WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to el_GR translation catalogue (889 entries)

en:  and
el_GR:  και

en:  once
el_GR: μία φορά

en:  per
el_GR:  ανά

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
el_GR[0]: %1$d στοιχείο μενού
el_GR[1]: %1$d στοιχεία μενού

en: %s is not a valid command.
el_GR: Το %s δεν αποτελεί έγκυρη εντολή.

en: %s wants to access your site’s data. Log in to authorize that access.
el_GR: %s θέλει να αποκτήσει πρόσβαση στα δεδομένα του Ιστότοπού σας. Συνδεθείτε για να εξουσιοδοτήσετε αυτή την πρόσβαση.

en: &mdash; Select &mdash;
el_GR: &mdash; Επιλέξτε &mdash;

en: (Address never made public)
el_GR: (Η διεύθυνση δεν δημοσιοποιήθηκε ποτέ)

en: (modified %s ago)
el_GR: (τροποποιήθηκε %s πριν)

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
el_GR: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Μάθε περισσότερα</a> για τον ιδιοκτήτη σύνδεσης και τι θα σπάσει αν δεν έχεις έναν.

en: <span>A bright idea,</span> <span>coming soon</span>
el_GR: <span>Μια φωτεινή ιδέα,</span> <span>έρχεται σύντομα</span>

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
el_GR: <span>Συγγραφέας:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>Error</strong>: Invalid site ID.
el_GR: <strong>Σφάλμα</strong>: Μη έγκυρο ID ιστότοπου.

en: <strong>Error</strong>: The custom message is too long. Please keep it under 500 characters.
el_GR: <strong>Σφάλμα</strong>: Το προσαρμοσμένο μήνυμα είναι πολύ μεγάλο. Παρακαλώ κρατήστε το κάτω από 500 χαρακτήρες.

en: <strong>Error</strong>: The user invitation email could not be sent, the user account was not created.
el_GR: <strong>Σφάλμα</strong>: Το email πρόσκλησης του χρήστη δεν μπόρεσε να σταλεί, ο λογαριασμός του χρήστη δεν δημιουργήθηκε.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
el_GR: Απαιτείται λογαριασμός WordPress.com για να αποκτήσετε πρόσβαση σε αυτόν τον Ιστότοπο. Κάντε κλικ στο κουμπί παρακάτω για να συνδεθείτε ή να δημιουργήσετε έναν δωρεάν λογαριασμό WordPress.com.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
el_GR: Μερικές πιασάρικες λέξεις για να παρακινήσεις τους αναγνώστες σου να σχολιάσουν

en: A non-empty nonce must be supplied.
el_GR: Πρέπει να παρέχεται ένα μη κενό nonce.

en: Access a variety of free and paid plugins that can enhance your site's functionality and features.
el_GR: Πρόσβαση σε μια ποικιλία δωρεάν και πληρωμένων πρόσθετων που μπορούν να ενισχύσουν τη λειτουργικότητα και τα χαρακτηριστικά του ιστότοπού σας.

en: Account ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
el_GR: Αναγνωριστικό λογαριασμού <a href="%s" target="_blank">(οδηγίες)</a>:

en: Account Settings
el_GR: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Account not found. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
el_GR: Ο λογαριασμός δεν βρέθηκε. Αν έχεις ήδη λογαριασμό, βεβαιώσου ότι έχεις συνδεθεί στο WordPress.com.

en: Activate
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Activated
el_GR: Ενεργοποιημένο

en: Activating
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Activity Log
el_GR: Καταγραφή Δραστηριότητας

en: Add Many Items
el_GR: Προσθήκη πολλαπλών αντικειμένων

en: Add Menu Item
el_GR: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Add New
el_GR: Προσθήκη Νέου

en: Add New Menu Item Label
el_GR: Προσθήκη νέου μενού ετικέτας

en: Add New Menu Section
el_GR: Προσθήκη νέου τμήματος μενού

en: Add New Plugin
el_GR: Πρόσθετο Νέας Προσθήκης

en: Add New Project
el_GR: Προσθήκη νέου Project

en: Add New Project Tag
el_GR: Προσθήκη νέας ετικέτας σχέδιου

en: Add New Project Type
el_GR: Προσθήκη νέου τύπου δουλειάς

en: Add New Site
el_GR: Προσθήκη ιστότοπου

en: Add New Template Part
el_GR: Πρόσθεσε Νέο Πρότυπο Μέρος

en: Add New Template Part Type
el_GR: Πρόσθεσε Νέο Τύπο Μέρους Προτύπου

en: Add New Testimonial
el_GR: Πείτε μας την γνώμη σας

en: Add New User
el_GR: Προσθήκη μέλους

en: Add One Item
el_GR: Προσθήκη

en: Add These New Menu Items
el_GR: Προσθήκη νέων στο μενού

en: Add a domain
el_GR: Πρόσθεσε ένα τομέα

en: Add a new page
el_GR: Πρόσθεσε μια νέα Σελίδα

en: Add a post title
el_GR: Πρόσθεσε έναν τίτλο άρθρου

en: Add links
el_GR: Προσθέστε συνδέσμους

en: Add or remove Labels
el_GR: Προσθήκη ή διαγραφή ετικέτας

en: Add or remove tags
el_GR: Προσθαφαίρεση Eτικετών

en: Add subscribers
el_GR: Πρόσθεσε συνδρομητές

en: Add the Subscribe Block to your site
el_GR: Πρόσθεσε το Μπλοκ Εγγραφής στον ιστότοπό σου

en: Add to section:
el_GR: Προσθήκη:

en: Add your About page
el_GR: Πρόσθεσε τη Σελίδα Σχετικά σου

en: Add your products
el_GR: Πρόσθεσε τα προϊόντα σου

en: Add-Ons
el_GR: Πρόσθετα

en: Add-ons
el_GR: Πρόσθετα

en: Additional CSS
el_GR: Πρόσθετη CSS

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
el_GR: Ρύθμισε τη φόρμα Σχολίων σου με έναν έξυπνο χαιρετισμό και χρωματική παλέτα.

en: Admin Interface Style
el_GR: Στυλ Διεπαφής Διαχειριστή

en: Admin interface style changed.
el_GR: Το στυλ της διεπαφής διαχείρισης άλλαξε.

en: Advertising
el_GR: Διαφήμιση

en: Akismet Anti-spam
el_GR: Akismet Αντι-σπαμ

en: All Menu Item Labels
el_GR: Όλες οι ετικέτες

en: All Menu Sections
el_GR: Όλα τα τμήματα μενού

en: All Project Tags
el_GR: Όλες οι ετικέτες δουλειάς

en: All Project Types
el_GR: Όλες οι δουλειές

en: All Projects
el_GR: Όλες τα Projects

en: All Sites
el_GR: Όλοι οι Ιστότοποι

en: All Template Part Types
el_GR: Όλοι οι τύποι μερών προτύπου

en: All Template Parts
el_GR: Όλα τα Μέρη του Προτύπου

en: All Testimonials
el_GR: Όλα τα Testimonials

en: All Users
el_GR: Όλα τα μέλη

en: Allow Blocks
el_GR: Επιτρέψτε Μπλοκ

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
el_GR: Επίσης εμφάνιση άρθρων με ετικέτες εκτός της περιοχής Περιεχόμενο σε Προβολή.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
el_GR: Ο διαχειριστής του ιστολογίου πρέπει να δημιουργήσει την σύνδεση για το Jetpack.

en: An error has occurred when inviting the user to the site.
el_GR: Έχει προκύψει ένα σφάλμα κατά την πρόσκληση του χρήστη στον Ιστότοπο.

en: An error has occurred when revoking the invite for the user.
el_GR: Έχει προκύψει σφάλμα κατά την ανάκληση της πρόσκλησης για τον χρήστη.

en: An error has occurred when revoking the user invite.
el_GR: Έχει προκύψει σφάλμα κατά την ανάκληση της πρόσκλησης χρήστη.

en: An unknown error occurred.
el_GR: Συνέβη ένα άγνωστο σφάλμα.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
el_GR: Οι αυτόματες ενημερώσεις έχουν απενεργοποιηθεί από τον διαχειριστή του site.

en: Appearance
el_GR: Εμφάνιση

en: Aquatic
el_GR: Υδάτινο

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
el_GR: Όπως πάντα, μη διστάσετε να <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">επικοινωνήσετε με την ομάδα υποστήριξής μας</a> αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση.

en: Attempted to send a new invitation to a user using an invite that doesn&#8217;t exist.
el_GR: Προσπάθησε να στείλει μια νέα πρόσκληση σε έναν χρήστη χρησιμοποιώντας μια πρόσκληση που δεν υπάρχει.

en: Author Bio
el_GR: Βιογραφικό Συγγραφέα

en: Automatically use first image in post
el_GR: Αυτόματα χρησιμοποίησε την πρώτη εικόνα στο άρθρο

en: Available Tools
el_GR: Όλα τα εργαλεία

en: Back to template part types
el_GR: Πίσω στους τύπους μερών του προτύπου

en: Backup
el_GR: Αντίγραφο ασφαλείας

en: Before we continue, please log in to your Jetpack site.
el_GR: Πριν συνεχίσουμε, παρακαλώ συνδεθείτε στον Ιστότοπό σας Jetpack.

en: Blank
el_GR: Κενό

en: Blaze &#8220;%s&#8221; to Tumblr and WordPress.com audiences.
el_GR: Δημοσίευσε &#8220;%s&#8221; σε κοινό του Tumblr και του WordPress.com.

en: Blog Display
el_GR: Εμφάνιση Ιστολογίου

en: Blog is already registered
el_GR: Το Ιστολόγιο είναι ήδη καταχωρημένο

en: Build a website. Sell something. Blog. And so much more.
el_GR: Φτιάξε έναν Ιστότοπο. Πούλησε κάτι. Ιστολόγιο. Και τόσα άλλα.

en: Build your audience with tags
el_GR: Χτίσε το κοινό σου με ετικέτες

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Cancel reply
el_GR: Ακύρωση απάντησης

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
el_GR: Σφάλμα στην αποστολή και λήψη cookies με redirects.

en: Cannot parse URL %s
el_GR: Δεν μπορώ να αναλύσω το URL %s

en: Cart
el_GR: Καλάθι

en: Changes you make in the editor won’t be applied to your site until you activate the theme.
el_GR: Οι αλλαγές που κάνεις στον επεξεργαστή δεν θα εφαρμοστούν στον ιστότοπό σου μέχρι να ενεργοποιήσεις το θέμα εμφάνισης.

en: Choose a domain
el_GR: Επίλεξε ένα Τομέα

en: Choose a plan
el_GR: Επίλεξε ένα σχέδιο

en: Choose a theme
el_GR: Επίλεξε ένα Θέμα εμφάνισης

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
el_GR: Επίλεξε ανάμεσα σε ένα πλήρες άρθρο ή ένα απόσπασμα για το Ιστολόγιο και τις σελίδες αρχείου, ή διάλεξε την προεπιλογή του θέματος εμφάνισης που συνδυάζει απόσπασμα και πλήρες άρθρο.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
el_GR: Διάλεξε ανάμεσα σε ένα πλήρες άρθρο ή ένα απόσπασμα για το Ιστολόγιο και τις Σελίδες αρχείου.

en: Choose from the most used Labels
el_GR: Επιλογή από τις δημοφιλέστερες ετικέτες

en: Choose from the most used tags
el_GR: Επιλέξτε από τις κοινότερες ετικέτες

en: Choose someone to look after your site when you pass away.
el_GR: Διάλεξε κάποιον να φροντίσει τον Ιστότοπό σου όταν φύγεις.

en: Claim your free one-year domain
el_GR: Διεκδίκησε το δωρεάν ετήσιο τομέα σου

en: Classic Blue
el_GR: Κλασικό Μπλε

en: Classic Bright
el_GR: Κλασικό Φωτεινό

en: Classic Dark
el_GR: Κλασσικό Σκοτεινό

en: Classic style
el_GR: Κλασικό στυλ

en: Classic view
el_GR: Κλασική προβολή

en: Click here to open the Block Editor and change your fonts.
el_GR: Κάνε κλικ εδώ για να ανοίξεις τον Μπλοκ Επεξεργαστή και να αλλάξεις τις γραμματοσειρές σου.

