WordPress.com - en to mwl translation catalogue (925 entries)

en:  and
mwl: i

en: % Comments
mwl: % Comentairos

en: % Responses
mwl: % Respuostas

en: % comments
mwl: % comentairos

en: %1$s on %2$s
mwl: %1$s an %2$s

en: %s %s views
mwl: %s %s bejitas

en: %s [Current Revision]
mwl: %s [Rebison Atual]

en: %s ago
mwl: %s atrás

en: %s is required.
mwl: %s ye oubrigatório.

en: &laquo; Older Comments
mwl: &laquo; Comentairos Antigos

en: &laquo; Older Entries
mwl: &laquo; Antradas Antigas

en: &laquo; Previous
mwl: &laquo; Pa Trás

en: &laquo; Previous Entries
mwl: &laquo; Antradas Anteriores

en: &laquo; Previous Page
mwl: &laquo; Páigina Anterior

en: (Edit)
mwl: (Eiditar)

en: (Leave at 0 for no rating.)
mwl: (Deixa 0 pa nun botar.)

en: (no title)
mwl: (sin títalo)

en: (required)
mwl: (oubrigatório)

en: + Add New Category
mwl: +  Ajuntar Nuoba Catadorie

en: - Select -
mwl: - Scolher -

en: 1 Comment
mwl: 1 Comentairo

en: 1 comment
mwl: 1 comentairo

en: 1 hour
mwl: 1 huora

en: 24/7 Support
mwl: Ajuda 24/7

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
mwl: <strong>ERRO</strong>: Essa morada eiletrónica yá ye outelizada por alguien.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
mwl: <strong>ERRO</strong>: Palabras chabe nun puoden cuntener la letra"\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
mwl: <strong>ERRO</strong>: Por fabor pon un nome de outelizador.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
mwl: <strong>ERRO</strong>: La morada eiletrónica nun stá correta.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
mwl: <strong>ERRO</strong>: L campo de la palabra chabe stá bazio.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
mwl: <strong>Abiso:</strong> estas páiginas nun debian ser la miesma!

en: A comment is held for moderation
mwl: Un comentairo stá a la spera de moderaçon

en: A valid email address is required
mwl: Ye oubrigatória ua morada eiletrónica bálida

en: A while ago
mwl: Hai un cachico

en: AM
mwl: am

en: Abort
mwl: Çfazer

en: About
mwl: Subre

en: About Us
mwl: Subre Nós

en: About Yourself
mwl: Subre Ti

en: About me
mwl: Subre Mi

en: About the user
mwl: Subre l outelizador

en: Action
mwl: Acion

en: Actions
mwl: Aciones

en: Activate &raquo;
mwl: Atibar &raquo;

en: Activate:
mwl: Atibar

en: Activated
mwl: Atibo?

en: Active
mwl: Atibado

en: Add
mwl: Ajuntar

en: Add Audio
mwl: Ajuntar Sonido

en: Add Link
mwl: Ajuntar Lhigaçon

en: Add Media
mwl: Ajuntar Média

en: Add New
mwl: Ajuntar Nuobo

en: Add New Category
mwl: Ajuntar Nuoba Catadorie

en: Add New Link
mwl: Ajuntar nuoba Lhigaçon

en: Add New Page
mwl: Ajuntar Nuoba Páigina

en: Add New Post
mwl: Ajuntar Nuoba Antrada

en: Add New Topic
mwl: Ajuntar Nuoba Çcuçon

en: Add New User
mwl: Ajuntar Nuobo Outelizador

en: Add Site
mwl: Ajuntar Sítio

en: Add Trusted Site
mwl: Ajuntar Lhugar de la Anterneta Cunfiable

en: Add Video
mwl: Ajuntar Bídio

en: Add Widget
mwl: Ajuntar Anzona

en: Add an Image
mwl: Ajuntar ua Eimaige

en: Add media
mwl: Ajuntar Média

en: Add new page
mwl: Ajuntar Nuoba Páigina

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
mwl: latin

en: Address | Addresses
mwl[0]: Morada

en: Address 1
mwl: Morada 1

en: Address 2
mwl: Morada 2

en: Administrator
mwl: Administrador

en: Advanced
mwl: Abançado

en: Advanced Settings
mwl: Defeniçones Abançadas

en: Advanced.
mwl: Abançado

en: Africa
mwl: África

en: Akismet Configuration
mwl: Cunfiguraçon Akismet

en: Align Center
mwl: Alinhar al Centro

en: Align Left
mwl: Alinhar a la Squierda

en: Align Right
mwl: Alinhar a la Dreita

en: Align left
mwl: Alinhar a la squierda

en: Align right
mwl: Alinhar a la dreita

en: All Categories
mwl: To las Catadories

en: All Links
mwl: Todas las Lhigaçones

en: All Settings
mwl: To las Defeniçones

en: All Time
mwl: To l Tiempo

en: All Types
mwl: To ls Tipos

en: All done!
mwl: Todo feito!

en: All done.
mwl: Todo feito.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
mwl: Todo prunto. <a href="%s">Aprobeita!</a>

en: All time
mwl: Todo l tiempo

en: Allow Comments
mwl: Permetir Comentairos

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
mwl: Tipos de Fexeiro Permetidos: <strong>%s</strong>.

en: America
mwl: América

en: Amsterdam
mwl: Amsterdan

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
mwl: La média ye la soma de bejitas dibidida pul númaro de dies.

en: Anonymous
mwl: Anónimo

en: Antarctica
mwl: Antártica

en: Anyone posts a comment
mwl: Quienquiera puode comentar

en: Apply
mwl: Aplicar

en: Apply Changes
mwl: Aplicar Alteraçones

en: Approve
mwl: Aporbar

en: Approve comment
mwl: Aporbar Comentairo

en: Approve it: %s
mwl: Aproba-lo: %s

en: Approve this comment
mwl: Aporbar este comentairo

en: April
mwl: Abril

en: Archive
mwl: Arquibo

en: Archive for %s
mwl: Arquibo pa %s

en: Archives
mwl: Arquibos

en: Arctic
mwl: Ártico

en: Are you lost?
mwl: Stás perdido?

en: Are you sure you want to do this?
mwl: Tenes la certeza que quieres fazer esto?

