WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to az translation catalogue (253 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
az[0]: %1$d Qida Menyusu Maddəsi
az[1]: %1$d Qida Menyusu Maddəsi

en: %s is not a valid command.
az: %s düzgün əmr deyildir.

en: &mdash; Select &mdash;
az: &mdash; Seç &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
az: <span>Müəllif:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Account Settings
az: Hesab Parametrləri

en: Activate
az: Aktivasiya

en: Activated
az: Aktivləşdirildi

en: Activating
az: Aktivləşir

en: Add Many Items
az: Bir çox maddələr əlavə et

en: Add Menu Item
az: Menyu Maddəsi Əlavə Et

en: Add New
az: Yenisini əlavə et

en: Add New Menu Item Label
az: Yeni menyu maddəsinin etiketini əlavə et

en: Add New Menu Section
az: Yeni Menyu Bölməsi Əlavə et

en: Add New Project
az: Yeni Layihə Əlavə Et

en: Add New Project Tag
az: Yeni Layihə Etiketi Əlavə Et

en: Add New Project Type
az: Yeni Layihə Növünü Əlavə Et

en: Add New Site
az: Yeni sayt əlavə et

en: Add New Testimonial
az: Yeni xarakteristika əlavə et

en: Add New User
az: Yeni istifadəçi əlavə et

en: Add One Item
az: Bir menyu maddəsi əlavə et

en: Add These New Menu Items
az: Bu Yeni Menyu maddələrini əlavə et

en: Add or remove Labels
az: Etiket əlavə et və sil

en: Add or remove tags
az: Etiket əlavə et ya da sil

en: Add to section:
az: Bölməyə əlavə et:

en: Additional CSS
az: Əlavə CSS

en: All Menu Item Labels
az: Bütün menyu maddələrinin etiketləri

en: All Menu Sections
az: Bütün Menyu Bölmələri

en: All Project Tags
az: Bütün Layihə Etiketləri

en: All Project Types
az: Bütün Layihə Növləri

en: All Projects
az: Bütün Layihələr

en: All Testimonials
az: Bütün Xarakteristikalar

en: All Users
az: Bütün istifadəçilər

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
az: Bu bloqun nəzarətiçisinin Jetpack bağlantısını qurması gərəkir.

en: An unknown error occurred.
az: Naməlum bir xəta baş verdi.

en: Appearance
az: Görünüş

en: Author Bio
az: Müəllif Bioqrafiyası

en: Available Tools
az: Mövcud alətlər

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
az: Başlıqlar (header) artıq göndərildiyi üçün çərəz (cookie) yönləndirmələrindən istifadə etmirik.

en: Choose from the most used Labels
az: Ən çox istifadə edilən etiketlər arasından seçin

en: Choose from the most used tags
az: Ən çox istifadə edilən etiketlər arasından seç

en: Connect
az: Qoşul

en: Connect to WordPress.com
az: WordPress.com-a bağlan

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
az: Oxumağa davam et <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Contrast
az: Təzad

en: Custom field deleted.
az: Özəl sahə silindi.

en: Custom field updated.
az: Özəl sahə yeniləndi.

en: Customer Name
az: Müştəri Adı

en: Customer Testimonials
az: Müştəri Məmnuniyyəti

en: Customize
az: Özəlləşdir

en: Customize Testimonials Archive
az: Xarakteristika Arxivini Özəlləşdir

en: Default
az: Mövcud

en: Default view
az: Mövcud Baxış

en: Description
az: Açıqlama

en: Discussion
az: Müzakirə

en: Display author
az: Müəllifi göstərin

en: Display date
az: Göstərilmə tarixi

en: Domain
az: Domen

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
az: Yazıların tamamını <a href="%1$s">"xüsusi" etiketi</a> ilə və ya istədiyiniz bir etiketlə asan bir şəkildə önə çıxarın. Mövzunuz xüsusi içərik sahəsində %2$s ədədə qədər yazını dəstəkləyər.

en: Edit Menu Item
az: Menyu elementini redaktə et

en: Edit Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketini redaktə et

en: Edit Menu Section
az: Menyu Bölməsini Redaktə et

en: Edit Project
az: Layihəni redaktə et

en: Edit Project Tag
az: Layihə Etiketini Redaktə Et

en: Edit Project Type
az: Layihə Növünü Redaktə Et

en: Edit Testimonial
az: Xarakteristikanı redaktə et

en: Enable Portfolio Projects for this site.
az: Bu sayt üçün Portfel Layihələrini aktivləşdir.

