WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to skr_PK translation catalogue (348 entries)

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
skr_PK[0]: %1$d خوراک مینو آئٹم
skr_PK[1]: %1$d خوراک مینو آئٹم

en: &mdash; Select &mdash;
skr_PK: &mdash; چݨو &mdash;

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
skr_PK: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'> ٻیا سِکّھو </a> کنکشن دے مالک دے بارے وِچ اَتے ڄیکر تُہاݙے کول کائے نِیں تاں کیا تُرٹ ویسی۔

en: A non-empty nonce must be supplied.
skr_PK: غیرخالی مقام فراہم کرݨ ضروری ہے۔

en: Account Settings
skr_PK: کھاتے دیاں ترتیباں

en: Activate
skr_PK: فعال کرو

en: Activated
skr_PK: فعال تھی ڳیا

en: Activating
skr_PK: فعال کریندا پئے

en: Add Many Items
skr_PK: دریہے آئٹم شامل کرو

en: Add Menu Item
skr_PK: مینیو آئٹم شامل کرو

en: Add New
skr_PK: نواں شامل کرو

en: Add New Menu Item Label
skr_PK: نواں مینو آئٹم لیبل شامل کرو

en: Add New Menu Section
skr_PK: نواں مینیو حصہ شامل کرو

en: Add New Project
skr_PK: نواں منصوبہ شامل کرو

en: Add New Project Tag
skr_PK: نواں منصوبہ ٹیگ شامل کرو

en: Add New Project Type
skr_PK: نویں منصوبہ قسم شامل کرو

en: Add New Site
skr_PK: نویں سائٹ شامل کرو

en: Add New Testimonial
skr_PK: نویں سند شامل کرو

en: Add New User
skr_PK: نواں ورتݨ آلا شامل کرو

en: Add One Item
skr_PK: ہک  آئٹم شامل کرو

en: Add These New Menu Items
skr_PK: ایہ نویں مینو آئٹم شامل کرو

en: Add or remove Labels
skr_PK: لیبل ہٹاؤ یا شامل کرو

en: Add or remove tags
skr_PK: ٹیگ لاؤ یا ہٹاؤ

en: Add to section:
skr_PK: حصے وچ شامل کرو:

en: Additional CSS
skr_PK: اضافی سی ایس ایس

en: Advertising
skr_PK: مشہوریاں کرݨ

en: All Menu Item Labels
skr_PK: سارے مینیو آئٹم لیبل

en: All Menu Sections
skr_PK: سارے مینیو حصے

en: All Project Tags
skr_PK: یکے منصوبہ ٹیگ

en: All Project Types
skr_PK: یکیاں منصوبہ قسماں

en: All Projects
skr_PK: یکے منصوبے

en: All Testimonials
skr_PK: ساریاں سنداں

en: All Users
skr_PK: سارے ورتݨ آلے

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
skr_PK: ٹیگڈ مراسلیاں (پوسٹاں) کُوں نمایاں مواد آلی ڄاء تُوں ٻاہر وِی ݙکھاؤ۔

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
skr_PK: اِیں بلاگ دے ہِک منتظم کُوں جیٹ پیک کنکشن کُوں سیٹ اَپ کرݨ لازم ہِے۔

en: An unknown error occurred.
skr_PK: نامعلوم خرابی تھی ڳئی ہے۔

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
skr_PK: آپݨے آپ اپ ڈیٹاں سائٹ ایڈمن ولوں واضح طور تے غیرفعال تھیاں ہوئیاں ہن۔

en: Appearance
skr_PK: شکل صورت

en: Aquatic
skr_PK: آبی

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
skr_PK: ہمیشاں آلی کار، آزاد محسوس کرو <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">اَساݙی معاون ٹیم نال رابطہ کرݨ</a> وِچ ڄیکر تُہاݙے کوئی سوالات ہِن تاں۔

en: Author Bio
skr_PK: مصنف دے کوائف

en: Automatically use first image in post
skr_PK: خود کار طریقے نال مراسلے وِچ پہلی تصویر کُوں استعمال کرو

en: Automattic
skr_PK: خودکار

en: Available Tools
skr_PK: دستیاب آلات

en: Backup
skr_PK: بیک اپ

en: Blog Display
skr_PK: بلاگ ظاہر کرݨ

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
skr_PK: ہِک مکمل دے وِچالے انتخاب کرو پوسٹ یا بلاگ اَتے محفوظ شدہ دستاویزات آلے پَنّیاں دا ہِک اقتباس۔