en: At a Glance
mwl: De relance

en: Atlantic
mwl: Atlántico

en: Attachments
mwl: Aneixos

en: August
mwl: Agosto

en: Australia
mwl: Oustrália

en: Author
mwl: Outor

en: Author:
mwl: Outor:

en: Authorization failed
mwl: Outenticaçon falhou

en: Authorize %s
mwl: Outorizar %s

en: Available Widgets
mwl: Anzonas Çcponibles

en: Avatar Display
mwl: Caramono

en: Avatar Size (px):
mwl: Tamanho de l Caramono (px):

en: Avatar background color:
mwl: Quelor de fondo de l caramono:

en: Avatars
mwl: Caramonos

en: Average
mwl: Média

en: Average per Day
mwl: Média por Die

en: Average per day
mwl: Média por Die

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
mwl: Las médias son arredundadas al númaro anteiro mais próssimo pa ser amostrado.

en: Azores
mwl: Açores

en: Back to %s
mwl: Retornar pa %s

en: Back to blog options
mwl: Retornar pa oupçones de l blogue

en: Blank
mwl: Bazio

en: Blocked
mwl: Bloquiado

en: Blog
mwl: Blogue

en: Blog Name
mwl: Nome de l Blogue

en: Blog Title
mwl: Títalo de l Blogue

en: Blog URL:
mwl: Lhigaçon de l Blogue:

en: Blog at WordPress.com
mwl: Blogue ne l WordPress.com

en: Blog pages show at most
mwl: Las páiginas de l blogue mostran ne l mássimo

en: Blogroll
mwl: Tulha

en: Blogs
mwl: Blogues

en: Bookmarks
mwl: Faboritos

en: Bottom Left
mwl: Squierda Ambaixo

en: Bottom Right
mwl: Dreita Ambaixo

en: Brown
mwl: Castanho

en: Browse
mwl: Nabegar

en: By %s
mwl: Por %s

en: By %s.
mwl: Por %s.

en: By: %s
mwl: Por: %s

en: Calcutta
mwl: Calcuta

en: Calendar
mwl: Calendairo

en: Cancel
mwl: Çfazer

en: Cannot load %s.
mwl: Nun ye possible carregar %s.

en: Cape Verde
mwl: Cabo Berde

en: Categories
mwl: Catadories

en: Categories deleted.
mwl: Catadories botadas fuora.

en: Categories to Tags
mwl: Catadories pa Eitiquetas

en: Categories:
mwl: Catadories:

en: Categories:
mwl: Catadories:

en: Categories: %s
mwl: Catadories: %s

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
mwl: Catadorie %s nun eisiste!

en: Category added.
mwl: Catadorie ajuntada cumo debe de ser.

en: Category deleted.
mwl: Catadorie botada pa la rue.

en: Category name.
mwl: Nome de la Catadorie

en: Category not added.
mwl: Nun fui possible ajuntar la Catadorie.

en: Category not updated.
mwl: Catadorie nun atualizada.

en: Category updated.
mwl: Catadorie atualizada cumo debe de ser.

en: Category: | Categories:
mwl[0]: Catadorie:

en: Center
mwl: Centro

en: Change
mwl: Demudar

en: Change Theme
mwl: Demudar Tema

en: Change role to&hellip;
mwl: Demudar papel pa &hellip;

en: Changed roles.
mwl: Papeles Demudados.

en: Changes saved.
mwl: Alteraçones Grabadas.

en: Changing to %s
mwl: A Demudar pa %s

en: Cheatin&#8217; uh?
mwl: Fazer batota, aah?

en: Check All
mwl: Marcar Todo

en: Check Spelling
mwl: Berificar Scrita

en: Choose a file from your computer:
mwl: Scuolhe un fexeiro de l tou cumputador:

en: City
mwl: Cidade

en: Click here to cancel reply.
mwl: Carrega eiqui pa çfazer respuosta.

en: Clicks
mwl: Bejitas

en: Close
mwl: Ancerrar

en: Close Window
mwl: Ancerrar Jinela

en: Closed
mwl: Ancerrado

en: Color
mwl: Quelor

en: Colors
mwl: Quelores

en: Column
mwl: Queluna

en: Columns
mwl: Quelunas

en: Comment %d does not exist
mwl: L comentairo %d nun eisiste

en: Comment:
mwl: Comentairo:

en: Comments
mwl: Comentairos

en: Comments %s
mwl: Comentairos %s

en: Comments are closed.
mwl: Comentairos stan ancerrados.

en: Comments for %s
mwl: Comentairos pa %s

en: Comments off
mwl: Comentairos Zlhigados

en: Comments on: %s
mwl: Comentairos an: %s

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
mwl: Cumparar Rebisones de &#8220;%s&#8221;

en: Configure
mwl: Cunfigurar

en: Confirm
mwl: Cunfirmar

en: Confirm Deletion
mwl: Cunfirmar Botar pa la Rue

en: Confirm Removal
mwl: Cunfirmar Botar pa la Rue

en: Confirmation
mwl: Cunfirmaçon

en: Congratulations!
mwl: Parabienes!

en: Contact
mwl: cuntato

en: Contact Info
mwl: Anformaçones de Cuntato

en: Content
mwl: Cuntenido

en: Continue Reading &raquo;
mwl: Cuntinar a Lher &raquo;

en: Continue reading
mwl: Cuntinar a lher

en: Convert Tags to Categories
mwl: Transformar Eitiquetas an Catadories

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
mwl: A cumberter la catadorie <strong>%s</strong> ...

en: Copy
mwl: Copiar

en: Cost
mwl: Custo

en: Could not connect to %s
mwl: Nun fui possible lhigar a %s

en: Could not create user
mwl: Nun fui possible criar outelizador

en: Country
mwl: Paiç

en: Created
mwl: Criado

en: Credits
mwl: Créditos

en: Crop Image
mwl: Cortar Eimaige

en: Crop image
mwl: Cortar Eimaige

en: Current Theme
mwl: Tema Atual

en: Custom Structure
mwl: Strutura a la medida

en: Custom Style created.
mwl: Stilo a la medida criado.

en: Custom Style deleted.
mwl: Stilo a la medida botado fuora.

en: Custom Style updated.
mwl: Stilo a la medida atualizado.

