WordPress.com - plugins - jetpack-mu-wpcom - en to uk_UA translation catalogue (248 entries)

en:  and
uk_UA:  і

en: %s is not a valid command.
uk_UA: %s не є дійсною командою.

en: &mdash; Select &mdash;
uk_UA: &mdash; Обрати &mdash;

en: Account Settings
uk_UA: Налаштування аккаунта

en: Activate
uk_UA: Увімкнути

en: Activated
uk_UA: Активовано

en: Activating
uk_UA: Активація

en: Add Many Items
uk_UA: Додати багато пунктів

en: Add Menu Item
uk_UA: Додати пункт меню

en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Menu Item Label
uk_UA: Додати мітку пункту меню

en: Add New Menu Section
uk_UA: Додати новий розділ меню

en: Add New Project
uk_UA: Додати новий проект

en: Add New Project Tag
uk_UA: Додати нову позначку проекту

en: Add New Project Type
uk_UA: Додати новий тип проекту

en: Add New Site
uk_UA: Додати новий сайт

en: Add New Testimonial
uk_UA: Додати нову рекомендацію

en: Add New User
uk_UA: Додати нового користувача

en: Add One Item
uk_UA: Додати один пункт

en: Add These New Menu Items
uk_UA: Додати ці нові пункти меню

en: Add or remove Labels
uk_UA: Додати або видалити мітки

en: Add or remove tags
uk_UA: Додати або видалити теґи

en: Add to section:
uk_UA: Додати до розділу:

en: Additional CSS
uk_UA: Додатковий код CSS

en: All Menu Item Labels
uk_UA: Усі мітки пункту меню

en: All Menu Sections
uk_UA: Всі розділи меню

en: All Project Tags
uk_UA: Всі позначки проектів

en: All Project Types
uk_UA: Всі типи проектів

en: All Projects
uk_UA: Всі проекти

en: All Testimonials
uk_UA: Всі рекомендації

en: All Users
uk_UA: Всі користувачі

en: An unknown error occurred.
uk_UA: Сталася невідома помилка.

en: Appearance
uk_UA: Зовнішній вигляд

en: Author Bio
uk_UA: Біографія автора

en: Available Tools
uk_UA: Доступні інструменти

en: Choose from the most used Labels
uk_UA: Оберіть з-поміж найвикористовуваніших міток

en: Choose from the most used tags
uk_UA: Виберіть з-поміж найбільш використовуваних позначок

en: Classic Blue
uk_UA: Класичний синій

en: Classic Bright
uk_UA: Класичний яскравий

en: Connect
uk_UA: З’єднати

en: Connect to WordPress.com
uk_UA: З’єднатися з WordPress.com

en: Connected
uk_UA: З’єднано

en: Content Options
uk_UA: Параметри контенту

en: Continue reading %s
uk_UA: Читати далі %s

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
uk_UA: Продовжити читання<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Contrast
uk_UA: Контраст

en: Current
uk_UA: Поточний

en: Custom field deleted.
uk_UA: Користувацьке поле видалено.

en: Custom field updated.
uk_UA: Власне поле оновлено.

en: Customer Name
uk_UA: Ім'я покупця

en: Customer Testimonials
uk_UA: Клієнтські рекомендації

en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Customize Testimonials Archive
uk_UA: Налаштувати архів рекомендацій

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Description
uk_UA: Опис

en: Discussion
uk_UA: Обговорення

en: Dismiss this notice
uk_UA: Закрити це повідомлення

en: Display author
uk_UA: Показувати автора

en: Display categories
uk_UA: Показувати категорії

en: Display date
uk_UA: Показувати дату

en: Display tags
uk_UA: Показати теги

en: Domain
uk_UA: Домен

en: Draft
uk_UA: Чернетка

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Menu Item
uk_UA: Редагувати пункт меню

en: Edit Menu Item Label
uk_UA: Редагувати мітку пункту меню

en: Edit Menu Section
uk_UA: Редагувати розділ меню

en: Edit Project
uk_UA: Редагувати проект

en: Edit Project Tag
uk_UA: Редагувати позначку проекту

en: Edit Project Type
uk_UA: Редагувати тип проекту

en: Edit Testimonial
uk_UA: Редагувати рекомендацію

en: Enable Testimonials for this site.
uk_UA: Увімкнути рекомендації для цього сайту.

en: Enter the customer's name here
uk_UA: Введіть ім’я покупця тут

en: Every %d minutes
uk_UA: Кожні %d хвилин

en: Every minute
uk_UA: Кожну хвилину

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Featured
uk_UA: Вибрані

en: Featured Content
uk_UA: Рекомендований вміст

en: Featured Images
uk_UA: Головні зображення

en: Feedback
uk_UA: Зворотний зв'язок

en: Fonts
uk_UA: Шрифти

en: Footer
uk_UA: Футер

en: Full post
uk_UA: Запис повністю

en: General
uk_UA: Загальне

en: Get started
uk_UA: Початок роботи

en: Go to slide %d
uk_UA: Перейти до слайду %d

en: Header
uk_UA: Хедер

en: Home
uk_UA: Головна

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Invalid parent type.
uk_UA: Невірний тип предка.

