WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to eo translation catalogue (304 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
eo[0]: %1$d manĝa menuero
eo[1]: %1$d manĝaj menueroj

en: %s is not a valid command.
eo: %s ne estas valida komando.

en: &mdash; Select &mdash;
eo: &mdash; Elekti &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
eo: <span>Aŭtoro:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
eo: Konto ĉe WordPress.com estas postulata por aliri al tiu ĉi retejo. Alklaku la suban butonon por ensaluti aŭ krei senpagan konton ĉe WordPress.com.

en: Account Settings
eo: Kontagordoj

en: Activate
eo: Aktivigi

en: Activated
eo: Aktiva?

en: Add Many Items
eo: Aldoni plurajn erojn

en: Add Menu Item
eo: Aldoni menueron

en: Add New
eo: Aligi Novo

en: Add New Menu Item Label
eo: Aldoni novan menueran Ŝlosilvorton

en: Add New Menu Section
eo: Aldoni novan menu-sekcion

en: Add New Project
eo: Aldoni novan projekton

en: Add New Project Tag
eo: Aldoni novan projektan etikedon

en: Add New Project Type
eo: Aldoni novan projekto-tipon

en: Add New Site
eo: Aldoni novan retejon

en: Add New Testimonial
eo: Aldoni novan ateston

en: Add New User
eo: Aldoni novan uzanton

en: Add One Item
eo: Aldoni unu eron

en: Add These New Menu Items
eo: Aldoni tiujn ĉi novajn menuerojn

en: Add or remove Labels
eo: Aldoni aŭ forviŝi Ŝlosilvortojn

en: Add or remove tags
eo: Aldoni aŭ forigi etikedojn

en: Add to section:
eo: Aldoni al sekcio:

en: Additional CSS
eo: Aldona CSS

en: All Menu Item Labels
eo: Ĉiuj Ŝlosilvortoj de menueroj

en: All Menu Sections
eo: Ĉiuj menu-sekcioj

en: All Project Tags
eo: Ĉiuj projektaj etikedoj

en: All Project Types
eo: Ĉiuj projekt-tipoj

en: All Projects
eo: Ĉiuj Projektoj

en: All Testimonials
eo: Ĉiuj atestoj

en: All Users
eo: Ĉiuj uzantoj

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
eo: Aldone montri etikeditajn afiŝojn ekster la loko de elstarigita enhavo.

en: An unknown error occurred.
eo: Okazis nekonata eraro.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
eo: Aŭtomataj ĝisdatigoj estas rekte malebligitaj de reteja administranto.

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Author Bio
eo: Aŭtora biografieto

en: Automatically use first image in post
eo: Aŭtomata uzo de unua bildo en afiŝo

en: Available Tools
eo: Haveblaj iloj

en: Blog Display
eo: Montro de blogo

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
eo: Ne povas trakti kuketajn alidirektojn, ĉar kapoj jam estis senditaj.

en: Cannot parse URL %s
eo: Ne povas trakti URLon %s

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
eo: Elekto inter plena afiŝo kaj eltiraĵo por la blogaj kaj arkivaj paĝoj, aŭ elekto uzi la defaŭltan etosan kombinon de eltiraĵo kaj plena afiŝo.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
eo: Elekto inter plena afiŝo kaj eltiraĵo, por la blogaj kaj arkivaj paĝoj.

en: Choose from the most used Labels
eo: Elekti el la plej ofte uzitaj Ŝlosilvortoj

en: Choose from the most used tags
eo: Elekti el la plej popularaj etikedoj

en: Connect
eo: Konekti

en: Connect to WordPress.com
eo: Konektiĝi al WordPress.com

en: Connected
eo: Konektita

en: Content Options
eo: Opcioj de enhavo

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eo: Daŭrigi legadon<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Could not confirm migration.
eo: Ne povis konfirmi migron.

en: Could not confirm new owner.
eo: Ne povis konfirmi novan posedanton.

en: Could not confirm safe mode.
eo: Ne povis konfirmi sekuran reĝimon.

en: Could not delete sync error option.
eo: Ne povis forviŝi opcion pri sinkroniga eraro.

en: Custom field deleted.
eo: Propra kampo estas forviŝita.

en: Custom field updated.
eo: La propra kampo estas ĝisdatigita.

