WordPress.com - en to ne_NP translation catalogue (9926 entries)

en:  and
ne_NP: र

en:  mailer is not supported.
ne_NP:  मेलर समर्थित छैन।

en: "%1$s" by %2$s.
ne_NP: %2$s द्वारा "%1$s" ।

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
ne_NP: %3$s द्वारा %2$s बाट "%1$s" ।

en: "%1$s" from %2$s.
ne_NP: %2$s बाट "%1$s" ।

en: "%1$s" in %2$s %3$s is not a hex or rgb string.
ne_NP: %2$s %3$s मा "%1$s" hex वा rgb स्ट्रिङ छैन।

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
ne_NP: "%1$s" समर्थित wp_template_part क्षेत्रको मान होइन र "%2$s" को रूपमा थपिएको छ।

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ne_NP: "%1$s" स्क्रिप्ट नयाँ विजेट सम्पादक (%2$s वा %3$s) सँग पङ्क्तिबद्ध हुनु हुँदैन।

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ne_NP: "%1$s" स्टाईल नयाँ विजेट सम्पादक (%2$s वा %3$s) सँग पङ्क्तिबद्ध हुनु हुँदैन।

en: "%s" has been restored.
ne_NP: "%s" पुनर्स्थापित भएको छ।

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
ne_NP: theme.json मा settings.color.duotone मा "%s" हेक्स वा आरजिबि स्ट्रिंग छैन।

en: "%s" moved to the trash.
ne_NP: "%s" रद्दीटोकरीमा सारियो।

en: "%s" permanently deleted.
ne_NP: "%s" स्थायी रूपमा हटेका छन्।

en: "%s" reset.
ne_NP: "%s" रिसेट गर्नुहोस्।

en: "%s" successfully created.
ne_NP: "%s" सफलतापूर्वक सिर्जना गरियो।

en: "%s".
ne_NP: "%s" ।

en: #%d (no title)
ne_NP: #%d (शीर्षक छैन)

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
ne_NP: $store WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store को एउटा उदाहरण हुनुपर्छ

en: % Comments
ne_NP: % टिप्पणीहरु

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
ne_NP: %1$s %2$s %3$s %4$s फीड

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
ne_NP: %1$s %2$s %3$s वर्गको फीड

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
ne_NP: %1$s %2$s %3$s टिप्पणीहरुको फीड

en: %1$s %2$s %3$s Feed
ne_NP: %1$s %2$s %3$s फीड

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
ne_NP: %1$s %2$s %3$s ट्याग फिड

en: %1$s %2$s Comments Feed
ne_NP: %1$s %2$s टिप्पणीहरुको फीड

en: %1$s %2$s Feed
ne_NP: %1$s %2$s फीड

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
ne_NP: %1$s %2$s लेखहरु %3$s फिडबाट

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
ne_NP: &#8220;%3$s&#8221; फिडमा खोजी गर्दा %1$s %2$s नतिजाहरु निस्किएका छन्

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
ne_NP: %1$s %2$s वर्डप्रेस %3$s संग असंगतताको कारण निष्क्रिय गरियो, कृपया %1$s %4$s वा पछिमा  अपग्रेड  गर्नुहोस्।

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
ne_NP: %1$s %2$s वर्डप्रेस %3$s संग असंगतताको कारण निष्क्रिय गरियो|

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
ne_NP: %1$s %2$s, %3$s अगाडी (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
ne_NP: %1$s %2$s, %3$s को %4$s:%5$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
ne_NP: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; वर्डप्रेस

en: %1$s (#%2$s)
ne_NP: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$d of %3$d)
ne_NP: %1$s (%3$d को %2$d)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
ne_NP: %1$s (%2$s देखि; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
ne_NP: %1$s (%2$s देखि; कुनै वैकल्पिक तरिका उपलब्ध छैन)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
ne_NP: %1$s (%2$s देखि; बरु %3$s प्रयोग गर्नुहोस्)

en: %1$s Block. %2$s
ne_NP: %1$s ब्लक। %2$s

en: %1$s Block. Column %2$d
ne_NP: %1$s ब्लक। कोलुम %2$d

en: %1$s Block. Column %2$d. %3$s
ne_NP: %1$s ब्लक। कोलुम %2$d. %3$s

en: %1$s Block. Row %2$d
ne_NP: %1$s ब्लक। पंक्ति %2$d

en: %1$s Block. Row %2$d. %3$s
ne_NP: %1$s ब्लक। पङ्क्ति %2$d। %3$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
ne_NP[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s मा</span> %1$s टिप्पणी
ne_NP[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s मा</span> %1$s टिप्पणीहरु

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
ne_NP: %1$s एमबी (%2$s%%) प्रयोग भएको स्पेस

en: %1$s and %2$s
ne_NP: %1$s र %2$s

en: %1$s at %2$s
ne_NP: %1$s मा %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
ne_NP: %1$s X %2$s पिक्सेलहरू

en: %1$s by %2$s.
ne_NP: %2$s द्वारा लिखित %1$s ।

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
ne_NP[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s मा</span> %1$s टिप्पणी
ne_NP[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s मा</span> %1$s टिप्पणीहरु

en: %1$s could not be created: %2$s
ne_NP: %1$s सिर्जना हुन सकेन: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
ne_NP: %1$s प्याटर्न %2$s सँग मिल्दैन।

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
ne_NP: %1$s अपेक्षित ढाँचासँग मेल खाँदैन। कारण: %2$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
ne_NP: %1$s %2$s को एक आवश्यक सम्पत्ति हो।

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
ne_NP: %1$s निरुत्साहित गरिएको छ । यसको सट्टामा %2$s बाट कलब्याक प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
ne_NP: %1$s निरुत्साहित गरिएको छ । बरु %2$s प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: %1$s is not %2$s.
ne_NP: %2$s चाहि %1$s  होइन।

en: %1$s is not a valid %2$l.
ne_NP: %1$s  %2$l मध्यको एक हैन ।

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
ne_NP: %1$s मान्य %2$s होइन। कारण: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s.
ne_NP: %1$s %2$sको प्रकार हैन ।

en: %1$s is not one of %2$l.
ne_NP: %1$s चाहि  %2$l मध्ये एक होइन।

en: %1$s is not one of %2$s.
ne_NP: %1$s %2$s मध्यको एक हैन ।

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ne_NP: %1$s गर्वका साथ %2$s द्वारा प्रेरित छ

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
ne_NP: %1$s लाई %2$s मा सेट गरिएको छ। तपाईं आफ्नो साइटमा फाइलहरू अपलोड गर्न सक्षम हुनुहुने छैन।

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
ne_NP: %1$s %2$l सँग मेल खान्छ, तर एउटा मात्र मिल्नुपर्छ।

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
ne_NP: %1$s %2$sको बहुसंख्यक हुनुपर्छ |

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
ne_NP[0]: %1$s न्यूनतम %2$s वर्ण लामो हुनुपर्छ।
ne_NP[1]: %1$s न्यूनतम %2$s वर्ण लामो हुनुपर्छ।

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
ne_NP[0]: %1$s अधिकतम %2$s वर्ण लामो हुनुपर्छ।
ne_NP[1]: %1$s अधिकतम %2$s वर्ण लामो हुनुपर्छ।

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
ne_NP: %1$s %2$d (असमावेशी) र %3$d (असमावेशी) बिचको हुनुपर्छ

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
ne_NP: %1$s %2$d (असमावेशी) र %3$d (समावेशी) बिचको हुनुपर्छ

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
ne_NP: %1$s %2$d (समावेशी) र %3$d (असमावेशी) बिचको हुनुपर्छ

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
ne_NP: %1$s %2$d (समावेशी) र %3$d (समावेशी) बिचको हुनुपर्छ

en: %1$s must be greater than %2$d
ne_NP: %1$s %2$d भन्दा बढी हुनुपर्छ

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
ne_NP: %1$s %2$d भन्दा बढी वा बराबर हुनुपर्छ

en: %1$s must be less than %2$d
ne_NP: %1$s %2$d भन्दा कम हुनुपर्छ

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
ne_NP: %1$s %2$d भन्दा कम वा बराबर हुनुपर्छ

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
ne_NP[0]: %1$sमा कम्तीमा %2$s आइटम हुनु पर्छ।
ne_NP[1]: %1$sमा कम्तीमा %2$s आइटमहरु हुनु पर्छ।

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
ne_NP[0]: %1$s मा कम्तिमा %2$s प्रोपर्टी हुनु पर्छ।
ne_NP[1]: %1$s मा कम्तिमा %2$s प्रोपर्टीहरु हुनु पर्छ।

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
ne_NP[0]: %1$s मा अधिकतम %2$s आइटम हुनु पर्छ।
ne_NP[1]: %1$s मा अधिकतम %2$s आइटमहरु हुनु पर्छ।

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
ne_NP[0]: %1$s मा कम्तिमा %2$s प्रोपर्टी हुनु पर्छ।
ne_NP[1]: %1$s मा कम्तिमा %2$s प्रोपर्टीहरु हुनु पर्छ।

en: %1$s needs to be a %2$s object.
ne_NP: %1$s %2$s को अब्जेक्ट हुन जरुरी छ।

en: %1$s of %2$s
ne_NP: %2$s को %1$s

en: %1$s on %2$s
ne_NP: %2$s मा %1$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
ne_NP: %1$s ले खाली नभएको पाथ स्ट्रिङ मात्र स्वीकार गर्छ, %2$s प्राप्त भयो।

en: %1$s or %2$s
ne_NP: %1$s वा %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
ne_NP[0]: %2$s रेटिंगमा आधारित %1$s रेटिंग
ne_NP[1]: %2$s रेटिंगहरुमा आधारित %1$s रेटिंग

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
ne_NP[0]: %2$s मा %1$s प्रतिक्रिया
ne_NP[1]: %2$s मा %1$s प्रतिक्रियाहरु

en: %1$s response to &#8220;%2$s&#8221; | %1$s responses to &#8220;%2$s&#8221;
ne_NP[0]: &#8220;%2$s&#8221; मा %1$s प्रतिक्रिया
ne_NP[1]: &#8220;%2$s&#8221; मा %1$s प्रतिक्रियाहरू

en: %1$s value "%2$s" must be a valid URL or file reference.
ne_NP: %1$s मान "%2$s" मान्य युआरएल वा फाइल सन्दर्भ हुनुपर्छ।

en: %1$s ‹ %2$s ‹ Editor — WordPress
ne_NP: %1$s ‹ %2$s ‹ सम्पादक — वर्डप्रेस

en: %1$s%% of %2$s (%3$s free)
ne_NP: %1$s%% %2$s मध्ये (%3$s स्वतन्त्र)

en: %1$s, %2$s read time.
ne_NP: %1$s, %2$s पढ्ने समय।

en: %1$s, and %2$s
ne_NP: %1$s र %2$s ।

en: %1$s/%2$s variants active
ne_NP: %1$s/%2$s भेरियन्टहरु सक्रिय

en: %d Block | %d Blocks
ne_NP[0]: %d ब्लक
ne_NP[1]: %d ब्लकहरू

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
ne_NP[0]: %d प्लगइन नवीनीकरण
ne_NP[1]: %d प्लगइनहरु नवीनीकरण

en: %d Revision | %d Revisions
ne_NP[0]: %d संशोधन
ne_NP[1]: %d संशोधनहरू

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
ne_NP[0]: %d विषयवस्तु नवीनीकरण
ne_NP[1]: %d विषयवस्तु नवीनीकरण

en: %d WordPress Update
ne_NP: %d वर्डप्रेस नवीनीकरण

en: %d block | %d blocks
ne_NP[0]: %d ब्लक
ne_NP[1]: %d ब्लकहरु

en: %d block added. | %d blocks added.
ne_NP[0]: %d ब्लक थपियो |
ne_NP[1]: %d ब्लकहरु थपियो |

en: %d block is hidden. | %d blocks are hidden.
ne_NP[0]:  %d ब्लक लुकेको छ
ne_NP[1]: %d ब्लकहरू लुकेका छन्

en: %d block moved. | %d blocks moved.
ne_NP[0]: %d ब्लक सारियो
ne_NP[1]: %d ब्लकहरू सारिए।

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
ne_NP[0]: %d वर्ग बटन प्रदर्शित छ।
ne_NP[1]: %d वर्ग बटनहरु प्रदर्शित छन्।

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
ne_NP[0]: %d वटा पुष्टिकरण अनुरोध पुन: पठाउन असफल भयो।
ne_NP[1]: %d वटा पुष्टिकरण अनुरोधहरु पुन: पठाउन असफल भयो।

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
ne_NP[0]: %d पुष्टिकरण अनुरोध सफलतापूर्वक पुन: पठाइयो।
ne_NP[1]: %d पुष्टिकरण अनुरोधहरु सफलतापूर्वक पुन: पठाइयो।

en: %d days
ne_NP: %d दिन

en: %d hours
ne_NP: %d घण्टा

en: %d item | %d items
ne_NP[0]: %d आइटम
ne_NP[1]: %d आइटमहरु

en: %d minute | %d minutes
ne_NP[0]: %d मिनेट
ne_NP[1]: %d मिनेट

en: %d minutes
ne_NP: %d मिनेट

en: %d months
ne_NP: %d महिना

en: %d pages have been restored.
ne_NP: %d पृष्ठहरू पुनर्स्थापित गरिएका छन्।

en: %d pattern found | %d patterns found
ne_NP[0]: %d प्याटर्न भेटियो
ne_NP[1]: %d प्याटर्नहरु भेटियो

en: %d pixels
ne_NP: %d पिक्सेल

en: %d posts have been restored.
ne_NP: %d पोस्टहरू पुनर्स्थापना गरिएको छ।

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
ne_NP[0]: %d अनुरोध सफलतापूर्वक मेटियो।
ne_NP[1]: %d अनुरोधहरू सफलतापूर्वक मेटाइयो।

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
ne_NP[0]: %d वटा अनुरोध मेटाउन सकिएन।
ne_NP[1]: %d वटा अनुरोधहरु मेटाउन सकिएन।

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
ne_NP[0]: %d वटा अनुरोध सम्पन्न भए।
ne_NP[1]: %d वटा अनुरोधहरु सम्पन्न भयो

en: %d result found | %d results found
ne_NP[0]: %d नतिजा फेला पर्यो।
ne_NP[1]: %d नतिजाहरु फेला पर्यो।

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
ne_NP[0]: %d नतिजा भेटियो। नेभिगेट गर्न माथि र तल तीर कुञ्जीहरु प्रयोग गर्नुहोस्।
ne_NP[1]: %d नतिजाहरु भेटियो। नेभिगेट गर्न माथि र तल तीर कुञ्जीहरु प्रयोग गर्नुहोस्।

en: %d result found. | %d results found.
ne_NP[0]: %d नतिजा भेटियो।
ne_NP[1]: %d नतिजाहरू भेटियो।

en: %d seconds
ne_NP: %d सेकेन्ड

en: %d selected
ne_NP: %d वटा छनोट गरियो

en: %d themes found
ne_NP: %d वटा थिम पत्तालाग्यो

en: %d variant | %d variants
ne_NP[0]: %d भेरियन्ट
ne_NP[1]: %d भेरियन्टहरु

en: %d years
ne_NP: %d वर्ष

en: %s &#8212; WordPress
ne_NP: %s &#8212; वर्डप्रेस

en: %s (Already in use)
ne_NP: %s (पहिल्यै प्रयोगमा छ)

en: %s (Copy)
ne_NP: %s (प्रतिलिपि)

en: %s (Draft)
ne_NP: %s: (ड्राफ्ट)

en: %s (Invalid)
ne_NP: %s (अमान्य)

en: %s (Pending)
ne_NP: %s (विचाराधिन)

en: %s <span class="says">says:</span>
ne_NP: %s <span class="says">भन्नुहुन्छ:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
ne_NP[0]: %s <span class="screen-reader-text">टिप्पणी</span>
ne_NP[1]: %s <span class="screen-reader-text">टिप्पणीहरु</span>

en: %s API Key
ne_NP: %s API की

en: %s Active Installations
ne_NP: %s सक्रिय स्थापनाहरु

en: %s Avatar
ne_NP: %s अवतार

en: %s Block
ne_NP: %s ब्लक

en: %s Comment | %s Comments
ne_NP[0]: %s टिप्पणी
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
ne_NP[0]: %s टिप्पणी जाँचमा छ
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु जाँचमा छन

en: %s Embed
ne_NP: %s इम्बेड गर्नुहोस

en: %s MB Space Allowed
ne_NP: %s एम.बि खाली ठाउँको अनुमति

en: %s Page | %s Pages
ne_NP[0]: %s पृष्ठ
ne_NP[1]: %s पृष्ठहरु

en: %s Post | %s Posts
ne_NP[0]: %s लेख
ne_NP[1]: %s लेखहरु

en: %s Published page | %s Published pages
ne_NP[0]: %s प्रकाशित पृष्ठ
ne_NP[1]: %s प्रकाशित पृष्ठहरू

en: %s Published post | %s Published posts
ne_NP[0]: %s प्रकाशित पोस्ट
ne_NP[1]: %s प्रकाशित पोस्टहरू

en: %s Sites
ne_NP: %s साइटहरू

en: %s URL
ne_NP: %s युआरएल

en: %s [Autosave]
ne_NP: %s [स्वबचत]

en: %s [Current Revision]
ne_NP: %s [हालको संशोधन]

en: %s address
ne_NP: %s ठेगाना

en: %s ago
ne_NP: %s अगाडि

en: %s applied.
ne_NP: %s लागु भयो

en: %s approved | %s approved
ne_NP[0]: %s स्वीकृत भयो
ne_NP[1]: %sहरु स्वीकृत भए

en: %s approved comment | %s approved comments
ne_NP[0]: %s अनुमोदित टिप्पणी
ne_NP[1]: %s अनुमोदित टिप्पणीहरु

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
ne_NP: उपलब्ध डिस्क स्पेस %s रहेको पत्ता लाग्यो, अपडेट दिनचर्याहरू सुरक्षित रूपमा प्रदर्शन गर्न सकिन्छ।

en: %s block added
ne_NP: %s ब्लक थपियो

en: %s block inserted
ne_NP: %s ब्लक सम्मिलित गरियो

en: %s block selected. | %s blocks selected.
ne_NP[0]: %s ब्लक छानियो।
ne_NP[1]: %s ब्लकहरु छानियो।

en: %s block. | %s blocks.
ne_NP[0]: %s ब्लक।
ne_NP[1]: %s ब्लकहरू।

en: %s blocks deselected.
ne_NP: %s ब्लकहरू अचयनित गरियो।

en: %s cannot be empty.
ne_NP: %s खाली हुन सक्दैन।

en: %s cannot be updated.
ne_NP: %s अपडेट अथवा अद्यावधिक हुन सकेन।

en: %s character | %s characters
ne_NP[0]: %s क्यारेक्टर
ne_NP[1]: %s क्यारेक्टरहरू

en: %s column | %s columns
ne_NP[0]: %s स्तम्भ
ne_NP[1]: %s स्तम्भहरु

en: %s comment | %s comments
ne_NP[0]: %s टिप्पणी
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु

en: %s comment approved. | %s comments approved.
ne_NP[0]: %s टिप्पणी अनुमोदित
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु अनुमोदित

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ne_NP[0]: %s टिप्पणी स्पाम चिनो लगाइयो ।
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु स्पाम चिनो लगाइयो ।

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ne_NP[0]: %s टिप्पणी रद्दीटोकरीमा सारियो।
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु रद्दीटोकरीमा सारिए।

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
ne_NP[0]: %s टिप्पणी स्थायी रूपमा मेटियो
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु स्थायी रूपमा मेटियो

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
ne_NP[0]: %s टिप्पणी रद्दीटोकरी देखि पुनःस्थापित गरियो
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु रद्दीटोकरी देखि पुनःस्थापित गरिए

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
ne_NP[0]: %s टिप्पणी स्पामबाट पुनर्स्थापना गरियो ।
ne_NP[1]: %s टिप्पणीहरु स्पामबाट पुनर्स्थापना गरियो ।

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
ne_NP: हामीले %s पत्ता लगाउन सकेनौं। कृपया नजिकैको अर्को शहर प्रयास गर्नुहोस्। उदाहरणका लागि: Kathmandu; Pokhara।

en: %s critical issue | %s critical issues
ne_NP[0]: %s महत्वपूर्ण त्रुटी
ne_NP[1]: %s महत्वपूर्ण त्रुटीहरु

en: %s day | %s days
ne_NP[0]: %s दिन
ne_NP[1]: %s दिनहरू

en: %s deselected.
ne_NP: %s चयन रद्द गरियो।

en: %s does not match any of the expected formats.
ne_NP: %s कुनै पनि अपेक्षित ढाँचाहरूसँग मेल खाँदैन।

en: %s element. | %s elements.
ne_NP[0]: %sइलिम्यन्ट्स।
ne_NP[1]: %sइलिम्यन्ट्सहरु।

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
ne_NP: %s को आकार तपाईले यो ब्राउजरमा प्रयोग हुने बहु-फाईल अपलोडरको अधिकतम अपलोड आकारभन्दा बढि छ ।

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ne_NP: %s अपलोडको आकार यस साइटले तोकेको माथिल्लो सीमाभन्दा बढी छ ।

en: %s failed to embed.
ne_NP: %s को इम्बेड गर्न असफल भयो ।

en: %s failed while writing image to stream.
ne_NP: तस्बिर लाइ स्ट्रिममा लेख्दा %s असफल भयो।

en: %s from now
ne_NP: अब बाट %s

en: %s has been logged out.
ne_NP: %s लाई लग आउट गरिएको छ ।

en: %s has been updated.
ne_NP: %s अद्यावधिक गरिएको छ ।

en: %s has duplicate items.
ne_NP: %s सँग नक्कली आइटमहरु छन्।

en: %s has failed to upload.
ne_NP: %s अपलोड गर्न असफल भयो।

en: %s has taken over and is currently customizing.
ne_NP: %s ले लिनुभएको छ र अहिले कस्टमाइज गर्दैहुनुहुन्छ।

en: %s has taken over and is currently editing.
ne_NP: %s ले कब्जा गरिसक्नु भयो र हाल सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।

en: %s hour | %s hours
ne_NP[0]: %s घण्टा
ne_NP[1]: %s घण्टा

en: %s is a protected WP option and may not be modified
ne_NP: %s संरक्षित वर्डप्रेसको विकल्प हो र यसलाई फेर्न मिल्दैन

en: %s is already active.
ne_NP: %s  पहिले नै सक्रिय छ।

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
ne_NP: %s ले याे साइट कस्टुमाइज गरिरहनुभएकाे छ । के तपाई टेकअाेभर गर्न चाहनुहुन्छ?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ne_NP: %s ले याे साइट कस्टुमाइज गरिरहनुभएकाे छ । कृपया वहाँले कस्टुमाइज गरुञ्जेल पर्खनुहाेस् । तपाइँले भर्खरै गर्नुभएकाे परिवर्तनहरू स्वत: बचत गरियो।

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
ne_NP: %s ले याे साइट कस्टुमाइज गरिरहेकाे छ । के तपाई टेक अाेभर गर्न चाहनुहुन्छ?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ne_NP: %s ले याे साइट कस्टुमाइज गरिरहनुभएकाे छ । कृपया वहाँले कस्टुमाइज गरुञ्जेल पर्खनुहाेस् । तपाइँले भर्खरै गर्नुभएकाे परिवर्तनहरू स्वत: बचत गरियो ।

en: %s is currently editing
ne_NP: %s हाल सम्पादन गर्दैछन

en: %s is currently editing this post.
ne_NP: %s ले यो पोष्ट सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
ne_NP: %s ले अहिले यो पोष्ट सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ। के तपाईं लिन चाहानुहुन्छ?

en: %s is forbidden
ne_NP: %s निषेध छ

en: %s is not a valid IP address.
ne_NP: %s मान्य आइपी ठेगाना होइन।

en: %s is not a valid UUID.
ne_NP: %s मान्य UUID होइन।

en: %s is required to strip image meta.
ne_NP: तस्विर मेटा हटाउन %s अनिवार्य छ ।

en: %s item | %s items
ne_NP[0]: %s आइटम
ne_NP[1]: %s आइटमहरु

en: %s item moved to the trash. | %s items moved to the trash.
ne_NP[0]: %s वस्तु रद्दीटोकरीमा सारियो।
ne_NP[1]: %s वस्तुहरू रद्दीटोकरीमा सारियो।

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
ne_NP[0]: कुनै मुद्दाहरू नभएका %s आइटम
ne_NP[1]: कुनै मुद्दाहरू नभएका %s आइटमहरू

en: %s items reset.
ne_NP: %s वस्तुहरू रिसेट गरियो।

en: %s link deleted. | %s links deleted.
ne_NP[0]: %s लिङ्क हटाइयो ।
ne_NP[1]: %s लिङ्कहरु हटाइयो ।

en: %s matches more than one of the expected formats.
ne_NP: %s अपेक्षित ढाँचाहरू मध्ये एक भन्दा बढी संग मिल्छ।

en: %s media file attached. | %s media files attached.
ne_NP[0]: %s मिडिया फाइल संलग्न गरियो।
ne_NP[1]: %s मिडिया फाइलहरु संलग्न गरियो।

en: %s media file detached. | %s media files detached.
ne_NP[0]: %s मिडिया फाइल अलग गरियो।
ne_NP[1]: %s मिडिया फाइलहरु अलग गरियो।

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
ne_NP[0]: %s मिडिया फाइल रद्दीटोकरीमा सारियो ।
ne_NP[1]: %s मिडिया फाइलहरु रद्दीटोकरीमा सारियो ।

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
ne_NP[0]: %s मिडिया फाइल स्थायी रूपमा मेटाइयो ।
ne_NP[1]: %s मिडिया फाइलहरु स्थायी रूपमा मेटाइयो ।

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
ne_NP[0]: %s मिडिया फाइल रद्दीटोकरी बाट पुनःस्थापित गरियो।
ne_NP[1]:  %s मिडिया फाइलहरु रद्दीटोकरी बाट पुनःस्थापित गरियो।

en: %s menu
ne_NP: %s मेनु

en: %s min | %s mins
ne_NP[0]: %s मिनेट
ne_NP[1]: %s मिनेट

en: %s minute | %s minutes
ne_NP[0]: %s मिनेट
ne_NP[1]: %s मिनेट

en: %s month | %s months
ne_NP[0]: %s महिना
ne_NP[1]: %s महिनाहरु

en: %s name
ne_NP: %s नाम

en: %s navigation
ne_NP: %s नेभिगेसन

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
ne_NP[0]: %s पृष्ठ रद्दीटोकरीमा हालियो ।
ne_NP[1]: %s पृष्ठहरु रद्दीटोकरीमा हालियो ।

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
ne_NP[0]: %s पृष्ठ अपडेट भएन, कसैले यसलाई सम्पादन गर्दै छ।
ne_NP[1]: %s पृष्ठहरु अपडेट भएन, कसैले यसलाई सम्पादन गर्दै छ।

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
ne_NP[0]: %s पृष्ठ स्थायी रूपमा मेटियो ।
ne_NP[1]: %s पृष्ठहरु स्थायी रूपमा मेटियो ।

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
ne_NP[0]: %s पृष्ठ रद्दीटोकरीबाट पुनःस्थापित गरियो ।
ne_NP[1]: %s पृष्ठहरु रद्दीटोकरीबाट पुनःस्थापित गरियो ।

en: %s page updated. | %s pages updated.
ne_NP[0]: %s पृष्ठ अद्यावधिक भयो।
ne_NP[1]: %s पृष्ठहरु अद्यावधिक भए।

en: %s parameter must be a valid JSON string.
ne_NP: %s प्यारामिटर मान्य JSON स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
ne_NP[0]: %s प्याटर्न रद्दीटोकरीमा सारियो।
ne_NP[1]: %s प्याटर्नहरु रद्दीटोकरीमा सारियो।

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
ne_NP[0]: %s प्याटर्न अपडेट गरिएन, कोही यसलाई सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।
ne_NP[1]: %s प्याटर्नहरु अपडेट गरिएन, कोही तिनीहरुलाई सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
ne_NP[0]: %s प्याटर्न स्थायी रुपमा मेटाइयो।
ne_NP[1]: %s प्याटर्नहरु स्थायी रुपमा मेटाइयो।

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
ne_NP[0]: %s ब्लक रद्दीटोकरीबाट पुनःस्थापित गरियो।
ne_NP[1]: %s ब्लकहरु रद्दीटोकरीबाट पुनःस्थापित गरियो।

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
ne_NP[0]: %s प्याटर्न अपडेट गरियो।
ne_NP[1]: %s प्याटर्नहरु अपडेट गरियो।

en: %s pending comment | %s pending comments
ne_NP[0]: %s विचाराधिन टिप्पणी
ne_NP[1]: %s विचाराधिन टिप्पणीहरु

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
ne_NP: %s प्लगिन वर्डप्रेस अपग्रेड को समयमा निष्क्रिय भयो।

en: %s post by this author | %s posts by this author
ne_NP[0]: लेखकको %s पोस्ट
ne_NP[1]: लेखकको %s पोस्टहरु

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
ne_NP[0]: %s पोस्ट रद्दीटोकरीमा सारियो।
ne_NP[1]: %s पोस्टहरु रद्दीटोकरीमा सारियो।

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
ne_NP[0]: %s पोस्ट अद्यावधिक भएन, कसैले यसलाई सम्पादन गर्दै छ।
ne_NP[1]: %s पोस्टहरु अद्यावधिक भएनन्, कसैले यसलाई सम्पादन गर्दै छ।

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
ne_NP[0]: %s पोस्ट स्थायी रुपमै मेटियो।
ne_NP[1]: %s पोस्टहरु स्थायी रुपमै मेटियो।

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
ne_NP[0]: %s पोस्ट रद्दीटोकरीबाट पुनःस्थापित गरियो।
ne_NP[1]: %s पोस्टहरु रद्दीटोकरीबाट पुनःस्थापित गरिए।

en: %s post updated. | %s posts updated.
ne_NP[0]: %s पोस्ट अद्यावधिक गरियो ।
ne_NP[1]: %s पोस्टहरु अद्यावधिक गरियो ।

en: %s rating
ne_NP: %s रेटिंग

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
ne_NP[0]: सिफारिस गरिएको %s सुधार
ne_NP[1]: सिफारिस गरिएका %s सुधारहरू

en: %s removed.
ne_NP: %s हटाइयो

en: %s response | %s responses
ne_NP[0]: %s प्रतिक्रिया
ne_NP[1]: %s प्रतिक्रियाहरु

en: %s second | %s seconds
ne_NP[0]: %s सेकेण्ड
ne_NP[1]: %s सेकेण्ड

en: %s settings.
ne_NP: %s सेटिङहरु।

en: %s site | %s sites
ne_NP[0]: %s साइट
ne_NP[1]: %s साइटहरु

en: %s styles applied.
ne_NP: %s शैलीहरू लागु गरियो।

en: %s styles.
ne_NP: %s स्टाइल।

en: %s submenu
ne_NP: %s उपमेनु

en: %s themes
ne_NP: %s थिमहरु

en: %s updated successfully.
ne_NP: %s सफलतापूर्वक अद्यावधिक भयो।

en: %s user | %s users
ne_NP[0]: %s प्रयोगकर्ता
ne_NP[1]: %s प्रयोगकर्ताहरु

en: %s user deleted. | %s users deleted.
ne_NP[0]: %s प्रयोगकर्ता मेटाइयो ।
ne_NP[1]: %s प्रयोगकर्ताहरु मेटाइयो ।

en: %s values must be non-empty strings.
ne_NP: %s मानहरू गैररिक्त स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: %s week | %s weeks
ne_NP[0]: %s हप्ता
ne_NP[1]: %s हप्ताहरु

en: %s word | %s words
ne_NP[0]: %s शब्द
ne_NP[1]: %s शब्दहरू

en: %s year | %s years
ne_NP[0]: %s वर्ष
ne_NP[1]: %s वर्षहरु

en: %s, selected
ne_NP: %s, छान्नु

en: %s.
ne_NP: %s ।

en: %s: %l.
ne_NP: %s : %l ।

en: %s: Name
ne_NP: %s: नाम

en: %s: Sorry, this file type is not supported here.
ne_NP: %s: माफ गर्नुहोस्, यो फाईल प्रकार समर्थित छैन।

en: %s: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ne_NP: %s माफ गर्नुहोला, तपाईंलाई यो प्रकारको फाइल अपलोड गर्ने अनुमति छैन।

en: %s: This file exceeds the maximum upload size for this site.
ne_NP: %s: यो फाईल यस साइटको लागि अधिकतम अपलोड साइज भन्दा बढी छ।

en: %s: This file is empty.
ne_NP: %s: यो फाइल खाली छ।

en: %sX-Large
ne_NP: %sX-ठूलो

en: %sX-Small
ne_NP: %sX-सानो

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ne_NP: &#8220;%s&#8221; अपलोड हुन सकेन ।

en: &#8220;%s&#8221; is locked
ne_NP: &#8220;%s&#8221; बन्द छ

en: &#8592; Cancel audio playlist
ne_NP: &#8592; अडियो प्लेलिस्ट रद्द गर्नुहोस्

en: &#8592; Cancel gallery
ne_NP: &#8592; ग्यालरी रद्द गर्नुहोस्

en: &#8592; Cancel video playlist
ne_NP: &#8592; भिडियो प्लेलिस्ट रद्द गर्नुहोस्

en: &#8592; Go to library
ne_NP: &#8592; पुस्तकालयमा जानुहोस्

en: &laquo; Back
ne_NP: &laquo; पछाडी

en: &laquo; Older Comments
ne_NP: &laquo; पुराना टिप्पणीहरु

en: &laquo; Previous
ne_NP: &laquo; पूर्व

en: &laquo; Previous Page
ne_NP: &laquo; पहिलेको पृष्ठ

en: &larr; Back to %s
ne_NP: &larr; %sमा फर्कनुहोस्

en: &larr; Go to Categories
ne_NP: वर्गमा फर्कनुहोस्

en: &larr; Go to Link Categories
ne_NP: &larr;; संबधित वर्गमा फर्कनुहोस्

en: &larr; Go to Pattern Categories
ne_NP: &larr; प्याटर्न वर्गहरूमा जानुहोस्

en: &larr; Go to Tags
ne_NP: &larr; ट्यागमा जानुहोस्

en: &larr; Go to Users
ne_NP: &larr; प्रयोगकर्ताहरुमा जानुहोस्

en: &larr; Go to editor
ne_NP: &larr; सम्पादकमा जानुहोस्

en: &lt; Prev
ne_NP: &lt; अघिल्लो

en: &mdash; No Change &mdash;
ne_NP: &mdash; अपरिवर्तन &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
ne_NP: &mdash; यो साइटको लागि कुनै भूमिका छैन &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
ne_NP: &mdash; छान्नुहोस् &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
ne_NP: &ndash;वा&ndash;

en: (%s author archive, opens in a new tab)
ne_NP: (%s लेखक अभिलेख, नयाँ ट्याबमा खुल्छ)

en: (%s ratings)
ne_NP: (%s रेटिंगहरु)

en: (%s website link, opens in a new tab)
ne_NP: (%s वेबसाइट लिंक, नयाँ ट्याबमा खुल्छ)

en: (Does not support 64bit values)
ne_NP: (६४ बिट मानहरु समर्थन गर्दैन)

en: (Edit)
ne_NP: (सम्पादन)

en: (Empty heading)
ne_NP: (खाली शीर्षक)

en: (Home link, opens in a new tab)
ne_NP: (होम लिंक, नयाँ ट्याबमा खुल्छ)

en: (Incorrect heading level)
ne_NP: (गलत शीर्षक स्तर)

en: (Latest version: %s)
ne_NP: (नवीनतम संस्करण: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
ne_NP: (रेटिंग नगर्न ० मा छोड्नुहोस्।)

en: (Multiple H1 headings are not recommended)
ne_NP: (बहुसङ्ख्यक H1 शीर्षकहरू सिफारिस गरिँदैन)

en: (No author)
ne_NP: (लेखक नभएको)

en: (Note: many devices and browsers do not display this text.)
ne_NP: (नोट: धेरै उपकरण र ब्राउजरहरूले यो पाठ प्रदर्शन गर्दैनन्।)

en: (Private post)
ne_NP: (निजी पोस्ट)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
ne_NP: (दर्ता निष्क्रिय गरिएको छ। साइटका सदस्यहरुले मात्र टिप्पणी गर्न पाउनुहुन्छ। )

en: (Supports 64bit values)
ne_NP: (६४ बिट मानहरु समर्थन गर्दछ)

en: (Unattached)
ne_NP: (असंलग्न)

en: (Unsaved)
ne_NP: (बचत नगरिएको)

en: (Untitled)
ne_NP: (शीर्षकहीन)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
ne_NP: फाइल स्वामित्वको कारणले गर्दा तपाईंको साइटले अप्डेटहरु एफ्टीपी मार्फत संचालन गरिरहेको छ।  तपाईंको होस्टिंग प्रदायक संग सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: (Your theme may already use a H1 for the post title)
ne_NP: (तपाईँको थिमले पहिले नै पोस्ट शीर्षकको लागि H1 प्रयोग गरेको हुनसक्छ)

en: (more&hellip;)
ne_NP: (धेरै&hellip;)

en: (no author)
ne_NP: (लेखक नभएको)

en: (no parent)
ne_NP: (प्यारेन्ट छैन)

en: (no title %s)
ne_NP: (शीर्षक छैन %s)

en: (no title)
ne_NP: (शीर्षक छैन)

en: (not found)
ne_NP: (फेला परेन)

en: (opens in a new tab)
ne_NP: (नयाँ ट्याबमा खुल्नेछ)

en: (required)
ne_NP: (आवश्यक)

en: + Add Category
ne_NP: वर्ग थप्नुहोस

en: + Create New Menu
ne_NP: + नयाँ मेनु बनाउनुहोस

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
ne_NP: - %1$s (संस्करण %2$s देखि %3$s सम्म)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
ne_NP: - %1$s (संस्करण %2$s देखि %3$s सम्म)%4$s

en: - %1$s version %2$s
ne_NP: - %1$s संस्करण %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
ne_NP: - %1$s संस्करण %2$s%3$s

en: - Custom -
ne_NP: - कस्टम -

en: - Select -
ne_NP: - छान्नुहोस् -

en: ...or something like this:
ne_NP: ... वा यस्तै केही:

en: .htaccess rules
ne_NP: एच्टीएक्सेस (.htaccess) नियमहरु

en: // A “block” is the abstract term used
    // to describe units of markup that
    // when composed together, form the
    // content or layout of a page.
    registerBlockType( name, settings );
ne_NP: // A "block" is the abstract term used\n
    // to describe units of markup that
    // when composed together, form the
    // content or layout of a page.
    registerBlockType( name, settings );

en: 1 Comment
ne_NP: १ टिप्पणी

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ne_NP: <span class="screen-reader-text">%s मा</span> एउटा टिप्पणी

en: 1 minute
ne_NP: १ मिनेट

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
ne_NP: १ पृष्ठ अद्यावधिक गरिएन, कोही यसलाई सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ ।

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
ne_NP: १ प्याटर्न अपडेट गरिएन, कोही यसलाई सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
ne_NP: १ पोस्ट अद्यावधिक गरिएन, कोही यसलाई सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ ।

en: 100
ne_NP: १००

en: 12 results found
ne_NP: १२ नतिजा भेटिए

en: 16:9
ne_NP: १६:९

en: 25 / 50 / 25
ne_NP: २५/५० / २५

en: 33 / 33 / 33
ne_NP: ३३/३३/३३

en: 33 / 66
ne_NP: ३३ / ६६

en: 3:2
ne_NP: ३:२

en: 3:4
ne_NP: ३:४

en: 4:3
ne_NP: ४:३

en: 50 / 50
ne_NP: ५०/५०

en: 66 / 33
ne_NP: ६६ / ३३

en: 9:16
ne_NP: ९:१६

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
ne_NP: <a href="%1$s" %2$s>तस्बिर %3$s को उद्देश्य वर्णन गर्नुहोस्</a> यदि तस्बिर विशुद्ध सजावटी हो भने खाली छोड्नुहोस्।

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
ne_NP: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s अद्यावधिक गर्नुहोस</a> वा <a href="%3$s" class="browse-happy-link">ब्राउज ह्याप्पी</a> बारे जान्नुहोस्

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
ne_NP[0]: <a href="%1$s">अकिस्मेट</a>ले तपाईँको साईटलाई %2$s वटा स्पाम प्रतिक्रियाबाट बचाई सक्यो |
ne_NP[1]: <a href="%1$s">अकिस्मेट</a>ले तपाईँको साईटलाई %2$s वटा स्पाम प्रतिक्रियाहरुबाट बचाई सक्यो |

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
ne_NP: तपाईंको गोपनीयता नीति पृष्ठ सामग्री <a href="%1$s">सम्पादन</a> वा <a href="%2$s">पूर्वावलोकन</a> गर्नुहोस्।

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
ne_NP: तपाईंको गोपनीयता नीति पृष्ठ सामग्री <a href="%1$s">सम्पादन</a> वा <a href="%2$s">अवलोकन</a> गर्नुहोस्।

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
ne_NP: <a href="%1$s">कृपया वर्ड्प्रेस अपडेट गर्नुहोस् </a> अनि <a href="%2$s"> पिएचपी अपडेट गर्ने बारे अझै सिक्नुहोस् </a>।

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
ne_NP: <a href="%1$s">वर्डप्रेस %2$s</a> उपलब्ध छ ! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">
    कृपया अब अद्यावधिक गर्नुहोस्</a> ।

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
ne_NP: <a href="%1$s">वर्डप्रेस %2$s</a> उपलब्ध छ! कृपया साइट प्रशासकलाई सूचित गर्नुहोस् ।

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
ne_NP: <a href="%s">पिएचपी अद्यावधिक गर्ने बारे अझै सिक्नुहोस् </a>।

en: <a href="%s">Links</a> / Add Link
ne_NP: <a href="%s">लिङ्कहरू</a> / नयाँ लिङ्क थप्नुहोस्

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
ne_NP: <a href="%s">लिंकहरु</a> / लिंक सम्पादन गर्नुहोस

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
ne_NP: <a href="%s">प्लगिन व्यवस्थापन</a>।

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
ne_NP: <a href="%s">कृपया वर्डप्रेस अपडेट गर्नुहोस्</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
ne_NP: <a href="%s">तपाईले आफ्नो प्रोफाईल तस्विर ग्राभटारमा परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ</a>।

en: <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/multisite/admin/#network-admin-sites-screen">Documentation on Site Management</a>
ne_NP: <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/multisite/admin/#network-admin-sites-screen">साइट व्यवस्थापनका कागजातहरु</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">मेनु सम्पादनमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">थिमहरू व्यवस्थापन गर्ने दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">विजेटहरूमा दस्ताबेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">टिप्पणीहरूमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">मिति र समयको ढाँचा सम्बन्धि दस्तावेज</a>।

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">कस्टमाइजर सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">ड्यासबोर्ड सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">मिडिया सम्पादन सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">कीबोर्ड सर्टकटहरू सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">मिडिया फाइलहरू अपलोड सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">मिडिया लाइब्रेरीमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">पृष्ठहरू थप्नेमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">पृष्ठ सम्पादनमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">पृष्ठ व्यवस्थापनमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">दस्तावेजहरूमा  स्वत: अपडेट</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">वर्ग संबन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">पोस्टहरू प्रबन्ध गर्ने दस्तावेजहरू</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">ट्याग संबन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">संशोधन व्यवस्थापन</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">भूमिका र क्षमताहरुको विवरणहरु</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">छलफल सम्बन्धि सेटिङहरूमा दस्तावेजहरू</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">साधारण सेटिङ संबन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">मिडिया सेटिङहरूमा दस्तावेजहरु</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">गोपनीयता सेटिङहरूमा दस्तावेजहरू</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">पठन सेटिङहरूमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">लेखन सेटिङहरूमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">साइट स्वास्थ्य उपकरणमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">व्यक्तिगत डेटा मेटाउनेमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">व्यक्तिगत डाटा निर्यातमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">निर्यातको दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">आयातमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">उपकरणहरूमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">स्प्याम टिप्पणी सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">नयाँ प्रयोगकर्ताहरू थप्ने सम्बन्धित दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">प्रयोगकर्ता व्यवस्थापन गर्ने सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">प्रयोगकर्ता प्रोफाइल सम्बन्धित दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">थिमहरू प्रयोग गर्ने सम्बन्धि दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">पोस्ट लेखन र सम्पादनमा दस्तावेज</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
ne_NP: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">समर्थन फोरमहरू</a>

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
ne_NP: <code>_blank</code> &mdash; नयाँ विन्डो वा ट्याब ।

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
ne_NP: <code>_none</code> &mdash; उहि विन्डो वा ट्याब।

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
ne_NP: <code>_top</code> &mdash; वर्तमान विन्डो वा ट्याब, बिना कुनै फ्रेम ।

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ne_NP: <span class="meta-nav">&larr;</span> पुराना लेखहरु

en: <span>%s</span> minute | <span>%s</span> minutes
ne_NP[0]: <span>%s</span> मिनेट
ne_NP[1]: <span>%s</span> मिनेट

en: <span>< 1</span> minute
ne_NP: <span>< 1</span> मिनेट

en: <span>Customize the last part of the Permalink.</span> <a>Learn more.</a>
ne_NP: <span>पर्मालिङ्कको अन्तिम भागलाई अनुकूलित गर्नुहोस्।</span> <a>थप जान्नुहोस्।</a>

en: <span>Modified: <time>%s</time></span>
ne_NP: <span>परिमार्जित: <time>%s</time></span>

en: <span>Published: <time>%s</time></span>
ne_NP: <span>प्रकाशित: <time>%s</time></span>

en: <span>Scheduled: <time>%s</time></span>
ne_NP: <span>अनुसूचित: <time>%s</time></span>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
ne_NP[0]: <strong>आकिस्मेट्‍</strong>ले <strong class="count">%1$sस्पाम</strong> बन्द गर्यो
ne_NP[1]: <strong>आकिस्मेट</strong>ले <strong class="count">%1$s स्पाम</strong> रोकेको छ

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
ne_NP: <strong>%s</strong> &mdash; तपाईंलाई यसले पोस्टमा तस्बिर सम्मिलित बिना संगत गर्न अनुमति दिन्छ । यो तस्बिर सामान्यतया तपाईंको थिम गृहपृष्ठमा भएको पोस्ट थम्बनेल, कस्टम हेडर, आदि रूपमा प्रयोग उपयोगी हुन्छ ।

en: <strong>%s</strong> is currently working on this post (<PreviewLink />), which means you cannot make changes, unless you take over.
ne_NP: <strong>%s</strong> हाल यो पोष्ट (<PreviewLink />) मा काम गरिरहेको छ, जबसम्म तपाईले पदभार ग्रहण गर्नुहुन्न तबसम्म तपाईले केहि परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्न।

en: <strong>%s</strong> now has editing control of this post (<PreviewLink />). Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
ne_NP: अब <strong>%s</strong> ले यो पोस्टको सम्पादन नियन्त्रणमा लिएकोछ (<PreviewLink />)। चिन्ता नलिनुहोस,  तपाइको अहिले सम्म गरेको परिवर्त सुरक्षित छ।

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
ne_NP: ध्यान दिएर<strong><em>त्यो पासवर्ड नोट गर्नुहोस</em></strong>! यो केवल तपाईंको लागि उत्पन्न गरिएको एक<em>अनियमित</em>पासवर्ड थियो।

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
ne_NP: <strong>गतिविधि</strong> &mdash; आगामी निर्धारित पोष्ट, हालै प्रकाशित पोष्ट, र पोस्टमा हालैको टिप्पणी देखाउँछ र तपाईं तिनीहरूलाई नियन्त्रण गर्न अनुमति दिन्छ।

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
ne_NP: <strong>एकै नजरमा</strong> &mdash; साइटमा भएका सामग्रीहरुको सारांश देखाउछ र थिम तथा वर्डप्रेसको संस्करण देखाउछ ।

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
ne_NP: <strong>बक्स नियन्त्रण</strong> &mdash; विस्तार गर्न वा खुम्च्याउन बाकसको शीर्षक बारमा क्लिक गर्नुहोस । प्लगिनले थपेका कुनै बाकसहरुमा कन्फिगर गर्न मिल्ने सामग्री हुन सक्छ, छन् भने त्यहाँ कन्फिगर गर्ने लिंक पनि देखिनेछ ।

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
ne_NP: <strong>कुनै पनि मेनु वस्तु को दाँया तीर क्लिक गर्नुहोस् </strong>संपादक मा सेटिङ एक मानक समूह प्रकट हुनेछ। यस्तो लिंक लक्ष्य, सि एस् एस् क्लासहरू, लिंक सम्बन्ध, लिंक वर्णन रूपमा थप सेटिङहरू सक्षम र पर्दा विकल्प ट्याब मार्फत असक्षम गर्न सकिदैन।

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
ne_NP: <strong>टिप्पणीहरू</strong> &mdash; प्रयोगकर्ता, इमेल ठेगाना, आईपी(IP) ठेगाना, प्रयोगकर्ता एजेन्ट (ब्राउजर/ओएस(OS)), मिति/समय, टिप्पणी सामग्री, र सामग्री URL द्वारा बनाईएको कुनै पनि टिप्पणीहरूको लागि।

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
ne_NP: <strong>टिप्पणी</strong> &mdash; वर्डप्रेसले टिप्पणीहरू मेटाउँदैन। सफ्टवेयरले सम्बन्धित इमेल ठेगाना, आईपी ठेगाना, र प्रयोगकर्ता एजेन्ट (ब्राउजर/ओएस) अज्ञात (तर फेरि <em>कहिल्यै</em> प्रकाशित गर्दैन) गर्छ।

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
ne_NP: <strong>सामुदायिक घटना स्थान</strong> &mdash; ड्यासबोर्ड विजेटमा देखाइएका आगामी सामुदायिक कार्यक्रमहरूको लागि प्रयोग गरिएको प्रयोगकर्ताको IP ठेगाना।

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
ne_NP: <strong>सामुदायिक कार्यक्रम स्थल</strong> &mdash; ड्यासबोर्ड विजेटमा आगामी सामुदायिक कार्यक्रमहरूको सान्दर्भिक जानकारी भर्नका लागि प्रयोग गरिएको प्रयोगकर्ताको आईपी ठेगाना।

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
ne_NP: <strong>अचलहरू %1$s र %2$s को लागि विरोधाभासी मानहरू।</strong> %2$s को मान तपाईंको सबडोमेन कन्फिगरेसन सेटिङ मानिनेछ।

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
ne_NP: <strong>जडान टुट्यो ।</strong> पुन जडान नभएसम्म बचत निस्क्रिय गरिएको छ ।

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
ne_NP: कोडमा <strong>योगदान गर्नुहोस</strong>, युएक्स सुधार गर्नुहोस, र वर्डप्रेस एप जाँच गर्नुहोस।

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
ne_NP: <strong>युआरएल प्रतिलिपि गर्नुहोस्</strong> तपाईंको क्लिपबोर्डमा मिडिया फाइलको युआरएल प्रतिलिपि गर्दछ।

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
ne_NP: वर्डप्रेस शैक्षिक सामग्रीहरू <strong>सिर्जना</strong> र सुधार गर्नुहोस्।

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
ne_NP: वर्डप्रेस फोटो डाइरेक्टरीको लागि पेसीहरु <strong>क्युरेट</strong> गर्नुहोस् वा नयाँ फोटोहरु लिनुहोस्।

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
ne_NP: <strong>स्थायी रूपमा  मेटाउनुहोस्</strong> फाइललाई मिडिया लाइब्रेरीबाट मेटाउनेछ (साथै कुनै पनि पोस्टहरू जसमा यो हाल संलग्न छ)।

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
ne_NP: <strong>मेटाउन</strong> मेटाउने प्रयोगकर्ता तपाईं ल्याउँछ तपाईं स्थायी रूपमा आफ्नो साइट देखि एक प्रयोगकर्ता हटाउन र आफ्नो सामग्री मेटाउन सक्नुहुन्छ जहाँ पुष्टि, लागि स्क्रिन। तपाईं पनि थोक कार्यहरू प्रयोग गरेर एकैचोटि धेरै प्रयोगकर्ता मेट्न सक्नुहुन्छ।

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
ne_NP: <strong>विवरण</strong> &mdash; विवरण पूर्वनिर्धारित रुपमा प्रमुख छैन; तर, केही थिमहरूले यो देखाउन सक्छन् ।

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
ne_NP: <strong>छलफल</strong> &mdash; तपाईं टिप्पणीहरु र पिङ्गहरु अन वा अफ गर्न सक्नुहुन्छ, र यदि पोस्टमा टिप्पणीहरु छ भने, तपाईँ तिनीहरूलाई यहाँ हेर्न र तिनीहरूलाई मध्यस्थता गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
ne_NP: <strong>फाइल डाउनलोड</strong> तपाईंको उपकरणमा मूल मिडिया फाइल डाउनलोड गर्दछ।

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
ne_NP: <strong>ड्रयाग र ड्रप</strong> &mdash; चयन गरिएको बक्स को शीर्षक पट्टी मा क्लिक गरेर र तपाईं देख्न गर्दा खैरो डट-लाइन आयत तपाईं बक्समा राख्न चाहेको स्थानमा देखा जारी गरेर बक्स, ड्रयाग र ड्रप पुनःव्यवस्थित गर्न सकिन्छ ।

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
ne_NP: तल क्षेत्रमा आफ्नो फाइलहरू <strong>तान्ने र ड्रप</strong> गर्नु होस् । धेरै फाइलहरू पनि गर्न सकिन्छ ।

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: अमान्य प्रयोगकर्ताको नाम वा ई-मेल ।

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंले राख्नु भएको यो प्रयोगकर्ता <strong>%1$s</strong> को पासवर्ड मिलेन । <a href="%2$s" title="पासवर्ड हरायो र भेट्टायो">तपाईंले पासवर्ड हराउनुभयो</a> ?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
ne_NP: <strong>सम्पादन गर्नुहोस्</strong> ले तपाइँलाई त्यो व्यक्तिगत फाइलको मेटाडेटा सम्पादन गर्न एक साधारण स्क्रिनमा लैजान्छ। तपाईं मिडिया फाइल नाम वा थम्बनेलमा क्लिक गरेर त्यो स्क्रिनमा पुग्न सक्नुहुन्छ।

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
ne_NP: <strong>सम्पादनले</strong> तपाईंलाई प्रयोगकर्ताको लागि सम्पादन योग्य प्रोफाइल स्क्रिनमा लान्छ । तपाईं प्रयोगकर्ता नाममा क्लिक गरेर पनि त्यो स्क्रिनमा पुग्न सक्नुहुन्छ ।

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
ne_NP: <strong>सम्पादन</strong> ले तपाईंलाई पोस्ट सम्पादन स्क्रिनमा लान्छ । तपाईं पोस्ट शीर्षकमा क्लिक गरेर पनि त्यो स्क्रिनमा पुग्न सक्नुहुन्छ ।

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
ne_NP: WordPress.tv का भिडियोहरू <strong>सम्पादन</strong> गर्नुहोस् र क्याप्सनहरू थप्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugin to be installed and activated: %3$s. | <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugins to be installed and activated: %3$s.
ne_NP[0]: <strong>त्रुटि:</strong> %1$s लाई %2$d प्लगइन स्थापना र सक्रिय हुन आवश्यक छ: %3$s।
ne_NP[1]: <strong>त्रुटि:</strong> %1$s लाई %2$d प्लगइनहरू स्थापना र सक्रिय हुन आवश्यक छ: %3$s।

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
ne_NP: <strong>त्रुति</strong> : आशा नगरिएको परिणामले गर्दा कुकिजहरु रोक्का भएका छन् । मद्दतको लागि, कृपया <a href="%1$s">यो दस्तावेज</a> हेर्नुहोस् वा <a href="%2$s">सहायता खोज्ने मंचमा</a> प्रयास गर्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
ne_NP: <strong>त्रुति</strong>: तपाईको ब्राउजरले कुकिजहरु रोकेको वा साथ नदिएको जस्तो छ । तपाईले वर्डप्रेस प्रयोग गर्न <a href="%s">कुकिजहरु समर्थ गर्नुपर्नेछ</a> ।

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: अमान्य युजरनेम, इमेल ठेगाना वा गलत पासवर्ड ।

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: पासवर्डहरू मेल खाँदैनन्। कृपया दुबै पासवर्ड फिल्डमा एउटै पासवर्ड राख्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: पासवर्डमा "\" वर्ण हुनुहुन्न ।

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: कृपया उपनाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: कृपया एक पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong>प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: कृपया प्रयोगकर्ता नाम राख्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: कृपया मान्य ईमेल ठेगाना राख्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: कृपया एक इमेल प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> कृपया आवश्यक क्षेत्रहरू भर्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong>कृपया आफ्नो कुनै टिप्पणी लेख्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: आफ्नो इमेल ठेगाना टाइप गर्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
ne_NP: <strong> त्रुटि:</strong> तपाइँले प्रविष्ट गर्नुभएको साइट युआरएल पहिले नै लिइएको छ।

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: माफ गर्नुहोस्, त्यो प्रयोगकर्ता नाम राख्न अनुमति छैन ।

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> %s विकल्प पृष्ठ अनुमति दिइएको विकल्प सूचीमा छैन।

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
ne_NP: <strong>त्रुति</strong>: टिप्पणी बचत गर्न सकिएन । कृपया एकछिन पछि पुन: प्रयास गर्नुहोला ।

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
ne_NP: <strong>त्रुति</strong> : यो ईमेल ठेगाना पहिले नै प्रयोग भईसकेको छ ।

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: यो ईमेल ठेगाना मिलेन ।

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
ne_NP: <strong> त्रुटि: </strong>ईमेल पठाउन सकिएन। तपाइँको साइट सही ढंगले ईमेल पठाउनको लागी साएद कन्फिगर गरिएको छैन। <a href="%s"> आफ्नो पासवर्ड रिसेट गर्नको लागी सहायता प्राप्त गर्नुहोस् </a>।

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: इमेल फिल्ड खाली छ ।

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: पासवर्डको क्षेत्र खाली छ ।

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंको %s इमेल ठेगानाको लागि हालिएको पासवर्ड गलत छ ।

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंले प्रयोगकर्ता नाम %s को लागि प्रविष्ट गर्नुभएको पासवर्ड गलत छ ।

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
ne_NP: <strong> त्रुटि:</strong> पासवर्डहरु मिलेनन्।

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
ne_NP: <strong> त्रुटि:</strong> तपाइँको युजरनेम <strong>%s </strong> यो साइटमा दर्ता छैन। यदि तपाइँ तपाइँको युजरनेमको बारे अनिश्चित हुनुहुन्छ भने, तपाइँको ईमेल ठेगानाबाट कोसिस गर्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: प्रयोगकर्ता नामको क्षेत्र खाली छ ।

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: उक्त्त युजरनेम वा इमेलको खाता अवस्थित छैन।

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> त्यहाँ साइट सिर्जना गर्न एक समस्या थियो।

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> यो इमेल ठेगाना पहिले नै दर्ता गरिएको छ। यो ठेगानाबाट <a href="%s">लग इन गर्नुहोस्</a> वा अर्को छान्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong>यो ईमेल पहिले नै दर्ता गरिएको छ। कृपया अर्को छान्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
ne_NP: <strong>त्रुटी:</strong> यो मान्य फिडको टेम्प्लेट होइन।

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: यो प्रयोगकर्ताको नाम पहिले नै दर्ता भइसकेको छ । कृपया अर्को नाम छान्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: यो प्रयोगकर्तानाम अमान्य छ किनकि यसले अवैध अक्षरहरु प्रयोग गरेको छ । कृपया मान्य प्रयोगकर्तानाम राख्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong>अज्ञात इमेल ठेगाना. फेरि जाँच गर्नुहोस् वा तपाइँको युजरनेम प्रयास गर्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> अज्ञात युजरनेम। फेरि जाँच गर्नुहोस् वा तपाइँको ईमेल ठेगाना प्रयास गर्नुहोस्।

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
ne_NP: <strong> त्रुटि:</strong> प्रयोगकर्ता दर्ताको लागि हाल अनुमति छैन।

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंको युआरएल धेरै लामो छ ।

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंको खाता स्पामकर्ता भनेर चिन्ह लगाईएको छ ।

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंको टिप्पणी धेरै लामो छ ।

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंको इमेल ठेगाना धेरै लामो छ ।

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: तपाईंको नाम धेरै लामो छ ।

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong>तपाइँको पासवर्ड रिसेट लिंक अमान्य देखिन्छ । कृपया नयाँ लिंकको लागि तल अनुरोध गर्नुहोस् ।

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> हाम्रो पासवर्ड रिसेट लिंकको म्याद समाप्त भएको छ। कृपया तल एउटा नयाँ लिंक अनुरोध गर्नुहोस्।

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
ne_NP: <strong>त्रुटि</strong>: उक्त्त युजरनेम वा इमेलको खाता अवस्थित छैन।

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
ne_NP: वेबसाइटहरुको वातावरणीय प्रभावलाई कम गर्ने तरिकाहरु <strong>अनुसन्धान</strong> गर्नुहोस्।

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
ne_NP: वर्डप्रेस कोर सफ्टवेरमा बग <strong>खोज्नुहोस</strong> अनि रिपोर्ट गर्नुहोस।

en: <strong>Format</strong> &mdash; Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Your theme could enable all or some of 10 possible formats. <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/wordpress/post-formats/#supported-formats">Learn more about each post format</a>.
ne_NP: <strong>ढाँचा</strong> — पोस्ट ढाँचाले तपाईँको थिमले कुनै विशिष्ट पोस्टलाई कसरी देखाउने निर्धारण गर्छ। उदाहरणका लागि, तपाईँसँग शीर्षक र अनुच्छेदहरू भएको <em>स्तरीय</em> ब्लग पोस्ट, वा शीर्षक हटाएर छोटो पाठसमेत भएको छोटो <em>अलग</em> पोस्ट हुन सक्छ। तपाईँको थिमले सम्भावित १० मध्ये सबै वा केही ढाँचाहरू सक्षम गर्न सक्छ। <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/wordpress/post-formats/#supported-formats">प्रत्येक पोस्ट ढाँचा बारे थप जान्नुहोस्</a>।

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
ne_NP: <strong>जानकारी</strong> &mdash; साइट यूआरएल सायद नै सम्पादन गरिन्छ किन कि एसको कारण ले साइटले राम्ररी काम नगर्न सक्छ। दर्ता मिति र अन्तिम अद्यावधिक मिति प्रदर्शित गरिएको छ। नेटवर्क व्यवस्थापकले साइटलाई संग्रहित, स्प्याम, मेटाइएको र परिपक्व, सार्वजनिक सूचीबाट हटाउन वा अक्षम रूपमा चिन्ह लगाउन सक्दछ।

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
ne_NP: वर्डप्रेस युआइ डिजाइनमा तपाईंको रचनात्मक कल्पनालाई <strong>उधारो</strong> दिनुहोस्।

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
ne_NP: <strong>मिडिया</strong> &mdash; प्रयोगकर्ता द्वारा बनाईएको सबै मिडिया फाइल अपलोडहरूको लागि URL को सूची।

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
ne_NP: <strong>मिडिया</strong> &mdash; प्रयोगकर्ताले अपलोड गर्ने मिडिया फाइलहरूको युआरएलको सूची।

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
ne_NP: <strong> नाम</strong>&mdash; तपाईँको साइटमा देखिने नाम यहि हो।

en: <strong>Note:</strong> Real-time collaboration has been disabled.
ne_NP: <strong>नोट:</strong> तत्काल सहकार्य अक्षम गरिएको छ।

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
ne_NP: <strong>क्रम</strong> &mdash; पृष्ठ सामान्यतया वर्णानुक्रम अनुसार देखिन्छन, तर तपाईं यो क्षेत्रमा अंक (1 पहिलोको लागि, आदि) प्रविष्ट गरेर तपाईंको आफ्नै क्रम चयन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
ne_NP: स्थानीय वर्डप्रेस मिटअपहरू र वर्डक्याम्पहरू <strong>आयोजना</strong> गर्नुहोस् वा सहभागी हुनुहोस्।

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
ne_NP: <strong>प्यारेन्ट</strong> &mdash; ट्याग भन्दा फरक वर्गमा पद्क्रम हुनसक्छ । यदि तपाइँसंग ज्याज भन्ने वर्ग छ भने बेबप र बिग ब्याण्ड उपवर्ग हुन सक्छ। पूर्ण रुपमा ऐच्छिक । उपवर्ग सिर्जना गर्न प्यारेन्ट ड्रपडाउनमा एउटा वर्ग छान्नु पर्छ ।

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
ne_NP: <strong>प्यारेन्ट</strong> &mdash; तपाईं वर्गीकरणको तपाईंको पृष्ठ व्यवस्था गर्न सकिन्छ। उदाहरणका लागि, तपाईं एक "बारे" पृष्ठ "जीवन कथा" र "मेरो कुकुर" यो अन्तर्गत पृष्ठ छ भनेर सकेन। त्यहाँ कति स्तर तपाईं गुँड पृष्ठ कुनै सीमा छैन ।

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Code. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
ne_NP: <strong>पोस्ट सम्पादक</strong> &mdash; आफ्नो पोस्टका लागि पाठ प्रविष्ट गर्नुहोस्। दृश्य र कोड: त्यहाँ सम्पादन दुई मोडहरु छन्। उपयुक्त ट्याब क्लिक गरेर मोड चयन गर्नुहोस्।

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
ne_NP: <strong>पूर्वावलोकन</strong> मा तपाईँको ड्राफ्ट पोस्ट यदि तपाईँले यो प्रकाशित कस्तो हेर्न तपाईंले देखाउनेछ। हेर्नुहोस् पोस्ट हेर्न तपाईंको प्रत्यक्ष साइटमा तपाईं हुनेछ। जो लिंक उपलब्ध छ आफ्नो पोस्ट स्थिति मा निर्भर गर्दछ।

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
ne_NP: <strong>प्रोफाइल विवरण</strong> &mdash; प्रयोगकर्ताको इमेल ठेगाना, युजरनेम, प्रदर्शन गरिने  नाम, उपनाम, प्रथम नाम, अन्तिम नाम, विवरण/आफ्नो बारे, र दर्ता मिती।

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
ne_NP: तपाइँको समुदायमा वर्डप्रेस परियोजनाको <strong>प्रचार</strong> गर्नुहोस्।

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
ne_NP: <strong>प्रकाशित</strong>तपाईं प्रकाशित बक्समा आफ्नो पोस्ट प्रकाशन सर्तहरू सेट गर्न सक्नुहुन्छ। स्थिति, दृश्यता र प्रकाशितगर्न को लागि, थप विकल्पहरू प्रकट गर्न सम्पादन लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्। दृश्यात्मक लागि विकल्प समावेश पासवर्ड सुरक्षा एउटा पोस्ट वा अनिश्चितकालीन आफ्नो ब्लग माथि रहन बनाउने  सुरक्षित विकल्प पासवर्ड प्रत्येक पोस्ट को लागि एक मनपरी पासवर्ड सेट गर्न अनुमति दिन्छ। निजी विकल्प सबैलाई सम्पादकहरूलाई र प्रशासकहरूले बाहेक पोस्ट लुकाउँछ। (तुरुन्तै) प्रकाशित तपाईं भविष्यको वा विगतका मिति र समय सेट गर्न अनुमति दिन्छ, त्यसैले तपाईँले एउटा पोस्ट भविष्यमा प्रकाशित तालिका वा पोस्ट गर्न सक्नुहुन्छ।

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
ne_NP: <strong>द्रुत मस्यौदा</strong> &mdash; तपाईंलाई नयाँ पोस्ट सिर्जना र मस्यौदाको रूपमा बचत गर्न अनुमति दिन्छ। हालैको ३ मस्यौदा पोस्ट लिङ्क पनि प्रर्दशन गर्दछ ।

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
ne_NP: <strong>द्रुत सम्पादन</strong> ले तपाईंलाई यो स्क्रिन नछोडी पोस्ट विवरण अद्यावधिक गर्न अनुमति दिन्छ अनि पोस्टको मेटाडेटाको इनलाइन पहुँच प्रदान गर्दछ।

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
ne_NP: <strong>अनियमित:</strong> प्रत्येक पृष्ठमा एउटा फरक छवि देखाउनुहोस् ।

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
ne_NP: <strong>हटाउनुहोस्</strong>ले तपाईंलाई आफ्नो साइटबाट प्रयोगकर्ता हटाउन अनुमति दिन्छ। यसले उनीहरुको सामग्री मेटाउँदैन। तपाईं एकमुस्ट कार्यहरू प्रयोग गरेर एकैचोटि धेरै प्रयोगकर्ताहरु पनि हटाउन सक्नुहुन्छ।

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
ne_NP: <strong>स्क्रिन विकल्प</strong> &mdash; ड्यासबोर्डमा देखाउने बाकसहरु चयन गर्न स्क्रिन विकल्प ट्याब प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
ne_NP: <strong>ट्रयाकब्याक पठाउन</strong> &mdash; ट्रयाकब्याक तपाईंले तिनीहरूलाई लिङ्क गर्नुभएको पैतृक ब्लग प्रणाली सूचीत गर्न एउटा तरिका हो। तपाईं ट्रयाकब्याक पठाउन चाहेको यूआरएल (हरू) प्रविष्ट गर्नुहोस्। तपाईं अन्य वर्डप्रेस साइटहरु लिङ्क यदि उनि स्वतः पिङ्गब्याक प्रयोग सूचित गरिनेछ, र यो क्षेत्र अनावश्यक छ।

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
ne_NP: <strong>पासवर्ड रिसेट पठाउनुहोस्</strong> ले प्रयोगकर्तालाई नयाँ पासवर्ड सेट गर्न लिङ्क सहितको इमेल पठाउँछ।

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
ne_NP: <strong>सत्रका टोकनहरू</strong> &mdash; प्रयोगकर्ताको लगइन सम्बन्धि जानकारी, आईपी ठेगानाहरू, म्याद सकिने मिति, प्रयोगकर्ता एजेन्ट (ब्राउजर/OS), र अन्तिम लगइन।

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
ne_NP: <strong>सेटिङ्स</strong> &mdash; यो पृष्ठले यो साइटसँग सम्बद्ध सबै सेटिङहरूको सूची देखाउँछ। केहि वर्डप्रेसद्वारा बनाईएको छ र अन्य प्लगइनहरू द्वारा बनाइएका छन्। ध्यान दिनुहोस् कि केहि क्षेत्रहरु ग्रे आउट भएका छन् र क्रमबद्ध डेटा भनियो। तपाईले यी मानहरू परिमार्जन गर्न सक्नुहुन्न किनभने सेटिङ डेटाबेसमा भण्डार गरिएको छ।

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
ne_NP: WordPress सहयोग फोरमहरूमा आफ्नो ज्ञान <strong>साझेदारी गर्नुहोस्</strong>

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
ne_NP: <strong>साइट स्वास्थ्य स्थिति</strong> &mdash; तपाइँको वेबसाइटको कार्यसम्पादन वा सुरक्षा सुधार गर्नको लागी सम्बोधन गर्नु पर्ने कुनै पनि सम्भावित समस्याहरुको बारेमा सूचित गर्दछ।

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ne_NP: <strong>स्लग</strong> &mdash; &#8220;स्लग&#8221; नामको युआरएल मैत्री संस्करण हो । यसमा सामान्यतया सानो बर्णका अक्षरहरु हुन्छन र यसमा अक्षर, अंक र योजक मात्र हुन सक्छ।

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
ne_NP: <strong>टेम्प्लेट</strong> &mdash; केही विषयवस्तुहरू थप सुविधाहरू वा अनुकूलन रूपरेखा हुन सक्छ कि केही पृष्ठहरू लागि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ अनुकूलटेम्प्लेटछैन छ। यदि, तपाईं तिनीहरूलाई यो ड्रपडाउन मेनुमा देख्नुहुनेछ।

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
ne_NP: ब्लक सम्पादकका लागि नयाँ रिलीजहरू र प्रस्तावित सुविधाहरू <strong>परीक्षण गर्नुहोस्</strong>।

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
ne_NP: <strong>थिमहरू</strong> &mdash; यो क्षेत्रले थिमहरू देखाउँछ जुन पहिले नै नेटवर्कमा सक्षम पारिएको छैन। यो मेनुमा थिम सक्षम गर्दा यो साइटमा पहुँचयोग्य बनाउँछ। यसले थिम सक्रिय गर्दैन, तर यो साइटको रूप मेनुमा देखाउन अनुमति दिन्छ; सम्पूर्ण नेटवर्कको लागि थिम सक्षम गर्न, <a href="%s">सञ्जाल विषयवस्तुहरू</a> स्क्रीन हेर्नुहोस्।

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
ne_NP: <strong>शीर्षक</strong> &mdash; आफ्नो पोस्टको लागि एक शीर्षक प्रविष्ट गर्नुहोस् । तपाईंले कुनै शीर्षक प्रविष्ट गरेपछि, तल पर्मालिङ्क हेर्नुहोस्, जुन तपाईं सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
ne_NP: वर्डप्रेसलाई तपाईंको स्थानिय भाषामा <strong>अनुवाद</strong> गर्नुहोस्।

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
ne_NP: <strong>रद्दीटोकरी</strong> ले तपाइको पोस्टलाई यहाँबाट हटाई रद्दिटोकरीमा राख्छ, जहाबाट तपाईं पोस्टलाई स्थायी रुपमा मेटाउन सक्नु हुन्छ।

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
ne_NP: <strong>प्रयोगकर्ताहरू</strong> &mdash; यसले यस साइटसँग सम्बद्ध प्रयोगकर्ताहरूलाई प्रदर्शन गर्दछ। तपाईं उनीहरुको भूमिका पनि परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ, आफ्नो पासवर्ड रिसेट गर्न सक्नुहुन्छ वा तिनीहरूलाई साइटबाट हटाउन सक्नुहुन्छ। साइटबाट प्रयोगकर्ता हटाउँदा प्रयोगकर्तालाई सञ्जालबाट हटाइएको हुदैन।

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
ne_NP: <strong>हेर्नुहोस्</strong> ले तपाईंलाई सार्वजनिक लेखक अभिलेखमा लैजान्छ जसले प्रयोगकर्ताद्वारा प्रकाशित सबै पोस्टहरू सूचीबद्ध गर्दछ।

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
ne_NP: <strong>हेर्नुहोस्</strong> ले तपाईंलाई त्यो फाइलको लागि सार्वजनिक प्रदर्शन पृष्ठमा लैजान्छ।

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
ne_NP: <strong>चेतावनी:</strong> यी पृष्ठहरू तपाइँको गोपनीयता नीति पृष्ठ जस्तै हुनु हुँदैन!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
ne_NP: <strong>चेतावनी:</strong> यी पृष्ठहरू एकै हुनु हुँदैन!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
ne_NP: <strong>स्वागतम्</strong> &mdash; साईट तयार गर्ने बेलामा चाहिने केही सामान्य लिङ्कहरु देखाउछ ।

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
ne_NP: <strong>वर्डप्रेस कार्यक्रम तथा समाचार</strong> &mdash; तपाईं नजिकका आगामी कार्यक्रमहरू साथै आधिकारिक वर्डप्रेस परियोजना र <a href="%s">वर्डप्रेस प्लानेट</a> बाट नवीनतम समाचारहरू।

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
ne_NP: बग ठीक गर्न वा नयाँ विशेषता निर्माण गर्न प्याच <strong>लेखन</strong>गरी पेश गर्नुहोस।

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
ne_NP: <strong>लेख्नुहोस्</strong> वा WordPress को दस्तावेज सुधार गर्नुहोस्।

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
ne_NP: एक <a href="%s">स्थिर पृष्ठ</a> (तल छान्नुहोस्)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ne_NP: पिएचपी सत्र %1$s फङ्सन कल द्वारा सिर्जना गरिएको थियो। यसले रेस्ट एपिआइ र लूपब्याक अनुरोधहरूमा हस्तक्षेप गर्दछ। कुनै पनि एचटिटिपी अनुरोधहरू गर्नु अघि %2$s द्वारा सत्र बन्द गरिनुपर्छ।

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
ne_NP: यसलाई विशिष्ट रूपमा पहिचान गर्नको लागि एप्लिकेसनद्वारा प्रदान गरिएको UUID। युआरएल वा डीएनएस नेमस्पेसको साथ UUID v5 प्रयोग गर्न सिफारिस गरिन्छ।

en: A WordPress Commenter
ne_NP: एक वर्डप्रेस टिप्पणीकार

en: A calendar of your site’s posts.
ne_NP: तपाईँको साईटको लेखहरुको पात्रो।

en: A city in the same timezone as you.
ne_NP: तपाईं जस्तै समय क्षेत्रमा एक शहर।

en: A cloud of your most used tags.
ne_NP: तपाईँको सबभन्दा बढी प्रयोग हुने ट्यागहरुको बादल ।

en: A comment form for posts and pages.
ne_NP: पोस्ट र पृष्ठहरूमा टिप्पणी राख्नका निमित्त फारम।

en: A comment is held for moderation
ne_NP: एक टिप्पणी जाँचको लागि राखिएमा

en: A custom template can be manually applied to any post or page.
ne_NP: कस्टम टेम्प्लेट म्यानुअल रूपमा कुनै पनि पोस्ट वा पृष्ठमा लागू गर्न सकिन्छ।

en: A date format for all date strings.
ne_NP: समस्त मिति क्रमको लागि एक मिति ढाँचा ।

en: A day number of the week that the week should start on.
ne_NP: हप्ताको दिन संख्या जहाँबाट हप्ता सुरु हुन्छ ।

en: A decorative arrow appended to the next and previous comments link.
ne_NP: अर्को र अघिल्लो टिप्पणी लिङ्कमा थपिएको सजावटी तीर।

en: A decorative arrow appended to the next and previous page link.
ne_NP: अर्को र अघिल्लो पृष्ठ लिङ्कमा थपिएको सजावटी तीर।

en: A decorative arrow for the next and previous link.
ne_NP: अर्को र अघिल्लो लिङ्कको लागि सजावटी तीर।

en: A description of the pattern.
ne_NP: ढाँचाको एक विवरण।

en: A description of the theme.
ne_NP: थिमको एक विवरण।

en: A detailed variation description.
ne_NP: एक विस्तृत विविधता विवरण।

en: A duplicate event already exists.
ne_NP: एक हुबहु कार्यक्रम पहिले नै अवस्थित छ।

en: A font face matching those settings already exists.
ne_NP: त्यो सेटिङहरूसँग मेल खाने फन्ट फेस पहिले नै अवस्थित छ।

en: A font family with slug "%s" already exists.
ne_NP: %s" स्लग भएको फन्ट परिवार पहिले नै अवस्थित छ।

en: A form to request data exports and/or deletion.
ne_NP: डाटा निर्यात अथवा हटाउन अनुरोध पेसको निमित्त फारम।

en: A generic text input.
ne_NP: साधारण पाठ इनपुट।

en: A human-readable description of the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारको एक मानव-पठनीय विवरण ।

en: A human-readable description of the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीको एक मानव-पठनीय विवरण।

en: A human-readable variation title.
ne_NP: एक मानव पठनीय विविधता शीर्षक।

en: A label describing the test.
ne_NP: परीक्षणको वर्णन गर्ने एक लेबल।

en: A link to a pattern category.
ne_NP: प्याटर्नका वर्गमा पुग्नका निमित्त लिंक वा माध्यम।

en: A link to a post format
ne_NP: पोस्ट ढाँचाको एउटा लिङ्क

en: A list of all patterns from all sources.
ne_NP: सबै स्रोतहरुबाट सबै प्याटर्नहरुको सूची

en: A list of allowed area values for template parts.
ne_NP: टेम्प्लेट भागहरूको लागि अनुमति दिइएको क्षेत्र मानहरूको सूची।

en: A list of default template types.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित टेम्प्लेट प्रकारहरूको सूची।

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
ne_NP: भित्री ब्लकको आफ्नै भित्री ब्लकहरूको सूची। यो प्यारेन्ट innerBlocks स्कीमालाई अनुसरण गर्ने पुनरावर्ती परिभाषा हो।

en: A list of your site&#8217;s Pages.
ne_NP: तपाईँको साईटको पृष्ठहरुको लिस्ट ।

en: A list or dropdown of categories.
ne_NP: वर्गहरुको सूची

en: A media item.
ne_NP: एक मिडिया आइटम ।

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
ne_NP: तपाईँको साईटको लेखहरुको मासिक अभिलेख ।

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
ne_NP: परीक्षणले के खोज्छ र यो प्रयोगकर्ताका लागि किन महत्त्वपूर्ण छ भन्ने बारेमा थप वर्णनात्मक व्याख्या।

en: A name is required for this term.
ne_NP: यस टर्मको लागि नाम अनिवार्य छ ।

en: A named status for the object.
ne_NP: अब्जेक्टको लगि नमाकरण गरिएको स्टाटस ।

en: A named status for the post.
ne_NP: पोस्टको लगि नमाकरण गरिएको स्थिति ।

en: A named status for the theme.
ne_NP: थीमको लागी एक नामित स्थिति।

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
ne_NP: यस "%s" लेखमा एउटा नयाँ टिप्पणी तपाईंबाट प्रमाणित हुन प्रतिक्षारत छ

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
ne_NP: तपाईंको साइटको लागि एक नयाँ सानो अप्डेट उपलब्ध छ। सानो अप्डेटहरुले प्राय सुरक्षालाई सम्बोधन गर्दछ, त्यसैले तिनीहरुलाई स्थापना गर्नु महत्वपूर्ण छ।

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
ne_NP: यस "%s" लेखमा नयाँ पिंगब्याक तपाईंबाट प्रमाणित हुन प्रतिक्षारत छ

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
ne_NP: यस "%s" लेखमा नयाँ ट्राकब्याक तपाईंबाट प्रमाणित हुन प्रतिक्षारत छ

en: A new version of WordPress is available.
ne_NP: वर्डप्रेसको नयाँ संस्करण उपलब्ध छ।

en: A numeric input.
ne_NP: संख्यात्मक इनपुट।

en: A page cache plugin was detected.
ne_NP: एउटा पृष्ठ क्यास प्लगिन पत्ता लाग्यो।

en: A page cache plugin was not detected.
ne_NP: पृष्ठ क्यास प्लगिन फेला परेन।

en: A page reload is required for this change. Make sure your content is saved before reloading.
ne_NP: यो परिवर्तन को लागी एक पृष्ठ पुनः लोड गर्नु आवश्यक छ। पुनः लोड गर्नु  अघि तपाइँको सामग्री सुरक्षित भएको सुनिश्चित गर्नुहोस्।

en: A paragraph in a website refers to a distinct block of text that is used to present and organize information. It is a fundamental unit of content in web design and is typically composed of a group of related sentences or thoughts focused on a particular topic or idea. Paragraphs play a crucial role in improving the readability and user experience of a website. They break down the text into smaller, manageable chunks, allowing readers to scan the content more easily.
ne_NP: वेबसाइटमा रहेको अनुच्छेदले पाठको एक विशिष्ट ब्लकलाई जनाउँछ जुन जानकारी प्रस्तुत गर्न र व्यवस्थित गर्न प्रयोग गरिन्छ। यो वेब डिजाइनमा सामग्रीको एक आधारभूत एकाइ हो र सामान्यतया सम्बन्धित वाक्यहरू वा विचारहरूको समूह मिलेर बनेको हुन्छ जुन विशेष विषय वा विचारमा केन्द्रित हुन्छ। अनुच्छेदहरूले वेबसाइटको पठनीयता र प्रयोगकर्ता अनुभव सुधार गर्न महत्त्वपूर्ण भूमिका खेल्छन्। तिनीहरूले पाठलाई साना, व्यवस्थित भागहरूमा विभाजन गर्छन्, जसले गर्दा पाठकहरूलाई सामग्री अझ सजिलै स्क्यान गर्न अनुमति दिन्छ।

en: A password protected post can not be set to sticky.
ne_NP: पासवर्ड सुरक्षित पोस्टलाई स्टिकि बनाउन सकिदैन ।

en: A password reset link was emailed to %s.
ne_NP: पासवर्ड रिसेट लिङ्क %s लाई इमेल गरिएको थियो।

en: A password to protect access to the content and excerpt.
ne_NP: सामग्री र अंशहरुको पहुँचको सुरक्षा लागि पासवर्ड ।

en: A persistent object cache is being used
ne_NP: एक दृढ अब्जेक्ट क्यास प्रयोग भइरहेको छ

en: A persistent object cache is not required
ne_NP: एक दृढ अब्जेक्ट क्यास आवश्यक छैन

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
ne_NP: एक दृढ अब्जेक्ट क्यासले तपाईंको साइटको डेटाबेसलाई अझ प्रभावकारी बनाउँछ, जसको परिणाम छिटो लोड समय हुन्छ किनभने वर्डप्रेसले तपाईंको साइटको सामग्री र सेटिङहरू धेरै छिटो पुन: प्राप्त गर्न सक्छ।

en: A plugin disallowed this event.
ne_NP: एक  प्लगिनले  यो कार्यक्रम अस्वीकृत गर्‍यो।

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
ne_NP: एक प्लगिनले %s निष्क्रिय गरेर अप्डेटहरु रोकिदिएको छ।

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
ne_NP: एक प्लागिनले कार्यक्रम पुन: अनुसूची हुन बाट रोक्यो ।

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
ne_NP: एक प्लगिनले कार्यक्रम अनुसूचित हुनबाट रोकेको छ ।

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
ne_NP: एउटा प्लगिनले कार्यक्रमलाई अनुसूचित हुनबाट रोक्यो।

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
ne_NP: एउटा प्लगिनले हुक खाली गर्न बाट रोकेको छ।

en: A post ID mismatch has been detected.
ne_NP: एक पोस्ट आईडी बेमेल फेला परेको छ।

en: A post can not be sticky and have a password.
ne_NP: पोस्ट स्टिकि हुन र पासवर्ड हुन सक्दैन।

en: A post type mismatch has been detected.
ne_NP: एक पोस्ट प्रकार बेमेल फेला परेको छ।

en: A previous automatic background update could not occur.
ne_NP: एक अघिल्लो स्वचालित पृष्ठभूमि अप्डेट संचालन हुन सकेन।

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
ne_NP: एक अघिल्लो पृष्ठभूमि अप्डेट गम्भीर विफलताको साथ अन्त्य भयो, तसर्थ अप्डेटहरु निष्क्रिय गरिएका छन्।

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
ne_NP: पुनर्प्रप्ति (रिकभरी) लिंक %1$s अघि पठाइएको थियो। नया इमेल अनुरोध गर्नु अघि कृपया थप %2$s पर्खनुहोस् ।

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
ne_NP: बाँया तर्फ रहेको रातो पट्टीको मतलब टिप्पणी तपाईंको जांचको प्रतीक्षामा छ।

en: A scheduled event has failed
ne_NP: एक अनुसूचित कार्यक्रम असफल भएको छ

en: A scheduled event is late
ne_NP: निर्धारित कार्यक्रम ढिलो भएको छ

en: A search form for your site.
ne_NP: तपाईँको साईटको लागि खोजी गर्ने फारम ।

en: A set of high quality curated patterns.
ne_NP: उच्च गुणस्तरीय क्युरेट गरिएको ढाँचाहरूको सेट।

en: A short description of the block, in human readable format.
ne_NP: ब्लक को एक छोटो वर्णन, मानव पठनीय ढाँचामा।

en: A simple checkbox input.
ne_NP: साधारण चेकबक्स इनपुट।

en: A speculation rule must include either a "%1$s" key or a "%2$s" key, but not both.
ne_NP: अनुमान नियममा "%1$s" की वा "%2$s" की समावेश हुनुपर्छ, तर दुवै हुनुहुदैन।

en: A speculation rule of source "%1$s" must not include a "%2$s" key.
ne_NP: स्रोत "%1$s" को अनुमान नियममा "%2$s" की समावेश हुनु हुँदैन।

en: A speculation rule with ID "%s" already exists.
ne_NP: "%s" आईडी भएको अनुमान नियम पहिले नै अवस्थित छ।

en: A static page
ne_NP: एक अचल पृष्ठ

en: A sticky post can not be password protected.
ne_NP: स्टिकि पोस्टलाई पासवर्ड सुरक्षित बनाउन सकिदैन ।

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
ne_NP: अनुकूलन पर्मालिङ्क प्रयोग गर्दा एक संरचना ट्याग आवश्यक छ। <a href="%s">अझै सिक्नुहोस्</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
ne_NP: दिइएको नामको टर्म यस वर्गीकरणमा पहिले नै अवस्थित छ ।

en: A term with the name provided already exists with this parent.
ne_NP: दिइएको नामको पद पहिलेनै यस मूलसँग अवस्थित छ ।

en: A test is unavailable
ne_NP: परीक्षण उपलब्ध छैन

en: A textarea input to allow entering multiple lines of text.
ne_NP: पाठका बहुसङ्ख्यक लाइनहरू प्रविष्ट गर्न अनुमति दिने टेक्स्टएरिया इनपुट।

en: A time format for all time strings.
ne_NP: समस्त समय क्रमको लागि एक समय ढाँचा ।

en: A tip for using the block editor
ne_NP: ब्लक इडिटरको उपयोग को लागी एक टिप

en: A title on that page cannot be found.
ne_NP: त्यो पृष्ठमा शीर्षक फेला पार्न सकिँदैन।

en: A valid URL was not provided.
ne_NP: मान्य URL दिइएको पाइएन ।

en: A valid email address is required
ne_NP: मान्य ईमेल आवश्यक छ

en: A valid email address is required.
ne_NP: एक मान्य इमेल ठेगाना अनिवार्य छ।

en: A valid email address must be given.
ne_NP: एक मान्य इमेल ठेगाना दिनु पर्छ।

en: A valid language attribute, like "en" or "fr".
ne_NP: एक मान्य भाषा विशेषता, जस्तै "en" वा "fr"।

en: A variable mismatch has been detected.
ne_NP: एक भेरिएबल बेमेल पत्ता लाग्यो।

en: A variety of designs displaying site navigation.
ne_NP: साइट नेभिगेसन देखाउने विभिन्न डिजाइनहरू।

en: A variety of designs to display your team members.
ne_NP: तपाईंको टोली सदस्यहरू प्रदर्शन गर्न विभिन्न डिजाइनहरू।

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
ne_NP: जानकारी र साइट नेभिगेसन प्रदर्शन गर्ने विभिन्न फुटर डिजाइनहरू।

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
ne_NP: तपाईंको साइट शीर्षक र नेभिगेसन प्रदर्शन गर्ने हेडर डिजाइनहरूको विविधता।

en: A widget containing a block.
ne_NP: एक ब्लकयुक्त विजेट ।

en: ACT
ne_NP: ए.सी.टि

en: AI features are not supported in this environment.
ne_NP: यो परिवेशमा एआई सुविधा समर्थित छैन।

en: AM
ne_NP: बिहान

en: API Key
ne_NP: एपिआई की

en: API key for the %s connector.
ne_NP: %s कनेक्टरका लागि API की।

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789X{(…)},.-<>?!*&:/A@HELFO™©
ne_NP: कखगघङचछजझञटठडढणतथदधनपफबभमयरलवशषसहक्षत्रज्ञअआइईउऊऋएऐओऔअंअः
    ०१२३४५६७८९ {(…)},.-<>?!*&:/@™©

en: Abidjan
ne_NP: अबिडज़ान

en: Abilities must be registered on the %1$s action. The ability %2$s was not registered.
ne_NP: क्षमताहरू %1$s एक्सनमा दर्ता गर्नुपर्छ। क्षमता %2$s दर्ता गरिएको थिएन।

en: Abilities that perform destructive actions require DELETE method.
ne_NP: विनाशकारी कार्यहरू सञ्चालन गर्ने क्षमताहरूका लागि DELETE विधि आवश्यक हुन्छ।

en: Abilities that perform updates require POST method.
ne_NP: अपडेट गर्ने क्षमताहरूका लागि POST विधि आवश्यक हुन्छ।

en: Abilities that retrieve or modify site information and settings.
ne_NP: साइट जानकारी र सेटिङहरू प्राप्त गर्ने वा परिमार्जन गर्ने क्षमताहरू।

en: Abilities that retrieve or modify user information and settings.
ne_NP: प्रयोगकर्ता जानकारी र सेटिङहरू प्राप्त गर्ने वा परिमार्जन गर्ने क्षमताहरू।

en: Ability "%1$s" callback threw an exception: %2$s
ne_NP: क्षमता "%1$s" कलब्याकले एउटा एक्सेप्सन फ्याँक्यो: %2$s

en: Ability "%1$s" has invalid input. Reason: %2$s
ne_NP: क्षमता "%1$s" मा अमान्य इनपुट छ। कारण: %2$s

en: Ability "%1$s" has invalid output. Reason: %2$s
ne_NP: क्षमता "%1$s" को आउटपुट अमान्य छ। कारण: %2$s

en: Ability "%s" does not define an input schema required to validate the provided input.
ne_NP: %s" क्षमताले उपलब्ध गराइएको इनपुट प्रमाणीकरण गर्न आवश्यक इनपुट स्कीमा परिभाषित गरेको छैन।

en: Ability "%s" does not have a valid execute callback.
ne_NP: %s" क्षमता सँग मान्य execute callback छैन।

en: Ability "%s" does not have a valid permission callback.
ne_NP: %s" क्षमता सँग मान्य अनुमति कलब्याक छैन।

en: Ability "%s" does not have necessary permission.
ne_NP: "%s" क्षमतासँग आवश्यक अनुमति छैन।

en: Ability "%s" is already registered.
ne_NP: %s" क्षमता पहिले नै दर्ता गरिएको छ।

en: Ability "%s" not found
ne_NP: क्षमता "%s" फेला परेन

en: Ability "%s" not found.
ne_NP: "%s" क्षमता फेला परेन।

en: Ability "%s" was not specified in the allowed abilities list.
ne_NP: क्षमता "%s" लाई अनुमत क्षमताहरूको सूचीमा निर्दिष्ट गरिएको थिएन।

en: Ability API should not be initialized before the %s action has fired.
ne_NP: Ability API लाई %s कार्य सुरु हुनु भन्दा पहिले सुरु गर्नु हुँदैन।

en: Ability categories must be registered on the %1$s action. The ability category %2$s was not registered.
ne_NP: क्षमता वर्गहरू %1$s कार्यमा दर्ता हुनुपर्छ। क्षमता वर्ग %2$s दर्ता गरिएको थिएन।

en: Ability category "%1$s" is not registered. Please register the ability category before assigning it to ability "%2$s".
ne_NP: क्षमता वर्ग "%1$s" दर्ता गरिएको छैन। कृपया क्षमता "%2$s" मा तोक्नु अघि क्षमता वर्ग दर्ता गर्नुहोस्।

en: Ability category "%s" is already registered.
ne_NP: क्षमता वर्ग "%s" पहिल्यै दर्ता भइसकेको छ।

en: Ability category "%s" not found.
ne_NP: क्षमता वर्ग "%s" फेला परेन।

en: Ability category not found.
ne_NP: क्षमता वर्ग फेला परेन।

en: Ability category slug must contain only lowercase alphanumeric characters and dashes.
ne_NP: क्षमता वर्गको स्लगमा साना अल्फान्युमेरिक क्यारेक्टरहरू र ड्यासहरू मात्र हुनुपर्छ।

en: Ability category this ability belongs to.
ne_NP: यो क्षमता पर्ने क्षमता वर्ग।

en: Ability name must be a string containing a namespace prefix, i.e. "my-plugin/my-ability". It can only contain lowercase alphanumeric characters, dashes and the forward slash.
ne_NP: क्षमताको नाम नेमस्पेस प्रिफिक्स समावेश भएको स्ट्रिङ हुनुपर्छ, जस्तै "my-plugin/my-ability"। यसमा साना अक्षरका अल्फान्युमेरिक क्यारेक्टरहरू, ड्यासहरू र फार्वर्ड स्ल्यास मात्र हुन सक्छन्।

en: Ability not found.
ne_NP: क्षमता फेला परेन।

en: Abort
ne_NP: रोक्नुहोस्

en: About
ne_NP: बारेमा

en: About Pages
ne_NP: पृष्ठहरुको बारेमा

en: About WordPress
ne_NP: वर्डप्रेसको बारेमा

en: About Yourself
ne_NP: आफू बारे

en: About me
ne_NP: मेराे बारेमा

en: About the user
ne_NP: प्रयोगकर्ता बारे

en: Access all block and document tools in a single place
ne_NP: एकै ठाउँमा सबै ब्लक र डकुमेण्ट टुलहरु प्राप्त गर्नुहोस्

en: Access all block and document tools in a single place.
ne_NP: एकै ठाउँमा सबै ब्लक र डकुमेण्ट टुलहरु प्राप्त गर्नुहोस्

en: Accessibility
ne_NP: सर्वसुगमता

en: Accessibility Ready
ne_NP: सर्वसुगमता तयार

en: Account Management
ne_NP: खाता व्यवस्थापन

en: Accra
ne_NP: आक्रा

en: Action
ne_NP: कृया

en: Action has been confirmed.
ne_NP: कार्य पुष्टि गरिएको छ।

en: Actions
ne_NP: क्रियाहरु

en: Activate
ne_NP: सक्रिय गर्नुहोस्

en: Activate %s
ne_NP: %s सक्रिय गर्नुहोस्

en: Activate %s & Save
ne_NP: %s सक्रिय गर्नुहोस् र बचत गर्नुहोस्

en: Activate & Save
ne_NP: सक्रिय र बचत गर्नुहोस्

en: Activate &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; सक्रिय गर्नुहोस्

en: Activate &amp; Publish
ne_NP: सक्रिय गर्नुहोस् & amp; प्रकाशित गर्नुहोस्।

en: Activate Plugin
ne_NP: प्लगिन सक्रिय गर्नुहोस्

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
ne_NP: प्लगिन सक्रिय गर्नुहोस्  &amp; येहा थिच्नुहोसमा जानुहोस्

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
ne_NP: प्लगिन सक्रिय र आयातकर्ता चालु गर्नुहोस

en: Activate Press This
ne_NP: सक्रिय गर्न यहाँ थिच्नुहोस्

en: Activate:
ne_NP: सुचारू गर्नुहोस्

en: Activating
ne_NP: सुचारू गर्दै

en: Activating %s
ne_NP: %s सक्रिय गर्दै

en: Activating…
ne_NP: सक्रिय गर्दै…

en: Activation Key Required
ne_NP: सक्रिय बनाउने साँचो आवश्यक छ

en: Activation Key:
ne_NP: सक्रिय बनाउने साँचो:

en: Active
ne_NP: सक्रिय

en: Active Child Theme
ne_NP: सक्रिय चाइल्ड थिम

en: Active Plugins
ne_NP: सक्रिय प्लगिनहरु

en: Active Theme
ne_NP: सक्रिय थिम

en: Active editor
ne_NP: सक्रिय सम्पादक

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
ne_NP[0]: %s+ मिलियन
ne_NP[1]: %s+ मिलियन

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
ne_NP: दस भन्दा कम

en: Active theme
ne_NP: सक्रिय थिम

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
ne_NP: चालु थिम : %1$s (संस्करण %2$s)

en: Activity
ne_NP: गतिविधि

en: Adak
ne_NP: आदक

en: Add
ne_NP: थप्नुहोस्

en: Add "read more" link text
ne_NP: "थप पढ्नुहोस्" लिंक टेक्स्ट थप्नुहोस्

en: Add %s
ne_NP: %s थप्नुहोस्

en: Add Application Password
ne_NP: नयाँ एप्लिकेसन पासवर्ड थप्नुहोस्

en: Add Audio
ne_NP: ध्वनि थप्नुहोस्

en: Add Category
ne_NP: वर्ग थप्नुहोस्

en: Add Changeset
ne_NP: परिवर्तनसेट थप्नुहोस्

en: Add Comment
ne_NP: टिप्पणी थप्नुहोस्

en: Add Custom Field
ne_NP: कस्टम फिल्ड थप्नुहोस्

en: Add Custom Field:
ne_NP: कस्टम फिल्ड थप्नुहोस्

en: Add Data Erasure Request
ne_NP: डाटा मेटाउने अनुरोध थप्नुहोस्

en: Add Data Export Request
ne_NP: डाटा निर्यात अनुरोध थप्नुहोस्

en: Add Existing User
ne_NP: विद्यमान प्रयोगकर्ता थप्नुहोस

en: Add Header Image
ne_NP: हेडर तस्बिर थप्नुहोस्

en: Add Image
ne_NP: तस्बिर थप्नुहोस

en: Add Items
ne_NP: आईटमहरु थप्नुहोस्

en: Add Link
ne_NP: लिंक थप्नुहोस्

en: Add Link Category
ne_NP: लिङ्कको वर्ग थप्नुहोस्

en: Add Media
ne_NP: मिडिया थप्नुहोस्

en: Add Media File
ne_NP: मिडिया फाइल थप्नुहोस्

en: Add Menu Items
ne_NP: मेन्यु आईटमहरु थप्नुहोस्

en: Add Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेसन मेनु थप्नुहोस्

en: Add New Category
ne_NP: नयाँ वर्ग थप्नुहोस

en: Add New Custom Field:
ne_NP: नयाँ कस्टम फिल्ड थप्नुहोस् :

en: Add New Plugin
ne_NP: नयाँ प्लगिन थप्नुहोस्

en: Add New Site
ne_NP: नयाँ साईट थप्नुहोस्

en: Add New Template
ne_NP: नयाँ टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add New Template Part
ne_NP: नयाँ टेम्प्लेटको भाग थप्नुहोस्

en: Add New User
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्

en: Add Page
ne_NP: पृष्ठ थप्नुहोस

en: Add Pattern
ne_NP: प्याटर्न थप्नुहोस्

en: Add Plugin
ne_NP: प्लगिन थप्नुहोस

en: Add Post
ne_NP: पोस्ट थप्नुहोस

en: Add Site
ne_NP: साईट थप्नुहोस्

en: Add Tag
ne_NP: ट्याग थप्नुहोस्।

en: Add Template
ne_NP: टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add Template Part
ne_NP: टेम्प्लेट भाग थप्नुहोस्

en: Add Theme
ne_NP: थिमहरू थप्नुहोस्

en: Add User
ne_NP: प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्

en: Add Video
ne_NP: चलदृश्य थप्नुहोस्

en: Add Widget
ne_NP: विजेट थप्नुहोस्

en: Add a Widget
ne_NP: विजेट थप्नुहोस्

en: Add a block
ne_NP: एक ब्लक जोड्नुहोस्

en: Add a description…
ne_NP: विवरण थप्नुहोस्...

en: Add a featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर बनाई प्रयोग गर्नुहोस्

en: Add a menu
ne_NP: मेनु थप्नुहोस्

en: Add a navigation menu to your sidebar.
ne_NP: साइडबारकाे लागी नेभीगेसन मेनु थप्नुहाेस्

en: Add a new page
ne_NP: नयाँ पृष्ठ थप्नुहोस्

en: Add after
ne_NP: पछि थप्नुहोस्

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
ne_NP: अधिकतम HTML5 प्लेब्याकको लागि वैकल्पिक स्रोतहरु थप्नुहोस् :

en: Add an Image
ne_NP: कुनै चित्र थप्नुहोस्

en: Add an anchor
ne_NP: एउटा एंकर जोड्नुहोस्

en: Add an excerpt…
ne_NP: एउटा अंश थप्नुहोस्...

en: Add an image or video with a text overlay.
ne_NP: पाथ ओभरले संग तस्बिर वा भिडियो थप्नुहोस्।

en: Add audio source
ne_NP: अडियोको स्रोत थप्नुहोस्

en: Add before
ne_NP: पहिले थप्नुहोस्

en: Add block
ne_NP: ब्लक थप्नुहोस्

en: Add button text…
ne_NP: बटन टेक्स्ट थप्नुहोस् ...

en: Add caption
ne_NP: क्याप्सन थप्नुहोस्

en: Add citation
ne_NP: उद्धरण जोड्नुहोस्

en: Add colors
ne_NP: रङहरू थप्नुहोस्

[ctx: Add comment button]
en: Comment
ne_NP: टिप्पणी

en: Add default block
ne_NP: पूर्वनिर्धारित ब्लक थप्नुहोस्

en: Add font size
ne_NP: फन्टको आकार थप्नुहोस

en: Add fonts
ne_NP: फन्ट थप्नुहोस्

en: Add gallery caption
ne_NP: ग्यालरी क्याप्सन थप्नुहोस्

en: Add home link
ne_NP: गृह लिङ्क थप्नुहोस्

en: Add image
ne_NP: तस्बिर थप्नुहोस्

en: Add label…
ne_NP: लेबल थप्नुहोस्...

en: Add link
ne_NP: लिंक थप्नुहोस्

en: Add link to featured image
ne_NP: फिचर्ड तस्बिरको लागी लि्क थप्नुहोस्।

en: Add media
ne_NP: मिडिया थप्नुहोस्

en: Add media files from your computer
ne_NP: मिडिया फाइलहरू तपाईंको कम्प्युटरबाट राख्नुहोस्

en: Add menu items
ne_NP: मेनु आइटम थप्नुहोस् ।

en: Add menu items from the column on the left.
ne_NP: बाँया को कोलम बाट मेनु आइटमहरु थप्नुहोस्।

en: Add new Term
ne_NP: नयाँ टर्म थप्नुहोस्

en: Add new category
ne_NP: नयाँ बर्ग थप्नुहोस

en: Add new page
ne_NP: नयाँ पृष्ठ थप्नुहोस्

en: Add new post
ne_NP: नयाँ लेख थप्नुहोस्

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
ne_NP: devanagari

en: Add new tag
ne_NP: नयाँ ट्याग थप्नुहोस्

en: Add new term
ne_NP: नयाँ टर्म थप्नुहोस्

en: Add new view
ne_NP: नयाँ भ्यू थप गर्नुहोस्

en: Add non breaking space.
ne_NP: नतोडिने स्पेस थप्नुहोस्।

en: Add note
ne_NP: नोट थप्नुहोस्

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
ne_NP: एउटा अथवा धेरै आइटम जोडन <strong> चेकबक्समा अर्को आइटम  चयन गर्नुहोस्  अथवा  एड मेनु क्लिक गर्नुहोस्।</strong>

en: Add or remove menu items
ne_NP: मेन्यु आइटमहरु थप्नुहोस् वा हटाउनुहोस्

en: Add or remove pattern categories
ne_NP: प्याटर्न वर्गहरू थप्नुहोस् वा हटाउनुहोस्

en: Add or remove tags
ne_NP: ट्यागहरु थप्नुहोस् वा हटाऊनुहोस्

en: Add quote
ne_NP: उद्धरण राख्नुहोस्

[ctx: Add reply comment]
en: Reply
ne_NP: जवाफ दिनुहोस्

en: Add shadow
ne_NP: छायाँ थप्नुहोस्

en: Add submenu
ne_NP: उपमेनु थप्नुहोस्

en: Add submenu link
ne_NP: उपमेनु लिङ्क थप्नुहोस्

en: Add subtitles
ne_NP: उपशीर्षक थप्नुहोस्

en: Add tags
ne_NP: ट्यागहरू थप्नुहोस्।

en: Add template
ne_NP: टेम्प्लेट थप्नुहोस्

en: Add template: %s
ne_NP: टेम्प्लेट थप्नुहोस्: %s

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
ne_NP: क्वेरीले कुनै नतिजा नआएपछि प्रदर्शित हुने अक्षर वा ब्लकहरु थप्नुहोस्।

en: Add text over image
ne_NP: तस्विरमाथि टेक्स्ट थप्नुहोस्।

en: Add text…
ne_NP: टेक्स्ट थप्नुहोस्...

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
ne_NP: निम्न कोड तपाईंको %2$s मा भएको %1$s फाइलमा %3$s भए भन्दा <strong>माथि</strong> राख्नुहोस्:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
ne_NP: %2$s को %1$s फाइलमा अरु वर्डप्रेस नियमहरु <strong>बदल्नलाई</strong> निम्न कुराहरु थप्नुहोस् :

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
ne_NP: उनीहरुको पुष्टि आवश्यक पर्ने इमेल नपठाई प्रयोगकर्ता थप्नुहोस् ।

en: Add title
ne_NP: शीर्षक थप्नुहोस

en: Add to Audio Playlist
ne_NP: अडियो प्लेलिस्टमा थप्नुहोस्

en: Add to Dictionary
ne_NP: शब्दकोषमा हाल्नुहोस्

en: Add to Menu
ne_NP: मेनुमा थप्नुहोस्

en: Add to Widget
ne_NP: विजेटमा थप्नुहोस्

en: Add to audio playlist
ne_NP: अडियो प्लेलिस्टमा थप्नुहोस्

en: Add to gallery
ne_NP: ग्यालरीमा थप्नुहोस्

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
ne_NP: मेनुमा थप्नुहोस्: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
ne_NP: भिडियो प्लेलिस्टमा थप्नुहोस्

en: Add to video playlist
ne_NP: भिडियो प्लेलिस्टमा थप्नुहोस्

en: Add to: %s
ne_NP: यसमा थप्नुहोस् : %s

en: Add tracks
ne_NP: ट्र्याकहरू थप्नुहोस्

en: Add video source
ne_NP: भिडियो स्रोत थप्नुहोस्

en: Add widget: %s
ne_NP: विजेट थप्नुहोस् : %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
ne_NP: तपाईंको साइटको देखावट र लेआउट अनुकूलन गर्न यहाँ आफ्नो सियसयस कोड थप्नुहोस्।

en: Add your own CSS to customize the appearance and layout of your site.
ne_NP: आफ्नो साइटको रूप र लेआउट कस्टमाइज गर्न आफ्नो सिएसएस थप्नुहोस्।

en: Add your own CSS to customize the appearance of the %s block. You do not need to include a CSS selector, just add the property and value.
ne_NP: %s ब्लकको स्वरुप कस्टमाइज गर्न आफ्नै सिएसएस थप्नुहोस्। तपाईँले सिएसएस चयनकर्ता समावेश गर्न आवश्यक छैन, केवल सम्पत्ति र मान हाल्नुहोस्।

en: Add, organize, and modify individual menu items
ne_NP: छुट्टा छुट्टै मेनु आइटमहरु थप, व्यवस्थित र परिमार्जन गर्ने

en: Added
ne_NP: थपियो

en: Added:
ne_NP: थपियो:

en: Adding Categories
ne_NP: वर्गहरु थप्नुहोस्

en: Adding Tags
ne_NP: ट्यागहरु थप्नुहोस्

en: Adding Themes
ne_NP: थिमहरु थप्दै

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
ne_NP: यस साइटको गृहपृष्ठमा RSS फिड थप्न समर्थित छैन, किनकि यसले तपाईंको साइटलाई ढिलो पार्ने लूप निम्त्याउन सक्छ। अर्को ब्लक प्रयोग गर्ने प्रयास गर्नुहोस्, जस्तै <strong>पछिल्लो पोस्टहरू</strong> ब्लक, साइटबाट पोस्टहरूलाई सूचीबद्ध गर्न।

en: Addis Ababa
ne_NP: अदीस अबाबा

en: Additional
ne_NP: अतिरिक्त

en: Additional CSS
ne_NP: अतिरिक्त सिएसएस

en: Additional CSS class(es)
ne_NP: अतिरिक्त CSS क्लास(हरु)

en: Additional Capabilities
ne_NP: अतिरिक्त क्षमताहरु

en: Additional SMTP info:
ne_NP: थप SMTP जानकारी:

en: Additional images added to this gallery: %s
ne_NP: यस ग्यालरीमा थपिएका अतिरिक्त तस्बिरहरु: %s

en: Additional information
ne_NP: अतिरिक्त जानकारी

en: Additional items found: %d
ne_NP: थप आईटमहरु भेटियो : %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
ne_NP: विकसित

en: Additional settings
ne_NP: अतिरिक्त सेटिङ

en: Additional shortcuts,
ne_NP: अतिरिक्त सर्टकटहरू,

en: Additionally, paragraphs help structure the flow of information and provide logical breaks between different concepts or pieces of information. In terms of formatting, paragraphs in websites are commonly denoted by a vertical gap or indentation between each block of text. This visual separation helps visually distinguish one paragraph from another, creating a clear and organized layout that guides the reader through the content smoothly.
ne_NP: थप रूपमा, अनुच्छेदहरूले जानकारीको प्रवाहलाई संरचना गर्न र विभिन्न अवधारणाहरू वा जानकारीका टुक्राहरू बीच तार्किक विच्छेदहरू प्रदान गर्न मद्दत गर्दछ। ढाँचाको सन्दर्भमा, वेबसाइटहरूमा अनुच्छेदहरू सामान्यतया पाठको प्रत्येक ब्लक बीचको ठाडो खाडल वा इन्डेन्टेसनद्वारा जनाइन्छ। यो दृश्य विभाजनले एउटा अनुच्छेदलाई अर्कोबाट दृश्यात्मक रूपमा छुट्याउन मद्दत गर्दछ, स्पष्ट र व्यवस्थित लेआउट सिर्जना गर्दछ जसले पाठकलाई सामग्री मार्फत सहज रूपमा मार्गदर्शन गर्दछ।

en: Address | Addresses
ne_NP[0]: ठेगाना

en: Adds a category with the most frequently used blocks in the inserter.
ne_NP: इनसर्टरमा सबैभन्दा धेरै प्रयोग हुने ब्लकहरूको वर्ग थप्छ।

en: Adelaide
ne_NP: एडिलेड

en: Aden
ne_NP: एडेन

[ctx: Adjective: e.g. "Comments are open"]
en: Open
ne_NP: खुल्ला

en: Admin Color Scheme
ne_NP: व्यवस्थापन रंग योजना

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ne_NP: अर्डरहरू

en: Administration Color Scheme
ne_NP: प्रशासन रङ्ग योजना

en: Administration Email Address
ne_NP: प्रशासन इमेल ठेगाना

en: Administration email verification
ne_NP: प्रशासन ईमेल प्रमाणिकरण

en: Administrators have access to all the administration features.
ne_NP: प्रशासकहरूलाई सबै प्रशासन सुविधाहरूमा पहुँच छ ।

en: Advanced
ne_NP: विकसित

en: Advanced Options
ne_NP: उच्छ विकल्पहरु

en: Advanced Settings
ne_NP: अग्रीम व्यवस्थापन

en: Advanced caching plugin.
ne_NP: उन्नत क्यासिङ्ग प्लगिन ।

en: Advanced.
ne_NP: विकसित

en: Affects the "name" attribute of the input element, and is used as a name for the form submission results.
ne_NP: इनपुट एलिमेन्टको "name" विशेषतामा प्रभाव पार्दछ, र फाराम बुझाउने नतिजाहरूका नाम रूपमा प्रयोग हुन्छ।

en: Africa
ne_NP: अफ्रिका

en: Afrikaans
ne_NP: अफ्रिकन्स

en: After Conversion
ne_NP: रूपान्तरण पछि

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
ne_NP: तपाईंको गोपनीयता नीति पृष्ठ सेट गरिसकेपछि, तपाइँले यसलाई सम्पादन गर्नु पर्छ।

en: Akismet
ne_NP: अकिस्मेट

en: Akismet API Key
ne_NP: अकिस्मेटको API साँचो

en: Akismet Stats
ne_NP: अकिस्मेट तथ्याङ्कहरु

en: Akismet Widget
ne_NP: अकिस्मेट विजेट

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
ne_NP: स्वचालित पुन: प्रयास भइरहेको बेलामा अकिस्मेटले यो टिप्पणीलाई स्पामको रुपमा समातेको छ ।

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
ne_NP: स्वचालित पुन: प्रयास भइरहेको बेलामा अकिस्मेटले यो टिप्पणीलाई सफाइ दिएको छ।

en: Akismet has detected a problem.
ne_NP: अकिस्मेटले समस्या फेला पारेको छ ।

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
ne_NP: अकिस्मेटले पुन: जाँच गरेको र यो कमेन्टलाई स्पाम भनेर समातेको छ

en: Akismet re-checked and cleared this comment
ne_NP: अकिस्मेटले यो टिप्पणीलाई पुन: जाँच गरेको र सफाई दिएको छ

en: Akismet stats
ne_NP: अकिस्मेट तथ्याङ्कहरु

en: Albanian
ne_NP: अल्बेनियन्

en: Album
ne_NP: एल्बम

en: Algiers
ne_NP: अल्जियर्स

en: Alice.
ne_NP: एलिस।

en: Align
ne_NP: मिलाउनुहोस्

en: Align center
ne_NP: बीचमा मिलाउनुहोस्

en: Align column center
ne_NP: कोलुमलाई केन्द्रमा राखनुहोस्

en: Align column left
ne_NP: कोलुम बायाँ राखनुहोस्

en: Align column right
ne_NP: कोलुमलाई दाहिने राखनुहोस्

en: Align left
ne_NP: बायाँ मिलाउनुहोस्

en: Align right
ne_NP: दायाँ मिलाउनुहोस्

en: Align text
ne_NP: शब्दलाई पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align text center
ne_NP: टेक्स्ट केन्द्रतर्फ अलाइन गर्नुहोस्

en: Align text left
ne_NP: टेक्स्ट बाँया पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align text right
ne_NP: टेक्स्ट दाँया पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Alignment
ne_NP: पंक्तिबद्ध

[ctx: Alignment option]
en: None
ne_NP: कुनै पनि होइन

en: All
ne_NP: सबै

en: All Authors
ne_NP: सबै लेखकहरू

en: All Blocks
ne_NP: सबै ब्लकहरु

en: All Categories
ne_NP: सबै वर्गहरु

en: All Changesets
ne_NP: सबै चेन्जसेटहरु

en: All Comments
ne_NP: सबै टिप्पणीहरु

en: All Link Categories
ne_NP: सबै लिंक वर्गहरु

en: All Pages
ne_NP: सबै पृष्ठहरु

en: All Patterns
ne_NP: सबै प्याटर्नहरु

en: All Posts
ne_NP: सबै लेखहरु

en: All Settings
ne_NP: सबै सेटिङहरु

en: All Sites
ne_NP: सबै साईटहरु

en: All Tabs:
ne_NP: सबै ट्याबहरू:

en: All Tags
ne_NP: सबै ट्यागहरु

en: All Template Parts
ne_NP: सबै टेम्प्लेट भागहरू

en: All Types
ne_NP: सबै प्रकारहरु

en: All Users
ne_NP: सबै प्रयोगकर्ताहरु

en: All automatic updates are disabled.
ne_NP: सबै स्वचालित अद्यावधिकहरू बन्द गरिएका छन्।

en: All blocks are selected, and cannot be moved
ne_NP: सबै ब्लकहरू चयन गरिएका छन्, र सार्न सकिँदैन

en: All capabilities assigned to the user.
ne_NP: प्रयोगकर्तालाई सबै क्षमताहरु तोकियो ।

en: All capabilities used by the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारले प्रयोग गरेको सबै क्षमताहरु।

en: All capabilities used by the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीले प्रयोग गरेका सबै क्षमताहरु।

en: All categories
ne_NP: सबै वर्गहरु

en: All comment types
ne_NP: सम्पूर्ण टिप्पणीका प्रकारहरु

en: All content
ne_NP: सबै सामग्री

en: All content copied.
ne_NP: सबै सामग्री प्रतिलिपि गरियो।

en: All dates
ne_NP: सबै मितिहरु

en: All done!
ne_NP: सबै भयो !

en: All features, supported by the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारद्वारा समर्थन गर्ने सबै बिशेषताहरु।

en: All formats
ne_NP: सबै ढाँचाहरू

en: All gallery image links updated to: %s
ne_NP: सबै ग्यालेरी छवि लिङ्कहरू: %s मा अपडेट गरियो

en: All gallery image sizes updated to: %s
ne_NP: सबै ग्यालेरी छवि आकारहरू: %s मा अद्यावधिक गरियो

en: All gallery images updated to not open in new tab
ne_NP: सबै ग्यालरी तस्बिरहरू नयाँ ट्याबमा नखोल्न अपडेट गरियो

en: All gallery images updated to open in new tab
ne_NP: सबै ग्यालेरी छविहरू नयाँ ट्याबमा खोल्न अपडेट गरियो

en: All headings
ne_NP: सबै शीर्षकहरु (हेडीङ्ग)

en: All image sizes
ne_NP: सबै छवि आकारहरु

en: All items
ne_NP: सबै आइटमहरु

en: All levels
ne_NP: सबै स्तरहरू

en: All media items
ne_NP: सबै मिडियाका वस्तुहरु

en: All of the blocks available to you live in the block library. You’ll find it wherever you see the <InserterIconImage /> icon.
ne_NP: तपाईलाई उपलब्ध सबै ब्लकहरू ब्लक लाइब्रेरीमा छन्। तपाईंले <InserterIconImage /> आइकन देख्नुभएको ठाउँमा तपाईंले यसलाई फेला पार्नुहुनेछ।

en: All of your WordPress files are writable.
ne_NP: तपाईंको सम्पूर्ण वर्डप्रेसका फाइलहरु लेखनीय छन्।

en: All patterns
ne_NP: सबै प्याटर्नहरु

en: All required plugins are installed and activated.
ne_NP: सबै आवश्यकहुने प्लगइनहरू जडित र सक्रिय अवस्थामा छन्।

en: All sizes except thumbnail
ne_NP: थम्बनेल बाहेक सबै आकार

en: All template parts
ne_NP: सबै टेम्प्लेट भागहरू

en: All templates
ne_NP: सबै टेम्प्लेटहरु

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
ne_NP: तपाईंले अपलोड गर्नुभएको सम्पूर्ण फाइलहरू मिडिया लाइब्रेरीमा क्रमैसँग सूचीबद्ध हुन्छ ।

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
ne_NP: मिडिया पुस्तकालयमा सबै आफ्नो अपलोड गरिएका फाइलहरू, पहिलो सूचीमा अन्तिम अपलोड सूचीबद्ध छन्। तपाईं अनुकूलन गर्न (अनुकूलन) यो स्क्रिनको प्रदर्शन स्क्रिन विकल्प ट्याब प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।

en: All updates have been completed.
ne_NP: सबै अद्यावधिक पूरा गरिएको छ।

en: Allow
ne_NP: अनुमति दिनुहोस्

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
ne_NP: <a href="%s">ट्र्याकब्याक र पिङब्याकहरू</a> लाई अनुमति दिनुहोस्

en: Allow Comments
ne_NP: टिप्पणीको अनुमति दिनुहोस्

en: Allow Pings
ne_NP: पिङको अनुमति दिनुहोस्

en: Allow access to Google Fonts
ne_NP: &#8216;गुगल फन्टहरु&#8217; मा पहुँच अनुमति दिनुहोस्

en: Allow changes to this block throughout instances of this pattern.
ne_NP: यस ढाँचाको सबै उदाहरणहरूमा यो ब्लकमा परिवर्तनहरूलाई अनुमति दिनुहोस्।

en: Allow comments
ne_NP: टिप्पणी गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Allow comments on new posts
ne_NP: नयाँ पोस्टहरूमा टिप्पणी गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
ne_NP: अरु ब्लगहरुबाट लिंक सूचना पठाउने अनुमति दिनुहोस् (पिङ्गब्याकहरु र ट्राकब्याकहरु)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
ne_NP: अन्य ब्लगहरु (Pingbacks र Trackbacks) नयाँ लेखमा लिंकबाट सूचनाहरुको अनुमति दिनुहोस्।

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
ne_NP: अन्य ब्लगहरु(पिङ्ब्याकहरु र ट्र्याकब्याकहरु)बाट नयाँ पोस्टहरूमा लिंक सुचनाहरु पठाउन अनुमति दिनुहोस्|

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
ne_NP: अन्य ब्लगहरु(पिङ्ब्याकहरु र ट्र्याकब्याकहरु)बाट नयाँ लेखहरूमा लिंकबाट सुचना अनुमति दिनुहोस |

en: Allow new users to sign up
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ताहरुलाई दर्ता गर्न अनुमति दिनुहोस् ।

en: Allow people to post comments on new articles
ne_NP: नयाँ लेखहरुमा मानिसहरुलाई टिप्पणी गर्न दिनुहोस्

en: Allow people to submit comments on new posts
ne_NP: मानिसहरूलाई नयाँ पोस्टमा टिप्पणीहरू पेश गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Allow people to submit comments on new posts.
ne_NP: मानिसहरुलाई नयाँ पोस्टमा टिप्पणी पेश गर्नको लागी अनुमति दिनुहोस्।

en: Allow right-click contextual menus
ne_NP: सन्दर्भ मेनुहरूलाई दायाँ क्लिक गर्न अनुमति दिनुहोस्।

en: Allow search engines to index this site
ne_NP: सर्च इन्जिनहरुलाई यो साइट अनुक्रम अनुमति दिनुहोस्

en: Allow to wrap to multiple lines
ne_NP: धेरै रेखाहरूमा लपेट्न अनुमति दिनुहोस्

en: Allowed Blocks
ne_NP: अनुमोदित ब्लकहरू

en: Allowed Files
ne_NP: स्वीकार हुने फाईलहरु

en: Allowed child block types.
ne_NP: अनुमोदित चाइल्ड ब्लक प्रकारहरू।

en: Allows contextual List View menus via right-click, overriding browser defaults.
ne_NP: ब्राउजर पूर्वनिर्धारितहरूलाई ओभरराइड गर्दै, दायाँ-क्लिक मार्फत प्रासंगिक सूची दृश्य मेनुहरूलाई अनुमति दिन्छ।

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
ne_NP: सर्च फारमहरु, कमेन्ट फारमहरु, कमेन्ट लिस्टहरु, ग्यालरी, र क्याप्शन को लागी HTML5 मार्कअप को उपयोग को अनुमति छ।

en: Almaty
ne_NP: अल्माटी

en: Already Installed
ne_NP: पहिले नै जडान भैसकेको छ

en: Already pinged:
ne_NP: पहिले नै पिङ्ग गरिएको:

en: Alt Text
ne_NP: Alt अक्षर

en: Alt text
ne_NP: अल्ट पाठ

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
ne_NP: तस्विरको लागि अल्ट पाठ, उदाहरण। &#8220;मोनालिसा&#8221;

en: Alternative Text
ne_NP: वैकल्पिक अक्षर

en: Alternative source
ne_NP: वैकल्पिक स्रोत

en: Alternative text
ne_NP: वैकल्पिक अक्षर

[ctx: Alternative text for an image. Block toolbar label, a low character count is preferred.]
en: Alternative text
ne_NP: वैकल्पिक शब्द

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
ne_NP: संलग्न नदेखाउदा देखाउने वैकल्पिक पाठ ।

en: Always
ne_NP: सधैं

en: Always open List View
ne_NP: सधैं सूची दृश्य खोल्नुहोस्

en: Always show pre-publish checks.
ne_NP: पूर्वप्रकाशन परीक्षण सधैँ देखाउनुहोस्।

en: Always use https when visiting the admin
ne_NP: ब्यबस्थापन भ्रमण गर्दा सधैं एचटिटिपिएस प्रयोग गर्नुहोस

en: America
ne_NP: अमेरिका

en: American English
ne_NP: अमेरिकी अंग्रेजी

en: Amman
ne_NP: अम्मान

en: Amsterdam
ne_NP: एम्स्टर्डम

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
ne_NP: एक एचटिटिपिएस जडान वेब ब्राउजिङको एक अधिक सुरक्षित तरिका हो। धेरै सेवाहरूमा अब आवश्यकताको रूपमा एचटिटिपिएस छ। एचटिटिपिएसले तपाईंलाई नयाँ सुविधाहरूको फाइदा उठाउन अनुमति दिन्छ जसले साइटको गति बढाउन, खोज श्रेणीमा सुधार गर्न, र तपाईंको आगन्तुकहरूको अनलाइन गोपनीयता सुरक्षित गर्न मद्दत गरेर उनीहरूको विश्वास प्राप्त गर्न सक्छ।

en: An active PHP session was detected
ne_NP: एउटा सक्रिय PHP सत्र भेटिएको छ

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
ne_NP: मेनु स्थानको लागी एक अल्फान्यूमेरिक पहिचानकर्ता।

en: An alphanumeric identifier for the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारको लागि एक अल्फान्युमेरिक परिचायक।

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
ne_NP: युनिक पोस्ट प्रकारको लागि एक अल्फान्युमेरिक परिचायक।

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
ne_NP: यसको प्रकारमा अद्वितीय भएको संसोधनको लागि एक अल्फान्युमेरिक परिचायक।

en: An alphanumeric identifier for the status.
ne_NP: स्टाटसको लागि एक अल्फान्युमेरिक परिचायक।

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीको लागि एक अल्फान्युमेरिक परिचायक।

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
ne_NP: यसको प्रकारमा अद्वितीय भएको टर्मको लागि एक अल्फान्युमेरिक परिचायक।

en: An alphanumeric identifier for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि एक अल्फान्युमेरिक परिचायक।

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
ne_NP: तपाइँको इमेल ठेगानाबाट सिर्जना गरिएको एउटा अज्ञात स्ट्रिङ (जसलाई ह्यास पनि भनिन्छ) तपाइँ यसलाई प्रयोग गरिरहनु भएको छ भनेर हेर्न ग्राभतार सेवालाई प्रदान गर्न सकिन्छ। ग्राभतारसेवा गोपनीयता नीति यहाँ उपलब्ध छ: https://automattic.com/privacy/। तपाइँको टिप्पणी को अनुमोदन पछि, तपाइँको प्रोफाइल तस्वीर तपाइँको टिप्पणी को सन्दर्भ मा जनता को लागी देखिने छ।

en: An application name is required to create an application password.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्ड बनाउनको लागि एप्लिकेसन नाम आवश्यक छ।

en: An application would like to connect to your account.
ne_NP: एक एप्लिकेसन तपाइँको खातामा जडान हुन चाहन्छ।

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
ne_NP: ढाँचा प्रयोग गर्न प्रतिबन्धित पोस्ट प्रकारहरूको एर्रे।

en: An array of template types where the pattern fits.
ne_NP: प्याटर्न फिट हुने टेम्प्लेट प्रकारहरुको एरे।

en: An array of the class names for the post container element.
ne_NP: पोस्ट कन्टेनर एलिमेन्टका क्लास नामहरूको एरे।

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
ne_NP: एउटा प्रयास गरिएको थियो, तर तपाईंको साइट स्वचालित रूपमा अद्यावधिक गर्न सकिएन।

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
ne_NP: स्वचालित वर्डप्रेस अद्यावधिक पूरा गर्न असफल भएको छ - <a href="%s">कृपया अद्यावधिक अब फेरि प्रयास गर्नुहोस</a>।

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
ne_NP: स्वचालित वर्डप्रेस अद्यावधिक पूरा गर्न असफल भएको छ! कृपया साइट प्रशासकलाई सूचित गर्नुहोस।

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
ne_NP: अवतार एउटा छवि हो जुन धेरै वेबसाइटहरूमा प्रयोगकर्तासँग सम्बन्धित हुन सक्छ। यस क्षेत्रमा, तपाइँ साइटसँग अन्तरक्रिया गर्ने प्रयोगकर्ताहरूको अवतारहरू प्रदर्शन गर्न छनौट गर्न सक्नुहुन्छ।

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
ne_NP: एउटा त्रुटि भएको छ, यसको मतलब संभवत फीड निस्क्रिय भएको छ । पछि पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
ne_NP: एउटा त्रुटि भएको छ । कृपया यो पृष्ठ पुन: लोड गर्न प्रयास गर्नुहोस् ।

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
ne_NP: तपाईंलाई यो साइटमा थप्ने क्रममा त्रुटि भएको छ । <a href="%s">गृहपृष्ठमा</a> फर्कनुहोस् ।

en: An error occurred during the upload process.
ne_NP: अपलोड गर्ने क्रममा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
ne_NP: अपलोड गर्दा त्रुटि भयो । कृपया पछि पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: An error occurred while creating the item.
ne_NP: आइटम सिर्जना गर्दा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while creating the site export.
ne_NP: साइट निर्यात गर्ने क्रममा इरर आएको छ।

en: An error occurred while creating the template part.
ne_NP: टेम्प्लेट भाग सिर्जना गर्दा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while creating the template.
ne_NP: टेम्प्लेट सिर्जना गर्ने क्रममा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while customizing. Please refresh the page and try again.
ne_NP: अनुकूलन गर्दा एउटा त्रुटि भयो। कृपया पृष्ठ रिफ्रेस गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: An error occurred while deleting the item.
ne_NP: आइटम हटाउने क्रममा परिणामस्वरूप केही त्रुटि सृजना भएका छन्।

en: An error occurred while deleting the items.
ne_NP: आइटमहरु हटाउने क्रममा त्रुटि सृजना भएको छ।

en: An error occurred while deleting the items: %s
ne_NP: आइटमहरू मेटाउँदा त्रुटि भयो: %s

en: An error occurred while deleting the pattern category.
ne_NP: प्याटर्न वर्ग मेटाउँदा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while deleting the theme.
ne_NP: थिम मेटाउँदा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while duplicating the page.
ne_NP: पृष्ठ नक्कल गर्ने क्रममा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while loading the comparison. Please refresh the page and try again.
ne_NP: तुलना लोड गर्दा एउटा त्रुटि भयो। कृपया पृष्ठ रिफ्रेस गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: An error occurred while moving the item to the trash.
ne_NP: पृष्ठलाई रद्दीको टोकरीमा सार्दा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while moving the item to the trash: %s
ne_NP: आइटम रद्दीटोकरीमा सार्ने क्रममा त्रुटि भयो: %s

en: An error occurred while moving the items to the trash.
ne_NP: आइटमहरू रद्दीटोकरीमा सार्ने क्रममा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while permanently deleting the item.
ne_NP: आइटम स्थायी रूपमा मेटाउँदा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while permanently deleting the items.
ne_NP: आइटमहरु स्थायी रूपमा हटाउने क्रममा त्रुटि सृजना भएको छ।

en: An error occurred while permanently deleting the items: %s
ne_NP: आइटमहरु स्थायी रूपमा हटाउने क्रममा परिणामस्वरूप केही त्रुटि सृजना भएको छ: %s

en: An error occurred while processing your comment. Please ensure all fields are filled correctly and try again.
ne_NP: तपाईंको टिप्पणी प्रशोधन गर्दा एउटा त्रुटि भयो। कृपया सबै क्षेत्रहरू सही तरिकाले भरिएको सुनिश्चित गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: An error occurred while processing your header image.
ne_NP: तपाईंको हेडर तस्वीर प्रशोधन गर्ने क्रममा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while processing your request. Please try again later.
ne_NP: तपाईंको अनुरोध प्रशोधन गर्दा एउटा त्रुटि भयो। कृपया पछि फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: An error occurred while renaming the pattern.
ne_NP: प्याटर्नको पुन: नामाकरण गर्ने क्रममा त्रुटि सृजना भएका छन्।

en: An error occurred while restoring the post.
ne_NP: पोस्ट पुनर्स्थापना गर्दा एक त्रुटि भयो।

en: An error occurred while restoring the posts.
ne_NP: पोस्टहरू पुनर्स्थापना गर्दा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while restoring the posts: %s
ne_NP: पोस्टहरू पुनर्स्थापना गर्दा त्रुटि भयो: %s

en: An error occurred while reverting the item.
ne_NP: आइटम पुरानै अवस्थामा फर्काउने क्रममा त्रुटि सृजना भएको छ।

en: An error occurred while reverting the items.
ne_NP: वस्तुहरू (आइटमहरु) उल्टाउने क्रममा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while reverting the items: %s
ne_NP: आइटमहरु: %s पुरानै अवस्थामा फर्काउने क्रममा त्रुटि सृजना भएको छ।

en: An error occurred while reverting the template part.
ne_NP: टेम्प्लेट भाग उल्टाउँदा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while reverting the template parts.
ne_NP: टेम्प्लेटका केही भागहरू पुरानै अवस्थामा फर्काउने क्रममा त्रुटि सृजना भएका छन्।

en: An error occurred while reverting the template.
ne_NP: टेम्प्लेट उल्टाउने क्रममा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while reverting the templates.
ne_NP: टेम्प्लेटहरू उल्टाउने क्रममा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while saving your changeset.
ne_NP: तपाईंको परिवर्तनसेट जोगाउदा गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while setting the homepage.
ne_NP: मुखपृष्ठ सेट गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while setting the posts page.
ne_NP: पोस्ट पृष्ठ सेट गर्दा एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
ne_NP: %1$s अद्यावधिक गर्ने बेलामा एउटा त्रुटि देखापर्यो: %2$s

en: An error occurred while updating the name
ne_NP: नाम अपडेट गर्दा त्रुटि उत्पन्न भयो

en: An error occurred while updating the order
ne_NP: क्रम अपडेट गर्दा त्रुटी भयो।

en: An error occurred while updating.
ne_NP: अपडेट गर्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो।

en: An error occurred.
ne_NP: एउटा त्रुटि भयो।

en: An error occurred. Please try again later.
ne_NP: त्रुटि भयो। कृपया पछि पुनः प्रयास गर्नुहोस्।

en: An error occurred. Please try again.
ne_NP: त्रुटि भयो । कृपया पुनः प्रयास गर्नुहोला।

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
ne_NP:  %3$s फाइलको पंक्ति नं. %2$s मा %1$s किसिमको त्रुटि भेट्टियो। त्रुटि सन्देश: %4$s

en: An example title
ne_NP: एउटा शीर्षकको उदाहरण

en: An exporter has improperly used the registration filter.
ne_NP: एक निर्यातकले अनुचित दर्ता फिल्टर प्रयोग गरेको छ।

en: An image should not be lazy-loaded and marked as high priority at the same time.
ne_NP: एउटा तस्बिर  एकै समयमा लेजी-लोड हुनु र उच्च प्राथमिकताको रूपमा चिन्ह लगाउन सकिदैन।

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
ne_NP: यो इमेल ठेगानाको लागि अपूर्ण अनुरोध पहिल्यै अवस्थित छ।

en: An unknown error occurred
ne_NP: एक अज्ञात त्रुटि भयो

en: An unknown error occurred during creation. Please try again.
ne_NP: एउटा अज्ञात त्रुटि सिर्जनाको समयमा भयो। फेरि प्रयास गर्नुहोस।

en: An unknown error occurred.
ne_NP: एक अज्ञात त्रुटि भयो ।

en: Anadyr
ne_NP: एनाडयर

en: Analytics
ne_NP: विश्लेषण

en: Ancestor blocks.
ne_NP: पूर्वज ब्लकहरू।

en: Anchorage
ne_NP: एङ्कोरेज

en: Andorra
ne_NP: अन्डोरा

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
ne_NP: घडीको दिशामा घुमाउनको लागी कोण।

en: Anguilla
ne_NP: आङ्गुइला

en: Animation
ne_NP: एनिमेसन

en: Annotations for the ability.
ne_NP: क्षमताका लागि एनोटेसनहरू।

en: Anonymous
ne_NP: अज्ञात

en: Another attempt will be made with the next release.
ne_NP: अर्को प्रयास अर्को रिलीज संग गरिनेछ।

en: Another update is currently in progress.
ne_NP: अर्को अद्यावधिक प्रगतिमा छ।

en: Another user is currently working on this post (<PreviewLink />), which means you cannot make changes, unless you take over.
ne_NP: अर्को प्रयोगकर्ता यस पोस्ट (<PreviewLink />) लाई सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ, जसको अर्थ तपाईँले यस पोस्ट अधिग्रहण नगरेसम्म यसमा केही परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्न।

en: Another user now has editing control of this post (<PreviewLink />). Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
ne_NP: अर्को प्रयोगकर्ताले यस लेख (<PreviewLink />)को कार्यभार लिनुभएको छ। चिन्ता नलिनुहोस्, तपाईंले अहिलेसम्म गर्नुभएका परिवर्तनहरु सुरक्षितरूपमा राखिएका छन्।

en: Antananarivo
ne_NP: एन्टानानारिभो

en: Antarctica
ne_NP: अन्टार्कटिका

en: Antigua
ne_NP: एन्टिगुवा

en: Any extra capabilities assigned to the user.
ne_NP: प्रयोगकर्तालाई तोकिएको अन्य अतिरिक्त क्षमताहरु ।

en: Anyone can register
ne_NP: जो कोहीले दर्ता गर्न सक्छन्

en: Anyone posts a comment
ne_NP: कसैले टिप्पणी पोस्ट गरेमा

en: Anyone posts a note
ne_NP: जसले पनि नोट पोस्ट गर्दा

en: Apia
ne_NP: एपिया

en: App icon preview: Current image: %s
ne_NP: एप आइकनको पूर्वावलोकन: हालको तस्बिर: %s

en: App icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ne_NP: एप आइकन पूर्वावलोकन: हालको तस्बिरसँग वैकल्पिक पाठ छैन। फाइलको नाम: %s

en: Appearance
ne_NP: देखावट

en: Append to %1$s block at position %2$d, Level %3$d
ne_NP: ब्लक %1$s स्थान %2$d, स्तर %3$d मा जोड्नुहोस्

en: Application
ne_NP: एप्लिकेसन

en: Application Passwords
ne_NP: एप्लिकेसनको पासवर्डहरू

en: Application password not found.
ne_NP: एप्लीकेसन पासवर्ड भेटिएन।

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्डहरूले गैर-अन्तर्क्रियात्मक प्रणालीहरू मार्फत प्रमाणीकरण गर्न अनुमति दिन्छ, जस्तै XML-RPC वा REST API, तपाईंको वास्तविक पासवर्ड प्रदान नगरी। एप्लिकेसन पासवर्डहरू सजिलै रद्द गर्न सकिन्छ। तिनीहरू तपाईंको वेबसाइटमा परम्परागत लगइनहरूको लागि प्रयोग गर्न सकिँदैन।

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
ne_NP: तपाईको खाताको लागि एप्लिकेसन पासवर्डहरू उपलब्ध छैनन्। कृपया सहयोगको लागि साइट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Application passwords are not available.
ne_NP: एप्लीकेसन पासवर्डहरु उपलब्ध छैन।

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ne_NP[0]: एप्लिकेसन पासवर्डहरूले <a href="%1$s">यस स्थापनामा रहेको %2$s साइटमा पहुँच प्रदान गर्दछ जसको तपाईंसँग अनुमति छ</a>।
ne_NP[1]: एप्लिकेसन पासवर्डहरूले <a href="%1$s">यो स्थापनामा रहेका सबै %2$s साइटहरूमा पहुँच प्रदान गर्दछ जसको तपाईंसँग अनुमतिहरू छन्</a>।

