WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to el translation catalogue (275 entries)

en: %s is not a valid command.
el: Τὸ %s δὲν εἶναι ἔγκυρο σχόλιο.

en: &mdash; Select &mdash;
el: &mdash; Ὲπιλέξτε &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
el: <span>Συγγραφέας:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Account Settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμοῦ

en: Activate
el: Ἐνεργοποιῆστε

en: Activated
el: Ἐνεργοποιημένος/-η;

en: Add Many Items
el: Προσθέστε πολλὰ ἀντικείμενα

en: Add New
el: Προσθήκη

en: Add New Menu Section
el: Προσθέστε νέο τμῆμα μενού

en: Add New Project
el: Προσθήκη ἔργου

en: Add New Project Tag
el: Προσθέστε νέα ἐτικέττα ἔργου

en: Add New Project Type
el: Προσθέστε νέο τύπο ἔργου

en: Add New Site
el: Προσθέστε νέον ἱστότοπο

en: Add New Testimonial
el: Προσθήκη

en: Add New User
el: Προσθήκη

en: Add or remove Labels
el: Προσθέστε ἢ ἀφαιρέστε ἐπικέττες

en: Add or remove tags
el: Προσθέστε ἢ ἀφαιρέστε ἐτικέττες

en: Add-Ons
el: Ἐπεκτάσεις

en: Additional CSS
el: Πρόσθετες ἐντολὲς CSS

en: Advertising
el: Διαφήμιση

en: All Menu Sections
el: Ὅλα τά τμήματα μενού

en: All Project Tags
el: Ὅλες οἱ ἐτικέττες ἔργων

en: All Project Types
el: Ὅλοι οἱ τύποι ἔργων

en: All Projects
el: Ὅλα τὰ ἔργα

en: All Testimonials
el: Ὅλες οἱ μαρτυρίες

en: All Users
el: Ὅλοι οἱ χρῆστες

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
el: Ἐμφανίζετε ἄρθρα μὲ ἐτικέττες καὶ ἐκτὸς τῆς περιοχῆς περιεχομένου ἰδιαιτέρας προβολῆς

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
el: Ἡ σύνδεση μὲ τὸ Jetpack πρέπει νὰ πραγματοποιηθεῖ ἀπὸ τὸν διαχειριστὴ αὐτοῦ τοῦ ἱστοτόπου.

en: An unknown error occurred.
el: Σημειώθηκε ἄγνωστο σφάλμα

en: Appearance
el: Ἐμφάνιση

en: Aquatic
el: Ὑδάτινο

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
el: Ὅπως πάντα, ἂν ἔχετε ἐρωτήσεις <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ἐπικοινωνῆστε μὲ τὴν ὁμάδα ὑποστήριξής μας</a>.

en: Author Bio
el: Βιογραφικὰ στοιχεῖα συγγραφέως

en: Automatically use first image in post
el: Χρησιμοποιῆστε αὐτομάτως τὴν πρώτη εἰκόνα τοῦ ἄρθρου

en: Available Tools
el: Διαθέσιμα ἐργαλεῖα

en: Blaze &#8220;%s&#8221; to Tumblr and WordPress.com audiences.
el: Blaze &#8220;%s&#8221; πρὸς τὸ κοινὸ τῶν Tumblr καὶ WordPress.com.

en: Blog Display
el: Προβολὴ ἱστοτόπου

en: Blog is already registered
el: Τὸ ἱστολόγιο ἔχει ἤδη καταχωρισθεῖ

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
el: Ἐπιλέξτε μεταξὺ πλήρους ἄρθρου ἢ ἀποσπάσματος γιὰ τὶς σελίδες τοῦ ἱστολογίου καὶ τοῦ ἀρχείου ἢ προτιμῆστε τὸν κατὰ παραδοχὴν (default) συνδυασμὸ ἀποσπάσματος καὶ πλήρους ἄρθρου.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
el: Ἐπιλέξτε ὁλόκληρο ἄρθρο ἢ ἀπόσπασμα αὐτοῦ γιὰ τὸν ἱστότοπο καὶ τὶς σελίδες ἀρχείου.

