WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to hu translation catalogue (296 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
hu[0]: %1$d Élelmiszerek menüpont
hu[1]: %1$d Élelmiszerek menüpont

en: %s is not a valid command.
hu: %s nem érvényes parancs.

en: &mdash; Select &mdash;
hu: &mdash; Választás &mdash;

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
hu: <span>Szerző:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Account Settings
hu: Felhasználói fiók beállításai

en: Activate
hu: Aktiválás

en: Activated
hu: Aktiválva

en: Activating
hu: Bekapcsolása

en: Add Many Items
hu: Új menü tétel

en: Add Menu Item
hu: Új menü

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New Menu Item Label
hu: Új menütétel mező

en: Add New Menu Section
hu: Új menü szekció

en: Add New Project
hu: Új feladat hozzáadása

en: Add New Project Tag
hu: Új feladat címke hozzáadása

en: Add New Project Type
hu: Új feladat típus hozzáadása

en: Add New Site
hu: Új honlap hozzáadása

en: Add New Testimonial
hu: Új vélemény hozzáadása

en: Add New User
hu: Új felhasználó hozzáadása

en: Add One Item
hu: Egy új tétel hozzáadás

en: Add These New Menu Items
hu: Ezeknek az új menü elmeknek a hozzáadása

en: Add or remove Labels
hu: Címkék hozzáadása vagy eltávolítása

en: Add or remove tags
hu: Címke hozzáadása, vagy eltávolítása

en: Add to section:
hu: Szekció hozzáadás:

en: Additional CSS
hu: További CSS

en: Advertising
hu: Hirdető

en: All Menu Item Labels
hu: Összes menütétel mezők

en: All Menu Sections
hu: Összes menü szekció

en: All Project Tags
hu: Minden feladat címke

en: All Project Types
hu: Minden feladat típus

en: All Projects
hu: Minden feladat

en: All Testimonials
hu: Minden vélemény

en: All Users
hu: Összes felhasználó

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
hu: A címkézett bejegyzéseket a kiemelt tartalom területen kívül is megjelenítheti.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
hu: Egy adminisztrátornak be kell állítania a Jetpack kapcsolatot.

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Author Bio
hu: Szerző bemutatkozás

en: Automatically use first image in post
hu: Automatikusan használjuk a bejegyzés első képét

en: Available Tools
hu: Elérhető eszközök

en: Blog Display
hu: Blog megjelenítése

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
hu: Választható a teljes bejegyzés vagy a blog archívumában található oldalak kivonata közötti megjelenítés.

en: Choose from the most used Labels
hu: Leggyakrabban használt mezők kiválasztása

en: Choose from the most used tags
hu: Válassz a leggyakrabban használt címkék közül

en: Classic Blue
hu: Klasszikus kék

en: Classic Bright
hu: Klasszikus világos

en: Complete your profile
hu: A profilunk teljes

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Connect to WordPress.com
hu: Csatlakozás a WordPress.com-hoz

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Contact
hu: kapcsolat

en: Content Options
hu: Tartalmi beállítások

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu: Bővebben <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Contrast
hu: Kontraszt

en: Custom field deleted.
hu: Egyéni mező törölve.

en: Custom field updated.
hu: Egyéni mező frissítve.

en: Customer Name
hu: Ügyfél neve

en: Customer Testimonials
hu: Ügyfél vélemények

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Customize Testimonials Archive
hu: Összes vélemény oldalának a testreszabása

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default view
hu: Alapértelmezett megjelenés

en: Description
hu: Leírás

en: Discussion
hu: Beszélgetés

en: Dismiss this notice
hu: Értesítés elutasítása

en: Display author
hu: Szerkesztő megjelenítése

en: Display categories
hu: Kategóriák megjelenítése

en: Display comment link
hu: Hozzászólás hivatkozás megjelenítése

en: Display date
hu: Dátum megjelenítése

en: Display on blog and archives
hu: Megjelenítése a blogon és az összes bejegyzésnél

en: Display on pages
hu: Megjelenítése az oldalakon

en: Display on single posts
hu: Megjelenítése az egyes bejegyzéseknél

en: Display tags
hu: Címkék megjelenítése

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
hu: Ne jelenítse meg a címkét a bejegyzés részleteiben és a címkefelhőkben.

en: Download
hu: Letöltés

en: Edit Menu Item
hu: Menüpont szerkesztése

en: Edit Menu Item Label
hu: Menütétel mező szerkesztés

en: Edit Menu Section
hu: Menü szekció szerkesztés

en: Edit Project
hu: Feladat szerkesztése

en: Edit Project Tag
hu: Feladat címke szerkesztése

en: Edit Project Type
hu: Feladat típus szerkesztése

en: Edit Testimonial
hu: Vélemény szerkesztése

en: Enable Portfolio Projects for this site.
hu: Portfólió tartalom típus engedélyezése, ehhez a weboldalhoz.

