WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to bg translation catalogue (287 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
bg[0]: %1$d артикул от меню с храна
bg[1]: %1$d артикули от меню с храна

en: %s is not a valid command.
bg: %s не е валидна команда.

en: &mdash; Select &mdash;
bg: &mdash; Избор &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
bg: <span>Автор:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
bg: Необходим Ви е профил в WordPress.com за да влезете в сайта. Натиснете бутона по-долу за вход или за създаване на безплатен профил в WordPress.com.

en: Account Settings
bg: Настройки на профила

en: Activate
bg: Активиране

en: Activated
bg: Активирано

en: Activating
bg: Активиране

en: Add Many Items
bg: Добавяне на артикули

en: Add Menu Item
bg: Добавяне на артикул

en: Add New
bg: Добавяне

en: Add New Menu Item Label
bg: Добавяне на етикет на артикул

en: Add New Menu Section
bg: Добавяне на нова секция в менюто

en: Add New Project
bg: Добавяне на нов проект

en: Add New Project Tag
bg: Добавяне на нов етикет на проект

en: Add New Project Type
bg: Добавяне на нов тип проект

en: Add New Site
bg: Добавяне на нов сайт

en: Add New Testimonial
bg: Добавяне на нова препоръка

en: Add New User
bg: Добавяне на нов потребител

en: Add One Item
bg: Добаване на артикул

en: Add These New Menu Items
bg: Добавяне на тези нови артикули

en: Add or remove Labels
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add or remove tags
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add your products
bg: Добавете вашите продукти

en: Additional CSS
bg: Допълнителен CSS

en: All Menu Item Labels
bg: Всички етикети на артикул от меню

en: All Menu Sections
bg: Всички секции в меню

en: All Project Tags
bg: Всички етикети на проекти

en: All Project Types
bg: Всички типове проекти

en: All Projects
bg: Всички проекти

en: All Testimonials
bg: Всички препоръки

en: All Users
bg: Всички

en: An unknown error occurred.
bg: Настъпи неизвестна грешка.

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Author Bio
bg: Биография на автора

en: Available Tools
bg: Налични инструменти

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
bg: Не може да се постави cookie, тъй като хедърите на сайта вече са изпратени.

en: Cannot parse URL %s
bg: Не може да се анализира URL %s

en: Choose from the most used Labels
bg: Избиране от най-използваните етикети

en: Choose from the most used tags
bg: Изберете от най-използваните етикети

en: Classic Blue
bg: Класическа синя

en: Classic Bright
bg: Класическа ярка

en: Collect sales tax
bg: Облагайте продажбите с такси

en: Connect
bg: Свързване

en: Connect to WordPress.com
bg: Свържете се с WordPress.com

en: Connected
bg: Свързан

en: Content Options
bg: Настройка на съдържанието

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Цялата публикация <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Contrast
bg: Контраст

en: Could not confirm safe mode.
bg: Безопасният режим не може да бъде изпълнен.

en: Custom field deleted.
bg: Персонализираното поле е изтрито.

en: Custom field updated.
bg: Персонализираното поле е обновено.

en: Customer Name
bg: Име на клиента

en: Customer Testimonials
bg: Клиентски препоръки

en: Customize
bg: Настройки на изглед

en: Customize Testimonials Archive
bg: Персонализиране на архива с препоръки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Description
bg: Описание

en: Discussion
bg: Дискусия

en: Dismiss this notice
bg: Скриване на съобщението

en: Display author
bg: Показване на автора

en: Display categories
bg: Показване на категории

en: Display date
bg: Показване на датата

en: Display on blog and archives
bg: Показване в блог и на архивни страници

en: Display on pages
bg: Показване на страници

en: Display on single posts
bg: Показване в единична публикация

en: Display tags
bg: Показване на етикети

en: Domain
bg: Домейн

en: Download
bg: Изтегляне

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
bg: Промотирайте лесно всички статии с етикет <a href="%1$s">"featured"</a> или етикет по ваш избор. Вашата тема поддържа до %2$s статии в областта за избрано съдържание.