en: Choose from the most used Labels
el: Ἐπιλέξτε ἀπὸ τὶς πιὸ χρησιμοποιούμενες ἐτικέττες

en: Choose from the most used tags
el: Ἐπιλέξτε μία ἀπὸ τὶς πλέον χρησιμοποιούμενες ἐτικέττες

en: Classic Blue
el: Κλασσικὸ γαλάζιο

en: Classic Bright
el: Κλασσικὸ λαμπερό

en: Classic Dark
el: Κλασσικὸ σκοῦρο

en: Classic view
el: Κλασικὴ ἐμφάνιση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Connect
el: Συνδεθῆτε

en: Connect to WordPress.com
el: Συνδεθῆτε μὲ τὸ WordPress.com

en: Connected
el: Συνδεδεμένος/-η

en: Content Options
el: Ἐπιλογὲς περιεχομένου

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
el: Συνεχίστε νὰ διαβάζετε<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Contrast
el: Ἀντίθεση

en: Could not confirm new owner.
el: Δὲν μπορέσαμε νὰ ἐπιβεβαιώσομε τὸν νέο ἰδιοκτήτη.

en: Custom field deleted.
el: Διεγράφη ἕνα ἀπὸ τὰ ἐξατομικευμένα πεδία.

en: Custom field updated.
el: Τὸ πεδίο σας ἐνημερώθηκε.

en: Customer Name
el: Ὄνομα πελάτη

en: Customer Testimonials
el: Μαρτυρίες πελατῶν

en: Customize
el: Προσαρμόστε στὶς προτιμήσεις σας

en: Customize Testimonials Archive
el: Προσαρμόστε τὸ ἀρχεῖο μαρτυριῶν

en: Daily at %s.
el: Καθημερινῶς στὶς %s.

en: Default
el: Κατὰ παραδοχήν (default)

en: Default category changed successfully.
el: Ἡ προεπιλεγμένη κατηγορία ἀλλάχθηκε ἐπιτυχῶς.

en: Default view
el: Κατὰ παραδοχὴν ἐμφάνιση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Discussion
el: Συζήτηση

en: Display author
el: Προβάλετε τὸν συγγραφέα

en: Display categories
el: Προβάλετε κατηγορίες

en: Display comment link
el: Προβάλετε σύνδεσμο πρὸς σχόλια

en: Display date
el: Προβάλετε τὴν ἡμερομηνία

en: Display on blog and archives
el: Νὰ ἐμφανίζονται στὸ ἱστολόγιο καὶ στὰ ἀρχεῖα

en: Display on pages
el: Νὰ ἐμφανίζονται στὶς σελίδες

en: Display on single posts
el: Προβάλετε σὲ αὐτοτελῆ ἄρθρα

en: Display tags
el: Προβάλετε ἐτικέττες

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
el: Μὴν ἐμφανίζετε τὴν ἐτικέττα στὶς λεπτομέρειες τοῦ ἄρθρου καὶ στὰ νέφη ἐτικεττῶν.

en: Domain
el: Τομέας (domain)

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
el: Προβάλετε εὔκολα ὅλα τὰ ἄρθρα μὲ τὴν <a href="%1$s">ἐτικέττα "featured"</a> ἢ μιὰ ἐτικέττα τῆς ἐπιλογῆς σας. Τὸ θέμα σας ὑποστηρίζει μέχρι καὶ %2$s ἄρθρα στὴν περιοχὴ τοῦ ἰδιαιτέρως προβεβλημένου περιεχομένου του.

en: Edit Menu Item
el: Ἐπεξεργασθῆτε ἕνα στοιχεῖο τοῦ μενοὺ

en: Edit Menu Section
el: Ἐπεξεργασθῆτε τμῆμα μενού

en: Edit Project
el: Ἐπεξεργασθῆτε τὸ ἔργο

en: Edit Project Tag
el: Ἐπεξεργασθῆτε ἐτικέττα ἔργου

en: Edit Project Type
el: Ἐπεξεργασθῆτε τὸν τύπο τοῦ ἔργου

en: Edit Testimonial
el: Ἐπεξεργασθῆτε τὴν μαρτυρία

en: Emails
el: Ἠλ. διευθύνσεις

en: Enable Portfolio Projects for this site.
el: Ἐνεργοποιῆστε Φακέλλους ἔργων γι' αὐτὸν τὸν ἱστότοπο.

