WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to hr translation catalogue (332 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
hr[0]: %1$d stavka jelovnika
hr[1]: %1$d stavke jelovnika
hr[2]: %1$d stavki jelovnika

en: %s is not a valid command.
hr: %s nije valjana naredba.

en: &mdash; Select &mdash;
hr: &mdash; Odaberi &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
hr: <span>Autor:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
hr: Potreban WordPress.com račun za pristup ovoj web-stranici. Kliknite na gumb ispod kako bi se prijavili ili kreirajte besplatni WordPress.com račun.

en: Account Settings
hr: Postavke profila

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Activated
hr: Aktivirano?

en: Activating
hr: Aktiviranje

en: Add Many Items
hr: Dodaj puno stavki

en: Add Menu Item
hr: Dodaj stavku izbornika

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New Menu Item Label
hr: Dodaj novu etiketu stavke izbornika

en: Add New Menu Section
hr: Dodaj novu sekciju izbornika

en: Add New Project
hr: Dodaj novi projekt

en: Add New Project Tag
hr: Dodaj novu oznaku projekta

en: Add New Project Type
hr: Dodaj novu vrstu projekta

en: Add New Site
hr: Dodaj novu web-stranicu

en: Add New Testimonial
hr: Dodaj novu preporuku

en: Add New User
hr: Dodaj novog korisnika

en: Add One Item
hr: Dodaj jednu stavku

en: Add These New Menu Items
hr: Dodaj ove nove stavke izbornika

en: Add or remove Labels
hr: Dodaj ili ukloni etikete

en: Add or remove tags
hr: Dodajte ili uklonite oznake

en: Add to section:
hr: Dodaj u sekciju:

en: Add your products
hr: Dodajte svoje proizvode

en: Additional CSS
hr: Dodatni CSS

en: Advertising
hr: Oglašavanje

en: All Menu Item Labels
hr: Sve etikete stavki izbornika

en: All Menu Sections
hr: Sve sekcije izbornika

en: All Project Tags
hr: Sve oznake projekta

en: All Project Types
hr: Sve vrste projekata

en: All Projects
hr: Svi projekti

en: All Testimonials
hr: Sve preporuke

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
hr: Također prikazuje označene objave izvan područja Istaknutog sadržaja.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
hr: Administrator za ovaj blog mora postaviti Jetpack spajanje.

en: An unknown error occurred.
hr: Pojavila se nepoznata greška

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
hr: Sva automatska ažuriranja je onemogućio mrežni administrator.

en: Appearance
hr: Izgled

en: Author Bio
hr: Biografija autora

en: Automatically use first image in post
hr: Automatski upotrijebit prvu sliku iz objave

en: Available Tools
hr: Dostupni alati

en: Backup
hr: Sigurnosne kopije

en: Blog Display
hr: Prikaz bloga

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
hr: Nije moguće upravljati s preusmjeravanjem kolačića, jer su zaglavlja (headers) već poslana.

en: Cannot parse URL %s
hr: Nije moguće parsirati URL %s

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
hr: Izaberite između prikaza cijele objave ili izvatka za blog i stranice arhiva, ili se odlučite za izvorne postavke teme, kombinaciju izvatka i cijelih objava.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
hr: Izaberite između prikaza cijele objave ili izvatka za blog i stranice arhiva.

en: Choose from the most used Labels
hr: Odaberi između najkorištenijih etiketa

en: Choose from the most used tags
hr: Odaberi između najkorištenijih oznaka

en: Classic Blue
hr: Klasično plava

en: Classic Bright
hr: Klasično svjetla

en: Collect sales tax
hr: Naplata poreza na promet

en: Connect
hr: Spojite se

en: Connect to WordPress.com
hr: Poveži se na WordPress.com

en: Connected
hr: Spojeno

en: Content Options
hr: Opcije sadržaja

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hr: Nastavi čitati<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Contrast
hr: Kontrast

en: Could not confirm migration.
hr: Nije moguće potvrditi migraciju.

en: Could not confirm new owner.
hr: Nije moguće potvrditi novog vlasnika.

en: Could not confirm safe mode.
hr: Nije moguće potvrditi Siguran režim.

en: Could not delete sync error option.
hr: Nije moguće obrisati opciju sinkronizacijske greške.

en: Custom field deleted.
hr: Dodatno polje izbrisano.

en: Custom field updated.
hr: Dodatno polje ažurirano.