en: Collect sales tax
el_GR: Συλλέξτε φόρο πωλήσεων

en: Color Scheme
el_GR: Χρωματική Παλέτα

en: Column mappings
el_GR: Στη column mappings

en: Coming Soon
el_GR: Έρχεται σύντομα

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
el_GR: Λίστα επιπλέον πεδίων χωρισμένων με κόμμα που θα πρέπει να περιληφθούν στην κατάσταση.

en: Comment
el_GR: Σχόλιο

en: Comment IDs to include in Full Sync
el_GR: Σχόλιο IDs που να περιληφθούν στην Πλήρη Συγχρονισμό

en: Comment sent successfully
el_GR: Σχόλιο στάλθηκε με επιτυχία

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Common
el_GR: Κοινό

en: Complete your profile
el_GR: Συμπληρώστε το Προφίλ σας

en: Congrats! Premium blocks are now available to use.
el_GR: Συγχαρητήρια! Τα premium μπλοκ είναι τώρα διαθέσιμα προς χρήση.

en: Connect
el_GR: Συνδεθείτε

en: Connect a Stripe account to collect payments
el_GR: Σύνδεσε έναν λογαριασμό Stripe για να συλλέγεις πληρωμές

en: Connect to WordPress.com
el_GR: Σύνδεση με WordPress.com

en: Connect your domain
el_GR: Σύνδεσε το τομέα σου

en: Connect your social media accounts
el_GR: Σύνδεσε τους λογαριασμούς σου στα Πολυμέσα

en: Connected
el_GR: Συνδεδεμένο

en: Connecting a WordPress.com account unlocks Jetpack’s full suite of features including secure logins.
el_GR: Η σύνδεση ενός λογαριασμού WordPress.com ξεκλειδώνει ολόκληρη τη σουίτα χαρακτηριστικών του Jetpack, συμπεριλαμβανομένων των ασφαλών συνδέσεων.

en: Content Options
el_GR: Επιλογές Περιεχομένου

en: Context for the Full Sync
el_GR: Πλαίσιο για την Πλήρη Συγχρονισμό

en: Continue and launch
el_GR: Συνέχισε και εκκίνησε

en: Continue editing
el_GR: Συνέχισε την Τροποποίηση

en: Continue reading
el_GR: Συνέχισε να διαβάζεις

en: Continue reading %s
el_GR: Συνέχισε να διαβάζεις %s

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
el_GR: Συνεχίστε την ανάγνωση του<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue to write your first post
el_GR: Συνέχισε να γράφεις το πρώτο σου άρθρο

en: Contrast
el_GR: Αντίθεση

en: Could not confirm migration.
el_GR: Δεν μπόρεσα να επιβεβαιώσω τη μετανάστευση.

en: Could not confirm new owner.
el_GR: Δεν μπόρεσα να επιβεβαιώσω τον νέο ιδιοκτήτη.

en: Could not confirm safe mode.
el_GR: Δεν μπόρεσα να επιβεβαιώσω τη ασφαλή λειτουργία.

en: Could not delete sync error option.
el_GR: Δεν ήταν δυνατή η Διαγραφή της επιλογής σφάλματος συγχρονισμού.

en: Create paid Newsletter
el_GR: Δημιουργία πληρωμένου Newsletter

en: Current
el_GR: Τρέχουσα

en: Custom CSS
el_GR: Προσαρμοσμένο CSS

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
el_GR: Ο προσαρμοσμένος CSS διαχειρίζεται τώρα στον Προσαρμογέα.

en: Custom Message
el_GR: Προσαρμοσμένο Μήνυμα

en: Custom field deleted.
el_GR: Το προσαρμοσμένο πεδίο διαγράφηκε.

en: Custom field updated.
el_GR: Το προσαρμοσμένο πεδίο ενημερώθηκε.

en: Customer Name
el_GR: Όνομα πελάτη

en: Customer Testimonials
el_GR: Testimonials Πελάτη

en: Customize
el_GR: Προσαρμογή

en: Customize Testimonials Archive
el_GR: Προσαρμογή Αρχείου Testimonials

en: Customize content with AI
el_GR: Προσαρμόστε το περιεχόμενο με AI

en: Customize your domain
el_GR: Προσαρμόστε τομέα σας

en: Customize your store
el_GR: Προσαρμόστε το κατάστημά σας

en: Daily
el_GR: Καθημερινά

en: Daily Writing Prompt
el_GR: Καθημερινή Πρόκληση Γραφής

en: Daily at %s.
el_GR: Κάθε μέρα στις %s.

en: Dark
el_GR: Σκοτεινός

en: Data Modules that should be included in Full Sync
el_GR: Μονάδες Δεδομένων που θα πρέπει να περιληφθούν στην Πλήρη Συγχρονισμό

en: Default
el_GR: Προεπιλεγμένο

en: Default category changed successfully.
el_GR: Η κατηγορία Προεπιλογή άλλαξε με επιτυχία.

[ctx: Default page title]
en: About
el_GR: Σχετικά

[ctx: Default page title]
en: Contact
el_GR: Επικοινωνία

en: Default style
el_GR: Προεπιλογή στυλ

en: Default view
el_GR: Προεπιλογή προβολή

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Discover a curated selection of free and premium plugins designed to enhance your site's functionality and features.
el_GR: Ανακαλύψτε μια επιλεγμένη συλλογή δωρεάν και premium πρόσθετων που έχουν σχεδιαστεί για να ενισχύσουν τη λειτουργικότητα και τα χαρακτηριστικά του ιστότοπού σας.

en: Discover more from %s
el_GR: Ανακάλυψε περισσότερα από %s

en: Discussion
el_GR: Συζήτηση

en: Dismiss
el_GR: Απόρριψη

en: Dismiss this notice
el_GR: Απόκρυψη ειδοποίησης

en: Display Mailerlite subscriber popup
el_GR: Εμφάνιση αναδυόμενου παραθύρου συνδρομητή Mailerlite

en: Display author
el_GR: Εμφάνιση συγγραφέα

en: Display categories
el_GR: Εμφάνιση Κατηγοριών

en: Display comment link
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμου Σχόλιο

en: Display date
el_GR: Εμφάνιση ημερομηνίας

en: Display on blog and archives
el_GR: Εμφάνιση στο Ιστολόγιο και στα αρχεία

en: Display on pages
el_GR: Εμφάνιση σε Σελίδες

en: Display on single posts
el_GR: Εμφάνιση σε μεμονωμένα άρθρα

en: Display on single projects
el_GR: Εμφάνιση σε μεμονωμένα έργα

en: Display tags
el_GR: Εμφάνιση ετικετών

en: Dive deep into the world of WordPress.com themes. Discover the responsive and stunning designs waiting to bring your site to life.
el_GR: Βυθιστείτε βαθιά στον κόσμο των θεμάτων του WordPress.com. Ανακαλύψτε τα προσαρμοζόμενα στις κινητές συσκευές και εντυπωσιακά σχέδια που περιμένουν να δώσουν ζωή στον Ιστότοπό σας.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
el_GR: Μη δείχνεις ετικέτα στις λεπτομέρειες άρθρου και στα σύννεφα ετικετών.

en: Do we want the checksum or object ids.
el_GR: Θέλουμε το checksum ή τα object ids;

en: Domain
el_GR: Πεδίο

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
el_GR: Σφάλμα στο domain `%1$s`. Είναι subdomain του WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
el_GR: Σφάλμα στο domain `%1$s`. Κενό πεδίο.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
el_GR: Σφάλμα στο domain `%1$s`. Η χρήση του δεν επιτρέπεται.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
el_GR: Σφάλμα στο domain `%1$s`. Μη έγκυρο top level domain.

en: Domains
el_GR: Τομέα

en: Don't use the theme's original CSS.
el_GR: Μην χρησιμοποιήσεις το αρχικό CSS του θέματος εμφάνισης.

en: Draft
el_GR: Προσχέδιο

en: Drive traffic to your site
el_GR: Οδήγησε επισκέψεις στον Ιστότοπό σου

en: Earn money with your newsletter
el_GR: Κέρδισε χρήματα με το newsletter σου

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
el_GR: Χρησιμοποιήστε την ετικέτα <a href="%1$s">"featured"</a> για τις προβεβλημένες δημοσιεύσεις σας. Το Θέμα που χρησιμοποιείτε επιτρέπει μέχρι %2$s προβεβλημένες δημοσιεύσεις.

en: Edit
el_GR: Τροποποίηση

en: Edit Menu Item
el_GR: Επεξεργασία στοιχείου μενού

en: Edit Menu Item Label
el_GR: Επεξεργασία ετικέτας

en: Edit Menu Section
el_GR: Επεξεργασία τμήματος μενού

en: Edit Project
el_GR: Επεξεργασία δουλειάς

en: Edit Project Tag
el_GR: Επεξεργασία ετικέτας δουλειάς

en: Edit Project Type
el_GR: Επεξεργασία τύπου δουλειάς

en: Edit Template Part
el_GR: Τροποποίηση Προτύπου Μέρους

en: Edit Template Part Type
el_GR: Τροποποίηση Πρότυπου Μέρους Τύπου

en: Edit Testimonial
el_GR: Αλλαγή σχόλιου

en: Edit a page
el_GR: Τροποποίηση μιας Σελίδας

en: Edit site design
el_GR: Τροποποίηση Ιστότοπου σχεδίαση

en: Email (address never made public)
el_GR: Email (η διεύθυνση δεν δημοσιεύεται ποτέ)

en: Email me new comments
el_GR: Στείλε μου email για νέα σχόλια

en: Email me new posts
el_GR: Στείλε μου email για νέα άρθρα

en: Enable Locked Mode
el_GR: Ενεργοποίηση Κλειδωμένης Λειτουργίας

en: Enable Portfolio Projects for this site.
el_GR: Ενεργοποίηση Portfolio Projects.

en: Enable Testimonials for this site.
el_GR: Ενεργοποίηση Testimonials

en: Enable blocks in comments
el_GR: Ενεργοποίηση μπλοκ σε σχόλια

en: Enable post sharing
el_GR: Ενεργοποίηση κοινοποίησης άρθρου

en: Enable subscribers modal
el_GR: Ενεργοποίηση παραθύρου συνδρομητών

en: End ID for the histogram
el_GR: Τέλος ID για το ιστογράφημα

en: Enhanced Ownership
el_GR: Ενισχυμένη Ιδιοκτησία

en: Enter media URL
el_GR: Εισάγετε τη διεύθυνση URL πολυμέσων

en: Enter the customer's name here
el_GR: Εισαγωγή ονόματος πελάτη

en: Enter the menu item's name here
el_GR: Δώστε το όνομα του στοιχείου μενού

en: Enter your email address
el_GR: Εισάγετε τη διεύθυνση email σας

en: Error Details: %s
el_GR: Λεπτομέρειες σφάλματος: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
el_GR: Λεπτομέρειες σφάλματος: Το αναγνωριστικό Jetpack ξεκινά με αλφαριθμητικό. Παρακαλείστε να μην δημοσιεύσετε αυτό το μήνυμα λάθους! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
el_GR: Λεπτομέρειες σφάλματος: Το αναγνωριστικό Jetpack είναι κενό. Παρακαλείστε να μην δημοσιεύσετε αυτό το μήνυμα λάθους! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
el_GR: Λεπτομέρειες σφάλματος: Το αναγνωριστικό Jetpack δεν είναι ένας αριθμός. Παρακαλείστε να μην δημοσιεύσετε αυτό το μήνυμα λάθους! %s

en: Error during unschedule of the event.
el_GR: Σφάλμα κατά την ακύρωση του γεγονότος.

en: Error: your Facebook login has expired.
el_GR: Σφάλμα: η σύνδεσή σου στο Facebook έχει λήξει.