en: Custom Styles
mwl: Stilos a la medida

en: Dark
mwl: Scuro

en: Dashboard
mwl: Painel de Cuntrole

en: Date
mwl: Era

en: Date Format
mwl: Formato de la Data

en: Date and time format
mwl: Formado de la Data i de l Tiempo:

en: Days
mwl: Dies

en: Deactivate
mwl: Zatibado

en: December
mwl: Dezembre

en: Default
mwl: Oumisson

en: Default Avatar
mwl: Caramono por Oumisson

en: Default Post Category
mwl: Catadorie de la Antrada por Oumisson

en: Default article settings
mwl: Definiçones por Oumisson de ls Dezires

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
mwl: Tulha

en: Delete
mwl: Botar pa la rue

en: Delete Users
mwl: Botar pa la rue outelizadores

en: Delete image
mwl: Botar pa la rue Eimaige

en: Delete table
mwl: Botar pa la rue tabela

en: Deleted
mwl: Botados pa la rue

en: Description
mwl: Çcriçon

en: Description (optional)
mwl: Çcriçon (Oupcional)

en: Design
mwl: Zeinho

en: Discussion
mwl: Çcuçon

en: Discussion Settings
mwl: Defeniçones de las Çcuçones

en: Display item date?
mwl: Amostrar la data?

en: Documentation
mwl: Decumentaçon

en: Domain
mwl: Domínio

en: Done
mwl: Feito

en: Download Export File
mwl: Sacar fexeiro de Sportaçon

en: Draft
mwl: Rascunho

en: Drafts
mwl: Rascunhos

en: E-mail
mwl: Morada Eiletrónica

en: E-mail: %s
mwl: Morada Eiletrónica: %s

en: Edit
mwl: Eiditar

en: Edit &#8220;%s&#8221;
mwl: Eiditar &#8220;%s&#8221;

en: Edit CSS
mwl: Eiditar CSS

en: Edit Category
mwl: Eiditar Catadorie

en: Edit Comment
mwl: Eiditar Comentairo

en: Edit Image
mwl: Eiditar Eimaige

en: Edit Link
mwl: Eiditar Lhigaçon

en: Edit Link Category
mwl: Eiditar Catadorie de Lhigaçones

en: Edit Post
mwl: Eiditar Antrada

en: Edit Profile
mwl: Eiditar Calantriç

en: Edit Project
mwl: Eiditar Porjeto

en: Edit Tag
mwl: Eiditar Eitiqueta

en: Edit This
mwl: Eiditar Esto

en: Edit User
mwl: Eiditar Outelizador

en: Edit comment
mwl: Eiditar Comentairo

en: Edit page
mwl: Eiditar Páigina

en: Edit tag
mwl: Eiditar eitiqueta

en: Edit this entry.
mwl: Eiditar esta antrada.

en: Email
mwl: Morada Eiletrónica

en: Email address required
mwl: Morada eiletrónica oubrigatória

en: Email address.
mwl: Morada de l Correio Eiletrónico:

en: Email:
mwl: Morada Eiletrónica:

en: Empty filename
mwl: Fexeiro Bazio

en: Enable
mwl: Lhigar

en: Enter your password to view comments.
mwl: Pon la tue palabra chabe pa ber comentairos

en: Error
mwl: Erro

en: Error!
mwl: Erro!

en: Error: please enter a valid email address.
mwl: Erro: por fabor pon ua morada eiletrónica bálida.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
mwl: Erro: por fabor prenche ls campos oubrigatórios (nome, morada eiletrónica).

en: Europe
mwl: Ouropa

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
mwl: Eisemplo: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; nun te squeças de l <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
mwl: Eisemplo: porgrama de blogues de Nifty

en: Expires
mwl: Passa la balidade

en: Expiry Date
mwl: Data de Balidade

en: Export
mwl: Sportar

en: Express yourself. Start a blog.
mwl: Diç l que te bai an la alma. Ampeça un blogue.

en: Facebook:
mwl: Facebook

en: Failed to write file to disk.
mwl: Nun fui possible screbir l fexeiro ne l fisco.

en: Favorites
mwl: Faboritos

en: Features
mwl: Funcionalidades

en: February
mwl: Febreiro

en: File edited successfully.
mwl: Fexeiro eiditado cumo debe ser.

en: File not found
mwl: Fexeiro Nun Ancuntrado

en: Filter
mwl: Filtrar

en: Filter &#187;
mwl: Filtrar &#187;

en: Finish
mwl: Acabar

en: First Name
mwl: Purmeiro nome

en: First name
mwl: Purmeiro nome

en: Flickr Photos
mwl: Retratos de l Flickr

en: Font
mwl: Tipo de Letra

en: Footer
mwl: Rodapie

en: Format:
mwl: Formato:

en: Formatting
mwl: Formataçon

en: Forum
mwl: Fórun

en: Forums
mwl: Fóruns

en: Found %s
mwl: Ancuntrado %s

en: Four Columns
mwl: Quatro Quelunas

en: Fri
mwl: Ses

en: Friday
mwl: Sesta

en: Front Page
mwl: Páigina Percípal

en: Full Name: %s
mwl: Nome Cumpleto: %s

en: Full name
mwl: Nome Cumpleto

en: Full text
mwl: Testo Cumpleto

en: Fullscreen
mwl: Pantalha Anteira

en: Gallery (%s)
mwl: Galerie (%s)

en: General
mwl: Giral

en: General Settings
mwl: Defeniçones Girales

en: Get New Password
mwl: Nuoba Palabra Chabe

en: Get a Free Blog Here
mwl: Cria un Blogue de Grácia Eiqui

en: Go
mwl: Bota

en: Go back
mwl: Retornar

en: Grey
mwl: Cinza

en: Hand
mwl: Mano

en: Havana
mwl: Habana

en: Header
mwl: Cabeçailho

en: Heading 1
mwl: Cabeçailho 1

en: Height
mwl: Altura

en: Height:
mwl: Altura:

en: Hello world!
mwl: Oulá Mundo!

