WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to nl translation catalogue (861 entries)

en:  The default media width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixel. |  The default media width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixels.
nl[0]:  De standaard mediabreedte voor thema <strong>%1$s</strong> is %2$d pixel.
nl[1]:  De standaard mediabreedte voor thema <strong>%1$s</strong> is %2$d pixels.

en:  and
nl:  en

en:  once
nl:  eens

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
nl[0]: %1$d menukaartitem
nl[1]: %1$d menukaartitems

en: %s is not a valid command.
nl: %s is geen geldig commando.

en: %s wants to access your site’s data. Log in to authorize that access.
nl: %s wil toegang tot je site gegevens. Log in om die toegang te autoriseren.

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

en: (Address never made public)
nl: (Adres wordt niet getoond)

en: (modified %s ago)
nl: (%s geleden aangepast)

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
nl: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Bekijk meer informatie</a> over de eigenaar van de verbinding en wat er defect raakt als je er geen hebt.

en: <span>A bright idea,</span> <span>coming soon</span>
nl: <span>Een helder idee,</span> <span>binnenkort beschikbaar</span>

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
nl: <span>Auteur:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>Error</strong>: Invalid site ID.
nl: <strong>Fout</strong>: ongeldige site-ID.

en: <strong>Error</strong>: The custom message is too long. Please keep it under 500 characters.
nl: <strong> Fout</strong> : Het aangepaste bericht is te lang. Bewaar het uit minder dan 500 tekens.

en: <strong>Error</strong>: The user invitation email could not be sent, the user account was not created.
nl: <strong> Fout</strong>: de uitnodigingsmail voor gebruikers kon niet worden verzonden, het gebruikersaccount is niet aangemaakt.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
nl: Een WordPress.com-account is vereist om toegang te krijgen tot deze site. Klik op de onderstaande knop om je aan te melden of maak een gratis WordPress.com-account aan.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
nl: Een aantal treffende woorden om je lezers te motiveren om te reageren

en: A non-empty nonce must be supplied.
nl: Er moet een niet-lege nonce worden doorgevoerd.

en: Access a variety of free and paid plugins that can enhance your site's functionality and features.
nl: Toegang tot een breed aanbod gratis en betaalde plugins die de functies en mogelijkheden van je site kunnen verbeteren.

en: Account ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
nl: Account ID <a href="%s" target="_blank">(instructies)</a>:

en: Account Settings
nl: Accountinstellingen

en: Account not found. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
nl: Account niet gevonden. Als je al een account hebt, zorg dan dat je bent verbonden met WordPress.com.

en: Activate
nl: Activeren

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activating
nl: Activeren

en: Activity Log
nl: Activiteitenlog

en: Add Many Items
nl: Veel items toevoegen

en: Add Menu Item
nl: Menu Item Toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Menu Item Label
nl: Nieuw menu-itemlabel toevoegen

en: Add New Menu Section
nl: Nieuw Menu Sectie Toevoegen

en: Add New Plugin
nl: Nieuwe plugin toevoegen

en: Add New Project
nl: Nieuw project toevoegen

en: Add New Project Tag
nl: Nieuwe projecttag toevoegen

en: Add New Project Type
nl: Nieuw projecttype toevoegen

en: Add New Site
nl: Nieuwe site toevoegen

en: Add New Template Part
nl: Nieuw template onderdeel toevoegen

en: Add New Template Part Type
nl: Nieuw template onderdeel type toevoegen

en: Add New Testimonial
nl: Nieuwe Beoordeling Toevoegen

en: Add New User
nl: Nieuwe gebruiker toevoegen

en: Add One Item
nl: Een item toevoegen

en: Add These New Menu Items
nl: Deze nieuwe menu-items toevoegen

en: Add a domain
nl: Een domein toevoegen

en: Add a new page
nl: Voeg een nieuwe pagina toe

en: Add a post title
nl: Voeg een berichttitel toe

en: Add links
nl: Link toevoegen

en: Add or remove Labels
nl: Labels toevoegen of verwijderen

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add subscribers
nl: Abonnees toevoegen

en: Add the Subscribe Block to your site
nl: Voeg het blok Abonneren toe aan je site

en: Add to section:
nl: Toevoegen aan sectie:

en: Add your About page
nl: Voeg je Over ons-pagina toe

en: Add your products
nl: Je producten toevoegen

en: Add-Ons
nl: Extra opties

en: Add-ons
nl: Extra opties

en: Additional CSS
nl: Extra CSS

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
nl: Pas het reactieformulier aan met een leuke groet en een kleurenschema.

en: Admin Interface Style
nl: Stijl van beheerdersinterface

en: Admin interface style changed.
nl: De stijl van de beheerinterface is veranderd.

en: Advertising
nl: Advertentiediensten

en: All Menu Item Labels
nl: Alle menu-itemlabels

en: All Menu Sections
nl: Alle Menu Secties

en: All Project Tags
nl: Alle project-tags

en: All Project Types
nl: Alle projecttypes

en: All Projects
nl: Alle projecten

en: All Sites
nl: Alle sites

en: All Template Part Types
nl: Alle template onderdeel types

en: All Template Parts
nl: Alle template onderdelen

en: All Testimonials
nl: Alle aanbevelingen

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Allow Blocks
nl: Blokken toestaan

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
nl: Geef ook berichten met tags weer in het aanbevolen inhoud gebied.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
nl: Een beheerder van dit blog moet de verbinding met Jetpack instellen.

en: An error has occurred when inviting the user to the site.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitnodigen van de gebruiker op de site.

en: An error has occurred when revoking the invite for the user.
nl: Er is een fout opgetreden bij het intrekken van de uitnodiging voor de gebruiker.

en: An error has occurred when revoking the user invite.
nl: Er is een fout opgetreden bij het intrekken van de uitnodiging voor de gebruiker.

en: An unknown error occurred.
nl: Een onbekende fout deed zich voor.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
nl: Alle automatische updates zijn specifiek uitgeschakeld door een sitebeheerder.

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Aquatic
nl: Oceaan

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
nl: Je kunt zoals altijd <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact opnemen met onze klantenservice</a> als je vragen hebt.

en: Attempted to send a new invitation to a user using an invite that doesn&#8217;t exist.
nl: Geprobeerd een nieuwe uitnodiging te sturen naar een gebruiker die een niet-bestaande uitnodiging gebruikt.

en: Author Bio
nl: Auteursbio

en: Automatically use first image in post
nl: Automatisch eerste afbeelding in bericht gebruiken

en: Available Tools
nl: Beschikbare gereedschappen

en: Back to template part types
nl: Terug naar template onderdeel types

en: Before we continue, please log in to your Jetpack site.
nl: Log in op je Jetpack-site voordat we doorgaan.

en: Blank
nl: Leeg

en: Blaze &#8220;%s&#8221; to Tumblr and WordPress.com audiences.
nl: Blaze '%s' voor Tumblr- en WordPress.com-gebruikers.

en: Blog Display
nl: Blog-weergave

en: Blog is already registered
nl: Blog is al geregistreerd

en: Build a website. Sell something. Blog. And so much more.
nl: Bouw een website. Verkoop iets. Blog. En nog veel meer.

en: Build your audience with tags
nl: Bouw je publiek op met tags

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel reply
nl: Reactie annuleren

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
nl: Kan cookie doorverwijzingen niet behandelen, omdat headers al verzonden zijn.

en: Cannot parse URL %s
nl: Kan URL %s niet ontleden

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Changes you make in the editor won’t be applied to your site until you activate the theme.
nl: Wijzigingen die je aanbrengt in de editor worden pas toegepast op je site als je het thema activeert.

en: Choose a domain
nl: Kies een domein

en: Choose a plan
nl: Kies een abonnement

en: Choose a theme
nl: Kies een thema

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
nl: Kies tussen een volledig bericht of een samenvatting voor de blog- en archiefpagina's of kies de combinatie van samenvatting en volledige berichten: de standaardcombinatie van je thema.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
nl: Maak een keuze tussen een volledig bericht of een samenvatting voor de blog- en archiefpagina's.

en: Choose from the most used Labels
nl: Kies uit de meest gebruikte labels

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte tags

en: Choose someone to look after your site when you pass away.
nl: Kies iemand die voor je site zorgt als je overlijdt.

en: Claim your free one-year domain
nl: Haal je gratis eenjarige domein op

en: Classic Dark
nl: Klassiek donker

en: Classic style
nl: Klassieke stijl

en: Classic view
nl: Klassieke weergave

en: Click here to open the Block Editor and change your fonts.
nl: Klik hier om de blok-editor te openen en je lettertypen te wijzigen.

en: Collect sales tax
nl: Btw innen

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Column mappings
nl: Kolomtoewijzingen

en: Coming Soon
nl: Binnenkort beschikbaar

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
nl: Door komma's gescheiden lijst van extra velden die in de status moeten worden opgenomen.