en: Customer Name
eo: Kliento-nomo

en: Customer Testimonials
eo: Atestoj de klientoj

en: Customize
eo: Tajlori

en: Customize Testimonials Archive
eo: Tajlori arkivon de atestoj

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Description
eo: Priskribo

en: Discussion
eo: Diskuto

en: Dismiss this notice
eo: Forsendi tiun ĉi sciigon

en: Display author
eo: Montri aŭtoron

en: Display categories
eo: Montri kategoriojn

en: Display comment link
eo: Montri komento-ligilon

en: Display date
eo: Montri daton

en: Display on blog and archives
eo: Montri sur blogo kaj arkivoj

en: Display on pages
eo: Montri sur paĝoj

en: Display on single posts
eo: Montri ĉe unuopaj afiŝoj

en: Display on single projects
eo: Montri ĉe unuopaj projektoj

en: Display tags
eo: Montri etikedojn

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
eo: Neniu montrado de etikedo en detaloj de afiŝoj nek en etikedo-nuboj.

en: Domain
eo: Domajno

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
eo: Facile elstarigi ĉiujn afisojn per la <a href="%1$s">etikedo "elstarigita"</a> aŭ etikedo de via elekto. Via etoso subtenas ĝis %2$s afiŝoj en sia loko por elstarigita enhavo.

en: Edit Menu Item
eo: Redakti eron de menuo

en: Edit Menu Item Label
eo: Redakti menueran Ŝlosilvorton

en: Edit Menu Section
eo: Redakti menu-sekcion

en: Edit Project
eo: Redaktu Projekton

en: Edit Project Tag
eo: Redakti projekto-etikedon

en: Edit Project Type
eo: Redakti projekto-tipon

en: Edit Testimonial
eo: Redakti ateston

en: Enable Portfolio Projects for this site.
eo: Ebligi Teko-projektojn por tiu ĉi retejo.

en: Enable Testimonials for this site.
eo: Ebligi atestojn por tiu ĉi retejo.

en: Enter the customer's name here
eo: Tie ĉi entajpu la nomon de la kliento

en: Enter the menu item's name here
eo: Entajpu tie ĉi la nomon de la menuero

en: Every %d minutes
eo: Post ĉiuj %d minutoj

en: Every minute
eo: Ĉiuminute

en: Export
eo: Eksportado

en: Featured Content
eo: Elstarigita enhavo

en: Featured Images
eo: Elstarigitaj bildoj

en: Feedback
eo: Pritakso

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
eo: Ŝanĝoj al dosieroj estas rekte malebligitaj de reteja administranto.

en: Filter Testimonials list
eo: Filtri atesto-liston

en: Filter menu items list
eo: Filtri liston de menueroj

en: Filter projects list
eo: Filtri projekto-liston

en: Food Menus
eo: Manĝaĵaj menuoj

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
eo: Ekzemple, spica, plej ŝatata, ktp. <br /> Apartigu etikedojn per komoj

en: Full post
eo: Plena teksto

en: General
eo: Ĝenerala

en: Got it!
eo: Komprenite!

en: Home
eo: Ĉefpaĝo

en: Import
eo: Importado

en: Invalid Parameter
eo: Nevalida parametro

en: Invalid parent type.
eo: Nevalida patra tipo.

en: Items on your restaurant's menu
eo: Eroj en la menuo de via restoracio

en: Jetpack Safe Mode
eo: Sekura reĝimo de Jetpack

en: Labels
eo: Etikedoj

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
eo: Marknomoj: <small>spica, plej ŝatata, ktp. <em>Apartigu marknomojn per komoj</em></small>

en: Learn More
eo: Lerni pli

en: Learn more about Featured Images
eo: Lerni pli pri elstarigitaj bildoj

en: Like
eo: Ŝati

en: Liked by you
eo: Ŝatita de vi

en: Loading
eo: Ŝargas...

en: Log in as <span>%s</span>
eo: Ensaluti kiel <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
eo: Ensaluti kiel malsama uzanto de WordPress.com

en: Log in with WordPress.com
eo: Ensaluti per WordPress.com

en: Log in with username and password
eo: Ensaluti per uzantonomo kaj pasvorto

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
eo: Ensaluto per WordPress.com estas malebligita por retejoj en klon-testa reĝimo.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
eo: Ensaluto per WordPress.com ne nun estas disponebla ĉar tiu ĉi retejo spertas problemon pri konektiĝo.