en: Choose from the most used Labels
skr_PK: ودھ ورتے ڳئے لیبلاں وچوں چݨو

en: Choose from the most used tags
skr_PK: زیادہ ورتے ڳئے ٹیگاں وچوں چݨو

en: Classic Blue
skr_PK: کلاسیکی نیلا

en: Classic Bright
skr_PK: کلاسک برائٹ

en: Classic Dark
skr_PK: کلاسیکی ڈارک

en: Connect
skr_PK: جوڑو

en: Connect to WordPress.com
skr_PK: ورڈپریس ڈاٹ کام نال کنکٹ تھیوو

en: Connected
skr_PK: کنکٹ تھی ڳیا

en: Content Options
skr_PK: مواد دے اختیارات

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
skr_PK: پڑھݨ جاری رکھو <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Contrast
skr_PK: فرق ݙیکھݨ

en: Custom field deleted.
skr_PK: مرضی دا خانہ مٹ ڳیا۔

en: Custom field updated.
skr_PK: مرضی دا خانہ اپ ڈیٹ تھی ڳیا۔

en: Customer Name
skr_PK: ڳاہک دا ناں

en: Customer Testimonials
skr_PK: ڳاہک دیاں سنداں

en: Customize
skr_PK: مرضی مطابق بݨاؤ

en: Customize Testimonials Archive
skr_PK: سنداں دے آرکائیو کوں رواجی بݨاؤ

en: Default
skr_PK: پہلے کنوں طے تھیا ہویا

en: Description
skr_PK: وضاحت

en: Discussion
skr_PK: بحث مباحثہ

en: Dismiss this notice
skr_PK: ایں نوٹس کوں ہٹاؤ

en: Display author
skr_PK: مصنف ظاہر کرو

en: Display categories
skr_PK: ونکیاں  ظاہر کرو

en: Display comment link
skr_PK: تبصرے دے لنک  ظاہر کرو

en: Display date
skr_PK: تریخ ظاہر کرو

en: Display on blog and archives
skr_PK: بلاگ تے آرکائیواں اُتے  ظاہر کرو

en: Display on pages
skr_PK: ورقیاں  اُتے  ظاہر کرو

en: Display on single posts
skr_PK: کلہی پوسٹاں تے  ظاہر کرو

en: Display on single projects
skr_PK: کلہے منصوبیاں تے  ظاہر کرو

en: Display tags
skr_PK: ٹیگ  ظاہر کرو

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
skr_PK: مراسلہ (پوسٹ) تفصیلات اَتے ٹیگ ٻدلاں وِچ ٹیگ نہ ݙکھاؤ۔

en: Domain
skr_PK: ڈومین

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
skr_PK: ڈومین '%1$s' دا ہِے-قابلِ استعمال-ڈومین دا چیک کرݨ نا کام تھی ڳیا ہِے ڄاں جو اِیہ ورڈ پریس ڈاٹ کام دی ہِک سَب ڈومین ہِن۔

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
skr_PK: ڈومین '%1$s' دا ہِے-قابلِ استعمال-ڈومین دا چیک کرݨ نا کام تھی ڳیا ہِے ڄاں جو اِیہ خالی ہِے۔

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
skr_PK: ڈومین '%1$s' دا ہِے-قابلِ استعمال-ڈومین دا چیک کرݨ نا کام تھی ڳیا ہِے ڄاں جو اِیہ ہِک ممنوعہ لین وِچ ہِے۔

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
skr_PK: ڈومین '%1$s' دا ہِے-قابلِ استعمال-ڈومین دا چیک کرݨ نا کام تھی ڳیا ہِے ڄاں جو اِیہ ہِک غلط اُچّے درجے دی ڈومین استعمال کریندے۔

