WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to fa translation catalogue (355 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
fa[0]: %1$d مورد صوت غذا

en: %s is not a valid command.
fa: %s دستور معتبری نیست.

en: &mdash; Select &mdash;
fa: &mdash; گزینش &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
fa: <span>نویسنده:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
fa: برای دسترسی به این وب‌گاه به یک حساب WordPress.com نیاز است. برای ثبت ورود روی دکمهٔ زیر کلیک کنید تا یک حساب رایگان WordPress.com بسازید.

en: Account Settings
fa: تنظیمات حساب

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Activated
fa: فعال شد

en: Activating
fa: فعال سازی

en: Add Many Items
fa: افزودن چندین مورد

en: Add Menu Item
fa: افزودن یک مورد به فهرست

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add New Menu Item Label
fa: افزودن برچسب گزینگان تازه

en: Add New Menu Section
fa: افزودن بخش فهرست تازه

en: Add New Project
fa: افزودن پروژۀ تازه

en: Add New Project Tag
fa: افزودن برچسب پروژهٔ تازه

en: Add New Project Type
fa: افزودن نوعی تازه از پروژه

en: Add New Site
fa: افزودن سایت جدید

en: Add New Testimonial
fa: افزودن گواهی‌نامهٔ تازه

en: Add New User
fa: افزودن کاربر تازه

en: Add One Item
fa: افزودن یک مورد

en: Add These New Menu Items
fa: افزودن این موارد جدید فهرست

en: Add or remove Labels
fa: افزودن یا حذف برچسب‌ها

en: Add or remove tags
fa: افزودن یا پاک کردن برچسب‌ها

en: Add to section:
fa: افزودن به بخش:

en: Add-Ons
fa: افزودنی

en: Additional CSS
fa: css اضافی

en: Advertising
fa: تبلیغات

en: Akismet Anti-spam
fa: ضدهرزنامه اکیسمت

en: All Menu Item Labels
fa: برچسب‌های همهٔ موارد گزینگان

en: All Menu Sections
fa: همه بخش‌های فهرست

en: All Project Tags
fa: همۀ برچسب‌های پروژه

en: All Project Types
fa: همۀ انواع پروژه

en: All Projects
fa: همه‌ی پروژه‌ها

en: All Testimonials
fa: تمام گواهی‌نامه‌ها

en: All Users
fa: همه کاربران

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
fa: همچنین نوشته‌های برچسب‌خوردهٔ بیرون از پهنهٔ مطالب ویژه نمایش داده شود.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
fa: یکی از مدیران این وب‌نوشت می‌باید اتصال جت‌پک را برپا کند.

en: An unknown error occurred.
fa:  یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: Appearance
fa: نما

en: Aquatic
fa: آبزی

en: Author Bio
fa: سرگذشت نویسنده

en: Automatically use first image in post
fa: به طور خودکار از نخستین تصویر نوشته استفاده شود

en: Automattic
fa: اتوماتیک

en: Available Tools
fa: ابزارهای دردسترس

en: Backup
fa: پشتیبان‌گیری

en: Blog Display
fa: نمایش سایت

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
fa: امکان کنارآ«دن با کلوچک‌های تغییرمسیر وجود ندارد زیرا سرایندها از پیش فرستاده شده‌اند.

en: Cannot parse URL %s
fa: قادر به اجرای آدرس %s نیست

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
fa: انتخاب بین نوشته کامل یا خلاصه برای برگه سایت و بایگانی، یا بهبود برای ترکیب قالب پیشفرض از خلاصه یا نوشته کامل.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
fa: انتخاب بین نوشته کامل یا خلاصه برای سایت و برگه بایگانی.

en: Choose from the most used Labels
fa: انتخاب از برچسب‌های پرکاربرد

en: Choose from the most used tags
fa: انتخاب از برچسب‌های بیشتر استفاده شده

en: Classic Blue
fa: کلاسیک آبی

en: Classic Bright
fa: کلاسیک روشن

en: Classic Dark
fa: کلاسیک تیره

en: Classic view
fa: نمای کلاسیک

en: Connect
fa: اتصال

en: Connect to WordPress.com
fa: به WordPress.com متصل شوید

en: Connected
fa: متصل شده

en: Content Options
fa: تنظیمات محتوا

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
fa: ادامه مطالعه <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Contrast
fa: سیاه سفید

en: Could not confirm migration.
fa: نمی تواند مهاجرت را تائید کند.