en: Customer Name
hr: Ime klijenta

en: Customer Testimonials
hr: Preporuke klijenata

en: Customize
hr: Prilagodi

en: Customize Testimonials Archive
hr: Prilagodi arhivu preporuka

en: Customize your store
hr: Prilagodite svoju trgovinu

en: Default
hr: Izvorno

en: Description
hr: Opis

en: Discussion
hr: Rasprava

en: Dismiss this notice
hr: Zatvori ovu obavijest

en: Display author
hr: Prikaži autora

en: Display categories
hr: Prikaži kategorije

en: Display comment link
hr: Prikaži poveznicu za komentar

en: Display date
hr: Prikaži datum

en: Display on blog and archives
hr: Prikaži na blogu i arhivama

en: Display on pages
hr: Prikaži na stranicama

en: Display on single posts
hr: Prikaži na objavama

en: Display on single projects
hr: Prikaži na pojedinačnim projektima

en: Display tags
hr: Prikaži oznake

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
hr: Ne prikazuj oznaku u detaljima objave i oblaku oznaka.

en: Domain
hr: Domena

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
hr: Jednostavno istaknite sve objave s <a href="%1$s">"istaknuto" oznakom</a> ili oznakom po vašem izboru. Vaša tema podržava do %2$s objava u području istaknutoga sadržaja.

en: Edit Menu Item
hr: Uredi stavku izbornika

en: Edit Menu Item Label
hr: Uresi etiketu stavke izbornika

en: Edit Menu Section
hr: Uredi sekciju izbornika

en: Edit Project
hr: Uredi projekt

en: Edit Project Tag
hr: Uredi oznaku projekta

en: Edit Project Type
hr: Uredi vrstu projekta

en: Edit Testimonial
hr: Uredi preporuku

en: Enable Portfolio Projects for this site.
hr: Uključi Portfolio projekte za ovu stranicu.

en: Enable Testimonials for this site.
hr: Uključi Preporuke za ovu web-stranicu.

en: Enter the customer's name here
hr: Ovdje unesite ime klijenta

en: Enter the menu item's name here
hr: Ovdje unesite ime stavke izbornika

en: Error Details: %s
hr: Detalji o pogrešci: %s

en: Every %d minutes
hr: Svakih %d minuta

en: Every minute
hr: Svake minute

en: Export
hr: Izvoz

en: Featured Content
hr: Istaknuti sadržaj

en: Featured Images
hr: Istaknute slike

en: Feedback
hr: Povratne informacije

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
hr: Modificiranje datoteka je onemogućio mrežni administrator.

en: Filter Testimonials list
hr: Filter liste preporuka

en: Filter menu items list
hr: Filter liste stavki izbornika

en: Filter projects list
hr: Filter liste projekata

en: Food Menus
hr: Izbornik hrane

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
hr: Naprimjer, ljuto, omiljeno, itd. <br /> Etikete odvojite zarezima

en: Full post
hr: Cijela objava

en: General
hr: Općenito

en: Get paid with WooPayments
hr: Primajte uplate uz WooPayments

en: Grow your business
hr: Unaprijedite svoje poslovanje

en: Home
hr: Početna stranica

en: Import
hr: Uvoz

en: Install the mobile app
hr: Instalirajte mobilnu aplikaciju

en: Integrations
hr: Integracija

en: Invalid Parameter
hr: Neispravni parametar

en: Invalid parent type.
hr: Matična vrsta nije valjana.

en: Items on your restaurant's menu
hr: Stavke u izborniku restorana

en: Jetpack Safe Mode
hr: Jetpack Sigurni režim

en: Labels
hr: Etiketa

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
hr: Etiketa: <small>ljuto, omiljeno, itd. <em>Razdvojite etikete zarezima</em></small>

en: Launch your store
hr: Pokrenite svoju trgovinu

en: Learn More
hr: Saznaj Više

en: Learn more about Featured Images
hr: Naučite više o Istaknutim slikama

en: Like
hr: Sviđa mi se

en: Liked by you
hr: Što se tebi sviđa

en: Loading
hr: Učitavanje...

en: Log in as <span>%s</span>
hr: Prijavite se kao <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
hr: Prijavite se kao drugi WordPress.com korisnik

en: Log in with WordPress.com
hr: Prijavite se s WordPress.com

en: Log in with username and password
hr: Prijavite se s korisničkim imenom i lozinkom

