WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to nb_NO translation catalogue (885 entries)

en:  and
nb_NO:  og

en:  once
nb_NO: én gang

en:  per
nb_NO:  pr.

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
nb_NO[0]: %1$d matmenygjenstand
nb_NO[1]: %1$d matmenygjenstander

en: %s is not a valid command.
nb_NO: %s er ikke en gyldig kommando.

en: %s wants to access your site’s data. Log in to authorize that access.
nb_NO: %s ønsker å få tilgang til dataene på nettstedet ditt. Logg inn for å godkjenne den tilgangen.

en: &mdash; Select &mdash;
nb_NO: &mdash; Velg &mdash;

en: (Address never made public)
nb_NO: (Adressen ble aldri offentliggjort)

en: (modified %s ago)
nb_NO: (modifisert %s siden)

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
nb_NO: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Lær mer</a> om tilkoblingseieren og hva som vil bli brutt hvis du ikke har én.

en: <span>A bright idea,</span> <span>coming soon</span>
nb_NO: <span>En lys idé,</span> <span>kommer snart</span>

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
nb_NO: <span>Forfatter:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>Error</strong>: Invalid site ID.
nb_NO: <strong>Feil</strong>: Ugyldig nettsted-ID.

en: <strong>Error</strong>: The custom message is too long. Please keep it under 500 characters.
nb_NO: <strong>Feil</strong>: Den tilpassede meldingen er for lang. Vennligst hold den under 500 tegn.

en: <strong>Error</strong>: The user invitation email could not be sent, the user account was not created.
nb_NO: <strong>Feil</strong>: E-postinvitasjonen til brukeren kunne ikke sendes, brukerkontoen ble ikke opprettet.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
nb_NO: En WordPress.com-konto er påkrevet for å få tilgang til dette nettstedet. Klikk på knappen nedenfor for å logge inn eller opprett en gratis WordPress.com-konto.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
nb_NO: Et par fengende ord for å motivere leserne dine til å kommentere

en: A non-empty nonce must be supplied.
nb_NO: En ikke-tom nonce må oppgis.

en: Access a variety of free and paid plugins that can enhance your site's functionality and features.
nb_NO: Få tilgang til en rekke gratis og betalte utvidelser som kan forbedre funksjonaliteten og egenskapene til nettstedet ditt.

en: Account ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
nb_NO: Konto-ID <a href="%s" target="_blank">(instruksjoner)</a>:

en: Account Settings
nb_NO: Kontoinnstillinger

en: Account not found. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
nb_NO: Brukerkonto ikke funnet. Hvis du allerede har en konto, sørg for at du har koblet til WordPress.com.

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Activated
nb_NO: Aktivert

en: Activating
nb_NO: Aktiverer

en: Add Many Items
nb_NO: Legg til mange gjenstander

en: Add Menu Item
nb_NO: Legg til menygjenstand

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Menu Item Label
nb_NO: Legg til ny menygjenstandsmerke

en: Add New Menu Section
nb_NO: Legg til en ny menyseksjon

en: Add New Plugin
nb_NO: Legg til ny utvidelse

en: Add New Project
nb_NO: Legg til nytt prosjekt

en: Add New Project Tag
nb_NO: Legg til nytt prosjektstikkord

en: Add New Project Type
nb_NO: Legg til ny prosjekttype

en: Add New Site
nb_NO: Legg til nytt nettsted

en: Add New Template Part
nb_NO: Legg til ny delmal

en: Add New Template Part Type
nb_NO: Legg til ny delmaltype

en: Add New Testimonial
nb_NO: Legg til ny tilbakemelding

en: Add New User
nb_NO: Legg til ny bruker

en: Add One Item
nb_NO: Legg til én gjenstand

en: Add These New Menu Items
nb_NO: Legg til disse nye menygjenstandene

en: Add a domain
nb_NO: Legg til et domene

en: Add a new page
nb_NO: Legg til en ny side

en: Add a post title
nb_NO: Legg til en innlegg tittel

en: Add links
nb_NO: Legg til lenker

en: Add or remove Labels
nb_NO: Legg til eller slette merker

en: Add or remove tags
nb_NO: Legge til | Legg til eller fjerne merkelapper

en: Add subscribers
nb_NO: Legg til abonnenter

en: Add the Subscribe Block to your site
nb_NO: Legg til Abonner-blokk til nettstedet ditt

en: Add to section:
nb_NO: Legg til i seksjon:

en: Add your About page
nb_NO: Legg til din Om-side

en: Add your products
nb_NO: Legg til produktene dine

en: Add-Ons
nb_NO: Tillegg

en: Add-ons
nb_NO: Tillegg

en: Additional CSS
nb_NO: Tilleggs-CSS

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
nb_NO: Juster kommentarskjemaet ditt med en smart hilsen og fargevalg.

en: Admin Interface Style
nb_NO: Admin Grensesnitt Stil

en: Admin interface style changed.
nb_NO: Admin grensesnitt stil endret.

en: Advertising
nb_NO: Reklamering

en: Akismet Anti-spam
nb_NO: Akismet antispam

en: All Menu Item Labels
nb_NO: Alle menygjenstandsmerker

en: All Menu Sections
nb_NO: Alle menyseksjoner

en: All Project Tags
nb_NO: Alle prosjektstikkord

en: All Project Types
nb_NO: Alle prosjekttyper

en: All Projects
nb_NO: Alle prosjekter

en: All Sites
nb_NO: Alle nettsteder

en: All Template Part Types
nb_NO: Legg til delmaltyper

en: All Template Parts
nb_NO: Alle delmaler

en: All Testimonials
nb_NO: Alle tilbakemeldinger

en: All Users
nb_NO: Alle brukere

en: Allow Blocks
nb_NO: Tillat blokker

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
nb_NO: Også vis taggede innlegg utenfor området for Fremhevet Innhold.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
nb_NO: En administrator for dette nettstedet | bloggen må sette opp Jetpack-tilkoblingen.

en: An error has occurred when inviting the user to the site.
nb_NO: Det har oppstått en feil når brukeren ble invitert til nettstedet.

en: An error has occurred when revoking the invite for the user.
nb_NO: Det har oppstått en feil ved tilbakekalling av invitasjonen for brukeren.

en: An error has occurred when revoking the user invite.
nb_NO: Det har oppstått en feil ved tilbakekalling av brukerinvitasjonen.

en: An unknown error occurred.
nb_NO: En ukjent feil oppsto.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
nb_NO: Eventuelle autoupdateringer er eksplisitt slått av av en nettstedadministrator.

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: Aquatic
nb_NO: Akvatisk

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
nb_NO: Som alltid, ikke nøl med å <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">kontakte vårt støtte | brukerstøtte team</a> hvis du har noen spørsmål.

en: Attempted to send a new invitation to a user using an invite that doesn&#8217;t exist.
nb_NO: Forsøkte å sende en ny invitasjon til en bruker ved å bruke en invitasjon som ikke eksisterer.

en: Author Bio
nb_NO: Forfatterbiografi

en: Automatically use first image in post
nb_NO: Automatisk bruk det første bildet i innlegget

en: Available Tools
nb_NO: Tilgjengelige verktøy

en: Back to template part types
nb_NO: Tilbake til delmaltyper

en: Backup
nb_NO: Sikkerhetskopi

en: Before we continue, please log in to your Jetpack site.
nb_NO: Før vi fortsetter, vennligst logg inn på nettstedet ditt med Jetpack.

en: Blaze &#8220;%s&#8221; to Tumblr and WordPress.com audiences.
nb_NO: Blaze &#8220;%s&#8221; til Tumblr og WordPress.com publikum.

en: Blog Display
nb_NO: Bloggvisning

en: Blog is already registered
nb_NO: Nettsted | blogg er allerede registrert

en: Build a website. Sell something. Blog. And so much more.
nb_NO: Bygg et nettsted. Selg noe. Blogg. Og så mye mer.

en: Build your audience with tags
nb_NO: Bygg publikumet ditt med tags

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Cancel reply
nb_NO: Avbryt svar

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
nb_NO: Kan ikke håndtere redirigeringer via informasjonskapsler fordi dokumenthodet allerede er sendt ut.

en: Cannot parse URL %s
nb_NO: Kan ikke analysere URL %s

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Changes you make in the editor won’t be applied to your site until you activate the theme.
nb_NO: Endringene du gjør i redigeringsverktøyet vil ikke bli brukt på nettstedet ditt før du aktiverer temaet.

en: Choose a domain
nb_NO: Velg et domene

en: Choose a plan
nb_NO: Velg en plan

en: Choose a theme
nb_NO: Velg et tema

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
nb_NO: Velg mellom et fullt innlegg eller et utdrag for nettstedet | bloggen og arkivsider, eller velg temaets standardkombinasjon av utdrag og fullt innlegg.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
nb_NO: Velg mellom et fullt innlegg eller et utdrag for nettstedet | bloggen og arkivsider.

en: Choose from the most used Labels
nb_NO: Velg fra de mest brukte merkene

en: Choose from the most used tags
nb_NO: Velg fra de mest brukte taggene

en: Choose someone to look after your site when you pass away.
nb_NO: Velg noen til å ta vare på nettstedet ditt når du går bort.

en: Claim your free one-year domain
nb_NO: Få ditt gratis én-års domene

en: Classic Blue
nb_NO: Klassisk blå

en: Classic Bright
nb_NO: Klassisk lyst

en: Classic style
nb_NO: Classic stil

en: Classic view
nb_NO: Klassisk visning

en: Click here to open the Block Editor and change your fonts.
nb_NO: Klikk her for å åpne redigeringsverktøyet og endre skrifttypene.

en: Collect sales tax
nb_NO: Samle inn moms

en: Color Scheme
nb_NO: Fargevalg

en: Column mappings
nb_NO: Kolonnemappinger

en: Coming Soon
nb_NO: Kommer snart

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
nb_NO: Komma-separert liste over ekstra felt som bør inkluderes i status.

en: Comment
nb_NO: Kommentar

en: Comment IDs to include in Full Sync
nb_NO: Kommentar-ID-er som skal inkluderes i Full Sync

en: Comment sent successfully
nb_NO: Kommentar sendt vellykket

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Common
nb_NO: Felles

en: Complete your profile
nb_NO: Fullfør din profil

en: Congrats! Premium blocks are now available to use.
nb_NO: Gratulerer! Premium blokkene er nå tilgjengelige for bruk.

