WordPress.com - en to nn_NO translation catalogue (9632 entries)

en:  (Monthly)
nn_NO:  (Månadleg)

en:  * Share cool links on your blog in seconds with Press This.
nn_NO:  * Del kule lenker på bloggen din, kjapt, med «Blogg det».

en:  * View your latest notifications with a single click.
nn_NO:  * Vis dei siste varsla med eit enkelt klikk.

en:  Activate Traffic Tools
nn_NO: Aktiver trafikkverktøy

en:  and
nn_NO: og

en: "%1$s" by %2$s.
nn_NO: "%1$s" av %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
nn_NO: "%1$s" frå %2$s av %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
nn_NO: "%1$s" frå %2$s.

en: "%s" tax rates
nn_NO: Avgiftssatsar for "%s"

en: "From" address
nn_NO: "Frå"-adresse

en: "From" name
nn_NO: «Frå»-namn

[ctx: "Reblog: <post title>" title in annual reports]
en: Reblog: %s
nn_NO: Reblogg: %s

en: "admin" is not a valid username on WordPress.com. Please use the username you signed up with.
nn_NO: "admin" er ikkje eit gyldig brukarnamn på WordPress.com. Nytt brukarnamnet du  registrerte deg med.

en: #%d (loading title)
nn_NO: #%d (lastar tittel)

en: #%d (no title)
nn_NO: #%d (namnlaus)

en: #%d (untitled)
nn_NO: #%d (utan namn)

[ctx: $number Followers!]
en: %1$s Followers!
nn_NO: %1$s Følgjarar!

[ctx: $number Likes]
en: %1$s Likes!
nn_NO: %1$s Likar!

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
nn_NO[0]: Fyrste innlegg!
nn_NO[1]: %1$s innlegg!

en: % Comments
nn_NO: % kommentarar

en: % Responses
nn_NO: % kommentarar

en: % comments
nn_NO: % kommentarar

en: %(commentCount)d comment | %(commentCount)d comments
nn_NO[0]: %(commentCount)d kommentar
nn_NO[1]: %(commentCount)d kommentarar

en: %(count)d posts
nn_NO: %(count)d innlegg

en: %(days)dd ago
nn_NO: %(days)dd sidan

en: %(email)s is not a valid email address.
nn_NO: %(email)s er ikkje ei gyldig e-postadresse.

en: %(googleMailService)s account information
nn_NO: %(googleMailService)s kontoinformasjon

en: %(hours)dh ago
nn_NO: %(hours)dh sidan

en: %(minutes)dm ago
nn_NO: %(minutes)dm sidan

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
nn_NO: %2$d %1$s – %4$d %3$s %5$d

en: %1$s %2$d–%3$d, %4$d
nn_NO: %2$d–%3$d %1$s %4$d

en: %1$s %2$s
nn_NO: %1$s: %2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
nn_NO: %1$s %2$s %3$s %4$s straum

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
nn_NO: %1$s %2$s %3$s nyhendestraum for kategori

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
nn_NO: %1$s %2$s %3$s kommentarkjelde

en: %1$s %2$s %3$s Feed
nn_NO: %1$s %2$s %3$s-innlegg

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
nn_NO: %1$s %2$s %3$s merkelappkjelde

en: %1$s %2$s Comments Feed
nn_NO: %1$s %2$s kommentarkjelde

en: %1$s %2$s Feed
nn_NO: %1$s %2$s kjelde

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
nn_NO: %1$s %2$s Postar av %3$s Kjelde

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
nn_NO: %1$s %2$s Søkjeresultat for &#8220;%3$s&#8221; Straum

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
nn_NO: %2$s. %1$s %3$s kl. %4$s:%5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
nn_NO: %1$s %2$s, %3$s sidan (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
nn_NO: %2$s. %1$s %3$s kl. %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
nn_NO: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
nn_NO: %1$s (sidan %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
nn_NO: %1$s (sidan %2$s; ingen alternativ tilgjengelege)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
nn_NO: %1$s (sidan %2$s; bruk %3$s istaden)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
nn_NO: %1$s - Me tilrår å bruka minimum PHPversjon 5.6. Sjå %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
nn_NO: %1$s - Me tilrår å setja minnet til minst 64MB. Sjå %2$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
nn_NO[0]: %1$s Innspel<span class="screen-reader-text"> til %2$s</span>
nn_NO[1]: %1$s Innspel<span class="screen-reader-text"> til %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
nn_NO: %1$s MB (%2$s%%) brukt lagringsplass

en: %1$s accepted your invitation
nn_NO: %1$s godtok invitasjonen din

en: %1$s and %2$s
nn_NO: %1$s og %2$s

en: %1$s as %2$s
nn_NO: %1$s som %2$s

en: %1$s at %2$s
nn_NO: %1$s ved %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
nn_NO: %1$s gonger %2$s punkt

en: %1$s by %2$s.
nn_NO: %1$s av %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
nn_NO: %1$s endra kommentarstatusen til %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
nn_NO: %1$s kunne ikkje opprettast: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
nn_NO: %1$s passar ikkje med mønsteret %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
nn_NO: %1$s passar ikkje til det forventa formatet. Grunngjeving: %2$s

en: %1$s has accepted your invitation to be a member of <a href="%2$s">%3$s</a>.
nn_NO: %1$s har godteke invitasjonen din til å bli medlem av <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: %1$s has accepted your invitation to contribute to <a href="%2$s">%3$s</a>.
nn_NO: %1$s har akseptert invitasjonen din til å bidra til <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: %1$s has invited you to follow %2$s.
nn_NO: %1$s har invitert deg til å følgje %2$s.

en: %1$s invites you to follow <a href="%2$s">%3$s</a>:
nn_NO: %1$s inviterer deg til å følgja <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s invites you to view <a href="%2$s">%3$s</a>:
nn_NO: %1$s inviterer deg til å sjå <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s is a required property of %2$s.
nn_NO: %2$s  krev eigenskapen %1$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
nn_NO: %1$s er forelda. Tilbakekallet frå %2$s er nytta i staden.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
nn_NO: %1$s er forelda. Bruk %2$s istaden.

en: %1$s is not %2$s.
nn_NO: %1$s er ikkje %2$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
nn_NO: %1$s er ikkje ein gyldig %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
nn_NO: %1$s er ikkje ein gyldig %2$s. Grunngjeving: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
nn_NO: %1$s er ikkje ein %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
nn_NO: %1$s er ikkje av typen %2$s.

en: %1$s is not one of %2$l.
nn_NO: %1$s finst ikkje i %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
nn_NO: %1$s finst ikkje i %2$s

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
nn_NO: %1$s er ikkje gyldig. Skriv inn ein av desse: %2$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
nn_NO: %1$s er glad for å bruka %2$s

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
nn_NO: %1$s er din! Start tilpassinga no!

en: %1$s liked your comment on %2$s.
nn_NO: %1$s likte kommentaren din på %2$s.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
nn_NO: %1$s passar med %2$l, men skal berre passa med ein.

en: %1$s mentioned you: "%2$s"
nn_NO: %1$s nemnde deg: "%2$s"

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
nn_NO: %1$s må vera eit multiplum av %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
nn_NO[0]: %1$s må vera minst %2$s teikn.
nn_NO[1]: %1$s må vera minst %2$s teikn.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
nn_NO[0]: %1$s kan ikkje vera meir enn %2$s teikn.
nn_NO[1]: %1$s kan ikkje vera meir enn %2$s teikn.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
nn_NO: %1$s må vere mellom %2$d (ekskludert) og %3$d (ekskludert)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
nn_NO: %1$s må vere mellom %2$d (ekskludert) og %3$d (inkludert)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
nn_NO: %1$s må vere mellom %2$d (inkludert) og %3$d (ekskludert)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
nn_NO: %1$s må vere mellom %2$d (inkludert) og %3$d (inkludert)

en: %1$s must be greater than %2$d
nn_NO: %1$s må vere større enn %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
nn_NO: %1$s må vere større enn eller lik %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
nn_NO: %1$s må vere mindre enn %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
nn_NO: %1$s må vere mindre enn eller lik %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
nn_NO[0]: %1$s må innehalda minst %2$s oppføring.
nn_NO[1]: %1$s må innehalda minst %2$s oppføringar.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
nn_NO[0]: %1$s må ha minst %2$s eigenskap.
nn_NO[1]: %1$s må ha minst %2$s eigenskapar.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
nn_NO[0]: %1$s kan ikkje innehalda meir enn %2$s oppføring.
nn_NO[1]: %1$s kan ikkje innehalda meir enn %2$s oppføringar.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
nn_NO[0]: %1$s kan ikkje ha meir enn %2$s eigenskap.
nn_NO[1]: %1$s kan ikkje ha meir enn %2$s eigenskapar.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
nn_NO: %1$s må vera eit %2$s-objekt.

en: %1$s on %2$s
nn_NO: %1$s den %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
nn_NO[0]: %1$s vurdering basert på %2$s vurdering
nn_NO[1]: %1$s vurdering basert på %2$s vurderingar

en: %1$s reblogged your post %2$s
nn_NO: %1$s reblogga innlegget ditt %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
nn_NO[0]: %1$s svar til %2$s
nn_NO[1]: %1$s svar til %2$s

en: %1$s, %2$s comments
nn_NO: %1$s, %2$s kommentarar

en: %1$s, and %2$s
nn_NO: %1$s og %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
nn_NO: %1$s. Menyoppføring %2$d av %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
nn_NO: %1$s. Underoppføring nummer %2$d under %3$s.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
nn_NO: %1$s: Du kommenterer no med %2$s-kontoen din.

en: %d Comments
nn_NO: %d Kommentarar

en: %d Day
nn_NO: %d dag

en: %d Days
nn_NO: %d dagar

en: %d Like | %d Likes
nn_NO[0]: %d Likar
nn_NO[1]: %d Likar

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
nn_NO[0]: %d innstikkoppdatering
nn_NO[1]: %d innstikkoppdateringar

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
nn_NO[0]: %d temaoppdatering
nn_NO[1]: %d temaoppdateringar

en: %d WordPress Update
nn_NO: %d WordPress oppdatering

en: %d article published | %d articles published
nn_NO[0]: %d artikkel publisert
nn_NO[1]: %d artiklar publiserte

en: %d block | %d blocks
nn_NO[0]: %d blokk
nn_NO[1]: %d blokker

en: %d block added. | %d blocks added.
nn_NO[0]: La til %d blokk.
nn_NO[1]: La til %d blokker

en: %d comment | %d comments
nn_NO[0]: %d kommentar

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
nn_NO[0]: %d kommentar kunne ikkje kontrolerast.
nn_NO[1]: %d kommentarar kunne ikkje kontrollerast.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
nn_NO[0]: %d kommentar flytta til søppelpost.
nn_NO[1]: %d kommentarar flytta til søppelpost.

en: %d day | %d days
nn_NO[0]: %d dag

en: %d days
nn_NO: %d dagar

en: %d hour
nn_NO: %d time

en: %d hours
nn_NO: %d timar

en: %d images found
nn_NO: %d bilde funne

en: %d minute | %d minutes
nn_NO[0]: %d minutt
nn_NO[1]: %d minutt

en: %d minutes
nn_NO: %d minutt

en: %d month
nn_NO: %d månad

en: %d months
nn_NO: %d månadar

en: %d payment method | %d payment methods
nn_NO[0]: %d betalingsmåte
nn_NO[1]: %d betalingsmåtar

en: %d pixels
nn_NO: %d pikslar

en: %d post | %d posts
nn_NO[0]: %d innlegg
nn_NO[1]: %d innlegg

en: %d post published | %d posts published
nn_NO[0]: %d innlegg publisert
nn_NO[1]: %d innlegg publiserte

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
nn_NO[0]: Fann %d resultat, bruk opp- og ned-pilene for å navigera.
nn_NO[1]: Fann %d resultat, bruk opp- og ned-pilene for å navigera.

en: %d result found. | %d results found.
nn_NO[0]: Fann %d resultat.
nn_NO[1]: Fann %d resultat.

en: %d selected
nn_NO: Valde: %d

en: %d star
nn_NO: %d stjerne

en: %d stars
nn_NO: %d stjerner

en: %d theme | %d themes
nn_NO[0]: %d tema
nn_NO[1]: %d tema

en: %d themes found
nn_NO: Fann %d bunad(er)

en: %d transients rows cleared
nn_NO: Tømte %d topprader

en: %d user account | %d user accounts
nn_NO[0]: %d brukarkonto
nn_NO[1]: %d brukarkontoar

en: %d week
nn_NO: %d veke

en: %d year in blogging | %s
nn_NO: %d år med blogging | %s

en: %d years
nn_NO: %d år

en: %dh
nn_NO: %dt

en: %dmo
nn_NO: %dmå

en: %dy
nn_NO: %då

en: %s %s views
nn_NO: %s %s visingar

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
nn_NO: %s &#8220;%s&#8221; finst allereie.

en: %s (Draft)
nn_NO: %s (Kladd)

en: %s (Invalid)
nn_NO: %s (ugyldig)

en: %s (Pending)
nn_NO: %s (Ventar)

en: %s <em>Categories</em>
nn_NO: %s <em>kategoriar</em>

en: %s <em>Posts</em>
nn_NO: %s <em>Innlegg</em>

en: %s <em>Tags</em>
nn_NO: %s <em>Merkelappar</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
nn_NO: %s <span class="says">seier:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
nn_NO[0]: %s <span class="screen-reader-text">kommentar</span>
nn_NO[1]: %s <span class="screen-reader-text">kommentarer</span>

en: %s Active Installations
nn_NO: %s aktive installasjonar

en: %s Comment | %s Comments
nn_NO[0]: %s kommentar
nn_NO[1]: %s kommentarar

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
nn_NO[0]: %s kommentar ventar
nn_NO[1]: %s kommentarar ventar

en: %s Comments
nn_NO: %s kommentarar

en: %s Follower | %s Followers
nn_NO[0]: %s tilhengjar
nn_NO[1]: %s tilhengjarar

en: %s Followers!
nn_NO: %s følgjarar!

en: %s Follows!
nn_NO: %s Følgjarar!

en: %s Like | %s Likes
nn_NO[0]: %s Likar
nn_NO[1]: %s Likar

en: %s MB Space Allowed
nn_NO: %s MB lagringsplass løyvd

en: %s Page | %s Pages
nn_NO[0]: %s side
nn_NO[1]: %s sider

en: %s Pending | %s Pending
nn_NO[0]: %s ventar
nn_NO[1]: %s ventar

en: %s Pending Comment | %s Pending Comments
nn_NO[0]: %s ventande kommentar
nn_NO[1]: %s ventande kommentarar

en: %s Post | %s Posts
nn_NO[0]: %s innlegg
nn_NO[1]: %s innlegg

en: %s Reblog | %s Reblogs
nn_NO[0]: %s reblogging
nn_NO[1]: %s rebloggingar

en: %s Sites
nn_NO: %s nettstader

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
nn_NO[0]: %s tilpassa stil sletta.
nn_NO[1]: %s tilpassa stilar sletta.

en: %s [Autosave]
nn_NO: %s [Autolagra]

en: %s [Current Revision]
nn_NO: %s [Gjeldande versjon]

en: %s ago
nn_NO: %s sidan

en: %s approved | %s approved
nn_NO[0]: %s godkjent
nn_NO[1]: %s godkjende

en: %s approved comment | %s approved comments
nn_NO[0]: %s godkjend innspel
nn_NO[1]: %s godkjende innspel

en: %s average gross daily sales
nn_NO: %s gjennomsnittleg brutto daglege sal

en: %s average gross monthly sales
nn_NO: %s gjennomsnittleg brutto månadleg sal

en: %s block selected. | %s blocks selected.
nn_NO[0]: %s blokk er vald.
nn_NO[1]: %s blokker er valde.

en: %s bloggers like this.
nn_NO: %s bloggarar likar dette.

en: %s changed
nn_NO: %s endra

en: %s column | %s columns
nn_NO[0]: %s kolonne
nn_NO[1]: %s kolonner

en: %s comment | %s comments
nn_NO[0]: %s innspel
nn_NO[1]: %s innspel

en: %s comment approved. | %s comments approved.
nn_NO[0]: %s kommentar godkjend
nn_NO[1]: %s kommentarar godkjende

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
nn_NO[0]: %s kommentar merkt som søppel.
nn_NO[1]: %s kommentarar merkte som søppel.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
nn_NO[0]: %s kommentar vart flytta til søppelkassa
nn_NO[1]: %s kommentarar vart flytta til søppelkassa

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
nn_NO[0]: %s kommentar permanent sletta
nn_NO[1]: %s kommentarar permanent sletta

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
nn_NO[0]: %s kommentar vart gjenoppretta frå søppelkassa
nn_NO[1]: %s kommentarar vart gjenoppretta frå søppelkassa

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
nn_NO[0]: %s kommentar henta frå søppel
nn_NO[1]: %s kommentarar henta frå søppel

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
nn_NO[0]: %s innspel vart rekna som søppelpost.
nn_NO[1]: %s innspel vart rekna som søppelpost.

en: %s critical issue | %s critical issues
nn_NO[0]: %s alvorleg feil
nn_NO[1]: %s alvorlege feil

en: %s day | %s days
nn_NO[0]: %s dag
nn_NO[1]: %s dagar

en: %s does not match any of the expected formats.
nn_NO: %s passar ikkje med nokon av dei forventa formata.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
nn_NO[0]: %s nedlasting att
nn_NO[1]: %s nedlastingar att

en: %s ending in %s
nn_NO: %s endar på %s

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nn_NO: %s er større enn maksimumsstorleiken for multi-opplastaren når du brukar han i nettlesaren din.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nn_NO: %s er over maksimumsstorleiken for opplasta filer på denne nettstaden.

en: %s failed to embed.
nn_NO: %s kunne ikkje byggjast inn.

en: %s failed while writing image to stream.
nn_NO: %s greidde ikkje skriva biletet til straumen.

en: %s false positive | %s false positives
nn_NO[0]: %s feilsortert som søppelpost
nn_NO[1]: %s feilsorterte som søppelpost

en: %s from now
nn_NO: %s frå no

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
nn_NO[0]: %s vart lagt i handlekorga di.
nn_NO[1]: %s vart lagt i handlekorga di.

en: %s has been logged out.
nn_NO: %s har blitt logga ut.

en: %s has been updated.
nn_NO: %s er oppdatert.

en: %s has duplicate items.
nn_NO: %s har dublettar.

en: %s has taken over and is currently customizing.
nn_NO: %s har teke over, og driv med tilpassing no.

en: %s has taken over and is currently editing.
nn_NO: %s har teke over, og redigerer denne no.

en: %s hour | %s hours
nn_NO[0]: %s time
nn_NO[1]: %s timar

en: %s in stock
nn_NO: %s er på lager

en: %s is a protected WP option and may not be modified
nn_NO: %s er ei beskytta WP-innstilling og kan ikkje modifiserast

en: %s is a required field | %s are required fields
nn_NO[0]: %s er eit påkrevd felt.
nn_NO[1]: %s er påkrevde felt.

en: %s is a required field.
nn_NO: %s er eit påkrevd felt.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
nn_NO: %s held på med å tilpassa desse endringane. Vil du ta over?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
nn_NO: %s held på med å tilpassa desse endringane. Vent til dei er ferdige. Dei siste endringane dine er autolagra.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
nn_NO: %s tilpassar denne sida no. Vil du ta over?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
nn_NO: %s tilpassar denne sida no. Vent til dei er ferdige, så kan du prøva å tilpassa. Dei siste endringane dine er autolagra.

en: %s is available
nn_NO: %s er tilgjengeleg

en: %s is currently editing
nn_NO: %s redigerer dette no

en: %s is currently editing this post.
nn_NO: %s redigerer dette innlegget no.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
nn_NO: %s redigerer dette innlegget no. Vil du ta over?

en: %s is forbidden
nn_NO: %s er forbode

en: %s is not a valid IP address.
nn_NO: %s er ikkje ei gyldig IP-adresse.

en: %s is not a valid UUID.
nn_NO: %s er ikkje ein gyldig UUID.

en: %s is not a valid phone number.
nn_NO: %s er ikkje eit gyldig telefonnummer.

en: %s is not a valid username.
nn_NO: %s er ikkje eit gyldig brukarnamn.

en: %s is required
nn_NO: %s er påkravd

en: %s is required to strip image meta.
nn_NO: %s er påkravd for å fjerne metainformasjon frå bilete.

en: %s is required.
nn_NO: %s er påkravd.

en: %s is yours!
nn_NO: %s er din

en: %s item | %s items
nn_NO[0]: %s element
nn_NO[1]: %s element

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
nn_NO[0]: Fann %s element utan feil
nn_NO[1]: Fann %s element utan feil

en: %s like | %s likes
nn_NO[0]: %s ‹‹Likar››
nn_NO[1]: %s ‹‹Likar››

en: %s link deleted. | %s links deleted.
nn_NO[0]: Sletta %s lenkje.
nn_NO[1]: Sletta %s lenkjer.

en: %s matches more than one of the expected formats.
nn_NO: %s passar til meir enn eitt av dei forventa formata.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
nn_NO[0]: %s mediafil vart lagt til.
nn_NO[1]: %s mediafiler vart lagde til.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
nn_NO[0]: %s mediafil fråkopla.
nn_NO[1]: %s mediafiler fråkopla.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
nn_NO[0]: %s mediafil vart flytta til papirkorga.
nn_NO[1]: %s mediafiler vart flytta til papirkorga.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
nn_NO[0]: %s mediafil sletta for alltid.
nn_NO[1]: %s mediafiler sletta for alltid.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
nn_NO[0]: %s mediafil gjenoppretta frå papirkorga.
nn_NO[1]: %s mediafiler gjenoppretta frå papirkorga.

en: %s min | %s mins
nn_NO[0]: %s minutt
nn_NO[1]: %s minutt

en: %s minute | %s minutes
nn_NO[0]: %s minutt

en: %s missed spam | %s missed spam
nn_NO[0]: %s oversett som søppelpost
nn_NO[1]: %s oversette som søppelpost

en: %s month | %s months
nn_NO[0]: %s månad

en: %s more word | %s more words
nn_NO[0]: %s ord til
nn_NO[1]: %s fleire ord

en: %s other people
nn_NO: %s andre personar

[ctx: %s other people]
en: another person | %s others
nn_NO[0]: ein annan person
nn_NO[1]: %s andre

en: %s other person
nn_NO: %s annan person

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
nn_NO[0]: Kasta %s side i søpelet.
nn_NO[1]: Kasta %s sider i søpelet.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
nn_NO[0]: Oppdaterte ikkje %s side, nokon redigerer ho.
nn_NO[1]: Oppdaterte ikkje %s sider, nokon redigerer dei.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
nn_NO[0]: Sletta %s side for alltid.
nn_NO[1]: Sletta %s sider for alltid.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
nn_NO[0]: Henta fram att %s side frå søpla.
nn_NO[1]: Henta fram att %s sider frå søpla.

en: %s page updated. | %s pages updated.
nn_NO[0]: %s side oppdatert.
nn_NO[1]: %s sider oppdaterte.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
nn_NO[0]: %s blokk gjenoppretta frå søpla.
nn_NO[1]: %s blokker gjenoppretta frå søpla.

en: %s pending comment | %s pending comments
nn_NO[0]: %s innpel ventar på godkjenning
nn_NO[1]: %s innspel ventar på godkjenning

en: %s people
nn_NO: %s personar

en: %s people like this
nn_NO: %s personar likar dette

en: %s per month
nn_NO: %s pr. månad

en: %s person likes this
nn_NO: %s personar likar dette

en: %s plugin successfully updated.
nn_NO: %s innstikk installert.

en: %s plugins successfully updated.
nn_NO: %s innstikk oppdatert.

en: %s post by this author | %s posts by this author
nn_NO[0]: %s innlegg av denne forfattaren
nn_NO[1]: %s innlegg av denne forfattaren

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
nn_NO[0]: Kasta %s innlegg i søpelet.
nn_NO[1]: Kasta %s innlegg i søpelet.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
nn_NO[0]: Oppdaterte ikkje %s innlegg, nokon redigerer det.
nn_NO[1]: Oppdaterte ikkje %s innlegg, nokon redigerer dei.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
nn_NO[0]: %s innlegg sletta for alltid.
nn_NO[1]: %s innlegg sletta for alltid.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
nn_NO[0]: Henta %s innlegg fram att frå søpelet.
nn_NO[1]: Henta %s innlegg fram att frå søpelet.

en: %s post updated. | %s posts updated.
nn_NO[0]: %s innlegg oppdatert.
nn_NO[1]: %s innlegg oppdaterte.

en: %s product | %s products
nn_NO[0]: %s produkt
nn_NO[1]: %s produkt

en: %s rating
nn_NO: %s vurdering

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
nn_NO[0]: %s tilrådd utbetring
nn_NO[1]: %s tilrådde utbetringar

en: %s removed.
nn_NO: %s fjerna.

en: %s reported this comment as not spam.
nn_NO: %s rapporterte denne kommentaren som ikkje søppelpost.

en: %s reported this comment as spam.
nn_NO: %s rapporterte denne kommentaren som søppelpost.

en: %s requires a valid email address
nn_NO: %s krev ei gyldig e-postadresse

en: %s second | %s seconds
nn_NO[0]: %s sekund

en: %s site | %s sites
nn_NO[0]: %s netstad
nn_NO[1]: %s netstader

en: %s theme successfully updated.
nn_NO: %s bunad oppdatert.

en: %s themes
nn_NO: %s bunader

en: %s themes successfully updated.
nn_NO: %s bunadar oppdatert.

en: %s total views
nn_NO: %s visingar totalt

en: %s update failed.
nn_NO: %s oppdatering gjekk gale.

en: %s updated successfully.
nn_NO: %s er oppdatert.

en: %s updates failed.
nn_NO: %s oppdateringar gjekk gale.

en: %s user | %s users
nn_NO[0]: %s brukar
nn_NO[1]: %s brukarar

en: %s user deleted. | %s users deleted.
nn_NO[0]: %s brukar sletta.
nn_NO[1]: %s brukarar sletta.

en: %s video | %s videos
nn_NO[0]: %s video
nn_NO[1]: %s videoar

en: %s week | %s weeks
nn_NO[0]: %s veke

en: %s year | %s years
nn_NO[0]: %s år

en: %s13GB%s Storage Space
nn_NO: %s13GB%s lagringsplass

en: &#8220;%s&#8221;
nn_NO: &#8220;%s&#8221;.

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
nn_NO: «%s» (rediger)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nn_NO: Fekk ikkje til å lasta opp &#8220;%s&#8221;

en: &#8220;%s&#8221; is locked
nn_NO: &laquo;%s&raquo; er låst

en: &#8592; Cancel audio playlist
nn_NO: &#8592; Avbryt speleliste for lyd

en: &#8592; Cancel gallery
nn_NO: &#8592; Avbryt galleri

en: &#8592; Cancel video playlist
nn_NO: &#8592; Avbryt videospeleliste

en: &#8592; Go to library
nn_NO: &#8592; Gå til samlinga

en: &laquo; Back
nn_NO: &laquo; Tilbake

en: &laquo; Older Comments
nn_NO: &laquo; Eldre kommentarar

en: &laquo; Older Entries
nn_NO: &laquo; Eldre innlegg

en: &laquo; Previous
nn_NO: &laquo; Føregåande

en: &laquo; Previous Entries
nn_NO: &laquo; førre innlegg

en: &laquo; Previous Page
nn_NO: &laquo; Førre side

en: &laquo; Return to Stats
nn_NO: &laquo; Gå tilbake til statistikk

en: &larr; Back
nn_NO: &larr; Tilbake

en: &larr; Back to %s
nn_NO: &larr; Tilbake til %s

en: &larr; Back to previous step
nn_NO: &larr; Tilbake til føregåande steg

en: &larr; Go to Categories
nn_NO: &larr; Gå til kategoriane

en: &larr; Go to Link Categories
nn_NO: &larr; Gå til lenkekategoriane

en: &larr; Go to Tags
nn_NO: &larr; Gå til merkelappane

en: &larr; Previous
nn_NO: &larr; Førre

en: &lt; Prev
nn_NO: &lt; Tidl.

en: &mdash; No Change &mdash;
nn_NO: &mdash; Inga endring &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nn_NO: &mdash; Inga rolle for denne nettstaden &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
nn_NO: &mdash; Vel &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
nn_NO: &nbsp;&ndash; Side %s

en: &ndash;OR&ndash;
nn_NO: &ndash;ELLER&ndash;

en: (%d votes)
nn_NO: (%d røyster)

en: (%s comment) | (%s comments)
nn_NO[0]: (%s kommentar)
nn_NO[1]: (%s kommentarar)

en: (%s ratings)
nn_NO: (%s vurderingar)

en: (Does not support 64bit values)
nn_NO: (Stettar ikkje 64bit-verdiar)

en: (Edit)
nn_NO: (Rediger)

en: (It is possible your spam filter scooped it up, so check your spam folder also.)
nn_NO: (Det kan vere at «spam»-filteret fanga det opp, sjekk «spam»-mappa di òg.)

en: (Latest version: %s)
nn_NO: (Siste utgåva: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
nn_NO: (Lat det stå 0 for å unngå vurdering.)

en: (Only administrators will see this message.)
nn_NO: (Berre administratorar vil sjå denne meldinga.)

en: (Private post)
nn_NO: (Privat innlegg)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
nn_NO: (Registreringa er skrudd av. Berre medlemmer av denne netstaden kan koma med innspel.)

en: (Supports 64bit values)
nn_NO: (Stettar 64bit-verdiar)

en: (Unattached)
nn_NO: (Ikkje lagt ved)

en: (Untitled)
nn_NO: (Uten tittel)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
nn_NO: (Nettstaden din oppdaterer seg med FTP grunna fileigarskap. Prat med vevhotellet ditt.)

en: (at most 10)
nn_NO: (på det meste 10)

en: (at most 15)
nn_NO: (på det mestet 15)

en: (ex. VAT)
nn_NO: (ekskl.mva)

en: (ex. tax)
nn_NO: (u/mva)

en: (hidden)
nn_NO: (skjult)

en: (incl. VAT)
nn_NO: (inkl.mva)

en: (incl. tax)
nn_NO: (inkl. mva.)

en: (includes %s)
nn_NO: (inkluderer %s)

en: (more&hellip;)
nn_NO: (meir&hellip;)

en: (no author)
nn_NO: (ingen forfattar)

en: (no parent)
nn_NO: (ingen forelder)

en: (no title)
nn_NO: (ingen tittel)

en: (opens in a new tab)
nn_NO: (opnar i ny fane)

en: (optional)
nn_NO: (valfritt)

en: (required)
nn_NO: (påkravd)

en: (undo)
nn_NO: (gjere om)

en: * Based on the 1000 most recent comments.
nn_NO: * Basert på dei 1000 siste kommentarane.

en: * The results are cached and are updated every hour
nn_NO: * Resultata vert snøgglagra og oppdaterte kvar time

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
nn_NO: * Denne kategorien er òg eit stikkord. Konvertering vil leggje til stikkordet i alle innlegg som er i kateorien.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
nn_NO: * Denne kategorien er òg ein merkelapp. Konverteren har lagt merkelappen til i alle innlegg i kategorien. Om du vil fjerne merkelappen, stadfest først at alle merkelappane vart lagt til, og deretter slett frå sida <a href="%s">Handsame kategoriar</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
nn_NO: * Denne merkelappen er også ein kategori. Konverteren har lagt til alle innlegg med denne merkelappen til i kategorien. Om du vil fjerne merkelappen, stadfest at alle innlegg er lagt til før du slettar merkelappen frå sida <a href="%s">Endre merkelappar</a> page.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
nn_NO: * Denne merkelappen er ein kategori òg. Viss du gjer han om, blir alle innlegg med merkelappen lagt inn i kategorien.

en: + Add Address Line 2
nn_NO: + Legg til adresselinje 2

en: + Add New Category
nn_NO: + Legg til ny kategori

en: + Add New WordPress
nn_NO: + Legg til ny WordPress

en: + Create New Menu
nn_NO: + Lag ny meny

en: - Select -
nn_NO: &ndash; Vel &ndash;

en: ...or something like this:
nn_NO: ...eller noko slikt:

en: ...plus %1$s more for a total of %2$s followers!
nn_NO: … pluss %1$s fleire som totalt utgjer %2$s følgjarar!

en: .blog Domain
nn_NO: .bloggdomene

en: .htaccess rules
nn_NO: .htaccess-reglar

en: 1 Comment
nn_NO: &Eacute;in kommentar

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nn_NO: 1 innspel<span class="screen-reader-text"> til %s</span>

en: 1 comment
nn_NO: 1 kommentar

en: 1 hour
nn_NO: 1 time

en: 1 item | %s items
nn_NO[0]: 1 element
nn_NO[1]: %s element

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
nn_NO: 1 side ikkje oppdatert, nokon redigerer den.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
nn_NO: Éi blokk vart ikkje oppdatert, nokon redigerer ho.

en: 1 post | %s posts
nn_NO[0]: 1 innlegg
nn_NO[1]: %s innlegg

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
nn_NO: 1 innlegg ikkje oppdatert, nokon redigerer det.

en: 10 Newest
nn_NO: 10 nyaste

[ctx: 10 posts published by John in the year 2012]
en: %1$s post published by %2$l in the year %3$s | %1$s posts published by %2$l in the year %3$s
nn_NO[0]: %1$s innlegg publisert av %2$l i %3$s
nn_NO[1]: %1$s innlegg publiserte %2$l i %3$s

[ctx: 10 posts published by John on May 30, 2012]
en: %1$s post published by %2$l on %3$s | %1$s posts published by %2$l on %3$s
nn_NO[0]: %1$s innlegg publisert av %2$l den %3$s
nn_NO[1]: %1$s innlegg publiserte av %2$l den %3$s

[ctx: 10 posts publishes by John during May 2012]
en: %1$s post published by %2$l during %3$s | %1$s posts published by %2$l during %3$s
nn_NO[0]: %1$s innlegg publisert av %2$l i løpet av %3$s
nn_NO[1]: %1$s innlegg publiserte %2$l i løpet av %3$s

en: 13 GB of storage space for photos, videos, and audio files that will help you spread your message
nn_NO: 13 GB lagringsplass for bilde, videoar og lydfiler som vil hjelpe deg med å spreie bodskapen din.

[ctx: 1: Theme. 2: Author.]
en: Thanks for choosing %1$s by %2$s
nn_NO: Takk for at du valde %1$s av %2$s

en: 1GB Storage Space
nn_NO: 1 GB lagringsplass

en: 1h
nn_NO: 1t

en: 1mo
nn_NO: 1må

en: 1y
nn_NO: 1å

en: 24 hours
nn_NO: 24 timar

en: 24/7 Support
nn_NO: Brukarstøtte heile døgnet

en: 3 days
nn_NO: 3 dagar

en: 30 Days
nn_NO: 30 dagar

en: 30 days
nn_NO: 30 dagar

en: 30 minutes
nn_NO: 30 minutt

en: 3GB Storage Space
nn_NO: 3 GB lagringsplass

en: 404 Error Message:
nn_NO: 404 Feilmelding:

en: 404 error page
nn_NO: 404 feilside

en: 404: Not Found
nn_NO: 404 Ikkje funne

en: 5 Newest
nn_NO: 5 nyaste

en: 6 GB of storage space for images, documents, and audio so you can spread your message in different formats
nn_NO: 6 GB lagringsplass for bilde, dokument og lyd slik at du kan spreie bodskapen din i ulike format

en: 6 GB of storage space for images, documents, and audio.
nn_NO: 6 GB lagringsplass for bilde, dokument og lyd.

en: 6GB Storage Space
nn_NO: 6 GB lagringsplass

en: 7 Days
nn_NO: 7 dagar

en: 7 days
nn_NO: 7 dagar

en: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Thanks for flying with <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> WordPress.com</a>
nn_NO: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Takk for at du bloggar på <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> WordPress.com</a>

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
nn_NO: <a href="%1$s" %2$s>Skriv kva som er føremålet med biletet%3$s</a>. La feltet stå tomt om biletet er berre til dekorasjon.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
nn_NO: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Oppdater %2$s</a> eller lær korleis du kan <a href="%3$s" class="browse-happy-link">surfa i fred</a>

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
nn_NO: <a href="%1$s" target="_blank">Gode passord</a> inneheld store og små bokstavar, tal og symbol som <em>%2$s</em>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
nn_NO[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> har allereie verna nettstaden din frå %2$s søppelkommentar.
nn_NO[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> har allereie verna nettstaden din frå %2$s søppelkommentarar.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
nn_NO[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> har verna nettstaden din mot <a href="%2$s">%3$s søppelkommentar</a>.
nn_NO[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> har verna nettstaden din mot <a href="%2$s">%3$s søppelkommentarar</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
nn_NO: <a href="%1$s">Rediger</a> eller <a href="%2$s">vis</a> innhaldet på personvernsida di.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
nn_NO: <a href="%1$s">Rediger</a> eller <a href="%2$s">sjå</a> innhaldet på personvernsida di.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
nn_NO: <a href="%1$s">Oppdater WordPress</a>, og så kan du <a href="%2$s">læra meir om korleis du oppdaterer PHP</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
nn_NO: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> er her! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Gjer vel og oppdater no</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
nn_NO: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> er tilgjengeleg! Sei frå til nettstadadministratoren.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
nn_NO: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Send e-poststadfesting på nytt</a> | <a target="_blank" href="%s">Send til ei anna e-postadresse</a>

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
nn_NO: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion-instruksjonar</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">Vimeo instructions</a> %s
nn_NO: <a href="%s" target="_blank">Vimeo-rettleiing</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
nn_NO: <a href="%s" target="_blank">YouTube-rettleiingar</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
nn_NO: <a href="%s">Akismet</a> blokkerer søppel slik at det ikkje kjem på bloggen din,

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
nn_NO: <a href="%s">Lag ei «Om»-side</a> slik at lesarane kan få vite litt om deg.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
nn_NO: <a href="%s">Lær korleis du oppdaterer PHP</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
nn_NO: <a href="%s">Lenkjer</a>/Legg til ny lenkje

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
nn_NO: <a href="%s">Lenkjer</a> / Rediger lenkje

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
nn_NO: <a href="%s">Oppdater WordPress</a>.

en: <a href="%s">Set your blog&#8217;s language</a> so you appear in WordPress.com top lists and get more traffic.
nn_NO: <a href="%s">Vel bloggspråket ditt</a> slik at du vert vist i WordPress.com si mest leste-liste, og få meir trafikk.

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
nn_NO: <a href="%s">Oppdater «Om»-sida di</a> slik at lesarane kan få litt informasjon om deg.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
nn_NO: <a href="%s">Du kan endra profilbiletet ditt på Gravatar</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Dokumentasjon om å redigera media</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Dokumentasjon om å lasta opp mediafiler</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Dokumentasjon om mediasamlinga</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Dokumentasjon om å laga nye sider</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentasjon om å redigera sider</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentasjon om å handtera sider</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Dokumentasjon om å handtera innlegg</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Utgåvehandtering</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Om roller og rettar</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Dokumentasjon om diskusjonsinnstillingar</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Dokumentasjon om meidiainstillingar</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Dokumentasjon om leseinnstillingane</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Dokumentasjon om eksport</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Dokumentasjon om import</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Dokumentasjon om verkty</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Dokumentasjon om å leggja til nye brukarar</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Dokumentasjon om å handtera brukarar</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
nn_NO: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Dokumentasjon om brukarprofilar</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
nn_NO: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr>-tid er <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
nn_NO: <b>%</b> svar

en: <b>1</b> Reply
nn_NO: <b>1</b> Svar

en: <b>Upgrade</b> Now
nn_NO: <b>Oppgrader</b> no

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
nn_NO: <br />Legg til merkelappar <i>%s</i> …

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
nn_NO: <code>%s</code> HTML/tagg fjerna fordi han ikkje er tillaten

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
nn_NO: <code>_blank</code> &mdash; nytt vindauge eller fane.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
nn_NO: <code>_none</code> &mdash; same vindauge eller fane.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
nn_NO: <code>_top</code> &mdash; dette vindauga eller fana, utan rammer.

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
nn_NO: <p class="lead-in">Du kan <a href="/">logge inn på WordPress.com</a></p>

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
nn_NO: <p>Les meir &rarr; %s</p>

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
nn_NO: <p>Vi må forsikre oss om at e-postadressa faktisk er di for å kunne sende deg varsel, eller om du skulle gløyme passordet ditt. <a href="%3$s">Les meir om dette her</a>.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
nn_NO: <p>Du har ikkje løyve til å gå inn på denne sida.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
nn_NO: <span class="%1$s">Posta under</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
nn_NO: <span class="%1$s">Posted den</span> %2$s <span class="meta-sep">av</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
nn_NO: <span class="%1$s">Merkt</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nn_NO: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eldre kommentarar

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nn_NO: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eldre innlegg

en: <span>%d</span> bloggers like this:
nn_NO: <span>%d</span> bloggarar likar dette:

en: <span>Active:</span> %s
nn_NO: <span>Aktiv:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
nn_NO[0]: <strong class="count">%1$s søpelinnspel</strong> stoppa av <strong>Akismet</strong>
nn_NO[1]: <strong class="count">%1$s søpelinnspel</strong> stoppa av <strong>Akismet</strong>

en: <strong class="error">All users</strong> on this blog are now authorized to post to your %s account.
nn_NO: <strong class="error">Alle brukarar</strong> på denne bloggen er no godkjende til å poste til %s-kontoen din.

en: <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">commented</a> on <a href="%3$s">%4$s</a>.
nn_NO: <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">kommenterte</a> på <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: <strong>%1$s</strong> invited you to follow <strong>%2$s</strong>
nn_NO: <strong>%1$s</strong> inviterte deg til å følgje <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
nn_NO: <strong>%1$s</strong> følgjer no <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nn_NO: <strong>%s</strong> &mdash; Her kan du knyte eit bilete til innlegget ditt, utan at du treng å setje det inn. Det er vanlegvis nyttig viss bunaden din anten gjer bruk av hovudbiletet som småbilete for innlegget på heimesida, bruker det som eige toppfelt osb.

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
nn_NO: <strong>%s</strong> (WordPress.com brukar) har allereie statistikk-tilgang.

en: <strong>%s</strong> accepted your invitation to <strong>%s</strong>
nn_NO: <strong>%s</strong> godtok invitasjonen din til <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
nn_NO: <strong>%s</strong> opplastingsplass står att.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
nn_NO: <strong>%s</strong> brukt, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) opplastingsplass står att.

en: <strong>1</strong> Subscription | <strong>%s</strong> Subscriptions
nn_NO[0]: <strong>1</strong> abonnement
nn_NO[1]: <strong>%s</strong> abonnement

en: <strong>6 GB</strong> Storage Space
nn_NO: <strong>6 GB</strong> lagringsplass

en: <strong>6GB</strong> Storage Space
nn_NO: <strong>6GB</strong> lagringsplass

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
nn_NO: <strong><em>Merk deg passordet</em></strong>! Det er eit <em>vilkårleg</em> passord som er framstilla berre for deg.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
nn_NO: <strong>Aktivitet</strong> &mdash; Viser innlegg som skal leggjast ut, innlegg som nett er lagde ut, og dei siste innspela på innlegg og sider, slik at du kan godkjenna eller avvisa dei.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
nn_NO: <strong>Nesten ferdig</strong> - konfigurere Akismet og sei farvel til spam

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
nn_NO: <strong>Oversikt</strong> &mdash; Viser ei oversikt over innhaldet på nettstaden og identifiserer kva tema og kva WordPress-utgåve du brukar.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
nn_NO: <strong>Bokskontroll</strong> &mdash; Klikk på tittellinja til boksen for å utvide eller gjere den mindre. Nokon boksar som vert lagde til av innstikk kan ha innhald som kan tilpassast, og vil vise ei «konfigurer»-lenkje i tittellinja dersom du held musa over den.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
nn_NO: Om du <strong>klikkar på pila til høgre for ei menyoppføring</strong> vil du få opp ei rad innstillingar. På skjermval-fana kan du stilla inn fleire eigenskapar som lenkemål, CSS-klasser, lenketilhøve og lenkeskildringar.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
nn_NO: <strong>Mista tilkoplinga.</strong> Du kan ikkje lagra før du er kopla til att.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
nn_NO: <strong>Slett</strong> tek deg til «Slett brukarar»-skjermen for stadfesting, der du kan sletta brukarar permanent frå nettstaden og sletta innhaldet deira. Du kan òg sletta fleire brukarar samstundes ved å bruka massehandlingar.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
nn_NO: <strong>Skildring</strong> &mdash; Skildringa har ingen viktig plass til vanleg, men nokre bunader kan gjera bruk av henne.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
nn_NO: <strong>Ordskifte</strong> &mdash; Du kan slå på og av innspel og pingar. Viss det finst innspel til innlegga dine, kan du sjå på og endra dei her.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
nn_NO: <strong>Dra og slepp</strong> &mdash; for å flytta om på boksar, kan du dra og sleppa dei ved å klikka på tittellinja på ein boks, dra boksen og sleppa han når du ser eit gråstipla rektangel på den plassen du vil ha boksen.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
nn_NO: <strong>Dra og slepp</strong> filene dine i feltet under. Du kan dra fleire filer om gongen.

en: <strong>ERROR</strong>
nn_NO: <strong>FEIL</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Ugyldig brukarnamn eller e-post.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: E-postadressa er allereie i bruk av nokon annan.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Passordet du skreiv inn for brukarnamnet <strong>%1$s</strong> er ukorrekt. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Mista passordet ditt</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
nn_NO: Om du klikkar på <strong>Endre</strong>, kjem du til profilredigeringa for den brukaren. Du kan òg koma dit ved å klikka på brukarnamnet.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
nn_NO: <strong>Endra</strong> sender deg til redigeringssida for det innlegget. Du kan òg koma dit ved å klikka på innleggstittelen.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Informasjonskapslar er blokkert på grunn av uventa utdata. For hjelp, gjer vel å sjå <a href="%1$s">denne dokumentasjonen</a> eller prøv <a href="%2$s">hjelpeforuma</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Infokapslar er blokkerte eller ikkje støtta av nettlesaren din. Du må <a href="%s">slå på infokapslar</a> for å bruke WordPress.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Ugyldig brukarnamn, e-post eller feil passord.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Passord kan ikkje innehalda "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Skriv inn eit kallenamn.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
nn_NO: <strong>Feil</strong>: Du må skrive inn passordet ditt to gonger.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
nn_NO: <strong>Feil:</strong> Skriv inn eit brukarnamn eller ei epostadresse.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Skriv inn brukarnamn.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Skriv inn ei gyldig e-postadresse.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
nn_NO: <strong>Feil</strong>: Skriv inn ei epostadresse.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
nn_NO: <strong>Feil:</strong> Skriv inn ein kommentar.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Skriv inn epostadressa di.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
nn_NO: <strong>Feil</strong>: Denne nettadressa er oppteken.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Det brukarnamnet er ikkje tillate

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Kommentaren blei ikkje lagra. Prøv att seinare.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Epostadressa er allereie i bruk.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: e-post-adressa er ikkje rett.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
nn_NO: <strong>Feil</strong>: Kunne ikkje senda eposten. Nettstaden din er kanskje ikkje sett opp rett for å senda epostar. <a href="%s">Få hjelp til å nullstilla passordet ditt</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: E-postfeltet er tomt.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Passordfeltet er tomt.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Passordet du skreiv inn for e-posten %s er ikkje rett.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Passordet du la inn for brukarnamnet %s er ikkje korrekt.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Feltet for brukarnamn er tomt.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Det finst ingen brukarkonto med dette brukarnamnet eller epostadressa.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
nn_NO: <strong>Feil</strong>: Greidde ikkje laga nettstadoppføringa.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
nn_NO: <strong>ERROR</strong>: Dette brukarnamnet er allereie registrert. Vel eit anna.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Dette brukarnamnet er ugyldig fordi det inneheld teikn som ikkje er godtekne. Skriv inn eit gyldig brukarnamn.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: URL-en din er for lang.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
nn_NO: <strong>Feil</strong>: Kontoen er merkt som utsendar av søppel.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Innspelet ditt er for langt.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: E-postadressa di er for lang.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Namnet ditt er for langt.

en: <strong>Error</strong>: %s
nn_NO: <strong>Feil</strong>: %s

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
nn_NO: <strong>Feil</strong>: Kunne ikkje senda eposten. Nettstaden din er kanskje ikkje sett opp rett for å senda epostar. <a href="%s">Få hjelp til å nullstilla passordet ditt</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
nn_NO: <strong>FEIL</strong>: Det finst ingen brukarkonto med dette brukarnamnet eller epostadressa.

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
nn_NO: <strong>Hallo %1$s</strong>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
nn_NO: <strong>Info</strong> &mdash; Nettstadadressa blir sjeldan endra, fordi det kan gjera at nettstaden ikkje verkar skikkeleg. Datoane for registrering og sist oppdatering viser. Nettverksstyrarar kan merke ein nettstad som arkivert, søpel, sletta og modna, og dei kan fjerna nettstader frå opplistingar samt skru dei av.

en: <strong>Monitor</strong> stats to help you analyze your traffic.
nn_NO: <strong>Monitor</strong>-statistikk for trafikkanalyse av sida di.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
nn_NO: <strong>Namn</strong> &mdash; Namnet er slik det ser ut på nettstaden din.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
nn_NO: <strong>Rekkjefylgje</strong> - sider blir vanlegvis sorterte alfabetisk, men du kan velja din eigen rekkjefylgje ved å skriva inn eit tal (1 kjem fyrst, osb.) i dette feltet.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
nn_NO: <strong>Hovudkategori</strong> &mdash; Kategoriar kan ha eit hierarki, medan merkelappar ikkje kan det. Du kan til dømes ha ein jazz-kategori, som kan ha underkategoriar for bebop og big band - du vel det heilt sjølv. For å laga ein underkategori, vel du ein av dei andre som hovudkategori i nedtrekkslista.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
nn_NO: <strong>Forelder</strong> &mdash; Du kan ordna sidene dine hierarkisk. Eit døme: Du kan ha ei &#8220;Om meg&#8221;-side som har &#8220;Livssoga mi&#8221; og &#8220;Katten min&#8221; som undersider. Det er ingen grenser for kor mange nivå du kan ha sider i.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
nn_NO: <strong>Innleggsredigerar</strong> - Skriv inn teksten til innlegget ditt. Det er to modusar for å redigere: visuell og tekst. Velg modus ved å klikke på fana du ønskjer.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
nn_NO: <strong>Førehandsvis</strong> vil syna deg innlegget slik det vil sjå ut om du legg det ut. Med Vis ser du innlegget slik det ser ut på nettstaden. Kva lenkje du ser, avheng av kva tilstand innlegget ditt er i.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
nn_NO: <strong>Publiser</strong> – Du kan bestemme publiseringsdetaljane for innlegget i Publiser-boksen. For status, synlegheit og publiser (umiddelbart), klikk på redigeringslenkja for å vise fleire val. Synlegheit inkluderer val for passord-beskyttelse eller å få innlegget til å vere klistra øvst i bloggen. Passordbeskyttelse let deg setje eit passord for kvart innlegg. Privat-valet skjuler innlegget frå alle bortsett frå redaktørar og administratorar. Publiser (umiddelbart) let deg setje ein publiseringsdato i framtida eller bakover i tid, slik at du kan planlegge publisering av eit innlegg.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
nn_NO: <strong>Hurtigkladd</strong> &mdash; Let deg skrive eit nytt innlegg og lagre det som kladd. Du ser òg dei 3 siste kladdane du har byrja på.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
nn_NO: <strong>Snøggendring</strong> gjev deg rask tilgang til opplysningane om innlegget ditt, slik at du kan oppdatera detaljane om innlegget utan å gå bort frå denne sida.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
nn_NO: <strong>Tilfeldig:</strong> Vis ulike bilete på kvar side.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
nn_NO: <strong>Fjern</strong> lèt deg fjerne ein brukar frå nettstaden. Innhaldet til brukaren vert ikkje sletta. Du kan òg fjerne fleire brukarar samstundes med «massehandlingar».