en: Every %d minutes
el_GR: Κάθε %d λεπτά

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
el_GR: Κάθε Ιστότοπος Jetpack χρειάζεται τουλάχιστον έναν συνδεδεμένο διαχειριστή για να λειτουργούν σωστά οι δυνατότητες. Παρακαλώ συνδεθείτε στον λογαριασμό σας στο WordPress.com μέσω του κουμπιού παρακάτω. Μόλις συνδεθείτε, μπορείτε να ανανεώσετε αυτή τη Σελίδα για να δείτε μια επιλογή για να αλλάξετε τον κάτοχο της σύνδεσης.

en: Every minute
el_GR: Κάθε λεπτό

en: Explore marketplace plugins
el_GR: Εξερεύνηση πρόσθετων αγοράς

en: Explore plugins
el_GR: Εξερεύνηση προσθέτων

en: Explore themes
el_GR: Εξερεύνηση θεμάτων εμφάνισης

en: Export
el_GR: Εξαγωγή

en: External User
el_GR: Εξωτερικός Χρήστης

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
el_GR: Αποτυχία αποσύνδεσης του ιστότοπου καθώς φαίνεται ότι είναι ήδη αποσυνδεδεμένος.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
el_GR: Αποτυχία λήψης αναγνωριστικού χρήστη από το WordPress.com.

en: Featured
el_GR: Δημοφιλές

en: Featured Content
el_GR: Προβεβλημένο Περιεχόμενο

en: Featured Images
el_GR: Προβεβλημένες εικόνες.

en: Feedback
el_GR: Προτάσεις και σχόλια

en: Feel free to keep editing your homepage, or continue and launch your site.
el_GR: Μη διστάσεις να συνεχίσεις την τροποποίηση της αρχικής σου σελίδας, ή συνέχισε και ξεκίνα τον ιστότοπό σου.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
el_GR: Η δυνατότητα αλλαγών σε αρχεία έχει απενεργοποιηθεί από τον διαχειριστή του site.

en: Filter Testimonials list
el_GR: Φίλτρο Λίστα Μαρτυριών

en: Filter menu items list
el_GR: Φίλτρο μενού στοιχείων λίστας

en: Filter projects list
el_GR: Φίλτρο λίστας έργων

en: Filter template parts list
el_GR: Φίλτρο λίστας μερών προτύπου

en: Find the perfect theme for your site
el_GR: Βρες το τέλειο θέμα εμφάνισης για τον ιστότοπό σου

en: Finish Sensei setup
el_GR: Ολοκλήρωσε τη ρύθμιση του Sensei

en: Finish store setup
el_GR: Ολοκλήρωσε τη ρύθμιση του καταστήματος

en: Flex your site's features with plugins
el_GR: Ευέλικτα χαρακτηριστικά του ιστότοπού σας με πρόσθετα

en: Fonts
el_GR: Γραμματοσειρές

en: Food Menus
el_GR: Μενού φαγητού

en: Footer
el_GR: Υποσέλιδο

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
el_GR: Για παράδειγμα, καυτερό, αγαπημένο κλπ. <br /> Ξεχωρίστε τις λέξεις με κόμμα

en: Fridays at %s.
el_GR: Παρασκευές στο %s.

en: Full post
el_GR: Πλήρες άρθρο

en: General
el_GR: Γενικά

en: Get paid with WooPayments
el_GR: Πάρε πληρωμή με το WooPayments

en: Get started
el_GR: Ξεκίνα

en: Get your first 10 subscribers
el_GR: Απόκτησε τους πρώτους 10 συνδρομητές σου

en: Give your site a name
el_GR: Δώσε στον Ιστότοπό σου ένα όνομα

en: Go to slide %d
el_GR: Πήγαινε στη διαφάνεια %d

en: Greeting Text
el_GR: Κείμενο Χαιρετισμού

en: Grow your business
el_GR: Ανάπτυξε την επιχείρησή σου

en: Header
el_GR: Κεφαλίδα

en: Help
el_GR: Βοήθεια

en: Home
el_GR: Αρχική

en: Homepage changed successfully.
el_GR: Η αρχική σελίδα άλλαξε με επιτυχία.

en: Hosting
el_GR: Φιλοξενία

en: Hosting Features
el_GR: Χαρακτηριστικά Φιλοξενίας

en: Hourly views
el_GR: Ωριαίες προβολές

en: IP address `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the private network.
el_GR: Η διεύθυνση IP `%1$s` μόλις απέτυχε τον έλεγχο is_usable_domain καθώς βρίσκεται στο ιδιωτικό δίκτυο.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
el_GR: Αν τα πεδία κειμένου πρέπει να μετατραπούν σε latin1 κατά τον υπολογισμό του checksum.

en: If true, include the feedback rating value for each message in the response.
el_GR: Αν είναι αληθές, συμπεριλάβετε την τιμή αξιολόγησης ανατροφοδότησης για κάθε μήνυμα στην απάντηση.

en: If you are on a shared computer, remember to also <a href="%1$s">log out of WordPress.com</a>.
el_GR: Αν είσαι σε κοινό υπολογιστή, θυμήσου να <a href="%1$s">αποσυνδεθείς από το WordPress.com</a>.

en: Import
el_GR: Εισαγωγή

en: Import existing subscribers
el_GR: Εισαγωγή υπαρχόντων συνδρομητών

en: Important notice about your Jetpack connection:
el_GR: Σημαντική ειδοποίηση σχετικά με τη σύνδεσή σας με το Jetpack:

en: Indicates from what plugin the request is coming from
el_GR: Δείχνει από ποιο πρόσθετο προέρχεται το αίτημα

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
el_GR: Δείχνει πού ενεργοποιήθηκε η ενέργεια εγγραφής για σκοπούς παρακολούθησης/κατηγοριοποίησης

en: Install a custom plugin
el_GR: Εγκατάσταση ενός προσαρμοσμένου πρόσθετου

en: Install the mobile app
el_GR: Εγκαταστήστε την Εφαρμογή κινητού

en: Instantly
el_GR: Άμεσα

en: Integrations
el_GR: Ενσωματώσεις

en: Interested in getting blog post updates? Simply click the button below to stay in the loop!
el_GR: Ενδιαφέρεστε να λαμβάνετε ενημερώσεις για τα άρθρα του ιστολογίου; Απλά κάντε κλικ στο κουμπί παρακάτω για να μείνετε ενημερωμένοι!

en: Invalid Parameter
el_GR: Άκυρη παράμετρος

en: Invalid Registration State
el_GR: Μη έγκυρη κατάσταση εγγραφής

en: Invalid blog token
el_GR: Μη έγκυρο αναγνωριστικό ιστολογίου

en: Invalid parent type.
el_GR: Μη έγκυρος γονικός τύπος.

en: Invalid token for user %d
el_GR: Μη έγκυρο αναγνωριστικό για τον χρήστη %d

en: Invalid user id is provided
el_GR: Παρέχεται μη έγκυρος αναγνωριστικός αριθμός χρήστη

en: Invalid user identifier.
el_GR: Μη έγκυρος αναγνωριστικός χρήστη.

en: Invalid user token is provided
el_GR: Παρέχεται μη έγκυρο αναγνωριστικό χρήστη

en: Invite user
el_GR: Πρόσκληση Χρήστη

en: Invite user to WordPress.com
el_GR: Πρόσκληση χρήστη στο WordPress.com

en: Is connection owner
el_GR: Είναι ο ιδιοκτήτης της σύνδεσης

en: It cannot be changed.
el_GR: Δεν μπορεί να αλλάξει.

en: Items on your restaurant's menu
el_GR: Το μενού του εστιατορίου σας

en: Jetpack Force 2FA requires Jetpack’s SSO feature.
el_GR: Η λειτουργία Jetpack Force 2FA απαιτεί τη δυνατότητα SSO του Jetpack.

en: Jetpack Plugin Version
el_GR: Έκδοση JetPack Πρόσθετου

en: Jetpack Safe Mode
el_GR: Jetpack Ασφαλής Λειτουργία

en: Jetpack donations is disabled in favour of Newspack donations.
el_GR: Οι δωρεές Jetpack είναι απενεργοποιημένες υπέρ των δωρεών Newspack.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
el_GR: Το Jetpack αντιμετώπισε ένα πρόβλημα προσπαθώντας να αποθηκεύσει τις επιλογές (cannot_save_secrets). Σας προτείνουμε να επικοινωνήσετε με τον πάροχο φιλοξενίας σας και να τους ζητήσετε βοήθεια για να ελέγξουν αν ο πίνακας επιλογών είναι εγγράψιμος στον Ιστότοπό σας.

en: Jetpack is already connected.
el_GR: Το Jetpack είναι ήδη συνδεδεμένο.

en: Jetpack is disconnected & site is private. Reconnect Jetpack to manage site visibility settings.
el_GR: Το Jetpack είναι αποσυνδεδεμένο & ο ιστότοπος είναι ιδιωτικός. Συνδέστε ξανά το Jetpack για να διαχειριστείτε τις ρυθμίσεις ορατότητας του ιστότοπου.

en: Justify
el_GR: Δικαιολογήστε

en: Keep editing
el_GR: Συνέχισε την τροποποίηση

en: Labels
el_GR: Ετικέτες

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
el_GR: Ετικέτες: <small>καυτερό, αγαπημένο κλπ. <em>Διαχωρίστε τις λέξεις με κόμμα</em></small>

en: Last heartbeat sent at: %s
el_GR: Τελευταίος παλμός που στάλθηκε στις: %s

en: Launch site
el_GR: Ιστότοπος εκκίνησης

en: Launch your blog
el_GR: Ξεκίνα το Ιστολόγιο σου

en: Launch your site
el_GR: Ξεκίνα τον Ιστότοπό σου

en: Launch your store
el_GR: Ξεκίνα το κατάστημά σου

en: Learn More
el_GR: Μάθε περισσότερα

en: Learn more about Featured Images
el_GR: Μάθε περισσότερα για τις Χαρακτηριστικές εικόνες

en: Learn more about changing fonts using Global Styles.
el_GR: Μάθε περισσότερα για την αλλαγή γραμματοσειρών χρησιμοποιώντας τις Παγκόσμιες Στυλ.

en: Leave a Reply
el_GR: Αφήστε μια απάντηση

en: Leave a comment
el_GR: Άφησε ένα Σχόλιο

en: Leave a comment. (log in optional)
el_GR: Άφησε ένα Σχόλιο. (η σύνδεση είναι προαιρετική)

en: Leave a reply to %s
el_GR: Άφησε μια απάντηση στον %s

en: Leave a reply. (log in optional)
el_GR: Άφησε μια απάντηση. (η σύνδεση είναι προαιρετική)

en: Legacy Contact
el_GR: Επαφή Κληρονομιάς

en: Let visitors use a WordPress.com or Facebook account to comment
el_GR: Αφήστε τους επισκέπτες να χρησιμοποιούν έναν λογαριασμό WordPress.com ή Facebook για να σχολιάσουν

en: Light
el_GR: Φως

en: Like
el_GR: Μου αρέσει!

en: Like this comment
el_GR: Σαν αυτό το Σχόλιο

en: Liked by you
el_GR: Αρέσει σε εσάς

en: Load more posts
el_GR: Φόρτωσε περισσότερα άρθρα

en: Loading
el_GR: Φόρτωση

en: Loading your comment...
el_GR: Φορτώνει το σχόλιό σου...

en: Locked Mode
el_GR: Κλειδωμένος Τρόπος

en: Log in
el_GR: Σύνδεση

en: Log in as <span>%s</span>
el_GR: Σύνδεση ως <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
el_GR: Συνδεθείτε ως διαφορετικό χρήστης του WordPress.com

en: Log in or provide your name and email to leave a comment.
el_GR: Συνδεθείτε ή δώστε το όνομά σας και το email σας για να αφήσετε ένα Σχόλιο.

en: Log in or provide your name and email to leave a reply.
el_GR: Συνδεθείτε ή δώστε το όνομά σας και το email σας για να αφήσετε μια απάντηση.

en: Log in to leave a comment.
el_GR: Συνδεθείτε για να αφήσετε ένα Σχόλιο.

en: Log in to leave a reply.
el_GR: Συνδεθείτε για να αφήσετε μια απάντηση.

en: Log in with WordPress.com
el_GR: Σύνδεση με WordPress.com

en: Log in with username and password
el_GR: Συνδεθείτε με ψευδώνυμο και συνθηματικό

en: Log out
el_GR: Αποσύνδεση

en: Logged in via %s
el_GR: Συνδεθήκατε μέσω %s

en: Logging In...
el_GR: Σύνδεση...

