WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to gl_ES translation catalogue (324 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
gl_ES[0]: %1$d elemento do menú de comidas
gl_ES[1]: %1$d elementos do menú de comidas

en: %s is not a valid command.
gl_ES: %s non é un comando valido.

en: &mdash; Select &mdash;
gl_ES: &mdash; Selecciona &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
gl_ES: <span>Autor:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
gl_ES: Se necesita una cuenta de WordPress.com para acceder a este sitio. Haz clic en el botón para identificarte o crea una cuenta gratuita de WordPress.com.

en: Account Settings
gl_ES: Configuración da conta

en: Account not found. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
gl_ES: Non puidemos encontrar a túa conta. Se xa dispós dunha, asegúrate de que conectaches con WordPress.com.

en: Activate
gl_ES: Activar

en: Activated
gl_ES: Activado?

en: Activating
gl_ES: Activando

en: Add Many Items
gl_ES: Engadir moitos elementos

en: Add Menu Item
gl_ES: Agregar Elemento no Menú

en: Add New
gl_ES: Engadir

en: Add New Menu Item Label
gl_ES: Engadir nova etiqueta do elemento de menú

en: Add New Menu Section
gl_ES: Agregar nova sección do menú

en: Add New Project
gl_ES: Engadir novo proxecto

en: Add New Project Tag
gl_ES: Engadir nova etiqueta de proxecto

en: Add New Project Type
gl_ES: Engadir novo tipo de proxecto

en: Add New Site
gl_ES: Engadir un sitio novo

en: Add New Testimonial
gl_ES: Agregar un novo testemuño

en: Add New User
gl_ES: Engadir un usuario novo

en: Add One Item
gl_ES: Engadir un elemento

en: Add These New Menu Items
gl_ES: Engadir estes elementos do menú novos

en: Add or remove Labels
gl_ES: Engadir ou eliminar etiquetas

en: Add or remove tags
gl_ES: Engadir ou eliminar etiquetas

en: Add to section:
gl_ES: Agregar á sección:

en: Additional CSS
gl_ES: CSS adicional

en: All Menu Item Labels
gl_ES: Todas as etiquetas dos elementos do menú

en: All Menu Sections
gl_ES: Todas as seccións do menú

en: All Project Tags
gl_ES: Todas as etiquetas de proxecto

en: All Project Types
gl_ES: Todos os tipos de proxecto

en: All Projects
gl_ES: Todos os proxectos

en: All Testimonials
gl_ES: Todos os testemuños

en: All Users
gl_ES: Todos os usuarios

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
gl_ES: Tamén mostra as entradas etiquetadas fose da área de contido destacado.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
gl_ES: Un/ha administrador/a deste blogue debe configurar a conexión con Jetpack.

en: An unknown error occurred.
gl_ES: Houbo un erro descoñecido

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
gl_ES: Calquera actualización automática está expresamente desactivada por un administrador do sitio.

en: Appearance
gl_ES: Aparencia

en: Author Bio
gl_ES: Biografía do autor

en: Automatically use first image in post
gl_ES: Empregar automaticamente a primeira imaxe na entrada

en: Available Tools
gl_ES: Ferramentas dispoñibles

en: Backup
gl_ES: Copia de seguridade

en: Blog Display
gl_ES: Visualización do blogue

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
gl_ES: Non se pode negociar con subpeticiones de cookies, xa que os encabezados xa foron enviados.

en: Cannot parse URL %s
gl_ES: Non se pode analizar a URL %s

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
gl_ES: Elixe entre visualizar o artigo enteiro ou un extracto para o blogue e as páxinas de arquivo, ou optar pola combinación por defecto do tema, de extracto e entrada completa.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
gl_ES: Elixe entre a visualización de artigo completo ou extracto para o blogue e as páxinas de arquivo.

en: Choose from the most used Labels
gl_ES: Elixe unha das etiquetas máis utilizadas

en: Choose from the most used tags
gl_ES: Escolle entre as etiquetas máis utilizadas

en: Connect
gl_ES: Conéctate

en: Connect to WordPress.com
gl_ES: Conectar a WordPress.com

en: Connected
gl_ES: Conectado

en: Content Options
gl_ES: Opcións de contido

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
gl_ES: Seguir lendo<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Could not confirm migration.
gl_ES: Non se puido confirmar a migración.