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment IDs to include in Full Sync
nl: Opmerking-ID's om in volledige synchronisatie op te nemen

en: Comment sent successfully
nl: Reactie verzonden

en: Comments
nl: Reacties

en: Common
nl: Algemeen

en: Complete your profile
nl: Je profiel voltooien

en: Congrats! Premium blocks are now available to use.
nl: Gefeliciteerd! Premium blokken zijn nu beschikbaar om te gebruiken.

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect a Stripe account to collect payments
nl: Koppel een Stripe-account om betalingen te ontvangen

en: Connect to WordPress.com
nl: Verbind met WordPress.com

en: Connect your domain
nl: Je domein verbinden

en: Connect your social media accounts
nl: Koppel je socialmedia accounts

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connecting a WordPress.com account unlocks Jetpack’s full suite of features including secure logins.
nl: Door een WordPress.com-account te koppelen krijg je toegang tot alle functies van Jetpack, waaronder beveiligd inloggen.

en: Content Options
nl: Opties voor inhoud

en: Context for the Full Sync
nl: Context voor de volledige synchronisatie

en: Continue and launch
nl: Doorgaan en lanceren

en: Continue editing
nl: Doorgaan met bewerken

en: Continue reading
nl: Doorlezen

en: Continue reading %s
nl: %s verder lezen

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
nl: Lees verder <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Continue to write your first post
nl: Schrijf je eerste bericht

en: Could not confirm migration.
nl: Kan migratie niet bevestigen.

en: Could not confirm new owner.
nl: Kan nieuwe eigenaar niet bevestigen.

en: Could not confirm safe mode.
nl: Kan veilige modus niet bevestigen.

en: Could not delete sync error option.
nl: Kan optie voor synchronisatiefout niet verwijderen.

en: Create paid Newsletter
nl: Maak een betaalde nieuwsbrief

en: Current
nl: Huidig

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
nl: Aangepaste CSS wordt nu beheerd in de customizer.

en: Custom Message
nl: Aangepast bericht

en: Custom field deleted.
nl: Custom veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld geüpdatet.

en: Customer Name
nl: Klantnaam

en: Customer Testimonials
nl: Klantaanbevelingen

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Customize Testimonials Archive
nl: Aanbevelingsarchief aanpassen

en: Customize content with AI
nl: Custom Content met AI

en: Customize your domain
nl: Je domein aanpassen

en: Customize your store
nl: Pas je winkel aan

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daily Writing Prompt
nl: Dagelijkse schrijfopdracht

en: Daily at %s.
nl: Dagelijks om %s

en: Dark
nl: Donker

en: Data Modules that should be included in Full Sync
nl: Gegevensmodules die in volledige synchronisatie moeten worden opgenomen

en: Default
nl: Standaard

en: Default category changed successfully.
nl: Standaardcategorie met succes gewijzigd.

[ctx: Default page title]
en: About
nl: Over

en: Default style
nl: Standaard stijl

en: Default view
nl: Standaardweergave

en: Description
nl: Omschrijving

en: Discover a curated selection of free and premium plugins designed to enhance your site's functionality and features.
nl: Ontdek een selectie van gratis en premium plugins ontworpen om de functies en mogelijkheden van je site te verbeteren.

en: Discover more from %s
nl: Ontdek meer van %s

en: Discussion
nl: Discussie

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Dismiss this notice
nl: Dit bericht negeren

en: Display Mailerlite subscriber popup
nl: Pop-up Mailerlite-abonnee weergeven

en: Display author
nl: Auteur tonen

en: Display categories
nl: Categorieën weergeven

en: Display comment link
nl: Reactielink weergeven

en: Display date
nl: Datum tonen

en: Display on blog and archives
nl: Weergeven op blog en archieven

en: Display on pages
nl: Weergeven op pagina's

en: Display on single posts
nl: Weergeven op afzonderlijke berichten

en: Display on single projects
nl: Tonen op enkele projecten

en: Display tags
nl: Geef tags weer

en: Dive deep into the world of WordPress.com themes. Discover the responsive and stunning designs waiting to bring your site to life.
nl: Duik in de wereld van WordPress.com-thema's. Ontdek de responsieve en prachtige ontwerpen die je site tot leven brengen.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
nl: Geef geen tags weer in berichtdetails en tag-wolken.

en: Do we want the checksum or object ids.
nl: Willen we de checksum of object-ID's.

en: Domain
nl: Domeinen

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet gehaald omdat het een subdomein is van WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet gehaald omdat het leeg is.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet gehaald omdat het in de verboden array staat.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet gehaald omdat het een ongeldig bovenliggend domein gebruikt.

en: Domains
nl: Domeinen

en: Don't use the theme's original CSS.
nl: Gebruik niet de oorspronkelijke CSS van het thema.

en: Draft
nl: Concept

en: Drive traffic to your site
nl: Zorg dat mensen je site bezoeken

en: Earn money with your newsletter
nl: Verdien geld met je nieuwsbrief

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
nl: Laat gemakkelijk al je berichten opvallen met de <a href="%1$s">'uitgelichte' tag</a> of een tag van je keuze. Het thema ondersteunt maximaal %2$s berichten in het uitgelichte contentgebied.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Menu Item
nl: Menu-item bewerken

en: Edit Menu Item Label
nl: Bewerk label menu-item

en: Edit Menu Section
nl: Menu Sectie Bewerken

en: Edit Project
nl: Project bewerken

en: Edit Project Tag
nl: Project-tag bewerken

en: Edit Project Type
nl: Projecttype bewerken

en: Edit Template Part
nl: Bewerk template onderdeel

en: Edit Template Part Type
nl: Bewerk template onderdeel type

en: Edit Testimonial
nl: Beoordeling Bewerken

en: Edit a page
nl: Een pagina bewerken

en: Edit site design
nl: Site-ontwerp bewerken

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email (address never made public)
nl: E-mail (adres wordt niet getoond)

en: Email me new comments
nl: E-mails voor nieuwe reacties

en: Email me new posts
nl: E-mail me nieuwe berichten

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable Locked Mode
nl: Activeer vergrendelde modus

en: Enable Portfolio Projects for this site.
nl: Portfolioprojecten inschakelen voor deze site.

en: Enable Testimonials for this site.
nl: Aanbevelingen inschakelen voor deze site.

en: Enable blocks in comments
nl: Blokken inschakelen in reacties

en: Enable post sharing
nl: Berichten delen inschakelen

en: Enable subscribers modal
nl: Abonneerscherm inschakelen

en: End ID for the histogram
nl: Eind-ID voor het histogram

en: Enhanced Ownership
nl: Betere eigendomsprotocollen

en: Enter media URL
nl: Voer media URL in

en: Enter the customer's name here
nl: Naam van de klant

en: Enter the menu item's name here
nl: Voer de naam van het menu-item hier in

en: Enter your email address
nl: Voer je e-mailadres in

en: Error Details: %s
nl: Fout Details: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
nl: Fout Gegevens: Jetpack ID begint met een getal. Publiceer deze foutmelding niet! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack ID is leeg. Publiceer deze foutmelding niet openbaar! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
nl: Fout Gegevens: Jetpack is geen scalaire grootheid. Publiceer deze foutmelding niet openbaar! %s

en: Error during unschedule of the event.
nl: Fout bij het verwijderen van de planning van de gebeurtenis.

en: Error: your Facebook login has expired.
nl: Fout: je Facebook-login is verlopen.

en: Every %d minutes
nl: Elke %d minuten

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
nl: Elke Jetpack-site heeft minimaal één verbonden beheerder nodig om de functies goed te laten werken. Koppel jouw WordPress.com-account via de knop hieronder. Zodra je de verbinding tot stand brengt, moet je deze pagina mogelijk vernieuwen om een optie te krijgen voor het veranderen van de verbindingseigenaar.

en: Every minute
nl: Iedere minuut

en: Explore marketplace plugins
nl: Bekijk plugins op de marketplace

en: Explore plugins
nl: Bekijk plugins

en: Explore themes
nl: Thema's verkennen

en: Export
nl: Exporteren

en: External User
nl: Externe gebruiker

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
nl: Kon site niet loskoppelen omdat deze reeds lijkt losgekoppeld.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
nl: Het gebruikerstoken kon niet worden opgehaald bij WordPress.com.