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in safe mode.
el_GR: Η σύνδεση με το WordPress.com είναι απενεργοποιημένη για Ιστότοπους που είναι σε ασφαλή λειτουργία.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
el_GR: Η σύνδεση με το WordPress.com είναι απενεργοποιημένη για Ιστότοπους που είναι σε κατάσταση προετοιμασίας.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
el_GR: Η σύνδεση με το WordPress.com δεν είναι αυτή τη στιγμή διαθέσιμη επειδή αυτός ο Ιστότοπος αντιμετωπίζει προβλήματα σύνδεσης.

en: Mailerlite subscriber popup
el_GR: Popup συνδρομητή Mailerlite

en: Make an incredible logo in minutes
el_GR: Φτιάξε ένα απίστευτο λογότυπο σε λίγα λεπτά

en: Manage Domain
el_GR: Διαχείριση Τομέα

en: Manage Email
el_GR: Διαχείριση Email

en: Manage Purchases
el_GR: Διαχείριση Αγορών

en: Manage on WP.com ↗
el_GR: Διαχείριση στο WP.com ↗

en: Manage site visibility, gift subscriptions, ownership, and other site tools on WordPress.com ↗
el_GR: Διαχείριση ορατότητας Ιστότοπου, δωρεάν συνδρομών, ιδιοκτησίας και άλλων εργαλείων Ιστότοπου στο WordPress.com ↗

en: Manage with Live Preview
el_GR: Διαχείριση με Προεπισκόπηση

en: Manage your paid Newsletter plan
el_GR: Διαχείριση του πληρωμένου σχεδίου Newsletter σου

en: Manage your privacy settings
el_GR: Διαχείριση των ρυθμίσεων απορρήτου σου

en: Manage your subscribers
el_GR: Διαχείριση των συνδρομητών σας

en: Marketing
el_GR: Μάρκετινγκ

en: Marketplace
el_GR: Αγορά

en: Match by Email
el_GR: Πιστοποίηση μέσω email

en: Media
el_GR: Εικόνες και Βίντεο

en: Media Width
el_GR: Πλάτος Πολυμέσων

en: Menu
el_GR: Μενού

en: Menu Item
el_GR: Στοιχείο Μενού

en: Menu Item Label
el_GR: Ετικέτα στοιχείου μενού

en: Menu Item Labels
el_GR: Ετικέτες στοιχείων μενού

en: Menu Items
el_GR: Στοιχεία μενού

en: Menu Items re-ordered.
el_GR: Τα στοιχεία μενού αναδιοργανώθηκαν.

en: Menu Section
el_GR: Τμήμα μενού

en: Menu Sections
el_GR: Τμήματα μενού

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
el_GR: Το πρόχειρο στοιχείο μενού ενημερώθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπιση στοιχείου</a>

en: Menu item label list navigation
el_GR: Λίστα πλοήγησης ετικετών στοιχείων μενού

en: Menu item labels list
el_GR: Λίστα ετικετών στοιχείων μενού

en: Menu item list navigation
el_GR: Πλοήγηση λίστας στοιχείων μενού

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
el_GR: Το στοιχείο μενού δημοσιεύτηκε. <a href="%s">Προβολή</a>

en: Menu item restored to revision from %s
el_GR: Επιτυχής ανάκληση στοιχείου από την παλαιότερη έκδοση %s

en: Menu item saved.
el_GR: Το στοιχείο μενού αποθηκεύτηκε.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
el_GR: Το στοιχείο μενού προγραμματίστηκε για δημοσίευση στις: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Προεπισκόπηση</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
el_GR: Το στοιχείο μενού υποβλήθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση</a>

en: Menu item updated.
el_GR: Το στοιχείο μενού ενημερώθηκε.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
el_GR: Το στοιχείο μενού ενημερώθηκε. <a href="%s">Προβολή στοιχείου</a>

en: Menu items list
el_GR: Λίστα στοιχείων μενού

en: Menu section list
el_GR: Λίστα τμημάτων μενού

en: Menu section list navigation
el_GR: Λίστα πλοήγησης τμήματος μενού

en: Migrate content
el_GR: Μεταφορά περιεχομένου

en: Migrating the site
el_GR: Μεταφορά του Ιστότοπου

en: Mondays at %s.
el_GR: Δευτέρες στις %s.

en: Monetize
el_GR: Μονοποιήστε

en: Move menu section down
el_GR: Μετακίνηση τμήματος μενού προς τα κάτω

en: Move menu section up
el_GR: Μετακίνηση τμήματος μενού προς τα πάνω

en: Multi network install are not supported.
el_GR: Οι εγκαταστάσεις πολλαπλών δικτύων δεν υποστηρίζονται.

en: My %s WordPress.com Account
el_GR: Ο λογαριασμός μου %s στο WordPress.com

en: My Home
el_GR: Το Σπίτι Μου

en: My Mailboxes
el_GR: Τα Γραμματοκιβώτιά Μου

en: My Profile
el_GR: Το Προφίλ Μου

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Name of Sync module
el_GR: Όνομα του module συγχρονισμού

en: Name of Sync module.
el_GR: Όνομα του module συγχρονισμού.

en: Name of Sync queue.
el_GR: Όνομα ουράς συγχρονισμού.

en: Name your blog
el_GR: Ονόμασε το Ιστολόγιό σου

en: Never miss a beat!
el_GR: Ποτέ μην χάνεις τον ρυθμό!

en: New Menu Item
el_GR: Νέο στοιχείο μενού

en: New Menu Item Label Name
el_GR: Νέο μενού ετικέτας

en: New Menu Sections Name
el_GR: Όνομα νέου τμήματος μενού

en: New Project
el_GR: Νέα δουλειά

en: New Project Tag Name
el_GR: Όνομα νέας ετικέτας σχεδίου

en: New Project Type Name
el_GR: Νέο όνομα τύπου δουλειάς

en: New Row
el_GR: Νέα γραμμή

en: New Sync health status
el_GR: Νέα κατάσταση υγείας συγχρονισμού

en: New Template Part
el_GR: Νέο Πρότυπο Μέρος

en: New Template Part Type
el_GR: Νέος Τύπος Μέρους Προτύπου

en: New Testimonial
el_GR: Νέο σχόλιο

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
el_GR: Νέα δωρεάν υπηρεσία: Εμφάνιση τιμών αποστολής Canada Post στο κατάστημά σας!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
el_GR: Νέα δωρεάν υπηρεσία: Εμφάνιση τιμών αποστολής USPS στο κατάστημά σας! Πρόσθετο μπόνους: εκτύπωση ετικετών αποστολής χωρίς να φύγετε από το WooCommerce.

en: New owner
el_GR: Νέος ιδιοκτήτης

en: New owner is not admin
el_GR: Ο νέος ιδιοκτήτης δεν είναι διαχειριστής

en: New owner is not connected
el_GR: Ο νέος ιδιοκτήτης δεν είναι συνδεδεμένος

en: New owner is same as existing owner
el_GR: Ο νέος ιδιοκτήτης είναι ο ίδιος με τον υπάρχοντα ιδιοκτήτη

en: New user token
el_GR: Νέο αναγνωριστικό χρήστη

en: Newsletter
el_GR: Ενημερωτικό Δελτίο

en: Next Slide
el_GR: Επόμενη Διαφάνεια

en: Next steps for your site
el_GR: Επόμενα βήματα για τον Ιστότοπό σας

en: Nightfall
el_GR: Νύχτωμα

en: No Labels
el_GR: Χωρίς ετικέτες

en: No Labels found
el_GR: Δεν βρέθηκαν ετικέτες

en: No Menu Items found
el_GR: Δεν βρέθηκαν στοιχεία μενού

en: No Menu Items found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν στοιχεία μενού στα διαγραμένα

en: No Projects found
el_GR: Δεν βρέθηκαν δουλειές

en: No Projects found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν δουλειές στα διαγεγραμμένα

en: No Testimonials found
el_GR: Δεν βρέθηκαν Testimonials

en: No Testimonials found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν Testimonials στα διαγεγραμμένα

en: No blog token found
el_GR: Δεν βρέθηκε αναγνωριστικό ιστολογίου

en: No primary user defined
el_GR: Δεν έχει οριστεί κύριος χρήστης

en: No tags found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν ετικέτες.

en: No template part types found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν τύποι μέρους προτύπου.

en: No template parts found in Trash.
el_GR: Δεν βρέθηκαν μέρη προτύπου στον Κάδο.

en: No template parts found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν μέρη προτύπου.

en: No templates available. Skipped showing modal window with template selection.
el_GR: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πρότυπα. Παράλειψη εμφάνισης παραθύρου modal με επιλογή προτύπου.

en: No token for user %d
el_GR: Δεν υπάρχει αναγνωριστικό για τον χρήστη %d

en: No user tokens found
el_GR: Δεν βρέθηκαν αναγνωριστικά χρηστών

en: No valid event name or type.
el_GR: Κανένα έγκυρο όνομα ή τύπος εκδήλωσης.

en: None
el_GR: Καμία

en: Notify me of new posts
el_GR: Ενημέρωσέ με για νέα άρθρα

en: Number of histogram buckets.
el_GR: Αριθμός δοχείων ιστογράμματος.

en: Object Type
el_GR: Τύπος Αντικειμένου

en: Objects Identifiers
el_GR: Αναγνωριστικά Αντικειμένων

en: On Mobile
el_GR: Στο Κινητό

en: Optional
el_GR: Προαιρετικό

en: Or
el_GR: ή

en: Or manage your WP.com account email ↗
el_GR: Ή διαχείριση του email του λογαριασμού WP.com σας ↗

en: Or manage your WP.com account password ↗
el_GR: Ή διαχειριστείτε το Συνθηματικό του λογαριασμού σας στο WP.com ↗

en: Order
el_GR: Σειρά

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
el_GR: Η ανασχεδίαση του WordPress.com για μια καλύτερη εμπειρία.

en: Overview
el_GR: Επισκόπηση

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
el_GR: Η επέκταση XML του PHP δεν είναι διαθέσιμη. Το Jetpack απαιτεί την επέκταση XML για να επικοινωνήσει με το WordPress.com. Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον πάροχο φιλοξενίας σας για να ενεργοποιήσετε την επέκταση XML του PHP.

en: Parent Menu Section
el_GR: Γονικό τμήμα μενού

en: Parent Menu Section:
el_GR: Γονικό τμήμα μενού:

en: Parent Project Type
el_GR: Τύπος γονέα δουλειάς

en: Parent Project Type:
el_GR: Τύπος γονέα δουλειάς:

en: Parent Template Part Type
el_GR: Γονέας Πρότυπο Μέρος Τύπος

en: Parent Template Part Type:
el_GR: Τύπος Μέρους Προτύπου Γονέα:

en: Password must be at least %d characters.
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης πρέπει να περιέχει τουλάχιστον %d χαρακτήρες.

en: Passwords may not contain the character "\".
el_GR: Δεν επιτρέπεται η χρήση του χαρακτήρα "\" στον κωδικό.

