to…

en: Change settings
mn: Тохиргоог өөрчлөх

en: Change text alignment
mn: Текстийн зэрэгцүүлэлтийг өөрчлөх

en: Change theme
mn: Сэдвийг өөрчлөх

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
mn[0]: %d блокийн төрлийг өөрчлөх
mn[1]: %d блокийн төрлийг өөрчлөх

en: Change video
mn: Видеог өөрчлөх

en: Change your password
mn: Нууц үгээ солих

en: Change your site's address
mn: Сайтынхаа хаягийг солих

en: Change your username
mn: Хэрэглэгчийн нэрээ солих

en: Changed roles.
mn: Роль солигдсон.

en: Changes have already been trashed.
mn: Өөрчлөлтүүдийг аль хэдийн хогийн саванд хийсэн.

en: Changes saved by %1$s on %2$s
mn: %1$s-н %2$s дээрх өөрчлөлтүүдийг хадгалсан

en: Changes saved.
mn: Өөрчлөлт хадгалагдлаа.

en: Changes trashed successfully.
mn: Өөрчлөлтүүдийг амжилттай устгасан.

en: Changeset is being edited by other user.
mn: Changeset бусад хэрэглэгч өөрчилсөн байна.

en: Changing to %s
mn: %s рүү өөрчилж байна

en: Chapters
mn: Бүлгүүд

en: Characters:
mn: Тэмдэгт

en: Chargeback
mn: Буцаан олгох

en: Chat
mn: Чат

en: Chatham
mn: Чатхам

en: Cheatin&#8217; uh?
mn: Булхайцаад&#8217; аан?

en: Check All
mn: Бүгдийг сонгох

en: Check Spelling
mn: Алдаа хянах

en: Check for Spam
mn: Спам шалгах

en: Check it out
mn: Туршаад үзэх

en: Check out <a href="%1$s">posts</a> or <a href="%2$s">pages</a> to see your imported content.
mn: Импортлосон <a href="%1$s">бичвэрүүд</a> болон <a href="%2$s">хуудсуудаа</a> үзээрэй.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
mn: Төлбөр шалгахыг хүлээж байна

en: Check readiness for transfer
mn: Шилжүүлэхэд бэлэн байгаа эсэхийг шалгана уу

en: Check stats anywhere
mn: Хаанаас ч хандаж статистикаа  үзэх

en: Check your e-mail address linked to the account for the confirmation link, including the spam or junk folder.
mn: Баталгаажуулалтын холбоосыг өөрийнхөө бүртгэлтэй имэйл хаяг дээр шалгана уу. Спам, junk зэрэг хавтсуудыг ч үзэх хэрэгтэй.

en: Check your email
mn: Имэйлээ шалгана уу

en: Check your email for the confirmation link.
mn: Имэйлээ шалгаж баталгаажуулалтын холбоосыг үзнэ үү.

en: Check your email for your new password.
mn: Шинэ нууц үгээ мэдэхийн тулд Имэйл хаягаа шалгана уу.

en: Checking domain lock status.
mn: Домэйн түгжигдсэн эсэхийг шалгаж байна.

en: Checking...
mn: Шалгаж байна...

en: Checkout
mn: Тооцоо

en: Checkout Page
mn: Тооцоо хийх хуудас

en: Checkout page
mn: Тооцооны хуудас

en: Checkout privacy policy
mn: Бараа захиалах нөхцөл журам

en: Chicago
mn: Чикаго

en: Chihuahua
mn: Чихуахуа

en: Child theme of %s
mn: %s загварын child

en: Chile
mn: Чили

en: China
mn: Хятад

en: Chinese
mn: Хятад

en: Chinese (Simplified)
mn: Хятад (Хялбаршуулсан)

en: Chinese (Traditional)
mn: Хятадын уламжлалт)

en: Chisinau
mn: Чисинау

en: Chita
mn: Чита

en: Choibalsan
mn: Чойбалсан

en: Chongqing
mn: Чунцинь

en: Choose
mn: Сонгох

en: Choose Image
mn: Зураг сонгох

en: Choose Session
mn: Уулзалт сонгох

en: Choose a %s
mn: Сонгох %s

en: Choose a CSV file from your computer:
mn: CSV файлыг өөрийн компьютерээс сонгоорой:

en: Choose a category to view stats
mn: Статистик үзэх ангиллыг сонгох

en: Choose a city in the same timezone as you.
mn: Ижилхэн цагийн бүсэнд байгаа хотыг сонгох.

en: Choose a different style combination for the theme styles.
mn: Загварын хэв маягийн хувьд өөр загварын хослолыг сонго.

en: Choose a file from your computer:
mn: Файлыг өөрийн компьютерээс сонгох:

en: Choose a format
mn: Сонгох формат

en: Choose a page to show only its subpages.
mn: Зөвхөн дэд хуудсуудыг харуулахын тулд хуудсыг сонгоно уу.

en: Choose a pattern
mn: Сонгох загвар

en: Choose a pattern for the query loop or start blank.
mn: Сонгох хэв маяг нь хайлтын гогцоо, эсвэл эхлэх нь хоосон.

en: Choose a product to view stats
mn: Статистик үзэх барааг сонгох

en: Choose a starting time
mn: Эхлэх цаг сонгоно уу

en: Choose an administrator on this site
mn: Энэхүү сайтад зориулж админ сонгоно уу

en: Choose an existing %s or create a new one.
mn: Сонгох нь одоогийн %s or create a new one.

en: Choose an image from your computer:
mn: Тооцуур дээрээсээ нэг дүрс сонго:

en: Choose an option
mn: Сонголт хийх

en: Choose audio
mn: Аудио сонгох

en: Choose coupons&hellip;
mn: Купон сонгох&hellip;

en: Choose file
mn: Файл сонгох

en: Choose from more than 350 easy-to-use themes for any type of business, portfolio, or blog.
mn: Ашиглахад хялбар 350 гаруй загвараас сонгоод бизнес, блог, танилцуулгын сайтдаа ашиглаарай.

en: Choose from the most used tags
mn: Хамгийн их ашигласан тэмдэглээнээс сонгох

en: Choose image
mn: Зураг сонгох

en: Choose logo
mn: Лого сонгох

en: Choose or create a Navigation Menu
mn: Навигацийн цэсийг сонгох эсвэл үүсгэх

en: Choose site
mn: Сайт сонгох

en: Choose specific attributes to restrict or lock all available options.
mn: Сонгох тодорхой шинж чанаруудыг хязгаарлах, эсвэл түгжих боломжтой бүх хувилбаруудыг.

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
mn: Өөрийн толгой зурганд ашиглах хэсгийг сонгох.

en: Choose the part of the image you want to use as your site icon.
mn: Зургаас аватар болгож хэрэглэх хэсгээ сонгоно уу.

en: Choose the perfect theme
mn: Төгс загварыг сонгох

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
mn: Хүргэлтийн төрлөө сонгон нэмнэ үү.

en: Choose the target frame for your link.
mn: Өөрийн холбоосыг хаана нээхийг сонгох.

en: Choose time of day
mn: Өдрийн аль нэг цагийг сонгоно уу

en: Choose variation
mn: Сонгох өөрчлөлт

en: Choose video
mn: Видео сонгох

en: Choose what to export
mn: Юу экспортлохоо сонгох

en: Choose your WordPress.com flavor
mn: Өөрт тохирох WordPress.com -н хувилбарыг сонгоорой

en: Choose your site
mn: Сайтаа сонгоно уу

en: Christmas
mn: Зул Сар

en: Chungking
mn: Чүнкин

en: Chuuk
mn: Чуук

en: City
mn: Хот

en: City name.
mn: Хот / Аймаг

en: City names may not contain numerals. Please remove them or spell them out.
mn: Хотын нэрэнд ямар нэг тоо байх ёсгүй гэж үздэг тул тоог нь хасаад, эсвэл үсэглээд бичнэ үү.

en: City names may not have a space after a punctuation character (.,'-)
mn: Хотын нэрэнд  орсон тэмдэгтийн дараагаар хоосон зай оруулж болохгүй

en: City.
mn: Хот.

en: City:
mn: Хот:

en: Clarendon
mn: Кларендон

en: Class name
mn: Ангийн нэр

en: Class names for the link element of this menu item.
mn: Энэ цэсний холбоосын элементийн ангийн нэрс.

en: Classic
mn: Сонгодог

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
mn: Сонгодог блок гарны товчлолууд

en: Classic Editor
mn: Үндсэн Эдитор

en: Classic menu import failed.
mn: Сонгодог цэс импортын чадаагүй.

en: Classic menu imported successfully.
mn: Сонгодог цэс импортын амжилттай.

en: Classic menu importing.
mn: Сонгодог цэс импортлох.

en: Clean and beautiful personal blog theme.
mn: Цэвэрхэн, нүд булаам хувийн блогийн загвар.

en: Clean and creative portfolio theme which is focused on designers, developers, freelancers, photographers, architects, or any other individuals who want to showcase their work.
mn: Дизайнерууд, хөгжүүлэгчид, чөлөөт уран бүтээлчид, гэрэл зурагчид, уран барималчид зэрэг өөрийн бүтээлээ танилцуулах хүсэлтэй хэн бүхэнд чиглэсэн цэвэрхэн, бүтээлч портфолио загвар.

en: Clear
mn: Цэвэрлэх

en: Clear Crop
mn: Crop болих

en: Clear Media
mn: Тодорхой Хэвлэл Мэдээллийн Хэрэгсэл

en: Clear Results
mn: Үр дүнг цэвэрлэх

en: Clear Unknown Formatting
mn: Үл мэдэгдэх форматыг арилгах

en: Clear formatting
mn: Форматыг цэвэрлэх

en: Clear selection.
mn: Сонголтыг арилгах.

en: Cleared by Akismet
mn: Akismet-р арилгасан

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
mn: Компьютерээсээ зургийн файл байршуулахын тулд "Шинэ зураг нэмэх" дээр дарна уу. Таны сэдэв нь таны видеоны хэмжээтэй таарч тохирох зурагтай хамгийн сайн тохирдог — та зургаа байршуулсны дараа тайрах боломжтой.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
mn: Компьютерээсээ зургийн файл байршуулахын тулд "Шинэ зураг нэмэх" дээр дарна уу. Таны загвар нь %s пикселийн толгой өндөртэй зурагтай хамгийн сайн тохирдог — та зургаа байршуулсны дараа тайрах боломжтой.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
mn: Компьютерээсээ зургийн файл байршуулахын тулд "Шинэ зураг нэмэх" дээр дарна уу. Таны загвар нь %s пикселийн толгойн хэмжээтэй зурагтай хамгийн сайн тохирдог — та зургаа байршуулсны дараа тайрах боломжтой.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
mn: Компьютерээсээ зургийн файл байршуулахын тулд "Шинэ зураг нэмэх" дээр дарна уу. Таны загвар нь %s пикселийн толгойн өргөнтэй зурагтай хамгийн сайн тохирдог — та зургаа байршуулсны дараа тайрах боломжтой.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
mn: "Дараах" гэснийг товшоод шинэ цэс рүүгээ холбоос нэмж оруулаарай.

en: Click <StylesIconImage /> to start designing your blocks, and choose your typography, layout, and colors.
mn: <StylesIconImage /> дээр дарж блокуудаа зохион бүтээж, хэв маяг, зохион байгуулалт, өнгөө сонго.

en: Click here to cancel reply.
mn: Энд дарж хариулт болиулах.

en: Click here to disable filters for more results
mn: Энд дарж шүүлтүүрийг идэвхигүй болговол илүү олон илэрц харагдана

en: Click here to enter your code
mn: Энд дарж код оруулна

en: Click here to login
mn: Энд дарж нэвтэрж орно уу.

en: Click here to reset your password
mn: Энд дарж нүүц үг солих

en: Click plus to add
mn: Дарж нэмэх нэмэх

en: Click to change photo
mn: Энд дараад зургаа сольж болно

en: Click to edit the site title.
mn: Сайтын гарчгийг засахын тулд товшино уу.

en: Click to edit this element.
mn: Энэ элементийг засахын тулд товшино уу.

en: Click to edit this menu.
mn: Энэ цэсийг засахын тулд товшино уу.

en: Click to edit this widget.
mn: Энэ виджетийг засахын тулд товшино уу.

en: Click {{strong}}Add{{/strong}} to continue.
mn: {{strong}}Нэмэх{{/strong}} дээр дараад үргэлжлүүлнэ үү.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
mn: <strong>Файл сонгох</strong> дээр дарснаар үйлдлийн систем дэх файлуудыг харуулах навигацийн цонх нээгдэнэ. Хүссэн файл дээрээ дарсны дараа <strong>Нээлттэй</strong>-г сонгосноор байршуулагчийн дэлгэцэн дээрх явцын мөрийг идэвхжүүлнэ.

en: Clicking the link below will allow you to either attempt additional login attempts or change your password for your WordPress site for %1$s minutes.
mn: Та доорх холбоос дээр дарснаар %1$s минутын турш дахин нэвтрэх гэж оролдох эсвэл нууц үгээ солих боломжтой болно.

en: Close
mn: Хаах

en: Close Domain Selection
mn: Домэйн Сонголтыг хаах

en: Close Styles
mn: Загваруудыг хаах

en: Close Window
mn: Цонхыг хаах

en: Close account
mn: Бүртгэл хаах

en: Close all open tags
mn: Бүх нээлттэй тэмдэглээг хаах

en: Close block inserter
mn: Ойр блок inserter

en: Close blockquote tag
mn: Блок ишлэлийг хаах

en: Close bold tag
mn: Тод тэмдэглэгээг хаа

en: Close border color
mn: Ойр хилийн өнгө

en: Close bulleted list tag
mn: Сумтай жагсаалтын шошгыг хаах

en: Close code tag
mn: Кодын шошгыг хаах

en: Close deleted text tag
mn: Устгасан текст шошгыг хаах

en: Close dialog
mn: Харилцах цонхыг хаах

en: Close inserted text tag
mn: Оруулсан текст шошгыг хаах

en: Close italic tag
mn: Налуу шошгыг хаа

en: Close list item tag
mn: Жагсаалтын зүйлийн шошгыг хаах

en: Close match
mn: Бараг таарсан

en: Close menu
mn: Цэсийг хаа

en: Close modal panel
mn: Самбарыг хаах

en: Close numbered list tag
mn: Дугаарласан жагсаалтын шошгыг хаах

en: Close overlay
mn: Давхар цонхыг хаах

en: Close reorder mode
mn: Дахин эрэмбэлэх горимыг хаах

en: Close revisions
mn: Шинэчлэлтүүдийг хаах

en: Close search
mn: Ойр хайлт

en: Close sharing dialog
mn: Хуваалцах харилцах цонхыг хаах

en: Close uploader
mn: Байрлуулалт хаах

en: Closed
mn: Хаагдсан

en: Cocos
mn: Кокос

en: Code
mn: Код

en: Code Is Poetry
mn: Код бол шүлэг

en: Code editor
mn: Код засварлагч

en: Code is Poetry
mn: Код бол шүлэг

en: Code-based contribution
mn: Кодод суурилсан хувь нэмэр

en: Coherent is a simple, structured theme with full screen featured images and a sliding panel sidebar.
mn: Coherent бол бүтэн дэлгэцэнд харагдах зурагнууд, гүйдэг хажуугийн самбарыг агуулах энгийн, бүтэцлэгдсэн загвар.

en: Collaboration
mn: Хамтын ажиллагаа

en: Collapse menu
mn: Цэс задлах

en: Collapse this bar
mn: Энэ цэсийг хураа

en: Collapses the navigation options in a menu icon opening an overlay.
mn: Уналтад навигацийн тохируулгууд нь цэс дүрс нээх нь ууссан.

en: Colombo
mn: Коломбо

en: Color
mn: Өнгө

en: Color %s
mn: Өнгө: %s

en: Color %s styles
mn: %s загварын өнгө

en: Color Scheme
mn: Өнгөний Хослол

en: Color Settings
mn: Өнгөний Тохиргоо

en: Color code: %s
mn: Өнгөний код: %s

en: Color format
mn: Өнгө хэлбэр

en: Color options
mn: Өнгөний сонголтууд

en: Color randomizer
mn: Өнгө санамсаргүй тохируулагч

en: Color: %s
mn: Өнгө: %s

en: Colors
mn: Өнгүүд

en: Column
mn: Багана

en: Column %d text
mn: Багана %d текст

en: Column count
mn: Баганы тоо

en: Column group
mn: Баганын багц

en: Columns
mn: Баганууд

en: Coming Soon
mn: Тун Удахгүй

en: Coming soon
mn: Тун Удахгүй

en: Comma
mn: Таслал

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
mn: тухай,an,байна,as,at,байх,аар,com,-д,аас,яаж,in,байна,энэ,-ын,дээр,эсвэл,тэр,the,энэ,руу,байсан,юу,хэзээ,хаана,хэн,байх болно,тай,www

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
mn: 'tain чадахгүй,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'дайралт хийвэл,'nuff,'дугуй,'шалтгаан,'em

en: Command palette
mn: Командын палитр

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
mn:  %d тайлбарт хувийн мэдээлэл орсон тул нэрийг нууцалж болохгүй.

en: Comment %d does not exist
mn: Сэтгэгдэл %d байхгүй байна

en: Comment Author
mn: Сэтгэгдэл зохиогч

en: Comment Author Email
mn: Сэтгэгдэл зохиогчийн имэйл

en: Comment Author IP
mn: Сэтгэгдэл зохиогч IP

en: Comment Author URL
mn: Сэтгэгдэл Зохиогчийн URL

en: Comment Author User Agent
mn: Сэтгэгдэл зохиогч хэрэглэгчийн агент

en: Comment Content
mn: Сэтгэгдлийн агуулга

en: Comment Date
mn: Сэтгэгдлийн Огноо

en: Comment History
mn: Сэтгэгдлийн түүх

en: Comment Moderation
mn: Сэтгэгдэл зохицуулалт

en: Comment Submission Failure
mn: Сэтгэгдэл илгээх алдаа

en: Comment URL
mn: Сэтгэгдлийн холбоос

en: Comment author must fill out name and e-mail
mn: Сэтгэгдлийн зохиогч заавал нэр болон мэйл хаягаа бөглөх ёстой

en: Comment author must fill out name and email
mn: Сэтгэгдлийн зохиогч заавал нэр болон мэйл хаягаа бөглөх ёстой

en: Comment author must have a previously approved comment
mn: Сэтгэгдлийн зохиогч өмнө нь зөвшөөрсөн сэтгэгдэл оруулсан байх

en: Comment author name and email are required.
mn: Сэтгэгдэл зохиогчийн нэр болон имэйл шаардлагатай

en: Comment by %s marked as spam.
mn: %s-н бичсэн сэтгэгдлийг спамаар тэмдэглэсэн.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
mn: Сэтгэгдлийн талбар зөвшөөрөгдөх дээд хэмжээнээс хэтэрсэн байна.

en: Comment form introduction
mn: Сэтгэгдэлийн хэсгийн танилцуулга

en: Comment is required.
mn: Тайлбар шаардлагатай байна.

en: Comment marked as spam
mn: Спам гэгдсэн сэтгэгдэл

en: Comment moderation
mn: Сэтгэгдэл зохицуулалт

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
mn: Хаах

en: Comment on %1$s by %2$s
mn: %2$s-ийн %1$s дэх сэтгэгдэл

en: Comment on this post?
mn: Энэ нийтлэл дээр сэтгэгдэл үлдээх үү?

en: Comment on {{span}}%(postTitle)s{{/span}} | Comments on {{span}}%(postTitle)s{{/span}}
mn[0]: {{span}}%(postTitle)s{{/span}} -н сэтгэгдлүүд

en: Comment status was changed to %s
mn: Сэтгэгдлийн төлвийг %s болгож өөрчилсөн

en: Comment trashed
mn: Сэтгэгдлийг хогийн саванд хийлээ

en: Comment:
mn: Сэтгэгдэл

en: Comment: %s
mn: Сэтгэгдэл: %s

en: Commenter Avatar
mn: Тайлбарлагч Аватар

en: Commenter avatars come from <a>Gravatar</a>.
mn: Сэтгэгдэл бичих аватарууд <a>Gravatar</a>-аас ирсэн.

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Comments %s
mn: Сэтгэгдэл %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
mn: Comments (%1$s) on “%2$s”

en: Comments (%s)
mn: Сэтгэгдэл (%s)

en: Comments Feed
mn: Сэтгэгдлүүдийн Хангалт

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
mn: <span class="screen-reader-text">%s-д</span> сэтгэгдэл оруулах боломжгүй

en: Comments Pagination block: paging comments is disabled in the Discussion Settings
mn: Тайлбар Pagination блок: paging тайлбар хаалттай Хэлэлцэх Тохиргоо

en: Comments are closed.
mn: Сэтгэгдлийг хаасан.

en: Comments closed.
mn: Сэтгэгдэл хаагдсан.

en: Comments feed
mn: Сэтгэгдлийн хангамж

en: Comments for %1$s searching on %2$s
mn: %2$s дээр хайж буй %1$s-н сэтгэгдэл

en: Comments for %s
mn: %s-д бичсэн сэтгэгдлүүд

en: Comments navigation
mn: Сэтгэгдлийн навигаци

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
mn: Сэтгэгдлүүд

en: Comments on %s
mn: %s дээрх сэтгэгдлүүд

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
mn: Comments on “%s”

en: Comments on my site
mn: Миний сайт дээрх сэтгэгдлүүд

en: Comments on other sites
mn: Бусад сайтууд дээрх сэтгэгдэл

en: Comments on: %s
mn: %s дээрх сэтгэгдэл

en: Community
mn: Хамт Олон

en: Community Answers
mn: Олон Нийтийн Хариултууд

en: Community Events Location
mn: Олон нийтийн арга хэмжээний байршил

en: Community Support
mn: Нөхөрлөлийн Дэмжлэг

en: Community Translator
mn: Шууд Орчуулагч

en: Community-organized events that focus on everything WordPress
mn: WordPress -тэй холбоотой олон нийтийн зохион байгуулдаг арга хэмжээнүүд

en: ComodRivadavia
mn: КомодРивадавиа

en: Comoro
mn: Коморо

en: Company
mn: Компани

en: Company name.
mn: Байгууллага

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
mn: Compare Revisions of “%s”

en: Compare plans
mn: Багцуудыг харьцуулах

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
mn: Хажуу талын <strong>&quot;Дурын хоёр засварыг харьцуулах&quot; нүдийг сонгон</strong> хоёр өөр хувилбарыг харьцуулна уу.

en: Completed
mn: Дууссан

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Бүрдсэн <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Бүрдсэн <span class="count">(%s)</span>

en: Conakry
mn: Сонакрю

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Configure overlay menu
mn: Тохируулах давхцуулах цэс

en: Configure the visual appearance of the button that toggles the overlay menu.
mn: Давхардсан цэсийг нээх товчлуурын харагдах байдлыг тохируулна уу.

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
mn: Configure your site’s logo, header, menus, and more in the Customizer.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
mn: Энийг тохируулах нь сонгомол. Өгөгдмөлөөр энэ нь хоосон байх хэрэгтэй.

en: Confirm
mn: Зөвшөөрөх

en: Confirm Disconnection
mn: Холболт салгахыг баталгаажуулах

en: Confirm Removal
mn: Устгалт батлах

en: Confirm navigation
mn: Цэс баталгаажуулах

en: Confirm new password
mn: Шинэ нууц үг батлах

en: Confirm new username
mn: Шинэ нэрийг баталгаажуулах

en: Confirm staging site deletion
mn: Туршилтын вэбсайтаа устгах бол баталгаажуулна уу

en: Confirm the "%s" action
mn: "%s" үйлдлийг баталгаажуул

en: Confirm use of weak password
mn: Нууцлал багатай нууц үг хэрэглэхээ баталгаажуул

en: Confirm your administration email
mn: Захиргааны имэйлээ баталгаажуулна уу

en: Confirm your decision
mn: Шийдвэрээ баталгаажуулна уу

en: Confirmed
mn: Баталгаажуулсан

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Баталгаажсан <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Баталгаажсан <span class="count">(%s)</span>

en: Confit is the perfect theme for restaurants and cafés. With Confit, it’s easier than ever to add (and edit) your menu, and to show off your best dishes and restaurant decoration. Map your location so customers can easily find you, and display phone numbers and business hours with our specialized Contact Info widget.
mn: Confit нь ресторан, кафед төгс зохицох загвар. Confit байхад та өмнө нь байгаагүй хялбархнаар цэс нэмж (засч), гайхалтай зоогууд болон рестораны чимэглэлээрээ бусдын анхаарлыг татна. Хэрэглэгчид хялбархан олохын тулд байршлаа газрын зурагт тэмдэглэн, онцгойлон загварчлагдсан Холбоо барих виджетээр утасны дугаар болон ажиллах цагийн хуваариа харуулаарай.

en: Congrats on your new theme!
mn: Сайтын шинэ загвартай болсонд баяр хүргэе!

en: Congratulations on getting your first like on %2$s. | Congratulations on getting %1$s total likes on %2$s.
mn[0]: %2$s анх удаа хүнд таалагдсан байна. Баяр хүргэе.
mn[1]: %2$s %1$s хүнд таалагдсан байна. Баяр хүргэе.

en: Congratulations on writing your first post on %2$s! | Congratulations on writing %1$s posts on %2$s!
mn[0]: %2$s дээр анхны бичвэрээ бичсэнд баяр хүргэе!
mn[1]: %2$s дээр %1$s бичвэр бичсэнд баяр хүргэе!

en: Congratulations on your new WordPress.com account.
mn: WordPress.com -д шинээр бүртгэл үүсгэсэнд баяр хүргэе!

en: Congratulations on your purchase!
mn: Худалдан авалтанд тань баяр хүргэе!

en: Congratulations!
mn: Баяр хүргэе!

[ctx: Congratulations! Your site, $blog_name, passed $number_of_views all-time views.]
en: Congratulations! Your site, %1$s, passed %2$s all-time views.
mn: Баяр хүргэе! Таны %1$s сайт бүх цаг үеийнхээ %2$s үзэлтийг давжээ.

en: Congratulations! Your site, <strong>%1$s</strong>, passed %2$s all-time views.
mn: Баяр хүргэе! Таны <strong>%1$s</strong> сайт бүх цаг үеийнхээ %2$s үзэлтийг давжээ.

en: Congratulations, this domain name is available to register for your WordPress.com blog!
mn: Баяр хүргэе! Та энэ домэйн нэрийг өөрийн WordPress.com -н блогт бүртгүүлж болохоор байна.

en: Connect
mn: Холбох

en: Connect App
mn: Апп Холбох

en: Connect and touch your security key to log in.
mn: Холбогдож нууц түлхүүр дээрээ дараад нэвтрээрэй.

en: Connect to
mn: Холбогдох

en: Connect to WordPress.com
mn: WordPress.com руу холбогдох

en: Connect with your WordPress.com account:
mn: WordPress.com -н бүртгэлээрээ холбогдох:

en: Connect your %(service)s account
mn: %(service)s -н бүртгэлээ холбох.

en: Connect your WordPress.com account to your %(service)s profile. You will be able to use %(service)s to log in to WordPress.com.
mn: WordPress.com -н бүртгэлээ %(service)s -н профайлтайгаа холбоорой. Ингэснээр та %(service)s -г ашиглан WordPress.com руу нэвтрэх боломжтой болно.

en: Connected Applications
mn: Холбогдсон Апп -ууд

en: Connected Apps
mn: Холбогдсон Апп -ууд

en: Connected to WPCOM
mn: WPCOM-руу холбогдсон

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
mn: Холболт амжилтгүй эсвэл сервер завгүй байна. Та дараа дахин ачааллана уу

en: Connections
mn: Холбоо сүлбээ

en: Constrain proportions
mn: Хэмжээний харьцааг хадгалж үлд

en: Constrained
mn: Хязгаарлагдмал

en: Contact
mn: харилцах хаяг

en: Contact %s Support
mn: %s Хэрэглэгчийн Туслахтай холбогдох

en: Contact Info
mn: Холбоо барих мэд

en: Contact Support
mn: Хэрэглэгчийн Туслахтай Холбогдох

en: Contact us
mn: Холбоо барих

en: Contain text cursor inside block
mn: Агуулсан текст курсорыг дотор блок

en: Contains the handle that defines the block style.
mn: Блокны хэв маягийг тодорхойлсон бариулыг агуулна.

en: Content
mn: Агуулга

en: Content for the comment, as it exists in the database.
mn: Өгөгдлийн санд байгаа тул тайлбарын агуулга.

en: Content for the post, as it exists in the database.
mn: Өгөгдлийн санд байгаа тул нийтлэлийн контент.

en: Content for the template, as it exists in the database.
mn: Өгөгдлийн санд байгаа загварт зориулсан контент.

en: Content hash did not match expected.
mn: Агуулгын хэш хүлээгдэж буйтай таарахгүй байна.

en: Content only
mn: Зөвхөн агуулга

en: Content size
mn: Агуулга хэмжээ

en: Content, title, and excerpt are empty.
mn: Агуулга, гарчиг, ишлэл хоосон байна.

en: Content:
mn: Контент:

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Continue editing
mn: Үргэлжлүүлэн засах

en: Continue reading
mn: Үргэлжлүүлж унших

en: Continue reading %s
mn: Үргэлжлүүлж унших %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
mn: %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>-ийг үргэлжлүүлэн унш

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
mn: Үргэлжлүүлэн унших <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue to calendar
mn: Календар руу үргэлжлүүлэх

en: Continue with Free plan
mn: Үнэгүй багцаар үргэлжлүүлэх

en: Continue with security key
mn: Нууц түлхүүрээр үргэлжүүлэх

en: Continue with your authenticator app
mn: Баталгаажуулалтын аппаараа үргэлжлүүлэх

en: Continue with your authenticator app
mn: Баталгаажуулагч апп -аараа үргэлжлүүлэх

en: Continue with your security key
mn: Нууц түлхүүрээрээ үргэлжүүлэх

en: Control how this post is viewed.
mn: Энэ нийтлэлийг хэрхэн үзэхийг хянах.

en: Conversations
mn: Харилцаанууд

en: Convert Categories to Tags
mn: Ангиллыг шошго болгох

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
mn: <code>:-)</code> болон <code>:-P</code> инээмсэглэлийг дэлгэцэн дээр график руу хувиргах

en: Convert the current heading to a paragraph.
mn: Одоогийн гарчгийг догол мөр болгон хөрвүүлэх.

en: Convert the current paragraph or heading to a heading of level 1 to 6.
mn: Одоогийн догол мөр эсвэл гарчгийг 1-ээс 6-р түвшний гарчиг болгон хөрвүүлнэ үү.

en: Convert to Blocks
mn: Блок руу хөрвүүлэх

en: Convert to Classic Block
mn: Сонгодог блок руу хөрвүүлэх

en: Convert to HTML
mn: HTML рүү хөрвүүлэх

en: Convert to Link
mn: Хөрвүүлэх Холбоос

en: Convert to ordered list
mn: Захиалгын жагсаалт болгох

en: Convert to static list
mn: Хөрвүүлэх статик жагсаалт

en: Convert to unordered list
mn: Дараалалгүй жагсаалт руу хөрвүүлэх

en: Convincing design for your charity or organization’s online presence. Highlight your actions, causes and projects, Alves is versatile enough to be your personal site too.
mn: Таны халамжийн төв эсвэл байгууллагыг онлайнаар байршуулахад тохирох итгэлтэй загвар. Үйл ажиллагаа, учир шалтгаан болон бусад зүйлсийг тань тодотгох Alves таны хувийн сайт ч болж чадах хангалттай олон талтай.

en: Cool to warm spectrum
mn: Хөргөх хүртэл дулаан спектр

en: Copenhagen
mn: Копенгагем

en: Copied "%s" to clipboard.
mn: Хуулсан "%s" тулд материалд хуулж оруулж.

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
mn[0]: Хуулж %d блок материалд хуулж оруулж.
mn[1]: Хуулж %d блок материалд хуулж оруулж.

en: Copied URL to clipboard.
mn: Хуулж URL материалд хуулж оруулж.

en: Copy
mn: Хуулах

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
mn: Copy “%s” URL to clipboard

en: Copy Link
mn: Холбоосыг Хуул

en: Copy Post Text
mn: Хуулбар Post Бичвэр

en: Copy URL
mn: URL хуулах

en: Copy all blocks
mn: Хуулах блок

en: Copy and paste this code into your site to embed
mn: Энэ кодыг хуулж өөрийн сайтдаа буулгаж эмбэд хийнэ

en: Copy failed: %s
mn: Хуулах үйлдэл амжилтгүй боллоо: %s

en: Copy shortlink
mn: Богино холбоосыг хуулж ав

en: Copy styles
mn: Загваруудыг хуулах

en: Copy table row
mn: Хүснэгтийн мөр хуулах

en: Copy this site
mn: Энэ сайтыг хуулах

en: Copying site to %(destinationUrl)s
mn: Сайтыг %(destinationUrl)s руу хуулж байна

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
mn: Хуулахад алдаа гарлаа. Ctrl/Cmd+C товчыг дарж хуулна уу.

en: Copyright Infringement Policy
mn: Оюуны Өмчийн Зөрчлийн Журам

en: Copyright infringement (DMCA)
mn: Зохиогчийн эрхийн зөрчил (DMCA)

en: Coral Harbour
mn: Корал Харбор

en: Cordoba
mn: Кордоба

en: Corporate
mn: Байгууллагын

en: Cost
mn: Үнэ

en: Costa Rica
mn: Коста-Рика

en: Could not access filesystem
mn: Файл системд хандаж чадахгүй.

en: Could not access filesystem.
mn: Файл системд хандаж чадахгүй.

en: Could not calculate resized image dimensions
mn: Зургийн өөрчилсөн хэмжээсийг тооцоолж чадахгүй байна.

en: Could not connect to %s
mn: %s тэй холбогдсонгүй

en: Could not connect to https://www.google.com
mn: https://www.google.com-тэй холбогдож чадсангүй

en: Could not copy file.
mn: Файлыг хуулж чадахгүй.

en: Could not copy files.
mn: Файлыг хуулж чадахгүй.

en: Could not create directory.
mn: Лавлахыг үүсгэж чадахгүй.

en: Could not create user
mn: Хэрэглэгчийг үүсгэж чадахгүй

en: Could not delete site from the database.
mn: Мэдээллийн сангаас сайтыг устгаж болсонгүй.

en: Could not determine available disk space for updates.
mn: Шинэчлэлт хийх боломжтой дискний зайг тодорхойлж чадсангүй.

en: Could not edit image. %s
mn: Зургийг засаж чадсангүй. %s

en: Could not empty spam.
mn: Спамыг хоосолж чадсангүй.

en: Could not empty trash.
mn: Хогийн савыг хоосолж чадсангүй.

en: Could not find the specified string.
mn: Заасан мөрийг олж чадсангүй.

en: Could not fully remove the plugins %s.
mn: %s нэмэлтийг бүрэн устгаж чадахгүй.

en: Could not fully remove the theme %s.
mn: %s загварыг бүрэн устгаж чадахгүй.

en: Could not insert attachment into the database.
mn: Чадахгүй оруулах хавсралт болгон мэдээллийн сан.

en: Could not insert term relationship into the database.
mn: Мэдээллийн санд хугацааны харилцаа тохирол оруулж чадахгүй байна.

en: Could not read image size.
mn: Зургын хэмжээ унших боломжгүй

en: Could not remove the current plugin.
mn: Идэвхтэй байгаа нэмэлтийг устгаж чадсангүй.

en: Could not remove the old plugin.
mn: Хуучин нэмэлтийг устгаж чадахгүй.

en: Could not remove the old theme.
mn: Хуучин загварыг устгаж чадахгүй.

en: Could not retrieve site data.
mn: Сайтын мэдээлэл авч чадсангүй.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
mn: Чадахгүй sanitize тус %1$s сонголт. Алдааны код: %2$s

en: Could not send magic link.
mn: Шидэт холбоосыг илгээж чадсангүй.

en: Could not split shared term.
mn: Энэ нөхөлийг хуваалцах боломжгүй байна.

en: Could not update attachment in the database.
mn: Чадахгүй шинэчлэх хавсралт дахь мэдээллийн сан.

en: Could not update comment status.
mn: Сэтгэгдлийн төлвийг шинэчлэж чадахгүй

en: Could not update site in the database.
mn: Мэдээллийн сан руу сайтыг оруулж болсонгүй.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
mn: %1$s файлыг бичиж чадахгүй (%2$s)

en: Could not write file %s
mn: %s файлыг бичиж чадсангүй

en: Couldn't find an update URL in the data.
mn: Шинэчлэлийн URL -г өгөгдөл дундаас олсонгүй.

en: Count on our security
mn: Бид аюулгүй байдлыг тань даана

en: Country
mn: Улс

en: Country / Region.
mn: Улс / Бүс нутаг

en: County
mn: Дүүрэг

en: Coupon
mn: Купон

en: Coupon "%s" does not exist!
mn: "%s" Купон код тодорхойлогдоогүй!

en: Coupon - %s
mn: Купон - %s

en: Coupon amount
mn: Купоны дүн

en: Coupon code
mn: Купон код

en: Coupon code already applied!
mn: Купон код алхэдийн нэмэгдсэн!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
mn: Купон код аль хэдийн үүссэн байна - шинэ купон хэрэглэхдээ энэ кодыг ашиглана.

en: Coupon code applied successfully.
mn: Купон код амжилттай нэмэгдлээ

en: Coupon code is required.
mn: Купон код заавал шаардана.

en: Coupon code removed successfully.
mn: Купон код амжилттай устлаа

en: Coupon code.
mn: Купон код.

en: Coupon description.
mn: Купоны тайлбар

en: Coupon does not exist!
mn: Ийм купон алга!

en: Coupon has been removed.
mn: Купон устгасан.

en: Coupon saved.
mn: Купон хадгалагдсан.

en: Coupon type
mn: Купоны төрөл

en: Coupon type name.
mn: Купоны төрлийн нэр.

en: Coupon usage limit has been reached.
mn: Купоны хязгаар дууссан.

en: Coupon:
mn: Купон:

en: Coupons
mn: Купонууд

en: Coupons by date
mn: Купон өдрөөр

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
mn: Купоныг сагс болон тооцоо хийх хэсэгт ашиглана.

en: Coupons discounts
mn: Купон хямдрал

en: Coupons line data.
mn: Купон хязгаарын дата

en: Coupons list
mn: Купоны жагсаалт

en: Coupons navigation
mn: Купонуудын цэс

en: Coupons totals.
mn: Нийт Купон.

en: Cover
mn: Хамрах

en: Covered by free trial
mn: Үнэгүй туршилтын хугацаанд багтсан

en: Create
mn: Үүсгэх

en: Create Blog
mn: Блог Үүсгэх

en: Create List
mn: Жагсаалт үүсгэх

en: Create Menu
mn: Цэс үүсгэх

en: Create Site
mn: Вэб Сайт Үүсгэх

en: Create Table
mn: Хүснэгт үүсгэх

en: Create WordPress.com account
mn: WordPress.com -н Эрх Үүсгэх

en: Create a Configuration File
mn: Тохируулгын файл үүсгэх

en: Create a New Site
mn: Шинэ сайт үүсгэх

en: Create a New User
mn: Шинэ хэрэглэгч үүсгэх

en: Create a WordPress.com account
mn: WordPress.com -н бүртгэл үүсгэх

en: Create a basic site that’s free forever—no credit card required. When you’re ready, upgrade your site to one of our affordable plans to get more features:
mn: Үүрд үнэгүй ашиглаж болох энгийн сайт үүсгээрэй (кредит карт ч хэрэггүй). Бэлэн болсон үедээ сайтдаа боломжийн үнэтэй багц аваад дараах боломжуудыг ашиглаарай:

en: Create a classic widget layout with a title that’s styled by your theme for your widget areas.
mn: Бий болгох сонгодог элементүүдийн зохион байгуулалт нь нэр юм төрхтэй таны сэдэв таны багажнуудын газар.

en: Create a free website or build a blog with ease on WordPress.com. Dozens of free, customizable, mobile-ready designs and themes. Free hosting and support.
mn: WordPress.com дээр ямар ч үнэ төлбөргүйгээр вэб сайт, блог үүсгээрэй. Дээр нь нэмээд хэдэн арван үнэгүй, өөрчилөх боломжтой, мобайлд зориулсан загваруудыг ашиглаарай.

en: Create a menu for this location
mn: Энэ байрлалд Цэс үүсгэх

en: Create a new Privacy Policy page
mn: Create a new Privacy Policy Page

en: Create a new gallery
mn: Шинэ зургийн цомог үүсгэх

en: Create a new playlist
mn: Тоглуулах жагсаалт шинээр үүсгэх

en: Create a new video playlist
mn: Видео тоглуулах жагсаалт шинээр үүсгэх

en: Create a product
mn: Бараа үүсгэх

en: Create a survey on:
mn: Санал асуулга үүсгэ:

en: Create a two-tone color effect without losing your original image.
mn: Бий болгох хоер авиа, өнгө нөлөө алдалгүйгээр таны анхны дүр.

en: Create a workspace
mn: Ажлын талбар үүсгэх

en: Create an account
mn: Бүртгэл үүсгэх

en: Create an account?
mn: Бүртгэл үүсгэх үү?

en: Create and edit on the go
mn: Гадуур явж байхдаа ч бичиж засварлаарай

en: Create audio playlist
mn: Аудио бичлэг тоглуулах жагсаалт

en: Create coupons
mn: Купонууд үүсгэх

en: Create custom template
mn: Бий болгох, өөрчлөн загвар

en: Create draft
mn: Ноорог үүсгэх

en: Create draft post: <mark>%s</mark>
mn: Ноорог мэдээ үүсгэ: <mark>%s</mark>

en: Create everywhere and anywhere
mn: Хүссэн газраасаа бүтээхтүн

en: Create from '%s'
mn: Бий болгох нь '%s'

en: Create gallery
mn: Зургийн Цомог Үүсгэх

en: Create new Menu
mn: Бий болгох, шинэ цэс

en: Create new list
mn: Шинэ жагсаалт үүсгэх

en: Create new templates, or reset any customizations made to the templates supplied by your theme.
mn: Шинэ загвар үүсгэх эсвэл өөрийн загварт оруулсан загварт тохируулсан тохиргоог дахин тохируулна уу.

en: Create page: <mark>%s</mark>
mn: Хуудас Үүсгэх: <mark>%s</mark>

en: Create pattern
mn: Патерн үүсгэх

en: Create pattern/reusable block
mn: Загвар/дахин ашиглах боломжтой блок үүсгэх

en: Create some products
mn: Бараа нэмэх

en: Create template part
mn: Бий болгох Загвар хэсэг

en: Create video playlist
mn: Видео Playlist үүсгэх

en: Create your account.
mn: Бүртгэлээ үүсгэх

en: Create your blog and share your voice
mn: Блог бүтээгээд өөрийн дуу хоолойг хүргэ

en: Create your business website
mn: Бизнесийнхээ вэб сайтыг бүтээгээрэй

en: Create your first coupon
mn: Купон шинээр үүсгэх

en: Create your site
mn: Сайтаа үүсгэ

en: Create: <mark>%s</mark>
mn: Үүсгэх: <mark>%s</mark>

en: Created
mn: Үүсгэгдсэн

en: Creating
mn: Үүсгэж байна

en: Creating Navigation Menu.
mn: Бий Болгох Навигацийн Цэс.

en: Creative Mail for WooCommerce
mn: WooCommerce-ийн Бүтээлч Э-мэйл

en: Credential Type
mn: Хэрэглэгчийн Эрхийн Төрөл

en: Credential type
mn: Хэрэглэгчийн Эрхийн Төрөл

en: Credit
mn: Кредит

en: Credit Card
mn: Кредит Карт

en: Credit Cards
mn: Кредит Картууд

en: Credit card
mn: Кредит карт

en: Credit card expired
mn: Кредит картын хугацаа дууссан

en: Credit card expires before your next renewal on {{span}}%(date)s{{/span}}
mn: Таны дараагийн сунгалт {{span}}%(date)s{{/span}} -д болохоос өмнө кредит картын хугацаа дуусахаар байна.

en: Credits
mn: Кредитүүд

en: Creston
mn: Крестон

en: Crop
mn: Тайрах

en: Crop Aspect Ratio
mn: Харьцааг хадгалан тайрах

en: Crop Header Image
mn: Толгой зургийг тайрах

en: Crop Image
mn: Дүрсийг хэсэглэ

en: Crop Selection
mn: Сонгосон хэсгээр тайрах

en: Crop image
mn: Дүрсийг хэсэглэ

en: Crop images
mn: Зургуудыг Хайчлах

en: Crop thumbnail to exact dimensions
mn: Хумсан зургийг тохирсон хэмжээнд тайрах

en: Crop your image
mn: Зургаа таслана уу.

en: Cropping&hellip;
mn: Таслах &hellip;

en: Crunching&hellip;
mn: Crunching…

en: Cuiaba
mn: Гуйаба

en: Curacao
mn: Куракао

en: Current
mn: Одоогийн

en: Current Page
mn: Одоогийн хуудас

en: Current Record: %s
mn: Одоогийн Рекорд: %s

en: Current Server time
mn: Одоогийн серверийн цаг

en: Current UTC time
mn: Одоогийн UTC цаг

en: Current header
mn: Одоо байгаа толгойн

en: Current image: %s
mn: Одоогийн зураг: %s

en: Current media URL:
mn: Одоогийн хэвлэл мэдээллийн URL:

en: Current page
mn: Одоогийн хуудас

en: Current page of the collection.
mn: Цуглуулагын одоогийн хуудас

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
mn: Одоогын нууц үг (солихгүй бол хоосон орхино уу)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
mn: Одоогийн нэмэлт: %1$s (хувилбар %2$s)

en: Current product price.
mn: Одоогийн бүтээгдэхүүний үнэ.

en: Current thumbnail
mn: Одооны хумсан зураг

en: Current time
mn: Одоогийн цаг

en: Current variation price.
mn: Одоогийн хувилбарын үнэ

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
mn[0]: Одоогоор %s сэтгэгдэл батлуулахаар хүлээж байна. Тохиргооны салбар руу зочилно уу:
mn[1]: Одоогоор %s сэтгэгдэл батлуулахаар хүлээж байна. Тохиргооны салбар руу зочилно уу:

en: Currently selected
mn: Одоогоор сонгосон

en: Currently selected font appearance: %s
mn: Currently selected font гадаад төрх: %s

en: Currently selected font weight: %s
mn: Currently selected font жин: %s

en: Currently selected link settings
mn: Одоогоор сонгосон холбоос тохиргоо

en: Currently selected position: %s
mn: Одоогоор сонгосон байрлал: %s

en: Currently selected: %s
mn: Одоогийн байдлаар сонгож авсан: %s

en: Currie
mn: Курри

en: Custom
mn: Өөрийн

en: Custom Background
mn: Хэрэглэгчийн дэвсгэр

en: Custom CSS
mn: Custom-CSS

en: Custom CSS selectors.
mn: Тусгай CSS сонгогчид.

en: Custom Colors
mn: Өөрийн өнгө

en: Custom Design
mn: Өөрийн Дизайн

en: Custom Design to customise your site's appearance and choose unique fonts and colors
mn: Тусгай Дизайнтай болсноор сайтынхаа харагдах байдлыг, фонт, өнгөний зохьцлыг хүссэнээрээ өөрчлөөрэй.

en: Custom Domain
mn: Өөрийн Домэйн

en: Custom Fields
mn: Өөрийн талбар

en: Custom Fonts
mn: Өөрийн Фонт

en: Custom HTML Widget
mn: Тусгайлан бэлдсэн HTML хэрэгсэл

en: Custom Header
mn: Өөрийн толгой

en: Custom Link
mn: Өөр холбоос

en: Custom Menu
mn: Хэрэглэгчийн цэс

en: Custom Size
mn: Хэмжээ сонгох

en: Custom Structure
mn: Өөрийн бүтэц

en: Custom Template
mn: Өөрчлөн Загвар

en: Custom URL
mn: Хэрэглэгчийн URL

en: Custom color
mn: Дурын өнгө

en: Custom color picker.
mn: Захиалгат өнгө сонгогч.

en: Custom color picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s".
mn: Custom color picker. Одоогоор сонгосон өнгө гэж нэрлэдэг "%1$s" нь үнэ цэнэ "%2$s".

en: Custom date format:
mn: Хэрэглэгчийн огнооны хэлбэр:

en: Custom domain name
mn: Өөрийн домэйн нэр

en: Custom field deleted.
mn: Өөрийн талбарыг устгасан.

en: Custom field updated.
mn: Өөрчилсөн талбар шинэчлэгдлээ.

en: Custom fields
mn: Өөрийн талбар

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
mn: Захиалгат талбаруудыг <a href="%s">өөрийн сэдэвт ашиглах</a> боломжтой нийтлэлд нэмэлт мета өгөгдөл нэмэхэд ашиглаж болно.

en: Custom format
mn: Гаалийн формат

en: Custom site address
mn: Өөрчилж болох сайтын хаяг

en: Custom template
mn: Захиалгат загвар

en: Custom template created. You're in template mode now.
mn: Өөрчлөн загварыг бий болгосон. Хэрэв та загвар горим одоо.

en: Custom time format:
mn: Хэрэглэгчийн огнооны хэлбэр:

en: Custom:
mn: Өөрийн:

en: Customer ID is invalid.
mn: Хэрэглэгчийн ID буруу.

en: Customer details
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл

en: Customer download link
mn: Хэрэглэгчийн татах линк

en: Customer downloads
mn: Хэрэглэгчийн татцууд

en: Customer first name.
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Customer last name.
mn: Хэрэглэгчийн овог

en: Customer list
mn: Хэрэглэгчийн жагсаалт

en: Customer login name.
mn: Хэрэглэгчийн нэвтрэх нэр

en: Customer password.
mn: Хэрэглэгчийн нууц үг

en: Customer sales
mn: Хэрэглэгчийн борлуулалт

en: Customer type name.
mn: Хэрэглэгчийн төрлийн нэр.

en: Customer's IP address.
mn: Хэрэглэгчийн IP хаяг.

en: Customer:
mn: Хэрэглэгч:

en: Customers
mn: Харилцагчид

en: Customers do not support trashing.
mn: Хэрэглэгч хогийн сав хэрэглэхийг дэмжихгүй.

en: Customers love WordPress.com
mn: Хэрэглэгчид WordPress.com -д үнэхээр дуртай

en: Customers totals.
mn: Нийт хэрэглэгч.

en: Customers vs. guests
mn: Хэрэглэгчид vs зочид

en: Customize
mn: Янзлах

en: Customize &#8220;%s&#8221;
mn: Customize “%s”

en: Customize Smart Buttons Per Location
mn: Тухайн байршилд тохируулан ухаалаг товчийг өөрчлөх

en: Customize Your Site
mn: Сайтаа Өөрийнхөөрөө Өөрчлөх

en: Customize smart button style per location
mn: Тухайн байршилд тохируулан ухаалаг товчийг өөрчлөх

en: Customize the appearance of specific blocks and for the whole site.
mn: Төрхийг өөрчлөх нь тодорхой блок болон бүх сайт.

en: Customize the appearance of specific blocks for the whole site.
mn: Төрхийг өөрчлөх нь тодорхой блок, бүх сайт.

en: Customize the appearance of your website using the block editor.
mn: Блок засварлагчийг ашиглан вэбсайтынхаа харагдах байдлыг тохируулна уу.

en: Customize the width for all elements that are assigned to the center or wide columns.
mn: Өөрчлөх өргөн бүх элементүүд байдаг томилогдсон төв болон өргөн багана.

en: Customize your selected theme template with extended color schemes, background designs, and complete control over website CSS.
mn: Сонгосон загвараа нэмэлт өнгө, дэвсгэр болон сайтыг тань бүхэлд нь хамрах CSS -р өөрчлөөрэй.

en: Customize your selected theme template with pre-set color schemes, background designs, and font styles.
mn: Сонгосон загвараа бэлэн өнгөний хослол, дэвсгэр болон фонтоор өөрчлөөрэй.

en: Customize your site menu
mn: Өөрийн сайтын цэсийг өөрчлөх

en: Customize: %s
mn: Тохируулах %s

en: Customizer
mn: Засварлагч

en: Customizing
mn: Өөрчлөгдсөн

en: Customizing &#9656; %s
mn: Customizing ▸ %s

en: Cut
mn: Хайчлах

en: Cut table row
mn: Хүснэгтийн мөрийг хайчлах

en: Cyan bluish gray
mn: Цэнхэр хөх саарал

en: DELETE
mn: УСТГАХ

en: DMCA copyright infringement notices
mn: DMCA -н оюуны өмчийн зөрчлийн сануулга

en: DNS is correct
mn: DNS зөв байна

en: DNS needs to be updated
mn: DNS -ээ шинэчлэх шаардлагатай байна

en: Dacca
mn: Дакка

en: Daily
mn: Өдөр бүр

en: Daily Views
mn: Өдөрт үзсэн

en: Daily Webinars
mn: Өдөр тутмын Вэбинарууд

en: DailyMag is a magazine WordPress theme built for speed and flexibility.
mn: DailyMag бол хурд, уян хатан чанарыг бий болгоход зориулагдсан WordPress сэтгүүлийн загвар юм.

en: Dakar
mn: Дакар

en: Damascus
mn: Дамаск

en: Danmarkshavn
mn: Данмаркшавн

en: Dar es Salaam
mn: Дар эс Салаам

en: Dark
mn: Бараан

en: Darwin
mn: Дарвин

en: Dashboard
mn: Хурдан самбар

en: Dashboard color scheme
mn: Хяналтын Самбарын Өнгө

en: Dashed
mn: Тасархай

en: Data Management
mn: Өгөгдлийн Менежмент

en: Data processing addendum
mn: Өгөгдөл боловсруулалтын нэмэлт зүйл

en: Database Error
mn: Өгөгдлийн сангийн алдаа

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
mn: Өгөгдлийн санг шинэчлэх үйл явцыг арын дэвсгэр дээр ажиллуулахаар төлөвлөсөн байна.

en: Date
mn: Огноо

[ctx: Date (F j) : blog title]
en: %1$s: Your best day for likes on %2$s
mn: %1$s: %2$s дээр хамгийн олон лайк авсан өдөр

en: Date Format
mn: Он сарын формат

en: Date/Time
mn: Огноо/цаг

en: Date:
mn: Огноо:

en: Davis
mn: Дэвис

en: Dawson
mn: Даусон

en: Dawson Creek
mn: Даусон-Крик

en: Day and name
mn: Өдөр болон нэр

en: Days
mn: өдөр

en: Deactivate
mn: Идэвхгүйжүүлэх

en: Deactivate this plugin
mn: Идвэхгүй нэмэлт

en: Deactivate this webhook
mn: Webhook-ийг идэвхгүй болгох

en: December
mn: 12 сар

en: December 6, 2018
mn: Арванхоёрдугаар сар 6, 2018

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
mn: 12 сар

en: Decline Transfer
mn: Шилжүүлгээс Татгалзах

en: Decoration
mn: Чимэглэл

en: Decrease indent
mn: Баганын зайг багасгах

en: Decrement
mn: Буурах

en: Default
mn: Өгөгдмөл

en: Default (<div>)
mn: Өгөгдмөл (<div>)

en: Default (i.e. Suggested) price
mn: Анхдагч (өөр.хэл. Санал болгож буй) үнэ

en: Default Avatar
mn: Өгөгдмөл хөрөг

en: Default Images
mn: Өгөгдмөл зургууд

en: Default Link Category
mn: Холбоосын өгөгдмөл ангилал

en: Default Mail Category
mn: Мэйлийн өгөгдмөл ангилал

en: Default Post Category
mn: Бичлэгийн өгөгдмөл ангилал

en: Default Post Format
mn: Бичлэгийн өгөгдмөл формат

[ctx: Default Preset]
en: Default
mn: Өгөгдмөл

en: Default Style
mn: Анхдагч Хэв Маяг

en: Default article settings
mn: Бичлэгийн өгөгдмөл тохиргоо

en: Default based on area (%s)
mn: Анхдагч үндэслэн талбай (%s)

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
mn: Ангилаагүй

en: Default email delivery
mn: Үндсэн Имэйл Хүргэлт

en: Default format
mn: Анхдагч хэлбэр

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
mn: Блогролл

[ctx: Default page slug]
en: about
mn: тухай

[ctx: Default page title]
en: About
mn: Бидний тухай

en: Default post category.
mn: Постны анхны ангилал

en: Default post format
mn: Бичлэгийн өгөгдмөл формат

en: Default price
mn: Анхдагч үнэ

en: Default product category cannot be deleted.
mn: Үндсэн бүтээгдэхүүний ангилал устгах боломжгүй.

en: Default size for images.
mn: Зургийн өгөгдмөл хэмжээ.

en: Default sort order.
mn: Үндсэн сортлох захиалга.

en: Default sorting
mn: Эрэмбэ: Үндсэн

en: Default template
mn: Анхдагч загвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete &#8220;%s&#8221;
mn: Delete “%s”

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
mn: Delete “%s” permanently

en: Delete Card
mn: Картыг Устгах

en: Delete Menu
mn: Цэсийг устгах

en: Delete Permanently
mn: Бүр мөсөн утсгах

en: Delete Users
mn: Хэрэглэгчид устгах

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
mn: Цэсийн зүйлийг <strong>өргөж, Устгах холбоос дээр дарж</strong> устгана уу

en: Delete a site
mn: Сайт устгах

en: Delete column
mn: Багана устгах

en: Delete it: %s
mn: Устгах: %s

en: Delete list
mn: Жагсаалтыг устгах

en: Delete log
mn: Лог (тэмдэглэл) устгах

en: Delete permanently
mn: Бүрмөсөн устгах

en: Delete row
mn: Мөр устгах

en: Delete selection.
mn: Устгах сонгох.

en: Delete staging site
mn: Клон вэб сайтыг устгах

en: Delete table
mn: Хүснэгт устгах

en: Delete template: %s
mn: Загвар сонгоно уу: %s

en: Delete the list forever. Be careful - this is not reversible.
mn: Жагсаалтыг бүрмөсөн устга. Болгоомжтой байгаарай - дахин сэргээх боломжгүй шүү.

en: Delete this comment permanently
mn: Энэ зүйлийг бүр мөсөн устгах

en: Delete this domain
mn: Энэ Домэйныг устга

en: Delete this item permanently
mn: Энэ зүйлийг бүр мөсөн устгах

en: Delete this review permanently
mn: Энэ үнэлгээг бүрмөсөн устгах

en: Delete this webhook
mn: Энэ webhook-ийг устгах

en: Deleted
mn: Устлаа

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Устгасан <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Устгасан <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted menu item: %s.
mn: Устгагдсан цэс: %s.

en: Deleted:
mn: Устгасан:

en: Demo
mn: Демо

en: Denver
mn: Денвер

en: Deny
mn: Татгалзах

en: Descending
mn: Буурахаар

en: Descending.
mn: Буурахаар

en: Describe the purpose of the image.
mn: Тайлбарлах зорилгоор зураг

en: Describe the role of this image on the page.
mn: Тайлбарлах үүрэг энэ зургийн хуудсан дээр.

en: Describe the template, e.g. "Post with sidebar". A custom template can be manually applied to any post or page.
mn: Загварын тайлбар, жишээ нь "Мэдээний хажуу тал". Ямар ч хуудас эсвэл төрөл дээр ашиглаж болно.

en: Description
mn: Тайлбар

en: Description (optional)
mn: Тайлбар (сонголтоор)

en: Description of the user.
mn: Хэрэглэгчийн тайлбар

en: Descriptions
mn: Тодорхойлолт

en: Deselect
mn: Хасах

en: Design
mn: Загвар

en: Design categories
mn: Загварын төрөл

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
mn: Design everything on your site — from the header down to the footer, all using blocks and patterns.

en: Design flexibility
mn: Дизайны уян хатан байдал

en: Design your success story with a powerful website
mn: Хүчирхэг вэб сайтаар амжилтын замналаа хийгээрэй

en: Desktop
mn: Ширээний

en: Desktop Apps
mn: Дэсктоп Апп -ууд

en: Destination folder already exists.
mn: Хуулах зам аль хэдийнэ үүссэн байна.

en: Detach blocks from template part
mn: Салгах блок загвар хэсэг

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
mn: Detach from “%s”

en: Details
mn: Нарийвчлал

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
mn: Одоогийн локал баруунаас зүүн тийш (RTL) байгаа эсэхийг тодорхойлно.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
mn: Зураг засварлах функц идэвхжсэн эсэхийг тодорхойлно.

en: Detroit
mn: Детройт

en: Developer
mn: Хөгжүүлэгч

en: Developers
mn: Хөгжүүлэгчид

en: Dhaka
mn: Дака

en: Did you find what you were looking for?
mn: Та хайсан зүйлээ олсон уу?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
mn: Та одоо &quot;Custom HTML&quot; виджет байгааг мэдэх үү? Та үүнийг &quot; <a class="add-widget" href="#">Виджет нэмэх</a> &quot; товчийг дараад &quot;HTML&quot; гэж хайж олох боломжтой. Сайтдаа тусгай код нэмэхийн тулд үүнийг шалгаарай!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
mn: Did you know there is a “Custom HTML” widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!

en: Did you know?
mn: Та мэдэх үү?

en: Didn't Print The Codes?
mn: Кодуудыг Хэвлээгүй юу?

en: Different layouts containing video or audio.
mn: Видео эсвэл аудио агуулсан янз бүрийн загварууд.

en: Different layouts for displaying images.
mn: Зургийг харуулах өөр өөр байршил.

en: Digital Marketing
mn: Дижитал Маркетинг

en: Digital Millennium Copyright Act Notice
mn: Дижитал Мянганы Зохиогчийн Эрхийн Хуулийн Санамж

en: Dili
mn: Дили

en: Dimensions
mn: Хэмжээ

en: Dimensions:
mn: Хэмжээс:

en: Disable
mn: Идэвхигүй болгох

en: Disable %s
mn: Идэвхигүй %s

en: Disable TinyMCE and Classic block
mn: TinyMCE болон Сонгодог блокуудыг идэвхгүй болгох

en: Disable Two-Step
mn: Хоёр-Алхамтыг Цуцлах

en: Disable accessibility mode
mn: Хандаж болох горимыг идэвхгүй болгох

en: Disable blocks that you don't want to appear in the inserter. They can always be toggled back on later.
mn: Идэвхгүй блок гэж та хүсэхгүй гарч inserter. Тэд үргэлж байх toggled буцааж дараа нь.

en: Disable movement
mn: Идэвхгүй хөдөлгөөн

en: Disable tips
mn: Зааврыг хаах

en: Disable two-step authentication
mn: Хоёр-алхамт баталгаажуулалтыг цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Disables custom colors.
mn: Захиалгат өнгийг идэвхгүй болгоно.

en: Disables custom font size.
mn: Тусгай үсгийн хэмжээг идэвхгүй болгодог.

en: Disables custom spacing sizes.
mn: Тусгай зайны хэмжээг идэвхгүй болгоно.

en: Disables output of layout styles.
mn: Байршлын хэв маягийн гаралтыг идэвхгүй болгоно.

en: Disabling Two-Step…
mn: Хоёр-Алхамтыг Цуцлаж байна...

en: Discard any changes and restore the original image.
mn: Өөрчлөлтийг үл хэрэгсээд хуучин зургийг сэргээх.

en: Disconnect
mn: Салгах

en: Disconnect this account
mn: Энэ бүртгэлийг салга

en: Disconnected
mn: Холболт салсан

en: Disconnected from WordPress.com
mn: WordPress.com -оос салгагдсан

en: Disconnected user
mn: Холболт салсан хэрэглэгч

en: Discount for first %(numberOfMonths)d months
mn: Эхний %(numberOfMonths)d сар хөнгөлөлттэй

en: Discount for first %(numberOfYears)d years
mn: Эхний %(numberOfYears)d жил хөнгөлөлттэй

en: Discount for first month
mn: Эхний сар хямдралтай

en: Discount for first period
mn: Эхний үед хөнгөлөлттэй

en: Discount total tax.
mn: Хөнгөлөлтийн нийт татвар

en: Discount total.
mn: Нийт хөнгөлөлт

en: Discount:
mn: Хөнгөлөлт:

en: Discover
mn: Шинийг Эрэлхийлэх

en: Discover what your website can do with more power
mn: Сайт чинь илүү их хүчтэй болвол юу хийж чадахыг мэдээрэй

en: Discussion
mn: Зөвлөгөөн

en: Discussion Settings
mn: Ярилцлагын тохиргоо

en: Disk Quota Full
mn: Дискийн Хэмжээ Дүүрсэн

en: Disk space available to safely perform updates
mn: Шинэчлэлтүүдийг найдвартай хийх боломжтой дискний зай

en: Dismiss
mn: Арилгах

en: Dismiss errors
mn: Алдааг алгасах

en: Dismiss hint
mn: Зөвлөмжийг хэрэгсэхгүй болгох

en: Dismiss this notice
mn: Энэ нь чөлөөлөх мэдэгдэл

en: Dismiss this notice.
mn: Энэ мэдэгдлийг алгасах.

en: Dismiss this recommendation
mn: Энэ саналыг алга болгох

en: Display
mn: Үзүүлэх

[ctx: Display Ad Text]
en: Buy your .com domain and build your site with the software powering 29% of the internet.
mn: .com домэйнээ худалдан аваад интернетийн 29% -г ажиллуулж байгаа програм хангамжаар вэб сайтаа хийгээрэй.

[ctx: Display Ad Text]
en: Find Your .com
mn: .com домэйнээ олоорой

[ctx: Display Ad Text]
en: Find Your Domain
mn: Домэйн Олох

[ctx: Display Ad Text]
en: Find the domain that fits you at WordPress.com
mn: Өөртөө тохирох домэйныг WordPress.com-с олоорой

[ctx: Display Ad Text]
en: Find the domain that fits you.
mn: Өөртөө тохирох домэйныг олоорой.

[ctx: Display Ad Text]
en: Get Your Domain
mn: Домэйнээ Аваарай

[ctx: Display Ad Text]
en: Your Domain
mn: Таны Домэйн

en: Display Options
mn: Харагдацын сонголтууд

en: Display Settings
mn: Дэлгэцний тохиргоо

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
mn: Саяхан үзэгдсэн бараануудын жагсаалт.

en: Display a list of your most recent posts, excluding sticky posts.
mn: Дэлгэц нь жагсаалт нь таны хамгийн сүүлийн бичлэг, оруулахгүйгээр наалттай бичлэг.

en: Display a post's last updated date.
mn: Мэдээний шинэчлэгдсэн огноог харуулах.

en: Display ads below posts on
mn: Нийтлэлүүдийн доор сурталчилгаа харуулах

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
mn: Бүх зохиогчдыг харуулах (нийтлэл бичээгүйг оролцуулан)

en: Display as dropdown
mn: Доош нь задалж харуул

en: Display author
mn: Нийтлэгч харуулах

en: Display author name
mn: Дэлгэц зохиогчийн нэр

en: Display date
mn: Өдөр харуулах

en: Display entries from any RSS or Atom feed.
mn: RSS эсвэл Атом фийдээс өгөгдлүүд харуулах.

en: Display item author if available?
mn: Боломжтой бол зохиогчийг харуулах?

en: Display item content?
mn: Агуулгыг харуулах?

en: Display item date?
mn: Огноог харуулах?

en: Display last modified date
mn: Дэлгэц шинэчилсэн огноо

en: Display length:
mn: Ямар уртаар үзүүлэх:

en: Display login as form
mn: Дэлгэц нэвтрэх зэрэг хэлбэрээр

en: Display name
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
mn: Хэрэглэгчийн нэр и-мэйл хаягтай ижил байж болохгүй.

en: Display name for the user.
mn: Хэрэглэгчийн дүрслэгдэх нэр

en: Display name publicly as
mn: Нийтэд харуулах нэр

en: Display post date
mn: Огноог харуулах

en: Display post date?
mn: Нийтлэсэн огноог харуулах уу?

en: Display settings
mn: Дэлгэцийн тохиргоо

en: Display the archive title based on the queried object.
mn: Дэлгэц архивын нэр дээр тулгуурлан асуугддаг обьект.

en: Display the search results title based on the queried object.
mn: Дэлгэц хайлтын үр дүнд нэр дээр тулгуурлан асуугддаг обьект.

en: Display the title as a link
mn: Дэлгэц зэрэг цол нь холбоос

en: Display these keyboard shortcuts.
mn: Дэлгэц эдгээр гарын холбогч.

en: Display your contact information.
mn: Холбоо барих мэдээллээ харуулах.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
mn: Жагсаалт, сүлжээ эсвэл бусад байршилд хамгийн сүүлийн нийтлэлээ харуул.

en: Display your media in sophisticated galleries and upload tons of photos, videos, and documents with our generous file storage.
mn: Медиагаа гоёмсог цомог байдлаар үзүүлэх ялдамд манай уужуу файлын санг ашиглаад их хэмжээний зураг, видео, баримт бичгүүдийг ч сайтдаа оруулах боломжтой.

en: Display your photos, videos, and documents in sophisticated galleries. Enjoy as much storage space as you need.
mn: Зураг, видео, файлуудаа гоёмсог цомгоор үзүүлээрэй. Ингэхдээ хадгалалтын зайг хүссэнээрээ ашиглаж болно.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
mn: Displaying %1$s–%2$s of %3$s

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
mn: %s&#8211-г харуулж байна;%s of %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
mn: Тусгай ангилал зүйн архивыг харуулна. Ангилал, шошготой адил ангилал зүйд аливаа зүйлийг ангилахад ашигладаг нэр томъёо байдаг. Жишээ нь: "Урлаг" нэртэй ангилал зүйд "Орчин үеийн", "18-р зуун" гэх мэт олон нэр томъёо байж болно. Илүү тодорхой загвар (жишээ нь: Ангилал: Урлаг) олдохгүй үед энэ загвар нь нөөц болно.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
mn: Мэдээний жагсаалтыг өгөгдсөн он сараар харуулна. (жишээ нь, example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
mn: Нийтлэлийн категорийн архивыг харуулна. Илүү тодорхой загвар (жишээ нь: Ангилал: Жор) олдохгүй үед энэ загвар нь нөөц болно.

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
mn: Нийтлэлийн хаягийн архивыг харуулна. Илүү тодорхой загвар (жишээ нь: Tag: Pizza) олдохгүй үед энэ загвар нь нөөц болно.

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
mn: Нэг зохиогчийн нийтлэлийн архивыг харуулна. Илүү тодорхой загвар (жишээ нь: Зохиогч: Админ) олдохгүй үед энэ загвар нь нөөц болно.

en: Displays a single item: %s.
mn: Дэлгэц нь нэг зүйл нь: %s.

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
mn: Тухайн нийтлэлд захиалгат загвар ашиглаагүй эсвэл тусгай загвар байхгүй бол таны вэбсайт дээрх ганц нийтлэлүүдийг харуулна.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
mn: Захиалгат загвар ашиглагдаагүй эсвэл тусгай загвар байхгүй бол бүх статик хуудсыг харуулах.

en: Displays an archive with the latest posts of type: %s.
mn: Архивын төрлөөс шинэ мэдээ харуулах: %s.

en: Displays an image gallery.
mn: Зургийн цомгийг үзүүлдэг.

en: Displays an image.
mn: Зураг харуулна.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
mn: Ганц зохиогчийн нийтлэл, категори, шошго, ангилал зүй, захиалгат нийтлэлийн төрөл, огноо зэрэг аливаа архивыг харуулна. Илүү тодорхой загвар (жишээ нь, Ангилал эсвэл шошго) олдохгүй үед энэ загвар нь нөөц болно.

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
mn: Нийтлэл эсвэл хуудас зэрэг дурын нэг оруулгыг харуулна. Энэ загвар нь илүү тодорхой загвар (Жишээ нь: Нэг нийтлэл, хуудас эсвэл хавсралт) олдохгүй үед нөөц хэлбэрээр ажиллах болно.

en: Displays more block tools
mn: Дэлгэц илүү блок хэрэгсэл

en: Displays taxonomy: %s.
mn: Дэлгэц taxonomy: %s.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
mn: Хамгийн сүүлийн нийтлэлүүдийг сайтын нүүр хуудас эсвэл унших тохиргооны дагуу "Нийтлэлийн хуудас" хэлбэрээр харуулна. Хэрэв энэ байгаа бол нүүр хуудсан дээр нийтлэл гарч ирэх үед Front Page загвар нь энэ загварыг хүчингүй болгоно.

en: Displays the post link that follows the current post.
mn: Харуулбал дараах холбоос дараах одоогийн post.

en: Displays the post link that precedes the current post.
mn: Харуулбал дараах холбоос түрүүлж одоогийн post.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
mn: Хэрэглэгч хайлт хийх үед харагдана.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
mn: Устгасан хуудасыг дуудах эсвэл буруу холбоосоор хандахыг оролдох үед харагдана.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
mn: Аливаа зураг/файл агуулсан хуудсыг нээхэд харагдана.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
mn: Танай сайтын Нууцлалын бодлого хуудсыг харуулна.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
mn: Таны сайтын нүүр хуудсыг хамгийн сүүлийн үеийн нийтлэлүүд эсвэл статик хуудсыг харуулахаар тохируулсан эсэхээс үл хамааран харуулна. Front Page загвар нь бүх загвараас давуу эрхтэй.

en: Distraction free
mn: Анхаарал сарниулахгүй

en: Distraction free mode activated
mn: Анхаарал сарниулахгүй горим идэвхжсэн

en: Distraction free mode deactivated
mn: Анхаарал сарниулахгүй горим идэвхгүй болсон

en: Distraction-free writing mode
mn: Анхаарал сарниулахгүй бичих горим

en: District
mn: Дүүрэг

en: Djibouti
mn: Джибоути

en: Do more
mn: Илүү ихийг бүтээ

en: Do more with features
mn: Боломжуудыг ашиглаад илүү ихийг бүтээгээрэй

en: Do not adjust the sizing of the content. Content that is too large will be clipped, and content that is too small will have additional padding.
mn: Агуулгын хэмжээг бүү тохируул. Хэт том контентыг хайчлах ба хэт жижиг контентыг нэмэлт дэвсгэртэй болгоно.

en: Do not allow
mn: Бүү зөвшөөр

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
mn: Do not forget to click “Save Changes” when you are done!

en: Do you already own this domain name?
mn: Та энэ домэйн нэрийг эзэмшдэг үү?

en: Do you have a plan to vote?
mn: Та саналаа өгөх төлөвлөгөөтэй байгаа юу?

en: Do you need help?
mn: Таньд тусламж хэрэгтэй юу?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
mn: Та <a href="%s">гарахыг</a> хүсэж байна уу?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
mn: Та WordPress-ийг ажил, хувийн төсөл, эсвэл зүгээр л зугаацах зорилгоор ашигладаг уу? Та дэлхий даяарх сая сая вэбсайтуудыг хүчирхэгжүүлдэг нээлттэй эхийн төслийн урт хугацааны амжилтыг тодорхойлоход тусалж чадна.

en: Do you want to install the plugin %(plugin)s?
mn: Та нэмэлт суулгахыг хүсэж байна уу %(plugin)s?

en: Do you want to register %s?
mn: Бүртгүүлэх үү %s?

en: Document
mn: Бичиг баримт

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Баримт <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Баримтууд <span class="count">(%s)</span>

en: Document Overview
mn: Баримт бичгийн тойм

en: Document not found
mn: Баримт бичиг олдсонгүй

en: Document properties
mn: Баримтын сонголтууд

en: Documentation
mn: Заавар

en: Documents
mn: Баримтууд

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
mn: %1$s хэрэглэгч  %2$s өгөгдлийн санг ашиглах эрхтэй юу?

en: Domain
mn: Домэин

en: Domain Connected
mn: Домэйн Холбогдсон

en: Domain Connection
mn: Домэйн Холболт

en: Domain Expiration
mn: Домэйнын Хугацаа

en: Domain Late Renewal Fee
mn: Домэйн Хожуу Сэргээсний Хураамж

en: Domain Management
mn: Домэйн Удирдлага

en: Domain Management: %s
mn: Домэйн Удирдлага: %s

en: Domain Mapping for %s
mn: %s -н Домэйн Тохиргоо

en: Domain Registration
mn: Домэйнын Бүртгэл

en: Domain Registration for %s
mn: %s -ийн Домэйн Бүртгэл

en: Domain Settings
mn: Домэйн Тохируулга

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Administrative Contact
mn: Үйл Ажиллагааны Талын Холбоо Барих Хүн

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Billing Contact
mn: Төлбөр Тооцооны Талын Холбоо Барих Хүн

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Domain Registrant
mn: Домэйн Бүртгүүлэгч

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Technical Contact
mn: Техникийн Талын Холбоо Барих Хүн

en: Domain alert!
mn: Домэйны анхааруулга!

en: Domain change required
mn: Домэйн өөрчлөх шаардлагатай

en: Domain connected! Please make sure to follow the next steps below.
mn: Домэйн холбогдлоо! Дараагийн алхмуудыг дагаж мөрдөнө үү.

en: Domain connection
mn: Домэйн холболт

en: Domain included in %s
mn: %s -д багтсан домэйн

[ctx: Domain name]
en: Type your domain name to proceed
mn: Энд домэйн нэрээ бичээд үргэлжлүүлээрэй

en: Domain names can contain letters, numbers, and hyphens and needs to end with an extension (for example, .com, .net, etc).
mn: Домэйн нэр нь үсэг, тоо, дундуур зураас зэргийг агуулж болох бөгөөд ямар нэг өргөтгөлөөр төгсөх учиртай (жишээ нь .com, .net гэх мэт).

en: Domain not pointing to WordPress.com
mn: WordPress.com руу заагдаагүй домэйн

en: Domain registration is unavailable at this time. Please select a free subdomain or check back %(maintenanceEnd)s.
mn: Одоогоор домэйн бүртгүүлэх боломжгүй байна. Үнэгүй WordPress.com -н домайн сонгоно уу. Эсвэл %(maintenanceEnd)s. -д дахиад шалгаж үзээрэй.

en: Domain renews on
mn: Домэйн сунгагдах огноо:

[ctx: Domain transfer or mapping suggestion button]
en: Use a domain I own
mn: Эзэмшдэг домэйноо ашиглах

en: Domains
mn: Домэйнууд

en: Domains ending with {{strong}}.%(tld)s{{/strong}} are undergoing maintenance. Please try a different extension or check back %(maintenanceEnd)s.
mn: {{strong}}.%(tld)s{{/strong}} -р төгссөн домэйн нэрсийг одоогоор авах боломжгүй байна. Өөр өргөтгөл туршиж үзнэ үү. Эсвэл %(maintenanceEnd)s -д дахиад шалгаж үзээрэй.

en: Dominica
mn: Доминик

en: Don't charge for shipping.
mn: Хүргэх төлбөр авахгүй.

en: Don't forget to enter your password.
mn: Нууц үг оруулахаа мартуузай.

en: Don't forget to vote.
mn: Саналаа өгөхөө битгий мартаарай.

en: Don't show again
mn: Дахиж битгий харуул

en: Don't show me this step again.
mn: Энэ алхмыг надад битгий дахин харуулаарай.

en: Don't worry, posts from private sites will only appear to those with access. Adding a private site to a public list will not make posts from that site accessible to everyone.
mn: Санаа бүү зовоорой. Хувийн сайтуудын бичвэрүүд зөвхөн хандах эрхтэй хүмүүст л харагдах болно. Хувийн сайтыг нийтийн жагсаалтанд нэмлээ гээд бичвэрүүд нь нээлттэй болохгүй.

en: Don't worry, you can upgrade now to reclaim those features and your custom changes. Otherwise, thanks for giving it a try.
mn: Санаа бүү зовоорой. Та яг одоо багцаа ахиулаад тэдгээр боломжуудыг дахин ашиглах боломжтой. Үгүй бол туршиж үзсэнд тань баярлалаа.

en: Donate
mn: Хандивлах

en: Done
mn: Гүйцэтгэгдсэн

en: Don’t want these emails?
mn: Эдгээр имэйлийг хүсэхгүй байна уу?

en: Don’t worry, there’s still time to level-up your content’s reach on %s. Just teleport back to your cart to complete your purchase. If you’re having trouble or have questions, just respond to this email and we’ll help you out.
mn: Санаа зоволтгүй, танд одоо ч контентынхоо хүртээмжийг %s болгож шат ахиулах хугацаа байна. Сагс руугаа очиж худалдан авалтаа дуусгана уу. Хэрэв ямар нэг асуудал эсвэл асуух зүйлс гарвал, зүгээр л энэ имэйл рүү хариу бичээрэй, бид туслах болно.

en: Don’t worry, you can easily add a site later
mn: Та дараа нь сайт нэмж болох учир санаа бүү зов

en: Dotted
mn: Тасархай

en: Douala
mn: Доуала

en: Double check to make sure your email address is correct.
mn: Имэйл хаягаа зөв эсэхийг дахин нэг шалгаарай.

en: Double-check your settings before publishing.
mn: Нийтлэхийн өмнө тохиргоогоо дахин нэг шалгаарай.

en: Downgrading the plugin&#8230;
mn: Downgrading the plugin…

en: Downgrading the theme&#8230;
mn: Downgrading the theme…

en: Download
mn: Татах

en: Download &#8220;%s&#8221;
mn: “%s” татаж авах

en: Download &amp; install
mn: Татах &amp; суулгах

en: Download Codes
mn: Кодыг татаж авах

en: Download Export File
mn: Экспорт файлыг татаж авах

en: Download File
mn: Файл татах

en: Download WooCommerce from the App Store
mn: App Store дээрээс WooCommerce-ийг татаж авах

en: Download WooCommerce on Google Play
mn: Google Play дээрээс WooCommerce татаж авах

en: Download a current backup
mn: Одоогийн нөөшийг татах

en: Download button text
mn: Татаж авах товчийг текст

en: Download failed.
mn: Татаж авалт амжилтгүй

en: Download file
mn: Файл татах

en: Download file URL.
mn: Татах файлын URL.

en: Download for free
mn: Үнэгүй татаж авах

en: Download your theme with updated templates and styles.
mn: Татаж авах таны сэдэв нь шинэчлэгдсэн маягт, загвар.

en: Downloadable
mn: Татахаар

en: Downloadable file name.
mn: Татаж болох файлын нэр.

en: Downloadable files
mn: Татахаар файлууд

en: Downloadable product ID.
mn: Татаж болох бүтээгдэхүүний ID.

en: Downloadable product permissions
mn: Татахаар барааны зөвшөөрлүүд

en: Downloadable products
mn: Татахаар бараанууд

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
mn: Татахаар бараануудад худалдах эрх өгөх.

en: Downloading installation package from %s&#8230;
mn: Downloading installation package from %s…

en: Downloading translation from %s&#8230;
mn: %s&#8230; -с орчуулга татаж байна

en: Downloading update from %s&#8230;
mn: %s&#8230; -с шинэчлэл татаж байна

en: Downloading your new theme&hellip;
mn: Downloading your new theme…

en: Downloads
mn: Татацууд

en: Dozens of Free Themes
mn: Хэдэн Арван Үнэгүй Загварууд

en: Dozens of free themes
mn: Хэдэн Арван Үнэгүй Загварууд

en: Draft
mn: Ноорог

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Ноорог <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Ноорог <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
mn: Нооргийг Хадгалсан

en: Draft a new page
mn: Шинэ хуудас боловсруулах

en: Draft saved at %s.
mn: Нооргийг %s-д хадгалсан.

en: Draft saved.
mn: Төслийг аварсан.

en: Draft your first post
mn: Анхны бичвэрээ ноороглох

en: Drafts
mn: Нооргууд

en: Drag
mn: Чирэх

en: Drag and drop onto this block, upload, or select existing media from your library.
mn: Drag and drop дээр энэ блок оруулах, эсвэл сонгох одоогийн хэвлэл мэдээллийн хэрэгсэл нь өөрийн номын сан.

en: Drag and drop to reorder media files.
mn: Медиа файлуудын дарааллыг өөрчлөхийн тулд чирч зөөнө үү.

en: Drag and drop to reorder tracks.
mn: Чирч эрэмбэлнэ үү

en: Drag and drop to reorder videos.
mn: Видеог дахин зохион байгуулахын тулд чирж байрлуулна уу

en: Drag files into the editor to automatically insert media blocks.
mn: Татах файлууд засварлагч уруу автоматаар оруулах хэвлэл мэдээллийн блок.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
mn: Нэмэлт хайрцгуудыг энд зөөвөл хажуугийн баганаас устах ч тохируулга нь өөрчлөгдөхгүй болно.

en: Drive traffic to your site
mn: Сайт руугаа уншигчдыг татаарай

en: Drop cap
mn: Бүрхүүл

en: Drop files to upload
mn: Чирч авчираад хуулах

en: Drop your current site address below to get started.
mn: Одоогийн сайтаа доор бичин эхлүүлээрэй.

en: Dubai
mn: Дубай

en: Dublin
mn: Дублин

en: DumontDUrville
mn: ДюмонтДурвилле

en: Duotone code: %s
mn: Duotone код: %s

en: Duplicate
mn: Давхардсан

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
mn: Адилхан сэтгэгдэл илэрлээ. Та энийг аль хэдийн биччихсэн байна шүү дээ!

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
mn: Сэтгэгдэл давхцалт; та үүнийг аль хэдийн хэлсэн харагдаж байна!

en: Duplicate comment; you've already said that!
mn: Давхардсан сэтгэгдэл. Та аль хэдийн ингэж бичсэн шүү дээ!

en: Duplicate the selected block(s).
mn: Сонгосон блокуудыг хуулбарлах.

en: Duplicated Navigation Menu
mn: Үндсэн цэс Давхардсан

en: Dushanbe
mn: Душанбе

en: E-mail
mn: И-мэил

en: E-mail me whenever
mn: Надад мэйлээр мэдэгдэх

en: E-mail:
mn: И-мэйл:

en: E-mail: %s
mn: Имэйл: %s

en: E.g. %s
mn: Жишээ нь: %s

en: ERROR: please type a comment.
mn: АЛДАА: сэтгэгдлээ бичнэ үү

en: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATURE)
    Window, very small in the distance, illuminated.
    All around this is an almost totally black screen. Now, as the camera moves slowly towards the window which is almost a postage stamp in the frame, other forms appear;
mn: EXT. XANADU - СУЛХАН DAWN - 1940 (БЯЦХАН) Цонх, маш бага зайд, гэрэлтүүлсэн. Бүх эргэн тойронд энэ нь бараг бүхэлдээ хар дэлгэц. Одоо, камерын хөдөлгөөн аажмаар зүг цонх нь бараг шуудангийн тамга хүрээнд, бусад хэлбэрээр гарч ирэх;

en: Each block comes with its own set of controls for changing things like color, width, and alignment. These will show and hide automatically when you have a block selected.
mn: Блок тус бүр ирдэг нь өөрийн гэсэн багц хяналтыг өөрчлөх гэх мэт зүйлс өнгө, өргөн, мөн төлөвлөсөн. Эдгээр харуулах болно нуух үед автоматаар та блок сонгосон.

en: Early Morning
mn: Өглөө Эрт

en: Early voting is open now in most states.
mn: Одоо ихэнх мужуудад түрүүлж саналаа өгөх боломжтой байгаа.

en: Earn
mn: Мөнгө Ол

en: Earnings
mn: Орлого

en: Earnings history
mn: Орлогын түүх

en: Easter
mn: Ийстэр

en: Eastern Europe
mn: Зүүн Европ

en: Easy video uploads, and a fast, unbranded, customizable video player, enhanced with rich stats and unlimited storage space.
mn: Видео хялбархан байршуулах боломж болон хурдтай, хязгааргүй багтаамжтай, төрөл бүрийн статистик гаргадаг, логогүй, хүссэнээрээ тохируулж болох видео тоглуулагч.

en: Edit
mn: Засах

en: Edit %s
mn: Засах %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
mn: &#8220;%s&#8221-г засварлах;

en: Edit Block Pattern
mn: Блокны загварыг засах

en: Edit CSS
mn: CSS өөрчлөх

en: Edit Card
mn: Картыг Янзлах

en: Edit Category
mn: Ангилал Засах

en: Edit Changeset
mn: Засварлах Өөрчлөлтөө

en: Edit Comment
mn: Сэтгэгдэл засах

en: Edit DNS
mn: DNS -г Өөрчлөх

en: Edit Image
mn: Зургийг засварлах

en: Edit Link
mn: Холбоос засах

en: Edit Link Category
mn: Холбоосын ангилал засварлах

en: Edit Media
mn: Медиаг засварлах

en: Edit Menu
mn: Цэс Янзлах

en: Edit Menu Item
mn: Цэсийн элемент засварлах

en: Edit Navigation Menu
mn: Засварлах Навигацийн Цэс

en: Edit Original
mn: Эхийг засварлах

en: Edit Page
mn: Хуудас засварлах

en: Edit Page List
mn: Хуудасны жагсаалтыг засах

en: Edit Post
mn: Бичлэгийг засах

en: Edit Profile
mn: Хувийн мэдээлэлээ засах

en: Edit RSS URL
mn: RSS URL засах

en: Edit Scheduled Action
mn: Төлөвлөсөн Үйлдлыг Засах

en: Edit Site
mn: Сайт боловсуулах

en: Edit Tag
mn: Тэмдэглээ засварлах

en: Edit Template
mn: Засварлах Загвар

en: Edit Template Part
mn: Edit Template-Р Хэсэг

en: Edit This
mn: Энийг өөрчлөх

en: Edit URL
mn: URL засах

en: Edit User
mn: Хэрэглэгч засварлах

en: Edit as HTML
mn: HTML хэлбэрээр засварлах

en: Edit audio playlist
mn: Аудио бичлэг тоглуулах жагсаалт засварлах

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах

en: Edit gallery
mn: Зургийн цомог засварлах

en: Edit gallery image
mn: Зургийн цомгийн зургийг засах

en: Edit image
mn: Зураг засах

en: Edit link
mn: Холбоосыг засах

en: Edit menu item
mn: Цэсийн элемент засварлах

en: Edit more details
mn: Илүү дэлгэрэнгүй засварлах

en: Edit next media item
mn: Дараагийн медиа файг засварлах

en: Edit page
mn: Хуудас засах

en: Edit post
mn: Бичвэрийг засах

en: Edit previous media item
mn: Өмнөх медиа файлыг засварлах

en: Edit product
mn: Барааг засах

en: Edit selected menu
mn: Сонгосон цэсийг засах

en: Edit site
mn: Сайтыг засах

en: Edit table
mn: Хүснэгт Засах

en: Edit template
mn: Засварлах загвар

en: Edit this item
mn: Энэ зүйлийг засварлах

en: Edit this menu
mn: Энэ цэсийг засна уу

en: Edit this page
mn: Энэ хуудсыг өөрчлөх

en: Edit this review
mn: Энэ үнэлгээг засах

en: Edit this section
mn: Энэ хэсгийг засварлана уу

en: Edit this webhook
mn: Энэ webhook-ийг янзлах

en: Edit track
mn: Засварлах хянах

en: Edit video playlist
mn: Video Playlist засварлах

en: Edit visually
mn: Үзүүлэн засах

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
mn: Доорх цэсээ засах эсвэл <a href="%s">шинэ цэс үүсгэнэ үү</a> . Өөрчлөлтүүдийг хадгалахаа бүү мартаарай!

en: Edit your site
mn: Засварлах таны сайт

en: Edit: %s
mn: Засах %s

en: Editing a page
mn: Хуудсыг засварлаж байна

en: Editing a template
mn: Загвар засварлаж байна

en: Editing template. Changes made here affect all posts and pages that use the template.
mn: Засварлах загвар. Өөрчлөлт хийсэн нь энд нөлөөлж бүх бичлэг, хуудас ашиглах загвар.

en: Editor
mn: Редактор

en: Editor Style
mn: Засварлагчийн дизайн

en: Editor canvas
mn: Редактор зураг

en: Editor content
mn: Редактор агуулга

en: Editor footer
mn: Редактор footer

en: Editor menu (when enabled)
mn: Засварлагч цэс (идэвжүүлсэн үед)

en: Editor styles
mn: Редакторын хэв маяг

en: Editor tips
mn: Засварлагч ашиглах зөвлөмж

en: Editor toolbar
mn: Засварлагч хэрэгслийн мөр

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
mn: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people’s posts, etc.

en: Edmonton
mn: Эдмонтон

en: Education
mn: Боловсрол

en: Efate
mn: Эфати

en: Eirunepe
mn: Эйрунепе

en: Either there are no posts, or something went wrong.
mn: Энд нэг ч нийтлэл алга байна, эсвэл ямар нэгэн зүйл буруу боллоо.

en: El Aaiun
mn: Эл Аауйн

en: El Salvador
mn: Эль Сальвадор

en: Electric grass
mn: Цахилгаан өвс

en: Elements
mn: Элементүүд

en: Elements path
mn: Элементүүдийн зам

en: Email
mn: Имэйл

en: Email & Live Chat Support
mn: Имэйл & Чатаар Туслалцаа Авах

en: Email &amp; Live Chat Support
mn: Имэйл & Чатаар Туслалцаа Авах

en: Email (%s)
mn: И-мэйл (%s):

en: Email Address
mn: И-мэйл хаяг

en: Email Address or Username
mn: Имэйл хаяг эсвэл Хэрэглэгчийн нэр

en: Email Address:
mn: И-мэйл Хаяг:

en: Email Receipt
mn: Имэйл Баримт

en: Email Settings
mn: Имэйлийн Тохиргоо

en: Email Support
mn: Имэйлээр Тусламж Үзүүлэх

en: Email address
mn: Имэйл хаяг

en: Email address can not be empty.
mn: Имэйл хаяг хоосон байж болохгүй.

en: Email address is invalid.
mn: Имэйл хаяг буруу

en: Email address or username
mn: Имэйл хаяг эсвэл хэрэглэгчийн нэр

en: Email address.
mn: Э-шуудангийн хаяг:

en: Email and live chat support
mn: Имэйл болон чатаар туслалцаа авах

en: Email confirmed
mn: Имэйл баталгаажсан

en: Email delivery format
mn: Имэйл хүргэх хэв маяг

en: Email delivery window
mn: Имэйл хүргэх цаг

en: Email entered is not valid
mn: Таны оруулсан имэйл буруу байна

en: Email forwarding settings
mn: Имэйл чиглүүлэх тохиргоо

en: Email from Jetpack
mn: Jetpack -н имэйл

en: Email from WordPress.com
mn: WordPress.com -н имэйл

en: Email me new comments
mn: Шинэ сэтгэгдлүүдийг имэйлээр явуулаарай

en: Email me new posts
mn: Шинэ нийтлэл гарвал над руу имэйлдэх

en: Email me whenever
mn: Надад мэйлээр мэдэгдэх

en: Email or Username
mn: И-мэйл эсвэл хэрэглэгчийн нэр

en: Email sent.
mn: Имэйл илгээсэн.

en: Email support
mn: Имэйлээр туслалцаа авах

en: Email you used during checkout.
mn: Тооцооны мэдээлэл имэйлээр илгээнэ.

en: Email:
mn: Имэйл:

en: Email: %s
mn: Имэйл: %s

en: Emailing receipt…
mn: Баримтыг илгээж байна...

en: Emails
mn: Имэйлүүд

en: Emails Sent To
mn: Имэйлүүдийг Илгээсэн

en: Emails sent to
mn: Имэйлүүдийг Илгээсэн

en: Embed Amazon Kindle content.
mn: Embed Amazon Kindle агуулга.

en: Embed Cloudup content.
mn: Cloudup контентыг оруулах.

en: Embed CollegeHumor content.
mn: CollegeHumor контентыг оруулах.

en: Embed Crowdsignal (formerly Polldaddy) content.
mn: Embed Crowdsignal (урьд нь Polldaddy) агуулга.

en: Embed Flickr content.
mn: Flickr контентыг оруулах.

en: Embed Imgur content.
mn: Imgur контентыг оруулах.

en: Embed Issuu content.
mn: Issuu контентыг оруулах.

en: Embed Kickstarter content.
mn: Kickstarter контентыг оруулах.

en: Embed Media Player
mn: Медиа тоглуулач Эмбэд хийх

en: Embed Mixcloud content.
mn: Mixcloud контентыг оруулах.

en: Embed Pinterest pins, boards, and profiles.
mn: Embed inet. mn хайлт голтой, самбар, ба горимууд.

en: Embed ReverbNation content.
mn: ReverbNation контентыг оруулах.

en: Embed Screencast content.
mn: Screencast контентыг оруулах.

en: Embed Scribd content.
mn: Scribd контентыг оруулах.

en: Embed SmugMug content.
mn: SmugMug контентыг оруулах.

en: Embed SoundCloud content.
mn: SoundCloud контентыг оруулах.

en: Embed Speaker Deck content.
mn: Чанга яригчийн тавцангийн контентыг оруулах.

en: Embed Spotify content.
mn: Spotify контентыг оруулах.

en: Embed Wolfram notebook content.
mn: Embed Wolfram тэмдэглэлийн дэвтэр агуулга.

en: Embed a Dailymotion video.
mn: Dailymotion видеог оруулах.

en: Embed a Facebook post.
mn: Facebook нийтлэл оруулах.

en: Embed a Reddit thread.
mn: Reddit утас оруулах.

en: Embed a TED video.
mn: TED видеог оруулах.

en: Embed a TikTok video.
mn: TikTok видео оруулах.

en: Embed a Tumblr post.
mn: Tumblr нийтлэл оруулах.

en: Embed a VideoPress video.
mn: VideoPress видео оруулах.

en: Embed a Vimeo video.
mn: Embed нь Vimeo видео.

en: Embed a WordPress post.
mn: WordPress нийтлэлийг оруулах.

en: Embed a WordPress.tv video.
mn: WordPress.tv видеог оруулах.

en: Embed a YouTube video.
mn: YouTube видеог оруулах.

en: Embed a podcast player from Pocket Casts.
mn: Embed нэвтрүүлэг тоглогч авсан Халаасны Төрүүлж байгаа.

en: Embed a tweet.
mn: Жиргээ оруулах.

en: Embed an Animoto video.
mn: Animoto видео оруулах.

en: Embed an Instagram post.
mn: Instagram нийтлэлийг оруулах.

en: Embed of the selected PDF file.
mn: Embed сонгосон PDF файл.

en: Embed or Link
mn: Эмбэд хийх эсвэл Холбоос оруулах

en: Embedded content from %s
mn: %s-с оруулсан контент

en: Embedded content from %s can't be previewed in the editor.
mn: Embedded агуулга %s чадахгүй байх previewed-д редактор.

en: Embedded content from other websites
mn: Бусад вэб сайтаас оруулсан контент

en: Embeds
mn: Шигтгээ

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
mn: YouTube, Tweets эсвэл бусад WordPress нийтлэл гэх мэтийг суулгана.

en: Emoticons
mn: Емоциуд

en: Empty
mn: Хоосон

en: Empty Spam
mn: Спамыг хоослох

en: Empty Term.
mn: Хоосон нөхцөл

en: Empty Trash
mn: Хогийн саав хоослох

en: Empty all spam permanently?
mn: Бүх спамыг бүрмөсөн устгах уу?

en: Empty archive.
mn: Хоосон архив.

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
mn: Хоосон блок; блок сонгохын тулд бичиж эхлэх эсвэл налуу зураасаар бичнэ үү

en: Empty filename
mn: Хоосон файлын нэр

en: Empty pattern
mn: Хоосон загвар

en: Enable
mn: Идэвхжлүүлэх

en: Enable %s
mn: Идэвхижүүлэх %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
mn: Архивуудад AJAX сагсанд хийх товч нэмэх

en: Enable Auto-updates
mn: Автомат шинэчлэлтийг идэвхжүүлнэ үү

en: Enable PayPal features for your store
mn: Дэлгүүртээ  PayPal боломжийг идэвхижүүлэх

en: Enable Two-Step
mn: Хоёр-Алхамт -ыг идэвхижүүлэх

en: Enable accessibility mode
mn: Хандаж болох горимыг идэвхжүүлэх

en: Enable auto-updates
mn: Автомат шинэчлэлтийг идэвхжүүлэх

en: Enable coupons
mn: Купоныг идэвхижүүлэх

en: Enable dashes
mn: Дундуур зураасыг идэвхижүүлэх

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
mn: Бүрэн өндөрт засварлагч болон анхаарал сарниулахгүй функцийг идэвхжүүлнэ.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
mn: Сэтгэгдэл зохицуулах гарын товчлолыг идэвхжүүлнэ үү.

en: Enable payment via saved cards
mn: Хадгалсан картуудаар төлбөрийг идэвхижүүлэх

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
mn: Хүргэлтийг Шалгах төлөвийг идэвхижүүлэх ба ижил Хүргэлтийн бүсүүд болон төлбөрийг оруулахгүйгээр харуулах.

en: Enable social media sharing
mn: Нийтийн сүлжээнд хуваалцахыг идэвхжүүлэх

en: Enable star rating on reviews
mn: Одоор үнэлгээг идэвхижүүлэх

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
mn: Боломжтой хуудас дээр "шууд орчуулагч" -г идэвхжүүлэх. {{a}}Дэлгэрэнгүй{{/a}}

en: Enable the use of coupon codes
mn: Купон код хэрэглэхийг идэвхижүүлэх

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
mn: %s үетэй цуварсан сэтгэгдлийг идэвхжүүлэх

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
mn: Өргөн/Бүтэн зэрэгцүүлэхийг идэвхжүүлэх/идэвхгүй болгох.

en: Enable/Disable attribute archives.
mn: идэвхжүүлэх / болиулох Атрибутын архив.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
mn: Контейнер блок дахь байршлын дэмжлэгийг идэвхжүүлэх/идэвхгүй болгох.

en: Enabled
mn: Идэвхжүүлэх

en: Enables custom line height.
mn: Тусгай шугамын өндрийг идэвхжүүлнэ.

en: Enables custom spacing.
mn: Захиалгат зайг идэвхжүүлнэ.

en: Enables custom units.
mn: Тусгай нэгжүүдийг идэвхжүүлдэг.

en: Enables experimental Site Editor blocks
mn: Туршилтын сайт засварлагчийн блокуудыг идэвхжүүлдэг

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
mn: Дэлгэцийн сонголтоор дамжуулан Хандалтын горимыг идэвхжүүлснээр чирэх, буулгахын оронд Нэмэх, Засварлах товчлууруудыг ашиглах боломжийг олгоно.

en: Enabling Two-Step…
mn: Хоёр-Алхамт -ыг идэвхижүүлж байна...

en: Encoding
mn: Тэмдэгтийн кодчилол

en: Encoding for pages and feeds
mn: Хуудас болон хангамжийн кодчилол

en: End Date
mn: Дуусах огноо

en: End date of sale price, as GMT.
mn: Хямдрал дуусах өдөр GMT.

en: End date:
mn: Дуусах огноо:

en: Enderbury
mn: Эндэрбури

en: Ending soon: %d%% off
mn: Удахгүй дуусна: %d%% хямдралтай

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
mn: "Бүртгэл &rarr; Татацууд" хуудсын Endpoint

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
mn: "Профайл &rarr; Захиалгууд" хуудасны төгсгөл.

en: Ends soon: Double your website storage
mn: Удахгүй дуусах гэж байна: Сайтын хадгалах багтаамжаа хоёр дахин нэмэгдүүл

en: English
mn: Англи хэл

en: Enhance social media engagement with personalized posts
mn: Тухайлсан бичвэрүүд ашиглан нийгмийн сүлжээн дэх хандалтыг нэмэгдүүлэх

en: Enhance your site with dozens of other features
mn: Бусад боломжуудыг ашиглан сайтаа сайжруулаарай

en: Enlarge image
mn: Зургийг томруулах

en: Enlarge image: %s
mn: Зургийг томруулах: %s

en: Ensenada
mn: Энсенада

en: Enter <strong>%1$s</strong> at checkout to save %2$s%% on your first year on the WordPress.com Premium plan.
mn: WordPress.com-ийн Премиум багцын эхний жилийн төлбөрөөс %2$s%%-ийг  хэмнэхийн тулд та  төлбөр хийхдээ энэ <strong>%1$s</strong> кодыг оруулаарай.

en: Enter Phone Number
mn: Утасны Дугаар оруулна уу

en: Enter URL to embed here…
mn: Орж URL-ийг суулгахаар энд...

en: Enter a URL
mn: URL оруулах

en: Enter a date or time <Link>format string</Link>.
mn: Огноо эсвэл цагийг оруулна уу <Link>форматын мөр</Link>.

en: Enter a description
mn: Тайлбар оруулна уу

en: Enter a description of the image
mn: Зургийн тайлбар оруулах

en: Enter a different address
mn: Өөр хаяг оруулна уу

en: Enter a link URL or click above for presets.
mn: Холбоос URL-г оруулна уу эсвэл дээр дарж урьдчилан тохируулна уу.

en: Enter a new password below.
mn: Доор шинэ нууц үг оруулна уу.

en: Enter a valid Substack Newsletter URL (%(exampleUrl)s).
mn: Зөв Substack Newsletter URL %(exampleUrl)s-ээ оруулна уу.

en: Enter a word or two — without spaces — to make a unique web address just for this block, called an “anchor”. Then, you’ll be able to link directly to this section of your page.
mn: Орж ганц хоер — ямар ч зай — болгохын тулд өвөрмөц вэб хаяг зүгээр л энэ нь блок гэж нэрлэдэг нь "зангуу." Дараа нь, хэрэв та боломжтой байх болно холбоос шууд энэ хэсэг нь таны хуудас.

en: Enter character(s) used to separate terms.
mn: Орж тэмдэгт(үүд) ашиглаж тусдаа нэр томъео.

en: Enter desktop preview mode
mn: Декстоп харагдац

en: Enter mobile preview mode
mn: Мобайл харагдац

en: Enter new
mn: Шинийг оруулах

en: Enter tablet preview mode
mn: Таблет харагдац

en: Enter the RSS feed URL here:
mn: RSS - н хаягаа энд оруулна уу:

en: Enter the URL
mn: URL оруулах

en: Enter the URL of the image
mn: Зургийн URL оруулах

en: Enter the code from the text message we sent you.
mn: Бидний илгээсэн мессеж дэх кодыг оруулна уу.

en: Enter the code generated by your authenticator app.
mn: Баталгаажуулагч апп дээрээ үүссэн кодыг оруулна уу.

en: Enter the code you receive via SMS:
mn: МСЖ -р хүлээн авсан кодоо оруулна уу:

en: Enter the destination URL
mn: URL-аа оруулна уу

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
mn: Энэ сайтад урихын тулд энэ сүлжээнд байгаа хэрэглэгчийн имэйл хаягийг оруулна уу. Тэр хүн урилгыг баталгаажуулахыг хүссэн имэйлийг илгээх болно.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
mn: Энэ сайтад урихын тулд энэ сүлжээнд байгаа хэрэглэгчийн имэйл хаяг эсвэл хэрэглэгчийн нэрийг оруулна уу. Тэр хүн урилгыг баталгаажуулахыг хүссэн имэйлийг илгээх болно.

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
mn: Хэрэв та <a href="%s">өөрийн сайтын нүүр хуудсыг WordPress суулгацын лавлахаас өөр байхыг хүсэхгүй</a> бол энд ижил хаягийг оруулна уу.

en: Enter your Mastodon username
mn: Mastodon хэрэглэгчийн нэрээ оруулна уу

en: Enter your address to view shipping options.
mn: Хүргэлт хэсэгт хаягаа оруулах

en: Enter your credentials
mn: Мэдээллээ оруулна уу

en: Enter your name as it's written on the card
mn: Нэрээ картан дээр бичигдсэн байдлаар нь оруулаарай

en: Enter your new password below.
mn: Өөрийн шинэ нууц үгээ дүүр оруулна уу.

en: Enter your own date format
mn: Орж өөрийн огнооны формат

en: Enter your password to view comments.
mn: Сэтгэгдлүүдийг үзэхийн тулд нууц үгээ оруулна уу.

en: Enterprise
mn: Байгууллагын

en: Enterprise Solutions
mn: Байгууллагын Шийдлүүд

en: Entertainment
mn: Үзвэр үйлчилгээ

en: Entries from any RSS or Atom feed.
mn: Ямар нэг RSS буюу Atom feed - н бичилтүүд

en: Environment type
mn: Байгаль орчны төрөл

en: Erase Personal Data
mn: Хувийн мэдээллээ устгах

en: Erase personal data
mn: Хувийн мэдээллээ устгах

en: Erase personal data list
mn: Хувийн мэдээллийн жагсаалтыг устгах

en: Erase personal data list navigation
mn: Хувийн мэдээллийн жагсаалтын навигацыг арилгах

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
mn: %d индекс дэх баллуурын массив нь найрсаг нэр агуулаагүй болно.

en: Eraser callback is not valid: %s.
mn: Баллуур буцаан залгах боломжгүй: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
mn: Баллуур нь буцаан дуудлагыг агуулаагүй: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
mn: Баллуур индекс нэгээс бага байж болохгүй.

en: Eraser index is out of range.
mn: Баллуур индекс мужаас гадуур байна.

en: Erasing data...
mn: Өгөгдлийг устгаж байна...

en: Erasure completed.
mn: Устгаж дууссан.

en: Eris is a crisp and elegant portfolio theme. You can use showcase all your different projects as a unified and beautiful story.
mn: Eris бол цэвэрхэн бөгөөд чамин портфолио загвар. Та өөрийн янз бүрийн бүтээлүүдээ нэгтгэсэн, гайхалтай өгүүллэг маягаар харуулан ашиглаж болно.

en: Error
mn: Алдаа

en: Error Details
mn: Алдааны мэдээллүүд

en: Error creating new user.
mn: Шинэ хэрэглэгч үүсгэхэд алдаа гарлаа

en: Error fetching feed
mn: Жагсаалтыг дуудах үед алдаа гарлаа

en: Error in deleting the item.
mn: Тухайн зүйлийг устгахад алдаа гарлаа.

en: Error in displaying the widget settings form.
mn: Виджетийн тохиргооны маягтыг харуулахад алдаа гарлаа.

en: Error in moving the item to Trash.
mn: Тухайн зүйлийг хогийн сав руу зөөхөд алдаа гарлаа.

en: Error in moving to Trash.
mn: Хогийн сав руу зөөж байхад алдаа.

en: Error in restoring from Trash.
mn: Хогийн савнаас сэргээж байхад алдаа.

en: Error in restoring the item from Trash.
mn: Хогийн савнаас зүйлийг сэргээхэд алдаа гарлаа.

en: Error processing checkout. Please try again.
mn: Тооцоо хийхэд алдаа гарлаа. Дараа дахин оролдоно уу.

en: Error reconnecting to the database
mn: Алдаа гарлаа дата басетай холбогдох оролдлого хийж байна

en: Error saving action: %s
mn: Үйлдэлийг хадгалахад алдаа гарлаа: %s

en: Error saving media file.
mn: Медиа файлыг хадгалахад алдаа гарлаа.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
mn: Алдаа үед сурснаар нь JSON файл үед зам %1$s: %2$s

en: Error while saving the new email address. Please try again.
mn: Шинэ имэйл хаягийг хадгалах явцад алдаа гарлаа. Дахин оролдоно уу.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
mn: Масштабтай зургийг хадгалах явцад алдаа гарлаа. Хуудсыг дахин ачаалаад дахин оролдоно уу.

en: Error while saving.
mn: Хадгалж байхад алдаа.

en: Error!
mn: Алдаа!

en: Error:
mn: Алдаа:

en: Error: %1$s (%2$s)
mn: Алдаа: %1$s (%2$s)

en: Error: %s.
mn: Алдаа: %s.

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
mn: Алдаа: Хэрэглэгч үүсэх боломжгүй

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
mn: Алдаа: Алдаа гарлаа; Асуулга үүсгэж чадсангүй

en: Error: Invalid address format!
mn: Алдаа: Хаягийн формат буруу байна!

en: Error: Invalid email address:
mn: Алдаа: Имэйл хаяг буруу байна:

en: Error: Invalid phone number:
mn: Алдаа: Утасны дугаар буруу байна:

en: Error: [%1$s] %2$s
mn: Алдаа: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
mn: Алдаа: тэр URL-аас RSS эсвэл ATOM хаяг олсонгүй.

en: Error: please enter a valid email address.
mn: Алдаа: хүчинтэй и-мэил хаяг оруулна уу.

en: Error: please fill in the required fields
mn: Алдаа: шаардлагатай мөрүүдийг бөглөнө үү

en: Error: please fill the required fields (name, email).
mn: Алдаа: зайлшгүй шаардагатай хэсгүүдийыг бөглөнө үү. (нэр, И- шуудангийн хаяг).

en: Errors
mn: Алдаанууд

en: Essential
mn: Нэн чухал

en: Estimated
mn: Тооцоолсон

en: Etc
mn: Бусад

en: Etiam et egestas lorem. Vivamus sagittis sit amet dolor quis lobortis. Integer sed fermentum arcu, id vulputate lacus. Etiam fermentum sem eu quam hendrerit.
mn: Etiam нар egestas lorem. Vivamus sagittis сууж dolor amet quis lobortis. Бүхэл sed fermentum arcu, id vulputate lacus. Etiam fermentum sem ех-ны quam hendrerit.

en: Eucla
mn: Еукла

en: Europe
mn: Европ

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
mn: Европын мэдээлэл хамгаалах тухай хуульд Европын Холбооноос гадуур шилжүүлсэн Европын оршин суугчдын талаарх мэдээллийг Европт байгаатай адил стандартын дагуу хамгаалахыг шаарддаг. Тиймээс та өгөгдөл хаашаа явж байгааг жагсаахаас гадна эдгээр стандартыг өөрөө эсвэл гуравдагч этгээдийн үйлчилгээ үзүүлэгчдээ хэрхэн хангаж байгаа эсэхийг, тухайлбал Нууцлалын хамгаалалт, гэрээн дэх загвар заалтууд, эсвэл компанийн заавал дагаж мөрдөх журмаар баталгаажуулсан эсэхийг тайлбарлах хэрэгтэй. дүрэм.

en: Evening
mn: Орой

en: Every %s
mn: %s тутам

en: Every domain name you add also includes five free email addresses, so you can use your new domain name for your email address as well as for your blog.
mn: Таны нэмсэн домэйн нэр бүрт таван үнэгүй имэйл хаяг дагалдах бөгөөд ингэснээр домэйнээ блогтоо ашиглаад зогсохгүй имэйлдээ хүртэл ашиглана гэсэн үг.

en: Every website starts with an idea. WordPress.com provides the design, features, and support to bring it to life. Choose your theme, pick a domain, select a plan, and start building your future.
mn: Вэб сайт бүхэн ямар нэг санаанаас эхэлдэг. Харин WordPress.com -д түүнийг амьдруулах дизайн, туслалцаа, боломжууд бий. Загвар, домэйн, багцаа сонгоод ирээдүйгээ бүтээж эхлээрэй.

en: Everyone can view this list
mn: Энэ жагсаалтыг бүх хүн харж чадна

en: Everything
mn: Бүгдийг нь

en: Everything in Free
mn: Үнэгүй үйлчилгээнд Багтах Бүх Зүйлс

en: Everything in Personal
mn: Хувийн багц дахь бүх боломж

en: Everything in Premium
mn: Дээд Зэргийн багц дахь бүх боломж

en: Everything is running smoothly here.
mn: Энд бүх зүйл хэвийн явагдаж байна.

en: Everything you need to create a successful store
mn: Амжилттай дэлгүүр бүтээхэд танд хэрэгтэй бүхэн

en: Everywhere
mn: Хаа хамаагүй

en: Exact match
mn: Яг таарсан

en: Example
mn: Жишээ

en: Example:
mn: Жишээ:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
mn: Жишээ: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; <code>http://</code>-г мартаж болохгүй

en: Example: Nifty blogging software
mn: Жишээ: Nifty blogging software

en: Examples of blocks
mn: Блокуудын жишээ

en: Examples of blocks in the %s category
mn: %s ангиллын блокуудын жишээ

en: Examples of information which we do <strong>not</strong> consider private are:
mn: Бид хувийн мэдээлэл гэж  <strong>үзэхгүй</strong> мэдээллүүдийн жишээ:

en: Excerpt
mn: Тойм

en: Excerpt text
mn: Текстээс ишлэл

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
mn: Ишлэлүүд нь таны сэдэвт ашиглах боломжтой таны агуулгын гараар хийсэн нэмэлт хураангуй юм. <a href="%s">Гарын авлагын ишлэлүүдийн талаар илүү ихийг мэдэж аваарай</a> .

en: Excessive use detected.
mn: Ашиглалт хэт их байгаа нь мэдэгдлээ.

en: Exclude:
mn: Орхих:

en: Executed before Multisite is loaded.
mn: Multisite-г ачаалахаас өмнө гүйцэтгэнэ.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
mn: ID болон SKU аар ижил бүтээгдэхүүнүүд шинэчлэгдэнэ. Ижил биш нь алгасагдана.

en: Existing template parts
mn: Одоогийн загварыг эд анги

en: Exit editor
mn: Гарах редактор

en: Exit fullscreen
mn: Дэлгэц жижэгрүүлэх

en: Expand
mn: Дэлгэх

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
mn: Гарчиг дээр нь товшиж элементүүдийг өргөжүүлэх эсвэл буулгах ба гарчгийг чирж эсвэл дээш доош сумнууд дээр дарж цэгцлээрэй.

en: Expand search field
mn: Хайлтын талбарыг өргөжүүлэх

en: Expand this bar
mn: Энэ цэсийг сунга

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
mn: %d индекс дэх баллуурыг дүрсэлсэн массив хүлээгдэж байна.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
mn: %s индекс дээр экспортлогчийг тодорхойлсон массив хүлээгдэж байна.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
mn: Экспортлогчоос хариу өгөх хүлээгдэж буй өгөгдлийн массив: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
mn: Экспортлогчийн хариултын массив дахь хүлээгдэж буй өгөгдөл: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
mn: Экспортлогчоос хүлээгдэж буй хариу массив (boolean) хийгдсэн: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
mn: %1$s баллуураас (индекс %2$d) хариултын массивын хүлээгдэж буй хийсэн туг.

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
mn: %1$s баллуураас (индекс %2$d) хариултын массив дахь хүлээгдэж буй зүйлсийн_хасагдсан түлхүүр.

