WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to bs_BA translation catalogue (307 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
bs_BA[0]: %1$d stavka jelovnika
bs_BA[1]: %1$d stavke jelovnika
bs_BA[2]: %1$d stavki jelovnika

en: %s is not a valid command.
bs_BA: %s nije valjana naredba.

en: &mdash; Select &mdash;
bs_BA: &mdash; Odaberi &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
bs_BA: <span>Autor:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
bs_BA: Potreban WordPress.com račun za pristup ovoj web-stranici. Kliknite na gumb ispod kako bi se prijavili ili kreirajte besplatni WordPress.com račun.

en: Account Settings
bs_BA: Postavke računa

en: Activate
bs_BA: Aktiviraj

en: Activated
bs_BA: Aktiviran?

en: Add Many Items
bs_BA: Dodaj puno stavki

en: Add Menu Item
bs_BA: Dodaj stavku izbornika

en: Add New
bs_BA: Dodaj

en: Add New Menu Item Label
bs_BA: Dodaj novu etiketu stavke izbornika

en: Add New Menu Section
bs_BA: Dodaj novu sekciju izbornika

en: Add New Project
bs_BA: Dodaj novi projekt

en: Add New Project Tag
bs_BA: Dodaj novu oznaku projekta

en: Add New Project Type
bs_BA: Dodaj novu vrstu projekta

en: Add New Site
bs_BA: Dodaj novu stranicu

en: Add New Testimonial
bs_BA: Dodaj novu preporuku

en: Add New User
bs_BA: Dodaj novog korisnika

en: Add One Item
bs_BA: Dodaj jednu stavku

en: Add These New Menu Items
bs_BA: Dodaj ove nove stavke izbornika

en: Add or remove Labels
bs_BA: Dodaj ili ukloni etikete

en: Add or remove tags
bs_BA: Dodaj ili ukloni oznake

en: Add to section:
bs_BA: Dodaj u sekciju:

en: Additional CSS
bs_BA: Dodatni CSS

en: All Menu Item Labels
bs_BA: Sve etikete stavki izbornika

en: All Menu Sections
bs_BA: Sve sekcije izbornika

en: All Project Tags
bs_BA: Sve oznake projekta

en: All Project Types
bs_BA: Sve vrste projekata

en: All Projects
bs_BA: Svi projekti

en: All Template Parts
bs_BA: Svi dijelovi šablona

en: All Testimonials
bs_BA: Sve preporuke

en: All Users
bs_BA: Svi korisnici

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
bs_BA: Također prikazuje označene objave izvan područja Istaknutog sadržaja.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
bs_BA: Administrator ovog bloga mora postaviti Jetpack konekciju.

en: An unknown error occurred.
bs_BA: Pojavila se nepoznata greška

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
bs_BA: Sva automatska ažuriranja je onemogućio mrežni administrator.

en: Appearance
bs_BA: Izgled

en: Author Bio
bs_BA: Biografija autora

en: Automatically use first image in post
bs_BA: Automatski upotrijebit prvu sliku iz objave

en: Available Tools
bs_BA: Dostupni alati

en: Backup
bs_BA: Sigurnosne kopije

en: Blog Display
bs_BA: Prikaz bloga

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
bs_BA: Nije moguće upravljati s preusmjeravanjem kolačića, jer su zaglavlja (headers) već poslana.

en: Cannot parse URL %s
bs_BA: Nije moguće parsirati URL %s

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
bs_BA: Izaberite između prikaza cijele objave ili izvatka za blog i stranice arhiva, ili se odlučite za izvorne postavke teme, kombinaciju izvatka i cijelih objava.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
bs_BA: Izaberite između prikaza cijele objave ili izvatka za blog i stranice arhiva.

en: Choose from the most used Labels
bs_BA: Odaberi između najkorištenijih etiketa

en: Choose from the most used tags
bs_BA: Izaberi iz najčešće korištenih oznaka

en: Connect
bs_BA: Spojite se

en: Connect to WordPress.com
bs_BA: Poveži se na WordPress.com

en: Connected
bs_BA: Konektovano

en: Content Options
bs_BA: Opcije sadržaja

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bs_BA: Nastavi čitati<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Could not confirm migration.
bs_BA: Nije moguće potvrditi migraciju.

en: Could not confirm new owner.
bs_BA: Nije moguće potvrditi novog vlasnika.

en: Could not confirm safe mode.
bs_BA: Nije moguće potvrditi Siguran režim.

en: Could not delete sync error option.
bs_BA: Nije moguće obrisati opciju sinkronizacijske greške.

en: Custom field deleted.
bs_BA: Korisničko polje obrisano.