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Connect a Stripe account to collect payments
nb_NO: Koble til en Stripe-konto for å samle inn betalinger

en: Connect to WordPress.com
nb_NO: Koble til WordPress.com

en: Connect your domain
nb_NO: Koble til domenet ditt

en: Connect your social media accounts
nb_NO: Koble til sosiale mediekontoene dine

en: Connected
nb_NO: Tilkoblet

en: Connecting a WordPress.com account unlocks Jetpack’s full suite of features including secure logins.
nb_NO: Koble til en WordPress.com-konto låser opp Jetpacks komplette sett av funksjoner, inkludert sikre pålogginger.

en: Content Options
nb_NO: Alternativ for innhold

en: Context for the Full Sync
nb_NO: Kontekst for Full Synk

en: Continue and launch
nb_NO: Fortsett og start

en: Continue editing
nb_NO: Fortsett redigering

en: Continue reading
nb_NO: Fortsett å lese

en: Continue reading %s
nb_NO: Fortsett å lese %s

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
nb_NO: Fortsett å lese<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue to write your first post
nb_NO: Fortsett å skrive ditt første innlegg

en: Contrast
nb_NO: Kontrast

en: Could not confirm migration.
nb_NO: Kunne ikke bekrefte migreringen.

en: Could not confirm new owner.
nb_NO: Kunne ikke bekrefte ny eier.

en: Could not confirm safe mode.
nb_NO: Kunne ikke bekrefte sikkerhetsmodus.

en: Could not delete sync error option.
nb_NO: Kunne ikke slette synkroniseringsfeil alternativ.

en: Create paid Newsletter
nb_NO: Opprett betalt nyhetsbrev

en: Current
nb_NO: Nåværende

en: Custom CSS
nb_NO: Tilpasset CSS

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
nb_NO: Tilpasset CSS blir nå behandlet i Tilpasseren.

en: Custom Message
nb_NO: Tilpasset melding

en: Custom field deleted.
nb_NO: Tilpasset felt slettet.

en: Custom field updated.
nb_NO: Tilpasset felt oppdatert.

en: Customer Name
nb_NO: Kundenavn

en: Customer Testimonials
nb_NO: Kunde-tilbakemeldinger

en: Customize
nb_NO: Tilpasse

en: Customize Testimonials Archive
nb_NO: Tilpass tilbakemeldingsarkiv

en: Customize content with AI
nb_NO: Tilpass innhold med AI

en: Customize your domain
nb_NO: Tilpass domenet ditt

en: Customize your store
nb_NO: Tilpass butikken din

en: Daily
nb_NO: Daglig

en: Daily Writing Prompt
nb_NO: Daglig skriveoppgave

en: Daily at %s.
nb_NO: Daglig kl. %s.

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Data Modules that should be included in Full Sync
nb_NO: Datamoduler som bør inkluderes i Full Sync

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default category changed successfully.
nb_NO: Standardkategori endret vellykket.

[ctx: Default page title]
en: About
nb_NO: Om

[ctx: Default page title]
en: Contact
nb_NO: Kontakt

en: Default style
nb_NO: Standard stil

en: Default view
nb_NO: Standardvisning

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Discover a curated selection of free and premium plugins designed to enhance your site's functionality and features.
nb_NO: Oppdag et kuratert utvalg av gratis og premium utvidelser laget for å forbedre nettstedets funksjonalitet og egenskaper.

en: Discover more from %s
nb_NO: Oppdag mer fra %s

en: Discussion
nb_NO: Diskusjon

en: Dismiss
nb_NO: Avfei

en: Dismiss this notice
nb_NO: Avfei denne meldingen

en: Display Mailerlite subscriber popup
nb_NO: Vis Mailerlite abonnent-popup

en: Display author
nb_NO: Vis forfatteren

en: Display categories
nb_NO: Vis kategorier

en: Display comment link
nb_NO: Vis kommentarlenke

en: Display date
nb_NO: Vis dato

en: Display on blog and archives
nb_NO: Vis på bloggen og i arkiver

en: Display on pages
nb_NO: Vis på sider

en: Display on single posts
nb_NO: Vis på enkeltinnlegg

en: Display on single projects
nb_NO: Visning på individuelle prosjekter

en: Display tags
nb_NO: Vis stikkord

en: Dive deep into the world of WordPress.com themes. Discover the responsive and stunning designs waiting to bring your site to life.
nb_NO: Dyk dypere inn i verden av WordPress.com temaer. Oppdag de responsive og fantastiske utformingene som venter på å gi nettstedet ditt liv.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
nb_NO: Vis ikke tagg i innleggdetaljer og taggskyer.

en: Do we want the checksum or object ids.
nb_NO: Vil vi ha sjekksummen eller objekt-ID-er.

en: Domain
nb_NO: Domene

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
nb_NO: Domene `%1$s` har nettopp feilet is_usable_domain-sjekken siden det er en under-domene av WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
nb_NO: Domene `%1$s` har nettopp feilet is_usable_domain-sjekken fordi det er tomt.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
nb_NO: Domene `%1$s` har nettopp feilet is_usable_domain-sjekken da det er i den forbudte rekken.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
nb_NO: Domene `%1$s` har nettopp feilet is_usable_domain-sjekken fordi det bruker et ugyldig toppnivådomene.

en: Domains
nb_NO: Domener

en: Don't use the theme's original CSS.
nb_NO: Ikke bruk temaets originale CSS.

en: Draft
nb_NO: Utkast

en: Drive traffic to your site
nb_NO: Drive trafikk til nettstedet ditt

en: Earn money with your newsletter
nb_NO: Tjen penger med nyhetsbrevet ditt

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
nb_NO: Enkelt å fremheve alle innlegg med <a href="%1$s">"fremhevet" taggen</a> eller en tagg du velger. Temaet ditt støtter opptil %2$s innlegg i sitt fremhevede innholdsområde.

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Menu Item
nb_NO: Rediger menypunkt

en: Edit Menu Item Label
nb_NO: Rediger menygjenstandsmerke

en: Edit Menu Section
nb_NO: Rediger menyseksjon

en: Edit Project
nb_NO: Rediger prosjekt

en: Edit Project Tag
nb_NO: Rediger prosjektstikkord

en: Edit Project Type
nb_NO: Rediger prosjekttype

en: Edit Template Part
nb_NO: Rediger delmal

en: Edit Template Part Type
nb_NO: Rediger delmaltype

en: Edit Testimonial
nb_NO: Rediger tilbakemelding

en: Edit a page
nb_NO: Redigere en side

en: Edit site design
nb_NO: Redigere | rediger nettsted utforming | design

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email (address never made public)
nb_NO: E-post (adresse aldri gjort offentlig)

en: Email me new comments
nb_NO: E-post meg nye kommentarer

en: Email me new posts
nb_NO: E-post meg nye innlegg

en: Emails
nb_NO: E-poster

en: Enable Locked Mode
nb_NO: Slå på Låst modus

en: Enable Portfolio Projects for this site.
nb_NO: Aktiver portefølje-prosjekter for dette nettstedet.

en: Enable Testimonials for this site.
nb_NO: Skru på tilbakemeldinger for dette nettstedet.

en: Enable blocks in comments
nb_NO: Slå på blokkering i kommentarer

en: Enable post sharing
nb_NO: Slå på deling av innlegg

en: Enable subscribers modal
nb_NO: Slå på abonnenters modal

en: End ID for the histogram
nb_NO: Avslutt ID for histogrammet

en: Enhanced Ownership
nb_NO: Økt eierskap

en: Enter media URL
nb_NO: Angi medie-URL

en: Enter the customer's name here
nb_NO: Skriv inn kundens navn her

en: Enter the menu item's name here
nb_NO: Skriv inn menygjenstandens navn her

en: Enter your email address
nb_NO: Legg inn e-postadressen din

en: Error Details: %s
nb_NO: Feildetaljer: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
nb_NO: Feildetaljer: Jetpack-ID begynner med et tall. Ikke publiser denne feilmeldingen offentlig! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
nb_NO: Feildetaljer: Jetpack-ID er tom. Ikke publiser denne feilmeldingen offentlig! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
nb_NO: Feildetaljer: Jetpack-ID er ikke en skalar. Ikke publiser denne feilmeldingen offentlig! %s

en: Error during unschedule of the event.
nb_NO: Feil under avbestilling av arrangementet.

en: Error: your Facebook login has expired.
nb_NO: Feil: Facebook-påloggingen din har utløpt.