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
mn: %1$s баллуурын хариултын массив дахь хүлээгдэж буй зүйлсийн_хадгалагдсан түлхүүр (индекс %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
mn: %1$s баллуураас хариу өгөх массив дахь хүлээгдэж буй мессежүүдийн түлхүүр (индекс %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
mn: %1$s баллуур (индекс %2$d)-ийн хариу массив дахь массивыг лавлах хүлээгдэж буй мессежийн түлхүүр.

en: Expected response as an array from exporter: %s.
mn: Экспортлогчоос хүлээгдэж буй массив: %s.

en: Experimental settings
mn: Туршилтын тохиргоо

en: Experiments
mn: Туршилтууд

en: Experiments Settings
mn: Туршилтын тохиргоо

en: Expert Tips
mn: Мэргэжилтний Зөвлөмжүүд

en: Expert support to help you get started with your site.
mn: Сайтаа ашиглаж эхлэхэд тань мэргэжлийн тусламж үзүүлнэ.

en: Experts are available with quality 24/7 email or live chat support. Turn pro with guided courses, events, and forum conversations with customers in our global community.
mn: Танд 24/7 имэйл, чатаар тусалж чадах мэргэжилтнүүд бий. Мөн зааварчилгаа хичээлүүд, арга хэмжээнүүд болон дэлхий даяарх манай хэрэглэгчидтэй хэлэлцүүлэгт оролцож про болоорой.

en: Expired Credit Card
mn: Хугацаа нь Дууссан Карт

en: Expired on
mn: Дууссан огноо:

en: Expired on %s
mn: %s -д хугацаа нь дууссан

en: Expired: %(expiryDate)s
mn: Дууссан: %(expiryDate)s

en: Expires
mn: Дуусах

en: Expires %(timeUntilExpiry)s on {{span}}%(date)s{{/span}}
mn: %(timeUntilExpiry)s {{span}}%(date)s{{/span}} -д хугацаа нь дуусна

en: Expires on
mn: Дуусах огноо:

en: Expires on %s
mn: %s -д хугацаа нь дуусна

en: Expires on {{dateSpan}}%(expireDate)s{{/dateSpan}}
mn: {{dateSpan}}%(expireDate)s{{/dateSpan}} -д хугацаа нь дуусна

en: Expires on {{span}}%s{{/span}}
mn: {{span}}%s{{/span}} -д хугацаа нь дуусна

en: Expires: %(expiryDate)s
mn: Дуусах хугацаа: %(expiryDate)s

en: Expiring
mn: Хугацаа Дуусах

en: Expiring Credit Card
mn: Хугацаа нь Дуусч Байгаа Карт

en: Expiring Soon
mn: Хугацаа Дуусах Дөхлөө

[ctx: Expiring soon domain notice]
en: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} is expiring %(timeUntil)s.
mn: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} домэйны хугацаа %(timeUntil)s дуусна.

en: Expiring soon!
mn: Хугацаа Дуусах Дөхлөө!

en: Expiry Date
mn: Дуусах Огноо

en: Expiry date
mn: Дуусах өдөр

en: Explore
mn: Нээн Илрүүлэх

en: Explore all patterns
mn: Судлах бүх хэв маяг

en: Explore our Jetpack plans
mn: Манай Jetpack -н үйлчилгээнүүдийг сонирхоорой

en: Export
mn: Экспортлох

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
mn: “%s”-г JSON хэлбэрээр экспортлох

en: Export CSV
mn: CSV экспортлох

en: Export Personal Data
mn: Хувийн мэдээлэл гаргалаа

en: Export Products
mn: Бараанууд экспортлох

en: Export as JSON
mn: JSON хэлбэрээр экспортлох

en: Export personal data list
mn: Хувийн мэдээллийн жагсаалтыг экспортлох

en: Export personal data list navigation
mn: Экспортын хувийн мэдээллийн жагсаалтын навигац

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
mn: %s индекс дэх экспортлогчийн массив нь ээлтэй нэр агуулаагүй байна.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
mn: Экспортлогчийн буцаан залгах нь хүчингүй байна: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
mn: Экспортлогч нь буцаан дуудлагыг агуулдаггүй: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
mn: Экспортлогчийн индекс сөрөг байж болохгүй.

en: Exporter index is out of range.
mn: Экспортлогчийн индекс хүрээнээс гадуур байна.

en: Express Website Design Service
mn: Вэб сайтын Дизайны Хурдан Үйлчилгээ

en: Extended view
mn: Өргөтгөсөн харагдац

en: Extension
mn: Өргөтгөл

en: Extension ".%(tld)s" closely matches your query
mn: ".%(tld)s" өргөтгөл таны хайлтанд бараг л таарч байна

en: Extension ".%(tld)s" matches your query
mn: ".%(tld)s" өргөтгөл таны хайлтанд таарч байна

en: Extension data registered by %s
mn: %s өргөтгөлийн мэдээлэл бүртгэгдсэн

en: Extensions
mn: Нэмэлтүүд

en: External images can be removed by the external provider without warning and could even have legal compliance issues related to privacy legislation.
mn: Гадны зургуудыг гадны үйлчилгээ үзүүлэгч анхааруулгагүйгээр устгаж болох бөгөөд нууцлалын хууль тогтоомжтой холбоотой хууль эрх зүйн нийцлийн асуудал ч гарч болзошгүй.

en: External media
mn: Гадаад медиа

en: External object cache.
mn: Гадаад объектын кэш.

en: Extra Extra Large
mn: Нэмэлт хэт том

en: Extra Large
mn: Илүү том

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
mn: FAILED: WordPress-г %s болгож шинэчилж чадсангүй

en: FAQ
mn: АХА

en: Faeroe
mn: Фараое

en: Failed
mn: Амжилтгүй боллоо

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Алдаа заалаа <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Алдаанууд заагдлаа <span class="count">(%s)</span>

en: Failed login attempt from IP Address: %1$s
mn: Дараах IP хаягаас нэвтрэх амжилтгүй оролдлого хийсэн байна: %1$s

en: Failed order
mn: Алдаатай захиалга

en: Failed to add card.
mn: Карт нэмж чадсангүй.

en: Failed to create Navigation Menu.
mn: Чадаагүй бий Навигацийн Цэс.

en: Failed to delete post. Post ID: %d.
mn: Бичвэрийг устгаж чадсангүй. Бичвэрийн ID: %d.

en: Failed to delete the page.
mn: Хуудас устгалт амжилтгүй.

en: Failed to mark post as not-spam. Post ID: %d.
mn: Бичвэрийг спам биш гэж тэмдэглэж чадсангүй. Бичвэрийн ID: %d.

en: Failed to mark post as spam. Post ID: %d.
mn: Бичвэрийг спам гэж тэмдэглэж чадсангүй. Бичвэрийн ID: %d.

en: Failed to move post to trash. Post ID: %d.
mn: Бичвэрийг хогийн сав руу шилжүүлж чадсангүй. Бичвэрийн ID: %d.

en: Failed to remove post from trash. Post ID: %d.
mn: Хогийн савнаас бичвэрийг устгаж чадсангүй. Бичвэр ID: %d.

en: Failed to unsubscribe
mn: Имэйл бүртгэлээс хасах явцад алдаа гарлаа

en: Failed to write file to disk.
mn: Диск рүү файл бичилт амжилтгүй.

en: Failed to write request to temporary file.
mn: Түр зуурын файл уруу хүсэлт бичих үйлдлийг гүйцэтгэж чадсангүй.

en: Fakaofo
mn: Факаофо

en: Fallback content
mn: Буцах контент

en: Famagusta
mn: Фамагуста

en: Familiarize yourself with WordPress
mn: Wordpress-тэй танилц

en: Fan Favorites
mn: Хэрэглэгчидийн Хүсэмжит

en: Faroe
mn: Фарао

en: Fashion Designer
mn: Загвар Зохион Бүтээгч

en: Fast, highly relevant results in any language
mn: Хэл бүр дээр хурдан, нийцтэй үр дүнг харуулах

en: Favorites
mn: Дуртай

en: Feature-packed plans at competitive prices
mn: Боломжийн үнэтэй хэрнээ маш олон төрлийн боломжууд бүхий үйлчилгээнүүд

en: Featured Content
mn: Онцолсон нийтлэл

en: Featured Image
mn: Онцлох зураг

en: Featured Image Header
mn: Онцлох зурагны толгой

en: Featured Images
mn: Онцлох зурагууд

en: Featured image
mn: Мэдээний зураг

en: Featured image: %s
mn: Онцлох зураг: %s

en: Featured product.
mn: Онцлох бүтээгдэхүүн.

en: Featured products
mn: Онцлох бүтээгдэхүүнүүд

en: Features
mn: Онцлогууд

en: February
mn: Хоёрдугаар сар

en: February 21, 2019
mn: Хоёрдугаар сар 21, 2019

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
mn: 2 сар

en: Fee
mn: Шимтгэл

en: Fee lines data.
mn: Шимтгэлийн хязгаарын дата

en: Fee name is required.
mn: Шимтгэлийн нэр заавал.

en: Fee name.
mn: Шимтгэлийн нэр

en: Feed for all posts filed under %s
mn: %s-ийн дагуу гаргасан бүх нийтлэлийг ханга (тэжээ)

en: Feedback
mn: Санал Хүсэлт

en: Feel free to reconnect again using the button below.
mn: Дахин хандалт үүсгэх бол доорх товчыг дарна уу.

en: Fields
mn: Талбарууд

en: Fiji
mn: Фижи

en: File
mn: Файл

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
mn: %2$s хувилбар байхгүй тул %1$s файл <strong>хаагдсан</strong> байна.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
mn: %2$s хувилбараас хойш %1$s файл <strong>хаагдсан</strong> байна! Оронд нь %3$s-г ашиглаарай.

en: File %s doesn't exist!
mn: Файл %s байхгүй!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
mn: &#8220;%s&#8221; файл алга байна?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
mn: &#8220;%s&#8221; файл нь зураг биш байна.

en: File ID
mn: Файл ID

en: File ID.
mn: Файл ID.

en: File URL
mn: Файлын URL

en: File URL.
mn: Файлын URL

en: File canceled.
mn: Файлыг болиулсан.

en: File details.
mn: Файлын дэлгэрэнгүй.

en: File does not exist?
mn: Файл олдсонгүй?

en: File edited successfully.
mn: Файлыг амжилттай заслаа.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
mn: Файл хоосон байна. Хоосон биш файл хуулна уу.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
mn: Файл хоосон байна. Илүү чухал зүйл байршуулна уу. Энэ алдаа нь таны %1$s файл дахь байршуулалтыг идэвхгүй болгосон эсвэл %2$s нь %1$s доторх %3$s-ээс бага гэж тодорхойлсон зэргээс шалтгаалж болно.

en: File is not an image.
mn: Зурган файл биш байна.

en: File name.
mn: Файлын нэр.

en: File name:
mn: Файлын нэр:

en: File not found
mn: Фаил олдсонгүй

en: File size:
mn: Файлын хэмжээ:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
mn: Файлын төрөл аюулгүй байдлын дүрэмд нийцэхгүй байна. Шалгаж үзээд дахин оролдоно уу.

en: File type:
mn: Файлын төрөл:

en: File upload settings
mn: Файл байршуулах тохиргоо

en: File uploads
mn: Файл байршуулалт

en: Files can be uploaded
mn: Файлуудыг байршуулах боломжтой

en: Filesystem Permissions
mn: Файлын системийн зөвшөөрөл

en: Filesystem error.
mn: Файл системийн алдаа

en: Fill
mn: Битүү

en: Fill Screen
mn: Бүтэн дэлгэц

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
mn: Цэсийн нэрийг бөглөж, Цэс үүсгэх товчийг дарж анхны цэсээ үүсгэнэ үү.

en: Fill the space by clipping what doesn't fit.
mn: Тохиромжгүй зүйлийг хайчилж зайг дүүргэ.

en: Fill the space by stretching the content.
mn: Агуулгыг сунгах замаар зайг дүүргэ.

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Filter &#187;
mn: Шүүлтүүр &#187;

en: Filter Navigation Menu list
mn: Шүүгч Навигацийн Цэс жагсаалт

en: Filter Products by Attribute
mn: Аттрибутаар нь эрэмблэх

en: Filter Products by Price
mn: Үнээр нь эрэмблэх

en: Filter Products by Rating
mn: Үнэлгээгээр жагсаах

en: Filter by IP address
mn: IP хаягаар эрэмблэх

en: Filter by category
mn: Ангиллаар эрэмблэх

en: Filter by comment type
mn: Сэтгэгдлийн төрлөөр шүүнэ үү

en: Filter by coupon
mn: Купоноор эрэмблэх

en: Filter by date
mn: Огноогоор шүүх

en: Filter by file
mn: Файлаар эрэмблэх

en: Filter by order
mn: Дарааллаар эрэмблэх

en: Filter by post format
mn: Шуудангийн форматаар шүүнэ үү

en: Filter by product
mn: Бараагаар эрэмблэх

en: Filter by product type
mn: Төрлөөр эрэмблэх

en: Filter by role
mn: Үүргээр шүүх

en: Filter by stock status
mn: Нөөцийн төлвөөр эрэмблэх

en: Filter by type
mn: Төрлөөр шүүх

en: Filter by user
mn: Хэрэглэгчээр эрэмблэх

en: Filter comments list
mn: Сэтгэгдлийн жагсаалтыг шүүнэ үү

en: Filter coupons
mn: Купонуудыг эрэмблэх

en: Filter erase personal data list
mn: Хувийн мэдээллийн жагсаалтыг шүүлтүүрээр устгах

en: Filter export personal data list
mn: Экспортын хувийн мэдээллийн жагсаалтыг шүүх

en: Filter items list
mn: Зүйлийн жагсаалтыг шүүнэ үү

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
mn: Ноорогууд

en: Filter media
mn: Медиа Ангилал

en: Filter media items list
mn: Медиа зүйлийн жагсаалтыг шүүнэ үү

en: Filter pages list
mn: Хуудсын шүүлтүүр

en: Filter patterns
mn: Шүүгч хэв маяг

en: Filter patterns list
mn: Шүүлтүүрийн загварын жагсаалт

en: Filter posts list
mn: Нийтэллийн жагсаалтын шүүлтүүр

en: Filter products
mn: Бүтээгдэхүүнээр шүүх

en: Filter template parts list
mn: Шүүгч загвар хэсэгт жагсаалт

en: Filter templates list
mn: Шүүгч маягтын жагсаалт

en: Filter users list
mn: Хэрэглэгчдийн жагсаалтыг шүүнэ үү

en: Filter:
mn: Шүүлтүүр:

en: Filters
mn: Шүүлтүүрүүд

en: Finalize transfer
mn: Шилжүүлгийг эцэслэх

en: Find a domain that's perfect for you
mn: Өөртөө төгс тохирох домэйныг олоорой

en: Find and replace
mn: Олоод солих

en: Find help when you need it
mn: Хэрэгтэй үедээ тусламж авах

en: Find help whenever you need it
mn: Хэрэг гарвал хүссэн үедээ туслам аваарай

en: Find more details on our <a href="%s">support page</a>.
mn: Илүү дэлгэрэнгүйг манай <a href="%s"> хэрэглэгчийн туслах хуудас</a> руу орж  үзээрэй.

en: Find original
mn: Оргиналийг хайх

en: Find out more
mn: Илүү ихийг олж мэдээрэй

en: Find posts to follow
mn: Дагах Нийтлэл Хайх

en: Find sites to follow
mn: Дагах Сайтаа Хайх

en: Find the domain name that defines you and your next big idea. Grab a domain now even if it's not quite time to start a site. Your domain will be ready when you are.
mn: Таныг болон таны том санааг тодорхойлох домэйн нэрээ олоорой. Сайтаа эхлүүлэх болоогүй байгаа ч домэйнээ авч байвал дараа амар шүү дээ.

en: Find your domain
mn: Домэйнээ олох

en: Find your team &rarr;
mn: Өөрийн багийг олоорой →

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
mn: Таны ур чадвар, сонирхолд нийцэх хэсгийг олох нь утга учиртай хувь нэмэр оруулах эхний алхам юм. Нээлттэй эхийн WordPress төслийн өөр өөр хэсгүүд дээр ажиллаж байгаа 20 гаруй Make WordPress багтай бол таны ур чадвар ямар ч байсан хүн бүрт зориулсан газар бий.

en: Finish
mn: Дуусгах

en: Finish set up
mn: Тохируулж дуусгах

en: Finish setting up Jetpack and your site is ready to be transformed into the site of your dreams.
mn: Jetpack -г тохируулж дуусгаад сайтаа өөрийн мөрөөдлийн сайт болгож хувиргаарай.

en: Finish setup
mn: Тохируулж дуусгах

en: Finnish
mn: Финланд

en: First %(numberOfMonths)d months free
mn: Эхний %(numberOfMonths)d сар үнэгүй

en: First %(numberOfYears)d years free
mn: Эхний %(numberOfYears)d жил үнэгүй

en: First Name
mn: Нэр

en: First Post
mn: Анхны Бичвэр

en: First address field requires at least 1 non-numeric character.
mn: Эхний хаягийн талбарт дор хаяж 1 тоо бус тэмдэгт оруулаарай.

en: First month free
mn: Эхний сар үнэгүй

en: First name
mn: Нэр

en: First name for the user.
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: First name.
mn: Нэр.

en: First page
mn: Анхны хуудас

en: Fit
mn: Тохиромжтой

en: Fit contents.
mn: Агуулгыг тохируулах.

en: Fit the content to the space without clipping.
mn: Агуулгыг хайчлахгүйгээр зайд тохируулна уу.

en: Five.
mn: Тав.

en: Fixed
mn: Тогтсон

en: Fixed Layout
mn: Баригдмал загвар

en: Fixed width table cells
mn: Хүснэгтийн Өргөн Тогтмол

en: Flat Rate
mn: Хүү

en: Flexible payment tools for your needs
mn: Таны хэрэгцээнд нийцсэн уян хатан төлбөрийн хэрэгсэл

en: Flickr Photos
mn: Фликрийн зургууд

en: Flip horizontal
mn: Хөндлөнгөөр эргүүлэх

en: Flip vertical
mn: Босоогоор эргүүлэх

en: Flow
mn: Урсгал

en: Fluid Layout
mn: Уян загвар

en: Flush permalinks
mn: Тогтмол холбоосыг угаах

en: Focal point left position
mn: Фокусын зүүн байрлал

en: Focal point top position
mn: Гол цэгийн дээд байрлал

en: Focus shortcuts:
mn: Товчлолуудад тусгах:

en: Follow
mn: Дагах

en: Follow %s
mn: %s -г дагах

en: Follow conversation
mn: Харилцааг Дагах

en: Follow tag
mn: Шошго Дагах

en: Follow this Blog?
mn: Энэ Блогийг Дагах уу?

en: Follow this search via JSON
mn: Энэ хайлтыг JSON -р дагах

en: Follow this search via RSS
mn: Энэ хайлтыг RSS -р дагах

en: Followed A8C Sites
mn: Дагасан A8C Сайтууд

en: Followed P2 Sites
mn: Дагасан P2 Сайтууд

en: Followed Sites
mn: Дагасан сайтууд

en: Followed by bloggers you follow
mn: Таны дагадаг блогчидын дагасан

en: Followed by people with similar interests
mn: Төстэй сонирхолтой хүмүүсээрээ дагуулсан байна

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
mn: Хэнээс:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
mn: Хэнд:

en: Followed by sites you've liked
mn: Танд таалагдсан сайтын дагасан

en: Followers
mn: Дагагчид

en: Following
mn: Дагаж байгаа

en: Following conversation
mn: Дагаж Байгаа Харилцаа

en: Following site
mn: Дагаж Байгаа Сайт

en: Following tag
mn: Дагаж Байгаа Шошго

en: Following.
mn: Дагаж байгаа.

en: Follows
mn: Дагадаг

en: Font Family
mn: Фонт

en: Font Size
mn: Фонтын хэмжээ

en: Font Sizes
mn: Фонтын хэмжээ

[ctx: Font library]
en: Library
mn: Сан

en: Font size
mn: Үсгийн хэмжээ

en: Font style
mn: Үсгийн хэв маяг

en: Font weight
mn: Үсгийн жин

en: Food & Drink
mn: Хоол, ундаа

en: Food Menus
mn: Хоолны Цэсүүд

en: Footer
mn: Хөл хэсэг

en: Footer cell text
mn: Footer гар бичвэр

en: Footer label
mn: Footer шошго

en: Footnote
mn: Зүүлт тайлбар

en: Footnotes
mn: Тайлбар

en: Footnotes found in blocks within this document will be displayed here.
mn: Энэ баримт бичгийн блокуудаас олдсон зүүлт тайлбарыг энд харуулах болно.

en: For a specific item
mn: Тодорхой зүйл

en: For all items
mn: Бүх зүйлс

en: For each post in a feed, include
mn: Мэдээлэл дэх нийтлэл бүрийн хувьд оруулах

en: For example:
mn: Жишээ нь:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
mn: Зөвхөн зургийн хувьд та өнгөц зургийн доор байрлах "Зураг засах" дээр дарж зургийг тайрах, эргүүлэх, эргүүлэх, буцаах, дахин хийх дүрс бүхий шугаман зураг засварлагчийг өргөжүүлж болно. Баруун талд байгаа нүднүүд нь зургийг томруулах, тайрах, өнгөц зургийг анхны зургийг тайрахаас өөр аргаар тайрах илүү олон сонголтыг өгнө. Та эдгээр нүднүүдийн Тусламж дээр дарж нэмэлт мэдээлэл авах боломжтой.

en: For more information:
mn: Илүү дэлгэрэнгүй  мэдээлэл:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
mn: Ихэнх сэдвүүдийн хувьд толгойн текст нь <a href="%s">ерөнхий тохиргоо</a> хэсэгт тодорхойлогдсоны дагуу таны Сайтын гарчиг болон товч мөр юм.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
mn: Тохиромжтой гүйцэтгэл, аюулгүй байдлын үүднээс та %1$s хувилбарын %2$s болон түүнээс дээш хувилбарыг ажиллуулах талаар бодож үзэх хэрэгтэй. Үүнийг засахын тулд вэб хостинг компанитайгаа холбогдоно уу.

en: For security reasons, you can only edit some settings while logged in with a Two Step Authentication code.
mn: Аюулгүй байдлын үүднээс та зарим тохиргоог зөвхөн Хоёр Алхамт Баталгаажуулалтаар нэвтэрч байж өөрчлөх боломжтой.

en: For security reasons, you must reset your password to view it.
mn: Аюулгүй байдлын үүднээс та нууц үгээ харахын тулд заавал шинэ нууц үг авах ёстой.

en: For those times when you can't find an answer on our Support site
mn: Манай Үйлчилгээний Тусламжийн сайтаас хариултаа олж чадаагүй бол

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
mn: Өөрсдийн гэсэн хөрөггүй хэрэглэгчдийн хувьд: Та хөрөг дээрээ стандарт зураг эсвэл имэйл хаягаас тань үүсгэсэн логог харуулж болно.

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
mn: SSL (HTTPS) захиалгын хуудсуудад хэрэглэх (<a href="%s" target="_blank">SSL Certificate шаардлагтай</a>).

en: Force secure checkout
mn: Тооцоог нууцлалтай хийх

en: Foreign Individual
mn: Гадаадын Иргэн

en: Format tools
mn: Форматлах хэрэгслүүд

en: Formatting
mn: Харагдац

en: Fort Nelson
mn: Порт нельсон

en: Fort Wayne
mn: Форт Вэйн

en: Fortaleza
mn: Форталеза

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Forums: CSS Customization
mn: Хэлэлцүүлэг: CSS Өөрчлөлт

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
mn[0]: %d төлөвлөгдсөн даалгаварыг оллоо.
mn[1]: %d төлөвлөглөгдсөн даалгаваруудыг оллоо

en: Found %s
mn: Олдсон %s

en: Found in your order confirmation email.
mn: Таны захилагыг баталгаажуулах имэйл ирлээ.

en: Four Columns
mn: Дөрвөн багана

en: Four.
mn: Дөрөв.

en: Free
mn: Үнэгүй

en: Free .blog Domain for One Year
mn: Нэг Жил Үнэгүй Ашиглах .blog Домэйн

en: Free Domain for One Year
mn: Бүтэн Жилийн Турш Ашиглах Үнэгүй Домэйн

en: Free Shipping
mn: Үнэгүй хүргэлт

en: Free Themes
mn: Үнэгүй Загварууд

en: Free domain for one year
mn: Бүтэн жилийн турш ашиглах үнэгүй домэйн

en: Free domain with an annual plan
mn: Жилийн багцтай дагалдах үнэгүй домэйн

en: Free for the first three months
mn: Эхний гурван сар үнэгүй

en: Free for the first year
mn: Эхний жил үнэгүй!

en: Free shipping
mn: Үнэгүй хүргэлт

en: Free shipping (legacy)
mn: Үнэгүй хүргэлт (нөхцөл)

en: Free shipping coupon
mn: Үнэгүй хүргэлтын купон

en: Free trial
mn: Үнэгүй Турших

en: Free trial ends on {{span}}%(date)s{{/span}}
mn: Үнэгүй туршилтын хугацаа {{span}}%(date)s{{/span}} -д дуусна

en: Free trial started
mn: Туршилтын багцын үйлчилгээ эхэллээ

en: Free with Plan
mn: Багцад үнэгүй дагалдана

en: Free!
mn: Үнэгүй!

en: Freetown
mn: Фрийтаун

en: Freshly Pressed
mn: Саяхан Нийтэлсэн

en: Fri
mn: Баа

en: Friday
mn: Баасан

[ctx: Friday initial]
en: F
mn: Б

en: From $1,700 per month, billed yearly.
mn: Жилээр төлвөл сарын $1,700 -с эхэлнэ.

en: From %1$s on %2$s %3$s
mn: %1$s -н %2$s дээр бичсэн сэтгэгдэл. %3$s

en: From Computer
mn: Компьютерээс

en: From URL
mn: URL-с

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
mn: Удирдлагын энэхүү хэсгээс та  <a href="%1$s">захиалсан бараанууд</a>, улирдах <a href="%2$s">хүргэлт, төлбөр төлөх хаяг өөрчлөх</a>, болон <a href="%3$s">өөрийнхөө мэдээллийг өөрчлөх боломжтой</a>.

en: Front Page
mn: Нүүр хуудас

en: Front page
mn: Нүүр хуудас

en: Full Size
mn: Бүтэн хэмжээ

en: Full URL path to files
mn: Файл руу хандах бүрэн URL зам

en: Full Width Template
mn: Дэлгэц дүүрэн загвар

en: Full post
mn: Бүтэн бичлэг

en: Full text
mn: Бүтэн бичвэр

en: Full width
mn: Бүрэн өргөн

en: Fullscreen
mn: Дэлгэц дүүрэн

en: Fullscreen mode activated
mn: Дэлгэц-дүүрэн төлөв идэвхжсэн

en: Fullscreen mode deactivated
mn: Дэлгэц-дүүрэн төлөв идэвхижээгүй.

en: Funafuti
mn: Фунафути

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
mn: %2$s хувилбараас хойш %1$s функцийг <strong>хаагдсан</strong>! Оронд нь %3$s-г ашиглаарай.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
mn: %1$s функцийг <strong>буруу</strong> гэж дуудсан. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
mn: Параметр %1$s нь %2$s хувилбараас хойш дахин хөгжүүлэлт хийгдэхгүйгээр <strong>хэрэглэгдэхээ больсон</strong> байна.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
mn: Параметр %1$s нь %2$s! %3$s хувилбараас хойш <strong>хэрэглэгдэхээ больсон</strong> байна.

en: Further uploads will be blocked. Please delete some media files or <a href="%s">purchase a plan</a> that includes additional media storage in order to upload more files.
mn: Дараагийн удаа файл хуулах боломжгүй боллоо. Дахиад файл хуулахын тулд зарим медиа файлуудаа устгаарай. Эсвэл илүү их багтаамжтай <a href="%s">багц худалдаж аваад</a> файлаа хуулаарай.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
mn: G — Suitable for all audiences

en: Gaborone
mn: Габороне

en: Galapagos
mn: Галапагос

en: Galleries
mn: Галлерей

en: Gallery
mn: Зургийн цомог

en: Gallery (%s)
mn: Зургийн цомог (%s)

en: Gallery Settings
mn: Зургийн цомгийн тохиргоо

en: Gallery caption text
mn: Зургийн тайлбар текст

en: Gallery columns:
mn: Зургийн цомгийн багана.

en: Gambier
mn: Гамбиер

en: Gather blocks in a container.
mn: Цуглуулах блок нь саванд.

en: Gaza
mn: Газын зурвас

en: General
mn: Ерөнхий

en: General Settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: General settings
mn: Ерөнхий тохируулгууд

en: Generate Backup Codes
mn: Нөөц Код Үүсгэх

en: Generate Password
mn: Нууц Үг Үүсгэх

en: Generate new backup codes
mn: Шинэ нөөц код үүсгэх

en: Generate password
mn: Нууц Үг Үүсгэх

en: Generate strong password
mn: Сайн нууц үг үүсгэх

en: Generated on %s
mn: %s -д үүсгэгдсэн

en: Generating Password…
mn: Нууц Үг Үүсгэж байна...

en: Generating preview…
mn: Бий-н үзүүлбэр...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
mn: Нэмж блок

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Toggle block inserter
mn: Toggle блок inserter

en: Genre
mn: Төрөл

en: German
mn: Герман

en: Get API Key
mn: API Түлхүүр авах

en: Get Apps
mn: Апп татах

en: Get Involved
mn: Оролцох

en: Get New Password
mn: Шинэ нууц үг авах

en: Get Personalized Help
mn: Тусгайлсан Туслалцаа Авах

en: Get Shortlink
mn: Гялс холбох

en: Get Started
mn: Эхлэх

en: Get Started Today
mn: Өнөөдөр Эхэлцгээе

en: Get a Free .blog Domain
mn: Үнэгүй .blog Домэйн Авах

en: Get a coupon code
mn: Урамшууллын код авах

en: Get a custom domain, no ads, and support from %s/ mo.
mn: Сурталчилгааг арилгаад өөрийн домэйн, үйлчилгээний дэмжлэг зэргийг сард %s -р

en: Get a custom domain, tons of features, and 24/7 expert support from %s/ mo.
mn: Сард %s -г төлөөд өөртөө тусгайлсан домэйн болон маш олон төрлийн нэмэлт боломжуудыг 24 цаг ажилладаг хэрэглэгчийн туслахтай хамт аваарай.

en: Get a free custom .blog domain for one year. Premium domains not included. Your domain will renew at its regular price.
mn: Нэг жил үнэгүй ашиглах .blog домэйн аваарай. Үүнд дээд зэргийн домэйнүүд хамаарахгүй бөгөөд жил дуусах үед үндсэн үнээрээ сунгагдана.

en: Get a free domain for one year. Premium domains not included. Your domain will renew at its regular price.
mn: Нэг жил үнэгүй ашиглах домэйн аваарай. Үүнд дээд зэргийн домэйнүүд хамаарахгүй бөгөөд жил дуусах үед үндсэн үнээрээ сунгагдана.

en: Get a free site and be on your way to publishing content in less than five minutes.
mn: Үнэгүй сайттай болоод өөрийн агуулгыг 5 минутын дотор л нийтлээрэй.

en: Get active! Comment on posts from blogs you follow.
mn: Идэвхитэй байгаарай! Дагадаг блогуудынхаа нийтлэл дээр сэтгэгдэл бичээрэй.

en: Get help from our Happiness Engineers
mn: Манай Аз Жаргалын Инженерүүдээс тусламж авах

en: Get help with your WordPress.com site.
mn: WordPress.com -ийн сайт дээрээ туслалцаа аваарай

en: Get help!
mn: Тусламж авах!

en: Get in Touch
mn: Холбоо барих

en: Get in touch
mn: Холбоо барих

en: Get mobile app
mn: Мобайл апп авах

en: Get noticed: comment on posts you've read.
mn: Сонордуулга авах: уншсан нийтлэл дээр тань сэтгэгдэл бичигдэх үед.

en: Get started
mn: Эхэлцгээя

en: Get started for free
mn: Үнэгүйгээр ашиглаж эхлээрэй

en: Get started here
mn: Энд эхлэх

en: Get support from our experts 24/7 through email or live chat. Connect with a community of users through forums, guided courses, and events around the world.
mn: 24/7 -н турш манай мэргэжилтнүүдээс чат, имэйлээр туслалцаа аваарай. Мөн онлайн хэлэлцүүлэг, сургалт болон бусад үйл ажиллагаануудаар дамжуулан дэлхий даяарх манай хэрэглэглэгчидтэй холбогдоорой.

en: Get support from our experts through email or live chat. Connect with a community of users through forums, guided courses, and events around the world.
mn: Манай мэргэжилтэнгүүдээс имэйл болон чатаар туслалцаа аваарай. Мөн онлайн хэлэлцүүлэг, курс, дэлхий даяар зохион байгуулагддаг арга хэмжээнүүд дээр манай хэрэглэгчидтэй холбогдоорой.

en: Get support through our user community forums.
mn: Хэрэглэгчдийн форумаас дэмжлэг авах.

en: Get the App
mn: Апп -г татах

en: Get the Woo Mobile App
mn: Woo гар утасны аппыг авах

en: Get the best value for money by paying for two years in advance, taking down the cost of your %1$s plan to just <b>%2$s</b> per year. This way you’ll also ensure uninterrupted service as you won’t have to worry about renewing your plan.
mn: Хамгийн ашигтай сонголт хийе гэвэл хоёр жилээр урьдчилж төлөөд %1$s багцын зардлаа жилийн ердөө л <b>%2$s</b>болгож бууруулж болно. Ингэснээр та багцаа сунгана гэж санаа зовохгүйгээр үйлчилгээгээ тасралтгүй ашиглах нөхцлийг бүрдүүлэх боломжтой гэсэн үг.

en: Get the coupon code
mn: Урамшууллын кодыг авах

en: Get to know Jetpack even better with our new, intuitive guide on making the most of its features and services.
mn: Бидний бэлтгэсэн шинэ зөвлөмжтэй танилцаад Jetpack -н боломжуудыг хэрхэн үр дүнтэй ашиглах талаарх ойлголттой болоорой.

en: Get to know the block library
mn: Мэдэж авах блок номын сан

en: Get your domain
mn: Домэйнээ авна уу

en: Gibraltar
mn: Гибралтор

en: Give it a try
mn: Сонирхоод үзэх үү

en: Give the feed a title (optional):
mn: Хангалтын гарчгийг оруул(заавал биш):

en: Give your blog a name
mn: Та өөрийн блогтоо нэр өгнө үү

en: Glace Bay
mn: Гласын булан

en: Global
mn: Даяар

en: Global Styles
mn: Дэлхийн Хэв Маяг

en: Global styles revisions list
mn: Глобал хэв маягийн засварууд

en: Global styles to include in themes.
mn: Дэлхийн хэв маяг оруулах сэдэв.

en: Glossary Definition
mn: Тайлбар толийн Тодорхойлолт

en: Glossary Definitions
mn: Тайлбар толийн Тодорхойлолтууд

en: Go
mn: Яв

en: Go Back
mn: Буцах

en: Go back
mn: Буцах

en: Go back to the theme showcase
mn: Сэдвийн үзүүлэн рүү буцна уу

en: Go beyond spam protection for your WordPress site with the power of Jetpack.
mn: Jetpack-ийн хүчээр WordPress сайт дээрээ спам хамгаалалтаас ч илүүг ашиглаарай.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
mn: Оролдоод үзээрэй, WordPress таны нийтлэлүүдэд таны мэдэхгүй байсан зүйлсийг аль хэдийн нэмж болох зүйлсийг олж мэдэх болно. Эндээс та одоогоор олж болох зүйлсийн товч жагсаалт байна:

en: Go to %s
mn: %s рүү явах

en: Go to Dashboard
mn: Удирдлагад Очих

en: Go to My Site
mn: Миний Сайт хэсэг рүү буцах

en: Go to Sharing settings
mn: Хуваалцах тохиргоо руу очих

en: Go to WordPress Updates page
mn: WordPress шинэчлэлийн хуудас руу очих

en: Go to parent Navigation block
mn: Эцэг эхийн навигацийн блок руу очно уу

en: Go to shop
mn: Дэлгүүр рүү буцах

en: Go to the Dashboard
mn: Удирдлагад Очих

en: Go to the first page
mn: Эхний хуудас руу очих

en: Go to the last page
mn: Сүүлийн хуудас руу очих

en: Go to the next page
mn: Дараахь хуудас руу очих

en: Go to the previous page
mn: Өмнөх хуудас руу очих

en: Go with
mn: Дараахтай хамт:

en: Go: Growth Content
mn: Яв: Өсөх Агуулга

en: Goal!
mn: Гоол!

en: Godthab
mn: Годтаб

en: Good
mn: Сайн

en: Good job, looks great!
mn: Сайн ажиллажээ, гоё харагдаж байна!

en: Good news! <a href="%1$s">%2$s</a> is now up and running again.
mn: Сайхан мэдээ! <a href="%1$s">%2$s</a> одоо ажиллаж байна.

en: Google Analytics Integration
mn: Google Analytics -н Холболт

en: Google Apps
mn: Гүүгл Аппууд

en: Google Workspace icon
mn: Гүүгл Ажлын Талбарын дүрс

en: Google analytics integration
mn: Google Analytics -н Холболт

en: Google responded with the following error code: %s
mn: Гүүгл дараах алдааны кодоор хариу илгээлээ: %s

en: Goose Bay
mn: Галууны булан

en: Got it
mn: Ойлголоо

en: Got it!
mn: Ойлголоо!

en: Gradient
mn: Градиент

en: Gradient code: %s
mn: Градиент код: %s

en: Gradient control point at position %1$s%% with color code %2$s.
mn: Градиент хяналтын цэг дээр байр сууриа %1$s%% нь өнгөний код %2$s.

en: Gradient name
mn: Градиент нэр

en: Gradient options
mn: Градиент тохируулгууд

en: Gradient: %s
mn: Градиент: %s

en: Grand Turk
mn: Гранд Турк

en: Grand total.
mn: Нийт дүн

en: Gravatar
mn: Граватар

en: Gravatar Logo
mn: Gravatar лого

en: Gray
mn: Саарал

en: Green
mn: Ногоон

en: Greenwich
mn: Гринвич

en: Grenada
mn: Гренада

en: Grid
mn: Тор

en: Grid view
mn: Тор харах

en: Group
mn: Бүлэг

en: Group blocks together. Select a layout:
mn: Блокуудыг хамтад нь бүлэглэх. Байршлыг сонгоно уу:

en: Grouped product
mn: Багцалсан бараа

en: Grouped products
mn: Багцалсан бараанууд

en: Grow your audience
mn: Хэрэглэгчдийн тоогоо өсгөөрэй

en: Grow your network and make friends.
mn: Сүлжээгээ хөгжүүлж, найз нөхөдтэй болоорой.

en: Grow your store as big as you want with the ability to add and sell unlimited products and services.
mn: Дэлгүүртээ хязгаарлалтгүй тооны бүтээгдэхүүн, үйлчилгээг борлуулж хүссэн хэмжээгээрээ томруулаарай.

en: Guadalcanal
mn: Гуадалканал

en: Guadeloupe
mn: Гуаделоупе

en: Guam
mn: Гуам

en: Guatemala
mn: Гватемала

en: Guayaquil
mn: Гуаячуйл

en: Guernsey
mn: Гуернсеу

en: Guest
mn: Зочин

en: Guest checkout
mn: Шууд тооцоолох

en: Guided Transfer
mn: Заавартай Шилжүүлэг

en: Guides
mn: Зааврууд

en: Gutenberg
mn: Гүүтэнбэрг

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
mn: Гутенбергийн хөгжүүлэлтийн горим нь файлуудыг бүтээхийг шаарддаг. Хамаарал суулгахын тулд <code>npm install</code> , файлуудыг бүтээхийн тулд <code>npm run build</code> , файлуудыг бүтээхийн тулд <code>npm run dev</code> , өөрчлөлтийг ажиглаарай. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">оруулах</a> файлыг уншина уу.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
mn: Гутенберг зөв ажиллахын тулд WordPress %s эсвэл түүнээс хойшхи хувилбарыг шаарддаг. Гутенбергийг идэвхжүүлэхийн өмнө WordPress-г шинэчилнэ үү.

en: Guyana
mn: Гуяна

en: H3
mn: Н3

en: H4
mn: Т4

en: H5
mn: Т5

en: HTML Embed
mn: HTML оруулга

en: HTML anchor
mn: HTML зангуу

en: HTML description of the resource.
mn: Нөөцийн HTML тайлбар.

en: HTML element
mn: HTML элемент

[ctx: HTML tag]
en: Address
mn: Хаяг

en: HTML title for the term.
mn: Нэршлийн HTML гарчиг

en: Halifax
mn: Халифакс

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
mn: Зураг болон хэвлэл мэдээллийн хэрэгсэлтэй маш болгоомжтой харьцах нь шинэ редакторын гол чиглэл юм. Та өмнөхөөсөө хамаагүй хялбар бөгөөд бат бөх тайлбар нэмэх эсвэл зургуудаа бүрэн хэмжээгээр нь харуулах тал дээр олно гэж найдаж байна.

en: Happy Anniversary with WordPress.com!
mn: WordPress.com -той нэгдсэн өдрийн мэнд!

en: Happy Anniversary!
mn: Ойн Баярын Мэнд!

en: Harare
mn: Хараре

en: Harbin
mn: Харбин

en: Hassle Free Blogging
mn: Түвэггүй Блоглох Боломж

en: Havana
mn: Хавана

en: Have a coupon?
mn: Танд купон байгаа юу?

en: Have any questions about your loan offer?
mn: Зээлийн саналтай холбоотой ямар нэгэн асуулт байна уу?

en: Have fun!
mn: Таалан болгооно уу!

en: Header
mn: Толгой

en: Header Image
mn: Вэб сайтын толгойн зураг

en: Header Menu
mn: Толгойн Цэс

en: Header Text Color
mn: Гарчиг текстний өнгө

en: Header cell
mn: Гарчигийн нүд

en: Header cell text
mn: Толгой гар нь текст

en: Header label
mn: Толгой шошго

en: Header section
mn: Толгой хэсэг

[ctx: Header text]
en: Set up a store and start selling online
mn: Дэлгүүр нээгээд онлайнаар худалдаа хийж эхлээрэй

[ctx: Header text]
en: Upgrade your store
mn: Дэлгүүрээ шинэчлэх

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
mn: Толгойг шинэчилсэн. <a href="%s">Өөрийн сайтдаа зочилж</a> хэрхэн харагдаж буйг харах.

en: Heading
mn: Гарчиг

en: Heading 1
mn: Толгой 1

en: Heading 2
mn: Толгой 2

en: Heading 3
mn: Толгой 3

en: Heading 4
mn: Толгой 4

en: Heading 5
mn: Толгой 5

en: Heading 6
mn: Толгой 6

en: Headings
mn: Гарчиг

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
mn: Гарчиг нь тусдаа блокууд бөгөөд энэ нь таны агуулгын тойм, зохион байгуулалтад тусалдаг.

en: Heads up! Someone logged into your account with an E-mail login link.
mn: Юу байна даа! Хэн нэгэн таны бүртгэл рүү И-мэйл -р дамжин нэвтэрсэн байна.

en: Heart And Style is a clean and well coded theme with a design primarily for feminine blogs but not limited to it.
mn: Heart And Style бол голчлон эмэгтэй блогчдод зориулагдан загварчлагдсан цэвэрхэн бөгөөд сайтар кодчилогдсон загвар. Гэхдээ дан үүгээр хязгаарлагдахгүй шүү.

en: Hebron
mn: Геброн

en: Height
mn: Өндөр

en: Height in pixels
mn: Өндөр Пикселээр

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
mn: Сайн байна уу %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Гарах</a>)

en: Hello!
mn: Сайн уу!

en: Help
mn: Тусламж

en: Help &amp; Support
mn: Тусламж &amp; Дэмжлэг

en: Help build Gutenberg
mn: Гутенбергийг бүтээхэд тусална уу

en: Help us improve these results
mn: Энэ илэрцүүдийг сайжруулахад туслаарай

en: Help when you need it
mn: Хэрэгтэй үед тань тусална

en: Help!
mn: Туслаарай!

en: Helsinki
mn: Хельсинк

en: Here are the details of your order placed on %s:
mn: Таны захиалгын дэлгэрэнгүй %s:

en: Here's a detailed guide.
mn: Энд дэлгэрэнгүй гарын авлага.

en: Here's a few options to try before you permanently delete your account.
mn: Бүртгэлээ бүрмөсөн устгахын өмнө эдгээр боломжуудыг туршиж үзээрэй.

en: Here's what you posted.
mn: Таны нийтэлсэн зүйлс энд байна.

en: Here’s a detailed guide to learn how to make the most of it.
mn: Энд дэлгэрэнгүй гарын авлага сурах нь хамгийн их болгох.

en: Hermosillo
mn: Хермосилло

en: Hex color
mn: Аллен өнгө

en: Hey %1$s, thanks for purchasing <strong>%2$s</strong>!
mn: Сайн уу %1$s, <strong>%2$s</strong>-г худалдан авсанд баярлалаа!

en: Hey is a simple personal blog theme.
mn: Hey бол энгийн хэв маягтай, хувийн блогийн загвар.

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
mn: Hey there, looks like you just pasted HTML into the “Visual” tab of the Text widget. You may want to paste your code into the “Text” tab instead. Alternately, try out the new “Custom HTML” widget!

en: Hey, %(userName)s
mn: Сайн уу, %(userName)s

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
mn: Сайн уу ###USERNAME###,
     
     Таны нууц үг солигдсоныг мэдэгдэж байна ###SITENAME###.
     
     Хэрэв та нууц үгээ солиогүй буюу сэжигтэй гэж үзвэл сайтын админд хандана уу
     ###ADMIN_EMAIL###
     
     Мэйлыг автоматаар дараах хаягнаас илгээв ###EMAIL###
     
     Хүндэтгэсэн,
      ###SITENAME###
     ###SITEURL###

en: Hi %s,
mn: Сайн уу %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
mn: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin' caught in the rain.)

en: Hi there,
mn: Сайн уу,

en: Hi,
    
    The following premium theme has been cancelled and payment for that theme has been refunded:
    
    %1$s on %2$s
    
    Your blog's appearance has been reverted to its previously selected theme.
    
    It may take up to 4 business days for the refund to appear in your PayPal, credit card, or bank account.
    If you haven't seen the refund within this time, please allow another 3 days to pass before contacting support.
    Occasionally payments take longer than normal.
    
    If required, contact support through this link: %3$s
    
    Regards,
    WordPress.com
mn: Сайн байна уу,
    
    Дараах дээд зэргийн загвар цуцлагдаж төлбөр нь буцаагдсан:
    
    %2$s дээрх %1$s
    
    Таны блогийн харагдац өмнө нь сонгосон байсан загвартайгаа ижил болсон.
    
    Гүйлгээний буцаалтын мэдээлэл таны PayPal, кредит карт эсвэл дансны хуулга дээр харагдталаа ажлын 4 өдөр болж болзошгүй.
    Уг хугацаанд таны төлбөр эргэн төлөгдөөгүй бол үйлчилгээний туслахтай холбогдохоосоо өмнө 3 хоног хүлээхийг хүсье.
    Заримдаа гүйлгээ түр саатах тохиолдол гардагыг анхаараарай.
    
    Хэрэв шаардлагатай бол дараах холбоосоор үйлчилгээний туслахтай холбогдоорой: %3$s
    
    Хүндэтгэсэн,
    WordPress.com

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
mn: Сайн уу,
    
    Вэбсайтийн админ имэйл хаяг солигдсон болохыг мэдээлж байна ###SITENAME###.
    
    Шинээр солигдсон имэйл хаяг бол ###NEW_EMAIL###.
    
    Энэхүү имэйл хуучин бүртгэлрүү илгээгдсэн ###OLD_EMAIL###
    
    Хүндэтгэсэн,
    Арын алба ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi, this is a comment.
mn: Сайн байна уу, энэ нь үлдээх.

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
mn: Сайн байна уу, энэ бол сэтгэгдэл юм. Сэтгэгдэлийг зохицуулах, засварлах, устгах ажлыг эхлүүлэхийн тулд хяналтын самбар дээрх Сэтгэгдэл дэлгэц рүү зочилно уу. Сэтгэгдэл бичих аватарууд нь <a href="%s">Граватараас</a> ирсэн.

en: Hidden
mn: Нуугдсан

en: Hide
mn: Нуух

en: Hide & Reload Page
mn: Хуудсыг нуух, дахин ачаалах

en: Hide Details
mn: Нарийвчлал далдлах

en: Hide all features
mn: Бүх боломжуудыг нуух

en: Hide and reset %s
mn: Нуух болон дахин тохируулах %s

en: Hide block tools
mn: Блок хэрэгслийг нуух

en: Hide header image
mn: Толгойн зураг нуух

en: Hide if cart is empty
mn: Хэрэв сагс хоосон бол нуу

en: Hide image
mn: Зургийг нуух

en: Hide password
mn: Нууц үг нуух

en: Hide the excerpt on the full content page
mn: Нуух хэсгийг бүрэн агуулга хуудас

[ctx: Hide the notice]
en: Close
mn: Хаах

en: Hide this
mn: Үүнийг нуу

en: Hide this screen
mn: Энэ хуудсыг нуу

en: Hide this screen and don&#8217;t show it again.
mn: Энэ хуудсыг нуугаад дахин битгий харуулаарай.

en: Hide this screen, but show it again, tomorrow
mn: Энэ хуудсыг одоо нуугаад маргааш харуулаарай

en: High quality email support to help you get your website up and running and working how you want it.
mn: Вэб сайтаа өөрийн хүссэнээрээ ажиллуулахад тань туслах өндөр түвшний имэйл тусламж.

en: High quality support to help you get your website up and running and working how you want it.
mn: Вэб сайтаа хүссэнээрээ ажиллуулахад тань туслах өндөр чанартай үйлчилгээний дэмжлэг.

en: High-quality videos
mn: Өндөр чанартай бичлэгүүд

en: Highlight
mn: Онцлох

en: Highlights
mn: Онцгойлсон

en: Highlights the current block and fades other content.
mn: Онцлох үйл явдал одоогийн блок болон алга болж, бусад агуулга.

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
mn: Санамж: Нууц үг нь хамгийн багадаа 7 тэмдэгт байна. Хамгаалалтаа сайжруулахын тулд жижиг том үсэг болон тоо /" ? $ % ^ &amp; ). гэх мэт/ тэмдэгтүүдийг ашиглана уу.

en: History
mn: Түүх

en: Hmm, that key doesn't seem to work. Please double-check your key and try again.
mn: Ммм, энэ түлхүүр таарахгүй байна. Түлхүүрээ шалгаад дахин оролдож үзээрэй.

en: Hmm, that's not a valid verification code. Please double-check your app and try again.
mn: Хмм, баталгаажуулах код буруу байна. Апп -аа дахин нэг шалгаад оролдоод үзээрэй.

en: Hmm, we can't find a WordPress.com account for that social login. Please double check your information and try again.
mn: Хмм, бид сошиал нэвтрэлтэнд тохирох WordPress.com хаягийг олж чадсангүй. Мэдээллээ давтан шалгаад, дахин оролдож үзнэ үү.

en: Ho Chi Minh
mn: Хо Ши Мин

en: Hobart
mn: Хобарт

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
mn: Хэрвээ %s болон түүнээс дээш холбоос агуулж байвал сэтгэгдлийг зохицуулалтын жагсаалд нэмэх. (Спамын ерөнхий шинж нь олон тооны холбоосууд агуулсан байдаг.)

en: Holiday
mn: Амралтын өдөр

en: Home
mn: Нүүр хуудас

en: Home page
mn: Нүүр хуудас

en: Homepage
mn: Эхлэл

en: Hong Kong
mn: Хонг Конг

en: Honolulu
mn: Хонолулу

en: Hook
mn: Дэгээ

en: Hooray! Your 14 day free trial of <strong>%1$s</strong> on %2$s just started.
mn: Уухай! Таны  %2$s дэх <strong>%1$s</strong> -н 14 хоногийн туршилтын үе эхэллээ.

en: Hooray! You’ve just received your first payment, %1$s for %2$s! Check your email.
mn: Хурай! Та анхны төлбөрөө хүлээн авлаа. %1$s -г %2$s -р! Имэйлээ шалгаарай.

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
mn: Тэд эргээд ирнэ гэж найдаж байна. Дэлгэрэнгүйг: <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">бүтэлгүйтсэн төлбөрийг шалгах</a>.

en: Horizontal
mn: Хэвтээ

en: Horizontal & vertical
mn: Хэвтээ ба босоо

en: Horizontal line
mn: Босоо зураас

en: Horizontal space
mn: Хөндлөн зай

en: Hosting Configuration
mn: Хостын Тохиргоо

en: Hosts
mn: Хостууд

en: Hourly views
mn: Цагийн хандалт

en: Hours
mn: Цаг

en: House number and street name
mn: Байрны дугаар болон гудамжны нэр

en: Hovd
mn: Ховд

en: Hover
mn: Хулгана

en: How can we help?
mn: Бид танд яаж туслах вэ?

en: How do I enable Jetpack VideoPress?
mn: Jetpack VideoPress -ийг хэрхэн идэвхжүүлэх вэ?

en: How do I upload a video to a WordPress site?
mn: WordPress  сайтанд видеогоо хэрхэн байршуулах вэ?

en: How many items would you like to display?
mn: Хэдэн элемент харуулахыг хүсэж байна?

en: How much can I earn through the Ad network?
mn: Би зар сурталчилгааны сүлжээгээр дамжуулан хэр ашиг олж чадах вэ?

en: How to add sites to the dashboard
mn: Хяналтын самбарт сайтуудыг хэрхэн нэмэх вэ

en: How to set up an online store
mn: Хэрхэн онлайн дэлгүүрээ байгуулах вэ

en: How to vote
mn: Яаж саналаа өгөх вэ

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
mn: Сайн байна уу ###USERNAME###,
    
    Та саяхан өөрийн сайт дээрх "Сайтыг устгах" холбоос дээр дарж a
    энэ хуудсан дээрх маягт.
    
    Хэрэв та үнэхээр сайтаа устгахыг хүсэж байвал доорх холбоос дээр дарна уу. Та тэгэхгүй
    дахин баталгаажуулахыг хүсэх тул зөвхөн итгэлтэй байгаа бол энэ холбоос дээр дарна уу:
    ###URL_DELETE###
    
    Хэрэв та сайтаа устгавал хэсэг хугацааны дараа шинэ сайт нээх талаар бодож үзээрэй
    ирээдүй! (Гэхдээ таны одоогийн сайт болон хэрэглэгчийн нэр үүрд алга болсон гэдгийг санаарай.)
    
    Сайтыг ашигласанд баярлалаа,
    Бүгд ###SITENAME### дээр
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
mn: Сайн уу ? ХЭРЭГЛЭГЧИЙН НЭР
    
    Таны шинэ бүртгэл амжилттай нээгдлээ.
    
    Та энэ мэдээллээр нэвтэрнэ үү:
    Хэрэглэгчийн нэр: ХЭРЭГЛЭГЧИЙН НЭР
    Нууц үг: НУУЦ ҮГ
    НЭВТРЭХХОЛБООС
    
    Баярлалаа!
    
    --ВЭБ_САЙТ @ Хийв.

en: Howdy!
mn: Юу байна!

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
mn: Сайн байцгаана уу!
    
    WordPress 5.2-с хойш залгаас эсвэл сэдэв нь таны сайтад ноцтой алдаа гарах үед илрүүлж, энэ автомат имэйлээр танд мэдэгддэг суурилуулсан функцтэй.
    ###CAUSE###
    Эхлээд өөрийн вэб сайт руу (###SITEURL###) зочилж, харагдахуйц асуудал байгаа эсэхийг шалгана уу. Дараа нь алдаа гарсан хуудас руу (###PAGEURL###) зочилж, харагдахуйц асуудал байгаа эсэхийг шалгана уу.
    
    ###SUPPORT###
    
    Хэрэв таны сайт эвдэрсэн мэт харагдах бөгөөд та өөрийн хяналтын самбарт ердийн байдлаар хандах боломжгүй бол WordPress одоо тусгай "сэргээх горим"-той болсон. Энэ нь танд хяналтын самбар руугаа аюулгүй нэвтэрч, цаашид судлах боломжийг олгоно.
    
    ###LINK###
    
    Таны сайтыг аюулгүй байлгахын тулд энэ холбоосын хугацаа ###EXPIRES###-д дуусна. Гэсэн хэдий ч энэ талаар санаа зовох хэрэггүй: хугацаа нь дууссаны дараа алдаа дахин гарвал танд шинэ холбоосыг имэйлээр илгээх болно.
    
    Энэ асуудлын талаар тусламж хүсэх үед та дараах мэдээллийн заримыг асууж магадгүй.
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Log in to %(clientTitle)s with your WordPress.com account.
mn: Юу байна! WordPress.com -н бүртгэлээрээ %(clientTitle)s руу нэвтрээрэй.

en: Howdy! Log in to Jetpack.com with your WordPress.com account.
mn: Юу байна! Jetpack.com руу WordPress.com -ийн бүртгэлээрээ нэвтрээрэй.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
mn: Сайн уу? Энэ хэрэгслээр та Blogger дансаас бичлэг, сэтгэгдлийг Wordpress блог руугаа оруулж болно.

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
mn: Сайн уу,
    
    WordPress-д бүртгүүлсэнд баярлалаа!  Өөрийн дансаа идэвхжүүлэхийн тулд дараах холбоосыг дарна уу!
    
    %s
    
    WordPress-ын хамт олон

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
mn: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your Privacy Policy requires, and to keep that information current and accurate.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
mn: Гэсэн хэдий ч та <a href="%s">энэ сэдвийг идэвхжүүлж</a> , Сайтын засварлагчийг ашиглан өөрчлөх боломжтой хэвээр байна.

en: Huge
mn: Асар их

en: Hungary
mn: Унгар

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
mn: Найс! Таны темплате тэм блок эдитор дэмждэг. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s

en: Hurry! The code %1$s expires on %2$s.
mn: Яараарай! %1$s кодын хугацаа %2$s -д дуусна.

en: I didn’t get a free domain.
mn: Би үнэгүй домэйн аваагүй.

en: I have a domain
mn: Надад домэйн байгаа

en: I have lost access to the person who has created the site
mn: Би нэвтрэх эрхээ сайтыг үүсгэсэн хүнд алдсан

en: I just can’t keep myself away from WordPress. It has had such a positive influence on my life since I started becoming an active member of the community.
mn: Би WordPress -с холдож чадахгүй болсоон. Энэ нөхөрлөлийн нэг хэсэг болсноор миний амьдралд маш эерэгээр нөлөөлөх болсон.

en: I meant to get a free blog
mn: Би үнэгүй блогтой л болох гэсэн юм

en: I misspelled the domain
mn: Би домэйнээ буруу биччихэж

en: I want my domain as primary
mn: Би өөрийн домэйныг үндсэн домэйн болгомоор байна

en: I want to delete my account and information
mn: Би өөрийн бүртгэл болон мэдээллээ устгамаар байна

en: I want to request my information
mn: Өөрийнхөө мэдээллийг авах хүсэлтэй байна

en: I want to transfer my domain to another registrar
mn: Би домэйноо өөр бүртгэгч рүү шилжүүлмээр байна

en: I want to use the domain with another service or host
mn: Би энэ домэйноо өөр үйлчилгээ, хост -д хэрэглэмээр байна

en: I will also be selling products or services in person.
mn: Бараа эсвэл үйлчилгээг Хувиараа зарж борлуулах болно.

en: I'll keep it
mn: Би хадгалаад авъя

en: I've lost my login information
mn: Би нэвтрэх мэдээллээ алдсан

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
mn: ID #%1$s: %2$s <strong>Уучлаарай, та энэ хэрэглэгчийг устгах эрхгүй.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
mn: ID #%1$s: %2$s <strong>Одоогийн хэрэглэгч устахгүй.</strong>

en: IO error.
mn: IO алдаа.

en: IONOS logo
mn: IONOS лого

en: IP Address
mn: IP хаяг:

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Iceland
mn: Исланд

en: Icon
mn: Дүрс

en: Icon background
mn: Дүрс суурь

en: Identicon (Generated)
mn: Identicon (Үүсгэсэн)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
mn: Хэрэв %1$s идэвхгүй бол админаасаа тухайн модулийг идэвхжүүлэхийг хүснэ үү, эсвэл <a href="%2$s">Apache зааврыг</a> эсвэл <a href="%3$s">өөр газраас тохируулахад</a> туслаарай.

en: If it's a post on a private site, you need be a member of the site to view the post.
mn: Хувийн сайт дахь нийтлэлийг үзэхийн тулд та заавал гишүүн нь болсон байх ёстой.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
mn: Хэрэв танд хэрэгтэй импортлогч жагсаалтад ороогүй бол <a href="%s">залгаасын лавлахаас импортлогч байгаа эсэхийг хайж үзээрэй</a> .

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
mn: Хэрэв холбоос нь хэн нэгэнтэй холбоотой бол дээрх маягтыг ашиглан тэдэнтэй харилцах харилцаагаа тодорхойлж болно. Хэрэв та санааны талаар илүү ихийг мэдэхийг хүсвэл <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN-ийг</a> шалгана уу.

en: If the payment is not accepted by <strong>%s</strong> it will automatically be returned by PayPal.
mn: Төлбөр төлөлт <strong>%s</strong> гэхэд зөвшөөрөгдөхгүй бол PayPal -с автоматаар буцаагдана.

en: If the product is downloadable.
mn: Хэрэв бүтээгдэхүүн татаж авахаар бол.

en: If the product is virtual.
mn: Хэрэв бүтээгдэхүүн виртуал бол.

en: If the variation is downloadable.
mn: Хэрэв татаж авах хувилбар бол

en: If the variation is virtual.
mn: Хэрэв виртуал хувилбар

en: If the variation is visible.
mn: Хувилбар харагдаж байвал.

en: If there are any Custom Post Types registered at your site, the Content block can display the contents of those entries as well.
mn: Хэрэв танай сайтад бүртгүүлсэн захиалгат нийтлэл байгаа бол шуудангийн контент блок нь эдгээр оруулгуудын агуулгыг мөн харуулах боломжтой.

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
mn: Хэрэв энэ нь хөгжүүлэлтийн вэбсайт бол та програмын нууц үгийг идэвхжүүлэхийн <a href="%s" target="_blank">тулд орчны төрлийг тохируулж</a> болно.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
mn: Андуурал гарсан байна. Энэ имэйлийг тоохгүй орхино уу.

en: If uploading to a gallery all files need to be image formats
mn: Хэрэв байрлуулан галерей бүх файлууд байх хэрэгтэй зургийн форматыг

en: If you already own this domain <span id="map-my-domain-name-explain">%s</span> because you registered it elsewhere, you can still use it for your WordPress.com blog.
mn: Хэрэв та <span id="map-my-domain-name-explain">%s</span> домэйныг өөр газраас авч бүртгүүлсэн байлаа ч WordPress.com -н блогтоо ашиглаж болно шүү.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
mn: Хэрэв та Microsoft Word програмаас хэвжүүлэлт бүхий агуулга оруулахыг хүсэж байгаа бол энэ сонголтыг унтраана уу. Учир нь энэ сонголтыг хийвэл засварлагч таны Word програмаас хуулж тавьсан агуулгын хэвжүүлэлтийг автоматаар цэвэрлэх болно.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
mn: Хэрэв та итгэлгүй байгаа бол залгаасын баримт бичгийг шалгана уу эсвэл залгаас нь өгөгдөл цуглуулж байгаа эсэх, Data Eraser хэрэгслийг дэмждэг эсэхийг мэдэхийн тулд залгаасын зохиогчтой холбогдоно уу. Энэ мэдээллийг <a href="%s">Нууцлалын бодлогын гарын авлагаас</a> авах боломжтой.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
mn: Хэрэв та итгэлгүй байгаа бол залгаасын баримт бичгийг шалгана уу эсвэл залгаасын зохиогчтой холбоо барина уу, залгаас мэдээлэл цуглуулж байгаа эсэх, Мэдээлэл экспортлогч хэрэгслийг дэмждэг эсэхийг шалгана уу. Энэ мэдээллийг <a href="%s">Нууцлалын бодлогын гарын авлагаас</a> авах боломжтой.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
mn: If you are the owner of this network please check that your host’s database server is running properly and all tables are error free.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
mn: Хэрэв та эдгээр нэр томъёо нь ямар утгатай болохыг мэдэхгүй байгаа бол та хосттой холбоо барих хэрэгтэй. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй хэвээр байвал <a href="%s">WordPress-ийн дэмжлэгийн форумд</a> зочилж болно.

en: If you can't access your phone enter one of the 10 backup codes that were provided when you set up two-step authentication to continue.
mn: Таны утас байхгүй бол анх хоёр алхамт баталгаажуулалт хийх үед тань өгсөн 10 нөөц кодын нэгийг оруулна уу.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
mn: Сайн нууц үг бодож олж чадахгүй бол энэ доорх товчлуур дээр дараад нэгийг үүсгээрэй.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
mn: Хэрэв та үүнийг өөрчилбөл баталгаажуулахын тулд таны шинэ хаягаар имэйл илгээгдэх болно. <strong>Шинэ хаяг баталгаажих хүртэл идэвхжихгүй.</strong>

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
mn: Хэрэв та шинэ <strong>өргөн</strong> болон <strong>бүтэн өргөн</strong> зэрэгцүүлэлтийг галерейтай хослуулбал, маш хурдан медиагаар баялаг бүдүүвчийг үүсгэж болно:

en: If you continue seeing downtime, you should get in touch with your hosting provider for help.
mn: Сайт тань унасан хэвээр байх юм бол та хостинг үйлчилгээ үзүүлэгчтэйгээ холбогдож туслалцаа аваарай.

en: If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
mn: Импортын файлаа устгачихсантай тань холбоотойгоор асуудал үүссэн байж болзошгүй. Тийм бол дахиад нэг удаа импортлох гээд үзээрэй. Импортлогч нь импорт дууссаны дараа файлыг автоматаар усгах учир санаа бүү зовоорой.

en: If you did not perform this action, <a href="%s">contact us</a>.
mn: Та энэ үйлдлийг хийгээгүй бол <a href="%s">бидэнтэй холбогдоорой</a>.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
mn: Хэрвээ та өөрөө хүсэлт илгээгүй бол зүгээр л орхино уу. Үгүй бол үргэлжлүүлнэ үү:

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
mn: Хэрэв та код хийвэл эсвэл хэрхэн хийхийг сурахыг хүсч байвал техникийн хувьд хэд хэдэн аргаар хувь нэмрээ оруулж болно:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
mn: Хэрэв та өгөгдлийн санг хэрхэн тохируулахаа мэдэхгүй байгаа бол <strong>хосттойгоо холбоо барина</strong> уу. Хэрэв бүх зүйл амжилтгүй болвол та <a href="%s">WordPress дэмжлэгийн форумаас</a> тусламж авч болно.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
mn: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the “Remove Header Image” button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click “Save Changes”.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
mn: Хэрэв та өөрийн зургийг байршуулахыг хүсэхгүй байгаа бол эдгээр гайхалтай толгойнуудын аль нэгийг ашиглах эсвэл санамсаргүй байдлаар харуулах боломжтой.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
mn: Хэрэв та %s сайтаа цаашид ашиглахыг хүсэхгүй байгаа бол доорх маягтыг ашиглан устгаж болно. Та <strong>Миний сайтыг бүрмөсөн устгах</strong> дээр дарахад холбоос бүхий имэйлийг танд илгээх болно. Энэ холбоос дээр дарж сайтаа устгана уу.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
mn: Хэрэв танд WordPress.com-д бүртгэл байхгүй бол та хэдхэн секундэд бүртгүүлэх боломжтой.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
mn: Купон кодтой бол ашиглана уу.

en: If you have entered a custom label, it will be prepended before the title.
mn: Хэрэв та орж custom label, энэ нь байх болно prepended өмнө нэр.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
mn: Хэрэв та ямар нэгэн цэс үүсгээгүй байгаа бол эхлүүлэхийн тулд <strong>&quot;шинэ цэс үүсгэх&quot; холбоос дээр дарна уу</strong>

en: If you just want to start creating, get started with a free site and be on your way to publishing in less than five minutes.
mn: Шууд юмаа хийж эхлэхийг хүсч байгаа бол үнэгүй сайтаа аваад 5 минутын дотор эхний нийтлэлээ бичихэд бэлэн болоорой.

en: If you lose your device, accidentally remove the authenticator app, or are otherwise locked out of your account, the only way to get back in to your account is by using a backup code.
mn: Та гар утсаа алдсан, баталгаажуулалтын апп -аа санамсаргүй устгачихсан эсвэл өөр шалтгаанаар нэвтэрч чадахгүй байгаа бол нөөц кодоо хэрэглээд дахин нэвтрэх боломжтой.

en: If you need help, our <a href="https://wordpress.com/help/contact">Happiness Engineers</a> are always there when you need them.
mn: Тусламж хэрэгтэй бол манай <a href="https://wordpress.com/help/contact">Аз Жаргалын Инженерүүд</a> үргэлж танд туслахад бэлэн байна.

en: If you need help, our <a href="https://wordpress.com/help/contact">public forums</a> are always there when you need them. Personalized support is also available with a <a href="https://wordpress.com/plans">plan upgrade</a>.
mn: Тусламж хэрэгтэй бол манай <a href="https://wordpress.com/help/contact">хэлэлцүүлэгүүд</a> үргэлж нээлттэй байгаа шүү. Мөн <a href="https://wordpress.com/plans">багцаа ахиулаад</a> ганцаарчилсан тусламж авах боломжтой.

en: If you need help, please <a href="https://wordpress.com/help" target="_parent">contact support</a>.
mn: Танд тусламж хэрэгтэй бол, <a href="https://wordpress.com/help" target="_parent">хэрэглэгчийн зөвлөхтэй</a> холбогдоно уу.

en: If you purchased %(domain)s elsewhere, you can {{a}}connect it{{/a}} for free.
mn: Та %(domain)s-г өөр газраас авсан бол үнэгүй {{a}}холбох{{/a}} боломжтой.

en: If you restore your site using this backup, you'll lose any changes made after that date.
mn: Та энэ нөөцөөр сайтаа сэргээвэл дурдсан огнооноос хойш таны сайтад гарсан өөрчлөлтүүд арилахыг анхаарна уу.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
mn: Хэрвээ Та англи хэл мэддэг бол, <a href="http://translate.wordpress.com/">WordPress-ийг өөрийн хэлрүү хөрвүүлэх ажилд туслаарай.</a>

en: If you take over, the other user will lose editing control to the post, but their changes will be saved.
mn: Хэрэв та дээр авч, бусад хэрэглэгч алдана засварлах хяналтын the post, харин тэдний өөрчлөлт аврагдах болно.

en: If you use more <a href="%s">categories</a> on your site, they will appear here.
mn: Өөр <a href="%s">категорууд</a> нэмэх юм бол энд харагдана.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
mn: Хэрэв та сайтын зочдод бүртгүүлэхийг хүсвэл гишүүнчлэлийн нүдийг шалгана уу. Хэрэв та сайтын админаас шинэ хэрэглэгч бүрийг бүртгүүлэхийг хүсвэл хайрцгийг тэмдэглээгүй орхино уу. Аль ч тохиолдолд та бүх шинэ хэрэглэгчдэд өгөгдмөл хэрэглэгчийн үүргийг тохируулж болно.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
mn: Хэрэв та категориудаа шошго болгон хөрвүүлэхийг хүсвэл (эсвэл эсрэгээр) Импортын дэлгэцээс авах боломжтой <a href="%s">Ангилал ба шошго хөрвүүлэгчийг</a> ашиглана уу.

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
mn: Хэрэв та нэмэлт блокуудыг хэрхэн бүтээх талаар илүү ихийг мэдэхийг хүсвэл эсвэл төсөлд туслах сонирхолтой байгаа бол <a href="%s">GitHub репозиторыг</a> зориорой.

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
mn: Та энэ захиалгаа цуцлахгүй гэвэл картын мэдээллээ шинэчлэх, эсвэл өөр төлбөрийн хэрэгсэл оруулах гэсэн үйлдлүүдийн аль нэгийг хийнэ үү.

en: If you're concerned a site owner might be in crisis, please refer to <a href='%s'>this page</a> for more information on how you can help.
mn: Хэрэв та сайт эзэмшигчийг хямралд орсон гэж санаа зовж байгаа бол,  хэрхэн туслах тухай дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href='%s'>энэ хуудас</a>-т хандан авна уу.

en: If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
mn: Асуудал гарсан хэвээр байвал <a href='%s'>хэрэглэгчийн туслахтай</a> холбогдоорой. Бид бүгдийг нь шийдэж өгнө.

en: If you're still having trouble, please contact support, and we'll get everything fixed:
    
    %s
mn: Асуудал тань хэвээр байвал үйлчилгээний туслахтай холбогдоорой. Бид бүгдийг зохьцуулах болно:
    %s

en: If you're using one of our <a href='%s'>mobile apps</a>, you can upload videos directly from your device's camera.
mn: Та манай <a href='%s'>мобайл апп</a> -г ашигладаг бол гар утасныхаа камераас шууд видео хуулах боломжтой.

en: If your plan expires, all of the %s plan features will be removed and your site may appear broken.
mn: Таны багцын хугацаа дуусчихвал %s багцын бүх боломжууд хаагдаж, таны вэб сайтын харагдах байдал эвдэрч болзошгүй.

en: If your plan expires, your site may appear broken, and you will lose:
mn: Хэрэв таны багцын хугацаа дуусвал таны вэбсайтын хэвийн ажиллагаа алдагдаж, дор дурдсан үзүүлэлтүүд ажиллахгүй болно:

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
mn: Хэрвээ таны сайт харагдахгүй бол энэ сүлжээний эзэмшигчтэй холбоо барина уу.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
mn: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the “Random” radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
mn: Хэрэв таны загвар виджетийн хэсэгтэй бол тэнд цэс нэмж болно. <a href="%s">Widgets самбарт</a> зочилж, хажуугийн цэс эсвэл хөл хэсэгт цэсийг харуулахын тулд &quot;Шилтгэлийн цэсийн виджет&quot; нэмнэ үү.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
mn: Хэрэв таны загвар үүнийг дэмждэг бол зургийн хэрэгслийн самбар дээрх "өргөн" товчийг харах болно. Үүнийг нэг туршаад.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
mn: If your web site provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
mn: If your web site receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.

en: Illustration of a computer with a shield
mn: Бамбайтай компьютерын зураг

en: Illustration showing two people looking at stats
mn: Хоёр хүн элдэв янзын статистик руу харж байгаа зураг

en: Image
mn: Зураг

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: <span class="count">(%s)</span> зураг
mn[1]: <span class="count">(%s)</span> зураг

en: Image Address
mn: Зургийн хаяг

en: Image CSS Class
mn: Зургийн CSS Class

en: Image Caption
mn: Зургийн тайлбар

en: Image Editor Save Failed
mn: Зураг засварлагч хадгалахад алдаа гарсан

en: Image File
mn: Зургийн файл

en: Image List
mn: Зургын Жагсаалт

en: Image Processing Error
mn: Зураг боловсруулалтын алдаа

en: Image Rotation
mn: Зургийн эргэлт

en: Image Settings:
mn: Зургийн Тохиргоо:

en: Image Title Attribute
mn: Зургийн гарчиг

en: Image URL
mn: Зургийн URL

en: Image URL.
mn: Зургын URL.

en: Image caption text
mn: Зургийн тайлбар текст

en: Image covers the space evenly.
mn: Зураг нь орон зайг жигд хамарна.

en: Image crop failed.
mn: Зургыг тайрахад алдаа гарлаа.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
mn: Зургийн өгөгдөл байхгүй байна. Зургийг дахин нэмнэ үү.

en: Image default align
mn: Зургийн стандарт байрлал

en: Image default link type
mn: Зургийн стандарт холбоосын төрөл

en: Image default size
mn: Зургын үндсэн хэмжээ

en: Image description
mn: Зургийн тайлбар

en: Image details
mn: Зургийн дэлгэрэнгүй

en: Image flip failed.
mn: Зураг эргүүлэхэд алдаа гарлаа

en: Image inserted.
mn: Зураг оруулсан.

en: Image is contained without distortion.
mn: Зургийг гажуудалгүйгээр оруулсан болно.

en: Image is scaled and cropped to fill the entire space without being distorted.
mn: Зураг нь багасч болон долоо дүүргэ зай байгаа бол буруу.

en: Image is scaled to fill the space without clipping nor distorting.
mn: Зураг нь багасч бөглөх орон зай ч идэгдсэний ч мэдээллийг гуйвуулж.

en: Image resize failed.
mn: Зургын хэмжээг өөрчлөхөд алдаа гарлаа

en: Image restored successfully.
mn: Зургийг амжилттай сэргээсэн.

en: Image rotate failed.
mn: Зургыг эргүүлэхэд алдаа гарлаа

en: Image saved
mn: Зургийг хадгалсан

[ctx: Image scaling options]
en: Scale
mn: Хэмжээний

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Image size in pixels
mn: Зургын хэмжээ pixel-ээр

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
mn: Бүрэн хэмжээ

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
mn: Том

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
mn: Дунд

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
mn: Жижиг зураг

en: Image size presets
mn: Зургийн хэмжээ presets

en: Image sizes
mn: Зургийн хэмжээ

en: Image uploaded and inserted.
mn: Зургийг байршуулж, оруулсан.

en: Image uploaded.
mn: Зураг хуулагдсан.

en: Image will be stretched and distorted to completely fill the space.
mn: Зураг байх болно сунгасан болон гажуудаж бүрэн дүүргэх орон зай.

en: Image, Date, & Title
mn: Зураг, Он Сар Өдөр, & Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Images &amp; Videos
mn: Зураг, видео

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
mn: Зургийн хэмжээг анхныхаас том болгож болохгүй.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
mn: Яг <strong>%1$d × %2$d пикселийн</strong> зургийг байгаагаар нь ашиглана.

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
mn: WordPress-ийн хийж чадах бүх зүйл танд хурдан бөгөөд интерфэйс дээрх ижил газар байгаа гэж төсөөлөөд үз дээ. HTML шошго, ангиудыг олж мэдэх эсвэл нарийн төвөгтэй богино кодын синтаксийг санах шаардлагагүй. Энэ бол оруулагчийн ард байгаа сүнс бөгөөд засварлагчийн эргэн тойронд харагдах <code>(+)</code> товчлуур бөгөөд энэ нь танд боломжтой бүх контентын блокуудыг үзэж, нийтлэлдээ нэмэх боломжийг олгодог. Plugins болон загварууд нь өөрсдөө бүртгүүлэх боломжтой бөгөөд баялаг засварлах, нийтлэх бүх төрлийн боломжийг нээж өгдөг.

en: Immediately
mn: Даруй

en: Import
mn: Импортлох

en: Import / Export
mn: Импорт / Экспорт

en: Import Blogger
mn: Blogger оруулах

en: Import Blogroll
mn: Blogroll оруулах

en: Import Classic Menus
mn: Импортын Сонгодог Цэс

en: Import Products
mn: Бараа Импортлох

en: Import RSS
mn: RSS импортлох

en: Import email data
mn: Имэйл өгөгдөл импортлох

en: Import from WordPress
mn: WordPress -с импортлох

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
mn: Import posts & media from Tumblr using their API.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
mn: WordPress -н экспорт файлаас нийтлэл, хуудас, сэтгэгдэл, талбар, төрөл, шошго зэргийг оруулж ирэх.

en: Import products
mn: Бараанууд Импортлох

en: Import products from a CSV file
mn: CSV файлаас бараа оруулах

en: Import up to 100 subscribers
mn: 100 хүртэлх хэрэглэгч импортлох

en: Import widget area
mn: Виджетийн хэсгийг импортлох

en: Important:
mn: Чухал:

en: Important: Verify Your Email Address
mn: Чухал шаардлагатай: Имэйл Хаягаа Баталгаажуулна уу

en: Importing...
mn: Оруулж байна...

en: Impress your visitors
mn: Зочдоо гайхшруул

en: Impress your visitors with an elegant and unique site. Choose fonts, colors, and add your logo and custom CSS to make your website your own.
mn: Сайтынхаа зочдыг гоёмсог хийгээд дахин давтагдашгүй загвараар гайхшруулаарай. Фонт, өнгө, лого болон CSS -г өөрийнхөөрөө өөрчилж болно шүү.

en: Improved user experience
mn: Хэрэглэгчийн туршлагыг сайжруулсан

en: In a few words, explain what this site is about.
mn: Цөөхөн үгэнд өөрийн блогийг юуны тухай болохыг тайлбарлах.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
mn: Цөөн үгээр энэ сайт юу болохыг тайлбарлана уу. Жишээ нь: “%s.”

en: In a village of La Mancha, the name of which I have no desire to call to mind, there lived not long since one of those gentlemen that keep a lance in the lance-rack, an old buckler, a lean hack, and a greyhound for coursing.
mn: Тосгон дахь La Mancha, нэрийг нь би ямар ч хүсэл дуудлага орж, тэнд амьдарч урт биш болохоор хүмүүсийн нэг ноед оо байлгах нь ланс-д ланс-өлгүүр, хуучин buckler, бөхийх hack болон greyhound хувьд coursing.

en: In quoting others, we cite ourselves.
mn: Иш татаж бусдад дурьдахад бид өөрсдөө.

en: In stock
mn: Боломжтой

en: In stock?
mn: Нөөцөд байгаа?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
mn: <strong>Зохиогчийн</strong> баганад зохиогчийн нэр, имэйл хаяг, сайтын URL-аас гадна сэтгэгдэл бичсэн хүний IP хаягийг харуулав. Энэ холбоос дээр дарснаар энэ IP хаягаар хийсэн бүх сэтгэгдлийг харуулах болно.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
mn: <strong>Сэтгэгдэл</strong> баганад дурын сэтгэгдэл дээр хулганаа аваачвал тухайн сэтгэгдлийг зөвшөөрөх, хариу бичих (болон зөвшөөрөх), хурдан засварлах, засварлах, спам тэмдэглэх, эсвэл хогийн саванд хийх сонголтуудыг өгнө.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
mn: <strong>Хариулт</strong> баганад гурван элемент байна. Текст нь сэтгэгдлийг төрүүлсэн нийтлэлийн нэр бөгөөд тухайн бичлэгийн нийтлэлийн засварлагчийн холбоос юм. Нийтлэлийг харах холбоос нь таны шууд сайт дээрх нийтлэл рүү хөтөлнө. Тоотой жижиг бөмбөлөг нь тухайн нийтлэлд хүлээн авсан зөвшөөрөгдсөн сэтгэгдлүүдийн тоог харуулна. Хэрэв хүлээгдэж буй сэтгэгдлүүд байгаа бол хүлээгдэж буй сэтгэгдлүүдийн тоо бүхий улаан мэдэгдлийн тойрог гарч ирнэ. Мэдэгдлийн тойрог дээр дарснаар сэтгэгдлийн дэлгэцийг шүүж зөвхөн тухайн нийтлэлд хүлээгдэж буй сэтгэгдлийг харуулах болно.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
mn: <strong>Илгээсэн өдөр</strong> баганад таны сайт дээр сэтгэгдэл үлдээсэн огноо, цаг харагдана. Огноо/цаг холбоос дээр дарснаар таныг шууд сайт дээрх сэтгэгдэл рүү аваачна.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
mn: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. “#ff0000” for red, or by choosing a color using the color picker.

en: In the WordPress editor, each paragraph, image, or video is presented as a distinct “block” of content.
mn: WordPress редактор, бүр догол, зураг, эсвэл видео үзүүлэв хувьд ялгаатай "блок" агуулга.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
mn: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the web site. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
mn: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users’ data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
mn: In this subsection you should list the cookies your web site uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
mn: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider’s privacy policy, if any.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: <span class="count">(%s)</span> өрнөх явцдаа байна.
mn[1]: <span class="count">(%s)</span> өрнөх явцдаа байна.

en: In-progress
mn: Ажилж-байна

en: Inactive
mn: Идэвхгүй

en: Inches (in)
mn: Инч (д)

en: Include
mn: Оруулах

en: Include the label as part of the link
mn: Үүнд шошго хүрээнд холбоос

en: Included in paid plans
mn: Төлбөртэй багцуудад багтсан

en: Included with Plan
mn: Багцад багтсан

en: Included with plan
mn: Багцад дагалдсан

en: Included:
mn: Үүнд:

en: Includes %s features:
mn: Дараах %s боломжууд багтсан:

en: Includes a WordPress.com subdomain, community support, dozens of free themes, basic design customization, and more.
mn: WordPress.com -н дэд домэйн, бусад хэрэглэгчдийн дэмжлэг, хэдэн арван үнэгүй загвар, үндсэн загварыг өөрчлөх боломж зэргийг агуулна.

en: Includes everything in the Free plan.
mn: Үнэгүй багц дахь бүхнийг агуулсан.

en: Includes everything in the Personal plan.
mn: Хувийн багц дахь бүхнийг агуулсан.

en: Includes everything in the Premium plan.
mn: Дээд Зэргийн багц дахь бүхнийг агуулсан.

en: Incompatible Archive.
mn: Нийцтэй биш архив.

en: Incorrect username or password.
mn: Хэрэглэгчийн нэр эсвэл нууц үг буруу байна.

en: Increase indent
mn: Баганын зайг нэмэгдүүлэх

en: Increment
mn: Өсөх

en: Indent
mn: Догол

en: Indent a list by pressing <kbd>space</kbd> at the beginning of a line.
mn: Мөрийн эхэнд байгаа <kbd>space</kbd> товчийг дарж жагсаалтын догол мөр.

en: Indent list item
mn: Жагсаалтын догол мөр

en: Independent Publisher 2 is a clean and polished theme with a light color scheme, bold typography, and full-width images.
mn: Independent Publisher 2 бол гэгээлэг өнгөний схем, зоримог хэв маяг болон бүтэн дэлгэцэнд харагдах зурагнууд бүхий цэвэрхэн, өөгүй тансаг загвар.

en: India
mn: Энэтхэг

en: Indian
mn: Энэтхэг

en: Indiana
mn: Индиана

en: Indianapolis
mn: Индианаполис

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
mn: Анхдагч

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
mn: Гаалийн

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
mn: Сэдэв

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
mn: Гаалийн

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
mn: Одоогийн загвар нь блок дээр суурилсан загваруудыг дэмжиж байгаа эсэхийг заана.

en: Individual
mn: Хувь Хүн

en: Inherit query from template
mn: Өвлөх хүсэлтийг нь загвар

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
mn[0]: Анхны %d илэрц ачаалагдсан. Боломжтой бүх илэрцийг шүүх бол бичнэ үү. Шилжүүлэхийн тулд дээш доош сум товчийг ашиглана уу.
mn[1]: Анхны %d илэрц ачаалагдсан. Боломжтой бүх илэрцийг шүүх бол бичнэ үү. Шилжүүлэхийн тулд дээш доош сум товчийг ашиглана уу.

en: Initial setup
mn: Анхны тохиргоо

en: Initializing the copy process
mn: Хуулах процессийг эхлүүлж байна

en: Inline code
mn: Шугамын код

en: Inline image
mn: Inline Зураг

en: Inner Mongolia / 內蒙古
mn: Өвөр Монгол / 內蒙古

en: Inner blocks use content width
mn: Дотоод блок ашиглах агуулга өргөн

en: Insert
mn: Нэмэх

en: Insert Image
mn: Зураг оруулах

en: Insert More Tag
mn: Шошго нэмж оруулах

en: Insert Page Break tag
mn: Хуудас таслах таг оруулах

en: Insert Read More tag
mn: Дэлгэрэнгүй таг оруулах

en: Insert a link to a post or page.
mn: Оруулах холбоос post эсвэл хуудас

en: Insert a new block after the selected block(s).
mn: Сонгосон блокуудын ард шинэ блок оруулна уу.

en: Insert a new block before the selected block(s).
mn: Сонгосон блокуудын өмнө шинэ блок оруулна уу.

en: Insert a table for sharing data.
mn: Оруулах хүснэгт хуваалцах мэдээлэл.

en: Insert audio playlist
mn: Аудио бичлэг тоглуулах жагсаалт оруулах

en: Insert column after
mn: Хойно нь багана нэмэх

en: Insert column before
mn: Өмнө нь багана нэмэх

en: Insert date/time
mn: Огноо/цаг оруулах

en: Insert external image
mn: Гадаад зураг оруулах

en: Insert from URL
mn: URL-аас оруулах

en: Insert gallery
mn: Зургийн цомог оруулах

en: Insert image
mn: Зураг оруулах

en: Insert into Navigation Menu
mn: Insert into Навигацийн Цэс

en: Insert into Post
mn: Бичлэгт оруулах

en: Insert into page
mn: Хуудсанд оруулах

en: Insert into post
mn: Нийтлэлд оруулах

en: Insert into product
mn: Бүтээгдэхүүн рүү оруулах

en: Insert into template
mn: Insert into загвар

en: Insert into template part
mn: Insert into загвар хэсэг

en: Insert link
mn: Холбоос нэмэх

en: Insert media from another website
mn: Бусад сайтаас Медиа оруулах

en: Insert row after
mn: Хойно нь мөр нэмэх

en: Insert row before
mn: Өмнө нь мөр нэмэх

en: Insert table
mn: Хүснэгт оруулах

en: Insert video
mn: Видео оруулах

en: Insert video playlist
mn: Бичлэгийн жагсаалт оруулах

en: Insert your security key into your USB port. Then tap the button or gold disc.
mn: USB оролт руу нууц түлхүүрээ хийгээд товчлуур эсвэл алтан диск дээр дараарай.

en: Insert/edit image
mn: Зураг нэмэх/засварлах

en: Insert/edit link
mn: Холбоос нэмэх/засварлах

en: Insert/edit media
mn: Нэмэх/Засах медиа

en: Inserted text
mn: Бичвэр оруулна уу

en: Inserter
mn: inserter

en: Install
mn: Суулгах

en: Install %s now
mn: %s Одоо суулгах

en: Install &amp; Preview
mn: Install & Preview

en: Install Now
mn: Одоо суулгах

en: Install Plugins
mn: Нэмэлт Суулгах

en: Install Theme
mn: Загварыг суулгах

en: Install Themes
mn: Загварыг суулгах

en: Install and activate plugin
mn: Нэмэлт хэрэгслүүдийг суулгаж идэвхижүүлэх

en: Install custom plugins and themes on your site.
mn: Сайтдаа тусгай нэмэлт, загварууд суулгах.

en: Install custom plugins on your site.
mn: Сайтдаа нэмэлтүүд суулгах боломж

en: Install plugins
mn: Плагин суулгах

en: Install plugins & custom themes
mn: Нэмэлт & тусгай загвар суулгах

en: Installation Required
mn: Суулгах Шаардлагатай

en: Installation failed.
mn: Суулгаж чадсангүй.

en: Installed
mn: Суулгасан

en: Installed Plugins
mn: Суусан Нэмэлтүүд

en: Installing the required plugins
mn: Шаардлагатай нэмэлтүүдийг суулгаж байна

en: Installing theme
mn: Загвар суулгах

en: Installing…
mn: Суулгах...

en: Instantly
mn: Тэр Дороо

en: Instructions
mn: Заавар

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
mn: Заавар баярлалаа хуудас болон имэйл дээр харагдана.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
mn: Хангалтгүй нэмэлт өгөгдлүүд нь баталсан энэ XML-RPC арга.

en: Insufficient credits
mn: Үлдэгдэл хүрэлцсэнгүй

en: Integrations
mn: Холболтууд

en: Integrations with Top Shipping Carriers
mn: Шилдэг Хүргэлтийн Үйлчилгээ Үзүүлэгчдийн Холболт

en: Interests
mn: Сонирхолууд

en: Interface language
mn: Харагдацын хэл

en: Interface settings
mn: Харагдацын хадгалах

en: Introduce yourself.
mn: Өөрийгөө танилцуулах.

en: Inuvik
mn: Инувик

en: Invalid
mn: Амжилгүй

en: Invalid Poll Author
mn: Санал Асуулгын Зохиогч Буруу

en: Invalid Support Email
mn: Хэрэглэгчид Туслах Имэйл Буруу Байна

en: Invalid URL
mn: Буруу URL.

en: Invalid URL.
mn: Буруу URL.

en: Invalid action ID. No status found.
mn: Буруу үйлдэл ID байна. Статус олдсонгүй.

en: Invalid action name.
mn: Буруу үйлдэл.

en: Invalid activation key.
mn: Хүчингүй идэвхжүүлэлтийн түлхүүр.

en: Invalid attachment ID.
mn: Хавсралтын ID буруу байна.

en: Invalid attribute name.
mn: Атрибутын нэр буруу.

en: Invalid author ID.
mn: Зохиогчийн ID буруу байна.

en: Invalid comment ID.
mn: Буруу сэтгэгдлийн ID

en: Invalid comment status.
mn: Сэтгэгдлийн төлөв буруу байна.

en: Invalid coupon code
mn: Буруу Купон код

en: Invalid data provided.
mn: Буруу өгөгдөл оруулсан байна.

en: Invalid data store.
mn: Буруу мэдээлэл.

en: Invalid date.
mn: Огноо буруу байна

en: Invalid download link.
mn: Татах линк буруу

en: Invalid email address.
mn: И-мэйл буруу байна

en: Invalid file type
mn: Буруу файлын төрөл

en: Invalid form submission.
mn: Буруу өгөгдөл хийлт явагдлаа.

en: Invalid image: %s
mn: Алдаатай зураг: %s

en: Invalid item
mn: Хүчин төгөлдөр бус зүйл

en: Invalid item ID.
mn: Буруу хэрэглэгчийн ID.

en: Invalid key.
mn: Буруу түлхүүр

en: Invalid menu ID.
mn: Буруу цэсны дугаарлалт

en: Invalid order ID.
mn: Захиалгын id буруу.

en: Invalid order refund ID.
mn: Буцаалтын ID буруу захиалга.

en: Invalid order.
mn: Буруу захиалга.

en: Invalid page template.
mn: Хуудасны загвар шаардлага хангахгүй байна

en: Invalid parameter(s): %s
mn: %s параметр олдсонгүй

en: Invalid parameter.
mn: Алдаатай параметр.

en: Invalid payment method.
mn: Буруу төлбөрийн төрөл.

en: Invalid plugin page.
mn: Буруу нэмэлтийн нэр

en: Invalid plugin path.
mn: Нэмэлтийн зам буруу.

en: Invalid post ID.
mn: Буруу бичлэгийн ID

en: Invalid post format.
mn: Бичлэгийн хэв, формат буруу байна.

en: Invalid post type.
mn: Буруу бичлгэгийн төрөл

en: Invalid post.
mn: Буруу бичлэг

en: Invalid recovery key.
mn: Буруу сэргээх түлхүүр.

en: Invalid request
mn: Буруу хүсэлт!

en: Invalid role.
mn: Хүчин төгөлдөр бус үүрэг.

en: Invalid status.
mn: Хүчингүй төлөв.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
mn: Скриптийг бүртгэх явцад `%2$s`-д буруу тодорхойлсон `%1$s` стратеги.

en: Invalid taxonomy.
mn: Буруу таксаноми

en: Invalid taxonomy: %s.
mn: Буруу таксаноми: %s.

en: Invalid term ID.
mn: Нөхцөлийн ID буруу.

en: Invalid title
mn: Буруу гарчиг

en: Invalid tool ID.
mn: Буруу хэрэгслийн ID.

en: Invalid user ID.
mn: Хэрэглэгчийн ID тохирохгүй байна

en: Invalid user data.
mn: Хэрэглэгчийн буруу өгөгдөл.

en: Invalid user id is provided
mn: Буруу хэрэглэгчийн нэр өгөгдсөн

en: Invalid user role. Please try again.
mn: Буруу хэрэглэгчийн үүрэг. Дахин оролдоно уу.

en: Invalid user_id.
mn: Буруу user_id.

en: Invitation accepted
mn: Урилгыг Хүлээн Авсан

en: Invite People to %(sitename)s
mn: %(sitename)s-д Хүмүүс Урих

en: Invite Sent!
mn: Урилга илгээгдлээ.

en: Invite people to follow your site or help you manage it.
mn: Вэб сайтынхаа уншигч болгох эсвэл хамтран вэб сайтаа эрхлэх хүмүүсийг уриарай.

en: Invite people to this workspace
mn: Энэ ажлын талбарт хүмүүс урих

en: Invoice for order #{order_number}
mn: Захиалгын баримт #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
mn: Захиалгын баримт #{order_number} {site_title}

en: Ippo is a clean, responsive theme for all creatives, especially interior designers and fashion bloggers. Ippo puts your photos and lifestyle mood boards front and center.
mn: Ippo бол бүтээгчдэд, тэр дундаа интерьер дизайнерууд болон загварын блог хөтлөгчдөд зориулсан цэвэрхэн, уян хатан загвар. Энэ нь таны зураг болон амьдралын хэмнэлийг хамгийн чухал хэсэгт байрлуулах болно.

en: Iqaluit
mn: Икалиут

en: Iraq
mn: Ирак

en: Ireland
mn: Ирланд

en: Irkutsk
mn: Эрхүү

en: Is Jetpack VideoPress included in any other Jetpack plan?
mn: Jetpack VideoPress нь бусад Jetpack багцад багтсан байдаг уу?

en: Is admin?
mn: Админ мөн үү?

en: Is there a backup size limit?
mn: Нөөцлөх хэмжэээнд хязгаар байгаа юу?

en: Is there a file size limit?
mn: Файлын хэмжээнд хязгаар бий юу?

en: Is there a storage limit?
mn: Багтаамжийн хязгаар бий юу?

en: Is there no link to us?
mn: Энд бидэнд ямар ч холбоос линк алга

en: Isle of Man
mn: Ислэ оф Мээн

en: Israel
mn: Израйл

en: Istanbul
mn: Истанбул

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, convert its content to a Custom HTML block, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
mn: Та хуучирсан Сонгодог блокыг ашиглах гэж байгаа бололтой. Та энэ блокийг хэвээр үлдээж, агуулгыг нь Custom HTML блок болгон хөрвүүлэх эсвэл бүрмөсөн устгах боломжтой. Эсвэл та Сонгодог блок ашиглахын тулд хуудсыг сэргээж болно.

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
mn: Та хуучирсан Сонгодог блокыг ашиглах гэж байгаа бололтой. Та энэ блокийг хэвээр үлдээж эсвэл бүрмөсөн устгаж болно. Эсвэл та Сонгодог блок ашиглахын тулд хуудсыг сэргээж болно.

en: It begins with a name.
mn: Нэр өгөхөөс эхэлнэ.

en: It can take up to 5 days for the domain to be transferred, depending on your provider.
mn: Таны үйлчилгээ үзүүлэгчээс хамааран домэйныг шилжүүлэхэд 5 хүртэл хоног шаардагдана.

en: It could be one of two issues:
mn: Дараах хоёр асуудлын аль нэг нь байж болно:

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
mn: Энэ байршилд юу ч олдохгүй байна. %s руу зочилж үзэх үү?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
mn: Энэ нь иймэрхүү харагдах болно Apache %s модуль суулгаагүй байна.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
mn: Таны сүлжээ Nginx вэб сервер дээр ажиллаж байгаа бололтой. <a href="%s">Дараах тохиргооны талаар нэмэлт мэдээлэл авах</a>.

en: It takes 10-20 minutes to set up.
mn: Үүнийг тохируулахад 10-20 минут шаардана.

en: It takes 5-15 minutes to set up.
mn: Тохиргоог хийхэд 5-15 минут шаардагдана.

en: It was great!
mn: Гайхалтай байсан!

en: It was not good
mn: Сайн байгаагүй

en: Italic
mn: Налуу

en: Italy
mn: Итали

en: Item ID.
mn: Бичлэг ID

en: Item added.
mn: Элементийг нэмсэн.

en: Item deleted.
mn: Элементийг устгасан.

en: Item not added.
mn: Элементийг нэмээгүй.

en: Item not updated.
mn: Элементийг шинэчлээгүй.

en: Item updated.
mn: Элементийг устгасан.

en: Items deleted.
mn: Элементийг устгасан.

en: It’s now possible to edit page content in the site editor. To customise other parts of the page like the header and footer switch to editing the template using the settings sidebar.
mn: Сайтын засварлагч дээр хуудасны агуулгыг засах боломжтой боллоо. Хуудасны толгой ба хөл зэрэг бусад хэсгийг өөрчлөхийн тулд тохиргооны хажуугийн самбарыг ашиглан загварыг засварлана уу.

en: It’s your website — your choice.
mn: Энэ таны вэбсайт — таны сонголт.

en: JSONP support is disabled on this site.
mn: Энэ сайтын JSONP support идэвхигүй байна

en: Jakarta
mn: Жакарта

en: Jamaica
mn: Ямайка

en: Jan Mayen
mn: Жан Маеэн

en: Janice is an elegant, clean and modern WordPress theme built specifically for bloggers who love fashion, lifestyle and generally are cool people. Designed for WordPress.com.
mn: Janice нь дэгжин, цэвэрхэн, орчин үеийн WordPress загвар бөгөөд онцгойлон загвар болоод амьдралын хэв маягт дурладаг, ерөнхийдөө загварлаг хэн бүхэнд зориулагдан бүтээгдсэн.  WordPress.com-д зориулан загварчилав.

en: January
mn: Нэгдүгээр сар

en: January 1, 2000 at 00:00 am
mn: Нэгдүгээр сарын 1, 2000 үед 00:00 байна хариулах

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
mn: 1 сар

en: Japan
mn: Япон

en: JavaScript
mn: ЖаваСкрипт

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
mn: Энэ боломжийг ашиглахын тулд жаваскриптыг идэвихжүүлнэ үү

en: Jayapura
mn: Жайпур

en: Jazz Musician
mn: Жаз хөгжимчин

en: Jersey
mn: Жерси

en: Jerusalem
mn: Иерусалим

en: Jetpack Documentation
mn: Jetpack -ийн Заавар

en: Jetpack Essential Features
mn: Jetpack Үндсэн Боломжууд

en: Jetpack Monitor can't reach %s
mn: Jetpack Monitor %s руу хандаж чадахгүй байна

en: Jetpack Monitor still can't reach %s
mn: Jetpack Monitor одоог болтол %s руу хандаж чадахгүй байна

en: Jetpack Plans
mn: Jetpack -н Багцууд

en: Jetpack Plugin
mn: Jetpack Залгаас

en: Jetpack Search
mn: Jetpack Хайлт

en: Jetpack Search for WordPress
mn: WordPress -д зориулсан Jetpack Хайлт

en: Jetpack Stats are available now in your site’s dashboard! To try it out, <a href="%1$s" target="_blank" style="color: %2$s">update to the latest version of Jetpack</a>, or <a href="%3$s" target="_blank" style="color: %2$s">download the Jetpack mobile app</a>.
mn: Jetpack Stats таны хянах самбар дээр орж ирлээ ! Ашиглаж үзэхийн тулд, <a href="%1$s" target="_blank" style="color: %2$s"> Jetpack-ийн хамгийн сүүлийн хувилбарыг татаж шинэчил</a>, эсвэл <a href="%3$s" target="_blank" style="color: %2$s"> Jetpack гар утасны апп татаж ав</a>.

en: Jetpack Stats is now universally available from wp-admin, WordPress.com, and the Jetpack mobile app.
mn: Jetpack Stats руу одоо wp-admin, WordPress.com, болон  Jetpack гар утасны апп гээд хаанаас ч хандах боломжтой боллоо.

en: Jetpack Support
mn: Жэтпакын Дэмжлэг

en: Jetpack essential features
mn: Jetpack Үндсэн Боломжууд

en: Jetpack has backed up %1$s
mn: Jetpack %1$s -г нөөцөллөө

en: Jetpack has finished preparing a downloadable backup of your site, %1$s, as requested by %2$s. Head over to the <a href="%3$s" type="stat" site="%4$d">site’s Backups</a> to download it.
mn: Jetpack таны %1$s сайтын нөөцийг %2$s -н хүсэлтийн дагуу бэлдэж дууслаа. Сайтынхаа <a href="%3$s" type="stat" site="%4$d">Нөөц</a> цэс рүү ороод татаж аваарай.

en: Jetpack has finished preparing a downloadable backup of your site, %1$s. Head over to the <a href="%2$s" type="stat" site="%3$d">site’s Backups</a> to download it.
mn: Jetpack таны %1$s сайтын нөөцийг бэлдэж дууслаа. Сайтынхаа <a href="%2$s" type="stat" site="%3$d">Нөөц</a> цэс рүү ороод татаж аваарай.

en: Jetpack plugin
mn: Jetpack нэмэлт

en: Jetpack security and performance reports.
mn: Jetpack -н аюулгүй байдал, ажиллагааны тайлан.

en: Johannesburg
mn: Йоханнесбург

en: Johnston
mn: Жонстон

en: Join a conversation: search for blogs that share your interests in the Reader.
mn: Харилцан ярианд орох: Таны сонирхлыг татах блогуудыг Уншигч дээрээс хайх.

en: Join the community
mn: Хамт олонд нэгдэх

en: Join the global community.
mn: Дэлхийг хамарсан нөхөрлөлд нэгдээрэй.

en: Joined %(month)s %(year)s
mn: Элсээд  %(year)s жил %(month)s  болжээ

en: Jordan
mn: Иордан

en: Juba
mn: Жуба

en: Jujuy
mn: Жужуай

en: July
mn: 7 сар

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
mn: 7-р сар

en: June
mn: Зургаадугаар сар

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
mn: 6 сар

en: Juneau
mn: Жюниау

en: Just OK
mn: ОК л байсан

en: Just another %s site
mn: Өөр нэг %s сайт

en: Just another WordPress site
mn: Өөр нэг WordPress сайт

en: Just another stylish two-column dark blue theme with customizable header.
mn: Хоёр баганан бүтэцтэй, өөрчилж болохуйц толгойн хэсэгтэй, хар хөх өнгийн бас нэгэн сүүлийн үеийн загвар.

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
mn: Танд өгөх мэдээ &mdash; бид таны #%s захиалгыг хүлээн авлаа, одоогоор боловсруулалтын шатандаа явж байна:

en: Justification
mn: Үндэслэл

en: Justify
mn: Зэрэгцүүлэх

en: Justify items center
mn: Зөвтгөх зүйл төв

en: Justify items left
mn: Зөвтгөх зүйлс зүүн

en: Justify items right
mn: Зөвтгөх зүйлсийг зөв

en: Kabul
mn: Кабул

en: Kaliningrad
mn: Калининград

en: Kamchatka
mn: Камчатка

en: Kampala
mn: Кампала

en: Kanton
mn: Кантон

en: Karachi
mn: Карачи

en: Kashgar
mn: Кашгар

en: Kathmandu
mn: Катаманду

en: Katmandu
mn: Катманду

en: Kazakhstan
mn: Казакстан

en: Keep as HTML
mn: HTML хэлбэрийг барих

en: Keep auto-renew on
mn: Авто-сунгалтыг үргэлжлүүлэх

en: Keep the focus on your site's brand by removing the WordPress.com footer branding.
mn: WordPress.com -н нэршлийг сайтынхаа доод хэсгээс арилгаж өөрийнхөө брэндэд анхаараарай.

en: Keep this link private
mn: энэ холбоосыг хувийн холбоосонд байлгах

en: Keep up with real-time notifications
mn: Сонордуулгыг цаг алдалгүй авах

en: Keep your account safe by adding and verifying your contact information. It only takes a few minutes.
mn: Холбогдох мэдээллээ шинэчилж баталгаажуулан бүртгэлээ аюулгүй байлгаарай. Хэдхэн минут болно шүү.

en: Keep your site safe, 24/7
mn: Вэб сайтаа 24/7 аюулгүй байлгаарай

en: Kentucky
mn: Кентаки

en: Kerguelen
mn: Кергулэн

en: Key
mn: Түлхүүр

en: Keyboard Shortcuts
mn: Gar n deerh tovchlol

en: Keyboard input
mn: Гарын оруулах

en: Keyboard shortcuts
mn: Гарын холбогч

en: Keywords
mn: Түлхүүр үгнүүд

en: Khandyga
mn: Кхандюга

en: Khartoum
mn: Картоум

en: Kiev
mn: Киев

en: Kigali
mn: Кигали

en: Kind
mn: Ямар

en: Kinshasa
mn: Киншаса

en: Kiritimati
mn: Киритимати

en: Kirov
mn: Киров

en: Knox
mn: Кнокс

en: Knox IN
mn: Кнокс ИН

en: Kolkata
mn: Калькутта

en: Korean
mn: Солонгос

en: Kosrae
mn: Косрае

en: Kralendijk
mn: Кралендижк

en: Krasnoyarsk
mn: Красноярск

en: Kuala Lumpur
mn: Куала-Лумпур

en: Kuching
mn: Кучин

en: Kuwait
mn: Кувейт

en: Kwajalein
mn: Кважалэйн

en: Kyiv
mn: Киев

en: La Paz
mn: Ла Паз

en: La Rioja
mn: Ла Ройя

en: Label
mn: Хаяг

en: Label is a stylistic theme created specially for art and fashion bloggers. With a distinctive masonry powered layout, a fullscreen post slider, and a classy vertical header - it's sure to make your website stand out.
mn: Label бол урлагийн болон загварын блог хөтлөгчдөд онцгойлон бүтээгдсэн зохиомжит загвар. Өвөрмөц masonry бүтэц, дэлгэц дүүрэн харагдах slider, босоо байрлах сонгодог толгойн хэсэг бүхий загвар нь таны вэбсайтыг онцгой болгоно гэдэгт эргэлзэх хэрэггүй.

en: Label text
mn: Хаяг текст

en: Lagos
mn: Лагос

en: Landscape
mn: Газрын

en: Language
mn: Хэл

en: Language tag (en, fr, etc.)
mn: Хэл tag (англи, франц хэл дээр, гэх мэт.)

en: Language this blog is primarily written in.
mn: Энэ блогийн бичигддэг гол хэл.

en: Language:
mn: Хэл:

en: Large
mn: Том

en: Large screens
mn: Том дэлгэц

en: Large size
mn: Том хэмжээ

en: Large size image height
mn: Том хэмжээтэй зургийн өндөр

en: Large size image width
mn: Том хэмжээтэй зургийн өргөн

en: Largest size
mn: Хамгийн том хэмжээ

en: Last 7 days
mn: Сүүлийн 7 хоног

en: Last Modified
mn: Сүүлд өөрчилсөн

en: Last Name
mn: Овог

en: Last Post
mn: Сүүлийн бичлэг

en: Last Updated
mn: Сүүлд шинэчилсэн

en: Last backup was on:
mn: Сүүлийн нөөцийг хийсэн огноо:

en: Last edited %s.
mn: Хамгийн сүүлд %s засварласан

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
mn: Сүүлд %1$s хэрэглэгч %2$s өдөр %3$s цагт засварласан

en: Last edited on %1$s at %2$s
mn: Сүүлд засварлагдсан огноо: %1$s - %2$s

en: Last modified
mn: Сүүлд өөрчилсөн

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Last name
mn: Овог

en: Last name for the user.
mn: Хэрэглэгчийн овог нэр

en: Last name.
mn: Овог.

en: Last order
mn: Сүүлийн захиалга

en: Last order ID.
mn: Сүүлчийн захиалга ID.

en: Last order data.
mn: Сүүлчийн захиалгын дата.

en: Last updated
mn: Сүүлд шинэчлэсэн

en: Last updated: %s
mn: Сүүлд шинэчлэсэн: %s

en: Last week
mn: Өнгөрсөн 7 хоног

en: Latest
mn: Хамгийн сүүлийн

en: Latest Posts
mn: Сүүлийн бичлэгүүд

en: Launch your store
mn: Дэлгүүрээ нээх

en: Layout
mn: Хуудасны бүтэц

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
mn: Товчлуур, баатрын зураг, тусгаарлагч гэх мэт байршлын блокууд.

en: Learn More
mn: Цааш Унших

en: Learn WordPress
mn: WordPress -г Сураарай

en: Learn about managing menus
mn: Цэсээ хэрхэн зохьцуулахыг сурах

en: Learn about styles
mn: Загварын талаар суралц

en: Learn about this theme
mn: Энэ загварын талаар илүү ихийг мэдээрэй

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
mn: Хэрхэн <a href="%s" class="update-browser-link">аз жаргалтай байхыг</a> сурах

en: Learn how to use the block editor
mn: Хэрхэн ашиглах талаар сурах блок редактор

en: Learn more
mn: Илүү ихийг мэдэх

en: Learn more about CDN
mn: CDN-ийн талаар илүү ихийг олж мэдэх

en: Learn more about anchors
mn: Зангууны талаар илүү ихийг мэдэж аваарай

en: Learn more about coupons
mn: Купоны талаар илүү мэдээлэл

en: Learn more about embeds
mn: embeds тухай илүү сурах

en: Learn more about orders
mn: Захиалгын талаар илүү мэдээлэл

en: Learn more from you visitors with a Business plan
mn: Бизнес багцыг хэрэглээд зочдынхоо тухай илүү ихийг мэдээрэй

en: Learn more.
mn: Илүү ихийг мэдэх

en: Learn the basics of blogging
mn: Блог хөтлөх үндсийг сураарай

en: Leave a Comment
mn: Сэтгэгдэл үлдээх

en: Leave a Reply
mn: Хариу Үлдээх

en: Leave a Reply to %s
mn: %s-д хариулт үлдээх

en: Leave a comment
mn: Сэтгэгдэл бичих

en: Leave empty if decorative.
mn: Хэрэв гоёл чимэглэлийн зүйл байвал хоосон үлдээгээрэй.

en: Left
mn: Зүүн

en: Left Sidebar
mn: Зүүн баганатай

en: Left border
mn: Зүүн хил

en: Left to right
mn: Зүүнээс баруун тийш

en: Legacy Widget
mn: Хуучин Widget

en: Legacy Widget Preview
mn: Хуучин Widget-Н Үзүүлбэр

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: Fewer Views
mn: Цөөн Үзэлт

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: More Views
mn: Олон Үзэлт

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
mn: Цөөн Бичвэр

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
mn: Олон Бичвэр

en: Length:
mn: Урт:

en: Lens is a photo-oriented theme, great for people who like to tell stories with pictures, equally suitable for bloggers, scrapbookers, and writers.
mn: Lens бол зурагнуудаар түүх өгүүлэх дуртай хүмүүст, мөн блогчид, зурган цомог хийгчид, зохиолчдод ч гайхалтай тохирох зурагт чиглэсэн загвар.

en: Lenscap makes it super easy to create a stunning WordPress-powered magazine and online store with slick content discovery features, gallery and video post styles, smart customization options and WooCommerce support.
mn: Lenscap нь агуулгыг цэгцтэйгээр харуулах боломжууд, зурган болон видео бичвэрийн загварууд, ухаалаг тохируулгын сонголтууд болон WooCommerce дэмжлэг бүхий гайхалтай WordPress сэтгүүл болон онлайн дэлгүүр үүсгэхэд үнэхээр хялбархан болгоно.

en: Let us know your website address
mn: Вэб сайтын хаягаа бидэнд мэдэгдээрэй

en: Let us personally help you set up your site at %1$s!
mn: Бид %1$s дээр сайтаа эхлүүлэхэд чинь туслая!

en: Let's Build
mn: Бүтээцгээе

en: Let's get started
mn: Эхэлцгээе

en: Let's go!
mn: Явцгаая!

en: Let's take a look at the best solution for you.
mn: Танд хамгийн сайн тохирох шийдлийг үзье.

en: Letter
mn: Үсэг

en: Letter case
mn: Бичиг хэрэг

en: Letter spacing
mn: Үсэг хоорондын зай

en: Let’s do this
mn: Үүнийг хийцгээе

en: Let’s do this!
mn: Үүнийг хийцгээе!

en: Let’s supercharge your website &#128170;
mn: Вэбсайтаа цэнэглэе & # 128170;

en: Level
mn: Түвшин

en: Level %1$s. %2$s
mn: Түвшин %1$s. %2$s

en: Level %s. Empty.
mn: Түвшин, %s. Хоосон.

en: Library
mn: Сан

en: Libreville
mn: Либревиль

en: License Key
mn: Лицензийн түлхүүр

en: Licenses
mn: Лицензүүд

en: Licensing
mn: Тусгай зөвшөөрөл

en: Light
mn: Цайвар

en: Light green cyan
mn: Цайвар ногоон цэнхэр

en: Light green cyan to vivid green cyan
mn: Цайвар ногоон хөхрөлтөөс тод ногоон өнгөтэй

en: Lightweight theme with a responsive layout designed for bloggers. Theme consists of a 2 column layout with a widget area on the right, as well as a widgetized footer.
mn: Блогчдод зориулагдсан уян хатан бүтэцтэй хөнгөхөн загвар бөгөөд баруун талдаа виджет бүхий 2 баганан хэсэг, мөн виджетээр дүүргэсэн хөл хэсгээс бүрдэнэ.

en: Like
mn: Таалагдсан

en: Like this
mn: Таалах

en: Liked
mn: Таалагдсан

en: Liked by %d people
mn: %d хүнд таалагдсан

en: Liked by %s
mn: %s-д таалагдсан

en: Liked by one person
mn: Нэг хүнд таалагдсан

en: Liked by you
mn: Танд таалагдсан

en: Liked by you and %d other people
mn: Танд болон %d хүнд таалагдсан

en: Liked by you and %s
mn: Та болон %s-д таалагдсан

en: Liked by you and one other person
mn: Танаас гадна нэг хүнд таалагдсан

en: Likes
mn: Таалагдсан

en: Likes on my comments
mn: Миний сэтгэгдэл дээрх тааллууд

en: Likes on my posts
mn: Миний бичвэр дээрх тааллууд

en: Lima
mn: Лима

en: Limit the pages you want to show, even if the query has more results. To show all pages use 0 (zero).
mn: Хязгаар хуудас you want to show ч гэсэн хайлт нь илүү үр дүнтэй байна. Үзүүлэх бүх хуудсуудыг ашиглаж 0 (тэг).

en: Lindeman
mn: Линдеман

en: Line height
mn: Мөрний өндөр

en: Line items data.
mn: Бичлэгийн хязгаар дата.

en: Line subtotal (before discounts).
mn: Дэд дүнгийн хязгаар (Хөнгөлөлт ороогүй).

en: Line subtotal tax (before discounts).
mn: Татварын дэд дүнгийн хязгаар (Хөнгөлөлт ороогүй).

en: Line taxes.
mn: Татварын хязгаар

en: Line total (after discounts).
mn: Нийт дүн хязгаар (Хөнгөлөлтийн дараа).

en: Line total tax (after discounts).
mn: Татварын нийт дүн хязгаар (Хөнгөлөлтийн дараа).

en: Linear
mn: Шугаман

en: Link
mn: Холбоос

en: Link CSS Class
mn: CSS Class холбоос

en: Link CSS class
mn: CSS Class холбоос

en: Link Categories
mn: Холбоосын ангилал

en: Link Category
mn: Холбоосын ангилал

en: Link ID
mn: Холбоосын ID

en: Link Image To:
mn: Зургийг холбох:

en: Link Rel
mn: Холбогдох линк

en: Link Text
mn: Линк текст

en: Link To
mn: Холбох >

en: Link URL
mn: Холбоосын URL

en: Link added.
mn: Холбоосыг нэмсэн.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
mn: Зангуу

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
mn: Зангуунууд

en: Link author name to author page
mn: Зохиогчийн нэрийг зохиогчийн хуудас руу холбоно уу

en: Link edited.
mn: Линк зассан.

en: Link image to home
mn: Холбоос зураг нүүр хуудас

en: Link inserted.
mn: Оруулсан Холбоос.

en: Link is empty
mn: Холбоос нь хоосон

en: Link not found.
mn: Холбоос олдсонгүй.

en: Link options
mn: Холбоосын тохиргоонууд

en: Link radii
mn: Холбоос radii

en: Link rating
mn: Холбоосын үнэлэлт

en: Link rel
mn: Холбоос хөөрөх

en: Link removed.
mn: Холбоос устгагдсан.

en: Link selected.
mn: Сонгогдсон Холбоос

en: Link settings
mn: Холбоос тохиргоо

en: Link sides
mn: Холбоос тал

en: Link text
mn: Линк текст

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
mn: Холбоосын бичвэр, жишээ: &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
mn: Зургийн зам заах:

en: Link title
mn: Холбоосын гарчиг

en: Link to %s
mn: %s руу холбох

en: Link to Attachment Page
mn: Хуудас хавсаргах холбоос

en: Link to Media File
mn: Медиа файлын холбоос

en: Link to author archive
mn: Холбоос зохиогч архив

en: Link to authors URL
mn: Холбоос зохиогчид URL

en: Link to comment
mn: Тайлбар нь холбоос

en: Link to image
mn: Зураг руу холбох

en: Link to post
mn: Холбоос нь дараах

en: Link to user profile
mn: Холбоос нь хэрэглэгчийн хувийн мэдээллийг vзэх

en: Link to:
mn: Холбоос руу:

en: Linked Products
mn: Холбоотой Бараанууд

en: Linked products
mn: Холбоотой Бараанууд

en: Links
mn: Холбоос

en: Links are disabled in the editor.
mn: Холбоосууд хааж редактор.

en: Links for %s
mn: %s-ний холболтууд

en: Links list
mn: Холбоосын жагсаалт

[ctx: Links widget]
en: Random
mn: Санамсаргүй сонголт

en: Lisbon
mn: Лисбон

en: List
mn: Жагсаалт

en: List View
mn: Жагсаалт харах

en: List not found
mn: Жагсаалт олдсонгүй

en: List of allowed block types.
mn: Зөвшөөрөгдсөн блокийн төрлүүдийн жагсаалт.

en: List of allowed mime types and file extensions.
mn: Зөвшөөрөгдсөн mime төрөл болон файлын өргөтгөлүүдийн жагсаалт.

en: List of billing address data.
mn: Худалдан авагчийн хаягын жагсаалт.

en: List of categories.
mn: Категорийн жагсаалт

en: List of created resources.
mn: Үүссэн нөөцийн жагсаалт

en: List of delete resources.
mn: Устгасан нөөцийн жагсаалт

en: List of downloadable files.
mn: Татаж авах файлын жагсаалт.

en: List of menu items selected for deletion:
mn: Устгахаар сонгосон цэсийн жагсаалт:

en: List of pages
mn: Хуудасны жагсаалт

en: List of refunds.
mn: Буцаалтын жагсаалт.

en: List of related products IDs.
mn: Ойролцоо бараануудын ID жагсаалт

en: List of shipping address data.
mn: Хүргэлтийн хаягын жагсаалт

en: List of tags.
mn: Сэдвүүдийн жагсаалт.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
mn: Зургийн алдагдсан хэмжээг хавсаргасан жагсаалт

en: List of updated resources.
mn: Өөрчилсөн нөөцийн жагсаалт

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
mn: Купон ашигласан хэрэглэгчдийн ID болон мэйл хаягуудын жагсаалт.

en: List text
mn: Жагсаалтын текст

en: List view
mn: Жагсаалт харах

en: Lists
mn: Жагсаалтууд

en: Lite
mn: Хөнгөн

en: Live Preview
mn: Шууд урьдчилан харах

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
mn: Live Preview “%s”

en: Live Preview: %s
mn: Урьдчилан харах: %s

en: Live Support
mn: Хэрэглэгчийн Туслах

en: Live chat support to help you get started with your site.
mn: Вэб сайтаа ашиглаж эхлэхэд тань чатаар туслана.

en: Ljubljana
mn: Лжублжана

en: Load More Posts
mn: Бусад Нийтлэлийг Харах

en: Load billing address
mn: Төлбөрийн хаяг ачаалах

en: Load more
mn: Ачаалал их

en: Load more comments (Showing %(shown)d of %(total)d)
mn: Бусад сэтгэгдлүүдийг харуул (%(total)d -с %(shown)d -г харуулж байна)

en: Load more sites
mn: Илүү олон сайт ачааллах

en: Load previous comment from %(commenterName)s
mn: %(commenterName)s -н бусад сэтгэгдлийг харуулах

en: Load previous comments from %(commenterName)s
mn: %(commenterName)s -н бичсэн бусад сэтгэгдлүүдийг харуулах

en: Load previous comments from %(commenterName)s and others
mn: %(commenterName)s ба бусад хүмүүсийн бичсэн сэтгэгдлүүдийг харуулах

en: Load shipping address
mn: Хүргэлтийн хаяг ачаалах

en: Loading
mn: Уншиж байна

en: Loading Connected Applications
mn: Холбогдсон Апп -уудыг уншиж байна

en: Loading Feed
mn: Жагсаалтыг Дуудаж байна

en: Loading Site
mn: Сайтыг Дуудаж Байна

en: Loading details
mn: Дэлгэрэнгүйг ачааллаж байна

en: Loading list
mn: Жагсаалтыг дуудаж байна

en: Loading more results... please wait.
mn: Үр дүнг уншиж байна... түр хүлээнэ үү

en: Loading navigation block setup options…
mn: Навигацийн блокийн тохиргоог ачаалж байна.

en: Loading time
mn: Ачааллах хугацаа

en: Loading your purchases…
mn: Таны худалдан авалтыг ачаалж байна...

en: Loading …
mn: Уншиж байна...

en: Loading&#8230;
mn: Ачаалж байна &#8230;

en: Loading&hellip;
mn: Loading…

en: Loading..
mn: Уншиж байна..