en: Edit Menu Item
skr_PK: مینو آئٹم وچ تبدیلی کرو

en: Edit Menu Item Label
skr_PK: مینیو آئٹم لیبل وچ تبدیلی کرو

en: Edit Menu Section
skr_PK: مینیو حصے وچ تبدیلی کرو

en: Edit Project
skr_PK: منصوبے وچ تبدیلی کرو

en: Edit Project Tag
skr_PK: منصوبے دے ٹیگ وچ تبدیلی کرو

en: Edit Project Type
skr_PK: مںصوبے دی قسم وچ تبدیلی کرو

en: Edit Testimonial
skr_PK: سند وچ تبدیلی کرو

en: Enable Testimonials for this site.
skr_PK: ایں سائٹ کیتے سنداں فعال کرو

en: Enter the customer's name here
skr_PK: اتھ گاہک دا ناں درج کرو

en: Enter the menu item's name here
skr_PK: مینیو آئٹم دا ناں اِتھ درج کرو

en: Error Details: %s
skr_PK: غلطی تفصیلاں: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
skr_PK: خرابی دی تفصیلات: جیٹ پیک دا آئی ڈی دا آغاز ہِک ہِندسے نال تھیندے۔ اِیں خرابی پیغام کُوں عوامی طور تے پوسٹ نہ کرو! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
skr_PK: خرابی دی تفصیلات: جیٹ پیک دا آئی ڈی خالی ہِے۔  اِیں خرابی پیغام کُوں عوامی طور تے پوسٹ نہ کرو! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
skr_PK: خرابی دی تفصیلات: جیٹ پیک دا آئی ڈی ہِک عددیہ کائے نِیں۔  اِیں خرابی پیغام کُوں عوامی طور تے پوسٹ نہ کرو! %s

en: Every %d minutes
skr_PK: ہر %d منٹ

en: Every minute
skr_PK: ہر منٹ

en: Export
skr_PK: ٻاہر گھن ون٘ڄو

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
skr_PK: ورڈپریس ڈاٹ کام کنوں ورتݨ آلے دا ٹوکن چھک آوݨ وچ ناکامی تھئی۔

en: Featured Content
skr_PK: خاص خوبیاں آلا مواد

en: Featured Images
skr_PK: خاص خاص تصویراں

en: Feedback
skr_PK: فیڈ بیک

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
skr_PK: سائٹ ایڈمن نے واضح طور تے فائل وچ نویاں تبدیلیاں غیر فعال کر ݙتیاں ہن۔

en: Filter Testimonials list
skr_PK: سنداں دی تندیر چھاݨو

en: Filter menu items list
skr_PK: مینیو آئٹم تندیر چھاݨو

en: Filter projects list
skr_PK: منصوبیاں دی تندیر کوں چھاݨو

en: Food Menus
skr_PK: خوراک مینیو

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
skr_PK: مثال دے طور تے، مصالحے دار، پسندیدہ، وغیرہ۔  <br /> لیبلاں کُوں کامیاں نال وَکھرا کرو

en: Full post
skr_PK: پوری پوسٹ

en: General
skr_PK: عمومی

en: Got it!
skr_PK: ایں کوں گھن گھدا!

en: Home
skr_PK: گھر

en: Hourly views
skr_PK: گھنٹہ وار نظارے

en: Import
skr_PK: درآمد کرو

en: Important notice about your Jetpack connection:
skr_PK: تہاݙے جیٹ پیک کنکشن بارے اہم نوٹس:

en: Invalid Registration State
skr_PK: رجیسٹریشن دی غلط حالت

en: Invalid blog token
skr_PK: غلط بلاگ ٹوکن

en: Invalid parent type.
skr_PK: غلط بنیادی قسم

en: Invalid token for user %d
skr_PK: ورتݨ آلے %d کیتے غلط بلاگ ٹوکن

en: Invalid user identifier.
skr_PK: غلط ورتݨ آلا سن٘ڄاݨ کرݨ آلا۔

en: Items on your restaurant's menu
skr_PK: تہاݙے ریستوران دے مینیو تے آئٹم

en: Jetpack Plugin Version
skr_PK: جیٹ پیک پلگ ان ورشن

en: Jetpack is already connected.
skr_PK: جیٹ پیک پہلے کنکٹ تھئی ہوئی ہے۔

en: Labels
skr_PK: لیبل

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
skr_PK: لیبل: <small> مسالے دار، پسندیدہ، وغیرہ۔ <em>لیبلاں کُوں کامیاں دے نال وَکھرا کرو</em></small>