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
nn_NO: <strong>Skjermval</strong> &mdash; Bruk Skjermval-fana for å velje kva boksar du vil vise på styringspanelet.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
nn_NO: <strong>Send tilbaketråkk</strong> - Tilbaketråkk er ein måte å seia frå til gamle bloggsystem om at du har lenka til dei. Skriv inn adressa/adressene du vil senda tilbaketråkk til. Viss du lenkar til andre WordPress-sider, får dei melding automatisk med tilbakeping, og då treng du ikkje fylla ut dette feltet.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
nn_NO: <strong>Innstillingar</strong> &mdash; Denne sida viser alle innstilingar for nettstaden din. Nokre innstillingar er laga av WordPress, andre av innstikka dine. Hugs at nokre felt er grå, der står det "Serielle data". Desse kan du ikkje endra, på grunn av måten innstillingane er lagra i databasen.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nn_NO: <strong>Kortadresse</strong> &mdash; vanlegvis ei URL-venleg utgåve av namnet. Til vanleg med små bokstavar, og inneheld berre bokstavar, tal og bindestrekar.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
nn_NO: <strong>Mal</strong> - Nokre bunader har eigne malar du kan bruka for visse typar sider som treng ekstra eigenskapar eller eiga utforming. Då kan du velja malane frå denne nedtrekkslista.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
nn_NO: <strong>Bunader</strong> &mdash; Dette området syner bunader som ikkje allereie er i bruk på nettverket ditt. Om du skrur på ein bunad i denne menyen, blir han tilgjengeleg for nettstaden. Du tek ikkje i bruk bunaden, men sikrar at han syner i Utsjånad-menyen. Sjå <a href="%s">nettverksbunader</a> for å skru på bunader for heile nettverket.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nn_NO: <strong>Tittel</strong> &mdash; Skriv inn ein tittel på innlegget ditt. Når du har gjort det, kan du sjå fastlenkja under, som du kan endra.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
nn_NO: <strong>Søpel</strong> - fjernar innlegget ditt frå denne lista, og legg det i søpelkorga. Du kan sletta det for alltid derifrå.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
nn_NO: <strong>Brukarar</strong> &mdash; Her ser du brukarane på nettstaden. Du kan endra rolla deira, nullstilla passordet eller fjerna dei frå nettstaden. Å fjerna ei brukar frå ein nettstad vil ikkje fjerna han frå nettverket.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a site's tags and categories.
nn_NO: <strong>Vis</strong> og <strong>handsam</strong> stikkord (merkelappar) ogkategoriar på ei side.

en: <strong>View</strong> stats for a site.
nn_NO: <strong>Vis</strong> statistikk for ei side.

en: <strong>Views per Visitor:</strong> %s
nn_NO: <strong>:Visingar pr. besøkande</strong> %s

en: <strong>Views:</strong> %s
nn_NO: <strong>Visingar:</strong> %s

en: <strong>Visitors:</strong> %s
nn_NO: <strong>Besøkande:</strong> %s

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
nn_NO: <strong>Åtvaring:</strong> Desse sidene bør ikkje vera dei same som personvernsida di!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
nn_NO: <strong>Åtvaring:</strong> desse sidene bør ikkje vera det same!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
nn_NO: <strong>Velkomen</strong> &mdash; Viser lenkjer til dei vanlegaste oppgåvene når du lagar ein ny nettstad.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
nn_NO: <strong>Nytt og hendingar frå WordPress</strong> &mdash; Komande hendingar nær deg samt siste nytt frå det offisielle WordPress-prosjektet og <a href="%s">WordPress Planet</a>.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
nn_NO: Ein 12-teikn Akismet API-nøkkel er tilgjengeleg på akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
nn_NO: Ein landkode med to bokstavar, td. NO. La stå tomt for å bruka alle.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
nn_NO: Ein delstatskode med to bokstavar, td. AL. La stå tomt for å bruka alle.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
nn_NO: Ei <a href="%s">statisk side</a> (vel nedanfor)

en: A Custom Site Address
nn_NO: Ei sjølvvald adresse

en: A Semantic Personal Publishing Platform
nn_NO: Ei semantisk personleg publiseringsplattform

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
nn_NO: Ein UUID som programmet lagar som unik identifikasjon. Du bør bruka ein UUID v5 med URL-adressa eller DNS-namneområdet.

en: A WordPress Commenter
nn_NO: Ein WordPress-kommentator

en: A WordPress.com Website
nn_NO: Ei WordPress.com nettside

en: A calendar of your site’s posts.
nn_NO: Ein kalender med innlegga på nettstaden din.

en: A city in the same timezone as you.
nn_NO: Ein by i same tidssone som deg.

en: A clean, blog-focused WooTheme to help promote your blog posts or your upcoming novel.
nn_NO: Eit stilreint, bloggfokusert WooTheme for å hjelpe deg med kmarknadsføringa di av den komande romanen din.

en: A cloud of your most used tags.
nn_NO: Ei sky av dei mest brukte stikkorda (merkelappane) dine.

en: A collection of stats from around WordPress.com that we’ve decided to share with the world. Our mission is to democratize publishing one website at a time.
nn_NO: Ei samling av statistikk frå WordPress.com that som me vil dela med verda. Målet vårt er å demokratisera publisering av ei nettside i gongen.

en: A comment is held for moderation
nn_NO: Ein kommentar ventar på moderering

en: A complete history of all billing transactions for your WordPress.com account.
nn_NO: Fullstendig historikk over alle faktureringsoverføringane for WordPress.com kontoen din.

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s
nn_NO: Eit kredittkort brukt til å fornye abonnementet ditt har gått ut, eller er i ferd med å gå ut før neste fornying den %s

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s.
nn_NO: Eit kredittkort brukt til å fornye abonnementet ditt har gått ut, eller er i ferd med å gå ut før neste fornying den %s

en: A date format for all date strings.
nn_NO: Eit datoformat for alle datostrengar.

en: A day number of the week that the week should start on.
nn_NO: Eit nummer tilsvarande vekedagen som veka skal starte på.

en: A description of the theme.
nn_NO: Ei skildring av bunaden.

en: A duplicate event already exists.
nn_NO: Det finst alt ei dubletthending.

en: A fresh and popular news/magazine theme for WordPress, by the team at WooThemes.
nn_NO: Eit heilt nytt og populært nyhende/magasin-tema for WordPress, av teamet på WooThemes.

en: A human-readable description of the post type.
nn_NO: Ei brukarennleg skildring av innleggstypen.

en: A human-readable description of the taxonomy.
nn_NO: Ei brukarvennleg skildring av taksonomien.

en: A label describing the test.
nn_NO: Ein merkelapp som skildrar testen.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
nn_NO: Ei liste over dei indre blokkene til den indre blokka. Dette er ein nøsta definisjon som fylgjer skjemaet til den opphavelege innerBlock.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
nn_NO: Ei liste over sidene på nettstaden din.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
nn_NO: Ei liste med dei høgaste vurderte innlegga, sidene og kommentarane dine.

en: A list or dropdown of categories.
nn_NO: Ei liste eller ein nedtrekksmeny over kategoriar.

en: A list or dropdown of product categories.
nn_NO: Ei liste eller ein nedtrekksmeny over varekategoriar.

en: A media item.
nn_NO: Eit mediaelement.

en: A minimum order amount
nn_NO: Ei minimum handlegrense

en: A minimum order amount AND a coupon
nn_NO: Ein minste ordresum OG ein kupong

en: A minimum order amount OR a coupon
nn_NO: Ein minste ordresum ELLER ein kupong

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
nn_NO: Eit månadsarkiv over innlegga på nettstaden din.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
nn_NO: Ei nøyare skildring av kva testen ser etter, og kvifor det er viktig for brukaren.

en: A name is required for this term.
nn_NO: Det er naudsynt med eit namn for denne termen.

en: A named status for the object.
nn_NO: Ein namngjeven status for objektet.

en: A named status for the post.
nn_NO: Ein namngjeven status for innlegget.

en: A named status for the theme.
nn_NO: Ein namngjeven status for bunaden.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
nn_NO: Ein ny kommentar på innlegget "%s" ventar på godkjenning

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
nn_NO: Det  har kome ei mindre oppdatering for nettstaden din. Slike oppdateringar inneheld ofte løysingar på tryggleiksfeil, så det er viktig å installera dei.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
nn_NO: Eitt nytt tilbakeping til innlegget «%s» ventar på å bli godkjent

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
nn_NO: Ei ny tilbakesporing på innlegget "%s" ventar på godkjenning frå deg

en: A new version of WordPress is available.
nn_NO: Det har kome ei ny utgåve av WordPress.

en: A note has been added to your order
nn_NO: Ein merknad er lagt til bestillinga di

en: A password protected post can not be set to sticky.
nn_NO: Eit passordbeskytta innlegg kan ikkje settast som klistra.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
nn_NO: Ei e-post om nytt passord er send til adressa tilknytta kontoen din. Det kan ta noko tid før den dukkar opp, ver venleg vent ti minutt innan du prøvar igjen.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
nn_NO: Eit passord for å beskytte tilgangen til innhaldet og utdraget.

en: A pleasant-to-read, customizable theme designed for large organizations and government.
nn_NO: Eit tema som er lett å lesa og tilpassa, laga for store organisasjonar og regjeringar.

en: A plugin disallowed this event.
nn_NO: Eit programtillegg hindra denne hendinga.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
nn_NO: Eit programtillegg har hindra oppdateringar ved å skru av %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
nn_NO: Eit programtillegg hindra at hendinga vart lagt på tidsplanen.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
nn_NO: Eit programtillegg hindra at hendinga vart planlagd.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
nn_NO: Eit programtillegg hindra at hendinga vart fjerna frå tidsplanen.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
nn_NO: Eit programtillegg hindra at knaggen vart tømd.

en: A post ID mismatch has been detected.
nn_NO: Me fann innleggs-IDar som ikkje passa saman.

en: A post can not be sticky and have a password.
nn_NO: Eit innlegg kan ikke vere klistra og ha eit passord.

en: A post type mismatch has been detected.
nn_NO: Me fann innleggstypar som ikkje passar saman.

en: A previous automatic background update could not occur.
nn_NO: Ei tidlegare automatisk bakgrunnsoppdatering gjekk ikkje gjennom.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
nn_NO: Ei tidlegare automatisk bakgrunnsoppdatering gav ein alvorleg feil, så me har skrudd av oppdateringar no.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
nn_NO: Me sende ei gjenopprettingslenke for %1$s sidan. Vent %2$s før du bed om ein ny epost.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
nn_NO: Ei raud stripe til venstre betyr at kommentarar ventar på å bli modererte.

en: A referrer is a click from another site that links to yours.
nn_NO: Ei tilvising er eit klikk frå ei anna side som lenkjer til di side.

en: A sampling of the many features WordPress.com offers
nn_NO: Eit utval av dei mange eigenskapane WordPress.com tilbyr

en: A scheduled event has failed
nn_NO: Ei planlagd hending gjekk gale

en: A scheduled event is late
nn_NO: Ei planlagd hending er for sein

en: A search form for your site.
nn_NO: Eit søkjefelt for nettstaden din.

en: A short description of the block, in human readable format.
nn_NO: Ei kort skildring av blokka, i leseleg format.

en: A static page
nn_NO: Ei statisk side

en: A sticky post can not be password protected.
nn_NO: Eit klistra innlegg kan ikkje passordbeskyttast.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
nn_NO: Ein struktur-merkelapp vert kravd når du brukar tilpassa permalenker. <a href="%s">Lær mer</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
nn_NO: Finn ingen avgiftssats for den oppgitte ID

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
nn_NO: Ei nemning med dette namnet og permalenka finnast allereie i denne taksonomien.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
nn_NO: Dette namnet finst alt i denne gruppa.

en: A test is unavailable
nn_NO: Ein test er utilgjengeleg

en: A time format for all time strings.
nn_NO: Eit tidsformat for alle tidsstrengar.

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: Start Trial
nn_NO: Start prøveperiode

en: A valid URL was not provided.
nn_NO: Oppgav ikkje ei gyldig adresse.

en: A valid email address is required
nn_NO: Ei gyldig e-postadresse er påkravd

en: A valid email address is required.
nn_NO: Du må oppgje ei gyldig e-postadresse

en: A valid email address must be given.
nn_NO: Du må skriva inn ei gyldig epostadresse.

en: A valid free shipping coupon
nn_NO: Ein gyldig fri frakt-rabattkupong

en: A variable mismatch has been detected.
nn_NO: Me fann variablar som ikkje passar saman.

en: A verification code was sent to %s.
nn_NO: Det vart sendt ein stadfestingskode til %s.

en: A while ago
nn_NO: For litt sidan

en: A-Z
nn_NO: A-Å

en: AND
nn_NO: OG

en: API Key
nn_NO: API nøkkel

en: API key must be set to fetch stats.
nn_NO: API-nøkkelen må gjevast opp for å hente statistikk.

en: Abort
nn_NO: avbryt

en: About
nn_NO: Om

en: About Pages
nn_NO: Om sider

en: About Us
nn_NO: Om oss

en: About WordPress
nn_NO: Om WordPress

en: About Yourself
nn_NO: Om deg sjølv

en: About me
nn_NO: Om meg

en: About the math
nn_NO: Om matematikken

en: About the user
nn_NO: Om brukaren

en: Above each blog post
nn_NO: Over kvart blogginnlegg

en: Above each comment
nn_NO: Over kvar kommentar

en: Accept
nn_NO: Godta

en: Accepted
nn_NO: Godteke

en: Accepted Filetypes
nn_NO: Godtekne filtypar

en: Accepted! Logging you in...
nn_NO: Godteke! Loggar deg inn…

en: Access Permissions
nn_NO: Tilgangsløyve

en: Access denied
nn_NO: Ingen tilgang

en: Access expires
nn_NO: Tilgangen går ut

en: Access restriction
nn_NO: Tilgangsavgrensing

en: Accessibility
nn_NO: Tilgjenge

en: Accessibility Ready
nn_NO: Klar for tilgjengeverkty

en: Account
nn_NO: Konto

en: Account %s activated
nn_NO: Konto %s aktivert

en: Account Details
nn_NO: Kontoopplysningar

en: Account Info
nn_NO: Kontoinformasjon

en: Account Information
nn_NO: Kontoinformasjon

en: Account Management
nn_NO: Kontoadministrasjon

en: Account Recovery
nn_NO: Konto-oppatbygging

en: Account Recovery Changed
nn_NO: Konto-oppattbygging endra

en: Account Settings
nn_NO: Kontoinnstillingar

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
nn_NO: Kontoinnstillingar

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
nn_NO: Klarte ikkje å få tilgang til kontoen. Er e-postadressa og passordet rett?

en: Account could not be created.
nn_NO: Konto kunne ikkje opprettast.

en: Account details
nn_NO: Kontoopplysningar

en: Account details:
nn_NO: Kontoopplysningar

en: Account name
nn_NO: Kontonamn

en: Account number
nn_NO: Kontonummer

en: Account settings
nn_NO: Kontoinnstillingar

en: Account username
nn_NO: Brukarnamn

en: Accuracy
nn_NO: Nøyaktigheit

en: Action
nn_NO: Handling

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nn_NO: Dette gjekk ikkje. Last sida på nytt, og prøv ein gong til.

en: Action has been confirmed.
nn_NO: Handlinga er stadfesta.

en: Action required!
nn_NO: Handling påkravd!

[ctx: Action shown in stats to download data as csv.]
en: Download data as CSV
nn_NO: Last ned data som csv

en: Action/Status
nn_NO: Handling/Status

en: Action:
nn_NO: Handling:

en: Actions
nn_NO: Handlingar

en: Activate
nn_NO: Slå på

en: Activate %1$s
nn_NO: Aktiver %1$s

en: Activate &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Aktiver &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
nn_NO: Aktiver og publiser

en: Activate &raquo;
nn_NO: Skru på &raquo;

en: Activate Account
nn_NO: Aktiver konto

en: Activate Blog
nn_NO: Aktiver blogg

en: Activate Plugin
nn_NO: Slå på innstikket

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
nn_NO: Skru på tillegget &amp; gå tilbake til Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
nn_NO: Slå på innstikket og køyr importen

en: Activate Press This
nn_NO: Skru på Press This

en: Activate Site
nn_NO: Aktiver sida

en: Activate Your Subscription
nn_NO: Aktiver abonnementet ditt

en: Activate this plugin
nn_NO: Slå på dette programtillegget

en: Activate:
nn_NO: Slå på

en: Activated
nn_NO: Aktivert?

en: Activation Key Required
nn_NO: Aktiviseringsnøkkel påkravd

en: Activation Key:
nn_NO: Aktiveringsnøkkel:

en: Active
nn_NO: Aktiv

en: Active Child Theme
nn_NO: Skru på underbunad

en: Active Plugins
nn_NO: Programtillegg i bruk

en: Active Posts
nn_NO: Aktive innlegg

en: Active Theme
nn_NO: Aktiv bunad

en: Active Upgrades
nn_NO: Aktive oppgraderingar

en: Active editor
nn_NO: Aktiv redaktør

en: Active filters
nn_NO: Aktive filter

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
nn_NO[0]: %s+ million
nn_NO[1]: %s+ millionar

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
nn_NO: Færre enn 10

en: Active theme
nn_NO: Aktiv bunad

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
nn_NO: Aktiv bunad: %1$s (versjon %2$s)

en: Activities
nn_NO: Aktivitetar

en: Activity
nn_NO: Aktivitet

en: Add
nn_NO: Legg til

en: Add %s
nn_NO: Legg til %s

en: Add / Remove
nn_NO: Legg til/Fjern

en: Add Audio
nn_NO: Legg til lyd

en: Add Comment
nn_NO: Legg til kommentar

en: Add Contact Form
nn_NO: Legg til kontaktskjema

en: Add Custom Field
nn_NO: Legg til tilpassa felt

en: Add Data Erasure Request
nn_NO: Spør om å få sletta data

en: Add Data Export Request
nn_NO: Legg til spørsmål om dataeksport

en: Add Existing User
nn_NO: Legg til ein eksisterande brukar

en: Add Items
nn_NO: Legg til element

en: Add Link
nn_NO: Legg til lenka

en: Add Link &raquo;
nn_NO: Legg til lenkje &raquo;

en: Add Location
nn_NO: Legg til plassering

en: Add Media
nn_NO: Legg til media

en: Add Menu Items
nn_NO: Legg til menyelement

en: Add New
nn_NO: Legg til ny

en: Add New After
nn_NO: Legg til ny etter

en: Add New Category
nn_NO: Legg til ny kategori

en: Add New Changeset
nn_NO: Legg til nytt endringssett

en: Add New Custom Field:
nn_NO: Legg til nytt tilpassa felt:

en: Add New Header Image
nn_NO: Legg til nytt toppbilete

en: Add New Image
nn_NO: Legg til nytt bilde

en: Add New Link
nn_NO: Legg til ny lenkje

en: Add New Link Category
nn_NO: Legg til ny lenkekategori

en: Add New Page
nn_NO: Legg til ny side

en: Add New Post
nn_NO: Legg til nytt innlegg

en: Add New Project
nn_NO: Legg til eit nytt prosjekt

en: Add New Project Type
nn_NO: Legg til ein ny prosjekttype

en: Add New Site
nn_NO: Legg til ny side

en: Add New Tag
nn_NO: Legg til nytt stikkord

en: Add New Theme
nn_NO: Legg til ny bunad

en: Add New Topic
nn_NO: Legg til nytt emne

en: Add New User
nn_NO: Legg til ny brukar

en: Add Plugin
nn_NO: Legg til innstikk

en: Add Site
nn_NO: Legg til side

en: Add Trusted Site
nn_NO: Legg til tiltrudd side

en: Add URL
nn_NO: Legg til URL

en: Add Video
nn_NO: Legg til video

en: Add Widget
nn_NO: Legg til småprogram

en: Add WordPress Site
nn_NO: Legg til ei WordPress-side

en: Add a Domain
nn_NO: Legg til eit domene

en: Add a Widget
nn_NO: Legg til eit småprogram

en: Add a WordPress.com follow button to allow people to follow your blog easier
nn_NO: Legg til ein WordPress.com følgjeknapp slik at folk lettare kan følgje bloggen din.

en: Add a card
nn_NO: Legg til eit kort

en: Add a comment…
nn_NO: Legg til ein kommentar

en: Add a domain
nn_NO: Legg til eit domene

en: Add a menu
nn_NO: Legg til meny

en: Add a navigation menu to your sidebar.
nn_NO: Legg til ein navigeringsmeny i sidestolpen din.

en: Add a new service
nn_NO: Legg til ny teneste

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
nn_NO: Legg til ein merknad til deg sjølv, eller ein kundemerknad (kunden vil få melding om han).

en: Add a page
nn_NO: Legg til ei side

en: Add a review
nn_NO: Skriv ei vurdering

en: Add a sharing button
nn_NO: Legg til deleknapp

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
nn_NO: Legg til alternative kjelder for maksimal HTML5-avspeling:

en: Add an "About Me" page
nn_NO: Legg til ei «Om meg»-side

en: Add an Image
nn_NO: Legg til eit bilde

en: Add an Instagram widget
nn_NO: Legg til eit Instagram-småprogram

en: Add another option
nn_NO: Legg til eit nytt val

en: Add attribute
nn_NO: Legg til eigenskap

en: Add audio source
nn_NO: Legg til lydkjelde

en: Add block
nn_NO: Legg til blokk

en: Add coupon
nn_NO: Legg til ein rabattkupong

en: Add fee
nn_NO: Legg til gebyr

en: Add images to product gallery
nn_NO: Leg til bilete i varegalleriet

en: Add media
nn_NO: Legg til media

en: Add media files from your computer
nn_NO: Legg til mediafiler frå datamaskina di

en: Add menu items
nn_NO: Legg til menyoppføringar

en: Add menu items from the column on the left.
nn_NO: Legg til menyoppføringar frå spalta til venstre.

en: Add new
nn_NO: Legg til ny

en: Add new %s
nn_NO: Leg til %s

en: Add new Comment
nn_NO: Legg til ny kommentar

en: Add new attribute
nn_NO: Legg til ny eigenskap

en: Add new category
nn_NO: Legg til ein ny kategori

en: Add new coupon
nn_NO: Legg til ny rabattkupong

en: Add new order
nn_NO: Legg til ny tinging

en: Add new page
nn_NO: Legg til ny side

en: Add new payment methods
nn_NO: Legg til ny betalingsmåte

en: Add new post
nn_NO: Legg til nytt innlegg

en: Add new product
nn_NO: Legg til ei ny vare

en: Add new shipping class
nn_NO: Legg til ny fraktklasse

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
nn_NO: latin

en: Add new tag
nn_NO: Legg til ny merkelapp

en: Add note
nn_NO: Legg til merknad

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
nn_NO: Legg til ei eller fleire oppføringar på ein gong ved å <strong>velja krysseboksen ved sidan av kvar oppføring og klikka Legg til i menyen</strong>

en: Add or remove menu items
nn_NO: Legg til eller fjern menyelement

en: Add or remove tags
nn_NO: Legg til eller fjern stikkord

en: Add order
nn_NO: Legg til tinging

en: Add product gallery images
nn_NO: Legg til galleribilete til vara

en: Add subtitles
nn_NO: Legg til undertekstar

en: Add tags
nn_NO: Legg til merkelappar

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
nn_NO: Legg desse linjene til i %1$s-fila i %2$s <strong>over</strong> linjen som seier %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
nn_NO: Legg følgjande til %1$s-fila i %2$s, dette vil <strong>erstatte</strong> andre Wordpress-reglar:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
nn_NO: Legg til brukar utan å sende ein e-post som krevar stadfesting frå brukaren.

en: Add title
nn_NO: Skriv tittel

en: Add to Audio Playlist
nn_NO: Legg til i spelelista for lyd

en: Add to Dictionary
nn_NO: Legg til i ordbok

en: Add to Menu
nn_NO: Legg til i meny

en: Add to Widget
nn_NO: Legg til i widget

en: Add to audio playlist
nn_NO: Legg til i spelelista for lyd

en: Add to cart
nn_NO: Legg i korga

en: Add to cart behaviour
nn_NO: Kva skjer når du klikkar Legg i korga

en: Add to gallery
nn_NO: Legg til i galleriet

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
nn_NO: Legg til i meny: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
nn_NO: Legg til i videospeleliste

en: Add to video playlist
nn_NO: Legg til bideospeleliste

en: Add to: %s
nn_NO: Legg til: %s

en: Add video source
nn_NO: Legg til videokjelde

en: Add widget: %s
nn_NO: Legg til småprogram: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
nn_NO: Legg til eigen CSS-kode her for å tilpassa korleis nettstaden din ser ut.

en: Add&nbsp;meta
nn_NO: Legg til&nbsp;meta

en: Add, organize, and modify individual menu items
nn_NO: Legge til, organisere og modifisere individuelle menyelement

en: Added:
nn_NO: Lagt til:

en: Adding Categories
nn_NO: Legg til kategoriar

en: Adding Tags
nn_NO: Legg til merkelappar

en: Adding Themes
nn_NO: Leggja til bunader

en: Addis Ababa
nn_NO: Addis Abeba

en: Additional CSS
nn_NO: Tileggs-CSS

en: Additional Capabilities
nn_NO: Tilleggseigenskapar

en: Additional Email Addresses
nn_NO: Fleire e-postadresser

en: Additional images added to this gallery: %s
nn_NO: Bilete som er lagde til galleriet: %s

en: Additional information
nn_NO: Fleire opplysingar

en: Additional items found: %d
nn_NO: Talet på tilleggselement funne: %d

en: Additional settings
nn_NO: Øvrige innstillingar

en: Additional shortcuts,
nn_NO: Ytterlegare snarvegar,

en: Additional tax classes
nn_NO: Fleire avgiftsklasser

en: Address | Addresses
nn_NO[0]: Adresse

en: Address 1
nn_NO: Adresse 1

en: Address 2
nn_NO: Adresse 2

en: Address changed successfully.
nn_NO: Adressa er endra.

en: Address line 1.
nn_NO: Adresselinje 1

en: Address line 2.
nn_NO: Adresselinje 2

en: Address:
nn_NO: Addreses:

en: Addresses
nn_NO: Adresser

en: Admin Color Scheme
nn_NO: Admin fargeskjema

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nn_NO: Kategoriar

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
nn_NO: Rabattkupongar

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nn_NO: Tingingar

[ctx: Admin menu name]
en: Products
nn_NO: Varer

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
nn_NO: Portoklasser

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
nn_NO: Merkelappar

en: Administration Email Address
nn_NO: Epostadresse til styraren

en: Administration email verification
nn_NO: Stadfest administrator-epostadressa

en: Administrators have access to all the administration features.
nn_NO: Styrarar har tilgjenge til alle styringsverktya.

en: Advanced
nn_NO: Avansert

en: Advanced Options
nn_NO: Avanserte innstillingar

en: Advanced Settings
nn_NO: Avanserte innstillingar

en: Advanced caching plugin.
nn_NO: Avansert mellomlagerinnstikk.

en: Advanced customization
nn_NO: Avansert tilpassing

en: Advanced settings
nn_NO: Avanserte innstillingar

en: Advanced.
nn_NO: Avansert

en: Advertisement
nn_NO: Reklame

en: Africa
nn_NO: Afrika

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
nn_NO: Akismet %s krev WordPress %s eller høgare.

en: Akismet Configuration
nn_NO: Akismet-konfigurering

en: Akismet FAQ
nn_NO: Akismet OSS

en: Akismet Setup
nn_NO: Akismet oppsett

en: Akismet Stats
nn_NO: Statistikk for Akismet

en: Akismet Support
nn_NO: Akismet brukarstøtte

en: Akismet Widget
nn_NO: Akismet-småprogram

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
nn_NO: Akismet fann ut at dette innspelet var søpel etter å ha prøvd omatt.

en: Akismet caught this comment as spam.
nn_NO: Akismet tok denne kommentaren som søppelpost

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
nn_NO[0]: Akismet kontrolerte %s kommentar
nn_NO[1]: Akismet kontrolerte %s kommentarar

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
nn_NO: Akismet reinvaska dette innspelet etter å ha prøvd omatt.

en: Akismet cleared this comment.
nn_NO: Askismet fjerna denne komentaren.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
nn_NO: Akismet kunne ikkje resjekke kommentarane din for søppelpost.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
nn_NO: Akismet oppdaga eit problem med ein SSL-førespurnad og slo den av midlertidig. Vil snart slå på SSL att.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
nn_NO: Aksimet filtrerar ut søppelpost så du kan fokusere på viktigare ting.

en: Akismet has detected a problem.
nn_NO: Akismet har oppdaga eit problem.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
nn_NO[0]: Akismet har spart deg %d time!
nn_NO[1]: Akismet har spart deg %d timar!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
nn_NO[0]: Akismet har spart deg %d minut!
nn_NO[1]: Akismet har spart deg %d minut!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
nn_NO[0]: Akismet har spart deg %s dag!
nn_NO[1]: Akismet har spart deg %s dagar!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
nn_NO: Akismet er ikkje konfigurert. Gje opp ein API-nøkkel.

en: Akismet privacy notice
nn_NO: Akismit personvernmelding

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
nn_NO: Akismet sjekka på nytt og tok denne kommentaren som søppelpost.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
nn_NO: Akismet sjekka på nytt og godkjende denne kommentaren.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
nn_NO: Akismet var ikkje i stand til å kontrolere denne kommentaren (tilbakemelding: %s) men vil automatisk prøve på nytt seinare.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
nn_NO: Akismet kunne ikkje sjekke denne kommentaren, men vil sjekke automatisk igjenn seinare.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
nn_NO: Akismet var ikkje i stand til å kontrollera denne kommentaren på nytt (tilbakemelding: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
nn_NO: Akismet kunne ikkje sjekke denne kommentaren på nytt.

en: Albanian
nn_NO: Albansk

en: Algeria
nn_NO: Algerie

en: Align
nn_NO: Juster

en: Align Center
nn_NO: Midtstill

en: Align Left
nn_NO: Venstrejuster

en: Align Right
nn_NO: Høgrejuster

en: Align center
nn_NO: Midtstill

en: Align left
nn_NO: Venstrejustert

en: Align right
nn_NO: Høgrejuster

en: Alignment
nn_NO: Justering

en: All
nn_NO: Alle

en: All %s
nn_NO: Alle %s

en: All About Domains
nn_NO: Alt om domene

en: All Apps
nn_NO: Alle appar

en: All Categories
nn_NO: Alle kategoriar

en: All Changesets
nn_NO: Alle endringssett

en: All Comments
nn_NO: Alle kommentarane

en: All Link Categories
nn_NO: Alle lenkekategoriane

en: All Links
nn_NO: Alle lenkjer

en: All Locations
nn_NO: Alle plasseringar

en: All My Sites
nn_NO: Alle sidene mine

en: All Pages
nn_NO: Alle sider

en: All Posts
nn_NO: Alle innlegg

en: All Products
nn_NO: Alle produkt

en: All Project Tags
nn_NO: Alle prosjektstikkord

en: All Project Types
nn_NO: Alle prosjekttypar

en: All Projects
nn_NO: Alle oppgåver

en: All Settings
nn_NO: Alle innstillingar

en: All Sites
nn_NO: Alle sider

en: All Tabs:
nn_NO: Alle faner:

en: All Tags
nn_NO: Alle stikkord

en: All Types
nn_NO: Alle typar

en: All Users
nn_NO: Alle brukarar

en: All allowed countries
nn_NO: Alle tillatne land

en: All apps
nn_NO: Alle appar

en: All automatic updates are disabled.
nn_NO: Alle automatiske oppdateringar er skrudde av.

en: All capabilities assigned to the user.
nn_NO: Alle rettar som er tildelt brukaren.

en: All capabilities used by the post type.
nn_NO: Alle rettar brukt av innleggstypen.

en: All capabilities used by the taxonomy.
nn_NO: Alle rettar som er brukt av taksonomien.

en: All categories
nn_NO: Alle kategoriar

en: All colors
nn_NO: Alle fargar

en: All columns
nn_NO: Alle kollonnar

en: All comment types
nn_NO: Alle kommentartypar

en: All content
nn_NO: Alt innhald

en: All dates
nn_NO: Alle datoar

en: All done!
nn_NO: Ferdig!

en: All done.
nn_NO: Ferdig.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
nn_NO: Ferdig. <a href="%s">Mor deg!</a>

en: All features, supported by the post type.
nn_NO: Alle funksjonar, støtta av innleggstypen.

en: All formats
nn_NO: Alle format

en: All image sizes
nn_NO: Alle bildestørrelsar

en: All languages
nn_NO: Alle språk

en: All media items
nn_NO: Alle media-element

en: All of your WordPress files are writable.
nn_NO: Alle WordPress-filene kan skrivast til.

en: All payment methods
nn_NO: Alle betalingsmåtar

en: All posts were added to the category with the same name.
nn_NO: Alle innlegga vart lagte til kategorien med same namn.

en: All shipping classes
nn_NO: Alle fraktklasser

en: All sites
nn_NO: Alle sider

en: All sizes except thumbnail
nn_NO: Alle storleikar unnateke miniatyrbilde

en: All systems functional.
nn_NO: Alle system virkar.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
nn_NO: Alle filene du har lasta opp er lista i Mediebiblioteket, med dei nyaste opplastingane først.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
nn_NO: Alle filene du har lasta opp, er lista opp i mediasamlinga, med dei nyaste opplastingane fyrst. Du kan bruka sideval-fana for å stilla inn visinga slik du vil ha ho.

en: All time
nn_NO: Heile tida

en: All types
nn_NO: Alle typar

en: All updates have been completed.
nn_NO: Alle oppdateringar er fullførde.

en: Allow
nn_NO: Tillat

en: Allow Comments
nn_NO: Tillat kommentarar

en: Allow Pings
nn_NO: Tillat ping

en: Allow backorders?
nn_NO: Bruk restordrar?

en: Allow comments
nn_NO: Tillat kommentarar

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
nn_NO: Gje løyve til lenkevarslingar frå andre bloggar (tilbakesporinger og tilbaketråkk) på nye artiklar.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
nn_NO: Tillat lenkepåminningar frå andre bloggar (tilbakeping og tilbakesporingar) på nye innlegg

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
nn_NO: Gje løyve til lenkjevarsling frå andre bloggar (tilbakeping og tilbakesporing) for nye innlegg.

en: Allow new users to sign up
nn_NO: Tillat nye brukarar å registrera seg

en: Allow other answers
nn_NO: Tillat andre svar

en: Allow people to post comments on new articles
nn_NO: Tillat posting av kommentarar på nye artiklar

en: Allow people to submit comments on new posts
nn_NO: Gje folk lov til å skriva kommentarar til nye innlegg

en: Allow people to submit comments on new posts.
nn_NO: Gje folk lov til å skriva kommentarar til nye innlegg.

en: Allow search engines to index this site
nn_NO: Tillat søkjemotorar å indeksere denne nettstaden

en: Allow, but notify customer
nn_NO: Tillat, men sei frå til kunden

en: Allowed Files
nn_NO: Tillatne filer

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
nn_NO: Tillatne filtyper: <strong>%s</strong>.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
nn_NO: Gjev høve til å bruka html5-koding for søkjefelt, kommentarfelt, kommentarlister, galleri og bilettekstar.

en: Alphabetical
nn_NO: Alfabetisk

en: Already Installed
nn_NO: Allereie installert

en: Already have Jetpack installed?
nn_NO: Har du allereie installert Jetpack?

en: Already have a WordPress.com account?
nn_NO: Har du allereie ein WordPress.com-konto?

en: Already have an account? Sign in
nn_NO: Har du allereie ein konto? Logg inn

en: Already own a domain?
nn_NO: Eig du allereie eit domene?

en: Already pinged:
nn_NO: Allereie pinga:

en: Alt Text
nn_NO: Alt. tekst

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
nn_NO: Alternativ tekst for bildet, t.d. &amp;#8220;Mona Lisa&amp;#8221;

en: Alternate text:
nn_NO: Alternativ tekst:

en: Alternative Text
nn_NO: Alternativ tekst

en: Alternative source
nn_NO: Alternativ kjelde

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
nn_NO: Alternativ visingstekst når vedlegget ikkje vert vist.

en: Alternatively you can reply to this email with <em>confirm</em> as the subject or first line of the body.
nn_NO: Eller så kan du svare på denne e-posten med <em>stadfest</em> som emne eller som førstelinje i brødteksten.

en: Always
nn_NO: Alltid

en: Always put spam in the Spam folder for review.
nn_NO: Legg alltid søppelpost i useriøs mappa for gjennomgang.

en: Always show posts on the front page
nn_NO: Alltid vis innlegg på framsida

en: Always use HTTPS when visiting administration pages
nn_NO: Bruk alltid HTTPS når du besøkjer administrasjonssider

en: Always use https when visiting the admin
nn_NO: Nytt alltid https til administreringa

en: America
nn_NO: Amerika

en: American English
nn_NO: Amerikansk engelsk

en: American Samoa
nn_NO: Amerikansk Samoa

en: Amount
nn_NO: Mengde

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
nn_NO: Ei HTTPS-tilkopling er ein tryggare måte å surfa på nettet på. Mange tenester krev HTTPS no. Med HTTPS kan du bruka nye funksjonar som kan auka farten på nettstaden, heva vurderinga på nettstaden og gjera at lesarane dine stolar meir på at nettstaden hjelper dei å verna personopplysingane deira.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
nn_NO: Det finst alt ein brukarkonto med det brukarnamnet. Vel eit anna.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
nn_NO: Ein alfanumerisk identifikator for innleggstypen.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
nn_NO: Ein alfanumerisk identifikator for utgåva, unik for typen.

en: An alphanumeric identifier for the status.
nn_NO: Ein alfanumerisk identifikator for statusen.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
nn_NO: Ein alfanumerisk identifikator for taksonomien.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
nn_NO: Den alfanumeriske identifikatoren til ein ressurs som er unik for sin type.

en: An alphanumeric identifier for the user.
nn_NO: Ein alfanumerisk identifikator for brukaren.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
nn_NO: Me kan me senda ein anonym tekststreng som blir laga av epostadressa di (kjent som ein hash) til Gravatar for å sjå om du bruker tenesta. Personvernreglane for Gravatar-tensta finn du her: https://automattic.com/privacy/. Profilbiletet ditt blir vist offentleg i kommentaren din etter at kommentaren din er godkjend.

en: An application name is required to create an application password.
nn_NO: Du treng eit programnamn for å laga eit programpassord.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
nn_NO: Ei automatisk oppdatering av WordPress vart ikkje ferdig - <a href="%s">prøv å oppdatere om att no</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
nn_NO: Ei automatisk oppdatering av WordPress vart ikkje ferdig! Varsle vevadministratoren.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
nn_NO: Eit gjennomsnitt er summen av visingar delt på talet på dagar.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nn_NO: Det oppstod ein feil, noko som truleg vil seia at nyheitsstraumen er nede. Prøv att seinare.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
nn_NO: Ein feil har oppstått. Last inn sida på nytt og prøv ein gong til.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
nn_NO: Me greidde ikkje å leggja deg til denne nettstaden. Gå til <a href="%s">heimesida</a>.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nn_NO: Det oppstod ein feil i oplastinga. Prøv igjen seinare.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
nn_NO: Ein feil oppstod når %(plugin)s på %(site)s skulle deaktiverast.

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
nn_NO: Det oppstod ein feil under lagring. Vent litt og prøv omatt snart.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
nn_NO: Det oppstod ein feil under oppdatering av %1$s: %2$s

en: An error occurred.
nn_NO: Det oppsto ein feil.

en: An error occurred. Please try again.
nn_NO: Det oppstod ein feil. Prøv på nytt.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
nn_NO: Ein feil av typen %1$s oppsto på linjenummer %2$s i fila %3$s. Feilmelding: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
nn_NO: Ein eksport har brukt registreringsfilteret feil.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
nn_NO: Det finst allereie ein ufullført førespurnad for denne epostadressa.

en: An unknown error occurred
nn_NO: Det oppstod ein ukjend feil

en: An unknown error occurred.
nn_NO: Det oppstod ein ukjend feil.

en: Analytics
nn_NO: Analyse

en: Andaman and Nicobar Islands
nn_NO: Andaman- og Nicobar-øyane

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
nn_NO: Vinkel i grader å rotera biletet med klokka.

en: Annual Report
nn_NO: Årleg rapport

en: Anonymous
nn_NO: Anonym

en: Anonymous link
nn_NO: Anonym lenkje

en: Another update is currently in progress.
nn_NO: Ei anna oppdatering er igang.

en: Answer
nn_NO: Svar

en: Answers
nn_NO: Svar

en: Antarctica
nn_NO: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
nn_NO: Antigua og Barbuda

en: Any %s
nn_NO: Alle %s

en: Any category
nn_NO: Alle kategoriar

en: Any extra capabilities assigned to the user.
nn_NO: Ekstra rettar som er tildelt brukaren.

en: Anyone can register
nn_NO: Kven som helst kan registrera seg

en: Anyone posts a comment
nn_NO: Kven som helst legg inn ein kommentar

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
nn_NO: Beklagar, men sida du ba om fann vi ikkje . Kanskjedet hjelper  med eit søk.

en: App Name
nn_NO: App-namn

en: App Settings
nn_NO: App-innstillingar

en: App name
nn_NO: App-namn

en: Appearance
nn_NO: Utforming

en: Application name
nn_NO: Appnamn

en: Application password not found.
nn_NO: Fann ikkje programpassordet.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
nn_NO: Det finst ikkje programpassord for brukarkontoen din. Ta kontakt med styraren på nettstaden for å få hjelp.

en: Application passwords are not available.
nn_NO: Programpassorda er ikkje tilgjengelege

en: Apply
nn_NO: Bruk

en: Apply Changes
nn_NO: Legg til endringar

en: Apply changes to:
nn_NO: Legg til endringar i:

en: Apply coupon
nn_NO: Bruk rabattkupong

en: Apply to all qualifying items in cart
nn_NO: Gjer gjeldande for alle moglege varar i handlekorga

en: Approve
nn_NO: Godkjenn

en: Approve and Reply
nn_NO: Godkjenn og svar

en: Approve comment
nn_NO: Godkjenn kommentaren

en: Approve it: %s
nn_NO: Godkjenn det: %s

en: Approve this comment
nn_NO: Godkjenn denne kommentaren

en: Approved
nn_NO: Godkjend

en: Apps
nn_NO: Appar

en: April
nn_NO: april

en: Arabic
nn_NO: Arabisk

en: Arbitrary HTML code.
nn_NO: Vilkårleg HTML-kode.

en: Arbitrary text.
nn_NO: Vilkårleg tekst.

en: Archive
nn_NO: Arkiv

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Arkiv<span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Arkiv <span class="count">(%s)</span>

en: Archive for %s
nn_NO: Arkiv for %s

en: Archive for the %s Tag
nn_NO: Arkiv for stikkordet %s

en: Archive page
nn_NO: Arkivside

en: Archived
nn_NO: Arkivert

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Arkivert <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Arkiverte <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
nn_NO: Arkiv

en: Arctic
nn_NO: Arktis

en: Are you lost?
nn_NO: Har du gått deg vill?

en: Are you sure it exists?
nn_NO: Veit du at det finst?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
nn_NO: Er du sikker på at databasetenaren ikkje er under spesielt høg last?

en: Are you sure the database server is running?
nn_NO: Er du sikker på at databasetenaren køyrer?

en: Are you sure you have the correct username and password?
nn_NO: Er du sikker på at du har rett brukarnamn og passord?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
nn_NO: Er du sikker på at du har skrive inn rett tenarnamn?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
nn_NO: Er du sikker på at du vil slette "%s"?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
nn_NO: Er du sikker på at du vil sletta alle variantar? Du kan ikkje angra etterpå.

en: Are you sure you want to delete the rating for "%s"?
nn_NO: Er du sikker på at du vil slette vurderinga for "%s"?

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nn_NO: Er du sikker på at du vil sletta denne eigenskapen?

en: Are you sure you want to delete this item?
nn_NO: Er du viss på at du vil slette dette elementet?

en: Are you sure you want to delete this template file?
nn_NO: Er du sikker på at du vil sletta denne malfila?

en: Are you sure you want to delete this theme?
nn_NO: Er du sikker på at du vil sletta denne bunaden?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
nn_NO: Er du sikker på at du vil vraka dei upubliserte endringane dine?

en: Are you sure you want to do this?
nn_NO: Vil du gjere dette?

en: Are you sure you want to remove this variation?
nn_NO: Er du sikker på at du vil fjerna denne varianten?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nn_NO: Er du sikker på at du vil trekkja tilgangsløyvet til denne nedlastinga?

en: Armed Forces (AA)
nn_NO: Amerikanske militære styrkar (AA)

en: Armed Forces (AE)
nn_NO: Amerikanske militære styrkar (AE)

en: Armed Forces (AP)
nn_NO: Amerikanske militære styrkar (AP)

en: Array of image edits.
nn_NO: Tabell over biletredigeringar.

en: Art
nn_NO: Kunst

en: Art & Design
nn_NO: Kunst og design

en: Article
nn_NO: Artikkel

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
nn_NO: Artiklar på denne nettstaden kan ha innhald (td. videoar, bilete, artiklar osfr.) frå andre nettstader. Slikt innebygd innhald frå andre nettstader fungerer akkurat som om du hadde vore på dei andre nettstadene.

en: As a browser icon
nn_NO: Som nettlesarikon

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
nn_NO: Som ny WordPress-brukar bør du gå til <a href="%s">styringspanelet ditt</a> for å sletta denne sida, og laga nye sider til innhaldet ditt. Ha det moro!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
nn_NO: Høgda å skjera til biletet som prosentdel av biletet. FORELDA: Bruk `modifiers` i staden.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
nn_NO: Breidda å skjera til biletet som prosentdel av biletet. FORELDA: Bruk `modifiers` i staden.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
nn_NO: X-posisjonen å starta tilskjeringa frå som prosentdel av biletet. FORELDA: Bruk `modifiers` i staden.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
nn_NO: Y-posisjonen å starta tilskjeringa frå som prosentdel av biletet. FORELDA: Bruk `modifiers` i staden.

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
nn_NO: Når du eig ein nettstad, må du truleg fylgja nasjonale eller internasjonale lover om personvern. Det kan til dømes henda at du må laga og visa personvernreglar.

en: As an app icon
nn_NO: Som programikon

en: Ascending
nn_NO: Stigande

en: Ascending.
nn_NO: Aukande

en: Ashkhabad
nn_NO: Asjkhabad

en: Aspect ratio:
nn_NO: høgde/breidde-forhold

en: Assign Authors
nn_NO: Utnemde forfattarar

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
nn_NO: Tilordne ein overordna term for å lage eit hierarki. Termen «jazz», for eksempel, vil vere overordna «bebop» og «storband».

en: Assigned Menu
nn_NO: Meny i bruk

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
nn_NO: På WordPress.com, er oppdraget vårt å demokratisere publisering av ei nettside i gongen. Automattic, Inc, er glødande opptekne av å gjere nettet til ein betre stad.

en: At a Glance
nn_NO: Oversyn

en: Athens
nn_NO: Aten

en: Attach
nn_NO: Legg ved

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
nn_NO: Legg ved «%s» til eksisterende innhald

en: Attach to existing content
nn_NO: Legg til eksisterande innhald

en: Attaching Files
nn_NO: Legg til filer

en: Attachment
nn_NO: Vedlegg

en: Attachment Attributes
nn_NO: Vedleggsattributtar

en: Attachment Details
nn_NO: Vedleggsdetaljar

en: Attachment Display Settings
nn_NO: Innstillingar for vedleggsvising

en: Attachment Page
nn_NO: Vedleggside

en: Attachment Post URL
nn_NO: Adresse til vedleggsinnlegg

en: Attachment Preview
nn_NO: Førehandsvis vedlegget

en: Attachment details
nn_NO: Vedleggsdetaljar

en: Attachment post ID
nn_NO: Innleggs-ID for vedlegg

en: Attachment type.
nn_NO: Vedleggstype.

en: Attachments
nn_NO: Vedlegg

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
nn_NO: Prøv å gje melding til bloggar som er lenka til i denne artikkelen

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
nn_NO: Prøv å gje melding til bloggar som er lenka til i dette innlegget

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
nn_NO: Prøvde å fastsetja biletkvalitet utanfor området [1 til 100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
nn_NO: Prøver å tolke ein kortkode utan gyldig callback: %s

en: Attend an upcoming event near %s.
nn_NO: Bli med på eit kommende arrangement i nærleiken av %s.

en: Attribute
nn_NO: Eigenskap

en: Attribute all content to:
nn_NO: Overfør alt innhald til:

en: Attributes
nn_NO: Kjenneteikn

en: Attributes for the block.
nn_NO: Eigenskapar for blokka.

en: Audience
nn_NO: Publikum

en: Audio
nn_NO: Lyd

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Lyd <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Lyd <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
nn_NO: Lydkodek:

en: Audio File URL
nn_NO: Adresse for lydfill

en: Audio Format:
nn_NO: Lydformat:

en: Audio Player
nn_NO: Lydspelar

en: Audio Widget
nn_NO: Lydwidget

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
nn_NO[0]: Lydwidget (%d)
nn_NO[1]: Lydwidget (%d)

en: Audio details
nn_NO: Lyd-detaljar

en: Audio title
nn_NO: Lydtittel

en: Audio title&hellip;
nn_NO: Lydtittel&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
nn_NO: Audio, video eller ei anna fil

en: August
nn_NO: august

en: Australian dollar
nn_NO: Australske dollar

en: Austria
nn_NO: Austerrike

en: Authentication
nn_NO: Godkjenningsfeil

en: Author
nn_NO: Forfattar

en: Author Archive
nn_NO: Forfattararkiv

en: Author Archive: %s
nn_NO: Forfattararkiv: %s

en: Author URL of the user.
nn_NO: Forfattar-URL-en til brukaren.

en: Author website
nn_NO: Nettstaden til skribenten

en: Author:
nn_NO: Forfattar:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
nn_NO: Skribent: %1$s (IP-addresse: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
nn_NO: Forfattar: %s

en: Authorization failed
nn_NO: Mislykka godkjenning

en: Authorize
nn_NO: Autoriser

en: Authorize Jetpack
nn_NO: Godkjenn Jetpack

en: Authorize connection with %s
nn_NO: Godkjenn samband med %s

en: Authorized On
nn_NO: Godkjend på

en: Authorizing&hellip;
nn_NO: Godkjenner&hellip;

en: Authors
nn_NO: Forfattarar

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
nn_NO: Skribentar kan leggja ut og handtera sine eigne innlegg, og kan lasta opp filer.

en: Authors:
nn_NO: Forfattarar:

en: Author…
nn_NO: Forfattar…

en: Auto Detect
nn_NO: Auto-oppdag

en: Auto Draft
nn_NO: Autokladd

en: Auto add pages
nn_NO: Automatisk legg til sider

en: Automatically add new top-level pages to this menu
nn_NO: Legg til nye toppnivåsider automatisk i denne menyen

en: Automatically add paragraphs
nn_NO: Legg til avsnitt automatisk

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
nn_NO[0]: Automatisk steng kommentarfeltet for artiklar eldre enn {{numberOfDays /}} dag
nn_NO[1]: Automatisk steng kommentarfeltet for artiklar eldre enn {{numberOfDays /}} dagar

en: Automatically close comments on posts older than %s days
nn_NO: Steng automatisk kommentarar på innlegg eldre enn %s dagar

en: Automatically linked when you make comments.
nn_NO: Automatisk lenka når du skriv kommentarar.

en: Automatically use first image in post
nn_NO: Bruk automatisk første bildet i innlegget

en: Autoplay
nn_NO: Autospel

en: Autosave by %s
nn_NO: Autolagring av %s

en: Autoupdate
nn_NO: Auto-oppdater

en: Availability
nn_NO: Tilgjengeleg

en: Available Actions
nn_NO: Tilgjengelege handlingar

en: Available Services
nn_NO: Tilgjengelege tenester

en: Available Tools
nn_NO: Tilgjengelege verktøy

en: Available Widgets
nn_NO: Tilgjengelege småprogram

en: Available on backorder
nn_NO: Tilgjengeleg som restordre

en: Avatar Display
nn_NO: Avatarvising

en: Avatar Size (px):
nn_NO: Avatarstorleik (px):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
nn_NO: Avatar-URL med ein biletstorleik på %d pikslar.

en: Avatar URLs for the comment author.
nn_NO: Avatar-URL-ar for kommentarforfattaren.

en: Avatar URLs for the user.
nn_NO: Avatar-URL-ar for brukaren.

en: Avatar background color:
nn_NO: Avatarbakgrunnsfarge:

en: Avatars
nn_NO: Avatarar

en: Average
nn_NO: Gjennomsnitt

en: Average Rating
nn_NO: Gjennomsnittleg vurdering

en: Average comments per month:
nn_NO: Gjennomsnittleg tal på kommentarar pr. månad:

en: Average gross sales amount
nn_NO: Gjennomsnittleg brutto salsmengde

en: Average per Day
nn_NO: Gjennomsnitt pr. dag

en: Average per day
nn_NO: Gjennomsnitt pr. dag

en: Average rating
nn_NO: Gjennomsnittleg vurdering

en: Awaiting BACS payment
nn_NO: Ventar på bankbetaling

en: Awaiting spam check
nn_NO: Ventar på søpelsjekk

en: Azerbaijan
nn_NO: Aserbajdsjan

en: Azores
nn_NO: Asorane

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
nn_NO: BETATESTING?
    =============
    
    Denne feilsøkingseposten vert sendt når du nytter ei utviklingsutgåve av WordPress.
    