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Loading…
mn: Уншиж байна...

en: Local time is <code>%1$s</code>
mn: Орон нутгийн цаг <code>%1$s</code>

en: Locale for the user.
mn: Хэрэглэгчийн хаяг

en: Location
mn: Байрлал

en: Location of the uploaded file.
mn: Нэмсэн файлын байрлал.

en: Lock
mn: Цоож

en: Lock %s
mn: Цоож %s

en: Lock all
mn: Цоож бүх

en: Lodestar is a trendy one-page theme designed with startups and small business ventures in mind.
mn: Lodestar бол гарааны болон жижиг бизнес эрхлэгчдэд зориулагдсан орчин үеийн чиг хандлага бүхий нэг хуудаст загвар.

en: Log In
mn: Нэвтрэх

en: Log Out
mn: Гарах

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Log in or create a WordPress.com account to get started with Jetpack
mn: WordPress.com -ийн бүртгэл рүүгээ нэвтрээд эсвэл шинээр үүсгээд Jetpack -ийг ашиглаж эхэлнэ үү

en: Log in or create a WordPress.com account to set up Jetpack
mn: WordPress.com -н бүртгэл рүүгээ ороод Jetpack -г тохируулаарай.

en: Log in to Download Files
mn: Нэвтэрч ороод файл татаж авах

en: Log in to Reply
mn: Нэвтэрч байж хариулах

en: Log in to WooCommerce.com with your WordPress.com account to connect your store and manage your extensions
mn: WooCommerce.com рүү WordPress.com -н бүртгэлээрээ нэвтрээд дэлгүүрээ холбож нэмэлтүүдээ удирдаарай

en: Log in to WordPress.com to proceed. If you are not a member of this site, we'll send your username to the site owner for approval.
mn: WordPress.com руу нэвтрээд цааш үргэлжлүүлээрэй. Хэрвээ та энэ сайтын гишүүн биш бол бид таны нэрийг сайтын эзэмшигч рүү илгээж зөвшөөрөл авах болно.

en: Log in to leave a Comment
mn: Нэвтэрч байж сэтгэгдэл үлдээх

en: Log in to update your payment details and renew your subscription
mn: Нэвтэрч төлбөрийн мэдээллээ шинэчлээд үйлчилгээгээ сунгах.

en: Log in to your %(productName)s control panel
mn: Та өөрийн %(productName)s -ийн хянах самбар луу нэвтэрнэ үү.

en: Log in to your WordPress.com account
mn: WordPress.com -н бүртгэл рүүгээ нэвтрэх

en: Log in to your WordPress.com account to transcribe and save your Anchor.fm podcasts.
mn: WordPress.com -ийн бүртгэл рүүгээ нэвтрээд Anchor.fm -ийн подкастуудаа бичиж хадгалаарай.

en: Log in to your account
mn: Бүртгэл рүүгээ нэвтрэх

en: Log in with a WordPress.com account
mn: WordPress.com -н бүртгэлээр нэвтрэх

en: Log in with a different account
mn: Өөр бүртгэлээр нэвтрэх

en: Log into your Stripe account to resolve an issue.  Until it's resolved we will be unable to process any payments.
mn: Асуудлыг шийдвэрлэхийн тулд та Stripe -ийнхээ бүртгэл рүү нэвтэрнэ үү. Шийдвэрлэгдэх хүртэл нь бид ямар ч төлбөр тооцоо хийх боломжгүй.

en: Log out
mn: Гарах

en: Log out of WordPress.com
mn: WordPress.com -с гарах

en: Log out of this account
mn: Энэ аккаунтаас гарах

en: Log&nbsp;Out
mn: Гарах

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
mn: Нэвтэрсэн %1$s. <a href="%2$s">Бүртгэлээ засах</a>. <a href="%3$s">Гарах?</a>

en: Logged in as:
mn: Нэвтэрсэн нэр:

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Login &raquo;
mn: Нэвтрэх &raquo;

en: Login Address (URL)
mn: Нэвтрэх хаяг (URL)

en: Login Name
mn: Нэвтрэх нэр

en: Login name for the user.
mn: Хэрэглэгчийн нэвтрэх нэр

en: Login succeeded
mn: Амжилттай нэвтэрсэн

en: Logo
mn: Лого сонгох

en: Logo Maker
mn: Лого Загварлагч

en: Logout
mn: Гарах

en: Logout &raquo;
mn: Гарах &raquo;

en: Logout succeeded
mn: Амжилттай гарсан

en: Lome
mn: Ломе

en: London
mn: Лондон

en: Longer term, we hope to offer <strong>Sponsored Posts</strong> to our users as a way to help drive traffic and promote content discovery. For any questions or issues, see <a href="%s">our Native Sponsored Posts FAQ.</a>
mn: Бид урт хугацаандаа <strong>Төлбөртэй Бичвэрүүд</strong> -ийг хэрэглэгчиддээ сайтынхаа хандалтыг ихэсгэх, контентоо илүү олон хүнд хүргэх шинэ боломж байдлаар санал болгох хүсэлтэй байна. Энэ талаар асууж лавлах зүйл байвал манай  <a href="%s">Төлбөртэй Бичвэрүүдийн Түгээмэл Асуулт, Хариулт</a> хэсгийг үзнэ үү.

en: Longyearbyen
mn: Лонярбиэн

en: Looking for answers? Our <a href="%s" target="_blank">support documentation</a> contains helpful information about plans, features,  and next steps.
mn: Хариулт хайж байна уу? Манай <a href="%s" target="_blank">тайлбар баримт бичиг</a> дээр танд хэрэгтэй багц, боломжууд, дараагийн алхмуудын талаарх мэдээлэл бий.

en: Looking for more options?
mn: Илүү олон сонголт хайж байна уу?

en: Looking for other block settings? They've moved to the styles tab.
mn: Бусад блокийн тохиргоог хайж байна уу? Тэд загварын таб руу шилжсэн.

en: Looking to upgrade?
mn: Багцаа ахиулахаар судалж байна уу?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
mn: Looks like something’s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.

en: Looks like you clicked a magic sign-in link on your desktop instead of on the phone or tablet where you use the app.</p><p class="bold-message">To sign in to the app, check your email on your mobile device and tap the link there.
mn: Та шидэт холбоос дээр утас, таблетаасаа  биш компьютер дээрээсээ дарчихсан юм шиг байна.</p><p class="bold-message">Апп руу нэвтрэхийн тулд утас эсвэл таблетаараа имэйлээ шалгаад тэнд байгаа холбоос дээр дараарай.

en: Loop
mn: Давталт

en: Lord Howe
mn: Лорд Хове

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent et eros eu felis.
mn: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent нар eros ех-ны felis.

en: Los Angeles
mn: Лос-Анжелес

en: Lost Password
mn: Нууц үгээ алдсан

en: Lost your password?
mn: Нууц үгээ алдсан?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
mn: Нууц үгээ гээчихсэн үү? Хэрэглэгчийн нэр эсвэл имэйл хаягаа оруулна уу. Та шинэ нууц үг үүсгэх холбоосыг имэйлээр авах болно.

en: Louisville
mn: Луисвилл

en: Lower Princes
mn: Ловер Принцэс

en: Lowercase
mn: Жижиг үсгээр

en: Lowercase Roman numerals
mn: Жижиг ром тоо

en: Lowercase letters
mn: Жижиг үсэгнүүд

en: Loyalty points programs
mn: Лояалти онооны хөтөлбөрүүд

en: Luanda
mn: Луанда

en: Lubumbashi
mn: Лубумбаши

en: Luminous dusk
mn: Гэрэлт харанхуй

en: Luminous vivid amber
mn: Гэрэлтдэг тод хув

en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
mn: Гэрэлтдэг тод хуваас тод улбар шар хүртэл

en: Luminous vivid orange
mn: Гэрэлтдэг тод улбар шар

en: Luminous vivid orange to vivid red
mn: Гэрэлтсэн тод улбар шараас тод улаан

en: Lusaka
mn: Лусака

en: Luxembourg
mn: Люксембург

en: M
mn: М

en: M Y
mn: Y M

en: M d, Y
mn: Y-M-d

en: M d, Y @ g:ia
mn: Y M d @ g:ia

en: MB (Leave blank for network default)
mn: МБ (Сүлжээний өгөгдмөл бол хоосон орхино уу)

en: MM / YY
mn: YY/MM

en: MacOS logo
mn: MacOS лого

en: Macao
mn: Макао

en: Macau
mn: Макао

en: Maceio
mn: Масьио

en: Macquarie
mn: Макьюри

en: Madeira
mn: Мадейра

en: Madrid
mn: Мадрид

en: Magadan
mn: Магадан

en: Mahe
mn: Махе

en: Mail Server
mn: Мэйлийн сервер

en: Mailbox %(position)s
mn: Шуудангийн хайрцаг %(position)s

en: Mailbox already exists.
mn: Шуудангийн хайрцаг өмнө нь үүссэн байна.

en: Mailboxes
mn: Мэйл хайрцгууд

en: Mailboxes at %(domain)s
mn: %(domain)s дэх шуудангийн хайрцгууд

en: Main
mn: Үндсэн

en: Main Page (no parent)
mn: Нүүр хуудас (дэд байхгүй)

en: Maintenance
mn: техникийн үйлчилгээ

en: Majuro
mn: Мажуро

en: Makassar
mn: Макассар

en: Make a plan to vote.
mn: Саналаа өгөх төлөвлөгөө гаргах.

en: Make a website that's your own
mn: Жинхэнэ өөрийн гэсэн вэб сайтаа бүтээх

en: Make each block your own
mn: Хийх блок тус бүр өөрийн

en: Make sure all words are spelled correctly.
mn: Бүх үгсийг зөв бичсэн эсэхээ хянаарай.

en: Make the editor look like your theme.
mn: Хийх редактор шиг харагдах нь таны сэдэв.

en: Make the most of your site with courses and webinars.
mn: Онлайн семинар болон сургалт зохион байгуулж сайтаа бүрэн ашиглаарай.

en: Make the selected text inline code.
mn: Хийх сонгосон текст шугамын код.

en: Make this post sticky
mn: Энэ бичлэгийг наалдамхай болгох

en: Make title a link
mn: Гарчигийг холбоос болгох

en: Make title link to home
mn: Хийж нэр холбоос нүүр хуудас

en: Make your online portfolio impressively awesome with Dalston. With the ability to beautifully highlight your illustration and other projects, Dalston is also versatile enough to be your personal site too.
mn: Dalston ашиглан өөрийн онлайн портфолиогоо сэтгэл хөдөлгөм болгоорой. Зураг чимэглэл болон бусад зүйлсийг нүд булаамаар тодотгох Dalston таны хувийн сайт ч болж чадах хангалттай олон талтай.

en: Make your online portfolio wonderfully uncluttered with Mayland. Gracefully highlight your photography and other projects. Mayland is versatile enough to be your personal site too.
mn: Гайхалтай эмх цэгц бүхий Mayland загварыг ашиглан онлайн портфолиогоо бүтээгээрэй.  Зураг болон бусад зүйлсийг тань гоёмсогоор тодотгох болно. Mayland таны хувийн сайт ч болж чадах хангалттай олон талтай.

en: Make your voice heard!
mn: Дуу хоолойгоо сонсго!

en: Malabo
mn: Малабо

en: Maldives
mn: Малдивэс

en: Malta
mn: Мальт

en: Manage
mn: Удирдах

en: Manage %(listName)s
mn: %(listName)s -г зохьцуулах

en: Manage Archives
mn: Архив зохицуулах

en: Manage Audio
mn: Аудио удирдагч

en: Manage Blogs
mn: Блогнуудаа удирдах

en: Manage Comments
mn: Сэтгэгдэл зохицуулах

en: Manage Documents
mn: Баримт зохицуулах

en: Manage Followed Sites
mn: Дагасан Сайтуудаа Зохьцуулах

en: Manage Images
mn: Зургуудыг удирдах

en: Manage Purchases
mn: Төлбөр төлөлтүүд

en: Manage Spreadsheets
mn: Удирдах Хүснэгт

en: Manage Video
mn: Видео удирдагч

en: Manage Your Payment Methods
mn: Таны Төлбөрийн Хэрэгслүүд

en: Manage all mailboxes
mn: Шуудангийн хайрцгуудыг удирдах

en: Manage comments
mn: Сэтгэгдлүүдийг зохьцуулах

en: Manage everything you need in one place
mn: Өөрт хэрэгтэй бүх зүйлсийг нэг газраас удирд

en: Manage my plan
mn: Үйлчилгээний багцаа удирдах

en: Manage patterns
mn: Загваруудыг удирдах

en: Manage subscriptions
mn: Захиалгаа цэгцлэх

en: Manage the fonts and typography used on buttons.
mn: Удирдах үсгийн болон typography дээр ашиглаж товч.

en: Manage the fonts and typography used on captions.
mn: Тайлбар дээр ашигласан фонтууд болон хэвлэх аргыг удирдах.

en: Manage the fonts and typography used on headings.
mn: Удирдах үсгийн болон typography дээр ашиглаж гарчиг.

en: Manage the fonts and typography used on the links.
mn: Удирдах үсгийн болон typography дээр хэрэглэгддэг холбоосууд.

en: Manage the fonts used on the site.
mn: Удирдах фонт ашиглаж газар дээр нь.

en: Manage themes
mn: Загвар зохицуулах

en: Manage what patterns are available when editing the site.
mn: Сайтыг засварлахдаа ямар хэв маяг байгааг удирдах.

en: Manage which sites appear in your profile.
mn: Энд профайл дээрээ харагдах сайтуудыг зохьцуулаарай.

en: Manage your Navigation Menus.
mn: Үндсэн цэсээ удирдах.

en: Manage your domain | Manage your domains
mn[0]: Өөрийн домэйнээ удирдах
mn[1]: Өөрийн домэйнуудыг удирдах

en: Manage your domain directly on WordPress.com
mn: WordPress.com дээрээс шууд өөрийн домэйнийг удирд

en: Manage your domains
mn: Домэинаа удирдах

en: Manage your sites
mn: Сайтуудаа удирдах

en: Manage your store on the go with the Woo mobile app.
mn: Хаана ч явсан та Woo гар утасны аппликэйшнаар  өөрийн дэлгүүрээ  удирдаарай.

en: Manage your subscription on your <a href="%s">purchases page</a>.
mn: Та <a href="%s"> худалдан авалтууд хуудас</a> руу орж өөрийн авсан үйлчилгээг удирдана уу.

en: Managed by %(partnerName)s
mn: %(partnerName)s -н хариуцдаг

en: Managing Purchases, Renewals, and Cancellations
mn: Худалдан Авалт, Сунгалт, Цуцлалт зэргийг зохьцуулах

en: Managua
mn: Манагуа

en: Manaus
mn: Манаус

en: Manila
mn: Манила

en: Manual Offsets
mn: Гарын Авлагын Нөхөн Хамгаалах

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
mn: Олон загварууд нь таныг хажуугийн самбараа засах хүртэл өгөгдмөлөөр зарим хажуугийн виджетүүдийг харуулдаг боловч тэдгээр нь таны хажуугийн самбарын удирдлагын хэрэгсэлд автоматаар харагдахгүй. Та анхны виджетээ өөрчилсний дараа өгөгдмөл виджетүүдийг Боломжтой виджет хэсгээс нэмж дахин нэмж болно.

en: Maputo
mn: Мапуто

en: Maputo Province
mn: Maputo муж

en: March
mn: 3 сар

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
mn: 3 сар

en: Marengo
mn: Маренго

en: Margin
mn: Маржин

en: Mariehamn
mn: Мариехамн

en: Marigot
mn: Маригот

en: Mark all as seen
mn: Бүгдийг үзсэн гэж тэмдэглэх

en: Mark all as unseen
mn: Бүгдийг үзээгүй гэж тэмдэглэх

en: Mark as seen
mn: Үзсэн гэж тэмдэглэх

en: Mark as spam
mn: Спамаар тэмдэглэх

en: Mark as unseen
mn: Үзээгүй гэж тэмдэглэх

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
mn: "%s"-н экспортын хүсэлтийг дууссан гэж тэмдэглэ.

en: Mark requests as completed
mn: Хүсэлтүүдийг дууссан гэж тэмдэглэ

en: Mark this comment as spam
mn: Энэ сэтгэгдлийг спамаар тэмдэглэх

en: Mark this comment as spam.
mn: Энэ сэтгэгдлийг спам гэж хадгал.

en: Marketing
mn: Маркетинг

en: Marketing automation
mn: Маркетингийн автоматжуулалт

en: Marquesas
mn: Маркюсас

en: Martinique
mn: Мартиник

en: Maseru
mn: Масеру

en: Matamoros
mn: Матаморос

en: Match case
mn: Том, жижиг үсэг ялгаатай

en: Matt Mullenweg, 2017
mn: Мэтт Мулленвег, 2017 он

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Насанд хүрсэн <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Насанд хүрсэн <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
mn: Мауритиус

en: Mawson
mn: Маусон

en: Max %s wide
mn: Макс %s өргөн

en: Max Characters
mn: Үүнээс илүүгүй Үсэгтэй

en: Max Height
mn: Ха/урт өндөр

en: Max Width
mn: Ха/урт өргөн

en: Max allowed packet size
mn: Хамгийн их зөвшөөрөгдсөн багцын хэмжээ

en: Max connections number
mn: Хамгийн их холболтын тоо

en: Max effective file size
mn: Хамгийн их үр дүнтэй файлын хэмжээ

en: Max input time
mn: Хамгийн их оруулах хугацаа

en: Max number of files allowed
mn: Зөвшөөрөгдсөн файлын дээд тоо

en: Max number of words
mn: Үгийн хамгийн их тоо

en: Max number of words in excerpt
mn: Богино тайлбарын ихдээ авах үгийн тоо

en: Max page to show
mn: Макс хуудас харуулах

en: Max size of an uploaded file
mn: Байршуулсан файлын дээд хэмжээ

en: Max size of post data allowed
mn: Нийтлэлийн мэдээллийн дээд хэмжээг зөвшөөрнө

en: Maximum Rating
mn: Дээд үнэлэлт

en: Maximum depth
mn: Давхарга ихдээ

en: Maximum font percentage:
mn: Үсгийн дээд хувь хэмжээ:

en: Maximum number of items to be returned in result set.
mn: Үр дүн үзүүлэх хамгийн их бичлэг

en: Maximum posts per page
mn: Нэг хуудсанд хамгийн их нийтлэл

en: Maximum size: %s
mn: Хамгийн том хэмжээ: %s

en: Maximum upload file size: %s.
mn: Илгээх файлын хамгийн их хэмжээ: %s.

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
mn: Сайтын зөвшөөрөгдсөн байтаар байршуулах дээд хэмжээ.

en: Maxwell is a modern blog theme with an ultra clean and elegant design. With its beautiful typography and thoughtful white space, Maxwell truly helps you to stand out with your content.
mn: Maxwell нь илүү цэгцтэй, дэгжин загвартай орчин үеийн блог загвар.  Гоёмсог зураглалууд, бодолд автуулам цагаан орон зайг агуулах тус загвар нь таны контентыг бусдаас ялгаруулахад яг таг туслах болно.

en: May
mn: 5 сар

en: May 7, 2019
mn: Таван сарын 7, 2019

[ctx: May abbreviation]
en: May
mn: 5 сар

en: Mayotte
mn: Маёоттэ

en: Maywood is a refined theme designed for restaurants and food-related businesses seeking a modern look.
mn: Maywood бол орчин үеийн өнгө төрхийг эрэлхийлж буй зоогийн газрууд болон хүнстэй холбоотой бизнесүүдэд зориулагдсан боловсронгуй загвар юм.

en: Mazatlan
mn: Мазатлан

en: Mbabane
mn: Мбабане

en: McMurdo
mn: МакМурдо

en: Me
mn: Би

en: Measure how visitors complete specific tasks with Google Analytics integration.
mn: Google Analytics -ийн холболтоо ашиглаад танай сайтын зочид яаж зарим үйлдлийг хийж байгааг хэмжээрэй.

en: Media
mn: Медиа

en: Media File
mn: Медиа файл

en: Media Handling
mn: Хэвлэл мэдээллийн хэрэгсэлтэй харьцах

en: Media Library
mn: Медиа сан

en: Media List
mn: Медиа жагсаалт

en: Media Settings
mn: Медиа тохируулга

en: Media file
mn: Медиа файл

en: Media file attached.
mn: Медиа файлыг хавсаргав.

en: Media file detached.
mn: Медиа файлыг салгасан.

en: Media file moved to the Trash.
mn: Медиа файлыг хогийн сав руу зөөсөн.

en: Media file permanently deleted.
mn: Медиа файл бүр мөсөн устгасан.

en: Media file restored from the Trash.
mn: Медиа файлыг хогийн савнаас сэргээсэн.

en: Media file updated.
mn: Медиа файл шинэчлэгдсэн.

[ctx: Media item link option]
en: None
mn: Аль нь ч биш

en: Media items list
mn: Хэвлэл мэдээллийн хэрэгслийн жагсаалт

en: Media items list navigation
mn: Медиа зүйлийн жагсаалтын навигаци

en: Media library
mn: Медиа сан

en: Media list
mn: Медиа жагсаалт

en: Media preview
mn: Хэвлэл мэдээллийн үзүүлбэр

en: Media settings
mn: Хэвлэл мэдээллийн тохиргоо

en: Media title&hellip;
mn: Media title…

[ctx: Media upload]
en: Add new
mn: Шинийг Нэмэх

en: Media upload failed. If this is a photo or a large image, please scale it down and try again.
mn: Хуулалт амжилтгүй. Том хэмжээтэй зураг бол хэмжээг нь багасган дахин оролдож үзнэ үү.

en: Media width
mn: Хэвлэл мэдээллийн өргөн

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
mn: Серверийн хариу өгөх дундаж хугацаа %1$s миллисекунд байв. Энэ нь санал болгож буй %2$s миллисекундын босгоос бага байх ёстой.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
mn: Серверийн хариу өгөх дундаж хугацаа %1$s миллисекунд байв. Энэ нь санал болгож буй %2$s миллисекундын босгоос бага байна.

en: Medium
mn: Дундаж

en: Medium screens
mn: Дунд дэлгэц

en: Medium size
mn: Дундаж хэмжээ

en: Medium size image height
mn: Дундаж хэмжээтэй зургийн өндөр

en: Medium size image width
mn: Дундаж хэмжээтэй зургийн өргөн

en: Medium-Large size image height
mn: Дунд-с Том хэмжээтэй зургийн өндөр

en: Medium-Large size image width
mn: Дунд-с Том хэмжээтэй зургийн өргөн

en: Meet Ecto, a theme with a light color scheme, bold typography, and full-width images that draw readers straight to your content. Use it for blogs of all kinds.
mn: Гэгээлэг өнгөний схем, хурц хэв маяг болон таны контентыг уншигчдад шууд илэрхийлэх дэлгэц дүүрэн харагдах зурагнууд бүхий Ecto загвартай танилцана уу. Үүнийг бүхий л төрлийн блогуудад ашиглаарай.

en: Meetups
mn: Уулзалт

en: Melbourne
mn: Мельбурн

en: Member
mn: Гишүүн

en: Membership
mn: Гишүүнчлэл

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
mn: Энэхүү үйлдлийг гүйцэтгэхэд серверийн ой санамж хүрэлцэхгүй байна. Өөр файл хэрэглэж үзнэ үү.

en: Mendoza
mn: Мендоза

en: Menominee
mn: Меноминээ

en: Menu
mn: Цэс

en: Menu Item
mn: Цэсийн элемент

en: Menu Location
mn: Цэсийн Байршил

en: Menu Locations
mn: Цэсний байршил

en: Menu Management
mn: Цэсийн менежмент

en: Menu Name
mn: Цэсийн нэр

en: Menu Settings
mn: Цэсийн тохиргоо

en: Menu created
mn: Цэс үүслээ

en: Menu deleted
mn: Цэс устгагдлаа

en: Menu item moved to the top
mn: Цэсийн зүйлийг дээд талд зөөсөн

en: Menu item removed
mn: Цэсийн зүйлийг хассан

en: Menu locations updated.
mn: Цэсийн байршлыг шинэчилсэн.

en: Menu order
mn: Цэсийн дараалал

en: Menu structure
mn: Цэсийн бүтэц

en: Menus
mn: Цэсүүд

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
mn: Цэсийг өөрийн загвараар тодорхойлсон байршилд эсвэл <a href="%s">виджетийн хэсэгт</a> &quot;Навигацийн цэс&quot; виджетийг нэмж харуулах боломжтой.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
mn: Цэсүүдийг өөрийн загвараар тодорхойлсон байршилд харуулах боломжтой, тэр ч байтугай <a href="%1$s">Widgets</a> дэлгэц дээр &quot;Шилдэг цэс&quot; виджетийг нэмснээр хажуугийн самбарт ч ашиглаж болно. Хэрэв таны загвар нь навигацийн цэсний функцийг дэмждэггүй бол (өгөгдмөл загварууд, %2$s ба %3$s) та хажуу талд байгаа баримт бичгийн холбоосыг дагаж энэ дэмжлэгийг нэмэх талаар мэдэж болно.

en: Merge table cells
mn: Хүснэгтийн нүдийг нэгтгэх

en: Merida
mn: Мерида

en: Message
mn: Зурвас

en: Message sent to phone number ending in %(phoneNumber)s
mn: %(phoneNumber)s -р төгссөн дугаар руу зурвас илгээлээ

en: Meta
mn: Мета

en: Meta data.
mn: Meta өгөгдөл.

en: Metadata
mn: Мета өгөгдөл

en: Metlakatla
mn: Метклакатла

en: Mexico
mn: Мексик

en: Mexico City
mn: Мексик хот

en: Middle
mn: Дунд

en: Midnight
mn: Шөнө дунд

en: Midway
mn: Мидвэй

en: Migrate Subscriptions
mn: Үйлчилгээгээ шилжүүлэх

en: Millimeters (mm)
mn: Мм (мм)

en: Minimum column width
mn: Баганын хамгийн бага өргөн

en: Minimum height
mn: Хамгийн бага өндөр

en: Minimum height of cover
mn: Доод тал нь өндөр хамрах

en: Minsk
mn: Минск

en: Minutes
mn: Минут

en: Miquelon
mn: Микелон

en: Miscellaneous
mn: Элдэв зүйлс

en: Missed schedule
mn: Алдагдсан хуваарь

en: Missing Attachment
mn: Хавсралт алдагдсан

en: Missing Widgets
mn: Виджет дутуу байна

en: Missing a temporary folder.
mn: Түр зуурын нэг хавтас байхгүй байна.

en: Missing eraser index.
mn: баллуурын индекс дутуу байна.

en: Missing exporter index.
mn: Экспортлогчийн индекс дутуу байна.

en: Missing page index.
mn: Хуудасны индекс дутуу байна.

en: Missing parameter(s): %s
mn: Параметр дутуу: %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
mn: Даалгавар дууслаа. %s мессеж устгагдлаа.

en: Mixed
mn: Зассан

en: Mobile
mn: Гар

en: Mobile Apps
mn: Мобайл Аппууд

en: Moderate Comment
mn: Сэтгэгдэл удирдах

en: Moderating Comments
mn: Сэтгэгдэл хөтлөх

en: Moderator
mn: Шинэчлэгч

en: Moderators only: this is a mature blog.
mn: Зөвхөн зохьцуулагчдад: энэ бол насанд хүрэгчдэд зориулсан блог.

en: Modify
mn: Өөрчлөх

en: Mogadishu
mn: Могадишу

en: Mon
mn: Дав

en: Monaco
mn: Монако

en: Moncton
mn: Монктон

en: Monday
mn: Даваа

[ctx: Monday initial]
en: M
mn: Д

en: Monetize your site
mn: Сайтаа мөнгөжүүл

en: Monetize your site with ads
mn: Сурталчилгаагаар сайтаа мөнгөжүүл

en: Mongolia
mn: Mонгол

en: Monitor site trends
mn: Сайтын чиг хандлагыг хянах

en: Monrovia
mn: Монрови

en: MonsterID (Generated)
mn: MonsterID (Үүсгэсэн)

en: Mont Blanc appears—still, snowy, and serene.
mn: Монблан харагдаж байна—гэсэн хэдий ч, цастай, болон тайван.

en: Monterrey
mn: Монтеррейн

en: Montevideo
mn: Монтевидео

en: Month and name
mn: Сар болон нэр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Monthly Subscription
mn: Сар Тутам Төлөх

en: Monthly Totals
mn: Сарын Нийт

en: Monthly Views
mn: Сард үзэгдсэн байдал

en: Monthly subscription
mn: Сар тутмын захиалга

en: Months
mn: Сар

en: Monticello
mn: Монтиселло

en: Montreal
mn: Монтреал

en: Montserrado
mn: Монтсеррадо

en: Montserrat
mn: Монтсеррат

en: Mood is a business theme with positive vibe, equipped with custom front page template, portfolio support, full-width featured images, and much more. Featuring a warm color scheme, clean layouts, and bold typography, Mood will help you build an inviting business or portfolio site.
mn: Mood бол эерэг уур амьсгалыг төрүүлэх бизнес загвар бөгөөд өөрчилж болохуйц нүүр хуудасны загвар, портфолио, дэлгэц дүүрч харагдах зурагнууд болон бусад зүйлсүүдийг багтаажээ. Дулаан өнгөний схем, цэвэрхэн бүтэц зохион байгуулалт, болон шйидэмгий хэв маягийг цогцлоосон Mood нь бизнес эсвэл портфолио сайт үүсгэхэд тань туслах болно.

en: Morden is a functional and responsive multi-purpose theme that is the perfect solution for your business's online presence.
mn: Morden нь мэргэжлийн болоод ямар ч зорилго, агуулгад нийцэх уян хатан загвар бөгөөд таны бизнесийг онлайнд байршуулах төгс шийдэл юм.

en: More
mn: Илүү

en: More Details
mn: Илүү дэлгэрэнгүй мэдээллийг

en: More Languages
mn: Бусад хэл

en: More Resources
mn: Дахиад Мэдээллүүд

en: More by
mn: Илүү ихийг

en: More details.
mn: Илүү дэлгэрэнгүй мэдээллийг.

en: More in {{ siteLink /}}
mn: Илүү ихийг {{ siteLink /}}

en: More info
mn: Дэлгэрэнгүй

en: More information about %s
mn: %s-н талаар илүү мэдээлэл

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
mn: Илүү ихийг {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}} -с

en: More options
mn: Өөр сонголтууд

en: More than %s
mn: %s -аас илүү

en: Morning
mn: Өглөө

en: Moscow
mn: Москва

en: Most Follows in One Day
mn: Нэг Өдөрт Хамгийн Олон Дагагчтай Боллоо

en: Most Helpful Articles
mn: Хамгийн Тустай Өгүүллүүд

en: Most Likes in One Day
mn: Нэг Өдөрт Хамгийн Олон Хүнд Таалагдсан

en: Most Recent
mn: Хамгийн сүүлийн

en: Most discount
mn: Их Хямдарсан

en: Most popular
mn: Түгээмэл

en: Most popular post in the past year
mn: Өнгөрсөн жилийн хамгийн их уншигдсан бичвэр

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
mn: Ихэнх сэдвүүд нь хуудас бүрийн дээд талд, хөтчийн гарчгийн мөрөнд сайтын гарчгийг харуулдаг бөгөөд синдикат хангамжийн тодорхойлогч нэр юм. Олон сэдвүүд ч гэсэн хаягийг харуулдаг.

en: Movable Type and TypePad
mn: Хөдөлгөөнт төрөл ба TypePad

en: Move
mn: Зөөх

en: Move %1$d blocks from position %2$d down by one place
mn: Шилжих %1$d блок байр %2$d доош нэг газар

en: Move %1$d blocks from position %2$d left by one place
mn: Шилжих %1$d блок байр %2$d үлдээсэн нэг газар

en: Move %1$d blocks from position %2$d right by one place
mn: %2$d байрлалаас %1$d блокыг баруун тийш нэг газар зөөнө үү

en: Move %1$d blocks from position %2$d up by one place
mn: %2$d байрлалаас %1$d блокыг нэг газар дээш зөөнө үү

en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
mn: Шилжих %1$s блок байр %2$d доош албан тушаал %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d left to position %3$d
mn: Шилжих %1$s блок байрлалаас %2$d зүүн тийш %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d right to position %3$d
mn: %1$s блокийг %2$d байрлалаас баруун тийш %3$d байрлал руу зөөнө үү

en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
mn: %1$s блокийг %2$d байрлалаас %3$d байрлал руу зөөнө үү

en: Move %s box down
mn: %s нүдийг доош зөөнө үү

en: Move %s box up
mn: %s хайрцгийг дээш зөөнө үү

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
mn: "%s"-г хогийн сав руу зөөнө үү

en: Move down
mn: Доошоо

en: Move image backward
mn: Зургийг хойш зөөх

en: Move image forward
mn: Зургийг урагш зөөх

en: Move left
mn: Алхам үлдсэн

en: Move next
mn: Дараагийн

en: Move one level down
mn: Нэг шат доошлуулах

en: Move one level up
mn: Нэг шат дээшлүүлэх

en: Move right
mn: Алхам зөв

en: Move the selected block(s) down.
mn: Сонгогдсон блокуудыг доош зөөх.

en: Move the selected block(s) up.
mn: Сонгосон блок(ууд)-ыг дээш зөөнө үү.

en: Move this comment to the Trash
mn: Энэ сэтгэгдлийг Хогийн Саванд хий

en: Move this comment to the trash.
mn: Энэ сэтгэгдлийг хогийн сав руу хий.

en: Move this item to the Trash
mn: Энэ зүйлийг хогийн сав руу зөөх

en: Move to
mn: Нүүх

en: Move to Trash
mn: Хогийн саванд хий

en: Move to another area&hellip;
mn: Өөр &hellip; газар руу зөөх

en: Move to the top
mn: Дээш нь зөөх

en: Move to trash
mn: Хогийн саванд хий

en: Move to widget area
mn: Алхам элементийн талбай

en: Move up
mn: Дээшээ

en: Move up one
mn: Дээш нь нэг зөөх

en: Moved "%s" to clipboard.
mn: Нүүж "%s" тулд материалд хуулж оруулж.

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
mn[0]: Нүүж %d блок материалд хуулж оруулж.
mn[1]: Нүүж %d блок материалд хуулж оруулж.

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
mn: Илүү төвөгтэй бүтэцтэй олон баганын хэв маяг.

en: Multiple items
mn: Хэд хэдэн зүйлс

en: Multiple selected blocks
mn: Олон сонгосон блок

en: Multisite support is not enabled.
mn: Олон сайтын дэмжлэгийг идэвхжүүлээгүй.

en: Municipality
mn: Хотын захиргаа

en: Muscat
mn: Мускат

en: Music
mn: Дуу

en: Music Player
mn: Хөгжим Тоглуулагч

en: Must Use Plugins
mn: Заавал Plugins ашиглах

en: Must be a physical address.
mn: Биет хаяг оруулна уу.

en: Mute
mn: Дуугүй

en: Muted
mn: Дуугүй болсон

en: My Blogs
mn: Миний блогууд

en: My Grav.
mn: Миний Зураг.

en: My Home
mn: Миний Гэр

en: My Likes
mn: Надад таалагдсан

en: My Network
mn: Миний сүлжээ

en: My Plan
mn: Миний Багц

en: My Profile
mn: Миний Профайл

en: My Site
mn: Миний сайт

en: My Sites
mn: Миний Сайтууд

en: My Subscriptions
mn: Миний бүртгэлүүд

en: My account
mn: Миний данс

en: My patterns
mn: Миний загварууд

en: Mystery Person
mn: Нууцлаг хүн

en: NEW
mn: ШИНЭ

en: Nairobi
mn: Найроби

en: Nakuru
mn: Накуру

en: Name
mn: Нэр

en: Name (Last, First)
mn: Нэр (овог, нэр)

en: Name (Required)
mn: Нэр (Шаардлагатай)

en: Name (required)
mn: Нэр (шаардлагатай)

en: Name and create your new %s
mn: Нэр үүсгэх болон таны шинэ %s

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
mn: Шүүлтүүр

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
mn: Бичвер

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
mn: Бодит

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
mn: Тогтсон

en: Name must be at least 3 characters long.
mn: Нэр дор хаяж 3 тэмдэгттэй байх ёстой.

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
mn: Нэр

en: Name on Card
mn: Карт дээрх нэр

en: Name your site
mn: Сайтдаа нэр өг

en: Name.
mn: Нэр.

en: Name:
mn: Нэр:

en: Names
mn: Нэрс

en: Nassau
mn: Нассау

en: Native Sponsored Post notification
mn: Унаган Төлбөрт Бичвэрийн сонордуулга

en: Nauru
mn: Науру

en: Navigate the structure of your document and address issues like empty or incorrect heading levels.
mn: Баримт бичгийнхээ бүтцэд шилжиж, хоосон эсвэл буруу гарчгийн түвшин зэрэг асуудлуудыг шийдээрэй.

en: Navigate to the nearest toolbar.
mn: Хамгийн ойрын хэрэгслийн самбар руу шилжинэ үү.

en: Navigate to the previous view
mn: Залуурдах өмнөх харах

en: Navigation
mn: Чиглүүлэгч

en: Navigation Menu
mn: Удирдлагын цэс

en: Navigation Menu Item
mn: Удирдлагын цэсний зүйл

en: Navigation Menu Items
mn: Удирдлагын цэсний зүйлс

en: Navigation Menu archives
mn: Навигацийн Цэс архив

en: Navigation Menu missing.
mn: Үндсэн цэс алга.

en: Navigation Menu successfully created.
mn: Навигацийн Цэс амжилттай бүтээсэн.

en: Navigation Menus
mn: Удирдлагын цэсүүд

en: Navigation Menus are a curated collection of blocks that allow visitors to get around your site.
mn: Навигацийн цэс нь зочдод танай сайтыг тойрон гарах боломжийг олгодог блокуудын цуглуулга юм.

en: Navigation Menus list
mn: Навигацийн Цэс жагсаалт

en: Navigation Menus list navigation
mn: Навигацийн Цэс жагсаалт навигацийн

en: Navigation block setup options ready.
mn: Навигацийн блок тохиргоо сонголтуудыг бэлэн болсон байна.

en: Navigation link text
mn: Навигацийн холбоос текст

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
mn: Навигацийн цэс болох оруулсан таны сайт.

en: Navigation title
mn: Навигацийн гарчиг

en: Ndjamena
mn: Нджамена

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
mn: Нууцлалын бодлогын шинэ хуудсыг нэгтгэхэд тусламж хэрэгтэй байна уу? Ямар контент оруулах талаар зөвлөмж, залгаасууд болон загвараас санал болгосон бодлогын хамт <a href="%1$s" %2$s>манай нууцлалын бодлогын гарын авлагыг %3$s-аас үзнэ үү</a> .

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
mn: Нууцлалын бодлогын шинэ хуудсыг нэгтгэхэд тусламж хэрэгтэй байна уу? Ямар контент оруулах талаар зөвлөмж, залгаасууд болон сэдвээс тань санал болгосон бодлогын хамт манай гарын авлагыг үзнэ үү.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
mn: Тусламж хэрэгтэй? Дэлгэцийн гарчгийн дээрх Тусламжийн табыг ашиглана уу.

en: Need more help?
mn: Өөр тусламж хэрэгтэй юу?

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
mn: Илүү тусламж хэрэгтэй байна уу? <a href="%1$s">%2$s дээрх тусламжийн нийтлэлийг уншина уу</a>.

en: Need some extra help?
mn: Нэмэлт тусламж хэрэгтэй байна уу?

en: Nested blocks use content width with options for full and wide widths.
mn: Багтсан блокууд ашиглах агуулга өргөн сонголттойгоор бүрэн, өргөн widths.

en: Nested blocks will fill the width of this container. Toggle to constrain.
mn: Багтсан блокууд нь дүүргэх болно өргөн энэ чингэлэг. Toggle хязгаарлаж байна.

en: Network Admin
mn: Сүлжээний админ

en: Network Admin Email
mn: Сүлжээний админы имэйл

en: Network Admin: %s
mn: Сүлжээний Админ: %s

en: Network Enable %s
mn: Сүлжээнд идэвхижүүлэх %s

en: Network configuration authentication keys
mn: Сүлжээний тохиргооны баталгаажуулалтын түлхүүрүүд

en: Network configuration rules for %s
mn: %s-н сүлжээний тохиргооны дүрэм

en: Network count
mn: Сүлжээний тоо

en: Network functions are disabled.
mn: Сүлжээний функцуудыг идэвхгүй болгосон.

en: Neutral
mn: Дунд зэрэг

en: Never
mn: Хэзээ ч үгүй

en: Never Expires
mn: Хэзээ ч Дуусахгүй

en: Never expires
mn: Хугацаа дуусахгүй

en: Never send email
mn: Хэзээ ч имэйл бүү илгээ

en: Nevermind
mn: Чухал Биш

en: New
mn: Шинэ

en: New %1$s Site: %2$s
mn: Шинэ %1$s сайт: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
mn: Шинэ %1$s хэрэглэгч: %2$s

en: New %s Sign-in
mn: %s -р Нэвтрэх Шинэ Боломж

en: New Address
mn: Шинэ Хаяг

en: New Application Password Name
mn: Шинэ програмын нууц үгийн нэр

en: New Business Plan
mn: Шинэ Бизнес Багц

en: New Category Name
mn: Шинэ ангилал

en: New Changeset
mn: Шинэ Өөрчлөлтөө

en: New Column
mn: Багана Үүсгэх

en: New Draft
mn: Шинэ Ноорог

en: New In
mn: Шинээр

en: New Link Category Name
mn: Шинэ холбоосын ангилалын нэр

en: New Navigation Menu
mn: Шинэ Навигацийн Цэс

en: New Order
mn: Шинэ Захиалга

en: New Order: #{order_number}
mn: Шинэ Захиалга: #{order_number}

en: New Page
mn: Шинэ хуудас

en: New Password
mn: Шинэ нууц үг

en: New Pattern
mn: Шинэ загвар

en: New PayPal account
mn: Шинэ PayPal данс

en: New Post
mn: Шинэ бичлэг

en: New Products
mn: Шинэ Бүтээгдэхүүн

en: New Salem
mn: Шинэ Салем

en: New Site Registration: %s
mn: Шинэ сайт бүртгэл: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
mn: Шинэ сайт: %1$s
    URL: %2$s
    IP хаяг: %3$s
    
    Эдгээр сонордуулгуудыг салгах: %4$s

en: New Social Login Connection!
mn: Шинэ Сошиалаар Нэвтрэх Холболт!

en: New Tag Name
mn: Шинэ Шошгын Нэр

en: New Template
mn: Шинэ Загвар

en: New Template Part
mn: Шинэ Загвар-Р Хэсэг

en: New User Default Role
mn: Шинэ хэрэглэгчид олгох өгөгдмөл үүрэг

en: New User Registration: %s
mn: Шинэ хэрэглэгчийн бүртгэл: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
mn: Шинэ гишүүн: %1$s
    IP хаяг: %2$s
    
    Эдгээр сонордуулгуудыг салгах: %3$s

en: New WordPress Site
mn: Шинэ WordPress сайт

en: New York
mn: Нью-Йорк

en: New achievement
mn: Шинэ амжилт

en: New backup codes have just been generated, but need to be verified.
mn: Шинэ нөөц кодууд үүсгэгдлээ. Одоо баталгаажуулах хэрэгтэй.

en: New category name
mn: Шинэ ангилалын нэр

en: New comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл

en: New comment like
mn: Сэтгэгдэл дээр таалагдсан дарсан байна

en: New comment on your post "%s"
mn: Таны "%s" нийтлэл дээрх шинэ сэтгэгдэл

en: New credit or debit card
mn: Шинэ зээлийн эсвэл хэрэглээний карт

en: New custom field name
mn: Шинэ захиалгат талбарын нэр

en: New dimensions:
mn: Шинэ хэмжээсүүд:

en: New document
mn: Шинэ баримт

en: New follower
mn: Шинэ дагагч

en: New like
mn: Шинээр таалсан

en: New link
mn: Шинэ холбоос

en: New order
mn: Шинэ захиалга

en: New order for %1$s on %2$s
mn: %2$s дээр %1$s -н шинэ захиалга

en: New password
mn: Шинэ нууц үг

en: New password (leave blank to leave unchanged)
mn: Шинэ нууц үг (солихгүй бол хоосон орхино уу)

en: New passwords do not match.
mn: Шинэ нууц үгнүүд хоорондоо ижил биш

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
mn: Шинэ төлбөрийн арга зөвхөн Захиалах үед нэмэх боломжтой. Танд тусламж шаардлагатай бол бидэнтэй холбогдоно уу.

en: New reblog
mn: Шинээр давтан блоглосон

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
mn: %1$s шинэ сайт үүсгэсэн
    
    Сайтын хаяг: %2$s
    Сайтын нэр: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
mn: [%1$s] Идэвхжүүлэх %2$s

en: New tag name
mn: Шинэ шошгын нэр

en: New theme activated.
mn: Шинэ загварыг идэвхжүүлсэн.

en: New tip!
mn: Шинэ зөвлөмж!

en: New to block themes and styling your site?
mn: Шинэ хаахын тулд сэдэв, сарлагийн саваг нь таны сайтын?

en: New to the block editor? Want to learn more about using it?
mn: Шинэ блок редактор? Талаар илүү ихийг мэдэхийг хүсвэл үүнийг ашиглаж?

en: New user created.
mn: Шинэ хэрэглэгчийг үүсгэсэн.

en: New user email address.
mn: Шинэ нэвтрэх е-мейл хаяг

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
mn: [%1$s] Идэвхжүүлэх %2$s

en: New user password.
mn: Шинэ нууц үг

en: New user registration on your site %s:
mn: Таны %s сайт дээрх шинэ хэрэглэгчийн бүртгэл:

en: New user username.
mn: Шинэ нэвтрэх нэр

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
mn: Шинэ хэрэглэгчдэд нууц үг автоматаар олгогддог бөгөөд нэвтэрсний дараа үүнийг өөрчлөх боломжтой. Та Нууц үгээ харуулах товчийг дарж оноосон нууц үгээ харах, засах боломжтой. Хэрэглэгчийг нэмсний дараа хэрэглэгчийн нэрийг өөрчлөх боломжгүй.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
mn: Шинэ хэрэглэгчид таны сайтын хэрэглэгчээр нэмэгдсэн тухай имэйл хүлээн авах болно. Энэ имэйлд мөн тэдний нууц үг байх болно. Хэрэв та хэрэглэгчийг мэндчилгээний имэйл хүлээн авахыг хүсэхгүй байгаа бол хайрцгийг чагтална уу.

en: New version available.
mn: Шинэ хувилбар гаржээ.

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
mn: Шинэ хувилбар боломжтой. <button class="button-link" type="button">Одоо шинэчлэх</button>

en: New window
mn: Шинэ цонх

en: New:
mn: Шинэ:

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domain Connection
mn: Домэйн Холболт

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
mn: Орлогууд

en: Newer
mn: Шинэ

en: Newer Comments &raquo;
mn: Шинэвтэр сэтгэгдэл &raquo;

en: Newer comments
mn: Шинэхэн сэтгэгдэл

en: Newer comments page link
mn: Шинэ тайлбар хуудас холбоос

en: Newer posts
mn: Хойших нийтлэлүүд

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
mn: Шинэ бичлэгүүд <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
mn: Хамгийн шинэ

en: Newly registered domain names can be canceled for a full refund within 96 hours of registration.
mn: Шинээр бүртгүүлсэн домэйн нэрсээ 48 цагийн дотор цуцлаад төлбөрөө буцаан авч болно.

en: News
mn: Мэдээ

en: Newsletter
mn: Имэйл Мэдээ

en: Newsworthy theme is a simple theme with cool design and beautiful color accents. It's a fun and functional theme perfect for the personal blogger.
mn: Newsworthy загвар нь янзын догь дизайн, гоёмсог өнгөний өргөлтүүд бүхий энгийн загвар юм.  Хувийн блог хөтлөгчдийн хувьд хөгжилтэй, ажил хэрэгч загвар байх болно.

en: Next
mn: Дараагийн нийтлэл

en: Next &gt;
mn: Дараах &gt;

en: Next &raquo;
mn: Дараахь &raquo;

en: Next &rarr;
mn: Дараах &rarr;

en: Next Month
mn: Дараа сар

en: Next Page &raquo;
mn: Дараах хуудас &raquo;

en: Next Payment:
mn: Дараагийн Төлбөр Төлөлт:

en: Next Post
mn: Дараах бичлэг

en: Next Step &rarr;
mn: Дараагийн Алхам &rarr;

en: Next Steps
mn: Дараагийн Алхмууд

en: Next page
mn: Дараагийн хуудас

en: Next page link
mn: Дараагийн хуудсанд холбоос

en: Next pattern
mn: Дараагийн загвар

en: Next payment on %s
mn: Дараагийн төлбөр %s -д

en: Next quiz
mn: Дараагийн асуулт

en: Next steps
mn: Дараагийн Алхмууд

en: Next theme
mn: Дараагийн сэдэв

en: Next:
mn: Дараагийн:

en: Niamey
mn: Ниамю

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
mn: Хоч нэрийг 50 тэмдэгтэд багтааж бичнэ үү

en: Nickname
mn: Богино нэр

en: Nicosia
mn: Никосиа

en: Nipigon
mn: Нипигон

en: Niue
mn: Ниуэ

en: No
mn: Үгүй

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
mn: "%2$s" хажуугийн талбар дах өгөгдөлд %1$s ороогүй байна. "%3$s" руу автоматаар шилжүүллээ. Энэхүү мэдээллийг арилгахын тулд %1$s - ийг "%3$s" - руу гар аргаар шилжүүлнэ үү.

en: No &quot;%s&quot; found
mn: Үр дүн олдсонгүй &quot;%s&quot;

en: No Ads
mn: Сурталчилгаа Харуулахгүй

en: No Avatars
mn: Аватаргүй

en: No Classic Menus found.
mn: Сонгодог цэс олдсонгүй.

en: No Comments
mn: Нэг ч сэтгэгдэл байхгүй

en: No Comments &#187;
mn: Сэтгэгдэл байхгүй &#187;

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
mn: <span class="screen-reader-text">%s-д</span> нэг ч сэтгэгдэл алга

en: No Navigation Menu found in Trash.
mn: Ямар ч Навигацийн Цэс олж Хог.

en: No Navigation Menu found.
mn: Ямар ч Навигацийн Цэс олсон.

en: No Navigation Menus found.
mn: Үндсэн цэс олдсонгүй.

en: No PHP sessions detected
mn: PHP сесс илэрсэнгүй

en: No Responses
mn: Хариу алга

en: No Title
mn: Гарчиггүй

en: No WordPress.com blog found
mn: WordPress.com -н блог олдсонгүй

en: No WordPress.com blog or external site feed found at the supplied URL
mn: Өгөгдсөн URL дээр ямар ч сайт болон WordPress.com -н блог олдсонгүй

en: No actions found
mn: Үйлдэлүүд олдсонгүй

en: No actions found in trash
mn: Хогийн саванд үйлдэлүүд олдсонгүй

en: No activity yet!
mn: Одоогоор үйл ажиллагаа алга!

en: No ads
mn: Сурталчилгаагүй

en: No afternoon slots available
mn: Үдээс хойших зай алга байна

en: No alignment
mn: Зэрэгцүүлэлт хийгээгүй

en: No approved comments
mn: Зөвшөөрөгдсөн сэтгэгдэл байхгүй

en: No authorized applications were found.
mn: Зөвшөөрөгдсөн апп олдсонгүй.

en: No authors found.
mn: Ямар ч судлаачид тогтоожээ.

en: No billing address set.
mn: Төлбөрийн хаяг оруулаагүй.

en: No billing history found for your account.
mn: Таны бүртгэл дээр төлбөрийн түүх олдсонгүй

en: No blocks found.
mn: Ямар ч блок олсон.

en: No blogs... yet.
mn: Нэг ч блог алга... одоохондоо

en: No button
mn: Товчгүй

en: No categories
mn: Нэг ч ангилал байхгүй

en: No categories found.
mn: Категори байхгүй

en: No changeset found to take over
mn: Надад өөрчлөлт орсонгүй

en: No changesets found in Trash.
mn: Ямар ч өөрчлөлтүүдийг олж Хог.

en: No changesets found.
mn: Ямар ч өөрчлөлтүүдийг олж.

en: No clicks recorded.
mn: Ямар ч холбоос дарагдаагүй байна.

en: No client caching response headers were detected.
mn: Үйлчлүүлэгчийн кэшийн хариу гарчиг илэрсэнгүй.

en: No color
mn: Өнгө өгөхгүй

en: No comments
mn: Нэг ч сэтгэгдэл байхгүй

en: No comments awaiting moderation.
mn: Хянагдахаар хүлээгдэж буй сэтгэгдэл алга.

en: No comments found in Trash.
mn: Хогийн саванд сэтгэгдэл олдсонгүй.

en: No comments found.
mn: Нэг ч сэтгэгдэл олдсонгүй.

en: No comments yet.
mn: Одоогоор сэтгэгдэл байхгүй.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
mn: <span class="screen-reader-text">%s дээр</span> сэтгэгдэл байхгүй

en: No coupons found
mn: Купон олдсонгүй

en: No coupons found in range
mn:  Тохирох Купон олдсонгүй

en: No credit cards stored for your account.
mn: Таны дансанд хадгалагдсан кредит карт алга.

en: No customer downloads found.
mn: Татсан хэрэглэгч олдсонгүй.

en: No description
mn: Тайлбаргүй

en: No device has been confirmed.
mn: Баталгаажсан төхөөрөмж байхгүй байна.

en: No downloads available yet.
mn: Татах зүйл байхгүй

en: No editor could be selected.
mn: Ямар нэгэн засварлагч сонгогдоогүй байна.

en: No excerpt found
mn: Ямар ч ишлэл олдсонгүй

en: No fallback menu found.
mn: Нөхцөл цэс олдсонгүй.

en: No file defined
mn: Ийм файл тодорхойлогдоогүй

en: No file selected
mn: Файл сонгоогүй байна

en: No file was uploaded.
mn: Нэг ч файлыг нэмээгүй.

en: No image selected
mn: Зураг сонгогдоогүй

en: No image set
mn: Зураг сонгоогүй байна

en: No images selected
mn: Зураг сонгогдоогүй байна

en: No importers are available.
mn: Нэг ч импортлогч боломжгүй байна.

en: No information yet&hellip;
mn: Одоогоор мэдээлэл алга...

en: No items found.
mn: Ямар нэгэн зүйл олдсонгүй.

en: No items.
mn: Элемент байхгүй.

en: No likes yet
mn: Таалсан Хүн Алга

en: No links found.
mn: Нэг ч холбоос олдсонгүй.

en: No logo selected
mn: Лого сонгоогүй байна

en: No matching receipts found
mn: Таарах төлбөрийн баримт олдсонгүй

en: No matching users found.
mn: Тохирох хэрэглэгч олдсонгүй.

en: No media files found in Trash.
mn: Хогийн саванд медиа файл олдсонгүй.

en: No media files found.
mn: Нэг ч дүрст файл алга.

en: No media items found.
mn: Нэг ч дүрст файл алга.

en: No membership fee
mn: Гишүүнчлэлийн хураамжгүй

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
mn: Одоогоор ямар ч цэс үүсгээгүй байна.. <a href="%s">Цэс үүсгэх</a>.

en: No morning slots available
mn: Өглөөний зай алга байна

en: No new comments yet!
mn: Одоогоор шинэ сэтгэгдэл алга!

en: No new followers to report yet.
mn: Шинэ дагагч нэмэгдээгүй байна.

en: No new likes to show yet.
mn: Шинээр таалсан хүн алга.

en: No notifications
mn: Сонордуулга алга

en: No notifications yet.
mn: Сонордуулгагүй байна.

en: No order has been made yet.
mn: Захиалга хараахан хийгдээгүй байна.

en: No pages found in Trash.
mn: Хогийн саванд нэг ч хуудас олдсонгүй.

en: No pages found.
mn: Нэг ч хуудас олдсонгүй.

en: No patterns found in Trash.
mn: Хогийн савнаас олдсонгүй.

en: No patterns found.
mn: Загвар олдсонгүй.

en: No pending comments
mn: Хүлээгдэж буй сэтгэгдэл байхгүй

en: No permalink structure set
mn: Байнгын холбоосын бүтцийг тохируулаагүй байна

en: No plugin specified.
mn: Заасан залгаас байхгүй.

en: No plugins found.
mn: Нэг ч нэмэлт олдсонгүй.

en: No posts
mn: Бичлэггүй

en: No posts for the selected topic found
mn: Сонгосон сэдэвт таарах нийтлэл олдсонгүй

en: No posts found for {{query /}} for your language.
mn: Таны хэл дээрх {{query /}} -д таарах нийтлэл олдсонгүй.

en: No posts found in Trash.
mn: Хогийн саванд нэг ч бичлэг олдсонгүй.

en: No posts found.
mn: Нэг ч бичлэг олдсонгүй.

en: No preview available.
mn: Урьдчилж харах боломжгүй

en: No product to duplicate has been supplied!
mn: Хуулбарлах бараа зааж сонгоогүй байна!

en: No products found in range
mn: Энэ нөхцөлд таарах бараа олдсонгүй

en: No products found.
mn: Бараа олдсонгүй.

en: No products in the cart.
mn: Сагс хоосон.

en: No products were found matching your selection.
mn: Таны сонголтод таарах бүтээгдэхүүн олдсонгүй.

en: No published posts found.
mn: Ямар ч хэвлэгдсэн бичлэг олж.

en: No recent posts
mn: Шинэ нийтлэл алга

en: No responses found
mn: Хариу олдсонгүй

en: No results
mn: Үр Дүн Алга

en: No results found
mn: Нэг ч үр дүн олдсонгүй.

en: No results found.
mn: Нэг ч үр дүн олдсонгүй.

en: No results.
mn: Ямар ч үр дүн.

en: No reviews
mn: Үнэлгээ байхгүй

en: No role
mn: Ямар ч үүрэг байхгүй

en: No saved methods found.
mn: Хадгалагдсан горим олдсонгүй

en: No scheduled events exist on this site.
mn: Энэ сайт дээр төлөвлөсөн арга хэмжээ байхгүй байна.

en: No search term specified. Showing recent items.
mn: Хайлтын түлхүүр үг оруулагүй тул сүүлд нэмэгдсэн мэдээллийг үзүүлж байна.

en: No selected files yet
mn: Сонгосон файл одоогоор байхгүй байна

en: No selected font appearance
mn: Ямар ч selected font төрх

en: No selection
mn: Ямар ч зүйлс

en: No sessions available
mn: Боломжтой уулзалт алга

en: No setup required. Easy to manage.
mn: Тохиргоо хийх шаардлагагүй. Удирдахад хялбар.

en: No shipping address set.
mn: Хүргэлтийн хаяг оруулаагүй

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
mn: Хүргэлтийн төрөл сонгогдоогүй. Хаягаа давхар шалгана уу, Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол бидэнд хандана уу.

en: No shipping methods offered to this zone.
mn: Энэ бүсэд хүргэлтийн төрөл байхгүй байна.

en: No shipping options were found for %s.
mn: Хүргэлт хийх сонголт байхгүй байна %s.

en: No sites found.
mn: Сайт олдсонгүй.

en: No stats to display yet. Publish or share a post to get some traffic to your site.
mn: Одоогоор харуулах үзүүлэлт алга. Сайтдаа бичвэр оруулж бусадтай хуваалцаад хандалт аваарай.

en: No tags
mn: Шошго алга

en: No tags found
mn: Сэдэв олдсонгүй

en: No tags found.
mn: Шошго олдсонгүй

en: No template parts found in Trash.
mn: Ямар ч загвар хэсэгт олж Хог.

en: No template parts found.
mn: Ямар ч загвар хэсгээс олдсон.

en: No templates found.
mn: Ямар ч templates олсон.

en: No thanks, do not remind me again
mn: Үгүй, дахиж бүү сануул

en: No theme specified.
mn: Заасан загвар байхгүй.

en: No themes are currently available.
mn: Ямар ч загвар одоогоор байхгүй байна.

en: No themes found.
mn: Загвар олдсонгүй.

en: No themes found. Try a different search.
mn: Ямар ч загвар олдсонгүй. Өөр хайлт хийнэ үү.

en: No title
mn: Гарчиггүй

en: No used coupons found
mn: Купонууд хэрэглэгдээгүй байна

en: No users found
mn: Хэрэглэгч олдоогүй

en: No valid plugins were found.
mn: Зөв нэмэлт олдсонгүй.

en: No version control systems were detected.
mn: Хувилбарын хяналтын систем илрээгүй.

en: No version or author information is available.
mn: Хувилбар болон зохиогчийн мэдээлэл байхгүй байна.

en: No videos played.
mn: Бичлэг тоглуулагдаагүй.

en: No, I do not approve of this connection
mn: Үгүй ээ, би энэ холболтыг зөвшөөрөхгүй байна

en: No-code contribution
mn: Кодгүй хувь нэмэр

en: Nome
mn: Номе

en: Non-UK Corporation
mn: Их Британиас гаднах Корпораци

en: Non-UK Entity that does not fit another category
mn: Бусад төрөлд хамаарахгүй ИБ -н биш байгууллага

en: Nonbreaking space
mn: Мөр таслахгүй зай

en: None
mn: байхгүй

en: Norfolk
mn: Норфолк

en: Normal
mn: Хэвийн

en: Noronha
mn: Норонха

en: North
mn: Хойд

en: North Dakota
mn: Хойд Дакота

en: North Korean won
mn: Хойд Солонгосын вон

en: Not Connected
mn: Холбогдоогүй

en: Not Found
mn: Олдсонгүй

en: Not Included:
mn: Үүнд багтаагүй:

en: Not Sticky
mn: Наалдамхай биш

en: Not Stored
mn: Хадгалагдаагүй

en: Not available
mn: Боломжгүй

en: Not available for aligned text.
mn: Текстийг зэрэгцүүлэх боломжгүй.

en: Not connected
mn: Холбогдоогүй

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
mn: Зураг хуулах зай хүрэлцэхгүй байна. %s КБ хэрэгтэй.

en: Not every ad served will result in a paid impression. This can happen when:
mn: Дараах тохиолдолд харуулсан сурталчилгаа бүр дээр төлбөр тооцогдохгүй байж болно:

en: Not found
mn: Олдсонгүй

en: Not good
mn: Сайнгүй

en: Not on WordPress.com? {{signupLink}}Create an Account{{/signupLink}}.
mn: WordPress.com -д бүртгэлгүй юу? Тэгвэл {{signupLink}}Бүртгүүлээрэй{{/signupLink}}

en: Not ready to publish.
mn: Нийтлэхэд бэлэн биш байна.

en: Not right now
mn: Одоохондоо үгүй

en: Not set
mn: Арай болоогүй

en: Not sure what works best for you? {{a}}We're happy to help!{{/a}}
mn: Алийг нь сонгохоо мэдэхгүй байна уу? {{a}}Бид дуртайяа тусалъя!{{/a}}

en: Not sure where to begin? Try updating your site’s design with an eye-catching theme — %1$s — or simply begin writing at %2$s.
mn: Хаанаас эхлэхээ мэдэхгүй байна уу? Та сайтынхаа дизайныг нүд булаам — %1$s — загвараар шинэчлэх эсвэл зүгээр л %2$s дээр бичиж эхлээрэй.

en: Not that bad
mn: Муу

en: Not writable
mn: Бичих боломжгүй

en: Not you? Log out
mn: Та биш үү? Тийм бол гараарай

en: Not you?{{br/}}Log in with {{link}}another account{{/link}}
mn: Та биш үү?{{br/}} Өөр бүртгэлээр {{link}}нэвтрээрэй{{/link}}

en: Note
mn: Тэмдэглэл

en: Note that <strong>%1$s</strong> is a subdomain of <strong>%2$s</strong>, which is available for registration. After you register it, you can set up the subdomain to use for your blog.
mn: <strong>%1$s</strong> бол <strong>%2$s</strong> -н дэд домэйн гэдгийг санаарай. Үүнийг бүртгүүлж авах боломжтой байгаа учир та дараа нь блогтоо дэд домэйныг нь ашиглаж болно.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
mn: Хайлтын системд саад учруулахаар тохируулсан ч гэсэн таны сайт вэб дээр харагдсаар байх ба бүх хайлтын системүүд энэ удирдамжийг дагаж мөрддөггүйг анхаарна уу.

en: Note that the same template can be used by multiple pages, so any changes made here may affect other pages on the site. To switch back to editing the page content click the ‘Back’ button in the toolbar.
mn: Нэг загварыг олон хуудсанд ашиглах боломжтой тул энд хийсэн аливаа өөрчлөлт нь сайтын бусад хуудсанд нөлөөлж болзошгүйг анхаарна уу. Хуудасны агуулгыг засах руу буцахын тулд багаж самбар дээрх "Буцах" товчийг дарна уу.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
mn: Та зураг дээр дарж (Таслах дүрс аль хэдийн сонгогдсон) тайрах хүрээг чирж хүссэн хэсгийг сонгох хэрэгтэй гэдгийг анхаарна уу. Дараа нь тайралтыг хадгалахын тулд Хадгалах дээр дарна уу.

en: Note:
mn: Тэмдэглэл:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
mn: Тэмдэглэл: Энэ хэрэгсэл нь зөвхөн WordPress болон оролцогч залгаасуудаас өгөгдөл цуглуулдаг тул устгах хүсэлтийг биелүүлэхийн тулд та илүү их зүйл хийх шаардлагатай болж магадгүй юм. Жишээлбэл, та байгууллагынхаа ашигладаг гуравдагч талын үйлчилгээнүүдийн цуглуулсан эсвэл хадгалсан өгөгдлийг устгах үүрэгтэй.

en: Note: Most phone and tablet browsers won't display embedded PDFs.
mn: Тайлбар: Хамгийн их гар утас, таблет хөтөч байх болно дэлгэц агуулагдсан pdf файл.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
mn: Тайлбар: Эдгээр сонголтуудын аль нь ч таны сайт руу нэвтрэхийг хориглодоггүй - таны хүсэлтийг биелүүлэх нь хайлтын системээс хамаарна.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
mn: Тайлбар: Энэ хэрэгсэл нь зөвхөн WordPress болон оролцогч залгаасуудаас мэдээлэл цуглуулдаг тул та экспортын хүсэлтийг биелүүлэхийн тулд илүү их зүйл хийх шаардлагатай болж магадгүй юм. Жишээлбэл, та өөрийн байгууллагын ашигладаг гуравдагч талын үйлчилгээнээс цуглуулсан эсвэл хадгалсан зарим өгөгдлийг хүсэлт гаргагчид илгээх ёстой.

en: Note: You have %(days)d days from the date of purchase to cancel an unused Quick Start session and receive a refund. Please note, if you miss a scheduled session twice, the purchase will be cancelled without a refund.
mn: Санамж: Танд худалдаж авсан огнооноосоо хойш %(days)d өдрийн дотор хэрэглээгүй Түргэн Эхлэх Уулзалтын эрхээ цуцалж төлбөрөө буцаан авах боломж байгаа. Төлөвлөсөн уулзалтаасаа хоёр удаа хоцорвол худалдан авалт нөхөн төлбөргүйгээр цуцлагдахыг анхаарна уу.

en: Notes
mn: Тэмдэглэгээ

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
mn: Захиалгын тухай тэмдэглэл, жишээ нь: хүргэх үеийн тусгай тэмдэглэгээ.

en: Nothing Found
mn: Юу ч олдсонгүй

en: Nothing to do here…
mn: Энд хийх юм алга...

en: Nothing to save, the image has not changed.
mn: Хадгалах зүйл байхгүй, зургийг өөрчлөөгүй байна.

en: Notice
mn: Санамж

en: Notice:
mn: Анхааруулга:

en: Notification Settings
mn: Сонордуулгын тохиргоо

en: Notification settings
mn: Сонордуулгын тохируулга

en: Notifications
mn: Сонордуулга

en: Notifications: Ask by default
mn: Сонордуулга: Шууд асуудаг байх

en: Notify customers when an out-of-stock item is back in stock.
mn: Дууссан бараа дахин ирсэн үед харилцагчид мэдэгдэх.

en: Notify me of new comments via email.
mn: Шинэ сэтгэгдлүүдийн талаар надад имэйл илгээ.

en: Notify me of new posts
mn: Шинэ нийтлэл гарвал сонордуулга авах

en: Nouakchott
mn: Нуакшот

en: Noumea
mn: Нумеа

[ctx: Noun]
en: Mention
mn: Дурссан байдал

[ctx: Noun]
en: Product Review
mn: Бүтээгдэхүүний Шүүмж

[ctx: Noun]
en: Reply
mn: Хариу

[ctx: Noun: a site name]
en: Jetpack has finished backing up %1$s
mn: Jetpack %1$s -г нөөцөлж дууслаа

[ctx: Noun: a site name]
en: Jetpack has finished backing up %1$s, as requested by %2$s
mn: Jetpack %2$s -н хүсэлтээр %1$s -г нөөцөлж дууслаа

[ctx: Noun: a site name]
en: Jetpack has restored %1$s
mn: Jetpack %1$s -г сэргээлээ

[ctx: Noun: a site name]
en: Jetpack has restored %1$s as requested by %2$s
mn: Jetpack %2$s -н хүсэлтээр %1$s -г сэргээлээ

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: Mention
mn: Дурьдсан байна

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: New Post
mn: Шинэ Бичвэр

en: November
mn: Арван нэгдүгээр сар

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
mn: 11 сар

en: Novokuznetsk
mn: Новокузнецск

en: Novosibirsk
mn: Новосибирск

en: Now
mn: Одоо

en: Now let's get your domain transferred.
mn: Одоо домэйныг тань шилжүүлцгээе.

en: Now select a category you want to put these links in.
mn: Одоо эдгээр холбоосыг хийх ангиллаа сонгоно уу.

en: Now that %s is up and running with Jetpack Personal, let's make sure you're up to speed on the other important services included with your plan.
mn: Одоо таны %s вэб сайт Jetpack Personal-тай ажиллаж эхэлсэн тул энэ багцад тань дагалдах бусад чухал үйлчилгээнүүдийг туршиж үзэцгээе.

en: Now that %s is up and running with Jetpack Premium, let's make sure you're up to speed on the other important services included with your plan.
mn: Одоо таны %s вэб сайт Jetpack Premium -тай ажиллаж эхэлсэн тул энэ багцад тань дагалдах бусад чухал үйлчилгээнүүдийг туршиж үзэцгээе.

en: Now that you're set up, pick a plan that fits your needs.
mn: Одоо та холбогдчихсон болохоор өөрийн хэрэгцээнд нийцсэн үйлчилгээг сонгоорой.

en: Number of Themes found: %d
mn: Олдсон сайтын загварын тоо: %d

en: Number of comments
mn: Сэтгэгдлийн Тоо

en: Number of comments to show:
mn: Харуулах сэтгэгдлийн тоо:

en: Number of coupons used
mn: Хэрэглэгдсэн Купонуудын тоо

en: Number of items per page:
mn: Хуудсанд хэдийг харуулах Тоо:

en: Number of links to show:
mn: Хэдэн холбоос харуулах:

en: Number of posts to show:
mn: Харуулах бичлэгийн тоо:

en: Number of published products for the resource.
mn: Нийтлэсэн бараануудын тоо

[ctx: Number/count of items]
en: Count
mn: Тоол

en: Numbered list
mn: Тоогоор жагсаасан нь

en: Numbering style
mn: Дугаарлах хэв маяг

en: Numbers
mn: Тоонууд

en: Numeric
mn: Тоон илэрхийлэл

en: Nuuk
mn: Нуук

en: OR
mn: ЭСВЭЛ

en: Object ID must be an integer, %s given.
mn: Объектын ID нь бүхэл тоо байх ёстой, %s өгөгдсөн.

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
mn: Таны сайт руу зочилогчид хааяа энд сурталчилгаа болон <br /> <a href="%s" target="_blank">Хэрэглэгчийн Нууцлал & Күүки</a> -ний тухай мэдээлэл харж магадгүй.

en: October
mn: Аравдугаар сар

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
mn: 10 сар

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
mn: Уулс ба хэвлэх машинууд

en: Off
mn: Унтраах

en: Offer discounts for customers who purchase multiple items at once.
mn: Нэг удаагийн худалдан авалтаар олон бараа авсан харилцагчдад хөнгөлөлт санал болгох.

en: Ojinaga
mn: Ожинага

en: Old Record: %s
mn: Хуучин Рекорд: %s

en: Older
mn: Хуучин

en: Older comments
mn: Хуучин сэтгэгдэл

en: Older comments page link
mn: Хуучин тайлбар хуудас холбоос

en: Older posts
mn: Өмнөх нийтлэлүүд

en: Older than 2 days
mn: Дор хаяж 2 өдрийн өмнөх

en: Older than a month
mn: Дор хаяж 1 сарын өмнөх

en: Older than a week
mn: Дор хаяж 7 хоногийн өмнөх

en: Omsk
mn: Омск

en: On Sale
mn: Хямдарсан

en: On backorder
mn: Биелээгүй захиалга

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: <span class="count">(%s)</span> хүлээгдсэн
mn[1]: <span class="count">(%s)</span> хүлээгдсэн

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
mn: Зарим системд таны өгөгдлийн сангийн нэрэнд таны хэрэглэгчийн нэрээр дараах байдлаар угтвар залгагдсан байдаг: <code>username_%1$s</code>.

en: Once Daily
mn: Өдөрт 1 удаа

en: Once Hourly
mn: Цагт 1 удаа

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
mn: Үүсгэсэн бол таны WXR файлыг өөр WordPress сайт эсвэл энэ формат руу нэвтрэх боломжтой өөр блог платформоор оруулж болно.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
mn: Сонголтоо хийснийхээ дараа хэмжээг нь пикселээр оруулж тохируулж болно. Сонгох хамгийн бага хэмжээ нь Медиа тохиргоонд тохируулсан өнгөц зургийн хэмжээ юм.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
mn: "Устгасныг баталгаажуулах" товчийг дарсны дараа хэрэглэгч бүрмөсөн устах болно.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
mn: Та "Устгасныг баталгаажуул" дээр дарсны дараа эдгээр хэрэглэгчид бүрмөсөн устах болно.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
mn: Та татаж авах файлаа хадгалсны дараа өөр WordPress суулгацын Импорт функцийг ашиглан энэ сайтаас агуулгыг импортлох боломжтой.

en: Once you've allowed notifications, you may need to refresh your browser.
mn: Сонордуулга авахыг зөвшөөрснийхөө дараа вэб хөтөчөө хааж нээх хэрэгтэй.

en: Once you’ve activated your account, you can change your username any time in your <a href="%s" rel="noreferrer" target="_blank" data-tracks-link-desc="account-settings" data-tracks-not-unsub="1">Account Settings</a>.
mn: Та өөрийн бүртгэлээ баталгаажуулсан бол <a href="%s" rel="noreferrer" target="_blank" data-tracks-link-desc="account-settings" data-tracks-not-unsub="1">Бүртгэлийн Тохиргоо</a> руу ороод хүссэн үедээ хэрэглэгчийн нэрээ өөрчилж болно.

en: One Column
mn: Нэг багана

en: One Response
mn: Нэг хариулт

en: One blogger likes this.
mn: Нэг блогчинд таалагдсан байна.

en: One column
mn: Нэг багана

en: One final step
mn: Сүүлийн ганц алхам

en: One of the hardest things to do in technology is disrupt yourself.
mn: Нэг хэцүү зүйл хийх технологи нь саад өөрийгөө.

en: One of the plugins is invalid.
mn: Ямар нэгэн нэмэлт буруу байна.

en: One of the selected users is not a member of this site.
mn: Сонгогдсон хэрэглэгчдийн нэг нь энэ сайтын гишүүн биш байна.

en: One or more plugins failed to load properly.
mn: Нэг буюу хэд хэдэн залгаасуудыг зөв ачаалж чадсангүй.

en: One or more products from the plan you have attempted to transfer already exist on the destination blog. The upgrade is not eligible for automatic transfer. Please contact support to resolve the issue.
mn: Таны үйлчилгээгээ шилжүүлэх гэж байгаа блогт уг үйлчилгээнд багтсан ямар нэг бүтээгдэхүүн аль хэдийн байгаа юм байна. Тиймээс автомат шилжүүлэг хийх боломжгүй учир үйлчилгээний туслахтай холбогдож энэ асуудлыг шийдвэрлэнэ үү.

en: One or more recommended modules are missing
mn: Санал болгож буй нэг буюу хэд хэдэн модулиуд дутуу байна

en: One or more required modules are missing
mn: Нэг буюу хэд хэдэн шаардлагатай модулиуд дутуу байна

en: One or more themes failed to load properly.
mn: Нэг буюу хэд хэдэн загварыг зөв ачаалж чадсангүй.

en: One or more transactions linked to your site were refunded due to a contested charge. To resolve the issue and re-enable posting, please go to the %1$s and pay the chargeback fine. For questions, %2$s.
mn: Таны сайттай холбоотой нэг эсвэл хэд хэдэн гүйлгээг давхардлын улмаас буцаан олгосон байна. Уг асуудлыг шийдэж гүйлгээг идэвхжүүүлэхийн тулд %1$s руу хандана уу. Асуулт байвал %2$s руу хандаарай.

en: One response
mn: Нэг хариулт

en: One response to %s
mn: %s-д нэг хариулт

en: One-on-one Support
mn: Нүүр тулсан Туслалцаа

en: One.
mn: Нэг.

en: Only
mn: Зөвхөн

en: Only I can view this list
mn: Энэ жагсаалтыг зөвхөн би харж чадна.

en: Only UUID V4 is supported at this time.
mn: Зөвхөн UUID V4 дэмжиж байна энэ цаг үед.

en: Only if you're signing in from a device that only you use do we recommend selecting this option. For example, a personal laptop or tablet.
mn: Энэ сонголтыг хийхдээ зөвхөн өөрийн ашигладаг төхөөрөмжийг ашиглаарай. Жишээ нь таны хувийн компьютер эсвэл таблет.

en: Only include current page
mn: Зөвхөн үүнд одоогийн хуудас

en: Only including headings from the current page (if the post is paginated).
mn: Зөвхөн үүнд гарчиг нь одоогийн хуудас (хэрэв дараах paginated).

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
mn: Зөвхөн худалдаж авсан хэрэглэгчээр нэвтэрч санал шүүмж бичих эрхтэй.

en: Only non-encrypted private keys are supported.
mn: Зөвхөн шифрлэгдээгүй нууц түлхүүр ашиглах боломжтой.

en: Only show percentages
mn: Зөвхөн хувийг үзүүл

en: Only shows if the post has been modified
mn: Зөвхөн нийтлэл өөрчлөгдсөн тохиолдолд л харагдана

en: Only those with the password can view this post.
mn: Зөвхөн нууц үгтэй хүмүүс энэ нийтлэлийг үзэх боломжтой.

en: Oops! Something went wrong. Please try again later.
mn: Өө! Ямар нэг асуудал гарлаа. Дараа дахиад оролдож үзээрэй.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
mn: Яана аа! Хуудас олдсонгүй!

en: Oops, looks like that's not the right address. Please try again!
mn: Өө, наадах чинь буруу хаяг байна. Дахин оролдоод үзээрэй!

en: Oops, that's not the right password. Please try again!
mn: Өө, нууц үг чинь арай л биш байна. Дахиад оролдоод үз!

en: Oops: %s
mn: Үүпс: %s

en: Open
mn: Нээгдсэн

en: Open %s styles in Styles panel
mn: Загварын самбарт %s загварыг нээнэ үү

en: Open Colors Selector
mn: Нээлттэй Өнгө Сонгогч

en: Open List View
mn: Нээлттэй жагсаалт харах

en: Open Media Library
mn: Нээлттэй Хэвлэл Мэдээллийн Номын Сан

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
mn: дэд хэсэггүй

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
mn: дээр

en: Open by default
mn: Өгөгдмөлөөр нээх

en: Open command palette
mn: Командын палитрыг нээх

en: Open in new tab
mn: Шинэ Табд Нээх

en: Open link in a new tab
mn: Холбоосыг шинэ цонхонд нээх

en: Open links in new tab
mn: Нээлттэй холбоосыг шинэ таб

en: Open on click
mn: Нээх дээр дарна уу

en: Open price not found
mn: Нээлттэй үнэ олдсонгүй

en: Open save panel
mn: Нээлттэй хэмнэх самбар

en: Open site editor
mn: Сайтын засварлагчийг нээх

en: Open styles
mn: Нээлттэй хэв маяг

en: Open the Customizer
mn: Customizer програмыг нээнэ үү

en: Open the command palette.
mn: Командын палитрыг нээнэ үү

en: Open when user submits the form
mn: Хэрэглэгч формыг илгээх үед нээх

en: Optimize your store for sales by adding in email and social integrations with Facebook and Mailchimp, and more.
mn: Дэлгүүрийнхээ борлуулалтыг нэмэхийг тулд имэйл, олон нийтийн сүлжээний холболтуудыг Facebook, Mailchimp болон бусад үйлчилгээгээр хийгээрэй.

en: Optional
mn: Сонгомол

en: Optional cost for local pickup.
mn: Өөрөө ирж авах сонголт

en: Optional placeholder text
mn: Заавал агуулагч текст

en: Optional placeholder…
mn: Заавал агуулагч...

en: Optionally, please tell us your last name.
mn: Бидэнд овгоо бас хэлж болно шүү.

en: Options
mn: Тохируулгууд

en: Options saved.
mn: Сонголтуудыг хадгалсан.

en: Or <b>save %d%%</b> when you pay for 2 years upfront
mn: Эсвэл та 2 жилээр урьдчилж төлвөл <b>%d%%</b> хувийг хэмнэнэ

en: Or choose an image from your media library:
mn: Эсвэл медиа сангаасаа зураг сонгоно уу:

en: Or link to existing content
mn: Эсвэл одоогийн агуулгатай холбо

en: Or save %1$s when you pay for %2$s years upfront
mn: Эсвэл %2$s жилээр төлбөрийг урьдчилан хийж %1$s хувийг хэмнэх боломжтой.

en: Or upload a CSV file of emails from your existing list. Learn more.
mn: Эсвэл өөрт байгаа имэйлийн жагсаалтыг CSV файл болгон оруулаарай. Илүү дэлгэрэнгүйг үзнэ үү.

en: Or, if you're looking to get a refund or cancel a recent purchase, you can do so <a href='%s'>here</a>.
mn: Эсвэл саяхны худалдан авалтаа буцаах юм уу цуцлах гэж байгаа бол <a href='%s'>ийшээ</a> хандана уу.

en: Or, type in the verification code generated by your authenticator app or sent via text.
mn: Эсвэл баталгаажуулагч апп, мессежээр ирсэн баталгаажуулалтын кодоо оруулна уу.

en: Oral
mn: Орал

en: Orange
mn: Улбар шар

en: Order
mn: Дараалал

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
mn: %2$s -д #%1$s захиалга хийгдлээ. Мөн одоогоор %3$s

en: Order #%s
mn: Захиалга #%s

en: Order &ndash; %s
mn: Захиалга &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
mn: Захиалга Цуцлагдлаа: #{order_number}

en: Order Failed: #{order_number}
mn: Захиалга Амжилтгүй: #{order_number}

en: Order ID
mn: Захиалгын ID.

en: Order ID.
mn: Захиалга ID.

en: Order Number
mn: Захиалгын Дугаар

en: Order Refunded: {order_number}
mn: Захиалга Буцаагдлаа: {order_number}

en: Order Total
mn: Захиалгын дүн

en: Order cancelled by customer.
mn: Захиалга хэрэглэгчийн хүсэлтээр цуцлагдлаа.

en: Order cancelled by iOS cancel_order request.
mn: Захиалга IOS cancel_order-оор цуцлагдлаа.

en: Order count.
mn: Нийт захисан тоо.

en: Order images by:
mn: Зургийг жагсаа:

en: Order is invalid
mn: Захиалга буруу

en: Order key.
mn: Захиалга түлхүүр.

en: Order note.
mn: Захиалгын тэмдэглэл

en: Order notes
mn: Барааны тэмдэглэлүүд

en: Order number.
mn: Захиалгын дугаар.

en: Order number:
mn: Захиалгын дугаар:

en: Order saved.
mn: Захиалга хадгалагдсан.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
mn: Цуцлагдсан

[ctx: Order status]
en: Completed
mn: Болсон

[ctx: Order status]
en: Failed
mn: Алдаатай

[ctx: Order status]
en: Processing
mn: Хийгдэж буй

[ctx: Order status]
en: Refunded
mn: Буцаагдсан

en: Order status name.
mn: Захиалгын төлөвийн нэр.

en: Order summary
mn: Захиалгын хураангуй

en: Order updated.
mn: Захиалга шинэчлэгдлээ.

en: Order:
mn: Дараалал:

en: Ordered
mn: Захиалсан

en: Ordered by Comment Date, descending.
mn: Тайлбарын огноогоор, буурахаар эрэмбэлэгдсэн.

en: Orders
mn: Захиалгууд

en: Orders (page %d)
mn: Захиалгууд (хуудас %d)

en: Orders list
mn: Захиалгын жагсаалт

en: Orders navigation
mn: Захиалгуудын цэс

en: Orders totals.
mn: Нийт захиалгууд.

en: Organization
mn: Байгууллага

en: Organization Name
mn: Байгууллагын Нэр

en: Organization name must have at least 3 letters
mn: Байгууллагын нэр дор хаяж 3 үсэгтэй байх ёстой

en: Organization name must have at least 4 characters.
mn: Байгууллагын нэр дор хаяж 4 тэмдэгттэй байх ёстой.

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
mn: Миний нэмэлтийг сар- болон жил- гэсэн хавтсууданд зохицуулах

en: Orientation
mn: Баримтлал

en: Original
mn: Анхны

en: Original Site
mn: Анхны Сайт

[ctx: Original Size]
en: Original
mn: Жинхэнэ

en: Original dimensions %s
mn: Жинхэнэ хэмжээ %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
mn: %2$s -д %1$s анх нийтлэсэн

en: Originally posted on %s
mn: %s -д анх нийтлэгдсэн

en: Orvis is a portfolio theme crafted with designers and photographers in mind. It's a minimalist, powerful, and flexible theme that puts the focus on your projects.
mn: Orvis бол дизайнерүүд болон зурагчидтай хамтран бүтээсэн портфолио загвар. Минималист, хүчирхэг, уян хатан чанар нь таны төслүүдэд бусдын анхаарлыг татаж чадна.

en: Oslo
mn: Осло

en: Other
mn: Бусад

en: Other WordPress News
mn: Бусад WordPress мэдээ

en: Other WordPress solutions
mn: WordPress -н бусад шийдлүүд

en: Other comment settings
mn: Сэтгэгдлийн бусад тохиргоо

en: Other domain issues
mn: Бусад домэйны асуудлууд

en: Other domains
mn: Бусад домайнууд

en: Other languages:
mn: Бусад хэл:

en: Other user roles have been changed.
mn: Бусад хэрэглэгчийн үүрэг өөрчлөгдсөн.

en: Other users have been deleted.
mn: Бусад хэрэглэгчид хасагдсан.

en: Other users have been removed.
mn: Бусад хэрэглэгчийг устгасан.

en: Ouagadougou
mn: Оуагадоугоу

en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
mn: Манай 2019 оны үндсэн загвар нь блок засварлагчийн хүчийг харуулах зорилготой. Энэ нь үндсэн бүх блокуудад зориулсан загвартай бөгөөд вэбсайт тань хэрхэн харагдахыг шууд засварлагчаасаа харах боломжтойгоор бүтээгдсэн. Twenty Nineteen нь гэрэл зургийн блог ажиллуулах, шинэ бизнес эхлэх, эсвэл ашгийн бус байгууллага дэмжих зэргээс үл хамаарал маш олон төрлийн вэб сайтуудад тохиромжтой байхаар загварчлагдсан. Том хэмжээтэй цагаан зай болон орчин үеийн sans-serif гарчгийг сонгодог serif биет тексттэй хослуулсан нь ямар ч дэлгэцийн хэмжээнд сайхан харагдахаар бүтээгдсэн.

en: Our default theme for 2020 is designed to take full advantage of the flexibility of the block editor. Organizations and businesses have the ability to create dynamic landing pages with endless layouts using the group and column blocks. The centered content column and fine-tuned typography also makes it perfect for traditional blogs. Complete editor styles give you a good idea of what your content will look like, even before you publish. You can give your site a personal touch by changing the background colors and the accent color in the Customizer. The colors of all elements on your site are automatically calculated based on the colors you pick, ensuring a high, accessible color contrast for your visitors.
mn: Манай 2020 үндсэн загвар нь блок засварлагчийн уян хатан чанарыг бүрэн ашиглахаар загварчлагдсан. Байгууллага, бизнес эрхлэгчид бүлгийн болон баганан блокуудыг ашигласнаар хязгааргүй байрлал бүхий хүчирхэг landing  хуудас үүсгэх боломжтой. Төв хэсэгт байрлах агуулгын багана, нарийн хэлбэржүүлсэн typography нь уламжлалт загвар бүхий блогуудын төгс шийдэл юм. Бүрэн засварлагчийн загвар нь агуулга нийтлэгдэхээс өмнө үүнийг хэрхэн харагдах талаарх сайхан санааг өгнө. Мөн та, Customizer хэсгээс дэвсгэр өнгө болон нэмэлт тодруулах өнгийг сонгосноор сайтынхаа өнгийг өөрийн хүссэнээрээ өөрчилж чадна. Сайт дахь бүх элементүүдийн өнгө нь таны ямар өнгө сонгосноос хамаарч автоматаар тооцоологдох бөгөөд энэ нь сайтад зочлогсдод тааламжтай, хүртээмжтэй байдлыг бий болгоно.

en: Our users love WordPress.com
mn: Манай хэрэглэгчид WordPress.com -д үнэхээр дуртай

en: Our website address is: %s.
mn: Манай вэбсайтын хаяг: %s.

en: Our websites and dashboards use cookies. By continuing, you agree to their use. <a target="_blank" href="%s">Learn more</a>, including how to control cookies.
mn: Манай вэб сайт болон удирдлагын хэсэгт күүки хэрэглэдэг. Та эдгээрийг үргэлжлүүлэн ашигласнаараа күүки хэрэглэхийг зөвшөөрч байна гэсэн үг. Күүкиг хэрхэн зохьцуулдаг талаар болон бусад мэдээллийг <a target="_blank" href="%s">эндээс уншаарай</a>.

en: Out of stock
mn: Боломжгүй

en: Outdated SQL server
mn: Хуучирсан SQL сервер

en: Outdent
mn: Гадагшаа

en: Outdent a list by pressing <kbd>backspace</kbd> at the beginning of a line.
mn: Мөрийн эхэнд байгаа <kbd>backspace</kbd> товчийг дарж жагсаалтыг хас.

en: Outdent list item
mn: Жагсаалтын зүйл

en: Overlay Menu
mn: Давхцуулах Цэс

en: Overlay opacity
mn: Давхцуулах тунгалаг

en: Overview
mn: Ерөнхий

en: Own a domain. Build a site.
mn: Домэйнээ эзэмш. Вэбсайтаа бүтээ.

en: Owner
mn: Эзэмшигч

en: P2: WordPress for Teams
mn: P2: Багт зориулсан WordPress

en: PDF settings
mn: PDF тохиргоо

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
mn: PG - Доромжилсон байж магадгүй, ихэвчлэн 13 ба түүнээс дээш насны үзэгчдэд зориулагдсан

en: PHP Default Timezone
mn: PHP-ийн үндсэн цагийн бүс

en: PHP Extensions
mn: PHP өргөтгөлүүд

en: PHP Sessions
mn: PHP сессүүд

en: PHP Update Recommended
mn: PHP шинэчлэлтийг санал болгож байна

en: PHP Version
mn: PHP хувилбар

en: PHP default timezone is invalid
mn: PHP өгөгдмөл цагийн бүс буруу байна

en: PHP default timezone is valid
mn: PHP үндсэн цагийн бүс хүчинтэй байна

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
mn: %s функцийн дуудлагаар WordPress-г ачаалсны дараа PHP-ийн үндсэн цагийн бүсийг өөрчилсөн. Энэ нь огноо, цагийг зөв тооцоолоход саад учруулдаг.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
mn: PHP анхдагч цагийн бүсийг WordPress ачаалах үед тохируулсан. Энэ нь огноо, цагийг зөв тооцоолоход зайлшгүй шаардлагатай.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
mn: PHP бол WordPress-ийг бүтээхэд ашигладаг програмчлалын хэлнүүдийн нэг юм. PHP-ийн шинэ хувилбарууд нь аюулгүй байдлын шинэчлэлтүүдийг тогтмол хүлээн авдаг бөгөөд таны сайтын гүйцэтгэлийг нэмэгдүүлэх боломжтой.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
mn: PHP бол WordPress-ийг бүтээхэд ашигладаг програмчлалын хэлнүүдийн нэг юм. PHP-ийн шинэ хувилбарууд нь аюулгүй байдлын шинэчлэлтүүдийг тогтмол хүлээн авдаг бөгөөд таны сайтын гүйцэтгэлийг нэмэгдүүлэх боломжтой. PHP-ийн санал болгож буй хамгийн бага хувилбар нь %s байна.

en: PHP max input variables
mn: PHP max оролтын хувьсагчид

en: PHP memory limit
mn: PHP санах ойн хязгаарлалт

en: PHP memory limit (only for admin screens)
mn: PHP санах ойн хязгаарлалт (зөвхөн админ дэлгэцэнд)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
mn: PHP модулиуд нь таны сайтыг ажиллуулах сервер дээрх ихэнх ажлуудыг гүйцэтгэдэг. Эдгээрт хийсэн аливаа өөрчлөлтийг таны серверийн админ хийх ёстой.

en: PHP post max size
mn: PHP нийтлэлийн дээд хэмжээ

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
mn: %1$s функцийн дуудлагаар үүсгэсэн PHP сессүүд нь REST API болон буцах хүсэлтэд саад учруулж болзошгүй. Идэвхтэй сессийг HTTP хүсэлт гаргахаас өмнө %2$s хаах ёстой.

en: PHP time limit
mn: PHP цагийн хязгаар

en: PHP version
mn: PHP хувилбар

en: PHP version %s
mn: PHP хувилбар %s

en: Pacific
mn: Номхон далайн

en: Packed with six layout options, six color schemes, a spot for you to link to four popular social network profiles, and support for aside, image, and quote post formats, Mystique can meet the needs of many types of blogs. Further customize the design by adding a custom header and background.
mn: Зургаан янзын бүтцийн сонголт, зургаан янзын өнгөний схем, дөрвөн алдартай нийгмийн сүлжээний профайлуудыг холбох хэсэг, хажуу тал, зураг, ишлэл нийтлэлийн формат зэргийг багтаасан Mystique нь төрөл бүрийн блогуудын хэрэгцээ шаардлагад нийцэж чадна. Толгойн хэсэг болон дэвсгэрийг нэмж өгсөнөөр цаашид дизайныг өөрчилнө.

en: Padding
mn: Жийргэвчтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Page %1$d of %2$d
mn: Page %1$d %2$d

en: Page %s
mn: Хуудас %s

en: Page Archives
mn: Хуудсын архив

en: Page ID
mn: Хуудасны ID

en: Page IDs, separated by commas.
mn: Хуудсын ID, таслалаар салгасан.

en: Page List: "%s" page has no children.
mn: Хуудасны жагсаалт: "%s" хуудсанд хүүхэд байхгүй.

en: Page List: Cannot retrieve Pages.
mn: Хуудас Жагсаалт: Чадахгүй авахын Хуудас.

en: Page attributes
mn: Page шинж чанарууд

en: Page break
mn: Хуудас таслах

en: Page cache
mn: Хуудасны кэш

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
mn: Хуудасны кэш нь хэрэглэгч зочлох болгонд хуудас руу залгахын оронд статик хуудсуудыг хадгалж, үйлчилснээр таны сайтын хурд, гүйцэтгэлийг сайжруулдаг.

en: Page cache is detected and the server response time is good
mn: Хуудасны кэш илэрсэн бөгөөд серверийн хариу өгөх хугацаа сайн байна

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
mn: Хуудасны кэш илэрсэн боловч серверийн хариу өгөх хугацаа удаан хэвээр байна

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
mn: Хуудасны кэш нь идэвхтэй хуудасны кэш залгаасыг хайж, мөн нүүр хуудас руу гурван хүсэлт илгээж, дараах HTTP үйлчлүүлэгчийн кэшийн хариултын толгой хэсгийг хайж олох замаар илрүүлдэг.

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
mn: Хуудасны кэш илрээгүй бөгөөд серверийн хариу өгөх хугацаа удаан байна

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
mn: Хуудасны кэш илрээгүй ч серверийн хариу өгөх хугацаа хэвийн байна

en: Page deleted
mn: Хуудас устгагдсан

en: Page draft updated.
mn: Хуудасны ноорог шинэчлэгдсэн.

en: Page index cannot be less than one.
mn: Хуудасны индекс нэгээс бага байж болохгүй.

en: Page not found
mn: Хуудас олдсонгүй

en: Page on front
mn: Хуудас дээр урд

en: Page order
mn: Хуудасны эрэмбэ

en: Page restored
mn: Хуудас сэргээгдсэн

en: Page restored to revision from %s.
mn: %s - ээс сэргээгдсэн Хуудас.

en: Page saved.
mn: Хуудсыг хадгалсан.

en: Page scheduled for: %s.
mn: Төлөвлөсөн хуудас: %s.

[ctx: Page setting]
en: Cart
mn: Сагс

[ctx: Page setting]
en: Checkout
mn: Тооцоо

[ctx: Page slug]
en: cart
mn: сагс

[ctx: Page slug]
en: checkout
mn: Тооцоо

[ctx: Page slug]
en: my-account
mn: Миний-бүртгэл

[ctx: Page slug]
en: shop
mn: Дэлгүүр

en: Page submitted.
mn: Хуудсыг илгээсэн.

en: Page title
mn: Хуудасны гарчиг

[ctx: Page title]
en: Cart
mn: Сагс

[ctx: Page title]
en: Checkout
mn: Тооцоо

[ctx: Page title]
en: Shop
mn: Дэлгүүр

en: Page trashed
mn: Хуудас устгагдсан

en: Page trashed.
mn: Хуудсыг хогийн саванд хийсэн.

en: Page updated.
mn: Хуудсыг шинэчилсэн.

en: Pages
mn: Хуудас

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
mn: Хуудаснууд нь гарчиг, үндсэн текст болон холбогдох мета өгөгдөлтэй гэдгээрээ нийтлэлтэй төстэй боловч он цагийн дарааллаар блогийн урсгалд ордоггүй, байнгын нийтлэлүүд шиг ялгаатай байдаг. Хуудсууд нь ангилагдахгүй, тэмдэглэгдсэнгүй, гэхдээ шатлалтай байж болно. Та нэг хуудасны нэгийг нөгөөгийнх нь "Эцэг эх" болгож, бүлэг хуудсуудыг үүсгэснээр хуудсуудыг өөр хуудасны доор байрлуулж болно.

en: Pages list
mn: Хуудсуудын жагсаалт

en: Pages list navigation
mn: Хуудсуудын жагсаалтын удирдлага

en: Pages:
mn: Хуудас:

en: Pagination
mn: Хуудаслалт

en: Pago Pago
mn: паго паго

en: Palau
mn: Палау

en: Pale cyan blue
mn: Цайвар хөх цэнхэр

en: Pale ocean
mn: Цайвар далай

en: Pale pink
mn: Цайвар ягаан

en: Palette
mn: Палитр

en: Palmer
mn: Палмер

en: Panama
mn: Панама улс

en: Pangnirtung
mn: Пангниртунг

en: Paragraph
mn: Мөр

en: Paramaribo
mn: Парамарибо

en: Parent
mn: Дээд

en: Parent Category
mn: Дээд ангилал

en: Parent Category:
mn: Дээд ангилал:

en: Parent Navigation Menu:
mn: Эцэг Эх Навигацийн Цэс:

en: Parent Page:
mn: Дээд хуудас:

en: Parent Template Part:
mn: Эцэг Эх Загвар Хэсэгт:

en: Parent Template:
mn: Эцэг Эх Загвар:

en: Parent Theme
mn: Эцэг эхийн сэдэв

en: Parent term does not exist.
mn: Эх таксаноми алга.

en: Parent theme
mn: Эцэг эхийн сэдэв

en: Paris
mn: Парис

en: Partial Refund: Order {order_number}
mn: Хэсэгчлэн Буцаагдлаа: Захиалга {order_number}

en: Partners
mn: Хамтрагчид

en: Passed
mn: Давсан

en: Passed tests
mn: Туршилтуудыг давсан

en: Password
mn: Нууц үг

en: Password Changed
mn: Нууц Үг Өөрчлөгдлөө

en: Password Reset
mn: Нууц үг дахин олголт

en: Password Reset Request
mn: Нууц үг сэргээх

en: Password Reset Request for {site_title}
mn: Нууц үг сэргээх хүсэлт {site_title}

en: Password change
mn: Нууц үг солих

en: Password changed for user: %s
mn: Нууц үгээ сольсон хэрэглэгч: %s

en: Password must be at least %d characters.
mn: Нууц үг дор хаяж %d тэмдэгттэй байх ёстой.

en: Password must be between %d and %d characters.
mn: Нууц үг %d -с %d тэмдэгттэй байх ёстой.

en: Password protected
mn: Нууц үгээр хамгаалсан

en: Password reset email address
mn: Нууц үг солих имэйл хаяг

en: Password reset email has been sent.
mn: Нууц үг шинэчлэх имэйл илгээгдлээ.

en: Password reset is not allowed for this user
mn: Нууц үг дахин олголтыг энэ хэрэглэгчид зөвшөөрөөгүй

en: Password reset link sent.
mn: Нууц үг шинэчлэх холбоосыг илгээсэн.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
mn[0]: Нууц үг шинэчлэх холбоосыг %s хэрэглэгч рүү илгээсэн.
mn[1]: Нууц үг шинэчлэх холбоосыг %s хэрэглэгч рүү илгээсэн.

en: Password:
mn: Нууц үг:

en: Password: %s
mn: Нууц үг: %s

en: Passwords do not match.
mn: Нууц үг таарсангүй.

en: Passwords may not contain the character "\".
mn: Нууц үгэнд "\" тэмдэгтийг оруулж болохгүй.

en: Paste
mn: Буулгах

en: Paste URL or type to search
mn: Холбоосыг буулгах эсвэл бичээд хайх

en: Paste a link to the content you want to display on your site.
mn: Сайт дээрээ харуулахыг хүссэн агуулгынхаа холбоосыг хуулах.

en: Paste as text
mn: Текст хэлбэрээр хуулах

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
mn: Хуулж тавих үйлдэл энгийн текст горимдоо байна. Таныг энэ сонголтыг унтраатал агуулга  зөвхөн дан текст хэлбээр хуулагдах болно.

en: Paste or type URL
mn: URL хаягийг буулгах буюу бичнэ үү

en: Paste styles
mn: Загваруудыг буулгах

en: Paste table row after
mn: Хүснэгтийн мөрийн дараа хуулсныг байрлуул

en: Paste table row before
mn: Хүснэгтийн мөрийн өмнө хуулсныг байрлуул

en: Paste your embed code below:
mn: Доорх хэсэгт Embed кодоо оруулна уу:

en: Pasted styles to %d blocks.
mn: Загваруудыг %d блок руу буулгасан.

en: Pasted styles to %s.
mn: Загваруудыг %s руу буулгасан.

en: Path
mn: Зам

en: Pattern
mn: Патерн

en: Pattern published privately.
mn: Загварыг хувийн байдлаар нийтэлсэн.

en: Pattern published.
mn: Загвар нийтлэгдсэн.

en: Pattern reverted to draft.
mn: Загварыг ноорог руу буцаасан.

en: Pattern scheduled.
mn: Загвар товлосон.

en: Pattern updated.
mn: Загвар шинэчлэгдсэн.

en: Patterns
mn: Хэв маяг

en: Patterns containing mostly text.
mn: Ихэвчлэн текст агуулсан загварууд.

en: Patterns content
mn: Загварын агуулга

en: Patterns list
mn: Хэв жагсаалт

en: Patterns list navigation
mn: Загварын жагсаалтын навигаци

en: Patterns that are kept in sync across the site.
mn: Сайт даяар синхрончлогдсон загварууд.

en: Patterns that can be changed freely without affecting the site.
mn: Сайтанд нөлөөлөхгүйгээр чөлөөтэй өөрчлөх боломжтой загварууд.

