WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to sk translation catalogue (307 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
sk[0]: %1$d položka jedálneho lístka
sk[1]: %1$d položky jedálneho lístka
sk[2]: %1$d položiek jedálneho lístka

en: %s is not a valid command.
sk: %s nie je platný príkaz.

en: &mdash; Select &mdash;
sk: &mdash; Vyberte si &mdash;

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
sk: Pre prístup na túto webovú stránku je vyžadovaný WordPress.com účet. Pre prihlásenie kliknite na tlačidlo nižšie alebo si bezplatne vytvorte nový účet.

en: Account Settings
sk: Nastavenia účtu

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activated
sk: Aktivované

en: Activating
sk: Aktivujem

en: Add Many Items
sk: Pridať viacero položiek

en: Add Menu Item
sk: Pridať položku jedálneho lístka

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add New Menu Item Label
sk: Pridať nový štítok jedálneho lístka

en: Add New Menu Section
sk: Pridať novú sekciu jedálneho lístka

en: Add New Project
sk: Pridať nový projekt

en: Add New Project Tag
sk: Pridať novú značku projektu

en: Add New Project Type
sk: Pridať nový typ projektu

en: Add New Site
sk: Pridať novú stránku

en: Add New Testimonial
sk: Pridať nové odporúčanie

en: Add New User
sk: Pridať nového používateľa

en: Add One Item
sk: Pridať jednu položku

en: Add These New Menu Items
sk: Pridať tieto nové položky

en: Add or remove Labels
sk: Pridať alebo odstrániť menovky

en: Add or remove tags
sk: Pridať alebo odstrániť značky

en: Add to section:
sk: Pridať do sekcie:

en: Additional CSS
sk: Dodatočné CSS

en: Akismet Anti-spam
sk: Akismet Anti-Spam

en: All Menu Item Labels
sk: Všetky štítky jedálneho lístka

en: All Menu Sections
sk: Všetky sekcie jedálneho lístka

en: All Project Tags
sk: Všetky značky projektu

en: All Project Types
sk: Všetky typy projektov

en: All Projects
sk: Všetky projekty

en: All Testimonials
sk: Všetky odporúčania

en: All Users
sk: Všetci používatelia

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
sk: Zobraziť označkované články aj mimo sekcie s odporúčaným obsahom.

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
sk: Všetky automatické aktualizácie sú explicitne zakázané administrátorom.

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Author Bio
sk: Životopis autora

en: Automatically use first image in post
sk: Automatické použitie prvého obrázka v článku

en: Available Tools
sk: Dostupné nástroje

en: Backup
sk: Záloha

en: Blog Display
sk: Zobrazenie blogu

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
sk: Presmerovanie súborov cookies sa nepodarilo, keďže hlavičky sú už odoslané.

en: Cannot parse URL %s
sk: Nepodarilo sa rozložiť URL adresu %s

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
sk: Vyberte, či sa na stránkach blogu a archívnych stránkach zobrazí plný článok alebo zhrnutie, alebo sa použije predvolená kombinácia zhrnutia a plného článku.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
sk: Vyberte, či sa na stránkach blogu a archívnych stránkach zobrazí plný článok alebo zhrnutie.

en: Choose from the most used Labels
sk: Vybrať z najpoužívanejších menoviek

en: Choose from the most used tags
sk: Vybrať z najpoužívanejších značiek

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Connect to WordPress.com
sk: Pripojit na WordPress.com

en: Connected
sk: Pripojený

en: Content Options
sk: Možnosti obsahu

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk: Pokračovať v čítaní<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Could not confirm migration.
sk: Nepodarilo sa potvrdiť migráciu.

en: Could not confirm safe mode.
sk: Nepodarilo sa potvrdiť núdzový režim.

en: Could not delete sync error option.
sk: Nepodarilo sa odstrániť možnosť pre chybu synchronizácie.

en: Custom field deleted.
sk: Vlastné pole zmazané.

en: Custom field updated.
sk: Vlastné pole bolo aktualizované.