en: Every %d minutes
nb_NO: Hvert %d. minutt

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
nb_NO: Hver Jetpack-side trenger minst én koblet administrator for at funksjonene skal virke skikkelig. Vennligst koble til WordPress.com-kontoen din via knappen nedenfor. Én gang du kobler til, kan du oppfriske denne siden for å se et alternativ for å endre tilkoblingseier.

en: Every minute
nb_NO: Hvert minutt

en: Explore marketplace plugins
nb_NO: Utforsk markedsplassutvidelser

en: Explore plugins
nb_NO: Utforsk utvidelser

en: Explore themes
nb_NO: Utforsk temaer

en: External User
nb_NO: Ekstern Bruker

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
nb_NO: Kunne ikke koble fra nettstedet da det ser ut til å være allerede frakoblet.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
nb_NO: Kunne ikke hente brukertoken fra WordPress.com.

en: Featured
nb_NO: Fremhevede

en: Featured Content
nb_NO: Fremhevet innhold

en: Featured Images
nb_NO: Fremhevede bilder

en: Feedback
nb_NO: Tilbakemelding

en: Feel free to keep editing your homepage, or continue and launch your site.
nb_NO: Føl deg fri til å fortsette å redigere siden din, eller fortsett og lanser nettstedet ditt.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
nb_NO: Filmodifikasjoner er uttrykkelig deaktivert by en nettstedsadministrator.

en: Filter Testimonials list
nb_NO: Filtrer tilbakemeldingsliste

en: Filter menu items list
nb_NO: Filtrer oversikten over menypunkter

en: Filter projects list
nb_NO: Filtrer prosjektoversikten

en: Filter template parts list
nb_NO: Filtrer delmaloversikt

en: Find the perfect theme for your site
nb_NO: Finn det perfekte temaet for nettstedet ditt

en: Finish Sensei setup
nb_NO: Fullfør Sensei-oppsettet

en: Finish store setup
nb_NO: Fullfør butikkoppsettet

en: Flex your site's features with plugins
nb_NO: Flex dine nettstedets funksjoner med utvidelser

en: Fonts
nb_NO: Skrifter

en: Food Menus
nb_NO: Matmenyer

en: Footer
nb_NO: Sidebunn

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
nb_NO: For eksempel, krydret, favoritt, osv. <br /> Skill etiketter med komma

en: Fridays at %s.
nb_NO: Fredager kl. %s.

en: General
nb_NO: Generell

en: Get paid with WooPayments
nb_NO: Få betalt med WooPayments

en: Get started
nb_NO: Kom i gang

en: Get your first 10 subscribers
nb_NO: Få dine første 10 abonnenter

en: GitHub Deployments
nb_NO: GitHub Distribusjoner

en: Give your site a name
nb_NO: Gi nettstedet ditt et navn

en: Go to slide %d
nb_NO: Gå til lysbilde %d

en: Greeting Text
nb_NO: Hei tekst

en: Grow your business
nb_NO: Vokse bedriften din

en: Header
nb_NO: Sidetopp

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Homepage changed successfully.
nb_NO: Side endret vellykket.

en: Hosting
nb_NO: Nettvert | webhotell

en: Hosting Features
nb_NO: Hostingfunksjoner

en: Hourly views
nb_NO: Timebaserte visninger

en: IP address `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the private network.
nb_NO: IP-adresse `%1$s` har nettopp feilet is_usable_domain sjekken siden den er i det private nettverket.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
nb_NO: Hvis tekstfelt skal konverteres til latin1 i sjekksumsberegning.

en: If true, include the feedback rating value for each message in the response.
nb_NO: Hvis sant, inkluder tilbakemeldingsvurderingsverdien for hver melding i svaret.

en: If you are on a shared computer, remember to also <a href="%1$s">log out of WordPress.com</a>.
nb_NO: Hvis du bruker en delt datamaskin, husk også å <a href="%1$s">logge ut av WordPress.com</a>.

en: Import existing subscribers
nb_NO: Importer eksisterende abonnenter

en: Important notice about your Jetpack connection:
nb_NO: Viktig melding om din Jetpack tilkobling:

en: Indicates from what plugin the request is coming from
nb_NO: Indikerer hvilken utvidelse forespørselen kommer fra

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
nb_NO: Indikerer hvor registreringshandlingen ble utløst for sporing/segmentering

en: Install a custom plugin
nb_NO: Installer en tilpasset utvidelse

en: Install the mobile app
nb_NO: Installer mobilappen

en: Instantly
nb_NO: Øyeblikkelig

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Interested in getting blog post updates? Simply click the button below to stay in the loop!
nb_NO: Interessert i å få oppdateringer om innlegg på bloggen? Bare klikk på knappen under for å holde deg oppdatert!

en: Invalid Parameter
nb_NO: Ugyldig parameter

en: Invalid Registration State
nb_NO: Ugyldig registreringstilstand

en: Invalid blog token
nb_NO: Ugyldig bloggsjetong

en: Invalid parent type.
nb_NO: Ugyldig foreldertype.

en: Invalid token for user %d
nb_NO: Ugyldig token for bruker %d

en: Invalid user id is provided
nb_NO: Ugyldig bruker-ID er oppgitt

en: Invalid user identifier.
nb_NO: Ugyldig brukeridentifikator.

en: Invalid user token is provided
nb_NO: Ugyldig brukertoken er oppgitt

en: Invite user
nb_NO: Inviter bruker

en: Invite user to WordPress.com
nb_NO: Inviter bruker til WordPress.com

en: Is connection owner
nb_NO: Er tilkoblingseier

en: It cannot be changed.
nb_NO: Det kan ikke endres.

en: Items on your restaurant's menu
nb_NO: Gjenstander på din restaurants meny

en: Jetpack Force 2FA requires Jetpack’s SSO feature.
nb_NO: Jetpack Force 2FA krever Jetpacks SSO funksjon.

en: Jetpack Plugin Version
nb_NO: Jetpack utvidelse versjon

en: Jetpack Safe Mode
nb_NO: Jetpack Sikkerhetsmodus

en: Jetpack donations is disabled in favour of Newspack donations.
nb_NO: Jetpack-donasjoner er slått av til fordel for Newspack-donasjoner.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
nb_NO: Jetpack opplevde et problem med å lagre alternativer (cannot_save_secrets). Vi foreslår at du kontakter ditt nettvert | webhotell, og ber dem om hjelp til å sjekke at alternativtabellen er skrivbar på nettstedet ditt.

en: Jetpack is already connected.
nb_NO: Jetpack er allerede koblet til.

en: Jetpack is disconnected & site is private. Reconnect Jetpack to manage site visibility settings.
nb_NO: Jetpack er frakoblet og nettstedet er privat. Koble til Jetpack for å håndtere innstillingene for nettstedets synlighet.

en: Justify
nb_NO: Rettferdiggjør

en: Keep editing
nb_NO: Fortsett å redigere

en: Labels
nb_NO: Merker

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
nb_NO: Etiketter: <small>krydret, favoritt, osv. <em>Skille etiketter med komma</em></small>

en: Last heartbeat sent at: %s
nb_NO: Siste hjerteslag sendt kl: %s

en: Launch site
nb_NO: Lanseringssted

en: Launch your blog
nb_NO: Lanser nettstedet | bloggen din

en: Launch your site
nb_NO: Lanser nettstedet ditt

en: Launch your store
nb_NO: Start butikken din

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Learn more about Featured Images
nb_NO: Lær mer om fremhevede bilder

en: Learn more about changing fonts using Global Styles.
nb_NO: Lær mer om å endre skrifttyper ved å bruke Globale Stiler.

en: Leave a Reply
nb_NO: Legg igjen et svar

en: Leave a comment
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Leave a comment. (log in optional)
nb_NO: Legg igjen en kommentar. (innlogging valgfritt)

en: Leave a reply to %s
nb_NO: Legg igjen et svar til %s

en: Leave a reply. (log in optional)
nb_NO: Legg igjen et svar. (innlogging valgfritt)

en: Let visitors use a WordPress.com or Facebook account to comment
nb_NO: La besøkende bruke en WordPress.com- eller Facebook-konto for å kommentere

en: Light
nb_NO: Lys

en: Like
nb_NO: Liker

en: Like this comment
nb_NO: Like denne kommentaren

en: Liked by you
nb_NO: Likt av deg

en: Load more posts
nb_NO: Last flere innlegg

en: Loading
nb_NO: Laster inn ...

en: Loading your comment...
nb_NO: Laster inn kommentaren din...

en: Locked Mode
nb_NO: Locket modus

en: Log in
nb_NO: Logg inn

en: Log in as <span>%s</span>
nb_NO: Logg inn som <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
nb_NO: Logg inn som en annen WordPress.com-bruker

en: Log in or provide your name and email to leave a comment.
nb_NO: Logg inn eller oppgi navnet ditt og e-posten din for å kommentere.

en: Log in or provide your name and email to leave a reply.
nb_NO: Logg inn eller oppgi navnet ditt og e-posten din for å legge igjen et svar.

en: Log in to leave a comment.
nb_NO: Logg inn for å legge igjen en kommentar.

en: Log in to leave a reply.
nb_NO: Logg inn for å legge igjen et svar.

en: Log in with WordPress.com
nb_NO: Logg inn med WordPress.com

en: Log in with username and password
nb_NO: Logg inn med brukernavn og passord

en: Log out
nb_NO: Logg ut

en: Logged in via %s
nb_NO: Logget inn via %s

en: Logging In...
nb_NO: Logger inn...