    Dersom du trur at desse feila skuldast ein feil i WordPress, kan du rapportere dei?
     * Opne ein tråd i supportforuma: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Eller, skriv ein feilrapport, om du kjenner deg komfortabel med det: https://core.trac.wordpress.org/
    Takk! -- WordPress-gjengen

en: Back
nn_NO: Tilbake

en: Back to %s
nn_NO: Tilbake til %s

en: Back to Plans
nn_NO: Tilbake til planar

en: Back to WordPress.com
nn_NO: Tilbake til WordPress.com

en: Back to blog options
nn_NO: Tilbake til blogginnstillingar

en: Back to post
nn_NO: Tilbake til innlegget

en: Back to post options
nn_NO: Tilbake til innstillingar for innlegg

en: Back to themes
nn_NO: Tilbake til tema

en: Back to top
nn_NO: Tilbake til toppen

en: Background
nn_NO: Bakgrunn

en: Background Color
nn_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background Image
nn_NO: Bakgrunnsbilde

[ctx: Background Preset]
en: Preset
nn_NO: Mal

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
nn_NO: Gjenta

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
nn_NO: Skroll

en: Background color
nn_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
nn_NO: Bakgrunn oppdatert. <a href="%s">Gå til sida di</a> for å sjå korleis ho ser ut.

en: Background updates are not working as expected
nn_NO: Bakgrunnsoppdateringane verkar ikkje som venta

en: Background updates are working
nn_NO: Bakgrunnsoppdateringane verkar som dei skal

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
nn_NO: Bakgrunnsoppdateringar sikrar at WordPress kan auto-oppdatera viss det blir gjeve ut ei tryggleiksoppdatering for den versjonen du bruker.

en: Background updates may not be working properly
nn_NO: Det kan henda bakgrunnsoppdateringar ikkje verkar skikkeleg

en: Backordered
nn_NO: På restordre

en: Backup verification codes
nn_NO: Tryggingskopier stadfestingskodar

en: Baghdad
nn_NO: Bagdad

en: Bandwidth:
nn_NO: Bandbreidde:

en: Bank name
nn_NO: Namn på banken

en: Base Font
nn_NO: Standardskrift

en: Base color
nn_NO: Basisfarge

en: Basic Design Customization
nn_NO: Enkel tilpassing av utsjånaden

en: Basic Settings
nn_NO: Generelle innstillingar

en: Be the first to like this.
nn_NO: Ver den første som likar dette.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
nn_NO: Ver den fyrste som gir ei tilbakemelding på &ldquo;%s&rdquo;

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
nn_NO: WordPress-nettverket må bruke undermapper fordi du brukar %1$s. Dersom du ønskjer å bruke subdomener må du bruke %2$s.

en: Before a comment appears
nn_NO: Før ein kommentar vert vist

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nn_NO: Før du kan laste opp importfila di må du rette opp følgjande feil:

en: Belarus
nn_NO: Kviterussland

en: Belarusian
nn_NO: Kviterussisk

en: Belarusian ruble
nn_NO: Kviterussiske rubel

en: Belgium
nn_NO: Belgia

en: Belgrade
nn_NO: Beograd

en: Below each blog post
nn_NO: Nedanfor kvart blogginnlegg

en: Below each comment
nn_NO: Nedanfor kvar kommentar

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
nn_NO: Nedanfor kan du sjå namna på forfattarane av MovableType-innlegga i <i> kursiv </i>. For kvar av desse namna, vel ein av bloggbrukarane som forfattar.

en: Best ever
nn_NO: Beste nokon gong

en: Best for Personal Use:
nn_NO: Best for personleg bruk:

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
nn_NO: Stor iPhone/iPad-oppdatering tilgjengeleg no

en: Billed to
nn_NO: Rekning til

en: Billing
nn_NO: Fakturering

en: Billing &amp; Shipping
nn_NO: Faktura &amp; frakt

en: Billing Address 2
nn_NO: Fakturaadresse

en: Billing Details
nn_NO: Betalingsinformasjon

en: Billing History
nn_NO: Faktureringshistorikk

en: Billing address
nn_NO: Fakturaadresse

en: Billing address.
nn_NO: Fakturaadresse

en: Billing details
nn_NO: Betalingsinformasjon

en: Billing email
nn_NO: E-postadresse

en: Billing information
nn_NO: Betalingsinformasjon

en: Biographical Info
nn_NO: Biografisk info

en: Biography
nn_NO: Biografi

en: Bitrate
nn_NO: Oppløysing

en: Bitrate Mode
nn_NO: Oppløysings-modus

en: Bitrate:
nn_NO: Oppløysing:

en: Black
nn_NO: Svart

en: Blank
nn_NO: Tom

en: Block
nn_NO: Blokk

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
nn_NO: Blokka "%1$s" inneheld ingen stil med namnet "%2$s.".

en: Block Editor Styles
nn_NO: Stilar for det blokkbaserte redigeringsverktøyet.

en: Block Emails
nn_NO: Blokker e-postar

en: Block Patterns
nn_NO: Blokkmønster

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
nn_NO: Blokker alle oppdateringar frå bloggar du følgjer på WordPress.com

en: Block attributes.
nn_NO: Blokkeigenskapar.

en: Block category.
nn_NO: Blokkategori.

en: Block emails
nn_NO: Blokker e-postar

en: Block example.
nn_NO: Døme på blokk.

en: Block keywords.
nn_NO: Stikkord for blokka.

en: Block name must be a string.
nn_NO: Blokknamnet må vera ein tekststreng

en: Block name.
nn_NO: Blokknamn.

en: Block namespace.
nn_NO: Blokknamneområde.

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
nn_NO: Knappar

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
nn_NO: Spalter

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
nn_NO: Galleri

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
nn_NO: Overskrifter

[ctx: Block pattern category]
en: Text
nn_NO: Tekst

en: Block pattern category "%s" not found.
nn_NO: Fann ikkje blokkmønsterkategorien "%s".

en: Block pattern category name must be a string.
nn_NO: Blokkmønsterkategorien må vera ein tekststreng.

en: Block patterns
nn_NO: Blokkmønster

en: Block site
nn_NO: Blokker nettstaden

en: Block style name must be a string.
nn_NO: Namnet på blokkstilen må vera ein tekststreng.

en: Block style variations.
nn_NO: Variasjonar i blokkstilar.

en: Block supports.
nn_NO: Kva blokka støttar.

en: Block type "%s" is already registered.
nn_NO: Blokktypen "%s" er registrert allereie.

en: Block type "%s" is not registered.
nn_NO: Blokktypen "%s" er ikkje registrert.

en: Block type names must be strings.
nn_NO: Namn på blokktypar må vera strenger.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
nn_NO: Namn på blokktypar må innehalda eit prefiks for namnetypen. Døme: tillegg/eigen-blokk-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
nn_NO: Namn på blokktypar kan ikkje innehalda store bokstavar.

en: Block user
nn_NO: Blokker brukar

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
nn_NO: Botnjuster

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
nn_NO: Midtjuster

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
nn_NO: Toppjuster

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
nn_NO: Endre loddrett justering

en: Blocked
nn_NO: Blokkert

en: Blocked Sites
nn_NO: Blokkerte nettstadar

en: Blocked sites will not appear in your Reader and will not be recommended to you.
nn_NO: Blokkerte nettstadar vil ikkje visast i Lesaren, og vert heller ikkje tilrådde.

en: Blockquote
nn_NO: Blokksitat

en: Blocks
nn_NO: Blokker

en: Blog
nn_NO: Blogg

en: Blog Archives
nn_NO: Bloggarkiv

en: Blog Name
nn_NO: Namn på blogg

en: Blog Posts
nn_NO: Blogginnlegg

en: Blog Shares
nn_NO: Bloggdeling

en: Blog Stats
nn_NO: Bloggstatistikk

en: Blog Title
nn_NO: Bloggtittel

en: Blog URL
nn_NO: Blogg-URL

en: Blog URL:
nn_NO: Blogg-URL:

en: Blog at WordPress.com
nn_NO: Blogg på WordPress.com

en: Blog pages show at most
nn_NO: Bloggsider viser på det meste

en: Blog pages show at most.
nn_NO: Blogg-sider viser på det meste.

en: Blogger Blogs
nn_NO: Blogger-bloggar

en: Blogger username
nn_NO: Brukarnamn

en: Blogroll
nn_NO: Bloggrull

en: Blogs
nn_NO: Bloggar

en: Blogs I Follow
nn_NO: Bloggar eg følgjer

en: Blogs I Follow | WordPress.com
nn_NO: Bloggar eg følgjer | WordPress.com

en: Blogs I don't want receive push notifications
nn_NO: Bloggar eg ikkje vil ha push-meldingar frå

en: Blue
nn_NO: Blå

en: Body background color
nn_NO: Bakgrunnsfarge

en: Body text color
nn_NO: Tekstfarge

en: Bogota
nn_NO: Bogotá

en: Bold
nn_NO: Halvfeit

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nn_NO: Bonaire, St. Eustatius og Saba

en: Book
nn_NO: Bok

en: Bookmark
nn_NO: Bokmerke

en: Bookmark saved.
nn_NO: Bokmerke lagra.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nn_NO: Bokmerk <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">direktelenkja</a>.

en: Bookmarklet
nn_NO: Bokmerkeskript

en: Bookmarks
nn_NO: Bokmerke

en: Books
nn_NO: Bøker

en: Border
nn_NO: Kantline

en: Border color
nn_NO: Kantfarge

en: Bosnia and Herzegovina
nn_NO: Bosnia og Herzegovina

en: Both
nn_NO: Båe

en: Both registration and last updated dates must be provided.
nn_NO: Du må oppgje datoane for registrering og siste oppdatering.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
nn_NO: Datoane for registrering og siste oppdatering må vera gyldige datoar.

en: Bottom
nn_NO: Botn

en: Bottom Left
nn_NO: Botn venstre

en: Bottom Right
nn_NO: Botn høgre

en: Bouvet Island
nn_NO: Bouvet-øya

en: Brazil
nn_NO: Brasil

en: Brazilian real
nn_NO: Brasiliansk real

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
nn_NO: Bryt innspela opp i sider, med %1$s toppnivåinnspel per side, og %2$s sida vist som standard

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
nn_NO: Sida er nede på grunn av planlagt vedlikehald. Prøv att om ei lita stund.

en: British English
nn_NO: Britisk-engelsk

en: British Indian Ocean Territory
nn_NO: Det britiske området i Indiahavet

en: Brown
nn_NO: Brun

en: Browse
nn_NO: Bla gjennom &hellip;

en: Browse our premium themes.
nn_NO: Bla i premium-tema.

en: Browse our recommended blogs.
nn_NO: Bla i våre tilrådde bloggar

en: Browse our themes from most popular to least.
nn_NO: Bla gjennom tema med dei mest populære først.

en: Browse our themes from newest to oldest.
nn_NO: Bla i tema frå nyaste til eldste

en: Browse our themes in alphabetical order.
nn_NO: Bla gjennom tema i alfabetisk rekkjefølgje.

en: Browse revisions
nn_NO: Bla i revisjonar

en: Browse themes from our friends and partners.
nn_NO: Bla i tema frå våre vennar og partnarar.

en: Browse themes trending right now based on activations, popularity, and site traffic.
nn_NO: Bla i tema som er trendy no, basert på aktiveringar, popularitet og sidetrafikk.

en: Browser notifications
nn_NO: Nettlesarvarsel

en: Brussels
nn_NO: Brussel

en: Bucharest
nn_NO: Bucureşti

en: Bulgarian
nn_NO: Bulgarsk

en: Bulk Actions
nn_NO: Massehandlingar

en: Bulk Edit
nn_NO: Masseendre sider

en: Bulk actions
nn_NO: Massehandlingar

en: Bulk edit
nn_NO: Masseendre sider

en: Bulk select
nn_NO: Mengdeval

en: Bulleted list
nn_NO: Punktliste

en: Button
nn_NO: Knapp

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
nn_NO: Neste

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
nn_NO: Førre

en: Button style
nn_NO: Knappestil

en: Button text
nn_NO: Knappetekst

en: Button type
nn_NO: Knappetype

en: Buttons
nn_NO: Knappar

en: Buy
nn_NO: Kjøp

en: Buy Tickets
nn_NO: Kjøp billettar

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
nn_NO: Kjøp ditt {{domainSearchLink}}eige domene{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}mapp{{/mapDomainLink}} eit domene du allereie eig, eller {{redirectLink}}vidaresend{{/redirectLink}} denne sida.

en: Buy now
nn_NO: Kjøp no

en: By %(author)s
nn_NO: Av %(author)s

en: By %s
nn_NO: Av %s

en: By %s.
nn_NO: Av %s.

en: By Month
nn_NO: Etter månad

en: By authors
nn_NO: Etter forfattar

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
nn_NO: Standardoppsettet er at WordPress ikkje samlar analysedata. Likevel er det mange nettvertkontoar som samlar nokre anonyme analysedata. Du kan òg ha installert eit WordPress-innstikk som inneheld analyseverktøy. I så tilfelle bør du skriva opplysingar om slike innstikk her.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
nn_NO: Standardløysinga i WordPress er å ikkje samla inn personopplysingar om brukarar, og å berre samla inn dei opplysingane som står på brukarprofilen for registrerte brukarar. Likevel kan nokre av innstikka dine samla personopplysingar. Du bør skriva kva for opplysingar under.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
nn_NO: WordPress er vanlegvis sett opp til å ikkje dela personopplysingane dine med nokon.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
nn_NO: WordPress inneheld til vanleg ikkje noko kontaktskjema. Viss du bruker eit innstikk for kontaktskjema, bør du bruka dette avsnittet for å skildra kva personopplysingar som blir fanga opp når nokon fyller inn eit kontaktskjema, samt kor lenge du lagrar dei. Du kan dil dømes skriva at du lagrar kontaktopplysingar ei viss periode for kundestøtte eller andre føremål, men at du ikkje bruker opplysingane til marknadsføring.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
nn_NO: Som standard vil nye brukarar få ein e-post som lar dei vite at dei har blitt lagt til som brukarar på  nettstaden din. E-posten vil også innehalde ei lenke for å nullstille passordet. Fjern krysset i boksen dersom du ikkje vil sende slike e-postar til nye brukarar.

en: By posts & pages
nn_NO: Etter innlegg og sider

en: By: %s
nn_NO: Av: %s

en: CSS Classes
nn_NO: CSS-klasser

en: CSS Classes (optional)
nn_NO: CSS-klasser (alternativt)

en: CSS code
nn_NO: CSS-kode

en: Cairo
nn_NO: Kairo

en: Calculate shipping
nn_NO: Rekn ut frakt

en: Calculate tax based on
nn_NO: Rekna ut avgifter frå:

en: Calcutta
nn_NO: Kolkata

en: Calendar
nn_NO: Kalender

en: Cambodia
nn_NO: Kambodsja

en: Camera
nn_NO: Kamera

en: Cameras & Photography
nn_NO: Kamera og fotografi

en: Cameroon
nn_NO: Kamerun

en: Can I add more fields?
nn_NO: Kan eg leggje til fleire felt?

en: Can I install plugins?
nn_NO: Kan eg installere innstikk (plugins)?

en: Can anyone register on this site?
nn_NO: Kan nokon registrera seg på denne nettstaden?

en: Can communicate with WordPress.org
nn_NO: Greier ikkje kommunisera med wordpress.org

en: Can not find blog.
nn_NO: Klarer ikkje å finne bloggen.

en: Canadian dollar
nn_NO: Kanadiske dollar

en: Canary
nn_NO: Kanariøyane

en: Cancel
nn_NO: Avbryt

en: Cancel %s
nn_NO: Avbryt %s

en: Cancel &amp; start a new import
nn_NO: Avbryt &amp; start ny import

en: Cancel Anyway
nn_NO: Avbryt likevel

[ctx: Cancel DNS Changes]
en: Cancel Changes
nn_NO: Avbryt endringar

en: Cancel Edit
nn_NO: Avbryt redigering

en: Cancel Subscription
nn_NO: Avbryt tinginga

en: Cancel edit
nn_NO: Avbryt redigering

en: Cancel password change
nn_NO: Avbryte endring av passord

en: Cancel reply
nn_NO: Avbryt svar

en: Cancel schedule
nn_NO: Avbryt planlegginga

en: Cancellation Details
nn_NO: Avbestillingsinfo

en: Cancelled
nn_NO: Kanselert

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
nn_NO: Kansellerte ordre-epostar vert sende til valde mottakarar når ordra har blitt merka som kansellert (dersom dei tidlegare var i behandling eller på vent).

en: Cancun
nn_NO: Cancún

en: Cannot create a comment with that type.
nn_NO: Kan ikkje opprette en innspel av den typen.

en: Cannot create a revision of a revision
nn_NO: Kan ikkje oppretta ei utgåve av ei utgåve

en: Cannot create a user with an empty login name.
nn_NO: Kan ikkje oppretta ein brukar utan brukarnamn.

en: Cannot create existing comment.
nn_NO: Kan ikkje opprette eksisterande innspel.

en: Cannot create existing post.
nn_NO: Kan ikkje opprette eksisterande innlegg.

en: Cannot create existing user.
nn_NO: Kan ikkje opprette eksisterande brukar.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
nn_NO: Du kan ikkje sletta eit programtillegg som er i drift. Skru det av fyrst.

en: Cannot import files of type %s: %s
nn_NO: Kan ikkje importere filer av typen %s: %s

en: Cannot introspect application password.
nn_NO: Kan ikkje inspisera programpassordet.

en: Cannot load %s.
nn_NO: Kan ikkje laste %s.

en: Cannot load image metadata.
nn_NO: Greier ikkje henta metadata frå biletet.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
nn_NO: Greier ikkje endar storleik på biletet. Korkje høgd eller breidd er sett.

en: Cannot save image metadata.
nn_NO: Greier ikkje lagra metadata til biletet.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
nn_NO: Kan ikkje sette foreldreterm. Taksonomien er ikkje hierarkisk.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
nn_NO: Greier ikkje stabilisera objekta. Gjer objektet om til ein tabell fyrst.

en: Cannot view post type.
nn_NO: Kan ikkje vise innleggstypen.

en: Cannot view status.
nn_NO: Kan ikkje vise status.

en: Canton
nn_NO: Kantone

en: Can’t access your phone? {{contactUsLink}}Contact us{{/contactUsLink}}
nn_NO: Ikkje tilgang til telefonen din? {{contactUsLink}}Kontakt oss{{/contactUsLink}}

en: Capabilities
nn_NO: Evner

en: Cape Verde
nn_NO: Kapp Verde

en: Caption
nn_NO: Bildetekst

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
nn_NO: Sklidring for vedlegget, slik det eksisterer i databasen.

en: Caption&hellip;
nn_NO: Bilettekst&hellip;

en: Caption:
nn_NO: Bilettekst:

en: Captions
nn_NO: Tekstar

en: Captions/Subtitles
nn_NO: Teksting

en: Card Expiring
nn_NO: Kortet går ut

en: Card:
nn_NO: Kort:

en: Carousel
nn_NO: Karusell

en: Cars
nn_NO: Bilar

en: Cart
nn_NO: Handlekorg

en: Cart page
nn_NO: Handlekorgside

en: Cart totals
nn_NO: Totalt i handlekorga

en: Cart updated.
nn_NO: Oppdaterte handlekorga.

en: Cash on delivery
nn_NO: Postoppkrav

en: Catalan
nn_NO: Katalansk

en: Catalog
nn_NO: Katalog

en: Catalog &amp; search
nn_NO: Katalog &amp; søk

en: Catalog visibility:
nn_NO: Synleg katalog:

en: Categories
nn_NO: kategoriar

en: Categories and Tags Converter
nn_NO: Kategori- og merkelappkonverter

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
nn_NO: Kategoriar kan bli endra til merkelappar med <a href="%s">kategor til merkelapp-konverteren</a>.

en: Categories deleted.
nn_NO: Kategoriar sletta.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
nn_NO: Kategoriar er hierarkiske, det vil seia at dei kan innehalda underkategoriar. Merkelappar er ikkje hierarkiske, og har ikkje undernivå. Det hender at folk byrjar å bruka den eine typen merking, og oppdagar seinare at dei heller vil bruka den andre.

en: Categories list
nn_NO: Kategoriliste

en: Categories list navigation
nn_NO: Navigasjon for kategoriliste

en: Categories to Tags
nn_NO: Kategoriar til merkelappar

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
nn_NO: Kategoriar, til skilnad frå merkelappar, kan ha eit hierarki. Du kan t.d. ha ein Jazz-kategori og under der ein kategori for Bebop og Big Band. Det er ditt val.

en: Categories:
nn_NO: Kategoriar:

en: Categories:
nn_NO: Kategoriar:

en: Categories: %s
nn_NO: Kategoriar: %s

en: Category
nn_NO: Kategori

en: Category %s
nn_NO: Kategori %s

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
nn_NO: Kategorien %s finst ikkje.

en: Category Cloud
nn_NO: Kategorisky

en: Category added.
nn_NO: Kategori lagt til.

en: Category deleted.
nn_NO: Kategori sletta.

en: Category name.
nn_NO: Kategorinamn

en: Category not added.
nn_NO: Kategori ikkje lagt til.

en: Category not updated.
nn_NO: Kategori ikkje oppdatert.

en: Category order
nn_NO: Kategorirekkefølgje

en: Category updated.
nn_NO: Kategorien er oppdatert.

en: Category: | Categories:
nn_NO[0]: Kategori:

en: Caution:
nn_NO: Åtvaring:

en: Cayman Islands
nn_NO: Caymanøyane

en: Cell padding
nn_NO: Avstand frå cellekanten

en: Cell spacing
nn_NO: Avstand mellom cellene

en: Cell type
nn_NO: Celletype

en: Center
nn_NO: Midt på

en: Central African CFA franc
nn_NO: Sentralafrikansk CFA franc

en: Central African Republic
nn_NO: Den sentralafrikanske republikken

en: Chad
nn_NO: Tsjad

en: Change
nn_NO: Endre

en: Change Account
nn_NO: Endre konto

en: Change Email Address
nn_NO: Endre e-postadresse

en: Change Frequency
nn_NO: Endre frekvens

en: Change Password
nn_NO: Endre passord

en: Change Theme
nn_NO: Endre tema

en: Change Username
nn_NO: Endre brukarnamn

en: Change audio
nn_NO: Endre lyd

en: Change file
nn_NO: Bytte fil

en: Change footer credit
nn_NO: Endre fotnoteinformasjon

en: Change image
nn_NO: Endre bilde

en: Change logo
nn_NO: Endre logo

en: Change role to&hellip;
nn_NO: Endre rolle til&hellip;

en: Change site address
nn_NO: Endre nettstadadressa

en: Change theme
nn_NO: Endre bunad

en: Change to:
nn_NO: Endra til:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
nn_NO[0]: Endre type for %d blokk
nn_NO[1]: Endre type for %d blokker

en: Change video
nn_NO: Endre video

en: Change your Gravatar
nn_NO: Endre gravataren din

en: Change your Privacy Policy page
nn_NO: Endra personvernsida di

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
nn_NO: Endre e-postinnstillingane dine på <a href="%s">Handsam abonnement</a>.

en: Changed %1$s verification code from "%2$s" to "%3$s"
nn_NO: Endra %1$s stadfestingskode frå "%2$s" til "%3$s"

en: Changed roles.
nn_NO: Endra reglar

en: Changes have already been trashed.
nn_NO: Endringane er allereie vraka.

en: Changes saved.
nn_NO: Endringane er lagra.

en: Changes trashed successfully.
nn_NO: Forkasta endringane.

en: Changeset is being edited by other user.
nn_NO: Ein annan brukar redigerer endringssettet.

en: Changing to %s
nn_NO: Endrar til %s

en: Chapters
nn_NO: Kapittel

en: Chatham
nn_NO: Chathamøyane

en: Cheatin&#8217; uh?
nn_NO: Juksar du&#8217;?

en: Cheatin, huh?
nn_NO: Fjuskar du, kva?

en: Check All
nn_NO: Vel alle

en: Check Spelling
nn_NO: Sjekk stavemåte

en: Check for Spam
nn_NO: Sjå etter spam

en: Check for updates manually
nn_NO: Sjå etter oppdateringar manuelt

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
nn_NO: Venter på betalingsbekreftelse (sjekk/faktura)

en: Check stats
nn_NO: Sjekk statistikk

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
nn_NO: Hak av her viss rabattkupongen ikkje kan brukast saman med andre kupongar

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
nn_NO: Hak av her viss kupongen ikkje skal gjelda varer som er på sal. Kupongar som gjeld per vare vil berre gjelda dersom vara ikkje er på sal. Kupongar som gjeld per handlekorg vil berre verka viss det ikkje er nokon varer på sal i handlekorga.

en: Check your email
nn_NO: Sjekk eposten din

en: Check your email for the confirmation link.
nn_NO: Sjekk eposten for stadfestingslenkje.

en: Check your email for your new password.
nn_NO: Sjekk eposten for det nye passordet ditt.

en: Check your email — instructions sent to %(email)s.
nn_NO: Sjekk e-posten din — instruksjonar er sende til %(email)s.

en: Checking
nn_NO: Kontrollerer

en: Checking...
nn_NO: Kontrollerer …

en: Checkout
nn_NO: Kasse

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
nn_NO: Kassa er ikkje tilgjengeleg fordi handlekorga di er tom.

en: Checkout page
nn_NO: Kasse-sida

en: Cheers,
nn_NO: Skål,

en: Child theme of %s
nn_NO: Underbunad av %s

en: China
nn_NO: Kina

en: Chinese
nn_NO: Kinesisk

en: Chinese (Simplified)
nn_NO: Kinesisk (forenkla)

en: Chinese (Traditional)
nn_NO: Kinesisk (tradisjonell)

en: Chinese yuan
nn_NO: Kinesisk yuan

en: Choose Image
nn_NO: Vel bilete

en: Choose Images
nn_NO: Vel bilete

en: Choose a Background Image
nn_NO: Vel eit bakgrunnsbilete

en: Choose a Custom Header
nn_NO: Vel eit eige toppbilete

en: Choose a Palette
nn_NO: Vel ein palett

en: Choose a Site Icon
nn_NO: Velg nettstadikon

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
nn_NO: Vel ei WordPress WXR-fil og klikk på Last opp fil og importer

en: Choose a city in the same timezone as you.
nn_NO: Vel ein by med same tidssone som du er i.

en: Choose a city in your timezone.
nn_NO: Vel ein stad i di tidssone.

en: Choose a file from your computer:
nn_NO: Vel ei fil frå datamaskina di:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
nn_NO: Vel ein kategori:

en: Choose a password
nn_NO: Vel eit passord

en: Choose a plan
nn_NO: Vel ein plan

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
nn_NO: Vel ein prioritet for denne avgiftssatsen. Det vil berre bli brukt 1 passande avgift per prioritet. For å setja opp fleire avgiftssatsar for eit enkelt område, må du laga ulike prioritetar per sats.

en: Choose a theme
nn_NO: Vel eit tema

en: Choose a theme.
nn_NO: Vel eit tema.

en: Choose a username
nn_NO: Vel eit brukarnamn

en: Choose an image
nn_NO: Vel eit bilde

en: Choose an image from your computer:
nn_NO: Vel eit bilde frå datamaskina di:

en: Choose an option
nn_NO: Vel type

en: Choose audio
nn_NO: Vel lyd

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
nn_NO: Vel anten ein by som er i same tidssone som deg eller eit avvik frå %s (universell koordinert tid).

en: Choose file
nn_NO: Vel fil

en: Choose from the most used tags
nn_NO: Vel frå mest brukte stikkord

en: Choose image
nn_NO: Vel bilete

en: Choose logo
nn_NO: Velg logo

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
nn_NO: Vel kva utsnitt du vil bruka til toppbiletet ditt.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
nn_NO: Velg leveringsmetode du ønskjer å legge til. Bere fraktmetodar som støttar soner er oppførte.

en: Choose the target frame for your link.
nn_NO: Vel eit mål for lenkja di.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
nn_NO: Vel enten å forkaste den verste søppelposten automatisk eller legg den alltid i søppelpostmappa.

en: Choose video
nn_NO: Vel ein video

en: Choose what to export
nn_NO: Vel kva du vil eksportere

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nn_NO: Vel om dette er ein toppsats. Toppsatsar kjem på toppen av andre avgiftssatsar.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nn_NO: Vel om denne avgiftssatsen skal gjelda frakt eller ikkje.

en: Choose which format of email to send.
nn_NO: Vel kva format du vil senda ut epostar i.

en: Christmas
nn_NO: Jul

en: Christmas Island
nn_NO: Christmasøya

en: Chungking
nn_NO: Chongqing

en: Cincinnati
nn_NO: Førde

en: Circles
nn_NO: Sirklar

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
nn_NO: Byar for denne regelen. Semikolon (;) deler mellom fleire verdiar. La stå tomt for å bruka i alle byar.

en: City
nn_NO: By

en: City:
nn_NO: By/Stad:

en: Classic
nn_NO: Gamal

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
nn_NO: Gamle snøggtastar for blokker

en: Classic Editor
nn_NO: Gamal redigering

en: Cleaning up spam takes time.
nn_NO: Rydde opp i søppelpost tek tid.

en: Clear
nn_NO: Tøm

en: Clear Form
nn_NO: Tøm skjemaet

en: Clear Inactive Widgets
nn_NO: Fjerne inaktive småprogram

en: Clear Results
nn_NO: Fjern resultat

en: Clear all information
nn_NO: Slett all informasjon

en: Clear formatting
nn_NO: Fjern formatering

en: Clear transients
nn_NO: Tøm toppar

en: Cleared by Akismet
nn_NO: Godkjent av Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
nn_NO: Vel &#8220;Legg til nytt bilete&#8221; for å lasta opp eit bilete frå datamaskina di. Bunaden din verkar best med bilete som er like stort som videoen din. &#8212; du kan skjera til biletet etter du har lasta det opp for å få det til å passa perfekt.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
nn_NO: Klikk på &#8220;Legg til nytt bilete&#8221; for å lasta opp eit bilete frå datamaskina di. Bunaden din verkar best med bilete som har ei toppbreidd på %s punkt &#8212; du kan skjera til biletet etter du har lasta det opp for å få det til å passa perfekt.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
nn_NO: Vel &#8220;Legg til nytt bilete&#8221; for å lasta opp eit bilete frå datamaskina di. Bunaden din verkar best med bilete som har ei toppbreidd på %s punkt &#8212; du kan skjera til biletet etter du har lasta det opp for å få det til å passa perfekt.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
nn_NO: Klikk på &#8220;Legg til nytt bilete&#8221; for å lasta opp eit bilete frå datamaskina di. Bunaden din verkar best med bilete som har ei toppbreidd på %s punkt &#8212; du kan skjera til biletet etter du har lasta det opp for å få det til å passa perfekt.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
nn_NO: Klikk på &#8220;Neste&#8221; for å leggja til nye lenkjer i menyen din.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
nn_NO: Klikk 'set opp' for denne bunaden, eller 'førehandsvising' for alle andre bunader, for å sjå korleis dei ser ut på denne nettstaden.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
nn_NO: Klikk på Lagre menyen for å offentleggjera dei menyoppføringane som ventar.

en: Click here for more information
nn_NO: Klikk her for meir informasjon

en: Click here to cancel reply.
nn_NO: Trykk her for å avbryte svar.

en: Click here to enter your code
nn_NO: Klikk her for å skriva inn koden

en: Click here to give it a try!
nn_NO: Klikk her for å prøve det!

en: Click here to login
nn_NO: Trykk her for å logge inn.

en: Click here to reset your password
nn_NO: Klikk her for å nullstilla passordet ditt

en: Click here to upload a new Gravatar
nn_NO: Trykk her for å laste opp ein ny Gravatar

en: Click here to view
nn_NO: Klikk her for å vise

en: Click on a suggested tag to add it to your post:
nn_NO: Trykk på eit føreslått stikkord for å leggje det til innlegget ditt:

en: Click on the 'unsubscribe' link at the bottom of every email (including this one)
nn_NO: Klikk på «avslutt abonnementet»-lenkja i botnen av kvar e-post (inkludert denne)

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
nn_NO: Klikk på bunaden for å sjå namn, versjon, utviklar, skildring, merkelappar og slett-lenkja

en: Click the Import button above to start importing that blog.
nn_NO: Trykk på import-knappen ovanfor for å byrje å importere bloggen.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
nn_NO: Klikk på Lagre meny-knappen for å lagra endringane dine.

en: Click the Use this Key button.
nn_NO: Trykk "Bruk denne nøkkelen" knappen.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
nn_NO: Klikk på følgjande lenkje eller kopier til nettlesar. Merk at denne lenkja er gyldig i %s

en: Click the image to edit or update
nn_NO: Klikk på biletet for å redigere eller oppdatere

en: Click to Press This!
nn_NO: Klikk for «Blogg det»!

en: Click to close this message
nn_NO: Klikk for å late att denne meldinga

en: Click to edit the footer credit
nn_NO: Klikk for å redigere fotnoteinformasjonen

en: Click to edit the site title.
nn_NO: Klikk for å redigere denne nettstadtittelen.

en: Click to edit this element.
nn_NO: Klikk for å redigere dette elementet.

en: Click to edit this menu.
nn_NO: Klikk for å redigere denne menyen.

en: Click to edit this widget.
nn_NO: Klikk for å redigere dette småprogrammet.

en: Click to print
nn_NO: Klikk for å skrive ut

en: Click to share on %s
nn_NO: Trykk for å dele på %s

en: Click to share on LinkedIn
nn_NO: Klikk for å dele på LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
nn_NO: Klikk for å dele på Pinterest

en: Click to share on Pocket
nn_NO: Trykk for å dele på Pocket

en: Click to share on Reddit
nn_NO: Klikk for å dele på Reddit

en: Click to share on Telegram
nn_NO: Trykk for å dele på Telegram

en: Click to share on Tumblr
nn_NO: KLikk for å dele på Tumblr

en: Click to share on Twitter
nn_NO: Klikk for å dele på Twitter

en: Click to share on WhatsApp
nn_NO: Trykk for å dele på WhatsApp

en: Click to toggle
nn_NO: Klik for å skifte mellom

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
nn_NO: Når du klikkar <strong>vel filer</strong>, opnar eit navigeringsvindauge som viser filene på datamaskina di. Om du vel <strong>opna</strong> etter du har klikka på ei fil, vil det koma opp ein framdriftsmålar på opplastingssida.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
nn_NO: Dersom du klikkar på ei fil, vil Vedleggsdetaljar-dialogen bli vist. Her kan du førehandsvise og gjere kjappe endringar. Endringar du gjer her vil bli lagra automatisk.

en: Clicks
nn_NO: Klikk

en: Clicks for %s
nn_NO: Klikk på %s

en: Client version
nn_NO: Klientutgåve

en: Close
nn_NO: Lat att

en: Close Window
nn_NO: Lat att vindauge

en: Close all open tags
nn_NO: Lat att alle opne taggar

en: Close and accept
nn_NO: Lat att og godta

en: Close blockquote tag
nn_NO: Lukk blokksitat-oppmerking

en: Close bold tag
nn_NO: Lukk feit-oppmerking

en: Close bulleted list tag
nn_NO: Lukk kuleliste-oppmerking

en: Close code tag
nn_NO: Lukk kode-oppmerking

en: Close deleted text tag
nn_NO: Lukk sletta tekst-oppmerking

en: Close details dialog
nn_NO: Lukk detaljar-dialog

en: Close dialog
nn_NO: Lukk dialog

en: Close inserted text tag
nn_NO: Lukk innsett tekst-oppmerking

en: Close italic tag
nn_NO: Lukk kursiv-oppmerking

en: Close list item tag
nn_NO: Lukk listeelement-oppmering

en: Close media attachment panel
nn_NO: Lukk medievedleggspanelet

en: Close numbered list tag
nn_NO: Lukk nummerert liste-oppmerking

en: Close overlay
nn_NO: Lukk overlegget

en: Close reorder mode
nn_NO: Ferdig å endre rekkefølgje

en: Close sharing dialog
nn_NO: Lukk delingsdialog

en: Close the Customizer and go back to the previous page
nn_NO: Lukk tilpassaren og gå tilbake til førre side

en: Close uploader
nn_NO: Lukk opplastar

en: Close your account
nn_NO: Avslutt kontoen din

en: Closed
nn_NO: Lukka

en: Cmd + letter:
nn_NO: Cmd + bokstav:

en: Cocos (Keeling) Islands
nn_NO: Kokosøyane

en: Code
nn_NO: Kode

en: Code editor
nn_NO: Koderedigering

en: Code is Poetry
nn_NO: Kode er poesi

en: Collapse Main menu
nn_NO: Fald saman hovudmenyen

en: Collapse menu
nn_NO: Fald saman menyen

en: Collapse this bar
nn_NO: Fald saman denne visingsruta

en: Color
nn_NO: Farge

en: Color Scheme
nn_NO: Fargeskjema

en: Color Settings
nn_NO: Fargeinnstillingar

en: Color scheme
nn_NO: Fargeskjema

en: Color scheme:
nn_NO: Fargeskjema:

en: Color: %s
nn_NO: Farge: %s

en: Colors
nn_NO: Fargar

en: Colors & Backgrounds
nn_NO: Fargar og bakgrunnar

en: Column
nn_NO: Kolonne

en: Column group
nn_NO: Kolonnegruppe

en: Columns
nn_NO: Spalter

en: Come check out my blog!
nn_NO: Kom og sjekk bloggen min!

en: Coming Soon
nn_NO: Kjem snart

en: Coming soon
nn_NO: Kjem snart

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
nn_NO: om,ein,ei,eit,som,på,i,å,ved,hjå,hos,no,då,for,frå,korleis,kvifor,kva,kven,korfor,når,kvar,at,den,dei,det,er,har,på,av,dette,denne,desse,til,var,hadde,vil,skal,må,bør,kan,med,utan,www

en: Comment
nn_NO: Kommentar

en: Comment #%d could not be checked.
nn_NO: Kommentar #%d kunne ikkje kontrollerast.

en: Comment #%d is not spam.
nn_NO: Kommentar #%d er ikkje søppelpost.

en: Comment #%d is spam.
nn_NO: Kommentar #%d er søppelpost.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
nn_NO: Kommentaren %d inneheld personlege opplysingar, men er uråd å anonymisera.

en: Comment %d does not exist
nn_NO: Innspelet %d finst ikkje.

en: Comment Author
nn_NO: Kommentarskribent

en: Comment Author Email
nn_NO: Epost til kommentarskribenten

en: Comment Author IP
nn_NO: IP for kommentarskribenten

en: Comment Author URL
nn_NO: Adresse til kommentarskribenten

en: Comment Author User Agent
nn_NO: Brukaragent for kommentarskribenten

en: Comment Content
nn_NO: Innhald i kommentaren

en: Comment Date
nn_NO: Kommentardato

en: Comment Form
nn_NO: Kommentarfelt

en: Comment History
nn_NO: Kommentarhistorikk

en: Comment Likes
nn_NO: Kommentar «Likes»

en: Comment Likes are
nn_NO: Kommentar- «Likes» er

en: Comment Moderation
nn_NO: Moderering av kommentarar

en: Comment Submission Failure
nn_NO: Innspelet blei ikkje sendt

en: Comment URL
nn_NO: Kommentaradresse

en: Comment author must fill out name and e-mail
nn_NO: Kommentar-forfattar må skrive inn namn og e-post

en: Comment author must fill out name and email
nn_NO: Innspelforfattaren må fylle ut namn og epost

en: Comment author must have a previously approved comment
nn_NO: Kommentar-forfattar må ha ein tidlegare godkjend kommentar

en: Comment author name and email are required.
nn_NO: Du må oppgje namn og e-postadresse

en: Comment by %1$s
nn_NO: Kommentar av %1$s

en: Comment by %s marked as spam.
nn_NO: Kommentar av %s merkt som søppel.

en: Comment by %s moved to the Trash.
nn_NO: Kommentaren av %s vart kasta i papirkorga.

en: Comment by %s moved to the trash.
nn_NO: Kommentar av %s flytta til søppel.

en: Comment discarded.
nn_NO: Kommentar vart forkasta.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
nn_NO: Innhaldet til innspelet er lengre enn tilleten lengd.

en: Comment is required.
nn_NO: Innspel er påkrevd.

en: Comment marked as spam
nn_NO: Kommentar markert som søppel

en: Comment moderation
nn_NO: Moderering av kommentarar

en: Comment must be manually approved
nn_NO: Du må godkjenna innspelet manuelt

en: Comment navigation
nn_NO: Kommentarnavigasjon

en: Comment not found.
nn_NO: Fann ikkje kommentar.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
nn_NO: av

en: Comment on %1$s by %2$s
nn_NO: Kommentar på %1$s av %2$s

en: Comment on this post?
nn_NO: Kommentere dette innlegget?

en: Comment status
nn_NO: Status for innspel

en: Comment status was changed to %s
nn_NO: Innspelet vart endra til %s

en: Comment trashed
nn_NO: Kommentar kasta i søpla

en: Comment was caught by %s.
nn_NO: Kommentaren vart fanga av %s.

en: Comment:
nn_NO: Kommentar:

en: Comment: %s
nn_NO: Innspel: %s

en: Comments
nn_NO: Kommentarar

en: Comments %s
nn_NO: Kommentarar %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
nn_NO: Kommentarar (%1$s) til &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
nn_NO: Kommentarar (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
nn_NO: Kommentarar <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
nn_NO: Kommentarkjelde

en: Comments I've Made
nn_NO: Mine kommentarar

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nn_NO: Innspel avslått<span class="screen-reader-text"> på %s</span>

en: Comments and Posts
nn_NO: Kommentarar og innlegg

en: Comments are closed.
nn_NO: Kommentarfeltet er stengt.

en: Comments feed
nn_NO: Kommentar-feed

en: Comments for %1$s searching on %2$s
nn_NO: Innspel til %1$s søk på %2$s

en: Comments for %s
nn_NO: kommentarar til %s

en: Comments list
nn_NO: Kommentarliste

en: Comments list navigation
nn_NO: Kommentarliste-navigasjon

en: Comments navigation
nn_NO: Innspelnavigering

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
nn_NO: Kommentarar

en: Comments off
nn_NO: Kommentarar avslege

en: Comments on %s
nn_NO: Kommentarar på %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Kommentarar på &#8220;%s&#8221;

en: Comments on other sites
nn_NO: Kommentarar på andre nettstadar

en: Comments on: %s
nn_NO: kommentarar til: %s

en: Comments per month:
nn_NO: Kommentarar pr. månad:

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
nn_NO: Innspel vert synt fram med det %s innspelet på toppen av kvar side

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
nn_NO: Nettstaden din kommuniserer med WordPress-tenarar for å sjekka nye versjonar, og til å installera og oppdatera sjølve WordPress, bunader og programtillegg.

en: Communication with WordPress.org
nn_NO: Kommunikasjon med wordpress.org

en: Community
nn_NO: Samfunn

en: Community Events Location
nn_NO: Plassering for tilstellingar

en: Community Tags
nn_NO: Felleskap-stikkord

en: Community Translator
nn_NO: Felleskapssomsetjaren

en: Comoro
nn_NO: Komorane

en: Comoros
nn_NO: Komorane

en: Company
nn_NO: Firma

en: Company name
nn_NO: Firmanamn

en: Company name.
nn_NO: Firmanamn.

en: Compare Plans
nn_NO: Samanlikne planar

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Samanlikn utgåver av &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
nn_NO: Samanlikna to utgåver

en: Compare our plans
nn_NO: Samanlikn planane dine

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
nn_NO: Samanlikn to ulike utgåver ved å <strong>velja &#8220;Samanlikna to utgåver&#8221;-boksen</strong> til sida.

en: Complete
nn_NO: Fullfør

en: Completed
nn_NO: Fullført

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Ferdig <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Ferdige <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
nn_NO: Fullført tinging

en: Compound
nn_NO: Toppsats

en: Configuration
nn_NO: Oppsett

en: Configure
nn_NO: Konfigurer

en: Configure Jetpack: %s
nn_NO: Set opp Jetpack: %s

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
nn_NO: Dette er valfritt. Standardvalet er tomt.

en: Confirm
nn_NO: Stadfest

en: Confirm Deletion
nn_NO: Stadfest sletting

en: Confirm Email Address
nn_NO: Stadfest e-postadresse

en: Confirm Follow
nn_NO: Stadfest følging

en: Confirm Login to WordPress.com
nn_NO: Stadfest innlogging på WordPress.com

en: Confirm Now
nn_NO: Stadfest no

en: Confirm Password
nn_NO: Stadfest passordet

en: Confirm Removal
nn_NO: Stadfest fjerning

en: Confirm Subscription
nn_NO: Stadfest tinging

en: Confirm Your Subscription
nn_NO: Stadfest abonnementet dit

en: Confirm account closure
nn_NO: Stadfest avslutting av kontoen

en: Confirm new password
nn_NO: Stadfest det nye passordet

en: Confirm new username
nn_NO: Stadfest nytt brukarnamn

en: Confirm the "%s" action
nn_NO: Stadfest handlinga "%s"

en: Confirm use of weak password
nn_NO: Stadfest bruken av svakt passord

en: Confirm your administration email
nn_NO: Stadfest epostadressa til administratoren

en: Confirmation
nn_NO: Stadfesting

en: Confirmation request initiated successfully.
nn_NO: Laga stadfesting på førespurnad.

en: Confirmation request sent again successfully.
nn_NO: Sende stadfestingsspørsmålet på nytt.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Stadfesta <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Stadfesta <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
nn_NO: Kongo-Brazzaville

en: Congo (Kinshasa)
nn_NO: Kongo

en: Congrats on your new theme!
nn_NO: Gratulerer med det nye temaet ditt!

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
nn_NO[0]: Gratulerer! Du har skrive ditt første innlegg på %1$s.
nn_NO[1]: Gratulerer! Du har skrive i alt %2$s innlegg på %1$s.

en: Congratulations!
nn_NO: Til lukke!

en: Connect
nn_NO: Kople til

en: Connect App
nn_NO: Kople til app

en: Connect Jetpack
nn_NO: Kople til Jetpack

en: Connect to
nn_NO: Kople til

en: Connect to %s
nn_NO: Kople til %s

en: Connect to LiveJournal and Import
nn_NO: Kople til LiveJournal og importer

en: Connect with
nn_NO: Kople til med

en: Connect with %s
nn_NO: Tilkopla med %s

en: Connect with your WordPress.com account:
nn_NO: Logg inn med WordPress.com-kontoen din

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
nn_NO: Kople saman bloggen din med sosiale nettverkssider og automatisk del nye innlegg med vennane dine.

en: Connected
nn_NO: Tilkopla

en: Connected Apps
nn_NO: Tilkopla appar

en: Connecting
nn_NO: Koplar til

en: Connecting as: %s
nn_NO: Koplar til som: %s

en: Connecting to %s
nn_NO: Koplar til %s

en: Connecting…
nn_NO: Koplar til …

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
nn_NO: Tilkoplinga vart avbroten eller tenaren er opptekene. Prøv igjen seinare.

en: Connections
nn_NO: Tilkoplingar

en: Constrain proportions
nn_NO: Avgrens proposjonar

en: Contact
nn_NO: kontakt

en: Contact %s Support
nn_NO: Kontakt %s-brukarstøtte

en: Contact Info
nn_NO: Kontaktopplysningar

en: Contact Support
nn_NO: Kontakt brukartsøtte

en: Contact Us
nn_NO: Kontakt oss

en: Contact forms
nn_NO: Kontaktskjema

en: Contact information
nn_NO: Kontaktinformasjon

en: Contact support
nn_NO: Kontakt brukarstøtte

en: Contact us
nn_NO: Kontakt oss

en: Contains the handle that defines the block style.
nn_NO: Inneheld handtaket som definerer blokkstilen.

en: Content
nn_NO: Innhald

en: Content Options
nn_NO: Innhaldsalternativ

en: Content for the post, as it exists in the database.
nn_NO: Innhald for innlegget, slik det eksisterar i databasen.

en: Content hash did not match expected.
nn_NO: Innhalds-hash matcha ikkje det som var forventa.

en: Content to export
nn_NO: Innhald som skal eksporterast

en: Content type
nn_NO: Innhaldstype

en: Content, title, and excerpt are empty.
nn_NO: Innhald, tittel og samandrag er tomme.

en: Content:
nn_NO: Innhald:

en: Context provided by blocks of this type.
nn_NO: Konteksverdiar som denne typen blokker gjev.

en: Context values inherited by blocks of this type.
nn_NO: Kontekstverdiar som blir arva av denne typen blokker.

en: Contextual Help Tab
nn_NO: Konteksthjelp-fana

en: Continue
nn_NO: Hald fram

en: Continue &raquo;
nn_NO: Fortset &raquo;

en: Continue Reading %s
nn_NO: Fortset å lese %s

en: Continue Reading &raquo;
nn_NO: Les meir &raquo;

en: Continue previous import
nn_NO: Hald fram med tidlegare import

en: Continue reading
nn_NO: Les meir

en: Continue reading %s
nn_NO: Les meir %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nn_NO: Les meir <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
nn_NO: Fortset å lese <span class="screen-reader-text">%1$s</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>
nn_NO: Fortset å lese <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
nn_NO: Hald fram med å lese<span class="screen-reader-text"> «%s»</span>

en: Continue setup
nn_NO: Hald fram med oppsettet

en: Continue shopping
nn_NO: Hald fram med å handle

en: Continue to Classic Editor
nn_NO: Fortset til klassisk redigering

en: Continue to WordPress.com
nn_NO: Fortset til WordPress.com

en: Continue to WordPress.com on your WordPress app
nn_NO: Fortset til WordPress.com med WordPress-appen din

en: Continue to calendar
nn_NO: Fortset til kalender

en: Continue with %(service)s
nn_NO: Fortset med %(service)s

en: Continue with Free plan
nn_NO: Hald fram med ein gratis plan

en: Continue with your authenticator app
nn_NO: Hald fram med godkjenningsappen din

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
nn_NO: Bidragsytarar kan skriva og handtera sine eigne innlegg, men ikkje leggja ut innlegg eller lasta opp mediefiler.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nn_NO: Kontrollerer om denne vara er lista opp som «på lager» eller «ikkje på lager» på framsida av nettbutikken.

en: Conversations
nn_NO: Samtalar

en: Convert Categories to Tags
nn_NO: Konverter kategoriar til stikkord

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
nn_NO[0]: Gjer kategorien om til merkelapp.
nn_NO[1]: Gjer kategoriane (%d) om til merkelappar.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
nn_NO[0]: Gjer merkelappen om til kategori.
nn_NO[1]: Gjer merkelappane (%d) om til kategoriar.

en: Convert Tags to Categories
nn_NO: Gjer merkelappar om til kategoriar

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
nn_NO: Konverter emoticons som :-) og :-P til grafikk når dei vert viste.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
nn_NO: Konverter kjensleikon som <code>:-)</code> og <code>:-P</code> til bilde på skjermen

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
nn_NO: Konverter eksisterande kategoriar til stikkord eller stikkord til kategoriar.

en: Converted successfully.
nn_NO: Vellykka konvertering.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
nn_NO: Konverterer kategori <strong>%s</strong>

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
nn_NO: Konverterer merkelappen <strong>%s</strong> …

en: Cook Islands
nn_NO: Cookøyane

en: Cookie
nn_NO: Infokapsel

en: Cookie Policy
nn_NO: Infokapselpraksis

en: Cookie expired.
nn_NO: Infokapselen er utdatert.

en: Cookies
nn_NO: Infokapslar

en: Copenhagen
nn_NO: København

en: Copied
nn_NO: Kopiert

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
nn_NO[0]: Kopierte %d blokk til utklippstavla.
nn_NO[1]: Kopierte %d blokker til utklippstavla.

en: Copied!
nn_NO: Kopiert!

en: Copy
nn_NO: Kopier

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
nn_NO: Kopier &#8220;Blogg det&#8221;-koden

en: Copy Link
nn_NO: Kopier lenke

en: Copy URL
nn_NO: Kopier adressa

en: Copy URL to clipboard
nn_NO: Kopier adressa til utklippstavla

en: Copy a Page
nn_NO: Kopier ei side

en: Copy a Post
nn_NO: Kopier eit innlegg

en: Copy and paste the API key into the text field.
nn_NO: Kopier og lim inn API-nøkkelen i tekstfeltet.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
nn_NO: Kopier og lim inn denne URL-en på WordPress-nettstaden din for å byggje inn

en: Copy and paste this code into your site to embed
nn_NO: Kopier og lim inn denne koden på nettstaden din for å byggje inn

en: Copy and share this link:
nn_NO: Kopier og del denne lenka:

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nn_NO: Kopier fakturaopplysingar til fraktopplysingar? Å gjera dette vil fjerna alle fraktopplysingar du har skrive inn.

en: Copy file to theme
nn_NO: Kopier fila til bunaden

en: Copy shortlink
nn_NO: Kopier kortlenke

en: Copy site info to clipboard
nn_NO: Kopier info om nettstaden til utklyppstavla

en: Copy suggested policy text from %s.
nn_NO: Kopier framlegg til reglar frå %s.

en: Copy table row
nn_NO: Kopier tabellrad

en: Copy to a new draft
nn_NO: Kopier til ny kladd

en: Copy to clipboard
nn_NO: Kopier til utklippstavle

en: Copying page...
nn_NO: Kopierer side …

en: Copying post...
nn_NO: Kopierer innlegg …

en: Copyright
nn_NO: Opphavsrett

en: Core Updates
nn_NO: Kjerneoppdateringar

en: Cost
nn_NO: Kostnad

en: Could not access filesystem
nn_NO: Fekk ikkje tilgang til filsystemet.

en: Could not access filesystem.
nn_NO: Fekk ikkje tilgang til filsystemet.

en: Could not calculate resized image dimensions
nn_NO: Klarte ikkje rekna ut storleiken på det endra biletet

en: Could not connect to %s
nn_NO: Klarte ikkje å kople til %s

en: Could not connect to Instagram (error %s).
nn_NO: Klarte ikkje å kople til Instagram (feil %s).

en: Could not connect to https://www.google.com
nn_NO: Klarte ikkje å kople til https://www.google.com

en: Could not copy file.
nn_NO: Greidde ikkje kopiera fila.

en: Could not copy files.
nn_NO: Klarte ikkje å kopiere filer.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
nn_NO: Klarte ikkje kopiera filer. Det kan henda du ikkje har att meir lagringsplass.

en: Could not create directory.
nn_NO: Kunne ikkje opprette mappe.

en: Could not create image
nn_NO: Kunne ikkje opprette bilde

en: Could not create user
nn_NO: Kan ikkje opprette brukar

en: Could not delete application password.
nn_NO: Greidde ikkje sletta programpassord.

en: Could not delete application passwords.
nn_NO: Greidde ikkje sletta programpassord.

en: Could not delete meta value from database.
nn_NO: Kunne ikkje slette metaverdien i databasen.

en: Could not delete site from the database.
nn_NO: Greidde ikkje sletta nettstaden frå databasen.

en: Could not delete the category
nn_NO: Kunne ikkje fjerne kategorien

en: Could not delete the shipping class
nn_NO: Kan ikkje fjerne posttype

en: Could not delete the tax class
nn_NO: Kan ikkje fjerne avgiftstypen

en: Could not delete the tax rate
nn_NO: Kan ikkje fjerne avgiftssatsen

en: Could not edit the category
nn_NO: Kunne ikkje redigere kategorien

en: Could not edit the shipping class
nn_NO: Kan ikkje redigere posttype

en: Could not find an application password with that id.
nn_NO: Greidde ikkje finna eit programpassord med den ID-en.

en: Could not find the specified string.
nn_NO: Fann ikkje søkjestrengen

en: Could not fully remove the plugin %s.
nn_NO: Greidde ikkje å fjerna innstikket %s heilt.

en: Could not fully remove the plugins %s.
nn_NO: Greidde ikkje heilt å fjerna innstikket/innstikka %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
nn_NO: Klarte ikkje å fullstendig fjerne temaet %s.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
nn_NO: Greidde ikkje laga XML-nettstadkartet fordi %s-utvidinga manglar.