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ne_NP[0]: एप्लिकेसन पासवर्डहरूले <a href="%1$s">नेटवर्कमा रहेको %2$s साइटमा पहुँच प्रदान गर्दछ किनकि तपाईंसँग सुपर व्यवस्थापक अधिकारहरू छन्</a>।
ne_NP[1]: एप्लिकेसन पासवर्डहरूले <a href="%1$s">नेटवर्कमा रहेको %2$s साइटहरूमा पहुँच प्रदान गर्दछ किनकि तपाईंसँग सुपर व्यवस्थापक अधिकारहरू छन्</a>।

en: Apply
ne_NP: लागु गर्नुहोस्

en: Apply Crop
ne_NP: काँटछाँट लागू गर्नुहोस्

en: Apply changes to:
ne_NP: परिवर्तनहरू लागू:

en: Apply duotone filter
ne_NP: डुओटोन फिल्टर लागू गर्नुहोस्

en: Apply globally
ne_NP: सबै ठाउमा लागू गर्नुहोस्

en: Apply suggested format: %s
ne_NP: प्रस्तावित ढाँचा लागू गर्नुहोस्: %s

en: Apply the "%1$s" format.
ne_NP: "%1$s" ढाँचा लागू गर्नुहोस्।

en: Apply the selected revision to your site.
ne_NP: चयन गरिएको संशोधन आफ्नो साइटमा लागू गर्नुहोस्।

en: Apply this block’s typography, spacing, dimensions, and color styles to all %s blocks.
ne_NP: सबै %s ब्लकहरूमा यो ब्लकको टाइपोग्राफी, स्पेसिङ, आयाम र रङ शैलीहरू लागू गर्नुहोस्।

en: Apply to all blocks inside
ne_NP: भित्रका सबै ब्लकहरूमा लागू गर्नुहोस्

en: Apply your skills or learn new ones.
ne_NP: आफ्नो सीपहरू लागू गर्नुहोस् वा नयाँ सिक्नुहोस्।

en: Approval step
ne_NP: स्वीकृति चरण

en: Approve
ne_NP: अनुमोदन गर्नुहोस्

en: Approve and Reply
ne_NP: मंजुर गरी जवाफ दिनुहोस्

en: Approve comment
ne_NP: टिप्पणी अनुमोदन गर्नुहोस

en: Approve it: %s
ne_NP: मञ्जुर गर्नुहोस् : %s

en: Approve this comment
ne_NP: यो टिप्पणी अनुमोदन गर्नुहोस्

en: Approved
ne_NP: स्वीकृत

en: April
ne_NP: अप्रील

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
ne_NP: अप्रिल

en: Aqtau
ne_NP: अक्टो

en: Aqtobe
ne_NP: अकटोबे

en: Arabic
ne_NP: अरबी

en: Araguaina
ne_NP: अरागुआइना

en: Arbitrary HTML code.
ne_NP: कुनै पनि प्रकारको एचटीएमएल कोड।

en: Arbitrary text.
ne_NP: कुनै पनि प्रकारको टेक्स्ट।

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: अभिलेख <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: अभिलेखहरु <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
ne_NP: आर्काइव् शीर्षक

en: Archive title
ne_NP: आर्काइव् शीर्षक

en: Archive type: Name
ne_NP: अभिलेख प्रकार: नाम

en: Archive: %1$s (%2$s)
ne_NP: अभिलेख: %1$s (%2$s)

en: Archive: %s
ne_NP: अभिलेख: %s

en: Archived
ne_NP: सङ्ग्रहित

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: <span class="count">(%s)</span>को अभिलेख राखियो
ne_NP[1]: <span class="count">(%s)</span>हरु को अभिलेख राखियो

en: Archives
ne_NP: संग्रहहरु

en: Arctic
ne_NP: आर्कटिक

en: Are pretty permalinks supported?
ne_NP: के सुन्दर पर्मालिंक समर्थित छन?

en: Are you lost?
ne_NP: के तपाईं हराउनु भयो ?

en: Are you ready to publish?
ne_NP: तपाईं प्रकाशित गर्न तयार हुनुहुन्छ?

en: Are you ready to save?
ne_NP: तपाईं सेभ गर्न तयार हुनुहुन्छ?

en: Are you ready to schedule?
ne_NP: के तपाईं तालिकाबद्ध गर्न तयार हुनुहुन्छ?

en: Are you ready to submit for review?
ne_NP: के तपाईं समीक्षाको लागि पेश गर्न तयार हुनुहुन्छ?

en: Are you sure it exists?
ne_NP: के तपाईं यो अवस्थित छ भन्नेमा पक्का हुनुहुन्छ ?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
ne_NP: तपाईं डेटाबेस सर्भरमा विशेष लोड परेको छैन भनी निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure the database server is running?
ne_NP: डेटाबेस सर्भर चलिरहेको छ भनेर तपाईं निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you have the correct username and password?
ne_NP: के तपाईं सही प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड तपाईसंग छ भन्नेमा निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
ne_NP: के तपाईँ निश्चित हुनुहुन्छ सही होस्टनाम टाइप छ भनेर ?

en: Are you sure you want to apply this revision? Any unsaved changes will be lost.
ne_NP: के तपाईं यो संशोधन लागू गर्न निश्चित हुनुहुन्छ? कुनै पनि सुरक्षित नगरिएका परिवर्तनहरू हराउनेछन्।

en: Are you sure you want to delete "%s" font and all its variants and assets?
ne_NP: के तपाईँ "%s" फन्ट र यसका सबै भेरियन्टहरू र एसेटहरू मेटाउन चाहनुहुन्छ भन्नेमा निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to delete "%s" font size preset?
ne_NP: के तपाईं "%s" फन्ट साइज प्रिसेट मेटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to delete "%s" shadow preset?
ne_NP: के तपाईं "%s" छायाँ प्रिसेट मेटाउन निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ne_NP: तपाईँ "%s" मेटाउन निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to delete %s?
ne_NP: के तपाईँ %s मेटाउन निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
ne_NP: तपाईं सबै बदलाव मेट्न निश्चित हुनुहुन्छ? यो पूर्ववत गर्न सकिँदैन।

en: Are you sure you want to delete the category "%s"? The patterns will not be deleted.
ne_NP: के तपाइँ "%s" कोटि मेटाउन निश्चित हुनुहुन्छ? ढाँचाहरू मेटिने छैनन्।

en: Are you sure you want to delete this Navigation Menu?
ne_NP: के तपाईं यो नाम डाइरेक्टरी पक्का मेटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to delete this theme?
ne_NP: के तपाईं निश्चित रूपमा यो थिम मेटाउन चाहानुहुन्छ?

en: Are you sure you want to disable overrides? Disabling overrides will revert all applied overrides for this block throughout instances of this pattern.
ne_NP: के तपाइँ ओभरराइडहरू असक्षम गर्न निश्चित हुनुहुन्छ? ओभरराइडहरू असक्षम गर्नाले यस ढाँचाको उदाहरणहरूमा यस ब्लकका लागि लागू गरिएका सबै ओभरराइडहरू उल्टाउनेछ।

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
ne_NP: तपाईं निश्चित हुनुहुन्छ कि तपाइँ आफ्नो अप्रकाशित परिवर्तनहरू खारेज गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to do this?
ne_NP: के तपाईं निश्चय नै यो गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Are you sure you want to mark this comment as resolved?
ne_NP: के तपाईं यो टिप्पणीलाई समाधान गरिएको भनी चिन्ह लगाउन चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
ne_NP: के तपाईं "%s" लाई रद्दीको टोकरीमा सार्न चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to move %d item to the trash ? | Are you sure you want to move %d items to the trash ?
ne_NP[0]: के तपाईँ निश्चित रूपमा %d आइटम रद्दीटोकरीमा सार्न चाहनुहुन्छ?
ne_NP[1]: के तपाईँ निश्चित रूपमा %d आइटमहरू रद्दीटोकरीमा सार्न चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
ne_NP: के तपाईं "%s" लाई स्थायी रूपमा मेटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to permanently delete %d item? | Are you sure you want to permanently delete %d items?
ne_NP[0]: के तपाईं %d वस्तु स्थायी रूपमा मेटाउन चाहनुहुन्छ?
ne_NP[1]: के तपाईं %d वस्तुहरू स्थायी रूपमा मेटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to remove all custom font size presets?
ne_NP: के तपाईं सबै अनुकूलन फन्ट आकार प्रिसेटहरू हटाउन निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to remove all custom shadows?
ne_NP: के तपाईं सबै अनुकूलन (कस्टम) छायाँहरू हटाउन निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to reset all font size presets to their default values?
ne_NP: के तपाईं सबै फन्ट साइज प्रिसेटहरूलाई तिनीहरूको पूर्वनिर्धारित मानहरूमा रिसेट गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
ne_NP: के तपाईं यस डाउनलोडको पहुँच रद्द गर्न निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to unpublish this post?
ne_NP: के तपाइँ पक्का हुनुहुन्छ कि तपाइँ यो पोष्टलाई प्रकाशित गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to unschedule this post?
ne_NP: के तपाईँ यो पोस्टको अनुसूचीकरण रद्द गर्न निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure?
ne_NP: के तपाईँ निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Area
ne_NP: क्षेत्र

en: Argentina
ne_NP: अर्जेन्टिना

en: Argentine peso
ne_NP: अर्जेन्टाइन पेसो

en: Argument %s is deprecated
ne_NP: आर्गुमेन्ट %s बहिष्कृत गरिएको छ

en: Arrange blocks horizontally.
ne_NP: तेर्सो रूपमा ब्लकहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।

en: Arrange blocks in a grid.
ne_NP: ग्रिडमा ब्लकहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।

en: Arrange blocks vertically.
ne_NP: ठाडो रूपमा ब्लकहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।

en: Array of column names to be searched.
ne_NP: खोजी गर्नुपर्ने कोलुम नामहरुको एरे।

en: Array of image edits.
ne_NP: तस्बिर सम्पादनको Array।

en: Arrow
ne_NP: एरो

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
ne_NP: तीर

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
ne_NP: शेभरन

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: None
ne_NP: कुनै हैन

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Arrow
ne_NP: तीर

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Chevron
ne_NP: शेभरन

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: None
ne_NP: कुनै हैन

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
ne_NP: एरो

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
ne_NP: शेभरन

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: None
ne_NP: कुनै पनि होइन

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
ne_NP: यस साइटमा लेखहरूमा सम्मिलित सामग्री समावेश हुन सक्छ (जस्तै भिडियोहरू, छविहरू, लेखहरू, आदि)। अन्य वेबसाइटहरूबाट इम्बेडेड सामग्रीले ठ्याक्कै उस्तै व्यवहार गर्दछ यदि आगन्तुकले अर्को वेबसाइट भ्रमण गरेको छ।

en: Artist
ne_NP: कलाकार

en: Aruba
ne_NP: आरूबा

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
ne_NP: नयाँ वर्डप्रेस प्रयोगकर्ता भएर, तपाईं यस पृष्ठ मेटाउन र तपाईंको सामग्रीको लागि नयाँ पृष्ठहरु सिर्जना गर्न <a href="%s">तपाईंको ड्यासबोर्ड</a> मा जान सक्नुहुन्छ। रमाइलो गर्नुहोस!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ne_NP: तस्बिरको प्रतिशतको रूपमा, तस्बिर काँटछाँट गरिएपछि रहने उचाई। बहिष्कृत: यसको सट्टा `modifiers` को उपयोग गर्नुहोस्।

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ne_NP: तस्बिरको प्रतिशतको रूपमा, तस्बिर काँटछाँट गर्नको लागि चौडाइ। बहिष्कृत: यसको सट्टा `परिमार्जक` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ne_NP: तस्बिरको प्रतिशतको रूपमा, काँटछाँट सुरु गर्न xको स्थिति। बहिष्कृत: यसको सट्टा `परिमार्जक` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ne_NP: तस्बिरको प्रतिशतको रूपमा, काँटछाँट सुरु गर्न yको स्थिति। बहिष्कृत: यसको सट्टा `परिमार्जक` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
ne_NP: वेबसाइट मालिकको रूपमा, तपाईंले राष्ट्रिय वा अन्तर्राष्ट्रिय गोपनीयता कानूनहरू पालना गर्न आवश्यक पर्दछ। उदाहरणका लागि, तपाईंले गोपनीयता नीति सिर्जना र प्रदर्शन गर्न आवश्यक पर्दछ

en: As an app icon and a browser icon.
ne_NP: एप आइकन र ब्राउजर आइकनको रूपमा।

en: Ascending
ne_NP: बढ्दो

en: Ascending by order
ne_NP: क्रम अनुसार बढ्दो

en: Ascending.
ne_NP: बढ्दो

en: Ashgabat
ne_NP: आश्गाबाट

en: Ashkhabad
ne_NP: अशकाबाद

en: Asia
ne_NP: एसिया

en: Aside
ne_NP: असाइड

en: Asmara
ne_NP: असमारा

en: Asmera
ne_NP: असमेरा

en: Aspect Ratio
ne_NP: आकार अनुपात:

en: Aspect ratio
ne_NP: आकार अनुपात

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
ne_NP: कस्टम

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
ne_NP: मूल

en: Aspect ratio:
ne_NP: आकार अनुपात:

en: Assign a category
ne_NP: एउटा वर्ग तोक्नुहोस्

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
ne_NP: पद्क्रम सिर्जना गर्न प्यारेन्ट टर्म तोक्नुहोस । उदाहरणको लागि ज्याज टर्म बेबप र बिग ब्याण्डको प्यारेन्ट हुन सक्छ ।

en: Assigned Menu
ne_NP: निर्धारित मेनु

en: Astrakhan
ne_NP: आस्ट्रखान

en: Asuncion
ne_NP: असुंकिओन

en: At a Glance
ne_NP: एक नजरमा

en: Athens
ne_NP: एथेन्स

en: Atikokan
ne_NP: एटिकोकन

en: Atka
ne_NP: अटका

en: Atlantic
ne_NP: एटलान्टिक

en: Attach
ne_NP: संलग्न गर्नुहोस्

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
ne_NP: अवस्थित सामग्रीमा &#8220;%s&#8221; संलग्न गर्नुहोस्

en: Attach to existing content
ne_NP: अवस्थित सामग्रीसँग संलग्न गर्नुहोस्

en: Attaching Files
ne_NP: फाइलहरू संलग्न गर्दै

en: Attachment
ne_NP: संलग्न

en: Attachment Attributes
ne_NP: संलग्न विशेषताहरु

en: Attachment Details
ne_NP: संलग्न फाइलको विवरण

en: Attachment Display Settings
ne_NP: संलग्ऩवस्तु प्रर्दशनको सेटिङ्ग

en: Attachment Page
ne_NP: संलग्ऩवस्तु पृष्ठ

en: Attachment Pages
ne_NP: संलग्न पृष्ठहरू

en: Attachment Post URL
ne_NP: संलग्न पोस्ट युआरएल

en: Attachment Preview
ne_NP: संलग्न पूर्वावलोकन

en: Attachment details
ne_NP: संलग्न फाइलको विवरण

en: Attachment file size in bytes.
ne_NP: संलग्न फाइलको साइज बाइटमा।

en: Attachment page
ne_NP: संलग्ऩवस्तु पृष्ठ

en: Attachment pages
ne_NP: संलग्न पृष्ठहरू

en: Attachment post ID
ne_NP: संलग्न पोस्ट आइडी

en: Attachment type.
ne_NP: संलग्न प्रकार।

en: Attempt recovery
ne_NP: पुनःप्राप्ति (रिकभरी) प्रयत्न गर्नुहोस्

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
ne_NP: लेखमा लिंक गरिएका ब्लगबारे सूचित गर्न प्रयास गर्नुहोस्

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
ne_NP: लेखमा लिंक गरिएका ब्लगबारे सूचित गर्न प्रयास गर्नुहोस्

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
ne_NP: तस्वीरको गुण तोकिइको हद [१,१००] भन्दा बाहिर निर्धारण गर्ने प्रयास भयो ।

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
ne_NP: कुनै बैधानिक कलब्याक बिना एक सर्टकोड पार्स गर्ने प्रयास: %s

en: Attempting to restore the previous version.
ne_NP: अघिल्लो संस्करण पुनर्स्थापना गर्न प्रयास हुदैछ।

en: Attend an upcoming event near %s.
ne_NP: %s नजिकै हुने आगामी कार्यक्रममा उपस्थित हुनुहोस् ।

en: Attribute all content to:
ne_NP: सबै सामग्रीको लागि विशेषता(एट्रिब्यूट):

en: Attributes
ne_NP: विशेषताहरू

en: Attributes connected to custom fields or other dynamic data.
ne_NP: अनुकूलन क्षेत्रहरू वा अन्य गतिशील डेटासँग जोडिएका विशेषताहरू।

en: Attributes for the block.
ne_NP: ब्लकको लागि विशेषताहरू

en: Atyrau
ne_NP: अत्य्रौ

en: Auckland
ne_NP: अकल्यान्ड

en: Audio
ne_NP: श्रब्य

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: श्रब्य<span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: श्रब्य <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
ne_NP: अडियो कोडेक:

en: Audio Format:
ne_NP: अडियो स्वरूप:

en: Audio Player
ne_NP: अडियो प्लेयर

en: Audio Widget
ne_NP: अडियो विजेट

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
ne_NP[0]: अडियो विजेट (%d)
ne_NP[1]: अडियो विजेट (%d)

en: Audio caption text
ne_NP: अडियो क्याप्सन टेक्स्ट

en: Audio details
ne_NP: अडियो विवरण

en: Audio title
ne_NP: अडियो शीर्षक

en: Audio title&hellip;
ne_NP: अडियो शीर्षक&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
ne_NP: अडियो, भिडियो, वा अन्य फाइल

en: August
ne_NP: अगस्ट

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
ne_NP: अगस्ट

en: Australia
ne_NP: अष्ट्रेलिया

en: Australian dollar
ne_NP: अष्ट्रेलियन डलर

en: Author
ne_NP: लेखक

en: Author Biography
ne_NP: लेखकको जीवनी

en: Author Name
ne_NP: लेखकको नाम

en: Author URL of the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लेखक युआरएल ।

en: Author avatar
ne_NP: लेखकको अवतार

en: Author rich content with blocks and patterns
ne_NP: ब्लक र प्याटर्न सहित लेखक धनी सामग्री

en: Author website
ne_NP: वेबसाइटको लेखक

en: Author:
ne_NP: लेखक:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ne_NP: लेखक:%1$s (आईपी ठेगाना:%2$s, %3$s)

en: Author: %s
ne_NP: लेखक: %s

en: Authorization header
ne_NP: प्राधिकरण हेडर

en: Authorize Application
ne_NP: एप्लिकेसन अधिकृत गर्नुहोस्

en: Authors
ne_NP: लेखकहरु

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
ne_NP: लेखक प्रकाशित गर्न र आफ्नो पोस्ट व्यवस्थापन, र फाइल अपलोड गर्न सक्षम छन् ।

en: Authors:
ne_NP: लेखक:

en: Auto
ne_NP: स्वत:

en: Auto Draft
ne_NP: स्वतः मस्यौदा

en: Auto add pages
ne_NP: पृष्ठहरु स्वत: थप्नुहोस्

en: Auto-update
ne_NP: अटो अपडेट

en: Auto-updates
ne_NP: अटो अपडेटहरु

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: स्वत: अद्यावधिक निस्क्रिय गरियो <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: स्वत: अद्यावधिकहरु निस्क्रिय गरियो<span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: स्वत: अद्यावधि सुचालित भयो  <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: स्वत: अद्यावधिहरु सुचालित भए  <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
ne_NP: स्वत: अपडेट प्रत्येक थिमका लागि छुट्टै सक्षम र अक्षम गर्न सकिन्छ। स्वत: अपडेट सक्षम गरिएका थिमहरुमा स्वत: अपडेट हुने अनुमानित मिति देखिन्छ। स्वत: अपडेट डब्लुपि-क्रोन कार्य अनुसूचित प्रणालीमा निर्भर गर्दछ।

en: Auto-updates disabled
ne_NP: अटो अपडेट अक्षम गरियो

en: Auto-updates enabled
ne_NP: अटो अपडेट सक्षम गरियो

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ne_NP: प्लगिन र थिमहरूका लागि स्वत: अपडेटहरु असक्षम गरिएको देखिन्छ। यसले तपाईंको साइटलाई उपलब्ध हुने नयाँ संस्करणहरू स्वचालित रूपमा प्राप्त गर्नबाट रोक्नेछ।

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
ne_NP: प्लगिनहरू र/वा थिमहरूका लागि स्वत: अपडेटहरू असक्षम गरिएको देखिन्छ, तर सेटिङहरू अझै पनि प्रदर्शन हुने गरि सेट गरिएका छन्। यसले गर्दा स्वत: अपडेटहरूले अपेक्षित रूपमा काम नगर्न सक्छ।

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ne_NP: प्लगिनहरूका लागि स्वत: अपडेटहरु असक्षम गरिएको देखिन्छ। यसले तपाईंको साइटलाई उपलब्ध हुने नयाँ संस्करणहरू स्वचालित रूपमा प्राप्त गर्नबाट रोक्नेछ।

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ne_NP: थिमहरूका लागि स्वत: अपडेटहरु असक्षम गरिएको देखिन्छ। यसले तपाईंको साइटलाई उपलब्ध हुने नयाँ संस्करणहरू स्वचालित रूपमा प्राप्त गर्नबाट रोक्नेछ।

en: Autoloaded options
ne_NP: स्वतः लोड गरिएका विकल्पहरू

en: Autoloaded options are acceptable
ne_NP: स्वतः लोड गरिएका विकल्पहरू स्वीकार्य छन्।

en: Autoloaded options are configuration settings for plugins and themes that are automatically loaded with every page load in WordPress. Having too many autoloaded options can slow down your site.
ne_NP: अटोलोडेड विकल्पहरू प्लगइनहरू र थिमहरूको लागि कन्फिगरेसन सेटिङहरू हुन् जुन वर्डप्रेसमा प्रत्येक पृष्ठ लोड हुँदा स्वचालित रूपमा लोड हुन्छन्। धेरै अटोलोडेड विकल्पहरू हुनुले तपाईंको साइटलाई ढिलो बनाउन सक्छ।

en: Autoloaded options could affect performance
ne_NP: स्वतः लोड गरिएका विकल्पहरूले कार्यसम्पादनलाई असर गर्न सक्छन्

en: Automatic Updates
ne_NP: स्वत: अद्यावधिकहरु

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
ne_NP: स्वचालित अपडेट अनुसूचित(scheduled) छैन। WP-Cron मा समस्या हुन सक्छ।

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
ne_NP: स्वत:अद्यावधिक समयावधि  %s ले पुरानो भयो। त्यहाँ WP-Cron संग समस्या हुन सक्छ।

en: Automatic update scheduled in %s.
ne_NP: स्वचालित अद्यावधिक %s मा अनुसूचित।

en: Automatically add new top-level pages to this menu
ne_NP: यो मेन्युमा नयाँ माथिल्लो तहको प ृष्ठहरु आफसे आफ थप्नुहोस्

en: Automatically add paragraphs
ne_NP: परिच्छेद आफैं थप्नु

en: Automatically close comments on old posts
ne_NP: पुराना पोस्टहरूमा गरिएका टिप्पणीहरू स्वचालित रूपमा बन्द गर्नुहोस्

en: Automatically close comments on posts older than %s days
ne_NP: %s दिन भन्दा पुराना लेखका टिप्पणीहरु स्वचालित रुपमा बन्द गर्नुहोस

en: Autoplay
ne_NP: स्वचालित

en: Autoplay may cause usability issues for some users.
ne_NP: अटोप्ले केहि प्रयोगकर्ताहरुका लागि उपयोगिता समस्याहरुका कारण हुन सक्छन् ।

en: Autosave by %s
ne_NP: %s द्वारा स्वत: बचत

en: Autosaving
ne_NP: स्वत: बचत

en: Available Actions
ne_NP: उपलब्ध कार्यहरू

en: Available Tools
ne_NP: उपलब्ध टुलहरु

en: Available Widgets
ne_NP: उपलब्ध विजेटहरु

en: Available block types
ne_NP: उपलब्ध ब्लक प्रकारहरु

en: Available disk space
ne_NP: उपलब्ध डिस्क स्थान

en: Available disk space is critically low, less than %s available. Proceed with caution, updates may fail.
ne_NP: उपलब्ध डिस्क स्पेस अत्यन्तै कम छ, %s भन्दा कम उपलब्ध छ। कृपया सावधानीपूर्वक अगाडि बढ्नुहोस्, अपडेटहरू असफल हुन सक्छन्।

en: Available disk space is low, less than %s available.
ne_NP: उपलब्ध डिस्क स्पेस कम छ, %s भन्दा कम उपलब्ध छ।

en: Available fonts, typographic styles, and the application of those styles.
ne_NP: उपलब्ध फन्टहरू, टाइपोग्राफिक शैलीहरू, र ती शैलीहरूको प्रयोग।

en: Avatar
ne_NP: अवतार

en: Avatar Display
ne_NP: अवतार प्रदर्शन

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
ne_NP: तस्बिर आकार %d पिक्सेल भएको अवतार युआरएल।

en: Avatar URLs for the comment author.
ne_NP: टिप्पणीको लेखकको लागि अवतार युआरएलहरु।

en: Avatar URLs for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि अवतार युआरएल ।

en: Avatar size
ne_NP: अवतार आकार

en: Avatars
ne_NP: अवतारहरु

en: Average
ne_NP: औसत

en: Average Rating
ne_NP: औसत रेटिंग

en: Awaiting spam check
ne_NP: स्पाम जांच पर्खिंदै

en: Azores
ne_NP: एजोरेस

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
ne_NP: बिटा परीक्षण?
    =============
    
    तपाईंले वर्डप्रेसको विकास संस्करण प्रयोग गर्नुभएकोले यो डिबग इमेल पठाइएको छ।
    
    तपाईंले वर्डप्रेसमा कुनै असफलता वा बग हुन सक्छ भने विचार आएमा, तपाईं यसलाई रिपोर्ट गर्नसक्नुहुन्छ?
    * समर्थन फोरम मा एक मुद्दा खोल्नुहोस् : https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
    * अथवा, तपाईंलाई बग प्रतिवेदन लेखन सहज हुनुहुन्छ भने: https://core.trac.wordpress.org/
    
    धन्यवाद! -- यस वर्डप्रेस टोली

en: Back
ne_NP: पछाडी

en: Back to %s
ne_NP: %s मा फिर्ता

en: Back to post options
ne_NP: पोस्ट विकल्पमा फर्कनुहोस

en: Background
ne_NP: पृष्ठभूमि

en: Background Color
ne_NP: पृष्ठभूमिको रंग

en: Background Image
ne_NP: पृष्ठभुमिको तस्विर

[ctx: Background Preset]
en: Preset
ne_NP: प्रिसेट

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
ne_NP: दोहोरिने

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
ne_NP: स्क्रोल

en: Background color
ne_NP: पृष्ठभूमिको रंग

en: Background image
ne_NP: पृष्ठभूमि तस्बिर

en: Background image width
ne_NP: पृष्ठभूमि तस्बिरको चौडाइ

en: Background image: %s
ne_NP: पृष्ठभूमि तस्बिर: %s

en: Background size, position and repeat options.
ne_NP: पृष्ठभूमि आकार, स्थिति र दोहोरिने विकल्पहरू।

en: Background styles
ne_NP: पृष्ठभूमि स्टाइल (शैलीहरू)

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ne_NP: पृष्ठभूमि अद्यावधिक गरियो । कस्तो देखिन्छ भनेर हेर्न <a href="%s">साइट भ्रमण गर्नुहोस</a> ।

en: Background updates are not working as expected
ne_NP: पृष्ठभूमिका अप्डेटहरु अपेक्षित रूपमा काम गरिरहेका छैनन्

en: Background updates are working
ne_NP: पृष्ठभूमि अद्यावधिकहरू काम गर्दै छन्

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
ne_NP: पृष्ठभूमि अप्डेटहरुले यदि तपाईंले प्रयोग गरिरहनुभएको संस्करणकोलागि सुरक्षा अप्डेट प्रकाशित भएमा वर्डप्रेसले स्वतः अप्डेट गर्न सक्ने सुनिश्चित गर्दछ।

en: Background updates may not be working properly
ne_NP: पृष्ठभूमि अप्डेटहरु सहि तरिकाले काम गरिरहेका नहुन सक्छन्

en: Backtick
ne_NP: ब्याकटिक

en: Baghdad
ne_NP: बग्दाद

en: Bahia
ne_NP: बहिया

en: Bahia Banderas
ne_NP: बहिया बन्देरस

en: Bahrain
ne_NP: बाह्रेन

en: Baku
ne_NP: बाकु

en: Bamako
ne_NP: बामाको

en: Bangkok
ne_NP: बैंकक

en: Bangladeshi taka
ne_NP: बङ्लादेशी टाका

en: Bangui
ne_NP: बांगुइ

en: Banjul
ne_NP: बंजुल

en: Barbados
ne_NP: बार्बाडोस

en: Barnaul
ne_NP: बार्नौल

en: Base
ne_NP: आधार

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
ne_NP: उदाहरण सेटिंग्स को Base64 इन्कोडेड प्रतिनिधित्व गर्दछ।

en: Be careful!
ne_NP: सावधान!

en: Be part of a global open source community.
ne_NP: विश्वव्यापी ओपन सोर्स समुदायको हिस्सा बन्नुहोस्।

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
ne_NP: यसलाई सुरक्षित स्थानमा सुरक्षित गर्न निश्चित हुनुहोस्। तपाइँ यसलाई पुन: प्राप्त गर्न सक्षम हुनुहुने छैन।

en: Be the future of WordPress
ne_NP: वर्डप्रेसको भविष्य बन्नुहोस्

en: Bebo Valdés
ne_NP: बेबो भाल्डेस्

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
ne_NP: किनकि तपाई %1$s को उपयोग गरिरहनु भएको छ, त्यसकारण तपाईको वर्डप्रेस नेटवर्कको साइटहरुका उप-निर्देशिका(डायरेक्टरी) को उपयोग गर्नु पर्नेछ । यदि तपाई सब-डोमेनको उपयोग गर्न चाहनुहुन्छ भने %2$s को उपयोगमा विचार गर्नुहोस्।

en: Before a comment appears
ne_NP: टिप्पणी देखिनु अघि

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ne_NP: तपाईंले आफ्नो आयात फाइल अपलोड गर्नु अघि निम्न त्रुटि समाधान गर्न आवश्यक हुनेछ:

en: Beirut
ne_NP: बेरुत

en: Belarusian
ne_NP: बेलारूसी

en: Belem
ne_NP: बेलेम

en: Belfast
ne_NP: बेलफास्ट

en: Belgrade
ne_NP: बेलग्रेड

en: Belize
ne_NP: बेलीज

en: Berlin
ne_NP: बर्लिन

en: Bermuda
ne_NP: बर्मुडा

en: Betty Carter
ne_NP: बेट्टी कार्टर

en: Beulah
ne_NP: ब्युला

en: Binding event handler attributes is not supported. Please use "%s" instead.
ne_NP: कार्यक्रम ह्यान्डलर विशेषता बाँध्ने कार्यको सहायता, समर्थन छैन। कृपया यसको सट्टामा "%s" प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Biographical Info
ne_NP: जीवनीको छोटो जानकारी

en: Bishkek
ne_NP: बिश्कोक

en: Bissau
ne_NP: बिसाउ

en: Bitrate
ne_NP: विटरेट

en: Bitrate Mode
ne_NP: विटरेट अवस्था

en: Bitrate:
ne_NP: विटरेट :

en: Black
ne_NP: कालो

en: Blanc-Sablon
ne_NP: ब्लॉन्क-साबलोन

en: Blank
ne_NP: खाली

en: Blantyre
ne_NP: ब्लानटाएर

en: Blavatar
ne_NP: ब्लाभटार

en: Block
ne_NP: ब्लक

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
ne_NP: ब्लक "%1$s" द्वारा "%2$s" नामक शैली समावेश गर्दैन।

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
ne_NP: ब्लक "%1$s" %4$s अन्तर्गत %3$s फाइलमा %2$s समर्थन घोषणा गर्दैछ। %2$s समर्थन अब %5$s अन्तर्गत घोषित गरिएको छ।

en: Block "%s" can't be inserted.
ne_NP: "%s" ब्लक घुसाउन सकिँदैन।

en: Block %1$d of %2$d, Level %3$d.
ne_NP: %2$d को %1$d, स्तर %3$d लाई रोक्नुहोस्

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved left
ne_NP: %1$s ब्लक सामग्रीको शुरुमा छ र त्यहाँबाट बायाँ सार्न सकिंदैन

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved right
ne_NP: %1$s ब्लक सामग्रीको सुरुमा छ र त्यहाँबाट दायाँ सार्न सकिँदैन

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved up
ne_NP: %1$s ब्लक सामग्रीको शुरुमा छ र त्यहाँबाट माथि सार्न सकिंदैन

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved down
ne_NP: %1$s ब्लक सामग्रीको अन्त्य मा छ र त्यहाँबाट तल सार्न सकिंदैन

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved left
ne_NP: %1$s ब्लक सामग्रीको  अन्त्यमा छ र त्यहाँबाट बायाँ सार्न सकिंदैन

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved right
ne_NP: %1$s ब्लक सामग्रीको अन्त्यमा छ र यसलाई दायाँ सार्न सकिँदैन

en: Block %s is the only block, and cannot be moved
ne_NP: ब्लक %s मात्र ब्लक हो, र सार्न सकिँदैन

en: Block Editor Patterns
ne_NP: ब्लक सम्पादक प्याटर्नहरु

en: Block Editor Styles
ne_NP: ब्लक एडिटरका स्टाइलहरु

en: Block HTML:
ne_NP: HTML ब्लक गर्नुहोस्:

en: Block Library
ne_NP:  ब्लक लाइब्रेरी

en: Block Patterns
ne_NP: ब्लक ढाँचाहरु

en: Block attributes.
ne_NP: ब्लकको विशेषताहरु |

en: Block binding "%s" not found.
ne_NP: ब्लक बाइन्डिङ "%s" फेला परेन।

en: Block bindings source "%s" already registered.
ne_NP: ब्लक बाइन्डिङहरूको स्रोत "%s" पहिले नै दर्ता गरिएको छ।

en: Block bindings source name must be a string.
ne_NP: ब्लक बाइन्डिङको स्रोतको नाम स्ट्रिङ हुनु पर्छ।

en: Block bindings source names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-source
ne_NP: ब्लक बाइन्डिङ स्रोत नामहरूमा अनिवार्य रूपमा नेमस्पेस प्रिफिक्स हुनुपर्छ। उदाहरण: my-plugin/my-custom-source

en: Block bindings source names must not contain uppercase characters.
ne_NP: ब्लक बाइन्डिङ स्रोत नामहरूमा ठूलो अक्षरहरू हुनु हुँदैन।

en: Block breadcrumb
ne_NP: ब्लक ब्रेडक्रम्ब

en: Block cannot be rendered inside itself.
ne_NP: ब्लक आफै भित्र रेन्डर गर्न सकिदैन।

en: Block category.
ne_NP: ब्लक वर्ग

en: Block contains unexpected or invalid content.
ne_NP: ब्लकमा अनपेक्षित वा अमान्य सामग्री समावेश छ।

en: Block example.
ne_NP: ब्लक उदाहरण |

en: Block has been deleted or is unavailable.
ne_NP: ब्लक डिलिट भयो वा उपलव्ध हुन सकेन।

en: Block keywords.
ne_NP: ब्लक किवर्डहरु |

en: Block metadata collections cannot be registered as one of the following directories or their parent directories: %s
ne_NP: ब्लक मेटाडेटा संग्रहहरू निम्न निर्देशिकाहरू वा तिनीहरूको अभिभावक निर्देशिकाहरू मध्ये एकको रूपमा दर्ता गर्न सकिँदैन: %s

en: Block name changed to: "%s".
ne_NP: ब्लक नाम परिवर्तन गरी: "%s"।

en: Block name must be a string or array.
ne_NP: ब्लकको नाम स्टरिङ वा एरे हुनुपर्दछ।

en: Block name reset to: "%s".
ne_NP: ब्लक नाम रिसेट: "%s" मा।

en: Block name.
ne_NP: ब्लकको नाम |

en: Block namespace.
ne_NP: ब्लक नेमस्पेस।

en: Block navigation structure
ne_NP: ब्लक नेभिगेसन संरचना

en: Block pattern "%s" inserted.
ne_NP: ब्लक ढाँचा "%s" सम्मिलित।

[ctx: Block pattern category]
en: About
ne_NP: बारेमा

[ctx: Block pattern category]
en: Audio
ne_NP: अडियो

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
ne_NP: ब्यानरहरू

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
ne_NP: बटनहरु

[ctx: Block pattern category]
en: Call to action
ne_NP: कार्य गर्न आह्वान

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
ne_NP: कोलुमहरु

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
ne_NP: सम्पर्क

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
ne_NP: विशेष

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
ne_NP: फुटरहरु

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
ne_NP: ग्यालरी

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
ne_NP: हेडर्स

[ctx: Block pattern category]
en: Media
ne_NP: मिडिया

[ctx: Block pattern category]
en: Navigation
ne_NP: नेभिगेसन

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
ne_NP: पोर्टफोलियो

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
ne_NP: पोस्टहरु

[ctx: Block pattern category]
en: Services
ne_NP: सेवाहरू

[ctx: Block pattern category]
en: Team
ne_NP: टोली

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
ne_NP: प्रशंसापत्रहरू

[ctx: Block pattern category]
en: Text
ne_NP: टेक्स्ट

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
ne_NP: भिडियोहरू

en: Block pattern category "%s" not found.
ne_NP: ब्लक प्याटर्न वर्ग "%s" भेटिएन।

en: Block pattern category name must be a string.
ne_NP: ब्लक प्याटर्न वर्गको नाम स्ट्रिङ्ग हुनुपर्छ।

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
ne_NP: ग्रिड

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
ne_NP: बायाँतर्फको तस्बिर

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
ne_NP: ठुलो शीर्षक

[ctx: Block pattern title]
en: Navigation Overlay
ne_NP: नेभिगेसन ओभरले

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
ne_NP: अफसेट

[ctx: Block pattern title]
en: Overlay with black background
ne_NP: कालो पृष्ठभूमि सहितको ओभरले

[ctx: Block pattern title]
en: Overlay with centered navigation
ne_NP: केन्द्रित नेभिगेसन भएको ओभरले

[ctx: Block pattern title]
en: Overlay with orange background
ne_NP: सुन्तलामय पृष्ठभूमि सहितको ओभरले

[ctx: Block pattern title]
en: Overlay with site info and CTA
ne_NP: साइट जानकारी र CTA सहितको ओभरले

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
ne_NP: सानो तस्बिर र शीर्षक

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
ne_NP: साझा पृष्ठभूमिको रंग संगको सामाजिक लिंक

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
ne_NP: स्तरिय

en: Block patterns
ne_NP: ब्लक प्याटर्नहरु

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
ne_NP: ब्लक प्याटर्नहरू पूर्व कन्फिगर गरिएका ब्लक लेआउटहरू हुन्। तिनीहरूको प्रयोग गरि प्रेरित हुनहोस् वा छोटो समयमा नयाँ पृष्ठहरू सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Block rendered as empty.
ne_NP: ब्लक खाली रूपमा रेन्डर गरियो।

en: Block shortcuts
ne_NP: ब्लक सर्टकटहरु

en: Block spacing
ne_NP: ब्लक स्पेसिङ

en: Block style name must be a string.
ne_NP: ब्लकको स्टाइल शब्दहरुमा हुनु पर्यो।

en: Block style name must not contain any spaces.
ne_NP: ब्लक शैलीको नाममा कुनै खाली ठाउँहरू समावेश हुनु हुँदैन।

en: Block style variations.
ne_NP: ब्लक शैलीका विविधताहरु।

en: Block supports.
ne_NP: ब्लकले सपोर्ट गर्छ |

en: Block tools
ne_NP: ब्लक टुलहरू

en: Block type "%s" is already registered.
ne_NP: "%s" ब्लक प्रकार दर्ता भइसकेको छ।

en: Block type "%s" is not registered.
ne_NP: "%s" ब्लक प्रकार दर्ता भएको छैन।

en: Block type names must be strings.
ne_NP: ब्लक टाइप नामहरू ईस्टिरिङ हुनु पर्छ।

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
ne_NP:  ब्लक प्रकारको नाममा उपसर्ग हुनु जरुरी छ। उदाहरण: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
ne_NP:  ब्लक प्रकारको नाममा ठूला अक्षरहरू हुनु हुँदैन।

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
ne_NP: प्याटर्न प्रयोग गर्न अभिप्रेरित ब्लक प्रकार।

en: Block variations
ne_NP: ब्लक विविधताहरु

en: Block variations.
ne_NP: ब्लक विविधताहरु।

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
ne_NP: तल पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
ne_NP: बीचमा पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
ne_NP: माथि पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
ne_NP: बीचको ठाउँ

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
ne_NP: तन्काएर भर्नुहोस्

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
ne_NP: ठाडो अलाईन्मेन्ट परिवर्तन गर्नुहोस्

[ctx: Block with expanding width in flex layout]
en: Grow
ne_NP: बढ्नु

[ctx: Block with fixed width in flex layout]
en: Fixed
ne_NP: निश्चित

en: Block: %s
ne_NP: ब्लक: %s

en: Block: Paragraph
ne_NP: ब्लक: अनुच्छेद

en: Blockquote
ne_NP: ब्लककोट

en: Blocks
ne_NP: ब्लकहरु

en: Blocks can't be inserted into other blocks with bindings
ne_NP: बाइन्डिङ भएका अन्य ब्लक भित्र ब्लक राख्न सकिँदैन

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
ne_NP: ब्लाकहरू तल सारिँदैन किनकि तिनीहरू पहिले नै तल छन्

en: Blocks cannot be moved left as they are already are at the leftmost position
ne_NP: ब्लकहरू बायाँ सार्न सकिँदैन किनभने तिनीहरू पहिले नै बायाँ स्थानमा छन्

en: Blocks cannot be moved right as they are already are at the rightmost position
ne_NP: ब्लकहरू दायाँ सार्न सकिँदैन किनभने तिनीहरू पहिले नै दायाँ स्थानमा छन्

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
ne_NP: ब्लाकहरू माथि सारिँदैन किनकि तिनीहरू पहिले नै माथि छन्

en: Blog
ne_NP: ब्लग

en: Blog Title
ne_NP: ब्लगको शीर्षक

en: Blog pages show at most
ne_NP: ब्लग पृष्ठ बढीमा देखिने

en: Blog pages show at most.
ne_NP: ब्लग पृष्ठमा अधिकतम देखिने ।

en: Blog title
ne_NP: ब्लगको शीर्षक

en: Blogger
ne_NP: ब्लगर

en: Blogroll
ne_NP: ब्लगरोल

en: Blue
ne_NP: निलो

en: Blur
ne_NP: धमिलो

en: Blush bordeaux
ne_NP: ब्लश बोर्डो

en: Blush light purple
ne_NP: लाली हल्का प्याजी

en: Boa Vista
ne_NP: बोआ भिस्टा

en: Body cell text
ne_NP: बडी सेल टेक्स्ट

en: Bogota
ne_NP: बोगोटा

en: Boise
ne_NP: बोइस

en: Bold
ne_NP: मोटो

en: Bold sections designed to showcase key content.
ne_NP: मुख्य सामग्री प्रदर्शन गर्न डिजाइन गरिएको बोल्ड खण्डहरू।

en: Bookmarklet
ne_NP: बुकमार्कलेट

en: Bookmarks
ne_NP: पृष्ठचिन्हहरु

en: Border
ne_NP: सीमा

en: Border & Shadow
ne_NP: सीमा र छायाँ

en: Border color
ne_NP: सीमानाको रंग

en: Border radius
ne_NP: सीमा त्रिज्या

en: Both
ne_NP: दुवै

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
ne_NP: वर्डप्रेस युआरएल र साइट युआरएल दुबै %1$s वा %2$s बाट सुरु हुन सक्छ। %2$s बाट सुरु हुने युआरएललाई एसएसएल प्रमाणपत्र चाहिन्छ। त्यसैले %2$s मा परिवर्तन गर्नु अघि तपाईंसँग प्रमाणपत्र छ भनी सुनिश्चित गर्नुहोस्। %2$s हुँदा ब्राउजर ठेगाना पट्टीमा ठेगानाको छेउमा एउटा ताला देखा पर्नेछ। दुबै %2$s र तालाले सङ्केत गर्दछ कि तपाईंको साइटले केही आधारभूत सुरक्षा आवश्यकताहरू पूरा गर्दछ, जसले तपाईंको आगन्तुकहरू र खोज इन्जिनहरूसँग विश्वास निर्माण गर्न सक्छ।

en: Both registration and last updated dates must be provided.
ne_NP: दुवै पंजीकरण र अन्तिम अद्यावधिक मितिहरू उपलब्ध गराइनेछ।

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
ne_NP: दुवै पंजीकरण र अन्तिम अद्यावधिक मितिहरू वैध मितिहरू हुनु पर्दछ।

en: Bottom
ne_NP: तल

en: Bottom Left
ne_NP: तल बाँया

en: Bottom Right
ne_NP: तल दाँया

en: Bottom left
ne_NP: तल बाँया

en: Bottom right
ne_NP: तल दाँया

en: Bougainville
ne_NP: बूगनभिल

en: Bratislava
ne_NP: ब्राटिस्लाभा

en: Brazzaville
ne_NP: ब्राज्जाभिले

en: Breadcrumbs
ne_NP: ब्रेडक्रमहरू

en: Breadcrumbs hidden.
ne_NP: ब्रेडक्रम्ब लुकाइएको छ।

en: Breadcrumbs visible.
ne_NP: ब्रेडक्रम्बहरु देखिएको छ।

en: Break comments into pages
ne_NP: टिप्पणीहरूलाई पृष्ठहरूमा विभाजन गर्नुहोस्

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
ne_NP: तपाइँको व्यवसायले के गर्छ र तपाइँ कसरी मद्दत गर्न सक्नुहुन्छ, संक्षिप्त रूपमा वर्णन गर्नुहोस्।

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
ne_NP:  तोकिएको मर्मतकार्य गर्न हामी केहि समय अनुपलब्ध छौँ । एकछिनमा फेरि हेर्नुहोस् ।

en: Brisbane
ne_NP: ब्रिस्बेन

en: British English
ne_NP: बेलायती अंग्रेजी

en: Broken Hill
ne_NP: ब्रोकन हिल

en: Brown
ne_NP: खैरो

en: Browse
ne_NP: ब्राउज

en: Browse all
ne_NP: सबै ब्राउज गर्नुहोस्

en: Browse all. This will open the main inserter panel in the editor toolbar.
ne_NP: सबै ब्राउज गर्नुहोस्। यसले सम्पादक टुलबारमा मुख्य प्यानल खोल्नेछ।

en: Browse revisions
ne_NP: संशोधन ब्राउज गर्नुहोस

en: Browse styles
ne_NP: शैलीहरू ब्राउज गर्नुहोस्।

en: Browser default
ne_NP: ब्राउजर पूर्वनिर्धारित

en: Browser icon preview: Current image: %s
ne_NP: ब्राउजर आइकन पूर्वावलोकन: वर्तमान तस्बिर: %s

en: Browser icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ne_NP: ब्राउजर आइकन पूर्वावलोकन: हालको तस्बिरसँग अल्ट पाठ छैन। फाइल नाम: %s

en: Brunei
ne_NP: ब्रुनाई

en: Brussels
ne_NP: ब्रसेल्स

en: Bucharest
ne_NP: बुचारेस्ट

en: Budapest
ne_NP: बुडापेस्ट

en: Buenos Aires
ne_NP: ब्यूनस आयर्स

en: Bujumbura
ne_NP: बुजुंबुरा

en: Bulgarian
ne_NP: बुल्गेरियान्

en: Bulk Actions
ne_NP: एकमुस्ट कार्यहरू

en: Bulk Edit
ne_NP: थोक सम्पादन

en: Bulk Select
ne_NP: एकमुस्ट छान्नुहोस्

en: Bulk actions
ne_NP: एकमुस्ट कार्यहरू

en: Bulk select
ne_NP: एकमुस्ट छान्नुहोस्

en: Bulleted list
ne_NP: बँुदागत सूची

en: Busingen
ne_NP: बुजिङ्गेन

en: Button
ne_NP: बटन

en: Button Text
ne_NP: बटन टेक्स्ट

en: Button inside
ne_NP: बटन भित्र

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
ne_NP: अर्को

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

en: Button only
ne_NP: बटन मात्र

en: Button outside
ne_NP: बटन बाहिर

en: Button text
ne_NP: बटन टेक्स्ट

en: Buttons
ne_NP: बटनहरू

en: By %s
ne_NP: %s द्वारा

en: By %s.
ne_NP: %s द्वारा ।

en: By clicking "Continue," you agree to our <tosLink>Terms of Service</tosLink> and have read our <privacyLink>Privacy Policy</privacyLink>.
ne_NP: "जारी राख्नुहोस्" मा क्लिक गरेर, तपाइँ हाम्रो <tosLink>सेवा सर्तहरू</tosLink> मा सहमत हुनुहुन्छ र हाम्रो <privacyLink>गोपनीयता नीति</privacyLink> पढ्नुभएको छ।

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रूपमा वर्डप्रेस ले कुनै पनि विश्लेषण डेटा सङ्कलन गर्दैन। जे होस्, धेरै वेब होस्टिंग खाताहरूले केही बेनामी एनालिटिक्स डाटा सङ्कलन गर्दछ। तपाईंले विश्लेषण सेवाहरू प्रदान गर्ने वर्डप्रेस प्लगिन पनि स्थापना गर्नुभएको हुन सक्छ। त्यस अवस्थामा, यहाँ त्यो प्लगिनबाट जानकारी थप्नुहोस्।

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रूपमा वर्डप्रेसले आगन्तुकहरूको बारेमा कुनै पनि व्यक्तिगत डेटा सङ्कलन गर्दैन, र दर्ता गरिएका प्रयोगकर्ताहरूबाट प्रयोगकर्ता प्रोफाइल स्क्रिनमा देखाइएको डेटा मात्र सङ्कलन गर्दछ। तथापि, तपाईंको केही प्लगइनहरूले व्यक्तिगत डेटा सङ्कलन गर्न सक्दछन्। तपाईँले तल सान्दर्भिक जानकारी थप्नु पर्दछ।

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रूपमा वर्डप्रेसले कसैसँग कुनै पनि व्यक्तिगत डेटा साझेदारी गर्दैन।

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रूपमा, वर्डप्रेसले सम्पर्क फारम समावेश गर्दैन। यदि तपाईं सम्पर्क फारम प्लगइन प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, कसैले सम्पर्क फारम पेश गर्दा कुन व्यक्तिगत डेटा क्याप्चर गरिन्छ, र तपाईं यसलाई कहिलेसम्म राख्नुहुन्छ भनेर नोट गर्न यो उपधारा प्रयोग गर्नुहोस्। उदाहरणका लागि, तपाईं नोट गर्न सक्नुहुन्छ कि तपाईं ग्राहक सेवा उद्देश्यहरूको लागि निश्चित अवधिको लागि सम्पर्क फारम सबमिशनहरू राख्नुहुन्छ, तर तपाईं मार्केटिंग उद्देश्यहरूको लागि तिनीहरूमार्फत पेश गरिएको जानकारी प्रयोग गर्नुहुन्न।

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
ne_NP: पुर्वनिर्धारीत सेटिइङ्स अनुसार नयाँ प्रयोगकर्ताले तपाईंँको साईटमा नयाँ प्रयोगकर्ताको रुपमा दर्ता भएको सुचना ईमेल मार्फत पाउने छ । यो ईमेलमा पासवोर्ड रिसेट लिन्क पनि समावेस हुनेछ । यदी तपाईं नयाँ प्रयोगकर्तालाई स्वागत ईमेल पठाउन चाहनुहुन्न भने चेकब्क्सलाई अनचेक गर्नुहोला ।

en: By: %s
ne_NP: टिप्पणीकर्ता: %s

en: CSS
ne_NP: सि, एस्. एस्.

en: CSS Classes
ne_NP: सीएसएस क्लासहरु

en: CSS Classes (optional)
ne_NP: सिएसएस क्लासहरु (ऐच्छिक)

en: CSS ascent-override value.
ne_NP: सिएसएस ascent-override मान।

en: CSS code
ne_NP: सिएसएस कोड

en: CSS descent-override value.
ne_NP: सिएसएस descent-override मान।

en: CSS font-display value.
ne_NP: सिएसएस font-display मान।

en: CSS font-family value.
ne_NP: सिएसएस font-family मान।

en: CSS font-feature-settings value.
ne_NP: सिएसएस फन्ट-फिचर-सेटिङ मान।

en: CSS font-stretch value.
ne_NP: सिएसएस फन्ट-स्ट्रेच मान।

en: CSS font-style value.
ne_NP: सिएसएस फन्ट-स्टाइल मान।

en: CSS font-variant value.
ne_NP: सिएसएस फन्ट-भेरियन्ट मान।

en: CSS font-variation-settings value.
ne_NP: सिएसएस फन्ट-भेरिएशन-सेटिङ्स मान।

en: CSS line-gap-override value.
ne_NP: सिएसएस line-gap-override मान।

en: CSS size-adjust value.
ne_NP: सिएसएस साइज-अडजस्ट मान।

en: CSS unicode-range value.
ne_NP: सिएसएस यूनिकोड-रेन्ज मान।

en: Cache
ne_NP: अस्थायी स्मृति

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
ne_NP: क्यास कुञ्जी एक पूर्णांक वा गैर-खाली स्ट्रिङ हुनुपर्छ, %s दिइएको छ।

en: Cache key must not be an empty string.
ne_NP: क्यास की खाली स्ट्रिङ हुनुहुँदैन ।

en: Cairo
ne_NP: कायरो

en: Calcutta
ne_NP: कलकत्ता

en: Calendar
ne_NP: पात्रो

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
ne_NP: एक &#8216;एचटिएमएल प्रोसेसर&#8217; सिर्जना गर्न कन्स्ट्रक्टरलाई सिधै कल गर्नुको सट्टा %s कल गर्नुहोस्।

en: Call to action
ne_NP: कार्य गर्न कल

en: Cambridge Bay
ne_NP: क्याम्ब्रिज बे

en: Campo Grande
ne_NP: कैंपो ग्रैंड

en: Can anyone register on this site?
ne_NP: के यस साइट मा जाे कोही पनि दर्ता गर्न सक्छन्?

en: Can communicate with WordPress.org
ne_NP: WordPress.org मा सम्पर्क गर्न सकियाे

en: Canary
ne_NP: क्यानरी

en: Canberra
ne_NP: कैनबरा

en: Cancel
ne_NP: रद्द गर्नुहोस्

en: Cancel Edit
ne_NP: सम्पादन रद्द गर्नुहोस्

en: Cancel Editing
ne_NP: सम्पादन रद्द गर्नुहोस्

en: Cancel and go back
ne_NP: रद्द गर्नुहोस् र फिर्ता जानुहोस्

[ctx: Cancel comment button]
en: Cancel
ne_NP: रद्द गर्नुहोस्

en: Cancel edit
ne_NP: सम्पादन रद्द गर्नुहोस्

en: Cancel password change
ne_NP: पासवर्ड परिवर्तन नगर्नुहोस्

en: Cancel reply
ne_NP: जवाफ रद्द गर्नुहोस्

en: Cancun
ne_NP: क्यानकुन

en: Cannot Authorize Application
ne_NP: एप्लिकेसन अधिकृत गर्न सकिदैन

en: Cannot create a comment with that type.
ne_NP: यस प्रकारको टिप्पणी सिर्जना गर्न सकिँदैन।

en: Cannot create a revision of a revision
ne_NP: संशोधन को संशोधन सृजना गर्न सकिएन

en: Cannot create a user with an empty login name.
ne_NP: भित्र जाने नाम खाली भएको प्रयोगकर्ता सृजना गर्न सकिएन ।

en: Cannot create a user with an empty nicename.
ne_NP: खाली निकनेम भएको प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्न सकिँदैन।

en: Cannot create existing comment.
ne_NP: विद्यमान टिप्पणी सिर्जना गर्न सकिँदैन ।

en: Cannot create existing post.
ne_NP: विद्यमान पोस्ट सिर्जना गर्न सकिँदैन।

en: Cannot create existing user.
ne_NP: अवस्थित प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्न सकिँदैन।

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
ne_NP: एउटा सक्रिय प्लगिन मेटाउन सकिँदैन। कृपया पहिले यसलाई निष्क्रिय गर्नुहोस्।

en: Cannot find user global styles revisions.
ne_NP: प्रयोगकर्ता ग्लोबल स्टाइल संशोधनहरू फेला पार्न सकिएन।

en: Cannot hook block to itself.
ne_NP: ब्लक आफूले आफैमा हुक गर्न सकिँदैन।

en: Cannot inherit the current template query when placed inside the singular content (e.g., post, page, 404, blank).
ne_NP: एकल सामग्री (जस्तै, पोस्ट, पृष्ठ, ४०४, खाली) भित्र राखिएको अवस्थामा वर्तमान टेम्प्लेट क्वेरी इनहेरिट गर्न सकिँदैन।

en: Cannot introspect application password.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्डलाई आत्मनिरीक्षण गर्न सक्दैन।

en: Cannot load %s.
ne_NP: %s लोड गर्न सकिएन ।

en: Cannot load image metadata.
ne_NP: छवि मेटाडाटा लोड गर्न सकिएन ।

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
ne_NP: WP_Widget लाई विस्तार गर्न नसक्ने विजेटको पूर्वावलोकन गर्न सकिदैन |

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
ne_NP: तस्बिरको आकार परिवर्तन गर्न सकिदैन। दुबै चौडाइ र उचाई सेट गरीएको छैन।

en: Cannot save image metadata.
ne_NP: छवि मेटाडाटा बचत गर्न सकिएन ।

en: Cannot select database
ne_NP: डेटाबेस छान्न सकिएन

en: Cannot send password reset, permission denied.
ne_NP: पासवर्ड रिसेट पठाउन सकिँदैन, अनुमति अस्वीकार गरियो।

en: Cannot set bookmarks on tokens that do no appear in the original HTML text.
ne_NP: मूल HTML पाठमा नदेखिने टोकनहरूमा बुकमार्कहरू सेट गर्न सकिँदैन।

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
ne_NP: WP_Widget विस्तार नगर्ने विजेटमा उदाहरण सेट गर्न सकिएन।

en: Cannot set or reset variable:
ne_NP: भेरीएबल सेट वा रिसेट गर्न सकिँदैन:

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
ne_NP: प्यारेन्ट टर्म सेट गर्न सकिदैन, ट्याक्सोनोमी पदक्रम योग्य छैन ।

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
ne_NP: अब्जेक्टहरूलाई स्थिर गर्न सक्दैन। अब्जेक्टलाई पहिले एरेमा रूपान्तरण गर्नुहोस्।

en: Cannot supply a fetchpriority `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
ne_NP: स्क्रिप्ट `%2$s` का लागि fetchpriority `%1$s` उपलब्ध गराउन सकिँदैन किनभने यो एउटा उपनाम हो (यसमा `src` मान छैन)।

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
ne_NP: स्क्रिप्ट `%2$s` को लागि रणनीति `%1$s` प्रदान गर्न सकिँदैन किनभने यो उपनाम हो (यसमा `src`को मान छैन)।

en: Cannot view post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकार हेर्न सकिएन।

en: Cannot view status.
ne_NP: स्टाटस् हेर्न सकिएन।

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
ne_NP: &#8216;एचटिएमएल प्रोसेसर&#8217; मा ट्याग क्लोजर भ्रमण गर्न सकिँदैन।

en: Capabilities
ne_NP: क्षमताहरु

en: Cape Verde
ne_NP: केप भर्डे

en: Capitalize
ne_NP: क्यापिटलाइज़

en: Caption
ne_NP: अनुशीर्षक

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले संलग्नको लागि क्याप्सन।

en: Caption text
ne_NP: क्याप्सन पाठ

en: Caption&hellip;
ne_NP: क्याप्सन&hellip

en: Captions
ne_NP: क्याप्सनहरु

en: Captions/Subtitles
ne_NP: वर्णन / उपशीर्षक

en: Caracas
ne_NP: काराकास

en: Carousel view
ne_NP: क्यराजोल दृश्य

en: Casablanca
ne_NP: क्यासाब्लान्का

en: Casey
ne_NP: केसी

en: Catalan
ne_NP: कातालान्

en: Catamarca
ne_NP: क्याटामार्का

en: Categories
ne_NP: वर्गहरु

en: Categories List
ne_NP: वर्गहरूको सूची

en: Categories and Tags Converter
ne_NP: वर्ग तथा ट्याग कर्भर्टर

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
ne_NP: वर्गलाई छानेर ट्यागमा रूपान्तरित गर्न <a href="%s">वर्गबाट ट्याग परिवर्तक </a> प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: Categories deleted.
ne_NP: वर्गहरु मेटाइयो ।

[ctx: Categories dropdown (show_option_none parameter)]
en: None
ne_NP: कुनै होइन

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
ne_NP: विभाग उप-विभाग, वर्गीकरणका आधारहरु छन। ट्याग वर्गीकरणका छैन र नीडिंत गर्न सकिन्छ। कहिलेकाहीं मानिसहरूले त्यसपछि पछि अन्य आफ्नो सामग्री को लागि राम्रो काम भनेर महसुस, आफ्नो पोस्टमा एउटा प्रयोग गरेर बाहिर सुरु गर्नुहोस्।

en: Categories list
ne_NP: वर्ग सूची

en: Categories list navigation
ne_NP: वर्ग सूची नेभिगेसन

en: Categories provide a helpful way to group related posts together and to quickly tell readers what a post is about.
ne_NP: वर्गहरूले सम्बन्धित पोस्टहरूलाई एकसाथ समूहबद्ध गर्न र पाठकहरूलाई पोस्टको बारेमा छिट्टै बताउन मद्दत गर्ने तरिका प्रदान गर्दछ।

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
ne_NP: वर्गहरुमा, ट्यागहरु विपरीत, पदक्रम हुन सक्छ । तपाईंसंग ज्याज वर्ग, र त्यो अन्तर्गत बिबोप र बिगब्याण्ड चिल्ड्रेन वर्गहरु हुन सक्छन् । पूर्ण रूपमा वैकल्पिक ।

en: Categories:
ne_NP: वर्गहरु:

en: Category
ne_NP: वर्ग

en: Category added.
ne_NP: वर्ग थपियो ।

en: Category deleted.
ne_NP: वर्ग मेटाइयो ।

en: Category not added.
ne_NP: वर्ग थपिएन ।

en: Category not updated.
ne_NP: वर्ग अद्यावधिक गरिएन ।

en: Category updated.
ne_NP: वर्ग अद्यावधिक गरियो ।

en: Caution:
ne_NP: सावधानी:

en: Cayenne
ne_NP: कायेन्ने

en: Cayman
ne_NP: केमैन

en: Cell padding
ne_NP: कोठाको प्याडिङ

en: Cell spacing
ne_NP: कोठाको स्पेसिङ

en: Cell type
ne_NP: कोठाको किसिम

en: Center
ne_NP: बीच

en: Ceuta
ne_NP: क्वेटा

en: Chagos
ne_NP: कागोस्

en: Change
ne_NP: बदल्नुहोस

en: Change Date
ne_NP: मिति परिबर्तन गर्नुहोस्

en: Change Frequency
ne_NP: आवृत्ति परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Permalink Structure
ne_NP: पर्मालिङ्क संरचना परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change Site Icon
ne_NP: साइट आइकन बदल्नुहोस्

en: Change a block's type by pressing the block icon on the toolbar.
ne_NP: टुलबारमा रहेको ब्लक आइकन थिचेर ब्लकको प्रकार परिवर्तन गर्नुहोस्।

en: Change alignment
ne_NP: पङ्क्तिबद्धता परिवर्तन गर्नुहोस्।

en: Change audio
ne_NP: अडियो परिवर्तन गर्नुहोस

en: Change author: %s
ne_NP: लेखक परिवर्तन गर्नुहोस् : %s

en: Change block type or style
ne_NP: ब्लक प्रकार वा शैली (स्टाइल) परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change blog title: %s
ne_NP: ब्लग शीर्षक परिवर्तन गर्नुहोस्: %s

en: Change button position
ne_NP: बटनको स्थान परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change column alignment
ne_NP: कोलुम स्थिति परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change content position
ne_NP: सामग्री स्थिति परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change date: %s
ne_NP: मिति परिवर्तन गर्नुहोस्: %s

en: Change design
ne_NP: डिजाइन परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change discussion options
ne_NP: छलफल विकल्पहरू परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change discussion settings
ne_NP: छलफल सेटिङहरू परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change display type
ne_NP: डिस्प्लेको प्रकार परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change file
ne_NP: फाईल फेर्नुहोस्

en: Change format: %s
ne_NP: ढाँचा परिवर्तन गर्नुहोस्: %s

en: Change image
ne_NP: तस्वीर परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change items justification
ne_NP: वस्तु आइटम परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change level
ne_NP: स्तर परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change link: %s
ne_NP: लिङ्क परिवर्तन गर्नुहोस्: %s

en: Change logo
ne_NP: लोगो बदल्नुहोस्

en: Change matrix alignment
ne_NP: म्याट्रिक्सको पङ्क्तिबद्धता परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change parent: %s
ne_NP: प्यारेन्ट परिवर्तन गर्नुहोस्: %s

en: Change posts per page
ne_NP: प्रति पृष्ठ पोस्टहरू परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change publish date
ne_NP: प्रकाशन मिति परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change revision by using the left and right arrow keys
ne_NP: बायाँ र दायाँ तीर कुञ्जीहरू(किहरु)  प्रयोग गरेर संशोधन परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change role to&hellip;
ne_NP: भूमिका परिवर्तन गर्ने &hellip;

en: Change status: %s
ne_NP: स्थिति परिवर्तन गर्नुहोस्: %s

en: Change template
ne_NP: टेम्प्लेट परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change text alignment
ne_NP: टेक्स्ट पङ्क्तिबद्धता परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change the block type after adding a new paragraph.
ne_NP: नयाँ अनुच्छेद थपेपछि ब्लक टाइप परिवर्तन गर्नुहोस ।

en: Change theme
ne_NP: थिम परिवर्तन गर्नुहोस

en: Change these settings
ne_NP: यी सेटिङ परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
ne_NP[0]: %d ब्लकको प्रकार परिवर्तन गर्नुहोस्
ne_NP[1]: %d ब्लकको प्रकारहरु परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change video
ne_NP: भिडियो परिवर्तन गर्नुहोस

en: Change your Privacy Policy page
ne_NP: तपाईंको गोपनीयताको नीति पृष्ठ परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Changed roles.
ne_NP: परिवर्तित भूमिकाहरु ।

en: Changes have already been trashed.
ne_NP: परिवर्तनहरू पहिले नै रद्द गरिएको छ।

en: Changes saved by %1$s on %2$s
ne_NP: परिवर्तनहरू %1$s द्वारा %2$s मा सुरक्षित गरियो

en: Changes saved by %1$s on %2$s. This revision matches current editor styles.
ne_NP: %2$s मा %1$s द्वारा गरिएको परिवर्तनहरू बचत गरियो। यो संशोधन हालको सम्पादक स्टाइलहरूसँग मिल्दोजुल्दो छ।

en: Changes saved.
ne_NP: परिवर्तनहरू बचत गरियो ।

en: Changes trashed successfully.
ne_NP: परिवर्तन सफलतापूर्वक रद्द भयो।

en: Changes will apply to new posts only. Individual posts may override these settings.
ne_NP: परिवर्तनहरु नयाँ पोस्टहरुमा मात्र लागू हुनेछ। व्यक्तिगत पोस्टले यी सेटिङहरूलाई ओभरराइड गर्न सक्छन्।

en: Changes will be applied to all selected %s.
ne_NP: चयन गरिएका सबै %s मा परिवर्तनहरू लागू हुनेछन्।

en: Changeset is being edited by other user.
ne_NP: चेन्जसेट अर्को प्रयोगकर्ताबाट सम्पादन गरिदैछ।

en: Changing to %s
ne_NP: %s मा परिवर्तन गर्दै

en: Chapters
ne_NP: अध्यायहरू

en: Characters
ne_NP: वर्णहरू

en: Characters:
ne_NP: पात्रहरु

en: Chat
ne_NP: च्याट

en: Chatham
ne_NP: च्याथम

en: Cheatin&#8217; uh?
ne_NP: बदमासी, हँ ?

en: Check Spelling
ne_NP: हिज्जे जाँच्नुहोस

en: Check for Spam
ne_NP: स्पामको लागि जाँच्नुहोस्

en: Check for updates manually
ne_NP: म्यानुअल रूपमा अद्यावधिकहरूको लागि जाँच गर्नुहोस्

en: Check your email
ne_NP: ईमेल जाँच गर्नुहोस्

en: Check your email for the confirmation link, then visit the <a href="%s">login page</a>.
ne_NP: पुष्टिकरण लिङ्कको लागि आफ्नो इमेल जाँच गर्नुहोस्, त्यसपछि <a href="%s"> लगइन पृष्ठ </a> मा जानुहोस्।

en: Checkbox Input
ne_NP: चेकबक्स इनपुट

en: Checking…
ne_NP: जाँच गर्दै…

en: Chicago
ne_NP: शिकागो

en: Chihuahua
ne_NP: चिहुआहुआ

en: Child pages inherit characteristics from their parent, such as URL structure. For instance, if "Pricing" is a child of "Services", its URL would be %1$s<wbr />/services<wbr />/pricing.
ne_NP: बाल पृष्ठहरूले आफ्नो अभिभावक पृष्ठबाट URLको संरचना जस्ता विशेषताहरू प्राप्त गर्छन्। उदाहरणका लागि, यदि "मूल्य निर्धारण" पृष्ठ "सेवाहरू"पृष्ठको बाल हो भने, यसको URL %1$s<wbr />/services<wbr />/pricing हुनेछ।

en: Child pages inherit characteristics from their parent, such as URL structure. For instance, if "Pricing" is a child of "Services", its URL would be %s<wbr />/services<wbr />/pricing.
ne_NP: चाइल्ड पृष्ठहरूले युआरएल संरचना जस्ता विशेषताहरू आफ्नो प्यारेन्टबाट प्राप्त गर्छन्। उदाहरणका लागि, यदि "प्राइसिङ" "सेवाहरू" को चाइल्ड हो भने, यसको युआरएल %s<wbr />/services<wbr />/pricing हुनेछ।

en: Child theme of %s
ne_NP: %s को चाइल्ड थीम हो

en: Chinese
ne_NP: चीनियाँ

en: Chinese (Simplified)
ne_NP: चीनियाँ (सरलीकृत)

en: Chinese (Traditional)
ne_NP: चीनियाँ (परम्परागत)

en: Chinese yuan
ne_NP: चिनियाँ युआन

en: Chisinau
ne_NP: किसिनो

en: Chita
ne_NP: चिटा

en: Choibalsan
ne_NP: छौबाल्सन

en: Chongqing
ne_NP: चोङ्किङ्

en: Choose
ne_NP: छान्नुहोस्

en: Choose Image
ne_NP: तस्वीर छान्नुहोस्

en: Choose a %s
ne_NP: %s छान्नुहोस्

en: Choose a Background Image
ne_NP: एक पृष्ठभूमि तस्बिर छान्नुहोस्

en: Choose a Custom Header
ne_NP: एक कस्टम हेडर छान्नुहोस्

en: Choose a Site Icon
ne_NP: साइट आइकनको रूपमा छनोट गर्नुहोस्

en: Choose a block to add to your Navigation.
ne_NP: आफ्नो नेभिगेसनमा थप्न ब्लक छान्नुहोस्।

en: Choose a file from your computer:
ne_NP: आफ्नो कम्प्युटरबाट फाइल चयन गर्नुहोस्:

en: Choose a format
ne_NP: ढाँचा छान्नुहोस्

en: Choose a page to show only its subpages.
ne_NP: उपपृष्ठहरू मात्र देखाउनको लागि पृष्ठ छान्नुहोस्।

en: Choose a parent page.
ne_NP: अभिभावक पृष्ठ छान्नुहोस्।

en: Choose a pattern
ne_NP: प्याटर्न छान्नुहोस्

en: Choose a pattern for the query loop or start blank.
ne_NP: क्वेरी लूपको लागि ढाँचा छान्नुहोस् वा खाली सुरु गर्नुहोस् ।

en: Choose a template
ne_NP: टेम्प्लेट छान्नुहोस्

en: Choose a variation to change the look of the site.
ne_NP: साइटको रूप परिवर्तन गर्न एक भिन्नता छनोट गर्नुहोस्।

en: Choose an existing %s or create a new one.
ne_NP: अवस्थित %s छान्नुहोस् वा नयाँ सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Choose an existing %s.
ne_NP: विधमान %s लाई छनोट गर्नुहोस

en: Choose an image
ne_NP: एक फोटो छान्नुहोस्।

en: Choose an image from your computer:
ne_NP: तपाईंको कम्प्युटरबाट छवि छान्नुहोस्:

en: Choose an image…
ne_NP: तस्बिर छनोट गर्नुहोस

en: Choose audio
ne_NP: अडियो छान्नुहोस्

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
ne_NP: तपाईं जस्तै समयक्षेत्रमा वा %s (समन्वित विश्वव्यापी समय) समय अफसेटमा सहर छान्नुहोस्।

en: Choose file
ne_NP: फाईल छान्नुहोस्

en: Choose font variants. Keep in mind that too many variants could make your site slower.
ne_NP: फन्ट भेरियन्टहरू छान्नुहोस्। ध्यान राख्नुहोस् कि धेरै भेरियन्टहरूले तपाईंको साइटलाई सुस्त बनाउन सक्छ।

en: Choose from the most used pattern categories
ne_NP: सबैभन्दा धेरै प्रयोग हुने प्याटर्नका वर्गहरुमध्यबाट छनौट गर्नुहोस्

en: Choose from the most used tags
ne_NP: सबैभन्दा बढी प्रयोग हुने टयागहरूबाट छान्नुहोस्

en: Choose image
ne_NP: तस्विर छान्नुहोस्

en: Choose logo
ne_NP: लोगो छान्नुहोस्

en: Choose or create a Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेसन मेनु छान्नुहोस् वा सिर्जना गर्नुहोस्

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
ne_NP: हेडर रूपमा प्रयोग गर्न चाहने छविको भाग छान्नुहोस् ।

en: Choose the target frame for your link.
ne_NP: तपाईंको लिंकको लागि लक्ष्य फ्रेम छान्नुहोस् ।

en: Choose variation
ne_NP: विविधता छान्नुहोस्

en: Choose video
ne_NP: भिडियो चयन गर्नुहोस्

en: Choose what to export
ne_NP: निर्यात गर्ने छान्नुहोस्

en: Choose whether to use the same value for all screen sizes or a unique value for each screen size.
ne_NP: सबै स्क्रिन आकारहरूको लागि एउटै मान प्रयोग गर्ने वा प्रत्येक स्क्रिन आकारको लागि एउटा अद्वितीय मान प्रयोग गर्ने छनौट गर्नुहोस्।

en: Christmas
ne_NP: क्रिसमस

en: Chungking
ne_NP: चङ्किङ्

en: Chuuk
ne_NP: चूक

en: Cincinnati
ne_NP: Kathmandu

en: City
ne_NP: शहर

en: City:
ne_NP: शहर:

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ne_NP: %2$s संस्करण देखि %1$s क्लास <strong>वहिष्कृत</strong> गरिएको छ र यसको कुनै विकल्प उपलब्ध छैन।

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ne_NP: %2$s संस्करण देखि %1$s क्लास <strong>वहिष्कृत</strong> गरिएको छ! यसको सट्टा %3$s प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Class name
ne_NP: क्लासको नाम

en: Class names for the link element of this menu item.
ne_NP: यस मेनु आइटमको लिङ्क एलिमेन्टको लागि वर्ग नामहरू।

en: Classic
ne_NP: क्लासिक

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
ne_NP: क्लासिक ब्लक किबोर्ड सर्टकटहरू

en: Classic Editor
ne_NP: क्लासिक एडिटर

en: Classic menu import failed.
ne_NP: क्लासिक मेनुको आयात असफल भयो।

en: Classic menu imported successfully.
ne_NP: क्लासिक मेनु सफलतापूर्वक आयात गरियो।

en: Classic menu importing.
ne_NP: क्लासिक मेनु आयात गर्दै।

en: Clear
ne_NP: सबै मेटाउनुहोस्

en: Clear Crop
ne_NP: काँटछाँट मेटाउनुहोस्

en: Clear Inactive Widgets
ne_NP: निष्क्रिय विजेटहरु हटाउनुहोस्

en: Clear Results
ne_NP: नतिजाहरु मेट्नुहोस्

en: Clear Unknown Formatting
ne_NP: अज्ञात ढाँचा खाली गर्नुहोस्

en: Clear formatting
ne_NP: मिलाइएको ढाँचा हटाउनुहोस्

en: Clear selection.
ne_NP: छानिएकाहरु मेटाउनुहोस्।

en: Cleared by Akismet
ne_NP: अकिस्मेटले ठिक देखेको

en: Click
ne_NP: क्लिक गर्नुहोस्

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ne_NP: तपाईँको कम्प्युटरबाट तस्बिर फाइल अपलोड गर्नको लागि &#8220;नयाँ तस्बिर थप्नुहोस्&#8221; मा क्लिक गर्नुहोस्। तपाईँको थिमले त्यस तस्बिरसँग राम्रो काम गर्छ जुन भिडियोको साइजसँग मिल्दो जुल्दो हुन्छ। एकपटक अपलोड गरे पछि तपाईँले उत्तम फिटको लागि क्रप गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ne_NP: तपाईँको कम्प्युटरबाट तस्बिर अपलोड गर्नको लागि &#8220;नयाँ तस्बिर थप्नुहोस&#8221; मा क्लिक गर्नुहोस्। तस्बिरको हेडर उचाइ %s पिक्सेलमा तपाईँको थिमले सबैभन्दा उत्तम काम गर्छ। एकपटक अपलोड गरे पछि तपाईँले उत्तम फिटको लागी क्रप गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ne_NP: तपाईँको कम्प्युटरबाट तस्बिर फाइल अपलोड गर्नको लागि &#8220;नयाँ तस्बिर थप्नुहोस्&#8221; मा क्लिक गर्नुहोस्। तपाईँको थिमले तस्बिरको हेडर साइज %s पिक्सेलमा सबैभन्दा उत्तम काम गर्छ। एकपटक अपलोड गरे पछि तपाईँले उत्तम फिटको लागि क्रप गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ne_NP: तपाईँको कम्प्युटरबाट तस्बिर फाइल अपलोड गर्नको लागि &#8220;नयाँ तस्बिर थप्नुहोस&#8221; मा क्लिक गर्नुहोस्। तपाईँको थिमले तस्बिरको हेडर चौडाइ %s पिक्सेलमा सबैभन्दा उत्तम काम गर्छ। एकपटक अपलोड गरे पछि तपाईँले उत्तम फिटको लागि क्रप गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
ne_NP: तपाईंको नयाँ मेनुमा लिङ्क थप्न सुरु गर्न &#8220;अर्को&#8221; 
    क्लिक गर्नुहोस्।

en: Click <StylesIconImage /> to start designing your blocks, and choose your typography, layout, and colors.
ne_NP: आफ्नो ब्लक डिजाइन गर्न सुरु गर्न <StylesIconImage /> मा क्लिक गर्नुहोस्, र आफ्नो टाइपोग्राफी, लेआउट, र रङ छनोट गर्नुहोस्।

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
ne_NP: थिमको प्रतक्ष पूर्वालोकन गर्न वर्तमान थिमको लागि कस्टमाइज क्लिक गर्नुहोस वा अन्य थिमको लागि प्रतक्ष पूर्वालोकन क्लिक गर्नुहोस ।

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
ne_NP: विचाराधिन मेनु आइटमहरुलाई सार्वजनिक गर्न मेनु बचत क्लिक गर्नुहोस ।

en: Click here to cancel reply.
ne_NP: जवाफ रद्द गर्न यहाँ थिच्नुहोस् ।

en: Click on previously saved styles to preview them. To restore a selected version to the editor, hit "Apply." When you're ready, use the Save button to save your changes.
ne_NP: पहिले बचत गरिएका स्टाइलहरूमा क्लिक गरेर तिनीहरूको पूर्वावलोकन गर्नुहोस्। चयन गरिएको संस्करणलाई सम्पादकमा पुनर्स्थापना गर्न "लागू गर्नुहोस्" थिच्नुहोस्। जब तयार हुनुहुन्छ, परिवर्तनहरू बचत गर्न "बचत गर्नुहोस्" बटन प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
ne_NP: थिम नाम, संस्करण, लेखक, विवरण, ट्याग, र मेटाउने लिङ्क हेर्न थिममा क्लिक गर्नुहोस्

en: Click the Save Menu button to save your changes.
ne_NP: तपाईंको परिवर्तनहरु बचत गर्न "मेनु बचत गर्नुहोस्" बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: Click the image to edit or update
ne_NP: सम्पादन वा अद्यावधिक गर्न छवि क्लिक गर्नुहोस्

en: Click to edit the site title.
ne_NP: साइट शीर्षक सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस्।

en: Click to edit this element.
ne_NP: यो तत्व सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click to edit this menu.
ne_NP: यो मेनु सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस्।

en: Click to edit this widget.
ne_NP: यो विजेट सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस्।

en: Click to toggle
ne_NP: त्वोग्ल गर्न क्लिक गर्नुहोस्।

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
ne_NP: क्लिक <strong>फाइलहरू चयन गर्नुहोस्</strong> तपाईं आफ्नो अपरेटिङ सिस्टम मा फाइलहरू देखाउन नेभिगेसन विन्डो खुल्छ। चयन गरी<strong>खुला</strong> तपाईंले चाहेको फाइल क्लिक पछि अपलोडरलाई स्क्रिनमा एक प्रगति पट्टी क्रियाशीलता।

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
ne_NP: एउटा वस्तु क्लिक एउटा संलग्न विवरण संवाद, जो तपाईं मिडिया पूर्वावलोकन र द्रुत सम्पादन गर्न अनुमति दिन्छ प्रदर्शन गर्नेछ। कुनै पनि संलग्न विवरण तपाईं बनाउन परिवर्तनहरू स्वचालित रूपमा सुरक्षित गरिनेछ।

en: Client ID is already in use by another user.
ne_NP: यो Client ID अर्को प्रयोगकर्ताद्वारा पहिल्यै प्रयोग भइसकेको छ।

en: Client version
ne_NP: ग्राहक संस्करण

en: Close
ne_NP: बन्द

en: Close Block Inserter
ne_NP: ब्लक इन्सर्टर बन्द गर्नुहोस्

en: Close List View
ne_NP: सूची दृश्य बन्द गर्नुहोस्

en: Close Settings
ne_NP: सेटिङहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close Styles
ne_NP: शैलीहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close all open tags
ne_NP: सबै खुल्ला ट्यागहरु बन्द गर्नुहोस्

en: Close blockquote tag
ne_NP: ब्लककोट ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close bold tag
ne_NP: बोल्ड ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close bulleted list tag
ne_NP: बूलेट सूचीको ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close code tag
ne_NP: कोडको ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close comments when post is how many days old
ne_NP: पोस्ट कति दिन पुरानो भएमा टिप्पणीहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close deleted text tag
ne_NP: हटाइएको पाठको ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close details dialog
ne_NP: पूर्ण विवरणलाई बन्द गर्नुहोस्

en: Close dialog
ne_NP: डाइलग बन्द गर्नुहोस्

en: Close inserted text tag
ne_NP: भित्र हालिएको पाठको ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close italic tag
ne_NP: आइट्यालिक ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close list item tag
ne_NP: आइटमको सूची ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close media attachment panel
ne_NP: मिडिया संलग्न प्यानल बन्द गर्नुहोस् ।

en: Close menu
ne_NP: मेनु बन्द गर्नुहोस्

en: Close numbered list tag
ne_NP: अंक सूचीको ट्याग बन्द गर्नुहोस्

en: Close panel
ne_NP: बन्द प्यानल

en: Close plugin
ne_NP: प्लगिन बन्द गर्नुहोस

en: Close reorder mode
ne_NP: क्रम फेरबदल गर्ने प्रणाली बन्द गर्नुहोस्

en: Close revisions
ne_NP: संशोधनहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close sharing dialog
ne_NP: सेयरिंग डाइलग बन्द गर्नुहोस

en: Close the Customizer and go back to the previous page
ne_NP: कस्टमाइजर बन्द गर्नुहोस र अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Close uploader
ne_NP: अपलोडर बन्द गर्नुहोस्

en: Closed
ne_NP: बन्द

en: Cmd + letter:
ne_NP: Cmd + अक्षर:

en: Cocos
ne_NP: कोकोस

en: Code
ne_NP: कोड

en: Code editor
ne_NP: कोड सम्पादक

en: Code editor selected
ne_NP: कोड सम्पादन छानियो

en: Code is Poetry
ne_NP: कोड कविता हो

en: Code-based contribution
ne_NP: कोड आधारित योगदान

en: Collaboration
ne_NP: सहकार्य

en: Collapse Main Menu
ne_NP: मुख्य मेनु खुम्च्याउनुहोस

en: Collapse Menu
ne_NP: मेनु खुम्च्याउनुहोस्

en: Collapse all other items.
ne_NP: अन्य सबै आइटमहरू सङ्कुचित गर्नुहोस्।

en: Collapse menu
ne_NP: मेनु खुम्च्याउनुहोस्

en: Collapses the navigation options in a menu icon opening an overlay.
ne_NP: ओभरले खोल्ने मेनु आइकनमा नेभिगेसन विकल्पहरू संक्षिप्त गर्दछ।

en: Colombo
ne_NP: कोलम्बो

en: Color
ne_NP: रंग

en: Color (Generated)
ne_NP: रङ्ग (स्वतः उत्पन्न)

en: Color: %s
ne_NP: रङ: %s

en: Colors
ne_NP: रंगहरु

en: Column
ne_NP:  स्तम्भ

en: Column %d text
ne_NP: स्तम्भ %d अक्षर

en: Column count
ne_NP: स्तम्भ गणना

en: Column group
ne_NP: स्तम्भ ग्रुप

en: Column span
ne_NP: कोलम स्प्यान

en: Columns
ne_NP: स्तम्भहरू

en: Comma
ne_NP: अल्पविराम

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ne_NP: बारेमा,एक,छन,जस्तै,मा,छ,ले,com,लागि,बाट,कसरी,भित्र,हो,यो,को,माथि,वा,त्यो,यस,यो,लागि,िथयो,के,कहिले,कहाँ,को,गर्नेछ,संग,www

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
ne_NP: त्यस्तो होईन,त्यस्तो भईदिए,त्यस्तो भयो,त्यस्तो हन्छ,त्यस्तो हुनेछ,त्यतिसम्म,बारे,अत्ति भो,वरपर,किनभने,तिनीहरु

en: Command
ne_NP: कमान्ड

en: Command palette
ne_NP: कमाण्ड प्यालेट

en: Command suggestions
ne_NP: कमान्ड सुझावहरू

en: Comment
ne_NP: टिप्पणी

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
ne_NP: टिप्पणीले %d व्यक्तिगत डेटा समावेश गर्दछ तर अज्ञात हुन सकेन।

en: Comment %d does not exist
ne_NP: %d टिप्पणी अवस्थित छैन

en: Comment Author
ne_NP: टिप्पणी लेखक

en: Comment Author Email
ne_NP: टिप्पणी लेखकको इमेल

en: Comment Author IP
ne_NP: टिप्पणी लेखकको आईपी

en: Comment Author URL
ne_NP: टिप्पणी लेखकको युआरएल

en: Comment Author User Agent
ne_NP: टिप्पणी लेखक प्रयोगकर्ता एजेन्ट

en: Comment Content
ne_NP: टिप्पणी सामग्री

en: Comment Date
ne_NP: टिप्पणी मिति

en: Comment History
ne_NP: टिप्पणीको इतिहास

en: Comment Moderation
ne_NP: टिप्पणी जाँच

en: Comment Pagination
ne_NP: टिप्पणीको पृष्ठाङ्कन

en: Comment Submission Failure
ne_NP: टिप्पणी पेशीमा असफलता

en: Comment URL
ne_NP: टिप्पणी युआरएल

en: Comment added successfully.
ne_NP: टिप्पणी सफलतापूर्वक थपियो।

en: Comment author must fill out name and email
ne_NP: टिप्पणी लेखकले नाम र इमेल भर्नैपर्छ

en: Comment author must have a previously approved comment
ne_NP: टिप्पणी लेखकको पहिले पनि स्वीकृत टिप्पणी हुनुपर्छ

en: Comment author name and email are required
ne_NP: टिप्पणी लेख्नेको नाम र ईमेल आवश्यक छ

en: Comment author name and email are required.
ne_NP: टिप्पणी लेख्नेको नाम र ईमेल आवश्यक छ ।

en: Comment by %s marked as spam.
ne_NP: %s द्वारा गरिएको टिप्पणी स्पाम चिनो लगाइयो ।

en: Comment by %s moved to the Trash.
ne_NP: %s द्वारा गरिएको टिप्पणी रद्दीटोकरीमा सारियो।

en: Comment deleted successfully.
ne_NP: टिप्पणी सफलतापूर्वक मेटाइयो।

en: Comment edited successfully.
ne_NP: टिप्पणी सफलतापूर्वक सम्पादन गरियो।

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
ne_NP: टिप्पणी क्षेत्र अनुमति भन्दा बढी लम्बाइको छ ।

en: Comment is required.
ne_NP: टिप्पणी अनिवार्य छ।

en: Comment marked as resolved.
ne_NP: टिप्पणी समाधान गरिएको भनी चिन्ह लगाइयो।

en: Comment moderation
ne_NP: टिप्पणी जाँच

en: Comment must be manually approved
ne_NP: टिप्पणी म्यानुअल्ली स्वीकृत हुनुपर्छ

en: Comment on %1$s by %2$s
ne_NP: %1$s मा %2$s को टिप्पणी

en: Comment status
ne_NP: टिप्पणी स्थिति

en: Comment status was changed to %s
ne_NP: टिप्पणीको स्थिति %sमा परिवर्तन भएको छ

en: Comment:
ne_NP: टिप्पणी:

en: Comment: %s
ne_NP: टिप्पणी: %s

en: Commenter Avatar
ne_NP: टिप्पणीकर्ताको अवतार

en: Commenter avatars come from <a>Gravatar</a>.
ne_NP: टिप्पणीकर्ता अवतारहरू <a>Gravatar</a> बाट आउँछन्।

en: Comments
ne_NP: टिप्पणीहरु

en: Comments %s
ne_NP: टिप्पणीहरु %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
ne_NP: टिप्पणी (%1$s) मा &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
ne_NP: टिप्पणीहरु (%s)

en: Comments Feed
ne_NP: टिप्पणीहरुको फीड

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ne_NP: <span class="screen-reader-text">%s मा</span> टिप्पणी गर्न मनाही छ

en: Comments Page %s
ne_NP: टिप्पणीहरूको पृष्ठ %s

en: Comments Pagination block: paging comments is disabled in the Discussion Settings
ne_NP: टिप्पणी पृष्ठीकरण ब्लक: पेजिङ टिप्पणीहरू छलफलको सेटिङहरूमा असक्षम गरिएको छ

en: Comments are closed.
ne_NP: टिप्पणीहरु बन्द गरियो ।

en: Comments block: You’re currently using the legacy version of the block. The following is just a placeholder - the final styling will likely look different. For a better representation and more customization options, switch the block to its editable mode.
ne_NP: टिप्पणी ब्लक: तपाईँ हाल ब्लकको पुरानो संस्करण प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ। तल देखाइएको सामग्री केवल एउटा प्लेसहोल्डर हो - अन्तिम शैली सम्भवतः फरक देखिन सक्छ। राम्रो प्रस्तुति र थप कस्टमाइजेसन विकल्पहरूका लागि, ब्लकलाई यसको सम्पादनयोग्य मोडमा स्विच गर्नुहोस्।

en: Comments closed
ne_NP: टिप्पणीहरू बन्द गरिएका छन्

en: Comments feed
ne_NP: टिप्पणीहरुको फीड

en: Comments for %1$s searching on %2$s
ne_NP: %1$s को टिप्पणीहरु %2$s मा खोजिंदै

en: Comments for %s
ne_NP: %s को लागि टिप्पणीहरु

en: Comments form disabled in editor.
ne_NP: सम्पादकमा टिप्पणी फाराम अक्षम गरियो।

en: Comments list
ne_NP: टिप्पणिहरुको सूची

en: Comments list navigation
ne_NP: टिप्पणी सूची नेभिगेसन

en: Comments navigation
ne_NP: टिप्पणी नेभिगेसन

en: Comments on %s
ne_NP: %s मा टिप्पणीहरु

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; मा टिप्पणीहरु

en: Comments on: %s
ne_NP: %s मा टिप्पणीहरु:

en: Comments only
ne_NP: टिप्पणीहरू मात्र

en: Comments open
ne_NP: टिप्पणीहरू खुला छन्

en: Comments page to display by default
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रूपमा प्रदर्शन गरिने टिप्पणी पृष्ठ

en: Comments pagination
ne_NP: टिप्पणीको पृष्ठाङ्कन

en: Comments to display at the top of each page
ne_NP: प्रत्येक पृष्ठको शीर्षमा प्रदर्शन गरिने टिप्पणीहरू

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
ne_NP: नयाँ संस्करणहरुको जाँच गर्न र वर्डप्रेस कोर, थिम वा प्लगिन स्थापना र अप्डेट गर्न वर्डप्रेस सर्भरहरुसंग सम्पर्क गरिन्छ।

en: Communication with WordPress.org
ne_NP: WordPress.org संगको संचार

en: Community Events Location
ne_NP: सामुदायिक कार्यक्रम स्थान

en: ComodRivadavia
ne_NP: कोमोड रिवादाविया

en: Comoro
ne_NP: कोमोरोस

en: Compact view
ne_NP: संकुचित दृश्य

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; को संशोधनहरु तुलना गर्नुहोस्

en: Compare any two revisions
ne_NP: कुनै दुई संशोधन तुलना गर्नुहोस्

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
ne_NP: दुई फरक संशोधन तुलना गर्न संगै रहेको <strong>&#8220;कुनै दुई संशोधन तुलना&#8221; बाकस चयन</strong> गर्नुहोस् ।

en: Complete request
ne_NP: अनुरोध पूरा गर्नुहोस्

en: Completed
ne_NP: पूर्ण

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: पूर्ण भयो <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: पूर्ण भयो <span class="count">(%s)</span>

en: Compress media items before uploading to the server.
ne_NP: सर्भरमा अपलोड गर्नु अघि मिडिया वस्तुहरू कम्प्रेस गर्नुहोस्।

en: Conakry
ne_NP: कोनेक्री

en: Configure
ne_NP: कन्फिगर

en: Configure overlay menu
ne_NP: ओभरले मेनु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configure the visual appearance of the button that toggles the overlay menu.
ne_NP: ओभरले मेनु टगल गर्ने बटनको दृश्य देखावट कन्फिगर गर्नुहोस्।

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
ne_NP: कस्टमाइजर मा आफ्नो साइटको लोगो, हेडर, मेनु, र थप कन्फिगर गर्नुहोस्।

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
ne_NP: यो कन्फिगर ऐच्छिक छ। पूर्वनिर्धारित रूपमा, यो खाली हुनु पर्छ।

en: Confirm
ne_NP: पक्का

en: Confirm Deletion
ne_NP: मेटाउने पक्का हो

en: Confirm Password
ne_NP: पासवर्ड पक्का गर्नुहोस्

en: Confirm Removal
ne_NP: हटाउने काम निधो गर्नुहोस

en: Confirm deletion
ne_NP: मेटाउने पुष्टि गर्नुहोस्

en: Confirm new password
ne_NP: नयाँ पासवर्ड पक्का गर्नुहोस

en: Confirm the "%s" action
ne_NP: "%s" कार्य निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm use of weak password
ne_NP: कमजोर पासवर्डको प्रयोग निश्चित गर्नुहोस्

en: Confirm your administration email
ne_NP: तपाइँको प्रशासन ईमेल पुष्टि गर्नुहोस्

en: Confirmation email
ne_NP: पुष्टिकरण इमेल

en: Confirmation request initiated successfully.
ne_NP: पुष्टिकरण अनुरोध सफलतापूर्वक सुरु भयो।

en: Confirmation request sent again successfully.
ne_NP: पुष्टिकरण अनुरोध फेरि सफलतापूर्वक पठाइयो।

en: Confirmed
ne_NP: पुष्टि

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: पुष्टि भैसक्यो <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: पुष्टि भैसक्यो <span class="count">(%s)</span>

en: Connect to Google Fonts
ne_NP: ‘गुगल फन्टहरू’ सँग जडान गर्नुहोस्

en: Connected
ne_NP: जडित

en: Connected to %s
ne_NP: %sसँग आबद्ध भएको छ

en: Connected to dynamic data
ne_NP: डाइनामिक डाटासँग जडान गरिएको

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
ne_NP: संपर्क टुट्यो वा सर्भर व्यस्त छ । केहि क्षण पछि पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Connections
ne_NP: जडानहरु

en: Connector "%s" authentication constant_name must be a non-empty string.
ne_NP: कनेक्टर "%s" प्रमाणीकरण constant_name गैररिक्त स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Connector "%s" authentication env_var_name must be a non-empty string.
ne_NP: कनेक्टर "%s" प्रमाणीकरण env_var_name गैररिक्त स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Connector "%s" authentication method must be "api_key" or "none".
ne_NP: कनेक्टर "%s" को प्रमाणीकरण विधि "api_key" वा "none" हुनुपर्छ।

en: Connector "%s" authentication setting_name must be a non-empty string.
ne_NP: कनेक्टर "%s" प्रमाणीकरण setting_name अनिवार्य रूपमा गैररिक्त स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Connector "%s" is already registered.
ne_NP: कनेक्टर "%s" पहिले नै दर्ता भइसकेको छ।

en: Connector "%s" not found.
ne_NP: कनेक्टर "%s" फेला परेन।

en: Connector "%s" plugin is_active must be callable.
ne_NP: कनेक्टर "%s" प्लगिनको is_active कल गर्न मिल्ने हुनुपर्छ।

en: Connector "%s" requires a non-empty "name" string.
ne_NP: कनेक्टर "%s" लाई गैररिक्त "name" स्ट्रिङ आवश्यक छ।

en: Connector "%s" requires a non-empty "type" string.
ne_NP: कनेक्टर "%s" लाई गैररिक्त "type" स्ट्रिङ आवश्यक हुन्छ।

en: Connector "%s" requires an "authentication" array.
ne_NP: कनेक्टर "%s" लाई "authentication" एरे आवश्यक हुन्छ।

en: Connector ID must contain only lowercase alphanumeric characters, hyphens, and underscores.
ne_NP: कनेक्टर आईडीमा साना अल्फान्युमेरिक क्यारेक्टर, हाइफन र अन्डरस्कोर मात्र हुनुपर्छ।

en: Connectors
ne_NP: कनेक्टरहरू

en: Connectors are not available.
ne_NP: कनेक्टरहरू उपलब्ध छैनन्।

en: Constrain proportions
ne_NP: अनुपात सिमित राख्नुहोस्

en: Constrained
ne_NP: प्रतिबन्धित

en: Contact
ne_NP: सम्पर्क

en: Contact Info
ne_NP: सम्पर्क जानकारी

en: Contact forms
ne_NP: सम्पर्क फारमहरु

en: Contact information
ne_NP: सम्पर्क विवरण

en: Contact us
ne_NP: हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस्

en: Contain text cursor inside block
ne_NP: ब्लक भित्र टेक्स्ट कर्सर छ

en: Contains the handle that defines the block style.
ne_NP: ब्लक शैली परिभाषित गर्ने ह्यान्डल समावेश गर्दछ।

en: Content
ne_NP: सामाग्री

en: Content for the comment, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले कमेन्टको लागि सामग्री।

en: Content for the post, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले पोस्टको लागि सामग्री।

en: Content for the template, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले टेम्प्लेटको लागि सामग्री।

en: Content hash did not match expected.
ne_NP: सामग्री ह्यास आशा गरिएकोसंग मेल खाएन ।

en: Content length
ne_NP: सामग्रीको लम्बाइ

en: Content of template.
ne_NP: टेम्प्लेटको सामग्री।

en: Content preview
ne_NP: सामग्री पूर्वावलोकन

en: Content to export
ne_NP: निर्यात गर्ने सामग्री

en: Content width
ne_NP: सामग्रीको चौडाइ

en: Content, title, and excerpt are empty.
ne_NP: सामाग्री, शीर्षक र सारांश खाली छन् ।

en: Content:
ne_NP: सामग्री:

en: Context provided by blocks of this type.
ne_NP: यस प्रकारका ब्लकहरूद्वारा प्रदान गरिएको सन्दर्भ।

en: Context values inherited by blocks of this type.
ne_NP: यस प्रकारका ब्लकहरूद्वारा इनहेरिट गरिएका सन्दर्भ मानहरू।

en: Contextual Help Tab
ne_NP: प्रासंगिक सहायता ट्याब

en: Continue
ne_NP: जारी राख्नुहोस्

en: Continue reading %s
ne_NP: %s पढ्न जारी राख्नुहोस्

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ne_NP: पढ्नेक्रम जारी राख्नुहोस् <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ne_NP: पढाई जारी राख्नुहोस् <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue with %(service)s
ne_NP: %(service)s को साथ जारी राख्नुहोस्

en: Continue with Free plan
ne_NP: नि: शुल्क योजनाको साथ जारी राख्नुहोस्

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
ne_NP: योगदानकर्ताले लेख्न सक्छन र आफ्नो पोस्टहरू व्यवस्थापन गर्न सक्छन तर पोस्ट प्रकाशित गर्न र मिडिया फाइलहरू अपलोड गर्न सक्दैनन् ।

en: Control how this post is viewed.
ne_NP: यो पोष्ट कसरी हेरिन्छ भन्ने नियन्त्रण गर्नुहोस्।

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
ne_NP: :-) र :-P जस्ता इमोटिकनहरुलाई रुपान्तरण गरि चित्रमा देखाउनुहोस् ।

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
ne_NP: <code>:-)</code> र <code>:-P</code> जस्ता इमोटिकनलाई प्रदर्शन गर्दा चित्रमा बदल्नुहोस्

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
ne_NP: अवस्थित वर्गहरु ट्यागहरुमा वा ट्यागहरु वर्गहरुमा छानेर रूपान्तरण गर्नुहोस् ।

en: Convert the current heading to a paragraph.
ne_NP: हालको शीर्षकलाई अनुच्छेदमा रूपान्तरण गर्नुहोस्।

en: Convert the current paragraph or heading to a heading of level 1 to 6.
ne_NP: हालको अनुच्छेद वा शीर्षकलाई स्तर १ देखि ६ सम्मको शीर्षकमा रूपान्तरण गर्नुहोस्।

en: Convert the selected text into a link.
ne_NP: सेलेक्ट गरिएको टेक्स्टलाई लिंकमा परिवर्तन गर्नुहोस ।

en: Convert to Blocks
ne_NP: ब्लकहरूमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert to Classic Block
ne_NP: क्लासिक ब्लकमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert to HTML
ne_NP: एचटिएमएलमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert to Link
ne_NP: लिङ्कमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert to blocks
ne_NP: ब्लकमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert to ordered list
ne_NP: आदेश सूचीमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert to static list
ne_NP: स्थिर सूचीमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Convert to unordered list
ne_NP: अङ्कित सूचीमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Cookie check failed
ne_NP: कुकी जाँच असफल भयो

en: Cookie expired.
ne_NP: कुकिको अवधि समाप्त भयो।

en: Cookies
ne_NP: कुकिहरु

en: Cool to warm spectrum
ne_NP: चिसोबाट तातो स्पेक्ट्रमसम्म

en: Copenhagen
ne_NP: कोपेनहेगन

en: Copied
ne_NP: प्रतिलिपि गरियो

en: Copied "%s" to clipboard.
ne_NP: %s लाई क्लिप्बोर्डमा प्रतिलिपी गरियो।

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
ne_NP[0]: %d बल्क क्लिपबोर्डमा कपि गरियो।
ne_NP[1]: %d बल्कहरू क्लिपबोर्डमा कपि गरियो।

en: Copied Permalink to clipboard.
ne_NP: क्लिपबोर्डमा स्थायी लिङ्क (पर्मालिंक) प्रतिलिपि गरियो।

en: Copied URL to clipboard.
ne_NP: यूआरएल क्लिपबोर्डमा कपि गरियो।

en: Copied!
ne_NP: कपी गरियो!

en: Copy
ne_NP: सार्नुहोस

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
ne_NP: %s युआरएललाई क्लिपबोर्डमा कपि गर्नुहोस

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
ne_NP: &#8220;प्रेस दिस&#8221; बुकमार्कलेट कोड कपी गर्नुहोस्

en: Copy URL
ne_NP: युआरएल प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Copy URL to clipboard
ne_NP: यूआरएल क्लिपबोर्डमा कपि गर्नुहोस्

en: Copy all blocks
ne_NP: सबै ब्लकहरुको प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
ne_NP: यो युआरएल आफ्नो वर्डप्रेस साइटमा इम्बेड गर्न कपि पेस्ट गर्नुहोस

en: Copy and paste this code into your site to embed
ne_NP: यो कोड आफ्नो साइटमा इम्बेड गर्नको लागि कपि पेस्ट गर्नुहोस।

en: Copy contents
ne_NP: सामग्रीहरू प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Copy error
ne_NP: त्रुटि कपी गर्नुहोस्

en: Copy link
ne_NP: लिङ्क प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Copy site info to clipboard
ne_NP: क्लिपबोर्डमा साइट जानकारी कपि गर्नुहोस्

en: Copy styles
ne_NP: स्टाइलहरु कपी गर्नुहोस्

en: Copy suggested policy text from %s.
ne_NP: %s बाट सुझाव गरिएको नीति टेक्स्ट प्रतिलिपि गर्नुहोस्।

en: Copy suggested policy text to clipboard
ne_NP: क्लिपबोर्डमा सुझाव नीति टेक्स्टको प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Copy table row
ne_NP: टेबुलको पंक्ति सार्नुहोस्

en: Copy the selected block(s).
ne_NP: चयन गरिएको ब्लक(हरू) कपी गर्नुहोस्।

en: Coral Harbour
ne_NP: कोरल हार्बर

en: Cordoba
ne_NP: कर्डोबा

en: Core icon collection manifest is empty or invalid.
ne_NP: कोर आइकन सङ्ग्रह म्यानिफेस्ट खाली छ वा अमान्य छ।

en: Core icon collection manifest is missing or unreadable.
ne_NP: कोर आइकन सङ्ग्रह म्यानिफेस्ट हराएको छ वा अपठनीय छ।

en: Core icon collection manifest must provide valid a "filePath" for each icon.
ne_NP: प्रमुख आइकन सङ्ग्रह म्यानिफेस्टले प्रत्येक आइकनका लागि मान्य "filePath" उपलब्ध गराउनुपर्छ।

en: Costa Rica
ne_NP: कोस्टा रिका

en: Could not access file:
ne_NP: फाइल पहुँच गर्न सकिएन:

en: Could not access filesystem
ne_NP: फाइलप्रणालीमा पहुँच पुगेन ।

en: Could not access filesystem.
ne_NP: फाइलप्रणालीमा पहुँच पुगेन ।

en: Could not calculate resized image dimensions
ne_NP: पुन: आकार गरिएको चित्रका आयामहरु निकाल्न सकिएन

en: Could not copy file.
ne_NP: फाइल प्रतिलिपि गर्न सकिएन ।

en: Could not copy files.
ne_NP: फाइलहरू प्रतिलिपि गर्न सकिएन ।

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
ne_NP: फाइलहरू प्रतिलिपि गर्न सकिएन । तपाईंको डिस्क स्पेस सकिएको हुन सक्छ ।

en: Could not create directory.
ne_NP: डाइरेक्टरी सिर्जना गर्न सकिएन ।

en: Could not create user
ne_NP: प्रयोगकर्ता सृजना गर्न सकिएन

en: Could not delete application password.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्ड मेटाउन सकिएन।

en: Could not delete application passwords.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्डहरु मेटाउन सकिएन।

en: Could not delete meta value from database.
ne_NP: डेटाबेसबाट मेटा मान मेटाउन सकिएन।

en: Could not delete site from the database.
ne_NP: डाटाबेसबाट साइट हटाउन सकिएन।

en: Could not determine available disk space for updates.
ne_NP: अद्यावधिकहरूको लागि उपलब्ध डिस्कमा स्थान निर्धारण गर्न सकिएन।

en: Could not edit image. %s
ne_NP: तस्बिर ईडिट गर्न सकिएन। %s

en: Could not execute:
ne_NP: कार्यान्वयन गर्न सकिएन:

en: Could not find an application password with that id.
ne_NP: त्यो आईडीको साथ एप्लिकेसन पासवर्ड फेला पार्न सकिएन।

en: Could not find the specified string.
ne_NP: निर्दिष्ट अक्षरहरु भेट्टाउन सकिएन ।

en: Could not fully remove the plugin %s.
ne_NP: पूर्ण रुपले यो  %s प्लगिनलाई हटाउन सकिएन

en: Could not fully remove the plugins %s.
ne_NP: %s प्लगिन(हरु) पूर्ण रुपमा हटाउन सकिएन ।

en: Could not fully remove the theme %s.
ne_NP: %s थिम पुरै हटाउन सकिएन।

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
ne_NP: हराएको %s विस्तारको कारण XML साइटम्याप उत्पन्न गर्न सकेन

en: Could not insert attachment into the database.
ne_NP: डाटाबेसमा संलग्न फाइल सम्मिलित गर्न सकिएन।

en: Could not insert term relationship into the database.
ne_NP: डाटावेसमा पदको सम्बन्ध राख्न सकिएन

en: Could not instantiate mail function.
ne_NP: मेल फङ्कसनलाई तत्काल सुरु गर्न सकिएन।

en: Could not log out user sessions. Please try again.
ne_NP: प्रयोगकर्ता सत्र लग आउट गर्न सकिएन । फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Could not open file handle.
ne_NP: फाइल ह्यान्डल खोल्न सकिएन ।

en: Could not parse the path.
ne_NP: पाथ पार्स गर्न सकिएन।

en: Could not reach WordPress.org
ne_NP: WordPress.org मा सम्पर्क गर्न सकिएन

en: Could not read image size.
ne_NP: तस्वीरको आकार पत्ता लगाउन सकिएन ।

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
ne_NP: फाइल "%1$s" लाई ब्लक प्याटर्नको रूपमा दर्ता गर्न सकिएन (अमान्य स्लग "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
ne_NP: फाइल "%s" लाई ब्लक प्याटर्नको रूपमा दर्ता गर्न सकिएन ("स्लग" फिल्ड छैन)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
ne_NP: फाइल "%s" लाई ब्लक प्याटर्नको रूपमा दर्ता गर्न सकिएन ("शीर्षक" फिल्ड हराइरहेको छ)

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
ne_NP: फाइल "%s" लाई ब्लक प्याटर्नको रुपमा दर्ता गर्न सकिएन किनभने फाइल अवस्थित छैन।

en: Could not remove the current plugin.
ne_NP: वर्तमान प्लगिन हटाउन सकिएन ।

en: Could not remove the old plugin.
ne_NP: पुरानो प्लगिन हटाउन सकिएन ।

en: Could not remove the old theme.
ne_NP: पुरानो थिम हटाउन सकिएन ।

en: Could not remove the old translation.
ne_NP: अनुवादको पुरानो संस्करण हटाउन सकिएन।

en: Could not resume the plugin.
ne_NP: प्लगिन पुन: शुरु गर्न सकिएन।

en: Could not resume the theme.
ne_NP: थिम पुन: शुरु गर्न सकिएन।

en: Could not retrieve site data.
ne_NP: साइट डेटा प्राप्त हुनसकेन |

en: Could not retrieve the featured image data.
ne_NP: विशेष तस्वीरको डेटा प्राप्त गर्न सकिएन।

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
ne_NP: %1$s विकल्पलाई सेनिटाइज गर्न सकिएन। त्रुटि कोड: %2$s

en: Could not save application password.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्ड सुरक्षित गर्न सकिएन।

en: Could not split shared term.
ne_NP: साझा गरिएको टर्म विभाजित गर्न सकिएन ।

en: Could not update attachment in the database.
ne_NP: डाटाबेसमा अट्याच्मेन्ट अप्डेट गर्न सकिएन।

en: Could not update comment in the database.
ne_NP: डाटाबेसमा टिप्पणी अद्यावधिक गर्न सकिएन।

en: Could not update comment status.
ne_NP: टिप्पणीको स्थिति नवीनीकरण गर्न सकिएन

en: Could not update site in the database.
ne_NP: डाटाबेसमा साइट अद्यावधिक गर्न सकिएन।

en: Could not update the email last sent time.
ne_NP: पछिल्लो पटक पठाइएको इमेलको समय अद्यावधिक गर्न सकिएन।

en: Could not update the meta value of %s in database.
ne_NP: डेटाबेसमा %s को मेटा मान अपडेट गर्न सकिएन।

en: Could not write file %1$s (%2$s).
ne_NP: %1$s (%2$s) फाइल लेख्न सकिएन

en: Could not write file %s
ne_NP: फाईल %s लेख्न सकेन

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
ne_NP: वर्डप्रेस %s को लागि चेक्समहरुको सूची प्राप्त गर्न सकिएन।

en: Count
ne_NP: गणना

en: Country
ne_NP: देश

en: Cover
ne_NP: आवरण

en: Cover image
ne_NP: आवरण तस्बिर

en: Create
ne_NP: सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create Menu
ne_NP: मेनु स ृजना गर्नुहोस्

en: Create New Menu
ne_NP: नयाँ मेनु बनाउनुहोस

en: Create Site
ne_NP: साइट सृजना गर्नुहोस्

en: Create Table
ne_NP: तालिका बनाउनुहोस्

en: Create a Configuration File
ne_NP: विन्यास फाइल बनाऊनुहोस्

en: Create a New Site
ne_NP: एक नयाँ साइट सिर्जना गर्नुहोस् ।

en: Create a New User
ne_NP: एक नयाँ प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्नुहोस

en: Create a brand new user and add them to this site.
ne_NP: एक बिल्कुलै नयाँ प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्नुहोस र यो साइटमा थप्नुहोस् ।

en: Create a classic widget layout with a title that’s styled by your theme for your widget areas.
ne_NP: तपाइँको विजेट क्षेत्रहरु को लागी तपाइँको विषयवस्तु द्वारा स्टाइल गरिएको शीर्षक संग एक क्लासिक विजेट लेआउट सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Create a group block from the selected multiple blocks.
ne_NP: चयन गरिएको बहुसङ्ख्यक ब्लकहरूबाट एउटा समूह ब्लक सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Create a menu for this location
ne_NP: यो स्थानको लागि एउटा मेनु बनाउनुहोस

en: Create a new Privacy Policy page
ne_NP: नयाँ गोपनीयता नीति (प्राइभेसी पोलेसी ) पृष्ठ बनाउनुहोस्

en: Create a new gallery
ne_NP: नयाँ ग्यालरीको सृजना गर्नुहोस्

en: Create a new playlist
ne_NP: नयाँ प्लेलिष्ट सृजना गर्नुहोस्

en: Create a new video playlist
ne_NP: नयाँ भिडियो प्लेलिष्ट सृजना गर्नुहोस्

en: Create a two-tone color effect without losing your original image.
ne_NP: आफ्नो मूल तस्बिर नगुमाई दुई-टोन रंग प्रभाव सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Create and edit the presets used for font sizes across the site.
ne_NP: साइटभरि फन्ट आकारहरूको लागि प्रयोग गरिने प्रिसेटहरू सिर्जना र सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Create audio playlist
ne_NP: अडियो प्लेलिष्ट सृजना गर्नुहोस्

en: Create custom template
ne_NP: कस्टम टेम्पलेट सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create draft
ne_NP: मस्यौदा सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create draft page: <mark>%s</mark>
ne_NP: ड्राफ्ट पृष्ठ सिर्जना गर्नुहोस्: <mark>%s</mark>

en: Create draft post: <mark>%s</mark>
ne_NP: ड्राफ्ट पोष्ट सिर्जना गर्नुहोस्: <mark>%s</mark>

en: Create from '%s'
ne_NP: '%s' बाट सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create gallery
ne_NP: ग्यालरी सृजना गर्नुहोस्

en: Create new %s
ne_NP: नयाँ %s सिर्जना गर्नुहोस

en: Create new Menu
ne_NP: नयाँ मेनु बनाउनुहोस

en: Create new template
ne_NP: नयाँ टेम्प्लेट सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create new templates, or reset any customizations made to the templates supplied by your theme.
ne_NP: नयाँ टेम्प्लेटहरू सिर्जना गर्नुहोस्, वा तपाईंको थिमबाट लिएको टेम्प्लेटहरूमा गरिएका कुनै पनि अनुकूलनहरू रिसेट गर्नुहोस्।

en: Create page
ne_NP: पृष्ठ सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create page: <mark>%s</mark>
ne_NP: <mark>%s </mark>पेज सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create pattern
ne_NP: ढाँचा  सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create template part
ne_NP: टेम्प्लेटको भाग सिर्जना गर्नुहोस्।

en: Create video playlist
ne_NP: भिडियो प्लेलिष्ट सृजना गर्नुहोस्

en: Create your account
ne_NP: आफ्नो खाता सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create your first menu below.
ne_NP: तपाई आफ्नो पहिलो मेनु तल सिर्जना गर्नुहोस् ।

en: Create, edit, and delete menus
ne_NP: मेनुहरु सिर्जना,सम्पादन र मेटाउनुहोस्

en: Create: <mark>%s</mark>
ne_NP: <mark>%s </mark> सिर्जना गर्नुहोस्

en: Created
ne_NP: सिर्जना गरियो

en: Creating
ne_NP: सिर्जना गर्दै

en: Creating Navigation Menu.
ne_NP: नेभिगेसन मेनु सिर्जना गर्दै।

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Code modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
ne_NP: पृष्ठ सिर्जना गर्नु पोस्ट सिर्जना गर्नुजस्तै नै हुन्छ, र स्क्रिनहरूलाई ड्र्याग र ड्रप, स्क्रिन विकल्पहरू ट्याब, र तपाईंले चाहेअनुसार बक्सहरू विस्तार/सङ्कुचन गरेर उस्तै तरिकाले कस्टमाइज गर्न सकिन्छ। यो स्क्रिनमा दुवै भिजुअल र कोड मोडमा फुलस्क्रिन बटनहरू मार्फत उपलब्ध ध्यान विचलित नभएको लेखन स्पेस पनि हुन्छ। पृष्ठ सम्पादक प्रायः पोस्ट सम्पादकजस्तै नै काम गर्दछ, तर पृष्ठ विशेषताहरू बक्समा केही पृष्ठ‑विशेष फिचरहरू हुन्छन्।

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
ne_NP: टिप्पणी सिर्जना गर्न मान्य लेखक नाम र इमेल मानहरु आवश्यक छन् ।

en: Creating comment failed.
ne_NP: टिप्पणी सिर्जना असफल भयो ।

en: Credits
ne_NP: श्रेय

en: Creston
ne_NP: क्रेस्टन

en: Critical issues are items that may have a high impact on your site&#8217;s performance or security. Resolving these issues should be prioritized.
ne_NP: गम्भीर समस्याहरू यस्ता आइटम हुन् जसले तपाईँको साइटको कार्यसम्पादन वा सुरक्षामा उच्च प्रभाव पार्न सक्छन्। यी समस्याहरू समाधान गर्न प्राथमिकता दिनुहोस्।

en: Croatian
ne_NP: क्रोएशन्

en: Croatian kuna
ne_NP: क्रोएशिया कुना

en: Crop
ne_NP: काँटछाँट

en: Crop Aspect Ratio
ne_NP: काँटछाँट आकार अनुपात:

en: Crop Header Image
ne_NP: हेडर छबि काट्नुहोस

en: Crop Image
ne_NP: तस्वीर छाँट्नुहोस्

en: Crop Selection
ne_NP: काँटछाँट चयन

en: Crop and Publish
ne_NP: काँटछाँट गरेर प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Crop arguments.
ne_NP: तर्कहरु काँटछाँट गर्नुहोस् |

en: Crop image
ne_NP: तस्वीर छाँट्नुहोस्

en: Crop image to fill
ne_NP: तस्बिर भर्ने गरी क्रप गर्नुहोस्

en: Crop images to fit
ne_NP: फिट हुने गरी तस्बिरहरू क्रप गर्नुहोस्

en: Crop thumbnail to exact dimensions
ne_NP: सानो तस्वीरलाई ठिक आयाममा काट्नुहोस्

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
ne_NP: सही आयाम मा थम्बनेल काँटछाँट गर्नुहोस् (सामान्यतया थम्बनेलहरु समानुपातिक हुन्छन्)

en: Crop type.
ne_NP: प्रकार काँटछाँट गर्नुहोस् |

en: Crop your image
ne_NP: तस्वीर छाँट्नुहोस्

en: Cropping&hellip;
ne_NP: छाँट्दै &hellip;

en: Crunching&hellip;
ne_NP: कम गरिंदै &hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
ne_NP: इन्स्टेन्स् सेटिङहरुको क्रिप्टोग्राफिक ह्यश।

en: Ctrl + Alt + letter:
ne_NP: Ctrl + Alt + अक्षर:

en: Ctrl + letter:
ne_NP: Ctrl + अक्षर:

en: Cuiaba
ne_NP: क्यूआबा

en: Curacao
ne_NP: करकाउ

en: Current
ne_NP: वर्तमान

en: Current Background Image
ne_NP: बर्तमान पृष्ठभूमि छबि

en: Current Header Image
ne_NP: बर्तमान हेडर छबि

en: Current Header Video
ne_NP: हालको हेडर भिडियो

en: Current Page
ne_NP: वर्तमान पृष्ठ

en: Current Revision by %s
ne_NP: %s द्वारा वर्तमान संशोधन

en: Current Server time
ne_NP: हालको सर्भर समय

en: Current UTC time
ne_NP: हालको UTC समय

en: Current administration email: %s
ne_NP: वर्तमान प्रशासन ईमेल: %s

en: Current header
ne_NP: हालको हेडर

en: Current image: %s
ne_NP: वर्तमान तस्बिर: %s

en: Current instance settings of the widget.
ne_NP: विजेटको वर्तमान इन्स्ट्यास सेटिंगहरु।

en: Current media URL:
ne_NP: वर्तमान मिडियाको यूआरएल:

en: Current page
ne_NP: वर्तमान पृष्ठ

en: Current page of the collection.
ne_NP: संग्रहको वर्तमान पृष्ठ।

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
ne_NP: हालको प्लगिन : %1$s (संस्करण %2$s)

en: Current thumbnail
ne_NP: वर्तमान थम्बनेल

en: Current time
ne_NP: वर्तमान थिम

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
ne_NP[0]: हाल %s टिप्पणी स्वीकृत हुन प्रतिक्षारत छ । कृपया मध्यस्तता गर्ने प्यानलमा जानुहोस् :
ne_NP[1]: हाल %s टिप्पणीहरु स्वीकृत हुन प्रतिक्षारत छन् । कृपया मध्यस्तता गर्ने प्यानलमा जानुहोस् :

en: Currently selected font appearance: %s
ne_NP: हाल चयन गरिएको फन्टको किसिम: %s

en: Currently selected font style: %s
ne_NP: हाल चयन गरिएको फन्ट शैली: %s

en: Currently selected font weight: %s
ne_NP: हाल चयन गरिएको फन्ट वजन: %s

en: Currently selected link settings
ne_NP: हाल चयन गरिएको लिङ्क सेटिङहरू

en: Currently selected position: %s
ne_NP: हाल चयन गरिएको स्थिति: %s

en: Currently, avoiding full page reloads is not possible when a Content block is present inside the Query block.
ne_NP: हाललाई &#8216;क्वेरी&#8217; ब्लक भित्र &#8216;सामग्री&#8217; ब्लक हुँदासम्म पृष्ठ पूर्ण रूपमा पुन: लोड हुनबाट बच्न सम्भव छैन।

en: Currently, avoiding full page reloads is not possible when non-interactive or non-client Navigation compatible blocks from plugins are present inside the Query block.
ne_NP: हालको समयमा, क्वेरी ब्लकमा प्लगइनबाट नै हुने गैर-इन्टर्याक्टिभ वा गैर-क्लाइयेन्ट नेभिगेशन संगत ब्लकहरू मौजूद छ भने, पूरा पृष्ठ पुनः लोड गर्न असम्भव छ।

en: Currie
ne_NP: करी

en: Custom
ne_NP: कस्टम

en: Custom (%s)
ne_NP: आफू अनुकूल (%s)

en: Custom Background
ne_NP: कस्टम पृष्ठभूमि

en: Custom CSS
ne_NP: कस्टम सियसयस

en: Custom CSS selectors.
ne_NP: अनुकूलन CSS चयनकर्ताहरू।

en: Custom Colors
ne_NP: कस्टम रंगहरु

en: Custom Fields
ne_NP: कस्टम फिल्डहरु

en: Custom Gradients
ne_NP: कस्टम ग्रेडियन्टहरू

en: Custom HTML
ne_NP: कस्टम एचटीएमएल

en: Custom HTML Preview
ne_NP: कस्टम HTML पूर्वावलोकन

en: Custom HTML Widget
ne_NP: कस्टम एचटिएमएल विजेट

en: Custom Header
ne_NP: कस्टम हेडर

en: Custom Link
ne_NP: कस्टम लिंक

en: Custom Links
ne_NP: कस्टम लिंक

en: Custom Logo
ne_NP: कस्टम लोगो

en: Custom Menu
ne_NP: कस्टम मेनु

en: Custom PHP error message.
ne_NP: कस्टम PHP त्रुटि सन्देश।

en: Custom PHP fatal error handler.
ne_NP: कस्टम PHP गंभीर त्रुटि ह्यान्डलर।

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
ne_NP: कस्टम

en: Custom Size
ne_NP: कस्टम आकार

en: Custom Structure
ne_NP: कस्टम संरचना

en: Custom Styles
ne_NP: कस्टम स्टाइलहरू

en: Custom Template
ne_NP: कस्टम टेम्प्लेट

en: Custom Template Part
ne_NP: कस्टम टेम्प्लेटको भाग

en: Custom URL
ne_NP: कस्टम URL

en: Custom background if defined by the theme.
ne_NP: कस्टम पृष्ठभूमि विषय द्वारा परिभाषित छ |

en: Custom color
ne_NP: कष्टम रंग

en: Custom color palette if defined by the theme.
ne_NP: थिमद्वारा परिभाषित भएमा अनुकूलन रङ प्यालेट।

en: Custom date format:
ne_NP: कस्टम मिति ढाँचा:

en: Custom field deleted.
ne_NP: कस्टम फिल्ड मेटियो ।

en: Custom field updated.
ne_NP: कस्टम फिल्ड अद्यावधिक गरियो ।

en: Custom fields
ne_NP: कस्टम फिल्डहरु

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
ne_NP: कस्टम फिल्डहरूलाई <a href="%s">तपाईको थिममा</a> पोस्टको लागि अतिरिक्त मेटाडाटा थप्न प्रयोग गर्न सकिन्छ।

en: Custom fluid values
ne_NP: कस्टम तरल मानहरु

en: Custom font sizes if defined by the theme.
ne_NP: थिमद्वारा परिभाषित भएमा अनुकूलन फन्ट आकारहरू।

en: Custom format
ne_NP: कस्टम ढाँचा

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
ne_NP: थिमद्वारा परिभाषित भएमा कस्टम ग्रेडियन्ट प्रिसेटहरू।

en: Custom header if defined by the theme.
ne_NP: कस्टम हेडर थिमद्वारा परिभाषित छ |

en: Custom installation script.
ne_NP: कस्टम स्थापना स्क्रिप्ट ।

en: Custom logo if defined by the theme.
ne_NP: यदि विषयवस्तु द्वारा परिभाषित छ भने कस्टम लोगो।

en: Custom maintenance message.
ne_NP: कस्टम मर्मत सन्देश ।

en: Custom rules have been added to your %s file.
ne_NP: तपाईँको %s फाइलमा कस्टम नियमहरु थपिएका छन्।

en: Custom site deleted message.
ne_NP: कस्टम मेटिएको साइट सन्देश ।

en: Custom site inactive message.
ne_NP: कस्टम साइट निष्क्रिय सन्देश।

en: Custom site suspended message.
ne_NP: कस्टम निलम्बित साइट सन्देश ।

en: Custom spacing sizes if defined by the theme.
ne_NP: यदि थिमले परिभाषित गरेको भए कस्टम स्पेसिङ साइजहरू।

en: Custom template
ne_NP: कस्टम टेम्प्लेट

en: Custom template created. You're in template mode now.
ne_NP: कस्टम टेम्प्लेट सिर्जना गरियो। तपाइँ अब टेम्पलेट मोडमा हुनुहुन्छ।

en: Custom time format:
ne_NP: कस्टम समय ढाँचा:

en: Custom:
ne_NP: कस्टम:

en: Customization Draft
ne_NP: कस्टमाइजेसन ड्राफ्ट

en: Customize
ne_NP: आफूले चाहे जस्तो मिलाउनुहोस्

en: Customize &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; कस्टमाइज गर्नुहोस

en: Customize CSS
ne_NP: सिएसएस कस्टमाइज गर्नुहोस्

en: Customize New Changes
ne_NP: नयाँ परिवर्तनहरू कस्टमाईज गर्नुहोस

en: Customize Your Site
ne_NP: साइट कस्टमाइज गर्नुहोस

en: Customize each block
ne_NP: प्रत्येक ब्लकलाई अनुकूलित गर्नुहोस्

en: Customize options related to the media upload flow.
ne_NP: मिडिया अपलोड प्रवाहसँग सम्बन्धित विकल्पहरू अनुकूलित गर्नुहोस्।

en: Customize the appearance of specific blocks and for the whole site.
ne_NP: विशिष्ट ब्लकहरूको उपस्थिति र सम्पूर्ण साइटको लागि अनुकूलन गर्नुहोस्।

en: Customize the appearance of specific blocks for the whole site.
ne_NP: सम्पूर्ण साइटको लागि विशिष्ट ब्लकहरूको उपस्थिति अनुकूलित गर्नुहोस्।

en: Customize the appearance of your website using the block editor.
ne_NP: ब्लक एडिटर प्रयोग गरेर आफ्नो वेबसाइटलाई कस्टमाइज गर्नुहोस्।

en: Customize the editor interface to suit your needs.
ne_NP: तपाईंको आवश्यकता अनुसार सम्पादकको इन्टरफेस कस्टमाइज गर्नुहोस्।

en: Customize the last part of the Permalink.
ne_NP: स्थायी लिङ्कको अन्तिम भाग अनुकूलित गर्नुहोस्।

en: Customize the width for all elements that are assigned to the center or wide columns.
ne_NP: केन्द्र वा फराकिलो स्तम्भहरु लाई तोकिएको छ कि सबै तत्वहरु को लागी चौडाई अनुकूलित गर्नुहोस्।

en: Customize theme: %s
ne_NP: थिम अनुकूलन: %s

en: Customize your entire site with block themes
ne_NP: आफ्नो सम्पूर्ण साइट ब्लक थिम संग अनुकूलन गर्नुहोस्

en: Customize: %s
ne_NP: कस्टमाइज: %s

en: Customizer
ne_NP: कस्टमाइजर

en: Customizing
ne_NP: कस्टमाइज गरिँदै

en: Customizing &#9656; %s
ne_NP: %s आफू खुशी मिलाईंदै

en: Customizing This Display
ne_NP: यो प्रदर्शन कस्टमाइज गर्दै

en: Cut
ne_NP: काट्नुहोस्

en: Cut table row
ne_NP: टेबुलको पंक्ति काट्नुहोस्

en: Cut the selected block(s).
ne_NP: चयन गरिएको ब्लक(हरू) कट गर्नुहोस्।

en: Cyan bluish gray
ne_NP: क्यन  ब्लुइश  ग्रए

en: Czech
ne_NP: चेक

en: Dacca
ne_NP: ढाका

en: Dakar
ne_NP: डकार

en: Damascus
ne_NP: दमास्कस

en: Danish
ne_NP: डेनिश

en: Danmarkshavn
ne_NP: डेनमार्कशॉन

en: Dar es Salaam
ne_NP: डारयससलाम

en: Dark
ne_NP: गाढा

en: Darwin
ne_NP: डार्विन

en: Dashboard
ne_NP: ड्याशबोर्ड

en: Data erasure has failed.
ne_NP: डाटा मेटाउन असफल भयो।

en: Database
ne_NP: डेटाबेस

en: Database Error
ne_NP: डाटाबेस त्रुटि

en: Database Extension
ne_NP: डाटाबेस एक्सटेन्सन

en: Database Server version
ne_NP: डेटाबेस सर्भर संस्करण

en: Database charset
ne_NP: डेटाबेस चार्सेट

en: Database collation
ne_NP: डेटाबेस मिलान

en: Database size
ne_NP: डेटाबेसको  आकार

en: Date
ne_NP: मिति

en: Date Format
ne_NP: मिति खाका

en: Date and time
ne_NP: मिति र समय

en: Date calendar
ne_NP: मिति क्यालेन्डर

en: Date format
ne_NP: मिति ढाँचा

en: Date modified
ne_NP: परिमार्जित मिति

en: Date range calendar
ne_NP: मिति रेन्ज क्यालेन्डर

en: Date range:
ne_NP: मिति दायरा:

en: Date/Time
ne_NP: मिति/समय

en: Date/time
ne_NP: मिति/समय

en: Date:
ne_NP: मिति:

en: Davis
ne_NP: डेविस

en: Dawson
ne_NP: डसन

en: Dawson Creek
ne_NP: डअसनक्रिक

en: Day
ne_NP: दिन

en: Day and name
ne_NP: दिन र नाम

en: Daylight saving time begins on: %s.
ne_NP: डेलाइट समय बचत %s मा सुरु हुन्छ ।

en: Days
ne_NP: दिन

en: Deactivate
ne_NP: निष्क्रिय गर्नुहोस्

en: Debug log
ne_NP: डिबग लग

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
ne_NP: डिबग मोड कुनै त्रुटि वा साइट विफलताको बारे थप जानकारी प्राप्त गर्न प्राय: सक्षम गरिन्छ, तर यसमा संवेदनशील जानकारी हुन सक्छ जुन सार्वजनिक रूपमा उपलब्ध साइटमा उपलब्ध हुनु हुदैंन।

en: Debugging enabled
ne_NP: डिबग गर्न सक्षम भयो

en: December
ne_NP: डिसेम्बर

en: December 6, 2018
ne_NP: डिसेम्बर ६, २०१८

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
ne_NP: डिस

en: Decoration
ne_NP: सजावट

en: Decrease indent
ne_NP: इन्डेट घटाउनुहोस्

en: Default
ne_NP: पूर्वनिश्चित

en: Default (<div>)
ne_NP: पुर्बनिर्धरित (<div>)

en: Default (<hr>)
ne_NP: पूर्वनिर्धारित (<hr>)

en: Default Avatar
ne_NP: पूर्वनिर्धारित अवतार

en: Default Colors
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रङहरू

en: Default Data
ne_NP: पूर्वनिर्धारित डाटा

en: Default Gradients
ne_NP: पूर्वनिर्धारित ग्रेडियन्टहरू

en: Default Images
ne_NP: पूर्वनिर्धारित छविहरू

en: Default Link Category
ne_NP: पूर्वनिर्धारित लिंक वर्ग

en: Default Mail Category
ne_NP: पूर्वनिर्धारित मेल वर्ग

en: Default Post Category
ne_NP: पूर्वनिर्धारित पोस्ट वर्ग

en: Default Post Format
ne_NP: पूर्वनिर्धारित पोस्ट ढाँचा

[ctx: Default Preset]
en: Default
ne_NP: पूर्वनिर्धारित

en: Default Style
ne_NP: पूर्वनिर्धारित शैली

en: Default article settings
ne_NP: पूर्वनिर्धारित लेख सेटिङहरू

en: Default based on area (%s)
ne_NP: पूर्वनिर्धारित क्षेत्र (%s) मा आधारित

en: Default comment status
ne_NP: पूर्वनिर्धारित टिप्पणी स्थिति

en: Default format
ne_NP: पूर्वनिर्धारित ढाँचा

en: Default is %s
ne_NP: पूर्वनिर्धारित %s हो

en: Default post category.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित पोस्ट वर्ग।

en: Default post format.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित पोस्ट ढाँचा।

en: Default post settings
ne_NP: पूर्वनिर्धारित पोस्ट सेटिङहरू

en: Default shortcuts,
ne_NP: पूर्वनिर्धारित सर्टकटहरू,

en: Default styles
ne_NP: पूर्वनिर्धारित स्टाइलहरु

en: Default template
ne_NP: पूर्वनिर्धारित टेम्प्लेट

en: Delete
ne_NP: हटाउनुहोस्

en: Delete %d item? | Delete %d items?
ne_NP[0]: के तपाई यो %dआइटम हटाउन चाहनुहुन्छ ?
ne_NP[1]: के तपाई यो %dआइटमहरु हटाउन चाहनुहुन्छ ?

en: Delete &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; मेटाउनुहोस्

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
ne_NP: &#8220;%s&#8221; स्थायी रुपमा मेटाउनुहोस्

en: Delete Menu
ne_NP: मेनु मेटाउनुहोस्

en: Delete My Site Permanently
ne_NP: मेरो साईट सदाको लागि हटाउनुहोस्

en: Delete Permanently
ne_NP: स्थाई रुपमा हटाउनुहोस्

en: Delete Site
ne_NP: साईट हटाउनुहोस्

en: Delete Users
ne_NP: प्रयोगकर्ता मेट्नुहोस

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
ne_NP: मेनु आईटम हटाउनको लागि <strong>त्यसलाई विस्तार गरेर लिङ्क हटाउनुहोस क्लिक गर्नुहोस्</strong>

en: Delete all content.
ne_NP: सबै अन्तरवस्तु मेटाउनुहोस् ।

en: Delete column
ne_NP: स्तम्भ हटाउनुहोस्

[ctx: Delete comment]
en: Delete
ne_NP: मेटाउनुहोस्

en: Delete image
ne_NP: चित्र हटाउनुहोस्

en: Delete it: %s
ne_NP: हटाउनुहोस् : %s

en: Delete menu
ne_NP: मेनु मेटाउनुहोस्

en: Delete permanently
ne_NP: स्थाई रुपमा हटाउनुहोस्

en: Delete requests
ne_NP: अनुरोधहरु मेटाउनुहोस्

en: Delete row
ne_NP: पंक्ति हटाउनुहोस्

en: Delete selection.
ne_NP: चयन गरिएको मेटाउनुहोस्।

en: Delete table
ne_NP: टेबुल हटाउनुहोस्

en: Delete this comment permanently
ne_NP: यो टिप्पणी स्थायी रूपमा मेटाउनुहोस्

en: Deleted
ne_NP: मेटाइएको

en: Deleted author: %s
ne_NP: हटाइएको लेखक: %s

en: Deleted menu item: %s.
ne_NP: मेटाइएको मेनु आइटम: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
ne_NP: मेटाईएको वाक्य (स्ट्राईकथ्रू)

en: Deleted:
ne_NP: मेटियो :

en: Deleting Links
ne_NP: लिंक मेट्दै

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
ne_NP: वर्ग मेटाउनाले त्यो वर्गमा भएका पोस्टहरू मेटाउँदैन। यसको सट्टा, मेटाइएको वर्गमा नियुक्त गरिएका पोस्टहरू पूर्वनिर्धारित वर्ग %s मा सेट गरिन्छन्। पूर्वनिर्धारित वर्ग मेटाउन सकिँदैन।

en: Deleting this block will stop your post or page content from displaying on this template. It is not recommended. | Some of the deleted blocks will stop your post or page content from displaying on this template. It is not recommended.
ne_NP[0]: यो ब्लक मेटाउँदा यस टेम्प्लेटमा तपाईँको पोस्ट वा पृष्ठ सामग्री देखिने छैन। यो सिफारिस गरिएको छैन।
ne_NP[1]: यस्ता केही ब्लकहरू मेटाउँदा यस टेम्प्लेटमा तपाईँको पोस्ट वा पृष्ठ सामग्री देखिने छैन। यो सिफारिस गरिएको छैन।

en: Demo
ne_NP: डेमो

en: Denied: %s
ne_NP: अस्वीकार: %s

en: Denver
ne_NP: डेनभर

en: Descending
ne_NP: घट्दो

en: Descending by order
ne_NP: क्रम अनुसार घट्दो

en: Descending.
ne_NP: घट्दो

en: Describe the purpose of the image.
ne_NP: तश्बिरको उद्देश्यको वर्णन गर्नुहोस्

en: Describe the role of this image on the page.
ne_NP: पृष्ठमा यो चित्रको भूमिका वर्णन गर्नुहोस्।

en: Describe the template, e.g. "Post with sidebar". A custom template can be manually applied to any post or page.
ne_NP: टेम्प्लेटको वर्णन गर्नुहोस्, जस्तै "साइडबारको साथ पोस्ट"। अनुकूलन टेम्प्लेट म्यानुअल रूपमा कुनै पनि पोस्ट वा पृष्ठमा लागू गर्न सकिन्छ।

en: Description
ne_NP: विवरण

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले अब्जेक्टको लागि विवरण।

en: Description of block type.
ne_NP: ब्लकको विवरण।

en: Description of sidebar.
ne_NP: साइडबार को विवरण।

en: Description of template.
ne_NP: टेम्पलेटको विवरण।

en: Description of the ability.
ne_NP: क्षमताको विवरण।

en: Description of the category.
ne_NP: वर्गको विवरण।

en: Description of the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको विवरण ।

en: Description of the widget.
ne_NP: विजेटको विवरण ।

en: Descriptions
ne_NP: विवरणहरु

en: Deselect
ne_NP: रोजेको हटाउनुहोस्

en: Design
ne_NP: डिजाइन

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
ne_NP: आफ्नो साइटमा सबै डिजाइन &#8212; हेडर देखि फुटर सम्म, ब्लक र प्याटर्नहरू प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Design everything on your site — from the header right down to the footer — using blocks.
ne_NP: तपाईँको साइटमा सबै कुरा डिजाइन गर्नुहोस् — हेडरदेखि तल फुटरसम्म — ब्लक प्रयोग गरेर।

en: Desktop
ne_NP: डेस्कटप

en: Destination folder already exists.
ne_NP: गन्तव्य फोल्डर पहिले नै अवस्थित छ ।

en: Detach
ne_NP: छुट्याउनुहोस्

en: Detach blocks from template part
ne_NP: टेम्प्लेटको भाग बाट ब्लकहरु छुट्टाउनुहोस्

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; बाट छुट्याउनुहोस्

en: Detail:
ne_NP: विवरण:

en: Details
ne_NP: विवरण

en: Details about the media file, specific to its type.
ne_NP: मिडिया फाइल बारेमा विवरणहरु, यसको प्रकारमा निर्दिष्ट ।

en: Details for theme: %s
ne_NP: %s थिमको लागि विवरण:

en: Details. %s
ne_NP: विवरणहरू। %s

en: Details. Empty.
ne_NP: विवरणहरू। खाली।

en: Determines the order of pages.
ne_NP: पृष्ठहरूको क्रम निर्धारण गर्दछ।

en: Determines the order of pages. Pages with the same order value are sorted alphabetically. Negative order values are supported.
ne_NP: पृष्ठहरूको क्रम निर्धारण गर्दछ। समान क्रम मान भएका पृष्ठहरू वर्णानुक्रम अनुसार क्रमबद्ध गरिएका छन्। नकारात्मक क्रम मानहरू पनि समर्थित छन्।

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
ne_NP: ढाँचा इन्सर्टरमा देखिने छ कि छैन भनेर निर्धारण गर्दछ।

en: Detroit
ne_NP: डेट्रोइट

en: Dhaka
ne_NP: ढाका

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
ne_NP: %1$s इरेजर (इन्डेक्स %2$d) बाट एरे(array) प्राप्त भएन।

en: Did you just paste HTML?
ne_NP: तपाईँले भर्खरै एचटिएमएल पेस्ट गर्नुभयो ?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
ne_NP: के तपाईंले सुन्नुभएको छ कि अब हामी सँग &#8220;कस्टम एचटिएमएल&#8221; विजेट छ? तपाईं &#8220;<a class="add-widget" href="#">विजेट थप्नुहोस्</a>&#8221; बटनलाई थिचेर अथवा &#8220;एचटीएमएल&#8221; को खोजी गरेर पाउन सक्नुहुन्छ। आफ्नो साइटमा केही कस्टम कोड थप्न यसलाई हेर्नुहोस्!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
ne_NP: के तपाईंले सुन्नुभएको छ कि अब हामी सँग &#8220;कस्टम एचटिएमएल&#8221; विजेट छ? 
    तपाईं यस स्क्रिनमा उपलब्ध विजेट सूची स्क्यानिङ गरेर पाउन सक्नुहुन्छ। आफ्नो साइटमा केही कस्टम कोड थप्न यसलाई हेर्नुहोस्!

en: Did you know?
ne_NP: के तपाईंलाई थाँहा थियो ?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
ne_NP: तपाईंले आफ्नो फोन हराउनुभयो वा सार्वजनिक कम्युटरमा आफ्नो खाता खुलै छाड्नुभो ? तपाईंले यहाँ बाहेक अरु सबै ठाउँबाट लगआउट गर्न सक्नु हुन्छ ।

en: Different layouts containing audio.
ne_NP: अडियो समावेश भएका विभिन्न लेआउटहरू।

en: Different layouts containing video or audio.
ne_NP: भिडियो वा अडियो भएको विभिन्न लेआउटहरू।

en: Different layouts containing videos.
ne_NP: भिडियोहरू समावेश भएका विभिन्न लेआउटहरू।

en: Different layouts for displaying images.
ne_NP: तस्बिर प्रदर्शन गर्नका लागि विभिन्न लेआउटहरू।

en: Dili
ne_NP: दिलि

en: Dimensions
ne_NP: आयाम

en: Dimensions:
ne_NP: आयाम :

en: Direct link (best for mobile)
ne_NP: सिधा लिंक (मोबाइलको लागि उपयुक्त)

en: Directories and Sizes
ne_NP: डाइरेक्टरीहरु र साइजहरु

en: Directory sizes could not be returned.
ne_NP: डाइरेक्टरी साइजहरु रिटर्न हुन सकेन।

en: Disable
ne_NP: असक्षम पार्नुहोस्

en: Disable %s
ne_NP: %s असक्षम पार्नुहोस्

en: Disable Auto-updates
ne_NP: स्वत: अपडेट अक्षम गर्नुहोस्

en: Disable accessibility mode
ne_NP: सर्वसुगमता मोड अक्षम गर्नुहोस् ।

en: Disable auto-updates
ne_NP: स्वत: अपडेट अक्षम गर्नुहोस्

en: Disable blocks that you don't want to appear in the inserter. They can always be toggled back on later.
ne_NP: ब्लकहरू असक्षम गर्नुहोस् जुन तपाइँ इन्सर्टरमा देखा पर्न चाहनुहुन्न। तिनीहरू जहिले पनि पछि फेरि टगल गर्न सकिन्छ।

en: Disable enlarge on click
ne_NP: क्लिक गर्दा ठूलो पार्ने अक्षम गर्नुहोस्

en: Disable overrides
ne_NP: ओभरराइडहरू असक्षम गर्नुहोस्

en: Disable pre-publish checks
ne_NP: पूर्वप्रकाशन जाँचसूची अक्षम गर्नुहोस्

en: Disable syntax highlighting when editing code
ne_NP: कोड सम्पादन गर्दा सिन्ट्याक्स हाइलाइटिङ अक्षम गर्नुहोस्

en: Disable the visual editor when writing
ne_NP: लेख्दा भिजुअल एडिटर असक्षम गर्नुहोस

en: Disabled
ne_NP: निस्क्रिय

en: Disabled by configuration
ne_NP: कन्फिगरेसनद्वारा अक्षम गरिएको

en: Disallowed Comment Keys
ne_NP: अस्वीकृत टिप्पणी किहरु

en: Discard any changes and restore the original image.
ne_NP: परिवर्तन खारेज गर्नुहोस् र वास्तविक तस्बिर पुनर्स्थापना गर्नुहोस् ।

en: Discard changes
ne_NP: परिवर्तनहरू खारेज गर्नुहोस्

en: Disconnect
ne_NP: विच्छेद गर्नुहोस्

en: Discourage search engines from indexing this site
ne_NP: सर्च इन्जिनहरुलाई यो साइट अनुक्रम गर्नदेखि निरुत्साहित गर्नुहोस्

en: Discover a new way to build your site.
ne_NP: तपाईको साइट बनाउने नयाँ तरिकाको बारेमा जान्नुहोस्

en: Discussion
ne_NP: छलफल

en: Discussion Settings
ne_NP: छलफल सेटिङहरु

en: Disk space available to safely perform updates
ne_NP: सुरक्षित रूपमा अद्यावधिकहरू प्रदर्शन गर्न डिस्क ठाउँ उपलब्ध छ

en: Dismiss
ne_NP: खारेज

en: Dismiss errors
ne_NP: त्रुटिहरू खारेज गर्नुहोस्

en: Dismiss the browser warning panel
ne_NP: ब्राउजर चेतावनी प्यानल खारेज गर्नुहोस्

en: Dismiss the welcome panel
ne_NP: स्वागत प्यानल खारेज गर्नुहोस्

en: Dismiss this notice
ne_NP: यो नोट खारेज गर्नुहोस्

en: Dismiss this notice.
ne_NP: यो सुचनालाई खारेज गर्नुहोस् ।

en: Display
ne_NP: प्रदर्शन

en: Display Header Text
ne_NP: शीर्ष शब्द देखाउने

en: Display Options
ne_NP: प्रदर्शन विकल्पहरु

en: Display Settings
ne_NP: देखाउने सेटिङहरु

en: Display Site Title and Tagline
ne_NP: साइट शीर्षक र ट्यागलाइन देखाउनुहोस्

en: Display a list of all categories.
ne_NP: सबै कोटीहरूको सूची प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
ne_NP: ट्याक्सोनोमीबाट तोकिएका टर्महरुको सूची प्रदर्शन गर्ने: %s

en: Display a list of posts or custom post types based on specific criteria.
ne_NP: विशिष्ट मापदण्डमा आधारित पोस्टहरू वा अनुकूलन पोस्ट प्रकारहरूको सूची प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Display a list of posts or custom post types based on the current template.
ne_NP: हालको टेम्प्लेटमा आधारित पोस्टहरू वा अनुकूलन पोस्ट प्रकारहरूको सूची प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Display a post's last updated date.
ne_NP: अन्तिम पटक पोस्ट अपडेट गरिएको  मिति देखाउनुहोस्।

en: Display as dropdown
ne_NP: तल झर्ने सूची झैं देखाउनुहोस्

en: Display author
ne_NP: लेखक देखाउनुहाेस्

en: Display author name
ne_NP: लेखकको नाम देखाउनुहोस्

en: Display avatar
ne_NP: अवतार प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display date
ne_NP: मिति देखाउनुहाेस्

en: Display entries from any RSS or Atom feed.
ne_NP: कुनै RSS वा Atom फीडका लेखहरु देखाउनुहोस्।

en: Display excerpt
ne_NP: सारांश देखाउनुहोस

en: Display featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर देखाउनुहोस्

en: Display item author if available?
ne_NP: विषयको लेखक छ भने देखाउने ?

en: Display item content?
ne_NP: विषयको अन्तरवस्तु देखाउने ?

en: Display item date?
ne_NP: विषयको मिति देखाउने ?

en: Display label for the ability.
ne_NP: क्षमताका लागि प्रदर्शन लेबल।

en: Display label for the category.
ne_NP: वर्गको लेबल प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Display last modified date
ne_NP: अन्तिम परिमार्जित मिति प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display login as form
ne_NP: लगइनलाई फारमको रूपमा प्रदर्शन गर्नुहोस

en: Display name for the comment author.
ne_NP: टिप्पणीको लेखकको लागि देखाउने नाम।

en: Display name for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको देखाउने नाम ।

en: Display name publicly as
ne_NP: सार्वजनिक रूपमा नाम प्रदर्शन

en: Display post content
ne_NP: पोस्टको सामग्री प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Display post date
ne_NP: पोस्ट मिति प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display post date?
ne_NP: लेखको मिति प्रदर्शन गर्ने ?

en: Display the archive title based on the queried object.
ne_NP: क्वेरी गरिएको कुराको आधारमा आर्काइव् शीर्षक देखाउनुहोस्।

en: Display the block hierarchy trail at the bottom of the editor.
ne_NP: सम्पादकको तलमा ब्लक वर्गीकरण पथ प्रदर्शित गर्नुहोस्।

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
ne_NP:  अकिस्मेटले समातेको स्पाम टिप्पणीहरुको सङ्ख्या देखाउनुहोस् ।

en: Display the search results title based on the queried object.
ne_NP: क्वेरी गरिएको वस्तुको आधारमा खोज परिणाम शीर्षक प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Display the title as a link
ne_NP: लिङ्कको रूपमा शीर्षक प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display these keyboard shortcuts.
ne_NP: यी कीबोर्ड सर्टकटहरु प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Display your contact information.
ne_NP: तपाईंको सम्पर्क विवरण देखाउनुहोस् |

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
ne_NP: तपाईंको नवीनतम पोस्टहरू सूची, ग्रिड वा अन्य ढाँचामा प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Displayed on attachment pages.
ne_NP: संलग्न पृष्ठहरूमा प्रदर्शित।

en: Displaying %1$s of %2$s
ne_NP: %2$s मध्ये %1$s प्रदर्शन गर्दै

en: Displaying %1$s – %2$s of %3$s
ne_NP: %3$s मध्ये %1$s – %2$s प्रदर्शन गर्दै

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
ne_NP: %3$s को %1$s&#8211;%2$s प्रदर्शन गर्दै

en: Displaying %d themes
ne_NP: %d थिम प्रदर्शन गर्दै

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
ne_NP: प्रदर्शन %s&#8211;%s&#8211;%s

en: Displaying 1 – 10 of 12
ne_NP: १२ मध्ये १ - १० प्रदर्शन गरिँदै

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
ne_NP: अनुकूलन वर्गीकरण संग्रह प्रदर्शन गर्दछ। कोटिहरू र ट्यागहरू जस्तै, वर्गीकरणहरूमा सर्तहरू छन् जुन तपाईंले चीजहरू वर्गीकरण गर्न प्रयोग गर्नुहुन्छ। उदाहरणका लागि: "कला" नामक वर्गीकरणमा "आधुनिक" र "१८ औं शताब्दी" जस्ता धेरै शब्दहरू हुन सक्छन्। यो टेम्प्लेटले फलब्याकको रूपमा काम गर्नेछ जब थप विशिष्ट टेम्प्लेट (जस्तै, वर्गीकरण: कला) फेला पार्न सकिँदैन।

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
ne_NP: एक विशिष्ट मिति भ्रमण गर्दा पोस्ट अभिलेख प्रदर्शन गर्दछ (जस्तै, example.com/2023/)।

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
ne_NP: पोस्ट वर्ग अभिलेख प्रदर्शन गर्दछ। यो टेम्प्लेटले फलब्याकको रूपमा काम गर्नेछ जब थप विशिष्ट टेम्प्लेट (जस्तै, श्रेणी: रेसिपीहरू) फेला पार्न सकिँदैन।

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
ne_NP: पोस्ट ट्याग संग्रह प्रदर्शन गर्दछ। यो टेम्प्लेटले फलब्याकको रूपमा काम गर्नेछ जब थप विशिष्ट टेम्प्लेट (जस्तै, ट्याग: पिज्जा) फेला पार्न सकिँदैन।

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
ne_NP: एकल लेखकको पोस्ट अभिलेख प्रदर्शन गर्दछ। यो टेम्प्लेटले फलब्याकको रूपमा काम गर्नेछ जब थप विशिष्ट टेम्प्लेट (जस्तै, लेखक: व्यवस्थापक) फेला पार्न सकिँदैन।

en: Displays a single item: %s.
ne_NP: एकल वस्तु देखाउँछ: %s

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
ne_NP: तपाईँको वेबसाइटमा एउटै पोस्ट प्रदर्शन गर्छ, जबसम्म त्यो पोस्टमा कुनै कस्टम टेम्प्लेट लागू गरिएको छैन वा छुट्टै टेम्प्लेट अवस्थित छैन।

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
ne_NP: कुनै कस्टम टेम्प्लेट उक्त पृष्ठमा लागू गरिएको छ वा छुट्टै टेम्प्लेट अवस्थित भएको छैन भने स्थिर पृष्ठ प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
ne_NP: मिडिया लाइब्रेरीबाट वा युट्युब, भिमियो, वा अर्को प्रदायकबाट भिडियो प्रर्दशन गर्दछ ।

en: Displays an archive with the latest posts of type: %s.
ne_NP: %s प्रकारको नवीनतम पोस्टहरु भएको एक संग्रह प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays an audio player.
ne_NP: अडियो प्लेयर देखाउनुहोस् ।

en: Displays an image gallery.
ne_NP: तस्विर ग्यालरी देखाउनुहोस् ।

en: Displays an image.
ne_NP: तस्विर देखाउनुहोस् ।

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
ne_NP: एकल लेखक, वर्ग, ट्याग, वर्गीकरण, अनुकूलन पोस्ट प्रकार, र मिति द्वारा पोस्ट सहित कुनै पनि अभिलेख प्रदर्शन गर्दछ। थप विशिष्ट टेम्प्लेटहरू (जस्तै, कोटी वा ट्याग) फेला पार्न नसक्दा यो टेम्प्लेटले फलब्याकको रूपमा काम गर्नेछ।

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
ne_NP: कुनै एकल प्रविष्टि, जस्तै पोस्ट वा पृष्ठ प्रदर्शन गर्दछ। अधिक विशिष्ट टेम्प्लेट (जस्तै, एकल पोस्ट, पृष्ठ, वा संलग्न) फेला पार्न नसक्दा यो टेम्प्लेटले फलब्याकको रूपमा काम गर्नेछ।

en: Displays latest posts written by a single author.
ne_NP: एकल लेखकद्वारा लिखित नवीनतम पोस्टहरू प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays more block tools
ne_NP: थप ब्लक उपकरणहरू प्रदर्शन गर्दछ

en: Displays more controls.
ne_NP: थप नियन्त्रणहरू प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays taxonomy: %s.
ne_NP: वर्गीकरण देखाउँछ: %s

en: Displays the %s post format archive.
ne_NP: %s पोस्ट ढाँचा अभिलेख प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
ne_NP: नवीनतम पोस्टहरू या त साइट गृहपृष्ठ वा "पोस्ट पृष्ठ" को रूपमा पठन सेटिङहरू अन्तर्गत परिभाषित रूपमा प्रदर्शन गर्दछ। यदि यो अवस्थित छ भने, होमपेजमा पोस्टहरू देखाइँदा पहिलो पृष्ठ टेम्प्लेटले यो टेम्प्लेटलाई ओभरराइड गर्छ।

en: Displays the post link that follows the current post.
ne_NP: हालको पोस्ट पछ्याउने पोस्ट लिङ्क प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays the post link that precedes the current post.
ne_NP: हालको पोस्ट पछ्याउने पोस्ट लिङ्क प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
ne_NP: कुनै आगन्तुकले तपाइँको वेबसाइट मा खोज गर्दा प्रदर्शित हुन्छ।

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
ne_NP: कुनै आगन्तुकले अवस्थित नभएको पृष्ठ, जस्तै मृत लिङ्क वा गलत टाइप गरिएको URL हेर्दा प्रदर्शित हुन्छ।

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
ne_NP: जब आगन्तुकले कुनै पनि मिडिया संलग्नको लागि अवस्थित समर्पित पृष्ठ हेर्छ तब प्रदर्शित हुन्छ।

en: Displays your site's Privacy Policy page.
ne_NP: तपाईंको साइटको गोपनीयता नीति पृष्ठ प्रदर्शन गर्दछ।

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
ne_NP: तपाईंको साइटको अगाडिको पृष्ठ प्रदर्शन गर्दछ, चाहे यो नवीनतम पोस्टहरू वा स्थिर पृष्ठ प्रदर्शन गर्न सेट गरिएको हो। पहिलो पृष्ठ टेम्प्लेटले सबै टेम्प्लेटहरूमा प्राथमिकता लिन्छ।

en: Distraction free
ne_NP: विचलित मुक्त

en: Distraction free mode activated.
ne_NP: विचलन मुक्त मोड सक्रिय भयो

en: Distraction free mode deactivated.
ne_NP: विचलन मुक्त मोड निष्क्रिय भयो

en: Distraction-free writing mode
ne_NP: ध्यानभंग-मुक्त लेखन मोड

en: Divide into columns. Select a layout:
ne_NP: कोलमहरूमा विभाजन गर्नुहोस्। लेआउट चयन गर्नुहोस्:

en: Divider
ne_NP: विभाजन

en: Djibouti
ne_NP: डिजिबुटी

en: Do not adjust the sizing of the content. Content that is too large will be clipped, and content that is too small will have additional padding.
ne_NP: सामग्रीको आकारलाई समायोजन नगर्नुहोस्। धेरै ठूलो सामग्री काटिनेछ, र धेरै सानो सामग्रीमा थप प्याडिङ हुनेछ।

en: Do not allow
ne_NP: अनुमति नदिनुहोस्

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
ne_NP: प्रशासन क्षेत्रमा %1$s स्क्रिप्टलाई अपंजीकृत नगर्नुहोस्। फ्रन्टएण्ड थीम लाई लक्षित गर्नकोलागी, %2$s हुक उपयोग गर्नुहोस्।

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
ne_NP: सके पछि &#8220;परिवर्तन बचत&#8221; बटन क्लिक गर्न नबिर्सनुहोस् !