en: Could not confirm new owner.
gl_ES: Non poido confirmar o novo propietario.

en: Could not confirm safe mode.
gl_ES: Non se puido confirmar o modo seguro.

en: Could not delete sync error option.
gl_ES: Non se puido borrar a opción sync erro.

en: Custom field deleted.
gl_ES: Campo personalizado eliminado.

en: Custom field updated.
gl_ES: Campo personalizado actualizado.

en: Customer Name
gl_ES: Nome do cliente

en: Customer Testimonials
gl_ES: Testemuños de clientes

en: Customize
gl_ES: Personalizar

en: Customize Testimonials Archive
gl_ES: Arquivo de testemuños personalizados

en: Default
gl_ES: Por Defecto

en: Description
gl_ES: Descrición

en: Discussion
gl_ES: Comentarios

en: Dismiss this notice
gl_ES: Ignorar este aviso

en: Display author
gl_ES: Mostrar o autor

en: Display categories
gl_ES: Mostrar categorías

en: Display comment link
gl_ES: Mostrar enlace do comentario

en: Display date
gl_ES: Mostrar a data

en: Display on blog and archives
gl_ES: Mostrar no blogue e os arquivos

en: Display on pages
gl_ES: Mostrar en páxinas

en: Display on single posts
gl_ES: Mostrar en cada entrada

en: Display on single projects
gl_ES: Mostrar en proxectos

en: Display tags
gl_ES: Mostrar etiquetas

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
gl_ES: Non mostrar a etiqueta nos detalles da entrada nin nas minchas de etiquetas.

en: Domain
gl_ES: Dominio

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
gl_ES: Destaca de maneira fácil todos os artigos coa <a href="%1$s">etiqueta "featured"</a> ou a etiqueta da túa elección. O seu tema é compatible con ata %2$s artigos na área de contido destacado.

en: Edit Menu Item
gl_ES: Editar elemento do menu

en: Edit Menu Item Label
gl_ES: Editar etiqueta de elemento de menú

en: Edit Menu Section
gl_ES: Editar Menú

en: Edit Project
gl_ES: Editar Proxecto

en: Edit Project Tag
gl_ES: Editar etiqueta de proxecto

en: Edit Project Type
gl_ES: Edita o tipo de proxecto

en: Edit Testimonial
gl_ES: Editar testemuño

en: Enable Portfolio Projects for this site.
gl_ES: Activa Proxectos de Porfolio para este sitio.

en: Enable Testimonials for this site.
gl_ES: Activar testemuños para este sitio.

en: Enter the customer's name here
gl_ES: Ingrese aquí o nome do cliente

en: Enter the menu item's name here
gl_ES: Pon o nome do elemento de menú aquí

en: Error Details: %s
gl_ES: Detalles do erro: %s

en: Every %d minutes
gl_ES: Cada %d minutos

en: Every minute
gl_ES: Cada minuto

en: Export
gl_ES: Exportar

en: Featured Content
gl_ES: Contido destacado

en: Featured Images
gl_ES: Imaxes destacadas

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
gl_ES: As modificacións de arquivos están expresamente desactivadas por un administrador do sitio.

en: Filter Testimonials list
gl_ES: Filtrar lista de testemuños

en: Filter menu items list
gl_ES: Filtrar lista de elementos de menú

en: Filter projects list
gl_ES: Filtrar lista de proxectos

en: Food Menus
gl_ES: Menús de comida

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
gl_ES: Por exemplo picante, favorito, etc. <br /> Separa etiquetas con comas

en: Full post
gl_ES: Entrada completa

en: General
gl_ES: Xeral

en: Home
gl_ES: Inicio

en: Import
gl_ES: Importar

en: Invalid Parameter
gl_ES: Parámetro non válido

en: Invalid parent type.
gl_ES: Tipo de pai non válido.