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
nn_NO: Klarte ikkje å hente infokapsel frå LiveJournal. Prøv på nytt snart.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
nn_NO: Greidde ikkje gje tilgangsløyve. Kunden kan allereie ha tilgangsløyve, eller fakturae-posten er ikkje sett. Pass på at kunden har fakturaepost, og at tinginga er lagra.

en: Could not insert attachment into the database.
nn_NO: Greidde ikkje setja inn vedlegget i databasen.

en: Could not insert term relationship into the database.
nn_NO: Greidde ikkje setja termslektskapen inn i databasen

en: Could not log out user sessions. Please try again.
nn_NO: Kunne ikkje logge ut brukersesjonar. Gjer vel og prøv igjen.

en: Could not open file handle.
nn_NO: Kunne ikkje opne filhandtak.

en: Could not parse the path.
nn_NO: Greidde ikkje tolka stien.

en: Could not reach WordPress.org
nn_NO: Greidde ikkje nå wordpress.org

en: Could not read image size.
nn_NO: Greidde ikkje lesa storleiken på biletet.

en: Could not remove the old plugin.
nn_NO: Kunne ikkje fjerne det gamle innstikket.

en: Could not remove the old theme.
nn_NO: Kunne ikkje fjerne den gamle bunaden.

en: Could not remove the old translation.
nn_NO: Greidde ikkje fjerna den gamle omsetjinga.

en: Could not resume the plugin.
nn_NO: Greidde ikkje skru på att programtillegget.

en: Could not resume the theme.
nn_NO: Greidde ikkje skru på att bunaden.

en: Could not retrieve site data.
nn_NO: Greidde ikkje henta data frå nettstaden.

en: Could not save application password.
nn_NO: Greidde ikkje lagra programpassordet.

en: Could not split shared term.
nn_NO: Klarte ikkje å dela den delte termen.

en: Could not update attachment in the database.
nn_NO: Greidde ikkje oppdatera vedlegget i databasen.

en: Could not update comment in the database.
nn_NO: Greidde ikkje oppdatera kommentaren i databasen.

en: Could not update comment status.
nn_NO: Klarte ikkje å oppdatere kommentarstatus

en: Could not update site in the database.
nn_NO: Greidde ikkje oppdatera nettstaden i databasen.

en: Could not update the email last sent time.
nn_NO: Greidde ikkje oppdatera eposten som vart send sist gong.

en: Could not update the meta value of %s in database.
nn_NO: Greidde ikkje oppdatera metaverdien for %s i databasen.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
nn_NO: Kan ikkje skrive fila %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
nn_NO: Kunne ikkje skrive fila %s

en: Could not write to template file.
nn_NO: Greidde ikkje skriva til malfil.

en: Couldn&#8217;t get post ID
nn_NO: Klarte ikkje å hente post-ID

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
nn_NO: Greier ikkje henta liste over kontrollsummane for WordPress %s.

en: Countries
nn_NO: Land

en: Country
nn_NO: Land

en: Country code
nn_NO: Landskode

en: Country&nbsp;code
nn_NO: Landkode

en: County
nn_NO: Fylke

en: Coupon
nn_NO: Kupong

en: Coupon amount
nn_NO: Kupongsum

en: Coupon code
nn_NO: Kupongkode

en: Coupon code already applied!
nn_NO: Du har allereie brukt denne kupongkoden!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
nn_NO: Kupongkoden finst frå før - kundane vil bruka den siste kupongen med denne koden.

en: Coupon code applied successfully.
nn_NO: Kupongkoden vart brukt.

en: Coupon code.
nn_NO: Kupongkode

en: Coupon data
nn_NO: Kupongdata

en: Coupon does not exist!
nn_NO: Kupongen finst ikkje!

en: Coupon draft updated.
nn_NO: Kupongutkastet er oppdatert.

en: Coupon is not valid.
nn_NO: Kupongen er ikkje gyldig.

en: Coupon saved.
nn_NO: Kupongen er lagra.

en: Coupon submitted.
nn_NO: Kupongen er send inn.

en: Coupon type
nn_NO: Kupongtype

en: Coupon updated.
nn_NO: Kupongen er oppdatert.

en: Coupon usage limit has been reached.
nn_NO: Du har nådd grensa for å bruka denne kupongen.

en: Coupons
nn_NO: Rabattkupongar

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
nn_NO: Du kan bruke rabattkupongane på handlekorg- og kassa-sidene.

en: Cover Image
nn_NO: Omslagsbilde

en: Crafts
nn_NO: Handverk

en: Create
nn_NO: Lag

en: Create Another Blog
nn_NO: Lag ein ny blogg

en: Create Blog
nn_NO: Lag blogg

en: Create Content
nn_NO: Lag innhald

en: Create Menu
nn_NO: Opprett meny

en: Create New Menu
nn_NO: Lag ein ny meny

en: Create Share Button
nn_NO: Opprett ein deleknapp

en: Create Site
nn_NO: Lag side

en: Create WordPress.com account
nn_NO: Opprett ein WordPress.com-konto

en: Create a Configuration File
nn_NO: Lag ei oppsettsfil

en: Create a New Post
nn_NO: Lag eit nytt innlegg

en: Create a New Site
nn_NO: Lag ei ny side

en: Create a New User
nn_NO: Opprett ein ny brukar

en: Create a brand new user and add them to this site.
nn_NO: Lag ein heilt ny brukar og legg dei til på denne nettstaden.

en: Create a free website at WordPress.com
nn_NO: Lag ei gratis nettside på WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
nn_NO: Lag ei gratis nettside eller ein blogg på WordPress.com

en: Create a logo
nn_NO: Lag ein logo

en: Create a menu for this location
nn_NO: Lag ein meny for denne plasseringa

en: Create a new account
nn_NO: Lag ein ny konto

en: Create a new gallery
nn_NO: Lag eit nytt galleri

en: Create a new playlist
nn_NO: Lag ei ny speleliste

en: Create a new video playlist
nn_NO: Opprett ei ny videospeleliste

en: Create an Account
nn_NO: Opprett ein konto

en: Create an account
nn_NO: Lag ein konto

en: Create an account?
nn_NO: Vil du laga ein brukarkonto?

en: Create audio playlist
nn_NO: Opprett lyd-speleliste

en: Create campaign
nn_NO: Opprett kampanje

en: Create gallery
nn_NO: Lag galleri

en: Create video playlist
nn_NO: Opprett videospeleliste

en: Create your account
nn_NO: Opprett kontoen din

en: Create your account.
nn_NO: Opprett kontoen din.

en: Create your first menu below.
nn_NO: Lag din fyrste meny under.

en: Create your site.
nn_NO: Lag nettsida di.

en: Create, edit, and delete menus
nn_NO: Lag, rediger og slett menyar

en: Created
nn_NO: Oppretta

en: Creating
nn_NO: Opprettar

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
nn_NO: Å laga ei side er nesten som å laga eit innlegg, og redigeringssidene ser omtrent like ut. Du kan stilla inn korleis redigeringa skal sjå ut anten ved å dra og sleppa, ved skjermval-fana, eller ved å utvida og trekka saman boksane slik du vil. Her finn du òg funksjonen for konsentrert skriving, som finst både i visuell- og tekstmodus via fullskjerm-knappen. Sideredigeringa verkar stort sett slik innleggsredigeringa, men i boksen for sideeigenskapar finn du nokre eigenskapar som berre sider har:

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
nn_NO: Oppretting av innspel krevar gyldige verdiar for forfattarnamn og e-post.

en: Creating comment failed.
nn_NO: Oppretting av innspel gjekk gale.

en: Credit Card
nn_NO: Kredittkort

en: Credit Cards
nn_NO: Kredittkort

en: Credit or debit card
nn_NO: Kreditt- eller debitkort

en: Credits
nn_NO: Medverkande

en: Croatia
nn_NO: Kroatia

en: Croatian
nn_NO: Kroatisk

en: Crop
nn_NO: Skjer til

en: Crop Aspect Ratio
nn_NO: Skjer til med fastsette forholdstal

en: Crop Header Image
nn_NO: Skjer til toppbiletet

en: Crop Image
nn_NO: Skjer til bildet

en: Crop Selection
nn_NO: Skjer til utvalet

en: Crop and Publish
nn_NO: Skjer til og legg ut

en: Crop arguments.
nn_NO: Tilskjeringsargument.

en: Crop image
nn_NO: Skjer til bildet

en: Crop thumbnail to exact dimensions
nn_NO: Skjer av småbiletet til nøyaktig storleik

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
nn_NO: Skjer miniatyrbiletet til eksakte tilhøve (miniatyrar er til vanleg proporsjonale)

en: Crop type.
nn_NO: Tilskjeringstype.

en: Crop uploaded image
nn_NO: Skjer til opplasta bilde

en: Crop your image
nn_NO: Skjer til biletet

en: Cropping&hellip;
nn_NO: Skjer til&hellip;

en: Cross-sells
nn_NO: Kryssal

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
nn_NO: Kryssal tyder produkt du framhevar i handlekorga, basert på dette produktet.

en: Crunching&hellip;
nn_NO: Komprimerer …

en: Cryptocurrencies
nn_NO: Krypto-valutaar

en: Ctrl + Alt + letter:
nn_NO: Ctrl + Alt + bokstav:

en: Ctrl + letter:
nn_NO: Ctrl + bokstav:

en: Culture
nn_NO: Kultur

en: Cupcakes
nn_NO: Muffins

en: Cura&ccedil;ao
nn_NO: Cura&Ccedil;ao

en: Currency
nn_NO: Valuta

en: Currency position
nn_NO: Plassering for valutateikn

en: Current
nn_NO: No

en: Current Address:
nn_NO: Gjeldande addresse:

en: Current Background Image
nn_NO: Gjeldande bakgrunnsbilete

en: Current Gravatar
nn_NO: Gjeldande Gravatar

en: Current Header Image
nn_NO: Gjeldande toppbilete

en: Current Page
nn_NO: Sida no

en: Current Revision by %s
nn_NO: Noverande utgåve av %s

en: Current Theme
nn_NO: Gjeldande tema

en: Current administration email: %s
nn_NO: Epostadressa for administrasjon: %s

en: Current header
nn_NO: Gjeldande overskrift

en: Current page
nn_NO: Gjeldande side

en: Current page of the collection.
nn_NO: Maksimalt tal element returnert i resultatsettet.

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
nn_NO: Programtillegg: %1$s (versjon %2$s)

en: Current product price.
nn_NO: Noverande pris

en: Current thumbnail
nn_NO: Småbilete i bruk

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
nn_NO[0]: %s innspel ventar på godkjenning. Gå til moderatorpanelet:
nn_NO[1]: %s innspel ventar på godkjenning. Gå til moderatorpanelet:

en: Currently Reading
nn_NO: Les no

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
nn_NO: Foreløpig ikkje i stand til å hente statistikk. Ver så snill, prøv på nytt.

en: Custom
nn_NO: Tilpassa

en: Custom Background
nn_NO: Tilpassa bakgrunn

en: Custom CSS
nn_NO: Tilpassa CSS

en: Custom Colors
nn_NO: Tilpassa fargar

en: Custom Design
nn_NO: Eiga utforming

en: Custom Domain Name
nn_NO: Eige domenenamn

en: Custom Fields
nn_NO: Tilpassa felt

en: Custom HTML
nn_NO: Tilpassa HTML

en: Custom HTML Widget
nn_NO: Eige HTML-småprogram

en: Custom Header
nn_NO: Sølvvald overskrift

en: Custom Image
nn_NO: Tilpassa bilde

en: Custom Link
nn_NO: Tilpassa lenkje

en: Custom Links
nn_NO: Eigne lenkjer

en: Custom Logo
nn_NO: Tilpassa logo

en: Custom Menu
nn_NO: Eigentilpassa meny

en: Custom Message:
nn_NO: Tilpassa melding:

en: Custom PHP error message.
nn_NO: Eiga feilmelding for PHP-feil.

en: Custom PHP fatal error handler.
nn_NO: Eiga handtering av alvorlege PHP-feil.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
nn_NO: Tilpassa

en: Custom Size
nn_NO: Sjølvvald storleik

en: Custom Structure
nn_NO: Tilpassa struktur

en: Custom Style created.
nn_NO: Tilpassa stil laga.

en: Custom Style deleted.
nn_NO: Tilpassa stil sletta.

en: Custom Style updated.
nn_NO: Tilpassa stil oppdatert.

en: Custom Styles
nn_NO: Tilpassa stil

en: Custom URL
nn_NO: Eiga adresse

en: Custom background if defined by the theme.
nn_NO: Eigen bakgrunn, viss bunaden bruker det.

en: Custom base
nn_NO: Eigen base

en: Custom color
nn_NO: Tilpassa farge

en: Custom color palette if defined by the theme.
nn_NO: Eigne fargepalettar, viss bunaden bruker dei.

en: Custom date format:
nn_NO: Eigendefinert tidsformat:

en: Custom field deleted.
nn_NO: Tilpassa felt er sletta.

en: Custom field updated.
nn_NO: Tilpassa felt oppdatert.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
nn_NO: Med tilpassa felt kan du legge ekstra metadata til eit innlegg som du kan <a href="%s">bruke i bunaden</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
nn_NO: Eigne skriftstorleikar, viss bunaden bruker dei.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
nn_NO: Eigne førehandsinnstilte fargeovergangar, viss bunaden bruker dei.

en: Custom header if defined by the theme.
nn_NO: Eige toppfelt, viss bunaden bruker det.

en: Custom installation script.
nn_NO: Eige installasjonsskript

en: Custom logo if defined by the theme.
nn_NO: Eigen logo, viss bunaden bruker det.

en: Custom maintenance message.
nn_NO: Eiga melding for vedlikehald.

en: Custom ordering
nn_NO: Eiga sortering

en: Custom ordering position.
nn_NO: Eiga plassering for tinginga.

en: Custom rules have been added to your %s file.
nn_NO: Det er lagt til eigne reglar i %s-fila di.

en: Custom site deleted message.
nn_NO: Eiga melding for sletta nettstader.

en: Custom site inactive message.
nn_NO: Eiga melding for inaktive nettstader.

en: Custom site suspended message.
nn_NO: Eiga melding for nettstader som er tekne ned.

en: Custom time format:
nn_NO: Eigendefinert tidsformat:

en: Custom:
nn_NO: Tilpassa:

en: Customer
nn_NO: Kunde

en: Customer Name
nn_NO: Kundenamn

en: Customer billing address
nn_NO: Fakturaadressa til kunden

en: Customer details
nn_NO: Kundedetaljar

en: Customer note
nn_NO: Kundemerknad

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
nn_NO: Epostar om ordremerknader blir sende når du lagar ein merknad til ei tinging.

en: Customer notes about the order
nn_NO: Kunden sine merknader om tinginga

en: Customer shipping address
nn_NO: Fraktadressa til kunden

en: Customer:
nn_NO: Kunde:

en: Customers
nn_NO: Kundar

en: Customization Draft
nn_NO: Endringskladd

en: Customize
nn_NO: Tilpass

en: Customize %s
nn_NO: Tilpass %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Tilpass &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
nn_NO: Tilpass!

en: Customize Labels
nn_NO: Tilpassa stikkord

en: Customize My Site
nn_NO: Tilpass sida mi

en: Customize New Changes
nn_NO: Endringar i bunadstilpasseren

en: Customize Your Site
nn_NO: Tilpass sida di

en: Customize theme: %s
nn_NO: Tilpass bunaden %s

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
nn_NO: Tilpass

en: Customize your site
nn_NO: Tilpass sida di

en: Customize your site's navigation menu
nn_NO: Tilpass navigasjonsmenyen på sida di

en: Customize: %s
nn_NO: Set opp %s

en: Customizer
nn_NO: Tilpassing

en: Customizing
nn_NO: Tilpassar

en: Customizing &#9656; %s
nn_NO: Tilpassar &#9656; %s

en: Customizing This Display
nn_NO: Tilpass denne visinga

en: Cut
nn_NO: Klipp ut

en: Cut table row
nn_NO: Klipp ut tabellrad

en: Cyprus
nn_NO: Kypros

en: Czech
nn_NO: Tsjekkisk

en: Czech Republic
nn_NO: Tsjekkia

en: Czech koruna
nn_NO: Tsjekkisk koruna

en: DNS is correct
nn_NO: DNS er korrekt

en: Dacca
nn_NO: Dhaka

en: Dadra and Nagar Haveli
nn_NO: Dadar og Nagar Haveli

en: Daily
nn_NO: Dagleg

en: Daily Archives:
nn_NO: Dagleg arkiv:

en: Daily Views
nn_NO: Daglege visingar

en: Daman and Diu
nn_NO: Daman og Diu

en: Damascus
nn_NO: Damaskus

en: Danish
nn_NO: Dansk

en: Danish krone
nn_NO: Danske kroner

en: Dar es Salaam
nn_NO: Dar-es-Salaam

en: Dark
nn_NO: Mørk

en: Dashboard
nn_NO: Styringspanel

en: Data erasure has failed.
nn_NO: Greidde ikkje sletta data.

en: Database Error
nn_NO: Databasefeil

en: Database Server version
nn_NO: Databasetenarversjon

en: Database charset
nn_NO: Database-teiknsett

en: Database collation
nn_NO: Databasesortering

en: Database prefix.
nn_NO: Databaseprefiks

en: Database size
nn_NO: Databasestorleik

en: Database.
nn_NO: Database

en: Date
nn_NO: Dato

en: Date Accepted
nn_NO: Dato godteken

en: Date Format
nn_NO: Datoformat

en: Date Sent
nn_NO: Dato sendt

en: Date and time
nn_NO: Dato og tid

en: Date and time format
nn_NO: Dato- og tidsformat

en: Date modified
nn_NO: Dato endra

en: Date range:
nn_NO: Tidsbolk:

en: Date/Time
nn_NO: Dato/Tid

en: Date/time
nn_NO: Dato/tid

en: Date:
nn_NO: Dato:

en: Date: %1$s
nn_NO: Dato: %1$s

en: Day
nn_NO: Dag

en: Day and name
nn_NO: Dag og namn

en: Daylight saving time begins on: %s.
nn_NO: Sommartid startar: %s

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
nn_NO: Sumartid byrjar: <code>%s</code>.

en: Days
nn_NO: Dagar

en: Deactivate
nn_NO: Skru av

en: Deactivate this plugin
nn_NO: Skru av dette programtillegget

en: Debug log
nn_NO: Feilrettingslogg

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
nn_NO: Feilrettingsmodusen blir ofte brukt til å samla fleire detaljar om ein feil eller krasj på nettstaden, men kan innehalda sensitive opplysingar som ikkje bør vera tilgjengelege på ein offentleg nettstad.

en: Debugging enabled
nn_NO: Feilsøkinga er skrudd på

en: Dec
nn_NO: Des

en: December
nn_NO: desember

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
nn_NO: Des

en: Decimal separator
nn_NO: Desimalskilje

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
nn_NO: Senk vanleg pris med (fast beløp eller %):

en: Decrease indent
nn_NO: Reduser innrykk

en: Default
nn_NO: Standard

en: Default Avatar
nn_NO: Standardavatar

en: Default Images
nn_NO: Standardbilete

en: Default Link Category
nn_NO: Standard lenkjekategori

en: Default Mail Category
nn_NO: Standardkategori for e-post

en: Default Post Category
nn_NO: Standard innleggskategori

en: Default Post Format
nn_NO: Standard innleggsformat

[ctx: Default Preset]
en: Default
nn_NO: Standard

en: Default Style
nn_NO: Standardstil

en: Default Theme Font
nn_NO: Standard temaskrift

en: Default article settings
nn_NO: Standardinnstillingar for artiklar

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
nn_NO: Ukategorisert

en: Default comment status
nn_NO: Standard kommentarstatus

en: Default email delivery
nn_NO: Standard e-postlevering

en: Default is %s
nn_NO: %s er standard

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
nn_NO: Bloggrull

en: Default method
nn_NO: Standardmetode

[ctx: Default page slug]
en: about
nn_NO: om

[ctx: Default page title]
en: About
nn_NO: Om

en: Default post category.
nn_NO: Standard innleggskategori.

en: Default post format
nn_NO: Standard innleggsformat

en: Default post format.
nn_NO: Standard innleggsformat.

en: Default post settings
nn_NO: Standardinnstillingar for innlegg

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
nn_NO: hallo-verda

en: Default product sorting
nn_NO: Standard varesortering

en: Default share setting
nn_NO: Standard deleinnstilling

en: Default shortcuts,
nn_NO: Standardsnarvegar,

en: Default sort order
nn_NO: Standardsortering

en: Default sorting
nn_NO: Standardsortering

en: Default sorting (custom ordering + name)
nn_NO: Standardsortering (eiga sortering + namn)

en: Default template
nn_NO: Standardmal

en: Delete
nn_NO: Slett

en: Delete &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Slett «%s»

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
nn_NO: Slett «%s» for alltid

en: Delete Card
nn_NO: Slett kort

en: Delete Menu
nn_NO: Slett meny

en: Delete My Site Permanently
nn_NO: Slett sida mi fullstendig

en: Delete Permanently
nn_NO: Slett permanent

en: Delete Site
nn_NO: Slett sida

en: Delete Users
nn_NO: Slett brukarar

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
nn_NO: Du kan sletta ei menyoppføring ved å <strong>utvida henne og klikka på Fjern lenkja</strong>

en: Delete all content.
nn_NO: Slett alt innhald.

en: Delete all variations
nn_NO: Slett alle variantane

en: Delete all your posts, pages, media, and data, and give up your site's address.
nn_NO: Slett alle innlegga dine, sider, media og data og gje frå deg nettsideadressa.

en: Delete column
nn_NO: Slett kolonne

en: Delete image
nn_NO: Slett bilde

en: Delete it: %s
nn_NO: Slett det: %s

en: Delete note
nn_NO: Slett merknaden

en: Delete payment method
nn_NO: Slett betalingsmetode

en: Delete permanently
nn_NO: Slett permanent

en: Delete requests
nn_NO: Slett førespurnader

en: Delete row
nn_NO: Slett rad

en: Delete table
nn_NO: Slett tabell

en: Delete template file
nn_NO: Slett malfila

en: Delete this comment permanently
nn_NO: Slette dette elementet for alltid

en: Delete this item permanently
nn_NO: Slette dette elementet for alltid

en: Delete this link from your profile?
nn_NO: Slette denne lenkja frå profilen din?

en: Delete this page permanently?
nn_NO: Slette denne sida permanent?

en: Delete this webhook
nn_NO: Slett denne nettkroken

en: Delete your site permanently
nn_NO: Slett sida di permanent

en: Deleted
nn_NO: Sletta

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Sletta <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Sletta <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted text (strikethrough)
nn_NO: Sletta tekst (overstryking)

en: Deleted:
nn_NO: Sletta:

en: Deleting Links
nn_NO: Sletta lenkjer

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
nn_NO: Når du slettar ein kategori, slettar du ikkje innlegga i den kategorien. I staden blir innlegga lagt i standardkategorien %s. Du kan ikkje sletta standardkategorien.

en: Delimiter
nn_NO: Skiljeteikn

en: Delivery Frequency
nn_NO: Leveringsfrekvens

en: Delivery fee
nn_NO: Leveringavgift

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
nn_NO: Stor iPhone/iPad-oppdatering tilgjengeleg no

en: Denied: %s
nn_NO: Avvist: %s

en: Denmark
nn_NO: Danmark

en: Deny
nn_NO: Avvis

en: Descending
nn_NO: Fallande

en: Descending (newest first)
nn_NO: Fallande (nyaste fyrst)

en: Descending.
nn_NO: Minkande

en: Description
nn_NO: Skildring

en: Description (optional)
nn_NO: Skildring (valfritt)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
nn_NO: Sklidring av vedlegget, slik det eksisterer i databasen.

en: Description of block type.
nn_NO: Skildring av blokktypen.

en: Description of the user.
nn_NO: Skildring av brukeren.

en: Descriptions
nn_NO: Skildringar

en: Descripton
nn_NO: Skildring

en: Deselect
nn_NO: Fjern valet

en: Design
nn_NO: Utforming

en: Desktop
nn_NO: Datamaskin

en: Desktop App for Linux
nn_NO: Skrivebords-app for Linux

en: Desktop App for Mac
nn_NO: Skrivebords-app for Mac

en: Desktop App for Windows
nn_NO: Skrivebords-app for Windows

en: Destination folder already exists.
nn_NO: Mappa finst allereie.

en: Detach
nn_NO: Kople frå

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Kople frå «%s»

en: Details
nn_NO: Detaljar

en: Details about the media file, specific to its type.
nn_NO: Detaljar om mediefila, spesifikk for typen.

en: Details for theme: %s
nn_NO: Meir om bunaden %s

[ctx: Details page for this theme]
en: About
nn_NO: Om

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
nn_NO: Avgjer kva sortering som blir brukt på framsida av nettbutikken for denne eigenskapen. Viss du bruker eiga  sortering, kan du dra og sleppa termane i denne eigenskapen

en: Developer
nn_NO: Utviklar

en: Developer Resources
nn_NO: Utviklarresursar

en: Developers
nn_NO: Utviklarar

en: Dhaulagiri
nn_NO: Dhawalagiri

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
nn_NO: Fekk ingen tabell frå %1$s-slettaren (indeks %2$d).

en: Did you just paste HTML?
nn_NO: Limte du inn HTML?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
nn_NO: Visste du at vi har eit eige småprogram for tilpassa HTML no? Du kan finna det ved å klikka &#8220;<a class="add-widget" href="#">Legg til småprogram</a>&#8221-knappen og søkja etter &#8220;HTML&#8221;. Bruk det til å laga din eigen HTML på nettstaden din.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
nn_NO: Visste du at vi har eit eige småprogram for tilpassa HTML no? Du kan finna det ved å leita i lista over tilgjengelege småprogram. Bruk det til å laga din eigen HTML på nettstaden din.

en: Did you know?
nn_NO: Visste du det?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
nn_NO: Har du mista telefonen din eller du logga inn via ei offentleg datamaskin? Du kan logge ut alle andre stader og framleis vere innlogga her.

en: Digital Marketing
nn_NO: Digital marknadsføring

en: Dimensions
nn_NO: Dimensjonar

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
nn_NO: Storleik (L&times;B&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
nn_NO: Måleeining

en: Dimensions:
nn_NO: Dimensjonar:

en: Direct bank transfer
nn_NO: Overføring til bankkonto

en: Direct link (best for mobile)
nn_NO: Direktelenke (best for mobil)

en: Director
nn_NO: Regissør

en: Directories and Sizes
nn_NO: Mapper og storleikar

en: Directory sizes could not be returned.
nn_NO: Greidde ikkje få mappestorleikar.

en: Disable
nn_NO: Slå av

en: Disable %s
nn_NO: Skru av %s

en: Disable Post By Email
nn_NO: Slå av Post med e-post

en: Disable Post by Email
nn_NO: Slå av Post med e-post

en: Disable Post by Voice
nn_NO: Slå av innlegg med røyst

en: Disable Translator
nn_NO: Slå av omsetjaren

en: Disable accessibility mode
nn_NO: Slå av tilgjengemodus

en: Disable syntax highlighting when editing code
nn_NO: Skru av syntaksvising når du redigerer kode

en: Disable the visual editor when writing
nn_NO: Slå av visuell redigerar når eg skriv

en: Disabled
nn_NO: Slått av

en: Disabled.
nn_NO: Av.

en: Discard any changes and restore the original image.
nn_NO: Sjå bort frå alle endringar, og hent fram att det opphavelege biletet.

en: Discard changes
nn_NO: Forkast endringane

en: Disconnect
nn_NO: Kople frå

en: Disconnect all Blogs
nn_NO: Kople frå alle bloggar

en: Disconnect from %s
nn_NO: Kople frå %s

en: Disconnect this account
nn_NO: Koble frå denne kontoen

en: Disconnected
nn_NO: Fråkopla

en: Disconnecting
nn_NO: Koplar frå

en: Discount total.
nn_NO: Total rabatt

en: Discount type
nn_NO: Rabattype

en: Discourage search engines from indexing this site
nn_NO: Be søkjemotorane om å ikkje indeksera denne nettstaden

en: Discover
nn_NO: Oppdag

en: Discover this theme&rsquo;s <a href="%1$s">awesome features</a>.
nn_NO: Oppdag dei <a href="%1$s">flotte funksjonane</a> i dette temaet.

en: Discover this theme's <a target="_blank" href="%1$s">awesome features</a>.
nn_NO: Oppdag dei <a target="_blank" href="%1$s">fantastiske funksjonane</a> til dette temaet.

en: Discussion
nn_NO: Ordskifte

en: Discussion Settings
nn_NO: Ordskifte-innstillingar

en: Dismiss
nn_NO: Avvis

en: Dismiss errors
nn_NO: Sjå bort frå feilmeldingar

en: Dismiss the browser warning panel
nn_NO: Fjern nettlesarvarselpanelet

en: Dismiss the welcome panel
nn_NO: Ta bort velkomstpanelet

en: Dismiss this notice.
nn_NO: Sjå bort frå denne meldinga.

en: Dismiss this recommendation
nn_NO: Avvis tilrådinga

en: Display Header Text
nn_NO: Vis overskriftstekst

en: Display Options
nn_NO: Visingsval

en: Display Settings
nn_NO: Vis innstillingar

en: Display Site Title and Tagline
nn_NO: Vis nettstadtittel og slagord

en: Display Small
nn_NO: Vis lite

en: Display a Freshly Pressed badge in your sidebar
nn_NO: Vis ein Nyleg blogga-lapp i sidestolpen

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
nn_NO: Vis ei miniutgåve av Gravatar-profilen din

en: Display a privacy notice under your comment forms.
nn_NO: Syn ei personvernmelding under kommentar skjemaet ditt.

en: Display an image in your sidebar
nn_NO: Vis eit bilde i sidestolpen

en: Display as dropdown
nn_NO: Vis som nedtrekksmeny

en: Display as:
nn_NO: Vis som:

en: Display author
nn_NO: Vis forfattar

en: Display categories
nn_NO: Vis kategoriar

en: Display date
nn_NO: Vis dato

en: Display item author if available?
nn_NO: Vis forfattaren av elementet viss tilgjengeleg?

en: Display item content?
nn_NO: Vis innhald av objektet?

en: Display item date?
nn_NO: Vis dato for elementet?

en: Display location
nn_NO: Vis stad

en: Display name for the comment author.
nn_NO: Vis namnet til den som har skrive innlegget.

en: Display name for the user.
nn_NO: Visingsnamnet til brukaren.

en: Display name publicly as
nn_NO: Vis namn offentleg som

en: Display on pages
nn_NO: Vis på sider

en: Display post date?
nn_NO: Vis dato på innlegget?

en: Display tags
nn_NO: Vis etikettar

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
nn_NO: Vis kor mange søpelinnspel Akismet har fanga opp

en: Display type
nn_NO: Visingstype

en: Display your books from Goodreads
nn_NO: Vis bøkene dine frå Goodreads

en: Display your latest Instagram photos.
nn_NO: Vis dei siste Instagram-fotoa dine.

en: Displayed on attachment pages.
nn_NO: Vert vist på vedleggssider.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
nn_NO: Viser %1$s&#8211;%2$s av %3$s

en: Displaying %d themes
nn_NO: Viser %d bunad(er)

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nn_NO: Viser %s&#8211;%s av %s

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
nn_NO: Viser video frå mediebiblioteket, YouTube, Vimeo eller ein anna leverandør.

en: Displays an audio player.
nn_NO: Viser ein lydavspelar.

en: Displays an image gallery.
nn_NO: Viser eit biletgalleri.

en: Displays an image.
nn_NO: Viser eit bilete.

en: Distraction-free writing mode
nn_NO: Distraksjonsfri skrivemodus

en: Do More
nn_NO: Gjer meir

en: Do it: I want some polls!
nn_NO: Gjer det: Eg ønskjer meg nokre røystingar!

en: Do not allow
nn_NO: Ikkje tillat

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
nn_NO: Ikkje avregistrer %1$s-skriptet i administrasjonsområdet. For å kopla til framsidebunaden, brukar du %2$s-knaggen.

en: Do not display privacy notice.
nn_NO: Ikkje vis personvernmelding.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
nn_NO: Ikkje gløym å klikka på &#8220;Lagra endringane&#8221; når du er ferdig!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
nn_NO: Ikkje gløym å klikka på Lagre endringar-knappen når du er ferdig.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
nn_NO: Ikkje bruk %1$s-merkelappar i %2$s.

en: Do you have a transaction ID?
nn_NO: Har du ein transaksjons-ID?

en: Do you have anything else you want to add? Please note that we cannot accept publicly published material as proof of account ownership.
nn_NO: Er det noko anna du har lyst til å leggje til? Ver merksam på at vi ikkje kan akseptere offentleg publiserte materiale som prov på kontoeigarskap.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
nn_NO: Ønskjer du verkeleg å <a href='%s'>logge ut</a>?

en: Do you really want to reset your configuration?
nn_NO: Vil du verkeleg nullstille oppsettet.

en: Do you want to register %s?
nn_NO: Ønskjer du å registrere %s?

en: Docs
nn_NO: Dokumentasjon

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Dokument <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Dokument <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
nn_NO: Førehandsvis dokument

en: Document properties
nn_NO: Dokumenteigenskapar

en: Documentation
nn_NO: Dokumentasjon

en: Documents
nn_NO: Dokument

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
nn_NO: Har brukaren %1$s løyve til å bruka %2$s-databasen?

en: Domain
nn_NO: Domene

en: Domain Registration
nn_NO: Domeneregistrering

en: Domain Settings
nn_NO: Domene-innstillingar

en: Domain included in %s
nn_NO: Domene inkludert i %s

en: Domain is unlocked.
nn_NO: Domenet er låst opp.

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
nn_NO: Vel

[ctx: Domain mapping suggestion button with plan upgrade]
en: Upgrade
nn_NO: Oppgrader

en: Domain: %s
nn_NO: Domene: %s

en: Domains
nn_NO: Domene

en: Dominican Republic
nn_NO: Den dominikanske republikken

en: Don&lsquo;t show me this.
nn_NO: Ikkje vis meg dette.

en: Don't Display Name
nn_NO: Ikkje vis namn

en: Don't show again
nn_NO: Ikkje vis denne meldinga fleire gongar

en: Don't show the Reblog button on posts
nn_NO: Ikkje vis ‹‹reblogg››-knappen på innlegg

en: Done
nn_NO: Ferdig

en: Done!
nn_NO: Fullført!

en: Down
nn_NO: Ned

en: Down one
nn_NO: Ein ned

en: Download
nn_NO: Last ned

en: Download Export File
nn_NO: Last ned eksportfil

en: Download File
nn_NO: Last ned fil

en: Download and import file attachments
nn_NO: Last ned og importer filvedlegg

en: Download failed.
nn_NO: Nedlastinga feila.

en: Download file
nn_NO: Last ned fil

en: Download limit
nn_NO: Nedlastingsgrense

en: Download my comments &raquo;
nn_NO: Last ned kommentarane mine &raquo;

en: Download personal data
nn_NO: Last ned personopplysingar

en: Download personal data again
nn_NO: Last ned personopplysingane ein gong til

en: Downloadable
nn_NO: Nedlasting

en: Downloadable product permissions
nn_NO: Tilgangsløyve til nedlastingar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nn_NO: Nedlastingsprodukt gjev tilgang til ei fil når dei er kjøpte.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nn_NO[0]: Lasta ned %s gong
nn_NO[1]: Lasta ned %s gonger

en: Downloading Comments&#8230;
nn_NO: Lastar ned kommentarar&#8230;

en: Downloading data...
nn_NO: Lastar ned data...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
nn_NO: Lastar ned installasjonspakke frå %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
nn_NO: Lastar ned omsetjing frå %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
nn_NO: Lastar ned oppdateringa frå %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
nn_NO: Lastar ned den nye bunaden din&hellip;

en: Downloads remaining
nn_NO: Nedlastingar att

en: Downloads require login
nn_NO: Nedlastingar krev innlogging

en: Draft
nn_NO: Kladd

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Kladd <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Kladdar <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
nn_NO: Kladd lagra

en: Draft created on %1$s at %2$s
nn_NO: Kladden vart oppretta %1$s kl. %2$s

en: Draft saved at %s.
nn_NO: Kladd lagra klokka %s.

en: Draft saved.
nn_NO: Kladd lagra.

en: Drafts
nn_NO: Kladdar

en: Drag and drop to reorder media files.
nn_NO: Dra og slepp for å endra rekkjefylgja på mediafiler.

en: Drag and drop to reorder tracks.
nn_NO: Dra og slepp for å endre rekkjefylgja på spora.

en: Drag and drop to reorder videos.
nn_NO: Dra-og-slepp for å endre videorekkefylgja

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
nn_NO: Dra og slepp, eller klikk for å setje administratorvariantordre

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
nn_NO: Dra lenkja under til bokmerkelina. Klikk på bokmerket når du er på ei side du vil dele.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
nn_NO: Dra oppføringane i den rekkjefylgja du vil ha dei. Klikk på pila til høgre for oppføringa for å få opp fleire innstillingar.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
nn_NO: Drag småprogram hit for å fjerne dei frå sidestolpen, men behalde innstillingane deira.

en: Drop files to upload
nn_NO: Slepp filer for å lasta opp

en: Drop images to upload
nn_NO: Slepp bilde her for å laste dei opp

en: Drop-ins
nn_NO: Erstatningar

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
nn_NO: Erstatningsfiler er filer som finst i %s-mappa, og som byter ut eller utvidar WordPress-funksjonar på måtar vanlege programtillegg ikkje kan.

en: Dropdown
nn_NO: Nedtrekksliste

en: Duplicate
nn_NO: Klon

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
nn_NO: Fann dublettinnspel, det ser ut som du alt har sagt dette.

en: Dutch
nn_NO: Nederlandsk

en: E-Commerce
nn_NO: E-handel

en: E-Mail
nn_NO: E-post

en: E-mail
nn_NO: E-post

en: E-mail me whenever
nn_NO: Send e-post til meg når

en: E-mail verified
nn_NO: E-post stadfesta

en: E-mail:
nn_NO: E-post:

en: E-mail: %s
nn_NO: E-post: %s

en: ERROR: Invalid verification code
nn_NO: FEIL: Ugyldig stadfestingskode

en: ERROR: comments on this post are closed.
nn_NO: FEIL: Kommentarar for dette innlegget er stengt.

en: ERROR: please type a comment.
nn_NO: FEIL: skriv inn eit innspel.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
nn_NO: FEIL: du svarar på eit innspel til ein kladd.

en: Each application name should be unique.
nn_NO: Kvart programnamn bør vera unikt.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
nn_NO: Kvar meny kan innehalda ei blanding av lenkjer til sider, kategoriar, eigne adresser eller andre innhaldstypar.Du legg til menylenkjer ved å velja element frå dei utvidbare boksane i spalta til venstre, under.

en: East Caribbean dollar
nn_NO: Østkarribiansk dollar

en: Easter
nn_NO: Påske

en: Eastern Cape
nn_NO: Austkapp

en: Edit
nn_NO: Rediger

en: Edit %(title)s
nn_NO: Rediger %(title)s

en: Edit %s
nn_NO: Rediger %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Rediger &#8220;%s&#8221;

en: Edit CSS
nn_NO: Rediger CSS

en: Edit Category
nn_NO: Rediger kategori

en: Edit Changeset
nn_NO: Rediger endringssett

en: Edit Comment
nn_NO: Rediger kommentar

en: Edit DNS
nn_NO: Rediger DNS

en: Edit Image
nn_NO: Rediger bildet

en: Edit Link
nn_NO: Rediker lenkje

en: Edit Link Category
nn_NO: Rediger lenkjekategori

en: Edit Media
nn_NO: Rediger media

en: Edit Menu
nn_NO: Rediger meny

en: Edit Menu Item
nn_NO: Endra menyoppføringa

en: Edit Menus
nn_NO: Rediger menyar

en: Edit Original
nn_NO: Rediger original

en: Edit Page
nn_NO: Rediger sida

en: Edit Post
nn_NO: Rediger innlegg

en: Edit Profile
nn_NO: Rediger profil

en: Edit Project
nn_NO: Rediger prosjekt

en: Edit Site
nn_NO: Rediger side

en: Edit Tag
nn_NO: Rediger merkelappar

en: Edit This
nn_NO: Rediger

en: Edit User
nn_NO: Rediger brukar

en: Edit User %s
nn_NO: Rediger brukaren %s

en: Edit Your Profile
nn_NO: Rediger profilen din

en: Edit attachment
nn_NO: Rediger vedlegg

en: Edit attribute
nn_NO: Rediger eigenskap

en: Edit audio playlist
nn_NO: Redigere speleliste for lyd

en: Edit comment
nn_NO: Rediger kommentar

en: Edit coupon
nn_NO: Endra kupong

en: Edit date and time
nn_NO: Rediger dato og tid

en: Edit gallery
nn_NO: Rediger galleri

en: Edit image
nn_NO: Endre bilete

en: Edit menu item
nn_NO: Endre menyoppføringa

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
nn_NO: Rediger menyelement: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
nn_NO: Rediger fleire detaljar

en: Edit next media item
nn_NO: Rediger neste mediaelement

en: Edit order
nn_NO: Endra bestillinga

en: Edit page
nn_NO: Rediger side

en: Edit permalink
nn_NO: Rediger permalenke

en: Edit post
nn_NO: Rediger innlegget

en: Edit previous media item
nn_NO: Rediger førre mediaelement

en: Edit product
nn_NO: Endra vare

en: Edit selected menu
nn_NO: Rediger valt meny

en: Edit shipping class
nn_NO: Endra fraktklasse

en: Edit status
nn_NO: Rediger status

en: Edit tag
nn_NO: Rediger merkelapp

en: Edit this comment
nn_NO: Rediger dette innspelet

en: Edit this entry.
nn_NO: Rediger dette innlegget.

en: Edit this item
nn_NO: Rediger dette elementet

en: Edit this page
nn_NO: Rediger denne sida

en: Edit this webhook
nn_NO: Rediger denne nettkroken

en: Edit user
nn_NO: Rediger brukar

en: Edit video playlist
nn_NO: Rediger videospeleliste

en: Edit visibility
nn_NO: Rediger synlegheit

en: Edit widget: %s
nn_NO: Rediger widget: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
nn_NO: Rediger standardmenyen ved å leggja til eller fjerna oppføringar. Dra kvar oppføring dit du vil ha henne. Klikk på Lag meny for å lagra endringane dine.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
nn_NO: Endre menyen din under, eller <a href="%s">lag ein ny</a>. Hugs å lagra endringane dine!

en: Edit your profile
nn_NO: Rediger profilen din

en: Edit: %s
nn_NO: Rediger: %s

en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
nn_NO: Rediger<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Editing Menus
nn_NO: Redigerer menyar

en: Editor
nn_NO: Redigerar

en: Editor Style
nn_NO: Redigeringsstil

en: Editor menu (when enabled)
nn_NO: Meny for redigeringsvindauge (når aktiv)

en: Editor script handles.
nn_NO: Handtak for redigeringsskriptet.

en: Editor style handles.
nn_NO: Handtak for redigeringsstilen.

en: Editor toolbar
nn_NO: Verktylinje for redigeringsvindauge

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
nn_NO: Redaktørar kan leggja ut innlegg, handtera eigne og andre sine innlegg, osb.

en: Education
nn_NO: Utdanning

en: Either there are no posts, or something went wrong.
nn_NO: Anten er der ingen innlegg, eller så gjekk noko gale.

en: Elements path
nn_NO: Elementsti

en: Email
nn_NO: E-post

en: Email (%s)
nn_NO: E-post (%s):

en: Email (required)
nn_NO: E-post (påkravd)

en: Email Address
nn_NO: E-postadresse

en: Email Address or Username
nn_NO: E-postadresse eller brukarnamn

en: Email Address:
nn_NO: E-postadresse:

en: Email Newsletter
nn_NO: Nyheitsbrev på e-post

en: Email Subscriptions | WordPress.com
nn_NO: E-postabonnement | WordPress.com

en: Email address
nn_NO: E-postadresse

en: Email address for the comment author.
nn_NO: E-postadressa til den som skreiv kommentaren.

en: Email address is invalid.
nn_NO: E-postadressa er ugyldig.

en: Email address or username
nn_NO: E-postadresse eller brukarnamn

en: Email address required
nn_NO: Skriv inn E-post adressa di

en: Email address.
nn_NO: E-post-adresse:

en: Email confirmed!
nn_NO: E-post bekrefta!

en: Email could not be sent.
nn_NO: Greidde ikkje senda eposten.

en: Email delivery format
nn_NO: Format på e-postlevering

en: Email delivery window
nn_NO: Vindauge for levering av e-post

en: Email from WordPress.com
nn_NO: E-post frå WordPress.com

en: Email heading
nn_NO: Overskrift for e-posten

en: Email me a login link
nn_NO: Send meg ei innloggingslenke på e-post

en: Email me a login link.
nn_NO: Send meg ei innloggingslenke på e-post

en: Email me whenever
nn_NO: Send epost til meg når

en: Email me whenever&hellip;
nn_NO: Send e-post til meg når&hellip;

en: Email notifications
nn_NO: Epostvarslingar

en: Email options
nn_NO: Epostinnstillingar

en: Email or Username
nn_NO: E-post og brukarnamn

en: Email sender options
nn_NO: Val for epostsending

en: Email sent.
nn_NO: Eposten er send.

en: Email settings
nn_NO: E-postinnstillingar

en: Email template
nn_NO: Epostmal

en: Email type
nn_NO: E-posttype

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
nn_NO: E-post stadfesta! No som du har stadfesta epostadressa di kan du publisere innlegg på bloggen din.

en: Email you used during checkout.
nn_NO: E-postadressa du skreiv inn i kassa.

en: Email:
nn_NO: E-post:

en: Email: %s
nn_NO: Epost: %s

en: Emails
nn_NO: Epostar

en: Embed
nn_NO: Inkluder

en: Embed Handler
nn_NO: Handterar for innbygd innhald

en: Embed Media Player
nn_NO: Bygg inn mediespelar

en: Embed or Link
nn_NO: Bygg inn eller lenk

en: Embedded content from other websites
nn_NO: Innebygd innhald frå andre nettstader

en: Embeds
nn_NO: Innsmett

en: Emoticons
nn_NO: Kjensleikon

en: Empty Spam
nn_NO: Tøm søppel

en: Empty Term.
nn_NO: Tomt omgrep

en: Empty Trash
nn_NO: Tøm søppelkasse

en: Empty archive.
nn_NO: Tomt arkiv.

en: Empty filename
nn_NO: Tomt filnamn

en: Empty title.
nn_NO: Tom tittel

en: Enable
nn_NO: Bruk

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
nn_NO: Skru på «address_override» for å hindra at adresseopplysingane blir endra.

en: Enable %s
nn_NO: Skru på %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
nn_NO: Bruk AJAX-funksjonar på legg i korg-knappen på arkivsider

en: Enable Geotagging
nn_NO: Slå på geomerking

en: Enable PayPal Standard
nn_NO: Skru på PayPal standard

en: Enable PayPal sandbox
nn_NO: Skru på PayPal-sandkassa

en: Enable Post By Email
nn_NO: Slå på Post med e-post

en: Enable Post by Email
nn_NO: Slå på Post med e-post

en: Enable Post by Voice
nn_NO: Slå på innlegg med røyst

en: Enable Translator
nn_NO: Slå på omsetjaren

en: Enable accessibility mode
nn_NO: Slå på tilgjengemodus

en: Enable bank transfer
nn_NO: Bruk overføring til konto

en: Enable browser notifications
nn_NO: Aktiver nettlesarvarsel

en: Enable check payments
nn_NO: Skru på sjekkbetaling

en: Enable for shipping methods
nn_NO: Skru på for fraktmåtane

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
nn_NO: Aktiver full-høgderedigering og uforstyrra skrivemodus.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
nn_NO: Slå på tastatursnarvegar for kommentarmoderering.

en: Enable logging
nn_NO: Slå på logging

en: Enable low stock notifications
nn_NO: Bruk meldingar om låg lagermengd

en: Enable mobile theme
nn_NO: Slå på mobiltema

en: Enable out of stock notifications
nn_NO: Bruk meldingar om tomt på lager

en: Enable reviews
nn_NO: Bruk vurderingar

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
nn_NO: Aktiver Shipping Debug Mode vise matchende frakt soner og å omgå leveringsfrekvens cache.

en: Enable stock management
nn_NO: Slå på lagerstyring

en: Enable taxes
nn_NO: Bruk avgifter

en: Enable the shipping calculator on the cart page
nn_NO: Bruk fraktkalkulatoren på kassa-sida

en: Enable the use of coupon codes
nn_NO: Bruk rabattkupongar

en: Enable this email notification
nn_NO: Bruk dette e-postvarselet

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
nn_NO: Skru på dette viss ei vare ikkje skal sendast, eller det ikkje er nokon fraktkostnad

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
nn_NO: Skru på dette for å gje tilgang til ei nedlastbar fil når kunden kjøper vara

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
nn_NO: Skru på dette for å gje løyve til nedlasting når tingingane står som «handterer», heller enn «fullført»

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
nn_NO: Slå på innspeltråd (nysting) %s nivå djup

en: Enable/Disable
nn_NO: Slå på/slå av

en: Enabled
nn_NO: Slått på

en: Enabled Services
nn_NO: Påslåtte tenester

en: Enabled.
nn_NO: På.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
nn_NO: Skrur du på Tilgangsmodus via sidevala, kan du bruka Legg til og Endra-knappane i staden for å dra og sleppa.

en: Encoding
nn_NO: Koding

en: Encoding for pages and feeds
nn_NO: Teiknkoding for sider og kjelder

en: End Date
nn_NO: Sluttdato

en: End Date: %s
nn_NO: Sluttdato: %s

en: End Date…
nn_NO: Sluttdato…

en: End date of sale price.
nn_NO: Sluttdato for tilbod

en: End date:
nn_NO: Sluttdato:

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
nn_NO: Endepunkt er lagde ved sideadressene til å handtere konkrete handlingar på kontosider. Dei bør vere unike og kan stå tomme for å deaktivere endepunkt.

en: English
nn_NO: Engelsk

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
nn_NO: Sikre at resultatsettet ekskluderar innspel tilordna spesifikke brukar-ID-ar. Krevar tilgang.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
nn_NO: Forsikre at resultatsettet ekskluderer innlegg tilordna spesifikke forfattarar.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
nn_NO: Sikre at resultatsettet ekskluderar spesifikke ID-ar.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
nn_NO: Sikre at resultatsettet ekskluderar spesifikke foreldre-ID-ar.

en: Enter a URL
nn_NO: Skriv inn ein URL

en: Enter a URL to scan
nn_NO: Skriv inn URL som skal søkast igjennom

en: Enter a description of the image
nn_NO: Skriv inn ei skildring av biletet

en: Enter a link URL or click above for presets.
nn_NO: Skriv inn ei lenkjeadresse eller trykk ovanfor for førehandsval.

en: Enter a name for the new attribute term:
nn_NO: Skriv inn eit namn på den nye eigenskapstermen:

en: Enter a name for this tax rate.
nn_NO: Skriv eit namn på denne avgiftssatsen.

en: Enter a new password below.
nn_NO: Skriv inn det nye passordet ditt under.

en: Enter a tag
nn_NO: Skriv inn eit stikkord …

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
nn_NO: Skriv inn ein avgiftssats (i prosent) med opp til 4 desimalar.

en: Enter a username or email address.
nn_NO: Skriv inn eit brukarnamn eller ei e-postadresse.

en: Enter a value
nn_NO: Skriv inn ein verdi

en: Enter address:
nn_NO: Skriv inn adresse:

en: Enter an API Key
nn_NO: Legg til ein API-nøkkel

en: Enter an Instagram Username
nn_NO: Skriv inn Instagram brukarnamn

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
nn_NO: Skriv inn ein merknad du eventuelt vil senda til kunden etter kjøpet.

en: Enter desktop preview mode
nn_NO: Gå til desktop-førehandsvising

en: Enter mobile preview mode
nn_NO: Gå til mobil-førehandsvising

en: Enter new
nn_NO: Skriv inn ny

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
nn_NO: Legg til mottakarar (skilde med komma) som vil motta denne varslinga.

en: Enter sale price (%s)
nn_NO: Skriv inn tilbodspris (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nn_NO: Skriv inn litt tekst, eller nokre eigenskapar skilde med røyr-teiknet (|).

en: Enter tablet preview mode
nn_NO: Gå til nettbrett-førehandsvising

en: Enter the RSS feed URL here:
nn_NO: Skriv inn adressa til RSS-kjelda her:

en: Enter the URL
nn_NO: Skriv inn URL

en: Enter the URL of the image
nn_NO: Skriv inn adressa for bildet

en: Enter the code from the text message we sent you.
nn_NO: Skriv inn koden frå tekstmeldinga vi sende deg.

en: Enter the code generated by your authenticator app.
nn_NO: Skriv inn koden som er generert av autentiseringsappen din.

en: Enter the destination URL
nn_NO: Skriv inn måladressa

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
nn_NO: Skriv inn epostadressa til ein eksisterande brukar på dette nettverket for å invitera dei til nettstaden. Brukaren får ein epost med spørsmål om å stadfesta invitasjonen.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
nn_NO: Skriv inn epostadressa eller brukarnamnet til ein eksisterande brukar på dette nettverket for å invitera dei til nettstaden. Brukaren får ein epost med spørsmål om å stadfesta invitasjonen.

en: Enter the external URL to the product.
nn_NO: Skriv inn ekstern adresse til produktet.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
nn_NO: Skriv inn kor mange dagar det skal ta før nedlastinga går ut, eller la feltet stå tomt.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
nn_NO: Skriv inn passordet du vil bruke for alle beskytta oppføringar her:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
nn_NO: Skriv inn den same adressa her med mindre du<a href="%s">vil at heimesida skal vera ein annan stad enn mappa til WordPress-installasjonen</a>.

en: Enter title here
nn_NO: Skriv inn tittel her

en: Enter your %(googleMailService)s account information
nn_NO: Skriv inn kontoinformasjonen din for %(googleMailService)s

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
nn_NO: Skriv inn brukarnamnet og passordet ditt for LiveJournal nedanfor slik at vi kan kople til kontoen din:

en: Enter your comment here...
nn_NO: Skriv kommentaren din her …

en: Enter your contact information
nn_NO: Skriv inn kontaktinformasjonen din

en: Enter your email address
nn_NO: Skriv inn e-postadressa di

en: Enter your new password below or generate one.
nn_NO: Skriv inn det nye passordet ditt, eller lag eitt.

en: Enter your new password below.
nn_NO: Skriv inn det nye passordet ditt nedanfor

en: Enter your password to view comments.
nn_NO: Skriv inn passordet ditt for å sjå kommentarar.

en: Enter/remove an API key.
nn_NO: Legg til/fjern ein API-nøkkel.

en: Entertainment
nn_NO: Underhaldning

en: Entries feed
nn_NO: Innleggstraum

en: Entries from any RSS or Atom feed.
nn_NO: Innlegg frå kva som helst RSS- eller Atom-straum.

en: Equatorial Guinea
nn_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Erase Personal Data
nn_NO: Slett personlege opplysingar

en: Erase personal data
nn_NO: Slett personlege opplysingar

en: Erase personal data list
nn_NO: Slett lista med personopplysingar

en: Erase personal data list navigation
nn_NO: Navigasjon i slettelista med personopplysingar

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
nn_NO: Slettartabellen ved indeks %d inneheld ikkje eit lesarvenleg namn.

en: Eraser callback is not valid: %s.
nn_NO: Tilbakekall frå slettinga er ugyldig: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
nn_NO: Slettinga har ikkje tilbakekall: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
nn_NO: Slettarindeksen kan ikkje vera mindre enn ein.

en: Eraser index is out of range.
nn_NO: Slettar-indeksen er utanfor område.

en: Erasing data...
nn_NO: Slettar data...

en: Erasure completed.
nn_NO: Slettinga er fullførd.

en: Error
nn_NO: Feil

en: Error 404
nn_NO: Feil 404

en: Error Details
nn_NO: Detaljar om feilen

en: Error creating new user.
nn_NO: Feil under oppretting av ny brukar.

en: Error getting remote image %s.
nn_NO: Feil ved henting av bilete %s.

en: Error in RSS %1$d
nn_NO: Feil i RSS %1$d

en: Error in displaying the widget settings form.
nn_NO: Greidde ikkje visa skjemaet for småprogramval.

en: Error in moving to Trash.
nn_NO: Greidde ikkje kasta i papirkorga.

en: Error in restoring from Trash.
nn_NO: Greidde ikkje plukka opp or papirkorga.

en: Error not caused by a plugin or theme.
nn_NO: Feilen er ikkje på grunn av eit programtillegg eller bunad.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
nn_NO: Det var ein feil på eit ikkje-verna endepunkt.

en: Error processing checkout. Please try again.
nn_NO: Feil ved utsjekk. Ver venleg å prøve på nytt.

en: Error reconnecting to the database
nn_NO: Det oppstod ein feil under gjenoppkobling mot databasen

en: Error saving media file.
nn_NO: Det oppstod ein feil ved lagring av mediafil.

en: Error while adding the category. Please try again later.
nn_NO: Det oppstod ein feil då kategorien vart forsøkt lagt til. Gjer vel å prøve igjen seinare.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
nn_NO: Feil under lagring av ny e-postadresse. Prøv på nytt.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
nn_NO: Greidde ikkje lagra biletet med ny storleik. Last sida på nytt, og prøv ein gong til.

en: Error while saving.
nn_NO: Feil under lagring.

en: Error!
nn_NO: Feil!

en: Error:
nn_NO: Feil:

en: Error: %1$s (%2$s)
nn_NO: Feil: %1$s (%2$s)

en: Error: %s.
nn_NO: Feil: %s

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
nn_NO: feil: Det oppstod ein feil; Kontoen kunne ikkje opprettast.