en: Learn More
skr_PK: ٻیا سکھو

en: Learn more about Featured Images
skr_PK: اہم تصویراں بارے ٻیا سکھو

en: Like
skr_PK: پسند کرو

en: Liked by you
skr_PK: تہاݙے پسند تھئے ہوئے

en: Loading
skr_PK: لوڈ تھیندا پئے

en: Log in with WordPress.com
skr_PK: ورڈپریس ڈاٹ کام نال لاگ ان تھیوو

en: Manage Domain
skr_PK: ڈومین منیج کرو

en: Manage Email
skr_PK: ای میل کوں منیج کرو

en: Manage Purchases
skr_PK: خریداریاں کوں منیج کرو

en: Media
skr_PK: میڈیا

en: Menu Item
skr_PK: مینیو آئٹم

en: Menu Item Label
skr_PK: مینیو آئٹم لیبل

en: Menu Item Labels
skr_PK: مینیو آئٹم لیبل

en: Menu Items
skr_PK: مینو آئٹم

en: Menu Items re-ordered.
skr_PK: مینیو آئٹم ولدا ترتیب ݙیویج ڳئے۔

en: Menu Section
skr_PK: مینیو حصہ

en: Menu Sections
skr_PK: مینیو حصے

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
skr_PK: مینیو آئٹم ڈرافٹ اَپ ڈیٹ تھی ڳیا ہِے۔ <a target="_blank" href="%s"> آئٹم دا جائزہ گِھنّو </a>

en: Menu item label list navigation
skr_PK: مینیو آئٹم لیبل تندیر نیویڳیشݨ

en: Menu item labels list
skr_PK: مینیو آئٹم لیبلاں دی تندیر

en: Menu item list navigation
skr_PK: مینیو آئٹم  تندیر نیویڳیشݨ

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
skr_PK: مینیو آئٹم شائع تھی ڳئے۔  <a href="%s">آئٹم ݙیکھو</a>

en: Menu item restored to revision from %s
skr_PK: مینیو آئٹم %s کنوں دہرائی تے بحال تھی ڳیا

en: Menu item saved.
skr_PK: مینیو آئٹم محفوظ تھئے۔

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
skr_PK: مینیو آئٹم شیڈول: <strong>%1$s</strong> کِیتے۔ <a target="_blank" href="%2$s">آئٹم دا پیشگی جائزہ گِھنّو </a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
skr_PK: مینیو آئٹم جمع تھی ڳیا۔  <a target="_blank" href="%s">آئٹم پیشگی ݙیکھو</a>

en: Menu item updated.
skr_PK: مینیو آئٹم اپ ڈیٹ تھی ڳئے۔

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
skr_PK: مینیو آئٹم اپ ڈیٹ تھی ڳیا۔ <a href="%s">آئٹم ݙیکھو</a>

en: Menu items list
skr_PK: مینیو آئٹم تندیر

en: Menu section list
skr_PK: مینیو حصہ تندیر

en: Menu section list navigation
skr_PK: مینیو حصہ تندیر نیویڳیشݨ

en: Move menu section down
skr_PK: مینیو حصہ تلے تے ٹورو

en: Move menu section up
skr_PK: مینیو حصہ اُتے تے ٹورو

en: Multi network install are not supported.
skr_PK: ڈھڳ نیٹ ورک انسٹال آسرا تھئے کائنی۔

en: New Menu Item
skr_PK: نواں مینیو آئٹم

en: New Menu Item Label Name
skr_PK: نواں مینیو آئٹم لیبل ناں

en: New Menu Sections Name
skr_PK: نویں مینیو حصے دا ناں

en: New Project
skr_PK: نواں منصوبہ

en: New Project Tag Name
skr_PK: نواں منصوبہ ٹیگ ناں

en: New Project Type Name
skr_PK: نویں منصوبہ قسم ناں

en: New Row
skr_PK: نویں قطار

en: New Testimonial
skr_PK: نویں سند

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
skr_PK: نَویں مُفت سروس: کینیڈا دے پوسٹ شپنگ دے قیمتاں ڈکھاؤ آپݨیں سٹور وِچ!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
skr_PK: نوِیں مُفت خدمت: آپݨے سٹور اُتے یو ایس پی ایس شپنگ دے قیمتاں ڈکھاؤ! بونس شامل ہِن:وُو کامرس کُوں چھوڑے بغیر شپنگ لیبل چھاپُو۔

en: Nightfall
skr_PK: شام ویلا

en: No Labels
skr_PK: کوئی لیبل کائنی

en: No Labels found
skr_PK: کوئی لیبل کائنی لبھے

en: No Menu Items found
skr_PK: کوئی مینیو آئٹم کائنی لبھا

en: No Menu Items found in Trash
skr_PK: ردی وچ کوئی مینیو آئٹم کائنی لبھے

en: No Projects found
skr_PK: کوئی منصوبہ کائنی لبھا

en: No Projects found in Trash
skr_PK: ردی وچ کوئی منصوبہے کائنی لبھے

en: No Testimonials found
skr_PK: کوئی سنداں کائنی لبھیاں

en: No Testimonials found in Trash
skr_PK: ردی وچ کوئی سنداں کائنی لبھیاں

en: No blog token found
skr_PK: کوئی بلاگ ٹوکن کائنی لبھا

en: No tags found.
skr_PK: کوئی ٹیڳ کائنی لبھا۔

[ctx: Nova label separator]
en: ,
skr_PK: ،

en: Or
skr_PK: یا

en: Order
skr_PK: ترتیب

en: Parent Menu Section
skr_PK: بنیادی مینیو حصہ

en: Parent Menu Section:
skr_PK: بنیادی مینیو حصہ:

