WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to pl translation catalogue (895 entries)

en:  and
pl:  i

en:  once
pl: raz

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
pl[0]: %1$d pozycja menu
pl[1]: %1$d pozycje menu
pl[2]: %1$d pozycji menu

en: %s is not a valid command.
pl: %s nie jest poprawnym poleceniem.

en: %s wants to access your site’s data. Log in to authorize that access.
pl: %s chce uzyskać dostęp do danych twojej witryny. Zaloguj się, aby autoryzować ten dostęp.

en: &mdash; Select &mdash;
pl: &mdash; Wybierz &mdash;

en: (Address never made public)
pl: (Adres nigdy nieujawniony)

en: (modified %s ago)
pl: (zmodyfikowane %s temu)

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
pl: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Dowiedz się więcej</a> o właścicielu połączenia i co się zepsuje, jeśli go nie masz.

en: <span>A bright idea,</span> <span>coming soon</span>
pl: <span>Świetny pomysł,</span> <span>już wkrótce</span>

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
pl: <span>Autor:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>Error</strong>: Invalid site ID.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nieprawidłowy identyfikator witryny.

en: <strong>Error</strong>: The custom message is too long. Please keep it under 500 characters.
pl: <strong>Błąd</strong>: Własna wiadomość jest za długa. Proszę, aby miała mniej niż 500 znaków.

en: <strong>Error</strong>: The user invitation email could not be sent, the user account was not created.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie można było wysłać emaila z zaproszeniem użytkownika, konto użytkownika nie zostało utworzone.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
pl: Konto WordPress.com jest wymagane dla dostępu do tej witryny. Kliknij przycisk poniżej aby się zalogować albo utwórz darmowe konto WordPress.com.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
pl: Kilka chwytliwych słów, żeby zmotywować twójch czytelników do komentowania

en: A non-empty nonce must be supplied.
pl: Musisz podać niepusty jednorazowy klucz.

en: Access a variety of free and paid plugins that can enhance your site's functionality and features.
pl: Dostęp do różnych darmowych i płatnych wtyczek, które mogą poprawić funkcjonalność i funkcje twojej witryny.

en: Account ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
pl: Identyfikator konta <a href="%s" target="_blank">(instrukcje)</a>:

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Account not found. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
pl: Nie znaleziono konta. Jeśli już masz konto, upewnij się, że połączyłeś się z WordPress.com.

en: Activate
pl: Uaktywnij

en: Activated
pl: Aktywny

en: Activating
pl: Włączanie

en: Activity Log
pl: Dziennik aktywności

en: Add Many Items
pl: Dodaj wiele elementów

en: Add Menu Item
pl: Dodaj element menu

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Menu Item Label
pl: Utwórz etykietę nowego elementu menu

en: Add New Menu Section
pl: Utwórz nową sekcję menu

en: Add New Plugin
pl: Utwórz nową wtyczkę

en: Add New Project
pl: Dodaj nowy projekt

en: Add New Project Tag
pl: Dodaj Tag dla Nowego Projektu

en: Add New Project Type
pl: Dodaj Typ dla Nowego Projektu

en: Add New Site
pl: Dodaj nową witrynę

en: Add New Template Part
pl: Utwórz fragment szablonu

en: Add New Template Part Type
pl: Utwórz nowy rodzaj fragmentu szablonu

en: Add New Testimonial
pl: Dodaj nowe Referencje

en: Add New User
pl: Utwórz użytkownika

en: Add One Item
pl: Dodaj jeden przedmiot

en: Add These New Menu Items
pl: Dodaj te nowe pozycje w menu

en: Add a domain
pl: Dodaj domenę

en: Add a logo to display on your site. No logo? Buy a pro one today, powered by Fiverr — Click “Create logo” to start.
pl: Dodaj logo do wyświetlenia na swojej witrynie. Nie masz logo? Kup profesjonalne już dziś, zasilane przez Fiverr — Kliknij „Utwórz logo”, aby zacząć.

en: Add a new page
pl: Utwórz nową stronę

en: Add a post title
pl: Dodaj tytuł wpisu

en: Add links
pl: Dodaj odnośniki

en: Add or remove Labels
pl: Dodaj lub usuń etykiety

en: Add or remove tags
pl: Dodaj lub usuń tagi

en: Add subscribers
pl: Dodaj subskrybentów

en: Add the Subscribe Block to your site
pl: Dodaj blok subskrypcji do swojej witryny

en: Add to section:
pl: Dodaj do sekcji:

en: Add your About page
pl: Dodaj swoją stronę O mnie

en: Add your products
pl: Dodaj swoje produkty

en: Add-Ons
pl: Rozszerzenia

en: Add-ons
pl: Rozszerzenia

en: Additional CSS
pl: Dodatkowy CSS

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
pl: Dopasuj swój formularz komentarzy z kreatywnym powitaniem i schematem kolorów.

en: Admin Interface Style
pl: Styl interfejsu administratora

en: Admin interface style changed.
pl: Styl interfejsu admina zmieniony.

en: Advertising
pl: Reklama

en: All Menu Item Labels
pl: Wszystkie etykiety pozycji menu

en: All Menu Sections
pl: Wszystkie sekcje menu

en: All Project Tags
pl: Wszystkie tagi projektu

en: All Project Types
pl: Wszystkie typy projektów

en: All Projects
pl: Wszystkie projekty

en: All Sites
pl: Wszystkie witryny

en: All Template Part Types
pl: Wszystkie rodzaje fragmentów szablonu

en: All Template Parts
pl: Wszystkie fragmenty szablonu

en: All Testimonials
pl: Wszystkie Referencje

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Allow Blocks
pl: Zezwól na bloki

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
pl: Również pokazuj otagowane wpisy poza obszarem Treści wyróżnionych.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
pl: Administrator tego bloga musi skonfigurować połączenie Jetpack.

en: An error has occurred when inviting the user to the site.
pl: Wystąpił błąd podczas zapraszania użytkownika do witryny.

en: An error has occurred when revoking the invite for the user.
pl: Wystąpił błąd podczas cofania zaproszenia dla użytkownika.

en: An error has occurred when revoking the user invite.
pl: Wystąpił błąd podczas cofania zaproszenia użytkownika.

en: An unknown error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
pl: Wszystkie automatyczne aktualizacje zostały wyłączone przez administratora strony.

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Aquatic
pl: Akwatyczny

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
pl: Jak zawsze, nie wahaj się <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">skontaktować z naszą pomocą techniczną</a>, jeśli masz jakieś pytania.

en: Attempted to send a new invitation to a user using an invite that doesn&#8217;t exist.
pl: Próba wysłania nowego zaproszenia do użytkownika za pomocą zaproszenia, które nie istnieje.

en: Authentication provider (google, github, apple, link)
pl: Dostawca uwierzytelniania (google, github, apple, odnośnik)

en: Author Bio
pl: Info o autorze

en: Automatically use first image in post
pl: Automatycznie użyj pierwszego obrazka we wpisie

en: Available Tools
pl: Dostępne narzędzia

en: Back to template part types
pl: Wróć do rodzajów fragmentów szablonu

en: Before we continue, please log in to your Jetpack site.
pl: Zanim przejdziemy dalej, proszę logować się do swojej witryny Jetpack.

en: Blaze &#8220;%s&#8221; to Tumblr and WordPress.com audiences.
pl: Blaze &#8220;%s&#8221; dla odbiorców Tumblr i WordPress.com.

en: Blog Display
pl: Wyświetlanie bloga

en: Blog is already registered
pl: Blog jest już zarejestrowany

en: Build a website. Sell something. Blog. And so much more.
pl: Zbuduj witrynę internetową. Sprzedaj coś. Blog. I wiele więcej.

en: Build your audience with tags
pl: Zbuduj swoją publiczność za pomocą tagów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel reply
pl: Anuluj odpowiedź

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
pl: Nie można obsłużyć przekierowań plików ciasteczka, ponieważ nagłówki zostały już wysłane.

en: Cannot parse URL %s
pl: Nie można sprawdzić adresu URL %s

en: Cart
pl: Koszyk

en: Choose a domain
pl: Wybierz domenę

en: Choose a plan
pl: Wybierz plan

en: Choose a theme
pl: Wybierz motyw

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
pl: Wybierz między pełnym wpisem a zajawką dla bloga i stron archiwum, lub zdecyduj się na domyślną kombinację zajawki i pełnego wpisu w motywie.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
pl: Wybierz pełny wpis lub zajawkę dla bloga i stron archiwów.

en: Choose from the most used Labels
pl: Wybierz z najczęściej używanych etykiet

en: Choose from the most used tags
pl: Wybierz z najczęściej używanych tagów

en: Choose someone to look after your site when you pass away.
pl: Wybierz kogoś, kto zajmie się twoją witryną, gdy odejdziesz.

en: Claim your free one-year domain
pl: Zgarnij swoją darmową roczną domenę

en: Classic Bright
pl: Klasyczny Jasny

en: Classic Dark
pl: Klasyczna Czerń

en: Classic style
pl: Styl klasyczny

en: Classic view
pl: Klasyczny widok

en: Click here to open the Block Editor and change your fonts.
pl: Kliknij tutaj, aby otworzyć edytor blokowy i zmienić twój krój pisma.

en: Collect sales tax
pl: Zbierz podatek od sprzedaży

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorów

en: Column mappings
pl: Mapowanie kolumn

en: Coming Soon
pl: Już wkrótce

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
pl: Lista dodatkowych pól oddzielonych przecinkami, które powinny być uwzględnione w statusie.

