WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to he_IL translation catalogue (894 entries)

en:  The default media width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixel. |  The default media width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixels.
he_IL[0]:  ברירת המחדל לרוחב המדיה של ערכת העיצוב <strong>%1$s</strong> היא פיקסל %2$d.
he_IL[1]:  ברירת המחדל לרוחב המדיה של התבנית <strong>%1$s</strong> היא ⁦%2$d⁩ פיקסלים.

en:  and
he_IL:  ובנוסף

en:  once
he_IL:  פעם אחת

en:  per
he_IL:  לכל

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
he_IL[0]: %1$d פריט בתפריט אוכל
he_IL[1]: %1$d פריטים בתפריט אוכל

en: %s is not a valid command.
he_IL: %s היא לא פקודה קיימת.

en: %s wants to access your site’s data. Log in to authorize that access.
he_IL: %s רוצה לגשת לנתונים של האתר שלך. יש להתחבר לחשבונך כדי לאשר את הגישה.

en: &mdash; Select &mdash;
he_IL: &mdash; בחר &mdash;

en: (Address never made public)
he_IL: (הכתובת לעולם לא תפורסם)

en: (modified %s ago)
he_IL: (בוצע שינוי לפני %s)

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
he_IL: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>למידע נוסף</a> לגבי בעלות על חיבור ומה יהיה הנזק אם לא תהיה לך בעלות.

en: <span>A bright idea,</span> <span>coming soon</span>
he_IL: <span>רעיון מפליא,</span> <span>בקרוב</span>

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
he_IL: <span>מחבר:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>Error</strong>: Invalid site ID.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: מזהה אתר לא תקין.

en: <strong>Error</strong>: The custom message is too long. Please keep it under 500 characters.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: ההודעה המותאמת ארוכה מדי. אורך ההודעה חייב להיות מתחת ל-500 תווים.

en: <strong>Error</strong>: The user invitation email could not be sent, the user account was not created.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן היה לשלוח את אימייל ההזמנה למשתמש, חשבון המשתמש לא נוצר.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
he_IL: כדי לגשת לאתר זה דרוש חשבון WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור למטה כדי להתחבר או ליצור חשבון WordPress.com בחינם.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
he_IL: להוסיף טקסט שיעודד את הקוראים להגיב

en: A non-empty nonce must be supplied.
he_IL: יש לספק nonce שאינו ריק.

en: Access a variety of free and paid plugins that can enhance your site's functionality and features.
he_IL: ניתן לקבל גישה למגוון תוספים, חינם או בתשלום, כדי לשפר את הפונקציונליות והכלים באתר שלך.

en: Account ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
he_IL: מזהה חשבון <a href="%s" target="_blank">(הוראות)</a>:

en: Account Settings
he_IL: הגדרות חשבון

en: Account not found. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
he_IL: החשבון לא נמצא. אם כבר יש לך חשבון, יש לוודא שהתחברת אל WordPress.com.

en: Activate
he_IL: פעיל

en: Activated
he_IL: מופעל

en: Activating
he_IL: בתהליך הפעלה

en: Activity Log
he_IL: יומן פעילות

en: Add Many Items
he_IL: הוסף פריטים רבים

en: Add Menu Item
he_IL: הוסף פריט תפריט

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Add New Menu Item Label
he_IL: הוסף תווית לפריט תפריט חדש

en: Add New Menu Section
he_IL: הוסף סעיף תפריט חדש

en: Add New Plugin
he_IL: להוסיף תוסף חדש

en: Add New Project
he_IL: הוסיפו פרויקט חדש

en: Add New Project Tag
he_IL: הוסיפו תגית לפרויקט

en: Add New Project Type
he_IL: הוסיפו סוג פרויקט חדש

en: Add New Site
he_IL: אתר חדש

en: Add New Template Part
he_IL: להוסיף חלק של תבנית חדשה

en: Add New Template Part Type
he_IL: להוסיף סוג חלק של תבנית חדשה

en: Add New Testimonial
he_IL: הוסף המלצה חדשה

en: Add New User
he_IL: משתמש חדש

en: Add One Item
he_IL: הוסף פריט אחד

en: Add These New Menu Items
he_IL: הוסף פריטי תפריט חדשים אלה

en: Add a domain
he_IL: להוסיף דומיין

en: Add a new page
he_IL: להוסיף עמוד חדש

en: Add a post title
he_IL: להוסיף כותרת לפוסט

en: Add links
he_IL: להוסיף קישורים

en: Add or remove Labels
he_IL: הוסף תוויות או הסר אותן

en: Add or remove tags
he_IL: הוספה או הסרה של תגיות

en: Add subscribers
he_IL: להוסיף מנויים

en: Add the Subscribe Block to your site
he_IL: להוסיף את הבלוק 'להירשם' לאתר שלך

en: Add to section:
he_IL: הוסף לסעיף:

en: Add your About page
he_IL: להוסיף עמוד 'אודות' באתר שלך

en: Add your products
he_IL: להוסיף את המוצרים שלך

en: Add-Ons
he_IL: הרחבות

en: Add-ons
he_IL: הרחבות

en: Additional CSS
he_IL: CSS מותאם

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
he_IL: התאמת טופס התגובה עם ברכת שלום שנונה וערכת צבעים.

en: Admin Interface Style
he_IL: הסגנון של ממשק מנהל המערכת

en: Admin interface style changed.
he_IL: הסגנון של ממשק מנהל המערכת השתנה.

en: Advertising
he_IL: פרסום

en: All Menu Item Labels
he_IL: כל תוויות פריטי התפריט

en: All Menu Sections
he_IL: כל סעיפי התפריט

en: All Project Tags
he_IL: כל תגיות הפרויקט

en: All Project Types
he_IL: כל סוגי הפרויקטים

en: All Projects
he_IL: כל הפרויקטים

en: All Sites
he_IL: כל האתרים

en: All Template Part Types
he_IL: כל סוגי החלקים של התבניות

en: All Template Parts
he_IL: כל חלקי התבניות

en: All Testimonials
he_IL: כל ההמלצות

en: All Users
he_IL: כל המשתמשים

en: Allow Blocks
he_IL: לאפשר בלוקים

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
he_IL: מאפשר גם תצוגה של פוסטים עם תגיות מחוץ לאזור התוכן המוצע.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
he_IL: מנהל הבלוג חייב להגדיר את החיבור ל-Jetpack.

en: An error has occurred when inviting the user to the site.
he_IL: אירעה שגיאה בעת הזמנת המשתמש לאתר.

en: An error has occurred when revoking the invite for the user.
he_IL: אירעה שגיאה בעת ביטול ההזמנה של המשתמש.

en: An error has occurred when revoking the user invite.
he_IL: אירעה שגיאה בעת ביטול ההזמנה של המשתמש.

en: An unknown error occurred.
he_IL: אירעה שגיאה לא ידועה.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
he_IL: האפשרות לעדכונים אוטומטיים מכל סוג שהוא מושבתת על ידי מנהל אתר.

en: Appearance
he_IL: עיצוב

en: Aquatic
he_IL: ימי

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
he_IL: כמו תמיד, אפשר <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו</a> בחופשיות אם יש לך שאלות.

en: Attempted to send a new invitation to a user using an invite that doesn&#8217;t exist.
he_IL: בוצע ניסיון לשלוח הזמנה חדשה למשתמש באמצעות הזמנה שאינה קיימת.

en: Author Bio
he_IL: ביוגרפיית המחבר

en: Automatically use first image in post
he_IL: שימוש אוטומטי בתמונה הראשונה בפוסט

en: Available Tools
he_IL: כלים זמינים

en: Back to template part types
he_IL: חזרה לסוגי החלקים של התבניות

en: Backup
he_IL: גיבוי

en: Before we continue, please log in to your Jetpack site.
he_IL: לפני שנמשיך, יש לבצע התחברות לאתר Jetpack שלך.

en: Blank
he_IL: ריק

en: Blaze &#8220;%s&#8221; to Tumblr and WordPress.com audiences.
he_IL: להשתמש ב-Blaze עבור "%s" כדי לקבל חשיפה לקהל ב-Tumblr וב-WordPress.com.

en: Blog Display
he_IL: הצגת בלוג

en: Blog is already registered
he_IL: הבלוג כבר רשום

en: Build a website. Sell something. Blog. And so much more.
he_IL: לבנות אתר. למכור משהו. לכתוב בלוג. ועוד אפשרויות רבות.

en: Build your audience with tags
he_IL: לבנות את קהל הקוראים בעזרת תגיות

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cancel reply
he_IL: לבטל תגובה

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
he_IL: לא ניתן לטפל בניתובים חוזרים של קובצי Cookie מפני שהכותרות כבר נשלחו.

en: Cannot parse URL %s
he_IL: לא ניתן לזהות את כתובת ה-URL %s

en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Changes you make in the editor won’t be applied to your site until you activate the theme.
he_IL: שינויים שיבוצעו בעורך לא יחולו על האתר שלך עד שהתבנית תופעל.

en: Choose a domain
he_IL: לבחור דומיין

en: Choose a plan
he_IL: לבחור תוכנית

en: Choose a theme
he_IL: לבחור תבנית

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
he_IL: יש לבחור בין פוסט מלא, תקציר של הבלוג ועמודי הארכיון, או לבחור בברירת המחדל של ערכת העיצוב שמציעה שילוב בין תקציר לפוסט מלא.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
he_IL: יש לבחור בין פוסט מלא, תקציר של הבלוג ועמודי ארכיון.

en: Choose from the most used Labels
he_IL: בחר מבין התוויות הנפוצות ביותר

en: Choose from the most used tags
he_IL: לבחור מבין התגיות הנפוצות ביותר

en: Choose someone to look after your site when you pass away.
he_IL: מומלץ לבחור מישהו שיטפל באתר שלך לאחר פטירתך.

en: Claim your free one-year domain
he_IL: לקבל דומיין בחינם לשנה

en: Classic Blue
he_IL: כחול קלסי

en: Classic Bright
he_IL: בהיר קלסי

en: Classic Dark
he_IL: כהה קלאסי

en: Classic style
he_IL: סגנון קלאסי

en: Classic view
he_IL: תצוגה קלאסית

en: Click here to open the Block Editor and change your fonts.
he_IL: לחץ כאן כדי לפתוח את עורך הבלוק ולשנות את הפונטים שלך.

en: Collect sales tax
he_IL: לגבות מס מכירה

en: Color Scheme
he_IL: ערכת צבעים

en: Column mappings
he_IL: מיפוי עמודות

en: Coming Soon
he_IL: בקרוב

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
he_IL: רשימה המופרדת בפסיקים של שדות נוספים שיש לכלול במצב.