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in safe mode.
nb_NO: Å logge inn med WordPress.com er slått av for nettsteder som er i sikkerhetsmodus.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
nb_NO: Pålogging med WordPress.com er slått av for nettsteder som er i staging-modus.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
nb_NO: Å logge inn med WordPress.com er for øyeblikket ikke tilgjengelig fordi dette nettstedet opplever tilkoblingsproblemer.

en: M j, Y @ G:i
nb_NO: j. M Y \k\l\. H.i

en: Mailerlite subscriber popup
nb_NO: Mailerlite abonnent popup

en: Make an incredible logo in minutes
nb_NO: Lag en utrolig logo på minutter

en: Manage Domain
nb_NO: Behandle Domene

en: Manage Email
nb_NO: Behandle e-post

en: Manage Purchases
nb_NO: Administrer kjøp

en: Manage on WP.com ↗
nb_NO: Behandle på WP.com ↗

en: Manage site visibility, gift subscriptions, ownership, and other site tools on WordPress.com ↗
nb_NO: Behandle nettstedets synlighet, gaveabonnementer, eierskap, og andre nettstedverktøy på WordPress.com ↗

en: Manage with Live Preview
nb_NO: Behandle med Live Preview

en: Manage your paid Newsletter plan
nb_NO: Behandle din betalte nyhetsbrevplan

en: Manage your privacy settings
nb_NO: Behandle personverninnstillingene dine

en: Manage your subscribers
nb_NO: Behandle abonnentene dine

en: Marketing
nb_NO: Markedsføring

en: Marketplace
nb_NO: Markedplass

en: Match by Email
nb_NO: Samsvar med epost

en: Media
nb_NO: Medier

en: Media Width
nb_NO: Mediebredde

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu Item
nb_NO: Menypunkt

en: Menu Item Label
nb_NO: Menygjenstandsmerking

en: Menu Item Labels
nb_NO: Menygjenstandsmerker

en: Menu Items
nb_NO: Menygjenstander

en: Menu Items re-ordered.
nb_NO: Menyoppføringene er omsortert.

en: Menu Section
nb_NO: Menyseksjon

en: Menu Sections
nb_NO: Menyseksjoner

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nb_NO: Menygjenstandsutkast oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis gjenstand</a>

en: Menu item label list navigation
nb_NO: Navigering i oversikt over etiketter for menypunkter

en: Menu item labels list
nb_NO: Oversikt over etiketter for menypunkter

en: Menu item list navigation
nb_NO: Navigering i oversikt over menypunkter

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
nb_NO: Menygjenstand publisert. <a href="%s">Vis gjenstand</a>

en: Menu item restored to revision from %s
nb_NO: Menygjenstand gjenopprettet til revisjon fra %s

en: Menu item saved.
nb_NO: Menygjenstand lagret.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
nb_NO: Menygjenstand planlagt for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Forhåndsvis gjenstand</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nb_NO: Menygjenstand sendt inn. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis gjenstand</a>

en: Menu item updated.
nb_NO: Menygjenstand oppdatert.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
nb_NO: Menygjenstand oppdatert. <a href="%s">Vis gjenstand</a>

en: Menu items list
nb_NO: Oversikt over menypunkter

en: Menu section list
nb_NO: Oversikt over menyseksjon

en: Menu section list navigation
nb_NO: Navigering i oversikt over menyseksjon

en: Migrate content
nb_NO: Migrere innhold

en: Migrating the site
nb_NO: Flytting av nettstedet

en: Mondays at %s.
nb_NO: Mandager kl. %s.

en: Monetize
nb_NO: Monetisere

en: Move menu section down
nb_NO: Flytt menyseksjon ned

en: Move menu section up
nb_NO: Flytt menyseksjon opp

en: Multi network install are not supported.
nb_NO: Multi nettverk installere er ikke støttet.

en: My %s WordPress.com Account
nb_NO: Min %s WordPress.com-konto

en: My Home
nb_NO: Mitt hjem

en: My Mailboxes
nb_NO: Mine postkasser

en: My Profile
nb_NO: Min profil

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name of Sync module
nb_NO: Navn på Sync-modul

en: Name of Sync module.
nb_NO: Navn på Sync-modul.

en: Name of Sync queue.
nb_NO: Navn på synkroniseringskø.

en: Name your blog
nb_NO: Navn på nettstedet | bloggen din

en: Never miss a beat!
nb_NO: Ikke gå glipp av et eneste øyeblikk!

en: New Menu Item
nb_NO: Ny menygjenstand

en: New Menu Item Label Name
nb_NO: Ny menygjenstandsmerke-navn

en: New Menu Sections Name
nb_NO: Ny menyseksjonsnavn

en: New Project
nb_NO: Nytt prosjekt

en: New Project Tag Name
nb_NO: Nytt prosjektstikkordsnavn

en: New Project Type Name
nb_NO: Nytt prosjekttypenavn

en: New Row
nb_NO: Ny rekke

en: New Sync health status
nb_NO: Ny synkroniseringshelse-status

en: New Template Part
nb_NO: Ny delmal

en: New Template Part Type
nb_NO: Ny delmaltype

en: New Testimonial
nb_NO: Ny tilbakemelding

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
nb_NO: Ny gratis tjeneste: Vis Canada Post fraktvurder på butikken din!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
nb_NO: Ny gratis tjeneste: Vis USPS fraktpriser i butikken din! Lagt til bonus: skriv ut fraktetiketter uten å forlate WooCommerce.

en: New owner
nb_NO: Ny eier

en: New owner is not admin
nb_NO: Den nye eieren er ikke admin

en: New owner is not connected
nb_NO: Den nye eieren er ikke tilkoblet

en: New owner is same as existing owner
nb_NO: Ny eier er den samme som eksisterende eier

en: New user token
nb_NO: Ny brukersjetong

en: Newsletter
nb_NO: Nyhetsbrev

en: Next Slide
nb_NO: Neste lysbilde

en: Next steps for your site
nb_NO: Neste trinn for nettstedet ditt

en: Nightfall
nb_NO: Skumring

en: No Labels
nb_NO: Ingen merker

en: No Labels found
nb_NO: Ingen merker funnet

en: No Menu Items found
nb_NO: Ingen menygjenstand funnet

en: No Menu Items found in Trash
nb_NO: Ingen menygjenstander funnet i Papirkurv

en: No Projects found
nb_NO: Ingen prosjekter funnet

en: No Projects found in Trash
nb_NO: Ingen prosjekter funnet i papirkurven.

en: No Testimonials found
nb_NO: Ingen tilbakemeldinger funnet

en: No Testimonials found in Trash
nb_NO: Ingen tilbakemeldinger funnet i Papirkurv

en: No blog token found
nb_NO: Fant ingen blogg-token

en: No primary user defined
nb_NO: Ikke definert primærbruker

en: No tags found.
nb_NO: Ingen tagger funnet.

en: No template part types found.
nb_NO: Ingen delmaltyper funnet.

en: No template parts found in Trash.
nb_NO: Ingen delmaler funnet i papirkurven.

en: No template parts found.
nb_NO: Ingen delmaler funnet.

en: No templates available. Skipped showing modal window with template selection.
nb_NO: Ingen maler tilgjengelig. Hoppet over å vise modalvindu med malervalg.

en: No token for user %d
nb_NO: Ikke noe token for bruker %d

en: No user tokens found
nb_NO: Ingen brukertokens funnet

en: No valid event name or type.
nb_NO: Ingen gyldig arrangement navn eller skrive.

en: None
nb_NO: Ingen

en: Notify me of new posts
nb_NO: Gi meg beskjed om nye innlegg

en: Number of histogram buckets.
nb_NO: Antall histogram-bøtter.

en: Object Type
nb_NO: Objekttype

en: Objects Identifiers
nb_NO: Objekter Identifikatorer

en: On Mobile
nb_NO: På mobil

en: Optional
nb_NO: Valgfri

en: Or
nb_NO: Eller

en: Or manage your WP.com account email ↗
nb_NO: Eller Behandle | Administrer | Håndter e-posten til WP.com-kontoen din ↗

en: Or manage your WP.com account password ↗
nb_NO: Eller Behandle | Administrer | Håndter passordet ditt for WP.com ↗

en: Order
nb_NO: Ordre

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
nb_NO: Vår WordPress.com utforming | design for en bedre opplevelse.

en: Overview
nb_NO: Oversikt

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
nb_NO: PHPs XML-utvidelse er ikke tilgjengelig. Jetpack krever XML-utvidelsen for å kommunisere med WordPress.com. Vennligst kontakt ditt nettvert | webhotell for å slå på PHPs XML-utvidelse.

en: Parent Menu Section
nb_NO: Overmenyseksjon

en: Parent Menu Section:
nb_NO: Overmenyseksjon:

en: Parent Project Type
nb_NO: Overprosjekttype

en: Parent Project Type:
nb_NO: Overprosjekttype:

en: Parent Template Part Type
nb_NO: Forelder Mal Del Skrive

en: Parent Template Part Type:
nb_NO: Forelder Mal Del Skrive:

en: Password must be at least %d characters.
nb_NO: Passord må være minst %d tegn.

en: Passwords may not contain the character "\".
nb_NO: Passord kan ikke inneholde tegnet "\".