en: Pause Slideshow
el_GR: Παύση Παρουσίασης

en: Pending invite
el_GR: Εκκρεμής πρόσκληση

en: Performance
el_GR: Απόδοση

en: Personalize newsletter
el_GR: Προσωποποιήστε το ενημερωτικό δελτίο

en: Personalize your site
el_GR: Προσαρμόστε τον Ιστότοπό σας

en: Plans
el_GR: Σχέδια

en: Play Slideshow
el_GR: Παίξε Παρουσίαση

en: Please connect your user account to WordPress.com
el_GR: Παρακαλώ σύνδεσε τον λογαριασμό σου με το WordPress.com

en: Please define an SVG icon filename.
el_GR: Παρακαλώ καθορίστε ένα όνομα αρχείου SVG εικονιδίου.

en: Please define default parameters in the form of an array.
el_GR: Παρακαλώ ορίστε τις προεπιλεγμένες παραμέτρους με τη μορφή ενός πίνακα.

en: Please reload the page to see your stats...
el_GR: Παρακαλώ ανανεώστε τη Σελίδα για να δείτε τα στατιστικά σας...

en: Plugins
el_GR: Πρόσθετα

en: Popular Labels
el_GR: Δημοφιλείς ετικέτες

en: Popular Project Tags
el_GR: Δημοφιλείς ετικέτες σχεδίων

en: Portfolio Archive Content
el_GR: Περιεχόμενο Αρχειοθέτησης Χαρτοφυλακίου

en: Portfolio Archive Featured Image
el_GR: Αρχείο Χαρτοφυλακίου Χαρακτηριστική εικόνα

en: Portfolio Archive Title
el_GR: Τίτλος Αρχείου Χαρτοφυλακίου

en: Portfolio Projects
el_GR: Δουλειές

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
el_GR: Προβολή μέχρι και %1$s Portfolio ανά σελίδα

en: Post Details
el_GR: Λεπτομέρειες Άρθρου

en: Post IDs to include in Full Sync
el_GR: IDs Άρθρων που να συμπεριληφθούν στην Πλήρη Συγχρονισμό

en: Post excerpt
el_GR: Απόσπασμα δημοσίευσης

en: Posts page changed successfully.
el_GR: Η Σελίδα άρθρων άλλαξε με επιτυχία.

en: Powder Snow
el_GR: Χιονισμένη Σκόνη

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
el_GR: Προ-σχεδιασμένο από κορυφαία ταλέντα. Απλά πρόσθεσε την πινελιά σου.

en: Prefix to add before the stats identifiers.
el_GR: Πρόθεμα για να προσθέσετε πριν από τους αναγνωριστές στατιστικών.

en: Preprocessor
el_GR: Προεπεξεργαστής

en: Prevents new post and page from being created as well as existing posts and pages from being edited, and closes comments site wide.
el_GR: Αποτρέπει τη δημιουργία νέων άρθρων και σελίδων, καθώς και την τροποποίηση υπαρχόντων άρθρων και σελίδων, και κλείνει τα σχόλια σε όλο τον ιστότοπο.

en: Preview premium styles
el_GR: Προεπισκόπηση premium στυλ

en: Preview your product on your site before launching and sharing with others.
el_GR: Προεπισκόπηση του προϊόντος σας στον ιστότοπό σας πριν την εκκίνηση και την κοινοποίηση σε άλλους.

en: Previous Slide
el_GR: Προηγούμενη Διαφάνεια

en: Price
el_GR: Τιμή

en: Private
el_GR: Απόρρητο

en: Profile
el_GR: Προφίλ

en: Project Tag
el_GR: Ετικέτα δουλειάς

en: Project Tags
el_GR: Ετικέτες δουλειάς

en: Project Type
el_GR: Τύπος δουλειάς

en: Project Types
el_GR: Τύποι δουλειάς

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
el_GR: Το Προσχέδιο της δουλειάς σας ενημερώθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση</a>

en: Project list navigation
el_GR: Πλοήγηση λίστας έργων

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
el_GR: Η δουλειά δημοσιεύτηκε. <a href="%s">Δείτε τη</a>

en: Project restored to revision from %s
el_GR: Η δουλειά ανακτήθηκε από παλαιότερη έκδοση %s

en: Project saved.
el_GR: Η δουλειά αποθηκεύτηκε

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
el_GR: Η δουλειά προγραμματίστηκε για δημοσίευση στις: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Προεπισκόπηση</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
el_GR: Η δουλειά δημιουργήθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση</a>

en: Project tag list
el_GR: Λίστα ετικετών έργου

en: Project tag list navigation
el_GR: Πλοήγηση λίστας ετικετών έργου

en: Project type list
el_GR: Λίστα τύπων έργου

en: Project type list navigation
el_GR: Πλοήγηση λίστας τύπων έργου

en: Project updated.
el_GR: Η δουλειά ενημερώθηκε.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
el_GR: Η δουλειά ενημερώθηκε. <a href="%s">Προβολή</a>

en: Projects list
el_GR: Λίστα έργων

en: Promote with Blaze
el_GR: Προώθησε με το Blaze

en: Provision SSL certificate
el_GR: Παροχή πιστοποιητικού SSL

en: Published by %s
el_GR: Δημοσιεύτηκε από τον %s

en: Purchase the %s plan to<br> activate CSS customization
el_GR: Αγόρασε το %s σχέδιο για να<br> ενεργοποιήσεις την προσαρμογή CSS

en: Purchases
el_GR: Αγορές

en: Read more
el_GR: Διάβασε περισσότερα

en: Read the blogs and topics you follow
el_GR: Διάβασε τα Ιστολόγια και τα θέματα που ακολουθείς

en: Reader
el_GR: Αναγνώστης

en: Reading
el_GR: Ανάγνωση

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
el_GR: Έτοιμος να δημοσιεύσεις το πρώτο σου άρθρο; <a href="%1$s">Ξεκίνα εδώ</a>.

en: Receive web and mobile notifications for posts on this site.
el_GR: Λάβετε ειδοποιήσεις για τον ιστότοπο και για κινητά για άρθρα σε αυτόν τον ιστότοπο.

en: Redirect
el_GR: Ανακατεύθυνση

en: Remove premium styles
el_GR: Αφαίρεση premium στυλ

en: Reply
el_GR: Απάντηση

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
el_GR: Το αίτημα του χρήστη με user_id %1$d δεν ταιριάζει με το αναγνωριστικό user_id %2$d

en: Require Two-Step Authentication
el_GR: Υποχρεωτική χρήση επαλήθευσης κωδικού σε δύο βήματα

en: Resend invite
el_GR: Ξαναστείλε πρόσκληση

en: Review the migrated plugins
el_GR: Ανασκόπηση, αξιολόγηση των μεταφερόμενων πρόσθετων

en: Review the site's content
el_GR: Ανασκόπηση, αξιολόγηση του περιεχομένου του Ιστότοπου

en: Revoke invite
el_GR: Ανακαλέστε την πρόσκληση

en: Sakura
el_GR: Σακούρα

en: Saturdays at %s.
el_GR: Σάββατα στις %s.

en: Save New Order
el_GR: Αποθήκευση νέας σειράς

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
el_GR: Αποθήκευσε το όνομά μου, το email μου και τον ιστότοπό μου σε αυτόν τον περιηγητή για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.

en: Scan
el_GR: Σάρωση

en: Scheduled
el_GR: Προγραμματισμένο

en: Scheduled Updates
el_GR: Προγραμματισμένες Ενημερώσεις

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
el_GR: Το σενάριο "%s" εξαρτάται από το wp-i18n αλλά δεν καθορίζει "textdomain".

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Search Menu Item Labels
el_GR: Αναζήτηση ετικέτας

en: Search Menu Items
el_GR: Αναζήτηση στα στοιχεία μενού

en: Search Menu Sections
el_GR: Αναζήτηση τμημάτων μενού

en: Search Project Tags
el_GR: Αναζήτηση ετικετών σχεδίου

en: Search Project Types
el_GR: Αναζήτηση τύπων δουλειάς

en: Search Projects
el_GR: Αναζήτηση δουλειάς

en: Search Template Part Types
el_GR: Αναζήτηση Τύπων Μερών Προτύπου

en: Search Template Parts
el_GR: Αναζήτηση Μερών Προτύπου

en: Search Testimonials
el_GR: Αναζήτηση Testimonials

en: Secret mismatch
el_GR: Μυστική ασυμφωνία

en: Secure Sign On
el_GR: Ασφαλής Σύνδεση

en: Security
el_GR: Ασφάλεια

en: Select a design
el_GR: Επίλεξε ένα σχέδιο

en: Select a theme&hellip;
el_GR: Επίλεξε ένα θέμα εμφάνισης&hellip;

en: Select another theme to view its custom CSS.
el_GR: Επίλεξε ένα άλλο θέμα εμφάνισης για να δεις το προσαρμοσμένο CSS του.

en: Send invite
el_GR: Αποστολή πρόσκλησης

en: Separate tags with commas
el_GR: Διαχωρίστε τις ετικέτες με κόμματα

en: Server Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Διακομιστή

en: Set &#8220;%s&#8221; as the default category
el_GR: Ορίστε &#8220;%s&#8221; ως την Προεπιλογή κατηγορία

en: Set &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
el_GR: Ορίστε το &#8220;%s&#8221; ως τη Σελίδα που εμφανίζει τα τελευταία σας Άρθρα

en: Set &#8220;%s&#8221; as your site's homepage
el_GR: Ορίστε &#8220;%s&#8221; ως την αρχική σελίδα του ιστότοπού σας

en: Set a different media width for full size images.
el_GR: Ορίστε ένα διαφορετικό πλάτος πολυμέσων για εικόνες πλήρους μεγέθους.

en: Set as default
el_GR: Ορίστε ως προεπιλογή

en: Set as homepage
el_GR: Ορίστε ως αρχική σελίδα

en: Set as posts page
el_GR: Ορίστε ως σελίδα άρθρων

en: Set new connection owner
el_GR: Ορίστε νέο ιδιοκτήτη σύνδεσης

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
el_GR: Η ρύθμιση σε false θα προκαλέσει την αποσύνδεση του Ιστότοπου.

en: Set up an offer for your supporters
el_GR: Δημιούργησε μια προσφορά για τους υποστηρικτές σου

en: Set up payment method
el_GR: Ρύθμισε μέθοδο πληρωμής

en: Set up ssh
el_GR: Ρύθμισε το ssh

en: Set up your site
el_GR: Ρύθμισε τον ιστότοπό σου

en: Set up your video site
el_GR: Ρύθμισε τον Ιστότοπό σου για βίντεο

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Share your site
el_GR: Μοιραστείτε τον ιστότοπό σας

en: Shared Salt to use when generating checksum
el_GR: Κοινό Salt για χρήση κατά την παραγωγή checksum

en: Should only range edges be returned
el_GR: Πρέπει να επιστρέφονται μόνο οι ακμές εύρους

en: Show falling snow on my site
el_GR: Δείξε χιονόπτωση στον Ιστότοπό μου

en: Show falling snow on my site until January 4<sup>th</sup>.
el_GR: Δείξε χιονόπτωση στον Ιστότοπό μου μέχρι τις 4<sup>th</sup> Ιανουαρίου.

en: Site
el_GR: Ιστότοπος

en: Site Logo
el_GR: Λογότυπο Ιστότοπου

en: Site Monitoring
el_GR: Παρακολούθηση Ιστότοπου

en: Site Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Ιστότοπου

en: Site Setup
el_GR: Ρύθμιση Ιστότοπου

en: Site is not connected
el_GR: Ο Ιστότοπος δεν είναι συνδεδεμένος

en: Site migration
el_GR: Μεταφορά Ιστότοπου

en: Site setup
el_GR: Ρύθμιση Ιστότοπου

en: Sites
el_GR: Ιστότοποι

en: Size of batches
el_GR: Μέγεθος παρτίδων

en: Slug of the admin color scheme.
el_GR: Σύντομο όνομα του χρωματικού σχήματος διαχείρισης.

en: Snow
el_GR: Χιόνι

en: Social Links Menu
el_GR: Μενού Συνδέσμων Κοινωνικών Δικτύων

en: Social Menu
el_GR: Μενού κοινωνικών δικτύων

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
el_GR: Σφάλμα ή κακόβουλη προσπάθεια. Κλείστε το παράθυρο.