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
mn: Товчлуур болон үйлдэл хийх дуудлага агуулсан загварууд.

en: Paulie is a simple, clean and elegant WordPress blog theme that sports a unique and beautiful design. Perfect for people that just want to spread their stories in an easy way in WordPress.com.
mn: Paulie бол онцгой, хараа булаам байдлыг илэрхийлэх энгийн, цэвэрхэн, цэмцгэр WordPress блог загвар. WordPress.com сайтад хялбархнаар зүгээр л өөрийн түүхийг түгээхийг хүсч буй хүн бүрт төгс тохирно.

en: Pause
mn: Пауз

en: Pause emails
mn: Имэйлүүдийг түр зогсоох

en: Paused
mn: Түр зогсоосон

en: Pay
mn: Төлөх

en: Pay for order
mn: Захиалгыг төлөх

en: Pay what you want
mn: Хүссэн хэмжээгээрээ төл

en: Pay with cash upon delivery.
mn: Хүлээж авах үед бэлнээр төлнө.

en: PayPal email address
mn: Paypal имэйл хаяг

en: Payer PayPal address
mn: Paypal хаяг

en: Payment
mn: Төлбөр

en: Payment Method
mn: Төлбөрийн Хэрэгсэл

en: Payment Methods
mn: Төлбөрийн Хэрэгслүүд

en: Payment for order %s refunded
mn: Энэ %s барааны төлбөр буцаагдсан

en: Payment for order %s reversed
mn: %s Төлөлтийн захиалга хийгдлээ

en: Payment method
mn: Төлбөрийн хэрэгсэл

en: Payment method ID.
mn: Төлөлтийн төрлийн ID.

en: Payment method deleted successfully
mn: Төлбөрийн хэрэгслийг амжилттай устгалаа

en: Payment method deleted.
mn: Төлбөрийн төрөл устлаа.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
mn: Төлбөрийн төрлийн тайлбар, хэрэглэгч төлөлт хийх үед харна.

en: Payment method title.
mn: Төлөлтийн төрлийн гарчиг

en: Payment method:
mn: Төлбөрийн арга:

en: Payment to be made upon delivery.
mn: Төлбөрийг хүргэх үед хийх

en: Payment via %s
mn: %s -аар төлбөр хийх

en: Payments
mn: Төлбөр тооцоо

en: Payments history
mn: Төлбөрийн түүх

en: Pending
mn: Хүлээгдэж байгаа

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хүлээгдэж буй <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хүлээгдэж буй <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
mn: Хүлээгдэж буйг харах

en: Pending activation
mn: Баталгаажуулалт хүлээгдэж байна

en: Pending review
mn: Хүлээгдэж тойм

[ctx: Pending status, username, post title]
en: %1$s linked to your post %2$s.
mn: %2$s бичвэр рүү %1$s холбогджээ.

en: People
mn: Багийнхан

en: People need to know what they're paying for! Please add a brief title.
mn: Хүмүүс юунд мөнгө төлж байгаагаа мэдэгдэх хэрэгтэй шүү дээ! Товчхон гарчиг нэмнэ үү.

en: Percent (%)
mn: Хувь (%)

en: Percentage (%)
mn: Эзлэх хувь (%)

en: Percentage Width
mn: Өргөний хувь

en: Perennial is a modern, creative and beautiful WordPress theme. Perennial is easy to use theme with clean code and elegant design. The theme is suitable for any kind of blog, business, creative agency and portfolio.
mn: Perennial бол орчин үеийн, бүтээлч шинж чанарыг агуулах, үзэмжтэй WordPress загвар. Энэ нь цэгцтэй код, чамин загвартай учраас хэрэглэхэд хялбархан. Ямар ч төрлийн блог, бизнес, бүтээлч агентлаг болон портфолиод тохирно.

en: Perfect
mn: Төгс

en: Performance
mn: Гүйцэтгэл

en: Period
mn: Цэг

en: Periodical is a magazine-style theme that empowers you to quickly and easily create beautiful, immersive content with images, galleries, video, audio and more. Make your content even more engaging and discoverable with the featured post carousel and category mega menu.
mn: Periodical нь зураг, галлерей, видео болон аудио зэрэг гоёмсог, анхаарал татах контентуудыг хурдан бөгөөд хялбархнаар бүтээх боломжийг олгох сэтгүүлийн хэв маягтай загвар. Давтагдаж харагдах онцлох бичвэр болон том хэмжээтэй ангиллын цэс нь таны контентыг илүү хүртээмжтэй, олж харахад хялбархан болгоно.

en: Permalink
mn: Оноосон холбоос

en: Permalink Settings
mn: Оноосон холбоосын тохиргоо

en: Permalink structure
mn: Байнгын холбоосын бүтэц

en: Permalink to %s
mn: %s-н оноосон холбоос

en: Permalink:
mn: Оноосон холбоос:

en: Permalink: %s
mn: Оноосон холбоос: %s

en: Permalinks
mn: Оноосон холбоос

en: Permanently delete comment
mn: Сэтгэгдлийг бүр мөсөн устгах

en: Permission #%d not found.
mn: #%d эрх олдсонгүй.

en: Permission ID
mn: Эрхийн ID

en: Persistent object cache
mn: Байнгын объектын кэш

en: Personal
mn: Хувийн

en: Personal Data Export
mn: Хувийн мэдээллийн экспорт

en: Personal Data Export for %s
mn: %s-н хувийн мэдээллийг экспортлох

en: Personal Options
mn: Хувийн мэдээлэл

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
mn: Хувийн мэдээлэл нь зөвхөн хэрэглэгчийн таны сайттай харилцах харилцаанаас үүсдэггүй. Хувийн мэдээллийг мөн холбоо барих маягт, сэтгэгдэл, күүки, аналитик, гуравдагч этгээдийн оруулах гэх мэт техникийн процессуудаас бий болгодог.

en: Personal data within order %s has been retained.
mn: %s захиалгад хувийн мэдээлэл хадгалагдсан.

en: Personalize blocks
mn: Өөриймсүүлэх блок

en: Perth
mn: Перч

en: Petersburg
mn: Санкт-Петербург

en: Phnom Penh
mn: Пхнрм Пенх

en: Phoenix
mn: Поникс

en: Phone
mn: Утас

en: Phone Number
mn: Утасны Дугаар

en: Phone number.
mn: Утасны дугаар.

en: Phone:
mn: Утас:

en: Photoblogging
mn: Зургийн блог

en: Photography
mn: Гэрэл Зураг

en: Photos of people
mn: Хүмүүсийн зураг

en: Pick a plan that fits your needs.
mn: Өөрийнхөө хэрэгцээнд нийцсэн үйлчилгээг сонгоорой.

en: Pick another plan
mn: Өөр Багц Сонгох

en: Pingback excerpt:
mn: Пингбэкийн иш таталт:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
mn: Pingback-аас %1$s to %2$s бүртгэгдсэн. Байлгах вэб ярьж! :-)

en: Pingback:
mn: Бушуу болих

en: Pink
mn: Ягаан

en: Pitcairn
mn: Питкайрн

en: Pixels (px)
mn: Цэгээр (px)

en: Place order
mn: Захиалга батлах

en: Placeholder image
mn: Placeholder зураг

en: Plain Text
mn: Энгийн Бичвэр

en: Plan
mn: Багц

en: Plan Features
mn: Багцын Боломжууд

en: Plans
mn: Багцууд

en: Plans &amp; Pricing
mn: Багцууд &amp; Үнэ

en: Play
mn: Тоглуул

en: Play Video
mn: Видео Тоглуулах

en: Play button
mn: Тоглуулах товч

en: Play inline
mn: Тоглох шугамын

en: Playback controls
mn: Тоглуулах тохируулга

en: Playlist Settings
mn: Тоглуулах дарааллын тохиргоо

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
mn: Та <a href='%s'>тусламж авах</a> дараад биднээр бүгдийг нь янзлуулаарай.

en: Please Read Carefully
mn: Анхааралтай Уншихыг Хүсье

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
mn: Энэ мета хайрцгийг ашиглахын тулд <a href="%s">Сонгодог засварлагчийн залгаасыг</a> идэвхжүүлнэ үү.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
mn: Холбоос менежерийг ашиглахын тулд <a href="%s">Link Manager залгаасыг</a> идэвхжүүлнэ үү.

en: Please add a city
mn: Хотоо нэмнэ үү

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
mn: %s PHP өргөтгөлийг суулгаж, идэвхжүүлсэн эсэхийг шалгана уу.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
mn: Одоо сайтаа шалгана уу. Бүх зүйл ажиллаж байгаа байх. Хэрэв шинэчлэлт байгаа бол та шинэчлэх хэрэгтэй.

en: Please check your text messages at the phone number ending with <strong>%s</strong> and enter the verification code.
mn: <strong>%s</strong>-р төгссөн дугаар руу тань илгээсэн зурвасыг шалгаад баталгаажуулалтын кодоо оруулна уу.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
mn: Бараа сонгоод сансандаа нэмнэ&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
mn: Сонгоно уу эсэх нь та хүсэж сайтууд таны WordPress сүлжээ ашиглах дэд домэйн болон дэд сангууд.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
mn: Please complete тохиргооны алхмууд. Бий болгох шинэ сүлжээ, хэрэв та хэрэгтэй болно хоосон эсвэл устгах, сүлжээний өгөгдлийн сангийн хүснэгт.

en: Please confirm your email address
mn: Имэйл хаягаа баталгаажуулна уу

en: Please contact support, and we'll get everything fixed:
    
    %s
mn: Үйлчилгээний туслахтай холбогдоорой. Бид бүгдийг зохьцуулах болно:
    %s

en: Please contact support, mention error code %s, and we'll get everything fixed:
    
    %s
mn: Үйлчилгээний туслахтай холбогдоод алдааны код %s -г хэлнэ үү. Бид бүгдийг зохьцуулах болно:
    %s

en: Please contact us by re-sending your request through our <a href='%s'>contact form</a>, where staff members are available for live chat between 7:00am and 8:00pm Eastern Standard time. During other times, you can use the contact form to send us a short email.
mn: Та хүсэлтээ <a href='%s'>холбоо барих маягт</a> -р дахин илгээгээд бидэнтэй холбогдоорой. Манай ажилтнууд 07:00 -с 20:00 -н (Зүүн Бүсийн Стандарт цагаар) хооронд чатаар холбогдох боломжтой байдаг. Бусад үеүүдэд та өмнө нь дурьдсан маягтийг бөглөөд бидэн рүү богино имэйл илгээж болно.

en: Please correct any errors above
mn: Дээрх алдаануудыг засна уу

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
mn: Нууцлалын бодлогын агуулгыг засварлаж, хураангуйг устгаж, загвар болон залгаасуудаасаа ямар нэгэн мэдээлэл нэмнэ үү. Бодлогын хуудсаа нийтлэсний дараа түүнийг навигацийн цэсэнд нэмэхээ бүү мартаарай.

en: Please enter a coupon code.
mn: Купон код оруулна уу.

en: Please enter a site name.
mn: Вэб сайтынхаа нэрийг оруулна уу

en: Please enter a site title.
mn: Сайтын гарчгийг оруулна уу

en: Please enter a stronger password.
mn: Өндөр нууцлалттай нууц үг оруулна уу.

en: Please enter a username or email address.
mn: Хэрэглэгчийн нэр эсвэл имэйл хаягаа оруулна уу.

en: Please enter a username.
mn: Хэрэглэгчийн нэрээ оруулна уу

en: Please enter a valid account username.
mn: Уучлаарай зөв нэвтрэх нэр оруулна уу.

en: Please enter a valid email address
mn: Зөв имэйл хаяг оруулна уу

en: Please enter a valid email address.
mn: Зөв имэйл хаяг оруулна уу.

en: Please enter a valid menu name.
mn: Зөв цэсийн нэр оруулна уу.

en: Please enter a valid order ID
mn: Уучлаарай, зөв захиалгын дугаар оруулна уу

en: Please enter a valid phone number.
mn: Зөв утасны дугаар оруулна уу.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
mn: Зөв Шуудан / ЗИП дугаар оруулна уу.

en: Please enter a valid server address.
mn: Серверийн хаягаа зөв оруулна уу.

en: Please enter a valid server port.
mn: Серверийн портоо зөв оруулна уу.

en: Please enter a verification code.
mn: Баталгаажуулалтын кодыг оруулна уу.

en: Please enter an account password.
mn: Нууц үг оруулана уу.

en: Please enter an address to continue.
mn: Хаяг оруулж үргэлжлүүлэнэ үү.

en: Please enter the URL and description of the site you want to add to your profile.
mn: Профайл руугаа нэмэх сайтын URL болон тайлбарыг оруулна уу.

en: Please enter the verification code generated by your authenticator mobile application.
mn: Мобайл баталгаажуулалтын апп дээр тань үүсэн кодыг оруулна уу.

en: Please enter your current password.
mn: Та одоогын нууц үгээ оруулна уу

en: Please enter your email
mn: Имэйл хаягаа оруулна уу

en: Please enter your name.
mn: Нэрээ оруулна уу.

en: Please enter your password.
mn: Нууц үгээ оруулна уу.

en: Please enter your server password.
mn: Серверийн нууц үгээ оруулна уу.

en: Please enter your server username.
mn: Серверийн хэрэглэгчийн нэрээ оруулна уу.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
mn: Өөрийн тухай мэдээлэл оруулж, боломжтой төлбөрийн төрөл сонгоно уу.

en: Please fill out all password fields.
mn: Уучлаарай, бүх нууц үгийн талбарыг бөглөнө үү.

en: Please include a %s template in your theme.
mn: Өөрийн сайтын загварт %s загварыг оруулна уу.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
mn: Энэ мета хайрцгийг ашиглахын тулд <a href="%s">Сонгодог засварлагч залгаасыг</a> суулгана уу.

en: Please let us know why you wish to cancel.
mn: Яагаад цуцлах болсноо бидэнтэй хуваалцаач.

en: Please log in again.
mn: Дахин нэвтрэнэ үү.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
mn: Таалагдах эсэхийг Apache %s модуль суулгасан бол энэ нь ашиглаж болно эцэст энэ суурилуулах.

en: Please note that if we do not consider the information at issue to be private, or if you do not provide us with enough details to properly investigate your report, you may not receive a reply:
mn: Хэрэв бид уг асуудалд холбогдох мэдээллийг хувийн мэдээлэл гэж үзээгүй, эсвэл та бидэнд уг мэдээллийг зохих ёсоор шалгахад хангалттай дэлгэрэнгүй мэдээлэл өгөөгүй тохиолдолд, танд хариу ирэхгүй байж болохыг анхаарна уу:

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
mn: Анхаарна уу: Гуравдагч этгээдийн загвар, залгаасууд эсвэл захиалгат код нь WordPress хуваарийг хүчингүй болгож болзошгүй.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
mn: Энэ мета хайрцгийг ашиглахын тулд <a href="%s">сонгодог засварлагчийг</a> нээнэ үү.

en: Please provide a brief description of your reasons for canceling:
mn: Цуцалж байгаа шалтгаанаа товчхон тайлбарлаж өгөхийг хүсье:

en: Please provide a custom field name.
mn: Шинэ нүдний нэрийг оруулна уу.

en: Please provide a custom field value.
mn: Хэрэглэгчийн нүдний утгыг оруулна уу.

en: Please provide a valid email address.
mn: Зөв имэйл хаяг оруулна уу.

en: Please re-enter your new username to confirm it.
mn: Шинэ хэрэглэгчийн нэрээ дахин оруулж баталгаажуулна уу.

en: Please re-enter your password.
mn: Та нууц үгээ дахин оруулна уу

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
mn: Эндээс харна уу <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.

en: Please select a category from the provided list.
mn: Өгөгдсөн жагсаалтаас төрлөө сонгоорой.

en: Please select a country / region
mn: Улс / Бүс сонгоно уу

en: Please select a file
mn: Файлаа сонгоно уу

en: Please select a rating
mn: Үнэлгээ оруулна уу

en: Please select an option.
mn: Сонголтыг сонгоно уу.

en: Please select one or more sites to add to your profile.
mn: Профайл дээрээ нэмэх ядаж нэг сайт сонгоно уу.

en: Please supply a valid country code.
mn: Жинхэнэ улсын код оруулна уу.

en: Please supply a valid email address.
mn: Зөв имэйл хаяг оруулна уу.

en: Please supply a valid phone number.
mn: Жинхэнэ утасны дугаар оруулна уу.

en: Please take a moment to <site site="%1$d" id="%2$d" href="%3$s">visit your site</site> and ensure that everything looks as expected. If it doesn't look right or if you need any help, feel free to <a href="https://wordpress.com/help/contact">contact support</a> for a helping hand.
mn: Өөрийнхөө <site site="%1$d" id="%2$d" href="%3$s">сайт руу зочлоод</site> бүх зүйл хэвийн байгаа эсэхийг шалгаарай. Хэрэв ямар нэг юм буруу байвал, тусламж хэрэгтэй болвол <a href="https://wordpress.com/help/contact">үйлчилгээний туслахтай</a> холбогдоорой.

en: Please take a moment to review the changes.
mn: Багахан цаг гаргаад өөрчлөлтүүдийг нэг нягтлаарай.

en: Please take a moment to review the details.
mn: Жаахан цаг гаргаад нягтлан үзээрэй.

en: Please try again.
mn: Дахин оролдоно уу.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
mn: %1$sвэб броузерийн файл илгээгч%2$s ашиглан энэ файлыг дахин илгээхийг оролдоно уу.

en: Please type your comment text.
mn: Сэтгэгдлээ бичнэ үү.

en: Please update WordPress now
mn: WordPress-г яг одоо шинэчилнэ үү

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
mn: Энэ вэб сайтын <strong>захиргааны имэйл</strong> зөв хэвээр байгаа эсэхийг шалгана уу.

en: Please verify your PayPal account at <strong>%1$s</strong> is in good standing and <a href="%2$s">contact us</a> to reschedule payment.
mn: <strong>%1$s</strong> гэсэн хаягтай PayPal бүртгэлээ дахин нэг баталгаажуулж <a href="%2$s">бидэнтэй холбогдон</a> төлбөрийн хугацаагаа дахин товлоно уу.

en: Please verify your birthday.
mn: Төрсөн өдрөө шалгана уу.

en: Please verify your email address:
mn: Имэйл хаягаа баталгаажуулахыг хүсье:

en: Please wait while we check the lock staus of your domain.
mn: Таны домэйн түгжигдсэн эсэхийг шалгах хооронд түр хүлээнэ үү.

en: Plug into the biggest community of publishers online. WordPress.com has millions of users waiting to find you. All the features you need and more. Choose the most popular blogging software on the web for your online home.
mn: Хамгийн том нийтлэлчдийн нөхөрлөлд нэгдэнэ үү. WordPress.com -д чамайг хүлээж байгаа хэдэн сая хэрэглэгчид бий. Чамд хэрэгтэй бүх боломжууд ч энд бий. Хамгийн их хэрэглэгддэг блогийн системийг өөрийн онлайн гэрээр сонгоорой.

en: Plugin
mn: Нэмэлт

en: Plugin Autoupdates
mn: Нэмэлтийн Авто Шинэчлэлтүүд

en: Plugin File Editor
mn: Plugin файл засварлагч

en: Plugin Versions
mn: Plugin хувилбарууд

en: Plugin activated.
mn: Plugin идэвхжсэн.

en: Plugin and theme auto-updates
mn: Plugin болон загварын автомат шинэчлэлтүүд

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
mn: Plugin болон загварын автомат шинэчлэлтүүд зөв тохируулагдсан бололтой

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
mn: Plugin болон загварын автомат шинэчлэлтүүд нь хамгийн сүүлийн үеийн хувилбаруудыг байнга суулгаж байх боломжийг олгодог.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
mn: Plugin болон theme түр зуурын нөөц лавлахууд байгаа боловч бичих боломжгүй

en: Plugin and theme temporary backup directory access
mn: Залгаас болон сэдвийн түр зуурын нөөц лавлах хандалт

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
mn: Залгаас болон сэдвийн түр нөөцлөх лавлахыг бичих боломжтой

en: Plugin could not be deleted.
mn: Залгаасыг устгаж чадсангүй.

en: Plugin deactivated.
mn: Plugin идэвхгүй болсон.

en: Plugin downgrade failed.
mn: Залгаасыг бууруулж чадсангүй.

en: Plugin downgraded successfully.
mn: Залгаасыг амжилттай буурууллаа.

en: Plugin file does not exist.
mn: Нэмэлтийн файл байхгүй байна.

en: Plugin installation failed.
mn: Plugin суулгаж чадсангүй.

en: Plugin name
mn: Plugin нэр

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
mn: Plugin түр нөөцлөх лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй

en: Plugin updated successfully.
mn: Нэмэлтийн шинэчлэлт амжилттай.

en: Plugins
mn: Нэмэлтүүд

en: Plugins %s
mn: Нэмэлтүүд %s

en: Plugins directory location
mn: Plugins лавлах байршил

en: Plugins directory size
mn: Plugins лавлах хэмжээ

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
mn: Plugins нь холбоо барих маягт, цахим худалдаа болон бусад зүйлсээр таны сайтын үйл ажиллагааг өргөжүүлдэг. Энэ нь тэд таны сайтад гүн нэвтрэх боломжтой гэсэн үг, тиймээс тэдгээрийг байнга шинэчилж байх нь чухал юм.

en: Podgorica
mn: Подгорика

en: Pohnpei
mn: Похнпэй

en: Points (pt)
mn: Оноо (pt)

en: Policies
mn: Бодлого

en: Polls
mn: Санал Асуулга

en: Ponape
mn: Понапи

en: Pontianak
mn: Понтианак

en: Popular
mn: Алдартай

en: Popular Plugin
mn: Алдартай залгаас

en: Popular Tags
mn: Алдартай тэмдэглээ

en: Popular choices
mn: Нийтлэг сонголтууд

en: Popular features
mn: Түгээмэл ашиглагддаг боломжууд

en: Popular tags
mn: Түгээмэл сэдвүүд

en: Port
mn: Порт

en: Port Moresby
mn: Порт Моресби

en: Port Number
mn: Портын Дугаар

en: Port number
mn: Портын Дугаар

en: Port number must be numeric.
mn: Портын дугаар зөвхөн тоо байх учиртай.

en: Port of Spain
mn: Порт-о-Принс

en: Port-au-Prince
mn: Порт-ау-Принц

en: Portfolio
mn: Танилцуулга

en: Porto Acre
mn: Порто Акре

en: Porto Velho
mn: Порто Велхо

en: Porto-Novo
mn: Порто-Ново

en: Portrait
mn: Хөрөг

en: Portrait is an elegantly simple photo based theme with an emphasis on vertical images.
mn: Portrait бол босоо зургуудыг тодотгох гоёмсог бөгөөд энгийн загвар юм.

en: Position
mn: Байрлал

en: Position: %1$s
mn: Байршил: %1$s

en: Post
mn: Нийтлэл

en: Post Archives
mn: Нийтэллийн архив

en: Post Attributes
mn: Нийтлэлийн Шинжүүд

en: Post Author
mn: Бичлэгийн эзэн

en: Post Comment
mn: Сэтгэгдэл бичих

en: Post Comments Count block: post not found.
mn: Дараах Санал Тоолох блок: бичлэгийг олж чадаагүй.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this item.
mn: Post Тайлбар Хэлбэрээр блок: Comments are not enabled for this item.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this post type (%s).
mn: Post Тайлбар Хэлбэрээр блок: Comments are not enabled for this post төрөл (%s).

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled.
mn: Post Тайлбар Хэлбэрээр блок: Тайлбар биш идэвхжүүлсэн.

en: Post Comments Link block: post not found.
mn: Post Тайлбар Холбоос блок: бичлэгийг олж чадаагүй.

en: Post Format
mn: Нийтлэлийн Формат

en: Post Formats
mn: Мэдээний формат

en: Post Modified Date
mn: Өөрчлөгдсөн огноо

en: Post Thumbnail
mn: Мэдээний Товч зураг

en: Post Title
mn: Дараах Нэр

en: Post Type
mn: Бичлэгийн Төрөл

en: Post Type Archive
mn: Нийтэллийн төрлийн архив

en: Post Via Email
mn: Имэйлээр нийтлэх

en: Post a Comment
mn: Сэтгэгдэл бичих

en: Post author byline text
mn: Post зохиогч byline текст

en: Post content
mn: Мэдээний агуулга

en: Post deleted
mn: Нийтлэл устгагдсан

en: Post draft updated.
mn: Нийтлэлийн ноорог шинэчлэгдсэн.

[ctx: Post format]
en: Aside
mn: Богино нийтлэл

[ctx: Post format]
en: Audio
mn: Дуу

[ctx: Post format]
en: Chat
mn: Чат

[ctx: Post format]
en: Gallery
mn: Зургийн цомог

[ctx: Post format]
en: Image
mn: Зураг

[ctx: Post format]
en: Link
mn: Холбоос

[ctx: Post format]
en: Quote
mn: Ишлэл

[ctx: Post format]
en: Standard
mn: Стандарт

[ctx: Post format]
en: Status
mn: Төлөв

[ctx: Post format]
en: Video
mn: Видео

en: Post meta
mn: Мета нийтлэх

en: Post name
mn: Мэдээний нэр

en: Post navigation
mn: Нийтлэлийн удирдлага

en: Post not found
mn: Нийтлэл олдсонгүй

[ctx: Post overview]
en: List View
mn: Жагсааж Харах

[ctx: Post overview]
en: Outline
mn: Тойм

en: Post published.
mn: Бичлэгийг нийтлэсэн.

en: Post restored
mn: Нийтлэл сэргээгдсэн

en: Post restored to revision from %s.
mn: Мэдээлэл хадгалагдсан %s хувилбараас сэргээгдлээ.

en: Post saved.
mn: Бичлэгийг хадгалсан.

en: Post scheduled for: %s.
mn: Нийтлэл товлогдсон: %s.

en: Post submitted.
mn: Нийтлэл илгээсэн.

en: Post successfully moved to trash.
mn: Нийтлэлийг хогийн саванд хийлээ.

en: Post to
mn: Нийтлэх:

en: Post trashed
mn: Нийтлэл устгагдсан

en: Post trashed.
mn: Мэдээг утсгасан.

en: Post type
mn: Бичлэгийн Төрөл

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
mn: Бичвэрийн төрлийн нэр 1-20 тэмдэгт байх ёстой.

en: Post unavailable
mn: Нийтлэл байхгүй байна

en: Post updated.
mn: Нийтлэл шинэчлэгдлээ

en: Post via email
mn: Имэйлээр нийтлэх

en: Postal Code
mn: Шуудангийн код

en: Postal code.
mn: Зип код

en: Postcode
mn: Шуудангын дугаар

en: Postcode / ZIP
mn: Шуудан / ЗИП

en: Postcode / ZIP.
mn: Шуудан / ЗИП.

en: Posted
mn: Нийтэлсэн

en: Posted title:
mn: Нийтлэгдсэн гарчиг

en: Posted:
mn: Бичсэн:

en: Poster
mn: Нийтлэгч

en: Poster Image
mn: Зурагт хуудасны зураг

en: Poster image
mn: Зурагт хуудасны зураг

en: Posting Disabled
mn: Бичвэр Нэмэх Боломж Хаагдсан

en: Posting activity
mn: Бичвэрийн Идэвх

en: Posting disabled on %1$s.
mn: %1$s дээр бичлэг нэмэх боломж хаагдсан байна.

en: Posts
mn: Бичвэрүүд

en: Posts Page
mn: Нийтлэлийн хуудас

en: Posts by %s
mn: %s-н бичлэгүүд

en: Posts list
mn: Нийтэллүүдийн жагсаалт

en: Posts list navigation
mn: Нийтэллийн жагсаалт удирдлага

en: Posts navigation
mn: Нийтлэлийн удирдлага

en: Posts page
mn: Бичвэрүүдийн хуудас

en: Posts page: %s
mn: Бичлэгийн хуудас: %s

en: Posts published on %s
mn: Нийтэллүүд %s нийтлэгдсэн.

en: Posts that you like will appear here.
mn: Танд таалагдсан нийтлэлүүд энд харагдана.

en: Power up your website or blog with a powerful plan that works for you.
mn: Вэб сайт, блогоо өөрт таарсан хүчирхэг багцаар сайжруулаарай.

en: Power your business website with unlimited premium and business theme templates, Google Analytics support, unlimited storage, and the ability to remove WordPress.com branding.
mn: Бизнесийнхээ вэб сайтыг хязграалалтгүй олон дээд зэргийн, бизнес загвараар хүч оруулаарай. Google Analytics ашиглах, хязгаарлалтгүй багтаамж болон WordPress.com -н нэршлийг арилгах боломжуудтай.

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
mn: Хувийн хэвлэх талбарын төгс төгөлдөр код болох WordPress-ээр бүтээгдсэн.

en: Powered by WordPress.com
mn: WordPress.com -г  Ашиглав

en: Prague
mn: Прага

en: Prefecture
mn: Засаг захиргааны нэгж

en: Preference activated - %s
mn: Давуу идэвхжүүлсэн - %s

en: Preference deactivated - %s
mn: Давуу идэвхгүй - %s

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: Preformatted text
mn: Preformatted текст

en: Preload
mn: Урьдчилсан ачаалал

[ctx: Preload value]
en: None
mn: Аль нь ч биш

en: Premium
mn: Дээд Зэргийн

en: Premium Customizable Starter Themes
mn: Өөрчилж Болохуйц Дээд Зэргийн Загварууд

en: Premium Theme
mn: Дээд Зэргийн Загвар

en: Premium Theme: %s
mn: Дээд Зэргийн Загвар: %s

en: Premium Themes
mn: Дээд Зэргийн Загварууд

en: Premium theme cancelled and refunded
mn: Дээд зэргийн загвар цуцлагдаж төлбөр буцаагдсан

en: Press ENTER to add this link
mn: ENTER дарж add this link

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
mn: Үүнийг дарах боломжгүй. Сайтын админтайгаа холбогдоно уу.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
mn: Энэ суулгаагүй байна гэсэн товчийг дарна уу. <a href="%s">Үндсэн сайтаас</a> Press This програмыг суулгана уу.

en: Press return or enter to open this panel
mn: Enter дарж энэ талбарыг нээнэ.

en: Press the button below to request an SMS verification code. Once you receive our text message at your phone number ending with {{strong}}%(smsLastFour)s{{/strong}} , enter the code below.
mn: Доорх товчлуур дээр дараад МСЖ -р баталгаажуулалтын код аваарай.  Таны {{strong}}%(smsLastFour)s{{/strong}} -р төгссөн утасны дугаарт ирсэн кодыг оруулна уу.

en: Pressable (managed WordPress)
mn: Pressable (тусдаа WordPress)

en: Prevent removal
mn: Урьдчилан сэргийлэх, зайлуулах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Preview %s
mn: %s-г урьдчилан харах

en: Preview &#8220;%s&#8221;
mn: &#8220;%s&#8221;-г нягтлан харах

en: Preview Changes
mn: Өөрчлөлтийг нягтлан харах

en: Preview in new tab
mn: Шинэ цонхонд харуулах

en: Preview page
mn: Урьдчилан үзэх хуудас

en: Preview post
mn: Нийтлэлийг урьдчилан үзэх

en: Preview:
mn: Урьдчилан үзэх:

en: Previewing and Customizing
mn: Урьдчилан харах, тохируулах

en: Previewing theme
mn: Загварыг туршиж байна

en: Previous
mn: Өмнөх нийтлэл

en: Previous Post
mn: Өмнөх бичлэг

en: Previous page
mn: Өмнөх хуудас

en: Previous page link
mn: Өмнөх хуудасны холбоос

en: Previous pattern
mn: Өмнөх загвар

en: Previous quiz
mn: Өмнөх асуулт

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
mn: Зургийн засварласан өмнөх хуулбарыг устгахгүй.

en: Price
mn: Үнэ

en: Price ID is required
mn: Үнийн ID хэрэгтэй

en: Price does not include any applicable taxes based on your billing address.
mn: Таны төлбөрийн картын хаягт үндэслэн ногдуулах аливаа татвар хураамж энэ үнэд багтаагүй болно.

en: Price formatted in HTML.
mn: HTML дэх үнийн хэлбэр.

en: Price per license per month: %(price)s
mn: Лиценз бүрийн сарын төлбөр: %(price)s

en: Price:
mn: Үнэ

en: Pricing
mn: Үнэ хөлс

en: Primary
mn: Үндсэн

en: Primary Menu
mn: Үндсэн цэс

en: Primary Site
mn: Үндсэн вэб сайт

en: Primary site
mn: Үндсэн вэб сайт

en: Primary site address
mn: Үндсэн сайтын хаяг

en: Print
mn: Хэвлэх

en: Print Receipt
mn: Хуулга хэвлэх

en: Printed:
mn: Хэвлэгдсэн:

en: Printed: %(datePrinted)s
mn: Хэвлэгдсэн: %(datePrinted)s

en: Privacy
mn: Нууцлал

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
mn: Дэлхий даяарх Нууцлалын хуулиудад бизнесүүд болон онлайн үйлчилгээнүүд хувь хүний ​​талаар цуглуулсан мэдээллээ устгах, нэрээ нууцлах, мартах шаардлагатай болдог. Эдгээр хуулиудад заасан эрхүүдийг заримдаа "Мартагдах эрх" гэж нэрлэдэг.

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
mn: Дэлхий даяарх Нууцлалын хуулиудад бизнесүүд болон онлайн үйлчилгээнүүд хувь хүний ​​талаар цуглуулсан зарим мэдээллээ экспортлох, хүсэлтийн дагуу экспортлохыг шаарддаг. Эдгээр хуулиар баталгаажуулсан эрхийг заримдаа "Өгөгдөл зөөвөрлөх эрх" гэж нэрлэдэг. Энэ нь хувь хүмүүст өөр өөр үйлчилгээнүүдэд хувийн мэдээллээ өөрсдийн зорилгоор олж авах, дахин ашиглах боломжийг олгодог. Энэ нь тэдэнд хувийн мэдээллийг нэг мэдээллийн технологийн орчноос нөгөө рүү хялбархан шилжүүлэх, хуулах, шилжүүлэх боломжийг олгодог.

en: Privacy Policy
mn: Нууцлалын бодлого

en: Privacy Policy Guide
mn: Нууцлалын бодлогын гарын авлага

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
mn: Нууцлалын бодлогын хуудасны тохиргоо амжилттай шинэчлэгдсэн. <a href="%s">Цэсээ шинэчлэхээ</a> мартуузай!

en: Privacy Policy page updated successfully.
mn: Нууцлалын бодлогын хуудсыг амжилттай шинэчилсэн.

en: Privacy Settings
mn: Нууцлалын тохиргоо

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
mn: Бодлогын гарын авлага

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Private
mn: Хувийн

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хувийн <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хувийн <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
mn: Хувийн Блог

en: Private Registration
mn: Нууцлалтай Бүртгэл

en: Private domain registration and SSL certificate included for free
mn: Хувийн домэйн бүртгэл болон SSL сертификат үнэгүй багтсан болно

en: Private key
mn: Хувийн түлхүүр:

en: Private list
mn: Хувийн жагсаалт

en: Private post
mn: Хувийн нийтлэл

en: Private whois upgrade deleted.
mn: Домэйн нууцлах үйлчилгээ устгагдсан.

en: Private: %s
mn: Хувийн: %s

en: Privately Published
mn: Өөртөө нийтлэсэн

en: Pro
mn: Про

en: Pro Tip:
mn: Зөвлөгөө:

en: Problem connecting my domain
mn: Миний домэйныг холбоход асуудал гарлаа

en: Proceed
mn: Гүйцэтгэ

en: Proceed to PayPal
mn: PayPal-аар төлөх

en: Proceed to checkout
mn: Захиалах

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хийгдэж буй <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хийгдэж буй <span class="count">(%s)</span>

en: Product
mn: Бүтээгдэхүүн

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
mn: Бараа %s

en: Product Catalog
mn: Барааны Каталог

en: Product ID
mn: Бүтээгдэхүүний дугаар

en: Product ID is required
mn: Бүтээгдэхүүний ID шаардлагатай

en: Product IDs
mn: Барааны ID

en: Product Search
mn: Бараа Хайх

en: Product Tag Cloud
mn: Барааны Сэдвэн Үүл

en: Product URL.
mn: Бүтээгдэхүүний URL.

en: Product catalog
mn: Барааны Каталог

en: Product description.
mn: Бүтээгдэхүүний тайлбар

en: Product dimensions.
mn: Бүтээгдэхүүний хэмжээс.

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
mn: Бүтээгдэхүүний нооргийг шинэчиллээ. <a target="_blank" href="%s">Урьдчилан харах</a>

en: Product height (%s).
mn: Бүтээгдэхүүний өндөр (%s).

en: Product is invalid.
mn: Бүтээгдэхүүн буруу

en: Product length (%s).
mn: Бүтээгдэхүүний урт (%s).

en: Product low in stock
mn: Агуулахын барааны үлдэгдэл бага

en: Product name
mn: Барааны нэр

en: Product name.
mn: Бүтээгдэхүүний нэр.

en: Product on sale
mn: Хямдарсан бараа

en: Product out of stock
mn: Бараа үлдэгдэлгүй

en: Product price.
mn: Бүтээгдэхүүний үнэ.

en: Product purchased. | %s Products purchased
mn[0]: Худалдан авсан бараа.
mn[1]: %s Худалдан авсан бараа.

en: Product quantity is required.
mn: Бүтээгдэхүүн тоо ширхэг заавал оруулна.

en: Product quantity must be a positive float.
mn: Бүтээгдэхүүн тоо ширхэг эерэг утга байна.

en: Product regular price is missing
mn: Бүтээгдэхүүнд тогтмол үнэ тогтоогоогүй байна

en: Product regular price.
mn: Бүтээгдэхүүний энгийн үнэ

en: Product sale price.
mn: Бүтээгдэхүүний хямдралтай үнэ

en: Product saved.
mn: Бараа хадгалагдсан.

en: Product search
mn: Бараа хайх

en: Product shipping classes
mn: Бүтээгдэхүүн хүргэх ангиллууд

en: Product short description.
mn: Бүтээгдэхүүний товч тайлбар

en: Product status (post status).
mn: Бүтээгдэхүүний төлөв (дараа төлөвт).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
mn: Бүтээгдэхүүнийг орууллаа. <a target="_blank" href="%s">Урьдчилан харах</a>

en: Product tags
mn: Барааны сэдвүүд

en: Product type name.
mn: Барааны төрлийн нэр.

en: Product type.
mn: Бүтээгдэхүүний төрөл

en: Product weight (%s).
mn: Бүтээгдэхүүний жин (%s).

en: Product width (%s).
mn: Бүтээгдэхүүний өргөн (%s).

en: Products
mn: Бүтээгдэхүүнүүд

en: Products list
mn: Бүтээгдэхүүний жагсаалт

en: Products navigation
mn: Бараануудын цэс

en: Products per row
mn: Бараанууд мөр мөрөөр

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
mn: Таглагдсан бараанууд &ldquo;%s&rdquo;

en: Products totals.
mn: Бүх бараанууд.

en: Profile
mn: Профайл

en: Profile Picture
mn: Профайл зураг

en: Profile links
mn: Профайлын Холбоосууд

en: Profile updated.
mn: Профайл шинэчлэгдлээ.

en: Project Tags
mn: Төслийн Шошгууд

en: Project Types
mn: Төслийн Төрлүүд

en: Promote
mn: Дэвшүүлэх

en: Promotions
mn: Урамшуулал

en: Prosperity is modern theme with a clean and professional design, built to boost your business and take it to the next level. It is suited for small to mid-sized businesses, and non-profit organizations.
mn: Prosperity нь бизнесийг тань цэцэглүүлж, дараагийн түвшинд аваачих цэвэрхэн бөгөөд мэргэжлийн шийдэл бүхий орчин үеийн загвар. Жижиг дунд бизнесүүдэд болон ашгийн бус байгууллагуудад тохиромжтой.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack VaultPress Backup.
mn: Та өөрийн WooCommerce дэлгүүрээ Jetpack VaultPress Backup-аар хамгаалаарай.

en: Protect your site against bot attacks
mn: Та сайтаа роботын халдлагаас хамгаалаарай

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
mn: Хамгаалагдсан Сэтгэгдэлүүд: Нууц үгээ оруулж үзнэ үү.

en: Protected Post Password
mn: Хамгаалалттай нийтлэлийн нууц үг

en: Protected: %s
mn: Хамгаалагдсан: %s

en: Provide Jetpack with server credentials
mn: Jetpack -д серверийнхээ мэдээллийг өгнө үү

en: Provided type is not supported.
mn: Заасан төрөл нь дэмжигдээгүй байна.

en: Province
mn: Аймаг

en: Public
mn: Олон нийтийн

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Олон нийт <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Олон нийт <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
mn: Нийтэд Харагдах Нэр

en: Public, Sticky
mn: Нээлттэй, Чухал

en: Publicize
mn: Нийтлэх

en: Publicly available physical addresses, email addresses, or phone numbers
mn: Олон нийтэд нээлттэй бодит хаяг, имэйл хаяг, эсвэл утасны дугаар

en: Publish
mn: Нийтлэ

en: Publish &raquo;
mn: Хэвлэх &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
mn: <b>Даруй</b> нийтлэх

en: Publish automatically on a chosen date.
mn: Сонгосон өдөр автоматаар нийтлэх.

en: Publish content and sell products from a dedicated store on your site with the Store on WordPress.com.
mn: WordPress.com -н Дэлгүүрийг ашиглаад агуулга нийтэлж, бараа бүтээгдэхүүн борлуулаарай

en: Publish on: %s
mn: Нийтлэх өдөр: %s

en: Published
mn: Нийтлэгдсэн

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хэвлсэн <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хэвлэсэн <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
mn: Нийтлэсэн: %s

en: Published on: %s
mn: Нийтэлсэн: %s

en: Published:
mn: Нийтлэгдсэн:

en: Publishing
mn: Хэвлэн нийтлэх

en: Publishing Soon
mn: Удахгүй хэвлэнэ

en: Publishing…
mn: Нийтэлж байна...

en: Puerto Rico
mn: Пуэрто-Рико

en: Pullquote citation text
mn: Pullquote ишлэл текст

en: Pullquote text
mn: Pullquote текст

en: Punta Arenas
mn: Пунта Аренас

en: Purchase
mn: Худалдан авах

en: Purchase Details
mn: Худалдан Авалтын Задаргаа

en: Purchase Settings
mn: Худалдан Авалтын Тохиргоо

en: Purchase of %(quantity)d additional item | Purchase of %(quantity)d additional items
mn[0]: %(quantity)d нэмэлт юм худалдан авсан
mn[1]: %(quantity)d нэмэлт юм худалдан авсан

en: Purchase of %(quantity)d additional mailbox | Purchase of %(quantity)d additional mailboxes
mn[0]: %(quantity)d нэмэлт шуудангийн хайрцагны худалдан авалт
mn[1]: %(quantity)d нэмэлт шуудангийн хайрцагны худалдан авалт

en: Purchase of %(quantity)d item | Purchase of %(quantity)d items
mn[0]: %(quantity)d юм худалдан авсан
mn[1]: %(quantity)d юм худалдан авсан

en: Purchase of %(quantity)d mailbox | Purchase of %(quantity)d mailboxes
mn[0]: %(quantity)d шуудангийн хайрцагны худалдан авалт
mn[1]: %(quantity)d шуудангийн хайрцагны худалдан авалт

en: Purchased from {{site}}{{/site}}
mn: {{site}}{{/site}} -с худалдан авсан

en: Purchases
mn: Худалдан Авалт

en: Purple
mn: Хөх ягаан

en: Push authentication is unavailable.
mn: Сонордуулгаар баталгаажуулах боломжгүй байна.

en: Put Android IAP subscription on hold while renewing
mn: Андройдын IAP  үйлчилгээг сунгалт хийж байх хугацаанд түр зогсоох.

en: Put your site to work and earn through ad revenue, easy-to-add PayPal buttons, and more.
mn: Сайтаа ажиллуулж эхлээд сурталчилгаа, PayPal -н товчлуур болон бусад арга замуудаар мөнгө олоорой.

en: Pyongyang
mn: Пёонгуанг

en: Qatar
mn: Катар

en: Qostanay
mn: Костанай

en: Qty
mn: Тоо

en: Qua is a flexible, minimalist theme that can be used as a portfolio, blog, or magazine websites.
mn: Qua нь портфолио, блог эсвэл сэтгүүлийн сайтуудад ашиглагдаж болох уян хатан, минималист загвар.

en: Quality
mn: Чанар

en: Quantity
mn: Ширхэг

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
mn: Агуулах

en: Quantity ordered.
mn: Захиалгын тоо.

en: Queensland
mn: Квинсланд

en: Quick Draft
mn: Түргэн төсөл

en: Quick Edit
mn: Хурдан засварлах

en: Quick Links
mn: Шуурхай Холбоосууд

en: Quick Start
mn: Шууд Эхлэх

en: Quick Start Completed
mn: Шууд Эхлэх Алхам Дууслаа

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
mn: "%s"-г дотор нь хурдан засварлах

en: Quick edit this comment inline
mn: Энэ сэтгэгдлийг дотор нь хурдан засварлана уу

en: Quick&nbsp;Edit
mn: Хурдан засварлах

en: Quickly get up and running with a beautiful store theme and additional design options that you can easily make your own.
mn: Гоёмсог загвар, нэмэлт дизайнын сонголтуудыг ашиглаад цаг алдалгүй сайтаа ажиллуулаарай

en: Quickstart Menu
mn: Хурдан эхлүүлэх Цэс

en: Quickstart URL
mn: Хурдан эхлүүлэх URL

en: Quote
mn: Ишлэл

en: Quote citation
mn: Ишлэл Quote

en: Quotes
mn: Ишлэлүүд

en: Qyzylorda
mn: Кузулорда

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
mn: R &#8212; 17-оос дээш насныханд зориулсан.

en: REST API Endpoint: %s
mn: REST API төгсгөлийн цэг: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
mn: REST API Хариулт: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
mn: REST API ашиглах боломжтой

en: RSS Address
mn: RSS хаяг

en: RSS Error:
mn: RSS Алдаа:

en: RSS Feed
mn: RSS Урсгал

en: RSS Links
mn: RSS холбоос

en: RTL Language Support
mn: RTL хэлний дэмжлэг

en: Radius
mn: Радиус

en: Rainy River
mn: Ресифе

en: Random
mn: Дурын

en: Random Order
mn: Санамсаргүй дараалал

en: Randomize colors
mn: Санамсаргүй өнгө

en: Randomize suggested headers
mn: Санал болгосон гарчигуудыг санамсаргүй дарааллаар байрлуул

en: Randomize uploaded headers
mn: Илгээсэн гарчигуудыг санамсаргүй дарааллаар байрлуул

en: Randomizing suggested headers
mn: Санал болгосон гарчгуудыг санамсаргүй дарааллаар байрлуулна

en: Randomizing uploaded headers
mn: Илгээгдсэн гарчгуудыг санамсаргүй дарааллаар байрлуулна

en: Rangoon
mn: Рангүүн

en: Rankin Inlet
mn: Ранкин Инлет

en: Rarotonga
mn: Раротонга

en: Rate your support experience
mn: Манай хэрэглэгчид туслах үйлчилгээг үнэлнэ үү

en: Rate&hellip;
mn: Үнэл&hellip;

en: Rated %s out of 5
mn: 5-аас %s үнэллээ

en: Rating
mn: Үнэлгээ

en: Ratings
mn: Үнэлгээ

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
mn: Түүхий хэмжээ нь мөр, бүхэл тоо эсвэл хөвөгч байх ёстой.

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
mn: Хэмжээ нь хувьсагч, бүхэл тоо эсвэл float байх ёстой.

en: Re-enter new password
mn: Нууц үгээ давтан оруулана уу

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
mn: Дахин ийм асуудал гарахгүй байхын тулд WordPress Core хөгжүүлэгчидтэй холбоо бариарай.

en: Reach your audience with .%s and WordPress.com
mn: WordPress.com, .%s  хоёрыг ашиглаад уншигчиддаа илүү сайн хүрээрэй

en: Read
mn: Унших

en: Read %1$s on %2$s.
mn: %2$s дээр %1$s -г унших

en: Read Blog
mn: Блогийг унших

en: Read More
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Read More...
mn: Цааш унших...

en: Read all about it
mn: Дэлгэрэнгүй унших

en: Read all about the new Jetpack Stats
mn: Шинэ Jetpack Stats -ийн тухай бүгдийг унших

en: Read article
mn: Бичвэр унших

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Read more.
mn: Нэмж унших.

en: Read more...
mn: Дэлгэрэнгүй...

en: Read original post
mn: Эх бичлэгийг унших

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
mn: <a href="%s" target="_blank">WordPress сүлжээний дибаг хийх</a> нийтлэлийг уншина уу. Тэнд байгаа зарим зөвлөмжүүд нь юу буруу болсныг ойлгоход тань тусална.

en: Read the rest of this page &raquo;
mn: Энэ хуудсыг бүтнээр нь унших &raquo;

en: Reader
mn: Уншигч

en: Reader Subscriptions
mn: Уншихаар Захиалсан

en: Reading
mn: Уншлага

en: Reading Settings
mn: Унших тохиргоо

en: Ready to add your first subscribers?
mn: Эхний захиалагчдаа нэмэхэд бэлэн үү?

en: Ready to choose Premium and level up your website?
mn: Та Премиум багцыг сонгож, өөрийн сайтаа дараагийн түвшинд аваачихад бэлэн үү?

en: Ready!
mn: Бэлэн уу!

en: Real Estate Agent
mn: Үл Хөдлөх Хөрөнгийн Зуучлагч

en: Real help from real people
mn: Жинхэнэ хүмүүсээс жинхэнэ тусламж авах

en: Reason for refund (optional):
mn: Буцаах шалтгаан (заавал биш):

en: Reason for refund.
mn: Буцаах болсон шалтгаан.

en: Reason for reporting this:
mn: Үүнийг мэдээлж буй шалтгаан:

en: Rebalance is a new spin on the classic Imbalance 2 portfolio theme. It is a simple, modern theme for photographers, artists, and graphic designers looking to showcase their work.
mn: Rebalance бол сонгодог Imbalance 2 портфолио загварын шинэчилсэн хувилбар бөгөөд өөрийн бүтээлийг харуулахыг зорьж буй гэрэл зурагчид, зураачид, болон график дизайнеруудад зориулсан энгийн, орчин үеийн загвар.

en: Reblog
mn: Давтан Блоглох

en: Reblog Post
mn: Нийтлэлийг Давтан Блоглох

en: Reblog this post on your main site.
mn: Энэ нийтлэлийг өөрийн үндсэн сайт дээр дахин нийтлэх.

en: Reblogged
mn: Давтан блоглосон

en: Receipt
mn: Төлбөрийн Баримт

en: Receipt #%s
mn: Баримт #%s

en: Receipt Date
mn: Хүлээн Авсан Огноо

en: Receipt ID
mn: Баримтын Дугаар

en: Receipt Id
mn: Баримтын дугаар

en: Receipt Type
mn: Баримтын Төрөл

en: Receipts
mn: Төлбөрийн Баримтууд

en: Receive web and mobile notifications for new posts from this site.
mn: Энэ вэб сайтад шинээр нэмэгдсэн нийтлэлүүдийн талаар вэбийн, гар утасны сонордуулга авах

en: Recent Comments
mn: Саяханы сэтгэгдэл

en: Recent Drafts
mn: Саяхны нооргууд

en: Recent Posts
mn: Сүүлийн Нийтлэлүүд

en: Recent Transactions
mn: Сүүлийн Гүйлгээнүүд

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
mn: Таны дагасан сайтуудын шинэ нийтлэлүүд энд харагдана.

en: Recent results for
mn: Сүүлийн үеийн илэрцүүд:

en: Recently Published
mn: Саяхан нийтлэгдсэн

en: Recently Viewed Products
mn: Саяхан үзсэн бараанууд

en: Recently Viewed Products list
mn: Сүүлд Сонирхсон Бүтээгдэхүүний жагсаалт

en: Recently updated
mn: Саяхан шинэчлэгдсэн

en: Recife
mn: Ресифе

en: Recommend additional products to customers based on their purchase history.
mn: Харилцагчийн өмнө хийсэн худалдан авалтын түүхээс хамаарч тэдэнд нэмэлт бүтээгдэхүүн санал болгох.

en: Recommended
mn: Санал Болгосон

en: Recommended Posts
mn: Санал Болгох Нийтлэлүүд

en: Recommended Reading
mn: Танд Санал Болгож Буй

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
mn: Санал болгож буй зүйлсийг танай сайтад ашигтай гэж үздэг ч эгзэгтэй асуудал шиг эрэмбэлэх нь тийм ч чухал биш боловч эдгээрт дараах зүйлсийг сайжруулж болно; Гүйцэтгэл, хэрэглэгчийн туршлага гэх мэт.

en: Recommended sites
mn: Санал Болгох Сайтууд

en: Reconnecting…
mn: Дахин холбогдож байна...

en: Recovery Email
mn: Сэргээх Имэйл

en: Recovery Mode &#8212; %s
mn: Recovery Mode — %s

en: Recovery SMS Number
mn: Сэргээх SMS Дугаар

en: Recovery SMS number
mn: Сэргээх МСЖ авах дугаар

en: Recovery code has been sent.
mn: Сэргээх код илгээгдсэн.

en: Recovery email address
mn: Сэргээхэд Ашиглах Имэйл Хаяг

en: Recovery key expired.
mn: Дууссан түлхүүр сэргээх.

en: Red
mn: Улаан

en: Redirect
mn: Чиглүүлэх

en: Redirect to current URL
mn: Товчлол, одоогийн URL

en: Redirection is currently disabled. Click "Enable redirect" to turn on your site redirect.
mn: Шилжүүлэх боломжийг одоогоор хаасан байна. "Шилжүүлэх боломжтой" гэж дараад сайтаа шилжүүлэх боломжтой болгоорой.

en: Redo
mn: Дахин хийх

en: Reduce visual distractions by hiding the toolbar and other elements to focus on writing.
mn: Бичих тал дээр анхаарлаа төвлөрүүлэхийн тулд хэрэгслийн самбар болон бусад элементүүдийг нуух замаар харааны анхаарлыг сарниулахыг багасга.

en: Refocusing our business meant an extensive rebrand and rename. WordPress.com made it easy to implement the changes we needed for a social media first impression.
mn: Бизнесээ дахин төвлөрүүлэхийн тулд нэр болон өнгө төрхөө өөрчлөх шаардлагатай болсон. WordPress.com -н тусламжтайгаар нийгмийн сүлжээнд анхны сэтгэгдэл төрүүлэх эдгээр өөрчлөлтүүдийг тун амар хийсэн.

en: Refresh stats
mn: Төлөв шинэчлэх

en: Refund
mn: Нөхөн олгох

en: Refund &ndash; %s
mn: Буцаалт &ndash; %s

en: Refund ID.
mn: Буцаалт ID

en: Refund amount
mn: Буцаалтын хэмжээ

en: Refund amount larger than original transaction
mn: Буцаах төлбөрийн хэмжээ анхны гүйлгээнийхээс их байна

en: Refund amount.
mn: Буцаалтын дүн

en: Refund reason.
mn: Буцаах шалтгаан

en: Refund total.
mn: Нийт буцаалт

en: Refunded
mn: Буцаагдсан

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Нөхөн олгогдсон: <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Нөхөн олгогдсон: <span class="count">(%s)</span>

en: Refunds
mn: Нөхөн олговор

en: Regina
mn: Регина

en: Region
mn: Бүс

en: Region.
mn: Бүс нутаг.

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Register a new domain name or map one you already own to your WordPress.com blog
mn: Шинэ домэйн бүртгүүлээрэй эсвэл өөрийнхөө домэйныг WordPress.com -н блогтойгоо холбоорой

en: Register domain
mn: Домэйн Бүртгүүлэх

en: Register key
mn: Түлхүүр бүртгүүлэх

en: Registering a custom domain name makes your blog more memorable and easier for your readers to find.
mn: Домэйн нэр бүртгүүлснээр блогийн тань нэр илүү цээжлэхэд амар, уншигчид олоход хялбар болно.

en: Registration Number
mn: Бүртгэлийн Дугаар

en: Registration complete. Please check your email.
mn: Бүртгэл хийгдсэн. Имэйлээ шалгана уу.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
mn: Бүртгэл баталгаажуулалтыг таны имэйл хаягруу илгээх болно

en: Regular price is non-numeric
mn: Тогтмол үнэ тоо биш байна

en: Reignite the conversation: write a new post.
mn: Харилцан яриагаа дахин эхлүүлээрэй: шинэ нийтлэл бичих.

en: Rel attribute
mn: Reл шинж чанар

en: Related Topics
mn: Холбоотой Сэдвүүд

en: Related articles
mn: Холбоотой нийтлэл

en: Related products
mn: Ойролцоо бараанууд

en: Relationship
mn: Харилцан холбоо

en: Relative to parent font size (em)
mn: Харьцангуй эцэг эх, үсгийн хэмжээ (em)

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
mn: бомс

en: Relative to root font size (rem)
mn: Харьцангуй үндэс, үсгийн хэмжээ (rem)

en: Release Date
mn: Гарсан огноо

en: Released: %d.
mn: Гарсан: %d.

en: Relevance
mn: Зохимж

en: Relevant tips and new features to get the most out of Akismet
mn: Akismet-ийг их ашиглахын тулд холбогдох зөвлөмж, шинэ боломжууд

en: Remember Me
mn: Намайг сана

en: Remember for 30 days
mn: 30 өдөр сана

en: Remember for 30 days.
mn: 30 өдөр сануулах.

en: Remember me
mn: Намайг санаарай

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
mn: Оруулсан эсвэл өөрчилсөн мета өгөгдлийг хадгалахын тулд Шинэчлэх товчийг дарна уу.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
mn: Дуусаад дэлгэцийн доод хэсэгт байрлах Шинэ хэрэглэгч нэмэх товчийг дарахаа мартуузай.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
mn: Та дууссаны дараа Профайлыг шинэчлэх товчийг дарахаа мартуузай.

en: Remember to vote.
mn: Саналаа өгөхөө мартуузай.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
mn: Таны сайтыг устгасны дараа сэргээх боломжгүй гэдгийг санаарай.

en: Remind Me Later
mn: Дараа сануулах

en: Remind me later
mn: Дараа сануулах

en: Reminder: you've got credit
mn: Сануулга: танд кредит байна

en: Remove
mn: Устга

en: Remove %(plan)s
mn: %(plan)s -г устгах

en: Remove %(productName)s
mn: %(productName)s -г хасах

en: Remove %s
mn: Устгах %s

en: Remove App Connection
mn: Апп -н Холболтыг Устгах

en: Remove Background Image
mn: Дэвсгэр зургийг устгах

en: Remove Control Point
mn: Устгах Хяналтын Цэг

en: Remove Header Image
mn: Толгой зураг устгах

en: Remove Image
mn: Зургийг устгах

en: Remove Plan
mn: Багц Устгах

en: Remove SSH key
mn: SSH түлхүүрийг хасах

en: Remove Selected Items
mn: Сонгосон зүйлсийг устгах

en: Remove Users from Site
mn: Сайтаас хэрэглэгчдийг устгах

en: Remove WordPress.com Ads
mn: WordPress.com -н Сурталчилгааг Арилгах

en: Remove WordPress.com Branding
mn: WordPress.com Брэндийг Арилгах

en: Remove ads from your WordPress.com site.
mn: WordPress.com -ийн сайтаасаа сурталчилгааг арилгах

en: Remove all colors
mn: Устгах бүх өнгө

en: Remove all gradients
mn: Бүх устгах градиент

en: Remove bookmark
mn: Хавчуургыг арилгах

en: Remove caption
mn: Тайлбарыг арилгах

en: Remove featured image
mn: Онцгой зургыг хасах

en: Remove from quickstart menu
mn: Хурдан эхлүүлэх цэснээс устгах

en: Remove image
mn: Зураг устгах

en: Remove item
mn: Хасах

en: Remove key
mn: Түлхүүрийг устгах

en: Remove link
mn: Холбоос устгах

en: Remove mailbox
mn: Шуудангийн хайрцагийг хас

en: Remove payment method
mn: Төлбөрийн хэрэгслийг хасах

en: Remove selected account(s)
mn: Сонгосон дансыг устга

en: Remove the selected block(s).
mn: Устгах сонгосон блок(s).

en: Remove this mailbox
mn: Тус шуудангийн хайрцгийг хасах

en: Remove track
mn: Устгах, хянах

en: Removed
mn: Устгасан

en: Removed %s.
mn: %s-г устгасан.

en: Removing and Reusing
mn: Устгах, дахин ашиглах

en: Removing the current plugin&#8230;
mn: Одоогийн залгаасыг устгаж байна…

en: Removing the old version of the translation&#8230;
mn: Орчуулгын хуучин хувилбарыг устгаж байна...

en: Rename
mn: Нэрийг солих

en: Renamed Navigation Menu
mn: Үндсэн цэсийн нэрийг өөрчилсөн

en: Renew Now
mn: Одоо Эрхээ Сэргээе

en: Renew all
mn: Бүгдийг нь сунгах

en: Renew now
mn: Одоо сунгах

en: Renew now your %s plan
mn: Та одоо %s үйлчилгээний багцаа сунгана уу

en: Renew your %s plan now
mn: Та одоо өөрийн %s багцаа сунгана уу

en: Renewal Failed
mn: Сунгалт Амжилтгүй

en: Renewal Price
mn: Сунгалтын үнэ

en: Renewal Reminder
mn: Сунгалтын Сануулга

en: Renewal for %(quantity)d item | Renewal for %(quantity)d items
mn[0]: %(quantity)d юмны сунгалт
mn[1]: %(quantity)d юмны сунгалт

en: Renewal for %(quantity)d mailbox | Renewal for %(quantity)d mailboxes
mn[0]: %(quantity)d шуудангийн хайрцагны сунгалт
mn[1]: %(quantity)d шуудангийн хайрцагны сунгалт

en: Renewal message hidden. | %s Renewal messages hidden.
mn[0]: Шинэчлэлийн зурвас далд байна.
mn[1]: %s  Шинэчлэлийн зурвас далд байна.

en: Renewing
mn: Сэргээж байна

en: Renews at %(amount)s on %(date)s
mn: %(amount)s -р %(date)s -д сунгагдана

en: Renews every month
mn: Сар бүр сунгагдана

en: Renews every two years
mn: Хоёр жил тутам сунгагдана

en: Renews every year
mn: Жил бүр сунгагдана

en: Renews on
mn: Сунгагдах огноо

en: Renews on
mn: Сунгагдах огноо

en: Renews on %1$s.
mn: %1$s -д сунгагдана.

en: Renews on %s
mn: %s -д сунгагдана

en: Renews with Plan
mn: Багцтай цуг сэргээгдэнэ

en: Reorder
mn: Эрэмблэх

en: Repeat
mn: Давтах

en: Repeat New Password
mn: Шинэ нууц үгийг давт

en: Repeat Password
mn: Нууц үгээ дахин оруулах

en: Repeated background
mn: Давтан суурь

en: Replace
mn: Солих

en: Replace audio
mn: Аудиог солих

en: Replace video
mn: Бичлэгийг дарах

en: Replies to my comments
mn: Миний сэтгэгдэлд бичсэн хариунууд

en: Reply
mn: Хариулах

en: Reply Failed: Please, try again.
mn: Хариу Бичиж Чадсангүй: дахин оролдоно уу.

en: Reply faster with our mobile app
mn: Утасны аппаараа илүү хурдан хариу өгөх

en: Reply posted!
mn: Хариуг нийтэллээ!

en: Reply successful, <a %s>view thread</a>
mn: Хариуг бичлээ. <a %s>Харах</a>

en: Reply to %s
mn: %s Хариулж бичих

en: Reply to A WordPress Commenter
mn: WordPress-ийн сэтгэгдэл бичигчэд хариулах

en: Reply to Comment
mn: Сэтгэгдэлд хариулах

en: Reply to comments instantly, see when your traffic is booming, and keep up with all your site’s notifications from anywhere.
mn: Сэтгэгдлүүдэд цаг алдалгүй хариулж, хандалт нэмэгдэж байгааг харж, өөрийн бүх сайтынхаа сонордуулгыг тухай бүрт хүлээн авах

en: Reply to this comment
mn: Энэ сэтгэгдэлд хариулах

en: Reply to this comment.
mn: Энэ сэтгэгдэлд хариу бичих.

en: Report %s
mn: %s мэдээлэх

en: Report a bug
mn: Алдааны мэдээлэл илгээх

en: Report content that promotes self harm/suicide
mn: Өөрийгөө гэмтээх/амиа хорлох үйлдлийг дэмжиж буй агуулгыг мэдээлэх

en: Report copyright infringement
mn: Зохиогчийн эрхийг зөрчсөн тухай мэдээлэх

en: Report the publication of your private information
mn: Таны хувийн мэдээллийг нийтэлсэн тухай мэдээлэх

en: Report this as spam
mn: Үүнийг спам гэж мэдээлэх

en: Report this content
mn: Нийтлэлийн талаар гомдол гаргах

en: Report this content as mature
mn: Уг агуулгыг насанд хүрэгчдэд зориулсан хэмээн мэдээлэх

en: Report this post
mn: Энэ Нийтлэлийг Мэдээллэх

en: Report this site
mn: Энэ Сайтыг Мэдээллэх

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Request a DPA
mn: DPA хүсэх

en: Request a refund for %s
mn: %s -д нөхөн төлбөр хүсэх

en: Request added successfully.
mn: Хүсэлтийг амжилттай нэмсэн.

en: Request your information from WordPress.com.
mn: WordPress.com сайтад хандаж өөрийн мэдээллээ хүснэ үү.

en: Requested
mn: Хүссэн

en: Requester
mn: Хүсэлт гаргагч

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Required PHP version
mn: Шаардлагатай PHP хувилбар

en: Required WordPress version
mn: Шаардлагатай WordPress хувилбар

en: Required and recommended modules are installed
mn: Шаардлагатай болон санал болгож буй модулиудыг суулгасан

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
mn: Шаардлагатай талбаруудыг зааж өгсөн болно; бусад нь сонголттой. Профайлын мэдээлэл зөвхөн таны загварыг тохируулахаар тохируулагдсан тохиолдолд л харагдах болно.

en: Required fields are marked %s
mn: Шаардлагатай талбаруудыг %s-р тэмдэглэсэн

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
mn: Нэршлүүд хаягдлыг дэмждэггүй тул үнэн байх шаардлагатай

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
mn: Програмын нууц үг үүсгэхэд шаардлагатай боловч хэрэглэгчийг шинэчлэхийн тулд биш.

en: Requirements
mn: Шаардлага

en: Requires changes to the domain's DNS
mn: Домэйны DNS -д өөрчлөлт оруулах шаардлагатай

en: Reschedule or cancel
mn: Дахин төлөвлөх эсвэл цуцлах

en: Reschedule session
mn: Уулзалт дахин товлох

en: Reschedule to this date
mn: Энэ огноогоор дахин товлох

en: Research
mn: Судалгаа

en: Resend
mn: Дахин илгээ

en: Resend Code
mn: Кодыг дахин илгээх

en: Resend Email
mn: Имэйлийг Дахин Илгээ

en: Resend Verification Email
mn: Баталгаажуулах Имэйлийг дахин Илгээ

en: Resend confirmation requests
mn: Баталгаажуулах хүсэлтийг дахин илгээх

en: Reset
mn: Шинээр эхлэх

en: Reset Image
mn: Зургийг дахин олгох

en: Reset Password
mn: Нууц үг дахин олгох

en: Reset Your Password
mn: Нууц Үгээ Сэргээх

en: Reset colors
mn: Reset өнгө

en: Reset gradient
mn: Reset градиент

en: Reset options
mn: Тохиргоог дахин тохируулах

en: Reset password
mn: Нууц үгийг шинэчлэх

en: Reset search
mn: Хайлтын анхны байдалд нь оруулж

en: Reset to Defaults
mn: Анхдагч Тохиргоонд Буцаах

en: Reset to defaults
mn: Анхны байдалд нь оруулж defaults

en: Resize for smaller devices
mn: Жижиг төхөөрөмжүүдийн хэмжээг өөрчлөх

en: Resolute
mn: Ресолют

en: Resolve Block
mn: Блокыг шийдвэрлэх

en: Resources
mn: Нөөцүүд

en: Response
mn: Хариу

en: Response was not 200: %s %s
mn: Хариу 200 биш байлаа: %s %s

en: Responsive modern theme.
mn: Уян хатан орчин үеийн загвар.

en: Restart
mn: Шинээр эхлэх

en: Restaurants
mn: Ресторан

en: Restore
mn: Сэргээх

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
mn: Хогийн савнаас "%s"-г сэргээнэ үү

en: Restore Original Header Image
mn: Эх толгойн зургийг сэргээх

en: Restore Original Image
mn: Жинхэнэ зургийг сэргээх

en: Restore This Autosave
mn: Энэ автомат хадгалалтыг сэргээнэ үү

en: Restore This Revision
mn: Энэ засварыг сэргээнэ үү

en: Restore from Trash
mn: Хогын Савнаас Сэргээх

en: Restore image
mn: Зургийг сэргээх

en: Restore last draft
mn: Сүүлийн нооргийг сэргээх

en: Restore original image
mn: Жинхэнэ зургийг сэргээх

en: Restore the backup
mn: Нөөц сэргээх

en: Restore this comment from the Trash
mn: Энэ зүйлийг хогийн савнаас сэргээх

en: Restore this comment from the spam
mn: Энэ сэтгэгдлийг спамаас сэргээнэ үү

en: Restore this comment from the trash.
mn: Энэ сэтгэгдлийг хогийн савнаас сэргээ.

en: Restore this item from the Trash
mn: Энэ зүйлийг хогийн савнаас сэргээх

en: Restore this review from the spam
mn: Энэ үнэлгээг спамаас гаргаж сэргээх

en: Restrict editing
mn: Хязгаарлах засварлах

en: Results are still loading&hellip;
mn: Үр дүнг ачаалж байна...

en: Results for
mn: Илэрц

en: Resume
mn: Үргэлжлэл

en: Retro (Generated)
mn: Retro (Үйлдвэрлэсэн)

en: Retry
mn: Дахин турших

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
mn: Хариуд нь %1$s эсвэл %2$s обьект нь таны callback ашиглах үед ҮЛДСЭН API.

en: Return to My Home
mn: Миний Гэр рүү буцах

en: Return to cart
mn: Сагсруу буцах

en: Return to shop
mn: Сагс руу буцах

en: Returning customer?
mn: Бүртгэлтэй хэрэглэгч?

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
mn: Блок засварлагч дээр харагдах блокийн төрлүүдийн бүх категорийг буцаана.

en: Reunion
mn: Дахин Нэгдсэн

en: Reusable blocks
mn: Дахин ашиглах боломжтой блокууд

en: Reusable blocks are now synced patterns. A synced pattern will behave in exactly the same way as a reusable block.
mn: Дахин ашиглах боломжтой блокууд нь одоо синк хийгдсэн загварууд болсон. Синк хийсэн загвар нь дахин ашиглах боломжтой блоктой яг адилхан ажиллах болно.

en: Revenue
mn: Орлого

en: Reverse list numbering
mn: Жагсаалтыг урвуугаар харуулах

en: Reverse order
mn: Дарааллыг урвуугаар болго

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
mn: Чирэх, буулгах хайрцгийн доорх холбоос дээр дарж <strong>Хөтөч байршуулагч</strong> руу буцна уу.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
mn: Reverting unpublished changes…

en: Review %d change… | Review %d changes…
mn[0]: %d өөрчлөлтийг шалгах…
mn[1]: %d өөрчлөлтийг шалгах...

en: Review for %s
mn: %s -н шүүмж

en: Review rating (0 to 5).
mn: (0 to 5) хооронд үнэлэх.

en: Review settings, such as visibility and tags.
mn: Хяналт тохиргоо, гэх мэт алсын барааны харагдац, хаягууд.

en: Review type name.
mn: Үнэлгээний төрлийн нэр.

en: Review your account settings
mn: Бүртгэлийнхээ тохиргоог дахин нэг хянана уу

en: Review your orders
mn: Захиалгаа харах

en: Reviewer email.
mn: Үнэлсэн хүний имэйл

en: Reviewer name.
mn: Үнэлсэн хүн

en: Reviews
mn: Шүүмж

en: Reviews (%d)
mn: Шүүмж (%d)

en: Reviews totals.
mn: Нийт Үнэлгээ.

en: Revision
mn: Засвар

en: Revision by %s
mn: %s-р засварласан

en: Revisions
mn: Засварласан

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
mn: Хувилбарууд нь таны нийтлэл эсвэл хуудасны хадгалагдсан хуулбар бөгөөд таны агуулгыг шинэчлэх үед үе үе үүсдэг. Зүүн талд байгаа улаан текст нь устгасан контентыг харуулж байна. Баруун талд байгаа ногоон текст нь нэмсэн контентыг харуулж байна.

en: Revisions: %s
mn: Засвар: %s

en: Revoke
mn: Хүчингүй болгох

en: Revoke "%s"
mn: "%s"-г хүчингүй болгох

en: Revoke all application passwords
mn: Бүх програмын нууц үгийг хүчингүй болго

en: Revoke invite
mn: Урилгыг хүчингүй болгох

en: Reykjavik
mn: Реукжавик

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
mn: Их бичвэрийн талбар. Дэлгэрнгүйг Alt-Shift-H

en: Riga
mn: Рига

en: Right
mn: Баруун

en: Right Now
mn: Яг одоо

en: Right Sidebar
mn: Баруун баганатай

en: Right border
mn: Баруун хил

en: Right to left
mn: Баруунаас зүүн тийш

en: Rio Branco
mn: Рио Бранко

en: Rio Gallegos
mn: Рио Галлегос

en: Rivington is a robust theme designed for single property real estate.
mn: Rivington бол онцгой үл хөдлөх өмч хөрөнгөнд зориулагдагдсан хүчирхэг загвар юм.

en: Riyadh
mn: Риуадх

en: RoboHash (Generated)
mn: RoboHash (үүсгэсэн)

en: Robots
mn: Хайлтын роботууд

en: Rockfield is a refined theme designed for restaurants and food-related businesses seeking a classic, elegant look.
mn: Rockfield бол сонгодог, хээнцэр харагдцыг эрэлхийлж буй зоогийн газрууд, хүнстэй холбоотой бизнесүүдэд зориулагдсан боловсронгуй загвар юм.

en: Role
mn: Үүрэг

en: Roles
mn: Үүрэг

en: Roles assigned to the user.
mn: Хэрэглэгчид оноогдсон үүргүүд

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
mn: Буцах алдаа: [%1$s] %2$s

en: Rome
mn: Ром

en: Romero is a WordPress theme designed for visual magazine sites. With full width featured images making your featured blog posts really stand out, it's ideal for video game sites, motoring magazines, and other topics that have large vibrant imagery.
mn: Romero нь гэрэл зургийн сэтгүүлийн сайтуудад зориулагдсан WordPress загвар. 
    Таны блог бичвэрүүдийг бусдаас ялгаруулах дэлгэц дүүрч харагдах зурагнууд нь видео тоглоомын сайтууд, автомашины сэтгүүлүүд болон бусад эрч хүчтэй дүрслэл бүхий сэдвүүдэд төгс зохицно.

en: Rosalie is an elegant, minimalistic and responsive modern WordPress theme built specifically for bloggers who love craft, lifestyle, fashion and generally are cool people. Designed for WordPress.com.
mn: Rosalie бол онцгойлон гар урлал, амьдралын хэв маяг, загварт хайртай блоггеруудад, ерөнхийдөө күүл хүмүүст зориулан бүтээгдсэн дэгжин бөгөөд минималист, уян хатан орчин үеийн WordPress загвар юм. 
    WordPress.com-д зориулан загварчилав.

en: Rosario
mn: Росарио

en: Rotate
mn: Эргүүлэх

en: Rothera
mn: Ротера

en: Row
mn: Мөр

en: Row count
mn: Мөрийн Тоо

en: Row group
mn: Мөрийн бүлэг

en: Row type
mn: Мөрийн төрөл

en: Rows
mn: Мөрүүд

en: Run
mn: Эхлэх

en: Run %s
mn: %s ажиллуулна уу

en: SEO Tools
mn: SEO Хэрэгслүүд

en: SEO Tools & Google Analytics
mn: SEO Хэрэгслүүд & Google Analytics

en: SFTP credentials
mn: SFTP эрхүүд

en: SKU
mn: PID

en: SKU:
mn: PID:

en: SMS Authentication is unavailable.
mn: SMS Баталгаажуулалт хийх боломжгүй байна.

en: SMS codes can only be requested once per minute.
mn: Мессеж кодыг минутанд нэг л удаа авах боломжтой.

en: SQL server is up to date
mn: SQL сервер шинэчлэгдсэн

en: SSL certificate included for free
mn: SSL сертификат үнэгүй багтсан болно

en: SUCCESS: %s
mn: АМЖИЛТ: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
mn: АМЖИЛТ: WordPress %s болж амжилттай шинэчлэгдсэн

en: Saigon
mn: Сайгон

en: Saipan
mn: Сайпан

en: Sakhalin
mn: Сахалин

en: Sale of prohibited or highly regulated items
mn: Хуулиар хориглосон эсвэл нарийн хуулийн зохицуулалттай барааг борлуулах

en: Sale!
mn: Хямдрал!

en: Sales amount
mn: Борлуулалтын хэмжээ

en: Sales and promotions for Jetpack products and services.
mn: Jetpack -ийн бүтээгдэхүүн үйлчилгээний борлуулалт, сурталчилгаа.

en: Sales and promotions for WordPress.com products and services.
mn: WordPress.com -ийн бүтээгдэхүүн үйлчилгээний борлуулалт, сурталчилгаа.

en: Sales by category
mn: Борлуулалт ангилалаар

en: Sales by date
mn: Борлуулалт өдрөөр

en: Sales by product
mn: Борлуулалт бараагаар

en: Sales reports
mn: Борлуулалтын тайлангууд

en: Salta
mn: Салта

en: Samara
mn: Самара

en: Samarkand
mn: Самарканд

en: Samoa
mn: Самао

en: Sample Page
mn: Загвар хуудас

en: San Juan
mn: Сан Жуан

en: San Luis
mn: Сент-Луис

en: San Marino
mn: Сан Марино

en: Santa Isabel
mn: Санта Исабел

en: Santarem
mn: Сантарем

en: Santiago
mn: Сантиаго

en: Santo Domingo
mn: Санта Доминго

en: Sao Paulo
mn: Сан Пауло

en: Sao Tome
mn: Сан-Томе

en: Sapor is a two column blogging theme with a lot of possibilities
mn: Sapor бол олон боломжуудаар дүүрэн хоёр баганатай блогийн загвар.

en: Sarajevo
mn: Сараево

en: Saratov
mn: Саратов

en: Sat
mn: Бям

en: Saturday
mn: Бямба

[ctx: Saturday initial]
en: S
mn: БЯМ

en: Saudi riyal
mn: Saudi Riyal

en: Save
mn: Хадгалах

en: Save &amp; Publish
mn: Нөөцлэх ба хэвлэх

en: Save <b>%s/month</b> when you pay for 1 year upfront
mn: 1 жилийн төлбөрийг урьдчилан хийснээр <b> сард %s-ийг </b> хэмнэх боломжтой.

en: Save Changes
mn: Өөрчлөлтийг хадгалах

en: Save Draft
mn: Нооргийг хадгалах

en: Save Edits
mn: Засваруудыг хадгалах

en: Save Email
mn: Имэйлийг Хадгалах

en: Save Menu
mn: Цэсийг хадгалах

en: Save Number
mn: Дугаар Хадгалах

en: Save Password
mn: Нууц Үгээ Хадгалах

en: Save Poll
mn: Асуулгыг хадгалах

en: Save Settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Save Widget
mn: Виджетийг хадгалах

en: Save all changes
mn: Бүх өөрчлөлтийг хадгалах

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Save and preview changes before publishing them.
mn: Нийтлэхийн өмнө хадгалаж мөн шалгаж үзэх

en: Save as Draft
mn: Ноорогоор хадгалах

en: Save as Pending
mn: Хүлээгдэж буй маягаар хадгалах

en: Save as pending
mn: Хүлээгдэх горим

en: Save card
mn: Карт хадгал

en: Save changes
mn: Өөрчлөлт хадгалах

en: Save changes before changing page?
mn: Өөрчлөлт хадгалахаас өмнө хуудас өөрчлөгдсөн үү?

en: Save every change
mn: Өөрчлөлт бүрийг хадгалах

en: Save panel
mn: Самбарыг хадгалах

en: Save password
mn: Нууц Үгээ Хадгалах

en: Save payment method
mn: Төлбөрийн хэрэгслийг хадгалах

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгал

en: Save site, content, and template changes
mn: Сайт, агуулга, загварын өөрчлөлтийг хадгал

[ctx: Save the subscription management user changes]
en: Save changes
mn: Өөрчлөлтүүдийг хадгалах

en: Save webhook
mn: Webhook-ийг хадгалах

en: Save yourself hours.
mn: Өөрийнхөө цагийг хэмнээрэй.

en: Saved
mn: Хадгалагдсан

en: Saved cards
mn: Хадгалагдсан картууд

en: Saved.
mn: Хадгалагдсан.

en: Saving
mn: Хадгаламж

en: Saving failed.
mn: Хадгаламж чадаагүй.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
mn: Хадгалалт идэвхгүй: энэ хуудсыг одоогоор %s засварлаж байна.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
mn: Хадгалалт идэвхгүй: энэ бичлэгийг одоогоор %s засварлаж байна.

en: Saving revision&hellip;
mn: Засварыг хадгалж байна...

en: Saving...
mn: Хадгалж байна...

en: Saving…
mn: Хадгалж байна...

en: Say hello to your new home
mn: Шинэ нүүр хуудсандаа сайн уу гэж хэлээрэй

en: Scale
mn: Масштаб

en: Scale Image
mn: Зургийг хэмжээг өөрчлөх

en: Scale Image Help
mn: Зургийн масштабын тусламж

en: Scale down the content to fit the space if it is too big. Content that is too small will have additional padding.
mn: Хэт том бол агуулгыг орон зайд багтаахын тулд хэмжээг нь багасгана уу. Хэт жижиг контент нь нэмэлт дэвсгэртэй болно.

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
mn: Хэмжээний зураг тааруулахын тулд том хэмжээтэй сонгосон %1$simage сонголт%2$s (%3$d × %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
mn: Агуулна

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
mn: Хавтас

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
mn: Бөглөх

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
mn: Хоосон

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
mn: Хэмжээг багасгах

en: Scan
mn: Шинжих

en: Schedule
mn: Төлөвлөх

en: Schedule a chat
mn: Чат товлох

en: Schedule a one-on-one orientation with a Happiness Engineer to set up your site and learn more about WordPress.com.
mn: Манай Аз Жаргалын Инженерүүдтэй тусгайлан цаг товлон сайтаа эхлүүлэх болон WordPress.com -н тухай илүү ихийг мэдэх.

en: Schedule for: %s
mn: Хуваарь: %s

en: Schedule your social media updates in advance and promote your posts when it's best for you.
mn: Сошиал медиагийн постуудаа төлөвлөж хамгийн тохиромжтой үед нь сурталчилгаа болгоорой.

en: Scheduled
mn: Төлөвлөсөн

en: Scheduled %s update
mn: Хуваарьт %s шинэчлэл

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Төлөвлөсөн <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Төлөвлөсөн <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
mn: Төлөвлөсөн Үйлдэл

en: Scheduled Post
mn: Хуваарьт Бичвэр

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
mn: Өдөөлт хийгдсэн үед тодорхой цаг өдрүүдэд сонгосон үйлдэлүүд хийгдэхээр төлөвлөглөгдлөө.

en: Scheduled events
mn: Төлөвлөсөн үйл явдлууд

en: Scheduled events are running
mn: Төлөвлөсөн арга хэмжээнүүд явагдаж байна

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
mn: Төлөвлөсөн үйл явдлууд нь залгаасууд, загварууд болон WordPress-ийн шинэчлэлтүүдийг үе үе хайж байдаг. Энэ нь мөн хуваарьт нийтлэлүүдийг цаг тухайд нь нийтлэх боломжийг олгодог. Төлөвлөсөн үйлдлүүд биелсэн эсэхийг шалгахын тулд үүнийг янз бүрийн залгаасууд ашиглаж болно.

en: Scheduled for: %s
mn: Төлөвлөсөн: %s

en: Scoresbysund
mn: Скоресбисунд

en: Screen Content
mn: Дэлгэцийн контент

en: Screen Options
mn: Дэлгэцийн сонголтууд

en: Screen Options Tab
mn: Дэлгэцийн тохиргоо таб

en: Screen elements
mn: Дэлгэцийн элементүүд

en: Scroll back to top
mn: Дээшээ буцах

en: Scrollable section
mn: Гүйлгэх боломжтой хэсэг

en: Search
mn: Хайх

en: Search %s
mn: Хайлт %s

en: Search Authors
mn: Хайлт Зохиогчид

en: Search Categories
mn: Төрөл Хайх

en: Search Changesets
mn: Хайлт Өөрчлөлтүүдийг

en: Search Comments
mn: Сэтгэгдэл хайх

en: Search Error
mn: Хайлтын Алдаа

en: Search Link Categories
mn: Холбоосын ангилал хайх

en: Search Links
mn: Холбоосыг хайх

en: Search Media
mn: Медиа хайх

en: Search Media:
mn: Медиа хайх

en: Search Navigation Menus
mn: Хайлт Навигацийн Цэс

en: Search Openverse
mn: Openverse хайх

en: Search Pages
mn: Хуудас хайх

en: Search Patterns
mn: Загвар хайх

en: Search Posts
mn: Бичлэг хайх

en: Search Requests
mn: Хайлтын үр дүн

en: Search Results
mn: Хайлтын үр дүн

en: Search Results %1$s %2$s
mn: Хайлтын үр дүн %1$s %2$s

en: Search Results Title
mn: Хайлтын Үр Дүнд Нэр

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
mn: &#8220;%s&#8221;-н хайлтын үр дүн

en: Search Sites
mn: Сайт хайх

en: Search Tags
mn: Тэмдэглээ хайх

en: Search Template Parts
mn: Хайлтын Загварыг Эд Анги

en: Search Templates
mn: Хайлт Маягт

en: Search Terms
mn: Хайлтын Нэр Томъео

en: Search Users
mn: Хэрэглэгч хайх

en: Search Widgets
mn: Widget-үүд хайх

en: Search WordPress.com Blogs
mn: WordPress.com -н Блог Хайх

en: Search audio
mn: Дууны хайлт

en: Search by site name or address…
mn: Сайтын нэр эсвэл хаягаар хайх…

en: Search coupons
mn: Купонуудаас хайх

en: Search engine visibility
mn: Хайлтын системийн харагдах байдал

en: Search engines discouraged
mn: Хайлтын системүүд урам хугарсан

en: Search for a block
mn: Хайж блок

en: Search for blocks and patterns
mn: Хайх блок, хэв

en: Search for free photos…
mn: Үнэгүй зураг хайх...

en: Search for patterns
mn: Хайх хэв маяг

en: Search for replacements
mn: Хайх орлогч

en: Search for:
mn: Хайлт:

en: Search images
mn: Зураг хайх

en: Search in
mn: Хайх

en: Search installed themes
mn: Суулгасан сэдвүүдийг хайх

en: Search media
mn: Медиа хайх

en: Search media items...
mn: Зурагнаас хайх...

en: Search or enter URL to follow…
mn: Хай эсвэл дагах URL -ээ оруулна уу...

en: Search or type URL
mn: Хайлт эсвэл төрөл url

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
mn: Гарчигийг сонгохдоо дээш доош сумны товчоор хайх буюу хэрэглэнэ үү.

en: Search plugins
mn: Нэмэлт хайх

en: Search products&hellip;
mn: Бараанаас хайх&hellip;

en: Search results for "%s"
mn: "%s" утгаар хайх.

en: Search results for: %s
mn: Хайлтын үр дүн: %s

en: Search results for: “search term”
mn: Хайлтын үр дүн: "хайсан үг"

en: Search tags
mn: Сэдвүүд хайх

en: Search videos
mn: Видео хайх

[ctx: Search widget]
en: Search
mn: Хайлт

en: Searching...
mn: Хайж байна...

en: Search…
mn: Хайх...

en: Seasonal
mn: Улиралын

en: Secondary menu
mn: Хоёрдогч цэс

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
mn: Тодорхой үйлдлийг өдөөх зорилготой хэсгүүд.

en: Secure communication
mn: Аюулгүй харилцаа холбоо

en: Secure your account in only a few minutes.
mn: Хэдхэн минутанд бүртгэлээ найдвартай хамгаалалттай болгоорой.

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
mn: Файл татаж авах, дэлгүүрийн сайтууд дээр борлуулалт хийх гэх мэт гүйлгээнд серверүүдийн хооронд найдвартай харилцах шаардлагатай.

en: Security
mn: Аюулгүй Байдал

en: Security Checklist
mn: Аюулгүй Байдлын Хяналтын Жагсаалт

en: Security Checkup
mn: Аюулгүй Байдлын Шалгалт

en: Security Daily
mn: Өдөр Тутмын Аюулгүй Байдал

en: Security Key Added
mn: Нууцлалын Түлхүүр Нэмэгдлээ

en: Security Key Deleted
mn: Нууцлалын Түлхүүр Устгагдлаа

en: Security check failed.
mn: Аюулгүй байдлын шалгалт амжилтгүй болсон.

en: Security code
mn: Нууцлалын код

en: Security error.
mn: Нууцлалын алдаа.

en: Security key
mn: Нууц Түлхүүр

en: Security.
mn: Аюулгүй Байдал

en: See All
mn: Бүгдийг нь Харах

en: See Features
mn: Боломжуудыг Харах

en: See Plans
mn: Багцуудыг Харах

en: See all comments
mn: Бүх сэтгэгдлийг үзэх

en: See all comments in this post
mn: Энэ нийтлэлийн бүх сэтгэгдлийг үзэх

en: See all of your <comment id=%d post=%d site=%d href="%s">likers</a>.
mn: Сэтгэгдэл чинь таалагдсан<comment id=%d post=%d site=%d href="%s">бүх хүнийг</a> хараарай.

en: See all of your post's <post id=%d site=%d href="%s">reblogs</post>.
mn: Бүх бичвэрийнхээ <post id=%d site=%d href="%s">риблог</post> -г үзээрэй.

en: See all themes
mn: Бүх загварыг харах

en: See more from Community Forum…
mn: Олон Нийтийн Хэлэлцүүлгээс илүү ихийг мэдээрэй...

en: See more from Jetpack Documentation…
mn: Jetpack -ийн Заавраас илүү ихийг мэдээрэй...

en: See more from WordPress.com Documentation…
mn: WordPress.com -ийн Заавраас илүү ихийг мэдээрэй...

en: See more results for <strong>%s</strong> from %s
mn: <strong>%s</strong> -тай холбоотой өөр илэрцүүдийг %s -с үзэх

en: See next tip
mn: Дараачийн зааврыг харах

en: See our support pages for more information:
mn: Манай тусламжийн хуудас дээрээс илүү дэлгэрэнгүй мэдээллийг үзээрэй:

en: See the <a href="%s">WordPress.com Business</a> page for more information.
mn: Илүү ихийг <a href="%s">WordPress.com  Бизнес</a> хуудас руу орж хараарай.

en: Select
mn: Сонгох

en: Select %s
mn: %s сонго

en: Select All
mn: Бүгдийг сонгох

en: Select Category
mn: Ангилал сонгох

en: Select Day
mn: Өдөр сонгох

en: Select Files
mn: Файлуудыг сонгоно уу

en: Select Image
mn: Зураг сонгох

en: Select Link Category:
mn: Бүлгийн холбоос сонго:

en: Select Menu:
mn: Цэс сонго:

en: Select Month
mn: Сар сонго

en: Select Post
mn: Нийтлэл сонго

en: Select Province
mn: Аймаг, Хот Сонгох

en: Select Site Icon
mn: Сайтын тэмдэг сонгох

en: Select Week
mn: Долоо хоног сонгох

en: Select Year
mn: Он сонго

en: Select a Menu
mn: Цэс сонгоно уу

en: Select a Privacy Policy page
mn: Нууцлалын бодлогын хуудсыг сонгоно уу

en: Select a category
mn: Категори сонгох

en: Select a city
mn: Хот сонгоно уу

en: Select a domain
mn: Домэйн сонгох

en: Select a language below
mn: Хэлээ сонгоно уу

en: Select a legacy widget to display:
mn: Сонгох хуучин widget to display:

en: Select a menu to edit:
mn: Засах цэсийг сонгоно уу:

en: Select a new plan
mn: Шинэ багц сонгох

en: Select a time that works for you
mn: Та боломжтой цагаа сонгоорой

en: Select a user
mn: Хэрэглэгч сонгох

en: Select a variation to start with:
mn: Сонгох өөрчлөлт эхлэх нь.

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
mn: Бичиж байхдаа бүх текстийг сонгоно уу. Бүх блокуудыг сонгохын тулд дахин дарна уу.

en: Select all users
mn: Бүх хэрэглэгчдийг сонгох

en: Select an area to move this widget into:
mn: Энэ буланг оруулах талбарыг(хэсгийг) сонго

en: Select and crop
mn: Сонгоод тасла

en: Select another product
mn: Өөр бүтээгдэхүүн сонгоно уу

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
mn: Энэ виджетийн хажуугийн самбар болон хажуугийн самбар дээрх виджетийн байрлалыг хоёуланг нь сонгоно уу.

en: Select bulk action
mn: Бөөн үйлдлийг сонгоно уу

en: Select categories&hellip;
mn: Категориуд сонго&hellip;

en: Select comment
mn: Сэтгэгдэл сонгох

en: Select file
mn: Файл шилж авах

en: Select heading level
mn: Сонгох явж түвшинд

en: Select image
mn: Зураг сонгох

en: Select image block.
mn: Зургийн блок сонгоно уу.

en: Select location
mn: Байршлыг сонгоно уу

en: Select logo
mn: Лого сонгох

en: Select options
mn: Сонголт хийх

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
mn: &ldquo;%s&rdquo; Сонгол хийх

en: Select parent block (%s)
mn: Сонгох эцэг эх блок (%s)

en: Select post
mn: Мэдээ сонгох

en: Select poster image
mn: Постер зургийг сонгоно уу

en: Select shipping methods
mn: Хүргэлтийн төрөл сонго

en: Select tag
mn: Сонгох tag

en: Select the avatar user to display, if it is blank it will use the post/page author.
mn: Сонгох хөрөг хэрэглэгчийн харуулах, хэрэв энэ нь хоосон үүнийг ашиглах болно post/page зохиогч.

en: Select the size of the source image.
mn: Сонгох, хэмжээ, эх үүсвэр зураг.

en: Select topic type
mn: Сэдвийн төрлийг сонгох

en: Select unit
mn: Сонгох нэгж

en: Select what the new template should apply to:
mn: Шинэ загвар юунд хамаарах ёстойг сонгоно уу:

en: Select where the PayPal smart buttons should be displayed.
mn: PayPal ухаалаг товчийг хаана харагдуулахыг сонгох.

en: Select whether to create a single template for all items or a specific one.
mn: Сонгох эсэх бий болгох ганц загвар бүхий л зүйлс, эсвэл тодорхой нэг.

en: Select widget
mn: Багажийг сонгох

en: Select widget area
mn: Виджетийн хэсгийг сонгоно уу

en: Select your .blog domain
mn: Өөрийн .blog домэйныг сонгоно уу

en: Select your plan:
mn: Үйлчилгээний багцаа сонгоно уу:

en: Select your theme
mn: Блогын дизайн хэлбэрээ сонгоорой!

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Selected countries
mn: Сонгосон улсууд

en: Selected files:
mn: Сонгосон файлууд:

en: Selected menus have been successfully deleted.
mn: Сонгосон цэсүүдийг амжилттай устгасан.

en: Selection:
mn: Сонголт:

en: Self-hosted WordPress options:
mn: WordPress -н сонголтууд:

en: Self-hosted, non-profit version
mn: Хэрэглэгч өөрөө байршуулах, ашгийн бус хувилбар

en: Sell
mn: Зарах

en: Sell and accept e-gift vouchers
mn: Цахим бэлгийн ваучер худалдах, хүлээн авах

en: Sell anything with a simple PayPal button.
mn: Хүссэн зүйлээ энгийн PayPal товчлуураар зараарай.

en: Sell internationally
mn: Олон улс руу борлуулалт хийх

en: Sell products or services with this powerful, all-in-one online store experience. This plan includes premium integrations and is extendable, so it’ll grow with you as your business grows.
mn: Нэг дор бүгдийг агуулсан, хүчирхэг онлайн дэлгүүрийн энэхүү боломжийг ашиглаад бүтээгдэхүүн үйлчилгээгээ борлуулаарай. Энэ багцад дээд зэргийн холболтуудыг хийх, нэмж өргөтгөх боломж бий учир таны бизнес өсөн дэвжихийн хэрээр онлайн дэлгүүр тань томрох болно.

en: Send
mn: Илгээх

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
mn: Нууц үгээ шинэчлэхийн тулд %sa холбоосыг илгээнэ үү. Энэ нь тэдний нууц үгийг өөрчлөхгүй бөгөөд хүчээр өөрчлөхгүй.

en: Send Code via SMS
mn: МСЖ -р код илгээх

en: Send Request
mn: Хүсэлт илгээх

en: Send Reset Link
mn: Дахин тохируулах холбоосыг илгээх

en: Send Trackbacks
mn: Дуу бичлэг илгээх

en: Send User Notification
mn: Хэрэглэгчийн мэдэгдэл илгээх

en: Send code via text message
mn: Зурвасаар код явуулах

en: Send code via text message
mn: Мессежээр код илгээх

en: Send email daily
mn: Өдөр бүр имэйл илгээх

en: Send email every week
mn: Долоо хоног бүр имэйл илгээх

en: Send email instantly
mn: Тэр даруй нь имэйл илгээх

en: Send export link
mn: Экспортын холбоосыг илгээх

en: Send invite
mn: Урилга явуулах

en: Send password reset
mn: Нууц үг шинэчлэх илгээх

en: Send personal data erasure confirmation email.
mn: Хувийн мэдээллийг устгахыг баталгаажуулах имэйл илгээх.

en: Send personal data export confirmation email.
mn: Хувийн мэдээллийг экспортлох баталгаажуулах имэйл илгээх.

en: Send recovery code via text
mn: Сэргээх кодыг зурвасаар илгээх

en: Send the new user an email about their account
mn: Шинэ хэрэглэгчдээ бүртгэлийнхээ талаар имэйл илгээнэ үү.

en: Send trackbacks to:
mn: Тэмдэглэлүүдийг дараах руу илгээх:

en: Sending email...
mn: Имэйл илгээж байна...

en: Seoul
mn: Сөүл

en: Separate multiple URLs with spaces
mn: Олон URL-г хоосон зайгаар салгах

en: Separate multiple classes with spaces.
mn: Олон ангиудыг зайгаар тусгаарла.

en: Separate pattern categories with commas
mn: Олон ангилалыг таслалаар салгах

en: Separate tags with commas
mn: Тэмдэглээг таслалаар салгах

en: Separate with commas or the Enter key.
mn: Таслал эсвэл Enter товчоор тусгаарлах

en: Separate with commas, spaces, or the Enter key.
mn: Таслал, зай авах эсвэл Enter товчоор тусгаарлах

en: Separator
mn: Тусгаарлагч

en: September
mn: Есдүгээр сар

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
mn: 9 сар

en: Server
mn: Сервер

en: Server architecture
mn: Серверийн архитектур

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
mn: Серверийн хариу өгөх хугацааг тодорхойлж чадсангүй. Буцах хүсэлтүүд ажиллаж байгаа эсэхийг шалгана уу.

en: Server settings
mn: Серверийн тохиргоо

en: Server version
mn: Серверийн хувилбар

en: Service
mn: Үйлчилгээ

en: Session dashboard
mn: Харилцааны хянах самбар

en: Session expired
mn: Хандалт дууссан

en: Session link
mn: Харилцааны холбоос

en: Session used on
mn: Уулзалтыг ашигласан:

en: Sessions
mn: Хурал

en: Set New Password
mn: Шинэ нууц үг тохируулах

en: Set a different content width for full size images.
mn: Бүтэн хэмжээтэй зургуудад өөр өргөний хэмжээ тохируулах.

en: Set as background
mn: Арын дэвсгэр болгон тохируулах

en: Set as header
mn: Толгой хэсэг болгон тохируулах

en: Set as primary payment method
mn: Үндсэн төлбөрийн хэрэгслээр тохируулна уу

en: Set custom size
mn: Багц өөрчлөн хэмжээ

en: Set featured image
mn: Шошго зураг тавих

en: Set image
mn: Зураг сонгох

en: Set status
mn: Статус тохируулах

en: Set the Posts Page title. Appears in search results, and when the page is shared on social media.
mn: Мэдээний гарчгийг тохируулна уу. Хайлтын үр дүнд гарч ирэх, мөн хуудсыг олон нийтийн мэдээллийн хэрэгслээр хуваалцах үед.

en: Set the default number of posts to display on blog pages, including categories and tags. Some templates may override this setting.
mn: Ангилал, шошго зэрэг блог хуудсууд дээр харуулах нийтлэлийн өгөгдмөл тоог тохируулна уу. Зарим загварууд энэ тохиргоог дарж болно.

en: Set the design
mn: Багц боловсруулах

en: Set the width of the main content area.
mn: Багц өргөн гол агуулга газар.

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
mn: Худал болгосноор сайтын холболтыг таслана.

en: Set up an elegant and unique site that will build your brand with ease. Work with thoughtfully chosen fonts, colors, and images — or add your own.
mn: Өөрийнхөө брэндийг хялбаран бий болгох цэмбэгэр, онцгой сайтыг тохируулаарай. Ингэхдээ бидний нарийвчлан сонгосон фонт, өнгө, зургийг эсвэл өөрийн сонгосныг ашиглаж болно.

en: Set up payments
mn: Төлбөрийн горим сонгох

en: Set up tax rates
mn: Татварын хувь хэмжээг оруулах

en: Set up using SMS
mn: МСЖ ашиглан тохируулах

en: Set up using an app
mn: Апп ашиглан тохируулах

en: Set up your site
mn: Өөрийн сайтыг тохируулах

en: Set up your store
mn: Дэлгүүрээ тохируулаарай

en: Set yourself up for blogging success
mn: Амжилттай блог хөтлөхөд өөрийгөө бэлд

en: Setting up theme installation
mn: Загвар суулгах тохиргоо хийх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Settings Update
mn: Тохиргооны Шинэчлэл

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
mn: Үндсэн, сэдэв, хэрэглэгчийн гарал үүслээс нэгтгэсэн тохиргоо.

en: Settings save failed.
mn: Тохиргоог хадгалж чадсангүй.

en: Settings saved and theme activated.
mn: Тохиргоог хадгалж, загварыг идэвхжүүлсэн.

en: Settings saved successfully!
mn: Тохиргоог амжилттай хадгаллаа!

en: Settings saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings.
mn: Тохиргоо

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
mn: Энэ дэлгэц дээрх хэд хэдэн хайрцагт таны агуулгыг хэрхэн нийтлэх тохиргоог агуулна, үүнд:

en: Severely outdated SQL server
mn: Маш хуучирсан SQL сервер

en: Shadow
mn: Сүүдэр

en: Shadows
mn: Сүүдэр

en: Shanghai
mn: Шанхай

en: Shani looking at the camera.
mn: Шэни камер луу харж байна.

en: Shape the future of the web with WordPress
mn: Вэбийн ирээдүйг WordPress ашиглан бүтээгээрэй

en: Share
mn: Хуваалцах

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
mn: Өөрийн профайлыг бөглөхийн тулд бага зэрэг намтар мэдээллээ хуваалцаарай. Үүнийг олон нийтэд үзүүлж болно.

en: Share an unlimited number of posts on your connected accounts
mn: Өөрийн холбосон бүртгэлүүд дээрээ хязгаарлалтгүй тооны бичвэрүүд хуваалцах

en: Share credentials
mn: Эрхийн мэдээллээ хуваалцах

en: Share on
mn: Түгээх

en: Share on Facebook
mn: Facebook дээр хуваалцах

en: Share on Twitter
mn: Твиттерт Хуваалцах

en: Share posts to your Facebook page
mn: Фэйсбүүк хуудас руугаа бичвэр хуваалцах

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
mn: Өөрийн брэнд/бизнесийн талаарх сэтгэгдлээ хуваалцаарай.

en: Share this:
mn: Үүнийг хуваалцах:

en: Share what is happening with your site with your clients or business partners.
mn: Өөрийн вэб сайт дээр юу болж байгааг үйлчлүүлэгчид, бизнесийн түншүүдтэйгээ хуваалцаарай.

en: Share your podcast with the world using Spearhead.
mn: Spearhead ашиглаад подкастаа дэлхий ертөнцтэй хуваалцаарай.

en: Share your store with the world and start accepting orders.
mn: Өөрийн дэлгүүрээ дэлхийгээр түгээж, захиалга авч эхлэх.

en: Share your thoughts
mn: Санаа бодлоо хуваалцаарай.

en: Sharing
mn: Хуваалцах

en: Sharing options
mn: Түгээх тохиргоо

en: Sharing…
mn: Хуваалцах

en: Shawburn is the ideal choice for creating an online presence for your business.
mn: Shawburn бол таны бизнест онлайн оршихуйг цогцлоох төгс сонголт юм.

en: Shift-click to edit this widget.
mn: Shift -ийг дарж Widget/Хэрэглүүр-ийг засварлана

en: Ship physical products in a snap - show live rates from shipping carriers like UPS and other shipping options.
mn: Биет бүтээгдэхүүнийг хормыг дотор хүргүүлээрэй - UPS зэрэг хүргэлтийн үйлчилгээ үзүүлэгчдийн үнэ хөлсийг шууд харуулах ч боломжтой.

en: Ship to a different address?
mn: Өөр хаягт хүргэлт хийх үү?

en: Shipping | Shipping %d
mn[0]: Хүргэлт

en: Shipping Address
mn: Хүргэлтийн хаяг

en: Shipping Address 1
mn: Хүргэлтийн Хаяг 1

en: Shipping City
mn: Хүргэх Хот

en: Shipping Company
mn: Хүргэх Компани

en: Shipping First Name
mn: Хүргүүлэх Нэр

en: Shipping Last Name
mn: Хүргүүлэх Овог

en: Shipping Method
mn: Хүргэлтийн Хэлбэр

en: Shipping Postal/Zip Code
mn: Хүргэх Postal/Zip Код

en: Shipping State
mn: Хүргэх Муж

en: Shipping Zone
mn: Хүргэх Бүс

en: Shipping address
mn: Хүргэлтийн хаяг

en: Shipping address.
mn: Хүргэлтийн хаяг

en: Shipping class name.
mn: Хүргэлтийн төрлийн нэр

en: Shipping lines data.
mn: Хүргэлтийн хязгаар дата

en: Shipping method
mn: Хүргэх боломжит арга

en: Shipping method ID is required.
mn: Хүргэлтийн төрөл заавал сонгоно.

en: Shipping method ID.
mn: Хүргэлтийн төрлийн ID.

en: Shipping method name.
mn: Хүргэлтийн төрлийн нэр

en: Shipping tax total.
mn: Нийт хүргэлтийн татвар

en: Shipping total must be a positive amount.
mn: Хүргэлтийн дүн заавал эерэг утга байна.

en: Shipping via %s
mn: %s -аар хүргэнэ

en: Shipping zone order.
mn: Хүргэх бүсийн захиалга.

en: Shipping zones do not support trashing.
mn: Хүргэх бүсүүдийг устгах боломжгүй.

en: Shipping:
mn: Хүргэлт:

en: Shiprock
mn: Шипрок

en: Shop base address
mn: Дэлгүүрийн үндсэн хаяг

en: Shop pages
mn: Дэлгүүрийн хуудсууд

en: Shoreditch is a functional and responsive theme perfect for your business’s online presence. Although its main purpose is business, Shoreditch looks great as a personal blog theme too.
mn: Shoreditch бол таны бизнесийн онлайн үйл ажиллагаанд төгс тохирох мэргэжлийн бөгөөд уян хатан загвар. Хэдийгээр тус загварын үндсэн зорилго нь бизнес рүү чиглэх боловч, Shoreditch нь хувийн блогийн загварт ч гэсэн гайхалтай харагдах болно.

[ctx: Short for credit card expiration]
en: Exp.
mn: Дуусах хуг.

en: Shortcode text
mn: Shortcode текст

en: Shortlink
mn: Богино холбоос

en: Show
mn: Харуулах

en: Show %s
mn: Шоу %s

en: Show & Reload Page
mn: Хуудсыг харуулах & дахин ачаалах

en: Show Artist Name in Tracklist
mn: Дууны жагсаалт дах Дуучны нэрийг харах

en: Show Avatars
mn: Хөргийг харуулах

en: Show Details
mn: Нарийвчлал харуулах

en: Show Images
mn: Зургуудыг харах

en: Show Link Description
mn: Холбоосын тайлбар харуулах

en: Show Link Image
mn: Холбоосын зураг харуулах

en: Show Link Name
mn: Холбоосын нэр харуулах

en: Show Link Rating
mn: Холбоосын үнэлэлт харуулах

en: Show Toolbar when viewing site
mn: Сайтыг үзэх үед Toolbar-г харуулах

en: Show Tracklist
mn: Дууны жагсаалт харах

en: Show Video List
mn: Видео жагсаалт харуулах

en: Show advanced menu properties
mn: Нарийвчилсан цэсийн шинж чанарыг харуулах

en: Show all types
mn: Бүх төрлийг харах

en: Show archive type in title
mn: Шоу архивын төрлийн нэр

en: Show arrow
mn: Шоу сум

en: Show bio
mn: Шоу био

en: Show block tools
mn: Блок хэрэгслийг харуулах

en: Show button text labels
mn: Шоу button text labels

en: Show comments
mn: Сэтгэгдэл харуулах

en: Show comments count
mn: Шоу санал тоолох

en: Show details
mn: Дэлгэрэнгүй харуулах

en: Show empty categories
mn: Шоу хоосон ангилал

en: Show exact matches only
mn: Яг таарсан илэрцүүдийг л харуул

en: Show header text with your image.
mn: Зургийн хамт толгойн текстийг харуул.

en: Show hierarchy
mn: Бүтэцийг харуул

en: Show icon button
mn: Show icon товч

en: Show inline embed
mn: Шоу шугамын embed

en: Show invisible characters
mn: Хэвлэгдэхгүй тэмдэгтүүдийг(хоосон зай, мөр буулт гм.) харуул

en: Show label
mn: Шоу шошго

en: Show label text
mn: Текстийг харуулах

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
mn: Медиа

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
mn: Хуудас

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
mn: Бичвэрүүд

en: Show link on new line
mn: Холбоосыг шинэ мөрөнд харуулах

en: Show more
mn: Нэмж харуул

en: Show more comments
mn: Илүү сэтгэгдэл харуулах

en: Show more details
mn: Илүү дэлгэрэнгүй харуулах

en: Show more results
mn: Илүү их илэрц харуулах

en: Show most used blocks
mn: Харуулах хамгийн их хэрэглэгддэг блок

en: Show next theme
mn: Дараагийн сэдвийг харуулах

en: Show on front
mn: Дээр харуулах урд

en: Show only top level categories
mn: Шоу нь зөвхөн дээд түвшний ангилал

en: Show password
mn: Нууц үг харуулах

en: Show post category or tags
mn: Бичвэрийн ангилал болон шошгыг харуулах

en: Show post counts
mn: Бичлэгийн тоог харуулах

en: Show post publish date
mn: Бичвэр нийтлэгдсэн огноог харуулах

en: Show previous theme
mn: Өмнөх сэдвийг харуулах

en: Show search term in title
mn: Шоу хайлтын нэр томъео нь

en: Show tag counts
mn: Tag-ын тоололтыг харуулах

en: Show:
mn: Харуулах

en: Showcase your latest work.
mn: Сүүлийн үеийн бүтээлээ үзүүлээрэй.

en: Showing large initial letter.
mn: Том үсгийг харуулж байна.

en: Showing reports for:
mn: Тайлан үзүүлж байна:

en: Showing the single result
mn: Нэг үр дүнг харуулж байна

en: Shown publicly when you comment on blogs.
mn: Ямар нэг блог дээр сэтгэгдэл бичих үед чинь ил харагдана.

en: Shows if the product is on sale.
mn: Харуулах хэрэв бүтээгдэхүүн хямдралтай бол

en: Shows if the variation can be bought.
mn: Үзүүл хэрэв худалдаж авсан бол

en: Shows if the variation is on sale.
mn: Үзүүл хэрэв зарж болохоор бол

en: Shows where the order was created.
mn: Харуулах хэзээ захиалга үүсгэсэн.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
mn: WordPress нь хандах шаардлагатай лавлах руугаа бичих боломжтой эсэхийг харуулдаг.

en: Sidebar
mn: Хажуу багана

en: Sidebar %d
mn: %d хажуу багана

en: Sidebar filtering by tags, categories, and dates
mn: Хажуугийн цэснээс шошго, төрөл, огноогоор шүүх

en: Sign Out
mn: Гарах

en: Sign Up
mn: Бүртгүүлэх

en: Sign in request from %1$s using %2$s
mn: %1$s -с %2$s ашиглан нэвтрэх гэсэн хүсэлт

en: Sign in request from %1$s using %2$s (%3$s)
mn: %1$s -с %2$s (%3$s) ашиглан нэвтрэх гэсэн хүсэлт

en: Sign in request from %s
mn: %s 2-с нэвтрэх гэсэн хүсэлт

en: Sign in to %(clientTitle)s
mn: %(clientTitle)s руу нэвтрэх

en: Sign up
mn: Бүртгүүлэх

en: Sign up and join
mn: Бүртгүүлээд нэгд

en: Sign up as
mn: Бүртгүүлэх

en: Sign up for
mn: Дараахд бүртгүүлэх:

en: Sign up for a free blog
mn: Бүртгүүлээд үнэгүй блогтой болох

en: Signups
mn: Бүртгүүлсэн

en: Silver
mn: Мөнгөн

en: Silvio theme is a modern and clean layout for sharing travel photos and stories in WordPress.com
mn: Silvio нь WordPress.com сайтад аяллын зургууд, түүхээ хуваалцахад тань тохирох орчин үеийн, цэвэрхэн загвар.

en: Simferopol
mn: Симферопол

en: Similarly, Contact Forms should not be used to collect sensitive information such as account passwords and credit card numbers, to name a couple.
mn: Үүнтэй адилаар, Холбоо барих Маягт нь бүртгэлийн нууц үг ба кредит картын дугаар зэрэг нууц мэдээллүүдийг цуглуулахад ашиглагдах ёсгүй.

en: Simple Payments
mn: Энгийн Төлбөр Төлөлт

en: Simple product
mn: Энгийн бараа

en: Simple, approachable, with bold, handsome typography, Friendly Business conveys quality and sustainability, which makes it especially good fit for education, agriculture and family-run businesses.
mn: Энгийн, хялбар, зоримог, үзэмжит хэв загвартай Friendly Business нь чанар болон тогтвортой байдлыг илэрхийлэх бөгөөд боловсрол, хөдөө аж ахуй, гэр бүлийн бизнесүүдэд нэн тохиромжтой.

en: Simple, yet sophisticated, with subtle, beautiful typography, Elegant Business conveys quality and integrity, which makes it especially good fit for coffee shops, pop-up shops, and brick & mortar store fronts.
mn: Энгийн, ухаалаг, гоёмсог нарийн хэв загвартай Elegant Business нь чанар болоод бүтэн байдлыг илэрхийлэх бөгөөд кофе шоп, поп-ап дэлгүүр болон  энгийн үйлчилгээний дэлгүүрүүдэд илүү тохирно.

en: Simple, yet sophisticated, with subtle, elegant typography, Professional Business conveys quality and integrity, which makes it especially good fit for accounting, law, and consultancy firms.
mn: Энгийн, ухаалаг, гоёмсог нарийн хэв загвартай Professional Business нь чанар болоод бүтэн байдлыг илэрхийлэх бөгөөд нягтлан бодох бүртгэл, хууль болон зөвлөх компаниудад илүү тохирно.

en: Singapore
mn: Сингапур

en: Single item: %1$s (%2$s)
mn: Нэг зүйл: %1$s (%2$s)

en: Single item: %s
mn: Нэг зүйл: %s

en: Site
mn: Сайт

en: Site %d
mn: Сайт %d

[ctx: Site %s continues to be down/broken]
en: %s is still down
mn: %s унасан хэвээр байна

[ctx: Site %s is down/broken]
en: %s is down
mn: %s унасан байна

en: Site Address
mn: Сайтын хаяг

en: Site Address (URL)
mn: Вэб сайтын хаяг (URL)

en: Site Admin
mn: Сайтын админ

en: Site Editor
mn: Сайтын редактор

en: Site Health
mn: Сайтын Эрүүл мэнд

[ctx: Site Health]
en: Status
mn: Статус

en: Site Health %s
mn: Сайтын эрүүл мэнд %s

en: Site Health - %s
mn: Сайтын эрүүл мэнд - %s

en: Site Health Info
mn: Сайтын эрүүл мэндийн мэдээлэл

en: Site Health Status
mn: Сайтын эрүүл мэндийн байдал

en: Site ID must not be empty.
mn: Сайтын ID хоосон байгаа байх.

en: Site Icon
mn: Сайтын икон

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. To use a custom icon that is different from your site logo, use the <a>Site Icon settings</a>.
mn: Favicon зураг нь таны вэб хөтчийн таб, хавчуургын самбар болон WordPress гар утасны аппликейшнд харагдах юм. Сайтын логогоос өөр тусгай дүрс, зураг ашиглахын тулд <a>Сайтын дүрсийн тохиргоог</a> ашиглана уу.

en: Site Identity
mn: Сайтын үдсэн чиглэл

en: Site Language
mn: Сайтын хэл

en: Site Monetization
mn: Сайтыг Мөнгөжүүлэх

en: Site Name: %s
mn: Сайтын нэр: %s

en: Site Pages
mn: Сайтын Хуудсууд

en: Site Plan
mn: Сайтын Багц

en: Site Preview
mn: Сайтыг урьдчилж харах

en: Site Redirect
mn: Сайт руу Шилжүүлэх

en: Site Stats
mn: Сайтын статистик

en: Site Suspended
mn: Сайтыг Зогсоосон

en: Site Tagline
mn: Сайтын дэр гарчиг

en: Site Tagline placeholder
mn: Сайт Tagline агуулагч

en: Site Title
mn: Сайтын гарчиг

en: Site Title placeholder
mn: Сайтын Нэр агуулагч

en: Site URL
mn: Сайтын URL

en: Site URL.
mn: Сайтын URL

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
mn: Сайтын URL-уудыг HTTPS руу шилжүүлж чадсангүй.

en: Site URLs switched to HTTPS.
mn: Сайтын URL-уудыг HTTPS руу шилжүүлсэн.

en: Site Upload Space Quota
mn: Сайт байршуулах зайны квот

en: Site address
mn: Сайтын хаяг

en: Site address (URL)
mn: Site-iin hayag

en: Site backup
mn: Сайтын нөөц

en: Site count
mn: Сайтын тоо

en: Site credentials
mn: Сайтын эрхийн мэдээлэл

en: Site credentials deleted
mn: Вэб сайтын удирдлагын мэдээлэл устгагдсан

en: Site does not exist.
mn: Сайт илрэхгүй байна.

en: Site domain must not be empty.
mn: Сайтын домэйн хоосон байж болохгүй.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
mn: Таны сайтын талаарх мэдээллийг цуглуулахын тулд сайтын эрүүл мэндийн үзлэг автоматаар тогтмол явагдана. Та мөн <a href="%s">Сайтын эрүүл мэндийн дэлгэц рүү зочилж</a> сайтынхаа талаарх мэдээллийг цуглуулах боломжтой.

en: Site icon
mn: Сайтын икон

en: Site monetization
mn: Сайтыг Мөнгөжүүлэх

[ctx: Site name]
en: Your site, %1$s, is safe with Jetpack.
mn: Таны сайт - %1$s Jetpack -тай байхад алзахгүй.

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
mn[0]: Вэб сайтын нэр дор хаяж %s тэмдэгтээс бүрдэх ёстойг анхаарна уу
mn[1]: Вэб сайтын нэр дор хаяж %s тэмдэгтээс бүрдэх ёстойг анхаарна уу

en: Site name must be at least 4 characters.
mn: Вэб сайтын нэр дор хаяж дөрвөн тэмдэгтээс бүрдэх ёстойг анхаарна уу

[ctx: Site name, full date-time pair]
en: Your site, %1$s, has been fully restored to %2$s and is ready to use.
mn: Таны %1$s сайтыг %2$s  руу сэргээсэн бөгөөд одоо ашиглахад бэлэн.

[ctx: Site name, full date-time pair, requesting user_login]
en: Your site, %1$s, has been fully restored to %2$s, as requested by %3$s, and is ready to use.
mn: Таны сайт - %1$s -г %3$s -н хүсэлтийн дагуу %2$s руу бүрэн сэргээсэн бөгөөд одоо ашиглахад бэлэн.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
mn: Сайтын нэр зөвхөн жижиг үсгүүд (a-z) болон  тооноос бүрдсэн байна.

en: Site network ID must be provided.
mn: Сайтын ID заавал байх ёстой.

en: Site path must not be empty.
mn: Сайтын зам хоосон байж болохгүй.

en: Site redirect
mn: Сайт руу Шилжүүлэх

en: Site setup
mn: Вэб сайтын бүтцийн тохиргоо

en: Site tagline text
mn: Сайт tagline текст

en: Site title text
mn: Сайтын гарчиг, текст

en: Site title.
mn: Сайтын гарчиг.

en: Site updated.
mn: Сайтын шинэчлэгдсэн.

en: Site visibility
mn: Сайтын харагдалт

en: Site with the ID does not exist.
mn: ID тай сайт байхгүй байна.

en: Site: %(siteName)s
mn: Сайт: %(siteName)s

en: Site: %s
mn: Сайт: %s

en: Sites
mn: Сайт

en: Sitka
mn: Ситка

en: Six.
mn: Зургаа.

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Size in megabytes
mn: Мегабайтын хэмжээ

[ctx: Size of a UI element]
en: Extra Large
mn: Илүү Том

[ctx: Size of a UI element]
en: Large
mn: Том

[ctx: Size of a UI element]
en: Medium
mn: Дунд

[ctx: Size of a UI element]
en: None
mn: Аль нь ч биш

[ctx: Size of a UI element]
en: Small
mn: Жижиг

en: Size of batches
mn: Багцын хэмжээ

en: Skip
mn: Алгасах

en: Skip Confirmation Email
mn: Баталгаажуулалтын имэйл алгасах

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
mn: Тайрахыг алгасаж, зургийг байгаагаар нь нийтлэх

en: Skip cropping
mn: Таслалтыг алгасах

en: Skip to content
mn: Агуулга руу алгасах

en: Skip to main content
mn: Үндсэн агуулга руу шилжих

en: Skip to toolbar
mn: Түүл барыг алгасах

en: Skopje
mn: Скопжи

en: Skylark is a bright, clean, and responsive theme that's a great starting point for individuals and businesses who want to establish a professional online presence.
mn: Skylark бол өнгөлөг, цэвэрхэн, уян хатан загвар бөгөөд мэргэжлийн түвшинд онлайнаар бизнесээ байршуулахыг хүссэн хувь хүмүүс болон бизнес эрхлэгч хэн бүхэнд гайхалтай эхлэх цэг болно.

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
mn: Тайвшир залуу минь, и-мэйлээ ойр ойрхон шалгах хэрэггүй!

en: Slug
mn: Туг

en: Small screens
mn: Жижиг дэлгэц

en: Smallest size
mn: Хамгийн бага хэмжээ

en: Social Logins
mn: Сошиалаар Нэвтрэх

en: Sofia
mn: Софи

en: Software Name
mn: Програмын нэр

en: Solid
mn: Хатуу

en: Solutions for selling online
mn: Онлайн худалдааны шийдлүүд

en: Solved
mn: Шийдэгдсэн

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
mn: Таны сайтад гарсан алдааг тодорхойлсон зарим өгөгдлийг нэгтгэсэн.

en: Some files are not writable by WordPress:
mn: Зарим файлыг WordPress бичих боломжгүй:

en: Some notifications
mn: Зарим сонордуулга

en: Some of the items you wanted (%s) are included in %s, so we removed them for you.
mn: Таны хүссэн зарим үйлчилгээ (%s) %s -д багтсан учир бид таны өмнөөс хасчихлаа.

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
mn: Дэлгэцийн зарим элементүүдийг шалгах нүдийг ашиглан харуулах эсвэл нуух боломжтой.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
mn: Зарим сэдэв нь нэмэлт толгойн зургуудтай хамт ирдэг. Хэрэв танд олон зураг харагдаж байвал хүссэн зургаа сонгоод "Өөрчлөлтийг хадгалах" товчийг дарна уу.

en: Someone
mn: Хэн нэгэн

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
mn: Хэн нэгэн шинээр нууц үг үүсгэх хүсэлт илгээсэн байна: %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
mn: Хэн нэгэн дараахь хэрэглэгчийн нууц үгийг дахин олгох хүсэлт илгээсэн байна:

en: Someone logged into your account with an E-mail login link. Please make sure your e-mail account is secure!
mn: И-мэйлээр илгээгдсэн холбоосоор хэн нэгэн таны бүртгэл рүү нэвтэрсэн байна. И-мэйл тань найдвартай эсэхийг шалгана уу.

en: Something happened behind the scenes.<br/>We're sorry. Could you come back later?
mn: Хөшигний ард нэг юм болчихлоо. <br/> Биднийг уучлаарай. Дараа орж ирж болох уу?

en: Something not listed here
mn: Энд дурьдагдаагүй зүйл

[ctx: Something went wrong will saving the user settings]
en: Something went wrong.
mn: Ямар нэгэн зүйл буруу байна.

en: Something went wrong.
mn: Ямар нэгэн зүйл буруугаар эргэсэн.

en: Something went wrong.  The redirect URL is empty.
mn: Нэг л юм буруу байна. Дахин чиглүүлэх URL хоосон байжээ.

en: Something went wrong. Your WHOIS privacy upgrade was not completed correctly. Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
mn: Нэг юм буруугаар эргэлээ. Таны WHOIS -н нууцлалын шинэчлэл амжилтгүй боллоо. <a href="http://support.wordpress.com/contact/">Үйлчилгээний туслах</a> -тай холбогдоыг хүсье.

en: Sonsa is a modern and clean photo centric blog theme. It's perfect for sharing your stories with images, video and audio.
mn: Sonsa бол орчин үеийн цэвэрхэн шийдэл бүхий зураг төвт блогийн загвар. Зураг, видео, болон аудиогоор өөрийн түүхийг хуваалцахад тань төгс зохицно.

en: Soria
mn: Сориа

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
mn: Уучлаарай - таны сэтгэгдлийг оруулах үед асуудал гарлаа.

en: Sorry but your cart is full!
mn: Уучлаарай, гэхдээ таны сагс дүүрэн байна!