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
ne_NP: सकिए पछि परिवर्तन बचत गर्नुहोस बटन क्लिक गर्न नबिर्सनुहोस् ।

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
ne_NP: %2$s मा %1$s ट्यागहरु पास नगर्नुहोस् ।

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
ne_NP: के तपाईं साच्चै <a href='%s'>बाहिर जान</a> चाहनुहुन्छ ?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
ne_NP: के तपाइँ वर्डप्रेस काम को लागी, व्यक्तिगत परियोजनाहरु को लागी, वा केवल रमाइलो को लागी प्रयोग गर्नुहुन्छ? तपाईं ओपन सोर्स परियोजनाको दीर्घकालीन सफलतालाई आकार दिन मद्दत गर्न सक्नुहुन्छ जसले विश्वभरका लाखौं वेबसाइटहरूलाई शक्ति दिन्छ।

en: Document
ne_NP: कागजात

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: विवरण <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]:  विवरणहरु <span class="count">(%s)</span>

en: Document Outline
ne_NP: कागजात रूपरेखा

en: Document Overview
ne_NP: कागजात अवलोकन

en: Document Preview
ne_NP: कागजात पूर्वावलोकन

en: Document Statistics
ne_NP: कागजात तथ्याङ्कहरू

en: Document not found
ne_NP: डकुमेन्ट फेला परेन

en: Document properties
ne_NP: दस्तावेजका गुणहरु

en: Document settings
ne_NP: कागजात सेटिङहरू

en: Documentation
ne_NP: दस्तावेज

en: Documents
ne_NP: दस्तावेज

en: Does not exist
ne_NP: अस्तित्वमा छैन

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
ne_NP: के प्रयोगकर्ता %1$s संग %2$s डेटाबेस प्रयोग गर्न अनुमति छ ?

en: Domain
ne_NP: डोमेन

en: Dominica
ne_NP: डोमिनिका

en: Dominican peso
ne_NP: डोमिनिकन पेसो

en: Done
ne_NP: भयो

en: Douala
ne_NP: डौआला

en: Double-check your settings before publishing.
ne_NP: प्रकाशन गर्नु अघि आफ्नो सेटिङ्हरू दोहोरो जाँच्नुहोस्।

en: Down one
ne_NP: एक तल

en: Downgrading the plugin&#8230;
ne_NP: प्लगिन डाउनग्रेड हुदै ;

en: Downgrading the theme&#8230;
ne_NP: थिम डाउनग्रेड हुदै&#8230;

en: Download
ne_NP: डाउनलोड

en: Download &#8220;%s&#8221;
ne_NP: डाउनलोड &#8220;%s&#8221;

en: Download Export File
ne_NP: निर्यात फाइल डाउनलोड गर्नुहोस

en: Download File
ne_NP: फाईल डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download button text
ne_NP: डाउनलोड बटनको टेक्स्ट

en: Download failed.
ne_NP: डाउनलोड असफल भयो ।

en: Download file
ne_NP: फाईल डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download personal data
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download personal data again
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा फेरि डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Download your theme with updated templates and styles.
ne_NP: अपडेट गरिएको टेम्प्लेट र शैलीहरूसँग आफ्नो थिम डाउनलोड गर्नुहोस्।

en: Downloading data...
ne_NP: डेटा डाउनलोड गर्दै ...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
ne_NP: स्थापना प्याकेज %s&#8230; बाट डाउनलोड गरिदैछ

en: Downloading translation from %s&#8230;
ne_NP: %s&#8230; बाट अनुवाद डाउनलोड गरिदैछ

en: Downloading update from %s&#8230;
ne_NP: %s&#8230; बाट अद्यावधिक डाउनलोड गरिदैछ

en: Downloading your new theme&hellip;
ne_NP: तपाईं नयाँ थिम &hellip; डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Draft
ne_NP: खेस्रा

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: खेस्रा <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: खेस्राहरु <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
ne_NP: ड्राफ्ट सुरक्षित गरियो।

en: Draft created on %1$s at %2$s
ne_NP: %1$s %2$s मा मस्यौदा सिर्जना गरियो

en: Draft new: %s
ne_NP: नयाँ %sको मस्यौदा बनाउनुहोस

en: Draft saved
ne_NP: ड्राफ्ट सुरक्षित गरियो।

en: Draft saved at %s.
ne_NP: %s मा मस्यौदा बचत गरियो ।

en: Draft saved.
ne_NP: ड्राफ्ट सुरक्षित गरियो।

en: Drafts
ne_NP: ड्राफ्टहरु

en: Drag
ne_NP: तान्नुहोस्

en: Drag and drop a file, upload, or choose from your library.
ne_NP: फाइल तान्नुहोस् र छोड्नुहोस्, अपलोड गर्नुहोस्, वा आफ्नो पुस्तकालयबाट छनौट गर्नुहोस्।

en: Drag and drop a video, upload, or choose from your library.
ne_NP: भिडियो तान्नुहोस् र छोड्नुहोस्, अपलोड गर्नुहोस्, वा आफ्नो पुस्तकालयबाट छनौट गर्नुहोस्।

en: Drag and drop an audio file, upload, or choose from your library.
ne_NP: अडियो फाइल तान्नुहोस् र छोड्नुहोस्, अपलोड गर्नुहोस्, वा आफ्नो पुस्तकालयबाट छनौट गर्नुहोस्।

en: Drag and drop an image or video, upload, or choose from your library.
ne_NP: तस्बिर वा भिडियो तान्नुहोस् र छोड्नुहोस्, अपलोड गर्नुहोस्, वा आफ्नो पुस्तकालयबाट छनौट गर्नुहोस्।

en: Drag and drop an image, upload, or choose from your library.
ne_NP: तस्बीर तान्नुहोस् र छोड्नुहोस्, अपलोड गर्नुहोस्, वा आफ्नो पुस्तकालयबाट छनौट गर्नुहोस्।

en: Drag and drop images, upload, or choose from your library.
ne_NP: तस्बिरहरू तान्नुहोस् र छोड्नुहोस्, अपलोड गर्नुहोस्, वा आफ्नो पुस्तकालयबाट छनौट गर्नुहोस्।

en: Drag and drop patterns into the canvas.
ne_NP: क्यानभासमा ढाँचाहरू तान्नुहोस् र छोड्नुहोस्।

en: Drag and drop to reorder media files.
ne_NP: मिडिया फाइलहरु फेरि मिलाउन घिसार्नुहोस् र खसाल्नुहोस् ।

en: Drag and drop to reorder tracks.
ne_NP: गीतहरु मिलाउन तान्नुहोस् र झार्नुहोस् ।

en: Drag and drop to reorder videos.
ne_NP: भिडियोहरु पुन: मिलाउन तान्नुहोस् र झार्नुहोस् ।

en: Drag files into the editor to automatically insert media blocks.
ne_NP: स्वचालित रूपमा मिडिया ब्लक सम्मिलित गर्न सम्पादकमा फाइलहरु तान्नुहोस्।

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
ne_NP: तलको बुकमार्कलेटलाई तानेर तपाईंको बुकमार्क बारमा राख्नुहोस् । त्यसपछि, जब तपाईँ आफुले सेयर गर्न चाहेको पृष्ठमा हुनुहुन्छ, बस &#8220;प्रेस&#8221; थिच्नुहोस् ।

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
ne_NP: आइटमहरुलाई तानेर रुचि अनुसार क्रम मिलाउनुहोस् । आइटमको दायाँ भागमा रहेको बाणमा क्लिक गरी अन्य विकल्पहरु हेर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Drag to resize
ne_NP: साइज परिवर्तन गर्न ड्रयाग गर्नुहोस्

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
ne_NP: विजेट साइडबारबाट हटाउन तर उसको सेटिङ्गहरु राख्न यहाँ तान्नुहोस् ।

en: Drop cap
ne_NP: ड्रपक्याप

en: Drop files to upload
ne_NP: अपलोड गर्न फाइलहरु यहाँ खसाल्नुहोस्

en: Drop pattern.
ne_NP: प्याटर्नहरु राख्नुहोस

en: Drop shadow
ne_NP: स्याडो अथवा छाया हटाउनुहोस्

en: Drop shadows
ne_NP: ड्रप छायाँहरू

en: Drop to upload
ne_NP: अपलोड गर्न खसाउनुहोस्

en: Drop-ins
ne_NP: ड्रप-इनहरु

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
ne_NP: ड्रप-इनहरू %s डाइरेक्टरीमा पाइने एकल फाइलहरू हुन् जसले परम्परागत प्लगिनहरूका लागि सम्भव नहुने तरिकाबाट वर्डप्रेस सुविधाहरूलाई प्रतिस्थापन वा सुधार गर्दछ।

en: Dubai
ne_NP: दुबई

en: Dublin
ne_NP: डबलिन

en: DumontDUrville
ne_NP: ड्यूमॉन्ट डी उरविल

en: Duotone
ne_NP: डुओटोन

en: Duotones
ne_NP: डुओटोन्स

en: Duplicate
ne_NP: नक्कल

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
ne_NP: टिप्पणीको प्रतिलिपि फेला पऱ्यो । त्यो तपाईंले भनि सक्नु भयो जस्तो देखिन्छ !

en: Duplicate pattern
ne_NP: प्याटर्न नक्कल गर्नुहोस्

en: Duplicate the selected block(s).
ne_NP: छानिएको ब्लक वा ब्लकहरुकाे प्रतिलिपि बनाउनुहोस्।

en: Duplicated Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेशन मेनु नक्कल गरियो |

en: Dushanbe
ne_NP: दुशान्बे

en: Dutch
ne_NP: डच

en: E-Commerce
ne_NP: ई-कमर्स

en: E-mail
ne_NP: ई-मेल

en: E.g. %s
ne_NP: जस्तै %s

en: ERROR: please type a comment.
ne_NP: त्रुटि: कृपया टिप्पणी टाइप गर्नुहोस् ।

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
ne_NP: त्रुटि: तपाईं मस्यौदा पोस्टका टिप्पणीमा जवाफ दिदै हुनुहुन्छ ।

en: EXIF orientation value. Values 1-8 follow the EXIF specification, where 1 means no rotation needed.
ne_NP: EXIF उन्मुखता मान। मानहरू १-८ ले EXIF विशिष्टता पालना गर्छन्, जहाँ १ को अर्थ घुमाउनु आवश्यक छैन।

en: Each block comes with its own set of controls for changing things like color, width, and alignment. These will show and hide automatically when you have a block selected.
ne_NP: प्रत्येक ब्लक रङ, चौडाइ, र पङ्क्तिबद्धता जस्ता चीजहरू परिवर्तन गर्नका लागि नियन्त्रणहरूको आफ्नै सेटको साथ आउँछ। तपाईंले ब्लक चयन गर्दा यी स्वतः देखाउने र लुकाउनेछन्।

en: Each font src must be a non-empty string.
ne_NP: प्रत्येक फन्ट एसआरसी एक गैर-खाली स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
ne_NP: प्रत्येक कस्टम मेनुमा विभिन्न पृष्ठ, वर्ग, कस्टम युआरएल अथवा अन्य सामग्री प्रकारलाई जोडने मिश्रण हुन सक्छ | दाँया हातको परिच्छेदको तलको बक्साहरु फैलाई आइटमहरु छानी जोडने मेनुहरु थप्नु पर्छ|

en: Each webfont src must be a non-empty string.
ne_NP: प्रत्येक वेबफन्ट src एक गैर-खाली स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Easter
ne_NP: इस्टर

en: Edit
ne_NP: सम्पादन

en: Edit %1$s (%2$s, %3$d of %4$d)
ne_NP: %1$s सम्पादन गर्नु (%2$s, %3$d %4$d मध्ये)

en: Edit %1$s (%2$s, sub-item %3$d of %4$d under %5$s)
ne_NP: %1$s सम्पादन गर्नुहोस् (%2$s, %5$s अन्तर्गत उप-आइटम %3$d (%4$d मध्ये))

en: Edit %1$s (%2$s, sub-item %3$d of %4$d under %5$s, level %6$d)
ne_NP: %5$s अन्तर्गतको स्तर %6$d मा रहेको %4$d मध्ये उप-आइटम %3$d (%2$s) %1$s सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit %1$s (%2$s, sub-item %3$d of %4$d under %5$s, level %6$s)
ne_NP: %1$s सम्पादन गर्नुहोस् (%2$s, %5$s अन्तर्गतको उप-आइटम %4$d मध्ये %3$d, स्तर %6$s)

en: Edit %s
ne_NP: %s सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit Block Pattern
ne_NP: ब्लक प्याटर्न सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Category
ne_NP: वर्ग सम्पादन

en: Edit Changeset
ne_NP: चेन्जसेट सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit Comment
ne_NP: टिप्पणी सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Image
ne_NP: चित्र सम्पादन

en: Edit Link
ne_NP: लिंक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Link Category
ne_NP: लिंकको वर्ग सम्पादन

en: Edit Media
ne_NP: मिडिया सम्पादन

en: Edit Menu
ne_NP: मेनु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Menu Item
ne_NP: मेन्यु आईटम सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Menus
ne_NP: मेनु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेसन मेनु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Original
ne_NP: मौलिक सम्पादन

en: Edit Page
ne_NP: पृष्ठ सम्पादन

en: Edit Page List
ne_NP: पृष्ठ सूची सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Pattern Category
ne_NP: प्याटर्नका वर्ग सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Post
ne_NP: लेख सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Profile
ne_NP: आफ्ऩो विवरण सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit RSS URL
ne_NP: RSS युआरएल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Site
ne_NP: साइट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Tag
ne_NP: टयाग सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Template
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Template Part
ne_NP: टेम्प्लेट भाग सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit This
ne_NP: यो सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit URL
ne_NP: युआरएल सम्पादक गर्नुहोस्

en: Edit User
ne_NP: प्रयोगकर्ता सम्पादन

en: Edit User %s
ne_NP: %s प्रयोगकर्ता सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit as HTML
ne_NP: एचटिएमएलको रूपमा सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit audio playlist
ne_NP: अडियो प्लेलिष्ट सम्पादन

en: Edit comment
ne_NP: टिप्पणी सम्पादन गर्नुहोस्

[ctx: Edit comment]
en: Edit
ne_NP: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit date and time
ne_NP: मिति र समय सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit description
ne_NP: विवरण सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit excerpt
ne_NP: अंश सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit gallery
ne_NP: ग्यालरी सम्पादन

en: Edit image
ne_NP: तस्बिर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit layout and styles.
ne_NP: लेआउट र शैलीहरू सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Edit link
ne_NP: लिङ्क सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit media
ne_NP: मिडिया सम्पादन

en: Edit menu item
ne_NP: मेनु आइटम सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit more details
ne_NP: अझै बढी विवरण सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit next media item
ne_NP: अर्को मिडिया वस्तु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit or replace the featured image
ne_NP: विशेष तस्वीर सम्पादन गर्नुहोस् वा बदल्नुहोस्

en: Edit original
ne_NP: मौलिक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit palette
ne_NP: प्यालेट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit pattern
ne_NP: ढाँचा सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit permalink
ne_NP: पर्मालिंक सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit previous media item
ne_NP: अघिल्लो मिडिया वस्तु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit selected menu
ne_NP: चुनिएको मेनु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit site
ne_NP: साइट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit social link
ne_NP: सोसल लिङ्क सम्पादन गर्नुहोस

en: Edit status
ne_NP: स्थिति सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit styles
ne_NP: स्टाइलहरु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit table
ne_NP: तालिका सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit template
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit template: %s
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादन गर्नुहोस्: %s

en: Edit the pattern to move, delete, or make further changes to this block.
ne_NP: यस ब्लकमा सार्न, मेटाउन वा थप परिवर्तनहरू गर्न ढाँचा सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Edit the template to move, delete, or make further changes to this block.
ne_NP: यस ब्लकमा सार्न, मेटाउन वा थप परिवर्तनहरू गर्न टेम्प्लेट सम्पादन गर्नुहोस्।

en: Edit this comment
ne_NP: यो टिप्पणी सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit track
ne_NP: ट्र्याक सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit user
ne_NP: प्रयोगकर्ता सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit video playlist
ne_NP: भिडियो प्लेलिष्ट सम्पादन

en: Edit visibility
ne_NP: दृश्यता सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit visually
ne_NP: दृश्यात्मक रूपमा सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit widget: %s
ne_NP: विजेट सम्पादन: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित मेनुको सम्पादन गर्दा वस्तुहरू थपेर वा हटाएर गर्नुहोस् | प्रत्येक वस्तुलाई तपाईंको रुचि अनुसार क्रममा तान्नुहोस् | तपाईंको परिवर्तन बचत गर्न मेनु सिर्जना क्लिक गर्नुहोस् |

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ne_NP: तपाईंले तल दीइएको मेनु सम्पादन गर्नुहोस् वा <a href="%s">नयाँ मेनु सिर्जना गर्नुहोस</a>। तपाईंको परिवर्तनहरु सेभ गर्न नभुल्नुहोस्!

en: Edit your site
ne_NP: साइट सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit: %s
ne_NP: %s सम्पादन गर्नुहोस्

en: Editing Menus
ne_NP: मेनुहरु सम्पादन गर्दै

en: Editing a page
ne_NP: पृष्ठ सम्पादन गर्दै

en: Editing a template
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादन गर्दै

en: Editing code
ne_NP: कोड सम्पादन हुदैछ

en: Editing template. Changes made here affect all posts and pages that use the template.
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादन गरिंदै छ। यहाँ गरीएको परिवर्तनले सबै पोस्टहरु र यस टेम्पलेटको उपयोग गर्ने पृष्ठहरुलाई प्रभावित गर्दछ।

en: Editor
ne_NP: सम्पादक

en: Editor Style
ne_NP: सम्पादक शैली

en: Editor canvas
ne_NP: सम्पादक क्यानभास

en: Editor content
ne_NP: इडिटर सामग्री

en: Editor footer
ne_NP: सम्पादक फुटर

en: Editor menu (when enabled)
ne_NP: सम्पादक मेनु (सक्षम गर्दा)

en: Editor preferences
ne_NP: सम्पादन अभिरुचि

en: Editor publish
ne_NP: इडिटर प्रकाशन गर्नुहोस

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
ne_NP: सम्पादक स्क्रिप्ट ह्यान्डल। बहिष्कृत: यसको सट्टा `editor_script_handles` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Editor script handles.
ne_NP: सम्पादक स्क्रिप्ट ह्यान्डलहरु |

en: Editor settings
ne_NP: इडिटर सेटिंगहरु

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
ne_NP: सम्पादक शैली ह्यान्डल। हटाइएको: यसको सट्टा `editor_style_handles` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Editor style handles.
ne_NP: एडिटर शैली ह्यान्डल।

en: Editor toolbar
ne_NP: संपादक टूलबार

en: Editor top bar
ne_NP: सम्पादक शिर्ष स्थान

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
ne_NP: सम्पादकले पोस्ट प्रकाशन गर्न, ब्यबस्थापन गर्न तथा अन्य प्रयोगकर्ताको पोस्टहरु पनि ब्यबस्थापन गर्न सक्छ ।

en: Edmonton
ne_NP: एडमन्टन

en: Education
ne_NP: शिक्षा

en: Efate
ne_NP: इफेट

en: Eirunepe
ne_NP: एइरुनेप

en: El Aaiun
ne_NP: एलआयुन

en: El Salvador
ne_NP: एल साल्भाडोर

en: Electric grass
ne_NP: बिजुली घाँस

en: Elements
ne_NP: एलिमेन्टहरु

en: Elements path
ne_NP: तत्व पाथ

en: Email
ne_NP: इमेल

en: Email Address
ne_NP: इमेल ठेगाना

en: Email Input
ne_NP: इमेल इनपुट

en: Email address for the comment author.
ne_NP:  टिप्पणीको लेखकको लागि इमेल ठेगाना ।

en: Email checks are rate limited to once every %s.
ne_NP: इमेल जाँचको दर प्रत्येक %s मा एक पटक मात्र सीमित छ।

en: Email could not be sent.
ne_NP: इमेल पठाउन सकिएन ।

en: Email for form submissions
ne_NP: फाराम पेशका लागि इमेल

en: Email me whenever
ne_NP: मलाई इमेल गर्नुहोस् जब

en: Email or Username
ne_NP: इमेल वा युजरनेम

en: Email sent.
ne_NP: ईमेल पठाइयो ।

en: Email:
ne_NP: ई-मेल:

en: Email: %s
ne_NP: इमेल: %s

en: Embed
ne_NP: सम्मिलित गर्नुहोस्

en: Embed Amazon Kindle content.
ne_NP: अमेज़न किन्ड्ल सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed Cloudup content.
ne_NP: इम्बेडअप Cloudup सामग्री।

en: Embed CollegeHumor content.
ne_NP: CollegeHumor सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed Crowdsignal (formerly Polldaddy) content.
ne_NP: क्राउडसिग्नल (पहिले पोलड्याडी) बाट सामग्री इम्बेड गर्नुहोस।

en: Embed Flickr content.
ne_NP: फ्लिकर सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed Handler
ne_NP: इम्बेड ह्यान्डलर

en: Embed Imgur content.
ne_NP: इम्गुर सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed Issuu content.
ne_NP: इम्गुर सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed Kickstarter content.
ne_NP: किकस्टार्ट सामग्री लिङ्क गर्नुहोस्।

en: Embed Media Player
ne_NP: मिडिया प्लेयरलाई सम्मिलित गर्नुहोस्

en: Embed Mixcloud content.
ne_NP: मिक्सक्लोड सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed Pinterest pins, boards, and profiles.
ne_NP: पिन्तरेस्ट पिनहरू, बोर्डहरू, र प्रोफाइलहरू इम्बेड गर्नुहोस्

en: Embed ReverbNation content.
ne_NP: इन्टर्नेट रिभर्भेसन सामग्री।

en: Embed Screencast content.
ne_NP: स्क्रिनकास्ट सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्

en: Embed Scribd content.
ne_NP: एम्बेड स्क्रेरिड सामग्री।

en: Embed SmugMug content.
ne_NP: स्मगमग सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed SoundCloud content.
ne_NP: साउण्डक्लाउड बाट सामग्री इम्बेड गर्नुहोस

en: Embed Speaker Deck content.
ne_NP: स्पिकर डेक सामग्री एम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed Spotify content.
ne_NP: एम्बेड स्प्रेड सामग्री

en: Embed Wolfram notebook content.
ne_NP: वोल्फ्राम क्लाउड नोटबुक सामग्री इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a Bluesky post.
ne_NP: ब्लुस्काई पोस्ट इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a Dailymotion video.
ne_NP: डेलिमोसन भिडियो इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a Facebook post.
ne_NP: फेसबुकबाट पोस्ट इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a Reddit thread.
ne_NP: रेडिट थ्रेड इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a TED video.
ne_NP: टेड भिडियो इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a TikTok video.
ne_NP: एक टिकटक भिडियो एम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a Tumblr post.
ne_NP: टम्ब्लरको पोस्ट इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a VideoPress video.
ne_NP: भिडियोप्रेस भिडियो इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a Vimeo video.
ne_NP: Vimeo भिडियो एम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a WordPress post.
ne_NP: बर्डप्रेषको पोस्ट इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a WordPress.tv video.
ne_NP: एक WordPress.tv भिडियो एम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a YouTube video.
ne_NP: युट्युबबाट भिडियो इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a podcast player from Pocket Casts.
ne_NP: पकेट कास्टबाट पोडकास्ट प्लेयर एम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed a tweet.
ne_NP: ट्विट इम्बेड गर्नुहोस

en: Embed an Animoto video.
ne_NP: एनिमोटो भिडियो इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed an Instagram post.
ne_NP: इन्स्टाग्रामबाट पोस्ट इम्बेड गर्नुहोस्।

en: Embed caption text
ne_NP: संलग्न पृष्ठहरूमा तस्बिरहरू लिङ्क गर्नुहोस्

en: Embed of %s.
ne_NP: %s को इम्बेड।

en: Embed of the selected PDF file.
ne_NP: छान्नुभएको पीडीएफ फाइलको एम्बेड।

en: Embed or Link
ne_NP: लिंक वा सम्मिलित गर्नुहोस्

en: Embedded content from %s
ne_NP: %s बाट एम्बेड गरिएको सामग्री

en: Embedded content from %s can't be previewed in the editor.
ne_NP: %s बाट इम्बेड गरिएको सामग्री सम्पादकमा पूर्वावलोकन गर्न सकिंदैन।

en: Embedded content from other websites
ne_NP: अन्य वेबसाइटहरूबाट सम्मिलित सामग्री

en: Embeds
ne_NP: इम्बेडहरू

en: Emoticons
ne_NP: भावचित्रहरु

en: Empty
ne_NP: खाली

en: Empty %s; start writing to edit its value
ne_NP: %s खाली गर्नुहोस्; यसको मान सम्पादन गर्न लेख्न सुरु गर्नुहोस्

en: Empty Spam
ne_NP: स्पाम खाली गर्नुहोस्

en: Empty Term.
ne_NP: खाली पद

en: Empty Trash
ne_NP: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: Empty archive.
ne_NP: खाली संग्रह।

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
ne_NP: खाली ब्लक; लेख्न सुरु गर्नुहोस् वा कुनै ब्लक छान्न फर्वार्ड स्ल्याश कुञ्जी टाइप गर्नुहोस्

en: Empty content
ne_NP: खाली सामग्री

en: Empty filename
ne_NP: फाइलको नाम खाली छ

en: Empty label
ne_NP: खाली लेबल

en: Empty pattern
ne_NP: खाली ढाँचा

en: Empty template
ne_NP: खाली टेम्प्लेट

en: Empty template part
ne_NP: खाली टेम्प्लेट भाग

en: Empty title.
ne_NP: खाली शीर्षक

en: Empty value
ne_NP: खाली मान

en: Enable
ne_NP: सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable %s
ne_NP: %s सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable Auto-updates
ne_NP: स्वत: अपडेटहरू सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable Real-Time Collaboration
ne_NP: तत्काल सहकार्य सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable accessibility mode
ne_NP: सर्वसुगमता मोड सक्षम गर्नुहोस् ।

en: Enable auto-updates
ne_NP: स्वत: अपडेट सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable early access to real-time collaboration. Real-time collaboration may affect your website's performance.
ne_NP: तत्काल सहकार्यको प्रारम्भिक पहुँच सक्षम गर्नुहोस्। तत्काल सहकार्यले तपाईंको वेबसाइटको कार्यसम्पादनलाई प्रभाव पार्न सक्छ।

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
ne_NP: पूर्ण-ऊंचाई सम्पादक  वा व्याकुलता-मुक्त कार्यक्षमता को सक्षम गर्नुहोस् ।

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
ne_NP: टिप्पणी जाँचका लागि सर्टकटहरू सक्षम गर्नुहोस् ।

en: Enable logging
ne_NP: लग सक्षम गर्नुहोस्।

en: Enable or disable fullscreen mode.
ne_NP: पूर्णस्क्रिन मोड सक्षम वा असक्षम गर्नुहोस्।

en: Enable overrides
ne_NP: ओभरराइडहरू सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable pingbacks & trackbacks
ne_NP: पिंगब्याक र ट्र्याकब्याकलाई अनुमति दिनुहोस्

en: Enable pre-publish checks
ne_NP: पूर्वप्रकाशन जाँचसूची सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable threaded (nested) comments
ne_NP: थ्रेड गरिएका (नेस्टेड) ​​टिप्पणीहरू सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable/Disable
ne_NP: सक्षम/अक्षम

en: Enabled
ne_NP: सक्रिय भयो

en: Enables multiple Details blocks with the same name attribute to be connected, with only one open at a time.
ne_NP: एउटै नाम विशेषता भएका धेरै विवरण ब्लकहरूलाई जडान गर्न सक्षम बनाउँछ, एक पटकमा एउटा मात्र खोल्नक मिल्ने गरी।

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
ne_NP: स्क्रिन विकल्पबाट सर्वसुगमता मोड सक्षम गर्दा ड्रयाग र ड्रपको सट्टा थप तथा सम्पादन बटन प्रयोग गर्न मिल्छ ।

en: Enabling this cache can significantly improve the performance of your site.
ne_NP: यो क्यास सक्षम गर्दा तपाईंको साइटको कार्यसम्पादन उल्लेखनीय रूपमा सुधार गर्न सकिन्छ।

en: Encoding
ne_NP: ईनकोड गर्दै

en: Encoding for pages and feeds
ne_NP: पृष्ठ र फीडको लागि सन्केतिकरण

en: End date:
ne_NP: अन्तिम मिति:

en: Enderbury
ne_NP: ईडर्बरी

en: English
ne_NP: अंग्रेजी

en: Enhancement disabled because there are non-compatible blocks inside the Query block.
ne_NP: क्वेरी ब्लक भित्र गैर-अनुकूल ब्लकहरू भएको कारणले सुधार अक्षम गरिएको छ।

en: Enlarge
ne_NP: ठुलो बनाउनुहोस

en: Enlarge %1$s of %2$s
ne_NP: %2$s को %1$s ठूलो गर्नुहोस्

en: Enlarge image
ne_NP: तस्बिर विस्तार

en: Enlarge image: %s
ne_NP: तस्बिर विस्तार: %s

en: Enlarge on click
ne_NP: क्लिक गर्दा ठूलो पार्नुहोस्

en: Enlarged image
ne_NP: विस्तारित तस्बिर

en: Enlarged image %1$s of %2$s
ne_NP: विस्तारित तस्बिर %2$s मध्ये %1$s

en: Enlarged image %1$s of %2$s: %3$s
ne_NP: विस्तारित तस्बिर %1$s / %2$s: %3$s

en: Enlarged image: %s
ne_NP: विस्तारित तस्बिर: %s

en: Enlarged images
ne_NP: विस्तारित तस्बिरहरू

en: Ensenada
ne_NP: एंसिनाडा

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ne_NP: विशिष्ट उपयोगकर्ता आईडीको टिप्पणिहरु अपवर्जित गर्दै परिणाम समूह सुनिश्चित गर्नुहोस्  | प्राधिकरण आवश्यक |

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
ne_NP: नतिजाहरुमा विशिष्ट लेखकहरुलाई तोकिएको पोस्टहरु समावेश नगर्न पक्का हुने।

en: Ensure result set excludes specific IDs.
ne_NP: विशिष्ट आईडीहरु बाहेकमा नतिजाहरु सिमित हुने पक्का गर्नुहोस।

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
ne_NP: नतिजाहरुमा विशिष्ट प्यारेन्ट आईडीहरु समावेश नगर्न पक्का हुने।

en: Enter Distraction free
ne_NP: विकर्षण मुक्त प्रवेश गर्नुहोस्

en: Enter Spotlight mode
ne_NP: स्पटलाइट मोडमा प्रवेश गर्नुहोस्

en: Enter URL here…
ne_NP: युआरएल यहाँ राख्‍नुहोस्...

en: Enter URL to embed here…
ne_NP: यहाँ इम्बेड गर्न युआरएल प्रविष्ट गर्नुहोस् ...

en: Enter a URL to scan
ne_NP: स्क्यान गर्न युआरएल प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Enter a date or time <Link>format string</Link>.
ne_NP: मिति वा समय प्रविष्ट गर्नुहोस् <Link>ढाँचा स्ट्रिङ</Link>।

en: Enter a description of the image
ne_NP: यस तस्वीरलाई वर्णन गर्नुहोस्

en: Enter a link URL or click above for presets.
ne_NP: लिंक यूराल प्रविष्ट गर्नुहोस् वा पूर्वसेटहरू लागि माथि क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Enter a word or two — without spaces — to make a unique web address just for this block, called an “anchor”. Then, you’ll be able to link directly to this section of your page.
ne_NP: यो ब्लक को लागी एक युनिक वेब ठेगाना बनाउन को लागी, — खाली ठाउँ बिना — एक वा दुई शब्द प्रविष्ट गर्नुहोस्, जसलाई "एन्कर" भनिन्छ । त्यसपछि, तपाइँको पृष्ठको यो खण्डमा सीधा लिंक गर्न सक्नुहुनेछ।

en: Enter character(s) used to separate terms.
ne_NP: शब्दहरू छुट्याउन प्रयोग गरिने वर्ण(हरू) प्रविष्ट गर्नुहोस्।

en: Enter desktop preview mode
ne_NP: डेस्कटप पूर्वावलोकन मोडमा प्रवेश गर्नुहोस्

en: Enter fullscreen
ne_NP: फुलस्क्रिन सक्षम गर्नुहोस्

en: Enter mobile preview mode
ne_NP: मोबाईल पूर्वावलोकन मोडमा प्रवेश गर्नुहोस्

en: Enter new
ne_NP: नयाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Enter or exit distraction free mode.
ne_NP: विकर्षण मुक्त मोडमा प्रवेश गर्नुहोस् वा बाहिर निस्कनुहोस्।

en: Enter or exit zoom out.
ne_NP: जुम आउट प्रविष्ट गर्नुहोस् वा बाहिर निस्कनुहोस्।

en: Enter social link
ne_NP: सामाजिक सञ्जालको लिङ्क राख्नुहोस्

en: Enter tablet preview mode
ne_NP: ट्याब्लेट पूर्वावलोकन मोडमा प्रवेश गर्नुहोस्

en: Enter the RSS feed URL here:
ne_NP: RSS फीड URL लाई यहाँ राख्‍नुहोस्:

en: Enter the URL
ne_NP: URL राख्नुहोस्

en: Enter the URL of the image
ne_NP: चित्रको URL राख्नुहोस्

en: Enter the destination URL
ne_NP: लक्ष्य URL राख्नुहोस्

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ne_NP: यस नेटवर्कमा अवस्थित प्रयोगकर्तालाई यो साइटमा आमन्त्रण गर्न तिनको इमेल ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् । तिनको आमन्त्रण पुष्टिबारे सोध्न ति व्यक्तिलाई इमेल पठाइने छ ।

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ne_NP: यो साइटमा तिनीहरूलाई आमन्त्रण गर्न यो नेटवर्कमा इमेल ठेगाना वा अवस्थित प्रयोगकर्ता को प्रयोगकर्ता नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्। त्यो व्यक्ति आमन्त्रण पुष्टि गर्न तिनीहरूलाई सोधेर इमेल पठाइनेछ।

en: Enter the message you wish displayed for form submission error/success, and select the type of the message (success/error) from the block's options.
ne_NP: फाराम पेसको त्रुटि/सफलताका लागि देखाउन चाहनुभएको सन्देश प्रविष्ट गर्नुहोस्, र ब्लकका विकल्पहरूबाट सन्देशको प्रकार (सफलता/त्रुटि) चयन गर्नुहोस्।

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
ne_NP: <a href="%s">तपाईको वेबसाइट गृहपृष्ठ तपाईको वर्डप्रेस स्थापना डाइरेक्टरीबाट अलग चाहनुहुन्छ भने</a> यहाँ उही ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस्।

en: Enter title here
ne_NP: यहाँ शीर्षक राख्नुहोस्

en: Enter your email address.
ne_NP: तपाईँको इमेल ठेगाना हाल्नुहोस्।

en: Enter your new password below or generate one.
ne_NP: तल तपाइँको नयाँ पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् वा एउटा उत्पन्न गर्नुहोस्।

en: Enter your new password below.
ne_NP: तपाईंको नयाँ पासवर्ड तल राख्नुहोस ।

en: Enter your own date format
ne_NP: आफ्नो मिति ढाँचा प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Enter your password to view comments.
ne_NP: प्रतिक्रिया हेर्न आफ्ऩो पासवर्ड हाल्नुहोस् ।

en: Entertainment
ne_NP: मनोरञ्जन

en: Entries feed
ne_NP: प्रविष्टि फीड

en: Entries from any RSS or Atom feed
ne_NP: कुनै पनि RSS वा एटम फीडका लेखहरु

en: Entries from any RSS or Atom feed.
ne_NP: कुनै RSS वा Atom फीडका लेखहरु ।

en: Entries in dependencies array must be either strings or arrays with an id key.
ne_NP: निर्भरता एरेका प्रविष्टिहरू स्ट्रिङ वा आईडी की भएको एरे हुनुपर्छ।

en: Environment type
ne_NP: परिवेशको प्रकार

en: Erase Personal Data
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा मेट्नुहोस्

en: Erase personal data
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा मेट्नुहोस्

en: Erase personal data list
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा सूची मेटाउनु होस्

en: Erase personal data list navigation
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा सूची नेभिगेसन मेट्नुहोस्

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
ne_NP: इन्डेक्स %d मा भएको इरेजर एरे (array) ले अनुकूल नाम समावेश गरेको छैन।

en: Eraser callback is not valid: %s.
ne_NP: एरेजर कलब्याक वैध छैन: %s।

en: Eraser does not include a callback: %s.
ne_NP: एरेजर कलब्याक समावेश गर्दैन:%s।

en: Eraser index cannot be less than one.
ne_NP: एरसर इन्डेक्स एक भन्दा कम हुन सक्दैन।

en: Eraser index is out of range.
ne_NP: इरेजर इन्डेक्स दायरा बाहिर छ ।

en: Erasing data...
ne_NP: डेटा मेटाउँदै...

en: Erasure completed.
ne_NP: मेटाउने कार्य पूरा भयो।

en: Error
ne_NP: त्रुटि

en: Error 404
ne_NP: त्रुटि ४०४

en: Error Details
ne_NP: त्रुटि विवरणहरु

en: Error creating new user.
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्दा त्रुटि भयो ।

en: Error decoding the font collection JSON file contents.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रह JSON फाइल सामग्री डिकोड गर्दा त्रुटि।

en: Error decoding the font collection data from the HTTP response JSON.
ne_NP: HTTP प्रतिक्रिया JSON बाट फन्ट सङ्ग्रह डाटा डिकोड गर्न त्रुटि।

en: Error details
ne_NP: त्रुटि विवरणहरु

en: Error fetching the font collection data from "%s".
ne_NP: "%s" बाट फन्ट सङ्कलन डेटा प्राप्त गर्ने क्रममा त्रुटि देखा पर्यो ।

en: Error in deleting the attachment.
ne_NP: एट्याचमेन्ट मेटाउने क्रममा त्रुटि भयो।

en: Error in deleting the item.
ne_NP: आइटम मेट्ने क्रममा त्रुटि भयो।

en: Error in displaying the widget settings form.
ne_NP: विजेट सेटिङहरू फारम प्रदर्शन गर्दा त्रुटि भयो ।

en: Error in moving the item to Trash.
ne_NP: आइटमलाई रद्दीटोकरीमा सार्न त्रुटि भयो।

en: Error in restoring the item from Trash.
ne_NP: रद्दीटोकरीबाट आइटम् पुनर्स्थापना गर्दा त्रुटि भयो ।

en: Error installing the fonts, could not be downloaded.
ne_NP: फन्टहरू स्थापना गर्दा त्रुटि, डाउनलोड गर्न सकेन।

en: Error loading block: %s
ne_NP: ब्लक लोड गर्दा त्रुटि: %s

en: Error not caused by a plugin or theme.
ne_NP: कुनै प्लगिन वा थिमको कारणले त्रुटि भएको हैन।

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
ne_NP:  एक गैर-सुरक्षित इन्डपोइन्टमा त्रुटि भयो।

en: Error reconnecting to the database
ne_NP: डेटाबेस पुनःजडान त्रुटि

en: Error saving media file.
ne_NP: मिडिया फाइल बचत गर्दा त्रुटि भयो ।

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
ne_NP: पाथ %1$s: %2$s मा JSON फाइल डिकोड गर्दा त्रुटि भयो

en: Error while adding the category. Please try again later.
ne_NP: वर्ग थप्दा त्रुटि भयो। फेरी प्रयास गर्नुहोस ।

en: Error while saving the new email address. Please try again.
ne_NP: नयाँ इमेल ठेगाना बचत गर्दा त्रुटि देखियो। कृपया पुन: प्रयास गर्नुहोस।

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
ne_NP: यो मापन गरिएको छवि बचत गर्दा त्रुटि भयो । कृपया पृष्ठ पुन: लोड गर्नुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Error while saving.
ne_NP: बचत गर्दा त्रुटि भयो ।

en: Error while sideloading file %s to the server.
ne_NP: सर्भरमा %s  फाइल साइडलोड गर्दा त्रुटि भयो।

en: Error while uploading file %s to the media library.
ne_NP: मिडिया लाइब्रेरीमा फाइल %s अपलोड गर्दा त्रुटि भयो।

en: Error/failure message for form submissions.
ne_NP: फाराम पठाउँदा देखिने त्रुटि/असफलता सन्देश।

en: Error:
ne_NP: त्रुटि:

en: Error: %1$s (%2$s)
ne_NP: त्रुटि: [%1$s] %2$s

en: Error: %s
ne_NP: त्रुटि: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
ne_NP: त्रुटि: [%1$s] %2$s

en: Estonian
ne_NP: एस्टोनियाई

en: Etc
ne_NP: आदि

en: Etiam et egestas lorem. Vivamus sagittis sit amet dolor quis lobortis. Integer sed fermentum arcu, id vulputate lacus. Etiam fermentum sem eu quam hendrerit.
ne_NP: Etiam et egestas lorem। Vivamus sagittis amet dolor quis lobortis बस्नुहोस्। पूर्णांक sed fermentum arcu, id vulputate lacus। Etiam fermentum sem eu quam hendrerit।

en: Eucla
ne_NP: एेउक्ला

en: Europe
ne_NP: युरोप

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
ne_NP: युरोपेली डाटा संरक्षण कानूनले युरोपेली बासिन्दाहरूको बारेमा डाटा चाहिन्छ जुन युरोपेली युनियन बाहिर स्थानान्तरण गरिएको छ जुन डाटा युरोपमा थियो भने समान मापदण्डहरूमा सुरक्षित हुन। त्यसोभए जहाँ डेटा जान्छ सूचीबद्ध गर्नुको अतिरिक्त, तपाईंले यी मापदण्डहरू आफैले वा तपाईंको तेस्रो पक्ष प्रदायकहरूले पूरा गरेको कुरा सुनिश्चित गर्नुहुन्छ भनेर वर्णन गर्नुपर्छ, चाहे त्यो गोपनीयता शिल्ड, तपाईंको सम्झौताहरूमा मोडेल क्लजहरू, वा बाध्यकारी कर्पोरेट जस्ता सम्झौता मार्फत हो। नियमहरू।

en: Event schedule does not exist.
ne_NP: कार्यक्रम तालिका अवस्थित छैन।

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
ne_NP: घटना टाइमस्ट्याम्प एक मान्य यूनिक्स टाइमस्ट्याम्पमा हुनुपर्छ।

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
ne_NP: https://ne.wordpress.org/news/

en: Everything is running smoothly here.
ne_NP: यहाँ सबै कुरा सजिलैसंग चलिरहेको छ।

[ctx: Example link text for Navigation Submenu]
en: About
ne_NP: यस बारेमा

en: Example:
ne_NP: उदाहरण:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
ne_NP: उदाहरण: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; <code>http://</code> नबिर्सनुहोस्

en: Example: Nifty blogging software
ne_NP: उदाहरण: कुशल ब्लगिंग सफ्टवेयर

en: Examples of blocks
ne_NP: ब्लकको उदाहरण

en: Examples of blocks in the %s category
ne_NP: %s वर्गमा भएको ब्लकहरूको उदाहरणहरू

en: Excerpt
ne_NP: सारांश

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
ne_NP: पोस्टको लागि अंश, डाटाबेसमा भए जस्तै ।

en: Excerpt text
ne_NP: अंशको पाठ

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
ne_NP: अंशहरू तपाईंको सामग्रीको वैकल्पिक सारांश हो जुन थिममा प्रयोग गर्न सकिन्छ। <a href="%s">अंशहरूको बारेमा थप जान्नुहोस्</a> ।

en: Exclude
ne_NP: अलग गर्नु

en: Exclude:
ne_NP: निकाल्नुहोस् :

en: Executed before Multisite is loaded.
ne_NP: मल्टीसाइट लोड हुनु पहिले कार्यान्वयन हुने ।

en: Existing comments remain visible.
ne_NP: अवस्थित टिप्पणीहरू देखिनेछन्।

en: Existing template parts
ne_NP: अवस्थित टेम्प्लेटको भागहरू

en: Exit Distraction free
ne_NP: विकर्षण मुक्तबाट निस्कनुहोस्

en: Exit Fullscreen
ne_NP: पूर्णपर्दाबाट बाहिर जानुहोस्

en: Exit Spotlight mode
ne_NP: स्पटलाइट मोडबाट बाहिर निस्कनुहोस्

en: Exit code editor
ne_NP: कोड सम्पादनबाट बाहिर निस्कनुहोस

en: Exit editor
ne_NP: सम्पादकबाट बाहिर निस्कनुहोस्

en: Exit fullscreen
ne_NP: पूर्णपर्दाबाट बाहिर जानुहोस्

en: Exit recovery mode link expired.
ne_NP: पुनःप्राप्ति (रिकभरी) मोडबाट बाहिर निस्कने लिंककाे अवधि समाप्त भयो।

en: Expand
ne_NP: विस्तार गर्नुहोस्

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
ne_NP: तत्वहरूलाई तिनीहरूको शीर्षकहरूमा क्लिक गरेर विस्तार गर्नुहोस् वा संक्षिप्त गर्नुहोस्, र तिनीहरूलाई तिनीहरूको शीर्षकहरू तानेर वा माथि र तल तीरहरूमा क्लिक गरेर व्यवस्थित गर्नुहोस्।

en: Expand search field
ne_NP: खोज क्षेत्र विस्तार गर्नुहोस्

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
ne_NP: इन्डेक्स %d मा इरेजर वर्णन गर्ने एरे( अपेक्षित थियो।

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
ne_NP: इन्डेक्स %s  मा इरेजर वर्णन गर्ने एरे अपेक्षित थियो।

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
ne_NP: निर्यातकर्ताबाट प्रतिक्रिया एरेमा अपेक्षित डाटा एरे: %s।

en: Expected data in response array from exporter: %s.
ne_NP: निर्यातकर्ताबाट प्रतिक्रिया एरेमा अपेक्षित डाटा: %s।

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
ne_NP: निर्यातकबाट प्रतिक्रिया एरेमा अपेक्षित सम्पन्न (बूलियन): %s।

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ne_NP: %1$s इरेजर (इन्डेक्स %2$d) बाट प्रतिक्रिया एरे(array)मा सम्पन्न झण्डा अपेक्षित।

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ne_NP: %1$s इरेजर (इन्डेस्क %2$d) बाट एरेमा आएको प्रतिक्रियामा items_removed कि अपेक्षित थियो ।

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ne_NP: %1$s इरेजर (इन्डेक्स %2$d) बाट एरेमा आएको प्रतिक्रियामा items_retained कि अपेक्षित थियो।

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ne_NP: %1$s इरेजर (इन्डेक्स %2$d) बाट प्रतिक्रिया एरेमा अपेक्षित सन्देश कि।

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ne_NP: %1$s इरेजर (इन्डेक्स %2$d) बाट प्रतिक्रिया एरे(array)मा सन्दर्भ गर्नको लागि सन्देश कि अपेक्षित।

en: Expected response as an array from exporter: %s.
ne_NP: निर्यातकबाट एरेको रूपमा अपेक्षित प्रतिक्रिया: %s।

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
ne_NP: स्ट्रिङलाई &#8216;स्क्रिप्ट&#8217; ट्याग (विशेषता बिना) बाट सुरु हुने र &#8216;स्क्रिप्ट&#8217; ट्यागको साथ समाप्त हुने अपेक्षा गरिएको छ।

en: Experimental Comment form
ne_NP: प्रयोगात्मक टिप्पणी फाराम

en: Experimental Privacy Request Form
ne_NP: प्रयोगात्मक गोपनीयता अनुरोध फाराम

en: Expiration
ne_NP: समाप्ति

en: Explore all blocks
ne_NP: सबै ब्लकहरू अन्वेषण गर्नुहोस्

en: Explore all patterns
ne_NP: सबै ढाँचाहरू अन्वेषण गर्नुहोस्

en: Explore block styles and patterns to refine your site.
ne_NP: आफ्नो साइटलाई परिष्कृत गर्न ब्लक शैलीहरु र प्याटर्नहरु अन्वेषण गर्नुहोस्।

en: Export
ne_NP: निर्यात

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
ne_NP: &#8220;%s&#8221; लाई JSON को रूपमा निर्यात गर्नुहोस्

en: Export Personal Data
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात गर्नुहोस्

en: Export as JSON
ne_NP: जेसनमा निर्यात गर्नुहोस्

en: Export personal data list
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा सूची निर्यात गर्नुहोस्

en: Export personal data list navigation
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा सूची नेभिगेसन निर्यात गर्नुहोस्

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
ne_NP: इन्डेक्स %s मा निर्यातकर्ता एरेले अनुकूल नाम समावेश गर्दैन।

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
ne_NP: निर्यातकर्ताको कलब्याक मान्य छैन: %s ।

en: Exporter does not include a callback: %s.
ne_NP: निर्यातकर्ताले कलब्याकलाइ समाबेस गरेन %s

en: Exporter index cannot be negative.
ne_NP: निर्यातक इन्डेक्स ऋणात्मक हुन सक्दैन।

en: Exporter index is out of range.
ne_NP: निर्यातक इन्डेक्स दायरा बाहिर छ।

en: Extended view
ne_NP: विस्तारित दृश्य

en: Extension
ne_NP: एक्सटेन्सन

en: Extension missing:
ne_NP: एक्सटेन्सन हराइरहेको छ:

en: External images can be removed by the external provider without warning and could even have legal compliance issues related to privacy legislation.
ne_NP: बाह्य छविहरू बाह्य प्रदायकद्वारा चेतावनी बिना हटाउन सकिन्छ र गोपनीयता कानूनसँग सम्बन्धित कानुनी अनुपालन समस्याहरू पनि हुन सक्छ।

en: External media
ne_NP: बाह्य मिडिया

en: External object cache.
ne_NP: बाह्य अब्जेक्ट क्यास ।

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
ne_NP: विजेट्स इन्टरफेसको साइडबारमा तोक्नको लागी अतिरिक्त सीएसएस कक्षा।

en: FAILED: %s
ne_NP: असफल: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
ne_NP: असफल: वर्डप्रेस %s मा अद्यावधिक गर्न असफल भयो

en: Faeroe
ne_NP: फायरो

en: Failed
ne_NP: असफल

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: <span class="count">(%s)</span> असफल भयो
ne_NP[1]: <span class="count">(%s)</span> असफल भए

en: Failed to create Navigation Menu.
ne_NP: नेभिगेसन मेनु सिर्जना गर्न असफल भयो।

en: Failed to delete the page.
ne_NP: पृष्ठ हटाउन असफल भयो ।

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
ne_NP: पुनःप्राप्ति मोडबाट निस्कन असफल भयो। फेरी प्रयास गर्नु होला।

en: Failed to remove updates during compaction.
ne_NP: कम्प्याक्सनका क्रममा अपडेट हटाउन असफल भयो।

en: Failed to store sync update.
ne_NP: सिङ्क अपडेट भण्डारण गर्न असफल भयो।

en: Failed to store the error.
ne_NP: त्रुटि बचत गर्न असफल भयो।

en: Failed to write file to disk.
ne_NP: डिस्कमा फाइल लेख्न असफल भयो ।

en: Failed to write request to temporary file.
ne_NP: अस्थाई फाईलमा लेख्न सकिएन ।

en: Fakaofo
ne_NP: फाकाओफा

en: Fallback content
ne_NP: फलब्याक सामग्री

en: Famagusta
ne_NP: फ्याम्गुस्टा

en: Faroe
ne_NP: फरो

en: Featured
ne_NP: प्रदर्शित

en: Featured Image
ne_NP: विशेष चित्र

en: Featured Image Header
ne_NP: विशेष छवि हेडर

en: Featured Images
ne_NP: विशेष तस्बिरहरू

en: Featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर

en: Featured image: %s
ne_NP: विशेष तस्बिर: %s

en: Features
ne_NP: विशेषताहरु

en: Features supported by this theme.
ne_NP: यस थिमले समर्थन गर्ने सुविधाहरु।

en: February
ne_NP: फ्रेवुअरी

en: February 21, 2019
ne_NP: फेब्रुअरी २१, २०१९

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
ne_NP: फेब

en: Feed for all posts filed under %s
ne_NP: %s अर्न्तगत फाइल गरिएको सबै लेखहरूको फीड

en: Feedback
ne_NP: प्रतिक्रिया

en: Fields
ne_NP: फिल्डहरू

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
ne_NP: %s बाहेक अन्य क्षेत्रहरू हाल साइटम्यापहरूको लागि समर्थित छैनन्।

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
ne_NP: %s बाहेक अन्य क्षेत्रहरू हाल साइटम्याप अनुक्रमणिकाको लागि समर्थित छैनन्।

en: Fiji
ne_NP: फिजी

en: File
ne_NP: फाइल

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ne_NP: %2$s संस्करण निस्किएदेखि %1$s फाइल <strong>अप्रचलित भएको छ</strong> र यसको कुनै विकल्प छैन ।

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ne_NP: %2$s संस्करण देखि %1$s फाइल <strong>अप्रचलित</strong> भएको छ! बरु %3$s प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: File %1$s must be used in %2$s.
ne_NP: फाइल %1$s लाई %2$s मा प्रयोग गर्नुपर्छ।

en: File %s doesn't exist!
ne_NP: फाइल %s अवस्थित छैन!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
ne_NP: फाइल &#8220;%s&#8221; अवस्थित छैन ?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
ne_NP: &#8220;%s&#8221; फाईल कुनै चित्र होइन ।

en: File Error: Could not open file:
ne_NP: फाइल त्रुटि: फाइल खोल्न सकिएन:

en: File URL
ne_NP: फाइल युआरएल

en: File URL.
ne_NP: फाइल युआरएल

en: File URL:
ne_NP: फाइल URL:

en: File canceled.
ne_NP: फाइल खारेज गरियो ।

en: File does not exist?
ne_NP: फाइल अवस्थित छैन?

en: File edited successfully.
ne_NP: फाइल सफलतापूर्वक सम्पादन गरियो ।

en: File is empty. Please upload something more substantial.
ne_NP: फाइल खाली छ। कृपया थप पर्याप्त कुरा अपलोड गर्नुहोस्।

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
ne_NP: फाइल खाली छ। कृपया थप पर्याप्त कुरा अपलोड गर्नुहोस्। यो त्रुटि तपाईंको %1$s फाइलमा अपलोडहरू असक्षम पारिएको वा %2$s लाई %1$s मा %3$s भन्दा सानोको रूपमा परिभाषित गरिएको कारणले पनि हुन सक्छ।

en: File is not an image.
ne_NP: फाइल कुनै तस्वीर होइन ।

en: File name
ne_NP: फाइलको नाम :

en: File name:
ne_NP: फाइलको नाम :

en: File size
ne_NP: फाइलको अाकार :

en: File size:
ne_NP: फाइलको अाकार :

en: File type:
ne_NP: फाइलको किसिम :

en: File upload settings
ne_NP: फ़ाइल अपलोड सेटिङहरु

en: File uploads
ne_NP: फ़ाइल अपलोडहरु

en: Filename
ne_NP: फाइलको नाम

en: Files can be uploaded
ne_NP: फाइलहरु अपलोड गर्न सकिन्छ।

en: Filesystem Permissions
ne_NP: फाइल प्रणाली अनुमतिहरु

en: Filesystem error.
ne_NP: फाइलप्रणाली त्रुटि ।

en: Filipino
ne_NP: फिलिपिनो

en: Fill Screen
ne_NP: भरीपूर्ण स्क्रिन

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
ne_NP: मेनुको नाम भर्नुहोस् र नयाँ मेनु सिर्जना गर्न मेनु सिर्जना बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: Fill the space by clipping what doesn't fit.
ne_NP: जे मिल्दैन त्यसलाई काटेर ठाउँ पूरा गर्नुहोस्।

en: Fill the space by stretching the content.
ne_NP: सामग्रीलाई तन्काएर ठाउँ पूरा गर्नुहोस्।

en: Filter
ne_NP: फिल्टर

en: Filter %s returned items with reserved names.
ne_NP: रिजर्भ गरिएका नामहरूसँग %s फर्किएका आइटमहरू फिल्टर गर्नुहोस्।

en: Filter &#187;
ne_NP: फिल्टर &#187;

en: Filter Navigation Menu list
ne_NP: फिल्टर नेभिगेसन मेनु सूची

en: Filter by category
ne_NP: वर्गबाट फिल्टर गर्नुहोस

en: Filter by comment type
ne_NP: टिप्पणी प्रकारबाट फिल्टर गर्नुहोस

en: Filter by date
ne_NP: मिति अनुसार छान्नुहोस्

en: Filter by post format
ne_NP: पोस्ट ढाँचाद्वारा फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter by taxonomy
ne_NP: ट्याक्सोनोमी अनुसार फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter by type
ne_NP: किसिम अनुसार छान्नुहोस्

en: Filter comments list
ne_NP: टिप्पणी सूची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter erase personal data list
ne_NP: मेट्ने व्यक्तिगत डाटा सूची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter export personal data list
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा सूची निर्यात फिल्टर

en: Filter items list
ne_NP: आइटम सूची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter media
ne_NP: फिल्टर मिडिया

en: Filter media items list
ne_NP: मिडिया आइटम सूची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter pages list
ne_NP: पृष्ठ सूची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter patterns
ne_NP: फिल्टर ढाँचा

en: Filter patterns list
ne_NP: प्याटर्नहरुको सुची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter posts list
ne_NP: पोस्ट सूची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter template parts list
ne_NP: टेम्पलेटको भागहरुको लिस्ट फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter templates list
ne_NP: टेम्पलेटहरुको लिस्ट फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filter themes
ne_NP: थिमहरु छान्नुहोस

en: Filter themes (%s)
ne_NP: थिमहरु फिल्टर गर्नुहोस् (%s)

en: Filter users list
ne_NP: प्रयोगकर्ता सूची फिल्टर गर्नुहोस्

en: Filters
ne_NP: फिल्टरहरु

en: Find and replace
ne_NP: खोज्नुहोस् र प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Find original
ne_NP: मूल खोज्नुहोस्

en: Find out how we can help your business.
ne_NP: हामीले तपाईंको व्यवसायलाई कसरी सहयोग गर्न सक्छौँ भनेर पत्ता लगाउनुहोस्।

en: Find out more
ne_NP: थप पत्ता लगाउनुहोस्

en: Find your team &rarr;
ne_NP: आफ्नो टोली खोज्नुहोस् &rarr;

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
ne_NP: आफ्नो सीप र रुचिहरूसँग मिल्ने क्षेत्र खोज्नु अर्थपूर्ण योगदानतर्फको पहिलो कदम हो। तपाईंको सीपहरु जस्तोसुकै भए पनि ओपन सोर्स वर्डप्रेस प्रोजेक्टका विभिन्न भागहरूमा काम गर्ने २० भन्दा बढी मेक वर्डप्रेस टोलीहरूसँग सबैका लागि ठाउँ छ ।

en: Finish
ne_NP: समाप्त

en: Finish setting up your store
ne_NP: तपाइकाे स्टाेरकाे सेटिङ् प्रक्रिया सकियाे

en: Finnish
ne_NP: फिनिश

en: First Name
ne_NP: नाम

en: First Post
ne_NP: प्रथम लेख

en: First name for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नाम ।

en: First page
ne_NP: पहिलो पृष्ठ

en: Fit contents.
ne_NP: फिट सामग्रीहरु

en: Fit the content to the space without clipping.
ne_NP: काँटछाँट बिना ठाउँमा सामग्री फिट गर्नुहोस्।

en: Fit to Screen
ne_NP: स्क्रिनमा फिट

en: Five.
ne_NP: पांच।

en: Fixed
ne_NP: निश्चित

en: Fixed Layout
ne_NP: स्थिर लेआउट

en: Fixed background
ne_NP: पृष्ठभूमि तय भयो

en: Fixed width table cells
ne_NP: निश्चित चौडाइ तालिका कक्षहरु

en: Flag for Deletion
ne_NP: मेट्न चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Flagged as spam by %s
ne_NP: %s ले स्पाम भनेर ध्वजा गाडेको छ

en: Flagged as spam by Akismet
ne_NP: अकिस्मेटले शंका गरेको

en: Flagged for Deletion
ne_NP: मेट्न चिन्ह लगाइएको

en: Flagged for Deletion <span class="count">(%s)</span> | Flagged for Deletion <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: मेट्न चिन्हित <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: मेट्न चिन्हित <span class="count">(%s)</span>

en: Flex
ne_NP: फ्लेक्स

en: Flip
ne_NP: उल्टाउनुहोस्

en: Flip arguments.
ne_NP: आर्गुमेन्ट उल्ट्याउनुहोस्।

en: Flip direction.
ne_NP: दिशा उल्टाउनुहोस्।

en: Flip horizontal
ne_NP: तेर्सो फ्लिप गर्नुहोस्

en: Flip type.
ne_NP: उल्ट्याउने प्रकार।

en: Flip vertical
ne_NP: ठाडो फ्लिप गर्नुहोस्

en: Flow
ne_NP: प्रवाह

en: Fluid Layout
ne_NP: अस्थिर लेआउट

en: Fluid typography
ne_NP: तरल टाईपोग्राफी

en: Flush permalinks
ne_NP: पर्मालिङ्कहरु फ्लश गर्नुहोस्

en: Focal point
ne_NP: केन्द्र बिन्दु

en: Focus on content.
ne_NP: सामग्रीमा ध्यान दिनुहोस्।

en: Focus on one block at a time
ne_NP: एक पटकमा एउटा ब्लकमा फोकस गर्नुहोस

en: Focus shortcuts:
ne_NP: फोकस सर्टकटहरु:

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
ne_NP: बाट:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
ne_NP: सम्म:

en: Font
ne_NP: फन्ट

en: Font Face
ne_NP: फन्ट फेस

en: Font Faces
ne_NP: फन्ट फेसहरू

en: Font Families
ne_NP: फन्ट परिवारहरू

en: Font Family
ne_NP: अक्षरको परिवार

[ctx: Font Library admin page title]
en: Fonts
ne_NP: फन्टहरू

en: Font Library is not available.
ne_NP: फन्ट लाइब्रेरी उपलब्ध छैन।

en: Font Size
ne_NP: फन्ट आकार

en: Font Sizes
ne_NP: अक्षरको आकारहरु

en: Font collection "%1$s" has missing or empty property: "%2$s".
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रह "%1$s" मा हराइरहेको वा खाली गुण छ: "%2$s"।

en: Font collection "%s" not found.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रह "%s" फेला परेन।

en: Font collection JSON file is invalid or does not exist.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रह JSON फाइल अमान्य छ वा अवस्थित छैन।

en: Font collection not found.
ne_NP: फन्ट को कलेक्सन फेलापरेनन् ।

en: Font collection slug "%s" is not valid. Slugs must use only alphanumeric characters, dashes, and underscores.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रहको स्लग “%s” मान्य छैन। स्लगहरूले केवल अल्फान्युमेरिक क्यारेक्टर, ड्यास र अन्डरस्कोर मात्र प्रयोग गर्नुपर्छ।

en: Font collection with slug: "%s" is already registered.
ne_NP: %s" स्लग भएको फन्ट सङ्ग्रह पहिले नै दर्ता भइसकेको छ।

en: Font faces do not support trashing. Set "%s" to delete.
ne_NP: फन्ट फेसेसले रद्दीटोकरी समर्थन गर्दैनन्। मेटाउनका लागि "%s" सेट गर्नुहोस्।

en: Font family
ne_NP: अक्षरको परिवार

en: Font family uninstalled successfully.
ne_NP: फन्ट फ्यामिली सफलतापूर्वक स्थापना हटाइयो।

en: Font family updated successfully.
ne_NP: फन्टको परिवार सफलतापूर्वक अपडेट (अद्यावधिक) गरियो।

en: Font font-family must be a non-empty string.
ne_NP: फन्टको फन्ट-फ्यामली एक गैर-खाली स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
ne_NP: फन्टको फन्ट-वेट राम्ररी ढाँचा मिलाइएको स्ट्रिङ वा पूर्ण सङ्ख्या हुनुपर्छ।

[ctx: Font library]
en: Library
ne_NP: लाइब्रेरी

en: Font name…
ne_NP: फन्ट नाम…

en: Font size
ne_NP: फन्ट साइज

en: Font size options
ne_NP: अक्षरको मानको विकल्पहरु

en: Font size preset name
ne_NP: अक्षर (फन्ट) साइज प्रिसेटको नाम

en: Font size presets
ne_NP: फन्ट साइज प्रिसेटहरू

en: Font size presets options
ne_NP: फन्ट साइज प्रिसेटका विकल्पहरू

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
ne_NP: फन्ट एसआरसी एक गैर-खाली स्ट्रिङ वा स्ट्रिङहरुको एरे हुनुपर्छ।

en: Font style
ne_NP: फन्ट स्टाइल

en: Font weight
ne_NP: फन्टको वजन

en: Fonts
ne_NP: फन्टहरु

en: Fonts directory location
ne_NP: फन्ट डाइरेक्टरीको स्थान

en: Fonts directory size
ne_NP: फन्ट डाइरेक्टरीको आकार

en: Fonts were installed successfully.
ne_NP: फन्टहरु सफलतापूर्वक स्थापना गरियो।

en: Food & Drink
ne_NP: खाद्य र पेय

en: Footer
ne_NP: फुटर

en: Footer Widgets
ne_NP: फुटर विजेटहरु

en: Footer cell text
ne_NP: फुटर सेल टेक्स्ट

en: Footer label
ne_NP: फुटर लेवल

en: Footer section
ne_NP: फुटर खण्ड

en: Footnote
ne_NP: फुटनोड

en: Footnotes
ne_NP: फुटनोट्स

en: Footnotes are not supported here. Add this block to post or page content.
ne_NP: फुटनोटहरु यहाँ समर्थित छैनन्। पोस्ट वा पृष्ठ सामग्रीमा यो ब्लक थप्नुहोस्।

en: Footnotes found in blocks within this document will be displayed here.
ne_NP: यस कागजात भित्रका ब्लकहरूमा पाइने फुटनोटहरू यहाँ प्रदर्शित हुनेछन्।

en: For a specific item
ne_NP: एक विशेष वस्तुको लागी मात्र

en: For all items
ne_NP: सबै वस्तुहरूको लागि

en: For each post in a feed, include
ne_NP: फिडको प्रत्येक पोस्टको लागि, समावेश

en: For example, if you are creating a recipe pattern, you use "Recipe Title", "Recipe Description", etc.
ne_NP: उदाहरणका लागि, यदि तपाइँ एक नुस्खा ढाँचा सिर्जना गर्दै हुनुहुन्छ भने, तपाइँ "रेसिपी शीर्षक", "नुस्खा विवरण" आदि प्रयोग गर्नुहुन्छ।

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
ne_NP: मात्र चित्र, तपाईं, वा साथै फ्लिपिंग पूर्ववत र पुन गर्न, छवि काट्ने मा थम्बनेल अन्तर्गत छवि सम्पादन क्लिक घुमाउँदा द्वारा इनलाइन छवि सम्पादक विस्तार गर्न सक्नुहुन्छ। बक्सको दाहिने तिर काट्न र मूल छवि काट्ने भन्दा थम्बनेल काट्ने लागि विभिन्न र थप विकल्प, छवि मापन गर्न अनुमति दिन्छ। तपाईं थप जानकारी प्राप्त गर्न बक्समा सहायतामा क्लिक गर्न सक्नुहुन्छ।

en: For more information:
ne_NP: थप जानकारीको लागि:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
ne_NP: धेरैजसो थिमहरुको लागि तपाईंको साईटको शीर्षक र ट्यागलाईन हेडर लिपी हुन्छ, जुन <a href="%s">साधारण सेटिङ्गहरु</a> मा सेट गरिन्छ ।

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ne_NP: अधिकतम कार्यक्षमाता र सुरक्षा कारणको लागि, हामी %1$s संस्करण %2$s वा उच्च संचालन गर्न सुझाव दिन्छौं। यसलाई समाधान गर्न तपाईंको वेब होस्टिंग प्रदायक संग सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
ne_NP: हामी हाम्रो वेबसाईटमा आबध्द प्रयोगकर्ताहरुको प्रोफाईलको सम्पूर्ण  विवरण सन्कलन गर्द्छौ।  प्रयोगकर्ताहरुले आफ्नो विवरण जुन सुकै समयमा हेर्न, सम्पादन गर्न तथा हटाउन सक्नेछन(तर प्रयोगकर्ताको नाम परिवर्तन गर्न पाईनेछैन)। वेबसाईट प्रशासकले पनि उक्त विवरण हेर्न तथा सम्पादन गर्न सक्नेछन।

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
ne_NP: आफ्नै एक अनुकूलन अवतार बिना प्रयोगकर्ताका लागि, तपाईँ या त एक सामान्य लोगो उत्पन्न वा  एक आफ्नो इमेल ठेगाना मा आधारित प्रदर्शन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Force erase personal data
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा मेटाउनुहोस्

en: Force erasure has failed.
ne_NP: बलपूर्वक मेटाउन असफल भयो।

en: Form Submission Error
ne_NP: फाराम पेश गर्दा त्रुटि

en: Form Submission Success
ne_NP: फारम दर्ता भएको छ

en: Form action
ne_NP: फारम कार्य

en: Format
ne_NP: स्वरूप

en: Format tools
ne_NP: ढाँचाका उपकरणहरू

en: Formats
ne_NP: ढाँचाहरू

en: Formatting
ne_NP: ढाँचा

en: Fort Nelson
ne_NP: फोर्ट नेल्सन

en: Fort Wayne
ne_NP: फोर्टवेनेी

en: Fortaleza
ne_NP: फोर्टालेजा

en: Forward-slash
ne_NP: फर्वार्ड स्ल्याश

en: Found %s
ne_NP: %s भेटियो

en: Four Columns
ne_NP: चार स्तम्भहरू

en: Four.
ne_NP: चार।

en: Freedoms
ne_NP: स्वतन्त्रता

en: Freetown
ne_NP: फ्रीटाउन

en: French
ne_NP: फ्रेन्च

en: Fri
ne_NP: शुक्र

en: Friday
ne_NP: शुक्रवार

[ctx: Friday initial]
en: F
ne_NP: शु

en: From
ne_NP: बाट

en: From %1$s %2$s
ne_NP: %1$s द्वारा %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
ne_NP: %1$s द्वारा %2$s मा %3$s

en: From Computer
ne_NP: कम्प्यूटरबाट

en: From URL
ne_NP: युआरएलबाट

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
ne_NP: तपाई यो स्क्रीन देखि समीक्षा गर्न, तुलना गर्न, र संशोधनहरु पुनर्स्थापना गर्न सक्नुहुन्छ:

en: From this screen you can:
ne_NP: यो स्क्रिनबाट तपाईं:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
ne_NP: समय समयमा, तपाईँको वर्डप्रेस साइटले WordPress.org मा डाटा पठाउन सक्छ &#8212;सहित, तर सीमित छैन&#8212 वर्डप्रेसको संस्करण जुन तपाईँ प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ र स्थापित प्लागिनहरू र थिमहरूको सूची।

en: Front Page
ne_NP: मुख्य पृष्ठ

en: Front page
ne_NP: मुखपृष्ठ

en: Full Size
ne_NP: पुरा आकार

en: Full URL path to files
ne_NP: फाइलहरूको पूर्ण युआरएल पाथ

en: Full Width Template
ne_NP: पूर्ण चौडाइ टेम्पलेट

en: Full height
ne_NP: पूर्ण उचाइ

en: Full post
ne_NP: पूरा पोस्ट

en: Full text
ne_NP: पूर्ण पाठ

en: Full width
ne_NP: पूर्ण चौडाइ

en: Fullscreen
ne_NP: पूर्णपर्दा

en: Fullscreen mode
ne_NP: फुलस्क्रिन मोड

en: Fullscreen mode activated.
ne_NP: फुलस्क्रीन मोड सक्रिय गरिएको छ

en: Fullscreen mode deactivated.
ne_NP: फुलस्क्रीन मोड निष्क्रिय गरिएको छ

en: Fullscreen off.
ne_NP: फुलस्क्रिन बन्द।

en: Fullscreen on.
ne_NP: फुलस्क्रिन चालु।

en: Funafuti
ne_NP: फनाफुटि

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ne_NP: कार्य %1$s is <strong>बहिष्कृत</strong> संस्करण देखि %2$s!सट्टा  %3$s प्रयोग गर्नुहोस् .

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
ne_NP: %1$s फंग्सन <strong>गलत ढंगले</strong> बोलाइएको थियो । %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ne_NP: %1$s लाई एउटा तर्क (कोड) ले बोलाएको छ जुन %2$s संस्करण देखि आफै <strong>अप्रचलित भएको छ</strong> र यसको कुनै विकल्प छैन ।

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
ne_NP: %1$s लाई एउटा तर्क (कोड) ले बोलाएको छ जुन %2$s संस्करण देखि आफै <strong>अप्रचलित भएको छ</strong> ! %3$s

en: Function %s used incorrectly in PHP.
ne_NP: फङ्कसन %s लाई PHP मा गलत रूपमा प्रयोग गरिएको छ।

en: G &#8212; Suitable for all audiences
ne_NP: G &#8212; सबै दर्शकहरुको लागि उपयुक्त

en: GD supported file formats
ne_NP: GD समर्थित फाइल ढाँचाहरु

en: GD version
ne_NP: जीडी संस्करण

en: GMT
ne_NP: जी.एम.टी

en: GMT+0
ne_NP: जीएमटी+०

en: GMT+1
ne_NP: जीएमटी+१

en: GMT+10
ne_NP: जीएमटी+१०

en: GMT+11
ne_NP: जीएमटी+११

en: GMT+12
ne_NP: जीएमटी+१२

en: GMT+2
ne_NP: जीएमटी+२

en: GMT+3
ne_NP: जीएमटी+३

en: GMT+4
ne_NP: जीएमटी+४

en: GMT+5
ne_NP: जीएमटी+५

en: GMT+6
ne_NP: जीएमटी+६

en: GMT+7
ne_NP: जीएमटी+७

en: GMT+8
ne_NP: जीएमटी+८

en: GMT+9
ne_NP: जीएमटी+९

en: GMT-0
ne_NP: जीएमटी-०

en: GMT-1
ne_NP: जीएमटी-१

en: GMT-10
ne_NP: जीएमटी-१०

en: GMT-11
ne_NP: जीएमटी-११

en: GMT-12
ne_NP: जीएमटी-१२

en: GMT-13
ne_NP: जीएमटी-१३

en: GMT-14
ne_NP: जीएमटी-१४

en: GMT-2
ne_NP: जीएमटी-२

en: GMT-3
ne_NP: जीएमटी-३

en: GMT-4
ne_NP: जीएमटी-४

en: GMT-5
ne_NP: जीएमटी-५

en: GMT-6
ne_NP: जीएमटी-६

en: GMT-7
ne_NP: जीएमटी-७

en: GMT-8
ne_NP: जीएमटी-८

en: GMT-9
ne_NP: जीएमटी-९

en: GMT0
ne_NP: जीएमटी ०

en: GUID for the post, as it exists in the database.
ne_NP: पोस्ट को लागी GUID, किनकि यो डाटाबेस मा छ।

en: GUID for the post, transformed for display.
ne_NP: पोस्टको लागि जीयुआइडी, प्रदर्शनको लागि रुपान्तरण गरिएको ।

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
ne_NP: संशोधनको लागि जीयुआइडी, किनभने यो डाटाबेसमा अवस्थित छ ।

en: Gaborone
ne_NP: गाबोर्ने

en: Galapagos
ne_NP: गलापागोस

en: Galician
ne_NP: गैलिशियन्

en: Gallery
ne_NP: ग्यालरी

en: Gallery (%s)
ne_NP: ग्यालरी (%s)

en: Gallery Settings
ne_NP: ग्यालरी सेटिङ्ग

en: Gallery caption text
ne_NP: ग्यालरी क्याप्सन टेक्स्ट

en: Gallery columns:
ne_NP: ग्यालरी स्तम्भहरू:

en: Gambier
ne_NP: गैंबियर

en: Gateway disabled
ne_NP: गेटवे असक्षम गरिएको छ

en: Gather blocks in a container.
ne_NP: कन्टेनरमा ब्लकहरू जम्मा गर्नुहोस्।

en: Gaza
ne_NP: गाजा

en: General
ne_NP: साधारण

en: General Settings
ne_NP: साधारण सेटिङहरु

en: General options
ne_NP: सामान्य विकल्पहरु

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
ne_NP: सामान्य टेम्प्लेटहरूले प्राय: पोस्ट सामग्री प्रदर्शन गर्ने जस्ता विशिष्ट भूमिका प्रदर्शन गर्दछ, र कुनै विशेष क्षेत्रमा बाँधिएको छैन।

en: Generate Password
ne_NP: पासवर्ड उत्पन्न गर्नुहोस्

en: Generate password
ne_NP: पासवर्ड उत्पन्न गर्नुहोस्

en: Generating preview…
ne_NP: पूर्वावलोकन उत्पन्न गर्दै ...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
ne_NP: ब्लक थप्नुहोस्

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Block Inserter
ne_NP: ब्लक इन्सर्टर

[ctx: Generic label for pattern inserter button]
en: Add pattern
ne_NP: प्याटर्न थप गर्नुहोस्

en: Genre
ne_NP: किसिम

en: Genre: %s.
ne_NP: विधा: %s ।

en: German
ne_NP: जर्मन

en: Get Environment Info
ne_NP: परिवेश जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: Get Involved
ne_NP: सहभागी हुनुहोस्

en: Get Shortlink
ne_NP: सर्टलिंक प्राप्त गर्नुहोस

en: Get Site Information
ne_NP: साइट जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: Get Started
ne_NP: सुरु गर्नुहोस

en: Get User Information
ne_NP: प्रयोगकर्ता जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: Get Version %s
ne_NP: %s संस्करण प्राप्त गर्नुहोस

en: Get help resolving this issue.
ne_NP: यो समस्या समाधान गर्न मद्दत पाउनुहोस्।

en: Get linked object.
ne_NP: लिङ्क गरिएको अब्जेक्ट प्राप्त गर्नुहोस्।

en: Get started
ne_NP: सुरु गर्नुहोस

en: Get started here
ne_NP: यहाँ सुरु गर्नुहोस्

en: Get started today!
ne_NP: आजै सुरु गर्नुहोस्!

en: Ghostscript version
ne_NP: Ghostscript संस्करण

en: Gibraltar
ne_NP: जिब्राल्टर

en: Give the feed a title (optional):
ne_NP: फीडलाई शिर्षक दिनुहोस् (वैकल्पिक):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
ne_NP: मेनुलाई एउट नाम दिनुहोस, अनि मेनु सिर्जना क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Glace Bay
ne_NP: गलाचेबे

en: Global Settings
ne_NP: ग्लोबल सेटिङ

en: Global Styles
ne_NP: ग्लोबल स्टाइलहरू

en: Global Styles pagination
ne_NP: विश्वव्यापी शैलीहरू(स्टाइलहरु) को पृष्ठांकन

en: Global settings.
ne_NP: ग्लोबल सेटिङहरु

en: Global shortcuts
ne_NP: ग्लोबल सर्टकटहरु

en: Global styles revisions list
ne_NP: ग्लोबल स्टाइल संशोधनहरूको सूची

en: Global styles to include in themes.
ne_NP: थिमहरूमा समावेश गर्न ग्लोबल शैलीहरू।

en: Global styles.
ne_NP: ग्लोबल स्टाइलहरू।

en: Go Back
ne_NP: पछाडी जानुहोस्

en: Go back
ne_NP: पछाडी जानुहोस्

en: Go back to the theme showcase
ne_NP: थीम प्रदर्शनमा फर्किनुहोस्

en: Go to %s
ne_NP: %s मा जानुहोस्

en: Go to Dashboard
ne_NP: ड्यासबोर्डमा जानुहोस

en: Go to Importers
ne_NP: इम्पोटरमा जानुहोस्

en: Go to Plugin Installer
ne_NP: प्लगिन स्थापकमा जानुहोस्

en: Go to Site Editor
ne_NP: साइट सम्पादकमा जानुहोस्

en: Go to Theme Installer
ne_NP: थिम स्थापकमा जानुहोस्

en: Go to Themes page
ne_NP: थिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to WordPress Updates page
ne_NP: वर्डप्रेस अपडेट पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent Navigation block
ne_NP: प्यारेन्ट नेभिगेसन ब्लकमा जानुहोस्

en: Go to the Dashboard
ne_NP: ड्यासबोर्डमा जानुहोस्

en: Go to the Next Month
ne_NP: अर्को महिनामा जानुहोस्

en: Go to the Plugins screen
ne_NP: प्लगिन स्क्रिनमा जानुहोस्

en: Go to the Previous Month
ne_NP: अघिल्लो महिना जानुहोस्

en: Go to the Themes screen
ne_NP: थिमहरुको स्क्रिनमा जानुहोस्

en: Go to theme sources
ne_NP: थिम स्रोतहरूमा फर्कनुहोस्

en: Go to top
ne_NP: माथि जानुहोस्

en: Godthab
ne_NP: गोड्थाब

en: Good
ne_NP: राम्रो

en: Goose Bay
ne_NP: गोसेबे

en: Got it
ne_NP: बुझे

en: Gradient
ne_NP: ग्रदिएन्त

en: Grand Turk
ne_NP: ग्रान्ड टुर्क

en: Gravatar Logo
ne_NP: ग्राभटार लोगो

en: Gray
ne_NP: खरानी

en: Great job!
ne_NP: महान कार्य!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
ne_NP: राम्रो काम! अहिले तपाइँको साइटले सबै साइट स्वास्थ्य जाँच पास गर्दछ।

en: Greek
ne_NP: ग्रीक

en: Green
ne_NP: हरियो

en: Greenwich
ne_NP: ग्रिनविच

en: Grenada
ne_NP: ग्रेनेडा

en: Grid
ne_NP: ग्रिड

en: Grid Layout
ne_NP: ग्रिड लेआउट

en: Grid item position
ne_NP: ग्रिड वस्तुको स्थिति

en: Grid items are placed automatically depending on their order.
ne_NP: ग्रिड वस्तुहरू तिनीहरूको अर्डरको आधारमा स्वचालित रूपमा राखिन्छन्।

en: Grid items can be manually placed in any position on the grid.
ne_NP: ग्रिड वस्तुहरू ग्रिडमा कुनै पनि स्थानमा म्यानुअल रूपमा राख्न सकिन्छ।

en: Grid placement
ne_NP: ग्रिड प्लेसमेन्ट

en: Grid span
ne_NP: ग्रिड स्प्यान

en: Grid view
ne_NP: ग्रीड दृश्य

en: Group
ne_NP: समूह

en: Group blocks together. Select a layout:
ne_NP: ब्लकहरू सँगै समूहमा राख्न। खाका चयन गर्नुहोस्:

en: Group by
ne_NP: समूह बनाउनुहोस्:

en: Grow your network and make friends.
ne_NP: आफ्नो नेटवर्क बढाउनुहोस् र साथी बनाउनुहोस्।

en: Guadalcanal
ne_NP: ग्वाडलकनेल

en: Guadeloupe
ne_NP: ग्वाडेलोप

en: Guam
ne_NP: गुवाम

en: Guatemala
ne_NP: ग्वाटेमाला

en: Guayaquil
ne_NP: ग्वायाकिल

en: Guernsey
ne_NP: गुएर्नेसी

en: Gutenberg
ne_NP: गुटनबर्ग्

en: Guyana
ne_NP: गुयाना

en: HTML Embed
ne_NP: एचटिएमएल इम्बेड

en: HTML anchor
ne_NP: एचटीएमएल एंकर

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
ne_NP: संलग्नको लागि एचटिएमएल क्याप्सन, प्रदर्शन गर्न रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
ne_NP: एचटिएमएल ले प्रयोगकर्तालाई समस्या समाधान गर्न सक्ने ठाउँमा निर्देशित गर्ने कार्य समावेश गर्दछ।

en: HTML content for the comment, transformed for display.
ne_NP: कमेन्टको लागि HTML कन्टेन्ट देखाउनको लागि रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML content for the post, transformed for display.
ne_NP: पोस्टको लागि एचटिएमएल सामग्री, प्रदर्शन गर्न रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
ne_NP: यस साइडबारमा तोकिएको बेला प्रत्येक विजेटको HTML आउटपुटमा थप्नको लागि HTML सामग्री। बन्द सूची आइटम पूर्वनिर्धारित एलिमेन्ट हो।

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
ne_NP: HTML सामग्री देखिदा साइडबार शीर्षकमा थप्न। एक बन्द h2 पूर्वनिर्धारित एलिमेन्ट हो।

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
ne_NP: यस साइडबारमा तोकिएको बेला प्रत्येक विजेटको HTML आउटपुटमा प्रीपेन्ड गर्न HTML सामग्री। एक ओपन्निंग सूची आइटम पूर्वनिर्धारित एलिमेन्ट हो।

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
ne_NP: साइडबार शीर्षकको अगाडी जोडनकोलागी HTML सामग्री।  खुल्ला h2 पूर्वनिर्धारित छ।

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
ne_NP: एट्याचमेन्टका लागि HTML विवरण, प्रदर्शनको लागि रूपान्तरित।

en: HTML description of the term.
ne_NP: टर्मको एचटिएमएल विवरण।

en: HTML element
ne_NP: HTML इलिमेंट्स

[ctx: HTML elements]
en: Inline
ne_NP: ईनलाईन

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
ne_NP: पोस्टको लागि एचटिएमएल अंश, प्रदर्शन गर्न रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML for the theme author, transformed for display.
ne_NP: थिम लेखकको लागि एचटिएमएल, प्रदर्शन गर्न रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML representation of the widget admin form.
ne_NP: विजेट व्यवस्थापक फारमको HTML प्रतिनिधित्व।

en: HTML representation of the widget.
ne_NP: विजेटको HTML प्रतिनिधित्व।

[ctx: HTML tag]
en: Address
ne_NP: ठेगाना

[ctx: HTML tag]
en: Div
ne_NP: डिभ

[ctx: HTML tag]
en: Pre
ne_NP: पूर्व

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
ne_NP: पूर्वनिर्धारित स्वरूप

en: HTML title for the object, transformed for display.
ne_NP: अब्जेक्ट्को लागि एचटिएमएल शीर्षक, प्रदर्शन गर्न रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML title for the post, transformed for display.
ne_NP: पोस्टको लागि एचटिएमएल शीर्षक, प्रदर्शन गर्न रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML title for the template, transformed for display.
ne_NP: टेम्प्लेटको लागि एचटिएमएल शीर्षक, प्रदर्शन गर्न रुपान्तरण गरिएको ।

en: HTML title for the term.
ne_NP: टर्मको लागि एचटिएमएल शीर्षक।

en: HTTP Requests
ne_NP: एचटिटीपी अनुरोधहरु

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
ne_NP: HTTP रिडाइरेक्ट स्टाटस कोड ,रिडाइरेक्ट कोड 3xx हुनु पर्छ।

en: HTTP requests are blocked
ne_NP: एचटिटीपि अनुरोध अवरुद्ध गरिएको छ

en: HTTP requests are partially blocked
ne_NP: एचटिटीपि अनुरोध आंशिक रूपमा अवरुद्ध गरिएको छ

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
ne_NP: एचटीटीपी अनुरोधहरूलाई (HTTP requests) %1$s कन्स्ट्यांटले (constant) अवरुद्ध गरेको छ, कुनै होस्टहरु (hosts) श्वेतसूचीमा छन्: %2$s

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
ne_NP: एचटीटीपी अनुरोधहरूलाई (http requests) %s कन्स्ट्यांटले (constant) अवरुद्ध गरेको छ, कुनै पनि होस्टहरुलाई (hosts) अनुमति दिइएको छैन।

en: HTTP requests seem to be working as expected
ne_NP: एचटीटीपी अनुरोधहरू (HTTP requests) अपेक्षित रूपमा काम गरिरहेका छन्।

en: HTTPS is already supported for your website.
ne_NP: HTTPS पहिले नै तपाइँको वेबसाइट को लागी समर्थित छ।

en: HTTPS request failed.
ne_NP: HTTPS अनुरोध असफल भयो।

en: HTTPS status
ne_NP: एचटिटीपीएस स्थिति

en: Haitian Creole
ne_NP: हाइटियन क्रियोल

en: Halifax
ne_NP: हैलिफैक्स

en: Harare
ne_NP: हरारे

en: Harbin
ne_NP: हार्बिन

en: Havana
ne_NP: हवाना

en: Have a default theme available
ne_NP: एक पूर्वनिर्धारित थिम उपलब्ध गराउनुहोस्

en: Header
ne_NP: हेडर

en: Header Image
ne_NP: हेडर चित्र

en: Header Media
ne_NP: हेडर मिडिया

en: Header Text
ne_NP: हेडर पाठ

en: Header Text Color
ne_NP: हेडर अक्षरको रंग

en: Header Video
ne_NP: हेडर भिडियो

en: Header cell
ne_NP: हेडर कोठा

en: Header cell text
ne_NP: हेडर सेल टेक्स्ट

en: Header label
ne_NP: हेडरको नाम

en: Header section
ne_NP: हेडर खण्ड

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ne_NP: हेडर अद्यावधिक गरियो । कस्तो देखिन्छ भनेर हेर्न <a href="%s">साइट भ्रमण गर्नुहोस</a> ।

en: Heading
ne_NP: शिर्षक

en: Heading %d
ne_NP: शीर्षक %d

en: Heading 1
ne_NP: सिरनाम १

en: Heading 2
ne_NP: सिरनाम २

en: Heading 3
ne_NP: सिरनाम ३

en: Heading 4
ne_NP: सिरनाम ४

en: Heading 5
ne_NP: सिरनाम ५

en: Heading 6
ne_NP: सिरनाम ६

en: Headings
ne_NP: शीर्षकहरू

en: Hebrew
ne_NP: हिब्रू

en: Hebron
ne_NP: हिब्रन

en: Height
ne_NP: उचाइ

en: Height in pixels
ne_NP: उचाई पिक्सेलमा

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
ne_NP: तस्बिरको उचाईको प्रतिशतको रूपमा, काँटछाँटको उचाई।

en: Hello world!
ne_NP: नमस्कार संसार!

en: Hello,
ne_NP: नमस्ते,

en: Help
ne_NP: सहयोग

en: Helsinki
ne_NP: हेल्सिन्की

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
ne_NP: यहाँ विभिन्न प्रयोगकर्ता भूमिकाको आधारभूत सिंहावलोकन र प्रत्येकसंग सम्बन्धित अनुमति छ:

en: Here’s a detailed guide to learn how to make the most of it.
ne_NP: उधिक्तम उपयोगिताका सिक्न लागि यहाँ एउटा विस्तृत गाईड छ।

en: Hermosillo
ne_NP: हर्मोसिलो

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Code&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
ne_NP: यस्तो लाग्छ कि तपाईँले टेक्स्ट विजेटको &#8220;देखिने&#8221; ट्याबमा केही एचटीएमएल पेस्ट गर्नुभएको छ। शायद तपाईँ आफ्नो कोडलाई &#8220;टेक्स्ट&#8221; ट्याबमा पेस्ट गर्न चाहनुहुन्थ्यो। वैकल्पिक रूपमा, तपाईँ नयाँ &#8220;कस्टम  एचटीएमएल&#8221; विजेटलाई प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्कार ###USERNAME###,
    
    यो सूचनाले पक्का गर्छ कि तपाईंको ई-मेल ###SITENAME### मा फेरिएको छ ।
    
    यदि तपाईंले आफ्नो ई‍मेल फेर्नु भएको छैन भने क ृपया साईट प्रशासकलाई ###ADMIN_EMAIL### मा सम्पर्क गर्नुहोला ।
    
    यो ईमेल ###EMAIL### मा पठाइएको छ ।
    
    भवदीय,
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्कार ###USERNAME###,
    
    यो सूचनाले पक्का गर्छ कि तपाईंको पासवर्ड ###SITENAME### मा फेरिएको छ ।
    
    यदि तपाईंले आफ्नो पासवर्ड फेर्नु भएको छैन भने क ृपया साईट प्रशासकलाई ###ADMIN_EMAIL### मा सम्पर्क गर्नुहोला ।
    
    यो ईमेल ###EMAIL### मा पठाइएको छ ।
    
    भवदीय,
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
ne_NP: नमस्ते! म दिनमा बाइक सन्देश दूत हुँ, रातमा इच्छुक अभिनेता हुँ, र यो मेरो वेबसाइट हो। म लस् एन्जलीसमा बस्छु, मसंग ज्याक नामको राम्रो कुकुर छ र मलाई पिना कोलाडा (र पानी परेको बेलामा भिज्न) मन पर्छ।

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्कार,
    यस सुचनाले यो पुस्टी गर्दछ कि व्यवस्थापकको ईमेल ठेगाना निम्न मितीमा परीवर्तन भएको छ। 
    ###SITENAME### 
    
    नयाँ नेटवर्क व्यवस्थापकको ईमेल ठेगाना ###NEW_EMAIL### हो। 
    
    यो ईमेल  ###OLD_EMAIL### मा पठाइएको छ। 
    
    सादर, 
    सबै मा ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्कार,
    यस सुचनाले यो पुस्टी गर्दछ कि नेटवर्क व्यवस्थापकको ईमेल ठेगाना निम्न मितीमा परीवर्तन भएको छ। 
    ###SITENAME### 
    
    नयाँ नेटवर्क व्यवस्थापकको ईमेल ठेगाना ###NEW_EMAIL### हो। 
    
    यो ईमेल  ###OLD_EMAIL### मा पठाइएको छ। 
    
    सादर, 
    सबै मा ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
ne_NP: नमस्कार,
    
    तपाईंलाई '%1$s' को %2$s मा %3$s को भूमिका
    सहित् आमन्त्रण गरिएको छ।
    
    कृपया आमन्त्रणको पुष्टि गर्नको लागि तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस्:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
ne_NP: नमस्कार,
    तपाईंलाई '%1$s' को %2$s मा %3$s को भूमिका
    सहित् आमन्त्रण गरिएको छ।
    यदि तपाईं यो साइटमा नहीं जोडीन चाहनु हुन्न भने कृपया यो ईमेललाई वेवास्ता गर्नुहोस्। 
    यो आमन्त्रण केही दिनमा समाप्त हुनेछ। 
    
    कृपया आफ्नो  उपयोगकर्ता खाता सक्रिय गर्नको लागि तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्: 
    %%s

en: Hi, this is a comment.
ne_NP: नमस्ते, यो एक टिप्पणी हो।

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
ne_NP: नमस्कार ! यो एउटा टिप्पणी हो ।
    टिप्पणीहरु नियन्त्रण, सम्पादन, र मेटाउन, कृपया ड्यासबोर्डमा टिप्पणि स्क्रिनमा जानुहोस्
    टिप्पणीकर्ताको अवतार <a href="%s">ग्राभटार</a> बाट आउँछ ।

en: Hidden
ne_NP: लुकेका

en: Hide
ne_NP: लुकाउनुहोस्

en: Hide & Reload Page
ne_NP: पृष्ठ लुकाउनुहोस् र पुनः लोड गर्नुहोस्

en: Hide Details
ne_NP: विवरण लुकाउनुहोस्

en: Hide block breadcrumbs
ne_NP: ब्लक ब्रेडक्रम्बहरू लुकाउनुहोस्

en: Hide block tools
ne_NP: ब्लक उपकरणहरू लुकाउनुहोस्

en: Hide excerpt
ne_NP: पोस्ट सारांश लुकाउनुहोस्

en: Hide header image
ne_NP: हेडर चित्र नदेखाउनुहोस्

en: Hide image
ne_NP: चित्र लुकाउनुहोस्

en: Hide password
ne_NP: पासवर्ड लुकाउनुहोस्

en: Hide post options
ne_NP: पोस्ट विकल्पहरु लुकाउनुहोस्

en: Hide the excerpt on the full content page
ne_NP: पूर्ण सामग्री पृष्ठमा सारांश लुकाउनुहोस्

en: Highlight
ne_NP: हाइलाइट

en: Highlights
ne_NP: हाइलाइटहरू

en: Highlights the current block and fades other content.
ne_NP: हालको ब्लकलाई हाइलाइट र अन्य सामग्रीलाई फेड गर्छ।

en: Hindi
ne_NP: हिन्दी

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ne_NP: सुझाव: पासवर्ड कमतीमा सात अक्षर लामो हुनुपर्दछ । यसलाई बलियो बनाउन, ठूलो र सानो वर्णका अक्षर, अंक र ! " ? $ % ^ &amp; ) चिन्हहरु प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ne_NP: संकेत : पासवर्ड कम्तिमा १२ अक्षर लामो हुनुपर्छ । त्यसलाई बलियो बनाउन, ठूला, साना अक्षरहरु, नम्बर र चिन्हरु जस्तै  ! " ? $ % ^ &amp; ) प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: History
ne_NP: इतिहास

en: Ho Chi Minh
ne_NP: हो ची मिन्ह

en: Hobart
ne_NP: होबार्ट

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
ne_NP: %s वा त्यो भन्दा बढी लिंक भएको टिप्पणीलाई लाममा रोक्नु होस् ।  (धेरै ओटा लिंक भएको टिप्पणी प्राय स्पाम हुन्छ।)

en: Holiday
ne_NP: छुट्टी

en: Home
ne_NP: गृह

en: Home URL
ne_NP: गृहपृष्ठ युआरएल

en: Home link text
ne_NP: गृहको लिङ्कको टेक्स्ट

en: Homepage
ne_NP: गृहपृष्ठ

en: Homepage Settings
ne_NP: गृहपृष्ठ सेटिङहरु

en: Homepage and posts page must be different.
ne_NP: गृहपृष्ठ र पाेस्टकाे पृष्ठ फरक हुनैपर्दछ ।

en: Homepage updated.
ne_NP: गृहपृष्ठ अद्यावधिक गरियो।

en: Homepage: %s
ne_NP: मुख्य पृष्ठ: %s

en: Hong Kong
ne_NP: हंगकंग

en: Hong Kong dollar
ne_NP: हङकङ डलर

en: Honolulu
ne_NP: होनोलुलु

en: Horizontal
ne_NP: तेर्सो

en: Horizontal & vertical
ne_NP: तेर्सो र ठाडो

en: Horizontal line
ne_NP: तेर्सो रेखा

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
ne_NP: तस्बिरको चौडाइको प्रतिशतको रूपमा काँटछाँट सुरु गर्न बायाँबाट तेर्सो स्थान।

en: Horizontal space
ne_NP: तेर्सो खाली ठाउँ

en: Hour
ne_NP: घण्टा

en: Hours
ne_NP: घण्टा

en: Hovd
ne_NP: होव्ड

en: Hover
ne_NP: होभर

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
ne_NP: सक्रिय र प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन बटन हेर्नको लागि होवर वा ट्याप गर्नुहोस्

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
ne_NP: पोस्ट सूचीको हरेक पंक्तिमा होवर गर्दा तपाईंलाई त्यो कार्य लिंक प्रदर्शन गर्ने छ जसले तपाइको पोस्ट व्यवस्थापन गर्ने  अनुमति गर्नेछ । तपाईं निम्न कार्यहरू गर्न सक्नुहुन्छ:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
ne_NP: प्रयोगकर्ता सूचीको पङ्क्तिमा होभर गर्दा कार्य लिंकहरु देखिन्छ जसले प्रयोगकर्ता व्यवस्थापन गर्न अनुमति प्रदान गर्छ । तपाईं निम्न कार्यहरू गर्न सक्नुहुन्छ:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
ne_NP: पङ्क्तिमा होभर गर्दा कार्य लिङ्कहरू देखिन्छ हुन्छ जसले तपाईंलाई मिडिया आइटम व्यवस्थापन गर्न अनुमति दिन्छ। तपाईं निम्न कार्यहरू प्रदर्शन गर्न सक्नुहुन्छ:

en: How long we retain your data
ne_NP: तपाईको डाटा हामी जति समयको लागि राख्छौ

en: How many items would you like to display?
ne_NP: कतिवटा विषयहरु तपाईं देखाउन चाहनुहुन्छ ?

en: How to interpret the search input.
ne_NP: खोज इनपुटलाई कसरी व्याख्या गर्ने।

en: How we protect your data
ne_NP: हामी तपाईंको डाटा कसरी सुरक्षित गर्छौं

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्ते ###USERNAME###,
    
    तपाईंले भर्खरै आफ्नो साईटमा 'डिलीट साइट' लिंकमा क्लिक गर्नुभयो र त्यो पृष्ठमा एउटा फर्म पनि भर्नुभयो। 
    
    यदि तपाईं वास्तवमा साइट मेटाउन चाहनुहुन्छ भने तल दिएको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस्। तपाईंलाई पुनः पुष्टि गर्नको लागि फेरी सोधिने छैन। त्यसैले यो लिंकमा त्यतिबेला क्लिक गर्नुहोस् जतिबेला तपाईं पूर्णरुपमा निश्चित हुनुहुनेछ:
    ###URL_DELETE###
    
    यदि तपाईंले आफ्नो साइट नष्ट गर्नुभयो भने, कुनै समय भविष्यमा एक नयाँ साइट यहाँ खोल्न विचार गर्नुहोस् ! (याद राख्नुहोस् तपाईंको हालको साइट र उपयोगकर्ताको नाम सधैंको लागि नष्ट हुनेछ।) 
    
    साइटको उपयोग गर्नुभएकोमा धन्यवाद,
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्ते ###USERNAME###,
    
    तपाईंले भर्खरै आफ्नो खाताको ईमेल ठेगाना फेर्नको लागि अनुरोध गर्नुभयो। 
    
    यदि यो सत्य हो भने, कृपया बदल्नको लागि तल दिएको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस्: ###ADMIN_URL### 
    
    यदि तपाईं यो कार्य गर्न चाहनुहुन्न भने तपाईं सुरक्षित रूपमा यो ईमेलको उपेक्षा र नष्ट गर्न सक्नुहुन्छ। 
    
    यो ईमेल ###EMAIL### मा पठाइएको छ । 
    
    भवदीय,
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
ne_NP: नमस्ते USERNAME,
    
    तपाईंको खाता खोलिएको छ ।
    
    तपाईंले निम्न जानकारी प्रयोग गरि लगइन गर्न सक्नुहुनेछ :
    प्रयोगकर्ता नाम: USERNAME
    पासवर्ड: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    धन्यवाद!
    
    -- SITE_NAME टोली

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
ne_NP: नमस्ते!
    
    वर्डप्रेसमा एक बिल्ट-इन सुविधा छ जसले पत्ता लगाउँदछ जब प्लगिन वा थिमले तपाईंको साइटमा घातक त्रुटि निम्त्याउँछ, र तपाईंलाई यो स्वचालित इमेलको साथ सूचित गर्दछ।
    
    ###CAUSE###
    सबभन्दा पहिले तपाईंको साइटमा (###SITEURL###) जानुहोस् र दर्शनीय समस्याहरु जांच गर्नुहोस्। त्यसपछि, जुन पृष्ठमा त्रुटि भेटिएको थियो (###PAGEURL###), त्यस पृष्ठमा जानुहोस् र दर्शनीय समस्याहरु जांच गर्नुहोस्।
    
    ###SUPPORT###
    
    यदि तपाईंको साइट बिग्रिएको देखियो र तपाईं ड्यासबोर्ड सामान्य रूपमा पहुँच गर्न सक्नु भएन भने वर्डप्रेसमा अब बिशेष रिकभरी मोड छ। यसले तपाईंलाई सुरक्षित रूपमा तपाईंको ड्यासबोर्डमा लगइन गर्न दिनेछ र तपाईं थप छानवीन गर्न सक्नुहुनेछ।
    
    ###LINK###
    
    तपाईंको साइट सुरक्षित राख्न, यो लिंकको अवधि ###EXPIRES### मा समाप्त हुनेछ। यसबारे चिन्ता नलिनुहोला: यदि त्यो त्रुटि फेरि उत्पन्न भएमा तपाईंलाई यो लिंकको म्याद समाप्त भएपछि नयाँ लिंक इमेलद्वारा पठाईनेछ।
    
    तपाईको समस्याको समाधान गर्दा निम्न कुराहरु सोध्न सकिने छ:
    
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
ne_NP: नमस्कार! तपाइको साइट %s मा प्लगिन र थिम अद्यावधिक गर्न सकिएन ।

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
ne_NP: हेल्लो! तपाइको साइटमा प्लगिन अध्यावधिक हुन सकेन %s ।

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ne_NP: नमस्ते! केही थिमहरू र प्लगिनहरु तपाईंको साइटमा %s मा नवीनतम संस्करणहरूमा स्वचालित रूपमा अपडेट गरिएका छन्। तपाईंको तर्फबाट कुनै थप कार्य आवश्यक छैन।

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ne_NP: नमस्ते! केही प्लगिनहरू तपाईंको साइटमा %s मा नवीनतम संस्करणहरूमा स्वचालित रूपमा अपडेट गरिएका छन्। तपाईंको तर्फबाट कुनै थप कार्य आवश्यक छैन।

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ne_NP: नमस्ते! केही थिमहरू तपाईंको साइटमा %s मा नवीनतम संस्करणहरूमा स्वचालित रूपमा अपडेट गरिएका छन्। तपाईंको तर्फबाट कुनै थप कार्य आवश्यक छैन।

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
ne_NP: हेल्लो! तपाइको %s मा भएको साइटमा थिमहरु अध्यावधिक हुन सकेन।

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्ते,
    
    तपाईंको खातामा निम्न कार्य गर्न अनुरोध प्राप्त भएको छ:
    
       ###DESCRIPTION###
    
    यस कार्य पक्का गर्न, यो लिंकमा क्लिक गर्नुहोस्:
    ###CONFIRM_URL###
    
    यदि तपाईं यो कार्य गर्न चाहनुहुन्न भने तपाई सुरक्षित रूपमा यो इमेल बेवास्ता गर्न र मेटाउनु सक्नु हुन्छ। 
    
    सादर, 
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A site administrator (###USERNAME###) recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्कार,
    
    यस साइटमा प्रशासन इमेल ठेगाना परिवर्तन गर्न हालै साइट प्रशासक (###USERNAME###) ले अनुरोध गर्नुभएको छ:
    ###SITEURL###
    
    यस परिवर्तनलाई पुष्टि गर्न, कृपया तलको लिङ्कमा क्लिक गर्नुहोस्:
    ###ADMIN_URL###
    
    यदि तपाईं यो कार्य गर्न चाहनुहुन्न भने, यो इमेललाई नदेखेझैँ गर्न सक्नुहुन्छ र मेटाउन सक्नुहुन्छ।
    
    यो इमेल ###EMAIL### मा पठाइएको छ।
    
    धन्यवाद,
    ###SITENAME### मा सबैको तर्फबाट
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्ते,
    
    एक प्रयोगकर्ताको व्यक्तिगत डेटाको अनुरोध प्राप्त भएको छ।
    
    प्रयोगकर्ता: ###USER_EMAIL###
    अनुरोध: ###DESCRIPTION###
    
    तपाईं यहाँ सबै व्यक्तिगत डेटाको अनुरोधहरु हेर्न र व्यवस्थापन गर्न सक्नुहुन्छ:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    सादर, 
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्ते,
    
    तपाईंको व्यक्तिगत डेटा निर्यात गर्ने अनुरोध पुरा भयो।
    तपाईंको व्यक्तिगत डेटा डाउनलोड गर्न मुनिको लिंक क्लिक गर्न सक्नुहुन्छ।
    गोपनीयता र सुरक्षाको लागि, हामी त्यो फाइल स्वचालित रूपमा ###EXPIRATION### मा मेटाउनेछौँ,
    तसर्थ, कृपया त्यो भन्दा पहिले डाउनलोड गर्नुहोला।
    
    ###LINK###
    
    सादर, 
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्ते,
    
    तपाईंको व्यक्तिगत डेटा मेटाउने अनुरोध पुरा भयो।
    
    यदि तपाईंसंग थप प्रश्न वा चिन्ता छन् भने साइट प्रशाशकसंग सम्पर्क गर्नुहोला।
    
    थप जानकारीकोलागि, तपाईं हाम्रो गोपनीयता नीति पढ्न सक्नुहुन्छ:
    ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    सादर, 
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ne_NP: नमस्ते,
    
    तपाईंको व्यक्तिगत डेटा मेटाउने अनुरोध पुरा भयो।
    
    यदि तपाईंसंग थप प्रश्न वा चिन्ता छन् भने साइट प्रशाशकसंग सम्पर्क गर्नुहोला।
    
    सादर, 
    ###SITENAME### का सबै
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
ne_NP: नमस्कार, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
ne_NP: तर, ती स्रोतहरू सही रूपमा प्रयोग गर्ने, तपाईंको गोपनीयता नीतिले आवश्यक पर्ने जानकारी उपलब्ध गराउने र त्यो जानकारीलाई नयाँ र सही राख्ने जिम्मेवारी तपाईंको हो।

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
ne_NP: यद्यपि, तपाईं अझै पनि <a href="%s">यो विषयवस्तु सक्रिय गर्न सक्नुहुन्छ</a>, र यसलाई अनुकूलन गर्न साइट सम्पादक प्रयोग गर्नुहोस्।

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
ne_NP: यद्यपि, तपाइँको वर्डप्रेस ठेगाना हाल PHP स्थिरद्वारा नियन्त्रित छ र त्यसैले अद्यावधिक गर्न सकिदैन। तपाईंले आफ्नो %1$s सम्पादन गर्न र %2$s र %3$s को परिभाषाहरू हटाउन वा अद्यावधिक गर्न आवश्यक छ।

en: Huge
ne_NP: ठुलो

en: Human readable text for the author.
ne_NP: लेखकका लागि पठनीय पाठ।

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
ne_NP: विभिन्न प्रसङ्गहरूका पोस्ट प्रकारको लागि मानव-पठनीय लेबल।

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
ne_NP: मान्छेले पढ्नसक्ने विभिन्न प्रायोजनहरू लागि ट्याक्सोनोमी  लेबल ।

en: Human-readable name identifying the widget type.
ne_NP: विजेटको प्रकार पहिचान हुने पढ्नयोग्य नाम।

en: Hungarian
ne_NP: हंगेरियन

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
ne_NP: हुर्रे! तपाईंको थिमले ब्लकहरूको साथमा पूर्ण साइट सम्पादनलाई समर्थन गर्दछ। <a href="%1$s">मलाई थप बताउनुहोस्</a>। %2$s

en: I plan to sell both physical and digital products
ne_NP: मैले भाैतीक तथा डिजिटल दुवै सामग्रीहरू बिक्री गर्ने याेजना बनाएकाे छु

en: I really need an ID for this to work.
ne_NP: मलाई साँच्चै नै यो काम गर्नको लागि एक आइडी आवश्यक छ।

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
ne_NP: म स्थायी रूपमा मेरो साइट अक्षम गर्न निश्चित छु, र म कहिल्यै फिर्ता प्राप्त वा फेरि %s प्रयोग नगर्नेमा सचेत छु।

en: ID
ne_NP: आईडी

en: ID #%1$s: %2$s
ne_NP: आईडी #%1$s: %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
ne_NP: आईडी #%1$s: %2$s <strong> माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता हटाउन अनुमति छैन ।</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
ne_NP: आईडी #%1$s: %2$s <strong>वर्तमान प्रयोगकर्ता मेटिने छैन ।</strong>

en: ID of global styles config.
ne_NP: ग्लोबल स्टाइल कन्फिगरेसनको आइडी ।

en: ID of sidebar.
ne_NP: साइडबारको आईडी।

en: ID of template.
ne_NP: टेम्प्लेटको आईडी।

en: ID of the post context.
ne_NP: पोस्ट सन्दर्भको आईडी।

en: IE conditional comments are ignored by all supported browsers.
ne_NP: सबै समर्थित ब्राउजरहरूले IE सर्तपूर्ण टिप्पणीहरू बेवास्ता गर्छन्।

en: IO error.
ne_NP: IO त्रुटि ।

en: IP
ne_NP: आईपी

en: IP address for the comment author.
ne_NP: टिप्पणीको लेखकको लागि आइपी ठेगाना।

en: Icelandic
ne_NP: आईस्लैंडिक्

en: Icon
ne_NP: आइकन

en: Icon background
ne_NP: आइकनको पृष्ठभूमि

en: Icon color
ne_NP: आइकन रङ्ग

en: Icon content does not contain valid SVG markup.
ne_NP: आइकन सामग्रीमा वैध SVG मार्कअप छैन।

en: Icon content must be a string.
ne_NP: आइकन सामग्री स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Icon label must be a string.
ne_NP: आइकन लेबल स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Icon name must be a string.
ne_NP: आइकन नाम स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Icon name.
ne_NP: आइकन नाम।

en: Icon not found: "%s".
ne_NP: आइकन फेला परेन: "%s"।

en: Icon of block type.
ne_NP: ब्लक प्रकारको आइकन।

en: Icons must provide either `content` or `filePath`.
ne_NP: आइकनले अनिवार्य रूपमा `content` वा `filePath` मध्ये एउटालाई उपलब्ध गराउनु पर्छ।

[ctx: Id for link anchor (TinyMCE)]
en: Id
ne_NP: आइडी

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
ne_NP: आईडी अक्षरबाट सुरु हुनुपर्छ, अनि त्यसपछि अक्षर, संख्या, ड्यासहरू, डट्स, अर्धविराम वा अन्डरस्कोरहरू मात्र अनुमति छ।

en: Identicon (Generated)
ne_NP: आईडेन्टिकन (उत्पादित)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
ne_NP: यदि %1$s अक्षम छ, भने त्यस मोड्युललाई सक्षम गर्नकोलागि आफ्नो व्यवस्थापक(एडमिनिस्ट्रेटर) लाई भन्नुहोस या <a href="%2$s">आफ्नो दस्तावेज</a> हेर्नुहोस् या यसलाई स्थापित गर्नमा सहायताको लागि <a href="%3$s">अन्यत्र</a> हेर्नुहोस् ।

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
ne_NP: मिडिया फाइल कुनै पनि सामग्री संलग्न छैन भने गरिएको, तपाईं अपलोड गर्न स्तम्भमा देख्न हुनेछ, र एउटा सानो पपअप तपाईं अवस्थित सामग्री खोजी र फाइल संलग्न गर्न अनुमति दिन्छ कि सुरु संलग्न मा क्लिक गर्न सक्नुहुन्छ।

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
ne_NP: यदि चाहनुहुन्छ भने, वर्डप्रेसले स्वतः तपाईंको नयाँ पोस्ट विभिन्न सेवाहरू सचेत गर्नेछ ।

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
ne_NP: यदि आवश्यक आयातकर्ता सूचीबद्ध छैन भने, <a href="%s">प्लगिन डाइरेक्टरी</a> मा छ कि खोज्नुहोस्।

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
ne_NP: यदि मान स्ट्रिङ हो भने, मान अभिलेख स्लगको रूपमा प्रयोग गरिनेछ। यदि मान गलत छ भने पोस्ट प्रकारको कुनै अभिलेख छैन।

en: If there are any Custom Post Types registered at your site, the Content block can display the contents of those entries as well.
ne_NP: यदि तपाईँको साइटमा कुनै पनि &#8216;कस्टम पोस्ट प्रकार&#8217; हरु दर्ता छन् भने, सामग्री ब्लकले ती प्रविष्टिहरुको सामग्रीहरु पनि प्रदर्शन गर्न सक्छ।

en: If this is a development website, you can <a href="%s">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
ne_NP: यदि यो विकास वेबसाइट हो भने, तपाईं एप्लिकेसन पासवर्डहरू सक्षम गर्नका लागि <a href="%s">अनुसार वातावरणको प्रकार सेट गर्नुहोस्</a>

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
ne_NP: यदि यो गल्तीले भएको हो भने यस ईमेललाई बेवास्ता गर्नुहोस् र केहि हुने छैन ।

en: If uploading to a gallery all files need to be image formats
ne_NP: ग्यालरीमा अपलोड गर्दा सबै फाइलहरू तस्बिर ढाँचाहरू हुन आवश्यक छ

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
ne_NP: तपाईले भिडियो थप्नु भ​एको खण्डमा, भिडियो लोड हुदै गर्दा तस्विर फलब्याकको रुपमा प्रयोग हुने छ​।

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
ne_NP: यदि तपाईंसँग पहिले नै गोपनीयता नीति पृष्ठ छ भने, कृपया यसलाई तल चयन गर्नुहोस्। यदि छैन भने, कृपया एउटा सिर्जना गर्नुहोस्।

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
ne_NP: यदि तपाईं एक नियमित उद्योगको सदस्य हुनुहुन्छ भने, वा यदि तपाईं अतिरिक्त गोपनीयता कानूनको अधीनमा हुनुहुन्छ भने, तपाईंले त्यो जानकारी यहाँ खुलासा गर्न आवश्यक हुन सक्छ।

en: If you are a plugin author, you can learn more about <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/">how to add the Personal Data Eraser to a plugin</a>.
ne_NP: यदि तपाईं प्लगइन लेखक हुनुहुन्छ भने, तपाईं <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/">प्लगइनमा व्यक्तिगत डेटा इरेजर कसरी थप्ने</a> बारे थप जान्न सक्नुहुन्छ।

en: If you are a plugin author, you can learn more about <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/">how to add the Personal Data Exporter to a plugin</a>.
ne_NP: यदि तपाईं प्लगइन लेखक हुनुहुन्छ भने, तपाईं <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/">प्लगइनमा व्यक्तिगत डेटा निर्यातकर्ता कसरी थप्ने</a> बारे थप जान्न सक्नुहुन्छ।

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
ne_NP: यदि तपाई माईक्रोसफ्ट वर्डबाट मिलाईएको अन्तरवस्तु टाँस्ऩ खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो विकल्प बन्द गरि प्रयास गर्नुहोस् । यो सम्पादकले वर्डबाट टाँसिएका अक्षरहरु स्वत: सफा गर्नेछ ।

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ne_NP: यदि तपाइँ निश्चित हुनुहुन्न भने, प्लगिन दस्तावेज जाँच गर्नुहोस् वा प्लगिनले डाटा सङ्कलन गर्दछ र यदि यसले डाटा इरेजर उपकरणलाई समर्थन गर्दछ भने हेर्न प्लगिन लेखकलाई सम्पर्क गर्नुहोस्। यो जानकारी <a href="%s">गोपनीयता नीति गाइड</a> मा उपलब्ध हुन सक्छ।

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ne_NP: यदि तपाईं निश्चित हुनुहुन्न भने, यदि प्लागिनले डाटा सङ्कलन गर्छ र डेटा निर्यातक उपकरणलाई समर्थन गर्छ भन्ने हेर्नका लागि प्लागिन दस्ताबेज जाँच गर्नुहोस् वा प्लागिन लेखकलाई सम्पर्क गर्नुहोस्। यो जानकारी <a href="%s">गोपनीयता नीति गाइड</a> मा उपलब्ध हुन सक्छ।

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
ne_NP: यदि तपाईं तलका कार्यहरू प्रयास गरिसकेपछि पनि यो चेतावनी देख्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईंले थप सहायताको लागि आफ्नो होस्टिंग प्रदायकलाई सम्पर्क गर्न आवश्यक हुन सक्छ।

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
ne_NP: तपाईं यस नेटवर्क को मालिक हुनुहुन्छ भने host&#8217;s डाटाबेस ठीक चलिरहेको छ र सबै टेबल त्रुटि मुक्त छन् भनेर जाँच गर्नुहोस् ।

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ne_NP: यदि तपाई अनिश्चित हुनुहुन्छ कि यो शब्दहरुको अर्थ के हो भनेर भने तपाईले सम्भवतः तपाईको होस्ट संग सम्पर्क गर्नु पर्छ। यदि तपाईलाई अहिले पनि सहायता को आवश्यकता छ, भने तपाई जुनै बेला<a href="%s">वर्डप्रेस सहायता फोरमहरु</a>मा जान सक्नु हुन्छ ।

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
ne_NP: यदि तपाईंको बुकमार्कलेट तान्न सक्नुहुन्न भने, निम्न कोड प्रतिलिपि गर्नुहोस् र नयाँ बुकमार्क सिर्जना गर्नुहोस् । नयाँ बुकमार्क गरेको युआरएल क्षेत्रमा कोड पेस्ट गर्नुहोस् ।

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ne_NP: यदि तपाईंले यसलाई परिवर्तन गर्नुभयो भने यो पुष्टि गर्न तपाईंको नयाँ ठेगानामा एउटा इमेल पठाइनेछ। <strong>पुष्टि नभएसम्म नयाँ इमेल ठेगाना सक्रिय हुनेछैन।</strong>

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
ne_NP: यदि तपाईंले यो लिंक मेटाउनु भयो भने स्थायी रूपमा मेटिनेछ, किनभने लिंकमा अझै रद्दीटोकरी सुबिधा उपलब्ध छैन ।

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
ne_NP: यदि तपाईं कोड गर्नुहुन्छ, वा सिक्न चाहनुहुन्छ भने, तपाईं धेरै तरिकामा प्राविधिक रूपमा योगदान गर्न सक्नुहुन्छ:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ne_NP: यदि तपाईलाई थाह छैन कि डेटाबेस कसरी स्थापित गर्ने हो भनेर भने तपाईले <strong>आफ्नो होस्ट संग सम्पर्क गर्नु पर्नेछ</strong>। यदि बाँकी सब विफल भयो, भने तपाइलाई<a href="%s">वर्डप्रेस सहायता फोरमहरु</a>मा सहायता मिल्न सक्छ।

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
ne_NP: तपाईं चाहनुहुन्छ भने हेडर तस्बिर आफ्नो साइट मा प्रदर्शन गर्न सबै, यो पृष्ठ हेडर छवि खण्ड को फेदमा "हेडर तस्बिर हटाउनुहोस्" बटन क्लिक गर्नुहोस्। तपाईं पछि हेडर छवि पुन: सक्षम गर्न चाहनुहुन्छ भने, तपाईंले भर्खरै अन्य छवि विकल्प मध्ये एक "परिवर्तनहरू बचत" चयन गर्नुहोस् र क्लिक छ।

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
ne_NP: यदि तपाईं आफ्नै तस्बिर अपलोड गर्न चाहनुहुन्न भने, यी मध्य कुनै एक सुन्दर हेडर प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, वा एक अनियमित तस्बिर देखाउन सक्नुहुन्छ।

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
ne_NP: तपाईं कुनै पनि थप आफ्नो %s साइट प्रयोग गर्न चाहनुहुन्न भने, तपाईँले यसलाई तलको फारम प्रयोग मेट्न सक्नुहुन्छ । जब तपाईं <strong>साइट स्थायी रुपमा मेटाउने </strong> क्लिक गर्नुहुन्छ, तपाईंलाई एउटा इमेलमा एक लिङ्क पठाइने छ। आफ्नो साइट मेटाउन त्यो लिंकमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
ne_NP: यदि तपाईं एक लेख सम्पादन वा प्रकाशित गर्नुहुन्छ भने, तपाईंको ब्राउजरमा एक अतिरिक्त कुकी बचत हुनेछ। यो कुकीमा कुनै व्यक्तिगत डेटा समावेश छैन र तपाईंले भर्खरै सम्पादन गर्नुभएको लेखको पोस्ट आईडीलाई मात्र सङ्केत गर्दछ। यो १ दिन पछि समाप्त हुन्छ।

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
ne_NP: यदि तपाईंसँग यस साइटमा खाता छ, वा टिप्पणीहरू छोड्नुभएको छ भने, तपाईंले हामीलाई प्रदान गर्नुभएको कुनै पनि डेटा सहित हामीले तपाईंको बारेमा राखेको व्यक्तिगत डेटाको निर्यात गरिएको फाइल प्राप्त गर्न अनुरोध गर्न सक्नुहुन्छ। तपाइँ हामीले तपाइँको बारेमा राखेका कुनै पनि व्यक्तिगत डेटा मेटाउन अनुरोध गर्न सक्नुहुन्छ। यसमा हामीले प्रशासनिक, कानुनी, वा सुरक्षा उद्देश्यका लागि राख्नु पर्ने कुनै पनि डाटा समावेश गर्दैन।

en: If you have entered a custom label, it will be prepended before the title.
ne_NP: यदि तपाईंले आफू अनुकूल लेबल प्रविष्ट गर्नुभएको छ भने, यो शीर्षकको अगाडि अघि बढाइनेछ।

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
ne_NP: तपाईंले कुनै पनि मेनु सिर्जना गर्नु भएको छैन भने, <strong>&#8217;नयाँ मेनु सिर्जना&#8217;लिङ्क क्लिक गर्नुहोस्</strong>

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
ne_NP: तपाईंसंग अर्को प्रणालीमा पोस्ट वा टिप्पणी छ भने, वर्डप्रेसले ती सामग्री यो साइटमा आयात गर्न सक्छ । सुरू गर्न, तलको कुनै आयात प्रणाली छनौट गर्नुहोस्:

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
ne_NP: यदि तपाईं हाम्रो साइटमा टिप्पणी छोड्नुहुन्छ भने तपाईं कुकीजमा आफ्नो नाम, ईमेल ठेगाना र वेबसाइट बचत गर्न अप्ट-इन गर्न सक्नुहुनेछ। यी तपाईंको सुविधाको लागि हो ताकि तपाईले अर्को टिप्पणी छोड्दा तपाइँको विवरण फेरि भर्नु पर्दैन। यी कुकीहरू एक वर्षसम्म टिक्नेछन्।

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
ne_NP: यदि तपाइँ एक टिप्पणी छोड्नुहुन्छ भने, टिप्पणी र यसको मेटाडेटा अनिश्चित कालको लागि राखिन्छ। यो हामी कुनै पनि फलो-अप टिप्पणीहरूलाई मध्यस्थता लाममा राख्नुको सट्टा स्वचालित रूपमा पहिचान गर्न र अनुमोदन गर्न सक्छौं।

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
ne_NP: यदि तपाईं गल्तीले यो स्क्रिन पुग्नुभयो र तपाईंको आफ्नै साइटहरू मध्ये कुनै भ्रमण गर्न चाहनुभएको
    छ भने यहाँ तपाईंलाई मद्दत गर्न केही सर्टकटहरू छन् ।

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ne_NP: यदि तपाइँ पासवर्ड रिसेट अनुरोध गर्नुहुन्छ भने, तपाइँको आईपी ठेगाना रिसेट इमेल मा समावेश गरिनेछ।

en: If you still want to prevent full page reloads, remove that block, then disable "Reload full page" again in the Query Block settings.
ne_NP: यदि तपाईं अझै पनि पूरा पृष्ठ पुन: लोड हुनबाट रोक्न चाहनुहुन्छ भने, त्यो ब्लक हटाउनुहोस्, त्यसपछि क्वेरी ब्लक सेटिङहरूमा फेरि "पूरा पृष्ठ पुन: लोड गर्नुहोस्" लाई नचल्ने बनाउनुहोस।

en: If you take over, the other user will lose editing control to the post, but their changes will be saved.
ne_NP: यदि तपाईले लिनुभयो भने, अन्य प्रयोगकर्ताले पोस्टमा सम्पादन नियन्त्रण गुमाउनेछन्, तर तिनीहरूका परिवर्तनहरू बचत हुनेछन्।