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Comment IDs to include in Full Sync
he_IL: מזהיי תגובות שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Comment sent successfully
he_IL: התגובה נשלחה בהצלחה

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Common
he_IL: נפוץ

en: Complete your profile
he_IL: השלמת הפרופיל שלך

en: Congrats! Premium blocks are now available to use.
he_IL: ברכותינו! בלוקים ברמת פרימיום זמינים כעת לשימוש.

en: Connect
he_IL: להתחבר

en: Connect a Stripe account to collect payments
he_IL: לחבר חשבון Stripe כדי לגבות תשלומים

en: Connect to WordPress.com
he_IL: התחבר אל WordPress.com

en: Connect your domain
he_IL: לחבר הדומיין שלך

en: Connect your social media accounts
he_IL: לחבר את החשבונות שלך ברשתות חברתיות

en: Connected
he_IL: מחובר

en: Connecting a WordPress.com account unlocks Jetpack’s full suite of features including secure logins.
he_IL: החיבור לחשבון WordPress.com יאפשר לך להשתמש בערכת הכלים המלאה של Jetpack, כולל התחברות מאובטחת.

en: Content Options
he_IL: אפשרויות תוכן

en: Context for the Full Sync
he_IL: הקשר לסנכרון המלא

en: Continue and launch
he_IL: להמשיך ולהשיק

en: Continue editing
he_IL: להמשיך עריכה

en: Continue reading
he_IL: להמשיך לקרוא

en: Continue reading %s
he_IL: להמשך הקריאה של %s

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
he_IL: המשך קריאה<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue to write your first post
he_IL: להמשיך את כתיבת הפוסט הראשון שלך

en: Contrast
he_IL: ניגודיות

en: Could not confirm migration.
he_IL: לא ניתן לאשר את ההעברה.

en: Could not confirm new owner.
he_IL: לא ניתן לאשר את הבעלים החדש.

en: Could not confirm safe mode.
he_IL: אי אפשר לאשר 'מצב בטוח'.

en: Could not delete sync error option.
he_IL: לא ניתן למחוק אפשרות של 'שגיאת סנכרון'.

en: Create paid Newsletter
he_IL: ליצור ניוזלטר בתשלום

en: Current
he_IL: נוכחי

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
he_IL: CSS מותאם אישית מנוהל כעת בכלי ההתאמה האישית.

en: Custom Message
he_IL: הודעה מותאמת אישית

en: Custom field deleted.
he_IL: השדה המותאם אישית נמחק.

en: Custom field updated.
he_IL: השדה המותאם אישית עודכן.

en: Customer Name
he_IL: שם הלקוח

en: Customer Testimonials
he_IL: המלצות של לקוחות

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Customize Testimonials Archive
he_IL: התאימו אישית את ארכיון ההמלצות

en: Customize content with AI
he_IL: להתאים תוכן בעזרת בינה מלאכותית

en: Customize your domain
he_IL: להתאים אישית את הדומיין שלך

en: Customize your store
he_IL: להתאים אישית את החנות שלך

en: Daily
he_IL: מדי יום

en: Daily Writing Prompt
he_IL: הצעת כתיבה יומית

en: Daily at %s.
he_IL: מדי יום בשעה %s.

en: Dark
he_IL: כהה

en: Data Modules that should be included in Full Sync
he_IL: מודולי נתונים שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default category changed successfully.
he_IL: הקטגוריה שבברירת מחדל שונתה בהצלחה.

[ctx: Default page title]
en: About
he_IL: אודות

[ctx: Default page title]
en: Contact
he_IL: יצירת קשר

en: Default style
he_IL: סגנון ברירת מחדל

en: Default view
he_IL: תצוגה בברירת מחדל

en: Description
he_IL: תיאור

en: Discover a curated selection of free and premium plugins designed to enhance your site's functionality and features.
he_IL: לעיין באוסף נבחר של תוספים בחינם ותוספי פרימיום שנוצרו כדי לשפר את הפונקציונליות והכלים באתר שלך.

en: Discover more from %s
he_IL: לגלות עוד מהאתר %s

en: Discussion
he_IL: דיון

en: Dismiss
he_IL: לבטל

en: Dismiss this notice
he_IL: סגור הודעה

en: Display Mailerlite subscriber popup
he_IL: להציג חלון קופץ להרשמה אל Mailerlite

en: Display author
he_IL: הצג מחבר

en: Display categories
he_IL: הצגת קטגוריות

en: Display comment link
he_IL: הצגת קישור לתגובות

en: Display date
he_IL: הצג תאריך

en: Display on blog and archives
he_IL: להצגה בבלוג ובארכיונים

en: Display on pages
he_IL: הצגה בעמודים

en: Display on single posts
he_IL: להצגה בפוסטים בודדים

en: Display on single projects
he_IL: הצגה בפרויקטים יחידים

en: Display tags
he_IL: הצגת תגיות

en: Dive deep into the world of WordPress.com themes. Discover the responsive and stunning designs waiting to bring your site to life.
he_IL: לצלול לעולם מלא של תבניות WordPress.com. לעיין בעיצובים ריספונסיביים ומרהיבים שמחכים להפיח רוח חיים באתר שלך.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
he_IL: לא מאפשר תצוגה של תגית בפרטי הפוסט ושל בועות עם תגיות.

en: Do we want the checksum or object ids.
he_IL: האם אנחנו רוצים את סיכום הביקורת או מזהיי אובייקטים.

en: Domain
he_IL: דומיינים

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא תת-דומיין של WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא ריק.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא נמצא במערך אסור.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא משתמש בדומיין עילי לא תקף.

en: Domains
he_IL: דומיינים

en: Don't use the theme's original CSS.
he_IL: אסור להשתמש ב-CSS המקורי של התבנית.

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Drive traffic to your site
he_IL: להפנות תעבורה אל האתר שלך

en: Earn money with your newsletter
he_IL: להרוויח כסף מהניוזלטר שלך

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
he_IL: הצג בקלות את כל הרשומות בעזרת <a href="%1$s">תגית "הצגה"</a> או תגית אחרת לבחירתך. ערכת העיצוב שלך תומכת ב-%2$s רשומות לכל היותר באזור התוכן המוצג שלה.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Menu Item
he_IL: עריכה

en: Edit Menu Item Label
he_IL: ערוך תווית פריט תפריט

en: Edit Menu Section
he_IL: ערוך סעיף תפריט

en: Edit Project
he_IL: ערכו פרויקט

en: Edit Project Tag
he_IL: ערכו את תגית הפרויקט

en: Edit Project Type
he_IL: ערכו סוג פרויקט

en: Edit Template Part
he_IL: לערוך את החלק של התבנית

en: Edit Template Part Type
he_IL: לערוך את סוג החלק של התבנית

en: Edit Testimonial
he_IL: ערוך המלצה

en: Edit a page
he_IL: לערוך עמוד

en: Edit site design
he_IL: לערוך את עיצוב האתר

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email (address never made public)
he_IL: אימייל (הכתובת לעולם לא תפורסם)

en: Email me new comments
he_IL: שלח לי אימייל על תגובות חדשות

en: Email me new posts
he_IL: שלח לי אימייל על פוסטים חדשים

en: Emails
he_IL: הודעות אימייל

en: Enable Locked Mode
he_IL: להפעיל מצב 'נעול'

en: Enable Portfolio Projects for this site.
he_IL: אפשרו פרויקטים של פורטפוליו לאתר זה.

en: Enable Testimonials for this site.
he_IL: הפעלת המלצות לאתר זה.

en: Enable blocks in comments
he_IL: להפעיל בלוקים בתגובות

en: Enable post sharing
he_IL: להפעיל שיתוף של הפוסטים

en: Enable subscribers modal
he_IL: להפעיל מודאל מנויים

en: End ID for the histogram
he_IL: מזהה סיום להיסטוגרמה

en: Enhanced Ownership
he_IL: בעלות משופרת

en: Enter media URL
he_IL: להזין את כתובת ה-URL של המדיה

en: Enter the customer's name here
he_IL: הוסף את שם הלקוח כאן

en: Enter the menu item's name here
he_IL: הזן את שם פריט התפריט כאן

en: Enter your email address
he_IL: להזין את כתובת האימייל שלך

en: Error Details: %s
he_IL: פרטים שגויים: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack מתחיל במספר. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי השגיאה: מזהה Jetpack ריק. אין לפרסם ברבים הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack אינו סקלרי. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: Error during unschedule of the event.
he_IL: שגיאה בעת הביטול של תזמון האירוע.

en: Error: your Facebook login has expired.
he_IL: שגיאה: פג תוקפה של הכניסה לפייסבוק.

en: Every %d minutes
he_IL: כל %d דקות

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
he_IL: כל אתר Jetpack צריך לפחות מנהל מערכת אחד מחובר כדי שהתכונות יעבדו כראוי. יש להתחבר לחשבון שלך ב-WordPress.com באמצעות הכפתור בהמשך. לאחר ההתחברות, ניתן לרענן את העמוד הזה כדי לראות אפשרות לשנות את הבעלות על החיבור.