en: Enable Testimonials for this site.
hu: Vélemények tartalom típus engedélyezése, ehhez a weboldalhoz.

en: Enter the customer's name here
hu: Add meg itt az ügyfél nevét

en: Enter the menu item's name here
hu: Adjuk meg a menüpont nevét

en: Error Details: %s
hu: Hiba részletei: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
hu: Hiba részletek: Jetpack ID számmal kezdődik. Ne tegyük közzé ezt a hibaüzenetet! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
hu: Hiba részletek: Jetpack ID üres. Ne tegyük közzé ezt a hibaüzenetet! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
hu: Hiba részletek: Jetpack ID nem lépcsőzetes. Ne tegyük közzé ezt a hibaüzenetet! %s

en: Every %d minutes
hu: Minden %d percben

en: Every minute
hu: Minden percben

en: Export
hu: Exportálás

en: Featured Content
hu: Kiemelt tartalom

en: Featured Images
hu: Kiemelt képek

en: Feedback
hu: Visszajelzések

en: Filter Testimonials list
hu: Szűrés a vélemények listájára

en: Filter menu items list
hu: Szűrés a menü elemek listájára

en: Filter projects list
hu: Szűrés a feladatok listájára

en: Food Menus
hu: Élelmiszerek

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
hu: Például, fűszeres, kedvenc, stb. <br /> Vesszővel válasszuk el a szavakat

en: Full post
hu: Teljes bejegyzés

en: General
hu: Általános

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Import
hu: Importálás

en: Invalid Parameter
hu: Érvénytelen paraméter

en: Items on your restaurant's menu
hu: Étterem menü mezők

en: Jetpack Plugin Version
hu: Jetpack bővítmény verzió

en: Jetpack Safe Mode
hu: Jetpack biztonságos mód

en: Labels
hu: Feliratok

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
hu: Mezők: <small>fűszeres, kedvenc, stb. <em>Vesszővel elválasztva</em></small>

en: Learn More
hu: További információk

en: Learn more about Featured Images
hu: További információk a kiemelt képekről

en: Like
hu: Kedvelés

en: Liked by you
hu: Kedvelem

en: Loading
hu: Betöltés...

en: Log in as <span>%s</span>
hu: Bejelentkezve <span>%s</span> felhasználónévvel

en: Log in with WordPress.com
hu: Belépés WordPress.com fiókkal

en: Log in with username and password
hu: Bejelentkezés felhasználónévvel és jelszóval

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
hu: A bejelentkezés a WordPress.com fiókkal jelenleg nem elérhető mert kapcsolódási problémák léptek fel az oldallal.

en: M j, Y @ G:i
hu: Y. F j.  l -  H:i

en: Manage Purchases
hu: Vásárlások kezelése

en: Match by Email
hu: Egyezés email-ben

en: Media
hu: Média

en: Menu Item
hu: Menü tétel

en: Menu Item Label
hu: Menü elem címke

en: Menu Item Labels
hu: Menü elem címkék

en: Menu Items
hu: Menü tételek

en: Menu Items re-ordered.
hu: Menü tételek újrarendezve

en: Menu Section
hu: Menü szekció

en: Menu Sections
hu: Menü szekciók

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hu: Menüpont vázlat frissítve. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Menu item labels list
hu: menü elem címkéinek listája

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
hu: Menü tétel közzétéve. <a href="%s">Megtekintés</a>

en: Menu item restored to revision from %s
hu: Menü elem visszaállításra került %s állapotából

en: Menu item saved.
hu: Menü tétel mentve.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
hu: Ütemezett menüpont: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Előnézete</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hu: Menü tétel hozzáadva. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Menu item updated.
hu: Menü tétel frissítve.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
hu: A fórum frissítésre került. <a href="%s">Fórum megtekintése</a>

en: Menu items list
hu: Menü elemek listája

en: Move menu section down
hu: Menü szekció lefele mozgatás

en: Move menu section up
hu: Menü szekció felfele mozgatás

en: New Menu Item
hu: Új menü tétel

en: New Menu Item Label Name
hu: Új menütétel mező név

en: New Menu Sections Name
hu: Új menü szekció név

en: New Project
hu: Új feladat

en: New Project Tag Name
hu: Új feladat címke neve

en: New Project Type Name
hu: Új feladat típus neve

en: New Row
hu: Új sor

en: New Testimonial
hu: Új vélemény

en: Nightfall
hu: Alkony

en: No Labels
hu: Nincsenek feliratok

en: No Labels found
hu: Nem találhatóak címkék

en: No Menu Items found
hu: Nincs menütétel

en: No Menu Items found in Trash
hu: Nincs menütétel a lomtárban

en: No Projects found
hu: Feladatok nem találhatóak

en: No Projects found in Trash
hu: Nincsenek feladatok a lomtárban

en: No Testimonials found
hu: Nincs találat

en: No Testimonials found in Trash
hu: Nincs találat a lomtárban

en: No stats
hu: Nincs statisztika

en: No tags found.
hu: Nincsenek címkék.