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Featured Content
nl: Uitgelichte inhoud

en: Featured Images
nl: Uitgelichte afbeeldingen

en: Feel free to keep editing your homepage, or continue and launch your site.
nl: Voel je vrij om je homepage te blijven bewerken, of ga verder en lanceer je site.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
nl: Het aanpassen van bestanden is specifiek uitgeschakeld door een sitebeheerder.

en: Filter Testimonials list
nl: Aanbevelingslijst filteren

en: Filter menu items list
nl: Menu-itemlijst filteren

en: Filter projects list
nl: Projectlijst filteren

en: Filter template parts list
nl: Filter template onderdeel lijst

en: Find the perfect theme for your site
nl: Vind het perfecte thema voor je site

en: Finish Sensei setup
nl: Voltooi de Sensei-installatie

en: Finish store setup
nl: Voltooi de winkelconfiguratie

en: Flex your site's features with plugins
nl: Breid het functieaanbod van je site uit met plugins

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Food Menus
nl: Voedselmenu's

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
nl: Bijvoorbeeld, kruidig, favoriet enz. <br /> Scheid lebels met komma's

en: Fridays at %s.
nl: Vrijdag om %s.

en: Full post
nl: Volledig bericht

en: General
nl: Algemeen

en: Get paid with WooPayments
nl: Krijg betaald met WooPayments

en: Get started
nl: Aan de slag

en: Get your first 10 subscribers
nl: Krijg je eerste 10 abonnees

en: GitHub Deployments
nl: GitHub deployments

en: Give your site a name
nl: Geef je site een naam

en: Go to slide %d
nl: Ga naar slide %d

en: Greeting Text
nl: Begroetingstekst

en: Grow your business
nl: Laat je bedrijf groeien

en: Homepage changed successfully.
nl: Homepage is gewijzigd.

en: Hosting Features
nl: Hostingfuncties

en: Hourly views
nl: Kijkers per uur

en: IP address `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the private network.
nl: IP-adres `%1$s` is net niet gecontroleerd op is_usable_domain, omdat het in het privénetwerk staat.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
nl: Als tekstvelden moeten worden geconverteerd naar latin1 in de berekening van de controlesom.

en: If true, include the feedback rating value for each message in the response.
nl: Indien ja, feedbackbeoordeling opnemen voor elk bericht in het antwoord.

en: If you are on a shared computer, remember to also <a href="%1$s">log out of WordPress.com</a>.
nl: Als je op een gedeelde computer werkt, vergeet dan niet <a href="%1$s">uit te loggen bij WordPress.com</a>.

en: Import
nl: Importeren

en: Import existing subscribers
nl: Importeer bestaande abonnees

en: Important notice about your Jetpack connection:
nl: Belangrijk bericht over je Jetpack-verbinding:

en: Indicates from what plugin the request is coming from
nl: Geeft aan van welke plugin het verzoek komt

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
nl: Geeft aan waar de registratiehandeling werd geactiveerd, voor tracking-/segmentatiedoeleinden

en: Install a custom plugin
nl: Installeer een aangepaste plugin

en: Install the mobile app
nl: De mobiele app installeren

en: Instantly
nl: Direct

en: Integrations
nl: Integraties

en: Interested in getting blog post updates? Simply click the button below to stay in the loop!
nl: Heb je interesse in updates voor blogberichten? Klik simpelweg op de onderstaande knop om op de hoogte te blijven!

en: Invalid Parameter
nl: Ongeldige parameter

en: Invalid Registration State
nl: Ongeldige registratie-status

en: Invalid blog token
nl: Ongeldige blogtoken

en: Invalid parent type.
nl: Ongeldig hoofdtype.

en: Invalid token for user %d
nl: Ongeldige token voor gebruiker %d

en: Invalid user id is provided
nl: Ongeldige gebruikers-ID opgegeven

en: Invalid user identifier.
nl: Ongeldige gebruikers-ID.

en: Invalid user token is provided
nl: Ongeldige gebruikerstoken opgegeven

en: Invite user
nl: Gebruiker uitnodigen

en: Invite user to WordPress.com
nl: Gebruiker uitnodigen voor WordPress.com

en: Is connection owner
nl: Is eigenaar van verbinding

en: It cannot be changed.
nl: Deze kan niet worden gewijzigd.

en: Items on your restaurant's menu
nl: Items op het restaurantmenu

en: Jetpack Force 2FA requires Jetpack’s SSO feature.
nl: Jetpack Force 2FA vereist de SSO-functie van Jetpack.

en: Jetpack Plugin Version
nl: Jetpack Plugin Versie

en: Jetpack Safe Mode
nl: Veilige modus van Jetpack

en: Jetpack donations is disabled in favour of Newspack donations.
nl: Jetpack donaties is uitgeschakeld ten gunste van Newspack donaties.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
nl: Jetpack heeft een probleem ondervonden bij het opslaan van de opties (cannot_save_secrets). We raden aan dat je contact opneemt met je hostingprovider en hen vraagt om te controleren of de opties schrijfbaar is op je website.

en: Jetpack is already connected.
nl: Jetpack is al gekoppeld.

en: Jetpack is disconnected & site is private. Reconnect Jetpack to manage site visibility settings.
nl: Jetpack is losgekoppeld en je site is privé. Koppel Jetpack opnieuw om zichtbaarheidsinstellingen van de site te beheren.

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Keep editing
nl: Doorgaan met bewerken

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
nl: Labels: <small>gepeperd, favoriet etc. <em>Scheid labels door komma's</em></small>

en: Last heartbeat sent at: %s
nl: Laatste hartslag verzonden om: %s

en: Launch site
nl: Site lanceren

en: Launch your blog
nl: Lanceer je blog

en: Launch your site
nl: Je site lanceren

en: Launch your store
nl: Lanceer je winkel

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Learn more about Featured Images
nl: Meer informatie over uitgelichte afbeeldingen

en: Learn more about changing fonts using Global Styles.
nl: Meer informatie over het wijzigen van lettertypen met global stijlen.

en: Leave a Reply
nl: Laat een reactie achter

en: Leave a comment
nl: Laat een reactie achter

en: Leave a comment. (log in optional)
nl: Laat een reactie achter. (inloggen optioneel)

en: Leave a reply to %s
nl: Laat een reactie achter bij %s

en: Leave a reply. (log in optional)
nl: Laat een reactie achter. (inloggen optioneel)

en: Legacy Contact
nl: Nalatenschapscontact

en: Let visitors use a WordPress.com or Facebook account to comment
nl: Laat bezoekers gebruikmaken van een WordPress.com-, of Facebook-account om te reageren

en: Light
nl: Licht

en: Like this comment
nl: Deze reactie leuk vinden

en: Liked by you
nl: Je vindt dit leuk

en: Load more posts
nl: Meer berichten laden

en: Loading
nl: aan het laden...

en: Loading your comment...
nl: Je reactie laden …

en: Locked Mode
nl: Vergrendelde modus

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in as <span>%s</span>
nl: Log in als <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
nl: Log in als een andere WordPress.com gebruiker

en: Log in or provide your name and email to leave a comment.
nl: Log in of geef je naam en e-mailadres op om een reactie achter te laten.

en: Log in or provide your name and email to leave a reply.
nl: Log in of geef je naam en e-mailadres op om een reactie achter te laten.

en: Log in to leave a comment.
nl: Log in om een reactie achter te laten.

en: Log in to leave a reply.
nl: Log in om een reactie achter te laten.

en: Log in with WordPress.com
nl: Inloggen met WordPress.com

en: Log in with username and password
nl: Log in met gebruikersnaam en wachtwoord

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Logged in via %s
nl: Ingelogd via %s

en: Logging In...
nl: Bezig met inloggen ...