en: Every minute
he_IL: כל דקה

en: Explore marketplace plugins
he_IL: לעיין בתוספים של Marketplace

en: Explore plugins
he_IL: לעיין בתוספים

en: Explore themes
he_IL: לעיין בתבניות

en: Export
he_IL: לייצא

en: External User
he_IL: משתמש חיצוני

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
he_IL: לא ניתן היה לנתק את האתר כי נראה שהוא כבר מנותק.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
he_IL: לא הייתה אפשרות להביא את האסימון של המשתמש מ-WordPress.com.

en: Featured
he_IL: פריטים נבחרים

en: Featured Content
he_IL: תוכן ראשי

en: Featured Images
he_IL: תמונה ראשית

en: Feedback
he_IL: משוב

en: Feel free to keep editing your homepage, or continue and launch your site.
he_IL: אפשר להמשיך לערוך את עמוד הבית או להמשיך ולהשיק את האתר.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
he_IL: האפשרות לשינוי קבצים מושבתת על ידי מנהל אתר.

en: Filter Testimonials list
he_IL: סינון רשימת המלצות

en: Filter menu items list
he_IL: סינון רשימת פריטי תפריט

en: Filter projects list
he_IL: סינון רשימת פרויקטים

en: Filter template parts list
he_IL: לסנן את הרשימה של חלקי התבנית

en: Find the perfect theme for your site
he_IL: למצוא את התבנית המושלמת לאתר שלך

en: Finish Sensei setup
he_IL: להשלים את ההגדרה של Sensei

en: Finish store setup
he_IL: להשלים את ההגדרה של החנות

en: Flex your site's features with plugins
he_IL: לצרף תוספים שיגמישו את האפשרויות שהאתר מציע

en: Fonts
he_IL: גופנים

en: Food Menus
he_IL: תפריטי מזון

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
he_IL: לדוגמה, מתובל, אהוב ועוד. <br /> הפרד תוויות בפסיקים

en: Fridays at %s.
he_IL: יום שישי בשעה %s.

en: Full post
he_IL: פוסט מלא

en: General
he_IL: כללי

en: Get paid with WooPayments
he_IL: לקבל תשלומים עם WooPayments

en: Get started
he_IL: מתחילים כאן

en: Get your first 10 subscribers
he_IL: לקבל את 10 המנויים הראשונים שלך

en: GitHub Deployments
he_IL: פריסות GitHub

en: Give your site a name
he_IL: בחירת שם לאתר

en: Go to slide %d
he_IL: מעבר לשקופית %d

en: Greeting Text
he_IL: טקסט ברכה

en: Grow your business
he_IL: להגדיל את העסק שלך

en: Header
he_IL: כותרת עליונה

en: Help
he_IL: עזרה

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Homepage changed successfully.
he_IL: עמוד הבית שונה בהצלחה.

en: Hosting
he_IL: שירותי אחסון

en: Hosting Features
he_IL: תכונות אחסון

en: Hourly views
he_IL: מספר צפיות לשעה

en: IP address `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the private network.
he_IL: כתובת ה-IP '⁦%1$s⁩' נכשלה בבדיקת is_usable_domain מכיוון שהיא נמצאת ברשת הפרטית.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
he_IL: אם להמיר שדות טקסט ל-latin1 בחישוב 'checksum'.

en: If true, include the feedback rating value for each message in the response.
he_IL: אם מוגדר true (אמת), יש לכלול בתשובה את הערך של דירוג המשוב עבור כל הודעה.

en: If you are on a shared computer, remember to also <a href="%1$s">log out of WordPress.com</a>.
he_IL: אם התחברת ממחשב משותף, חשוב לזכור גם <a href="%1$s">להתנתק מ-WordPress.com</a>.

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import existing subscribers
he_IL: לייבא מנויים קיימים

en: Important notice about your Jetpack connection:
he_IL: הודעה חשובה לגבי החיבור שלך ל-Jetpack:

en: Indicates from what plugin the request is coming from
he_IL: הנתון מציין מאיזה תוסף הבקשה הגיעה

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
he_IL: מציין היכן פעולת הרישום הופעלה לצורך מעקב/פילוח

en: Install a custom plugin
he_IL: להתקין תוסף מותאם אישית

en: Install the mobile app
he_IL: להתקין את האפליקציה לנייד

en: Instantly
he_IL: מייד

en: Integrations
he_IL: שילובים

en: Interested in getting blog post updates? Simply click the button below to stay in the loop!
he_IL: מעניין אותך לקבל עדכון על פוסטים בבלוג? פשוט לוחצים על הכפתור שלהלן כדי להיות בעניינים!

en: Invalid Parameter
he_IL: פרמטר לא תקף

en: Invalid Registration State
he_IL: מצב רישום לא חוקי

en: Invalid blog token
he_IL: אסימון לא חוקי לבלוג

en: Invalid parent type.
he_IL: סוג הורה לא חוקי.

en: Invalid token for user %d
he_IL: אסימון לא חוקי למשתמש %d

en: Invalid user id is provided
he_IL: ניתן מזהה משתמש לא תקף

en: Invalid user identifier.
he_IL: מזהה משתמש לא תקף.

en: Invalid user token is provided
he_IL: ניתן אסימון משתמש לא תקף

en: Invite user
he_IL: להזמין משתמש

en: Invite user to WordPress.com
he_IL: להזמין משתמש ל-WordPress.com

en: Is connection owner
he_IL: בעלי החיבור

en: Items on your restaurant's menu
he_IL: פריטים בתפריט המסעדה שלך

en: Jetpack Force 2FA requires Jetpack’s SSO feature.
he_IL: אפשרות SSO נדרשת עבור Jetpack Force 2FA.

en: Jetpack Plugin Version
he_IL: גירסת התוסף Jetpack

en: Jetpack Safe Mode
he_IL: 'מצב בטוח' ב-Jetpack

en: Jetpack donations is disabled in favour of Newspack donations.
he_IL: התרומות של Jetpack מושבתות לטובת התרומות של Newspack.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
he_IL: ל-Jetpack הייתה בעיה בשמירה של האפשרויות (cannot_save_secrets). אנחנו מציעים ליצור קשר עם ספקית האחסון שלך ולבקש עזרה בבדיקה אם ניתן לערוך את טבלת האפשרויות באתר שלך.

en: Jetpack is already connected.
he_IL: Jetpack כבר מחובר.

en: Jetpack is disconnected & site is private. Reconnect Jetpack to manage site visibility settings.
he_IL: השירות של Jetpack מנותק והאתר פרטי. יש לחבר מחדש את Jetpack כדי לנהל את הגדרות הנראות של האתר.

en: Justify
he_IL: יישור לצדדים

en: Keep editing
he_IL: המשך עריכה

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
he_IL: תוויות: <small>מתובל, אהוב ועוד. <em>הפרד תוויות בפסיקים</em></small>

en: Last heartbeat sent at: %s
he_IL: פעימת הלב האחרונה נרשמה במועד: %s

en: Launch site
he_IL: להשיק את האתר

en: Launch your blog
he_IL: להשיק את הבלוג שלך

en: Launch your site
he_IL: להשיק את האתר שלך

en: Launch your store
he_IL: להשיק את החנות שלך

en: Learn More
he_IL: למידע נוסף

en: Learn more about Featured Images
he_IL: מידע נוסף על תמונות מרכזיות

en: Learn more about changing fonts using Global Styles.
he_IL: למידע נוסף על שינוי פונטים באמצעות סגנונות גלובליים.

en: Leave a Reply
he_IL: לכתוב תגובה

en: Leave a comment
he_IL: לכתוב תגובה

en: Leave a comment. (log in optional)
he_IL: להגיב. (לא נדרש להתחבר)

en: Leave a reply to %s
he_IL: לכתוב תגובה על %s

en: Leave a reply. (log in optional)
he_IL: לכתוב תגובה. (התחברות אופציונלית)

en: Legacy Contact
he_IL: איש קשר לענייני הורשה

en: Let visitors use a WordPress.com or Facebook account to comment
he_IL: מבקרים יוכלו להגיב דרך חשבונות WordPress.com או פייסבוק

en: Light
he_IL: צבעים בהירים

en: Like
he_IL: אהבתי

en: Like this comment
he_IL: לסמן לייק לתגובה זו

en: Liked by you
he_IL: קיבל לייקים ממך

en: Load more posts
he_IL: לטעון פוסטים נוספים

en: Loading
he_IL: טוען...

en: Loading your comment...
he_IL: טוען את התגובה שלך...

en: Locked Mode
he_IL: מצב נעול

en: Log in
he_IL: התחברות

en: Log in as <span>%s</span>
he_IL: התחברות כ- <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
he_IL: התחברות כמשתמש WordPress.com אחר

en: Log in or provide your name and email to leave a comment.
he_IL: יש להתחבר או למסור את השם וכתובת האימייל שלך כדי להגיב.

en: Log in or provide your name and email to leave a reply.
he_IL: יש להתחבר או לספק את שמך וכתובת האימייל שלך כדי לכתוב תגובה.

en: Log in to leave a comment.
he_IL: להתחבר כדי להגיב.

en: Log in to leave a reply.
he_IL: יש להתחבר כדי להגיב.

en: Log in with WordPress.com
he_IL: התחברו באמצעות wordPress.com

en: Log in with username and password
he_IL: התחברות באמצעות שם משתמש וסיסמה

en: Log out
he_IL: להתנתק

en: Logged in via %s
he_IL: התחברת דרך %s

en: Logging In...
he_IL: מתחבר...