en: Custom field updated.
bs_BA: Korisničko polje ažurirano.

en: Customer Name
bs_BA: Ime klijenta

en: Customer Testimonials
bs_BA: Preporuke klijenata

en: Customize
bs_BA: Prilagodi

en: Customize Testimonials Archive
bs_BA: Prilagodi arhivu preporuka

en: Customize your store
bs_BA: Uredite vašu radnju

en: Default
bs_BA: Početno

en: Description
bs_BA: Opis

en: Discussion
bs_BA: Rasprava

en: Dismiss this notice
bs_BA: Zatvori ovu napomenu

en: Display author
bs_BA: Prikaži autora

en: Display categories
bs_BA: Prikaži kategorije

en: Display comment link
bs_BA: Prikaži poveznicu za komentar

en: Display date
bs_BA: Prikaži datum

en: Display on blog and archives
bs_BA: Prikaži na blogu i arhivama

en: Display on pages
bs_BA: Prikaži na stranicama

en: Display on single posts
bs_BA: Prikaži u objavi

en: Display on single projects
bs_BA: Prikaži na pojedinačnim projektima

en: Display tags
bs_BA: Prikaži oznake

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
bs_BA: Ne prikazuj oznaku u detaljima objave i oblaku oznaka.

en: Domain
bs_BA: Domena

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
bs_BA: Jednostavno istaknite sve objave s <a href="%1$s">"istaknuto" oznakom</a> ili oznakom po vašem izboru. Vaša tema podržava do %2$s objava u području istaknutoga sadržaja.

en: Edit Menu Item
bs_BA: Uredi stavku menija

en: Edit Menu Item Label
bs_BA: Uresi etiketu stavke izbornika

en: Edit Menu Section
bs_BA: Uredi sekciju izbornika

en: Edit Project
bs_BA: Uredi projekat

en: Edit Project Tag
bs_BA: Uredi oznaku projekta

en: Edit Project Type
bs_BA: Uredi vrstu projekta

en: Edit Testimonial
bs_BA: Uredi preporuku

en: Enable Portfolio Projects for this site.
bs_BA: Uključi Portfolio projekte za ovu stranicu.

en: Enable Testimonials for this site.
bs_BA: Uključi Preporuke za ovu web-stranicu.

en: Enter the customer's name here
bs_BA: Ovdje unesite ime klijenta

en: Enter the menu item's name here
bs_BA: Ovdje unesite ime stavke izbornika

en: Error Details: %s
bs_BA: Detalji greške: %s

en: Every %d minutes
bs_BA: Svakih %d minuta

en: Every minute
bs_BA: Svake minute

en: Export
bs_BA: Izvoz

en: Featured Content
bs_BA: Istaknuti sadržaj

en: Featured Images
bs_BA: Istaknute slike

en: Feedback
bs_BA: Mišljenja

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
bs_BA: Modificiranje datoteka je onemogućio mrežni administrator.

en: Filter Testimonials list
bs_BA: Filter liste preporuka

en: Filter menu items list
bs_BA: Filter liste stavki izbornika

en: Filter projects list
bs_BA: Filter liste projekata

en: Food Menus
bs_BA: Izbornik hrane

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
bs_BA: Naprimjer, ljuto, omiljeno, itd. <br /> Etikete odvojite zarezima

en: Full post
bs_BA: Cijeli članak

en: General
bs_BA: Opće

en: Home
bs_BA: Početna

en: Import
bs_BA: Uvoz

en: Invalid Parameter
bs_BA: Neispravni parametar

en: Invalid parent type.
bs_BA: Neispravna matična vrsta.

en: Items on your restaurant's menu
bs_BA: Stavke u izborniku restorana

en: Jetpack Safe Mode
bs_BA: Jetpack Sigurni režim

en: Labels
bs_BA: Etiketa

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
bs_BA: Etiketa: <small>ljuto, omiljeno, itd. <em>Razdvojite etikete zarezima</em></small>

en: Learn More
bs_BA: Saznaj više

en: Learn more about Featured Images
bs_BA: Naučite više o Istaknutim slikama

en: Like
bs_BA: Volim

en: Loading
bs_BA: Učitavanje...

en: Log in as <span>%s</span>
bs_BA: Prijavite se kao <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
bs_BA: Prijavite se kao drugi WordPress.com korisnik

en: Log in with WordPress.com
bs_BA: Prijavite se s WordPress.com

en: Log in with username and password
bs_BA: Prijavite se s korisničkim imenom i lozinkom