en: Parent Project Type
skr_PK: بنیادی منصوبہ قسم

en: Parent Project Type:
skr_PK: بنیادی منصوبہ قسم:

en: Password must be at least %d characters.
skr_PK: پاس ورڈ دے گھٹ وگھٹ %d اکھر ہووݨ ضروری ہے

en: Passwords may not contain the character "\".
skr_PK: پاس ورڈ وچ   اکھر  "\"  کائنی تھی سڳدا۔

en: Performance
skr_PK: کارکردگی

en: Please connect your user account to WordPress.com
skr_PK: سوہݨا، آپݨاں ورتݨ کھاتہ ورڈپریس ڈاٹ کام نال کنکٹ کرو

en: Please define an SVG icon filename.
skr_PK: تھورائیت کریندے ہوئے ہِک SVG آئیکون دستاویزی ناں وضع کرو۔

en: Please define default parameters in the form of an array.
skr_PK: تھورائیت کریندے ہوئے ہِک صف دِی شکل وِچ پہلے تُوں موجود پیرا میٹرز دِی وضاحت کرو۔

en: Podcasting
skr_PK: پوڈ کاسٹ کرݨ

en: Popular Labels
skr_PK: ہرمن بھان٘وݨے لیبل

en: Popular Project Tags
skr_PK: ہر من بھان٘وݨے منصوبہ ٹیگ

en: Portfolio
skr_PK: پورٹ فولیو

en: Portfolio Archive Content
skr_PK: پورٹ فولیو آرکائیو مواد

en: Portfolio Archive Featured Image
skr_PK: پورٹ فولیو آرکائیو خاص خوبیاں آلی  تصویر

en: Portfolio Archive Title
skr_PK: پورٹ فولیو آرکائیو عنوان

en: Portfolio Projects
skr_PK: پورٹ فولیو منصوبے

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
skr_PK: پورٹ فولیو ورقے ودھ کنوں ودھ %1$s منصوبے ظاہر کریندن

en: Post Details
skr_PK: پوسٹ تفصیلاں

en: Post excerpt
skr_PK: ٹکڑی پوسٹ کرو

en: Powder Snow
skr_PK: پاؤڈر برف

en: Price
skr_PK: قیمت

en: Private
skr_PK: نجی

en: Profile
skr_PK: پرفائل

en: Project
skr_PK: منصوبہ

en: Project Tag
skr_PK: منصوبہ ٹیگ

en: Project Tags
skr_PK: منصوبہ  ٹیگ

en: Project Type
skr_PK: منصوبہ  قسم

en: Project Types
skr_PK: منصوبہ  قسماں

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
skr_PK: پراجیکٹ آئٹم ڈرافٹ اپ ڈیت تِھی ڳیا ہِے۔ <a target="_blank" href="%s">پراجیکٹ دا جائزہ گِھنّو </a>

en: Project list navigation
skr_PK: منصوبہ تندیر نیویڳیشݨ

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
skr_PK: منصوبہ شائع تھی ڳیا <a href="%s">منصوبہ ݙیکھو</a>

en: Project restored to revision from %s
skr_PK: منصوبہ %s کنوں دہرائی تے بحال تھیا

en: Project saved.
skr_PK: منصوبہ محفوظ تھی ڳیا.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
skr_PK: پراجیکٹ دا شیڈول: <strong>%1$s</strong> کِیتے۔ <a target="_blank" href="%2$s"> پراجیکٹ دا جائزہ گِھنّو </a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
skr_PK: منصوبہ جمع تھی ڳیا. <a target="_blank" href="%s">منصوبے دا پیشگی ݙکھالا ݙیکھو</a>

en: Project tag list
skr_PK: منصوبہ  ٹیگ تندیر

en: Project tag list navigation
skr_PK: منصوبہ  ٹیگ تندیر نیویڳیشݨ

en: Project type list
skr_PK: منصوبہ  قسم تندیر

en: Project type list navigation
skr_PK: منصوبہ  قسم تندیر نیویڳیشݨ

en: Project updated.
skr_PK: منصوبہ  اپ ڈیٹ تھی ڳیا

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
skr_PK: منصوبہ اپ ڈیٹ تھی ڳیا. <a href="%s">آئٹم ݙیکھو</a>