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
hr: Prijavljivanje s WordPress.com je isključeno za web-stranice koje se nalaze u pripremnom režimu.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
hr: Prijava s WordPress.com trenutno nije dostupna jer ova web-stranica ima problema s spajanjem.

en: M j, Y @ G:i
hr: j. F Y. @ H:i

en: Manage Purchases
hr: Uredite kupnje

en: Match by Email
hr: Spariti po e-pošti

en: Media
hr: Medij

en: Menu Item
hr: Stavka izbornika

en: Menu Item Label
hr: Etiketa stavke izbornika

en: Menu Item Labels
hr: Etikete stavki izbornika

en: Menu Items
hr: Stavke izbornika

en: Menu Items re-ordered.
hr: Stavke izbornika su preuređene

en: Menu Section
hr: Sekcija izbornika

en: Menu Sections
hr: Sekcije izbornika

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hr: Skica stavke izbornika ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled stavke</a>

en: Menu item label list navigation
hr: Etiketa navigacije liste stavki izbornika

en: Menu item labels list
hr: Lista stavki izbornika

en: Menu item list navigation
hr: Navigacija liste stavki izbornika

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
hr: Stavka izbornika objavljena. <a href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu item restored to revision from %s
hr: Stavka izbornika je vraćena na reviziju od %s

en: Menu item saved.
hr: Stavka izbornika spremljena.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
hr: Stavka izbornika tempirana za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled stavke</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hr: Podstavka izbornika. <a target="_blank" href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu item updated.
hr: Stavka izbornika ažurirana.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
hr: Stavka izbornika ažurirana. <a href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu items list
hr: Lista stavki izbornika

en: Menu section list
hr: Lista sekcija izbornika

en: Menu section list navigation
hr: Navigacija liste sekcija izbornika

en: Move menu section down
hr: Pomakni dolje sekciju izbornika

en: Move menu section up
hr: Pomakni gore sekciju izbornika

en: Multi network install are not supported.
hr: Multi network instalacija nije podržana.

en: New Menu Item
hr: Nova stavka izbornika

en: New Menu Item Label Name
hr: Nova etiketa stavke izbornika

en: New Menu Sections Name
hr: Ime nove sekcije izbornika

en: New Project
hr: Novi projekt

en: New Project Tag Name
hr: Novo ime oznake projekta

en: New Project Type Name
hr: Ime nove vrste projekta

en: New Row
hr: Novi red

en: New Testimonial
hr: Nova preporuka

en: New owner is not admin
hr: Novi vlasnik nije admin

en: New owner is not connected
hr: Novi vlasnik nije spojen.

en: Nightfall
hr: Sumrak

en: No Labels
hr: Nema etiketa

en: No Labels found
hr: Etikete nisu pronađene

en: No Menu Items found
hr: Nisu pronađene stavke izbornika

en: No Menu Items found in Trash
hr: Nisu pronađene stavke izbornika u smeću

en: No Projects found
hr: Projekti nisu pronađeni

en: No Projects found in Trash
hr: Nijedan Projekt nije pronađen u Smeću

en: No Testimonials found
hr: Nisu pronađene preporuke

en: No Testimonials found in Trash
hr: Preporuke nisu pronađene u smeću

en: No tags found.
hr: Nije pronađena nijedna oznaka.

en: Or
hr: Ili

en: Order
hr: Redoslijed

en: Parent Menu Section
hr: Matična sekcija izbornika

en: Parent Menu Section:
hr: Matična sekcija izbornika:

en: Parent Project Type
hr: Matična vrsta projekta

en: Parent Project Type:
hr: Matična vrsta projekta:

en: Password must be at least %d characters.
hr: Lozinka mora imati najmanje %d znakova.

en: Performance
hr: Performanse

en: Please define an SVG icon filename.
hr: Definirajte ime SVG ikone.

en: Please define default parameters in the form of an array.
hr: Definirajte početne parametre u formi niza (array).