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in safe mode.
he_IL: כניסה עם WordPress.com מושבתת באתרים שנמצאים במצב בטוח.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
he_IL: כניסה עם WordPress.com מושבתת באתרים שנמצאים בשלבי הכנה.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
he_IL: כניסה באמצעות WordPress.com לא זמינה כרגע משום שיש בעיות חיבור באתר זה.

en: M j, Y @ G:i
he_IL: j F, Y בשעה G:i

en: Mailerlite subscriber popup
he_IL: חלון קופץ להרשמה אל Mailerlite

en: Make an incredible logo in minutes
he_IL: ליצור לוגו נהדר תוך דקות ספורות

en: Manage Domain
he_IL: ניהול דומיין

en: Manage Email
he_IL: ניהול אימייל

en: Manage Purchases
he_IL: ניהול רכישות

en: Manage on WP.com ↗
he_IL: לנהל ב-WP.com ↗

en: Manage site visibility, gift subscriptions, ownership, and other site tools on WordPress.com ↗
he_IL: לנהל את נראות האתר, מינויים במתנה, את הבעלות וכלי אתרים נוספים ב-WordPress.com ↗

en: Manage with Live Preview
he_IL: ניהול עם תצוגה מקדימה בזמן אמת

en: Manage your paid Newsletter plan
he_IL: לנהל את תוכנית הניוזלטר שלך בתשלום

en: Manage your privacy settings
he_IL: לנהל את הגדרות הפרטיות שלך

en: Manage your subscribers
he_IL: לנהל את המנויים שלך

en: Marketing
he_IL: שיווק

en: Match by Email
he_IL: התאמה דרך דואר אלקטרוני

en: Media
he_IL: מדיה

en: Media Width
he_IL: רוחב מדיה

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu Item
he_IL: פריט תפריט

en: Menu Item Label
he_IL: תווית של פריט תפריט

en: Menu Item Labels
he_IL: תוויות פריטי תפריט

en: Menu Items
he_IL: פריטי תפריט

en: Menu Items re-ordered.
he_IL: רכיבי התפריט סודרו מחדש.

en: Menu Section
he_IL: אזור בתפריט

en: Menu Sections
he_IL: סעיפי תפריט

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
he_IL: טיוטת פריט תפריט עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

en: Menu item label list navigation
he_IL: ניווט ברשימה של תוויות פריטי תפריט

en: Menu item labels list
he_IL: רשימה של תוויות פריטי תפריט

en: Menu item list navigation
he_IL: ניווט ברשימת פריטי תפריט

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
he_IL: פריט תפריט פורסם. <a href="%s">צפה בפריט</a>

en: Menu item restored to revision from %s
he_IL: פריט תפריט שוחזר לתיקון מ-%s

en: Menu item saved.
he_IL: פריט תפריט נשמר.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
he_IL: פריט תפריט תוזמן ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
he_IL: פריט תפריט נשלח. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

en: Menu item updated.
he_IL: פריט תפריט עודכן.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
he_IL: פריט תפריט עודכן. <a href="%s">צפה בפריט</a>

en: Menu items list
he_IL: רשימת פריטי תפריט

en: Menu section list
he_IL: רשימה של סעיפי תפריט

en: Menu section list navigation
he_IL: ניווט ברשימה של סעיפי תפריט

en: Migrate content
he_IL: להעביר תוכן

en: Migrating the site
he_IL: העברת האתר

en: Mondays at %s.
he_IL: יום שני בשעה %s.

en: Monetize
he_IL: להפיק הכנסה כספית

en: Move menu section down
he_IL: הזז למטה את מקטע התפריט

en: Move menu section up
he_IL: העבר מקטע תפריט למעלה

en: Multi network install are not supported.
he_IL: אין תמיכה בהתקנה של רשת מרובת-אתרים.

en: My Home
he_IL: הבית שלי

en: My Mailboxes
he_IL: תיבות הדואר שלי

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: Name
he_IL: שם

en: Name of Sync module
he_IL: שם מודול הסנכרון

en: Name of Sync module.
he_IL: שם מודול הסנכרון.

en: Name of Sync queue.
he_IL: שם תור הסנכרון.

en: Name your blog
he_IL: להעניק שם לבלוג שלך

en: Never miss a beat!
he_IL: ככה לא מפספסים שום דבר!

en: New Menu Item
he_IL: פריט תפריט חדש

en: New Menu Item Label Name
he_IL: שם תווית פריט תפריט חדש

en: New Menu Sections Name
he_IL: שם של סעיף תפריט חדש

en: New Project
he_IL: פרויקט חדש

en: New Project Tag Name
he_IL: תגית שם פרויקט חדשה

en: New Project Type Name
he_IL: תגית שם פרויקט חדשה

en: New Row
he_IL: שורה חדשה

en: New Sync health status
he_IL: מצב חדש של תקינות הסנכרון

en: New Template Part
he_IL: חלק של תבנית חדשה

en: New Template Part Type
he_IL: סוג חלק של תבנית חדשה

en: New Testimonial
he_IL: המלצה חדשה

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
he_IL: שירות חדש בחינם: הצגת תעריפי המשלוחים של Canada Post עבור החנות שלך!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
he_IL: שירות חדש בחינם: הצגת תעריפי המשלוחים של USPS עבור החנות שלך! הטבה נוספת: הדפסת תוויות משלוח ישירות ב-WooCommerce.

en: New owner
he_IL: בעלים חדש

en: New owner is not admin
he_IL: הבעלים החדש אינו מנהל מערכת

en: New owner is not connected
he_IL: הבעלים החדש לא מחובר

en: New owner is same as existing owner
he_IL: הבעלים החדש זהה למשתמש הקיים

en: New user token
he_IL: אסימון משתמש חדש

en: Newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: Next Slide
he_IL: השקופית הבאה

en: Next steps for your site
he_IL: השלבים הבאים בבניית האתר שלך

en: Nightfall
he_IL: שעת בין ערביים

en: No Labels
he_IL: אין תוויות

en: No Labels found
he_IL: לא נמצאו תוויות

en: No Menu Items found
he_IL: לא נמצאו פריטי תפריט

en: No Menu Items found in Trash
he_IL: לא נמצאו פריטי תפריט בפח

en: No Projects found
he_IL: לא נמצאו פרויקטים

en: No Projects found in Trash
he_IL: לא נמצאו פרוייקטים בפח

en: No Testimonials found
he_IL: לא נמצאו המלצות

en: No Testimonials found in Trash
he_IL: לא נמצאו המלצות בפח הזבל

en: No blog token found
he_IL: לא נמצא אסימון לבלוג

en: No primary user defined
he_IL: לא הוגדר משתמש ראשי

en: No tags found.
he_IL: לא נמצאו תגיות.

en: No template part types found.
he_IL: לא נמצוא סוגי חלקים של תבניות.

en: No template parts found in Trash.
he_IL: לא נמצאו חלקי תבנית בפח.

en: No template parts found.
he_IL: לא נמצאו חלקי תבנית.

en: No templates available. Skipped showing modal window with template selection.
he_IL: אין תבניות זמינות. דילגת על התצוגה של החלון המודאלי בבחירת התבנית.

en: No token for user %d
he_IL: אין אסימון למשתמש %d

en: No user tokens found
he_IL: לא נמצא אסימון למשתמש

en: No valid event name or type.
he_IL: לא נמצאו סוגים או שמות חוקיים לאירוע.

en: None
he_IL: ללא

en: Notify me of new posts
he_IL: שלח לי הודעות על פוסטים חדשים

en: Number of histogram buckets.
he_IL: מספר הסלים בהיסטוגרמה.

en: Object Type
he_IL: סוג אובייקט

en: Objects Identifiers
he_IL: מזהיי אובייקטים

en: On Mobile
he_IL: בנייד

en: Optional
he_IL: אופציונלי

en: Or
he_IL: או

en: Or manage your WP.com account email ↗
he_IL: או לנהל את האימייל לחשבון שלך ב-WP.com ↗

en: Or manage your WP.com account password ↗
he_IL: או לנהל את הסיסמאות לחשבון שלך ב-WP.com ↗

en: Order
he_IL: להזמין

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
he_IL: העיצוב החדש של WordPress.com לחוויה טובה יותר.

en: Overview
he_IL: סקירה

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
he_IL: סיומת XML של PHP אינה זמינה. לפי Jetpack, נדרשת סיומת XML כדי ליצור תקשורת עם WordPress.com. יש לפנות לספקית האחסון שלך כדי לאפשר סיומות XML של PHP.

en: Parent Menu Section
he_IL: סעיף תפריט אב

en: Parent Menu Section:
he_IL: סעיף תפריט אב:

en: Parent Project Type
he_IL: סוג פרויקט אב

en: Parent Project Type:
he_IL: סוג פרויקט אב:

en: Parent Template Part Type
he_IL: סוג חלק של תבנית אב

en: Parent Template Part Type:
he_IL: סוג חלק של תבנית אב:

en: Password must be at least %d characters.
he_IL: הסיסמה חייבת להיות בת %d תווים לפחות.

en: Passwords may not contain the character "\".
he_IL: סיסמה לא יכולה להכיל את התו "".

en: Pause Slideshow
he_IL: השהייה של מצגת השקופיות

en: Pending invite
he_IL: הזמנה בהמתנה

en: Performance
he_IL: ביצועים

en: Personalize newsletter
he_IL: להתאים אישית את הניוזלטר

en: Personalize your site
he_IL: להתאים אישית את האתר שלך

en: Plans
he_IL: תוכניות

en: Play Slideshow
he_IL: להצגת המצגת

en: Please connect your user account to WordPress.com
he_IL: עליך לחבר את חשבון המשתמש שלך ל-WordPress.com

en: Please define an SVG icon filename.
he_IL: נא להגדיר שם קובץ SVG.

en: Please define default parameters in the form of an array.
he_IL: נא להגדיר פרמטרים בתצורת מערך.

en: Please reload the page to see your stats...
he_IL: כדי להציג נתונים סטטיסטיים יש לטעון מחדש את העמוד...