en: Could not confirm safe mode.
fa: نمی تواند حالت امن را تائید کند.

en: Could not delete sync error option.
fa: نمی تواند تنظیمات خطای همگام سازی را حذف کند.

en: Custom field deleted.
fa: زمینهٔ دل‌خواه حذف شد.

en: Custom field updated.
fa: زمینهٔ دلخواه به‌روزرسانی شد.

en: Customer Name
fa: نام مشتری

en: Customer Testimonials
fa: گواهی‌نامه‌های مشتریان

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Customize Testimonials Archive
fa: سفارشی‌سازی بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Daily Writing Prompt
fa: تمرین نوشتار روزانه

en: Default
fa:  پیش‌فرض

en: Default view
fa: نمای پیش‌فرض

en: Description
fa: توضیح

en: Discussion
fa: گفتگو

en: Dismiss this notice
fa: نادیده گرفتن این اعلان

en: Display author
fa: نمایش نویسنده

en: Display categories
fa: نمایش دسته‌ها

en: Display comment link
fa: پیوند دیدگاه نمایش داده شود

en: Display date
fa: نمایش تاریخ

en: Display on blog and archives
fa: نمایش در سایت و بایگانی

en: Display on pages
fa: نمایش در برگه‌ها

en: Display on single posts
fa: نمایش در تک‌نوشته‌ها

en: Display on single projects
fa: نمایش در پروژه‌های تکی

en: Display tags
fa: نمایش برچسب‌ها

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
fa: برچسب در جزئیات نوشته و ابرهای برچسب نمایش داده نشود.

en: Domain
fa: دامنه

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه زیردامنه‌ای از WordPress.com است.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه خالی است.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه در آرایهٔ ممنوعه قرار دارد.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
fa: دامنهٔ `%1$s` در بررسی is_usable_domain شکست خورد چراکه از یک دامنهٔ سطح بالای نامعتبر استفاده می‌کند.

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
fa: به‌سادگی همهٔ نوسته‌هایی که دارای <a href="%1$s">برچسب «ویژه»</a> هستند را ویژه کنید یا برچسب دلخواه خود را برای این کار انتخاب نمایید. پوستهٔ شما از %2$s نوشته در پهنهٔ مطالب ویژه پشتیبانی می‌کند.

en: Edit Menu Item
fa: ویرایش یک مورد از فهرست

en: Edit Menu Item Label
fa: ویرایش برچسب مورد گزینگان

en: Edit Menu Section
fa: ویرایش بخش فهرست

en: Edit Project
fa: ویرایش پروژه

en: Edit Project Tag
fa: ویرایش برچسب پروژه

en: Edit Project Type
fa: ویرایش نوع پروژه

en: Edit Testimonial
fa: ویرایش گواهی‌نامه

en: Enable Portfolio Projects for this site.
fa: فعال‌سازی پروژه‌های نمونه‌کار برای این وب‌گاه.

en: Enable Testimonials for this site.
fa: به کار انداختن گواه‌نامه‌ها برای این وب‌گاه

en: Enter the customer's name here
fa: نام مشتری را اینجا وارد نمایید

en: Enter the menu item's name here
fa: نام مورد فهرست را اینجا وارد کنید

en: Error Details: %s
fa: جزئیات خطا: %s

en: Every %d minutes
fa: هر %d دقیقه

en: Every minute
fa: هر دقیقه

en: Export
fa: خروج

en: Featured Content
fa: مطلب ویژه

en: Featured Images
fa: تصاویر شاخص

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Filter Testimonials list
fa: پالایش فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Filter menu items list
fa: پالایش فهرست موارد گزینگان

en: Filter projects list
fa: پالایش فهرست پروژه‌ها

en: Food Menus
fa: فهرست غذا

en: Fridays at %s.
fa: جمعه ساعت %s است.

en: Full post
fa: پست کامل

en: General
fa: عمومی

en: Home
fa: خانه

en: Hosting Features
fa: ویژگی‌های میزبانی (هاستینگ)

en: Hourly views
fa: بازدید در هر ساعت

en: Import
fa: ورود

en: Integrations
fa: ادغام‌سازی - Integrations

en: Invalid Parameter
fa: پارامتر نامعتبر است

en: Invalid Registration State
fa: ایالت ثبت شده نامعتبر

en: Items on your restaurant's menu
fa: آیتم‌های موجود در فهرست رستوران شما

en: Jetpack
fa: جت‌پک

en: Jetpack Plugin Version
fa: نسخه افزونه جت‌پک

en: Jetpack Safe Mode
fa: حالت امن Jetpack

en: Jetpack is already connected.
fa: جت‌پک هم‌اکنون متصل است.