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment IDs to include in Full Sync
pl: Identyfikatory komentarzy do uwzględnienia w pełnej synchronizacji

en: Comment sent successfully
pl: Komentarz wysłany pomyślnie

en: Comments
pl: Komentarze

en: Common
pl: Zwykły

en: Complete your profile
pl: Uzupełnij swój profil

en: Congrats! Premium blocks are now available to use.
pl: Gratulacje! Bloki premium są teraz dostępne do użycia.

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect a Stripe account to collect payments
pl: Połącz konto Stripe, aby zbierać płatności

en: Connect to WordPress.com
pl: Połącz z WordPress.com

en: Connect your domain
pl: Połącz swoją domenę

en: Connect your social media accounts
pl: Połącz swoje konta w mediach społecznościowych

en: Connected
pl: Połączony

en: Connecting a WordPress.com account unlocks Jetpack’s full suite of features including secure logins.
pl: Połączenie konta WordPress.com odblokowuje pełną gamę funkcji Jetpack, w tym bezpieczne logowanie.

en: Content Options
pl: Opcje treści

en: Context for the Full Sync
pl: Kontekst dla Pełnej Synchronizacji

en: Continue and launch
pl: Kontynuuj i uruchom

en: Continue editing
pl: Kontynuuj edytowanie

en: Continue reading
pl: Kontynuuj czytanie

en: Continue reading %s
pl: Kontynuuj czytanie %s

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
pl: Kontynuuj czytanie<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue to write your first post
pl: Kontynuuj pisanie swojego pierwszego wpisu

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Could not confirm migration.
pl: Nie można było potwierdzić migracji.

en: Could not confirm new owner.
pl: Nie można było potwierdzić nowego właściciela.

en: Could not confirm safe mode.
pl: Nie można było potwierdzić trybu awaryjnego.

en: Could not delete sync error option.
pl: Nie można było usuwać opcji błędu synchronizacji.

en: Create logo in minutes
pl: Stwórz logo w kilka minut

en: Create paid Newsletter
pl: Stwórz płatny Newsletter

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
pl: Własny CSS jest teraz zarządzany w Konfiguratorze.

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: Customer Name
pl: Nazwa klienta

en: Customer Testimonials
pl: Opinie klientów

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customize Testimonials Archive
pl: Dostosuj archiwum opinii

en: Customize content with AI
pl: Dostosuj treść z AI

en: Customize your domain
pl: Dostosuj swoją domenę

en: Customize your store
pl: Dostosuj swój sklep

en: Daily
pl: Codziennie

en: Daily Writing Prompt
pl: Codzienny temat do pisania

en: Daily at %s.
pl: Codziennie o %s.

en: Dark
pl: ciemny

en: Data Modules that should be included in Full Sync
pl: Moduły danych, które powinny być uwzględnione w Pełnej Synchronizacji

en: Default
pl: Domyślne

en: Default category changed successfully.
pl: Domyślna kategoria została zmieniona pomyślnie.

en: Default style
pl: Domyślny styl

en: Default view
pl: Domyślny widok

en: Description
pl: Opis

en: Discover a curated selection of free and premium plugins designed to enhance your site's functionality and features.
pl: Odkryj starannie wybraną kolekcję darmowych i premium wtyczek zaprojektowanych, aby poprawić funkcjonalność i funkcje twojej witryny.

en: Discover more from %s
pl: Odkryj więcej od %s

en: Discussion
pl: Dyskusja

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć powiadomienie

en: Display Mailerlite subscriber popup
pl: Wyświetl popup subskrybenta Mailerlite

en: Display author
pl: Wyświetlaj autora

en: Display categories
pl: Pokaż kategorie

en: Display comment link
pl: Pokaż odnośnik do komentarza

en: Display date
pl: Wyświetlaj datę

en: Display on blog and archives
pl: Wyświetlaj na blogu i na stronach archiwów

en: Display on pages
pl: Wyświetlaj na stronach

en: Display on single posts
pl: Pokazuj na pojedynczych wpisach

en: Display on single projects
pl: Wyświetl na pojedynczych projektach

en: Display tags
pl: Wyświetl tagi

en: Dive deep into the world of WordPress.com themes. Discover the responsive and stunning designs waiting to bring your site to life.
pl: Zanurz się głęboko w świat motywów WordPress.com. Odkryj responsywne i oszałamiające projekty, które czekają, aby ożywić twoją witrynę.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
pl: Nie wyświetlaj tagu w szczegółach wpisu i chmurach tagów.

en: Do we want the checksum or object ids.
pl: Czy chcemy sumy kontrolnej czy identyfikatorów obiektów?

en: Domain Only
pl: Wyłącznie domena

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
pl: Domena `%1$s` właśnie nie przeszła sprawdzenia is_usable_domain, ponieważ jest subdomeną WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
pl: Domena `%1$s` właśnie nie przeszła sprawdzenia is_usable_domain, ponieważ jest pusta.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
pl: Domena `%1$s` właśnie nie przeszła sprawdzenia is_usable_domain, ponieważ znajduje się w zakazanej tablicy.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
pl: Domena `%1$s` właśnie nie przeszła sprawdzenia is_usable_domain, ponieważ używa nieprawidłowej domeny najwyższego poziomu.

en: Domains
pl: Obszary

en: Don't use the theme's original CSS.
pl: Nie używaj oryginalnego CSS motywu.

en: Download
pl: Pobierz

en: Download all the media library files (images, videos, audio, and documents) from your site.
pl: Pobierz wszystkie pliki z biblioteki mediów (obrazki, filmy, audio i dokumenty) z twojej witryny.

en: Draft
pl: Projekt

en: Drive traffic to your site
pl: Zwiększ ruch na swojej witrynie

en: Earn money with your newsletter
pl: Zarabiaj pieniądze na swoim newsletterze

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
pl: Łatwo wyróżnij wszystkie wpisy z tagiem <a href="%1$s">"featured"</a> lub tagiem według własnego wyboru. Twój motyw wspiera do %2$s wpisów w swoim obszarze treści wyróżnionej.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Menu Item
pl: Edytuj ten element menu

en: Edit Menu Item Label
pl: Edytuj etykietę elementu menu

en: Edit Menu Section
pl: Edytuj sekcję Menu

en: Edit Project
pl: Edytuj projekt

en: Edit Project Tag
pl: Edytuj tag projektu

en: Edit Project Type
pl: Edytuj rodzaj projektu

en: Edit Template Part
pl: Edytuj fragment szablonu

en: Edit Template Part Type
pl: Edytuj rodzaj fragmentu szablonu

en: Edit Testimonial
pl: Edytuj referencję

en: Edit a page
pl: Edytuj stronę

en: Edit homepage
pl: Edytuj stronę główną

en: Edit site design
pl: Edytuj projekt witryny

en: Email (address never made public)
pl: Email (adres nigdy nieudostępniany publicznie)

en: Email address for magic link authentication
pl: Adres email do uwierzytelniania za pomocą odnośnika magicznego

en: Email address is required for magic link authentication.
pl: Adres email jest wymagany do uwierzytelnienia za pomocą odnośnika magicznego.

en: Email me new comments
pl: Wyślij mi email z nowymi komentarzami

en: Email me new posts
pl: Wyślij mi email o nowych wpisach

en: Emails
pl: Email

en: Enable Locked Mode
pl: Włącz tryb zablokowany

en: Enable Portfolio Projects for this site.
pl: Włącz projekty portfolio dla tej witryny.

en: Enable Testimonials for this site.
pl: Włącz Referencje na tej witrynie.

en: Enable blocks in comments
pl: Włącz bloki w komentarzach

en: Enable post sharing
pl: Włącz udostępnianie wpisów

en: Enable subscribers modal
pl: Włącz modal subskrybentów

en: End ID for the histogram
pl: Zakończ identyfikator dla histogramu

en: Enhanced Ownership
pl: Zwiększona Własność

en: Enter media URL
pl: Wpisz adres URL mediów

en: Enter the customer's name here
pl: Wprowadź w to pole nazwę klienta

en: Enter the menu item's name here
pl: Wpisz nazwę elementu menu tutaj

en: Enter your email address
pl: Wpisz swój email

en: Error Details: %s
pl: Szczegóły błędu: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
pl: Szczegóły błędu: identyfikator Jetpack zaczyna się od cyfry. Nie publikuj tego komunikatu o błędzie publicznie! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
pl: Szczegóły błędu: identyfikator Jetpack jest pusty. Nie publikuj tego komunikatu o błędzie publicznie! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
pl: Szczegóły błędu: identyfikator Jetpack nie jest skalarny. Nie publikuj tego komunikatu o błędzie publicznie! %s

en: Error during unschedule of the event.
pl: Błąd podczas anulowania zaplanowania wydarzenia.

en: Error: your Facebook login has expired.
pl: Błąd: twój login do Facebooka wygasł.

en: Every %d minutes
pl: Co %d minut

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
pl: Każda witryna Jetpack potrzebuje przynajmniej jednego połączonego administratora, aby funkcje działały poprawnie. Proszę połączyć się ze swoim kontem WordPress.com za pomocą przycisku poniżej. Po połączeniu możesz odświeżyć tę stronę, aby zobaczyć opcję zmiany właściciela połączenia.