en: Customer Name
sk: Meno zákazníka

en: Customer Testimonials
sk: Odporúčania zákazníkov

en: Customize
sk: Prispôsobiť

en: Customize Testimonials Archive
sk: Prispôsobiť archív odporúčaní

en: Default
sk: Predvolený

en: Description
sk: Popis

en: Discussion
sk: Diskusia

en: Dismiss this notice
sk: Skryť toto oznámenie

en: Display author
sk: Zobraziť autora

en: Display categories
sk: Zobraziť kategórie

en: Display comment link
sk: Zobraziť odkaz komentára

en: Display date
sk: Zobraziť dátum

en: Display on blog and archives
sk: Zobraziť na blogu a v archívoch

en: Display on pages
sk: Zobraziť na stránkach

en: Display on single posts
sk: Zobraziť na samostatných článkoch

en: Display on single projects
sk: Zobraziť na jednotlivých projektoch

en: Display tags
sk: Zobraziť značky

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
sk: Nezobrazovať značku v detailoch článku a oblakoch značiek.

en: Domain
sk: Doména

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
sk: Odporučte všetky články použitím <a href="%1$s">značky "featured"</a> alebo si zvoľte vašu vlastnú. Vaša téma podporuje %2$s články v sekcii pre odporúčaný obsah.

en: Edit Menu Item
sk: Upraviť položku menu

en: Edit Menu Item Label
sk: Upraviť štítok jedálneho lístka

en: Edit Menu Section
sk: Upraviť sekciu jedálneho lístka

en: Edit Project
sk: Upraviť projekt

en: Edit Project Tag
sk: Upraviť značku projektu

en: Edit Project Type
sk: Upraviť typ projektu

en: Edit Testimonial
sk: Upraviť odporúčanie

en: Emails
sk: Emaily

en: Enable Portfolio Projects for this site.
sk: Povoliť projekty portfólií na tejto webovej stránke.

en: Enable Testimonials for this site.
sk: Povoliť odporúčania na tejto webovej stránke.

en: Enter the customer's name here
sk: Sem zadajte meno zákazníka

en: Enter the menu item's name here
sk: Zadajte názov položky jedálneho lístka

en: Every %d minutes
sk: Každých %d minút

en: Every minute
sk: Každú minútu

en: Export
sk: Exportovať

en: Featured Content
sk: Odporúčaný obsah

en: Featured Images
sk: Ilustračné obrázky

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
sk: Zmeny súborov sú explicitne zakázané administrátorom.

en: Filter Testimonials list
sk: Filtrovať zoznam odporúčaní

en: Filter menu items list
sk: Filter zoznamu položiek ponuky

en: Filter projects list
sk: Filtrovať zoznam projektov

en: Food Menus
sk: Jedálne lístky

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
sk: Napríklad: korenisté, obľúbené, atď. <br /> Menovky oddeľte čiarkou

en: Full post
sk: Celý príspevok

en: General
sk: Všeobecné

en: Get started
sk: Začníname

en: Help
sk: Pomoc

en: Home
sk: Domov

en: Import
sk: Importovať

en: Invalid Parameter
sk: Neplatný parameter

en: Invalid parent type.
sk: Neplatný typ nadradenej položky.

en: Items on your restaurant's menu
sk: Položky v jedálnom lístku vašej reštaurácie

en: Jetpack Safe Mode
sk: Núdzový režim modulu Jetpack

en: Labels
sk: Menovky

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
sk: Štítky: <small>korenisté, obľúbené, atď. <em>Oddeľte štítky čiarkou</em></small>

en: Learn More
sk: Zisti viac

en: Learn more about Featured Images
sk: Zistite viac o Odporúčané obrázky

en: Like
sk: Páči sa mi

en: Log in as <span>%s</span>
sk: Prihlásiť sa ako <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
sk: Prihlásiť sa ako iný WordPress.com používateľ

en: Log in with WordPress.com
sk: Prihlásiť sa s účtom WordPress.com

en: Log in with username and password
sk: Prihláste sa používateľským menom a heslom

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
sk: Prihlasovanie pomocou WordPress.com nie je povolené pre webové stránky v staging móde.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
sk: Prihlásenie pomocou WordPress.com je momentálne nedostupné z dôvodu problémov pripojenia na tejto webovej stránke.