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Learn More
fa: اطلاعات بیشتر

en: Learn more about Featured Images
fa: دربارهٔ تصاویر ویژه بیشتر بدانید

en: Like
fa: لایک

en: Liked by you
fa: توسط شما دوست‌داشته شد

en: Loading
fa: در حال بارگیری...

en: Log in as <span>%s</span>
fa: ثبت ورود به عنوان <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
fa: ثبت ورود به عنوان یک کاربر دیگر WordPress.com

en: Log in with WordPress.com
fa: ثبت ورود از راه WordPress.com

en: Log in with username and password
fa: با نام کاربری و گذرواژه ثبت ورود کنید

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
fa: ورود با WordPress.com غیرفعال سازی برای سایت هایی که در حالت اجرا هستند.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
fa: از آنجایی که وب‌گاه در حال حاضر مشکلاتی در برقراری ارتباط دارد امکان ثبت ورود در WordPress.com نیست.

en: Make an incredible logo in minutes
fa: یک نشان  باورنکردی در یک دقیقه بسازید

en: Manage Domain
fa: مدیریت دامنه

en: Manage Email
fa: مدیریت رایانامه

en: Manage Purchases
fa: مدیریت پرداخت‌ها

en: Match by Email
fa: همخوانی بر اساس ایمیل

en: Media
fa: رسانه

en: Menu Item
fa: یک مورد از فهرست

en: Menu Item Label
fa: برچسب یک مورد از فهرست

en: Menu Item Labels
fa: برچسب‌های موارد گزینگان

en: Menu Items
fa: موارد فهرست

en: Menu Items re-ordered.
fa: موارد فهرست مجدد مرتب شد

en: Menu Section
fa: بخش فهرست

en: Menu Sections
fa: بخش‌های فهرست

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
fa: فهرست آیتم پیشنویس بروزشد. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>

en: Menu item label list navigation
fa: ناوبری فهرست برچسب موارد گزینگان

en: Menu item labels list
fa: فهرست برچسب‌های موارد گزینگان

en: Menu item list navigation
fa: ناوبری فهرست موارد گزینگان

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
fa: یک مورد فهرست منتشر شد. <a href="%s">دیدن مورد</a>

en: Menu item restored to revision from %s
fa: مورد گزینگان به بازنگری %s برگردانده شد

en: Menu item saved.
fa: یک مورد فهرست ذخیره شد.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
fa: فهرست آیتم زمان بندی برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
fa: فهرست آیتم آرسال شده. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>

en: Menu item updated.
fa: یک مورد فهرست به روز شد.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
fa: مورد گزینگان به‌روز شد. <a href="%s">دیدن مورد</a>

en: Menu items list
fa: موارد فهرست

en: Menu section list
fa: فهرست بخش‌های گزینگان

en: Menu section list navigation
fa: ناوبری فهرست بخش‌های گزینگان

en: Move menu section down
fa: انتقال به‌پایین بخش فهرست

en: Move menu section up
fa: انتقال به بالای بخش فهرست

en: My Mailboxes
fa: صندوق ایمیلم

en: New Menu Item
fa: افزودن مورد گزینگان تازه

en: New Menu Item Label Name
fa: نام تازه برای برچسب مورد گزینگان

en: New Menu Sections Name
fa: نام بخش‌های فهرست تازه

en: New Project
fa: پروژۀ تازه

en: New Project Tag Name
fa: نام برچسب پروژۀ تازه

en: New Project Type Name
fa: نام نوع پروژه تازه

en: New Row
fa: ردیف تازه

en: New Testimonial
fa: گواهی‌نامهٔ تازه

en: Nightfall
fa: شب سیاه

en: No Labels
fa: بدون برچسب

en: No Labels found
fa: هیچ برچسبی یافت نشد

en: No Menu Items found
fa: هیچ مورد فهرستی یافت نشد

en: No Menu Items found in Trash
fa: هیچ مورد گزینگانی در دورانداخته‌ها یافت نشد

en: No Projects found
fa: هیچ پروژه‌ای یافت نشد

en: No Projects found in Trash
fa: هیچ پروژه‌ای در دورانداخته‌دان یافت نشد

en: No Testimonials found
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای یافت نشد

en: No Testimonials found in Trash
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای در دورانداخته‌ها یافت نشد

en: No tags found.
fa: برچسبی پیدا نشد.