en: Enable Testimonials for this site.
el: Ἐνεργοποιῆστε τὶς μαρτυρίες πελατῶν γι' αὐτὸν τὸν ἱστότοπο.

en: End ID for the histogram
el: Τελικὸ ID ἱστογράμματος

en: Enter the customer's name here
el: Εἰσαγάγετε ἐδῶ τὸ ὄνομα τοῦ πελάτη

en: Error during unschedule of the event.
el: Σφάλμα κατὰ τὴν κατάργηση τοῦ προγραμματισμοῦ τῆς ἐκδήλωσης.

en: Export
el: Ἐξαγωγή

en: External User
el: Ἐξωτερικὸς χρήστης

en: Featured Content
el: Περιεχόμενο ἰδιαιτέρας προβολῆς

en: Featured Images
el: Χαρακτηριστικὲς εἰκόνες

en: Feedback
el: Ἀπόκριση

en: Filter Testimonials list
el: Φιλτράρετε τὸν κατάλογο τῶν μαρτυριῶν

en: Filter projects list
el: Φίλτρο καταλόγου ἔργων

en: Food Menus
el: Μενοὺ φαγητῶν

en: Fridays at %s.
el: Παρασκευὲς στὶς %s.

en: Full post
el: Πλῆρες ἄρθρο

en: General
el: Γενικά

en: Home
el: Ἀρχή

en: Hourly views
el: Ὡριαῖες ἐπισκέψεις

en: IP address `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the private network.
el: Ἡ διεύθυνση IP  `%1$s` μόλις ἀπέτυχε στὸν ἔλεγχο is_usable_domain ἐπειδὴ βρίσκεται στὸ ἰδιωτικὸ δίκτυο.

en: Import
el: Εἰσαγωγή

en: Indicates from what plugin the request is coming from
el: Δείχνει ἀπὸ ποιό πρόσθετο προέρχεται τὸ αἴτημα

en: Invalid user id is provided
el: Ἄκυρο id χρήστη

en: Is connection owner
el: Εἶναι ἰδιοκτήτης σύνδεσης

en: Last heartbeat sent at: %s
el: Τὸ τελευταῖο καρδιοχτύπι στάλθηκε στὶς: %s

en: Launch your store
el: Ξεκινῆστε τὸ κατάστημά σας

en: Learn More
el: Μάθετε περισσότερα

en: Learn more about Featured Images
el: Μάθετε περισσότερα γιὰ τὶς χαρακτηριστικὲς εἰκόνες

en: Like
el: Μοῦ ἀρέσει

en: Liked by you
el: Ἄρεσε σὲ σᾶς

en: Loading
el: Φόρτωση σὲ ἐξέλιξη

en: Log in as <span>%s</span>
el: Συνδεθῆτε ὡς <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
el: Συνδεθῆτε ὡς διαφορετικὸς χρήστης WordPress.com

en: Log in with WordPress.com
el: Συνδεθῆτε μὲ τὸ WordPress.com

en: Log in with username and password
el: Συνδεθῆτε μὲ ὄνομα χρήστη καὶ συνθηματικό κωδικό

en: M j, Y @ G:i
el: j F Y @ G:i

en: Make an incredible logo in minutes
el: Φτιάξτε ἕναν ἀπίστευτο λογότυπο σὲ λίγα λεπτά.

en: Manage Purchases
el: Διαχείριση ἀγορῶν

en: Media
el: Πολυμέσα

en: Menu Item
el: Στοιχεῖο μενού

en: Menu Items re-ordered.
el: Τὸ μενοὺ ἀναδιατάχθηκε.