en: M j, Y @ G:i
sk: j. F Y, G:i

en: Manage Purchases
sk: Spravovať objednávky

en: Match by Email
sk: Spárovať podľa e-mailu

en: Media
sk: Multimédiá

en: Menu Item
sk: Položka menu

en: Menu Item Label
sk: Štítok jedálneho lístka

en: Menu Item Labels
sk: Štítky jedálneho lístka

en: Menu Items
sk: Položky jedálneho lístka

en: Menu Items re-ordered.
sk: Položky jedálneho lístka boli preusporiadané.

en: Menu Section
sk: Sekcia jedálneho lístka

en: Menu Sections
sk: Sekcie jedálneho lístka

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
sk: Koncept položky jedálneho lístka bol aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad položky</a>

en: Menu item label list navigation
sk: Navigácia štítkov zoznamu položiek jedálneho lístka

en: Menu item labels list
sk: Zoznam štítkov položiek jedálneho lístka

en: Menu item list navigation
sk: Navigácia položiek jedálneho lístka

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
sk: Položka jedálneho lístka bola publikovaná. <a href="%s">Zobraziť položku</a>

en: Menu item restored to revision from %s
sk: Revízia položky jedálneho lístka zo dňa %s bola obnovená

en: Menu item saved.
sk: Položka jedálneho lístka bola uložená.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
sk: Položka jedálneho lístka naplánovaná dňa: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobraziť náhľad položky</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
sk: Položka jedálneho lístka bola uložená. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad položky</a>

en: Menu item updated.
sk: Položka jedálneho lístka bola aktualizovaná

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
sk: Položka jedálneho lístka bola aktualizovaná. <a href="%s">Zobraziť položku</a>

en: Menu items list
sk: Zoznam položiek jedálneho lístka

en: Menu section list
sk: Zoznam sekcie jedálneho lístka

en: Menu section list navigation
sk: Navigácia zoznamu sekcie jedálneho lístka

en: Move menu section down
sk: Posunúť sekciu menu dolu

en: Move menu section up
sk: Posunúť sekciu menu hore

en: Multi network install are not supported.
sk: Viacsieťová inštalácia nie je podporovaná.

en: New Menu Item
sk: Nová položka jedálneho lístka

en: New Menu Item Label Name
sk: Nový šítok jedálneho lístka

en: New Menu Sections Name
sk: Názov novej sekcie jedálneho lístka

en: New Project
sk: Nový projekt

en: New Project Tag Name
sk: Meno novej značky projektu

en: New Project Type Name
sk: Meno nového typu projektu

en: New Row
sk: Nový riadok

en: New Testimonial
sk: Nové odporúčanie

en: No Labels
sk: Žiadne menovky

en: No Labels found
sk: Nenašli sa žiadne menovky

en: No Menu Items found
sk: Žiadne položky jedálneho lístka neboli nájdené

en: No Menu Items found in Trash
sk: V koši neboli nájdené žiadne položky jedálneho lístka

en: No Projects found
sk: Neboli nájdené žiadne projekty

en: No Projects found in Trash
sk: Neboli nájdené žiadne projekty v koši

en: No Testimonials found
sk: Neboli nájdené žiadne odporúčania

en: No Testimonials found in Trash
sk: Neboli nájdené žiadne odporúčania v koši

en: No tags found.
sk: Nebol nájdený žiadny tag.

en: None
sk: Nič

en: Or
sk: Alebo

en: Order
sk: Objednávka

en: Parent Menu Section
sk: Nadradená sekcia jedálneho lístka

en: Parent Menu Section:
sk: Nadradená sekcia jedálneho lístka:

en: Parent Project Type
sk: Rodičovský typ projektu

en: Parent Project Type:
sk: Rodičovský typ projektu:

en: Password must be at least %d characters.
sk: Heslo musí mať aspoň %d znakov.

en: Performance
sk: Výkon

en: Please define an SVG icon filename.
sk: Zadefinujte meno súboru s SVG ikonou.

en: Please define default parameters in the form of an array.
sk: Zadefinujte predvolené parametre vo formáte poľa.