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in safe mode.
nl: Aanmelden op WordPress.com is uitgeschakeld voor sites in veilige modus.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
nl: Aanmelden op WordPress.com is uitgeschakeld voor sites in de testmodus.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
nl: Je aanmelden op WordPress.com is momenteel niet beschikbaar omdat deze site verbindingsproblemen heeft.

en: M j, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

en: Mailerlite subscriber popup
nl: Pop-up Mailerlite abonnee

en: Make an incredible logo in minutes
nl: Maak in een paar minuten een geweldig logo

en: Manage Domain
nl: Beheer domein

en: Manage Email
nl: E-mail beheren

en: Manage Purchases
nl: Aankopen beheren

en: Manage on WP.com ↗
nl: Beheren op WP.com ↗

en: Manage site visibility, gift subscriptions, ownership, and other site tools on WordPress.com ↗
nl: Beheer zichtbaarheid site, cadeau-abonnementen, eigenaarschap en andere sitetools op WordPress.com ↗

en: Manage with Live Preview
nl: Beheren met live voorbeeld

en: Manage your paid Newsletter plan
nl: Beheer je betaalde nieuwsbrievenabonnement

en: Manage your privacy settings
nl: Je privacyinstellingen beheren

en: Manage your subscribers
nl: Je abonnees beheren

en: Marketplace
nl: Marktplaats

en: Match by Email
nl: Matchen per E-mail

en: Media Width
nl: Breedte media

en: Menu Item
nl: Menu-item

en: Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel

en: Menu Item Labels
nl: Menu-itemlabels

en: Menu Items
nl: Menu-items

en: Menu Items re-ordered.
nl: Menu-items opnieuw geordend.

en: Menu Section
nl: Menu Sectie

en: Menu Sections
nl: Menu Secties

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nl: Menu item draft bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Item bekijken</a>

en: Menu item label list navigation
nl: Navigatie in de lijst met menu-itemlabels

en: Menu item labels list
nl: Lijst met menu-itemlabels

en: Menu item list navigation
nl: Navigatie in de menu-itemlijst

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
nl: Menu item gepubliceerd. <a href="%s">View item</a>

en: Menu item restored to revision from %s
nl: Menu item hersteld voor revisie van %s

en: Menu item saved.
nl: Menu item opgeslagen.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
nl: Menu item gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nl: Menu item ingediend. <a target="_blank" href="%s">Item Bekijken</a>

en: Menu item updated.
nl: Menu item bijgewerkt.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
nl: Menu item bijgewerkt. <a href="%s">View item</a>

en: Menu items list
nl: Menu-itemlijst

en: Menu section list
nl: Menusectielijst

en: Menu section list navigation
nl: Navigatie in de menusectielijst

en: Migrate content
nl: Content migreren

en: Migrating the site
nl: De site migreren

en: Mondays at %s.
nl: Maandag om %s.

en: Monetize
nl: Geld verdienen

en: Move menu section down
nl: Verplaats menu-sectie omlaag

en: Move menu section up
nl: Verplaats menusectie omhoog

en: Multi network install are not supported.
nl: Installatie op meerdere netwerken wordt niet ondersteund.

en: My %s WordPress.com Account
nl: Mijn %s WordPress.com-account

en: My Home
nl: Mijn startpagina

en: My Mailboxes
nl: Mijn mailboxen

en: My Profile
nl: Mijn profiel

en: Name
nl: Naam

en: Name of Sync module
nl: Naam van synchronisatiemodule

en: Name of Sync module.
nl: Naam van synchronisatiemodule.

en: Name of Sync queue.
nl: Naam van synchronisatiewachtrij.

en: Name your blog
nl: Geef je blog een naam

en: Never miss a beat!
nl: Mis nooit meer iets!

en: New Menu Item
nl: Nieuw menu-item

en: New Menu Item Label Name
nl: Naam nieuw menu-itemlabel

en: New Menu Sections Name
nl: Nieuw Menu Secties Naam

en: New Project
nl: Nieuw project

en: New Project Tag Name
nl: Nieuwe projecttagnaam

en: New Project Type Name
nl: Naam nieuw projecttype

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: New Sync health status
nl: Gezondheidsstatus nieuwe synchronisatie

en: New Template Part
nl: Nieuw template onderdeel

en: New Template Part Type
nl: Nieuw template onderdeel type

en: New Testimonial
nl: Nieuwe Beoordeling

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
nl: Nieuwe gratis dienst: de verzendkosten van Canada Post weergeven in je winkel!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
nl: Nieuwe gratis dienst: de verzendkosten van USPS weergeven in je winkel! Aanvullende bonus: verzendlabels afdrukken zonder WooCommerce te verlaten.

en: New owner
nl: Nieuwe eigenaar

en: New owner is not admin
nl: Nieuwe eigenaar is geen beheerder

en: New owner is not connected
nl: Nieuwe eigenaar is niet verbonden

en: New owner is same as existing owner
nl: Nieuwe eigenaar is dezelfde als de huidige eigenaar

en: New user token
nl: Nieuwe gebruikerstoken

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Next Slide
nl: Volgende slide

en: Next steps for your site
nl: Volgende stappen voor je site

en: Nightfall
nl: Zonsondergang

en: No Labels
nl: Geen labels

en: No Labels found
nl: Geen labels gevonden

en: No Menu Items found
nl: Geen menu-items gevonden

en: No Menu Items found in Trash
nl: Geen menu-items in prullenbak gevonden

en: No Projects found
nl: Geen projecten gevonden

en: No Projects found in Trash
nl: Geen berichten gevonden in de prullenbak.

en: No Testimonials found
nl: Geen aanbevelingen gevonden

en: No Testimonials found in Trash
nl: Geen aanbevelingen gevonden in prullenbak

en: No blog token found
nl: Geen blogtoken gevonden

en: No primary user defined
nl: Geen primaire gebruiker gedefinieerd

en: No tags found.
nl: Geen tags gevonden.

en: No template part types found.
nl: Geen template onderdeel types gevonden.

en: No template parts found in Trash.
nl: Geen template onderdelen gevonden in prullenbak.

en: No template parts found.
nl: Geen template onderdelen gevonden.

en: No templates available. Skipped showing modal window with template selection.
nl: Geen templates beschikbaar. Modaal venster weergeven met template selectie overgeslagen.

en: No token for user %d
nl: Geen token voor gebruiker %d

en: No user tokens found
nl: Geen gebruikerstokens gevonden

en: No valid event name or type.
nl: Geen geldige gebeurtenisnaam of geldig type.

en: None
nl: Geen

en: Notify me of new posts
nl: Breng me op de hoogte van nieuwe berichten

en: Number of histogram buckets.
nl: Aantal histogramemmers.

en: Object Type
nl: Objecttype

en: Objects Identifiers
nl: Object-ID's

en: On Mobile
nl: Op mobiel

en: Optional
nl: Optioneel

en: Or
nl: Of

en: Or manage your WP.com account email ↗
nl: Of beheer het e-mailadres van je WP.com-account ↗

en: Or manage your WP.com account password ↗
nl: Of beheer het wachtwoord van je WP.com-account ↗

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
nl: Het nieuwe ontwerp van WordPress.com zorgt voor een betere ervaring.

en: Overview
nl: Overzicht

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
nl: De XML-extensie voor PHP is niet beschikbaar. Jetpack vereist de XML-extensie om te communiceren met WordPress.com. Neem contact op met je hostingprovider om de XML-extensie voor PHP in te schakelen.

en: Parent Menu Section
nl: Bovenliggend Menu Sectie

en: Parent Menu Section:
nl: Bovenliggend Menu Sectie:

en: Parent Project Type
nl: Hoofdprojecttype

en: Parent Project Type:
nl: Hoofdprojecttype:

en: Parent Template Part Type
nl: Hoofd template onderdeel type

en: Parent Template Part Type:
nl: Hoofd template onderdeel type:

en: Password must be at least %d characters.
nl: Wachtwoord moet ten minste %d tekens bevatten.

en: Passwords may not contain the character "\".
nl: Het wachtwoord mag geen "" bevatten!

en: Pause Slideshow
nl: Slideshow pauzeren

en: Pending invite
nl: Uitnodiging in behandeling

en: Performance
nl: Snelheid

en: Personalize newsletter
nl: Nieuwsbrief personaliseren

en: Personalize your site
nl: Personaliseer je site

en: Plans
nl: Abonnementen

en: Play Slideshow
nl: Slideshow afspelen

en: Please connect your user account to WordPress.com
nl: Koppel je gebruikersaccount aan WordPress.com

en: Please define an SVG icon filename.
nl: Definieer een bestandsnaam met SVG-pictogram.