en: Menu Section
el: Τμῆμα μενού

en: Menu Sections
el: Τμήματα μενού

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
el: Ἐνημερώθηκε προσχέδιο ἀντικειμένου ἑνὸς μενοῦ. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση τοῦ ἀντικειμένου</a>

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
el: Ἐπιλογὴ μενοὺ προγραμματισμένη γιὰ τίς: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Δεῖτε την</a>

en: Mondays at %s.
el: Δευτέρες στὶς %s.

en: Move menu section down
el: Μετακινῆστε τμῆμα μενοὺ πρὸς τὰ κάτω

en: Move menu section up
el: Μετακινῆστε τμῆμα μενοὺ πρὸς τὰ πάνω

en: My Mailboxes
el: Οἱ θυρίδες μου

en: New Menu Item Label Name
el: Ὄνομα ἐτικέττας νέας ἐπιλογῆς μενού

en: New Menu Sections Name
el: Ὄνομα νέου τμήματος μενού

en: New Project
el: Νέο ἔργο

en: New Project Tag Name
el: Νέο ὄνομα ἐτικέττας ἔργου

en: New Project Type Name
el: Νέο ὄνομα τύπου ἔργου

en: New owner
el: Νέος ἰδιοκτήτης

en: New owner is not admin
el: Ὁ νέος ἰδιοκτήτης δὲν εἶναι διαχειριστής

en: New owner is not connected
el: Ὁ νέος ἰδιοκτήτης δὲν ἔχει συνδεθεῖ

en: New owner is same as existing owner
el: Ὁ νέος ἰδιοκτήτης εἶναι ὁ ἴδιος μὲ τὸν τρέχοντα ἰδιοκτήτη

en: No Projects found
el: Δὲν εὑρέθησαν ἔργα

en: No Projects found in Trash
el: Δὲν εὑρέθησαν ἔργα στὸν κάλαθο τῶν ἀχρήστων

en: No Testimonials found
el: Δὲν εὑρέθησαν μαρτυρίες

en: No Testimonials found in Trash
el: Δὲν εὑρέθησαν μαρτυρίες στὸν κάλαθο τῶν ἀχρήστων

en: No tags found.
el: Δὲν εὑρέθησαν ἐτικέττες.

en: No valid event name or type.
el: Ἄκυρο ὄνομα ἢ τύπος ἐκδηλώσεως

en: Object Type
el: Τύπος ἀντικειμένου

en: Or
el: Ἢ

en: Order
el: Ταξινόμηση

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
el: Ὁ ἐπανασχεδιασμός τοῦ WordPress.com ποὺ προσφέρει μιὰ βελτιωμένη ἐμπειρία.

en: Password must be at least %d characters.
el: Ὁ συνθηματικὸς κωδικὸς πρέπει νὰ ἔχει τοὐλάχιστον %d χαρακτῆρες.

en: Performance
el: Ἀπόδοση

en: Podcasting
el: Διαδικτυακὴ ραδιοφωνικὴ μετάδοση

en: Popular Labels
el: Δημοφιλεῖς ἐτικέττες

en: Popular Project Tags
el: Δημοφιλεῖς ἐτικέττες ἔργου

en: Portfolio Archive Featured Image
el: Χαρακτηριστικὴ εἰκόνα ἀρχείου φακέλλων

en: Portfolio Archive Title
el: Τίτλος ἀρχείου φακέλλων ἔργων.

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
el: Οἱ σελίδες φακέλλων ἔργων νὰ προβάλλουν κατὰ μέγιστον %1$s ἔργα

en: Post Details
el: Λεπτομέρειες ἄρθρου

en: Post excerpt
el: Ἀπόσπασμα ἄρθρου

en: Powder Snow
el: Φρέσκο χιόνι

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
el: Προσχεδιασμένο ἀπὸ κορυφαῖα ταλέντα. Ἐσεῖς ἁπλῶς προσθέστε τὸ κάτι τι σας.