en: Something got a little mixed up and an unexpected WordPress.com user logged in.
el_GR: Κάτι μπερδεύτηκε λίγο και ένας απρόσμενος Χρήστης του WordPress.com συνδέθηκε.

en: Something went wrong when attempting to like that comment. Please try again.
el_GR: Κάτι πήγε στραβά όταν προσπαθήσατε να κάνετε like σε αυτό το Σχόλιο. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: Something went wrong when attempting to unlike that comment. Please try again.
el_GR: Κάτι πήγε στραβά κατά την προσπάθεια να αφαιρέσεις την αρέσκεια από αυτό το Σχόλιο. Παρακαλώ δοκίμασε ξανά.

en: Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.
el_GR: Κάτι πήγε στραβά. Παρακαλώ ανανεώστε τη Σελίδα και/ή δοκιμάστε ξανά.

en: Something went wrong. Please try again.
el_GR: Σφάλμα. Προσπαθήστε ξανά.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
el_GR: Συγγνώμη, κάτι δεν πάει καλά με τη σύνδεση Jetpack σου.

en: Sorry, this comment could not be posted.
el_GR: Δεν ήταν δυνατή η δημοσίευση αυτού του σχόλιου.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
el_GR: Λυπάμαι, δεν έχετε πρόσβαση σε αυτό το endpoint.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same plugins as an existing schedule.
el_GR: Λυπάμαι, δεν μπορείς να δημιουργήσεις ένα πρόγραμμα με τα ίδια πρόσθετα όπως ένα υπάρχον πρόγραμμα.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same time as an existing schedule.
el_GR: Λυπάμαι, δεν μπορείς να δημιουργήσεις ένα πρόγραμμα με την ίδια ώρα όπως ένα υπάρχον πρόγραμμα.

en: Sorry, you can not schedule theme updates at this time.
el_GR: Λυπάμαι, δεν μπορείτε να προγραμματίσετε ενημερώσεις θεμάτων αυτή τη στιγμή.

en: Staging
el_GR: Σκηνική παρουσίαση

en: Start Fresh
el_GR: Ξεκίνα Φρέσκα

en: Start ID for the histogram
el_GR: Αρχικό ID για το ιστογράφημα

en: Start a website
el_GR: Ξεκίνα έναν Ιστότοπο

en: Start building your audience
el_GR: Ξεκίνα να χτίζεις το κοινό σου

en: Start customizing
el_GR: Ξεκίνα να προσαρμόζεις

en: Start writing
el_GR: Ξεκίνα να γράφεις

en: Start writing or type '/' to insert a block
el_GR: Ξεκίνα να γράφεις ή πληκτρολόγησε '/' για να εισάγεις ένα μπλοκ

en: Stats
el_GR: Στατιστικά

en: Strip non-ascii characters?
el_GR: Αφαίρεση μη-ASCII χαρακτήρων;

en: Subscribe
el_GR: Εγγραφή

en: Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.
el_GR: Εγγράψου τώρα για να συνεχίσεις να διαβάζεις και να αποκτήσεις πρόσβαση στο πλήρες αρχείο.

en: Subscribers
el_GR: Συνδρομητές

en: Success!
el_GR: Έτοιμοι!

en: Suggestions
el_GR: Προτάσεις

en: Sundays at %s.
el_GR: Κυριακές στο %s.

en: Sunset
el_GR: Ηλιοβασίλεμα

en: Switch
el_GR: Εναλλαγή

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
el_GR: Η συγχρονισμός έχει ακυρωθεί επειδή λείπει ο πελάτης IXR.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
el_GR: Η συγχρονισμένη λειτουργία έχει αποκλειστεί από το WordPress.com επειδή θα προκαλούσε μια κρίση ταυτότητας

en: Tag name
el_GR: Όνομα ετικέτας

en: Tags:
el_GR: Ετικέτες:

[ctx: Template]
en: Add New
el_GR: Προσθήκη Νέου

en: Template part published privately.
el_GR: Το μέρος του προτύπου δημοσιεύτηκε ιδιωτικά.

en: Template part published.
el_GR: Δημοσιεύτηκε το μέρος του προτύπου.

en: Template part reverted to draft.
el_GR: Το μέρος του προτύπου επανήλθε σε προσχέδιο.

en: Template part scheduled.
el_GR: Πρότυπο μέρος προγραμματισμένο.

en: Template part updated.
el_GR: Το μέρος του προτύπου ενημερώθηκε.

en: Template parts list
el_GR: Λίστα μερών προτύπου

en: Template parts list navigation
el_GR: Πλοήγηση λίστας μερών προτύπου

en: Test plugin for the jetpack-mu-wpcom package
el_GR: Δοκιμαστικό πρόσθετο για το πακέτο jetpack-mu-wpcom

en: Testimonial
el_GR: Σχόλιο

en: Testimonial Archive Content
el_GR: Περιεχόμενο Αρχείου Μαρτυριών

en: Testimonial Archive Featured Image
el_GR: Προβεβλημένη φωτογραφίας σελίδας απόψεων

en: Testimonial Archive Title
el_GR: Τίτλος Αρχείου Μαρτυριών

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
el_GR: Το προσχέδιο του σχόλιου σας ενημερώθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση</a>

en: Testimonial list navigation
el_GR: Πλοήγηση λίστας μαρτυριών

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
el_GR: Προβολή μέχρι και %1$s Testimonials ανά σελίδα

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
el_GR: Το σχόλιο σας δημοσιεύθηκε. <a href="%s">Δείτε το</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
el_GR: Επιτυχής ανάκληση από την παλαιότερη έκδοση %s

en: Testimonial saved.
el_GR: Το σχόλιο σας αποθηκεύτηκε.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
el_GR: Το σχόλιο σας θα δημοσιευθεί στις: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Προεπισκόπηση</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
el_GR: Το σχόλιο σας δημιουργήθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση</a>

en: Testimonial updated.
el_GR: Οι αλλαγές αποθηκεύθηκαν.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
el_GR: Οι αλλαγές αποθηκεύθηκαν. <a href="%s">Προβολή</a>

en: Testimonials
el_GR: Μαρτυρίες

en: Testimonials list
el_GR: Λίστα μαρτυριών

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
el_GR: Οι ψευδώνυμοι τομέα κειμένου θα πρέπει να καταχωρούνται πριν από τη ζεύξη %1$s. Αυτή η ειδοποίηση ενεργοποιήθηκε από τον τομέα %2$s.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
el_GR: Client ID/WP.com Blog ID αυτού του ιστότοπου

en: The Toolbar is always visible on Atomic sites while connected to the Automattic proxy.
el_GR: Η Γραμμή εργαλείων είναι πάντα ορατή στους Ιστότοπους Atomic ενώ είστε συνδεδεμένοι με τον proxy Automattic.

en: The URL is not from the current site.
el_GR: Η διεύθυνση URL δεν είναι από τον τρέχοντα Ιστότοπο.

en: The URL scheme must match the current site.
el_GR: Το σχήμα URL πρέπει να ταιριάζει με τον τρέχοντα Ιστότοπο.

en: The WP.com user ID of the connected user
el_GR: Αναγνωριστικό χρήστη από το WP.com για τον συνδεδεμένο χρήστη

en: The WP.com user email of the connected user
el_GR: Email χρήστη από το WP.com για τον συνδεδεμένο χρήστη

en: The WP.com username of the connected user
el_GR: Όνομα χρήστη από το WP.com για τον συνδεδεμένο χρήστη

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
el_GR: Η διαδικασία πιστοποίησης ξεπέρασε το προβλεπόμενο χρονικό όριο. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

en: The bot id to chat with.
el_GR: Το bot id για να συνομιλήσεις.

en: The bot id to get the chat for.
el_GR: Το bot id για να πάρεις τη συνομιλία.

en: The chat id for the existing chat.
el_GR: Το αναγνωριστικό συνομιλίας για την υπάρχουσα συνομιλία.

en: The chat id to get the chat for.
el_GR: Το chat id για να πάρεις το chat.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
el_GR: Η κλασική διεπαφή WP-Admin του WordPress.

en: The content of your latest posts page is automatically generated and cannot be edited.
el_GR: Το περιεχόμενο της τελευταίας σας Σελίδας άρθρων δημιουργείται αυτόματα και δεν μπορεί να τροποποιηθεί.

en: The context to continue the chat with.
el_GR: Το πλαίσιο για να συνεχίσουμε την κουβέντα.

en: The endpoint is not available on connected sites.
el_GR: Ο τελικός προορισμός δεν είναι διαθέσιμος σε συνδεδεμένους Ιστότοπους.

en: The feedback rating value.
el_GR: Η τιμή της αξιολόγησης ανατροφοδότησης.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
el_GR: Οι ρυθμίσεις δικαιωμάτων στα αρχεία αυτού του διακομιστή δεν επιτρέπουν την επεξεργασία αρχείων.

en: The isActive argument should be set to false.
el_GR: Το επιχείρημα isActive θα πρέπει να οριστεί σε false.

en: The message id for the existing message.
el_GR: Το αναγνωριστικό μηνύματος για το υπάρχον μήνυμα.

en: The message to add to the chat
el_GR: Το μήνυμα για να προστεθεί στη συνομιλία

en: The number of items per page.
el_GR: Ο αριθμός των στοιχείων ανά σελίδα.

en: The number of sites of the connected WP.com user
el_GR: Αριθμός ιστότοπων του συνδεδεμένου χρήστη από το WP.com

en: The number of the page to retrieve, limited to 100
el_GR: Ο αριθμός της Σελίδας που θα ανακτηθεί, περιορισμένος σε 100

en: The path must be a string.
el_GR: Η διαδρομή πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: The path must be a valid URL.
el_GR: Η διαδρομή πρέπει να είναι μια έγκυρη διεύθυνση URL.

en: The request is not signed correctly.
el_GR: Το αίτημα δεν είναι υπογεγραμμένο σωστά.

en: The request method is missing.
el_GR: Λείπει η μέθοδος του αιτήματος.

en: The required "%s" parameter is malformed.
el_GR: Η απαραίτητη "%s" παράμετρος δεν έχει την σωστή μορφή.

en: The required "%s" parameter is missing.
el_GR: Λείπει η απαραίτητη παράμετρος "%s".

en: The required "local_user" parameter is missing.
el_GR: Λείπει η απαιτούμενη παράμετρος "local_user".

en: The required "nonce" parameter is missing.
el_GR: Λείπει η απαιτούμενη παράμετρος "nonce".

en: The schedule could not be created.
el_GR: Το πρόγραμμα δεν μπόρεσε να δημιουργηθεί.

en: The schedule could not be found.
el_GR: Το πρόγραμμα δεν μπόρεσε να βρεθεί.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
el_GR: Οι ρυθμίσεις για τις Προβεβλημένες Δημοσιεύσεις είναι διαθέσιμες στο μενού <a href="%s">Εμφάνιση &rarr; Προσαρμογή</a>.

en: The site is not the main network site
el_GR: Ο Ιστότοπος δεν είναι ο κύριος δικτυακός ιστότοπος

en: The specified plugins are managed and auto-updated by WordPress.com.
el_GR: Τα καθορισμένα πρόσθετα διαχειρίζονται και ενημερώνονται αυτόματα από το WordPress.com.

en: The specified plugins are not installed on the website. Please make sure the plugins are installed before attempting to schedule updates.
el_GR: Τα καθορισμένα πρόσθετα δεν είναι εγκατεστημένα στον Ιστότοπο. Παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι τα πρόσθετα είναι εγκατεστημένα πριν προσπαθήσετε να προγραμματίσετε ενημερώσεις.

en: Theme Showcase
el_GR: Θέμα εμφάνισης

en: Themes
el_GR: Θέματα

en: There are currently no posts to display.
el_GR: Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή άρθρα προς εμφάνιση.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
el_GR: Δεν υπάρχει απόσπασμα διότι το άρθρο είναι προστατευμένο.