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
mn: Уучлаарай, одоогоор сэтгэгдэл хайх боломжгүй байгаа, удахгүй шалгаад үзээрэй.

en: Sorry to see you go.
mn: Харамсалтай байна.

en: Sorry, all upcoming sessions are full.
mn: Уучлаарай, ойрын бүх уулзалтууд дүүрсэн байна.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
mn: Уучлаарай, гэвч таны хайлтын түлхүүр үгсэд юу ч таарсангүй. Өөр түлхүүр үгээр оролдож үзнэ үү.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
mn: Уучлаарай, гэхдээ та энд байхгүй зүйлийг эрээд байна.

en: Sorry, comments are closed for this item.
mn: Уучлаарай, энэ зүйлд сэтгэгдэлүүд хаалттай.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
mn: Уучлаарай, "%s" купон оруулсан байна - өөр купонтай зэрэг орохгүй.

en: Sorry, deleting the term failed.
mn: Уучлаарай Нөхцөлийг устгахад алдаа гарлаа.

en: Sorry, editing the term failed.
mn: Уучлаарай, Нөхцөл өөрчлөхөд алдаа гарлаа.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
mn: Уучлаарай, одоогоор ямар нэг төлбөр төлөх нөхцөл байхгүй байна. Танд сайттай холбоотой санал хүсэлт байвал бидэнтэй холбоо барина уу.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
mn: Уучлаарай, одоогоор ямар нэг төлбөр төлөх боломж байхгүй байна. Танд сайттай холбоотой санал хүсэлт байвал бидэнтэй холбоо барина уу.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
mn: Уучлаарай, "%s" Энэ купон буруу байна - таны захиалгаас утслаа.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
mn: Уучлаарай, "%s" Энэ купон таных биш байна - таны захиалгаас утслаа.

en: Sorry, no sites match {{italic}}%s.{{/italic}}
mn: Уучлаарай, {{italic}}%s.{{/italic}} -д таарах сайт олдсонгүй

en: Sorry, no such page.
mn: Уучлаарай, тийм хуудас байхгүй.

en: Sorry, no such post.
mn: Уучлаарай, тийм бичлэг байхгүй.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
mn: Уучлаарай, нэг нь өгсөн taxonomies is not supported by the post төрөл.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
mn: Уучлаарай, зөвшөөрөгдөөгүй сэтгэгдэлд хариу бичихийг зөвшөөрөхгүй.

en: Sorry, revisions are disabled.
mn: Уучлаарай, шалгалтууд идэвхигүй

en: Sorry, site names must have letters too!
mn: Уучлаарай, сайтын нэр үүнээс урт байх ёстой!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
mn: Уучлаарай, алдаа гарсан байна. Хүссэн харьцуулалтыг ачаалж чадсангүй.

en: Sorry, that email address is already used!
mn: Уучлаарай, энэ имэйл хаяг аль хэдийн байна!

en: Sorry, that email address is not allowed!
mn: Уучлаарай, энэ зөвшөөрөгдөөгүй и-мэйл байна.

en: Sorry, that product is no longer available
mn: Уучлаарай, энэ бүтээгдэхүүн одоо байхгүй болсон байна

en: Sorry, that site already exists!
mn: Уучлаарай, сайт аль хэдийн байна!

en: Sorry, that site is reserved!
mn: Уучлаарай, энэ газар хуулиар хамгаалагдсан!

en: Sorry, that username already exists!
mn: Уучлаарай, энэ хэрэглэгчийн нэр аль хэдийн байна!

en: Sorry, that username is not allowed.
mn: Уучлаарай, ийм хэрэглэгчийн нэр алга байна.

en: Sorry, the category could not be created.
mn: Уучлаарай, категорийг үүсгэх боломжгүй байна.

en: Sorry, the comment could not be updated.
mn: Уучлаарай, сэтгэгдэл чадахгүй шинэчилж байх болно.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
mn: Уучлаарай, таны дарсан холбоос хуучирсан байна. Өөр сонголтыг сонгоно уу.

en: Sorry, the post could not be created.
mn: Уучлаарай, the post чадахгүй байх нь бий.

en: Sorry, the post could not be deleted.
mn: Уучлаарай, нийтлэлийг устгах боломжгүй байна.

en: Sorry, the post could not be updated.
mn: Уучлаарай, нийтлэлийг шинэчлэх боломжгүй байна.

en: Sorry, the term could not be created.
mn: Уучлаарай, хугацааны чадахгүй байх нь бий.

en: Sorry, the user could not be updated.
mn: Уучлаарай, хэрэглэгч шинэчлэгдэх боломжгүй байна

en: Sorry, there has been an error
mn: Уучлаарай, алдаа гарсан байна

en: Sorry, there has been an error.
mn: Уучлаарай! Ямар нэг алдаа байна.

en: Sorry, there was a problem creating your export file.
mn: Уучлаарай, экспортын файлыг тань үүсгэж чадсангүй.

en: Sorry, there was an error loading this page.
mn: Уучлаарай, ннэ хуудсыг ачааллах үед алдаа гарлаа.

en: Sorry, this content could not be embedded.
mn: Уучлаарай, энэ агуулга болох байх агуулагдсан.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
mn: Уучлаарай, оруулсан купон бараануудтай тохирохгүй байна: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
mn: Уучлаарай, оруулсан купон таны сансандах бараатай тохирохгүй байна.

en: Sorry, this download has expired
mn: Уучлаарай, энэ татац дууссан

en: Sorry, this method is not supported.
mn: Уучлаарай, энэ арга дэмжигдээгүй байна.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
mn: Уучлаарай, энэ бараа буруу учир төлөлт хийх боломжгүй.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
mn: Уучлаарай, Энэ барааг худалдаж аваагүй байна.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
mn: Уучлаарай, энэ бараа алга. Өөр хослол сонгоно уу.

en: Sorry, usernames must have letters too!
mn: Уучлаарай, хэрэглэгчийн нэр үүнээс урт байх ёстой!

en: Sorry, we can't display that post right now.
mn: Уучлаарай, одоогоор энэ нийтлэлийг үзүүлэх боломжгүй байна.

en: Sorry, we can't find that site.
mn: Уучлаарай, бид тэр сайтыг олж чадсангүй

en: Sorry, we couldn't find that list.
mn: Уучлаарай, бид энэ жагсаалтыг олсонгүй.

en: Sorry, we couldn't process your payment. Please try again later.
mn: Уучлаарай, бид таны төлбөрийг хийж чадсангүй. Дараа дахин оролдохыг хүсье.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
mn: Та энэ сайтыг нарийвчлан харах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
mn: Та энэ нийтлэлийг нарийвчлан харах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
mn: Уучлаарай, та сайтын эрүүл мэндийн мэдээлэлд хандах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
mn: Уучлаарай, та энэ хуудсанд хандах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын хэрэглэгчийн мэдээлэлд хандах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
mn: Уучлаарай, та are not allowed to add a ангилал.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
mn: Уучлаарай, та are not allowed to add a хугацааны нэг өгсөн taxonomies.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайт руу холбоос нэмэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
mn: Уучлаарай, та энэ сүлжээнд хэрэглэгч нэмэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
mn: Уучлаарай, you are not allowed to оноож хугацааны нэг өгсөн taxonomies.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
mn: Уучлаарай, you are not allowed to оноож хувьд энэ taxonomy.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
mn: Уучлаарай, you are not allowed to оноож энэ хугацаанд.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
mn: Уучлаарай, та энэ нийтлэлд файл хавсаргах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
mn: Уучлаарай, та энэ хэрэглэгчийг хуудасны зохиогч болгох эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
mn: Та энэ хэрэглэгчээр бичлэгийн зохиогчийг өөрчлөх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
mn: Уучлаарай, танд энэ бичвэрт сэтгэгдэл бичих боломж алга.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
mn: Уучлаарай, та энэ хэрэглэгчийн хувьд Навигацийн цэс үүсгэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
mn: Та энэ хэрэглэгчийн эрхээр хуудас үүсгэх боломжгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтад хуудас үүсгэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
mn: Уучлаарай, та энэ нийтлэлийг нууц үгээр хамгаалах боломжгүй нийтлэлийн энэ төрөлд

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
mn: Та энэ хэрэглэгчээр нийтлэл үүсгэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтад нийтлэл, ноорог зэргийг үүсгэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
mn: Уучлаарай, та энэ бичлэгт хувийн бичлэг үүсгэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
mn: Та энэ нөхцөлийг үүсгэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
mn: Уучлаарай, та хэрэглэгч үүсгэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
mn: Уучлаарай, та толгой хэсгийг өөрчлөх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
mn: Уучлаарай, та тэр хэрэглэгчийг устгах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
mn: Та энэ бичлэгийг устгах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
mn: Уучлаарай та энэ нийтлэлийг устгах эрхгүй байна

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
mn: Та энэ элементийг устгах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
mn: Уучлаарай, танд энэ хуудсыг устгах эрх байхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
mn: Уучлаарай, танд энэ нийтлэлийг устгах эрх байхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтыг устгах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
mn: Уучлаарай, та хэрэглэгчдийг устгах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
mn: Уучлаарай, та загварын автомат шинэчлэлтийг идэвхгүй болгох эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
mn: Уучаарай, та үүнд зөвшөөрөгдөөгүй

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
mn: Уучлаарай, та энэ хэрэглэгчийн хувьд Навигацийн цэсийг засах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
mn: Та энэ бичлэгийн сэтгэгдлийг засварлах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
mn: Уучлаарай, таны одоогийн хэрэглэгчийн эрхээр энэ хуудсыг засах боломжгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
mn: Уучлаарай, танд хуудас засах эрх байхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
mn: Уучлаарай, Та энэ хэрэглэгчийн эрхээрээ нийтлэл засварлах боломжгүй юм байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
mn: Уучлаарай, та энэ нийтлэлийн төрөлд нийтлэл засварлах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
mn: Уучлаарай, та нийтлэл засварлах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
mn: Та энэ Нөхцөлийг засах эрхгүй байна

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын холбоосыг засах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
mn: Та энэ сайтын загварын тохиргоог өөрчлөх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
mn: Уучлаарай, та энэ өөрчлөлтийн багцыг засах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
mn: Уучлаарай, та энэ сэтгэгдлийг засварлах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
mn: Та энэ элементийг засварлах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
mn: Уучлаарай. Танд энэ хуудсыг засварлах эрх байхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
mn: Уучлаарай, та энэхүү бичлэгийг өөрчлөх эрхгүй байна

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
mn: Уучлаарай! танд засварлах эрх олгогдоогүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
mn: Уучлаарай, та хэрэглэгчдийг засах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
mn: Уучлаарай, та өөрийн мэдээллийг засах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
mn: Уучлаарай, та загварын автомат шинэчлэлтийг идэвхжүүлэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайт дээрх хувийн мэдээллийг устгах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтад хувийн мэдээллээ экспортлох эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын агуулгыг экспортлох эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайт руу контент импортлох эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайт дээр загвар суулгах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын сонголтыг удирдах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын нууцлалын тохиргоог удирдах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
mn: Та нөхцөлийг устгах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
mn: Танд энэ сэтгэгдлийг удирлах эрх байхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
mn: Уучлаарай, та залгаасуудыг өөрчлөх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
mn: Уучлаарай, та загвараа өөрчлөх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын бүртгэлгүй тохиргоог өөрчлөх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
mn: Та энэ элементийг хогийн сав руу зөөх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
mn: Уучлаарай, та энэ үйлдлийг хийх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтанд бичих эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
mn: Танд нооргыг турших эрх байхгүй

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтанд хуудас нийтлэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
mn: Уучлаарай, та энэ блог дээр бичлэг нийтлэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтанд бичлэг нийтлэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
mn: Уучлаарай, та нар эрхгүй энэ хуудсыг хэвлэн нийтлэх.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
mn: Уучлаарай, та энэ блог дээр бичих эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
mn: Уучлаарай, та блок засварлагчийн тохиргоог унших эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
mn: Уучлаарай, та хэрэглэгчдийг устгах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
mn: Та энэ элементийг хогийн саваас сэргээх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
mn: Уучлаарай, та энэ загварыг үргэлжлүүлэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
mn: Уучлаарай, та дахин ашиглахыг зөвшөөрөхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
mn: Та сонголтуудыг шинэчлэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын залгаасуудыг шинэчлэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
mn: Та энэ хэрэглэгчээр хуудас үүсгэх эрхгүй байна

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтыг HTTPS рүү шинэчлэх эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
mn: Уучлаарай! файл байрлуулахыг хаасан байна.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
mn: Уучлаарай, та энэ төрлийн файлыг байршуулах эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
mn: Уучлаарай, та энэ нийтлэлийн автоматаар хадгалсан түүхийг үзэх эрхгүй байна.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
mn: Уучлаарай, та энэ нийтлэлийн нөхцөлийг харах эрхгүй.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
mn: Уучлаарай, та энэ бичлэгийг зарлал хэлбэрт оруулах эргүй байна.

en: Sorry, you can't purchase another Akismet Free plan.
mn: Уучлаарай, та Akismet үнэгүй багцыг дахиад авч болохгүй.

en: Sorry, you cannot reschedule or cancel less than 60 minutes before the session.
mn: Уучлаарай, та уулзалт эхлэхээс 60 минутын өмнө уулзалтаа цуцалж, дахин товлох боломжгүй.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
mn: Уучлаарай, та хувийн тохиргоотой мэдээг Онцолж болохгүй.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
mn: Уучлаарай, энэ фаылыг татах тооны хязгаар дууссан

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
mn: Уучлаарай, та ашиглаж өөрийн орон зайг хуваарилах %s. Please delete зарим файлуудыг хуулж илүү файлууд.

en: Sorry, you may not use that site name.
mn: Уучлаарай, та энэ сайтын нэрийг ашиглах боломжгүй.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
mn: Уучлаарай, та ангилалыг харахын тулд энэ сайтын бичлэгийг засварлах эрхтэй байх ёстой.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
mn: Уучлаарай, та чадвартай байх естой засварлах бичлэг дээр энэ сайт тулд харах tags.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
mn: Уучлаарай, сэтгэгдэлд хариулахын тулд та заавал нэвтрэх ёстой.

en: Sorry, your available storage space is lower than 50%, which is insufficient for creating a staging site.
mn: Уучлаарай, таны үлдсэн хадгалах зай 50% хувиас бага байгаа тул колон сайт үүсгэхэд хүрэлцэхгүй байна.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
mn: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Сагс руу буцах</a>

en: Sort Order:
mn: Эрэмбэлэх:

en: Sort ascending.
mn: Өсөхөөр эрэмбэлэх.

en: Sort by average rating
mn: Эрэмбэ: Дундаж үнэлгээ

en: Sort by latest
mn: Эрэмблэх: Шинээр

en: Sort by most recent
mn: Эрэмбэ: Саяхан үзсэн

en: Sort by popularity
mn: Эрэмбэ: Их сонирхсон

en: Sort by price (asc)
mn: Эрэмбэ: Үнэ өсөхөөр

en: Sort by price (desc)
mn: Эрэмбэ: Үнэ буурахаар

en: Sort by price: high to low
mn: Эрэмбэ: Үнэ буурахаар

en: Sort by price: low to high
mn: Эрэмбэ: Үнэ өсөхөөр

en: Sort by:
mn: Дараалал:

en: Sort descending.
mn: Буурах байдлаар эрэмбэлэх.

en: Sorting
mn: Эрэмблэх

en: Sorting and filtering
mn: Жагсаах, шүүх

[ctx: Sorting order]
en: Order
mn: Эрэмбэ

en: Source
mn: Эх

en: Source code
mn: Эх код

en: Source language
mn: Эх хэл

en: Source:
mn: Эх

en: South
mn: Өмнөд

en: South Georgia
mn: Өмнөд Жоржиа

en: South Pole
mn: Өмнөд туйл

en: Space
mn: Зай

en: Space Upgrade
mn: Багтаамж Нэмэх

en: Space between items
mn: Хоорондын зай зүйлс

en: Spacing control
mn: Зай Хяналт

en: Spain
mn: Испани

en: Spam
mn: Спам

en: Spam emptied.
mn: Спамыг хоосолсон.

en: Spam emptying in progress.
mn: Спамыг хоосолж байна.

en: Spam it: %s
mn: Энийг спамаар: %s

en: Spanish
mn: Испани

en: Special
mn: Онцгой

en: Special character
mn: Нэмэлт бичиглэл

en: Specific countries
mn: Тодорхой улсуудад

en: Specified file failed upload test.
mn: Таны заасан файл шалгалтыг давсангүй.

en: Specify a fixed height.
mn: Тогтмол өндрийг зааж өгнө үү.

en: Specify a fixed width.
mn: Тогтмол өргөнийг зааж өгнө үү.

en: Specify an OPML URL:
mn: OPML URL-ыг оруулна уу:

en: Speed up your site’s performance and protect it from spammers. Access detailed records of all activity on your site. While you’re at it, improve your SEO and automate social media sharing.
mn: Сайтынхаа хурдыг нэмж спамчидаас хамгаал. Сайт дээр тань болж байгаа бүх үйлдлийг хар. Нэмээд SEO -оо сайжруулж, олон нийтийн сүлжээнд хуваалцах тохиргоогоо автоматжуул.

en: Split table cell
mn: Хүснэгтийн нүдийг хуваах

en: Sponsored Posts
mn: Төлбөртэй Постууд

en: Spotlight mode activated
mn: Гэрэлтүүлгийг горимыг идэвхжүүлсэн

en: Spotlight mode deactivated
mn: Гэрэлтүүлгийг горимыг идэвхгүй болгох

en: Spotlight your media
mn: Медиадаа анхаарлыг тат

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хүснэгт <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хүснэгт <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
mn: Хүснэгт

en: Square
mn: Квадрат

en: Srednekolymsk
mn: Срэднэколюмск

en: St Barthelemy
mn: Бартелеми муж

en: St Helena
mn: Сант Хелена

en: St Johns
mn: Джонс муж

en: St Kitts
mn: Киттс муж

en: St Lucia
mn: Лусиа муж

en: St Thomas
mn: Томас муж

en: St Vincent
mn: Винсент муж

en: Stack on mobile
mn: Гар утсанд цувуулах

en: Staging site deleted.
mn: Клон сайтыг устгасан.

en: Stand out with a short and memorable domain
mn: Богино бөгөөд цээжлэхэд амархан домэйнээр бусдаас ялгар

en: Standard
mn: Стандарт

en: Standard time begins on: %s.
mn: Стандарт цаг: %s-д эхэлнэ.

en: Stanley
mn: Станлей

en: Star ratings should be required, not optional
mn: Одоор үнэлгээ шаардах, заавал биш

en: Start Customizing
mn: Тохируулж эхлэх

en: Start Date
mn: Эхлэх огноо

en: Start Domain Transfer
mn: Домэйн Шилжүүлгийг Эхлүүл

en: Start Reading
mn: Уншиж Эхлэх

en: Start Your Website
mn: Вэб Сайтаа Эхлүүлэх

en: Start a Personal Website or Blog with WordPress.com
mn: Хувийн Вэб Сайт эсвэл Блогоо WordPress.com дээр эхлүүлэх

en: Start a Store on WordPress.com
mn: WordPress.com дээр Дэлгүүр Нээх

en: Start a blog
mn: Блог эхлүүлэх

en: Start a new site
mn: Шинэ сайт эхлүүлэх

en: Start a page
mn: Хуудас Үүсгэх

en: Start a website on your mobile phone and update it seamlessly from any device. Choose from a wide selection of responsive themes that look great everywhere.
mn: Гар утаснаасаа вэб сайт эхлүүлж, дараа нь хүссэн газраасаа шинэчлээрэй. Ямар ч төхөөрөмж дээрээс гоёмсог харагддаг олон төрлийн загваруудаас сонгох боломжтой шүү.

en: Start adding Heading blocks to create a table of contents. Headings with HTML anchors will be linked here.
mn: Нэмж эхлэх нь Явж блок үүсгэх агуулгын хүснэгт. Гарчиг нь HTML зангуу холбоотой байж болно энд.

en: Start backing up your site
mn: Вэб сайтаа нөөцөлж эхлэх

en: Start blank
mn: Эхлэх хоосон

en: Start building
mn: Бүтээж эхлээрэй

en: Start date of sale price.
mn: Хямдралтай худалдаж эхлэх өдөр

en: Start date:
mn: Эхлэх огноо

en: Start empty
mn: Эхлэх хоосон

en: Start for Free
mn: Үнэгүй Эхлэх

en: Start learning
mn: Суралцаж эхлэх

en: Start making sales
mn: Борлуулалт хийж эхлэх

en: Start session
mn: Харилцаа эхлүүлэх

en: Start value
mn: Эхлэх утга

en: Start with
mn: Дараахаар эхлэх

en: Start with Blogger
mn: Блоггероор Эхлэх

en: Start with Business
mn: Бизнес багцаар эхлэх

en: Start with Free
mn: Үнэгүйгээр Эхлэх

en: Start with Personal
mn: Хувийн багцаар Эхлэх

en: Start with Premium
mn: Дээд зэргийн багцаар эхлэх

en: Start with a domain
mn: Домэйнээр эхлэе

en: Start with eCommerce
mn: Интернет Худалдаагаар эхлээрэй

en: Start writing or type / to choose a block
mn: Шууд бичиж эхэл эсвэл / гэж бичээд блок сонгоорой

en: Start writing with text or HTML
mn: Текст эсвэл HTML-ээр бичиж эхлэх

en: Start, update, and view your site seamlessly from any device. Access desk-free productivity wherever you have internet connectivity.
mn: Сайтаа дурын төхөөрөмжөөс эхлүүлж, шинэчилж, харж болно. Интернет холболт байхад л ширээний шаардлагагүйгээр үр бүтээлтэй ажиллаарай.

en: Starting Coordinates:
mn: Эхлэх координатууд:

en: Starting at
mn: Эхлэх:

en: State
mn: Төлөв

en: State / County
mn: Бүс / Муж

en: State/County
mn: Бүс / Муж

en: Statistics
mn: Тоон мэдээлэл

en: Stats
mn: Статистик

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
mn: {{period/}} -н статиситик

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
mn: Бичээч

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
mn: Холбоос

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
mn: Даралт

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
mn: Хандалт

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
mn: Хандалт

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
mn: Хандалт

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
mn: Хандалт

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
mn: Хандалт

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
mn: Гарчиг

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
mn: Хайлтын Хэллэг

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
mn: Улс

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
mn: Хандалт

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
mn: Бичээч

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
mn: Даралт

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
mn: Улсууд

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
mn: Бичвэр & Хуудсууд

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
mn: Хайлтын Хэллэг

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
mn: Бичлэгүүд

en: Status
mn: Төлөв

en: Status & visibility
mn: Төлөв & Харагдац

en: Status:
mn: Төлөв:

en: Status: %s
mn: Төлөв: %s

en: Stay connected
mn: Холбоотой хэвээр байх

en: Step
mn: Алхам

en: Step %d
mn: Алхам %d

en: Step 1:
mn: Алхам 1:

en: Step 2:
mn: Алхам 2

en: Stick this post to the front page
mn: Энэ бичлэгийг нүүр хуудсанд зоох

en: Sticky
mn: Наалдамхай

en: Sticky Post
mn: Зүйлт мэдээ

en: Still need help?
mn: Танд тусламж хэрэгтэй байсаар байна уу?

en: Stock quantity.
mn: Агуулахын үлдэгдэл

en: Stockholm
mn: Стокгольм

en: Stop %s subscription
mn: %s -н захиалгыг цуцлах.

en: Stopping this subscription
mn: Энэ захиалгыг цуцлаж байна

en: Storage Space
mn: Хадгалах зай

en: Storage Upgrade!
mn: Багтаамжийн Шинэчлэлт!

en: Store
mn: Дэлгүүр

en: Store connected successfully.
mn: Дэлгүүр амжилттай холбогдлоо.

en: Store stats
mn: Дэлгүүрийн статистик

en: Store uploads in this folder
mn: Энэ хавтас дотор нэмсэн файлыг хадгалах

en: Stores and Business Sites
mn: Дэлгүүр болон Бизнесийн Сайтууд

en: Stratford is the perfect design for your business or educational institutes online presence. Highlight your products and services, Stratford is versatile enough to be your personal blog too.
mn: Stratford нь таны бизнесийн эсвэл боловсролын байгууллагыг онлайнаар байршуулахад тохирох төгс загвар юм. Бүтээгдэхүүн, үйлчилгээг тань тодотгож өгөх Stratford нь таны хувийн блог ч болж чадах хангалттай олон талтай.

en: Streak
mn: Тасралтгүй

en: Streams
mn: Урсгалууд

en: Street address
mn: Гудамжны хаяг

en: Strength indicator
mn: Чанар илэрхийлэгч

en: Stretch items
mn: Сунгах эд зүйлс

en: Stretch to fill available space.
mn: Боломжтой зайг дүүргэхийн тулд сунгана.

en: Strikethrough
mn: Дээгүүр нь зурах

en: Strikethrough the selected text.
mn: Strikethrough сонгосон текст.

en: Structure for Navigation Menu: %s
mn: Цэсний бүтэц: %s

en: Studio by WordPress.com
mn: WordPress.com-ын студио

en: Style
mn: Хэлбэр

en: Style Book
mn: Загварын ном

en: Style Variations
mn: Загварын өөрчлөлтүүд

en: Styles
mn: Хэлбэрүүд

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
mn: Загваруудыг үндсэн, сэдэв, хэрэглэгчийн гарал үүслээр нэгтгэсэн.

en: Stylesheet is missing.
mn: Загварын хуудас /Stylesheet/ олдохгүй байна.

en: Stylesheet is not readable.
mn: Загварын файл унших боломжгүй.

en: Sub-directory Installation
mn: Саб-дирэктори Суулгац

en: Sub-domain Installation
mn: Саб-домэйн Суулгац

en: Subdirectories are not allowed. No slashes, please.
mn: Дэд директорыг зөвшөөрөхгүй. Налуу зураас хэрэглэхгүй байхыг хүсье.

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Submenu & overlay background
mn: Дэд цэс & давхцуулах суурь

en: Submenu & overlay text
mn: Дэд цэс & давхцуулах текст

en: Submit
mn: Оруулах

en: Submit Comment
mn: Сэтгэгдлийг оруулах

en: Submit Reply
mn: Хариулт батлах

en: Submit business information
mn: Бизнесийн мэдээллээ оруулах

en: Submit for Review
mn: Гаргаж Тойм

en: Submit report
mn: Мэдээллийг илгээх

en: Submit the final content within 14 days; otherwise, we will use AI-generated text and stock images to build your site.
mn: Сүүлийн контентоо 14 хоногийн дотор оруулаарай, эс бөгөөс бид хиймэл оюун ухаанаар бүтээгдсэн текст болон зургаар таны сайтыг бүтээх болно.

en: Submitted on: %s
mn: Оруулсан огноо: %s

en: Submitting…
mn: Илгээж байна...

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Subscribed On
mn: Захиалсан Огноо:

en: Subscriber
mn: Захиалагч

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
mn: Захиалагч нь сэтгэгдэл унших/тайлбар/мэдээлэл хүлээн авах гэх мэт зүйлсийг унших боломжтой боловч ердийн сайтын контент үүсгэх боломжгүй.

en: Subscript
mn: Доор бичилт

en: Subscription
mn: Захиалга

en: Subscription Details
mn: Үйлчилгээний Нарийн Ширийн

en: Subscription Renewal
mn: Захиалга Сэргээх

en: Subscription renews on
mn: Захиалга сунгагдах огноо:

en: Subscription to {{site}}{{/site}}
mn: {{site}}{{/site}} -н захиалга

en: Subscription was canceled by the developer
mn: Хөгжүүлэгчийн хүсэлтээр үйлчилгээг цуцаллаа

en: Subscription was canceled by the system, for example because of a billing problem
mn: Үйлчилгээг системийн зүгээс цуцаллаа, жишээлбэл төлбөр төлөөгүйн улмаас байх боломжтой

en: Subscriptions
mn: Үйлчилгээнүүд

en: Subscriptions delivery
mn: Захиалгын Хүргэлт

en: Subtitles
mn: Дэд гарчигууд

en: Subtotal
mn: Дүн

en: Subtotal:
mn: Дүн

en: Suburb
mn: Хотын зах

en: Success!
mn: Амжилттай!

en: Success! Your domain has been re-locked to prevent it being transferred.
mn: Амжилттай! Таны домэйныг дахин түгжиж шилжүүлэх боломжгүй болголоо.

en: Successful Renewal
mn: Амжилттай Сунгалаа

en: Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>%1$d G Suite license | Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>%1$d G Suite licenses
mn[0]: Амжилттай Сунгагдлаа!</strong> <strong>%1$d G Suite лицензээ сунгасанд баярлалаа
mn[1]: Амжилттай Сунгагдлаа!</strong> <strong>%1$d G Suite лицензүүдээ сунгасанд баярлалаа

en: Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>%1$d WordPress.com purchase | Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>%1$d WordPress.com purchases
mn[0]: Амжилттай Сунгалаа!</strong> <strong>%1$d WordPress.com -н худалдан авалтаа сунгасанд баярлалаа.
mn[1]: Амжилттай Сунгалаа!</strong> <strong>%1$d WordPress.com -н худалдан авалтуудаа сунгасанд баярлалаа.

en: Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>%1$s purchase
mn: Амжилттай Сунгагдлаа!</strong> <strong>%1$s  -н худалдан авалтаа сунгасанд баярлалаа

en: Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>WordPress.com G Suite account
mn: Амжилттай Сунгагдлаа!</strong> <strong>WordPress.com G Suite -н бүртгэлээ сунгасанд баярлалаа

en: Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>WordPress.com G Suite accounts
mn: Амжилттай Сунгагдлаа!</strong> <strong>WordPress.com G Suite  -н бүртгэлүүдээ сунгасанд баярлалаа

en: Successful Renewal!</strong> Thanks for renewing your <strong>WordPress.com domain mapping</strong> subscriptions
mn: Амжилттай Сунгагдлаа!</strong> <strong>WordPress.com домэйн харгалзуулах үйлчилгээ </strong> -ээ сунгасанд баярлалаа

en: Successful renewal on %s
mn: %s -д амжилттай сунгасан

en: Successfully disabled Two-Step Authentication.
mn: Хоёр-Алхамт Баталгаажуулалтыг цуцаллаа.

en: Successfully enabled Two-Step Authentication.
mn: Хоёр-Алхамт Баталгаажуулалтыг Амжилттай идэвхжүүллээ.

en: Suggested embed #%d
mn: Оруулсан санал #%d

en: Suggested height is %s.
mn: Санал болгож буй өндөр нь %s.

en: Suggested image #%d
mn: Санал болгох зураг #%d

en: Suggested setup
mn: Санал болгож буй тохиргоо

en: Suggested text:
mn: Санал болгож буй текст:

en: Suggested width is %s.
mn: Санал болгож буй өргөн нь %s.

en: Suggestion:
mn: Санал болгоё:

en: Suggestions
mn: Санал Болгох

en: Suggestions list
mn: Санал жагсаалт

en: Sum of all taxes.
mn: Бүх татварын дүн

en: Summary
mn: Дүгнэлт

en: Sun
mn: Ням

en: Sunday
mn: Ням

[ctx: Sunday initial]
en: S
mn: НЯМ

en: Supercharge your site
mn: Сайтаа супер болгоорой

en: Superscript
mn: Дээр бичилт

en: Support
mn: Дэмжлэг

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
mn: Мэдээжийн хэрэг, бүрэн хэмжээний зураг нэлээд том байж болно. Гэхдээ заримдаа зураг нь үнэ цэнэтэй байдаг.

en: Survey embed block
mn: Судалгааны блок оруулах

en: Suspended Blogs
mn: Цуцлагдсан Блогууд

en: Suspendisse commodo neque lacus, a dictum orci interdum et.
mn: Suspendisse commodo neque lacus нь dictum orci interdum нар.

en: Swift Current
mn: Свифт Куррент

en: Switch Site
mn: Вэб Сайтаа Солих

en: Switch now
mn: Одоо солих

en: Switch to Premium and save %s%%.
mn: Премиум багц руу шилжээд %s%%-ийг хэмнээрэй.

en: Switch to editable mode
mn: Шилжиж засварлагдана горим

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
mn: Styles-ийн тусламжтайгаар сайтынхаа өнгө үзэмжийг өөрчил

en: Sydney
mn: Сидней

en: Sync status
mn: Sync төлөв

en: Synced pattern created: %s
mn: Синк хийсэн загвар: %s

en: Syndication feeds show the most recent
mn: Синдикат хангамж нь хамгийн сүүлийн үеийн мэдээллийг харуулдаг

en: Syntax Highlighting
mn: Синтакс тодруулга

en: Syowa
mn: Сёва

en: TOTAL
mn: НИЙТ

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Table Of Contents
mn: Гарчгийн жагсаалт

en: Table caption text
mn: Хүснэгт тайлбар текст

en: Table cell properties
mn: Хүснэгтийн баганын сонголтууд

en: Table ordered by Author.
mn: Зохиогчийн захиалсан хүснэгт.

en: Table ordered by Comment Author.
mn: Тайлбар Зохиогчийн захиалгаар хүснэгт.

en: Table ordered by Comments.
mn: Тайлбараар эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by Date.
mn: Хүснэгтийг огноогоор эрэмбэлсэн.

en: Table ordered by Description.
mn: Тодорхойлолтоор эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by E-mail.
mn: Хүснэгтийг цахим шуудангаар захиалсан.

en: Table ordered by File Name.
mn: Файлын нэрээр эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
mn: Хүснэгтийг шаталсан цэсийн дараалал, гарчигаар эрэмбэлсэн.

en: Table ordered by Last Updated.
mn: Сүүлд шинэчлэгдсэнээр захиалсан хүснэгт.

en: Table ordered by Links.
mn: Холбоосоор захиалсан хүснэгт.

en: Table ordered by Name.
mn: Нэрээр эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by Post Replied To.
mn: Хүснэгтийг шуудангаар захиалсан.

en: Table ordered by Posts Count.
mn: Бичлэгийн тоогоор эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by Rating.
mn: Үнэлгээгээр захиалсан хүснэгт.

en: Table ordered by Site Domain Name.
mn: Сайтын домайн нэрээр эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by Site Path.
mn: Сайтын замаас эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by Site Registered Date.
mn: Хүснэгтийг сайтад бүртгүүлсэн огноогоор захиалсан.

en: Table ordered by Slug.
mn: Slug-ийн захиалсан ширээ.

en: Table ordered by Theme Name.
mn: Сэдвийн нэрээр эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by Title.
mn: Гарчигаар эрэмбэлсэн хүснэгт.

en: Table ordered by URL.
mn: Хүснэгтийг URL-аар эрэмбэлсэн.

en: Table ordered by Uploaded To.
mn: Хүснэгтийг Uploaded To захиалсан.

en: Table ordered by User Registered Date.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгүүлсэн огноогоор захиалсан хүснэгт.

en: Table ordered by Username.
mn: Хэрэглэгчийн нэрээр захиалсан хүснэгт.

en: Table ordered by Visibility.
mn: Visibility-ээр захиалсан хүснэгт.

en: Table ordered hierarchically.
mn: Хүснэгтийг шаталсан байдлаар эрэмбэлсэн.

en: Table properties
mn: Хүснэгтийн сонголтууд

en: Table row properties
mn: Хүснэгтийн мөрийн сонголтууд

en: Tablet
mn: Таблет

en: Tag
mn: Хаяг

en: Tag Cloud
mn: Шошгон цуваа

en: Tag added to all posts in this category.
mn: Энэ бүлгийн бүх бичлэгт tag нэмсэн байна

en: Tag added.
mn: Шошго нэмсэн.

en: Tag deleted.
mn: Шошгийг устгасан.

en: Tag name.
mn: Сэдвийн нэр.

en: Tag not added.
mn: Шошго нэмээгүй.

en: Tag not updated.
mn: Шошго шинэчлэгдээгүй байна.

en: Tag updated.
mn: Шошго шинэчлэгдсэн.

en: Tag: | Tags:
mn[0]: Сэдэв:
mn[1]: Сэдвүүд:

en: Tag: %s
mn: Түлхүүр үг: %s

en: Tagged
mn: Шошго

en: Tagline
mn: Товч тайлбайр

en: Tags
mn: Шошго

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
mn: Шошгуудыг <a href="%s">категори руу хөрвүүлэгч</a> ашиглан категорид сонгон хөрвүүлж болно.

en: Tags deleted.
mn: Шошгуудыг устгасан.

en: Tags list
mn: Шошгонуудын жагсаалт

en: Tags list navigation
mn: Сэдвийн жагсаалт навигац

en: Tags totals.
mn: Нийт Сэдвүүд.

en: Tags:
mn: Шошго:

en: Tags:
mn: Тэмдэглээ:

en: Tahiti
mn: Тахити

en: Taipei
mn: Тайбэй

en: Take me to plans!
mn: Багцын жагсаалтыг үзье!

en: Take over
mn: Дуусах

en: Take payments in cash upon delivery.
mn: Төлбөрийг хүргэлт хийх үед бэлнээр авах.

en: Take payments in seconds
mn: Хормын дотор төлбөр хүлээн аваарай

en: Take payments via bank transfer.
mn: Төлбөрийг банкны шилжүүлгээр авах.

en: Taking payments for goods or accepting donations is a breeze with the Simple Payments button. Simply insert it into any page on your site to take credit or debit card payments.
mn: Энгийн Төлбөрийн товчлуурыг ашиглаад төлбөр, хандив зэргийг хормын дотор хүлээн аваарай. Кредит, дебит картын гүйлгээ хийх хуудасдаа байршуулаад л болоо.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
mn: PHP-д зориулсан OpenSSL дэмжлэгийн талаар вэб хосттойгоо ярилц.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
mn: Вэбсайтдаа HTTPS-г дэмжих талаар вэб хосттойгоо ярилц.

en: Tallinn
mn: Таллинн

en: Tan
mn: Бор шаргал

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
mn: Дурын сэдэв дээр товшоод хулганаа аваачиж, шууд үзэх товчийг дарж тухайн сэдвийг шууд үзэхийг харах ба сэдвийн сонголтуудыг тусдаа, бүтэн дэлгэцээр өөрчлөх боломжтой. Та мөн загварын дэлгэрэнгүй дэлгэцийн доод хэсэгт Live Preview товчлуурыг олох боломжтой. Суулгасан аливаа сэдвийг ийм байдлаар урьдчилан харж, өөрчлөх боломжтой.

en: Tarawa
mn: Тарава

en: Target
mn: Бай

en: Tashkent
mn: Ташкент

en: Task incomplete
mn: Даалгавар дутуу байна

en: Tasmania
mn: Тасмани

en: Tax
mn: Татвар

en: Tax class of fee.
mn: Шимтгэлийн татвар ангилал.

en: Tax lines data.
mn: Татварын хязгаарын дата

en: Tax priority.
mn: Татварын эрэмбэ.

en: Tax rate code.
mn: Татварын тариф код

en: Tax rate name.
mn: Татварын тариф нэр

en: Tax rate.
mn: Татварын тариф

[ctx: Tax status]
en: None
mn: Байхгүй

en: Tax status of fee.
mn: Шимтгэлийн татвар төлөв.

en: Tax status.
mn: Татварын төлөв.

en: Tax subtotal.
mn: Татварын дэд дүн

en: Tax total (not including shipping taxes).
mn: Нийт татвар (Хүргэлтийн татвар ороогүй).

en: Tax total.
mn: Нийт татвар.

en: Taxes
mn: Татварууд

en: Taxes by code
mn: Татвар кодоор

en: Taxes by date
mn: Татвар огноогоор

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
mn: Систэмчлэлийн нэр 1-32 тэмдэгт байх ёстой.

en: Taxonomy:
mn: системчлэл

en: Tbilisi
mn: Тбилис

en: Technical issues
mn: Техникийн асуудлууд

en: Technology
mn: Технологи

en: Tegucigalpa
mn: Тегусигалпа

en: Tehran
mn: Тегеран

en: Tel Aviv
mn: Тель-Авив

en: Tell City
mn: Телл Хот

en: Tell us a bit about your business
mn: Бизнесийнхээ талаар жаахан ярьж өгөөч

en: Template
mn: Загвар

en: Template Editing
mn: Загвар засварлах

en: Template Part
mn: Загвар-Р Хэсэг

en: Template Part "%s" inserted.
mn: Загвар Хэсэг нь "%s" оруулж байна.

en: Template Parts
mn: Template Хэсгээс

en: Template archives
mn: Загвар архив

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
mn: Загвар байхгүй байна. Бие даасан загварууд нь %1$s эсвэл %2$s загвар файлтай байх шаардлагатай. <a href="%3$s">Хүүхдийн загварууд нь</a> %5$s загварын хүснэгтэд %4$s толгойтой байх шаардлагатай.

[ctx: Template name]
en: All Archives
mn: Бүх архив

[ctx: Template name]
en: Author Archives
mn: Зохиогчийн архив

[ctx: Template name]
en: Blog Home
mn: Эхлэл Блог

[ctx: Template name]
en: Category Archives
mn: Ангилал архивууд

[ctx: Template name]
en: Date Archives
mn: Огноо архив

[ctx: Template name]
en: Page: 404
mn: Хуудас: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
mn: Хуудсууд

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
mn: Бүтээгдэхүүний Каталог

[ctx: Template name]
en: Search Results
mn: Хайлтын үр дүн

[ctx: Template name]
en: Single Entries
mn: Ганц оролт

[ctx: Template name]
en: Single Posts
mn: Мэдээний Single

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
mn: Архив шошго

en: Template part archives
mn: Загвар хэсэг архив

en: Template part created.
mn: Загвар нэг хэсэг бий.

en: Template parts
mn: Template Хэсгээс

en: Template parts list
mn: Загвар хэсэгт жагсаалт

en: Template parts list navigation
mn: Загвар, эд анги навигацийн жагсаалт

en: Template parts to include in your templates.
mn: Загвар хэсэгт оруулах нь таны загварууд.

en: Template revert failed. Please reload.
mn: Загвар болдог байх чадаагүй. Уу reload.

en: Templates
mn: Хэв

en: Templates define the way content is displayed when viewing your site.
mn: Templates тодорхойлох арга агуулгыг нь гарч үзэж байх үед таны сайт.

en: Templates help define the layout of the site. You can customize all aspects of your posts and pages using blocks and patterns in this editor.
mn: Templates тодорхойлох нь туслах зохион байгуулалт сайт. Та өөрчлөх боломжтой бүх талаар таны бичлэг, хуудас ашиглан блок, хэв энэ редактор.

en: Templates list
mn: Маягтын жагсаалт

en: Templates list navigation
mn: Маягтын жагсаалт навигацийн

en: Templates to include in your theme.
mn: Маягт оруулах нь таны сэдэв.

en: Term does not exist.
mn: Нэршил оршин байхгүй

en: Term items not found.
mn: Хугацааны зүйлсийг олж чадаагүй.

en: Term name.
mn: Нөхцөлийн нэр

en: Terms
mn: Нөхцөл

en: Terms of Service
mn: Үйлчилгээний Нөхцөл

en: Test a new zoomed out view on the site editor (Warning: The new feature is not ready. You may experience UX issues that are being addressed)
mn: Сайтын засварлагч дээр шинэ жижигрүүлсэн харагдацыг туршиж үзээрэй (Анхааруулга: Шинэ функц бэлэн болоогүй байна. Танд UX-ийн асуудал шийдэгдэж магадгүй)

en: Test checkout
mn: Төлбөр төлөх тест

en: Test the Global Styles color randomizer; a utility that lets you mix the current color palette pseudo-randomly.
mn: Глобал хэв маягийн өнгөний санамсаргүй тохируулагчийг турших; Одоогийн өнгөт палитрыг псевдо-санамсаргүй байдлаар холих боломжийг олгодог хэрэгсэл.

en: Testimonials
mn: Талархлууд

en: Testing connection…
mn: Холболтыг шалгаж байна...

en: Text
mn: Бичвэр

en: Text &amp; Headings
mn: Текст ба гарчиг

en: Text Color
mn: Бичвэрийн өнгө

en: Text List
mn: Бичвэрийн Жагсаалт

en: Text alignment
mn: Текстийн Зэрэгцүүлэлт

en: Text color
mn: Текстийн өнгө

en: Text direction
mn: text direction

[ctx: Text labelling a interface as controlling a given layout property (eg: margin) for a given screen size.]
en: Controls the %1$s property for %2$s viewports.
mn: Хянадаг %1$s эд хөрөнгийн хувьд %2$s viewports.

en: Text tracks
mn: Текст мөр

en: TextBook is a theme for colleges, schools and organizations focused on education.
mn: TextBook бол коллежууд, сургуулиуд болон боловсролын чиглэлээр үйл ажиллагаа эрхэлдэг байгууллагуудад зориулсан загвар.

en: Thank You
mn: Танд Баярлалаа

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
mn: <a href="%s">WordPress</a>-ийг хэрэглэж буйд таньд Баярлалаа.

en: Thank you for helping %1$s keep the web free from spam. You are an important part of the %2$s Community.
mn:  %1$s -г ашиглан вэбийг спамаас ангид байлгахад тусласанд баярлаллаа. Та бол %2$s -н чухал нэгэн хэсэг шүү.

en: Thank you for purchasing the Business plan on %1$s! We would like to offer a 30 minute Quick Start session with one of our Happiness Engineers to help set up your site.
mn: %1$s дээр Бизнес багц авсанд баярлалаа! Бид танд 30 минутын турш манай Аз Жаргалын Инженертэй тусгайлан харилцаж сайтаа тохируулах боломжийг олгож байна.

en: Thank you for reporting this blog as mature!
mn: Энэ блогийг насанд хүрэгчдэд зориулсан гэж мэдүүлсэнд баярлалаа!

en: Thank you for using %s!
mn: %s -г ашиглаж байгаад баярлалаа!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
mn: %s ашигласанд баярлалаа, таны сайтыг устгасан. Бид дахин уулзах хүртэл танд аз жаргалтай замууд.

en: Thank you for using WooCommerce Shipping to ship your products. We are proud to be part of your business.
mn: WooCommerce Хүргэлт -ийг ашиглан бүтээгдэхүүнээ хүргүүлж байгаад баярлалаа. Бид таны бизнесийн нэг хэсэг болсондоо бахархалтай байна.

en: Thank you for your attention.
mn: Анхаарал тавьсанд баярлалаа.

en: Thank you for your purchase!
mn: Таны худалдан авалтанд баярлалаа!

en: Thank you!
mn: Баярлалаа!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
mn: Баярлалаа. Үйлдлээ баталгаажуулахын тулд имэйл хаягаа шалгана уу. Энэ холбоосыг дарах хүртэл таны сайт устахгүй.

en: Thank you. Your order has been received.
mn: Танд баярлалаа. Таны захиалгыг хүлээн авлаа.

en: Thank you. Your report will be processed shortly.
mn: Баярлалаа. Таны мэдээлэл удахгүй боловсруулагдана.

en: Thanks for confirming your erasure request.
mn: Устгах хүсэлтээ баталгаажуулсанд баярлалаа.

en: Thanks for confirming your export request.
mn: Хүсэлтээ баталгаажуулсанд тань баярлалаа.

en: Thanks for confirming your new username!
mn: Хэрэглэгчийн нэрээ баталгаажуулсанд баярлалаа!

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
mn: Бүртгэл амжилттай боллоо %1$s. Таны нэвтрэх нэр %2$s. Сайтад хандан захиалгын мэдээлэл, нууц үгээ солих, болон илүү мэдээллийг: %3$s

en: Thanks for flying with WordPress.com
mn: WordPress.com -той нисэж байгаад баярлалаа

en: Thanks for flying with us. Keep up the good blogging.
mn: Бидэнтэй нисч байгаад гялайлаа. Сайхан блоглоод байгаарай.

en: Thanks for flying with<br /> %s
mn: <br /> %s-тэй хамт ниссэнд баярлалаа!

en: Thanks for reading.
mn: Уншсанд баярлалаа.

en: Thanks for shopping with us
mn: Шоппинг хийсэнд тань баярлалаа

en: Thanks for shopping with us.
mn: Манай дэлгүүрээр зочилсонд тань Баярлалаа.

en: Thanks for testing Gutenberg!
mn: Гутенбергийг туршиж үзсэнд баярлалаа!

en: Thanks for using the Personal Plan! Today we've increased your storage space to 6 GB so you'll be able to upload more images, videos, audio, and documents to your site. Enjoy!
mn: Хувийн Багцыг хэрэглэж байгаад баярлалаа! Өнөөдөр бид таны хадгалалтын багтаамжийг 6GB болгож өсгөсөн болохоор илүү их зураг, видео, дуу, бичиг баримт сайтдаа оруулаарай. Танд таалагдана гэж найдаж байна!

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
mn: {{a}} {{language/}} хэл рүү орчуулахад тусалсан бүх сайн дурын гишүүддээ{{/a}} талархал дэвшүүлье!

en: Thanks!
mn: Баярлалаа!

en: Thanks! Your feedback will help improve search results
mn: Баярлалаа! Таны саналыг ашиглан хайлтын илэрцийг сайжруулах болно

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
mn: Аудио файл олдохгүй байна. <a href="%s">Медиа сангаа</a> шалгаад устгаагүй эсэхийг шалгана уу.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
mn: И-мэйл хаягийг өмнө нь ашигласан байна. Та өөрийн Inbox-ийг шалгана уу. Хэрэв та ямар юу ч хийхгүй бол хоёр хоногийн дараа энэ идэвхтэй болно.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
mn: Файл олдсонгүй. <a href="%s">Зургын сангаа</a> шалгаад устгаагүй эсэхийг шалгана уу.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
mn: Зураг олдсонгүй. <a href="%s">Зургын сангаа</a> шалгаад устгаагүй эсэхийг шалгана уу.

en: That item is already in a plan in your cart and has not been added separately.
mn: Энэ таны сагсанд байгаа үйлчилгээнд давхар орчихсан учир дахин нэмсэнгүй.

en: That link is already in your profile links. No changes were made.
mn: Энэ холбоос аль хэдийн таны профайл дээр байна. Өөрчлөлт гарсангүй.

en: That might be a simple arrangement like consecutive paragraphs in a blog post, or a more elaborate composition that includes image galleries, videos, tables, columns, and any other block types.
mn: Энэ нь байж болох энгийн зохион байгуулалт гэх мэт дараалсан догол мөрийг нь блог дараах, эсвэл илүү нарийн бүтэц багтаасан зургийн галерей, видео бичлэг, ширээ, багана, болон бусад блок төрөл.

en: That name is not allowed.
mn: Энэхүү нэрээр бүртгүүлэх боломжгүй байна

en: That phone number does not appear to be valid
mn: Утасны дугаарыг буруу оруулсан юм шиг байна

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
mn: Энэ сайт одоогоор нөөцлөгдсөн байна. Магадгүй хоёр хоногийн дараа идэвхтэй болж болох юм. (WP сайтын нэрийг 2 хоног хүртэл хугацаагаар нөөцөлдөг. Хэрэв нөөцлүүлсэн хүн хэрэглэхгүй бол та ашиглаж болно санаа)

en: That user could not be added to this site.
mn: Энэ хэрэглэгчийг энэ сайтад нэмэх боломжгүй байна.

en: That user does not exist.
mn: Энэ хэрэглэгч байхгүй байна.

en: That user is already a member of this site.
mn: Энэ хэрэглэгч аль хэдийн сайтын гишүүн байна.

en: That username is already activated.
mn: Хэрэглэгчийн нэр аль хэдийн идэвхтэй байна.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
mn: Энэ хэрэглэгчийн нэр одоогоор нөөцлөгдсөн байна. Магадгүй хоёр хоногийн дараа идэвхтэй болж болох юм.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
mn: Бичлэг олдсонгүй. <a href="%s">Зургын сангаа</a> шалгаад устгаагүй эсэхийг шалгана уу.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
mn: Бүгд амжилттай, засаж ханалаа! Нийтлэх үйлсэд тань амжилт хүсье.

en: That's it. %s has been successfully connected.
mn: Ингээд л боллоо %s амжилттай холбогдсон байна.

en: That's pretty awesome, well done!
mn: Догь байна байна шүү. Сайн байна!

en: That’s all! It’s why we think it’s the best video player on WordPress.
mn: Ингээд боллоо! Ийм л учраас бид тус видео тоглуулагчийг WordPress дахь хамгийн шилдэг нь хэмээн үздэг юм.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
mn: "%1$s" утга "%2$s"-с бага байна

en: The "%s" block was affected by errors and may not function properly. Check the developer tools for more details.
mn: Нь "%s" блок нөлөөлсөн алдаа болон зөв ажиллахгүй байж болно. Шалгах developer tools илүү дэлгэрэнгүй мэдээллийг.

en: The "%s" plugin has encountered an error and cannot be rendered.
mn: Нь "%s" залгаас байна тохиолддог алдаа байж чадахгүй үзүүлсэн.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
mn: Энэ "%s" загвар Үндсэн Эх загвар биш байна.

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
mn: %1$s болон %2$s лавлахууд байгаа боловч бичих боломжгүй. Эдгээр сангууд нь залгаасын шинэчлэлтийн тогтвортой байдлыг сайжруулахад ашиглагддаг. Сервер эдгээр директоруудад бичих зөвшөөрөлтэй эсэхийг шалгана уу.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
mn: %1$s аргумент нь %2$s-д хоосон биш мөр байх ёстой.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
mn: %1$s тогтмолыг %2$s гэж тодорхойлсон

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
mn: %2$s доторх %1$s заавар нь таны сайтад файл байршуулахыг зөвшөөрдөг эсэхийг тодорхойлдог.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
mn: %1$s лавлах байхгүй бөгөөд серверт үүнийг үүсгэх %2$s-д бичих зөвшөөрөл байхгүй байна. Энэ директор нь залгаас болон сэдвийг шинэчлэхэд ашиглагддаг. Сервер %2$s дээр бичих зөвшөөрөлтэй эсэхийг шалгана уу.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
mn: %1$s залгаасын толгой хэсгийг хуучирсан. Оронд нь %2$s-г ашиглаарай.

en: The %s Team
mn: %s Баг

en: The %s argument must be a string or a string array.
mn: %s аргумент нь хувьсагч эсвэл хувьсагч массив байх ёстой.

en: The %s argument must be an array.
mn: %s аргумент нь массив байх ёстой.

en: The %s directory cannot be located.
mn: %s лавлахыг олох боломжгүй.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
mn: %s лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй. Энэ директор нь залгаас болон сэдвийг шинэчлэхэд ашиглагддаг. Сервер энэ директорт бичих зөвшөөрөлтэй эсэхийг шалгана уу.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
mn: %s лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй. Энэ санг залгаас болон сэдвийн шинэчлэлтийн тогтвортой байдлыг сайжруулахад ашигладаг. Сервер энэ директорт бичих зөвшөөрөлтэй эсэхийг шалгана уу.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
mn: %s лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй. Энэ директор нь залгаасын шинэчлэлтийн тогтвортой байдлыг сайжруулахад ашиглагддаг. Сервер энэ директорт бичих зөвшөөрөлтэй эсэхийг шалгана уу.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
mn: %s лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй. Энэ лавлах нь сэдвийн шинэчлэлтийн тогтвортой байдлыг сайжруулахад ашиглагддаг. Сервер энэ директорт бичих зөвшөөрөлтэй эсэхийг шалгана уу.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
mn: Plugin болон загварын шинэчлэлтүүдийн тогтвортой байдлыг сайжруулахад ашигладаг %s лавлах нь бичих боломжтой.

en: The %s filter is enabled.
mn: %s шүүлтүүрийг идэвхжүүлсэн.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
mn: %s функц идэвхгүй болсон тул зарим медиа тохиргоог ашиглах боломжгүй байна.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
mn: %s импортлогч хүчингүй эсвэл суулгаагүй байна.

en: The %s post meta must be an array.
mn: %s нийтлэлийн мета нь массив байх ёстой.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
mn: %s загварын хуудас нь хүчинтэй загварын толгой хэсгийг агуулаагүй байна.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
mn: Хүснэгт %s суугаагүй байна. Ерөнхий удирдлагын хэсгээс баазын шинэчлэхийг ажиллуулна уу.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters.
mn: &#8220;%s&#8221; талбарт оруулах тэмдэгтийн хэмжээ %d -с ихгүй байх ёстой.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required.
mn: &#8220;%s&#8221; талбарыг бөглөх шаардлагатай.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
mn: Мэдээний гарчгийг уншигдах байдлаар вэб зам болгон үүсгэсэн хэлбэр юм &#8220;slug&#8221; . Жижиг үсэг, тоо болон зураас оруулж өөрчлөх боломжтой.

en: The 60 Second Guide to Domain Names
mn: Домэйн Нэрсийн Талаарх 60 Секундын Заавар

en: The <article> element should represent a self-contained, syndicatable portion of the document.
mn: Энэ <article> элемент нь бие даасан мэдээ, түүний үндсэн агуулгыг төлөөлөх ёстой.

en: The <aside> element should represent a portion of a document whose content is only indirectly related to the document's main content.
mn: <aside> элемент нь агуулгатай холбоотой мэдээлэл оруулахад тохиромжтой.

en: The <em>Inserter</em> Tool
mn: <em>Оруулах</em> хэрэгсэл

en: The <footer> element should represent a footer for its nearest sectioning element (e.g.: <section>, <article>, <main> etc.).
mn: <footer> элемент нь сайтын хөл хэсгийг төлөөлөх ёстой (жишээ.: <section>, <article>, <main> etc.).

en: The <header> element should represent introductory content, typically a group of introductory or navigational aids.
mn: <header> элемент нь танилцуулах агуулгыг илэрхийлэх ёстой, ихэвчлэн танилцуулга эсвэл навигацийн тусламжийн бүлэг.

en: The <main> element should be used for the primary content of your document only.
mn: Элемент <main> зөвхөн таны баримт бичгийн үндсэн агуулгад ашиглах ёстой.

en: The <main> element should be used for the primary content of your document only.
mn: Элемент <main> зөвхөн таны баримт бичгийн үндсэн агуулгад ашиглах ёстой.

en: The <section> element should represent a standalone portion of the document that can't be better represented by another element.
mn: <section> элемент нь өөр элементээр илүү сайн төлөөлөх боломжгүй баримт бичгийн бие даасан хэсгийг төлөөлөх ёстой.

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
mn: Зөвшөөрлийн толгой хэсгийг таны энэ сайтад зөвшөөрсөн гуравдагч талын программууд ашигладаг. Энэ толгой байхгүй бол тэдгээр програмууд таны сайттай холбогдож чадахгүй.

en: The Authorization header is working as expected
mn: Зөвшөөрлийн толгой хэсэг санаснаар ажиллаж байна

en: The Authorize Application request is not allowed.
mn: Зөвшөөрөх програмын хүсэлтийг зөвшөөрөхгүй.

en: The Automattic Ads Terms of Service have been updated.
mn: Automattic Ads -ийн Үйлчилгээний Нөхцөл шинэчлэгдлээ.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
mn: Боломжтой виджетүүд хэсэг нь таны сонгож болох бүх виджетүүдийг агуулдаг. Та виджетийг хажуугийн цэс рүү чирсний дараа энэ нь тохиргоог нь тохируулах боломжийг олгохын тулд нээгдэнэ. Хэрэв та виджетийн тохиргоонд сэтгэл хангалуун байвал Хадгалах товчийг дарснаар виджет таны сайт дээр ажиллах болно. Хэрэв та Устгах дээр дарвал энэ нь виджетийг устгах болно.

en: The Blissful Blog is a beautifully designed wedding photography blog for couples, photographers and industry professionals.
mn: Blissful Blog бол  хосуудад, гэрэл зурагчдад, болон тус салбарын мэргэжилтнүүдэд зориулан маш гоёмсгоор загварчлагдсан хуримын гэрэл зургийн блог юм.

en: The Cheshire Cat.
mn: Энэ Cheshire Муур.

en: The Custom Design upgrade allows you to make your blog look exactly the way you want.
mn: Тусгай Дизайны шинэчлэлийг ашигласнаар блогоо хүссэн загвараараа хувиргаарай.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
mn: Customizer нь таны сайтын өөрчлөлтийг нийтлэхээс өмнө урьдчилан харах боломжийг олгодог. Урьдчилан үзэх явцад та сайтынхаа өөр өөр хуудсууд руу шилжих боломжтой. Засварлах товчлолыг зарим засварлах боломжтой элементүүдэд харуулав. Customizer нь блок бус загварт ашиглахад зориулагдсан.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
mn: Хяналтын самбар нь таныг сайт руугаа нэвтрэх бүртээ хамгийн түрүүнд очих газар юм. Эндээс та өөрийн бүх WordPress хэрэгслийг олох болно. Хэрэв танд тусламж хэрэгтэй бол дэлгэцийн гарчгийн дээрх "Тусламж" дээр дарна уу.

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
mn: WordPress 6.3-аас эхлэн медиа хэрэгслийг засварлах дэлгэц хуучирсан. Оронд нь Медиа санг ашиглана уу.

en: The End
mn: Төгсөв

en: The Font Editor lets you customize the fonts in your theme, Custom Colors lets you adjust the color scheme, and the CSS Editor allows you to customize the stylesheet of any available theme with your own custom CSS.
mn: Фонт Засагчийг ашиглан загварынхаа фонтыг өөрчилж болно. Тусгай Өнгөнүүдийг ашигласнаар өнгөний зохьцлоо өөрчилж болно. CSS засагчийг ашигласнаар ашиглаж байгаа загварынхаа CSS -г өөрийн хүссэнээр өөрчилж болно.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
mn: Таны сервер дээрх PHP хувилбар %1$s хэдий ч байршуулсан залгаас нь %2$s шаардлагатай.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
mn: Таны сервер дээрх PHP хувилбар %1$s хэдий ч байршуулсан загварт %2$s шаардлагатай.

en: The Premium plan gives you access to the following benefits:
mn: Премиум багц танд дараах боломжуудыг өгнө:

en: The Privacy Settings require JavaScript.
mn: Нууцлалын тохиргоонд JavaScript шаардлагатай.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
mn: Нууцлалын дэлгэц нь танд нууцлалын бодлогын шинэ хуудас үүсгэх эсвэл аль хэдийн харуулах ёстой нэг хуудсыг сонгох боломжийг олгоно.

en: The Queen of Hearts.
mn: Хатан Зүрх сэтгэл нь.

en: The REST API did not behave correctly
mn: REST API буруу ажиллаж байна

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
mn: REST API нь %s асуулгын параметрийг зөв боловсруулаагүй.

en: The REST API encountered an error
mn: REST API-д алдаа гарлаа

en: The REST API encountered an unexpected result
mn: REST API-д гэнэтийн үр дүн гарлаа

en: The REST API is available
mn: REST API ашиглах боломжтой

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
mn: REST API нь WordPress болон бусад програмууд сервертэй харилцах нэг арга юм. Жишээлбэл, блок засварлагчийн дэлгэц нь таны нийтлэл, хуудсыг харуулах, хадгалахын тулд REST API дээр тулгуурладаг.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
mn: SQL сервер нь WordPress таны сайтын бүх агуулга, тохиргоог хадгалахад ашигладаг мэдээллийн санд шаардлагатай програм хангамж юм.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
mn: SSL certificate шалгаж бүртгэхэд алдаа гарлаа.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
mn: %1$s-н Сайтын эрүүл мэндийн шалгалтыг %2$s-ээр сольсон.

en: The Site Health check requires JavaScript.
mn: Сайтын эрүүл мэндийг шалгахад JavaScript шаардлагатай.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
mn: Вэб Сайтын icon буюу Шигтгээ Зураг нь тэгш дөрвөлжин харьцаатай, дор хаяж %s цэгийн хэмжээтэй байх ёстой бөгөөд вэб хөтөч дээр таны сайтыг илэрхийлэх зураг байдлаар ашиглагдана.

en: The Site Language setting is disabled because your site has the WPLANG constant set.
mn: WPLANG гэх тогтмолын утгыг оноочихсон байгаа учир Вэб Сайтын Хэлний тохиргоог идэвхгүй болгосон байна.

en: The Site Language setting is disabled due to insufficient permissions.
mn: Хангалттай эрх байхгүйн улмаас вэб сайтын хэлний тохиргоог янзлах боломжгүй байна.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
mn: Таны оруулсан сайтын URL зөв харагдахгүй байна. Зөв URL оруулна уу.

[ctx: The Terms of Service legal document.]
en: Automattic Ads TOS Update
mn: Automattic Ads Үйлчилгээний Нөхцөл Шинэчлэл

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
mn: Текст горим нь танд нийтлэлийнхээ текстийн хамт HTML оруулах боломжийг олгоно. Текст засварлагч руу шилжих үед &lt;p&gt; болон &lt;br&gt; хаягуудыг мөр таслах хэлбэрт шилжүүлж, эмх замбараагүй болгохыг анхаарна уу. Таныг бичих үед &lt;br&gt; гэж бичихийн оронд нэг мөр таслах, догол мөрний тагны оронд хоёр мөр таслах боломжтой. Мөр завсарлага нь автоматаар шошго руу хөрвүүлэгддэг.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
mn: Сэдвийн толгой хэсэгт байгаа загварын вэб хуудасны URI.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
mn: Загварын вэб хуудасны URI-г харуулахаар өөрчилсөн.

en: The URI of the theme's webpage.
mn: Загварын вэб хуудасны URI.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
mn: oEmbed өгөгдлийг дуудах нөөцийн URL.

en: The URL to process.
mn: Боловсруулах URL.

en: The URL to the admin area
mn: Удирдлагын самбарын холбоос

en: The URL to which this menu item points.
mn: Энэ цэсийн зүйл рүү чиглэсэн URL.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
mn: Таны оруулсан URL имэйл хаяг бололтой. Та шаардлагатай mailto: угтварыг нэмэхийг хүсэж байна уу?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
mn: Таны оруулсан URL гадаад холбоос бололтой. Та шаардлагатай http:// угтварыг нэмэхийг хүсэж байна уу?

en: The VideoPress upgrade allows you to host and play beautiful HD videos right from your WordPress.com blog. VideoPress supports many different filetypes and codecs.
mn: VideoPress шинэчлэлийг ашигласнаар WordPress.com -н блогоосоо гоёмсог HD бичлэгүүдийг тоглуулаарай. VideoPress  маш олон төрлийн файлын төрлийг дэмждэг юм шүү.

en: The Walker class named %s does not exist.
mn: %s нэртэй Walker анги байхгүй байна.

en: The White Rabbit.
mn: Цагаан Туулай.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
mn: WordPress хостинг баг нь санал болгосон болон шаардлагатай модулиудын жагсаалтыг <a href="%1$s" %2$s>багийн гарын авлага%3$s</a> -д хадгалдаг.

en: The WordPress Team
mn: WordPress хөгжүүлэгчдийн баг

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
mn: Таны оруулсан WordPress хаяг зөв харагдахгүй байна. Зөв URL оруулна уу.

en: The WordPress community
mn: WordPress нийгэмлэг

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
mn: WordPress баг танд туслахад бэлэн байна. Энэ имэйлийг %s руу илгээвэл баг таны сайт ажиллаж байгаа эсэхийг шалгахын тулд тантай хамтран ажиллах болно.

en: The WordPress.com team
mn: WordPress.com  баг

en: The WordPress.org username of the block author.
mn: Блок зохиогчийн WordPress.org хэрэглэгчийн нэр.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
mn: Энэ цэсийн холбоос дээр илэрхийлсэн XFN хамаарлыг.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
mn: XYZ Doohickey компани нь 1971 онд үүсгэн байгуулагдсан бөгөөд тэр цагаас хойш олон нийтэд чанартай доохикиг нийлүүлсээр ирсэн. Gotham хотод байрладаг XYZ нь 2000 гаруй хүнийг ажлын байраар хангадаг бөгөөд Готам нийгэмлэгийн төлөө бүх төрлийн гайхалтай зүйлсийг хийдэг.

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
mn: Дээрх нь ердөө хоёр зурагтай галерей юм. Энэ нь хөвөгчтэй харьцахгүйгээр нүдэнд харагдахуйц загваруудыг бий болгох илүү хялбар арга юм. Та блок шилжүүлэгчийг ашиглан галерейг дахин бие даасан зураг руу хялбархан хөрвүүлэх боломжтой.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
mn: Идэвхтэй сэдэв нь уян хатан хэмжээтэй толгойн зургийг дэмждэггүй.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
mn: Идэвхтэй загвар нь захиалгат толгойн зургийг байршуулахыг дэмждэггүй.

en: The active theme has the following error: "%s".
mn: Идэвхтэй загварт дараах алдаа байна: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
mn: Идэвхтэй сэдвийг эхний сэдэв болгон тодруулсан байдлаар харуулна.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
mn: Админ имэйл баталгаажуулах хуудас %s дараа дахин гарч ирнэ.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
mn: Танаас үзүүлэх шаардлагатай мэдээллийн хэмжээ нь танай орон нутгийн болон үндэсний бизнесийн зохицуулалтаас хамаарч өөр өөр байх болно. Жишээлбэл, та өөрийн хаяг, бүртгэлтэй хаяг эсвэл компанийн бүртгэлийн дугаарыг харуулахыг шаардаж болно.

en: The application ID must be a UUID.
mn: Програмын ID нь UUID байх ёстой.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
mn: Аппликешны нууц үгийн онцлог нь HTTPS-г шаарддаг бөгөөд энэ сайт дээр идэвхжээгүй байна.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
mn: Харьцаа нь өргөн ба өндрийн хоорондын хамаарал юм. Сонголтын хэмжээг өөрчлөхдөө shift товчийг удаан дарснаар харьцааг хадгалах боломжтой. 1:1 (дөрвөлжин), 4:3, 16:9 гэх мэт харьцааг тодорхойлохын тулд оруулах хайрцгийг ашиглана уу.

en: The attached file cannot be found.
mn: Хавсаргасан файл олдохгүй байна.

en: The attachment caption.
mn: Хавсаргасан файлын тайлбар

en: The attachment description.
mn: Хавсаргасан файлын дэлгэрэнгүй тайлбар

en: The authorization header is invalid
mn: Зөвшөөрлийн гарчиг буруу байна

en: The authorization header is missing
mn: Зөвшөөрлийн толгой хэсэг байхгүй байна

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
mn: Нөөц нь энэ бичлэг нь таны браузер нь өөр хувилбарыг доор.

en: The best names are short and memorable
mn: Хамгийн сайн нэрс богино, санахад хялбар байдаг

en: The block editor includes experimental features that are useable while they're in development. Select the ones you'd like to enable. These features are likely to change, so avoid using them in production.
mn: Блок засварлагч нь хөгжүүлэлтийн явцад ашиглах боломжтой туршилтын функцуудыг агуулдаг. Идэвхжүүлэхийг хүсч буй зүйлээ сонгоно уу. Эдгээр шинж чанарууд нь өөрчлөгдөх магадлалтай тул үйлдвэрлэлд ашиглахаас зайлсхий.

en: The block types which can use this pattern.
mn: Энэ загварыг ашиглаж болох блокийн төрлүүд.

en: The block will not move when the page is scrolled.
mn: Хуудсыг гүйлгэх үед блок хөдлөхгүй.

en: The block will stick to the scrollable area of the parent %s block.
mn: Блок нь эцэг эхийн %s блокийн гүйлгэх боломжтой хэсэгт наалдана.

en: The block will stick to the top of the window instead of scrolling.
mn: Блок нь гүйлгэхийн оронд цонхны дээд талд наалдана.

en: The blog you have attempted to transfer to does not have a valid blog id.
mn: Таны шилжүүлэх гэж байсан блогт зөв блогийн дугаар байхгүй байна.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
mn: Холбоосын нэр, вэб хаяг, тайлбарын нүднүүд нь тогтмол байрлалтай байхад бусад нь чирж, буулгах аргыг ашиглан дахин байрлуулж болно. Та мөн "Дэлгэцийн сонголт" таб дээр ашигладаггүй хайрцгуудаа нуух эсвэл хайрцагны гарчгийн талбар дээр дарж нүдийг багасгаж болно.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
mn: Таны хяналтын самбар дээрх хайрцагнууд нь:

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
mn: %3$s хувилбараас хойш %2$s-н %1$s ангийн дуудагдсан бүтээгчийн арга нь <strong>хаагдсан</strong> байна! Оронд нь %4$s ашиглана уу.

en: The category description, in human readable format.
mn: Ангиллын тайлбарыг хүн унших боломжтой форматаар.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
mn: Хэрэв та энэ хуудаснаас гаргах (өөр хуудас руу шилжих) юм бол таны хийсэн өөрчлөлтүүд устах болно.

en: The charge will be made on your %1$s %2$s.
mn: Таны %1$s %2$s картнаас төлбөрийг авна.

en: The code %1$s expires on %2$s, so don’t delay!
mn: %1$s код %2$s -д дуусах тул, бүү хойшлуулаарай!

en: The code <strong>%1$s</strong> expires on %2$s, so don’t delay!
mn: Таны код <strong>%1$s</strong> %2$s-нд дуусна, тиймээс битгий хойшлуул!

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
mn: Тогтмол %1$s <strong>хуучирсан</strong>. Дэд домайн тохиргоог идэвхжүүлэхийн тулд %3$s-д %2$s логикийн тогтмолыг ашиглана уу. Дэд домайн тохиргоо идэвхжсэн эсэхийг шалгахын тулд %4$s-г ашиглана уу.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
mn: Байнгын %s cannot be тодорхойлсон бий болгох үед сүлжээ юм.

en: The content could not be updated.
mn: Агуулгыг шинэчилж чадсангүй.

en: The content is currently protected and does not have the available excerpt.
mn: Контент нь одоогоор хамгаалагдсан бөгөөд ашиглах боломжтой ишлэл байхгүй байна.

en: The coupon code already exists
mn: Энэ Купон код үүссэн байна

en: The coupon code cannot be empty.
mn: Купон код хоосон байна.

en: The coupon's unique code.
mn: Купоны цор ганц код.

en: The credit card you’re using with WordPress.com has expired in <strong>%1$s</strong> — before your renewal for %2$s on <strong>%3$s</strong>.
mn: %2$s -н сунгалтаа <strong>%3$s</strong> -д хийхээс тань өмнө WordPress.com дээр ашиглаж байгаа кредит картын тань хугацаа <strong>%1$s</strong> -д дууссан байна.

en: The credit card you’re using with WordPress.com is going to expire in <strong>%1$s</strong> — before your renewal for %2$s on <strong>%3$s</strong>.
mn: %2$s -н сунгалтаа <strong>%3$s</strong> -д хийхээс тань өмнө WordPress.com дээр ашиглаж байгаа кредит картын тань хугацаа <strong>%1$s</strong> -д дуусах юм байна.

en: The current menu options offer reduced accessibility for users and are not recommended. Enabling either "Open on Click" or "Show arrow" offers enhanced accessibility by allowing keyboard users to browse submenus selectively.
mn: Одоогийн цэсийн сонголтууд нь хэрэглэгчдийн хүртээмжийг бууруулж, ашиглахыг зөвлөдөггүй. "Товшоод нээх" эсвэл "Сумыг харуулах"-ын аль нэгийг идэвхжүүлснээр гар хэрэглэгчдэд дэд цэсүүдийг сонгон үзэх боломжийг олгодог.

en: The current poster image url is %s
mn: Одоогийн бичлэгийн зурагны хаяг бол %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
mn: Энэ хэрэглэгч %s таксаномид ангилал тохируулах эрхтэй байна.

en: The current user can change the author on this post.
mn: Энэ хэрэглэгч мэдээний нийтлэгчийн өөрчлөх эрхтэй байна.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
mn: Энэ хэрэглэгч %s таксаномид ангилал үүсгэх эрхтэй байна.

en: The current user can publish this post.
mn: Энэ хэрэглэгч мэдээг нийтлэж чадна.

en: The current user can sticky this post.
mn: Энэ хэрэглэгч мэдээг нааж чадна.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
mn: Одоогийн хэрэглэгчийн үүрэг нь хэрэглэгчийн засварлах чадвартай байх ёстой.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
mn: Одоогоор сонгогдсон Нууцлалын бодлогын хуудас байхгүй байна. Шинэ хуудас үүсгэх эсвэл сонгоно уу.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
mn: Одоогоор сонгогдсон Нууцлалын бодлогын хуудас хогийн саванд байна. Нууцлалын бодлогын шинэ хуудас үүсгэх эсвэл сонгох эсвэл <a href="%s">одоогийн хуудсыг сэргээнэ үү</a> .

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
mn: Сайтын цагийн бүс дэх загварыг хамгийн сүүлд өөрчилсөн огноо.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
mn: Энэ тайлбар бичвэр заавал байх албагүй ч зарим дизайны загварууд гаргаж үзүүлэх нь бий.

en: The destination address does not appear to be in the correct format
mn: Хүрэх хаяг буруу форматаар бичигдсэн байх шиг байна

en: The destination address does not appear to exist
mn: Ийм хүрэх хаяг байдаггүй бололтой

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
mn: "BEGIN %1$s" ба "END %1$s"-ын хоорондох зааврууд (мөрүүд) нь динамикаар үүсгэгддэг бөгөөд зөвхөн WordPress шүүлтүүрээр дамжуулан өөрчлөх ёстой. Эдгээр тэмдэглэгээний хоорондох удирдамжийн аливаа өөрчлөлтийг дарж бичих болно.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
mn: Лавлах сангийн хэмжээг тооцоолох хугацаа дууссан. Ихэвчлэн маш олон тооны дэд лавлах болон файлуудаас үүсдэг.

en: The disk quota for %s is full.
mn: %s -н дискийн хэмжээ дүүрсэн байна.

en: The documents you submitted have been successfully reviewed and the contact information for domain %1$s has been validated.
mn: Таны илгээсэн баримт бичгийг амжилттай хянаж дууслаа, %1$s домэйний холбоо барих мэдээллийг баталгаажуулсан.

en: The documents you submitted have been successfully reviewed and the contact information for domain <strong>%1$s</strong> has been validated.
mn: Таны илгээсэн баримт бичгийг амжилттай хянаж дууслаа,  <strong>%1$s</strong> домэйний холбоо барих мэдээллийг баталгаажуулсан.

en: The domain %s is not connected to your site
mn: %s домэйн таны сайттай холбогдоогүй байна

en: The domain name you entered does not match.
mn: Таны оруулсан домэйн нэр таарахгүй байна.

en: The domain upgrade replaces your site's default address with a custom domain of your choice. Instead of %1$s, this upgrade makes your site available at %2$s.
mn: Домэйны шинэчлэлийг ашигласаар сайтынхаа үндсэн хаягийг өөрийн хүссэн домэйноор солих боломжтой. %1$s гэсэн хаягийг %2$s болгоно гэсэн үг.

en: The domain {{domain/}} was removed from your account.
mn: Таны бүртгэлээс {{domain/}} домэйн хасагдлаа.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
mn: "%s" хос дууны id theme.json тохиргоонд бүртгэгдээгүй байна

en: The easiest way to upload videos to your website and display them using a fast, unbranded, customizable player with rich stats.
mn: Вэб сайт руугаа видео оруулах хамгийн хялбар арга дээр нэмээд видеогоо хурдан, сурталчилгаагүй, өөрчлөх боломжтой тоглуулагчаар тоглуулах боломж.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
mn: Засварлах талбар нь кодын синтаксийг автоматаар тодруулдаг. Та энгийн текст горимд ажиллахын тулд <a href="%1$s" %2$s>%3$s хэрэглэгчийн профайлд</a> үүнийг идэвхгүй болгож болно.

en: The editor has encountered an unexpected error.
mn: Редактор байна тулгарсан гэнэтийн алдаа.

en: The editor has encountered an unexpected error. Please reload.
mn: Редактор байна тулгарсан гэнэтийн алдаа. Уу reload.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
mn: Редактор нь баялаг нийтлэл бичихэд хялбар болгох шинэ хуудас, нийтлэл бүтээх туршлагыг бий болгохыг хичээх бөгөөд өнөөдөр богино код, тусгай HTML эсвэл "нууцлаг мах" шигтгээ илрүүлэхэд хялбар болгох "блок"-уудтай.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
mn: Таны оруулсан и-мэйл хаяг зөв харагдахгүй байна. Зөв и-мэйл хаяг оруулна уу.

en: The email could not be sent.
mn: Имэйлийг илгээж чадахгүй.

en: The email is correct
mn: Цахим шуудан зөв

en: The error code was %s.
mn: Алдааны код нь %s байсан.

en: The excerpt is hidden.
mn: Энэ хэсгийг нь далд.

en: The excerpt is visible.
mn: Энэ хэсгийг нь харагдаж байна.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
mn: Энэ дэлгэц дээрх талбарууд нь таны сайтын тохиргооны зарим үндсийг тодорхойлдог.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
mn: %1$s фолдер нь хувилбарын хяналтанд (%2$s) байгаа нь илэрсэн боловч %3$s шүүлтүүр нь шинэчлэлт хийхийг зөвшөөрч байна.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
mn: %1$s фолдер нь хувилбарын хяналтанд (%2$s) байгааг илрүүлсэн.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
mn: Доорх хаяг тооцоо хийхэд үндсэн сонголт болно.

en: The following note has been added to your order:
mn: Захиалганд тань дараах Тэмдэглэл нэмэгдлээ:

en: The following plugins failed to update:
mn: Дараах нэмэлт өргөтгөлүүдийг шинэчилж чадсангүй:

en: The following plugins were successfully updated:
mn: Дараах залгаасууд амжилттай шинэчлэгдсэн:

en: The following themes are installed but incomplete.
mn: Дараах загваруудыг суулгасан боловч бүрэн бус байна.

en: The following themes failed to update:
mn: Дараах сэдвүүдийг шинэчилж чадсангүй:

en: The following themes were successfully updated:
mn: Дараах сэдвүүдийг амжилттай шинэчилсэн:

en: The following translations failed to update:
mn: Дараах орчуулгыг шинэчилж чадсангүй:

en: The following translations were successfully updated:
mn: Дараах орчуулгууд амжилттай шинэчлэгдсэн:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
mn: Таны оруулсан мэдээлэл өдрийн формат буруу байна: month %1$s, day %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
mn: Дараах утга хүчинтэй огноог тодорхойлж чадахгүй байна: %1$s оны %2$s сарын %3$s өдөр.

en: The free plan has a limit of 1 video and 1 GB.
mn: Үнэгүй багц нь 1 видео болон 1 ГБ багтаамжийн хязгаартай.

en: The given object ID is not that of a menu item.
mn: Өгөгдсөн объектын ID цэсний зүйлийнх биш байна.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
mn: Энэхүү шинэ редакторын зорилго нь WordPress дээр баялаг контент нэмэхийг энгийн бөгөөд тааламжтай болгох явдал юм. Энэ нийтлэл бүхэлдээ LEGO тоосгонуудтай төстэй <em>контентуудаас</em> бүрдсэн бөгөөд та хөдөлж, харилцах боломжтой. Курсороо хөдөлгөвөл янз бүрийн блокууд тойм болон сумаар гэрэлтэж байгааг анзаарах болно. Хуулах, буулгах явцад зүйлээ алдахаас айхгүйгээр блокуудын байршлыг хурдан өөрчлөхийн тулд сумыг дарна уу.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
mn: Медиа номын сангийн сүлжээний харагдах байдал нь JavaScript-г шаарддаг. <a href="%s">Жагсаалтын харагдац руу шилжих</a> .

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
mn[0]: %s групп байхгүй байна.

en: The handler for the route is invalid
mn: Энэ чиглэл хүчингүй байна.

en: The handler for the route is invalid.
mn: Энэ чиглэл хүчингүй байна.

en: The homepage is showing your latest posts.
mn: Таны хамгийн шинэ бичвэрүүдийг нүүр хуудас дээр харуулж байна.

en: The image already has the requested size.
mn: Зураг нь хүссэн хэмжээтэй байна.

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
mn: Ишлэлийн эх сурвалжтай харгалзах мэдээлэл нь зургийн доорх тайлбартай адил тусдаа текст талбар тул эх сурвалжийг сонгох, өөрчлөх, устгасан ч ишлэлийн бүтэц хамгаалагдсан болно. Үүнийг буцааж нэмэх нь үргэлж хялбар байдаг.

en: The initial values for attributes.
mn: Атрибутуудын анхны утгууд.

en: The internet address of your network will be %s.
mn: Интернэт хаяг нь таны сүлжээний болно %s.

en: The isActive argument should be set to false.
mn: isActive хувьсагч-ийг худал болгох хэрэгтэй.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
mn: Таны Хогийн сав руу зөөх гэж байгаа зүйл байхгүй болсон.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
mn: Таны хогийн савнаас сэргээх гэж байгаа зүйл байхгүй болсон.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
mn: Зүүн гар талын навигацийн цэс нь WordPress-ийн удирдлагын бүх дэлгэцийн холбоосыг хангадаг бөгөөд дэд цэсийн зүйлүүдийг хулганаар харуулах болно. Та доод хэсэгт байрлах Цэсийг задлах сум дээр дарж энэ цэсийг нарийн дүрсний тууз болгон багасгаж болно.

en: The link you followed has expired.
mn: Таны дагаж ирсэн линк дууссан байна.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
mn: Өөрчлөлт хийх боломжтой хамрах хүрээний жагсаалт. Оруулаагүй тохиолдолд, энэ нь боломжтой бүх хамрах хүрээг хамарна.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
mn: Нэвтрэх цонх шинээр нээгдэнэ. Нэвтэрсэний дараа та хааж болох бөгөөд буцаад өмнөх хуудсандаа очно

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
mn: Буцах хүсэлт нь санаанд оромгүй http төлөвийн кодыг буцаасан, %d, энэ нь функцүүдийн хүлээгдэж буй байдлаар ажиллахад саад болох эсэхийг тодорхойлох боломжгүй байна.

en: The loopback request to your site completed successfully.
mn: Таны сайт руу буцах хүсэлт амжилттай дууссан.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
mn: Таны сайт руу буцах хүсэлт амжилтгүй болсон тул тэдгээрт тулгуурласан функцууд одоогоор хүлээгдэж байгаа шиг ажиллахгүй байна гэсэн үг.

en: The main WordPress directory
mn: WordPress-ийн үндсэн лавлах

en: The maximum spend for this coupon is %s.
mn: Купон ашиглах дээд хязгаар %s.

en: The media file has been replaced
mn: Хэвлэл мэдээллийн файл байна сольсон

en: The menu ID should not be empty.
mn: Цэсийн дугаар хоосон байж болохгүй

en: The menu has been successfully deleted.
mn: Цэсийг амжилттай устгасан.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
mn: Тус цэс нь тухайн сайтын админ хэсэг байхгүй тохиолдолд тухайн сайтын мэдээллийг засварлахад зориулагдсан.

en: The menu item has been successfully deleted.
mn: Цэсийн элементийг амжилттай устгасан.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
mn: Дэлгэцийн дээд хэсэгт байрлах цэсийн удирдлагын хайрцаг нь доорх засварлагчийн аль цэс нээгдэж байгааг хянахад ашиглагддаг.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
mn: Цэсний нэр %s өөр цэсний нэртэй давхцаж байна. Өөр нэр онооно уу.

en: The menu provided is not a valid menu.
mn: Өгөгдсөн цэс хүчинтэй цэс биш байна.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
mn: PHP-ийн санал болгож буй хамгийн бага хувилбар нь %s байна.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
mn: Купон ашиглах доод хязгаар %s.

en: The must use plugins directory
mn: Заавал ашиглах залгаасуудын лавлах

en: The name is how it appears on your site.
mn: Таны сайт дээр харагдах нэр

en: The name of the list.
mn: Жагсаалтын нэр.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
mn: Шинэ хуудсанд таны Нууцлалын бодлогын талаарх тусламж, зөвлөмжийг оруулах болно.

en: The nickname for the user.
mn: Хэрэглэгчийн хоч нэр

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
mn: WooCommerce-ийн албан ёсны Razorpay өргөтгөл нь танд credit cards, debit cards, netbanking, wallet ба UPI төлбөрийн боломжыг олгоно.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
mn: Нэмэлт %s модулийг суулгаагүй эсвэл идэвхгүй болгосон байна.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
mn: Доор үзүүлсэн сонголтууд нь таны серверийн тохиргоотой холбоотой. Хэрэв өөрчлөлт оруулах шаардлагатай бол танд вэб хостын тусламж хэрэгтэй байж магадгүй.

en: The order ID.
mn: Захиалгын ID

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
mn: Захиалгын тоо шинэчлэгдлээ. "Захилах" товч дарснаар таны захиалга батаалгаажих болно.

en: The original post is located at:
mn: Анх бичигдсэн хувилбар нь энд байгаа:

en: The owner of this site only allows us to show a brief summary of their content. To view the full post, you'll have to visit their site.
mn: Энэ сайтын эзэмшигч нь бидэнд контентынхоо зөвхөн товч хэсгийг л үзүүлэхийг зөвшөөрсөн байна. Бүтнээр нь үзэхийн тулд та тэдний сайт руу зочлох хэрэгтэй.

en: The package contains no files.
mn: Багцад ямар ч файл байхгүй.

en: The paid plan has a storage limit of 1 TB.
mn: Төлбөртэй багц нь 1 ТБ багтаамжийн хязгаартай.

en: The parent term ID.
mn: Эцэг, эхийг илэрхийлэх ID

en: The password reset key you have specified is invalid.
mn: Таны оруулсан нууц үг сэргээх түлхүүр буруу байна.

en: The pingback has already been registered.
mn: Pingback өмнө нь бүртгэгдсэн байна.

en: The plan purchaser for %s has been updated to %s.
mn: %s -н багц худалдан авагч нь %s боллоо.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
mn: Дараах шалтгааны улмаас залгаасыг шинэчлэх боломжгүй:

en: The plugin contains no files.
mn: Plugin нь ямар ч файл агуулаагүй байна.

en: The plugin does not have a valid header.
mn: Нэмэлтийн толгой буруу байна.

en: The plugin generated unexpected output.
mn: Нэмэлт нь зөвшөөрөгдөөгүй мэдээлэл хэвлэсэн байна.

en: The plugins directory
mn: Plugins лавлах

en: The post cannot be deleted.
mn: Энэ өгүүлэл арилгаж чадахгүй.

en: The post type may not be changed.
mn: Нийтллийн төрлийг солих боломжгүй.

en: The posts page template cannot be changed.
mn: Бичлэг хуудасны загварыг нь өөрчилж болохгүй.

en: The primary site you chose does not exist.
mn: Таны сонгосон үндсэн сайт байхгүй байна.

en: The product transfer could not be completed because a subscription or transaction record could not be found. Please contact support and quote this message to resolve the issue.
mn: Захиалгын, гүйлгээний мэдээлэл олдоогүй учир үйлчилгээг шилжүүлж чадсангүй. Үйлчилгээний туслахтай холбогдон энэ талаар мэдэгдэж асуудлаа шийдүүлээрэй.

en: The product transfer could not be completed. Please contact support to resolve the issue.
mn: Бүтээгдэхүүнийг шилжүүлж чадсангүй. Үйлчилгээний туслахтай холбогдож энэ асуудлыг шийдүүлээрэй.

en: The query argument must be an array or a tag name.
mn: Асуулгын аргумент нь массив эсвэл тагийн нэр байх ёстой.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
mn: Асуулгын параметрт  %s  placeholder хэрэгтэй.

en: The relationship of the linked URL as space-separated link types.
mn: Холбогдсон URL-ын хоорондын зайгаар тусгаарлагдсан холбоосын төрлүүдийн хамаарал.

en: The renewal for your <strong>%1$s plan</strong> for %2$s renewed on <strong>%3$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%4$s</strong>.
mn: Таны %2$s дэх <strong>%1$s үйлчилгээ</strong> -ний хугацаа <strong>%3$s</strong> -д сунгагдсан  учир дахин нэг жилийн турш энэ гайхалтай үйлчилгээг ашиглах боломжтой боллоо. Дараагийн сунгалт нь <strong>%4$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: The requested invite was not found.
mn: Хүссэн урилга олдсонгүй.

en: The requested mailbox already exists
mn: Таны хүссэн шуудангийн хайрцаг аль хэдийн үүсчихсэн байна

en: The requested theme does not exist.
mn: Хүссэн загвар байхгүй байна.

en: The requested user does not exist.
mn: Таны хандсан хэрэглэгч бүртгэгдээгүй байна.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
mn: Шаардлагатай %s модулийг суулгаагүй эсвэл идэвхгүй болгосон байна.

en: The response is not a valid JSON response.
mn: JSON үйлдэлд үл тохирох үйлдэл байна.

en: The role %s does not exist.
mn: %s үүрэг байхгүй.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
mn: Төлөвлөсөн үйл явдал болох %s ажиллаж чадсангүй. Таны сайт ажиллаж байгаа боловч энэ нь нийтлэлүүдийг төлөвлөх эсвэл автоматжуулсан шинэчлэлтүүд төлөвлөсний дагуу ажиллахгүй байж болзошгүйг илтгэнэ.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
mn: Төлөвлөсөн үйл явдал болох %s ажиллахаас хоцорч байна. Таны сайт ажиллаж байгаа боловч энэ нь нийтлэлүүдийг төлөвлөх эсвэл автоматжуулсан шинэчлэлтүүд төлөвлөсний дагуу ажиллахгүй байж болзошгүйг илтгэнэ.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
mn: Суулгасан сэдвүүдийг хайх нь нэр, тайлбар, зохиогч эсвэл шошгон дээрх нэр томъёог хайх болно.

en: The search results will be updated as you type.
mn: Хайлтын үр дүнг таны бичсэнээр шинэчлэх болно.

en: The security code (CVV) entered does not match the credit card.
mn: Таны оруулсан аюулгүй байдлын код (CVV) карттайгаа таарахгүй байна.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
mn: Сервер зургийг боловсруулж чадахгүй байна. Энэ нь сервер завгүй эсвэл даалгаврыг гүйцэтгэхэд хангалттай нөөцгүй тохиолдолд тохиолдож болно. Жижиг зураг байршуулах нь тус болно. Санал болгож буй дээд хэмжээ нь 2560 пиксел юм.

en: The service isn’t what I expected
mn: Энэ үйлчилгээ миний төсөөлж байснаас өөр байна

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
mn: %1$s-н тохиргоог одоогоор 0 болгож тохируулсан байгаа бөгөөд энэ нь янз бүрийн байршуулах аргууд дээр тулгуурласан залгаас эсвэл сэдэвчилсэн функцээр файл байршуулахыг оролдоход асуудал үүсгэж болзошгүй. Зарим байршуулах аргууд 0 утгыг хязгааргүй эсвэл идэвхгүй гэж уншдаг тул энэ тохиргоог тогтмол утгаар тохируулахыг зөвлөж байна, энэ нь %2$s-ийн утгатай тохирно.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
mn: %1$s-н тохиргоо %2$s-ээс бага тул файл байршуулахыг оролдоход асуудал үүсгэж болзошгүй.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
mn: %s руу дамжуулсан долоо дахь параметр нь цэсийн байрлалыг илэрхийлэх тоо байх ёстой.

en: The sidebar the widget belongs to.
mn: Энэ виджетийн хажуугийн самбар.

en: The sidebar to return widgets for.
mn: Виджетүүдийг буцаах хажуугийн самбар.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
mn: Энэ төрлийн цэсийн зүйлийг тодорхойлоход ашигладаг цорын ганц шошго.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
mn: Сайтын админд мэдэгдсэн бөгөөд таны хүсэлтийг аль болох хурдан биелүүлэх болно.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
mn: Сайтын админд мэдээлэл илгээгдлээ. Та өөрийн хүсэлтийг өөрийн мэйл хаяганд татах холбоостой хамт хүлээн авах болно.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
mn: Сайтын админд мэдээллэсэн. Таны мэдээллийг устгасны дараа таньд имэйл хаягаар тань мэдэгдэх болно.

en: The site appears to be already initialized.
mn: Сайт аль хэдийн үүссэн байна.

en: The site appears to be already uninitialized.
mn: Сайт үүсээгүй байна.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
mn: Сайтын засварлагч нь JavaScript шаарддаг. Хөтөчийнхөө тохиргоонд JavaScript-г идэвхжүүлнэ үү.

en: The site has been successfully blocked.
mn: Вэб сайтыг амжилттай хаалаа.

en: The site has been successfully unblocked.
mn: Вэб сайтын амжилттай нээлээ.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
mn: Сайтын эрүүл мэндийн шалгалт нь таны WordPress тохиргоо болон таны анхаарал хандуулах шаардлагатай зүйлсийн талаарх мэдээллийг харуулдаг.

en: The site is already active.
mn: Сайтыг аль хэдийн идэвхжүүлсэн.

en: The site's downtime lasted %1$s. We're happy to report your site was back online as of %2$s on %3$s.
mn: Сайтын уналт %1$s цаг үргэлжиллээ. %3$s %2$s -н байдлаар хэвийн болсныг дуулгахад таатай байна.

en: The sites in this list have not posted anything recently.
mn: Энэ жагсаалт дахь сайтуудад ойрын үед нийтлэл ороогүй байна.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
mn: Хэмжээг тооцоолох боломжгүй. Лавлах боломжгүй байна. Ихэвчлэн буруу зөвшөөрөлтэй холбоотой байдаг.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
mn: Доор жагсаасан хэмжээсүүд нь медиа санд зураг нэмэхэд ашиглах пикселийн хамгийн дээд хэмжээг тодорхойлдог.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
mn: %s товч нэршлийг өөр зүйлд хэрэглэсэн байна.

en: The slug of the template to get the fallback for
mn: Загварын нөөцийг авахын тулд slug

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
mn: Эх сурвалж URL хаяг, үндсэн URL хаяг хоёул нэг эх хуудас руу зааж болохгүй.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
mn: Эх үүсвэр холбоос нь ямар ч URL хаяг агуулгахгүй байна. Иймд та энэ холбоосыг эх үүсвэрээр ашиглаж болохгүй.

en: The source URL does not exist.
mn: Ийм URL хаяг байхгүй байна.

en: The specified %s was not found
mn: Тус %s нь олдсонгүй.

en: The specified blog id does not exist.
mn: Заагдсан блогийн дугаар байхгүй байна.

en: The specified blog id does not map to a Jetpack blog.
mn: Заагдсан блогийн дугаар Jetpack -н блог биш байна.

en: The specified list title already exists.
mn: Ийм жагсаалтын гарчиг байсан байна.

en: The specified namespace could not be found.
mn: Заасан нэрийн орон зай олдсонгүй.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
mn: Заасан зорилтот URL ашиглаж чадахгүй байгаа нь зорилтот. Энэ нь аль аль нь байхгүй, эсвэл энэ нь биш юм pingback-идэвхжүүлсэн нғғцийн.

en: The specified target URL does not exist.
mn: Таны товлосон URL хаяг байхгүй байна.

en: The star rating of the block.
mn: Блокийн одны үнэлгээ.

en: The status of the test.
mn: Туршилтын байдал.

en: The storage for %s has been upgraded to 6 GB.
mn: %s -н багтаамж 6GB болж нэмэгдлээ.

en: The street address for your business location.
mn: Таны ажлын байрны хаяг.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
mn: Санал болгож буй нууцлалын бодлогын агуулгыг %s (эсвэл түүнээс хойшхи) үйлдлийг ашиглан нэмэх хэрэгтэй. Дотор бичиг баримтыг үзнэ үү.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
mn: Санал болгож буй нууцлалын бодлогын агуулгыг зөвхөн %s (эсвэл түүнээс хойшхи) үйлдлийг ашиглан wp-admin-д нэмэх хэрэгтэй.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
mn: Санал болгож буй нууцлалын бодлогын текст өөрчлөгдсөн. <a href="%s">Удирдамжтай танилцаж</a> , нууцлалын бодлогоо шинэчилнэ үү.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
mn: Тагийн үүл виджетийг дэмждэг ангиллын систем байхгүй тул шошгоны үүл харагдахгүй.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
mn: Энэ цэсийн зүйлийн холбоосын элементийн зорилтот шинж чанар.

en: The template cannot be deleted.
mn: Загварыг устгах боломжгүй.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
mn: Загвар нь танд хэрэгтэй байх магадлалтай хэсгүүдийн саналыг агуулна. Хэсэг бүрийн гарчиг дор та ямар мэдээлэл өгөх ёстой талаар товч хураангуйг олох бөгөөд энэ нь таныг эхлүүлэхэд тусална. Зарим хэсэгт санал болгож буй бодлогын агуулгыг багтаасан бол бусад хэсгийг таны сэдэв болон залгаасуудын мэдээллээр дүүргэх шаардлагатай.

en: The template has already been deleted.
mn: Загвар аль хэдийн устгагдсан байна.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
mn: Үүсгэсэн загварын угтвар. Энэ нь үндсэн загварын төрлийг задлахад хэрэглэгддэг, жишээ нь `taxonomy-books`-д `taxonomy`-г задлахад ашигладаг.

en: The temporary backup directory exists but is not writable
mn: Түр зуурын нөөц лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй

en: The term cannot be deleted.
mn: Нэршил устгагдах боломжгүй

en: The term name cannot be empty.
mn: Нөхцөлийн нэр хоосон байж болохгүй

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
mn: %s ангиллын объектод оноосон нэр томъёо.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
mn: %s ангиллын албан тушаалд оноосон нэр томъёо.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
mn: Сэдвийн гарчигнаас олдсон сэдвийн зохиогчийн нэр.

en: The theme author.
mn: Сэдвийн зохиогч.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
mn: Урьдчилан үзэж буй сэдэв нь бүрэн интерактив бөгөөд тухайн сэдэв нь нийтлэл, архив болон бусад хуудасны загваруудыг хэрхэн зохицуулдгийг харахын тулд өөр өөр хуудас руу шилжинэ үү. Урьдчилан үзэж буй загвар нь ямар сэдвийн онцлогийг дэмжиж байгаагаас хамаарч тохиргоо өөр байж болно. Шинэ тохиргоог зөвшөөрч, сэдвийг нэг алхамаар идэвхжүүлэхийн тулд цэсний дээрх Идэвхжүүлэх & Нийтлэх товчийг дарна уу.

en: The theme cannot be updated due to the following:
mn: Дараах шалтгааны улмаас сэдвийг шинэчлэх боломжгүй:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
mn: Энэ сэдэв нь өөрийгөө үндсэн сэдэв гэж тодорхойлдог. %s толгой хэсгийг шалгана уу.

en: The theme description, as found in the theme header.
mn: Сэдвийн гарчигнаас олдсон сэдвийн тайлбар.

en: The theme description, transformed for display.
mn: Сэдвийн тайлбарыг харуулахаар өөрчилсөн.

en: The theme file to use to display the post.
mn: Нийтлэлийг харуулахад ашиглах сэдэв файл.

en: The theme identifier
mn: Сэдвийн танигч

en: The theme is missing the %s stylesheet.
mn: Загварт %s загварын хуудас байхгүй байна.

en: The theme name, as found in the theme header.
mn: Сэдвийн толгой хэсэгт байгаа сэдвийн нэр.

en: The theme name, transformed for display.
mn: Дэлгэцэнд зориулж өөрчилсөн сэдвийн нэр.

en: The theme tags, as found in the theme header.
mn: Сэдвийн толгой хэсэгт байгаа сэдвийн шошгууд.

en: The theme tags, transformed for display.
mn: Загварын шошгуудыг харуулахаар өөрчилсөн.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
mn: Таны одоо ашиглаж байгаа загвар нь Сайтын засварлагчтай тохирохгүй байна.

en: The theme's current version.
mn: Сэдвийн одоогийн хувилбар.

en: The theme's screenshot URL.
mn: Загварын дэлгэцийн URL.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
mn: Сэдвийн загварын хуудас. Энэ нь сэдвийг өвөрмөц байдлаар тодорхойлдог.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
mn: Сэдвийн загвар. Хэрэв энэ нь хүүхдийн сэдэв бол энэ нь эцэг эхийн сэдэвтэй холбоотой, эс тэгвээс энэ нь тухайн сэдвийн загварын хуудастай ижил байна.

en: The theme's text domain.
mn: Сэдвийн текст домэйн.

en: The themes directory
mn: Сэдвийн лавлах

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
mn: Таны оруулсан цагийн бүс буруу байна. Зөв цагийн бүс сонгоно уу.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
mn: Гарчгийн талбар болон нийтлэл засварлах том талбарыг байрандаа зассан боловч та чирж буулгах аргыг ашиглан бусад бүх хайрцгийн байршлыг өөрчлөх боломжтой. Мөн та хайрцаг бүрийн гарчгийн мөрөнд дарж тэдгээрийг багасгаж эсвэл өргөжүүлж болно. Дэлгэцийн сонголтын табыг ашиглан илүү олон нүдийг нуух (Эшлэл, Илтгэл илгээх, Захиалгат талбарууд, Хэлэлцүүлэг, Слаг, Зохиогч) эсвэл энэ дэлгэцийн 1 эсвэл 2 баганатай бүдүүвчийг сонгоно уу.

en: The title for the object.
mn: Объектийн гарчиг.

en: The title for the post type.
mn: Постын төрлийн гарчиг

en: The title for the post.
mn: Нийтлэлийн гарчиг.

en: The title for the status.
mn: Төлвийн гарчиг

en: The title for the taxonomy.
mn: Системчлэлийн нэр

en: The title is required when using a custom menu item type.
mn: Тусгай цэсийн зүйлийн төрлийг ашиглах үед гарчиг шаардлагатай.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
mn: Энэхүү хэрэгсэл нь WordPress дээр хадгалагдсан өгөгдлийг профайлын өгөгдөл, тайлбар зэрэг нийлүүлсэн имэйл хаягтай холбодог.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date or try another card.  Please contact your bank if you have further problems.
mn: Гүйлгээ амжилтгүй боллоо. Төлбөр төлөлтийн хаяг, картын дуусах хугацаагаа шалгаж эсвэл өөр картын мэдээлэл оруулж үзнэ үү. Өөр асуудал гарвал банктайгаа холбогдоорой.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date.  Please contact your bank if you have further problems.
mn: Гүйлгээ амжилтгүй боллоо. Төлбөр төлөлтийн хаяг, картын дуусах хугацаа зэргээ шалгана уу. Өөр асуудал гарвал банктайгаа холбогдоно уу.

en: The transaction cannot complete successfully.  Possible causes are: 1. Your card has failed a CVV2 check at least six times within a 30 day period; 2. The billing address you provided does not match the billing address of your card.  Please double check your CVV2 code and billing address.
mn: Гүйлгээ амжилтгүй боллоо. Энэ нь хэд хэдэн шалтгаантай байж болзошгүй: 1. Сүүлийн 30 өдрийн дотор та картынхаа CVV2 -г дор хаяж 6 удаа буруу оруулсан байх; 2. Таны оруулсан төлбөр төлөлтийн хаяг картынхтай тань таарахгүй байх. Тиймээс CVV2 код болон төлбөр төлөлтийн хаягаа дахин шалгахыг хүсье.

en: The transaction cannot complete successfully. Please try again. Please contact support and mention 10755 if you have further problems.
mn: Гүйлгээ амжилтгүй боллоо. Дахин оролдож үзнэ үү. Дахиад ингэвэл үйлчилгээний туслахтай холбогдоод 10755 -н талаар сануулна уу.

en: The transaction did not complete successfully. Please try again in a few moments.
mn: Гүйлгээ амжилтгүй боллоо. Хэсэг хугацааны дараа дахин оролдоно уу.

en: The transaction was declined. Please try another card.
mn: Гүйлгээг цуцласан байна. Өөр картаар оролдож үзнэ үү.

en: The transfer process can take up to 5 days to complete
mn: Шилжүүлэлтийн процесс 5 хүртэл хоног үргэлжилж болно

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
mn: "Ангилал", "шууд", "хавсралт" гэх мэт анх харуулсан объектын төрөл.

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
mn: Виджетийн төрөл. Виджет төрлийн төгсгөлийн цэг дэх ID-тай тохирно.

en: The unique and machine-readable name.
mn: Өвөрмөц бөгөөд машинд унших боломжтой нэр.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
mn: Үндсэн цэсийн өвөрмөц танигч.

en: The unique identifier for the application password.
mn: Програмын нууц үгийн өвөрмөц танигч.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
mn: Зарим файлыг хуулж чадаагүй тул шинэчлэлтийг суулгах боломжгүй. Энэ нь ихэвчлэн файлын зөвшөөрлүүдийн зөрчилтэй холбоотой байдаг.

en: The update of %s failed.
mn: %s-н шинэчлэлт амжилтгүй.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
mn: Шинэчлэх процесс эхэлж байна. Зарим хостуудад энэ үйл явц хэсэг хугацаа шаардагдах тул тэвчээртэй байгаарай.

en: The upgrade directory cannot be created
mn: Шинэчлэх лавлахыг үүсгэх боломжгүй

en: The upgrade directory exists but is not writable
mn: Шинэчлэлтийн лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй

en: The upgrade has been cancelled as requested.
mn: Хүсэлтийн дагуу шинэчлэлийг цуцаллаа.

en: The uploaded file could not be moved to your blog directory.
mn: Хуулагдсан файлыг таны блогийн байршил руу зөөж чадсангүй.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
mn: Зөвшөөрөгдөх хэмжээнээс том файл хуулсан байна.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
mn: Байршуулсан файлын хугацаа дууссан. Буцаад дахин байршуулна уу.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
mn: Байршуулсан файл нь буруу зураг байна. Дахин оролдоно уу.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
mn: Файлын зарим хэсэг л хуулагдсан байна.

en: The uploads directory
mn: Байршуулсан лавлах

en: The url is required when using a custom menu item type.
mn: Тусгай цэсийн зүйлийн төрлийг ашиглах үед url шаардлагатай.

en: The user cannot be deleted.
mn: Энэ хэрэглэгчийг устгах боломжгүй байна

en: The user is already active.
mn: Энэхүү хэрэглэгч нь угын идэвхитэй

[ctx: The user presses the All Finished button at the end of Two-Step setup.]
en: All finished!
mn: Бүгд боллоо!

en: The value provided is not valid for %s. Please use a valid ISO 3166-2 identifier.
mn: %s -д оруулсан утга буруу байна. Зөвхөн ISO 3166-2 -д заагдсан нэр ашиглана уу.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
mn: %1$s утгыг %2$s идэвхжүүлсэн эсвэл таны тохиргооны файлд нэмсэн. Энэ нь таны сайтын нүүрэн талд алдааг харуулах болно.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
mn: %s утгыг энэ вэб сайтын тохиргооны файлд нэмсэн. Энэ нь сайт дээрх аливаа алдааг бүх хэрэглэгчид ашиглах боломжтой файлд бичих болно гэсэн үг юм.

en: The visibility settings for the post type.
mn: Нийтлэлийн төрлийн харагдах байдлын тохиргоо.

en: The visibility settings for the taxonomy.
mn: Ангилал зүйн харагдах байдлын тохиргоо.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
mn: Таны төхөөрөмж веб браузерийн файлыг серверт хуулахыг хэрэглэж болохгүй бол. Та үүний оронд <a href="%s"> өөрийн төхөөрөмжийн хувьд төрөлх апп </a> ашиглах боломжтой юм.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
mn: Сэдвийн гарчигнаас олдсон сэдвийн зохиогчийн вэбсайт.

en: The website of the theme author, transformed for display.
mn: Сэдвийн зохиогчийн вэбсайтыг харуулахаар өөрчилсөн.

en: The website of the theme author.
mn: Сэдвийн зохиогчийн вэбсайт.

en: The widget type id.
mn: Виджетийн төрлийн ID.

en: The wp-content directory
mn: wp-контентын лавлах

en: The wren<br>Earns his living<br>Noiselessly.
mn: Wren<br>Амьжиргаагаа олдог<br>Чимээгүй.

en: Theme
mn: Хэлбэр

en: Theme Details
mn: Загварын тухай

en: Theme File Editor
mn: Загварын файл засварлагч

en: Theme Location
mn: Сэдвийн байршил

en: Theme Options
mn: Загварын сонголтууд

en: Theme Versions
mn: Сэдвийн хувилбарууд

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
mn: Загвар <strong>үнэмхий алдаа</strong> үүсгэсэн тул үргэлжлүүлэх боломжгүй.

en: Theme deleted.
mn: Загварыг устгасан.

en: Theme directory location
mn: Сэдвийн лавлах байршил

en: Theme downgrade failed.
mn: Загварыг бууруулж чадсангүй.

en: Theme downgraded successfully.
mn: Загварыг амжилттай бууруулсан.

en: Theme features
mn: Сэдвийн онцлог

en: Theme file exists.
mn: Сэдвийн файл байна.

en: Theme identifier for the template.
mn: Загварын сэдэв танигч.

en: Theme installation failed.
mn: Загварыг суулгаж чадсангүй.

en: Theme installed successfully.
mn: Загвар амжилттай суулаа.

en: Theme name
mn: Сэдвийн нэр

en: Theme not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
mn: Загварыг цуцалж чадсангүй. Төлбөр буцаах явцад алдаа гарсан байна. <a href="%s">Хэрэглэгчийн туслахтай холбогдоно уу</a>.

en: Theme not found.
mn: Сэдэв олдсонгүй.

en: Theme resumed.
mn: Сэдвийг үргэлжлүүлэв.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
mn: Энхтайвны өргөн чөлөө 123

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
mn: Нүүр хуудасны хэсэг

[ctx: Theme starter content]
en: About
mn: тухай

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
mn: Энэ сайтын тухай

[ctx: Theme starter content]
en: Address
mn: Хаяг

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
mn: Архив

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
mn: Блог

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
mn: Хуанли

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
mn: Ангилал

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
mn: Холбоо барих

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
mn: Биднийг ол

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
mn: Цаг

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
mn: Даваа-Баасан: 9:00-17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
mn: Нью Йорк, NY 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
mn: Мэдээлэл

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
mn: Бямба, Ням: 11:00-15:00

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
mn: Энэ бол хаяг, утасны дугаар гэх мэт үндсэн холбоо барих мэдээлэл бүхий хуудас юм. Та мөн холбоо барих маягт нэмэхийн тулд залгаас ашиглаж болно.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
mn: Энэ бол нүүр хуудасны хэсгийн жишээ юм. Нүүр хуудасны хэсгүүд нь нүүр хуудаснаас өөр ямар ч хуудас байж болно, үүнд таны хамгийн сүүлийн блог нийтлэлүүдийг харуулсан хуудас орно.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
mn: Энэ нь өөрийгөө болон таны сайтыг танилцуулах эсвэл зарим кредит оруулахад тохиромжтой газар байж магадгүй юм.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
mn: Танай сайтад тавтай морил! Энэ бол таны нүүр хуудас бөгөөд ихэнх зочдод танай сайтад анх удаа орж ирэхэд харагдах болно.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
mn: Та энд өөрийгөө болон бүтээлээ танилцуулахыг хүсч буй зураач эсвэл зорилгоо тайлбарлах бизнес байж магадгүй юм.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
mn: Загварын түр нөөц лавлах байгаа боловч бичих боломжгүй

en: Theme update available | Theme updates available
mn[0]: Загварын шинэчлэл гарсан байна
mn[1]: Загварын шинэчлэлүүд гарсан байна

en: Theme will be auto-updated.
mn: Загвар автоматаар шинэчлэгдэнэ.

en: Theme will no longer be auto-updated.
mn: Загвар автоматаар шинэчлэгдэхээ болино.

en: Theme without %s
mn: %s байхгүй загвар

en: Theme.
mn: Загвар.

en: Themes
mn: Загварууд

en: Themes %s
mn: Сэдэв %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
mn: Загварууд нь таны сайтын өнгө үзэмжийг нэмдэг. Тэдгээрийг шинэчилж, брэндтэйгээ нийцэж, сайтаа аюулгүй байлгах нь чухал юм.

en: Themes directory location
mn: Сэдвийн лавлах байршил

en: Themes directory size
mn: Сэдвийн лавлах хэмжээ

en: Then enter the six digit code provided by the app:
mn: Тэгээд апп -с өгсөн зургаан оронтой тоог оруулна уу:

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
mn: Plugin болон загварын автомат шинэчлэлттэй холбоотой асуудал байхгүй бололтой.

en: There are no associated subtitles.
mn: Холбоотой ямарч хадмал алга.

en: There are no available Google Play store SKUs for the product
mn: Уг бүтээгдэхүүнд Google play store-ийн SKU байхгүй байна.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
mn: Одоогоор %1$s-ийн ойролцоо төлөвлөсөн арга хэмжээ алга. Та <a href="%2$s">WordPress арга хэмжээ зохион байгуулахыг</a> хүсч байна уу?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
mn: Одоогоор таны ойролцоо төлөвлөсөн арга хэмжээ алга. Та <a href="%s">WordPress арга хэмжээ зохион байгуулахыг</a> хүсч байна уу?

en: There are no options for this widget.
mn: Энэ буланд ямар тохиргоо хийгдэхгүй.

en: There are no pages.
mn: Хуудас алга байна.

en: There are no reviews yet.
mn: Хараахан үнэлгээ алга

en: There are no valid users selected for deletion.
mn: Устгахаар сонгосон хүчинтэй хэрэглэгч алга.

en: There are no valid users selected for removal.
mn: Устгахаар сонгогдсон хүчинтэй хэрэглэгч алга.

en: There are no widgets available.
mn: Байдаг ямар ч багажнуудын боломжтой.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
mn: Цэсний зарим хүчингүй зүйл байна. Тэдгээрийг шалгах эсвэл устгана уу.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
mn: Сагсанд тань ямаг нэг алдаа гарсан байна. Та сагсруугаа хандан алдаагаа засаад тооцоогоо хийнэ үү.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
mn: Хадгалагдаагүй өөрчлөлтүүд устах болно. 'Батлах' дарж үргэлжлүүлэх, 'Цуцлах' дарж Зургийн засварлагч руу буцах.

en: There does not seem to be any new mail.
mn: Ямар нэгэн шинэ мэйл байгаа харагдахгүй байна.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
mn: %s файл байхгүй бололтой. Суулгацыг үргэлжлүүлэхээс өмнө энэ нь шаардлагатай.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
mn: Энэ вэбсайтыг сэргээх горимд оруулахад ноцтой алдаа гарлаа. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг "Загвар" болон "Plugins" дэлгэцээс шалгана уу. Хэрэв та загвар эсвэл залгаасыг саяхан суулгасан эсвэл шинэчилсэн бол эхлээд холбогдох хуудсыг шалгана уу.

en: There has been a critical error on this website.
mn: Энэ вэб сайтад ноцтой алдаа гарлаа.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
mn: Энэ вэб сайтад ноцтой алдаа гарлаа. Зааврыг авахын тулд сайтынхаа админы имэйл хайрцагыг шалгана уу.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
mn: Энэ вэб сайтад ноцтой алдаа гарлаа. Сайтын админтайгаа холбогдож, энэ алдааны талаар тэдэнд мэдэгдэн нэмэлт тусламж авна уу.

en: There has been an error cropping your image.
mn: Зургийг таслахад алдаа гарлаа.

en: There is %d PR:
     | There are %d PRs:
mn[0]: Энд %d PR байна:
mn[1]: Энд %d PR байна:

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
mn[0]: Хадгалахаас өмнө засах ёстой %d алдаа байна.
mn[1]: Хадгалахаасаа өмнө засах ёстой %d алдаа байна.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
mn: Таны харж буй өөрчлөлтөөс илүү сүүлийн үеийн автоматаар хадгалагдсан байна. <a href="%s">Автомат хадгалалтыг сэргээнэ үү</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
mn: Блокны сэдэв гэж нэрлэгддэг WordPress-ийн шинэ төрлийн загвар бий бөгөөд энэ нь танд үргэлж хүсч байсан сайтаа блок, загвараар бүтээх боломжийг олгодог.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
mn: %1$s-н шинэ хувилбар байгаа ч энэ нь таны PHP хувилбартай ажиллахгүй байна. <a href="%2$s" %3$s>%4$s хувилбарын дэлгэрэнгүйг харах</a> эсвэл <a href="%5$s">PHP-г шинэчлэх талаар нэмэлт мэдээлэл аваарай</a> .