en: Every minute
pl: Co minutę

en: Explore marketplace plugins
pl: Zbadaj wtyczki rynku

en: Explore plugins
pl: Zbadaj wtyczki

en: Explore themes
pl: Zbadaj motywy

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export Media Files
pl: Exportuj pliki multimedialne

en: Export tool
pl: Narzędzie eksportu

en: Export your site’s media files and manage backups from Jetpack VaultPress Backup.
pl: Wyeksportuj pliki multimedialne witryny i zarządzaj kopiami zapasowymi z Jetpack VaultPress Backup.

en: External User
pl: Użytkownik zewnętrzny

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
pl: Nie udało się rozłączyć witryny, ponieważ wydaje się, że już jest rozłączona.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
pl: Nie udało się pobrać tokena użytkownika z WordPress.com.

en: Featured
pl: Funkcja

en: Featured Content
pl: Wyróżniona treść

en: Featured Images
pl: Obrazki wyróżniające

en: Feedback
pl: Informacja zwrotna

en: Feel free to keep editing your homepage, or continue and launch your site.
pl: Śmiało edytuj swoją stronę główną lub kontynuuj i uruchom swoją witrynę.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
pl: Możliwość modyfikacji plików została celowo wyłączona przez administratora witryny.

en: Filter Testimonials list
pl: Filtruj listę referencji

en: Filter menu items list
pl: Filtruj listę pozycji menu

en: Filter projects list
pl: Filtruj listę projektów

en: Filter template parts list
pl: Filtruj listę fragmentów szablonu

en: Find the perfect theme for your site
pl: Znajdź idealny motyw dla swojej witryny

en: Finish Sensei setup
pl: Zakończ konfigurację Sensei

en: Finish store setup
pl: Zakończ konfigurację sklepu

en: Flex your site's features with plugins
pl: Rozwiń funkcje swojej witryny za pomocą wtyczek

en: Fonts
pl: Króje pisma

en: Food Menus
pl: Menu jedzenia

en: Footer
pl: Stopka

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
pl: Na przykład, pikantne, ulubione, itd. <br /> Oddziel etykiety przecinkami

en: Fridays at %s.
pl: Piątki o %s.

en: Full post
pl: Cały wpis

en: General
pl: Ogólne

en: Get paid with WooPayments
pl: Zarób z WooPayments

en: Get started
pl: Zacznij

en: Get your first 10 subscribers
pl: Zdobądź swoich pierwszych 10 subskrybentów

en: Give your site a name
pl: Nadaj swojej witrynie nazwę

en: Go to Backup
pl: Przejdź do kopii zapasowej

en: Go to slide %d
pl: Przejdź do slajdu %d

en: Greeting Text
pl: Tekst powitalny

en: Grow your business
pl: Rozwijaj swój biznes

en: Header
pl: Nagłówek

en: Hello world!
pl: Witaj, świecie!

en: Help
pl: Pomoc

en: Home
pl: Strona główna

en: Homepage changed successfully.
pl: Strona główna zmieniona pomyślnie.

en: Hosting Features
pl: Funkcje hostingu

en: Hourly views
pl: Zobacz co godzinę

en: I Voted
pl: Zagłosowałem

en: IP address `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the private network.
pl: Adres IP `%1$s` właśnie nie przeszedł sprawdzenia is_usable_domain, ponieważ znajduje się w sieci prywatnej.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
pl: Jeśli pola tekstowe powinny być konwertowane na latin1 w obliczeniach sumy kontrolnej.

en: If true, include the feedback rating value for each message in the response.
pl: Jeśli to prawda, dołącz wartość oceny uwag dla każdej wiadomości w odpowiedzi.

en: If you are on a shared computer, remember to also <a href="%1$s">log out of WordPress.com</a>.
pl: Jeśli korzystasz z komputera współdzielonego, pamiętaj, żeby również <a href="%1$s">wylogować się z WordPress.com</a>.

en: Import existing subscribers
pl: Importuj istniejących subskrybentów

en: Important notice about your Jetpack connection:
pl: Wažne powiadomienie o twoim połączeniu z Jetpack:

en: Indicates from what plugin the request is coming from
pl: Wskazuje, z jakiej wtyczki pochodzi żądanie

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
pl: Wskazuje, gdzie została wywołana akcja rejestracji w celach śledzenia/segmentacji

en: Install a custom plugin
pl: Zainstaluj własną wtyczkę

en: Install the mobile app
pl: Zainstaluj aplikację mobilną

en: Instantly
pl: Natychmiast

en: Integrations
pl: Integracje

en: Interested in getting blog post updates? Simply click the button below to stay in the loop!
pl: Zainteresowany otrzymywaniem aktualizacji wpisów na blogu? Po prostu kliknij przycisk poniżej, aby być na bieżąco!

en: Invalid Parameter
pl: Niepoprawny parametr.

en: Invalid Registration State
pl: Nieprawidłowy stan rejestracji

en: Invalid blog token
pl: Nieprawidłowy token bloga

en: Invalid email address format.
pl: Nieprawidłowy format adresu email.

en: Invalid token for user %d
pl: Nieprawidłowy token dla użytkownika %d

en: Invalid user id is provided
pl: Podano nieprawidłowy identyfikator użytkownika

en: Invalid user identifier.
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Invalid user token is provided
pl: Podano nieprawidłowy token użytkownika

en: Invite user
pl: Zaproś użytkownika

en: Invite user to WordPress.com
pl: Zaproś użytkownika do WordPress.com

en: Is connection owner
pl: Jest właścicielem połączenia

en: It cannot be changed.
pl: Nie da się tego zmienić.

en: Items on your restaurant's menu
pl: Pozycje w menu twojej restauracji

en: Jetpack Force 2FA requires Jetpack’s SSO feature.
pl: Jetpack Force 2FA wymaga funkcji SSO Jetpacka.

en: Jetpack Plugin Version
pl: Wersja wtyczki Jetpack

en: Jetpack Safe Mode
pl: Tryb awaryjny Jetpack

en: Jetpack donations is disabled in favour of Newspack donations.
pl: Darowizny Jetpack są wyłączone na rzecz darowizn Newspack.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
pl: Jetpack napotkał problem podczas próby zapisania opcji (cannot_save_secrets). Sugerujemy, żebyś skontaktował się z twoim dostawcą serwera hostingowego i poprosił ich o pomoc w sprawdzeniu, czy tabela opcji jest zapisywalna na twojej witrynie.

en: Jetpack is already connected.
pl: Jetpack jest już połączony.

en: Jetpack is disconnected & site is private. Reconnect Jetpack to manage site visibility settings.
pl: Jetpack jest odłączony i witryna jest prywatna. Połącz ponownie Jetpack, aby zarządzać ustawieniami widoczności witryny.

en: Justify
pl: Uzasadnij

en: Keep editing
pl: Kontynuuj edytowanie

en: Labels
pl: Etykiety

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
pl: Etykiety: <small>ostre, ulubione, itd. <em>Oddziel etykiety przecinkami</em></small>

en: Last heartbeat sent at: %s
pl: Ostatnie tętno wysłane o: %s

en: Launch site
pl: witryna uruchomienia

en: Launch your blog
pl: Uruchom swój blog

en: Launch your site
pl: Uruchom swoją witrynę

en: Launch your store
pl: Uruchom swój sklep

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about Featured Images
pl: Dowiedz się więcej o Obrazkach Wyróżniających

en: Learn more about changing fonts using Global Styles.
pl: Dowiedz się więcej o zmianie krojów pisma za pomocą Stylów Globalnych.

en: Leave a Reply
pl: Zostaw odpowiedź

en: Leave a comment
pl: Zostaw komentarz

en: Leave a comment. (log in optional)
pl: Zostaw komentarz. (logowanie opcjonalne)

en: Leave a reply to %s
pl: Zostaw odpowiedź dla %s

en: Leave a reply. (log in optional)
pl: Zostaw odpowiedź. (logowanie opcjonalne)

en: Legacy Contact
pl: Kontakt starego typu

en: Let visitors use a WordPress.com or Facebook account to comment
pl: Pozwól odwiedzającym korzystać z konta WordPress.com lub Facebook, aby komentować

en: Light
pl: Światło

en: Like
pl: Polubienie

en: Like this comment
pl: Polub ten komentarz

en: Liked by you
pl: Polubione przez ciebie

en: Load more posts
pl: Wczytaj więcej wpisów

en: Loading
pl: Wczytywanie…

en: Loading your comment...
pl: Wczytywanie twojego komentarza...

en: Locked Mode
pl: Tryb zablokowany

en: Log in
pl: Logować się

en: Log in as <span>%s</span>
pl: Zaloguj się jako <span>%s</span>

en: Log in or provide your name and email to leave a comment.
pl: Zaloguj się lub podaj swoje imię i email, żeby zostawić komentarz.

en: Log in or provide your name and email to leave a reply.
pl: Zaloguj się lub podaj swoje imię i email, żeby zostawić odpowiedź.

en: Log in to leave a comment.
pl: Zaloguj się, aby zostawić komentarz.

en: Log in to leave a reply.
pl: Zaloguj się, aby zostawić odpowiedź.

en: Log in with WordPress.com
pl: Zaloguj się z WordPress.com

en: Log in with another WordPress.com account
pl: Zaloguj się z innym kontem WordPress.com

en: Log in with username and password
pl: Zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika oraz hasła

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Logged in via %s
pl: Zalogowano przez %s

en: Logging In...
pl: Logowanie...