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
ne_NP: यदि तपाईं वेबसाइटमा छविहरू अपलोड गर्नुहुन्छ भने, तपाईंले एम्बेडेड स्थान डेटा ( ईएक्सआईएफ जीपीएस) समावेश भएका छविहरू अपलोड गर्नबाट बच्नुपर्छ। वेबसाइटमा आगन्तुकहरूले वेबसाइटमा छविहरूबाट कुनै पनि स्थान डेटा डाउनलोड र निकाल्न सक्दछन्।

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
ne_NP: यदि तपाइँ आफ्नो साइटलाई व्यावसायिक उद्देश्यका लागि प्रयोग गर्नुहुन्छ र तपाइँ व्यक्तिगत डेटाको थप जटिल सङ्कलन वा प्रशोधनमा संलग्न हुनुहुन्छ भने, तपाइँ हामीले पहिले नै छलफल गरिसकेका जानकारीको अतिरिक्त तपाइँको गोपनीयता नीतिमा निम्न जानकारीलाई ध्यान दिनुपर्छ।

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
ne_NP: यदि तपाइँ हाम्रो लगइन पृष्ठमा जानुभयो भने, तपाइँको ब्राउजरले कुकीहरू स्वीकार गर्दछ कि भनेर निर्धारण गर्नको लागि हामी अस्थायी कुकी सेट गर्नेछौं। यो कुकीमा कुनै व्यक्तिगत डाटा छैन र तपाईंले आफ्नो ब्राउजर बन्द गर्दा खारेज गरिन्छ।

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
ne_NP: यदि तपाईं साइटका आगन्तुकहरू आफैं दर्ता गर्न सक्षम हुन भन्ने चाहनुहुन्छ भने, सदस्यता बाकसमा चेक(टिक) गर्नुहोस्।  यदि तपाईं साइट प्रशासकले प्रत्येक नयाँ प्रयोगकर्ता दर्ता गर्ने भन्ने चाहनुहुन्छ भने, बक्स अनचेक छोड्नुहोस्।  कुनै पनि केसमा, तपाईं सबै नयाँ प्रयोगकर्ताहरूको लागि पूर्वनिर्धारित प्रयोगकर्ताको भूमिका सेट गर्न सक्नुहुनेछ.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
ne_NP: यदि तपाईं वर्गबाट ट्यागमा (वा विपरित) रूपान्तरण गर्न चाहनु हुन्छ भने, आयात स्क्रिनमा उपलब्ध <a href="%s">वर्ग तथा ट्याग परिवर्तक</a> प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
ne_NP: यदि तपाईं यस पेजको सम्पूर्ण जानकारी काम लाग्ने सूचीको रूपमा निर्यात गर्न चाहनुहुन्छ भने, मुनिको बटन प्रयोग गरेर क्लिपबोर्डमा कपि गर्न सक्नुहुन्छ। त्यसपछि तपाईं त्यो सूचीलाई टेक्स्ट फाइलमा पेस्ट गरेर तपाईंको हार्ड ड्राइभमा बचत गर्न सक्नुहुन्छ वा सपोर्ट ईन्जिनियर वा थिम / प्लगिन डेभलपरसंग आदानप्रदान गरिने इमेलमा पेस्ट गर्न सक्नुहुन्छ।

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
ne_NP: तपाईं निष्क्रिय विजेट (निष्क्रिय विजेट) राख्न दिने, आफ्नो कुनै पनि विजेट (विजेट) प्राप्त गर्न सेटिङ भविष्यको लागि बचत गर्न चाहनुहुन्छ भने। त्यहाँ तपाईंले तिनीहरूलाई कुनै पनि समयमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। परिवर्तन पटक, अधिक यदि उपयोगी यी विषयवस्तुहरू कम विषय वा विभिन्न विजेट क्षेत्र (विजेट क्षेत्रहरु) सहयोग गर्छ ।

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
ne_NP: यदि तपाईंको साइट देखिएन भने कृपया यस संजालको मालिकलाई सम्पर्क गर्नुहोस् ।

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
ne_NP: आफ्नो विषय एक भन्दा बढी पूर्वनिर्धारित हेडर छवि छ, वा तपाईँले एक भन्दा बढी अनुकूलन हेडर तस्बिर अपलोड गर्नुभएको छ भने, वर्डप्रेस आफ्नो साइट को प्रत्येक पृष्ठमा अंधाधुंध फरक छवि प्रदर्शन भएको विकल्प छ। यो सुविधा सक्षम गर्न अपलोड तस्बिरहरू वा पूर्वनिर्धारित चित्रहरु खण्ड गर्न अर्को "अनियमित" रेडियो बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
ne_NP: यदि तपाईंको थिममा धेरै मेनु छन् भने, तिनीहरूलाई स्पष्ट नाम दिइँदा, तपाईले तिनीहरूलाई व्यवस्थापन गर्न मद्दत हुनेछ।

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
ne_NP: यदि तपाईंको थिममा विजेट क्षेत्रहरू छन् भने, तपाईं त्यहाँ मेनु पनि थप गर्न सक्नुहुन्छ। <a href="%s">विजेट प्यानल</a>मा गएर &#8220;नेभिगेसन मेनु विजेट&#8221; थप गरी मेनुलाई साइडबार वा फुटरमा देखाउन सक्नुहुन्छ।

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
ne_NP: यदि तपाईंको वेब साइटले स्वचालित निर्णय लिने सेवा प्रदान गर्दछ भने - उदाहरणका लागि, ग्राहकहरूलाई क्रेडिटको लागि आवेदन दिन अनुमति दिने, वा विज्ञापन प्रोफाइलमा उनीहरूको डेटा जम्मा गर्ने - तपाईंले यो भइरहेको छ भनेर याद गर्नुपर्छ, र त्यो जानकारी कसरी प्रयोग गरिन्छ भन्ने बारे जानकारी समावेश गर्नुपर्छ। , त्यो एकत्रित डेटाको साथ के निर्णयहरू गरिन्छन्, र मानव हस्तक्षेप बिना गरिएका निर्णयहरूमा प्रयोगकर्ताहरूलाई कुन अधिकारहरू छन्।

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
ne_NP: यदि तपाईंको वेब साइटले तेस्रो पक्षहरूबाट प्रयोगकर्ताहरूको बारेमा डेटा प्राप्त गर्दछ, विज्ञापनदाताहरू सहित, यो जानकारी तपाईंको गोपनीयता नीतिको तेस्रो पक्ष डेटासँग सम्बन्धित खण्ड भित्र समावेश हुनुपर्छ।

en: Ignore
ne_NP: बेवास्ता गर्नुहोस्

en: Image
ne_NP: चित्र

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: चित्र <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: चित्रहरु<span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
ne_NP: चित्रको ठेगाना

en: Image CSS Class
ne_NP: चित्रको CSS क्लास

en: Image Caption
ne_NP: छवि क्याप्सन

en: Image Crop Help
ne_NP: छवि काँटछाँट सहायता

en: Image Editor Save Failed
ne_NP: चित्र सम्पादन बचत गर्ने प्रकृया विफल भयो

en: Image File
ne_NP: छवि फाइल

en: Image Position
ne_NP: छवि स्थिति

en: Image Processing Error
ne_NP: तस्बिर प्रशोधन त्रुटि

en: Image Rotation
ne_NP: तस्बिर घुमाई

en: Image Size
ne_NP: छवि आकार

en: Image Title Attribute
ne_NP: चित्रको शीर्षक गुण

en: Image URL
ne_NP: चित्रको ठेगाना

en: Image Upload Error
ne_NP: छवि अपलोड त्रुटि

en: Image Widget
ne_NP: तस्विर विजेट

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
ne_NP[0]: तस्विर विजेट (%d)
ne_NP[1]: तस्विर विजेटहरू (%d)

en: Image alignment
ne_NP: तस्बिर पङ्क्तिबद्धता

en: Image caption text
ne_NP: चित्रको क्याप्सन टेक्स्ट

en: Image could not be processed.
ne_NP: छवि प्रशोधन गर्न सकिएन ।

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
ne_NP: तस्बिर प्रशोधन गर्न सकिएन। कृपया पछाडि जानुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Image covers the space evenly.
ne_NP: तस्बिरले समान रूपमा ठाउँ कभर गर्दछ।

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
ne_NP: तस्विर छाँटकाँट क्षेत्र पूर्वावलोकन । माउस अन्तरक्रिया आवश्यक छ।

en: Image crop failed.
ne_NP: चित्रको कटाई विफल भयो ।

en: Image cropped and rotated.
ne_NP: तस्बिर क्रप गरियो र घुमाइयो।

en: Image cropped.
ne_NP: तस्बिर काँटछाँट गरियो।

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
ne_NP: तस्बिर डाटा अवस्थित छैन। कृपया तस्बिर पुन: अपलोड गर्नुहोस्।

en: Image default align
ne_NP: चित्रको पूर्वनिश्चित पंत्ति

en: Image default link type
ne_NP: चित्रको पूर्वनिश्चित लिंकको प्रकार

en: Image default size
ne_NP: चित्रको पूर्वनिश्चित आकार

en: Image description
ne_NP: चित्रको विवरण

en: Image details
ne_NP: चित्रको विवरण

en: Image edit.
ne_NP: तस्बिर सम्पादन।

en: Image flip failed.
ne_NP: चित्र पल्टाउने प्रकिया विफल भयो ।

en: Image format transforms
ne_NP: तस्बिर ढाँचा रूपान्तरणहरू

en: Image has a fixed width.
ne_NP: तस्बिरको निश्चित चौडाइ छ।

en: Image inserted.
ne_NP: तस्बिर सम्मिलित गरियो |

en: Image is contained without distortion.
ne_NP: तस्बिर कुनै विरूपण बिना समावेश गरिएको छ।

en: Image is scaled and cropped to fill the entire space without being distorted.
ne_NP: तस्बिरलाईलाई विकृत नगरी सम्पूर्ण ठाउँ भर्नको लागि मापन र क्रप गरिएको छ।

en: Image is scaled to fill the space without clipping nor distorting.
ne_NP: तस्बिरलाई क्लिपिङ वा विकृत नगरी ठाउँ भर्न मापन गरिएको छ।

en: Image metadata is inconsistent.
ne_NP: छवि मेटाडाटा असंगत छ ।

en: Image resize failed.
ne_NP: चित्रको आकार बदल्ने कार्य विफल भयो ।

en: Image restored successfully.
ne_NP: छवि सफलतापूर्वक पुनःस्थापित गरियो ।

en: Image rotate failed.
ne_NP: चित्र घुमाउने प्रकृया विफल भयो ।

en: Image rotated.
ne_NP: तस्बिर घुमाइयो।

en: Image saved
ne_NP: छवि बचत गरियो

[ctx: Image scaling options]
en: Scale
ne_NP: स्केल

[ctx: Image settings]
en: Settings
ne_NP: सेटिङहरु

en: Image size
ne_NP: तस्बिरको आकार

en: Image size in pixels
ne_NP: पिक्सेलमा तस्बिर  आकार

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
ne_NP: पूर्ण आकार

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
ne_NP: ठुलो

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
ne_NP: मझौला

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
ne_NP: सानो तस्वीर

en: Image size presets
ne_NP: पूर्वनिर्धारित तस्बिरको आकार

en: Image sizes
ne_NP: छवि आकार

en: Image uploaded and inserted.
ne_NP: तस्बिर अपलोड र सम्मिलित गरियो।

en: Image uploaded.
ne_NP: तस्विर अप्लाेड भयो ।

en: Image width
ne_NP: तस्बिरको चौडाइ

en: Image will be stretched and distorted to completely fill the space.
ne_NP: तस्बिर विस्तारित हुनेछ र पूर्ण रूपमा ठाउँ भर्नको लागि विकृत गरिनेछ।

en: Image, Date, & Title
ne_NP: तस्विर, मिती र शिर्षक

en: ImageMagick supported file formats
ne_NP: ImageMagick समर्थन गर्ने फाइलका प्रकारहरु

en: ImageMagick version number
ne_NP: ImageMagick संस्करण नं.

en: ImageMagick version string
ne_NP: ImageMagick संस्करण स्ट्रिङ

en: Images
ne_NP: चित्रहरु

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
ne_NP: तस्वीरहरु वास्तविक भन्दा ठुलो आकारमा मापन गर्न सकिँदैन।

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
ne_NP: ठ्याक्कै <strong>%1$d &times; %2$d पिक्सेल</strong> आकारको तस्बिर जस्ताको तस्तै प्रयोग गरिनेछ ।

en: Images should be at least %s tall.
ne_NP: तस्बिरहरू कम्तिमा %s अग्लो हुनुपर्छ ।

en: Images should be at least %s wide.
ne_NP: तस्बिरहरू कम्तिमा %s चौडा हुनुपर्छ ।

en: Imagick Resource Limits
ne_NP: Imagick स्रोत सीमा

en: Imagick version
ne_NP: Imagick भर्सन

en: Immediately
ne_NP: तुरुन्तै

en: Import
ne_NP: आयात गर्नुहोस्

en: Import Classic Menus
ne_NP: क्लासिक मेनुहरु आयात गर्नुहोस्

en: Import links in OPML format.
ne_NP: ओपिएमएल ढाँचामा लिंक आयात गर्नुहोस ।

en: Import pattern from JSON
ne_NP: जेसनबाट प्याटर्न आयात गर्नुहोस्

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
ne_NP: टम्ब्लरको एपीआईबाट पोस्ट तथा मिडिया आयात गर्नुहोस ।

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
ne_NP: मुभेबल टाईप र टाईपप्याड ब्लगबाट पोस्ट र कमेन्ट अयात गर्नुहोस ।

en: Import posts from LiveJournal using their API.
ne_NP: लाईभजर्नलको एपीआई प्रयोग गरेर पोस्ट आयत गर्नुहोस ।

en: Import posts from an RSS feed.
ne_NP: आरएसएस फीडबाट पोस्टहरु आयात गर्नुहोस।

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
ne_NP: ब्लगर ब्लगबाट पोस्ट, टिप्पणी र प्रयोगकर्ता आयात गर्नुहोस ।

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
ne_NP: वर्डप्रेसको निर्यात फाइलबाट पोस्ट, पृष्ठ, टिप्पणीहरू, कस्टम फिल्डहरू, वर्गहरु र ट्यागहरु आयात गर्नुहोस ।

en: Import widget area
ne_NP: विजेट क्षेत्र आयात गर्नुहोस्

en: Important:
ne_NP: महत्वपूर्ण:

en: Imported "%s" from JSON.
ne_NP: जेसनबाट "%s" आयात गरियो।

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
ne_NP: %1$s को, %2$s विधि प्रयोग गर्नुहोस्,%3$s विधि होइन। %4$s हेर्नुहोस्।

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
ne_NP: यो साइट के को बारेमा हो? केही शब्दमा ब्याख्या गर्नुहोस्! उदहारणका लागि: &#8220;%s.&#8221;

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
ne_NP: यो एक व्यापक गोपनीयता नीति लेख्न आफ्नो जिम्मेवारी छ, यो गोपनीयता मा सबै राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय कानूनी आवश्यकताहरु प्रतिबिम्बित सुनिश्चित गर्न, र आफ्नो नीति वर्तमान र सही राख्न|

en: In quoting others, we cite ourselves.
ne_NP: अरूलाई उद्धृत गर्दै, हामी आफैंलाई उद्धृत गर्दछौं।

en: In reply to %s.
ne_NP: %s को जवाफ।

en: In reply to: %s
ne_NP: यसको जवाफमा: %s

en: In response to
ne_NP: यसको जवाफमा

en: In response to: %s
ne_NP: यसको प्रतिक्रियामा: %s

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
ne_NP: <strong>लेखक</strong> स्तम्भमा, लेखकको नाम, इमेल ठेगाना, र ब्लग युआरएल साथै, टिप्पणीकार आइपि ठेगानामा देखाइएको छ। यो लिंक क्लिक तपाईं यो आइपी ठेगाना बनाइएका सबै टिप्पणीहरू देखाउनेछ ।

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
ne_NP: <strong>टिप्पणी</strong> कोलममा, जुनै पनि टिप्पणीमा होभर गर्दा विभिन्न विकल्पहरु देखिन्छन जस्तै अनुमोदन गर्ने, प्रतिक्रिया दिने (र अनुमोदन गर्ने), द्रुत सम्पादन, सम्पादन, स्पाम चिनो लगाउने, रद्दीटोकरीमा पठाउने, आदि।

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
ne_NP:  <strong>यसको जवाफ</strong> स्तम्भ मा, त्यहाँ तीन तत्व छन। पाठ टिप्पणी प्रेरित कि पोस्ट को नाम हो, र त्यो प्रविष्टि लागि पोस्ट सम्पादक जोडिन्छ।पोस्ट हेर्नुहोस् लिंक तपाईंको प्रत्यक्ष साइट मा छ कि पोस्टमा जान्छ। यहाँ सानो नम्बर बबलमा पोस्ट प्राप्त गरेको छ स्वीकृत टिप्पणी संख्या देखाउँछ। यदि बाँकी टिप्पणीहरू छन् भने, बाँकी टिप्पणीहरू संख्या एक रातो सूचना सर्कल प्रदर्शित हुन्छ। सूचना सर्कल टिप्पणी स्क्रीन पोस्ट मा मात्र बाँकी टिप्पणीहरू देखाउन फिल्टर हुनेछ।

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
ne_NP: <strong>पेश मितिमा</strong>, टिप्पणी तपाईँको साइटमा बाँकी थियो मिति र समय देखिन्छ। मिति / समय लिंकमा क्लिक तपाईंको प्रत्यक्ष साइट मा टिप्पणी गर्न हुनेछ।

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ne_NP: यो पृष्ठ हेडर पाठ खण्डमा तपाईंले यो पाठ प्रदर्शन वा लुकाउन कि चयन गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईं पनि रंग चयन गर्नुहोस् बटन र एक वैध HTML हेक्स मूल्य मा या त टाइप, जस्तै क्लिक गरेर पाठ को लागि एक रंग चयन गर्न सक्नुहुन्छ रातो लागि "#ff0000", वा रङ टिप्ने प्रयोग गरेर रंग छानेर।

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
ne_NP: जानकारी ट्याबमा, तपाईंले आफ्नो वर्डप्रेस साइट, सर्भर, र डाटाबेसको कन्फिगरेसनको बारेमा सबै विवरणहरू पाउनुहुनेछ। त्यहाँ एक निर्यात सुविधा पनि छ जसले तपाईंलाई समर्थन प्राप्त गर्दा तपाईंको साइटमा समस्याहरू समाधान गर्न मद्दतको लागि क्लिपबोर्डमा तपाईंको साइटको बारेमा सबै जानकारी प्रतिलिपि गर्न अनुमति दिन्छ।

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
ne_NP: स्थिति ट्याबमा, तपाईं तपाईंको वर्डप्रेस कन्फिगरेसनका साथ तपाईंको ध्यान आवश्यक पर्ने अन्य चिजहरुको बारेमा महत्वपूर्ण जानकारी देख्न सक्नुहुन्छ|

en: In the WordPress editor, each paragraph, image, or video is presented as a distinct “block” of content.
ne_NP: वर्डप्रेस सम्पादकमा, प्रत्येक अनुच्छेद, तस्बिर, वा भिडियो सामग्रीको एक अलग "ब्लक" को रूपमा प्रस्तुत गरिन्छ।

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
ne_NP: सम्पादन क्षेत्रमा, ट्याब कुञ्जीले ट्याब क्यारेक्टर प्रविष्ट गर्दछ।

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
ne_NP: यो मामलामा, वर्डप्रेसले तपाईंकाे %s प्लगिनमा एक त्रुटि भेट्टायो।

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
ne_NP: यो मामलामा, वर्डप्रेसले तपाईंकाे %s थिममा एक त्रुटि भेट्टायो।

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले वेब साइटद्वारा सङ्कलन वा प्रशोधन गरिएको व्यक्तिगत डाटा कति समयसम्म राख्नु हुन्छ भनी व्याख्या गर्नुपर्छ। तपाईंले प्रत्येक डेटासेटलाई कति समयसम्म राख्नुहुन्छ र किन राख्नुहुन्छ भन्ने तालिका बनाउनु तपाईंको जिम्मेवारी हो, त्यो जानकारी यहाँ सूचीबद्ध गर्न आवश्यक छ। उदाहरणका लागि, तपाईंले छ महिनाको लागि सम्पर्क फारम प्रविष्टिहरू, एक वर्षको लागि विश्लेषणात्मक रेकर्डहरू, र दस वर्षको लागि ग्राहक खरिद रेकर्डहरू राख्नुहुन्छ भनी भन्न सक्नुहुन्छ।

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले आफ्ना प्रयोगकर्ताहरूको डाटा सुरक्षित राख्न के-कस्ता उपायहरू अपनाउनुभएको छ भनी व्याख्या गर्नुपर्छ। यसले इन्क्रिप्शन जस्ता प्राविधिक उपायहरू समावेश गर्न सक्छ; सुरक्षा उपायहरू जस्तै दुई कारक प्रमाणीकरण; र डेटा सुरक्षामा कर्मचारी प्रशिक्षण जस्ता उपायहरू। यदि तपाईंले गोपनीयता प्रभाव मूल्याङ्कन गर्नुभएको छ भने, तपाईंले यसलाई यहाँ पनि उल्लेख गर्न सक्नुहुन्छ।

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले डेटा उल्लङ्घनहरू सम्भावित वा वास्तविक, जस्तै आन्तरिक रिपोर्टिङ प्रणालीहरू, सम्पर्क संयन्त्रहरू, वा बग बाउन्टीहरू सम्बोधन गर्न तपाईंसँग कुन प्रक्रियाहरू छन् भनी व्याख्या गर्नुपर्छ।

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले आफ्ना प्रयोगकर्ताहरूसँग तिनीहरूको डेटामा कुन अधिकारहरू छन् र उनीहरूले ती अधिकारहरू कसरी प्रयोग गर्न सक्छन् भनेर व्याख्या गर्नुपर्छ।

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले युरोपियन युनियन बाहिर आफ्नो साइट डेटाको सबै स्थानान्तरणहरू सूचीबद्ध गर्नुपर्छ र त्यस डेटालाई युरोपेली डेटा सुरक्षा मापदण्डहरूमा सुरक्षित गर्ने माध्यमहरू वर्णन गर्नुपर्छ। यसले तपाइँको वेब होस्टिंग, क्लाउड भण्डारण, वा अन्य तेस्रो पक्ष सेवाहरू समावेश गर्न सक्छ।

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले साझेदारहरू, क्लाउड-आधारित सेवाहरू, भुक्तानी प्रोसेसरहरू, र तेस्रो पक्ष सेवा प्रदायकहरू सहित, तपाईंले साइट डेटा साझेदारी गर्ने सबै तेस्रो पक्ष प्रदायकहरूको नाम र सूची बनाउनु पर्छ, र तपाईंले उनीहरूसँग कुन डाटा र किन साझेदारी गर्नुहुन्छ भनेर नोट गर्नुहोस्। सम्भव भएमा तिनीहरूको आफ्नै गोपनीयता नीतिहरूमा लिङ्क गर्नुहोस्।

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले प्रयोगकर्ताहरू र साइट आगन्तुकहरूबाट सङ्कलन गरेको व्यक्तिगत डेटालाई ध्यान दिनुपर्छ। यसमा नाम, इमेल ठेगाना, व्यक्तिगत खाता प्राथमिकताहरू जस्ता व्यक्तिगत डेटा समावेश हुन सक्छ; लेनदेन डेटा, जस्तै खरिद जानकारी; र प्राविधिक डेटा, जस्तै कुकीहरू बारे जानकारी।

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
ne_NP: यो सेक्सनमा तपाईले आफ्नो युआरएल नोट गर्नु पर्छ साथसाथै कम्पनीको नाम, व्यक्ति र उसको सम्पर्क विवरण पनि नोट गर्नु पर्छ।

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
ne_NP: यस खण्डमा तपाईंले गोपनीयता-विशेष सरोकारहरूको लागि सम्पर्क विधि प्रदान गर्नुपर्छ। यदि तपाइँसँग डाटा सुरक्षा अधिकारी हुनु आवश्यक छ भने, तिनीहरूको नाम र पूर्ण सम्पर्क विवरणहरू यहाँ सूचीबद्ध गर्नुहोस्।

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
ne_NP: यस उपखण्डमा तपाईले तपाइँको वेब साइटले प्रयोग गर्ने कुकीहरू सूचीबद्ध गर्नुपर्छ, तपाइँको प्लगइनहरू, सोशल मिडिया, र एनालिटिक्सद्वारा सेट गरिएका कुकीहरू सहित। हामीले कुकीहरू प्रदान गरेका छौं जुन वर्डप्रेसले पूर्वनिर्धारित रूपमा स्थापना गर्दछ।

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
ne_NP: यस उपखण्डमा तपाईंले कुन एनालिटिक्स प्याकेज प्रयोग गर्नुहुन्छ, प्रयोगकर्ताहरूले एनालिटिक्स ट्र्याकिङबाट कसरी अप्ट आउट गर्न सक्छन्, र छ भने तपाईंको एनालिटिक्स प्रदायकको गोपनीयता नीतिको लिङ्क राख्नु पर्छ।

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
ne_NP: यस उपखण्डमा तपाईले टिप्पणीहरू मार्फत कुन जानकारी लिइएको छ भनेर ध्यान दिनुपर्छ। हामीले वर्डप्रेसले पूर्वनिर्धारित रूपमा सङ्कलन गर्ने डाटालाई नोट गरेका छौं।

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
ne_NP: यस उपखण्डमा तपाईंले मिडिया फाइलहरू अपलोड गर्न सक्ने प्रयोगकर्ताहरूद्वारा के जानकारी खुलासा गर्न सकिन्छ भनेर ध्यान दिनुपर्छ। सबै अपलोड गरिएका फाइलहरू सामान्यतया सार्वजनिक रूपमा पहुँचयोग्य हुन्छन्।

en: Inactive Plugins
ne_NP: निष्क्रिय प्लगिनहरू

en: Inactive Sidebar (not used)
ne_NP: निष्क्रिय साइडबार (प्रयोग नभएको)

en: Inactive Themes
ne_NP: निष्क्रिय थिमहरु

en: Inactive Widgets
ne_NP: निष्क्रिय विजेटहरु

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
ne_NP: निष्क्रिय प्लगिनहरु आक्रमणकारीहरूको लागि लोभलाग्दो लक्ष्य हुन सक्छन्। यदि तपाईं कुनै प्लगिन प्रयोग गर्नु हुन्न भने, त्यसलाई हटाउन हाम्रो सुझाव छ।

en: Inactive widgets
ne_NP: निष्क्रिय विजेटहरु

en: Include
ne_NP: समावेश गरियो

en: Include headings down to level
ne_NP: स्तरसम्मका हेडिङहरू समावेश गर्नुहोस्

en: Include headings from all pages (if the post is paginated).
ne_NP: सबै पृष्ठहरूबाट शीर्षकहरू समावेश गर्नुहोस् (यदि पोस्ट पृष्ठांकित छ भने)।

en: Include the label as part of the link
ne_NP: लिङ्कको अंशको रूपमा लेबल समावेश गर्नुहोस्

en: Includes
ne_NP: समावेश

en: Includes every template part defined for any area.
ne_NP: कुनै पनि क्षेत्रका लागि परिभाषित गरिएका हरेक टेम्प्लेट पार्टहरू समावेश गर्दछ।

en: Including all heading levels in the table of contents.
ne_NP: सामग्री सूचीमा सबै हेडिङ स्तरहरू समावेश गर्दै।

en: Incompatible Archive.
ne_NP: प्रतिकूल सङ्ग्रह।

en: Incorrect post password.
ne_NP: गलत पोस्ट पासवर्ड।

en: Incorrect username or password.
ne_NP: गलत प्रयोगकर्ताको नाम वा पासवर्ड ।

en: Increase indent
ne_NP: इन्डेट बढाउनुहोस्

en: Indent
ne_NP: इन्डेन्ट

en: Indent a list by pressing <kbd>space</kbd> at the beginning of a line.
ne_NP: रेखाको सुरुमा <kbd>space</kbd> थिचेर सूची इन्डेन्ट गर्नुहोस्।

en: Indent list item
ne_NP: इन्डेन्ट सूची आइटम

en: Indian
ne_NP: भारतिय

en: Indian rupee
ne_NP: भारतीय रुपैयाँ

en: Indiana
ne_NP: इन्डियाना

en: Indianapolis
ne_NP: इंडियानापोलिस

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
ne_NP: यदि टेम्प्लेट अनुकूलन वा टेम्प्लेट पदानुक्रमको अंश हो भने संकेत गर्दछ

[ctx: Indicates these doutone filters are created by the user.]
en: Custom
ne_NP: कस्टम (अनुकूलन)

[ctx: Indicates these duotone filters come from WordPress.]
en: Default
ne_NP: पूर्वनिर्धारित

[ctx: Indicates these duotone filters come from the theme.]
en: Theme
ne_NP: थिम

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
ne_NP: पूर्वनिर्धारित

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
ne_NP: थिम

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
ne_NP: कस्टम

en: Indicates whether the current variation is the default one.
ne_NP: संकेत गर्दछ कि वर्तमान भिन्नता पूर्वनिर्धारित हो।

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
ne_NP: व्यक्तिगत पोष्टहरूले यी सेटिङहरूलाई ओभरराइड गर्न सक्छन्। यहाँ गरिएका परिवर्तनहरू नयाँ पोस्टहरूमा मात्र लागू हुनेछन्।

en: Indonesian
ne_NP: इंडोनेशियाई

en: Industry regulatory disclosure requirements
ne_NP: उद्योग नियामक प्रकटीकरण आवश्यकताहरू

en: Inexistent terms.
ne_NP: अस्तित्वहीन टर्महरु ।

en: Info
ne_NP: जानकारी

en: Initials (Generated)
ne_NP: पूर्वाक्षर (उत्पन्न गरिएको)

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
ne_NP: शैलीको लागि आवश्यक इन्लाईन CSS कोड जस्ले CSS क्लास रेजिस्टर गर्छ।

en: Inline code
ne_NP: इनलाइन कोड

en: Inline image
ne_NP: ईनलाईन तस्बिर

en: Inline label
ne_NP: इनलाइन लेबल

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
ne_NP: ईनलाईन टुलबार (जब कुनै चित्र, लिंक वा परावलोकन छान्नु भएको छ)

en: Inner blocks use content width
ne_NP: भित्री ब्लकले सामग्रीको चौडाइ प्रयोग गर्दछ

en: Inner shadow
ne_NP: भित्री छायाँ

en: Input parameters for the ability execution.
ne_NP: क्षमता कार्यान्वयनका लागि इनपुट प्यारामिटरहरू।

en: Insert
ne_NP: राख्नुहोस्

en: Insert Page Break tag
ne_NP: पृष्ठ विभाजन ट्याग राख्नुहोस्

en: Insert Read More tag
ne_NP: थप पढ्नुहोस् ट्याग राख्नुहोस्

en: Insert a link to a post or page.
ne_NP: एउटा पोष्ट वा पृष्ठमा लिङ्क राखिदिनुहोस्

en: Insert a new block after the selected block(s).
ne_NP: चयनित ब्लक (हरू) पछि नयाँ ब्लक सम्मिलित गर्नुहोस्।

en: Insert a new block before the selected block(s).
ne_NP: चयन गरिएका ब्लक (हरू) भन्दा नयाँ ब्लक सम्मिलित गर्नुहोस्।

en: Insert a table for sharing data.
ne_NP: डाटा साझा गर्नको लागि एक टेबल घुसाउनुहोस्।

en: Insert audio playlist
ne_NP: अडियो प्लेलिष्ट राख्नुहोस्

en: Insert column after
ne_NP: स्तम्भ पछाडी राख्नुहोस्

en: Insert column before
ne_NP: स्तम्भ अगाडि राख्नुहोस्

en: Insert date/time
ne_NP: गते / समय राख्नुहोस्

en: Insert external image
ne_NP: बाहिरको तस्बिर सम्मिलित गर्नुहोस्

en: Insert from URL
ne_NP: URLबाट राख्नुहोस्

en: Insert gallery
ne_NP: ग्यालरी थप्नुहोस्

en: Insert image
ne_NP: तस्वीर राख्नुहोस्

en: Insert into Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेसन मेनुमा प्रविस्ट गर्नुहोस्

en: Insert into Post
ne_NP: पोस्टमा राख्नुहोस्

en: Insert into page
ne_NP: पृष्ठमा थप्नुहोस्

en: Insert into post
ne_NP: लेखमा थप्नुहोस्

en: Insert into template
ne_NP: टेम्पलेटमा थप्नुहोस्

en: Insert into template part
ne_NP: टेम्प्लेट भागमा घुसाउनुहोस्

en: Insert link
ne_NP: लिंक छिराउनुहोस्

en: Insert media from another website
ne_NP: अर्को वेबसाइटबाट मिडिया हाल्नुहोस

en: Insert row after
ne_NP: पंक्ति पछाडी राख्नुहोस्

en: Insert row before
ne_NP: पंक्ति अगाडि राख्नुहोस्

en: Insert table
ne_NP: टेबुल राख्नुहोस्

en: Insert video
ne_NP: भिडियो राख्नुहोस्

en: Insert video playlist
ne_NP: भिडियो प्लेलिस्ट राख्नुहोस्

en: Insert/edit code sample
ne_NP: नमूना कोड राख्नुहोस् / सम्पादन गर्नुहोस्

en: Insert/edit image
ne_NP: चित्र राख्नुहोस् / सम्पादन गर्नुहोस्

en: Insert/edit link
ne_NP: लिंक राख्ने / सम्पादन गर्ने

en: Insert/edit media
ne_NP: मिडिया राख्नुहोस् / सम्पादन गर्नुहोस्

en: Inserted text
ne_NP: भित्र हालिएको पाठ

en: Inserter
ne_NP: सम्मिलक

en: Inserting Media
ne_NP: मेडिया हालिदै

en: Inset
ne_NP: इन्सेट

en: Install
ne_NP: जडान गर्नुहोस्

en: Install %s now
ne_NP: %s स्थापना गर्नुहोस्

en: Install &amp; Preview
ne_NP: स्थापना र पूर्वावलोकन

en: Install Fonts
ne_NP: फन्ट स्थापना

en: Install Now
ne_NP: अब स्थापना गर्नुहोस् ।

en: Install Parent Theme
ne_NP: प्यारेन्ट थिम स्थापना गर्नुहोस्

en: Install Press This
ne_NP: प्रेस दिस स्थापना गर्नुहोस्

en: Install Themes
ne_NP: थिमहरु स्थापित गर्नुहोस।

en: Install and preview theme: %s
ne_NP: थिम स्थापना र पूर्वावलोकन गर्नुहोस्: %s

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
ne_NP: ‘गुगल फन्टहरू’ बाट स्थापना गर्नुहोस्। फन्टहरू तपाईँको साइटमा प्रतिलिपि गरिन्छन् र त्यहीँबाट उपलब्ध गराइन्छन्।

en: Install the latest version of WordPress
ne_NP: वर्डप्रेसको नयाँ संस्करण स्थापना गर्नुहोस्

en: Installation Required
ne_NP: स्थापना आवश्यक छ

en: Installation failed.
ne_NP: स्थापना असफल |

en: Installed Plugins
ne_NP: स्थापित प्लगिनहरु

en: Installed themes
ne_NP: स्थापित थिमहरु

en: Installed.
ne_NP: स्थापित !

en: Installing…
ne_NP: स्थापना हुँदै...

en: Instance settings of the widget, if supported.
ne_NP: विजेटको उदाहरण सेटिंगहरु, यदि समर्थित।

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
ne_NP: यस XML-RPC विधिमा अपर्याप्त तर्कहरु पठाइएको छ ।

en: Interactivity directives were detected inside an incompatible %1$s tag. These directives will be ignored in the server side render.
ne_NP: प्रतिकूल %1$s ट्याग भित्र अन्तरक्रियात्मक निर्देशहरू फेला परेका छन्। यी निर्देशहरू सर्भर साइड रेन्डर गर्दा बेवास्ता गरिनेछन्।

en: Interactivity directives were detected on an incompatible %1$s tag when processing "%2$s". These directives will be ignored in the server side render.
ne_NP: "%2$s" प्रक्रिया गर्दा प्रतिकूल %1$s ट्यागमा अन्तरक्रियाशील निर्देशनहरू पत्ता लागे। यी निर्देशनहरू सर्भर साइड रेन्डरमा बेवास्ता गरिनेछन्।

en: Interface
ne_NP: इन्टरफेस

en: Internal search handler error.
ne_NP: आन्तरिक खोज ह्यान्डलर त्रुटि।

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
ne_NP: इन्टरनेट एक्सप्लोरर (Internet Explorer) ले तपाईंलाई उत्कृष्ट वर्डप्रेस अनुभव दिँदैन। तपाईंको साइटबाट उत्कृष्ट अनुभव प्राप्त गर्न माइक्रोसफ्ट एज  (Microsoft Edge) वा अर्को थप आधुनिक ब्राउजर  मा स्विच गर्नुहोस्।

[ctx: Intrinsic block width in flex layout]
en: Fit
ne_NP: फिट

en: Introduce yourself.
ne_NP: आफ्नो परिचय दिनुहोस्।

en: Introduction
ne_NP: परिचय

en: Inuvik
ne_NP: इनुभिक

en: Invalid
ne_NP: अमान्य

en: Invalid API response code (%d).
ne_NP: अवैध एपीआई प्रतिक्रिया कोड (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
ne_NP: Content-Disposition गलत आपूर्ति गरिएको छ । Content-Disposition लाइ `attachment; filename="image.png"` वा यस्तै ढाँचामा राखिनु पर्छ ।

en: Invalid JSON body passed.
ne_NP: अमान्य जेसन सामग्री पास गरियो ।

en: Invalid JSONP callback function.
ne_NP: अवैध जेसनपी कलब्याक फंक्सन ।

en: Invalid URL
ne_NP: अबैध युआरएल

en: Invalid URL format.
ne_NP: अमान्य युआरएल ढाँचा।

en: Invalid URL pattern context %s.
ne_NP: अवैध URL ढाँचाको सन्दर्भ %s।

en: Invalid URL.
ne_NP: अबैध युआरएल

en: Invalid action name.
ne_NP: अमान्य कार्य नाम।

en: Invalid activation key.
ne_NP: अमान्य सक्रिय गर्ने साँचो ।

en: Invalid address:
ne_NP: अमान्य ठेगाना:

en: Invalid arguments passed to this XML-RPC method. Requires two integers.
ne_NP: यो XML-RPC विधिमा अमान्य आर्गुमेन्टहरू पठाइयो। दुईवटा पूर्णाङ्क आवश्यक हुन्छन्।

en: Invalid attachment ID.
ne_NP: अमान्य संलग्ऩ वस्तु पहिचान

en: Invalid attribute name.
ne_NP: अमान्य विशेषता नाम।

en: Invalid author ID.
ne_NP: अमान्य लेखक पहिचान ।

en: Invalid block type.
ne_NP: अमान्य ब्लक प्रकार ।

en: Invalid block.
ne_NP: अवैध ब्लक।

en: Invalid changeset UUID
ne_NP: अमान्य चेन्जसेट युयुआइडि

en: Invalid comment ID.
ne_NP: अमान्य टिप्पणी पहिचान ।

en: Invalid comment author ID.
ne_NP: अमान्य टिप्पणी लेखक आईडी ।

en: Invalid comment content.
ne_NP: अवैध टिप्पणी सामग्री।

en: Invalid comment status.
ne_NP: अमान्य टिप्पणी स्थिति ।

en: Invalid cookie format.
ne_NP: अमान्य कुकि ढाँचा।

en: Invalid cookie.
ne_NP: अमान्य कुकि।

en: Invalid data provided.
ne_NP: अमान्य डाटा प्रदान गरियो ।

en: Invalid data. No selected item.
ne_NP: अमान्य डाटा। कुनै आइटम चयन गरिएको छैन।

en: Invalid data. The item does not exist.
ne_NP: अमान्य डाटा। आइटम अवस्थित छैन।

en: Invalid data. Unknown state.
ne_NP: अवैध डेटा। अज्ञात अवस्था।

en: Invalid data. Unknown type.
ne_NP: अमान्य डाटा। अज्ञात प्रकार।

en: Invalid date.
ne_NP: अवैध मिति ।

en: Invalid email address in request.
ne_NP: अवैध इमेल ठेगाना अनुरोध।

en: Invalid email address when generating personal data export file.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात फाइल उत्पन्न गर्दा अवैध इमेल ठेगाना।

en: Invalid email address.
ne_NP: अवैध इमेल ठेगाना ।

en: Invalid featured media ID.
ne_NP: अमान्य विशेष मिडिया आइडि ।

en: Invalid fetchpriority `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
ne_NP: स्क्रिप्ट दर्ता गर्ने क्रममा `%2$s` का लागि अमान्य fetchpriority `%1$s` परिभाषित गरिएको छ।

en: Invalid fetchpriority: %s
ne_NP: अमान्य fetchpriority: %s

en: Invalid file type
ne_NP: अमान्य फाइलको प्रकार

en: Invalid form submission.
ne_NP: अमान्य फारम पेश ।

en: Invalid header name or value
ne_NP: अमान्य हेडर नाम वा मान

en: Invalid hex color.
ne_NP: अमान्य हेक्स रंग।

en: Invalid host entry:
ne_NP: अमान्य होस्टप्रविष्टि:

en: Invalid host:
ne_NP: अमान्य होस्ट:

en: Invalid icon property: "%s".
ne_NP: अमान्य आइकन गुण: "%s".

en: Invalid image URL.
ne_NP: अमान्य छवि युआरएल

en: Invalid item ID.
ne_NP: अमान्य आइटम आइडि

en: Invalid item ID. You can view all media items in the <a href="upload.php">Media Library</a>.
ne_NP: अमान्य वस्तु आईडी। तपाईं <a href="upload.php">मिडिया लाइब्रेरी</a> मा सबै मिडिया वस्तुहरू हेर्न सक्नुहुन्छ।

en: Invalid key.
ne_NP: अमान्य साँचो

en: Invalid menu ID.
ne_NP: अमान्य मेनु पहिचान

en: Invalid menu location.
ne_NP: अवैध मेनु स्थान।

en: Invalid object type.
ne_NP: अमान्य वस्तु प्रकार

en: Invalid page template.
ne_NP: अमान्य पृष्ठ टेम्प्लेट ।

en: Invalid parameter(s): %s
ne_NP: अमान्य प्यारामिटर(हरु): %s

en: Invalid parameter.
ne_NP: अवैध प्यारामिटर ।

en: Invalid parameters.
ne_NP: अमान्य प्यारामिटरहरु।

en: Invalid password.
ne_NP: अमान्य पासवर्ड।

en: Invalid personal data action.
ne_NP: अवैध व्यक्तिगत डेटा कार्य।

en: Invalid personal data request.
ne_NP: अमान्य व्यक्तिगत डाटा अनुरोध।

en: Invalid plugin page.
ne_NP: अमान्य प्लगिन पृष्ठ

en: Invalid plugin path.
ne_NP: अमान्य प्लगिन मार्ग ।

en: Invalid post
ne_NP: अमान्य लेख

en: Invalid post ID.
ne_NP: अमान्य लेख पहिचान ।

en: Invalid post format.
ne_NP: अमान्य लेखको प्रकार

en: Invalid post parent ID.
ne_NP: अबैध पोस्ट प्यारेन्ट आइडी।

en: Invalid post type.
ne_NP: अमान्य लेख प्रकार ।

en: Invalid post.
ne_NP: अमान्य लेख ।

en: Invalid recovery key format.
ne_NP: पुन: प्राप्ति कुञ्जी अमान्य ढाँचा।

en: Invalid recovery key.
ne_NP: पुन: प्राप्ति कुञ्जी अमान्य।

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात फाइल उत्पन्न गर्दा आएको अवैध अनुरोध आईडी।

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
ne_NP: निर्यात गर्न व्यक्तिगत डेटा मर्ज गर्दा अवैध अनुरोध ID भेटियो।

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
ne_NP: मेटाउने व्यक्तिगत डेटा प्रशोधन गर्दा अवैध अनुरोध ID भेटियो।

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात इमेल पठाउँदा अवैध अनुरोध आइडी(ID) भेटियो।

en: Invalid request ID.
ne_NP: अमान्य अनुरोध आइडी(ID)।

en: Invalid request status.
ne_NP: अमान्य अनुरोधको स्थिति।

en: Invalid request type.
ne_NP: अवैध अनुरोध प्रकार ।

en: Invalid revision ID.
ne_NP: अवैध संशोधन आईडी।

en: Invalid role.
ne_NP: अमान्य भूमिका।

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
ne_NP: अबैधनिक सर्टकोड नाम:%1$s। खालि ठाउँ अथवा सुरक्षित वर्णको प्रयोग नगर्नुहोस्:%2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
ne_NP: अमान्य सर्टकोड नाम: खाली नाम दिइएको छ ।

en: Invalid slug.
ne_NP: अमान्य स्लग ।

en: Invalid source
ne_NP: अमान्य स्रोत

en: Invalid status.
ne_NP: अबैध स्टाटस्।

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
ne_NP: स्क्रिप्ट दर्ताको क्रममा `%2$s` को लागि अमान्य रणनीति `%1$s` परिभाषित गरियो।

en: Invalid sync update type.
ne_NP: अमान्य सिङ्क अपडेट प्रकार।

en: Invalid taxonomy.
ne_NP: अमान्य वर्गीकरण

en: Invalid taxonomy: %s.
ne_NP: अमान्य वर्गीकरण: %s ।

en: Invalid template parent ID.
ne_NP: अमान्य टेम्प्लेट प्यारेन्ट आईडी

en: Invalid term ID.
ne_NP: अमान्य पद पहिचान ।

en: Invalid term name.
ne_NP: अमान्य टर्म नाम।

en: Invalid translation type.
ne_NP: अवैध अनुवाद प्रकार

en: Invalid type parameter.
ne_NP: अवैध प्रकार प्यारामिटर।

en: Invalid user ID for reassignment.
ne_NP: पुनर्जिम्मेवारीकालागि अवैध प्रयोगकर्ता आईडी ।

en: Invalid user ID.
ne_NP: अमान्य प्रयोगकर्ताको पहिचान ।

en: Invalid user parameter(s).
ne_NP: अवैध प्रयोगकर्ता प्यारामिटर (हरू)।

en: Invalid username or email.
ne_NP: अवैध प्रयोगकर्ता नाम वा ई-मेल।

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
ne_NP: %2$s को लागि %1$s अबैध मान हाे । अपेक्षित मान %3$s र %4$s को बीच हुनुपर्छ ।

en: Invalid value for background attachment.
ne_NP: पृष्ठभूमि संलग्न को लागि अमान्य मान ।

en: Invalid value for background position X.
ne_NP: पृष्ठभूमि स्थिति एक्स को लागि अमान्य मान ।

en: Invalid value for background position Y.
ne_NP: पृष्ठभूमि स्थिति वाई को लागि अमान्य मान ।

en: Invalid value for background repeat.
ne_NP: पृष्ठभूमि दोहोरिनेको लागि अवैध मान ।

en: Invalid value for background size.
ne_NP: पृष्ठभूमि आकारकालागि अवैध मान ।

en: Invalid value.
ne_NP: अमान्य मान ।

en: Invalid widget type.
ne_NP: अमान्य विजेटको प्रकार।

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ता निमन्त्रणा इमेल पठाइयो। उनीहरुको खाता सिर्जना अघि एक पुष्टि लिंक क्लिक हुनुपर्छ ।

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
ne_NP: निमन्त्रणा इमेल प्रयोगकर्तालाई पठाइयो। तिनीहरू तपाइको साइटमा थप हुनलाई पुष्टि लिंक क्लिक हुनुपर्छ।

en: Invoice prefix
ne_NP: ईनभ्वाइस उपसर्ग

en: Iqaluit
ne_NP: इक्वालुइट

en: Irish
ne_NP: आयरिश

en: Irkutsk
ne_NP: इर्कुत्स्क

en: Is SUHOSIN installed?
ne_NP: के SUHOSIN स्थापना गरिएको छ?

en: Is the Imagick library available?
ne_NP: के Imagick लाईब्रेरी उपलब्ध छ?

en: Is the Opcode cache full?
ne_NP: के Opcode क्यास भरिएको छ?

en: Is the block dynamically rendered.
ne_NP: ब्लक गतिशील रूपमा रेन्डर गरिएको छ।

en: Is there no link to us?
ne_NP: के हामीसम्म सम्पर्क छैन ?

en: Is this a multisite?
ne_NP: के यो मल्टीसाइट हो?

en: Is this site discouraging search engines?
ne_NP: के यो साइटले खोज इन्जिनहरूलाई निरुत्साहित गर्दैछ?

en: Is this site using HTTPS?
ne_NP: के यो साइट एचटीटीपीएस (HTTPS) काे प्रयोग गरिरहेको छ?

en: Isle of Man
ne_NP: आइल ओफ मेन

en: Istanbul
ne_NP: इस्तांबुल

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, convert its content to a Custom HTML block, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
ne_NP: यस्तो देखिन्छ कि तपाईँले वहिष्कृत क्लासिक ब्लक प्रयोग गर्ने प्रयास गरिरहनुभएको छ। तपाईँले यो ब्लकलाई अक्षुण्ण छोड्न सक्नुहुन्छ, यसको सामग्रीलाई &#8216;कस्टम एचटिएमएल&#8217; ब्लकमा रुपान्तरण गर्न सक्नुहुन्छ, वा यसलाई पूर्ण रूपमा हटाउन सक्नुहुन्छ। वैकल्पिक रुपमा, तपाईँले क्लासिक ब्लक प्रयोग गर्न पृष्ठलाई ताजा गर्न सक्नुहुन्छ।

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
ne_NP: यस्तो देखिन्छ कि तपाईँले वहिष्कृत क्लासिक ब्लक प्रयोग गर्ने प्रयास गरिरहनुभएको छ। तपाईँ यो ब्लकलाई अक्षुण्ण छोड्न सक्नुहुन्छ वा यसलाई पूर्ण रुपमा हटाउन सक्नुहुन्छ। वैकल्पिक रुपमा, तपाईँले क्लासिक ब्लक प्रयोग गर्न पृष्ठलाई ताजा गर्न सक्नुहुन्छ।

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
ne_NP: तपाईंको यो साइटमा अझै सम्म कुनै पनि मेनु छ जस्तो देखिदैन। एउटा बनाउन चाहनुहुन्छ? सुरु गर्न बटनमा क्लिक गर्नुहोस्।

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
ne_NP: साईटको रेखदेख गर्ने प्रयोगकर्ताहरुले अरु साईटहरु र सेवाहरूसित हुने सबै वा कुनै संचार अवरुद्ध गर्न सम्भव छ। यदि गलत तरिकाले सेटअप गरिएमा, यसले प्लगिनहरु र थिमहरु अपेक्षित रूपमा काम गर्न बाट रोक्न सक्दछ।

en: It is up to search engines to honor this request.
ne_NP: यो अनुरोधको आदर खोज इन्जिनमा भर पर्छ ।

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
ne_NP: यो एक व्यापक गोपनीयता नीति लेख्ने, गोपनीयता मा सबै राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय कानुनी आवश्यकताहरु प्रतिबिम्बित सुनिश्चित गर्न, र आफ्नो नीति हाल र सही राख्न को लागी तपाइँको जिम्मेवारी हो।

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
ne_NP: यो बिन्दुमा तपाईको वेबसाइटको लागि HTTPS समर्थित छैन जस्तो देखिन्छ।

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
ne_NP: यस ठाउँमा केही छ जस्तो छैन। सीधै %s मा जान प्रयाश गर्नुहुन्छ कि ?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
ne_NP: अपाचे %s मोड्युल स्थापना गरिएको छैन जस्तो देखिन्छ ।

en: It looks like the response did not come from this site.
ne_NP: यस्तो देखिन्छ कि प्रतिक्रिया यस साइटबाट आएन।

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
ne_NP: तपाईले %s को असुरक्षित संस्करण पर्‍योग गर्नु भएको छ । पुरानो ब्राउजरले कम्प्युटर असुरक्षित बनाउछ । उत्तम वर्डप्रेस अनुभवको लागि कृपया आफ्नो ब्राउजर अद्यावधिक गर्नुहोस् ।

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
ne_NP: तपाईं %s संस्करणको पुरानो ब्राउजर प्रयोग गर्दै हुनु हुन्छ जस्तो छ। उत्तम वर्डप्रेस अनुभवको लागि कृपया आफ्नो ब्राउजर अद्यावधिक गर्नु होस्।

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
ne_NP: यो तपाइँको नेटवर्क Nginx वेब सर्वर संग चलिरहेको देखिन्छ। <a href="%s"> थप कन्फिगरेसन को बारे मा अधिक जान्नुहोस् </a>।

en: It was not possible to check your scheduled events
ne_NP: तपाईंको अनुसूचित कार्यक्रमहरु जाँच गर्न सम्भव भएन

en: Italian
ne_NP: इटालियन

en: Italic
ne_NP: ढल्केको

en: Item added.
ne_NP: आइटम थपियो।

en: Item deleted.
ne_NP: आईटम मेटियो।

en: Item not added.
ne_NP: आईटम थपिएन ।

en: Item not updated.
ne_NP: वस्तु अद्यावधिक छैन।

en: Item updated.
ne_NP: आइटम अद्यावधिक गरियो ।

en: Items deleted.
ne_NP: आइटमहरु मेटियो ।

en: Items list
ne_NP: आइटम सूचि

en: Items list navigation
ne_NP: आइटम सूचि नेभिगेसन

en: Items per page
ne_NP: प्रति पृष्ठ आइटमहरू

en: Items reset.
ne_NP: वस्तुहरू रिसेट गरियो।

en: It’s now possible to edit page content in the site editor. To customise other parts of the page like the header and footer switch to editing the template using the settings sidebar.
ne_NP: अब साइट सम्पादकमा पृष्ठ सामग्री सम्पादन गर्न सम्भव छ। सेटिङ्हरू साइडबार प्रयोग गरेर टेम्प्लेट सम्पादन गर्न हेडर र फुटर जस्ता पृष्ठका अन्य भागहरू अनुकूलन गर्न।

en: JSON Schema for the ability input.
ne_NP: क्षमता इनपुटका लागि JSON स्किमा।

en: JSON Schema for the ability output.
ne_NP: क्षमता आउटपुटका लागि JSON स्किमा।

en: JSONP support is disabled on this site.
ne_NP: यस साइटमा जेसनपि समर्थन असक्षम गरिएको छ ।

en: Jaco Pastorius
ne_NP: ज्याको पास्टोरियस

en: Jakarta
ne_NP: जकार्ता

en: Jamaica
ne_NP: जमाइका

en: Jan Mayen
ne_NP: जन मेयन

en: January
ne_NP: जनवरी

en: January 1, 2000 at 00:00 am
ne_NP: January 1, 2000 at 12:00 am

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
ne_NP: जन

en: Japanese
ne_NP: जापानी

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
ne_NP: यो सेवा प्रयोग गर्न जाभास्क्रिप्ट सुचारू हुनु पर्छ ।

en: Jayapura
ne_NP: जयापुरा

en: Jazz Musician
ne_NP: ज्याज संगीतकार

en: Jersey
ne_NP: जर्सी

en: Jerusalem
ne_NP: यरूशलेम

en: Johannesburg
ne_NP: जोहांसबर्ग

en: Johnston
ne_NP: जोन्सटन

en: Join editing &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; सम्पादनमा सामेल हुनुहोस्

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
ne_NP: विविध वर्डप्रेस योगदानकर्ता समुदायमा सामेल हुनुहोस् र अन्य व्यक्तिहरुसँग जोडिनुहोस् जो नि:शुल्क र खुला वेब कायम राख्नको लागि प्रतिवद्ध छन्।

en: Juba
ne_NP: जुबा

en: Jujuy
ne_NP: जुजुइ

en: Julio Cortázar
ne_NP: जुलियो कोर्तासार

en: July
ne_NP: जुलाई

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
ne_NP: जुलाई

en: Jump to footnote reference %1$d
ne_NP: फुटनोट सन्दर्भ %1$d मा जानुहोस्

en: June
ne_NP: जुन

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
ne_NP: जुन

en: Juneau
ne_NP: ज्युनेउ

en: Just another %s site
ne_NP: केवल अर्को %s साइट

en: Just another WordPress site
ne_NP: केवल अर्को वर्डप्रेस साइट

en: Justification
ne_NP: औचित्य

en: Justify
ne_NP: दायाँबायाँ बराबर

en: Justify items center
ne_NP: वस्तुहरुलाई बिचमा मिलाउनुहोस

en: Justify items left
ne_NP: वस्तुहरुलाई बायातर्फ मिलाउनुहोस

en: Justify items right
ne_NP: वस्तुहरुलाई दायातर्फ मिलाउनुहोस

en: Justify text
ne_NP: अक्षर दायाँबायाँ बराबर गर्नुहोस्

en: Kabul
ne_NP: काबुल

en: Kaliningrad
ne_NP: कालीनिन्गार्ड

en: Kamchatka
ne_NP: कामचट्का

en: Kampala
ne_NP: काम्पाला

en: Kanton
ne_NP: कान्टोन

en: Karachi
ne_NP: कराची

en: Kashgar
ne_NP: कस्गार

en: Kathmandu
ne_NP: काठमाण्डु

en: Katmandu
ne_NP: काठमाडौँ

en: Kebab-case unique identifier for the font family preset.
ne_NP: फन्ट परिवार प्रिसेटका लागि केबाब-केसमा भएको अद्वितीय परिचायक।

en: Keep as HTML
ne_NP: एचटिएमएलको रूपमा राख्नुहोस्

en: Keep it as is
ne_NP: यसलाई यथावत् राख्नुहोस्

en: Keep this link private
ne_NP: यो लिंक निजी राख्नुहोस

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
ne_NP: विजेट सेटिङहरु सुरक्षित राख्नुहोस् र निष्क्रिय विजेट क्षेत्रमा सार्नुहोस्

en: Keeps the text cursor within blocks while navigating with arrow keys, preventing it from moving to other blocks and enhancing accessibility for keyboard users.
ne_NP: एरो कुञ्जीहरू प्रयोग गरेर नेभिगेट गर्दा अक्षर कर्सरलाई ब्लकहरू भित्र राख्दछ, यसलाई अन्य ब्लकहरूमा जानबाट रोक्छ र किबोर्ड प्रयोगकर्ताहरूको लागि पहुँच बढाउँछ।

en: Kentucky
ne_NP: केन्टकी

en: Kerguelen
ne_NP: करगुएलेन

en: Key
ne_NP: कि

en: Keyboard Shortcuts
ne_NP: किबोर्डको छोटो तरिका

en: Keyboard input
ne_NP: किबोर्ड इनपुट

en: Keyboard shortcuts
ne_NP: किबोर्ड सर्टकट

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
ne_NP: किबोर्ड प्रयोगकर्ता: भिजुअल एडिटर प्रयोग गर्दा तपाइँ <kbd>Alt + F10</kbd> थिची टुलबार देख्न सक्नुहुन्छ ।

en: Keyword
ne_NP: किवर्ड

en: Keywords
ne_NP: सूचकशब्दहरु

en: Khandyga
ne_NP: ख्यान्डीगा

en: Khartoum
ne_NP: खार्तुम

en: Kiev
ne_NP: कीव

en: Kigali
ne_NP: किगाली

en: Kind
ne_NP: तरिका

en: Kinshasa
ne_NP: किंशासा

en: Kiritimati
ne_NP: किरितिमाटी

en: Kirov
ne_NP: किरोभ

en: Knox
ne_NP: नोक्स

en: Knox IN
ne_NP: नोक्सइन

en: Kolkata
ne_NP: कोलकता

en: Korean
ne_NP: कोरियाली

en: Kosrae
ne_NP: कोस्राए

en: Kralendijk
ne_NP: क्रलेन्डिज्क

en: Krasnoyarsk
ne_NP: क्रास्नायार्स्क

en: Kuala Lumpur
ne_NP: कुआलालंपुर

en: Kuching
ne_NP: कुचिङ

en: Kuwait
ne_NP: कुवेत

en: Kwajalein
ne_NP: क्वाजालीन

en: Kyiv
ne_NP: कीभ

en: LHI
ne_NP: एल.एच.अाई

en: La Mancha
ne_NP: ला मान्चा

en: La Paz
ne_NP: लापाज

en: La Rioja
ne_NP: ला रियोजा

en: Label
ne_NP: लेबल

en: Label text
ne_NP: लेबल टेक्स्ट

en: Lagos
ne_NP: लागोस

en: Landscape
ne_NP: परिदृश्य

en: Language
ne_NP: भाषा

en: Language tag (en, fr, etc.)
ne_NP: भाषा ट्याग (en, fr, आदि)

en: Language:
ne_NP: भाषा:

en: Languages
ne_NP: भाषाहरु

en: Large
ne_NP: ठुलो

en: Large screens
ne_NP: ठूला पर्दाहरु

en: Large size
ne_NP: ठूलो आकार

en: Large size image height
ne_NP: ठूलो आकारको चित्रको उचाई

en: Large size image width
ne_NP: ठूलो आकारको चित्रको चौडाई

en: Largest size
ne_NP: सबैभन्दा ठूलो साइज

en: Last 30 days
ne_NP: अन्तिम ३० दिन

en: Last 7 days
ne_NP: पछिल्लो ७ दिन

en: Last IP
ne_NP: पछिल्लो IP

en: Last Login
ne_NP: पछिल्लो लगइन

en: Last Modified
ne_NP: पछिल्लो परिमार्जित

en: Last Name
ne_NP: थर

en: Last Post
ne_NP: अन्तिम लेख

en: Last Updated
ne_NP: अन्तिम अद्यावधिक

en: Last Used
ne_NP: पछिल्लो प्रयोग

en: Last edited %s.
ne_NP: पछिल्लो सम्पादन %s

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
ne_NP: %1$s द्वारा %2$s %3$s मा अन्तिम सम्पादन

en: Last edited on %1$s at %2$s
ne_NP: %1$s %2$s मा अन्तिम सम्पादन

en: Last name for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको थर ।

en: Last page
ne_NP: अन्तिम पृष्ठ

en: Last updated
ne_NP: पछिल्लो समय नवीनीकरण गरिएको

en: Last updated: %s
ne_NP: पछिल्लो समय नवीकृत गरिएको: %s

en: Last warning, are you sure?
ne_NP: अन्तिम चेतावनी, के तपाईं पक्का हुनुहुन्छ ?

en: Last year
ne_NP: गत वर्ष

en: Latest
ne_NP: नवीनतम

en: Latest Posts
ne_NP: नवीनतम पोस्टहरू

[ctx: Latest posts block display setting]
en: Grid view
ne_NP: ग्रिड दृश्य

[ctx: Latest posts block display setting]
en: List view
ne_NP: सूची दृश्य

en: Latitude
ne_NP: अक्षांश

en: Latvian
ne_NP: लाटवियन्

en: Layout
ne_NP: लेआउट

en: Layout type
ne_NP: लेआउट प्रकार

en: Learn WordPress
ne_NP: वर्डप्रेस सिक्नुहोस्

en: Learn about block themes
ne_NP: ब्लक थिमहरुको बारेमा जान्नुहोस

en: Learn about styles
ne_NP: शैलीहरू बारे जान्नुहोस्

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
ne_NP: <a href="%s" class="update-browser-link"> खुशी ब्राउज गर्ने </a>तरिका जान्नुहोस्

en: Learn how to configure the Authorization header.
ne_NP: कसरी प्राधिकरण (Authorization) हेडर कन्फिगर गर्ने जान्नुहोस्।

en: Learn more
ne_NP: अझै सिक्नुहोस्

en: Learn more about CSS
ne_NP: सिएसएस बारे थप जान्नुहोस

en: Learn more about OPcache.
ne_NP: OPcache बारे थप जान्नुहोस्।

en: Learn more about XML sitemaps.
ne_NP: XML साइटम्यापको बारेमा अधिक जान्नुहोस्।

en: Learn more about anchors
ne_NP: एङ्करहरूको बारेमा थप जान्नुहोस्

en: Learn more about debugging in WordPress.
ne_NP: वर्डप्रेसमा डिबगिंगको बारेमा अधिक जान्नुहोस्।

en: Learn more about embeds
ne_NP: एमबेडहरुको बारे थप जान्नुहोस

en: Learn more about manual excerpts
ne_NP: म्यानुअल पाठांशको बारेमा थप जान्नुहोस्

en: Learn more about page cache
ne_NP: पृष्ठ क्यास बारे थप जान्नुहोस्

en: Learn more about persistent object caching.
ne_NP: दृढ अब्जेक्ट क्यास बारे थप जान्नुहोस्।

en: Learn more about pingbacks & trackbacks
ne_NP: पिंगब्याक र ट्र्याकब्याकको बारेमा थप जान्नुहोस्

en: Learn more about the %s version.
ne_NP: %s संस्करण बारे थप जान्नुहोस्।

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
ne_NP: वर्डप्रेस टरबलसुटिंगको बारेमा अधिक जान्नुहोस्।

en: Learn more about updating PHP
ne_NP: PHP अपडेट गर्ने  बारे अरु जान्नुहोस

en: Learn more about what WordPress requires to run.
ne_NP: वर्डप्रेस चलाउन के आवश्यक छ भन्ने बारे थप पढ्नुहोस्।

en: Learn more about why you should use HTTPS
ne_NP: तपाईंले एचटीटीपीएस (HTTPS) किन प्रयोग गर्नु पर्छ भन्ने बारे थप पढ्नुहोस्

en: Learn more.
ne_NP: थप जान्नुहोस्।

en: Leave a Comment
ne_NP: टिप्पणी लेख्नुहोस्

en: Leave a Reply
ne_NP: जवाफ लेख्नुहोस्

en: Leave a Reply to %s
ne_NP: %sलाई जवाफ दिनुहोस्

en: Leave a comment
ne_NP: टिप्पणी छोड्नुहोस्

en: Leave empty if decorative.
ne_NP: सजावटको लागि मात्रै हो भने खालि छोड्नुहोस्।

en: Left
ne_NP: बायाँ

en: Left Sidebar
ne_NP: बायाँ साइडबार

en: Left to right
ne_NP: बायाँबाट दायाँ

en: Legacy Widget
ne_NP: लीगेसी विजेट

en: Legacy Widget Preview
ne_NP: लिगेसी विजेट पूर्वावलोकन

en: Legacy widget
ne_NP: लीगेसी विजेट

en: Length:
ne_NP: लम्बाई :

en: Letter
ne_NP: अक्षर

en: Letter case
ne_NP: लेटर केस

en: Letter spacing
ne_NP: अक्षरको बिचको स्पेसिङ

en: Level
ne_NP: तह

en: Level %1$s. %2$s
ne_NP: स्तर %1$s | %2$s

en: Level %s. Empty.
ne_NP: %s. स्तर खाली छ।

en: Library
ne_NP: लाइब्रेरी

en: Libreville
ne_NP: लिब्रेविल्ले

en: Light
ne_NP: हल्का

en: Light green cyan
ne_NP: हल्का हरियो सायान

en: Light green cyan to vivid green cyan
ne_NP: हल्का हरियो सायानबाट चहकिलो हरियो सायान

en: Lightbox effect
ne_NP: लाइटबक्स प्रभाव

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
ne_NP: संभवतः %2$s लाइ प्रयोग गर्नको लागि %1$s लाइ सिधै  समाविष्ट गरिएको छ। यो सरासर गलत हो। यसको सट्टामा %2$s  कललाई %3$s एक्सनमा हुक गर्नुहोस्।।

en: Lima
ne_NP: लिमा

en: Limit heading levels
ne_NP: हेडिङ स्तरहरू सीमित गर्नुहोस्

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
ne_NP: ISO8601 अनुसार अंकित मिति पछिको प्रकाशित टिप्पणीहरुमा प्रतिक्रियालाई सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
ne_NP: ISO8601 अनुसार अंकित मिति अगिको प्रकाशित टिप्पणीहरुमा प्रतिक्रियालाई सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
ne_NP: दिइएको ISO8601 अनुरूप मिति पछि परिमार्जित पोष्टहरूमा प्रतिक्रिया सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
ne_NP: दिइएको ISO8601 अनुरूप मिति भन्दा पहिले परिमार्जित पोस्टहरुको रेस्पन्स लिमिट गर्ने।

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
ne_NP: दिएको ISO8601 अनुरूप मितिपछि प्रकाशित लेखहरुको जवाब सीमित गर्नुहोस।

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
ne_NP: दिइएको ISO8601 अनुरूप मिति भन्दा आगाडी प्रकाशित पोस्टहरुमा प्रतिक्रिया सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
ne_NP: बहुसङ्ख्यक ट्याक्सोनोमीहरू बीचको सम्बन्धको आधारमा परिणामहरू सेट गर्नुहोस्।

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
ne_NP: विशिष्ट प्यारेन्ट आईडीहरु बाहेक अरु सबै आइटमहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type or MIME types.
ne_NP: कुनै विशेष MIME प्रकार वा MIME प्रकारहरूका सङ्लग्नतासम्म मात्रै नतिजा सेट गर्नुहोस्।

en: Limit result set to attachments of a particular media type or media types.
ne_NP: नतिजा सेट गर्नुहोस् ताकि यो कुनै विशेष मिडिया प्रकार वा मिडिया प्रकारहरूको अट्याचमेन्टहरूसम्म सीमित होस्।

en: Limit result set to blocks matching the search term.
ne_NP: खोज शब्दसँग मिल्ने ब्लकहरूमा सीमित परिणामहरू सेट गर्नुहोस्।

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
ne_NP: विशिष्ट स्थिति टिप्पणीको लागि परिणाम सीमा निर्धारित गर्नुहोस् । प्राधिकरण आवश्यक

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
ne_NP: विशिष्ट प्रकार टिप्पणीको लागि परिणाम सीमा निर्धारित गर्नुहोस् । प्राधिकरण आवश्यक

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
ne_NP: विशिष्ट पोस्ट आईडीहरुको तोकिएको टिप्पणीहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ne_NP: विशिष्ट उपयोगकर्ताको टिप्पणीको लागि परिणाम सीमा निर्धारित गर्नुहोस् | प्राधिकरण आवश्यक |

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
ne_NP: विशिष्ट प्यारेन्ट आईडीहरुको टिप्पणीहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to items assigned one or more given formats.
ne_NP: एक वा धेरै दिइएका ढाँचामा तोकिएका आइटमहरूमा नतिजा सेट सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ne_NP: %s ट्याक्सोनोमीमा तोकिएका विशेष सर्तहरू बाहेकका आइटमहरूमा सीमित टर्महरू सेट गर्नुहोस्।

en: Limit result set to items that are sticky.
ne_NP: स्टिकि आइटमहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
ne_NP: विशिष्ट प्यारेन्ट आईडीहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ne_NP: %s ट्याक्सोनोमीमा तोकिएको विशिष्ट टर्म भएको आइटमहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
ne_NP: एउटा अथवा एउटा भन्दा बडी स्टाटसहरु तोकिएको पोस्टहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
ne_NP: विशिष्ट लेखकहरु तोकिएको पोस्टहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
ne_NP: विशिष्ट menu_order तोकिएको पोस्टहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
ne_NP: एउटा अथवा एउटा भन्दा बडी विशिष्ट स्लग तोकिएको पोस्टहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to specific IDs.
ne_NP: विशिष्ट आईडीहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
ne_NP: विशिष्ट प्यारेन्टहरु तोकिएको टर्महरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
ne_NP: एउटा विशिष्ट पोस्टसंग तोकिएको टर्ममा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
ne_NP: एक वा सो भन्दा बढी स्लग भएको टर्महरुमा नतिजालाई सिमित गर्नुहोस् ।

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
ne_NP: एक विशिष्ट लेखक ईमेलबाट सीमा परिणाम निर्धारित गरिएको छ । प्राधिकरण आवश्यक ।

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
ne_NP: नतिजाफल एक वा बढी स्थिति भएका थिमहरुमा सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
ne_NP: उपलब्ध गराइएको कम्तिमा एउटा विशिष्ट क्षमतासँग मेल खाने प्रयोगकर्ताहरूमा सीमित परिणाम सेट। सिएसभी सूची वा एकल क्षमता स्वीकार गर्दछ।

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
ne_NP: सीमा प्रदानको कम से कम एक विशिष्ट भूमिका मिलान उपयोगकर्ताहरुकोलागि सेट नतीजा हो। सीएसवी सूची या एकल भूमिका स्वीकार गर्छ।

en: Limit result set to users who are considered authors.
ne_NP: नतिजाफल लेखकहरुमा मात्र सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit result set to users who have published posts.
ne_NP: पोस्टहरू प्रकाशित गर्ने प्रयोगकर्ताहरूको लागि सीमित परिणाम सेट।

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
ne_NP: एक वा सो भन्दा बढी स्लग भएको प्रयोगकर्ताहरुमा नतिजालाई सिमित गर्नुहोस् ।

en: Limit results to abilities in specific ability category.
ne_NP: विशिष्ट क्षमता वर्गभित्रका क्षमतामा मात्र नतिजा सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit results to items of an object type.
ne_NP: नतिजाफल एक अब्जेक्ट प्रकारको आइटमहरुमा मात्र सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
ne_NP: नतिजाफल एक वा बढी अब्जेक्ट उपप्रकारहरुको आइटमहरुमा मात्र सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
ne_NP: एउटा विशिष्ट पोस्ट प्रकारसंग सम्बन्धित ट्याक्सोनोमीहरुमा नतिजा सिमित गर्नुहोस ।

en: Limit results to those matching a category ID.
ne_NP: मिल्दो वर्ग आईडीमा नतिजाहरु सिमित गर्नुहोस्।

en: Limit results to those matching a keyword ID.
ne_NP: मिल्दो किवर्ड आईडीमा नतिजाहरु सिमित गर्नुहोस्।

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
ne_NP: प्याटर्न (स्लग) सँग मिल्ने परिणामहरूमा सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit results to those matching a string.
ne_NP: मिल्दो स्ट्रिङ्गमा नतिजाहरु सिमित गर्ने ।

en: Limit the pages you want to show, even if the query has more results. To show all pages use 0 (zero).
ne_NP: देखाइने पेज संख्या घटाउनुहोस् , रिजल्टहरु धेरै छन् । सबै पृष्ठ देखाउन 0 (शुन्य) प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Limit to the specified post id.
ne_NP: निर्दिष्ट पोष्ट आईडीमा सीमित गर्नुहोस्।

en: Limit to the specified template part area.
ne_NP: निर्दिष्ट टेम्प्लेटको भाग क्षेत्रमा सीमित गर्नुहोस्।

en: Limits results to plugins with the given status.
ne_NP: दिइएको स्थितिसँग प्लगिनहरूमा परिणामहरू सीमित गर्दछ।

en: Lindeman
ne_NP: लिन्डेम्यान

en: Line height
ne_NP: रेखाको उचाई

en: Link
ne_NP: लिङ्क

en: Link CSS Class
ne_NP: लिंक CSS क्लास

en: Link CSS class
ne_NP: लिंक CSS क्लास

en: Link Categories
ne_NP: लिंकका वर्गहरु

en: Link Category
ne_NP: लिंक वर्ग

en: Link ID
ne_NP: लिंक पहिचान

en: Link Image To:
ne_NP: छवि लिंक गर्ने:

en: Link Relationship (XFN)
ne_NP: लिंकको सम्बन्ध (XFN)

en: Link Target
ne_NP: लिंक लक्ष्य

en: Link Text
ne_NP: लिंकको पाठ

en: Link To
ne_NP: केमा लिंक गर्ने

en: Link URL
ne_NP: लिंकको URL

en: Link added.
ne_NP: लिंक थपियो ।

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
ne_NP: एंकर

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
ne_NP: ऐङ्करहरु

en: Link author name to author page
ne_NP: लेखक पृष्ठमा लेखकको नाम लिङ्क गर्नुहोस्

en: Link copied to clipboard.
ne_NP: लिङ्कको अंस क्लिपबोर्डमा प्रतिलिपि गरिएको छ।

en: Link edited.
ne_NP: लिंक सम्पादन गरिदैछ ।

en: Link image to home
ne_NP: होममा तस्बिर लिंक गर्नुहोस्

en: Link images to attachment pages
ne_NP: संलग्न पृष्ठहरूमा तस्बिरहरू लिङ्क गर्नुहोस्

en: Link images to media files
ne_NP: मिडिया फाइलहरुमा तस्बिर लिङ्क गर्नुहोस

en: Link information
ne_NP: लिंकको जानकारी

en: Link inserted.
ne_NP: लिंक हालियो ।

en: Link is empty
ne_NP: लिङ्क खाली छ

[ctx: Link manager notes field label]
en: Notes
ne_NP: नोटहरू

en: Link not found.
ne_NP: लिङ्क फेला परेन ।

en: Link options
ne_NP: लिंक विकल्पहरू

en: Link radii
ne_NP: लिङ्क Radii

en: Link rating
ne_NP: लिंकको स्तरदर

en: Link rel
ne_NP: लिंक सम्बन्ध

en: Link removed.
ne_NP: लिंक हटाईएको छ।

en: Link selected.
ne_NP: लिंक चयन गरियो।

en: Link settings
ne_NP: लिंक सेटिङहरु

en: Link sides
ne_NP: लिङ्कका बोर्डरहरू

en: Link text
ne_NP: लिंकको पाठ

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
ne_NP: लिंक पाठ, जस्तै &#8220;फिरौतीको माग (पीडीएफ)&#8221;

en: Link thumbnails to:
ne_NP: थम्बनेल क्रमबद्ध गर्ने:

en: Link title
ne_NP: लिंक शीर्षक

en: Link to
ne_NP: लिङ्क गर्नुहोस्

en: Link to %s
ne_NP: %sसँग लिङ्क गर्नुहोस्

en: Link to Attachment Page
ne_NP: संलग्ऩ पृष्ठमा लिंक गर्नुहोस्

en: Link to Media File
ne_NP: मिडिया फाईलमा लिंक गर्नुहोस्

en: Link to attachment page
ne_NP: संलग्न पृष्ठमा लिङ्क गर्नुहोस्

en: Link to author archive
ne_NP: लेखकको सङ्ग्रह लिङ्क गर्नुहोस्

en: Link to authors URL
ne_NP: लेखकहरुको युआरएलको लिङ्क

en: Link to comment
ne_NP: टिप्पणीको लिङ्क

en: Link to image
ne_NP: छविसंग लिंक गर्नुहोस

en: Link to image file
ne_NP: तस्बिर फाइलको लिङ्क

en: Link to post
ne_NP: पोस्टमा जाने लिंक

en: Link to user profile
ne_NP: प्रयोगकर्ताको प्रोफाइलमा जाने लिङ्क

en: Link to:
ne_NP: लिङ्क गर्ने:

en: Links
ne_NP: लिंकहरु

en: Links are disabled in the editor.
ne_NP: एडिटरमा लिङ्कहरू असक्षम छन्।

en: Links for %s
ne_NP: %s को लागि लिंकहरु

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
ne_NP: लिंक स्क्रिनको माथि उपकरणपट्टी तपाईं आफ्नो प्रोफाइल र उपयोगी वर्डप्रेस जानकारी (पहुँच) को आफ्नो ड्यासबोर्डमा र आफ्नो साइट अगाडि अन्त, र पहुँच जडान प्रदान।

en: Links list
ne_NP: लिंक सूची

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
ne_NP: लिङ्कहरुलाई लिङ्क वर्गद्वारा विभाजन सकिन्छ; यिनीहरु पोस्टहरुमा प्रयोग हुने वर्ग भन्दा फरक हुन्।

[ctx: Links widget]
en: Random
ne_NP: क्रमरहित

en: Lisbon
ne_NP: लिस्बन

en: List
ne_NP: सूची

en: List View
ne_NP: सूची दृश्य

en: List View off.
ne_NP: सूची दृश्य बन्द।

en: List View on.
ne_NP: सूची दृश्य चालु।

en: List View shortcuts
ne_NP: सूची दृश्य सर्टकटहरू

en: List item
ne_NP: आइटमको सूची

en: List of available font weights, separated by a space.
ne_NP: उपलब्ध फन्ट वेटहरूको सूची, स्पेसद्वारा छुट्याइएको।

en: List of menu items selected for deletion:
ne_NP: मेट्नको लागी छानिएको मेनु आइटमहरुको सूची:

en: List of the missing image sizes of the attachment.
ne_NP: अनुलग्नकको हराएको छवि आकारहरूको सूची।

en: List style
ne_NP: सुचीको स्टाइल

en: List text
ne_NP: सूची पाठ

en: List view
ne_NP: सूची दृश्य

en: Lithuanian
ne_NP: लिथुनिअन

en: Live Broadcast
ne_NP: प्रत्यक्ष प्रसारण

en: Live Preview
ne_NP: प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
ne_NP: प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
ne_NP: प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन: %s

en: Live preview theme: %s
ne_NP: प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन थिम: %s

en: LiveJournal
ne_NP: लाइभजर्नल

en: Ljubljana
ne_NP: लुबिअना

en: Load more
ne_NP: थप लोड गर्नुहोस्

en: Loaded version '%1$s' incompatible with expected version '%2$s'.
ne_NP: लोड गरिएको संस्करण '%1$s' अपेक्षित संस्करण '%2$s' सँग प्रतिकूल छ।

en: Loading
ne_NP: लोड हुँदै...

en: Loading items…
ne_NP: आइटमहरु लोड हुँदैछन्...

en: Loading more results... please wait.
ne_NP: अरु नतिजाहरु लोड हुँदैछ... क ृपया पर्खनुहोला ।

en: Loading navigation block setup options…
ne_NP: नेभिगेसन ब्लक सेटअप विकल्पहरु लोड गर्दै…

en: Loading options…
ne_NP: लोडिङ विकल्प

en: Loading page, please wait.
ne_NP: पृष्ठ लोड गर्दै, कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्।

en: Loading&#8230;
ne_NP: लोड हुदै&#8230;

en: Loading&hellip;
ne_NP: लोड गर्दै&hellip;

en: Loading…
ne_NP: लोड हुँदै...

en: Local time is %s.
ne_NP: स्थानीय समय %s छ ।

en: Locale for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि लोकेल ।

en: Location of the uploaded file.
ne_NP: अपलोड गरिएको फाइल स्थान।

en: Lock
ne_NP: लक गर्नुहोस्

en: Lock %s
ne_NP: %s लक गर्नुहोस्

en: Lock all
ne_NP: सबैलाई लक गर्नुहोस्

en: Lock editing
ne_NP: सम्पादन गर्न लक गर्नुहोस

en: Lock movement
ne_NP: गति लक गर्नुहोस

en: Lock removal
ne_NP: हटाउने लक गर्नुहोस

en: Locked
ne_NP: लक गरिएको

en: Log %s out of all locations.
ne_NP: सबै स्थानबाट %s लाई लगआउट गर्नुहोस् ।

en: Log In
ne_NP: भित्र छिर्नुहोस

en: Log Out
ne_NP: बाहिर जानुहोस

en: Log Out Everywhere
ne_NP: सर्बत्र लग आउट गर्नुहोस्

en: Log Out Everywhere Else
ne_NP: सबै ठाँउबाट लगआउट गर्नुहोस्

en: Log in
ne_NP: लग इन गर्नुहोस्

en: Log in to Reply
ne_NP: जवाफ दिन भित्र छिर्नुहोस्

en: Log in to leave a Comment
ne_NP: टिप्पणी गर्न भित्र छिर्नुहोस्

en: Log out
ne_NP: बाहिर जानहोस्

en: Log out of this account
ne_NP: यो खाताबाट बाहिर जानुहोस् ।

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
ne_NP: %1$s को रूपमा लग इन गरियो। <a href="%2$s">तपाईंको प्रोफाइल सम्पादन गर्नुहोस्</a>। <a href="%3$s">लग आउट गर्नु हुन्छ?</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
ne_NP: <a href="%1$s">%2$s</a> नाममा भित्र हुनुहुन्छ । <a href="%3$s" title="यो खाताबाट बाहिर निस्कनुहोस्">बाहिर जानुहुन्छ ?</a>

en: Login Address (URL)
ne_NP: भित्र जाने ठेगाना (URL)

en: Login Name
ne_NP: लगइन नाम

en: Login name for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि लगइन नाम।

en: Logo
ne_NP: लोगो

en: Lome
ne_NP: लोम

en: London
ne_NP: लन्डन

en: Longitude
ne_NP: देशान्तर

en: Longyearbyen
ne_NP: लङ्गिएरबेन

en: Looking for %1$s in %2$s
ne_NP: %1$s लाई %2$s मा हेर्दै

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
ne_NP: थिमकाे खाेजीमा हुनुहुन्छ ? तपाइ वर्डप्रेस डट अर्गकाे थिम भण्डारमा खाेजेर वा छानेर इन्स्टल गर्न अथवा हेर्न सक्नुहुन्छ र यहाँ थिम एक्टिभेट गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
ne_NP: केही गलत भएकाे &#8217; अाभास भयाे । कृपया केही समय पर्खनुहाेस् र पुनः प्रयास गर्नुहाेला ।

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
ne_NP: यो फाइल सही प्रकारको छैन जस्तो छ । कृपया यसको सट्टा एक उपयुक्त फाइल लिङ्क गर्नुहोस् ।

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
ne_NP: यो फाइल सही प्रकारको छैन जस्तो छ । कृपया यसको सट्टा एक अडियो फाइल लिङ्क गर्नुहोस् ।

en: Loop
ne_NP: लूप

en: Loopback request
ne_NP: लूपब्याक अनुरोध

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
ne_NP: लूपब्याक अनुरोधहरु (loopback requests) अनुसूचित कार्यक्रमहरु चलाउन प्रयोग गरिन्छ र बिल्ट-इन एडिटरहरुद्वारा (built-in editors) थिम र प्लगिनहरुको कोड स्थिरता प्रमाणित गर्न पनि प्रयोग गरिन्छ।

en: Lord Howe
ne_NP: लॉर्ड होवे

en: Los Angeles
ne_NP: लस एन्जलस

en: Lost Password
ne_NP: पासवर्ड हरायो

en: Lost your password?
ne_NP: तपाईंले पासवर्ड हराउनुभयो ?

en: Louisville
ne_NP: लुइसविल

en: Lower Princes
ne_NP: लोअर प्रिन्सेस्

en: Lowercase
ne_NP: लोवरकेस

en: Lowercase Roman numerals
ne_NP: सानो अक्षर रोमन अंकहरू

en: Lowercase letters
ne_NP: लोअरकेस अक्षर

en: Luanda
ne_NP: लुआन्डा

en: Lubumbashi
ne_NP: लबुम्बाशि

en: Luminous dusk
ne_NP: उज्यालो पीतसूर्य

en: Luminous vivid amber
ne_NP: उज्यालो चहकिलो अम्बर

en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
ne_NP: उज्यालो चहकिलो अम्बरबाट उज्यालो चहकिलो सुन्तला

en: Luminous vivid orange
ne_NP: उज्यालो चहकिलो सुन्तला

en: Luminous vivid orange to vivid red
ne_NP: उज्यालो चहकिलो सुन्तलाबाट चहकिलो रातो

en: Lusaka
ne_NP: लुसाका

en: Luxembourg
ne_NP: लक्जमबर्ग

en: MB (Leave blank for network default)
ne_NP: एमबि (नेटवर्क पूर्वनिर्धारित लागि खाली छोड्नुहोस्)

en: Macao
ne_NP: मकावो

en: Macau
ne_NP: मकाउ

en: Macedonian
ne_NP: मैसेडोनियाली

en: Maceio
ne_NP: मैसीओ

en: Macquarie
ne_NP: म्याक्वारी

en: Madeira
ne_NP: मेडिरा

en: Madrid
ne_NP: मैड्रिड

en: Magadan
ne_NP: म्यागाडान

en: Mahe
ne_NP: मेहे

en: Mail (will not be published)
ne_NP: चिट्ठी (प्रकाशित हुने छैन)

en: Mail Server
ne_NP: मेल सर्भर

en: Main
ne_NP: मुख्य

en: Main Page (no parent)
ne_NP: मुख्य पृष्ठ (कुनै प्यारेन्ट छैन)

en: Main menu
ne_NP: मुख्य मेन्यु

en: Maintenance
ne_NP: मर्मतकार्य

en: Majuro
ne_NP: माजुरो

en: Makassar
ne_NP: मकास्सर

en: Make label text visible, e.g. "Next Page".
ne_NP: लेबल पाठलाई दृश्यात्मक बनाउनुहोस्, जस्तै "अर्को पृष्ठ"।

en: Make the editor look like your theme.
ne_NP: सम्पादकलाई तपाइँको थिमजस्तै बनाउनुहोस्।

en: Make the selected text bold.
ne_NP: सेलेक्ट गरिएको टेक्स्टलाई बोल्ड बनाउनुहोस ।

en: Make the selected text inline code.
ne_NP: छानिएको टेक्स्टलाई इनलाइन कोड बनाउनुहोस्।

en: Make the selected text italic.
ne_NP: सेलेक्ट गरिएको टेक्स्टलाई इटालिक बनाउनुहोस ।

en: Make this post sticky
ne_NP: यो पोस्टलाई स्टिकी बनाउनुहोस

en: Make title a link
ne_NP: शीर्षकलाई एउटा लि्क बनाउनुहोस्

en: Make title link to home
ne_NP: घरमा शीर्षक लिङ्क बनाउनुहोस्

en: Malabo
ne_NP: मालाबो

en: Malay
ne_NP: मलाय

en: Maldives
ne_NP: माल्दिभ्स

en: Malta
ne_NP: माल्टा

en: Maltese
ne_NP: मालटिस्

en: Manage Archives
ne_NP: अभिलेख व्यवस्थापन

en: Manage Audio
ne_NP: श्रव्य व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Comments
ne_NP: प्रतिक्रियाहरु व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Documents
ne_NP: दस्तावेजहरु व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Images
ne_NP: तस्विरहरू ब्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Locations
ne_NP: स्थान व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage Site
ne_NP: साइट व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Manage Spreadsheets
ne_NP: स्प्रेडसिटहरु प्रबन्ध गर्नुहोस्

en: Manage Uploads
ne_NP: अपलोड व्यवस्थापन

en: Manage Video
ne_NP: भिडियो व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage and create shadow styles for use across the site.
ne_NP: साइटभरि प्रयोग गर्नका लागि स्याडो स्टाटाइल सिर्जना र व्यवस्थापन गर्नुहोस् ।

en: Manage block visibility
ne_NP: ब्लक दृश्यता प्रबन्ध गर्नुहोस्

en: Manage fonts
ne_NP: फन्ट व्यवस्थापन

en: Manage inactive plugins
ne_NP: निष्क्रिय प्लगिनहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage link
ne_NP: लिङ्क व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage menus
ne_NP: मेनुहरु व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Manage patterns
ne_NP: ढाँचा व्यवस्थापन

en: Manage the font size %s.
ne_NP: अक्षर (फन्ट) साइज %s व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage the fonts and typography used on buttons.
ne_NP: बटनहरूमा प्रयोग गरिएका फन्टहरू र टाइपोग्राफी व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage the fonts and typography used on captions.
ne_NP: क्याप्शनहरूमा प्रयोग गरिएका फन्टहरू र टाइपोग्राफी व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage the fonts and typography used on headings.
ne_NP: शीर्षकमा प्रयोग गरिएका फन्ट र टाइपोग्राफीको व्यवस्थापन गर्नुहोस् ।

en: Manage the fonts and typography used on the links.
ne_NP: लिङ्कहरूमा प्रयोग गरिएका फन्टहरू र टाइपोग्राफी व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage the fonts used on the site.
ne_NP: साइटमा प्रयोग गरिएका फन्टहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage the inclusion of blocks added automatically by plugins.
ne_NP: प्लगिनहरूद्वारा स्वचालित रूपमा थपिएको ब्लकहरूको समावेश व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage what patterns are available when editing the site.
ne_NP: साइट सम्पादन गर्दा उपलब्ध ढाँचाहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस्।

en: Manage with Live Preview
ne_NP: प्रत्यक्ष पूर्वावलोकनसंग व्यवस्थापन

en: Manage your Navigation Menus.
ne_NP: आफ्नो नेभिगेशन मेनुहरु मिलाउनुहोस् |

en: Manage your plugins
ne_NP: प्लगिनहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्

en: Manage your themes
ne_NP: तपाईँका थिमहरु व्यवस्थापन गर्नुहोस्

en: Managing Pages
ne_NP: पृष्ठहरु व्यवस्थापन गर्दै

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
ne_NP: पृष्ठको व्यवस्थापन र पोस्टको व्यवस्थापन उस्तै उस्तै हो र स्क्रिन त्यसैगरी कस्टमाइज गर्न सकिन्छ ।

en: Managua
ne_NP: मनागुआ

en: Manaus
ne_NP: मानस

en: Manila
ne_NP: मनिला

en: Manual
ne_NP: म्यानुअल

en: Manual Offsets
ne_NP: मानवचालित अफ्सेटहरु

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
ne_NP: धेरै मानिसहरू चाँडै आफ्नो टिप्पणीहरू मोडेरेट गर्न किबोर्ड सर्टकटहरू प्रयोग गर्छन । थप जान्न छेउको लिङ्क प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
ne_NP: धेरै प्लगिनहरूले व्यक्तिगत डाटा वर्डप्रेस डेटाबेसमा वा टाढाबाट सङ्कलन वा भण्डार गर्न सक्छन्। कुनै पनि व्यक्तिगत डेटा मेटाउने अनुरोधले प्लगिनहरूबाट पनि डेटा मेटाउनुपर्दछ।

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
ne_NP: धेरै प्लागिनहरु ले व्यक्तिगत डाटा वर्डप्रेस डेटाबेसमा वा रिमोटलि सङ्कलन वा भण्डार गर्न सक्छन्। कुनै पनि व्यक्तिगत डेटा निर्यात अनुरोधले प्लागिनहरुबाट आएका डेटा पनि समावेश गर्नुपर्छ।

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
ne_NP: धेरै थिमहरू तपाईं आफ्नो छेउपट्टी सम्पादन छैन रूपमा लामो रूपमा, एक पूर्वनिर्धारित साइडबार विजेट दिइएको हो, तर तिनीहरूले थप्नुहुन्छ व्यवस्थापन गर्न आफ्नो उपकरण मा देखाइएको छैन। तपाईं आफ्नो पहिलो विजेट परिवर्तन पछि उपलब्ध विजेट क्षेत्र थपेर पूर्वनिर्धारित विजेट फिर्ता गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Maputo
ne_NP: मापुटो

en: March
ne_NP: मार्च

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
ne_NP: मार्च

en: Marengo
ne_NP: मारेन्गो

en: Margin
ne_NP: मार्जिन

en: Mariehamn
ne_NP: म्यारिह्याम

en: Marigot
ne_NP: मारिगोट

en: Mark as nofollow
ne_NP: &#8216;नोफलो&#8217; चिनो लगाउनुहोस्

[ctx: Mark comment as resolved]
en: Resolve
ne_NP: समाधान गर्नुहोस्

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
ne_NP: &#8220;%s&#8221; को लागि निर्यात अनुरोध चिन्ह लगाउनुहोस्। पूरा भएको रूपमा।

en: Mark requests as completed
ne_NP: अनुरोधहरू पूरा भएको रूपमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mark this comment as spam
ne_NP: यो टिप्पणी स्पाम चिनो लगाउनुहोस्

en: Markup is not allowed in CSS.
ne_NP: सिएसएसमा मार्कअप राख्न अनुमति छैन ।

en: Marquesas
ne_NP: मार्किसास

en: Martinique
ne_NP: मार्टीनिक

en: Maseru
ne_NP: मासेरु

en: Matamoros
ne_NP: माटामोरोस्

en: Match case
ne_NP: अक्षरको किसिम मिलाउनुहोस्

en: Match terms with the listed IDs.
ne_NP: सूचीबद्ध आईडीसंग टर्महरु मिलाउनुहोस्।

en: Math
ne_NP: गणित

en: Mature
ne_NP: परिपक्व

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: परिपक्व <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: परिपक्व <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
ne_NP: माउरिटिअस

en: Mawson
ne_NP: माव्सन

en: Max %s wide
ne_NP: अधिकतम %s चौडा

en: Max Height
ne_NP: अधिकतम उचाइ

en: Max Width
ne_NP: अधिकतम चौडाई

en: Max allowed packet size
ne_NP: अधिकतम अनुमति प्याकेटको आकार

en: Max connections number
ne_NP: अधिकतम जडान संख्या

en: Max effective file size
ne_NP: अधिकतम प्रभावकारी फाइलको आकार

en: Max input time
ne_NP: अधिकतम इनपुट समय

en: Max number of words
ne_NP: शब्दहरूको अधिकतम संख्या

en: Max number of words in excerpt
ne_NP: सारांशमा शब्दहरुकाे अधिकतम संख्या

en: Max pages to show
ne_NP: देखिने अधिकतम पृष्ठ

en: Max simultaneous file uploads
ne_NP: एकैसाथ फाइल अपलोड गर्न सकिने अधिकतम संख्या

en: Max size of an uploaded file
ne_NP: अपलोड गरिएको फाइलको अधिकतम आकार

en: Max size of post data allowed
ne_NP: पोस्ट डाटाको अधिकतम आकारको अनुमति

en: Maximum
ne_NP: अधिकतम

en: Maximum Rating
ne_NP: अधिकतम रेटिंग

en: Maximum number of items to be returned in result set.
ne_NP: अब्जेक्टको अधिकतम संख्या परिणाम सेटमा फिर्ता गर्न।

en: Maximum posts per page
ne_NP: प्रति पृष्ठ अधिकतम पोस्टहरू

en: Maximum size: %s
ne_NP: अधिकतम आकार: %s

en: Maximum upload file size: %s.
ne_NP: अधिकतम अपलोड फाइलको आकार: %s ।

en: May
ne_NP: मे

en: May 7, 2019
ne_NP: मे ७, २०१९

[ctx: May abbreviation]
en: May
ne_NP: मे

en: Mayotte
ne_NP: मायोत

en: Mazatlan
ne_NP: मज़ाट्लन

en: Mbabane
ne_NP: म्बाबाने

en: McMurdo
ne_NP: मैक्मुर्डो

en: Media
ne_NP: मिडिया

en: Media File
ne_NP: मिडिया फाइल

en: Media Files
ne_NP: मिडिया फाइलहरु

en: Media Handling
ne_NP:  मिडिया ह्यान्डलिङ

en: Media Library
ne_NP: मिडियाको पुस्तकालय

en: Media List
ne_NP: मिडिया सूची

en: Media Settings
ne_NP: मिडिया सेटिङहरु

en: Media Widget
ne_NP: मिडिया विजेट

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
ne_NP[0]: मिडिया विजेट (%d)
ne_NP[1]: मिडिया विजेटहरु (%d)

en: Media area
ne_NP: मिडिया क्षेत्र

en: Media file
ne_NP: मिडिया फाइल

en: Media file attached.
ne_NP: मिडिया फाइल संलग्न गरियो।

en: Media file detached.
ne_NP: मिडिया फाइल अलग गरियो।

en: Media file moved to the Trash.
ne_NP: मिडिया फाइल रद्दीटोकरीमा सारियो।

en: Media file permanently deleted.
ne_NP: मिडिया फाइल स्थायी रूपमा हटाइयो।

en: Media file restored from the Trash.
ne_NP: मिडिया फाइल रद्दीटोकरीमा देखि पुनःस्थापित।

en: Media file updated.
ne_NP: मिडिया फाइल अद्यावधिक गरियो।

[ctx: Media item link option]
en: None
ne_NP: कुनै पनि होइन

en: Media items
ne_NP: मिडिया आइटमहरू

en: Media items list
ne_NP: मिडिया आइटमहरुको सूची

en: Media items list navigation
ne_NP: मिडिया आइटम सूची नेभिगेसन

en: Media library
ne_NP: मिडियाको पुस्तकालय

en: Media list
ne_NP: मिडिया सूची

en: Media settings
ne_NP: मिडिया सेटिंग्स

en: Media title
ne_NP: मीडिया शीर्षक

en: Media title&hellip;
ne_NP: मिडिया शीर्षक&hellip;

en: Media upload failed. If this is a photo or a large image, please scale it down and try again.
ne_NP: मिडिया अपलोड असफल भयो। यदि यो फोटो वा ठूलो तस्बिर हो भने कृपया यसलाई मापन गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: Media width
ne_NP: मिडियाको चौडाई

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ne_NP: मध्य सर्भर प्रतिक्रिया समय %1$s मिलिसेकेन्ड थियो। यो सिफारिस गरिएको %2$s मिलिसेकेन्ड थ्रेसहोल्ड भन्दा कम हुनुपर्छ।

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ne_NP: औसत सर्भर प्रतिक्रिया समय %1$s मिलिसेकेन्ड थियो । यो सिफारिस गरिएको %2$s मिलिसेकेन्ड थ्रेसहोल्ड भन्दा कम हो ।

en: Medium
ne_NP: मझौला

en: Medium screens
ne_NP: मध्यम पर्दा

en: Medium size
ne_NP: मध्यम आकार

en: Medium size image height
ne_NP: मध्यम आकार चित्रको उचाई

en: Medium size image width
ne_NP: मध्यम आकारको चित्रको चौडाई

en: Medium-Large size image height
ne_NP: मध्यम-ठूलो आकार तस्वीर उचाइ

en: Medium-Large size image width
ne_NP: मध्यम-ठूलो आकार तस्वीर चौडाइ

en: Meetups
ne_NP: मिटपहरु

en: Melbourne
ne_NP: मेलबोर्न

en: Membership
ne_NP: सदस्यता

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
ne_NP: मेमोरी सिमा नाग्यो । कृपया अर्को सानो फाइल प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Mendoza
ne_NP: मेन्डोजा

en: Menominee
ne_NP: मेनोमिनी

en: Menu
ne_NP: मेनु

en: Menu 1
ne_NP: मेनु १

en: Menu Item
ne_NP: मेन्यु आईटम

en: Menu Location
ne_NP: मेन्यु स्थान

en: Menu Locations
ne_NP: मेन्यु स्थानहरु

en: Menu Management
ne_NP: मेनु व्यवस्थापन

en: Menu Name
ne_NP: मेनुको नाम

en: Menu Options
ne_NP: मेन्युको विकल्पहरु

en: Menu Order
ne_NP: मेनुको क्रम

en: Menu Parent
ne_NP: मेनुको अभिभावक (प्यारेन्ट)

en: Menu Settings
ne_NP: मेनु सेटिङहरु

en: Menu created
ne_NP: मेनु सिर्जना गरियो

en: Menu deleted
ne_NP: मेनु हटाईयो

en: Menu item added
ne_NP: मेन्यु आईटम थपियो

en: Menu item deleted
ne_NP: मेन्यु आईटम मेटाइयो

en: Menu item is now a sub-item
ne_NP: मेन्यु आईटम अब सब-आईटम भयो

en: Menu item moved down
ne_NP: मेन्यु आईटम तल सारियो

en: Menu item moved out of submenu
ne_NP: मेन्यु आईटम सबमेन्युबाट बाहिर निकालियो

en: Menu item moved to the top
ne_NP: मेनु आइटम माथि सरेको छ

en: Menu item moved up
ne_NP: मेन्यु आईटम माथि सारियो

en: Menu item removed
ne_NP: मेन्यु आईटम हटाइयो

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
ne_NP: मेनु आइटमले रद्दीटोकरीलाई समर्थन गर्दैनन्। मेटाउनको लागि '%s' सेट गर्नुहोस्।

en: Menu location
ne_NP: मेन्यु स्थान

en: Menu locations updated.
ne_NP: मेनु स्थानहरू अद्यावधिक गरियो ।

en: Menu name
ne_NP: मेनुको नाम

en: Menu order
ne_NP: मेनु क्रम

en: Menu order updated
ne_NP: मेनुको अर्डर अपडेट गरियो

en: Menu parent updated
ne_NP: मेनुको अभिभावक (प्यारेन्ट) अद्यावधिक गरियो

en: Menu structure
ne_NP: मेनुको संरचना

en: Menus
ne_NP: मेनुहरु

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
ne_NP: मेनुहरु थिमले निर्धारित स्थानहरुमा वा &#8220;कस्टम मेनु&#8221; विजेट थपेर <a href="%s">विजेट क्षेत्रहरुमा</a> देखाउन सक्नेछ ।

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
ne_NP: मेनू आफ्नो विषय द्वारा परिभाषित स्थानहरूमा प्रदर्शन गर्न सकिन्छ,एक &#8220;अनुकूल मेनु&#8221; को <a href="%1$s"> विजेट </a> स्क्रिनमा विजेट थपेर छेउपट्टी पनि प्रयोग गर्नसकिन्छ।आफ्नो थिम कस्टम मेनू सुविधा समर्थन गर्दैन भने(पूर्वनिर्धारित थिमहरू,%2$s र  %3$s, गर्छ),तपाईं यस समर्थनका बारेमा जान्नकोलगी निम्न दस्तावेज लिंकमा गएर बुझ्न सक्नुहुन्छ।

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
ne_NP: मेन्युहरू तपाइँको थिमद्वारा परिभाषित स्थानहरूमा देखाउन सकिन्छ ।

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
ne_NP: मेनुले रद्दीटोकरीलाई समर्थन गर्दैन। मेटाउनको लागि '%s' सेट गर्नुहोस्।

en: Merge table cells
ne_NP: टेबुलका कोठाहरु जोड्नुहोस्

en: Merida
ne_NP: मेरिडा

en: Meridian
ne_NP: मेरिडियन

en: Message body empty
ne_NP: सन्देशको मुख्य भाग खाली छ

en: Meta
ne_NP: मेटा

en: Meta Boxes
ne_NP: मेटा बक्सहरू

en: Meta fields.
ne_NP: मेटा फिल्डहरू।

en: Meta information about the ability.
ne_NP: क्षमताबारे मेटा जानकारी।

en: Meta information about the category.
ne_NP: वर्गबारे मेटा जानकारी।

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
ne_NP: मेटा किहरुले संशोधन समर्थन सक्षम गर्न सक्दैन जबसम्म अब्जेक्ट उपप्रकारले संशोधनहरुलाई समर्थन गर्दैन।

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
ne_NP: मेटा किहरुले संशोधन समर्थन सक्षम गर्न सक्दैन जबसम्म अब्जेक्ट प्रकारले संशोधनहरुलाई समर्थन गर्दैन।

en: Metadata
ne_NP: मेटाडाटा

en: Method
ne_NP: विधि

en: Method %1$s does not exist on %2$s.
ne_NP: विधि %1$s %2$s मा अवस्थित छैन।

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
ne_NP: विधि '%s' कार्यान्वयन भएको छैन, सबक्लासमा अधिलेखन हुनुपर्छ ।

en: Metlakatla
ne_NP: मेट्लाकात्ला

en: Mexico City
ne_NP: मेक्सिको सिटी

en: Microformats
ne_NP: माइक्रोफर्म्याट

en: Middle
ne_NP: बीच

en: Midnight
ne_NP: मध्यरात

en: Midway
ne_NP: मिडवे

en: Minimum
ne_NP: न्यूनतम

en: Minimum column width
ne_NP: स्तम्भको न्यूनतम चौडाइ

en: Minimum height
ne_NP: न्यूनतम उचाइ

en: Minimum required version of PHP.
ne_NP: PHP को न्यूनतम आवश्यक संस्करण।

en: Minimum required version of WordPress.
ne_NP: वर्डप्रेसको न्यूनतम आवश्यक संस्करण।

en: Minsk
ne_NP: मिन्स्क

en: Minute
ne_NP: मिनेट

en: Minutes
ne_NP: मिनेटहरु

en: Miquelon
ne_NP: मिकलन

en: Missed schedule
ne_NP: छुटेको तालिका

en: Missing Attachment
ne_NP: संलग्ऩवस्तु छुटेको छ

en: Missing Widgets
ne_NP: छुटेका विजेटहरु

en: Missing a temporary folder.
ne_NP: अस्थायी फोल्डर छुटेको छ ।

en: Missing email address.
ne_NP: ईमेल ठेगाना छुट्यो ।

en: Missing eraser index.
ne_NP: इरेजर इन्डेक्स छुटेको छ।

en: Missing exporter index.
ne_NP: निर्यातकर्ता इन्डेक्स छुटेको छ।

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
ne_NP: (बेनाम)

en: Missing page index.
ne_NP: इन्डेक्स पृष्ठ  छुटेको।

en: Missing parameter(s): %s
ne_NP: छुटेको प्यारामिटर(हरु): %s

en: Missing post ID.
ne_NP: पोस्ट आईडी छुटेको छ ।

en: Missing request ID.
ne_NP: छुटेको अनुरोध आइडी।

en: Missing required id key in entry among dependencies array.
ne_NP: आवश्यक आईडी की निर्भरताहरूको एरे भित्रको प्रविष्टिमा हराएको छ।

en: Missing required inputs to pre-computed WP_Token_Map.
ne_NP: पूर्व-गणना गरिएको WP_Token_Map का लागि आवश्यक इनपुटहरू हराइरहेका छन्।

en: Mission complete. Message %s deleted.
ne_NP: लक्ष्य पुरा भयो । %s सन्देश मेटाइयो ।

en: Mixed
ne_NP: मिश्रित

en: Mobile
ne_NP: मोबाइल

en: Moderate Comment
ne_NP: टिप्पणी जाँच

en: Moderating Comments
ne_NP: टिप्पणिहरु जाँच

en: Modified Date
ne_NP: परिमार्जित मिति

en: Modify
ne_NP: परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Mogadishu
ne_NP: मोगादिसु

en: Mon
ne_NP: सोम

en: Monaco
ne_NP: मोनाको

en: Moncton
ne_NP: मन्कटन

en: Monday
ne_NP: सोमवार

[ctx: Monday initial]
en: M
ne_NP: सो

en: Monrovia
ne_NP: मोन्रोभिया

en: MonsterID (Generated)
ne_NP: मोन्स्टरआईडी(उत्पादित)

en: Mont Blanc appears—still, snowy, and serene.
ne_NP: मन्ट ब्ल्यांक प्रकट हुन्छ - स्थिर, हिमपात र शान्त।

en: Monterrey
ne_NP: मोन्टेरी

en: Montevideo
ne_NP: मोंटेवीडियो

en: Month
ne_NP: महिना

en: Month and name
ne_NP: महिना र नाम

en: Month to date
ne_NP: महिना देखि मिति

en: Monthly
ne_NP: मासिक

en: Months
ne_NP: महिना

en: Monticello
ne_NP: मोन्टिसेलो

en: Montreal
ne_NP: मोन्ट्रियल

en: Montserrat
ne_NP: मोन्टसेराट

en: More
ne_NP: थप

en: More Details
ne_NP: थप विवरण

en: More actions
ne_NP: अरु कार्यहरू

en: More details
ne_NP: थप विवरण

en: More details.
ne_NP: थप जानकारी।

en: More info about optimizing autoloaded options
ne_NP: स्वतः लोड गरिएका विकल्पहरू अप्टिमाइज गर्ने बारे थप जानकारी

en: More information
ne_NP: थप जानकारी

en: More information about %s
ne_NP: %s को बारेमा थप जानकारी

en: More options
ne_NP: धेरै विकल्पहरु

en: Moscow
ne_NP: मस्को

en: Most Recent
ne_NP: भर्खरको

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
ne_NP: प्राय थिमहरुले साइट शीर्षक हरेक पृष्ठको माथि, ब्राउजरको शीर्षक बारमा, र सिन्डिकेट फिडमा प्रदर्शन गर्छन। ट्यागलाइन पनि धेरै थिमहरुले प्रदर्शन गर्छन।

en: Movable Type and TypePad
ne_NP: मुभेबल टाइप र टाइपप्याड

en: Move
ne_NP: सार्नुहोस्

en: Move %1$d blocks from position %2$d down by one place
ne_NP: %1$d ब्लकलाई %2$d स्थानबाट एक स्थान तल सार्नुहोस

en: Move %1$d blocks from position %2$d left by one place
ne_NP: %1$d ब्लक %2$d स्थानबाट १ स्थान वायाँ सार्नुहोस।

en: Move %1$d blocks from position %2$d right by one place
ne_NP: %1$d ब्लक %2$d स्थानबाट एक स्थान दायाँ सार्नुहोस्

en: Move %1$d blocks from position %2$d up by one place
ne_NP: %1$d ब्लक %2$d स्थानबाट एक स्थान माथि सार्नुहोस्

en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
ne_NP: %1$s ब्लक %2$d स्थानबाट तल %3$d स्थानमा सार्नुहोस्

en: Move %1$s block from position %2$d left to position %3$d
ne_NP: %1$s ब्लक %2$d स्थानबाट दायाँ %3$d स्थानमा सार्नुहोस्

en: Move %1$s block from position %2$d right to position %3$d
ne_NP: %1$s ब्लकलाई स्थिति %2$d बाट दायाँ %3$d स्थितिमा सार्नुहोस्

en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
ne_NP: %1$s ब्लक %2$d स्थानबाट माथि %3$d स्थानमा सार्नुहोस्

en: Move %s box down
ne_NP: %s बाकसलाई तल सार्नुहोस

en: Move %s box up
ne_NP: %s बाकसलाई माथि सार्नुहोस

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
ne_NP: &#8220;%s&#8221; लाई रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Move down
ne_NP: तल सार्नुहोस्

en: Move down one
ne_NP: एक तह तल सार्नुहोस्

en: Move left
ne_NP: बायाँ सार्नुहोस्

en: Move one level down
ne_NP: एक स्तर तल झार्नुहोस्

en: Move one level up
ne_NP: एक तह माथि सार्नुहोस्

en: Move out from under %s
ne_NP: %s को मुनिबाट बाहिर निकाल्नुहोस्

en: Move right
ne_NP: दायाँ सार्नुहोस्

en: Move the selected block(s) down.
ne_NP: चयन गरिएका ब्लक (हरू) तल सार्नुहोस्।

en: Move the selected block(s) up.
ne_NP: चयन गरिएका ब्लक(हरू) माथि सार्नुहोस्।

en: Move this comment to the Trash
ne_NP: यो टिप्पणी रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Move to
ne_NP: सार्नुहोस्

en: Move to Trash
ne_NP: रद्दी टोकरीमा फाल्नुहोस्

en: Move to another area&hellip;
ne_NP: अर्को ठाउँमा सार्नुहोस् &hellip;

en: Move to the top
ne_NP: माथि जानुहोस्

en: Move to trash
ne_NP: रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Move to widget area
ne_NP: विजेट क्षेत्रमा सार्नुहोस्

en: Move under %s
ne_NP: %s को मुनि सार्नुहोस्

en: Move up
ne_NP: माथि सार्नुहोस्

en: Move up one
ne_NP: एक तह माथि सार्नुहोस्

[ctx: Move widget]
en: Move
ne_NP: सार्नुहोस्

en: Moved "%s" to clipboard.
ne_NP:  %s क्लिप्बोर्डमा सरेको छ।

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
ne_NP[0]: %d ब्लक क्लिप्बोर्डमा सरेको छ।
ne_NP[1]: %d ब्लकहरु क्लिप्बोर्डमा सरेको छ।

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
ne_NP: धेरै जटिल खाकाहरूसँग बहु-स्तम्भ ढाँचाहरू।

en: Multiple <main> elements detected. The duplicate may be in your content or template. This is not valid HTML and may cause accessibility issues. Please change this HTML element.
ne_NP: बहुसङ्ख्यक <main> एलिमेन्टहरू फेला परे। नक्कली एलिमेन्ट तपाईँको सामग्री वा टेम्प्लेटमा हुन सक्छ। यो मान्य HTML होइन र यसले सर्वसुगमता सम्बन्धी समस्या उत्पन्न गराउन सक्छ। कृपया यो HTML एलिमेन्ट परिवर्तन गर्नुहोस्।

en: Multiple blocks selected
ne_NP: बहुसङ्ख्यक ब्लक चयन गरिएको

en: Multiple selected blocks
ne_NP: बहुसङ्ख्यक ब्लकहरु चयन गरियो

en: Multisite support is not enabled.
ne_NP: मल्टिसाइट समर्थन सक्षम छैन ।

en: Muscat
ne_NP: मस्कट

en: Must Use Plugins
ne_NP: प्रयोग गर्नै पर्ने प्लगिनहरु

en: Mute
ne_NP: मौन

en: Muted
ne_NP: म्यूट गरिएको छ

en: Muted because of Autoplay.
ne_NP: आफै बज्ने (अटोप्ले)का कारण म्युट गरियो।

en: My Network
ne_NP: मेरो नेटवर्क

en: My Site
ne_NP: मेरो साइट

en: My Sites
ne_NP: मेरा साईटहरु

en: My account
ne_NP: मेरो खाता

en: My pattern
ne_NP: मेरो प्याटर्न

en: My patterns
ne_NP: मेरा प्याटर्नहरु

en: My view
ne_NP: मेरो भ्यू

en: Mystery Person
ne_NP: रहस्यमय मान्छे

en: NSW
ne_NP: एनएसडब्ल्यू

en: Nairobi
ne_NP: नैरोबी

en: Nam risus massa, ullamcorper consectetur eros fermentum, porta aliquet ligula. Sed vel mauris nec enim.
ne_NP: जनको हाँसोको लागि, तातोको मुख्य इरोसको भालु, केराको ढोका। तर म यो पनि मिस गर्दिन।

en: Name
ne_NP: नाम

en: Name (required)
ne_NP: नाम (अनिवार्य)

en: Name attribute
ne_NP: नामको विशेषता

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
ne_NP: फिल्टरहरु

[ctx: Name for the Code editor tab (formerly Text)]
en: Code
ne_NP: कोड

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
ne_NP: भिजुअल

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
ne_NP: निश्चित

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
ne_NP: टाँसिएको

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
ne_NP: नाम

en: Name of the font family preset, translatable.
ne_NP: फन्ट परिवार प्रिसेटको नाम, अनुवाद गर्न मिल्ने।

en: Name updated
ne_NP: नाम अपडेट गरियो

en: Name:
ne_NP: नाम:

en: Namespace must not start or end with a slash. Instead namespace '%1$s' for route '%2$s' seems to contain a slash.
ne_NP: नेमस्पेस सुरु वा अन्त्यमा स्ल्यास हुनु हुँदैन. यसको सट्टा रूट '%2$s' को लागि नेमस्पेस '%1$s' मा स्ल्यास भएको देखिन्छ।

en: Namespace or reference path cannot be empty. Directive value referenced: %s
ne_NP: नेमस्पेस वा रेफरेन्स पाथ खाली हुन सक्दैन। निर्देशन मान रेफरेन्स गरिएको: %s

en: Nassau
ne_NP: नसाउ

en: Nauru
ne_NP: नाउरू

en: Nav menu locations must be strings.
ne_NP: न्यभ मेनूको स्थानहरु स्ट्रिङ्ग हुनुपर्छ।

en: Navigate the structure of your document and address issues like empty or incorrect heading levels.
ne_NP: तपाईंको कागजातको संरचना नेभिगेट गर्नुहोस् र खाली वा गलत शीर्षक स्तरहरू जस्ता समस्याहरूलाई सम्बोधन गर्नुहोस्।

en: Navigate to the nearest toolbar.
ne_NP: निकटतम टूल्बारमा नेभिगेट गर्नुहोस्।

en: Navigate to the next part of the editor.
ne_NP: सम्पादकको अर्को भागमा जानुहोस्।

en: Navigate to the previous part of the editor.
ne_NP: सम्पादकको अघिल्लो भागमा नेभिगेट गर्नुहोस्।

en: Navigate to the previous view
ne_NP: अघिल्लो दृश्यमा नेभिगेट गर्नुहोस्

en: Navigation
ne_NP: मेनु

en: Navigation Label
ne_NP: नेभिगेशनको उपनाम

en: Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेशन मेनु

en: Navigation Menu Item
ne_NP: नेभिगेशन मेनुका वस्तु

en: Navigation Menu Items
ne_NP: नेभिगेशन मेनुका वस्तुहरु

en: Navigation Menu archives
ne_NP: नेभिगेसन मेनुका अभिलेखहरू

en: Navigation Menu has been deleted or is unavailable. <button>Create a new Menu?</button>
ne_NP: नेभिगेसन मेनु मेटाइएको छ वा उपलब्ध छैन। <button>नयाँ मेनु सिर्जना गर्ने?</button>

en: Navigation Menu missing.
ne_NP: नेभिगेसन मेनु भेटिएन।

en: Navigation Menu successfully created.
ne_NP: नेभिगेसन मेनु सफलतापूर्वक सिर्जना गरियो।

en: Navigation Menu successfully deleted.
ne_NP: नेभिगेसन मेनु सफलतापूर्वक मेटाइयो।

en: Navigation Menu updated.
ne_NP: नेभिगेसन मेनु अपडेट भयो।

en: Navigation Menu: "%s"
ne_NP: नेभिगेसन मेनु: "%s"

en: Navigation Menus
ne_NP: नेभिगेशन मेनुहरु

en: Navigation Menus are a curated collection of blocks that allow visitors to get around your site.
ne_NP: नेभिगेसन मेनुहरू ब्लकहरूको क्युरेट गरिएको संग्रह हो जसले आगन्तुकहरूलाई तपाईंको साइट वरिपरि जान अनुमति दिन्छ।

en: Navigation Menus list
ne_NP: नेभिगेशन मेनुहरुको सुची

en: Navigation Menus list navigation
ne_NP: नेभिगेशन मेनुहरुको सुची नेभिगेशन

en: Navigation Overlay
ne_NP: नेभिगेसन ओभरले

en: Navigation block setup options ready.
ne_NP: नेभिगेसन ब्लक सेटअपको लागि विकल्पहरू तयार छन्।

en: Navigation link text
ne_NP: नेभिगेसन लिङ्कको टेक्स्ट

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
ne_NP: नेभिगेसन मेनुहरू जुन तपाईंको साइटमा प्रविस्ट गर्न सकिन्छ।

en: Navigation title
ne_NP: नेभिगेसन शीर्षक

en: Ndjamena
ne_NP: नजामेना

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out the privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ne_NP: तपाईंको नयाँ गोपनीयता नीति पृष्ठ तयार गर्न सहयोग चाहिनु भयो? सुझावहरूका लागि, जसमा समावेश गर्नुपर्ने सामग्रीका सिफारिसहरू तथा तपाईंका प्लगिन र थिमले सुझाएका नीतिहरू पनि समावेश छन्, <a href="%1$s" %2$s>गोपनीयता नीति मार्गदर्शन%3$s हेर्नुहोस्</a>

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out the guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ne_NP: तपाईंको नयाँ गोपनीयता नीति पृष्ठ तयार गर्न सहयोग चाहनुहुन्छ? कुन सामग्री समावेश गर्ने भन्ने सिफारिसहरूका लागि मार्गदर्शन हेर्नुहोस्, साथै तपाईंका प्लगिन र थिमले सुझाएका नीतिहरू पनि।

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
ne_NP: सहयोग चाहियो? स्क्रिन शीर्षक माथिको सहायता ट्याब प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
ne_NP: थप मद्दत चाहिन्छ? <a href="%1$s">%2$s मा सहायता सम्बन्धि लेख पढ्नुहोस्</a>।

en: Nested blocks use content width with options for full and wide widths.
ne_NP: नेस्टेड ब्लकहरूले पूर्ण र फराकिलो चौडाइका विकल्पहरूसँग सामग्री चौडाइहरु प्रयोग गर्दछ।

en: Nested blocks will fill the width of this container.
ne_NP: यस कन्टेनरको चौडाइ नेस्टेड ब्लकहरूले भरिनेछन्।

en: Nested widgets.
ne_NP: नेस्टेड विजेट्स।

en: Network Admin
ne_NP: संजाल प्रशासक

en: Network Admin Email
ne_NP: संजाल प्रशासकीय ईमेल

en: Network Admin: %s
ne_NP: संजाल प्रसाशक: %s

en: Network Enable %s
ne_NP: %s नेटवर्क सक्षम पार्नुहोस्

en: Network configuration authentication keys
ne_NP: नेटवर्क कन्फिगरेसन प्रमाणीकरण किहरू

en: Network configuration rules for %s
ne_NP: %s को लागि नेटवर्क कन्फिगरेसन नियम

en: Network count
ne_NP: कुल नेटवर्क

en: Network error occurred while sending %1$s request to %2$s: %3$s
ne_NP: %1$s लाई %2$s मा पठाउँदा नेटवर्क त्रुटि उत्पन्न भयो: %3$s

en: Network error occurred while sending request to %1$s: %2$s
ne_NP: %1$s मा अनुरोध पठाउने क्रममा नेटवर्क त्रुटि भएको छ: %2$s

en: Network functions are disabled.
ne_NP: सन्जालका कामहरु बन्द गरिएको छ ।

en: Network only plugin must be network activated.
ne_NP: नेटवर्क मात्र प्लगिनमा नेटवर्क सक्रिय हुनुपर्छ।

en: Never
ne_NP: कहिल्यै

en: New %1$s Site: %2$s
ne_NP: नयाँ %1$s साइट: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
ne_NP: नयाँ %1$s प्रयोगकर्ता: %2$s

en: New Application Password Name
ne_NP: नयाँ एप्लिकेसन पासवर्डको नाम

en: New Category Name
ne_NP: नयाँ वर्गको नाम

en: New Changeset
ne_NP: नयाँ चेन्जसेट

en: New Column
ne_NP: नयाँ स्तम्भ

en: New Custom HTML Widget
ne_NP: नयाँ कस्टम एचटिएमएल विजेट

en: New Font Size %d
ne_NP: नयाँ फन्ट साइज %d

en: New Link Category Name
ne_NP: नयाँ लिंक वर्गको नाम

en: New Menu
ne_NP: नयाँ मेनु

en: New Navigation Menu
ne_NP: नयाँ नेभिगेसन मेनु

en: New Page
ne_NP: नयाँ पृष्ठ

en: New Password
ne_NP: नयाँ पासवर्ड

en: New Pattern
ne_NP: नया प्याटर्न

en: New Pattern Category Name
ne_NP: नयाँ प्याटर्नका वर्गको नाम

en: New Post
ne_NP: नयाँ लेख

en: New Salem
ne_NP: नयाँ सलेम

en: New Site Registration: %s
ne_NP: नयाँ साइट दर्ताः %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
ne_NP: नयाँ साइट:%1$s
    URL: %2$s
    रिमोट IP: %3$s
    
    यी जानकारीहरु असक्षम पार्नुहोस् : %4$s

en: New Tag Name
ne_NP: नयाँ ट्यागको नाम

en: New Template
ne_NP: नयाँ टेम्प्लेट

en: New Template Part
ne_NP: नयाँ टेम्प्लेट भाग

en: New User Default Role
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ता पूर्वनिर्धारित भूमिका

en: New User Registration: %s
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ता दर्ता: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ता: %1$s 
    प्रयोगकर्ताको IP: %2$s 
    
    यी जानकारीहरु असक्षम पार्नुहोस् : %3$s

en: New WordPress Site
ne_NP: नयाँ वर्डप्रेस साइट

en: New York
ne_NP: न्युयोर्क

en: New category name
ne_NP: नयाँ वर्गको नाम

en: New comment on your post "%s"
ne_NP: तपाईंको लेख "%s"मा नयाँ टिप्पणी

en: New custom field name
ne_NP: नयाँ कस्टम क्षेत्रको नाम।

en: New dimensions:
ne_NP: नयाँ आयाम:

en: New document
ne_NP: नयाँ दस्तावेज

en: New note on your post "%s"
ne_NP: तपाईंको पोस्ट "%s" मा नयाँ नोट

en: New page title
ne_NP: नयाँ पृष्ठ शीर्षक

en: New password
ne_NP: नयाँ पासवर्ड

en: New pingback on your post "%s"
ne_NP: तपाईँको "%s" लेखमा नयाँ पिंगब्याक छ ।

en: New post
ne_NP: नयाँ लेख

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
ne_NP: %1$s द्वारा नयाँ साईट सृजना भयो
    
    ठेगाना : %2$s
    नाम : %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ne_NP: [%1$s] सक्रिय गर्नुहोस् %2$s

en: New theme activated.
ne_NP: नयाँ थिम सक्रिय गरियो ।

en: New to block themes and styling your site?
ne_NP: के तपाई ब्लक थिमहरु तथा साइटको स्टाइलमा नयाँ हुनुहुन्छ?

en: New to the block editor? Want to learn more about using it? <a>Here's a detailed guide.</a>
ne_NP: ब्लक सम्पादकमा नयाँ हुनुहुन्छ? यसको प्रयोग गर्ने बारे थप जान्न चाहनुहुन्छ? <a>यहाँ विस्तृत गाइड छ।</a>

en: New trackback on your post "%s"
ne_NP: तपाईँको "%s" लेखमा नयाँ ट्रयाकब्याक छ ।

en: New user created.
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ता सिर्जना गरियो ।

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ne_NP: [%1$s] सक्रिय गर्नुहोस् %2$s

en: New user registration on your site %s:
ne_NP: तपाईंको साइट %s मा नयाँ प्रयोगकर्ताको दर्ता:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ताहरुलाई स्वत: पासवोर्ड प्रदान गरिने छ जुन कुरा प्रयोगकर्ताले लगइन गरेपछी परिवर्तन गर्न सक्ने छ । पासवोर्डलाई हेर्न वा सम्पादन गर्नको लागि पासवर्ड देखाउनुहोस बटनमा क्लिक गर्न सकिने छ । एकपटक प्रयोगकर्तालाई दर्ता गरिसकेपछी युजरनेम परिवर्तन गर्न सकिने छैन ।

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
ne_NP: नयाँ प्रयोगकर्ताहरुले आफ्नो साइटको लागि एक प्रयोगकर्ताको रूपमा थपिएको बताउन इमेल प्राप्त गर्नेछन् । यो इमेलमा पासवर्ड पनि समावेश हुनेछ । तपाईं प्रयोगकर्ताले स्वागत इमेल प्राप्त नगरुन भन्ने चाहनुहुन्छ भने चेकबक्स सक्रिय गर्नुहोस ।

en: New version available.
ne_NP: नयाँ संस्करण उपलब्ध छ।

en: New version available. %s
ne_NP: नयाँ संस्करण उपलब्ध छ। %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
ne_NP: नयाँ संस्करण उपलब्ध छ । <button class="button-link" type="button">अहिले अद्यावधिक गर्नुहोस्</button>

en: New view
ne_NP: नयाँ भ्यू

en: New window
ne_NP: नयाँ विन्डो

en: Newer Comments
ne_NP: नयाँ टिप्पणीहरु

en: Newer Comments &raquo;
ne_NP: नयाँ टिप्पणीहरु &raquo;

en: Newer comments
ne_NP: नयाँ टिप्पणीहरु

en: Newer comments page link
ne_NP: नयाँ टिप्पणीहरुको पृष्ठको लिङ्क।

en: Newer posts
ne_NP: नयाँ लेखहरु

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ne_NP: नयाँ लेखहरु <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest to oldest
ne_NP: सबैभन्दा नयाँ देखि सबैभन्दा पुरानो सम्म

en: News
ne_NP: समाचार

en: Next
ne_NP: अर्को

en: Next &gt;
ne_NP: अर्को &gt;

en: Next &raquo;
ne_NP: अर्को &raquo;

en: Next &rarr;
ne_NP: अर्को &rarr;

en: Next Page
ne_NP: अर्को पृष्ठ

en: Next Page &raquo;
ne_NP: अर्को पृष्ठ &raquo;

en: Next Post
ne_NP: अर्को लेख

en: Next Steps
ne_NP: अर्को कदम

en: Next page
ne_NP: अर्को पृष्ठ

en: Next page link
ne_NP: अर्को पेजको लिंक

en: Next pattern
ne_NP: अर्को ढाँचा

en: Next post
ne_NP: अर्को पोस्ट

en: Next steps
ne_NP: अर्को कदम

en: Next:
ne_NP: अर्को:

en: Niamey
ne_NP: निआमी

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
ne_NP: नाइसनेम ५० क्यारेक्टर भन्दा लामो हुन सक्दैन ।

en: Nickname
ne_NP: उपनाम

en: Nicosia
ne_NP: निकोसिया

en: Nipigon
ne_NP: निपिगोन

en: Niue
ne_NP: नियु

en: No
ne_NP: होइन

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
ne_NP: "%2$s" साइडबारकोलागि कुनैपनि %1$s तर्क सारणीमा स्थापित गरिएको थिएन । पुर्बनिर्धरित रूपमा "%3$s" हो । यस नोटिसलाई शान्त राख्न र मौजूद साइडबार सामग्री नै राख्नकोलागि  म्यानुअल रूपबाट %1$s लाई "%3$s" मा सेट गर्नुहोस्।

en: No Classic Menus found.
ne_NP: कुनै क्लासिक मेनु भेटिएन।

en: No Comments
ne_NP: कुनै टिप्पणी छैन

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ne_NP: <span class="screen-reader-text">%s मा</span> कुनै टिप्पणी छैन

en: No Content-Disposition supplied.
ne_NP: Content-Disposition प्रदान गरिएन ।

en: No Navigation Menu found in Trash.
ne_NP: रद्दीटोकरीमा कुनै नेभिगेसन मेनु फेला परेन।

en: No Navigation Menu found.
ne_NP: नेभिगेसन मेनु भेटिएन।

en: No Navigation Menus found.
ne_NP: कुनै नेभिगेसन मेनुहरू भेटिएन।

en: No PHP sessions detected
ne_NP: कुनै PHP सेसन पत्ता लागेन

en: No Title
ne_NP: शीर्षक छैन

en: No activity yet!
ne_NP: अझै कुनै गतिविधि छैन !

en: No alignment
ne_NP: पंक्तिबद्धता छैन

en: No approved comments
ne_NP: स्विक ृत प्रतिक्रियाहरु छैनन्

en: No archives to show.
ne_NP: देखाउनको लगि कुनै अभिलेख छैन।

en: No audio selected
ne_NP: कुनै अडियो चयन भएको छैन

en: No authors found.
ne_NP: कुनै लेखकहरू भेटिएन ।

en: No background image selected
ne_NP: कुनै पृष्ठभूमि तस्बिर चयन गरिएको छैन

en: No block selected.
ne_NP: कुनै ब्लक चयन गरिएको छैन।

en: No blocks found.
ne_NP: कुनै ब्लक फेला परेन

en: No button
ne_NP: बटन छैन

en: No categories
ne_NP: कुनै वर्गहरु छैनन्

en: No categories found.
ne_NP: कुनै वर्गहरु भेटिएन ।

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
ne_NP: अझै कुनै परिवर्तनहरू बचत भएका छैनन्, त्यसैले फाल्नको लागि केहि छैन।

en: No changeset found to take over
ne_NP: टेक अाेभर गर्नलाई कुनै पनि चेन्जसेट फेला परेन।

en: No changesets found in Trash.
ne_NP: रद्दी टोकरीमा कुनै चेन्जसेट भेटिएन ।

en: No changesets found.
ne_NP: कुनै चेन्जसेट भेटिएन ।

en: No client caching response headers were detected.
ne_NP: कुनै ग्राहक क्यासिङ प्रतिक्रिया हेडरहरू फेला परेनन्।

en: No color
ne_NP: रंग छैन

en: No comments
ne_NP: कुनै टिप्पणी छैन

en: No comments available
ne_NP: कुनै टिप्पणी उपलब्ध छैन

en: No comments awaiting moderation.
ne_NP: कुनै पनि टिप्पणी जाँच पर्खाइमा छैनन् ।

en: No comments found in Trash.
ne_NP: रद्दीटोकरीमा कुनै टिप्पणीहरू भेटिएन ।

en: No comments found.
ne_NP: कुनै टिप्पणी फेला परेन।

en: No comments to show.
ne_NP: देखाउनको लगि कुनै टिप्पणीहरू छैनन्।

en: No comments yet.
ne_NP: अहिलेसम्म कुनै टिप्पणी छैन ।

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ne_NP: <span class="screen-reader-text">%s मा</span> कुनै टिप्पणी छैन

en: No content
ne_NP: सामग्री छैन

en: No cookie present.
ne_NP: कुनै पनि कुकि अवस्थित छैन।

en: No customer selected
ne_NP: ग्राहक चयन गरिएको छैन

en: No data supplied.
ne_NP: कुनै डाटा आपूर्ति गरिएन ।

en: No description
ne_NP: विवरण छैन

en: No description.
ne_NP: कुनै विवरण छैन।

en: No editor could be selected.
ne_NP: कुनैपनि सम्पादक छान्न सकिएन ।

en: No excerpt found
ne_NP: कुनै अंश फेला परेन

en: No fallback menu found.
ne_NP: कुनै बैकल्पिक मेनु फेला परेन।

en: No file selected
ne_NP: कुनै फाईल छानिएन

en: No file was uploaded.
ne_NP: कुनै फाइल अपलोड भएको थिएन ।

en: No fonts activated.
ne_NP: कुनै पनि फन्टहरू सक्रिय पारिएको छैन।

en: No fonts found to install.
ne_NP: स्थापना गर्न कुनै फन्ट भेटिएन।

en: No fonts installed.
ne_NP: कुनै फन्ट स्थापना गरिएको छैन।

en: No format transforms defined
ne_NP: कुनै ढाँचा रूपान्तरणहरू परिभाषित गरिएको छैन।

en: No global styles config exist with that id.
ne_NP: त्यो आईडीसँग कुनै पनि ग्लोबल स्टाइल कन्फिगरेसनहरू अवस्थित छैनन्।

en: No global styles config exists with that ID.
ne_NP: त्यो आईडी सहित कुनै ग्लोबल स्टाइलहरूको कन्फिग अस्तित्वमा छैन।

en: No image
ne_NP: तस्वीर छैन

en: No image selected
ne_NP: कुनै चित्र छानिएन

en: No image set
ne_NP: तस्वीरको सेट छैन

en: No images selected
ne_NP: तस्विर छानीएकाे छैन

en: No importers are available.
ne_NP: कुनै आयातकर्ता उपलब्ध छैन् ।

en: No information yet&hellip;
ne_NP: अझै जानकारी छैन

en: No items
ne_NP: आईटमहरु कुनै छैनन्

en: No items found
ne_NP: कुनै आइटम भेटिएन

en: No items found.
ne_NP: कुनै सामाग्रीहरू भेटिएनन् ।

en: No items.
ne_NP: कुनै आइटम छैन ।

en: No links found.
ne_NP: कुनै लिंक फेला परेन ।

en: No logo selected
ne_NP: लोगो चयन गरिएको छैन

en: No matches found
ne_NP: कुनै मेल खाएन ।

en: No matching template found
ne_NP: कुनै मिल्दो टेम्प्लेट भेटिएन

en: No matching template found.
ne_NP: कुनै मिल्दो टेम्प्लेट भेटिएन।

en: No media files found in Trash.
ne_NP: रद्दी टोकरीमा कुनै मिडिया फाइल भेटिएन ।

en: No media files found.
ne_NP: कुनै मिडिया फाइलहरू फेला परेन ।

en: No media items found.
ne_NP: कुनै मिडिया फाइलहरू फेला परेन ।

en: No media items found. Try a different search.
ne_NP: कुनै पनि मेडिया आइटम फेला परेन।फरक तरिकाले खोज्नुहोस

en: No media selected
ne_NP: मिडिया चयन गरिएको छैन

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
ne_NP: अहिलेसम्म कुनैपनि मेनुहरु बनाइएको छैन । <a href="%s">केहि बनाउनुहोस्</a> ।

en: No pages found in Trash.
ne_NP: रद्दी टोकरीमा कुनै पृष्ठ भेटिएन ।

en: No pages found.
ne_NP: कुनै पृष्ठ भेटिएन ।

en: No pattern categories
ne_NP: हाल कुनैपनि किसिमका प्याटर्नका वर्गहरु रहेनछन्

en: No pattern categories found.
ne_NP: हाल कुनैपनि किसिमका प्याटर्नका वर्गहरु फेलापरेनन्

en: No patterns found in Trash.
ne_NP: रद्दीटोकरीमा कुनै प्याटर्न फेला परेन।

en: No patterns found.
ne_NP: कुनै प्याटर्नहरु भेटिएन।

en: No pending comments
ne_NP: कुनै विचाराधिन टिप्पणीहरू छैन

en: No permalink structure set
ne_NP: कुनै पर्मालिङ्क संरचना सेट गरिएको छैन

en: No plugin specified.
ne_NP: कुनै प्लगिन उल्लेख छैन ।

en: No plugins found.
ne_NP: कुनै प्लगिन भेटिएन ।

en: No posts found in Trash.
ne_NP: रद्दी टोकरीमा कुनै लेख भेटिएन ।

en: No posts found or an error occurred while retrieving posts.
ne_NP: पोस्टहरू प्राप्त गर्दा कुनै पनि पोस्ट फेला परेन वा त्रुटि भयो।

en: No posts found.
ne_NP: कुनै लेखहरु भेटिएनन् ।

en: No posts were found.
ne_NP: कुनै पनि पोस्ट भेटिएन।

en: No preview available.
ne_NP: कुनै पूर्वावलोकन उपलब्ध छैन।

en: No published posts found.
ne_NP: कुनै प्रकाशित पोस्ट फेला परेन।

en: No registered block metadata collection was found for the provided path.
ne_NP: प्रदान गरिएको मार्गको लागि कुनै दर्ता गरिएको ब्लक मेटाडेटा संग्रह फेला परेन।

en: No results
ne_NP: कुनै परिणाम छैन।

en: No results found
ne_NP: केहि परिणाम भेटिएन ।

en: No results found.
ne_NP: केहि परिणाम भेटिएन

en: No results.
ne_NP: कुनै परिणाम छैन।

en: No role
ne_NP: कुनै भूमिका छैन

en: No route was found matching the URL and request method
ne_NP: युआरएल र अनुरोध विधि मिल्ने कुनै रूट फेला परेन

en: No route was found matching the URL and request method.
ne_NP: युआरएल र अनुरोध विधि मिल्ने कुनै रूट फेला परेन

en: No scheduled events exist on this site.
ne_NP: यो साइटमा कुनै अनुसूचित कार्यक्रमहरु अवस्थित छैनन्।

en: No search term specified. Showing recent items.
ne_NP: कुनै पनि खोज शब्द उल्लेखित भएन । ताजा नतिजा यस प्रकार छ ।

en: No selected font appearance
ne_NP: कुनै चयन गरिएको फन्ट उपस्थिति छैन

en: No sidebar exists with that id.
ne_NP: त्यो आईडीसंग कुनै साइडबार अवस्थित छैन।

en: No sites found.
ne_NP: कुनै साइटहरु फेला परेन ।

en: No tags
ne_NP: कुनै ट्यागहरु छैनन्

en: No tags found.
ne_NP: ट्यागहरु भेटिएनन् ।

en: No template parts found in Trash.
ne_NP: रद्दीटोकरीमा कुनै टेम्प्लेट भागहरू फेला परेनन्।

en: No template parts found.
ne_NP: कुनै टेम्प्लेट भागहरू फेला परेन।

en: No templates exist with that id.
ne_NP: यो आईडीको कुनै पनि टेम्प्लेट अवस्थित छैन।

en: No templates found.
ne_NP: कुनैपनि टेम्पलेट भेटिएन ।

en: No thanks, do not remind me again
ne_NP: धन्यवाद, मलाई फेरी याद नगराईयोस्

en: No theme is defined for this template.
ne_NP: कुनै थीम यस टेम्प्लेट को लागी परिभाषित गरिएको छैन।

en: No theme specified.
ne_NP: कुनै थिम उल्लेख छैन ।

en: No themes are currently available.
ne_NP: कुनै पनि थीम अहिले उपलब्ध छैनन्।

en: No themes found.
ne_NP: कुनै थिमहरु भेटिएन ।

en: No themes found. Try a different search, or %s.
ne_NP: कुनै थिमहरु भेटिएन। फरक खोजी प्रयास गर्नुहोस्, वा %s।

en: No themes found. Try a different search.
ne_NP: कुनै थिमहरु भेटिएन । एक फरक खोज गर्नुहोस् ।

en: No title
ne_NP: शीर्षक छैन

en: No transforms.
ne_NP: कुनै रूपान्तरण छैन

en: No valid context element was detected.
ne_NP: कुनै मान्य सन्दर्भ तत्व पत्ता लागेन।

en: No valid plugins were found.
ne_NP: कुनै मान्य प्लगिन फेला परेन ।

en: No version control systems were detected.
ne_NP: कुनै संस्करण नियन्त्रण प्रणाली (version control systems) भेटिएनन्।

en: No version or author information is available.
ne_NP: कुनै संस्करण वा लेखक जानकारी उपलब्ध छैन।

en: No video selected
ne_NP: कुनै भिडियो चयन भएको छैन

en: No widget was found with that id.
ne_NP: यो आईडीको कुनै विजेट भेटिएन।

en: No widgets found.
ne_NP: कुनै विजेट फेला परेन।

en: No, I do not approve of this connection
ne_NP: होइन, म यो सम्बन्धलाई स्वीकृत गर्दिन

en: No-code contribution
ne_NP: बिना-कोड योगदान

en: Nome
ne_NP: नाेम

en: Non breaking space
ne_NP: नतोडिने अन्तर

en: Non-empty string required for id.
ne_NP: आईडीका लागि गैररिक्त स्ट्रिङ आवश्यक छ।

en: Non-existent changeset UUID.
ne_NP: अस्तित्वहीन चेन्जसेट युयुआइडि ।

en: Nonbreaking space
ne_NP: नछुट्टिने अन्तर

en: None
ne_NP: कुनै पनि होइन

en: Norfolk
ne_NP: नोरफोक

en: Normal
ne_NP: सामान्य

en: Noronha
ne_NP: नोरोन्हा

en: North
ne_NP: उत्तर

en: North Dakota
ne_NP: उत्तर डेकोटा

en: Norwegian
ne_NP: नोर्वेजियन

en: Not Found
ne_NP: केहि पनि भेटिएन

en: Not Sticky
ne_NP: स्टिकी छैन

en: Not an ability function call
ne_NP: क्षमता फङ्कसन कल होइन

en: Not available
ne_NP: उपलब्ध छैन

en: Not available for aligned text.
ne_NP: पङ्क्तिबद्ध पाठको लागि उपलब्ध छैन।

en: Not connected
ne_NP: जोडिएको छैन

en: Not enough data to create this user.
ne_NP: यो प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्न पर्याप्त डाटा भएन