en: M j, Y @ G:i
eo: ja F Y G:i

en: Manage Purchases
eo: Administri aĉetojn

en: Match by Email
eo: Kongruigi per retpoŝto

en: Media
eo: Aŭdvidaĵoj

en: Menu Item
eo: Menuero

en: Menu Item Label
eo: Marknomo de menuero

en: Menu Item Labels
eo: Marknomoj de menueroj

en: Menu Items
eo: Menueroj

en: Menu Items re-ordered.
eo: Menueroj aliordigitaj.

en: Menu Section
eo: Menu-sekcio

en: Menu Sections
eo: Menu-sekcioj

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
eo: Menuera malneto ĝisdatigita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi eron</a>

en: Menu item label list navigation
eo: Navigado tra listo de menueraj etikedoj

en: Menu item labels list
eo: Listo de menueraj etikedoj

en: Menu item list navigation
eo: Navigado tra listo de menueroj

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
eo: Menuero publikigita. <a href="%s">Rigardi eron</a>

en: Menu item restored to revision from %s
eo: Menuero restarigita al revizio de %s

en: Menu item saved.
eo: Menuero konservita.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
eo: Menuero planita por: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Antaŭrigardi eron</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
eo: Menuero proponita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi eron</a>

en: Menu item updated.
eo: Menuero ĝisdatigita.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
eo: Menuero ĝisdatigita. <a href="%s">Rigardi eron</a>

en: Menu items list
eo: Listo de menueroj

en: Menu section list
eo: Menu-sekcia listo

en: Menu section list navigation
eo: Navigado tra listo de menu-sekcioj

en: Move menu section down
eo: Movi menu-sekcion malsupren

en: Move menu section up
eo: Movi menu-sekcion supren

en: Multi network install are not supported.
eo: Mult-reta instalo ne estas subtenata.

en: New Menu Item
eo: Nova menuero

en: New Menu Item Label Name
eo: Nomo de nova menuera Ŝlosilvorto

en: New Menu Sections Name
eo: Nomo de nova menu-sekcio

en: New Project
eo: Nova projekto

en: New Project Tag Name
eo: Nomo de nova projekto-etikedo

en: New Project Type Name
eo: Nomo de nova projekto-tipo

en: New Row
eo: Nova vico

en: New Testimonial
eo: Nova atesto

en: New owner is not admin
eo: Nova posedanto ne estas administranto

en: New owner is not connected
eo: Nova posedanto ne estas konektita.

en: No Labels
eo: Neniuj marknomoj

en: No Labels found
eo: Neniuj Ŝlosilvortoj trovitaj

en: No Menu Items found
eo: Neniuj menueroj trovitaj

en: No Menu Items found in Trash
eo: Neniuj menueroj en rubujo

en: No Projects found
eo: Neniuj projektoj trovitaj

en: No Projects found in Trash
eo: Neniuj projektoj en rubujo

en: No Testimonials found
eo: Neniuj atestoj trovitaj

en: No Testimonials found in Trash
eo: Neniuj atestoj en rubujo

en: No tags found.
eo: Neniu etikedo trovita!

en: Or
eo: Aŭ

en: Order
eo: Ordo

en: Parent Menu Section
eo: Patra menu-sekcio

en: Parent Menu Section:
eo: Patra menu-sekcio:

en: Parent Project Type
eo: Patra projekto-tipo

en: Parent Project Type:
eo: Patra projekto-tipo:

en: Performance
eo: Rendimento

en: Please define an SVG icon filename.
eo: Bonvole difinu dosiernomon por SVG-piktogramo.

en: Please define default parameters in the form of an array.
eo: Bonvole difinu defaŭltajn parametrojn forme de matrico.