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in safe mode.
pl: Logowanie się za pomocą WordPress.com jest wyłączone dla witryn, które są w trybie bezpiecznym.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
pl: Logowanie się za pomocą WordPress.com jest wyłączone dla witryn, które są w trybie testowym.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
pl: Logowanie z użyciem WordPress.com jest obecnie niemożliwe ponieważ na stronie występują problemy z połączeniem.

en: M j, Y @ G:i
pl: j M Y \o H:i

en: Mailerlite subscriber popup
pl: Popup subskrybenta Mailerlite

en: Make an incredible logo in minutes
pl: Stwórz niesamowite logo w kilka minut

en: Manage Domain
pl: Zarządzaj domeną

en: Manage Email
pl: Zarządzaj email

en: Manage Purchases
pl: Zarządzaj płatnościami

en: Manage gift subscriptions, ownership, and other site tools on WordPress.com ↗
pl: Zarządzaj subskrypcjami prezentów, własnością i innymi narzędziami witryny na WordPress.com ↗

en: Manage on WP.com ↗
pl: Zarządzaj na WP.com ↗

en: Manage with Live Preview
pl: Zarządzaj z Podglądem na żywo

en: Manage your paid Newsletter plan
pl: Zarządzaj swoim płatnym planem Newslettera

en: Manage your subscribers
pl: Zarządzaj swoimi subskrybentami

en: Match by Email
pl: Zmatchuj przez email

en: Media Width
pl: Szerokość mediów

en: Menu Item
pl: Element menu

en: Menu Item Label
pl: Etykieta elementu menu

en: Menu Item Labels
pl: Etykiety elementów menu

en: Menu Items
pl: Pozycje menu

en: Menu Items re-ordered.
pl: Pozycje menu zostały ponownie uporządkowane.

en: Menu Section
pl: Menu Sekcja

en: Menu Sections
pl: Sekcje menu

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
pl: Element menu szkicu zaktualizowany. <a target="_blank" href="%s">Podgląd elementu</a>

en: Menu item label list navigation
pl: Lista nawigacji etykiet elementów menu

en: Menu item labels list
pl: Lista etykiet pozycji menu

en: Menu item list navigation
pl: Nawigacja listy pozycji menu

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
pl: Pozycja menu opublikowana. <a href="%s">Zobacz pozycję</a>

en: Menu item restored to revision from %s
pl: Element menu przywrócony do wersji z %s

en: Menu item saved.
pl: Element menu zapisany.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
pl: Element menu zaplanowany na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podgląd elementu</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
pl: Element menu został przesłany. <a target="_blank" href="%s">Podgląd elementu</a>

en: Menu item updated.
pl: Element menu zaktualizowany.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
pl: Pozycja menu zaktualizowana. <a href="%s">pokaż pozycję</a>

en: Menu items list
pl: Lista pozycji menu

en: Menu section list
pl: Lista sekcji menu

en: Menu section list navigation
pl: Nawigacja listy sekcji menu

en: Migrate content
pl: Przenieś treść

en: Migrating the site
pl: Przenoszenie witryny

en: Mondays at %s.
pl: Poniedziałki o %s.

en: Monetize
pl: Monetyzować

en: Move menu section down
pl: Przenieś sekcję menu w dół

en: Move menu section up
pl: Przenieś sekcję menu w górę

en: Multi network install are not supported.
pl: Instalacja w wielu sieciach nie jest wspierana.

en: My %s WordPress.com Account
pl: Moje konto %s WordPress.com

en: My Home
pl: Moje Dom

en: My Mailboxes
pl: Moje skrzynki pocztowe

en: My Profile
pl: Moje Profil

en: Name
pl: Imię

en: Name of Sync module
pl: Nazwa modułu synchronizacji

en: Name of Sync module.
pl: Nazwa modułu synchronizacji.

en: Name of Sync queue.
pl: Nazwa kolejki synchronizacji.

en: Name your blog
pl: Nazwij swój blog

en: Never miss a beat!
pl: Nie przegap żadnego rytmu!

en: New Menu Item
pl: Nowy element menu

en: New Menu Item Label Name
pl: Tekst nowej pozycji menu

en: New Menu Sections Name
pl: Nowa nazwa sekcji menu

en: New Project
pl: Nowy Projekt

en: New Project Tag Name
pl: Nowa nazwa tagu projektu

en: New Project Type Name
pl: Nowa nazwa rodzaju projektu

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: New Sync health status
pl: Nowy status zdrowia synchronizacji

en: New Template Part
pl: Nowy fragment szablonu

en: New Template Part Type
pl: Nowy rodzaj fragmentu szablonu

en: New Testimonial
pl: Nowa rekomendacja

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
pl: Nowa darmowa usługa: Pokaż stawki wysyłki Canada Post w swoim sklepie!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
pl: Nowa darmowa usługa: Pokaż stawki wysyłki USPS w swoim sklepie! Dodatkowy bonus: drukuj etykiety wysyłkowe bez wychodzenia z WooCommerce.

en: New owner
pl: Nowy właściciel

en: New owner is not admin
pl: Nowy właściciel nie jest administratorem

en: New owner is not connected
pl: Nowy właściciel nie jest połączony

en: New owner is same as existing owner
pl: Nowy właściciel jest taki sam jak obecny właściciel

en: New user token
pl: Nowy token użytkownika

en: Next Slide
pl: Następny slajd

en: Next steps for your site
pl: Następne kroki dla twojej witryny

en: Nightfall
pl: Zmierzch

en: No Labels
pl: Bez Etykiet

en: No Labels found
pl: Nie znaleziono etykiet

en: No Menu Items found
pl: Nie ma pozycji menu

en: No Menu Items found in Trash
pl: Nie znaleziono elementów menu w koszu

en: No Projects found
pl: Nie odnaleziono żadnych projektów

en: No Projects found in Trash
pl: W koszu nie znaleziono żadnych projektów

en: No Testimonials found
pl: Nie odnaleziono żadnych referencji

en: No Testimonials found in Trash
pl: Nie znaleziono referencji w Koszu

en: No blog token found
pl: Nie znaleziono tokena blogu

en: No primary user defined
pl: Nie zdefiniowano głównego użytkownika

en: No stats
pl: Brak statystyk

en: No tags found.
pl: Nie znaleziono żadnych tagów.

en: No template part types found.
pl: Nie znaleziono żadnych fragmentów szablonu.

en: No template parts found in Trash.
pl: Nie znaleziono fragmentów szablonu w koszu.

en: No template parts found.
pl: Nie znaleziono fragmentów szablonu.

en: No token for user %d
pl: Brak tokena dla użytkownika %d

en: No user tokens found
pl: Nie znaleziono tokenów użytkownika

en: No valid event name or type.
pl: Brak prawidłowej nazwy zdarzenia lub rodzaju.

en: None
pl: Żaden

en: Notify me of new posts
pl: Powiadom mnie o nowych wpisach

en: Number of histogram buckets.
pl: Liczba koszy histogramu.

en: Object Type
pl: Rodzaj obiektu

en: Objects Identifiers
pl: Identyfikatory obiektów

en: On Mobile
pl: Na telefonie

en: Optional
pl: Opcjonalny

en: Optional "from" arg to distinguish where (which flow) the user is coming from when connecting
pl: Opcjonalny argument "from", aby rozróżnić, skąd (z którego przepływu) użytkownik pochodzi podczas łączenia

en: Or
pl: lub

en: Or manage your WP.com account email ↗
pl: Albo zarządzaj swoim kontem WP.com email ↗

en: Or manage your WP.com account password ↗
pl: Albo zarządzaj hasłem do swojego konta WP.com ↗

en: Order
pl: Zamówienie

en: Our WordPress.com redesign for a better experience.
pl: Nasze przeprojektowanie WordPress.com dla lepszego doświadczenia.

en: Overview
pl: Zobacz

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
pl: Rozszerzenie XML PHP nie jest dostępne. Jetpack wymaga rozszerzenia XML, aby komunikować się z WordPress.com. Proszę skontaktować się z twoim dostawcą serwera hostingowego, aby włączyć rozszerzenie XML PHP.

en: Parent Menu Section
pl: Sekcja menu nadrzędnego

en: Parent Menu Section:
pl: Sekcja Menu Nadrzędnego:

en: Parent Project Type
pl: Nadrzędny typ projektu

en: Parent Project Type:
pl: Nadrzędny typ projektu:

en: Parent Template Part Type
pl: Rodzaj fragmentu szablonu nadrzędnego

en: Parent Template Part Type:
pl: Rodzaj fragmentu szablonu nadrzędnego:

en: Password must be at least %d characters.
pl: Hasło musi zawierać przynajmniej %d znaków.

en: Passwords may not contain the character "\".
pl: Hasła nie mogą zawierać znaku \".

en: Pause Slideshow
pl: Zatrzymaj pokaz slajdów

en: Pending invite
pl: Zaproszenie w toku

en: Performance
pl: Wydajność

en: Personalize newsletter
pl: Spersonalizuj newsletter

en: Personalize your site
pl: Spersonalizuj swoją witrynę

en: Plans
pl: Plany

en: Play Slideshow
pl: Zagraj w pokaz slajdów

en: Please connect your user account to WordPress.com
pl: Proszę połączyć swoje konto użytkownika z WordPress.com

en: Please define an SVG icon filename.
pl: Proszę określić nazwę pliku ikony SVG

en: Please define default parameters in the form of an array.
pl: Proszę określić domyślne parametry w formie tablicy

en: Please reload the page to see your stats...
pl: Proszę wczytać podstronę, aby zobaczyć twój statystyki...