en: Items on your restaurant's menu
gl_ES: Elementos no teu menú de restaurantes

en: Jetpack Safe Mode
gl_ES: Modo a proba de fallos de Jetpack

en: Labels
gl_ES: Etiquetas

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
gl_ES: Etiquetas: <small>picantes, favoritos, etc. <em>Separar as etiquetas con comas</em></small>

en: Learn More
gl_ES: Aprender máis

en: Learn more about Featured Images
gl_ES: Aprende máis sobre as imaxes destacadas

en: Like
gl_ES: Gústame

en: Loading
gl_ES: Cargando

en: Log in as <span>%s</span>
gl_ES: Accede como <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
gl_ES: Acceder como un usuario diferente en WordPress.com

en: Log in with WordPress.com
gl_ES: Accede con WordPress.com

en: Log in with username and password
gl_ES: Accede co teu nome de usuario e contrasinal

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in safe mode.
gl_ES: O acceso con WordPress.com está deshabilitado para os sitios que están en modo seguro.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
gl_ES: Iniciar sesión con WordPress.com está deshabilitado para os sitios que están en modo de staging.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
gl_ES: Entrar no sistema con WordPress.com non está actualmente dispoñíbel porque este sitio está experimentando problemas de conexión.

en: M j, Y @ G:i
gl_ES: j M Y @ G:i

en: Manage Purchases
gl_ES: Administrar compras

en: Match by Email
gl_ES: Correspondencia por correo electrónico

en: Media
gl_ES: Multimedia

en: Menu Item
gl_ES: Elemento do menú

en: Menu Item Label
gl_ES: Etiqueta de elemento de menú

en: Menu Item Labels
gl_ES: Etiquetas de elemento de menú

en: Menu Items
gl_ES: Elementos del menú

en: Menu Items re-ordered.
gl_ES: Os obxectos do menú foron reorganizados.

en: Menu Section
gl_ES: Sección do menú

en: Menu Sections
gl_ES: Seccións do menú

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
gl_ES: Borrador de elemento de menú actualizado. <a target="_blank" href="%s">Previsualizar elemento</a>

en: Menu item label list navigation
gl_ES: Navegación pola lista de etiquetas do elemento de menú

en: Menu item labels list
gl_ES: Lista de etiquetas do elemento de menú

en: Menu item list navigation
gl_ES: Navegación pola lista de elementos do menú

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
gl_ES: Elemento del menú publicado. <a href="%s">Ver elemento</a>

en: Menu item restored to revision from %s
gl_ES: Elemento de menú restaurado desde a revisión de %s

en: Menu item saved.
gl_ES: Elemento do menú gardado.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
gl_ES: Elemento de menú programado para: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Previsualizar elemento</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
gl_ES: Elemento de menú enviado. <a target="_blank" href="%s">Previsualizar elemento</a>

en: Menu item updated.
gl_ES: Elemento del menú actualizado.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
gl_ES: Elemento de menú actualizado. <a href="%s">Ver elemento</a>

en: Menu items list
gl_ES: Lista de elementos do menú

en: Menu section list
gl_ES: Lista das seccións do menú

en: Menu section list navigation
gl_ES: Navegación pola lista de seccións do menú

en: Move menu section down
gl_ES: Move a sección do menú cara abaixo

en: Move menu section up
gl_ES: Mover cara arriba a sección de menú

en: Multi network install are not supported.
gl_ES: Non é compatible cunha instalación multirede.

en: New Menu Item
gl_ES: Elemento de menú novo

en: New Menu Item Label Name
gl_ES: Nome de etiqueta de elemento de menú novo

en: New Menu Sections Name
gl_ES: Novo nome de menú

en: New Project
gl_ES: Novo proxecto

en: New Project Tag Name
gl_ES: Nova etiqueta de proxecto

en: New Project Type Name
gl_ES: Nome do novo tipo de proxecto

en: New Row
gl_ES: Nova Fila

en: New Testimonial
gl_ES: Novo testemuño

en: New owner is not admin
gl_ES: O novo propietario non é administrador

en: New owner is not connected
gl_ES: O novo propietario non está conectado

en: No Labels
gl_ES: Sen etiquetas

en: No Labels found
gl_ES: Non se atopou ningunha etiqueta

en: No Menu Items found
gl_ES: Non se atopou ningún elemento de menú

en: No Menu Items found in Trash
gl_ES: Non se atopou elementos de menú na papeleira

en: No Projects found
gl_ES: Non se atopou ningún proxecto

en: No Projects found in Trash
gl_ES: Non se atoparon proxectos no lixo

en: No Testimonials found
gl_ES: Non se atoparon testemuños

en: No Testimonials found in Trash
gl_ES: Non se atoparon testemuños nos eliminados

en: No tags found.
gl_ES: Non se atoparon etiquetas.