en: Pause Slideshow
nb_NO: Pause bildekarusell

en: Pending invite
nb_NO: Venter på invitasjon

en: Performance
nb_NO: Ytelse

en: Personalize newsletter
nb_NO: Tilpass nyhetsbrev

en: Personalize your site
nb_NO: Tilpass nettstedet ditt

en: Plans
nb_NO: Planer

en: Play Slideshow
nb_NO: Spill av bildekarusell

en: Please connect your user account to WordPress.com
nb_NO: Vennligst koble til brukerkontoen din til WordPress.com

en: Please define an SVG icon filename.
nb_NO: Vennligst bestem et SVG-ikonfilnavn.

en: Please define default parameters in the form of an array.
nb_NO: Vennligst bestem standardparameterene i form av en rekke.

en: Please reload the page to see your stats...
nb_NO: Vennligst last inn siden på nytt for å se statistikken din...

en: Plugins
nb_NO: Utvidelser

en: Popular Labels
nb_NO: Populære merker

en: Popular Project Tags
nb_NO: Populære prosjektstikkord

en: Portfolio
nb_NO: Portefølje

en: Portfolio Archive Content
nb_NO: Porteføljearkivinnhold

en: Portfolio Archive Featured Image
nb_NO: Porteføljearkivets fremhevede bilde

en: Portfolio Archive Title
nb_NO: Porteføljearkivtittel

en: Portfolio Projects
nb_NO: Porteføljeprosjekter

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
nb_NO: Porteføljesider viser i meste fall %1$s prosjekter

en: Post Details
nb_NO: Innleggsdetaljer

en: Post IDs to include in Full Sync
nb_NO: ID-er for innlegg som skal inkluderes i Full Sync

en: Post excerpt
nb_NO: Innleggsutdrag

en: Posts page changed successfully.
nb_NO: Side for innlegg endret vellykket.

en: Powder Snow
nb_NO: Puddersnø

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
nb_NO: Ferdig utformet av topp talent. Bare legg til ditt preg.

en: Prefix to add before the stats identifiers.
nb_NO: Prefiks å legge til før statsidentifikatorene.

en: Preprocessor
nb_NO: Preprosessor

en: Prevents new post and page from being created as well as existing posts and pages from being edited, and closes comments site wide.
nb_NO: Forhindrer at nye innlegg og sider blir opprettet, samt at eksisterende innlegg og sider blir redigert, og stenger kommentarer på hele nettstedet.

en: Preview premium styles
nb_NO: Se premium stilene

en: Preview your product on your site before launching and sharing with others.
nb_NO: Se produktet ditt på nettstedet ditt før du lanserer og deler med andre.

en: Previous Slide
nb_NO: Forrige karusellbilde

en: Price
nb_NO: Prise

en: Private
nb_NO: Privat

en: Profile
nb_NO: Profil

en: Project
nb_NO: Prosjekt

en: Project Tag
nb_NO: Prosjektstikkord

en: Project Tags
nb_NO: Prosjektstikkord

en: Project Type
nb_NO: Prosjekttype

en: Project Types
nb_NO: Prosjekttyper

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nb_NO: Prosjektgjenstandsutkast oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis prosjekt</a>

en: Project list navigation
nb_NO: Navigering i prosjektoversikten

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
nb_NO: Prosjekt publisert. <a href="%s">Vis prosjekt</a>

en: Project restored to revision from %s
nb_NO: Prosjekt gjenopprettet til revisjonen fra %s

en: Project saved.
nb_NO: Prosjekt lagret.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
nb_NO: Prosjekt planlagt for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Forhåndsvis prosjekt</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nb_NO: Prosjekt sendt inn. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis prosjekt</a>

en: Project tag list
nb_NO: Prosjektstikkordliste

en: Project tag list navigation
nb_NO: Navigering i oversikten over prosjekt-stikkord

en: Project type list
nb_NO: Prosjekttypeliste

en: Project type list navigation
nb_NO: Navigasjon for prosjekt type liste

en: Project updated.
nb_NO: Prosjekt oppdatert.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
nb_NO: Prosjekt oppdatert. <a href="%s">Vis gjenstand</a>

en: Projects
nb_NO: Prosjekter

en: Projects list
nb_NO: Prosjektliste

en: Promote with Blaze
nb_NO: Promoter med Blaze

en: Provision SSL certificate
nb_NO: Tilveiebring SSL-sertifikat

en: Published by %s
nb_NO: Utgitt av %s

en: Purchase the %s plan to<br> activate CSS customization
nb_NO: Kjøp %s-planen for å<br> aktivere CSS-tilpasning

en: Purchases
nb_NO: Kjøp

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Read the blogs and topics you follow
nb_NO: Les nettstedet | blogg og emnene du følger

en: Reader
nb_NO: Leser

en: Reading
nb_NO: Lesing

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nb_NO: Klar til å publisere ditt første innlegg? <a href="%1$s">Kom i gang her</a>.

en: Receive web and mobile notifications for posts on this site.
nb_NO: Motta web- og mobilvarsler for innlegg på dette nettstedet.

en: Redirect
nb_NO: Omdiriger

en: Remove premium styles
nb_NO: Fjern premium stilene

en: Reply
nb_NO: svar

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
nb_NO: Be om bruker_id %1$d samsvarer ikke med token bruker_id %2$d

en: Require Two-Step Authentication
nb_NO: Forlang tofaktor.autensering

en: Resend invite
nb_NO: Send invitasjonen på nytt

en: Review the migrated plugins
nb_NO: Vurder de migrerte utvidelsene

en: Review the site's content
nb_NO: Se innholdet på nettstedet

en: Revoke invite
nb_NO: Trekk tilbake invitasjonen

en: Saturdays at %s.
nb_NO: Lørdager kl. %s.

en: Save New Order
nb_NO: Lagre ny bestilling

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nb_NO: Lagre navnet mitt, e-posten min og nettstedet mitt i denne nettleseren for neste gang jeg kommenterer.

en: Scan
nb_NO: Skann

en: Scheduled
nb_NO: Planlagt

en: Scheduled Updates
nb_NO: Planlagte oppdateringer

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
nb_NO: Script "%s" avhenger av wp-i18n, men spesifiserer ikke "textdomain

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Menu Item Labels
nb_NO: Søk i menygjenstandsmerker

en: Search Menu Items
nb_NO: Søk Meny Elementer

en: Search Menu Sections
nb_NO: Søk i menyseksjoner

en: Search Project Tags
nb_NO: Søk i prosjektstikkord

en: Search Project Types
nb_NO: Søk i prosjekttyper

en: Search Projects
nb_NO: Søk i prosjekter

en: Search Template Part Types
nb_NO: Søk delmaltyper

en: Search Template Parts
nb_NO: Søk delmaler

en: Search Testimonials
nb_NO: Søk i tilbakemeldinger

en: Secure Sign On
nb_NO: Sikker pålogging

en: Security
nb_NO: Sikkerhet

en: Select a design
nb_NO: Velg en utforming | design

en: Select a theme&hellip;
nb_NO: Velg et tema&hellip;

en: Select another theme to view its custom CSS.
nb_NO: Velg et annet tema for å se dens tilpassede CSS.

en: Send invite
nb_NO: Send Invitasjon

en: Separate tags with commas
nb_NO: Skill tagger med komma

en: Server Settings
nb_NO: Serverinnstillinger

en: Set &#8220;%s&#8221; as the default category
nb_NO: Sett &#8220;%s&#8221; som standardkategori

en: Set &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
nb_NO: Sett &#8220;%s&#8221; som siden som viser dine nyeste innlegg

en: Set &#8220;%s&#8221; as your site's homepage
nb_NO: Sett &#8220;%s&#8221; som din sides startside

en: Set a different media width for full size images.
nb_NO: Sett en annen mediebredde for bilder i full størrelse.

en: Set as default
nb_NO: Velg som standard

en: Set as homepage
nb_NO: Sett som startsiden

en: Set as posts page
nb_NO: Sett som side for innlegg

en: Set new connection owner
nb_NO: Sett ny tilkoblingseier

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
nb_NO: Set til false vil utløse at nettstedet kobles fra.

en: Set up an offer for your supporters
nb_NO: Sett opp et tilbud for støttespillerne dine

en: Set up payment method
nb_NO: Sett opp betalingsmetode

en: Set up ssh
nb_NO: Sett opp ssh

en: Set up your site
nb_NO: Sett opp nettstedet ditt

en: Set up your video site
nb_NO: Sett opp nettstedet ditt for video

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Share your site
nb_NO: Del nettstedet ditt

en: Shared Salt to use when generating checksum
nb_NO: Delte salt for bruk når du genererer sjekksum

en: Should only range edges be returned
nb_NO: Skal det bare returneres rekkeviddekanter

en: Show falling snow on my site
nb_NO: Vis fallende snø på mitt nettsted

en: Show falling snow on my site until January 4<sup>th</sup>.
nb_NO: Vis fallende snø på nettstedet mitt til 4<sup>th</sup> januar.

en: Site
nb_NO: Nettsted

en: Site Logo
nb_NO: Nettstedslogo

en: Site Monitoring
nb_NO: Nettstedovervåking

en: Site Settings
nb_NO: Nettstedinnstillinger

en: Site Setup
nb_NO: Nettstedoppsett

en: Site is not connected
nb_NO: Nettstedet er ikke koblet til

en: Site migration
nb_NO: Nettsted migrering

en: Site setup
nb_NO: Nettstedoppsett

en: Sites
nb_NO: Nettsteder

en: Size of batches
nb_NO: Størrelse på partier

en: Slug of the admin color scheme.
nb_NO: Identifikator for admin fargeoppsett.