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Podcasting
pl: Podkasty

en: Popular Labels
pl: Popularne etykiety

en: Popular Project Tags
pl: Popularne tagi projektów

en: Portfolio Archive Content
pl: Treść archiwum portfolio

en: Portfolio Archive Featured Image
pl: Obrazek wyróżniony Archiwum Portfolio

en: Portfolio Archive Title
pl: Tytuł archiwum portfolio

en: Portfolio Projects
pl: Portfolio projektów

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
pl: Strony w projektami portfolio wyświetlają co najwyżej %1$s projektów

en: Post Details
pl: Szczegóły wpisu

en: Post IDs to include in Full Sync
pl: Identyfikatory wpisów do uwzględnienia w pełnej synchronizacji

en: Post excerpt
pl: Wypis

en: Posts page changed successfully.
pl: Strona wpisów została zmieniona pomyślnie.

en: Powder Snow
pl: Śnieg Puder

en: Pre-designed by top talent. Just add your touch.
pl: Prezentowane przez najlepszych specjalistów. Po prostu dodaj swój akcent.

en: Prefix to add before the stats identifiers.
pl: Prefiks do dodania przed identyfikatorami statystyk.

en: Preprocessor
pl: Preprocesor

en: Prevents new post and page from being created as well as existing posts and pages from being edited, and closes comments site wide.
pl: Zapobiega tworzeniu nowych wpisów i podstron, a także edytowaniu istniejących wpisów i podstron, oraz zamyka komentarze na całej witrynie.

en: Preview premium styles
pl: Podgląd premium styles

en: Preview your product on your site before launching and sharing with others.
pl: Podglądaj swój produkt na swojej witrynie przed uruchomieniem i udostępnieniem innym.

en: Previous Slide
pl: Poprzedni slajd

en: Price
pl: Cena

en: Private
pl: Prywatny

en: Profile
pl: Profil

en: Project
pl: Projekt

en: Project Tag
pl: Tag projektu

en: Project Tags
pl: Tagi projektów

en: Project Type
pl: Typ projektu

en: Project Types
pl: Typy projektów

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
pl: Projekt przedmiotu szkicu zaktualizowany. <a target="_blank" href="%s">Podgląd projektu</a>

en: Project list navigation
pl: Nawigacja listy projektów

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
pl: Projekt opublikowany. <a href="%s">Zobacz projekt</a>

en: Project restored to revision from %s
pl: Projekt przywrócony do wersji z %s

en: Project saved.
pl: Projekt zapisany.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
pl: Projekt zaplanowany na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podgląd projektu</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
pl: Projekt złożony. <a target="_blank" href="%s">Podgląd projektu</a>

en: Project tag list
pl: Tag listy projektów

en: Project tag list navigation
pl: Tag nawigacji listy projektów

en: Project type list
pl: Lista typu projektu

en: Project type list navigation
pl: Typ nawigacji listy projektów

en: Project updated.
pl: Zaktualizowano projekt.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
pl: Projekt zaktualizowany. <a href="%s">Zobacz przedmiot</a>

en: Projects
pl: Projekty

en: Projects list
pl: Lista projektów

en: Promote with Blaze
pl: Promuj z Blaze

en: Provision SSL certificate
pl: Zarządzaj certyfikatem SSL

en: Published by %s
pl: Opublikowane przez %s

en: Purchase the %s plan to<br> activate CSS customization
pl: Kup plan %s, aby<br> włączyć dostosowywanie CSS

en: Purchases
pl: Zakupy

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: Read the blogs and topics you follow
pl: Przeczytaj blogi i tematy, które śledzisz

en: Reading
pl: Czytanie

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Gotowy, żeby opublikować swój pierwszy wpis? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Receive web and mobile notifications for posts on this site.
pl: Otrzymuj powiadomienia w sieci i na urządzeniach mobilnych o wpisach na tej witrynie.

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Remove premium styles
pl: Usuń style premium

en: Reply
pl: Odpisz

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
pl: Żądanie identyfikatora użytkownika %1$d nie pasuje do identyfikatora użytkownika tokena %2$d

en: Require Two-Step Authentication
pl: Wymagaj dwuetapowego uwierzytelniania

en: Resend invite
pl: Prześlij zaproszenie ponownie

en: Review the migrated plugins
pl: Zobacz przeniesione wtyczki

en: Review the site's content
pl: Zobacz treść witryny

en: Revoke invite
pl: Cofnij zaproszenie

en: Saturdays at %s.
pl: Soboty o %s.

en: Save New Order
pl: Zapisz nowe zamówienie

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
pl: Zapisz moje imię, email i witrynę internetową w tej przeglądarce na następny raz, gdy skomentuję.

en: Scan
pl: Skany

en: Scheduled
pl: Zaplanowane

en: Scheduled Updates
pl: Zaplanowane aktualizacje

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
pl: Skrypt "%s" zależy od wp-i18n, ale nie określa "textdomain

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Search Menu Item Labels
pl: Przeszukaj etykiety elementów menu

en: Search Menu Items
pl: Przeszukaj elementy menu

en: Search Menu Sections
pl: Przeszukaj sekcje menu

en: Search Project Tags
pl: Przeszukaj tagi projektu

en: Search Project Types
pl: Szukanie rodzajów projektów

en: Search Projects
pl: Szukaj projektu

en: Search Template Part Types
pl: Szukanie rodzajów fragmentów szablonu

en: Search Template Parts
pl: Szukanie fragmentów szablonu

en: Search Testimonials
pl: Przeszukaj opinie

en: Secret mismatch
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Secure Sign On
pl: Bezpieczne logowanie

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select a design
pl: Wybierz projekt

en: Select a theme&hellip;
pl: Wybierz motyw&hellip;

en: Select another theme to view its custom CSS.
pl: Wybierz inny motyw, aby zobaczyć jego własny CSS.

en: Send invite
pl: Wyślij zaproszenie

en: Separate tags with commas
pl: Oddzielaj tagi przecinkami

en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

en: Set &#8220;%s&#8221; as the default category
pl: Ustaw &#8220;%s&#8221; jako domyślną kategorię

en: Set &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
pl: Ustaw &#8220;%s&#8221; jako stronę, która wyświetla twoje najnowsze wpisy

en: Set &#8220;%s&#8221; as your site's homepage
pl: Ustaw &#8220;%s&#8221; jako stronę główną twojej witryny

en: Set a different media width for full size images.
pl: Ustaw inną szerokość mediów dla obrazków w pełnym rozmiarze.

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślną

en: Set as homepage
pl: Ustaw jako stronę główną

en: Set as posts page
pl: Ustaw jako stronę wpisów

en: Set new connection owner
pl: Ustaw nowego właściciela połączenia

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
pl: Ustawienie na false spowoduje rozłączenie witryny.

en: Set up an offer for your supporters
pl: Ustaw ofertę dla twoich zwolenników

en: Set up payment method
pl: Ustaw metodę płatności

en: Set up ssh
pl: Skonfiguruj ssh

en: Set up your video site
pl: Skonfiguruj swoją witrynę filmową

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings save failed.
pl: Nie zapisywano ustawień.

en: Share your site
pl: Podziel się swoją witryną

en: Shared Salt to use when generating checksum
pl: Udostępniona sól do użycia przy generowaniu sumy kontrolnej

en: Should only range edges be returned
pl: Powinny być zwracane tylko krawędzie zakresu?

en: Show falling snow on my site
pl: Pokaż opadający śnieg na mojej witrynie

en: Show falling snow on my site until January 4<sup>th</sup>.
pl: Pokaż opadający śnieg na mojej witrynie do 4<sup>th</sup> stycznia.

en: Show your readers that you voted with an "I Voted" sticker.
pl: Pokaż swoim czytelnikom, że głosowałeś, używając naklejki 'Głosowałem'.

en: Site
pl: Witryna

en: Site Logo
pl: Logo witryny

en: Site Monitoring
pl: Monitorowanie witryny

en: Site Settings
pl: Ustawienia witryny

en: Site Setup
pl: Ustawienia witryny

en: Site is not connected
pl: Witryna nie jest połączona

en: Site migration
pl: Migration witryny

en: Site setup
pl: Ustawienia witryny

en: Sites
pl: Witryny

en: Size of batches
pl: Rozmiar partii

en: Slug of the admin color scheme.
pl: Uproszczona nazwa schematu kolorów administratora.

en: Snow
pl: Śnieg

en: Social Links Menu
pl: Menu odnośników serwisów społecznościowych

en: Social Menu
pl: Menu społecznościowe

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
pl: Ktoś próbuje zmusić Cię do umożliwienia mu dostępu do Twojej witryny. Lub jest to po prostu błąd :) W każdym razie - zamknij to okno.