en: Or
gl_ES: Ou

en: Order
gl_ES: Orde

en: Parent Menu Section
gl_ES: Sección superior do menú

en: Parent Menu Section:
gl_ES: Sección superior do menú:

en: Parent Project Type
gl_ES: Tipo de proxecto superior

en: Parent Project Type:
gl_ES: Tipo de proxecto superior:

en: Password must be at least %d characters.
gl_ES: O contrasinal debe ter polo menos %d caracteres.

en: Passwords may not contain the character "\".
gl_ES: Os contrasinais non poden conter o carácter «\».

en: Performance
gl_ES: Actuación

en: Please connect your user account to WordPress.com
gl_ES: Por favor, conecta a túa conta de usuario con WordPress.com

en: Please define an SVG icon filename.
gl_ES: Por favor, define un nome de arquivo SVG.

en: Please define default parameters in the form of an array.
gl_ES: Por favor, define os parámetros por defecto en forma de array.

en: Popular Labels
gl_ES: Etiquetas populares

en: Popular Project Tags
gl_ES: Etiqueta de proxecto populares

en: Portfolio
gl_ES: Portafolio

en: Portfolio Archive Content
gl_ES: Contido do arquivo de porfolio

en: Portfolio Archive Featured Image
gl_ES: Imaxe destacada do arquivo de porfolio

en: Portfolio Archive Title
gl_ES: Título do arquivo de porfolio

en: Portfolio Projects
gl_ES: Proxectos de porfolio

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
gl_ES: As páxinas de porfolio mostrarán, como máximo, %1$s proxectos

en: Post Details
gl_ES: Detalles do artigo

en: Post excerpt
gl_ES: Extracto do artigo

en: Price
gl_ES: Prezo

en: Private
gl_ES: Privado

en: Profile
gl_ES: Perfil

en: Project
gl_ES: Proxecto

en: Project Tag
gl_ES: Etiqueta de proxecto

en: Project Tags
gl_ES: Etiqueta de proxecto

en: Project Type
gl_ES: Tipo de proxecto

en: Project Types
gl_ES: Tipos de proxectos

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
gl_ES: Borrador de proxecto actualizado. <a target="_blank" href="%s">Vista previa de proxecto</a>

en: Project list navigation
gl_ES: Navegación pola lista de proxectos

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
gl_ES: Proxecto publicado. <a href="%s">Ver proxecto</a>

en: Project restored to revision from %s
gl_ES: Proxecto restaurado á revisión de %s

en: Project saved.
gl_ES: Proxecto gardado.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
gl_ES: Proxecto programado para: <strong>%1$s</strong>.<a target="_blank" href="%2$s">Vista previa de proxecto</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
gl_ES: Proxecto enviado. <a target="_blank" href="%s">Vista previa do proxecto </a>

en: Project tag list
gl_ES: Lista de etiquetas de proxectos

en: Project tag list navigation
gl_ES: Navegación pola lista de etiquetas de proxectos

en: Project type list
gl_ES: Lista de tipos de proxectos

en: Project type list navigation
gl_ES: Navegación pola lista de tipos de proxectos

en: Project updated.
gl_ES: Proxecto actualizado.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
gl_ES: Proxecto actualizado. <a href="%s">Ver elemento</a>

en: Projects
gl_ES: Proxectos

en: Projects list
gl_ES: Lista de proxectos

en: Published by %s
gl_ES: Publicado por %s

en: Reading
gl_ES: Lectura

en: Require Two-Step Authentication
gl_ES: A autenticación en dous pasos é obrigatoria