en: Projects
skr_PK: منصوبے

en: Projects list
skr_PK: منصوبیاں دی تندیر

en: Published by %s
skr_PK: %s کنوں شائع  تھی ڳیا

en: Reading
skr_PK: پڑھائی

en: Redirect
skr_PK: ریڈائرکٹ

en: Revoke invite
skr_PK: دعوت نامہ کالعدم کرو

en: Sakura
skr_PK: سکُورا

en: Save New Order
skr_PK: نواں آڈر محفوظ کرو

en: Search
skr_PK: ڳولو

en: Search Menu Item Labels
skr_PK: مینیو آئٹم لیبلاں ڳولو

en: Search Menu Items
skr_PK: مینو آئٹم ڳولو

en: Search Menu Sections
skr_PK: مینیو حصے ڳولو

en: Search Project Tags
skr_PK: منصوبہ ٹیگاں دی ڳول

en: Search Project Types
skr_PK: منصوبہ قسماں دی ڳول

en: Search Projects
skr_PK: منصوبے ڳولو

en: Search Testimonials
skr_PK: سنداں ڳولو

en: Secret mismatch
skr_PK: خفیہ عدم مطابقت

en: Security
skr_PK: حفاظت

en: Separate tags with commas
skr_PK: ٹیگ کومیاں نال وکھرے کرو

en: Set as default
skr_PK: پہلے کنوں مقرر تھئی ہوئی بݨاؤ

en: Set new connection owner
skr_PK: نواں کنکشن مالک مقرر کرو

en: Settings
skr_PK: ترتیباں

en: Site
skr_PK: سائٹ

en: Site Logo
skr_PK: سائٹ لوگو

en: Slug of the admin color scheme.
skr_PK: ایڈمن رنگ سکیم دا سلگ

en: Social Links Menu
skr_PK: سماجی لنکاں دا مینیو

en: Social Menu
skr_PK: سماجی مینیو

en: Something went wrong. Please try again.
skr_PK:  کجھ خرابی تھی ڳئی۔ سوہݨا ولدا بعد وچ کوشش کراہے۔

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
skr_PK: افسوس، تہاݙے جیٹ پیک کنکشن نال کجھ خراب تھی ڳیا ہے۔

en: Sorry, this comment could not be posted.
skr_PK: افسوس، ایہ تبصرہ پوسٹ کائنی تھی سڳدا۔

en: Stats
skr_PK: شماریات

en: Success!
skr_PK: کامیابی!

en: Suggestions
skr_PK: تجویزاں

en: Sunset
skr_PK: سجھ لہݨ

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
skr_PK: مطابقت پذیری مُکا ݙتّی ڳئی ہِے ڄاں جو آئی ایکس آر مؤکل غائب ہِے۔

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
skr_PK: سِینک کُوں ورڈ پریس ڈاٹ کام دی طرفُوں بلاک کِیتا ڳیا ہِے ڄاں جو اِیہ ہِک شناختی بحران بݨ سڳدا ہئی

en: Tag name
skr_PK: ٹیگ ناں

en: Tags:
skr_PK: ٹیڳ:

en: Testimonial
skr_PK: سند

en: Testimonial Archive Content
skr_PK: آرکائیو مواد دیاں سنداں

en: Testimonial Archive Featured Image
skr_PK: آرکائیو سنداں دی اہم تصویر

en: Testimonial Archive Title
skr_PK: آرکائیو عنوان سنداں

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
skr_PK: سنداں دا ڈرافٹ اپ ڈیٹ تھی ڳیا. <a target="_blank" href="%s">سنداں  دا پیشگی ݙکھالا</a>

en: Testimonial list navigation
skr_PK: سندی تندیر نیویڳیشݨ

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
skr_PK: سنداں ورقیاں تے ودھ کنوں ودھ %1$s سنداں ظاہر تھیندیاں ہن۔