en: Something got a little mixed up and an unexpected WordPress.com user logged in.
pl: Coś się trochę pomieszało i zalogował się nieoczekiwany użytkownik WordPress.com.

en: Something went wrong when attempting to like that comment. Please try again.
pl: Coś poszło nie tak podczas próby polubienia tego komentarza. Proszę spróbować ponownie.

en: Something went wrong when attempting to unlike that comment. Please try again.
pl: Coś poszło nie tak podczas próby usunięcia polubienia tego komentarza. Proszę spróbować ponownie.

en: Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.
pl: Coś poszło nie tak. Proszę odświeżyć stronę i/lub spróbować ponownie.

en: Something went wrong. Please try again.
pl: Coś poszło nie tak. Proszę spróbować ponownie.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
pl: Przepraszam, coś jest nie tak z twoim połączeniem Jetpack.

en: Sorry, this comment could not be posted.
pl: Ten komentarz nie mógł być dodany.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz  uprawnień do dostępu do tego punktu końcowego.

en: Sorry, you are not allowed to export content for this site.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz  uprawnień do eksportowania treści dla tej witryny.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same plugins as an existing schedule.
pl: Przykro mi, nie możesz utworzyć harmonogramu z tymi samymi wtyczkami co istniejący harmonogram.

en: Sorry, you can not create a schedule with the same time as an existing schedule.
pl: Przykro mi, nie możesz utworzyć harmonogramu z tą samą porą co istniejący harmonogram.

en: Sorry, you can not schedule theme updates at this time.
pl: Przykro mi, nie możesz zaplanować aktualizacji motywu w tym momencie.

en: Staging
pl: Testowa

en: Start Fresh
pl: Zacznij od nowa

en: Start ID for the histogram
pl: Start identyfikatora dla histogramu

en: Start a website
pl: Rozpocznij witrynę

en: Start building your audience
pl: Zacznij budować swoją publiczność

en: Start writing
pl: Zacznij pisać

en: Start writing or type '/' to insert a block
pl: Zacznij pisać lub wpisz '/' aby wstawić blok

en: Stats
pl: Statystyki

en: Strip non-ascii characters?
pl: Usunąć znaki nie-ASCII?

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.
pl: Subskrybuj teraz, aby kontynuować czytanie i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

en: Subscribers
pl: Subskrybenci

en: Success!
pl: Sukces!

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Sundays at %s.
pl: Niedziele o %s.

en: Sunset
pl: Zachód słońca

en: Switch
pl: Przełącz

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
pl: Synchronizacja została przerwana, ponieważ brakuje klienta IXR.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
pl: Synchronizacja została zablokowana na WordPress.com, ponieważ spowodowałaby kryzys tożsamości

en: Tag name
pl: Nazwa tagu

en: Tags:
pl: Tagi:

[ctx: Template]
en: Add New
pl: Utwórz

en: Template part published privately.
pl: Fragment szablonu opublikowany prywatnie.

en: Template part published.
pl: Fragment szablonu opublikowany.

en: Template part reverted to draft.
pl: Fragment szablonu przywrócony do wersji roboczej.

en: Template part scheduled.
pl: Fragment szablonu zaplanowany.

en: Template part updated.
pl: Fragment szablonu zaktualizowany.

en: Template parts list
pl: Lista fragmentów szablonu

en: Template parts list navigation
pl: Nawigacja listy fragmentów szablonu

en: Test plugin for the jetpack-mu-wpcom package
pl: Test wtyczki dla pakietu jetpack-mu-wpcom

en: Testimonial
pl: Referencja

en: Testimonial Archive Content
pl: Treść archiwum referencji

en: Testimonial Archive Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający archiwum opinii

en: Testimonial Archive Title
pl: Archiwum Referencji

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
pl: Zaktualizowano szkic rekomendacji. <a target="_blank" href="%s">Podgląd rekomendacji</a>

en: Testimonial list navigation
pl: Nawigacja listy referencji

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
pl: Strony referencji wyświetlają co najwyżej %1$s referencji

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
pl: Opinia opublikowana. <a href="%s">Zobacz opinię</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
pl: Referencja przywrócona do wersji z %s

en: Testimonial saved.
pl: Świadectwo zapisane.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
pl: Świadectwo zaplanowane na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podgląd świadectwa</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
pl: Świadectwo przesłane. <a target="_blank" href="%s">Podgląd świadectwa</a>

en: Testimonial updated.
pl: Referencja zaktualizowana.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
pl: Świadectwo zaktualizowane. <a href="%s">Zobacz świadectwo</a>

en: Testimonials
pl: Opinie

en: Testimonials list
pl: Lista referencji

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
pl: Aliasy tekstowe powinny być zarejestrowane przed hookiem %1$s. To powiadomienie zostało wywołane przez domenę %2$s.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
pl: Identyfikator klienta/identyfikator bloga WP.com tej witryny

en: The Toolbar is always visible on Atomic sites while connected to the Automattic proxy.
pl: Pasek narzędzi jest zawsze widoczny na witrynach Atomic podczas połączenia z proxy Automattic.

en: The URL is not from the current site.
pl: Adres URL nie pochodzi z obecnej witryny.

en: The URL scheme must match the current site.
pl: Adres URL musi odpowiadać obecnej witrynie.

en: The WP.com user ID of the connected user
pl: Identyfikator użytkownika WP.com połączonego użytkownika

en: The WP.com user email of the connected user
pl: Email użytkownika WP.com połączonego użytkownika

en: The WP.com username of the connected user
pl: Nazwa użytkownika WP.com połączonego użytkownika

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
pl: Proces autoryzacji wygasł. Proszę wrócić i spróbować ponownie.

en: The bot id to chat with.
pl: Identyfikator bota do czatu.

en: The bot id to get the chat for.
pl: Identyfikator bota do pobrania czatu.

en: The chat id for the existing chat.
pl: Identyfikator czatu dla istniejącego czatu.

en: The chat id to get the chat for.
pl: Identyfikator czatu, aby uzyskać czat.

en: The classic WP-Admin WordPress interface.
pl: Klasyczny interfejs WP-Admin WordPress.

en: The content of your latest posts page is automatically generated and cannot be edited.
pl: Treść twojej strony z najnowszymi wpisami jest generowana automatycznie i nie można jej edytować.

en: The context to continue the chat with.
pl: Kontekst do kontynuowania rozmowy.

en: The endpoint is not available on connected sites.
pl: Endpoint nie jest dostępny na podłączonych witrynach.

en: The feedback rating value.
pl: Wartość oceny uwag.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
pl: Ustawienia uprawnień do plików na tym hoście uniemożliwiają edytowanie plików.

en: The isActive argument should be set to false.
pl: Argument isActive powinien być ustawiony na false.

en: The message id for the existing message.
pl: Identyfikator wiadomości dla istniejącej wiadomości.

en: The message to add to the chat
pl: Wiadomość do dodania do czatu

en: The number of items per page.
pl: Liczba elementów na stronie.

en: The number of sites of the connected WP.com user
pl: Liczba witryn użytkownika WP.com, który jest połączony

en: The number of the page to retrieve, limited to 100
pl: Liczba podstrony do pobrania, ograniczona do 100

en: The path must be a string.
pl: Ścieżka musi być ciągiem znaków.

en: The path must be a valid URL.
pl: Ścieżka musi być poprawnym adresem URL.

en: The request is not signed correctly.
pl: Żądanie nie jest poprawnie podpisane.

en: The request method is missing.
pl: Brakuje metody żądania.

en: The required "%s" parameter is malformed.
pl: Wymagany parametr "%s" jest źle sformatowany.

en: The required "%s" parameter is missing.
pl: Brakuje wymaganego parametru "%s".

en: The required "local_user" parameter is missing.
pl: Brakuje wymaganego parametru 'local_user'.

en: The required "nonce" parameter is missing.
pl: Brakuje wymaganego parametru 'jednorazowy klucz'.

en: The schedule could not be created.
pl: Nie można było stworzyć harmonogramu.

en: The schedule could not be found.
pl: Nie można było znaleźć harmonogramu.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
pl: Ustawienia dla Wyróżnionej Treści zostały <a href="%s">przeniesione do Wygląd &rarr; Personalizacja</a>.

en: The site is not the main network site
pl: Witryna nie jest główną witryną sieci.

en: The specified plugins are managed and auto-updated by WordPress.com.
pl: Określone wtyczki są zarządzane i automatycznie aktualizowane przez WordPress.com.

en: The specified plugins are not installed on the website. Please make sure the plugins are installed before attempting to schedule updates.
pl: Określone wtyczki nie są zainstalowane na witrynie internetowej. Upewnij się, że wtyczki są zainstalowane przed próbą zaplanowania aktualizacji.

en: Theme Showcase
pl: Pokaz motywów

en: Themes
pl: Motywy

en: There are currently no posts to display.
pl: Obecnie nie ma żadnych wpisów do wyświetlenia.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
pl: Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

en: There is no previous invite for this user
pl: Nie ma wcześniejszego zaproszenia dla tego użytkownika

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia twojego użytkownika. Proszę skontaktować się z administratorem witryny.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
pl: Wystąpił błąd podczas logowania przez WordPress.com, proszę spróbować ponownie lub zalogować się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.