en: Save New Order
gl_ES: Gardar nova clasificación

en: Search
gl_ES: Procurar

en: Search Menu Item Labels
gl_ES: Etiquetas dos elementos no menú de procura

en: Search Menu Items
gl_ES: Procurar elementos de menú

en: Search Menu Sections
gl_ES: Buscar seccións do menú

en: Search Project Tags
gl_ES: Buscar etiquetas de proxecto

en: Search Project Types
gl_ES: Buscar tipos de proxectos

en: Search Projects
gl_ES: Buscar proxecto

en: Search Testimonials
gl_ES: Buscar nos testemuños

en: Secure Sign On
gl_ES: Rexistro seguro

en: Security
gl_ES: Seguridade

en: Send invite
gl_ES: Enviar invitación

en: Separate tags with commas
gl_ES: Separa as etiquetas con comas

en: Set as homepage
gl_ES: Establecer como páxina de inicio

en: Set as posts page
gl_ES: Establecer como páxina de entradas

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Site
gl_ES: Sitio

en: Site Logo
gl_ES: Logo do sitio

en: Sites
gl_ES: Sitios

en: Social Links Menu
gl_ES: Menú de Conexións sociais

en: Social Menu
gl_ES: Redes sociais

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
gl_ES: Alguén pode estar a tratar de enganalo para que lle de acceso ao seu sitio. Ou simplemente pode atopar un erro :). De calquera xeito, por favor peche esta xanela.

en: Something got a little mixed up and an unexpected WordPress.com user logged in.
gl_ES: Algo se liou e conectouse un usuario inesperado en WordPress.com.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
gl_ES: Síntoo, algo vai mal coa túa conexión de Jetpack.

en: Stats
gl_ES: Estatísticas

en: Success!
gl_ES: Conseguido!

en: Suggestions
gl_ES: Suxerencias

en: Tag name
gl_ES: Nome da etiqueta

en: Tags:
gl_ES: Etiquetas:

en: Testimonial
gl_ES: Testemuño

en: Testimonial Archive Content
gl_ES: Contido do arquivo de testemuños

en: Testimonial Archive Featured Image
gl_ES: Imaxe destacada para a páxina de testemuños

en: Testimonial Archive Title
gl_ES: Título do arquivo de testemuños

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
gl_ES: O borrador do testemuño foi actualizado. <a target="_blank" href="%s">Vista previa do testemuño</a>

en: Testimonial list navigation
gl_ES: Navegación pola lista de testemuños

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
gl_ES: As páxinas de testemuños mostrarán como máximo %1$s testemuños

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
gl_ES: Testemuño publicado. <a href="%s">Ver testemuño</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
gl_ES: O testemuño foi restaurado á revisión do %s

en: Testimonial saved.
gl_ES: Testemuño gardado.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
gl_ES: Testemuño programado para: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Vista previa do testemuño</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
gl_ES: Testemuño enviado. <a target="_blank" href="%s">Vista previa do testemuño</a>

en: Testimonial updated.
gl_ES: Testemuño actualizado.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
gl_ES: Testemuño actualizado. <a href="%s">Ver testemuño</a>

en: Testimonials
gl_ES: Recomendacións

en: Testimonials list
gl_ES: Lista de testemuños

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
gl_ES: O proceso de autorización expirou. Por favor, regrese e volva tentalo.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
gl_ES: Os permisos de arquivo deste aloxamento impiden a modificación de arquivos.

en: The request is not signed correctly.
gl_ES: A solicitude non está asinada correctamente.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
gl_ES: Os axustes de contido destacado movéronse a <a href="%s">Aparencia &rarr; Personalizar</a>.

en: The site is not the main network site
gl_ES: O sitio non é o sitio principal da rede

en: Themes
gl_ES: Temas

en: There is no excerpt because this is a protected post.
gl_ES: Non hai extracto porque este é un artigo protexido.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
gl_ES: Houbo un erro creando un usuario para ti. Por favor contactar co administrador do teu sitio.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
gl_ES: Houbo un erro rexistrándote en vía WordPress.com, por favor tentar outra vez ou tentar entrando no sistema co teu nome de usuario e contrasinal.

en: There was an unspecified error registering the site
gl_ES: Houbo un erro inesperado rexistrando o sitio

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
gl_ES: Este é un contrasinal moi común. Elixe algo que sexa más difícil de adiviñar para os demais.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
gl_ES: Este contrasinal é demasiado fácil de adiviñar: podes melloralo engadindo letras maiúsculas, minúsculas ou números adicionais.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
gl_ES: Este contrasinal é demasiado fácil de adiviñar: podes melloralo incluíndo caracteres especiais como !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
gl_ES: Este contrasinal é demasiado fácil de adiviñar: podes melloralo mezclando letras e números.