en: Popular Labels
hr: Popularne etikete

en: Popular Project Tags
hr: Popularne oznake projekta

en: Portfolio Archive Content
hr: Sadržaj arhive portfolia

en: Portfolio Archive Featured Image
hr: Istaknuta slika arhive portfolia

en: Portfolio Archive Title
hr: Naslov arhive portfolia

en: Portfolio Projects
hr: Portfolio projekti

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
hr: Portfolio stranice prikazuju najviše %1$s projekata

en: Post Details
hr: Detalji objave

en: Post excerpt
hr: Izvadak objave

en: Powder Snow
hr: Svježi snijeg

en: Price
hr: Cijena

en: Private
hr: Privatno

en: Profile
hr: Profil

en: Project
hr: Projekt

en: Project Tag
hr: Oznaka projekta

en: Project Tags
hr: Oznake projekta

en: Project Type
hr: Vrste projekta

en: Project Types
hr: Vrste projekata

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hr: Skica projekta je ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled projekta</a>

en: Project list navigation
hr: Navigacija liste projekata

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
hr: Projekt objavljen, <a href="%s">Pregledaj projekt</a>

en: Project restored to revision from %s
hr: Projekt vraćen na reviziju od %s

en: Project saved.
hr: Projekt spremljen.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
hr: Projekt tempiran za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled projekta</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hr: Projekt poslan. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled projekta</a>

en: Project tag list
hr: Lista oznaka projekata

en: Project tag list navigation
hr: Navigacija popisa oznaka projekata

en: Project type list
hr: Lista vrsta projekata

en: Project type list navigation
hr: Navigacija liste vrsti projekata

en: Project updated.
hr: Projekt ažuriran.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
hr: Projekt ažuriran. <a href="%s">Pregled stavke</a>

en: Projects
hr: Projekti

en: Projects list
hr: Lista projekata

en: Published by %s
hr: Objavio %s

en: Reading
hr: Čitanje

en: Require Two-Step Authentication
hr: Uključi Two-Step Authentication

en: Sakura
hr: Trešnjin cvijet

en: Save New Order
hr: Spremi novi raspored

en: Search
hr: Pretraga

en: Search Menu Item Labels
hr: Pretraga Etiketa stavki izbornika

en: Search Menu Items
hr: Pretraga stavki izbornika

en: Search Menu Sections
hr: Pretraga sekcija izbornika

en: Search Project Tags
hr: Pretraga oznaka projekta

en: Search Project Types
hr: Pretraga vrsti projekata

en: Search Projects
hr: Pretraga projekata

en: Search Testimonials
hr: Pretraga preporuka

en: Security
hr: Sigurnost

en: Send invite
hr: Pošalji pozivnicu

en: Separate tags with commas
hr: Razdvojite oznake zarezima

en: Settings
hr: Postavke

en: Site
hr: Web Stranica

en: Site Logo
hr: Logo web-stranice

en: Sites
hr: Web-stranice

en: Snow
hr: Snijeg

en: Social Links Menu
hr: Izbornik za poveznice društvenih mreža

en: Social Menu
hr: Izbornik društvenih mreža

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
hr: Netko vas želi prevariti da im date pristup vašoj stranici. Ili vas je možda zadesila greška (bug) :). U svakom slučaju zatvorite ovaj prozor.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup ovim podacima.

en: Start customizing
hr: Počnite prilagođavati

en: Stats
hr: Statistika

en: Success!
hr: Uspjeli ste!

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Sunset
hr: Zalazak Sunca

en: Switch
hr: Sklopka

en: Tag name
hr: Ime oznake

en: Tags:
hr: Oznake:

en: Testimonial
hr: Preporuke

en: Testimonial Archive Content
hr: Sadržaj arhivske stranice preporuka

en: Testimonial Archive Featured Image
hr: Istaknuta slika  arhivske stranice preporuka

en: Testimonial Archive Title
hr: Naslov arhivske stranice preporuka

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hr: Skica preporuke je ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial list navigation
hr: Navigacija popisa preporuka

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
hr: Stranica preporuka prikazuje najviše %1$s preporuka.

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
hr: Preporuka objavljena. <a href="%s">Pregledaj preporuku</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
hr: Preporuka vraćena na reviziju od %s

en: Testimonial saved.
hr: Preporuka spremljena.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
hr: Preporuka tempirana za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hr: Preporuka poslana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial updated.
hr: Preporuka ažurirana.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
hr: Preporuka ažurirana. <a href="%s">Pregledaj preporuku</a>

en: Testimonials
hr: Preporuke

en: Testimonials list
hr: Popis preporuka

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
hr: Proces autorizacije je istekao. Vratite se i pokušajte ponovno.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
hr: Dozvole za pisanje ne dopuštaju uređivanje datoteka.

en: The request is not signed correctly.
hr: Zahtjev nije ispravno potpisan.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
hr: Postavke za Istaknuti sadržaj <a href="%s">premještene su u Izgled &rarr; Prilagodi</a>.