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
bs_BA: Prijavljivanje s WordPress.com je isključeno za web-stranice koje se nalaze u pripremnom režimu.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
bs_BA: Prijava s WordPress.com trenutno nije dostupna jer ova web-stranica ima problema s spajanjem.

en: M j, Y @ G:i
bs_BA: j. M, Y. @ H:i

en: Manage Purchases
bs_BA: Upravljanje kupovinom

en: Match by Email
bs_BA: Spariti po e-pošti

en: Media
bs_BA: Fajlovi

en: Menu Item
bs_BA: Stavka menija

en: Menu Item Label
bs_BA: Etiketa stavke izbornika

en: Menu Item Labels
bs_BA: Etikete stavki izbornika

en: Menu Items
bs_BA: Stavke izbornika

en: Menu Items re-ordered.
bs_BA: Stavke izbornika su preuređene

en: Menu Section
bs_BA: Sekcija izbornika

en: Menu Sections
bs_BA: Sekcije izbornika

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bs_BA: Skica stavke izbornika ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled stavke</a>

en: Menu item label list navigation
bs_BA: Etiketa navigacije liste stavki izbornika

en: Menu item labels list
bs_BA: Lista stavki izbornika

en: Menu item list navigation
bs_BA: Navigacija liste stavki izbornika

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
bs_BA: Stavka izbornika objavljena. <a href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu item restored to revision from %s
bs_BA: Stavka izbornika je vraćena na reviziju od %s

en: Menu item saved.
bs_BA: Stavka izbornika spremljena.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
bs_BA: Stavka izbornika tempirana za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled stavke</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bs_BA: Podstavka izbornika. <a target="_blank" href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu item updated.
bs_BA: Stavka izbornika ažurirana.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
bs_BA: Stavka izbornika ažurirana. <a href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu items list
bs_BA: Lista stavki izbornika

en: Menu section list
bs_BA: Lista sekcija izbornika

en: Menu section list navigation
bs_BA: Navigacija liste sekcija izbornika

en: Move menu section down
bs_BA: Pomakni dolje sekciju izbornika

en: Move menu section up
bs_BA: Pomakni gore sekciju izbornika

en: Multi network install are not supported.
bs_BA: Multi network instalacija nije podržana.

en: New Menu Item
bs_BA: Nova stavka izbornika

en: New Menu Item Label Name
bs_BA: Nova etiketa stavke izbornika

en: New Menu Sections Name
bs_BA: Ime nove sekcije izbornika

en: New Project
bs_BA: Novi projekt

en: New Project Tag Name
bs_BA: Novo ime oznake projekta

en: New Project Type Name
bs_BA: Ime nove vrste projekta

en: New Row
bs_BA: Novi red

en: New Testimonial
bs_BA: Nova preporuka

en: New owner is not admin
bs_BA: Novi vlasnik nije admin

en: New owner is not connected
bs_BA: Novi vlasnik nije spojen.

en: No Labels
bs_BA: Nema etiketa

en: No Labels found
bs_BA: Etikete nisu pronađene

en: No Menu Items found
bs_BA: Nisu pronađene stavke izbornika

en: No Menu Items found in Trash
bs_BA: Nisu pronađene stavke izbornika u smeću

en: No Projects found
bs_BA: Projekti nisu pronađeni

en: No Projects found in Trash
bs_BA: Nema projekata u Smeću

en: No Testimonials found
bs_BA: Nisu pronađene preporuke

en: No Testimonials found in Trash
bs_BA: Preporuke nisu pronađene u smeću

en: No tags found.
bs_BA: Oznake nisu pronađene.

en: Or
bs_BA: Ili

en: Order
bs_BA: Redoslijed

en: Parent Menu Section
bs_BA: Matična sekcija izbornika

en: Parent Menu Section:
bs_BA: Matična sekcija izbornika:

en: Parent Project Type
bs_BA: Matična vrsta projekta

en: Parent Project Type:
bs_BA: Matična vrsta projekta:

en: Performance
bs_BA: Performanse

en: Please define an SVG icon filename.
bs_BA: Definirajte ime datoteke SVG ikone.

en: Please define default parameters in the form of an array.
bs_BA: Definirajte zadane parametre u obliku raspona.