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: Podcasting
he_IL: שידור פודקאסטים

en: Popular Labels
he_IL: תוויות פופולריות

en: Popular Project Tags
he_IL: תגיות פופולאריות לפרויקט

en: Portfolio
he_IL: תיק עבודות

en: Portfolio Archive Content
he_IL: תוכן ארכיון תיקי עבודות

en: Portfolio Archive Featured Image
he_IL: תמונה ראשית של ארכיון תיקי עבודות

en: Portfolio Archive Title
he_IL: כותרת ארכיון תיקי עבודות

en: Portfolio Projects
he_IL: פרויקטי פורטפוליו

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
he_IL: דפי פורטפוליו מציגים לכל היותר %1Ss פרויקטים

en: Post Details
he_IL: פרטי הפוסט

en: Post IDs to include in Full Sync
he_IL: מזהיי פוסטים שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Post excerpt
he_IL: תקציר הפוסט

en: Posts page changed successfully.
he_IL: עמוד הפוסטים שונה בהצלחה.

en: Powder Snow
he_IL: שלג לבן

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
he_IL: עיצובים שנבנו מראש על ידי אנשי מקצוע מובילים. נותר רק להוסיף את המגע האישי שלך.

en: Prefix to add before the stats identifiers.
he_IL: תחילית להוספה לפני מזהי הנתונים הסטטיסטיים.

en: Preprocessor
he_IL: עיבוד מוקדם

en: Prevents new post and page from being created as well as existing posts and pages from being edited, and closes comments site wide.
he_IL: אפשרות זאת מונעת יצירה של פוסטים ועמודים חדשים ועריכה של פוסטים ועמודים קיימים; היא גם סוגרת תגובות באתר כולו.

en: Preview premium styles
he_IL: להציג בתצוגה מקדימה סגנונות פרימיום

en: Preview your product on your site before launching and sharing with others.
he_IL: באפשרותך להציג תצוגה מקדימה של המוצר באתר שלך לפני ההשקה והשיתוף עם אחרים.

en: Previous Slide
he_IL: השקופית הקודמת

en: Price
he_IL: מחיר

en: Private
he_IL: פרטי

en: Profile
he_IL: פרופיל אישי

en: Project
he_IL: פרויקט

en: Project Tag
he_IL: תגית פרויקט

en: Project Tags
he_IL: תגיות הפרוייקט

en: Project Type
he_IL: סוג פרויקט

en: Project Types
he_IL: סוגי פרויקט

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
he_IL: טיוטת פריט פרויקט עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פרויקט</a>

en: Project list navigation
he_IL: ניווט ברשימת פרויקטים

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
he_IL: הפרויקט פורסם.<a href="%s"> צפו בפרויקט</a>.

en: Project restored to revision from %s
he_IL: הפרויקט שוחזר לגרסה מ %s

en: Project saved.
he_IL: הפרויקט נשמר.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
he_IL: פרויקט מתוזמן עבור: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של פרויקט</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
he_IL: הפרויקט הוגש. <a target="_blank" href="%s">צפייה מוקדמת בפרויקט</a>.

en: Project tag list
he_IL: רשימת תגיות פרויקטים

en: Project tag list navigation
he_IL: ניווט ברשימת תגיות פרויקטים

en: Project type list
he_IL: רשימת סוגי פרויקטים

en: Project type list navigation
he_IL: ניווט ברשימת סוגי פרויקטים

en: Project updated.
he_IL: הפרויקט עודכן.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
he_IL: הפרויקט עודכן. <a href="%s">צפו בפריט</a>.

en: Projects
he_IL: פרויקטים

en: Projects list
he_IL: רשימת פרויקטים

en: Promote with Blaze
he_IL: לקדם עם Blaze

en: Provision SSL certificate
he_IL: הקצאה של תעודת SSL

en: Published by %s
he_IL: פורסם על ידי %s

en: Purchase the %s plan to<br> activate CSS customization
he_IL: יש לרכוש את התוכנית %s כדי<br> להפעיל את ההתאמה האישית של CSS

en: Purchases
he_IL: רכישות

en: Read more
he_IL: לקרוא עוד

en: Read the blogs and topics you follow
he_IL: לקרוא את הבלוגים והנושאים שנמצאים אצלך במעקב

en: Reading
he_IL: קריאה

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he_IL: הכול מוכן לפרסום הפוסט הראשון שלך? <a href="%1$s">ניתן להתחיל כאן</a>.

en: Receive web and mobile notifications for posts on this site.
he_IL: לקבל הודעות ברשת ובנייד על פוסטים באתר זה.

en: Redirect
he_IL: להפנות מחדש

en: Remove premium styles
he_IL: הסר סגנונות פרימיום

en: Reply
he_IL: להגיב

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
he_IL: הבקשה של user_id ⁦%1$d⁩ לא תואמת לאסימון user_id %2$d

en: Require Two-Step Authentication
he_IL: דרשו זיהוי בשני שלבים

en: Resend invite
he_IL: לשלוח את ההזמנה שוב

en: Review the migrated plugins
he_IL: לבדוק את התוספים שהועברו

en: Review the site's content
he_IL: לבדוק את תוכן האתר

en: Revoke invite
he_IL: ביטול ההזמנה

en: Sakura
he_IL: פריחת הדובדבן

en: Saturdays at %s.
he_IL: יום שבת בשעה %s.

en: Save New Order
he_IL: שמור סדר חדש

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
he_IL: שמור בדפדפן זה את השם, האימייל והאתר שלי לפעם הבאה שאגיב.

en: Scan
he_IL: לסרוק

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן לפרסום

en: Scheduled Updates
he_IL: עדכונים מתוזמנים

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
he_IL: קובץ ה-Script "%s" תלוי בנתון wp-i18n אבל לא מציין את "textdomain"

en: Search
he_IL: לחפש

en: Search Menu Item Labels
he_IL: תוויות פריטי תפריט חיפוש

en: Search Menu Items
he_IL: חיפוש פריטים בתפריט

en: Search Menu Sections
he_IL: חפש סעיפי תפריט

en: Search Project Tags
he_IL: חיפוש תגיות בפרוייקט

en: Search Project Types
he_IL: חפשו סוגי פרויקטים

en: Search Projects
he_IL: חפשו פרויקטים

en: Search Template Part Types
he_IL: לחפש סוגי חלקים של תבניות

en: Search Template Parts
he_IL: חיפוש של חלקי תבניות

en: Search Testimonials
he_IL: חפשו בהמלצות

en: Secret mismatch
he_IL: אי התאמה של קוד סודי

en: Secure Sign On
he_IL: התחברות מאובטחת

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Select a design
he_IL: לבחור עיצוב

en: Select a theme&hellip;
he_IL: לבחור תבנית...

en: Select another theme to view its custom CSS.
he_IL: יש לבחור תבנית אחרת להצגת ה-CSS המותאם אישית שלה.

en: Send invite
he_IL: שלח הזמנה

en: Separate tags with commas
he_IL: להפריד תגיות בפסיקים

en: Server Settings
he_IL: הגדרות שרת

en: Set &#8220;%s&#8221; as the default category
he_IL: להגדיר את '%s' בתור הקטגוריה שבברירת מחדל

en: Set &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
he_IL: להגדיר את '%s' בתור העמוד שמציג את הפוסטים האחרונים שלך

en: Set &#8220;%s&#8221; as your site's homepage
he_IL: להגדיר את '%s' כעמוד הבית של האתר שלך

en: Set a different media width for full size images.
he_IL: יש לקבוע רוחב שונה למדיה עבור תמונות ברוחב מלא.

en: Set as default
he_IL: יש להגדיר כברירת מחדל

en: Set as homepage
he_IL: להגדיר כעמוד בית

en: Set as posts page
he_IL: להגדיר כעמוד פוסטים

en: Set new connection owner
he_IL: הגדרת בעלות חדשה על החיבור

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
he_IL: ההגדרה לערך 'false' תפעיל את תהליך ההתנקות של האתר.

en: Set up an offer for your supporters
he_IL: להגדיר מבצע עבור התומכים שלך

en: Set up payment method
he_IL: להגדיר אמצעי תשלום

en: Set up ssh
he_IL: להגדיר SSH

en: Set up your site
he_IL: להגדיר את האתר שלך

en: Set up your video site
he_IL: להגדיר את אתר הסרטונים שלך

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Share your site
he_IL: לשתף את אתר שלך

en: Shared Salt to use when generating checksum
he_IL: מלח (Salt) משותף לשימוש בעת יצירת סיכום ביקורת

en: Should only range edges be returned
he_IL: יש להחזיר רק את קצות הטווח

en: Show falling snow on my site
he_IL: להציג שלג יורד באתר שלי

en: Show falling snow on my site until January 4<sup>th</sup>.
he_IL: להציג שלג יורד באתר שלי עד 4 בינואר<sup></sup>.

en: Site
he_IL: אתר

en: Site Logo
he_IL: לוגו האתר

en: Site Monitoring
he_IL: מעקב אחר האתר

en: Site Settings
he_IL: הגדרות אתר

en: Site Setup
he_IL: הגדרת האתר

en: Site is not connected
he_IL: האתר לא מחובר

en: Site migration
he_IL: העברת האתר

en: Site setup
he_IL: הגדרת האתר

en: Sites
he_IL: אתרים

en: Size of batches
he_IL: גודל האצוות

en: Slug of the admin color scheme.
he_IL: מזהה לכתובת עבור ערכת הצבעים של מנהל המערכת.