en: Price
el: Τιμή

en: Private
el: Ἰδιωτικό

en: Profile
el: Προφίλ

en: Project
el: Ἔργο

en: Project Tag
el: Ἐτικέττα ἔργου

en: Project Tags
el: Ἐτικέττες ἔργου

en: Project Type
el: Τύπος ἔργου

en: Project Types
el: Τύποι ἔργων

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
el: Ἐνημερώθηκε προσχέδιο ἀντικειμένου ἑνὸς ἔργου. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση τοῦ ἔργου</a>

en: Project list navigation
el: Περιήγηση καταλόγου ἔργων

en: Project saved.
el: Τὸ ἔργο ἀποθηκεύτηκε.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
el: Τὸ ἔργο προγραμματίσθηκε γιὰ τίς: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Δεῖτε το</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
el: Τὸ ἔργο ὑπεβλήθη. <a target="_blank" href="%s">Δεῖτε το</a>

en: Project type list
el: Κατάλογος τύπων ἔργου

en: Project type list navigation
el: Περιήγηση στὸν κατάλογο τύπων ἔργου

en: Project updated.
el: Τὸ ἔργο ἐνημερώθηκε.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
el: Τὸ ἔργο ἐνημερώθηκε. <a href="%s">Δεῖτε το</a>

en: Projects
el: Ἔργα

en: Projects list
el: Κατάλογος ἔργων

en: Promote with Blaze
el: Προωθῆστε μὲ τὸ Blaze

en: Published by %s
el: Δημοσιεύθηκε ἀπὸ τὸν/τὴν %s

en: Reading
el: Ἀνάγνωση

en: Redirect
el: Ἀνακατεύθυνση

en: Revoke invite
el: Ἀνακαλέστε τὴν πρόσκληση

en: Saturdays at %s.
el: Σάββατα στὶς %s.

en: Search
el: Ἀναζήτηση

en: Search Menu Items
el: Ἀναζητῆστε ἐπιλογές

en: Search Menu Sections
el: Ἀναζητῆστε τμήματα μενού

en: Search Project Tags
el: Ἀναζήτηση ἐτικεττῶν ἔργων

en: Search Project Types
el: Ἀναζητῆστε τύπους ἔργων

en: Search Projects
el: Ἀναζητῆστε ἔργα

en: Search Testimonials
el: Ψάξτε στὶς μαρτυρίες τῶν πελατῶν

en: Security
el: Ἀσφάλεια

en: Send invite
el: Ἀποστολὴ προσκλήσεως

en: Separate tags with commas
el: Διαχωρίστε τὶς ἐτικέττες μὲ κόμματα

en: Set &#8220;%s&#8221; as the default category
el: Ὁρίστε τὸ &#8220;%s&#8221; ὡς προεπιλεγμένη κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Show falling snow on my site until January 4<sup>th</sup>.
el: Νὰ ἐμφανίζεται στὸ ἱστολόγιό μου χιόνι μέχρι στὴν  4<sup>η</sup> Ἰανουαρίου.

en: Site
el: Ἱστολόγιο

en: Site Logo
el: Λογότυπος ἱστολογίου

en: Site is not connected
el: Ὁ ἱστότοπος δὲν ἔχει συνδεθεῖ

en: Sites
el: Ἱστολόγια

en: Snow
el: Χιόνι

en: Social Links Menu
el: Μενοῦ συνδέσμων πρὸς κοινωνικὰ δίκτυα

en: Social Menu
el: Μενοῦ κοινωνικῶν δικτύων

en: Something went wrong. Please try again.
el: Σημειώθηκε πρόβλημα. Παρακαλοῦμε ξαναδοκιμάστε.

en: Sorry, this comment could not be posted.
el: Λυπούμεθα, ἀλλὰ αὐτὸ τὸ σχόλιο δὲν μπόρεσε νὰ ἀναρτηθεῖ.

en: Start ID for the histogram
el: Ἀρχικὸ ID ἱστογράμματος

en: Stats
el: Στατιστικά

en: Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.
el: Ἐγγραφῆτε τώρα γιὰ νὰ συνεχίσετε νὰ διαβάζετε καὶ νὰ ἀποκτήσετε πρόσβαση στὸ πλῆρες ἀρχεῖο.

en: Success!
el: Ἐπιτυχής ὁλοκλήρωση!