en: There was an issue validating this request.
pl: Był problem z walidacją tego żądania.

en: There was an unspecified error registering the site
pl: Wystąpił nieokreślony błąd rejestracji witryny

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
pl: To hasło jest zbyt oczywiste. Wybierz inne, które będzie trudniejsze do odgadnięcia przez innych.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
pl: Twoje hasło jest zbyt słabe: aby było silniejsze dodaj wielkie litery, małe litery, lub cyfry.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
pl: Twoje hasło jest zbyt słabe: aby było silniejsze umieść w nim znaki specjalne, takie jak !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
pl: Twoje hasło jest zbyt słabe: aby było silniejsze pomieszaj litery z cyframi.

en: This request method does not support body parameters.
pl: Ten sposób żądania nie wspiera parametrów ciała.

en: This request method is not supported.
pl: Ta metoda żądania nie jest wspierana.

en: This user didn&#8217;t accept the invitation to join this site yet.
pl: Ten użytkownik jeszcze nie zaakceptował zaproszenia do dołączenia do tej witryny.

en: This user doesn&#8217;t have a Jetpack SSO connection to WordPress.com. Invite them to the site to increase security and improve their experience.
pl: Ten użytkownik nie ma połączenia Jetpack SSO z WordPress.com. Zaproś go do witryny, aby zwiększyć zabezpieczenia i poprawić jego doświadczenie.

en: This user has connected their WordPress.com account.
pl: Ten użytkownik połączył swoje konto WordPress.com.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
pl: Ten użytkownik to wykonawca, freelancer, konsultant lub agencja.

en: This user will be invited to WordPress.com. You can include a personalized welcome message with the invitation.
pl: Ten użytkownik zostanie zaproszony do WordPress.com. Możesz dołączyć spersonalizowaną wiadomość powitalną do zaproszenia.

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Thursdays at %s.
pl: Czwartki o %s.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To export your entire site content—including posts and pages—please use the
pl: Aby wyeksportować całą treść swojej witryny—w tym wpisy i podstrony—proszę użyć

en: To take ownership of the site, we ask that the person you designate contacts us at %s with a copy of the death certificate.
pl: Aby przejąć własność witryny, prosimy, aby osoba, którą wyznaczysz, skontaktowała się z nami pod %s z kopią aktu zgonu.

en: Token for user %d is malformed
pl: Token dla użytkownika %d jest niepoprawny

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
pl: Zobacz pełną historię

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Transparent
pl: Przezroczysty

en: Trial
pl: Proces

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t exist.
pl: Próbowałem zaprosić użytkownika, który nie istnieje.

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t have an email address.
pl: Próbowałem zaprosić użytkownika, który nie ma adresu email.

en: Tried to revoke an invite for a user that doesn&#8217;t exist.
pl: Próbowałem cofnąć zaproszenie dla użytkownika, który nie istnieje.

en: Tried to revoke an invite that doesn&#8217;t exist.
pl: Próbowałem cofnąć zaproszenie, które nie istnieje.

en: Try Fiverr Logo Maker
pl: Wypróbuj Fiverr Logo Maker

en: Tuesdays at %s.
pl: Wtorki o %s.

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
pl: Wymagana jest dwuetapowa autoryzacja, aby uzyskać dostęp do tej witryny. Proszę przejdź na swoje <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Ustawienia zabezpieczeń</a>, aby skonfigurować <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Dwuetapową autoryzację</a> dla twojego konta.

en: Types:
pl: Typy

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
pl: URI podstrony administratora, na którą użytkownik powinien zostać przekierowany po zakończeniu procesu łączenia

en: URL secret does not exist.
pl: Adres URL sekretu nie istnieje.

en: URL secret to compare to the ones stored in the database.
pl: sekret adresu URL do porównania z tymi zapisanymi w bazie danych.

en: UTC%s
pl: UTC %s

en: Unable to fetch the requested data.
pl: Nie można pobrać żądanych danych.

en: Unable to save new URL secret
pl: Nie można zapisać nowego sekretu adresu URL

en: Unable to unlink the connection owner.
pl: Nie można odłączyć właściciela połączenia.

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Underline
pl: Podkreśl

en: Unknown Plugin Update Failure
pl: Nieznany błąd aktualizacji wtyczki

en: Unlike this comment
pl: Nie lubię tego komentarza

en: Unlock more with premium and free plugins
pl: Odkryj więcej dzięki wtyczkom premium i darmowym

en: Unset &#8220;%s&#8221; as the page that displays your latest posts
pl: Usuń &#8220;%s&#8221; jako stronę, która wyświetla twoje najnowsze wpisy

en: Unset as posts page
pl: Usuń jako stronę wpisów

en: Update Menu Item Label
pl: Zmień etykietę pozycji menu

en: Update Menu Section
pl: Aktualizuj sekcję menu

en: Update Project Tag
pl: Zaktualizuj tag projektu

en: Update Project Type
pl: Zaktualizuj typ projektu

en: Update Template Part Type
pl: Zaktualizuj rodzaj fragmentu szablonu

en: Update your About page
pl: Zaktualizuj swoją stronę O nas

en: Update your domain's DNS
pl: Zaktualizuj DNS swojej domeny

en: Update your site's design
pl: Zaktualizuj projekt swojej witryny

en: Upgrade
pl: Ulepsz

en: Upgrade now
pl: Zaktualizuj teraz

en: Upgrade plan
pl: Ulepsz plan

en: Upgrade required
pl: Wymagana aktualizacja

en: Upgrades
pl: Dodatkowe funkcje

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload from URL
pl: Wczytaj z adresu URL

en: Upload your first video
pl: Wczytaj swój pierwszy film

en: Uploading…
pl: Wczytywanie…

en: Use WP-Admin to manage your site.
pl: Użyj WP-Admin, aby zarządzać swoją witryną.

en: Use WordPress.com’s guided importer to migrate your entire WordPress site or simply import posts and comments from WordPress, Medium, Substack, Squarespace, Wix, and more.
pl: Użyj prowadzonego importera WordPress.com, aby przenieść całą swoją witrynę WordPress lub po prostu zaimportować wpisy i komentarze z WordPress, Medium, Substack, Squarespace, Wix i innych.

en: Use WordPress.com’s native dashboard to manage your site.
pl: Użyj natywnego kokpitu WordPress.com, aby zarządzać swoją witryną.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
pl: Użyj klawisza <kbd>TAB</kbd> na swojej klawiaturze aby poruszać się między kolumnami i klawisza <kbd>ENTER</kbd> lub <kbd>RETURN</kbd> aby zapisać wiersz i przejść do następnego.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
pl: Użyj tych ustawień aby wyświetlić różne typy treści na swojej witrynie.

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
pl: Identyfikatory użytkowników do uwzględnienia w Pełnej Synchronizacji lub 'początkowej'

en: User invite revoked successfully.
pl: Zaproszenie użytkownika zostało pomyślnie cofnięte.

en: User not found.
pl: Nie odnaleziono użytkownika

en: User was invited successfully!
pl: Użytkownik został pomyślnie zaproszony!

en: User was re-invited successfully!
pl: Użytkownik został pomyślnie ponownie zaproszony!

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Valid user is required
pl: Wymagany jest ważny użytkownik

en: Valid user is required.
pl: Wymagany jest ważny użytkownik.

en: Verification secrets are empty
pl: Sekrety weryfikacji są puste

en: Verification secrets are incomplete
pl: Sekrety weryfikacji są niekompletne

en: Verification secrets not found
pl: Nie znaleziono sekretów weryfikacji

en: Verification took too long
pl: Weryfikacja zajęła za dużo czasu

en: Verify email address
pl: Zweryfikuj adres email

en: Verify the email address for your domains
pl: Zweryfikuj adres email dla twoich domen

en: View Menu Item
pl: Zobacz pozycję w menu

en: View Menu Item Label
pl: Zobacz etykiety pozycji menu

en: View Menu Section
pl: Zobacz sekcję menu

en: View Project
pl: Zobacz projekt

en: View Project Tag
pl: Zobacz Tag Projektu

en: View Project Type
pl: Zobacz rodzaj projektu

en: View Template Part
pl: Zobacz fragment szablonu

en: View Template Part Type
pl: Zobacz fragment szablonu rodzaju

en: View Testimonial
pl: Zobacz opinię

en: View all posts
pl: Zobacz wszystkie wpisy

en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy opublikowane przez %s

[ctx: View options to switch between]
en: View
pl: Zobacz

en: View site metrics
pl: Zobacz metryki witryny

en: View your product
pl: Zobacz twój produkt

en: Views for the last thirty days. Click for detailed stats
pl: Zobaczenia za ostatnie trzydzieści dni. Kliknij, aby zobaczyć szczegółowe statystyki

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
pl: Ostrzeżenie! Zamierzasz usuwać właściciela połączenia Jetpack (%s) dla tej witryny, co może spowodować, że niektóre funkcje Jetpack przestaną działać.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
pl: Nie udało się odłączyć użytkownika. Proszę spróbować ponownie.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
pl: Nie możemy znaleźć twojego konta. Jeśli masz już konto, upewnij się, że jest połączone z WordPress.com.

en: We highly recommend inviting users to join WordPress.com and log in securely using <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> to ensure maximum security and efficiency.
pl: Zdecydowanie zalecamy zaproszenie użytkowników do dołączenia do WordPress.com i logowania się w sposób bezpieczny za pomocą <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a>, aby zapewnić maksymalne zabezpieczenia i efektywność.

en: We'll keep you in the loop!
pl: Będziemy cię informować!