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
skr_PK: سنداں شائع تھی ڳیاں. <a href="%s"> سنداں ݙیکھو</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
skr_PK: سند %s کنوں دہرائی تے بحال تھی ڳئی

en: Testimonial saved.
skr_PK: سند محفوظ تھی ڳئی

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
skr_PK:  <strong>%1$s</strong> کیتے سند شیڈول تھی ڳئی،  <a target="_blank" href="%2$s">سند پیشگی ݙیکھو</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
skr_PK: سنداں جمع تھی ڳیاں. <a target="_blank" href="%s">سنداں ݙیکھو</a>

en: Testimonial updated.
skr_PK: سند اپ ڈیٹ تھی ڳئی

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
skr_PK: سنداں اپ ڈیٹ تھی ڳیاں۔  . <a href="%s"> سنداں ݙیکھو</a>

en: Testimonials
skr_PK: سنداں

en: Testimonials list
skr_PK: سنداں دی تندیر

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
skr_PK: کلائنٹ آئی ڈی / ڈبلیو پی ڈاٹ کام بلاگ آئی ڈی اِیں ویب سائیٹ دا

en: The WP.com user ID of the connected user
skr_PK: کنکٹ تھئے ورتݨ آلے دی وپ ڈاٹ کام ورتݨ آئی ڈی

en: The WP.com user email of the connected user
skr_PK: کنکٹ تھئے ورتݨ الے دا  وپ ڈاٹ کام ورتݨ آلا ای میل

en: The WP.com username of the connected user
skr_PK: کنکٹ تھئے ورتݨ آلے دا  وپ ڈاٹ کام ورتݨ ناں

en: The content of your latest posts page is automatically generated and cannot be edited.
skr_PK: تہاݙیاں تازہ ترین پوسٹاں دے ورقے دا مواد آپݨے آپ پیدا تھیا ہے اتے ایندے وچ تبدیلی کائنی تھی سڳدی۔

en: The file permissions on this host prevent editing files.
skr_PK: ایں ہوسٹ تے فائل دیاں اجازتاں فائلاں کوں ایڈیٹ کرݨ کنوں بچیندیاں ہن۔

en: The number of sites of the connected WP.com user
skr_PK: کنکٹ تھئے وپ ڈاٹ کام ورتݨ آلے دیاں سائٹاں دی تعداد

en: The required "%s" parameter is malformed.
skr_PK: مطلوبہ %s پیرا میٹر غلط لکھا ڳئے۔

en: The required "%s" parameter is missing.
skr_PK: ضروری پیرامیٹر "%s" غائب ہے۔

en: The required "local_user" parameter is missing.
skr_PK: ضروری " مقامی ورتݨ آلا" پیرامیٹر غائب ہے۔

en: The required "nonce" parameter is missing.
skr_PK: ضروری "نونس" پیرامیٹر غئب ہے۔

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
skr_PK: نُمایاں مواد دی خصوصیات دی ترتیبات  <a href="%s">ظاہری شِکل وِچ منتقل کر ڈتّا ڳیا کسٹمائز</a> وِچ ہِن۔

en: The site is not the main network site
skr_PK: ایہ سائٹ مرکزی نٰیٹ ورک سائٹ کائنی

en: Themes
skr_PK: تھیم

en: There is no excerpt because this is a protected post.
skr_PK: کوئی ٹکڑی کائی، کیوں جو ایہ پوسٹ حفاظت وچ ہے۔

en: There was an issue validating this request.
skr_PK: ایں ارداس کوں جوازی بݨاوݨ وچ ہک رولا ہائی۔

en: There was an unspecified error registering the site
skr_PK: ایں سائٹ کوں رجسٹر کرݨ وچ غیر مخصوص تھئی غلطی ہائی۔

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
skr_PK: ایہ پاس ورڈ عام تام ہے۔ کوئی این٘جھا  پاس ورڈ چݨو جیندا  ٻنھاں کیتے اندازہ لاوݨ ݙاڈھا  اوکھا  ہووے ۔

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
skr_PK: ایں پاس ورڈ دا اندازہ لاوݨ ٻہوں سوکھا ہے: تساں ایندے وچ وادھوں وݙے خروف، چھوٹے حروف یا عدد ودھا تے چنگا بݨا سڳدے ہو۔

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
skr_PK: ایں پاس ورڈ دا اندازہ لاوݨ ٻہوں سوکھا ہے: ایندے وچ  !#=?*& وانگوں خاص حروف شامل کرتے چنڳا بݨا سڳدے ہو۔

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
skr_PK: ایں پاس ورڈ دا اندازہ لاوݨ ٻہوں سوکھا ہے: تساں ایندے وچ ݙون٘ہیں حروف تے عدد رلا تے ایں کوں چنڳا بݨا سڳدے ہو۔