en: Edit Menu Item
bg: Редактиране на артикул

en: Edit Menu Item Label
bg: Редактиране на етикет на артикул

en: Edit Menu Section
bg: Редактиране на секция

en: Edit Project
bg: Редактиране на проект

en: Edit Project Tag
bg: Редактиране на етикет на проект

en: Edit Project Type
bg: Редактиране на тип проект

en: Edit Testimonial
bg: Редактиране на препоръка

en: Enable Portfolio Projects for this site.
bg: Включване на проекти за портфолио на сайта.

en: Enable Testimonials for this site.
bg: Включване на препоръки за сайта.

en: Enter the customer's name here
bg: Въведете името на клиента тук

en: Enter the menu item's name here
bg: Въведете името на артикула от менюто тук

en: Error Details: %s
bg: Детайли за грешката: %s

en: Every %d minutes
bg: На всеки %d минути

en: Every minute
bg: Всяка минута

en: Export
bg: Експортиране

en: Featured Content
bg: Избрано съдържание

en: Featured Images
bg: Картинки за публикациите

en: Feedback
bg: Обратна връзка

en: Filter Testimonials list
bg: Филтриране на списъка с препоръки

en: Filter menu items list
bg: Филтриране на списъка с елементи

en: Filter projects list
bg: Филтриране на списъка с проекти

en: Food Menus
bg: Менюта с храна

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
bg: Например пикантни, любими и др. <br /> Етикетите се отделят със запетая

en: Full post
bg: Цяла публикация

en: General
bg: Основни

en: Get paid with WooPayments
bg: Получавайте плащания с WooPayments

en: Grow your business
bg: Разширете бизнеса си

en: Hello world!
bg: Здравей, свят!

en: Home
bg: Начало

en: Import
bg: Импортиране

en: Items on your restaurant's menu
bg: Артикули в менюто на ресторанта ви

en: Jetpack Safe Mode
bg: Jetpack Безопасен Режим

en: Labels
bg: Етикети

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
bg: Етикети: <small>пикантен, любим, др. <em>Разделени със запетая</em></small>

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Learn more about Featured Images
bg: Научете повече за Представените изображения

en: Like
bg: Харесвам

en: Loading
bg: Зареждане

en: Log in with WordPress.com
bg: Вход с WordPress.com

en: Log in with username and password
bg: Влезте с потребителско име и парола

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
bg: Влизането използвайки WordPress.com не е налично, понеже сайта има проблеми със връзката.

en: M j, Y @ G:i
bg: d M Y @ G:i

en: Manage Purchases
bg: Управление на покупките

en: Match by Email
bg: Съвпадение по имейл

en: Media
bg: Файлове

en: Menu Item
bg: Елемент на меню

en: Menu Item Label
bg: Етикет на артикул

en: Menu Item Labels
bg: Етикети на артикул

en: Menu Items
bg: Артикули

en: Menu Items re-ordered.
bg: Артикулите са пренаредени.

en: Menu Section
bg: Секция в меню

en: Menu Sections
bg: Секции в меню

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bg: Черновата на артикула от меню е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Menu item label list navigation
bg: Навигация на списъка с надписи на елементи

en: Menu item labels list
bg: Списък с надписи на елементи

en: Menu item list navigation
bg: Навигация на списъка с елементи

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
bg: Артикулът е публикуван. <a href="%s">Преглед</a>

en: Menu item restored to revision from %s
bg: Артикулът от меню е възстановен до ревизия от %s

en: Menu item saved.
bg: Артикулът в менюто е запазен.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
bg: Артикулът в менюто е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bg: Артикулът от менюто е изпратен. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Menu item updated.
bg: Артикулът бе обновен.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
bg: Артикулът е обновен. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Menu items list
bg: Списък с елементи