en: Snow
he_IL: שלג

en: Social Links Menu
he_IL: תפריט קישורים חברתיים

en: Social Menu
he_IL: תפריט חברתי

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
he_IL: ייתכן שמישהו מנסה לגרום לך לתת להם גישה לאתר שלך בדרך מרמה. או יכול להיות שפשוט נתקלת בבאג :) בכל אופן, סגור חלון זה.

en: Something got a little mixed up and an unexpected WordPress.com user logged in.
he_IL: עקב טעות אירעה התחברות ל-WordPress.com על ידי משתמש בלתי צפוי.

en: Something went wrong when attempting to like that comment. Please try again.
he_IL: משהו השתבש במהלך הניסיון לסמן לייק לתגובה. יש לנסות שוב.

en: Something went wrong when attempting to unlike that comment. Please try again.
he_IL: משהו השתבש במהלך הניסיון לבטל את סימון הלייק לתגובה. יש לנסות שוב.

en: Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.
he_IL: משהו השתבש. יש לרענן את העמוד ו/או לנסות שוב.

en: Something went wrong. Please try again.
he_IL: משהו השתבש. יש לנסות שנית.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
he_IL: מצטערים, משהו השתבש בחיבור שלך ל-Jetpack.

en: Sorry, this comment could not be posted.
he_IL: מצטערים, לא ניתן היה לפרסם את התגובה.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאות לגשת לנקודת קצה זו.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same plugins as an existing schedule.
he_IL: מצטערים, אין אפשרות ליצור לוח זמנים עם אותם התוספים בלוח הזמנים הקיים.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same time as an existing schedule.
he_IL: מצטערים, אין אפשרות ליצור לוח זמנים עם אותם המועדים בלוח הזמנים הקיים.

en: Sorry, you can not schedule theme updates at this time.
he_IL: מצטערים, אין אפשרות לקבוע זמן לעדכונים של ערכת העיצוב כרגע.

en: Staging
he_IL: שכפול אתר

en: Start Fresh
he_IL: להתחיל מחדש

en: Start ID for the histogram
he_IL: מזהה התחלה להיסטוגרמה

en: Start a website
he_IL: להתחיל אתר

en: Start building your audience
he_IL: לבנות את הקהל שלך

en: Start customizing
he_IL: להתחיל בהתאמה

en: Start writing
he_IL: להתחיל לכתוב

en: Start writing or type '/' to insert a block
he_IL: להתחיל לכתוב או ללחוץ על המקש "/" כדי להוסיף בלוק

en: Stats
he_IL: נתונים סטטיסטיים

en: Strip non-ascii characters?
he_IL: האם להוריד תווים שאינם ascii?

en: Subscribe
he_IL: להירשם לעדכונים

en: Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.
he_IL: כדי להמשיך לקרוא ולקבל גישה לארכיון המלא יש להירשם עכשיו.

en: Subscribers
he_IL: מנויים

en: Success!
he_IL: ההתקנה הושלמה

en: Suggestions
he_IL: הצעות

en: Sundays at %s.
he_IL: יום ראשון בשעה %s.

en: Sunset
he_IL: שקיעה

en: Switch
he_IL: החלפה

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
he_IL: הסנכרון בוטל מאחר שחסרה סביבת IXR.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
he_IL: הסנכרון נחסם ב-WordPress.com משום שהוא עלול לגרום לבעיית זהות

en: Tag name
he_IL: שם התג

en: Tags:
he_IL: תגיות:

[ctx: Template]
en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Template part published privately.
he_IL: החלק של התבנית פורסם באופן פרטי.

en: Template part published.
he_IL: החלק של התבנית פורסם.

en: Template part reverted to draft.
he_IL: החלק של התבנית הוחזר למצב טיוטה.

en: Template part scheduled.
he_IL: החלק של התבנית תוזמן.

en: Template part updated.
he_IL: החלק של התבנית עודכן.

en: Template parts list
he_IL: רשימה של חלקי התבנית

en: Template parts list navigation
he_IL: ניווט ברשימה של חלקי התבנית

en: Test plugin for the jetpack-mu-wpcom package
he_IL: לבדוק את התוסף לחבילת jetpack-mu-wpcom

en: Testimonial
he_IL: המלצות

en: Testimonial Archive Content
he_IL: תוכן ארכיון המלצות

en: Testimonial Archive Featured Image
he_IL: תמונה ראשית של ארכיון המלצות

en: Testimonial Archive Title
he_IL: כותרת ארכיון המלצות

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
he_IL: טיוטת ההמלצה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial list navigation
he_IL: ניווט ברשימת המלצות

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
he_IL: עמודי המלצות מוצגים ברוב ההמלצות של %1$s

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
he_IL: ההמלצה פורסמה. <a href="%s">צפו בהמלצה</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
he_IL: שוחזרה המלצה לגירסה מ %s

en: Testimonial saved.
he_IL: ההמלצה נשמרה.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
he_IL: ההמלצה מתוזמנת ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
he_IL: ההמלצה הוגשה לפרסום. <a target="_blank" href="%s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial updated.
he_IL: ההמלצה עודכנה.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
he_IL: ההמלצה עודכנה. <a href="%s">צפו בהמלצה</a>

en: Testimonials
he_IL: המלצות

en: Testimonials list
he_IL: רשימת המלצות

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
he_IL: יש לרשום כינויים של Textdomain לפני רכיב ה-Hook של ⁦%1$s⁩. ההודעה הזאת הופעלה על ידי הדומיין ⁦%2$s⁩.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
he_IL: מזהה בלוג ID/WP.com של סביבת אתר זה

en: The Toolbar is always visible on Atomic sites while connected to the Automattic proxy.
he_IL: באתרי Atomic סרגל הכלים תמיד גלוי כאשר יש חיבור לפרוקסי של Automattic.

en: The URL is not from the current site.
he_IL: כתובת ה-URL לא מהאתר הנוכחי.

en: The URL scheme must match the current site.
he_IL: סכימת ה-URL חייבת להתאים לאתר הנוכחי.

en: The WP.com user ID of the connected user
he_IL: זיהוי משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com user email of the connected user
he_IL: האימייל של משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com username of the connected user
he_IL: שם משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
he_IL: תהליך ההרשאה פג. חזרו חזרה ונסו שוב.

en: The bot id to chat with.
he_IL: מזהה הבוט שעמו ינוהל הצ'אט.

en: The bot id to get the chat for.
he_IL: מזהה הבוט שעבורו יתקבל הצ'אט.

en: The chat id for the existing chat.
he_IL: מזהה הצ'אט של הצ'אט הקיים.

en: The chat id to get the chat for.
he_IL: מזהה הצ'אט שעבורו יתקבל הצ'אט.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
he_IL: הממשק הקלאסי של WP-Admin לניהול WordPress.

en: The content of your latest posts page is automatically generated and cannot be edited.
he_IL: התוכן בעמוד 'הפוסטים האחרונים' מיוצר באופן אוטומטי ולא ניתן לערוך אותו.

en: The context to continue the chat with.
he_IL: ההקשר להמשך הצ'אט.

en: The endpoint is not available on connected sites.
he_IL: נקודת הקצה לא זמינה באתרים מחוברים.

en: The feedback rating value.
he_IL: הערך של דירוג המשוב.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
he_IL: הרשאת הגישה לקבצים של חברת אחסון זו מונעת עריכת קבצים.

en: The isActive argument should be set to false.
he_IL: יש להגדיר את הארגומנט 'isActive' לערך 'false'.

en: The message id for the existing message.
he_IL: מזהה ההודעה של ההודעה הקיימת.

en: The message to add to the chat
he_IL: ההודעה שתתווסף לצ'אט

en: The number of items per page.
he_IL: מספר הפריטים בכל עמוד.

en: The number of sites of the connected WP.com user
he_IL: מספר האתרים של משתמש WP.com המחובר

en: The number of the page to retrieve, limited to 100
he_IL: מספר העמודים לאחזור, מוגבל ל-100

en: The path must be a string.
he_IL: הנתיב חייב להיות מחרוזת.

en: The path must be a valid URL.
he_IL: הנתיב חייב להיות כתובת URL תקינה.

en: The request is not signed correctly.
he_IL: הבקשה נחתמה באופן שגוי.

en: The request method is missing.
he_IL: שיטת הבקשה חסרה.

en: The required "%s" parameter is malformed.
he_IL: הפרמטר "%s" הנדרש לא תקין.

en: The required "%s" parameter is missing.
he_IL: הפרמטר "%s" הנדרש חסר.

en: The required "local_user" parameter is missing.
he_IL: פרמטר החובה "local_user" חסר.

en: The required "nonce" parameter is missing.
he_IL: פרמטר החובה "nonce" חסר.

en: The schedule could not be created.
he_IL: לא ניתן היה ליצור את לוח הזמנים.

en: The schedule could not be found.
he_IL: לא ניתן היה למצוא את לוח הזמנים.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
he_IL: ההגדרות לתוכן מוצג הועברו <a href="%s">למראה &rarr; התאם אישית</a>.

en: The site is not the main network site
he_IL: אתר זה אינו האתר המרכזי ברשת אתרים

en: The specified plugins are managed and auto-updated by WordPress.com.
he_IL: התוספים שצוינו מנוהלים ומתעדכנים באופן אוטומטי על ידי WordPress.com.

en: The specified plugins are not installed on the website. Please make sure the plugins are installed before attempting to schedule updates.
he_IL: התוספים שצוינו אינם מותקנים באתר האינטרנט. יש לוודא שהתוספים מותקנים לפני שמנסים לתזמן עדכונים.

en: Theme Showcase
he_IL: ספריית תבניות

en: Themes
he_IL: תבניות

en: There are currently no posts to display.
he_IL: אין פוסטים לתצוגה כעת.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he_IL: זהו פוסט מוגן ואין לו תקציר.

en: There is no previous invite for this user
he_IL: לא קיימות הזמנות קודמות למשתמש הזה

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
he_IL: אירעה שגיאה בעת יצירת המשתמש עבורך. יש לפנות אל מנהל המערכת של האתר שלך.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
he_IL: אירעה שגיאה בכניסתך למערכת דרך WordPress.com; יש לנסות שוב או לנסות להיכנס באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך.

en: There was an issue validating this request.
he_IL: נתקלנו בבעיה באימות הבקשה.

en: There was an unspecified error registering the site
he_IL: אירעה שגיאה לא מוגדרת ברישום האתר

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
he_IL: סיסמה זו נפוצה מאוד. יש לבחור סיסמה קשה יותר לניחוש.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר לשפר אותה על ידי שילוב של אותיות גדולות וקטנות, או מספרים.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר לשפר אותה על ידי הזנת תווים מיוחדים כגון #$&=?