en: Help
mwl: Ajuda

en: Hide
mwl: Scunder

en: Holiday
mwl: Feriado

en: Home
mwl: Ampeço

en: Homepage
mwl: Páigina de l Ampeço

en: Horizontal space
mwl: Spácio Hourizuntal

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
mwl: Se falas Anglés, <a href="http://translate.wordpress.com/"> puodes ajudar-mos a traduzir l  WordPress pa la tue lhéngua.</a>

en: Image Address
mwl: Morada de la Eimaige

en: Image Title
mwl: Títalo de la Eimaige

en: Image description
mwl: Çcriçon de la Eimaige

en: Image sizes
mwl: Tamanho de Eimaiges

en: Import
mwl: Amportar

en: Import Attachments
mwl: Amportar Aneixos

en: Import Blogger
mwl: Amportar Blogger

en: Import Blogroll
mwl: Amportar Tulha

en: Import LiveJournal
mwl: Amportar LiveJournal

en: Import RSS
mwl: Amportar RSS

en: Import WordPress
mwl: Amportar WordPress

en: Import your blogroll from another system
mwl: Amportar l tou blogroll de outro sistema

en: Importing post...
mwl: A amportar Antrada...

en: Importing...
mwl: A amportar...

en: Inactive
mwl: Zatibado

en: Insert Image
mwl: Anserir Eimaige

en: Insert More Tag
mwl: Anserir Mais Eitiquetas

en: Insert into Post
mwl: Poner an la Antrada

en: Insert/edit image
mwl: Anserir/eiditar eimaige

en: Inserted <strong>%s</strong>
mwl: Anserido <strong>%s</strong>

en: Install
mwl: Anstalar

en: Install Now
mwl: Anstalar Agora

en: Interests
mwl: Antresses

en: Invalid comment ID.
mwl: Andentificador de l comentairo ambálido.

en: Invalid comment status.
mwl: Stado ambálido de comentairo.

en: Invalid file
mwl: Fexeiro Anbálido

en: Invalid key.
mwl: Chabe Ambálida

en: Invalid role
mwl: Papel Ambálido

en: Invite Sent!
mwl: Cumbite Ambiado.

en: Invites
mwl: Cumbites

en: Italic
mwl: Eitálico

en: January
mwl: Janeiro

en: Jerusalem
mwl: Jarusalén

en: Join
mwl: Ajuntar

en: July
mwl: Júlio

en: June
mwl: Júnio

en: Just now
mwl: agora miesmo

en: Justify Text
mwl: Testo Justeficado

en: Keep this link private
mwl: Mantener esta lhigaçon pribada

en: Key
mwl: Chabe

en: Language
mwl: Lhéngua

en: Language this blog is primarily written in.
mwl: Lhéngua an que este blogue ye purmeiramente screbido.

en: Language:
mwl: Lhéngua:

en: Languages
mwl: Lhénguas

en: Large size
mwl: Tamanho grande

en: Last Name
mwl: Redadeiro nome

en: Last Post
mwl: Última Antrada

en: Last Updated
mwl: Redadeira Atualizaçon

en: Last name
mwl: Redadeiro nome

en: Last updated: %s
mwl: Redadeiro atualizaçon: %s

en: Last week
mwl: Sumana passada

en: Latest
mwl: Redadeiro

en: Latest Posts
mwl: Redadeiras Antradas

en: Latest activity
mwl: Redadeira Atebidade

en: Leave Blog
mwl: Deixar Blogue

en: Leave a Comment
mwl: Deixa un Comentairo

en: Leave a Reply
mwl: Deixar ua Respuosta

en: Leave a comment
mwl: Deixar un comentairo

en: Leave blog
mwl: Deixar Blogue

en: Left
mwl: Squierda

en: Left Sidebar
mwl: Barra de la Lhado Squierdo

en: Letter
mwl: Carta

en: Library
mwl: Biblioteca

en: Light
mwl: Lhuç

en: Link
mwl: Lhigaçon

en: Link Categories
mwl: Catadories de Lhigaçones

en: Link Visibility
mwl: Besiblidade de la Lhigaçon

en: Link added.
mwl: Lhigaçon ajuntada cumo debe de ser.

en: Link not found.
mwl: Lhigaçon nun ancuntrada.

en: Link to image
mwl: Lhigar a la Eimaige

en: Links
mwl: Lhigaçones

en: Lisbon
mwl: Lisboua

en: List
mwl: Lista

en: Load Style
mwl: Cargar Stilo

en: Loading...
mwl: A Carregar...

en: Log Out
mwl: Salir

en: Log in to Reply
mwl: Entra pa Respunder

en: Log in to leave a Comment
mwl: Pon-te an lhinha pa Comentar

en: Log out of this account
mwl: Salir desta cuonta

en: Logged in as %s
mwl: An linha cumo %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
mwl: An linha cumo <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Login
mwl: Antrar

en: Login &raquo;
mwl: Antrar &raquo;

en: Logout
mwl: Salir

en: Logout &raquo;
mwl: Salir &raquo;

en: London
mwl: Londres

en: Lost Password
mwl: Palabra Chabe Perdida

en: Lost your password?
mwl: Perdiste la tue Palabra Chabe?

en: Mail (will not be published)
mwl: Morada eiletrónica (nun será publicada)

en: March
mwl: Março

en: Max Height
mwl: Altura Más

en: Max Width
mwl: Mássimo de Ancho

en: Maximum Rating
mwl: Puntuaçon Mássima

en: Maximum size: %s
mwl: Tamanho Mássimo: %s

en: May
mwl: Maio

en: Media
mwl: Média

en: Media Library
mwl: Biblioteca de Média

en: Media library
mwl: Biblioteca de Média

en: Medium size
mwl: Tamanho Médio

en: Member
mwl: Nembro

en: Middle
mwl: Meio

en: Missing Attachment
mwl: Falta aneixo

en: Missing a temporary folder.
mwl: Falta ua pasta temporária.

en: Moderator
mwl: Moderador

en: Mon
mwl: Seg

en: Monday
mwl: Segunda

en: Month and name
mwl: Més i nome

en: Monthly archives
mwl: Arquibos Por Més

en: Months
mwl: Meses

en: Months and Years
mwl: Meses i Anhos

en: Months and years
mwl: Meses i Anhos

en: More Languages
mwl: Mais Lhénguas

en: Most Active (%s)
mwl: Mais Atibas (%s)

en: Most Popular
mwl: Mais Popular

en: Most popular
mwl: Mais Popular

en: Move
mwl: Arrastrar

en: My Blogs
mwl: Mius Blogues

en: My account
mwl: Mie Cuonta

en: Name
mwl: Nome

en: Name (required)
mwl: Nome (oubrigatório)

en: Name:
mwl: Nome:

en: Navigation
mwl: Nabegaçon

en: Need more help?
mwl: Percisas mais ajuda?