en: Keep editing
uk_UA: Продовжити редагування

en: Labels
uk_UA: Мітки

en: Learn More
uk_UA: Дізнатися більше

en: Like
uk_UA: Подобається

en: Liked by you
uk_UA: Вподобано вами

en: Loading
uk_UA: завантаження…

en: Manage Purchases
uk_UA: Керувати покупками

en: Media
uk_UA: Медіафайли

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Menu Item
uk_UA: Елемент меню

en: Menu Item Label
uk_UA: Мітка пункту меню

en: Menu Item Labels
uk_UA: Мітки пункту меню

en: Menu Items
uk_UA: Пункти меню

en: Menu Items re-ordered.
uk_UA: Пункти меню впорядковані.

en: Menu Section
uk_UA: Розділ меню

en: Menu Sections
uk_UA: Розділи меню

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
uk_UA: Чернетку пункту меню оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Пункт меню оприлюднено. <a href="%s">Переглянути</a>

en: Menu item restored to revision from %s
uk_UA: Пункт меню відновлено до редакції від %s

en: Menu item saved.
uk_UA: Пункт меню збережено.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
uk_UA: Пункт меню відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
uk_UA: Пункт меню відправлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item updated.
uk_UA: Пункт меню оновлено.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Пункт меню оновлено. <a href="%s">Переглянути</a>

en: New Menu Item
uk_UA: Новий пункт меню

en: New Menu Item Label Name
uk_UA: Нова назва мітки пункту меню

en: New Project
uk_UA: Новий проект

en: New Project Tag Name
uk_UA: Нова назва позначки проекту

en: New Project Type Name
uk_UA: Нова назва типу проекту

en: New Row
uk_UA: Новий рядок

en: New Testimonial
uk_UA: Нова рекомендація

en: Next Slide
uk_UA: Наступний слайд

en: Nightfall
uk_UA: Сутінки

en: No Labels
uk_UA: Міток немає

en: No Labels found
uk_UA: Міток не знайдено

en: No Menu Items found
uk_UA: Пунктів меню не знайдено

en: No Menu Items found in Trash
uk_UA: Пунктів меню в кошику не знайдено

en: No Projects found
uk_UA: Проектів не знайдено

en: No Projects found in Trash
uk_UA: Не знайдено проектів у кошику

en: No Testimonials found
uk_UA: Не знайдено рекомендацій

en: No Testimonials found in Trash
uk_UA: Не знайдено рекомендацій в кошику

en: No tags found.
uk_UA: Позначок не знайдено.

en: Or
uk_UA: Або

en: Order
uk_UA: Замовлення

en: Parent Menu Section
uk_UA: Батьківський розділ меню

en: Parent Menu Section:
uk_UA: Батьківський розділ меню:

en: Parent Project Type
uk_UA: Батьківський тип проекту

en: Parent Project Type:
uk_UA: Батьківський тип проекту:

en: Password must be at least %d characters.
uk_UA: Мінімальна кількість символів у паролі: %d.

en: Passwords may not contain the character "\".
uk_UA: Паролі не можуть містити символ "\".

en: Pause Slideshow
uk_UA: Призупинити показ слайдів

en: Performance
uk_UA: Продуктивність

en: Play Slideshow
uk_UA: Відтворити слайд-шоу

en: Please define an SVG icon filename.
uk_UA: Будь ласка, визначте ім'я файлу для SVG значка.

en: Please define default parameters in the form of an array.
uk_UA: Будь ласка, визначте параметри за замовчуванням у формі масиву.

en: Podcasting
uk_UA: Подкастинг

en: Popular Labels
uk_UA: Популярні мітки

en: Popular Project Tags
uk_UA: Популярні позначки проектів

en: Portfolio
uk_UA: Портфоліо

en: Portfolio Projects
uk_UA: Проекти портфоліо

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
uk_UA: Сторінки портфоліо відображають не більше %1$s проектів

en: Post excerpt
uk_UA: Поштові збори

en: Powder Snow
uk_UA: Порошковий сніг

en: Previous Slide
uk_UA: Попередній слайд

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Private
uk_UA: Приватний

en: Profile
uk_UA: Обліковий запис

en: Project
uk_UA: Проект

en: Project Tag
uk_UA: Позначка проекту

en: Project Tags
uk_UA: Позначки проекту

en: Project Type
uk_UA: Тип проекту

en: Project Types
uk_UA: Типи проектів

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
uk_UA: Чернетку елемента проекту оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
uk_UA: Проект оприлюднений. <a href="%s">Переглянути проект</a>