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
nn_NO: Feil: Det har oppstått ein feil; Røysting ikkje oppretta..

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
nn_NO: Feil: Det har oppstått ein feil; røysting ikkje oppdatert.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
nn_NO: Feil: Leveranse-URL-en er ikkje muleg å nå: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
nn_NO: Feil: Leveranse-URL-en returnerte med svarkode: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
nn_NO: Feil: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
nn_NO: Feil: kunne ikkje finna ein RSS- eller ATOM-straum på den URL-en.

en: Error: please enter a valid email address.
nn_NO: Feil: skriv inn ei gyldig e-post-adresse.

en: Error: please fill in the required fields
nn_NO: Feil: fyll inn påkravde felt

en: Error: please fill the required fields (name, email).
nn_NO: Feil: Gjer vel og fyll ut dei obligatoriske felta (namn, e-post).

en: Error: your Twitter login has expired.
nn_NO: Feil: Twitter-innlogginga di har gått ut.

en: Errors
nn_NO: Feil

en: Estimated time:
nn_NO: Estimert tid:

en: Estonia
nn_NO: Estland

en: Estonian
nn_NO: Estisk

en: Etc
nn_NO: Etc.

en: Ethiopia
nn_NO: Etiopia

en: Europe
nn_NO: Europa

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
nn_NO: Datavernlovene til EU krev at opplysingar om EU-borgarar må handterast på same måte som i EU dersom dei blir overført til land utanfor EU. I tillegg til å skriva kor opplysingane hamnar, bør du skildra korleis du sikrar at lovene blir fylgde, anten av deg sjølv eller tredjepartar. Det gjeld anten du fylgjer lovene gjennom ei personvernskjold-avtale, klausular i kontraktane dine, eller i bindande firmareglar.

en: Event schedule does not exist.
nn_NO: Hendingsplanen finst ikkje.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
nn_NO: Tidsstempelet for hendinga må vera eit gyldig Unix-tidsstempel.

en: Events
nn_NO: Hendingar

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
nn_NO: https://nn.wordpress.org/news/

en: Every %d minutes
nn_NO: Kvart %d minutt

en: Every minute
nn_NO: Kvart minutt

en: Everything is running smoothly here.
nn_NO: Her går det berre bra.

en: Everything you write is solid gold.
nn_NO: Alt du skriv er gjort av gull.

en: Everywhere
nn_NO: Alle stadar

en: Example
nn_NO: Døme

en: Example:
nn_NO: Døme:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
nn_NO: Døme: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t gløym <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
nn_NO: Døme: Nifty blogging software

en: Excerpt
nn_NO: Utdrag

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
nn_NO: Utdrag for innlegget slik det eksisterer i databasen.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
nn_NO: Utdrag er valfrie samandrag av innhaldet ditt som kan verte nytta i bunaden. <a href="%s">Lær meir om manuelle utdrag</a>.

en: Exclude Posts
nn_NO: Ekskluder innlegg

en: Exclude categories
nn_NO: Utelat kategoriar

en: Exclude products
nn_NO: Utelat produkt

en: Exclude sale items
nn_NO: Utelat varer som er på sal

en: Exclude:
nn_NO: Eksluder:

en: Excluding selected countries
nn_NO: Utelèt desse landa

en: Excluding tax
nn_NO: Ekskl. mva.

en: Executed before Multisite is loaded.
nn_NO: Blir køyrt før Multisite lastar.

en: Exit Fullscreen
nn_NO: Avslutt fullskjerm

en: Exit Recovery Mode
nn_NO: Gå ut av gjenopprettingsmodusen

en: Exit recovery mode link expired.
nn_NO: Lenka for å gå ut or gjenopprettingsmodusen er forelda.

en: Expand
nn_NO: Utvid

en: Expand this bar
nn_NO: Utvid denne visingsruta

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
nn_NO: Venta ein tabell som skildrar slettaren ved indeks %d.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
nn_NO: Venta ein tabell som skildrar eksporten ved indeks %s.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
nn_NO: Venta datatabell som svartabell frå eksporten: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
nn_NO: Venta data som svartabell frå eksporten: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
nn_NO: Venta ferdig (boolsk) i svartabellen frå eksporten: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
nn_NO: Venta done-flagget i svartabellen frå %1$s-slettaren (indeks %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
nn_NO: Venta items_removed-lykjelen som svartabell frå %1$s-slettaren (indeks %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
nn_NO: Venta items_retained-lykjelen som svartabell frå %1$s-slettaren (indeks %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
nn_NO: Venta meldingsnykjel som svartabell frå %1$s-slettaren (indeks %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
nn_NO: Venta meldingsnykjel for å visa til ein tabell som svartabell frå %1$s-slettaren (indeks %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
nn_NO: Venta svar som tabell frå eksporten: %s.

en: Expiration
nn_NO: Går ut

en: Expired on %s
nn_NO: Gjekk ut den %s

en: Expired transients
nn_NO: Utgåtte toppar

en: Expires
nn_NO: Går ut på dato

en: Expires:
nn_NO: Går ut:

en: Expiring
nn_NO: Går ut

en: Expiry Date
nn_NO: Forfallsdato

en: Expiry date
nn_NO: Utløpsdato

en: Explore
nn_NO: Utforsk

en: Export
nn_NO: Eksport

en: Export %(siteTitle)s
nn_NO: Ekporter %(siteTitle)s

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
nn_NO: Eksporter &#8220;%s&#8221; som JSON

en: Export CSV
nn_NO: Eksporter CSV

en: Export Personal Data
nn_NO: Eksporter personlege opplysingar

en: Export all
nn_NO: Eksporter alt

en: Export as JSON
nn_NO: Eksporter som JSON

en: Export personal data list
nn_NO: Eksoprter lista med personopplysingar

en: Export personal data list navigation
nn_NO: Naviger i eksportlista med personopplysingar

en: Export your content
nn_NO: Eksporter innhaldet ditt

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
nn_NO: Eksporttabellen på indeks %s inneheld ikkje eit lesarvenleg namn.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
nn_NO: Eksport-tilbakekallet er ikkje eit gyldig tilbakekall: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
nn_NO: Eksporten inneheld ikkje eit tilbakekall: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
nn_NO: Eksportindeksen kan ikkje vera negativ.

en: Exporter index is out of range.
nn_NO: Eksportindeksen er utanfor område.

en: Exporting…
nn_NO: Eksporterer…

en: Express yourself. Start a blog.
nn_NO: Uttrykk deg. Start ein blogg.

en: Extension
nn_NO: Utviding

en: External ID
nn_NO: Ekstern-ID

en: External object cache.
nn_NO: Eksternt objektmellomlager.

en: External/Affiliate product
nn_NO: Eksternt/kommisjonsprodukt

en: Extra Large (256 pixels)
nn_NO: Ekstra stor (256 piksel)

en: Extra Settings
nn_NO: Ekstra innstillingar

en: F j, Y g:i a
nn_NO: j. F Y kl. G:i

en: F, Y
nn_NO: F Y

en: FAILED: %s
nn_NO: MISLUKKA: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
nn_NO: FEIL: WordPress vart ikkje oppdatert til %s

en: FAQ
nn_NO: OSS (FAQ)

en: Facebook photo
nn_NO: Facebook-foto

en: Facebook:
nn_NO: Facebook

en: Faeroe
nn_NO: Færøyane

en: Failed
nn_NO: Mislukka

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Mislukka <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Mislukka <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
nn_NO: Feil på ordre

en: Failed to connect to Akismet.
nn_NO: Kiunne ikkje koble til Akismet.

en: Failed to delete the page.
nn_NO: Klarte ikkje å slette sida.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
nn_NO: Greidde ikkje gå ut or gjenopprettingsmodusen. Prøv att seinare.

en: Failed to import post tag %s
nn_NO: Klarte ikkje å importere innleggstikkordet %s

en: Failed to store the error.
nn_NO: Greidde ikkje lagra feilen.

en: Failed to unsubscribe
nn_NO: Mislykka avslutting av abonnementet

en: Failed to write file to disk.
nn_NO: Mislykka skriving av fil til disk.

en: Failed to write request to temporary file.
nn_NO: Greidde ikkje skriva førespurnaden til mellombels fil.

en: Falkland Islands
nn_NO: Falklandsøyane

en: Family
nn_NO: Familie

en: Faroe
nn_NO: Færøyane

en: Faroe Islands
nn_NO: Færøyane

en: Fashion
nn_NO: Mote

en: Fashion Designer
nn_NO: Motedesignar

en: Favorites
nn_NO: Favorittar

en: Featured
nn_NO: Framheva

en: Featured Content
nn_NO: Faamheva innhald

en: Featured Events
nn_NO: Framheva hendingar

en: Featured Image
nn_NO: Framheva bilde

en: Featured Image Header
nn_NO: Overskrivt til framheva bilde

en: Featured Images
nn_NO: Framheva innlegg

en: Featured image
nn_NO: Framheva bilde

en: Featured on Freshly Pressed
nn_NO: Framheva på Nyleg blogga

en: Featured products
nn_NO: Framheva vareer

en: Features
nn_NO: Funksjonar

en: Features supported by this theme.
nn_NO: Eigenskapane denne bunaden støttar.

en: February
nn_NO: februar

en: Fee name
nn_NO: Namn på gebyret

en: Fee type
nn_NO: Gebyrtype

en: Feed for all posts filed under %s
nn_NO: Kjelde for alle innlegg lagra under %s

en: Feed(s) to Display:
nn_NO: Kjelde(r) å vise:

en: Feedback
nn_NO: Tilbakemelding

en: Fields
nn_NO: Felt

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
nn_NO: Nettstadkartet kan ikkje bruka andre felt enn %s nett no.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
nn_NO: Nettstadkart-indeksen kan ikkje bruka andre felt enn %s nett no.

en: File
nn_NO: Fil

en: File %d
nn_NO: Fil %d

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
nn_NO: Fila &#8220;%s&#8221; finst ikkje?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
nn_NO: Fila «%s» er ikkje eit bilete.

en: File URL
nn_NO: Fil-URL

en: File URL.
nn_NO: Fil-URL

en: File URL:
nn_NO: Filadresse:

en: File canceled.
nn_NO: Fila vart avbroten.

en: File does not exist
nn_NO: Sida finst ikkje

en: File download method
nn_NO: FIlnedlastingsmetode

en: File edited successfully.
nn_NO: Endringa av fila var vellukka.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
nn_NO: Fila er tom. Last opp noko større.

en: File is not an image.
nn_NO: Fila er ikkje eit bilete.

en: File name:
nn_NO: Filnamn:

en: File not found
nn_NO: Finn ikkje fil

en: File size:
nn_NO: Filstorleik:

en: File type:
nn_NO: Filtype:

en: File was not found.
nn_NO: Fann ikkje fila.

en: Filed under
nn_NO: Arkivert under

en: Filesystem Permissions
nn_NO: Filsystemløyve

en: Filesystem error.
nn_NO: Filsystemfeil.

en: Fill Screen
nn_NO: Fullskjerm

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
nn_NO: Skriv inn namnet på menyen og klikk Lag meny-knappen for å laga den fyrste menyen din.

en: Filter %s returned items with reserved names.
nn_NO: Filteret %s gav oppføringar med reserverte namn.

en: Filter by
nn_NO: Filtrer med

en: Filter by category
nn_NO: Filtrere etter kategori

en: Filter by comment type
nn_NO: Filtrere etter kommentartype

en: Filter by date
nn_NO: Filtrer etter dato

en: Filter by post format
nn_NO: Filtrer etter innleggsformat

en: Filter by price
nn_NO: Filtrer etter pris

en: Filter by type
nn_NO: Filtrer etter type

en: Filter by:
nn_NO: Filtrer etter:

en: Filter comments list
nn_NO: Filtrer kommentarliste

en: Filter erase personal data list
nn_NO: Filtrer slettelista med personopplysingar

en: Filter export personal data list
nn_NO: Filtrer eksportlista med personopplysingar

en: Filter items list
nn_NO: Filtrer innleggsliste

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
nn_NO: E-post følgjarar

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
nn_NO: Følgjarar

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
nn_NO: Lag

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
nn_NO: Aktive

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Inactive
nn_NO: inaktiv

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
nn_NO: Kladdar

[ctx: Filter label for posts list]
en: Everyone
nn_NO: Alle saman

[ctx: Filter label for posts list]
en: Me
nn_NO: Berre eg

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
nn_NO: Publisert

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
nn_NO: Planlagd

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
nn_NO: Kasta i søpla

en: Filter media
nn_NO: Filtrer media

en: Filter media items list
nn_NO: Filtrer liste over mediaoppføringar

en: Filter orders
nn_NO: Filtrér ordrer

en: Filter pages list
nn_NO: Filtrer sideliste

en: Filter posts list
nn_NO: Filtrer innleggsliste

en: Filter products
nn_NO: Filtrér produkt

en: Filter themes
nn_NO: Filtrer bunader

en: Filter themes (%s)
nn_NO: Sil ut bunader (%s)

en: Filter users list
nn_NO: Filtrer brukarliste

en: Find Posts or Pages
nn_NO: Finn innlegg eller sider

en: Find and replace
nn_NO: Finn og erstatt

en: Find other domains
nn_NO: Finn andre domene

en: Find out how to <a href="%1$s">add and manage applications</a>.
nn_NO: Finn ut korleis du skal <a href="%1$s">legge til og behandle applikasjonar</a>.

en: Find posts to follow
nn_NO: Finn innlegg å følgje

en: Find sites to follow
nn_NO: Finn nettsider å følgje

en: Find the Perfect Theme
nn_NO: Finn det perfekte temaet

en: Finish
nn_NO: Slutt

en: Finnish
nn_NO: Finsk

en: First Name
nn_NO: Fornamn

en: First Post | %s Posts
nn_NO[0]: Første innlegg

en: First name
nn_NO: Fornamn

en: First name for the user.
nn_NO: Fornamnet til brukaren.

en: First name.
nn_NO: Fornamn:

en: First page
nn_NO: Fyrste sida

en: Fit to Screen
nn_NO: Tilpass til skjerm

en: Fixed
nn_NO: Fastbreidde

en: Fixed Layout
nn_NO: Fast utforming

en: Fixed amount
nn_NO: Fast sats

en: Fixed amount per product
nn_NO: Fast sum per vare

en: Flag as %s
nn_NO: Flagg som %s

en: Flagged as spam by %s
nn_NO: Merkt som søppel av %s

en: Flagged as spam by Akismet
nn_NO: Flagga som «spam» av Aksimet

en: Flat rate
nn_NO: Fast frakt

en: Flat rate (legacy)
nn_NO: Fast frakt (gamal)

en: Flickr Photos
nn_NO: Flickr-bilde

en: Flickr RSS URL:
nn_NO: Flickr RSS-URL:

en: Flip horizontal
nn_NO: Spegelvend horisontalt

en: Flip vertical
nn_NO: Spegelvend vertikalt

en: Fluid Layout
nn_NO: Flytande utforming

en: Focus shortcuts:
nn_NO: Fokus-snarvegar:

en: Follow
nn_NO: Følg

en: Follow %s
nn_NO: Følg %s

en: Follow All Comments
nn_NO: Følg alle kommentarane

en: Follow Blog
nn_NO: Følg bloggen

en: Follow Button
nn_NO: Følgeknapp

en: Follow Button Text:
nn_NO: Følgeknapptekst:

en: Follow Comments
nn_NO: Følg kommentarar

en: Follow comments
nn_NO: Følg kommentarar

en: Follow conversation
nn_NO: Følg samtalen

en: Follow me on Twitter
nn_NO: Følg meg på Twitter

en: Follow this Blog?
nn_NO: Følgja denne bloggen?

en: Follow this search via JSON
nn_NO: Følg dette søket via JSON

en: Follow this search via RSS
nn_NO: Følg dette søket via RSS

en: Followed On
nn_NO: Følgd den

en: Followed Sites
nn_NO: Følgde sider

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
nn_NO: Frå:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
nn_NO: Ti:

en: Follower
nn_NO: Følgar

en: Followers
nn_NO: Følgarar

en: Followers of '%s'
nn_NO: Følgjarar av '%s'

en: Following
nn_NO: Følgjer

en: Following conversation
nn_NO: Følgjer samtalen

en: Following site
nn_NO: Følgjer nettsida

en: Following.
nn_NO: Følgjer.

en: Following...
nn_NO: Følgjer …

en: Follows
nn_NO: Følgjarar

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
nn_NO: Følgjer

en: Font
nn_NO: Skrift

en: Font Family
nn_NO: Skriftfamilie

en: Font Size
nn_NO: Skriftstorleik

en: Font Sizes
nn_NO: Skriftstorleikar

en: Fonts
nn_NO: Skrifter

en: Food
nn_NO: Mat

en: Food & Drink
nn_NO: Mat og drikke

en: Food Menus
nn_NO: Matmenyar

en: Footer
nn_NO: Botntekst

en: Footer Credit
nn_NO: Fotnoteinformasjon

en: Footer Widgets
nn_NO: Småprogram i footer

en: Footer credit
nn_NO: Fotnoteinformasjon

en: Footer text
nn_NO: Botntekst

en: For each post in a feed, include
nn_NO: Ta med dette for kvart innlegg i straumen:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
nn_NO: På bilete kan du klikka på Endra bilete under småbiletet for å få opp ei innebygd biletredigering med knappar for å skjera til, snu eller venda biletet, samt angra og gjera om. Boksane til høgre gjev deg fleire val for å endra storleik, skjera til, og skjera til småbiletet annleis enn originalbiletet. Du kan klikka på Hjelp for å få meir informasjon om kvar funksjon.

en: For more information:
nn_NO: For meir informasjon:

en: For more information: %s
nn_NO: For meir info: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
nn_NO: Dei fleste bunader viser tittelen og slagordet for nettstaden din i toppfeltet. Du vel tittel og slagord i  <a href="%s">generelle innstillingar</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
nn_NO: For beste yting og tryggleik rår me til å køyra %1$s versjon %2$s eller nyare. Ta kontakt med vevhotellet ditt for å retta dette.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
nn_NO: Me lagrar opplysingar om brukarane som registrerer seg her. Alle brukarar kan sjå, endra og sletta personopplysingane sine når som helst, men dei kan ikkje endra brukarnamn. Styrarar på nettstaden kan òg sjå og endra desse opplysingane.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
nn_NO: For brukarar utan ein sjølvvald avatar, kan du anten nytta eit standardbilete eller generere eit basert på e-postadressa deira.

en: Force SSL
nn_NO: Tving SSL

en: Force downloads
nn_NO: Tving nedlastingar

en: Force erase personal data
nn_NO: Tving sletting av personopplysingar

en: Force erasure has failed.
nn_NO: Greidde ikkje tvinga sletting.

en: Force secure checkout
nn_NO: Tving sikker kasse

en: Forgot password?
nn_NO: Gløymt passord?

en: Forgot your password?
nn_NO: Gløymt passordet ditt?

en: Formatting
nn_NO: Formatering

en: Forums
nn_NO: Forum

en: Found %s
nn_NO: Fann %s

en: Found in your order confirmation email.
nn_NO: I epost-stadfestinga du fekk.

en: Four Columns
nn_NO: Fire spalter

en: France
nn_NO: Frankrike

en: Free
nn_NO: Gratis

en: Free Shipping
nn_NO: Fri frakt

en: Free State
nn_NO: Fristaten

en: Free WordPress Themes at WordPress.com
nn_NO: Gratis WordPress tema på WordPress.com

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
nn_NO: Fri frakt er ein spesiell fraktmåte som du kan utløysa med kupongar eller ein minimumssum.

en: Free shipping requires
nn_NO: Fri frakt krev...

en: Free shipping requires...
nn_NO: Fri frakt krev...

en: Free trial
nn_NO: Gratis prøve

en: Free!
nn_NO: Gratis!

en: Freedoms
nn_NO: Fridomar

en: French
nn_NO: Fransk

en: French Guiana
nn_NO: Fransk Guyana

en: French Polynesia
nn_NO: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
nn_NO: Franske sørlege territorium

en: Frequently Asked Questions
nn_NO: Ofte stilte spørsmål

en: Freshly Pressed
nn_NO: Nyleg blogga

en: Fri
nn_NO: Fre

en: Friday
nn_NO: Fredag

en: Friends of WP.com
nn_NO: Vennar av WP.com

en: From
nn_NO: Frå

en: From %1$s %2$s
nn_NO: Frå %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
nn_NO: Frå %1$s til %2$s%3$s

en: From %1$s to %2$s
nn_NO: Frå %1$s til %2$s

en: From %s to %s
nn_NO: Frå %s til %s

en: From Computer
nn_NO: Frå datamaskin

en: From URL
nn_NO: Frå URL

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
nn_NO: Her kan du sjå gjennom, samanlikna og gjenoppretta versjonar:

en: From this screen you can:
nn_NO: Frå denne skjermen kan du:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
nn_NO: No og då sender WordPress-nettstaden din data til WordPress.org, mellom anna kva WordPress-utgåve du brukar, samt ei liste med installerte innstikk og bunader.

en: From your pals at WordPress.com
nn_NO: Frå kompisane dine på WordPress.com

en: Front Page
nn_NO: Framside

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
nn_NO: Framside arkivsider og søkjeresultat

en: Front page
nn_NO: Framside

en: Full Name: %s
nn_NO: Fullt namn: %s

en: Full Size
nn_NO: Full storleik

en: Full URL path to files
nn_NO: Full URL-stig til filer

en: Full Width Template
nn_NO: Fullbreidd-mal

en: Full name
nn_NO: Fullt namn

en: Full post
nn_NO: Heile innlegget

en: Full text
nn_NO: Full tekst

en: Fullscreen
nn_NO: Fullskjerm

en: Fun
nn_NO: Moro

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
nn_NO: Funksjonen %1$s vart kalla <strong>på feil måte</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nn_NO: %1$s vart påkalla med ei utsegn som har vore <strong>ute or bruk</strong> sidan utgåve %2$s, utan at det finst alternativ.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
nn_NO: Funksjonen %1$s vart påkalla med ei utsegn som har vore <strong>ute or bruk</strong> sidan utgåve %2$s! %3$s

en: G &#8212; Suitable for all audiences
nn_NO: G &#8212; passar for alle

en: GD version
nn_NO: GD-versjon

en: GROUP TITLE
nn_NO: GRUPPETITTEL

en: GUID for the post, transformed for display.
nn_NO: GUID for innlegget, tilpassa for vising.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
nn_NO: GUID for utgåva, slik det eksisterer i databasen.

en: Galician
nn_NO: Galisisk

en: Galleries
nn_NO: Galleri

en: Gallery
nn_NO: Galleri

en: Gallery (%s)
nn_NO: Galleri (%s)

en: Gallery Settings
nn_NO: Innstillingar for galleri

en: Gallery columns:
nn_NO: Gallerikolonner:

en: Gambier
nn_NO: Gambierøyane

en: Gateway disabled
nn_NO: Portnaren er skrudd av

en: Gather is a highly adaptable theme for displaying products, art, and content. Multiple menu locations, social icons, and widget areas are available. Gather is responsive and looks great on all devices.
nn_NO: Gather er ein svært tilpassingsdyktig tema for visning av produkter, natur og innhald . Fleire meny stader, sosiale ikoner og «widget» områder er tilgjengelige. Gather er responset og ser flott ut på alle enheter.

en: General
nn_NO: Generelt

en: General Settings
nn_NO: Generelle innstillingar

en: General options
nn_NO: Generelt oppsett

en: General settings
nn_NO: Generelle innstillingar

en: Generate Password
nn_NO: Generer passord

en: Generate password
nn_NO: Generer passord

en: Generate strong password
nn_NO: Generer eit sterkt passord

en: Generating preview…
nn_NO: Lagar vising...

en: Generating...
nn_NO: Genererer …

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
nn_NO: Legg til blokk

en: Genre
nn_NO: Sjanger

en: Genre: %s.
nn_NO: Sjanger: %s.

en: German
nn_NO: Tysk

en: Germany
nn_NO: Tyskland

en: Get Apps
nn_NO: Last ned appar

en: Get Business
nn_NO: Last ned Business

en: Get Connected
nn_NO: Bli tilkopla

en: Get Help
nn_NO: Få hjelp

en: Get More Traffic
nn_NO: Få meir trafikk

en: Get New Password
nn_NO: Få nytt passord

en: Get Premium
nn_NO: Last ned Premium

en: Get Shortlink
nn_NO: Hent kortlenke

en: Get Social
nn_NO: Vere sosial

en: Get Started
nn_NO: Kom i gang

en: Get Upgraded
nn_NO: Oppgrader

en: Get Version %s
nn_NO: Hent utgåve %s

en: Get a Free Blog Here
nn_NO: Få ein gratis blogg her

en: Get a link
nn_NO: Få ei lenkje

en: Get help resolving this issue.
nn_NO: Få hjelp til å løysa dette problemet.

en: Get more traffic!
nn_NO: Få meir trafikk

en: Get our mobile app
nn_NO: Få mobilappen vår

en: Get started
nn_NO: Kom i gang

en: Get started here
nn_NO: Kom i gang her

en: Get started now
nn_NO: Kom i gang no

en: Get started.
nn_NO: Kom i gang:

en: Get the Jetpack app
nn_NO: Få Jetpack appen

en: Get your own domain
nn_NO: Få ditt eige domene

en: Ghostscript version
nn_NO: Ghostscript-versjon

en: Give the feed a title (optional):
nn_NO: Namngje informasjonskanal (valfri)

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
nn_NO: Skriv inn eit namn på menyen, og klikk på Lag meny.

en: Global Settings
nn_NO: Globale innstillingar

en: Go
nn_NO: Gå

en: Go Back
nn_NO: Gå tilbake

en: Go Mobile
nn_NO: Gå mobil

en: Go back
nn_NO: Gå attende

en: Go to
nn_NO: Go til

en: Go to %s
nn_NO: Gå til %s

en: Go to Dashboard
nn_NO: Gå til styringspanelet

en: Go to Privacy settings
nn_NO: Gå til personverninnstillingar

en: Go to Themes page
nn_NO: Gå til bunadsida

en: Go to WordPress Updates page
nn_NO: Gå til sida for WordPress-oppdateringar

en: Go to the Plugins screen
nn_NO: Gå til programtillegg-sida

en: Go to the Themes screen
nn_NO: Gå til bunadsida

en: Go to the first page
nn_NO: Gå til fyrste sida

en: Go to the last page
nn_NO: Gå til førre side

en: Go to the next page
nn_NO: Gå til neste side

en: Go to the previous page
nn_NO: Gå til førre side

en: Go to theme sources
nn_NO: Gå til bunadkjeldene

en: Go!
nn_NO: Gå!

en: Goal met!
nn_NO: Mål oppfylt!

en: Godthab
nn_NO: Nuuk (Godthåb)

en: Good
nn_NO: Bra

en: Google Apps
nn_NO: Google-appar

en: Got it
nn_NO: Eg forstår

en: Government
nn_NO: Regjering

en: Granada
nn_NO: Grenada

en: Grant access
nn_NO: Gje tilgangsløyve

en: Grant access to downloadable products after payment
nn_NO: Gje tilgjenge til nedlastbare produkt etter betaling

en: Gravatar Logo
nn_NO: Gravatarlogo

en: Gravatar Profile
nn_NO: Gravatarprofil

en: Gravatar alignment:
nn_NO: Gravatar-plassering:

en: Gray
nn_NO: Grå

en: Great job!
nn_NO: Bra jobba!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
nn_NO: Godt jobba! Nettstaden din består alle testane for nettstadhelse.

en: Greece
nn_NO: Hellas

en: Greek
nn_NO: Gresk

en: Green
nn_NO: Grøn

en: Greenland
nn_NO: Grønland

en: Grey
nn_NO: Grå

en: Grid
nn_NO: Rutenett

en: Grid Layout
nn_NO: Rutenett-oppsett

en: Grid view
nn_NO: Rutevising

en: Group
nn_NO: Gruppe

en: Grouped product
nn_NO: Gruppert vare

en: Groups
nn_NO: Grupper

en: Guest
nn_NO: Gjest

en: Guided Transfer
nn_NO: Guida overføring

en: HTML Embed
nn_NO: HTML-innbyggjing

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
nn_NO: HTML-sklidring for vedlegget, omgjort for vising.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
nn_NO: HTML med instruksar for å hjelpa brukaren å løysa problemet.

en: HTML content for the post, transformed for display.
nn_NO: HTML-innhald for innlegget, tilpassa for vising.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
nn_NO: HTML-skildring for vedlegget, tilpassa for vising.

en: HTML description of the term.
nn_NO: HTML-skildring av termen.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
nn_NO: Løpetekst

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
nn_NO: HTML-utdrag for innlegget, tilpassa for vising.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
nn_NO: HTML for den som har laga bunaden, omforma for vising.

[ctx: HTML tag]
en: Address
nn_NO: Adresse

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
nn_NO: Førehandsformatert

en: HTML template
nn_NO: HTML-mal

en: HTML title for the object, transformed for display.
nn_NO: HTML for tittelen til objektet, omgjort for vising.

en: HTML title for the post, transformed for display.
nn_NO: HTML-tittelen til innlegget, tilpassa for vising.

en: HTML title for the term.
nn_NO: HTML-tittel for termen.

en: HTTP Requests
nn_NO: HTTP-spørjingar

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
nn_NO: HTTP-omdirigeringsstatuskoden må vera ein omdirigeringskode, 3xx.

en: HTTP requests are blocked
nn_NO: HTTP-spørjingar er blokkerte

en: HTTP requests are partially blocked
nn_NO: HTTP-spørjingar er delvis blokkerte

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
nn_NO: HTTP-spørjingane er blokkerte av %1$s-konstanten, med nokre godtekne vertar: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
nn_NO: HTTP-spørjingane er blokkerte av %s-konstanten, og ingen vertar er tillatne.

en: HTTP requests seem to be working as expected
nn_NO: HTTP-spørjingar ser ut til å verka som dei skal

en: HTTPS request failed.
nn_NO: Mislukka HTTPS-førespurnad.

en: HTTPS status
nn_NO: HTTPS-status

en: Haitian Creole
nn_NO: Haitisk-kreolsk

en: Happy blogging,
nn_NO: God blogging!

en: Have a coupon?
nn_NO: Har du ein rabattkupong?

en: Have a default theme available
nn_NO: Ha ein standardbunad tilgjengeleg

en: Have fun!
nn_NO: Mor deg!

en: Have more questions?
nn_NO: Har du fleire spørsmål?

en: Have more questions? Find your answers in our <a class="cta" target="_blank" id="faq_support_link" href="%1$s">support site</a>.
nn_NO: Har du fleire spørsmål? Finn svar på <a class="cta" target="_blank" id="faq_support_link" href="%1$s">brukarstøttessida</a> vår.

en: Have questions? Stop by our <a href="%1$s">support forums</a>.
nn_NO: Har du spørsmål? Stikk innom <a href="%1$s">brukarstøtteforumet</a> vårt.

en: Have questions? Stop by our <a target="_blank" href="%1$s">support forums</a>.
nn_NO: Har du spørsmål? Stikk innom <a target="_blank" href="%1$s">brukarstøtteforumet</a> vårt.

en: Have questions? Stop by our {{a}}support forums{{/a}}.
nn_NO: Spørsmål? Du kan få støtte på våre {{a}}nettforum{{/a}}.

en: Have you tried the upgraded stats page?
nn_NO: Har du prøvd den oppgraderte statistikksida?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
nn_NO: La kundane betala med kontantar (eller på anna vis) ved varelevering.

en: Header
nn_NO: Overskrift

en: Header Image
nn_NO: Bilde i overskrift

en: Header Media
nn_NO: Sidetopp-media

en: Header Text
nn_NO: Tekst i overskrift

en: Header Text Color
nn_NO: Farge på overskrifta

en: Header Video
nn_NO: Toppvideo

en: Header cell
nn_NO: Overskriftcelle

en: Header image
nn_NO: Tittelbilete

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
nn_NO: Overskrift oppdatert. <a href="%s">Gå til sida di</a> for å sjå korleis ho ser ut.

en: Heading 1
nn_NO: Overskrift 1

en: Heading 2
nn_NO: Oveskrift 2

en: Heading 3
nn_NO: Overskrift 3

en: Heading 4
nn_NO: Overskrift 4

en: Heading 5
nn_NO: Overskrift 5

en: Heading 6
nn_NO: Overskrift 6

en: Headings
nn_NO: Overskrifter

en: Headline
nn_NO: Overskrift

en: Heard Island and McDonald Islands
nn_NO: Heard- og McDonald-øyane

en: Hebrew
nn_NO: Hebraisk

en: Height
nn_NO: Høgde

en: Height in pixels
nn_NO: Høgd i punkt

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
nn_NO: Høgd på tilskjeringa i prosent av høgda på biletet.

en: Height:
nn_NO: Høgde:

en: Hello world!
nn_NO: Hallo, verd!

en: Hello,
nn_NO: Hei,

en: Help
nn_NO: Hjelp

en: Help & Support
nn_NO: Hjelp og brukarstøtte

en: Help Topics
nn_NO: Hjelpeemne

[ctx: Help and Support Page Title]
en: Help and Support
nn_NO: Hjelp og brukarstøtte

[ctx: Help topic]
en: Appearance
nn_NO: Utforming

[ctx: Help topic]
en: Comments
nn_NO: Kommentarar

[ctx: Help topic]
en: General
nn_NO: Generelt

[ctx: Help topic]
en: Links
nn_NO: Lenker

[ctx: Help topic]
en: Tools
nn_NO: Verktøy

[ctx: Help topic]
en: Traffic
nn_NO: Trafikk

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
nn_NO: Oppgraderingar

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
nn_NO: Skriving og redigering

en: Help!
nn_NO: Hjelp!

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
nn_NO: Her har du eit raskt oversyn over dei ulike brukarrollene og løyva kvar einskild rolle har:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
nn_NO: Hei sann. Her kan du, etter eige val, gjera merkelappar om til kategoriar. For å starta, hakar du av dei merkelappane du vil gjera om, og klikkar Gjer om-knappen.

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
nn_NO: Det ser ut til at du limte HTML inn i &#8220;Visuell&#8221;-fana i tekst-widgeten. Du bør nok heller lime den inn i &#8220;Tekst&#8221;-fana. Alternativt kan du prøve den nye widgeten for tilpassa HTML.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
nn_NO: Hei sann. Her kan du, etter eige val, gjera kategoriar om til merkelappar. For å starta, hakar du av dei kategoriane du vil gjera om, og klikkar Gjer om-knappen.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei ###USERNAME###,
    
    Denne meldinga stadfestar at e-postadressa di er endra på ###SITENAME###.
    
    Dersom det ikkje var du som endra e-postadressa, kontakt nettstadadministatoren på
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Denne meldinga vart send til ###EMAIL###
    
    Beste helsing
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei ###USERNAME###,
    
    Denne meldinga stadfestar at passordet ditt har blitt endra på ###SITENAME###.
    
    Dersom det ikkje var du som endra passordet, kontakt nettstadadministrator på
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Denne meldinga vart send til ###EMAIL###
    
    Beste helsing,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
nn_NO: Hei! Eg er sjukepleiarstudent, ivrig pokerspelar og ganske flink bak trommesettet, og dette er bloggen min. Eg har ein katt og ein kanari, og seier aldri nei takk til blåbærpai.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
nn_NO: Hei! last opp ei CSV-fil som inneheld avgiftssatsane du vil bruka i butikken din. Vel ei .csv-fil å lasta opp, og så klikkar du «Last opp fila og importer».

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
nn_NO: Hei!
    
    Takk for at du oppretta ein konto påWordPress.com. For å aktivere kontoen dint, klikk på følgande lenke:
    
    %s
    
    -- WordPress.com Teamet

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei,
    
    Dette stadfestar at epostadressa til administratoren på
     ###SITENAME### er endra.
    
    Den nye epostadressa er ###NEW_EMAIL###.
    
    Denne eposten er send til ###OLD_EMAIL###
    
    Helsing
    Alle på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei,
    
    Dette stadfestar at epostadressa til nettverksstyraren på
     ###SITENAME###.
    er endra.
    
    Den nye epostadressa er ###NEW_EMAIL###.
    
    Denne eposten er send til ###OLD_EMAIL###
    
    Helsing
    Alle på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
nn_NO: Hei,
    
    '%1$s' har invitert deg til å vera med på
    %2$s som %3$s.
    
    Klikk på denne lenkja om du vil stadfesta invitasjonen:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
nn_NO: Hei,
    Du er invitert til å vera med '%1$s' på
    %2$s som %3$s.
    Viss du ikkje vil vera med på nettstaden,
    kan du sjå bort frå denne eposten. 
    Invitasjonen går ut om nokre dagar.
    Klikk på denne lenkja for å ta i bruk brukarkontoen din:
    %%s

en: Hidden
nn_NO: Skjult

en: Hide
nn_NO: Skjul

en: Hide Blog on Dashboard
nn_NO: Skjul blogg i styringspanelet

en: Hide Changes.
nn_NO: Gøym endringar.

en: Hide Details
nn_NO: Gøym detaljar

en: Hide all results
nn_NO: Skul alle resultata

en: Hide background image
nn_NO: Gøym bakgrunnsbilde

en: Hide empty categories
nn_NO: Gøym tomme kategoriar

en: Hide free products
nn_NO: Gøym gratisvarer

en: Hide header image
nn_NO: Skjul toppbilete

en: Hide if cart is empty
nn_NO: Gøym viss handlekorga er tom

en: Hide image
nn_NO: Gøym bilde

en: Hide out of stock items from the catalog
nn_NO: Gøym varer som ikkje er på lager frå katalogen

en: Hide password
nn_NO: Skjul passord

en: Hide post options
nn_NO: Skjul innleggsinnstillingar

en: Hide related content after posts
nn_NO: Gøym liknande innlegg etter innlegg

en: Hide shipping costs until an address is entered
nn_NO: Gøym fraktkostnad til kunden har skrive inn ei adresse

en: Hide template
nn_NO: Gøym malen

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nn_NO: Hint: Passordet bør minst vere sju teikn langt. For å gjere det sterkare brukar du store og små bokstavar, nummer og teikn som ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nn_NO: Passordet må vere minst sju bokstavar langt. For å gjere det sikrare: bruk lange ord, både små og store bokstavar, tal og teikn, slik som ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
nn_NO: Historikk

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
nn_NO: Hald ein kommentar i køen om han inneheld %s eller fleire lenkjer. (Mange «spam»-kommentarar inneheld store mengder lenkjer.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
nn_NO: Reserver varer (for ubetalte tingingar) i x minutt. Når denne grensa er nådd, blir den ventande tinginga kansellert. La stå tomt for å skru av.

en: Hold stock (minutes)
nn_NO: Reserver (kor mange minutt)

en: Holiday
nn_NO: Helgedag

en: Home
nn_NO: Heim

en: Home Section
nn_NO: Heimeseksjon

en: Home URL
nn_NO: Heim-adresse

en: Home page
nn_NO: Heimeside

en: Home page / Archives
nn_NO: Heimeside/Arkiv

en: Homepage
nn_NO: Heimeside

en: Homepage Settings
nn_NO: Innstillingar for heimeside

en: Homepage and posts page must be different.
nn_NO: Heimesida og innleggssida må vera ulike.

en: Homepage: %s
nn_NO: Heimeside: %s

en: Hong Kong Island
nn_NO: Hong Kong-øya

en: Hong Kong dollar
nn_NO: Hong Kong-dollar

en: Hook
nn_NO: Krok

en: Horizontal
nn_NO: Vassrett

en: Horizontal line
nn_NO: Horisontal linje

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
nn_NO: Vassrett posisjon frå venstre der du skal byrja tilskjeringa, som prosent av biletbreidda.

en: Horizontal space
nn_NO: Horisontalt mellomrom

en: Horizontally
nn_NO: Horisontalt

en: Hospital
nn_NO: Sjukehus

en: Host
nn_NO: Vert

en: Hostel
nn_NO: Hostell

en: Hour
nn_NO: Time

en: Hours
nn_NO: Timar

en: Hours:
nn_NO: Timar:

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
nn_NO: Hald peikaren over eller tapp for å sjå ta i bruk- eller førehandsvising-knappane

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
nn_NO: Viss du held peikaren over ei rad i innleggslista, vil det koma fram handlingslenkjer som let deg handtera kvart innlegg. Du kan gjera dette:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
nn_NO: Om du held peikaren over ei rad i brukarlista, vil du sjå handlingslenkjer som let deg handtera brukararne. Du kan gjera desse handlingane:

en: How do I cancel my subscription?
nn_NO: Korleis avbryt eg abonnementet mitt?

en: How do you want to promote the campaign?
nn_NO: Korleis vil du marknadsføre kampanjen?

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
nn_NO: Kor sannsynleg er det at du vil tilrå WordPress.com til dine vennar, familie eller kollegaer (0: Ingen sjanse for det, nei, 10: Absolutt)

en: How long we retain your data
nn_NO: Kor lenge me lagrar opplysingane dine

en: How many items would you like to display?
nn_NO: Kor mange element ønskjer du å vise?

en: How many photos would you like to display?
nn_NO: Kor mange foto vil du vise?

en: How many times this coupon can be used before it is void.
nn_NO: Kor mange gonger denne rabattkupongen kan brukast før han blir ugyldig

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
nn_NO: Korleis sendaren sin epost syner seg i utgåande epostar frå WooCommerce.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
nn_NO: Korleis sendaren sitt namn syner seg i utgåande epostar frå WooCommerce.

en: How to calculate delivery charges
nn_NO: Korleis du reknar ut leveringstakstar

en: How to update your PHP version
nn_NO: Korleis oppdatere PHP-versjonen din

en: How we protect your data
nn_NO: Korleis me passar på opplysingane dine

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei ###USERNAME###,
    
    Du ba nyleg om å endre epostadresse for kontoen din.
    
    Klikk følgjande lenkje dersom dette er korrekt:
    ###ADMIN_URL###
    
    Du kan trygt slette denne meldinga dersom du ikkje ønskjer
    å endre epostadresse.
    
    Denne eposten vart sendt til ###EMAIL###
    
    Helsing,
    Alle oss på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
nn_NO: Hei %1$s,
    
    Takk for at du registrerte deg på WordPress.com. Bruk denne URL-en for å stadfeste epostadressa di og byrje å publisere innlegg: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
nn_NO: Hei USERNAME!
    
    Den nye kontoen din er sett opp.
    
    Du kan logge inn med følgjande informasjon:
    Brukarnamn: USERNAME
    Passord: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Takk!
    
    -- SITE_NAME

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
nn_NO: Hei!
    
    Sidan WordPress har ein innebygd funksjon som oppdagar når eit tillegg eller ein bunad gjev alvorlege feil på nettstaden din. Då får du automatisk ein epost.
    ###CAUSE###
    Gå til nettstaden din fyrst (###SITEURL###) og sjå om du ser noko feil. Så kan du gå til sida der feilen vart oppdaga (###PAGEURL###)  og sjå etter feil der.
    
    ###SUPPORT###
    
    Viss nettstaden din ser ut til å vera i ustand og du ikkje kan bruka styringspanelet som vanleg, har WordPress no fått ein spesiell "angreknapp". Med den kan du trygt logga inn på styringspanelet og undersøkja nærare.
    
    ###LINK###
    
    For å halda nettstaden din trygg, går denne lenka ut om ###EXPIRES###. Du treng ikkje uroa deg: Du får ein ny epost med ei ny lenke om feilen skjer ein gong til etter utløpsdatoen. 
    
    Når du bed om hjelp med dette problemet, kan du bli spurd om desse opplysingane:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
nn_NO: Heisann! Jetpack ynskjer å kople til WordPress.com kontoen din.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
nn_NO: Hei! Gjer vel og oppdater Jetpack før du koplar til.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
nn_NO: Hei! Denne importeraren lèt deg importere innlegg og kommentarar frå Blogger-kontoen din til WordPress-bloggen din.

en: Howdy,
nn_NO: Heisann,

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei,
    
    Nokon har spurt om å gjera dette med brukarkontoen din:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Klikk på denne lenka for å stadfeste handlinga:
    
    ###CONFIRM_URL###
    
    Viss du ikkje vil gjera dette, kan du berre sjå bort frå eposten.
    
    Helsing
    Alle på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei,
    
    Me har fått stadfesta ein førespurnad om personlege opplysingar på ###SITENAME###:
    
    Brukar: ###USER_EMAIL###
    Spørsmål: ###DESCRIPTION###
    
    Du kan sjå på og handtera slike førespurnader her:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Helsing
    Alle på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
nn_NO: Heisann,
    
    Takk for at du vart med på WordPress.com. Klikk på denne lenkja for å aktivisere kontoen din:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei,
    
    Eksporten av personopplysingar er ferdig. Du kan lasta ned dei personlege
    opplysingane dine ved å klikka på lenka under. Av omsyn til personvern og
    tryggleik, vil me fjerna fila den ###EXPIRATION###,
    så ver god å lasta ned før dess.
    
    ###LINK###
    
    Denne eposten vart send til ###EMAIL###.
    
    Helsing
    Alle på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei,
    
    Me har fullført førespurnaden din om å sletta dei personelge opplysingane dine på ###SITENAME###. 
    
    Viss du har fleire spørsmål, kan du gjerne kontakta styraren på nettstaden. 
    
    Les meir om personvernet vårt på ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Helsing
    Alle på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nn_NO: Hei,
    
    Me har fullført førespurnaden din om å sletta dei personelge opplysingane dine på ###SITENAME###. 
    
    Viss du har fleire spørsmål, kan du gjerne kontakta styraren på nettstaden. 
    
    Helsing
    Alle på ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
nn_NO: Hei, %s

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
nn_NO: Hei.
    
    Du følgde nettopp eitt av innlegga mine. Dette tyder at du vil få ein e-post når ein ny kommentar er posta.
    
    For å aktivere, klikk stadfest nedanfor. Om du trur dette er ein feil, ignorer denne og vi vil aldri plage deg meir.

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
nn_NO: Hugs at det er ditt ansvar både å bruka desse ressursane rett, å gje dei opplysingane personvernreglane dine krev, og å syta for at opplysingane er oppdaterte og nøyaktige.

en: Huge
nn_NO: Svær

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
nn_NO: Brukarvennleg etikett for innleggstypen for ulike kontekstar.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
nn_NO: Brukarvennlege etikettar for taksonomien for ulike kontekstar.

en: Hungarian
nn_NO: Ungarsk

en: Hungarian forint
nn_NO: Ungarsk forint

en: Hungary
nn_NO: Ungarn

en: I already have an account
nn_NO: Eg har allereie ein konto

en: I am ready!
nn_NO: Eg er klar!

en: I can't access my phone
nn_NO: Eg har ikkje tilgang på telefonen min

en: I do not have an account yet
nn_NO: Eg har ikkje ein konto enno

en: I really need an ID for this to work.
nn_NO: Eg treng ein ID for at dette skal fungere.

en: I understand, now let me continue
nn_NO: Eg forstår det no, la meg halde fram

en: I would like my links to be public, without being passed through a referrer hider.
nn_NO: Eg vil at lenkjene mine skal vere offentlege, utan å verte sendt gjennom eit tilvisingshinder.

en: I'm staying here and using the free plan.
nn_NO: Eg blir her og bruker gratisplanen.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
nn_NO: Eg er heilt sikker på at eg vil stengja nettstaden min, og eg er klar over at eg aldri kan få han att, eller bruka %s att.

en: I've added my account information
nn_NO: Eg har lagt til kontoinformasjonen min

en: ID #%1$s: %2$s
nn_NO: ID nr. %1$s: %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
nn_NO: ID #%1$s: %2$s <strong>Beklagar, du har ikkje lov til å fjerne denne brukaren.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
nn_NO: ID nr. %1$s: %2$s <strong>Kjem ikkje til å sletta denne brukaren.</strong>

en: ID of the post context.
nn_NO: ID-en for innleggskonteksten.

en: IO error.
nn_NO: IO-feil.

en: IP Address
nn_NO: Adressa mi

en: IP address
nn_NO: Inga adresse

en: IP address for the comment author.
nn_NO: IP-adressa til den som skreiv kommentaren.

en: IPN payment completed
nn_NO: Direktebetalinga er fullførd.

en: Iceland
nn_NO: Island

en: Icelandic
nn_NO: Islandsk

en: Icelandic kr&oacute;na
nn_NO: Islandske kr&oacute;na

en: Icon
nn_NO: Ikon

en: Icon + text
nn_NO: Ikon + tekst

en: Icon URL
nn_NO: Ikon-URL

en: Icon of block type.
nn_NO: Ikonet for blokktypen.

en: Icon only
nn_NO: Berre ikon

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
nn_NO: Id skal starte med ein bokstav, følgd av berre bokstavar, tal, bindestrekar, punktum, kolon eller understreker.

en: Identicon (Generated)
nn_NO: Identikon (generert)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
nn_NO: Dersom %1$s er skrudd av må du spørje administratoren om å skru på modulen, ta ein kikk i  <a href="%2$s">Apache-dokumentasjonen</a> eller <a href="%3$s">ein annan stad</a> for hjelp til å konfigurere.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
nn_NO: Viss kontantbetaling er tilgjengeleg for nokre fraktmåtar, set du det opp her. La stå tomt for å skru på for alle fraktmåtar.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
nn_NO: Viss ei mediafil ikkje er kopla til noko innlegg, vil du sjå det i 'kopla til'-spalta, og då kan du klikka på 'legg til fil' for å visa ei liti oppsprettrute som let deg søkja etter eit innlegg og leggja til fila.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
nn_NO: Viss du vil, kan WordPress automatisk varsla ymse tenester om nye innlegg.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
nn_NO: Viss importen du treng ikkje står på denne lista, kan du <a href="%s">søkja gjennom innstikkatalogen</a> for å sjå om det finst eit importprogram du treng.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
nn_NO: Viss lenka går til ein person, så kan du avgjera kva tilhøve du har til dei med skjemaet over. Viss du vil vita meir, kan du lesa meir om <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the variation is visible.
nn_NO: Dersom varianten er synleg.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
nn_NO: Viss dette er feil, kan du berre sjå bort frå denne eposten, og ingenting vil skje.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
nn_NO: Dersom valt, Akismet vil automatisk avvise den verste søppelposten atomatisk enn å legge dei i useriøs mappa.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
nn_NO: Dersom valt, vis antall godkjende kommentarar ved sida av kvar kommentarforfattar på sida med kommentarar.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
nn_NO: Dersom du legg til video, vil biletet brukast som ein erstatning medan videoen vert lasta.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
nn_NO: Viss du allereie har ei side med personvernreglar, vel du den under. Viss ikkje, lagar du ei.

en: If you already have an API key
nn_NO: Dersom du allereie har ein API-nøkkel

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
nn_NO: Viss du er del av ei regulert næring, eller viss fleire personvernlover gjeld i ditt tilfelle, kan du måtta skriva det her.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
nn_NO: Dersom du vil lima inn formatert innhald frå Microsoft Word, kan du prøva å skru av dette valet. Tekstredigeringa vil vaska tekst limt inn frå Word automatisk.

en: If you are not automatically redirected, use this link:
nn_NO: Om du ikkje vert automatisk vidaresendt, bruk denne lenkja:

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
nn_NO: Dersom du er usikker på kva dette betyr, bør du kontakte tenar-administratoren. Dersom du framleis treng hjelp, kan du besøke <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
nn_NO: Dersom du ikkje kan dra lenkja til bokmerka dine, kan du kopiere den følgjande koden og opprette eit nytt bokmerke. Lim koden inn i bokmerket sitt URL-felt.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
nn_NO: Om du ikkje kjem på eit godt passord, kan du trykkje på knappen under for å generere eit.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
nn_NO: Viss du endrar denne, sender me ein epost til den nye adressa for å stadfesta henne. <strong>Den nye adressa blir ikkje aktiv før ho er stadfesta.</strong>

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
nn_NO: Viss du har ei side med kjøpsvilkår, vil kunden bli beden om å godkjenna vilkåra i kassa.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
nn_NO: Viss du slettar ei lenkje, blir ho fjerna for alltid. Lenkjer har ingen papirkorg-funksjon enno.