[ctx: Nova label separator]
en: ,
fa: ،

en: Or
fa: یا

en: Order
fa: سفارش دادن:

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
fa: وبسایت WordPress.com ما برای یک تجربه بهتر بازطراحی شده است.

en: Parent Menu Section
fa: بخش فهرست والد

en: Parent Menu Section:
fa: بخش فهرست والد:

en: Parent Project Type
fa: نوع پروژۀ مادر

en: Parent Project Type:
fa: نوع پروژۀ مادر:

en: Password must be at least %d characters.
fa: گذرواژه باید حداقل %d نویسه باشد.

en: Passwords may not contain the character "\".
fa: گذرواژه نمی‌تواند حاوی کاراکتر «\» باشد.

en: Performance
fa: کارایی

en: Please define an SVG icon filename.
fa: لطفاً یک پروندهٔ شمایل SVG تعریف کنید.

en: Please define default parameters in the form of an array.
fa: لطفاً پارامترهای پیشفرض را به شکل یک آرایه تعریف کنید.

en: Podcasting
fa: پادکست

en: Popular Labels
fa: برچسب‌های پرطرفدار

en: Popular Project Tags
fa: برچسب‌های پرطرفدار پروژه

en: Portfolio
fa: نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Content
fa: محتوای بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Featured Image
fa: تصویر ویژهٔ بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Archive Title
fa: عنوان بایگانی نمونه‌کار

en: Portfolio Projects
fa: پروژه‌های نمونه‌کار

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
fa: صفحه‌های نمونه‌کار در حالت بیشینه %1$s پروژه را نمایش می‌دهند

en: Post Details
fa: نمایش جزئیات

en: Post excerpt
fa: خلاصه نوشته

en: Powder Snow
fa: دانه برف

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
fa: پیش طراحی توسط افراد ماهر، در سر انگشتان شما قرار دارد.

en: Price
fa: قیمت

en: Private
fa: خصوصی

en: Profile
fa: پروفایل

en: Project
fa: پروژه

en: Project Tag
fa: برچسب پروژه

en: Project Tags
fa: برچسب‌های پروژه

en: Project Type
fa: گونهٔ پروژه

en: Project Types
fa: انواع پروژه‌ها

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
fa: مورد پروژهٔ پیش‌نویس به‌روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project list navigation
fa: ناوبری فهرست پروژه‌ها

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
fa: پروژه منتشر شد. <a href="%s">مشاهدۀ پروژه</a>

en: Project restored to revision from %s
fa: پروژه به بازنگری %s برگردانده شد

en: Project saved.
fa: پروژه ذخیره شد.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
fa: پروژه زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
fa: پروژه ثبت شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش پروژه</a>

en: Project tag list
fa: فهرست برچسب‌های پروژه

en: Project tag list navigation
fa: ناوبری فهرست برچسب‌های پروژه

en: Project type list
fa: فهرست انواع پروژه

en: Project type list navigation
fa: ناوبری فهرست انواع پروژه

en: Project updated.
fa: پروژه به‌روز شد.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
fa: پروژه به‌روز شد. <a href="%s">دیدن مورد</a>