en: Never
mwl: Nunca

en: New Page
mwl: Nouba Páigina

en: New Password
mwl: Nuoba Palabra Chabe

en: New Post
mwl: Nuoba Antrada

en: New York
mwl: Nuoba Eiorque

en: New category name
mwl: Nuobo nome de catadorie

en: New password
mwl: Nuoba palabra chabe

en: New to WordPress.com?
mwl: Nuobo ne l WordPress.com?

en: New user created.
mwl: Criado nuobo outelizador.

en: Newer Comments &raquo;
mwl: Nuobos comentairos &raquo;

en: Newer Entries &raquo;
mwl: Antradas Noubas &raquo;

en: News
mwl: Amboras

en: Next &raquo;
mwl: Próssimo &raquo;

en: Next &rarr;
mwl: Próssimo &rarr;

en: Next Entries &raquo;
mwl: Próssimas Antradas &raquo;

en: Next Page &raquo;
mwl: Próssima Páigina &raquo;

en: Next page
mwl: Próssima páigina

en: Nickname
mwl: Nomeada

en: No
mwl: Nó

en: No Comments
mwl: Sin Comentairos

en: No Title
mwl: Sin Títalo

en: No blogs found
mwl: Nun furun ancuntrados blogues

en: No blogs... yet.
mwl: Inda sin blogues...

en: No categories
mwl: Sin catadories

en: No comments yet.
mwl: Sin comentairos, por anquanto.

en: No file was uploaded.
mwl: Nun fui carregado nanhun fexeiro.

en: No links found.
mwl: Nun fúrun ancuntradas lhigaçones.

en: No post?
mwl: Sin antradas?

en: No posts
mwl: Sin antradas

en: No posts found.
mwl: Nun furun ancuntradas Antradas.

en: No results found.
mwl: Nun furun ancuntrados Resultados.

en: None
mwl: Nanhun

en: Not Found.
mwl: Nun Ancuntrado.

en: Not Spam
mwl: Sin Murraça

en: Notes
mwl: Notas

en: November
mwl: Nobembre

en: Number of posts to show:
mwl: Númaro de antradas pa amostrar:

en: Numeric
mwl: Númaro

en: October
mwl: Outubre

en: Once Daily
mwl: Ua Beç Por Die

en: Once Hourly
mwl: Ua Beç Por Huora

en: One Column
mwl: Ua Queluna

en: One Response
mwl: Ua Respuosta

en: One comment
mwl: Un comentairo

en: One response
mwl: Ua respuosta

en: Only show percentages
mwl: Amostrar solo percentaiges

en: Open
mwl: Abierto

en: Optional
mwl: Oupcional

en: Options
mwl: Oupçones

en: Options saved.
mwl: Oupçones grabadas.

en: Or choose from your local disk:
mwl: Ó scuolhe de l tou disco de l cumputador:

en: Order
mwl: Orde

en: Organization
mwl: Ourganizaçon

en: Other
mwl: Outro

en: Other WordPress News
mwl: Outras Amboras de l WordPress

en: Other comment settings
mwl: Outras definiçones de ls comentairos

en: Other languages:
mwl: Outras lhénguas:

en: PM
mwl: pm

en: Page %s
mwl: Páigina %s

en: Page order
mwl: Orde de las Páiginas

en: Page title
mwl: Títalo de la Páigina

en: Pages
mwl: Páiginas

en: Pages:
mwl: Páiginas:

en: Parent category
mwl: Catadorie pai

en: Parent category:
mwl: Catadorie pai

en: Password
mwl: Palabra Chabe

en: Password Reset
mwl: Reampeçar Palabra Chabe

en: Password required
mwl: Palabra Chabe Oubrigatória

en: Password:
mwl: Palabra Chabe:

en: Password: %s
mwl: Palabra Chabe: %s

en: Paste
mwl: Colar

en: Path
mwl: Camino

en: Pending Review
mwl: A la Spera de Rebison

en: Permalink
mwl: Lhigaçon Para Siempre

en: Permalink Settings
mwl: Defeniçones de las Lhigaçones pa Siempre

en: Permalink to %s
mwl: Lhigaçon pa Siempre pa %s

en: Permalink:
mwl: Lhigaçon pa Siempre:

en: Permalink: %s
mwl: Lhigaçon para siempre: %s

en: Permalinks
mwl: Lhigaçones para Siempre

en: Permanent Link to %s
mwl: Lhigaçon para siempre pa %s

en: Personal Options
mwl: Oupçones Pessonales

en: Phone
mwl: Telifone

en: Pink
mwl: Quelor de rosa

en: Please enter a username
mwl: Por fabor pon un nome de outelizador

en: Please try again.
mwl: Por fabor spurmenta outra beç.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
mwl: Por fabor carrega un fexeiro WXR (WordPress eXtended RSS) bálido de sportaçon.

en: Popular Tags
mwl: Eitiquetas Populares

en: Post #%s
mwl: Publicar #%s

en: Post Comment
mwl: Deixar Comentairo

en: Post a Comment
mwl: Deixar Comentairo

en: Post already imported
mwl: Antrada yá amportada

en: Post published.
mwl: Antrada publicada.

en: Post updated.
mwl: Antrada atualizada.