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
nn_NO: Dersom du ikkje veit korleis du set opp ein database bør du <strong>kontakte tenaradministratoren</strong>. Dersom alt går gale kan du finne hjelp i <a href="%s">WordPress Support Forums</a>

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
nn_NO: Viss du ikjke vil ha eit toppbilete på nettstaden din, klikkar du på knappen &#8220;Fjern toppbilete&#8221; nedst på avsnittet for toppbilete på denne sida. Viss du vil leggja til eit nytt toppbilete seinare, kan du berre velja frå dei andre biletealternativa, og klikka på &#8220;Lagra endringar&#8221;.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
nn_NO: Viss du ikkje vil bruka %s-nettstaden din meir, kan du sletta han med skjemaet under. Når du klikkar <strong>Slett nettstaden min for alltid</strong>, får du ein epost med ei lenkje i. Klikk på den lenkja for å sletta nettstaden din.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
nn_NO: Viss du redigerer eller legg ut ein artikkel, vil det bli laga ein infokapsel i nettlesaren din. Han inneheld ingen personlege opplysingar, og viser berre til innleggs-IDen til artikkelen du redigerte. Han går ut etter ein dag.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
nn_NO: Viss du har ein brukarkonto eller har skrive kommentarar på denne nettstaden, kan du be om å få ei eksportfil med alle dei personopplysingane me har om deg, mellom anna alle opplysingane du har gjeve oss. Du kan òg be om at me slettar alle personopplysingar me har om det. Det vekjem likevel ikkje data me må lagra av administrative, juridiske eller tryggleiksgrunnar.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
nn_NO: Viss du ikkje har laga menyar enno, kan du <strong>klikka på &#8217;lag ein ny meny&#8217;</strong> for å koma i gang.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
nn_NO: Viss du har innlegg eller kommentarar i eit anna system, kan WordPress importere dei til denne sida. For å kome i gang, vel eit system å importere frå nedanfor:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
nn_NO: Viss du har handla hjå oss før, kan du skriva inn brukarnamnet og passordet ditt i boksane under. Viss du er ny kunde, kan du gå til «Betaling og frakt».

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
nn_NO: Viss du kommenterer på nettstaden vår, kan du velja å lagra namnet, epostadressa og nettstaden i infokapslar. Dei er der for å gjera det lettare for deg, så du slepp å fylla inn alle opplysingane kvar gong du kommenterer. Desse infokapslane varar eitt år.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
nn_NO: Viss du kommenterer eit innlegg, blir kommentaren og opplysingane om han lagra. Det er fordi me skal kunna kjenna att og godkjenna oppfylgingskommentarar automatisk i staden for å halda dei i kø for godkjenning.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nn_NO: Dersom du treng tilgang til installeringsmagikaren att, ver grei trykk på knappen nedanfor.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
nn_NO: Viss du kom hit ved eit uhell, og meinte å vitja ein av dine eigne nettstader, har me nokre snarvegar til deg her for å hjelpa deg på rett veg.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
nn_NO: Om du snakkar engelsk, <a href="http://translate.wordpress.com/">kan du hjelpe oss å omsetje WordPress til ditt språk.</a>

en: If you try to verify our computations using the numbers in these tables you might get different results. The logic is explained here.
nn_NO: Om du prøver å stadfeste utrekningane våre med tala i desse tabellane, kan du få ulike resultat. Logikken er forklart her.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
nn_NO: Viss du lastar opp bilete til nettstaden, bør du unngå å lasta opp bilete med innebygde plassdata (EXIF GPS). Dei som vitjar nettstaden, kan lasta ned og finna alle plasseringsdata frå bilete på nettstaden.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
nn_NO: Viss du bruker nettstaden din kommersielt, og du bruker meir kompleks innsamling eller handtering av personopplysingar, bør du skriva denne informasjonen i personvernretningslinene dine, i tillegg til dei opplysingane me allereie har nemnt.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
nn_NO: Viss du går til innloggingssida, lagar me ein mellombels infokapsel for å finna ut om nettlesaren din godtek infokapslar. Denne kapselen inneheld ingen personlege data, og blir fjerna når du lukkar nettlesaren.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
nn_NO: Viss du vil gjera kategoriane dine om til merkelappar (eller omvendt), kan du bruka <a href="%s">Kategoriar og merkelappar</a> , som du finn i Import-avdelinga.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
nn_NO: Viss du vil eksportera ei praktisk liste med alle opplysingane på denne sida, kan du bruka knappen under for å kopiera opplysingane til utklyppstavla. Så kan du lima dei inn i ei tekstfil og lagra fila på datamaskina di, eller i ein epost du kan senda til hjelpepersonell eller dei som har laga bunaden eller programtillegget ditt.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
nn_NO: Viss du vil fjerna dette småprogrammet, men samstundes lagra innstillingane for seinare bruk, kan du heilt enkelt dra programmet til området for avslegne småprogram. Du kan dra dei tilbake når du vil. Dette er spesielt nyttig når du byter til ein annan bunad med færre eller andre område for småprogram.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
nn_NO: Om nettstaden din ikkje visast, ta kontakt med eigaren av nettverket.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
nn_NO: Viss bunaden din har meir enn eitt standard toppbilete, eller du har lasta opp meir enn eitt toppbilete sjølv, kan du få WordPress til å visa eit tilfeldig bilete kvar gong nokon vitjar nettstaden. Klikk på &#8220;Tilfeldig&#8221;-knappen ved sidan av avdelinga for opplasta bilete eller standardbilete for å skru på denne funksjonen.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
nn_NO: Viss bunaden din har fleire menyar, blir det lettare å handtera dei dersom du gjev dei tydelege namn.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
nn_NO: Viss bunaden din har område for småprogram, kan du leggja til menyar der òg. Gå til <a href="%s">Småprogram-panelet</a> og legg til eit småprogram for &#8220;Navigasjonsmeny&#8221; for å visa ein meny i sidestolpen eller botnfeltet.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
nn_NO: Viss nettstaden din har ei tenest som inkluderer automatiske avgjerder - til dømes å gje kundar høve til å søkja lån, eller å samla opplysingane deira i ein reklameprofil - må du opplysa om at slikt skjer. Du må òg ha med informasjon om korleis opplysingane blir brukte, kva avgjerder som blir tekne med dei innsamla opplysingane, og kva rettar brukarane har over avgjerder som blir tekne utan menneskeleg innblanding.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
nn_NO: Viss nettstaden din får data om brukarar frå tredjepartar, mellom anna annonsørar, må du skriva det i avsnittet om tredjepartsdata.

en: Image
nn_NO: Bilde

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Bilete <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Bilete <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
nn_NO: Bildeadresse

en: Image Alignment:
nn_NO: Bildeplassering:

en: Image Border
nn_NO: Bildekant

en: Image CSS Class
nn_NO: CSS-klasse for bilete

en: Image Caption
nn_NO: Bildetekst

en: Image Color:
nn_NO: Bildefarge:

en: Image Crop Help
nn_NO: Biletskjeringshjelp

en: Image Date/Time
nn_NO: Bilde Dato/Tid

en: Image Editor Save Failed
nn_NO: Greidde ikkje lagra biletet i redigeringa.

en: Image File
nn_NO: Bildefil

en: Image Link
nn_NO: Bildelenkje

en: Image Position
nn_NO: Biletposisjon

en: Image Processing Error
nn_NO: Bildehandsamingsfeil

en: Image Settings:
nn_NO: Bildeinnstillingar:

en: Image Size
nn_NO: Biletstorleik

en: Image Size:
nn_NO: Bildestorleik:

en: Image Title
nn_NO: Bildetittel

en: Image Title Attribute
nn_NO: Eigenskap til bildetittel

en: Image URL
nn_NO: Bildeadresse

en: Image URL.
nn_NO: Bilde-URL:

en: Image Upload Error
nn_NO: Feil med biletopplastinga

en: Image Widget
nn_NO: Bildewidget

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
nn_NO[0]: Biletwidget (%d)
nn_NO[1]: Biletwidget (%d)

en: Image could not be processed.
nn_NO: Biletet kunne ikkje handterast.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
nn_NO: Greidde ikkje handsama biletet. Gå tilbake og prøv ein gong til.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
nn_NO: Førehandsvising av bildekutting. Krevar mus-interaksjon.

en: Image crop failed.
nn_NO: Greidde ikkje skjera til biletet.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
nn_NO: Det finst ingen data for biletet. Last det opp ein gong til.

en: Image default align
nn_NO: Standardjustering for bilete

en: Image default link type
nn_NO: Standard lenkjetype for bilete

en: Image default size
nn_NO: Standardstorleik på bilete

en: Image description
nn_NO: Biletskildring

en: Image details
nn_NO: Biletdetaljar

en: Image edit.
nn_NO: Biletredigering.

en: Image flip failed.
nn_NO: Greidde ikkje venda biletet.

en: Image metadata is inconsistent.
nn_NO: Metadata inneheld feil.

en: Image resize failed.
nn_NO: Greidde ikkje endra biletstorleiken.

en: Image restored successfully.
nn_NO: Biletet vart henta fram att.

en: Image rotate failed.
nn_NO: Greidde ikkje å rotera biletet.

en: Image saved
nn_NO: Bilde lagra

en: Image size in pixels
nn_NO: Biletstorleik i punkt

en: Image sizes
nn_NO: Biletstorleik

en: Image title:
nn_NO: Bildetittel:

en: Image uploading…
nn_NO: Bilde vert lasta opp…

en: ImageMagick version number
nn_NO: Versjonsnummer for Imagemagick

en: ImageMagick version string
nn_NO: Versjonsstreng for Imagemagick

en: Images
nn_NO: Bilde

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
nn_NO: Bilde på nøyaktig <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> vert brukte som dei er.

en: Images should be at least %s tall.
nn_NO: Bilete skal vere minst %s høge.

en: Images should be at least %s wide.
nn_NO: Bilete skal vere minst %s breie.

en: Images:
nn_NO: Bilete:

en: Imagick Resource Limits
nn_NO: Ressursgrenser for Imagick

en: Immediate
nn_NO: Med ein gong

en: Import / Export
nn_NO: Import/Eksport

en: Import <strong>posts, comments, images and tags</strong> from a Xanga export file.
nn_NO: Importer <strong>innlegg, kommentarar, bilde og stikkord</strong> frå ei Xanga-eksportfiil.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
nn_NO: Importer <strong>innlegg, sider, kommentarar, eigendefinerte felt, kategoriar og merkelappar</strong> frå ei WordPress eksportfil.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
nn_NO: Importer <strong>avgiftssatsar</strong> til butikken din med ei csv-fil.

en: Import Attachments
nn_NO: Importer vedlegg

en: Import Blogger
nn_NO: Importer Blogger

en: Import Blogroll
nn_NO: Importer Bloggrull

en: Import CSV
nn_NO: Importer CSV

en: Import Information
nn_NO: Importinfo

en: Import LiveJournal
nn_NO: Importer LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
nn_NO: Importer Movable Type eller TypePad

en: Import RSS
nn_NO: Importer RSS

en: Import WordPress
nn_NO: Importer WordPress

en: Import author:
nn_NO: Importforfattar

en: Import links in OPML format.
nn_NO: Importer lenkjer i OPML-format.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
nn_NO: Importer innlegg og media frå Tumblr via API-et deira.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
nn_NO: Importer innlegg og kommentarar frå ein Movable Type eller TypePad blog

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
nn_NO: Importer innlegg og kommentarar frå Movable Type eller TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
nn_NO: Importer innlegg frå LiveJournal ved å nytte deira API.

en: Import posts from a Tumblr blog into your WordPress.com blog.
nn_NO: Importer innlegg frå ein Tumblr-blogg til din WordPress.com-blogg.

en: Import posts from a Tumblr blog.
nn_NO: Importer innlegg frå ein Tumblr-blogg.

en: Import posts from an RSS feed.
nn_NO: Importer innlegg frå ein RSS-straum.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
nn_NO: Importer innlegg, kommentarar og brukarar frå ein Blogger-blogg.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
nn_NO: Importer innlegg, sider, kommentarar, tilpassa felt, kategoriar og stikkord frå ei WordPress-eksportfil.

en: Import started
nn_NO: Import starta

en: Import tax rates
nn_NO: Importer avgiftssatsar

en: Import your blogroll from another system
nn_NO: Importer ein bloggrull frå eit anna system

en: Important!
nn_NO: Viktig!

en: Important:
nn_NO: Viktig:

en: Imported post <strong>%s</strong>...
nn_NO: Importert innlegg <strong>%s</strong>...

en: Importing Posts
nn_NO: Importerer postar

en: Importing post <em>%s</em>...
nn_NO: Importerer post <em>%s</em> …

en: Importing post...
nn_NO: Importerer innlegg …

en: Importing...
nn_NO: Importerer...

en: Importing…
nn_NO: Importerer…

en: Impressions:
nn_NO: Inntrykk:

en: In %1$d, there was <strong>%2$s</strong> new post, not terrible for the first year! | In %1$d, there were <strong>%2$s</strong> new posts, not bad for the first year!
nn_NO[0]: I %1$d, hadde du <strong>%2$s</strong> nytt innlegg, ikkje so gale for å vere det fyrste året!
nn_NO[1]: InI %1$d, hadde du <strong>%2$s</strong> nye innlegg, ikkje so gale for å vere det fyrste året!

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
nn_NO: I %1$s, bruk metoden %2$s, ikkje funksjonen %3$s. Se %4$s.

en: In Progress
nn_NO: I framdrift

en: In a few words, explain what this site is about.
nn_NO: Fortel med nokre ord kva sida handlar om.

en: In a few words, explain what your blog is about.
nn_NO: Skildre med nokre ord kva du skal skrive om på bloggen din.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
nn_NO: I tillegg til å lista opp kva personopplysingar du samlar, må du skriva kvifor du samlar dei. Desse forklaringane må anten skildra det juridiske grunnlaget for datainnsamlinga di, eller det aktive samtykket brukaren har gjeve.

en: In reply to %s.
nn_NO: Som svar til %s.

en: In reply to:
nn_NO: Som svar til:

en: In reply to: %s
nn_NO: Svar på: %s

en: In response to
nn_NO: Som svar på

en: In response to: %s
nn_NO: Som svar på: %s

en: In stock
nn_NO: På lager

en: In stock?
nn_NO: På lager?

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
nn_NO: I <strong>Kommentar</strong>-kolonna, når du held musa over ein kommentar får du vala å godkjenne, svare (og godkjenne), hurtigredigere, redigere, merke som useriøs eller sende kommentaren til papirkorga.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
nn_NO: I spalta <strong>Svar til</strong> er det tre element. Teksten er tittelen på innlegget som fekk eit innspel, og lenkjene til den som skreiv innlegget. Sjå innlegg-lenkja leier til innlegget på nettstaden din. Bobla med tal i viser til kor mange godkjende innspel innlegget har fått. Viss bobla er grå, har du sett gjennom alle innspela for innlegget. Viss ho er blå, er det innspel som ventar. Viss du klikkar på bobla, vil du få opp innspela for berre det aktuelle innlegget.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
nn_NO: I <strong>Sendt inn</strong>-kolonna vert datoen og tida kommentaren blei lagt att på nettstaden din vist. Klikkar du på datolenka vert du teken til den kommentaren på nettstaden din.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
nn_NO: I topptekst-avdelinga på denne sida kan du velja om du vil visa eller gøyma teksten. Du kan òg velja farge på teksten ved å klikka på Vel farge-knappen, og anten skriva inn ein gyldig heksadesimal HTML-verdi, td. &#8220;#ff0000&#8221; for raud, eller ved å velja ei farge med fargeveljaren.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
nn_NO: Når du er i redigeringsfeltet, vil Tab-tasten setja in ein tabulator.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
nn_NO: I dette tilfellet fann WordPress ein feil med eitt av tillegga dine, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
nn_NO: I dette tilfellet fann WordPress ein feil med bunaden din, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
nn_NO: I dette avsnittet bør du forklara kor lenge du lagrar personopplysingar som er samla eller handtert av nettstaden. Det er ditt ansvar å laga ein tidsplan for kor lenge du lagrar kvar datamengd og kvifor du gjer det. Dei opplysingane må stå her. Du kan til dømes seia at du lagrar kontaktopplysingar i eit halvt år, analysedata i eitt år, og kjøpsdata i ti år.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
nn_NO: I dette avsnittet bør du skriva korleis du tek vare på brukaropplysingar. Det kan vera tekniske rådgjerder som kryptering, tryggleiksmekanismar som tofaktorinnlogging, og til dømes at personalet ditt blir trena i datatryggleik. Viss du har gjort ei personvernvurdering, kan du nemna det òg her.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
nn_NO: I dette avsnittet bør du forklara kva retningsliner du har når det gjeld datainnbrot, anten potensielle eller reelle, slik som interne rapportsystem, kontaktmåtar eller feilrettingar.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
nn_NO: I dette avsnittet bør du forklara kva rettar brukarane dine har over sine eigne opplysingar, og korleis dei kan ta i bruk dei rettane.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
nn_NO: I dette avsnittet bør du lista opp alle dataoverføringar nettstaden din har til land utanfor EU, og skildra korleis desse opplysingane blir handsama etter EU-datalagringsreglar. Det kan vera nettverten du bruker, skylagringa di, eller andre tredjepartstenester.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
nn_NO: I dette avsnittet bør du nemna alle tredjepartsleverandørar du deler data med, mellom anna partnarar, skytenester, betalingsløysingar og andre tenestleverandørar. Du bør skriva kva data du deler med dei, og kvifor. Gje lenker til deira eigne personvernretningsliner, om det er mogleg.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
nn_NO: I dette avsnittet bør du skriva kva personopplysingar du hentar inn frå brukarar og gjestar. Det kan vera personlege opplysingar som namn, epostadresse, kontoinnstillingar; transaksjonsdata som handelsopplysingar, og tekniske data som informasjonskapslar.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
nn_NO: I dette avsnittet bør du nemna nettadressa di, samt namn og kontaktopplysingar til firmaet, organisasjonen, eller personen som driv nettstaden.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
nn_NO: I dette avsnittet bør du gje brukarane kontaktopplysingar som gjeld personvern. Viss du har krav om ein datavernansvarleg, gjev du opp namnet og kontaktopplysingar her.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
nn_NO: I dette avsnittet bør du lista opp infokapslane nettstaden din bruker, mellom anna kapslar frå innstikka dine, sosiale media, og analyseverktøy. Me har lista opp dei kapslane WordPress installerer som standard.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
nn_NO: I dette avsnittet bør du skildra kva analyseverktøy du bruker, korleis brukarane dine kan melda seg av analysering, og ei lenkje til personvernretningslinene for analyseverktøya, viss dei har nokon.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
nn_NO: I dette avsnittet bør du skriva kva informasjon som blir samla inn i kommentarar. Me har skrive kva opplysingar WordPress hentar inn vanlegvis.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
nn_NO: I dette avsnittet bør du skriva kva informasjon brukarane deler når dei lastar opp mediafiler. Vanlegvis er alle opplasta filer offentlege.

en: Inactive
nn_NO: Ikkje aktiv

en: Inactive Plugins
nn_NO: Ubrukte programtillegg

en: Inactive Sidebar (not used)
nn_NO: Inaktiv sidestolpe (ikkje nytta)

en: Inactive Themes
nn_NO: Uverksame bunader

en: Inactive Widgets
nn_NO: Ikkje aktive småprogram

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
nn_NO: Avskrudde programtillegg er freistande mål for datakriminalitet. Viss du ikkje skal bruka eit programtillegg, rår me til at du fjernar det.

en: Included in WordPress.com Premium
nn_NO: Inkludert i WordPress.com Premium

en: Including tax
nn_NO: Inkl. mva.

en: Incompatible Archive.
nn_NO: Inkompatibelt arkiv.

en: Incorrect post password.
nn_NO: Feil innleggspassord.

en: Incorrect username or password.
nn_NO: Feil brukarnamn og passord.

en: Increase indent
nn_NO: Auk innrykk

en: Increasing memory allocated to PHP
nn_NO: Aukande minne tildelt PHP

en: Indian
nn_NO: Indisk

en: Indonesian
nn_NO: Indonesisk

en: Indonesian rupiah
nn_NO: Indonesisk rupiah

en: Industry regulatory disclosure requirements
nn_NO: Krav om oppføringar for regulerte næringar

en: Inexistent terms.
nn_NO: Ikkje-eksisterande termar.

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
nn_NO: Informasjonen du skriv inn nedanfor vert vist <strong>offentleg</strong> på <a href="%1$s">profilen din</a> og på <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. Du kan også redigere profilen din på <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
nn_NO: Innebygd CSS-kode som registrerer CSS-klassa som trengst for stilen.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
nn_NO: Inline verktylinje (når eit bilete, lenkje eller førehandsvising er vald)

en: Insert
nn_NO: Set inn

en: Insert Image
nn_NO: Set inn bilde

en: Insert Instagram
nn_NO: Set inn Instagram

en: Insert More Tag
nn_NO: Set inn Meir-tag

en: Insert Page Break tag
nn_NO: Set inn sideskift

en: Insert Read More tag
nn_NO: Set inn «Les meir»-tag

en: Insert a Gravatar image
nn_NO: Set inn eit Gravatar-bilde

en: Insert audio playlist
nn_NO: Sett inn speleliste for lyd

en: Insert column after
nn_NO: Sett inn kolonne etter

en: Insert column before
nn_NO: Sett inn kolonne før

en: Insert date/time
nn_NO: Sett inn dato/tid

en: Insert file URL
nn_NO: Set inn fil-URL

en: Insert from URL
nn_NO: Set inn frå URL

en: Insert gallery
nn_NO: Set inn galleri

en: Insert image
nn_NO: Sett inn bilete

en: Insert into Post
nn_NO: Set inn i innlegg

en: Insert into page
nn_NO: Set inn på sida

en: Insert into post
nn_NO: Set inn i innlegget

en: Insert link
nn_NO: Set inn lenkje

en: Insert media from another website
nn_NO: Set inn media frå ein annan nettstad

en: Insert row
nn_NO: Set inn rad

en: Insert row after
nn_NO: Sett inn rad etter

en: Insert row before
nn_NO: Sett inn rad over

en: Insert table
nn_NO: Sett inn tabell

en: Insert video
nn_NO: Set inn video.

en: Insert video playlist
nn_NO: Legg til videospeleliste

en: Insert/edit code sample
nn_NO: Sett inn/rediger kodesnutt

en: Insert/edit image
nn_NO: Set inn/rediger bilde

en: Insert/edit link
nn_NO: Set inn/rediger lenkje

en: Insert/edit media
nn_NO: Sett inn/rediger media

en: Inserted <strong>%s</strong>
nn_NO: Sett inn <strong>%s</strong>

en: Inserted text
nn_NO: Innsett tekst

en: Inserting Media
nn_NO: Set inn media

en: Insights
nn_NO: Innsikt

en: Install
nn_NO: Installer

en: Install %s now
nn_NO: Installer %s no

en: Install &amp; Preview
nn_NO: Installer &amp; vis

en: Install Now
nn_NO: Installer no

en: Install Parent Theme
nn_NO: Installer forelder-bunad

en: Install Press This
nn_NO: Installer «Blogg det»

en: Install Themes
nn_NO: Installer tema

en: Install and preview theme: %s
nn_NO: Installer og vis bunaden %s

en: Install the latest version of WordPress
nn_NO: Installer siste utgåva av WordPress

en: Installation Required
nn_NO: Installasjon krevst

en: Installation failed.
nn_NO: Installeringa var mislukka.

en: Installed Plugins
nn_NO: Installerte innstikk

en: Installed themes
nn_NO: Installerte bunader

en: Instructions
nn_NO: Instruksar

en: Instructions that will be added to the thank you page.
nn_NO: Instruksar som kjem på

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
nn_NO: Ikkje nok argument sende til denne XML-RPC-metoden.

en: Integration
nn_NO: Innbygging

en: Interactive
nn_NO: Interaktiv

en: Interests
nn_NO: Interesser

en: Interface language
nn_NO: Grensesnittspråk

en: Interface settings
nn_NO: Grensesnittinnstillingar

en: Internal search handler error.
nn_NO: Feil i intern søkjehandtering.

en: Introduction
nn_NO: Innleiing

en: Invalid
nn_NO: Ugyldig

en: Invalid API response code (%d).
nn_NO: Ugyldig API-responskode (%d)

en: Invalid Account
nn_NO: Ugyldig konto

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
nn_NO: Ugyldig innhaldsdisposisjon gjeven. Innhaldsdisposisjonen må vere formatert som `attachment; filename="bilde.png"` eller liknande.

en: Invalid Email: %s | Invalid Emails: %s
nn_NO[0]: Ugyldig e-post: %s
nn_NO[1]: Ugyldige e-postar: %s

en: Invalid JSON body passed.
nn_NO: Ugyldig JSON body sendt.

en: Invalid JSONP callback function.
nn_NO: Ugyldig JSONP-tilbakekallsfunksjon.

en: Invalid URL %s.
nn_NO: Ugyldig adresse %s.

en: Invalid URL.
nn_NO: Ugyldig adresse.

en: Invalid action name.
nn_NO: Ugylding namn på handlinga.

en: Invalid activation key.
nn_NO: Ugyldig aktiveringskode.

en: Invalid answers
nn_NO: Ugyldige svar

en: Invalid attachment ID.
nn_NO: Ugyldig ID på vedlegget.

en: Invalid author ID.
nn_NO: Ugyldig skribent-ID.

en: Invalid block type.
nn_NO: Ugyldig blokktype.

en: Invalid block.
nn_NO: Ugyldig blokk.

en: Invalid changeset UUID
nn_NO: Ugyldig UUID for endringssett

en: Invalid comment ID.
nn_NO: Ugyldig kommentar-ID

en: Invalid comment author ID.
nn_NO: Ugyldig ID for forfattaren til innspelet.

en: Invalid comment content.
nn_NO: Ugyldig innhald i innspel.

en: Invalid comment status.
nn_NO: Ugyldig kommentarstatus.

en: Invalid cookie format.
nn_NO: Ugyldig infokapselformat.

en: Invalid cookie.
nn_NO: Ugyldig infokapsel.

en: Invalid credit card number: Only Visa, Mastercard, Discover, and AMEX are accepted
nn_NO: Ugyldig kredittkortnummer: Berre Visa, Mastercard, Discover, ogAMEX er godtekne

en: Invalid data provided.
nn_NO: Ugyldige data oppgjeven.

en: Invalid date.
nn_NO: Ugyldig dato.

en: Invalid email address
nn_NO: Ugyldig e-postadresse

en: Invalid email address in request.
nn_NO: Ugyldig epostadresse i førespurnaden.

en: Invalid email address.
nn_NO: Ugyldig e-postadresse.

en: Invalid email provided
nn_NO: Ugyldig e-postadresse skriven inn

en: Invalid featured media ID.
nn_NO: Ugyldig ID for framheva media.

en: Invalid file
nn_NO: Ugyldig fil

en: Invalid file type
nn_NO: Ugyldig filtype

en: Invalid form submission.
nn_NO: Ugyldig innsendt skjema.

en: Invalid hex color.
nn_NO: Ugyldig heksadesimal farge.

en: Invalid image URL.
nn_NO: Ugyldig bilet-URL

en: Invalid item ID.
nn_NO: Ugyldig brukar-ID.

en: Invalid key.
nn_NO: Ugyldig nøkkel

en: Invalid menu ID.
nn_NO: Ugyldig meny-id

en: Invalid object type.
nn_NO: Ugyldig objektstype

en: Invalid order.
nn_NO: Ugyldig tinging.

en: Invalid page template.
nn_NO: Ugyldig sidemal.

en: Invalid parameter(s): %s
nn_NO: Ugyldig(e) parameter(ar): %s

en: Invalid parameter.
nn_NO: Ugyldig parameter.

en: Invalid parameters.
nn_NO: Ugyldige parametrar.

en: Invalid payment method.
nn_NO: Ugyldig betalingsmåte

en: Invalid personal data request.
nn_NO: Ugyldig førespurnad om personopplysingar.

en: Invalid plugin page.
nn_NO: Ugyldig programtillegg-side

en: Invalid plugin path.
nn_NO: Ugyldig innstikkstig.

en: Invalid post
nn_NO: Ugyldig innlegg

en: Invalid post ID.
nn_NO: Ugyldig post-ID.

en: Invalid post format.
nn_NO: Ugyldig innleggsformat

en: Invalid post id
nn_NO: Ugyldig innleggs-id

en: Invalid post parent ID.
nn_NO: Ugyldig foreldreinnlegg-ID.

en: Invalid post type.
nn_NO: Ugyldig innleggstype.

en: Invalid post.
nn_NO: Ugyldig innlegg

en: Invalid price
nn_NO: Ugyldig pris

en: Invalid product ID.
nn_NO: Ugyldig produkt-ID

en: Invalid product tag ID
nn_NO: Ugyldig produktknagg-ID

en: Invalid recovery key format.
nn_NO: Ugyldig format på gjenopprettingsnykelen.

en: Invalid recovery key.
nn_NO: Ugyldig gjenopprettingsnykel.

en: Invalid request
nn_NO: Ugyldig førespurnad

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
nn_NO: Ugyldig spørjings-ID ved sending av epost.

en: Invalid request ID.
nn_NO: Ugyldig spørjings-ID.

en: Invalid request status.
nn_NO: Ugyldig status på førespurnaden.

en: Invalid request type.
nn_NO: Ugyldig spørjingstype.

en: Invalid revision ID.
nn_NO: Ugyldig revisjons-ID.

en: Invalid role.
nn_NO: Ugyldig rolle.

en: Invalid shipping method!
nn_NO: Ugyldig fraktmåte.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
nn_NO: Ugyldig kortkodenamn: %1$s. Ikkje bruk mellomrom eller atterhaldne teikn: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
nn_NO: Ugyldig kortkodenamn: Namn manglar.

en: Invalid slug.
nn_NO: Ugyldig permalenke.

en: Invalid status.
nn_NO: Ugyldig status

en: Invalid taxonomy.
nn_NO: Ugyldig gruppering.

en: Invalid taxonomy: %s.
nn_NO: Ugyldig taksonomi: %s

en: Invalid term ID.
nn_NO: Ugyldig term-ID

en: Invalid translation type.
nn_NO: Ugyldig omsetjingstype.

en: Invalid type parameter.
nn_NO: Ugyldig typeparameter.

en: Invalid user ID for reassignment.
nn_NO: Ugyldig brukar-ID for ny tildeling.

en: Invalid user ID.
nn_NO: Ugyldig brukar-ID

en: Invalid user data.
nn_NO: Ugyldige brukardata.

en: Invalid user parameter(s).
nn_NO: Ugyldige brukarparametrar.

en: Invalid username or email.
nn_NO: Ugyldig epost eller brukarnamn.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
nn_NO: Ugyldig verdi %1$s for %2$s. Verdien bør vere mellom %3$s og %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
nn_NO: Ugyldig verdi for festing av bakgrunnsbilete.

en: Invalid value for background position X.
nn_NO: Ugyldig verdi for bakgrunnsposisjon X.

en: Invalid value for background position Y.
nn_NO: Ugyldig verdi for bakgrunnsposisjon Y.

en: Invalid value for background repeat.
nn_NO: Ugyldig verdi for repetisjon av bakgrunnsbilete.

en: Invalid value for background size.
nn_NO: Ugyldig verdi for bakgrunnsstorleik.

en: Invalid value.
nn_NO: Ugyldig verdi.

en: Invalid verification code
nn_NO: Ugyldig stadfestingskode

en: Inventory
nn_NO: Lager

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
nn_NO: Den nye brukaren har fått ein innbydingsepost med ei lenkje dei må klikka på før brukarkontoen blir oppretta.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
nn_NO: Brukaren har fått ein innbydingsepost, og må klikka på ei stadfestingslenkje for å bli lagt til nettstaden din.

en: Invitation(s) sent.
nn_NO: Invitasjon(ar) sendt.

en: Invite New
nn_NO: Inviter

en: Invite New Users to Your Blog
nn_NO: Inviter nye brukarar til bloggen din

en: Invite New Users to Your Private Blog
nn_NO: Inviter nye brukarar til den private bloggen din

en: Invite Sent!
nn_NO: Invitasjon sendt.

en: Invite deleted. | Invites deleted.
nn_NO[0]: Invitasjon sletta.
nn_NO[1]: Invitasjonar sletta.

en: Invite up to 10 email addresses and/or WordPress.com usernames, separated by commas. Those needing a username will be sent instructions on how to create one.
nn_NO: Inviter opp til 10 e-postadresser og/eller WordPress.com-brukarnamn, skilde med komma. Dei som treng brukarnamn får tilsendt ei rettleiing om korleis ein kan lage eit.

en: Invitee
nn_NO: Innbydne

en: Invites
nn_NO: Invitasjonar

en: Invoice prefix
nn_NO: Fakturaprefiks

en: Iraq
nn_NO: Irak

en: Irish
nn_NO: Irsk

en: Is SUHOSIN installed?
nn_NO: Er SUHOSIN installert?

en: Is the Imagick library available?
nn_NO: Er Imagick-biblioteket tilgjengeleg?

en: Is the block dynamically rendered.
nn_NO: Blir blokka teikna opp dynamisk?

en: Is there no link to us?
nn_NO: Ingen lenkjer til oss?

en: Is this a multisite?
nn_NO: Er dette ein multinettstad?

en: Is this site using HTTPS?
nn_NO: Bruker nettstaden HTTPS?

en: Is this your site?
nn_NO: Er dette di nettside?

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
nn_NO: Det ser ikkje ut som nettstaden din har menyar enno. Vil du laga ein? Klikk på knappen for å starta.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
nn_NO: Dei som vedlikeheld nettstaden, kan blokkera noko eller all kommunikasjon med andre nettstader og tenester. Viss dette er feil sett opp, kan det hindra at programtillegg og bunader verkar som dei skal.

en: It is up to search engines to honor this request.
nn_NO: Det er opp til søkjemotorane om dei vil fylgja påbodet ditt.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
nn_NO: Du har ansvaret for å skriva utfyllande personvernreglar, syta for at dei fyller lovkrava om datalagring og personvern, og halda reglane dine oppdaterte og nøyaktige.

en: It just takes a second to install the %1$s.
nn_NO: Det tek berre nokre sekund å installere %1$s.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
nn_NO: Det ser ut til at ingenting vart funne på denne staden. Kanskje prøve eit søk?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
nn_NO: Det ser ikkje ut til at det fins noko her. Prøv å besøke %s direkte.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
nn_NO: Det ser ut til at Apache %s-modulen ikkje er installert.

en: It looks like the response did not come from this site.
nn_NO: Det ser ut som svaret ikkje kom frå denne nettstaden.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
nn_NO: Det ser ut til at du prøvde å importere LiveJournal posts-innlegga dine og vart avbroten.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
nn_NO: Det ser ut som du bruker ei utrygg utgåve av %s. Du gjer datamaskina di utrygg når du bruker utdaterte nettlesarar. WordPress verkar best viss du oppdaterer nettlesaren din.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
nn_NO: Det ser ut som du bruker ei gamal utgåve av %s. WordPress verkar best viss du oppdaterer nettlesaren din.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nn_NO: Det ser ikkje ut til at me kan finna det du ser etter. Kanskje eit søk ka hjelpa.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
nn_NO: Det ser ut til at nettverket ditt køyrer på ein Nginx-webtenar. <a href="%s">Lær meir om vidare oppsett</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
nn_NO: Det var uråd å sjekka dei planlagde hendingane dine

en: It will let you create your account and login instantly. Enjoy!
nn_NO: Det vil la deg opprette kontoen din og logge deg inn med ein gong. Kos deg!

en: Italian
nn_NO: Italiensk

en: Italic
nn_NO: Kursiv

en: Italy
nn_NO: Italia

en: Item
nn_NO: Element

en: Item added.
nn_NO: Element lagt til.

en: Item deleted.
nn_NO: Element sletta.

en: Item not added.
nn_NO: La ikkje til elementet.

en: Item not updated.
nn_NO: Element ikkje oppdatert.

en: Item updated.
nn_NO: Element oppdatert.

en: Items deleted.
nn_NO: Element sletta.

en: Items list
nn_NO: Innleggsliste

en: Items list navigation
nn_NO: Navigasjon for innleggsliste

en: Ivory Coast
nn_NO: Elfenbeinskysten

en: JSONP support is disabled on this site.
nn_NO: Støtte for JSONP er deaktivert på denne nettstaden.

en: Jabber / Google Talk
nn_NO: Jabber/Google Talk

en: Jammu and Kashmir
nn_NO: Jammu og Kashmir

en: January
nn_NO: januar

en: Japanese
nn_NO: Japansk

en: Japanese yen
nn_NO: Japansk yen

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
nn_NO: Du må skru på JavaScript for å bruka denne funksjonen.

[ctx: Jetpack Free Plan]
en: Free
nn_NO: Gratis

en: Join
nn_NO: Bli med

en: Joined %(month)s %(year)s
nn_NO: Vart med i %(month)s %(year)s

en: July
nn_NO: juli

en: Jump to…
nn_NO: Hopp til:

en: June
nn_NO: juni

en: Just another %s site
nn_NO: Endå ein %s-nettstad

en: Just another WordPress site
nn_NO: Endå ein WordPress-nettstad

en: Just another WordPress.com weblog
nn_NO: Enno ein WordPress.com-blogg

en: Just get started
nn_NO: Berre kom i gang

en: Just now
nn_NO: akkurat no

en: Justify
nn_NO: Blokkjuster

en: Justify Text
nn_NO: Blokkjuster tekst

en: Kamchatka
nn_NO: Kamtsjatka

en: Kazakhstan
nn_NO: Kasakhstan

en: Keep this link private
nn_NO: Behald denne lenkja privat

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
nn_NO: Lagra innstillingane for småprogrammet og flytt det til området for inaktive småprogram

en: Kenyan shilling
nn_NO: Kenyanske shilling

en: Key
nn_NO: Nøkkel

en: Keyboard Shortcuts
nn_NO: Tastatursnarvegar

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
nn_NO: Tastaturbrukarar: Når du jobbar i visuell redigering, kan du bruke <kbd>Alt + F10</kbd> for å få tilgang til verktylina.

en: Keywords
nn_NO: Stikkord

en: Kind
nn_NO: Type

en: Kiritimati
nn_NO: Juleøya (Kiritimati)

en: Korean
nn_NO: Koreansk

en: Krasnoyarsk
nn_NO: Krasnojarsk

en: Kyrgyzstan
nn_NO: Kirgisistan

en: L/W/H
nn_NO: L/B/H

en: LEARN MORE
nn_NO: LÆR DEG MEIR

en: Label
nn_NO: Plateselskap

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
nn_NO: Legg til

en: Language
nn_NO: Språk

en: Language this blog is primarily written in.
nn_NO: Hovudspråket denne bloggen er skriven på.

en: Language:
nn_NO: Språk:

en: Languages
nn_NO: Språk

en: Large
nn_NO: Stor

en: Large size
nn_NO: Stor storleik

en: Large size image height
nn_NO: Høgd på stort bilete

en: Large size image width
nn_NO: Breidd på stort bilete

en: Last 12 months
nn_NO: Siste 12 månadar

en: Last 24 hours
nn_NO: Siste 24 timar

en: Last 3 months
nn_NO: Siste 3 månadar

en: Last 30 Days
nn_NO: Siste 30 dagar

en: Last 31 days
nn_NO: Siste 31 dagar

en: Last 7 days
nn_NO: Siste 7 dagar

en: Last Login
nn_NO: Sist innlogga

en: Last Modified
nn_NO: Sist modifisert

en: Last Name
nn_NO: Etternamn

en: Last Post
nn_NO: Siste innlegg

en: Last Updated
nn_NO: Sist oppdatert

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
nn_NO: Sist redigert av %1$s %2$s klokka %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
nn_NO: Sist redigert den %1$s klokka %2$s

en: Last name
nn_NO: Etternamn

en: Last name for the user.
nn_NO: Etternamnet til brukaren.

en: Last name.
nn_NO: Etternamn:

en: Last page
nn_NO: Siste side

en: Last updated
nn_NO: Sist oppdatert

en: Last updated: %s
nn_NO: Sist oppdatert: %s

en: Last warning, are you sure?
nn_NO: Siste åtvaring: Er du sikker?

en: Last week
nn_NO: Førre veke

en: Latest
nn_NO: Siste

en: Latest Drafts
nn_NO: Siste utkast

en: Latest Post
nn_NO: Siste innlegg

en: Latest Posts
nn_NO: Siste innlegg

en: Latest activity
nn_NO: Siste aktivitet

en: Latitude
nn_NO: Breiddegrad

en: Latvian
nn_NO: Latvisk

en: Layout
nn_NO: Oppsett

en: Layouts
nn_NO: Bunadar

en: Learn More
nn_NO: Les meir

en: Learn how
nn_NO: Lær korleis

en: Learn more
nn_NO: Lær meir

en: Learn more about %(productFamily)s
nn_NO: Les meir om %(productFamily)s

en: Learn more about %s
nn_NO: Finn ut meir om %s

en: Learn more about CSS
nn_NO: Lær meir om CSS.

en: Learn more about Markdown.
nn_NO: Lær meir om Markdown.

en: Learn more about Simple Payments
nn_NO: Les meir om enkle betalingar

en: Learn more about XML sitemaps.
nn_NO: Lær meir om XML-nettstadkart.

en: Learn more about debugging in WordPress.
nn_NO: Les korleis du finn feil i WordPress.

en: Learn more about roles
nn_NO: Finn ut meir om roller

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
nn_NO: Les korleis du løyser problem i WordPress.

en: Learn more about updating PHP
nn_NO: Lær meir om korleis du oppdaterer PHP

en: Learn more about what WordPress requires to run.
nn_NO: Les meir om kva WordPress treng for å køyra.

en: Learn more about why tags are important.
nn_NO: Lær meir om kvifor stikkord (merkelappar) er viktig.

en: Learn more about why you should use HTTPS
nn_NO: Les meir om kvifor du bør bruka HTTPS

en: Learn more ›
nn_NO: Les meir ›

en: Learn more.
nn_NO: Lær meir.

en: Leave a Comment
nn_NO: Kommenter innlegget

en: Leave a Reply
nn_NO: Legg att eit svar

en: Leave a Reply to %s
nn_NO: Legg att svar til %s

en: Leave a comment
nn_NO: Kommenter innlegget

en: Leave a reply
nn_NO: Legg att eit svar

en: Leave a reply to %s
nn_NO: Legg att svar til %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
nn_NO: La stå tomt for uavgrensa nedlastingar.

en: Lebanon
nn_NO: Libanon

en: Left
nn_NO: Venstre

en: Left Sidebar
nn_NO: Venstre sidestolpe

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
nn_NO: Færre innlegg

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
nn_NO: Fleire innlegg

en: Length
nn_NO: Lengde

en: Length:
nn_NO: Lengde:

en: Let's Go
nn_NO: La oss setje i gang

en: Let's get started
nn_NO: La oss kome i gang

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
nn_NO: Let deg ta en fast pris for frakt

en: Letter
nn_NO: Bokstav

en: Let’s do it!
nn_NO: La oss gjere det!

en: Level
nn_NO: Nivå

en: Library
nn_NO: Bibliotek

en: Light
nn_NO: Lys

en: Like
nn_NO: Likar

en: Like this
nn_NO: Likar dette

en: Like this:
nn_NO: Lik dette:

en: Liked
nn_NO: Likar

en: Liked by
nn_NO: Likt av

en: Liked by %d people
nn_NO: Likt av %d personar

en: Liked by %s person | Liked by %s people
nn_NO[0]: Likt av %s person
nn_NO[1]: Likt av %s personar

en: Liked by one person
nn_NO: Likt av ein person

en: Liked by you
nn_NO: Likt av deg

en: Liked by you and
nn_NO: Likt av deg og

en: Liked by you and %d other people
nn_NO: Likt av deg og %d andre personar

en: Liked by you and one other person
nn_NO: Likt av deg og ein annan person

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
nn_NO: Mogleg direkte inkludering av %1$s for å bruka %2$s. Dette er veldig feil! Kopla  %2$s-kallet til %3$s-handlinga i staden.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
nn_NO: Truleg direkte innlemming av wp-admin/includes/template.php for å bruka add_meta_box(). Dette er heilt feil. Hekt add_meta_box()-oppkallet mot add_meta_boxes-handlinga i staden for.

en: Likes
nn_NO: Likar

en: Likes Notifications
nn_NO: ‹‹Likar››-varsel

en: Likes and Shares
nn_NO: Likar og delingar

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
nn_NO: Likar

en: Limit
nn_NO: Grense:

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
nn_NO: Avgrens svar til innspel publisert etter ein gitt dato formatert i samsvar med ISO8601.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
nn_NO: Avgrens svar til innspel publisert før ein gitt dato formatert i samsvar med ISO8601.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
nn_NO: Avgrens svar til innlegg som er endra etter ein gjeven dato formatert i samsvar med ISO8601.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
nn_NO: Avgrens svar til innlegg som er endra før ein gjeven dato formatert i samsvar med ISO8601.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
nn_NO: Avgrens svar til innlegg publisert etter ein gjeven dato formatert i samsvar med ISO8601.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
nn_NO: Avgrens svar til innlegg publisert før ein gitt dato formatert i samsvar med ISO8601.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
nn_NO: Avgrens resultatet basert på tilhøve mellom fleire taksonomiar.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
nn_NO: Avgrens resultatsett til alle element unntekne dei med en spesifikk foreldre-ID.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
nn_NO: Avgrens resultatsett til vedlegg av ein bestemt MIME-type.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
nn_NO: Avgrens resultatsett til vedlegg av ein spesifikk media-type.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
nn_NO: Avgrens søkjeresultata til blokker som passar med søkjeordet.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innspel knytt til ein spesifikk status. Krevar tilgang.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innspel knytt til ein spesifikk type. Krevar tilgang.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innspel tilordna spesifikke innleggs-ID-ar.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innspel knytt til spesifikke brukar-ID-ar. Krever tilgang.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til innspel med spesifikke foreldre-ID-ar.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
nn_NO: Avgrens resultatmengda til alle element som har ein bestemt term tildelt i taksonomien %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til element som er fastlimte.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til dei som tilhøyrer bestemte foreldre-ID-ar.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
nn_NO: Avgrens resultata til element som har bestemte termar tildelte i taksonomien %s.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innlegg knytt til ein eller fleire statusar.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innlegg tilknyttet spesifikke forfattarar.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innlegg med ein spesifikk verdi for menu_order.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
nn_NO: Avgrens resultatsett til innlegg med ei eller fleire spesfikke fastlenkjer.

en: Limit result set to specific IDs.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til spesifikke ID-ar.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til termar knytt til ein spesifikk forelder.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til termar knytt til eit spesifikt innlegg.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til termar med ein eller fleire spesifikke slugs.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
nn_NO: Avgrens resultatsett til dei frå ein spesifikk forfattars e-postadresse. Krevar tilgang.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
nn_NO: Avgrens resultatet til bunader med ein eller fleire statusar.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til brukarar som har minst ei av de oppgjevne rollene. Aksepterer CSV-liste eller enkeltrolle.

en: Limit result set to users who are considered authors.
nn_NO: Avgrens resultata til brukarar som er rekna som skribentar.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
nn_NO: Avgrens resultatsettet til brukarar med ein eller fleire spesifikke slugs.

en: Limit results to items of an object type.
nn_NO: Avgrens resultata til ein type objekt.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
nn_NO: Avgrens resultata til element frå ein eller fleire undertypar av objekt.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
nn_NO: Avgrens resultater til taksonomiar assosierte med ein spesifikk innleggstype.

en: Limit results to those matching a string.
nn_NO: Avgrens resultat til dei som samsvarer med ein streng.

en: Limits results to plugins with the given status.
nn_NO: Avgrens resultata til programtillegg med denne statusen.

en: Line Height
nn_NO: Linjehøgde

en: Link
nn_NO: Lenkje

en: Link CSS Class
nn_NO: Lenk CSS-klasse

en: Link Categories
nn_NO: Lenkjekategoriar

en: Link Category
nn_NO: Lenkjekategori

en: Link ID
nn_NO: Lenkje-ID

en: Link Image To:
nn_NO: Lenk bilete til:

en: Link Rel
nn_NO: Lenkjesamhøve

en: Link Relationship (XFN)
nn_NO: Tilhøve til lenkja (XFN)

en: Link Target
nn_NO: Lenkjemål

en: Link Text
nn_NO: Lenkjetekst

en: Link To
nn_NO: Lenke til

en: Link To:
nn_NO: Lenke til:

en: Link URL
nn_NO: Lenkje-URL

en: Link URL (when the image is clicked):
nn_NO: Link-URL:

en: Link Visibility
nn_NO: Synlege lenker

en: Link added.
nn_NO: Lenkje lagt til.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
nn_NO: Anker

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
nn_NO: Anker

en: Link color
nn_NO: Lenkjefarge

en: Link inserted.
nn_NO: Lenkje sett inn.

en: Link not found.
nn_NO: Lenkje ikkje funna.

en: Link options
nn_NO: Lenkjealternativ

en: Link rating
nn_NO: Lenkjevurdering

en: Link selected.
nn_NO: Lenkje vald.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
nn_NO: Lenkjetekst, til dømes "Krav om løysepengar (PDF)"

en: Link thumbnails to:
nn_NO: Lenk miniatyr til:

en: Link title
nn_NO: Lenketittel

en: Link to Attachment Page
nn_NO: Lenk til vedleggsside

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
nn_NO: Tilpass sida di

en: Link to Media File
nn_NO: Lenk til mediafil

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
nn_NO: rediger

en: Link to image
nn_NO: Lenke til bilde

en: Link to:
nn_NO: Lenke til:

en: Linked Products
nn_NO: Lenka varer

en: Linked products
nn_NO: Lenka varer

en: Links
nn_NO: Lenkjer

en: Links for %s
nn_NO: Lenkjer for %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
nn_NO: Lenkjer i verktylina øvst på skjermen koplar styringspanelet ditt til framsida av nettstaden din, og gjev tilgang til brukarprofilen din og nyttig WordPress-informasjon.

en: Links list
nn_NO: Liste over linkar

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
nn_NO: Du kan dela lenkjer inn i lenkjekategoriar. Dei er ikkje dei same som kategoriane du bruker på innlegga dine.

en: Links to your blog's RSS feeds
nn_NO: Lenkjer til RSS-kjeldene dine på bloggen din

[ctx: Links widget]
en: Random
nn_NO: Tilfeldig

en: Lisbon
nn_NO: Lisboa

en: List
nn_NO: Liste

en: List item
nn_NO: Listeelement

en: List of billing address data.
nn_NO: Liste med faktureringsdetaljar.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
nn_NO: Liste med storleikane som manglar for vedlegget.

en: List view
nn_NO: Listevising

en: Lists
nn_NO: Lister

en: Lithuania
nn_NO: Litauen

en: Lithuanian
nn_NO: Litauisk

en: Live Broadcast
nn_NO: Direkte kringkasting

en: Live Preview
nn_NO: Direkte førehandsvising

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Førehandsvis &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
nn_NO: Direkte førehandsvising: %s

en: Live preview theme: %s
nn_NO: Førehandsvis bunaden %s

en: LiveJournal Password
nn_NO: LiveJournal-passord

en: LiveJournal Username
nn_NO: Brukarnamn for LiveJournal

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
nn_NO: LiveJournal svarar ikkje på stadfestingsførespurnader. Vent litt og prøv ein gong til.

en: Load More
nn_NO: Last meir

en: Load billing address
nn_NO: Hent fakturaadressa til kunden

en: Load more
nn_NO: Last meir

en: Load more pics
nn_NO: Last fleire bilde

en: Load shipping address
nn_NO: Hent fraktadressa til kunden

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nn_NO: Last fakturaadressa til kunden? Å gjera dette vil fjerna all fakturainformasjon kunden har skrive inn.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nn_NO: Last fraktadressa til kunden? Å gjera dette vil fjerna alle fraktadresser kunden har skrive inn.

en: Loading
nn_NO: Lastar

en: Loading Comments...
nn_NO: Lastar kommentarar …

en: Loading My Sites…
nn_NO: Lastar sidene mine …

en: Loading more results... please wait.
nn_NO: Lastar fleire resultat... gjer vel og vent.

en: Loading saved payment methods
nn_NO: Lastar lagra betalingsmåtar

en: Loading the Customizer…
nn_NO: Lastar tilpassaren …

en: Loading video...
nn_NO: Lastar video …

en: Loading your purchases…
nn_NO: Lastar inn kjøpa dine…

en: Loading&#8230;
nn_NO: Lastar&#8230;

en: Loading&hellip;
nn_NO: Lastar&hellip;

en: Loading..
nn_NO: Lastar …

en: Loading...
nn_NO: Lastar …

en: Loading…
nn_NO: Lastar …

en: Local Pickup
nn_NO: Henting lokalt

en: Local delivery
nn_NO: Lokal levering

en: Local pickup
nn_NO: Henting lokalt

en: Local time is %s.
nn_NO: Lokal tid er %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
nn_NO: Lokal tid er <code>%1$s</code>

en: Locale for the user.
nn_NO: Spåket til brukaren.