en: Enable Testimonials for this site.
az: Bu sayt üçün Tədbirləri atkivləşdirin.

en: Enter the customer's name here
az: Müştəri adınızı buraya daxil edin

en: Enter the menu item's name here
az: Yeni menyu maddələrinin adını buraya daxi et

en: Error Details: %s
az: Xəta Detalları: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
az: Xəta Detalları: Jetpack ID rəqəmli bir dəyərlə başlayar.  Bu xəta mesajını hər kəsin görəcəyi şəkildə yayınlama! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
az: Xəta Detalları: Jetpack ID boşdur. Bu xəta mesajını hər kəsin görəcəyi şəkildə yayınlama! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
az: Xəta Detalları: Jetpack ID ölçüləndirici deyil. Bu xəta mesajını hər kəsin görəcəyi şəkildə yayınlama! %s

en: Export
az: İxrac

en: Featured Content
az: Xüsusi İçərik

en: Featured Images
az: Xüsusi Təsvirlər

en: Feedback
az: Geri bildiriş

en: Filter menu items list
az: Menyu maddəsi maddələrini filtrlə

en: Filter projects list
az: Layihə siyahısını filtrlə

en: Food Menus
az: Qida Menyuları

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
az: Nümunə üçün, ədviyyatlar, favoritlər və s. <br /> Etiketləri vergüllə ayırın

en: General
az: Əsas

en: Home
az: Əsas səhifə

en: Import
az: İdxal

en: Items on your restaurant's menu
az: Restoran menyusunun maddələri

en: Jetpack Plugin Version
az: Jetpack Qoşma Versiyası

en: Labels
az: Etiketlər

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
az: Etiketlər: <small>ədviyyatlar, favoritlər və s. <em>Etiketləri vergüllə ayırın</em></small>

en: Learn More
az: Daha çox məlumat

en: Like
az: Bəyən

en: Liked by you
az: Sizin tərəfinizdən bəyənilir

en: Loading
az: Yüklənir

en: Log in with WordPress.com
az: WordPress.com ilə Daxil ol

en: M j, Y @ G:i
az: d F Y @ H:i

en: Match by Email
az: E-poçt ilə Tutuşdur

en: Menu Item
az: Menyu elementi

en: Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketi

en: Menu Item Labels
az: Menyu maddəsinin etiketləri

en: Menu Items
az: Menyu maddələri

en: Menu Items re-ordered.
az: Menyu maddələri yenidən sıralandı.

en: Menu Section
az: Menyu Bölməsi

en: Menu Sections
az: Menyu Bölmələri

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
az: Menyu maddəsi qaralaması yeniləndi. <a target="_blank" href="%s">Önizləmə</a>

en: Menu item label list navigation
az: Menyu maddəsi etiketinin siyahı naviqasiyası

en: Menu item labels list
az: Menyu maddəsi etiketinin siyahısı

en: Menu item list navigation
az: Menyu maddəsinin siyahı naviqasiyası

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
az: Menyu maddəsi dərc edildi. <a href="%s">Menyu maddəsinə bax</a>

en: Menu item restored to revision from %s
az: Menyu maddəsi %s versiyasından geri gətirildi.

en: Menu item saved.
az: Menyu maddəsi qeyd edildi.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
az: Menyu maddəsi planlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Önizləmə</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
az: Menyu maddəsi göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Maddənin ön izləməsi</a>

en: Menu item updated.
az: Menyu maddəsi yeniləndi.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
az: Menyu maddəsi yeniləndi. <a href="%s">Menyu maddəsinə bax</a>