en: This request method does not support body parameters.
gl_ES: Este método de solicitude non é compatible con parámetros body.

en: This request method is not supported.
gl_ES: Este método de peticións non son compatibles.

en: Thumbnail
gl_ES: Miniatura

en: Tools
gl_ES: Ferramentas

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
gl_ES: A identificación en dous pasos é necesaria para acceder a este sitio. Por favor, visita os teus <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">axustes de seguridade</a> para configurar <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">a identificación en dous pasos</a> para a túa conta.

en: Types:
gl_ES: Tipos

en: UTC%s
gl_ES: UTC %s

en: Uncategorized
gl_ES: Sen categorizar

en: Update Menu Item Label
gl_ES: Actualizar a etiqueta do elemento de menú

en: Update Menu Section
gl_ES: Actualizar sección do Menú

en: Update Project Tag
gl_ES: Actualizar etiqueta de proxecto

en: Update Project Type
gl_ES: Actualizar tipo de proxecto

en: Upgrades
gl_ES: Ampliacións

en: Upload
gl_ES: Cargar

en: Uploading…
gl_ES: Subindo…

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
gl_ES: Usa a tecla <kbd>TAB</kbd> do teu teclado para desprazarche entre columnas e a tecla <kbd>INTRO</kbd> ou <kbd>VOLVER</kbd> para gardar cada fila ou moverche á seguinte.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
gl_ES: Utiliza estes axustes para mostrar diferentes tipos de contidos no teu sitio.

en: User not found.
gl_ES: Usuario non encontrado

en: Users
gl_ES: Usuarios

en: View Menu Item
gl_ES: Elemento del menú Ver

en: View Menu Item Label
gl_ES: Ver etiqueta de elemento de menú

en: View Menu Section
gl_ES: Ver Menú

en: View Project
gl_ES: Ver proxecto

en: View Project Tag
gl_ES: Ver etiqueta de proxecto

en: View Project Type
gl_ES: Ver tipo de proxecto

en: View Testimonial
gl_ES: Ver testemuño

en: View all posts by %s
gl_ES: Ver todas as mensaxes de %s

en: WP Admin
gl_ES: Administración de WP

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
gl_ES: Non se puido desconectar ao usuario. Por favor, téntao de novo.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
gl_ES: Non podemos atopar a túa conta. Se xa dispós dunha, asegúrache de que conectaches con WordPress.com.

en: Writing
gl_ES: Escritura

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
gl_ES: Xa dispós dunha conta neste sitio. Por favor, <a href="%1$s">identifícache</a> co teu nome de usuario e contrasinal e logo conecta con WordPress.com.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
gl_ES: Agora podes aforrar tempo no rexistro, ao conectar a túa conta de WordPress.com a %s.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
gl_ES: Non tes os permisos de usuario suficientes para realizar esta acción.
    			Por favor, contacta co administrador do teu sitio se crees que é un erro.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
gl_ES: Debe conectar o plugin Jetpack a WordPress.com para utilizar esta función.

en: You must have Two-Step Authentication enabled on your WordPress.com account.
gl_ES: Debes ter activa a identificación en dous pasos na túa conta de WordPress.com.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
gl_ES: Debe rexistrar o seu Jetpack antes de conectalo.

en: Your Custom Content Types
gl_ES: Os teus tipos de contidos personalizados

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
gl_ES: O teu arquivo de Porfolio non ten entradas aínda. Podes empezar a crealas no teu escritorio.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
gl_ES: O teu arquivo de testemuños non conta con ningunha entrada ata o momento. Podes empezar a crealas no teu escritorio.

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
gl_ES: O teu sitio está codificando incorrectamente de forma dobre as redireccións de http a https. Isto está impedindo que Jetpack autentique a túa conexión. Por favor, visita a nosa <a href="%s">páxina de soporte</a> para obter máis detalles sobre como resolver isto.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
gl_ES: O teu tema permite <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
gl_ES: O teu tema é compatible con testemuños

en: edit
gl_ES: editar

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: UP
gl_ES: ARRIBA