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
ne_NP: अपलोड गर्न पर्याप्त स्थान छैन। %s केबी आवश्यक छ।

en: Not found: %1$s (%2$s)
ne_NP: भेटिएन: %1$s (%2$s)

en: Not ready to publish.
ne_NP: प्रकाशित गर्न तयार छैन ।

en: Not set
ne_NP: तयार भएको छैन

en: Not writable
ne_NP: लेख्न अयोग्य

en: Note
ne_NP: नोट

en: Note resolution status
ne_NP: नोट रिजोलुसन स्थिति, स्टाटस

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
ne_NP: ध्यान दिनुहोस् कि खोज इन्जिनहरूलाई निरुत्साहित गर्न सेट गर्दा पनि, तपाईंको साइट अझै पनि वेबमा देखिने छ र सबै खोज इन्जिनहरूले यस निर्देशनलाई पालना गर्दैनन्।

en: Note that the same template can be used by multiple pages, so any changes made here may affect other pages on the site. To switch back to editing the page content click the ‘Back’ button in the toolbar.
ne_NP: नोट गर्नुहोस् कि एउटै टेम्प्लेट धेरै पृष्ठहरू द्वारा प्रयोग गर्न सकिन्छ, त्यसैले यहाँ गरिएका कुनै पनि परिवर्तनहरूले साइटका अन्य पृष्ठहरूलाई असर गर्न सक्छ। पृष्ठ सामग्री सम्पादन गर्नको लागि उपकरणपट्टीमा 'पछाडि' बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
ne_NP: तपाईं यसलाई क्लिक (क्रप प्रतिमा पहिले नै चयन गरिएको छ) र इच्छित भाग चयन गर्न काट्ने फ्रेम तानेर छवि क्रप याद गर्नुहोस्। काँटछाँटका राख्ने सुरक्षित त्यसपछि क्लिक गर्नुहोस्।

en: Note:
ne_NP: नोट:

en: Note: %s
ne_NP: नोट: %s

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
ne_NP: नोट: यस उपकरणले वर्डप्रेस र सहभागी प्लगिनहरूबाट मात्र डेटा सङ्कलन गर्ने भएकोले, तपाईंले मेटाउने अनुरोधहरूको पालना गर्न थप कार्य गर्न आवश्यक पर्दछ। उदाहरणका लागि, तपाईंको संस्थाले प्रयोग गर्ने तेस्रो पक्षीय सेवाहरूद्वारा सङ्कलन गरिएको वा भण्डारण गरिएको डाटा मेटिने कुरा सुनिश्चित गर्न तपाईं जिम्मेवार हुनुहुन्छ।

en: Note: Most phone and tablet browsers won't display embedded PDFs.
ne_NP: नोट: धेरै फोन र ट्याब्लेट ब्राउजर एम्बेडेड PDF हरु प्रदर्शन गर्दैनन् |

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
ne_NP: नोट: यी विकल्पहरूले तपाइंको साइटको पहुँचलाई रोक्दैन &mdash; तपाईंको अनुरोध सम्मान गर्ने वा नगर्ने सर्च इन्जिनमा भर पर्छ ।

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
ne_NP: नोट: यस उपकरणले वर्डप्रेस र सहभागी प्लगिनहरूबाट मात्र डेटा सङ्कलन गर्ने भएकोले, तपाईंले निर्यात अनुरोधहरूको पालना गर्न थप कार्य गर्न आवश्यक पर्दछ। उदाहरणका लागि, तपाईंले अनुरोधकर्तालाई तपाईंको संगठनले प्रयोग गर्ने तेस्रो पक्षीय सेवाहरूबाट सङ्कलन वा भण्डारण गरिएका केही डाटा पनि पठाउनुपर्छ।

en: Notes
ne_NP: नोटहरु

en: Nothing to save, the image has not changed.
ne_NP: बचत गर्न केही छैन, छवि परिवर्तन भएको छैन।

en: Notice
ne_NP: सूचना

en: Notice:
ne_NP: सूचना :

en: Notifications
ne_NP: जानकारीहरु

en: Nouakchott
ne_NP: नुआकचोट

en: Noumea
ne_NP: नौमिया

en: November
ne_NP: नोभेम्बर

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
ne_NP: नोभ

en: Novokuznetsk
ne_NP: नोभोकुज्त्नेत्स्क

en: Novosibirsk
ne_NP: नोवोसिबिर्स्क

en: Now
ne_NP: अब

en: Number Input
ne_NP: नम्बर इनपुट

en: Number of Themes found: %d
ne_NP: भेटिएका थिमहरुको संख्या: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
ne_NP: यो XML साइटम्यापमा URLहरुको संख्या: %s ।

en: Number of comments
ne_NP: टिप्पणीहरुको संख्या

en: Number of comments to show:
ne_NP: देखाउनुपर्ने टिप्पणीहरुको संख्या:

en: Number of items
ne_NP: आइटमहरूको सङ्ख्या

en: Number of items found: %d
ne_NP: आईटमहरु भेटिएको संख्या: %d

en: Number of items per page:
ne_NP: प्रति पृष्ठ आइटमहरुको संख्या:

en: Number of levels for threaded (nested) comments
ne_NP: थ्रेडेड (नेस्टेड) ​​टिप्पणीहरूको लागि स्तरहरूको सङ्ख्या

en: Number of links
ne_NP: लिङ्क सङ्ख्या

en: Number of links to show:
ne_NP: देखाउने लिंकहरुको संख्या :

en: Number of media items found: %d
ne_NP: मेडिया आइटम भेटिएको संख्या : %d

en: Number of posts to show:
ne_NP: लेखहरु देखाउने संख्या:

en: Number of published posts for the term.
ne_NP: टर्मको लागि प्रकाशित भएका पोस्टहरुको संख्या।

en: Number of tags
ne_NP: ट्यागहरूको सङ्ख्या

en: Number of widgets found: %d
ne_NP: फेला परेका विजेटहरुको संख्या: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
ne_NP: गणना

en: Numbered list
ne_NP: अंकात्मक सूची

en: Numbers
ne_NP: अङ्कहरू

en: Numeric
ne_NP: संख्यात्मक

en: Nuuk
ne_NP: नूक

en: OK
ne_NP: ठीक छ

en: Object ID must be an integer, %s given.
ne_NP: वस्तु ID एक पूर्णांक हुनुपर्छ, %s दिइएको छ।

en: Object subtype.
ne_NP: अब्जेक्ट उपप्रकार ।

en: Object type.
ne_NP: अब्जेक्ट प्रकार ।

en: October
ne_NP: अक्टोबर

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
ne_NP: अक्ट

en: Off
ne_NP: अफ

en: Offset
ne_NP: अफसेट

en: Offset the result set by a specific number of items.
ne_NP: विशिष्ट आइटम संख्याबाट नतिजा अफसेट गर्नुहोस ।

en: Ojinaga
ne_NP: ओजीनागा

en: Older Comments
ne_NP: पुराना टिप्पणीहरु

en: Older comments
ne_NP: पुराना टिप्पणीहरु

en: Older comments page link
ne_NP: पुरानो टिप्पणीहरुको पृष्ठको लिङ्क।

en: Older posts
ne_NP: पुराना लेखहरु

en: Oldest to newest
ne_NP: पुरानो देखि नयाँ

en: Omsk
ne_NP: ओम्स्क

en: On
ne_NP: अन

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
ne_NP: कुनै सिस्टममा तपाईको डाटाबेसको उपसर्ग तपाईको युजरनेम हुने हुनाले <code>username_%1$s</code> हुने छ​।के त्यो समस्या हुनसक्छ?

en: Once Daily
ne_NP: दिनको एक चोटि

en: Once Hourly
ne_NP: घण्टाको एक चोटि

en: Once Weekly
ne_NP: हप्तामा एकपटक

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
ne_NP: फाइल उत्पन्न गरी सके पछि, तपाईंको WXR फाइल अर्को वर्डप्रेस साइट वा यो फाइल पढ्न सक्ने अर्को ब्लगिंग मंचमा आयात गर्न सकिन्छ ।

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
ne_NP: एक पटक चयन गरेपछि, तपाईं पिक्सेल आकार प्रवेश गरेर समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ। न्यूनतम चयन आकार थम्बनेल साइज मिडिया सेटिङहरू रूपमा छ।

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
ne_NP: एक पटक तपाईं  &#8220;मेटाउने पुष्टि&#8221; थिच्नु हुन्छ, प्रयोगकर्ता स्थायी रुपमा हटाइनेछ ।

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
ne_NP: एक पटक तपाईं &#8220;मेटाउने पुष्टि&#8221; थिच्नु हुन्छ, यी प्रयोगकर्ताहरू स्थायी रुपमा हटाइनेछ ।

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
ne_NP: डाउनलोड फाइल बचत गरिसकेपछि तपाईं अर्को वर्डप्रेस स्थापनामा आयात टुल प्रयोग गरी आफ्नो साइटमा सामाग्रीहरु आयात गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: One Column
ne_NP: एक स्तम्भ

en: One column
ne_NP: एक कोलम

en: One of the hardest things to do in technology is disrupt yourself.
ne_NP: प्रविधिमा गर्नको लागी सबैभन्दा कठिन चीजहरु मध्ये एक आफैलाई बाधा पुर्याउनु हो।

en: One of the plugins is invalid.
ne_NP: कुनै एक प्लगिन अमान्य छ ।

en: One of the selected users is not a member of this site.
ne_NP: चयन गरिएको प्रयोगकर्ताहरू मध्य एक जना यो साइटको सदस्य हैन ।

en: One or more plugins failed to load properly.
ne_NP: एक वा बढी प्लगिनहरु सही तरिकाले लोड हुन असफल भयो।

en: One or more recommended modules are missing
ne_NP: एक वा बढी सिफारिस गरिएका मोड्युलहरु हराइरहेका छन्

en: One or more required modules are missing
ne_NP: एक वा बढी आवश्यक मोड्युलहरु हराइरहेका छन्

en: One or more themes failed to load properly.
ne_NP: एक वा बढी थिमहरु सही तरिकाले लोड हुन असफल भयो।

en: One response
ne_NP: एउटा प्रतिक्रिया

en: One response to %s
ne_NP: %s लाई एक प्रतिक्रिया

en: One response to &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; मा एक प्रतिक्रिया

en: One.
ne_NP: एक।

en: Only
ne_NP: मात्र

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ne_NP: केवल %1$s या %2$s फाइलहरु हेडरको भिडियोको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ। तपाईको भिडियो फाइलमा परिवर्तित गर्नुहोस् र फेरी कोशिश गर्नुहोस्, या, यूट्यूबकोलागि तपाईको भिडियो अपलोड गर्नुहोस् र तल दिएको विकल्पको साथ लिंक गर्नुहोस् ।

en: Only UUID V4 is supported at this time.
ne_NP: अहिलेकाे लागी UUID V4 मात्रै सपाेर्ट गर्दछ ।

en: Only images can be used as a background image.
ne_NP: केवल तस्बिरहरु पृष्ठभूमि तस्बिरको रुपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ।

en: Only include current page
ne_NP: हालको पृष्ठ मात्र समावेश गर्नुहोस्

en: Only include headings up to and including this level.
ne_NP: यो स्तरसम्मका हेडिङहरू मात्र समावेश गर्नुहोस्।

en: Only including headings from the current page (if the post is paginated).
ne_NP: हालको पृष्ठबाट शीर्षकहरू मात्र समावेश गर्नुहोस् (यदि पोस्ट पृष्ठन गरिएको छ भने)।

en: Only link to posts that have the same taxonomy terms as the current post. For example the same tags or categories.
ne_NP: हालको पोस्टसँग उस्तै ट्याक्सोनोमी टर्म भएका पोस्टहरूमा मात्र लिङ्क गर्नुहोस्। उदाहरणका लागि उस्तै ट्याग वा वर्गहरू।

en: Only one file can be used here.
ne_NP: यहाँ एउटा मात्र फाइल प्रयोग गर्न सकिन्छ।

en: Only shows if the post has been modified
ne_NP: पोस्ट परिमार्जन गरिएको छ भने मात्र देखाउँछ

en: Only users with permissions to edit the template can move or delete this block
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादन गर्ने अनुमति भएका प्रयोगकर्ताहरूले मात्र यो ब्लक सार्न वा मेटाउन सक्छन्

en: Only visible to site admins and editors.
ne_NP: साइट प्रशासकहरू र सम्पादकहरूको लागि मात्र दृश्यमान।

en: Only visible to those who know the password
ne_NP: पासवर्ड थाहा भएकाहरूलाई मात्र देख्न सकिन्छ

en: Only visible to those who know the password.
ne_NP: पासवर्ड थाहा भएकाहरूलाई मात्र देख्न सकिन्छ

en: Oops! That embed cannot be found.
ne_NP: ओहो ! त्यो ईम्बेड फेला परेन ।

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ne_NP: ओहो ! त्यो प ृष्ठ भेटाउन पो सकिएन त !

en: Oops: %s
ne_NP: हत्तेरी: %s

en: Opcode cache
ne_NP: ओपकोड क्यास

en: Opcode cache hit rate
ne_NP: ओपकोड क्यास हिट दर

en: Opcode cache improves PHP performance by storing precompiled script bytecode in memory, reducing the need for PHP to load and parse scripts on each request.
ne_NP: ओपकोड क्यासले प्रीकम्पाइल गरिएको स्क्रिप्ट बाइटकोड मेमोरीमा भण्डारण गरेर PHP को कार्यसम्पादन सुधार गर्दछ, जसले प्रत्येक अनुरोधमा PHP ले स्क्रिप्ट लोड र विश्लेषण गर्नुपर्ने आवश्यकता घटाउँछ।

en: Opcode cache interned strings usage
ne_NP: ओपकोड क्यास इन्टर्न गरिएको स्ट्रिङहरूको प्रयोग

en: Opcode cache is enabled
ne_NP: ओपकोड क्यास सक्षम गरिएको छ

en: Opcode cache is not enabled
ne_NP: ओपकोड क्यास सक्षम गरिएको छैन

en: Opcode cache memory usage
ne_NP: ओपकोड क्यास मेमोरी प्रयोग

en: Open
ne_NP: खुल्ला

en: Open %s styles in Styles panel
ne_NP: शैली प्यानलमा %s शैलीहरू खोल्नुहोस्

en: Open Colors Selector
ne_NP: रंग चयनकर्ता खोल्नुहोस्

en: Open List View
ne_NP: सूची दृश्य खोल्नुहोस्

en: Open Media Library
ne_NP: मिडिया लाइब्रेरी खोल्नुहोस्

en: Open Navigation
ne_NP: नेभिगेसन खोल्नुहोस्

en: Open Press This
ne_NP: प्रेस दिस खोल्नुहोस

en: Open Registration with privileged default role
ne_NP: विशेष अधिकारयुक्त पूर्वनिर्धारित भूमिकासहित खुला दर्ता

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
ne_NP: कुनै उपसमूह छैन

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
ne_NP: प्रयोग गर्नुहोस्

en: Open Site Editor
ne_NP: साइट सम्पादक खोल्नुहोस्

en: Open by default
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रूपमा खोल्नुहोस्

en: Open code editor
ne_NP: कोड सम्पादक खोल्नुहोस्

en: Open command palette
ne_NP: आदेश प्यालेट खोल्नुहोस्

en: Open images in new tab
ne_NP: तस्बिरहरु नयाँ पृष्ठमा खोल्नुहोस्

en: Open in new tab
ne_NP: नयाँ ट्याब मा खोल्नुहोस् |

en: Open link in a new tab
ne_NP: लिंक नयाँ ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Open link in a new window/tab
ne_NP: लिंक नयाँ विन्डो/ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Open links in new tab
ne_NP: लिंकहरू नयाँ ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Open menu
ne_NP: मेनु खोल्नुहोस्

en: Open on click
ne_NP: क्लिकमा खोल्नुहोस्

en: Open publish panel
ne_NP: प्रकाशन प्यानल खोल्नुहोस

en: Open save panel
ne_NP: सेभ प्यानल खोल्नुहोस्

en: Open sharing dialog
ne_NP: सेयरिंग डाइलग खोल्नुहोस्

en: Open site editor
ne_NP: साइट एडिटर खोल्नुहोस्

en: Open styles
ne_NP: स्टाइल खोल्नुहोस्

en: Open the Customizer
ne_NP: कस्टमाइजर खोल्नुहोस्

en: Open the command palette.
ne_NP: कमाण्ड प्यालेट खोल्नुहोस्

en: Opens the List View panel by default.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित रूपमा सूची दृश्य प्यानल खोल्छ।

en: Openverse
ne_NP: ओपनवर्स

en: Optimize the editing experience for enhanced control.
ne_NP: नियन्त्रण सुधारका लागि सम्पादन अनुभवलाई अझ राम्रो बनाउनुहोस्।

en: Optional
ne_NP: ऐच्छिक

en: Optional placeholder text
ne_NP: वैकल्पिक प्लेसहोल्डर टेक्स्ट

en: Optional placeholder…
ne_NP: वैकल्पिक प्लेसहोल्डर...

en: Optional: Limit response to specific fields. If omitted, all fields are returned.
ne_NP: ऐच्छिक: प्रतिक्रियालाई निश्चित फिल्डहरूमा सीमित गर्नुहोस्। छुटाइएमा, सबै फिल्डहरू फर्काइन्छन्।

en: Options
ne_NP: विकल्पहरु

en: Options saved.
ne_NP: विकल्पहरु बचत भए ।

en: Or choose an image from your media library:
ne_NP: वा आफ्नो मिडिया लाइब्रेरीबाट छवि छान्नुहोस्:

en: Or link to existing content
ne_NP: अथवा विद्यमान सामाग्रीमा लिंक गर्नुहोस्

en: Or, enter a YouTube URL:
ne_NP: वा, युट्युब युआरएल राख्नुहोस्:

en: Oral
ne_NP: ओरल

en: Orange
ne_NP: सुन्तला

en: Order
ne_NP: क्रम

en: Order by
ne_NP: क्रमबद्ध आधार

en: Order images by:
ne_NP: छवि क्रमबद्ध गर्ने:

en: Order sort attribute ascending or descending.
ne_NP: बढ्दो वा घट्दो क्रम ।

en: Order updated and sent.
ne_NP: अर्डर अद्यावधिक भयाे र पठाइयाे

en: Order updated.
ne_NP: क्रम अध्यावधिक गरियो।

en: Order:
ne_NP: क्रम:

en: Ordered
ne_NP: क्रमबद्ध

en: Ordered by Comment Date, descending.
ne_NP: टिप्पणीको मिति अनुसार क्रमबद्ध गरिएको, घट्दो मिति अनुसार।

en: Orders
ne_NP: अर्डरहरू

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
ne_NP: मेरो अपलोडहरुलाई महिना- र  बर्ष-आधारित फोल्डरहरूमा व्यबस्थापन गर्नुहोस

en: Orientation
ne_NP: अभिमुखीकरण

en: Original
ne_NP: मूल

[ctx: Original Size]
en: Original
ne_NP: मूल

en: Original attachment file name.
ne_NP: मौलिक सङ्ग्लग्न फाइलको नाम।

en: Original dimensions %s
ne_NP: वास्तविक आयाम %s

en: Original image:
ne_NP: मूल तस्विर:

en: Original: %s
ne_NP: मौलिक: %s

en: Oslo
ne_NP: ओस्लो

en: Other WordPress News
ne_NP: अन्य वर्डप्रेस समाचार

en: Other comment settings
ne_NP: अन्य टिप्पणी सेटिङहरू

en: Other user roles have been changed.
ne_NP: अन्य प्रयोगकर्ता भूमिका परिवर्तन गरिएका छन्।

en: Other users have been deleted.
ne_NP: अन्य प्रयोगकर्ताहरू मेटिएका छन्।

en: Other users have been removed.
ne_NP: अन्य प्रयोगकर्ताहरू हटाइएको छ।

en: Ouagadougou
ne_NP: उआगडूगू

en: Our website address is: %s.
ne_NP: हाम्रो वेबसाइट ठेगाना: %s हो।

en: Out from under %s
ne_NP: %s को मुनिबाट बाहिर निकाल्नुहोस्

en: Outdated SQL server
ne_NP: पूरानो SQL सर्भर

en: Outdent
ne_NP: आउटडेन्ट

en: Outdent a list by pressing <kbd>backspace</kbd> at the beginning of a line.
ne_NP: लाइनको सुरुमा <kbd>backspace</kbd> थिचेर सूचीलाई आउटडेन्ट गर्नुहोस्।

en: Outdent list item
ne_NP: बाह्य सूची आइटम

en: Outset
ne_NP: आउटसेट

en: Overlay
ne_NP: ओभरले

en: Overlay Menu
ne_NP: ओभरले मेनु

en: Overlay color
ne_NP: ओभरले कलर

en: Overlay menu controls
ne_NP: ओभरले मेनु कन्ट्रोलहरु

en: Overlay opacity
ne_NP: ओभरले अपारदर्शिता

en: Override the default excerpt length.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित पाठांश लम्बाइ अधिलेखन गर्नुहोस्।

en: Overrides
ne_NP: ओभरराइड गर्छ

en: Overrides are changes you make to a block within a synced pattern instance. Use overrides to customize a synced pattern instance to suit its new context. Name this block to specify an override.
ne_NP: ओभरराइडहरू तपाईंले सिंक गरिएको ढाँचा उदाहरण भित्र ब्लकमा गर्ने परिवर्तनहरू हुन्। सिंक गरिएको ढाँचा उदाहरणलाई यसको नयाँ सन्दर्भ अनुरूप अनुकूलन गर्न ओभरराइडहरू प्रयोग गर्नुहोस्। ओभरराइड निर्दिष्ट गर्न यो ब्लकको नाम दिनुहोस्।

en: Overrides currently don't support image captions or links. Remove the caption or link first before enabling overrides.
ne_NP: ओभरराइडहरूले हाल छवि क्याप्शन वा लिङ्कहरूलाई समर्थन गर्दैन। ओभरराइडहरू सक्षम गर्नु अघि पहिले क्याप्सन वा लिङ्क हटाउनुहोस्।

en: Overview
ne_NP: सिंहावलोकन

en: PDF embed
ne_NP: पीडीएफ एम्बेड

en: PDF settings
ne_NP: पीडीएफ सेटिंगहरु

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
ne_NP: पिजी &#8212; संभवतः आपत्तिजनक, सामान्यतया १३ वा माथिका दर्शकहरुको लागि

en: PHP Default Timezone
ne_NP: PHP को पूर्वनिर्धारित समय क्षेत्र

en: PHP Extensions
ne_NP: पिएचपी एक्स्टेन्सनहरू

en: PHP Sessions
ne_NP: PHP सेसनहरु

en: PHP Update Recommended
ne_NP: PHP अपडेट सिफारिश गरिन्छ

en: PHP Version
ne_NP: पिएचपी संस्करण

en: PHP default timezone is invalid
ne_NP: PHP को पूर्वनिर्धारित समय क्षेत्र अमान्य छ

en: PHP default timezone is valid
ne_NP: PHP पूर्वनिर्धारित समय क्षेत्र मान्य छ

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
ne_NP: वर्डप्रेस लोड भए पछि %s फङ्सन कलद्वारा पिएचपि पूर्वनिर्धारित समयक्षेत्र परिवर्तन भयो। यसले मिति र समयको सही गणनामा हस्तक्षेप गर्छ।

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
ne_NP: पिएचपी पूर्वनिर्धारित समय क्षेत्र वर्डप्रेसद्वारा लोड गर्दा कन्फिगर गरिएको थियो। यो मिति र समयको सही गणना लागि आवश्यक छ।

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
ne_NP: पीएचपी वर्डप्रेस निर्माण गर्न प्रयोग गरिने प्रोग्रामिंग भाषाहरू मध्ये एक हो। पीएचपीको नयाँ संस्करणहरूले नियमित सुरक्षा अद्यावधिकहरू प्राप्त गर्दछ र तपाईंको साइटको प्रदर्शन बढाउन सक्छ।

en: PHP memory limit
ne_NP: PHP मेमोरी सीमा

en: PHP memory limit (only for admin screens)
ne_NP: PHP मेमोरी लिमिट (व्यवस्थापक स्क्रिनका लागि मात्र)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
ne_NP: PHP मोड्युलहरुले सर्भरमा तपाईंको साइट संचालन गर्ने अधिकांश कार्यहरु कार्यान्वयन गर्दछ। सर्भर प्रशासकले मात्र यसमा कुनै परिवर्तन गर्न सक्दछ।

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ne_NP: %1$s फङ्सन कल द्वारा सिर्जना गरिएको पिएचपी सत्रहरूले रेस्ट एपिआइ र लुपब्याक अनुरोधहरूमा हस्तक्षेप गर्न सक्छ। कुनै पनि एचटिटिपी अनुरोधहरू गर्नु अघि सक्रिय सत्र %2$s द्वारा बन्द गरिनुपर्छ।

en: PHP time limit
ne_NP: PHP समय सीमा

en: PHP version
ne_NP: PHP संस्करण

en: PHP version %s
ne_NP: PHP संस्करण %s

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
ne_NP: पीएचपी को एक्सएमएल एक्सटेंशन उपलब्ध छैन। कृपया पीएचपी को एक्सएमएल एक्सटेंशन को लागि तपाइको होस्टिंग प्रदायक संग सम्पर्क गर्नुहोस् ।

en: PM
ne_NP: बेलुका

en: Pacific
ne_NP: प्रशान्त

en: Padding
ne_NP: प्याडिंग

en: Page
ne_NP: पृष्ठ

en: Page %1$d of %2$d
ne_NP: %1$d को %2$d पृष्ठ

en: Page %s
ne_NP: पृष्ठ %s

en: Page Archives
ne_NP: पृष्ठ संग्रह

en: Page Attributes
ne_NP: पृष्ठ विशेषताहरु

en: Page ID
ne_NP: पृष्ठ परिचय

en: Page IDs, separated by commas.
ne_NP: पृष्ठ पहिचानहरु, अर्धविरमहरुद्वारा छुट्याउनुहोस् ।

en: Page List: "%s" page has no children.
ne_NP: पृष्ठ सूची: "%s" पृष्ठमा कुनै बच्चा छैन।

en: Page List: Cannot retrieve Pages.
ne_NP: पृष्ठको सूची: पृष्ठहरू पुन: प्राप्त गर्न सकिँदैन।

en: Page Loaded.
ne_NP: पृष्ठ लोड गरियो।

en: Page attributes
ne_NP: पृष्ठ विशेषताहरु

en: Page break
ne_NP: पृष्ठ छुट्याउनुहोस्

en: Page cache
ne_NP: पृष्ठको क्यास

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
ne_NP: पृष्ठ क्यासले प्रत्येक पटक प्रयोगकर्ता भ्रमण गर्दा पृष्ठको लागि कल गर्नुको सट्टा स्थिर पृष्ठहरू बचत र सेवा गरेर तपाईंको साइटको गति र कार्यसम्पादन बढाउँछ।

en: Page cache is detected and the server response time is good
ne_NP: पृष्ठ क्यास पत्ता लाग्यो र सर्भर प्रतिक्रियाको समय राम्रो छ

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
ne_NP: पृष्ठ क्यास पत्ता लाग्यो तर सर्भर प्रतिक्रिया समय अझै ढिलो छ

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
ne_NP: पृष्ठ क्यास सक्रिय पृष्ठ क्यास प्लगइनको खोजी गरेर साथै होमपेजमा तीन अनुरोधहरू गरेर र निम्न मध्ये एक वा बढी एचटीटीपी क्लाइन्ट क्याचिङ प्रतिक्रिया हेडरहरू खोजेर पत्ता लगाइएको छ:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
ne_NP: पृष्ठ क्यास पत्ता लागेन र सर्भर प्रतिक्रियाको समय ढिलो छ

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
ne_NP: पृष्ठ क्यास पत्ता लागेन तर सर्भर प्रतिक्रियाको समय ठीक छ

en: Page draft updated.
ne_NP: पृष्ठ मस्यौदा अद्यावधिक गरियो ।

en: Page index cannot be less than one.
ne_NP: पृष्ठ इन्डेक्स एक भन्दा कम हुन सक्दैन।

en: Page not found
ne_NP: पृष्ठ भेटिएन

en: Page on front
ne_NP: अगाडिको पृष्ठ

en: Page order
ne_NP: पृष्ठको क्रम

en: Page published privately.
ne_NP: पृष्ठ निजी रुपमा प्रकाशित गरियो।

en: Page published.
ne_NP: पृष्ठ प्रकाशित भयो ।

en: Page restored to revision from %s.
ne_NP: %s बाट पृष्ठ संशोधन पुनःस्थापित गरियो ।

en: Page reverted to draft.
ne_NP: पृष्ठ ड्राफ्टमा उल्टाइयो।

en: Page saved.
ne_NP: पृष्ठ बचत गरियो।

en: Page scheduled for: %s.
ne_NP: पृष्ठ निर्धारित: %s ।

en: Page scheduled.
ne_NP: पृष्ठ तालिका।

[ctx: Page slug]
en: shop
ne_NP: पसल

en: Page submitted.
ne_NP: पृष्ठ पेश गरियो।

en: Page title
ne_NP: पृष्ठको शीर्षक

en: Page trashed.
ne_NP: पृष्ठ रद्दीटोकरीमा लगियो।

en: Page updated.
ne_NP: पृष्ठ अद्यावधिक गरियो ।

en: Pages
ne_NP: पृष्ठहरु

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
ne_NP: पृष्ठ तिनीहरूले एक शीर्षक, शरीर पाठ, र सम्बन्धित मेटाडाटा छ कि मा पोस्ट गर्न समान छन्, तर तिनीहरूले प्रकारको स्थायी पोस्ट जस्तै कालक्रमअनुसारको ब्लग प्रवाह भाग छैनन् कि भिन्न छन्। पृष्ठ वर्गीकृत वा ट्याग, तर वर्गीकरणका हुन सक्छ। तपाईं एक अन्य को "अभिभावक" बनाउने, पृष्ठ को एक समूह सिर्जना गरेर अन्य पृष्ठहरू अन्तर्गत गुँड पृष्ठ।

en: Pages list
ne_NP: पृष्ठ सूची

en: Pages list navigation
ne_NP: पृष्ठ सूची नेभिगेसन

en: Pages:
ne_NP: पृष्ठहरु:

en: Pagination
ne_NP: पृष्ठाङ्कन

en: Pagination arrow
ne_NP: पृष्ठांकन तीर (यरो)

en: Pago Pago
ne_NP: पागो पागो

en: Palau
ne_NP: पलाउ

en: Pale cyan blue
ne_NP: फिक्का सायान निलो

en: Pale ocean
ne_NP: फिक्का सागर

en: Pale pink
ne_NP: पहेलो गुलाबी

en: Palette
ne_NP: रंगसाज

en: Palette colors and the application of those colors on site elements.
ne_NP: प्यालेट रङ्गहरू र ती रङ्गहरूको साइट एलिमेन्टहरूमा प्रयोग।

en: Palettes
ne_NP: प्यालेटहरू

en: Palmer
ne_NP: प्यालमर

en: Panama
ne_NP: पनामा

en: Pangnirtung
ne_NP: पाङ्गनिर्टुङ

en: Paragraph
ne_NP: अनुच्छेद

en: Paragraphs
ne_NP: अनुच्छेदहरु

en: Paramaribo
ne_NP: पारामारिबो

en: Parent
ne_NP: प्यारेन्ट

en: Parent Category
ne_NP: मूल वर्ग

en: Parent Category:
ne_NP: मूल वर्ग:

en: Parent Navigation Menu:
ne_NP: प्यारेन्ट नेभिगेसन मेनु:

en: Parent Page
ne_NP: मूल पृष्ठ

en: Parent Page:
ne_NP: मूल पृष्ठ:

en: Parent Template Part:
ne_NP: प्यारेन्ट टेम्प्लेट भाग:

en: Parent Template:
ne_NP: मूल टेम्प्लेट:

en: Parent Term
ne_NP: प्यारेन्ट टर्म

en: Parent Theme
ne_NP: प्यारेन्ट थिम

en: Parent blocks.
ne_NP: प्यारेन्ट ब्लकहरु.

en: Parent term does not exist.
ne_NP: मूल पद मौजुद छैन ।

en: Parent theme
ne_NP: प्यारेन्ट थिम

en: Parents
ne_NP: प्यारेन्टहरू

en: Paris
ne_NP: पेरिस

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
ne_NP: आंशिक रेंडरले सामग्री इको गर्नु पर्छ या सामग्री स्ट्रिंग (या सरणी) फर्काउनु पर्छ, तर दुवै छैन ।

en: Passed
ne_NP: पारित

en: Passed tests
ne_NP: परीक्षणहरू पास भयो

en: Password
ne_NP: पासवर्ड

en: Password Reset
ne_NP: पासवर्ड पुनर्स्थापन गर्नुहोस्

en: Password changed for user: %s
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि पासवर्ड परिवर्तन: %s

en: Password for the user (never included).
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि पासवर्ड (कहिल्यै समावेश नभएको)।

en: Password protected
ne_NP: पासवर्ड सुरक्षित

en: Password reset is not allowed for this user
ne_NP: यो प्रयोगकर्ताको पासवर्ड पुनर्स्थापन गर्न मिल्दैन

en: Password reset link sent.
ne_NP: पासवर्ड रिसेट लिंक पठाइयो।

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
ne_NP[0]: पासवर्ड रिसेट लिंक %s प्रयोगकर्तालाई पठाइयो।
ne_NP[1]: पासवर्ड रिसेट लिंकहरु %s प्रयोगकर्तालाई पठाइयो।

en: Password:
ne_NP: पासवर्ड:

en: Password: %s
ne_NP: पासवर्ड: %s

en: Passwords cannot be empty.
ne_NP: पासवर्ड खाली हुन सक्दैन।

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
ne_NP: पासवर्डहरुमा "%s" वर्ण समावेश गर्न सकिदैन ।

en: Paste
ne_NP: सारेको टाँस्ऩुहोस्

en: Paste URL or type to search
ne_NP: युआरएल हल्नुहोस वा खोजी गर्न टाइप गर्नुहोस

en: Paste a link to the content you want to display on your site.
ne_NP:  तपाइँको साइटमा प्रदर्शन गर्न चाहानुहुने सामग्रीको एक लिंक पेस्ट गर्नुहोस्।

en: Paste as text
ne_NP: अक्षर झैं टाँस्ऩुहोस्

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
ne_NP: टाँस्ऩे प्रकिया अहिले सामान्य अक्षर मोडमा छ । विषयवस्तुहरु अब तपाईले यो मोड नफेरेसम्म सामान्य अक्षरमा टाँसिने छन् ।

en: Paste or type URL
ne_NP: युआरएल पेस्ट वा टाइप गर्नुहोस्

en: Paste styles
ne_NP: स्टाइलहरु पेस्ट गर्नुहोस्

en: Paste table row after
ne_NP: टेबुलको पंक्ति पछाडी टाँस्ऩुहोस्

en: Paste table row before
ne_NP: टेबुलको पंक्ति अगाडि टाँस्ऩुहोस्

en: Paste the copied style to the selected block(s).
ne_NP: प्रतिलिपि गरिएको स्टाइल चयनित ब्लक(हरू)मा टाँस्नुहोस्।

en: Paste the selected block(s).
ne_NP: चयन गरिएको ब्लक(हरू) पेस्ट गर्नुहोस्।

en: Paste your embed code below:
ne_NP: ईम्बेड कोड तल टाँस्नुहोस् :

en: Pasted styles to %d blocks.
ne_NP: %d ब्लकहरूमा शैलीहरू टाँसियो।

en: Pasted styles to %s.
ne_NP: %s मा शैलीहरू टाँसियो।

en: Path
ne_NP: पथ

en: Paths or URLs to the font files.
ne_NP: फन्ट फाइलहरूका पाथहरू वा युआरएलहरू।

en: Pattern
ne_NP: ढाँचाहरु

en: Pattern "%s" cannot be rendered inside itself.
ne_NP: प्याटर्न "%s" आफैंभित्र देखाउन सकिँदैन।

en: Pattern "%s" not found.
ne_NP: ढाँचा "%s" भेटिएन।

en: Pattern Categories list
ne_NP: प्याटर्नका वर्गहरुको सूची

en: Pattern Categories list navigation
ne_NP: प्याटर्न वर्गहरूको सूची नेभिगेसन

en: Pattern Category Link
ne_NP: प्याटर्नका वर्गको लिङ्क

en: Pattern Directory
ne_NP: प्याटर्न डाइरेक्टरी

en: Pattern category renamed.
ne_NP: प्याटर्न वर्गको नाम परिवर्तन गरियो।

en: Pattern content must be a string.
ne_NP: ढाँचा सामग्री एक स्ट्रिङ्ग हुनु पर्छ।

en: Pattern name must be a string.
ne_NP: ढाँचाको नाम एउटा स्ट्रिङ्ग हुनु पर्छ।

en: Pattern published privately.
ne_NP: प्याटर्न निजीरुपमा प्रकाशित भयो ।

en: Pattern published.
ne_NP: प्याटर्न प्रकाशन भयो।

en: Pattern renamed
ne_NP: प्याटर्न पुन: नामाकरण गरियो।

en: Pattern reverted to draft.
ne_NP: प्याटर्नलाई मस्यौदामा फिर्ता गरियो।

en: Pattern scheduled.
ne_NP: प्याटर्न अनुसूचित गरीयो।

en: Pattern title must be a string.
ne_NP: ढाँचा शीर्षक एक स्ट्रिङ्ग हुनु पर्छ।

en: Pattern updated.
ne_NP: प्याटर्न अद्यावधिक गरियो।

en: Patterns
ne_NP: ढाँचाहरु

en: Patterns are available from the <Link>WordPress.org Pattern Directory</Link>, bundled in the active theme, or created by users on this site. Only patterns created on this site can be synced.
ne_NP: प्याटर्नहरु विभिन्न माध्यमबाट उपलब्ध हुन सक्छन् जस्तै <Link>WordPress.org प्याटर्न डाइरेक्टरी</Link>बाट, सक्रिय थिममा बन्डल गरिएको, साइटमा प्रयोगकर्ता द्वारा सिर्जना गरिएको। यसै साइटमा सिर्जना गरिएका प्याटर्नहरुलाई मात्र सिङ्क गर्न सकिन्छ।

en: Patterns containing mostly text.
ne_NP: धेरैजसो अक्षरहरू भएका ढाँचाहरु।

en: Patterns content
ne_NP: प्याटर्नहरु सामग्री

en: Patterns list
ne_NP: ढाँचाहरुको सूची

en: Patterns list navigation
ne_NP: प्याटर्न सूची नेभिगेसन

en: Patterns that are kept in sync across the site.
ne_NP: ढाँचाहरू जुन साइटमा सिङ्कमा राखिएको छ।

en: Patterns that can be changed freely without affecting the site.
ne_NP: ढाँचाहरू जुन साइटलाई असर नगरी स्वतन्त्र रूपमा परिवर्तन गर्न सकिन्छ।

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
ne_NP: ढाँचाहरू जसमा बटनहरू र सन्देश जसले तपाइँका दर्शकहरूलाई के गर्ने भनेर बताउँछ।

en: Pause
ne_NP: पज

en: Payment pending (%s).
ne_NP: अपूर्ण भुक्तानी: %s

en: Pending
ne_NP: विचाराधिन

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: बाँकी रहेको <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: बाँकी रहेका <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
ne_NP: समीक्षा गर्न बाँकी छ

en: Pending review
ne_NP: समीक्षा गर्न बाँकी छ

en: Percentage Width
ne_NP: प्रतिशत चौड़ाई

en: Perform an advanced term query.
ne_NP: एक उन्नत टर्म क्वेरी गर्नुहोस्।

en: Performance
ne_NP: प्रदर्शन

en: Period
ne_NP: अवधि

en: Permalink
ne_NP: पर्मालिङ्क

en: Permalink Settings
ne_NP: पर्मालिङ्क सेटिङहरु

en: Permalink structure
ne_NP: पर्मालिङ्क संरचना

en: Permalink template for the post.
ne_NP: अब्जेक्टको पर्मालिंक टेम्प्लेट।

en: Permalink to %s
ne_NP: %s मा पर्मालिंक

en: Permalink:
ne_NP: पर्मालिङ्क:

en: Permalink: %s
ne_NP: पर्मालिंक: %s

en: Permalinks
ne_NP: पर्मालिङ्क

en: Permanently delete
ne_NP: स्थायी रूपमा मेटाउनुहोस्

en: Permanently delete comment
ne_NP: टिप्पणी स्थायी रुपमा मेट्नुहोस्

en: Persian
ne_NP: पर्शियन्

en: Persistent object cache
ne_NP: दृढ अब्जेक्ट क्यास

en: Personal Data Export
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा निर्यात

en: Personal Data Export for %s
ne_NP: %s का लागी व्यक्तिगत डाटा निर्यात

en: Personal Options
ne_NP: व्यक्तिगत विकल्पहरु

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा तपाईको साइटसँगको user&#8217;s अन्तरक्रियाद्वारा मात्र सिर्जना गरिएको होइन। व्यक्तिगत डेटा पनि प्राविधिक प्रक्रियाहरू जस्तै सम्पर्क फारमहरू, टिप्पणीहरू, कुकीहरू, विश्लेषणहरू, र तेस्रो पक्ष इम्बेडहरूबाट उत्पन्न हुन्छ।

en: Personalize blocks
ne_NP: ब्लकहरू निजीकृत गर्नुहोस्

en: Perth
ne_NP: पर्थ

en: Petersburg
ne_NP: पीटर्सबर्ग

en: Phnom Penh
ne_NP: नोम पेन

en: Phoenix
ne_NP: फिनिक्स

en: Photoblogging
ne_NP: फोटोब्लगिङ

en: Photography
ne_NP: फोटोग्राफी

en: Pin this post to the top of the blog.
ne_NP: यो पोस्टलाई ब्लगको शीर्षमा पिन गर्नुहोस्।

en: Pin to toolbar
ne_NP: टुलबारमा पिन गर्नुहोस

en: Pingback
ne_NP: पिंगब्याक

en: Pingback excerpt:
ne_NP: पिङ्ब्याक अंश:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
ne_NP: %1$s देखि %2$s सम्मको पिंगब्याक दर्ता भइसकेको छ । वेबलाई जििवत राख्नुहोस् ! :-)

en: Pingback:
ne_NP: पिंगब्याक:

en: Pings
ne_NP: पिङ्ग

en: Pings enabled
ne_NP: पिङ सक्षम पारियो

en: Pings only
ne_NP: सिर्फ पिङहरू

en: Pink
ne_NP: गुलाबी

en: Pitcairn
ne_NP: पिटकैरन

en: Placeholder
ne_NP: प्लेसहोल्डर

en: Play
ne_NP: प्ले

en: Play inline
ne_NP: क्रममा चलाउनु

en: Playback controls
ne_NP: प्लेब्याक नियन्त्रणहरू

en: Playlist Settings
ne_NP: प्लेलिस्ट सेटिङहरु

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ne_NP: यस मेटा बक्स प्रयोग गर्न कृपया <a href="%s">क्लासिक सम्पादक प्लगिन</a> सक्रिय गर्नुहोस्।

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
ne_NP: लिंक प्रबन्धकको उपयोग गर्नको लागि कृपया <a href="%s"> लिंक प्रबन्धक प्लगइन </a>लाई सक्रिय गर्नुहोस्।

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
ne_NP: कृपया जाँच गर्नुहोस् कि %s पिएचपी एक्सटेन्सन स्थापित र सक्षम छ।

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
ne_NP: कृपया अब आफ्नो साइट जाँच गर्नुहोस्। यो सम्भव छ कि सबै काम गरिरहेको छ। यदि त्यहाँ अपडेटहरू उपलब्ध छन् भने, तपाईंले अपडेट गर्नुपर्छ।

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
ne_NP: कृपया छान्नुहोस् कि के तपाई आफ्नो वर्डप्रेस नेटवर्कको साइटहरुमा सब-डोमेन या उप-निर्देशिका(डायरेक्टरी) उपयोग गर्ने इच्छा राख्नु हुन्छ ।

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
ne_NP: कृपया विन्यास चरणहरुलाई पूरा गर्नुहोस्। एक नयाँ नेटवर्क बनाउनको लागि, तपाइलाई नेटवर्क डाटाबेस तालिकाहरुलाई रिक्त गर्न या हटाउन आवश्यकता हुन्छ ।

en: Please consider writing more inclusive code.
ne_NP: कृपया अधिक समावेशी कोड लेख्न विचार गर्नुहोस्।

en: Please contact the plugin authors for more information.
ne_NP: थप जानकारीको लागि कृपया प्लगइनका सम्पादकहरूलाई सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
ne_NP: यो मामलाबारे छानवीन गर्न तपाईंकाे होस्टिंग प्रदायक संग सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Please contact your network administrator.
ne_NP: कृपया आफ्नो नेटवर्क प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
ne_NP: कृपया तपाईंको गोपनीयता नीति सामग्री सम्पादन गर्नुहोस्, सारांशहरू मेट्न निश्चित गर्नुहोस्, र तपाईंको विषयवस्तु र प्लगइनहरूबाट कुनै पनि जानकारी थप्नुहोस्। एक पटक तपाईंले आफ्नो नीति पृष्ठ प्रकाशित गरेपछि, यसलाई तपाईंको नेभिगेसन मेनुमा थप्न नबिर्सनुहोस्।

en: Please enter a new name for this category.
ne_NP: कृपया यस वर्गका लागि नयाँ नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्।

en: Please enter a page title
ne_NP: कृपया पृष्ठको शीर्षक प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Please enter a site name.
ne_NP: कृपया साइटको नाम राख्नुहोस् ।

en: Please enter a site title.
ne_NP: कृपया साइटको शीर्षक राख्नुहोस् ।

en: Please enter a username.
ne_NP: कृपया प्रयोगकर्तानाम राख्नुहोस् ।

en: Please enter a valid URL.
ne_NP: कृपया मान्य युआरएल प्रविष्ट गर्नुहोस्।

en: Please enter a valid YouTube URL.
ne_NP: कृपया मान्य युट्युब युआरएल राख्नुहोस्।

en: Please enter a valid email address.
ne_NP: कृपया मान्य ईमेल ठेगाना हाल्नुहोस् ।

en: Please enter a valid menu name.
ne_NP: कृपया मान्य मेनु नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Please enter an item title
ne_NP: कृपया आइटम शीर्षक प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Please enter in a value less than the regular price.
ne_NP: नियमित मूल्य भन्दा कम मूल्य हाल्नुहोस्।

en: Please enter in country code with two capital letters.
ne_NP: दुई अक्षेरमा  देशको  कोड हाल्नुहोस्।

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
ne_NP: कृपया आफ्नो युजरनेम वा इमेल ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस्। तपाइँको पासवर्ड कसरी रिसेट गर्ने बारे निर्देशन सहितको ईमेल सन्देश प्राप्त गर्नुहुनेछ।

en: Please include a %s template in your theme.
ne_NP: कृपया आफ्नो थिममा %s टेम्प्लेट समावेश गर्नुहोस् ।

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ne_NP: यस मेटा बक्स प्रयोग गर्न कृपया <a href="%s">क्लासिक सम्पादक प्लगिन</a> स्थापना गर्नुहोस्।

en: Please log in again.
ne_NP: कृपया पुन: भित्र छिर्नुहोस् ।

en: Please log in to %1$s to authorize %2$s to connect to your account.
ne_NP: कृपया आफ्नो खातासँग जडान हुन %2$s लाई अनुमति दिन %1$s मा लगइन गर्नुहोस्।

en: Please log in to %s to proceed with authorization.
ne_NP: कृपया प्राधिकरण जारी राख्न %s मा लगइन गर्नुहोस्।

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
ne_NP: कृपया अपाचे %s मोड्युल स्थापित छ भन्नेमा पक्का गर्नुहोस् जब कि यो यस स्थापनाको अन्तमा प्रयोग गरिनेछ ।

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
ne_NP: कृपया ध्यान दिनुहोस्: तेस्रो-पक्ष थिमहरू र प्लगिनहरू, वा कस्टम कोडले वर्डप्रेस समय तालिकालाई ओभरराइड गर्न सक्छ।

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
ne_NP: यस मेटा बक्स प्रयोग गर्न कृपया <a href="%s">क्लासिक सम्पादक</a> खोल्नुहोस्।

en: Please pass a query array to this function.
ne_NP: कृपया यस फङ्कसनमा क्वेरी एरे पास गर्नुहोस्।

en: Please provide a custom field name.
ne_NP: कृपया कस्टम फिल्ड नाम प्रदान गर्नुहोस् ।

en: Please provide a custom field value.
ne_NP: कृपया कस्टम फिल्डको मान प्रदान गर्नुहोस ।

en: Please provide a valid link.
ne_NP: कृपया मान्य लिङ्क प्रदान गर्नुहोस्।

en: Please save your changes in order to share the preview.
ne_NP: पूर्वावलोकन साझा गर्न कृपया आफ्नो परिवर्तनहरू सुरक्षित गर्नुहोस्।

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
ne_NP:  थप जानकारीको लागि कृपया <a href="%s">वर्डप्रेसमा डिबग</a> हेर्नुहोस् ।

en: Please select a file
ne_NP: कृपया फाइल छान्नुहोस

en: Please select an option.
ne_NP: कुनै एउटा विकल्प रोज्नुहोस् ।

en: Please select some items.
ne_NP: केही वस्तुहरू छान्नुहोस्।

en: Please try again or start a new changeset. This changeset cannot be further modified.
ne_NP: कृपया फेरि प्रयास गर्नुहोस् वा नयाँ परिवर्तनसेट सुरु गर्नुहोस्। यो परिवर्तनसेटलाई थप परिमार्जन गर्न सकिँदैन।

en: Please try again.
ne_NP: कृपया पुन: प्रयास गर्नुहोला ।

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ne_NP: कृपया यो फाइल अपलोड गर्न %1$sbrowser uploader%2$s प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Please type your comment text.
ne_NP: कृपया आफ्नो टिप्पणी पाठ टाइप गर्नुहोस्।

en: Please update WordPress now
ne_NP: कृपया अब वोर्डप्रेस अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Please use %s to add new schema properties.
ne_NP: कृपया नयाँ स्किमा प्रोपर्टिहरु थप्न %s प्रयोग गनुहोस्।

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
ne_NP: कृपया प्रमाणित गर्नुहोस् कि <strong> प्रशासन ईमेल </strong> यो वेबसाइट को लागी अझै पनि सही छ।

en: Plugin
ne_NP: प्लगिन

en: Plugin Data
ne_NP: प्लगिन डाटा

en: Plugin File Editor
ne_NP: प्लगिन फाइल सम्पादक

en: Plugin Versions
ne_NP: प्लगिन संस्करणहरु

en: Plugin activated.
ne_NP: प्लगिनहरु सक्रिय भयो।

en: Plugin and theme auto-updates
ne_NP: प्लगिन र थिम स्वतः अपडेट

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
ne_NP: प्लगिन र थिम स्वत: अपडेटहरु सही रुपमा कन्फिगर गरिएको देखिन्छ।

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
ne_NP: प्लगिन र थिम स्वत: अपडेटहरूले नवीनतम संस्करणहरू सधैं स्थापित हुन्छन् भनेर सुनिश्चित गर्दछ।

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
ne_NP: प्लगइन र थिम अस्थायी जगेडा निर्देशिकाहरू अवस्थित छन् तर लेख्न योग्य छैनन्

en: Plugin and theme temporary backup directory access
ne_NP: प्लगिन र थिमको अस्थायी जगेडा निर्देशिका लेख्न योग्यता

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
ne_NP: प्लगइन र थिमको अस्थायी जगेडा निर्देशिका लेख्न योग्य छ

en: Plugin author's website address.
ne_NP: प्लगिन लेखकको वेबसाइट ठेगाना।

en: Plugin could not be deleted.
ne_NP: प्लगिन मेटाउन सकिएन ।

en: Plugin deactivated.
ne_NP: प्लगिन निष्क्रिय भयो।

en: Plugin details
ne_NP: प्लगिन विवरण

en: Plugin downgrade failed.
ne_NP: प्लगिन डाउनग्रेड असफल भयो।

en: Plugin downgraded successfully.
ne_NP: प्लगिन सफलतापूर्वक डाउनग्रेड गरियो।

en: Plugin file does not exist.
ne_NP: प्लगिन फाइल अवस्थित छैन ।

en: Plugin installation failed.
ne_NP: प्लगिन स्थापना असफल भयो।

en: Plugin name
ne_NP: प्लगिनको नाम

en: Plugin not found.
ne_NP: प्लगिन भेटिएन।

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
ne_NP: प्लगइनको अस्थायी जगेडा निर्देशिका अवस्थित छ तर लेख्न योग्य छैन

en: Plugin that registered the template.
ne_NP: टेम्प्लेट दर्ता गर्ने प्लगइन।

en: Plugin updated successfully.
ne_NP: प्लगिन अद्यावधिक सफल भयो ।

en: Plugins
ne_NP: प्लगइनहरु

en: Plugins %s
ne_NP: %s प्लगिनहरु

en: Plugins directory location
ne_NP: प्लगिन डाइरेक्टरी स्थान

en: Plugins directory size
ne_NP: प्लगिन डाइरेक्टरी साइज

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
ne_NP: प्लगिनहरुले तपाईंको साइटकाे कार्यात्मक क्षेत्र अरु विषयहरुसंग (सम्पर्क फारम, ईकमर्स र अन्य) विस्तार गर्दछ। यसको अर्थ यी प्लगिनहरुको पहुँच तपाईंको साइटमा गहिरो हुन्छ। तसर्थ, यिनीहरुलाई नवीनतम रूपमा राख्न अत्यावश्यक छ।

en: Podgorica
ne_NP: पोद्गोरीका

en: Pohnpei
ne_NP: पोन्पेई

en: Policies
ne_NP: नीतिहरु

en: Polish
ne_NP: पोलिश

en: Ponape
ne_NP: पोनापे

en: Pontianak
ne_NP: पोन्टियानक

en: Popular Pattern Categories
ne_NP: लोकप्रिय प्याटर्नका वर्गहरु

en: Popular Plugin
ne_NP: प्रख्यात प्लगिन

en: Popular Tags
ne_NP: प्रचलित ट्यागहरू

en: Popular tags
ne_NP: लोकप्रिय ट्यागहरु

en: Port
ne_NP: पोर्ट

en: Port Moresby
ne_NP: पोर्टमोरेस्बी

en: Port of Spain
ne_NP: पोर्ट ओफ प्रिंस

en: Port-au-Prince
ne_NP: पोर्ट-आउ-प्रिन्स

en: Portfolio
ne_NP: पोर्टफोलियो

en: Porto Acre
ne_NP: पोर्टो ऐकर

en: Porto Velho
ne_NP: पोर्टो वेल्हो

en: Porto-Novo
ne_NP: पोर्टोनोभो

en: Portrait
ne_NP: पोर्ट्रेट

en: Portuguese
ne_NP: पोर्चुगिज

en: Position
ne_NP: स्थिति

en: Position: %s
ne_NP: स्थान: %s

en: Post
ne_NP: पोस्ट

en: Post Archives
ne_NP: पोस्ट संग्रह

en: Post Attributes
ne_NP: पोस्ट विशेषताहरु

en: Post Author
ne_NP: पोस्ट लेखक

en: Post Comment
ne_NP: टिप्पणी प्रकाश गर्नुहोस्

en: Post Comments Count block: post not found.
ne_NP: पोस्ट टिप्पणीहरू काउन्ट ब्लक: पोस्ट फेला परेन।

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this item.
ne_NP: फारम ब्लकबाट पोस्टको टिप्पणीहरू : टिप्पणीहरू यस आइटमको लागि उपलब्ध छैनन्।

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this post type (%s).
ne_NP: फारम ब्लकबाट पोस्टको टिप्पणीहरू : टिप्पणीहरू यस आइटम (%s)को लागि उपलब्ध छैनन्।

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled.
ne_NP: फारम ब्लकबाट पोस्ट टिप्पणीहरू : टिप्पणीहरू सक्षम छैनन्।

en: Post Comments Link block: post not found.
ne_NP: पोस्ट टिप्पणी लिङ्क ब्लक: पोस्ट फेला परेन।

en: Post Date
ne_NP: पोस्ट मिति

en: Post Edit
ne_NP: पोस्ट सम्पादन गर्नुहोस

en: Post Format
ne_NP: पोस्ट ढाँचा

en: Post Format Link
ne_NP: पोस्टको ढाँचाको लिङ्क

en: Post Formats
ne_NP: पोस्ट ढाँचाहरू

en: Post ID.
ne_NP: पोस्ट आईडी।

en: Post Meta.
ne_NP: पोस्ट मेटा।

en: Post Modified Date
ne_NP: पोस्ट परिमार्जित मिति

en: Post Thumbnail
ne_NP: लेखको सानो तस्वीर

en: Post Title
ne_NP: पोस्टको शीर्षक

en: Post Type
ne_NP: लेख किसिम

en: Post Type Archive
ne_NP: पोस्ट प्रकार संग्रह

en: Post Type: "%s"
ne_NP: पोस्ट प्रकार: "%s"

en: Post Type: &#8220;%s&#8221;
ne_NP: पोस्ट प्रकार: &#8220;%s&#8221;

en: Post Via Email
ne_NP: इमेल द्वारा पोस्ट गर्ने

en: Post author byline text
ne_NP: पोस्ट लेखक बाइलाइन पाठ

en: Post content
ne_NP: सामग्री पोष्ट गर्नुहोस्

en: Post draft updated.
ne_NP: पोस्ट मस्यौदा अद्यावधिक गरियो ।

en: Post featured image updated.
ne_NP: पोस्टको विशेष तस्बीर अद्यावधिक गरियो।

[ctx: Post format]
en: Aside
ne_NP: असाइड

[ctx: Post format]
en: Audio
ne_NP: श्रव्य

[ctx: Post format]
en: Chat
ne_NP: गफ

[ctx: Post format]
en: Gallery
ne_NP: ग्यालरी

[ctx: Post format]
en: Image
ne_NP: चित्र

[ctx: Post format]
en: Link
ne_NP: लिंक

[ctx: Post format]
en: Quote
ne_NP: वाणी

[ctx: Post format]
en: Standard
ne_NP: स्तरिय

[ctx: Post format]
en: Status
ne_NP: खबर

[ctx: Post format]
en: Video
ne_NP: भिडियो

en: Post formats supported.
ne_NP: समर्थन गरिएका पोस्ट ढाँचाहरू।

en: Post meta
ne_NP: पोस्ट मेटा

en: Post name
ne_NP: लेखको नाम

en: Post navigation
ne_NP: लेखको सफर गर्नुहोस्

[ctx: Post overview]
en: List View
ne_NP: सूची दृश्य

[ctx: Post overview]
en: Outline
ne_NP: रेखांकन

en: Post published privately.
ne_NP: पोस्ट निजी रुपमा प्रकाशित गरियो।

en: Post published.
ne_NP: पोस्ट प्रकाशित भयो ।

en: Post restored to revision from %s.
ne_NP: %s बाट पोस्ट संशोधन पुनःस्थापित गरियो ।

en: Post reverted to draft.
ne_NP: पोस्ट ड्राफ्टमा परिवर्तन गरियो।

en: Post saved.
ne_NP: पोस्ट बचत गरियो ।

en: Post scheduled for: %s.
ne_NP: पोस्ट %s को लागि निर्धारित

en: Post scheduled.
ne_NP: पोस्ट अनुसूचित।

en: Post submitted.
ne_NP: पोस्ट पेश गरियो ।

[ctx: Post template block display setting]
en: Grid view
ne_NP: ग्रिड दृश्य

[ctx: Post template block display setting]
en: List view
ne_NP: सूची दृश्य

en: Post title
ne_NP: पोस्ट शीर्षक

en: Post trashed.
ne_NP: पोस्ट रद्दीटोकरीमा लगियो।

en: Post type
ne_NP: लेख किसिम

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
ne_NP: लेख किसिमको नामहरु १ देखि २० अक्षर लामो हुनु पर्नेछ ।

en: Post type to get the templates for.
ne_NP: टेम्प्लेटहरू प्राप्त गर्न पोस्टको प्रकार।

en: Post updated.
ne_NP: पोस्ट अद्यावधिक गरियो ।

en: Post via email
ne_NP: इमेल मार्फत पोस्ट

en: Posted by
ne_NP: द्वारा पोस्ट गरिएको

en: Posted title:
ne_NP: प्रकाशित शीर्षक:

en: Poster
ne_NP: पोस्टर

en: Poster Image
ne_NP: पोस्टर तस्वीर

en: Poster image
ne_NP: पोस्टर तस्वीर

en: Posts
ne_NP: पोस्टहरु

en: Posts Page
ne_NP: पोस्टहरु देखिने पृष्ठ

en: Posts by %s
ne_NP: %s का लेखहरु

en: Posts list
ne_NP: लेखहरुको सूची

en: Posts list navigation
ne_NP: पोस्ट सूची नेभिगेसन

en: Posts navigation
ne_NP: लेखहरुको सफर गर्नुहोस्

en: Posts page
ne_NP: लेखहरुको पृष्ठ

en: Posts page updated.
ne_NP: पोस्ट पृष्ठ अद्यावधिक गरियो।

en: Posts page: %s
ne_NP: पोस्टहरुको पृष्ठ: %s

en: Posts pagination
ne_NP: पोस्टको पृष्ठाङ्कन

en: Posts per page
ne_NP: प्रति पृष्ठ पोस्टहरू

en: Posts published on %s
ne_NP: पोस्ट %s मा प्रकाशित

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
ne_NP: वर्डप्रेसद्वारा सञ्चालित, अत्याधुनिक शाब्दिक व्यक्तिगत प्रकाशन मञ्च ।

en: Prague
ne_NP: प्राग

en: Pre-publish checks disabled.
ne_NP: पूर्वप्रकाशन जाँचहरू अक्षम गरिएका छन्।

en: Pre-publish checks enabled.
ne_NP: पूर्वप्रकाशन जाँचहरू सक्षम गरिएको।

en: Pre-upload compression
ne_NP: पूर्व-अपलोड कम्प्रेसन

en: Preference activated - %s
ne_NP: अभिरुची सक्रिय गरियो - %s

en: Preference deactivated - %s
ne_NP: अभिरुची निष्क्रिय गरियो - %s

en: Preferences
ne_NP: प्राथमिकताहरु

en: Prefix
ne_NP: उपसर्ग

en: Preformatted text
ne_NP: पूर्व स्वरूपित टेक्स्ट

en: Preload
ne_NP: पूर्वलोड

[ctx: Preload value]
en: None
ne_NP: कुनै पनि छैन

en: Press ENTER to add this link
ne_NP: यो लिङ्क थप्नको लागि ENTER थिच्नुहोस्

en: Press This
ne_NP: प्रेस दिस

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
ne_NP: प्रेस दिस एक सानो टुल हो जसले वेबबाट सामग्री तानेर सजिलोसंग नयाँ पोस्टहरू सिर्जना गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
ne_NP: प्रेस दिस उपलब्ध छैन। कृपया आफ्नो साइट व्यवस्थापकलाई सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
ne_NP: प्रेस दिस स्थापित छैन । कृपया <a href="%s">मुख्य साइट</a> बाट प्रेस दिस स्थापना गर्नुहोस् ।

en: Press This!
ne_NP: प्रेस दिस !

en: Preview
ne_NP: झलक

en: Preview %s
ne_NP: पूर्वावलोकन %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview Changes
ne_NP: परिवर्तनहरू पूर्वावलोकन गर्नुहोस

en: Preview Link
ne_NP: पूर्वावलोकन लिङ्क

en: Preview as a browser icon
ne_NP: ब्राउजर आइकनको रूपमा पूर्वावलोकन

en: Preview as an app icon
ne_NP: एप्लिकेशन आईकनको रुपमा पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview in a new tab
ne_NP: नयाँ ट्याबमा पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview in new tab
ne_NP: नयाँ ट्याबमा पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview link for the post.
ne_NP: पोस्टको लागि पूर्वावलोकन लिङ्क।

en: Preview page
ne_NP: पृष्ठ पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview post
ne_NP: पोस्ट पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Preview your website's visual identity: colors, typography, and blocks.
ne_NP: आफ्नो वेबसाइटको दृश्य पहिचानको पूर्वावलोकन गर्नुहोस्: रङ, टाइपोग्राफी, र ब्लकहरू।

en: Preview:
ne_NP: पूर्वावलोकन गर्नुहोस्:

en: Previewing %1$s: %2$s
ne_NP: %1$s: %2$s को पुर्वालोकन गर्दै

en: Previewing and Customizing
ne_NP: पूर्वावलोकन र अनुकुलन गर्दै

en: Previewing theme
ne_NP: थिम पूर्वावलोकन हुँदैछ

en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

en: Previous Page
ne_NP: अघिल्लो पृष्ठ

en: Previous Post
ne_NP: अघिल्लो लेख

en: Previous and next months
ne_NP: अघिल्लो र अर्को महिना

en: Previous page
ne_NP: अघिल्लो पृष्ठ

en: Previous page link
ne_NP: अघिल्लो पेजको लिंक

en: Previous pattern
ne_NP: अघिल्लो ढाँचा

en: Previous post
ne_NP: अघिल्लो पोस्ट

en: Previous:
ne_NP: अघिल्लो:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
ne_NP: पहिले सम्पादन भएका तस्बिरका प्रतिहरू मेटिने छैनन्।

en: Primary Site
ne_NP: प्राथमिक साइट

en: Primary site
ne_NP: प्राथमिक साइट

en: Print
ne_NP: छाप्नुहोस

en: Priority
ne_NP: प्राथमिकता

en: Privacy
ne_NP: गोपनीयता

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
ne_NP: विश्वभरका गोपनीयता कानूनहरूले व्यवसाय र अनलाइन सेवाहरूलाई तिनीहरूले एक व्यक्तिको बारेमा सङ्कलन गरेको डेटा मेटाउन, गुमनाम राख्न वा बिर्सन आवश्यक छ। ती कानूनहरूले समेटेका अधिकारहरूलाई कहिलेकाहीं "बिर्सिने अधिकार" भनिन्छ।

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
ne_NP: विश्वभरका गोपनीयता कानूनहरूले व्यवसाय र अनलाइन सेवाहरूलाई उनीहरूले एक व्यक्तिको बारेमा सङ्कलन गरेको केही डेटाको निर्यात प्रदान गर्न र अनुरोधमा निर्यात प्रदान गर्न आवश्यक छ। ती कानूनहरूले समेटेका अधिकारहरूलाई कहिलेकाहीं "डेटा पोर्टेबिलिटीको अधिकार" भनिन्छ। यसले व्यक्तिहरूलाई विभिन्न सेवाहरूमा उनीहरूको आफ्नै उद्देश्यका लागि व्यक्तिगत डेटा प्राप्त गर्न र पुन: प्रयोग गर्न अनुमति दिन्छ। यसले तिनीहरूलाई एक IT वातावरणबाट अर्कोमा सजिलैसँग व्यक्तिगत डेटा सार्न, प्रतिलिपि गर्न वा स्थानान्तरण गर्न अनुमति दिन्छ।

en: Privacy Policy
ne_NP: गोपनीयता नीति

en: Privacy Policy Guide
ne_NP: गोपनीयता नीति निर्देशिका

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
ne_NP: गोपनीयता नीति पृष्ठ सेटिङ सफलतापूर्वक अपडेट गरियो। <a href="%s">तपाईंको मेनुहरु अपडेट गर्न</a> सम्झनुहोस्!

en: Privacy Policy page updated successfully.
ne_NP: गोपनीयताबारे सम्बन्धित नीति पृष्ठ सफलतापूर्वक अद्यावधिक भयो।

en: Privacy Settings
ne_NP: गोपनीयताका सेटिङहरू

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
ne_NP: नीति मार्गदर्शक

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
ne_NP: सेटिङ्गहरु

en: Privacy policy page
ne_NP: गोपनीयता नीति पृष्ठ

en: Private
ne_NP: व्यक्तिगत

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: निजी <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: निजी <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
ne_NP: निजी: %s

en: Privately Published
ne_NP: निजीरुपमा प्रकाशित

en: Proceed
ne_NP: अगाडि बढ्नुहोस्

en: Profile
ne_NP: प्रोफाइल

en: Profile Picture
ne_NP: प्रोफाइल तस्बिर

en: Profile updated.
ne_NP: प्रोफाइल अद्यावधिक गरियो ।

en: Prompt execution was prevented by a filter.
ne_NP: प्रम्प्ट कार्यान्वयन एउटा फिल्टरद्वारा रोकियो।

en: Property "%1$s" is not a valid property for ability "%2$s". Please check the %3$s class for allowed properties.
ne_NP: गुण "%1$s" क्षमता "%2$s" का लागि मान्य गुण होइन। कृपया प्रयोग गर्न मिल्ने गुणहरूको लागि %3$s क्लास जाँच गर्नुहोस्।

en: Property "%1$s" is not a valid property for ability category "%2$s". Please check the %3$s class for allowed properties.
ne_NP: %1$s" गुण "%2$s" क्षमता वर्गका लागि मान्य गुण होइन। कृपया मान्य गुणहरूको लागि %3$s क्लास जाँच गर्नुहोस्।

en: Protect your site from spam.
ne_NP: तपाईँको साइटलाई स्पामबाट सुरक्षित गर्नुहोस्।

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
ne_NP: सुरक्षित टिप्पणीहरु: कृपया टिप्पणीहरु हेर्न आफ्ऩो पासवर्ड राख्नुहोस् ।

en: Protected: %s
ne_NP: सुरक्षित: %s

en: Provide a text label or use the default.
ne_NP: अक्षरको लेबल प्रदान गर्नुहोस् वा पूर्वनिर्धारित बाटै प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Provided type is not supported.
ne_NP: प्रदान गरिएको प्रकार समर्थित छैन।

en: Provider logo path must be located within the plugins or must-use plugins directory.
ne_NP: प्रोभाइडर लोगोको पाथ प्लगिन वा अनिवार्य रूपमा प्रयोग गरिने प्लगिनको डाइरेक्टरीभित्र राखिएको हुनुपर्छ।

en: Public
ne_NP: सार्वजनिक

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सार्वजनिक <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सार्वजनिक <span class="count">(%s)</span>

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
ne_NP: सार्वजनिक अनुहार र सम्पादक लिपि ह्यान्डल। बहिष्कृत: यसको सट्टा `script_handles` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Public facing and editor script handles.
ne_NP: सार्वजनिक अनुहार र सम्पादक स्क्रिप्ट ह्यान्डलहरु।

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
ne_NP: सार्वजनिक अनुहार र सम्पादक शैली ह्यान्डल। बहिष्कृत: यसको सट्टा `style_handles` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Public facing and editor style handles.
ne_NP: सार्वजनिक फेसिङ र सम्पादक शैली ह्यान्डलहरु।

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
ne_NP: सार्वजनिक अनुहार लिपि ह्यान्डल। बहिष्कृत: यसको सट्टा `view_script_handles` प्रयोग गर्नुहोस्

en: Public facing script handles.
ne_NP: सार्वजनिक स्क्रिप्ट ह्यान्डल।

en: Public facing script module IDs.
ne_NP: सार्वजनिक इन्टरफेस देखिने स्क्रिप्ट मोड्युल आईडीहरू।

en: Public facing style handles.
ne_NP: सार्वजनिक देखिने स्टाइल ह्यान्डल।

en: Public text domain.
ne_NP: सार्वजनिक टेक्स्ट डोमेन।

en: Public, Sticky
ne_NP: सार्वजनिक, टासिएको

en: Publish
ne_NP: प्रकाशन गर्नुहोस्

en: Publish <b>immediately</b>
ne_NP: प्रकाशन <b>तत्काल</b>

en: Publish Settings
ne_NP: सेटिङ प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Publish automatically on a chosen date.
ne_NP: चयन गरिएको मितिमा स्वचालित रूपमा प्रकाशित गर्नुहोस्।

en: Publish on: %s
ne_NP: प्रकाशन: %s

en: Publish:
ne_NP: प्रकाशित गर्नुहोस्:

en: Published
ne_NP: प्रकाशित भयो

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: प्रकाशित भयो <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: प्रकाशित भयो <span class="count">(%s)</span>

en: Published on: %s
ne_NP: मा प्रकाशित भएको: %s

en: Publishing
ne_NP: प्रकाशन गर्नु

en: Publishing Soon
ne_NP: चाँडै प्रकाशित हुँदै

en: Publishing failed.
ne_NP: प्रकाशन असफल भयो

en: Publishing…
ne_NP: प्रकाशित गर्दै ...

en: Puerto Rico
ne_NP: पुएर्टो रीको

en: Pullquote citation text
ne_NP: पुलकोट उद्धरणका टेक्स्ट

en: Pullquote text
ne_NP: पुलकोट टेक्स्ट

en: Punta Arenas
ne_NP: पुन्टा आरेनास्

en: Purple
ne_NP: प्याजी

en: Pyongyang
ne_NP: प्योंगयांग

en: Qatar
ne_NP: कटार

en: Qostanay
ne_NP: कोस्ताने

en: Quality
ne_NP: गुणस्तर

en: Queensland
ne_NP: क्वींसल्याण्ड

en: Query block: Reload full page enabled
ne_NP: क्वेरी ब्लक: पूरा पृष्ठ पुन: लोड गर्ने सुविधा सक्षम पारियो

en: Query parameter not permitted: %s
ne_NP: क्वेरी प्यारामिटर अनुमति नभएको: %s

en: Query type
ne_NP: क्वेरीको प्रकार

en: Quick Draft
ne_NP: द्रुत मस्यौदा

en: Quick Edit
ne_NP: द्रुत सम्पादन

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
ne_NP: &#8220;%s&#8221; द्रुत इनलाइन सम्पादन गर्नुहोस

en: Quick edit this comment inline
ne_NP: यो टिप्पणीलाई द्रुत इनलाइन सम्पादन गर्नुहोस

en: Quick&nbsp;Edit
ne_NP: द्रुत&nbsp;सम्पादन

en: Quote
ne_NP: वाणी

en: Quote citation
ne_NP: उद्धृत उद्धरण

en: Qyzylorda
ne_NP: क्विजिलोर्दा

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
ne_NP: आर &#8212; १७ भन्दा माथिका दर्शकहरुको लागि अभिप्रेरित

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
ne_NP: REST API %1$s एरेहरूको एर्रे हुनुपर्छ। %2$s को लागि गैर-एरे मान पत्ता लाग्यो।

en: REST API Endpoint: %s
ne_NP: REST API अन्त्य बिन्दु: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
ne_NP: REST API प्रतिक्रिया: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
ne_NP: REST API सुलभता

en: REST API routes must be registered on the %1$s action. Instead route '%2$s' with namespace '%3$s' was not registered on this action.
ne_NP: REST API रुटहरू %1$s कार्यमा दर्ता हुनुपर्छ। त्यसको सट्टा '%3$s' नेमस्पेस भएको '%2$s' रुट यो कार्यमा दर्ता गरिएको थिएन।

en: REST base route for the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारको लागि रेस्ट आधार मार्ग ।

en: REST base route for the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीको लागि रेस्ट आधार रुट ।

en: REST namespace route for the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीको लागि रेस्ट आधार राउट ।

en: REST route's namespace for the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारको लागि रेस्ट राउटको नेमस्पेसे ।

en: REST search handlers must extend the %s class.
ne_NP: REST खोजी ह्यान्डलरहरुले %s क्लासको विस्तार गर्नु पर्छ।

en: RSS Address
ne_NP: आरएसएस ठेगाना

en: RSS Error:
ne_NP: आरएसएस त्रुटि:

en: RSS Feed
ne_NP: रासस फीड

en: RSS URL
ne_NP: आरएसएस युआरएल

[ctx: RSS block display setting]
en: Grid view
ne_NP: ग्रिड दृश्य

[ctx: RSS block display setting]
en: List view
ne_NP: सूची दृश्य

en: RTL Language Support
ne_NP: आरटिएल भाषा समर्थन

en: Radius
ne_NP: रेडियस

en: Rainy River
ne_NP: रेनीरिभर

en: Random
ne_NP: अनियमित

en: Random Order
ne_NP: अव्यवस्थित क्रम

en: Randomize colors
ne_NP: अनियमित रंगहरू

en: Randomize order
ne_NP: अनियमित क्रम

en: Randomize suggested headers
ne_NP: सुझाव गरिएका हेडरहरू जथाभावी क्रममा राख्नुहोस्

en: Randomize uploaded headers
ne_NP: अपलोड गरिएका हेडरहरु जथाभावी क्रममा राख्नुहोस्

en: Randomizing suggested headers
ne_NP: सुझाव गरिएका हेडरहरू जथाभावी क्रममा राखिंदै

en: Randomizing uploaded headers
ne_NP: अपलोड गरिएका हेडरहरु जथाभावी क्रममा राखिंदै

en: Range display
ne_NP: दायरा प्रदर्शन

[ctx: Range of minutes to read]
en: %1$s–%2$s minutes
ne_NP: %1$s–%2$s मिनेट

en: Rangoon
ne_NP: र्याङ्गन

en: Rankin Inlet
ne_NP: रैनकिन इनलेट

en: Rarotonga
ne_NP: रैरटांगा

en: Rate
ne_NP: अनुपात

en: Rating
ne_NP: रेटिंग

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
ne_NP: रअ साइजको भ्यालु अक्षर, पूर्ण अंक वा दशमलवमा हुनुपर्छ।

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
ne_NP: तपाइँलाई यो समस्या फेरि कहिल्यै नपरोस् भनी सुनिश्चित गर्न वर्डप्रेस कोर विकासकर्ताहरूलाई सम्पर्क गर्नुहोस।

en: Read more
ne_NP: थप पढ्नुहोस्

en: Read more...
ne_NP: सबै पढ्नुहोस...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
ne_NP: <a href="%s" target="_blank">वर्डप्रेस नेटवर्क डिबगिङ</a> लेख पढ्नुहोस्। त्यहाँका केही सुझावहरूले तपाईंलाई के गल्ती भयो भनी पत्ता लगाउन मद्दत गर्न सक्छ।

en: Read-only abilities require GET method.
ne_NP: पढ्ने- मात्रै क्षमताहरूका लागि GET मेथड आवश्यक हुन्छ।

en: Reading
ne_NP: अध्ययन

en: Reading Settings
ne_NP: अध्ययन सेटिङहरु

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
ne_NP: मेटाइएका प्रयोगकर्ताको पोस्ट र लिंकहरुलाई यो प्रयोगकर्ता आइडी संग पुनर्नियुक्त गर्नुहोस।

en: Recent Comments
ne_NP: हालैका प्रतिकृयाहरु

en: Recent Posts
ne_NP: ताजा लेखहरु

en: Recently Published
ne_NP: हालै प्रकाशित

en: Recently updated
ne_NP: भर्खरै अपडेट गरिएको

en: Recife
ne_NP: रेसिफे

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue. They may include improvements in areas such as security, performance, and user experience.
ne_NP: सिफारिस गरिएका आइटमहरूलाई तपाईंको साइटका लागि लाभदायक मानिन्छ, यद्यपि तिनीहरूलाई गम्भीर समस्याहरू जत्तिकै प्राथमिकता दिनु यति महत्वपूर्ण हुँदैन। तिनीहरूमा सुरक्षा, कार्यसम्पादन र प्रयोगकर्ता अनुभव जस्ता क्षेत्रहरूमा सुधारहरू समावेश हुन सक्छन्।

en: Recovery Mode &#8212; %s
ne_NP: पुनःप्राप्ति (रिकभरी) मोड &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
ne_NP: पुनःप्राप्ति मोड प्रारम्भ गरिएको छैन।

en: Recovery key expired.
ne_NP: पुन: प्राप्ति कुञ्जी समाप्त भयो।

en: Red
ne_NP: रातो

en: Redirect to current URL
ne_NP: हालको यूआरएलमा पुनः निर्देशित गर्नुहोस्

en: Redo
ne_NP: फेरि गर्नुहोस्

en: Redo your last undo.
ne_NP: पुन: पूर्ववत गर्नुहोस्

en: Reduce visual distractions by hiding the toolbar and other elements to focus on writing.
ne_NP: लेखनमा ध्यान केन्द्रित गर्न उपकरणपट्टी र अन्य तत्वहरू लुकाएर दृश्य व्याकुलता कम गर्नुहोस्।

en: Refresh
ne_NP: पुनर्ताजगी

en: Regina
ne_NP: रेजिना

en: Register
ne_NP: दर्ता गर्नुहोस्

en: Registration complete. Please check your email, then visit the <a href="%s">login page</a>.
ne_NP: दर्ता पूरा भयो। कृपया आफ्नो इमेल जाँच गर्नुहोस्, त्यसपछि <a href="%s">लगइन पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: Registration confirmation will be emailed to you.
ne_NP: दर्ता पक्का भएपछि तपाईंंलाई इमेल गरिनेछ ।

en: Registration date for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि दर्ता मिति।

en: Registration is open to anyone, and the default role is set to a privileged role.
ne_NP: दर्ता सबैका लागि खुला छ, र पूर्वनिर्धारित भूमिका एक विशेषाधिकार सम्पन्न भूमिकामा सेट गरिएको छ।

en: Rel attribute
ne_NP: रेल विशेषता

en: Relationship
ne_NP: नाता

en: Release Date
ne_NP: रिलिज मिति

en: Released: %d.
ne_NP: विमोचन: %d ।

en: Reload full page
ne_NP: पूर्ण पृष्ठ पुन लोड

en: Reload the full page—instead of just the posts list—when visitors navigate between pages.
ne_NP: आगन्तुकहरूले पृष्ठहरू बीच नेभिगेट गर्दा पोस्टहरूको सूचीको सट्टा पूरा पृष्ठ पुन: लोड गर्नुहोस्।

en: Remember Me
ne_NP: मलाई सम्झ

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
ne_NP: प्रविष्ट गरिएका वा परिवर्तन गरिएका मेटाडेटा सुरक्षित गर्न अद्यावधिक क्लिक गर्न सम्झनुहोस्।

en: Remember to click the Add User button at the bottom of this screen when you are finished.
ne_NP: सकिएपछि स्क्रिनको पुछारमा भएको &#8216;प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्&#8217; बटन क्लिक गर्न सम्झनुहोस्।

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
ne_NP: सकिए पछि प्रोफाइल अद्यावधिक बटन क्लिक गर्न सम्झनुहोस् ।

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
ne_NP: याद राख्नुस, साइट एक पटक मेटिसके पछि पुनर्स्थापित गर्न सकिदैन ।

en: Remind me later
ne_NP: मलाई पछि सम्झाउनुहोस्

en: Remove
ne_NP: हटाउनुहोस्

en: Remove %s
ne_NP: %s हटाउनुहोस्

en: Remove Background Image
ne_NP: पृष्ठभूमि छवि हटाउनुहोस्

en: Remove Header Image
ne_NP: हेडर छवि हटाउनुहोस्

en: Remove Image
ne_NP: चित्र हटाउनुहोस्

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
ne_NP: मेन्यु आइटम हटाउनुहोस्: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
ne_NP: चयन गरिएका आइटमहरु हटाउनुहोस्

en: Remove Site Icon
ne_NP: साइट आइकन हटाउनुहोस्

en: Remove Users from Site
ne_NP: साइटबाट प्रयोगकर्ता हटाउनुहोस्

en: Remove a link.
ne_NP: लिंक हटाउनुहोस ।

en: Remove all custom shadows
ne_NP: सबै अनुकूलन छायाँहरू हटाउनुहोस्

en: Remove audio source
ne_NP: अडियोको स्रोत हटाउनुहोस्

en: Remove caption
ne_NP: शीर्षानुलेख हटाउनुहोस्

en: Remove citation
ne_NP: उद्धरण हटाउनुहोस्

en: Remove featured image
ne_NP: फिचर चित्र हटाउनुहोस्

en: Remove font size presets
ne_NP: पहिलै राखिएका फन्टको आकारहरु हटाउनुहोस्

en: Remove image
ne_NP: चित्र हटाउनुहोस्

en: Remove item
ne_NP: आइटम हटाउनुहोस

en: Remove link
ne_NP: लिंक हटाउनुहोस्

en: Remove poster image
ne_NP: पोस्टर चित्र हटाउनुहोस्

en: Remove shadow
ne_NP: छायाँ हटाउनुहोस्

en: Remove the selected block(s).
ne_NP: छानिएको ब्लक वा ब्लकहरु हटाउनुहोस्।

en: Remove track
ne_NP: ट्र्याक हटाउनुहोस्

en: Remove video source
ne_NP: भिडियोको स्रोत हटाउनुहोस्

en: Removed
ne_NP: हटाइयो

en: Removed %s.
ne_NP: हटाइयो %s ।

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
ne_NP: %1$s लाई म्यानुअली हटाउँदा PHP चेतावनिहरु आउने छ। यसको सट्टामा %2$s फिल्टर प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Removing and Reusing
ne_NP: हटाउँदै र पुन: प्रयोग गर्दै

en: Removing the current plugin&#8230;
ne_NP: वर्तमान प्लगिन हटाइदै;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
ne_NP: अनुवादको पुरानो संस्करण हटाउँदै

en: Rename
ne_NP: नाम परिवर्तन गर्नुहोस

en: Rename pattern
ne_NP: प्याटर्नको पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: Renamed Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेसन मेनु पुन: नामाकरण गरियो

en: Reorder
ne_NP: पुन: क्रममा मिलाउनुहोस्

en: Reorder menu items
ne_NP: मेन्यु आईटमहरुको क्रम फेरि मिलाउनुहोस्

en: Reorder mode closed
ne_NP: क्रम फेरबदल गर्ने प्रणाली बन्द भयो

en: Reorder mode enabled
ne_NP: क्रम फेरबदल गर्ने प्रणाली शचारू गर्नुहोस्

en: Reorder widgets
ne_NP: विजेटहरु पुन: क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Repeat
ne_NP: दोहोर्‍याउने

en: Repeat Background Image
ne_NP: पृष्ठभूमि तस्बिर दोहोराउनुहोस्

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
ne_NP: दोहोराउने

en: Repeat New Password
ne_NP: नयाँ पासवर्ड दोहोर्याउनुहोस्

en: Repeat Password
ne_NP: पासवर्ड दोहोर्याउनुहोस्

en: Repeated background
ne_NP: दोहोरिएको पृष्ठभूमि

en: Replace
ne_NP: प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Replace audio
ne_NP: अडियो प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Replace image
ne_NP: तस्बिर साट्नुहोस्

en: Replace video
ne_NP: भिडियो प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Reply
ne_NP: जवाफ फर्काउनुहोस्

en: Reply added successfully.
ne_NP: उत्तर सफलतापूर्वक थपियो।

en: Reply to %s
ne_NP: %s लाई जवाफ दिनुहोस्

en: Reply to A WordPress Commenter
ne_NP: एक वर्डप्रेस टिप्पणीकर्तालाई जवाफ दिनुहोस्

en: Reply to Comment
ne_NP: टिप्पणीको जवाफ दिनुहोस

en: Reply to this comment
ne_NP: यो टिप्पणीको जवाफ दिनुहोस

en: Report %s
ne_NP: रिपोर्ट: %s

en: Request added successfully.
ne_NP: अनुरोध सफलतापूर्वक थपियो |

en: Request body is too large.
ne_NP: अनुरोधको बडी धेरै ठूलो छ।

en: Request data deletion
ne_NP: डाटा हटाउन अनुरोध गर्नुहोस्

en: Request data export
ne_NP: डाटा निर्यातका लागी अनुरोध गर्नुहोस्

en: Requested
ne_NP: अनुरोध गरियो

en: Requester
ne_NP: अनुरोधकर्ता

en: Require approval step when optimizing existing media.
ne_NP: अवस्थित मिडिया अप्टिमाइज गर्दा स्वीकृति चरण आवश्यक छ।

en: Required
ne_NP: अनिवार्य

en: Required PHP version
ne_NP: आवश्यक PHP संस्करण

en: Required WordPress version
ne_NP: आवश्यक वर्डप्रेस संस्करण:

en: Required and recommended modules are installed
ne_NP: आवश्यक र वैकल्पिक मोड्युल स्थापित छन्

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
ne_NP: आवश्यक क्षेत्रहरू संकेत गरिएको छ; बाँकी वैकल्पिक छन् । प्रोफाइल विवरण तब मात्र देखिन्छ यदि तपाईंको थिममा त्यो देखाउने सेटप छ।

en: Required fields are marked %s
ne_NP: आवश्यक ठाउँमा %s चिन्ह लगाइएको छ

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
ne_NP: संशोधनहरुले रद्दीटोकरी समर्थन नगर्ने भएकाले साँचो हुन आवश्यक छ।

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
ne_NP: टर्महरुले रद्दीटोकरी समर्थन नगर्ने भएकाले साँचो हुन आवश्यक छ।

en: Required to be true, as users do not support trashing.
ne_NP: प्रयोगकर्ता मेटाउन समर्थन नगर्ने भएकोले true हुन जरुरी छ ।

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
ne_NP: एउटा एप्लिकेसन पासवर्ड सिर्जना गर्न आवश्यक छ, तर प्रयोगकर्ता अपडेट गर्न होइन।

en: Required?
ne_NP: अनिवार्य

en: Requirements
ne_NP: आवश्यकताहरु

en: Requirements Not Met
ne_NP: आवश्यकताहरु पूरा भएनन्

en: Resend confirmation requests
ne_NP: पुष्टिकरण अनुरोधहरू पुन: पठाउनुहोस्

en: Resend email
ne_NP: ईमेल पुन: पठाउनुहोस्

en: Reset
ne_NP: रिसेट  गर्नुहोस्

en: Reset Image
ne_NP: छवि रिसेट

en: Reset Password
ne_NP: पासवर्ड पुनर्स्थापन गर्नुहोस्

en: Reset font size presets
ne_NP: पहिलै राखिएका फन्टको आकारहरु रिसेट गर्नुहोस

en: Reset search
ne_NP: खोज रिसेट गर्नुहोस्

en: Reset styles
ne_NP: स्टाइलहरु पुरानै अवस्थामा फर्काउनुहोस्

en: Reset template part: %s
ne_NP: टेम्प्लेटका भाग रिसेट गर्नुहोस्: %s

en: Reset template: %s
ne_NP: टेम्प्लेट रिसेट गर्नुहोस्: %s

en: Reset the styles to the theme defaults
ne_NP: स्टाइलहरुलाई थिम पूर्वनिर्धारितहरुमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Reset the template
ne_NP: टेम्प्लेट रिसेट गर्नुहोस्

en: Reset to default and clear all customizations?
ne_NP: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्ने र सबै अनुकूलनहरू खाली गर्ने हो?

en: Reset to defaults
ne_NP: पुर्वनिर्धारित मै रिसेट गर्नुहोस्

en: Reset view
ne_NP: भ्यू रिसेट गर्नुहोस्

en: Resetting the template may result in loss of content, do you want to continue?
ne_NP: टेम्प्लेट रिसेटको परिणाम सामग्रीमा हानि हुन सक्छ, के तपाईं जारी राख्न चाहनुहुन्छ?

en: Resize for smaller devices
ne_NP: साना यन्त्रहरूको लागि आकार मिलाउनुहोस्

en: Resolute
ne_NP: रेजोल्यूट

en: Resolution
ne_NP: रिजोलुसन

en: Resolve Block
ne_NP: ब्लक समाधान गर्नुहोस्

en: Response
ne_NP: प्रतिक्रिया

en: Response to %s
ne_NP: %s लाई जवाफ

en: Response to &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; प्रति प्रतिक्रिया

en: Responses
ne_NP: प्रतिक्रियाहरू

en: Responses to %s
ne_NP: %s लाई जवाफहरू

en: Responses to &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; का प्रतिक्रियाहरू

en: Responsive Layout
ne_NP: उत्तरदायी लेआउट

en: Restore
ne_NP: पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
ne_NP: &#8220;%s&#8221; लाई रद्दी टोकरीबाट पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Restore Original Header Image
ne_NP: वास्तविक हेडर तस्बिर पुनर्स्थापना गर्नुहोस

en: Restore Original Image
ne_NP: वास्तविक तस्बिर पुनर्स्थापना गर्नुहोस

en: Restore This Autosave
ne_NP: यो स्वत: बचतलाई पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: Restore This Revision
ne_NP: यो संशोधन पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Restore from Trash
ne_NP: रद्दी टोकरीबाट पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Restore image
ne_NP: छवि पुनर्स्थापना गर्नुहोस

en: Restore last draft
ne_NP: पछिल्लो ड्राफ्ट पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Restore original image
ne_NP: वास्तविक तस्बिर पुनर्स्थापना गर्नुहोस

en: Restore the backup
ne_NP: ब्याकअप पुनर्स्थापना गर्नुहोस

en: Restore this comment from the Trash
ne_NP: रद्दीटोकरीबाट यो टिप्पणी पुनर्स्थापना गर्नुहोस

en: Restore this comment from the spam
ne_NP: यो टिप्पणीलाई स्पामबाट पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Results are still loading&hellip;
ne_NP: प्रतिफल आझ लोड हुदैछ&hellip;

en: Resume
ne_NP: पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: Retro (Generated)
ne_NP: रेट्रो (उत्पन्न)

en: Retry
ne_NP: पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: Retrying…
ne_NP: फेरि प्रयास गर्दै…

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
ne_NP: REST API को उपयोग गर्दा तपाइँको कलब्याकबाट %1$s वा %2$s अब्जेक्ट फिर्ता गर्नुहोस्।

en: Return to the Plugin Installer
ne_NP: प्लगिन स्थापकमा फर्कनुहोस्

en: Returns basic profile details for the current authenticated user to support personalization, auditing, and access-aware behavior.
ne_NP: वैयक्तिकरण, अडिटिङ, र पहुँच-सचेत व्यवहारलाई समर्थन गर्न हाल प्रमाणीकरण गरिएको प्रयोगकर्ताको आधारभूत प्रोफाइल विवरण फर्काउँछ।

en: Returns core details about the site's runtime context for diagnostics and compatibility (environment, PHP runtime, database server info, WordPress version).
ne_NP: निदान र अनुकूलताका लागि साइटको रनटाइम सन्दर्भबारे कोर विवरणहरू फर्काउने गर्दछ (वातावरण, पीएचपी रनटाइम, डाटाबेस सर्भर जानकारी, वर्डप्रेस संस्करण)।

en: Returns site information configured in WordPress. By default returns all fields, or optionally a filtered subset.
ne_NP: वर्डप्रेसमा कन्फिगर गरिएको साइट जानकारी फर्काउँछ। पूर्वनिर्धारित रूपमा सबै फिल्डहरू फर्काउँछ वा ऐच्छिक रूपमा फिल्टर गरिएको उपसमूह फर्काउँछ।

en: Reunion
ne_NP: रीयूनियन

en: Reusable blocks
ne_NP: पुन: प्रयोज्य ब्लकहरू

en: Reverse order
ne_NP: विपरित क्रम

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
ne_NP: तान्ने र ड्रप बटन तल दिइएको लिंक क्लिक गरी <strong>ब्राउजर अपलोडर</strong>मा फर्कनुहोस ।

en: Reverting unpublished changes&hellip;
ne_NP: अप्रकाशित परिवर्तनहरूलाई पुन पहिलेकै अवस्थामा लाँदै &hellip;

en: Review %d change… | Review %d changes…
ne_NP[0]: %d परिवर्तन समीक्षा गर्नुहोस्...
ne_NP[1]: %d परिवर्तनहरू समीक्षा गर्नुहोस्...

en: Review changes
ne_NP: परिवर्तनहरुको समीक्षा गर्नुहोस्...

en: Review settings, such as visibility and tags.
ne_NP: दृश्यता र ट्यागहरू जस्ता सेटिङहरूको समीक्षा गर्नुहोस्।

en: Review your visibility settings
ne_NP: तपाईंको दृश्यता सेटिङको समीक्षा गर्नुहोस्

en: Reviews
ne_NP: समिक्षाहरु

en: Revision
ne_NP: संशोधन

en: Revision by %s
ne_NP: %s द्वारा संशोधन

en: Revisions
ne_NP: संशोधनहरु

en: Revisions (%s)
ne_NP: संशोधनहरू (%s)

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
ne_NP: संशोधनहरु तपाईका पोस्ट वा पृष्ठका सुरक्षित प्रतिहरू हुन्, जुन तपाईले समय-समयमा सामग्री अद्यावधिक गरेसंगै बन्ने गर्छ । बाँयाको रातो पाठले हटाईएको सामग्री देखाउँछ । दाँयाको हरियो पाठले थपिएको सामग्री देखाउँछ ।

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
ne_NP: संशोधनहरूलाई रद्दीटोकरीमा सार्न मिल्दैन। मेटाउनको लागि '%s' सेट गर्नुहोस्।

en: Revisions not enabled.
ne_NP: संशोधन सक्षम गरिएको छैन।

en: Revisions: %s
ne_NP: संशोधनहरु: %s

en: Revoke
ne_NP: खारेज

en: Revoke "%s"
ne_NP: "%s" रद्द गर्नुहोस्

en: Revoke access to Google Fonts
ne_NP: ‘गुगल फन्टहरू’ मा पहुँच खारेज गर्नुहोस्

en: Revoke all application passwords
ne_NP: सबै एप्लिकेसन पासवर्डहरू रद्द गर्नुहोस्

en: Reykjavik
ne_NP: रेएकजाभिक

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
ne_NP: रिच टेक्स्ट एरिया । सहायताको लागि अल्ट-सिफ्ट-एच थिच्नुहोस् ।

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
ne_NP: रिच टेक्स्ट एरिया। सहायताको लागि कन्ट्रोल-अप्सन-एच थिच्नुहोस् ।

en: Riga
ne_NP: रीगा

en: Right
ne_NP: दायाँ

en: Right Now
ne_NP: अहिले

en: Right Sidebar
ne_NP: दायाँ साइडबार

en: Right to left
ne_NP: दायाँबाट बायाँ

en: Rio Branco
ne_NP: रियो ब्रैंको

en: Rio Gallegos
ne_NP: रियो गैलेगोस

en: Riyadh
ne_NP: रियाद

en: RoboHash (Generated)
ne_NP: RoboHash (सिर्जना गरिएको)

en: Robots
ne_NP: रोबटहरु

en: Role
ne_NP: भूमिका

en: Roles assigned to the user.
ne_NP: प्रयोगकर्तालाई भूमिकाहरू तोकियो ।

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
ne_NP: रोलब्याक त्रुटि: [%1$s] %2$s

en: Romanian
ne_NP: रोमानियन्

en: Rome
ne_NP: रोम

en: Rosario
ne_NP: रोसारियो

en: Rotate
ne_NP: घुमाउनुहोस्

en: Rotate 180&deg;
ne_NP: १८०&deg; घुमाउनुहोस्

en: Rotate 90&deg; left
ne_NP: ९०&deg; बायाँ घुमाउनुहोस्

en: Rotate 90&deg; right
ne_NP: ९०&deg; दायाँ घुमाउनुहोस्

en: Rotation
ne_NP: रोटेशन

en: Rotation arguments.
ne_NP: रोटेशन आर्गुमेन्टहरु।

en: Rotation type.
ne_NP: घुमाउने प्रकार।

en: Rothera
ne_NP: रोथेरा

en: Route must be specified. Instead within the namespace '%1$s', there seems to be an empty route '%2$s'.
ne_NP: रूट निर्दिष्ट गर्नुपर्छ। सट्टामा '%1$s' नेमस्पेस भित्र खाली रूट '%2$s' भएको देखिन्छ।

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version. Instead there seems to be an empty namespace '%1$s' for route '%2$s'.
ne_NP: रूटहरू प्लगिन वा थिमको नाम र संस्करण सहित नेमस्पेस गरिनुपर्छ। यसको सट्टा रूट '%2$s' का लागि '%1$s' नामको खाली नेमस्पेस भएको देखिन्छ।

en: Row
ne_NP: पंक्ति

en: Row count
ne_NP: पङ्क्ति गणना

en: Row group
ne_NP: पंक्तिको ग्रुप

en: Row span
ne_NP: पङ्क्ति स्प्यान

en: Row type
ne_NP: पंक्तिको किसिम

en: Rows
ne_NP: पंक्तिहरु

en: Run %s
ne_NP: %s शुरू गर्नुहोस्

en: Run Importer
ne_NP: इम्पोर्टर शुरू गर्नुहोस्

en: Russian
ne_NP: रूसी

en: SMTP Error: Could not authenticate.
ne_NP: SMTP त्रुटि: प्रमाणीकरण गर्न सकिएन।

en: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
ne_NP: SMTP त्रुटि: SMTP होस्टमा जडान गर्न सकिएन।

en: SMTP Error: Data not accepted.
ne_NP: SMTP त्रुटि: डेटा स्वीकृत भएन।

en: SMTP Error: The following recipients failed:
ne_NP: SMTP त्रुटि: निम्न प्राप्तकर्ताहरू असफल भए:

en: SMTP code:
ne_NP: SMTP कोड:

en: SMTP connect() failed.
ne_NP: SMTP connect() असफल भयो।

en: SMTP server error:
ne_NP: SMTP सर्भर त्रुटि:

en: SQL server is up to date
ne_NP: SQL सर्भर नवीनतम छ

en: SSL verification failed.
ne_NP: SSL प्रमाणीकरण असफल भयो।

en: SUCCESS: %s
ne_NP: सफल: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
ne_NP: सफल: वर्डप्रेस %s मा सफलतापूर्वक अद्यावधिक भयो

en: Saigon
ne_NP: सइगोन

en: Saipan
ne_NP: सैपान

en: Sakhalin
ne_NP: सखलिन

en: Salta
ne_NP: साल्टा

en: Samara
ne_NP: समारा

en: Samarkand
ne_NP: समरकान्द

en: Samoa
ne_NP: सामोआ

en: Sample Page
ne_NP: नमूना पृष्ठ

en: San Juan
ne_NP: सान जुआन

en: San Luis
ne_NP: सान लुइस

en: San Marino
ne_NP: सानमारिनो

en: Santa Isabel
ne_NP: स्यान्टा ईजाबेल

en: Santarem
ne_NP: स्यान्टारेम

en: Santiago
ne_NP: सान्टियागो

en: Santo Domingo
ne_NP: सान्टो डोमिंगो

en: Sao Paulo
ne_NP: साओ पाउलो

en: Sao Tome
ne_NP: साओ टोम

en: Saratov
ne_NP: सेराटोभ

en: Sat
ne_NP: शनि

en: Saturday
ne_NP: शनिवार

[ctx: Saturday initial]
en: S
ne_NP: श

en: Save
ne_NP: बचत गर्नुहोस्

en: Save &amp; Publish
ne_NP: बचत अनि प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Save Changes
ne_NP: परिवर्तनहरु बचत गर्नुहोस्

en: Save Draft
ne_NP: खस्रा बचत गर्नुहोस्

en: Save Edits
ne_NP: सम्पादनहरु सेभ गर्नुहोस्

en: Save Menu
ne_NP: मेनु बचत गर्नुहोस

en: Save Password
ne_NP: पासवर्ड सुरक्षित गर्नुहोस्

en: Save Widget
ne_NP: विजेट बचत गर्नुहोस्

en: Save all changes
ne_NP: सबै परिवर्तनहरू बचत गर्नुहोस्

en: Save and preview changes before publishing them.
ne_NP: प्रकाशित गर्नु अगाडि सुधारित लेख वचत गरि पूर्व अवलोकन गर्नुहोस् ।

en: Save as Pending
ne_NP: समीक्षा गर्न बाँकीको रुपमा बचत गर्नुहोस्

en: Save as pending
ne_NP: समीक्षा गर्न बाँकीको रुपमा बचत गर्नुहोस्

en: Save draft
ne_NP: ड्राफ्ट बचत गर्नुहोस्

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
ne_NP: अर्को पटकको टिप्पणीको लागि ब्राउजरमा मेरो नाम, इमेल र वेबसाइट बचत गर्नुहोस् ।

en: Save panel
ne_NP: प्यानल बचत गर्नुहोस्

en: Save your changes.
ne_NP: परिवर्तनहरु सेभ गर्नुहोस।

en: Saved
ne_NP: बचत भयो

en: Saved.
ne_NP: बचत भयो ।

en: Saving
ne_NP: सुरक्षित गरिदै

en: Saving failed.
ne_NP: सेभ गर्न सकिएन |

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
ne_NP: बचत गर्न सकिदैन: %s हाल यो पृष्ठ सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ ।

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
ne_NP: बचत गर्न सकिदैन: %s हाल यो पोस्ट सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।

en: Saving revision&hellip;
ne_NP: संशोधन बचत हुँदै &hellip;

en: Saving your changes will change your active theme from %1$s to %2$s.
ne_NP: तपाईंका परिवर्तनहरू बचत गर्दा तपाईँको सक्रिय थिम %1$s बाट %2$s मा परिवर्तन हुनेछ।

en: Saving&hellip;
ne_NP: बचत हुँदै &hellip;

en: Saving...
ne_NP: संचित गर्दै़़़

en: Saving…
ne_NP: सुरक्षित गरिदै

en: Scale
ne_NP: मापक

en: Scale Image
ne_NP: छवि स्केल गर्नुहोस

en: Scale Image Help
ne_NP: छवि स्केल सहायता

en: Scale down the content to fit the space if it is too big. Content that is too small will have additional padding.
ne_NP: यदि सामग्री धेरै ठूलो छ भने यसलाई ठाउँमा मिलाउन संकुचन गर्नुहोस्। धेरै सानो सामग्रीमा थप प्याडिङ हुनेछ।

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
ne_NP: %1$sतस्विर विकल्प %2$s (%3$d &times; %4$d) मा छानिएको तस्विरको साइजसंग मेल खाने गरी तस्विर स्केल गर्नुहोस् ।

en: Scale images with a lightbox effect
ne_NP: लाइटबक्स प्रभावको साथ तस्बीरहरु स्केल गर्नुहोस्

[ctx: Scale option for Image dimension control]
en: Contain
ne_NP: समावेश

[ctx: Scale option for Image dimension control]
en: Cover
ne_NP: कभर

[ctx: Scale option for Image dimension control]
en: Fill
ne_NP: भरिपूर्ण

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
ne_NP: समावेश गर्नुहोस्

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
ne_NP: कभर

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
ne_NP: भर्नुहोस्

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
ne_NP: कुनै पनि छैन

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
ne_NP: तल मापन गर्नुहोस्

en: Scale the font size dynamically to fit the screen or viewport.
ne_NP: स्क्रिन वा भ्यूपोर्टमा फिट हुनको लागि फन्ट साइज गतिशील रूपमा मापन गर्नुहोस्।

en: Scale the image with a lightbox effect.
ne_NP: तस्बिरलाई लाइटबक्स प्रभावसँग स्केल गर्नुहोस्।

en: Scales the image with a lightbox effect
ne_NP: तस्बिरलाई लाइटबक्स प्रभावसँग स्केल गर्नुहोस्।

en: Scan
ne_NP: स्क्यान

en: Scan site for content
ne_NP: सामग्रीको लागि साइट स्क्यान गर्नुहोस्

en: Schedule
ne_NP: तालिका

en: Schedule for: %s
ne_NP: अनुसूची: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
ne_NP: भविष्यको मितिमा तपाईंको अनुकूलन परिवर्तनहरू प्रकाशित गर्नुहोस् ("लाइभ जानुहोस्")।

en: Scheduled
ne_NP: निर्धारित

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: अनुसूचित <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: अनुसूचित <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
ne_NP: अनुसूचित कार्यक्रमहरु

en: Scheduled events are running
ne_NP: अनुसूचित कार्यक्रमहरु चलिरहेको छ

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
ne_NP: अनुसूचित कार्यक्रमहरुले आवधिक रूपमा प्लगिनहरु, थिमहरु र वर्डप्रेसको अप्डेटहरु खोज्दछ। यसले अनुसूचित पोस्टहरु ठिक समयमा प्रकाशन गर्ने पनि निश्चित गर्दछ। विभिन्न प्लगिनहरुले पनि योजनाबद्ध कार्यहरू कार्यान्वयन गर्ने निश्चित गर्न यसको प्रयोग गर्न सक्दछ।

en: Scheduled for: %s
ne_NP: अनुसूचित: %s

en: Scheduling failed.
ne_NP: समय तालिका असफल भयो

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
ne_NP: अनुरोध गरिएको स्कोप अन्तर्गत भएको फिल्ड्सको प्रतिक्रिया निर्धारण गरेको हुन्छ ।

en: Scoresbysund
ne_NP: स्कोरस्बायसंड

en: Scrape key check failed. Please try again.
ne_NP: स्क्रेप नन्स जाँच असफल भयो। कृपया फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: Screen Content
ne_NP: स्क्रीन सामग्री

en: Screen Options
ne_NP: स्क्रिन विकल्पहरु

en: Screen Options Tab
ne_NP: स्क्रिन विकल्प ट्याब

en: Screen elements
ne_NP: स्क्रिन एलिमेन्टहरु

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
ne_NP: स्क्रिन रिडर प्रयोगकर्ताहरू: फारम मोडमा हुँदा, Esc कुञ्जी दुई पटक थिच्न आवश्यक पर्न सक्छ।

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
ne_NP: जबसम्म %1$s, %2$s, वा %3$s हुक हुन्न तबसम्म लिपिहरु र शैलिहरु दर्ता गर्न वा लाममा राख्नु हुँदैन ।

en: Scroll
ne_NP: सार्नु

en: Scroll with Page
ne_NP: पृष्ठसंग स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Search
ne_NP: खोज्नुहोस्

en: Search %s
ne_NP: %s खोज्नुहोस्

en: Search Authors
ne_NP: लेखकहरु खोज्नुहोस्

en: Search Categories
ne_NP: वर्गहरु खोज्नुहोस्

en: Search Changesets
ne_NP: चेन्जसेट खोज्नुहोस

en: Search Comments
ne_NP: टिप्पणी खोज्नुहोस

en: Search Engine Visibility
ne_NP: खोज इन्जिन दृश्यता

en: Search Link Categories
ne_NP: लिंक वर्गहरु खोज्नुहोस्

en: Search Links
ne_NP: लिंक खोज्नुहोस

en: Search Media
ne_NP: मिडिया खोज्नुहोस्

en: Search Media:
ne_NP: मिडिया खोज्नुहोस्

en: Search Menu Items
ne_NP: मेन्यु आईटमहरु खोज्नुहोस्

en: Search Navigation Menus
ne_NP: नेभिगेसन मेनुहरु खोज्नुहोस्

en: Search Openverse
ne_NP: ओपनवर्स खोज्नुहोस्

en: Search Pages
ne_NP: पृष्ठहरु खोज्नुहोस्

en: Search Pattern Categories
ne_NP: प्याटर्नका वर्गहरु खोजी गर्नुहोस्

en: Search Patterns
ne_NP: ढाँचाहरू खोज्नु होस्

en: Search Posts
ne_NP: लेखहरु खोज्नुहोस्

en: Search Requests
ne_NP: खोज अनुरोधहरू

en: Search Results
ne_NP: खोज परिणाम

en: Search Results %1$s %2$s
ne_NP: खोजीका नतिजाहरु %1$s %2$s

en: Search Results Title
ne_NP: खोज परिणामको शीर्षक

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; को लागि खोज परिणामहरु

en: Search Sites
ne_NP: साइटहरु खोज्नुहोस

en: Search Tags
ne_NP: ट्यागहरु खोज्नुहोस्

en: Search Template Parts
ne_NP: टेम्प्लेट भागहरू खोज्नुहोस्

en: Search Templates
ne_NP: टेम्पलेटहरु खोजनुहोस

en: Search Terms
ne_NP: टर्महरु खोज्नुहोस्

en: Search Users
ne_NP: प्रयोगकर्ता खोज्नुहोस

en: Search Widgets
ne_NP: विजेटहरु खोज्नुहोस्

en: Search WordPress.org themes
ne_NP: WordPress.org का थिमहरु खोज्नुहोस

en: Search audio
ne_NP: अडियो खोज्नुहोस्

en: Search categories
ne_NP: वर्ग खोज्नुहोस्

en: Search categories by name
ne_NP: नामको आधारमा वर्ग खोज्नुहोस्

en: Search commands and settings
ne_NP: कमान्डहरू र सेटिङहरू खोज्नुहोस्

en: Search engine indexing is enabled.
ne_NP: सर्च इन्जिन इन्डेक्सिङ सक्षम गरिएको छ।

en: Search engine visibility
ne_NP: खोज इन्जिन दृश्यता

en: Search engines are discouraged from indexing this site.
ne_NP: सर्च इन्जिनहरूलाई यस साइटलाई इन्डेक्स गर्न हतोत्साहित गरिएको छ।

en: Search engines can crawl and index your site. No action needed.
ne_NP: सर्च इन्जिनहरूले तपाईँको साइट क्रल गरी इन्डेक्स गर्न सक्छन्। कुनै कार्य आवश्यक छैन।

en: Search engines discouraged
ne_NP: खोज इन्जिन निरुत्साहित

en: Search for a block
ne_NP: ब्लकको खोजी गर्नुहोस्

en: Search for and add a link to your Navigation.
ne_NP: आफ्नो नेभिगेसनमा लिङ्क खोज्नुहोस् र थप्नुहोस्।

en: Search images
ne_NP: तस्बिरहरू खोज्नुहोस्

en: Search installed themes
ne_NP: स्थापित थिम खोज्नुहोस

en: Search media
ne_NP: मिडिया खोज्नुहोस्

en: Search media items...
ne_NP: मिडिया आइटम खोज्नुहोस...

en: Search or type URL
ne_NP: युआरएल खोज्नुहोस् वा टाइप गर्नुहोस्

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
ne_NP: खोज्नुहोस् वा कुनै वस्तु छान्न माथि र तल वाण कि प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Search plugins
ne_NP: प्लगिनहरु खोज्नुहोस्

en: Search results
ne_NP: खोज परिणामहरु

en: Search results for "%s"
ne_NP: %s को खोजी नतिजाहरु :

en: Search results for: "%s"
ne_NP: खोज परिणामहरू: %s

en: Search results for: %s
ne_NP: खोज परिणामहरू: %s

en: Search results for: &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; को लागि खोज नतिजाहरु

en: Search results for: “search term”
ne_NP: खोजको परिणाम: "खोजी गरिएको शब्द"

en: Search themes
ne_NP: थिमहरु खोजी गर्नुहोस्

en: Search videos
ne_NP: भिडियोहरू खोज्नुहोस्

[ctx: Search widget]
en: Search
ne_NP: खोज्नुहोस्

en: Seasonal
ne_NP: मौसमी

en: Secondary menu
ne_NP: माध्यमिक मेनु

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
ne_NP: खण्डहरू जसको उद्देश्य विशेष कार्य ट्रिगर गर्नु हो।

en: Secure communication
ne_NP: सुरक्षित संचार

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
ne_NP: फाइलहरु ल्याउन, स्टोर साइटहरुमा बिक्री संचालन गर्न र अन्य कार्यहरुको लागि सर्भरहरु बीच सुरक्षित रूपले संचार गर्न आवश्यक छ।

en: Security
ne_NP: सुरक्षा

en: Security check failed.
ne_NP: सुरक्षा जाँच असफल भयो।

en: Security error.
ne_NP: सुरक्षा त्रुटि ।

en: Security.
ne_NP: सुरक्षा

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
ne_NP: तपाईको वेबसाइटमा प्रत्यक्ष परिवर्तन कसरी हुन्छ हेर्नुहोस्, र पूर्वावलोकनकर्तालाई पहुँच गर्न सक्ने व्यक्तिहरूको साथ साझेदारी साझा गर्नुहोस्।

en: Select
ne_NP: छान्नुहोस्

en: Select %s
ne_NP: छान्नुहोस् %s

en: Select All
ne_NP: सबै छान्नुहोस्

en: Select Category
ne_NP: वर्ग छान्नुहोस

en: Select Day
ne_NP: दिन छान्नुहोस्

en: Select Files
ne_NP: फाइलहरु छान्नुहोस्

en: Select Image
ne_NP: चित्र छान्नुहोस्

en: Select Link Category:
ne_NP: लिंकको वर्ग छान्नुहोस्:

en: Select Menu:
ne_NP: मेनु छान्नुहोस्:

en: Select Month
ne_NP: महिना छान्नुहोस्

en: Select Post
ne_NP: लेख छान्नुहोस्

en: Select Site Icon
ne_NP: साईट आईकन छान्नुहोस

en: Select Week
ne_NP: हप्ता छान्नुहोस्

en: Select Year
ne_NP: वर्ष छान्नुहोस्

en: Select a Menu
ne_NP: एक मेनु छान्नुहोस्

en: Select a Privacy Policy page
ne_NP: गोपनीयता नीति पृष्ठ चयन गर्नुहोस्

en: Select a city
ne_NP: कुनै शहर छान्नुहोस्

en: Select a menu to edit:
ne_NP: सम्पादन गर्न एक मेनु चयन गर्नुहोस्:

en: Select a page to edit
ne_NP: सम्पादन गर्न पृष्ठ चयन गर्नुहोस्

en: Select a revision
ne_NP: संशोधन चयन गर्नुहोस्

en: Select a user
ne_NP: एक प्रयोगकर्ता चयन गर्नुहोस्

en: Select a variation to start with:
ne_NP: सुरु गर्न को लागी एक भिन्नता छान्नुहोस्।

en: Select all
ne_NP: सबै छान्नुहोस्

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
ne_NP: टाइप गरिरहंदा सबै टेक्स्ट छान्नुहोस्। सबै ब्लकहरु छान्न फेरि थिच्नुहोस्।

en: Select an area to move this widget into:
ne_NP: यो विजेट सार्न कुनै क्षेत्र छान्नुहोस् :

en: Select and crop
ne_NP: छान्नुहोस् र छाँट्नुहोस्

en: Select audio
ne_NP: अडियो चयन गर्नुहोस

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
ne_NP: यो विजेटलाई साइडबार र साइडबारमा विजेटको स्थिति दुवै चयन गर्नुहोस् ।

en: Select bulk action
ne_NP: एकमुस्ट क्रिया छान्नुहोस्

en: Select category
ne_NP: वर्ग चयन गर्नुहोस्

en: Select comment
ne_NP: टिप्पणी छान्नुहोस्

[ctx: Select comment action]
en: Select an action
ne_NP: एउटा कार्य चयन गर्नुहोस्

en: Select file
ne_NP: फाइल छान्नुहोस्

en: Select font variants to install.
ne_NP: स्थापना गर्न फन्ट भेरियन्टहरु चयन गर्नुहोस्।

en: Select heading level
ne_NP: शीर्षकको स्तर छान्नुस्

en: Select image
ne_NP: तस्विर छान्नुहोस्

en: Select image block.
ne_NP: तस्बिर ब्लक चयन गर्नुहोस्।

en: Select location
ne_NP: स्थान चयन गर्नुहोस्

en: Select logo
ne_NP: लोगो चुन्नुहोस्

en: Select or Upload Media
ne_NP: मिडिया चयन गर्नुहोस् वा अपलोड गर्नुहोस्

en: Select page
ne_NP: पृष्ठ छान्नुहोस्

en: Select parent block (%s)
ne_NP: प्यारेन्ट ब्लक (%s) चयन गर्नुहोस्

en: Select parent block: %s
ne_NP: प्यारेन्ट ब्लक चयन गर्नुहोस्: %s

en: Select post
ne_NP: लेख छान्नुहोस्

en: Select poster image
ne_NP: पोस्टर तस्वीर टाँस्ऩुहोस्

en: Select tag
ne_NP: ट्याग छान्नुहोस्

en: Select text across multiple blocks.
ne_NP: धेरै ब्लकहरूमा पाठ चयन गर्नुहोस्।

en: Select the avatar user to display, if it is blank it will use the post/page author.
ne_NP: प्रदर्शन गर्न प्रयोगकर्ताको अवतार चयन गर्नुहोस्, यदि त्यो खाली छ भने यसले पोस्ट/पृष्ठको लेखक प्रयोग गर्नेछ।

en: Select the features you want to lock
ne_NP: तपाईंले लक गर्न चाहनुभएको सुविधाहरू चयन गर्नुहोस्

en: Select the items you want to save.
ne_NP: सुरक्षित अथवा सेभ गर्ने चाहना राख्नुभएको आइटमसहरु छनोट गर्नुहोस्।

en: Select the method to use for form submissions.
ne_NP: फाराम पठाउने क्रममा प्रयोग गर्नुपर्ने विधि चयन गर्नुहोस्।

en: Select the method to use for form submissions. Additional options for the "custom" mode can be found in the "Advanced" section.
ne_NP: फाराम पेसका लागि प्रयोग गर्ने विधि चयन गर्नुहोस्। "कस्टम" मोडका थप विकल्पहरू "Advanced" खण्डमा फेला पार्न सक्नुहुन्छ।

en: Select the size of the source image.
ne_NP: स्रोतको तस्बिरको आकार चयन गर्नुहोस।

en: Select the size of the source images.
ne_NP: स्रोत तस्बिरहरुको आकार चयन गर्नुहोस्।

en: Select the type of content to display: posts, pages, or custom post types.
ne_NP: प्रदर्शन गर्न सामग्रीको प्रकार चयन गर्नुहोस्: पोस्टहरू, पृष्ठहरू, वा अनुकूलन पोस्ट प्रकारहरू।

en: Select to play this track
ne_NP: यो ट्र्याक प्ले गर्न चयन गर्नुहोस्

en: Select video
ne_NP: भिडियो छान्नुहोस्

en: Select what settings are shown in the document panel.
ne_NP: डकुमेन्ट प्यानलमा कुन सेटिङहरू देखाउने भनेर चयन गर्नुहोस्।

en: Select what the new template should apply to:
ne_NP: नयाँ टेम्पलेट कुनमा राख्नेहो छनाैट गर्नुहोस्:

en: Select whether to create a single template for all items or a specific one.
ne_NP: सम्पूर्ण वस्तुहरुको लागि एकै टेम्प्लेट बनाउने वा एकल वस्तुको लागि, चयन गर्नुहोस्।

en: Select widget
ne_NP: विजेट छानुहोस्

en: Select widget area
ne_NP: विजेट क्षेत्र चयन गर्नुहोस्

en: Selected
ne_NP: चयन गरियो

en: Selected blocks are grouped.
ne_NP: छानिएका ब्लकहरूलाई समूहबद्ध गरिएको छ।

en: Selected media actions
ne_NP: चुनिएका मिडिया कार्यहरू

en: Selected menus have been successfully deleted.
ne_NP: छानिएका मेनुहरु सफलतापूर्वक मेटियो ।

en: Selection shortcuts
ne_NP: चयन सर्टकटहरु

en: Selection:
ne_NP: छनौट:

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
ne_NP: %s लाई तिनीहरूको पासवर्ड रिसेट गर्न लिङ्क पठाउनुहोस्। यसले तिनीहरूको पासवर्ड परिवर्तन गर्दैन, न त यसलाई परिवर्तन गर्न बाध्य पार्छ।

en: Send Request
ne_NP: अनुरोध पठाउनुहोस्

en: Send Reset Link
ne_NP: रिसेट लिंक पठाउनुहोस्

en: Send Trackbacks
ne_NP: ट्रयाकब्याक पठाउने

en: Send User Notification
ne_NP: प्रयोगकर्ता सूचना पठाउनुहोस्

en: Send email
ne_NP: इमेल पठाउनुहोस्

en: Send export link
ne_NP: निर्यात लिङ्क पठाउनुहोस्

en: Send password reset
ne_NP: पासवर्ड रिसेट पठाउनुहोस्

en: Send personal data erasure confirmation email.
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा मेटाउन पुष्टिकरण इमेल पठाउनुहोस्।

en: Send personal data export confirmation email.
ne_NP: व्यक्तिगत डाटा निर्यात पुष्टिकरण इमेल पठाउनुहोस्।

en: Send the new user an email about their account
ne_NP: आफ्नो खाताको बारेमा नयाँ प्रयोगकर्तालाई इमेल पठाउनुहोस्।

en: Send trackbacks to:
ne_NP: ट्रयाकब्याक पठाउने:

en: Sending email...
ne_NP: ईमेल पठाइँदै छ...

en: Seoul
ne_NP: सियोल

en: Separate multiple URLs with spaces
ne_NP: बहुसङ्ख्यक युआरएलहरु रिक्त स्थानले छुट्याउनुहोस्

en: Separate multiple classes with spaces.
ne_NP: बहुसङ्ख्यक क्लासहरू स्पेसले छुट्याउनुहोस्।

en: Separate pattern categories with commas
ne_NP: अल्पविरामले ढाँचाका कोटीहरू छुट्याउनुहोस्

en: Separate tags with commas
ne_NP: ट्यागहरु अल्पविरामले छुट्याउनुहोस्

en: Separator
ne_NP: विभाजक

en: September
ne_NP: सेप्टेम्बर

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
ne_NP: सेप

en: Serbian
ne_NP: सर्बियन

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
ne_NP: उदाहरण सेटिंगहरुमा इन्कोड गर्नको लागी क्रमबद्ध विजेट फारम डाटा ।

en: Server
ne_NP: सर्भर

en: Server address
ne_NP: सर्भरको ठेगाना

en: Server architecture
ne_NP: सर्भर वास्तुकला

en: Server does not support SMTPUTF8 needed to send to Unicode addresses
ne_NP: सर्भरले युनिकोड ठेगानामा पठाउन आवश्यक SMTPUTF8 को समर्थन गर्दैन

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
ne_NP: सर्भर प्रतिक्रिया समय निर्धारण गर्न सकिएन। लूपब्याक अनुरोधहरूले काम गरिरहेको छ भनी प्रमाणित गर्नुहोस्।

en: Server settings
ne_NP: सर्भर सेटिङहरु

en: Server version
ne_NP: सर्भर संस्करण

en: Session Tokens
ne_NP: सेसन टोकनहरू

en: Session expired
ne_NP: कार्यावधि समाप्त भयो

en: Sessions
ne_NP: सत्र

en: Set "%1$s" as the posts page? %2$s
ne_NP: "%1$s" लाई पोस्ट पृष्ठको रूपमा सेट गर्ने हो? %2$s

en: Set "%1$s" as the site homepage? %2$s
ne_NP: "%1$s" लाई साइटको गृहपृष्ठको रूपमा सेट गर्ने हो? %2$s

en: Set New Password
ne_NP: नयाँ पासवर्ड राख्नुहोस

en: Set as Site Icon
ne_NP: साइट आइकनको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set as background
ne_NP: पृष्ठभूमिको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set as featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर सेट गर्नुहोस्

en: Set as header
ne_NP: हेडरको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set as homepage
ne_NP: गृहपृष्ठको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set as posts page
ne_NP: पोस्ट पृष्ठको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set custom min and max values for the fluid font size.
ne_NP: तरल फन्ट साइजको लागि न्यूनतम र अधिकतम मानहरू सेट गर्नुहोस्।

en: Set custom size
ne_NP: आफुले चाहेको साइज राख्नुहोस

en: Set featured image
ne_NP: विशेष चित्र छान्नुहोस्

en: Set homepage
ne_NP: गृहपृष्ठ सेट गर्नुहोस्

en: Set image
ne_NP: चित्र राख्नुहोस्

en: Set posts page
ne_NP: पोस्ट पृष्ठ सेट गर्नुहोस्

en: Set status
ne_NP: स्थिति सेट गर्नुहोस्

en: Set styles for the site’s background.
ne_NP: साइटको पृष्ठभूमिको लागि स्टाइलहरू सेट गर्नुहोस्।

en: Set the Posts Page title. Appears in search results, and when the page is shared on social media.
ne_NP: पोस्ट पृष्ठ शीर्षक सेट गर्नुहोस्। खोज परिणामहरूमा देखा पर्दछ, र जब पृष्ठ सामाजिक मिडियामा साझा गरिन्छ।

en: Set the default number of posts to display on blog pages, including categories and tags. Some templates may override this setting.
ne_NP: वर्गहरु र ट्यागहरू सहित ब्लग पृष्ठहरूमा प्रदर्शन गर्न पोस्टहरूको पूर्वनिर्धारित संख्या सेट गर्नुहोस्। केही टेम्प्लेटहरूले यो सेटिङलाई ओभरराइड गर्न सक्छन्।

en: Set the design
ne_NP: डिजाइन सेट गर्नुहोस्

en: Set the page order.
ne_NP: पृष्ठ क्रम सेट गर्नुहोस्।

en: Set the width of the main content area.
ne_NP: मुख्य सामग्री क्षेत्रको चौडाइ सेट गर्नुहोस् ।

en: Set up
ne_NP: सेट गर्नुहोस्

en: Setting does not exist or is unrecognized.
ne_NP: सेटिङ अवस्थित छैन वा अपरिचित छ ।

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
ne_NP: प्रत्यक्ष पूर्वावलोकनकाे लागी सेटिङ् भइरहेकाे छ । केही समय लाग्न सक्छ ।

en: Settings
ne_NP: व्यवस्थापन

en: Settings save failed.
ne_NP: सेटिङ्हरू सुरक्षित गर्न सकिएन।

en: Settings saved and theme activated.
ne_NP: सेटिङ सुरक्षित र थिम सक्रिय गरियो ।

en: Settings saved.
ne_NP: सेटिङ्हरु बचत गरियो ।

en: Settings.
ne_NP: व्यवस्थापन

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
ne_NP: सामग्री प्रकाशित हुने सम्बन्धी सेटिङ्गहरु यो स्क्रिनका विभिन्न बाकसहरुमा समावेश छ:

en: Severely outdated SQL server
ne_NP: अत्यन्त पूरानो SQL सर्भर

en: Shadow
ne_NP: छाया

en: Shadow %s
ne_NP: छायाँ %s

en: Shadow name
ne_NP: छायाँको नाम

en: Shadow options
ne_NP: छायाँका विकल्पहरू

en: Shadows
ne_NP: छायाहरु

en: Shanghai
ne_NP: संघाई

en: Shape the future of the web with WordPress
ne_NP: वर्डप्रेस सँगै वेभको भविष्यलाई आकार दिनुहोस्

en: Share Preview Link
ne_NP: पूर्वावलोकन लिङ्क साझा गर्नुहोस्।

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
ne_NP: आफ्नो प्रोफाइल भर्न एक सानो जीवनी जानकारी साझेदारी गर्नुहोस्। यो सार्वजनिक देखाइएको हुन सक्छ ।

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
ne_NP: आफ्नो ब्रान्ड/व्यवसाय बारे समीक्षा र प्रतिक्रिया साझेदारी गर्नुहोस्।

en: Sharing options
ne_NP: शेयरिंग विकल्प

en: Shift + Alt + letter:
ne_NP: Shift + Alt + अक्षर:

en: Shift-click to edit this element.
ne_NP: यो अंश सम्पादन गर्न सिफ्ट-क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Shift-click to edit this widget.
ne_NP: यो विजेट सम्पादन गर्नु Shift थिचेर क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Shiprock
ne_NP: सिपोर्क

en: Shortcode
ne_NP: शोर्टकोड

en: Shortcode text
ne_NP: सर्टकोड टेक्स्ट

en: Shortlink
ne_NP: छोटो लिंक

en: Show
ne_NP: देखाउनुहोस्

en: Show & Reload Page
ne_NP: पृष्ठ देखाउनुहोस् र पुनः लोड गर्नुहोस्

en: Show Artist Name in Tracklist
ne_NP: कलाकारको नाम गीतको सूचीमा देखाउनुहोस्

en: Show Avatars
ne_NP: अवतार देखाउनुहोस्

en: Show Details
ne_NP: विवरण देखाऊनुहोस

en: Show Images
ne_NP: तस्वीरहरु देखाउनुहोस्

en: Show Link Description
ne_NP: लिंकको विवरण देखाउनुहोस

en: Show Link Image
ne_NP: लिंकको चित्र देखाउनुहोस्

en: Show Link Name
ne_NP: लिंकको नाम देखाउनुहोस्

en: Show Link Rating
ne_NP: लिंकको स्तरदर देखाउनुहोस्

en: Show Toolbar when viewing site
ne_NP: साईट हेर्दा टुलबार देखाउनुहोस्

en: Show Tracklist
ne_NP: गीतको सूची देखाउनुहोस्

en: Show Video List
ne_NP: भिडियो लिष्ट देखाउनुहोस्

en: Show a large initial letter.
ne_NP: सुरुको अक्षर ठूलो देखाउनुहोस्।

en: Show advanced menu properties
ne_NP: उन्नत मेनु गुण देखाउनुहोस्

en: Show and hide the admin user interface
ne_NP: प्रशासक प्रयोगकर्ता इन्टरफेस देखाउनुहोस् र लुकाउनुहोस्

en: Show archive type in title
ne_NP: शीर्षकमा अभिलेख प्रकार देखाउनुहोस्

en: Show arrow
ne_NP: एरो देखाउनुहोस्

en: Show avatar
ne_NP: अवतार देखाउनुहोस्

en: Show bio
ne_NP: बायो देखाउनुहोस्

en: Show block breadcrumbs
ne_NP: ब्लक ब्रेडक्रम्बहरू देखाउनुहोस्

en: Show block tools
ne_NP: ब्लक उपकरणहरू देखाउनुहोस्

en: Show button text labels
ne_NP: बटन टेक्स्ट लेबलहरू देखाउनुहोस्

en: Show comments
ne_NP: टिप्पणीहरू देखाउनुहोस्

en: Show comments count
ne_NP: टिप्पणी संख्या देखाउनुहोस्

en: Show details
ne_NP: विवरण देखाऊनुहोस

en: Show download button
ne_NP: डाउनलोड बटन देखाउनुहोस्

en: Show empty terms
ne_NP: खाली टर्महरु देखाउनुहोस

en: Show header text with your image.
ne_NP: छविसंग हेडर पाठ देखाउनुहोस् ।

en: Show hierarchy
ne_NP: अनुक्रम देखाउनुहोस्

en: Show icon button
ne_NP: आइकन बटन देखाउनुहोस्

en: Show inline embed
ne_NP: इनलाइन एम्बेड देखाउनुहोस्

en: Show invisible characters
ne_NP: अदृश्य अक्षरहरु देखाउनुहोस्

en: Show label
ne_NP: लेबल देखाउनुहोस्

en: Show label text
ne_NP: लेबल पाठ देखाउनुहोस्

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
ne_NP: मिडिया

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
ne_NP: पृष्ठहरु

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
ne_NP: पोस्टहरु

en: Show link on new line
ne_NP: नयाँ लाइन मा लिंक देखाउनुहोस्

en: Show media on left
ne_NP: बायाँमा मिडिया देखाउनुहोस्

en: Show media on right
ne_NP: मिडिया दाँया देखाउनुहोस्

en: Show more comments
ne_NP: अझ धेरै टिप्पणीहरु देखाउनुहोस्

en: Show more details
ne_NP: अझ धेरै विवरणहरु देखाउनुहोस्

en: Show most used blocks
ne_NP: धेरै प्रयोग ब्लक देखाउनुहोस्

en: Show next theme
ne_NP: अर्को थिम देखाउनुहोस्

en: Show on front
ne_NP: अगाडि देखाउनुहोस

en: Show only top level terms
ne_NP: केवल शीर्ष स्तर टर्महरु देखाउनुहोस्

en: Show or hide the Block settings panel
ne_NP: ब्लक सेटिङ प्यानल देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Show or hide the List View.
ne_NP: सूची दृश्य देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्।

en: Show or hide the Settings panel
ne_NP: सेटिङ प्यानल देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Show or hide the Settings panel.
ne_NP: सेटिङ प्यानल देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्।

en: Show password
ne_NP: पासवर्ड देखाउनुहोस्

en: Show post counts
ne_NP: लेखको गनणा देखाउनुहोस्

en: Show post options
ne_NP: पोस्ट विकल्पहरु देखाउनुहोस

en: Show post title
ne_NP: पोस्ट शीर्षक देखाउनुहोस्

en: Show previous theme
ne_NP: अघिल्लो थिम देखाउनुहोस्

[ctx: Show replies button]
en: %s more replies..
ne_NP: %s थप जवाफहरू..

en: Show search label
ne_NP: खोज लेबल देखाउनुहोस्

en: Show search term in title
ne_NP: शीर्षकमा खोज गर्ने शब्द देखाउनुहोस्

en: Show starter patterns
ne_NP: स्टार्टर ढाँचाहरू देखाउनुहोस्

en: Show tag counts
ne_NP: ट्याग गणना देखाउनुहोस्

en: Show template
ne_NP: टेम्प्लेट देखाउनुहोस्

en: Show text
ne_NP: पाठ देखाउनुहोस्

en: Show text instead of icons on buttons across the interface.
ne_NP: इन्टरफेसभरि बटनहरूमा आइकनहरूको सट्टा पाठ देखाउनुहोस्।

en: Show:
ne_NP: देखाउनु:

en: Showcase your latest work.
ne_NP: आफ्नो पछिल्लो काम देखाउनुहोस्

en: Showing details for theme: %s
ne_NP: %s थिमको लागि विवरण देखाउँदै:

en: Showing large initial letter.
ne_NP: प्रारम्भिक अक्षर ठूलो देखाउँदै।

en: Shows starter patterns when creating a new page.
ne_NP: नयाँ पृष्ठ सिर्जना गर्दा सुरुवाती प्याटर्नहरू देखाउँछ।

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
ne_NP: पहुँच चाहिने डाइरेक्टरीहरूमा लेख्न वर्डप्रेस सक्षम छ कि छैन भन्ने देखाउछ।

en: Shuffle styles
ne_NP: शैलीहरू फेरबदल गर्नुहोस्।

en: Sidebar
ne_NP: साइडबार

en: Sidebar %d
ne_NP: साइडबार %d

en: Sign up
ne_NP: दर्ता

en: Signing Error:
ne_NP: हस्ताक्षर त्रुटि:

en: Silver
ne_NP: चाँदि

en: Simferopol
ne_NP: सिम्फ़ेरोपोल

en: Singapore
ne_NP: सिंगापुर

en: Single item: %s
ne_NP: एकल वस्तु: %s

en: Site
ne_NP: साइट

en: Site %d
ne_NP: साइट %d

en: Site Address (URL)
ne_NP: साइट ठेगाना (URL)

en: Site Admin
ne_NP: साइटको प्रशासक

en: Site Editor
ne_NP: साइट सम्पादक

en: Site Health
ne_NP: साइट स्वास्थ्य

[ctx: Site Health]
en: Info
ne_NP: जानकारी

[ctx: Site Health]
en: Status
ne_NP: स्थिति

en: Site Health %s
ne_NP: साइट स्वास्थ्य %s

en: Site Health - %s
ne_NP: साइट स्वास्थ्य - %s

en: Site Health Info
ne_NP: साइट स्वास्थ्य जानकारी

en: Site Health Status
ne_NP: साइटको स्वास्थ्य स्थिति

en: Site ID
ne_NP: साइट आईडी

en: Site ID must not be empty.
ne_NP: साइट आईडी  खाली हुनु हुँदैन।

en: Site Icon
ne_NP: साईट आईकन

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. To use a custom icon that is different from your site logo, use the <a>Site Icon settings</a>.
ne_NP: साइट आइकनहरू भनेको, तपाईंले ब्राउजर ट्याबहरू, बुकमार्क बारहरू, र वर्डप्रेस मोबाइल एपहरू भित्र देख्नुहुने आइकनहरू हो। तपाइँको साइट लोगो भन्दा फरक आइकन प्रयोग गर्न को लागी, <a>साइट आइकन सेटिङहरू</a> प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Site Identity
ne_NP: साईटको पहिचान

en: Site Language
ne_NP: साइट भाषा

en: Site Name: %s
ne_NP: साइटको नाम: %s

en: Site Preview
ne_NP: साइट पूर्वावलोकन

en: Site Tagline
ne_NP: साइटको नारा

en: Site Tagline placeholder
ne_NP: साइट ट्यागलाइन प्लेसहोल्डर

en: Site Title
ne_NP: साईटको शीर्षक

en: Site Title placeholder
ne_NP: साइट शीर्षक प्लेसहोल्डर

en: Site URL
ne_NP: साइटको URL

en: Site URL.
ne_NP: साइट युआरएल ।

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
ne_NP: साइट युआरएलहरू HTTPS मा परिवर्तन गर्न सकिएन।

en: Site URLs switched to HTTPS.
ne_NP: साइट युआरएलहरू HTTPS मा परिवर्तन गरियो।

en: Site Upload Space Quota
ne_NP: साइट अपलोड स्थान कोटा

en: Site count
ne_NP: कुल साइट

en: Site does not exist.
ne_NP: साइट अवस्थित छैन।

en: Site domain must not be empty.
ne_NP: साइट डोमेन खाली हुनु हुँदैन।

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
ne_NP: तपाईंको साइटको बारेमा जानकारी सङ्कलन गर्न साइट स्वास्थ्य जाँचहरू स्वचालित रूपमा आवधिक रूपमा चल्नेछ। तपाईं अहिले आफ्नो साइट बारे जानकारी सङ्कलन गर्न <a href="%s">साइट स्वास्थ्य स्क्रिनमा</a> जान पनि सक्नुहुन्छ।

en: Site icon
ne_NP: साईट आईकन

en: Site icon.
ne_NP: साइट आइकन |

en: Site logo.
ne_NP: साइटको लोगो

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
ne_NP[0]: साइटको नाम कम्तीमा %s अक्षरको हुनुपर्छ ।
ne_NP[1]: साइटको नाम कम्तीमा %s अक्षरको हुनुपर्छ ।

en: Site name must be at least 4 characters.
ne_NP: साइटको नाम कम्तीमा ४ अक्षरको हुनुपर्छ ।

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ne_NP: साइट नाममा साना अक्षर (a-z) र संख्या मात्र समावेश गर्न सकिन्छ।

en: Site network ID must be provided.
ne_NP: साइट नेटवर्क आइडी प्रदान गर्नु पर्छ।

en: Site path must not be empty.
ne_NP: साइट मार्ग खाली हुनु हुँदैन।

en: Site tagline text
ne_NP: साइट ट्यागलाइन टेक्स्ट

en: Site tagline.
ne_NP: साइट ट्यागलाइन।

en: Site title text
ne_NP: साइट शीर्षक

en: Site title.
ne_NP: साइट शीर्षक।

en: Site updated.
ne_NP: साइट अध्यावधिक भयो |

en: Site visibility
ne_NP: साइट दृश्यता

en: Site with the ID does not exist.
ne_NP: उक्त्त आईडी भएको साइट अवस्थित छैन।

en: Site: %s
ne_NP: साइट: %s

en: Sites
ne_NP: साइटहरु

en: Sites list
ne_NP: साइट सूची

en: Sitka
ne_NP: सिट्का

en: Six.
ne_NP: छ।

en: Size
ne_NP: आकार

en: Size in megabytes
ne_NP: मेगाबाईटमा आकार

[ctx: Size option for background image control]
en: Contain
ne_NP: समावेश

[ctx: Size option for background image control]
en: Cover
ne_NP: कभर

[ctx: Size option for background image control]
en: Tile
ne_NP: टाइल

en: Skip
ne_NP: छोड्नुहोस्

en: Skip Confirmation Email
ne_NP: समर्थन इमेल छोड्नुहोस्

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
ne_NP: काँटछाँट छोड्नुहोस्, तस्बिर जस्तो छ प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Skip cropping
ne_NP: छाँट्ने काम नगर्नुहोस्

en: Skip to Editor
ne_NP: सम्पादकमा जानुहोस्

en: Skip to content
ne_NP: विषयवस्तुमा जानुहोस्

en: Skip to main content
ne_NP: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Skip to the selected block
ne_NP: चयन गरिएको ब्लकमा छोड्नुहोस्

en: Skip to toolbar
ne_NP: टुलबारमा जानुहोस्

en: Skopje
ne_NP: स्कोप्जे

en: Slovak
ne_NP: स्लोभाक

en: Slovenian
ne_NP: स्लोवेनियन्

en: Slow down, no need to check for new mails so often!
ne_NP: बिस्तारै गर्नुहोस्, नयाँ मेलहरू धेरै पटक जाँच गर्न आवश्यक छैन!

en: Slug
ne_NP: स्लग

en: Slug automatically generated from the post title.
ne_NP: अब्जेक्ट शीर्षकबाट उत्पन्न गरिएको स्लग।

en: Small
ne_NP: सानो

en: Small screens
ne_NP: सानो पर्दा

en: Smallest size
ne_NP: सबैभन्दा सानो साइज

en: Snow Patrol
ne_NP: स्नो पेट्रोल

en: Social Icon
ne_NP: सामाजिक आइकन

en: Social Links Menu
ne_NP: सामाजिक लिंकहरुको मेन्यु

en: Sofia
ne_NP: सोफिया

en: Software Name
ne_NP: सफ्टवेयरको नाम

en: Some HTML tags are not permitted, including:
ne_NP: कुनै एचटिएमएल ट्यागहरुलाई अनुमति छैन, जुन यहाँ समावेश गरिएको छ:

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
ne_NP: तपाईंको साइटले सामना गरेको त्रुटिको वर्णन गर्ने केही डेटा सँगै राखिएको छ।

en: Some errors occurred while deleting the items: %s
ne_NP: आइटमहरू मेटाउँदै गर्दा केही त्रुटिहरू देखा परे: %s

en: Some errors occurred while moving the items to the trash: %s
ne_NP: आइटमहरू रद्दीटोकरीमा सार्दा केही त्रुटिहरू भए: %s

en: Some errors occurred while permanently deleting the items: %s
ne_NP: आइटमहरु स्थायी रूपमा हटाउने क्रममा परिणामस्वरूप केही त्रुटिहरू सृजना भएका छन्: %s

en: Some errors occurred while restoring the posts: %s
ne_NP: पोस्टहरू पुनर्स्थापना गर्दा केही त्रुटिहरू उत्पन्न भए: %s

en: Some errors occurred while reverting the items: %s
ne_NP: वस्तुहरू उल्टाउँदा केही त्रुटिहरू देखा पर्यो: %s

en: Some files are not writable by WordPress:
ne_NP: केही फाइलहरु वर्डप्रेसद्वारा लेख्न योग्य छैन।

en: Some of the %1$s %2$s values are invalid
ne_NP: केही %1$s %2$s मानहरू अमान्य छन्

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
ne_NP: केहि theme.json settings.spacing.spacingScale मानहरू अमान्य छन्

en: Some required plugins are missing or inactive.
ne_NP: केही आवश्यकहुने प्लगइनहरू फेलानपरेको वा निष्क्रिय अवस्थामा छन्।

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
ne_NP: केही स्क्रिन एलिमेन्टहरू, चेकबक्सहरू प्रयोग गरेर देखाउन वा लुकाउन सकिन्छ।

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
ne_NP: केही विषयवस्तुहरू पोको थप हेडर तस्बिरहरू संग आउनुहोस्। तपाईं देख्नुहुन्छ भने धेरै तस्बिरहरू प्रदर्शन, तपाईं चाहनुहुन्छ एक चयन गर्नुहोस् र "परिवर्तनहरू बचत" बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: Someone
ne_NP: कोही

en: Someone else has taken over this post
ne_NP: यो पोस्ट अरू कसैद्वारा अधिग्रहण भइसक्यो।

en: Someone has requested a password reset for the following account:
ne_NP: कसैले निम्न खाताका लागि पासवर्ड रिसेट गर्न अनुरोध गरेको छ:

en: Something went wrong.
ne_NP: केहि गलत भयो ।

en: Something went wrong. Please try publishing the post, or you may have already submitted your comment earlier.
ne_NP: केही गडबड भयो। कृपया पोस्ट प्रकाशित गर्ने प्रयास गर्नुहोस्, अथवा तपाईंले पहिले नै आफ्नो टिप्पणी पेश गरिसक्नुभएको हुन सक्छ।

en: Sorry, comments are closed for this item.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यस लेखमा टिप्पणीहरु बन्द गरिएको छ ।

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यस आइटमको लागि टिप्पणीहरू अनुमति छैन ।

en: Sorry, deleting the term failed.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, शब्द हटाउने कार्य असफल भयो ।

en: Sorry, editing the term failed.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, पद सम्पादन कार्य असफल भयो ।

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, प्रयोगकर्ता स्पामको रूपमा चिन्ह लगाउने मल्टिसाईटमा मात्र समर्थित छ।

en: Sorry, no posts matched your criteria.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंको मानदण्डसंग कुनै लेख मेल खाएन ।

en: Sorry, no such page.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यस्तो कुनै पृष्ठ छैन ।

en: Sorry, no such post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यस्तो कुनै लेख छैन ।

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, दिइएका वर्गीकरणहरु मध्ये कुनै एक वर्गीकरण लेखको प्रकारले समर्थन गर्देन ।

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, अनुमोदन नगरिएको टिप्पणीहरूमा जवाफ दिन अनुमति छैन।

en: Sorry, revisions are disabled.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, पुनरावलोकन बन्द गरिएको छ ।

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, साईटको नामहरुमा &#8220;_&#8221; अक्षर हुनु हुँदैन !

en: Sorry, site names must have letters too!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, साइटको नाममा अक्षरहरु पनि हुनुपर्छ !

en: Sorry, that email address is already used!
ne_NP: माफ गर्नुहोस, त्यो ईमेल ठेगाना पहिले नै प्रयोगमा छ ।

en: Sorry, that email address is not allowed!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, त्यो ईमेल ठेगाना राख्न मिल्दैन !