en: Posted
mwl: Publicado

en: Posted by %s
mwl: Publicado por %s

en: Posted by: %s
mwl: Publicado por: %s

en: Posted in %s
mwl: Publicado an %s

en: Posted:
mwl: Publicado:

en: Posts
mwl: Antradas

en: Posts by %s
mwl: Antradas por %s

en: Posts page: %s
mwl: Páiginas de Antradas: %s

en: Prague
mwl: Pragua

en: Press This
mwl: Carrega Nesto

en: Preview
mwl: Amostrar

en: Preview and Insert
mwl: Amostrar i Anserir

en: Primary
mwl: Percipal

en: Primary Blog
mwl: Blogue Percipal:

en: Primary blog was changed
mwl: L Blogue Percipal fui demudado

en: Print
mwl: Ampremir

en: Privacy
mwl: Purbacidade

en: Privacy Settings
mwl: Defeniçones de Purbacidade

en: Private
mwl: Pribado

en: Private: %s
mwl: Pribado: %s

en: Proceed
mwl: Cuntinar

en: Product
mwl: Preduto

en: Profile
mwl: Calantriç

en: Projects
mwl: Porjetos

en: Protected: %s
mwl: Portegido: %s

en: Public
mwl: Público

en: Publish
mwl: Publicar

en: Publish &raquo;
mwl: Publicar &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
mwl: Publicar <b>lhougo</b>

en: Published
mwl: Publicado

en: Published:
mwl: Publicada:

en: Quality
mwl: Qualidade

en: Questions?
mwl: Preguntas

en: Quick Edit
mwl: Eidiçon Rápida

en: RSS Links
mwl: Lhigaçones RSS

en: Rate
mwl: Botar

en: Rating
mwl: Botaçon

en: Ratings
mwl: Botaçones

en: Read More
mwl: Ler Mais

en: Read More...
mwl: Lei Mais...

en: Read more...
mwl: Ler mais...

en: Read the rest of this entry &raquo;
mwl: Lei l restro desta antrada &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
mwl: Ler l restro de esta antrada &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
mwl: Lei l restro desta páigina &raquo;

en: Reading
mwl: A ler

en: Reading Settings
mwl: Defeniçones de Lheitura

en: Recent
mwl: Redadeiro

en: Recent Comments
mwl: Redadeiros Comentairos

en: Recent Drafts
mwl: Redadeiros Rascunhos

en: Recent Posts
mwl: Redadeiras Antradas

en: Recent Updates
mwl: Redadeiras Atualizaçones

en: Recent Weeks
mwl: Redadeiras Sumanas

en: Recent weeks
mwl: Redadeiras Sumanas

en: Redo
mwl: Refazer

en: Register
mwl: Registrar

en: Related Tags
mwl: Eitiquetas Relacionadas

en: Relationship
mwl: Relaçon

en: Remember me
mwl: Lhembrar-se de mi

en: Remove
mwl: Botar pa la rue

en: Remove link
mwl: Botar pa la rue lhigaçon

en: Reply
mwl: Respunder

en: Reports
mwl: Relatórios

en: Response
mwl: Respuosta

en: Right
mwl: Dreita

en: Right Now
mwl: Agora Miesmo

en: Role
mwl: Papel

en: Rome
mwl: Roma

en: Sat
mwl: Sáb

en: Saturday
mwl: Sábado

en: Save
mwl: Grabar

en: Save Changes
mwl: Grabar Alteraçones

en: Save Draft
mwl: Grabar Rascunho

en: Save Settings
mwl: Grabar Defeniçones

en: Save all changes
mwl: Grabar to las alteraçoens

en: Save as Draft
mwl: Grabar cumo Rascunho

en: Saved.
mwl: Grabado.

en: Screen Options
mwl: Oupçones de la Pantalha

en: Search
mwl: Percurar

en: Search Categories
mwl: Percurar Catadories

en: Search Comments
mwl: Percurar Comentairos

en: Search Links
mwl: Percurar Lhigaçones

en: Search Pages
mwl: Percurar Páiginas

en: Search Results
mwl: Resultados de Percura

en: Search Results for: %s
mwl: Percurar Resultados Pa: %s

en: Search Tags
mwl: Percurar Eitiquetas

en: Search Users
mwl: Percurar Outelizadores

en: Search Widgets
mwl: Percurar Anzonas

en: Search WordPress.com Blogs
mwl: Buscar Blogues de l WordPress.com

en: Search for:
mwl: Percurar por:

en: Select Category
mwl: Scolher Catadorie

en: Select Month
mwl: Scolher Més

en: Select a language below
mwl: Scuolhe ua lhéngua ambaixo

en: Send
mwl: Ambiar

en: Send Trackbacks
mwl: Ambiar Acumpanhamientos

en: Send invite
mwl: Ambiar Cumbite

en: Separate multiple URLs with spaces
mwl: Aparta bárias Lhigaçones cun spácios

en: Separate tags with commas
mwl: Aparta eitiquetas cun birgulas

en: September
mwl: Setembre

en: Settings
mwl: Defeniçones

en: Settings saved
mwl: Defeniçones grabadas

en: Settings saved.
mwl: Defeniçones grabadas.

en: Settings.
mwl: Defeniçones

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
mwl: Cumparte algua anformaçon subre ti ne l tou calantriç. Esto puode ser amostrado a to l mundo.

en: Show
mwl: Amostrar

en: Show Avatars
mwl: Mostrar Caramonos

en: Show comments
mwl: Amostrar comentairos

en: Show less
mwl: Amostra menos

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
mwl: Média

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
mwl: Páiginas

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
mwl: Antradas

en: Show more
mwl: Amostrar mais

en: Show most active posts over
mwl: Amostrar antradas mais guichas

en: Show on screen
mwl: Amostrar na pantalha

en: Sidebar
mwl: Barra de l lhado

en: Sign Up
mwl: Registrar

en: Silver
mwl: Prateado

en: Site Admin
mwl: Admenistraçon de l Lhugar

en: Site URL
mwl: Lhigaçon de l Sítio

en: Size
mwl: Tamanho

en: Size:
mwl: Tamanho:

en: Skip navigation
mwl: Saltar Nabegaçon

en: Software Name
mwl: Nome de l Porgrama

en: Someone
mwl: Alguien

en: Sorry, usernames must have letters too!
mwl: Çculpa, ls nomes de outelizador tambien ténen que tener letras!