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
mn: %1$s-н шинэ хувилбар бэлэн байна. <a href="%2$s" %3$s>%4$s хувилбарын дэлгэрэнгүйг харах</a> эсвэл <a href="%5$s" %6$s>одоо шинэчилнэ үү</a> .

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
mn: %1$s-н шинэ хувилбар бэлэн байна. <a href="%2$s" %3$s>%4$s хувилбарын дэлгэрэнгүйг харах</a> .

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
mn: %1$s-н шинэ хувилбар бэлэн байна. <a href="%2$s" %3$s>%4$s хувилбарын дэлгэрэнгүйг харах</a> . <em>Энэ залгаасыг автоматаар шинэчлэх боломжгүй.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
mn: %s-ийн шинэ хувилбар байгаа ч энэ нь таны PHP хувилбартай ажиллахгүй байна.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
mn: %s-ийн шинэ хувилбар байгаа ч энэ нь таны WordPress хувилбартай ажиллахгүй байна.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
mn: %s-ийн шинэ хувилбар байгаа ч энэ нь таны WordPress болон PHP хувилбаруудтай ажиллахгүй.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
mn: Админ имэйлийг %s болгон өөрчлөх хүлээгдэж байна.

en: There is a pending change of your email to %s.
mn: Таны имэйлийг %s болгон өөрчлөх хүлээгдэж байна.

en: There is a revision of this post that is more recent.
mn: Энэ нь нийтлэлийн хамгийн сүүлийн шинэчилсэн хувилбар.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
mn: Доорх хувилбараас илүү сүүлийн үеийн энэ нийтлэлийг автоматаар хадгалах боломжтой. <a href="%s">Автомат хадгалалтыг харах</a>

en: There is an error with your CSS structure.
mn: Таны CSS бүтцэд алдаа гарлаа.

en: There is no autosave revision for this post.
mn: Энэ нийтлэлд автоматаар хадгалах засвар байхгүй.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
mn: Эндээс иш татах боломжгүй учир нь энэ нийтлэл хамгаалагдсан байна.

en: There is no poster image currently selected
mn: Одоогоор бичлэгийн зураг сонгогдоогүй байна

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
mn[0]: %d үйлчлүүлэгчийн кэшийн хариултын гарчиг илэрсэн байна:
mn[1]: %d үйлчлүүлэгчийн кэшийн хариултын толгой илэрсэн байна:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
mn: Тохируулгын алдаа байна. Серверийн админтайгаа холбоо барина уу.

en: There was a glitch with search
mn: Хайлтын үед жижиг алдаа гарлаа

en: There was a problem disabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
mn: Автоматаар шинэчлэх горимыг идэвхигүй болгоход алдаа гарлаа. Дахин оролдож үзнэ үү. Эсвэл <a href="%s">үйлчилгээний ажилтантай холбогдоно уу.</a>

en: There was a problem enabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
mn: Автоматаар шинэчлэх горимыг нээхэд алдаа гарлаа. Дахин оролдож үзнэ үү. Эсвэл <a href="%s">үйлчилгээний ажилтантай холбогдоно уу.</a>

en: There was a problem processing this transaction. Please contact the card-issuing bank for more information.
mn: Тухайн гүйлгээг боловсруулах явцад алдаа гарлаа. Та өөрийн карт-олгогч банкинд хандан тодруулга мэдээлэл авна уу.

en: There was a problem processing this transaction; please wait a moment and try again. If the issue persists, try another card.
mn: Энэхүү гүйлгээг хийхэд алдаа гарлаа, та түр хүлээгээд дахин оролдлого хийнэ үү. Хэрэв алдаа үргэлжилсэн хэвээр байвал, өөр карт ашиглаж үзнэ үү.

en: There was a problem removing the Private Registration upgrade from your domain. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
mn: Таны домэйноос Нууцлалтай Бүртгэлийн шинэчлэлийг хасахад алдаа гарлаа. Дараа дахин оролдоно уу. Хэрэв энэ засагдахгүй бол <a href="%s">үйлчилгээний туслахтай</a> холбогдоно уу.

en: There was a problem renewing this domain.
mn: Энэ домэйнын хугацааг сунгахад асуудал гарлаа.

en: There was a problem saving your changes.
mn: Өөрчлөлтийг  тань хадгалахад асуудал гарлаа.

en: There was a problem saving your changes. Please, try again.
mn: Таны өөрчлөлтийг хадгалах явцад алдаа гарлаа. Дахин оролдоно уу.

en: There was a problem saving your password. Please, try again.
mn: Нууц үгийг тань хадгалах үед асуудал гарлаа. Дахин оролдоно уу.

en: There was a problem while stopping your subscription, please {{a}}{{strong}}contact support{{/strong}}{{/a}}.
mn: Таны үйлчилгээг цуцлах явцад алдаа гарлаа, та {{a}}{{strong}}харилцагчын туслахад хандана уу{{/strong}}{{/a}}.

en: There was a problem with this field.
mn: Энэ талбарын утга буруу байх шиг байна.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
mn: Баталгаажуулалтын асуудал гарлаа. Дахин ачаалаад дахин оролдоно уу.

en: There was an error processing your recent comment reply by email
mn: Таны саяхан имэйлээр хариу бичсэн сэтгэгдэл дээр боловсруулалтын алдаа гарчэээ.

en: There was an error requesting a DPA
mn: DPA хүсэх явцад алдаа гарлаа

en: There was an error running the action scheduler: %s
mn: Төлөвлөгдсөн үйлдэлийг гүйцэтгэхэд алдаа гарлаа: %s

en: There was an error transferring your premium theme upgrade. Please contact support.
mn: Таны дээд зэргийн загварыг дамжуулах үед алдаа гарлаа. Үйлчилгээний туслахтай холбогдоно уу.

en: There was an error with the address. The province, state or region should be filled
mn: Хаягтай холбоотой алдаа гарлаа. Бүс нутаг, муж, аймгийн мэдээллээ бөглөнө үү

en: There was an unknown error.
mn: Үл мэдэгдэх алдаа гарсан байна.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
mn: Энд харуулах контент хараахан алга.

en: There's more to discover with the Jetpack app.
mn: Jetpack аппликэйшны тусламжтайгаар олж мэдэх олон зүйл бий.

en: These changes will affect your whole site.
mn: Эдгээр өөрчлөлт нь нөлөөлөх болно таны бүх сайт.

en: These items could not be added:
mn: Эдгээрийг нэмэх боломжгүй байна:

en: These items will be deleted
mn: Эдгээр зүйлс устгагдана

en: These plugins are now up to date:
mn: Эдгээр залгаасууд одоо шинэчлэгдсэн байна:

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
mn: Эдгээр тохиргоо нь WordPress-ийн хэсгүүдийг хаана, хэрхэн ачаалахыг өөрчилдөг.

en: These themes are now up to date:
mn: Эдгээр сэдвүүд одоо шинэчлэгдсэн байна:

en: These themes failed to update:
mn: Эдгээр сэдвүүдийг шинэчилж чадсангүй:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
mn: Эдгээр өвөрмөц танилт түлхүүрүүд нь мөн алга болсон өөрийн %s файлын.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
mn: Эдгээр вэб сайтууд нь таны тухай мэдээлэл цуглуулж, күүки ашиглах, гуравдагч этгээдийн нэмэлт хяналтыг оруулах, хэрэв та бүртгэлтэй бөгөөд тухайн вэб сайтад нэвтэрсэн бол суулгагдсан контенттой харьцаж буй харилцааг тань хянах зэрэг агуулгыг хянах боломжтой.

en: Thimbu
mn: Тимбу

en: Thimphu
mn: Тимпу

en: Things you should be aware of
mn: Таны мэдэж байх хэрэгтэй зүйлс

en: Third-Party Plugins and Themes
mn: Гуравдагч Талын Нэмэлтүүд болон Загварууд

en: This Navigation Menu is empty.
mn: Үндсэн Цэс хоосон байна.

en: This Site
mn: Энэ сайт

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
mn: Энэхүү XML Sitemap нь таны агуулгыг хайлтын системд илүү харагдахуйц болгох үүднээс WordPress-ээс бүтээгдсэн.

en: This account has been closed. If you believe your account was closed in error, please {{a}}contact us{{/a}}.
mn: Энэ бүртгэл хаагдсан байна. Алдааны улмаас таны бүртгэл хаагдсан гэж үзэж байвал {{a}}бидэнтэй холбогдоорой{{/a}}.

en: This account has two step authentication enabled. Please configure an application-specific password to use with this application.
mn: Энэ хэрэглэгч хоёр алхамт баталгаажуулалт идэвхижүүлсэн байна. Тиймээс эхлээд апликэйшн бүрт ашиглаж болох нууц үг тохируулж хэрэглэнэ үү.

en: This account hasn't been activated yet — check your email for a message from WordPress.com and click the activation link. You'll be able to log in after that.
mn: Энэ бүртгэл идэвхжээгүй байна - WordPress.com -с илгээсэн имэйл дэх баталгаажуулалтын холбоос дээр дарна уу. Тэгсний дараа нэвтрэх боломжтой болно.

en: This account is not configured for authenticating with the WordPress mobile app.
mn: Энэ бүртгэлд WordPress -н мобайл апп -р баталгаажуулалт хийх тохиргоо хийгдээгүй байна.

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдлийг буцаах боломжгүй.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
mn: Шинэ хэрэглэгчийн мэдээлэл шиг энэ хаяг админы зорилгоор ашиглагдана

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
mn: Энэ хаяг нь админы зорилгоор ашиглагдана. Хэрэв та үүнийг өөрчлөх бол бид танд шинэ хаягаар илгээх болно. <strong>Шинэ хаяг баталгаажтал ашиглах боломжгүй.</strong>

en: This block contains unexpected or invalid content.
mn: Энэ блок гэнэтийн эсвэл хүчингүй контент агуулж байна.

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
mn: Энэ блок алдаатай тул урьдчилан харах боломжгүй байна.

en: This block will display the excerpt.
mn: Энэ блок нь ишлэлийг харуулах болно.

en: This blog already has some of these upgrades.  Did you mean to renew your subscriptions?
mn: Энэ блогт эдгээр шинэчлэлүүд аль хэдийн хийгдсэн байна. Та эсвэл үйлчилгээнийхээ эрхийг сунгах гэсэн үү?

en: This blog has been deactivated after receipt of multiple %1$s. If you believe those notices may have been incorrect or invalid, please %2$s to find out how to file a formal&nbsp;dispute.
mn: Хэд хэдэн удаагийн %1$s хүлээн авсны улмаас энэ блогийг идэвхигүй болголоо. Хэрэв та тэдгээр сануулгыг буруу байсан гэж үзвэл %2$s рүү ороод хэрхэн албан ёсны маргаан үүсгэх талаар мэдэж аваарай.

en: This blog is already on the list
mn: Энэ блог жагсаалтанд нэмэгдчихсэн байна

en: This blog is not subscribed to some of these products.  Did you mean to purchase them?
mn: Энэ блог эдгээр үйлчилгээнүүдийг ашигладаггүй юм байна. Та эдгээрийг худалдан авах гэж байсан уу?

en: This change will affect pages and posts that use this template.
mn: Энэ өөрчлөлт нь нөлөөлнө хуудас болон бичлэг ашиглах нь энэ загвар.

en: This change will affect your whole site.
mn: Энэ өөрчлөлт нь нөлөөлнө таны бүх сайт.

en: This changeset cannot be further modified.
mn: Энэ өөрчлөлт цаашид засагдах боломжгүй болно.

en: This color combination may be hard for people to read.
mn: Энэ өнгөний хослол нь хэцүү байж болох хүмүүс уншсан.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a brighter background color and/or a darker %s.
mn: Энэ өнгөний хослол нь хэцүү байж болох хүмүүс уншсан. Ашиглаад үзээрэй гэрэлт дэвсгэр өнгө болон/эсвэл бараан %s.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a darker background color and/or a brighter %s.
mn: Энэ өнгөний хослол нь хэцүү байж болох хүмүүс уншсан. Ашиглаад үзээрэй бараан дэвсгэр өнгө болон/эсвэл гэрэлт %s.

en: This column count exceeds the recommended amount and may cause visual breakage.
mn: Энэ баганын тоог давсан санал болгосон хэмжээ, учруулж болох харааны эвдрэл.

en: This comment is already approved.
mn: Энэ сэтгэгдлийн аль хэдийн зөвшөөрсөн.

en: This comment is already in the Trash.
mn: Энэ сэтгэгдэл аль хэдийн хогийн сав дотор байна.

en: This comment is already marked as spam.
mn: Энэ сэтгэгдлийг аль хэдийн спамаар тэмдэглэсэн байна.

en: This comment is currently approved.
mn: Энэ сэтгэгдлийг зөвшөөрсөн.

en: This comment is currently in the Trash.
mn: Энэ сэтгэгдэл хогийн сав дотор байна.

en: This comment is currently marked as spam.
mn: Энэ сэтгэгдлийг одоогоор спамаар тэмдэглэсэн байна.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
mn: Энэ сэтгэгдэл хогийн сав дотор байна. Хэрвээ засварлахыг хүсвэл хогийн савнаас зөөнө үү.

en: This content contains my <strong>private information</strong>
mn: Энэ нь миний <strong>хувийн мэдээллийг</strong> агуулж байна

en: This content infringes upon my <strong>copyright</strong>
mn: Энэ контент миний <strong>зохиогчийн эрхийг</strong> зөрчиж байна

en: This content is <strong>spam</strong>
mn: Энэ контент бол <strong>спам</strong>

en: This content is password protected.
mn: Энэ контент нь нууц үгээр хамгаалагдсан.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
mn: Энэ агууламж нууц үгээр хамгаалагдсан. Үүнийг харахын тулд нууц үгээ доор оруулна уу:

en: This content should be marked as <strong>mature</strong>
mn: Уг агуулгыг <strong>насанд хүрэгчдэд зориулагдсан</strong> гэж тэмдэглэх хэрэгтэй

en: This content was deleted by the author.
mn: Нийтлэгч энэ мэдээг устгасан байна.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
mn: Энэ нь WordPress.org-тэй холболт амжилтгүй болсон гэсэн үг юм.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
mn: Энэ өгөгдөл нь WordPress-ийн ерөнхий сайжруулалтыг хангахад ашиглагддаг бөгөөд үүнд шинэ шинэчлэлтүүдийг хайж олох, автоматаар суулгах замаар таны сайтыг хамгаалахад туслах болно. Энэ нь мөн <a href="%s">WordPress.org статистик хуудсанд</a> үзүүлсэн статистикийг тооцоолоход хэрэглэгддэг.

en: This domain already exists and cannot be registered.
mn: Энэ домэйн хэрэглээнд байгаа учир бүртгүүлэх боломжгүй.

en: This domain cannot be canceled because it's currently being renewed.
mn: Энэ домэйныг одоо сунгаж байгаа тул цуцлах боломжгүй.

en: This domain cannot be connected.
mn: Энэ домэйн холбогдох боломжгүй байна.

en: This domain does not exist.
mn: Ийм домэйн байхгүй байна.

en: This domain expired recently. To get it back please {{a}}contact support{{/a}}.
mn: Энэ домэйнын хугацаа дууссан байна. Эргүүлж авахыг хүсвэл дэмжлэгийн хэсэгтэй {{a}}холбогдоно уу{{/a}}.

en: This domain is already connected to your site, but you can still transfer it.
mn: Энэ домэйн таны сайттай аль хэдийн холбогдсон байгаа ч та шилжүүлж болно.

en: This domain isn't registered. Did you mean to <a>search for a domain</a> instead?
mn: Уг домэйн бүртгэгдээгүй байна. Та үүний оронд  <a>домэйн хайх</a> гэж байсан уу?

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
mn: Энэ ноорог таны <a href="%s">хэвлүүлээгүй тохируулгын өөрчлөлтүүдээс</a> гаралтай. Та засварлаж болно, гэхдээ одоо нийтлэх шаардлагагүй. Эдгээр өөрчлөлтүүдтэй хамт автоматаар нийтлэгдэх болно.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
mn: Энэ нь таны %1$s файл дахь хэрэглэгчийн нэр болон нууц үгийн мэдээлэл буруу эсвэл %2$s дахь өгөгдлийн сангийн сервертэй холбоо тогтоох боломжгүй гэсэн үг юм. Энэ нь таны хостын мэдээллийн баазын сервер унтарсан гэсэн үг юм.

en: This email address is already registered.
mn: Энэ имэйл хаяг өмнө бүртгэлтэй.

en: This email may be different from your personal email address.
mn: Энэ цахим шуудан нь таны хувийн цахим шуудангаас өөр байж болно.

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
mn: Хөтчийн хэмжээг өөрчлөх үед энэ оруулга нь харьцаагаа хадгалахгүй байж магадгүй.

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
mn: Хөтчийн хэмжээг өөрчлөх үед энэ оруулга нь харьцаагаа хадгалах болно.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
mn: Энэ онцлог нь цуваа фрэймүүдтэй (хайрцагуудтай) байхыг шаардана. Та iframes (цуваа фрэймүүд)-ийг идэвхгүй болгосон юм уу, эсвэл таны вэб броузер дэмжихгүй байна.

en: This feed is already on the list
mn: Урсгалыг жагсаалт дээр нэмчихсэн байна

en: This field can only contain the following characters: &#8220;%1$s&#8221;.
mn: Энд зөвхөн тараах тэмдэгтүүдээс бичих боломжтой: &#8220;%1$s&#8221;.

en: This field is limited to %d characters.
mn: Энд %d хүртэлх тооны тэмдэгт бичих боломжтой.

en: This field is required.
mn: Энэ талбар заавал бөглөгдөх учиртай.

en: This field must be at least %d characters.
mn: Энэ талбарт дор хаяж %d  тэмдэгт оруулсан байх ёстой.

en: This field must contain letters.
mn: Энд заавал үсэг орсон байх учиртай.

en: This file is empty. Please try another.
mn: Файл хоосон байна. Өөрийг оролдоно уу.

en: This file is not an image. Please try another.
mn: Энэхүү файл нь зураг биш байна. Өөр файл хэрэглэж үзнэ үү.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
mn: Энэ файл нь зөвхөн SimplePie 1.2.x-тэй нийцтэй байх үүднээс ачаалагдсан. SimplePie-н сүүлийн хувилбар руу шилжих талаар бодож үзнэ үү.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
mn: Энэ файл хэт том байна. Файлын хэмжээ %s КБ-аас бага байх ёстой.

en: This file no longer needs to be included.
mn: Энэ файл байхаа больсон(устгагдсан).

en: This form is not live-previewable.
mn: Энэ маягтыг шууд үзэх боломжгүй.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
mn: WordPress eXtended RSS эсвэл WXR гэж нэрлэгддэг энэхүү формат нь таны нийтлэл, хуудас, сэтгэгдэл, захиалгат талбар, категори, шошго зэргийг агуулна.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
mn: Энэ зургийг вэб хөтөч дээр харуулах боломжгүй. Хамгийн сайн үр дүнд хүрэхийн тулд байршуулахаас өмнө үүнийг JPEG болгон хөрвүүлнэ үү.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
mn: Энэ зургийг вэб сервер боловсруулах боломжгүй. Байршуулахаасаа өмнө JPEG эсвэл PNG болгон хөрвүүлнэ үү.

en: This image cannot be uploaded to your Media Library, but it can still be inserted as an external image.
mn: Энэ зургийг таны Media Library-д байршуулах боломжгүй, гэхдээ үүнийг гадаад зураг болгон оруулах боломжтой.

en: This image has an empty alt attribute
mn: Энэ зураг хоосон alt шинж чанартай байна

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
mn: Энэ зураг хоосон alt шинж чанартай байна; түүний файлын нэр %s

en: This image has comments.
mn: Энэ зураг дээр сэтгэгдэл бичсэн байна.

en: This is a follow up to a recent Jetpack Monitor alert you received. It appears that <a href="%1$s">%2$s</a> is still not loading and has been offline since %3$s, %4$s.
mn: Саяхан хүлээж авсан Jetpack Хяналтын дохионы талаар мэдээлэл хүргэе. <a href="%1$s">%2$s</a> одоог хүртэл орохгүй байгаа бөгөөд %3$s -н %4$s -с хойш сүлжээнээс гарсан байна.

en: This is a private WordPress.com site
mn: Энэ хувийн WordPress.com -н сайт байна.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
mn: Энэ маш түгээмэл нууц үг байна. Хүн таахад амаргүй нууц үг сонгоно уу.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
mn: Энэ бол жишээ пэйж буюу хуудас. Бичигдсэн дарааллаараа таны блогийн нүүр хуудас дээр харагддаг пост буюу нийтлэлээс ялгаатай нь цаг хугацаанаас хамааралгүйгээр амархан орж үзэж болох агуулгыг хадгалахад зориулагдсан юм. Жишээ нь "Бидний тухай", "Холбоо барих" зэрэг хуудаснууд байж болно. Та одоо засах холбоос дээр дараад энэ хуудсыг өөрчилж болно. Эсвэл <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">өөр хуудас нэмж</a> болно.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
mn: Энэ бол жишээ хуудас юм. Энэ нь нэг газар байх бөгөөд таны сайтын навигац (ихэнх сэдэв дээр) харагдах тул блог нийтлэлээс ялгаатай. Ихэнх хүмүүс сайтын боломжит зочдод танилцуулдаг тухай хуудаснаас эхэлдэг. Энэ нь иймэрхүү зүйлийг хэлж магадгүй юм:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
mn: Файл тань хэмжээ зөвшөөрөгдсөн дээд хэмжээнээс хэтэрч байна. Өөр файл хэрэглэж үзнэ үү.

en: This is not a staging site.
mn: Энэ колон сайт биш.

en: This is not your download link.
mn: Энэ таны татах линк биш.

en: This is the Content block, it will display all the blocks in any single post or page.
mn: Энэ бол Post Content блок бөгөөд бүх блокуудыг дурын нийтлэл эсвэл хуудсанд харуулах болно.

en: This is the language of the interface you see across WordPress.com as a whole.
mn: Танд бүхий л WordPress.com даяар харагдах хэлний сонголт.

en: This is the short link.
mn: Энэ бол товчилсон холбоос.

en: This is used to build the URL to the list.
mn: Үүнийг ашиглан жагсаалт руу URL хийх болно

en: This is your Primary Domain; the domains below will redirect to it.
mn: Энэ бол таны Үндсэн Домэйн; харин доорх домэйнүүд үүн рүү чиглэгдэнэ.

en: This item has already been deleted.
mn: Энэ зүйлийг аль хэдийн устгасан байна.

en: This item has been deleted, or is a draft
mn: Энэ зүйл устгагдсан байна, эсвэл төслийг

en: This item is missing a link
mn: Энэ зүйл нь алга болсон нь холбоос

en: This link is not live-previewable.
mn: Энэ холбоосыг шууд үзэх боломжгүй.

en: This may result in a longer response time, but WordPress.com staff in the forums will still be able to view your site's URL.
mn: Энэ нь хариу өгөх хугацааг  уртасгаж магадгүй юм, гэхдээ хэлэлцүүлэг дахь WordPress.com -ийн ажилтнууд таны вэб сайтын URL-ийг үзэх боломжтой хэвээр байна.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
mn: Энэ нь %s дээрх өгөгдлийн сангийн сервертэй холбоо тасарсан гэсэн үг. Энэ нь таны хостын мэдээллийн баазын сервер унтарсан гэсэн үг юм.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
mn: Энэ мета хайрцаг нь блок засварлагчтай тохирохгүй байна.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
mn: %s залгаасын энэ мета хайрцаг нь блок засварлагчтай тохирохгүй байна.

en: This month
mn: Энэ сар

en: This notice was triggered by the %s handle.
mn: Энэ мэдэгдлийг %s бариул өдөөсөн.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
mn: Энэ хуудас нь таны сайтын тохиргоонд шууд хандах боломжийг олгоно. Та энд зүйлсийг эвдэж болно. Болгоомжтой байгаарай!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
mn: Энэ хуудас нь танд WordPress вэбсайтын тохиргооны бүх нарийн ширийн зүйлийг харуулах боломжтой. Сайжруулах боломжтой аливаа сайжруулалтыг <a href="%s">Сайтын эрүүл мэндийн байдлын</a> хуудаснаас үзнэ үү.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
mn: Энэ самбар нь таны сайт дээр аль хэдийн нийтэлсэн контентын навигацийн цэсийг удирдахад ашиглагддаг. Та цэс үүсгэж, хуудас, нийтлэл, категори, шошго, формат эсвэл захиалгат холбоос гэх мэт одоо байгаа контентын зүйлүүдийг нэмж болно.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
mn: Энэ нууц үгийг таахад дэндүү амархан байна: том, жижиг үсэг, тоо зэргийг нэмээд сайжруулах боломжтой.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
mn: Энэ нууц үгийг таахад дэндүү амархан байна: !#=?*& гэх мэтийн тусгай тэмдэгт оруулаад сайжруулаарай.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
mn: Энэ нууц үгийг таахад дэндүү амархан байна: үсэг, тоо холиод сайжруулж болно шүү.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
mn: Энэ нууц үг шинэчлэх хүсэлт %s IP хаягаас гаралтай.

en: This pattern cannot be edited.
mn: Энэ загварыг засах боломжгүй.

en: This payment method was successfully set as your default.
mn: Энэ төлбөрийн төрөл амжилттай үндсэнээр сонгогдлоо.

en: This personal data request has expired.
mn: Энэ хувийн мэдээллийн хүсэлтийн хугацаа дууссан.

en: This plugin is already installed.
mn: Энэ залгаасыг аль хэдийн суулгасан байна.

en: This post exists, but you don't have permission to read it.
mn: Ийм нийтлэл байна. Гэхдээ танд үүнийг унших эрх алга.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
mn: Энэ нийтлэлийг таны хөтөч дээр нөөцөлж байна.

en: This post is password protected.
mn: Enehuu hevlel n nuuts ugeer hamgaalagdsan bolno

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
mn: Энэхүү бичвэр нь нууц үгээр хамгаалагдсан болно. Нууц үгээ оруулаад сэтгэгдлүүдээ уншина уу.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
mn: Энэ бичлэг нууц үгээр цоожлогдсон байна. Нууц үгийг оруулж сэтгэгдлүүдийг үзнэ үү.

en: This preview is unavailable in the editor.
mn: Энэ урьдчилан үзэхийг засварлагч дээр ашиглах боломжгүй.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
mn: Энэ бүтээгдэхүүн одоогын байдлаар агуулхад үлдэгдэлгүй байна.

en: This product is protected and cannot be purchased.
mn: Энэ бүтээгдэхүүн хамгаалагдсан худалдаж авах боломжгүй.

en: This product was purchased by a different WordPress.com account. To manage this product, log in to that account or contact the account owner.
mn: Энэ бүтээгдэхүүнийг өөр WordPress.com -н бүртгэлээр авсан байна. Зохьцуулахын тулд тухайн бүртгэл рүү нэвтэрнэ үү. Эсвэл эзэмшигчтэй нь холбогдож болно.

en: This purchase is currently billed to your PayPal account (%(emailAddress)s).
mn: Энэ худалдан авалт одоогоор таны PayPal данстай (%(emailAddress)s) холбогдсон байна.

en: This purchase is currently billed to your PayPal account.
mn: Энэ худалдан авалт одоогоор таны PayPal данстай холбогдсон байна.

en: This purchase is for %(numberOfMailboxes)d mailbox for the domain %(domain)s. | This purchase is for %(numberOfMailboxes)d mailboxes for the domain %(domain)s.
mn[0]: %(domain)s -ийн %(numberOfMailboxes)d шуудангийн хайрцгийн худалдан авалт.
mn[1]: %(domain)s -ийн %(numberOfMailboxes)d шуудангийн хайрцгийн худалдан авалт.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
mn: Энэхүү мэдээлэл таны вэб хостоос тусгайлан илгээгдлээ. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="%s" target="_blank">албан ёсны WordPress гарын авлага</a> хаягаас уншина уу.

en: This resulted in an error message: %s
mn: Үүний үр дүнд алдааны мэдэгдэл гарсан: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
mn: Энэ дэлгэц нь медиа номын сангийн файл дахь мета өгөгдлийн талбаруудыг засах боломжийг танд олгоно.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
mn: Энэ дэлгэц нь таны сайтын эрүүл мэндийн оношийг авах боломжийг олгодог бөгөөд таны суулгацын төлөв байдлын ерөнхий үнэлгээг харуулна.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
mn: Энэ дэлгэц нь таны контентыг харуулахад нөлөөлөх тохиргоог агуулдаг.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
mn: Энэ дэлгэц нь танд өөрийн нууцлалын бодлогыг бичихэд туслах зөвлөмжийг агуулна. Гэсэн хэдий ч эдгээр нөөцийг зөв ашиглах, нууцлалын бодлогодоо шаардлагатай мэдээллээр хангах, энэ мэдээллийг шинэ, үнэн зөв байлгах нь таны үүрэг юм.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
mn: Энэ дэлгэц нь таны сэдвийн дагуу тодорхойлсон байршилд цэсийг дэлхий даяар хуваарилахад ашиглагддаг.

en: This screen is used for managing your content revisions.
mn: Энэ дэлгэц нь таны агуулгын засварыг удирдахад ашиглагддаг.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
mn: Энэ дэлгэц нь таны суулгасан загваруудыг удирдахад ашиглагддаг. Таны WordPress суулгацад багтсан өгөгдмөл сэдвүүдээс гадна сэдвүүдийг гуравдагч этгээд боловсруулж, хөгжүүлдэг.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
mn: Энэ дэлгэц нь таны навигацийн цэсийг удирдахад ашиглагддаг.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
mn: Энэ дэлгэц нь таны сэдвийн толгой хэсгийг өөрчлөхөд ашиглагддаг.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
mn: Энэ дэлгэц нь таны хувийн мэдээллийг экспортлох хүсэлтийг удирдах газар юм.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
mn: Энэ дэлгэц нь та хувийн мэдээллийг устгах хүсэлтийг удирдах боломжтой.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
mn: Энэ дэлгэц нь таны сайтын одоо байгаа бүх хэрэглэгчдийн жагсаалтыг харуулна. Хэрэглэгч бүр сайтын админаас тогтоосон таван үүргийн аль нэгийг нь эзэмшдэг: Сайтын админ, редактор, зохиогч, хувь нэмэр оруулагч эсвэл захиалагч. Администратороос өөр үүрэг бүхий хэрэглэгчид нэвтэрсэн үедээ өөрсдийн үүрэгт тулгуурлан хяналтын самбарын навигацийн цөөн сонголтуудыг харна.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
mn: Энэ дэлгэц нь таны бүх нийтлэлд хандах боломжийг олгоно. Та энэ дэлгэцийн дэлгэцийг өөрийн ажлын урсгалд тохируулан өөрчилж болно.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
mn: Энэ дэлгэц нь таны нийтлэл/хуудсуудын сэтгэгдэл, холбоосыг удирдах, харуулах олон сонголттой. Маш олон, үнэндээ тэд бүгд энд багтахгүй байх болно! :) Баримт бичгийн холбоосыг ашиглан хэлэлцүүлгийн тохиргоо бүр юу хийдэг талаар мэдээлэл аваарай.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
mn: Энэ дэлгэц нь тухайн хэрэглэгчдэд энэ сүлжээнд байгаа бүх сайтыг харуулахаас гадна тухайн хэрэглэгчдэд үндсэн сайтыг тохируулах боломжийг олгодог. Тэд сайт бүрийн доорх холбоосыг ашиглан тухайн сайтын нүүрэн тал эсвэл хяналтын самбарт зочлох боломжтой.

en: This session has been used.
mn: Энэ уулзалтын цагийг ашигласан байна.

en: This session is no longer available. Please select a different time.
mn: Энэ удаагын цаг боломжгүй байна. Өөр цаг сонгоно уу.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
mn: Энэ тохиргоо нь аль хуудас дээр бараанууд харагдахыг тодорхойлно.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
mn: Энэ хажуугийн самбар боломжгүй болсон бөгөөд таны сайтын хаана ч харагдахгүй. Энэ идэвхгүй хажуугийн самбарыг бүрэн устгахын тулд доорх виджет бүрийг устгана уу.

en: This site has been archived or suspended.
mn: Энэ сайтыг түр зогсоосон юм уу, архивласан байна.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
mn: Таны сайт хараахан идэвхижээгүй байна. Хэрэв та сайт аа идэвхижүүлхэд тань асуудал тулгарвал бидэнтэй холбогдоно уу %s.

en: This site has not posted anything recently.
mn: Энэ сайтад шинэ юм нийтлэгдээгүй байна.

en: This site has not posted anything yet. Try back later.
mn: Энэ сайт одоогоор юм нийтлээгүй байна. Дараа дахин орж үзээрэй.

en: This site is no longer available.
mn: Энэ сайт удаан ажиллахгүй

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
mn: Энэ сайт нь  спамыг багасгахын тулд Akismet ашигладаг. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Өөрийн сэтгэгдлийн мэдээллийг хэрхэн ашигладаг талаар мэдэх</a>.

en: This social account is already associated with an existing WordPress.com account.
mn: Энэ сошиал бүртгэл өөр WordPress.com -н бүртгэл дээр холбогдсон байна.

en: This taxonomy is not hierarchical.
mn: Энэ таксаноми шаталсан бүтэцтэй байна.

en: This template is not revertable.
mn: Энэ загвар нь биш revertable.

en: This template will be used only for the specific item chosen.
mn: Энэ загварыг ашиглаж болно цорын ганц тодорхой зүйл нь сонгосон.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
mn: Энэхүү текстийн загвар нь танд вэб сайтынхаа нууцлалын бодлогыг бий болгоход тусална.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
mn: Энэ загвар нь энэ хуудсан дээрх видео толгойг дэмждэггүй. Нүүр хуудас эсвэл видео толгойг дэмждэг өөр хуудас руу шилжинэ үү.

en: This theme does not work with your version of PHP.
mn: Энэ загвар нь таны PHP хувилбартай ажиллахгүй.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
mn: Энэ загвар нь таны WordPress хувилбартай ажиллахгүй.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
mn: Энэ загвар нь таны WordPress болон PHP хувилбаруудтай ажиллахгүй.

en: This theme doesn't support Customizer.
mn: Энэ загвар нь Customizer-г дэмждэггүй.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
mn: Энэ загварыг зөв ачаалж чадсангүй, админ арын хэсэгт түр зогсоосон.

en: This theme has been inspired by "Living on One Dollar" documentary we watched one night. We were deeply touched and wanted to somehow contribute to the whole project. As theme developers we decided to develop a WordPress theme to help spread the word about it. Pena is modern, responsive and mobile friendly theme.
mn: Энэхүү загварыг бид нэгэн орой үзсэн "Living on One Dollar" гэх баримтат киноноос сэдэвлэсэн юм. Бидний сэтгэлд маш их хүрсэн учир бид тус төсөлд ямар нэгэн байдлаар хувь нэмрээ оруулахыг хүссэн бөгөөд загвар хөгжүүлэгчдийн хувьд хэлэх хэсэн санааг нь түгээхэд туслахаар WordPress загвар хөгжүүлэхээр шийдсэн. Pena бол загварлаг, уян хатан бөгөөд гар утсаар ч гайхалтай харагдах загвар.

en: This theme is already installed.
mn: Энэ загварыг аль хэдийн суулгасан байна.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
mn: Энэ цагийн бүс нь зуны цагийг баримталдаггүй.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
mn: Энэ цагийн бүс одоогоор зуны цагт байна.

en: This timezone is currently in standard time.
mn: Энэ цагийн бүс одоогоор стандарт цагт байна.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
mn: Энэ хэрэгсэл нь тухайн хэрэглэгчийн мэдэгдэж буй өгөгдлийг устгах эсвэл нэрээ нууцлах замаар сайтын эзэмшигчдэд орон нутгийн хууль тогтоомжийг дагаж мөрдөхөд тусалдаг.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
mn: Энэ хэрэгсэл нь тухайн хэрэглэгчийн мэдэгдэж буй өгөгдлийг .zip файлд экспортлох замаар сайт эзэмшигчдэд орон нутгийн хууль тогтоомжийг дагаж мөрдөхөд тусалдаг.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
mn: Энэ хэрэгсэл нь WooCommerce Analytics-д хэрэглэсэн кэш утгуудыг дахин тохируулах болно. Хэрэв тоонууд алдаатай хэвээр байвал, %1$sМэдээллийн Түүхээ Дахин Импорт%2$s хийж туршина уу.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
mn: Энэ хэрэгсэл нь таны WooCommerce мэдээллийн баазыг хамгийн сүүлийн хувилбар руу шинэчлэх болно. Үргэлжлүүлэхээсээ өмнө нөөцлөлтийг хийж авна уу.

en: This topic is already on the list
mn: Энэ сэдвийг жагсаалтанд нэмчихсэн байна

en: This type of file cannot be edited.
mn: Энэ төрлийн файлыг засварлах боломжгүй.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
mn: Энэ нь өвөрмөц танилт гол нь бас алга болсон өөрийн %s файлын.

en: This upgrade forwards visitors from your WordPress.com blog to %s (or any site you choose).
mn: Энэ шинэчлэл таны WordPress.com -н блог руу хандсан зочдыг %s руу (эсвэл таны хүссэн сайт руу) чиглүүлнэ.

en: This upgrade increases the storage space available on your blog so you can upload more media files and allows you to upload audio files.
mn: Энэ шинэчлэл нь таны блогийн багтаамжийг ихэсгэх бөгөөд илүү их медиа файл хуулах боломжтой болгоно.

en: This upgrade lets you upload HD videos directly to your site.
mn: Энэ шинэчлэл танд сайт руугаа HD видео хуулах боломжийг олгоно.

en: This upgrade prevents ads from ever showing up on your blog.
mn: Энэ шинэчлэл таны блог дээр сурталчилгаа гарч ирэхгүй болгоно.

en: This upgrade redirects your WordPress.com blog to your new blog by performing permanent (301) redirects for all your content.
mn: Энэ шинэчлэлийг ашигласнаар WordPress.com -н блогийнхоо бүх агуулгыг шинэ блог руугаа чиглүүлээрэй (301).

en: This user does not exist.
mn: Ийм хэрэглэгч байхгүй байна.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
mn: Энэ хэрэглэгчийн нэр хууль бус тэмдэгт ашигласан тул буруу байна. Хүчинтэй хэрэглэгчийн нэр оруулна уу.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
mn: Энэ видео файл нь толгойн видео болгон ашиглахад хэтэрхий том байна. Богино видеог үзээрэй эсвэл шахалтын тохиргоог оновчтой болгоод 8МБ-аас бага хэмжээтэй файлыг дахин байршуулна уу. Эсвэл видеогоо YouTube-д байршуулаад доорх сонголттой холбоно уу.

en: This week
mn: Энэ долоо хоног

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
mn: Энэ виджет нь "Захиалгат HTML" виджет дээр илүү сайн ажиллах код агуулсан байж магадгүй. Оронд нь тэр виджетийг туршиж үзвэл ямар вэ?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
mn: Энэ виджет нь "Custom HTML" виджет дээр илүү сайн ажиллах код агуулсан байж магадгүй. Хэрэв та хараахан амжаагүй байгаа бол оронд нь тэр виджетийг туршиж үзээд яах вэ?

en: This widget requires JavaScript.
mn: Энэ булан JavaScript шаардана.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
mn: Энэ нэр бүртгэлийн хэсэг болон бусад хэсэгт харагдана

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
mn: Мэдээний холбоос дээгүүр хулгана зөөхөд үед гарах мэдээлэл

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
mn: Энэ нь идэвхгүй виджетүүдийн жагсаалтаас бүх зүйлийг устгах болно. Та ямар ч тохиргоог сэргээх боломжгүй.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
mn: Энэ нь таны бүх нийтлэл, хуудас, сэтгэгдэл, захиалгат талбар, нөхцөл, навигацийн цэс, захиалгат нийтлэлүүдийг агуулна.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
mn[0]: Энэ нь <a href="%1$s">таны зөвшөөрөлтэй энэ суулгацын %2$s сайтад</a> хандах эрхийг олгоно.
mn[1]: Энэ нь <a href="%1$s">энэ суулгац дахь таны зөвшөөрөлтэй бүх %2$s сайтад</a> хандах эрхийг олгоно.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
mn[0]: Энэ нь <a href="%1$s">Супер админы эрхтэй тул сүлжээн дэх %2$s сайтад</a> хандах эрх олгоно.
mn[1]: Энэ нь <a href="%1$s">Супер админы эрхтэй тул сүлжээн дэх %2$s сайтад</a> хандах эрх олгоно.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
mn: Энэ нь дэвсгэр зургийг устгана. Ямар нэгэн өөрчлөлтийг буцаан сэргээх боломжгүй.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
mn: Энэ нь толгойн зургийг арилгах болно. Та ямар ч тохиргоог сэргээх боломжгүй.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
mn: Энэ нь одоогийн засварлагчийн агуулгыг сүүлийн нөөц хувилбараар солих болно. Та хуучин агуулгыг буцааж авах эсвэл сэргээсэн хувилбар руу буцахын тулд засварлагчийн буцаах болон дахин хийх аргыг ашиглаж болно.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
mn: Энэ нь жинхэнэ дэвсгэр зургийг сэргээнэ. Та ямар нэгэн өөрчлөлтийг сэргээх боломжгүй.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
mn: Энэ нь анхны толгойн зургийг сэргээх болно. Та ямар ч тохиргоог сэргээх боломжгүй.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
mn: Хэдийгээр нэр томьёо нь хоёр өөр ойлголтыг илэрхийлдэг ч бодит байдал дээр тэдгээр нь ижил хаяг эсвэл өөр байж болно. Жишээлбэл, та үндсэн директорт ( <code>https://example.com</code> ) үндсэн WordPress суулгацын файлуудтай байж болно, энэ тохиолдолд хоёр URL ижил байх болно. Эсвэл <a href="%s">WordPress файлууд нь дэд директорт</a> ( <code>https://example.com/wordpress</code> ) байж болно. Энэ тохиолдолд WordPress URL болон сайтын URL өөр байх болно.

en: Threat Found | Threats found
mn[0]: Аюул Занал Илэрлээ
mn[1]: Аюул Занал Илэрлээ

en: Three Columns
mn: Гурван багана

en: Three columns; equal split
mn: Гурван багана; тэнцүү хуваагдсан

en: Three columns; wide center column
mn: Гурван багана; өргөн голлосон багана

en: Three.
mn: Гурав.

en: Thu
mn: Пүр

en: Thule
mn: Туле

en: Thumbnail
mn: Хумсан зураг

en: Thumbnail Height
mn: Хумсан зургийн өндөр

en: Thumbnail Settings
mn: Хумсан зургийн тохиргоо

en: Thumbnail Settings Help
mn: Өнгөц зургийн тохиргооны тусламж

en: Thumbnail Width
mn: Хумсан зургийн өргөн

en: Thumbnail size
mn: Хумсан зургийн хэмжээ

en: Thunder Bay
mn: Тандер Бау

en: Thursday
mn: Пүрэв

[ctx: Thursday initial]
en: T
mn: ПҮР

en: Tijuana
mn: Тихуана

en: Tilde
mn: Тильд

en: Timbuktu
mn: Томбукту

en: Time
mn: Цаг хугацаа

en: Time Format
mn: Хугацааны Тохиргоо

en: Time Slider
mn: Хугацааны урсгал

en: Time Zone
mn: Цагийн бүс

en: Time for your security checkup.
mn: Аюулгүй байдлын шалгалт хийх цаг болжээ.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
mn: Зарим холбоос нэмэх цаг боллоо! "%s" дээр дарж хуудас, категори болон захиалгат холбоосыг цэсэндээ оруулж эхэлнэ. Хүссэн хэмжээгээрээ нэмээрэй.

en: Time to read
mn: Унших цаг

en: Time to read:
mn: Унших цаг

en: Timeline
mn: Цагийн хүрд

en: Timestamp
mn: Хугацаа

en: Timezone
mn: Цагийн бүс

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
mn: Блокууд

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
mn: Форматууд

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
mn: Гарчигууд

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
mn: Загвар оруулах

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
mn: Загварууд

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
mn: Засах

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
mn: Файл

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
mn: Формат

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
mn: Оруулах

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
mn: Хүснэгт

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
mn: Багажууд

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
mn: Харах

en: Tips for getting the most out of Jetpack.
mn: Jetpack -г илүү сайн ашиглахад тань туслах зөвлөгөөнүүд.

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
mn: WordPress.com -ийг аль болох ашигтайгаар ашиглах зөвлөгөөнүүд

en: Tirane
mn: Тиране

en: Tiraspol
mn: Тираспол

en: Title
mn: Гарчиг

en: Title & Excerpt
mn: Гарчиг & Хэсгийг

en: Title Attribute
mn: Гарчгийн шинж чанар

en: Title and Post Editor
mn: Гарчиг болон мэдээ засварлагч

en: Title attribute
mn: Нэр шинж чанар

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
mn: Өгөгдлийн санд байгаа дэлхийн хэв маягийн өөрчлөлтийн гарчиг.

en: Title for the object, as it exists in the database.
mn: Өгөгдлийн санд байгаа тул объектын гарчиг.

en: Title for the post, as it exists in the database.
mn: Мэдээллийн санд байгаа тул нийтлэлийн гарчиг.

en: Title for the template, as it exists in the database.
mn: Загварын гарчиг нь мэдээллийн санд байгаа тул.

en: Title for the widget
mn: Виджетийн гарчиг

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
mn: Цэс

en: Title of block type.
mn: Блокны төрлийн гарчиг.

en: Title of template.
mn: Загварын гарчиг.

en: Title of the global styles variation.
mn: Дэлхийн хэв маягийн өөрчлөлтийн гарчиг.

en: Title of track
mn: Нэр хянах

[ctx: Title saying that there has been a pingback, or someone linked to a post]
en: Link
mn: Холбоос

en: Title, Date, & Excerpt
mn: Нэр, Он, Сар, & Хэсгийг

en: Title:
mn: Гарчиг:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
mn: Виджетийг идэвхжүүлэхийн тулд хажуугийн талбар руу чирнэ үү эсвэл дээр нь товшино уу. Виджетийг идэвхгүй болгож, тохиргоог нь устгахын тулд буцааж чирнэ үү.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
mn: Сайтаа идэвхжүүлэхийн тулд дараах холбоос дээр дарна уу: %1$s Идэвхжүүлсний дараа та нэвтрэх эрхтэй *өөр нэг имэйл* хүлээн авах болно. Идэвхжүүлсний дараа та эндээс өөрийн сайт руу зочилж болно: %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
mn: Гишүүнчлэлээ идэвхжүүлэхийн тулд дараах линкийг дарна уу:
    
    %s
    
    Идэвхжүүлсэний дараа та нэвтрэх мэдээлэл агуулсан *өөр имэйл* хүлээн авах болно.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
mn: Захиалгат холбоос нэмэхийн тулд <strong>Захиалгат холбоосууд хэсгийг өргөжүүлж, URL болон холбоосын текстийг оруулаад цэс рүү нэмэх</strong> дээр дарна уу.

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
mn: Одоо байгаа цэсийг оноохын оронд шинэ цэс нэмэхийн тулд <strong>&quot;Шинэ цэс ашиглах&quot; холбоос дээр дарна уу</strong> . Таны шинэ цэс тухайн загварын байршилд автоматаар хуваарилагдах болно

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
mn: Сайтдаа шинэ хэрэглэгч нэмэхийн тулд энэ дэлгэцэн дээрх маягтыг бөглөж, доод талд байрлах Шинэ хэрэглэгч нэмэх товчийг дарна уу.

en: To add a payment button, create a page.
mn: Худалдан авалтын товчлуур нэмэхийн тулд шинэ хуудас үүсгээрэй.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
mn: Нэг буюу хэд хэдэн загварын байршилд цэс оноохын тулд <strong>байршил бүрийн унадаг цэснээс цэсийг сонгоно уу</strong> . Дуусмагц <strong>&quot;Өөрчлөлтийг хадгалах&quot; дээр дарна уу</strong>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
mn: Зургийг тайрахын тулд дээр нь товшоод чирж сонголтоо хийнэ үү.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
mn: Медиа зүйлсийг устгахын тулд дэлгэцийн дээд хэсэгт байрлах Бөөнөөр сонгох товчийг дарна уу. Устгахыг хүссэн зүйлээ сонгоод, Сонгосон Устгах товчийг дарна уу. Сонголтыг цуцлах товчийг дарснаар та медиагаа дахин үзэх боломжтой болно.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
mn: Загварын байршилд хуваарилагдсан цэсийг засахын тулд <strong>зэргэлдээх &quot;Засах&quot; холбоос дээр дарна уу</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
mn: Одоо байгаа цэсийг засахын тулд <strong>унадаг цэснээс цэс сонгоод Сонгох</strong> дээр товшино уу

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
mn: Онцлох зургыг засахад танд медиа хуулах эрх шаардлагатай.

en: To edit this block, you need permission to upload media.
mn: Энэ блокыг засвар хийхийн тулд, таньп файл хуулж оруулах эрх хэрэгтэй.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
mn: Сайтын аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд та ашигладаггүй загваруудаа устгах талаар бодох хэрэгтэй. Та WordPress-ийн өгөгдмөл загвар болох %1$s, идэвхтэй загвараа %2$s, түүний үндсэн загвар болох %3$s-г хадгалах ёстой.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
mn: Сайтын аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд та ашигладаггүй загваруудаа устгах талаар бодох хэрэгтэй. Та өөрийн идэвхтэй загвар болох %1$s болон %2$s-н үндсэн загвараа хадгалах хэрэгтэй.

en: To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
mn: Эхлэх удирдсан, засварлах, устгах тайлбар авна уу Санал дэлгэц самбар.

en: To install plugins you'll need to:
mn: Нэмэлт суулгахын тулд:

en: To keep your domain registrations, they have to be renewed yearly. Renewing expired domain registrations becomes more costly and complicated as time goes by. Renew your domain registrations now before it&#8217;s too late.
mn: Та домэйн нэрээ өөрийн хэвээр байлгахын тулд жил бүр төлбөр төлөх ёстой. Хугацаанд нь төлбөрөө төлөөгүйн улмаас хураагдсан домэйныг эргүүлэн авахын тулд илүү их зардал гаргах хэрэгтэй болдог учир оройтохоос нь өмнө домэйн нэрсийнхээ төлбөрийг төлөөрэй.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
mn: Сайтынхаа залгаасуудыг удирдахын тулд Plugins хуудсанд зочилно уу: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
mn: Сайтынхаа загваруудыг удирдахын тулд Загвар хуудас руу зочилно уу: %s

en: To manage your plan, please {{supportPageLink}}reconnect{{/supportPageLink}} your site.
mn: Багцаа удирдахын тулд {{supportPageLink}}сайтаа дахин холбоно уу{{/supportPageLink}}.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
mn: Энэ хэсгээс холдохын тулд Esc товчийг дараа нь Tab товчийг дарна уу.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
mn: Фокусыг бусад товчлуурууд руу шилжүүлэхийн тулд Tab эсвэл сум товчийг ашиглана уу. Фокусыг засварлагч руу буцаахын тулд Escape товчийг дарах эсвэл аль нэг товчлуурыг ашиглана уу.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
mn: Хувилбаруудын хооронд шилжихийн тулд <strong>гулсагч бариулыг зүүн эсвэл баруун тийш чирнэ үү</strong> эсвэл <strong>Өмнөх эсвэл Дараагийн товчийг ашиглана уу</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
mn: Цэсийн зүйлсийг дахин зохион байгуулахын тулд <strong>хулганаараа чирж, буулгах эсвэл гараараа ашиглана уу</strong>. Дэд цэс болгохын тулд цэсийн зүйлийг бага зэрэг баруун тийш чирж эсвэл зөөнө үү

en: To reset your password, visit the following address:
mn: Өөрийн нууц үгээ дахин олгохын тулд дараахь холбоосонд зочилно уу:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
mn: Хувилбарыг сэргээхийн тулд <strong>Энэ хувилбарыг сэргээх</strong> дээр товшино уу.

en: To see your backups, visit your <a href="%s">site’s Backups</a>. This is where you’ll find all of the events that have taken place on your site, and can restore it to any previous state in just a few clicks.
mn: Нөөшөө харахын тулд <a href="%s">Үйлдлийн Түүх</a> хэсэг рүү ороорой. Тэндээс та сайтдаа болсон бүх үйлдлүүдийг харж болох бөгөөд хэдхэн товчлуур дараад л сайтаа өмнөх аль нэг төлөв рүү нь ухраах боломжтой.

en: To set your password, visit the following address:
mn: Нууц үгээ тохируулахын тулд дараах хаягаар орно уу.

en: To show a comment, input the comment ID.
mn: Харуулах үлдээх, оролт тайлбар ID.

en: To the top
mn: Дээд талд

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
mn: Дэвсгэр зургийг ашиглахын тулд зүгээр л байршуулах эсвэл "Зураг сонгох" товчийг дарж медиа номын сандаа байршуулсан зургийг сонгоно уу. Та зургийнхаа нэг жишээг харуулах эсвэл дэлгэцийг дүүргэхийн тулд хавтанцар хийж болно. Та дэвсгэрээ засах боломжтой, ингэснээр таны сайтын контент дээрээс нь хөдөлж эсвэл сайттайгаа хамт гүйлгэж болно.

en: Today
mn: Өнөөдөр

en: Today’s total
mn: Өнөөдрийн нийт дүн

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
mn: &quot;Татахаар нь&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
mn: quot;Виртуалаар&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
mn: Засварлагчийн текстийн чиглэлийг өөрчлөх

en: Toggle between using the same value for all screen sizes or using a unique value per screen size.
mn: Toggle хооронд ашиглан ижил утга учир нь бүх дэлгэц хэмжээ, эсвэл ашиглан, өвөрмөц утга тутамд дэлгэцийн хэмжээ.

en: Toggle block inspector
mn: Блок шалгагчийг сэлгэх

en: Toggle distraction free mode.
mn: Анхаарал сарниулахгүй горимыг асаана уу.

en: Toggle extra menu items
mn: Нэмэлт цэсийн зүйлийг сэлгэх

en: Toggle full height
mn: Toggle бүрэн өндөр

en: Toggle off to hide the label text, e.g. "Next Page".
mn: Текстийг нуухын тулд унтраах, ж.нь. "Дараагийн хуудас".

en: Toggle panel: %s
mn: Самбарыг асаах/унтраах: %s

en: Toggle search label
mn: Түлхүүр хайлт шошго

en: Toggle section: %s
mn: Хэсэг сэлгэх: %s

en: Toggle section: Custom Links
mn: Хэсэг сэлгэх: Тусгай холбоосууд

en: Toggle settings sidebar
mn: Тохиргооны хажуугийн самбарыг сэлгэх

en: Toggle to only include headings from the current page (if the post is paginated).
mn: Түлхүүр нь зөвхөн оруулах гарчиг нь одоогийн хуудас (хэрэв дараах paginated).

en: Toggle to show a large initial letter.
mn: Том үсгийг харуулахын тулд сэлгэх.

en: Toggle to use the global query context that is set with the current template, such as an archive or search. Disable to customize the settings independently.
mn: Сэлгэж ашиглах олон улсын хайлтын хүрээнд тавигдсан нь одоогийн загвар зэрэг нь архив, хайлт. Идэвхгүй өөрчлөх тохиргоо бие даан.

en: Toggle top toolbar
mn: Дээд талын хэрэгслийн самбарыг сэлгэх

en: Tokyo
mn: Токио

en: Tomorrow
mn: Маргааш

en: Tomorrow at %s
mn: Маргааш %s-д

en: Tomsk
mn: Томск

en: Tone reverberates through your style, your image, and your attitude. And now, with the Twotone audio theme, you can extend that tone to your website. Large header images and an attractive site-wide player provide unlimited potential. Express yourself today with Twotone.
mn: Tone нь таны хэв маяг, зураг, болон хандлагаар цуурайтдаг. Харин одоо, Twotone аудио загварын тусламжтайгаар та өөрийн сайтын хөг аялгууг нэмж чадна. Толгойн хэсэг дэх том зургууд, хараа булаам өргөн тоглуулагч нь хязгааргүй боломжийг олгох болно. Өнөөдөр өөрийгөө Twotone загвараар илэрхийлээрэй.

en: Tongatapu
mn: Тонгатапу

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
mn: Хэт олон хавчуурга: цаашид үүсгэх боломжгүй.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
mn: Хэт олон дуудлага хайх() - энэ нь гүйцэтгэлийн асуудалд хүргэж болзошгүй.

en: Too many redirects.
mn: Дахин чиглүүлэлт хэтэрхий олон байна.

en: Too many requests received
mn: Хэтэрхий олон хүсэлт авсан байна

en: Toolbar
mn: Багж

en: Toolbar Toggle
mn: Хэрэгслийн унтраалга

en: Tools
mn: Багаж

en: Tools provide different interactions for selecting, navigating, and editing blocks. Toggle between select and edit by pressing Escape and Enter.
mn: Багаж хэрэгсэл хангах өөр өөр харилцан сонгох, удирдах, засварлах блок. Toggle хооронд сонгох, засварлах дарж Зугтах Оруулна.

en: Top
mn: Дээр

en: Top Categories
mn: Топ Категориуд

en: Top Center
mn: Топ Төв

en: Top Left
mn: Зүүн дээд

en: Top Posts
mn: Шилдэг Нийтлэлүүд

en: Top Right
mn: Баруун дээд

en: Top border
mn: Дээд хил

en: Top earners
mn: Топ борлуулагчид

en: Top freebies
mn: Топ freebies

en: Top left
mn: Зүүн дээд

en: Top of each page
mn: Хуудас бүрийн толгой хэсэг

en: Top right
mn: Баруун дээд

en: Top sellers
mn: Топ борлуулагчид

en: Top toolbar
mn: Дээд Багажууд

en: Top toolbar activated
mn: Дээд toolbar идэвхжүүлсэн

en: Top toolbar deactivated
mn: Топ хэрэгслийн идэвхгүй болгох

en: Topic
mn: Сэдэв

en: Topic: %s
mn: Сэдэв: %s

en: Topics
mn: Сэдвүүд

en: Toronto
mn: Торонто

en: Tortola
mn: Тортола

en: Total
mn: Нийт

en: Total amount spent.
mn: Нийт зарцуулсан дүн

en: Total available to refund
mn: Нийт Буцаах хүсэлтийн тоо

en: Total comments
mn: нийт сэтгэгдэл

en: Total installation size
mn: Суурилуулалтын нийт хэмжээ

en: Total paid:
mn: Нийт төлсөн:

en: Total posts
mn: нийт нийтлэл

en: Total shipping
mn: Нийт хүргэлт

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
mn: Нийт хэмжээ байхгүй байна. Таны суулгацын хэмжээг тодорхойлоход зарим алдаа гарсан.

en: Total spend.
mn: Нийт.

en: Total tax
mn: Нийт татвар

en: Total views
mn: Нийт хандалт

en: Total:
mn: Нийт:

en: Total: %s
mn: Нийт: %s

en: Totals
mn: Нийт дүн

en: Totals.
mn: Нийт дүн

en: Toujours has a simple, elegant design that's perfect for planning and sharing moments from your wedding. The theme highlights your content with a slideshow, large featured images, and a unique layout for recent posts.
mn: Энгийн, ихэмсэг загвартай Toujours нь хуримын агшнаа хуваалцах, төлөвлөхөд тань төгс зохицно. Тус загвар нь слайд, онцлох том зургууд болон таны сүүлд оруулсан постуудыг өвөрмөц бүтэцтэйгээр тодотгож өгнө.

en: Town / City
mn: Аймаг / Хот

en: Town / District
mn: Сум / Дүүрэг

en: Track %1$s of %2$s.
mn: %2$s-н %1$s-г хянах.

en: Track %s.
mn: %s мөр.

en: Track the path visitors take through your site.
mn: Зочид сайтыг тань ямар чиглэлээр үзэж байгааг мэдээрэй.

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
mn: Үйлчлүүлэгчдийнхээ талаарх илүү гүн гүнзгий статистикийг Google Analytics -р дамжуулан авах боломж.

en: Trackback excerpt:
mn: Трэкбэкийн иш таталт:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
mn: Trackbacks нь хуучин блог системд холбогдсон тухайгаа мэдэгдэх арга юм. Хэрэв та бусад WordPress сайтуудыг холбовол тэдгээрт <a href="%s">pingback</a> ашиглан автоматаар мэдэгдэх бөгөөд өөр үйлдэл хийх шаардлагагүй.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
mn: Дуунууд (хадмалтай, тайлбар, тодорхойлолт, бүлэг, мета-өгөгдөл)

en: Tracks can be subtitles, captions, chapters, or descriptions. They help make your content more accessible to a wider range of users.
mn: Замууд нь боломжтой хадмалтай, гарчигтай, бүлэг, эсвэл тодорхойлолт. Тэд гаргахад нь туслах, таны агуулгыг илүү хүртээмжтэй болгох нь өргөн хүрээний хэрэглэгчид.

en: Trademark infringement
mn: Худалдааны тэмдгийн зөрчил

en: Trading Name
mn: Компанийн Нэр

en: Transaction ID
mn: Гүйлгээний ID

en: Transaction ID:
mn: Шилжүүлгийн ID:

en: Transactions
mn: Гүйлгээнүүд

en: Transfer different domain
mn: Өөр домэйн шилжүүлэх

en: Transfer domain connection
mn: Домэйн холболтыг шилжүүлэх

en: Transfer or connect
mn: Дамжуулах эсвэл холбох

en: Transform heading to paragraph.
mn: Гарчгийг догол мөр рүү шилжүүлнэ үү.

en: Transform paragraph to heading.
mn: Догол мөрийг гарчиг болгон хувиргах.

en: Transform to
mn: Өөрчлөх хэрэгтэй

en: Transform to %s
mn: Өөрчлөх to %s

en: Transform to variation
mn: Өөрчлөх тулд өөрчлөлт

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
mn: Орчуулагчид

en: Translation Ready
mn: Орчуулга бэлэн

en: Translation Updates
mn: Орчуулгын шинэчлэл

en: Translations of the core WordPress.com experience vary for your language. If you’d like to help us, check out <a href=%s>translate.wordpress.com</a>
mn: Монгол хэл дээрх WordPress.com -н орчуулгыг хийхэд тусламаар байвал <a href=%s>translate.wordpress.com</a> руу орж үзээрэй

[ctx: Translators: This is the billing agreement for PayPal Express biyearly agreement and is limited to 127 single-byte characters]
en: Your subscription will auto-renew every 2 years. You may disable auto-renew at any time from your WordPress.com dashboard.
mn: Таны захиалга жил бүр автоматаар сунгагдах бөгөөд хүссэн үедээ WordPress.com -н удирдлагын хэсгээс цуцалж болно.

en: Transparent text may be hard for people to read.
mn: Ил тод текст хэцүү байж болох хүмүүс уншсан.

en: Trash
mn: Хогийн сав

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хогийн саванд <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хогийн саванд <span class="count">(%s)</span>

en: Trash emptied.
mn: Хогийн савыг хоосолсон.

en: Trash it: %s
mn: Энийг хогийн сав руу: %s

en: Trashed
mn: Хогийн сав

en: Travel
mn: Аялал

en: Travel Agency
mn: Аяллын Агентлаг

en: Tripoli
mn: Триполи

en: Troll
mn: Тролл

en: Trouble signing in
mn: Нэвтрэхэд асуудалтай байна

en: Troubleshooting
mn: Алдаа олж засварлах

en: True teamwork
mn: Жинхэнэ багийн ажиллагаа

en: Truk
mn: Трук

en: Try Again
mn: Dahih

en: Try again
mn: Дахин оролдоно уу

en: Try any one of our 200+ themes and change as often as you like, no extra charge.
mn: Үнэ төлбөргүйгээр манай 200+ гаруй загваруудаас хүссэнээ сонгоорой.

en: Try different keywords.
mn: Өөр түлхүүр үгс бичээд үзээрэй.

en: Try more general keywords.
mn: Илүү ерөнхий түлхүүр үгс бичээд үзээрэй.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
mn: Тайлбарыг сонгох, устгах эсвэл засахыг оролдоорой, одоо та зураг эсвэл бусад текстийг андуурч сонгож, үзүүлэнг эвдэхээс болгоомжлох шаардлагагүй болно.

en: Trying to sign in to the WordPress app?
mn: WordPress апп руу нэвтрэх гэж байна уу?

en: Trying to sign in to the WordPress app?</p><p class="bold-message">Open the app on your mobile device, request a new magic link, and open it on your phone or tablet.
mn: WordPress апп руу нэвтрэх гэж байна уу? </p><p class="bold-message">Апп -аа мобайл төхөөрөмж дээрээ нээгээд шинэ шидэт холбоос авч орно уу.

en: Tucuman
mn: Тукуман

en: Tue
mn: Мяг

en: Tuesday
mn: Мягмар

[ctx: Tuesday initial]
en: T
mn: Мя

en: Tunis
mn: Тунис

en: Turkish
mn: Турк хэл

en: Turn off auto-renew
mn: Автомат сунгалтыг зогсоох

en: Turn on auto-renew
mn: Автомат сунгалт идэвхжүүлэх

en: Tutorials
mn: Зааврууд

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
mn: Сайтаа өөрчил, эсвэл цоо шинэ дүр төрхтэй болго! Бүтээлч бай - шинэ өнгөт палитр эсвэл фонт ямар вэ?

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative — how about a new color palette for your buttons, or choosing a new font? Take a look at what you can do here.
mn: Өөрчлөхийг таны сайт, эсвэл өгөх, энэ нь цоо шинэ харагдах! Бүтээлч авах — хэрхэн тухай шинэ өнгө палитр таны товч, эсвэл сонгох нь шинэ үсгийн? Хараарай та юу хийж болох энд.

en: Twice Daily
mn: Өдөрт 2 удаа

en: Two Columns
mn: Хоёр багана

en: Two Step Authentication Disabled
mn: Хоёр Алхамт Баталгаажуулалт Идэвхгүй

en: Two Step Authentication Enabled
mn: Хоёр Алхамт Баталгаажуулалт Идэвхтэй

en: Two columns
mn: Хоёр багана

en: Two columns; equal split
mn: Хоёр багана; тэнцүү хуваагдсан

en: Two columns; one-third, two-thirds split
mn: Хоёр багана; гуравны нэг, гуравны хоёроор хуваагдсан

en: Two columns; two-thirds, one-third split
mn: Хоёр багана; гуравны хоёр, гуравны нэгээр хуваагдсан

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
mn: Таны мэдэхийг хүсэх хоёр нэр томъёо бол WordPress URL болон сайтын URL юм. WordPress URL нь WordPress суулгацын үндсэн файлууд байдаг бөгөөд сайтын URL нь зочин таны сайт руу орохын тулд хөтөч дээр ашигладаг хаяг юм.

en: Two year subscription
mn: Хоёр жилийн үйлчилгээний захиалга

en: Two-Step Authentication
mn: Хоёр Алхмат Баталгаажуулалт

en: Two-Step Backup Codes
mn: Хоёр Алхамт Нөөц Кодууд

en: Two-year cost
mn: 2 жилийн зардал

en: Two.
mn: Хоёр.

en: Type
mn: Төрөл

en: Type / to add a hidden block
mn: Нуугдсан блок нэмэхийн тулд / гэж бичнэ үү

en: Type / to choose a block
mn: Төрөл / сонгох блок

en: Type a Backup Code to Verify
mn: Нөөц Кодыг бичээд Баталгаажуулна уу

en: Type attribution for the term.
mn: Нэр томъёоны хамаарлыг бичнэ үү.

en: Type of attribute.
mn: Атрибутын төрөл

en: Type of post.
mn: Нийтлэлийн төрөл.

en: Type of template.
mn: Загварын төрөл.

en: Type of the comment.
mn: Сэтгэгдлийн төрөл.

en: Type text or HTML
mn: Текст оруул эсвэл HTML

en: Type the new password again.
mn: Шинэ нууц үгээ дахин бичнэ үү.

en: Type the password again.
mn: Нууц үгээ дахин бичнэ үү.

en: Type your new password again.
mn: Өөрийн шинэ нууц үгээ дахин бичнэ үү.

en: Types associated with the taxonomy.
mn: Системчлэлд холбогдох төрөл

en: Types:
mn: Төрлүүд:

en: Typography
mn: Үсгийн фонт болон тохиргоо

en: Typography %s styles
mn: Typography %s загвар

en: Typography styles
mn: Typography хэв маяг

en: UK Corporation by Royal Charter
mn: Их Британы Royal Charter -н Корпораци

en: UK Entity that does not fit another category
mn: Бусад төрөлд хамаарахгүй ИБ -н байгууллага

en: UK Government Body
mn: ИБ Засгийн Газрын Агентлаг

en: UK Limited Company
mn: ИБ Хязгаарлагдмал Компани

en: UK Limited Liability Partnership
mn: Их Британы Хязгаарлагдмал Хариуцлагатай Хоршоолол

en: UK Partnership
mn: Их Британы Хоршоолол

en: UK Public Limited Company
mn: ИБ Олон Нийтийн Хязгаарлагдмал Компани

en: UK Registered Charity
mn: ИБ -д Бүртгэлтэй Буяны Байгууллага

en: UK School
mn: ИБ -н Сургууль

en: UK Sole Trader
mn: Их Британы Sole Trader

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
mn: URL олдсонгүй. Хариулт нь энэ URL-д 200 биш статус кодыг буцаасан.

en: URL of the term.
mn: Нэршлийн URL

en: URL of the user.
mn: Хэрэглэгчийн URL

en: URL to the %s audio source file
mn: %s аудио эх файлын URL

en: URL to the %s video source file
mn: %s видеоны эх файлын URL

en: URL to the comment.
mn: Сэтгэгдлийн URL.

en: URL to the edited image file.
mn: Засварласан зургийн файлын URL.

en: URL to the media file
mn: Медиа файлын URL

en: URL to the object.
mn: Объект руу URL.

en: URL to the original attachment file.
mn: Эх хавсралт файлын URL.

en: URL to the post.
mn: Нийтлэлийн URL.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
mn: Виджет админ маягтаас URL-кодлогдсон маягтын өгөгдөл. Инстанцыг дэмждэггүй виджетийг шинэчлэхэд ашигладаг. Зөвхөн бичнэ үү.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
mn: UTC гэдэг нь Зохицуулсан Universal Time гэсэн утгатай.

en: Ujung Pandang
mn: Ужунг Пандонг

en: Ukrainian
mn: украин

en: Ulaanbaatar
mn: Улаанбаатар

en: Ulan Bator
mn: Улаанбаатар

en: Ulyanovsk
mn: Ульяновск

en: Unable to activate theme. {{contactSupportLink}}Contact support{{/contactSupportLink}}.
mn: Загварыг идэвхжүүлэх боломжгүй байна. {{contactSupportLink}}Туслахтай холбогдох{{/contactSupportLink}}..

en: Unable to add feed
mn: Урсгал нэмж чадсангүй

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
mn: Энэ хүсэлтийг нэмэх боломжгүй байна. Хүчинтэй имэйл хаяг эсвэл хэрэглэгчийн нэрийг оруулсан байх ёстой.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
mn: Хувийн мэдээллийн экспортын файлыг (HTML формат) архивлах боломжгүй байна.

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
mn: Хувийн мэдээллийн экспортын файлыг (JSON формат) архивлах боломжгүй байна.

en: Unable to cancel upgrade because of missing subscription
mn: Үйлчилгээ аваагүй байгаа тул шинэчлэлтийг цуцлах боломжгүй байна

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
mn: WordPress-ийн шинэ хувилбар байгаа эсэхийг шалгах боломжгүй байна.

en: Unable to confirm order.
mn: Захиалгыг батлах боломжгүй байна.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
mn: Файлын системд холбогдох боломжгүй байна. Итгэмжлэх жуух бичгээ баталгаажуулна уу.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
mn: Сонгодог цэсийг блок болгон хөрвүүлэх боломжгүй.

en: Unable to create Navigation Menu "%s".
mn: Боломжгүй бий болгох Навигацийн Цэс "%s".

en: Unable to create a Privacy Policy page.
mn: Нууцлалын бодлогын хуудас үүсгэх боломжгүй.

en: Unable to create a new list.
mn: Шинэ жагсаалт үүсгэж чадсангүй._

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
mn: %s хавтсыг үүсгэх боломжгүй. Энэ хавтсыг агуулж буй үндсэн хавтсыг сервер засварлах эрхтэй юу?

en: Unable to create new image.
mn: Шинэ зураг үүсгэх боломжгүй.

en: Unable to create new list.
mn: Шинэ жагсаалт үүсгэж чадсангүй.

en: Unable to create order
mn: Захиалга үүсгэх боломжгүй байна

en: Unable to create order.
mn: Захиалга үүсгэх боломжгүй байна.

en: Unable to create personal data export folder.
mn: Хувийн мэдээллийн экспортын хавтас үүсгэх боломжгүй.

en: Unable to crop this image.
mn: Энэ зургийг тайрах боломжгүй.

en: Unable to delete Navigation Menu (%s).
mn: Үндсэн цэсийг (%s) устгах боломжгүй.

en: Unable to delete the purchase because of internal error
mn: Дотоод алдааны улмаас худалдан авалтыг устгах боломжгүй байна

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
mn: Буцах хүсэлтийн асуудлаас болж хуудасны кэшийг илрүүлэх боломжгүй байна. Эргэлтийн хүсэлтийн шалгалт тэнцэж байгаа эсэхийг шалгана уу. Алдаа: %1$s (Код: %2$s)

en: Unable to detect the presence of page cache
mn: Хуудасны кэш байгаа эсэхийг илрүүлэх боломжгүй

en: Unable to determine
mn: Тодорхойлох боломжгүй байна

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
mn: Ghostscript суулгасан эсэхийг тодорхойлох боломжгүй байна

en: Unable to determine server architecture
mn: Серверийн архитектурыг тодорхойлох боломжгүй байна

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
mn: %s функц идэвхгүй болсон тул зарим тохиргоог тодорхойлох боломжгүй байна.

en: Unable to determine what plugin was installed.
mn: Ямар залгаас суулгасныг тодорхойлох боломжгүй байна.

en: Unable to determine what web server software is used
mn: Ямар вэб серверийн программ хангамжийг ашиглаж байгааг тодорхойлох боломжгүй байна

en: Unable to duplicate Navigation Menu (%s).
mn: Үндсэн цэсийг (%s) хуулбарлах боломжгүй.

en: Unable to edit this image.
mn: Энэ зургийг засах боломжгүй.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
mn: Экспортын хувийн мэдээллийг кодлох боломжгүй байна. Алдаа: %s

en: Unable to fetch classic menu "%s" from API.
mn: Чадахгүй татаж сонгодог цэс "%s" - аас API.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
mn: Хувийн мэдээллийн экспортын файл үүсгэх боломжгүй. ZipArchive боломжгүй.

en: Unable to get meta information for file.
mn: Файлын мета мэдээлэл авах боломжгүй.

en: Unable to import the following widgets: %s.
mn: Дараах виджетүүдийг импортлох боломжгүй: %s.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
mn: Хувийн мэдээллийн хүсэлтийн баталгаажуулалтыг эхлүүлэх боломжгүй байна.

en: Unable to initiate confirmation request.
mn: Баталгаажуулах хүсэлтийг эхлүүлэх боломжгүй байна.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
mn: WordPress нэмэлтийн лавлахыг байрлуулах боломжгүй.

en: Unable to locate WordPress content directory
mn: WordPress агуулгын лавлахыг олох боломжгүй байна

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
mn: WordPress агуулгын лавлахыг (%s) олох боломжгүй байна.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
mn: WordPress загварын лавлахыг тодорхойлох боломжгүй.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
mn: %s алдааний үлдэлийг тэмдэглэхэд боломжгүй байна. Өгөгдөлийн баазийн алдаа.

en: Unable to obtain backup codes. Please try again later.
mn: Нөөц код авч чадсангүй. Дараа дахин оролдоно уу.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
mn: Экспортын файлыг (архив) бичих боломжгүй.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
mn: Хувийн мэдээллийн экспортыг (HTML тайлан) бичих боломжгүй.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
mn: Хувийн мэдээллийн экспортын файлыг (JSON тайлан) бичих боломжгүй.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
mn: Хувийн мэдээллийн экспортын файлыг (архив) бичих боломжгүй.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
mn: Хэрэв олон сайт ашиглаагүй бол %s-г дамжуулах боломжгүй.

en: Unable to paste styles. Block styles couldn't be found within the copied content.
mn: Загварыг буулгах боломжгүй. Хуулсан контент дотроос блокийн хэв маяг олдсонгүй.

en: Unable to paste styles. Please allow browser clipboard permissions before continuing.
mn: Загварыг буулгах боломжгүй. Үргэлжлүүлэхийн өмнө хөтчийн санах ойн зөвшөөрлийг зөвшөөрнө үү.

en: Unable to paste styles. This feature is only available on secure (https) sites in supporting browsers.
mn: Загварыг буулгах боломжгүй. Энэ функц нь зөвхөн хөтчүүдийг дэмждэг аюулгүй (https) сайтуудад боломжтой.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
mn: Үл мэдэгдэх алдааны улмаас медиаг урьдчилан харах боломжгүй.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
mn: Хувийн мэдээллийн экспортын хавтсыг үзэхээс хамгаалах боломжгүй байна.

en: Unable to purchase %1$s for '%2$s' because %3$s is no longer available for purchase. Please upgrade your WordPress.com app to the latest version, and purchase Google Workspace instead.
mn: %1$s-ийг  '%2$s'-ээр худалдан авах боломжгүй учир нь %3$s худалдан авах боломжгүй болсон. WordPress.com аппын сүүлийн хувилбар луу шинэчлэнэ үү, мөн Google Workspace ыг оронд нь худалдан авна уу.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
mn: %1$s: %2$s дээр WordPress.org руу нэвтрэх боломжгүй

en: Unable to rename Navigation Menu (%s).
mn: Үндсэн цэсийн нэрийг өөрчлөх боломжгүй (%s).

en: Unable to request a code via SMS right now. Please try again after one minute.
mn: Яг одоо МСЖ -р код хүсэх боломжгүй байна. Нэг минутын дараа дахин оролдоно уу.

en: Unable to resend ICANN verification email.
mn: ICANN -н баталгаажуулалтын имэйлийг дахин илгээж чадсангүй.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
mn: Энэ URL дээрх хариултаас үндсэн мэдээллийг авах боломжгүй.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
mn: MySQL ийн алдааны мэдэгдэл хэвлэх боломжгүй

en: Unable to rotate this image.
mn: Энэ зургийг эргүүлэх боломжгүй.

en: Unable to save action.
mn: Үйлдэлийг хадгалах боломжгүй байна.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
mn[0]: %s буруу тохиргооны улмаас хадгалах боломжгүй.
mn[1]: %s буруу тохиргооны улмаас хадгалах боломжгүй.

en: Unable to save the image.
mn: Зургийг хадгалах боломжгүй

en: Unable to send a push authentication request. Please wait and try again.
mn: Сонордуулга илгээж чадсангүй. Түр хүлээгээд дахин оролдоно уу.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
mn: Хувийн мэдээллийг экспортлох баталгаажуулах имэйл илгээх боломжгүй.

en: Unable to send personal data export email.
mn: Хувийн мэдээллийг экспортлох имэйл илгээх боломжгүй.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
mn: Энэ маягтыг илгээх боломжгүй байна, дахин ачаалаад дахин оролдоно уу.

en: Unable to submit this form, please try again.
mn: Энэ маягтыг баталгаажуулах боломжгүй байна. Дахин оролдоно уу.

en: Unable to trash changes.
mn: Өөрчлөлтүүдийг хогийн саванд хийх боломжгүй.

en: Unable to validate codes right now. Please try again later.
mn: Яг одоогоор кодуудыг баталгаажуулах боломжгүй байна. Дараа дахин оролдоно уу.

en: Unapprove
mn: Үл зөвшөөрөх

en: Unapprove this comment
mn: Энэ сэтгэгдлийг үл зөвшөөрөх

en: Unapprove this comment.
mn: Энэ сэтгэгдлийн зөвшөөрөхгүй байх.

en: Unapproved
mn: Зөвшөөрөөгүй

en: Unarchive
mn: Архиваас гаргах

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
mn: Чадвараас шалтгаалан тохиргоог өөрчлөх зөвшөөрөлгүй.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
mn: Зөвшөөрөлгүй. Та %s параметрийг устгаж, урд талдаа харах боломжтой.

en: Unavailable
mn: Боломжгүй

en: Unblock
mn: Блокийг авах

en: Unblock it if you'd like to see posts from {{em}}%s{{/em}} again.
mn: {{em}}%s{{/em}} -н нийтлэлүүдийг дахин харах хүсэлтэй бол блокоо авна уу.

en: Uncategorized
mn: Ангилаагүй

en: Unchanged:
mn: Өөрчлөгдөөгүй:

en: Undefined
mn: Тэмдэглэгдээгүй

en: Under %s
mn: %s-ээс доош

en: Underline
mn: Доогуур зураас

en: Undo
mn: Болих

en: Undo Changes
mn: Өөрчлөлтүүдийг Буцаах

en: Undo?
mn: Ухраах уу?

en: Unencoded instance settings, if supported.
mn: Хэрэв дэмжигдсэн бол кодлогдоогүй жишээний тохиргоо.

en: Unexpected request
mn: Таамаглаагүй хүсэлт

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
mn: Серверээс гэнэтийн хариу ирсэн. Файлыг амжилттай байршуулсан байж магадгүй. Медиа номын сан руу орох эсвэл хуудсыг дахин ачаална уу.

en: Unfollow
mn: Дагахаа болих

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
mn: Харамсалтай нь <strong>бид энэ хаягт хүргэх боломжгүй %s</strong>. Та өөр хаяг оруулна уу.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
mn: Таны захиалга харилцах банкнаас шалтгаалан амжилтгүй боллоо. Та харилцагч банктайгаа холбоо барина уу.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
mn: Бүлэг задлах

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
mn: Бүлэг задлах

en: Unidentified action %s
mn:  %s үйлдэл танигдсангүй.

en: Unique identifier for the attachment.
mn: Хавсралтад зориулсан өвөрмөц танигч.

en: Unique identifier for the comment.
mn: Сэтгэгдлийн өвөрмөц танигч.

en: Unique identifier for the object.
mn: Объектийн өвөрмөц танигч.

en: Unique identifier for the post.
mn: Нийтлэлийн өвөрмөц танигч.

en: Unique identifier for the revision.
mn: Засвар хийх өвөрмөц танигч.

en: Unique identifier for the term.
mn: Нэршлийн цор ганц ялгагч

en: Unique identifier for the user.
mn: Хэрэглэгчийн өвөрмөц танигч.

en: Unique identifier for the widget.
mn: Виджетийн өвөрмөц танигч.

en: Unique identifier.
mn: Давтагдашгүй нэр

en: Unique name identifying the block type.
mn: Блокийн төрлийг тодорхойлох өвөрмөц нэр.

en: Unique name identifying the sidebar.
mn: Хажуугийн самбарыг тодорхойлох өвөрмөц нэр.

en: Unique name identifying the style.
mn: Загварыг тодорхойлдог өвөрмөц нэр.

en: Unique registered name for the block.
mn: Блокийн өвөрмөц бүртгэлтэй нэр.

en: Unique slug identifying the template.
mn: Загварыг тодорхойлох өвөрмөц slug.

en: Unique slug identifying the widget type.
mn: Виджетийн төрлийг тодорхойлох өвөрмөц slug.

en: Unique transaction ID.
mn: Давтагдашгүй гүйлгээний ID.

en: Universal
mn: Юниверсал

en: Universal time is %s.
mn: Бүх нийтийн цаг бол %s.

en: Unknown
mn: Тодорхойгүй

en: Unknown API error.
mn: Тодорхойгүй API алдаа.

en: Unknown Feed
mn: мэдэхгүй тэмдэг

en: Unknown action.
mn: Үл мэдэгдэх үйлдэл.

en: Unknown bookmark name.
mn: Үл мэдэгдэх хавчуурганы нэр.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
mn: Мэдэгдээгүй цахим шуудан. Дахин шалгах эсвэл хэрэглэгчийн нэрээр туршина уу

en: Unknown error
mn: Үл мэдэгдэх алдаа

en: Unknown error.
mn: Тодорхойгүй алдаа.

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Unlimited Premium Themes
mn: Асар олон Дээд зэргийн Загварууд

en: Unlimited Products or Services
mn: Хязгаарлалтгүй тооны Бүтээгдэхүүн, Үйлчилгээ

en: Unlimited Storage Space
mn: Хязгаарлалтгүй Багтаамж

en: Unlimited access to all of our advanced premium theme templates, including templates specifically tailored for businesses.
mn: Ямар нэг хязгаарлалтгүйгээр манай дээд зэргийн, дэвшилтэт загваруудыг ашиглах боломж. Эдгээрт мөн зөвхөн бизнесийн байгууллагад зориулсан загварууд ч бий.

en: Unlimited premium themes
mn: Хязгаарлалтгүй дээд зэргийн загварууд

en: Unlink
mn: Холбоос хасах

en: Unlink sides
mn: Unlink тал

en: Unlock domain
mn: Домэйныг нээх

en: Unlock your site
mn: Вэб сайтаа нээх

en: Unmark this comment as spam.
mn: Энэ сэтгэгдлийг спам биш гэж хадгал.

en: Unmute
mn: Дуу нээх

en: Unpacking the package&#8230;
mn: #8230; багцыг задлаж байна

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
mn: Тооцоо хийгдээгүй захиалга цуцлагдлаа - цагын хязгаар дууссан.

en: Unpublished
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Unread
mn: Уншаагүй

en: Unrecognized background setting.
mn: Танигдаагүй дэвсгэр тохиргоо.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
mn: Unregistering барьсан бичлэгийн төрөл нь зөвшөөрөгдөөгүй байна

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
mn: Баригдсан ангилал зүйг бүртгэлээс хасахыг зөвшөөрөхгүй.

en: Unsaved changes by %s
mn: %s-н хадгалагдаагүй өөрчлөлтүүд

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээ Цуцлах

en: Unsupported language
mn: Дэмжигддэггүй хэл

en: Unsynced pattern created: %s
mn: Синк хийгдээгүй загвар үүсгэсэн: %s

en: Untested with your version of WordPress
mn: Таны WordPress хувилбар дээр туршиж үзээгүй

en: Until then, have fun with your site! And remember: if you need any help, our Happiness Engineers are a <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">click away</a>.
mn: Тэр болтол сайтаа сайхан ашиглаарай! Бас нэг зүйлийг санахтун: Танд ямар нэг тусламж хэрэгтэй болвол манай Аз Жаргалын Инженерүүд <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">ганц товчлуурын цаана</a> бий шүү.

en: Untitled
mn: Гарчиггүй

en: Untitled Template Part
mn: Untitled Загвар Хэсэг

en: Untitled menu
mn: Гарчиггүй цэс

en: Untitled pattern block
mn: Гарчиггүй Загварын блок

en: Untitled post %d
mn: Гарчиггүй нийтлэл %d

en: Untrash
mn: Авах

en: Up one
mn: Нэг дээш

en: Upcoming charges
mn: Удалгүй Нэмэгдэх Өөрчлөлтүүд

en: Upcoming renewals
mn: Хугацаа нь дөхөж буй сунгалтууд

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Update %s now
mn: %s Одоо шинэчлэе

en: Update Available
mn: Шинэчлэх боломжтой

en: Update Category
mn: Ангилал шинэчлэх

en: Update Comment
mn: Сэтгэгдэл шинэчлэх

en: Update Complete
mn: Шинэчлэлт Дууслаа

en: Update Incompatible
mn: Шинэчлэлт таарахгүй байна

en: Update Link
mn: Холбоос шинэчлэх

en: Update Link Category
mn: Холбоосын ангилал шинэчлэх

en: Update Now
mn: Яг одоо шинэчлэх

en: Update PHP
mn: PHP Шинэчлэх

en: Update Plugins
mn: Нэмэлтийг шинэчлэх

en: Update Primary Domain
mn: Үндсэн Домэйныг Шинэчлэх

en: Update Profile
mn: Профайл шинэчлэх

en: Update Services
mn: Шинэчлэх үйлчилгээ

en: Update Tag
mn: Тэмдэглээг шинэчлэх

en: Update User
mn: Хэрэглэгч шинэчлэх

en: Update WordPress
mn: WordPress-г шинэчлэх

en: Update all
mn: Бүгдийг шинэчил

en: Update anyway, even though it might break your site?
mn: Таны цахим хуудсыг эвдэж магадгүй ч шинэчлэлийг хийх үү?

en: Update audio playlist
mn: Аудио лист шинчлэх

en: Update available
mn: Шинэчлэл гарсан байна

en: Update card
mn: Карт шинэчлэх

en: Update cart
mn: Сагсаа шинэчлэх

en: Update database
mn: Баазыг шинэчлэх

en: Update gallery
mn: Зургийн цомгийг шинэчлэх

en: Update gallery settings
mn: Зургийн цомгийн тохиргоог шинэчлэх

en: Update now
mn: Одоо шинэчлэх

en: Update options
mn: Тохиргоонуудыг шинэчлэх

en: Update plugin
mn: Нэмэлт шинэчлэх

en: Update progress
mn: Явцыг шинэчлэх

en: Update subscription
mn: Үйлчилгээгээ шинэчлэх

en: Update to %s
mn: %s рүү шинэчлэх

en: Update totals
mn: Дүнд өөрчлөлт

en: Update video playlist
mn: Бичлэгийн жагсаалтыг шинэчлэх

en: Update your card
mn: Картаа шинэчлэх

en: Update your plugins
mn: Өөрийн залгаасуудыг шинэчилнэ үү

en: Update your profile
mn: Профайлаа шинэчлэх

en: Update your site to use HTTPS
mn: HTTPS ашиглахын тулд сайтаа шинэчилнэ үү

en: Updated %s.
mn: %s шинэчлэгдсэн.

en: Updated:
mn: Шинэчлэгдсэн:

en: Updates
mn: Шинэчлэлүүд

en: Updates %s
mn: %s шинэчлэлтүүд

en: Updates from WordPress.com
mn: WordPress.com -ийн шинэчлэлүүд

en: Updating
mn: Шинэчилж байна

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
mn: %1$s нэмэлтийг шинэчилж байна (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
mn: %1$s загварыг шинэчилж байна (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
mn: Сэтгэгдэлийг шинэчилж чадсангүй.

en: Updating comment status failed.
mn: Сэтгэгдлийн статусыг шинэчилж чадсангүй.

en: Updating the plugin&#8230;
mn: Залгаасыг шинэчилж байна...

en: Updating the theme&#8230;
mn: Загварыг шинэчилж байна...

en: Upgrade
mn: ШИНЭЧЛЭХ

en: Upgrade Now
mn: Одоо Шинэчилье

en: Upgrade Plan
mn: Багц Ахиулах

en: Upgrade and import
mn: Багцаа ахиулаад импортлох

en: Upgrade and save
mn: Багцаа ахиулаад хадгалах

en: Upgrade cancelled
mn: Шинэчлэл цуцлагдсан

en: Upgrade cancelled and refunded
mn: Шинэчлэл цуцлагдаж, гүйлгээ буцаагдсан

en: Upgrade cancelled and refunded. The refund may take up to 7 days to appear in your PayPal/bank/credit card account.
mn: Шинэчлэл цуцлагдаж, гүйлгээг буцаасан. Гүйлгээний буцаалт таны PayPal/банк/картын данс руу ортлоо 7 өдөр хүртэл хүлээгдэж болзошгүй.

en: Upgrade not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
mn: Шинэчлэлийг цуцалж чадсангүй. Төлбөр буцаах явцад алдаа гарсан байна. <a href="%s">Хэрэглэгчийн туслахтай холбогдоно уу</a>.

en: Upgrade now
mn: Одоо шинэчлэх

en: Upgrade plan
mn: Багц Ахиулах

en: Upgrade: {{strong}}%s{{/strong}}
mn: Ахиул: {{strong}}%s{{/strong}}

en: Upgrades
mn: Нэмэгдлүүд

[ctx: Upgrades: Register domain description]
en: You can use it as your site's address.
mn: Та үүнийг вэб сайтынхаа хаяг болгон ашиглах боломжтой.

en: Upload
mn: Нэмэх

en: Upload Limit Exceeded
mn: Байршуулах хязгаар хэтэрсэн

en: Upload New Media
mn: Шинэ медиа нэмэх

en: Upload Plugins
mn: Нэмэлт Оруулах

en: Upload Themes
mn: Загвар Нэмэх

en: Upload Themes and Plugins
mn: Загвар, Нэмэлтүүдийг ашигла

en: Upload a media file or pick one from your media library.
mn: Хуулж хэвлэл мэдээллийн файл эсвэл нэгийг нь сонгох нь таны хэвлэл мэдээллийн номын сан.

en: Upload a new file
mn: Файл хуулах

en: Upload a video file, pick one from your media library, or add one with a URL.
mn: Хуулж видео файл, нэгийг нь сонгож өөрийн хэвлэл мэдээллийн номын сан, эсвэл нэмэх нь нэг URL.

en: Upload all the video and audio files you want with unlimited storage.
mn: Хүссэн хэмжээнийхэээ аудио, видео файлыг ямар нэг хязгаарлалтгүйгээр хуулаарай.

en: Upload an audio file, pick one from your media library, or add one with a URL.
mn: Хуулж аудио файл, нэгийг нь сонгож өөрийн хэвлэл мэдээллийн номын сан, эсвэл нэмэх нь нэг URL.

en: Upload an image
mn: Зураг илгээх

en: Upload an image file, pick one from your media library, or add one with a URL.
mn: Хуулж дүрс файл, нэгийг нь сонгож өөрийн хэвлэл мэдээллийн номын сан, эсвэл нэмэх нь нэг URL.

en: Upload custom themes and plugins on your site.
mn: Сайтдаа өөрийн загвар, нэмэлтүүдийг оруулах.

en: Upload custom themes on your site.
mn: Сайтдаа өөрийн загварыг оруулах.

en: Upload date:
mn: Нэмсэн огноо:

en: Upload failed.
mn: Нэмэлт амжилтгүй.

en: Upload failed. Please reload and try again.
mn: Байршуулж чадсангүй. Дахин ачаалаад дахин оролдоно уу.

en: Upload file and import
mn: Файл нэмэх болон импортлох

en: Upload files
mn: Файл Хуулах

en: Upload images
mn: Зураг илгээх

en: Upload max filesize
mn: Хамгийн их файлын хэмжээг байршуулах

en: Upload stopped.
mn: Нэмэлтийг зогсоосон.

en: Upload theme
mn: Загвар нэмэх

en: Upload themes and plugins
mn: Загвар, Нэмэлтүүдийг ашигла

en: Upload up to 3 GB of photos.
mn: 3GB хүртэлх хэмжээтэй зураг хуулах боломж.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
mn: Видеогоо %1$s форматаар байршуулж, хамгийн сайн үр дүнд хүрэхийн тулд файлын хэмжээг багасгана уу. Таны загвар %2$s пикселийн өндөртэй байхыг санал болгож байна.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
mn: Видеогоо %1$s форматаар байршуулж, хамгийн сайн үр дүнд хүрэхийн тулд файлын хэмжээг багасгана уу. Таны загвар %2$s пикселийн өргөнийг санал болгож байна.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
mn: Видеогоо %1$s форматаар байршуулж, хамгийн сайн үр дүнд хүрэхийн тулд файлын хэмжээг багасгана уу. Таны загварт %2$s пикселийн хэмжээ санал болгож байна.

en: Upload/Add image
mn: Зураг оруулах

en: Uploaded Images
mn: Оруулсан зурагнууд

en: Uploaded by:
mn: Оруулсан:

en: Uploaded on:
mn: Байрлуулсан:

en: Uploaded on: %s
mn: Байршуулсан: %s

en: Uploaded to this Navigation Menu
mn: Оруулсан энэ Навигацийн Цэс

en: Uploaded to this page
mn: Энэ хуудсанд байршуулах

en: Uploaded to this post
mn: Энэ нийтлэлд байршигдсан

en: Uploaded to this template
mn: Оруулсан энэ загвар

en: Uploaded to this template part
mn: Оруулсан энэ загвар хэсэг

en: Uploaded to:
mn: Хуулсан вэб:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
mn: эсвэл

en: Uploading
mn: Илгээж байна

en: Uploading Files
mn: Файл нэмэлт

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
mn: Файл байршуулах нь танд байршуулсан файлаа хадгалах хавтас, замыг сонгох боломжийг олгоно.

en: Uploads
mn: Нэмсэн

en: Uploads directory location
mn: Лавлах байршлыг байршуулна

en: Uploads directory size
mn: Байршуулсан лавлах хэмжээ

en: Uppercase
mn: Том

en: Uppercase Roman numerals
mn: Том ром тоо

en: Uppercase letters
mn: Том үсгүүд

en: Upskill and save hours
mn: Чадвараа сайжруулж цагаа хэмнэ

en: Urumqi
mn: Өрөмч

en: Usage / Limit
mn: Хэрэглээ / Лимит

en: Usage information
mn: Хэрэглээний Мэдээлэл

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
mn: Нэвтрэх лого дээр гарчгийн шинж чанарыг ашиглахыг зөвлөдөггүй. Оронд нь холбоосын текстийг ашиглана уу.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
mn: Хэрэглэгчийн түвшний хэрэглээг цуцалсан. Оронд нь чадвараа ашигла.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
mn: Хэрэв та утгыг цуурайтахыг хүсэхгүй байгаа бол оронд нь %s-г ашиглаарай.

en: Use %s instead.
mn: Оронд нь %s ашиглана уу.

en: Use A Domain I Own
mn: Өөрийнхөө домэйныг хэрэглэх

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
mn: Зүүн/Баруун сумыг нэг секунд, дээш/доош сумыг ашиглан арван секунд урагшлуулна.

en: Use My Own Domain
mn: Өөрийнхөө Домэйныг Ашиглах

en: Use Site Editor
mn: Сайтын засварлагчийг ашиглах

en: Use This Page
mn: Энэ хуудсыг ашигла

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
mn: Дээш/ Доош сумтай товчлуур дарж чангалж суллана.

en: Use a domain you already own with your new WordPress.com site.
mn: Өөрийнхөө эзэмшдэг домэйныг WordPress.com -н шинэ сайтдаа ашиглаарай.

en: Use a new payment method
mn: шинэ төлбөрийн төрөл хэрэглэнэ үү

en: Use as Site Icon
mn: Болгон ашиглах сайт дүрс

en: Use as featured image
mn: Онцгой зургаар ашиглах

en: Use button with icon
mn: Ашиглах товч icon

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
mn: Хасагдсан нөхцөлийг тусгаарлах таслалуудын оронд %s -ийн ашиглаарай.

en: Use featured image
mn: Онцолсон зургийг ашиглах

en: Use https
mn: https ашиглах

en: Use left and right arrow keys to move through blocks
mn: Ашиглах зүүн, баруун, сумтай товч шилжих замаар блок

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas.
mn: Ашиглах зүүн, баруун, сумтай товч хэмжээг өөрчилж зураг.

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas. Hold shift to resize in larger increments.
mn: Зургийн хэмжээг өөрчлөхийн тулд зүүн ба баруун сумыг ашиглана уу. Хэмжээг нь томруулж өөрчлөхийн тулд shift товчийг дарна уу.

en: Use our social media syndication, sharing buttons, SEO tools, and insightful site statistics to increase your traffic and monitor your growth. Start with $100 in ad credits, on us.
mn: Манай сошиал медиа холбоолтууд болон SEO хэрэгсэл, сайтын статистик зэргийг ашиглаад хандалтаа ихэсгэж өсөлтөө хянаарай. Бид бас $100 -н сурталчилгааны эрх бэлэглэх болно.

en: Use size preset
mn: Хэрэглэх хэмжээ тогтоосон

en: Use the %s filter instead.
mn: Оронд нь %s шүүлтүүрийг ашигла.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
mn: Өөрийнхөө виджет хэсэгт дурын HTML код нэмэхийн тулд Custom HTML виджетийг ашиглана уу.

en: Use the Payment Methods section to manage payment
mn: Төлбөрөө хянахын тулд Төлбөрийн Хэрэгслүүд хэсгийг ашиглана уу

en: Use the Tab key and Arrow keys to choose new block location. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. Once location is selected press Enter or Space to move the block.
mn: Tab гол, Сумтай товч сонгох шинэ блок байршил. Ашиглах Зүүн, Баруун, Сумтай товч шилжих хооронд үүрлэх түвшин. Нэг удаа байршлыг нь сонгож Enter эсвэл Space шилжих блок.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
mn: Медиа зүйлсийн хооронд хурдан шилжихийн тулд харилцах цонхны дээд талд байрлах сум товчийг эсвэл гар дээрх зүүн, баруун сумыг ашиглана уу.

en: Use the credentials below to access and edit your website files using an SFTP client. {{a}}Learn more about SFTP on WordPress.com{{/a}}.
mn: Доорх мэдээллийг ашиглаад вэб сайтаа SFTP client -аар дамжуулан засах боломжтой. {{a}}WordPress.com дээрх SFTP -ийн талаар илүү ихийг мэдэх{{/a}}.

en: Use the same %s on all screen sizes.
mn: Ашиглах ижил %s дээр бүх screensizes.

en: Use theme styles
mn: Ашиглах сэдэв хэв маяг

en: Use this card
mn: Энэ картыг ашигла

en: Use this password to log in to %s application. Note: spaces are ignored.
mn: Энэ нууц үгийг ашиглаад %s апп руу нэвтэрнэ үү. Санамж: хоосон зайнуудыг тооцохгүй.

en: Use this theme to promote your Eventbrite events or your venue and connect with your audience before and after events with news updates, comments, and social sharing.
mn: Өөрийн Eventbrite үйл ажиллагаа, уулзалтыг сурталчилахдаа энэ загварыг ашиглаад, олон нийттэй үйл ажиллагааны өмнөх болон дараах шинэчилсэн мэдээллүүд, сэтгэгдлүүдээр, болон нийгмийн сүлжээнд хуваалцах замаар холбогдоорой.

en: Use this theme to showcase your one-time Eventbrite event and connect with your audience pre- and post-event with news updates, comments, and social sharing.
mn: Нэг удаагийн Eventbrite үйл ажиллагааг танилцуулахдаа тус загварыг ашиглаад, олон нийттэй үйл ажиллагааны өмнөх болон дараах шинэчилсэн мэдээллүүд, сэтгэгдлүүдээр, болон нийгмийн сүлжээнд хуваалцах замаар холбогдоорой.

en: Use your left or right arrow keys or drag and drop with the mouse to change the gradient position. Press the button to change the color or remove the control point.
mn: Ашиглах нь таны зүүн буюу баруун, сумтай товч, эсвэл drag and drop нь хулгана өөрчлөх градиент байр суурь. Хэвлэлийн товч өнгийг өөрчлөх эсвэл устгах хяналтын цэг.

en: Use your security key to finish logging in.
mn: Нууцлалын түлхүүрээ ашиглаад нэвтрээрэй.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
mn: Илүү тодорхой загвар тодорхойлогдоогүй үед бүх хуудсанд нөөц загвар болгон ашигладаг.

en: Used as:
mn: Дараах байдлаар ашигласан:

en: Used: %1$s%% of %2$s
mn: Ашигласан: %2$s-ийн %1$s%%

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User %s added
mn: %s хэрэглэгч нэмэгдсэн

en: User Agent
mn: Хэрэглэгчийн агент

en: User Dashboard: %s
mn: Хэрэглэгчийн Самбар: %s

en: User Description
mn: Хэрэглэгчийн дэлгэрэнгүй

en: User Display Name
mn: Сайтад харагдах нэр

en: User Email
mn: Хэрэглэгчийн И-Мэйл

en: User First Name
mn: Хэрэглэгчийн Нэр

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: User ID.
mn: Хэрэглэгчийн ID.

en: User Language
mn: Хэрэглэгчийн хэл

en: User Last Name
mn: Хэрэглэгчийн овог

en: User Login Name
mn: Хэрэглэгчийн Нэвтрэх Нэр

en: User Name
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: User Nice Name
mn: Хэрэглэгчийн Сайхан Нэр

en: User Nickname
mn: Хэрэглэгчийн Богино Нэр

en: User Registration Date
mn: Хэрэглэгчийн бүртгүүлсэн өдөр

en: User Request
mn: Хэрэглэгчийн хүсэлт

en: User Requests
mn: Хэрэглэгчийн хүсэлтүүд

en: User Roles
mn: Хэрэглэгчийн үүрэг

en: User URL
mn: Хэрэглэгчийн Холбоос

en: User URL may not be longer than 100 characters.
mn: Хэрэглэгчийн URL нь 100 тэмдэгтээс урт байж болохгүй.

en: User added
mn: Хэрэглэгч нэмэгдсэн

en: User added.
mn: Хэрэглэгч нэмэгдсэн.

en: User agent for the comment author.
mn: Сэтгэгдэл зохиогчийн хэрэглэгчийн агент.

en: User agent of the customer.
mn: Хэрэглэгчийн агент ажилтан

en: User already exists. Password inherited.
mn: Хэрэглэгч бүртгэгдсэн байна. Нууц үгийг өвлөн авсан.

en: User canceled the subscription
mn: Хэрэглэгчийн хүсэлтээр үйлчилгээг цуцаллаа

en: User cannot be added to this site.
mn: Энэ сайтад хэрэглэгч нэмэх боломжгүй.

en: User capabilities changed
mn: Хэрэглэгчийн боломжууд өөрчлөгдсөн

en: User clicked the No Thanks button.
mn: Хэрэглэгч "Үгүй ээ, Баярлалаа" товчлуур дээр даржээ.

en: User count
mn: Хэрэглэгчийн тоо

en: User deleted.
mn: Хэрэглэгчийг устгасан.

en: User deletion is not allowed from this screen.
mn: Энэ дэлгэцэнд хэрэглэгчийг устгаж болохгүй.

en: User has been added to your site.
mn: Хэрэглэгчийг сайтанд нэмсэн.

en: User has been created, but could not be added to this site.
mn: Хэрэглэгчийг үүсгэсэн боловч энэ сайтад нэмэх боломжгүй байна.

en: User has blocked requests through HTTP.
mn: Хэрэглэгч хүсэлтийг HTTP-ээр хаасан байна.

en: User has no sites or content and will be deleted.
mn: Хэрэглэгч ямар ч сайт эсвэл контентгүй тул устгагдах болно.

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
mn: Хэрэглэгчийн Нэрээ Баталгаажуул

en: User modified
mn: Хэрэглэгч өөрчлөгдсөн

en: User not found
mn: Хэрэглэгч олдсонгүй

en: User not found.
mn: Хэрэглэгч олдсонгүй.

en: User password changed
mn: Хэрэглэгчийн нууц үг өөрчлөгдсөн

en: User queries should not be run before the %s hook.
mn: Хэрэглэгчийн query %s hook-с өмнө ажиллуулж болохгүй.

en: User registered
mn: Хэрэглэгч бүртгэгдсэн

en: User removed
mn: Хэрэглэгч устгагдсан

en: User removed from this site.
mn: Хэрэглэгч энэ сайтаас хасагдсан.

[ctx: User role]
en: Administrator
mn: Админ

[ctx: User role]
en: Author
mn: Зохиогч

[ctx: User role]
en: Contributor
mn: Хамтрагч

[ctx: User role]
en: Editor
mn: Засварлагч

[ctx: User role]
en: Subscriber
mn: Захиалагч

en: User role and password changed
mn: Хэрэглэгчийн үүрэг, нууц үг хоёр өөрчлөгдсөн

en: User role changed
mn: Хэрэглэгчийн үүрэг өөрчлөгдсөн

en: User updated.
mn: Хэрэглэгчийг шинэчлэсэн.

en: User with this email already has an account.
mn: Ийм имэйл хаягтай хэрэглэгч аль хэдийн бүртгүүлсэн байна.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
mn: Хэрэглэгчийн сессийн токенуудын өгөгдөл.

en: User&#8217;s comment data.
mn: Хэрэглэгчийн сэтгэгдлийн өгөгдөл.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
mn: Хэрэглэгчийн байршлын өгөгдөл нь WordPress арга хэмжээ болон Мэдээний самбарын виджет дэх Олон нийтийн арга хэмжээнд ашигласан.

en: User&#8217;s media data.
mn: Хэрэглэгчийн медиа өгөгдөл.

en: User&#8217;s profile data.
mn: Хэрэглэгчийн профайлын өгөгдөл.