en: Location
nn_NO: Plassering

en: Location of the uploaded file.
nn_NO: Plassering av den opplasta fila.

en: Log %s out of all locations.
nn_NO: Log %s ut overalt.

en: Log In
nn_NO: Logg inn

en: Log Out
nn_NO: Logg ut

en: Log Out Everywhere
nn_NO: Logg ut overalt

en: Log Out Everywhere Else
nn_NO: Logg ut overalt

en: Log in
nn_NO: Logg inn

en: Log in to Reply
nn_NO: Logg inn for å svare

en: Log in to create a site for your existing account.
nn_NO: Logg inn for å opprette ein nettstad for den eksisterande kontoen din.

en: Log in to leave a Comment
nn_NO: Logg inn for å kommentere innlegget

en: Log in to your WordPress.com account
nn_NO: Logg inn på WordPress.com kontoen din

en: Log in to your account
nn_NO: Logg inn på kontoen din.

en: Log out
nn_NO: Logg ut

en: Log out of this account
nn_NO: Logg ut av denne kontoen

en: Log&nbsp;Out
nn_NO: Logg&nbsp;ut

en: Logged In
nn_NO: innlogga

en: Logged in as %s
nn_NO: Pålogga som %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
nn_NO: Logga på som <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
nn_NO: Logga inn som <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Logge ut?</a>

en: Logged in as:
nn_NO: Logga inn som:

en: Logging In&hellip;
nn_NO: Loggar inn&hellip;

en: Logging In…
nn_NO: Loggar inn …

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
nn_NO: Mislykka innlogging til LiveJournal. Kontroller brukarnamn og passord og prøv på nytt.

en: Login
nn_NO: Logg inn

en: Login &raquo;
nn_NO: Innlogging &raquo;

en: Login Address (URL)
nn_NO: Innloggingsadresse (URL)

en: Login Name
nn_NO: Brukarnamn

en: Login failed
nn_NO: Mislykka innlogging

en: Login name for the user.
nn_NO: Innloggingsnamnet til brukaren.

en: Logo URL
nn_NO: Logo-URL.

en: Logout
nn_NO: Logg ut

en: Logout &raquo;
nn_NO: Logg ut &raquo;

en: Lome
nn_NO: Lomé

en: Longitude
nn_NO: Lengdegrad

en: Looking for %1$s in %2$s
nn_NO: Ser etter %1$s i %2$s

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
nn_NO: Leitar du etter ein bunad? Du kan søkja eller bla gjennom bunadkatalogen på WordPress.ord, installera og visa bunader, og så ta dei i bruk her.

en: Looking for inspiration?
nn_NO: Ser du etter inspirasjon?

en: Looking to upgrade?
nn_NO: Vil du oppgradera?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
nn_NO: Her gjekk noko gale. Vent nokre sekund, og prøv på nytt.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
nn_NO: Det ser ut som dette ikkje er rett filtype. Nytt ei passande fil i staden.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
nn_NO: Det ser ut til at dette ikkje er rett filtype. Nytt ei lydfil i staden.

en: Loop
nn_NO: Løkke

en: Loopback request
nn_NO: Tilbakekoplingsspørjing

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
nn_NO: Tilbakekoplingsspørjingar (loopback) blir brukte for å køyra planlagde hendingar, og blir i tillegg brukte av dei innebygde redigeringsprogramma for bunader og programtillegg for å rettkjenna kodestabiliteten.

en: Lost Password
nn_NO: Mista passord

en: Lost password
nn_NO: Mista passord

en: Lost your password?
nn_NO: Mista passordet ditt?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nn_NO: Har du gløymt passordet ditt? Skriv inn brukarnamnet eller e-postadressa di. Då får du ei lenkje til å nullstilla passordet.

en: Low stock threshold
nn_NO: Snart tomt på lageret ved

en: LxWxH in decimal form
nn_NO: L*B*H som desimaltal

en: M j, Y @ G:i
nn_NO: j. F Y @ H:i

en: M j, Y @ H:i
nn_NO: j. M Y @ H:i

en: M j, Y g:i a
nn_NO: j. M Y kl. G:i

en: M jS
nn_NO: j. M

en: M jS Y
nn_NO: j. M Y

en: MB (Leave blank for network default)
nn_NO: MB (la stå tom for nettverkstandard)

en: Macedonian
nn_NO: Makedonsk

en: Madagascar
nn_NO: Madagaskar

en: Magazine
nn_NO: Magasin

en: Magazines
nn_NO: Magasin

en: Mahe
nn_NO: Mahé

en: Mail (will not be published)
nn_NO: E-post (vert ikkje publisert)

en: Mail Server
nn_NO: E-posttenar

en: Main
nn_NO: Hovud

en: Main Page (no parent)
nn_NO: Hovudside (ingen forelder)

en: Main menu
nn_NO: Hovudmeny

en: Maintenance
nn_NO: Vedlikehald

en: Make Visible
nn_NO: Gjer synleg

en: Make a duplicate from this product
nn_NO: Klon denne vara

en: Make money from your website
nn_NO: Ten pengar på nettstaden din

en: Make public
nn_NO: Gjer offentleg

en: Make sure all words are spelled correctly.
nn_NO: Kontroller at alle orda er stava rett.

en: Make this post sticky
nn_NO: Framhev dette innlegget øvst i bloggen

en: Malacca (Melaka)
nn_NO: Malakka

en: Malaysian ringgit
nn_NO: Malaysiske ringgit

en: Maldives
nn_NO: Maldivane

en: Maltese
nn_NO: Maltesisk

en: Malware Scanning
nn_NO: Skadevareskanning

en: Manage
nn_NO: Handsam

en: Manage Account
nn_NO: Handsam kontoen

en: Manage Archives
nn_NO: Handter arkiva

en: Manage Audio
nn_NO: Handsam lyd

en: Manage Blog
nn_NO: Handsam bloggen

en: Manage Blogs
nn_NO: Handsam bloggar

en: Manage Comments
nn_NO: Handsam kommentarar

en: Manage Documents
nn_NO: Handter dokument

en: Manage Followed Sites
nn_NO: Handsam følgde sider

en: Manage Images
nn_NO: Handsam bilde

en: Manage Locations
nn_NO: Handter plasseringar

en: Manage My Profile
nn_NO: Handsame profilen min

en: Manage Purchases
nn_NO: Handsam kjøp

en: Manage Spreadsheets
nn_NO: Handter rekneark

en: Manage Subscriptions
nn_NO: Handsam abonnementa mine

en: Manage Uploads
nn_NO: Handter opplastingar

en: Manage Video
nn_NO: Handter filmar

en: Manage Your Payment Methods
nn_NO: Handsam betalingsmåten din

en: Manage all my sites
nn_NO: Handsam alle sidene mine

en: Manage inactive plugins
nn_NO: Handter interaktive programtillegg

en: Manage pages
nn_NO: Handter sider

en: Manage stock
nn_NO: Bruk lagerstyring

en: Manage stock?
nn_NO: Bruk lagerstyring?

en: Manage subscriptions
nn_NO: Handsam abonnementa mine

en: Manage themes
nn_NO: Endre tema

en: Manage which sites appear in your profile.
nn_NO: Vel kva for sider som skal visast i profilen din.

en: Manage with Live Preview
nn_NO: Handter med live førehandsvising

en: Manage your domains
nn_NO: Handsam domenene dine

en: Manage your notifications
nn_NO: Handsam varsel og meldingar

en: Manage your plugins
nn_NO: Handter programtillegga dine

en: Manage your themes
nn_NO: Handter bunadene dine

en: Managing Pages
nn_NO: Handtera sider

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
nn_NO: Å handtera sider liknar mykje på å handtera innlegg, og du kan tilpassa sidene på same måten.

en: Manual
nn_NO: Manuelt

en: Manual Offsets
nn_NO: Manuelle avvik

en: Manually sent
nn_NO: Manuelt sent

en: Many columns
nn_NO: Mange spalter

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
nn_NO: Mange bruker snøggtastar for å handtera innspel raskare. Bruk lenkja ved sidan av for å læra meir.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
nn_NO: Mange bunader viser nokre småprogram i sidestolpen som standard til du byrjar å redigera sidestolpane. Slike småprogram syner ikkje når du skal leggja til nye i sidestolpen. Når du har gjort fyrste endringa i småprogramma, kan du leggja til dei som var standarden frå området med tilgjengelege småprogram.

en: March
nn_NO: mars

en: Margin
nn_NO: Marg

en: Mark as Spam
nn_NO: Merk som søppel

en: Mark as completed
nn_NO: Merk som fullført

en: Mark as uncompleted
nn_NO: Merk som ufullført

en: Mark this comment as spam
nn_NO: Merk denne kommentaren som spam

en: Mark this comment as spam.
nn_NO: Merk denne kommentaren som spam.

en: Mark this message as NOT spam
nn_NO: Merk denne meldinga som IKKJE søppel

en: Mark this message as spam
nn_NO: Merk denne meldinga som «spam»

en: Markdown content
nn_NO: Markdown-innhald

en: Marketing and Integrations
nn_NO: Minn meg på det seinare

en: Markup is not allowed in CSS.
nn_NO: Markup er ikkje lovleg i CSS.

en: Marshall Islands
nn_NO: Marshalløyane

en: Mastercard
nn_NO: MasterCard

en: Match case
nn_NO: Skil mellom store og små bokstavar

en: Match terms with the listed IDs.
nn_NO: Gje treff på termar med desse IDane.

en: Mature
nn_NO: Vaksen

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Moden <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Modne <span class="count">(%s)</span>

en: Max Height
nn_NO: Maks høgde

en: Max Width
nn_NO: Maks breidde

en: Max input time
nn_NO: Maks inntastingstid

en: Max price
nn_NO: Makspris

en: Maximum Rating
nn_NO: Høgaste vurdering

en: Maximum number of items to be returned in result set.
nn_NO: Avgrens resultat til dei som samsvarer med ein streng.

en: Maximum number of tags displayed
nn_NO: Maks. tal på viste stikkord

en: Maximum size: %s
nn_NO: Maks. storleik: %s

en: Maximum upload file size: %s.
nn_NO: Maks. storleik på fila du lastar opp %s.

en: May
nn_NO: mai

[ctx: May abbreviation]
en: May
nn_NO: Mai

en: Me
nn_NO: Meg

en: Media File
nn_NO: Mediafil

en: Media Handling
nn_NO: Mediahandtering

en: Media Library
nn_NO: Mediabibliotek

en: Media Settings
nn_NO: Mediainnstillingar

en: Media Widget
nn_NO: Mediawidget

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
nn_NO[0]: Mediawidget (%d)
nn_NO[1]: Mediawidget (%d)

en: Media file attached.
nn_NO: Mediafil lagt til.

en: Media file detached.
nn_NO: Mediafil kopla frå.

en: Media file moved to the Trash.
nn_NO: Mediafila er kasta i papirkorga.

en: Media file permanently deleted.
nn_NO: Mediafila er sletta.

en: Media file restored from the Trash.
nn_NO: Mediafila er plukka opp frå papirkorga.

en: Media file updated.
nn_NO: Mediafil oppdatert.

en: Media items list
nn_NO: Liste over mediaoppføringar

en: Media items list navigation
nn_NO: Navigasjon for liste over mediaoppføringar

en: Media library
nn_NO: Mediabibliotek

en: Media list
nn_NO: Liste over media

en: Media storage
nn_NO: Medialagring

en: Media title
nn_NO: Medietittel

en: Media title&hellip;
nn_NO: Medietittel&hellip;

[ctx: Media upload]
en: Add new
nn_NO: Legg til

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
nn_NO: Legg til via URL

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Audio
nn_NO: Last opp lyd

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Media
nn_NO: Last opp media

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Videos
nn_NO: Last opp videoar

en: Medium (96 pixels)
nn_NO: Medium (96 piksel)

en: Medium size
nn_NO: Middels storleik

en: Medium size image height
nn_NO: Høgd på mellomstort bilete

en: Medium size image width
nn_NO: Breidd på mellomstort bilete

en: Medium-Large size image height
nn_NO: Høgde for store mellomstore bilete

en: Medium-Large size image width
nn_NO: Breidde for store mellomstore bilete

en: Member
nn_NO: Medlem

en: Membership
nn_NO: Medlemsskap

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nn_NO: Over minnegrensa. Prøv ei mindre fil.

en: Menu
nn_NO: Meny

en: Menu Item
nn_NO: Menyoppføring

en: Menu Location
nn_NO: Menyplasseringar

en: Menu Locations
nn_NO: Menyplasseringar

en: Menu Management
nn_NO: Menyhandtering

en: Menu Name
nn_NO: Menynamn

en: Menu Options
nn_NO: Alternativ for meny

en: Menu Settings
nn_NO: Menyinnstillingar

en: Menu created
nn_NO: Meny oppretta

en: Menu deleted
nn_NO: Meny sletta

en: Menu item added
nn_NO: Menyelement lagt til

en: Menu item deleted
nn_NO: Menyelement sletta

en: Menu item is now a sub-item
nn_NO: Menyelement er no eit subelement

en: Menu item moved down
nn_NO: Menyelement flytta ned

en: Menu item moved out of submenu
nn_NO: Menyelement flytta ut av undermeny

en: Menu item moved up
nn_NO: Menyelement flytta opp

en: Menu item saved.
nn_NO: Menyelement lagra.

en: Menu locations updated.
nn_NO: Oppdaterte menyplasseringar.

en: Menu order
nn_NO: Menyrekkjefølgje

en: Menu structure
nn_NO: Menystruktur

en: Menus
nn_NO: Menyar

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
nn_NO: Du kan visa menyar på plasseringane bunaden din har, eller på <a href="%s">småprogram-område</a>, ved å leggja til småprogrammet «Eigen meny».

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
nn_NO: Du kan visa menyar på dei stadene bunaden din tillet det, eller i sidestolpane. Det gjer du ved å leggja til småprogrammet &#8220;Eigen meny&#8221; på <a href="%1$s">Småprogram</a>-sida. Viss bunaden din ikkje kan bruka eigne menyar (det kan standardbunadene, %2$s og %3$s), kan du læra meir om menyar ved å klikka Hjelp-lenka ved sidan av.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
nn_NO: Menyer kan visast på stader som er definerte av bunaden.

en: Merge table cells
nn_NO: Slå saman tabellceller

en: Message
nn_NO: Melding

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
nn_NO: Ingen aktivitet i denne perioden

en: Messages
nn_NO: Meldingar

en: Meta fields.
nn_NO: Metafelt.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
nn_NO: Metoden «%s» er ikkje implementert. Den må overstyrast i ein subklasse.

en: Method availability
nn_NO: Om metoden er tilgjengeleg

en: Method title
nn_NO: Tittel på metoden

en: Mexican peso
nn_NO: Meksikanske pesos

en: Mexico City
nn_NO: Mexico by

en: Microformats
nn_NO: Mikroformat

en: Micronesia
nn_NO: Mikronesia

en: Middle
nn_NO: Midten

en: Midnight
nn_NO: Midnatt

en: Min price
nn_NO: Minstepris

en: Mind telling us where?
nn_NO: Vil du fortelje oss kor?

en: Minimum order amount
nn_NO: Minste ordresum

en: Minimum required version of PHP.
nn_NO: Minste PHP-versjon.

en: Minimum required version of WordPress.
nn_NO: Minste WordPress-versjon.

en: Minute
nn_NO: Minutt

en: Minutes
nn_NO: Minutt

en: Minutes:
nn_NO: Minutt:

en: Miscellaneous
nn_NO: Ymse

en: Missed schedule
nn_NO: Tapt publisering

en: Missing
nn_NO: Manglar

en: Missing Attachment
nn_NO: Manglar vedlegg

en: Missing Widgets
nn_NO: Manglande småprogram

en: Missing a temporary folder.
nn_NO: Manglar ein midlertidig katalog

en: Missing email address.
nn_NO: Manglar epostadresse.

en: Missing eraser index.
nn_NO: Manglar slettar-indeks.

en: Missing exporter index.
nn_NO: Manglar eksportindeks.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
nn_NO: (utan namn)

en: Missing page index.
nn_NO: Manglar sideindeks.

en: Missing parameter(s): %s
nn_NO: Manglande parameter(ar): %s

en: Missing post ID.
nn_NO: Manglar innleggs-ID.

en: Missing request ID.
nn_NO: Manglar spørjings-ID.

en: Mission complete. Message %s deleted.
nn_NO: Oppdrag utført. Melding %s sletta.

en: Mobile
nn_NO: Mobil

en: Mobile Apps
nn_NO: Mobil-appar

en: Mobile Options
nn_NO: Mobil-innstillingar

en: Mobile Theme
nn_NO: Mobiltema

en: Mobile-compatible:
nn_NO: Mobil-kompatibel

en: Moderate Comment
nn_NO: Endra innspel

en: Moderate comments
nn_NO: Moderer kommentarar

en: Moderating Comments
nn_NO: Handtera innspel

en: Modified
nn_NO: Modifisert

en: Mon
nn_NO: Mån

en: Monday
nn_NO: Måndag

en: Monetize Your Site
nn_NO: Ten pengar på sida di

en: MonsterID (Generated)
nn_NO: Monster-ID (generert)

en: Month
nn_NO: Månad

en: Month and name
nn_NO: Månad og namn

en: Monthly
nn_NO: Månadleg

en: Monthly Archives:
nn_NO: Månadlege arkiv:

en: Monthly Subscription
nn_NO: Månadleg abonnement

en: Monthly Views
nn_NO: Månadleg vising

en: Monthly archives
nn_NO: Månadleg arkiv

en: Months
nn_NO: Månadar

en: Months and Years
nn_NO: Månadar og år

en: Months and years
nn_NO: Månadar og år

en: More
nn_NO: Meir

en: More Details
nn_NO: Meir detaljar

en: More Info
nn_NO: Meir info

en: More Languages
nn_NO: Fleire språk

en: More Options
nn_NO: Fleire innstillingar

en: More Photos
nn_NO: Fleire foto

en: More Stats for %s
nn_NO: Meir statistikk for %s

en: More about %s...
nn_NO: Meir om %s …

en: More actions
nn_NO: Fleire handlingar

en: More details
nn_NO: Meir detaljar

en: More from this author
nn_NO: Meir frå denne skribenten

en: More in {{ siteLink /}}
nn_NO: Meir frå {{ siteLink /}}

en: More information
nn_NO: Meir informasjon

en: More information about %s
nn_NO: Meir informasjon om %s

en: More information:
nn_NO: Meir informasjon:

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
nn_NO: Meir på {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}

en: Morocco
nn_NO: Marokko

en: Moscow
nn_NO: Moskva

en: Most Active (%s)
nn_NO: Mest aktiv (%s)

en: Most Commented
nn_NO: Mest kommentert

en: Most Follows in One Day
nn_NO: flest følgjarar på ein dag

en: Most Likes in One Day
nn_NO: Flest ‹‹Likar›› på ein dag

en: Most Popular
nn_NO: Mest populær

en: Most Popular Content
nn_NO: Mest populære innhald

en: Most Recent
nn_NO: Siste

en: Most Used Categories
nn_NO: Mest brukte kategoriar

en: Most active day:
nn_NO: Mest aktiv dag:

en: Most commented recent post:
nn_NO: Mest kommenterte nylege innlegg:

en: Most popular
nn_NO: Mest populær

en: Most popular day
nn_NO: Den mest populære dagen

en: Most popular hour
nn_NO: Beste tida på dagen

en: Most popular topics you've written about
nn_NO: Mest populære emne du har skrive om

en: Most visitors came from %s.
nn_NO: Dei fleste som vitja deg kom frå %s.

en: Movable Type and TypePad
nn_NO: Movable Type og TypePad

en: Move
nn_NO: Flytt

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
nn_NO: Flytt «%s» til papirkorga

en: Move down
nn_NO: Flytt ned

en: Move down one
nn_NO: Flytt ned ein

en: Move one level down
nn_NO: Flytt eitt nivå ned

en: Move one level up
nn_NO: Flytt eitt nivå opp

en: Move out from under %s
nn_NO: Flytt ut frå under %s

en: Move this comment to the Trash
nn_NO: Kast dette innspelet i papirkorga

en: Move this item to the Trash
nn_NO: Flytt dette elementet til søppelkassa

en: Move to Trash
nn_NO: Flytt til Søppel

en: Move to another area&hellip;
nn_NO: Flytt til eit anna område&hellip;

en: Move to the top
nn_NO: Flytt til toppen

en: Move to trash
nn_NO: Flytt til søppel

en: Move under %s
nn_NO: Flytt under %s

en: Move up
nn_NO: Flytt opp

en: Move up one
nn_NO: Flytt opp ein

[ctx: Move widget]
en: Move
nn_NO: Flytt

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
nn_NO[0]: Flytta %d blokk til utklippstavla.
nn_NO[1]: Flytta %d blokker til utklippstavla.

en: Mozambican metical
nn_NO: Mozambikanske metical

en: Mozambique
nn_NO: Mosambik

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
nn_NO: Multibyte String (mbstring) er nytta for å konverte bokstavkodingar, som til dømes epost eller å forandre store bokstavar til små.

en: Multipart
nn_NO: Fleirdelt

en: Multiple choice
nn_NO: Fleirval

en: Multiple items
nn_NO: Fleire element

en: Multisite support is not enabled.
nn_NO: Funksjonen for fleire nettstader er ikkje slegen på.

en: Municipality
nn_NO: Kommune

en: Muscat
nn_NO: Muskat

en: Music
nn_NO: Musikk

en: Music Medium
nn_NO: Musikk-medium

en: Musician
nn_NO: Musikar

en: Must Use Plugins
nn_NO: Obligatoriske programtillegg

en: Mute
nn_NO: Demp

en: Mute Push Notifications
nn_NO: Demp push-meldingar

en: My Blogs
nn_NO: Mine bloggar

en: My Domains
nn_NO: Mine domene

en: My Followers
nn_NO: Mine følgjarar

en: My Grav.
nn_NO: Min Grav.

en: My Gravatar
nn_NO: Min gravatar

en: My Likes
nn_NO: Mine ‹‹Likar››

en: My Links
nn_NO: Mine lenkjer

en: My Lists
nn_NO: Mine lister

en: My Location
nn_NO: Mi plassering

en: My Network
nn_NO: Nettverket mitt

en: My Profile
nn_NO: Min profil

en: My Public Profile
nn_NO: Min offentlege profil

en: My Site | My Sites
nn_NO[0]: Mi side

en: My Sites
nn_NO: Mine sider

en: My Subscriptions
nn_NO: Mine abonnement

en: My Tweets
nn_NO: Mine twitringar

en: My account
nn_NO: Min konto

en: My account page
nn_NO: Brukarkontosida

en: My location is public.
nn_NO: Mi plassering er offentleg.

en: My shopping cart
nn_NO: Mi handlekorg

en: MySQL version
nn_NO: MySQL-versjon

en: Mystery Person
nn_NO: Mystisk person

en: N/A
nn_NO: I/T

en: NEW
nn_NO: Ny

en: Name
nn_NO: Namn

en: Name (required)
nn_NO: Namn (påkravd)

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nn_NO: Tekst

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
nn_NO: Visuell

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
nn_NO: Namn på eigenskapen (kjem på framsida av butikken).

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
nn_NO: Namn

en: Name on Card
nn_NO: Namn på kort

en: Name on card
nn_NO: Namn på kortet

en: Name your blog
nn_NO: Gje namn til bloggen din

en: Name your site
nn_NO: Namngje sida di

en: Name:
nn_NO: Namn:

en: Names
nn_NO: Namn

en: Namespace must not start or end with a slash.
nn_NO: Namnerommet kan ikkje starta eller slutta med ein bindestrek.

en: Namibian dollar
nn_NO: Namibiske dollar

en: Narrow
nn_NO: Smal

en: Nature
nn_NO: Natur

en: Nav menu locations must be strings.
nn_NO: Plasseringane for navigasjonsmenyane må vera tekststrengar.

en: Navigation
nn_NO: Navigering

en: Navigation Label
nn_NO: Navigeringsmerke

en: Navigation Menu
nn_NO: Navigasjonsmeny

en: Navigation Menu Item
nn_NO: Oppføring i navigasjonsmenyen

en: Navigation Menu Items
nn_NO: Oppføringar i navigasjonsmenyen

en: Navigation Menus
nn_NO: Navigasjonsmenyar

en: Need More Help?
nn_NO: Treng du meir hjelp?

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
nn_NO: Friskare utsjånad? Prøv Storefront sine undertema

en: Need an account?
nn_NO: Treng du ein konto?

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
nn_NO: Treng du hjelp til å laga personvernsida di? <a href="%1$s" %2$s>Sjå på vegvisaren vår%3$s</a> for å finna tilrådingar til kva innhald du bør ha med, samt retningsliner som høver til innstikka og bunadene dine.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
nn_NO: Treng du hjelp til å laga personvernsida di? Sjå på vegvisaren vår for å finna tilrådingar til kva innhald du bør ha med, samt retningsliner som høver til programtillegga og bunadene dine.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
nn_NO: Treng du hjelp? Bruk Hjelp-fana over skjermtittelen.

en: Need more help?
nn_NO: Treng du meir hjelp?

en: Need some help?
nn_NO: Treng du hjelp?

en: Need some help? Visit the <a href="%s">theme support section</a> or the <a href="%s">theme forums</a> to get expert advice.
nn_NO: Treng du hjelp? Gå til <a href="%s">temastøttessksjonen</a> or the <a href="%s">temaforum</a> for å få ekspertråd.

en: Nepalese rupee
nn_NO: Nepalske rupi

en: Net profit
nn_NO: Nettoinntening

en: Netherlands
nn_NO: Nederland

en: Network Admin
nn_NO: Nettverksstyrar

en: Network Admin Email
nn_NO: Epostadresse for nettverksadministrator

en: Network Admin: %s
nn_NO: Nettverksstyrar: %s

en: Network Enable %s
nn_NO: Skru på %s for nettverket

en: Network Settings
nn_NO: Nettverksinnstillingar

en: Network configuration authentication keys
nn_NO: Godkjenningsnyklar for nettverksinnstillingar

en: Network configuration rules for %s
nn_NO: Nettverksoppsettsreglar for %s

en: Network count
nn_NO: Tal på nettverk

en: Network functions are disabled.
nn_NO: Nettverksfunksjonane er slegne av.

en: Network only plugin must be network activated.
nn_NO: Eit nettverksprogramtillegg som du må skru på for heile nettverket.

en: Never
nn_NO: Aldri

en: Never Expires
nn_NO: Forfell aldri

en: Never Expires (VIP Hosting)
nn_NO: Forfell aldri (VIP-vert)

en: Never expires
nn_NO: Forfell aldri

en: New
nn_NO: Ny

en: New %1$s Site: %2$s
nn_NO: Ny %1$s Side: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
nn_NO: Ny %1$s brukar: %2$s

en: New %s
nn_NO: Ny %s

en: New Caledonia
nn_NO: Ny-Caledonia

en: New Category Name
nn_NO: Nytt kategorinamn

en: New Changeset
nn_NO: Nytt endringssett

en: New Custom HTML Widget
nn_NO: Ny widget for tilpassa HTML

en: New Draft
nn_NO: Nytt utkast

en: New E-mail: %s
nn_NO: Ny e-post: %s

en: New Link Category Name
nn_NO: Namn på den nye lenkekategorien

en: New Menu
nn_NO: Ny meny

en: New Page
nn_NO: Ny side

en: New Password
nn_NO: Nytt passord

en: New Post
nn_NO: Nytt innlegg

en: New Project
nn_NO: Nytt prosjekt

en: New Site Registration: %s
nn_NO: Registrering av ny side: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
nn_NO: Ny nettstad: %1$s
    Adresse: %2$s
    IP: %3$s
    
    Skru av desse varsla: %4$s

en: New Tag Name
nn_NO: Nytt stikkordnamn

en: New Taiwan dollar
nn_NO: Ny Taiwansk dollar

en: New User Default Role
nn_NO: Standardrolle for nye brukarar

en: New User Registration: %s
nn_NO: Registrering av ny brukar: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
nn_NO: Ny brukar: %1$s
    IP: %2$s
    
    Skru av desse varsla: %3$s

en: New Username
nn_NO: Nytt brukarnamn

en: New Username: %s
nn_NO: Nytt brukarnamn: %s

en: New WordPress Site
nn_NO: Ny WordPress-side

en: New Zealand dollar
nn_NO: New zealandske dollar

en: New account
nn_NO: Ny brukarkonto

en: New category name
nn_NO: Nytt kategorinamn

en: New comment
nn_NO: Ny kommentar

en: New comment by %s
nn_NO: Ny kommentar av %s

en: New comment on <strong>%s</strong>
nn_NO: Ny kommentar på <strong>%s</strong>

en: New comment on your post "%s"
nn_NO: Ny kommentar til innlegget "%s"

en: New comment waiting approval on %s
nn_NO: Ny kommentar ventar på godkjenning i %s

en: New coupon
nn_NO: Ny kupong

en: New credit card
nn_NO: Nytt kredittkort

en: New dimensions:
nn_NO: Nye dimensjonar:

en: New document
nn_NO: Nytt dokument

en: New order
nn_NO: Ny tinging

en: New page title
nn_NO: Ny sidetittel

en: New page title&hellip;
nn_NO: Ny sidetittel&hellip;

en: New password
nn_NO: Nytt passord

en: New pingback on %s
nn_NO: Nye tilbakeping på %s

en: New pingback on your post "%s"
nn_NO: Nytt tilbakeping på innlegget "%s"

en: New post
nn_NO: Nytt innlegg

en: New post by %s
nn_NO: Nytt innlegg av %s

en: New post on <strong>%s</strong>
nn_NO: Nytt innlegg på <strong>%s</strong>

en: New product
nn_NO: Ny vare

en: New purchases (%dx)
nn_NO: Nye kjøp (%dx)

en: New shipping class Name
nn_NO: Namn på den nye fraktklassa

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
nn_NO: %1$s laga ein ny nettstad
    
    Addresse: %2$s
    Namn: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
nn_NO: [%1$s] Aktiver %2$s

en: New tag name
nn_NO: Nytt stikkordnamn

en: New theme activated.
nn_NO: Ny bunad aktivert.

en: New to Akismet
nn_NO: Ukjend med Akismet

en: New to WordPress.com?
nn_NO: Er WordPress.com nytt for deg?

en: New trackback on %s
nn_NO: Ny tilbakesporing på %s

en: New trackback on your post "%s"
nn_NO: Ny tilbakesporing på innlegget "%s"

en: New trackback waiting approval on %s
nn_NO: Nye tilbakesporingar ventar på godkjenning på %s

en: New user created.
nn_NO: Ny brukar lagt til.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
nn_NO: [%1$s] Aktiver %2$s

en: New user registration on your site %s:
nn_NO: Ny brukarregistrering på nettstaden din %s:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
nn_NO: Nye brukarar får automatisk tildelt eit passord, som dei kan endre etter at dei har logga inn. Du kan sjå eller redigere det tildelte passordet ved å klikke på Vis passord-knappen. Brukarnamnet kan ikkje bli endra etter at brukeren er lagt til.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
nn_NO: Nye brukarar får ein epost der det står at dei er lagde til som brukarar på nettstaden din. I denne eposten står òg passordet deira. Hak av i boksen viss du ikkje vil at brukaren skal få ein velkomst-epost.

en: New version available.
nn_NO: Ny utgåve tilgjengeleg

en: New version available. %s
nn_NO: Det finst ei ny utgåve. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
nn_NO: Ny utgåve tilgjengeleg. <button class="button-link" type="button">Oppdater no</button>

en: New window
nn_NO: Nytt vindauge

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
nn_NO: Vis alle kommentarar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
nn_NO: Faktureringshistorikk.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
nn_NO: Mine kommentarar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
nn_NO: Tilkopla appar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
nn_NO: Tilpass

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
nn_NO: Domener

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
nn_NO: Rediger kladd

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
nn_NO: Rediger innlegg

[ctx: NewDash Page Title]
en: Explore Tags
nn_NO: Utforsk stikkord

[ctx: NewDash Page Title]
en: Followed Sites
nn_NO: Følgde sider

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
nn_NO: Nyleg blogga

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
nn_NO: Hjelp

[ctx: NewDash Page Title]
en: Manage Followed Sites
nn_NO: Handsam følgde sider

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
nn_NO: Min konto

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
nn_NO: Min aktivitet

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
nn_NO: Mine domene

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
nn_NO: Min statistikk

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
nn_NO: Nytt innlegg

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
nn_NO: Passord

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
nn_NO: Offentleg profil

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
nn_NO: Tryggleik

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
nn_NO: Innstillingar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Subscriptions Delivery
nn_NO: Utsending av abonnementsmeldingar

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
nn_NO: WordPress-tema

en: Newer
nn_NO: Nyare

en: Newer Comments
nn_NO: Nyare kommentarar

en: Newer Comments &raquo;
nn_NO: Nyare kommentarar &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nn_NO: Nye kommentarar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
nn_NO: Nyare innlegg &raquo;

en: Newer comments
nn_NO: Nyare innspel

en: Newer posts
nn_NO: Nyare innlegg

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nn_NO: Nyare innlegg <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
nn_NO: Nyaste

en: Newest posts first
nn_NO: Nyaste innlegg fyrst

en: News
nn_NO: Nyhende

en: Next
nn_NO: Neste

en: Next &gt;
nn_NO: Neste

en: Next &raquo;
nn_NO: Neste &raquo;

en: Next &rarr;
nn_NO: Neste &rarr;

en: Next Entries &raquo;
nn_NO: Neste innlegg &raquo;

en: Next Page
nn_NO: Neste side

en: Next Page &raquo;
nn_NO: Neste side &raquo;

en: Next Payment:
nn_NO: Neste betaling:

en: Next Post
nn_NO: Neste post

en: Next Step
nn_NO: Neste steg

en: Next Step &rarr;
nn_NO: Neste steg &rarr;

en: Next Steps
nn_NO: Neste steg

en: Next page
nn_NO: Neste side

en: Next steps
nn_NO: Neste steg

en: Next theme
nn_NO: Neste bunad

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
nn_NO: Nicaragisk c&oacute;rdoba

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
nn_NO: Visingsnamn kan ikkje vere lengre enn 50 teikn.

en: Nickname
nn_NO: Kallenamn

en: Nicosia
nn_NO: Nikosia

en: No
nn_NO: Nei

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
nn_NO: Ingen %1$s var definerte i argument-arrayen for sidekolonna «%2$s». Fell tilbake til «%3$s». Sett %1$s til «%3$s» manuelt for å få vekk denne meldinga og beholde innhaldet i sidekolonna.

en: No Ads
nn_NO: Ingen annonsar

en: No Avatars
nn_NO: Ingen avatarar

en: No Comments
nn_NO: Ingen kommentar

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nn_NO: Ingen innspel <span class="screen-reader-text"> til %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
nn_NO: Ingen Content-Disposition oppgjeven.

en: No Projects found
nn_NO: Fann ingen prosjekt

en: No Projects found in Trash
nn_NO: Ingen prosjekt funne i søppel

en: No Responses
nn_NO: Ingen tilbakemeldingar

en: No Results found
nn_NO: Ingen resultat

en: No SMS? Check your email for the password reset email.
nn_NO: Ingen SMS? Sjekk om du har fått ein e-post der du kan stille tilbake passordet.

en: No Title
nn_NO: Ingen tittel

en: No activity yet!
nn_NO: Ingen aktivitet enno!

en: No ads
nn_NO: Ingen annonsar

en: No alignment
nn_NO: Inga justering

en: No approved comments
nn_NO: Ingen godkjende innspel

en: No archives to show.
nn_NO: Ingen arkiv å syna.

en: No attributes currently exist.
nn_NO: Det finst ingen eigenskapar enno.

en: No audio selected
nn_NO: Ingen lyd vald

en: No authorized applications were found.
nn_NO: Ingen godkjend app vart funnen.

en: No billing address set.
nn_NO: Du har ikkje skrive noko fakturaadresse.

en: No billing history found for your account.
nn_NO: Ingen faktureringshistorikk funnen for kontoen din.

en: No blogs found
nn_NO: Ingen bloggar funne

en: No blogs... yet.
nn_NO: Ingen bloggar... enno.

en: No categories
nn_NO: Ingen kategoriar

en: No categories found.
nn_NO: Fann ingen kategoriar.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
nn_NO: Ingen endringa er lagra enno, så det er ingenting å forkasta.

en: No changeset found to take over
nn_NO: Fann ikkje noko endringssett å ta over.

en: No changesets found in Trash.
nn_NO: Fann ingen endringssett i søppelkorga.

en: No changesets found.
nn_NO: Fann ingen endringssett.

en: No clicks have been recorded on your site yet.
nn_NO: Ingen klikk er registrerte på sida di enno.

en: No clicks have been recorded yet.
nn_NO: Ingen klikk er registrerte enno.

en: No clicks recorded.
nn_NO: Ingen klikk registrerte.

en: No color
nn_NO: Ingen farge

en: No comment history.
nn_NO: Inga kommentarhistorie.

en: No comments
nn_NO: Ingen kommentarar

en: No comments awaiting moderation.
nn_NO: Ingen innspel ventar på godkjenning.

en: No comments found in Trash.
nn_NO: Fann ingen kommentarar i papirkorga.

en: No comments found.
nn_NO: Ingen kommentarar funne.

en: No comments posted
nn_NO: Ingen kommentarar enno

en: No comments to show.
nn_NO: Ingen kommentarar å syna.

en: No comments were caught as spam.
nn_NO: Ingen innspel vart rekna som søppelpost.

en: No comments yet.
nn_NO: Ingen kommentarar enno.

en: No content
nn_NO: Ikkje noko innhald

en: No cookie present.
nn_NO: Det finst ingen infokapsel.

en: No coupons found
nn_NO: Fann ingen rabattkupongar

en: No coupons found in trash
nn_NO: Fann ingen rabattkupongar i søpla

en: No customer selected
nn_NO: Ingen kunde er vald

en: No data found
nn_NO: Ingen data funne

en: No data supplied.
nn_NO: Ingen data oppgjeve.

en: No description
nn_NO: Inga skildring

en: No downloads available yet.
nn_NO: Ingen nedlastingar her enno.

en: No editor could be selected.
nn_NO: Greidde ikkje velja redigeringsprogram.

en: No file defined
nn_NO: Inga fil er definert.

en: No file selected
nn_NO: Inga fil vald

en: No file was uploaded.
nn_NO: Ingen filer vart lasta opp.

en: No image selected
nn_NO: Bilete ikkje valt

en: No image set
nn_NO: Manglar bilete

en: No images selected
nn_NO: Ingen bilete er valde

en: No importers are available.
nn_NO: Ingen importerarar  er tilgjengelege.

en: No incoming links have been found.
nn_NO: Ingen innkomande lenke funne.

en: No information yet&hellip;
nn_NO: Ingen informasjon enno&hellip;

en: No items
nn_NO: Ingen menypunkt

en: No items found.
nn_NO: Ingen element funne.

en: No items.
nn_NO: Ingen element.

en: No links found.
nn_NO: Ingen lenkjer funne.

en: No logo selected
nn_NO: Ingen logo vald

en: No matches found
nn_NO: Ingen treff.

en: No matching receipts found
nn_NO: Ingen kvitteringar funne.

en: No matching tax rates found.
nn_NO: Fann ingen avgiftssatsar som passa.

en: No media files found in Trash.
nn_NO: Fann ingen mediafiler i papirkorga.

en: No media files found.
nn_NO: Fann ingen mediafiler.

en: No media items found.
nn_NO: Fann ingen mediafiler.

en: No media items found. Try a different search.
nn_NO: Fann ingen medieobjekt. Prøv eit anna søk.

en: No media selected
nn_NO: Ingen media vald

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
nn_NO: Ingen menyar er oppretta enno. <a href="%s">Opprett nokre</a>.

en: No minimum
nn_NO: Ikkje noko minimum

en: No order has been made yet.
nn_NO: Har ingen ordre enno.

en: No orders found
nn_NO: Fann ingen bestillingar

en: No orders found in trash
nn_NO: Fann ingen innlegg i søpla

en: No pages found in Trash.
nn_NO: Fann ingen sider i papirkorga.

en: No pages found.
nn_NO: Fann ingen sider.

en: No patterns found in Trash.
nn_NO: Fann ingen mønster i papirkorga

en: No pending comments
nn_NO: Ingen ventande kommentarar

en: No permalink structure set
nn_NO: Det er ikkje sett opp nokon fastlenkestruktur

en: No plugin specified.
nn_NO: Ingen instikk spesifisert.

en: No plugins found.
nn_NO: Fann ingen innstikk.

en: No post?
nn_NO: Ingen post?

en: No posts
nn_NO: Ingen innlegg

en: No posts found
nn_NO: Ingen postar funne

en: No posts found in Trash.
nn_NO: Fann ingen sider i papirkorga.

en: No posts found.
nn_NO: Ingen innlegg funne.

en: No posts found. Try a different search?
nn_NO: Ingen innlegg funne. Prøve eit anna søk?

en: No posts have been viewed yet.
nn_NO: Ingen innlegg er viste til no.

en: No posts viewed.
nn_NO: Ingen innlegg viste.

en: No product categories exist.
nn_NO: Det finst ingen produktkategoriar.

en: No product to duplicate has been supplied!
nn_NO: Fann ingen varer å klona!

en: No products found
nn_NO: Fann ingen varer

en: No products found in trash
nn_NO: Fann ingen varer i søpla

en: No products in the cart.
nn_NO: Ingen varer i handlekorga.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
nn_NO: Ingen vurderingar er samla inn for %s enno.

en: No receipts found.
nn_NO: Fann ingen kvitteringar.

en: No recent posts
nn_NO: Ingen nylege innlegg

en: No referrers.
nn_NO: Ingen tilvisingar.

en: No results
nn_NO: Ingen resultat.

en: No results found
nn_NO: Ingen treff.

en: No results found for “%s”.
nn_NO: Ingen resultat for '%s'

en: No results found.
nn_NO: Ingen resultat.

en: No results.
nn_NO: Ingen resultat.

en: No role
nn_NO: Inga rolle

en: No route was found matching the URL and request method
nn_NO: Det eksisterer inga rute som passar til URL-en og metoden for førespurnaden

en: No route was found matching the URL and request method.
nn_NO: Det eksisterer inga rute som passar til URL-en og metoden for førespurnaden

en: No row(s) selected
nn_NO: Ingen valde rader

en: No saved methods found.
nn_NO: Ingen lagra metodar funne

en: No scheduled events exist on this site.
nn_NO: Det er ingen planlagde hendingar på denne nettstaden.

en: No search engines have sent you traffic yet.
nn_NO: Ingen søkemotorar har sendt deg trafikk enno.

en: No search term specified. Showing recent items.
nn_NO: Ingen søkjeord spesifisert. Viser nylege element.

en: No shared posts.
nn_NO: Ingen delte innlegg.

en: No shipping address set.
nn_NO: Du har ikkje skrive noko fraktadresse.

en: No shipping class
nn_NO: Inga fraktklasse

en: No shipping methods offered to this zone.
nn_NO: Ingen leveringsmetodar tilbudt denne sona.

en: No sites found
nn_NO: Fann ingen sider

en: No sites found.
nn_NO: Fann ingen sider.

en: No subscriptions were found.
nn_NO: fann ingen tingingar.

en: No tagged posts or pages have been viewed yet.
nn_NO: Ingen merkte innlegg er viste til no.

en: No tags
nn_NO: Ingen merkelappar

en: No tags found
nn_NO: Ingen merkelappar funne!

en: No tags found.
nn_NO: Fann ingen merkelappar.

en: No thanks
nn_NO: Nei takk

en: No thanks, do not remind me again
nn_NO: Nei takk, ikkje minn meg på det att

en: No thanks.
nn_NO: Nei, takk.

en: No theme specified.
nn_NO: Bunad ikkje spesifisert.

en: No themes are currently available.
nn_NO: Det er ingen tilgjengelege bunader no.

en: No themes found.
nn_NO: Fann ingen bunader.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
nn_NO: Fann ingen bunader. Søk etter noko anna, eller %s.

en: No themes found. Try a different search.
nn_NO: Fant ingen tema. Prøv eit annet søk.

en: No top tags or categories.
nn_NO: Ingen populære stikkord eller kategoriar.

en: No user found.
nn_NO: Ingen brukar funnen.

en: No users found
nn_NO: Ingen brukarar funne

en: No valid plugins were found.
nn_NO: Fann ingen gyldige innstikk.

en: No version control systems were detected.
nn_NO: Me fann ingen versjonskontrollsystem.

en: No version or author information is available.
nn_NO: Det finst ingen opplysingar om skribenten eller utgåva.

en: No video selected
nn_NO: Video ikkje valt

en: No videos have been played yet.
nn_NO: Ingen videoar er spelte enno.

en: No videos played.
nn_NO: Ingen videoar spelt.

en: No widgets found.
nn_NO: Fann ingen småprogram.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nn_NO: Nei, eg skriv inn prisane ekskl. mva.

en: Non-existent changeset UUID.
nn_NO: Ikkje-eksisterande UUID for endringssett.

en: Nonbreaking space
nn_NO: Hardt mellomrom

en: None
nn_NO: Ingen

en: None, this is a topic about using WordPress.com
nn_NO: Ingen, dette er eit emne om å bruke WordPress.com

en: None, this is an announcement (moderators only)
nn_NO: Ingen, er dette ei kunngjering (berre moderatorar)

en: Norfolk Island
nn_NO: Norfolkøya; Norfolk Island

en: North
nn_NO: nord

en: North Carolina
nn_NO: Nord-Carolina

en: North Dakota
nn_NO: Nord-Dakota

en: North Korea
nn_NO: Nord-Korea

en: North Korean won
nn_NO: Nordkoreansk won

en: North West
nn_NO: Nord vest

en: Northern Mariana Islands
nn_NO: Nord-Marianane

en: Northwest Territories
nn_NO: Nordvest-territoria

en: Norway
nn_NO: Noreg

en: Norwegian
nn_NO: Norsk

en: Norwegian krone
nn_NO: Norske kroner

en: Not Connected
nn_NO: Ikkje tilkopla

en: Not Found
nn_NO: Ikkje funne

en: Not Found.
nn_NO: Ikkje funne.

en: Not Spam
nn_NO: Ikkje søppelpost

en: Not Sticky
nn_NO: Ikkje fastlimt

en: Not Stored
nn_NO: Ikkje lagra

en: Not available
nn_NO: Ikkje tilgjengeleg

en: Not connected
nn_NO: Ikkje tilkopla

en: Not enough data to create this user.
nn_NO: Ikkje nok data til å oppretta brukaren.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
nn_NO: Det er ikkje nok plass til å lasta opp. Du treng %s KB.

en: Not found
nn_NO: Ikkje funne

en: Not set
nn_NO: Inga innstilling

en: Not that bad
nn_NO: Ikkje så verst

en: Not writable
nn_NO: Ikkje skrivbar

en: Not you? Log out
nn_NO: Ikkje du? Logg ut

en: Not you?{{br/}}Log in with {{link}}another account{{/link}}
nn_NO: Ikkje du?{{br/}}Logg inn med {{link}}ein annan konto{{/link}}

en: Note
nn_NO: Merknad

en: Note left by customer during checkout.
nn_NO: Notat frå kunden ved utsjekk.

en: Note that this page will only show <em>active</em> followers. People who have not confirmed or who have blocked following will not appear.
nn_NO: Merk deg at denne sida berre vil vise <em>aktive</em> følgjarar. Folk som ikkje har stadfesta, eller blokkert abonnementet vert ikkje viste.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
nn_NO: Hugs at du kan skjera til biletet ved å klikka på det. Då vil Skjer til-ikonet bli valt, og du kan dra tilskjeringsramma dit du vil ha ho. Klikk på Lagra for å skjera til.

en: Note:
nn_NO: Merknad:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
nn_NO: Hugs: Ingen av desse vala hindrar tilgang til nettstaden din &mdash; det er opp til søkjemotorane sjølve å fylgja førespurnaden din.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
nn_NO: Merk: Tilgang for tinga varer vil bli løyvd automatisk når ordrestatusen blir endra frå «handterer» til «fullført»

en: Notes
nn_NO: Merknader

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nn_NO: Kommentarar til bestillinga di.

en: Nothing Found
nn_NO: Fann ingenting

en: Nothing found
nn_NO: Ingenting her

en: Nothing found in Trash
nn_NO: Fann ingenting i søppel

en: Nothing to Read!
nn_NO: Ingenting å lese!

en: Nothing to save, the image has not changed.
nn_NO: Ingenting å lagra, biletet er uendra.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
nn_NO: Ingenting vart importert. Har du allereie importert denne bloggen?

en: Notice
nn_NO: Merknad

en: Notice:
nn_NO: Merknad:

en: Notification Settings
nn_NO: Varslingsinnstillingar

en: Notification recipient(s)
nn_NO: Mottakar av e-postvarselet

en: Notification sent! Confirm in your Jetpack or WordPress {{strong}} mobile app{{/strong}} to continue.
nn_NO: Melding sendt! Stadfest i Jetpack eller i WordPress {{strong}} mobilappen{{/strong}} for å halda fram.

en: Notifications
nn_NO: Varsel

en: Notify me of new comments via email.
nn_NO: Varsle meg om nye kommentarar via e-post.

en: Notify me of new posts via email.
nn_NO: Varsle meg om nye innlegg via e-post.

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
nn_NO: Dato

en: November
nn_NO: november

en: Number
nn_NO: Nummer

en: Number of Posts to Display:
nn_NO: Tal på innlegg å vise:

en: Number of Tags:
nn_NO: Tal på stikkord:

en: Number of Themes found: %d
nn_NO: Talet på tema som vart funne: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
nn_NO: Tal på adresser i dette XML-nettstadkartet: %s.

en: Number of comments to show:
nn_NO: Talet på kommentarar å vise:

en: Number of decimals
nn_NO: Kor mange desimalar

en: Number of items found: %d
nn_NO: Talet på element funne: %d

en: Number of items per page:
nn_NO: Talet på innlegg per side:

en: Number of links to show:
nn_NO: Kor mange lenkjer me skal visa:

en: Number of media items found: %d
nn_NO: Tal på medieobjekt: %d

en: Number of posts
nn_NO: Tal på innlegg:

en: Number of posts to show
nn_NO: Talet på innlegg å vise

en: Number of posts to show for each author:
nn_NO: Tal på innlegg å vise for kvar forfattar:

en: Number of posts to show:
nn_NO: Talet på postar å vise:

en: Number of published posts for the term.
nn_NO: Talet på publiserte innlegg for termen.

en: Number of widgets found: %d
nn_NO: Talet på småprogram funne: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
nn_NO: Tal

en: Numbered list
nn_NO: Nummerert liste

en: Numeric
nn_NO: Numerisk

en: OR
nn_NO: ELLER

en: OR enter path to file:
nn_NO: ELLER skriv inn ei filplassering:

en: Object subtype.
nn_NO: Undertype av objekt.

en: Object type.
nn_NO: Objekttype.

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
nn_NO: Nokre gonger kan gjestane dine sjå ein reklame her, <br />i tillegg til eit<a href="%s" target="_blank">banner om personvern og infokapslar</a> nedst på sida.

en: Oct
nn_NO: Okt

en: October
nn_NO: oktober

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
nn_NO: Okt

en: Official buttons
nn_NO: Offisielle knappar

en: Official extensions
nn_NO: Offisielle utvidingar

en: Official theme
nn_NO: Offisielle bunader

en: Offset the result set by a specific number of items.
nn_NO: Forskyv resultatsettet med eit bestemt tal element.

en: Ogg File URL
nn_NO: Oggfil-URL

en: Ok, I've created an account
nn_NO: Ok, eg har laga ein konto

en: Older
nn_NO: Eldre

en: Older Comments
nn_NO: Eldre kommentarar

en: Older comments
nn_NO: Eldre innspel

en: Older posts
nn_NO: Eldre innlegg

en: Older than 2 days
nn_NO: Eldre enn 2 dagar

en: Older than a month
nn_NO: Eldre enn ein månad

en: Older than a week
nn_NO: Eldre enn ei veke

en: Omani rial
nn_NO: Omanske rial

en: On Mobile
nn_NO: På mobil

en: On for all comments
nn_NO: På for alle kommentarar

en: On for all posts
nn_NO: På for alle innlegg

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
nn_NO: I enkelte system vert brukarnamnet sett framfor namnet på databasen, slik at det vert som <code>username_%1$s</code>. Kan det vere problemet?