en: Popular Labels
eo: Popularaj marknomoj

en: Popular Project Tags
eo: Popularaj projektaj etikedoj

en: Portfolio
eo: Teko

en: Portfolio Archive Content
eo: Enhavo de teko-arkivo

en: Portfolio Archive Featured Image
eo: Elstarigita bildo de teko-arkivo

en: Portfolio Archive Title
eo: Titolo de teko-arkivo

en: Portfolio Projects
eo: Teko-projektoj

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
eo: Teko-paĝoj montras maksimume %1$s projektojn

en: Post Details
eo: Afiŝo-detaloj

en: Post excerpt
eo: Afiŝa eltiraĵo

en: Price
eo: Prezo

en: Private
eo: Privata

en: Profile
eo: Profilo

en: Project
eo: Projekto

en: Project Tag
eo: Projekta etikedo

en: Project Tags
eo: Projektaj etikedoj

en: Project Type
eo: Projekto-tipo

en: Project Types
eo: Projekt-tipoj

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
eo: Malneto de projektero ĝisdatigita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi projekton</a>

en: Project list navigation
eo: Navigado tra projekto-listo

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
eo: Projekto publikigita. <a href="%s">Rigardi projekton</a>

en: Project restored to revision from %s
eo: Projekto restarigita al revizio de %s

en: Project saved.
eo: Projekto konservita.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
eo: Projekto planita por: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Antaŭrigardi projekton</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
eo: Projekto proponita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi projekton</a>

en: Project tag list
eo: Listo de projekto-etikedoj

en: Project tag list navigation
eo: Navigado tra listo de projekto-etikedoj

en: Project type list
eo: Listo de projekt-tipoj

en: Project type list navigation
eo: Navigado tra listo de projekto-tipoj

en: Project updated.
eo: Projekto ĝisdatigita

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
eo: Projekto ĝisdatigita. <a href="%s">Rigardi eron</a>

en: Projects
eo: Projektoj

en: Projects list
eo: Projekto-listo

en: Published by %s
eo: Publikigita de %s

en: Reading
eo: Legagordoj

en: Require Two-Step Authentication
eo: Devigi du-paŝan aŭtentigon

en: Save New Order
eo: Konservi novan ordigon

en: Search
eo: Serĉi

en: Search Menu Item Labels
eo: Priserĉi marknomojn de menueroj

en: Search Menu Items
eo: Priserĉi menuerojn

en: Search Menu Sections
eo: Priserĉi menu-sekciojn

en: Search Project Tags
eo: Priserĉi projektajn etikedojn

en: Search Project Types
eo: Priserĉi projekto-tipojn

en: Search Projects
eo: Priserĉi projektojn

en: Search Testimonials
eo: Priserĉi atestojn

en: Security
eo: Sekureco

en: Send invite
eo: Sendu Inviton

en: Separate tags with commas
eo: Apartigu etikedojn per komoj

en: Settings
eo: Agordo

en: Site
eo: Retejo

en: Site Logo
eo: Emblemo de la retejo

en: Social Links Menu
eo: Menuo por sociaj ligoj

en: Social Menu
eo: Socia menuo

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
eo: Iu eble provas trompi vin por persvadi vin doni alireblon al via retejo. Aŭ eble vi renkontis cimon :). Iel ajn, bonvole fermu tiun ĉi fenestron.

en: Stats
eo: Statistikoj

en: Success!
eo: Sukceso!

en: Suggestions
eo: Proponoj

en: Sunset
eo: Sunsubiro

en: Tag name
eo: Etikedonomo

en: Tags:
eo: Etikedoj:

en: Testimonial
eo: Atesto

en: Testimonial Archive Content
eo: Enhavo de atesto-arkivo

en: Testimonial Archive Featured Image
eo: Elstarigita bildo de atesto-paĝo

en: Testimonial Archive Title
eo: Titolo de atesto-arkivo

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
eo: Malneto de atesto ĝisdatigita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi ateston</a>

en: Testimonial list navigation
eo: Navigo tra atesto-listo

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
eo: Atesto-paĝoj montras maksimume %1$s atestojn

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
eo: Atesto publikigita. <a href="%s">Rigardi ateston</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
eo: Atesto restarigita al revizio de %s

en: Testimonial saved.
eo: Atesto konservita.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
eo: Atesto planita por: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Antaŭrigardi ateston</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
eo: Atesto proponita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi ateston</a>

en: Testimonial updated.
eo: Atesto ĝisdatigita.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
eo: Atesto ĝisdatigita. <a href="%s">Rigardi ateston</a>

en: Testimonials
eo: Atestoj

en: Testimonials list
eo: Atesto-listo

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
eo: La konfirma procezo eksvalidiĝis. Bonvole reiru kaj provu denove.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
eo: La dosier-permesoj ĉe tiu ĉi gastiganto preventas redakton de dosieroj.