en: Sort by:
mwl: Ourdenar por:

en: Source
mwl: Ourige

en: Source:
mwl: Ourige

en: South
mwl: Sul

en: Start Date
mwl: Data de Ampeço

en: Start again
mwl: Ampeçar outra beç

en: Stats
mwl: Statísticas

en: Status
mwl: Stado

en: Status:
mwl: Stado:

en: Step 1:
mwl: Passo 1

en: Step 2:
mwl: Passo 2

en: Stick this post to the front page
mwl: Colar esta antrada an la páigina de la frente

en: Stopping
mwl: A parar

en: Stylesheet is missing.
mwl: Falta la Fuolha de Stilos

en: Subject
mwl: Assunto

en: Submit
mwl: Ambiar

en: Submit Comment
mwl: Ambiar Comentairo

en: Subscribe
mwl: Suscrebir

en: Subscriber
mwl: Suscrebir

en: Subscriptions
mwl: Suscriçones

en: Subscriptions.
mwl: Suscriçones

en: Suggestions
mwl: Sugestones

en: Summary
mwl: Sumário

en: Sun
mwl: Dem

en: Sunday
mwl: Demingo

en: Support
mwl: Ajuda

en: Support forum
mwl: Fórun de Ajuda

en: Tag Cloud
mwl: Nubre de Eitiquetas

en: Tag added.
mwl: Eitiqueta Ajuntada.

en: Tag deleted.
mwl: Eitiqueta botada pa la rue.

en: Tag name
mwl: Nome de la Eitiqueta

en: Tag not added.
mwl: Eitiqueta nun ajuntada.

en: Tag not found
mwl: Eitiqueta nun ancuntrada

en: Tag not updated.
mwl: Eitiqueta nun atualizada.

en: Tag updated.
mwl: Eitiqueta atualizada.

en: Tag: %s
mwl: Eitiqueta: %s

en: Tagged
mwl: Eitiquetado

en: Tagged:
mwl: Eitiquetado:

en: Tags
mwl: Eitiquetas

en: Tags deleted.
mwl: Eitiquetas botadas pa la rue.

en: Tags to Categories
mwl: Eitiquetas pa Catadories

en: Tags:
mwl: Eitiquetas:

en: Tags: %s
mwl: Eitiquetas: %s

en: Target
mwl: Albo

en: Template
mwl: Modelo

en: Terms of Service
mwl: Termos de l Serbício

en: Text
mwl: Testo

en: Thank You
mwl: Bien haias

en: Thanks!
mwl: Oubrigado!

en: That user does not exist.
mwl: Esse outelizador nun eisiste.

en: That username is already activated.
mwl: Este nome de outelizador yá stá atibado.

en: That was hard work! Take a break.
mwl: Esso fui trabalho duro! Faç ua pausa.

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
mwl: La lhigaçon que metiste peç ua lhigaçon sterna. Quieres ajuntar l prefixo oubrigatório http://?

en: The source URL does not exist.
mwl: La páigina nun eisiste.

en: Theme
mwl: Tema

en: Theme:
mwl: Tema:

en: Themes
mwl: Temas

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
mwl: Houbo un porblema a abrir la lhigaçon pa l Blogger. Este fui l que acunteciu de mal:

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
mwl: Esta antrada stá protegida por palabra chabe. Pon la palabra chabe pa ler ls comentairos.

en: This video doesn&#8217;t exist
mwl: Este bídeo nun eisiste

en: This week
mwl: Esta sumana

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
mwl: Esto será amostrado quando alguien passar cul rato porriba de la Tulha, ó oupcionalmente por baixo de la lhigaçon.

en: Three Columns
mwl: Trés Quelunas

en: Thu
mwl: Ter

en: Thumbnail size
mwl: Tamanho de las amostras

en: Thursday
mwl: Quinta

en: Time Format
mwl: Formado de la Data

en: Timezone
mwl: Data de l Lhugar

en: Title
mwl: Títalo

en: Title:
mwl: Títalo:

en: Title:
mwl: Títalo:

en: Today
mwl: Hoije

en: Tools
mwl: Ferramientas

en: Top Left
mwl: Squierda Arriba

en: Top Posts
mwl: Melhores Antradas

en: Top Posts (%s)
mwl: Melhores Antradas (%s)

en: Top Right
mwl: Dreita Arriba

en: Topics started
mwl: Çcuçones Ampeçadas

en: Totals
mwl: Totales

en: Totals.
mwl: Totales

en: Tue
mwl: Ter

en: Tuesday
mwl: Terça

en: Twice Daily
mwl: Dues Bezes al Die

en: Two Columns
mwl: Dues Quelunas

en: URL
mwl: Lhigaçon

en: URLs to show:
mwl: Lhigaçones pa amostrar:

en: UTC%s
mwl: UTC %s

en: Uh oh!
mwl: Uh oh.

en: Unapprove
mwl: Por aporbar

en: Unapprove this comment
mwl: Zaprobar este comentairo

en: Unapproved
mwl: Por aporbar

en: Uncategorized
mwl: Sin Catadorie

en: Uncheck All
mwl: Çmarcar Todo

en: Undo
mwl: Çfazer

en: Universal
mwl: Ounibersal

en: Unknown action.
mwl: Acion Çconhecida.

en: Unpublished
mwl: Por Publicar

en: Update
mwl: Atualizar

en: Update Category
mwl: Atualizar Catadorie

en: Update Profile
mwl: Atualizar Calantriç

en: Update User
mwl: Atualizar Outelizador

en: Updated Primary Blog.
mwl: Atualizado Blogue Percipal.

en: Updated:
mwl: Atualizado:

en: Updates
mwl: Atualizaçones

en: Upload
mwl: Carregar

en: Upload stopped.
mwl: Parou l carregamiento.

en: User
mwl: Outelizador

en: User not found.
mwl: Outelizador nun ancuntrado.

en: User updated.
mwl: Outelizador Atualizado.