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Website (optional)
pl: Witryna internetowa (opcjonalnie)

en: Wednesdays at %s.
pl: Środy o %s.

en: Weekly
pl: Co tygodniowy

en: Whether to mark this as a test chat (a11n-only).
pl: Zaznaczyć to jako czat testowy (tylko a11n).

en: WordPress.com Features
pl: Funkcje WordPress.com

en: WordPress.com Site Settings
pl: Ustawienia witryny WordPress.com

en: WordPress.com account
pl: konto WordPress.com

en: WordPress.com invitation will be automatically revoked for user: <strong>%s</strong>. | WordPress.com invitations will be automatically revoked for users: <strong>%s</strong>.
pl[0]: Zaproszenie do WordPress.com zostanie automatycznie cofnięte dla użytkownika: <strong>%s</strong>.
pl[1]: Zaproszenia WordPress.com zostaną automatycznie cofnięte dla użytkowników: <strong>%s</strong>.
pl[2]: Zaproszenia WordPress.com zostaną automatycznie cofnięte dla użytkowników: <strong>%s</strong>.

en: WordPress.com users can change their profile’s basic details ( i.e., First Name, Last Name, Display Name, About ) in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Profile settings.</a>
pl: Użytkownicy WordPress.com mogą zmienić podstawowe dane swojego profilu (tzn. Imię, Nazwisko, Nazwa wyświetlana, O mnie) w <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ustawieniach profilu WordPress.com.</a>

en: WordPress.com users can change their profile’s email & website address in <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.com Account settings.</a>
pl: Użytkownicy WordPress.com mogą zmienić adres email i witrynę w <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ustawieniach konta WordPress.com.</a>

en: Write 3 posts
pl: Napisz 3 wpisy

en: Write a comment...
pl: Napisz komentarz...

en: Write a reply...
pl: Napisz odpowiedź...

en: Write a welcome message
pl: Napisz wiadomość powitalną

en: Write your first post
pl: Napisz swój pierwszy wpis

en: Writing
pl: Pisanie

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
pl: Już masz konto w tej witrynie. Proszę <a href="%1$s">zalogować się</a> za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła a następnie podłączyć się do WordPress.com

en: You are not allowed to perform this action.
pl: Nie masz pozwolenia na wykonanie tej akcji.

en: You aren’t authorized to do that.
pl: Nie masz do tego uprawnień.

en: You can change your fonts using Global Styles, which can be found in the Block Editor.
pl: Możesz zmienić swoje kroje pisma za pomocą Stylów Globalnych, które można znaleźć w edytorze blokowym.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
pl: Możesz wybrać przeniesienie własności połączenia do jednego z tych już połączonych administratorów:

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
pl: Możesz teraz zaoszczędzić czas spędzony na logowaniu, łącząc swoje konto WordPress.com z %s.

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
pl: Nie możesz wywołać tej metody, dopóki konfiguracja Jetpack nie jest ustawiona

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
pl: Nie masz odpowiednich uprawnień użytkownika, aby wykonać tę akcję.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
pl: Nie posiadasz odpowiedniego poziomu uprawnień aby przeprowadzić tą akcję. Proszę skontaktować się z administratorem twojej witryny jeśli uważasz że to jest błąd.

en: You do not need to pass a $content parameter anymore.
pl: Nie musisz już przekazywać parametru $content.

en: You don&#8217;t have permission to invite users.
pl: Nie masz uprawnień do zapraszania użytkowników.

en: You don&#8217;t have permission to revoke invites.
pl: Nie masz uprawnień do cofania zaproszeń.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
pl: Musisz połączyć twoją wtyczkę Jetpack z WordPress.com, żeby użyć tej funkcji.

en: You must have Two-Step Authentication enabled on your WordPress.com account.
pl: Musisz mieć włączoną dwustopniową weryfikację na swoim koncie WordPress.com.

en: You need to enter your numeric account ID and UUID for the <a href="%1$s">Mailerlite Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
pl: Musisz wpisać swój numeryczny identyfikator konta i UUID, aby <a href="%1$s">widget Mailerlite</a> działał poprawnie. <a href="%2$s" target="_blank">Pełne instrukcje</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
pl: Musisz zarejestrować swój Jetpack przed jego podłączeniem.

en: You've added your first product!
pl: Dodałeś swój pierwszy produkt!

en: Your %s widget requires JavaScript to function properly.
pl: Twój %s widget wymaga JavaScriptu, aby działać poprawnie.

en: Your Custom Content Types
pl: Twoje własne typy treści

en: Your Jetpack Blaze dashboard requires JavaScript to function properly.
pl: Twój kokpit Jetpack Blaze wymaga JavaScriptu, aby działał poprawnie.

en: Your Jetpack Stats dashboard requires JavaScript to function properly.
pl: Kokpit statystyk Jetpack wymaga JavaScriptu, aby działał poprawnie.

en: Your Jetpack Stats widget requires JavaScript to function properly.
pl: Twój widget statystyk Jetpack wymaga JavaScriptu, aby działał poprawnie.

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
pl: Twój archiwum portfela obecnie nie ma żadnych wpisów. Możesz zacząć je tworzyć na swoim kokpicie.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
pl: Twój archiwum opinii obecnie nie ma żadnych wpisów. Możesz zacząć je tworzyć na swoim kokpicie.

en: Your WordPress.com email also used by another user account. This won’t affect functionality but may cause confusion about which user account is connected.
pl: Twój email WordPress.com jest również używany przez inne konto użytkownika. To nie będzie miało wpływu na funkcjonalność, ale może powodować zamieszanie co do tego, które konto użytkownika jest połączone.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
pl: Twoje połączenie z WordPress.com wydaje się być zerwane. Jeśli masz problemy, spróbuj ponownie się połączyć.

en: Your homepage is set to display latest posts.
pl: Twoja strona główna jest ustawiona na wyświetlanie najnowszych wpisów.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
pl: Twoje hasło jest za słabe: Wygląda na to, że zawierasz łatwe do odgadnięcia informacje o sobie. Spróbuj czegoś trochę bardziej unikatowego.

en: Your site contains premium styles. Upgrade now to publish them and unlock tons of other features.
pl: Twoja witryna zawiera premium style. Ulepsz teraz, aby je opublikować i odblokować mnóstwo innych funkcji.

en: Your site does not have any media files to export.
pl: Twoja witryna nie ma żadnych plików multimedialnych do wyeksportowania.

en: Your site includes <a href="%1$s" target="_blank">premium styles</a> that are only visible to visitors after upgrading to the %2$s plan or higher.
pl: Twoja witryna zawiera <a href="%1$s" target="_blank">style premium</a>, które są widoczne tylko dla odwiedzających po przejściu na plan %2$s lub wyższy.

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
pl: Twoja witryna błędnie podwójnie koduje przekierowania z http na https. To uniemożliwia Jetpackowi uwierzytelnienie twojego połączenia. Proszę przejdź na naszą <a href="%s">stronę pomocy technicznej</a>, aby uzyskać szczegóły dotyczące rozwiązania tego problemu.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
pl: Twój motyw wspiera <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
pl: Twój motyw wspiera Testimonials

en: Your user is not permitted to access this resource.
pl: Twój użytkownik nie ma dostępu do tego zasobu.

en: You’ve added your first video!
pl: Dodałeś swój pierwszy film!

[ctx: add new on admin bar]
en: Template Part
pl: fragment szablonu

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
pl: Współczesny

[ctx: admin menu]
en: Template Part Types
pl: Rodzaje fragmentów szablonu

[ctx: admin menu]
en: Template Parts
pl: Fragmenty szablonu

[ctx: block description]
en: Count down to your favorite next thing, and celebrate with fireworks when the time is right!
pl: Odmierzaj czas do swojej ulubionej następnej rzeczy i świętuj fajerwerkami, gdy nadejdzie odpowiedni moment!

[ctx: block description]
en: Create a timeline of events.
pl: Stwórz oś czasu wydarzeń.

[ctx: block keyword]
en: countdown
pl: odliczanie

[ctx: block keyword]
en: event
pl: wydarzenie

[ctx: block keyword]
en: events
pl: wydarzenia

[ctx: block keyword]
en: timeline
pl: oś czasu

[ctx: block title]
en: Event Countdown
pl: Odliczanie do wydarzenia

[ctx: block title]
en: Timeline
pl: Linia czasu

en: collapsed
pl: zwinęło

[ctx: designating the post author (eg: by John Doe]
en: by
pl: przez

en: edit
pl: edytuj

en: expanded
pl: rozszerzony

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: DOWN
pl: DÓŁ

en: per %s
pl: za %s

[ctx: post author]
en:  and
pl:  i

[ctx: post author]
en: by
pl: przez

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
pl: Fragmenty szablonu

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
pl: fragment szablonu

[ctx: product name shown in menu]
en: Stats
pl: Statystyki

[ctx: product name shown in menu]
en: Subscribers
pl: Subskrybenci

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Part Types
pl: Rodzaje fragmentów szablonu

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Part Type
pl: Rodzaj fragmentu szablonu