en: Popular Labels
bs_BA: Popularne etikete

en: Popular Project Tags
bs_BA: Popularne oznake projekta

en: Portfolio Archive Content
bs_BA: Sadržaj arhive portfolia

en: Portfolio Archive Featured Image
bs_BA: Istaknuta slika arhive portfolia

en: Portfolio Archive Title
bs_BA: Naslov arhive portfolia

en: Portfolio Projects
bs_BA: Portfolio projekti

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
bs_BA: Portfolio stranice prikazuju najviše %1$s projekata

en: Post Details
bs_BA: Detalji objave

en: Post excerpt
bs_BA: Izvadak objave

en: Price
bs_BA: Cijena

en: Private
bs_BA: Privatno

en: Profile
bs_BA: Profil

en: Project
bs_BA: Projekt

en: Project Tag
bs_BA: Oznaka projekta

en: Project Tags
bs_BA: Oznake projekta

en: Project Type
bs_BA: Vrsta projekta

en: Project Types
bs_BA: Vrste projekata

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bs_BA: Skica projekta je ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled projekta</a>

en: Project list navigation
bs_BA: Navigacija liste projekata

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
bs_BA: Projekt objavljen, <a href="%s">Pregledaj projekt</a>

en: Project restored to revision from %s
bs_BA: Projekt vraćen na reviziju od %s

en: Project saved.
bs_BA: Projekat snimljen.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
bs_BA: Projekt tempiran za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled projekta</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bs_BA: Projekt poslan. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled projekta</a>

en: Project tag list
bs_BA: Lista oznaka projekata

en: Project tag list navigation
bs_BA: Navigacija popisa oznaka projekata

en: Project type list
bs_BA: Lista vrsta projekata

en: Project type list navigation
bs_BA: Navigacija liste vrsti projekata

en: Project updated.
bs_BA: Projekat ažuriran.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
bs_BA: Projekt ažuriran. <a href="%s">Pregled stavke</a>

en: Projects
bs_BA: Projekti

en: Projects list
bs_BA: Lista projekata

en: Published by %s
bs_BA: Objavio %s

en: Reading
bs_BA: Čitanje

en: Require Two-Step Authentication
bs_BA: Uključi Two-Step Authentication

en: Save New Order
bs_BA: Spremi novi raspored

en: Search
bs_BA: Pretraga

en: Search Menu Item Labels
bs_BA: Pretraga Etiketa stavki izbornika

en: Search Menu Items
bs_BA: Pretraga stavki menija

en: Search Menu Sections
bs_BA: Pretraga sekcija izbornika

en: Search Project Tags
bs_BA: Pretraga oznaka projekta

en: Search Project Types
bs_BA: Pretraga vrsti projekata

en: Search Projects
bs_BA: Pretraga projekata

en: Search Testimonials
bs_BA: Pretraga preporuka

en: Security
bs_BA: Sigurnost

en: Send invite
bs_BA: Pošalji pozivnicu

en: Separate tags with commas
bs_BA: Odvojite oznake pomoću zareza

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Site
bs_BA: Stranica

en: Site Logo
bs_BA: Logo web-stranice

en: Sites
bs_BA: Stranice

en: Social Links Menu
bs_BA: Meni linkova za društvene mreže

en: Social Menu
bs_BA: Društveni izbornik

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
bs_BA: Netko vas želi prevariti da im date pristup vašoj stranici. Ili vas je možda zadesila greška (bug) :). U svakom slučaju zatvorite ovaj prozor.

en: Stats
bs_BA: Statistika

en: Success!
bs_BA: Uspjeh!

en: Suggestions
bs_BA: Prijedlozi

en: Sunset
bs_BA: Zalazak sunca

en: Tag name
bs_BA: Naziv oznake

en: Tags:
bs_BA: Oznake:

en: Testimonial
bs_BA: Preporuka

en: Testimonial Archive Content
bs_BA: Sadržaj arhivske stranice preporuka

en: Testimonial Archive Featured Image
bs_BA: Istaknuta slika  arhivske stranice preporuka

en: Testimonial Archive Title
bs_BA: Naslov arhivske stranice preporuka

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bs_BA: Skica preporuke je ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial list navigation
bs_BA: Navigacija popisa preporuka

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
bs_BA: Stranica preporuka prikazuje najviše %1$s preporuka.

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
bs_BA: Preporuka objavljena. <a href="%s">Pregledaj preporuku</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
bs_BA: Preporuka vraćena na reviziju od %s

en: Testimonial saved.
bs_BA: Preporuka spremljena.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
bs_BA: Preporuka tempirana za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bs_BA: Preporuka poslana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial updated.
bs_BA: Preporuka ažurirana.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
bs_BA: Preporuka ažurirana. <a href="%s">Pregledaj preporuku</a>

en: Testimonials
bs_BA: Preporuke

en: Testimonials list
bs_BA: Popis preporuka

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
bs_BA: Autorizacijski proces je istekao. Molimo vas da se vratite nazad i pokušate ponovo.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
bs_BA: Dozvole za pisanje ne dopuštaju uređivanje datoteka.