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש. אפשר לחזק אותה על ידי שימוש בספרות ובאותיות יחדיו.

en: This request method does not support body parameters.
he_IL: שיטת בקשה זו אינה תומכת בפרמטרים של גוף.

en: This request method is not supported.
he_IL: שיטת בקשה זו אינה נתמכת.

en: This user didn&#8217;t accept the invitation to join this site yet.
he_IL: משתמש זה עדיין לא אישר את ההזמנה להצטרף לאתר זה.

en: This user doesn&#8217;t have a Jetpack SSO connection to WordPress.com. Invite them to the site to increase security and improve their experience.
he_IL: למשתמש זה אין חיבור של Jetpack SSO אל WordPress.com. כדאי להזמין אותו לאתר כדי לחזק את האבטחה ולשפר את חוויית השימוש שלו.

en: This user has connected their WordPress.com account.
he_IL: משתמש זה התחבר אל החשבון שלו ב-WordPress.com.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
he_IL: המשתמש הזה הוא ספק, פרילנסר, יועץ או סוכנות.

en: This user will be invited to WordPress.com. You can include a personalized welcome message with the invitation.
he_IL: משתמש זה יוזמן ל-WordPress.com. אפשר להוסיף להזמנה הודעת ברכה אישית.

en: Thumbnail
he_IL: תמונה מוקטנת

en: Thursdays at %s.
he_IL: יום חמישי בשעה %s.

en: To take ownership of the site, we ask that the person you designate contacts us at %s with a copy of the death certificate.
he_IL: כדי לקבל בעלות על האתר, נבקשך להנחות את האדם שמינית ליצור קשר עמנו דרך %s ולהציג עותק של תעודת הפטירה.

en: Token for user %d is malformed
he_IL: המבנה של האסימון למשתמש %d לא תקין

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
he_IL: עזרה

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
he_IL: הצגת היסטוריה מלאה

en: Tools
he_IL: כלים

en: Tooltip
he_IL: תיאור כלי

en: Transparent
he_IL: שקוף

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t exist.
he_IL: בוצע ניסיון להזמין משתמש שלא קיים.

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t have an email address.
he_IL: בוצע ניסיון להזמין משתמש שאין לו כתובת אימייל.

en: Tried to revoke an invite for a user that doesn&#8217;t exist.
he_IL: בוצע ניסיון לבטל הזמנה עבור משתמש שלא קיים.

en: Tried to revoke an invite that doesn&#8217;t exist.
he_IL: בוצע ניסיון לבטל הזמנה שלא קיימת.

en: Try Fiverr Logo Maker
he_IL: לנסות את Fiverr Logo Maker

en: Try customizing your theme styles to get your site looking just right.
he_IL: לנסות התאמה אישית של סגנונות תבנית כדי ליצור אתר שנראה בדיוק כפי שהתכוונת.

en: Tuesdays at %s.
he_IL: יום שלישי בשעה %s.

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
he_IL: כדי לגשת לאתר זה דרוש אימות דו-שלבי. יש להיכנס אל <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">הגדרות האבטחה</a> שלך כדי להגדיר <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">אימות דו-שלבי</a> לחשבון.

en: Types:
he_IL: סוגים

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
he_IL: ה-URI של עמוד המנהל שאליו יש להפנות את המשתמש לאחר תהליך ההתחברות

en: URL secret does not exist.
he_IL: הסוד של כתובת ה-URL לא קיים.

en: URL secret to compare to the ones stored in the database.
he_IL: הסוד של כתובת ה-URL לצורך השוואה לנתונים שמאוחסנים בבסיס הנתונים.

en: UTC%s
he_IL: UTC %s

en: Unable to fetch the requested data.
he_IL: אין אפשרות להביא את הנתונים שביקשת.

en: Unable to save new URL secret
he_IL: לא ניתן לשמור את הסוד החדש של כתובת ה-URL

en: Unable to unlink the connection owner.
he_IL: אין אפשרות לבטל את הקישור אל הבעלים של החיבור.

en: Uncategorized
he_IL: ללא קטגוריה

en: Underline
he_IL: קו תחתי

en: Unknown Plugin Update Failure
he_IL: כשל לא ידוע במהלך עדכון תוסף

en: Unlike this comment
he_IL: לבטל את סימון הלייק לתגובה זו

en: Unlock more with premium and free plugins
he_IL: לבצע פעולות נוספות בעזרת תוספים בחינם ותוספי פרימיום

en: Unset &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
he_IL: לבטל את ההגדרה של '%s' בתור העמוד שמציג את הפוסטים האחרונים שלך

en: Unset as posts page
he_IL: לבטל את ההגדרה כעמוד פוסטים

en: Update Menu Item Label
he_IL: עדכן תווית פריט תפריט

en: Update Menu Section
he_IL: עדכן סעיף תפריט

en: Update Project Tag
he_IL: עדכנו את תגית הפרויקט

en: Update Project Type
he_IL: עדכנו את סוג הפרויקט:

en: Update Template Part Type
he_IL: לעדכן את סוג החלק של התבנית

en: Update your About page
he_IL: לעדכן את העמוד 'אודות' שלך

en: Update your domain's DNS
he_IL: לעדכן את ה-DNS של הדומיין שלך

en: Update your site's design
he_IL: לעדכן את העיצוב של האתר שלך

en: Upgrade
he_IL: לשדרג

en: Upgrade now
he_IL: לשדרג עכשיו

en: Upgrade plan
he_IL: לשדרג תוכנית

en: Upgrade required
he_IL: נדרש שדרוג

en: Upgrades
he_IL: לשדרג

en: Upload
he_IL: העלה

en: Upload from URL
he_IL: להעלות מכתובת URL

en: Upload your first video
he_IL: להעלות את הסרטון הראשון שלך

en: Uploading…
he_IL: מעלה…

en: Use WP-Admin to manage your site.
he_IL: להשתמש ב-WP-Admin לניהול האתר שלך.

en: Use WordPress.com’s guided importer to import posts and comments from Medium, Substack, Squarespace, Wix, and more.
he_IL: להשתמש במייבא של WordPress.com שידריך אותך בייבוא של פוסטים ותגובות מ-Medium, מ-Substack, מ-Squarespace, מ-Wix ועוד.

en: Use WordPress.com’s native dashboard to manage your site.
he_IL: להשתמש בלוח הבקרה המקומי של WordPress.com לניהול האתר שלך.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
he_IL: השתמש במקש <kbd>TAB</kbd> במקלדת שלך כדי לעבור בין העמודות ובמקשים <kbd>ENTER</kbd> או <kbd>RETURN</kbd> כדי לשמור כל שורה ולעבור לבאה.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
he_IL: השתמשו בהגדרות אלה על מנת להציג סוגי תוכן שונים באתר שלכם.

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
he_IL: מזהיי משתמש שיש לכלול בסנכרון מלא או 'התחלתי'

en: User invite revoked successfully.
he_IL: הזמנת המשתמש בוטלה בהצלחה.

en: User not found.
he_IL: משתמש לא נמצא.

en: User was invited successfully!
he_IL: המשתמש הוזמן בהצלחה!

en: User was re-invited successfully!
he_IL: המשתמש הוזמן שוב בהצלחה!

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Valid user is required
he_IL: חובה להוסיף משתמש תקף

en: Valid user is required.
he_IL: חובה להוסיף משתמש תקף.

en: Verification secrets are empty
he_IL: קוד האימות הסודיים האימות ריקים

en: Verification secrets are incomplete
he_IL: קודי האימות הסודיים לא שלמים

en: Verification secrets not found
he_IL: קודי האימות הסודיים לא נמצאו

en: Verification took too long
he_IL: האימות ארך זמן רב מדי

en: Verify email address
he_IL: לאמת את כתובת האימייל

en: Verify the email address for your domains
he_IL: לאמת את כתובת האימייל עבור הדומיינים שלך

en: View Menu Item
he_IL: הצג פריט תפריט

en: View Menu Item Label
he_IL: הצג תווית פריט תפריט

en: View Menu Section
he_IL: צפה בסעיף תפריט

en: View Project
he_IL: הצג פרויקט

en: View Project Tag
he_IL: צפו בתגית הפרויקט

en: View Project Type
he_IL: צפו בסוג הפרויקט:

en: View Template Part
he_IL: להציג את החלק של התבנית

en: View Template Part Type
he_IL: להציג את סוג החלק של התבנית

en: View Testimonial
he_IL: צפו בהמלצה

en: View all posts
he_IL: להצגת כל הפוסטים

en: View all posts by %s
he_IL: הצג את כל הפוסטים מאת %s

[ctx: View options to switch between]
en: View
he_IL: להציג

en: View site metrics
he_IL: להציג את מדדי האתר

en: View your product
he_IL: להציג את המוצר שלך

en: WP Admin
he_IL: ניהול WP

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
he_IL: אזהרה! מחיקת הבעלות על החיבור ל-Jetpack (%s) עבור אתר זה עשויה לגרום לאחת מתכונות ה-Jetpack שלך להפסיק לעבוד.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
he_IL: אין אפשרות לבטל את קישור המשתמש. יש לנסות שנית.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
he_IL: לא הצלחנו למצוא את החשבון שלך. אם כבר יש לך חשבון, יש לוודא שהתחברת אל WordPress.com.