en: Popular Labels
sk: Populárne štítky

en: Popular Project Tags
sk: Obľúbené značky projektu

en: Portfolio
sk: Portfólio

en: Portfolio Archive Content
sk: Obsah archívu portfólia

en: Portfolio Archive Featured Image
sk: Ilustračný obrázok archívu portfólia

en: Portfolio Archive Title
sk: Nadpis archívu portfólia

en: Portfolio Projects
sk: Projekty portfólií

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
sk: Stránky portfólií zobrazia najviac %1$s projektov

en: Post Details
sk: Detaily článku

en: Post excerpt
sk: Úryvok príspevku

en: Price
sk: Cena

en: Private
sk: Osobné

en: Profile
sk: Profil

en: Project
sk: Projekt

en: Project Tag
sk: Značka projektu

en: Project Tags
sk: Značky projektu

en: Project Type
sk: Typ projektu

en: Project Types
sk: Typy projektov

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
sk: Koncept projektu bol aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad projektu</a>

en: Project list navigation
sk: Navigácia zoznamu projektov

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
sk: Projekt bol zverejnený. <a href="%s">Zobraziť projekt</a>

en: Project restored to revision from %s
sk: Bola obnovená revízia projektu z %s

en: Project saved.
sk: Projekt bol uložený.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
sk: Projekt bol naplánovaný na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobraziť náhľad projektu</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
sk: Projekt bol odoslaný. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad projektu</a>

en: Project tag list
sk: Zoznam značiek projektov

en: Project tag list navigation
sk: Navigácia zoznamu projekových značiek

en: Project type list
sk: Zoznam typov projektov

en: Project type list navigation
sk: Navigácia zoznamu typov projektov

en: Project updated.
sk: Projekt bol aktualizovaný.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
sk: Projekt bol aktualizovaný. <a href="%s">Zobraziť položku</a>

en: Projects
sk: Projekty

en: Projects list
sk: Zoznam projektov

en: Published by %s
sk: Autor %s

en: Reading
sk: Čítanie

en: Require Two-Step Authentication
sk: Vyžadovať dvojcestné overenie

en: Save New Order
sk: Uložiť nové zoradenie

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Menu Item Labels
sk: Hľadať štítky jedálneho lístka

en: Search Menu Items
sk: Hľadať položky menu

en: Search Menu Sections
sk: Hľadať sekcie jedálneho lístka

en: Search Project Tags
sk: Prehľadávať značky projektu

en: Search Project Types
sk: Prehľadávať typy projektov

en: Search Projects
sk: Prehľadávať projekty

en: Search Testimonials
sk: Prehľadávať odporúčania

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Send invite
sk: Poslať pozvánku

en: Separate tags with commas
sk: Heslá oddeľte čiarkami

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Site
sk: Stránka

en: Site Logo
sk: Logo stránky

en: Sites
sk: Stránky

en: Social Links Menu
sk: Menu odkazov sociálnych sietí

en: Social Menu
sk: Menu sociálnych sietí

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
sk: Niekto sa vás snaží oklamať a získať prístup na vašu webovú stránku. Alebo ste práve objavili chybu :). V každom prípade môžete toto okno zavrieť.

en: Stats
sk: Štatistiky

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa

en: Success!
sk: Gratulujeme!

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Tag name
sk: Meno značky

en: Tags:
sk: Značky:

en: Testimonial
sk: Odporúčanie

en: Testimonial Archive Content
sk: Obsah archívu odporúčaní

en: Testimonial Archive Featured Image
sk: Prezentačný obrázok stránky odporúčaní

en: Testimonial Archive Title
sk: Nadpis archívu odporúčaní

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
sk: Koncept odporúčania bol aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Náhľad odporúčania</a>

en: Testimonial list navigation
sk: Navigácia zoznamu odporúčaní

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
sk: Stránka odporúčaní zobrazí najviac %1$s odporúčaní

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo zverejnené. <a href="%s">Zobraziť odporúčanie</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
sk: Bola obnovená revízia odporúčania z %s.

en: Testimonial saved.
sk: Odporúčanie bolo uložené.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo naplánované na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Náhľad odporúčania</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo odoslané. <a target="_blank" href="%s">Náhľad odporúčania</a>

en: Testimonial updated.
sk: Odporúčanie bolo aktualizované.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo aktualizované. <a href="%s">Zobraziť odporúčanie</a>

en: Testimonials
sk: Odporúčania

en: Testimonials list
sk: Zoznam odporúčaní

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
sk: Procesu overenia uplynula platnosť. Choďte späť a skúste to znova.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
sk: Povolenia súboru na tomto hostiteľovi zamedzujú úpravu súborov.