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
skr_PK: اِیہ صارف کنٹریکٹر، فری لانسر، کنسلٹنٹ یا ایجنسی ہِے۔

en: Thumbnail
skr_PK: تھمبنیل

en: Tools
skr_PK: آوزار

en: Types:
skr_PK: قسماں

en: UTC%s
skr_PK: یوٹی سی %s

en: Uncategorized
skr_PK: ونکیاں ٻاجھوں

en: Unknown Plugin Update Failure
skr_PK: نامعلوم پلگ ان اپڈیٹ ناکامی

en: Update Menu Item Label
skr_PK: مینیو آئٹم لیبل اپ ڈیٹ کرو

en: Update Menu Section
skr_PK: مینیو حصے کوں اپ ڈیٹ کرو

en: Update Project Tag
skr_PK: منصوبہ ٹیگ اپ ڈیٹ کرو

en: Update Project Type
skr_PK: منصوبہ قسم اپ ڈیٹ کرو

en: Upgrades
skr_PK: اپ گریڈاں

en: Upload
skr_PK: اپ لوڈ

en: Use these settings to display different types of content on your site.
skr_PK: آپݨیں ویب سائیٹ اُتے وَنّو وَنک دا مواد ڈِکھاوݨ کِیتے اِیہ ترتیبات استعمال کرو۔

en: User not found.
skr_PK: ورتݨ آلا کائنی لبھا

en: Users
skr_PK: ورتݨ آلے

en: Valid user is required
skr_PK: جوازی ورتݨ آلا ضروری ہے

en: Valid user is required.
skr_PK: جوازی ورتݨ آلا ضروری ہے۔

en: Verification secrets are empty
skr_PK: تصدیقی راز خالی ہن

en: Verification secrets are incomplete
skr_PK: تصدیقی راز نامکمل ہن

en: Verification secrets not found
skr_PK: تصدیقی راز کائنی لبھے

en: Verification took too long
skr_PK: تصدیق ٻہوں ودھ ویلا گھدے۔

en: View Menu Item
skr_PK: مینیو آئٹم ݙیکھو

en: View Menu Item Label
skr_PK: مینیو آئٹم لیبل ݙیکھو

en: View Menu Section
skr_PK: مینیو حصہ ݙیکھو

en: View Project
skr_PK: منصوبہ ݙیکھو

en: View Project Tag
skr_PK: منصوبہ ٹیگ ݙیکھو

en: View Project Type
skr_PK: منصوبہ قسم ݙیکھو

en: View Testimonial
skr_PK: سند ݙیکھو

en: View all posts by %s
skr_PK: %s دیاں ساریاں پوسٹاں ݙیکھو

en: WP Admin
skr_PK: ورڈپریس ایڈمن

en: WooCommerce
skr_PK: ووو کامرس

en: WordPress.com Features
skr_PK: ورڈپریس ڈاٹ کام صفتاں

en: Writing
skr_PK: لکھائی

en: You aren’t authorized to do that.
skr_PK: تہاکوں او کرݨ دا اختیار کائنی۔

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
skr_PK: تُساں اِنھّاں پہلاں تُوں مربوط منتظماں وِچُوں کہِیں ہِک کُوں کنکشن دی ملکیت کُوں منتقل کِیتے چُݨ سڳدے ہِیوے:

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
skr_PK: تُساں اِیں طریقے کُوں اُوں ویلے تئیں نھوے سݙ سڳدے ڄے تئیں جیٹ پیک کونفگ دی تشکیل نئیں تھی ویندی

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
skr_PK: تُہاکُوں ایندے نال منسلک کرݨ تُوں پہلاں آپݨے جیٹ پیک کُوں رجسٹر کرݨ دی لوڑ ہِے۔

en: Your Custom Content Types
skr_PK: تہاݙیاں رواجی مواد قسماں

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
skr_PK: تُہاݙے پورٹ فولیو آرکائیو وِچ اِیں ویلے کوئی اندراج کائے نِیں۔ تُساں انھاں کُوں بݨاوݨ دا آغاز آپݨے ڈیش بورڈ تُوں کر سڳدے ہِیوے۔

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
skr_PK: تُہاݙیاں سنداں آرکائیو وِچ اِیں ویلے کوئی اندراج کائے نِیں۔ تُساں انھاں کُوں بݨاوݨ دا آغاز آپݨے ڈیش بورڈ تُوں کر سڳدے ہِیوے۔

en: Your theme supports Testimonials
skr_PK: تہاݙا تھیم سنداں کوں سہارا ݙیندے

en: edit
skr_PK: تبدیلی کرو

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: DOWN
skr_PK: ہیٹھاں

[ctx: indicates movement (up or down)]
en: UP
skr_PK: اُتے