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Projects list
fa: فهرست پروژه‌ها

en: Promote with Blaze
fa: با Blaze تبلیغ کنید

en: Published by %s
fa: نوشته %s

en: Reading
fa: خواندن

en: Redirect
fa: تغییر مسیر

en: Require Two-Step Authentication
fa: الزامی‌کردن اصالت‌سنجی دومرحله‌ای

en: Revoke invite
fa: باطل کردنِ دعوتنامه

en: Sakura
fa: شکوفه گیلاس

en: Save New Order
fa: ذخیره‌سازی سفارش تازه

en: Search
fa: جستجو

en: Search Menu Item Labels
fa: جستجوی برچسب مورد فهرست

en: Search Menu Items
fa: جستجوی گزینه‌های فهرست

en: Search Menu Sections
fa: جستجوی بخش‌های فهرست

en: Search Project Tags
fa: جستجوی برچسب‌های پروژه

en: Search Project Types
fa: جستجوی انواع پروژه

en: Search Projects
fa: جستجوی پروژه‌ها

en: Search Testimonials
fa: جستجوی گواهی‌نامه‌ها

en: Security
fa: امنیت

en: Send invite
fa: فرستادن دعوتنامه

en: Separate tags with commas
fa: برچسب‌ها را با کاما جدا نمایید

en: Set as default
fa: تنظیم به عنوان پیش‌فرض

en: Set as homepage
fa: تنظیم به عنوان صفحه اصلی

en: Set as posts page
fa: تنظیم به عنوان برگهٔ نوشته‌ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Site
fa: سایت

en: Site Logo
fa: نماد سایت

en: Site Monitoring
fa: پایش سایت (Site Monitoring)

en: Sites
fa: سایت

en: Snow
fa: برف

en: Social Links Menu
fa: فهرست شبکه‌های اجتماعی

en: Social Menu
fa: فهرست رسانه‌های اجتماعی

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
fa: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.

en: Sorry, this comment could not be posted.
fa: پوزش، امکان فرستادن این دیدگاه نبود.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
fa: متاسفم، شما اجازه دسترسی به این endpoint را ندارید.

en: Stats
fa: آمار

en: Success!
fa: انجام شد!

en: Suggestions
fa: پیشنهادها

en: Sunset
fa: غروب آفتاب

en: Tag name
fa: نام برچسب

en: Tags:
fa: برچسب:

en: Testimonial
fa: گواهی‌نامه

en: Testimonial Archive Content
fa: محتوای بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial Archive Featured Image
fa: تصویر ویژهٔ بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial Archive Title
fa: عنوان بایگانی گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
fa: پیش‌نویش گواهی‌نامه به‌روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial list navigation
fa: ناوبری فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
fa: صفحه‌های گواه‌نامه بیشینهٔ %1$s گواه‌نامه را نمایش می‌دهند

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
fa: تصدیق‌نامه منتشر شد. <a href="%s">مشاهده گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
fa: گواهی‌نامه به نسخهٔ %s برگردانده شد

en: Testimonial saved.
fa: گواهی‌نامه ذخیره شد.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
fa: گواهی‌نامه زمان‌بندی شد برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
fa: گواهی‌نامه فرستاده شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش گواهی‌نامه</a>

en: Testimonial updated.
fa: گواهی‌نامه به‌روز شد.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
fa: تصدیق‌نامه به‌روز شد. <a href="%s">دیدن گواهی‌نامه</a>

en: Testimonials
fa: گواهی‌نامه‌ها

en: Testimonials list
fa: فهرست گواهی‌نامه‌ها

en: The WP.com user ID of the connected user
fa: شناسهٔ کاربریِ WordPress.com ِکاربرِ متصل‌شده

en: The WP.com user email of the connected user
fa: ایمیل کاربر WP.com متصل‌شده

en: The WP.com username of the connected user
fa: نام کاربریِ WordPress.com ِکاربرِ متصل‌شده

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
fa: The authorization process expired.  Please go back and try again.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
fa: طراحی و رابط کاربری قدیمی WP-Admin وردپرس.

en: The content of your latest posts page is automatically generated and cannot be edited.
fa: محتوای صفحه نوشته‌های اخیر شما به صورت خودکار تولید می‌شود و قابل ویرایش نیست.

en: The number of sites of the connected WP.com user
fa: شمار وب‌گاه‌هایِ کاربرِ WordPress.com ِمتصل‌شده

en: The request is not signed correctly.
fa: درخواست بطور درست نشانه گذاری نشده است.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
fa: تنظیمات مربوط به مطالب ویژه به <a href="%s">نما &rarr; سفارشی‌سازی</a> منتقل شده است.