en: The request is not signed correctly.
sk: Žiadosť nie je podpísaná správne.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
sk: Nastavenia pre odporúčaný obsah <a href="%s">sa premiestnili do sekcie Vzhľad &rarr; Prispôsobiť</a>.

en: The site is not the main network site
sk: Webová stránka nie je hlavnou sieťovou stránkou

en: Themes
sk: Témy

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sk: Článok nemá zhrnutie, pretože je chránený.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
sk: Pri vytváraní vášho používateľa sa vyskytla chyba. Kontaktujte administrátora vašej webovej stránky.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
sk: Pri prihlasovaní pomocou WordPress.com sa vyskytla chyba, skúste to znova alebo vyskúšajte použiť vaše používateľské meno a heslo.

en: There was an unspecified error registering the site
sk: Pri registrácii webovej stránky sa vyskytla nešpecifikovaná chyba

en: This request method does not support body parameters.
sk: Táto medóda žiadania nepodporuje parametre v tele.

en: This request method is not supported.
sk: Tento spôsob požiadavky nie je podporovaný.

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Tools
sk: Nástroje

en: Types:
sk: Typy

en: UTC%s
sk: UTC %s

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Underline
sk: Podčiarou

en: Update Menu Item Label
sk: Aktualizovať štítok jedálneho lístka

en: Update Menu Section
sk: Aktualizovať sekciu jedálheho lístka

en: Update Project Tag
sk: Aktualizovať značku projektu

en: Update Project Type
sk: Aktualizovať typ projektu

en: Upgrade plan
sk: Plán aktualizácie

en: Upgrade required
sk: Potrebný upgrade

en: Upgrades
sk: Rozšírenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
sk: Použite klávesu <kbd>TAB</kbd> na vašej klávesnici pre posúvanie medzi stĺpcami a klávesy <kbd>ENTER</kbd> alebo <kbd>RETURN</kbd> pre uloženie každého riadka a presun na ďalší.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
sk: Tieto nastavenia môžete použiť na zobrazenie rôznych typov obsahu na vašej webovej stránke.

en: User not found.
sk: Používateľ nebol nájdený

en: Users
sk: Používatelia

en: View Menu Item
sk: Zobraziť položku jedálneho lístka

en: View Menu Item Label
sk: Zobraziť štítok jedálneho lístka

en: View Menu Section
sk: Zobraziť sekciu jedálneho lístka

en: View Project
sk: Zobraziť projekt

en: View Project Tag
sk: Zobraziť značku projektu

en: View Project Type
sk: Zobraziť typ projektu

en: View Testimonial
sk: Zobraziť odporúčanie

en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky články od autora %s

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
sk: Nebolo možné odpojiť používateľa. Skúste to znova neskôr.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
sk: Nepodarilo sa nám nájsť váš účet. Ak už nejaký máte, uistite sa, že ste pripojený na WordPress.com.

en: Writing
sk: Písanie

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
sk: Na tejto webovej stránke už máte účet. <a href="%1$s">Prihláste sa</a> vašim používateľským menom a heslom a následne sa pripojte na WordPress.com.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
sk: Odteraz môžete ušetriť čas strávený prihlasovaním, a to tak, že prepojíte váš WordPress.com účet s účtom %s.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
sk: Na vykonanie tejto operácie nemáte dostatočné používateľské oprávnenia.
    			Ak si myslíte, že sa jedná o chybu, kontaktujte administrátora vašej webovej stránky.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
sk: Pre použitie tejto funkcie musíte prepojiť váš Jetpack modul so stránkou WordPress.com.

en: Your Custom Content Types
sk: Vaše vlastné typy obsahu

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
sk: Váš archív portfólií nemá momentálne žiadne položky. Môžete ich začať vytvárať na vašej nástenke.

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
sk: Váš archív odporúčaní nemá momentálne žiadne položky. Môžete ich začať vytvárať na vašej nástenke.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
sk: Vaša téma podporuje <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
sk: Vaša téma podporuje odporúčania

en: edit
sk: upraviť