en: Please define default parameters in the form of an array.
nl: Definieer standaard parameters in de vorm van een array.

en: Please reload the page to see your stats...
nl: Laad de pagina opnieuw om je statistieken te zien.

en: Podcasting
nl: Podcasten

en: Popular Labels
nl: Populaire labels

en: Popular Project Tags
nl: Populaire projecttags

en: Portfolio Archive Content
nl: Inhoud van portfolioarchief

en: Portfolio Archive Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding van portfolioarchief

en: Portfolio Archive Title
nl: Titel van portfolioarchief

en: Portfolio Projects
nl: Portfolioprojecten

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
nl: Portfoliopagina’s geven maximaal %1$s projecten weer

en: Post Details
nl: Berichtdetails

en: Post IDs to include in Full Sync
nl: Bericht-ID's om in volledige synchronisatie op te nemen

en: Post excerpt
nl: Bericht samenvatting

en: Posts page changed successfully.
nl: Berichtenpagina is gewijzigd.

en: Powder Snow
nl: Poedersneeuw

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
nl: Vooraf ontworpen door toptalent. Voeg gewoon je persoonlijke touch toe.

en: Prefix to add before the stats identifiers.
nl: Voorvoegsel om voor de statistiekenidentificatiecodes te voegen.

en: Preprocessor
nl: Voorbewerker

en: Prevents new post and page from being created as well as existing posts and pages from being edited, and closes comments site wide.
nl: Voorkomt het aanmaken van nieuwe en bewerken van bestaande berichten en pagina’s, en sluit reacties voor de hele site.

en: Preview premium styles
nl: Bekijk premium stijlen

en: Preview your product on your site before launching and sharing with others.
nl: Bekijk een voorbeeld van je product op je site voordat je het lanceert en deelt met anderen.

en: Previous Slide
nl: Vorige slide

en: Price
nl: Prijs

en: Private
nl: Privé

en: Profile
nl: Profiel

en: Project Tag
nl: Project team

en: Project Tags
nl: Project-tags

en: Project Type
nl: Projecttype

en: Project Types
nl: Projecttypes

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nl: Projectitemconcept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project list navigation
nl: Navigatie in de projectlijst

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
nl: Project gepubliceerd. <a href="%s">Project bekijken</a>

en: Project restored to revision from %s
nl: Project teruggezet naar revisie van %s

en: Project saved.
nl: Project toegevoegd.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
nl: Project gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nl: Project ingediend. <a target="_blank" href="%s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project tag list
nl: Projecttaglijst

en: Project tag list navigation
nl: Navigatie in de projecttaglijst

en: Project type list
nl: Projecttypelijst

en: Project type list navigation
nl: Navigatie in de projecttypelijst

en: Project updated.
nl: Project geupdated.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
nl: Project bijgewerkt. <a href="%s">Item bekijken</a>

en: Projects
nl: Projecten

en: Projects list
nl: Projectlijst

en: Promote with Blaze
nl: Promoot met Blaze

en: Provision SSL certificate
nl: Provisie SSL-certificaat

en: Published by %s
nl: Gepubliceerd door %s

en: Purchase the %s plan to<br> activate CSS customization
nl: Schaf een %s-abonnement aan om<br> CSS-aanpassing te activeren

en: Purchases
nl: Aankopen

en: Read more
nl: Meer informatie

en: Read the blogs and topics you follow
nl: Lees de blogs en onderwerpen die je volgt

en: Reading
nl: Lezing

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Ga hier aan de slag</a>.

en: Receive web and mobile notifications for posts on this site.
nl: Ontvang web- en mobiele meldingen voor berichten op deze site.

en: Redirect
nl: Doorverwijzing

en: Remove premium styles
nl: Verwijder premium stijlen

en: Reply
nl: Beantwoord

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
nl: Aanvragende user_id %1$d komt niet overeen met user_id van token %2$d

en: Require Two-Step Authentication
nl: Twee Stappen Bevestiging Vereist

en: Resend invite
nl: Uitnodiging opnieuw verzenden

en: Review the migrated plugins
nl: Bekijk de gemigreerde plugins

en: Review the site's content
nl: Bekijk de content van de site

en: Revoke invite
nl: Uitnodiging intrekken

en: Saturdays at %s.
nl: Zaterdag om %s.

en: Save New Order
nl: Nieuwe ordening opslaan

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nl: Mijn naam, e-mailadres en website bewaren in deze browser voor de volgende keer wanneer ik een reactie plaats.

en: Scan
nl: Scannen

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Scheduled Updates
nl: Geplande updates

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
nl: Script "%s" is afhankelijk van wp-i18n maar specificeert "tekstdomein” niet

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Menu Item Labels
nl: Zoek door menu-itemlabels

en: Search Menu Items
nl: Menu-items doorzoeken

en: Search Menu Sections
nl: Zoek Menu Secties

en: Search Project Tags
nl: Projecten zoeken

en: Search Project Types
nl: Projecttypes doorzoeken

en: Search Projects
nl: Projecten doorzoeken

en: Search Template Part Types
nl: Template onderdeel types zoeken

en: Search Template Parts
nl: Template onderdelen zoeken

en: Search Testimonials
nl: Zoek Beoordelingen

en: Secret mismatch
nl: Geheime verificatievragen komen niet overeen

en: Secure Sign On
nl: Veilig aanmelden

en: Security
nl: Beveiliging

en: Select a design
nl: Selecteer een ontwerp

en: Select a theme&hellip;
nl: Selecteer een thema ...

en: Select another theme to view its custom CSS.
nl: Selecteer een ander thema om zijn aangepaste CSS weer te geven.

en: Send invite
nl: Verzend uitnodiging

en: Separate tags with commas
nl: Tags scheiden door komma's

en: Server Settings
nl: Server instellingen

en: Set &#8220;%s&#8221; as the default category
nl: %s instellen als standaardcategorie

en: Set &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
nl: '%s' is ingesteld als de pagina waarop je nieuwste berichten worden weergegeven

en: Set &#8220;%s&#8221; as your site's homepage
nl: '%s' is ingesteld als de nieuwe homepage van je site

en: Set a different media width for full size images.
nl: Stel een andere mediabreedte in voor afbeeldingen op volledige grootte.

en: Set as default
nl: Als standaard instellen

en: Set as homepage
nl: Instellen als homepage

en: Set as posts page
nl: Instellen als berichten pagina

en: Set new connection owner
nl: Nieuwe verbindingseigenaar instellen

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
nl: Als dit op onjuist wordt ingesteld, zal de site los worden gekoppeld.

en: Set up an offer for your supporters
nl: Stel een aanbieding in voor je fans

en: Set up payment method
nl: Betaalmethode instellen

en: Set up ssh
nl: SSH instellen

en: Set up your site
nl: Configureer je site

en: Set up your video site
nl: Stel je videosite in

en: Settings
nl: Instellingen

en: Share your site
nl: Je site delen

en: Shared Salt to use when generating checksum
nl: Gedeelde salt om te gebruiken bij het genereren van een checksum

en: Should only range edges be returned
nl: Moeten alleen de uiteinden van het bereik worden opgeleverd

en: Show falling snow on my site
nl: Vallende sneeuw op mijn site laten zien

en: Show falling snow on my site until January 4<sup>th</sup>.
nl: Laat tot en met 4 januari vallende sneeuw op mijn site zien.

en: Site Logo
nl: Sitelogo

en: Site Monitoring
nl: Site monitoring

en: Site Settings
nl: Site-instellingen

en: Site Setup
nl: Siteconfiguratie

en: Site is not connected
nl: Site is niet gekoppeld

en: Site migration
nl: Site-migratie

en: Site setup
nl: Siteconfiguratie

en: Size of batches
nl: Grootte van batches

en: Slug of the admin color scheme.
nl: Slug van het beheerderskleurenschema.