en: There is no previous invite for this user
el_GR: Δεν υπάρχει προηγούμενη πρόσκληση για αυτόν τον χρήστη

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
el_GR: Συνέβη ένα σφάλμα κατά τη δημιουργία ενός χρήστη για σένα. Παρακαλώ επικοινώνησε με τον διαχειριστή του ιστότοπού σου.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
el_GR: Συνέβη ένα σφάλμα κατά την είσοδό σας μέσω του WordPress.com, παρακαλώ δοκιμάστε ξανά ή προσπαθήστε να συνδεθείτε με το όνομα χρήστη και το συνθηματικό σας.

en: There was an issue validating this request.
el_GR: Υπήρξε ένα πρόβλημα στην επικύρωση αυτού του αιτήματος.

en: There was an unspecified error registering the site
el_GR: Υπήρξε ένα μη καθορισμένο σφάλμα κατά την καταχώρηση του ιστότοπου

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
el_GR: Ο κωδικός που πληκτρολογήσατε είναι πολύ απλός. Δοκιμάστε ξανά.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
el_GR: Αυτό το συνθηματικό είναι πολύ εύκολο να το μαντέψεις: μπορείς να το βελτιώσεις προσθέτοντας επιπλέον Κεφαλαία γράμματα, Πεζά γράμματα ή αριθμούς.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
el_GR: Αυτός ο κωδικός πρόσβασης είναι πολύ εύκολος να μαντευτεί: μπορείς να τον βελτιώσεις προσθέτοντας ειδικούς χαρακτήρες όπως !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
el_GR: Αυτό το συνθηματικό είναι πολύ εύκολο να το μαντέψεις: μπορείς να το βελτιώσεις αναμειγνύοντας γράμματα και αριθμούς.

en: This request method does not support body parameters.
el_GR: Αυτή η μέθοδος αιτήματος δεν υποστηρίζει παραμέτρους σώματος.

en: This request method is not supported.
el_GR: Αυτό το αίτημα μέθοδος δεν υποστηρίζεται.

en: This user didn&#8217;t accept the invitation to join this site yet.
el_GR: Αυτός ο χρήστης δεν έχει αποδεχτεί ακόμα την πρόσκληση να συμμετάσχει σε αυτόν τον Ιστότοπο.

en: This user doesn&#8217;t have a Jetpack SSO connection to WordPress.com. Invite them to the site to increase security and improve their experience.
el_GR: Αυτός ο χρήστης δεν έχει σύνδεση Jetpack SSO με το WordPress.com. Προσκαλέστε τον στον ιστότοπο για να αυξήσετε την ασφάλεια και να βελτιώσετε την εμπειρία του.

en: This user has connected their WordPress.com account.
el_GR: Αυτός ο χρήστης έχει συνδέσει τον λογαριασμό του WordPress.com.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
el_GR: Αυτός ο χρήστης είναι εργολάβος, ελεύθερος επαγγελματίας, σύμβουλος ή πρακτορείο.

en: This user will be invited to WordPress.com. You can include a personalized welcome message with the invitation.
el_GR: Αυτός ο χρήστης θα προσκληθεί στο WordPress.com. Μπορείς να συμπεριλάβεις ένα προσωπικό μήνυμα καλωσορίσματος με την πρόσκληση.

en: Thumbnail
el_GR: Μικρογραφία

en: Thursdays at %s.
el_GR: Πέμπτες στις %s.

en: To take ownership of the site, we ask that the person you designate contacts us at %s with a copy of the death certificate.
el_GR: Για να αναλάβετε την ιδιοκτησία του Ιστότοπου, ζητάμε να επικοινωνήσει μαζί μας το άτομο που θα ορίσετε στο %s με ένα αντίγραφο του πιστοποιητικού θανάτου.

en: Token for user %d is malformed
el_GR: Το Αναγνωριστικό για τον Χρήστη %d είναι κακώς σχηματισμένο

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
el_GR: Βοήθεια

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
el_GR: Δες πλήρη ιστορία

en: Tools
el_GR: Εργαλεία

en: Tooltip
el_GR: Υπόδειξη

en: Transparent
el_GR: Διαφανές

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t exist.
el_GR: Προσπάθησα να προσκαλέσω έναν χρήστη που δεν υπάρχει.

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t have an email address.
el_GR: Προσπάθησα να προσκαλέσω έναν χρήστη που δεν έχει διεύθυνση email.

en: Tried to revoke an invite for a user that doesn&#8217;t exist.
el_GR: Προσπάθησα να αναιρέσω μια πρόσκληση για έναν χρήστη που δεν υπάρχει.

en: Tried to revoke an invite that doesn&#8217;t exist.
el_GR: Προσπάθησα να αναιρέσω μια πρόσκληση που δεν υπάρχει.

en: Try Fiverr Logo Maker
el_GR: Δοκίμασε το Fiverr Logo Maker

en: Try customizing your theme styles to get your site looking just right.
el_GR: Δοκίμασε να προσαρμόσεις τα στυλ του θέματος εμφάνισης σου για να φαίνεται ο ιστότοπος σου ακριβώς όπως πρέπει.

en: Tuesdays at %s.
el_GR: Τρίτες στις %s.

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
el_GR: Η επαλήθευση δύο βημάτων είναι απαραίτητη για να αποκτήσετε πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο. Παρακαλώ επισκεφθείτε τις <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Ρυθμίσεις ασφαλείας</a> σας για να ρυθμίσετε την <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Επαλήθευση δύο βημάτων</a> για τον λογαριασμό σας.

en: Types:
el_GR: Τύποι

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
el_GR: URI της σελίδας διαχείρισης όπου ο χρήστης θα πρέπει να ανακατευθυνθεί μετά τη ροή σύνδεσης

en: URL secret does not exist.
el_GR: Το μυστικό URL δεν υπάρχει.

en: URL secret to compare to the ones stored in the database.
el_GR: Μυστικό URL για να συγκρίνεις με αυτά που είναι αποθηκευμένα στη βάση δεδομένων.

en: UTC%s
el_GR: UTC %s

en: Unable to fetch the requested data.
el_GR: Αδύνατο να ανακτηθούν τα ζητούμενα δεδομένα.

en: Unable to save new URL secret
el_GR: Δεν μπορώ να αποθηκεύσω το νέο μυστικό URL

en: Unable to unlink the connection owner.
el_GR: Δεν είναι δυνατή η αποσύνδεση του ιδιοκτήτη της σύνδεσης.

en: Uncategorized
el_GR: Αταξινόμητα

en: Underline
el_GR: Υπογράμμιση

en: Unknown Plugin Update Failure
el_GR: Αποτυχία Ενημέρωσης Άγνωστου Πρόσθετου

en: Unlike this comment
el_GR: Αντίθετα με αυτό το Σχόλιο

en: Unlock more with premium and free plugins
el_GR: Ξεκλείδωσε περισσότερα με premium και δωρεάν πρόσθετα

en: Unset &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
el_GR: Αφαίρεσε &#8220;%s&#8221; ως τη Σελίδα που εμφανίζει τα τελευταία σου Άρθρα

en: Unset as posts page
el_GR: Αφαίρεση ως σελίδα άρθρων

en: Update Menu Item Label
el_GR: Ανανέωση ετικέτας

en: Update Menu Section
el_GR: Ενημέρωση τμήματος μενού

en: Update Project Tag
el_GR: Ενημέρωση ετικέτας σχέδιου

en: Update Project Type
el_GR: Ενημέρωση τύπου δουλειάς

en: Update Template Part Type
el_GR: Ενημέρωση Πρότυπο Μέρος Τύπου

en: Update your About page
el_GR: Ενημέρωση της Σελίδας Σχετικά

en: Update your domain's DNS
el_GR: Ενημέρωση του DNS του τομέα σας

en: Update your site's design
el_GR: Ενημέρωση του σχεδιασμού του Ιστότοπού σας

en: Upgrade
el_GR: Αναβάθμιση

en: Upgrade now
el_GR: Αναβάθμισε τώρα

en: Upgrade plan
el_GR: Σχέδιο αναβάθμισης

en: Upgrade required
el_GR: Απαιτείται αναβάθμιση

en: Upgrades
el_GR: Πρόσθετες δυνατότητες

en: Upload
el_GR: Μεταφόρτωση

en: Upload from URL
el_GR: Μεταφόρτωση (Προτειν: Αποστολή) από URL

en: Upload your first video
el_GR: Μεταφόρτωση (Προτειν: Αποστολή) του πρώτου σου βίντεο

en: Uploading…
el_GR: Μεταφόρτωση (Προτειν: Αποστολή)...

en: Use WP-Admin to manage your site.
el_GR: Χρησιμοποίησε το WP-Admin για να διαχειριστείς τον Ιστότοπό σου.

en: Use WordPress.com’s guided importer to import posts and comments from Medium, Substack, Squarespace, Wix, and more.
el_GR: Χρησιμοποίησε τον καθοδηγούμενο εισαγωγέα του WordPress.com για να εισάγεις άρθρα και σχόλια από το Medium, Substack, Squarespace, Wix και άλλα.

en: Use WordPress.com’s native dashboard to manage your site.
el_GR: Χρησιμοποίησε τον εγγενή πίνακα ελέγχου του WordPress.com για να διαχειριστείς τον ιστότοπό σου.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το κουμπί <kbd>TAB</kbd> για να μετακινηθείτε μεταξύ στηλών. Αντίστοιχα με κουμπί <kbd>ENTER</kbd> ή <kbd>RETURN</kbd> μετακινήστε μεταξύ γραμμών.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
el_GR: Χρησιμοποιήστε αυτές τις ρυθμίσεις για να εμφανίσετε διαφορετικούς τύπους περιεχομένου στον ιστότοπό σας.

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
el_GR: Τα αναγνωριστικά Χρήστη που θα συμπεριληφθούν στη Συνολική Συγχρονισμό ή "αρχική

en: User invite revoked successfully.
el_GR: Η πρόσκληση του Χρήστη ανακλήθηκε με επιτυχία.

en: User not found.
el_GR: Ο χρήστης δεν βρέθηκε.

en: User was invited successfully!
el_GR: Ο Χρήστης προσκλήθηκε με επιτυχία!

en: User was re-invited successfully!
el_GR: Ο Χρήστης ξαναπροσκαλέστηκε με επιτυχία!

en: Users
el_GR: Χρήστες

en: Valid user is required
el_GR: Απαιτείται έγκυρος Χρήστης

en: Valid user is required.
el_GR: Απαιτείται έγκυρος Χρήστης.

en: Verification secrets are empty
el_GR: Τα μυστικά επαλήθευσης είναι κενά

en: Verification secrets are incomplete
el_GR: Τα μυστικά επαλήθευσης είναι ατελή

en: Verification secrets not found
el_GR: Δεν βρέθηκαν μυστικά επαλήθευσης

en: Verification took too long
el_GR: Η επαλήθευση πήρε πολύ χρόνο

en: Verify email address
el_GR: Επιβεβαίωση διεύθυνσης email

en: Verify the email address for your domains
el_GR: Επιβεβαίωσε τη διεύθυνση email για τους τομείς σου

en: View Menu Item
el_GR: Προβολή στοιχείου μενού

en: View Menu Item Label
el_GR: Προβολή ετικέτας

en: View Menu Section
el_GR: Προβολή τμήματος μενού

en: View Project
el_GR: Προβολή δουλειάς

en: View Project Tag
el_GR: Προβολή ετικέτας δουλειάς

en: View Project Type
el_GR: Προβολή τύπου δουλειάς

en: View Template Part
el_GR: Δείτε το Πρότυπο Μέρος

en: View Template Part Type
el_GR: Δες τον τύπο μέρους προτύπου

en: View Testimonial
el_GR: Προβολή σχόλιου

en: View all posts
el_GR: Δες όλα τα άρθρα

en: View all posts by %s
el_GR: Δείτε όλα τα άρθρα του/της %s

[ctx: View options to switch between]
en: View
el_GR: Προβολή

en: View site metrics
el_GR: Δες μετρήσεις ιστότοπου

en: View your product
el_GR: Δες το προϊόν σου

en: WP Admin
el_GR: Διαχείριση WP

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
el_GR: Προειδοποίηση! Ετοιμάζεσαι να διαγράψεις τον ιδιοκτήτη της σύνδεσης Jetpack (%s) για αυτόν τον ιστότοπο, κάτι που μπορεί να προκαλέσει την παύση λειτουργίας ορισμένων από τις δυνατότητες του Jetpack.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
el_GR: Δεν μπόρεσα να αποσυνδέσω τον Χρήστη. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
el_GR: Δεν μπορέσαμε να βρούμε τον λογαριασμό σου. Αν έχεις ήδη λογαριασμό, βεβαιώσου ότι έχεις συνδεθεί στο WordPress.com.