en: Or
hu: Vagy

en: Order
hu: Sorrend

en: Parent Menu Section
hu: Szülő menü szekció

en: Parent Menu Section:
hu: Szülő menü szekció:

en: Parent Project Type
hu: Származtatott feladat típus

en: Parent Project Type:
hu: Származtatott feladat típus:

en: Password must be at least %d characters.
hu: A jelszó legalább %d karaktert tartalmazhat.

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Plan
hu: Csomagom

en: Podcasting
hu: Poadcasting

en: Popular Labels
hu: Népszerű tételek

en: Popular Project Tags
hu: Népszerű feladat címkék

en: Portfolio
hu: Portfólió

en: Portfolio Projects
hu: Portfólió feladatok

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
hu: Portfolió oldal megjelenítéséhez legfeljebb %1$s projektnek kell lennie

en: Post Details
hu: Bejegyzés tulajdonságai

en: Post excerpt
hu: Bejegyzés kivonata

en: Powder Snow
hu: Porhó

en: Price
hu: Ár

en: Private
hu: Magán

en: Profile
hu: Adatlap

en: Project
hu: Feladat

en: Project Tag
hu: Feladat címke

en: Project Tags
hu: Feladat címke

en: Project Type
hu: Feladat típusa

en: Project Types
hu: Feladat típusok

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hu: A feladat vázlata frissítésre került. <a target="_blank" href="%s">Feladat előnézete</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
hu: Feladat közzétéve. <a href="%s">Feladat megtekintése</a>

en: Project restored to revision from %s
hu: A feladat visszaállításra került %s állapotából

en: Project saved.
hu: Feladat mentve.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
hu: Ütemezett feladat: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Előnézete</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hu: A feladat beküldésre került. <a target="_blank" href="%s">Feladat előnézete</a>

en: Project type list
hu: Projekt típusának listája

en: Project updated.
hu: Feladat frissítve.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
hu: A feladat frissítve. <a href="%s">Elem megtekintése</a>

en: Projects
hu: Feladatok

en: Projects list
hu: Projektek listája

en: Published by %s
hu: Közzétéve: %s

en: Reading
hu: Olvasás

en: Require Two-Step Authentication
hu: Kétlépcsős hitelesítés

en: Save New Order
hu: Új rendelés mentése

en: Search Menu Item Labels
hu: Keresés menütétel mezők

en: Search Menu Items
hu: Menütétel keresése

en: Search Menu Sections
hu: Menü szekció keresés

en: Search Project Tags
hu: Feladat címkék keresése

en: Search Project Types
hu: Feladat típusok keresése

en: Search Projects
hu: Feladatok keresése

en: Search Testimonials
hu: Vélemények keresése

en: Security
hu: Biztonság

en: Send invite
hu: Meghívó elküldése

en: Separate tags with commas
hu: Több címke megadása esetén vesszővel válasszuk el őket

en: Set as default
hu: Beállítás alapértelmezettnek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings save failed.
hu: A beállítások mentése sikertelen.

en: Site
hu: Honlap

en: Site Logo
hu: Oldal Logo

en: Sites
hu: Weboldalak

en: Snow
hu: Havazás

en: Social Links Menu
hu: Közösségi hivatkozások menü

en: Social Menu
hu: Közösségi média menü

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
hu: Valaki hozzá szeretne férni a honlaphoz vagy lehet csak találkozott egy hibával. :) Zárjuk be ezt az ablakot.

en: Stats
hu: Statisztika

en: Status
hu: Állapot

en: Success!
hu: Sikerült!