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, त्यो साँचो मान्य जस्तो छैन ।

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, त्यो रुजु-साँचोको म्याद सकिसकेको छ । कृपया पुन: प्रयास गर्नुहोला ।

en: Sorry, that site already exists!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो साइट पहिले नै संचालनमा छ !

en: Sorry, that site is reserved!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो साइट आरक्षित छ !

en: Sorry, that username already exists!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, त्यो प्रयोगकर्तानाम पहिले नै अवस्थित छ !

en: Sorry, that username is not allowed.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, त्यो प्रयोगकर्ता नाम राख्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, the category could not be created.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंको टर्म सिर्जना गर्न सकिएन।

en: Sorry, the comment could not be updated.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, टिप्पणी सम्पादन गर्न सकिएन।

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईंले क्लिक गरेको लिङ्क बासी भैसकेको छ । कृपया अर्को विकल्प छान्नुहोस् ।

en: Sorry, the post could not be created.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, पोस्ट सिर्जना गर्न सकिएन।

en: Sorry, the post could not be deleted.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, टिप्पणी सम्पादन गर्न सकिएन।

en: Sorry, the post could not be updated.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो प्रयोगकर्तालाई फेर्न सकिदैन।

en: Sorry, the term could not be created.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, टर्म सिर्जना गर्न सकिएन ।

en: Sorry, the user could not be updated.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो प्रयोगकर्तालाई फेर्न सकिदैन ।

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, प्रदान गरिएको युआरएलमा भिडियो लोड गर्न सकिएन। कृपया युआरएल समर्थित भिडियो फाइल (%s) वा स्ट्रिम (जस्तै युट्युब र भिमियो) को लागि हो भनेर जाँच गर्नुहोस्।

en: Sorry, there has been an error.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, त्रुटि भयो ।

en: Sorry, this content could not be embedded.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो सामग्री इम्बेड गर्न सकिंदैन।

en: Sorry, this method is not supported.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो विधि समर्थित छैन।

en: Sorry, this post type does not support notes.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो पोस्ट प्रकारले नोटहरूको समर्थन गर्दैन।

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो आइटमको लागि ट्रयाकब्याकहरु बन्द छन्।

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, प्रयोगकर्ता नामहरुमा &#8220;_&#8221; अक्षर राख्न मिल्दैन !

en: Sorry, usernames must have letters too!
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, प्रयोगकर्तानाममा अक्षरहरु पनि हुनुपर्छ !

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइट बारे विवरण पहुँचमा अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्ट बारे विवरण पहुँचमा अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to access font collections.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई फन्ट सङ्ग्रहहरू पहुँच गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to access font faces.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई फन्ट फेसहरूमा पहुँच अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to access font families.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई फन्ट परिवारहरूमा पहुँच अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई साइट स्वास्थ्य जानकारीको पहुँचको अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईलाई यो वेबसाइटमा प्रयोगकर्ता विवरण हेर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटको टेम्प्लेट हेर्ने अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to access this font face.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो फन्ट फेसमा पहुँच अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to access this font family.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईँलाई यो फन्ट फ्यामिलीमा पहुँच गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, तपाईलाई यो पृष्ठको पहुँच छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईलाई यो वेबसाइटमा प्रयोगकर्ता विवरण हेर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, तपाईँलाई यो साइटमा प्लगिनहरू सक्रिय गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई प्लगइन सक्रिय गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्लगइन सक्रिय गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई वर्ग थप्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंसँग दिइएका वर्गीकरणमा पद थप्ने अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा लिंक थप्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो नेटवर्कमा प्रयोगकर्ता थप्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई दिइएका मध्य कुनै एक वर्गीकरणमा पद नियुिक्त गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो ट्याक्सोनोमीमा टर्महरू नियुक्त गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, प्रस्तुत गरिएको टर्महरु तपाईंले नियुक्त गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टर्म नियुक्त गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस पोस्टमा फाइल संलग्न गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँलाई ब्लक डाइरेक्टरी ब्राउज गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँलाई स्थानीय ब्लक ढाँचा निर्देशिका ब्राउज गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई टिप्पणीको प्रकार परिवर्तन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता रूपमा पृष्ठ लेखक परिवर्तन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता रूपमा पोस्ट लेखक परिवर्तन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईलाई यो पोस्टमा टिप्पणी लेख्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ताको रूपमा नेभिगेसन मेनुहरू सिर्जना गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो पोस्टमा तपाईंले टिप्पणी लेख्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यो प्रयोगकर्ताको लागी अप्लिकेसन पासवर्ड बनाउनको लागि  अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई नयाँ प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create notes for this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्टका लागि नोट सिर्जना गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता रूपमा पृष्ठ सिर्जना गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस साइटमा पृष्ठ सिर्जना गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईलाई यस लेख किसिममा पासवर्ड संरक्षित लेख बनाउन अनुमति छैन

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ताको रुपमा पोस्ट सिर्जना गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटमा पोस्ट वा मस्यौदा सिर्जना गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्ट प्रकारमा निजी पोस्ट प्रकाशन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो ट्याक्सोनोमीमा टर्महरू सिर्जना गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंले पोस्ट बिना टिप्पणी लेख्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to create users.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई प्रयोगकर्ता सिर्जना गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई हेडर अनुकूलन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइट अनुकूलन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्लगइन निष्क्रिय गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यो प्रयोगकर्ताको लागी आवेदन पासवर्ड मेटाउनको लागि अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा प्लगिन मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, तपाईलाई यो पोस्ट को संशोधन डिलीट गर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई त्यो प्रयोगकर्ता मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई वस्तुहरू मेट्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यो अनुप्रयोग पासवर्ड मेटाउन अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई वर्ग मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टिप्पणी मेटाउन अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो आइटम मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पृष्ठ मेटाउन अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्ट मेटाउन अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यो संशोधन मेटाउन अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइट मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टर्म मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता मेटाउन अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईंलाई प्रयोगकर्ताहरु मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई थिमहरू स्वचालित अद्यावधिकहरू असक्षम गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to do that.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई त्यो गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई टिप्पणीहरुको लागि '%s' सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ताको रूपमा नेभिगेसन मेनुहरू सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईलाई यो पोस्ट मा टिप्पणी सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई टिप्पणी सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ताको रूपमा पृष्ठहरु सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई पृष्ठहरु सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ताको रूपमा पोस्टहरु सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्ट प्रकारमा पोस्ट सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
ne_NP: माफ गर्नुहोस् ,तपाईलाई लेख सम्पादन गर्ने अनुमति दिइएको छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता को भूमिका सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो ट्याक्सोनोमीमा टर्महरू सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई %s कस्टम फिल्ड सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा लिंक सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस साइटमा थिम विकल्प सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यो अप्लिकेसन पासवर्ड सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो चेन्जसेट सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टिप्पणी सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, तपाईंलाई यो लेख सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो आइटम सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पृष्ठ सम्पादन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, तपाईंलाई यो लेख सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टर्म सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
ne_NP: माफ गर्नुहोस् ,तपाईंलाई प्रोयोगकर्ता सम्पादन गर्ने अनुमति दिइएको छैन।

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई आफ्नो प्रोफाइल सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई थिमहरू स्वचालितरुपमा अद्यावधिक गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस साइटमा डेटा मेटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to execute this ability.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो क्षमता कार्यान्वयन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस साइटमा डेटा निर्यात गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईलाई टेम्प्लेट वा टेम्प्लेटका अंग निर्यात गर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटको सामग्री निर्यात गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई क्षमता अनुसार प्रयोगकर्ताहरूलाई फिल्टर गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंले भूमिका द्वारा प्रयोगकर्ताहरुलाई फिल्टर गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंले प्रयोगकर्ताहरुलाई यो भूमिका दिने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटमा सामग्री आयात गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा प्लगिन स्थापना गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा थिम स्थापना गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँलाई यो प्रयोगकर्ताको लागी अप्लिकेसन पासवर्ड सूचीबद्ध गर्नको लागी अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to list users.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई प्रयोगकर्ताहरु सूची गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई पोस्टलाई स्टिकी बनाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई प्रोक्सी ओइम्बेड अनुरोध गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यो प्रयोगकर्ताको लागी एप्लिकेसन पासवर्ड मिलाउन अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँलाई ब्लक प्रकारको व्यवस्थापनको लागी अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to manage connectors on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईँलाई यो साइटमा कनेक्टर व्यवस्थापन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to manage fonts on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटमा फन्टहरू व्यवस्थापन गर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई नेटवर्क प्लगिनहरू व्यवस्थापन गर्न अनुमति छैन |

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा विकल्पहरू व्यवस्थापन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा प्लगिन व्यवस्थापन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई पोस्ट स्थितिहरू व्यवस्थापन गर्न अनुमति छैन

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटमा गोपनीयताका विकल्प व्यवस्थापन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो ट्याक्सोनोमीमा टर्महरू व्यवस्थापन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँलाई यो प्लगिन प्रबन्ध गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यस साइटमा विजेटहरुको प्रबंधन गर्नको लागी अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टिप्पणी नियन्त्रण वा सम्पादन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई प्लगिन परिमार्जन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई थिमहरु परिमार्जन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटका लागि दर्ता नगरिएका सेटिङहरू परिमार्जन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो वस्तु रद्दीटोकरीमा सार्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पारामिटरद्वारा प्रयोगकर्ताहरुको क्रम मिलाउने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो कार्य गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटमा लेख्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई मस्यौदा पूर्वावलोकन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई रिमोट युआरएल लाई प्रशोधन गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटमा पृष्ठहरु प्रकाशन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्ट प्रकारमा पोस्ट प्रकाशन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइटमा लेखहरु प्रकाशन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई  यो पृष्ठ प्रकाशन गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्ट प्रकाशित गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईलाई यस प्यारामिटर द्वारा प्रयोगकर्ताहरू क्वेरी गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस प्रयोगकर्ताको रूपमा ब्लकहरू पढ्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोष्टको ब्लक पढ्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईं एउटा पोस्ट बिना टिप्पणी पढ्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टिप्पणीको लागि पोस्ट पढ्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ यो अप्लिकेसन पासवर्ड पढ्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो टिप्पणी पढ्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई प्रयोगकर्ता हटाउन अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई रद्दीटोकरीमा यो वस्तु पुनर्स्थापना गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
ne_NP: क्षमा गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो थिम पुन: सुचारु गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to take over.
ne_NP: माफ गर्नुहाेला, तपाइँलाई  टेक अाेभर गर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to update options.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई विकल्पहरू अद्यावधिक गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस, तपाईलाई यो साइटमा प्लगिन अद्यावधिक गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
ne_NP: तपाईंलाई यो प्रयोगकर्ता भएर पृष्ठ सृजना गर्ने अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो साइट HTTPS मा अद्यावधिक गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई फाइलहरू अपलोड गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस साइटमा मिडिया अपलोड गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यस पोस्टमा मिडिया अपलोड गर्न अनुमति छैन ।

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो फाइल प्रकार अपलोड गर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई उक्त्त पोस्टको स्वत: बचतहरू हेर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो मेनु आइटमहरु हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई मेनु स्थानहरू हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई मेनुहरू हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो पोस्टको संशोधन हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, यहाँलाई यस पोस्टको टर्महरु हेर्ने अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँ सक्रिय थिम हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई दर्ता गरिएको ब्लक प्याटर्नहरुको वर्गहरू हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई दर्ता गरिएको ब्लक प्याटर्नहरू हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view the registered icons.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईँलाई दर्ता गरिएका आइकनहरू हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाइँलाई थिम हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो विश्वव्यापी शैली हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई यो आइटम हेर्न अनुमति छैन।

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, जबसम्म तपाईँले गरेका परिवर्तन पछी प्रकाशित हुनेगरी वा मस्यौदाका रुपमा सेभ छन्, तबसम्म नयाँ थिम पूर्वालोकन गर्न मिल्दैन । कृपया तपाईंको परिवर्तनहरू प्रकाशन गर्नुहोस्, वा नयाँ विषयवस्तु पूर्वावलोकन गर्नको लागि प्रकाशन नभएसम्म पर्खनुहोस्।

en: Sorry, you cannot remove your own role.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंले आफ्नो भूमिका स्वयं हटाउन सक्नुहुन्न।

en: Sorry, you cannot stick a private post.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, निजी लेख टाँस्ऩ मिल्दैन ।

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंले निर्धारित ठाउँ %s प्रयोग गरिसक्नु भएको छ। थप फाइलहरु अपलोड गर्न कृपया कुनै फाइलहरु मेटाउनुहोस्।

en: Sorry, you may not use that site name.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, यो साइटको नाम तपाईंले प्रयोग गर्न सक्नुहुन्न ।

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंले वर्गहरु हेर्न यो साइटमा लेखहरु सम्पादन गर्न सक्नुपर्छ ।

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
ne_NP: माफ गर्नुहोला, ट्यागहरु हेर्नको लागि तपाईसँग यस साइटका लेखहरु सम्पादन गर्ने अनुमति हुनु जरुरी छ ।

en: Sorry, you must be logged in to comment.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, टिप्पणी गर्न तपाईं लगइन हुनुपर्छ ।

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
ne_NP: माफ गर्नुहोस्, तपाईंलाई टिप्पणीमा जवाफ दिन लगइन हुनुपर्छ ।

en: Sort Order:
ne_NP: क्रम मिलाउनुहोस:

en: Sort ascending.
ne_NP: बढ्दो क्रमबद्ध गर्नुहोस्।

en: Sort by
ne_NP: क्रमबद्ध गर्ने

en: Sort by:
ne_NP: मिलाउनुहोस्:

en: Sort collection by comment attribute.
ne_NP: टिप्पणी विशेषताद्वारा संग्रह क्रमबद्ध गर्नुहोस्।

en: Sort collection by object attribute.
ne_NP: अब्जेक्टको विशेषता अनुसार संग्रह क्रम्बद्ध गर्ने।

en: Sort collection by post attribute.
ne_NP: पोस्ट विशेषताद्वारा संग्रह क्रमबद्ध गर्नुहोस्।

en: Sort collection by term attribute.
ne_NP: संग्रह टर्म विशेषताद्वारा क्रमबद्ध गर्नुहोस्।

en: Sort collection by user attribute.
ne_NP: यूजरको विशेषता अनुसार संग्रह क्रम्बद्ध गर्ने।

en: Sort descending.
ne_NP: घट्दो क्रमबद्ध गर्नुहोस्।

en: Sorting and filtering
ne_NP: क्रमबद्ध र फिल्टर गर्दै

en: Source
ne_NP: स्रोत

en: Source code
ne_NP: स्रोत कोड

en: Source language
ne_NP: स्रोत भाषा

en: Source of a customized template
ne_NP: एक अनुकूलित टेम्प्लेटको स्रोत

en: Source of template
ne_NP: टेम्प्लेटको स्रोत

en: Source:
ne_NP: स्रोत

en: Source: %s
ne_NP: स्रोत :%s

en: South
ne_NP: दक्षिण

en: South Georgia
ne_NP: दक्षिण जोर्जिया

en: South Pole
ne_NP: दक्षिण ध्रुव

en: Space between items
ne_NP: वस्तुहरु बीचको स्थान

en: Spacing
ne_NP: स्पेसिङ

en: Spacing control
ne_NP: स्पेसिङ नियन्त्रण

en: Spam
ne_NP: स्पाम

en: Spam Blocked
ne_NP: स्पाम छेकियो

en: Spam it: %s
ne_NP: स्पाम गर्नुहोस् : %s

en: Spanish
ne_NP: स्पेनिश

en: Special character
ne_NP: विशेष अक्षर

en: Specified file failed upload test.
ne_NP: निर्दिष्ट फाइल अपलोड परीक्षणमा असफल भयो।

en: Specify a fixed height.
ne_NP: निश्चित उचाइ निर्दिष्ट गर्नुहोस्।

en: Specify a fixed width.
ne_NP: निश्चित चौडाइ निर्दिष्ट गर्नुहोस्।

en: Specify how many links can appear before and after the current page number. Links to the first, current and last page are always visible.
ne_NP: हालको पृष्ठ नम्बर अघि र पछि कति लिङ्कहरू देखा पर्न सक्छन् निर्दिष्ट गर्नुहोस्। पहिलो, हालको र अन्तिम पृष्ठमा लिङ्कहरू सधैं देखिने छन्।

en: Split table cell
ne_NP: टेबुलको कोठा टुक्राउनुहोस्

en: Spotlight mode
ne_NP: स्पटलाइट मोड

en: Spotlight mode activated.
ne_NP: स्पटलाइट मोड सक्रिय गरिएको छ

en: Spotlight mode deactivated.
ne_NP: स्पटलाइट मोड निष्क्रिय गरिएको छ

en: Spread
ne_NP: फैलने

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: स्प्रेडसिट <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: स्प्रेडसिटहरु <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
ne_NP: स्प्रेडसिटहरु

en: Square
ne_NP: वर्गाकार

en: Srednekolymsk
ne_NP: स्रेड्नेकोलिम्स्क

en: St Barthelemy
ne_NP: सेन्ट बार्थेलेमी

en: St Helena
ne_NP: सेन्ट हेलेना

en: St Johns
ne_NP: सेन्ट जोन्स

en: St Kitts
ne_NP: सेन्ट किट्स

en: St Lucia
ne_NP: सेन्ट लुसिया

en: St Thomas
ne_NP: सेन्ट थमस

en: St Vincent
ne_NP: सेन्ट भिन्सेन्ट

en: Stack
ne_NP: स्ट्याक

en: Stack on mobile
ne_NP: मोबाइलमा स्ट्याक

en: Standard
ne_NP: मानक

en: Standard Editor
ne_NP: स्तरिय सम्पादक

en: Standard time begins on: %s.
ne_NP: मानक समय सुरु हुने: %s

en: Stanley
ne_NP: स्टेनली

en: Start Customizing
ne_NP: कस्टमाइज गर्न सुरु गर्नुहोस्

en: Start adding Heading blocks to create a table of contents. Headings with HTML anchors will be linked here.
ne_NP: सामग्रीको तालिका सिर्जना गर्न हेडिङ ब्लकहरू थप्न सुरु गर्नुहोस्। HTML एङ्करहरू भएका शीर्षकहरू यहाँ लिङ्क गरिनेछ।

en: Start blank
ne_NP: खाली सुरु गर्नुहोस्

en: Start date:
ne_NP: सुरु मिति:

en: Start empty
ne_NP: खाली सुरु गर्नुहोस्

en: Start value
ne_NP: शुरू मूल्य

en: Start writing or type / to choose a block
ne_NP: टेक्स्ट अथवा एचटीएमएल लेख्न सुरु गर्नुहोस्

en: Start writing with text or HTML
ne_NP: टेक्स्ट वा एचटीएमएल लेख्न सुरु गर्नुहोस्

en: Starter content
ne_NP: सुरुवाती सामग्री

en: Starting Coordinates:
ne_NP: प्रारम्भिक समन्वयहरू:

en: State of the comment.
ne_NP: टिप्पणीको अवस्था ।

en: Status
ne_NP: स्थिति

en: Status & Visibility
ne_NP: स्थिती र दृश्यता

en: Status & visibility
ne_NP: स्थिती र दृश्यता

en: Status is forbidden.
ne_NP: स्टाटस निषेध गरिएको छ।

en: Status of sidebar.
ne_NP: साइडबारको स्थिति।

en: Status of template.
ne_NP: टेम्प्लेट को स्थिति।

en: Status:
ne_NP: स्थिति:

en: Stick this post to the front page
ne_NP: अगाडी पृष्ठमा यो पोस्ट टाँस्नुहोस्

en: Sticky
ne_NP: टाँसिएको

en: Sticky Post
ne_NP: स्टिकि पोस्ट

en: Sticky posts
ne_NP: स्टिकी पोस्टहरू

en: Sticky posts always appear first, regardless of their publish date.
ne_NP: स्टिकी पोस्टहरूको प्रकाशन मिति जेसुकै भए पनि सधैं पहिले देखा पर्छन्

en: Stockholm
ne_NP: स्टकहोम

en: Storage Space
ne_NP: भण्डारण क्षेत्र

en: Store uploads in this folder
ne_NP: अपलोड यो फोल्डरमा भण्डारण गर्नुहोस

en: Strength indicator
ne_NP: शक्तिशाली संकेतक

en: Stretch items
ne_NP: तन्काउने आइटमहरु

en: Stretch to fill available space.
ne_NP: उपलब्ध ठाउँ भर्न तन्काउनुहोस।

en: Strikethrough
ne_NP: बीचको रेखा

en: Strikethrough the selected text.
ne_NP: छानिएको टेक्स्टलाई काट्नुहोस्।

en: Stripe email address
ne_NP: स्ट्राइपकाे इमेल ठेगाना

en: Stripe email address:
ne_NP: स्ट्राइपकाे इमेल ठेगानाः

en: Structure for Navigation Menu: %s
ne_NP: नेभिगेसन मेनुको लागि संरचना: %s

en: Style
ne_NP: शैली

en: Style Book
ne_NP: स्टाइल बुक

en: Style Revisions
ne_NP: स्टाइल संशोधनहरु

en: Style Variations
ne_NP: इस्टाइल भिन्नताहरू

en: Style revisions
ne_NP: स्टाइल संशोधनहरु

en: Styles
ne_NP: शैली

en: Styles copied to clipboard.
ne_NP: शैलीहरू क्लिपबोर्डमा प्रतिलिपि गरियो।

en: Stylesheet is missing.
ne_NP: शैलीपाना छुटेको छ ।

en: Stylesheet is not readable.
ne_NP: शैलीपाना पढ्न मिलेन ।

en: Sub-directory Installation
ne_NP: उप-निर्देशिका(डायरेक्टरी) स्थापित गर्नुहोस्

en: Sub-domain Installation
ne_NP: सब-डोमेन स्थापित गर्नुहोस्

en: Subheading
ne_NP: उपशीर्षक

en: Subject
ne_NP: विषय

en: Submenu & overlay background
ne_NP: उपमेनु र ओभरलेको पृष्ठभूमि

en: Submenu & overlay text
ne_NP: उपमेनु र ओभरलेको टेक्स्ट

en: Submenus
ne_NP: उपमेनुहरु

en: Submission error notification
ne_NP: पेश त्रुटि सूचना

en: Submission success notification
ne_NP: पेश सफलताको सूचना

en: Submissions method
ne_NP: पेश गर्ने विधि

en: Submit
ne_NP: बुझाउनुहोस्

en: Submit Comment
ne_NP: प्रतिकृया बुझाउनुहोस्

en: Submit Reply
ne_NP: जवाफ पेश गर्नुहोस।

en: Submit Search
ne_NP: खोजी पेस गर्नुहोस्

en: Submit for Review
ne_NP: समिक्षाको लागि पेश गर्नुहोस

en: Submitted on
ne_NP: पेश गरिएको मिति

en: Submitted on: %s
ne_NP: %s मा पेश

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
ne_NP: सदस्यहरूले  टिप्पणी पढ्न / टिप्पणी लेख्न / न्युजलेटर प्राप्त गर्न, आदि गर्न सक्छन तर नियमित साइट सामग्री सिर्जना गर्न सक्दैनन् ।

en: Subscript
ne_NP: निम्नलिपि

en: Subtitles
ne_NP: उपशीर्षकहरु

en: Success message for form submissions.
ne_NP: फाराम पेश गरेको सफलताका सन्देश।

en: Success!
ne_NP: सफल!

en: Suffix
ne_NP: प्रत्यय

en: Suggested embed #%d
ne_NP: प्रस्तावित इम्बेड #%d

en: Suggested height is %s.
ne_NP: सुझाव दिइएको उचाइ %s हो ।

en: Suggested image #%d
ne_NP: प्रस्तावित चित्र #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
ne_NP: सुझाव गरिएका तस्वीरको नाप : %1$s मा %2$s पिक्सेल हो ।

en: Suggested media
ne_NP: सुझाव गरिएका मिडिया

en: Suggested text:
ne_NP: सुझाव गरिएको पाठ:

en: Suggested width is %s.
ne_NP: सुझाव दिइएको चौडाइ %s हो।

en: Suggestion:
ne_NP: सुझाव:

en: Suggestions
ne_NP: सुझावहरु

en: Suggestions list
ne_NP: सुझावहरूको सूची

en: Summary
ne_NP: सारांश

en: Sun
ne_NP: आइत

en: Sunday
ne_NP: आइतवार

[ctx: Sunday initial]
en: S
ne_NP: आ

en: Superscript
ne_NP: शीर्षवर्ण

en: Support
ne_NP: सहायता

en: Swahili
ne_NP: स्वाहिली

en: Swedish
ne_NP: स्विडिश

en: Swift Current
ne_NP: स्विफ्टकरेन्ट

en: Switch between visual editor and code editor.
ne_NP: दृश्य सम्पादक र कोड सम्पादक बीच स्विच गर्नुहोस्।

en: Switch to '%s'
ne_NP: '%s' मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to draft
ne_NP: ड्राफ्टमा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to editable mode
ne_NP: सम्पादन योग्य मोडमा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
ne_NP: स्टाइलहरुको साथ तपाईंको साइटको लुक र अनुभव बदल्नुहोस्

en: Sydney
ne_NP: सिड्नी

en: Sync Update
ne_NP: सिङ्क अपडेट

en: Sync Updates
ne_NP: सिङ्क अपडेटहरू

en: Sync status
ne_NP: स्थिति सिङ्क गर्नुहोस्

en: Sync this pattern across multiple locations.
ne_NP: यो प्याटर्न बहुसङ्ख्यक स्थानहरूमा सिङ्क गर्नुहोस्।

en: Synced pattern created: %s
ne_NP: सिंक गरिएको ढाँचा सिर्जना गरियो: %s

en: Syndication feeds show the most recent
ne_NP: सीन्डिकेसन फीडले हालैको देखाउने

en: Syntax Highlighting
ne_NP: सिन्ट्याक्स हाइलाइटिङ

en: Syowa
ne_NP: सायोवा

en: Table
ne_NP: तालिका

en: Table caption text
ne_NP: तालिका क्याप्सन टेक्स्ट

en: Table cell properties
ne_NP: टेबुल कोठाका गुणहरु

en: Table of Contents
ne_NP: विषयसूची

en: Table ordered by Author.
ne_NP: लेखक अनुसार क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Comment Author.
ne_NP: टिप्पणीको लेखक अनुसार क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Comments.
ne_NP: टिप्पणी द्वारा क्रमबद्ध तालिका।

en: Table ordered by Date.
ne_NP: मितिको आधारमा क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Description.
ne_NP: विवरणको आधारमा क्रमबद्ध तालिका।

en: Table ordered by E-mail.
ne_NP: ईमेल अनुसार क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by File Name.
ne_NP: फाइल नाम द्वारा क्रमबद्ध तालिका।

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
ne_NP: श्रेणीबद्ध मेनु क्रम र शीर्षकद्वारा क्रमबद्ध तालिका।

en: Table ordered by Last Updated.
ne_NP: पछिल्लो अपडेट अनुसार तालिका क्रमबद्ध गरिएको छ।

en: Table ordered by Links.
ne_NP: लिङ्कहरूको आधारमा क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Name.
ne_NP: नामको आधारमा क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Post Replied To.
ne_NP: पोष्टमा जवाफ दिएको आधारमा क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Posts Count.
ne_NP: पोस्ट गणनाको आधारमा क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Rating.
ne_NP: मूल्याङ्कन द्वारा क्रमबद्ध तालिका।

en: Table ordered by Site Domain Name.
ne_NP: साइटको डोमेन नाम अनुसार तालिका क्रमबद्ध गरिएको छ।

en: Table ordered by Site Path.
ne_NP: साइटको पाथ अनुसार तालिका क्रमबद्ध गरिएको छ।

en: Table ordered by Site Registered Date.
ne_NP: साइटको दर्ता मिति अनुसार तालिका क्रमबद्ध गरिएको छ।

en: Table ordered by Slug.
ne_NP: स्लगको आधारमा क्रमबद्ध तालिका।

en: Table ordered by Theme Name.
ne_NP: थिमको नाम अनुसार तालिका क्रमबद्ध गरिएको छ।

en: Table ordered by Title.
ne_NP: नामको आधारमा क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by URL.
ne_NP: युआरएलको आधारमा क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Uploaded To.
ne_NP: अपलोड गरिएको मिति द्वारा क्रमबद्ध तालिका।

en: Table ordered by User Registered Date.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको दर्ता मिति अनुसार तालिका क्रमबद्ध गरिएको छ।

en: Table ordered by Username.
ne_NP: युजरनेम अनुसार क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered by Visibility.
ne_NP: दृश्यता अनुसार क्रमबद्ध गरिएको तालिका।

en: Table ordered hierarchically.
ne_NP: क्रमबद्ध तालिका।

en: Table properties
ne_NP: टेबुलका गुणहरु

en: Table row properties
ne_NP: टेबुल पंक्तिका गुणहरु

en: Tablet
ne_NP: ट्याब्लेट

en: Tag
ne_NP: ट्याग

en: Tag Cloud
ne_NP: ट्याग बादल

en: Tag added.
ne_NP: ट्याग थपियो ।

en: Tag deleted.
ne_NP: ट्याग मेटियो ।

en: Tag not added.
ne_NP: ट्याग थपिएन ।

en: Tag not updated.
ne_NP: ट्याग अद्यावधिक गरिएन ।

en: Tag updated.
ne_NP: ट्याग अद्यावधिक गरियो ।

en: Tagalog
ne_NP: टगलोग

en: Tagline
ne_NP: ट्यागलाईन

en: Tags
ne_NP: ट्यागहरु

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
ne_NP: ट्यागहरु छानेर वर्गहरुमा परिवर्तन गर्न <a href="%s">ट्यागबाट वर्ग परिवर्तक</a> प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: Tags deleted.
ne_NP: ट्यागहरु मेटियो ।

en: Tags help users and search engines navigate your site and find your content. Add a few keywords to describe your post.
ne_NP: ट्यागहरूले प्रयोगकर्ताहरू र सर्च इन्जिनहरूलाई तपाईँको साइटलाई नेभिगेट गर्न र तपाईँको सामग्री खोज्न मद्दत गर्छ। तपाईँको पोस्टको वर्णन गर्न केही किवर्डहरू थप्नुहोस्।

en: Tags indicating styles and features of the theme.
ne_NP: थिमको शैली र विशेषताहरू सङ्केत गर्ने ट्यागहरू।

en: Tags list
ne_NP: ट्याग सूची

en: Tags list navigation
ne_NP: ट्याग सूची नेभिगेसन

en: Tags:
ne_NP: ट्यागहरु:

en: Tags:
ne_NP: ट्यागहरु:

en: Tahiti
ne_NP: टाहिटी

en: Taipei
ne_NP: ताइपे

en: Take over
ne_NP: कब्जा गर्नुहोस

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
ne_NP: पीएचपी (PHP) को लागि ओपेनएसएसएल सप्पोर्ट (OpenSSL support) बारे तपाईंको वेब होस्टिंग प्रदायक संग सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
ne_NP: तपाईंको वेबसाइटको लागि HTTPS समर्थन गर्ने बारे तपाईंको वेब होस्टसँग कुरा गर्नुहोस्।

en: Tallinn
ne_NP: तेलिन

en: Tan
ne_NP: ट्यान

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
ne_NP: ट्याप गर्नुहोस् वा कुनै पनि विषय मा होवेर गरी एक प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन हेर्न र छुट्टै, पूर्ण-स्क्रिन दृश्यमा विषय विकल्पहरू परिवर्तन गर्न प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन बटन क्लिक गर्नुहोस्। तपाईं पनि विषय विवरण स्क्रिनको तल मा एक प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन बटन पाउन सक्नुहुन्छ। कुनै पनि स्थापित विषय पूर्वावलोकन र यसरी अनुकूलित गर्न सकिन्छ।

en: Tarawa
ne_NP: टारावा

en: Target
ne_NP: निशाना

en: Tashkent
ne_NP: ताश्केन्ट

en: Tasmania
ne_NP: तस्मानिया

en: Taxonomies
ne_NP: ट्याक्सोनोमी

en: Taxonomies associated with post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारसंग सम्बन्धित ट्याक्सोनोमीहरु।

en: Taxonomy
ne_NP: ट्याक्सोनोमी

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
ne_NP: वर्गीकरणको नामहरु १ र ३२ अक्षर लामो हुनुपर्छ ।

en: Taxonomy:
ne_NP: वर्गीकरण:

en: Tbilisi
ne_NP: टबिलिसि

en: Tegucigalpa
ne_NP: टेगुसिगाल्पा

en: Tehran
ne_NP: तेहरान

en: Tel Aviv
ne_NP: तेल अवीव

en: Telephone Input
ne_NP: टेलिफोन इनपुट

en: Tell City
ne_NP: टेल सिटी

en: Template
ne_NP: नमूना

[ctx: Template]
en: Add New
ne_NP: नयाँ थप्नुहोस्

en: Template "%s" is already registered.
ne_NP: टेम्प्लेट "%s" पहिले नै दर्ता भइसकेको छ।

en: Template "%s" is not registered.
ne_NP: टेम्प्लेट "%s" दर्ता भएको छैन।

en: Template Editing
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादन

en: Template Part
ne_NP: टेम्प्लेट भाग

en: Template Part "%s" inserted.
ne_NP: टेम्प्लेट भाग "%s" सम्मिलित गरियो।

en: Template Part "%s" updated.
ne_NP: टेम्प्लेट भाग "%s" अपडेट भयो।

en: Template Part Area
ne_NP: टेम्प्लेट भागको क्षेत्र

en: Template Part Areas
ne_NP: टेम्प्लेट भागको क्षेत्रहरू

en: Template Parts
ne_NP: टेम्प्लेट भागहरू

en: Template archives
ne_NP: टेम्पलेटको संग्रह

en: Template for %s
ne_NP: %s को लागि टेम्प्लेट

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
ne_NP: टेम्पलेट उपलब्ध छैन । स्ट्याण्डअलोन थिमहरुमा एक %1$s  वा %2$s टेम्पलेट फाइल हुन अनिवार्य छ। <a href="%3$s">चाइल्ड थिमहरु</a> को %5$s स्टाइलशीटमा %4$s हेडर हुन अनिवार्य छ।

[ctx: Template name]
en: All Archives
ne_NP: सबै अभिलेखहरू

[ctx: Template name]
en: Author Archives
ne_NP: लेखकको अभिलेख

[ctx: Template name]
en: Blog Home
ne_NP: ब्लगको होम

[ctx: Template name]
en: Category Archives
ne_NP: वर्गको अभिलेख

[ctx: Template name]
en: Date Archives
ne_NP: मितिको अभिलेख

[ctx: Template name]
en: Front Page
ne_NP: आगाडिको पृष्ठ

[ctx: Template name]
en: Index
ne_NP: इन्डेक्स

[ctx: Template name]
en: Page: 404
ne_NP: पृष्ठ: ४०४

[ctx: Template name]
en: Pages
ne_NP: पृष्ठहरू

[ctx: Template name]
en: Post Format: %s
ne_NP: पोस्ट ढाँचा: %s

[ctx: Template name]
en: Search Results
ne_NP: खोज परिणामहरु

[ctx: Template name]
en: Single Entries
ne_NP: एकल प्रविष्टिहरू

[ctx: Template name]
en: Single Posts
ne_NP: एकल पोस्टहरू

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
ne_NP: ट्यागको अभिलेख

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
ne_NP: ट्याक्सोनोमी

en: Template names must be strings.
ne_NP: टेम्प्लेटको नाम स्ट्रिङनै हुनुपर्छ।

en: Template names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin//my-custom-template
ne_NP: टेम्प्लेट नाममा नामस्थान प्रिफिक्स हुनै पर्छ। उदाहरण: my-plugin//my-custom-template

en: Template names must not contain uppercase characters.
ne_NP: टेम्प्लेट नामहरूमा ठूला अक्षरहरू हुनुहुँदैन।

en: Template options
ne_NP: टेम्प्लेट विकल्पहरू

en: Template part
ne_NP: टेम्प्लेट भाग

en: Template part archives
ne_NP: टेम्प्लेट भाग अभिलेखहरु

en: Template part created.
ne_NP: टेम्प्लेटको भाग सिर्जना भएको छ।

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
ne_NP: टेम्प्लेट भाग मेटाइएको छ वा अनुपलब्ध छ: %s

en: Template part updated.
ne_NP: टेम्प्लेटका भाग अपडेट भएका छन्।

en: Template parts
ne_NP: टेम्प्लेट भागहरू

en: Template parts list
ne_NP: टेम्प्लेट भागहरूको सूची

en: Template parts list navigation
ne_NP: टेम्प्लेट भागहरूको सूची नेभिगेसन

en: Template parts to include in your templates.
ne_NP: तपाईंको टेम्प्लेटहरूमा समावेश गर्न टेम्प्लेट भागहरू।

en: Template reset.
ne_NP: टेम्प्लेट रिसेट गर्नुहोस्।

en: Template revert failed. Please reload.
ne_NP: टेम्प्लेट उल्टाउन असफल भयो। कृपया पुन: लोड गर्नुहोस्।

en: Template updated.
ne_NP: टेम्प्लेट अपडेट भएको छ।

en: Templates
ne_NP: टेम्प्लेटहरु

en: Templates based on theme files can't be removed.
ne_NP: टेम्प्लेटमा आधारित थिम फाइलहरु हटाउन सकिदैन।

en: Templates based on theme files can't have revisions.
ne_NP: विषयवस्तु फाइलहरूमा आधारित टेम्प्लेटहरूमा संशोधन हुन सक्दैन।

en: Templates define the way content is displayed when viewing your site.
ne_NP: टेम्प्लेटहरूले तपाइँको साइट हेर्दा सामग्री प्रदर्शन गर्ने तरिका परिभाषित गर्दछ।

en: Templates help define the layout of the site. You can customize all aspects of your posts and pages using blocks and patterns in this editor.
ne_NP: टेम्प्लेटहरूले साइटको लेआउट परिभाषित गर्न मद्दत गर्दछ। तपाईं यस सम्पादकमा ब्लकहरू र ढाँचाहरू प्रयोग गरेर आफ्ना पोष्टहरू र पृष्ठहरूको सबै पक्षहरू अनुकूलित गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Templates list
ne_NP: टेम्पलेटहरुको सूची

en: Templates list navigation
ne_NP: टेम्पलेटहरुको सूची नेभिगेसन

en: Templates to include in your theme.
ne_NP: तपाइँको थीममा शामिल गर्नको लागी टेम्पलेटहरु।

en: Temporarily unlock the parent block to edit, delete or make further changes to this block.
ne_NP: यस ब्लकलाई सम्पादन गर्न, मेटाउन वा थप परिवर्तनहरू गर्नको लागि अस्थायी रूपमा अभिभावक ब्लक अनलक गर्नुहोस्।

en: Term
ne_NP: टर्म

en: Term Description
ne_NP: टर्मको विवरण

en: Term ID
ne_NP: टर्म आईडी

en: Term ID List
ne_NP: टर्म आईडीको सूची

en: Term ID Taxonomy Query
ne_NP: टर्म आईडी वर्गीकरण क्वेरी

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
ne_NP: टर्म आईडी बहुसङ्ख्यक ट्याक्सोनोमीहरु बीच साझेदारी गरिएको छ

en: Term IDs.
ne_NP: टर्मको आइडीहरु

en: Term does not exist.
ne_NP: टर्म अवस्थित छैन ।

en: Term items not found.
ne_NP: टर्म आइटमहरु फेला परेनन् ।

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीहरु बीच साझेदार टर्महरूमा  टर्म मेटा थप्न  सकिदैन ।

en: Terms
ne_NP: टर्महरु

en: Terms List
ne_NP: सर्तहरूको सूची

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
ne_NP: टर्महरूलाई रद्दीटोकरीमा सार्न मिल्दैन। मेटाउनको लागि '%s' सेट गर्नुहोस्।

en: Text
ne_NP: अक्षर

en: Text Color
ne_NP: अक्षरको रंग

en: Text Input
ne_NP: पाठ इनपुट

en: Text alignment
ne_NP: पाठ पङ्क्तिबद्धता

en: Text and image generation with GPT and Dall-E.
ne_NP: GPT र Dall-E द्वारा पाठ र तस्बिर सिर्जना।

en: Text and image generation with Gemini and Imagen.
ne_NP: जेमिनी र इमेजेनसँग पाठ र तस्बिर निर्माण।

en: Text color
ne_NP: अक्षरको रंग

en: Text direction
ne_NP: अक्षरको दिशा

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
ne_NP: यो मेनु आइटमको लिङ्क एलिमेन्टको शीर्षक विशेषताको लागि टेक्स्ट।

en: Text formatting
ne_NP: टेक्स्टको ढांचा मिलाउनुहोस

en: Text generation with Claude.
ne_NP: क्लडसँग पाठ सिर्जना।

[ctx: Text labelling a interface as controlling a given layout property (eg: margin) for a given screen size.]
en: Controls the %1$s property for %2$s viewports.
ne_NP: %2$s भ्यूपोर्टहरूको लागि %1$s गुणलाई नियन्त्रण गर्छ।

en: Text to display
ne_NP: देखाउने पाठ

en: Text tracks
ne_NP: टेक्स्ट ट्र्याकहरु

en: Textarea Input
ne_NP: टेक्स्टएरिया इनपुट

en: Thai
ne_NP: थाई

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
ne_NP: <a href="%s">वर्डप्रेस</a> बाट सिर्जनाको लागि धन्यवाद ।

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
ne_NP: %s प्रयोगको लागि धन्यवाद, तपाइंको साइट मेटिएको छ । अर्को भेट नभएसम्म, खुसी रहनुस ।

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
ne_NP: धन्यवाद । तपाईको कार्य पुष्टि गर्ने लिंकको लागि आफ्नो इमेल जाँच गर्नुहोस् । यो लिंक क्लिक नगरेसम्म तपाईको साइट मेटिनेछैन ।

en: Thanks for confirming your erasure request.
ne_NP: तपाईंले मेटाउने अनुरोधको पुष्टि गर्नु भएकोमा धन्यबाद।

en: Thanks for confirming your export request.
ne_NP: तपाईंको निर्यात अनुरोध पुष्टि गर्नु भएकोमा धन्यबाद।

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ne_NP: त्यो अडियो फाइल फेला पार्न सकिएन। आफ्नो <a href="%s">मिडिया लाइब्रेरी</a> जाँच गर्नुहोस् र यो मेटिएको छैन भनेर सुनिश्चित गर्नुहोस्।

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
ne_NP: त्यो ईमेल ठेगाना पहिले नै प्रयोगमा छ । कृपया तपाईंको ईमेलमा सक्रीय बनाउने ईमेल जाँच गर्नुहोस् । यदि तपाईंले केहि गर्नु भएन भने यो केहि दिन मै उपलब्ध हुनेछ ।

en: That email address is pending activation and is not available for new registration. If you made a previous attempt with this email address, please check your inbox for an activation email. If left unconfirmed, it will become available in a couple of days.
ne_NP: उक्त इमेल ठेगाना सक्रियकरण विचाराधीन अवस्थामा छ र नयाँ दर्ताका लागि उपलब्ध छैन। यदि तपाईँले यस इमेल ठेगानासँग पहिले प्रयास गर्नुभएको छ भने, कृपया आफ्नो इनबक्समा सक्रियकरण इमेल जाँच गर्नुहोस्। यदि पुष्टीकृत नगरी छोड्नुभयो भने, यो केही दिनमा फेरि उपलब्ध हुनेछ।

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ne_NP: त्यो फाइल फेला पार्न सकिएन। आफ्नो <a href="%s">मिडिया लाइब्रेरी</a> जाँच गर्नुहोस् र हटाइएको छैन भनेर सुनिश्चित गर्नुहोस्।

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ne_NP: त्यो तस्बिर फेला पार्न सकिएन। आफ्नो <a href="%s">मिडिया लाइब्रेरी</a> जाँच गर्नुहोस् र यो मेटिएको छैन भनेर सुनिश्चित गर्नुहोस्।

en: That might be a simple arrangement like consecutive paragraphs in a blog post, or a more elaborate composition that includes image galleries, videos, tables, columns, and any other block types.
ne_NP: त्यो ब्लग पोष्टमा लगातार अनुच्छेदहरू वा तस्बिर ग्यालरीहरू, भिडियोहरू, तालिकाहरू, स्तम्भहरू र कुनै पनि अन्य ब्लक प्रकारहरू समावेश गर्ने थप विस्तृत संरचना जस्ता साधारण व्यवस्था हुन सक्छ।

en: That name is not allowed.
ne_NP: यो नाम राख्न मिल्दैन ।

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
ne_NP: त्यो साइट अहिले आरक्षित छ तर केहि दिनमा यो उपलब्द हुन सक्छ ।

en: That user could not be added to this site.
ne_NP: त्यो प्रयोगकर्ता यस साइटमा थप गर्न सकिएन।

en: That user does not exist.
ne_NP: त्यो प्रयोगकर्ताको अवस्थित छैन ।

en: That user is already a member of this site.
ne_NP: त्यो प्रयोगकर्ता पहिले नै यो साइटको सदस्य हुनुहुन्छ।

en: That username is already activated.
ne_NP: त्यो प्रयोगकर्ताको नाम पहिले नै सक्रिय भई सकेको छ ।

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
ne_NP: त्यो प्रयोगकर्ता नाम अहिले रिजर्भ गरिएको छ तर केहि दिनमा उपलब्द हुन सक्छ ।

en: That username is not allowed.
ne_NP: यो प्रयोगकर्तानाम प्रयोग गर्न मिल्दैन ।

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ne_NP: त्यो भिडियो फेला पार्न सकिएन। आफ्नो <a href="%s">मिडिया लाइब्रेरी</a> जाँच गर्नुहोस् र यो मेटिएको छैन भनेर सुनिश्चित गर्नुहोस्।

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
ne_NP: अहिलेलाहि यत्ती नै, सम्पादन बन्द गर्नुहोस् ! शुभ ब्लगिङ

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
ne_NP: "%1$s" ट्याक्सोनोमी "%2$s" गुण (%3$s) REST API पोष्टहरुको नियन्त्रकको प्रोपर्टी बाझिन्छ। यस त्रुटिबाट बच्न ट्याक्सोनोमी दर्ता गर्दा कस्टम "rest_base" निर्दिष्ट गर्नुहोस्।

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
ne_NP: "%1$s" मान "%2$s" भन्दा सानो छ

en: The "%s" block was affected by errors and may not function properly. Check the developer tools for more details.
ne_NP: "%s" ब्लक त्रुटिहरुबाट प्रभावित भएको थियो र राम्ररी काम नगर्न सक्छ। अधिक जानकारी को लागी डेभलपर  टूलजाँच गर्नुहोस्।

en: The "%s" must be a callable function.
ne_NP: "%s" एउटा कल गर्न मिल्ने फङ्सन  |

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
ne_NP: "%s" विकल्प समूह हटाइएको छ । अर्को सेटिंग्स समूहलाई प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: The "%s" plugin has encountered an error and cannot be rendered.
ne_NP: "%s" प्लगिनले त्रुटिको सामना गरेको छ र रेन्डर हुन सकेन।

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
ne_NP: "%s" विषयवस्तु मान्य मूल विषयवस्तु होइन ।

en: The "get_value_callback" parameter must be a valid callback.
ne_NP: "get_value_callback" प्यारामिटर वैध कलब्याक हुनै पर्छ।

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
ne_NP: %1$s को लागी "प्रकार" स्कीमा कीवर्ड मात्र निर्मित प्रकारहरु मध्ये एक हुन सक्छ: %2$l।

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
ne_NP: %1$s को लागि "प्रकार" स्कीमा किवर्ड केवल निर्मित प्रकारहरू समावेश गर्न सक्छ: %2$l।

en: The "type" schema keyword for %s is required.
ne_NP: %s को लागी "प्रकार" स्कीमा कीवर्ड आवश्यक छ।

en: The "uses_context" parameter must be an array.
ne_NP: "uses_context" प्यारामिटर एरे हुनै पर्छ।

en: The $source_properties array contains invalid properties.
ne_NP: $source_properties एरेमा अमान्य गुणहरू छन्।

en: The $source_properties must contain a "get_value_callback".
ne_NP: $source_properties मा "get_value_callback" हुनै पर्छ।

en: The $source_properties must contain a "label".
ne_NP: $source_properties मा "label" समावेश हुनुपर्छ।

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
ne_NP: %1$s र %2$s डाइरेक्टरीहरू अवस्थित छन् तर लेख्न योग्य छैनन्। यी डाइरेक्टरीहरू प्लगइन अद्यावधिकहरूको स्थिरता सुधार गर्न प्रयोग गरिन्छ।  सर्भरसँग यो डाइरेक्टरीमा लेख्ने अनुमति छ भन्ने कुरा सुनिश्चित गर्नुहोस् ।

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
ne_NP: %1$s तर्क %2$s को लागि खाली नभएको स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: The %1$s constant is defined as %2$s
ne_NP: %1$s स्थिरलाई %2$s को रूपमा परिभाषित गरिएको छ

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
ne_NP: %2$s मा रहेको %1$s निर्देशनले तपाईंको साइटमा फाइलहरू अपलोड गर्ने अनुमति छ कि छैन भनी निर्धारण गर्छ।

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
ne_NP: %1$s डाइरेक्टरी अवस्थित छैन, र सर्भरसँग यसलाई सिर्जना गर्न %2$s मा लेख्ने अनुमति छैन। यो निर्देशिका प्लगिन र थिम अपडेट गर्नको लागि प्रयोग गरिन्छ। कृपया सुनिश्चित गर्नुहोस् कि सर्भरसँग %2$s मा लेख्ने अनुमति छ।

en: The %1$s filter must return an integer value greater than 0.
ne_NP: %1$s फिल्टरले ० भन्दा ठूलो पूर्णाङ्क मान फर्काउनु पर्छ।

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
ne_NP: %1$s प्यारामिटर एक एरे हुनुपर्छ। स्क्रिप्टहरुमा मनमानी डाटा पास गर्नको लागी, %2$s को सट्टा फङ्सनको उपयोग गर्नुहोस्।

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
ne_NP: %1$s प्लगिन हेडर प्रयोग हुन छाडिएको छ। यसको सट्टामा %2$s प्रयोग गर्नुहोस्।

en: The %1$s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See <a href="%2$s">documentation on the Settings API</a>.
ne_NP: %1$s सेटिङ दर्ता नगरिएको रहेछ। दर्ता नगरिएका सेटिङहरू हटाइएका छन्। <a href="%2$s">सेटिङ्स API मा भएका कागजातहरु</a> हेर्नुहोस्।

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
ne_NP: %1$s, %2$s, र %3$s का मानहरु सम्पादन गरेर भिडियो ट्र्याक भाषा र प्रकार सेट गर्न सकिन्छ।

en: The %s argument must be a string or a string array.
ne_NP: %s को अर्गुमेन्ट स्ट्रिंग अथवा स्ट्रिंगको एरे हुनुपर्छ।

en: The %s argument must be an array.
ne_NP: %s तर्क एरे हुनुपर्छ।

en: The %s constant is no longer supported.
ne_NP: %s कन्स्ट्यानट अब समर्थित छैन।

en: The %s directory cannot be located.
ne_NP: %s डाइरेक्टरी अवस्थित गर्न सकिएन।

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ne_NP: %s डाइरेक्टरी अवस्थित छ तर लेख्न योग्य छैन। यो डाइरेक्टरी प्लगिन र थिम अपडेटको लागि प्रयोग गरिन्छ। कृपया सुनिश्चित गर्नुहोस् कि सर्भरसँग यो डाइरेक्टरीमा लेख्ने अनुमति छ।

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ne_NP: %s डाइरेक्टरी अवस्थित छ तर लेख्न योग्य छैन। यो डाइरेक्टरी प्लगइन र विषयवस्तु अद्यावधिकहरूको स्थिरता सुधार गर्न प्रयोग गरिन्छ। सर्भरसँग यो डाइरेक्टरीमा लेख्ने अनुमति छ भन्ने कुरा सुनिश्चित गर्नुहोस् ।

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ne_NP: %s डाइरेक्टरी अवस्थित छ तर लेख्न योग्य छैन। यो डाइरेक्टरी प्लगइन अद्यावधिकहरूको स्थिरता सुधार गर्न प्रयोग गरिन्छ। सर्भरसँग यो डाइरेक्टरीमा लेख्ने अनुमति छ भन्ने कुरा सुनिश्चित गर्नुहोस् ।

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ne_NP: %s डाइरेक्टरी अवस्थित छ तर लेख्न योग्य छैन। यो निर्देशिका थिम अद्यावधिकहरूको स्थिरता सुधार गर्न प्रयोग गरिन्छ। सर्भरसँग यो डाइरेक्टरीमा लेख्ने अनुमति छ भन्ने कुरा सुनिश्चित गर्नुहोस् ।

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
ne_NP: प्लगइन र विषयवस्तु अद्यावधिकहरूको स्थिरता सुधार गर्न प्रयोग गरिएको %s डाइरेक्टरी लेख्न योग्य छ।

en: The %s filter is enabled.
ne_NP: %s फिल्टर सक्षम गरिएको छ।

en: The %s filter must return a non-negative number.
ne_NP: ‘%s’ फिल्टरले गैर-नकारात्मक नम्बर फर्काउनु पर्छ।

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
ne_NP: %s फङ्सन असक्षम पारिएको छ, यसका कारण केही मिडिया सेटिङहरू उपलब्ध छैनन्।

en: The %s importer is invalid or is not installed.
ne_NP: यो %s आयातकर्ता अमान्य छ वा स्थापना गरिएको छैन ।

en: The %s key must be a string without spaces.
ne_NP: %s कि स्पेस बिनाको स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: The %s parameter must not be empty.
ne_NP: "%s" प्यारामिटर खाली हुनु हुँदैन।

en: The %s post meta must be an array.
ne_NP: %s पोस्ट मेटा एक एरे हुनु पर्छ।

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
ne_NP: %s विशेषतासंग अवैध भण्डारण मान छ, र  रिक्त अद्यावधिक गर्न सकिदैन ।

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
ne_NP: %s स्टाइलसिटमा मान्य थिम हेडर समावेश गरिएको छैन।

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
ne_NP: %s तालिका स्थापित छैन । कृपया सञ्जाल डेटाबेस अपग्रेड चलाउनुहोस् ।

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ne_NP: यो &#8220;स्लग&#8221; नामको यूआरएल-मैत्री संस्करण हो । यसमा सामान्यतया सबै साना अक्षरहरु, संख्याहरु, र हाइफनहरु समावेश गरिएको हुन्छ ।

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
ne_NP: वर्डप्रेसको यो बीस तेह्र थिमले हामीलाई ब्लगको जमानामा लान्छ, जसको विशेषता पूर्णतया फैलिएको लेखको ढाँचाहरु, प्रत्येकले आफ्ऩै अनुपम तरिकाले सून्दरता प्रदर्शन गर्छ । डिजाइन विवरणहरु त छँदैछ, चहकिलो रंगको प्रयोग र मिलेको शीर्ष चित्रहरुबाट शुरु भएर, सुन्दर अक्षर र प्रतिमाहरु, र एउटा लचकदार बनावट जुन जस्तोसुकै ठुलो वा सानो यन्त्रमा पनि भव्य देखिन्छ ।

en: The <article> element should represent a self-contained, syndicatable portion of the document.
ne_NP: <article> एलिमेन्टले कागजातको स्व-निहित, सिन्डिकेट योग्य भाग प्रतिनिधित्व गर्नुपर्छ।

en: The <aside> element should represent a portion of a document whose content is only indirectly related to the document's main content.
ne_NP: <aside> एलिमेन्टले कागजातको एउटा अंश प्रतिनिधित्व गर्नुपर्छ जसको सामग्री कागजातको मुख्य सामग्रीसँग मात्र अप्रत्यक्ष रूपमा सम्बन्धित छ।

en: The <div> element should only be used if the block is a design element with no semantic meaning.
ne_NP: जब ब्लक कुनै अर्थपूर्ण अर्थ नभएको डिजाइनको लागि मात्रै बनाइएको तत्व हुन्छ, तब मात्रै <div> एलिमेन्ट प्रयोग गर्नुपर्छ

en: The <footer> element should represent a footer for its nearest sectioning element (e.g.: <section>, <article>, <main> etc.).
ne_NP: <footer> एलिमेन्टले यसको निकटतम सेक्शनिङ एलिमेन्टस (जस्तै: <section>, <article>, <main> आदि) को लागि फुटर प्रतिनिधित्व गर्नुपर्छ।

en: The <header> element should represent introductory content, typically a group of introductory or navigational aids.
ne_NP: <header> एलिमेन्टले परिचयात्मक सामग्रीको प्रतिनिधित्व गर्नुपर्छ, सामान्यतया परिचयात्मक वा नेभिगेसनल सहायताहरूको समूह।

en: The <main> element should be used for the primary content of your document only.
ne_NP: <main> एलिमेन्ट तपाईको कागजातको प्राथमिक सामग्रीको लागि मात्र प्रयोग गरिनुपर्छ।

en: The <nav> element should be used to identify groups of links that are intended to be used for website or page content navigation.
ne_NP: <nav> एलिमेन्ट वेबसाइट वा पृष्ठ सामग्री नेभिगेसनको लागि प्रयोग गर्नको लागि प्रयोग गरिने लिङ्कहरूको समूह पहिचान गर्न प्रयोग गरिनु पर्छ।

en: The <section> element should represent a standalone portion of the document that can't be better represented by another element.
ne_NP: <section> एलिमेन्टले कागजातको स्ट्यान्डअलोन भागलाई प्रतिनिधित्व गर्नुपर्छ जुन अर्को एलिमेन्टद्वारा राम्रोसँग प्रतिनिधित्व गर्न सकिँदैन।

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
ne_NP: प्रमाणीकरण हेडर तपाईँले यस साइटका लागि स्वीकृत गर्नुभएको तेस्रो-पक्ष अनुप्रयोगहरू द्वारा प्रयोग गरिन्छ। यो हेडर बिना, ती अनुप्रयोगहरू तपाईंको साइटमा जडान गर्न सक्दैनन्।

en: The Authorization header is working as expected
ne_NP: प्राधिकरण (Authorization) हेडरले अपेक्षित रूपमा काम गरिरहेको छ

en: The Authorize Application request is not allowed.
ne_NP: अधिकृत एप्लिकेसन अनुरोध अनुमति छैन।

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
ne_NP: उपलब्ध विजेट खण्ड तपाईं चयन गर्न सक्नुहुन्छ सबै विजेट समावेश गर्दछ। तपाईँ साइडबार मा एक विजेट तान्नुहोस्, यो तपाईं आफ्नो सेटिङ गर्न अनुमति खुल्नेछ। तपाईँले विजेट सेटिङहरू संग खुसी हुँदा, बटन बचत क्लिक गर्नुहोस् र विजेट आफ्नो साइट मा लाइभ गर्नेछ। तपाईं मेटाउने क्लिक गर्नुभयो भने, यो विजेट हट्नेछ।

en: The CSS must not contain "%s".
ne_NP: सिएसएसमा "%s" हुनु हुँदैन।

en: The CSS must not end in "%s".
ne_NP: सिएसएस "%s" मा अन्त्य हुनु हुँदैन।

en: The Code mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Code editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
ne_NP: कोड मोडले तपाईंलाई तपाईंको पोस्ट पाठसँगै HTML प्रविष्ट गर्न अनुमति दिन्छ। याद राख्नुहोस्, यसलाई कम अव्यवस्थित बनाउन कोड सम्पादकमा स्विच गर्दा &lt;p&gt; र &lt;br&gt; ट्यागहरू रेखा बिर्क (line breaks) मा रूपान्तरण गरिन्छ। तपाईंले टाइप गर्नुहुँदा, &lt;br&gt; टाइप गर्नुको सट्टा एउटा रेखा बिर्क प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, र अनुच्छेद (paragraph) ट्यागहरूको सट्टा दुईवटा रेखा बिर्क प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। रेखा बिर्कहरू स्वचालित रूपमा पुनः ट्यागहरूमा रूपान्तरण गरिन्छ।

en: The Connectors page requires build files. Please run <code>npm install</code> to build the necessary files.
ne_NP: कनेक्टरहरू पृष्ठलाई निर्माण फाइलहरू आवश्यक हुन्छन्। कृपया आवश्यक फाइलहरू निर्माण गर्न <code>npm install</code> सञ्चालन गर्नुहोस्।

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
ne_NP: कस्टमाइजरले तपाईंलाई प्रकाशन गर्न अघि आफ्नो साइटमा परिवर्तन पूर्वावलोकन गर्न अनुमति दिन्छ। तपाईंले पूर्वावलोकन भित्र आफ्नो साइटका विभिन्न पृष्ठहरु नेभिगेट गर्न सक्नुहुन्छ। सम्पादन सर्टकटहरू केही सम्पादन योग्य तत्वहरूका लागि देखाइएको छ। कस्टमाइजर गैर-ब्लक थिमहरुको लागि अभिप्रेरित छ।

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
ne_NP: nav_menu_item को DB ID जुन यो आइटमको प्यारेन्ट मेनु हो, यदि कुनै हो भने, अन्यथा ०।

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
ne_NP: ड्यासबोर्ड पहिलो स्थान हो जहाँ तपाईं प्रत्येक पटक आफ्नो साइटमा लग इन गर्नुहुनेछ। यहाँ तपाईले तपाईको सबै वर्डप्रेस उपकरणहरू पाउनुहुनेछ। यदि तपाईंलाई मद्दत चाहिन्छ भने, केवल &#8220;मद्दत&#8221; स्क्रिनको शीर्षक माथि ट्याब गर्नुहोस्।

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
ne_NP: सम्पादन मिडिया स्क्रिन वर्डप्रेस ६.३मा हटाइएको छ। कृपया यसको सट्टा मिडिया लाइब्रेरी प्रयोग गर्नुहोस्।

en: The Font Library requires Gutenberg build files. Please run <code>npm install</code> to build the necessary files.
ne_NP: फन्ट लाइब्रेरीलाई गुटेनबर्ग बिल्ड फाइलहरू आवश्यक छन्। कृपया आवश्यक फाइलहरू बनाउन <code>npm install</code> चलाउनुहोस्।

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
ne_NP: फुटर टेम्प्लेटले पृष्ठ क्षेत्र परिभाषित गर्दछ जुन सामान्यतया साइट क्रेडिटहरू, सामाजिक लिङ्कहरू, वा ब्लकहरूको कुनै अन्य संयोजन समावेश गर्दछ।

en: The GMT date the application password was created.
ne_NP: GMT मिति जसमा एप्लिकेसन पासवर्ड सिर्जना गरिएको थियो।

en: The GMT date the application password was last used.
ne_NP: आवेदन पासवर्ड पछिल्लो पटक प्रयोग गरीएको GMT मिति ।

en: The HTML parameter must be a string.
ne_NP: HTML प्यारामिटर स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
ne_NP: हेडर टेम्प्लेटले पृष्ठ क्षेत्र परिभाषित गर्दछ जुन सामान्यतया शीर्षक, लोगो र मुख्य नेभिगेसन समावेश गर्दछ।

en: The ID for the associated post of the attachment.
ne_NP: पोस्टमा सम्बन्धित भएको संलग्नको आईडी ।

en: The ID for the author of the post.
ne_NP: पोस्टको प्रयोगकर्ताको लागि आइडि ।

en: The ID for the author of the revision.
ne_NP: संशोधनको लेखकको लागी आईडी।

en: The ID for the author of the template.
ne_NP: टेम्प्लेटको लेखकको लागी आईडी।

en: The ID for the autosave.
ne_NP: अटोसेभको लागि आईडी।

en: The ID for the parent font family of the font face.
ne_NP: फन्ट फेसको प्यारेन्ट फन्ट फ्यामिलीको लागि आईडी

en: The ID for the parent of the autosave.
ne_NP: स्वत: सुरक्षित प्यारेन्ट को लागि आईडी।

en: The ID for the parent of the comment.
ne_NP: टिप्पणीको प्यारेन्ट आईडी।

en: The ID for the parent of the global styles revision.
ne_NP: ग्लोबल स्टाइलहरूको संशोधनको प्यारेन्टको आईडी।

en: The ID for the parent of the object.
ne_NP: अब्जेक्टको प्यारेन्टको लागि आईडी।

en: The ID for the parent of the post.
ne_NP: पोस्टको प्यारेन्टको लागि आईडी।

en: The ID for the parent of the revision.
ne_NP: संशोधनको प्यारेन्टको लागि आईडी।

en: The ID of the assigned menu.
ne_NP: तोकिएको मेनुको आईडी ।

en: The ID of the associated post object.
ne_NP: पोस्ट अब्जेक्टको सम्बन्धित आईडी।

en: The ID of the featured media for the post.
ne_NP: पोस्टको विशेष मिडियाको लागि आइडि ।

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
ne_NP: पृष्ठको ID जुन अगाडिको पृष्ठमा प्रदर्शित हुनुपर्छ।

en: The ID of the page that should display the latest posts
ne_NP: पृष्ठको ID जसले सबैभन्दा नयाँ पोस्टहरू प्रदर्शन गर्नुपर्छ।

en: The ID of the user object, if author was a user.
ne_NP: प्रयोगकर्ता अब्जेक्ट्को लागि आइडि, यदि लेखक प्रयोगकर्ता हो भने ।

en: The IDs of the child font faces in the font family.
ne_NP: फन्ट फ्यामिलीभित्रका चाइल्ड फन्ट फेसहरूको आईडीहरू।

en: The IP address the application password was last used by.
ne_NP: आईपी ठेगाना एप्लिकेसन पासवर्डले पछिल्लो पटक प्रयोग गरेको थियो।

en: The Navigation Overlay template defines an overlay area that typically contains navigation links and can be toggled open and closed.
ne_NP: नेभिगेसन ओभरले टेम्प्लेटले सामान्यतया नेभिगेसन लिङ्कहरू समावेश गर्ने र खोल्न तथा बन्द गर्न टगल गर्न सकिने ओभरले क्षेत्र परिभाषित गर्दछ।

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
ne_NP: युआरएलबाट %1$s वा %2$s एलिमेन्टको खुला ग्राफ तस्बिर लिङ्क।

en: The PHP runtime version executing WordPress.
ne_NP: वर्डप्रेस कार्यान्वयन गरिरहेको PHP रनटाइम संस्करण।

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ne_NP: तपाईंको सर्भरमा पिएचपी संस्करण %1$s छ तर नयाँ प्लगिन संस्करणलाई %2$s चाहिन्छ।

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
ne_NP: तपाईंको सर्भरमा PHP संस्करण %1$s हो, यद्यपि नयाँ थिम संस्करणलाई %2$s चाहिन्छ।

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ne_NP: तपाईंको सर्भरमा पिएचपी संस्करण %1$s छ, यद्यपि अपलोड गरिएको प्लगिनलाई %2$s चाहिन्छ।

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ne_NP: तपाइको सर्भरमा भएको PHP सस्करण %1$s हो, यद्यपी अपलोड गरिएको थिमको लागि %2$s चाहिन्छ ।

en: The Press This plugin is required.
ne_NP: प्रेस दिस् प्लगिनको आवश्यकता छ।

en: The Privacy Settings require JavaScript.
ne_NP: गोपनीयता सेटिङहरूलाई JavaScript चाहिन्छ।

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
ne_NP: गोपनीयता स्क्रिनले तपाईंलाई नयाँ गोपनीयता-नीति पृष्ठ निर्माण गर्न वा तपाईंले पहिले नै देखाउनु पर्ने एउटा छनौट गर्न दिन्छ।

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
ne_NP: रेस्ट एपीआई लाई पूर्णतः असक्षम गर्न सकिदैन , यसको सट्टामा %s को उपयोग एपीआईलाई प्रतिबंधित गर्नको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: The REST API did not behave correctly
ne_NP: रेस्ट एपीआई (REST API) ले सही तरिकाले व्यवहार गरेन

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
ne_NP: रेस्ट एपिआईले %s क्वेरी प्यारामिटरलाई ठीकसँग प्रसोधन गरेन ।

en: The REST API encountered an error
ne_NP: रेस्ट एपीआई (REST API) ले एक त्रुटिको सामना गर्यो

en: The REST API encountered an unexpected result
ne_NP: रेस्ट एपीआई (REST API) ले अप्रत्याशित नतिजाको सामना गर्यो

en: The REST API is available
ne_NP: रेस्ट एपिआई उपलब्ध छ

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
ne_NP: रेस्ट एपीआई (REST API) वर्डप्रेस र अरु एप्लिकेसनहरुले सर्भरसंग संवाद गर्ने एक तरिका हो। एक उदाहरण ब्लक एडिटर स्क्रिन (block editor screen) हो, जो तपाईंको पोस्टहरु र पृष्ठहरु देखाउन र बचत गर्न यसमा निर्भर छ।

en: The REST route parameter must be a string.
ne_NP: REST रुट प्यारामिटर एउटा स्ट्रिङ नै हुनुपर्छ।

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
ne_NP: तपाईंको साइटको सबै सामग्री र सेटिङहरु भण्डार गर्न वर्डप्रेसले प्रयोग गर्ने डेटाबेसको लागि SQL सर्भर एक आवश्यक सफ्टवेयर हो।

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
ne_NP: उपर्युक्त होस्टको सुरक्षा-प्रमाणपत्र (SSL) रूजु गर्न सकिएन ।

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
ne_NP: %1$s को लागि साइट स्वास्थ्य जाँच %2$s ले प्रतिस्थापन गरिएको छ।

en: The Site Health check requires JavaScript.
ne_NP: साइट हेल्थ चेकका लागि जाभास्क्रिप्ट चाहिन्छ।

en: The Site Icon is what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. It should be square and at least <code>%1$s by %2$s</code> pixels.
ne_NP: साइट आइकन भन्नाले तपाईँले ब्राउजर ट्याबहरू, बुकमार्क बारहरू, र वर्डप्रेस मोबाइल एपहरूभित्र देख्नुहुने कुरा हो। यो वर्गाकार हुनुपर्छ र कम्तीमा <code>%1$s X %2$s</code> पिक्सेलको हुनुपर्छ।

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ne_NP: तपाईंले राख्नुभएको साइटको ठेगाना मान्य देखिंदैन । कृपया मान्य URL राख्नुहोस् ।

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
ne_NP: थिमको वेबपृष्ठको URI, थिम हेडरमा फेला परेको रूपमा।

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
ne_NP: थिमको वेबपृष्ठको युआरआइ, प्रदर्शनको लागि रूपान्तरित।

en: The URI of the theme's webpage.
ne_NP: विषयवस्तुको वेबपेजको युआरआइ।

en: The URL must be served over a secure connection.
ne_NP: युआरएल सुरक्षित जडान मार्फत सेवा गरिनुपर्छ।

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
ne_NP: ओइम्बेड डाटा ल्याउन प्रयोग गरिने स्रोतको युआरएल ।

en: The URL to process.
ne_NP: प्रशोधन गर्नको लागि युआरएल।

en: The URL to the admin area
ne_NP: प्रशासन क्षेत्रको URL

en: The URL to which this menu item points.
ne_NP: यो मेनु अब्जेक्टले देखाउने युआरएल ।

en: The URL where the form should be submitted.
ne_NP: फाराम पेस गरिनुपर्ने युआरएल।

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
ne_NP: तपाइले राख्नु भएको URL इमेल ठेगाना हो जस्तो छ, के तपाई यसमा नभई नहुने mailto: शब्द थप्नु हुन्छ?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
ne_NP: तपाईले राख्नुभएको युआरएल बाह्य लिंक हो जस्तो छ । तपाईलाई आवश्यक http:// उपसर्ग थप्न मन छ ?

en: The URL-friendly name for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताका लागि युआरएलमैत्री नाम।

en: The Walker class named %s does not exist.
ne_NP: यो नाम %s गरेको वाकर क्लास् अवस्थित छैन ।

en: The White Rabbit.
ne_NP: The White Rabbit।

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
ne_NP: वर्डप्रेस होस्टिंग टोलिले <a href="%1$s" %2$s>टोलि ह्यान्डबुकमा%3$s</a> भएका यी मोड्युलहरु, सिफारिस गरिएका र आवश्यक दुवैको रेखदेख गर्छन।

en: The WordPress Team
ne_NP: वर्डप्रेस टोली

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ne_NP: तपाईंले राख्नुभएको वर्डप्रेस ठेगाना मान्य देखिंदैन । कृपया मान्य URL राख्नुहोस् ।

en: The WordPress core version running on this site.
ne_NP: यस साइटमा चलिरहेको वर्डप्रेस कोर संस्करण।

en: The WordPress installation URL.
ne_NP: वर्डप्रेस स्थापना युआरएल।

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
ne_NP: वर्डप्रेस टीम तपाईलाई मदत गर्न इच्छुक छ। %s मा यो इमेल फर्वार्ड गर्नुहोस र तपाईको साइट काम गरिरहेको छ भन्ने सुनिश्चित गर्न टीम तपाईसंग काम गर्नेछ।

en: The WordPress version.
ne_NP: वर्डप्रेस संस्करण।

en: The WordPress.org username of the block author.
ne_NP: ब्लक लेखक को WordPress.org युजरनेम।

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
ne_NP: यस मेनु अब्जेक्टको लिङ्कमा व्यक्त गरिएको XFN सम्बन्ध।

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
ne_NP: यक्स वाई जेड् डुहिकी कम्पनी सन् १९७१ मा स्थापित भएको हो, र त्यस बेला देखि नै गुणस्तरीय डुहिकीहरु सर्व साधारणहरुक लागि प्रदान गर्दै आएको छ। यो कम्पनी गोथम सहर मा अवस्थित छ, यसले २००० भन्दा बढी मान्छेहरुलाई रोजगारी दिएको छ र गोथम समुदायको लागि अरु थुप्रै उत्तम कामहरु गरेको छ।

en: The ability %s was not found.
ne_NP: %s" क्षमता फेला परेन।

en: The ability args should provide a valid `ability_class` that extends WP_Ability.
ne_NP: क्षमता आर्गुमेन्टले WP_Ability लाई विस्तार गर्ने वैध `ability_class` प्रदान गर्नुपर्छ।

en: The ability category properties must contain a `description` string.
ne_NP: क्षमता वर्गका गुणहरूमा `description` स्ट्रिङ समावेश हुनैपर्छ।

en: The ability category properties must contain a `label` string.
ne_NP: क्षमता वर्गका गुणहरूमा `label` स्ट्रिङ हुनु आवश्यक छ।

en: The ability category properties should provide a valid `meta` array.
ne_NP: क्षमता वर्गका गुणहरूले मान्य `meta` एरे उपलब्ध गराउनुपर्छ।

en: The ability category slug cannot be empty.
ne_NP: क्षमता वर्ग स्लग खाली हुन सक्दैन।

en: The ability meta should provide a valid `annotations` array.
ne_NP: क्षमता मेटाले मान्य `annotations` एरे उपलब्ध गराउनु पर्छ।

en: The ability meta should provide a valid `show_in_rest` boolean.
ne_NP: क्षमता मेटाले वैध `show_in_rest` बूलियन प्रदान गर्नुपर्छ।

en: The ability properties must contain a `category` string.
ne_NP: क्षमता गुणहरूमा एउटा `category` स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: The ability properties must contain a `description` string.
ne_NP: क्षमता गुणहरूले `description` स्ट्रिङ समावेश गर्नुपर्छ।

en: The ability properties must contain a `label` string.
ne_NP: क्षमताका गुणहरूमा अनिवार्य रूपमा `label` स्ट्रिङ समावेश हुनुपर्छ।

en: The ability properties must contain a valid `execute_callback` function.
ne_NP: क्षमता गुणहरूले वैध `execute_callback` फङ्कसन समावेश गर्नुपर्छ।

en: The ability properties must provide a valid `permission_callback` function.
ne_NP: क्षमता गुणहरूले मान्य `permission_callback` फङ्कसन उपलब्ध गराउनुपर्छ।

en: The ability properties should provide a valid `input_schema` definition.
ne_NP: क्षमता गुणहरूले मान्य `input_schema` परिभाषा प्रदान गर्नुपर्छ।

en: The ability properties should provide a valid `meta` array.
ne_NP: क्षमताका गुणहरूले मान्य `meta` एरे उपलब्ध गराउनुु पर्छ।

en: The ability properties should provide a valid `output_schema` definition.
ne_NP: क्षमता गुणहरूले मान्य `output_schema` परिभाषा उपलब्ध गराउनुपर्छ।

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
ne_NP: वर्तमान थिमले लचिलो आकारको हेडर तस्बिर समर्थन गर्दैन।

en: The active theme does not support uploading a custom header image. Please ensure your theme supports custom headers and try again.
ne_NP: सक्रिय थिमले आफू अनुकूल हेडर छवि अपलोड गर्न समर्थन गर्दैन। कृपया तपाईंको थिमले आफू अनुकूल हेडरहरूलाई समर्थन गर्छ भनी सुनिश्चित गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: The active theme has the following error: "%s".
ne_NP: आहिले चलिरहेको थिममा निम्न त्रुटिहरू छन् : "%s"।

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
ne_NP: वर्तमान थिमलाई पहिलो थिमको रूपमा प्रकाश पारिएको छ।

en: The admin email verification page will reappear after %s.
ne_NP: व्यवस्थापक इमेल प्रमाणिकरण पृष्ठ %s पछि पुन: देखा पर्नेछ।

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
ne_NP: तपाईंले देखाउन आवश्यक पर्ने जानकारीको मात्रा तपाईंको स्थानीय वा राष्ट्रिय व्यापार नियमहरूको आधारमा भिन्न हुनेछ। तपाईंले, उदाहरणका लागि, भौतिक ठेगाना, दर्ता ठेगाना, वा तपाईंको कम्पनी दर्ता नम्बर देखाउन आवश्यक पर्न  सक्छ।

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ne_NP: तस्बिरलाई घडीको दिशामा डिग्रीमा घुमाउने राशि। बहिष्कृत: यसको सट्टा `परिमार्जक` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: The application ID must be a UUID.
ne_NP: आवेदन आईडी UUID हुनुपर्छ।

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्ड सुविधालाई HTTPS चाहिन्छ, जुन यस साइटमा सक्षम गरिएको छैन।

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
ne_NP: अनुपातमा चौडाई तथा उचाइ सम्बन्ध छ। तपाईं आफ्नो चयन रिसाइज गर्दा पारी प्रमुख तल समातेर अनुपातमा संरक्षण गर्न सक्नुहुन्छ। अनुपातमा निर्दिष्ट गर्न इनपुट बक्स प्रयोग गर्नुहोस, जस्तै 1:1 (वर्ग), 4:3, 16:9, आदि।

en: The attached file cannot be found.
ne_NP: संलग्न फाइल फेला पार्न सकिँदैन।

en: The attachment MIME type.
ne_NP: यो संलग्नको एमआइएमइ प्रकार ।

en: The attachment caption.
ne_NP: यो संलग्नको क्याप्सन।

en: The attachment description.
ne_NP: यो संलग्नको विवरण।

en: The attributes of the inner block.
ne_NP: भित्री ब्लकको विशेषताहरु।

en: The attributes used in the example.
ne_NP: उदाहरणमा प्रयोग विशेषताहरु।

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
ne_NP: प्रमाणित एप्लिकेसन पासवर्ड मात्र वर्तमान प्रयोगकर्ताको लागी आत्मनिरीक्षण गर्न सकिन्छ।

en: The authorization header is invalid
ne_NP: प्राधिकरण (authorization) हेडर अमान्य छ

en: The authorization header is missing
ne_NP: प्राधिकरण (authorization) हेडर हराइरहेको छ

en: The average rating of blocks published by the same author.
ne_NP: एउटै लेखक द्वारा प्रकाशित ब्लकहरुको संख्या।

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
ne_NP: तपाईंको ब्राउजरमा भएको यो पोस्टको जगेडा तलको संस्करण भन्दा फरक छ ।

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ne_NP: ब्लक सम्पादकलाई जाभास्क्रिप्ट आवश्यक पर्छ। तपाईंको ब्राउजर सेटिङमा जाभास्क्रिप्ट सक्षम गर्नुहोस् वा <a href="%s">क्लासिक विजेट प्लगिन</a> सक्रिय गर्नुहोस्।

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ne_NP: ब्लक सम्पादकलाई जाभास्क्रिप्ट आवश्यक पर्छ। तपाईंको ब्राउजर सेटिङमा जाभास्क्रिप्ट सक्षम गर्नुहोस् वा <a href="%s">क्लासिक विजेट प्लगिन</a> स्थापना गर्नुहोस्।

en: The block icon.
ne_NP: ब्लक आइकन।

en: The block name, in namespace/block-name format.
ne_NP: ब्लकको नाम, नेमस्पेस/ब्लक-नाम ढाँचामा छ।

en: The block slug.
ne_NP: ब्लकको स्लग।

en: The block template associated with the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारसँग सम्बन्धित ब्लक टेम्प्लेट।

en: The block title, in human readable format.
ne_NP: ब्लकको शीर्षक, मानव पठनीय ढाँचामा।

en: The block types which can use this pattern.
ne_NP: यो प्याटर्न प्रयोग गर्न सक्ने ब्लकका प्रकारहरू।

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ne_NP: ब्लक विजेटहरुलाई जाभास्क्रिप्ट आवश्यक पर्छ। तपाईंको ब्राउजर सेटिङमा जाभास्क्रिप्ट सक्षम गर्नुहोस् वा <a href="%s">क्लासिक विजेट प्लगिन</a> सक्रिय गर्नुहोस्।

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ne_NP: ब्लक विजेटहरुलाई जाभास्क्रिप्ट आवश्यक पर्छ। तपाईंको ब्राउजर सेटिङमा जाभास्क्रिप्ट सक्षम गर्नुहोस् वा <a href="%s">क्लासिक विजेट प्लगिन</a> स्थापना गर्नुहोस्।

en: The block will not move when the page is scrolled.
ne_NP: पृष्ठ स्क्रोल गर्दा ब्लक सर्दैन।

en: The block will stick to the scrollable area of the parent %s block.
ne_NP: ब्लक प्यारेन्ट %s ब्लकको स्क्रोलयोग्य क्षेत्रमा टाँसिनेछ।

en: The block will stick to the top of the window instead of scrolling.
ne_NP: ब्लक स्क्रोल गर्नुको सट्टा सञ्झ्यालको शीर्षमा टाँसिनेछ।

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
ne_NP: अरु ड्रयाग र ड्रप प्रयोग पुनर्स्थितिमा राखियो हुन सक्छ लिंक नाम, वेब ठेगाना र विवरण लागि बक्स, स्थितिहरू निश्चित छ। तपाईं पनि तपाईं पर्दा विकल्प ट्याबमा प्रयोग छैन, वा बक्स को शीर्षक पट्टी क्लिक गरेर बाकस लुकाउन सक्नुहुन्छ।

en: The boxes on your Dashboard screen are:
ne_NP: तपाईंको ड्यासबोर्ड स्क्रिनमा यो बक्सहरु छ:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
ne_NP: क्यालेन्डर ब्लक लुकाइएको छ किनभने त्यहाँ कुनै प्रकाशित पोस्टहरू छैनन्।

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
ne_NP: %2$s मा %1$s को लागि जुन कंस्ट्रक्टर मेथड कल गरिएको छ, त्यो भर्जन %3$s देखि  <strong>डेप्रिकेट </strong>भएको छ ! यसको सट्टामा %4$s को उपयाग गर्नुहोस्।

en: The categories for the font collection.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रहका वर्गहरू।

en: The category description, in human readable format.
ne_NP: वर्ग विवरण, मानव पठनीय ढाँचामा।

en: The category label, in human readable format.
ne_NP: वर्गको लेबल, मानिसले पढ्न योग्य ढाँचामा।

en: The category name.
ne_NP: बर्गको नाम ।

en: The category this test is grouped in.
ne_NP: वर्ग, जुन समूहमा यो परीक्षण छ।

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ne_NP: तपाईँ यो पृष्ठबाट बाहिर जानुभयो भने तपाईँले गर्नुभएको परिवर्तनहरु गुमाउनु हुनेछ ।

en: The combination of colors used across the site and in color pickers.
ne_NP: साइटभरि र रङ्ग चयनकर्ताहरूमा प्रयोग हुने रङ्गहरूको संयोजन।

en: The combination of open registration setting and the default user role may lead to security issues.
ne_NP: खुला दर्ता सेटिङ र पूर्वनिर्धारित प्रयोगकर्ता भूमिका को संयोजनले सुरक्षा सम्बन्धी समस्याहरू उत्पन्न गराउन सक्छ।

en: The comment cannot be deleted.
ne_NP: टिप्पणी मेटाउन सकिएन।

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
ne_NP: यो टिप्पणीलाई रद्दीटोकरीमा सार्न मिल्दैन। मेटाउनको लागि '%s' सेट गर्नुहोस्।

en: The comment has already been trashed.
ne_NP: टिप्पणी पहिले नै फालिएको छ।

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
ne_NP: पुष्टिकरण कि यो व्यक्तिगत डाटा अनुरोधको लागी समाप्त भएको छ।

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
ne_NP: पुष्टिकरण कि यो व्यक्तिगत डेटा अनुरोधकोलागि  अमान्य छ।

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
ne_NP: पुष्टिकरण कि यो व्यक्तिगत डेटा अनुरोधबाट हराइरहेको छ।

en: The connector registry instance must be set during the <code>init</code> action.
ne_NP: कनेक्टर रजिस्ट्रि इन्स्ट्यान्स <code>init</code> एक्सनमा सेट गर्न आवश्यक छ।

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
ne_NP: कन्स्टेंट %1$s <strong>पदावनत भएको छ</strong>। उपडोमेन कन्फ़िगरेशन सक्षम गर्नको लागि %3$s मा बूलियन कन्स्टेंट %2$s को प्रयोग गर्नुहोस्। उपडोमेन कन्फ़िगरेशन सक्षम छ या छैन जांच गर्नको लागि %4$s को प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
ne_NP: निरन्तर %sलाई सञ्जाल सिर्जना गर्दा परिभाषित गर्न सकिँदैन।

en: The content for the comment.
ne_NP: टिप्पणीको लागी कन्टेन्ट।

en: The content for the post.
ne_NP: पोस्टको लागि सामाग्री ।

en: The content is currently protected and does not have the available excerpt.
ne_NP: सामग्री हाल सुरक्षित राखिएको छ र कुनै अंश उपलब्ध छैन।

en: The content of the %s element from the URL.
ne_NP: युआरएलबाट %s एलिमेन्टको सामग्री।

en: The content of your post doesn’t match the template assigned to your post type.
ne_NP: तपाईंको पोस्टको सामग्री तपाइँको पोस्ट प्रकारमा तोकिएको टेम्प्लेटसँग मेल खाँदैन।

en: The contents of the %s element from the URL.
ne_NP: युआरएलबाट %s एलिमेन्टको सामग्रीहरु।

en: The context can only be read during directive processing.
ne_NP: निर्देशन प्रशोधनको क्रममा मात्र प्रसङ्ग पढ्न सकिन्छ।

en: The context element "%s" is not supported.
ne_NP: सन्दर्भ एलिमेन्ट "%s" समर्थित छैन।

en: The context element cannot be a void element, found "%s".
ne_NP: सन्दर्भ तत्व शून्य तत्व हुन सक्दैन, "%s" भेटियो।

en: The context element must be a start tag.
ne_NP: सन्दर्भ तत्व सुरुवात ट्याग नै हुनुपर्छ।

en: The cron event list could not be saved.
ne_NP: क्रोनजब सूची सुरक्षित गर्न सकिएन।

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ne_NP: हालको तस्बिरमा कुनै वैकल्पिक टेक्स्ट छैन। फाइलको नाम: %s

en: The current menu options offer reduced accessibility for users and are not recommended. Enabling either "Open on Click" or "Show arrow" offers enhanced accessibility by allowing keyboard users to browse submenus selectively.
ne_NP: हालको मेनु विकल्पहरुले प्रयोगकर्ताहरुको लागि कम सर्वसुगमता प्रदान गर्दछ र यस्तो सिफारिस गरिदैन। "क्लिकमा खोल्नुहोस्" वा "वाण देखाउनुहोस्" सक्षम गर्नाले किबोर्ड प्रयोगकर्ताहरुलाई उपमेनुहरु ब्राउज गर्न अनुमति दिएर परिष्कृत सर्वसुगमता प्रदान गर्दछ।

en: The current poster image url is %s
ne_NP: हालको पोस्टर तस्बिरको यूआरएल %s हो

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
ne_NP: हालको प्रयोगकर्ताले %s ट्याक्सोनोमीमा टर्महरु नियुक्त गर्न सक्दछ।

en: The current user can change the author on this post.
ne_NP: हालको प्रयोगकर्ताले यस पोष्टको लेखक परिवर्तन गर्न सक्छ।

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
ne_NP: हालको प्रयोगकर्ताले %s ट्याक्सोनोमीमा टर्महरु सिर्जना गर्न सक्दछ।

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
ne_NP: हालको प्रयोगकर्ताले फिल्टर नगरिएको HTML र JavaScript पोस्ट गर्न सक्दछ।

en: The current user can publish this post.
ne_NP: हालको प्रयोगकर्ताले यो पोस्ट प्रकाशन गर्न सक्छ।

en: The current user can sticky this post.
ne_NP: वर्तमान प्रयोगकर्ताले यो पोष्टलाई स्टिकी गर्न सक्छ।

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
ne_NP: हाल चयन गरिएको गोपनीयता नीति पृष्ठ अवस्थित छैन। कृपया नयाँ पृष्ठ सिर्जना गर्नुहोस् वा चयन गर्नुहोस्।

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
ne_NP: हाल चयन गरिएको गोपनीयता नीति पृष्ठ रद्दीटोकरीमा छ। कृपया नयाँ गोपनीयता नीति पृष्ठ सिर्जना गर्नुहोस् वा चयन गर्नुहोस् वा <a href="%s">हालको पृष्ठ पुनर्स्थापना गर्नुहोस्</a>

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
ne_NP: यो मेनु अब्जेक्टले प्रतिनिधित्व गर्ने मूल अब्जेक्टको डेटाबेस आईडी, उदाहरणका लागि पोष्टहरूको आईडी वा वर्गहरूको लागि term_id।

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
ne_NP: डेटाबेस सर्भरमा जडान हुन सक्छ (जसको मतलब तपाईंको प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड ठीक छ) तर %s डेटाबेस चयन गर्न सकिएन।

en: The database server vendor and version string reported by the driver.
ne_NP: ड्राइभरले प्रतिवेदन गरेको डाटाबेस सर्भर विक्रेता र संस्करण स्ट्रिङ

en: The date and time the preferences were updated.
ne_NP: मिति र समय प्राथमिकताहरू अद्यावधिक गरियो।

en: The date the comment was published, as GMT.
ne_NP: टिप्पणी प्रकाशन भएको मिति, GMT मा।

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
ne_NP: टिप्पणी प्रकाशन भएको मिति, साइटको टाइमजोनमा ।

en: The date the post was last modified, as GMT.
ne_NP: पोस्ट अन्तिमपटक, मिति GMT को रूपमा परिमार्जित गरिएको थियो।

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
ne_NP: अब्जेक्ट पछिल्लोसमय परिमार्जन भएको मिति, साइटको समय आनुसार ।

en: The date the post was published, as GMT.
ne_NP: पोष्ट प्रकाशित भएको मिति, GMT को रूपमा।

en: The date the post was published, in the site's timezone.
ne_NP: मिति पोस्ट प्रकाशित भएको थियो, साइटको समय क्षेत्रमा।

en: The date the revision was last modified, as GMT.
ne_NP: संशोधनको पछिल्लो परिमार्जन भएको मिति, जीयमटीमा ।

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
ne_NP: संशोधनको पछिल्लो परिमार्जन भएको मिति, साइटको समय क्षेत्रमा ।

en: The date the revision was published, as GMT.
ne_NP: संसोधनक प्रकाशित भएको मिति, जीयमटीमा ।

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
ne_NP: साइटको समय क्षेत्रमा, संशोधन प्रकाशित भएको मिति।

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
ne_NP: साइटको समयक्षेत्रमा अन्तिम पटक  टेम्प्लेट परिमार्जन गरिएको मिति।

en: The date when the block was last updated, in human readable format.
ne_NP: ब्लकको पछिल्लो अपडेटको मिति, मानव पठनीय ढाँचामा।

en: The date when the block was last updated.
ne_NP: ब्लक अन्तिम पटक अद्यावधिक भएको मिति।

en: The deleted block allows instance overrides. Removing it may result in content not displaying where this pattern is used. Are you sure you want to proceed? | Some of the deleted blocks allow instance overrides. Removing them may result in content not displaying where this pattern is used. Are you sure you want to proceed?
ne_NP[0]: मेटाइएको ब्लकले उदाहरण ओभरराइडहरूलाई अनुमति दिन्छ। यसलाई हटाउनाले यो ढाँचा प्रयोग भएको ठाउँमा सामग्री प्रदर्शित नहुन सक्छ। के तपाइँ निश्चित रूपमा अगाडि बढ्न चाहनुहुन्छ?
ne_NP[1]: मेटाइएका केही ब्लकहरूले उदाहरण ओभरराइडहरूलाई अनुमति दिन्छ। तिनीहरूलाई हटाउनाले यो ढाँचा प्रयोग भएको ठाउँमा सामग्री प्रदर्शित नहुन सक्छ। के तपाइँ निश्चित रूपमा अगाडि बढ्न चाहनुहुन्छ?

en: The description for the font collection.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रहका लागि विवरण।

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
ne_NP: विवरण खासै महत्त्वपूर्ण छैन; तर केही थिमहरूले यो देखाउन सक्छन ।

en: The description of the menu location.
ne_NP: मेनु स्थानको विवरण।

en: The description of this menu item.
ne_NP: यो मेनु वस्तुको विवरण।

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
ne_NP: यदि अहिलेको थिमले समर्थन गर्दछ भने मेन्युमा विवरण देखाउनेछ ।

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
ne_NP: यदि वर्तमान थिमले समर्थन गर्छ भने मात्र विवरण मेनुमा प्रदर्शित हुनेछ।

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
ne_NP: "BEGIN %1$s" र "END %1$s" बीचको निर्देशनहरू (लाइनहरू) 
    गतिशील रूपमा उत्पन्न हुन् र केवल वर्डप्रेस फिल्टर मार्फत परिमार्जन गर्नुपर्छ।
    यी मार्करहरू बीचको निर्देशनहरूमा कुनै पनि परिवर्तनहरू अधिलेखन गरिनेछ।

en: The directory does not exist.
ne_NP: डाइरेक्टरी अस्तित्वमा छैन।

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
ne_NP: डाइरेक्टरी साइज गणनाको समय समाप्त भएको छ। प्राय अधिक संख्याको सब-डाइरेक्टरीहरु र फाइलहरुको कारण हुनसक्छ।

en: The display name of the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको प्रदर्शन नाम।

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
ne_NP: "%1$s" डुओटोन आइडी %2$s सेटिङ्मा दर्ता गरिएको छैन

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
ne_NP: "%s" डुओटोन आइडी theme.json सेटिङ्मा दर्ता गरिएको छैन

en: The e-mail could not be sent.
ne_NP: यो ई-मेल पठाउन सकेन ।

en: The eagerness value "%s" is forbidden for document-level speculation rules.
ne_NP: कागजात-स्तर अनुमान नियमहरूको लागि उत्सुकता मान "%s" निषेध गरिएको छ।

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
ne_NP: सम्पादन फिल्डले स्वचालित रूपमा कोड सिन्ट्याक्स हाइलाइट गर्दछ । तपाईँ यसलाई <a href="%1$s" %2$s>प्रयोगकर्ता प्रोफाइल%3$s</a>मा गएर सादा पाठमा काम गर्ने बनाउन सक्नुहुन्छ ।

en: The editor has encountered an unexpected error.
ne_NP: सम्पादकले अप्रत्याशित त्रुटि सामना गरेको छ।

en: The editor has encountered an unexpected error. Please reload.
ne_NP: इडीटरमा अप्रयाशित इरर आएको छ। कृपया रिलोड गर्नुहोला।

en: The element can only be read during directive processing.
ne_NP: यस एलिमेन्टलाई निर्देशिका प्रशोधनको समयमा मात्र पढ्न सकिन्छ।

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
ne_NP: राखिएको ईमेल ठेगाना मान्य ईमेल ठेगाना जस्तो छैन । कृपया मान्य ईमेल ठेगाना राख्नुहोस् ।

en: The email address for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि इमेल ठेगाना।

en: The email address where form submissions will be sent. Separate multiple email addresses with a comma.
ne_NP: फाराम पेश गरिएका सामग्री पठाइने इमेल ठेगाना। बहुसङ्ख्यक इमेल ठेगानाहरूलाई अल्पविराम प्रयोग गरेर छुट्याउनुहोस्।

en: The email could not be sent.
ne_NP: इमेल पठाउन सकिएन।

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
ne_NP: इमेल पठाउन सकिएन। सम्भावित कारण: तपाईंको होस्टिंग प्रदायकद्वारा %s फंक्सन निष्क्रिय गरिएको हुनसक्छ।

en: The email is correct
ne_NP: ईमेल सही छ

en: The error code was %s.
ne_NP: त्रुटि कोड %s थियो।

en: The excerpt for the post.
ne_NP: पोस्टको लागि अंश ।

en: The excerpt is hidden.
ne_NP: सारांश लुकाइएको छ।

en: The excerpt is visible.
ne_NP: सारांश देखापर्ने छ।

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
ne_NP: "post_type" वा "ट्याक्सोनोमी" जस्ता मूल रूपमा प्रतिनिधित्व गरिएका अब्जेक्टहरुको समूह।

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
ne_NP: युआरएलबाट %s एलिमेन्टको फेभिकन छवि लिङ्क।

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
ne_NP: फिचर "प्रकार" मान्य जेसन स्कीमा प्रकार होइन।

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
ne_NP: यो स्क्रिनमा भएका फिल्डहरुले तपाइंको साइट स्थापनाको केहि मुख्य कुराहरु निर्धारण गर्छ ।

en: The file URL has been copied to your clipboard
ne_NP: फाइल URL तपाइँको क्लिपबोर्डमा प्रतिलिपि गरिएको छ

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
ne_NP: फाइल प्रणाली हाल प्लगिनहरुको प्रबंधनको लागी अनुपलब्ध छ।

[ctx: The first plugin requires the second plugin.]
en: %1$s requires %2$s
ne_NP: %1$s लाई %2$s आवश्यक पर्छ

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
ne_NP: फोल्डर %1$s संस्करण नियन्त्रण प्रणाली %2$s अन्तर्गत रहेको फेला पर्यो, तर %3$s फिल्टरले अप्डेटहरुको लागि अनुमति दिइरहेको छ।

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
ne_NP: फोल्डर %1$s संस्करण नियन्त्रण प्रणाली %2$s अन्तर्गत रहेको फेला पर्यो।

en: The following From address failed:
ne_NP: निम्न प्रेशक ठेगाना असफल भयो:

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
ne_NP: Enter थिच्नु भयो भने निम्न छाँटकाँट गर्ने सर्टकटहरु प्रतिस्थापन गरि दिनेछ । त्यसो नगर्न Escape वा Undo बटन थिच्नुहोस् ।

en: The following has been modified.
ne_NP: निम्न परिमार्जन गरिएको छ।

en: The following plugins failed to update. If there was a fatal error in the update, the previously installed version has been restored.
ne_NP: निम्न प्लगइनहरू अद्यावधिक हुन सकेनन्। यदि अद्यावधिकमा कुनै घातक त्रुटि भएको छ भने, पहिले स्थापित संस्करण पुनर्स्थापित गरिएको छ।

en: The following plugins failed to update:
ne_NP: निम्न प्लगिनहरू अद्यावधिक गर्न असफल भयो:

en: The following plugins must be activated first: %s.
ne_NP: पहिले निम्न प्लगिनहरू सक्रिय गर्नुपर्छ: %s

en: The following plugins were successfully updated:
ne_NP: निम्न प्लगिनहरु सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो:

en: The following themes are installed but incomplete.
ne_NP: निम्न थिमहरू स्थापित छन् तर अपूर्ण छन्।

en: The following themes failed to update:
ne_NP: निम्न थिमहरू अद्यावधिक गर्न असफल भयो:

en: The following themes were successfully updated:
ne_NP: निम्न थिमहरु सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो:

en: The following translations failed to update:
ne_NP: निम्न अनुवाद अद्यावधिक गर्न असफल भयो:

en: The following translations were successfully updated:
ne_NP: निम्न अनुवादहरु सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
ne_NP: निम्न मान्यता एक उचित मितिको बखान गर्दैन: महिना %1$s, दिन %2$s ।

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
ne_NP: निम्नलिखित मूल्यहरुले मान्य मिति बयान गर्दैन : वर्ष %1$s, महिना %2$s, दिन %3$s ।

en: The font face does not belong to the specified font family with id of "%d".
ne_NP: यो फन्ट फेस "%d" आईडी भएको निर्दिष्ट फन्ट परिवारसँग सम्बन्धित छैन।

en: The font families for the font collection.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रहका लागि फन्ट परिवारहरू।

en: The fonts directory
ne_NP: फन्ट डाइरेक्टरी

en: The format for the post.
ne_NP: पोस्टको लागि ढाँचा।

en: The generated password. Only available after adding an application.
ne_NP: जेनेरेट गरिएको पासवर्ड। एप्लिकेसन थपेपछि मात्र उपलब्ध छ।

en: The given object ID is not that of a menu item.
ne_NP: दिइएको वस्तु पहिचान मेनु विषय अन्तर्गतको होइन ।

en: The globally unique identifier for the post.
ne_NP: पोस्टको लागि विश्वव्यापी अद्वितीय परिचायक ।

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
ne_NP: मिडिया लाइब्रेरीलाई ग्रिडको रुपमा हेर्न जाभास्क्रिप्ट आवश्यक छ। <a href="%s">सूचीको रुपमा हेर्नुहोस</a>।

en: The handle "%1$s" was enqueued with dependencies that are not registered: %2$s.
ne_NP: %1$s" ह्यान्डल नदर्ता गरिएका निर्भरताहरू (%2$s) सहित इन्क्यु गरियो।

en: The handler for the route is invalid
ne_NP: रुटको लागि ह्यान्डलर अमान्य छ

en: The handler for the route is invalid.
ne_NP: रुटको लागि ह्यान्डलर अमान्य छ

en: The human-readable label for the style.
ne_NP: शैलीको लागि मानव-पठनीय लेबल।

en: The icon content (SVG markup).
ne_NP: आइकन सामग्री (SVG मार्कअप)।

en: The icon for the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारको लागि आइकन।

en: The icon label.
ne_NP: आइकनको लेबल।

en: The icon name.
ne_NP: आइकनको नाम।

en: The id of a registered sidebar
ne_NP: दर्ता भएको साइडबारको आईडी

en: The id of a template
ne_NP: एउटा टेम्प्लेटको आईडी

en: The image already has the requested size.
ne_NP: तस्बिर पहिले नै अनुरोध गरिएको आकारमा छ।

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
ne_NP: तस्बिर घुमाउन सकिदैन किनकि संलग्न मेटा डाटा अपडेट गर्न सकिदैन।

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
ne_NP: तस्बिर सम्पादन गरिएको थिएन। परिवर्तन लागू गर्नु अघि तस्बिर सम्पादन गर्नुहोस्।

en: The initial values for attributes.
ne_NP: विशेषताहरुको लागि प्रारम्भिक मानहरु

en: The internet address of your network will be %s.
ne_NP: तपाईंको नेटवर्कको इन्टरनेट ठेगाना %s हुनेछ ।

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
ne_NP: तपाईंले रद्दीटोकरीमा सार्न खोज्नु भएको वस्तु अवस्थित छैन ।

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
ne_NP: तपाईंले रद्दीटोकरीबाट पुनर्स्थापना गर्न खोज्नु भएको वस्तु अवस्थित छैन ।

en: The items were permanently deleted.
ne_NP: आइटमहरु स्थायी रूपमा हटेका छन्।

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
ne_NP: तपाईंले राख्नुभएको साँचो अमान्य छ । कृपया फेरि जाँच्नुहोस् ।

en: The language pack is missing either the %1$s, %2$s, or %3$s files.
ne_NP: भाषा प्याकमा %1$s, %2$s, वा %3$s फाइलहरू मध्ये कुनै एक छैन।

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
ne_NP: बायाँ-हात मेनु माथी प्रदर्शित उप वस्तुहरू संग, वर्डप्रेस प्रशासन स्क्रीन सबै लिंक प्रदान गर्दछ। तपाईं फेदमा संक्षिप्त मेनु तीर मा क्लिक गरेर एउटा साँघुरो प्रतिमा पट्टी यो मेनु कम गर्न सक्छ।

en: The link text cannot be empty.
ne_NP: लिङ्कका शब्दहरु खाली हुनु हुँदैन।

en: The link you followed has expired.
ne_NP: तपाईंको लिंकको समय सकियो ।

en: The list of inner blocks used in the example.
ne_NP: उदाहरणमा प्रयोग भएको भित्री ब्लकको सूची।

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
ne_NP: क्षेत्रहरुको सूची जहाँ विविधता लागू हुन्छ। कुनैपनि सुची प्रदान नगरिएको अवस्थामा सबै उपलब्ध स्कोप पर्न जान्छ।

en: The locale string for the user, such as en_US.
ne_NP: प्रयोगकर्ताका लागि लोकेल स्ट्रिङ, जस्तै en_US।

en: The locations assigned to the menu.
ne_NP: मेनुमा तोकिएका स्थानहरू।

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
ne_NP: भित्र छिर्ने पृष्ठ नयाँ विण्डोमा खुल्ने छ । भित्र छिरे पछि विण्डोलाई बन्द गरेर यो पृष्ठमा फर्कन सक्नुहुन्छ ।

en: The login username for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताका लागि लगइन युजरनेम।

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
ne_NP: लूपब्याक अनुरोधले अप्रत्याशित एचटीटीपी स्ट्याटस कोड (http status code), %d फिर्ताएको छ, यदि यसले कुनै सुविधाहरुलाई अपेक्षित रूपमा काम गर्नबाट रोक्छ कि भनेर निर्धारण गर्न सकिएन।

en: The loopback request to your site completed successfully.
ne_NP: तपाईंको साइटको लूपब्याक अनुरोध सफलतापूर्वक पूरा भएको छ।

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
ne_NP: तपाईंको साइटको लूपब्याक अनुरोध असफल भयो, यसको अर्थ त्यसमा निर्भर रहेका सुविधाहरु हाल अपेक्षित रूपमा काम गरिरहेका छैनन्।

en: The main WordPress directory
ne_NP: मुख्य वर्डप्रेस डाइरेक्टरी

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
ne_NP: इम्बेड फ्रमेको अधिकतम उचाइ पिक्सेलमा हो।

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
ne_NP: इम्बेड फ्रमेको अधिकतम चौडाइ पिक्सेलमा हो।

en: The media file has been replaced
ne_NP: मिडिया फाइल बदलिएको छ

en: The menu ID should not be empty.
ne_NP: मेनु पहिचान खाली हुनु हुँदैन ।

en: The menu cannot be deleted.
ne_NP: मेनु मेटाउन सकिएन।

en: The menu has been successfully deleted.
ne_NP: मेनु सफलतापूर्वक मेटिएको छ ।

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
ne_NP: यो मेनु व्यक्तिगत साइटहरूको लागि विशिष्ट जानकारी सम्पादन गर्नका लागि हो, विशेष गरी यदि साइटको प्रशासक क्षेत्र उपलब्ध छैन।

en: The menu item has been successfully deleted.
ne_NP: मेनु आइटम सफलतापूर्वक मेटिएको छ।

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
ne_NP: स्क्रीन माथि भएको मेनु ब्यबस्थापन बक्स्ले एडिटर मुनी खोलेको मेनु कोन्ट्रोल गर्न प्रयोग गरिन्छ ।

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
ne_NP: %s मेनुको नाम अन्य मेनुको नामसँग जुधेको छ । कृपया अर्को नाम प्रयास गर्नुहोस् ।

en: The menu provided is not a valid menu.
ne_NP: प्रदान गरिएको मेनु मान्य मेनु होइन।

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
ne_NP: थिमले काम गर्नको लागि आवश्यक न्यूनतम PHP संस्करण।

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
ne_NP: थिमले काम गर्नको लागि आवश्यक न्यूनतम वर्डप्रेस संस्करण।

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
ne_NP: PHP को न्यूनतम सिफारिस गरिएको संस्करण %s हो।

en: The must use plugins directory
ne_NP: प्रयोग गर्नै पर्ने प्लगिन डाइरेक्टरी

en: The name for the font collection.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रहको नाम।

en: The name is how it appears on your site.
ne_NP: उल्लेखित नाम तपाईंको साईटमा यसरी देखिने छ ।

en: The name of the application password.
ne_NP: एप्लीकेसन पासवर्डको नाम।

en: The name of the inner block.
ne_NP: भित्री ब्लक को नाम।

en: The name of the menu location.
ne_NP: मेनु स्थानको नाम।

en: The name of the test being run.
ne_NP: चलिरहेको परीक्षणको नाम।

en: The name of the theme.
ne_NP: थिमको नाम।

en: The namespace can only be omitted during directive processing.
ne_NP: निर्देशन प्रशोधनको क्रममा मात्र नेमस्पेस हटाउन सकिन्छ।

en: The namespace is required when state data is passed.
ne_NP: स्टेट डाटा पठाउँदा नेमस्पेस आवश्यक हुन्छ।

en: The namespace should be a non-empty string.
ne_NP: नेमस्पेस गैररिक्त स्ट्रिङ हुनु पर्छ।

en: The network could not be created.
ne_NP: नेटवर्क सिर्जना गर्न सकिएन।

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
ne_NP: नयाँ पृष्ठले तपाईंको गोपनीयता नीतिको लागि मद्दत र सुझावहरू समावेश गर्नेछ।

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
ne_NP: फर्माटिंग शर्टकट्सको पछिल्लो समूह तब लागू हुन्छ जब तपाई टाइप गर्नुहुनेछ या त्यहि प्याराग्राफमा सादा पाठ(टेक्स्ट) को वरिपरी त्यसलाई सम्मिलित गर्नुहुनेछ । अनडू (पूर्ववत) गर्नको लागि इस्केप या अनडू बटन दबाउनुहोस् ।

en: The nickname for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लागि उपनाम।

en: The number of blocks published by the same author.
ne_NP: एउटै लेखक द्वारा प्रकाशित ब्लकहरुको संख्या।

en: The number of ratings.
ne_NP: रेटिंगको संख्या

en: The number sites that have activated this block.
ne_NP: यो ब्लक सक्रिय हुने साइटहरुको संख्या।

en: The oEmbed format to use.
ne_NP: प्रयोग गरिने ओइम्बेड ढाँचा।

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
ne_NP: अनुरोध गरिएको अफसेट संख्या उपलब्ध संशोधनहरुको संख्या भन्दा ठूलो वा समान छ।

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
ne_NP: वैकल्पिक मोड्युल, %s स्थापित छैन वा निष्क्रिय गरिएको छ।

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
ne_NP: तल देखाइएको विकल्पहरू तपाइँको सर्भर सेटअपसँग सम्बन्धित छन्। यदि परिवर्तन आवश्यक छ भने, तपाइँलाई तपाइँको वेब होस्टको सहयोग चाहिन्छ।

en: The order of the post in relation to other posts.
ne_NP: अन्य पोस्टको सम्बन्धमा पोस्टको क्रम ।

en: The package contains no files.
ne_NP: प्याकेजमा कुनै फाइलहरू समावेश छैन ।

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
ne_NP: अनुरोध गरिएको पेज संख्या उपलब्ध भएक पेज संख्या भन्दा ठूलो भयो।

en: The parent term ID.
ne_NP: प्यारेन्ट टर्म आइडी ।

en: The password cannot be a space or all spaces.
ne_NP: पासवर्ड स्पेस वा सबै स्पेस हुन सक्दैन।

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
ne_NP: टिप्पणीको प्यारेन्ट पोस्टको लागि पासवर्ड (यदि पोस्ट पासवर्ड सुरक्षित  छ भने ) ।

en: The password for the post if it is password protected.
ne_NP: यदि यो पोस्ट पासवर्ड सुरक्षित छ भने पोस्ट को लागि पासवर्ड।

en: The pattern ID.
ne_NP: ढाँचाको आईडी।

en: The pattern category slugs.
ne_NP: प्याटर्नको वर्गको स्लगहरू।

en: The pattern content.
ne_NP: ढाँचाको सामग्री।

en: The pattern detailed description.
ne_NP: प्याटर्नको विस्तृत विवरण।

en: The pattern keywords.
ne_NP: प्याटर्नको कीवर्डहरू।

en: The pattern name.
ne_NP: प्याटर्नको नाम ।

en: The pattern title, in human readable format.
ne_NP: ढाँचा शीर्षक, मानव पठनीय ढाँचामा।

en: The pattern viewport width for inserter preview.
ne_NP: इन्सर्टर पूर्वावलोकनको लागि ढाँचाको भ्युपोर्टको चौडाइ।

en: The pattern's category slugs.
ne_NP: ढाँचाको वर्ग स्लग।

en: The pattern's keywords.
ne_NP: प्याटर्नको कीवर्डहरु।

en: The pingback has already been registered.
ne_NP: यो पिंगब्याक पहिले नै दर्ता भैसकेको छ ।

en: The plugin activation status.
ne_NP: प्लगिन सक्रियता स्थिति।

en: The plugin author.
ne_NP: प्लगिनको लेखक।

en: The plugin cannot be updated due to the following:
ne_NP: निम्न कारण प्लगिन अपडेट गर्न सकिदैन:

en: The plugin contains no files.
ne_NP: प्लगिनमा कुनै फाइलहरू छैन ।

en: The plugin description formatted for display.
ne_NP: प्लगिन विवरण प्रदर्शनको लागि ढाँचामा।

en: The plugin description.
ne_NP: प्लगिन विवरण।

en: The plugin does not have a valid header.
ne_NP: प्लगिनमा मान्य हेडर छैन ।

en: The plugin file.
ne_NP: प्लगिनको फाइल।

en: The plugin generated unexpected output.
ne_NP: प्लगिनद्वारा अनपेक्षित उत्पादन उत्पन्न भयो ।

en: The plugin has no required plugins.
ne_NP: यस प्लगिनका कुनै आवश्यक प्लगिनहरू छैनन्।

en: The plugin is not installed.
ne_NP: प्लगिन इन्स्टल अथवा स्थापना गरिएको छैन।

en: The plugin name.
ne_NP: प्लगिनको नाम।

en: The plugin version number.
ne_NP: प्लगिनको संस्करण संख्या।

en: The plugin's text domain.
ne_NP: प्लगिनको टेक्स्ट डोमेन।

en: The plugin's website address.
ne_NP: प्लगिनको वेबसाइट ठेगाना।

en: The plugins directory
ne_NP: प्लगिनहरुको डाइरेक्टरी

en: The post ID must be greater than 0.
ne_NP: पोस्ट आईडी ० भन्दा ठूलो हुनुपर्छ।

en: The post cannot be deleted.
ne_NP: यो लेख हटाउन मिल्दैन ।

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
ne_NP: यो पोस्टलाई रद्दीटोकरीमा सार्न मिल्दैन। मेटाउनको लागि '%s' सेट गर्नुहोस्।

en: The post has already been deleted.
ne_NP: यो पोस्ट पहिले नै मेटिसकेको छ।

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
ne_NP: पोस्ट स्थिति %1$s पंजीकृत गरिएको छैन, त्यसकारण त्यस प्रकारको पोस्टको %2$s क्षमता जाँच्नकालागि विश्वसनीय हुन सक्दैन।

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
ne_NP: पोस्ट प्रकार %1$s पंजीकृत गरिएको छैन, त्यसकारण त्यो प्रकारको पोस्टको क्षमता "%2$s" जाँच्नकालागि विश्वसनीय हुन सक्दैन।

en: The post type may not be changed.
ne_NP: लेखको प्रकार परिवर्तन गरिने छैन ।

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
ne_NP: थम्बनेलहरू समर्थन गर्ने पोस्टका प्रकारहरू वा सबै पोस्टका प्रकारहरू समर्थित भएमा सत्य छ।

en: The posts page template cannot be changed.
ne_NP: पोस्टको पृष्ठ टेम्प्लेट परिवर्तन गर्न सकिँदैन।

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
ne_NP: पिक्सेलमा एक ढाँचा पूर्वावलोकन गरेको बेलामा रुचाइएने व्यूपोर्टको चौडाइ।

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
ne_NP: परिवर्तनको अघिल्लो सेट पहिल्यै प्रकाशित गरिएको छ। कृपया तपाईंले परिवर्तन गर्नुभएको हालको सेट सुरक्षित गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।

en: The primary site you chose does not exist.
ne_NP: तपाईंले छान्नुभएको प्राथमिक साइट अवस्थित छैन।

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
ne_NP: प्रदान गरिएको उदाहरण अमान्य छ। कच्चा वा इन्कोडेड र ह्याश समावेश हुनुपर्छ।

en: The provided instance is malformed.
ne_NP: दिइएको उदाहरण विकृत छ।

en: The provided password is an invalid application password.
ne_NP: प्रदान गरिएको पासवर्ड एक अवैध अप्लिकेसन पासवर्ड हो।

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
ne_NP: प्रदान गरिएको विजेटको प्रकार (id_base) अपडेट गर्न सकिदैन।

en: The provider "%s" is not registered in the AI client registry.
ne_NP: "%s" प्रोभाइडर एआई क्लाइन्ट रजिस्ट्रीमा दर्ता गरिएको छैन।

en: The query argument must be an array or a tag name.
ne_NP: क्वेरी तर्क एउटा एरे वा ट्याग नाम हुन पर्छ।

en: The query argument of %s must have a placeholder.
ne_NP: यस %s को क्वेरी आर्गुमेन्टसँग प्लेसहोल्डर आवश्यक छ ।

en: The raw plugin description.
ne_NP: र  प्लगिन विवरण।

en: The relationship of the linked URL as space-separated link types.
ne_NP: स्पेस वियुक्त लिङ्क प्रकारको रुपमा लिङ्क गरिएको युआरएलको सम्बन्ध।

en: The rendered block.
ne_NP: प्रदान गरिएको ब्लक।

en: The requested page could not be found. Please check the URL.
ne_NP: अनुरोध गरिएको पृष्ठ फेला पार्न सकिएन। कृपया URL जाँच गर्नुहोस्।

en: The requested route does not support batch requests.
ne_NP: अनुरोध गरिएको रुटले ब्याच अनुरोधहरूलाई समर्थन गर्दैन।

en: The requested theme does not exist.
ne_NP: अनुरोध गरिएको थिम अस्तित्वमा छैन ।

en: The requested user does not exist.
ne_NP: अनुरोध गरिएको प्रयोगकर्ता अवस्थित छैन ।

en: The requested widget is invalid.
ne_NP: अनुरोध गरिएको विजेट अमान्य छ।

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
ne_NP: आवश्यक मोड्युल, %s स्थापित छैन वा निष्क्रिय गरिएको छ।

en: The response is not a valid JSON response.
ne_NP: यो प्रतिक्रिया मान्य JSON प्रतिक्रिया होइन ।

en: The result of the ability execution.
ne_NP: क्षमता कार्यान्वयनको नतिजा।

en: The revision does not belong to the specified parent with id of "%d"
ne_NP: यो संशोधन निर्दिष्ट प्यारेन्ट (आईडी "%d" भएको) सँग सम्बन्धित छैन

en: The role %s does not exist.
ne_NP: %s भूमिका अवस्थित छैन ।

en: The roles assigned to the user.
ne_NP: प्रयोगकर्तालाई तोकिएका भूमिकाहरू।

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ne_NP: अनुसूचित कार्यक्रम, %s, चल्न असफल भयो। तपाईंको साइट चल्दैछ, तर यसले पोस्टहरु अनुसूचित गर्न र स्वचालित अप्डेटहरु अपेक्षित रूपमा काम नगर्न सक्ने जनाँउन सक्दछ।

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ne_NP: निर्धारित कार्यक्रम %s चलाउन ढिलो भयो। तपाईंको साइटले अझै पनि काम गर्छ, तर यसले अनुसूची पोस्टहरू वा स्वचालित अपडेटहरूले उद्देश्य अनुसार काम नगर्न सक्छ भनेर सङ्केत गर्न सक्छ।

en: The script handle "%1$s" has one or more of its script module dependencies ("%2$s") which are invalid.
ne_NP: "%1$s" स्क्रिप्ट ह्यान्डलका एक वा बढी स्क्रिप्ट मोड्युल निर्भरता ("%2$s") अमान्य छन्।

en: The script with the handle "%1$s" was enqueued with dependencies that are not registered: %2$s.
ne_NP: "%1$s" ह्यान्डल भएको स्क्रिप्ट दर्ता नगरिएका निर्भरताहरू सहित इन्क्यु गरिएको थियो: %2$s।

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
ne_NP: स्थापना गरिएका थिमहरुको लागि खोजी गर्दा तिनीहरुको नाम, विवरण, लेखक, वा ट्यागमा भएका टर्महरु खोजी हुनेछ।

en: The search results will be updated as you type.
ne_NP: खोजको नतिजा तपाईले लेख्दै गर्दा नविनीकरण हुन्छ ।

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
ne_NP: सर्भरले तस्बिर प्रशोधन गर्न सक्दैन। यदि सर्भर व्यस्त छ वा कार्य पूरा गर्न पर्याप्त स्रोतहरू छैनन् भने यो हुन सक्छ। सानो छवि अपलोड गर्न मद्दत गर्न सक्छ। सुझाव गरिएको अधिकतम आकार २५६० पिक्सेल हो।

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
ne_NP: %1$s को सेटिङ हाल ० को रूपमा कन्फिगर गरिएको छ, यसले विभिन्न अपलोड विधिहरूमा भर पर्ने प्लगिन वा थिम सुविधाहरू मार्फत फाइलहरू अपलोड गर्ने प्रयास गर्दा केही समस्याहरू निम्त्याउन सक्छ। यो सेटिङलाई निश्चित मानमा कन्फिगर गर्न सिफारिस गरिन्छ, आदर्श रूपमा %2$s को मानसँग मेल खान्छ, किनकि केही अपलोड विधिहरूले ० मानलाई असीमित वा असक्षम रूपमा पढ्छन्।

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
ne_NP: %1$s को सेटिङ %2$s भन्दा सानो छ, यसले फाइलहरू अपलोड गर्ने प्रयास गर्दा केही समस्याहरू निम्त्याउन सक्छ।

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
ne_NP: %s लाई उपलब्ध गराइएको सातौ प्यारामिटर, मेनु विकल्प प्रतिनिधित्व गर्ने  एउटा नंबर हुनुपर्दछ ।

en: The sidebar the widget belongs to.
ne_NP: साइडबार विजेट सम्बन्धित छ।

en: The sidebar to return widgets for.
ne_NP: विजेटहरु फिर्ता गर्नको लागि साइडबार।

en: The singular label used to describe this type of menu item.
ne_NP: यस प्रकारको मेनु अब्जेक्टको वर्णन गर्न प्रयोग गरिएको एकवचन लेबल।

en: The site administrator email address.
ne_NP: साइट प्रशासकको इमेल ठेगाना।

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
ne_NP: साइट प्रशासकलाई अधिसूचित गरिएको छ र तपाईंको अनुरोधलाई सकेसम्म चाँडै पूरा गर्नेछ।

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
ne_NP: साइट प्रशासकलाई सूचित गरिएको छ। उनीहरूले तपाइँको अनुरोध पूरा गरे पछि, तपाइँको ई-मेलमा निर्यातलाई डाउनलोड गर्ने लिङ्क प्राप्त गर्नुहुनेछ।

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
ne_NP: साइट प्रशासकलाई सूचित गरिएको छ। तपाईंको डेटा हटेपछि तपाईले ईमेल पुष्टिकरण प्राप्त गर्नुहुनेछ।

en: The site appears to be already initialized.
ne_NP: साइट पहिल्यै प्रारम्भ गरिएको देखिन्छ।

en: The site appears to be already uninitialized.
ne_NP: यो साइट पहिलेनै अनइनिसियलाइज गरिसकिएकेको जस्तो देखिन्छ।

en: The site character encoding.
ne_NP: साइट क्यारेक्टर सङ्केतन।

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
ne_NP: साइट सम्पादकलाई JavaScript चाहिन्छ। कृपया आफ्नो ब्राउजर सेटिङहरूमा JavaScript चल्ने बनाउनुहोस्।

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
ne_NP: साइटको स्वास्थ्य जाँचले तपाईंको वर्डप्रेसको कन्फ़िगरेशनको बारे र तपाईंको ध्यान चाहिने आइटमहरुको बारे महत्वपूर्ण जानकारी देखाउँदछ।

en: The site home URL.
ne_NP: साइट गृह युआरएल।

en: The site is already active.
ne_NP: यो साइट पहिले नै सक्रिय छ ।

en: The site language locale code.
ne_NP: साइट भाषाको स्थानीय लोकेल कोड।

en: The site tagline.
ne_NP: साइट ट्यागलाइन।

en: The site title.
ne_NP: साइट शीर्षक।

en: The site's runtime environment classification (can be one of these: production, staging, development, local).
ne_NP: साइटको रनटाइम वातावरण वर्गीकरण (यी मध्ये एक हुन सक्छ: production, staging, development, local)।

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
ne_NP: साइज गणना गर्न सकिएन। डाइरेक्टरी पहुँचयोग्य छैन। प्राय अमान्य अनुमतिहरूको कारण हुनसक्छ।

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
ne_NP: तल दिइएका आकारले मिडिया लाइब्रेरीमा तस्बिर थप गर्दा अधिकतम आयाम (पिक्सेलमा) प्रयोग गर्न निर्धारण गर्छ ।

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
ne_NP: यो स्लग &#8220;%s&#8221; अर्को शब्दको रुपमा पहिलै प्रयोग भइरहेको छ ।

en: The slug of the template to get the fallback for
ne_NP: फलब्याक प्राप्त गर्न टेम्प्लेटको स्लग

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
ne_NP: स्रोत URL र लक्षित URL एउटै ठाउँमा सक्दैन |

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
ne_NP: स्रोत URL सँग लक्षित URL पुग्ऩे लिंक छैन र त्यसैले स्रोतको रुपमा प्रयोग गर्न सकिंदैन ।

en: The source URL does not exist.
ne_NP: स्रोत URL अवस्थित छैन ।

en: The specified manifest file does not exist.
ne_NP: निर्दिष्ट म्यानिफेस्ट फाइल अवस्थित छैन।

en: The specified namespace could not be found.
ne_NP: तोकिएको नेमस्पेस भेटाउन सकिएन ।

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
ne_NP: उल्लेखित लक्ष युआरएललाई लक्षको रुपमा प्रयोग गर्न सकिंदैन । कि त यो अस्तित्वमा छैन वा यो पिंगब्याक-सक्षम स्रोत होइन ।

en: The specified target URL does not exist.
ne_NP: उल्लेखित लक्ष URL अवस्थित छैन ।

en: The star rating of the block.
ne_NP: ब्लक को स्टार रेटिंग।

en: The status of the test.
ne_NP: परीक्षणको स्थिति।

en: The style with the handle "%1$s" was enqueued with dependencies that are not registered: %2$s.
ne_NP: %1$s" ह्यान्डल भएको स्टाइल दर्ता नगरिएका निर्भरताहरूसहित इनक्यू गरियो: %2$s।

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
ne_NP: यस सिफारिस गरिएको गोपनीयता नीति सामग्री %s (वा पछिको) कार्य प्रयोग गरेर थपिनु पर्छ। कृपया क्रममा रहेको कागजातहरू हेर्नुहोस्।

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
ne_NP: यस सिफारिस गरिएको गोपनीयता नीति सामग्री %s (वा पछिको) कार्य प्रयोग गरेर wp-admin मा थपिनु पर्छ।

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
ne_NP: सिफारिस गरिएको गोपनीयता टेक्स्ट परिवर्तन भएको छ। कृपया <a href="%s">निर्देशन समिक्षा गर्नुहोस्</a> र गोपनीयता नीति अद्यावधिक गर्नुहोस्।

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
ne_NP: ट्याग क्लाउड विजेटलाई समर्थन गर्ने कुनै ट्याक्सोनोमी नभएकोले ट्याग क्लाउड प्रदर्शन गरिने छैन ।

en: The target attribute of the link element for this menu item.
ne_NP: यो मेनु अब्जेक्टको लागि लिङ्क एलिमेन्टको लक्ष्य विशेषता।

en: The template cannot be deleted.
ne_NP: टेम्प्लेट मेटाउन सकिएन।

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
ne_NP: हामीले तपाईंलाई आवश्यक पर्ने खण्डहरू सुझाव दिएका छौं l प्रत्येक खण्ड शीर्षक अन्तर्गत तपाईंले उपलब्ध गराउनु पर्ने जानकारीको छोटो सारांश पाउनुहुनेछ, जसले तपाईंलाई सुरु गर्न मद्दत गर्नेछ। केही खण्डहरूमा सुझाव दिइएको नीति सामग्री समावेश छ, अरूलाई तपाईंको थिम र प्लगिनहरूबाट जानकारीको साथ पूरा गर्नुपर्नेछ।

en: The template has already been deleted.
ne_NP: यो टेम्प्लेट पहिले नै मेटिसकेको छ।

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
ne_NP: सिर्जना गरिएको टेम्प्लेटको लागि टेम्प्लेट उपसर्ग। यो मुख्य टेम्प्लेट प्रकार निकाल्न प्रयोग गरिन्छ, उदाहरणका लागि। 'वर्गीकरण-पुस्तकहरू' मा 'वर्गीकरण' निकाल्छ

en: The template_lock associated with the post type, or false if none.
ne_NP: पोस्ट प्रकारसँग सम्बद्ध template_lock, वा नभए false।

en: The temporary backup directory exists but is not writable
ne_NP: अस्थायी जगेडा डाइरेक्टरी अवस्थित छ तर लेख्न योग्य छैन

en: The term cannot be deleted.
ne_NP: टर्म मेट्न सकिदैन ।

en: The term name cannot be empty.
ne_NP: यो शब्दको नाम खाली हुन सक्दैन ।

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
ne_NP: %s ट्याक्सोनोमीको अब्जेक्टमा तोकिएको टर्महरु ।

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
ne_NP: %s ट्याक्सोनोमीको पोस्टमा तोकिएको टर्महरु ।

en: The text is visible when enabled from the parent Social Icons block.
ne_NP: प्यारेन्ट सोसियल आइकन्स ब्लकबाट सक्षम गरिएपछि पाठ दृश्यमान हुन्छ।

en: The theme author's name, as found in the theme header.
ne_NP: थिम हेडरमा फेला परेको थिम लेखकको नाम।

en: The theme author.
ne_NP: थिम लेखक |

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
ne_NP: पूर्वावलोकन भइरहेको थिम पूर्ण रूपमा अन्तरक्रियात्मक छ &mdash; थिमले पोष्टहरू, अभिलेखहरू, र अन्य पृष्ठ टेम्प्लेटहरू कसरी ह्यान्डल गर्छ भनेर हेर्न विभिन्न पृष्ठहरूमा नेभिगेट गर्नुहोस्। पूर्वावलोकन गरिएको थिमले समर्थन गर्दछ कुन थिम फिचरहरूको आधारमा सेटिङहरू फरक हुन सक्छन्। नयाँ सेटिङहरू स्वीकार गर्न र थिमलाई एकै चरणमा सक्रिय गर्न, सक्रिय गर्नुहोस् र क्लिक गर्नुहोस्। मेनु माथिको प्रकाशित बटन।

en: The theme cannot be updated due to the following:
ne_NP: निम्न कारण थिम अपडेट गर्न सकिदैन:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
ne_NP: यो थीमले आफुलाई आफ्नै मूल थीमको रूपमा परिभाषित गर्छ। कृपया यसको %s हेडर जाँच गर्नुहोस्।

en: The theme description, as found in the theme header.
ne_NP: थिम विवरण, थिम हेडरमा फेला परेको रूपमा।

en: The theme description, transformed for display.
ne_NP: थिमको विवरण, प्रदर्शनको लागी रूपान्तरित।

en: The theme file to use to display the post.
ne_NP: पोस्ट देखाउन प्रयोग गरिने थिम फाइल ।

en: The theme identifier
ne_NP: थिम पहिचानकर्ता

en: The theme is missing the %s stylesheet.
ne_NP: थिममा %s स्टाइलसिट छैन ।

en: The theme name, as found in the theme header.
ne_NP: थिमको नाम, थिम हेडरमा फेला परेको रूपमा।

en: The theme name, transformed for display.
ne_NP: थिमको नाम, प्रदर्शनको लागी रूपान्तरित।

en: The theme tags, as found in the theme header.
ne_NP: थिम हेडरमा फेला परेका थिम ट्यागहरू।

en: The theme tags, transformed for display.
ne_NP:  थिम ट्यागहरू, प्रदर्शनको लागि रूपान्तरित।

en: The theme you are currently using does not support this screen.
ne_NP: तपाईंले हाल प्रयोग गरिरहनुभएको थिमले यो स्क्रिनलाई समर्थन गर्दैन।

en: The theme's current version.
ne_NP: थिमको हाल संस्करण

en: The theme's screenshot URL.
ne_NP: थिमको स्क्रिनसट युआरएल।

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
ne_NP: थिमको स्टाइलसिट। यसले विषयवस्तुलाई विशिष्ट रूपमा पहिचान गर्छ।

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
ne_NP: थिम टेम्प्लेट। यदि यो चाइल्ड थिम हो भने, यसले प्यारेन्ट थिम जनाउँछ, अन्यथा यो थिम स्टाइलसिट जस्तै हो।

en: The theme's text domain.
ne_NP: थिमको टेक्स्ट डोमेन।

en: The themes directory
ne_NP: थिमहरुको डाइरेक्टरी

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
ne_NP: तपाईंले राख्नु भएको समरक्षेत्र अमान्य छ । कृपया मान्य समयक्षेत्र छान्नुहोस् ।

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
ne_NP: शीर्षक क्षेत्र र ठूलो पोस्ट सम्पादन क्षेत्र ठाउँमा निश्चित छन्, तर तपाईं ड्रयाग र ड्रप प्रयोग गरेर सबै अन्य बक्से रिपोजिसन गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईं पनि कम वा प्रत्येक बक्स को शीर्षक पट्टी क्लिक गरेर तिनीहरूलाई विस्तार गर्न सक्नुहुन्छ। थप बक्से (अंश, ट्रयाकब्याक, कस्टम फिल्ड, छलफल, स्लग, लेखक पठाउनुहोस्) नलुकाउन वा यो स्क्रिन लागि 1- वा 2-स्तम्भ लेआउट चयन गर्न पर्दा विकल्प ट्याब प्रयोग गर्नुहोस्।

en: The title for the object.
ne_NP: अब्जेक्टको लागि शीर्षक।

en: The title for the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारको लागि शीर्षक।

en: The title for the post.
ne_NP: पोस्टको लागि शीर्षक।

en: The title for the status.
ne_NP: स्टाटसको लागि शीर्षक।

en: The title for the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीको लागि शीर्षकमा।

en: The title is required when using a custom menu item type.
ne_NP: कस्ट्म मेनु आइटम प्रकार प्रयोग गर्दा शीर्षक आवश्यक छ।

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
ne_NP: उपकरणले प्रोफाइल डाटा र टिप्पणीहरू सहित, आपूर्ति गरिएको इमेल ठेगानाद्वारा वर्डप्रेसमा भण्डारण गरिएको डाटालाई सम्बद्ध गर्दछ।

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
ne_NP: मूल रूपमा प्रतिनिधित्व गरिएको अब्जेक्टको प्रकार, जस्तै "वर्ग", "पोस्ट", वा "एट्याचमेन्ट"।

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
ne_NP: विजेटको प्रकार। विजेट प्रकार अन्त बिन्दुमा आईडीको अनुरूप गर्नुहोस् ।

en: The unique and machine-readable name.
ne_NP: अद्वितीय र मेशिनले पढ्न योग्य नाम।

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
ne_NP: नेभिगेसन मेनुको लागि अद्वितीय पहिचानकर्ता।

en: The unique identifier for the application password.
ne_NP: एप्लिकेसन पासवर्ड यूनिक आइडेन्टिफायर।