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Social Links Menu
nl: Sociale links menu

en: Social Menu
nl: Sociaal menu

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
nl: Mogelijk probeert iemand je te verleiden om toegang tot je site te verlenen. Of het kan zijn dat je tegen een bug bent aangelopen ;). Hoe dan ook, sluit dit venster alstublieft.

en: Something got a little mixed up and an unexpected WordPress.com user logged in.
nl: Er is iets door elkaar gehaald en een onverwachte WordPress.com-gebruiker is ingelogd.

en: Something went wrong when attempting to like that comment. Please try again.
nl: Er is iets fout gegaan bij het leuk vinden van die reactie. Probeer het opnieuw.

en: Something went wrong when attempting to unlike that comment. Please try again.
nl: Er is iets fout gegaan bij het ongedaan maken van het leuk vinden van die reactie. Probeer het opnieuw.

en: Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Vernieuw de pagina en/of probeer het opnieuw.

en: Something went wrong. Please try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
nl: Sorry, er is iets mis met je Jetpack verbinding.

en: Sorry, this comment could not be posted.
nl: Helaas, deze reactie kan niet geplaatst worden.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
nl: Sorry, je hebt geen toegang tot dit eindpunt.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same plugins as an existing schedule.
nl: Je kan geen planning aanmaken met dezelfde plugins als een bestaande planning.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same time as an existing schedule.
nl: Je kan geen planning aanmaken met dezelfde tijd als een bestaande planning.

en: Sorry, you can not schedule theme updates at this time.
nl: Je kan op dit moment geen thema-updates plannen.

en: Start Fresh
nl: Vanaf het begin beginnen

en: Start ID for the histogram
nl: Start-ID voor het histogram

en: Start a website
nl: Start een website

en: Start building your audience
nl: Bouw je bezoekersaantallen op

en: Start customizing
nl: Aanpassen starten

en: Start writing
nl: Begin met schrijven

en: Start writing or type '/' to insert a block
nl: Begin met schrijven of typ '/' om een blok in te voegen

en: Stats
nl: Statistieken

en: Strip non-ascii characters?
nl: Niet-ASCII-tekens verwijderen?

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.
nl: Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Success!
nl: Succes!

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Sundays at %s.
nl: Zondag om %s.

en: Sunset
nl: Zonsondergang

en: Switch
nl: Wisselen

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
nl: Synchronisatie is geannuleerd omdat de IXR-client ontbreekt.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
nl: Synchronisatie is geblokkeerd door WordPress.com omdat het een identiteitscrisis zou veroorzaken

en: Tag name
nl: Tagnaam

[ctx: Template]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Template part published privately.
nl: Template onderdeel privé gepubliceerd.

en: Template part published.
nl: Template onderdeel gepubliceerd.

en: Template part reverted to draft.
nl: Template onderdeel teruggezet op concept.

en: Template part scheduled.
nl: Template onderdeel gepland.

en: Template part updated.
nl: Template onderdeel geüpdatet.

en: Template parts list
nl: Lijst met template onderdelen

en: Template parts list navigation
nl: Template onderdeel lijst navigatie

en: Test plugin for the jetpack-mu-wpcom package
nl: Test plugin voor het jetpack-mu-wpcom pakket

en: Testimonial
nl: Aanbevelingen

en: Testimonial Archive Content
nl: Archiefinhoud Testimonial

en: Testimonial Archive Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding van aanbevelingspagina

en: Testimonial Archive Title
nl: Archieftitel Testimonial

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nl: Beoordeling draft bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Bekijkj beoordeling</a>

en: Testimonial list navigation
nl: Navigatie in de aanbevelingslijst

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
nl: Aanbevelingenpagina's geven maximaal %1$s aanbevelingen weer

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
nl: Beoordeling gepubliceerd.  <a href="%s">View testimonial</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
nl: Testimoniaal hersteld voor revisie van %s

en: Testimonial saved.
nl: Beoordeling opgeslagen

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
nl: Beoordeling gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Bekijk beoordeling</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nl: Beoordeling ingediend. <a target="_blank" href="%s">Voorbeeld beoordeling</a>

en: Testimonial updated.
nl: Aanbeveling bijgewerkt.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
nl: Aanbeveling bijgewerkt.<a href="%s">Bekijk aanbeveling</a>

en: Testimonials
nl: Aanbevelingen

en: Testimonials list
nl: Aanbevelingslijst

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
nl: Tekstdomein-aliassen moeten worden geregistreerd voor de %1$s-haak. Deze kennisgeving werd getriggerd door het %2$s-domein.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
nl: Het Klant ID/WP.com Blog ID van deze website

en: The Toolbar is always visible on Atomic sites while connected to the Automattic proxy.
nl: De taakbalk is altijd zichtbaar op Atomic-sites als deze verbonden is met de Automattic-proxy.

en: The URL is not from the current site.
nl: De URL komt niet overeen met de huidige site.

en: The URL scheme must match the current site.
nl: De URL-indeling moet overeenkomen met de huidige site.

en: The WP.com user ID of the connected user
nl: De WP.com gebruikers-ID van de verbonden gebruiker

en: The WP.com user email of the connected user
nl: Het e-mailadres voor WP.com van de verbonden gebruiker

en: The WP.com username of the connected user
nl: De gebruikersnaam voor WP.com van de verbonden gebruiker

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
nl: Het autorisatieproces is verstreken. Ga terug en probeer opnieuw alstublieft.

en: The bot id to chat with.
nl: De bot-ID om mee te chatten.

en: The bot id to get the chat for.
nl: De bot-ID waarvoor de chat wordt opgehaald.

en: The chat id for the existing chat.
nl: De chat-ID voor de bestaande chat.

en: The chat id to get the chat for.
nl: De chat-ID waarvoor de chat wordt opgehaald.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
nl: De klassieke weergave van de wp-admin WordPress interface.

en: The content of your latest posts page is automatically generated and cannot be edited.
nl: De content van je nieuwste pagina met berichten wordt automatisch gegenereerd en kan niet worden bewerkt.

en: The context to continue the chat with.
nl: De context om door te gaan met de chat.

en: The endpoint is not available on connected sites.
nl: Het eindpunt is niet beschikbaar op verbonden sites.

en: The feedback rating value.
nl: De feedbackbeoordeling.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
nl: Je kunt geen bestanden aanpassen vanwege de bestandspermissies die op deze host rusten.

en: The isActive argument should be set to false.
nl: Het isActive-argument moet worden ingesteld op onjuist.

en: The message id for the existing message.
nl: De bericht-ID voor het bestaande bericht.

en: The message to add to the chat
nl: Het bericht dat moet worden toegevoegd aan de chat

en: The number of items per page.
nl: Het aantal items per pagina.

en: The number of sites of the connected WP.com user
nl: Het aantal sites van de verbonden WP.com gebruiker

en: The number of the page to retrieve, limited to 100
nl: Het aantal op te halen pagina's, gelimiteerd tot 100

en: The path must be a string.
nl: Het pad moet een tekenreeks zijn.

en: The path must be a valid URL.
nl: Het pad moet een geldige URL zijn.

en: The request is not signed correctly.
nl: De aanvraag is niet correct ondertekend.

en: The request method is missing.
nl: De aanvraagmethode ontbreekt.

en: The required "%s" parameter is malformed.
nl: De vereiste parameter "%s" is verkeerd gevormd.

en: The required "%s" parameter is missing.
nl: De vereiste "%s" parameter mist.

en: The required "local_user" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "local_user" ontbreekt.

en: The required "nonce" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "nonce" ontbreekt.

en: The schedule could not be created.
nl: Het schema kon niet worden gemaakt.

en: The schedule could not be found.
nl: We kunnen de planning niet vinden.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
nl: De instellingen voor Geselecteerde Content zijn <a href="%s"> verplaatst naar Uiterlijk; Aanpassen </a>.

en: The site is not the main network site
nl: De site is niet de hoofdsite van het netwerk

en: The specified plugins are managed and auto-updated by WordPress.com.
nl: De gespecificeerde plugins worden beheerd en automatisch bijgewerkt door WordPress.com.

en: The specified plugins are not installed on the website. Please make sure the plugins are installed before attempting to schedule updates.
nl: De gespecificeerde plugins zijn niet geïnstalleerd op de website. Zorg ervoor dat de plugins geïnstalleerd zijn voordat je probeert updates te plannen.

en: Theme Showcase
nl: Thema galerij

en: Themes
nl: Thema's

en: There are currently no posts to display.
nl: Er zijn momenteel geen berichten om weer te geven.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl: Er is geen samenvatting, omdat dit een beveiligd bericht is.

en: There is no previous invite for this user
nl: Er is geen eerdere uitnodiging voor deze gebruiker