en: The site is not the main network site
hr: Web-stranica nije glavna mrežna stranica

en: Themes
hr: Teme

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hr: Nema izvatka jer je objava zaštićena.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
hr: Pojavila se greška pri kreiranju korisnika. Kontaktirajte administratora vaše web-stranice.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
hr: Pojavila se greška pri vašoj prijavi s WordPress.com, pokušajte ponovno ili se pokušajte prijaviti s vašim korisničkim imenom i lozinkom.

en: There was an unspecified error registering the site
hr: Pojavila se nepoznata greška pri registriranju na web-stranicu

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
hr: Ovo je česta lozinka. Izaberi nešto što će biti teže drugima za pogoditi.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
hr: Vaša lozinka je preslaba: možete ju pojačati dodavajući dodatna velika i mala slova, te brojeve.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
hr: Tvoja lozinka je preslaba: možeš ju poboljšati koristeći specijalne znakove poput !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
hr: Tvoja lozinka je preslaba: možete ju pojačati miješanjem brojeva i slova.

en: This request method does not support body parameters.
hr: Ova metoda zahtjeva ne podržava body parametre.

en: This request method is not supported.
hr: Ova metoda zahtjeva nije podržana.

en: Thumbnail
hr: Minijatura

en: Tools
hr: Alati

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
hr: Dvostruka provjera autentičnosti je potrebna kako bi pristupili ovoj web-stranici. Otvorite <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Postavke sigurnosti</a> kako bi konfigurirali <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Dvostruku provjeru autentičnosti</a> za svoju web-stranicu.

en: Types:
hr: Tipovi

en: UTC%s
hr: UTC %s

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Update Menu Item Label
hr: Ažuriraj etiketu stavke izbornika

en: Update Menu Section
hr: Ažuriranje sekcije izbornika

en: Update Project Tag
hr: Ažuriraj oznaku projekta

en: Update Project Type
hr: Ažuriraj vrstu projekta

en: Upgrades
hr: Nadogradnje

en: Upload
hr: Prijenos

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
hr: Koristite tipku <kbd>TAB</kbd> na tipkovnici za kretanje po stupcima i tipku <kbd>ENTER</kbd> ili <kbd>NATRAG</kbd> za spremanje redka i prijelaz u sljedeći.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
hr: Upotrijebite ove postavke za prikaz različitih vrsti sadržaja na vašoj web-stranici.

en: User not found.
hr: Korisnik nije pronađen

en: Users
hr: Korisnici

en: View Menu Item
hr: Pregledaj stavku izbornika

en: View Menu Item Label
hr: Pregledaj etiketu stavke izbornika

en: View Menu Section
hr: Pregledaj sekciju izbornika

en: View Project
hr: Pregledaj projekt

en: View Project Tag
hr: Pregledaj oznaku projekta

en: View Project Type
hr: Pregledaj vrstu projekta

en: View Testimonial
hr: Pregledaj preporuku

en: View all posts by %s
hr: Pogledaj sve objave od %s

en: WP Admin
hr: WP Administracija

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
hr: Nije moguće odspojiti korisnika. Pokušajte ponovno.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
hr: Nije moguće pronaći vaš račun. Ako već imate račun, provjerite da je se spojen s WordPress.com.

en: Writing
hr: Pisanje

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
hr: Već imate račun na ovoj web-stranici. <a href="%1$s">Prijavite se</a> s svojim korisničkim imenom i lozinkom, i zatim se spojite s WordPress.com.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
hr: Sada se možete brže prijaviti spajanjem vašeg WordPress.com računa s %s.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
hr: Nemate potrebno korisničko dopuštenje kako bi obavili ovu akciju.
    →	→	→	Kontaktirajte admina svoje web-stranice ako mislite da je ovo greška.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
hr: Morate spojiti Jetpack dodatak s WordPress.com za korištenje ove mogućnosti.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
hr: Morate registrirati vaš Jetpack prije spajanja.

en: Your Custom Content Types
hr: Vaši Prilagođene vrste sadržaja

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
hr: Vaš Portfolio arhiv trenutno nema unosa. Možete ih započeti kreirati na Nadzornoj ploči.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
hr: Vaša arhiva Preporuka trenutno nema unosa. Možete ih početi kreirati na Nadzornoj ploči.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
hr: Vaša tema podržava <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
hr: Vaša tema podržava Preporuke

en: edit
hr: uredi