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
ne_NP: केही फाइलहरू प्रतिलिपि नभएकोले अद्यावधिक स्थापना गर्न सकिएन । यो सामान्यतया असंगत फाइल अनुमतिको कारणले हुन्छ ।

en: The update for '%s' contained a fatal error. The previously installed version could not be restored.
ne_NP: '%s' को लागि अद्यावधिकमा एउटा घातक त्रुटि थियो। पहिले स्थापित संस्करण पुनर्स्थापित गर्न सकिएन।

en: The update for '%s' contained a fatal error. The previously installed version has been restored.
ne_NP: '%s' को लागि अद्यावधिकमा एउटा घातक त्रुटि थियो। पहिले स्थापित संस्करण पुनर्स्थापित गरिएको छ।

en: The update of %s failed.
ne_NP: %s को अद्यावधिक असफल भयो ।

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ne_NP: अद्यावधिक प्रक्रिया सुरु हुँदैछ। केही होस्टहरूमा यो प्रक्रियाले केहि समय लिन सक्छ, त्यसैले कृपया धैर्य गर्नुहोस् ।

en: The upgrade directory cannot be created
ne_NP: अपग्रेड डाइरेक्टरी सिर्जना गर्न सकिँदैन

en: The upgrade directory exists but is not writable
ne_NP: अपग्रेड डाइरेक्टरी अवस्थित छ तर त्यसमा लेख्न योग्य छैन

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
ne_NP: अपलोड गरिएको फाइलको म्याद सकिएको छ। कृपया ब्याक जानुहोस् र यसलाई फेरि अपलोड गर्नुहोस्।

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
ne_NP: अपलोड गरिएको फाइल मान्य छवि हैन । फेरि प्रयास गर्नुहोस ।

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ne_NP: अपलोड गरिएको फाइल आंशिक मात्र अपलोड भएको थियो।

en: The uploads directory
ne_NP: अप्लोडहरुकाे डाइरेक्टरी

en: The uri for the theme's stylesheet directory.
ne_NP: थिमको स्टाइलसिट डाइरेक्टरीको यूआरआई।

en: The uri for the theme's template directory. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet directory.
ne_NP: थिमको टेम्प्लेट डाइरेक्टरीका लागि युआरआई। यदि यो चाइल्ड थिम हो भने, यो प्यारेन्ट थिमलाई जनाउँछ, अन्यथा यो थिमको स्टाइलसिट डाइरेक्टरीकै जस्तै हुन्छ।

en: The url is required when using a custom menu item type.
ne_NP: कस्ट्म मेनु आइटम प्रकार प्रयोग गर्दा युआरएल  आवश्यक छ।

en: The user ID.
ne_NP: प्रयोगकर्ता आईडी।

en: The user cannot be deleted.
ne_NP: प्रयोगकर्ता मेटाउन सकिएन।

en: The user is already active.
ne_NP: यी प्रयोगकर्ता पहिले नै सक्रिय छन् ।

en: The value "%s" is not a valid ID for a speculation rule.
ne_NP: अनुमान नियमको लागि "%s" मान मान्य आइडी होइन।

en: The value "%s" is not a valid eagerness for a speculation rule.
ne_NP: "%s" मान अनुमान नियमको लागि मान्य उत्सुकता होइन।

en: The value "%s" is not a valid source for a speculation rule.
ne_NP: अनुमान नियमको लागि "%s" मान मान्य स्रोत होइन।

en: The value "%s" is not a valid speculation rules mode.
ne_NP: मान "%s" मान्य अनुमान नियम मोड होइन।

en: The value for "%1$s" must be an array for the "%2$s" script.
ne_NP: "%2$s" स्क्रिप्टका लागि "%1$s" को मान एरे हुनुपर्छ।

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
ne_NP: मान, %1$s, लाई या त %2$s द्वारा सक्षम गरियो या त तपाईंको कन्फ़िगरेशन फाइलमा थपियो। यसले तपाईंको साइटको फ्रन्ट एन्डमा त्रुटिहरुलाई देखाउनेछ।

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
ne_NP: यस वेबसाइटको कन्फ़िगरेशन फाइलमा %s मान थपिएको छ। यसको अर्थ साइटमा भएका कुनै पनि त्रुटिहरु एक फाइलमा लेखिनेछन् जुन सामान्य प्रयोगकर्ताहरुको लागि उपलब्ध हुने सम्भावना छ।

en: The visibility settings for the post type.
ne_NP: पोस्ट प्रकारको लागि दृश्यता सेटिङहरू।

en: The visibility settings for the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीको दृश्यता सेटिङहरु।

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
ne_NP: तपाईँले प्रयोग गरिरहनु भएको यन्त्रको ब्राउजरबाट फाईलहरू अपलोड गर्न मिल्दैन । बरु त्यसको सट्टा तपाईँले <a href="%s">त्यो यन्त्रको मूल प्रोग्राम</a> प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ होला ।

en: The web server cannot generate responsive image sizes for this image. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
ne_NP: वेब सर्भरले यो छविको लागि उत्तरदायी छवि आकारहरू उत्पन्न गर्न सकेन। अपलोड गर्नु अघि यसलाई JPEG वा PNG मा रूपान्तरण गर्नुहोस्।

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
ne_NP: थिम हेडरमा फेला परेको थिम लेखकको वेबसाइट।

en: The website of the theme author, transformed for display.
ne_NP: थिम लेखकको वेबसाइट, प्रदर्शनको लागी रूपान्तरित।

en: The website of the theme author.
ne_NP: थिम लेखकको वेबसाइट।

en: The widget type id.
ne_NP: विजेट प्रकार आईडी।

en: The wp-content directory
ne_NP: wp-content डाइरेक्टरी

en: The wren<br>Earns his living<br>Noiselessly.
ne_NP: Wren <br> आफ्नो जीविका कमाउँछ <br>कोलाहल नगरी।

en: Theme
ne_NP: थिम

en: Theme & Plugins
ne_NP: थिम तथा प्लगिनहरु

en: Theme Colors
ne_NP: थिमको रंगहरू

en: Theme Details
ne_NP: थिम विवरणहरु

en: Theme File Editor
ne_NP: थिम फाइल सम्पादक

en: Theme Gradients
ne_NP: थिम ग्रेडियन्टहरू

en: Theme Options
ne_NP: थिम विकल्पहरु

en: Theme Versions
ne_NP: थिम संस्करणहरु

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
ne_NP: थिम पुन: सुरु गर्न सकिएन किनभने यसले <strong>घातक त्रुटि</strong> ट्रिगर गर्‍यो।

en: Theme deleted.
ne_NP: थिम मेटियो ।

en: Theme directory location
ne_NP: थिम डाइरेक्टरी स्थान

en: Theme downgrade failed.
ne_NP: थिम डाउनग्रेड असफल भयो।

en: Theme downgraded successfully.
ne_NP: थिम सफलतापूर्वक डाउनग्रेड गरियो।

en: Theme features
ne_NP: थिमको विशेषताहरु

en: Theme file exists.
ne_NP: थीम फाइल अवस्थित छ।

en: Theme identifier for the template.
ne_NP: टेम्पलेटको लागि थीम पहिचानकर्ता।

en: Theme installation failed.
ne_NP: थिम स्थापना असफल भयो।

en: Theme installed successfully.
ne_NP: थिम सफलतापूर्वक स्थापित गरियो ।

en: Theme name
ne_NP: थिमको नाम

en: Theme not found.
ne_NP: थीम भेटिएन।

en: Theme resumed.
ne_NP: थिम पुन: शुरु भयो।

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
ne_NP: १२३ मेन स्ट्रिट

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
ne_NP: एक गृहपृष्ठ खण्ड

[ctx: Theme starter content]
en: About
ne_NP: बारे

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
ne_NP: साइटको बारेमा

[ctx: Theme starter content]
en: Address
ne_NP: ठेगाना

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
ne_NP: अभिलेख

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
ne_NP: ब्लग

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
ne_NP: पात्रो

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
ne_NP: वर्गहरु

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
ne_NP: सम्पर्क

[ctx: Theme starter content]
en: Email
ne_NP: इमेल

[ctx: Theme starter content]
en: Facebook
ne_NP: फेसबुक

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
ne_NP: हामीलाई खोज्नुस

[ctx: Theme starter content]
en: Foursquare
ne_NP: फोरस्क्वायर

[ctx: Theme starter content]
en: GitHub
ne_NP: गिटहब

[ctx: Theme starter content]
en: Home
ne_NP: घर

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
ne_NP: घण्टा

[ctx: Theme starter content]
en: Instagram
ne_NP: इन्स्टाग्राम

[ctx: Theme starter content]
en: LinkedIn
ne_NP: लिंक्डइन

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
ne_NP: मेटा

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
ne_NP: सोमवार&mdash;शुक्रवार: ९:००एएम&ndash;५:००पिएम

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
ne_NP: न्यूयोर्क, एनवाई १०००१

[ctx: Theme starter content]
en: News
ne_NP: समाचार

[ctx: Theme starter content]
en: Pinterest
ne_NP: पिन्टरेस्ट

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
ne_NP: हालसालैको टिप्पणीहरू

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
ne_NP: हालसालैको पोस्टहरू

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
ne_NP: शनिबार &amp; आइतबार: ११:००एएम&ndash;३:००पिएम

[ctx: Theme starter content]
en: Search
ne_NP: खोज

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
ne_NP: यो केही आधारभूत सम्पर्क जानकारी, जस्तै ठेगाना र फोन नम्बर भएको एउटा पृष्ठ हो। तपाईं सम्पर्क फारम थप्न 	प्लगिन पनि प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ।

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
ne_NP: यो एउटा गृहपृष्ठ अंशको एक उदाहरण हो। तपाईँका पछिल्ला ब्लग पोष्टहरू भएको पोष्ट सहित गृहपृष्ठ अंश, गृहपृष्ठ आफैँ बाहेको जुनसुकै पृष्ठ पनि हुन सक्छ ।

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
ne_NP: आफैलाई र आफ्नो साइटलाई परिचय दिने वा केही श्रेय समावेश गर्ने यो राम्रो स्थान हुनसक्छ।

[ctx: Theme starter content]
en: Twitter
ne_NP: ट्विटर

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
ne_NP: तपाईंलाई आफ्नो वेब्साइटमा स्वागत छ । यो तपाईंको गृहपृस्ट हो, जहाँ पहिलो चोटी भ्रमण गर्ने प्राय भ्रमणकर्ताहरुले देख्ने छन ।

[ctx: Theme starter content]
en: Yelp
ne_NP: एल्प

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
ne_NP: तपाई एक कलाकार हुनुपर्छ जो स्वयं र स्वयंको कार्यको परिचय दिन चाहन्छ या तपाईको व्यापार  विषेक कार्यको वर्णन दिने हुनुपर्छ।

[ctx: Theme starter content]
en: YouTube
ne_NP: युट्युब

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
ne_NP: थिमको अस्थायी जगेडा डाइरेक्टरी अवस्थित छ तर लेख्न योग्य छैन

en: Theme will be auto-updated.
ne_NP: थिम स्वत: अद्यावधिक हुनेछ।

en: Theme will no longer be auto-updated.
ne_NP: थिम अब स्वत: अद्यावधिक हुने छैन।

en: Theme without %s
ne_NP: %s बिनाको थिम

en: Themes
ne_NP: विषयवस्तुहरु

en: Themes %s
ne_NP: थिमहरु %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
ne_NP: थिमहरुले तपाईंको साइटमा रुप र अनुभव थप्दछन्। तपाईंको ब्रान्डलाई एकरुप दिन र तपाईंको साइटलाई सुरक्षित राख्न, थिमहरुलाई नवीनतम रूपमा राख्न आवश्यक छ।

en: Themes directory location
ne_NP: थिमहरुको डाइरेक्टरी स्थान

en: Themes directory size
ne_NP: थिम डाइरेक्टरी साइज

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
ne_NP: प्लागिन र थिम स्वत: अपडेट हुन कुनै समस्याहरू छैनन् जस्तो देखिन्छ।

en: There are no associated subtitles.
ne_NP: यहाँ कुनै सम्मिलित उपशीर्षक भेटिएन ।

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
ne_NP: अहिले %1$s नजिकै कुनै कार्यक्रम छैन । के तपाईं <a href="%2$s">कार्यक्रम आयोजना गर्न</a> चाहनु हुन्छ ?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
ne_NP: तपाईंको नजिक कुनै कार्यक्रम तय गरिएको छैन। के तपाईं <a href="%s">आयोजना गर्न</a> चाहनुहुन्छ?

en: There are no options for this widget.
ne_NP: यो विजेटको लागि कुनै पनि विकल्पहरु छैनन् ।

en: There are no pages.
ne_NP: कुनै पनि पृष्ठहरु छैनन् ।

en: There are no valid users selected for deletion.
ne_NP: मेटाउनको लागि कुनै मान्य प्रयोगकर्ताहरु छैनन् ।

en: There are no valid users selected for removal.
ne_NP: हटाउनका लागि त्यहाँ कुनै मान्य प्रयोगकर्ता छानिएको छैन ।

en: There are no widgets available.
ne_NP: कुनै पनि विजेट उपलब्ध छैनन्।

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
ne_NP: त्यहाँ केही अमान्य मेनु आइटमहरु छन् । कृपया जाँच गर्नुहोस् वा मेटाउनुहोस् ।

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
ne_NP: केही बचत नगरिएका परिवर्तनहरु छन् जुन हराउनेछन् । अगाढी बढ्नको लागि 'ठीक छ', ईमेज एडिटरमा फर्किनको लागि 'रद्द गर्नुहोस' क्लिक गर्नुहोस् ।

en: There does not seem to be any new mail.
ne_NP: यहाँ कुनै नयाँ चिट्ठी छैन जस्तो छ ।

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
ne_NP: त्यहाँ %s फाइल भएको देखिँदैन। स्थापना जारी राख्न सक्नु अघि यो आवश्यक छ।

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
ne_NP: यो वेबसाइटमा एक महत्वपूर्ण त्रुटि भएको छ, रिकभरी मोडमा राखिंदै छ। अधिक जानकारीको लागी कृपया थिम र प्लगइन स्क्रीन जाँच गर्नुहोस्। यदि तपाइँले भर्खरै कुनै थिम वा प्लगइन स्थापना वा अपडेट गर्नुभएको हो भने पहिले सान्दर्भिक पृष्ठ जाँच गर्नुहोस्।

en: There has been a critical error on this website.
ne_NP: यस वेबसाइटमा महत्वपूर्ण त्रुटि भएको छ।

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
ne_NP: यस वेबसाइटमा एक गम्भीर त्रुटि भएको छ। कृपया निर्देशनहरूको लागि आफ्ना साइट प्रशासक इमेल इन्बक्स जाँच गर्नुहोस्। यदि तपाईंसँग समस्याहरू जारी रहन्छन् भने, कृपया <a href="%s">सहायता फोरमहरू</a> प्रयास गर्नुहोस्।

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
ne_NP: यस वेबसाइटमा एउटा महत्वपूर्ण त्रुटि भएको छ। कृपया आफ्नो साइट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुहोस्, र थप सहायताको लागि उनीहरूलाई यो त्रुटिको बारेमा सूचित गर्नुहोस्।

en: There has been an error cropping your image.
ne_NP: तपाईको तस्वीर छाँट्ने क्रममा त्रुति भएको छ ।

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
ne_NP[0]: त्यहाँ %d गल्ती भए जुन सेभ गर्नुभन्दा अघाडी मिल्नै पर्छ ।
ne_NP[1]: त्यहाँ %d गल्तीहरू भए जुन सेभ गर्नुभन्दा अघाडी मिल्नै पर्छ ।

en: There is <strong>%d site change</strong> waiting to be saved. | There are <strong>%d site changes</strong> waiting to be saved.
ne_NP[0]: <strong>%d साइट परिवर्तन</strong> बचत गर्न प्रतीक्षा गर्दै छ।
ne_NP[1]: <strong>%d साइट परिवर्तनहरू</strong> बचत गर्न प्रतीक्षा गर्दै छ।

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
ne_NP: त्यहाँ तपाईले पूर्वावलोकन गर्दै हुनुभएको भन्दा अझ भर्खर स्वत: बचत गरिएका तपाईंको परिवर्तनहरू छन् । <a href="%s"> स्वत: बचत पुनर्स्थापित गर्नुहोस् </a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
ne_NP: त्यहाँ एक नयाँ प्रकारको वर्डप्रेस थिम छ, जसलाई ब्लक थिम भनिन्छ जसले ब्लक र स्टाइल प्रयोग गरि तपाईले चाहेको साइट निर्माण गर्न दिन्छ।

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
ne_NP: %1$s को नयाँ संस्करण उपलब्ध छ तर त्यो तपाईंको PHP को संस्करणसित काम गर्दैन। <a href="%2$s" %3$s>संस्करण %4$s विवरण हेर्नुहोस</a> वा  <a href="%5$s">PHP अप्डेटबारे थप जान्नुहोस</a>।

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
ne_NP: %1$s को एउटा नयाँ संस्करण उपलब्ध छ। <a href="%2$s" %3$s>%4$s संस्करण को विवरण यहाँ हेर्नुहोस् </a> अथवा <a href="%5$s" %6$s>अहिले अद्यावधिक गर्नुहोस्</a>।

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
ne_NP: त्यहाँ नयाँ संस्करण %1$s उपलब्ध छ । <a href="%2$s" %3$s> संस्करण %4$s विवरणहरु हेर्नुहोस् </a> ।

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
ne_NP: नयाँ संस्करण %1$s उपलब्ध छ । <a href="%2$s" %3$s>%4$s संस्करण विवरण हेनुहोस्</a> । <em> यो प्लगिनको लागि स्वचालित अद्यावधिक उपलब्ध छैन ।</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
ne_NP: यहाँ %s को नयाँ संस्करण उपलब्ध छ, तर यसले तपाईंको PHP को संस्करणसँग काम गर्दैन।

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
ne_NP: %s को नयाँ संस्करण उपलब्ध छ, तर यसले तपाइँको वर्डप्रेसको संस्करणसँग काम गर्दैन।

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
ne_NP: %s को नयाँ संस्करण उपलब्ध छ, तर यसले तपाइँको वर्डप्रेस र PHP को संस्करणहरूसँग काम गर्दैन।

en: There is a pending change of the admin email to %s.
ne_NP: %s मा प्रशासनिक इमेलको विचाराधिन परिवर्तन बाँकी रहेको छ।

en: There is a pending change of your email to %s.
ne_NP: तपाईको %s मा इमेल परिवर्तन विचाराधिन रहेको छ।

en: There is a revision of this post that is more recent.
ne_NP: यस लेखलाई पुनरावलोकन गरि निकालिएको अझै नयाँ लेख छ ।

en: There is already a ping from that URL for this post.
ne_NP: यस पोष्टको लागि त्यो युआरएल बाट पहिले नै पिंग आएको छ।

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.
ne_NP: त्यहाँ यो पोष्टको अटोसेभ छ जुन तलको संस्करण भन्दा अझ नयाँ छ।

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
ne_NP: यो पोस्टको तलको संस्करण भन्दा नयाँ स्वत: बचत छ । <a href="%s">स्वत: बचत हेर्नुहोस्</a>

en: There is an error with your CSS structure.
ne_NP: तपाईंको सि, एस्. एस्. संरचनामा त्रुटि छ।

en: There is no autosave revision for this post.
ne_NP: यस लेखको कुनै पनि अटोसेभ संशोधन अवस्थित छैन।

en: There is no autosave revision for this template.
ne_NP: यस टेम्प्लेटको लागि कुनै स्वत: बचत संशोधन छैन।

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ne_NP: यो सुरक्षित लेख भएकोले यसको कुनै सारांश छैन ।

en: There is no poster image currently selected
ne_NP: हाल कुनै पोष्टर तस्बिर चयन गरिएको छैन

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
ne_NP[0]: त्यहाँ %d ग्राहक क्यासिङ प्रतिक्रिया हेडर पत्ता लाग्यो:
ne_NP[1]: त्यहाँ %d ग्राहक क्यासिङ प्रतिक्रिया हेडरहरू फेला परेका थिए:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
ne_NP: विन्यासमा त्रुटि भएको छ । कृपया सर्भर प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुहोस् ।

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
ne_NP: यहाँ प्रमाणीकरण समस्या देखिएको छ। कृपया पुन: लोड गरी फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: There was an error installing fonts.
ne_NP: फन्टहरू स्थापना गर्दा त्रुटि भयो।

en: There was an error submitting your form.
ne_NP: तपाईंको फारम दर्ताहुने क्रममा त्रुटि सृजना भएको छ।

en: There was an error uninstalling the font family.
ne_NP: फन्ट परिवार अनइन्स्टल गर्ने क्रममा त्रुटि भयो।

en: There was an error updating the font family. %s
ne_NP: फन्ट परिवार अपडेट गर्दा त्रुटि भयो। %s

en: There&#8217;s no content to show here yet.
ne_NP: यहाँ देखाउनको लागी कुनै सामग्री छैन।

en: These blocks are editable using overrides.
ne_NP: यी ब्लकहरू ओभरराइडहरू प्रयोग गरेर सम्पादन योग्य छन्।

en: These changes will affect your whole site.
ne_NP: यो परिवर्तनहरुले तपाईंको पुरै साइटलाई असर गर्नेछ ।

en: These plugins are now up to date:
ne_NP: यी प्लगिनहरू अहिले नवीनतम संस्करणमा छन्:

en: These plugins cannot be activated because their requirements are invalid.
ne_NP: यी प्लगिनहरूका आवश्यकताहरू अमान्य भएकाले तिनीहरू सक्रिय गर्न सकिँदैनन्।

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
ne_NP: यी सेटिङहरुले वर्डप्रेसका भागहरु कहाँ र कसरी लोड गरिने बारे परिवर्तन गर्दछन्।

en: These settings may be overridden for individual articles.
ne_NP: यी सेटिङहरू प्रत्येक लेखहरुको लागि अधिरोहण हुन सक्छ।

en: These styles are already applied to your site.
ne_NP: यी स्टाइलहरू पहिले नै तपाईंको साइटमा लागू गरिएका छन्।

en: These themes are now up to date:
ne_NP: यी विषयवस्तुहरू अब अद्यावधिक छन्:

en: These themes failed to update:
ne_NP: यी थिमहरुको अद्यावधिक गर्न असफल भयो:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
ne_NP: यि अद्वितीय प्रमाणीकरण कुञ्जीहरु पनि तपाईंको %s फाइलमा छुटेको छ ।

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
ne_NP: यी वेबसाइटहरूले तपाईंको बारेमा डेटा सङ्कलन गर्न, कुकीहरू प्रयोग गर्न, थप तेस्रो-पक्ष ट्र्याकिङ इम्बेड गर्न, र इम्बेडेड सामग्रीसँगको तपाईंको अन्तरक्रियालाई निगरानी गर्न सक्छ, यदि तपाईंसँग खाता छ र त्यस वेबसाइटमा लग इन हुनुहुन्छ भने इम्बेडेड सामग्रीसँगको तपाईंको अन्तरक्रिया ट्र्याकिङ सहित।

en: They also show up as sub-items in the default navigation menu. <a>Learn more.</a>
ne_NP: तिनीहरू पूर्वनिर्धारित नेभिगेसन मेनुमा उप-वस्तुहरूको रूपमा पनि देखा पर्छन्। <a>थप जान्नुहोस्।</a>

en: Thimbu
ne_NP: थिम्बु

en: Thimphu
ne_NP: थिम्पू

en: This %1$s is editable using the "%2$s" override.
ne_NP: यो %1$s लाई "%2$s" ओभरराइड प्रयोग गरेर सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: This Navigation Menu displays your website's pages. Editing it will enable you to add, delete, or reorder pages. However, new pages will no longer be added automatically.
ne_NP: यो नेभिगेसन मेनुले तपाईँको वेबसाइटका पृष्ठहरू देखाउँछ। यसलाई सम्पादन गर्नुहोस् भने तपाईँले पृष्ठहरू थप्नु, मेटाउनु वा पुन: क्रमबद्ध गर्नु सक्नुहुन्छ। तर, नयाँ पृष्ठहरू स्वतः थपिँदैनन्।

en: This Navigation Menu is empty.
ne_NP: यो नेभिगेसन मेनु खाली छ।

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
ne_NP: तपाइँको सामग्री खोज इन्जिनको लागी अधिक देखिने बनाउनको लागी यो XML साइटम्याप वर्डप्रेस द्वारा उत्पन्न गरीएको छ ।

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
ne_NP: यो ठेगाना व्यवस्थापक उद्देश्य लागि प्रयोग गरिन्छ, जस्तै नयाँ प्रयोगकर्ता सूचना ।

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ne_NP: यो ठेगाना प्रशासन उद्देश्यका लागि प्रयोग गरिन्छ। यदि तपाई यसलाई परिवर्तन गर्नुहुन्छ भने, हामी तपाईलाई  तपाईको नयाँ ठेगानामा यो पुष्टि गर्नको लागि ईमेल पठाउनेछौं। <strong>नयाँ ठेगाना पुष्टि नभएसम्म सक्रिय हुनेछैन।</strong>

en: This block allows overrides. Changing the name can cause problems with content entered into instances of this pattern.
ne_NP: यस ब्लकले अधिलेखनहरू अनुमति दिन्छ। नाम परिवर्तन गर्दा यो प्याटर्नका उदाहरणहरूमा प्रविष्ट गरिएको सामग्रीसँग समस्या उत्पन्न हुन सक्छ।

en: This block can only be used once.
ne_NP: यो ब्लक मात्र एक पटक प्रयोग गर्न सकिन्छ।

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
ne_NP: यो ब्लकले त्रुटिको सामना गरेको छ र पूर्वावलोकन हुन सक्दैन।

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
ne_NP: यो ब्लक यस म्यापिङको किको रुपमा प्रयोग गरिएको ब्लक प्रकारहरुमा स्वचालित रुपमा सम्बन्धित मानद्वारा दिइएको सापेक्ष स्थितिमा सम्मिलित गरिन्छ।

en: This block is locked.
ne_NP: यो ब्लक लक गरिएको छ।

en: This block will display the excerpt.
ne_NP: यो ब्लकले अंश देखाउनेछ।

en: This category already exists.
ne_NP: यो वर्ग पहिले नै अस्तित्वमा छ ।

en: This category already exists. Please use a different name.
ne_NP: यो वर्ग पहिले नै अवस्थित छ। कृपया फरक नाम प्रयोग गर्नुहोस्।

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
ne_NP: यो वर्ग थप्न सकिँदैन । नाम परिवर्तन गरी फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: This change will affect other parts of your site that use this template.
ne_NP: यो परिवर्तनले यो टेम्प्लेट प्रयोग गर्ने तपाईंको साइटका अन्य भागहरूलाई असर गर्नेछ।

en: This change will affect your whole site.
ne_NP: यो परिवर्तन तपाईको सम्पूर्ण साइटमा देखिनेछ |

en: This color combination may be hard for people to read.
ne_NP: यस रंग संयोजन मानिसहरुको लागी पढ्न कठिन हुनसक्छ।

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a brighter background color and/or a darker %s.
ne_NP: यो रंग संयोजन मान्छेले पढ्नका लागी गाह्रो हुन सक्छ। एक पृष्ठभूमिमा उज्यालो रंग  र / वा अध्यारो  %s प्रयोग गरी प्रयास गर्नुहोस्।

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a darker background color and/or a brighter %s.
ne_NP: यो रंग संयोजनले मान्छेलाई पढ्न कठिन हुन सक्छ। गाढा पृष्ठभूमि भएको रङ र/वा चम्किलो %s  प्रयोग गरेर प्रयास गर्नुहोस् ।

en: This column count exceeds the recommended amount and may cause visual breakage.
ne_NP: यो कोलुमको गणना सिफारिस गरिएको संख्या भन्दा बढी छ र दृश्य विच्छेद हुन सक्छ।

en: This comment is already approved.
ne_NP: यो टिप्पणी पहिले नै अनुमोदित छ ।

en: This comment is already in the Trash.
ne_NP: यो प्रतिक्रिया पहिले नै रद्दीटोकरीमा छ ।

en: This comment is already marked as spam.
ne_NP: यो टिप्पणीलाई पहिले नै स्पाम चिनो लगाइएको छ ।

en: This comment is currently approved.
ne_NP: यो टिप्पणी हाल अनुमोदित छ ।

en: This comment is currently in the Trash.
ne_NP: यो टिप्पणी हाल रद्दीटोकरीमा छ ।

en: This comment is currently marked as spam.
ne_NP: यो टिप्पणीलाई हाल स्पाम चिनो लगाइएको छ ।

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
ne_NP: यो टिप्पणी रद्दीटोकरीमा छ। तपाईं यसलाई सम्पादन गर्न चाहनुहुन्छ भने कृपया रद्दीटोकरीमा बाहिर सार्नु होस् ।

en: This content is password protected.
ne_NP: यो सामग्री पासवर्डले सुरक्षित छ।

en: This content is password-protected. To view it, please enter the password below.
ne_NP: यो सामग्री पासवर्ड संरक्षित छ। हेर्नको लागि कृपया तल आफ्नो पासवर्ड हाल्नुहोस्।

en: This content was deleted by the author.
ne_NP: यो सामग्री लेखक द्वारा मेटाइएको थियो।

en: This controls the description which the user sees during checkout.
ne_NP: यसले विवरण नियन्त्रण गर्छ जो प्रयोगकर्ताले चेकआउट समयमा देख्नुहुन्छ।

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
ne_NP: यसको अर्थ WordPress.org सम्मको जडान असफल भैरहेको हुन सक्दछ।

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
ne_NP: यो जानकारी वर्डप्रेस मा सामान्य सुधार को लागि प्रयोग गरिन्छ, जसमा तपाइको आफ्नो साइटको नयाँ अपडेटहरुको स्वत:स्थापना बाट रोक्न सहयोग गर्छ । यो तथ्याङ्क गणना गर्न पनि प्रयोग गरिन्छ, जस्तै कि <a href="%s">WordPress.org तथ्याङ्क पृष्ठ </a> मा देखाईएको।

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
ne_NP: यो ड्राफ्ट तपाईंको <a href="%s">अप्रकाशित अनुकूलन परिवर्तनहरू</a> बाट आउँछ। तपाई सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ, तर अहिले प्रकाशित गर्न आवश्यक छैन। यो ती परिवर्तनहरूसँग स्वचालित रूपमा प्रकाशन गरिनेछ।

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ne_NP: यसको अर्थ यो हो कि या त तपाईको %1$s फाइल मा यूज़रनेम र पासवर्ड को जानकारी गलत छ या हामी %2$s मा डेटाबेस सर्भर संग सम्पर्क गर्न सकिरहेका छैनौ । यसको अर्थ यो हुनसक्छ कि तपाइको होस्टको डेटाबेस सर्भर डाउन छ ।

en: This email may be different from your personal email address.
ne_NP: यो ईमेल तपाइँको व्यक्तिगत ईमेल ठेगाना भन्दा फरक हुन सक्छ।

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
ne_NP: ब्राउजर रिसाइज हुँदा यो इम्बेडले यसको पहलू अनुपात सुरक्षित गर्न सक्दैन।

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
ne_NP: जब ब्राउजर रिसाइज गरिएको बेलामा इम्बेडले यसको पहलू अनुपात सुरक्षित गर्नेछ।

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ne_NP: यो सुविधाको लागी इनलाइन् फ्रेम (खाका) हरुको आवश्यकता पर्दछ । तपाईको आईफ्रेम बन्द गरिएको छ वा तपाईँको ब्राउजरले यसलाई साथ दिंएको छैन ।

en: This file cannot be processed by the web server.
ne_NP: यो फाइल वेब सर्भरद्वारा प्रशोधन गर्न सकिँदैन।

en: This file is empty. Please try another.
ne_NP: यो फाईल खाली छ । कृपया अर्को कोशिश गर्नुहोस् ।

en: This file is not an image. Please try another.
ne_NP: यो फाइल चित्र होईन । कृपया अर्को प्रयास गर्नुहोस् ।

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
ne_NP: यो फाईल केवल सिम्पलपी १.२.x. सँग पछाडि संगतताको लागि लोड भयो। कृपया भर्खरको सिम्पलपी संस्करणमा स्विच गर्ने विचार गर्नुहोस्।

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
ne_NP: यो फाईल अति ठूलो छ। फाइलहरू आकारमा %s KB भन्दा कम हुनुपर्दछ।

en: This file no longer needs to be included.
ne_NP: यो फाईल समाबेश गर्न अब जरूरी छैन ।

en: This form is not live-previewable.
ne_NP: यो फारम प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन गर्न योग्य छैन ।

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
ne_NP: वर्डप्रेस विस्तारित आरएसएस वा डब्लुएक्स्आर भनिने यो ढाँचामा तपाईंको पोष्टहरु, पृष्ठहरु, टिप्पणीहरू, कस्टम क्षेत्रहरू, वर्गहरु, र ट्यागहरु समावेश हुनेछ।

en: This function should not be called before the theme directory is registered.
ne_NP: थिम डाइरेक्टरी दर्ता हुनुभन्दा पहिले यो प्रकार्य कल गर्नु हुँदैन।

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
ne_NP: यो तस्बिर वेब ब्राउजरमा प्रदर्शन गर्न सकिँदैन। उत्कृष्ट नतिजाहरूको लागि अपलोड गर्नु अघि यसलाई JPEG मा रूपान्तरण गर्नुहोस्।

en: This image cannot be uploaded to your Media Library, but it can still be inserted as an external image.
ne_NP: यो तस्बिर तपाईंको मिडिया लाइब्रेरीमा अपलोड गर्न सकिँदैन, तर यसलाई अझै पनि बाह्य तस्बिरको रूपमा सम्मिलित गर्न सकिन्छ।

en: This image has an empty alt attribute
ne_NP: यो छविमा खाली alt विशेषता छ

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
ne_NP: यो छविमा खाली alt विशेषता छ; यसको फाईल नाम %s हो

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
ne_NP: यो एउटा उदाहरण पृष्ठ हो। यो ब्लग पोस्ट भन्दा फरक छ किन भने यो एउटा ठाउँमा मात्र रहन्छ र तपाईंको साइटको न्याभिगेसनमा (प्राय थिमहरुमा) देखा पर्दछ। अधिकांश मानिसहरु "हाम्रो बारेमा" पृष्ठबाट सुरुवात गर्दछन् जसले उनीहरुलाई सम्भावित साइट भ्रमणकर्ताहरुसित परिचय गराउंछ। त्यसले यो जस्तै केही भन्ला:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
ne_NP: यो अधिक्तम आकारभन्दा ठूलो भयो । कृपया अर्को प्रयास गर्नुहोला ।

en: This is the Content block, it will display all the blocks in any single post or page.
ne_NP: यो सामग्री ब्लक हो, यसले कुनै पोस्ट वा पृष्ठमा भएको सबै ब्लकहरुलाई प्रदर्शन गर्नेछ।

en: This is the short link.
ne_NP: यो छोटो लिंक हो ।

en: This item has already been deleted.
ne_NP: यो वस्तु पहिले नै हटाइएको छ ।

en: This link is not live-previewable.
ne_NP: यो लिङ्क प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन गर्न योग्य छैन ।

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ne_NP: यसको अर्थ यो हो  कि हाम्रो सम्पर्क %s डाटाबेस सर्भरबाट छुटेको छ । यसको अर्थ यो हुनसक्छ कि तपाइको होस्टको डेटाबेस सर्भर डाउन छ ।

en: This meta box is not compatible with the block editor.
ne_NP: यो मेटा बक्स बॉक्स ब्लक सम्पादकसँग मिल्दो छैन।

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
ne_NP: %s प्लगिनको यस मेटा बक्स, ब्लक सम्पादकसित अनुकुल छैन।

en: This notice was triggered by the %s handle.
ne_NP: यो सूचना %s ह्यान्डल द्वारा ट्रिगर गरिएको थियो।

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
ne_NP: यो पृष्ठले तपाईंको साइट सेटिङहरूमा प्रत्यक्ष पहुँचको अनुमति दिन्छ। तपाईं यहाँ चीजहरू तोड्न सक्नुहुन्छ। कृपया सावधान रहनुहोस्!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
ne_NP: यो पृष्ठले तपाईंलाई तपाईंको वर्डप्रेस वेबसाइटको कन्फिगरेसनको बारेमा सबै विवरण देखाउन सक्छ। गर्न सकिने कुनै सुधारका लागि <a href="%s">साइट स्वास्थ्य स्थिति</a> पृष्ठ हेर्नुहोस्।

en: This page is blank because the template is empty. You can reset or customize it in the Site Editor.
ne_NP: टेम्प्लेट खाली भएकाले यो पृष्ठ खाली छ। तपाईं साइट सम्पादकमा गएर यसलाई रिसेट वा अनुकूलन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: This page will show the latest posts.
ne_NP: यो पृष्ठले पछिल्ला पोस्टहरू देखाउनेछ।

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
ne_NP: पहिले देखि नै तपाईको साइटमा प्रकाशित सामग्रीको नेविगेशन मेनूको प्रबंधनकोलागि यस प्यानलको प्रयोग गरिन्छ। तपाई मेनू बनाउनु सक्नु हुन्छ र मौजूद सामग्रीकोलागि आइटम राख्न सक्नु हुन्छ जस्तो  कि पृष्ठ, पोस्ट, श्रेणिहरु, ट्याग, प्रारूप, या कस्टम लिंक।

en: This password reset request originated from the IP address %s.
ne_NP: यो पासवर्ड रिसेट अनुरोध आईपी ठेगाना %s बाट उत्पन्न भयो

en: This pattern cannot be edited.
ne_NP: यो प्याटर्नलाई सम्पादन गर्न सकिँदैन।

en: This personal data request has expired.
ne_NP: यो व्यक्तिगत डाटा अनुरोधको म्याद सकिएको छ।

en: This plugin is already installed.
ne_NP: यो प्लगिन पहिले नै स्थापित छ।

en: This post is already being edited
ne_NP: यो पोष्ट पहिले नै सम्पादन भैसकेको छ ।

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
ne_NP: यो पोष्ट तपाईको ब्राउजरमा ब्याकअप भइरहेको छ, केहि परेमा।

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ne_NP: यो लेखलाई पासवर्डद्वारा सुरक्षित गरिएको छ । टिप्पणीहरु हेर्नको लागी पासवर्ड हाल्‍नुहोस् ।

en: This post type (%s) does not support the author.
ne_NP: यो पोस्ट प्रकार (%s) ले लेखकलाई समर्थन गर्दैन।

en: This preview is unavailable in the editor.
ne_NP: यो पूर्वावलोकन सम्पादकमा उपलब्ध छैन ।

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
ne_NP: यो स्रोत तपाईंको वेब होस्ट द्वारा प्रदान गरिएको छ, र तपाईंको साइटको लागि निर्दिष्ट छ। थप जानकारीको लागि, <a href="%s" target="_blank"> आधिकारिक वर्डप्रेस दस्तावेज हेर्नुहोस् </a>।

en: This resulted in an error message: %s
ne_NP: त्रुटि सन्देशमा यो परिणाम देखायो: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
ne_NP: यो स्क्रिनले तपाईंलाई मिडिया लाइब्रेरीको फाइलको पांचवटा मेटाडाटा सम्पादन गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
ne_NP: यो स्क्रिनले तपाइँलाई तपाइँको साइटको हेल्थ डाइग्नोसिस प्राप्त गर्न अनुमति दिन्छ, र तपाइँको स्थापनाको स्थितिको एक समग्र मूल्याङ्कन प्रदर्शन गर्दछ।

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
ne_NP: यो स्क्रिनमा ति सेटिंगहरु छ जसले तपाइंको सामग्रीको प्रदर्शनमा प्रभाब पार्नेछ ।

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
ne_NP: यो स्क्रिनले तपाईंलाई आफ्नो गोपनीयता नीति लेख्न मद्दत गर्न सुझावहरू समावेश गर्दछ। यद्यपि, यी स्रोतहरूलाई सही रूपमा प्रयोग गर्ने, तपाईंको गोपनीयता नीतिद्वारा आवश्यक जानकारी उपलब्ध गराउने, र यस जानकारीलाई वर्तमान र सही राख्ने जिम्मेवारी तपाईंको हो।

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
ne_NP: यो स्क्रिन विश्वव्यापी रुपमा थिमले थपेका स्थानहरुमा मेनु तोक्न प्रयोग गरिन्छ।

en: This screen is used for managing your content revisions.
ne_NP: यो स्क्रिन तपाईंको सामग्री संशोधनहरु व्यवस्थापनको लागि प्रयोग गरिन्छ।

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
ne_NP: यो स्क्रीन तपाईंको स्थापना गरिएको थिमहरु व्यवस्थापन गर्न प्रयोग गरिन्छ । वर्डप्रेस स्थापनासँग समवेश गरिएको पूर्वनिर्धारित थिम(हरु) बाहेक्, थिमहरु तेस्रो पार्टीद्वरा डिजाइन र विकास गरिन्छ ।

en: This screen is used for managing your navigation menus.
ne_NP: यो स्क्रिन तपाईंको कस्टम नेभिगेसन मेनुहरु व्यवस्थापन गर्न प्रयोग गरिन्छ।

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
ne_NP: यो स्क्रिन तपाईंको थिमको हेडर खण्ड कस्टमाइज गर्न प्रयोग गरिन्छ।

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
ne_NP: यो स्क्रिनमा तपाईंले व्यक्तिगत डेटा निर्यातको लागि अनुरोधहरू व्यवस्थापन गर्न अनुमति दिन्छ।

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
ne_NP: यो स्क्रिन हो जहाँ तपाइँ व्यक्तिगत डेटा मेटाउन अनुरोधहरू व्यवस्थापन गर्नुहुन्छ।

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
ne_NP: यो स्क्रिन सबै अवस्थित प्रयोगकर्ताहरूले तपाईंको साइट सूची। साइट प्रशासक, सम्पादक, लेखक, योगदानकर्ता, वा सदस्यहरूले: प्रत्येक प्रयोगकर्ता पाँच परिभाषित भूमिकाको रूपमा साइट व्यवस्थापक द्वारा सेट को एक छ। तिनीहरूले भूमिका आधारित लग इन गर्दा प्रशासक भन्दा अन्य भूमिकाको संग प्रयोगकर्ता ड्यासबोर्डमा नेभिगेसन मा कम विकल्पहरू हेर्न हुनेछ।

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
ne_NP: यो स्क्रिनले तपाइंको सबै पोस्टहरुमा पहुँच दिलाउछ । तपाईं आफ्नो कार्यप्रवाह अनुरूप स्क्रिनमा प्रदर्शन कस्टमाइज गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
ne_NP: यो स्क्रिन तपाईंको पोष्ट / पृष्ठहरू टिप्पणीहरू र लिंक को व्यवस्थापन र प्रदर्शन नियन्त्रणका लागि धेरै विकल्प प्रदान गर्दछ। यति धेरै, वास्तवमा, तिनीहरू सबै यहाँ फिट छैन! :) प्रत्येक छलफल सेटिङ गर्छ के जानकारी प्राप्त गर्न कागजातमा लिंक प्रयोग गर्नुहोस्।

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
ne_NP: यो पर्दा यो नेटवर्क मा एक व्यक्ति प्रयोगकर्ता आफ्नो साइटहरु को सबै देखाउँछ, र पनि प्रयोगकर्ता प्राथमिक साइट सेट गर्न भनेर अनुमति दिन्छ। तिनीहरूले अगाडि अन्त त वा साइटको लागि ड्यासबोर्डमा जानुहोस् प्रत्येक साइट अन्तर्गत लिंक प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
ne_NP: यो साईडबार अहिले उपलब्ध छैन र तपाईंको साईटमा कतै नि देखिदैन । निष्कृय साईडबार पूर्ण रूपमा हटाउनको लागि हरेक विजेटहरु हटाउनुहोस ।

en: This site does not support post thumbnails on attachments with MIME type %s.
ne_NP: यो साइटले MIME प्रकार %s भएका अट्याचमेन्टमा पोस्ट थम्बनेलहरू समर्थन गर्दैन।

en: This site has been archived or suspended.
ne_NP: यो साइट संग्रहित वा निलम्बित गरिएको छ ।

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
ne_NP: यो साइट अहिलेसम्म सक्रिय गरिएको छैन । यदि तपाईँलाई साइट सक्रिय गर्न समस्या आइरहेको छ भने , कृपया %s लाई सम्पर्क गर्नुहोस् ।

en: This site is no longer available.
ne_NP: यो साईट अबदेखि उपलब्ध छैन ।

en: This taxonomy is not hierarchical.
ne_NP: यो पदानुक्रमित वर्गीकरण होइन ।

en: This template is not revertable.
ne_NP: यो टेम्प्लेट उल्टाउन मिल्दैन।

en: This template will be used only for the specific item chosen.
ne_NP: यो टेम्प्लेट रोजिएको विशिष्ट वस्तुको लागि मात्र प्रयोग गरिनेछ।

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
ne_NP: यो पाठ टेम्प्लेटले तपाईंलाई तपाईंको वेब साइटको गोपनीयता नीति सिर्जना गर्न मद्दत गर्दछ।

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
ne_NP: यो थिमले भिडियो हेडर यो पृष्ठमा समर्थन गर्दैन । मुखपृष्ठ या अरु कुनै पृष्ठ जसले भिडियो हेडर समर्थन गर्छ त्यो पृष्ठमा नेभिगेट गर्नुहोस।

en: This theme does not work with your version of PHP.
ne_NP: यो थिम तपाइँको PHP संस्करण संग काम गर्दैन।

en: This theme does not work with your version of WordPress.
ne_NP: यो थिम तपाइँको वर्डप्रेसको संस्करण संग काम गर्दैन।

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
ne_NP: यो थिम तपाइँको वर्डप्रेस र PHP संस्करणहरु संग काम गर्दैन।

en: This theme doesn't support Customizer.
ne_NP: यो थिमले कस्टमाइजरलाई समर्थन गर्दैन।

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
ne_NP: यस थिम उचित ढंगले लोड हुन असफल भयो र प्रशासकीय ब्याकइन्डमा रोकियो।

en: This theme is already installed.
ne_NP: यो थिम पहिले नै स्थापित छ।

en: This timezone does not observe daylight saving time.
ne_NP: यो टाईमजोन डेलाइट बचत समयमा पालन गर्दैन ।

en: This timezone is currently in daylight saving time.
ne_NP: यो टाईमजोन अहिले डेलाइट बचत समयमा छ ।

en: This timezone is currently in standard time.
ne_NP: यो समय क्षेत्र अहिले मानक समयमा छ ।

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
ne_NP: यो उपकरणले साइट मालिकहरूलाई दिइएको प्रयोगकर्ताको लागि ज्ञात डाटा मेटाएर वा गुमनाम गरेर स्थानीय कानून र नियमहरूको पालना गर्न मद्दत गर्दछ।

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
ne_NP: यो उपकरण साइट मालिकहरु लाई एक .zip फाइलमा एक दिइएको प्रयोगकर्ता को लागि ज्ञात डाटा निर्यात गरेर स्थानीय कानून र नियमहरु संग पालन गर्न मद्दत गर्दछ।

en: This type of file cannot be edited.
ne_NP: यस प्रकारको फाइल सम्पादन गर्न सकिदैन।

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
ne_NP: यो अद्वितीय प्रमाणीकरण कुञ्जी पनि तपाईंको %s फाइलमा छुटेको छ ।

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ne_NP: यो युजरनेम अमान्य छ किनकि येशले अवैध वर्णहरु को उपयोग गर्दछ। कृपया मान्य युजरनेम प्रविष्ट गर्नुहोस्।

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ne_NP: यो भिडियो फाइल हेडर भिडियोको रुपमा प्रयोग गर्न निकै ठुलो छ | छोटो भिडियो  प्रयोग गर्नुहोस् अथवा कम्प्रेसन् सेटिङ अप्टीमाइज गरि ८ एमबि भन्दा कमको फाइल फेरि अपलोड गर्नुहोस् | अथवा, यूटुबमा तपाइको भिडियो अपलोड गर्नुहोस अनि तल दिइएको विकल्पमा सो भिडियो लिंक् गर्नुहोस |

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
ne_NP: यो विजेटमा यस्तो कोड समावेश हुन सक्छ जुन नयाँ &#8220;कस्टम एचटिएमएल&#8221; मा राम्रो काम गर्न सक्छ। यस्को सट्टामा त्यो विजेट प्रयोग बारे बिचार कस्तो छ?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
ne_NP: यस विजेटमा यस्तो कोड रहेको छ जुन सायद &#8220;कस्टम एचटीएमएल&#8221; विजेटमा राम्रो  काम गर्छ । यदि त्यो गर्नु भएको छैन भने, सट्टामा त्यो विजेट प्रयास गर्ने की?

en: This widget requires JavaScript.
ne_NP: यो विजेटको लागि जाभास्क्रिप्ट आवश्यक छ।

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
ne_NP: ब्लगरोल भएको लिंकमा कसैले होवर गर्दा, वा अतिरिक्त रुपमा तलको लिंकमा गर्दा यो देखिने छ ।

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
ne_NP: यो निष्क्रिय विजेट सूचीबाट सबै आइटमहरु खाली गर्नेछ। तपाईंले कुनै पनि अनुकुलन पुनर्स्थापना गर्न सक्षम हुने छैन ।

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
ne_NP: यसमा तपाईंको पोस्ट, पृष्ठ, टिप्पणी, कस्टम फिल्ड, टर्म, नेविगेशन मेनु र कस्टम पोस्ट सबै समावेश हुनेछ।

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ne_NP[0]: यसले <a href="%1$s">यस स्थापनाको %2$s साइटमा पहुँच प्रदान गर्नेछ जसको तपाईंसँग अनुमति छ</a>।
ne_NP[1]: यसले <a href="%1$s">यस स्थापनाका सबै %2$s साइटहरूमा पहुँच प्रदान गर्नेछ जसको तपाईंसँग अनुमति छ</a>।

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ne_NP[0]: यसले <a href="%1$s">नेटवर्कमा रहेको %2$s साइटमा पहुँच प्रदान गर्दछ किनकि तपाईंसँग सुपर व्यवस्थापक अधिकारहरू छन्</a>।
ne_NP[1]: यसले <a href="%1$s">नेटवर्कमा रहेको %2$s साइटहरूमा पहुँच प्रदान गर्दछ किनकि तपाईंसँग सुपर व्यवस्थापक अधिकारहरू छन्</a>।

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
ne_NP: यसले पृष्ठभूमि तस्विर हटाउनेछ । तपाईं कुनै पनि अनुकुलन पुनर्स्थापना गर्न सक्नु हुने छैन ।

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
ne_NP: यसले मूल हेडर तस्बिर हटाउनेछ । तपाईं कुनै पनि अनुकुलहरु पुनर्स्थापना गर्न सक्षम हुनुहुने छैन ।

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
ne_NP: यो अन्तिम जगेडा संस्करण संग वर्तमान सम्पादक सामग्री प्रतिस्थापन गर्नेछ। तपाईं सामग्री खारेज र पुरानो सामग्री फिर्ता प्राप्त गर्न सम्पादकमा पूर्ववत वा पुनःस्थापित संस्करण गर्नु सक्नुहुन्छ ।

en: This will replace the current homepage which is set to display latest posts.
ne_NP: यसले हालको गृहपृष्ठलाई प्रतिस्थापन गर्नेछ जुन पछिल्ला पोस्टहरू प्रदर्शन गर्न सेट गरिएको छ।

en: This will replace the current homepage: "%s"
ne_NP: यसले हालको गृहपृष्ठलाई प्रतिस्थापन गर्नेछ: "%s"

en: This will replace the current posts page: "%s"
ne_NP: यसले हालको पोस्ट पृष्ठलाई प्रतिस्थापन गर्नेछ: "%s"

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
ne_NP: यसले मूल पृष्ठभूमि तस्बिर बहाल गर्नेछ। तपाईं कुनै पनि अनुकुलन पुनर्स्थापना गर्न सक्षम हुनुहुने छैन ।

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
ne_NP: यसले मूल हेडर तस्बिर बहाल गर्नेछ । तपाईं कुनै पनि अनुकुलहरु पुनर्स्थापना गर्न सक्षम हुनुहुने छैन ।

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
ne_NP: यद्यपि सर्तहरूले दुई फरक अवधारणाहरूलाई बुझाउँछ, व्यवहारमा, तिनीहरू एउटै ठेगाना वा फरक हुन सक्छन्। उदाहरणका लागि, तपाईंसँग मूल डाइरेक्टरीमा (<code>https://example.com</code>) कोर वर्डप्रेस स्थापना फाइलहरू हुन सक्छ, जसमा दुई युआरएलहरू समान हुनेछन्। वा <a href="%s">वर्डप्रेस फाइलहरू डाइरेक्टरीमा हुन सक्छन्</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>)। त्यस अवस्थामा, वर्डप्रेस युआरएल र साइट युआरएल फरक हुनेछ।

en: Three Columns
ne_NP: तीन स्तम्भहरू

en: Three columns; equal split
ne_NP: तीन कोलुमहरु; बराबर विभाजन

en: Three columns; wide center column
ne_NP: तीन कोलुमहरु; फराकिलो केन्द्र कोलुम

en: Three.
ne_NP: तीन।

en: Thu
ne_NP: बिहि

en: Thule
ne_NP: ठुले

en: Thumbnail
ne_NP: सानो तस्वीर

en: Thumbnail Height
ne_NP: सानो तस्वीरको उचाइ

en: Thumbnail Settings
ne_NP: थम्बनेल सेटिङ

en: Thumbnail Settings Help
ne_NP: थम्बनेल सेटिङ सहायता

en: Thumbnail Width
ne_NP: सानो तस्वीरको चौडाइ

en: Thumbnail size
ne_NP: थम्बनेल आकार

en: Thunder Bay
ne_NP: थन्डरबे

en: Thursday
ne_NP: बिहिवार

[ctx: Thursday initial]
en: T
ne_NP: बि

en: Tijuana
ne_NP: टियुआना

en: Tilde
ne_NP: टिल्ड

en: Tile
ne_NP: मिलाउनुहोस्

en: Timbuktu
ne_NP: टिम्बुक्टु

en: Time
ne_NP: समय

en: Time Format
ne_NP: समय खाका

en: Time Slider
ne_NP: समय स्लाइडर

en: Time Zone
ne_NP: समय क्षेत्र

en: Time format
ne_NP: समय खाका

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
ne_NP: यो केही लिङ्कहरू थप्न समय हो ! पृष्ठहरू, वर्गहरू, र तपाईंको मेनुमा लिङ्कहरू राख्न सुरु गर्नको लागी &#8220;%s&#8221;मा क्लिक गर्नुहोस् । तपाईले चाहेजती धेरै कुरा थप्न सक्नुहुन्छ।

en: Time to read
ne_NP: पढ्ने समय

en: Time to read:
ne_NP: पढ्ने समय

en: Timezone
ne_NP: टाइमजोन

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
ne_NP: ब्लकहरु

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
ne_NP: खाकाहरु

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
ne_NP: सिरनामहरु

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
ne_NP: नमूना राख्नुहोस्

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
ne_NP: नमूनाहरू

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
ne_NP: सम्पादन

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
ne_NP: फाइल

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
ne_NP: खाका

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
ne_NP: राख्नुहोस्

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
ne_NP: टेबुल

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
ne_NP: टुलहरु

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
ne_NP: हेर्नुहोस्

en: Tirane
ne_NP: तिराने

en: Tiraspol
ne_NP: तिरस्पोल

en: Title
ne_NP: शीर्षक

en: Title & Date
ne_NP: शीर्षक र मिति

en: Title & Excerpt
ne_NP: शिर्षक र अंश

en: Title Attribute
ne_NP: शिर्षक विशेषता

en: Title and Post Editor
ne_NP: शीर्षक र पोस्ट सम्पादक

en: Title attribute
ne_NP: शिर्षकको विशेषता

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
ne_NP: ग्लोबल स्टाइल भिन्नताको लागि शीर्षक, यो डाटाबेसमा अवस्थित छ।

en: Title for the object, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले अब्जेक्टको लागि शीर्षक।

en: Title for the post, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले पोस्टको लागि शीर्षक।

en: Title for the template, as it exists in the database.
ne_NP: डेटाबेसमा अवस्थित भएकोले टेम्प्लेटको लागि शीर्षक।

en: Title for the widget
ne_NP: विजेटको लागि शीर्षक

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
ne_NP: नेभिगेसन

en: Title of block type.
ne_NP: ब्लक प्रकारको शीर्षक।

en: Title of template.
ne_NP: टेम्प्लेटको शीर्षक।

en: Title of the global styles variation.
ne_NP: ग्लोबल स्टाइल भिन्नताको शीर्षक।

en: Title text
ne_NP: शीर्षकका शब्द

en: Title, Date, & Excerpt
ne_NP:  शिर्षक, मिति र अंश

en: Title:
ne_NP: शीर्षक:

en: To
ne_NP: लाई

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
ne_NP: विजेटहरु सक्रिय गर्न छेउपट्टी तान्नुहोस् आथवा क्लिक गर्नुहोस् र विजेटहरु निस्क्रिय गर्न सेटिङ  मेटाउनुहोस् अनी पछी फर्कनुहोस् ।

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
ne_NP: साइट सक्रिय गर्नको लागि कृपया तल को लिंक मा क्लिक गर्नुहोस:
    
    %1$s
    
    सक्रिय गरिसकेपछि, लगइन विवरण सहित तपाइले *अर्को इमेल* प्राप्त गर्नुहुनेछ। 
    
    सक्रिय गरिसकेपछि, यहा बाट तपाई आफ्नो साइट भ्रमण गर्न सक्नुहुने छ:
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
ne_NP: तपाईँको प्रयोगकर्तालाई सक्रिय गर्न कृपया तल दिइएको लिङ्कमा क्लिक गर्नुहोस् :
    
    %s
    
    सक्रिय गर्नु भएपछि भित्र जाने निर्देशनसहितको *अर्को इमेल* पाउनुहुनेछ ।

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
ne_NP: कस्टम लिङ्क थप्न, <strong>कस्टम लिङ्क खण्ड विस्तार गर्नुहोस्, युआरएल र लिङ्क पाठ प्रविष्ट गर्नुहोस्, र  मेनुमा थप क्लिक गर्नुहोस्</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that location in the theme.
ne_NP: विद्यमान मेनु तोक्ने सट्टा नयाँ मेनु थप्न, <strong>&#8217;नयाँ मेनु प्रयोग गर्नुहोस्&#8217; लिङ्क क्लिक गर्नुहोस्</strong>। तपाईंको नयाँ मेनु स्वचालित रूपमा थिमको सो स्थानमा तोकिनेछ।

en: To add a new user for your site, click the Add User button at the top of the screen or Add User in the Users menu section.
ne_NP: साइटको लागि नयाँ प्रयोगकर्ता थप्न स्क्रिनको शीर्ष भागमा &#8216;प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्&#8217; बटन क्लिक गर्नुहोस् वा &#8216;प्रयोगकर्ताहरू&#8217; मेनु खण्डमा &#8216;प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्&#8217; क्लिक गर्नुहोस्।

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
ne_NP: साइटमा नयाँ प्रयोगकर्ता थप्न, यो स्क्रिनमा भएको फारम भर्नुहोस् र तल रहेको नयाँ प्रयोगकर्ता बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add User button at the bottom.
ne_NP: साइटमा नयाँ प्रयोगकर्ता थप्न यो स्क्रिनमा भएको फारम भर्नुहोस् र तल रहेको &#8216;प्रयोगकर्ता थप्नुहोस्&#8217; बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: To assign menus to one or more theme menu locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
ne_NP: एक वा बढी थिम मेनु स्थानहरूमा मेनुहरू निर्धारण गर्न, प्रत्येक स्थानको ड्रपडाउनबाट <strong>मेनु चयन गर्नुहोस्</strong>। काम सक्नुभएपछि, <strong>परिवर्तनहरू सुरक्षित गर्नुहोस्</strong> क्लिक गर्नुहोस्।

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
ne_NP: तस्बिर काँटछाँट गर्न, यसलाई क्लिक गर्नुहोस् र आफ्नो चयन गर्न तान्नुहोस् ।

en: To delete media items, click the <strong>Bulk select</strong> button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the <strong>Delete permanently</strong> button. Clicking the <strong>Cancel</strong> button takes you back to viewing your media.
ne_NP: मिडिया आइटमहरू मेटाउन स्क्रिनको माथि रहेको <strong>एकमुस्ट चयन</strong> बटन क्लिक गर्नुहोस्। मेटाउन चाहनु भएका कुनै पनि आइटमहरू चयन गर्नुहोस्, त्यसपछि <strong>स्थायी रूपमा मेटाउनुहोस्</strong> बटन क्लिक गर्नुहोस्। <strong>रद्द गर्नुहोस्</strong> बटन क्लिक गर्दा तपाईँ पुनः आफ्नो मिडिया हेर्ने ठाउँमा जानुहुन्छ।

en: To edit a menu currently assigned to a theme menu location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
ne_NP: हाल थिम स्थानमा तोकिएको मेनु सम्पादन गर्न, <strong>संगै रहेको &#8217;सम्पादन&#8217; लिङ्क क्लिक गर्नुहोस्</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
ne_NP: अवस्थित मेनु सम्पादन गर्नको लागि <strong>ड्रपडाउनबाट मेनु छान्नुहोस र चयन क्लिक गर्नुहोस्</strong>

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
ne_NP: विशेष तस्बिर सम्पादन गर्न, तपाईंलाई मिडिया अपलोड गर्न अनुमति चाहिन्छ।

en: To edit this block, you need permission to upload media.
ne_NP: यस ब्लक सम्पादन गर्न, तपाईंलाई मिडिया अपलोड गर्ने अनुमति चाहिन्छ।

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
ne_NP: तपाईंको साइटको सुरक्षा बढाउन, तपाईंले प्रयोग नगर्नु भएका थिमहरु हटाउन हाम्रो सुझाव छ। तपाईंले %1$s - वर्डप्रेसको पूर्वनिर्धारित थिम,  %2$s-  तपाईंको वर्तमान थिम र %3$s - त्यसको प्यारेन्ट थिम राख्नुपर्छ।

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
ne_NP: तपाईंको साइटको सुरक्षा बढाउन, तपाईंले प्रयोग नगर्नु भएका थिमहरु हटाउन हाम्रो सुझाव छ। तपाईंले तपाईंको वर्तमान थिम - %1$s र %2$s - त्यसको प्यारेन्ट थिम राख्नुपर्छ।

en: To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
ne_NP: कमेन्ट गर्न, सम्पादन गर्न र टिप्पणीहरू मेटाउन सुरु गर्न, कृपया ड्यासबोर्डको टिप्पणी स्क्रिनमा जानुहोस्।

en: To install fonts from Google you must give permission to connect directly to Google servers. The fonts you install will be downloaded from Google and stored on your site. Your site will then use these locally-hosted fonts.
ne_NP: गुगलबाट फन्टहरु स्थापना गर्न तपाईँले गुगल सर्भरहरुमा सीधा जडान गर्न अनुमति दिनु पर्छ। तपाईँले स्थापना गर्नुभएको फन्टहरु गुगलबाट डाउनलोड गरी तपाईँको साइटमा भण्डारण गरिनेछ। तपाईँको साइटले त्यसपछि यी स्थानीय-होस्ट गरिएका फन्टहरु प्रयोग गर्नेछ।

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
ne_NP: तपाईंको साइटमा प्लगिनहरू व्यवस्थापन गर्न, प्लगिन पृष्ठमा जानुहोस्: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
ne_NP: तपाइको साइटमा थिमहरु व्यवस्थापन गर्नको लागि , कृपया थिम पेज भ्रमण गर्नुहोस :%s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
ne_NP: यो क्षेत्रबाट निस्कनको लागि, ESC कि पछि ट्याब कि थिच्नुहोस्।

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
ne_NP: अरु बटनहरुमा ध्यान पुर्याउन ट्याब बटन वा बाण कि प्रयोग गर्नुहोस​।सोहि एडिटरमा ध्यान फर्काउन इस्केप बटन वा अरु कुनै एक बटन थिच्नुहोस​।

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
ne_NP: संशोधनबिच पूर्वावलोकन गर्न <strong>स्लाईडर ह्यन्डल बायाँ अथवा दायाँ तान्नुहोस्</strong> अथवा <strong>अघिल्लो अथवा अर्को प्रयोग गर्नुहोस्</strong>

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
ne_NP: मेनु आइटमहरु पुन संगठित गर्न, <strong> आइटमहरुलाई माउस वा किबोर्ड प्रयोग गरेर ड्रयाग र ड्रप गर्नुहोस</strong> । सब-मेनु बनाउन आइटमलाई तानेर थोरै दायाँ तर्फ लैजानुहोस ।

en: To request an export or deletion of your personal data on this site, please fill-in the form below. You can define the type of request you wish to perform, and your email address. Once the form is submitted, you will receive a confirmation email with instructions on the next steps.
ne_NP: यो साइटमा तपाईँको व्यक्तिगत डाटा निर्यात वा मेट्न अनुरोध गर्न, कृपया तलको फाराम भर्नुहोस्। तपाईँले गर्न चाहनु भएको अनुरोधको प्रकार र तपाईँको इमेल ठेगाना निर्धारण गर्न सक्नुहुन्छ। फाराम पेस गरिएको पछि, तपाईँले आगामी चरणहरूको निर्देशनसहित पुष्टीकरण इमेल प्राप्त गर्नुहुनेछ।

en: To reset your password, visit the following address:
ne_NP: पासवर्ड पुनर्स्थापन गर्न तल दिइएको ठेगानामा जानुहोस्:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
ne_NP: संशोधन पुनर्स्थापना गर्न, <strong>संशोधन पुनर्स्थापना क्लिक गर्नुहोस् </strong>।

en: To set your password, visit the following address:
ne_NP: पासवर्ड सेट गर्न उल्लेखित ठेगानामा जानुहोस्:

en: To show a comment, input the comment ID.
ne_NP: टिप्पणी देखाउन, टिप्पणी आईडी प्रबिस्ट गर्नुहोस् ।

en: To the top
ne_NP: सबै भन्दा माथि जानुहोस्

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
ne_NP: एउटा पृष्ठभूमि छवि प्रयोग गर्न, यो बस अपलोड गर्नुहोस् वा पहिले नै "छवि छनौट गर्नुहोस्" बटन क्लिक गरेर आफ्नो मिडिया लाइब्रेरी अपलोड गरिएको छ छवि चयन गर्नुहोस्। तपाईं आफ्नो छवि को एक उदाहरणका प्रदर्शन गर्न, वा टाइल यो स्क्रिन भर्न। तपाईं आफ्नो पृष्ठभूमि ठाउँमा निश्चित, त्यसैले आफ्नो यो माथि साइट सामग्री चाल हुन सक्छ, वा तपाईंलाई आफ्नो साइट संग स्क्रोल हुन सक्छ।

en: Today
ne_NP: अाज

en: Today at %s
ne_NP: आज %s मा

en: Today, %s
ne_NP: आज, %s

en: Toggle Editor Text Direction
ne_NP: लेखको दिशा परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Toggle add category
ne_NP: वर्ग थप्ने टगल गर्नुहोस

en: Toggle extra menu items
ne_NP: अतिरिक्त मेनु आइटम टगल गर्नुहोस्

en: Toggle panel: %s
ne_NP: प्यानल टगल: %s

en: Token Map tokens and substitutions must all be shorter than %1$d bytes.
ne_NP: टोकन म्यापका टोकनहरू र प्रतिस्थापनहरू सबै %1$d बाइटभन्दा छोटा हुनुपर्छ।

en: Tokyo
ne_NP: टोकियो

en: Tomorrow
ne_NP: भोलि

en: Tomorrow at %s
ne_NP: भोलि %s मा

en: Tomsk
ne_NP: टम्स्क

en: Tongatapu
ne_NP: टोङ्गाटापु

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
ne_NP: धेरै पृष्ठसङ्केतहरू: थप सिर्जना गर्न सकिँदैन।

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
ne_NP: धेरै पटक seek() लाई कल गरियो - यसले कार्यसम्पादन समस्याहरू निम्त्याउन सक्छ।

en: Too many redirects.
ne_NP: अति धेरै रिडाइरेकहरु ।

en: Toolbar
ne_NP: टूलबार

en: Toolbar Toggle
ne_NP: टुलबार देखाउनुहोस् / नदेखाउनुहोस्

en: Tools
ne_NP: टुलहरु

en: Tools provide different sets of interactions for blocks. Choose between simplified content tools (Write) and advanced visual editing tools (Design).
ne_NP: उपकरणहरूले ब्लकहरूको लागि अन्तर्क्रियाको विभिन्न सेटहरू प्रदान गर्दछ। सरलीकृत सामग्री उपकरणहरू (लेखन) र उन्नत दृश्य सम्पादन उपकरणहरू (डिजाइन) बीच छनौट गर्नुहोस्।

en: Top
ne_NP: माथि

en: Top Left
ne_NP: माथि बायाँ

en: Top Right
ne_NP: माथि दायाँ

en: Top left
ne_NP: माथि बायाँ

en: Top level comments per page
ne_NP: हरेक पृष्ठका शीर्ष स्तरका टिप्पणीहरू

en: Top right
ne_NP: माथि दायाँ

en: Top toolbar
ne_NP: शीर्ष टुलबार

en: Top toolbar activated.
ne_NP: माथिल्लो टुलबार सक्रिय गरिएको छ

en: Top toolbar deactivated.
ne_NP: माथिल्लो टुलबार निष्क्रिय गरिएको छ

en: Toronto
ne_NP: टोरन्टो

en: Tortola
ne_NP: र्टोटोला

en: Total installation size
ne_NP: कुल स्थापना साइज

en: Total results
ne_NP: कुल परिणामहरू (नतिजाहरु)

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
ne_NP: साइज गणना गर्न सकिएन। तपाईंको स्थापनाको साइज निर्धारण गर्दा केहि त्रुटिहरुसित सामना भयो।

en: Track
ne_NP: ट्रयाक

en: Track %1$s of %2$s.
ne_NP: ट्रयाक %1$s / %2$s ।

en: Track %s.
ne_NP: ट्र्याक %s

en: Trackback
ne_NP: ट्राकब्याक

en: Trackback excerpt:
ne_NP: ट्राकब्याकको सारांश

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
ne_NP: ट्रयाकब्याक तपाईंले तिनीहरूलाई लिङ्क गर्नुभएको पैतृक ब्लग प्रणाली सूचीत गर्न एउटा तरिका हो। तपाईं अन्य वर्डप्रेस साइटहरु लिङ्क भने, तिनीहरू स्वतः <a href="%s">पिङ्गब्याक</a> प्रयोग गरी सूचित गरिने छ।

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
ne_NP: गीतको सूचीहरु (उपशीर्षकहरु, क्यापसनहरु, विवरणहरु, ईकाईहरु, वा मेटाडाटा)

en: Tracks can be subtitles, captions, chapters, or descriptions. They help make your content more accessible to a wider range of users.
ne_NP: ट्र्याकहरू उपशीर्षकहरू, क्याप्शनहरू, अध्यायहरू, वा विवरणहरू हुन सक्छन्। तिनीहरूले तपाईंको सामग्रीलाई प्रयोगकर्ताहरूको फराकिलो दायराका लागि थप पहुँचयोग्य बनाउन मद्दत गर्छन्।

en: Transform heading to paragraph.
ne_NP: हेडिङलाई अनुच्छेदमा रूपान्तरण गर्नुहोस्।

en: Transform paragraph to heading.
ne_NP: अनुच्छेदलाई शीर्षकमा रूपान्तरण गर्नुहोस्।

en: Transform to
ne_NP: यसमा रूपान्तरण गर्नुहोस्:

en: Transform to %s
ne_NP: %s मा रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: Transform to variation
ne_NP: भिन्नता मा रूपान्तरण

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ne_NP: नेपाली अनुवादकहरु

en: Translation Ready
ne_NP: अनुवाद तयार

en: Translation Updates
ne_NP: अनुवादको नवीनीकरणहरु

en: Translation loading for the %1$s domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the %2$s action or later.
ne_NP: %1$s डोमेनका लागि अनुवाद लोड गर्नुपर्ने प्रक्रिया अत्यन्तै छिट्टै सुरु भएको छ। यो प्रायः प्लगिन वा थिम भित्रको केही कोड धेरै नै अगाडि चलिरहेको संकेत हो। अनुवादहरू %2$s एक्शन वा त्यसपछि मात्र लोड हुनुपर्छ।

en: Transparent text may be hard for people to read.
ne_NP: पारदर्शी शब्दहरु अन्य मानिसलाई पढ्न गाह्रो हुन सक्छ ।

en: Trash
ne_NP: रद्दी टोकरी

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: रद्दी टोकरी <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: रद्दी टोकरी <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
ne_NP: रद्दि टोकरीमा फाल्नुहोस् : %s

en: Trashing failed
ne_NP: रद्दीटोकरी असफल भयो

en: Tripoli
ne_NP: ट्रिपोली

en: Troll
ne_NP: ट्रोल

en: Troubleshooting
ne_NP: समस्या निवारण

en: Truk
ne_NP: ट्रुक

en: Try Again
ne_NP: पुनः प्रयास गर्नुहोस्

en: Try again
ne_NP: फेरि प्रयास गर्नुहोस्

en: Tucuman
ne_NP: ट्युक्युम्यान

en: Tue
ne_NP: मंगल

en: Tuesday
ne_NP: मंगलवार

[ctx: Tuesday initial]
en: T
ne_NP: मं

en: Tumblr
ne_NP: टम्ब्लर

en: Tunis
ne_NP: टुनिस

en: Turkish
ne_NP: टुर्किश

en: Turn comments on or off
ne_NP: टिप्पणी सक्रिय वा निस्क्रिय गर्नुहोस

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
ne_NP: तपाईंको साइट ट्वीक गर्नुहोस्, वा यसलाई पूर्ण नयाँ रूप दिनुहोस्! रचनात्मक बन्नुहोस &#8212; जस्तै नयाँ रङ प्यालेट वा फन्टको प्रयोग

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative — how about a new color palette for your buttons, or choosing a new font? Take a look at what you can do here.
ne_NP: तपाईंको साइट ट्वीक गर्नुहोस्, वा यसलाई पूर्ण नयाँ रूप दिनुहोस्! रचनात्मक बन्नुहोस् - तपाइँको बटनहरूको लागि नयाँ रङ प्यालेट, वा नयाँ फन्ट छनौट गर्ने बारे कसरी? तपाईले यहाँ के गर्न सक्नुहुन्छ भनेर हेर्नुहोस्

en: Twice Daily
ne_NP: दिनको दुई चोटि

en: Two Columns
ne_NP: दुई स्तम्भहरू

en: Two columns; equal split
ne_NP: दुई कोलुम; बराबर विभाजन

en: Two columns; one-third, two-thirds split
ne_NP: दुई कोलुमहरु; एक तिहाई, दुई तिहाई विभाजित

en: Two columns; two-thirds, one-third split
ne_NP: दुई कोलुमहरु; दुई तिहाई, एक तिहाई विभाजन

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
ne_NP: दुई सर्तहरू तपाईले जान्न चाहानुहुन्छ वर्डप्रेस युआरएल र साइट युआरएल। वर्डप्रेस युआरएल हो जहाँ मुख्य वर्डप्रेस स्थापना फाइलहरू छन्, र साइट युआरएल भनेको ठेगाना हो जुन आगन्तुकले तपाइँको साइटमा जान ब्राउजरमा प्रयोग गर्दछ।

en: Two.
ne_NP: दुई।

en: Type
ne_NP: प्रकार

en: Type / to add a hidden block
ne_NP: लुकेको ब्लक थप्न / टाइप गर्नुहोस्

en: Type / to choose a block
ne_NP: एक ब्लक छनौट गर्न / टाइप गर्नुहोस्

en: Type attribution for the term.
ne_NP: टर्मको लागि टाइप विशेषण ।

en: Type of post.
ne_NP: पोस्टको प्रकार।

[ctx: Type of relation]
en: none
ne_NP: कुनै पनि होइन

en: Type of template.
ne_NP: टेम्प्लेटको प्रकार।

en: Type of the comment.
ne_NP: टिप्पणीको प्रकार।

en: Type text or HTML
ne_NP: टेक्स्ट अथवा एचटीएमएल लेख्नुहोस्।

en: Type the label for this input
ne_NP: यो इनपुटको लागि लेबल टाइप गर्नुहोस्

en: Type the new password again.
ne_NP: फेरि नयाँ पासवर्ड टाइप गर्नुहोस् ।

en: Type the password again.
ne_NP: फेरि पासवर्ड टाइप गर्नुहोस् ।

en: Type your new password again.
ne_NP: फेरि आफ्नो नयाँ पासवर्ड टाइप गर्नुहोस् ।

en: Types
ne_NP: प्रकारहरु

en: Types associated with the taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीसँग सम्बन्धित प्रकारहरु ।

en: Types:
ne_NP: प्रकारहरु

en: Typesets
ne_NP: टाइपसेटहरू

en: Typography
ne_NP: टाइपोग्राफी

en: UCT
ne_NP: यू.सी.टी

en: URL Input
ne_NP: युआरएल इनपुट

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
ne_NP: युआरएल फेला परेन। प्रतिक्रियाले यो युआरएल को लागि गैर-२०० स्थिति कोड फिर्ता गर्यो।

en: URL of the term.
ne_NP: टर्मको युआरएल।

en: URL of the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको युआरएल ।

en: URL to a preview image of the font face.
ne_NP: फन्ट फेसको तस्बिरको युआरएलको पूर्वावलोकन।

en: URL to a preview image of the font family.
ne_NP: फन्ट परिवारको तस्बिरको पूर्वावलोकनको युआरएल।

en: URL to the %s audio source file
ne_NP: %s अडियो फाइलको स्रोत युआरएल

en: URL to the %s video source file
ne_NP: %s भिडियो फाइलको स्रोत युआरएल

en: URL to the comment.
ne_NP: टिप्पणीको लागि यूआरएल।

en: URL to the edited image file.
ne_NP: सम्पादित तस्बिर फाइलको लागी युआरएल।

en: URL to the media file
ne_NP: मिडिया फाइल युआरएल

en: URL to the object.
ne_NP: अब्जेक्ट्को लागि युआरएल ।

en: URL to the original attachment file.
ne_NP: मूल संलग्न फाइल युआरएल ।

en: URL to the post.
ne_NP: पोष्टको लागि यूआरएल।

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
ne_NP: विजेट व्यवस्थापक फारम बाट यूआरएल इन्कोडेड फारम डाटा। इन्स्टेन्स् समर्थन नगर्ने विजेट अपडेट गर्न प्रयोग गरिन्थ्यो।  मात्र लेख्नुहोस्।

en: URL:
ne_NP: युआरएल:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
ne_NP: युटीसी मतलब समन्वित विश्वव्यापी समय ।

en: Ujung Pandang
ne_NP: युजङपानडाङ

en: Ukrainian
ne_NP: यूक्रेनी

en: Ulaanbaatar
ne_NP: उल्लनबटर

en: Ulan Bator
ne_NP: उल्लन बाटौर्

en: Ulyanovsk
ne_NP: उल्यानोभ्स्क

en: Un-spammed by %s
ne_NP: %s ले स्पाम नभनेको

en: Unable to access the WordPress.org API for <a href="%s">Serve Happy</a>.
ne_NP: <a href="%s">Serve Happy</a> का लागि WordPress.org API मा पहुँच गर्न असफल।

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
ne_NP: यो अनुरोध थप गर्न असमर्थ छौ। एक मान्य इ-मेल ठेगाना वा प्रयोगकर्तानाम प्रदान गर्नु पर्छ।

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात फाइल (HTML ढाँचा) संग्रह गर्न असमर्थ।

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात फाइल (JSON ढाँचा) अभिलेख गर्न असमर्थ भयो।

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
ne_NP: हामी वर्डप्रेसका नयाँ संस्करणहरु उपलब्ध छ कि भनेर जांच गर्न असमर्थ भयौं।

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
ne_NP: यो फाइल प्रणाली जडान गर्न असमर्थ भयौँ । आफ्नो प्रमाणहरू पुष्टि गर्नुहोस् ।

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
ne_NP: क्लासिक मेनुलाई ब्लकहरूमा रूपान्तरण गर्न सकिएन।

en: Unable to create Navigation Menu "%s".
ne_NP: "%s" नेभिगेसन मेनु सिर्जना गर्न असक्षम।

en: Unable to create a Privacy Policy page.
ne_NP: गोपनीयता नीति पृष्ठ सिर्जना गर्न असमर्थ।

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
ne_NP:  %s निर्देशिका सृजना गर्न सकिएन । के यसको मूल निर्देशिकामा सर्भरले लेख्‍ने अनुमति छ ?

en: Unable to create new image.
ne_NP: नयाँ छवि बनाउन असमर्थ ।

en: Unable to create personal data export folder.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात फोल्डर सिर्जना गर्न असमर्थ भयो।

en: Unable to crop this image.
ne_NP: यो तस्बिर काँटछाँट गर्न सकिएन।

en: Unable to delete Navigation Menu (%s).
ne_NP: नेभिगेशन मेनु (%s) मेटाउन असक्षम छ |

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
ne_NP: सम्भावित लुपब्याक अनुरोध समस्याको कारण पृष्ठ क्यास पत्ता लगाउन असमर्थ। कृपया लूपब्याक अनुरोध परीक्षण उत्तीर्ण भएको प्रमाणित गर्नुहोस्। त्रुटि: %1$s (कोड: %2$s)

en: Unable to detect the presence of page cache
ne_NP: पृष्ठ क्यासको उपस्थिति पत्ता लगाउन असमर्थ

en: Unable to determine
ne_NP: निर्धारण गर्न सकिएन

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
ne_NP: Ghostscript स्थापना गरिएको निर्धारण गर्न सकिएन

en: Unable to determine server architecture
ne_NP: सर्भर वास्तुकला निर्धारण गर्न सकिएन

en: Unable to determine server time
ne_NP: सर्भरको समय निर्धारण गर्न असमर्थ

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
ne_NP: %s फङ्कसन अक्षम गरिएको कारण केही सेटिङहरू निर्धारण गर्न सकिएन।

en: Unable to determine the status of the current PHP version (%s)
ne_NP: हालको PHP संस्करण (%s) को स्थिति निर्धारण गर्न असमर्थ।

en: Unable to determine what plugin was installed.
ne_NP: के प्लगिन स्थापित थियो निर्धारण गर्न असमर्थ भयो।

en: Unable to determine what web server software is used
ne_NP: कुन सर्भर सफ्टवेयर प्रयोग गरिएको हो भनेर निर्धारण गर्न सकिएन

en: Unable to duplicate Navigation Menu (%s).
ne_NP: "%s" नेभिगेसन मेनु नक्कल गर्न असम्थर्य |

en: Unable to edit this image.
ne_NP: यो तस्बिर सम्पादन गर्न सकिएन।

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
ne_NP: निर्यात को लागि व्यक्तिगत डाटा इन्कोड गर्न असमर्थ। त्रुटि: %s

en: Unable to fetch classic menu "%s" from API.
ne_NP: API बाट क्लासिक मेनु "%s" ल्याउन असक्षम।

en: Unable to flip this image.
ne_NP: यो तस्बिर उल्ट्याउन असमर्थ भयो।

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात फाइल उत्पन्न गर्न असमर्थ। ZipArchive उपलब्ध छैन।

en: Unable to get meta information for file.
ne_NP: फाइलको लागी मेटा जानकारी प्राप्त गर्न असमर्थ भयो।

en: Unable to import the following widgets: %s.
ne_NP: निम्न विजेटहरु आयात गर्न सकिएन: %s।

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा अनुरोधको लागि पुष्टिकरण सुरु गर्न असमर्थ भयो।

en: Unable to initiate confirmation request.
ne_NP: पुष्टिकरण अनुरोध प्रारम्भ गर्न असक्षम छौ।

en: Unable to locate WordPress content directory
ne_NP: वर्डप्रेस सामग्री डाइरेक्टरी फेला पार्न अक्षम

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
ne_NP: वर्डप्रेस सामग्री डाइरेक्टरी (%s) पत्ता लगाउन असमर्थ।

en: Unable to locate WordPress theme directory.
ne_NP: वर्डप्रेस थिम डाइरेक्टरी पत्ता लगाउन असमर्थ ।

en: Unable to open export file (archive) for writing.
ne_NP: लेख्नको लागि निर्यात गर्ने फाइल (आर्काइभ) खोल्न सकिएन।

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
ne_NP: लेखनको लागि व्यक्तिगत डाटा निर्यात (HTML रिपोर्ट) खोल्न असमर्थ।

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
ne_NP: लेखनको लागि व्यक्तिगत डेटा निर्यात फाइल (JSON रिपोर्ट) खोल्न असमर्थ।

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
ne_NP: लेखनको लागि व्यक्तिगत डेटा निर्यात फाइल (संग्रह) खोल्न असमर्थ।

en: Unable to pass %s if not using multisite.
ne_NP: मल्टिसाइट प्रयोग नगर्दा %s पास गर्न असमर्थ छ।

en: Unable to paste styles. Block styles couldn't be found within the copied content.
ne_NP: शैलीहरू टाँस्न असमर्थ। प्रतिलिपि गरिएको सामग्री भित्र ब्लक शैलीहरू फेला पार्न सकिएन।

en: Unable to paste styles. Please allow browser clipboard permissions before continuing.
ne_NP: शैलीहरू टाँस्न असमर्थ। जारी राख्नु अघि कृपया ब्राउजर क्लिपबोर्ड अनुमति दिनुहोस्।

en: Unable to paste styles. This feature is only available on secure (https) sites in supporting browsers.
ne_NP: शैलीहरू टाँस्न असमर्थ। यो सुविधा समर्थन ब्राउजरहरूमा सुरक्षित (https) साइटहरूमा मात्र उपलब्ध छ।

en: Unable to preview media due to an unknown error.
ne_NP: अज्ञात त्रुटिका कारण मिडिया पूर्वावलोकन गर्न असमर्थ ।

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
ne_NP: ब्राउजिङबाट व्यक्तिगत डेटा निर्यात फोल्डर सुरक्षित गर्न असमर्थ।

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
ne_NP: %1$s मा रहेको WordPress.org मा सम्पर्क गर्न असमर्थ भयो: %2$s

en: Unable to read the "%1$s" key with value "%2$s" for stylesheet "%3$s".
ne_NP: स्टाइलसिट "%3$s" का लागि मान "%2$s" भएको "%1$s" की पढ्न असफल।

en: Unable to rename Navigation Menu (%s).
ne_NP: नेभिगेशन मेनु (%s) नाम परिवर्तन गर्न असक्षम।

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
ne_NP: यस युआरएलमा प्रतिक्रियाबाट शरीर पुन: प्राप्त गर्न असमर्थ।

en: Unable to retrieve the error message from the database server
ne_NP: डाटाबेस सर्भरबाट त्रुटि सन्देश प्राप्त गर्न असमर्थ

en: Unable to rotate this image.
ne_NP: यो तस्बिर घुमाउन सकिएन।

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
ne_NP[0]: %s अमान्य सेटिङको कारण वचत गर्न असमर्थ।
ne_NP[1]: %s अमान्य सेटिङहरुको कारण वचत गर्न असमर्थ।

en: Unable to save the image.
ne_NP: छवि बचत गर्न असमर्थ ।

en: Unable to send personal data export confirmation email.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात पुष्टिकरण इमेल पठाउन असमर्थ।

en: Unable to send personal data export email.
ne_NP: व्यक्तिगत डेटा निर्यात इमेल पठाउन असमर्थ।

en: Unable to set inline script data.
ne_NP: इनलाइन स्क्रिप्ट डेटा सेट गर्न असमर्थ।

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
ne_NP: फारम पेश गर्न असमर्थ, कृपया ताजा गरी फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Unable to submit this form, please try again.
ne_NP: यो फारम पेश गर्न असमर्थ छौं, कृपया पुन: प्रयास गर्नुहोस्।

en: Unable to trash changes.
ne_NP: परिवर्तनहरू रद्द गर्न असक्षम।

en: Unapprove
ne_NP: अस्वीकृत गर्नुहोस्

en: Unapprove this comment
ne_NP: यो टिप्पणी अस्वीकृत गर्नुहोस्

en: Unapproved
ne_NP: पारित गरिएन

en: Unarchive
ne_NP: असङ्ग्रह गर्नुहोस्

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
ne_NP: क्षमताका कारण सेटिङ परिमार्जन गर्न अनधिकृत।

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
ne_NP: अनाधिकृत। तपाईंले फ्रन्टइन्डको रूपमा पूर्वावलोकन गर्न %s पाराम हटाउन सक्नुहुन्छ।

en: Unavailable
ne_NP: अनुपलब्ध

en: Uncategorized
ne_NP: वर्गविहीन

en: Uncaught "%s" thrown:
ne_NP: नपक्रिएको "%s" फ्याँकियो:

en: Uncaught error executing a derived state callback with path "%1$s" and namespace "%2$s".
ne_NP: %1$s" पाथ र "%2$s" नेमस्पेस भएको डेराइभ्ड स्टेट कलब्याक कार्यान्वयन गर्दा नपक्राउ परेको त्रुटि।

en: Unchanged:
ne_NP: परिवर्तन नगरिएको

en: Undefined
ne_NP: अपरिभाषित

en: Under %s
ne_NP: %s को मुनि

en: Underline
ne_NP: तल्लो रेखा

en: Underline the selected text.
ne_NP: सेलेक्ट गरिएको टेक्स्टलाई अण्डरलाइन गर्नुहोस ।

en: Undo
ne_NP: नगर्नुहोस्

en: Undo your last changes.
ne_NP: तपाईंका अन्तिम परिवर्तनहरू पूर्ववत गर्नुहोस्

en: Unencoded instance settings, if supported.
ne_NP: अनइन्कोडेड इन्स्ट्यास सेटिंग्स, यदि समर्थित।

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
ne_NP: सर्भर बाट अप्रत्याशित प्रतिक्रिया। फाइल सफलतापूर्वक अपलोड भएको हुन सक्छ। मिडिया लाइब्रेरीमा जाँच गर्नुहोस् वा पृष्ठ पुनः लोड गर्नुहोस्।

en: Unfiltered
ne_NP: फिल्टर नगरिएका

en: Ungroup
ne_NP: समूहबाट हटाउनुहोस्

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
ne_NP: समूहबाट हटाउनुहोस्

en: Unique identifier for the ability category.
ne_NP: क्षमता वर्गका लागि अद्वितीय परिचायक।

en: Unique identifier for the ability.
ne_NP: क्षमताको लागि अद्वितीय परिचायक।

en: Unique identifier for the attachment.
ne_NP: एट्याचमेन्टको लागी अद्वितीय पहिचानकर्ता।

en: Unique identifier for the comment.
ne_NP: टिप्पणीको लागि अद्वितीय पहिचानकर्ता।

en: Unique identifier for the font collection.
ne_NP: फन्ट सङ्ग्रहका लागि अद्वितीय परिचायक।

en: Unique identifier for the font face.
ne_NP: फन्ट फेसका लागि अद्वितीय परिचायक।

en: Unique identifier for the global styles revision.
ne_NP: ग्लोबल स्टाइलहरूको संशोधनका लागि अद्वितीय परिचायक।

en: Unique identifier for the object.
ne_NP: अब्जेक्टका लागि अद्वितीय पहिचायक ।

en: Unique identifier for the post.
ne_NP: पोस्टको लागी अद्वितीय पहिचानकर्ता।

en: Unique identifier for the revision.
ne_NP: संशोधनको लागी अद्वितीय पहिचानकर्ता।

en: Unique identifier for the term.
ne_NP: टर्मका लागि अद्वितीय पहिचायक ।

en: Unique identifier for the user.
ne_NP: प्रयोगकर्ताका लागि अद्वितीय पहिचायक ।

en: Unique identifier for the widget.
ne_NP: विजेटको लागी बेग्लै पहिचानकर्ता।

en: Unique name identifying the block type.
ne_NP: ब्लक प्रकार पहिचान गर्ने अद्वितीय स्लग।

en: Unique name identifying the sidebar.
ne_NP: साइडबार पहिचान गर्ने अद्वितीय नाम।

en: Unique name identifying the style.
ne_NP: शैली पहिचान गर्ने अद्वितीय नाम।

en: Unique registered name for the block.
ne_NP: ब्लकका लागि अद्वितीय दर्ता नाम।

en: Unique slug identifying the template.
ne_NP: टेम्प्लेटलाइ पहिचान गर्ने अद्वितीय स्लग।

en: Unique slug identifying the widget type.
ne_NP: विजेट प्रकार पहिचान गर्ने अद्वितीय स्लग।

en: Universal
ne_NP: यूनिभर्सल

en: Universal time is %s.
ne_NP: विश्वव्यापी समय %s हो।

en: Unknown
ne_NP: अज्ञात

en: Unknown API error.
ne_NP: अज्ञात एपीआई त्रुटि।

en: Unknown Feed
ne_NP: थाहा नभएको फीड

en: Unknown action.
ne_NP: अज्ञात कार्य।

en: Unknown author
ne_NP: अज्ञात लेखक

en: Unknown bookmark name.
ne_NP: अज्ञात पृष्ठसङ्केत नाम।

en: Unknown email address. Check again or try your username.
ne_NP: अज्ञात ईमेल ठेगाना। फेरि जाँच गर्नुहोस् वा तपाईंको प्रयोगकर्ता नाम प्रयोग गरेर हेर्नुहोस्।

en: Unknown encoding:
ne_NP: अज्ञात संकेतन:

en: Unknown error
ne_NP: अज्ञात त्रुटि

en: Unlink
ne_NP: अनलिंक गर्नुहोस्

en: Unlink radii
ne_NP: अनलिंक Radii

en: Unlink sides
ne_NP: किनाराहरू अन्लिङ्क गर्नुहोस्

en: Unlock
ne_NP: अन्लक गर्नुहोस्।

[ctx: Unlock content locked blocks]
en: Modify
ne_NP: परिमार्जन गर्नुहोस्

[ctx: Unlock content locked blocks]
en: Unlock
ne_NP: अनलक गर्नुहोस्

en: Unmute
ne_NP: आवाज सुचारु गर्नुहोस्

en: Unordered
ne_NP: नमिलेको

en: Unpacking the package&#8230;
ne_NP: प्याकेज खोल्दै&#8230;

en: Unpin from toolbar
ne_NP: टुलबारबाट अनपिन गर्नुहोस

en: Unpublish
ne_NP: अप्रकाशित

en: Unpublished
ne_NP: अप्रकाशित

en: Unrecognized background setting.
ne_NP: अपरिचित पृष्ठभूमि सेटिङ ।

en: Unrecognized key(s) in the %1$s param: %2$s. Supported keys: %3$s
ne_NP: %1$s प्यारामिटरमा चिनिन नसकेका की(हरू): %2$s। समर्थित कीहरू: %3$s

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
ne_NP: पहिले निर्मित पोस्ट टाईप दर्ता रद्द अनुमति छैन।

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
ne_NP: पहिले निर्मित ट्याक्सोनोमीहरु दर्ता रद्द गर्ने अनुमति छैन

en: Unsaved Navigation Menu.
ne_NP: बचत नगरिएको नेभिगेसन मेनु।

en: Unsaved changes by %s
ne_NP: %s द्वारा सुरक्षित नगरिएका परिवर्तनहरू

en: Unschedule
ne_NP: अनुसूचित नगर्नुहोस्

en: Unset
ne_NP: सेट नगरिएको

en: Unsupported hashing algorithm: %1$s. Supported algorithms are: %2$s
ne_NP: असमर्थित ह्यासिङ एल्गोरिथ्म: %1$s। समर्थित एल्गोरिथ्महरू: %2$s हुन्

en: Unsynced pattern created: %s
ne_NP: सिंक नगरिएको प्याटर्न सिर्जना गरियो: %s

en: Untested with your version of WordPress
ne_NP: तपाईंको वर्डप्रेस संस्करणसंग नजाँचिएको

en: Untitled
ne_NP: शीर्षकबिहिन

en: Untitled Template Part
ne_NP: शीर्षक नभएको टेम्प्लेटको भाग

en: Untitled menu
ne_NP: शीर्षकविहीन मेनु

en: Untitled pattern block
ne_NP: शीर्षकविहीन ढाँचा ब्लक

en: Untitled post %d
ne_NP: शीर्षकविहीन पोस्ट %d

en: Untrash
ne_NP: रद्दी टोकरीबाट निकाल्नुहोस्

en: Up one
ne_NP: एक माथि

en: Update
ne_NP: नवीनीकरण गर्नुहोस्

en: Update %s now
ne_NP: %s अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update Available
ne_NP: अद्यावधिक उपलब्ध

en: Update Category
ne_NP: वर्ग नवीनीकरण गर्नुहोस्

en: Update Comment
ne_NP: टिप्पणी अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update Complete
ne_NP: अद्यावधिक सम्पन्न

en: Update Incompatible
ne_NP: अपडेट मिल्दैन

en: Update Link
ne_NP: लिङ्क अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update Link Category
ne_NP: नयाँ लिंक वर्ग नवीनीकरण गर्नुहोस्

en: Update Media
ne_NP: मिडिया अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update Now
ne_NP: अहिले अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update PHP
ne_NP: PHP अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update Pattern Category
ne_NP: प्याटर्नका वर्ग अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update Profile
ne_NP: प्रोफाइल अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update Services
ne_NP: सेवाहरू अद्यावधिक

en: Update Tag
ne_NP: ट्यागलाई नवीनीकरण गर्नुहोस्

en: Update User
ne_NP: प्रयोगकर्ता अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update WordPress
ne_NP: वर्डप्रेस अद्यावधिक

en: Update anyway, even though it might break your site?
ne_NP: जसरी पनि अद्यावधिक गर्नुहोस्, यद्यपि याे अद्यावधिकले तपाईकाे साइट बिगार्न सक्छ ?

en: Update audio playlist
ne_NP: अडियो प्लेलिष्ट नवीनीकरण गर्नुहोस्

en: Update comment
ne_NP: टिप्पणी अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update failed
ne_NP: अध्यावधिक असफल भयो ।

en: Update gallery
ne_NP: ग्यालरी नवीनीकरण गर्नुहोस्

en: Update gallery settings
ne_NP: ग्यालरी सेटिङहरू अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update now
ne_NP: अहिले अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update progress
ne_NP: अद्यावधिक प्रगति

en: Update to %s
ne_NP: %s मा अद्यावधिक

en: Update to version %s
ne_NP: संस्करण %s मा अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Update video playlist
ne_NP: भिडियो प्लेलिष्ट नवीनीकरण गर्नुहोस्

en: Update your plugins
ne_NP: तपाईंको प्लगिनहरु अप्डेट गर्नुहोस्

en: Update your site to use HTTPS
ne_NP: HTTPS को उपयोग गर्नको लागी तपाइँको साइट अपडेट गर्नुहोस्

en: Updated %s.
ne_NP: %s अद्यावधिक गरियो।

en: Updated!
ne_NP: नविनीकरण भयो !

en: Updates
ne_NP: नविनतम

en: Updates %s
ne_NP: %s अद्यावधिक

en: Updating
ne_NP: अद्यावधिक गरिदै छ

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ne_NP: प्लगिन अद्यावधिक गर्दै %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
ne_NP: थिम अद्यावधिक गर्दै %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
ne_NP: टिप्पणी अद्यावधिक असफल भयो।

en: Updating comment status failed.
ne_NP: टिप्पणी स्थिति अद्यावधिक असफल भयो ।

en: Updating failed.
ne_NP: अद्यावधिक असफल भयो

en: Updating the plugin&#8230;
ne_NP: प्लगिन अपडेट हुदै&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
ne_NP: थिम अपडेट हुदै&#8230;

en: Updating...
ne_NP: नविनीकरण हुंदै ...

en: Upload
ne_NP: अपलोड

en: Upload Limit Exceeded
ne_NP: अपलोड सीमा नाग्यो

en: Upload Media
ne_NP: मिडिया अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload an image
ne_NP: फोटो अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload date:
ne_NP: अपलोड मिति:

en: Upload external images to the Media Library. Images from different domains may load slowly, display incorrectly, or be removed unexpectedly.
ne_NP: बाह्य तस्बिरहरू मिडिया लाइब्रेरीमा अपलोड गर्नुहोस्। विभिन्न डोमेनहरूबाट आएको तस्बिरहरू ढिलो लोड हुन सक्छन्, गलत रूपमा देखिन सक्छन्, वा अनपेक्षित रूपमा हटाइला सक्छन्।

en: Upload failed, try again.
ne_NP: अपलोड हुन सकेन, पुनः कोसिस गर्नुहोस।

en: Upload failed.
ne_NP: अपलोड असफल भयो ।

en: Upload failed. Please reload and try again.
ne_NP: अपलोड असफल भयो। कृपया पुन: लोड गरी फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: Upload file and import
ne_NP: फाइल अपलोड गरेर आयात गर्नुहोस्

en: Upload files
ne_NP: फाइलहरु अपलोड गर्नेहोस्

en: Upload font
ne_NP: फन्ट अपलोड

en: Upload images
ne_NP: तस्बिरहरू अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload max filesize
ne_NP: अधिकतम फाइल आकार अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload media
ne_NP: मिडिया अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload stopped.
ne_NP: अपलोड रोकियो ।

en: Upload theme
ne_NP: थिम अपलोड

en: Upload to Media Library
ne_NP: मिडिया लाइब्रेरीमा अपलोड गर्नुहोस्

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
ne_NP: %1$s प्रारूपमा आफ्नो भिडियो अपलोडगर्नुहोस् र राम्रो परिणामको लागि आफ्नो फाइलको आकार कम गर्नुहोस्। तपाईको थिमले %2$s पिक्सल उचाई सिफारिस गर्यो।

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
ne_NP: %1$s प्रारूपमा आफ्नो भिडियो अपलोडगर्नुहोस् र राम्रो परिणामको लागि आफ्नो फाइलको आकार कम गर्नुहोस्। तपाईको थिमले %2$s पिक्सल उचाई सिफारिस गर्यो।

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
ne_NP: %1$s प्रारूपमा आफ्नो भिडियो अपलोडगर्नुहोस् र राम्रो परिणामको लागि आफ्नो फाइलको आकार कम गर्नुहोस्। तपाईको थिमले %2$s पिक्सल उचाई सिफारिस गर्यो।

en: Uploaded
ne_NP: अपलोड भयो

en: Uploaded Images
ne_NP: अपलोड गरिएका तस्वीरहरू

en: Uploaded by:
ne_NP: अपलोड गर्ने:

en: Uploaded fonts appear in your library and can be used in your theme. Supported formats: .ttf, .otf, .woff, and .woff2.
ne_NP: अपलोड गरिएका फन्टहरू तपाईंको लाइब्रेरीमा देखिन्छन् र तपाईंको थिममा प्रयोग गर्न सकिन्छ। समर्थित ढाँचाहरू: .ttf, .otf, .woff, र .woff2।

en: Uploaded on:
ne_NP: अपलोड गरेको दिन :

en: Uploaded on: %s
ne_NP: अपलोड भएको: %s

en: Uploaded to this Navigation Menu
ne_NP: यो नेभिगेसन मेनुमा अपलोड गरियो

en: Uploaded to this page
ne_NP: यस पृष्ठमा अपलोड गरियो

en: Uploaded to this post
ne_NP: यो लेखमा अपलोड भयो

en: Uploaded to this template
ne_NP: यो टेम्पलेटमा अपलोड भयो

en: Uploaded to this template part
ne_NP: यस टेम्प्लेट भागमा अपलोड गरियो

en: Uploaded to:
ne_NP: यसमा अपलोड गरिएको:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ne_NP: अथवा

en: Uploading
ne_NP: अपलोड हुँदैछ

en: Uploading Files
ne_NP: फाइलहरू अपलोड हुँदै

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
ne_NP: अपलोड फाइलहरूमा तपाईंलाई आफ्नो अपलोड गरिएका फाइलहरू भण्डारण लागि फोल्डर र पाथ रोज्न अनुमति दिन्छ।

en: Uploads
ne_NP: अपलोडहरु

en: Uploads directory location
ne_NP: अप्लोडहरुको डाइरेक्टरी स्थान

en: Uploads directory size
ne_NP: अप्लोडस् डाइरेक्टरी साइज

en: Uppercase
ne_NP: अप्प्र्केस

en: Uppercase Roman numerals
ne_NP: ठूलो अक्षर रोमन अंकहरू

en: Uppercase letters
ne_NP: अपरकेस अक्षरहरु

en: Urumqi
ne_NP: उरुम्की

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
ne_NP: लगइन लोगोमा शीर्षक विशेषताको प्रयोग सर्बसुगमताका  कारणहरूको लागि सिफारिस गरिएको छैन। यसको सट्टा लिङ्क टेक्स्ट प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
ne_NP: प्रयोगकर्ता स्तरको प्रयोग अवमानित गरिएको छ। यसको सट्टा क्षमताहरुको प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
ne_NP: यदि मान प्रदर्शन गर्न चाहनु हुन्न भने %s प्रयोग गर्नुहोस ।

en: Use %s instead.
ne_NP: बदलामा %s प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
ne_NP: एक सेकेण्ड अगाडि गर्नको लागि बायाँ/दायाँ दिशा कुंजिहरु, दस सेकेण्ड अगाडि गर्नको लागि माथि/तल दिशा कुंजिहरु उपयोग गर्नुहोस् ।

en: Use Site Editor
ne_NP: साइट एडिटर खोल्नुहोस्

en: Use This Page
ne_NP: यो पृष्ठ प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
ne_NP: आवाज बढाउन वा घटाउन माथि/तल बाण कि प्रयोग गर्नुहोस​।

en: Use a post format
ne_NP: पोस्ट ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use a secure password
ne_NP: सुरक्षित पासवर्ड प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use as Site Icon
ne_NP: साइटको आइकनको रुपमा प्रयोग गर्नुहोस

en: Use as a `pre_render_block` filter is deprecated. Use with `render_block_data` instead.
ne_NP: `pre_render_block` फिल्टरको प्रयोग बहिष्कृत गरिएको छ। यसको सट्टा `render_block_data` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Use as featured image
ne_NP: विशेष चित्र बनाई प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use button with icon
ne_NP: आइकन संग बटन प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
ne_NP: समावेश नगरिएको पदहरु छुट्याउन %s को सट्टा अल्पविराम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Use default template
ne_NP: पूर्वनिर्धारित टेम्प्लेट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use https
ne_NP: एचटिटिपिएस प्रयोग गर्नुहोस

en: Use left and right arrow keys to move through blocks
ne_NP: ब्लकहरको बिचमा सर्न बायाँ र दायाँ कुञ्जीहरुको प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas.
ne_NP: क्यानभासको साइज परिवर्तन गर्न बायाँ र दायाँ किहरुको प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas. Hold shift to resize in larger increments.
ne_NP: क्यानभास रिसाइज गर्न बायाँ र दायाँ तीर कुञ्जीहरू प्रयोग गर्नुहोस्। ठूला वृद्धिहरूमा रिसाइज गर्न शिफ्ट होल्ड गर्नुहोस्।

en: Use size preset
ne_NP: पहिल्यै भएको साइजहरु प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use the %s filter instead.
ne_NP: यसको सट्टामा %s फिल्टर प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
ne_NP: तपाईंको विजेट क्षेत्रहरूमा आंशिक एचटिएमएल कोड थप्न कुनै पनि एचटिएमएल विजेट प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
ne_NP: चाँडै मिडिया आइटमहरू बीच नेभिगेट गर्न, डाइलगको माथि भएको बाण बटन वा किबोर्डमा बायाँ र दायाँ बाण किहरू प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Use the same %s on all screen sizes.
ne_NP: सबै स्क्रिन साइजहरूमा समान %s प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Use theme styles
ne_NP: थिम शैली प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use up and down arrow keys to resize the meta box panel.
ne_NP: मेटा बक्स प्यानलको आकार परिवर्तन गर्न माथि र तल गर्ने तीर की प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
ne_NP: अधिक विशिष्ट टेम्प्लेट परिभाषित नभएको बेला सबै पृष्ठहरूको लागि फलब्याक टेम्प्लेटको रूपमा प्रयोग गरिन्छ।

en: Used as:
ne_NP: प्रयोग भएको अनुसार:

en: Used for URLs.
ne_NP: युआरएलहरूका लागि प्रयोग गरिन्छ।

en: Used for email addresses.
ne_NP: इमेल ठेगानाहरूका लागि प्रयोग गरिन्छ।

en: Used for phone numbers.
ne_NP: फोन नम्बरहरूको लागि प्रयोग हुँदछ।

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
ne_NP: श्रोत:

en: Used: %1$s%% of %2$s
ne_NP: प्रयोग: %2$s को %1$s%%

en: User
ne_NP: प्रयोगकर्ता

en: User %s added
ne_NP: %s प्रयोगकर्ता थपियो

en: User Agent
ne_NP: प्रयोगकर्ता एजेन्ट

en: User Dashboard: %s
ne_NP: प्रयोगकर्ता ड्यासबोर्ड: %s

en: User Description
ne_NP: प्रयोगकर्ताको विवरण

en: User Display Name
ne_NP: प्रयोगकर्ताको देखाउने नाम

en: User Email
ne_NP: प्रयोगकर्ताको इमेल

en: User First Name
ne_NP: प्रयोगकर्ताको पहिलो नाम

en: User ID
ne_NP: प्रयोगकर्ताको आईडी

en: User Language
ne_NP: प्रयोगकर्ताको भाषा

en: User Last Name
ne_NP: प्रयोगकर्ताको अन्तिम नाम

en: User Login Name
ne_NP: प्रयोगकर्ताको लॉगिन नाम

en: User Nice Name
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नाइसनेम

en: User Nickname
ne_NP: प्रयोगकर्ताको उपनाम

en: User Registration Date
ne_NP: प्रयोगकर्ताको दर्ता मिति

en: User Request
ne_NP: प्रयोगकर्ता अनुरोध

en: User Requests
ne_NP: प्रयोगकर्ता अनुरोधहरू

en: User Roles
ne_NP: प्रयोगकर्ता भूमिका

en: User URL
ne_NP: प्रयोगकर्ताको युआरएल

en: User URL may not be longer than 100 characters.
ne_NP: प्रयोगकर्ता युआरएल १०० वर्णहरु भन्दा लामो नहुन सक्छ।

en: User added.
ne_NP: प्रयोगकर्ता थपियो ।

en: User agent
ne_NP: प्रयोगकर्ता एजेन्ट

en: User agent for the comment author.
ne_NP: टिप्पणी लेखकको लागि प्रयोगकर्ता एजेन्ट।

en: User already exists. Password inherited.
ne_NP: प्रयोगकर्ता पहिले नै अवस्थित छ । पासवर्ड वंशानुगत गरियो ।

en: User avatar
ne_NP: प्रयोगकर्ताको अवतार

en: User cannot be added to this site.
ne_NP: प्रयोगकर्तालाई यस साइटमा थप गर्न सकिँदैन।

en: User count
ne_NP: कुल प्रयोगकर्ता

en: User deleted.
ne_NP: प्रयोगकर्ता हटाईयो ।

en: User deletion is not allowed from this screen.
ne_NP: यो स्क्रिनबाट प्रयोगकर्ता मेटाउन अनुमति छैन ।

en: User error triggered:
ne_NP: प्रयोगकर्ता त्रुटि ट्रिगर भयो:

en: User has been added to your site.
ne_NP: तपाईंको साइटमा प्रयोगकर्ता थपिएको छ ।

en: User has been created, but could not be added to this site.
ne_NP: प्रयोगकर्ता सिर्जना गरिएको छ, तर यो साइटमा थप्न सकिँदैन।

en: User has blocked requests through HTTP to the URL: %s.
ne_NP: प्रयोगकर्ताले युआरएल %s मा HTTP मार्फत जाने अनुरोधहरू अवरुद्ध गर्नुभएको छ।

en: User has no sites or content and will be deleted.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको कुनै साइट वा सामग्री छैन र मेटिनेछ ।

en: User queries should not be run before the %s hook.
ne_NP: प्रयोगकर्ता  क्वेरीहरु %s हुक भन्दा आघि चलाउनु हुँदैन।

en: User removed from this site.
ne_NP: यो साइटबाट प्रयोगकर्ता हटाइयो ।

[ctx: User role]
en: Administrator
ne_NP: प्रशासक

[ctx: User role]
en: Author
ne_NP: लेखक

[ctx: User role]
en: Contributor
ne_NP: योगदानकर्ता

[ctx: User role]
en: Editor
ne_NP: सम्पादक

[ctx: User role]
en: Subscriber
ne_NP: सदस्य

en: User updated.
ne_NP: प्रयोगकर्ता अद्यावधिक गरियो ।

en: User&#8217;s Session Tokens data.
ne_NP: प्रयोगकर्ता&#8217;s सत्र टोकन डाटा

en: User&#8217;s comment data.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको टिप्पणी डाटा

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
ne_NP: वर्डप्रेसको घटनाक्रम र समाचार ड्यासबोर्ड विजेटमा सामुदायिक घटनाहरूका लागि प्रयोग गरिएको प्रयोगकर्ताको स्थानको डाटा |

en: User&#8217;s media data.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको मिडिया डाटा।

en: User&#8217;s profile data.
ne_NP:  प्रयोगकर्ताको प्रोफाइल डेटा

en: Username
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नाम

en: Username is not editable.
ne_NP: युजरनेम सम्पादन गर्न सकिँदैन ।

en: Username isn't editable.
ne_NP: युजरनेम सम्पादन गर्न सकिँदैन ।

en: Username may not be longer than 60 characters.
ne_NP: प्रयोगकर्ता नाम ६० अक्षरभन्दा बढी हुनसक्दैन ।

en: Username must be at least 4 characters.
ne_NP: प्रयोगकर्तानाम कम्तीमा ४ अक्षरको हुनुपर्छ ।

en: Username or Email Address
ne_NP: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना

en: Username or email address
ne_NP: प्रयोगकर्तानाम  वा इ-मेल ठेगाना

en: Username.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नाम

en: Username/Password incorrect for %s
ne_NP: %s को लागि  प्रयोगकर्तानाम/पासवर्ड मिलेन

en: Username:
ne_NP: प्रयोगकर्ता नाम:

en: Username: %s
ne_NP: प्रयोगकर्ता नाम: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नामहरूमा मात्र साना अक्षर (a-z) र संख्या समावेश गर्न सकिन्छ ।

en: Usernames cannot be changed.
ne_NP: युजरनेम परिवर्तन गर्न सकिँदैन ।

en: Usernames must be at least 4 characters.
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नाम कम्तिमा ४ अक्षरको हुनुपर्दछ ।

en: Users
ne_NP: प्रयोगकर्ताहरु

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
ne_NP: प्रयोगकर्ताहरूलाई रद्दीटोकरीमा सार्न मिल्दैन। मेटाउनको लागि '%s' सेट गर्नुहोस्।

en: Users list
ne_NP: प्रयोगकर्ताको सूची

en: Users list navigation
ne_NP: प्रयोगकर्ता सूची नेभिगेसन

en: Users must be registered and logged in to comment
ne_NP: टिप्पणी गर्न प्रयोगकर्ताहरु दर्ता र लगइन हुनुपर्छ

en: Ushuaia
ne_NP: उसुइया

en: Using simplified address parser is not recommended. Install the PHP IMAP extension for full RFC822 parsing.
ne_NP: सरलीकृत ठेगाना पार्सर प्रयोग गर्नु सिफारिस गरिएको छैन। पूर्ण RFC822 पार्सिङका लागि PHP IMAP एक्सटेन्सन स्थापना गर्नुहोस्।

en: Ust-Nera
ne_NP: उस्त-नेरा

en: Uzhgorod
ne_NP: उजगोरोड

en: Vaduz
ne_NP: वादुज

en: Valid
ne_NP: मान्य

en: Value
ne_NP: मान

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
ne_NP: इनपुट एरेको मानहरु अब्जेक्ट वा एरे हुनै पर्छ।

en: Vancouver
ne_NP: भ्याङ्कुभर

en: Vatican
ne_NP: वेटिकन

en: Verse text
ne_NP: श्लोकको अक्षर

en: Version
ne_NP: संस्करण

en: Version %1$s by %2$s
ne_NP: %2$s द्वारा संस्करण %1$s

en: Version %s
ne_NP: %s संस्करण

en: Version of block API.
ne_NP: ब्लक एपीआईको संस्करण।

en: Version of the content block format used by the post.
ne_NP: अब्जेक्टले प्रयोग गर्ने कन्टेन्ट ब्लक ढांचाको संस्करण।

en: Version of the content block format used by the template.
ne_NP: टेम्प्लेटले प्रयोग गर्ने कन्टेन्ट ब्लकको ढांचाको संस्करण।

en: Version of the theme.json schema used for the typography settings.
ne_NP: टाइपोग्राफी सेटिङका लागि प्रयोग गरिएको theme.json स्किमाको संस्करण।

en: Version:
ne_NP: संस्करण:

en: Version: %s
ne_NP: संस्करण: %s

en: Vertical
ne_NP: ठाडो

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
ne_NP: तस्बिरको उचाइको प्रतिशतको रूपमा काँटछाँट सुरु गर्न माथिबाट ठाडो स्थिति।

en: Vertical space
ne_NP: ठाडो खाली ठाउँ

en: Very light gray to cyan bluish gray
ne_NP: धेरै हल्का खरानीबाट सायान निलो खरानी

en: Vevay
ne_NP: भिभे

en: Victoria
ne_NP: भिक्टोरिया

en: Video
ne_NP: भिडियो

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: भिडियो <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: भिडियो <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
ne_NP: भिडियोको विवरण

en: Video Player
ne_NP: भिडियो प्लेयर

en: Video URL
ne_NP: भिडियो युआरएल

en: Video Widget
ne_NP: भिडियो विजेट

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
ne_NP[0]: भिडियो विजेट (%d)
ne_NP[1]: भिडियो विजेटहरु (%d)

en: Video caption text
ne_NP: भिडियोको क्याप्सन टेक्स्ट

en: Video details
ne_NP: भिडियोको विवरण

en: Video is paused.
ne_NP: भिडियो रोकिएको छ।

en: Video is playing.
ne_NP: भिडियो चलिरहेको छ।

en: Video title
ne_NP: भिडियो शीर्षक

en: Video title&hellip;
ne_NP: भिडियो शीर्षक&hellip;

en: Videos
ne_NP: भिडियोहरु

en: Vienna
ne_NP: भियना

en: Vientiane
ne_NP: विएंताइन

en: Vietnamese
ne_NP: भियतनामी

en: View
ne_NP: हेर्नुहोस्

en: View %1$s version %2$s details
ne_NP: %1$s संस्करण %2$s विवरण हेर्नुहोस

en: View &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; हेर्नुहोस

en: View &#8220;%s&#8221; archive
ne_NP: &#8220;%s&#8221; सङ्ग्रह हेर्नुहोस

en: View All
ne_NP: सबै हेर्नुहोस

en: View Attachment Page
ne_NP: संलग्न वस्तुहरूको पृष्ठ हेर्नुहोस्

en: View Category
ne_NP: वर्ग हर्नुहोस्

en: View Changeset
ne_NP: चेन्जसेट हेर्नुहोस

en: View Media File
ne_NP: मिडिया फाइल हेर्नुहोस्

en: View Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेसन मेनु हेर्नुहोस्

en: View Page
ne_NP: पृष्ठ हेर्नुहोस्

en: View Pages
ne_NP: पृष्ठहरु हेर्नुहोस

en: View Pattern
ne_NP: प्याटर्न हेर्नुहोस

en: View Pattern Category
ne_NP: प्याटर्न वर्ग हेर्नुहोस्

en: View Patterns
ne_NP: प्याटर्नहरु हेर्नुहोस

en: View Post
ne_NP: लेख हेर्नुहोस

en: View Posts
ne_NP: पोस्टहरु हेर्नुहोस

en: View Preview
ne_NP: पूर्वावलोकन हेर्नुहोस्

en: View Privacy Policy Guide.
ne_NP: गोपनीयता नीति निर्देशिका गर्नुहोस्।

en: View Site
ne_NP: साईट हेर्नुहोस्

en: View Tag
ne_NP: ट्याग हेर्नुहोस्

en: View Template
ne_NP: टेम्प्लेट हेर्नुहोस

en: View Template Part
ne_NP: टेम्प्लेट भाग हेर्नुहोस्

en: View Trash
ne_NP: रद्दी टोकरी हेर्नुहोस

en: View User
ne_NP: प्रयोगकर्ता हेर्नुहोस्

en: View all
ne_NP: सबै हेर्नुहोस्

en: View all drafts
ne_NP: सबै मस्यौदा हेर्नुहोस्

en: View all posts by %s
ne_NP: %s द्वारा लेखिएका सबै लेखहरु हेर्नुहोस्

en: View all posts in %s
ne_NP: %s का सबै लेखहरु हेर्नहोस

en: View attachment page
ne_NP: संलग्न वस्तुहरूको पृष्ठ हेर्नुहोस्

[ctx: View comment]
en: Comment
ne_NP: टिप्पणी

en: View comment history
ne_NP: टिप्पणीको इतिहास हेर्नुहोस्

en: View details
ne_NP: विवरण हेर्नुहोस्

en: View media file
ne_NP: मिडिया फाइल हेर्नुहोस्

en: View mode
ne_NP: दृश्य मोड

en: View more comments
ne_NP: थप टिप्पणीहरू हेर्नुहोस्

en: View options
ne_NP: विकल्पहरू हेर्नुहोस्

en: View page
ne_NP: पृष्ठ हेर्नुहोस्

en: View post
ne_NP: पोस्ट हेर्नुहोस

en: View posts by %s
ne_NP: %s द्वारा पोस्ट हेर्नुहोस्

en: View revisions (%s)
ne_NP: संशोधनहरू हेर्नुहोस् (%s)

en: View site
ne_NP: साइट हेर्नुहोस्

en: View site (opens in a new tab)
ne_NP: साइट हेर्नुहोस् (नयाँ ट्याबमा खुल्छ)

en: View the autosave
ne_NP: अटोसेभ हेर्नुहोस्

en: View this comment
ne_NP: यो टिप्पणी हेर्नुहोस्

en: View your site
ne_NP: आफ्नो साइट हेर्नुहोस्

en: Vilnius
ne_NP: भिल्नियस

en: Vincennes
ne_NP: विंसेन्स

en: Virgin
ne_NP: भर्जिन

en: Visibility
ne_NP: दृश्यता

en: Visibility:
ne_NP: दृश्यता:

en: Visible
ne_NP: देखिने

en: Visible on the product page
ne_NP: बस्तुको पेजमा देखिने

en: Visible to everyone.
ne_NP: सबैले देखन सक्नेछन

en: Visit
ne_NP: भ्रमण

en: Visit %s&#8217;s website
ne_NP: %s&#8217; वेबसाइट हर्नुहोस्

en: Visit Dashboard
ne_NP: ड्यासबोर्ड भ्रमण गर्नुहोस्

en: Visit Link
ne_NP: लिङ्क अवलोकन गर्नुहोस्

en: Visit Site
ne_NP: साइटमा जानुहोस्

en: Visit Theme Site
ne_NP: थिम साइट भ्रमण गर्नुहोस्

en: Visit site
ne_NP: साइट भ्रमण गर्नुहोस

en: Visit theme site for %s
ne_NP: %s को लागि थिम साइटमा जानुहोस् |

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
ne_NP: आगन्तुक टिप्पणीहरू स्वचालित स्प्याम पत्ता लगाउने सेवा मार्फत जाँच गर्न सकिन्छ।

en: Visitors can add new comments and replies.
ne_NP: आगन्तुकहरूले नयाँ टिप्पणीहरू थप्न वा जवाफ दिन मिल्दछ।

en: Visitors cannot add new comments or replies.
ne_NP: आगन्तुकहरूले नयाँ टिप्पणी वा जवाफहरू थप्न मिल्दैन।

en: Visitors cannot add new comments or replies. Existing comments remain visible.
ne_NP: आगन्तुकहरूले नयाँ टिप्पणी वा जवाफहरू थप्न सक्दैनन्। अवस्थित टिप्पणीहरू दृश्यात्मक रहन्छन्।

en: Visual Editor
ne_NP: दृश्य सम्पादक

en: Visual aids
ne_NP: देखिने सहायक वस्तुहरु

en: Visual editor
ne_NP: दृश्य सम्पादक

en: Visual editor selected
ne_NP: दृश्य सम्पादक चयन गरियो

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
ne_NP: भिजुअल मोडले तपाईंलाई एउटा सम्पादक दिन्छ जुन वोर्ड प्रोसेसरसंग समान छ। नियन्त्रणको दोस्रो पङ्क्ति प्राप्त गर्न टुलबार टगल बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: Vivid cyan blue
ne_NP: जादुई सियान नीलो

en: Vivid cyan blue to vivid purple
ne_NP: चहकिलो सायान निलोबाट चहकिलो प्याजी

en: Vivid green cyan
ne_NP: चहकिलो हरियो सायान

en: Vivid purple
ne_NP: चम्किलो बैजनी

en: Vivid red
ne_NP: ज्वलन्त रातो

en: Vladivostok
ne_NP: भ्लाडिभोस्टोक

en: Volgograd
ne_NP: बेलग्रेड

en: Volume Slider
ne_NP: ध्वनि स्लाइडर

en: Vostok
ne_NP: वोस्टोक

en: Waiting for confirmation
ne_NP: पुष्टिकरणको लागि पर्खँदै

en: Waiting for review before publishing.
ne_NP: प्रकाशन गर्नु अघि समीक्षाको लागि पर्खँदै।

en: Wake
ne_NP: वेक

en: Wallis
ne_NP: वालिस

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
ne_NP: थप इभेन्टहरू चाहनुहुन्छ? <a href="%s">अरुलाई व्यवस्थित गर्न मद्दत गर्नुहोस्</a>!

en: Warning | Warnings
ne_NP[0]: चेतावनी!

en: Warning! User %s cannot be deleted.
ne_NP: चेतावनी ! %s प्रयोगकर्ता मेटाउन सकिँदैन ।

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
ne_NP: चेतावनी ! प्रयोगकर्ता मेटाउन सकिँदैन । %s प्रयोगकर्ता नेटवर्क प्रशासक हो ।

en: Warning:
ne_NP: साबधान :

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
ne_NP: चेतावनी: %1$s ले प्यारामिटर %2$s (%3$s) लाई %4$s दिइने अपेक्षा गर्दछ, %5$s दिइएको छ ।

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
ne_NP: चेतावनी: लिङ्क हालिसकिएको छ तर त्रुटिहरू हुनसक्छन्। कृपया यसलाई परीक्षण गर्नुहोस्।

en: Warsaw
ne_NP: वरस

en: Wavatar (Generated)
ne_NP: वाभटार (उत्पादित)

en: Web Address
ne_NP: वेब ठेगाना

en: Web address
ne_NP: वेब ठेगाना

en: Web server
ne_NP: वेब सर्भर

en: Webfont font family must be a non-empty string.
ne_NP: वेबफन्ट परिवार एक गैर-खाली स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
ne_NP: वेबफन्ट फन्टको वजन एक राम्रो स्ट्रिङको ढाँचा वा पूर्णांक हुनुपर्छ।

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
ne_NP: वेबफन्ट src एक गैर-खाली स्ट्रिङ वा स्ट्रिङ को एरे हुनुपर्छ।

en: Website
ne_NP: वेबसाइट

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ne_NP: वेबसाइट:%1$s(आईपी ठेगाना:%2$s,%3$s)

en: Wed
ne_NP: बुध

en: Wednesday
ne_NP: बुधवार

[ctx: Wednesday initial]
en: W
ne_NP: बु

en: Week
ne_NP: हप्ता

en: Week Starts On
ne_NP: हप्ता सुरु हुने

en: Weeks
ne_NP: हप्ता

en: Welcome Guide
ne_NP: स्वागत गाइड

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ne_NP: स्वागतम्

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ne_NP: %s मा स्वागत छ । यो तपाईंको पहिलो पोस्ट हो । यसलाई सम्पादन गर्नुहोस वा मेटाउनुहोस्, त्यसपछि लेख्न सुरु गर्नुहोस !

en: Welcome to Styles
ne_NP: स्टाईलहरुमा स्वागत छ

en: Welcome to WordPress!
ne_NP: वर्डप्रेसमा तपाईलाई स्वागत छ !

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ne_NP: वर्डप्रेसमा स्वागत छ । यो तपाईंको पहिलो पोस्ट हो । यसलाई सम्पादन गर्नुहोस वा मेटाउनुहोस्, त्यसपछि लेख्न सुरु गर्नुहोस !

en: Welcome to WordPress.com
ne_NP: WordPress.com मा स्वागत छ

en: Welcome to the editor
ne_NP: सम्पादकमा स्वागत छ।

en: Welcome to the site editor
ne_NP: साइट इडीटरमा यहाँलाई स्वागत छ

en: Welcome to the template editor
ne_NP: टेम्प्लेट सम्पादकमा स्वागत छ

en: Welcome to the wonderful world of blocks…
ne_NP: ब्लक को अद्भुत दुनियामा स्वागत छ ...

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
ne_NP: तपाईको वर्डप्रेस ड्यासबोर्डमा स्वागत छ!

en: Welsh
ne_NP: वेल्श

en: West
ne_NP: पश्चिम

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
ne_NP: प्रयोगकर्ता डाटा प्रयोग गरी हामीले गर्ने स्वचालित निर्णय निर्माण र/वा प्रोफाइलिङ

en: What data breach procedures we have in place
ne_NP: हामीसँग कुन डाटा उल्लंघन प्रक्रियाहरू छन्

en: What do I do now?
ne_NP: अब म के गरूँ ?

en: What is PHP and how does it affect my site?
ne_NP: PHP भनेको के हो र यसले मेरो साइटलाई कसरी असर गर्छ?

en: What personal data we collect and why we collect it
ne_NP: हामी कुन व्यक्तिगत डाटा संकलन गर्छौ र किन गर्छौ

en: What rights you have over your data
ne_NP: तपाईको डाटामाथी तपाईको जे अधिकारहरु छ

en: What should be done with content owned by %s?
ne_NP: %s को स्वामित्वमा रहेको सामग्रीसंग के गर्नुपर्छ?

en: What should be done with content owned by these users?
ne_NP: यी प्रयोगकर्ताहरुको स्वामित्वमा रहेको सामग्रीलाई के गर्ने ?

en: What should be done with content owned by this user?
ne_NP: यो प्रयोगकर्ताको स्वामित्व रहेको सामग्रीलाई के गर्न चाहनुहुन्छ?

en: What third parties we receive data from
ne_NP: हामी कुन तेस्रो पक्षबाट डाटा प्राप्त गर्छौ

en: What to show on the front page
ne_NP: पहिलो पृष्ठमा के देखाउने

en: What&#8217;s New
ne_NP: नयाँ के के छ त

en: What&#8217;s on your mind?
ne_NP: तपाईको मस्तिष्कमा के छ ?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
ne_NP: वर्ग र ट्यागमा कस्तो भिन्नता छ? सामान्यतया, अनौपचारिक किवर्ड ट्याग जो सक्छ खण्ड श्रेणी पूर्व-परिभाषित गर्दा, (नाम, प्रजा, आदि) र अन्य पोस्ट तपाईंको पोस्ट महत्त्वपूर्ण विवरण को पहिचान आफ्नो पुनरावृत्ति हुन वा नहुन सक्छ। यदि तपाईं चाहनुहुन्छ भने आफ्नो साइट तालिका जस्तै शब्दहरू एक पुस्तक, खण्ड सामग्रीहरू र सूचकांक ट्याग जस्तो गर्न।

en: What’s next?
ne_NP: अब के?