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Username is not editable.
mn: Хэрэглэгчийн нэрийг засах боломжгүй.

en: Username is required.
mn: Нэвтрэх нэр заавал бөглөнө

en: Username isn't editable.
mn: Хэрэглэгчийн нэрийг засах боломжгүй.

en: Username may not be longer than 60 characters.
mn: Хэрэглэгчийн нэр 60 тэмдэгтээс ихгүй байх ёстой.

en: Username must be at least 4 characters.
mn: Хэрэглэгчийн нэр нь дор хаяж дөрвөн тэмдэгтээс бүрдэх ёстойг анхаарна уу

en: Username or Email
mn: Хэрэглэгчин нэр эсвэл и-мэйл хаяг

en: Username or Email Address
mn: Хэрэглэгчийн нэр эсвэл Имэйл хаяг

en: Username or email
mn: Хэрэглэгчийн нэр эсвэл имэйл

en: Username or email address
mn: Нэвтрэх нэр эсвэл имэйл хаяг

en: Username.
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Username/Password incorrect for %s
mn: %s-н хэрэглэгчийн нэр/нууц үг буруу

en: Username:
mn: Хэрэглэгчийн нэр:

en: Username: %s
mn: Хэрэглэгчийн нэр: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
mn: Хэрэглэгчийн нэр зөвхөн жижиг үсгүүд (a-z) болон тооноос бүрдсэн байна.

en: Usernames cannot be changed.
mn: Хэрэглэгчийн нэрийг өөрчилж болохгүй.

en: Usernames must be at least 4 characters.
mn: Хэрэглэгчийн нэр багадаа 4 тэмдэгт байх ёстой

en: Users
mn: Хэрэглэгч нар

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
mn: Хэрэглэгчид хог хаяхыг дэмждэггүй. Устгахаар '%s'-г тохируулна уу.

en: Users list
mn: Хэрэглэгчдийн жагсаалт

en: Users list navigation
mn: Хэрэглэгчдийн жагсаалтын навигац

en: Users must be registered and logged in to comment
mn: Хэрэглэгч заавал бүртгүүлсэн бөгөөд нэвтэрж байж сэтгэгдэл оруулна

en: Uses Cookies
mn: Күүки ашигладаг

en: Ushuaia
mn: Ушуиай

en: Ust-Nera
mn: Уст-Нера

en: Uzhgorod
mn: Узгород

en: VAT
mn: НӨАТ

en: VAT Details
mn: НӨАТ -ын Дэлгэрэнгүй

en: VIP
mn: ВИП

en: VIP (enterprise WordPress)
mn: ВИП (байгууллагын WordPress)

en: Vaduz
mn: Вадуз

en: Valentines week sale - get 60% off!
mn: Гэгээн Валентины долоо хоногийн хямдрал - 60% хямдарлаа!

en: Valid
mn: Хүчинтэй

en: Valid drivers' license
mn: Хүчинтэй жолооны үнэмлэх

en: Valid national ID cards (for non-UK residents)
mn: Хүчинтэй иргэний үнэмлэх (Их Британаас бусад орны иргэд)

en: Validate and save
mn: Баталгаажуулаад хадгалах

en: Validating
mn: Баталгаажуулж байна

en: Value
mn: Утга

en: Value (required)
mn: Утга (шаардлагатай)

en: Value must be a whole number
mn: Зөвхөн бүхэл тоо байх ёстой

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
mn: Оролтын массивын утгууд нь объект эсвэл массив байх ёстой.

en: Vancouver
mn: Ванкувер

en: Variable product
mn: Хувилбарт бараа

en: Variation URL.
mn: Хувилбар URL.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
mn: Төрөлжүүлэлтийг ачаалж болохгүй байна: Эх бүтээгдэхүүн өөрөө төрөлжүүлсэн бүтээгдэхүүн байж болохгүй.

en: Variation height (%s).
mn: Өндөрийн хэмжээ (%s).

en: Variation regular price.
mn: Хувилбарын энгийн үнэ

en: Variation sale price.
mn: Хувилбарын хямдралтай үнэ

en: Variations
mn: Хувилбарууд

en: Vatican
mn: Ватикан

en: VaultPress Security: Threat Found
mn: VaultPress Хамгаалалт: Асуудал Олдсон

en: VaultPress has detected a potential security threat on your site %1$s. Please visit your <a href="%2$s">VaultPress dashboard</a> for further details.
mn: VaultPress таны %1$s сайтаас аюулгүй байдалтай холбоотой асуудал илрүүлжээ. <a href="%2$s">VaultPress -н хянах самбар</a> руу орж илүү нарийн мэдээллийг авна уу.

en: VaultPress has detected a potential security threat on your site %s.
mn: VaultPress таны %s сайтаас аюулгүй байдалтай холбоотой асуудал илрүүлжээ.

en: Veni - a clean aesthetic for a personal blog or magazine. Use it for travel, fashion, lifestyle, food, interior…
mn: Veni - хувийн блог эсвэл сэтгүүлд зориулагдсан цэвэр гоо зүйн загвар. Үүнийг аялал, загвар, амьдралын хэв маяг, хоол, интерьер зэрэгт ашиглах боломжтой.

en: Verification Code
mn: Баталгаажуулах Код

en: Verification code
mn: Баталгаажуулалтын код

en: Verification required
mn: Баталгаажуулалт шаардлагатай

en: Verify
mn: Баталгаажуулах

en: Verify Code
mn: Кодыг Баталгаажуул

en: Verify Sign In
mn: Нэвтрэлтийг баталгаажуулах

en: Verify ownership
mn: Өмчлөлийг бататгах

en: Verify with code instead
mn: Кодоор баталгаажуулах

en: Verifying…
mn: Баталгаажуулж байна...

en: Versatile plans and pricing
mn: Уян хатан багцууд

en: Verse text
mn: Ишлэл текст

en: Version
mn: Хувилбар

en: Version %1$s by %2$s
mn: %1$s хувилбар %2$s

en: Version %s
mn: Хувилбар %s

en: Version of block API.
mn: Блок API хувилбар.

en: Version of the content block format used by the post.
mn: Нийтлэлд ашигласан контент блок форматын хувилбар.

en: Version of the content block format used by the template.
mn: Загварт ашигладаг агуулгын блок форматын хувилбар.

en: Version:
mn: Хувилбар:

en: Version: %s
mn: Хувилбар: %s

en: Vertical
mn: Босоо

en: Vertical alignment
mn: Босоо трасс

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
mn: Зургийн өндрийн хувиар тайрч эхлэхийн тулд дээрээс босоо байрлал.

en: Vertical space
mn: Босоо зай

en: Very light gray to cyan bluish gray
mn: Маш цайвар сааралаас хөхөвтөр саарал хүртэл

en: Vevay
mn: Вивау

en: Victoria
mn: Викториа

en: Video
mn: Видео

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Видео <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Видео <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
mn: Бичлэгийн мэдээлэл

en: Video Hosting
mn: Видео Байршуулах

en: Video Player
mn: Видео тоглуулагч

en: Video Widget
mn: Видео виджет

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
mn[0]: Видео виджет (%d)
mn[1]: Видео виджет (%d)

en: Video caption text
mn: Видео тайлбар текст

en: Video details
mn: Дүрс бичлэгийн мэдээлэл

en: Video hosting
mn: Видео Байршуулах

en: Video is paused.
mn: Бичлэгийг зогсоосон.

en: Video is playing.
mn: Бичлэгийг тоглуулж байна.

en: Video title
mn: Бичлэгийн гарчиг

en: Video title&hellip;
mn: Видеоны гарчиг…

en: Video tutorials
mn: Видео зааврууд

en: VideoPress support
mn: VideoPress ашиглах боломж

en: VideoPress to embed beautiful HD video straight from your dashboard or from your mobile device
mn: VideoPress -г ашиглан гоёмсог HD бичлэгийг  удирдлагын хэсгээсээ, гар утаснаасаа вэб сайтдаа оруулах

en: Videos
mn: Дүрс бичлэг

en: Videos you upload to your blog can be managed under <a href='%s'>Media</a> in your dashboard.
mn: Блог руугаа хуулсан видео файлуудыг хянах самбарынхаа <a href='%s'>Медиа</a> хэсэгт зохьцуулаарай.

en: Vienna
mn: Вена

en: Vientiane
mn: Вьентян

en: Vietnamese
mn: вьетнам

en: View
mn: Үзэх

en: View %(count)s comment for this post | View %(count)s comments for this post
mn[0]: Энэ нийтлэлийн %(count)s сэтгэгдлийг үзэх
mn[1]: Энэ нийтлэлийн %(count)s сэтгэгдлийг үзэх

en: View %(domain)s
mn: %(domain)s -г харах

en: View %1$s version %2$s details
mn: %1$s хувилбарын %2$s дэлгэрэнгүйг харах

en: View %s
mn: %s -г харах

en: View &#8220;%s&#8221;
mn: &#8220;%s&#8221-г харах;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
mn: “%s” архивыг үзэх

en: View All
mn: Бүгдийг харах

en: View Archive
mn: Архив Харах

en: View Attachment Page
mn: Хавсаргасан хуудсийг харах

en: View Category
mn: Ангилал харах

en: View Changeset
mn: Харах Өөрчлөлтөө

en: View Comment
mn: Сэтгэгдэл харах

en: View Gallery <span class="gallery-image-count">%d Images &rarr;</span>
mn: Зургийн Цомог Үзэх <span class="gallery-image-count">%d Зурагтай &rarr;</span>

en: View Mail
mn: Имэйл харах

en: View Navigation Menu
mn: Харах Навигацийн Цэс

en: View Page
mn: Хуудсыг харах

en: View Pages
mn: Хуудсуудыг үзэх

en: View Pattern
mn: Загвар харах

en: View Patterns
mn: Загвар харах

en: View Post
mn: Бичлэгийг үзэх

en: View Posts
mn: Нийтлэлүүдийг үзэх

en: View Privacy Policy Guide.
mn: Нууцлалын бодлогын гарын авлагыг үзнэ үү.

en: View Receipt
mn: Баримт Харах

en: View Site
mn: Вэб Сайтаа Харах

en: View Support Interaction
mn: Үйлчилгээний Туслахтай Харилцсан Түүхийг Үзэх

en: View Tag
mn: Шошго харах

en: View Template
mn: Харах Загвар

en: View Template Part
mn: Харах Загвар Хэсэг

en: View Trash
mn: Хогийн савыг харах

en: View User
mn: Хэрэглэгчийг харах

en: View WooCommerce documentation
mn: WooCommerce гарын авлага үзэх

en: View WooCommerce settings
mn: WooCommerce тохиргоо үзэх

en: View ad dashboard
mn: Сурталчилгаа хянах

en: View all
mn: Бүгдийг харах

en: View all drafts
mn: Бүх ноорог харах

en: View all posts by %s
mn: %s -н бүх нийтлэлийг харах

en: View all responses
mn: Бүх хариултуудыг харах

en: View attachment page
mn: Хавсралт хуудас харах

en: View cart
mn: Сагс

en: View comment
mn: Сэтгэгдэл үзэх

en: View comment history
mn: Сэтгэгдлийн түүх харах

en: View coupons
mn: Купонууд харах

en: View details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: View emails
mn: Имэйлээ үзээрэй

en: View list '%(currentListName)s'
mn: '%(currentListName)s' жагсаалтыг үзэх

en: View mode
mn: Харагдах Хэлбэр

en: View more comments
mn: Бусад сэтгэгдлийг харах

en: View more details
mn: Дэлгэрэнгүй харах

en: View next month
mn: Харах ирэх сард

en: View options
mn: Харах тохируулгууд

en: View orders
mn: Захиалгууд үзэх

en: View page
mn: Хуудсыг үзэх

en: View plans
mn: Багцуудыг харах

en: View post
mn: Бичлэгийг харах

en: View post in Reader
mn: Уншигч дээр нээх

en: View posts by %s
mn: %s -н нийтлэлүүдийг харах

en: View previous month
mn: Үзэхийн өмнөх сарын

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
mn: Бүлгээс &ldquo;%s&rdquo; бараануудыг харах

en: View receipt
mn: Баримт харах

en: View site
mn: Харах талбай

en: View site (opens in a new tab)
mn: Сайтыг үзэх (шинэ таб дээр нээгдэнэ)

en: View subscriptions for %(siteName)s
mn: %(siteName)s -ийн үйлчилгээнүүдийг харах

en: View tag '%(currentTagName)s'
mn: '%(currentTagName)s' шошгыг үзэх

en: View the status of your trial.
mn: Туршилтын хугацааны төлвөө харах

en: View this comment
mn: Энэ сэтгэгдлийг харна уу

en: View your <a href="%s" type="activity" site="%d">site’s Activity</a> to investigate when and perhaps why it went down.
mn: <a href="%s" type="activity" site="%d">Сайтынхаа ашиглалтын түүх</a> -г хараад хэзээ, яагаад унасан шалтгааныг нь олоорой.

en: View your activity
mn: Сүүлд хийсэн үйлдлүүдээ харах

en: View your cart
mn: Сагсаа харах

en: View your cart:
mn: Сагсаа харах:

en: View your comment.
mn: Сэтгэгдлээ үзэх.

en: View your product
mn: Бүтээгдэхүүнээ харах

en: View your session dashboard
mn: Харилцааны самбараа харах

en: View your site
mn: Сайтаа үзэх

en: View, manage, or cancel your plan and other purchases. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
mn: Өөрийн багц болон бусад худалдан авалтуудаа харах, удирдах эсвэл цуцлах. {{learnMoreLink}}Дэлгэрэнгүй үзэх{{/learnMoreLink}}.

en: View, print, and email your receipts for this site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
mn: Энэ сайтын баримтыг үзэх, харах болон имэйл рүүгээ авах. {{learnMoreLink}}Цааш үзэх{{/learnMoreLink}}

en: View, print, and email your receipts. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
mn: Өөрийн баримтыг харах, хэвлэх болон имэйл рүүгээ авах. {{learnMoreLink}}Цааш үзэх{{/learnMoreLink}}

en: View/Edit
mn: Үзэх/Засах

en: Viewport height (vh)
mn: Viewport өндөр (vh)

en: Viewport largest dimension (vmax)
mn: Viewport том хэмжээс (vmax)

en: Viewport smallest dimension (vmin)
mn: Viewport хамгийн бага хэмжээс (vmin)

en: Viewport width (vw)
mn: Viewport өргөн (vw)

en: Views
mn: Удаа үзсэн

en: Views Per Visitor
mn: Зочидад Харгалзах Хандалтын Тоо

en: Views per day
mn: 1 өдөрт үзсэн

en: Views per month
mn: 1 сард үзэгдсэн байдал

en: Views per week
mn: 1 долоо хоногт үзэгдсэн байдал

en: Vilnius
mn: Вилниус

en: Virgin
mn: Виржин

en: Virtual
mn: Виртуал

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
mn: Виртуал бараанууд нь биет бус учир хүргэлт хийх боломжгүй.

en: Visa
mn: Виза

en: Visa, MasterCard
mn: Виза, МастерКарт

en: Visibility
mn: Харагдалт

en: Visibility in catalog
mn: Каталогт харагдана

en: Visibility:
mn: Харагдалт:

en: Visible
mn: Харагдаж байгаа

en: Visible on the product page
mn: Барааны хуудсанд харагдана

en: Visit
mn: Зочилсон

en: Visit %(siteUrl)s
mn: %(siteUrl)s руу зочлох

en: Visit %(url)s
mn: %(url)s руу зочилох

en: Visit %s
mn: Зочлолт %s

en: Visit %s admin area:
mn: %s-н админ хэсэгт очих:

en: Visit %s&#8217;s website
mn: %s-ийн вэбсайтад зочилох

en: Visit %s, or scan the code with your mobile device
mn: %s зочлох,  эсвэл гар утсаараа кодыг уншуулна уу

en: Visit Dashboard
mn: Удирдах Самбар Үзэх

en: Visit Help Center
mn: Тусламжийн Төв рүү зочлох.

en: Visit Link
mn: Холбоосонд зочлох

en: Visit Site
mn: Сайт руу зочлох

en: Visit Store
mn: Дэлгүүр Үзэх

en: Visit Theme Site
mn: Айлчлалын Сэдэв Сайт

en: Visit community forums
mn: Олон нийтийн форум үзэх

en: Visit plugin homepage
mn: Плагины нүүр хуудас үзэх

en: Visit post
mn: Нийтлэлийг Харах

en: Visit premium customer support
mn: Premium үйлчлүүлэгчийн дэмжлэгийг үзэх

en: Visit site
mn: сайтад зочлох

en: Visit site admin
mn: Удирдлагын хэсгээр зочлох

en: Visit theme site for %s
mn: %s загварын Вэбсайтыг зочлох

en: Visit {{siteName/}} for the full post.
mn: {{siteName/}} руу зочилж нийтлэлийг бүтнээр нь харах

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
mn: Зочдын сэтгэгдлийг автомат спам илрүүлэх үйлчилгээгээр шалгаж болно.

en: Visitors
mn: Зочид

en: Visual Editing
mn: Визуал засвар

en: Visual Editor
mn: Визуал редактор

en: Visual aids
mn: Харааны хэрэглүүр

en: Visual editor
mn: Харааны редактор

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
mn: Визуал горим нь танд текст процессортой төстэй засварлагчийг өгдөг. Хяналтын хоёр дахь эгнээ авахын тулд Toolbar Toggle товчийг дарна уу.

en: Vivid cyan blue
mn: Тод хөх цэнхэр

en: Vivid cyan blue to vivid purple
mn: Цэнхэр хөхөөс тод ягаан хүртэл

en: Vivid green cyan
mn: Тод ногоон хөх

en: Vivid purple
mn: Тод ягаан

en: Vivid red
mn: Тод улаан

en: Vladivostok
mn: Владивосток

en: Volgograd
mn: Волгоград

en: Volume Slider
mn: Дуу тохируулагч

en: Vostok
mn: Восток

en: Voting
mn: Санал өгөх

en: WC database version.
mn: WC датабааз хувилбар.

en: WHAT was he doing, the great god Pan,
    	Down in the reeds by the river?
    Spreading ruin and scattering ban,
    Splashing and paddling with hoofs of a goat,
    And breaking the golden lilies afloat
        With the dragon-fly on the river.
mn: Тэр ЮУ байсан хийж, агуу бурхан Тогоо, Доош зэгс голын? Түгэн дэлгэрсэн сүйрүүлэх болон тараах хориг, Цацагдахаас болон сэлүүрт нь hoofs нь ямааны зөрчих алтан сараана afloat With the dragon-fly on the river.

en: WP Admin
mn: WP Админ

en: WP Admin Dashboard
mn: WP Админы Самбар

en: WP REST API Integration v%d
mn: WP REST API Интеграци v%d

en: Wait for transfer to complete
mn: Шилжүүлэлт дуусахыг хүлээнэ үү

en: Waiting for confirmation
mn: Баталгаажуулахыг хүлээж байна

en: Waiting for review before publishing.
mn: Нийтлэхээс өмнө хянан үзэхийг хүлээж байна.

en: Waiting for security key
mn: Нууц түлхүүрийг хүлээж байна

en: Wake
mn: Ваки

en: Wallis
mn: Уоллис

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
mn: Илүү олон арга хэмжээ авахыг хүсч байна уу? <a href="%s">Дараагийнхыг зохион байгуулахад тусална уу</a> !

en: Warning | Warnings
mn[0]: Сануулга

en: Warning! User %s cannot be deleted.
mn: Анхааруулга! %s хэрэглэгчийг устгах боломжгүй.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
mn: Анхааруулга! Хэрэглэгчийг устгах боломжгүй. %s хэрэглэгч нь сүлжээний администратор юм.

en: Warning:
mn: Анхааруулга:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
mn: Анхааруулга: %1$s нь %2$s (%3$s) параметрийг %4$s, %5$s өгөгдсөн гэж үзэж байна.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
mn: Анхаар: холбоос шинээр оруулсан бөгөөд алдаатай болсон байж болзошгүй юм. Шалгаж үзнэ үү.

en: Warsaw
mn: Варшав

en: Watch five videos.
mn: Таван видео үзээрэй.

en: Watch tutorial
mn: Хичээл үзэх

en: Wavatar (Generated)
mn: Wavatar (Үүсгэсэн)

en: We also offer professional CSS support in our forums:
mn: Бид мөн өөрсдийн хэлэлцүүлэг дээр CSS -н мэргэжлийн туслалцааг үзүүлдэг:

en: We also recommend that you set up an account password. You can do that in your <a href="%s" data-tracks-link-desc="account-security" data-tracks-not-unsub="1">Account Security</a> settings.
mn: Бид танд бүртгэлийн нууц үгээ тохируулахыг зөвлөж байна. Та нууц үгийг <a href="%s" data-tracks-link-desc="account-security" data-tracks-not-unsub="1">Бүртгэлийн аюулгүй байдал</a> хэсгээс тохируулж болно.

en: We are deleting your staging site.
mn: Бид клон сайтыг тань устгаж байна.

en: We are setting up the staging site. We’ll email the site owner once it is ready.
mn: Бид клон сайтыг үүсгэж байна. Бэлэн болмогц сайтын эзэмшигч рүү имэйл илгээнэ.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
mn: Уучлаарай, таны блогийг %s руу импортлох үед алдаа гарлаа

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
mn: Уучлаарай, %s руу таны блогийг импортлох үед алдаа гарлаа.

en: We are verifying your connection now
mn: Бид одоо таны холболтыг баталгаажуулж байна

en: We ask that you print this list of ten unique, one-time-use backup codes and keep the list in a safe place.
mn: Бид таныг энэхүү 10 давтагдашгүй, нэг удаагийн нөөц кодыг хэвлээд найдвартай газар хадгалахыг хүсэж байна.

en: We attempted to send a payment of <strong>$%1$.2f</strong> for your WordAds site <a href="%2$s">%3$s</a>, but encountered a PayPal error: "%4$s."
mn: Бид <strong>$%1$.2f</strong> -ийн төлбөрийг таны WordAds сайт <a href="%2$s">%3$s</a> руу илгээх гэсэн боловч дараах PayPal -ийн алдаа гарлаа: %4$s

en: We back up your site. You run your business.
mn: Бид сайтыг тань хадгалж хамгаалъя. Та бизнестээ л анхаар.

en: We can't wait to see what you create with us. ❤️
mn: Бидэнтэй цуг таны бүтээх зүйлсийг харна гэхээс хүлээж тэсэхгүй нь ээ. ❤️

en: We discovered your site, <strong>%s</strong>, was hidden from search engines by default.
mn: Бид таны <strong>%s</strong> сайт анхнаасаа хайлтын системүүдээс нуугдсан байгааг мэдлээ.

en: We don't know what product you are trying to add to your cart - please contact support if this problem persists.
mn: Таныг сагсандаа ямар бүтээгдэхүүн хийх гэж байгааг мэдэхгүй байна - энэ хэвээрээ байвал хэрэглэгчдэд туслах хэсэгт хандана уу.

en: We don't seem to have an account with that name. Double-check the spelling and try again!
mn: Ийм нэртэй бүртгэл байхгүй байх шиг байна. Бичсэнээ дахин нэг шалгаад оролдоод үзээрэй!

en: We encountered a problem while adding this product to your shopping cart.
mn: Таны сагс руу тус бүтээгдэхүүнийг нэмэхэд асуудал гарлаа.

en: We encountered an error when trying to generate a webauthn challenge for this user. Please try again.
mn: Бид энэ хэрэглэгчид webauthn -н шаардлага үүсгэх үед алдаа гарлаа. Дахин оролдоно уу.

en: We encountered an unexpected problem while creating your mailbox.
mn: Таны шуудангийн хайрцгийг үүсгэх явцад алдаа гарлаа.

en: We found a WordPress.com account with the email address "%(email)s". Log in to this account to connect it to your %(service)s profile, or choose a different %(service)s profile.
mn: %(email)s гэсэн имэйлтэй WordPress.com -н бүртгэл байна. Энэ бүртгэл рүү нэвтрээд %(service)s -тай холбоорой. Эсвэл өөр %(service)s -н бүртгэл сонгосон ч болно.

en: We have a concern about some of the content on your site. Please %1$s to resolve the&nbsp;issue.
mn: Таны сайт дээрх зарим нэг агуулга бидний санааг зовоож байгаа тул %1$s рүү орж энэ асуудлыг шийдвэрлэнэ үү.

en: We hope to see you again soon.
mn: Таныг эргэж ирнэ гэж найдаж байна.

en: We hope you enjoy the new Jetpack Stats as much as we liked building it.
mn: Бид шинээр Jetpack Stats-ийг хөгжүүлэхдээ таатай байлаа, танд ч бас таалагдана гэж найдаж байна.

en: We just sent a push notification to your <strong>WordPress mobile app</strong>. Swipe or tap to open and verify your login.
mn: Бид дөнгөж сая таны <strong>WordPress -н апп</strong> руу сонордуулга илгээчихлээ. Нээгээд нэвтрэх үйлдлээ баталгаажуулна уу.

en: We just sent you a verification code to your phone number on file, please enter the code below.
mn: Бид бүртгэлтэй утасны дугаар руу тань баталгаажуулах код илгээчихлээ. Кодыг энэ доор оруулна уу.

en: We just shared your post %1$s on %2$s.
mn: Бид таны %1$s нийтлэлийг %2$s дээр хуваалцлаа.

en: We look forward to building your site!
mn: Бид таны сайтыг бүтээхийг тэсэн ядан хүлээж байна!

en: We look forward to fulfilling your order soon.
mn: Таныг захиалгаа гүйцэд бөглөхийг хүлээж байна.

en: We look forward to seeing you soon.
mn: Таныг эргэж ирнэ гэж найдаж байна.

en: We need your input! Please <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">add a payment method and renew your site</a> to keep access to your site’s upgrades.
mn: Бидэнд таны оролцоо хэрэгтэй байна! <a href="%1$s" type="%2$s" context="%3$s">Төлбөрийн хэрэгсэл нэмж сайжруулалтаа сунгаарай.</a>

en: We need your mobile phone number to send you two-step verification codes when you log in.
mn: Нэвтрэх үед тань хоёр алхамт баталгаажуулалтын код илгээх учир таны утасны дугаар шаардлагатай байна.

en: We ran into a problem with your recent comment reply by email. Specifically, we weren't able to find your comment in the email.
mn: Таны саяхан илгээсэн имэйл сэтгэгдлийн хариуг явуулах үед асуудал гарлаа. Толруулбал, бид таны сэтгэгдлийг имэйлээс тань олсонгүй.

en: We ran into a problem with your recent comment reply by email:
mn: Таны саяхан имэйлээр хариу бичсэн сэтгэгдэл дээр асуудал гарчээ:

en: We sent you an email with your receipt and further instructions.
mn: Бид таны баримт болон нэмэлт зааврыг имэйлээр илгээсэн.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
mn: Бид шинэчлэхээс өмнө вэбсайтаа нөөцлөхийг зөвлөж байна.

en: We take privacy and transparency very seriously
mn: Бид нууцлал, ил тод байдлыг маш нухацтай авч үздэг

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
mn: Бид нууцлал, ил тод байдлыг маш нухацтай авч үздэг. Бид ямар өгөгдөл цуглуулж, хэрхэн ашигладаг талаар илүү ихийг мэдэхийг хүсвэл <a href="%s">манай Нууцлалын бодлогод</a> зочилно уу.

en: We were attempting to renew your %1$s plan for your site %2$s
mn: Бид таны %2$s сайтын %1$s багцын хугацааг сунгах гэж байлаа.

en: We were unable to send the push notification. Please try a different authentication method.
mn: Сонордуулга илгээж чадсангүй. Өөр баталгаажуулалтын арга хэрэглээд үзнэ үү.

en: We were unable to start the transfer.
mn: Бид шилжүүлгийг эхлүүлж чадсангүй.

en: We will continue monitoring your site, and will let you know when it’s online again.
mn: Бид таны сайтыг хянасаар байгаа бөгөөд дахин ажиллаж эхлэх үед нь танд мэдэгдэх болно.

en: We will send you an email with information on how to prepare.
mn: Бид тан руу яаж бэлдэх талаарх мэдээлэлтэй имэйл илгээнэ.

en: We'll do our best to get this fixed up. In the meantime, you may want to comment directly on the post:
mn: Бид үүнийг янзлахын тулд чадах бүхнээ хийх болно. Тэр хооронд та шууд бичвэр доор нь сэтгэгдлээ бичиж болно шүү:

en: We'll guide you through the process of finding and entering your site's credentials.
mn: Сайтынхаа эрхийн мэдээллийг олох, нэмэхэд тань бид тусална.

en: We'll renew your domain for another year
mn: Бид таны домэйнийг дахин нэг жилээр сунгана

en: We're having trouble connecting to your site.
mn: Таны вэб сайттай холбогдоход асуудал гарлаа.

en: We're here to help.
mn: Бид танд туслахаар ирлээ.

en: We're on it!
mn: Бид шалгаж эхэлсээн!

en: We've checked %s, and Jetpack Personal is working smoothly. Here's a complimentary breakdown of how your site is being secured:
mn: Одоо %s дээр Jetpack Personal янзын сайхан ажиллаж байна. Үүнийг ашиглан таны вебсайтыг хэрхэн хамгаалж байгаагаа задалж үзүүлвэл:

en: We've checked %s, and Jetpack Premium is working smoothly. Here's a complimentary breakdown of how your site is being secured:
mn: Биднийг шалгахад %s  дээр Jetpack Premium янзын сайхан ажиллаж байна. Таны вебсайтыг хэрхэн хамгаалж байгаагаа задалж үзүүлвэл:

en: We've failed to disable auto-renewal for you. Please try again.
mn: Автомат сунгалтыг цуцалж чадсангүй. Дахин оролдоно уу.

en: We've failed to enable auto-renewal for you. Please try again.
mn: Автомат сунгалтыг идэвхжүүлж чадсангүй. Дахин оролдоно уу.

en: We've made your site public
mn: Бид таны сайтыг олонд нээлттэй болголоо

en: We've updated <strong>%1$s plugin</strong> on %2$s! | We've updated <strong>%1$s plugins</strong> on %2$s!
mn[0]: Бид %2$s -н <strong>%1$s нэмэлт</strong> -г шинэчиллээ!
mn[1]: Бид %2$s -н <strong>%1$s нэмэлт</strong> -г шинэчиллээ!

en: Web Address
mn: Веб хаяг

en: Web address
mn: Веб хаяг

en: Web server
mn: Вэб сервер

en: WebHooks
mn: WebHook-үүд

en: Webfont font family must be a non-empty string.
mn: Webfont фонтын гэр бүл нь хоосон биш мөр байх ёстой.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
mn: Вэбфонт үсгийн жин нь зөв форматлагдсан мөр эсвэл бүхэл тоо байх ёстой.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
mn: Webfont src нь хоосон биш мөр эсвэл мөрийн массив байх ёстой.

en: Webhooks
mn: Webhook-үүд

en: Webinars
mn: Вэбинарууд

en: Website
mn: Вэб сайт

en: Website Builder
mn: Вэб Сайт Бүтээгч

en: Website Designer
mn: Вэб Сайт Дизайнер

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
mn: Вэбсайт: %1$s (IP хаяг: %2$s, %3$s)

en: Websites
mn: Вэб Сайтууд

en: Wed
mn: Лха

en: Wednesday
mn: Лхагва

[ctx: Wednesday initial]
en: W
mn: Л

en: Week
mn: Долоо хоног

en: Week Starts On
mn: Долоо хоног эхлэх өдөр

en: Week(s)
mn: Долоо хоног

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Weekly Views
mn: 7 хоногт үзэгдсэн байдал

en: Weeks
mn: Долоо хоног

en: Weight
mn: Жин

en: Weight (%s)
mn: Жин (%s)

en: Weight in decimal form
mn: Жинг аравтын бутархайгаар

en: Weight unit
mn: Жингийн нэгж

en: Welcome
mn: Тавтай морил

en: Welcome Guide
mn: Тавтай Морилно Уу, Гарын Авлага

en: Welcome back!
mn: Тавтай морил

en: Welcome to
mn: Тавтай морил

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
mn: %s-д тавтай морил. Энэ таны анхны бичвэр. Засварлаад эсвэл устгаад блогтоо бичиж эхэлнэ үү!

en: Welcome to Conversations
mn: Харилцан Ярианд Тавтай Морил

en: Welcome to Jetpack Personal
mn: Jetpack Personal -д тавтай морил

en: Welcome to Jetpack Personal.
mn: Jetpack Personal -д тавтай морил.

en: Welcome to Jetpack Premium
mn: Jetpack Premium -д тавтай морил

en: Welcome to Reader
mn: Уншигчид Тавтай Морил

en: Welcome to Styles
mn: Тавтай морилно уу Хэв маяг

en: Welcome to WordPress!
mn: WordPress-д тавтай морил!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
mn: WordPress-д тавтай морил. Энэ бол таны анхны бичлэг. Засварлах эсвэл устгаад блогоо эхэлнэ үү!

en: Welcome to WordPress.com
mn: WordPress.com-д тавтай морил

en: Welcome to WordPress.com!
mn: WordPress.com -д Тавтай Морил!

en: Welcome to the Gutenberg Editor
mn: Гутенбергийн редакторт тавтай морилно уу

en: Welcome to the WordPress.com community.
mn: WordPress.com -н хамт олонд тавтай морилно уу.

en: Welcome to the block editor
mn: Тавтай морилно уу блок редактор

en: Welcome to the site editor
mn: Тавтай морилно уу сайтын редактор

en: Welcome to the store
mn: Дэлгүүрт тавтай морил

en: Welcome to the template editor
mn: Тавтай морилно уу загвар редактор

en: Welcome to the wonderful world of blocks…
mn: Тавтай морилно уу гайхамшигт дэлхийн блок...

en: Welcome to your Dashboard!
mn: Удирдлагын хэсэгтээ Тавтай Морил!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
mn: WordPress хяналтын самбартаа тавтай морил!

en: Welcome to {site_title}
mn: {site_title}-д тавтай морил

en: Welcome{{br/}} to Jetpack!
mn: Jetpack-т {{br/}} тавтай морил!

en: Welsh
mn: Уэльс

en: West
mn: Баруун

en: Western Europe
mn: Баруун Европ

en: We’ll create a copy of your live site, allowing you to compare the two.
mn: Бид таны сайтын хуулбарыг үүсгэж байна, ингэснээр та хоёр хувилбарыг харьцуулах боломжтой болно.

en: We’ll send you an email to %(email)s when the transfer process is complete. You can always see the status in {{i}}Site Domains{{/i}}.
mn: Шилжүүлэх процесс дуусмагц бид таны %(email)s руу имэйл илгээх болно. Та статусыг {{i}}Домэйн{{/i}} дээрээс харах боломжтой.

en: We’ve got a full backup of your site, and will continue to create backups automatically in real time.
mn: Бид таны сайтыг бүтнээр нь нөөцөлсөн байгаа бөгөөд автоматаар бодит цагийн горимд нөөц бэлдсээр байх болно

en: We’ve got a full backup of your site, and will continue to create daily backups automatically.
mn: Таны сайтыг бүтнээр нь нөөшилсөн бөгөөд өдөр бүр автоматаар нөөш бэлдэж байх болно.

en: We’ve made a change to make your site visible, but you can adjust its visibility in <a href="%s">Settings</a>.
mn: Бид таны сайтыг олонд хүртээмжтэй болгохын тулд жаахан өөрчлөлт хийлээ. Та үүнийг <a href="%s">Тохиргоо</a> цэснээс өөрчлөх боломжтой.

en: What Will My Domain Name Include?
mn: Миний Домэйн Нэрэнд Юу Юу Дагалдах Вэ?

en: What are you hoping to accomplish with your site?
mn: Та сайтаараа юунд хүрэхийг зорьж байгаа вэ?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
mn: Бид хэрэглэгчийн мэдээллээр ямар автомат шийдвэр гаргах ба/эсвэл профайл хийдэг

en: What data breach procedures we have in place
mn: Мэдээлэл зөрчих ямар журамтай вэ?

en: What do I do now?
mn: Би одоо юу хийгээд байна вэ?

en: What domain name would you like to use for your blog?
mn: Та блогтоо ямар домэйн нэр ашигламаар байна?

en: What is PHP and how does it affect my site?
mn: PHP гэж юу вэ, энэ нь миний сайтад хэрхэн нөлөөлдөг вэ?

en: What is PayPal?
mn: PayPal гэж юу вэ?

en: What may we call you?
mn: Бид таныг юу гэж дуудах билээ?

en: What personal data we collect and why we collect it
mn: Бид ямар хувийн мэдээллийг цуглуулж, яагаад цуглуулдаг

en: What rights you have over your data
mn: Та өөрийн өгөгдөл дээр ямар эрхтэй вэ

en: What should be done with content owned by %s?
mn: %s-ийн эзэмшдэг контентыг яах ёстой вэ?

en: What should be done with content owned by these users?
mn: Эдгээр хэрэглэгчдийн эзэмшдэг контентыг яах ёстой вэ?

en: What should be done with content owned by this user?
mn: Энэ хэрэглэгчийн эзэмшдэг контентыг яах ёстой вэ?

en: What site will you be adding %1$s to?
mn: Та %1$s-г аль сайт руу нэмж оруулах вэ?

en: What third parties we receive data from
mn: Бид ямар гуравдагч этгээдээс мэдээлэл авдаг

en: What to show on the front page
mn: Нүүр хуудсан дээр юу харуулах вэ

en: What would you like to find?
mn: Та юуг олмоор байна?

en: What would you like to import?
mn: Та юу импортлохыг хүсч байна вэ?

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
mn: Таны одоо уншиж байгаа зүйл бол <strong>текст блок</strong> нь хамгийн энгийн блок юм. Текстийн блок нь шуудангийн эргэн тойронд чөлөөтэй хөдөлж болох өөрийн удирдлагатай...

en: What&#8217;s New
mn: Шинэ юу байна

en: What&#8217;s on your mind?
mn: Та юу бодож байна вэ?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
mn: Ангилал ба шошго хоёрын хооронд ямар ялгаа байдаг вэ? Ихэвчлэн шошго нь таны нийтлэл дэх чухал мэдээллийг (нэр, сэдвүүд гэх мэт) тодорхойлох түр зуурын түлхүүр үгс бөгөөд бусад нийтлэлд давтагдах эсвэл давтагдахгүй байж болно, харин категориуд нь урьдчилан тодорхойлсон хэсгүүд юм. Хэрэв та өөрийн сайтыг ном гэж бодож байвал категориуд нь Агуулга, шошго нь индекс дэх нэр томьёотой адил байна.

en: What's Hot
mn: Юу байна?

en: What's Next
mn: Дараагийнх Юу Вэ?

en: What's this?
mn: Энэ юу вэ?

en: What's your list about?
mn: Таны жагсаалт юуны тухай вэ?

en: What's your timezone?
mn: Та ямар цагийн бүсийнх вэ?

en: Whatever you’re struggling with - from customizing your design to sorting out your domain - our expert Happiness Engineers are always ready to chat.
mn: Дизайнаа өөрчлөхөөс эхлээд домэйнээ зохицуулах хүртэл танд ямар асуудал тулгарч байна тэр бүгдэд чинь туслахаар манай Аз Жаргалын Инженерүүд чаатлахад үргэлж бэлэн байна.

en: What’s next?
mn: Дараа нь яах вэ?

en: When WordPress posts spark lively conversations, they'll appear here. To get started, like or comment on some posts.
mn: WordPress -н нийтлэлүүд сайхан харилцан яриа өдөөвөл энд харагдаж эхэлнэ. Үүнийг үзэхийн тулд хэдэн нийтлэлийг таалж эсвэл сэтгэгдэл бичнэ үү.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
mn: Сэтгэгдэл нь агуулга, зохиогчийн нэр, URL, цахим шуудан, IP хаяг эсвэл хөтчийн хэрэглэгчийн агентийн мөрөнд эдгээр үгсийн аль нэгийг агуулсан байвал түүнийг хогийн саванд хийнэ. Нэг мөрөнд нэг үг эсвэл IP хаяг. Энэ нь үг доторх үгтэй таарах тул "дарах" нь "WordPress"-тэй таарах болно.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
mn: Энэ дэлгэц дээр шинэ ангилал нэмэх үед та дараах талбаруудыг бөглөнө.

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
mn: Энэ дэлгэц дээр шинэ шошго нэмэх үед та дараах талбаруудыг бөглөнө.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
mn: Загварыг өөрчлөх үед виджетийн хэсэг/хажуугийн самбаруудын тоо, тохиргоонд ихэвчлэн зарим өөрчлөлтүүд гарч ирдэг бөгөөд заримдаа эдгээр зөрчил нь шилжилтийг арай гөлгөр болгодог. Хэрэв та загвараа өөрчилсөн бөгөөд виджет байхгүй мэт байвал энэ дэлгэцэн дээр доош гүйлгэн Идэвхгүй виджетүүд хэсэгт таны бүх виджет болон тэдгээрийн тохиргоо хадгалагдах болно.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
mn: %s-ийн чадамжийг шалгахдаа та үүнийг тодорхой тайлбартай тулгаж шалгах ёстой.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
mn: %s-ийн чадамжийг шалгахдаа та үүнийг тодорхой хуудаснаас байнга шалгаж байх ёстой.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
mn: %s-ийн чадамжийг шалгахдаа та үүнийг тодорхой нийтлэлтэй харьцуулан шалгах ёстой.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
mn: %s-ийн чадамжийг шалгахдаа та үүнийг тодорхой нэр томъёоны эсрэг үргэлж шалгах ёстой.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
mn: %s-ийн чадамжийг шалгахдаа та үүнийг тодорхой хэрэглэгчтэй харьцуулж шалгах ёстой.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
mn: Дахин эрэмбэлэх горимд цэсийн зүйлсийг дахин эрэмблэх нэмэлт хяналтууд дээрх зүйлсийн жагсаалтад байх болно.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
mn: Дахин эрэмбэлэх горимд байгаа үед виджетүүдийг дахин эрэмбэлэх нэмэлт хяналтууд дээрх виджетүүдийн жагсаалтад байх болно.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
mn: Жижиг монитор дээр урьдчилан харахдаа зүүн талын самбарын доод хэсэгт байрлах буулгах дүрсийг ашиглаж болно. Энэ нь самбарыг нууж, шинэ загвараар сайтаа урьдчилан үзэх боломжийг танд олгоно. Цонхыг буцааж авахын тулд буулгах дүрс дээр дахин дарна уу.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
mn: "Вариадик" сэдвийн онцлогийг бүртгэхдээ "төрөл" нь "массив" байх ёстой.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
mn: Өгөгдмөл мета утгыг бүртгэх үед өгөгдөл нь өгсөн төрөлтэй тохирч байх ёстой.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
mn: "Массив" функцийг бүртгэх үед функцийн схемд "зүйл" гэсэн түлхүүр үг орсон байх ёстой.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
mn: REST API-д харуулах "массив" мета төрлийг бүртгэхдээ "show_in_rest.schema.items" дотор массивын зүйл бүрийн схемийг зааж өгөх ёстой.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
mn: REST API-д харуулах "массив" эсвэл "объект" функцийг бүртгэх үед функцийн схемийг мөн тодорхойлсон байх ёстой.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
mn: REST API-д харуулах "массив" тохиргоог бүртгүүлэхдээ "show_in_rest.schema.items" дотор массив бүрийн элементийн схемийг зааж өгөх ёстой.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
mn: "Объект" функцийг бүртгэх үед функцийн схемд "проперти" гэсэн түлхүүр үг орсон байх ёстой.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
mn: Эдгээр форматын товчлолуудын аль нэгийг дараа нь хоосон зайгаар шинэ догол мөрийг эхлүүлэх үед формат автоматаар хэрэгжинэ. Буцаахын тулд Backspace эсвэл Escape товчийг дарна уу.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
mn: REST API-г турших үед алдаа гарлаа:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
mn: REST API-г турших үед гэнэтийн үр дүн гарсан:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
mn: Энэ тохиргоо хүчинтэй үед Хяналтын самбарын "Харах" хэсэгт "Хайлтын системүүд урам хугарсан" гэсэн сануулагч гарч ирэх бөгөөд та хайлтын системийг сайтаа мөлхөхгүй байхыг сануулах болно.

en: When using a keyboard to navigate:
mn: Гар ашиглахдаа:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
mn: Сайт дээр зочдод сэтгэгдэл үлдээх үед бид спам илрүүлэхэд туслах зорилгоор сэтгэгдлийн маягтанд харуулсан өгөгдөл, мөн зочны IP хаяг, хөтчийн хэрэглэгчийн агентийн мөрийг цуглуулдаг.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
mn: Таныг доорх товчлуурыг дарахад таны компьютерт хадгалах XML файлыг WordPress үүсгэнэ.

en: When you downgrade your plan, {{strong}}%(oldDomain)s{{/strong}} will immediately start forwarding to {{strong}}%(newDomain)s{{/strong}}.
mn: Таныг багцаа бууруулсны дараа {{strong}}%(oldDomain)s{{/strong}} шууд {{strong}}%(newDomain)s{{/strong}} руу чиглүүлэгдэж эхэлнэ.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
mn: Таныг нэвтрэх үед бид таны нэвтрэх мэдээлэл болон дэлгэцийн сонголтуудыг хадгалахын тулд хэд хэдэн күүки тохируулах болно. Нэвтрэх күүки хоёр өдөр, дэлгэцийн сонголтуудын күүки нэг жил үргэлжилнэ. Хэрэв та "Намайг сана" гэснийг сонговол таны нэвтрэлт хоёр долоо хоног үргэлжилнэ. Хэрэв та бүртгэлээсээ гарвал нэвтрэх күүкийг устгах болно.

en: When you receive a new order, it will appear here.
mn: Шинээр захиалга ирвэл энэ хэсэгт харагдах болно.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
mn: Хяналтын самбар > Шинэчлэлтүүд дээрх "Одоо шинэчлэх" товчийг ашиглан шинэчлэлт хийх боломжтой болсон үед энэ алдааг цаашид шинэчлэх оролдлогод арилгах болно.

en: When?
mn: Хэзээ?

en: Where the pattern comes from e.g. core
mn: Загвар хаанаас ирдэг, жишээ нь. гол

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
mn: Загварын хэсгийг ашиглахад зориулагдсан газар (толгой, доод хэсэг гэх мэт).

en: Where will you start?
mn: Та хаанаас эхлэх вэ?

en: Where your data is sent
mn: Таны өгөгдөл хаана илгээгддэг

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
mn: Ангилал нь админ интерфэйсээр эсвэл урд талын хэрэглэгчдэд олон нийтэд ашиглах зорилготой эсэх.

en: Whether a template is a custom template.
mn: Загвар нь захиалгат загвар мөн эсэх.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
mn: Загвар нь блокт суурилсан загвар хэсгүүдийг ашиглаж байгаа эсэх.

en: Whether a theme uses block-based templates.
mn: Загвар нь блокт суурилсан загвар ашиглаж байгаа эсэх.

en: Whether an order can be edited.
mn: Захиалгыг засварлаж болох эсэх.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
mn: Зүйлүүдэд заасан нөхцөлийг бүхэлд нь эсвэл аль нэгээр нь хуваарилах ёстой эсэх.

en: Whether or not comments are open on the post.
mn: Нийтлэл дээр сэтгэгдэл нээлттэй байгаа эсэх.

en: Whether or not the post can be pinged.
mn: Бичлэгийг ping хийх боломжтой эсэх.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
mn: Бичлэгийг наалдамхай гэж үзэх ёстой юу, үгүй ​​юу.

en: Whether or not the post type can be viewed.
mn: Нийтлэлийн төрлийг харах боломжтой эсэх.

en: Whether or not the post type should have children.
mn: Постын төрөл хүүхэдтэй байх хэрэгтэй эсэх

en: Whether or not the taxonomy should have children.
mn: Ангилал нь хүүхэдтэй байх ёстой эсэх.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
mn: Үүл гэсэн нэр томъёог харуулах ёстой эсэх.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
mn: Нийтлэл, сэтгэгдлийн RSS хангамжийн холбоосууд толгой дээр нэмэгдсэн эсэх.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
mn: Энэ статусын нийтлэлүүд хөвөгч хэвлэгдсэн огноотой эсэх.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
mn: Энэ статусын нийтлэлийг сайтын нүүрэн талд харуулах ёстой эсэх.

en: Whether posts with this status should be private.
mn: Энэ статустай нийтлэлүүд хувийн байх ёстой эсэх.

en: Whether posts with this status should be protected.
mn: Ийм статустай нийтлэлүүд хамгаалагдсан байх ёстой.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
mn: Ийм статустай нийтлэлүүд олон нийтэд нээлттэй байх ёстой эсэх.

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
mn: Дотоод блокуудыг ашигладаг жагсаалтын блокийн V2-г идэвхжүүлсэн эсэх.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
mn: Дотор блокуудыг ашигладаг ишлэлийн блокийн V2-г идэвхжүүлсэн эсэх.

en: Whether the content is protected with a password.
mn: Агуулга нууц үгээр хамгаалагдсан эсэх.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
mn: Ишлэл нууц үгээр хамгаалагдсан эсэх.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
mn: Цэсийн зүйл нь байхгүй болсон объектыг илэрхийлж байгаа эсэх.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
mn: Энэ залгаасыг зөвхөн сүлжээний хэмжээнд идэвхжүүлэх боломжтой эсэх.

en: Whether the product is visible in the catalog
mn: Бараа каталог дээр харагдаж байгаа эсэх

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
mn: Ангилал нь олон нийтэд нээлттэй эсэх.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
mn: Энэ сэдэв нь баримт бичгийн гарчгийн шошгыг удирдах боломжтой эсэх.

en: Whether the theme disables custom colors.
mn: Загвар нь захиалгат өнгийг идэвхгүй болгох эсэх.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
mn: Загвар нь тусгай үсгийн хэмжээг идэвхгүй болгох эсэх.

en: Whether the theme disables custom gradients.
mn: Загвар нь захиалгат градиентийг идэвхгүй болгож байгаа эсэх.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
mn: Энэ загвар нь үүсгэсэн байршлын хэв маягийг идэвхгүй болгох эсэх.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
mn: Захиалагчаар удирдаж буй виджетүүдэд зориулсан Сонгомол сэргээлтийг идэвхжүүлэх эсэх.

en: Whether the theme is a block-based theme.
mn: Энэ сэдэв нь блок дээр суурилсан сэдэв эсэх.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
mn: Энэ загвар нь мэдрэмжтэй агуулгыг дэмждэг эсэх.

en: Whether the widget supports multiple instances
mn: Виджет нь олон тохиолдлыг дэмждэг эсэх

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
mn: Загварыг үзэхийн тулд WordPress-ийн өгөгдмөл блокийн хэв маягт орсон эсэх.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
mn: Загвар нь бараан засварлагчийн UI-д орсон эсэх.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
mn: Загвар нь засварлагчийн хэв маягийн CSS боодолд орсон эсэх.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
mn: Загвар нь өргөн хүрээний CSS ангид орсон эсэх.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
mn: Холбогдох дараах төрлийн хүснэгтэд ангиллын баганыг автоматаар үүсгэхийг зөвшөөрөх эсэх.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
mn: Энэ цэсэнд дээд түвшний хуудсыг автоматаар нэмэх эсэх.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
mn: Хогийн савыг тойрч, хүчээр устгах эсэх.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
mn: Виджетийг хүчээр устгах эсвэл идэвхгүй хажуу тал руу зөөх эсэх.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
mn: Энэ нийтлэлийн төрлийг удирдах үндсэн UI үүсгэх эсэх.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
mn: Энэ ангилал зүйг удирдах үндсэн UI үүсгэх эсэх.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
mn: Ямар ч нийтлэлд хуваарилагдаагүй нөхцөлүүдийг нуух эсэх.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
mn: Үр дүнгийн багцыг хязгаарлах нөхцөлүүдэд хүүхдийн нэр томъёог оруулах эсэх.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
mn: Нийтлэлийг нийтлэлийн төрлөөр нь засварлах жагсаалтад оруулах эсэх.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
mn: Нийтлэлийн төрлийг навигацийн цэснээс сонгох боломжтой болгох эсэх.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
mn: Навигацийн цэсэн дэх ангилал зүйг сонгох боломжтой болгох эсэх.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
mn: Зөвшөөрөлгүй үйлчилгээ үзүүлэгчдийн oEmbed илрүүлэх хүсэлтийг гүйцэтгэх эсэх.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
mn: Шуурхай/бөөнөөр засах самбарт ангилал зүйг харуулах эсэх.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
mn: Та шинэ сэдвийг урьдчилан үзэж байхдаа виджет, цэс гэх мэт зүйлсийг үргэлжлүүлэн тохируулах, тухайн сэдэвт зориулсан сонголтуудыг судлах боломжтой.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
mn: Таны сайтын төлөвлөсөн үйл явдлуудыг шалгахыг оролдох үед дараах алдаа гарлаа: %s

en: While writing, you can press <kbd>/</kbd> to quickly insert new blocks.
mn: Бичиж байхдаа <kbd>/</kbd> дарж шинэ блокуудыг хурдан оруулах боломжтой.

en: White
mn: Цагаан

en: Whitehorse
mn: Вайтхорс

en: Who we are
mn: Бид хэн бэ

en: Who we share your data with
mn: Бид таны мэдээллийг хэнтэй хуваалцдаг

en: Whoops, something went wrong. %(message)s Please try again.
mn: Өө яана аа, нэг юм болохоо байлаа. %(message)s Дахин оролдоод үзээрэй.

en: Whoops, this link has expired.
mn: Вүүпс, холбоосны хугацаа дуусчихжээ.

en: Why Register a Domain Name?
mn: Яагаад Домэйн Нэр Бүртгүүлэх Хэрэгтэй Гэж?

en: Why are you reporting this?
mn: Та яагаад үүнийг мэдээлж байна вэ?

en: Why is this content being reported as mature:
mn: Уг агуулгыг яагаад насанд хүрэгчдэд зориулсан хэмээн мэдээлж байна вэ?

en: Why is this content being reported as promoting self harm:
mn: Уг агуулга нь яагаад өөрийгөө хорлох үйлдлийг дэмжиж буй хэмээн мэдээлэгдэж байна вэ:

en: Why is this important?
mn: Яагаад энэ чухал вэ?

en: Wide
mn: Өргөн

en: Wide Blocks
mn: Өргөн блокууд

en: Wide size
mn: Өргөн хэмжээтэй

en: Wide width
mn: Өргөн өргөн

en: Widget %s
mn: Виджет %s

en: Widget Group
mn: Элементийн Бүлэг

en: Widget area: %s
mn: Виджетийн хэсэг: %s

en: Widget areas
mn: Виджет хэсгүүд

en: Widget is missing.
mn: Элементийн юм алга.

en: Widget moved down
mn: Виджет доош буусан

en: Widget moved up
mn: Виджет дээш гарсан

en: Widget type (id_base) is required.
mn: Виджетийн төрөл (id_base) шаардлагатай.

en: Widget type does not support raw instances.
mn: Виджетийн төрөл нь түүхий жишээг дэмждэггүй.

en: Widget types
mn: Виджетийн төрлүүд

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
mn: Хуучин виджетийн блокоос нуух виджетийн төрлүүд.

en: Widgets
mn: Вижетүүд

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
mn: Виджетүүд нь таны сэдвээс (ихэвчлэн хажуугийн самбар гэж нэрлэдэг) ямар ч виджетжүүлсэн хэсэгт байрлуулж болох агуулгын бие даасан хэсгүүд юм. Хажуугийн самбар/виджетийн хэсгүүдийг тус тусад нь виджетээр дүүргэхийн тулд гарчгийн мөрүүдийг хүссэн хэсэг рүү чирж буулгана уу. Анхдагч байдлаар, зөвхөн эхний виджетийн талбарыг өргөтгөсөн. Нэмэлт виджетийн хэсгүүдийг бөглөхийн тулд гарчгийн мөрөн дээр дарж өргөжүүлнэ үү.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
mn: Widgets/Хэрэглүүр нь биеэ даасан агуулгын нэг хэсэг бөгөөд голдуу таны theme- ээс өгөгдсөн хэсэгт байрлуулж болно (ихэвчлэн sidebars гэж нэрлэдэг).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
mn: Виджетүүдийг олон удаа ашиглаж болно. Та өөрийн сайт дээр харуулахын тулд виджет бүрт гарчиг өгч болно, гэхдээ энэ нь шаардлагагүй.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
mn: Виджетүүдийг харуулахын өмнө %s ашиглан бүртгүүлэх шаардлагатай.

en: Width
mn: Өргөн

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
mn: Тайрах өргөнийг зургийн өргөний хувиар илэрхийлнэ.

en: Width of the zero (0) character (ch)
mn: Өргөн тэг (0) тэмдэгт (ch)

en: Winamac
mn: Винамак

en: Windhoek
mn: Виндхук

en: Winnipeg
mn: Виннепег

en: With a chic white and black design accented with soft pinks and greys, Adelle brings sophistication and elegance to any blog.
mn: Зөөлөн ягаан, саарал өнгийг тодотгосон гоёмсог цагаан, хар өнгө бүхий загвартай Adelle ямар ч блогт чамин тансаг, хээнцэр байдлыг авчрах болно.

en: With a name that suggests beauty and refinement, Perle gives your site a perfectly polished look. Simple to setup, this theme lets you display three featured posts as well as your latest four portfolio items right on the homepage. Perle is the perfect theme for anyone wanting to display portrait images using a magazine design.
mn: Гоо сайхан, тансаг нарийн хийцийн илэрхийлэл болох Perle нь таны сайтыг өөгүй төгс харагдуулна. Тохируулахад хялбархан тус загвар нь нүүр хуудсан дээр онцлох гурван бичвэр болон сүүлийн дөрвөн портфолиог харуулах боломжийг танд олгоно. Perle бол сэтгүүлийн загварыг ашиглаад хөрөг зургууд харуулахыг хүссэн хэн бүхэнд тохирох төгс загвар.

en: With bold featured images and bright, cheerful colors, Dara is ready to get to work for your business.
mn: Зоримог дүр төрх, гэгээлэг, тод өнгө бүхий Dara нь таны бизнесийн төлөө ажиллахад бэлэн байна.

en: With increased storage space you'll be able to upload more images, audio, and documents to your website.
mn: Илүү их багтаамжтай болсноор олон зураг, бичлэг, баримтуудыг вэб сайтдаа оруулах боломжтой.

en: With increased storage space you'll be able to upload more images, videos, audio, and documents to your website.
mn: Илүү их багтаамжтай болсноор та вэб сайт руугаа илүү олон зураг, бичлэг, баримт бичгүүдийг хуулах боломжтой.

en: With its smoky color palette and bold typography, Escutcheon is the perfect theme for writers who want to stand apart from the rest.
mn: Бараан саарал өнгөний хослол, тод хэв загвар бүхий Escutcheon нь бусдаас ялгарахыг хүсч буй зохиолчдод төгс тохирох загвар.

en: Without access to the app, your phone, or a backup code, you will lose access to your account.
mn: Апп, утас, нөөц кодоо бүгдийг нь алдвал та бүртгэл рүүгээ нэвтэрч чадахгүйд хүрнэ.

en: Wonderful!
mn: Гайхалтай!

en: WooCommerce Customer Orders
mn: WooCommerce Хэрэглэгчийн Захиалгууд

en: WooCommerce Home
mn: WooCommerce Нүүр

en: WooCommerce REST API package
mn: WooCommerce REST API багц

en: WooCommerce Recent Reviews
mn: WooCommerce Сүүлийн Үнэлгээ

en: WooCommerce Services
mn: WooCommerce Үйлчилгээ

en: WooCommerce Services icon
mn: WooCommerce Үйлчилээний дүрс

en: WooCommerce Shipping
mn: WooCommerce Хүргэлт

en: WooCommerce Status
mn: WooCommerce Төлөв

en: WooCommerce extensions
mn: WooCommerce нэмэлтүүд

en: WooCommerce products (CSV)
mn: WooCommerce бараа (CSV)

en: WooCommerce settings
mn: WooCommerce тохиргоо

en: WooCommerce status
mn: WooCommerce төлөв

en: WooCommerce support
mn: WooCommerce дэмжлэг

en: WooCommerce tax rates (CSV)
mn: WooCommerce татварын хувь (CSV)

en: WooCommerce version
mn: WooCommerce хувилбар

en: WooCommerce version.
mn: WooCommerce хувилбар.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
mn: WooCommerce.com Хэрэглээг Хянах Гарын Авлага

en: WooCommerce.com support
mn: WooCommerce.com дэмжлэг

en: Wood thrush singing in Central Park, NYC.
mn: Мод thrush дуулж Төв Парк, нью ЙОРК.

en: Word count: %s
mn: Үгийн тоо: %s

en: WordAds
mn: ҮгэнЗар

en: WordAds Payment
mn: WordAds  -ийн Төлбөр

en: WordAds notification
mn: WordAds -ийн сонордуулга

en: WordAds payment
mn: WordAds -н төлбөр

en: WordAds payment error
mn: WordAds -н төлбөрийн алдаа

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
mn: %1$s WordPress %2$s загвар ажиллаж байна.

en: WordPress &rsaquo; Error
mn: WordPress &rsaquo; Алдаа

en: WordPress &rsaquo; Success
mn: WordPress &rsaquo; амжилттай

en: WordPress Address (URL)
mn: WordPress хаяг (URL)

en: WordPress Blog
mn: WordPress блог

en: WordPress Comments
mn: WordPress Сэтгэгдэл

en: WordPress Constants
mn: WordPress тогтмолууд

en: WordPress Dashboard
mn: WordPress Самбар

en: WordPress Embed
mn: WordPress Эмбэд

en: WordPress Events and News
mn: WordPress арга хэмжээ, мэдээ

en: WordPress Media
mn: ВордПрэсс Медиа

en: WordPress Post by Email
mn: Имэйлээр WordPress -д Нийтлэх

en: WordPress User
mn: ВордПрэсс Хэрэглэгч

en: WordPress Version
mn: WordPress хувилбар

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
mn: WordPress програм: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python болон TypeScript

en: WordPress autoupdated to version %1$s
mn: WordPress %1$s хувилбар руу автоматаар шилжлээ

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
mn: WordPress нь нэвтэрсэн хэрэглэгчдээс хязгаарлагдмал хэмжээний өгөгдлийг цуглуулдаг (гэхдээ<em>хэзээ ч</em> нийтлэхгүй) боловч дараа нь устгадаг эсвэл нэрээ нууцалдаг. Энэ өгөгдөлд дараахь зүйлс орно:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
mn: WordPress нь сайтад нэвтэрсэн бүртгэлтэй хэрэглэгчдийн хязгаарлагдмал хэмжээний өгөгдлийг цуглуулдаг (гэхдээ<em>хэзээ ч</em> нийтлэхгүй). Ерөнхийдөө эдгээр хэрэглэгчид нь сайтад ямар нэгэн байдлаар хувь нэмэр оруулдаг хүмүүс байдаг -- контент, дэлгүүрийн удирдлага гэх мэт. Ховор тохиолдлыг эс тооцвол эдгээр хэрэглэгчид нийтлэлийн талаар сэтгэгдэл бичих эсвэл бүтээгдэхүүн худалдаж авахаар бүртгүүлсэн байж болзошгүй зочдыг оруулаагүй болно. WordPress-ийн хадгалдаг өгөгдөлд дараахь зүйлс орно.

en: WordPress contains different types of content and they are divided into collections called “Post types”. By default there are a few different ones such as blog posts and pages, but plugins could add more.
mn: WordPress агуулсан төрөл бүрийн агуулга, тэд хуваагддаг цуглуулгууд "гэж нэрлэдэг Дараах төрлийн". Анхдагч байдлаар, хэд хэдэн өөр өөр хүмүүс ийм блог, хуудас, гэхдээ нэмэлтүүд нэмж болох илүү.

en: WordPress database error:
mn: Вордпресс өгөгдлийн сангийн алдаа:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
mn: WordPress хөгжүүлэлтийн шинэчлэлтийг %s тогтмолоор блоклодог.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
mn: WordPress хөгжүүлэлтийн шинэчлэлтийг %s шүүлтүүрээр хаасан.

en: WordPress directory location
mn: WordPress лавлах байршил

en: WordPress directory size
mn: WordPress лавлах хэмжээ

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
mn: WordPress нь хоцрогдсон нийцтэй байдлыг хангахын зэрэгцээ шинэ технологиудыг хүлээн зөвшөөрдөг. WordPress төсөл нь дараах хэл, сангуудыг ашигладаг:

en: WordPress hook type
mn: WordPress hook-ийн төрөл

en: WordPress installation path
mn: WordPress -н Суулгацын Зам

en: WordPress language.
mn: WordPress хэл.

en: WordPress locale code.
mn: WordPress хэлний код.

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
mn: WordPress нь техникийн хувь нэмрээ оруулан хөгжих боломжтой боловч хувь нэмэр оруулахын тулд код оруулах шаардлагагүй. Энд нэг мөр код бичихгүйгээр нөлөө үзүүлэх зарим аргууд байна:

en: WordPress powers %s%% of the internet.
mn: Интернетийн %s%% -г WordPress ажиллуулдаг.

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
mn: WordPress-д %1$s хувилбар %2$s буюу түүнээс дээш байх шаардлагатай. Үүнийг засахын тулд вэб хостинг компанитайгаа холбогдоно уу.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
mn: WordPress-ийн аюулгүй байдал болон засвар үйлчилгээний хувилбаруудыг %s хориглосон.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
mn: WordPress-ийн аюулгүй байдал болон засвар үйлчилгээний хувилбаруудыг %s шүүлтүүрээр хаасан.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
mn: WordPress автоматаар буруу XHTML-г зөв болгох

en: WordPress site: %s
mn: WordPress вэб сайт: %s

en: WordPress theme for WordPress.com
mn: WordPress.com-д зориулагдсан WordPress загвар

en: WordPress update available (%s)
mn: WordPress шинэчлэлт боломжтой (%s)

en: WordPress version
mn: WordPress хувилбар

en: WordPress version %s
mn: WordPress хувилбар %s

en: WordPress version.
mn: WordPress хувилбар.

en: WordPress' built-in search is fine for small sites, but becomes slow and inefficient as they grow. Jetpack Search replaces the built-in search and includes:
mn: WordPress -тэй дагалддаг хайлт нь жижиг сайтууд тохирох боловч сайт томрох тусам удаан, үр дүн муутай болж эхэлдэг. Jetpack Хайлт үүнээс сэргийлэх бөгөөд мөн дараах зүйлсийг агуулна:

en: WordPress.com - Your domain %1$s's contact information has been successfully validated
mn: WordPress.com - Таны %1$s домэйний холбоо барих мэдээллийг амжилттай баталгаажуулсан

en: WordPress.com / Gravatar.com credentials can be used.
mn: WordPress.com / Gravatar.com -н эрхийг ашиглаж болно.

en: WordPress.com Backup Verification Codes
mn: WordPress.com -н Нөөц Баталгаажуулах Кодууд

en: WordPress.com Blog
mn: WordPress.com Блог

en: WordPress.com Business
mn: WordPress.com Бизнес

en: WordPress.com Enterprise
mn: WordPress.com Байгууллага

en: WordPress.com Forums
mn: WordPress.com -н Хэлэлцүүлгүүд

en: WordPress.com Free
mn: WordPress.com Үнэгүй

en: WordPress.com Premium
mn: WordPress.com Дээд Зэргийн

en: WordPress.com Pro
mn: WordPress.com Про

en: WordPress.com Search
mn: WordPress.com -н Хайлт

en: WordPress.com Subdomain
mn: WordPress.com Дэд Домэйн

en: WordPress.com Support
mn: WordPress.com -н Дэмжлэг

en: WordPress.com apps
mn: WordPress.com -н апп -ууд

en: WordPress.com backup verification codes for %s
mn: %s -д зориулсан WordPress.com -н нөөц баталгаажуулах кодууд

en: WordPress.com has started testing <strong>Native Sponsored Posts</strong>. This is an extension of our advertising program and will have the same controls and restrictions as our standard ad placements.
mn: WordPress.com <strong>Унаган Төлбөртэй Бичвэрүүд</strong> -ийг туршиж эхэллээ. Энэ нь манай сурталчилгааны боломжийг өргөжүүлж байгаа хэрэг бөгөөд стандарт сурталчилгаануудтай ижил шаардлагыг хангасан байх болно.

en: WordPress.com is testing Native Sponsored Posts.
mn: WordPress.com Унаган Төлбөрт Бичвэрийг тестлэж байна.

en: WordPress.com is the easiest place to get started.
mn: Эхлэхэд хамгийн амар газар бол WordPress.com.

en: WordPress.com payment button
mn: WordPress.com төлбөрийн товч

en: WordPress.com verification code: %s
mn: WordPress.com -н баталгаажуулалтын код: %s

en: WordPress.com will send you an SMS with a two-step authentication code when you log in.
mn: WordPress.com таныг нэвтрэх үед хоёр алхамт баталгаажуулалтын кодыг МСЖ -ээр илгээнэ.

en: WordPress.com: Create a Free Website or Blog
mn: WordPress.com: Үнэгүй вэб сайт, блог бүтээгээрэй

en: WordPress.org is reachable
mn: WordPress.org-д хандах боломжтой

en: WordPress.org plugin directory slug.
mn: WordPress.org плагин хавтасны хаяг.

en: WordPress.org project
mn: WordPress.org төсөл

en: WordPress.org themes
mn: WordPress.org загвар

en: Words
mn: Үгс

en: Words: %s
mn: Үгийн тоо: %s

en: Would you like a matching blog address too?
mn: Тохирох блог хаягтай болмоор байна уу?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
mn: Та өөрийгөө %s гэж тодорхойлсон аппликейшнд таны бүртгэлд хандах эрх олгохыг хүсэж байна уу? Хэрэв та тухайн програмд ​​итгэж байгаа тохиолдолд л үүнийг хийх хэрэгтэй.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
mn: Та энэ аппликешнд өөрийн бүртгэлд хандах эрх олгох уу? Хэрэв та тухайн програмд ​​итгэж байгаа тохиолдолд л үүнийг хийх хэрэгтэй.

en: Would you like to publish your first page?
mn: Анхны хуудсаа үүсгэмээр байна уу?

en: Would you like to schedule a new session?
mn: Шинэ уулзалт товломоор байна уу?

en: Writable
mn: Бичих боломжтой

en: Write
mn: Бичих

en: Write HTML…
mn: HTML бичих…

en: Write a Comment...
mn: Сэтгэгдэл Бичих...

en: Write a short welcome message here
mn: Товч угтах зурвас энд бичнэ

en: Write byline…
mn: Бичих byline...

en: Write file name…
mn: Бүтэн нэрээ бичих...

en: Write gallery caption…
mn: Тайлбар бичнэ үү...

en: Write preformatted text…
mn: Урьчилан форматалсан текст бичих...

en: Write shortcode here…
mn: Shortcode энд бичээрэй...

en: Write site tagline…
mn: Бичих сайт tagline...

en: Write site title…
mn: Бичих сайтын гарчиг...

en: Write summary
mn: Дүгнэлт бичих

en: Write summary…
mn: Дүгнэлт бичих...

en: Write title…
mn: Гарчиг бичих...

en: Write verse…
mn: Бичих шүлэг...

en: Write with calmness
mn: Тайван байдлаар бичээрэй

en: Write your response in order to submit
mn: Илгээхийн тулд эхлээд хариугаа бичнэ үү

en: Writer
mn: бичигч

en: Writing
mn: Бичих

en: Writing Settings
mn: Бичих тохиргоо

en: X &#8212; Even more mature than above
mn: Х — Дээрээс ч илүү төлөвшсөн

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
mn: XFN нь <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML найзуудын сүлжээ</a> гэсэн үг бөгөөд энэ нь нэмэлт юм. WordPress нь таны холбож буй сайтын зохиогчид/эзэмшигчтэй хэрхэн холбоотой болохыг харуулах XFN шинж чанаруудыг бий болгох боломжийг олгодог.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
mn: XML алдаа: %2$s мөрөнд %1$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
mn: XML-RPC үйлчилгээнүүд энэ сайтад идэвхигүй байна.

en: Y/m/d
mn: Он/сар/өдөр

en: Y/m/d g:i:s A
mn: Ж/с/ө g:i:s A

en: Yakutat
mn: Якутат

en: Yakutsk
mn: Якутск

en: Yancowinna
mn: Янковинна

en: Yangon
mn: Яангон

en: Yap
mn: Яап

en: Yards
mn: Ярд

en: Year
mn: Жил

en: Year(s)
mn: Жил

en: Years
mn: Жил

en: Yekaterinburg
mn: Екатеринбург

en: Yellow
mn: Шар

en: Yellowknife
mn: Шархутга

en: Yerevan
mn: Ереван

en: Yes
mn: Тийм

en: Yes please
mn: Тийм ээ

en: Yes please!
mn: Тийм ээ!

en: Yes, I already own this domain name. Map it to my WordPress.com blog.
mn: Тиймээ, би эзэмшдэг. Энэ домэйныг миний WordPress.com -н блог руу холбочих.

en: Yes, I approve of this connection
mn: Тийм ээ, би энэ холболтыг зөвшөөрч байна

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
mn: Тийм, Би WooCommerce дээр өөр дэлгүүртэй

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
mn: Тийм, Би татвар багтсан үнэ оруулна

en: Yes, export all custom meta
mn: Тийм, бүх custom meta экспортлох

en: Yes, in person at physical stores and/or events
mn: Тийм, хүмүүст үйлчилдэг дэлгүүр ба/эсвэл арга хэмжээ

en: Yes, on another platform
mn: Тиймээ,  өөр платформ дээр

en: Yes, take me to my profile page
mn: Тийм, миний профайлын хуудас руу аваач

en: Yesterday
mn: Өчигдөр

en: Yiddish
mn: Еврэй

en: You
mn: Та

en: You accepted %1$s's invite
mn: Та %1$s-н урилгыг зөвшөөрлөө

en: You and %s other bloggers like this.
mn: Та болон %s өөр блогчинд таалагдсан байна.

en: You and %s other people like this
mn: Энэ танд болон %s хүнд таалагдсан байна

en: You and 1 other person like this
mn: Таниас гадна 1 хүнд таалагдсан

en: You and <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s other bloggers</a> like this.
mn: Та болон <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s өөр блогчин</a> -д таалагдсан байна.

en: You and one other blogger like this.
mn: Таниас гадна өөр нэг блогчинд таалагдсан.

en: You are about to approve the following comment:
mn: Та дараахь сэтгэгдлүүдийг зөвшөөрөх гэж байна:

en: You are about to delete %s.
mn: Та %s-г устгах гэж байна.

en: You are about to delete the following comment:
mn: Та дараах сэтгэгдлийг устгах гэж байна.

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
mn: Та '%s' холбоосыг устгах гэж байна
      'Болих' дарж зогсоох, 'OK' дарж устгах.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
mn: Та '%s' загварыг устгах гэж байна.
     'Болих' дарж зогсоох, 'OK' дарж устгах.

en: You are about to mark the following comment as spam:
mn: Та дараахь сэтгэгдлийг спамаар тэмдэглэх гэж байна:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
mn: Та дараахь сэтгэгдлүүдийг хогийн сав руу зөөх гэж байна:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
mn: Та эдгээр зүйлийг өөрийн сайтаас бүрмөсөн устгах гэж байна. Энэ үйлдлийг буцаах боломжгүй. Зогсоох бол 'Цуцлах', устгах бол 'OK'.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
mn: Та энэ зүйлийг өөрийн сайтаас бүрмөсөн устгах гэж байна. Энэ үйлдлийг буцаах боломжгүй. Зогсоох бол 'Цуцлах', устгах бол 'OK'.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
mn: Та эдгээр зүйлсийг хаях гэж байна. 
    'Болих' дарж зогсоох, 'Тийм' дарж устгах.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
mn: Та энэ вэб сайтад HTTPS ашиглан нэвтэрч байгаа боловч таны <a href="%1$s">WordPress хаяг</a> болон <a href="%2$s">сайтын хаягийг</a> анхдагчаар HTTPS ашиглахаар тохируулаагүй байна.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
mn: Та энэ вэб сайтад HTTPS ашиглан нэвтэрч байгаа боловч таны <a href="%s">сайтын хаягийг</a> анхдагчаар HTTPS ашиглахаар тохируулаагүй байна.

en: You are already a member of this site.
mn: Та аль хэдийн энэ сайтын гишүүн болчихсон байна.

en: You are already subscribed
mn: Та аль хэдийн имэйл бүртгэлд бүртгүүлсэн байна

en: You are attempting to log out of %s
mn: Та %s-аас гарах оролдож байна

en: You are being asked to login because %s is used by an account you are not logged into now.
mn: Та %s -г хэрэглэсэн бүртгэлээрээ нэвтрээгүй байгаа учир дахин нэвтрэхийг хүсэж байна.

en: You are browsing %s
mn: Та %s-г үзэж байна

en: You are commenting using your %s account.
mn: Та %s гэсэн бүртгэлээрээ сэтгэгдэл бичиж байна.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
mn: Таны %1$s үзэж буй блог архивууд %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
mn: Таны блог архивыг өдөрт үзсэн %1$s  үзэлтүүд %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
mn: Таны нээж харсан %1$s блог архивын энэ жилийн үзэлт %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
mn: Та %s блогын архивыг яг одоо үзэж байна.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
mn: Та одоогоор %s ангиллын архивыг үзэж байна.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
mn: Та хамгийн сүүлийн үеийн нийтлэлүүдийг харуулсан хуудсыг засварлаж байна.

en: You are currently in edit mode. To return to the navigation mode, press Escape.
mn: Та одоо засах горим. Буцаж навигацийн горим, хэвлэлийн Зугтах.

en: You are currently in navigation mode. Navigate blocks using the Tab key and Arrow keys. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. To exit navigation mode and edit the selected block, press Enter.
mn: Та одоо навигацийн горим. Жолоодож блок ашиглан Таб гол эсвэл Сумтай товч ашиглан. Ашиглах Зүүн, Баруун, Сумтай товч шилжих хооронд үүрлэх түвшин. Гарах навигацийн горим, засварлах сонгосон блок, хэвлэлийн Оруулна.

en: You are currently in zoom-out mode.
mn: Та одоо zoom-гарч горим.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
mn: Та одоогоор WordPress-ийн хамгийн сүүлийн хувилбарыг ажиллуулж байгаа тул үргэлжлүүлээрэй!

en: You are currently using %1$s GB, which is %2$s%% of the total %3$s GB you have.
mn: Танд %3$sGB багтаамж байгаагаас %2$s%%  буюу %1$sGB -г нь ашиглаж байна.

en: You are customizing %s
mn: Та %s -г засварлаж байна

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
mn: Та сэргээх горимд байна. Энэ нь сэдэв эсвэл залгаастай холбоотой алдаа байж болзошгүй гэсэн үг юм. Сэргээх горимоос гарахын тулд гарах эсвэл Гарах товчийг ашиглана уу. <a href="%s">Сэргээх горимоос гарах</a>

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
mn: Та энэ элементийг хогийн саваас гадагш зөөх эрхгүй байна.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
mn: Та энэ элементийг хогийн сав руу зөөх эрхгүй байна.

en: You are not currently logged in.
mn: Та одоогоор нэвтрээгүй байна.

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
mn: Та WordPress.com -н ямар нэгэн блогт имэйл хаягаа бүртгүүлээгүй байна.

en: You are now logged out everywhere else.
mn: Та одоо хаана ч байсан бүртгэлээс гарсан байна.

en: You are now logged out.
mn: Та гарлаа.

en: You are now the plan purchaser for %s.
mn: Та одоо %s -н багц худалдан авагч боллоо.

en: You are only logged in at this location.
mn: Та зөвхөн энэ байршилд нэвтэрсэн байна.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
mn: Та хэтэрхий ойр ойр шинэ сэтгэгдэл оруулж байна. Дараагийн сэтгэгдлээ оруулахаас өмнө түр хүлээнэ үү.

en: You are probably offline.
mn: Та офлайн байж магадгүй.

en: You are reporting the following web address:
mn: Та дараах веб хаягийг мэдээлж байна:

en: You are subscribed to the following blogs:
mn: Та эдгээр блогуудад имэйл хаягаа бүртгүүлсэн байна.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
mn: Та залгаасыг шинэчилж байна. Эхлээд <a href="%s">мэдээллийн сан болон файлуудаа нөөцлөхөө</a> мартуузай.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
mn: Та загварыг шинэчилж байна. Эхлээд <a href="%s">мэдээллийн сан болон файлуудаа нөөцлөхөө</a> мартуузай.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
mn: Та одоогийн залгаасын хуучин хувилбарыг байршуулж байна. Та хуучин хувилбарыг үргэлжлүүлэн суулгаж болно, гэхдээ эхлээд <a href="%s">мэдээллийн сан болон файлаа нөөцлөх</a> хэрэгтэй.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
mn: Та идэвхтэй загварын хуучин хувилбарыг байршуулж байна. Та хуучин хувилбарыг үргэлжлүүлэн суулгаж болно, гэхдээ эхлээд <a href="%s">мэдээллийн сан болон файлаа нөөцлөх</a> хэрэгтэй.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
mn: Та ашиглан %1$s дусал нь байж болох юм гэсэн үг нь %2$s мэдээллийн сан нь ашиглаж чадахгүй.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
mn: Та Flash тоглуулагчийг идэвхжүүлээгүй эсвэл суулгаагүй хөтөч ашиглаж байна. Flash тоглуулагчийн залгаасыг асаана уу эсвэл https://get.adobe.com/flashplayer/ сайтаас хамгийн сүүлийн хувилбарыг татаж авна уу.

en: You are using an insecure browser!
mn: Та аюулгүй хөтөч ашиглаж байна!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
mn: Та бүртгэлдээ автоматаар үүсгэсэн нууц үгийг ашиглаж байна. Та үүнийг өөрчлөхийг хүсч байна уу?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
mn: Та хөтчийн суулгасан файл байршуулагчийг ашиглаж байна. WordPress байршуулагч нь олон файл сонгох, чирэх, буулгах чадвартай. <a href="#">Олон файл байршуулагч руу шилжинэ үү</a> .

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
mn: Та олон файл байршуулагч ашиглаж байна. Асуудлууд? Оронд нь <a href="%1$s" %2$s>хөтөч байршуулагчийг</a> туршиж үзээрэй.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
mn: Та "%1$s" хяналтын самбарт хандахыг оролдсон боловч одоогоор танд энэ сайтын эрх байхгүй байна. Хэрэв та "%1$s" хяналтын самбарт хандах боломжтой гэж бодож байвал сүлжээний админтайгаа холбогдоно уу.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
mn: Та байхгүй байгаа элементийг засварлахыг оролдсон байна. Магадгүй энийг устгасан?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
mn: Та энд ихэвчлэн <a href="%s">Виджетүүдийг</a> ашиглан сайт дээрээ харуулах холбоосыг нэмж болно. Анхдагч байдлаар, WordPress нийгэмлэгийн хэд хэдэн сайтын холбоосыг жишээ болгон оруулсан болно.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
mn: Та хайрцаг бүрт мэдээлэл оруулснаар энэ дэлгэц дээр холбоос нэмэх эсвэл засах боломжтой. Зөвхөн холбоосын вэб хаяг, нэр (таны сайт дээр холбоос болгон харуулахыг хүссэн текст) шаардлагатай талбарууд.

en: You can adjust your blocks to ensure a cohesive experience across your site — add your unique colors to a branded Button block, or adjust the Heading block to your preferred size.
mn: Хэрэв та өөрчилж болно, таны блок хангах нэгдсэн туршлага даяар таны сайт — нэмж өөрийн өвөрмөц өнгө нь брэндийн Товч блок, эсвэл тааруулж Явж хаахын тулд таны давуу хэмжээ.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
mn: Та мөн өнгө сонгох товчийг дарж, хууль ёсны HTML hex утгыг, жишээ нь, улаан бол "#ff0000" гэж бичих эсвэл өнгө сонгогч ашиглан өнгө сонгох замаар дэвсгэрийн өнгийг сонгох боломжтой.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
mn: Та мөн RSS мэдээллийн сувгууд дахь өөрийн агуулгыг харуулахыг хянах боломжтой, үүнд харуулах бичлэгийн хамгийн их тоо, бүрэн текст эсвэл ишлэлийг харуулах эсэх зэргийг хянах боломжтой. <a href="%s">Тэжээлийн талаар нэмэлт мэдээлэл аваарай</a> .

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
mn: Та мөн <a href="%s">Press This bookmarklet</a> ашиглан нийтлэл үүсгэж болно.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
mn: Та мөн тус тусдаа зүйлсийг устгаж, дэлгэрэнгүй харилцах цонхноос өргөтгөсөн засварлах дэлгэц рүү хандах боломжтой.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
mn: Та мөн олон нийтлэлийг нэгэн зэрэг засах эсвэл хогийн сав руу зөөх боломжтой. Сонгох нүдийг ашиглан хийх нийтлэлээ сонгоод, Бөөн үйлдлүүд цэснээс хийх үйлдлээ сонгоод Apply дээр дарна уу.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
mn: Та мөн Статус талбарыг ашиглан энэ дэлгэцийн сэтгэгдлийг зохицуулах боломжтой бөгөөд эндээс тайлбарын цагийн тэмдгийг өөрчлөх боломжтой.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
mn: Та шүүлтүүр ашиглан жагсаалтыг нарийсгах, мөр дээр гүйлгэх үед гарч ирэх үйлдлийн холбоосыг ашиглан хуудсан дээр ажиллах, эсвэл олон хуудасны мета өгөгдлийг засахын тулд Бөөн үйлдлийн цэсийг ашиглах зэрэг ижил төрлийн үйлдлүүдийг хийж болно. нэг удаа.

en: You can also:
mn: Та мөн:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
mn: Та <strong>шошго</strong> ашиглан нийтлэлдээ түлхүүр үг оноож болно. Ангилалуудаас ялгаатай нь шошго нь шатлалгүй, өөрөөр хэлбэл нэг шошгооос нөгөө хаяг руу хамаарал байхгүй.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
mn: Та цэс засварлагчийн доод хэсэгт байгаа <strong>хүссэн тохиргоогоо</strong> сонгосноор тус бүрийн цэсэнд сэдэвчилсэн байршлыг оноож болно. Бүх загварын байршилд нэг дор цэс оноохын тулд дэлгэцийн дээд хэсэгт байрлах <strong>Байршлыг удирдах таб</strong>-д зочилно уу.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
mn: Та статик эсвэл динамик, гоёл чимэглэлийн эсвэл энгийн гэсэн дуртай блокуудыг барьж болно. Энд татах блок байна:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
mn: Хажуугийн самбар дээрх блок шалгагч дахь гулсагчийг чирснээр та галерей дахь баганын хэмжээг өөрчилж болно.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
mn: Та энэ дэлгэцийн дэлгэцийг дэлгэцэнд хэдэн зүйл харуулахыг тохируулахын тулд "Дэлгэцийн сонголт" табыг ашиглан өөрчилж, хүснэгтэд багануудыг харуулах/нуух боломжтой.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
mn: Та нууц үгээ солих, гарын товчлолыг асаах, WordPress удирдлагын дэлгэцийнхээ өнгөний схемийг өөрчлөх, WYSIWYG (Visual) засварлагчийг унтраах гэх мэт бусад зүйлсийг хийж болно. Та Toolbar-г (өмнө нь Admin Bar гэж нэрлэдэг байсан) сайтынхаа нүүрэн талд нууж болно, гэхдээ админ дэлгэц дээр үүнийг идэвхгүй болгох боломжгүй.

en: You can change your site address in Domain Settings.
mn: Та сайтынхаа хаягийг "Домэйн Тохиргоо" хэсэгт өөрчилж болно.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
mn: Та сэдвийн өгөгдмөл толгойн зургуудаас сонгох эсвэл өөрийн зургуудаас нэгийг нь ашиглаж болно. Мөн та өөрийн сайтын гарчиг болон товч мөрийг хэрхэн харуулахыг өөрчлөх боломжтой.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
mn: Та өмнө нь байршуулсан толгойнхоо аль нэгийг сонгох эсвэл санамсаргүй байдлаар харуулах боломжтой.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
mn: Та өөрийн сайтын нүүр хуудсан дээр юу харагдахыг сонгох боломжтой. Энэ нь урвуу он цагийн дарааллаар (сонгодог блог), эсвэл тогтмол/статик хуудас байж болно. Статик нүүр хуудсыг тохируулахын тулд эхлээд хоёр <a href="%s">хуудас</a> үүсгэх хэрэгтэй. Нэг нь нүүр хуудас, нөгөө нь таны нийтлэлүүдийг харуулах газар байх болно.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
mn: Та өөрийн сайтын нүүр хуудсан дээр юу харагдахыг сонгох боломжтой. Энэ нь урвуу он цагийн дарааллаар (сонгодог блог), эсвэл тогтмол/статик хуудас байж болно. Статик нүүр хуудсыг тохируулахын тулд эхлээд хоёр хуудас үүсгэх хэрэгтэй. Нэг нь нүүр хуудас, нөгөө нь таны нийтлэлүүдийг харуулах газар байх болно.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
mn: Таны сайтыг роботууд, пинг үйлчилгээнүүд, аалзнууд мөлхөх эсэхийг та сонгох боломжтой. Хэрэв та эдгээр үйлчилгээг таны сайтыг үл тоомсорлохыг хүсвэл "Хайлтын системийг энэ сайтыг индексжүүлэхийг хориглох" гэдгийн хажууд байгаа нүдийг сонгоод дэлгэцийн доод хэсэгт байрлах Өөрчлөлтийг хадгалах товчийг дарна уу.

en: You can close this window now.
mn: Та одоо энэ цонхыг хааж болно.

en: You can control the site redirect upgrade by visiting <a href="%1$s">%2$s</a>. From there, you can change the site to redirect to, or temporarily disable the redirection.
mn: Сайт чиглүүлэх шинэчлэлээ энэ холбоос дээр дарж удирдаарай: <a href="%1$s">%2$s</a>. Эндээс та чиглүүлах сайтаа солих, чиглүүлэх шинэчлэлийг түр хүчингүй болгох боломжтой.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
mn: Та Link Categories ашиглан холбоосын бүлгүүдийг үүсгэж болно. Холбоосын ангиллын нэр нь өвөрмөц байх ёстой бөгөөд холбоосын ангилал нь таны нийтлэлд ашигладаг ангиллаас тусдаа байх ёстой.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
mn: Та энэ дэлгэцийн дэлгэцийг хэд хэдэн аргаар өөрчилж болно:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
mn: Та "Дэлгэцийн сонголт" таб болон/эсвэл холбоосын хүснэгтийн дээрх унждаг шүүлтүүрүүдийг ашиглан энэ дэлгэцийн дэлгэцийг өөрчлөх боломжтой.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
mn: Та энэ дэлгэцийн агуулгын дэлгэцийг хэд хэдэн аргаар өөрчилж болно:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
mn: Захиалгат дэвсгэр ашиглан та загварынхаа кодыг хөндөхгүйгээр сайтынхаа харагдах байдлыг өөрчлөх боломжтой. Таны дэвсгэр зураг эсвэл өнгө байж болно.

en: You can customize your site as much as you like with different colors, typography, and layouts. Or if you prefer, just leave it up to your theme to handle!
mn: Та өөрчилж чадна танай сайтыг их, та гэх мэт өөр өөр өнгө, typography, ба байрлал. Эсвэл та илүүд үзэж байгаа бол, зүгээр л үүнийг орхиж таны сэдэв зохицуулах!

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
mn: Та "Бөөн үйлдэл" цэсний холбоосын категориудыг устгаж болно, гэхдээ энэ үйлдэл нь ангилал доторх холбоосыг устгахгүй. Үүний оронд энэ нь тэдгээрийг үндсэн холбоосын ангилал руу шилжүүлдэг.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
mn: Та өнгөц зургийг хадгалахын зэрэгцээ зургийг засах боломжтой. Жишээлбэл, та зургийн зөвхөн нэг хэсгийг харуулсан дөрвөлжин өнгөц зурагтай байхыг хүсч болно.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
mn: Шаардлагатай бол сэтгэгдэл дээр үлдээсэн мэдээллийг засах боломжтой. Сэтгэгдэл бичсэн хүн үсгийн алдаа гаргасныг анзаарсан үед энэ нь ихэвчлэн хэрэг болдог.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
mn: Та баруун талд байгаа дүрсийг ашиглан анхаарал сарниулахгүй бичих горимыг идэвхжүүлж болно. Энэ функц нь хуучин хөтчүүд эсвэл жижиг дэлгэцтэй төхөөрөмжүүдэд боломжгүй бөгөөд дэлгэцийн сонголтоос бүрэн хэмжээний засварлагчийг идэвхжүүлэх шаардлагатай.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
mn: Та өөрийн сайтын агуулгын файлыг өөр суулгац эсвэл платформ руу импортлохын тулд экспортлох боломжтой. Экспортын файл нь WXR нэртэй XML файлын формат байх болно. Нийтлэл, хуудас, сэтгэгдэл, захиалгат талбар, категори, шошго зэргийг оруулж болно. Та WXR файлыг категори, зохиогч, огнооны хязгаар эсвэл нийтэлсэн статусаар экспортыг хязгаарлах унадаг шүүлтүүрийг тохируулснаар зөвхөн тодорхой нийтлэл эсвэл хуудсыг оруулахаар сонгож болно.

en: You can export this list to use on other services. The file will be in OPML format.
mn: Та энэ жагсаалтыг OPML  форматаар экспортлоод бусад үйлчилгээнүүд дээр ашиглаж болно.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
mn: Та зөвхөн тухайн статустай нийтлэлүүдийг харуулахын тулд нийтлэлийн жагсаалтын дээрх текст холбоосыг ашиглан нийтлэлийн жагсаалтыг шуудангийн статусаар шүүж болно. Өгөгдмөл харагдах байдал нь бүх нийтлэлийг харуулах явдал юм.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
mn: Та бүх, администратор, редактор, зохиогч, хувь нэмэр оруулагч эсвэл захиалагчийг харуулахын тулд хэрэглэгчийн жагсаалтын дээрх текст холбоосыг ашиглан хэрэглэгчдийн жагсаалтыг Хэрэглэгчийн дүрээр шүүж болно. Өгөгдмөл харагдах байдал нь бүх хэрэглэгчдийг харуулах явдал юм. Ашиглагдаагүй хэрэглэгчийн үүрэг жагсаалтад ороогүй болно.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
mn: Та нэмэлт мэдээлэл олж, Plugins дэлгэц дээр өөрчлөлт хийх боломжтой.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
mn: Та Сэдвийн дэлгэц дээр илүү дэлгэрэнгүй мэдээлэл олж, өөрчлөлт хийх боломжтой.

en: You can find more information about %1$s in our <a href="%2$s" target="_blank">Theme Showcase</a>
mn: %1$s -н талаар илүү ихийг манай <a href="%2$s" target="_blank">Загварын Үзүүлэн</a> хэсгээс үзээрэй.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
mn: Та өөрийн хэрэгцээнд тулгуурлан баганыг нууж/харуулж, Дэлгэцийн сонголтын табыг ашиглан дэлгэц бүрт хэдэн нийтлэл жагсаахыг шийдэх боломжтой.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
mn: Та өөрийн хэрэгцээнд тулгуурлан баганыг нууж/харуулж, Дэлгэцийн сонголтын табыг ашиглан нэг дэлгэцэнд хэдэн хэрэглэгч жагсаахыг шийдэх боломжтой.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
mn: Та нийтлэл засварлагчийн дээрх товчлуур дээр дарж, зааврын дагуу медиа файл оруулах боломжтой. Та Визуал горимд байгаа шугаман форматлах хэрэгслийн самбарыг ашиглан зургийг зэрэгцүүлж эсвэл засах боломжтой.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
mn: Та гар утас, нийтийн компьютер гэх мэт бусад төхөөрөмжөөс бусад газраас гарах товчийг дарж гарч болно.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
mn: Та өөрийн сайт дээр бичсэн сэтгэгдлүүдийг нийтлэл болон бусад контентыг удирдах аргатай адил удирдах боломжтой. Энэ дэлгэцийг бусад удирдлагын дэлгэцийн адилаар тохируулах боломжтой бөгөөд та дээр байрлах үйлдлийн холбоосууд эсвэл бөөн үйлдлүүдийг ашиглан сэтгэгдэл дээр ажиллах боломжтой.

en: You can manage your domain in <a href="%1$s">%2$s</a>. From there you can add more domains to your site, specify the primary domain to use, or edit your domains settings.
mn: Та домэйнээ <a href="%1$s">%2$s</a> -д удирдаж болно. Сайтдаа өөр домэйн нэмэх, үндсэн домэйнээ сонгох, домэйнын тохиргоо хийх зэрэг үйлдлүүдийг хийгээрэй.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
mn: Та медиа хүснэгтийн дээрх унадаг цэсийг ашиглан жагсаалтыг файлын төрөл/төлөв эсвэл огноогоор нарийсгаж болно.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
mn: Та эдгээр хуудсан дээр гарч буй виджетүүдийг харах, засахын тулд Customizer ашиглан сайтынхаа бусад хуудсууд руу шилжих боломжтой.

en: You can now connect {{strong}}%(domain)s{{/strong}} to your site
mn: Та одоо {{strong}}%(domain)s{{/strong}}-г өөрийн сайтдаа холбох боломжтой

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
mn: Та одоо <a href="%s">Customizer</a> дотроос захиалгат арын дэвсгэрийг удирдаж, шууд үзэх боломжтой.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
mn: Та одоо <a href="%s">Customizer</a> дотроос Custom Header-г удирдаж, шууд үзэх боломжтой.

en: You can now roll back accidental changes or recover from data loss
mn: Та одоо санамсаргүй өөрчилсөн зүйлсээ буцаах, алдагдсан өгөгдлөө сэргээх боломжтой боллоо

en: You can now ship internationally with WooCommerce Shipping and DHL.
mn: Та одооноос WooCommerce болон DHL-ээр олон улсад хүргэлт хийлгэх боломжтой боллоо.

en: You can only have 1 %s in your cart.
mn: Таны сагсанд зөвхөн 1 %s байна.

en: You can only request a code via SMS once per minute. Please wait and try again.
mn: Та минутанд нэг л удаа SMS -р код авах боломжтой. Хүлээгээд дахин оролдоно уу.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
mn: Та анхны зургийг пропорциональ хэмжээгээр томруулж болно. Хамгийн сайн үр дүнд хүрэхийн тулд тайрах, эргүүлэх, эргүүлэхээс өмнө масштабыг хийх хэрэгтэй. Зургийг зөвхөн томруулж болохгүй, харин багасгах боломжтой.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
mn: Та нийтлэлийн жагсаалтын дээрх унадаг цэсийг ашиглан зөвхөн тодорхой категори эсвэл тухайн сарын нийтлэлүүдийг харуулахын тулд жагсаалтыг сайжруулж болно. Сонголтоо хийснийхээ дараа Шүүлтүүр товчийг дарна уу. Та мөн нийтлэлийн жагсаалт дахь нийтлэлийн зохиогч, категори эсвэл шошго дээр дарж жагсаалтыг сайжруулж болно.

en: You can request a code once every two minutes. Please wait and try again.
mn: Та код авах хүсэлтийг хоёр минутанд нэг л удаа илгээж болно. Дараа дахин оролдоно уу.

en: You can request a code via SMS once per minute. Please wait and try again.
mn: Та МСЖ -р код авах хүсэлтийг минутанд нэг л удаа илгээж болно. Дараа дахин оролдоно уу.

en: You can search for a different name or choose from one of the following suggestions:
mn: Та өөр нэрээр хайж үзээрэй. Эсвэл санал болгож буй дараах нэрсээс сонгоорой:

en: You can see all comments on this post here:
mn: Энэ нийтлэл дэх бүх сэтгэгдлийг эндээс үзэж болно:

en: You can see all pingbacks on this post here:
mn: Та энэ нийтлэл дээрх бүх pingback-ийг эндээс харж болно:

en: You can see all trackbacks on this post here:
mn: Та энэ нийтлэлийн бүх бичлэгийг эндээс харж болно:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
mn: Та өөрийн компьютерээс байршуулах эсвэл медиа сангаас сонгох замаар сайтынхаа дээд хэсэгт харуулах зургийг сонгож болно. Зургийг сонгосны дараа та тайрах боломжтой болно.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
mn: Та WordPress удирдлагын дэлгэцийг ашиглахдаа ашиглахыг хүсч буй хэлээ сайтын зочдын хардаг хэлэнд нөлөөлөхгүйгээр сонгож болно.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
mn: Та өөрийн сайтын зургийн толгой хэсгийг тохируулж болно. Зүгээр л зургийг байршуулж, тайрахад шинэ гарчиг шууд гарч ирнэ. Эсвэл та "Зураг сонгох" товчийг дарж медиа номын сандаа байршуулсан зургийг ашиглаж болно.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
mn: Өөрийн бичсэн бичлэгт оруулах зургийн хамгийн том хэмжээг та тодорхойлж болно; та мөн зургийг бүтэн хэмжээгээр нь оруулж болно.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
mn: Та хэлээ тохируулах боломжтой бөгөөд WordPress орчуулгын файлуудыг автоматаар татаж аваад суулгана (хэрэв таны файлын систем бичих боломжтой бол боломжтой).

en: You can start customizing your site under <a href="%1$s">Appearance &rarr; Custom Design</a>.
mn: Та сайтаа дараах хэсэгт өөрчилж болно: <a href="%1$s">Харагдац &rarr; Тусгай Дизайн</a>

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
mn: Та сайтаа ашиглах боломжтой хэвээр байгаа ч таны үүсгэсэн дэд домэйнд хандах боломжгүй байж магадгүй. Хэрэв та өөрийн DNS зөв гэдгийг мэдэж байгаа бол энэ мессежийг үл тоомсорло.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
mn: Та агуулгыг хэд хэдэн аргаар илгээж болно; Энэ дэлгэц нь бүгдийн тохиргоог агуулна. Дээд хэсэг нь хяналтын самбар доторх засварлагчийг удирддаг бол бусад хэсэг нь гадаад хэвлэх аргуудыг хянадаг. Эдгээр аргуудын талаар дэлгэрэнгүй мэдээлэл авахыг хүсвэл баримт бичгийн холбоосыг ашиглана уу.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
mn: Та Media Add товчийг дарж медиа (зураг, аудио, баримт бичиг гэх мэт) байршуулж, оруулж болно. Та аль хэдийн Media Library-д байршуулсан зураг, файлуудаас сонгох, эсвэл хуудас эсвэл нийтлэлдээ нэмэхийн тулд шинэ медиа байршуулах боломжтой. Зургийн цомог үүсгэхийн тулд нэмэх зургуудаа сонгоод "Шинэ галерей үүсгэх" товчийг дарна уу.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
mn: Та эхлээд нийтлэл үүсгэхгүйгээр энд медиа файлуудыг байршуулж болно. Энэ нь танд дараа нь нийтлэл, хуудсанд ашиглах файлуудыг байршуулах болон/эсвэл хуваалцаж болох тодорхой файлын вэб холбоосыг авах боломжийг олгоно. Файл байршуулах гурван сонголт байдаг:

en: You can upload videos to your site just like any other file - click on the Upload/Insert button in the post editor, and choose the video file you want to upload from your computer.
mn: Та сайт руугаа видеог бусад файлын нэгэн адил Хуулах/Оруулах товчлуур дээр дараад л хуулах боломжтой.

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
mn: Та категори ашиглан сайтынхаа хэсгүүдийг тодорхойлж, холбоотой нийтлэлүүдийг бүлэглэж болно. Анхдагч ангилал нь таныг <a href="%s">бичих тохиргоондоо</a> өөрчлөх хүртэл &quot;Ангилалгүй&quot; байна.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
mn: Та эдгээр гайхалтай толгойнуудын аль нэгийг ашиглах эсвэл хуудас бүр дээр санамсаргүй нэгийг харуулах боломжтой.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
mn: Та дараах удирдлагыг ашиглан хяналтын самбарын дэлгэцийг өөрийн ажлын урсгалд тохируулан зохион байгуулж болно. Энэ нь бусад ихэнх удирдлагын дэлгэц дээр ч үнэн юм.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
mn: Та "Бичлэгүүд" баганын доорх дугаар дээр дарж хэрэглэгчийн бичсэн бүх нийтлэлийг үзэх боломжтой.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
mn: Та "Дэлгэцийн сонголт" табыг ашиглан нийтлэлүүдийг энгийн гарчгийн жагсаалт эсвэл ишлэлээр үзэх боломжтой.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
mn: Та өөрийн медиаг энгийн визуал сүлжээ эсвэл багана бүхий жагсаалтаар үзэх боломжтой. Медиа дээрх зүүн талд байгаа дүрсүүдийг ашиглан эдгээр харагдац хооронд сэлгэнэ үү.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
mn: Бараа дууссан тул таны сагсанд &quot;%s&quot; -г нэмж чадсангүй.

en: You cannot add the same tax rate twice!
mn: Ижил татварын харьцаа нэмж болохгүй!

en: You cannot change this later.
mn: Та өөрчилж чадахгүй, энэ нь дараа нь.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
mn: Үндсэн сайт дээр идэвхтэй байгаа залгаасыг устгах боломжгүй.

en: You cannot delete the current user.
mn: Та одоогийн хэрэглэгчийг устгах боломжгүй.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
mn: Холбогдох нийтлэл Хогийн саванд байгаа тул та энэ сэтгэгдлийг засах боломжгүй. Эхлээд нийтлэлийг сэргээж, дараа нь дахин оролдоно уу.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
mn: Энэ элемент нь хогийн саван дотор байгаа тул та үүнийг засварлаж болохгүй. Эхлээд сэргээгээд дахин оролдоно уу.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
mn: Та энэ зүйлийг хогийн сав руу зөөх боломжгүй. %s одоогоор засварлаж байна.

en: You cannot remove the current user.
mn: Та одоогийн хэрэглэгчийг устгах боломжгүй.

en: You cannot remove users.
mn: Та хэрэглэгчдийг хасах боломжгүй.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
mn: Та ноорог нийтлэлийн сэтгэгдэлд хариу бичих боломжгүй.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
mn: Та энэ имэйл хаягийг бүртгүүлэхдээ ашиглах боломжгүй. WordPress-ийн зарим имэйлийг хаахад асуудал гардаг. Өөр имэйл үйлчилгээ үзүүлэгч ашиглана уу.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
mn: Та энэ и-мэйл хаягаар нэвтрэх эрх авч болохгүй. Бид зарим и-мэйлүүдийг өөрийн и-мэйл хаягийн жагсаалтад орохыг хориглосон юм. Иймд өөр и-мэйл үйлчилгээ үзүүлэгчийн и-мэйл хаягийг сонгоно уу.

en: You currently have %(numberOfApps)d connected application. | You currently have %(numberOfApps)d connected applications.
mn[0]: Танд %(numberOfApps)d холбогдсон апп байна.
mn[1]: Танд %(numberOfApps)d холбогдсон апп байна.

en: You currently have email delivery turned off. Visit your {{a}}Notification Settings{{/a}} to turn it back on.
mn: Та имэйл хүлээн авах тохиргоог хаасан байна. Үүнийг дахин нээх бол{{a}}Сонордуулгын Тохиргоо{{/a}} цэс рүү ороорой.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
mn: Та энэ залгаасыг %s дээр идэвхгүй болгосон бөгөөд цаашид энэ удирдамж хэрэггүй болж магадгүй.

en: You did it!
mn: Та хийчихлээ!

en: You did not enter a category name.
mn: Та ангиллын нэрээ оруулаагүй байна.

en: You do not have a recovery SMS number.
mn: Танд сэргээх SMS дугаар алга.

en: You do not have a recovery email address.
mn: Танд сэргээлтийн имэйл хаяг байхгүй байна.

en: You do not have access to that blog
mn: Танд тэр блог руу хандах эрх алга

en: You do not have any available Quick Start sessions.
mn: Сайтаа эхлүүлэхэд тань туслах уулзалтын тов танд алга.

en: You do not have any connected applications.
mn: Танд холбосон апп алга.

en: You do not have any social logins enabled.
mn: Та ямар ч сошиал нэвтрэлт идэвхжүүлээгүй байна.

en: You do not have permission to access this page
mn: Танд энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to access this page.
mn: Таньд энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөл байхгүй байна.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
mn: Сонгосон хэрэглэгчид харгалзах API түлхүүрт хандах эрх байхгүй байна.

en: You do not have permission to create Navigation Menus.
mn: You do not have permission to бий Навигацийн Цэс.

en: You do not have permission to create coupons
mn: Танд купон үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create order notes
mn: Танд захиалгын тэмдэглэл үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create order refunds
mn: Танд захиалгын буцаалт үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create orders
mn: Танд захиалга үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create product attributes
mn: Танд барааны төрөл үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create product categories
mn: Танд барааны ангилал үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create product shipping classes
mn: Танд бараа хүргэлтийн класс үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create product tags
mn: Барааны сэдэв үүсгэх эрх байхгүй байна

en: You do not have permission to create products
mn: Танд бараа үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create tax classes
mn: Танд татварын класс үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create tax rates
mn: Танд татварын хувь үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create this customer
mn: Танд энэ үйлчлүүлэгчийг үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to create webhooks.
mn: Танд webhooks үүсгэх зөвшөөрөл байхгүй байна.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
mn: Танд барааны төрлийн нөхцөл устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete product attributes
mn: Танд барааны төрөл устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete product category
mn: Танд барааны ангилал устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete product shipping classes
mn: Танд барааны хүргэлтийн класс устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete product tag
mn: Танд барааны таг устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete tax classes
mn: Танд татварын класс устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete tax rates
mn: Танд татварын хувь устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete this %s
mn: Танд %s-г устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to delete this customer
mn: Танд энэ үйлчлүүлэгчийг устгах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit API Keys
mn: Танд API Keys засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit Webhooks
mn: Танд Webhooks засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit product attributes
mn: Танд барааны төрөл засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit product categories
mn: Танд барааны ангилал засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit product shipping classes
mn: Танд бараа хүргэлтийн класс засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit product tags
mn: Барааны сэдэв засах эрх байхгүй байна

en: You do not have permission to edit tax rates
mn: Танд татварын хувь засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit this %s
mn: Танд %s-г засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit this API Key
mn: API түлхүүр засах Эрх танд байхгүй байна

en: You do not have permission to edit this Menu. Any changes made will not be saved.
mn: You do not have permission to edit this Menu. Ямар ч өөрчлөлт хийсэн болно аврагдаж чадахгүй.

en: You do not have permission to edit this customer
mn: Танд энэ үйлчлүүлэгчийг засах зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to edit this user.
mn: Таньд энэ хэрэглэгчийг засварлах зөвшөөрөл байхгүй байна.

en: You do not have permission to read product attribute terms
mn: Танд барааны төрлийн нөхцөл үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read product attributes
mn: Танд барааны төрөл үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read product categories
mn: Танд барааны ангилал үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read product shipping classes
mn: Танд бараа хүргэлтийн класс үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read product tags
mn: Барааны сэдэв унших эрх байхгүй байна

en: You do not have permission to read tax classes
mn: Танд татварын класс үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read tax rate
mn: Танд татварын хувь үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the coupons count
mn: Танд купоны тоо үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the customers count
mn: Танд үйлчлүүлэгчдийн тоо үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the orders count
mn: Танд захиалгын тоо үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the products count
mn: Танд барааны тоо үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the tax classes count
mn: Танд татварын классын тоо үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the taxes count
mn: Танд татварын тоо үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read the webhooks count
mn: Танд webhooks-ийн тоо үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read this %s
mn: Танд энэ %s-г үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read this customer
mn: Танд энэ үйлчлүүлэгчийг үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to read this report
mn: Танд энэ тайланг үзэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have permission to revoke API Keys
mn: API түлхүүр дахин үүсгэх Эрх танд байхгүй байна

en: You do not have permission to revoke this API Key
mn: API түлхүүр дахин үүсгэх Эрх танд байхгүй байна

en: You do not have permission to update Webhooks
mn: Танд Webhooks шинэчлэх зөвшөөрөл байхгүй байна

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
mn: Танд энэ хуудсанд нэвтрэх эрх байхгүй байна.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
mn: Таньд энэ сайтанд нэмэлт идэвхжүүлэх зөвшөөрөл алга байна.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
mn: Таньд энэ сайтанд нэмэлт идэвхгүй болгох зөвшөөрөл алга байна.

en: You do not have the capability to view WordAds stats for this site.
mn: Та энэ сайтын WordAds статистикийг харах боломжгүй.

en: You do not have the capability to view earnings for this site.
mn: Танд энэ сайтын орлогыг харах боломж байхгүй.

en: You do not have two-step authentication enabled.
mn: Та хоёр алхамт баталгаажуулалт идэвхжүүлээгүй байна.

en: You don't have any drafts.
mn: Ноорог байхгүй байна.

en: You don't have any images in your Google Photos library.
mn: Таны Google Photos санд ямар ч зураг байхгүй байна.

en: You don't have any videos in your Google Photos library.
mn: Таны Google Photos санд ямар ч бичлэг байхгүй байна.

en: You don't have permission to manage this list.
mn: Танд энэ жагсаалтыг зохьцуулах эрх алга.

en: You entered an invalid code. Please try again.
mn: Буруу код оруулжээ. Дахин оролдоно уу.

en: You have %1$s and %2$s.
mn: Таньд %1$s болон %2$s байна.

en: You have a free, unclaimed perk!
mn: Танд ашиглаагүй, үнэгүй боломж байна!

en: You have a new order! 🎉
mn: Шинэ захиалга орж ирлээ! 🎉

en: You have a password configured, but can change it at any time.
mn: Танд өмнө нь тохируулсан нууц үг байна. Үүнийг хэзээ ч сольсон болно.

en: You have attempted to queue too many files.
mn: Та хэтэрхий олон файлыг дарааллуулахыг оролдсон байна.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
mn: Та энэхүү сайтад бүртгэгдлээ. <a href="%1$s">Нүүр хуудас</a> эсвэл <a href="%2$s">Нэвтрэх</a> хуудсаар хэрэглэгчийн нэр, нууц үгээ хийж нэвтэрнэ үү.

en: You have blocked %(site_name)s.
mn: Та %(site_name)s -г блоклосон байна.

en: You have blocked this site.
mn: Та энэ сайтыг блоклосон байна.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
mn: Та дараах хэрэглэгчдийг бүх сүлжээ, сайтаас устгахаар сонгосон байна.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
mn: Та хэрэглэгчийг бүх сүлжээ, сайтаас устгахаар сонгосон.

en: You have entered your primary email address. Please enter a different email address.
mn: Та үндсэн имэйл хаягаа оруулсан байна. Өөр имэйл хаяг оруулна уу.

en: You have exceeded the login limit, you can try again in %d minutes. Trying again before that will only increase the time you have to wait before the ban is lifted.
mn: Та нэвтрэх тооны хязгаарыг давсан тул %d минутын дараа дахин оролдоно уу. Түүнээс өмнө дахин оролдвол хүлээх хугацаа ихсэхийг анхаарна уу.

en: You have exceeded the maximum (%1$s) number of Email Forwards you can create
mn: Таны үүсгэж болох Имэйл Дамжуулалтын тоо гүйцсэн байна (%1$s)

en: You have feedback
mn: Танд санал хүсэлт ирлээ

en: You have logged in successfully.
mn: Та амжилттай нэвтэрлээ.

en: You have made no purchases for this site.
mn: Та энэ сайтад юм худалдаж аваагүй байна.

en: You have no billing history at this time.
mn: Танд одоогоор төлбөрийн түүх алга.

en: You have no saved payment methods.
mn: Танд хадгалсан төлбөрийн хэрэгсэл алга.

en: You have no unused mailboxes. Please purchase a mailbox.
mn: Танд ашиглагдаагүй шуудангийн хайрцаг байхгүй тул шуудангийн хайрцаг худалдаж авна уу.

en: You have not set up this type of address yet.
mn: Та энд хаяг хараахан оруулж өгөөгүй байна.

en: You have not yet created any menus. Displaying a list of your Pages
mn: Та хараахан цэс үүсгээгүй байна. Таны хуудасны жагсаалтыг харуулж байна

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
mn: Та орчуулах тохиргоог идэвхжүүллээ. Тодорсон бичвэр дээр хулганыхаа баруун товчлуурыг дарж орчуулаарай.

en: You have plugins waiting to be updated
mn: Танд шинэчлэгдэхийг хүлээж байгаа залгаасууд байна

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
mn: Та энэ бүтээгдэхүүнийг байнга ашиглах нөхцлөөр авсан байна. Тиймээс шинэчлэх шаардлагагүй.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
mn: Та сая  %1$s-н блог архиваас <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> гэсэн түлхүүрээр хайлаа. Та энэ хайлтын үр дүнгээс хэрэгтэй зүйлээ олоогүй бол дараах холбоосоос сонгоно уу.

en: You have set {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}} as your recovery email address.
mn: Та {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}} -г өөрийнхөө сэргээлтийн имэйл хаягаар тохирууллаа.

en: You have set {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}} as your recovery SMS number.
mn: Та {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}} -г өөрийнхөө МСЖ сэргээлтийн дугаараар тохирууллаа.

en: You have specified these users for deletion:
mn: Та эдгээр хэрэглэгчдийг устгахаар зааж өгсөн:

en: You have specified these users for removal:
mn: Та эдгээр хэрэглэгчдийг устгахаар тодорхойлсон байна:

en: You have specified this user for deletion:
mn: Та энэ хэрэглэгчийг устгахаар зааж өгсөн:

en: You have specified this user for removal:
mn: Та энэ хэрэглэгчийг устгахаар зааж өгсөн:

en: You have successfully canceled the Private Registration upgrade for your domain.
mn: Та домэйныхоо Нууцлалтай Бүртгэлийн шинэчлэлийг амжилттай цуцаллаа.

en: You have themes waiting to be updated
mn: Танд шинэчлэгдэхийг хүлээж буй сэдвүүд байна

en: You have transferred the "%s" to another blog successfully.
mn: Та "%s" -г өөр блог руу амжилттай дамжууллаа.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
mn: Таны сайтын зай дүүрсэн байна. Та зарим нэг файлаа устгах хэрэгтэй.

en: You have {{strong}}%(socialLoginCount)d social login enabled{{/strong}}. | You have {{strong}}%(socialLoginCount)d social logins enabled{{/strong}}.
mn[0]: Та {{strong}}%(socialLoginCount)d{{/strong}} сошиал нэвтрэл идэвхжүүлсэн байна.
mn[1]: Та {{strong}}%(socialLoginCount)d{{/strong}} сошиал нэвтрэл идэвхжүүлсэн байна.

en: You haven't connected any apps yet.
mn: Та ямар ч апп холбоогүй байна.

en: You haven't published any pages yet.
mn: Та одоогоор хуудас үүсгээгүй байна.

en: You like this
mn: Танд таалагдсан

en: You like this.
mn: Танд таалагдсан.

en: You may also like&hellip;
mn: Таньд таалагдаж магад&hellip;

en: You may only upload 1 file.
mn: Та зөвхөн 1 файл хуулж болно.

en: You may see these <strong>Sponsored Posts</strong> running on your sites as we expand testing. They may be promoting WordPress.com content, marketing initiatives, or brands.
mn: Бид тестээ өргөжүүлж байгаатай холбоотойгоор та өөрийнхөө сайтууд дээр <strong>Төлбөртэй Бичвэрүүд</strong> -ийг харж магадгүй. Үүнд WordPress.com -ийн контент, маркетингийн санаачилгууд, брэндүүдийг ч сурталчилах боломжтой.

en: You met your posting goal for this %s.
mn: Та энэ %s -н хугацаанд бичих зорилгодоо хүрчихлээ.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
mn: Та <a href="%s">нэвтрэн орж байж</a> сэтгэгдэл бичнэ.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
mn: Та энэ хуудсыг ашиглахын тулд дор хаяж нэг сайтын гишүүн байх ёстой.

en: You must be logged in to checkout.
mn: Та төлөлт хийхийн тулд эхлээд нэвтэрч орно уу

en: You must be logged in to download files.
mn: Заавал нэвтэрч орж файл татаж авах

en: You must be logged-in to view WordAds stats.
mn: WordAds статистикийг үзэхийн тулд та нэвтэрсэн байх ёстой.

en: You must be logged-in to view earnings.
mn: Орлогыг харахын тулд та нэвтэрсэн байх ёстой.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
mn: Шинэ тохиргоо хүчин төгөлдөр болохын тулд та дэлгэцийн доод хэсэгт байрлах Өөрчлөлтийг хадгалах товчийг дарах ёстой.

en: You must provide a domain name.
mn: Та домэйн нэрээ оруулах ёстой.

en: You must provide a name for your network of sites.
mn: Та өөрийн сүлжээний сайтуудын нэрийг оруулах ёстой.

en: You must provide a valid email address.
mn: Та зөв имэйл хаяг оруулах ёстой.

en: You must select at least one field to send.
mn: Та дор хаяж нэг талбарыг илгээхэд сонгох ёстой.

en: You must supply a future date to schedule.
mn: Та хуваарийн дагуу ирээдүйн огноог оруулах ёстой.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
mn: Зургийн хэсгийг сонгохын тулд танд JavaScript хэрэгтэй.

en: You need a higher level of permission.
mn: Та илүү өндөр түвшний зөвшөөрөл хэрэгтэй.

en: You need to be logged in to log out!
mn: Та гарахын тулд эхлээд нэвтэрсэн байх хэрэгтэй!

en: You need to define a search term to order by relevance.
mn: Та хамааралтайгаар эрэмбэлэхийн тулд хайлтын нэр томъёог тодорхойлох хэрэгтэй.

en: You need to define an include parameter to order by include.
mn: Та оруулахаар захиалахын тулд оруулах параметрийг тодорхойлох шаардлагатай.

en: You need to pass an array of post formats.
mn: Та олон тооны нийтлэлийн форматыг дамжуулах хэрэгтэй.

en: You no longer have access to this site and its purchases. {{button}}Contact support{{/button}}
mn: Та энэ сайт руу болон уг сайтын худалдан авалт руу хандах эрхгүй болсон байна. {{button}}Хэрэглэгчийн туслахтай холбогдоно уу{{/button}}

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
mn: Та яг одоо ганцхан загвар суулгасан байна. Жаахан амьдар! Та хүссэн үедээ WordPress сэдвийн лавлахаас 1000 гаруй үнэгүй сэдвээс сонгох боломжтой: дээрх <a href="%s">Сэдвүүдийг суулгах</a> таб дээр дарахад л хангалттай.

en: You purchased %(purchaseName)s with credits – please update your payment information before your plan expires %(expiry)s so that you don't lose out on your paid features! You also have {{link}}other upgrades{{/link}} on this site that are scheduled to renew soon.
mn: Та %(purchaseName)s -ийг кредитээр худалдан авлаа. Багц тань %(expiry)s дуусахаас өмнө төлбөрийн мэдээллээ оруулаад төлбөртэй үйлчилгээнүүдээ алдах эрсдэлээс сэргийлээрэй! Таны энэ сайтад удахгүй хугацааг нь сунгах учиртай {{link}}өөр нэмэлтүүд{{/link}} ч байгаа юм байна.

en: You purchased %(purchaseName)s with credits. Please update your payment information before your plan expires %(expiry)s so that you don't lose out on your paid features!
mn: Та %(purchaseName)s -ийг кредитээр худалдан авлаа. Багц тань %(expiry)s дуусахаас өмнө төлбөрийн мэдээллээ оруулаад төлбөртэй үйлчилгээнүүдээ алдах эрсдэлээс сэргийлээрэй!

en: You registered on WordPress.com 1 year ago. | You registered on WordPress.com %1$d years ago.
mn[0]: Та WordPress.com -д 1 жилийн өмнө бүртгүүлжээ.
mn[1]: Та WordPress.com -д %1$d жилийн өмнө бүртгүүлжээ.

en: You registered on WordPress.com one year ago. | You registered on WordPress.com %1$s years ago.
mn[0]: Та WordPress.com -д нэг жилийн өмнө бүртгүүлжээ.
mn[1]: Та WordPress.com -д %1$s жилийн өмнө бүртгүүлжээ.

en: You requested a refund for a premium theme. Please check your email for a message with a confirmation link.
mn: Та дээд зэргийн загвараа буцаах хүсэлт гаргасан байна. Таны имэйл рүү илгээсэн баталгаажуулах холбоос руу орно уу.

en: You requested a refund for an upgrade. Please check your email for a message with a confirmation link.
mn: Та нэг шинэчлэл хийсэн гүйлгээгээ буцаах хүсэлт гаргасан байна. Имэйлээ шалгаад баталгаажуулах холбоос дээр дарна уу.

en: You requested cancellation of a domain name. Please check your email for a message with a confirmation link.
mn: Та домэйн нэрээ цуцлах хүсэлт гаргасан байна. Тань руу имэйлээр илгээсэн баталгаажуулах холбоос дээр дарна уу.

en: You requested cancellation of a plan. Please check your email for a message with a confirmation link.
mn: Та үйлчилгээгээ цуцлах хүсэлт гаргасан байна. Таны имэйл рүү илгээсэн баталгаажуулах холбоос руу орно уу.

en: You revoked access to your account from %s sign-in. View your login settings <a href="%s">here</a>.
mn: Та %s -р нэвтрэх эрхийг цуцалсан байан. Нэвтрэлтийн тохиргоогоо <a href="%s">эндээс</a> хараарай.

en: You sent an email to us at an unmonitored email address.
mn: Та манай тогтмол хянагддаггүй имэйл хаяг руу имэйл илгээсэн байна.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
mn: Мөн эрүүл мэндийн талаарх мэдээлэл гэх мэт хувийн нууц мэдээллийг цуглуулах, хадгалахыг анхаарах хэрэгтэй.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
mn: Та мөн нууцлалын бодлогоо үе үе, ялангуяа ямар нэгэн загвар, залгаас суулгаж, шинэчилсэний дараа хянаж байх хэрэгтэй. Таны бодлогод нэмэлт өөрчлөлт оруулах эсвэл санал болгож буй шинэ мэдээлэл байж магадгүй.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
mn: Та одоо байгаа %1$s болон %2$s файлуудаа нөөцлөх хэрэгтэй.

en: You should back up your existing %s file.
mn: Та одоо байгаа %s файлаа нөөцлөх хэрэгтэй.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
mn: Та нар авч үзэх хэрэгтэй, өөрчлөх нь таны сайтын домэйн %1$s идэвхжүүлэх өмнө сүлжээний боломж юм. Энэ нь ч байх боломжтой очиж танай сайтыг ашиглан %3$s угтвар бүхий хаяг гэх мэт %2$s боловч ямар нэг холбоос байх болно %3$s угтвар.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
mn: Та сайтынхаа аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд ашиглагдаагүй сэдвүүдийг арилгах талаар бодох хэрэгтэй.

en: You should remove inactive plugins
mn: Та идэвхгүй залгаасуудыг устгах хэрэгтэй

en: You should remove inactive themes
mn: Та идэвхгүй сэдвүүдийг устгах хэрэгтэй

en: You should use a persistent object cache
mn: Та байнгын объектын кэш ашиглах хэрэгтэй

en: You signed in with the %s account %s for the first time. View your login settings <a href="%s">here</a>.
mn: Та %s -н %s бүртгэлээрээ анх удаа нэвтэрлээ. Нэвтрэх тохиргоогоо <a href="%s">эндээс</a> хараарай.

en: You sold "%2$s" for %3$s. | You sold %1$s of "%2$s" for %3$s each.
mn[0]: Та %2$s -г %3$s -р зарсан байна.
mn[1]: Та %2$s -с %1$s ширхэгийг %3$s -р зарсан байна.

en: You still need to verify your recovery SMS number: {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}}
mn: Та МСЖ сэргээлтийн дугаараа баталгаажуулах хэрэгтэй хэвээр байна: {{strong}}%(recoveryPhoneNumber)s{{/strong}}

en: You still need to verify your recovery email address: {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}}
mn: Та сэргээлтийн имэйл хаягаа баталгаажуулах хэрэгтэй хэвээр байна: {{strong}}%(recoveryEmailAddress)s{{/strong}}

en: You successfully disabled auto renew for <em>%s</em>.
mn: <em>%s</em> -н автоматаар шинэчлэх горимыг идэвхигүй болголоо

en: You successfully enabled auto renew for <em>%s</em>.
mn: Та <em>%s</em> -г автоматаар шинэчлэх горимд орууллаа.

en: You successfully purchased Private Registration for <em>%s</em>
mn: <em>%s</em> дээр Нууцлалтай Бүртгэл хийх шинэчлэлийг амжилттай худалдаж авлаа

en: You successfully renewed <em>%s</em> for another year.
mn: Та  <em>%s</em> -г дахин нэг жил амжилттай сунгалаа.

en: You successfully renewed the Site Redirect to <em>%s</em> for another year.
mn: Та <em>%s</em> руу Сайт Чиглүүлэх үйлчилгээг дахин нэг жил амжилттай сунгалаа.

en: You will be billed on {{dateSpan}}%(renewDate)s{{/dateSpan}}
mn: Таны төлбөрийн хүсэлт {{dateSpan}}%(renewDate)s{{/dateSpan}} -д үүснэ

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
mn: Танд холбогдох програм руу гараар нэвтрэх нууц үг өгөх болно.

en: You will be refunded %(cost)s, and your %(googleMailService)s account will continue working without interruption. You will be able to set up billing for your account directly with Google.
mn: Танд %(cost)s -ийн буцаан олголт очих бөгөөд таны %(googleMailService)s бүртгэл ямар нэг тасалдалгүй ажилласаар байх болно. Та төлбөр тооцооны асуудлаа шууд Google дээр зохьцуулах боломжтой.

en: You will be refunded %(cost)s.
mn: Танд %(cost)s буцаан олгоно.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
mn: Таныг WordPress хяналтын самбар руу буцаах бөгөөд ямар ч өөрчлөлт хийхгүй.

en: You will be sent to %s
mn: Таныг %s руу илгээх болно

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
mn: Таны суулгахад SFTP итгэмжлэл шаардлагатай тул та эндээс шинэ загвар суулгах боломжгүй. Одоохондоо <a href="%s">админ дээр загваруудыг нэмнэ</a> үү.

en: You would have received an email because of this.
mn: Үүнээс болж та имэйл хүлээн авах байсан.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
mn: Та энэ сэтгэгдэлд {{a}}хариу{{/a}} бичсэн байна.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
mn: Та энэ нийтлэлд {{a}}хариу{{/a}} бичсэн байна.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
mn: Та цэс үүсгэж, түүнд байршил зааж, хуудас, категориудын холбоос гэх мэт цэсийн зүйлсийг нэмнэ. Хэрэв таны сэдэв олон цэстэй бол та нэгээс илүү үүсгэх шаардлагатай байж магадгүй.

en: You'll need to reply from the proper email account or comment directly on the post:
mn: Та нэг бол зөв имэйл хаягаасаа хариу бичиж болно. Эсвэл шууд бичвэр дээр нь сэтгэгдэл бичих хэрэгтэй:

en: You're all caught up!
mn: Та бүгдийг нь уншчихжээ!

en: You're getting closer to your %1$s anniversary &mdash; congrats!
mn: Таны %1$s жилийн ой болох дөхөж байна &mdash; баяр хүргэе!

en: You're on a %1$s-day streak on %2$s! | You're on a %1$s-day streak on %2$s!
mn[0]: Та %2$s дээр %1$s өдөр тасралтгүй бичжээ!
mn[1]: Та %2$s дээр %1$s өдөр тасралтгүй бичжээ!

en: You're on a %1$s-day streak! | You're on a %1$s-day streak!
mn[0]: Та %1$s өдөр тасралтгүй бичжээ!
mn[1]: Та %1$s өдөр тасралтгүй бичжээ!

en: You're ready to add products to your store.
mn: Дэлгүүртээ бараанууд нэмэхэд бэлэн боллоо.

en: You're ready to start selling!
mn: Та зарж эхлэхэд бэлэн боллоо!

en: You're trying to publish a comment as %s. You need to log in to that account before you can proceed.
mn: Та %s гэсэн хэрэглэгчийн эрхээр сэтгэгдэл бичих гэж байгаа учир эхлээд энэ эрхээрээ нэвтэрсэн байх хэрэгтэй.

en: You're viewing:
mn: Та үзэж байна:

en: You've added your first product!
mn: Тан анхны бүтээгдэхүүнээ нэмлээ!

en: You've been invited!
mn: Таныг урьсан байна!

en: You've designed your site and emails, all your products are ready to go, and it's time to launch your new store.
mn: Та сайт болон имэйлээ бүтээж, бүх бүтээгдэхүүнээ оруулсан, одоо шинэ дэлгүүрээ нээх цаг боллоо.

en: You've finished the Next Steps checklist for <strong>%s</strong>. Congrats!
mn: Та  <strong>%s</strong> -н Дараагийн Алхмуудыг дуусгасан байна. Баяр хүргэе!

en: You've finished the Quick Start checklist for <strong>%s</strong>. Congrats!
mn: Та <strong>%s</strong> -н Түргэн Эхлэх жагсаалтыг дуусгасан байна. Баяр Хүргэе!

en: You've joined millions of merchants who have chosen to grow their businesses.
mn: Бизнесээ өргөжүүлэхээр шийдсэн сая сая худалдаа эрхлэгчдийн эгнээнд та нэгдлээ.

en: You've liked posts on this site
mn: Танд энэ сайтын нийтлэлүүд таалагдсан байна

en: You've made your first post on %2$s. | You've made %1$s posts on %2$s.
mn[0]: Та %2$s дээр анхны бичвэрээ бичлээ.
mn[1]: Та %2$s дээр %1$s бичвэр бичжээ.

en: You've posted %1$s days in a row on %2$s! Keep up the good work. | You've posted %1$s days in a row on %2$s! Keep up the good work.
mn[0]: Та  %2$s дээр %1$s өдөр дарааллан нийтэлжээ! Энэ эрчээрээ урагшаа.
mn[1]: Та  %2$s дээр %1$s өдөр дарааллан нийтэлжээ! Энэ эрчээрээ урагшаа.

en: You've posted %1$s days in a row! Keep up the good work. | You've posted %1$s days in a row! Keep up the good work.
mn[0]: Та %1$s өдөр дараалан нийтэлжээ! Энэ эрчээрээ урагшаа.
mn[1]: Та %1$s өдөр дараалан нийтэлжээ! Энэ эрчээрээ урагшаа.

en: You've posted at least ten times in the past month. Keep up the great work.
mn: Та өнгөрсөн сард дор хаяж арван удаа бичсэн байна. Энэ эрчээрээ урагшаа.

en: You've received %1$s like on %2$s | You've received %1$s likes on %2$s
mn[0]: Таны %2$s бичвэр %1$s хүнд таалагджээ
mn[1]: Таны %2$s бичвэр %1$s хүнд таалагджээ

en: You've received a WordAds payment for <strong>%s</strong>!
mn: Та <strong>%s</strong> -д WordAds -ийн төлбөр хүлээн авлаа!

en: You've received a payment, %1$s for %2$s. Check your email!
mn: Та төлбөр хүлээн авлаа. %1$s -г %2$s -р. Имэйлээ шалгаарай.

en: You've recently used this password. Try something new.
mn: Та саяхан энэ нууц үгийг ашигласан байна. Өөрийг туршаад үзээрэй.

en: Your %(cardType)s ending in %(cardNumber)d expired %(cardExpiry)s.
mn: Таны %(cardNumber)d төгсгөлтэй %(cardType)s %(cardExpiry)s -д дууссан байна.

en: Your %(googleMailService)s account remains active until it expires on %(subscriptionEndDate)s.
mn: Таны %(googleMailService)s -ийн бүртгэл %(subscriptionEndDate)s -нд дуусах хүртлээ идэвхтэй байна.

en: Your %(planName)s plan expires %(timeUntilExpiry)s. Renew now to continue enjoying features such as increased storage space, access to expert support, and automatic removal of WordPress.com ads.
mn: Таны %(planName)s багцын хугацаа %(timeUntilExpiry)s дуусахаар байна. Одоо багцаа сунгаад ахиу хадгалалтын хэмжээ, мэргэжлийн хэрэглэгчийн туслахтай харилцах боломж зэргээ хадгалж үлдэн WordPress.com -ийн сурталчилгааг автоматаар арилгасан хэвээр байлгаарай.

en: Your %1$s <a href="//%2$s">%3$s</a> expired %4$s ago. Please renew it now to make sure visitors will be able to reach your site at that address.
mn: Таны %1$s<a href="//%2$s">%3$s</a> -ийн хугацаа %4$s өмнө дуусчээ. Одоо дахин сэргээвэл уншигчид тань энэхүү хаягаар таны сайт руу хандах боломжтой болно.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
mn: Таны %1$s файл %3$s дээрх замд динамик утгыг (%2$s) ашигладаг. Гэсэн хэдий ч %3$s дээрх утга нь мөн динамик утга (%4$s руу заадаг) бөгөөд өөр динамик утгыг зааж өгөхийг дэмждэггүй. %4$s руу шууд зааж өгөхийн тулд %3$s-г шинэчилнэ үү.

en: Your %1$s plan for %2$s <b>will expire in %3$d days.</b>
mn: Таны %2$s-д авсан %1$s үйлчилгээний багц  <b> %3$d өдрийн дараа дуусна.</b>

en: Your %1$s plan for %2$s is about to expire.
mn: Таны %2$s-д авсан %1$s багцын хугацаа дуусах дөхөж байна.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
mn: Таны %s файл зөвхөн WordPress-ийн үндсэн функцуудыг агуулна.

en: Your %s import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
mn: Таны %s импорт амжилттай боллоо.
    