en: Themes
fa: پوسته

en: There is no excerpt because this is a protected post.
fa: هیچ چکیده‌ای موجود نیست زیرا‌این یک نوشته حفاظت شده است.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
fa: خطایی هنگام ساخت کاربری شما رخ داد. لطفاً با مدیر وب‌گاهتان تماس بگیرید.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
fa: خطایی در زمان ثبت ورود شما در WordPress.com رخ داد، لطفاً دوباره تلاش کنید یا ثبت ورود با نام کاربری و گذرواژه را بیازمایید.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
fa: این گذرواژه بسیار رایج است. از چیزی استفاده کنید که حدس‌زدنش برای دیگران سخت‌تر باشد.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
fa: این گذرواژه خیلی ساده حدس زده می‌شود: می‌توانید با افزودن حروف کوچک، بزرگ یا اعداد آن را تقویت کنید.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
fa: این گذرواژه خیلی ساده حدس زده می‌شود: می‌توانید آن را با افزودن نویسه‌های ویژه نظیر !#=?*& بهبود دهید.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
fa: این گذرواژه خیلی ساده حدس زده می‌شود: می‌توانید آن را با مخلوط کردن حروف و اعداد بهبود دهید.

en: This request method does not support body parameters.
fa: این متود درخواستی با پارامتر بدنه پشتیبانی نمی شود.

en: This request method is not supported.
fa: این متود درخواستی پشتیبانی نمی شود.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
fa: این کاربر یک پیمانکار، آزادکار، مشاور، یا آژانس است.

en: Thumbnail
fa: بندانگشتی

en: Tools
fa: ابزارها

en: Tooltip
fa: نکته راهنما

en: Try Fiverr Logo Maker
fa: امتحان کردن ابزار Fiverr Logo Maker

en: Types:
fa: گونه‌ها

en: UTC%s
fa: UTC %s

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Update Menu Item Label
fa: به‌روزرسانی برچسب مورد گزینگان

en: Update Menu Section
fa: به روزرسانی یک بخش فهرست

en: Update Project Tag
fa: به‌روزرسانی برچسب پروژه

en: Update Project Type
fa: به‌روزرسانی نوع پروژه

en: Upgrades
fa: ارتقاها

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Uploading…
fa: بارگذاری...

en: User not found.
fa: کاربر یافت نشد

en: Users
fa: کاربران

en: Valid user is required
fa: کاربر معتبر الزامی است

en: View Menu Item
fa: نمایش مورد گزینگان

en: View Menu Item Label
fa: دیدن برچسب مورد گزینگان

en: View Menu Section
fa: دیدن بخش فهرست

en: View Project
fa: دیدن پروژه

en: View Project Tag
fa: دیدن برچسب پروژه

en: View Project Type
fa: دیدن نوع پروژه

en: View Testimonial
fa: دیدن گواه‌نامه

en: View all posts by %s
fa: دیدن همه نوشته‌ها بر پایه %s

[ctx: View options to switch between]
en: View
fa: نمایش

en: WP Admin
fa: مدیریت از WP-Admin

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
fa: قادر به قطع ارتباط کاربر نیست. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
fa: نتوانستیم حساب شما را پیدا کنیم. اگر از پیش حسابی دارید مطمئن شوید به WordPress.com متصل شده‌اید.

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Writing
fa: نوشتن

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
fa: شما از پیش حسابی روی این وب‌گاه دارید. لطفاً با نام کاربری و گذرواژهٔ خود <a href="%1$s">ثبت ورود کنید</a> و سپس به WordPress.com متصل شوید.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
fa: هم‌اکنون می‌توانید با متصل‌کردن حساب WordPress.com به %s در زمانی که صرف ثبت ورود می‌شود صرفه‌جویی کنید.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
fa: شما دسترسی کافی برای این عمل ندارید.
    			 لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
fa: لازم است پیش از اتصال، جت‌پک خود را ثبت کنید.

en: Your Custom Content Types
fa: انواع سفارشی مطالب شما

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
fa: بایگانی نمونه‌کار شما هم‌اکنون هیچ مدخلی ندارد. می‌توانید ساختن آن‌ها را روی پیش‌خوانتان بیازمایید.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
fa: پوستهٔ شما از <strong>%s</strong> پشتیبانی می‌کند

en: Your theme supports Testimonials
fa: پوستهٔ شما از گواهی‌نامه‌ها پشتیبانی می‌کند

en: edit
fa: ویرایش