en: Menu section list
bg: Списък със секции на меню

en: Menu section list navigation
bg: Навигация на списъка със секции на меню

en: Move menu section down
bg: Преместване на секцията надолу

en: Move menu section up
bg: Преместване на секцията нагоре

en: New Menu Item
bg: Нов артикул в менюто

en: New Menu Item Label Name
bg: Нов етикет на артикул в менюто

en: New Menu Sections Name
bg: Име на нова секция в меню

en: New Project
bg: Нов проект

en: New Project Tag Name
bg: Име на нов етикет на проект

en: New Project Type Name
bg: Име на нов тип проект

en: New Row
bg: Нов ред

en: New Testimonial
bg: Нова препоръка

en: Nightfall
bg: Здрач

en: No Labels
bg: Няма етикети

en: No Labels found
bg: Не са намерени етикети

en: No Menu Items found
bg: Не са намерени артикули от меню

en: No Menu Items found in Trash
bg: Не са намерени артикули от меню в кошчето

en: No Projects found
bg: Не са намерени проекти

en: No Projects found in Trash
bg: Не са намерени проекти в кошчето

en: No Testimonials found
bg: Не са намерени препоръки

en: No Testimonials found in Trash
bg: Не са намерени препоръки в кошчето

en: No tags found.
bg: Няма намерени етикети.

en: Or
bg: Или

en: Order
bg: Подреждане

en: Parent Menu Section
bg: Родителска секция в меню

en: Parent Menu Section:
bg: Родителска секция в меню:

en: Parent Project Type
bg: Родителски тип проект

en: Parent Project Type:
bg: Родителски тип проект:

en: Password must be at least %d characters.
bg: Паролата трябва да бъде поне %d символа.

en: Performance
bg: Производителност

en: Popular Labels
bg: Популярни етикети

en: Popular Project Tags
bg: Популярни етикети на проекти

en: Portfolio
bg: Портфолио

en: Portfolio Archive Content
bg: Съдържание на архив на портфолио

en: Portfolio Archive Featured Image
bg: Заглавна снимка на архив на портфолио

en: Portfolio Archive Title
bg: Заглавие на архив на портфолио

en: Portfolio Projects
bg: Проекти за портфолио

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
bg: Страниците на портфолиото показват до %1$s проекта

en: Post Details
bg: Детайли за публикация

en: Post excerpt
bg: Откъс от публикация

en: Powder Snow
bg: Лек сняг

en: Price
bg: Цена

en: Private
bg: Скрито

en: Profile
bg: Профил

en: Project
bg: Проект

en: Project Tag
bg: Етикет на проект

en: Project Tags
bg: Етикети на проекти

en: Project Type
bg: Тип проект

en: Project Types
bg: Типове проекти

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bg: Черновата на проекта е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Project list navigation
bg: Навигация на списъка с проекти

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
bg: Проектът е публикуван. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Project restored to revision from %s
bg: Проектът е възстановен до ревизия от %s

en: Project saved.
bg: Проектът е запазен.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
bg: Проектът е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bg: Проектът е изпратен за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Project tag list
bg: Списък с етикети на проекти

en: Project tag list navigation
bg: Навигация на списъка с етикети на проекти

en: Project type list
bg: Списък с типове проекти

en: Project type list navigation
bg: Навигация на списъка с типове проекти

en: Project updated.
bg: Проектът е обновен.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
bg: Проектът е обновен. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Projects
bg: Проекти

en: Projects list
bg: Списък с проекти

en: Published by %s
bg: Публикувано от %s

en: Reading
bg: Четене

en: Require Two-Step Authentication
bg: Изискване на двустъпкова автентикация

en: Sakura
bg: Сакура

en: Save New Order
bg: Записване на новата подредба

en: Search
bg: Търсене

en: Search Menu Item Labels
bg: Търсене по етикети на артикули

en: Search Menu Items
bg: Търсене в елементите на менюто

en: Search Menu Sections
bg: Търсене на секции в меню

en: Search Project Tags
bg: Търсене на етикети на проекти

en: Search Project Types
bg: Търсене на типове проекти

en: Search Projects
bg: Търсене на проекти

en: Search Testimonials
bg: Търсене на препоръки

en: Security
bg: Сигурност

en: Send invite
bg: Изпращане на покана

en: Separate tags with commas
bg: Разделяйте етикетите със запетаи

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings save failed.
bg: Неуспешно запазване на настройките.

en: Site
bg: Сайт

en: Site Logo
bg: Лого на сайта

en: Sites
bg: Сайтове

en: Social Links Menu
bg: Меню с линкове към социални мрежи

en: Social Menu
bg: Социално меню

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
bg: Някой може би се опитва да ви подведе да му дадете досъп до сайта си. Или може би сте открили грешка :). И в двата случая, затворете този прозорец.