    %s
    
    Сайхан Блоглоорой!
    
    -- WordPress.com -н хамт олон

en: Your %s trial ends tomorrow.
mn: Таны %s -н туршилтын хугацаа маргааш дуусна.

en: Your %s trial just ended.
mn: Таны %s -н туршилтын хугацаа сая дууслаа.

en: Your %s trial just started.
mn: Таны %s туршилтын багцын үйлчилгээ дөнгөж эхэллээ.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
mn: Таны <a href="%1$s">WordPress хаяг</a> болон <a href="%2$s">сайтын хаягийг</a> HTTPS ашиглахаар тохируулаагүй байна.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
mn: Таны <a href="%s">сайтын хаягийг</a> HTTPS ашиглахаар тохируулаагүй байна.

en: Your <strong>%1$d G Suite license</strong> for <strong>%2$s</strong> renewed on <strong>%3$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%4$s</strong>. | Your <strong>%1$d G Suite licenses</strong> for <strong>%2$s</strong> renewed on <strong>%3$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%4$s</strong>.
mn[0]: Таны  <strong>%2$s</strong> дэх <strong>%1$d G Suite -н лиценз</strong> <strong>%3$s</strong> -д сунгагдсан учир та сайтдаа дахин нэг жил гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой болжээ. Дараагийн сунгалт нь <strong>%4$s</strong> -д хийгдэнэ.
mn[1]: Таны  <strong>%2$s</strong> дэх <strong>%1$d G Suite -н лицензүүд</strong> <strong>%3$s</strong> -д сунгагдсан учир та сайтдаа дахин нэг жил гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой болжээ. Дараагийн сунгалт нь <strong>%4$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>%1$d WordPress.com purchase</strong> for %2$s is set to renew on <strong>%3$s</strong>, but without any payment details from you, we can’t process the renewal and your subscription will lapse. | Your %1$d WordPress.com purchases for %2$s are set to renew on %3$s, but without any payment details from you, we can’t process the renewal and your subscriptions will lapse.
mn[0]: Таны %2$s дахь <strong>WordPress.com -ийн %1$d  худалдан авалтын</strong> сунгалт <strong>%3$s</strong> -д хийгдэхээр тохируулагдсан боловч таны төлбөрийн мэдээлэл байхгүйн улмаас сунгах боломжгүй байгаа тул үйлчилгээ тасалдахыг анхаарна уу.
mn[1]: Таны %2$s дахь <strong>WordPress.com -ийн %1$d худалдан авалтын</strong> сунгалт <strong>%3$s</strong> -д хийгдэхээр тохируулагдсан боловч таны төлбөрийн мэдээлэл байхгүйн улмаас сунгах боломжгүй байгаа тул үйлчилгээ тасалдахыг анхаарна уу.

en: Your <strong>%1$d WordPress.com purchase</strong> for %2$s renewed on <strong>%3$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%4$s</strong>. | Your <strong>%1$d WordPress.com purchases</strong> for %2$s renewed on <strong>%3$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%4$s</strong>.
mn[0]: Таны %2$s -д зориулсан <strong>%1$d WordPress.com -н худалдан авалт</strong> <strong>%3$s</strong> -д шинэчлэгдсэн учир та дахин нэг жилийн турш манай гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой боллоо. Дараагийн удаа шинэчлэх хугацаа нь <strong>%4$s</strong> -д байна.
mn[1]: Таны %2$s -д зориулсан <strong>%1$d WordPress.com -н худалдан авалтууд</strong> <strong>%3$s</strong> -д шинэчлэгдсэн учир та дахин нэг жилийн турш манай гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой боллоо. Дараагийн удаа шинэчлэх хугацаа нь <strong>%4$s</strong> -д байна.

en: Your <strong>%1$s plan</strong> and <strong>custom domain</strong> for %2$s are set to renew on <strong>%3$s</strong>, but without any payment details from you, we can’t process the renewal and your subscriptions will lapse.
mn: Таны %2$s дахь <strong>домэйн холболт</strong> болон <strong>%1$s багцын</strong> сунгалт <strong>%3$s</strong> -д хийгдэхээр тохируулагдсан боловч таны төлбөрийн мэдээлэл байхгүйн улмаас сунгах боломжгүй байгаа тул үйлчилгээ тасалдахыг анхаарна уу.

en: Your <strong>%1$s plan</strong> and <strong>custom domain</strong> for %2$s renewed on <strong>%3$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%4$s</strong>.
mn: Таны %2$s дэх <strong>%1$s үйлчилгээ</strong> болон <strong>тусгай домэйн</strong> -ийн хугацаа <strong>%3$s</strong> -д сунгагдсан  учир дахин нэг жилийн турш энэ гайхалтай үйлчилгээг ашиглах боломжтой боллоо. Дараагийн сунгалт нь <strong>%4$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>%1$s plan</strong> for %2$s is set to renew on <strong>%3$s</strong>, but without any payment details from you, we can’t process the renewal and your subscription will lapse.
mn: Таны %2$s дахь <strong>%1$s багцын</strong> сунгалт <strong>%3$s</strong> -д хийгдэхээр тохируулагдсан боловч таны төлбөрийн мэдээлэл байхгүйн улмаас сунгах боломжгүй байгаа тул үйлчилгээ тасалдахыг анхаарна уу.

en: Your <strong>%1$s upgrade</strong> for %2$s renewed on <strong>%3$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%4$s</strong>.
mn: Таны %2$s -д зориулсан <strong>%1$s шинэчлэл</strong> <strong>%3$s</strong> -д сунгагдсан учир та дахин нэг жилийн турш манай гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой боллоо. Дараагийн удаа сунгах огноо нь <strong>%4$s</strong> -д байна.

en: Your <strong>G Suite accounts</strong> renewed on <strong>%1$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%2$s</strong>.
mn: Таны <strong>G Suite -н эрхүүд</strong> <strong>%1$s</strong> -д сунгагдсан учир та сайтдаа дахин нэг жил гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой болжээ. Дараагийн сунгалт нь <strong>%2$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>G Suite license</strong> for <strong>%1$s</strong> renewed on <strong>%2$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%3$s</strong>.
mn: Таны  <strong>%1$s</strong> дэх <strong>G Suite -н лиценз</strong> <strong>%2$s</strong> -д сунгагдсан учир та сайтдаа дахин нэг жил гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой болжээ. Дараагийн сунгалт нь <strong>%3$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>Jetpack upgrades</strong> for %1$s renewed on <strong>%2$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%3$s</strong>.
mn: Таны %1$s дэх <strong>Jetpack -н шинэчлэлүүд</strong> -ийн хугацаа <strong>%2$s</strong> -д сунгагдсан  учир дахин нэг жилийн турш энэ гайхалтай үйлчилгээг ашиглах боломжтой боллоо. Дараагийн сунгалт нь <strong>%3$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>domain mapping</strong> for <strong>%1$s</strong> renewed on <strong>%2$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%3$s</strong>.
mn: Таны  %1$s дэх <strong>домэйн чиглүүлэх үйлчилгээ</strong> <strong>%2$s</strong> -д сунгагдсан учир та сайтдаа дахин нэг жил гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой болжээ. Дараагийн сунгалт нь <strong>%3$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>domain mapping</strong> subscriptions for %1$s renewed on <strong>%2$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%3$s</strong>.
mn: Таны  %1$s дэх <strong>домэйн чиглүүлэх үйлчилгээ</strong> <strong>%2$s</strong> -д сунгагдсан учир та сайтдаа дахин нэг жил гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой болжээ. Дараагийн сунгалт нь <strong>%3$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>domain registration</strong> for <strong>%1$s</strong> renewed on <strong>%2$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%3$s</strong>.
mn: Таны <strong>%1$s</strong> дэх <strong>домэйн бүртгэл</strong> -ийн хугацаа <strong>%2$s</strong> -д сунгагдсан  учир дахин нэг жилийн турш энэ гайхалтай үйлчилгээг ашиглах боломжтой боллоо. Дараагийн сунгалт нь <strong>%3$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your <strong>domain registrations</strong> for %1$s renewed on <strong>%2$s</strong>, so your site has all its great tools and features for another year. Your next renewal will be on <strong>%3$s</strong>.
mn: Таны  %1$s дэх <strong>домэйнын бүртгэлгэлийн үйлчилгээ</strong> <strong>%2$s</strong> -д сунгагдсан учир та сайтдаа дахин нэг жил гайхалтай боломжуудыг ашиглах боломжтой болжээ. Дараагийн сунгалт нь <strong>%3$s</strong> -д хийгдэнэ.

en: Your Email
mn: Таны и-мэйл

en: Your Full Name
mn: Таны Бүтэн Нэр

en: Your Jetpack upgrades are due for renewal
mn: Таны Jetpack -н шинэчлэлээ сунгах хугацаа болсон байна

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
mn: Таны LinkedIn -н холболт үргэлжлүүлэн ажиллахын тулд дахиан баталгаажуулалт хийх шаардлагатай байна - Хуваалцах тохиргоо руу ороод янзлаарай

en: Your Name
mn: Таны Нэр

en: Your Recent Drafts
mn: Таны сүүлийн үеийн нооргууд

en: Your Report Download
mn: Өөрийн Тайлангаа Татах

en: Your Sites
mn: Таны сайтууд

en: Your Tags
mn: Таны Шошгууд

en: Your WordAds site <a href="%1$s">%2$s</a> has received a payment for <strong>$%3$.2f</strong>!
mn: Таны WordAds сайт <a href="%1$s">%2$s</a> <strong>$%3$.2f</strong> -ийн төлбөр хүлээн авлаа.

en: Your WordPress content import for %s was successful.
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
mn: Таны WordPress агуулгын импорт %s дээр амжилттай боллоо.
    
    Сайхан Блоглоорой!
    
    -- WordPress.com -н хамт олон

en: Your WordPress plan %1$swill expire soon%2$s
mn: Таны WordPress үйлчилгээний багц %1$s удахүй дуусна %2$s

en: Your WordPress plan <b>will expire soon</b>
mn: Таны WordPress үйлчилгээний багц  <b>удахгүй дуусна</b>

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
mn: Таны WordPress хувилбар %1$s хэдий ч байршуулсан залгаас нь %2$s шаардлагатай.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
mn: Таны WordPress хувилбар %1$s хэдий ч байршуулсан загварт %2$s шаардлагатай.

en: Your WordPress.com site is ready!
mn: Таны WordPress.com сайт бэлэн боллоо!

en: Your account email address is {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}, but is not verified yet.
mn: Та бүртгэлийн имэйл хаяг: {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}. Гэхдээ одоогоор баталгаажуулаагүй байна.

en: Your account email address is {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}.
mn: Таны бүртгэлийн имэйл хаяг: {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}.

en: Your account has been closed
mn: Таны бүртгэл хаагдсан байна

en: Your account is being deleted
mn: Таны бүртгэл устгагдлаа

en: Your account will enable you to start using the features and benefits offered by Jetpack & WooCommerce Services.
mn: Та бүртгэлээрээ Jetpack & WooCommerce -с танд олгох боломжуудыг ашиглаарай.

en: Your active plugins
mn: Таны идэвхтэй нэмэлтүүд

en: Your backup is ready for download
mn: Таны нөөц татагдахад бэлэн болсон байна

en: Your blog, %1$s, appears to be getting more traffic than usual! %2$s hourly views - %3$s hourly views on average
mn: Таны %1$s блог энгийн үеийнхээсээ их хандалттай байна шүү! Цагт %2$s  хандалт - дунджаар цагт %3$s хандалт

en: Your blogroll
mn: Таны блог жагсаалт

en: Your browser cannot upload files
mn: Таны хөтөч файлуудыг оруулж чадсангүй

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
mn: Клипбоардад шууд хандалт хийхэд таны хөтөч зориулагдагүй. Гарны шорткатыг эсвэл хөтчийнхөө &#8217;s засварлах зэсийг ашиглана уу.

en: Your browser is out of date!
mn: Таны хөтөч хуучирсан байна!

en: Your card used at %s is expiring
mn: %s -д ашигласан картын тань хугацаа дуусч байна

en: Your cart is awaiting payment.
mn: Таны сагсанд төлбөр хүлээгдэж байна.

en: Your cart is currently empty!
mn: Таны сагс хоосон байна!

en: Your cart is currently empty.
mn: Таны сагс хоосон байна

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
mn: Хэрэв та энэ хуудсыг хадгалахгүй орхивол таны өөрчилсөн мэдээлэл хадгалагдахгүй.

en: Your changes have been saved.
mn: Таны өөрчлөлтүүд хадгалагдлаа.

en: Your changes have been saved. Let’s move on and see what’s next on our checklist.
mn: Таны өөрчилсөн зүйлсийг хадгалсан. Дараа нь юуг хийхээ нэг  харцгаах уу.

en: Your changes were not saved. Please retry.
mn: Таны өөрчлөлтүүд хадгалагдаагүй. Дахин оролдоно уу.

en: Your chosen password.
mn: Таны сонгосон нууц үг.

en: Your classy establishment needs an equally classy website to showcase your delicious food and special concoctions! With its bold typography and chic color scheme, Sophisticated Business exudes the same cool, intimate atmosphere as an upscale bar, lounge, or pub.
mn: Таны тансаг зоогийн газарт амтат хоол, онцгой орц найралгыг нь харуулж чадах эн тэнцэхгүйц гоёмсог вэбсайт хэрэгтэй. Зоримог хэв загвар, хээнцэр өнгөний хоршил бүхий Sophisticated Business нь дээд зэрэглэлийн баар, лоунж, шар айрагны газрынх шиг янзтай дотно уур амьсгалыг төрүүлэх болно.

en: Your classy establishment needs an equally classy website to showcase your stylish rooms and quality products! With its bold typography and peaceful color scheme, Calm Business exudes a calm, inviting atmosphere as a bed and breakfast, time share, or brick & mortar store fronts.
mn: Таны загварлаг өрөө, чанартай бүтээгдэхүүнүүдтэй тань эн зэрэгцэж чадах тансаг вэбсайт танд хэрэгтэй. Зоримог хэв загвар болон тайван өнгөний хоршилийг агуулах Calm Business нь орон дээрх өглөөний цай эсвэл тохилог дэлгүүрийн мэт уур амьсгалыг оруулснаар амар амгалан, тайван мэдрэмж төрүүлэх болно.

en: Your comment is awaiting moderation.
mn: Таны сэтгэгдэл зөвшөөрлийг хүлээж байна.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
mn: Таны сэтгэгдлийг хянаад оруулах болно. Энэ зөвхөн урьдчилан үзүүлж байгаа бөгөөд зөвшөөрөгдвөл сайтад орох болно.

en: Your coupon is expiring...
mn: Таны купоны хугацаа дуусч байна...

en: Your credit card details were successfully updated.
mn: Таны кредит картын мэдээлэл амжилттай шинэчлэгдлээ.

en: Your credit card is expiring!
mn: Таны картын хугацаа дуусч байна!

en: Your current IP: %1$s
mn: Таны одоогийн IP: %1$s

en: Your current password is incorrect.
mn: Таны одоогын нууц үг буруу

en: Your current tally is %1$s.
mn: Таны одоогийн нийт дүн: %1$s.

en: Your current tally is %s.
mn: Таны одоогийн нийт дүн: %s

en: Your domain creates your site’s first impression, and it’s how people remember you.
mn: Домайн нь бусдад таны сайтын анхны сэтгэгдлийг төрүүлээд зогсохгүй таныг эргэн сануулах хөшүүрэг нь болно.

en: Your email address
mn: Таны имэйл хаяг

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
mn: Таны имэйл хаяг хараахан шинэчлэгдээгүй байна. Баталгаажуулах и-мэйл авахын тулд %s хаягаар ирсэн имэйлээ шалгана уу.

en: Your email address will not be published.
mn: Таны и-мэйл хаягийг нийтлэхгүй.

en: Your email address.
mn: Таны э-мэйл хаяг.

en: Your feedback helps us improve our support.
mn: Таны санал хүсэлтийн дагуу бид үйлчилгээний чанараа сайжруулах болно.

en: Your followers
mn: Таны Дагалдагчид

en: Your free trial
mn: Таны туршилтын багц

en: Your free trial of <strong> %1$s </strong> on %2$s just ended. The plan's features have been removed from your account :(
mn: Таны <strong> %1$s </strong> үйлчилгээг %2$s дээр үнэгүй ашиглах эрх дууслаа. Үйлчилгээний боломжууд таны бүртгэлээс хасагдсан :(

en: Your free trial of <strong>%1$s</strong> on %2$s ends tomorrow. Upgrade now to keep using all of the awesome <a href="%3$s">%1$s features</a>.
mn: Таны <strong> %1$s </strong> үйлчилгээг %2$s дээр үнэгүй ашиглах эрх маргааш дуусна. Яг одоо багцаа ахиулаад тэр бүх гайхалтай <a href="%3$s">%1$s боломжуудыг</a> ашигласан хэвээр байгаарай.

en: Your homepage displays
mn: Таны нүүр хуудас харагдана

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
mn: Таны хост дараах объектын кэшийн үйлчилгээг дэмждэг бололтой: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
mn: Таны хостинг үйлчилгээ үзүүлэгч нь таны сайт дээр байнгын объектын кэшийг идэвхжүүлэх боломжтой эсэхийг хэлж чадна.

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
mn: Таны WordPress суулгац нь шинэчлэлт хийхэд FTP итгэмжлэл шаарддаггүй.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
mn: Таны WordPress суулгац нь шинэчлэлт хийх FTP итгэмжлэлийг шаардана.

en: Your invoice for order #{order_number}
mn: Таны #{order_number} захиалгын нэхэмжлэх

en: Your latest changes were saved as a revision.
mn: Таны хамгийн сүүлийн өөрчлөлтийг засвар болгон хадгалсан.

en: Your latest posts
mn: Таны сүүлийн бичлэгүүд

en: Your latest {site_title} invoice
mn: Таны сүүлийн {site_title} баримт

en: Your license has been activated!
mn: Таны лиценз идэвхжилээ!

en: Your look
mn: Таны харагдац

en: Your media
mn: Таны медиа

en: Your nameservers need to be set to NS1.WORDPRESS.COM and NS2.WORDPRESS.COM for these DNS records to work. If you have already updated the nameservers you can ignore this message; it will stop appearing soon.
mn: Эдгээр DNS -н бичилтүүдийг ажиллуулахын тулд та nameserver -үүдээ NS1.WORDPRESS.COM , NS2.WORDPRESS.COM руу заасан байх хэрэгтэй.  Хэрэв та аль хэдийн nameserver -ээ өөрчилсөн бол энэ зурвасыг анхаарах хэрэггүй. Удахгүй алга болчихно.

en: Your new domain name will be registered for one year and you can renew it each year to keep it working.
mn: Таны домэйн нэр нэг жилийн хугацаатай бүртгэгдсэн бөгөөд та жил бүр хугацааг нь сунгаснаар ашиглах боломжтой болно.

en: Your new password for %s is:
mn: Таны %s-н шинэ нууц үг нь:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
mn: Таны объектын кэш хэрэгжилт нь тусдаа бүлгүүдийг цэвэрлэхийг дэмждэггүй.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
mn: Таны объектын кэшийн хэрэгжилт нь санах ойн ажиллах үеийн кэшийг цэвэрлэхийг дэмждэггүй.

en: Your online business card. Connect is designed and developed for sharing a professional profile.
mn: Таны онлайн нэрийн хуудас. Connect нь мэргэжлийн профайлаа бусадтай хуваалцахад зориулагдан хөгжүүлэгдсэн.

en: Your order
mn: Таны захиалга

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
mn: Таны захиалга удахгүй цуцлагдана. Тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбогдоно уу.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
mn: Таны %s захиалга хэсэгчлэн Цуцлагдлаа. Дэлгэрэнгүй мэдээллүүд:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
mn: Таны %s захиалга Цуцлагдлаа. Дэлгэрэнгүй мэдээллүүд:

en: Your order was cancelled.
mn: Таны захиалга цуцлагдлаа.

en: Your participation is important.
mn: Таны оролцоо чухал.

en: Your password can be saved.
mn: Таны нууц үгийг хадгалж болохоор байна.

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
mn: Таны овог нэвтрэх үг болж болохгүй. Өөр нууц үг ашиглана уу.

en: Your password has been reset successfully.
mn: Таны нууц үг амжилттай сэргэлээ.

en: Your password has been reset.
mn: Таны нууц үгийг дахин олголоо.

en: Your password is strong enough to be saved.
mn: Таны нууц үг хангалттай чанга биш байна.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
mn: Таны нууц үг богино байна. Хамгийн багадаа 6 тэмдэгттэй нууц үгийг оруулна уу.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
mn: Нууц үг чинь дэндүү сул байна: Амархан тааж болох мэдээллийг оруулсан бололтой. Арай онцгойг бичээд үзээрэй.

en: Your password was saved successfully.
mn: Таны нууц үг амжилттай хадгалагдлаа.

en: Your payment method has been added successfully.
mn: Таны төлбөрийн хэрэгсэл амжилттай нэмэгдлээ

en: Your payment method has been set.
mn: Таны төлбөрийн хэрэгсэл тохируулагдлаа.

en: Your payment was not processed this time due to an error, please try to submit it again.
mn: Таны төлбөрийг хүлээн авч чадсангүй, дараа дахин оролдоод үзнэ үү.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
mn: Таны хувийн мэдээлэл захиалганд ашиглагдах болно, вэбсайтыг ашиглах болон %s мэдээллийг уншиж танилцаарай.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
mn: Таны хувийн мэдээлэл сайтыг хөгжүүлэхэд ашиглагдах болно, дансны мэдээллээ өөрчлөх болон бусад шаардлагуудыг %s уншаарай.

en: Your plan has been cancelled and the individual upgrades added to your account.
mn: Таны үйлчилгээ цуцлагдаж, дан шинэчлэлүүд нь бүртгэл дээр тань нэмэгдлээ.

en: Your plugins are all up to date
mn: Таны залгаасууд бүгд шинэчлэгдсэн байна

en: Your post %1$s has just been shared on "%2$s" %3$s account.
mn: Таны %1$s нийтлэлийг "%2$s" %3$s дээр хуваалцсан байна.

en: Your post on %s
mn: %s дээрх таны бичвэр

en: Your primary email address is {{email/}}
mn: Таны үндсэн имэйл хаяг: {{email/}}

en: Your product has been transferred.
mn: Таны бүтээгдэхүүнийг дамжууллаа.

en: Your product is pending activation
mn: Таны бүтээгдэхүүн идэвхжихийг хүлээж байна

en: Your products are now being imported...
mn: Таны барааг импорт хийж байна...

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
mn: Таны профайл таны тухай мэдээлэл (таны "бүртгэл") болон WordPress ашиглахтай холбоотой зарим хувийн сонголтуудыг агуулна.

en: Your profile photo is public.
mn: Таны профайл зураг бүх хүнд харагдана.

en: Your purchase has been deleted.
mn: Таны худалдан авалт устсан байна.

en: Your query is super long. Brevity is the soul of wit.
mn: Таны хайлт дэндүү урт байна. Авсаархан байвал аятайхан шүү дээ.

en: Your rating
mn: Таны үнэлгээ

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
mn: Та жишээ хаяг руу имэйлээ илгээчихсэн учир Имэйлээр Нийтлэх үйлдэл тань бүтэлгүйтсэн байна. Блог дээрээ имэйлээр нийтлэл бичихийг хүсвэл дараах хаяг дээрх зааврын дагуу хийнэ үү: http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your report file is being generated.
mn: Таны тайлангийн файлыг боловсруулж байна.

en: Your requested premium theme cancellation has been processed. The refund may take up to 7 days to appear in your PayPal/bank/credit card account.
mn: Дээд зэргийн загвараа цуцлах хүсэлт ирүүлснийг тань хүлээн авлаа. Гүйлгээний буцаалт таны PayPal/банк/картын данс руу ортлоо 7 өдөр хүртэл хүлээгдэж болзошгүй.

en: Your review
mn: Таны үнэлгээ

en: Your review is awaiting approval
mn: Таны үнэлгээ зөвшөөрөл хүлээж байна

en: Your scheduled changes just published
mn: Таны хуваарьт өөрчлөлтүүд дөнгөж нийтлэгдсэн

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
mn: Өө. Таны хайлтанд тохирох нийтлэл олдсонгүй.

en: Your session has been cancelled.
mn: Таны уулзалт цуцлагдлаа.

en: Your session has expired, please go back to the login screen.
mn: Таны холболтын хугацаа дууссан байна, нэвтрэх хуудас руу буцна уу.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
mn: Таны сессийн хугацаа дууссан. Та орхисон газраасаа үргэлжлүүлэхийн тулд нэвтэрнэ үү.

en: Your session has expired. Please reload the page.
mn: Таны харилцаа дууссан байна. Хуудсыг дахин ачааллана уу.

en: Your session is booked!
mn: Таны уулзалт товлогдлоо!

en: Your settings have been saved.
mn: Таны тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Your site %s can now be seen by search engines.
mn: Таны %s сайт одооноос хайлтын системүүдэд харагдаж эхэллээ.

en: Your site address will use a WordPress.com subdomain (sitename.wordpress.com).
mn: Таны сайт WordPress.com -н дэд домэйн (sitename.wordpress.com) ашиглах болно.

en: Your site can communicate securely with other services
mn: Таны сайт бусад үйлчилгээнүүдтэй аюулгүйгээр харилцах боломжтой

en: Your site can perform loopback requests
mn: Таны сайт буцах хүсэлтийг гүйцэтгэх боломжтой

en: Your site could not complete a loopback request
mn: Таны сайт буцах хүсэлтийг гүйцээж чадсангүй

en: Your site does not have any active plugins.
mn: Таны сайтад идэвхтэй залгаас байхгүй байна.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
mn: Танай сайтад үндсэн загвар байхгүй. Хэрэв таны сонгосон загварт ямар нэг зүйл буруу байвал WordPress өгөгдмөл сэдвүүдийг автоматаар ашигладаг.

en: Your site does not have any installed themes.
mn: Таны сайтад суулгасан загвар байхгүй байна.

en: Your site does not have any posts, so there is nothing to display here at the moment.
mn: Таны сайт биш ямар нэг бичлэг, тийм болохоор тэнд юу ч харуулах энд at the moment.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
mn[0]: Таны сайтад %2$s-аас бусад %1$d идэвхгүй сэдэв байна, WordPress-ийн өгөгдмөл загвар, %3$s нь таны идэвхтэй загвар.
mn[1]: Таны сайтад %2$s өгөгдмөл WordPress загвар болон %3$s идэвхтэй загвараас бусад %1$d идэвхгүй загвар байна.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
mn[0]: Таны сайтад %2$s-аас бусад идэвхтэй %1$d загвар байгаа.
mn[1]: Таны сайтад %2$s-аас бусад идэвхтэй %1$d загвар байна.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
mn[0]: Таны сайт %d идэвхтэй залгаастай бөгөөд энэ нь шинэчлэгдсэн байна.
mn[1]: Таны сайт %d идэвхтэй залгаастай бөгөөд тэдгээр нь бүгд шинэчлэгдсэн байна.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
mn[0]: Таны сайт %d идэвхгүй залгаастай байна.
mn[1]: Таны сайт %d идэвхгүй залгаастай.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
mn[0]: Таны сайт %d идэвхгүй загвартай байна.
mn[1]: Таны сайт %d идэвхгүй загвартай байна.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
mn[0]: Таны сайт %d загвар суулгасан бөгөөд энэ нь шинэчлэгдсэн байна.
mn[1]: Таны сайт %d загвар суулгасан бөгөөд тэдгээр нь бүгд шинэчлэгдсэн байна.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
mn[0]: Таны сайт шинэчлэгдэхийг хүлээж байгаа %d залгаастай байна.
mn[1]: Таны сайт шинэчлэгдэхийг хүлээж байгаа %d залгаастай байна.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
mn[0]: Таны сайт шинэчлэгдэхийг хүлээж байгаа %d загвартай байна.
mn[1]: Таны сайт шинэчлэгдэхийг хүлээж байгаа %d загвартай байна.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
mn: Таны сайт 1 идэвхтэй залгаастай бөгөөд энэ нь шинэчлэгдсэн байна.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
mn: Таны сайт 1 суулгасан загвартай бөгөөд шинэчлэгдсэн байна.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
mn: Таны сайтад маш чухал асуудал байгаа тул түүний гүйцэтгэл, аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд аль болох хурдан шийдвэрлэх шаардлагатай байна.

en: Your site has been created!
mn: Таны шинэ вэб сайт үүсгэгдлээ!

en: Your site has been successfully copied.
mn: Таны сайт амжилттай хуулагдлаа.

en: Your site has been suspended from WordPress.com for violating the %1$s. If you believe this was done in error, please %2$s to have the suspension&nbsp;reviewed.
mn: %1$s -г зөрчсөн учир таны сайтыг WordPress.com -с буулгалаа. Хэрвээ та үүнийг алдаа байсан гэж үзэж байвал дараах үйлдлийг хийгээд шалгуулаарай: %2$s

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
mn: Таны сайтад гүйцэтгэл, аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд аль болох хурдан шийдвэрлэх шаардлагатай чухал асуудлууд байна.

en: Your site icon is saved and uploaded, and you should start seeing it appear around WordPress.com soon.
mn: Таны вэб сайтын таних тэмдэг хадгалагдлаа. Удахгүй WordPress.com дээр харагдаж эхэлнэ.

en: Your site is being backed up because it is set up with Jetpack Premium at no additional cost to you.
mn: Та Jetpack -н Дээд Зэргийн багцыг ашигладаг учир ямар нэг нэмэлт төлбөргүйгээр таны сайтыг нөөцөлж байна.

en: Your site is not set to output debug information
mn: Таны сайт дибаг хийх мэдээллийг гаргахаар тохируулаагүй байна

en: Your site is now connected.
mn: Одоо таны вэб сайт холбогдсон.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
mn: Таны сайт PHP-ийн хуучин хувилбар дээр ажиллаж байна (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
mn: Таны сайт PHP-ийн хуучин хувилбар (%s) дээр ажиллаж байгаа бөгөөд үүнийг шинэчлэх шаардлагатай

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
mn: Таны сайт PHP (%s)-ийн хуучирсан хувилбар дээр ажиллаж байгаа бөгөөд энэ нь аюулгүй байдлын шинэчлэлтийг хүлээж авдаггүй бөгөөд удахгүй WordPress-ээр дэмжигдэхгүй.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
mn: Таны сайт PHP (%s)-ийн хуучирсан хувилбар дээр ажиллаж байгаа бөгөөд энэ нь аюулгүй байдлын шинэчлэлтийг хүлээж авдаггүй бөгөөд удахгүй WordPress-ээр дэмжигдэхгүй. PHP таны сервер дээр аль болох хурдан шинэчлэгдсэн эсэхийг шалгаарай. Үгүй бол та WordPress-г шинэчлэх боломжгүй болно.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
mn: Таны сайт аюулгүй байдлын шинэчлэлтийг хүлээн авдаггүй PHP (%s)-ийн хуучирсан хувилбар дээр ажиллаж байна. Үүнийг шинэчлэх ёстой.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
mn: Таны сайт PHP (%s)-ийн хуучирсан хувилбар дээр ажиллаж байгаа бөгөөд үүнийг шинэчлэх шаардлагатай.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
mn: Таны сайт PHP (%s)-ийн хуучирсан хувилбар дээр ажиллаж байгаа бөгөөд удахгүй WordPress дэмжигдэхгүй.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
mn: Таны сайт PHP (%s)-ийн хуучирсан хувилбар дээр ажиллаж байгаа бөгөөд удахгүй WordPress дэмжигдэхгүй. PHP таны сервер дээр аль болох хурдан шинэчлэгдсэн эсэхийг шалгаарай. Үгүй бол та WordPress-г шинэчлэх боломжгүй болно.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
mn: Таны сайт PHP-ийн одоогийн хувилбарыг ажиллуулж байна (%s)

en: Your site is secure and automatically backed up. Every WordPress.com site has built-in spam protection.
mn: Таны сайт найдвартай хамгаалагдсан бөгөөд автоматаар нөөшлөгддөг. Мөн WordPress.com -н сайт бүр спам илрүүлэгчтэй.

en: Your site is set to display errors to site visitors
mn: Таны сайтыг зочлогчдод алдаа харуулахаар тохируулсан

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
mn: Таны сайтыг нийтийн байж болзошгүй файлд алдаа бүртгэхээр тохируулсан байна

en: Your site is set up and ready!
mn: Таны вэб сайт болон боллоо!

en: Your site is unable to communicate securely with other services
mn: Таны сайт бусад үйлчилгээтэй аюулгүйгээр холбогдох боломжгүй байна

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
mn: Таны сайт %1$s хаягаар WordPress.org-д хандах боломжгүй бөгөөд алдааг буцаасан: %2$s

en: Your site is visible to everyone.
mn: Таны сайт бүх хүнд ил байна.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
mn: Таны сайтад залгаасууд болон загваруудыг автоматаар шинэчлэхэд асуудал гарч болзошгүй

en: Your site should now be up and running
mn: Одоо сайт тань ажиллаж байх учиртай

en: Your site will always be available, secure, and automatically backed up. Anti-spam protection is built in to every WordPress.com site.
mn: Таны сайт үргэлж нээлттэй, аюулгүй, автоматаар нөөцлөгддөг байх болно. WordPress.com -н сайт бүрт спамын эсрэг хамгаалалт суусан байдаг.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
mn: Таны сайтын эрүүл мэнд сайн байгаа хэдий ч түүний гүйцэтгэл, аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд хийж болох зарим зүйл байсаар байна.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
mn: Таны сайтын эрүүл мэнд сайн байгаа хэдий ч түүний гүйцэтгэл, аюулгүй байдлыг сайжруулахын тулд хийж чадах нэг зүйл хэвээр байна.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
mn: Таны сайтын хамгийн шинэ Бичвэрүүд.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
mn: Таны сайтын &#8217;s хамгийн сүүлийн сэтгэгдэлүүд.

en: Your site, %1$s, has been fully restored and is ready to use.
mn: Таны %1$s сайтыг сэргээсэн бөгөөд одоо ашиглахад бэлэн.

en: Your site, %1$s, has been fully restored, as requested by %2$s, and is ready to use.
mn: Таны сайт - %1$s -г %2$s -н хүсэлтийн дагуу бүрэн сэргээсэн бөгөөд одоо ашиглахад бэлэн.

[ctx: Your stats are booming! $blog_title is getting lots of traffic.]
en: Your stats are booming! %1$s is getting lots of traffic.
mn: Таны статистик тэсрэлттэй байна! %1$s руу олон хүн зочилж байна.

en: Your stats are booming! Looks like %s is getting lots of traffic.
mn: Таны статистик тэсрэлттэй байна! %s руу олон хүн зочилж байх шиг байна.

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
mn: Таны дэлгүүр бараг бэлэн болсон! Зэрэг %s үйлчилгээг ашиглахын тулд Jetpack-тай холбоорой.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
mn: Таны дэлгүүр HTTPS хэрэглээгүй байна. <a href="%s" target="_blank">HTTPS ба SSL Сертификатын талаар цааш судлах</a>.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
mn: Таны дэлгүүрийн файл хуулах хавтсыг <a href="%1$s">вэбээр үзэх боломжтой</a>. Бид <a href="%2$s">хавтас индексжүүлэхээс урьдчилан сэргийлж вэб серверээ тохируулахыг</a> зөвлөж байна.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
mn: Таны гишүүнчлэл %s-нд дууссан. Шинээр гишүүнчлэл авч шинэчлэлүүд болон дэмжлэг авах эрхээ үргэлжлүүлээрэй.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
mn: Таны гишүүнчлэл дуусахад %d өдөр үлдлээ. Autorenew идэвхжүүлэн шинэчлэлүүд болон дэмжлэг авах эрхээ алдахаас сэргийлээрэй.

en: Your subscriptions for this site are currently paid through the following dates:
mn: Таны энэ сайтын үйлчилгээний хураамж одоогоор эдгээр өдрүүдэд хураагдаж байна:

en: Your subscriptions on this site are now paid through the following dates:
mn: Таны энэ сайтын үйлчилгээний хураамж эдгээр өдрүүдэд хураагдах болно:

en: Your support request has been submitted to our team of Happiness Engineers. Rest assured that your email arrived safely and our support team will be in touch as soon as we can.
mn: Таны хүсэлтийг инженерүүдийн баг хүлээж авлаа. Манай дэмжлэгийн баг тантай аль болох хурдан холбоо барих болно.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
mn[0]: Таны загвар %s байршилд цэсийг харуулах боломжтой.
mn[1]: Таны загвар %s байршилд цэсүүдийг харуулах боломжтой.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
mn[0]: Таны загвар %s байршилд цэсийг харуулах боломжтой. Аль цэсийг ашиглахаа сонгоно уу.
mn[1]: Таны загвар %s байршилд цэсүүдийг харуулах боломжтой. Аль цэсүүдийг ашиглахаа сонгоно уу.

en: Your theme can display menus in one location.
mn: Таны загвар цэсийг нэг байршилд харуулах боломжтой.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
mn: Та цэсүүдийг нэг газар харуулж чадах загвар ашиглаж байгаа юм байна. Хэрэглэх цэсээ сонгоно уу.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
mn: Таны сэдэв нь хөтчүүдэд агуулгыг хэрхэн харуулахыг тодорхойлдог. <a href="%s">Тэжээлийн талаар нэмэлт мэдээлэл аваарай</a> .

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
mn: Таны загвар үндсэндээ цэсийг дэмждэггүй ч <a href="%s">виджетийн</a> дэлгэцэн дээр &quot;Шилтгэлийн цэс&quot; виджетийг нэмснээр тэдгээрийг хажуугийн цэсэнд ашиглаж болно.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
mn: Таны загвар навигацийн цэс эсвэл виджетийг дэмждэггүй.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
mn[0]: Таны загварт өөр %s виджетийн талбар байгаа ч энэ хуудсанд үүнийг харуулахгүй.
mn[1]: Таны загварт өөр %s виджетийн талбар байгаа боловч энэ хуудсанд тэдгээрийг харуулахгүй.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
mn[0]: Таны загварт %s виджетийн талбар байгаа боловч энэ хуудсанд үүнийг харуулахгүй.
mn[1]: Таны загварт %s виджетийн талбар байгаа боловч энэ хуудсанд тэдгээрийг харуулахгүй.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
mn: Таны загварт өөр 1 виджетийн хэсэг байгаа боловч энэ хуудсанд үүнийг харуулахгүй.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
mn: Таны загварт 1 виджетийн хэсэг байгаа боловч энэ хуудсанд үүнийг харуулахгүй.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
mn: Таны загвар woocommerce.php файл дээр байгаа, woocommerce.php нь archive-product.php-ээс давуу эрхтэй тул та woocommerce/archive-product.php өөрчлөлттэй загварыг хүчингүй болгох боломжгүй. Энэ нь дэлгэцийн асуудлаас урьдчилан сэргийлэх зорилготой.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
mn[0]: Таны загвар %s цэс дэмжинэ. Хаана ямар цэс байршуулах аа сонгоно уу.
mn[1]: Таны загвар %s цэс дэмжинэ. Хаана ямар цэс байршуулах аа сонгоно уу.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
mn: Таны загвар  нэг л цэс дэмждэг юм байна. Ашиглах цэсээ сонгоно уу.

en: Your themes are all up to date
mn: Таны сэдвүүд бүгд шинэчлэгдсэн байна

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
mn: Таны цагийн бүс %1$s (%2$s) гэж тохируулсан, одоогоор %3$s (Тохируулагдсан Универсал Цаг %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
mn: Таны цагийн бүс %1$s гэж тохируулсан (Тохируулагдсан Универсал Цаг %2$s).

en: Your translations are all up to date.
mn: Таны орчуулгууд бүгд шинэчлэгдсэн.

en: Your upcoming invoice is being prepared and will be available soon.
mn: Танд ирэх нэхэмжлэх бэлтгэгдэж байгаа бөгөөд удахгүй бэлэн болно.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
mn: Таны хэрэглэгчийн нэрийг өөрчлөх боломжгүй, гэхдээ та өөр талбарыг ашиглан өөрийн жинхэнэ нэр эсвэл хочоо оруулж, нийтлэлдээ ямар нэрийг харуулахаа өөрчлөх боломжтой.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
mn: Таны WordPress хувилбар (%s) шинэчлэгдсэн байна

en: Your vote is important.
mn: Таны санал чухал.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
mn: Таны вэб сайт програмын нууц үгтэй тохирохгүй байгаа үндсэн баталгаажуулалтыг ашиглаж байгаа бололтой.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
mn: Таны вэбсайт програмын нууц үгтэй тохирохгүй байгаа үндсэн баталгаажуулалтыг ашиглаж байгаа бололтой.

en: Your website does not use HTTPS
mn: Таны вэбсайт HTTPS ашигладаггүй

en: Your website is using an active HTTPS connection
mn: Таны вэбсайт идэвхтэй HTTPS холболт ашиглаж байна

en: Your {site_title} account has been created!
mn: Таны {site_title} дээрх бүртгэл үүслээ!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
mn: Таны {site_title} дээрх захиалга #{order_number} хэсэгчлэн буцаагдлаа

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
mn: Таны {site_title} дээрх захиалга #{order_number} буцаагдлаа

en: Your {site_title} order has been received!
mn: Таны {site_title} захиалгын хүсэлтыг авлаа!

en: Your {site_title} order is now complete
mn: Таны {site_title} захиалга бүрдлээ

en: You’re almost there!
mn: Бараг л болчихлоо шүү!

en: You’re one step away from sharing content from %s
mn: %s -с контент хуваалцахад танд нэг алхам дутуу байна

en: You’ve received the following order from %s:
mn: Та дараах захиалгуудыг %s-аас хүлээн авлаа:

en: ZIP
mn: ЗИП

en: ZIP code
mn: Зип Код

en: Zagreb
mn: Загреб

en: Zaporozhye
mn: Запорози

en: Zero rate
mn: Тэг хувь

en: Zip
mn: Зип

en: Zip Export not supported.
mn: Zip экспортыг дэмждэггүй.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
mn: Хүргэлтийн хаягийн Зип эсвэл Посткод.

en: Zone
mn: Бүс нутаг

en: Zone ID.
mn: Бүс нутгийн ID.

en: Zone does not exist!
mn: Бүс нутаг байхгүй байна!

en: Zone name
mn: Бүс нутгийн нэр

en: Zone regions
mn: Бүс нутаг

en: Zoom
mn: Томруулах

en: Zoom in/out
mn: Томруулах / багасгах

en: Zoomed out view
mn: Жижигрүүлсэн харагдац

en: Zulu
mn: Зулу

en: Zurich
mn: Цюрих

en: [%1$s] %2$s mentioned you in "%3$s"
mn: [%1$s] %2$s таныг "%3$s" дээр дурьджээ

en: [%1$s] %2$s mentioned you in a comment on "%3$s"
mn: [%1$s] %2$s таныг  "%3$s" дэх сэтгэгдэл дээр дурьджээ

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
mn[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce лог мессеж
mn[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce лог мессеж

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
mn: [%1$s] Үйлдэл зөвшөөрөгдлөө: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
mn: [%1$s] Сэтгэгдэл: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
mn: [%1$s] Үйлдлийг Баталгаажуулах: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
mn: [%1$s] Пингбэк: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
mn: [%1$s] Зохицуулна уу: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
mn: [%1$s] Трэкбэк: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
mn: [%s] Админ Имэйл Өөрчлөгдөв

en: [%s] Email Change Request
mn: [%s] Имэйл Өөрчлөх Хүсэлт

en: [%s] Email Changed
mn: [%s] Имэйл Солигдлоо

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
mn: [%s] Устгах Хүсэлтийг Биелүүлсэн

en: [%s] Login Details
mn: [%s] Нэвтрэх Мэдээллүүд

en: [%s] Network Admin Email Change Request
mn: [%s] Сүлжээний Админ Имэйл Өөрчлөх Хүсэлт

en: [%s] Network Admin Email Changed
mn: [%s] Сүлжээний Админ Имэйл Өөрчлөгдөв

en: [%s] New Email Address
mn: [%s] Шинэ Е-майл хаяг

en: [%s] New Site Created
mn: Шинээр [%s]  вэб үүссэн

en: [%s] New User Registration
mn: [%s] шинэ хэрэглэгч бүртгэгдсэн

en: [%s] Password Changed
mn: [%s] Нууц үгээ сольсон

en: [%s] Password Reset
mn: [%s] Нууц үг дахин олголт

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
mn: [%s] Таны сайтад Техникийн асуудал Тулгарлаа

en: [%s] Your username and password
mn: [%s] Таны нэр ба нууц үг

en: [None]
mn: [Хоосон]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
mn: [Захиалга #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
mn: [Захиалга #%s]

en: [Pending]
mn: [Хүлээгдэж буй]

en: [Remove]
mn: [Устгах]

en: [Untitled Post]
mn: Гарчиггүй бичлэг

en: [WordPress.com] Act now! %s expired yesterday
mn: [WordPress.com] %s -н хугацаа өчигдөр дууссан байна. Бушуухан сэргээгээрй！

en: [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrade on your blog - %s | [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrades on your blog - %s
mn[0]: [WordPress.com] Таны блог дахь нэмэлт үйлчилгээний сунгалт автоматаар хийгдсэнгүй - %s
mn[1]: [WordPress.com] Таны блог дахь нэмэлт үйлчилгээнүүдийн сунгалт автоматаар хийгдсэнгүй - %s

en: [WordPress.com] Import Finished
mn: [WordPress.com] Импорт Дууслаа

en: [WordPress.com] Import failed
mn: [WordPress.com] Импорт амжилтгүй

en: [WordPress.com] Import successful
mn: [WordPress.com] Импорт амжилттай

en: [WordPress.com] Security Key Added
mn: [WordPress.com] Нууцлалын Түлхүүр Нэмэгдлээ

en: [WordPress.com] Security Key Deleted
mn: [WordPress.com] Нууцлалын Түлхүүр Устгагдлаа

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Disabled
mn: [WordPress.com] Хоёр Алхамт Баталгаажуулалт Идэвхгүй

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Enabled
mn: [WordPress.com] Хоёр Алхамт Баталгаажуулалт Идэвхтэй

en: [block rendering halted]
mn: [блок үзүүлэхийг зогсоосон]

en: [deleted]
mn: [устсан]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
mn: [{site_title}]: Шинэ захиалга #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
mn: [{site_title}]: Захиалга #{order_number} цуцлагдлаа

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
mn: [{site_title}]: Захиалга #{order_number} амжилгүй боллоо

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
mn: [{site_title}]: Таны {report_name} Тайлан татаж авахад бэлэн

en: `experimental-link-color` is no longer supported. Use `link-color` instead.
mn: `experimental-link-color`-г дэмжихээ больсон. Оронд нь `link-color`-г ашиглаарай.

en: a few seconds
mn: хэдэн хором

en: a minute
mn: нэг минут

en: a month
mn: нэг сар

en: a year
mn: нэг жил

en: account erasure request
mn: бүртгэл цуцлах хүсэлт

en: acquaintance
mn: танил

en: action
mn: үйл ажиллагаа

en: action canceled
mn: үйлдэл цуцлагдлаа

en: action complete
mn: үйлдэл гүйцэтгэгдлээ

en: action created
mn: үйлдэл бүтээгдлээ

en: action failed: %s
mn: үйлдэл алдаатай: %s

en: action ignored
mn: үйлдэл орхигдлоо

en: action reset
mn: үйлдэлийг шинэчиллээ

en: action started
mn: үйлдэл эхэллээ

[ctx: action that affects the current post]
en: Enable comments
mn: Идэвхжүүлэх тайлбар

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
mn: Холбоос

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
mn: Медиа файл

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
mn: Хуудас

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
mn: Нийтлэл

[ctx: add new from admin bar]
en: User
mn: Хэрэглэгч

en: added on %1$s at %2$s
mn: %2$s-д %1$s-ийг нэмлээ

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
mn: Шинэ

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
mn: Цэнхэр

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
mn: Кофе

[ctx: admin color scheme]
en: Default
mn: Үндсэн

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
mn: Эктоплазм

[ctx: admin color scheme]
en: Light
mn: Гэгээлэг

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
mn: Шөнө дунд

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
mn: Модерн

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
mn: Далай

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
mn: Үүрийн туяа

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
mn: Олдсонгүй

en: and
mn: ба

en: and commented:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>
mn: бас сэтгэгдэл бичсэн:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>

en: and more...
mn: мөн илүү ихийг...

en: another web address of mine
mn: миний өөр нэг вэб сайтын хаяг

en: audio
mn: Дуу

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
mn: Зохиогч:

[ctx: auto preload]
en: Auto
mn: Автомат

en: automated taxes and discounted shipping labels
mn: автомат татварууд болон хямдралтай хүргэлийн тэмдэглэгээ

en: billed yearly
mn: төлбөр жилээр бодогдоно

en: billing address
mn: Төлбөрийн хаяг

[ctx: block category]
en: Design
mn: Дизайн

[ctx: block category]
en: Embeds
mn: Оруулсан

[ctx: block category]
en: Media
mn: Хэвлэл мэдээлэл

[ctx: block category]
en: Patterns
mn: Патернууд

[ctx: block category]
en: Text
mn: Текст

[ctx: block category]
en: Theme
mn: Сэдэв

[ctx: block category]
en: Widgets
mn: Виджетүүд

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
mn: Таны сайтын нийтлэлүүдийн календарь.

[ctx: block description]
en: A cloud of your most used tags.
mn: Таны хамгийн их ашигладаг шошгуудын үүл.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
mn: Зочдод танай сайтыг тойрон гарах боломжийг олгодог блокуудын цуглуулга.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
mn: Баганын блок доторх нэг багана.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
mn: Twitter эсвэл YouTube зэрэг бусад сайтаас татсан контентыг харуулах блок нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
mn: Татаж авах боломжтой файлд холбоос нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
mn: Навигацдаа хуудас, холбоос эсвэл өөр зүйл нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
mn: Навигацдаа дэд цэс нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
mn: Хэрэглэгчийн аватар нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
mn: Текст давхарласан зураг эсвэл видео нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
mn: Тусгай HTML кодыг нэмж, засварлах явцдаа урьдчилан хараарай.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
mn: Зай болон табуудыг хүндэтгэх текстийг нэмж, загварчлалыг зөвшөөрнө үү.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
mn: Блокуудын хооронд хоосон зай нэмж, өндрийг нь тохируулна уу.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
mn: Өөр өөр визуал тохиргоог ашиглан нийтлэлийн сэтгэгдлийг харуулах боломжийг олгодог дэвшилтэт блок.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
mn: Янз бүрийн асуулгын параметрүүд болон визуал тохиргоонд үндэслэн нийтлэлийн төрлийг харуулах боломжийг олгодог дэвшилтэт блок.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
mn: Гарчиг, огноо, зохиогч, аватар гэх мэт тайлбарыг харуулахад ашигладаг блокийн элементүүдийг агуулна.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
mn: Гарчиг, огноо, онцолсон зураг, агуулга эсвэл ишлэл гэх мэт нийтлэлийг гаргахад ашигладаг блок элементүүдийг агуулна.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
mn: Асуулгын үр дүн олдохгүй үед агуулгыг үзүүлэхэд ашигладаг блокийн элементүүдийг агуулна.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
mn: Энэ блокийн өмнөх агуулгыг таны архивын хуудасны ишлэлд харуулах болно.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
mn: Хэвтээ тусгаарлагчаар санаа эсвэл хэсгүүдийн хооронд завсарлага үүсгэ.

[ctx: block description]
en: Create a bulleted or numbered list.
mn: Сумтай эсвэл дугаарласан жагсаалт үүсгэ.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
mn: Сайтын нүүр хуудас руу үргэлж чиглэсэн холбоос үүсгэ. Толгой хэсэгт сайтын гарчгийн холбоос байгаа бол ихэвчлэн шаардлагагүй.

[ctx: block description]
en: Create a list item.
mn: Жагсаалтын зүйл үүсгэх.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
mn: Мэдээллийг харуулахын тулд мөр, баганад бүтэцтэй контент үүсгэ.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what the site is about. The tagline can be used in search results or when sharing on social networks even if it’s not displayed in the theme design.
mn: Энэ сайтын тухай хэдэн үгээр тайлбарлана уу. Сэдвийн загварт харагдахгүй байсан ч гэсэн хаягийг хайлтын илэрцэд эсвэл нийгмийн сүлжээнд хуваалцах үед ашиглаж болно.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
mn: Нийтлэлийнхээ огнооны архивыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
mn: Хуучин виджетийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a list of all categories.
mn: Бүх ангиллын жагсаалтыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
mn: Бүх хуудасны жагсаалтыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
mn: Хамгийн сүүлд бичсэн сэтгэгдлүүдийн жагсаалтыг харуул.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
mn: Таны хамгийн сүүлийн нийтлэлүүдийн жагсаалтыг харуул.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
mn: Нийтлэлийн сэтгэгдлийн тоог харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
mn: Нийтлэлийн сэтгэгдлийн маягтыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
mn: Нийтлэлийн онцолсон зургийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social profile or site.
mn: Сошиал медиа профайл эсвэл сайт руу холбосон дүрсийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
mn: Энэ сайтыг төлөөлөх зургийг харуул. Энэ блокийг шинэчлээд өөрчлөлтүүд хаа сайгүй хэрэгжинэ.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
mn: Таны зай болон табуудыг хүндэтгэсэн кодын хэсгүүдийг харуул.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
mn: Агуулгыг олон баганад харуулах ба багана бүрт блок нэмж оруулах.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
mn: Дурын RSS эсвэл Atom хангамжийн оруулгуудыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social profiles or sites.
mn: Таны сошиал медиа профайл эсвэл сайттай холбох дүрсүүдийг харуул.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
mn: Баян галерейд олон зургийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display post author details such as name, avatar, and bio.
mn: Нэр, аватар, био зэрэг нийтлэлийн зохиогчийн дэлгэрэнгүй мэдээллийг харуул.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
mn: Архивыг үзэхдээ категори, шошго, тусгай ангилал зүйн тайлбарыг харуул.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
mn: Ишлэлийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
mn: Асуулгын гарчгийг харуулах.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
mn: WordPress хяналтын самбар дээрх тайлбарыг засах холбоосыг харуулна. Энэ холбоос нь зөвхөн сэтгэгдэл бичих чадвартай хэрэглэгчдэд харагдана.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
mn: Сэтгэгдэлд хариулах холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
mn: Сэтгэгдэл бичих хуудасны дугаарын жагсаалтыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
mn: Хуудасны дугаарын жагсаалтыг харуулна

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
mn: Бүх хуудасны жагсаалт доторх хуудсыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
mn: Боломжтой үед дараагийн/өмнөх сэтгэгдлүүд рүү хуудасчилсан навигацыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
mn: Боломжтой бол дараагийн/өмнөх нийтлэлүүд рүү хуудасчилсан навигацыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
mn: Сэтгэгдлийн тоо бүхий гарчгийг харуулна

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
mn: Сэтгэгдлийн агуулгыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
mn: Нийтлэл эсвэл хуудасны агуулгыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
mn: Сэтгэгдэл нийтлэгдсэн огноог харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
mn: Нийтлэл, хуудас эсвэл бусад төрлийн агуулгын холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
mn: Одоогийн нийтлэлийн сэтгэгдлийн холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
mn: Сэтгэгдлийн зохиогчийн нэрийг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
mn: Энэ сайтын нэрийг харуулна. Блокыг шинэчилж, өөрчлөлтүүд нь ашигласан бүх газарт хамаарна. Энэ нь мөн хөтчийн гарчгийн талбар болон хайлтын үр дүнд харагдах болно.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
mn: Дараагийн сэтгэгдлийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
mn: Одоогийн нийтлэлийн хажууд байгаа дараагийн эсвэл өмнөх нийтлэлийн холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
mn: Дараагийн нийтлэлийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
mn: Өмнөх сэтгэгдлийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
mn: Өмнөх нийтлэлүүдийн хуудасны холбоосыг харуулна.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
mn: Нийтлэл, хуудас эсвэл бусад төрлийн агуулгын гарчгийг харуулна.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
mn: Өөрийн сайтын толгой, доод хэсэг, хажуугийн хэсэг гэх мэт дэлхийн өөр өөр бүс нутгийг засах эсвэл өөрөө үүсгэх.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
mn: Энгийн аудио тоглуулагчийг суулгана уу.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
mn: Өөрийн медиа сангаас видео оруулах эсвэл шинээр байршуулах.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
mn: Блокуудыг байрлуулах саванд цуглуул.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
mn: Иш татсан текстийг визуал онцлох. "Бусдаас иш татахдаа бид өөрсдийгөө иш татдаг." - Хулио Кортазар

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
mn: Текстийнхээ ишлэлд харааны онцгой ач холбогдол өг.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
mn: Зочдод таны агуулгыг олоход нь тусал.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
mn: Нэмэлт агуулгыг нуух, харуулах.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
mn: WordPress богино кодоор нэмэлт захиалгат элементүүдийг оруулна уу.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
mn: Үзүүлэн харуулахын тулд зураг оруулна уу.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
mn: Шүлэг оруулах. Тусгай зайны форматыг ашигла. Эсвэл дууны үгийг иш татна уу.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
mn: Шинэ хэсгүүдийг танилцуулж, зочдод (болон хайлтын системд) таны агуулгын бүтцийг ойлгоход туслах контентыг зохион байгуул.

[ctx: block description]
en: Post terms.
mn: Нийтлэлийн нөхцөл.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
mn: Товч хэлбэрийн холбоосоор зочдод арга хэмжээ авахыг сануул.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
mn: Товчлуур маягийн холбоосуудын тусламжтайгаар зочдод арга хэмжээ авахыг сануул.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
mn: Өөрийн агуулгыг олон хуудасны туршлага болгон тусгаарла.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
mn: Илүү баялаг байршилтай болгохын тулд медиа болон үгсийг зэрэгцүүлэн байрлуул.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
mn: Блокны загварыг харуул.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
mn: Нэвтрэх, гарах холбоосыг харуулах.

[ctx: block description]
en: Show minutes required to finish reading the post.
mn: Нийтлэлийг уншиж дуусгахад шаардагдах хэдэн минутыг харуул.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
mn: Бүх өгүүллэгийн үндсэн материалаас эхэл.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
mn: Нийтлэлээ гарчгийн жагсаалтаар нэгтгэн дүгнэ. Энд холбохын тулд Гарчиг блокуудад HTML зангуу нэмнэ үү.

[ctx: block description]
en: The author biography.
mn: Зохиогчийн намтар.

[ctx: block description]
en: The author name.
mn: Зохиогчийн нэр.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
mn: Энэ блок хуучирсан. Оронд нь Аватар блок ашиглана уу.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
mn: Энэ блок хуучирсан. Оронд нь Багана блокыг ашиглана уу.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
mn: Энэ блок хуучирсан. Оронд нь Сэтгэгдэл блокыг ашиглана уу.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
mn: Сонгодог WordPress засварлагчийг ашигла.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
mn: Таны сайтад энэ блокийн дэмжлэг байхгүй байна.

[ctx: block example]
en: Home Link
mn: Нүүр Хуудас Холбоос

[ctx: block keyword]
en: archive
mn: архив

[ctx: block keyword]
en: atom
mn: атом

[ctx: block keyword]
en: blockquote
mn: блок ишлэл

[ctx: block keyword]
en: bullet list
mn: сумны жагсаалт

[ctx: block keyword]
en: cite
mn: иш татах

[ctx: block keyword]
en: container
mn: сав

[ctx: block keyword]
en: description
mn: тайлбар

[ctx: block keyword]
en: disclosure
mn: ил тод болгох

[ctx: block keyword]
en: divider
mn: хуваагч

[ctx: block keyword]
en: document
mn: баримт бичиг

[ctx: block keyword]
en: document outline
mn: баримт бичгийн тойм

[ctx: block keyword]
en: download
mn: татаж авах

[ctx: block keyword]
en: embed
mn: оруулах

[ctx: block keyword]
en: feed
mn: тэжээх

[ctx: block keyword]
en: find
mn: олох

[ctx: block keyword]
en: form
mn: хэлбэр

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
mn: хэвтээ шугам

[ctx: block keyword]
en: hr
mn: цаг

[ctx: block keyword]
en: image
mn: зураг

[ctx: block keyword]
en: images
mn: зургууд

[ctx: block keyword]
en: link
mn: холбоос

[ctx: block keyword]
en: links
mn: холбоосууд

[ctx: block keyword]
en: login
mn: нэвтрэх

[ctx: block keyword]
en: logout
mn: гарах

[ctx: block keyword]
en: menu
mn: цэс

[ctx: block keyword]
en: movie
mn: кино

[ctx: block keyword]
en: music
mn: хөгжим

[ctx: block keyword]
en: navigation
mn: навигаци

[ctx: block keyword]
en: next page
mn: дараагийн хуудас

[ctx: block keyword]
en: numbered list
mn: дугаарласан жагсаалт

[ctx: block keyword]
en: ordered list
mn: захиалгат жагсаалт

[ctx: block keyword]
en: page
mn: хуудас

[ctx: block keyword]
en: pagination
mn: хуудаслах

[ctx: block keyword]
en: photo
mn: гэрэл зураг

[ctx: block keyword]
en: photos
mn: гэрэл зураг

[ctx: block keyword]
en: picture
mn: зураг

[ctx: block keyword]
en: podcast
mn: подкаст

[ctx: block keyword]
en: poem
mn: шүлэг

[ctx: block keyword]
en: poetry
mn: яруу найраг

[ctx: block keyword]
en: posts
mn: бичлэгүүд

[ctx: block keyword]
en: read more
mn: цааш унших

[ctx: block keyword]
en: recent comments
mn: сүүлийн үеийн сэтгэгдлүүд

[ctx: block keyword]
en: recent posts
mn: шинэ мэдээнүүд

[ctx: block keyword]
en: recording
mn: бичлэг

[ctx: block keyword]
en: references
mn: лавлагаа

[ctx: block keyword]
en: reusable
mn: дахин ашиглах боломжтой

[ctx: block keyword]
en: row
mn: эгнээ

[ctx: block keyword]
en: section
mn: хэсэг

[ctx: block keyword]
en: sound
mn: дуу чимээ

[ctx: block keyword]
en: subtitle
mn: хадмал орчуулга

[ctx: block keyword]
en: summary
mn: хураангуй

[ctx: block keyword]
en: text
mn: текст

[ctx: block keyword]
en: title
mn: гарчиг

[ctx: block keyword]
en: video
mn: видео

[ctx: block keyword]
en: wrapper
mn: боодол

[ctx: block style]
en: Default
mn: Өгөгдмөл

[ctx: block style label]
en: Default
mn: Өгөгдмөл

[ctx: block style label]
en: Dots
mn: Цэгүүд

[ctx: block style label]
en: Fill
mn: Бөглөх

[ctx: block style label]
en: Logos Only
mn: Зөвхөн лого

[ctx: block style label]
en: Outline
mn: Тойм

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
mn: Эмийн хэлбэр

[ctx: block style label]
en: Plain
mn: Энгийн

[ctx: block style label]
en: Rounded
mn: Бөөрөнхийлсөн

[ctx: block style label]
en: Stripes
mn: Судал

[ctx: block style label]
en: Wide Line
mn: Өргөн шугам

[ctx: block title]
en: Archives
mn: Архив

[ctx: block title]
en: Audio
mn: Аудио

[ctx: block title]
en: Author Biography
mn: Нийтлэлийн зохиогчийн намтар

[ctx: block title]
en: Author Name
mn: Нийтлэлийн зохиогчийн нэр

[ctx: block title]
en: Avatar
mn: Аватар

[ctx: block title]
en: Button
mn: Товчлуур

[ctx: block title]
en: Buttons
mn: Товчлуурууд

[ctx: block title]
en: Calendar
mn: Хуанли

[ctx: block title]
en: Categories List
mn: Ангиллын жагсаалт

[ctx: block title]
en: Classic
mn: Сонгодог

[ctx: block title]
en: Code
mn: Код

[ctx: block title]
en: Column
mn: Багана

[ctx: block title]
en: Columns
mn: Баганууд

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
mn: Сэтгэгдэл нийтлэх (хуучирсан)

[ctx: block title]
en: Comment Author
mn: Сэтгэгдэл Зохиогч

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
mn: Сэтгэгдлийн зохиогч Аватар (хуучирсан)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
mn: Сэтгэгдэл Зохиогчийн нэр

[ctx: block title]
en: Comment Content
mn: Сэтгэгдэл Агуулга

[ctx: block title]
en: Comment Date
mn: Тайлбар Огноо

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
mn: Сэтгэгдэл засах холбоос

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
mn: Сэтгэгдэл бичих линк

[ctx: block title]
en: Comment Template
mn: Сэтгэгдлийн загвар

[ctx: block title]
en: Comments
mn: Сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Comments Count
mn: Нийтлэлийн сэтгэгдлийн тоо

[ctx: block title]
en: Comments Form
mn: Сэтгэгдэл бичих маягт

[ctx: block title]
en: Comments Link
mn: Сэтгэгдэл бичих холбоос

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
mn: Дараагийн хуудасны сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
mn: Сэтгэгдлийн хуудасны дугаар

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
mn: Сэтгэгдэл хуудаснаа

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
mn: Өмнөх хуудасны сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Comments Title
mn: Сэтгэгдлийн гарчиг

[ctx: block title]
en: Cover
mn: Хавтас

[ctx: block title]
en: Custom HTML
mn: Тусгай HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
mn: Тусгай холбоос

[ctx: block title]
en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй мэдээлэл

[ctx: block title]
en: Excerpt
mn: Ишлэл

[ctx: block title]
en: Featured Image
mn: Нийтлэлийн онцолсон зураг

[ctx: block title]
en: File
mn: Файл

[ctx: block title]
en: Footnotes
mn: Тайлбар

[ctx: block title]
en: Gallery
mn: Галерей

[ctx: block title]
en: Group
mn: Бүлэг

[ctx: block title]
en: Heading
mn: Гарчиг

[ctx: block title]
en: Home Link
mn: Нүүр хуудас холбоос

[ctx: block title]
en: Image
mn: Зураг

[ctx: block title]
en: Latest Comments
mn: Сүүлийн сэтгэгдэл

[ctx: block title]
en: Latest Posts
mn: Сүүлийн бичлэгүүд

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
mn: Хуучин виджет

[ctx: block title]
en: List
mn: Жагсаалт

[ctx: block title]
en: List item
mn: Жагсаалтын зүйл

[ctx: block title]
en: Login/out
mn: Нэвтрэх/гарах

[ctx: block title]
en: Media & Text
mn: Хэвлэл мэдээлэл ба текст

[ctx: block title]
en: More
mn: Илүү

[ctx: block title]
en: Navigation
mn: Навигац

[ctx: block title]
en: Next Page
mn: Дараагийн хуудас

[ctx: block title]
en: No results
mn: Үр дүнгүй

[ctx: block title]
en: Page Break
mn: Хуудасны завсарлага

[ctx: block title]
en: Page List
mn: Хуудасны жагсаалт

[ctx: block title]
en: Page List Item
mn: Хуудасны жагсаалтын зүйл

[ctx: block title]
en: Page Numbers
mn: Хуудасны дугаар

[ctx: block title]
en: Pagination
mn: Хуудсууд

[ctx: block title]
en: Paragraph
mn: Догол мөр

[ctx: block title]
en: Pattern
mn: Загвар

[ctx: block title]
en: Pattern placeholder
mn: Загварын орлуулагч

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
mn: Бичлэгийн навигацийн холбоос

[ctx: block title]
en: Post Template
mn: Нийтлэлийн загвар

[ctx: block title]
en: Post Terms
mn: Нийтлэлийн нөхцөл

[ctx: block title]
en: Preformatted
mn: Урьдчилан форматласан

[ctx: block title]
en: Previous Page
mn: Өмнөх хуудас

[ctx: block title]
en: Pullquote
mn: Хашилт

[ctx: block title]
en: Query Loop
mn: Асуулгын давталт

[ctx: block title]
en: Query Title
mn: Асуулгын гарчиг

[ctx: block title]
en: Quote
mn: Иш татах

[ctx: block title]
en: Read More
mn: Цааш унших

[ctx: block title]
en: Search
mn: Хайх

[ctx: block title]
en: Separator
mn: Тусгаарлагч

[ctx: block title]
en: Shortcode
mn: Богино код

[ctx: block title]
en: Site Logo
mn: Сайтын лого

[ctx: block title]
en: Site Tagline
mn: Сайтын танилцуулга

[ctx: block title]
en: Site Title
mn: Сайтын гарчиг

[ctx: block title]
en: Social Icon
mn: Нийгмийн дүрс тэмдэг

[ctx: block title]
en: Social Icons
mn: Нийгмийн дүрс тэмдэг

[ctx: block title]
en: Submenu
mn: Дэд цэс

[ctx: block title]
en: Table
mn: Хүснэгт

[ctx: block title]
en: Table of Contents
mn: Агуулга

[ctx: block title]
en: Template Part
mn: Загварын хэсэг

[ctx: block title]
en: Term Description
mn: Нэр томъёоны тодорхойлолт

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
mn: Текстийн багана (хуучирсан)

[ctx: block title]
en: Time To Read
mn: Унших цаг

[ctx: block title]
en: Title
mn: Гарчиг

[ctx: block title]
en: Unsupported
mn: Дэмжигдээгүй

[ctx: block title]
en: Verse
mn: Шүлэг

[ctx: block title]
en: Video
mn: Видео

[ctx: blocks]
en: Most used
mn: Хамгийн их хэрэглэдэг

en: blog
mn: блог

[ctx: blog post count]
en: %s post | %s posts
mn[0]: %s бичвэр
mn[1]: %s бичвэрүүд

[ctx: blog user count]
en: %s member | %s members
mn[0]: %s гишүүн
mn[1]: %s гишүүд

[ctx: blogname]
en: Your import from %1$s to %2$s has finished.
mn: %1$s -с %2$s рүү импортлож дууслаа.

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
mn[0]: Сайт нэмэх

[ctx: button label]
en: Convert to link
mn: Холбоосруу хөрвүүлэх

[ctx: button label]
en: Download
mn: Татах

[ctx: button label]
en: Try again
mn: Дахин оролдох

en: by
mn: нийтэлсэн

en: by %(author)s
mn: %(author)s

en: by %s
mn: %s -н

en: by {{author/}}
mn: бичсэн {{author/}}

[ctx: calypso stats survey]
en: Thanks for your feedback.
mn: Саналаа ирүүлсэнд баярлалаа.

[ctx: caption]
en: "%1$s" by %2$s/ %3$s
mn: "%1$s" %2$s/ %3$s

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a> by %2$s/ %3$s
mn: %2$s/ %3$s-аар <a %1$s>ажиллана</a>

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a>/ %2$s
mn: <a %1$s>Ажил</a>/ %2$s

[ctx: categories]
en: Most Used
mn: Их ашигласан

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
mn: Ангилал:

en: checkout
mn: төлбөр төлөлт

en: child
mn: хүүхэд

en: christopher is a clean and responsive WordPress theme created for creative bloggers and authors to build an awesome magazine or personal blog. Topics such as photography, fashion, food, traveling to hobbies, crafts, tech or DIY will suit well.
mn: Christopher нь бүтээлч блогчид болон зохиогчдод зориулагдсан, гайхалтай сэтгүүлийн болон хувийн блогийг бий болгох цэвэрхэн, уян хатан WordPress загвар юм. Гэрэл зураг, загвар, хоол, аялал зэргээс эхлээд хобби, гар урлал, технологи, DIY зэрэг сэдвүүдэд сайхан зохицох болно.

en: client_data required.
mn: client_data хэрэгтэй.

en: close tags
mn: тэмдэглээ хаах

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
mn: &amp;#8221;

en: cm
mn: см

en: co-resident
mn: хамтран оршин суугч

en: co-worker
mn: хамтран ажилллагч

en: code on back
mn: ар талд нь байгаа код

en: code on front
mn: урд талд нь байгаа код

en: colleague
mn: хамт ажилладаг

[ctx: color scheme]
en: Dark
mn: Харанхуй

[ctx: color scheme]
en: Light
mn: Гэрэл

[ctx: column name]
en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

[ctx: column name]
en: Date
mn: Огноо

[ctx: column name]
en: File
mn: Файл

[ctx: column name]
en: In Response To
mn: Хариулах

[ctx: column name]
en: Title
mn: Гарчиг

[ctx: comment]
en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

[ctx: comment]
en: Mark as spam
mn: Спамаар тэмдэглэх

[ctx: comment]
en: Not Spam
mn: Спам биш

[ctx: comment]
en: Not spam
mn: Спам биш

[ctx: comment]
en: Pending
mn: Хүлээгдэж байна

[ctx: comment]
en: Replied
mn: Хариулсан

[ctx: comment]
en: Spam
mn: Спам

[ctx: comment]
en: Trash
mn: Хог

[ctx: comment]
en: Unapprove
mn: Цуцлах

[ctx: comment]
en: Unspam
mn: Спам биш

[ctx: comment]
en: Untrash
mn: Хог биш болгох

[ctx: comment status]
en: Approved
mn: Зөвшөөрсөн

[ctx: comment status]
en: Pending
mn: Хүлээгдэж байгаа

[ctx: comment status]
en: Spam
mn: Спам

[ctx: comment status]
en: Trash
mn: Хогийн сав

en: comments
mn: сэтгэгдэл

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Бүгд <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Бүгд <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Зөвшөөрөгдсөн <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Зөвшөөрөгдсөн <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Миний <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Миний <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хүлээгдэж байна <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хүлээгдэж байна <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
mn: Спам

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Хогийн сав <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Хогийн сав <span class="count">(%s)</span>

en: contact
mn: харилцах хаяг

en: contact us
mn: бидэнтэй холбогдоорой

en: contact&nbsp;us
mn: бидэнтэй&nbsp;холбогдох

[ctx: content placeholder]
en: Content…
mn: Агуулга...

[ctx: context: action]
en: Backup complete
mn: Нөөцлөлт дууслаа

[ctx: context: noun]
en: Download Backup
mn: Нөөцийг Татах

[ctx: context: noun]
en: Restore
mn: Сэргээлт

en: copied!
mn: Copied!

en: copy to clipboard
mn: clipboard луу хуулбарлах

en: create poll page
mn: санал асуулгын хуудас үүсгэх

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
mn: Австрали Доллар

[ctx: currency]
en: Brazilian real
mn: Бразилийн реал

[ctx: currency]
en: British Pounds
mn: Британийн Фунт

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
mn: Канад Доллар

[ctx: currency]
en: Euro
mn: Евро

[ctx: currency]
en: Japanese Yen
mn: Японы Иен

[ctx: currency]
en: New Zealand Dollars
mn: Шинэ Зеландын Доллар

[ctx: currency]
en: United States Dollars
mn: Америк Доллар

[ctx: custom background]
en: Background
mn: Суурь

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
mn: Өмнө хуулсан

[ctx: custom headers]
en: Suggested
mn: Санал болгох

[ctx: custom image header]
en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: customer orders
mn: хэрэглэгчийн захиалгууд

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
mn: Товлосон

en: d M Y
mn: ө С Ж

en: date
mn: болзоо

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
mn: Жил:

[ctx: date is of the form MM/YY]
en: Expires %(date)s
mn: %(date)s -д хугацаа нь дуусна

[ctx: date, time period, blog title]
en: On %1$s, you surpassed your previous record of most likes in one %2$s for your posts on %3$s.
mn: Та %3$s дээр %2$s -ийн хугацаанд нэг бичвэрт авч байсан хамгийн их лайкын тоогоо  %1$s -д шинэчлэн тогтоосон байна.

en: day | days
mn[0]: өдөр

en: days
mn: өдөр

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
mn: хаах

[ctx: default-slug]
en: product
mn: baraa

[ctx: default-slug]
en: shop
mn: дэлгүүр

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
mn: %s нэмэх

en: discounted shipping labels
mn: хямдарсан бүтээгдэхүүний тэмдэглэгээ

en: document
mn: бичиг баримт

en: domain
mn: Домэйн нэр

en: download
mn: Татах

en: e.g. %(example)s
mn: жишээ нь %(example)s

en: eCommerce
mn: Онлайн Худалдаа

en: eCommerce Marketing Tools
mn: Интернет Худалдааны Маркетингийн Хэрэгслүүд

en: ebook
mn: цахим ном

en: edit
mn: засах

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
mn: Хүргэлт

[ctx: editor button]
en: Left to right
mn: Зүүнээс баруун

[ctx: editor button]
en: Right to left
mn: Баруунаас зүүн

[ctx: editor button]
en: Show blocks
mn: Блокуудыг харуулах

en: education
mn: Боловсрол

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
mn: Сайтын Админ

en: enabled
mn: Идэвхжүүлэх

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
mn: Тохирох утга алга

en: enter a custom date format in the following field
mn: дараах талбарт өөрчлөн огнооны форматыг оруулна уу

en: enter a custom time format in the following field
mn: дараах талбарт тохируулсан цагийн форматыг оруулна уу

en: every two years
mn: хоёр жил тутам

[ctx: example sku]
en: e.g. com.wordpress.example
mn: жишээ нь: com.wordpress.example

en: example:
mn: жишээ:

en: example: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>
mn: жишээ нь: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>

en: expired %(expiry)s
mn: %(expiry)s хугацаа нь дууссан

en: expires %(expiry)s
mn: %(expiry)s хугацаа нь дуусна

en: family
mn: гэр бүл

[ctx: feed link]
en: &raquo;
mn: &amp;raquo;

[ctx: file type group]
en: Archives
mn: Архив

[ctx: file type group]
en: Audio
mn: Аудио

[ctx: file type group]
en: Video
mn: Видео

en: filter
mn: шүүлтүүр

[ctx: find/replace]
en: Find
mn: Хайх

[ctx: find/replace]
en: Next
mn: Дараах

[ctx: find/replace]
en: Prev
mn: Өмнөх

[ctx: find/replace]
en: Replace
mn: Солих

[ctx: find/replace]
en: Replace all
mn: Бүгдийг солих

[ctx: find/replace]
en: Replace with
mn: -аар солих

[ctx: find/replace]
en: Whole words
mn: Бүтэн үгүүдээр

en: first
mn: эхний

en: folder
mn: хавтас

[ctx: font size name]
en: Huge
mn: Асар том

[ctx: font size name]
en: Large
mn: Том

[ctx: font size name]
en: Medium
mn: Дунд

[ctx: font size name]
en: Small
mn: Жижиг

[ctx: font style]
en: Italic
mn: Налуу

[ctx: font style]
en: Regular
mn: Тогтмол

[ctx: font weight]
en: Black
mn: Хар

[ctx: font weight]
en: Bold
mn: Болд

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
mn: Нэмэлт Болд

[ctx: font weight]
en: Extra Light
mn: Нэмэлт Гэрэл

[ctx: font weight]
en: Light
mn: Гэрэл

[ctx: font weight]
en: Medium
mn: Дунд

[ctx: font weight]
en: Regular
mn: Тогтмол

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
mn: Хагас Болд

[ctx: font weight]
en: Thin
mn: Нимгэн

en: for life
mn: амьдралд

en: for {{button}}%(site)s{{/button}}
mn: {{button}}%(site)s{{/button}} -ийн

en: friend
mn: найз

en: friendship
mn: нөхөрлөл

en: from %(minPrice)s - %(maxPrice)s
mn: %(minPrice)s -ээс %(maxPrice)s

en: full instructions
mn: бүрэн заавар

[ctx: future time]
en: in %s
mn: %s -д

en: g:i a
mn: g:i нь

[ctx: genitive]
en: April
mn: 4-р сар

[ctx: genitive]
en: August
mn: 8-р сар

[ctx: genitive]
en: December
mn: 12-р сар

[ctx: genitive]
en: February
mn: 2-р сар

[ctx: genitive]
en: January
mn: 1-р сар

[ctx: genitive]
en: July
mn: 7-р сар

[ctx: genitive]
en: June
mn: 6-р сар

[ctx: genitive]
en: March
mn: 3-р сар

[ctx: genitive]
en: May
mn: 5-р сар

[ctx: genitive]
en: November
mn: 11-р сар

[ctx: genitive]
en: October
mn: 10-р сар

[ctx: genitive]
en: September
mn: 9-р сар

en: geographical
mn: газар зүйн

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
mn: Буцах

en: go to top
mn: дээш очих

en: guest orders
mn: Зочины захиалгууд

en: handle
mn: бариул

en: handled by WordPress.com
mn: WordPress.com -р зохьцуулагдсан

en: hide %(numOfReplies)d reply | hide %(numOfReplies)d replies
mn[0]: %(numOfReplies)d хариуг нуух
mn[1]: %(numOfReplies)d хариуг нуух

en: home
mn: эхлэл

en: horizontal start position
mn: хэвтээ эхлэх байрлал

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
mn: Босоо зэрэгцүүлэлт

en: hour
mn: цаг

en: hours
mn: цаг

en: html_lang_attribute
mn: mn

en: iTheme2's beautiful Apple-inspired design makes it the perfect theme for technology & Mac related blogs.
mn: iTheme2-ийн Apple-с сэдэвлэгдсэн загвар нь технологи & Mac-тай холбоотой блогуудыг төгс болгоно.

en: image
mn: зураг

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
mn: Шийдвэрлэх

en: in %s
mn: %s -д

en: items
mn: элемент

en: just now
mn: дөнгөж сая

en: kg
mn: кг

en: kin
mn: төрөл садан

en: l F j, Y
mn: Y оны F сарын j, l гараг

en: l, F j, Y
mn: Y оны F сарын j, l гараг

[ctx: label]
en: Search for:
mn: Хайлтанд :

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
mn: Дуу нэмэх

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
mn: Зураг нэмэх

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
mn: Цомог засах

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
mn: Зураг нэмэх

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
mn: Зураг засах

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
mn: Зураг солих

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
mn: Зураг Нэмэх

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
mn: Видео Нэмэх

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
mn: Сонгогдмол

en: last
mn: сүүлийн

[ctx: link]
en: Add New
mn: Шинийг нэмэх

en: link color
mn: холбоос өнгө

[ctx: links widget]
en: All Links
mn: Бүх холбоос

[ctx: list style]
en: Circle
mn: Тойрог

[ctx: list style]
en: Default
mn: Хэвийн

[ctx: list style]
en: Disc
mn: Диск

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
mn: Жижиг Альфа

[ctx: list style]
en: Lower Greek
mn: Жижиг Грек

[ctx: list style]
en: Lower Roman
mn: Жижиг Ром

[ctx: list style]
en: Square
mn: Квадрат

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
mn: Том Альфа

[ctx: list style]
en: Upper Roman
mn: Том Ром

en: m/y
mn: y-m

en: media
mn: медиа

[ctx: media item]
en: Success
mn: Амжилт

[ctx: media items]
en: Mine
mn: Минийх

[ctx: media modal menu]
en: Menu
mn: Цэс

[ctx: medium date format]
en: M j, Y
mn: М о н ы д о, У

[ctx: medium date format with time]
en: M j, Y g:i A
mn: М j, Y g:би Нь

en: menu
mn: цэс

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
mn: (Одоогийн тохиргоо: %s)

[ctx: menu]
en: Use new menu
mn: Шинэ цэс ашиглах

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
mn: (Ашиглаж буй: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
mn: (Одоогоор тохируулсан: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
mn: (Хэрэв та <a href="%1$s" %2$s>%3$s цэсийн виджет</a> ашиглахаар төлөвлөж байгаа бол энэ алхмыг алгасна уу.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
mn: Here’s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
mn: Бүх байрлалыг харах

[ctx: menu locations]
en: View Location
mn: Байрлал харах

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
mn: Энэ цэсийг хаана харуулах вэ?

en: met
mn: уулзсан

[ctx: meta name]
en: Name
mn: Нэр

en: minute | minutes
mn[0]: минут

en: minutes
mn: минут

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
mn: (ангилалгүй)

en: month
mn: сар

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
mn: Жилээр

en: moved to the Trash.
mn: хогийн сав руу зөөсөн.

en: movie
mn: кино

en: muse
mn: муза

en: music
mn: хөгжим

[ctx: name]
en: Unknown
mn: Тодорхойгүй

[ctx: nav menu home label]
en: Home
mn: Нүүр хуудас

[ctx: navigation link preview example]
en: Example Link
mn: Жишээ Нь Холбоос

en: need credentials
mn: эрхийн мэдээлэл шаардлагатай

en: need credentials:
mn: эрхийн мэдээлэл шаардлагатай:

en: neighbor
mn: хөрш

en: new users
mn: шинэ хэрэглэгч

en: newer
mn: шинэхэн

en: no title
mn: гарчиггүй

[ctx: no user roles]
en: None
mn: Байхгүй

en: none
mn: байхгүй

en: not resolved
mn: шийдвэрлэсэнгүй

en: notifications
mn: сонордуулгууд

[ctx: noun]
en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

[ctx: noun]
en: Comments
mn: Сэтгэгдэл

[ctx: noun]
en: Document
mn: Баримт бичиг

[ctx: noun]
en: Likes
mn: Таалагдсан

[ctx: noun]
en: Trash
mn: Хогийн сав

[ctx: noun]
en: Views
mn: Үзсэн тоо

[ctx: noun]
en: Visitors
mn: Зочид

[ctx: noun - someone's domain name]
en: domain
mn: домэйн

[ctx: noun: Post Type]
en: %s scheduled
mn: %s хуваарьт орсон

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
mn: Тэмдэглэл

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
mn: Сонордуулга

[ctx: number of pages]
en: of
mn: -с

en: number_format_decimal_point
mn: ,

en: number_format_thousands_sep
mn: ,

en: of
mn: -ийн

en: older
mn: хуучин

en: on
mn: дээр

en: on <a href="%1$s">%2$s</a>
mn: <a href="%1$s">%2$s</a> -д

en: optional
mn: заавал биш

en: or
mn: эсвэл

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
mn: эсвэл <a href="%s">шинэ цэс үүсгэх</a> . Өөрчлөлтүүдийг хадгалахаа бүү мартаарай!

en: orders
mn: захиалгууд

[ctx: page]
en: Add New
mn: Шинийг нэмэх

[ctx: page label]
en: Front Page
mn: Өмнөх хуудас

[ctx: page label]
en: Posts Page
mn: Нийтлэлийн хуудас

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
mn: Нууцлалын бодлогын хуудас

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
mn: %2$s-с %1$s

en: parent
mn: эцэг эх

en: password
mn: Нууц үг

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
mn: Тохирохгүй

[ctx: password strength]
en: Medium
mn: Дунд зэрэг

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
mn: Нууц үгийн нууцлал тодорхойгүй

[ctx: password strength]
en: Strong
mn: Хүчтэй

[ctx: password strength]
en: Very weak
mn: Маш сул

[ctx: password strength]
en: Weak
mn: Сул

en: payment setup and discounted shipping labels
mn: төлбөрийн тохиргоо болон хямдралтай хүргэлийн тэмдэглэгээ

en: per day
mn: өдөр бүр

en: per month
mn: сар бүр

en: per month, billed annually
mn: сар тутам, жилээр төлөгдөнө

en: per month, billed yearly
mn: сард, гэхдээ жилээр төлөгдөнө

en: per week
mn: долоо хоног бүр

en: per year
mn: жил бүр

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
mn: Экспортын тайлангийн тойм.

[ctx: personal data group label]
en: About
mn: Бидний тухай

en: photo
mn: зураг

en: physical
mn: бодит

[ctx: placeholder]
en: Buy product
mn: Худалдаж авья

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
mn: Хайлт &hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
mn: %s амжилттай устгагдсан.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Одоогийн PHP хувилбар (%1$s) нь %2$s-ийн доод шаардлагыг хангахгүй байна. Plugin нь PHP %3$s шаарддаг.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Одоогийн WordPress хувилбар (%1$s) нь %2$s-д тавигдах хамгийн бага шаардлагыг хангахгүй байна. Plugin нь WordPress %3$s-г шаарддаг.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
mn: <strong>Алдаа:</strong> WordPress (%1$s) болон PHP (%2$s)-ийн одоогийн хувилбарууд нь %3$s-д тавигдах хамгийн бага шаардлагыг хангахгүй байна. Plugin нь WordPress %4$s болон PHP %5$s-г шаарддаг.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
mn: Идэвхижүүлэх %s

[ctx: plugin]
en: Active
mn: Идэвхтэй

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
mn: Суулгах боломжгүй

[ctx: plugin]
en: Current
mn: Одоогийн

[ctx: plugin]
en: Install %s
mn: %s суулгана уу

[ctx: plugin]
en: Install %s now
mn: %s-г одоо суулгах

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
mn: Одоогийн байдлаар байршуулсанаар солино уу

[ctx: plugin]
en: Update %s now
mn: %s-г одоо шинэчлэх

[ctx: plugin]
en: Uploaded
mn: Байршуулсан

en: podcast
mn: нэвтрүүлэг

en: poetry
mn: Шүлэг

en: post | posts
mn[0]: мэдээ

[ctx: post]
en: Add New
mn: Шинийг нэмэх

[ctx: post]
en: Failed
mn: Амжилтгүй

[ctx: post]
en: In-Progress
mn: Өрнөх явцдаа байна

[ctx: post (post name) is visible on (site name)]
en: Your scheduled post %1$s is now published on %2$s. Spread the word!
mn: Таны төлөвлөсөн бичвэр %1$s %2$s -д нийтлэгдлээ. Цааш нь дамжуулаарай!

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
mn: Жагсаалт

[ctx: post format]
en: Format
mn: Төрөл

[ctx: post format]
en: Formats
mn: Формат

[ctx: post format archive title]
en: Asides
mn: Тусгаар

[ctx: post format archive title]
en: Audio
mn: Аудио

[ctx: post format archive title]
en: Chats
mn: Чат

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
mn: Зургийн цомог

[ctx: post format archive title]
en: Images
mn: Зургууд

[ctx: post format archive title]
en: Links
mn: Холбоосууд

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
mn: Ишлэл

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
mn: Төлөвүүд

[ctx: post format archive title]
en: Videos
mn: Видеонууд

[ctx: post password form]
en: Enter
mn: Интер

[ctx: post schedule date format without year]
en: F j g:i a
mn: F j g:i a

[ctx: post status]
en: Draft
mn: Ноорог

[ctx: post status]
en: Password protected
mn: Нууц үгээр хамгаалагдсан

[ctx: post status]
en: Pending
mn: Хүлээгдэж буй

[ctx: post status]
en: Private
mn: Хувийн

[ctx: post status]
en: Published
mn: Нийтлэсэн

[ctx: post status]
en: Scheduled
mn: Төлөвлөсөн

[ctx: post status]
en: Sticky
mn: Наалдамхай

[ctx: post status]
en: Trash
mn: Хогийн сав

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
mn: Архив:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
mn: Өөрчлөлтүүдийг

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
mn: Дэлхийн Хэв Маяг

[ctx: post type general name]
en: Media
mn: Медиа

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
mn: Навигацийн Цэс

[ctx: post type general name]
en: Pages
mn: Хуудас

[ctx: post type general name]
en: Patterns
mn: Патернууд

[ctx: post type general name]
en: Posts
mn: Бичлэг

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
mn: Template Хэсгээс

[ctx: post type general name]
en: Templates
mn: Маягт

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
mn: Өөрчлөлтөө

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
mn: Навигацийн Цэс

[ctx: post type singular name]
en: Page
mn: Хуудас

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
mn: Патерн

[ctx: post type singular name]
en: Post
mn: Бичлэг

[ctx: post type singular name]
en: Template
mn: Загвар

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
mn: Загвар-Р Хэсэг

en: posts
mn: бичлэг

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Бүгд <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Бүгд <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Миний <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Миний <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Наалдамхай <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Наалдамхай <span class="count">(%s)</span>

en: preview
mn: Урьдчилан харах

en: print
mn: хэвлэх

en: privacy-policy
mn: нууцлалын бодлого

en: professional
mn: мэргэжлийн

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
mn: М ж, Ю

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Current Record:
mn: Одоогийн Рекорд:

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Old Record:
mn: Хуучин Рекорд:

[ctx: refundText is of the form "[currency-symbol][amount]" i.e. "$20"]
en: %(refundText)s to be refunded
mn: %(refundText)s буцаан төлөгдөнө

en: registration
mn: бүртгэл

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
mn: %s -г дахин сунгаарай

en: renews %(renewDate)s
mn: %(renewDate)s сунгагдана

[ctx: request status]
en: Completed
mn: Дууссан

[ctx: request status]
en: Confirmed
mn: Баталгаажсан

[ctx: request status]
en: Failed
mn: Буруу

[ctx: request status]
en: Pending
mn: Хүлээгдэж байгаа

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Бүх <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Бүх <span class="count">(%s)</span>

en: required
mn: Заавал

[ctx: review]
en: Mark as spam
mn: Спам гэж тэмдэглэх

[ctx: review]
en: Not Spam
mn: Спам биш

[ctx: review]
en: Not spam
mn: Спам биш

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
mn: СН СӨ, @ Ц:М:С

[ctx: revisions]
en: Browse
mn: Үзэх

en: romantic
mn: гэр бүл

[ctx: sample permalink base]
en: archives
mn: Архив

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
mn: жишээ бичлэг

en: sample-page
mn: загвар-хуудас

en: scale height
mn: масштабын өндөр

en: search
mn: хайх

[ctx: search label]
en: Find Author…
mn: Нийтлэлч Хайх...

en: second
mn: секунд

en: seconds
mn: секунд

en: selection height
mn: сонголтын өндөр

en: selection width
mn: сонголтын өргөн

[ctx: settings screen]
en: Discussion
mn: Сэтгэгдэл

[ctx: settings screen]
en: General
mn: Ерөнхий

[ctx: settings screen]
en: Security
mn: Нууцлал

[ctx: settings screen]
en: Writing
mn: Бичихүй

en: share your experience…
mn: хувийн туршлагаасаа хуваалц...

en: shipping address
mn: Хүргэлтийн хаяг

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
mn: Хүргэлт

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
mn: Хүргэлт %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
mn: Захиалга

[ctx: short date format with time]
en: n/j/Y g:i A
mn: n/j/Y g:би Нь

[ctx: short date format without the year]
en: M j
mn: М о н ы д о

en: shortly
mn: тун удахгүй

en: show %(numOfReplies)d reply | show %(numOfReplies)d replies
mn[0]: %(numOfReplies)d хариуг харуул
mn[1]: %(numOfReplies)d хариуг харуул

en: show source
mn: эх кодыг харуулах

en: sibling
mn: ах дүү

[ctx: single horizontal line]
en: Row
mn: Хэрүүл

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
mn: &larr; %s руу явах

[ctx: site]
en: Mark as spam
mn: Спамаар тэмдэглэх

[ctx: site]
en: Not Spam
mn: Спам биш

[ctx: site]
en: Not spam
mn: Спам биш

[ctx: site]
en: Registered
mn: Бүртгэсэн

[ctx: site]
en: Spam
mn: Спам

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
mn: Редактор

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
mn: Редактор

[ctx: site exporter menu item]
en: Export
mn: Экспортын

[ctx: site name]
en: Your scheduled post is now published on %1$s.
mn: Таны төлөвлөсөн бичвэр %1$s -д нийтлэгдлээ.

en: site-switcher
mn: сайт солигч

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Бүх <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Бүх <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
mn: baraa

[ctx: slug]
en: product-category
mn: baraanii-angilal

[ctx: slug]
en: product-tag
mn: baraanii-sedev

[ctx: slug]
en: uncategorized
mn: angilalgui

en: social
mn: сошиал

[ctx: spellcheck]
en: Finish
mn: Дуусгах

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
mn: Үл ойшоох

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
mn: Бүгдийг үл ойшоох

en: spouse
mn: гэр бүлийн хүн

en: styles
mn: Хэлбэрүүд

en: sub item
mn: дэд зүйл

[ctx: submit button]
en: Search
mn: Хай

en: survey
mn: санал асуулга

en: sweetheart
mn: хайрт

[ctx: table body]
en: Body
mn: Эх бие

[ctx: table cell]
en: Cell
mn: Нүд

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
mn: Хоосон

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
mn: Хамрах хүрээ

[ctx: table footer]
en: Footer
mn: Хөл

[ctx: table header]
en: Header
mn: Гарчиг

[ctx: tags]
en: Most Used
mn: Их ашигласан

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
mn: Ангиллууд

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
mn: Тагууд

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
mn: Ангилал

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
mn: Шошго

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
mn: %s нэмсэн

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
mn: %s устсан

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
mn: %s нэмэгдээгүй

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
mn: %s шинэчлэгдээгүй

[ctx: template part area]
en: Footer
mn: Хөл хэсэг

[ctx: template part area]
en: General
mn: Ерөнхий

[ctx: template part area]
en: Header
mn: Толгой хэсэг

[ctx: term name]
en: Name
mn: Нэр

en: text color
mn: Текстийн өнгө

en: text direction
mn: Бичвэрийн чиг

en: the past day
mn: өчигдөр

en: the past month
mn: өнгөрсөн сар

en: the past week
mn: өнгөрсөн 7 хоног

en: the past year
mn: өнгөрсөн жил

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
mn: %s амжилттай устгагдсан.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Одоогийн PHP хувилбар нь %s-ийн доод шаардлагыг хангахгүй байна.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Одоогийн WordPress болон PHP хувилбарууд %s-д тавигдах хамгийн бага шаардлагыг хангахгүй байна.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
mn: <strong>Алдаа:</strong> Одоогийн WordPress хувилбар нь %s-д тавигдах хамгийн бага шаардлагыг хангахгүй байна.

[ctx: theme]
en: Activate %s
mn: %s-г идэвхжүүлнэ үү

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
mn: “%s” идэвхжүүлэх

[ctx: theme]
en: Active
mn: Идэвхтэй

[ctx: theme]
en: Active:
mn: Идэвхтэй:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
mn: Идэвхжүүлэх боломжгүй

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
mn: %s-г идэвхжүүлэх боломжгүй

[ctx: theme]
en: Cannot Install
mn: Суулгах боломжгүй

[ctx: theme]
en: Change
mn: Солих

[ctx: theme]
en: Customize %s
mn: %s-г тохируулах

[ctx: theme]
en: Delete %s
mn: Устгах %s

[ctx: theme]
en: Installed
mn: Суулгасан

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
mn: Шууд үзэх %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
mn: Урьдчилан харж байна:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
mn: Идэвхтэйг байршуулсан гэж солино

[ctx: theme]
en: Update %s now
mn: %s-г одоо шинэчил

[ctx: theme]
en: Uploaded
mn: Байршуулсан

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
mn: %s-ийн загварын дэлгэрэнгүйг харах

[ctx: theme author]
en: By %s
mn: %s гэхэд

[ctx: theme name]
en: Name
mn: 	Нэр

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Бүх <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Бүх <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Идэвхгүй <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Идэвхгүй <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Идэвхтэй <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Идэвхтэй <span class="count">(%s)</span>

en: ticket | tickets
mn[0]: хүсэлт
mn[1]: хүсэлтүүд

[ctx: timeSinceExpiry is of the form "[number] [time-period] ago" i.e. "3 days ago"]
en: Expired %(timeSinceExpiry)s
mn: %(timeSinceExpiry)s хугацаа нь дууссан

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
mn: Ж-с-ө Ц:м:с

en: two years
mn: хоёр жил

en: two_step_nonce required.
mn: two_step_nonce шаардлагатай.

en: uncategorized
mn: Ангилаагүй

[ctx: unit of time]
en: day | days
mn[0]: өдөр
mn[1]: өдрүүд

[ctx: unit of time]
en: week | weeks
mn[0]: долоо хоног
mn[1]: долоо хоног

[ctx: unit symbol]
en: B
mn: Б

en: unknown comment author
mn: Нэргүй коммент бичигч

en: untitled
mn: гарчиггүй

en: untitled post %s
mn: гарчиггүй нийтлэл %s

[ctx: upcoming events month format]
en: F
mn: Ф

[ctx: upcoming events year format]
en: Y
mn: Ю

en: user | users
mn[0]: хэрэглэгч
mn[1]: хэрэглэгчид

[ctx: user]
en: Add New User
mn: Шинэ хэрэглэгч нэмэх

[ctx: user]
en: Mark as spam
mn: Спамаар тэмдэглэх

[ctx: user]
en: Not spam
mn: Спам биш

[ctx: user]
en: Registered
mn: Бүртгэсэн

en: user is | users are
mn[0]: хэрэглэгч бол
mn[1]: хэрэглэгчид бол

en: user_id required.
mn: user_id шаардлагатай.

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
mn[0]: Бүгд <span class="count">(%s)</span>
mn[1]: Бүгд <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
mn: Цэвэрлэх

[ctx: verb]
en: Copy
mn: Хуулах

[ctx: verb]
en: Group
mn: Бүлэг

[ctx: verb]
en: Spam
mn: Спам

[ctx: verb]
en: Stack
mn: Стек

[ctx: verb]
en: Trash
mn: Хогийн сав

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
mn: Сэтгэгдэл бичих

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
mn: Дагах

[ctx: verb: imperative]
en: Like
mn: Таалах

[ctx: verb: imperative]
en: Send
mn: Илгээ

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
mn: Хариу бичих

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
mn: Буцаах

[ctx: verb; site]
en: Archive
mn: Архив

en: verified owner
mn: баталгаажсан эзэмшигч

en: vertical start position
mn: босоо эхлэх байрлал

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
mn: Босоо зэрэгцүүлэлт

en: video
mn: видео

[ctx: video or audio]
en: Length
mn: Урт

en: view source
mn: эхийг харах

en: website
mn: вэб хуудас

[ctx: website URL]
en: At URL
mn: URL дээр

[ctx: website name]
en: For site
mn: Сайтын хувьд

en: week
mn: долоо хоног

[ctx: widget]
en: Add
mn: Нэмэх

[ctx: widget]
en: Edit
mn: Засварлах

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
mn: %1$s дээр %2$s

en: woocommerce
mn: Woocommerce

en: wpcomstaging.com addresses cannot be changed.
mn: wpcomstaging.com хаягуудыг өөрчлөх боломжгүй.

en: x-height of the font (ex)
mn: х-өндөр үсгийн (ex)

en: year
mn: он

en: years
mn: жил

en: yesterday
mn: өчигдөр

[ctx: you are following]
en: Following
mn: Дагаж Байгаа

en: your business
mn: таны бизнес

en: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}left a comment on %(siteName)s, cross-posted to{{/label}} {{blogNames/}}
mn: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}l %(siteName)s - сэтгэгдэл үлдээсэн нь дараах руу нийтлэгдсэн: {{/label}} {{blogNames/}}

en: {{a}}All Personal features{{/a}}
mn: {{a}}Хувийн багцын бүх боломжууд{{/a}}

en: {{a}}All Premium features{{/a}}
mn: {{a}}Дээд Зэргийн багцын бүх боломжууд{{/a}}

en: {{a}}All free features{{/a}}
mn: {{a}}Үнэгүй багцын бүх боломжууд{{/a}}

en: {{a}}Learn more about domain mapping{{/a}}
mn: {{a}}Домэйн чиглүүлэх талаар илүү ихийг мэдэх{{/a}}

en: {{a}}Manage connections{{/a}}
mn: {{a}}Холболтыг тохируулах{{/a}}

en: {{b}}Last update: %(time)s{{/b}} (Updates every 30 minutes)
mn: {{b}}Сүүлд шинэчлэгдсэн: %(time)s{{/b}} (30 минут бүр шинэлэгдэнэ)

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
mn: {{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}} -д {{detailTitle}}зөвшөөрөгдсөн{{/detailTitle}}

en: {{em}}%(name)s{{/em}} has been received. You'll get an email when your import is complete.
mn: {{em}}%(name)s{{/em}} -г хүлээн авлаа. Импорт дуусах үед танд имэйлээр мэдэгдэх болно.

en: {{line1}}Built on free software{{/line1}}{{line2}}to power even the smallest dreams.{{/line2}}
mn: {{line1}}Хамгийн бяцхан мөрөөдлийг ч{{/line1}}{{line2}}дэмжих гэж үнэгүй програм хангамж дээр суурилсан.{{/line2}}

en: {{line1}}Create a website{{/line1}}{{line2}}with WordPress.{{/line2}}
mn: {{line1}}WordPress -р{{/line1}}{{line2}}вэб сайт бүтээгээрэй.{{/line2}}

en: {{line1}}The best WordPress{{/line1}}{{line2}}experiences start here.{{/line2}}
mn: {{line1}}WordPress -н хамгийн гайхалтай {{/line1}}{{line2}}мэдрэмжүүд эндээс эхэлдэг{{/line2}}

en: {{line1}}Thousands of third-party{{/line1}}{{line2}}plugins and themes{{/line2}}
mn: {{line1}}Гуравдагч хөгжүүлэгчдийн бүтээсэн{{/line1}}{{line2}}хэдэн мянган загвар, нэмэлтүүд{{/line2}}

en: {{line1}}Ways to directly{{/line1}}{{line2}}monetize your site{{/line2}}
mn: {{line1}}Сайтаасаа шууд мөнгө олох{{/line1}}{{line2}}арга замууд{{/line2}}

en: {{line1}}WordPress powers{{/line1}}{{line2}}%s%% of the internet.{{/line2}}
mn: {{line1}}Интернетийн %s%%{{/line1}}{{line2}}WordPress дээр ажилладаг{{/line2}}

en: {{line1}}WordPress.com provides everything{{/line1}}{{line2}}you need to get online today.{{/line2}}
mn: {{line1}}Өнөөдөр онлайн орчинд өөрийгөө таниулахад {{/line1}}{{line2}}тань туслах бүх зүйлсийг WordPress.com хангана.{{/line2}}

en: {{planName/}} plan features
mn: {{planName/}} багцын боломжууд

en: {{span}}No comments{{/span}} - add the first!
mn: {{span}}Сэтгэгдэлгүй{{/span}} - эхнийхийг нь бичээрэй!

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}off{{/onOff}}.
mn: {{status}}Төлөв:{{/status}} Хоёр-алхамт баталгаажуулалт одоогоор {{onOff}}идэвхгүй{{/onOff}}

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}on{{/onOff}}.
mn: {{status}}Төлөв:{{/status}} Хоёр-алхамт баталгаажуулалт одоогоор {{onOff}}идэвхтэй{{/onOff}}

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already registered. {{a}}Do you own it?{{/a}}
mn: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} аль хэдийн бүртгэлтэй байна. {{a}} Та эзэмшдэг үү?{{/a}}

en: {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}} has been scheduled for removal from your account
mn: Таны бүртгэлээс {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}} устгагдахаар төлөвлөгдсөн байна

en: {{strong}}Ads Served{{/strong}} is the number of ads we attempted to display on your site (page impressions x available ad slots).
mn: {{strong}}Үзүүлсэн Сурталчилгаанууд{{/strong}} гэдэг нь бидний танай вэб сайт дээр харуулах гэж оролдсон сурталчилгааны тоо юм (хуудсыг үзсэн тоо * сурталчилгааны хэсгүүдийн тоо).

en: {{strong}}Confirm your decision{{/strong}}
mn: {{strong}} Шийдвэрээ баталгаажуулна уу{{/strong}}

en: {{strong}}Unlimited{{/strong}} Video hosting
mn: {{strong}}Хязгааргүй{{/strong}} Видео Дамжуулалт

en: {{strong}}Update your WordPress.com email address{{/strong}}
mn: {{strong}}WordPress.com -ийн имэйл хаягаа шинэчилнэ үү{{/strong}}

en: {{strong}}Use your security key to finish logging in.{{/strong}}
mn: {{strong}}Нууц түлхүүрээ ашиглаж бүрэн нэвтрээрэй.{{/strong}}

en: {{strong}}Welcome to Conversations.{{/strong}} You can read and reply to all your conversations in one place. WordPress posts you've liked or commented on will appear when they have new comments.
mn: {{strong}}Харилцан Ярианд Тавтай Морил.{{/strong}}  Та эндээс өөрийнхөө оролцсон бүх харилцан яриаг харж, хариу бичих боломжтой. Танд таалагдсан, таны сэтгэгдэл бичсэн нийтлэлүүд дээр шинэ сэтгэгдэл нэмэгдсэн бол мөн энд харагдана.

en: {{strong}}Welcome!{{/strong}} Reader is a custom magazine. {{link}}Follow your favorite sites{{/link}} and their latest posts will appear here. {{span}}Read, like, and comment in a distraction-free environment.{{/span}}
mn: {{strong}}Тавтай Морил!{{/strong}} Уншигч бол таны хүссэнээрээ тохируулж болох сэтгүүл юм. {{link}}Дуртай сайтуудаа дагаарай.{{/link}} Тэгвэл шинэ нийтлэлүүд нь энд харагдах болно. {{span}}Сатааруулах зүйлгүй орчинд унш, таал, сэтгэгдэл бич.{{/span}}

en: “Read more” link text
mn: "Дэлгэрэнгүй" холбоосын текст

en: …and so much more
mn: ...мөн өөр олон зүйлс

en: ℹ️ View Order
mn: ℹ️ Захиалга Харах