en: Snow
nb_NO: Snø

en: Social Links Menu
nb_NO: Lenke til sosiale medier-meny

en: Social Menu
nb_NO: Sosiale medier-meny

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
nb_NO: Det kan være noen som prøver å lure deg til å gi dem tilgang til nettstedet ditt. Eller det kan være at du nettopp har støtt på en feil :). Uansett, vennligst lukk dette vinduet.

en: Something got a little mixed up and an unexpected WordPress.com user logged in.
nb_NO:  noe ble litt blandet sammen, og en uventet WordPress.com-bruker logget inn.

en: Something went wrong when attempting to like that comment. Please try again.
nb_NO: Noe gikk galt da vi prøvde å like den kommentaren. Vennligst prøv igjen.

en: Something went wrong when attempting to unlike that comment. Please try again.
nb_NO: Noe gikk galt da vi prøvde å fjerne likingen av den kommentaren. Vennligst prøv igjen.

en: Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.
nb_NO: Noe gikk galt. Vennligst oppfrisk siden og forsøk igjen.

en: Something went wrong. Please try again.
nb_NO: Noe gikk galt. Vennligst prøv igjen.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
nb_NO: Beklager, noe er galt med tilkoblingen din til Jetpack.

en: Sorry, this comment could not be posted.
nb_NO: Beklager, denne kommentaren kunne ikke bli lagt ut.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
nb_NO: Beklager, du har ikke lov til å få tilgang til dette endepunktet.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same plugins as an existing schedule.
nb_NO: Beklager, du kan ikke opprette en timeplan med de samme utvidelsene som en eksisterende timeplan.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same time as an existing schedule.
nb_NO: Beklager, du kan ikke opprette en timeplan med samme tid som en eksisterende timeplan.

en: Sorry, you can not schedule theme updates at this time.
nb_NO: Beklager, du kan ikke planlegge temaoppdateringer nå.

en: Start Fresh
nb_NO: Start på nytt

en: Start ID for the histogram
nb_NO: Start-ID for histogrammet

en: Start a website
nb_NO: Start et nettsted

en: Start building your audience
nb_NO: Begynn å bygge publikumet ditt

en: Start customizing
nb_NO: Start tilpassingen

en: Start writing
nb_NO: Start å skrive

en: Start writing or type '/' to insert a block
nb_NO: Start å skrive eller skriv '/' for å sette inn en blokk

en: Stats
nb_NO: Statistikk

en: Strip non-ascii characters?
nb_NO: Fjerne ikke-ascii-tegn?

en: Subscribe
nb_NO: Abonner

en: Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.
nb_NO: Abonner nå for å fortsette å lese og få tilgang til hele arkivet.

en: Subscribers
nb_NO: Abonnenter

en: Success!
nb_NO: Supert!

en: Suggestions
nb_NO: Forslag

en: Sundays at %s.
nb_NO: Søndager kl. %s.

en: Sunset
nb_NO: Solnedgang

en: Switch
nb_NO: Bytt

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
nb_NO: Synkronisering har blitt avbrutt fordi IXR-klienten mangler.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
nb_NO: Sync har blitt blokkert fra WordPress.com fordi det ville forårsake en identitetskrise

en: Tag name
nb_NO: Stikkordnavn

[ctx: Template]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Template part published privately.
nb_NO: Delmal privat publisert.

en: Template part published.
nb_NO: Delmal publisert.

en: Template part reverted to draft.
nb_NO: Delmal satt tilbake til kladd.

en: Template part scheduled.
nb_NO: Delmal planlagt.

en: Template part updated.
nb_NO: Delmal oppdatert.

en: Template parts list
nb_NO: Delmaloversikt

en: Template parts list navigation
nb_NO: Navigering i delmaloversikt

en: Test plugin for the jetpack-mu-wpcom package
nb_NO: Test utvidelse for jetpack-mu-wpcom-pakken

en: Testimonial
nb_NO: Tilbakemeldinger

en: Testimonial Archive Content
nb_NO: Tilbakemeldingsarkivinnhold

en: Testimonial Archive Featured Image
nb_NO: Omtale | Anmeldelse Arkiv Fremhevet Bilde

en: Testimonial Archive Title
nb_NO: Tilbakemeldingsarkiv-tittel

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nb_NO: Tilbakemeldingsutkast oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis tilbakemelding</a>

en: Testimonial list navigation
nb_NO: Tilbakemeldingslistenavigasjon

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
nb_NO: Omsider | Anmeldelsessider viser maks %1$s omtaler | anmeldelser

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
nb_NO: Tilbakemelding publisert. <a href="%s">Vis tilbakemelding</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
nb_NO: Tilbakemelding gjenopprettet til revisjon fra %s

en: Testimonial saved.
nb_NO: Tilbakemelding lagret.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
nb_NO: Omtale | anmeldelse planlagt for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Se omtale | anmeldelse</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nb_NO: Omtale innsendt. <a target="_blank" href="%s">Se omtale</a>

en: Testimonial updated.
nb_NO: Tilbakemelding oppdatert.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
nb_NO: Tilbakemelding oppdatert. <a href="%s">Vis tilbakemelding</a>

en: Testimonials
nb_NO: Omtaler | Anmeldelser

en: Testimonials list
nb_NO: Tilbakemeldingsliste

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
nb_NO: Tekstdomenenavn bør registreres før %1$s knaggen. Denne meldingen ble utløst av %2$s domenet.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
nb_NO: Klient-ID/WP.com blogg-ID for dette nettstedet

en: The Toolbar is always visible on Atomic sites while connected to the Automattic proxy.
nb_NO: Verktøylinjen er alltid synlig på Atomic nettsteder mens du er koblet til Automattic-proxyen.

en: The URL is not from the current site.
nb_NO: URL-en er ikke fra det nåværende nettstedet.

en: The URL scheme must match the current site.
nb_NO: URL-skjemaet må matche det nåværende nettstedet.

en: The WP.com user ID of the connected user
nb_NO: WP.com-bruker-ID-en til den koblede brukeren

en: The WP.com user email of the connected user
nb_NO: Den tilkoblede brukerens WP.com e-post

en: The WP.com username of the connected user
nb_NO: WP.com-brukernavnet til den koblede brukeren

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
nb_NO: Autorisasjonsprosessen har utløpt. Vennligst gå tilbake og prøv igjen.

en: The bot id to chat with.
nb_NO: Bot-id-en for å chatte med.

en: The bot id to get the chat for.
nb_NO: Bot-ID-en for å få chatten for.

en: The chat id for the existing chat.
nb_NO: Chat-ID-en for den eksisterende chatten.

en: The chat id to get the chat for.
nb_NO: Chat-ID-en for å få chatten.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
nb_NO: Det klassiske WP-Admin WordPress-grensesnittet.

en: The content of your latest posts page is automatically generated and cannot be edited.
nb_NO: Innholdet på siden med de nyeste innleggene dine genereres automatisk og kan ikke redigeres.

en: The context to continue the chat with.
nb_NO: Konteksten for å fortsette chatten med.

en: The endpoint is not available on connected sites.
nb_NO: Endepunktet er ikke tilgjengelig på koblede nettsteder.

en: The feedback rating value.
nb_NO: Tilbakemeldingsvurderingsverdi.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
nb_NO: Filrettighetene på denne nettverten forhindrer redigering av filer.

en: The isActive argument should be set to false.
nb_NO: Argumentet isActive bør settes til false.

en: The message id for the existing message.
nb_NO: ID-en til meldingen for den eksisterende meldingen.

en: The message to add to the chat
nb_NO: Meldingen for å legge til i chatten

en: The number of items per page.
nb_NO: Antall elementer pr. side.

en: The number of sites of the connected WP.com user
nb_NO: Antall nettsteder til den koblede WP.com-brukeren

en: The number of the page to retrieve, limited to 100
nb_NO: Antall side å hente, begrenset til 100

en: The path must be a string.
nb_NO: Stien må være en streng.

en: The path must be a valid URL.
nb_NO: Stien må være en gyldig URL.

en: The request is not signed correctly.
nb_NO: Forespørselen er ikke signert riktig.

en: The request method is missing.
nb_NO: Forespørselsmetoden mangler.

en: The required "%s" parameter is malformed.
nb_NO: Det påkrevde "%s" parameteret er misformet.

en: The required "%s" parameter is missing.
nb_NO: Det påkrevde "%s" parameteret er savnet.

en: The required "local_user" parameter is missing.
nb_NO: Den påkrevde "local_user" parameteren mangler.

en: The required "nonce" parameter is missing.
nb_NO: Den påkrevde 'nonce'-parameteren mangler.

en: The schedule could not be created.
nb_NO: Timeplanen kunne ikke opprettes.

en: The schedule could not be found.
nb_NO: Timeplanen kunne ikke bli funnet.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
nb_NO: Innstillingene for Fremhevet Innhold har <a href="%s">flyttet til Utseende &rarr; Tilpass</a>.

en: The site is not the main network site
nb_NO: Dette nettstedet er ikke nettverkets hovednettsted

en: The specified plugins are managed and auto-updated by WordPress.com.
nb_NO: De spesifiserte utvidelsene blir håndtert og automatisk oppdatert av WordPress.com.