en: Stats
bg: Статистика

en: Success!
bg: Готово!

en: Suggestions
bg: Предложения

en: Sunset
bg: Залез

en: Tag name
bg: Име на етикет

en: Tags:
bg: Етикети:

en: Testimonial
bg: Препоръка

en: Testimonial Archive Content
bg: Съдържание на архива с препоръки

en: Testimonial Archive Featured Image
bg: Заглавна снимка на архива с препоръки

en: Testimonial Archive Title
bg: Заглавие на архива с препоръки

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bg: Черновата на препоръката е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial list navigation
bg: Навигация на списъка с препоръки

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
bg: Страницата с препоръки показва най-много %1$s такива

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
bg: Препоръката е публикувана. <a href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
bg: Препоръката е възстановена до ревизия от %s

en: Testimonial saved.
bg: Препоръката е записана.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
bg: Препоръката е насрочена за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bg: Препоръката е изпратена за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial updated.
bg: Препоръката е обновена.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
bg: Препоръката е обновена. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Testimonials
bg: Препоръки

en: Testimonials list
bg: Списък с препоръки

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
bg: Процесът по оторизация е изтекъл. Върнете се и опитайте отново.

en: The request is not signed correctly.
bg: Заявката не е подписана коректно.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
bg: Настройките за избрано съдържание са <a href="%s">преместени във Външен вид &rarr; Настройки</a>.

en: Themes
bg: Теми

en: There is no excerpt because this is a protected post.
bg: Няма откъс, защото публикацията е защитена.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
bg: Възникна грешка при създаването на потребител. Моля свържете се с администратора на сайта си.

en: This request method does not support body parameters.
bg: Този заявен метод не поддържа параметри в тялото.

en: This request method is not supported.
bg: Този заявен метод не се поддържа.

en: Thumbnail
bg: Картинка

en: Tools
bg: Инструменти

en: Types:
bg: Видове

en: UTC%s
bg: Гринуич %s

en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Update Menu Item Label
bg: Обновяване на етикет на артикул

en: Update Menu Section
bg: Обновяване на секция в меню

en: Update Project Tag
bg: Обновяване на етикет на проект

en: Update Project Type
bg: Обновяване на типа проект

en: Upgrades
bg: Подобрения

en: Upload
bg: Зареди (upload)

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
bg: Можете да използвате клавишът <kbd>TAB</kbd> за навигиране между колоните и <kbd>ENTER</kbd> или <kbd>RETURN</kbd> за записване на реда и продължаване към следващия.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
bg: Използвайте тези настройки, за да показвате различен тип съдържание на сайта си.

en: User not found.
bg: Няма такъв потребител.

en: Users
bg: Потребители

en: View Menu Item
bg: Преглеждане на артикул от меню

en: View Menu Item Label
bg: Преглед на етикет на артикул от меню

en: View Menu Section
bg: Преглеждане на секция в меню

en: View Project
bg: Преглеждане на проект

en: View Project Tag
bg: Преглеждане на етикет на проект

en: View Project Type
bg: Преглеждане на тип проект

en: View Testimonial
bg: Преглеждане на препоръка

en: View all posts by %s
bg: Покажи всички публикации от %s

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
bg: Не откриваме Вашия профил. Ако вече имате регистриран профил, уверете се, че сте свързани с WordPress.com.

en: Writing
bg: Публикуване

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
bg: Вече имате профил на този сайт. Моля <a href="%1$s">влезте</a> с Вашето потребителско име и парола и след това се свържете с WordPress.com.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
bg: За да използвате този модул, трябва да свържете вашето Jetpack разширение с WordPress.com

en: Your Custom Content Types
bg: Вашите потребителски типове съдържание

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bg: В момента нямате записи в архива на портфолиото си. Можете да започнете да създавате такива от таблото.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bg: В момента архивът с препоръки не съдържа записи. Можете да започнете да създавате такива от таблото.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
bg: Темата ви поддържа <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
bg: Темата ти поддържа препоръки.

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
bg: Модерна

en: edit
bg: Редактиране