en: The request is not signed correctly.
bs_BA: Zahtjev nije ispravno potpisan.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
bs_BA: Postavke za Istaknuti sadržaj <a href="%s">premještene su u Izgled &rarr; Prilagodi</a>.

en: The site is not the main network site
bs_BA: Web-stranica nije glavna mrežna stranica

en: Themes
bs_BA: Teme

en: There is no excerpt because this is a protected post.
bs_BA: Nema izvatka zbog toga što je ovo zaštićen članak.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
bs_BA: Pojavila se greška pri kreiranju korisnika. Kontaktirajte administratora vaše web-stranice.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
bs_BA: Pojavila se greška pri vašoj prijavi s WordPress.com, pokušajte ponovno ili se pokušajte prijaviti s vašim korisničkim imenom i lozinkom.

en: There was an unspecified error registering the site
bs_BA: Pojavila se nepoznata greška pri registriranju na web-stranicu

en: This request method does not support body parameters.
bs_BA: Ova metoda zahtjeva ne podržava body parametre.

en: This request method is not supported.
bs_BA: Ova metoda zahtjeva nije podržana.

en: Thumbnail
bs_BA: Umanjeno

en: Tools
bs_BA: Alati

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
bs_BA: Dvostruka provjera autentičnosti je potrebna kako bi pristupili ovoj web-stranici. Otvorite <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Postavke sigurnosti</a> kako bi konfigurirali <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Dvostruku provjeru autentičnosti</a> za svoju web-stranicu.

en: Types:
bs_BA: Tipovi

en: UTC%s
bs_BA: UTC %s

en: Uncategorized
bs_BA: Nekategorisano

en: Update Menu Item Label
bs_BA: Ažuriraj etiketu stavke izbornika

en: Update Menu Section
bs_BA: Ažuriranje sekcije izbornika

en: Update Project Tag
bs_BA: Ažuriraj oznaku projekta

en: Update Project Type
bs_BA: Ažuriraj vrstu projekta

en: Upgrades
bs_BA: Nadogradnje

en: Upload
bs_BA: Dodaj

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
bs_BA: Koristite tipku <kbd>TAB</kbd> na tipkovnici za kretanje po stupcima i tipku <kbd>ENTER</kbd> ili <kbd>NATRAG</kbd> za spremanje retka i prijelaz u sljedeći.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
bs_BA: Upotrijebite ove postavke za prikaz različitih vrsti sadržaja na vašoj web-stranici.

en: User not found.
bs_BA: Korisnik nije pronađen

en: Users
bs_BA: Korisnici

en: View Menu Item
bs_BA: Pregledaj stavku izbornika

en: View Menu Item Label
bs_BA: Pregledaj etiketu stavke izbornika

en: View Menu Section
bs_BA: Pregledaj sekciju izbornika

en: View Project
bs_BA: Pregledaj projekt

en: View Project Tag
bs_BA: Pregledaj oznaku projekta

en: View Project Type
bs_BA: Pregledaj vrstu projekta

en: View Testimonial
bs_BA: Pregledaj preporuku

en: View all posts by %s
bs_BA: Pregledaj sve članke od %s

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
bs_BA: Nije moguće odspojiti korisnika. Pokušajte ponovno.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
bs_BA: Nije moguće pronaći vaš račun. Ako već imate račun, provjerite da je se spojen s WordPress.com.

en: Writing
bs_BA: Pisanje

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
bs_BA: Već imate račun na ovoj web-stranici. <a href="%1$s">Prijavite se</a> s svojim korisničkim imenom i lozinkom, i zatim se spojite s WordPress.com.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
bs_BA: Sada se možete brže prijaviti spajanjem vašeg WordPress.com računa s %s.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
bs_BA: Nemate potrebno korisničko dopuštenje kako bi obavili ovu akciju.
    			Kontaktirajte admina svoje web-stranice ako mislite da je ovo greška.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
bs_BA: Morate povezati vaš Jetpack plugin sa WordPress.com stranicom da biste mogli koristiti ovu mogućnost.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
bs_BA: Morate registrovati vaš Jetpack prije nego ga konektujete.

en: Your Custom Content Types
bs_BA: Vaši Prilagođene vrste sadržaja

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bs_BA: Vaš Portfolio arhiv trenutno nema unosa. Možete ih započeti kreirati na Nadzornoj ploči.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bs_BA: Vaša arhiva Preporuka trenutno nema unosa. Možete ih početi kreirati na Nadzornoj ploči.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
bs_BA: Vaša tema podržava <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
bs_BA: Vaša tema podržava Preporuke

en: edit
bs_BA: uredi