en: The specified plugins are not installed on the website. Please make sure the plugins are installed before attempting to schedule updates.
nb_NO: De spesifiserte utvidelsene er ikke installert på nettstedet. Vennligst sørg for at utvidelsene er installert før du prøver å oppdatere.

en: Theme Showcase
nb_NO: Temavisning

en: Themes
nb_NO: Temer

en: There are currently no posts to display.
nb_NO: Det er for tiden ingen innlegg å vise.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nb_NO: Det er ingen utdrag fordi dette er et beskyttet innlegg.

en: There is no previous invite for this user
nb_NO: Det finnes ingen tidligere invitasjon for denne brukeren

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
nb_NO: Det oppsto en feil med å opprette en bruker for deg. Vennligst kontakt administratoren av nettstedet ditt.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
nb_NO: Det oppstod en feil da du prøvde å logge inn via WordPress.com, vennligst prøv igjen eller prøv å logge inn med brukernavnet og passordet ditt.

en: There was an issue validating this request.
nb_NO: Det var et problem med å validere denne forespørselen.

en: There was an unspecified error registering the site
nb_NO: Det oppsto en uspesifisert feil ved registrering av nettstedet

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
nb_NO: Dette er et veldig vanlig passord. Velg noe som vil være vanskeligere å gjette.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
nb_NO: Dette passordet er for enkelt å gjette: du kan forbedre det ved å legge til flere store bokstaver, små bokstaver eller tall.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
nb_NO: Dette passordet er for lett å gjette: Du kan forbedre det ved å inkludere spesialtegn som !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
nb_NO: Dette passordet er for lett å gjette: Du kan forbedre det ved å blande både bokstaver og tall.

en: This request method does not support body parameters.
nb_NO: Denne forespørselmetoden støtter ikke kroppparametere.

en: This request method is not supported.
nb_NO: Forespørselsmetoden er ikke støttet.

en: This user didn&#8217;t accept the invitation to join this site yet.
nb_NO: Brukeren har ikke akseptert invitasjonen til å bli med på dette nettstedet ennå.

en: This user doesn&#8217;t have a Jetpack SSO connection to WordPress.com. Invite them to the site to increase security and improve their experience.
nb_NO: Brukeren har ikke en Jetpack SSO tilkobling til WordPress.com. Inviter dem til nettstedet for å øke sikkerheten og forbedre opplevelsen deres.

en: This user has connected their WordPress.com account.
nb_NO: Denne brukeren har koblet til sin WordPress.com-konto.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
nb_NO: Brukeren er en entreprenør, frilanser, konsulent eller byrå.

en: This user will be invited to WordPress.com. You can include a personalized welcome message with the invitation.
nb_NO: Brukeren vil bli invitert til WordPress.com. Du kan inkludere en personlig velkomstmelding med invitasjonen.

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thursdays at %s.
nb_NO: Torsdager kl. %s.

en: To take ownership of the site, we ask that the person you designate contacts us at %s with a copy of the death certificate.
nb_NO: For å ta eierskap til nettstedet, ber vi om at personen du utpeker kontakter oss på %s med en kopi av dødsattesten.

en: Token for user %d is malformed
nb_NO: Token for bruker %d er feilformatert

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
nb_NO: Hjelp

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
nb_NO: Se full historikk

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Tooltip
nb_NO: Verktøytips

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t exist.
nb_NO: Prøvde å invitere en bruker som ikke eksisterer.

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t have an email address.
nb_NO: Prøvde å invitere en bruker som ikke har en e-postadresse.

en: Tried to revoke an invite for a user that doesn&#8217;t exist.
nb_NO: Prøvde å tilbakekalle en invitasjon for en bruker som ikke eksisterer.

en: Tried to revoke an invite that doesn&#8217;t exist.
nb_NO: Prøvde å tilbakekalle en invitasjon som ikke eksisterer.

en: Try Fiverr Logo Maker
nb_NO: Prøv Fiverr Logo Maker

en: Try customizing your theme styles to get your site looking just right.
nb_NO: Prøv å tilpasse stilene til temaet ditt for å få nettstedet ditt til å se akkurat riktig ut.

en: Tuesdays at %s.
nb_NO: Tirsdager kl. %s.

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
nb_NO: To-trinns autentisering er påkrevet for å få tilgang til dette nettstedet. Vennligst besøk dine <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Sikkerhetsinnstillinger</a> for å konfigurere <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">To-trinns autentisering</a> for kontoen din.

en: Types:
nb_NO: Typer

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
nb_NO: URI til admin-siden der brukeren skal omdirigeres etter tilkoblingsflyt

en: URL secret does not exist.
nb_NO: URL-hemmelighet eksisterer ikke.

en: URL secret to compare to the ones stored in the database.
nb_NO: URL-hemmelighet for å sammenligne med de som er lagret i databasen.

en: UTC%s
nb_NO: UTC %s

en: Unable to fetch the requested data.
nb_NO: Kan ikke hente den forespurte dataen.

en: Unable to save new URL secret
nb_NO: Kan ikke lagre ny URL-hemmelighet

en: Unable to unlink the connection owner.
nb_NO: Kan ikke koble fra tilkoblingseieren.

en: Uncategorized
nb_NO: Uten kategori

en: Underline
nb_NO: Understrek

en: Unknown Plugin Update Failure
nb_NO: Ukjent utvidelse oppdateringsfeil

en: Unlike this comment
nb_NO: Ulik denne kommentaren

en: Unlock more with premium and free plugins
nb_NO: Få mer ut av premium- og gratisutvidelser

en: Unset &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
nb_NO: Fjern &#8220;%s&#8221; som siden som viser dine nyeste innlegg

en: Unset as posts page
nb_NO: Fjern som innlegg side

en: Update Menu Item Label
nb_NO: Oppdater menygjenstandsmerke

en: Update Menu Section
nb_NO: Oppdater menyseksjon

en: Update Project Tag
nb_NO: Oppdater prosjektstikkord

en: Update Project Type
nb_NO: Oppdater prosjekttype

en: Update Template Part Type
nb_NO: Oppdater delmaltype

en: Update your About page
nb_NO: Oppdater din Om-side

en: Update your domain's DNS
nb_NO: Oppdater domenets DNS

en: Update your site's design
nb_NO: Oppdater nettstedets utforming | design

en: Upgrade
nb_NO: Oppgradering

en: Upgrade now
nb_NO: Oppgrader nå

en: Upgrade plan
nb_NO: Oppgraderingsplan

en: Upgrade required
nb_NO: Oppgradering påkrevet

en: Upgrades
nb_NO: Oppdateringer

en: Upload
nb_NO: Opplasting

en: Upload from URL
nb_NO: Laste opp fra URL

en: Upload your first video
nb_NO: Laste opp din første video

en: Uploading…
nb_NO: Laster opp...

en: Use WP-Admin to manage your site.
nb_NO: Bruk WP-Admin for å behandle | administrere | håndtere nettstedet ditt.

en: Use WordPress.com’s guided importer to import posts and comments from Medium, Substack, Squarespace, Wix, and more.
nb_NO: Bruk WordPress.com sin veiledede importer for å importere innlegg og kommentarer fra Medium, Substack, Squarespace, Wix, og mer.

en: Use WordPress.com’s native dashboard to manage your site.
nb_NO: Bruk WordPress.com sitt innebygde kontrollpanel for å håndtere nettstedet ditt.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
nb_NO: Bruk <kbd>TAB</kbd>-tasten på tastaturet for å flytte mellom kolonner og <kbd>ENTER</kbd> eller <kbd>RETURN</kbd>-tasten for å lagre hver rad og gå videre til den neste.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
nb_NO: Bruk disse innstillingene til å vise forskjellige typer innhold på nettstedet ditt.

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
nb_NO: Bruker-ID-er som skal inkluderes i Full Sync eller "initial

en: User invite revoked successfully.
nb_NO: Brukerinvitasjon tilbakekalt vellykket.

en: User not found.
nb_NO: Bruker ikke funnet.

en: User was invited successfully!
nb_NO: Brukeren ble invitert vellykket!

en: User was re-invited successfully!
nb_NO: Brukeren ble vellykket gjeninvitet!

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Valid user is required
nb_NO: En gyldig bruker er påkrevd

en: Valid user is required.
nb_NO: En gyldig bruker er påkrevd.

en: Verification secrets are empty
nb_NO: Verifiseringshemmeligheter er tomme

en: Verification secrets are incomplete
nb_NO: Verifiseringshemmeligheter er ufullstendige

en: Verification secrets not found
nb_NO: Verifiseringshemmeligheter ikke funnet

en: Verification took too long
nb_NO: Verifiseringen tok for lang tid

en: Verify email address
nb_NO: Verifiser e-postadresse

en: Verify the email address for your domains
nb_NO: Verifiser e-postadressen for domenene dine

en: View Menu Item
nb_NO: Vis menygjenstand

en: View Menu Item Label
nb_NO: Vis menysgjenstandsmerket

en: View Menu Section
nb_NO: Vis menyseksjon

en: View Project
nb_NO: Vis prosjekt

en: View Project Tag
nb_NO: Vis prosjektstikkord

en: View Project Type
nb_NO: Vis prosjekttype

en: View Template Part
nb_NO: Se delmal

en: View Template Part Type
nb_NO: Se delmaltype

en: View Testimonial
nb_NO: Vis tilbakemelding

en: View all posts
nb_NO: Se alle innlegg

en: View all posts by %s
nb_NO: Se alle innlegg av %s

[ctx: View options to switch between]
en: View
nb_NO: Vis

en: View site metrics
nb_NO: Se nettstedmetrikker

en: View your product
nb_NO: Se produktet ditt

en: WP Admin
nb_NO: WP-admin

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
nb_NO: Advarsel! Du er i ferd med å slette tilkoblingen til Jetpack-eieren (%s) for dette nettstedet, noe som kan føre til at noen av Jetpack-funksjonene dine slutter å virke.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
nb_NO: Kunne ikke fjerne lenken til brukeren. Vennligst prøv igjen.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
nb_NO: Vi kunne ikke finne kontoen din. Hvis du allerede har en konto, sørg for at du har koblet til WordPress.com.

en: We highly recommend inviting users to join WordPress.com and log in securely using <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> to ensure maximum security and efficiency.
nb_NO: Vi anbefaler på det sterkeste å invitere brukere til å bli med på WordPress.com og logge inn sikkert ved å bruke <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> for å sikre maksimal sikkerhet og effektivitet.

en: We'll keep you in the loop!
nb_NO: Vi holder deg oppdatert!