en: Suggestions
el: Προτάσεις

en: Sundays at %s.
el: Κυριακὲς στὶς %s.

en: Sunset
el: Ἡλιοβασίλεμα

en: Tag name
el: Ὄνομα ἐτικέττας

en: Tags:
el: Ἐτικέττες:

en: Testimonial
el: Μαρτυρία

en: Testimonial Archive Content
el: Περιεχόμενο ἀρχείου μαρτυριῶν

en: Testimonial Archive Featured Image
el: Χαρακτηριστικὴ εἰκόνα ἀρχείου μαρτυριῶν

en: Testimonial Archive Title
el: Τίτλος ἀρχείου μαρτυριῶν

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
el: Ἐνημερώθηκε προσχέδιο μαρτυρίας. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση μαρτυρίας</a>

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
el: Οἱ σελίδες μαρτυριῶν πελατῶν νὰ προβάλλουν κατὰ μέγιστον %1$s μαρτυρίες

en: Testimonials
el: Μαρτυρίες ἐπισκεπτῶν

en: The WP.com username of the connected user
el: Τὸ ὄνομα χρήστη τοῦ συνδεδεμένου χρήστη στὸ WP.com.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
el: Ἡ κλασικὴ διεπαφὴ τοὺ WP-Admin τοῦ WordPress.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
el: Οἱ ρυθμίσεις περιεχομένου ἰδιαιτέρας προβολῆς <a href="%s">μετεκινήθησαν στὸ Ἐμφάνιση&rarr; Προσαρμόστε</a>.

en: Themes
el: Θέματα

en: There is no excerpt because this is a protected post.
el: Δὲν ὑπάρχει ἀπόσπασμα διότι αὐτὸ τὸ ἄρθρο εἶναι προστατευμένο.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
el: Σφάλμα κατὰ τὴν δημιουργία χρήστη. Παρακαλοῦμε ἐπικοινωνῆστε μὲ τὸν διαχειριστὴ τοῦ ἱστοτόπου σας.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
el: Σημειώθηκε σφάλμα κατὰ τὴν σύνδεσή σας μέσῳ τοῦ WordPress.com, παρακαλοῦμε ξαναδοκιμάστε ἢ προσπαθήστε νὰ συνδεθῆτε μὲ τὸ ὄνομα χρήστη σας καὶ τὸν συνθηματικό σας κωδικό.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
el: Πολὺ συνηθισμένος συνθηματικὸς κωδικός. Ἐπιλέξτε κάτι δυσκολότερο.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
el: Ὁ συνθηματικός σας κωδικός εἶναι εὔκολος νὰ μαντευθεῖ: μπορεῖτε νὰ τὸν βελτιώσετε προσθέτοντας κεφαλαῖα ἢ πεζὰ γράμματα ἢ ἀριθμούς.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
el: Ὁ συνθηματικός σας κωδικός πολὺ εὔκολος νὰ μαντευθεῖ: μπορεῖτε νὰ τὸν βελτιώσετε χρησιμοποιῶντας καὶ εἰδικούς χαρακτῆρες ὅπως οἱ !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
el: Ὁ συνθηματικός σας κωδικὸς εἶναι εὔκολος νὰ μαντευθεῖ: μπορεῖτε νὰ τὸν βελτιώσετε ἀναμειγνύοντας γράμματα καὶ ἀριθμούς.

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Thursdays at %s.
el: Πέμπτες στὶς %s.

en: Tools
el: Ἐργαλεῖα

en: Try Fiverr Logo Maker
el: Δοκιμάστε τὸν κατασκευαστὴ λογοτύπων Fiverr

en: Tuesdays at %s.
el: Τρίτες στὶς %s.