en: Username
mwl: Nome de l Outelizador

en: Username.
mwl: Nome de l Outelizador

en: Username:
mwl: Nome de l Outelizador:

en: Username: %s
mwl: Nome de l Outelizador: %s

en: Users
mwl: Outelizadores

en: Valid
mwl: Bálido

en: Value
mwl: Balor

en: Version
mwl: Berson

en: Version %s
mwl: Berson %s

en: Version:
mwl: Berçon:

en: Video
mwl: Bideo

en: Video Post
mwl: Ber Antrada

en: View
mwl: Ber

en: View All
mwl: Ber Todas

en: View Comment
mwl: Ber Comentairos

en: View Page
mwl: Bejitar Páigina

en: View Post
mwl: Ber Antrada

en: View all
mwl: Ber todas

en: View all posts by %s
mwl: Ber to las antradas por %s

en: View all posts in %s
mwl: Ber to las antradas an %s

en: View page
mwl: Ber páigina

en: Views
mwl: Bejitas

en: Visibility:
mwl: Besiblidade:

en: Visible
mwl: Besible

en: Visit %s
mwl: Bejitar %s

en: Visit Link
mwl: Bejitar Lhigaçon

en: Visit Site
mwl: Bejitar Lhugar

en: Visual Editor
mwl: Eiditor Bisual

en: Warning | Warnings
mwl[0]: Abiso

en: We have not recorded any views for this item yet.
mwl: Inda nun hai registro de nanhua bejita pa esta antrada.

en: Web Address
mwl: Morada de la Anterneta

en: Web address
mwl: Morada de la Anterneta

en: Wed
mwl: Qua

en: Wednesday
mwl: Quarta

en: Week Starts On
mwl: La Sumana Ampeça

en: Weeks
mwl: Sumanas

en: Welcome
mwl: Bienbenido

en: Welcome back!
mwl: Bienbenido outra beç

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
mwl: Quando carregares ne l boton ambaixo de WordPress bai a ser criado un fexeiro XML pa tu grabares ne l tou cumputador.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
mwl: Quando pones antradas ó comentairos ne l WordPress.com, eilhes quédan ourdenados por dada. Quieres ampeçar? Bei algumas lhigaçones a la dreita i deixa comentairos ne l que te antressa.r

en: White
mwl: Branco

en: Width
mwl: Ancho

en: Width:
mwl: Ancho:

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
mwl: WordPress debe corregir XHTML ambálido outomáticamiente

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
mwl: WordPress.com &raquo; A ancaminar-te pa un nuobo blogue!

en: WordPress.com Forums
mwl: WordPress.com Fóruns

en: WordPress.com News
mwl: Amboras de l WordPress.com

en: WordPress.com Support
mwl: Apoio de l WordPress.com

en: Writing
mwl: A Screbir

en: Writing Settings
mwl: Defeniçones de Scrita

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
mwl: Médias anuales son calculadas pulas somas todas, nó por la média de las médias por més.

en: Yellow
mwl: Amarielho

en: Yes
mwl: Si

en: Yesterday
mwl: Onte

en: You
mwl: Tu

en: You are about to approve the following comment:
mwl: Stás quaije a aporbar l seguinte comentairo:

en: You are about to delete the following comment:
mwl: Stás quaije a botar pa la rue l seguiente comentairo:

en: You are not authorized to upload files to this site
mwl: Nun stás outorizador a carregar fexeiros pa este sítio.

en: You are now logged out.
mwl: Agora stás zlhigado.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
mwl: Tu tamien puodes <a href="%s">demudar la lhéngua de las páiginas</a> ne l tou calantriç.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
mwl: Amportante: tu tamien puodes <a href="%s">defenir la lhéngua</a> an que este blogue ye screbido.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
mwl: Nun tenes to las permissones pa aceder a esta páigina.

en: You have left the blog
mwl: Tu deixeste l blogue

en: You have no tags to convert!
mwl: Nun tenes eitiquetas pa cumberter!

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
mwl: Tu tenes que <a href="%s">antrar</a> pa publicar un comentairo.

en: Your Stuff
mwl: Las tues Cousas

en: Your blogroll
mwl: L tou blogroll

en: Your comment is awaiting moderation.
mwl: L tou comentairo stá a la spera de moderaçon.

en: Your latest posts
mwl: Las tues redadeiras antradas

en: Your message
mwl: Tue mensaige

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
mwl: La tue palabra chabe nun puode ser la miesma que l tou nome de outelizador. Por fabor scuolhe ua palabra passe defrente.

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
mwl: [%1$s] Comentairo: "%2$s"

en: [%s] Password Reset
mwl: [%s] Reampeçar Palabra Chabe

en: [%s] Your username and password
mwl: [%s] L tou nome de outelizador i palabra chabe

en: [None]
mwl: [Nanhun]

en: a couple of minutes
mwl: poucos minutos

en: all
mwl: todo

en: all time
mwl: to l tiempo

en: and
mwl: i

en: another web address of mine
mwl: outra morada de la anterneta mia

en: at
mwl: an

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
mwl[0]: Ajuntar Sítio

en: by
mwl: por

en: by %s
mwl: por %s

en: child
mwl: nino

en: close tags
mwl: ancerrar eitiquetas

en: co-resident
mwl: cunterráneo

en: co-worker
mwl: cumpanheiro de trabalho

en: colleague
mwl: colega

en: comments
mwl: comentairos

en: contact
mwl: cuntato

en: crush
mwl: paixoneta

en: date
mwl: era

en: day | days
mwl[0]: die

en: days
mwl: dies

en: development
mwl: Zambulbimento

en: edit
mwl: eiditar

en: family
mwl: família

en: friend
mwl: amigo

en: friendship
mwl: amisade

en: go to top
mwl: ir para riba

en: hidden
mwl: scundido

en: hour
mwl: hora

en: hours
mwl: horas

en: identity
mwl: eidantidade

en: just now
mwl: agora miesmo

en: minute | minutes
mwl[0]: minuto

en: month
mwl: més

en: neighbor
mwl: bezino

en: none
mwl: nanhun

en: or
mwl: ó

[ctx: page]
en: Add New
mwl: Ajuntar nuoba

en: password
mwl: Palabra Chabe

[ctx: post]
en: Add New
mwl: Ajuntar nuoba

en: posts
mwl: antradas

en: print
mwl: ampremir

en: professional
mwl: profissional

en: registration
mwl: Registro

en: reply
mwl: respunder

en: romantic
mwl: romántico

en: search
mwl: percurar

en: second
mwl: segundo

en: seconds
mwl: segundos

en: show
mwl: amostrar

en: sticky
mwl: pegajoso

en: the author
mwl: L Outor

en: the past day
mwl: l die passado

en: the past month
mwl: l més passado

en: the past week
mwl: la sumana passada

en: the past year
mwl: l anho passado

en: uncategorized
mwl: Sin Catadorie

en: week
mwl: sumana

en: year
mwl: anho