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: Website (optional)
nb_NO: Nettsted (valgfritt)

en: Wednesdays at %s.
nb_NO: Onsdagene kl. %s.

en: Weekly
nb_NO: Ukentlig

en: Whether to mark this as a test chat (a11n-only).
nb_NO: Enten å merke dette som en testchat (kun a11n).

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
nb_NO: ord

en: WordPress.com Features
nb_NO: WordPress.com Egenskaper

en: WordPress.com Site Settings
nb_NO: WordPress.com Nettstedinnstillinger

en: WordPress.com account
nb_NO: WordPress.com-konto

en: WordPress.com invitation will be automatically revoked for user: <strong>%s</strong>. | WordPress.com invitations will be automatically revoked for users: <strong>%s</strong>.
nb_NO[0]: WordPress.com-invitasjonen vil bli automatisk tilbakekalt for bruker: <strong>%s</strong>.
nb_NO[1]: WordPress.com-invitasjoner vil bli automatisk tilbakekalt for brukere: <strong>%s</strong>.

en: WordPress.com users can change their profile’s basic details ( i.e., First Name, Last Name, Display Name, About ) in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Profile settings.</a>
nb_NO: WordPress.com-brukere kan endre grunnleggende detaljer om profilen sin (dvs. Fornavn, Etternavn, Visningsnavn, Om) i <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com profilinnstillinger.</a>

en: WordPress.com users can change their profile’s email & website address in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Account settings.</a>
nb_NO: WordPress.com-brukere kan endre e-posten og nettstedadressen til profilen sin i <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com-kontoinnstillingene.</a>

en: Write 3 posts
nb_NO: Skriv 3 innlegg

en: Write a comment...
nb_NO: Skriv en kommentar...

en: Write a reply...
nb_NO: Skriv et svar...

en: Write a welcome message
nb_NO: Skriv en velkomstmelding

en: Write your first post
nb_NO: Skriv ditt første innlegg

en: Writing
nb_NO: Å skrive

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
nb_NO: Du har allerede en konto på dette nettstedet. Vennligst <a href="%1$s">logg inn</a> med brukernavnet ditt og passordet ditt, og koble til WordPress.com.

en: You are not allowed to perform this action.
nb_NO: Du har ikke lov til å utføre denne handlingen.

en: You aren’t authorized to do that.
nb_NO: Du har ikke lov til å gjøre det.

en: You can change your fonts using Global Styles, which can be found in the Block Editor.
nb_NO: Du kan endre skrifttypene dine ved å bruke Globale Stiler, som du finner i Redigeringsverktøyet for blokker.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
nb_NO: Du kan velge å overføre tilkoblingseierskap til én av disse allerede-tilkoblede administratorene:

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
nb_NO: Du kan nå lagre tiden brukt på å logge inn ved å koble til WordPress.com-kontoen din til %s.

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
nb_NO: Du kan ikke kalle denne metoden før Jetpack Config er konfigurert

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
nb_NO: Du har ikke de riktige brukerrettighetene for å utføre denne handlingen.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
nb_NO: Du har ikke de riktige brukerrettighetene for å utføre denne handlingen.
    			Vennligst kontakt nettstedets administrator hvis du tror dette er en feil.

en: You do not need to pass a $content parameter anymore.
nb_NO: Du trenger ikke å sende et $content-parameter lenger.

en: You don&#8217;t have permission to invite users.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å invitere brukere.

en: You don&#8217;t have permission to revoke invites.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å tilbakekalle invitasjoner.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
nb_NO: Du må koble ditt Jetpack-innstikk til WordPress.com for å bruke denne funksjonen,

en: You must have Two-Step Authentication enabled on your WordPress.com account.
nb_NO: Du må ha totrinnsautentisering slått på på WordPress.com-kontoen din.

en: You need to enter your numeric account ID and UUID for the <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
nb_NO: Du må skrive inn ditt numeriske kontoid og UUID for at <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> skal virke korrekt. <a href="%2$s" target="_blank">Fullstendige instruksjoner</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
nb_NO: Du må registrere Jetpacken din før du kobler til den.

en: You've added your first product!
nb_NO: Du har lagt til ditt første produkt!

en: Your %s widget requires JavaScript to function properly.
nb_NO: Ditt %s-widget krever JavaScript for å fungere skikkelig.

en: Your Custom Content Types
nb_NO: Dine tilpassede innholdstyper

en: Your Jetpack Blaze dashboard requires JavaScript to function properly.
nb_NO: Din Jetpack Blaze kontrollpanel krever JavaScript for å fungere skikkelig.

en: Your Jetpack Stats dashboard requires JavaScript to function properly.
nb_NO: Ditt Jetpack Stats kontrollpanel krever JavaScript for å fungere skikkelig.

en: Your Jetpack Stats widget requires JavaScript to function properly.
nb_NO: Jetpack Stats-widgeten din krever JavaScript for å fungere skikkelig.

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nb_NO: Din porteføljearkiv har for øyeblikket ingen oppføringer. Du kan begynne å lage dem på ditt kontrollpanel.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nb_NO: Ditt omtale | anmeldelse-arkiv har for øyeblikket ingen oppføringer. Du kan begynne å lage dem på ditt kontrollpanel.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
nb_NO: Din tilkobling til WordPress.com ser ut til å være brutt. Hvis du opplever problemer, vennligst prøv å koble til igjen.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
nb_NO: Ditt passord er for svakt: Det ser ut som du inkluderer lett å gjette informasjon om deg selv. Prøv noe litt mer unikt.

en: Your site contains premium styles. Upgrade now to publish them and unlock tons of other features.
nb_NO: Ditt nettsted inneholder premium stil. Oppgrader nå for å publisere dem og låse opp masse andre funksjoner.

en: Your site includes <a href="%1$s" target="_blank">premium styles</a> that are only visible to visitors after upgrading to the %2$s plan or higher.
nb_NO: Ditt nettsted inkluderer <a href="%1$s" target="_blank">premium stil</a> som kun er synlige for besøkende etter å ha oppgradert til %2$s planen eller høyere.

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
nb_NO: Ditt nettsted omdirigerer feilaktig dobbelt-enkodede omdirigeringer fra http til https. Dette hindrer Jetpack fra å autentisere tilkoblingen din. Vennligst besøk vår <a href="%s">støtteside</a> for detaljer om hvordan du kan løse dette.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
nb_NO: Ditt tema støtter <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
nb_NO: Ditt tema støtter tilbakemeldinger

en: Your user is not permitted to access this resource.
nb_NO: Din bruker har ikke tillatelse til å få tilgang til denne ressursen.

en: You’re previewing %s
nb_NO: Du seer %s

en: You’ve added your first video!
nb_NO: Du har lagt til din første video!

[ctx: add new on admin bar]
en: Template Part
nb_NO: Delmal

[ctx: admin menu]
en: Template Part Types
nb_NO: Delmaltyper

[ctx: admin menu]
en: Template Parts
nb_NO: Delmaler

[ctx: block description]
en: Count down to your favorite next thing, and celebrate with fireworks when the time is right!
nb_NO: Telle ned til din favoritt neste ting, og feire med fyrverkeri når tiden er inne!

[ctx: block description]
en: Create a timeline of events.
nb_NO: Opprett en tidslinje av arrangementer.

[ctx: block keyword]
en: countdown
nb_NO: nedtelling

[ctx: block keyword]
en: event
nb_NO: arrangement | hendelse

[ctx: block keyword]
en: events
nb_NO: arrangementer | hendelser

[ctx: block keyword]
en: timeline
nb_NO: tidslinje

[ctx: block title]
en: Event Countdown
nb_NO: Arrangement Antall

[ctx: block title]
en: Timeline
nb_NO: Tidslinje

en: collapsed
nb_NO: sammentrukket

[ctx: designating the post author (eg: by John Doe]
en: by
nb_NO: av

en: edit
nb_NO: rediger

en: expanded
nb_NO: utvidet

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: DOWN
nb_NO: NED

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: UP
nb_NO: OP

en: per %s
nb_NO: pr. %s

[ctx: post author]
en:  and
nb_NO:  og

[ctx: post author]
en: by
nb_NO: av

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
nb_NO: Delmaler

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
nb_NO: Delmal

[ctx: product name shown in menu]
en: Stats
nb_NO: Statistikk

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Part Types
nb_NO: Delmaltyper

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Part Type
nb_NO: Delmaltype