en: Project restored to revision from %s
uk_UA: Проект відновлено до редакції від %s

en: Project saved.
uk_UA: Проект збережено.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
uk_UA: Проект відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
uk_UA: Проект надіслано. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project updated.
uk_UA: Проект оновлено.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Проект оновлено. <a href="%s">Переглянути елемент</a>

en: Projects
uk_UA: Проекти

en: Published by %s
uk_UA: Опубліковано %s

en: Read more
uk_UA: Читати далі

en: Reading
uk_UA: Читання

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? <a href="%1$s">Почніть звідси</a>.

en: Sakura
uk_UA: Сакура

en: Scheduled
uk_UA: Заплановано

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Menu Item Labels
uk_UA: Шукати мітки пункту меню

en: Search Menu Items
uk_UA: Шукати пункти меню

en: Search Menu Sections
uk_UA: Шукати розділи меню

en: Search Project Tags
uk_UA: Шукати позначки проектів

en: Search Project Types
uk_UA: Шукати типи проектів

en: Search Projects
uk_UA: Шукати проекти

en: Search Testimonials
uk_UA: Шукати рекомендації

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Send invite
uk_UA: Надіслати запрошення

en: Separate tags with commas
uk_UA: Розділяйте теґи комами

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Site
uk_UA: Сайт

en: Site Logo
uk_UA: Лого сайту

en: Sites
uk_UA: Сайти

en: Social Links Menu
uk_UA: Соціальні посилання Меню

en: Social Menu
uk_UA: Соціальне меню

en: Something went wrong. Please try again.
uk_UA: Щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Sorry, this comment could not be posted.
uk_UA: На жаль, цей коментар не може бути оприлюднений.

en: Staging
uk_UA: Тестовий

en: Stats
uk_UA: Статистика

en: Success!
uk_UA: Вітаємо!

en: Suggestions
uk_UA: Пропозиції

en: Sunset
uk_UA: Захід сонця

en: Tag name
uk_UA: Назва теґу

en: Tags:
uk_UA: Позначки:

en: Testimonial
uk_UA: Рекомендація

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Чернетку рекомендації оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
uk_UA: Сторінки рекомендацій відображають не більше %1$s рекомендацій

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію оприлюднено. <a href="%s">Переглянути рекомендацію</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
uk_UA: Рекомендація відновлена до редакції від %s

en: Testimonial saved.
uk_UA: Рекомендацію збережено.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію відправлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial updated.
uk_UA: Рекомендація оновлена.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
uk_UA: Рекомендація оновлена. <a href="%s">Переглянути рекомендацію</a>

en: Testimonials
uk_UA: Рекомендації

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
uk_UA: Процес авторизації закінчився. Поверніться назад і повторіть спробу.

en: Themes
uk_UA: Теми

en: There is no excerpt because this is a protected post.
uk_UA: Уривка немає, тому що запис захищений.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
uk_UA: Сталася помилка під час створення користувача для вас. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором вашого сайту.

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Types:
uk_UA: Типи

en: UTC%s
uk_UA: UTC %s

en: Uncategorized
uk_UA: Некатегоризовано

en: Update Menu Item Label
uk_UA: Оновити мітку пункту меню

en: Update Menu Section
uk_UA: Оновити розділ меню

en: Update Project Tag
uk_UA: Оновити позначку проекту

en: Update Project Type
uk_UA: Оновити тип проекту

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: Upgrade now
uk_UA: Оновити зараз

en: Upgrades
uk_UA: Покупки

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Uploading…
uk_UA: Завантаження…

en: Use these settings to display different types of content on your site.
uk_UA: Використовуйте ці налаштування, щоби відображати різні типи вмісту на вашому сайті.

en: User not found.
uk_UA: Користувача не знайдено

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: View Menu Item
uk_UA: Переглянути пункт меню

en: View Menu Item Label
uk_UA: Переглянути мітку пункту меню

en: View Menu Section
uk_UA: Переглянути розділ меню

en: View Project
uk_UA: Переглянути проект

en: View Project Tag
uk_UA: Переглянути позначку проекту

en: View Project Type
uk_UA: Переглянути тип проекту

en: View Testimonial
uk_UA: Переглянути рекомендацію

en: View all posts by %s
uk_UA: Переглянути всі записи автора %s

en: WP Admin
uk_UA: WP Адмін

en: Writing
uk_UA: Написання

en: Your Custom Content Types
uk_UA: Ваші користувацькі типи вмісту

en: Your theme supports Testimonials
uk_UA: Ваша тема підтримує рекомендації

en: edit
uk_UA: редагувати