en: We highly recommend inviting users to join WordPress.com and log in securely using <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> to ensure maximum security and efficiency.
he_IL: אנחנו ממליצים בחום להזמין משתמשים להצטרף אל WordPress.com ולהתחבר בצורה מאובטחת באמצעות <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> כדי לאבטחה וליעילות המרביות.

en: We'll keep you in the loop!
he_IL: אנו נמשיך לעדכן אותך!

en: Website
he_IL: אתר

en: Website (optional)
he_IL: אתר אינטרנט (אופציונאלי)

en: Wednesdays at %s.
he_IL: יום רביעי בשעה %s.

en: Weekly
he_IL: מדי שבוע

en: Whether to mark this as a test chat (a11n-only).
he_IL: האם לסמן פריט זה כצ'אט בדיקה (a11n בלבד).

en: WooCommerce
he_IL: ווקומרס

en: WordPress.com Features
he_IL: אפשרויות של WordPress.com

en: WordPress.com Site Settings
he_IL: הגדרות אתר WordPress.com

en: WordPress.com account
he_IL: חשבון WordPress.com

en: WordPress.com invitation will be automatically revoked for user: <strong>%s</strong>. | WordPress.com invitations will be automatically revoked for users: <strong>%s</strong>.
he_IL[0]: ההזמנה של WordPress.com תבוטל באופן אוטומטי עבור המשתמש: <strong>%s</strong> .
he_IL[1]: ההזמנות של WordPress.com יבוטלו באופן אוטומטי עבור המשתמשים: <strong>%s</strong> .

en: WordPress.com users can change their profile’s basic details ( i.e., First Name, Last Name, Display Name, About ) in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Profile settings.</a>
he_IL: משתמשי WordPress.com יכולים לשנות את הפרטים הבסיסיים של הפרופיל שלהם (כלומר: שם פרטי, שם משפחה, כינוי, אודות) <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">בהגדרות הפרופיל של WordPress.com.</a>

en: WordPress.com users can change their profile’s email & website address in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Account settings.</a>
he_IL: משתמשי WordPress.com יכולים לשנות את כתובת האימייל והאתר של הפרופיל שלהם <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">בהגדרות של חשבון WordPress.com.</a>

en: Write 3 posts
he_IL: לכתוב שלושה פוסטים

en: Write a comment...
he_IL: כאן אפשר לכתוב תגובה...

en: Write a reply...
he_IL: לכתוב תגובה...

en: Write a welcome message
he_IL: לכתוב הודעת ההצטרפות

en: Write your first post
he_IL: לכתוב את הפוסט הראשון שלך

en: Writing
he_IL: כתיבה

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
he_IL: כבר יש לך חשבון באתר. יש <a href="%1$s">להיכנס</a> עם שם המשתמש והסיסמה שלך ואז להתחבר אל WordPress.com.

en: You are not allowed to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע את הפעולה הזו.

en: You aren’t authorized to do that.
he_IL: אין לך אישור לבצע פעולה זו.

en: You can change your fonts using Global Styles, which can be found in the Block Editor.
he_IL: ניתן לשנות את הפונטים שלך באמצעות סגנונות גלובליים אותם ניתן למצא בעורך הבלוק.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
he_IL: אפשר לבחור להעביר את הבעלות על החיבור לאחד מאותם מנהלי מערכת שכבר מחוברים:

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
he_IL: באפשרותך עכשיו לחסוך זמן שמוקד להתחברות באמצעות חיבור חשבון WordPress.com שלך אל %s.

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
he_IL: לא ניתן להפעיל את השיטה הזאת עד שהאפשרות Jetpack Config תוגדר

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאות משתמש מתאימות לביצוע פעולה זו.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
he_IL: אין לך הרשאות משתמש מתאימות לביצוע פעולה זו.
    			יש לפנות אל מנהל האתר אם לדעתך זו טעות.

en: You do not need to pass a $content parameter anymore.
he_IL: כבר לא צריך להעביר את הפרמטר ‎$content.

en: You don&#8217;t have permission to invite users.
he_IL: אין לך הרשאה להזמין משתמשים.

en: You don&#8217;t have permission to revoke invites.
he_IL: אין לך הרשאה לבטל הזמנות.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
he_IL: אתם צריכים לחבר את תוסף הג'טפק ל- WordPress.com על מנת להשתמש בתכונה זו.

en: You must have Two-Step Authentication enabled on your WordPress.com account.
he_IL: עליך להפעיל את האימות הדו-שלבי בחשבון שלך ב-WordPress.com.

en: You need to enter your numeric account ID and UUID for the <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
he_IL: יש להזין מזהה חשבון מספרי ו-UUID כדי לאפשר את הפעילות התקינה של <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a>. <a href="%2$s" target="_blank">הוראות מלאות</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
he_IL: צריך לבצע הרשמה של ה-Jetpack שלך לפני שאתה מחבר אותו.

en: You've added your first product!
he_IL: הוספת את המוצר הראשון שלך!

en: Your %s widget requires JavaScript to function properly.
he_IL: לווידג'ט %s נדרש JavaScript כדי לפעול באופן תקין.

en: Your Custom Content Types
he_IL: סוגי התוכן המוגדרים אישית שלכם

en: Your Jetpack Blaze dashboard requires JavaScript to function properly.
he_IL: לצורך פעולת לוח הבקרה של Jetpack Blaze נדרשת פעולה תקינה של JavaScript.

en: Your Jetpack Stats dashboard requires JavaScript to function properly.
he_IL: לצורך פעולת לוח הבקרה של Jetpack Stats נדרשת פעולה תקינה של JavaScript.

en: Your Jetpack Stats widget requires JavaScript to function properly.
he_IL: לצורך פעולת הווידג'ט של Jetpack Stats נדרשת פעולה תקינה של JavaScript.

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
he_IL: בארכיון הפורטפוליו שלכם אין כרגע נתונים. אתם יכולים להתחיל לייצר תוכן בלוח הבקרה.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
he_IL: בארכיון ההמלצות שלך אין כרגע רשומות. אפשר להתחיל ליצור אותן בלוח הבקרה.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
he_IL: נראה שהחיבור שלך ל-WordPress.com לא תקין. אם יש בעיות בשימוש, כדאי להתחבר מחדש.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
he_IL: הסיסמה שלך חלשה מדי: נראה שהוספת מידע אישי שקל לנחש. אנחנו ממליצים לנסות שילוב ייחודי יותר.

en: Your site contains premium styles. Upgrade now to publish them and unlock tons of other features.
he_IL: האתר שלך כולל סגנונות פרימיום. כדאי לשדרג עכשיו כדי לפרסם את השינויים שביצעת ולנצל המון אפשרויות אחרות.

en: Your site includes <a href="%1$s" target="_blank">premium styles</a> that are only visible to visitors after upgrading to the %2$s plan or higher.
he_IL: האתר כולל <a href="%1$s" target="_blank">סגנונות פרימיום</a> שיהיו זמינים לצפיית המבקרים רק לאחר שדרוג לתוכנית ⁦%2$s⁩ או לתוכניות מתקדמות יותר.

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
he_IL: יש קוד כפול ושגוי באתר שלך שמפנה מ-http ל-htpps. הפעולה הזאת מונעת מ-Jetpack לאמת את החיבור שלך. כדאי לעבור <a href="%s">לעמוד התמיכה</a> שלנו לפרטים על פתרון הבעיה.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
he_IL: התבנית שלכם תומכת ב<strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
he_IL: ערכת העיצוב שלך תומכת בהמלצות

en: Your user is not permitted to access this resource.
he_IL: למשתמש אין הרשאה לגשת למשאב הזה.

en: You’re previewing %s
he_IL: זוהי תצוגה מקדימה של %s

en: You’ve added your first video!
he_IL: הוספתם את הסרטון הראשון שלכם!

[ctx: add new on admin bar]
en: Template Part
he_IL: חלק של תבנית

[ctx: admin menu]
en: Template Part Types
he_IL: סוגי חלקים של תבניות

[ctx: admin menu]
en: Template Parts
he_IL: חלקים של תבניות

[ctx: block description]
en: Count down to your favorite next thing, and celebrate with fireworks when the time is right!
he_IL: אפשר לספור לאחור לקראת האירוע האהוב עליך ולחגוג עם זיקוקים כשהזמן מגיע!

[ctx: block description]
en: Create a timeline of events.
he_IL: ליצור ציר זמן של אירועים.

[ctx: block keyword]
en: countdown
he_IL: ספירה לאחור

[ctx: block keyword]
en: event
he_IL: אירוע

[ctx: block keyword]
en: events
he_IL: אירועים

[ctx: block keyword]
en: timeline
he_IL: ציר זמן

[ctx: block title]
en: Event Countdown
he_IL: ספירה לאחור לאירועים

[ctx: block title]
en: Timeline
he_IL: ציר זמן

en: collapsed
he_IL: צומצם

[ctx: designating the post author (eg: by John Doe]
en: by
he_IL: מאת

en: edit
he_IL: עריכה

en: expanded
he_IL: הורחב

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: DOWN
he_IL: למטה

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: UP
he_IL: למעלה

en: per %s
he_IL: לכל %s

[ctx: post author]
en:  and
he_IL:  ובנוסף

[ctx: post author]
en: by
he_IL: מאת

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
he_IL: חלקים של תבניות

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
he_IL: חלק של תבנית

[ctx: product name shown in menu]
en: Stats
he_IL: נתונים סטטיסטיים

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Part Types
he_IL: סוגי חלקים של תבניות

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Part Type
he_IL: סוג חלק של תבנית