en: Types:
el: Τύποι

en: UTC%s
el: Ὥρα Γκρήνουϊτς (UTC) %s

en: Uncategorized
el: Ἄνευ κατηγορίας

en: Unknown Plugin Update Failure
el: Ἄγνωστη ἀποτυχία ἐνημέρωσης προσθέτου

en: Update Menu Section
el: Ἐνημερῶστε τμῆμα μενού

en: Update Project Tag
el: Ἐνημερῶστε ἐτικέττα ἔργου

en: Update Project Type
el: Ἐνημερῶστε τὸν τύπο τοῦ ἔργου

en: Upgrades
el: Ἀναβαθμίσεις

en: Upload
el: Ἀνεβάστε

en: Use these settings to display different types of content on your site.
el: Χρησιμοποιῆστε τὶς κατωτέρω ρυθμίσεις γιὰ νὰ προβάλετε στὸ ἱστολόγιό σας διαφορετικοὺς τύπους περιεχομένου.

en: User not found.
el: Δὲν εὑρέθη χρήστης

en: Users
el: Χρῆστες

en: View Menu Section
el: Δεῖτε τμῆμα μενού

en: View Project Tag
el: Δεῖτε ἐτικέττα ἔργου

en: View Project Type
el: Δεῖτε τὸν τύπο τοῦ ἔργου

en: View all posts by %s
el: Δεῖτε ὅλες τὶς καταχωρίσεις τοῦ χρήστη μὲ τὸ ὄνομα "%s"

en: WP Admin
el: Διαχείριση WP

en: Wednesdays at %s.
el: Τετάρτες στὶς %s.

en: WordPress.com users can change their profile’s basic details ( i.e., First Name, Last Name, Display Name, About ) in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Profile settings.</a>
el: Οἱ χρῆστες τοῦ WordPress.com μποροῦν νὰ ἀλλάξουν τὶς βασικὲς λεπτομέρειες τοῦ προφίλ τους ( π.χ., Ὄνομα, Ἐπίθετο, Προβαλλόμενο ὄνομα, Περὶ) στὶς <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ρυθμίσεις τοῦ προφίλ τους στὸ WordPress.com.</a>

en: Writing
el: Συγγραφή

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
el: Ἔχετε ἤδη λογαριασμὸ σ' αὐτὸν τὸν ἱστότοπο. Παρακαλοῦμε <a href="%1$s">εἰσέλθετε</a> μὲ τὸ ὄνομα χρήστη καὶ τὸ συνθηματικό σας καὶ μετὰ συνδεθῆτε μὲ τὸ WordPress.com.

en: You are not allowed to perform this action.
el: Δὲν σᾶς ἐπιτρέπεται νὰ ἐκτελέσετε αὐτὴν τὴν ἐνέργεια.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
el: Δὲν ἔχετε σᾶς ἔχουν δοθεῖ οἱ ἄδειες ποὺ χρειάζεται ἕνας χρήστης προκειμένου νὰ ἐκτελέσει αὐτὴν τὴν ἐνέργεια.

en: Your Custom Content Types
el: Οἱ δικοί σας τύποι περιεχομένου

en: Your Jetpack Stats dashboard requires JavaScript to function properly.
el: Ὁ πίνακας ἐλέγχου τῶν στατιστικῶν Jetpack ἀπαιτεῖ τὴν JavaScript γιὰ νὰ λειτουργήσει σωστά.

en: Your Jetpack Stats widget requires JavaScript to function properly.
el: Ἡ πλαϊνὴ προσθήκη τῶν στατιστικῶν τοῦ Jetpack ἀπαιτεῖ JavaScript γιὰ νὰ λειτουργήσει σωστά.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
el: Ὁ συνθηματικός κωδικός σας εἶναι πολὺ ἀδύναμος. Μοιάζει νὰ ἔχετε συμπεριλάβει πληροφορίες γιὰ τὸν ἑαυτό σας ποὺ μαντεύονται εὔκολα. Προσπαθῆστε κάτι πιὸ ἰδιαίτερο.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
el: Τὸ θέμα σας ὑποστηρίζει τὸν τύπο ἄρθρων: <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
el: Τὸ θέμα σας ὑποστηρίζει μαρτυρίες πελατῶν

en: edit
el: Ἐπεξεργασία

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: DOWN
el: ΠΑΝΩ

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: UP
el: ΚΑΤΩ

[ctx: product name shown in menu]
en: Stats
el: Στατιστικά