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Sunset
hu: Naplemente

en: Tag name
hu: Cimke név

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Testimonial
hu: Vélemény

en: Testimonial Archive Content
hu: Vélemény archívum tartalom

en: Testimonial Archive Featured Image
hu: Vélemény archívum kiemelt kép

en: Testimonial Archive Title
hu: Vélemény archívum címe

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hu: Vélemény vázlat frissítve. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
hu: Vélemény közzétéve. <a href="%s">Vélemény megtekintése</a>

en: Testimonial saved.
hu: Vélemény mentve.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
hu: Ütemezett vélemény: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Előnézete</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hu: Vélemény beküldésre került. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: Testimonial updated.
hu: Vélemény frissítve.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
hu: Vélemény frissítve. <a href="%s">Vélemény megtekintése</a>

en: Testimonials
hu: Vélemények

en: Testimonials list
hu: Vélemények listája

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
hu: ID/WP.com Blog ID a honlapon

en: The WP.com user ID of the connected user
hu: A WP.com felhasználó ID-vel csatlakozott a felhasználó

en: The WP.com user email of the connected user
hu: A WP.com email címével csatlakozott a felhasználó

en: The WP.com username of the connected user
hu: A WP.com felhasználónevével csatlakozott a felhasználó

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
hu: A bejelentkezési munkamenet lejárt. Térjünk vissza, és próbáljuk újra.

en: The number of sites of the connected WP.com user
hu: WP.com felhasználó csatlakoztatott honlapjainak száma

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
hu: A tartalom kiemeléssel kapcsolatos beállítások <a href="%s">áthelyezésre kerültek a Megjelenés &rarr; Testreszabás</a> menüpont alá.

en: Themes
hu: Sablonok

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hu: Nincs kivonat, mert ez egy védett tartalmú bejegyzés.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
hu: Hiba történt a felhasználó létrehozásakor. Értesítsük az oldalunk adminisztrátorát a problémáról.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
hu: Hiba történt a WordPress.com fiókunkkal való bejelentkezéskor. Próbáljuk újra vagy próbáljunk meg bejelentkezni a felhasználónevünkkel és jelszavunkkal.

en: There was an unspecified error registering the site
hu: Ismeretlen hiba történt az oldal regisztrálása közben

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
hu: Ez egy nagyon gyakori jelszó. Válasszunk olyat, amelyet nehezebb lesz mások számára kitalálni.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
hu: Ezt a jelszót túl könnyű kitalálni: de nagymértékben javíthatunk rajta, ha felváltva használunk betűket és számokat.

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Tools
hu: Eszközök

en: Trial
hu: próba

en: Types:
hu: Típusok

en: UTC%s
hu: UTC %s

en: Uncategorized
hu: Kategórizálatlan

en: Update Menu Item Label
hu: Menü elem címkéjének frissítése

en: Update Menu Section
hu: Menü szekció frissítés

en: Update Project Tag
hu: Feladat címke frissítése

en: Update Project Type
hu: Feladat típus frissítése

en: Updates
hu: Frissítések

en: Upgrades
hu: Csomagok

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Uploading…
hu: Feltöltés...

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
hu: Használjuk a <kbd>TAB</kbd> billentyűt az oszlopok közötti mozgásához és az <kbd>ENTER</kbd> vagy a <kbd>RETURN</kbd> billentyűt arra, hogy az aktuális sort mentse a következőre lépve.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
hu: Ezekkel a beállításokkal megjeleníthetőek különböző típusú tartalmak a webhelyen.

en: User not found.
hu: Felhasználó nem található

en: Users
hu: Felhasználók

en: View Menu Item
hu: Menü tétel megtekintés

en: View Menu Item Label
hu: Menütétel mező megtekintés

en: View Menu Section
hu: Menü szekció megtekintés

en: View Project
hu: Projekt megtekintése

en: View Project Tag
hu: Feladat címke megtekintése

en: View Project Type
hu: Feladat típus megtekintése

en: View Testimonial
hu: Vélemény megtekintése

en: View all posts by %s
hu: Összes bejegyzés megjelenítése: %s

en: WP Admin
hu: WP adminisztrátor

en: WordPress Updates
hu: WordPress frissítés

en: WordPress.com Features
hu: WordPress.com funkciók

en: Writing
hu: Írás

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
hu: Most meg tudjuk spórolni számodra a bejelentkezéssel eltöltött időt a WordPress.com fiók és a %s honlap összecsatlakoztatásával.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
hu: Ennek a lehetőségnek a használatához a Jetpackünket csatlakoztatni kell WordPress.com-hoz.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
hu: Be kell regisztrálni a Jetpackot csatlakoztatása előtt.

en: Your Custom Content Types
hu: Egyedi tartalom típus

en: Your plugins are all up to date.
hu: Minden bővítmény a legfrissebb verziójú.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
hu: A sablon támogatja a <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
hu: A sablonunk támogatja a véleményeket

en: Your themes are all up to date.
hu: Minden sablon a legfrissebb verziójú.

en: edit
hu: Szerkesztés