en: We highly recommend inviting users to join WordPress.com and log in securely using <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> to ensure maximum security and efficiency.
el_GR: Συνιστούμε ανεπιφύλακτα να προσκαλέσετε χρήστες να συμμετάσχουν στο WordPress.com και να συνδεθούν με ασφάλεια χρησιμοποιώντας <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> για να εξασφαλίσετε τη μέγιστη ασφάλεια και αποδοτικότητα.

en: We'll keep you in the loop!
el_GR: Θα σε κρατάμε ενήμερο!

en: Website
el_GR: Ιστότοπος

en: Website (optional)
el_GR: Ιστότοπος (προαιρετικό)

en: Wednesdays at %s.
el_GR: Τετάρτες στις %s.

en: Weekly
el_GR: Εβδομαδιαία

en: Whether to mark this as a test chat (a11n-only).
el_GR: Είτε να το σημειώσουμε αυτό ως δοκιμαστική συνομιλία (μόνο a11n).

en: WordPress.com Features
el_GR: Χαρακτηριστικά του WordPress.com

en: WordPress.com Site Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Ιστότοπου WordPress.com

en: WordPress.com account
el_GR: λογαριασμός WordPress.com

en: WordPress.com invitation will be automatically revoked for user: <strong>%s</strong>. | WordPress.com invitations will be automatically revoked for users: <strong>%s</strong>.
el_GR[0]: Η πρόσκληση του WordPress.com θα ανακληθεί αυτόματα για τον χρήστη: <strong>%s</strong>.
el_GR[1]: Οι προσκλήσεις του WordPress.com θα ανακληθούν αυτόματα για τους χρήστες: <strong>%s</strong>.

en: WordPress.com users can change their profile’s basic details ( i.e., First Name, Last Name, Display Name, About ) in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Profile settings.</a>
el_GR: Οι χρήστες του WordPress.com μπορούν να αλλάξουν τις βασικές λεπτομέρειες του προφίλ τους (δηλαδή, Όνομα, Επώνυμο, Όνομα εμφάνισης, Σχετικά) στις <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Ρυθμίσεις προφίλ του WordPress.com.</a>

en: WordPress.com users can change their profile’s email & website address in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Account settings.</a>
el_GR: Οι χρήστες του WordPress.com μπορούν να αλλάξουν το email και τη διεύθυνση ιστοτόπου του προφίλ τους στις <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Ρυθμίσεις λογαριασμού WordPress.com.</a>

en: Write 3 posts
el_GR: Γράψε 3 Άρθρα

en: Write a comment...
el_GR: Γράψε ένα Σχόλιο...

en: Write a reply...
el_GR: Γράψε μια απάντηση...

en: Write a welcome message
el_GR: Γράψε ένα μήνυμα καλωσορίσματος

en: Write your first post
el_GR: Γράψε το πρώτο σου άρθρο

en: Writing
el_GR: Σύνταξη

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
el_GR: Έχεις ήδη έναν λογαριασμό σε αυτόν τον ιστότοπο. Παρακαλώ <a href="%1$s">συνδέσου</a> με το όνομα χρήστη και το συνθηματικό σου και μετά σύνδεσου στο WordPress.com.

en: You are not allowed to perform this action.
el_GR: Δεν επιτρέπεται να εκτελέσεις αυτήν την ενέργεια.

en: You aren’t authorized to do that.
el_GR: Δεν έχεις εξουσιοδότηση να το κάνεις αυτό.

en: You can change your fonts using Global Styles, which can be found in the Block Editor.
el_GR: Μπορείς να αλλάξεις τις γραμματοσειρές σου χρησιμοποιώντας τα Global Styles, τα οποία μπορείς να βρεις στον Μπλοκ Editor.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
el_GR: Μπορείς να επιλέξεις να μεταφέρεις την ιδιοκτησία της σύνδεσης σε έναν από αυτούς τους ήδη συνδεδεμένους διαχειριστές:

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
el_GR: Μπορείς τώρα να εξοικονομήσεις χρόνο που ξοδεύεις για να συνδεθείς συνδέοντας τον λογαριασμό σου στο WordPress.com με το %s.

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
el_GR: Δεν μπορείς να καλέσεις αυτή τη μέθοδο μέχρι να ρυθμιστεί το Jetpack Config

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
el_GR: Δεν έχετε τις σωστές άδειες χρήστη για να εκτελέσετε αυτή την ενέργεια.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
el_GR: Δεν έχετε τις σωστές άδειες χρήστη για να εκτελέσετε αυτή την ενέργεια.
    			Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του ιστότοπού σας αν νομίζετε ότι αυτό είναι λάθος.

en: You do not need to pass a $content parameter anymore.
el_GR: Δεν χρειάζεται πια να περάσεις μια παράμετρο $content.

en: You don&#8217;t have permission to invite users.
el_GR: Δεν έχεις άδεια να προσκαλείς χρήστες.

en: You don&#8217;t have permission to revoke invites.
el_GR: Δεν έχεις άδεια να ανακαλέσεις προσκλήσεις.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
el_GR: Είναι απαραίτητη η σύνδεση του πρόσθετου Jetpack στο WordPress.com για την χρήση αυτού του χαρακτηριστικού.

en: You must have Two-Step Authentication enabled on your WordPress.com account.
el_GR: Πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη την Επαλήθευση Δύο Βημάτων στον λογαριασμό σας στο WordPress.com.

en: You need to enter your numeric account ID and UUID for the <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
el_GR: Πρέπει να εισάγεις το αριθμητικό ID του λογαριασμού σου και το UUID για να λειτουργήσει σωστά η <a href="%1$s">Μικροεφαρμογή Mailerlite</a>. <a href="%2$s" target="_blank">Πλήρεις οδηγίες</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
el_GR: Πρέπει πρώτα να εγγράψετε το Jetpack πριν το συνδέσετε.

en: You've added your first product!
el_GR: Έχεις προσθέσει το πρώτο σου προϊόν!

en: Your %s widget requires JavaScript to function properly.
el_GR: Η %s μικροεφαρμογή σου χρειάζεται JavaScript για να λειτουργεί σωστά.

en: Your Custom Content Types
el_GR: Οι Προσαρμοσμένοι Τύποι Περιεχομένου σας

en: Your Jetpack Blaze dashboard requires JavaScript to function properly.
el_GR: Ο πίνακας ελέγχου Jetpack Blaze απαιτεί JavaScript για να λειτουργεί σωστά.

en: Your Jetpack Stats dashboard requires JavaScript to function properly.
el_GR: Ο πίνακας ελέγχου στατιστικών Jetpack σου απαιτεί JavaScript για να λειτουργεί σωστά.

en: Your Jetpack Stats widget requires JavaScript to function properly.
el_GR: Η Μικροεφαρμογή στατιστικών Jetpack απαιτεί JavaScript για να λειτουργεί σωστά.

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
el_GR: Το αρχείο του πορτφόλιο σας είναι άδειο. Προσθέστε νέο περιεχόμενο από τον πίνακα ελέγχου.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
el_GR: Το αρχείο Testimonial είναι κενό. Δημιουργήστε νέο Testimonial από τον Πίνακα Ελέγχου.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
el_GR: Η σύνδεσή σου με το WordPress.com φαίνεται να είναι σπασμένη. Αν αντιμετωπίζεις προβλήματα, παρακαλώ δοκίμασε να ξανασυνδεθείς.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
el_GR: Το συνθηματικό σου είναι πολύ αδύναμο: Φαίνεται ότι περιλαμβάνεις εύκολα μαντεύσιμες πληροφορίες για τον εαυτό σου. Δοκίμασε κάτι λίγο πιο μοναδικό.

en: Your site contains premium styles. Upgrade now to publish them and unlock tons of other features.
el_GR: Ο Ιστότοπός σου περιέχει premium στυλ. Αναβάθμισε τώρα για να τα δημοσιεύσεις και να ξεκλειδώσεις τόνους άλλων χαρακτηριστικών.

en: Your site includes <a href="%1$s" target="_blank">premium styles</a> that are only visible to visitors after upgrading to the %2$s plan or higher.
el_GR: Ο Ιστότοπός σας περιλαμβάνει <a href="%1$s" target="_blank">premium styles</a> που είναι ορατοί μόνο σε επισκέπτες μετά την αναβάθμιση στο σχέδιο %2$s ή υψηλότερο.

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
el_GR: Ο Ιστότοπός σας κωδικοποιεί λανθασμένα διπλά τις ανακατευθύνσεις από http σε https. Αυτό εμποδίζει το Jetpack να πιστοποιήσει τη σύνδεσή σας. Παρακαλώ επισκεφθείτε τη <a href="%s">σελίδα υποστήριξής μας</a> για λεπτομέρειες σχετικά με το πώς να το επιλύσετε.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
el_GR: Το Θέμα σας υποστηρίζει <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
el_GR: Το Θέμα σας υποστηρίζει Testimonials

en: Your user is not permitted to access this resource.
el_GR: Ο χρήστης σας δεν έχει άδεια να αποκτήσει πρόσβαση σε αυτόν τον πόρο.

en: You’re previewing %s
el_GR: Προεπισκόπηση %s

en: You’ve added your first video!
el_GR: Έχεις προσθέσει το πρώτο σου βίντεο!

[ctx: add new on admin bar]
en: Template Part
el_GR: Μέρος Προτύπου

[ctx: admin menu]
en: Template Part Types
el_GR: Τύποι Μερών Προτύπου

[ctx: admin menu]
en: Template Parts
el_GR: Μέρη Προτύπου

[ctx: block description]
en: Count down to your favorite next thing, and celebrate with fireworks when the time is right!
el_GR: Μετρήστε αντίστροφα για το αγαπημένο σας επόμενο πράγμα και γιορτάστε με πυροτεχνήματα όταν έρθει η κατάλληλη στιγμή!

[ctx: block description]
en: Create a timeline of events.
el_GR: Δημιούργησε μια χρονογραμμή γεγονότων.

[ctx: block keyword]
en: countdown
el_GR: αντίστροφη μέτρηση

[ctx: block keyword]
en: event
el_GR: εκδήλωση

[ctx: block keyword]
en: events
el_GR: γεγονότα

[ctx: block keyword]
en: timeline
el_GR: χρονολόγιο

[ctx: block title]
en: Event Countdown
el_GR: Αντίστροφη μέτρηση εκδήλωσης

[ctx: block title]
en: Timeline
el_GR: Χρονολόγιο

en: collapsed
el_GR: κατέρρευσε

[ctx: designating the post author (eg: by John Doe]
en: by
el_GR: από

en: edit
el_GR: Αλλαγή

en: expanded
el_GR: επεκταθεί

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: DOWN
el_GR: ΚΑΤΩ

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: UP
el_GR: ΑΝΩ

en: per %s
el_GR: ανά %s

[ctx: post author]
en:  and
el_GR:  και

[ctx: post author]
en: by
el_GR: από

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
el_GR: Μέρη Προτύπου

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
el_GR: Μέρος Προτύπου

[ctx: product name shown in menu]
en: Stats
el_GR: Στατιστικά

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Part Types
el_GR: Τύποι Μερών Προτύπου

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Part Type
el_GR: Τύπος Μέρους Προτύπου