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een gebruiker. Neem contact op met de beheerder van je site.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmelden via WordPress.com. Probeer het opnieuw of meld je aan met je gebruikersnaam en wachtwoord.

en: There was an issue validating this request.
nl: Er is een fout opgetreden bij het valideren van deze aanvraag.

en: There was an unspecified error registering the site
nl: Er is een ongespecificeerde fout opgetreden bij het registreren van de site

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
nl: Dit wachtwoord komt erg vaak voor. Kies er een die anderen moeilijk kunnen raden.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door hoofdletters, kleine letters of cijfers toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door speciale tekens zoals !#=?*& toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door letters en cijfers af te wisselen.

en: This request method does not support body parameters.
nl: Deze aanvraagmethode ondersteunt geen bodyparameters.

en: This request method is not supported.
nl: Deze aanvraagmethode wordt niet ondersteund.

en: This user didn&#8217;t accept the invitation to join this site yet.
nl: Deze gebruiker heeft de uitnodiging om deel te nemen aan deze site nog niet geaccepteerd.

en: This user doesn&#8217;t have a Jetpack SSO connection to WordPress.com. Invite them to the site to increase security and improve their experience.
nl: Deze gebruiker heeft geen Jetpack SSO-verbinding met WordPress.com. Nodig hen uit voor de site om de beveiliging te versterken en hun ervaring te verbeteren.

en: This user has connected their WordPress.com account.
nl: Deze gebruiker heeft zijn of haar WordPress.com-account gekoppeld.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
nl: Deze gebruiker is een contractant, freelancer, consultant of bureau.

en: This user will be invited to WordPress.com. You can include a personalized welcome message with the invitation.
nl: Deze gebruiker wordt uitgenodigd voor WordPress.com. Je kan een gepersonaliseerd welkomstbericht toevoegen aan de uitnodiging.

en: Thursdays at %s.
nl: Donderdag om %s.

en: To take ownership of the site, we ask that the person you designate contacts us at %s with a copy of the death certificate.
nl: Om eigenaar te worden van de site, moet de persoon die je aanwijst contact met ons opnemen via %s met een kopie van de overlijdensakte.

en: Token for user %d is malformed
nl: Token voor gebruiker %d heeft verkeerde indeling

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
nl: Bekijk de volledige geschiedenis

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Transparent
nl: Transparant

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t exist.
nl: Er is geprobeerd een gebruiker uit te nodigen die niet bestaat.

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t have an email address.
nl: We hebben geprobeerd een gebruiker uit te nodigen die geen e-mailadres heeft.

en: Tried to revoke an invite for a user that doesn&#8217;t exist.
nl: Er is geprobeerd een uitnodiging in te trekken voor een gebruiker die niet bestaat.

en: Tried to revoke an invite that doesn&#8217;t exist.
nl: Er is geprobeerd een uitnodiging in te trekken die niet bestaat.

en: Try Fiverr Logo Maker
nl: Probeer de Fiverr Logo Maker

en: Try customizing your theme styles to get your site looking just right.
nl: Probeer je themastijlen aan te passen om je site te krijgen zoals jij wil.

en: Tuesdays at %s.
nl: Dinsdag om %s.

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
nl: Tweevoudige authenticatie is vereist om toegang te krijgen tot deze site. Ga naar je <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">beveiligingsinstellingen</a> om de <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">tweevoudige authenticatie</a> voor je site te configureren.

en: Types:
nl: Soorten:

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
nl: URI van de beheerderspagina waar de gebruiker wordt doorgeschakeld na de verbindingsflow

en: URL secret does not exist.
nl: URL-geheim bestaat niet.

en: URL secret to compare to the ones stored in the database.
nl: URL is verborgen vergeleken met degene die opgeslagen zijn in de database.

en: UTC%s
nl: UTC %s

en: Unable to fetch the requested data.
nl: Kan aangevraagde gegevens niet ophalen.

en: Unable to save new URL secret
nl: Kan nieuw URL-geheim niet opslaan

en: Unable to unlink the connection owner.
nl: Kan de verbindingseigenaar niet ontkoppelen.

en: Uncategorized
nl: Niet gecategoriseerd

en: Underline
nl: Onderstreept

en: Unknown Plugin Update Failure
nl: Onbekende fout bij bijwerken plugin

en: Unlike this comment
nl: Deze reactie niet meer leuk vinden

en: Unlock more with premium and free plugins
nl: Ontgrendel meer met premium en gratis plugins

en: Unset &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
nl: '%s' is niet meer ingesteld als de pagina waarop je nieuwste berichten worden weergegeven

en: Unset as posts page
nl: Niet meer ingesteld als berichtenpagina

en: Update Menu Item Label
nl: Update label menu-item

en: Update Menu Section
nl: Menu Sectie Bijwerken

en: Update Project Tag
nl: Update project

en: Update Project Type
nl: Projecttype bijwerken

en: Update Template Part Type
nl: Update template onderdeel type

en: Update your About page
nl: Maak je Over-pagina

en: Update your domain's DNS
nl: Werk de DNS van je domein bij

en: Update your site's design
nl: Pas het ontwerp van je site aan

en: Upgrade now
nl: Upgrade nu

en: Upgrade plan
nl: Upgrade abonnement

en: Upgrade required
nl: Upgrade vereist

en: Upgrades
nl: Upgrade

en: Upload from URL
nl: Uploaden via URL

en: Upload your first video
nl: Upload je eerste video

en: Uploading…
nl: Uploaden …

en: Use WP-Admin to manage your site.
nl: Gebruik WP-Admin om je site te beheren.

en: Use WordPress.com’s guided importer to import posts and comments from Medium, Substack, Squarespace, Wix, and more.
nl: Gebruik de begeleide importer van WordPress.com om berichten en reacties te importeren van o.a. Medium, Substack, Squarespace, en Wix.

en: Use WordPress.com’s native dashboard to manage your site.
nl: Gebruik het eigen dashboard van WordPress.com om je site te beheren.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
nl: Gebruik de <kbd>TAB</kbd>-toets op het toetsenbord om van kolom te wisselen en gebruik de <kbd>ENTER</kbd>- of <kbd>RETURN</kbd>-toets om iedere rij op te slaan en naar de volgende te gaan.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
nl: Gebruik deze instellingen om verschillende contenttypes weer te geven op de site.

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
nl: Gebruiker-ID's om in volledige synchronisatie of 'initële' op te nemen

en: User invite revoked successfully.
nl: Uitnodiging voor gebruiker succesvol ingetrokken.

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden

en: User was invited successfully!
nl: Gebruiker is uitgenodigd!

en: User was re-invited successfully!
nl: De gebruiker werd succesvol opnieuw uitgenodigd!

en: Users
nl: Gebruikers

en: Valid user is required
nl: Geldige gebruiker is vereist

en: Valid user is required.
nl: Geldige gebruiker is vereist.

en: Verification secrets are empty
nl: Geheime verificatievragen zijn leeg

en: Verification secrets are incomplete
nl: Geheime verificatievragen zijn onvolledig

en: Verification secrets not found
nl: Geheime verificatievragen niet gevonden

en: Verification took too long
nl: Verificatie duurde te lang

en: Verify email address
nl: E-mailadres verifiëren

en: Verify the email address for your domains
nl: Verifieer het e-mailadres voor je domeinen

en: View Menu Item
nl: Menu-item bekijken

en: View Menu Item Label
nl: Bekijk Label Menu-item

en: View Menu Section
nl: Menu Sectie Bekijken

en: View Project
nl: Bekijk project

en: View Project Tag
nl: Project-tag bekijken

en: View Project Type
nl: Projecttype bekijken

en: View Template Part
nl: Bekijk template onderdeel

en: View Template Part Type
nl: Bekijk template onderdeel type

en: View Testimonial
nl: Beoordeling Bekijken

en: View all posts
nl: Alle berichten weergeven

en: View all posts by %s
nl: Toon alle berichten van %s

[ctx: View options to switch between]
en: View
nl: Weergave

en: View site metrics
nl: Sitestatistieken bekijken

en: View your product
nl: Bekijk je product

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
nl: Waarschuwing! Je staat op het punt om de eigenaar van de Jetpack-verbinding (%s) voor deze site te verwijderen. Hierdoor zijn sommige functies mogelijk niet meer beschikbaar.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
nl: Het ontkoppelen van de gebruiker is mislukt. Probeer het nog eens.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
nl: We hebben je account niet kunnen vinden. Als je al een account hebt, zorg dan dat je bent verbonden met WordPress.com.