en: The request is not signed correctly.
eo: La peto ne havas ĝustan subskribon.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
eo: La agordoj por Elstarigita enhavo <a href="%s">translokiĝis al Aspekto &rarr; Tajlori</a>.

en: The site is not the main network site
eo: La retejo ne estas la ĉefa retejo en la reto

en: Themes
eo: Etosoj

en: There is no excerpt because this is a protected post.
eo: Mankas resumo, ĉar tiu ĉi afiŝo estas pasvorte protektita.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
eo: Eraro okazis dum kreo de uzanto por vi. Bonvole kontaktu la retejan administranton.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
eo: Eraro okazis dum ensaluto per WordPress.com, bonvole provu denove aŭ provu ensaluti per viaj uzantnomo kaj pasvorto.

en: There was an unspecified error registering the site
eo: Okazis nespecifa eraro dum registrado de la retejo

en: This request method does not support body parameters.
eo: Tiu pet-metodo ne subtenas korpajn parametrojn.

en: This request method is not supported.
eo: Tiu pet-metodo ne estas subtenata.

en: Thumbnail
eo: Bildeto

en: Tools
eo: Iloj

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
eo: Du-paŝa aŭtentigo estas postulata por viziti tiun ĉi retejon. Bonvole vizitu vian <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Sekurecajn agordojn</a> por agordi <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Du-paŝan aŭtentigon</a> por via konto.

en: Types:
eo: Tipoj

en: UTC%s
eo: UTC %s

en: Uncategorized
eo: Senkategoria

en: Update Menu Item Label
eo: Ĝisdatigi menueran Ŝlosilvorton

en: Update Menu Section
eo: Ĝisdatigi menu-sekcion

en: Update Project Tag
eo: Ĝisdatigi projekt-etikedon

en: Update Project Type
eo: Ĝisdatigi projekto-tipon

en: Upgrades
eo: Pligradoj

en: Upload
eo: Enŝuti

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
eo: Uzu la klavon taban <kbd>TAB</kbd> de via klavaro por moviĝi inter kolumnoj kaj la klavon enigan <kbd>ENTER</kbd> aŭ <kbd>RETURN</kbd> por konservi ĉiun vicon kaj moviĝi al la sekva.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
eo: Uzu tiujn agordojn por montri malsamajn enhavojn en via retejo.

en: User not found.
eo: Uzanto ne trovita

en: Users
eo: Uzantoj

en: View Menu Item
eo: Rigardi menueron

en: View Menu Item Label
eo: Rigardi menueran Ŝlosilvorton

en: View Menu Section
eo: Rigardi menu-sekcion

en: View Project
eo: Rigardi projekton

en: View Project Tag
eo: Rigardi projekto-etikedon

en: View Project Type
eo: Rigardi projekto-tipon

en: View Testimonial
eo: Rigardi ateston

en: View all posts by %s
eo: Vidi ĉiujn afiŝojn de %s

en: WP Admin
eo: WP-Administranto

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
eo: Ne povis malligi la uzanton. Bonvole provu denove.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
eo: Ni ne povis trovi vian konton. Se vi jam havas konton, certigu ke vi konektiĝis al WordPress.com.

en: Writing
eo: Skribagordoj

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
eo: Vi jam havas konton ĉe tiu ĉi retejo. Bonvole <a href="%1$s">ensalutu</a> per viaj uzantnomo kaj pasvorto, poste konektiĝu al WordPress.com.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
eo: Nun vi povas ŝpari ensalut-tempon per konektiĝo de via konto ĉe WordPress.com al %s.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
eo: Vi ne havas la ĝustan rajton de uzanto por fari tiun ĉi.
    →	→	→	Bonvole kontaktu la administranton de la retejo se vi kredas tion eraro.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
eo: Vi devas konekti vian kromprogramon Jetpack al WordPress.com por uzi tiun eblon.

en: Your Custom Content Types
eo: Viaj propraj enhavo-tipoj

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
eo: Nuntempe, via teko-arkivo havas neniujn erojn. Vi povas ekkrei ilin en via panelo.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
eo: Via atesto-arkivo nune havas neniujn erojn. Vi povas ekkrei ilin en via panelo.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
eo: Via etoso subtenas <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
eo: Via etoso subtenas atestojn

en: edit
eo: redakti