en: Menu items list
az: Menyu maddəsinin siyahısı

en: Menu section list
az: Menyu bölməsinin siyahısı

en: Menu section list navigation
az: Menyu bölməsi siyahısının naviqasiyası

en: Move menu section down
az: Menyu bölməsini aşağı daşı

en: Move menu section up
az: Menyu bölməsini yuxarı daşı

en: New Menu Item
az: Yeni menyu maddəsi

en: New Menu Item Label Name
az: Yeni menyu maddəsinin etiketinin adı

en: New Menu Sections Name
az: Yeni Menyu Bölməsinin Adı

en: New Project
az: Yeni Layihə

en: New Project Tag Name
az: Yeni Layihə Etiketinin Adı

en: New Project Type Name
az: Yeni Layihə Növünün Adı

en: New Row
az: Yeni Sətr

en: New Testimonial
az: Yeni Xarakteristika

en: No Labels
az: Etiket yoxdur

en: No Labels found
az: Etiket tapılmadı

en: No Menu Items found
az: Menyu maddəsi tapılmadı

en: No Menu Items found in Trash
az: Zibil qutusunda menyu maddəsi tapılmadı

en: No Projects found
az: Heç bir layihə tapılmadı

en: No Projects found in Trash
az: Zibil qutusunda heç bir layihə yoxdur

en: No Testimonials found
az: Heç Bir Xarakteristika Tapılmadı

en: No Testimonials found in Trash
az: Zibil qutusunda heç bir xarakteristika yoxdur

en: No tags found.
az: Heç bir etiket tapılmadı.

en: Or
az: və ya

en: Order
az: Sıralama

en: Parent Menu Section
az: Valideyin Menyu Bölməsi

en: Parent Menu Section:
az: Valideyin Menyu Bölməsi:

en: Parent Project Type
az: Valideyin Layihə Növü

en: Parent Project Type:
az: Valideyin Layihə Növü:

en: Password must be at least %d characters.
az: Parol ən az %d simvol olmalıdır.

en: Passwords may not contain the character "\".
az: Parollar "\" simvollarından ibarət ola bilməz.

en: Performance
az: Performans

en: Podcasting
az: Podkastinq

en: Popular Labels
az: Populyar Etiketlər

en: Popular Project Tags
az: Populyar Layihə Etiketləri

en: Portfolio
az: Portfel

en: Portfolio Projects
az: Portfel Parametrləri

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
az: Ən çox %1$s portfel layihə səhifəsini göstər

en: Price
az: Qiymət

en: Private
az: Özəl

en: Profile
az: Profil

en: Project
az: Layihə

en: Project Tag
az: Layihə Etiketi

en: Project Tags
az: Layihə Etiketləri

en: Project Type
az: Layihə Növü

en: Project Types
az: Layihə Növləri

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
az: Layihə qaralaması yeniləndi. <a target="_blank" href="%s">Layihənin önizləməsi</a>

en: Project list navigation
az: Layihə siyahısı naviqasiyası

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
az: Layihə dərc edildi. <a href="%s">Layihəyə bax</a>

en: Project restored to revision from %s
az: Layihə %s versiyasından geri bərpa edildi

en: Project saved.
az: Layihə qeyd edildi.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
az: Layihə planlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Önizləmə</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
az: Layihə göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Layihənin önizləməsi</a>

en: Project tag list
az: Layihə etiketi siyahısı

en: Project tag list navigation
az: Layihə etiketi siyahısının naviqasiyası

en: Project type list
az: Layihə növü siyahısı

en: Project type list navigation
az: Layihə növü siyahısının naviqasiyası

en: Project updated.
az: Layihə yeniləndi.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
az: Layihə yeniləndi. <a href="%s">Layihəyə bax</a>

en: Projects
az: Layihələr

en: Projects list
az: Layihə siyahısı

en: Reading
az: Oxuma

en: Require Two-Step Authentication
az: İki Mərhələli Təsdiqləmə İstə

en: Save New Order
az: Yeni sıranı qeyd et

en: Search
az: Axtar

en: Search Menu Item Labels
az: Menyu maddəsinin etiketlərini axtar

en: Search Menu Items
az: Menyu Maddələrini Axtar

en: Search Menu Sections
az: Axtarış Menyu Bölmələri

en: Search Project Tags
az: Layihə Etiketlərini Axtar

en: Search Project Types
az: Layihə Növlərini Axtar

en: Search Projects
az: Layihələri Axtar

en: Search Testimonials
az: Xarakteristikaları Axtar

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Separate tags with commas
az: Etiketləri vergül ilə ayırın

en: Settings
az: Parametrlər

en: Site
az: Sayt

en: Site Logo
az: Sayt Loqosu

en: Snow
az: Qar

en: Social Links Menu
az: Sosial Bağlantı Menyusu

en: Social Menu
az: Sosial Menyu

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
az: Biriləri sizi, onlara saytınıza daxil ola bilmə imkanı verməyiniz üçün tovlamağa çalışa bilər. Ya da sadəcə bir xətayla qarşılaşmış ola bilərsiniz :). Hər ehtimala qarşı, lütfən bu pəncərəni bağlayın.

en: Something went wrong. Please try again.
az: Bir şey yanlış getdi. Yenidən cəhd edin.