en: We highly recommend inviting users to join WordPress.com and log in securely using <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> to ensure maximum security and efficiency.
nl: We raden het aan om gebruikers uit te nodigen om zich aan te melden voor WordPress.com en veilig in te loggen met <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> om maximale beveiliging en efficiëntie te garanderen.

en: We'll keep you in the loop!
nl: We houden je op de hoogte!

en: Website (optional)
nl: Website (optioneel)

en: Wednesdays at %s.
nl: Woensdag om %s

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Whether to mark this as a test chat (a11n-only).
nl: Of deze chat als testchat moet worden aangemerkt (alleen a11n).

en: WordPress.com Features
nl: WordPress.com-functies

en: WordPress.com Site Settings
nl: Site-instellingen WordPress.com

en: WordPress.com account
nl: WordPress.com-account

en: WordPress.com invitation will be automatically revoked for user: <strong>%s</strong>. | WordPress.com invitations will be automatically revoked for users: <strong>%s</strong>.
nl[0]: WordPress.com uitnodiging wordt automatisch ingetrokken voor gebruiker: <strong>%s</strong> .
nl[1]: WordPress.com uitnodigingen worden automatisch ingetrokken voor gebruikers: <strong>%s</strong> .

en: WordPress.com users can change their profile’s basic details ( i.e., First Name, Last Name, Display Name, About ) in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Profile settings.</a>
nl: WordPress.com-gebruikers kunnen de basisgegevens van hun profiel (zoals voor- en achternaam, weergavenaam, over mij) wijzigen bij <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Profielinstellingen WordPress.com.</a>

en: WordPress.com users can change their profile’s email & website address in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Account settings.</a>
nl: WordPress.com‑gebruikers kunnen het e-mail- en websiteadres van hun profiel bijwerken bij <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Accountinstellingen WordPress.com.</a>

en: Write 3 posts
nl: Schrijf 3 berichten

en: Write a comment...
nl: Laat een reactie achter ...

en: Write a reply...
nl: Schrijf een reactie ...

en: Write a welcome message
nl: Stel een welkomstbericht samen

en: Write your first post
nl: Schrijf je eerste bericht

en: Writing
nl: Schrijven

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
nl: Je hebt al een account op deze site. <a href="%1$s">Meld je aan</a> met je gebruikersnaam en wachtwoord en maak vervolgens verbinding met WordPress.com.

en: You are not allowed to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You aren’t authorized to do that.
nl: Je bent daarvoor niet bevoegd.

en: You can change your fonts using Global Styles, which can be found in the Block Editor.
nl: Je kunt je lettertypen wijzigen met behulp van global stijlen, die je kunt vinden in de blok-editor.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
nl: Je kunt ervoor kiezen om het eigenaarschap van een verbinding over te dragen aan een van deze beheerders die al verbonden zijn:

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
nl: Je kunt nu tijd besparen die je normaal kwijt bent met inloggen door je WordPress.com account te verbinden met %s.

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
nl: Je kan deze methode niet gebruiken voordat je Jetpack hebt geconfigureerd

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
nl: Je beschikt niet over de juiste gebruikersmachtiging om deze actie uit te voeren.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
nl: Je beschikt niet over de juiste gebruikersmachtiging om deze actie uit te voeren.
    			Neem contact op met je sitebeheerder als je denkt dat dit een fout is.

en: You do not need to pass a $content parameter anymore.
nl: Je hoeft geen $contentparameter meer te gebruiken.

en: You don&#8217;t have permission to invite users.
nl: Je hebt geen toestemming om dit te doen.

en: You don&#8217;t have permission to revoke invites.
nl: Je hebt geen toestemming om dit te doen.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
nl: Je moet de Jetpack plugin verbinden met WordPress.com om dit onderdeel te kunnen gebruiken.

en: You must have Two-Step Authentication enabled on your WordPress.com account.
nl: Tweevoudige verificatie moet zijn ingeschakeld op je WordPress.com-account.

en: You need to enter your numeric account ID and UUID for the <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
nl: Voer je account ID en UUID in cijfers in om de <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> goed te laten werken. <a href="%2$s" target="_blank">Volledige instructies</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
nl: Je dient Jetpack eerst te registreren voor er mee te verbinden.

en: You've added your first product!
nl: Je hebt je eerste product toegevoegd!

en: Your %s widget requires JavaScript to function properly.
nl: Je %s widget vereist dat JavaScript naar behoren werkt.

en: Your Custom Content Types
nl: Jouw aangepaste contenttypes

en: Your Jetpack Blaze dashboard requires JavaScript to function properly.
nl: Het dashboard van Jetpack Blaze vereist dat JavaScript naar behoren werkt.

en: Your Jetpack Stats dashboard requires JavaScript to function properly.
nl: Het dashboard van Jetpack-statistieken vereist dat JavaScript naar behoren werkt.

en: Your Jetpack Stats widget requires JavaScript to function properly.
nl: De widget van Jetpack-statistieken vereist dat JavaScript naar behoren werkt.

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nl: Het portfolioarchief is op dit moment leeg. Je kunt een nieuwe aanmaken op het dashboard.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nl: Je aanbevelingsarchief is op dit moment leeg. Je kunt nieuwe maken op je dashboard.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
nl: Je verbinding met WordPress.com lijkt verbroken te zijn. Probeer opnieuw verbinding te maken als je problemen ervaart.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
nl: Je wachtwoord is te zwak: Het lijkt erop dat je makkelijk te raden informatie over jezelf hebt gebruikt. Verzin een wat unieker wachtwoord.

en: Your site contains premium styles. Upgrade now to publish them and unlock tons of other features.
nl: Je site bevat premium stijlen. Upgrade nu om ze te publiceren en vele andere functies te ontgrendelen.

en: Your site includes <a href="%1$s" target="_blank">premium styles</a> that are only visible to visitors after upgrading to the %2$s plan or higher.
nl: Je site bevat <a href="%1$s" target="_blank">premium stijlen</a> die alleen zichtbaar zijn voor bezoekers nadat ze zijn geüpgraded naar het %2$s abonnement of hoger.

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
nl: Je site is onbedoeld doorverwijzingen van http naar https dubbel aan het coderen. Daardoor kan Jetpack je verbinding niet verifiëren. Kijk op onze <a href="%s">ondersteuningspagina</a> hoe je dit kunt oplossen.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
nl: Je thema ondersteunt <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
nl: Jouw thema ondersteunt Aanbevelingen

en: Your user is not permitted to access this resource.
nl: Het is de gebruiker niet toegestaan om toegang te krijgen tot deze bron.

en: You’re previewing %s
nl: Je bekijkt %s als voorbeeld

en: You’ve added your first video!
nl: Je hebt je eerste video toegevoegd!

[ctx: add new on admin bar]
en: Template Part
nl: Template onderdeel

[ctx: admin menu]
en: Template Part Types
nl: Template onderdelen types

[ctx: admin menu]
en: Template Parts
nl: Template onderdelen

[ctx: block description]
en: Count down to your favorite next thing, and celebrate with fireworks when the time is right!
nl: Tel af tot je favoriete volgende evenement en vier het met vuurwerk wanneer de tijd is aangebroken!

[ctx: block description]
en: Create a timeline of events.
nl: Maak een tijdlijn van gebeurtenissen

[ctx: block keyword]
en: countdown
nl: cftellen

[ctx: block keyword]
en: event
nl: gebeurtenis

[ctx: block keyword]
en: events
nl: evenementen

[ctx: block keyword]
en: timeline
nl: tijdlijn

[ctx: block title]
en: Event Countdown
nl: Aftellen naar evenement

[ctx: block title]
en: Timeline
nl: Tijdbalk

en: collapsed
nl: ingevouwen

[ctx: designating the post author (eg: by John Doe]
en: by
nl: door

en: edit
nl: bewerken

en: expanded
nl: uitgevouwen

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: DOWN
nl: OMLAAG

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: UP
nl: OMHOOG

[ctx: post author]
en:  and
nl:  en

[ctx: post author]
en: by
nl: door

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
nl: Template onderdelen

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
nl: Template onderdeel

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Part Types
nl: Template onderdeel types

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Part Type
nl: Template onderdeel type