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
ne_NP: जब टिप्पणीले यसको सामग्री, लेखकको नाम, URL, इमेल, आईपी ठेगाना, वा ब्राउजरको प्रयोगकर्ता एजेन्ट स्ट्रिङमा यी मध्ये कुनै पनि शब्द समावेश गर्दछ, यसलाई रद्दीटोकरीमा राखिनेछ। प्रति रेखा एक शब्द वा आईपी ठेगाना। यो शब्दहरू भित्र मेल खान्छ, त्यसैले &#8220;प्रेस&#8221; मिल्नेछ &#8220;वर्डप्रेस&#8221;।

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ne_NP: यो स्क्रिनमा नयाँ वर्ग थप गर्दा, तपाईं निम्न फिल्डहरु भर्नुहुनेछ:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ne_NP: यो स्क्रिनमा नयाँ ट्याग थप गर्दा, तपाईं निम्न फिल्डहरु भर्नुहुनेछ:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
ne_NP: विषयवस्तुहरू परिवर्तन गर्दा, त्यहाँ कहिलेकाहीं यी संघर्ष संक्रमण एक बिट कम चिल्लो बनाउन अक्सर संख्या र विजेट क्षेत्रमा / छेउपट्टी र सेटअप केही विभिन्नता छ। तपाईं विषयवस्तुहरू परिवर्तन र हराइरहेको विजेट जस्तो देखिन्छ भने, आफ्नो विजेट र आफ्नो सेटिङ सबै सुरक्षित हुनेछ गरिएका जहाँ निष्क्रिय विजेट क्षेत्र, यो स्क्रिनमा तल स्क्रोल गर्नुहोस्।

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
ne_NP: %s क्षमताको लागि जाँच गर्दा, तपाईंले सधैँ कुनै विशेष टिप्पणी विरुद्ध जाँच गर्नुपर्छ

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
ne_NP: %s क्षमताको लागि जाँच गर्दा, तपाईले सधै एक निर्धारित पोस्ट विरुध जाँच गर्नुपर्छ।

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
ne_NP: %s क्षमताको लागि जाँच गर्दा, तपाईले सधै एक निर्धारित पोस्ट विरुध जाँच गर्नुपर्छ।

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
ne_NP: %s क्षमताका लागि जाँच गर्दा, तपाईँले यसलाई निर्दिष्ट शब्दविरुद्ध जहिले पनि जाँच गर्नुपर्दछ ।

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
ne_NP: %s क्षमताको लागि जाँच गर्दा, तपाईंले सधैँ एक विशिष्ट प्रयोगकर्ता विरुद्ध जाँच गर्नुपर्छ।

en: When enabled, videos will play directly within the webpage on mobile browsers, instead of opening in a fullscreen player.
ne_NP: सक्षम गरिएपछि, मोबाइल ब्राउजरहरूमा भिडियोहरू फुलस्क्रिन प्लेयरमा नखुली सिधै वेबपृष्ठभित्रै प्ले हुनेछ।

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
ne_NP: पुन:क्रम मोडमा हुँदा  मेनु आइटमहरु  पुन: क्रमबद्ध गर्न माथिको सूचीमा थप नियन्त्रणहरु उपलब्ध हुनेछ।

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
ne_NP: पुनःक्रमित मोडमा, विजेट्स पुन: व्यवस्थित गर्नको लागि अतिरिक्त नियंत्रण माथि दिईएको विजेट्स सूचीमा उपलब्ध हुनेछ।

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
ne_NP: सानो निगरानी मा पूर्वावलोकन गर्दा, तपाईं बायाँ-हात फलक को तल पतन प्रतिमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। यो नयाँ थिममा आफ्नो साइट पूर्वावलोकन गर्न थप कोठा दिंदै फलक लुकाउन हुनेछ । फलक फिर्ता ल्याउन, फेरि पतन आइकनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
ne_NP: "variadic" थिम फिचर दर्ता गर्दा, "प्रकार" एक "एरे" हुनुपर्छ।

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
ne_NP: पूर्वनिर्धारित मेटा मान दर्ता गर्दा डाटा प्रदान गरिएको प्रकारसँग मेल खानुपर्छ।

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
ne_NP: "एरे" फिचर दर्ता गर्दा, फिचरको योजनामा ​​"आइटमहरु" कि शब्द समावेश हुनुपर्छ।

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ne_NP: जब एक "Array" मेटा प्रकार REST API मा देखाउनका लागि दर्ता गर्न चाहनुहुन्छ, तपाइँले "show_in_rest.schema.items" मा प्रत्येक array आइटम को लागी स्कीमा निर्दिष्ट गर्नुपर्छ।

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
ne_NP: REST API मा देखाउनको लागि "एरे" वा "अब्जेक्ट" फिचर दर्ता गर्दा, फिचरको स्कीमा पनि परिभाषित हुनुपर्छ।

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ne_NP: REST API मा देखाउनको लागि "एरे" सेटिङ दर्ता गर्दा, तपाईंले "show_in_rest.schema.items" मा प्रत्येक एरे आइटमको लागि स्कीमा निर्दिष्ट गर्नुपर्छ।

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
ne_NP: "अब्जेक्ट" फिचर दर्ता गर्दा, फिचरको योजनामा ​​"गुण" कि शब्द समावेश हुनुपर्छ।

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
ne_NP: यो मध्ये एक फर्म्याट गर्ने वाला सर्टकटहरु टाइप गर्दा स्पेस थिचेर नयाँ प्याराग्राफ सुरु गरेपछि प्याराग्राफ आफै फर्म्याट हुनेछ । ब्याक-स्पेस या एस्केप थिचेर फर्म्याट रद्द गर्नुहोस् ।

en: When testing the REST API, an error was encountered:
ne_NP: REST API को परीक्षण गर्दा, त्रुटिको सामना गरियो:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
ne_NP: REST API को परीक्षण गर्दा, एक अप्रत्याशित परिणाम फर्काइएको थियो:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
ne_NP: जब यो सेटिङ प्रभावमा हुन्छ, ड्यासबोर्डको एट ए ग्लान्स बक्समा रिमाइन्डर देखाइन्छ जसले भन्छ, 'खोज इन्जिनहरू निरुत्साहित', तपाईंलाई सम्झाउनको लागि तपाईंले खोज इन्जिनहरूलाई आफ्नो साइट क्रल नगर्न निर्देशन दिनुभएको छ।

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
ne_NP: &#8216;एकमुस्ट सम्पादन&#8217; प्रयोग गरी चयनित पोस्टहरुको मेटाडाटा (वर्ग, लेखक, आदि) एकै पटकमा परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ। समूहबाट पोस्ट हटाउन &#8216;एकमुस्ट सम्पादन&#8217; क्षेत्रमा नामसँगै रहेको %s<span class="screen-reader-text">हटाउनुहोस्</span> बटन क्लिक गर्नुहोस्।

en: When using a keyboard to navigate:
ne_NP: किबोर्ड प्रयोग गरी नेभिगेट गर्दा:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
ne_NP: जब आगन्तुकहरूले साइटमा टिप्पणीहरू छोड्छन् हामी टिप्पणी फारममा देखाइएको डेटा सङ्कलन गर्दछौं, र आगन्तुकको आईपी ठेगाना र ब्राउजर प्रयोगकर्ता एजेन्ट स्ट्रिङ स्पाम पत्ता लगाउन मद्दत गर्न।

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
ne_NP: जब तपाईं तलको बटन क्लिक गर्नुहुन्छ, वर्डप्रेसले तपाईंको कम्प्युटरमा सुरक्षित गर्नको लागि एक्सएमयल फाइल सिर्जना गर्नेछ।

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
ne_NP: जब तपाइँ लग इन गर्नुहुन्छ, हामी तपाइँको लगइन जानकारी र तपाइँको स्क्रिन प्रदर्शन विकल्पहरू बचत गर्न धेरै कुकीहरू पनि सेट अप गर्नेछौं। लगइन कुकीहरू दुई दिनसम्म रहन्छ, र स्क्रिन विकल्प कुकीहरू एक वर्षसम्म रहन्छ। यदि तपाइँ चयन गर्नुहुन्छ

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
ne_NP: जब तपाईं ड्यासबोर्ड > अप्डेटहरु मा रहेको "अप्डेट गर्नुहोस्" बटन प्रयोग गरेर अप्डेट गर्न सफल हुनुहुन्छ, तब हामी भविष्यका अप्डेट प्रयासहरूको लागि यस त्रुटि हटाऊनेछौँ।

en: Where the pattern comes from e.g. core
ne_NP: जहाँबाट प्याटर्न आउँछन्, उदाहरणका लागि: कोर

en: Where the template originally comes from e.g. 'theme'
ne_NP: टेम्प्लेट प्रारम्भमा कहाँबाट आएको हो जस्तै ‘थिम’

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
ne_NP: जहाँ टेम्प्लेट भाग प्रयोगको लागि हो (हेडर, फुटर, आदि)

en: Where your data is sent
ne_NP: तपाईंको डाटा कहाँ पठाइन्छ

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
ne_NP: ट्याक्सोनोमी सार्वजनिक रूपमा इन्टरफेस इन्टरफेस वा अगाडि अन्त प्रयोगकर्ताहरुद्वारा प्रयोगको लागी भएमा।

en: Whether a template is a custom template.
ne_NP: टेम्प्लेट आफू अनुकूल टेम्प्लेट हो कि होइन।

en: Whether a theme uses block-based template parts.
ne_NP: विषयवस्तुले ब्लक-आधारित टेम्प्लेट भागहरू प्रयोग गर्छ कि गर्दैन।

en: Whether a theme uses block-based templates.
ne_NP: थिमले ब्लक-आधारित टेम्प्लेटहरू प्रयोग गर्छ कि गर्दैन।

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
ne_NP: आइटमहरू सबै वा कुनै निर्दिष्ट टर्महरू तोक्नुपर्छ।

en: Whether or not comments are open on the post.
ne_NP: पोस्टमा टिप्पणी खुला हुने वा नहुने |

en: Whether or not the post can be pinged.
ne_NP: पोस्ट पिङ्ग गर्न मिल्ने वा नमिल्ने |

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
ne_NP: पोस्टलाई स्टिकीको रुपमा प्रयोग गर्ने वा नगर्ने।

en: Whether or not the post type can be viewed.
ne_NP: पोस्ट प्रकार हेर्न सकिन्छ वा सकिदैन।

en: Whether or not the post type should have children.
ne_NP: पोस्ट प्रकारमा चिल्ड्रेन हुने वा नहुने ।

en: Whether or not the taxonomy should have children.
ne_NP: ट्याक्सोनोमीमा चिल्ड्रेन हुने वा नहुने ।

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
ne_NP: टर्म क्लाउड प्रदर्शित गर्ने कि नगर्ने।

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
ne_NP: पोस्टहरू र टिप्पणीहरू आरएसएस फिड लिङ्कहरू हेडमा थपिएका छन् कि छैनन्।

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
ne_NP: चाहे यो स्थिति को पोस्ट अस्थायी प्रकाशित मिति हुन सक्छ।

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
ne_NP: यो स्टाटसमा भएको पोस्टहरु साइटको फ्रन्टइन्डमा देखाउने।

en: Whether posts with this status should be private.
ne_NP: यो स्टाटसमा भएको पोस्टहरु निजि हुने।

en: Whether posts with this status should be protected.
ne_NP: यो स्टाटसमा भएको पोस्टहरु सुरक्षित गर्ने।

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
ne_NP: यो स्टाटसमा भएको पोस्टहरु सार्वजनिक क्वेरी गर्न योग्य हुने।

en: Whether the content is protected with a password.
ne_NP: सामग्री पासवर्डद्वारा सुरक्षित गर्ने ।

en: Whether the excerpt is protected with a password.
ne_NP: अंश पासवर्डद्वारा सुरक्षित गर्ने ।

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
ne_NP: मेनु अब्जेक्तले अब अवस्थित नभएको अब्जेक्ट लाई प्रतिनिधित्व गर्छ कि गर्दैन।

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
ne_NP: प्लगिन नेटवर्कमा मात्र सक्रिय गर्न सकिन्छ।

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
ne_NP: ट्याक्सोनोमी सार्वजनिक क्वेरी योग्य भएमा।

en: Whether the theme can manage the document title tag.
ne_NP: ड्कुमेण्ट र शिर्षक ट्याग व्यवस्थापन गर्न थिम सक्ष्यम छ कि छैन।

en: Whether the theme disables custom colors.
ne_NP: थिमले कस्टम रंगहरू असक्षम पार्छ कि पार्दैन।

en: Whether the theme disables custom font sizes.
ne_NP: थिमले कस्टम फन्ट आकारहरू असक्षम पार्छ कि पार्दैन।

en: Whether the theme disables custom gradients.
ne_NP: थिमले कस्टम ग्रेडियन्टलाई असक्षम पार्छ कि पार्दैन ।

en: Whether the theme disables generated layout styles.
ne_NP: विषयवस्तुले उत्पन्न लेआउट शैलीहरूमा असक्षम पार्छ कि पार्दैन।

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
ne_NP: थिमले कस्टमाइजर सँग व्यवस्थापन गरिँदै आएको विजेटहरूका लागि चयनात्मक रिफ्रेसलाई सक्षम पार्छ कि गर्दैन।

en: Whether the theme is a block-based theme.
ne_NP: थिमले ब्लक-आधारित टेम्प्लेटहरू प्रयोग गर्छ कि गर्दैन।

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
ne_NP: थिमले उत्तरदायी इम्बेड गरिएको सामग्रीलाई समर्थन गर्दछ।

en: Whether the widget supports multiple instances
ne_NP: सायद विजेटले चाहेजति धेरै उदाहरणहरु लाई समर्थन गर्दछ

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
ne_NP: थिम हेर्नको लागि पूर्वनिर्धारित वर्डप्रेस ब्लक शैलीहरूमा अप्ट इन गर्दछ।

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
ne_NP: विषयवस्तुले अँध्यारो सम्पादक शैली युआइमा अप्ट इन गर्छ कि गर्दैन।

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
ne_NP: थिमले सम्पादक शैली CSS र्यापरमा अप्ट इन गर्छ कि गर्दैन।

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
ne_NP: थिमले फराकिलो पङ्क्तिबद्ध CSS वर्गमा अप्ट इन गर्छ कि गर्दैन।

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
ne_NP: संबन्धित ट्याक्सोनोमी कोलम स्वतः पोस्ट प्रकार टेबलमा सिर्जना भएमा।

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
ne_NP: यस मेनुमा शीर्ष स्तरका पृष्ठहरू स्वचालित रूपमा थप्ने कि नथप्ने |

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
ne_NP: रद्दीटोकरी छल्न र जबरजस्ती मेटाउन चाहे।

en: Whether to bypass trash and force deletion.
ne_NP: रद्दीटोकरी छल्न र जबरजस्ती मेटाउन चाहे।

en: Whether to flip in the horizontal direction.
ne_NP: तेर्सो दिशामा फ्लिप गर्ने कि नगर्ने।

en: Whether to flip in the vertical direction.
ne_NP: ठाडो दिशामा फ्लिप गर्ने कि नगर्ने।

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
ne_NP: विजेटलाई बलपूर्वक हटाउनको लागी, वा निष्क्रिय साइडबार मा सार्नको लागी ।

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
ne_NP: यो पोस्ट प्रकार प्रबन्ध गर्नको लागि पूर्वनिर्धारित युआइ उत्पन्न गर्ने कि नगर्ने।

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
ne_NP: ट्याक्सोनोमी प्रबन्ध गर्न पूर्वनिर्धारित प्रयोगकर्ता इन्टरफेस उत्पन्न भएमा।

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
ne_NP: कुनैपनि पोष्टको लागि नतोकिएका टर्महरु लुकाउने अथवा नलुकाउने ।

en: Whether to ignore sticky posts or not.
ne_NP: स्टिकी पोस्टहरूलाई बेवास्ता गर्ने कि नगर्ने।

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
ne_NP: नतिजाको सेट सीमित गर्ने टर्महरूमा चाइल्ड टर्महरू समावेश गर्ने कि नगर्ने।

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
ne_NP: पोस्टलाई पोस्ट प्रकारको सम्पादन सुचीमा समाबेश गर्ने ।

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
ne_NP: नेभिगेसन मेनुहरुमा छनोटको लागि पोस्ट प्रकार उपलब्ध छ कि छैन।

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
ne_NP: ट्याक्सोनोमी न्याभिगेसन मेनुहरुमा उपलब्ध हुन्छ।

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
ne_NP: गैर-सूचिकृत प्रदायकहरूको लागि ओइम्बेड खोज अनुरोध गर्ने ।

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
ne_NP: द्रुत / बल्क सम्पादन प्यानलमा ट्याक्सोनोमी देखाउन चाहे।

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
ne_NP: एक नयाँ थीमको पूर्वावलोकन गरिरहेको समय, तपाई विजेट र मेनू जस्तै चीजको तयार गर्न सक्नु हुन्छ, र थीम-विशिष्ट विकल्प अन्वेषण गर्न सक्नु हुन्छ।

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
ne_NP: तपाईंको साइटको अनुसूचित कार्यक्रमहरु जाँच गर्ने क्रममा, निम्न त्रुटि फिर्ताइएको छ: %s

en: While writing, you can press <kbd>/</kbd> to quickly insert new blocks.
ne_NP: लेख्दा, छिटो नयाँ ब्लकहरु सम्मिलित गर्नको लागि <kbd>/</kbd> थिच्न सक्नुहुन्छ।

en: White
ne_NP: सेतो

en: Whitehorse
ne_NP: व्हाइटहर्स

en: Who we are
ne_NP: हामी काे हाैं

en: Who we share your data with
ne_NP: हामी तपाईको डाटा कोसँग शेयर गर्छौँ

en: Why is this important?
ne_NP: यो किन महत्त्वपूर्ण छ?

en: Wide
ne_NP: फराकिलो

en: Wide Blocks
ne_NP: फराकिलो ब्लकहरु

en: Wide width
ne_NP: फराकिलो चौडाइ

en: Widget %s
ne_NP: %s विजेट

en: Widget Group
ne_NP: विजेट समूह

en: Widget area: %s
ne_NP: विजेट क्षेत्र:  %s

en: Widget areas
ne_NP: विजेटको क्षेत्रहरु

en: Widget is missing.
ne_NP: विजेट भेटिएन।

en: Widget moved down
ne_NP: विजेट तल सारियो

en: Widget moved up
ne_NP: विजेट माथि सारियो

en: Widget type (id_base) is required.
ne_NP: विजेटको प्रकार (id_base) आवश्यक छ।

en: Widget type does not support raw instances.
ne_NP: विजेट टाइपले र इन्सट्यान्सहरु लिदैन।

en: Widget types
ne_NP: विजेट प्रकारहरू

en: Widgets
ne_NP: विजेटहरु

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
ne_NP: तपाईँको विषयमा राखिएको हो नि: शुल्क वर्ग विजेट सामाग्री विजेट क्षेत्र (सामान्यतया साइड्बारमा) दिइएको भनिन्छ। व्यक्तिगत विजेट आफ्नो साइड्बार / विजेट क्षेत्रमा आबाद गर्न चाहेको क्षेत्रमा शीर्षक बार ड्रप। पूर्वनिर्धारित, पहिलो विजेट क्षेत्र मात्र विस्तार गरेर। थप विजेट क्षेत्रमा आबाद गर्न, आफ्नो विस्तार को लागि आफ्नो शीर्षक बार मा क्लिक गर्नुहोस्।

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
ne_NP: विजेटहरु विषयवस्तु भन्दा स्वतन्त्र खण्डहरु हुन् जुन तपाईको थिमले दिएका विजेटाइज गरिएको क्षेत्रहरु (सामान्यरूपमा साईडबार) मा राख्न सक्नुहुनेछ ।

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
ne_NP: विजेटहरु धेरै पटक प्रयोग गर्न सकिनेछ । तपाईं आफ्नो साइटमा देखाउन प्रत्येक विजेटलाई शीर्षक दिन सक्नु हुन्छ, तर यो अनिवार्य छैन ।

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
ne_NP: विजेटहरू %s प्रयोग गरेर दर्ता हुनु आवश्यक छ, तिनीहरू प्रदर्शन हुन अघि।

en: Width
ne_NP: चौडाइ

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
ne_NP: तस्बिरको चौडाईको प्रतिशतको रूपमा, काँटछाँटको चौडाई।

en: Winamac
ne_NP: विनम्याक

en: Windhoek
ne_NP: विन्डहोक

en: Winnipeg
ne_NP: विन्निपेग

en: WooCommerce
ne_NP: वूकमर्श

en: WooCommerce Recent Reviews
ne_NP: वूकमर्श हालका समीक्षा

en: Wood thrush singing in Central Park, NYC.
ne_NP: सेन्ट्रल पार्क, NYC मा काठ थ्रश गायन।

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
ne_NP: शब्दहरु

en: Word count: %s
ne_NP: शब्द संख्या: %s

en: WordCamps
ne_NP: वर्डक्याम्पहरु

en: WordPress
ne_NP: वर्डप्रेस

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
ne_NP: वर्डप्रेस %1$s मा %2$s थिम चालु छ।

en: WordPress &rsaquo; Error
ne_NP: वर्डप्रेस &rsaquo; त्रुटि

en: WordPress &rsaquo; Success
ne_NP: वर्डप्रेस &rsaquo; सफल भयो

en: WordPress Address (URL)
ne_NP: वर्डप्रेस ठेगाना (URL)

en: WordPress Blog
ne_NP: वर्डप्रेस ब्लग

en: WordPress Comments
ne_NP: वर्डप्रेस टिप्पणीहरू

en: WordPress Constants
ne_NP: वर्डप्रेस कन्स्ट्यान्टहरु

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
ne_NP: वर्डप्रेस कोर र ब्लक सम्पादक: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript र React

en: WordPress Embed
ne_NP: वर्डप्रेस इम्बेड

en: WordPress Events and News
ne_NP: वर्डप्रेस घटनाक्रम र समाचार

en: WordPress Media
ne_NP: वर्डप्रेस मीडिया

en: WordPress News
ne_NP: वर्डप्रेस समाचार

en: WordPress Updates
ne_NP: वर्डप्रेस अद्यावधिकहरु

en: WordPress User
ne_NP: वर्डप्रेस प्रयोगकर्ताको

en: WordPress Version
ne_NP: वर्डप्रेस संस्करण

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
ne_NP: वर्डप्रेस एप: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, र TypeScript

en: WordPress cannot dynamically serve a %s file due to a lack of rewrite rule support.
ne_NP: पुनर्लेखन नियम समर्थनको अभावका कारण वर्डप्रेसले %s फाइललाई गतिशील रूपमा सेवा दिन सक्दैन।

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
ne_NP: वर्डप्रेसले लग-इन प्रयोगकर्ताहरूबाट सीमित मात्रामा डेटा सङ्कलन गर्दछ (तर <em>कहिल्यै</em> प्रकाशित गर्दैन) तर त्यसपछि यसलाई मेट्दछ वा यसलाई अनाम बनाउँदछ। त्यो डेटा समावेश हुन सक्छ :

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
ne_NP: वर्डप्रेस ले साइटमा (but <em>never</em> publishes) लग इन गरेका दर्ता भएका प्रयोगकर्ताहरूबाट सीमित मात्रामा डाटा सङ्कलन गर्छ । सामान्यतया, यी प्रयोगकर्ताहरू कुनै न कुनै रूपमा साइटमा योगदान गर्ने व्यक्तिहरू हुन् - सामग्री, भण्डार व्यवस्थापन, र यस्तै। दुर्लभ अपवादहरूको साथमा, यी प्रयोगकर्ताहरूले लेखहरूमा टिप्पणी गर्न वा उत्पादनहरू खरिद गर्न दर्ता गरेको हुन सक्ने सामयिक आगन्तुकहरूलाई समावेश गर्दैन। वर्डप्रेसले राखेको डेटा समावेश हुन सक्छ:

en: WordPress database error:
ne_NP: वर्डप्रेस डाटाबेस त्रुति :

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
ne_NP: वर्डप्रेसको विकास अप्डेटहरु %s कन्सट्यान्ट ले अवरुद्ध गरेको छ।

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
ne_NP: वर्डप्रेसको विकास अप्डेटहरु %s फिल्टरले अवरुद्ध गरेको छ।

en: WordPress directory location
ne_NP: वर्डप्रेस डाइरेक्टरी स्थान

en: WordPress directory size
ne_NP: वर्डप्रेस डाइरेक्टरीको आकार

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
ne_NP: वर्डप्रेसले नयाँ प्रविधिहरू अँगालेको छ, जबकि पछाडि अनुकूलतामा प्रतिबद्ध छ। वर्डप्रेसले परियोजनाले निम्न भाषाहरू र लाइब्रेरीहरू प्रयोग गर्दछ:

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
ne_NP: वर्डप्रेसले कुनै पनि <a href="%1$s">अद्यावधिक सेवाहरु</a> सूचित गरिरहेको छैन को कारण तपाईंको वेबसाइटको <a href="%2$s">दृश्यात्मक सेटिंग्स</a> हो।

en: WordPress locale code.
ne_NP: वर्डप्रेस लोकेल कोड ।

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
ne_NP: WordPress प्राविधिक योगदानहरूमा फस्टाउन सक्छ, तर तपाईंले योगदान गर्न कोड गर्नुपर्दैन। यहाँ केही तरिकाहरू छन् जुन तपाईंले कोडको एक लाइन नलेखी प्रभाव पार्न सक्नुहुन्छ:

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ne_NP: वर्डप्रेसलाई %1$s संस्करण %2$s वा उच्च आवश्यक छ। यसलाई समाधान गर्न तपाईंको वेब होस्टिंग प्रदायक संग सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
ne_NP: वर्डप्रेसको सुरक्षा र रेखदेख रिलिजहरु %s ले अवरुद्ध गरेको छ।

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
ne_NP: वर्डप्रेसको सुरक्षा र रेखदेख रिलिजहरु %s फिल्टरले अवरुद्ध गरेको छ।

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
ne_NP: वर्डप्रेसले अवैध रूपमा नेस्टेड एक्सएचटीएमएललाई स्वतः ठीक गर्नु पर्छ

en: WordPress site: %s
ne_NP: वर्डप्रेस साइट: %s

en: WordPress update available (%s)
ne_NP: वर्डप्रेसको अप्डेट उपलब्ध छ (%s)

en: WordPress version %s
ne_NP: वर्डप्रेस संस्करण %s

en: WordPress.org is reachable
ne_NP: WordPress.org पहुँचयोग्य छ

en: WordPress.org plugin directory slug.
ne_NP: WordPress.org प्लगिन डाइरेक्टरी स्लग।

en: WordPress.org takes privacy and transparency very seriously
ne_NP: वर्डप्रेस डट अर्ग (WordPress.org)ले गोपनीयता र पारदर्शिता निकै गम्भीरतापूर्वक लिन्छ

en: WordPress.org takes privacy and transparency very seriously. To learn more about what data is collected, and how it is used, please visit <a href="%s">the WordPress.org Privacy Policy</a>.
ne_NP: वर्डप्रेस डट अर्गले गोपनीयता र पारदर्शितालाई धेरै गम्भीरताका साथ लिन्छ। कुन डेटा सङ्कलन गरिन्छ र कसरी प्रयोग गरिन्छ भन्ने बारे थप जान्नको लागि, कृपया <a href="%s">WordPress.org गोपनीयता नीति</a> मा जानुहोस्।

en: WordPress.org themes
ne_NP: WordPress.org का थिमहरु

en: Words
ne_NP: शब्दहरू

en: Words:
ne_NP: शब्दहरु:

en: Words: %s
ne_NP: शब्दहरु : %s

en: Workflow
ne_NP: कार्यप्रवाह

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ne_NP: के तपाईं आफ्नो खातामा %s को रूपमा पहिचान गर्ने एप्लिकेसनलाई पहुँच दिन चाहनुहुन्छ? यदि तपाईं एप्लिकेसनलाई विश्वास गर्नुहुन्छ भने मात्र तपाईँले यो गर्नु पर्छ।

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ne_NP: के तपाईं यो एप्लिकेसनलाई आफ्नो खातामा पहुँच दिन चाहनुहुन्छ? यदि तपाईले प्रश्नमा रहेको एप्लिकेसनमा विश्वास गर्नुहुन्छ भने मात्र यो गर्नुहोला।

en: Writable
ne_NP: लेख्न योग्य

en: Write
ne_NP: लेख्नुहोस्

en: Write HTML…
ne_NP: एचटिएमएल लेख्नुहोस्…

en: Write a description
ne_NP: विवरण लेख्नुहोस्

en: Write a description (optional)
ne_NP: विवरण लेख्नुहोस् (वैकल्पिक)

en: Write an excerpt (optional)
ne_NP: पाठांश लेख्नुहोस् (ऐच्छिक)

en: Write byline…
ne_NP: बाइलाइन लेख्नुहोस्...

en: Write code…
ne_NP: कोड लेख्नुहोस् ...

en: Write file name…
ne_NP: फाइलको नाम लेख्नुहोस

en: Write preformatted text…
ne_NP: पूर्वस्वरूपित पाठ लेख्नुहोस्...

en: Write shortcode here…
ne_NP: शोर्टकोड यहाँ लेख्नुहोस..

en: Write site tagline…
ne_NP: साइट ट्यागलाइन लेख्नुहोस् ...

en: Write site title…
ne_NP: साइट शीर्षक लेख्नुहोस्

en: Write summary
ne_NP: सारांश लेख्नुहोस्

en: Write summary…
ne_NP: सारांश लेख्नुहोस्...

en: Write title…
ne_NP: शिर्षक लेख्नुहोस...

en: Write verse…
ne_NP: पद लेख्नुहोस्

en: Write with calmness
ne_NP: शान्त भएर लेख्नुहोस्

en: Write your first blog post
ne_NP: आफ्नो पहिलो ब्लग पोस्ट लेख्नुहोस्

en: Writing
ne_NP: लेखन

en: Writing Settings
ne_NP: लेखन सेटिङहरु

en: X &#8212; Even more mature than above
ne_NP: एक्स &#8212; माथि भन्दा पनि अधिक परिपक्व

en: X Position
ne_NP: X अवस्थिति

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
ne_NP: XFN भनेको <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a> को लागि हो, जुन वैकल्पिक हो। वर्डप्रेसले XFN विशेषताहरूको पुस्तालाई तपाइँ कसरी लिंक गरिरहनुभएको साइटका लेखक/मालिकहरूसँग सम्बन्धित हुनुहुन्छ भनेर देखाउन अनुमति दिन्छ।

en: XML Error: %1$s at line %2$s
ne_NP: %2$s लाईनमा %1$s XML त्रुति

en: XML Sitemap
ne_NP: XML साइटम्याप

en: XML-RPC services are disabled on this site.
ne_NP:  यस साईटमा XML-RPC सेवाहरु बन्द गरिएका छन् ।

en: Y Position
ne_NP: Y अवस्थिति

en: Y/m/d
ne_NP: वर्ष/महिना/दिन

en: Yakutat
ne_NP: याकुटाट

en: Yakutsk
ne_NP: याकुत्स्क

en: Yancowinna
ne_NP: याकाेइना

en: Yangon
ne_NP: याङ्गोन

en: Yap
ne_NP: याप

en: Year
ne_NP: वर्ष

en: Year to date
ne_NP: यस वर्षको मिति सम्म

en: Years
ne_NP: वर्ष

en: Yekaterinburg
ne_NP: येकाटरिनबर्ग

en: Yellow
ne_NP: पहेंलो

en: Yellowknife
ne_NP: येलोनाइफ

en: Yerevan
ne_NP: येरेवान

en: Yes
ne_NP: हो

en: Yes, I approve of this connection
ne_NP: हो, म यो सम्बन्धलाई अनुमोदन गर्दछु।

en: Yes, take me to my profile page
ne_NP: हो, मलाई मेरो प्रोफाइल पृष्ठमा लगियोस्

en: Yesterday
ne_NP: हिजो

en: Yiddish
ne_NP: यिद्दिश

en: You
ne_NP: तपाईं

en: You are about to approve the following comment:
ne_NP: तपाईं निम्न टिप्पणी अनुमोदन गर्दै हुनुहुन्छ:

en: You are about to delete %s.
ne_NP: तपाईं %s मेटाउन जाँदै हुनुहुन्छ ।

en: You are about to delete the following comment:
ne_NP: तपाईं निम्न टिप्पणी मेटाउदै हुनुहुन्छ:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ne_NP: तपाईं यो %s लिंक मेटाउदै हुनुहुन्छ । 
    
    रोक्नको लागि 'रद्द गर्नुहोस्', मेटाउनको लागि 'ठीक छ' ।

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ne_NP: तपाईं यो थिम '%s' मेटाउँदै हुनुहुन्छ
    रोक्नको लागि 'रद्द गर्नुहोस्', मेटाउनको लागि 'ठीक छ' ।

en: You are about to mark the following comment as spam:
ne_NP: तपाईं निम्न टिप्पणीहरु स्पामको रूपमा चिनो लगाउदै हुनुहुन्छ:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
ne_NP: तपाईं निम्न टिप्पणी रद्दीटोकरीमा सार्दै हुनुहुन्छ:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ne_NP: तपाईं स्थायी रूपमा आफ्नो साइटबाट यि आइटमहरु मेटाउदै हुनुहुन्छ ।
    यो कार्य पूर्ववत गर्न सकिँदैन ।
     रोक्न 'रद्द गर्नुहोस् ', मेट्न 'ठीक छ' थिच्नुहोस् ।

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ne_NP: तपाईं स्थायी रूपमा आफ्नो साइटबाट यो आइटम मेटाउदै हुनुहुन्छ। 
    यो कार्य पूर्ववत गर्न सकिँदैन।
     रोक्न 'रद्द गर्नुहोस् ', मेट्न 'ठीक छ' थिच्नुहोस्।

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ne_NP: तपाईंले यी वस्तुहरु रद्दी टोकरीमा फाल्न खोज्दै हुनुहुन्छ ।
    रोक्नलाई 'रद्द', फाल्नलाई 'हुन्छ' थिच्नुहोस् ।

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
ne_NP: तपाईं एचटिटिपिएस प्रयोग गरेर यो वेबसाइट पहुँच गर्दै हुनुहुन्छ तर तपाईंको <a href="%1$s">वर्डप्रेस ठेगाना</a> र <a href="%2$s">साइट ठेगाना</a> पूर्वनिर्धारित रूपमा एचटिटिपिएस प्रयोग गर्न सेट गरिएको छैन।

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
ne_NP: तपाईं यो साइट एचटीटीपीएस (HTTPS) द्वारा पहुँच गर्दै हुनुहुन्छ, तर तपाईंको <a href="%s">वर्डप्रेस ठेगाना</a> पूर्वनिर्धारित रूपले एचटीटीपीएस (HTTPS) प्रयोग गर्न सेट गरिएको छैन।

en: You are attempting to log out of %s
ne_NP: तपाईं %s बाट बाहिर जान खोज्दै हुनुहुन्छ ।

en: You are browsing %s
ne_NP: तपाई %s ब्राउज गर्दै हुनुहुन्छ

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
ne_NP: तपाईं अहिले %2$s को लागि %1$s ब्लगको संग्रहहरु हेर्दै हुनुहुन्छ ।

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
ne_NP: तपाईं अहिले %2$s दिनको %1$s ब्लगको संग्रहहरु हेर्दै हुनुहुन्छ ।

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
ne_NP: तपाईं अहिले %2$s वर्षको %1$s ब्लगको संग्रहहरु हेर्दै हुनुहुन्छ ।

en: You are currently browsing the %s blog archives.
ne_NP: तपाईं अहिले %s ब्लग संग्रहहरु हेर्दै हुनुहुन्छ।

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
ne_NP: तपाईं अहिले %s वर्गको संग्रहहरु हेर्दै हुनुहुन्छ ।

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
ne_NP: तपाईं हाल आफ्नो नवीनतम पोस्टहरु देखाउने पृष्ठ सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।

en: You are currently in Design mode.
ne_NP: तपाईं अहिले डिजाइन मोडमा हुनुहुन्छ।

en: You are currently in Write mode.
ne_NP: तपाईं अहिले लेख्ने मोडमा हुनुहुन्छ।

en: You are currently in zoom-out mode.
ne_NP: तपाईं हाल जुम आउट मोडमा हुनुहुन्छ।

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
ne_NP: तपाईंले वर्डप्रेसको नवीनतम संस्करण संचालन गरिरहनु भएको छ, यसलाई जारी राख्नुहोस्।

en: You are customizing %s
ne_NP: तपाईले %s हेरफेर गर्न खोज्दै हुनुहुन्छ

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
ne_NP: तपाईं पुनर्प्रप्ति (रिकभरी) मोडमा हुनुहुन्छ। यसको अर्थ कुनै थिम वा प्लगिनमा केहि त्रुटी भएको हुन सक्छ। पुनर्प्रप्ति (रिकभरी) मोडबाट बाहिर निस्कन, लगआउट गर्नुहोस् वा 'बाहिर निस्कनुहोस्' बटन प्रयोग गर्नुहोस्। <a href="%s">पुनर्प्रप्ति (रिकभरी) मोडबाट बाहिर निस्कनुहोस्</a>

en: You are not currently logged in.
ne_NP: तपाईं हाल लगइन हुनुहुन्न ।

en: You are now logged out everywhere else.
ne_NP: अब तपाईं सबैतिरबाट लग आउट हुनुहुन्छ ।

en: You are now logged out.
ne_NP: तपाईं अब बाहिर जानुभयो ।

en: You are only logged in at this location.
ne_NP: तपाईं यो स्थानमा मात्र लगइन हुनुहुन्छ।

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
ne_NP: तपाईंले टिप्पणीहरु धेरै चाडो प्रकाश गर्दै हुनुहुन्छ । विस्तारै गर्नुहोस् ।

en: You are probably offline.
ne_NP: तपाइँ सायद Offline हुनुहुन्छ।

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ne_NP: तपाईँ प्लगिन अपडेट गर्दै हुनुहुन्छ। पहिले <a href="%s">तपाईंको डेटाबेस र फाइलहरू ब्याकअप गर्न निश्चित हुनुहोस्</a>।

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ne_NP: तपाईँ थिम अपडेट गर्दै हुनुहुन्छ। पहिले <a href="%s">तपाईंको डेटाबेस र फाइलहरू ब्याकअप गर्न निश्चित हुनुहोस्</a>।

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ne_NP: तपाईं हालको प्लगिनको पुरानो संस्करण अपलोड गर्दै हुनुहुन्छ। तपाईं पुरानो संस्करण स्थापना गर्न जारी राख्न सक्नुहुन्छ, तर पहिले <a href="%s">आफ्नो डाटाबेस र फाइलहरू ब्याकअप</a> गर्न निश्चित हुनुहोस्।

en: You are uploading an older version of the installed theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ne_NP: तपाईंले स्थापना गरिएको थिमको पुरानो संस्करण अपलोड गर्दै हुनुहुन्छ। तपाईंले पुरानो संस्करण स्थापना गर्न जारी राख्न सक्नुहुन्छ, तर कृपया पहिले <a href="%s">तपाईंको डाटाबेस र फाइलहरूको ब्याकअप गर्नुहोस्</a>।

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
ne_NP: तपाईंले %1$s ड्रप-इन प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ जसको अर्थ %2$s डेटाबेस प्रयोगमा नभएको हुनसक्छ।

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
ne_NP: तपाइँ फ्ल्यास प्लेयर सक्षम वा स्थापित नभएको ब्राउजर प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ।कृपया आफ्नो फ्ल्यास प्लेयर प्लगिन खोल्नुहोस् वा नवीनतम संस्करण https://get.adobe.com/flashplayer/ बाट डाउनलोड गर्नुहोस् ।

en: You are using an insecure browser!
ne_NP: तपाईंले असुरक्षित ब्राउजर प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ !

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
ne_NP: तपाईं आफ्नो खाताका लागि स्वतः उत्पादित पासवर्ड प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ। के तपाईं यसलाई परिवर्तन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <button %s>Switch to the multi-file uploader</button>.
ne_NP: तपाईं ब्राउजरको बिल्ट-इन फाइल अपलोडर प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ। वर्डप्रेस अपलोडरमा धेरै फाइलहरू छनोट गर्ने र 'ड्र्याग एण्ड ड्रप' गर्ने सुविधा समावेश छ। <button %s>बहु-फाइल अपलोडरमा जानुहोस्</button>।

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <button %s>browser uploader</button> instead.
ne_NP: तपाईं बहु–फाइल अपलोडर प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ। समस्या आएको छ भने कृपया सट्टामा <button %s>ब्राउजर अपलोडर</button> प्रयोग गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
ne_NP: तपाईं "%1$s" ड्यासबोर्डमा पहुँच गर्न प्रयत्न गर्नुभयो, तर तपाईंले हाल यस साइटमा विशेषाधिकार छैन। तपाईं "%1$s" ड्यासबोर्डमा पहुँच गर्न सक्षम हुनुपर्छ भन्ने विश्वास भने, कृपया तपाईँको सञ्जाल प्रशासक सम्पर्क गर्नुहोस्।

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
ne_NP: तपाईंले अवस्थित नभएको वस्तु सम्पादन गर्न कोसिस गर्नु भयो । शायद यो मेटिएको थियो?

en: You attempted to edit an item that doesn't exist. Perhaps it was deleted?
ne_NP: तपाईँ अवस्थित नभएको एक आइटम सम्पादन गर्न खोज्दै हुनुहुन्छ। सायद यो मेटिएको थियो?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
ne_NP: तपाईंले <a href="%s">विजेट</a> प्रयोग गरी यहाँका लिङ्कहरु साइटमा प्रदर्शन गर्न सक्नुहुन्छ। पूर्वनिर्धारित रुपमा, वर्डप्रेस समुदायका विभिन्न लिङ्कहरु उदाहरणको रुपमा समाबेश हुन्छन् ।

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
ne_NP: प्रत्येक बक्स वा सम्पादन जानकारी प्रविष्ट गरेर यो स्क्रिनमा लिंक थप्न सक्नुहुन्छ। वेब ठेगाना र मात्र लिंक (पाठ तपाईं आफ्नो साइटमा लिंक रूपमा देखा पर्न चाहनुहुन्छ) को नाम क्षेत्रहरू आवश्यक छन्।

en: You can adjust your blocks to ensure a cohesive experience across your site — add your unique colors to a branded Button block, or adjust the Heading block to your preferred size.
ne_NP: तपाईंले  तपाइँको साइट मा एक एकजुट अनुभव सुनिश्चित गर्न तपाइँका ब्लकहरू समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ - ब्रान्डेड बटन ब्लकमा तपाइँको अद्वितीय रङहरू थप्नुहोस्, वा तपाइँको मनपर्ने आकारमा हेडिङ ब्लक समायोजन गर्नुहोस्।

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ne_NP: तपाईं पृष्ठभूमि रंगहरु  छनौट गर्न रंगको बटनबाट चयन गर्नसक्नुहुन्छ या त  वैध HTML hex टाइप गर्नुहोस् उदाहरण  &#8220,#ff0000&#8221; रतोको लागि अथवा कलर पिकर बाट  छनौट गर्नसक्नुहुन्छ।

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ne_NP: तपाईं आरएसएस (RSS) फीडहरुमा तपाईंको सामग्रीको प्रदर्शनका साथै प्रदर्शन गर्नका लागि पोस्टहरूको अधिकतम संख्या र पूर्ण टेक्स्ट कि एक अंश प्रदर्शन गर्ने भन्ने पनि नियन्त्रण गर्न सक्नुहुन्छ | <a href="%s">फिडहरूको बारेमा थप जान्नुहोस्</a>।

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
ne_NP: <a href="%s">प्रेस दिस बुक्मार्क्लेट</a> बाट पनि तपाईंले पोस्ट सिर्जना गर्न सक्नु हुन्छ।

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
ne_NP: तपाईले प्रत्यक आइटम मेटाउन पनि सक्नुहुन्छ र विवरण डायलगबाट बिस्तारित सम्पादन स्क्रिन पहुँच गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
ne_NP: तपाईं एकमुस्ट सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ वा एकैचोटि रद्दीटोकरीमा धेरै पोस्ट सार्न सक्नुहुन्छ । चेकबक्समा चाहेको पोस्ट चयन गर्नुहोस्, त्यसपछि तपाईं एकमुस्ट कार्य छान्नुहोस् र लागू क्लिक गर्नुहोस्।

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">Learn more about embeds</a>.
ne_NP: तपाईँ आफ्नो पोस्ट/पृष्ठको सामग्रीमा मिडिया युआरएल अलग लाइनमा छुट्टै हालेर लोकप्रिय साइटहरू जस्तै ट्विटर, युट्युब, फ्लिकर, आदि बाट मिडिया इम्बेड पनि गर्न सक्नुहुन्छ। <a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">इम्बेडहरू बारेमा थप जान्नुहोस्</a>।

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
ne_NP: स्टाटस बाकस प्रयोग गरी तपाईं टिप्पणीहरु नियन्त्रण गर्न हुन्छ, जहाँबाट टिप्पणीको समय पनि परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
ne_NP: तपाईं कार्य लिंक, तपाईं एक लाइन वा थोक छ फिल्टर प्रयोग गरेर सूची साँघुरो, तपाईं काम को समान प्रकारको होभर कहिले प्रयोग पृष्ठ मा काम गर्न (एकैचोटि धेरै पृष्ठहरू लागि मेटाडाटा सम्पादन गर्न थोक ) कार्य को (कार्यहरू) प्रयोग सहित सबै गर्न सक्छन्।

en: You can alternatively upload files directly on the Upload tab.
ne_NP: तपाईँ वैकल्पिक रूपमा ‘अपलोड’ ट्याबमा सिधै फाइलहरू अपलोड गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can assign individual menus to the theme&#8217;s menu locations by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme menu locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
ne_NP: तपाईंले मेनु सम्पादकको तलभागमा रहेका <strong>आवश्यक सेटिङहरू चयन गरेर</strong> थिमका मेनु स्थानहरूमा व्यक्तिगत मेनुहरू असाइन गर्न सक्नुहोस्। सबै थिम मेनु स्थानहरूमा एउटैपटक मेनुहरू असाइन गर्नका लागि, स्क्रिनको माथि रहेको <strong>स्थानहरू व्यवस्थापन गर्नुहोस् ट्याब</strong>मा जानुहोस्।

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
ne_NP: तपाईं <strong>ट्याग</strong> प्रयोग गरेर आफ्नो पोस्टमा किवर्ड प्रदान गर्न सक्नुहुन्छ । वर्ग विपरीत, ट्याग त्यहाँ एक अर्को ट्याग कुनै सम्बन्ध छ, जसको अर्थ हो कुनै वर्गीकरणका छ ।

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
ne_NP: स्क्रिन विकल्प ट्याबबाट तपाईं प्रति स्क्रिन देखिने आइटम संख्या सेट गरेर र टेबलमा कोलमलाई लुकाउने/देखाउने सेट गरेर स्क्रिनको प्रदर्शन परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
ne_NP: तपाईं आफ्नो पासवर्ड परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ कुञ्जीपाटी सर्टकटहरू सक्रिय, तपाईंको वर्डप्रेस प्रशासन स्क्रीनको रंग योजना परिवर्तन गर्न, र अन्य कुराहरू बीच WYSIWYG (भिजुअल) सम्पादक, बन्द। तपाईं उपकरणपट्टी आफ्नो साइट को सामने अन्त देखि (पूर्व प्रशासक पल्ट भनिन्छ) लुकाउन सक्छ, तर यो व्यवस्थापक स्क्रीन मा असक्षम हुन सक्दैन।

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
ne_NP: तपाईंले थिमका पूर्वनिर्धारित तस्बिरहरुबाट छान्न सक्नुहुनेछ, अथवा आफ्नै तस्बिर प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईंले साईट शीर्षक र ट्यागलाईन कसरी देखाउन चाहनुहुन्छ त्यो पनि कस्टमाइज गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
ne_NP: तपाईं विगतमा अपलोड गरिएको एक हेडर छान्न सक्नुहुन्छ, वा एक अनियमित हेडर प्रदर्शन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ne_NP: तपाईं आफ्नो साइटको अगाडी पृष्ठमा प्रदर्शन चयन गर्न सक्नुहुन्छ। यो उल्टो कालानुक्रमिक क्रम (क्लासिक ब्लग) मा पोष्ट, वा स्थिर / स्थिर पृष्ठ हुन सक्छ । एक स्थिर गृह पृष्ठ सेट गर्न, तपाईँले पहिला दुई <a href="%s">पृष्ठ</a> सिर्जना गर्न आवश्यक छ । एक सामने पृष्ठ हुनेछ, र जहाँ तपाईंको पोष्ट प्रदर्शित छन् हुनेछ ।

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ne_NP: तपाई छान्न सक्नु हुन्छ की तपाईको साइटको गृहपृष्ठमा के प्रदर्शन हुन्छ । यो रिवर्स कालानुक्रमिक क्रम (क्लासिक ब्लग), या एक निश्चित / स्थिर पेजमा पोस्ट हुन सक्छ। स्थिर गृहपृष्ठ सेट गर्नको लागि, तपाईले सबै भन्दा पहिले दुई पेजहरु बनाऊन पर्ने छ । एक गृहपृष्ठ हुने छ, र दोस्रो जहाँ तपाईको पोस्टहरु प्रदर्शित हुने छ ।

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
ne_NP: तपाइँ रोज्न सक्नुहुन्छ कि तपाइँको साइट रोबोट, पिंग सेवाहरू, र माकुराहरू द्वारा क्रल गरिनेछ वा छैन। यदि तपाइँ ती सेवाहरू तपाइँको साइटलाई बेवास्ता गर्न चाहनुहुन्छ भने, &#8220;साइट अनुक्रमणिकाबाट खोज इन्जिनहरूलाई निरुत्साहित गर्नुहोस्&#8221; को छेउमा रहेको चेकबक्समा क्लिक गर्नुहोस्। र स्क्रिनको तल रहेको परिवर्तनहरू बचत गर्नुहोस् बटनमा क्लिक गर्नुहोस्।

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
ne_NP: तपाईंले लिङ्क वर्ग प्रयोग गरी लिङ्कहरुको समुह सिर्जना गर्न सक्नुहुन्छ। लिङ्क वर्गको नाम अद्वितीय हुनुपर्छ र लिङ्क वर्ग अन्य पोस्टको वर्ग भन्दा भिन्न हुन्छ ।

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
ne_NP: तपाईं यो स्क्रीनको प्रदर्शन धेरै तरिका अनुकूलन गर्न सक्नुहुन्छ:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
ne_NP: स्क्रिनको प्रदर्शन कस्टमाइज गर्न स्क्रिन विकल्प ट्याब वा लिंक टेबल माथिको ड्रपडाउन फिल्टर प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
ne_NP: विभिन्न तरिकाले यस स्क्रिनको प्रदर्शन कस्टमाइज गर्न सकिन्छ:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
ne_NP: तपाईं कस्टम पृष्ठभूमि प्रयोग गरेर आफ्नो थिमको कुनै कोड नचलाई आफ्नो साइटको रुप कस्टमाइज गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईंको पृष्ठभूमि तस्बिर वा एक रंग हुन सक्छ ।

en: You can customize your site as much as you like with different colors, typography, and layouts. Or if you prefer, just leave it up to your theme to handle!
ne_NP: तपाईले आफ्नो साइटलाई विभिन्न रङ, टाइपोग्राफी र लेआउटको साथ आफूलाई मनपर्ने अनुकूलन गर्न सक्नुहुन्छ। वा यदि तपाइँ चाहनुहुन्छ भने, यसलाई तपाइँको विषयवस्तुमा ह्यान्डल गर्न छोड्नुहोस् !

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
ne_NP: तपाईंले एकमुस्ट कार्य पुल-डाउनमा भएको लिंक वर्गहरु मेटाउन सक्नुहुन्छ, तर त्यस कार्यले वर्ग भित्रको लिंकहरु मेटाउदैन । त्यसको सट्टामा यसले लिंकहरुलाई पूर्वनिर्धारित लिंक वर्गमा सारिदिन्छ ।

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
ne_NP: तपाईं थम्बनेल संरक्षण गरी तस्विर सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ। उदाहरणका लागि, तपाईं तस्विरको कुनै एक खण्ड मात्र थम्बनेलमा प्रदर्शन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
ne_NP: यदि आवश्यक छ भने टिप्पणीमा छुटेका जानकारी सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ। टिप्पणीकारले टाइपोग्राफिकल त्रुटि गरेको छ भन्ने जब तपाईले देख्नु हुन्छ यो अक्सर उपयोगी हुन्छ ।

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
ne_NP: तपाईं सही गर्न प्रतिमा प्रयोग व्याकुलता-मुक्त लेखन मोड सक्षम पार्न सक्नुहुन्छ। यो सुविधा पुराना ब्राउजर वा साना पर्दाका उपकरणहरू लागि उपलब्ध छैन र पूर्ण-उचाइ सम्पादक पर्दा विकल्प सक्षम आवश्यकता छ।

en: You can enable the visual editor in your profile settings.
ne_NP: तपाईंले आफ्नो प्रोफाइल सेटिङहरूमा भिजुअल सम्पादक सक्षम गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
ne_NP: तपाईं अर्को स्थापना वा मंच यसलाई आयात गर्न आफ्नो साइटको सामग्रीको फाइल निर्यात गर्न सक्नुहुन्छ। निर्यात फाइल WXR भनिन्छ एक XML फाइल ढाँचा हुनेछ। पोष्ट, पृष्ठ, टिप्पणीहरू, अनुकूलन क्षेत्रहरू, विभाग, र ट्याग समावेश गर्न सकिन्छ। को WXR फाइल महिना वा प्रकाशन स्थिति द्वारा वर्ग लेखक, मिति दायरा द्वारा निर्यात सीमित गर्न ड्रपडाउन फिल्टर सेट द्वारा केवल केहि पोस्ट वा पृष्ठ समावेश गर्न लागि चयन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
ne_NP: पोस्टहरुको सूचीलाई पोस्ट स्थीती अनुसार फिल्टर गर्नको लागि पोस्टहरुको सूची माथि भएको लिन्कसहरु मार्फत फिल्टर गर्न सकिने छ । पुर्वनिर्धारित सेटिङ्स अनुसार सबै पोस्टहरु देखिने छन् ।

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
ne_NP: तपाईंले माथि प्रयोगकर्ता सबै, प्रशासक, सम्पादक, लेखक, योगदानकर्ता, वा सदस्यहरूले देखाउन सूची प्रयोगकर्ताहरूको सूची प्रयोगकर्ता भूमिका द्वारा पाठ लिंक प्रयोग गरेर फिल्टर गर्न सक्नुहुन्छ। पूर्वनिर्धारित दृश्य सबै प्रयोगकर्ताहरू देखाउने छ। प्रयोग नगरिएको प्रयोगकर्ता भूमिका सूचीबद्ध छैन।

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
ne_NP: तपाईंले प्लगिन स्क्रिनमा थप जानकारी प्राप्त गर्न र परिवर्तनहरु गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
ne_NP: तपाईंले थिम स्क्रिनमा थप जानकारी प्राप्त गर्न र परिवर्तनहरु गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
ne_NP: स्क्रिन विकल्प ट्याब प्रयोग गरी तपाईं चाहे अनुसार कोलमलाई देखाउने/लुकाउने गर्न सक्नु हुन्छ अनि प्रति स्क्रिन देखिने पोस्टको संख्या निर्धारण गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
ne_NP: स्क्रिन विकल्प ट्याब प्रयोग गरी तपाईं चाहे अनुसार कोलमलाई देखाउने/लुकाउने गर्न सक्नु हुन्छ अनि प्रति स्क्रिन देखिने प्रयोगकर्ताको संख्या निर्धारण गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
ne_NP: तपाईं पोस्ट सम्पादक माथि प्रतिमा क्लिक गरेर र निर्देशनहरू निम्न द्वारा मिडिया फाइलहरू सम्मिलित गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईं align वा इनलाइन ढाँचा उपकरणपट्टी दृश्य मोडमा उपलब्ध प्रयोग गरेर छवि सम्पादन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
ne_NP: जताततै लग आउट बटन क्लिक गरेर तपाईं आफ्नो अन्य उपकरण जस्तै फोन वा सार्वजनिक कम्प्युटरबाट लग आउट गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
ne_NP: तपाईं पनि त्यस्तै तपाईं पोष्ट र अन्य सामग्री व्यवस्थापन तरिकामा आफ्नो साइट मा टिप्पणीहरू व्यवस्थापन गर्न सक्नुहुन्छ। यो स्क्रिन अन्य व्यवस्थापन स्क्रीन जस्तै तरिकामा अनुकूलन छ, र तपाईं कार्य मा-माथी लिंक वा थोक कार्यहरू प्रयोग टिप्पणीहरू कार्य गर्न सक्छ।

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
ne_NP: तपाईं मिडिया तालिका माथिको ड्रपडाउन मेनू प्रयोग गरेर फाइलको प्रकार / स्थिति वा मिति द्वारा सूची साँघुरो गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
ne_NP: पृष्ठहरूमा प्रदर्शित विजेट हेर्न वा सम्पादन गर्न कस्टमाइजर प्रयोग गर्दै गर्दा आफ्नो साइटको अन्य पृष्ठमा नेभिगेट गर्न सकिन्छ ।

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
ne_NP: अब तपाईँ <a href="%s">कस्टमाइजर</a> मा &#8216;कस्टम पृष्ठभूमिहरू&#8217; व्यवस्थापन गर्न र प्रत्यक्ष-पूर्वावलोकन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
ne_NP: अब तपाईं <a href="%s">कस्टमाइजर</a> मा कस्टम हेडर व्यवस्थापन गर्न र प्रत्यक्ष-पूर्वावलोकन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
ne_NP: तपाईं  वास्तविक तस्बिरलाई सन्तुलितरुपमा सबै भन्दा राम्रो बनाउन र मापन गर्न तस्बिरलाई पहिले क्रोप फ्लिप अथवा घुमाउन होस्।तस्बिर तल झर्छ,माथि  सर्दैन ।

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
ne_NP: तपाईं ड्रपडाउन मेनू पोस्ट सूची माथि प्रयोग गरेर एक विशिष्ट श्रेणी वा विशिष्ट महिना मात्र पोष्ट देखाउन सूची परिष्कृत गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईँको चयन बनाउने पछि फिल्टर बटन क्लिक गर्नुहोस्। तपाईं पनि पोस्ट लेखक, पोस्ट सूचीमा श्रेणी वा ट्याग क्लिक गरेर सूचीबाट परिष्कृत गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can see all comments on this post here:
ne_NP: यस लेखका सबै टिप्पणीहरु तपाँईले यहाँ हेर्न सक्नुहुन्छ:

en: You can see all notes on this post here:
ne_NP: तपाईंले यो पोस्टका सबै नोटहरू यहाँ हेर्न सक्नुहुन्छ:

en: You can see all pingbacks on this post here:
ne_NP: यस लेखको सबै पिङब्याकहरु तपाईंले यहाँ हेर्नसक्नुहुन्छ :

en: You can see all trackbacks on this post here:
ne_NP: यस लेखको सबै ट्रयाकब्याकहरु यहाँ हेर्न सक्नुहुन्छ :

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
ne_NP: तपाईं आफ्नो कम्प्युटर बाट अपलोड वा आफ्नो मिडिया पुस्तकालयबाट छानेर आफ्नो साइट माथि देखाइने छवि चयन गर्न सक्नुहुन्छ। छवि चयन गरेपछि यो काँटछाँट गर्न सक्षम हुनेछ।

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
ne_NP: तपाईंले वर्डप्रेस प्रशासन स्क्रिन प्रयोग गर्दा साइट भ्रमणकर्ताले देख्ने भाषा प्रभावित नहुने गरि प्रयोग गर्न चाहनुहुने भाषा चयन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
ne_NP: तपाईं आफ्नो साईटको हेडरमा कस्टम छवि सेट सक्नुहुन्छ । बस तस्बिर अपलोड गर्नुहोस् र काँटछाँट गर्नुहोस्, तुरुन्तै नयाँ हेडर प्रत्यक्ष हुन्छ। वैकल्पिकमा, तपाईं मिडिया लाइब्रेरीबाट तस्बिर अपलोड गर्न बटन &#8220;छनौट छवि &#8221; क्लिक गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
ne_NP: तपाईं लिखित सामग्रीमा राखिने तस्बिरहरूको अधिकतम आकार सेट गर्न सक्नुहुन्छ; तपाईं तस्बिरलाई पूर्ण आकारमा पनि देखाउन सक्नुहुन्छ ।

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
ne_NP: तपाइँले भाषा सेट गर्न सक्नुहुन्छ, र वर्डप्रेसले स्वचालित रूपमा अनुवाद फाइलहरू डाउनलोड र स्थापना गर्नेछ (तपाइँको फाइल प्रणाली लेखन योग्य छ भने मात्र उपलब्ध हुन्छ)।

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
ne_NP: तपाईं अझै पनि यो साइट प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ तर पछि सिर्जना गरिने कुनै पनि सबडोमेनले काम गर्ने छैन। यदि तपाईं डीएनएस ठीक छ भन्ने निश्चित हुनुहुन्छ भने यो सन्देस बेवास्ता गर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
ne_NP: तपाईं धेरै विभिन्न तरिकामा सामग्री पेस गर्न सक्नुहुन्छ; यो स्क्रिन ती सबै लागि सेटिङ धारण। शीर्ष खण्ड ड्यासबोर्डमा भित्र सम्पादक नियन्त्रण, जबकि बाँकी नियन्त्रण बाह्य प्रकाशन विधिहरू। तीमध्ये कुनै पनि थप जानकारीको लागि, दस्तावेज लिंक प्रयोग गर्नुहोस्।

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
ne_NP: तपाईंले अपलोड र मिडिया बटन क्लिक गरेर मिडिया (चित्र, अडियो, कागजात, आदि) सम्मिलित गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईं मिडिया लाइब्रेरी गर्न पहिले नै अपलोड तस्बिरहरू र फाइलहरू चयन गर्नुहोस्, वा आफ्नो पृष्ठ वा पोस्ट थप्न नयाँ मिडिया अपलोड गर्न सक्नुहुन्छ। छवि ग्यालरी सिर्जना गर्न, थप्न र "एक नयाँ ग्यालरी सिर्जना गर्नुहोस्" बटन क्लिक गर्न तस्बिरहरू चयन गर्नुहोस्।

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
ne_NP: तपाईं पहिले पोस्ट नबनाई यहाँ मिडिया फाइलहरू अपलोड गर्न सक्नुहुन्छ। यो पोष्ट र पृष्ठ पछि साथ प्रयोग गर्न फाइलहरू अपलोड गर्न अनुमति दिन्छ र / वा तपाईं साझेदारी गर्न सक्नुहुन्छ कि एक विशेष फाइल लागि वेब लिंक प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ । फाइलहरू अपलोड लागि तीन विकल्प छन्:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
ne_NP: तपाईं वर्ग प्रयोग गरी आफ्नो साइटमा खण्ड निर्धारण गर्न र सम्बन्धित पोस्टहरुलाई समूहमा राख्न सक्नुहुन्छ । <a href="%s">लेखन सेटिङ्गमा परिवर्तन</a> नभएसम्म पूर्वनिर्धारित श्रेणी &#8220;अवर्गीकृत&#8221; हो ।

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
ne_NP: तपाईं यहाँ भएका कुनै राम्रो हेडर छान्न सक्नुहुन्छ, वा प्रत्येक पृष्ठमा एक अनियमित हेडर प्रदर्शन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
ne_NP: तपाईं निम्न नियन्त्रण सामग्री ड्यासबोर्ड स्क्रिन कार्यप्रवाह अनुरूप मिल्दो बनाउन प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ | यो अन्य प्रशासन स्क्रीनमा समेत साँचो हो।

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
ne_NP: तपाईं पोस्ट स्तम्भ अन्तर्गत संख्यामा क्लिक गरेर एउटा प्रयोगकर्ताद्वारा गरिएका सबै पोस्टहरु हेर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
ne_NP: तपाईंले स्क्रिन अप्सन ट्याब प्रयोग गरेर सरल शीर्षक सूची वा अंशसंग पोस्टहरु हेर्न सक्नुहुन्छ।

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
ne_NP: तपाईं आफ्नो मिडियालाई साधारण ग्रिड वा कोलम सहितको सूचीमा सक्नुहुन्छ । यी दुइ बिच स्विच गर्न मिडियाको माथि रहेको आइकन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You cannot add the same tax rate twice!
ne_NP: तपाईं दुई पटक त्यही नै कर दर थप्न सक्नुहुन्न !

en: You cannot change this later.
ne_NP: तपाईं पछि यो परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्न ।

en: You cannot change your own role to one that does not allow managing other users. Your role was not changed.
ne_NP: तपाईंले आफ्नो भूमिका अरू प्रयोगकर्ताहरूलाई व्यवस्थापन गर्न अनुमति नदिने भूमिकामा परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्न। तपाईंको भूमिका परिवर्तन गरिएको छैन।

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
ne_NP: मुख्य साइटमा सक्रिय हुँदा तपाईं प्लगिन मेटाउन सक्नुहुन्न ।

en: You cannot delete the current user.
ne_NP: तपाईं वर्तमान प्रयोगकर्ता मेटाउन सक्नुहुन्न ।

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
ne_NP: तपाईंले यो टिप्पणी सम्पादन गर्न सक्नुहुन्न किनभने सम्बन्धित पोस्ट रद्दीटोकरीमा छ। कृपया पहिले पोस्ट पुनर्स्थापना गर्नुहोस्, त्यसपछि पुन: प्रयास गर्नुहोस्।

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ne_NP: तपाईँ यसलाई आइटम सम्पादन गर्न सक्नुहुन्न किनभने यो रद्दीटोकरीमा छ । कृपया यसलाई पुनर्स्थापना गर्नुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
ne_NP: तपाईं रद्दीटोकरीमा यो आइटम सार्न सक्नुहुन्न। %s हाल सम्पादन गर्दै हुनुहुन्छ।

en: You cannot remove the current user.
ne_NP: तपाईं वर्तमान प्रयोगकर्ता हटाउन सक्नुहुन्न।

en: You cannot remove users.
ne_NP: तपाईं प्रयोगकर्ता हटाउन सक्नुहुन्न ।

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
ne_NP: तपाईंले ड्राफ्ट पोस्टमा टिप्पणीको जवाफ दिन सक्नुहुन्न।

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
ne_NP: तपाईँले त्यो इमेल ठेगाना प्रयोग गरेर दर्ता गर्न मिल्दैन । हाम्रा केही इमेलहरुलाई तिनले रोक लगाउनाले हामीलाई समस्या भइरहेको छ । कृपया अन्य इमेल दाताको इमेल प्रयोग गर्नुहोला ।

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
ne_NP: तपाईँले त्यो इमेल ठेगाना प्रयोग गरेर दर्ता गर्न मिल्दैन । हाम्रा केही इमेलहरुलाई तिनले रोक लगाउनाले हामीलाई समस्या भइरहेको छ । कृपया अन्य इमेल दाताको इमेल प्रयोग गर्नुहोला ।

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
ne_NP: %s मा तपाईंले यो प्लगिन निष्क्रिय गर्नुभयो र अब यो नीति आवश्यक पर्दैन।

en: You did not enter a category name.
ne_NP: तपाईंले वर्गको नाम राख्नुभएन ।

en: You do not have permission to access this page.
ne_NP: तपाईलाई यो पृष्ठ हेर्न अनुमति छैन ।

en: You do not have permission to create Navigation Menus.
ne_NP: तपाईं सँग नेभिगेसन मेनु सिर्जना गर्न अनुमति छैन ।

en: You do not have permission to create Pages.
ne_NP: तपाईँलाई पृष्ठहरू सिर्जना गर्न अनुमति छैन।

en: You do not have permission to edit this Menu. Any changes made will not be saved.
ne_NP: तपाईंसँग यो मेनु सम्पादन गर्ने अनुमति छैन। गरिएका कुनै पनि परिवर्तनहरू सेभ हुने छैनन्।

en: You do not have permission to perform this action
ne_NP: यो कार्य गर्न तपाईंलाई अनुमति छैन

en: You do not have permission to sync this entity: %s.
ne_NP: तपाईंलाई यो इकाइ सिङ्क गर्न अनुमति छैन: %s।

en: You have %1$s and %2$s.
ne_NP: तपाईँसंग %1$s र %2$s छ ।

en: You have attempted to queue too many files.
ne_NP: तपाईंले एकदमै धेरै फाइलहरु पंक्तिमा राख्ने प्रयास गर्नु भएको छ ।

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
ne_NP: तपाईंलाई यो साइटमा थपिएको छ । कृपया <a href="%1$s">गृहपृष्ठमा जानुहोस</a> वा आफ्ऩो प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड राखेर <a href="%2$s">भित्र जानुहोस</a> ।

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
ne_NP: तपाईंले सबै नेटवर्क र साइटहरूबाट निम्न प्रयोगकर्ताहरूलाई मेटाउन छान्नुभएको छ ।

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
ne_NP: तपाईंले सबै नेटवर्क र साइटहरुको प्रयोगकर्तालाई मेटाउन छान्नुभएको छ।

en: You have logged in successfully.
ne_NP: तपाईंले सफलता पूर्वक भित्र आउनुभयो ।

en: You have not yet created any menus. Displaying a list of your Pages
ne_NP: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि मेनुहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। तपाईंका पृष्ठहरूको सूची प्रदर्शन गरीएको छ

en: You have plugins waiting to be updated
ne_NP: तपाईंको साइटमा प्लगिनहरु अप्डेटको पर्खाइमा छन्

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
ne_NP: तपाईले %1$s ब्लग संग्रहमा <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>कोलागि खोज गर्नुभयो। यदि तपाई यी खोज परिणामहरुमा केहि पनि भेट्टाउन असमर्थ हुनहुन्छ, भने तपाई यी लिंकहरु मध्ये एक प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You have specified these users for deletion:
ne_NP: तपाईंले हटाउनका लागि यी प्रयोगकर्ताहरु निर्दिष्ट गर्नु भएको छ:

en: You have specified these users for removal:
ne_NP: तपाईंले हटाउनका लागि यी प्रयोगकर्ता निर्दिष्ट गर्नु भएको छ:

en: You have specified this user for deletion:
ne_NP: तपाईंले यो प्रयोगकर्ता मेटाउन निर्दिष्ट गर्नुभएको छ:

en: You have specified this user for removal:
ne_NP: तपाईंले हटाउनका लागि यो प्रयोगकर्ता निर्दिष्ट गर्नु भएको छ:

en: You have themes waiting to be updated
ne_NP: तपाईंको साइटमा थिमहरु अप्डेटको पर्खाइमा छन्

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
ne_NP: तपाईसँग सुरक्षित नगरिएका परिवर्तनहरू छन्। यदि तपाईं अगाडि बढ्नुहुन्छ भने, तिनीहरू हराउनेछन्।

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
ne_NP: तपाईं आफ्नो क्षेत्र कोटा प्रयोग गरि सक्नु भएको छ । कृपया अपलोड गर्नु अघि फाइलहरु मेट्नुहोस् ।

en: You may only upload 1 file.
ne_NP: तपाईंले १ फाईल मात्र अपलोड गर्न पाउनुहुन्छ ।

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
ne_NP: कुनै टिप्पणी गर्न तपाईं <a href="%s">भित्र जानु</a> पर्ने छ ।

en: You must be a member of at least one site to use this page.
ne_NP: यो पृष्ठ प्रयोग गर्न तपाई कम्तिमा एक साइटको एक सदस्य हुनुपर्छ ।

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
ne_NP: तपाईंको नयाँ सेटिङहरूको प्रभावको लागि स्क्रिनको तल परिवर्तन बचत बटन क्लिक गर्नुपर्छ ।

en: You must provide a domain name.
ne_NP: तपाईंले डोमेन नाम प्रदान गर्नुपर्छ ।

en: You must provide a name for your network of sites.
ne_NP: तपाईंले साइटहरुको आफ्नो नेटवर्कको लागि एक नाम प्रदान गर्नुपर्छ ।

en: You must provide a valid email address.
ne_NP: तपाईंले मान्य इमेल ठेगाना प्रदान गर्नुपर्छ ।

en: You must provide at least one recipient email address.
ne_NP: तपाईंले कम्तीमा एउटा प्राप्तकर्ताको इमेल ठेगाना प्रदान गर्नुपर्छ।

en: You must supply a future date to schedule.
ne_NP: कार्यतालिका तय गर्नका लागी तपाईंले भविष्यको मिती दिनुपर्छ ।

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
ne_NP: तपाईंलाई तस्बिरको एक भाग चयन गर्न जाभास्क्रिप्ट आवश्यक छ ।

en: You need a higher level of permission.
ne_NP: तपाईंलाई उच्च स्तरको अनुमति चाहिन्छ ।

en: You need to define a search term to order by relevance.
ne_NP: सान्दर्भिकताको आधारमा क्रम गर्नको लागि खोज टर्म परिभाषित गर्नपर्छ ।

en: You need to define an include parameter to order by include.
ne_NP: इन्क्लुडको आधारमा क्रमबद्ध गर्न तपाईले इन्क्लुड प्यारामिटर समाबेश गर्न जरुरी छ।

en: You need to pass an array of post formats.
ne_NP: तपाईंले पोस्ट ढाँचाहरूको एरे पास गर्न आवश्यक छ।

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
ne_NP: तपाईं केवल एक विषय स्थापित अहिले छ। तपाईं कुनै पनि समयमा वर्डप्रेस थिम निर्देशिका मा १००० भन्दा बढी थिमहरू चयन गर्न सक्नुहुन्छ: केवल <a href="%s">थिम स्थापना</a> क्लिक गर्नुहोस् ।

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
ne_NP: तपाईंले स्वास्थ्य सम्बन्धी डेटा जस्ता संवेदनशील व्यक्तिगत डेटाको कुनै सङ्कलन र अवधारणलाई पनि ध्यान दिनुपर्छ।

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
ne_NP: हामी सुझाव दिन्छौं, तपाइँ गोपनीयता नीति समय समयमा समीक्षा गर्नुहोस्, विशेष गरी कुनै पनि थिम वा प्लगइनहरू स्थापना वा अद्यावधिक गरेपछि। तपाइँको नीतिमा थप्न, विचार गर्नको लागी तपाइँको लागि परिवर्तन वा नयाँ सुझाव, जानकारी हुन सक्छ।

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
ne_NP: तपाईंले आफ्नो अवस्थित %1$s र %2$s फाइलहरू ब्याकअप गर्नुपर्छ।

en: You should back up your existing %s file.
ne_NP: तपाईंले आफ्नो अवस्थित %s फाइल ब्याकअप गर्नुपर्छ।

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
ne_NP: हामी तपाईलाई नेटवर्क फिचर सक्रिय गर्नु पहिले साइट यूआरएल लाई %1$s मा बदल्न सल्लाह दिन्छौ । यो अहिले पनि सम्भव हुनसक्छ कि तपाई %2$s जस्तै ठेगानामा %3$s प्रीफिक्सको उपयोगबाट तपाईको साइट भ्रमण गर्न सक्नुहुनेछ तर कुनैपनि लिंकमा %3$s प्रीफिक्स हुने छैन।

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
ne_NP: तपाईंको साइटको सुरक्षा बढाउन प्रयोगमा नभएका थिमहरु हटाउन हाम्रो सल्लाह छ।

en: You should remove inactive plugins
ne_NP: तपाईंले निष्क्रिय प्लगिनहरू हटाऊनु पर्छ

en: You should remove inactive themes
ne_NP: तपाईंले निष्क्रिय थिमहरु हटाउनुपर्दछ

en: You should use a persistent object cache
ne_NP: तपाईंले दृढ अब्जेक्ट क्यास प्रयोग गर्नुपर्छ

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
ne_NP: प्रश्नमा रहेको एप्लिकेसनमा म्यानुअल रुपमा राख्नको लागि तपाईंलाई एउटा पासवर्ड दिइनेछ।

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
ne_NP: कुनै परिवर्तनहरू नगरी तपाईंलाई वर्डप्रेस ड्यासबोर्डमा फर्काइनेछ।

en: You will be sent to %s
ne_NP: तपाईंलाई %s मा पठाइनेछ

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
ne_NP: तपाइँकाे इन्सटलेसनकाे लागी एसएफटिपी काे क्रेडिन्सियल अावश्यक पर्छ, यहाँबाट तपाइले नयाँ थिम इन्सटल गर्न सक्नुहुन्न । अहिलेकाे लागी, कृपया<a href="%s">एड्मिनमा नयाँ थिम एड गराैँ</a>.

en: You would have received an email because of this.
ne_NP: यस कारणले गर्दा तपाईंले एक इमेल पाउनु पर्ने छ।

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
ne_NP: तपाईँले मेनु सिर्जना गर्नुहुनेछ, यसको स्थान निर्धारण गर्नुहोस् र पृष्ठहरू र वर्गरूको लिङ्क जस्तै मेनू आइटमहरू थप्नुहोस्। यदि तपाईंको थिममा धेरै मेनु क्षेत्रहरू छन् भने, तपाईलाई एक भन्दा बढी सिर्जना गर्न आवश्यक पर्न सक्छ।

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
ne_NP: तपाईंको %1$s फाइलले %3$s मा पथको लागि गतिशील मान (%2$s) प्रयोग गर्दछ। यद्यपि, %3$s मा भएको मान पनि एक गतिशील मान हो (%4$s तर्फ पोइन्ट गर्दै) र अर्को डायनामिक मानमा पोइन्ट गर्ने काम समर्थित छैन। कृपया %3$s लाई सिधै %4$s मा पोइन्ट गर्न अपडेट गर्नुहोस्।

en: Your %s file contains only core WordPress features.
ne_NP: तपाईँको %s फाइलमा कोर वर्डप्रेसका विशेषताहरु मात्र रहेका छन्।

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
ne_NP: तपाईको <a href="%1$s">वर्डप्रेस ठेगाना</a> र <a href="%2$s">साइट ठेगाना</a> HTTPS  को प्रयोगको लागी सेट अप गरिएको छैन।

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
ne_NP: तपाईंको <a href="%s">साइट ठेगाना</a> HTTPS प्रयोग गर्न सेट अप गरिएको छैन।

en: Your Email
ne_NP: तपाईंको इमेल

en: Your Profile
ne_NP: तपाइंको प्रोफाइल

en: Your Recent Drafts
ne_NP: तपाईंको हालका ड्राफ्टहरु

en: Your Sites
ne_NP: तपाईका साईटहरु

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ne_NP: तपाईंको वर्डप्रेस संस्करण %1$s हो तर नयाँ प्लगिन संस्करणलाई %2$s चाहिन्छ।

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
ne_NP: तपाईंको वर्डप्रेस संस्करण %1$s हो, यद्यपि नयाँ थिम संस्करणलाई %2$s आवश्यक पर्दछ।

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ne_NP: तपाईंको वर्डप्रेस संस्करण %1$s हो, यद्यपि अपलोड गरिएको प्लगिनलाई %2$s चाहिन्छ।

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ne_NP: तपाईंको वर्डप्रेस संस्करण %1$s हो, यद्यपि अपलोड गरिएको थिमलाई %2$s चाहिन्छ।

en: Your blogroll
ne_NP: तपाईँको ब्लगरोल

en: Your browser cannot upload files
ne_NP: तपाइँको ब्राउजर फाइलहरु अपलोड गर्न सक्दैन

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
ne_NP: तपाईको ब्राउजरले क्लिपबोर्डमा सिधै पहुँचको लागि साथ दिँदैन । कृपया किबोर्डको छोटकरीहरु वा तपाईको ब्राउजरको सम्पादन मेनु प्रयोग गर्नु होला ।

en: Your browser is out of date!
ne_NP: तपाईंको ब्राउजरको मिति नाघिसकेको छ !

en: Your chosen password.
ne_NP: तपाईंले रोज्नुभएको पासवर्ड।

en: Your comment is awaiting moderation.
ne_NP: यहाँको प्रतिक्रिया मध्यस्तताको पर्खाइमा छ ।

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
ne_NP: तपाइँको टिप्पणी मध्यस्थताको लागी हो। यो पूर्वावलोकन हो, तपाईंको टिप्पणी स्वीकृत भएपछि देखापर्ने छ।

en: Your email
ne_NP: तपाईको इमेल

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
ne_NP: तपाइको इमेल ठेगाना अझै अद्यावधिक गरिएको छैन। पुष्टिको लागि तपाइको इमेल %s इनबक्स जाँच गर्नुहोस् ।

en: Your email address will not be published.
ne_NP: तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन ।

en: Your email address.
ne_NP: तपाईको ईमेल ठेगाना ।

en: Your form has been submitted successfully
ne_NP: तपाईंको फारम सफलतापूर्वक दर्ता भएको छ

en: Your form has been submitted successfully.
ne_NP: तपाईंको फाराम सफलतापूर्वक पेस गरिएको छ।

en: Your homepage displays
ne_NP: तपाईंको गृहपृष्ठ प्रदर्शन हुँदैछ

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
ne_NP: तपाईंको होस्टले निम्न अब्जेक्ट क्यासिङ सेवाहरूलाई समर्थन गरेको देखिन्छ: %s।

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
ne_NP: तपाइँको होस्टिङ प्रदायकले तपाइँलाई बताउन सक्छ यदि तपाइँको साइटमा दृढ अब्जेक्ट क्यास सक्षम गर्न सकिन्छ।

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
ne_NP: अप्डेटहरु संचालन गर्न तपाईंको वर्डप्रेसको स्थापनालाई एफ्टीपी पत्यारपत्रहरु (FTP credentials) आवश्यक छैन।

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
ne_NP: अप्डेटहरु संचालन गर्न तपाईंको वर्डप्रेसको स्थापनाले एफ्टीपी पत्यारपत्रहरु (FTP credentials) माग्दछ।

en: Your latest changes were saved as a revision.
ne_NP: तपाईंको नवीनतम परिवर्तनहरु एक संशोधन रूपमा बचत गरिएको थियो ।

en: Your latest posts
ne_NP: तपाईंको पछिल्लो लेखहरु

en: Your new password for %s is:
ne_NP: यो %s को लागी तपाईको नयाँ पासवर्ड हो:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
ne_NP: तपाईंको अब्जेक्ट क्यास कार्यान्वयनले व्यक्तिगत समूहहरू फ्लश गर्न समर्थन गर्दैन।

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
ne_NP: तपाईंको अब्जेक्ट क्यास कार्यान्वयनले इन-मेमोरी रनटाइम क्यास फ्लश गर्न समर्थन गर्दैन।

en: Your password has been reset.
ne_NP: तपाँईको पासवर्ड पुनर्स्थापित भयो ।

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
ne_NP: तपाईको पासवर्ड एकदमै छोटो छ । कृपया कम्तिमा ६ अक्षरको पासवर्ड प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Your plugins are all up to date
ne_NP: तपाईंको साइटमा प्लगिनहरु नवीनतम छन्

en: Your plugins are all up to date.
ne_NP: तपाईँका प्लगिनहरू सबै नवीनतम छन्।

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
ne_NP: तपाईंको प्रोफाइलमा तपाईं (तपाईंको &#8220;खाता &#8221;) को बारे जानकारी हुन्छ, साथै वर्डप्रेस प्रयोग सम्बन्धित केही व्यक्तिगत विकल्पहरू पनि हुन्छ ।

en: Your scheduled changes just published
ne_NP: तपाईंको निर्धारित परिवर्तनहरू भर्खरै प्रकाशित गरियो

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
ne_NP: तपाईंको सत्र समाप्त भएको छ। जहाँ छोड्नुभएको छ जारी गर्न कृपया लग इन गर्नुहोस्।

en: Your site can communicate securely with other services
ne_NP: तपाईंको साइटले अन्य सेवाहरु संग सुरक्षित रूपले संचार गर्न सक्दछ

en: Your site can perform loopback requests
ne_NP: तपाईंको साइटले लूपब्याक अनुरोधहरु (loopback request) चलाउन सक्दछ

en: Your site could not complete a loopback request
ne_NP: तपाईंको साइटले एक लूपब्याक अनुरोध (loopback request) पूरा गर्न सकेन।

en: Your site does not have any active plugins.
ne_NP: तपाईंको साइटमा कुनै सक्रिय प्लगिनहरू छैनन्।

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
ne_NP: तपाईंको साइटमा कुनै पूर्वनिर्धारित थिम छैन। यदि तपाईंको साधारण थिममा केहि गडबडी छ भने, वर्डप्रेसले स्वचालित रूपमा पूर्वनिर्धारित थिमहरु प्रयोग गर्दछ।

en: Your site does not have any installed themes.
ne_NP: तपाईंको साइटमा कुनै पनि स्थापित थिमहरू छैनन्।

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave it as-is or remove it.
ne_NP: तपाईंको साइटले "%s" ब्लकको लागि समर्थन समावेश गर्दैन। तपाईं यस ब्लकलाई यथावतनै छोड्न वा पूर्ण रूपमा हटाउन सक्नुहुन्छ।

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave it as-is, convert it to custom HTML, or remove it.
ne_NP: तपाईंको साइटले "%s" ब्लकका लागि समर्थन समावेश गरेको छैन। तपाईं यसलाई जस्ताको तस्तै राख्न सक्नुहुन्छ, कस्टम HTML मा रूपान्तरण गर्न सक्नुहुन्छ, वा हटाउन सक्नुहुन्छ।

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %1$d निष्क्रिय थिम छ,%2$s बाहेक, पूर्वनिर्धारित वर्डप्रेस थिम , र %3$s, तपाईंको सक्रिय थिम।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %1$d निष्क्रिय थिमहरु छ,%2$s बाहेक, पूर्वनिर्धारित वर्डप्रेस थिम , र %3$s, तपाईंको सक्रिय थिम।

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %1$d निष्क्रिय थिम छ, %2$s, तपाईंको सक्रिय थिम बाहेक।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %1$d निष्क्रिय थिमहरु छन्, %2$s, तपाईंको सक्रिय थिम बाहेक।

en: Your site has %1$s autoloaded options (size: %2$s) in the options table, which could cause your site to be slow. You can review the options being autoloaded in your database and remove any options that are no longer needed by your site.
ne_NP: तपाईंको साइटमा विकल्प तालिकामा %1$s स्वतः लोड गरिएका विकल्पहरू (आकार: %2$s) छन्, जसले गर्दा तपाईंको साइट ढिलो हुन सक्छ। तपाईं आफ्नो डाटाबेसमा स्वतः लोड भइरहेका विकल्पहरूको समीक्षा गर्न सक्नुहुन्छ र तपाईंको साइटलाई अब आवश्यक नभएका कुनै पनि विकल्पहरू हटाउन सक्नुहुन्छ।

en: Your site has %1$s autoloaded options (size: %2$s) in the options table, which is acceptable.
ne_NP: तपाईंको साइटमा विकल्प तालिकामा %1$s स्वतः लोड गरिएका विकल्पहरू (आकार: %2$s) छन्, जुन स्वीकार्य छ।

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %d सक्रिय प्लगिन छ र त्यो नवीनतम छ।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %d सक्रिय प्लगिनहरु छन् र ती नवीनतम छन्।

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %d निष्क्रिय प्लगिन छ।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %d निष्क्रिय प्लगिनहरु छन्।

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %d निष्क्रिय थिम छ।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %d निष्क्रिय थिमहरु छ।

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %d स्थापित थिम छ र त्यो नवीनतम छ।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %d स्थापित थिमहरु छन् र ती नवीनतम छन्।

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %d प्लगिन अप्डेटको पर्खाइमा छ।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %d प्लगिनहरु अप्डेटको पर्खाइमा छन्।

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
ne_NP[0]: तपाईंको साइटमा %d थिम अप्डेटको पर्खाइमा छ।
ne_NP[1]: तपाईंको साइटमा %d थिमहरु अप्डेटको पर्खाइमा छन्।

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
ne_NP: तपाईंको साइटमा एउटा स्थापित प्लगिन छ, र यो मिति सम्मत छ।

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
ne_NP: तपाईंको साइटमा एउटा स्थापित थिम छ, र यो मिति सम्मत छ।

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ne_NP: तपाईंको साइटको कार्यसम्पादन र सुरक्षा सुधार गर्न जतिसक्दो चाँडो सम्बोधन गरिनु पर्ने एक महत्त्वपूर्ण समस्या छ।

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ne_NP: तपाईंको साइटमा कार्यसम्पादन र सुरक्षा सुधार गर्न सकेसम्म चाँडो सम्बोधन गरिनु पर्ने गम्भीर समस्याहरू छन्।

en: Your site is hidden from search engines. Consider enabling indexing if this is a public site.
ne_NP: तपाईंको साइट सर्च इन्जिनहरूबाट लुकाइएको छ। यदि यो सार्वजनिक साइट हो भने इन्डेक्सिङ सक्षम गर्नेबारे विचार गर्नुहोस्।

en: Your site is not set to output debug information
ne_NP: डिबग सम्बन्धि जानकारी देखाउन तपाईंको साइट सेट गरिएको छैन

en: Your site is running PHP %s
ne_NP: तपाईंको साइट PHP %s मा चलिरहेको छ।

en: Your site is running a recommended version of PHP (%s)
ne_NP: तपाईंको साइटले PHP को सिफारिस गरिएको संस्करण (%s) प्रयोग गरिरहेको छ

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
ne_NP: तपाईंको साइट PHP को पुरानो संस्करण (%s) मा चलिरहेको छ

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
ne_NP: तपाईंको साइट PHP (%s) को पुरानो संस्करणमा चलिरहेको छ, जुन अद्यावधिक हुनुपर्छ

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
ne_NP: तपाईंको साइट पीएचपी (%s) को पुरानो संस्करणमा चलिरहेको छ, जसले सुरक्षा अद्यावधिकहरू प्राप्त गर्दैन र चाँडै वर्डप्रेसद्वारा समर्थित हुने छैन।

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ne_NP: तपाईंको साइट पीएचपी (%s) को पुरानो संस्करणमा चलिरहेको छ, जसले सुरक्षा अद्यावधिकहरू प्राप्त गर्दैन र चाँडै वर्डप्रेसद्वारा समर्थित हुनेछैन। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि पीएचपी तपाईंको सर्भरमा जतिसक्दो चाँडो अद्यावधिक गरिएको छ। अन्यथा तपाईं वर्डप्रेस अपग्रेड गर्न सक्षम हुनुहुन्न।

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
ne_NP: तपाईँको साइट PHP (%s) को पुरानो संस्करणमा चलिरहेको छ, जसले सुरक्षा अद्यावधिकहरू प्राप्त गर्दैन। यसलाई अद्यावधिक गर्नुपर्छ ।

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
ne_NP: तपाईंको साइट PHP (%s) को पुरानो संस्करणमा चलिरहेको छ, जुन अद्यावधिक गर्नुपर्छ।

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
ne_NP: तपाईंको साइट PHP (%s) को पुरानो संस्करणमा चलिरहेको छ, जुन चाँडै वर्डप्रेस द्वारा समर्थित हुने छैन।

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ne_NP: तपाईंको साइट पीएचपी (%s) को पुरानो संस्करणमा चलिरहेको छ, जुन चाँडै वर्डप्रेसद्वारा समर्थित हुनेछैन। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि पीएचपी तपाईंको सर्भरमा जतिसक्दो चाँडो अद्यावधिक गरिएको छ। अन्यथा तपाईं वर्डप्रेस अपग्रेड गर्न सक्षम हुनुहुन्न।

en: Your site is set to display errors to site visitors
ne_NP: तपाईंको साइट भ्रमणकर्ताहरुलाई त्रुटिहरु देखाउन सेट गरिएको छ

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
ne_NP: तपाईंको साइटका त्रुटिहरु सम्भावित सार्वजनिक फाइलमा लेखिने सेट गरिएको छ

en: Your site is unable to communicate securely with other services
ne_NP: तपाईंको साइटले अन्य सेवाहरु संग सुरक्षित रूपले संचार गर्न असक्षम भयो

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
ne_NP: तपाईंको साइट %1$s मा रहेको WordPress.org मा सम्पर्क गर्न असमर्थ भयो र यो त्रुटि फिर्तायो: %2$s

en: Your site is using a static %s file. WordPress cannot dynamically serve one.
ne_NP: तपाईंको साइटले स्थिर %s फाइल प्रयोग गरिरहेको छ। वर्डप्रेसले गतिशील रूपमा एउटा प्रदान गर्न सक्दैन।

en: Your site is using the dynamic %s file which is generated by WordPress.
ne_NP: तपाईंको साइटले वर्डप्रेस द्वारा उत्पन्न गरिएको गतिशील %s फाइल प्रयोग गरिरहेको छ।

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
ne_NP: तपाईंको साइटमा प्लगिनहरू र थिमहरू स्वत: अपडेट गर्न समस्या हुन सक्छ

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
ne_NP: तपाईंको साइटको स्वास्थ्य राम्रो देखिन्छ। तर यसको कार्यसम्पादन र सुरक्षा सुधार गर्न तपाईंले गर्न सक्ने केही कुराहरू छन्।

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
ne_NP: तपाइँको साइटको स्वास्थ्य राम्रो देखीरहेको छ, तर त्यहाँ अझै पनी तपाइँले आफ्नो प्रदर्शन र सुरक्षामा सुधार गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ne_NP: तपाईँको साईटको हालैका लेखहरु ।

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ne_NP: तपाईँको साईटको हालैका प्रतिक्रियाहरु ।

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
ne_NP[0]: तपाईंको थिमले %s स्थानमा मेनू देखाउन सक्छ।
ne_NP[1]: तपाईंको थिमले %s स्थानमा मेनूहरु देखाउन सक्छ।

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
ne_NP[0]: तपाईंको थिममा %s मेन्यु स्थानहरु छन् । तपाईंलाई कुन मेन्यु प्रयोग गर्न मन छ त्यो छान्नुहोस् ।
ne_NP[1]: तपाईंको थिममा %s मेन्यु स्थानहरु छन् । प्रत्येक स्थानमा कुन मेन्यु देखाउने हो सो छान्नुहोस् ।

en: Your theme can display menus in one location.
ne_NP: तपाइँकाे थिमले मेनु एउटा स्थानमा देखाउन सक्छ ।

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
ne_NP: तपाईंको थिमले मेनूमा एक स्थानमा प्रदर्शन गर्न सक्छ। तपाई कुन मेनु प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ छान्नुहोस्।

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ne_NP: तपाईंको थिमले ब्राउजरहरूमा सामग्री कसरी प्रदर्शित हुन्छ भनेर निर्धारण गर्छ। <a href="%s">फिडहरू बारे थप जान्नुहोस्</a>।

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
ne_NP: तपाईंको थिमले मेनु समर्थन गर्दैन, तर तपाईंले <a href="%s">विजेट</a> स्क्रिनमा गई &#8220;कस्टम मेनु&#8221; प्रयोग गरी साइडबारमा देखाउन सक्नुहुन्छ ।

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
ne_NP: तपाईंको थिमले नेभिगेसन मेनु वा विजेट समर्थन गर्दैन ।

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
ne_NP[0]: तपाईंको थिममा अरु %s विजेट क्षेत्र छ, तर यो सिमित पेजले प्रदर्शन गर्न सक्दैन।
ne_NP[1]: तपाईंको थिममा अरु %s विजेट क्षेत्रहरु छ, तर यो सिमित पेजले प्रदर्शन गर्न सक्दैन।

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
ne_NP[0]: तपाईंको थिममा %s विजेट क्षेत्र छ, तर यो सिमित पेजले प्रदर्शन गर्न सक्दैन।
ne_NP[1]: तपाईंको थिममा %s विजेट क्षेत्रहरु छ, तर यो सिमित पेजले प्रदर्शन गर्न सक्दैन।

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
ne_NP: तपाईंको थिममा अरु एउटा विजेट क्षेत्र छ, तर यो सिमित पेजले प्रदर्शन गर्न सक्दैन।

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
ne_NP: तपाईंको थिममा एउटा विजेट क्षेत्र छ, तर यो सिमित पेजले प्रदर्शन गर्न सक्दैन।

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
ne_NP[0]: तपाईंको थिमले %s मेनु समर्थन गर्दछ । प्रत्येक स्थानमा देखिने मेनु छान्नुहोस् ।
ne_NP[1]: तपाईंको थिमले %s मेनुहरु समर्थन गर्दछ । प्रत्येक स्थानमा देखिने मेनु छान्नुहोस् ।

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
ne_NP: तपाईंको थिमले एक मेनु समर्थन गर्दछ । तपाईंले प्रयोग गर्न चाहने मेनु छान्नुहोस् ।

en: Your theme uses post formats to highlight different kinds of content, like images or videos. Apply a post format to see this special styling.
ne_NP: तपाईँको थिमले विभिन्न प्रकारका सामग्रीहरू जस्तै तस्बिर वा भिडियो हाइलाइट गर्न पोस्ट ढाँचाहरू प्रयोग गर्दछ। यो विशेष स्टाइल हेर्नको लागि पोस्ट ढाँचा लागू गर्नुहोस्।

en: Your themes are all up to date
ne_NP: तपाईंको साइटमा थिमहरु नवीनतम छन्

en: Your themes are all up to date.
ne_NP: सबै थिमहरू अप-टु-डेट छन् ।

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
ne_NP: तपाइँको समय क्षेत्र  %1$s (%2$s) मा  सेट छ, हाल %3$s (समन्वित विश्वव्यापी समय %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
ne_NP: तपाइँको समयक्षेत्र %1$s (समन्वित विश्वव्यापी समय %2$s) मा सेट गरिएको छ।

en: Your translations are all up to date.
ne_NP: तपाईको अनुवादहरु समय सापेक्ष छन् ।

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
ne_NP: तपाईंको प्रयोगकर्ता नाम परिवर्तन गर्न सकिँदैन, तर तपाईं अन्य क्षेत्रहरू प्रयोग गरि आफ्नो वास्तविक नाम वा उपनाम प्रविष्ट गर्न, र आफ्नो पोस्टमा कुन नाम देखाउने भनेर परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Your version of PHP is affected by a bug that may result in corrupted messages. To fix it, switch to sending using SMTP, disable the %1$s option in your %2$s, or switch to MacOS or Linux, or upgrade your PHP version.
ne_NP: तपाईंको PHP संस्करणमा एउटा बग लागेको छ जसको परिणामस्वरूप दूषित सन्देशहरू आउन सक्छन्। यसलाई समाधान गर्न, SMTP प्रयोग गरेर पठाउनेमा स्विच गर्नुहोस्, तपाईंको %2$s मा %1$s विकल्प असक्षम गर्नुहोस्, वा MacOS वा Linux मा स्विच गर्नुहोस्, वा तपाईंको PHP संस्करण अपग्रेड गर्नुहोस्।

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
ne_NP: तपाईको वर्डप्रेस (%s) संस्कारण नवीनतम छ

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
ne_NP: तपाईंको वेबसाइटले आधारभूत प्रमाणीकरण प्रयोग गरेको देखिन्छ, जुन हाल एप्लिकेसन पासवर्डहरूसँग अनुकुल छैन।

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
ne_NP: तपाईंको वेबसाइटले आधारभूत प्रमाणीकरण प्रयोग गरेको देखिन्छ, जुन हाल एप्लिकेसन पासवर्डहरूसँग अनुकुल छैन।

en: Your website does not use HTTPS
ne_NP: तपाईंको साइटले  एचटीटीपीएस (HTTPS) प्रयोग गरेको छैन

en: Your website is using an active HTTPS connection
ne_NP: तपाईंको साइटले सक्रिय एचटीटीपीएस जडान (HTTPS connection) प्रयोग गरिरहेको छ।

en: Your work will be published at the specified date and time.
ne_NP: तपाईंको काम निर्दिष्ट मिति र समयमा प्रकाशित गरिनेछ।

en: Your work will be reviewed and then approved.
ne_NP: तपाईंको कामको समीक्षा गरिनेछ र त्यसपछि अनुमोदन गरिनेछ।

en: You’ve tried to select a block that is part of a template that may be used elsewhere on your site. Would you like to edit the template?
ne_NP: तपाईंले टेम्प्लेटको अंश भएको ब्लक चयन गर्ने प्रयास गर्नुभएको छ, जुन अन्य पोस्ट र पृष्ठहरूमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। के तपाइँ टेम्प्लेट सम्पादन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Zagreb
ne_NP: जाग्रेब

en: Zaporozhye
ne_NP: जापोरोझे

en: Zip Export not supported.
ne_NP: जिप एक्सपोर्ट समर्थित छैन।

en: Zoom
ne_NP: जुम

en: Zoom Out
ne_NP: जुम आउट गर्नुहोस्

en: Zulu
ne_NP: जुलु

en: Zurich
ne_NP: जुरिच

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
ne_NP: [%1$s] कार्य कन्फर्म गरियो: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ne_NP: [%1$s] टिप्पणी: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
ne_NP: [%1$s] निश्चित गर्नुहोस्: %2$s

en: [%1$s] Note: "%2$s"
ne_NP: [%1$s] नोट: "%2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
ne_NP: [%1$s] पिंगब्याक: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
ne_NP:  [%1$s] कृपया मधस्तता गर्नुहोस्: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
ne_NP: %1$s] ट्राकब्याक : "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
ne_NP: [%s] प्रशासक ईमेल परिवर्तन गरियो

en: [%s] Background Update Failed
ne_NP: [%s] पृष्ठभूमिमा अप्डेट बिफल भयो

en: [%s] Background Update Finished
ne_NP: [%s] पृष्ठभूमिमा अप्डेट सम्पन्न भयो

en: [%s] Delete My Site
ne_NP: [%s] मेरो साइट मेटाउनुहोस् ।

en: [%s] Email Change Request
ne_NP: [%s] इमेल परिवर्तन अनुरोध

en: [%s] Email Changed
ne_NP: [%s] इमेल परिवर्तन भयो

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
ne_NP: [%s] मेटाउने अनुरोध पूर्ण भयो

en: [%s] Joining Confirmation
ne_NP: [%s] सामेल पुष्टि

en: [%s] Login Details
ne_NP: लगइन विवरणहरु [%s]

en: [%s] Network Admin Email Change Request
ne_NP: [%s] नेटवर्क प्रशासक ईमेल परिवर्तनको अनुरोध

en: [%s] Network Admin Email Changed
ne_NP: [%s] नेटवर्क प्रशासक ईमेल परिवर्तन गरियो

en: [%s] New Admin Email Address
ne_NP: [%s] नयाँ व्यवस्थापक इमेल ठेगाना

en: [%s] New Email Address
ne_NP: [%s] नयाँ इमेल ठेगाना

en: [%s] New Site Created
ne_NP: [%s] नयाँ साईट बन्यो

en: [%s] New User Registration
ne_NP: [%s] नयाँ प्रयोगकर्ता दर्ता

en: [%s] Password Changed
ne_NP: [%s] पासवर्ड परिवर्तन गरियो

en: [%s] Password Reset
ne_NP: [%s] पासवर्ड पुनर्स्थापन

en: [%s] Personal Data Export
ne_NP: [%s] व्यक्तिगत डाटा निर्यात

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
ne_NP: [%s] केही प्लगिनहरू र थिमहरु स्वचालित रूपमा अद्यावधिक गरिएको छ।

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
ne_NP: [%s] केही प्लगिनहरू र थिमहरु अद्यावधिक गर्न असफल भएका छन् ।

en: [%s] Some plugins have failed to update
ne_NP: [%s] केही प्लगिनहरू अद्यावधिक गर्न असफल भएका छन् ।

en: [%s] Some plugins were automatically updated
ne_NP: [%s] केही प्लगिनहरू स्वचालित रूपमा अद्यावधिक गरिएको छ।

en: [%s] Some themes have failed to update
ne_NP: [%s] केही थिमहरु अद्यावधिक गर्न असफल भएका छन् ।

en: [%s] Some themes were automatically updated
ne_NP: [%s] केही थिमहरु स्वचालित रूपमा अद्यावधिक गरिएको छ।

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
ne_NP: [%s] तपाईंको साइटले प्राविधिक कठिनाइहरूको अनुभव गर्दैछ

en: [%s] Your username and password
ne_NP: [%s] तपाईंको प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड

en: [Pending]
ne_NP: [विचाराधिन]

en: [Remove]
ne_NP: [हटाउनुहोस्]

en: [WordPress.com] Import successful
ne_NP: [WordPress.com] आयात सफल

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
ne_NP: [प्याटर्न "%s" का लागि ब्लक रेनडरिङ रोकियो]

en: [block rendering halted]
ne_NP: [ब्लक प्रतिपादन रोकिएको]

en: [deleted]
ne_NP: [मेटाईयो]

en: `boolean` type for second argument `$settings` is deprecated. Use `array()` instead.
ne_NP: दोस्रो आर्गुमेन्ट `$settings` को लागि `boolean` प्रकार बहिष्कृत गरिएको छ। कृपया यसको सट्टा `array()` प्रयोग गर्नुहोस्।

en: a day
ne_NP: एक दिन

en: a minute
ne_NP: एक मिनेट

en: a month
ne_NP: एक महिना

en: a second
ne_NP: एक सेकेन्ड

en: a year
ne_NP: एक वर्ष

en: acquaintance
ne_NP: परिचित

[ctx: action label]
en: Duplicate
ne_NP: नक्कल

[ctx: action label]
en: Duplicate pattern
ne_NP: नक्कल ढाँचा

[ctx: action label]
en: Duplicate template part
ne_NP: टेम्प्लेट भाग नक्कल गर्नुहोस्

[ctx: action that affects the current post]
en: Enable comments
ne_NP: टिप्पणीहरू सक्षम गर्नुहोस्

[ctx: action: convert blocks to grid]
en: Grid
ne_NP: ग्रिड

[ctx: action: convert blocks to group]
en: Group
ne_NP: समूह

[ctx: action: convert blocks to row]
en: Row
ne_NP: पङ्क्ति

[ctx: action: convert blocks to stack]
en: Stack
ne_NP: स्ट्याक

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
ne_NP: मिडिया

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
ne_NP: पृष्ठ

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
ne_NP: पोस्ट

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ne_NP: नयाँ

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
ne_NP: निलो

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
ne_NP: कफी

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ne_NP: पूर्वनिश्चित

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
ne_NP: एक्टोप्लाजम

[ctx: admin color scheme]
en: Fresh
ne_NP: ताजा

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ne_NP: हल्का

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
ne_NP: मध्यरात

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
ne_NP: महासागर

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
ne_NP: सूर्योदय

[ctx: admin menu]
en: All Links
ne_NP: सबै लिंकहरु

en: am
ne_NP: बिहान

en: an hour
ne_NP: एक घण्टा

en: an unknown menu
ne_NP: अज्ञात मेनु

en: and
ne_NP: र

en: another web address of mine
ne_NP: मेरो अर्को वेब ठेगाना

[ctx: attachment filter]
en: Trash
ne_NP: रद्दीटोकरी

en: audio
ne_NP: श्रब्य

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
ne_NP: लेखक:

[ctx: auto preload]
en: Auto
ne_NP: स्वत: लोड

[ctx: block bindings source]
en: Pattern Overrides
ne_NP: प्याटर्न अधिलेखनहरू

[ctx: block bindings source]
en: Post Data
ne_NP: पोस्ट डेटा

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
ne_NP: पोस्ट मेटा

[ctx: block bindings source]
en: Term Data
ne_NP: टर्म डेटा

[ctx: block category]
en: Design
ne_NP: डिजाइन

[ctx: block category]
en: Embeds
ne_NP: इम्बेडहरु

[ctx: block category]
en: Media
ne_NP: मिडिया

[ctx: block category]
en: Patterns
ne_NP: प्याटर्नहरु

[ctx: block category]
en: Text
ne_NP: टेक्स्ट

[ctx: block category]
en: Theme
ne_NP: थिम

[ctx: block category]
en: Widgets
ne_NP: विजेटहरु

[ctx: block example]
en: Home Link
ne_NP: होमको लिंक

[ctx: block style]
en: Default
ne_NP: पूर्वनिर्धारित

[ctx: block title]
en: Comment Author
ne_NP: टिप्पणी लेखक

[ctx: block title]
en: Comment Content
ne_NP: टिप्पणी सामग्री

[ctx: block title]
en: Comment Date
ne_NP: टिप्पणी मिति

[ctx: block title]
en: Embed
ne_NP: इम्बेड

[ctx: block title]
en: Post Comment
ne_NP: टिप्पणी पोस्ट गर्नुहोस्

[ctx: block toolbar button label and description]
en: These blocks are connected.
ne_NP: यी ब्लकहरू जोडिएका छन्।

[ctx: block toolbar button label and description]
en: This block is connected.
ne_NP: यो ब्लक जोडिएको छ।

[ctx: blocks]
en: Most used
ne_NP: धेरै प्रयोग गरिएको

en: blog
ne_NP: ब्लग

en: bookmark
ne_NP: बुकमार्क

[ctx: button label]
en: Convert to link
ne_NP: लिंकमा रूपान्तरण गर्नुहोस्

[ctx: button label]
en: Download
ne_NP: डाउनलोड

[ctx: button label]
en: Embed
ne_NP: इम्बेड

[ctx: button label]
en: Import
ne_NP: आयात

[ctx: button label]
en: Try again
ne_NP: फेरि प्रयास गर्नुहोस्

en: by
ne_NP: द्वारा

en: by %s
ne_NP: %s द्वारा

en: cURL version
ne_NP: cURL संस्करण

[ctx: caption]
en: "%1$s" by %2$s/ %3$s
ne_NP: %2$s/ %3$s द्वारा "%1$s"

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a> by %2$s/ %3$s
ne_NP: <a %1$s>कार्य</a> %2$s/ %3$s द्वारा

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a>/ %2$s
ne_NP: <a %1$s>काम</a>/ %2$s

[ctx: categories]
en: Most Used
ne_NP: धेरै प्रयोग गरिएको

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
ne_NP: वर्ग

en: child
ne_NP: बच्चा

en: close tags
ne_NP: ट्यागहरु बन्द गर्नुहोस्

en: co-resident
ne_NP: सह-निवासी

en: co-worker
ne_NP: सहकर्मी

en: colleague
ne_NP: सहयोगी

[ctx: color]
en: Default: %s
ne_NP: पूर्वनिश्चित : %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
ne_NP: गाढा

[ctx: color scheme]
en: Light
ne_NP: उज्यालो

[ctx: column name]
en: Comment
ne_NP: टिप्पणी

[ctx: column name]
en: Date
ne_NP: मिति

[ctx: column name]
en: File
ne_NP: फाइल

[ctx: column name]
en: In Response To
ne_NP: यसको जवाफमा

[ctx: column name]
en: Submitted on
ne_NP: पेश गरिएको मिति

[ctx: column name]
en: Title
ne_NP: शीर्षक

[ctx: column name]
en: Uploaded to
ne_NP: अपलोड गरिएको

[ctx: comment]
en: Mark as spam
ne_NP: स्पाम चिनो लगाउनुहोस

[ctx: comment]
en: Not Spam
ne_NP: स्पाम होइन

[ctx: comment]
en: Not spam
ne_NP: स्पाम होइन

[ctx: comment]
en: Permalink:
ne_NP: पर्मालिङ्क:

[ctx: comment status]
en: Approved
ne_NP: स्वीकृत

[ctx: comment status]
en: Closed
ne_NP: बन्द गरियो

[ctx: comment status]
en: Open
ne_NP: खुल्ला

[ctx: comment status]
en: Pending
ne_NP: विचाराधिन

[ctx: comment status]
en: Spam
ne_NP: स्पाम

[ctx: comment status]
en: Trash
ne_NP: रद्दीटोकरी

[ctx: comment_excerpt_length]
en: 20
ne_NP: २०

en: comments
ne_NP: टिप्पणीहरु

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सबै <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सबै <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: अनुमोदित <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: अनुमोदित <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: मेरो <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: मेरो <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: विचाराधिन <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: विचाराधिन <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
ne_NP: स्पाम

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: स्पाम <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: स्पाम <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: रद्दीटोकरी <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: रद्दीटोकरी <span class="count">(%s)</span>

en: contact
ne_NP: सम्पर्क

[ctx: content placeholder]
en: Content…
ne_NP: सामग्री ...

en: crop ratio height
ne_NP: काँटछाँट अनुपात उचाइ

en: crop ratio width
ne_NP: काँटछाँट अनुपात चौडाइ

en: crush
ne_NP: प्रिय

en: current
ne_NP: वर्तमान

[ctx: custom background]
en: Background
ne_NP: पृष्ठभूमि

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
ne_NP: पहिल्यै अपलोड गरिएको

[ctx: custom headers]
en: Suggested
ne_NP: सुझाव गरिएका

[ctx: custom image header]
en: Header
ne_NP: हेडर

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
ne_NP: समय तालिका

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
ne_NP: निर्धारित

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
ne_NP: %1$s %2$s मा %3$s

en: date
ne_NP: मिति

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
ne_NP: दिन:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
ne_NP: महिना:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
ne_NP: वर्ष:

[ctx: date order]
en: dmy
ne_NP: गते महिना वर्ष

[ctx: date/time]
en: On
ne_NP: मा

[ctx: datepicker: navigate to next month]
en: Next
ne_NP: अर्को

[ctx: datepicker: navigate to previous month]
en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
ne_NP: ०

[ctx: default site language]
en: Site Default
ne_NP: पूर्वनिर्धारित साइट

[ctx: default-slug]
en: product
ne_NP: सामान

[ctx: default-slug]
en: shop
ne_NP: पसल

[ctx: design menu item]
en: Design
ne_NP: डिजाइन

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
ne_NP: %s थप्नुहोस्

en: document
ne_NP: दस्तावेज

en: domain
ne_NP: डोमेन

en: ebook
ne_NP: इबुक

[ctx: editor button]
en: Left to right
ne_NP: बाँया देखि दायाँ

[ctx: editor button]
en: Right to left
ne_NP: दायाँ देखि बाँया

[ctx: editor button]
en: Show blocks
ne_NP: ब्लकहरु देखाउनुहोस्

en: education
ne_NP: शिक्षा

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
ne_NP: साइटको प्रशासक

[ctx: email address]
en: Report generated for
ne_NP: को लागि उत्पन्न गरिएको रिपोर्ट

en: enabled
ne_NP: सक्रिय भयो

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
ne_NP: तपाईं मात्र 1 वस्तु चयन गर्न सक्नुहुन्छ

en: enter a custom date format in the following field
ne_NP: निम्न क्षेत्रमा कस्टम मिति ढाँचा प्रविष्ट गर्नुहोस

en: enter a custom time format in the following field
ne_NP: निम्न क्षेत्रमा कस्टम समय ढाँचा प्रविष्ट गर्नुहोस

en: escape
ne_NP: ईस्केप

[ctx: excerpt_length]
en: 55
ne_NP: ५५

en: family
ne_NP: परिवार

[ctx: file name]
en: unnamed
ne_NP: नाम नखुलाइएको

[ctx: file type group]
en: Archives
ne_NP: अभिलेखहरू

[ctx: file type group]
en: Audio
ne_NP: अडियो

[ctx: file type group]
en: Video
ne_NP: भिडियो

[ctx: find/replace]
en: Find
ne_NP: खोज्नुहोस्

[ctx: find/replace]
en: Next
ne_NP: अर्को

[ctx: find/replace]
en: Prev
ne_NP: अघिल्लो

[ctx: find/replace]
en: Replace
ne_NP: प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

[ctx: find/replace]
en: Replace all
ne_NP: सबै प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

[ctx: find/replace]
en: Replace with
ne_NP: प्रतिस्थापन गर्ने वस्तु

[ctx: find/replace]
en: Whole words
ne_NP: पूर्ण शब्दहरु

en: first
ne_NP: पहिलो

en: first page
ne_NP: पहिलो पृष्ठ

en: folder
ne_NP: फोल्डर

[ctx: font categories]
en: All
ne_NP: सबै

[ctx: font category]
en: Display
ne_NP: प्रदर्शन

[ctx: font category]
en: Handwriting
ne_NP: हस्तलिपि

[ctx: font category]
en: Monospace
ne_NP: मोनोस्पेस

[ctx: font category]
en: Sans Serif
ne_NP: स्यान सेरफ फन्ट

[ctx: font category]
en: Serif
ne_NP: सेरफ

[ctx: font collection name]
en: Google Fonts
ne_NP: गुगल फन्टहरू

[ctx: font size name]
en: Huge
ne_NP: विशाल

[ctx: font size name]
en: Large
ne_NP: ठूलो

[ctx: font size name]
en: Medium
ne_NP: मध्यम

[ctx: font size name]
en: Normal
ne_NP: सामान्य

[ctx: font size name]
en: Small
ne_NP: सानो

[ctx: font source]
en: Custom
ne_NP: कस्टम (मौलिक)

[ctx: font source]
en: Theme
ne_NP: थिम

[ctx: font style]
en: Italic
ne_NP: ढल्केको

[ctx: font style]
en: Normal
ne_NP: सामान्य

[ctx: font style]
en: Oblique
ne_NP: ओब्लिक

[ctx: font style]
en: Regular
ne_NP: नियमित

[ctx: font weight]
en: Black
ne_NP: कालो

[ctx: font weight]
en: Bold
ne_NP: बोल्ड

[ctx: font weight]
en: Extra Black
ne_NP: धेरै कालो

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
ne_NP: अतिरिक्त बोल्ड

[ctx: font weight]
en: Extra Light
ne_NP: अतिरिक्त प्रकाश

[ctx: font weight]
en: Extra-bold
ne_NP: अतिरिक्त-बोल्ड

[ctx: font weight]
en: Extra-light
ne_NP: अतिरिक्त-हलुको

[ctx: font weight]
en: Light
ne_NP: हल्का

[ctx: font weight]
en: Medium
ne_NP: मध्यम

[ctx: font weight]
en: Normal
ne_NP: सामान्य

[ctx: font weight]
en: Regular
ne_NP: साधारण

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
ne_NP: अर्ध बोल्ड

[ctx: font weight]
en: Semi-bold
ne_NP: अर्ध-बोल्ड

[ctx: font weight]
en: Thin
ne_NP: पातलो

en: font-face declaration in theme.json format, encoded as a string.
ne_NP: स्ट्रिङको रूपमा सङ्केतित theme.json ढाँचामा font-face घोषणा।

en: font-face declaration in theme.json format.
ne_NP: theme.json ढाँचामा font-face घोषणा।

en: font-face definition in theme.json format.
ne_NP: theme.json ढाँचामा font-face को परिभाषा।

en: font-family declaration in theme.json format, encoded as a string.
ne_NP: theme.json ढाँचामा font-family घोषणा, स्ट्रिङको रूपमा सङ्केतित।

en: font_face_settings parameter must be a valid JSON string.
ne_NP: font_face_settings प्यारामिटर वैध JSON स्ट्रिङ हुनुपर्छ।

en: friend
ne_NP: साथी

en: friendship
ne_NP: मित्रता

[ctx: genitive]
en: April
ne_NP: अप्रिल

[ctx: genitive]
en: August
ne_NP: अगस्ट

[ctx: genitive]
en: December
ne_NP: डिसेम्बर

[ctx: genitive]
en: February
ne_NP: फेब्रुअरी

[ctx: genitive]
en: January
ne_NP: जनवरी

[ctx: genitive]
en: July
ne_NP: जुलाई

[ctx: genitive]
en: June
ne_NP: जुन

[ctx: genitive]
en: March
ne_NP: मार्च

[ctx: genitive]
en: May
ne_NP: मे

[ctx: genitive]
en: November
ne_NP: नोभेम्बर

[ctx: genitive]
en: October
ne_NP: अक्टोबर

[ctx: genitive]
en: September
ne_NP: सेप्टेम्बर

en: geographical
ne_NP: भौगोलिक

en: handle
ne_NP: ह्यान्डल

[ctx: header landmark area]
en: Header
ne_NP: हेडर

[ctx: heading levels]
en: All
ne_NP: सबै

en: horizontal start position
ne_NP: तेर्सो सुरु हुने स्थान

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
ne_NP: तेस्रो मिलाउने

en: html_lang_attribute
ne_NP: ne-NP

en: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/
ne_NP: https://wordpress.org/support/article/styles-overview/

en: https://wordpress.org/patterns/
ne_NP: https://ne.wordpress.org/patterns/

en: https://wordpress.org/themes/
ne_NP: https://ne.wordpress.org/themes/

[ctx: icon label]
en: Arrow Down
ne_NP: वाण तल

[ctx: icon label]
en: Arrow Down Left
ne_NP: तल बायाँ वाण

[ctx: icon label]
en: Arrow Down Right
ne_NP: दायाँ तल वाण

[ctx: icon label]
en: Arrow Left
ne_NP: वाण बाँया

[ctx: icon label]
en: Arrow Right
ne_NP: दायाँ वाण

[ctx: icon label]
en: Arrow Up
ne_NP: वाण माथि

[ctx: icon label]
en: Arrow Up Left
ne_NP: बायाँ माथि वाण

[ctx: icon label]
en: Arrow Up Right
ne_NP: दायाँ माथि वाण

[ctx: icon label]
en: At Symbol (@)
ne_NP: एट सिम्बोल (@)

[ctx: icon label]
en: Audio
ne_NP: अडियो

[ctx: icon label]
en: Bell
ne_NP: घण्टी

[ctx: icon label]
en: Block Default
ne_NP: ब्लक पूर्वनिर्धारित

[ctx: icon label]
en: Block Meta
ne_NP: ब्लक मेटा

[ctx: icon label]
en: Block Table
ne_NP: ब्लक टेबुल

[ctx: icon label]
en: Calendar
ne_NP: क्यालेन्डर

[ctx: icon label]
en: Capture Photo
ne_NP: फोटो खिच्नुहोस्

[ctx: icon label]
en: Capture Video
ne_NP: भिडियो क्याप्चर गर्नुहोस्

[ctx: icon label]
en: Cart
ne_NP: कार्ट

[ctx: icon label]
en: Category
ne_NP: वर्ग

[ctx: icon label]
en: Caution
ne_NP: सावधानी

[ctx: icon label]
en: Chart Bar
ne_NP: चार्ट बार

[ctx: icon label]
en: Check
ne_NP: जाँच

[ctx: icon label]
en: Chevron Down
ne_NP: शेभरन तल

[ctx: icon label]
en: Chevron Down Small
ne_NP: शेभरन तल सानो

[ctx: icon label]
en: Chevron Left
ne_NP: शेभरन बाँया

[ctx: icon label]
en: Chevron Left Small
ne_NP: शेभरन बायाँ सानो

[ctx: icon label]
en: Chevron Right
ne_NP: शेभरन दायाँ

[ctx: icon label]
en: Chevron Right Small
ne_NP: शेभरन दायाँ सानो

[ctx: icon label]
en: Chevron Up
ne_NP: शेभरन माथि

[ctx: icon label]
en: Chevron Up Down
ne_NP: शेभरन माथि तल

[ctx: icon label]
en: Chevron Up Small
ne_NP: शेभरन माथि सानो

[ctx: icon label]
en: Comment
ne_NP: टिप्पणी

[ctx: icon label]
en: Cover
ne_NP: कभर

[ctx: icon label]
en: Create
ne_NP: सिर्जना गर्नुहोस्

[ctx: icon label]
en: Desktop
ne_NP: डेस्कटप

[ctx: icon label]
en: Download
ne_NP: डाउनलोड

[ctx: icon label]
en: Drawer Left
ne_NP: बायाँ ड्रअर

[ctx: icon label]
en: Drawer Right
ne_NP: दायाँ ड्रअर

[ctx: icon label]
en: Envelope
ne_NP: खाम

[ctx: icon label]
en: Error
ne_NP: त्रुटि

[ctx: icon label]
en: External
ne_NP: बाह्य

[ctx: icon label]
en: File
ne_NP: फाइल

[ctx: icon label]
en: Gallery
ne_NP: ग्यालरी

[ctx: icon label]
en: Group
ne_NP: समूह

[ctx: icon label]
en: Heading
ne_NP: हेडिङ

[ctx: icon label]
en: Help
ne_NP: सहयोग

[ctx: icon label]
en: Home
ne_NP: गृह

[ctx: icon label]
en: Image
ne_NP: तस्बिर

[ctx: icon label]
en: Info
ne_NP: जानकारी

[ctx: icon label]
en: Key
ne_NP: की

[ctx: icon label]
en: Language
ne_NP: भाषा

[ctx: icon label]
en: Map Marker
ne_NP: नक्सा चिन्ह

[ctx: icon label]
en: Menu
ne_NP: मेनु

[ctx: icon label]
en: Mobile
ne_NP: मोबाइल

[ctx: icon label]
en: More Horizontal
ne_NP: अझ बढी तेर्सो

[ctx: icon label]
en: More Vertical
ne_NP: थप ठाडो

[ctx: icon label]
en: Next
ne_NP: अर्को

[ctx: icon label]
en: Paragraph
ne_NP: अनुच्छेद

[ctx: icon label]
en: Payment
ne_NP: भुक्तानी

[ctx: icon label]
en: Pencil
ne_NP: पेन्सिल

[ctx: icon label]
en: People
ne_NP: मानिसहरू

[ctx: icon label]
en: Plus
ne_NP: प्लस

[ctx: icon label]
en: Plus Circle
ne_NP: प्लस सर्कल

[ctx: icon label]
en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

[ctx: icon label]
en: Published
ne_NP: प्रकाशित

[ctx: icon label]
en: Quote
ne_NP: वाणी

[ctx: icon label]
en: Receipt
ne_NP: रसिद

[ctx: icon label]
en: Scheduled
ne_NP: अनुसूचित

[ctx: icon label]
en: Search
ne_NP: खोज्नुहोस्

[ctx: icon label]
en: Settings
ne_NP: सेटिङहरू

[ctx: icon label]
en: Shadow
ne_NP: छाया

[ctx: icon label]
en: Share
ne_NP: साझा गर्नुहोस्

[ctx: icon label]
en: Shield
ne_NP: कवच

[ctx: icon label]
en: Shuffle
ne_NP: शफल

[ctx: icon label]
en: Star Empty
ne_NP: तारा खाली

[ctx: icon label]
en: Star Filled
ne_NP: स्टार भरिएको

[ctx: icon label]
en: Star Half
ne_NP: तारा आधा

[ctx: icon label]
en: Store
ne_NP: स्टोर

[ctx: icon label]
en: Styles
ne_NP: स्टाइलहरू

[ctx: icon label]
en: Symbol
ne_NP: प्रतीक

[ctx: icon label]
en: Symbol Filled
ne_NP: प्रतीक भरिएको

[ctx: icon label]
en: Table
ne_NP: टेबुल

[ctx: icon label]
en: Tablet
ne_NP: ट्याब्लेट

[ctx: icon label]
en: Tag
ne_NP: ट्याग

[ctx: icon label]
en: Tip
ne_NP: टिप

[ctx: icon label]
en: Upload
ne_NP: अपलोड

[ctx: icon label]
en: Verse
ne_NP: श्लोक

en: identity
ne_NP: पहिचान

en: image
ne_NP: तस्बिर

[ctx: imperative verb]
en: Preview
ne_NP: पूर्वावलोकन

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
ne_NP: समाधान गर्नुहोस्

en: inserter
ne_NP: सम्मिलक

en: is now live.
ne_NP: अहिले प्रत्यक्ष छ।

en: is now scheduled. It will go live on
ne_NP: अहिले अनुसूचित छ। यो प्रत्यक्ष हुनेछ

en: item
ne_NP: आइटम

en: item %s
ne_NP: आइटम %s

en: items
ne_NP: आइटम

en: kin
ne_NP: नातेदार

[ctx: label]
en: Search for:
ne_NP: यसको लागी खोज्नुहोस्:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
ne_NP: अर्को:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
ne_NP: अघिल्लो:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
ne_NP: अडियो थप्नुहोस्

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
ne_NP: अडियो सम्पादन

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
ne_NP: अडियो प्रतिस्थापन

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
ne_NP: चित्रहरु थप्नुहोस्

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
ne_NP: ग्यालरी सम्पादन गर्नुहोस्

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
ne_NP: तस्बिर थप्नुहोस्

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
ne_NP: तस्विर सम्पादन

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
ne_NP: तस्विर प्रतिस्थापन

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
ne_NP: मिडिया थप्नुहोस्

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
ne_NP: मिडिया सम्पादन

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
ne_NP: मिडिया प्रतिस्थापन

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
ne_NP: भिडियो थप्नुहोस्

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
ne_NP: भिडियो सम्पादन

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
ne_NP: भिडियो प्रतिस्थापन

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
ne_NP: कष्टम

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
ne_NP: कन्ट्रोल लुकाउनुहोस

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
ne_NP: कन्ट्रोल देखाउनुहोस

[ctx: label for next post link]
en: Next
ne_NP: अर्को

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

en: last
ne_NP: अन्तिम

en: last page
ne_NP: अन्तिम पृष्ठ

[ctx: link]
en: Add New
ne_NP: नयाँ थप्नुहोस

en: link color
ne_NP: लिङ्क रङ

[ctx: link name]
en: Name
ne_NP: नाम

[ctx: links widget]
en: All Links
ne_NP: सम्पूर्ण लिंकहरु

[ctx: list style]
en: Circle
ne_NP: वृत्त

[ctx: list style]
en: Default
ne_NP: डिफल्ट

[ctx: list style]
en: Disc
ne_NP: डिस्क

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
ne_NP: सानो अल्फा

[ctx: list style]
en: Lower Greek
ne_NP: सानो ग्रीक

[ctx: list style]
en: Lower Roman
ne_NP: सानो रोमन

[ctx: list style]
en: Square
ne_NP: वर्गाकार

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
ne_NP: ठूलो अल्फा

[ctx: list style]
en: Upper Roman
ne_NP: ठूलो रोमन

en: media
ne_NP: मिडिया

[ctx: media]
en: Remove video track
ne_NP: भिडियो ट्रयाक हटाउनुहोस्

[ctx: media item]
en: Edit
ne_NP: सम्पादन

[ctx: media item]
en: Success
ne_NP: सफल

[ctx: media items]
en: Mine
ne_NP: मेरो

[ctx: media items]
en: Unattached
ne_NP: असम्मिलित

[ctx: media library menu item]
en: Library
ne_NP: लाइब्रेरी

[ctx: media modal menu]
en: Menu
ne_NP: मेनू

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
ne_NP: कार्यहरू

en: menu
ne_NP: मेनु

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
ne_NP: (हाल यसमा सेट छ: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
ne_NP: सम्पादन

[ctx: menu]
en: Use new menu
ne_NP: नयाँ मेनु प्रयोग गर्नुहोस्

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
ne_NP: (वर्तमान: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
ne_NP: (हाल सेट: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
ne_NP: (यदि तपाई यस मेनू <a href="%1$s" %2$s> विजेट %3$s </a> को उपयोग गर्ने योजना बनाइरहनु भएको छ भने, यो चरण छोड्नुहोस्।)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
ne_NP: यहाँ जहाँ याे मेनु देखिन्छ । यदि  तपाइँलाई त्याे परिवर्तन गर्न मन छ भने, अर्काे स्थान छनाैट गर्नुहाेस्।

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
ne_NP: सबै ठाउँहरु हेर्नुहोस् ।

[ctx: menu locations]
en: View Location
ne_NP: ठाउँ हेर्नुहोस् ।

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
ne_NP: तपाइँ यो मेनु कहाँ प्रकट गर्न चाहनुहुन्छ?

en: met
ne_NP: साथी

[ctx: meta name]
en: Name
ne_NP: नाम

[ctx: minimum input length for searching post links]
en: 3
ne_NP: ३

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
ne_NP: (नाम छैन)

en: moved to the Trash.
ne_NP: रद्धि टोकरीमा सारियो ।

en: movie
ne_NP: चलचित्र

en: muse
ne_NP: सरस्वती

en: music
ne_NP: संगीत

[ctx: name]
en: Unknown
ne_NP: अज्ञात

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ne_NP: गृह

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
ne_NP: वर्गकोलागि  एउटा लिंक।

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
ne_NP: पृष्ठकोलागी एउटा लिंक।

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
ne_NP: एउटा पोस्टको लागी लिंक।

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
ne_NP: एउटा ट्यागको लि्क।

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
ne_NP: वर्गको लिंक

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
ne_NP: पेज लिंक

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
ne_NP: पोस्ट लिंक

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
ne_NP: ट्यागको लिंक

[ctx: navigation link preview example]
en: Example Link
ne_NP: उदाहरण लिङ्क

[ctx: navigation menu]
en: %s (Copy)
ne_NP: %s (प्रतिलिपि)

en: neighbor
ne_NP: छिमेकी

en: newer
ne_NP: नयाँ

[ctx: next image in lightbox]
en: Next
ne_NP: अर्को

[ctx: next set of posts]
en: Next
ne_NP: अर्को

en: no title
ne_NP: शीर्षक छैन

[ctx: no user roles]
en: None
ne_NP: कुनै हैन

en: none
ne_NP: कुनै पनि होइन

[ctx: noun]
en: Comment
ne_NP: प्रतिक्रिया

[ctx: noun]
en: Site Icon Preview
ne_NP: साइट आइकनको पूर्वावलोकन

[ctx: noun]
en: Trash
ne_NP: रद्दीटोकरी

[ctx: noun]
en: Upload
ne_NP: अपलोड

[ctx: noun, breadcrumb]
en: Document
ne_NP: कागजात

[ctx: noun, panel]
en: Document
ne_NP: दस्तावेज

[ctx: noun; Audio block parameter]
en: Preload
ne_NP: पूर्वलोड

en: number_format_decimal_point
ne_NP: .

en: number_format_thousands_sep
ne_NP: ,

en: of
ne_NP: को

en: older
ne_NP: पुरानो

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ne_NP: वा <a href="%s">नयाँ मेनु सिर्जना गर्नुहोस</a>। तपाईंको परिवर्तनहरु बचत गर्न नभुल्नुहोस् !

[ctx: page]
en: Add New
ne_NP: नयाँ पृष्ठ थप्नुहोस्

[ctx: page]
en: Featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर

[ctx: page]
en: Remove featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर हटाउनुहोस्

[ctx: page]
en: Set featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर छान्नुहोस्

[ctx: page]
en: Use as featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर बनाई प्रयोग गर्नुहोस्

[ctx: page label]
en: Front Page
ne_NP: मुख्य पृष्ठ

[ctx: page label]
en: Posts Page
ne_NP: पोस्टहरु देखिने पृष्ठ

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
ne_NP: गोपनीयता नीति पृष्ठ

en: pages
ne_NP: पृष्ठहरु

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
ne_NP: %1$s को %2$s

[ctx: paging]
en: <div>Page</div>%1$s<div>of %2$s</div>
ne_NP: <div>पृष्ठ</div>%1$s<div>%2$s को</div>

[ctx: panel button label]
en: Settings
ne_NP: सेटिङहरू

en: parent
ne_NP: अविभावक

en: password
ne_NP: पासवर्ड

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
ne_NP: मेल खाएन

[ctx: password strength]
en: Medium
ne_NP: मध्यम

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
ne_NP: पासवर्ड शक्ति अज्ञात

[ctx: password strength]
en: Strong
ne_NP: बलियो छ

[ctx: password strength]
en: Very weak
ne_NP: एकदम कमजोर

[ctx: password strength]
en: Weak
ne_NP: कमजोर

[ctx: pattern]
en: "%s" duplicated.
ne_NP: "%s" नक्कल गरियो।

[ctx: pattern]
en: %s (Copy)
ne_NP: %s (प्रतिलिपि)

[ctx: pattern (singular)]
en: Not synced
ne_NP: सिङ्क नगरिएको

[ctx: pattern (singular)]
en: Synced
ne_NP: सिङ्क गरिएको

[ctx: pattern category]
en: "%s" deleted.
ne_NP: "%s" मेटाइयो।

[ctx: pattern category]
en: Delete "%s"?
ne_NP: "%s" मेट्ने हो?

[ctx: patterns]
en: All
ne_NP: सबै

[ctx: patterns]
en: Not synced
ne_NP: सिङ्क नगरिएको

[ctx: patterns]
en: Synced
ne_NP: सिङ्क गरिएको

[ctx: patterns menu item]
en: Patterns
ne_NP: प्याटर्नहरु

en: patterns-export
ne_NP: ढाँचा - निर्यात

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
ne_NP: निर्यात रिपोर्टको सिंहावलोकन।

[ctx: personal data group label]
en: About
ne_NP: यस बारेमा

en: photo
ne_NP: तस्बिर

en: physical
ne_NP: शारीरिक

[ctx: placeholder]
en: Buy product
ne_NP: सामान किन्नुहोस

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ne_NP: खोज्नुहोस् &hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
ne_NP: %s सफलतापूर्वक मेटिएको थियो ।

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> हालको पिएचपी संस्करण (%1$s) ले %2$s को लागि न्यूनतम आवश्यकताहरू पूरा गर्दैन। प्लगिनलाई पिएचपी %3$s चाहिन्छ।

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> हालको वर्डप्रेस संस्करण (%1$s) ले %2$s को लागि न्यूनतम आवश्यकताहरू पूरा गर्दैन। प्लगिनलाई वर्डप्रेस %3$s चाहिन्छ।

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> हालको वर्डप्रेस संस्करण (%1$s) र पिएचपी संस्करण (%2$s) ले %3$s को लागि न्यूनतम आवश्यकताहरू पूरा गर्दैन। प्लगिनलाई वर्डप्रेस %4$s र पिएचपी %5$s चाहिन्छ।

[ctx: plugin]
en: Activate %s
ne_NP: %s सक्रिय गर्नुहोस्

[ctx: plugin]
en: Active
ne_NP: सक्रिय

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
ne_NP: स्थापना गर्न सकिएन

[ctx: plugin]
en: Current
ne_NP: वर्तमान

[ctx: plugin]
en: Install %s
ne_NP: %s स्थापना गर्नुहोस

[ctx: plugin]
en: Install %s now
ne_NP: %s स्थापना गर्नुहोस्

[ctx: plugin]
en: Install Now
ne_NP: स्थापना गर्नुहोस्

[ctx: plugin]
en: Network Activate
ne_NP: नेटवर्क सक्रिय गर्नुहोस्

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
ne_NP: अपलोडेडले हालकोलाई बदल्नुहोस्

[ctx: plugin]
en: Update %s now
ne_NP: %s लाई अहिले अद्यावधिक गर्नुहोस्

[ctx: plugin]
en: Uploaded
ne_NP: अपलोड भयो

en: pm
ne_NP: अपराह्न

en: podcast
ne_NP: पोडकास्ट

en: poetry
ne_NP: कविता

en: post | posts
ne_NP[0]: पोस्ट गर्नुहोस

[ctx: post]
en: %s (Copy)
ne_NP: %s (प्रतिलिपि)

[ctx: post]
en: Add New
ne_NP: नयाँ लेख थप्नुहोस

[ctx: post]
en: Featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर

[ctx: post]
en: Remove featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर हटाउनुहोस्

[ctx: post]
en: Set featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर छान्नुहोस्

[ctx: post]
en: Use as featured image
ne_NP: विशेष तस्बिर बनाई प्रयोग गर्नुहोस्

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
ne_NP: समय तालिका

[ctx: post format]
en: Format
ne_NP: खाका

[ctx: post format]
en: Formats
ne_NP: ढाँचाहरू

[ctx: post format archive title]
en: Asides
ne_NP: असाईडहरु

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ne_NP: श्रव्य

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ne_NP: गफहरु

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
ne_NP: ग्यालरीहरु

[ctx: post format archive title]
en: Images
ne_NP: चित्रहरु

[ctx: post format archive title]
en: Links
ne_NP: लिंकहरु

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ne_NP: भनाईहरु

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ne_NP: स्ट्याटसहरु

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ne_NP: भिडियोहरु

[ctx: post list]
en: Currently being edited
ne_NP: हाल सम्पादन भइरहेको

[ctx: post list]
en: Join
ne_NP: जोड्नुहोस्

[ctx: post password form]
en: Enter
ne_NP: प्रविष्ट गर्नुहोस्

[ctx: post schedule date format without year]
en: F j g:i a
ne_NP: F j g:i a

[ctx: post schedule full date format]
en: F j, Y g:i a
ne_NP: F j, Y g:i a

[ctx: post schedule time format]
en: g:i a
ne_NP: g:i a

[ctx: post status]
en: Customization Draft
ne_NP: कस्टमाइजेसन सम्बन्धि मस्यौदा

[ctx: post status]
en: Draft
ne_NP: मस्यौदा

[ctx: post status]
en: Password protected
ne_NP: पासवर्डले सुरक्षित गरिएको

[ctx: post status]
en: Pending
ne_NP: विचाराधिन

[ctx: post status]
en: Private
ne_NP: निजी

[ctx: post status]
en: Published
ne_NP: प्रकाशित

[ctx: post status]
en: Scheduled
ne_NP: निर्धारित

[ctx: post status]
en: Sticky
ne_NP: स्टिकी

[ctx: post status]
en: Trash
ne_NP: रद्दीटोकरी

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
ne_NP: अभिलेखहरु:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
ne_NP: चेन्जसेटहरु

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
ne_NP: ग्लोबल स्टाइलहरू

[ctx: post type general name]
en: Media
ne_NP: मिडिया

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
ne_NP: नेभिगेशन मेनुहरु

[ctx: post type general name]
en: Pages
ne_NP: पृष्ठहरु

[ctx: post type general name]
en: Patterns
ne_NP: ढाँचाहरू

[ctx: post type general name]
en: Posts
ne_NP: लेखहरु

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
ne_NP: टेम्प्लेटका भागहरू

[ctx: post type general name]
en: Templates
ne_NP: टेम्प्लेटहरू

[ctx: post type menu label]
en: Single item: %1$s (%2$s)
ne_NP: एकल वस्तु: %1$s (%2$s)

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
ne_NP: चेन्जसेट

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
ne_NP: नेभिगेशन मेनु

[ctx: post type singular name]
en: Page
ne_NP: पृष्ठ

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
ne_NP: प्याटर्न

[ctx: post type singular name]
en: Post
ne_NP: लेख

[ctx: post type singular name]
en: Template
ne_NP: टेम्प्लेट

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
ne_NP: टेम्प्लेटको भाग

en: posts
ne_NP: पोस्टहरु

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सबै <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सबै <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: मेरो <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: मेरो <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: स्टिकि <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: स्टिकि <span class="count">(%s)</span>

en: preview
ne_NP: झलक

[ctx: previous image in lightbox]
en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
ne_NP: अघिल्लो

en: privacy-policy
ne_NP: गोपनीयता-नीति

en: professional
ne_NP: व्यावसायिक

en: rel:
ne_NP: नाता:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ne_NP: निष्क्रिय गर्नुहोस्

[ctx: request status]
en: Completed
ne_NP: पूर्ण

[ctx: request status]
en: Confirmed
ne_NP: पुष्टि

[ctx: request status]
en: Failed
ne_NP: असफल

[ctx: request status]
en: Pending
ne_NP: विचाराधिन

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सबै <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सबै <span class="count">(%s)</span>

en: resolved/reopened
ne_NP: समाधान गरियो/फेरि खोलियो

[ctx: revisions]
en: Browse
ne_NP: ब्राउज गर्नुहोस्

en: romantic
ne_NP: रोमान्टिक

en: says
ne_NP: भन्छ

en: scale height
ne_NP: स्केल उचाइ

[ctx: screen sizes]
en: All
ne_NP: सबै

en: search
ne_NP: खोज्नुहोस्

en: selection height
ne_NP: चयन उचाइ

en: selection width
ne_NP: चयन चौडाइ

[ctx: settings landmark area]
en: Settings
ne_NP: सेटिङहरू

[ctx: settings screen]
en: General
ne_NP: साधारण

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
ne_NP: कन्ट्रोल लुकाउनुस

en: sibling
ne_NP: सहोदर

[ctx: single horizontal line]
en: Row
ne_NP: पंक्ति

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
ne_NP: &larr; %s मा फिर्ता

[ctx: site]
en: Mark as spam
ne_NP: स्पामको रुपमा चिनो लगाउनुहोस्

[ctx: site]
en: Not Spam
ne_NP: स्पाम होइन

[ctx: site]
en: Not spam
ne_NP: स्पाम होइन

[ctx: site]
en: Public
ne_NP: सार्वजनिक

[ctx: site]
en: Registered
ne_NP: दर्ता भएको

[ctx: site]
en: Remove Deletion Flag
ne_NP: मेट्ने चिन्ह हटाउनुहोस्

[ctx: site]
en: Spam
ne_NP: स्पाम

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
ne_NP: सम्पादक

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
ne_NP: सम्पादक

[ctx: site exporter menu item]
en: Export
ne_NP: निर्यात

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सबै <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सबै <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: स्पाम <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: स्पामहरु <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
ne_NP: सामान

[ctx: slug]
en: product-category
ne_NP: सामान-वर्ग

[ctx: slug]
en: product-tag
ne_NP: सामान-ट्याग

en: social
ne_NP: सामाजिक

[ctx: social link block variation name]
en: 500px
ne_NP: ५००पिएक्स

[ctx: social link block variation name]
en: Amazon
ne_NP: अमाजोन

[ctx: social link block variation name]
en: Bandcamp
ne_NP: ब्यान्डक्याम्प

[ctx: social link block variation name]
en: Behance
ne_NP: बिहान्स

[ctx: social link block variation name]
en: Bluesky
ne_NP: ब्लुस्काई

[ctx: social link block variation name]
en: CodePen
ne_NP: कोडपेन

[ctx: social link block variation name]
en: DeviantArt
ne_NP: डेभियन्टआर्ट

[ctx: social link block variation name]
en: Discord
ne_NP: डिस्कर्ड

[ctx: social link block variation name]
en: Dribbble
ne_NP: ड्रिबल

[ctx: social link block variation name]
en: Dropbox
ne_NP: ड्रपबक्स

[ctx: social link block variation name]
en: Etsy
ne_NP: इट्सी

[ctx: social link block variation name]
en: Facebook
ne_NP: फेसबुक

[ctx: social link block variation name]
en: Flickr
ne_NP: फ्लिकर

[ctx: social link block variation name]
en: Foursquare
ne_NP: फोरस्क्वायर

[ctx: social link block variation name]
en: GitHub
ne_NP: गिटहब

[ctx: social link block variation name]
en: Goodreads
ne_NP: गुडरिड्स

[ctx: social link block variation name]
en: Google
ne_NP: गुगल

[ctx: social link block variation name]
en: Gravatar
ne_NP: ग्राभटार

[ctx: social link block variation name]
en: Instagram
ne_NP: इन्स्टाग्राम

[ctx: social link block variation name]
en: Link
ne_NP: लिङ्क

[ctx: social link block variation name]
en: LinkedIn
ne_NP: लिङ्क्डइन

[ctx: social link block variation name]
en: Mail
ne_NP: मेल

[ctx: social link block variation name]
en: Mastodon
ne_NP: मास्टोडन

[ctx: social link block variation name]
en: Medium
ne_NP: मिडियम

[ctx: social link block variation name]
en: Meetup
ne_NP: मिटअप

[ctx: social link block variation name]
en: Patreon
ne_NP: पेट्रियन

[ctx: social link block variation name]
en: Pinterest
ne_NP: पिन्टरेस्ट

[ctx: social link block variation name]
en: Pocket
ne_NP: पकेट

[ctx: social link block variation name]
en: RSS Feed
ne_NP: आरएसएस फिड

[ctx: social link block variation name]
en: Reddit
ne_NP: रेडीट

[ctx: social link block variation name]
en: Share Icon
ne_NP: सेयर आइकन

[ctx: social link block variation name]
en: Skype
ne_NP: स्काइप

[ctx: social link block variation name]
en: Snapchat
ne_NP: स्न्यापच्याट

[ctx: social link block variation name]
en: SoundCloud
ne_NP: साउन्डक्लाउड

[ctx: social link block variation name]
en: Spotify
ne_NP: स्पोटिफाइ

[ctx: social link block variation name]
en: Telegram
ne_NP: टेलिग्राम

[ctx: social link block variation name]
en: Threads
ne_NP: थ्रेड

[ctx: social link block variation name]
en: TikTok
ne_NP: टिकटक

[ctx: social link block variation name]
en: Tumblr
ne_NP: टम्ब्लर

[ctx: social link block variation name]
en: Twitch
ne_NP: ट्विच

[ctx: social link block variation name]
en: Twitter
ne_NP: ट्विटर

[ctx: social link block variation name]
en: Vimeo
ne_NP: भिमियो

[ctx: social link block variation name]
en: WhatsApp
ne_NP: व्हाट्सएप

[ctx: social link block variation name]
en: WordPress
ne_NP: वर्डप्रेस

[ctx: social link block variation name]
en: X
ne_NP: एक्स

[ctx: social link block variation name]
en: Yelp
ne_NP: एल्प

[ctx: social link block variation name]
en: YouTube
ne_NP: युट्युब

[ctx: spellcheck]
en: Finish
ne_NP: समाप्त

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
ne_NP: वेवास्ता गर्नुहोस्

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
ne_NP: सबै वेवास्ता गर्नुहोस्

en: spouse
ne_NP: जीवनसाथी

[ctx: start of week]
en: 1
ne_NP: १

en: styles
ne_NP: शैली

en: sub item
ne_NP: सब आइटम

[ctx: submit button]
en: Search
ne_NP: खोज्नुहोस्

en: survey
ne_NP: सर्वेक्षण

en: sweetheart
ne_NP: प्रियतमा

[ctx: table body]
en: Body
ne_NP: बडी

[ctx: table cell]
en: Cell
ne_NP: कोठा

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
ne_NP: कुनै पनि होइन

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
ne_NP: स्कोप

[ctx: table footer]
en: Footer
ne_NP: फुटर

[ctx: table header]
en: Header
ne_NP: हेडर

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
ne_NP: ट्याग

[ctx: tags]
en: Most Used
ne_NP: धेरै प्रयोग गरिएको ट्यागहरु

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ne_NP: वर्गहरु

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
ne_NP: प्याटर्न वर्गहरु

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ne_NP: ट्यागहरु

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ne_NP: वर्ग

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
ne_NP: प्याटर्न वर्ग

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ne_NP: ट्याग

[ctx: taxonomy template name]
en: %s Archives
ne_NP: %s अभिलेखहरू

en: template
ne_NP: टेम्पलेट

[ctx: template part]
en: "%s" deleted.
ne_NP: "%s" मेटाइयो।

[ctx: template part]
en: "%s" duplicated.
ne_NP: "%s" नक्कल गरियो।

[ctx: template part]
en: %s (Copy)
ne_NP: %s (प्रतिलिपि)

[ctx: template part]
en: Delete "%s"?
ne_NP: %s मेट्नुहोस्

[ctx: template part area]
en: Footer
ne_NP: फुटर

[ctx: template part area]
en: General
ne_NP: साधारण

[ctx: template part area]
en: Header
ne_NP: हेडर

[ctx: template part area]
en: Navigation Overlay
ne_NP: नेभिगेसन ओभरले

en: term
ne_NP: टर्म

[ctx: term]
en: %s added
ne_NP: %s थप गरियो

[ctx: term]
en: %s removed
ne_NP: %s हटाइयो

[ctx: term]
en: Remove %s
ne_NP: %s हटाउनुहोस्

[ctx: term name]
en: Name
ne_NP: नाम

en: text color
ne_NP: अक्षरको रंग

en: text direction
ne_NP: अक्षरको दिशा

[ctx: text tracks]
en: Edit %s
ne_NP: %s सम्पादन गर्नुहोस्

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
ne_NP: %s सफलतापूर्वक मेटिएको थियो ।

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> वर्तमान PHP संस्करणले %s को लागी न्यूनतम आवश्यकताहरु लाई पूरा गर्दैन |

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
ne_NP: <strong> त्रुटि: </strong> वर्तमान WordPress र PHP संस्करणहरुले %s को न्यूनतम आवश्यकताहरु लाई पूरा गर्दैनन्।

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
ne_NP: <strong>त्रुटि:</strong> हालको वर्डप्रेस संस्करणले %s को लागि न्यूनतम आवश्यकताहरू पूरा गर्दैन।

[ctx: theme]
en: Activate
ne_NP: सक्रिय गर्नुहोस्

[ctx: theme]
en: Activate %s
ne_NP: %s सक्रिय गर्नुहोस्

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
ne_NP: &#8220;%s&#8221; सक्रिय गर्नुहोस्

[ctx: theme]
en: Active:
ne_NP: सक्रिय:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
ne_NP: सक्रिय गर्न सकिँदैन

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
ne_NP: %s सक्रिय गर्न सकिँदैन

[ctx: theme]
en: Cannot Install
ne_NP: स्थापना गर्न सकिँदैन

[ctx: theme]
en: Change
ne_NP: परिवर्तन गर्नुहोस्

[ctx: theme]
en: Customize %s
ne_NP: कस्टमाइज %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
ne_NP: %s मेट्नुहोस्

[ctx: theme]
en: Installed
ne_NP: स्थापित

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
ne_NP: प्रत्यक्ष पूर्वावलोकन: %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
ne_NP: पूर्वावलोकन

[ctx: theme]
en: Replace installed with uploaded
ne_NP: अपलोड गरिएकोसँग सक्रियलाई बदल्नुहोस्

[ctx: theme]
en: Update %s now
ne_NP: अहिले %s अद्यावधिक गर्नुहोस्

[ctx: theme]
en: Uploaded
ne_NP: अपलोड भयो

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
ne_NP: %s को थिम विवरण हेर्नुहोस्

[ctx: theme author]
en: By %s
ne_NP: %s द्वारा

[ctx: theme name]
en: Name
ne_NP: नाम

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सबै <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सबै <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: निस्क्रिय भएको <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: असक्षम <span class="count">(%s)हरु</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सकृय भएको <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सक्षम <span class="count">(%s)</span>

en: today
ne_NP: अाज

en: today at %s
ne_NP: आज %s मा

[ctx: track title, artist name, album name]
en: %1$s by %2$s from the album %3$s
ne_NP: एल्बम %3$s मा %2$s द्वारा %1$s

en: uncategorized
ne_NP: वर्गविहीन

en: untitled post %s
ne_NP: शीर्षकविहीन पोस्ट %s

[ctx: user]
en: Mark as spam
ne_NP: स्पामको रुपमा चिनो लगाउनुहोस्

[ctx: user]
en: Not spam
ne_NP: स्पाम हैन

[ctx: user]
en: Registered
ne_NP: दर्ता भएको

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[0]: सबै <span class="count">(%s)</span>
ne_NP[1]: सबै <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Bulk edit
ne_NP: एकमुस्ट सम्पादन

[ctx: verb]
en: Clear
ne_NP: खाली गर्नुहोस्

[ctx: verb]
en: Group
ne_NP: ग्रुप

[ctx: verb]
en: Scale
ne_NP: स्केल गर्नुहोस्

[ctx: verb]
en: Spam
ne_NP: स्पाम

[ctx: verb]
en: Trash
ne_NP: रद्दीटोकरी

[ctx: verb]
en: Update
ne_NP: अपडेट (नवीकरण)

[ctx: verb]
en: Upload
ne_NP: अपलोड गर्नुहोस्

[ctx: verb]
en: View
ne_NP: हेर्नुहोस्

[ctx: verb; site]
en: Archive
ne_NP: सङ्ग्रह गर्नुहोस्

en: vertical start position
ne_NP: ठाडो शुरु हुने स्थान

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
ne_NP: ठाडो मिलाउने

en: video
ne_NP: भिडियो

[ctx: video or audio]
en: Length
ne_NP: लम्बाई

en: website
ne_NP: वेबसाइट

[ctx: website URL]
en: At URL
ne_NP: युआरएल(URL) मा

[ctx: website name]
en: For site
ne_NP: साइटको लागि

[ctx: widget]
en: Add
ne_NP: थप्नुहोस्

[ctx: widget]
en: Edit
ne_NP: सम्पादन गर्नुहोस्

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ne_NP: %1$s मा %2$s

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
ne_NP: शब्दहरु

en: — Kobayashi Issa (一茶)
ne_NP: - कोबायाशी Issa ()

en: “Post Title”
ne_NP: “पोस्ट शीर्षक”

en: “Read more” link text
ne_NP: "थप पढ्नुहोस्" लिंक टेक्स्ट

en: … <a class="wp-block-latest-posts__read-more" href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
ne_NP: … <a class="wp-block-latest-posts__read-more" href="%1$s" rel="noopener noreferrer">थप पढ्नुहोस्<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: … <a>Read more<span>: %1$s</span></a>
ne_NP: … <a>थप पढ्नुहोस्<span>: %1$s</span></a>