en: Sorry, this comment could not be posted.
az: Bağışlayın, bu şərh göndərilə bilməz.

en: Stats
az: Statistikalar

en: Success!
az: Müvəffəqiyyətlər!

en: Suggestions
az: Təkliflər

en: Sunset
az: Qürub

en: Tag name
az: Etiket adı

en: Tags:
az: Etiketlər:

en: Testimonial
az: Xarakteristika

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
az: Xarakteristika qaralaması yeniləndi. <a target="_blank" href="%s">Xarakteristikanın ön izləməsinə bax</a>

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
az: Tədbirlər səhifəsində ən çox %1$s tədbir göstərilir

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
az: Xarakteristika dərc edildi. <a href="%s">Xarakteristikaya bax</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
az: Xarakteristika %s versiyasından geri bərpa edildi

en: Testimonial saved.
az: Xarakteristika qeyd edildi.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
az: Xarakteristika planlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Xarakteristikanın ön izləməsinə bax</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
az: Xarakteristika göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Xarakteristikanın ön izləməsinə bax</a>

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
az: Xarakteristika yeniləndi. <a href="%s">Xarakteristikaya bax</a>

en: Testimonials
az: Xarakteristikalar

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
az: Bu saytın Client ID/WP.com Blog ID-si

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
az: Hesaba daxilolma müddəti bitdi. Lütfən geri qayıdıb təkrar yoxlayın.

en: The required "%s" parameter is missing.
az: Gərəkli "%s" parametri əksikdir.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
az: Xüsusi İçərik parametrləri <a href="%s">buraya daşındı: Görünüş → Özəlləşdir</a>.

en: Themes
az: Şablonlar

en: There is no excerpt because this is a protected post.
az: Burada alıntı yoxdur çünki bu yazı parolla qorunur.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
az: Bu, çox yayğın istifadə edilən bir paroldur. Daha çətin və başqaları tərəfindən az istifadə edilən birini seçin.

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Tools
az: Alətlər

en: Types:
az: Növlər

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Update Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketini yenilə

en: Update Menu Section
az: Menyu Bölməsini Yenilə

en: Update Project Tag
az: Layihə Etiketini Yenilə

en: Update Project Type
az: Layihə Növünü Yenilə

en: Upgrades
az: Dərəcəni artır

en: Upload
az: Yüklə

en: Uploading…
az: Yüklənir...

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
az: Sütunlar arasında hərəkət etmək üçün klaviaturanızdakı <kbd>TAB</kbd> klavişini və hər sətri qeyd edərək bir sonrakına keçmək üçün <kbd>ENTER</kbd> və ya <kbd>RETURN</kbd> istifadə edin.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
az: Saytınızdakı fərqli mühtəviyyat növlərini göstərmək üçün bu parametrlərdən istifadə edin.

en: User not found.
az: İstifadəçi tapılmadı

en: Users
az: İstifadəçilər

en: View Menu Item
az: Menyu maddəsinə bax

en: View Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketinə bax

en: View Menu Section
az: Menyu Bölməsinə Bax

en: View Project
az: Layihəyə Bax

en: View Project Tag
az: Layihə Etiketinə Bax

en: View Project Type
az: Layihə Növünə Bax

en: View Testimonial
az: Xarakteristikaya Bax

en: View all posts by %s
az: %s tərəfindən yazılmış bütün yazılara bax

en: WP Admin
az: WP Nəzarətçi

en: WordPress.com Features
az: WordPress.com Xüsusiyyətlər

en: Writing
az: Yazma

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
az: Bu xüsusiyyətdən istifadə etmək üçün WordPress.com üçün Jetpack qoşması bağlanmalıdır.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
az: Jetpack-ı qoşmadan öncə, qeydiyyatdan keçməlisiniz.

en: Your Custom Content Types
az: Özəl İçərik Növləriniz

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
az: Portfel Arxivinizdə hələlik heç bir içərik mövcud deyil. İdarəetmə lövhəsi üzərindən yeni bir içərik yaratmağa başlaya bilərsiniz.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
az: Tədbirlər Arxivinizdə hazırda heç bir yazı yoxdur. Yazıları lövhənizdə hazırlaya bilərsiniz.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
az: Sizin mövzunuz <strong>%s</strong> dəstəkləyir

en: Your theme supports Testimonials
az: Sizin mövzunuz Tədbirləri dəstəkləyir

en: edit
az: redaktə et