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
nn_NO: På denne sida kan du sette opp Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
nn_NO: På denne sida kan du oppgradre Akismet innstillingane og sjå statestikk over søppelposten.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
nn_NO: På denne sida, kan du sjå statestikk over søppelpost funne på nettstaden din.

en: Once Daily
nn_NO: Dagleg

en: Once Hourly
nn_NO: Ein gong i timen

en: Once Weekly
nn_NO: Ein gong i veka

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
nn_NO: Når denne er slått av vil den ikkje være tilgjengelig mer.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
nn_NO: Når du har laga ei WXR-fil, kan du importera henne til andre WordPress-nettstader eller andre bloggverkty som akn handtera WXR-formatet.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
nn_NO: Når du har gjort valet ditt, kan du justere det ved å skrive inn størrelse i pikslar. Minste størrelse på utval er miniatyrstørrelsen som sett i mediainnstillingane.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
nn_NO: Brukaren vert sletta permanent idet du trykker på &#8220;Stadfest sletting&#8221;.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
nn_NO: Desse brukarane vert sletta permanent idet du trykker på &#8220;Stadfest sletting&#8221;.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
nn_NO: Når du har lagra den nedlasta fila, kan du bruka importfunksjonen på ein annan WordPress-nettstad for å importera innhaldet frå denne nettstaden.

en: One Column
nn_NO: Ei spalte

en: One Response
nn_NO: Ei tilbakemelding

en: One blogger likes this
nn_NO: Ein bloggar likar dette

en: One blogger likes this.
nn_NO: Ein bloggar likar dette.

en: One column
nn_NO: Ei spalte

en: One comment
nn_NO: Ein kommentar

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
nn_NO[0]: Ein kommentar på denne bloggen. Sist kommentert på: &#8220;%3$s&#8221;
nn_NO[1]: %1$s kommentarar på denne bloggen. Sist kommentert på: &#8220;%3$s&#8221;

en: One of the plugins is invalid.
nn_NO: Eitt av programtillegga er ugyldig.

en: One of the selected users is not a member of this site.
nn_NO: Ein av dei valde brukarane er ikkje medlem av denne nettstaden.

en: One or more plugins failed to load properly.
nn_NO: Eitt eller fleire programtillegg greidde ikkje lasta skikkeleg.

en: One or more recommended modules are missing
nn_NO: Ein eller fleire tilrådde modular manglar

en: One or more required modules are missing
nn_NO: Ein eller fleire påkravde modular manglar

en: One or more themes failed to load properly.
nn_NO: Ein eller fleire bunader greidde ikkje lasta skikkeleg.

en: One response
nn_NO: Ei tilbakemelding

en: One response to %s
nn_NO: Eitt svar til %s

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
nn_NO: Berre %1$s- eller %2$s-filer kan brukast for toppvideo. Konverter videofila og prøv igjen, eller last opp videoen til YouTube og lenk til den med valet nedanfor.

en: Only %s left in stock
nn_NO: Berre %s att på lager

en: Only UUID V4 is supported at this time.
nn_NO: Berre UUID V4 er støtta no.

en: Only display videos in free software formats
nn_NO: Vis berre videoar i frie programvareformat

en: Only images can be uploaded here.
nn_NO: Berre bilde kan lastast opp her

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
nn_NO: Berre jpeg og png kan brukast til blavatarar.

en: Only show percentages
nn_NO: Vis berre prosentsats

en: Only these characters are allowed: "%s".
nn_NO: Berre desse teikna er lov: "%s"

en: Oops! Nothing Found
nn_NO: Oops! Ingenting funne.

en: Oops! Something went wrong.
nn_NO: Oops! Noko gjekk gale.

en: Oops! That embed cannot be found.
nn_NO: Ops! Fann ikkje den innbyggjinga.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nn_NO: Ops! Kan ikkje finne denne sida.

en: Open
nn_NO: Opna

en: Open Press This
nn_NO: Opne «Blogg det»

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nn_NO: på

en: Open link in a new tab
nn_NO: Opne lenkje i ny fane

en: Open link in a new window/tab
nn_NO: Opne lenkje i nytt vindauge/ny fane

en: Open sharing dialog
nn_NO: Opne delingsdialog

en: Opens in new window
nn_NO: Vert opna i nytt vindauge

en: Optional
nn_NO: Valfritt

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
nn_NO: Eventuelt kan du kontrollera kva avgiftsklasse frakta skal ha, eller la det stå tomt, slik at frakt-avgiftene blri rekna ut frå varene i handlekorga.

en: Options
nn_NO: Innstillingar

en: Options Updated.
nn_NO: Innstillingar oppdaterte.

en: Options have been updated
nn_NO: Innstillingane er oppdaterte

en: Options saved.
nn_NO: Innstillingar lagra.

en: Or choose an image from your media library:
nn_NO: -eller vel eit bilde frå mediabiblioteket ditt:

en: Or create an account using:
nn_NO: Eller opprett ein konto med:

en: Or go to <a href="%1$s">manage your site</a>.
nn_NO: Eller gå til <a href="%1$s">handsam sida di</a>.

en: Or link to existing content
nn_NO: Eller lenk til eksisterande innhald

en: Or, enter a YouTube URL:
nn_NO: Eller, legg inn ein YouTube-URL:

en: Orange
nn_NO: Oransje

en: Order
nn_NO: Rekkjefølgje

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
nn_NO: Ordre #%1$s vart gjord den %2$s og er no %3$s.

en: Order &ndash; %s
nn_NO: Sorter &ndash; %s

en: Order Date
nn_NO: Ordredato:

en: Order Details
nn_NO: Ordredetaljar

en: Order ID
nn_NO: Bestillings-ID

en: Order Status
nn_NO: Ordrestatus:

en: Order Summary
nn_NO: Ordresamandrag

en: Order Total
nn_NO: I alt

en: Order again
nn_NO: Same bestillinga ein gong til

en: Order by
nn_NO: Ordne etter

en: Order cancelled by customer.
nn_NO: Kunden avlyste bestillinga.

en: Order details
nn_NO: Ordredetaljar

en: Order draft updated.
nn_NO: Oppdaterte tingingsutkastet.

en: Order images by:
nn_NO: Ordne bilde etter:

en: Order notes
nn_NO: Notat til ordra

en: Order number.
nn_NO: Ordrenummer.

en: Order number:
nn_NO: Ordrenummer:

en: Order on-hold
nn_NO: Ordre på vent

en: Order received
nn_NO: Tinginga motteken

en: Order saved.
nn_NO: Tinginga er lagra.

en: Order sort attribute ascending or descending.
nn_NO: Sorter attributtar i stigande eller synkande rekkefølgje.

[ctx: Order status]
en: Processing
nn_NO: Handsamar

en: Order status changed by bulk edit:
nn_NO: Ordrestatus endra ved masseendring:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
nn_NO: Statusen på bestillinga di er endra frå  %1$s til %2$s.

en: Order submitted.
nn_NO: Tinginga er send inn.

en: Order summary
nn_NO: Ordresamandrag

en: Order updated.
nn_NO: Tinginga er oppdatert.

en: Order updates
nn_NO: Oppdateringar for bestillinga

en: Order:
nn_NO: Rekkjefølgje:

en: Orders
nn_NO: Tingingar

en: Orders list
nn_NO: Ordreliste

en: Orders navigation
nn_NO: Ordrenavigasjon

en: Organization
nn_NO: Organisasjon

en: Organization: %s
nn_NO: Organisasjon: %s

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
nn_NO: Organiser opplastingane mine i mapper for månad og år

en: Organized by
nn_NO: Organisert av

[ctx: Original Size]
en: Original
nn_NO: Opprinneleg

en: Original dimensions %s
nn_NO: Opphavleg storleik %s

en: Original image:
nn_NO: Originalbilete:

en: Originally posted on %s
nn_NO: Fyrst posta %s

en: Other
nn_NO: Anna

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
nn_NO: Anna (<a href="%s">sjå nedanfor</a>)

en: Other Answer
nn_NO: Andre svar

en: Other Search Engines
nn_NO: Andre søkjemotorar

en: Other WordPress News
nn_NO: Anna WordPress-nyhende

en: Other comment settings
nn_NO: Andre kommentarinnstillingar

en: Other languages:
nn_NO: Andre språk:

en: Other links
nn_NO: Andre lenkjer

en: Other posts
nn_NO: Andre innlegg

en: Other search terms
nn_NO: Andre søkjetermar

en: Other sources
nn_NO: Andre kjelder

en: Other user roles have been changed.
nn_NO: Andre brukarroller er endra.

en: Other users have been deleted.
nn_NO: Andre brukarar har blitt sletta.

en: Other users have been removed.
nn_NO: Andre brukarar har vorte fjerna.

en: Our Story
nn_NO: Vår historie

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
nn_NO: Pakkane våre gjer at nettstaden din kan bløme. Finn ein pakke som passar deg.

en: Our website address is: %s.
nn_NO: Nettadressa vår er: %s

en: Our websites and dashboards use cookies. By continuing, you agree to their use. <a target="_blank" href="%s">Learn more</a>, including how to control cookies.
nn_NO: Nettstadane og styringspanela våre nyttar infokapslar. Ved å fortsetje seier du deg samd i bruken av dei. <a target="_blank" href="%s">Les meir</a>, inkludert korleis du handterer infokapslar.

en: Out from under %s
nn_NO: Ut frå under %s

en: Out of stock
nn_NO: Tomt

en: Out of stock threshold
nn_NO: Tomt på lageret ved

en: Out of stock visibility
nn_NO: Synleg når tomt på lager

en: Outdated SQL server
nn_NO: Utdatert SQL-tenar

en: Overall
nn_NO: Samla

en: Overview
nn_NO: Oversyn

en: Own a domain. Build a site.
nn_NO: Eig eit domene. Lag ein nettstad.

en: Owner
nn_NO: Eigar

en: Ownership ID
nn_NO: Eigarskap-ID

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
nn_NO: PG &#8211; Kanskje krenkjande, til vanleg for folk frå 13 år og opp

en: PHP Default Timezone
nn_NO: Standardtidssone for PHP

en: PHP Extensions
nn_NO: PHP-utvidingar

en: PHP SAPI
nn_NO: PHP-SAPI

en: PHP Version
nn_NO: PHP-versjon

en: PHP default timezone is invalid
nn_NO: Standardtidssonen for PHP er ugyldig

en: PHP default timezone is valid
nn_NO: PHP-standardtidssonen er gyldig.

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
nn_NO: Standardtidssonen for PHP vart endra av eit %s-funksjonskall etter at WordPress lasta. Det verkar inn på rett utrekning av datoar og tider.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
nn_NO: PHP-standardtidssonen vart sett opp då WordPress lasta. Dette trengst for å rekna ut datoar og tider rett.

en: PHP max input variables
nn_NO: Maks inndatavariablar for PHP

en: PHP memory limit
nn_NO: Minnegrense for PHP

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
nn_NO: PHP-modulane utfører dei fleste av oppgåvene som får nettstaden din til å verka. Det er tenar-administratoren din som gjer endringar i desse modulane.

en: PHP post max size
nn_NO: Største innleggstorleik for PHP

en: PHP post max size.
nn_NO: Største innleggstorleik for PHP

en: PHP time limit
nn_NO: Tidsgrense for PHP

en: PHP version
nn_NO: PHP-versjon

en: PHP version %s
nn_NO: PHP versjon %s

en: PHP version.
nn_NO: PHP-versjon

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
nn_NO: PHPs XML-utviding er ikkje tilgjengeleg. Kontakt webhotell-leverandør for å aktivere PHPs XML-utviding.

en: Pacific
nn_NO: Stillehavet

en: Padding
nn_NO: Polstring

en: Page
nn_NO: Side

en: Page %1$d of %2$d
nn_NO: Side %1$d av %2$d

en: Page %d
nn_NO: Side %d

en: Page %s
nn_NO: Side %s

en: Page Archives
nn_NO: Sidearkiv

en: Page Attributes
nn_NO: Sideeigenskapar

en: Page ID
nn_NO: Side-ID

en: Page IDs, separated by commas.
nn_NO: SideID-ar skilde med komma.

en: Page Not Found
nn_NO: Side ikkje funnen

en: Page break
nn_NO: Sidebryting

en: Page deleted.
nn_NO: Side sletta

en: Page draft updated.
nn_NO: Sideutkast oppdatert.

en: Page index cannot be less than one.
nn_NO: Sideindeksen kan ikkje vera mindre enn ein.

en: Page not found
nn_NO: Fann ikkje side

en: Page not set
nn_NO: Sida er ikkje sett opp

en: Page order
nn_NO: Siderekkjefølgje

en: Page published
nn_NO: Sida publisert

en: Page published privately.
nn_NO: Sida er lagt ut privat.

en: Page published.
nn_NO: Sida er publisert.

en: Page restored to revision from %s.
nn_NO: Sida vart gjenoppretta til utgåva frå %s

en: Page reverted to draft.
nn_NO: Sida vart omgjort til kladd.

en: Page saved.
nn_NO: Sida er lagra.

en: Page scheduled for: %s.
nn_NO: Sida er planlagd publisert: %s

en: Page scheduled.
nn_NO: Sida er planlagt.

[ctx: Page setting]
en: Cart
nn_NO: Handlekorg

[ctx: Page setting]
en: Checkout
nn_NO: Kasse

[ctx: Page setting]
en: My account
nn_NO: Kontoen min

[ctx: Page setting]
en: Shop base
nn_NO: Butikkbaseside

[ctx: Page slug]
en: cart
nn_NO: korg

[ctx: Page slug]
en: checkout
nn_NO: kasse

[ctx: Page slug]
en: my-account
nn_NO: brukarkonto

[ctx: Page slug]
en: shop
nn_NO: butikk

en: Page submitted.
nn_NO: Sida er lagt til.

en: Page title
nn_NO: Namn på side

[ctx: Page title]
en: Cart
nn_NO: Handlekorg

[ctx: Page title]
en: Checkout
nn_NO: Kasse

[ctx: Page title]
en: My account
nn_NO: Kontoen min

[ctx: Page title]
en: Shop
nn_NO: Butikk

en: Page updated
nn_NO: Sida oppdatert!

en: Page updated.
nn_NO: Sida oppdatert.

en: Pages
nn_NO: Sider

en: Pages Imported
nn_NO: Sider importerte

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
nn_NO: Sider liknar på innlegg i at dei har ein tittel, brødtekst, og tilknytte opplysingar, men dei skil seg frå sider fordi dei ikkje er ein del av ein kronologisk bloggstraum. Dei er meir som permanente innlegg. Sider har ikkje kategoriar eller merkelappar, men dei kan vera hierarkisk ordna. Du kan laga undersider til andre sider, ved å gjera den eine sida til &#8220;forelder&#8221; for den andre, og slik laga ei gruppe av sider.

en: Pages list
nn_NO: Sideliste

en: Pages list navigation
nn_NO: Navigasjon for sideliste

en: Pages:
nn_NO: Sider:

en: Pagination
nn_NO: Paginering

en: Pakistani rupee
nn_NO: Pakistanske rupi

en: Palestine
nn_NO: Palestina

en: Palestinian Territory
nn_NO: Palestinsk territorium

en: Panamanian balboa
nn_NO: Panamanske baloba

en: Papua New Guinea
nn_NO: Papua Ny-Guinea

en: Paragraph
nn_NO: Avsnitt

en: Paraguayan guaran&iacute;
nn_NO: Paraguayske guaran&iacute;

en: Parent
nn_NO: Forelder

en: Parent %s
nn_NO: Forelder %s

en: Parent %s:
nn_NO: Forelder %s:

en: Parent Category
nn_NO: Foreldrekategori

en: Parent Category:
nn_NO: Foreldrekategori:

en: Parent Page:
nn_NO: Forelderside:

en: Parent Theme
nn_NO: Opphavsbunad

en: Parent blocks.
nn_NO: Opphavsblokker.

en: Parent category
nn_NO: Forelderkategori

en: Parent category:
nn_NO: Forelderkategori

en: Parent coupon
nn_NO: Foreldrekupong

en: Parent orders
nn_NO: Foreldrebestillingar

en: Parent product
nn_NO: Foreldreprodukt

en: Parent shipping class
nn_NO: Foreldre-fraktklasse

en: Parent shipping class:
nn_NO: Foreldre-fraktklasse:

en: Parent term does not exist.
nn_NO: Foreldretermen finst ikkje.

en: Parent theme
nn_NO: Opphavsbunad

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
nn_NO: Delvis rendring krevar at ein anten bruker echo eller return på innhald, men ikkje begge.

en: Passed
nn_NO: Godkjent

en: Passed tests
nn_NO: Fullførte prøver

en: Password
nn_NO: Passord

en: Password Changed
nn_NO: Passord endra

en: Password Reset
nn_NO: Tilbakestilling av passord

en: Password changed for user: %s
nn_NO: Passordet endra for brukaren: %s

en: Password for the user (never included).
nn_NO: Passord for brukaren (aldri inkludert).

en: Password must be at least %d characters.
nn_NO: Passord må minst vere %d teikn.

en: Password protected
nn_NO: Passordbeskytta

en: Password required
nn_NO: Passord krevst

en: Password reset email has been sent.
nn_NO: E-post om nytt passord er nå sendt.

en: Password reset is not allowed for this user
nn_NO: Tilbakestilling av passord er ikkje lov for denne brukaren

en: Password:
nn_NO: Passord:

en: Password: %s
nn_NO: Passord: %s

en: Passwords cannot be empty.
nn_NO: Passord kan ikkje vere tomme.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
nn_NO: Passord kan ikkje innehalda teiknet "%s".

en: Passwords do not match.
nn_NO: Passorda stemmer ikkje overeins.

en: Passwords may not contain the character "\".
nn_NO: Passord kan ikkje innehalde teiknet «\».

en: Past Invitations
nn_NO: Tidlegare invitasjonar

en: Past Week
nn_NO: Sist veke

en: Past six months
nn_NO: Siste seks månader

en: Paste
nn_NO: Lim inn

en: Paste URL or type to search
nn_NO: Lim inn URL eller skriv for å søke

en: Paste as text
nn_NO: Lim inn som tekst

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
nn_NO: No limer du inn som rein tekst. Innhaldet blir limt inn som rein tekst inntil du skrur av dette valet.

en: Paste table row after
nn_NO: Lim inn tabellrad under

en: Paste table row before
nn_NO: Lim inn tabellrad over

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
nn_NO: Lim inn ein YouTube eller Google Video-URL ovanfor, eller bruk døma nedanfor.

en: Paste your embed code below:
nn_NO: Lim inn innbyggingskoden under:

en: Path
nn_NO: Bane

en: Pattern "%s" not found.
nn_NO: Fann ikkje mønsteret "%s".

en: Pattern content must be a string.
nn_NO: Mønsteret må innehalda ein tekststreng.

en: Pattern name must be a string.
nn_NO: Mønsternamnet må vera ein tekststreng.

en: Pattern title must be a string.
nn_NO: Mønstertittelen må vera ein tekststreng.

en: Patterns
nn_NO: Mønster

en: Paused
nn_NO: Pausa

en: Pay
nn_NO: Betal

en: Pay for order
nn_NO: Betal bestillinga

en: Pay what you want
nn_NO: Betal det du vil

en: Pay with cash upon delivery.
nn_NO: Betal kontant ved levering.

en: PayPal email
nn_NO: PayPal-epostadresse

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
nn_NO: PayPal godkjenner adresser, og difor kan denne innstillinga føra til feil (me rår til at du ikkje brukar henne).

en: Payment
nn_NO: Betaling

en: Payment %s via IPN.
nn_NO: Betaling %s via IPN (direktebetaling),

en: Payment Button
nn_NO: Betalingsknapp

en: Payment Buttons
nn_NO: Betalingsknappar

en: Payment Method
nn_NO: Betalingsmåte

en: Payment Methods
nn_NO: Betalingsmåtar

en: Payment Problem
nn_NO: Betalingsproblem

en: Payment cancelled.
nn_NO: Betaling avbroten.

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
nn_NO: Betalinga for ordrenr. #%1$s frå %2$s gjekk ikkje gjennom. Tinginga var:

en: Payment for order %s refunded
nn_NO: Betaling for ordre %s er refundert

en: Payment method deleted.
nn_NO: Betalingsmetode er sletta.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
nn_NO: Skildring for betalingsmåten, slik kunden vil sjå det på nettsida di.

en: Payment method:
nn_NO: Betalingsmåte:

en: Payment methods
nn_NO: Betalingsmåtar

en: Payment pending (%s).
nn_NO: Betaling ventar: %s

en: Payment to be made upon delivery.
nn_NO: Bestillinga skal betalast ved levering.

en: Payment:
nn_NO: Betaling

en: Pending
nn_NO: Ventar

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Ventar <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Ventar <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
nn_NO: Ventar på vurdering

en: Pending comments
nn_NO: Ventande kommentarar

en: People
nn_NO: Folk

en: People clicked links from these pages to get to your site.
nn_NO: Folk klikka lenkjer på desse sidene for å kome til sida di.

en: People who follow your blog
nn_NO: Personar som følgjer bloggen din

en: Percentage of cart total
nn_NO: Prosentdel av summen i handlekorga

en: Perfect
nn_NO: Framifrå

en: Perform an advanced term query.
nn_NO: Utfør ei avansert spørjing etter termar.

en: Performance
nn_NO: Yting

en: Period
nn_NO: Punktum

en: Permalink
nn_NO: Direktelenkje

en: Permalink Settings
nn_NO: Direktelenkje-innstillingar

en: Permalink structure
nn_NO: Fastlenkestruktur

en: Permalink template for the post.
nn_NO: Fastlenkemal for innlegget.

en: Permalink to %s
nn_NO: Direktelenkje til %s

en: Permalink:
nn_NO: Direktelenkje:

en: Permalink: %s
nn_NO: Direktelenkje: %s

en: Permalinks
nn_NO: Direktelenkjer

en: Permanent Link to %s
nn_NO: Direktelenkje til %s

en: Permanently delete comment
nn_NO: Fullstendig slett kommentaren

en: Persian
nn_NO: Persisk (farsi)

en: Personal
nn_NO: Personleg

en: Personal Data Export
nn_NO: Personopplysingseksport

en: Personal Data Export for %s
nn_NO: Personopplysingseksport for %s

en: Personal Options
nn_NO: Personlege innstillingar

en: Personal Settings
nn_NO: Personlege innstillingar

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
nn_NO: Personopplysingar blir ikkje berre laga når ein brukar samhandlar med nettstaden din. Dei blir òg laga av tekniske prosessar som kontaktskjema, kommentarar, infokapslar, analyse og innbygd innhald frå tredjepartar.

en: Personal details
nn_NO: Personlege detaljar

en: Personal site
nn_NO: Personleg side

en: Petersburg
nn_NO: St. Petersburg

en: Philippine peso
nn_NO: Filippinske pesos

en: Philippines
nn_NO: Filippinane

en: Phone
nn_NO: Telefon

en: Phone Number
nn_NO: Telefonnummer

en: Phone number
nn_NO: Telefonnummer

en: Phone number.
nn_NO: Telefonnummer.

en: Phone numbers cannot contain special characters
nn_NO: Telefonnummer kan ikkje innehalde spesialteikn

en: Phone:
nn_NO: Telefon:

en: Photo
nn_NO: Foto

en: Photo Gallery
nn_NO: Fotogalleri

en: Photo gallery
nn_NO: Fotogalleri

en: Photoblogging
nn_NO: Fotoblogging

en: Photography
nn_NO: Fotografi

en: Photos
nn_NO: Bilde

en: Photos of people
nn_NO: Bilde av personar

en: Pick
nn_NO: Vel

en: Pick a plan that's right for you.
nn_NO: Vel den planen som passar deg best!

en: Pick a post and we'll copy the title, content, tags and categories. Recent posts are listed below. Search by title to find older posts.
nn_NO: Vel eit innlegg og vi vil kopiere tittel, innhald, stikkord(merkelappar) og kategoriat. Nylege innlegg er lista opp nedanfor. Søk med tittel for å finne eldre innlegg.

en: Pick a theme
nn_NO: Vel eit tema

en: Pingback
nn_NO: Tilbakeping

en: Pingback excerpt:
nn_NO: Utdrag frå tilbakeping:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
nn_NO: Tilbakeping frå %1$s til %2$s registrert. Hald verdsveven i prat! :-)

en: Pingback:
nn_NO: Tilbakeping:

en: Pings
nn_NO: Ping

en: Pink
nn_NO: Rosa

en: Place order
nn_NO: Send bestillinga

en: Plain Text
nn_NO: Rein tekst

en: Plain text
nn_NO: Rein tekst

en: Plain text template
nn_NO: Rein tekst-mal

en: Plans
nn_NO: Planar

en: Plastic Black
nn_NO: Plastikk-svart

en: Plastic Black Medium
nn_NO: Plastikk-svart medium

en: Plastic Black Narrow
nn_NO: Plastikk-svart smal

en: Plastic Black Wide
nn_NO: Plastikk-svart vid

en: Plastic Grey
nn_NO: Plastikk-grå

en: Plastic Grey Medium
nn_NO: Plastikk-grå medium

en: Plastic Grey Narrow
nn_NO: Plastikk-grå smal

en: Plastic Grey Wide
nn_NO: Plastikk-grå vid

en: Plastic White
nn_NO: Plastikk-kvit

en: Plastic White Medium
nn_NO: Plastikk-kvit medium

en: Plastic White Narrow
nn_NO: Plastikk-kvit smal

en: Plastic White Wide
nn_NO: Plastikk-kvit vid

en: Play
nn_NO: Spel

en: Play Video
nn_NO: Spel video

en: Playlist Settings
nn_NO: Spelelisteinnstillingar

en: Playlists
nn_NO: Spelelister

en: Plays
nn_NO: Spelar

en: Plays:
nn_NO: Spelar:

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
nn_NO: Ver venleg <a href="%1$s">å oppgradere WordPress</a> til ein nyare versjon, eller <a href="%2$s">nedgrader til versjon 2.4 av Akismet</a>.

en: Please Confirm
nn_NO: Stadfest

en: Please Verify Your Email Address
nn_NO: Stadfest epostadressa di

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
nn_NO: Skru på innstikket for <a href="%s">det gamle redigeringsprogrammet</a> for å bruka denne om-boksen..

en: Please check the URL for mistakes. An example unsubscribe command should look like:
nn_NO: Kontroller nettadressa for feil. Ein dømekommando på å avslutte eit abonnement skal sjå slik ut:

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
nn_NO: Kontroller <a href="%s">Akismet oppsettet</a> og kontakt vevtilbydaren din dersom problemet vedvarer.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
nn_NO: Vel ei vare å leggja i handlekorga&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
nn_NO: Vel eit alternativ&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
nn_NO: Vel kor mange du vil leggja i handlekorga&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
nn_NO: Velg om du ønskjer at nettstadene i WordPress-nettverket skal bruke sub-domener eller undermapper.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
nn_NO: Fullfør konfigurasjonsstega. Du må tømme eller fjerne nettverk-databasetabellane for å opprette eit nettverk.

en: Please confirm your email address
nn_NO: Stadfest e-postadressa di

en: Please consider writing more inclusive code.
nn_NO: Du bør vurdera å skriva meir inkluderande kode.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
nn_NO: Kontakt <a href="%s" target="_blank">Akismet brukarstøtte</a> for assistanse.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
nn_NO: Ta kontakt med vevhotellet ditt for hjelp til å undersøkja denne saka nøyare.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
nn_NO: Du bør redigera personvernreglane, sletta oppsummeringane, og leggja til informasjon frå bunaden og innstikka dine. Når du legg ut personvernreglane, bør du hugsa å leggja til sida i navigasjonsmenyen.

en: Please enter a blog URL
nn_NO: Skriv inn ein blogg-URL

en: Please enter a comment
nn_NO: Gjer vel og skriv inn ein kommentar

en: Please enter a coupon code.
nn_NO: Skriv inn ein rabattkupongkode.

en: Please enter a list name
nn_NO: Skriv inn eit listenamn

en: Please enter a new blog address
nn_NO: Skriv inn ei ny bloggadresse

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
nn_NO: Skriv inn eit prefiks for fakturanumra dine. Viss du bruker ein PayPal-konto for fleire butikkar, bør du sjå til at dette prefikset er unikt, ettersom PayPal ikkje godtek kundar med same fakturanummer.

en: Please enter a site name.
nn_NO: Skriv inn eit sidenamn.

en: Please enter a site title.
nn_NO: Ver snill og skriv inn eit namn på nettstaden.

en: Please enter a username
nn_NO: Skriv inn eit brukarnamn

en: Please enter a username.
nn_NO: Skriv inn eit brukarnamn.

en: Please enter a valid URL.
nn_NO: Skriv inn ei gyldig nettadresse.

en: Please enter a valid YouTube URL.
nn_NO: Skriv inn ein gyldig YouTube-URL.

en: Please enter a valid account username.
nn_NO: Ver grei og skriv inn eit gyldig kontonamn.

en: Please enter a valid credit card number.
nn_NO: Skriv inn eit gyldig kredittkortnummer.

en: Please enter a valid email address
nn_NO: Skriv inn ei gyldig e-postadresse

en: Please enter a valid email address.
nn_NO: Skriv inn ei gyldig epostadresse.

en: Please enter a valid menu name.
nn_NO: Skriv inn eit gyldig menynamn.

en: Please enter a valid order ID
nn_NO: Skriv inn eit gyldig ordrenummer

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
nn_NO: Skriv inn eit gyldig postnummer.

en: Please enter a verification code.
nn_NO: Skriv inn ein stadfestingskode.

en: Please enter an account password.
nn_NO: Skriv inn eit passord.

en: Please enter an address to continue.
nn_NO: Ver venleg å skrive inn ei adresse for å halde fram.

en: Please enter correct email address.
nn_NO: Skriv inn ei korrekt e-postadresse.

en: Please enter the verification code generated by your authenticator mobile application.
nn_NO: Skriv inn stadfestingskode generert av mobilappen «Authenticator».

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
nn_NO: Skriv inn brukarnamn for LiveJournal <em>og</em> passord slik at vi kan laste ned innlegg og kommentarar.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
nn_NO: Skriv inn PayPal-epostadressa di. Du treng henne for å betala.

en: Please enter your name.
nn_NO: Skriv inn namnet ditt.

en: Please enter your password.
nn_NO: Skriv inn passordet.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
nn_NO: Skriv inn brukarnamnet eller epostadressa di. Då får du ein epost med framgangsmåte for å nullstilla passordet ditt.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nn_NO: Skriv inn opplysingane for å sjå betalingsmåtar.

en: Please follow the link below:
nn_NO: Gjer vel og følg lenka nedanfor:

en: Please include a %s template in your theme.
nn_NO: Ta med ein %s-mal i temaet ditt.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
nn_NO: Installer <a href="%s">det gamle redigeringprogrammet</a> for å bruka denne om-boksen.

en: Please log in again.
nn_NO: Logg inn på nytt.

en: Please log in to WordPress.com.
nn_NO: Logg inn på WordPress.com.

en: Please log in to a WordPress.com account
nn_NO: Ver snill og logg innpå ein WordPress.com konto.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
nn_NO: Forsikre deg om at Apache %s-modulen er installert, det vil bli behov for den under siste del av installasjonen.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
nn_NO: Start <a href="%s">det gamle redigeringsprogrammet</a> for å bruka denne om-boksen.

en: Please provide a custom field name.
nn_NO: Skriv inn ein verdi til det eigenlaga feltet.

en: Please provide a custom field value.
nn_NO: Skriv inn ein verdi til det eigenlaga feltet.

en: Please provide a valid paypal address.
nn_NO: Gje opp ei gyldig paypal-adresse.

en: Please rate the product.
nn_NO: Vurder denne

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
nn_NO: Gjer vel og ta vare på denne eposten. Om du vert utesteng frå kontoen din i framtida, vil denne eposten hjelpe oss med å gjenopprett kontoen din.

en: Please save your changes in order to share the preview.
nn_NO: Lagre endringane dine for å dela førehandsvisinga.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
nn_NO: Sjå <a href="%s">Feilsøking i WordPress</a> for meir informasjon.

en: Please select a file
nn_NO: Vel ei fil

en: Please select a rating
nn_NO: Vel ein karakter

en: Please select an option.
nn_NO: Vel ei innstilling.

en: Please select some items.
nn_NO: Vel nokre element.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
nn_NO: Vel produktalternativ før du legg denne til i handlekorga.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
nn_NO: Send sjekken din til denne adressa: butikk, adresse, postnummer og -stad.

en: Please try again.
nn_NO: Ver venleg og prøv på nytt.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nn_NO: Prøv å lasta opp denne fila med %1$snettlesaropplastaren%2$s.

en: Please update WordPress now
nn_NO: Gjer vel og oppdater WordPress no

en: Please update your payment information.
nn_NO: Ver venleg å oppdatere betalingsinformasjonen din.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
nn_NO: Last opp ei gyldig WXR- (WordPress eXtended RSS) eksportfil.

en: Please use %s to add new schema properties.
nn_NO: Bruk %s for å leggja til nye skjemaeigenskapar.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
nn_NO: Stadfest at <strong>epostadressa til administratoren</strong> på denne nettstaden framleis er rett.

en: Please verify your birthday.
nn_NO: Stadfest fødselsdagen din.

en: Please verify your email address:
nn_NO: Stadfest e-postadressa di:

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
nn_NO: Besøk <a href="%s" target="_blank">Akismet kontosida di</a> for å slå på abbonementet på nytt.

en: Plugin
nn_NO: Innstikk

en: Plugin Versions
nn_NO: Programtilleggversjonar

en: Plugin activated.
nn_NO: Programtillegget er skrudd på.

en: Plugin author's website address.
nn_NO: Nettstaden til den som har laga programtillegget.

en: Plugin could not be deleted.
nn_NO: Kunne ikkje slette innstikk.

en: Plugin deactivated.
nn_NO: Programtillegget er skrudd av.

en: Plugin file does not exist.
nn_NO: Fila for programtillegget finst ikkje.

en: Plugin installation failed.
nn_NO: Mislukka innstikk-installasjon.

en: Plugin not found.
nn_NO: Fann ikkje programtillegget.

en: Plugin update failed
nn_NO: Pluginoppgradering var mislukka

en: Plugin updated successfully.
nn_NO: Innstikka vart oppgraderte utan feil.

en: Plugins
nn_NO: Programtillegg

en: Plugins %s
nn_NO: Programtillegg %s

en: Plugins directory location
nn_NO: Plassering av programtilleggmappa

en: Plugins directory size
nn_NO: Storleik på programtilleggmappa

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
nn_NO: Programtillegg utvidar funksjonane på nettstaden din med til dømes kontaktskjema, nettbutikkar og mykje meir. Det tyder at dei har indre tilgjenge til nettstaden din, så det er særs viktig å halda dei oppdaterte.

en: Podcast
nn_NO: Podkast

en: Podcast category 1
nn_NO: Podkast-kategori 1

en: Podcast category 2
nn_NO: Podkast-kategori 2

en: Podcast category 3
nn_NO: Podkast-kategori 3

en: Podcast copyright
nn_NO: Podkast-opphavsrettar

en: Podcast image
nn_NO: Podkast-bilde

en: Podcast summary
nn_NO: Podkast-samandrag

en: Podcast title
nn_NO: Podkast-tittel

en: Podcasting
nn_NO: Podkasting

en: Poland
nn_NO: Polen

en: Polish
nn_NO: Polsk

en: Polish z&#x142;oty
nn_NO: Polske z&#x142;oty

en: Poll could not be updated
nn_NO: Klarte ikkje å oppdatere røysting

en: Poll created.
nn_NO: Røysting oppretta.

en: Poll deleted.
nn_NO: Røysting sletta.

en: Poll not found
nn_NO: Røysting ikkje funnen.

en: Poll updated.
nn_NO: Røysting oppdatert.

en: Polls
nn_NO: Røystingar

en: Polls in WordPress
nn_NO: Røystingar i WordPress

en: Popular
nn_NO: Populært

en: Popular Culture &amp; Entertainment
nn_NO: Populærkultur og underhaldning

en: Popular Plugin
nn_NO: Populært innstikk

en: Popular Project Tags
nn_NO: Populære prosjektstikkord

en: Popular Tags
nn_NO: Populære stikkord

en: Popular Topics
nn_NO: Populære emne

en: Popular Traffic Tools
nn_NO: Populære trafikkverktøy

en: Popular choices
nn_NO: Populære val

en: Popular payment methods
nn_NO: Populære betalingsmåtar

en: Popular tags
nn_NO: Populære merkelappar

en: Popularity (sales)
nn_NO: Popularitet (sal)

en: Port Number
nn_NO: Portnummer

en: Port number
nn_NO: Portnummer

en: Portfolio
nn_NO: Portefølje

en: Portfolios are not enabled
nn_NO: Porteføljar er ikkje aktivert

en: Portuguese
nn_NO: Portugisisk

en: Position
nn_NO: Posisjon

en: Post
nn_NO: Innlegg

en: Post #%d [deleted]
nn_NO: Innlegg #%d [sletta]

en: Post <em>%s</em> already exists.
nn_NO: Posten <em>%s</em> finst allereie.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
nn_NO: Innlegget <strong>%s</strong> finst allereie.

en: Post Archives
nn_NO: Innleggsarkiv

en: Post Attributes
nn_NO: Innleggsattributtar

en: Post Comment
nn_NO: Send kommentaren

en: Post Details
nn_NO: Innleggsinfo

en: Post Formats
nn_NO: Innleggsformat

en: Post ID.
nn_NO: Innleggs-ID:

en: Post Published | Posts Published
nn_NO[0]: Innlegg publisert
nn_NO[1]: Innlegg publiserte

en: Post Shares : %s
nn_NO: Deling av innlegg: %s

en: Post Thumbnail
nn_NO: Småbilete av innlegget

en: Post Type
nn_NO: Innleggstype

en: Post Type Archive
nn_NO: Innleggstypearkiv

en: Post Types
nn_NO: Innleggstypar

en: Post URL:
nn_NO: Innleggs-URL

en: Post Via Email
nn_NO: Post via e-post

en: Post a Comment
nn_NO: Skriv ein kommentar

en: Post already imported
nn_NO: Innlegg allereie importert

en: Post by %s.
nn_NO: Innlegg av av %s.

en: Post by Email
nn_NO: Post med e-post

en: Post by Email was disabled
nn_NO: Post med e-post slått av

en: Post by Email was enabled
nn_NO: Post med e-pst slått på

en: Post by Voice
nn_NO: Innlegg med røyst

en: Post by Voice was disabled
nn_NO: Innlegg med røyst slått av

en: Post by Voice was enabled
nn_NO: Innlegg med røyst slått på

en: Post by email
nn_NO: Post med e-post

en: Post content
nn_NO: Innhald i innlegget

en: Post draft updated.
nn_NO: Innleggsutkast er oppdatert.

[ctx: Post format]
en: Aside
nn_NO: Småprat

[ctx: Post format]
en: Audio
nn_NO: Lyd

[ctx: Post format]
en: Chat
nn_NO: Prat

[ctx: Post format]
en: Gallery
nn_NO: Galleri

[ctx: Post format]
en: Image
nn_NO: Bilde

[ctx: Post format]
en: Link
nn_NO: Lenke

[ctx: Post format]
en: Quote
nn_NO: Sitat

en: Post formats supported.
nn_NO: Støtta innleggsformat.

en: Post name
nn_NO: Innleggstittel

en: Post navigation
nn_NO: Innleggsnavigasjon

en: Post not found.
nn_NO: Fann ikkje innlegg.

en: Post published privately.
nn_NO: Innlegget er lagt ut privat.

en: Post published.
nn_NO: Innlegg publisert.

en: Post restored successfully.
nn_NO: Tryggingskopien vart henta fram att.

en: Post restored to revision from %s.
nn_NO: Innlegget gjenoppretta til utgåva frå %s

en: Post reverted to draft.
nn_NO: Innlegget vart omgjort til kladd.

en: Post saved.
nn_NO: Innlegg lagra.

en: Post scheduled
nn_NO: Innlegget er planlagt

en: Post scheduled for: %s.
nn_NO: Innlegget er planlagd publisert: %s

en: Post scheduled.
nn_NO: Innlegget er planlagt.

en: Post submitted.
nn_NO: Innlegg er lagt til.

en: Post title
nn_NO: Innleggstittel

en: Post to
nn_NO: Post på

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
nn_NO: Namn på innleggstypar må vere mellom 1 og 20 teikn.

en: Post unavailable
nn_NO: Innlegget er ikkje tilgjengeleg

en: Post updated.
nn_NO: Innlegg oppdatert.

en: Post via email
nn_NO: Skriv innlegg via epost

en: Postal Code
nn_NO: Postnummer

en: Postcode
nn_NO: Postnummer

en: Postcode / ZIP
nn_NO: Postnummer

en: Postcode / ZIP.
nn_NO: Postnummer

en: Posted
nn_NO: Posta

en: Posted by %s
nn_NO: Posta av %s

en: Posted by: %s
nn_NO: Posta av: %s

en: Posted in %1$s
nn_NO: Posta under %1$s

en: Posted in %s
nn_NO: Posta under %s

en: Posted title:
nn_NO: Publisert tittel:

en: Posted:
nn_NO: Posta:

en: Poster
nn_NO: Plakat

en: Poster Image
nn_NO: Plakat-bilete

en: Posting Comment&hellip;
nn_NO: Postar kommentar&hellip;

en: Posting activity
nn_NO: Innleggsaktivitet

en: Posting to
nn_NO: Postar til

en: Posts
nn_NO: Innlegg

en: Posts & Comments
nn_NO: Innlegg og kommentarar

en: Posts & pages
nn_NO: Innlegg og sider

en: Posts I Like
nn_NO: Innlegg eg likar

en: Posts Page
nn_NO: Innleggsside

en: Posts Published
nn_NO: Innlegg publiserte

en: Posts by %1$s (%2$s)
nn_NO: Innlegg av %1$s (%2$s)

en: Posts by %s
nn_NO: Innlegg av %s

en: Posts list
nn_NO: Innleggsliste

en: Posts list navigation
nn_NO: Navigasjon for innleggsliste

en: Posts navigation
nn_NO: Innleggsnavigasjon

en: Posts page
nn_NO: Innleggsside

en: Posts page: %s
nn_NO: Postside: %s

en: Posts published on %s
nn_NO: Innlegg publiserte på %s

en: Pound sterling
nn_NO: Britiske pund

en: Powered by %1$s
nn_NO: Driven av %1$s

en: Powered by Akismet
nn_NO: Driven av Akismet

en: Powered by VaultPress
nn_NO: Driven av VaultPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
nn_NO: Vert driven med WordPress, toppmoderne og semantisk personleg publiseringsverkty.

en: Powered by WordPress.com
nn_NO: Driven av WordPress.com

en: Powered by {{jetpackLogo /}}
nn_NO: Driven av {{jetpackLogo /}}

en: Prague
nn_NO: Praha

en: Preferences
nn_NO: Innstillingar

en: Preload
nn_NO: Førlasting

en: Premium Theme
nn_NO: Premium-tema

en: Premium Theme: %s
nn_NO: Premiumtema: %s

en: Premium Themes
nn_NO: Premium-tema

en: Premium WordPress Themes at WordPress.com
nn_NO: Premium WordPress tema på WordPress.com

en: Premium support
nn_NO: Betalt hjelp

en: Press This
nn_NO: Blogg det

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
nn_NO: «Blogg det» er eit lite verktøy som lèt deg plukke småting frå nettet og enkelt skrive nye innlegg.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
nn_NO: Press This finst ikkje. Kontakt administratoren din.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
nn_NO: Press This er ikkje installert. Installer Press This frå <a href="%s">hovudnettstaden</a>.

en: Press This!
nn_NO: Blogg det!

en: Press return or enter to open this panel
nn_NO: Trykk retur eller enter for å opne dette panelet

en: Press return or enter to open this section
nn_NO: Trykk linjeskift eller «enter» for å åpne denne seksjonen

en: Prevent ads from showing on your site.
nn_NO: Hindrar reklame i å bli vist på sida di.

en: Preview
nn_NO: Førehandsvising

en: Preview %s
nn_NO: Førehandsvis %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Førehandsvis &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
nn_NO: Førehandsvis endringane

en: Preview Link
nn_NO: Lenkje til førehandsvising

en: Preview and Insert
nn_NO: Førehandsvis og set inn

en: Preview as a browser icon
nn_NO: Førehandsvis som nettlesarikon

en: Preview as an app icon
nn_NO: Førehandsvis som programikon

en: Preview link for the post.
nn_NO: Lenke til førehandsvising for innlegget.

en: Preview page
nn_NO: Førehandsvis sida

en: Preview post
nn_NO: Førehandsvis innlegg

en: Preview:
nn_NO: Førehandsvising:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
nn_NO: Førehandsvising: endringar må lagrast om ikkje du vil miste dei

en: Preview: you must purchase the %sPremium Plan%s to save your changes
nn_NO: Førehandsvising: Du må kjøpe %sPremium Plan%s for å lagre endringane dine

en: Previewing and Customizing
nn_NO: Førehandsvising og tilpassing

en: Previewing theme
nn_NO: Førehandsviser bunad

en: Previous
nn_NO: Førre

en: Previous Page
nn_NO: Førre side

en: Previous Post
nn_NO: Føregåande post

en: Previous Step
nn_NO: Førre steg

en: Previous and next months
nn_NO: Førre og neste månader

en: Previous page
nn_NO: Føregåande side

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
nn_NO: Tidlegare endra kopiar av biletet blir ikkje sletta.

en: Price
nn_NO: Pris

en: Price:
nn_NO: Pris

en: Prices entered with tax
nn_NO: Prisar er inkl. mva.

en: Primary
nn_NO: Primær

en: Primary Blog
nn_NO: Hovudblogg

en: Primary Menu
nn_NO: Primærmeny

en: Primary Navigation
nn_NO: Primærnavigasjon

en: Primary Site
nn_NO: Hovudnettstad

en: Primary blog was changed
nn_NO: Primærblogg endra

en: Primary site
nn_NO: Hovudnettstad

en: Print
nn_NO: Skriv ut

en: Printed:
nn_NO: Printa:

en: Priority
nn_NO: Prioritet

en: Privacy
nn_NO: Personvern

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
nn_NO: Personvern og infokapslar: Denne nettstaden brukar infokapslar. Ved å bruke denne nettstaden, seier du deg samd i bruken av dei. 
    For å finne ut meir, inkludert korleis du kontrollerer infokapslar, sjå her:

en: Privacy Policy
nn_NO: Personvernpraksis

en: Privacy Policy Guide
nn_NO: Personvern-vegvisar

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
nn_NO: Personvernsida er oppdatert. Hugs å <a href="%s">oppdatera menyane dine</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
nn_NO: Personvernsida vart oppdatert.

en: Privacy Settings
nn_NO: Personverninstillingar

en: Private
nn_NO: Privat

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Privat <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Private <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
nn_NO: Privat blogg

en: Private key
nn_NO: Privat nøkkel:

en: Private note
nn_NO: Privat merknad

en: Private post
nn_NO: Privat post

en: Private whois upgrade deleted.
nn_NO: Privat whois oppgradering sletta.

en: Private: %s
nn_NO: Privat: %s

en: Privately Published
nn_NO: Publisert privat

en: Pro Tip:
nn_NO: Pro-tips:

en: Proceed
nn_NO: Hald fram

en: Proceed to checkout
nn_NO: Gå til kassa

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
nn_NO[0]: Behandla %d kommentar.
nn_NO[1]: Behandla %d kommentarar.

en: Processing
nn_NO: Handsamar

en: Processing order
nn_NO: Handsamar tinginga

en: Product
nn_NO: Produkt

en: Product Categories
nn_NO: Varekategoriar

en: Product ID.
nn_NO: Vare-ID:

en: Product IDs
nn_NO: Vare-IDar

en: Product SKU.
nn_NO: Vare-SKU:

en: Product Type
nn_NO: Varetype

en: Product URL
nn_NO: Vare-URL

en: Product URL.
nn_NO: Produkt-lenke.

en: Product attribute base
nn_NO: Base for vareeigenskapar

en: Product backorder
nn_NO: Restordre

en: Product categories
nn_NO: Varekategoriar

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
nn_NO: Her styrer du varekategoriar. For å endra kva rekkjefylgje kategoriane kjem i på framsida av butikken, kan du dra og sleppa dei. For å få opp fleire kategoriar, klikkar du «skjermval»-lenkja øvst på denne sida.

en: Product category base
nn_NO: Base for varekategoriar

en: Product category parent is invalid
nn_NO: Produktet sin foreldrekategori er ikkje gyldig

en: Product creation failed, could not find original product: %s
nn_NO: Klarte ikkje laga produktet, fordi me ikkje fann originalproduktet: %s

en: Product data
nn_NO: Varedata

en: Product description
nn_NO: Vareskildring

en: Product dimensions.
nn_NO: Produktdimensjonar

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nn_NO: Produkt-kladden er oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Vis vara</a>

en: Product gallery
nn_NO: Varegalleri

en: Product low in stock
nn_NO: Snart tomt for vara

en: Product name
nn_NO: Varenamn

en: Product out of stock
nn_NO: Vara er ikkje på lager

en: Product permalinks
nn_NO: Permanent lenke til produkt

en: Product price.
nn_NO: Produktpris

en: Product quantity is required.
nn_NO: Porduktantal er påkreve.

en: Product quantity must be a positive float.
nn_NO: Produktantal må vere ein positiv verdi.

en: Product ratings
nn_NO: Produktvurderingar

en: Product regular price.
nn_NO: Ordinærpris

en: Product sale price.
nn_NO: Tilbodspris

en: Product saved.
nn_NO: Lagra vara.

en: Product short description
nn_NO: Ei kort skildring av vara

en: Product short description.
nn_NO: Kort produktskildring.

en: Product status (post status).
nn_NO: Produktstatus

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nn_NO: Vara er lagt ut. <a target="_blank" href="%s">Vis vara</a>

en: Product tag base
nn_NO: Base for varemerkelappar

en: Product tags
nn_NO: Merkelappar for varer

en: Product transients cleared
nn_NO: Tømte varetoppane

en: Product type.
nn_NO: Produkttype

en: Product updated.
nn_NO: Vara er oppdatert.

en: Products
nn_NO: Varer

en: Products list
nn_NO: Produktliste

en: Products navigation
nn_NO: Produktnavigasjon

en: Profile
nn_NO: Profil

en: Profile Picture
nn_NO: Profilbilete

en: Profile links
nn_NO: Profillenkjer

en: Profile updated.
nn_NO: Profilen er oppdatert.

en: Project
nn_NO: Prosjekt

en: Project Settings
nn_NO: Prosjektinnstillingar

en: Project Tag
nn_NO: Prosjektmerkelapp

en: Project Tags
nn_NO: Prosjekt-stikkord

en: Project Type
nn_NO: Prosjekt-type

en: Project restored to revision from %s
nn_NO: Prosjekt tilbakestilt til revisjon frå %s

en: Project saved.
nn_NO: Prosjekt lagra.

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nn_NO: Prosjekt sendt inn. <a target="_blank" href="%s">Førehandsvis prosjektet</a>

en: Project updated.
nn_NO: Prosjekt oppdatert.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
nn_NO: Prosjekt oppdatert. <a href="%s">Vis element</a>

en: Projects
nn_NO: Prosjekt

en: Promote
nn_NO: Promoter

en: Promote with Blaze
nn_NO: Promoter med Blaze

en: Promote your content with Blaze
nn_NO: Promoter innhaldet ditt med Blaze

en: Promoted <strong>%s</strong> (WordPress.com user) to administrator.
nn_NO: Marknadsført <strong>%s</strong> (WordPress.com brukar) til administrator.

en: Protect
nn_NO: Vern

en: Protected Blog
nn_NO: Beskytta blogg

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
nn_NO: Beskytta kommentarar: Skriv inn passordet ditt for å lese kommentarar.

en: Protected: %s
nn_NO: Passordbeskytta: %s

en: Proudly powered by WordPress
nn_NO: Stolt driven av WordPress

en: Province
nn_NO: Provins

en: Public
nn_NO: Offentleg

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Alle <span class="count">(%d)</span>

en: Public display name
nn_NO: Offentleg visingsnamn

en: Public facing script handles.
nn_NO: Offentleg handtak for skriptet.

en: Public facing style handles.
nn_NO: Offentlege handtak for stilen.

en: Public text domain.
nn_NO: Offentleg tekstdomene.

en: Public, Sticky
nn_NO: Offentleg, fastlimt

en: Publicize
nn_NO: Publiser

en: Publicize your posts on Google+.
nn_NO: Publiser innlegga dine på Google+.

en: Publish
nn_NO: Publiser

en: Publish &raquo;
nn_NO: Publiser &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
nn_NO: Publiser <b>med éin gong</b>

en: Publish Settings
nn_NO: Publiseringsinnstillingar

en: Publish on: %s
nn_NO: Publiser den: %s

en: Publish your posts on LinkedIn.
nn_NO: Publiser innlegga dine på LinkedIn.

en: Publish your posts on Twitter
nn_NO: Publiser innlegga dine på Twitter

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
nn_NO: Publiser innlegga dine på ein Tumblr-blogg.

en: Published
nn_NO: Publisert

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Publisert <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Publiserte <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
nn_NO: Publisert av %s

en: Published on: %s
nn_NO: Lagt ut den %s

en: Published:
nn_NO: Publisert:

en: Publishing Post
nn_NO: Publiserer innlegg

en: Publishing Soon
nn_NO: Legg ut snart

en: Publishing…
nn_NO: Publiserer…

en: Purchase
nn_NO: Kjøp

en: Purchase & activate &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Kjøp og aktiver &#8220;%s&#8221;

en: Purchase note
nn_NO: Kjøpsmerknad

en: Purchased
nn_NO: Kjøpt

en: Purchases
nn_NO: Kjøp

en: Purple
nn_NO: Purpur

en: QR Code
nn_NO: QR-kode

en: QRCode
nn_NO: QR-kode

en: Qatari riyal
nn_NO: Qatarisk riyal

en: Qostanay
nn_NO: Kostanaj

en: Qty
nn_NO: Mengd

en: Quality
nn_NO: Kvalitet

en: Quantity
nn_NO: Mengd

en: Quantity ordered.
nn_NO: Antal bestilt.

en: Quarter
nn_NO: Quartal

en: Query parameter not permitted: %s
nn_NO: Søkeargumentet er ikkje lovleg: %s

en: Query type
nn_NO: Spørjetype

en: Question
nn_NO: Spørsmål

en: Questions?
nn_NO: Spørsmål

en: Quick Draft
nn_NO: Kjapp kladd

en: Quick Edit
nn_NO: Snøggredigering

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
nn_NO: Hurtigrediger «%s» inline

en: Quick edit this comment inline
nn_NO: Hurtigrediger dette innspelet inline

en: Quick&nbsp;Edit
nn_NO: Snøgg&nbsp;-redigering

en: Quote
nn_NO: Sitat

en: Quotes
nn_NO: Sitat

en: Qyzylorda
nn_NO: Kyzylorda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
nn_NO: R &#8212; Meint for eit vakse publikum over 17

en: REST API availability
nn_NO: REST API-tilgjenge

en: REST API routes must be registered on the %s action.
nn_NO: REST API-ruter må vera registrerte til %s-handlinga.

en: REST base route for the post type.
nn_NO: REST-grunnrute for innleggstypen.

en: REST base route for the taxonomy.
nn_NO: REST baserute for taksonomien.

en: REST search handlers must extend the %s class.
nn_NO: REST-søkjehandterarar kan ikkje gå ut over %s-klassa.

en: RSS - Posts
nn_NO: RSS - Innlegg

en: RSS Address
nn_NO: RSS-adresse

en: RSS Error:
nn_NO: RSS-feil:

en: RSS Feed
nn_NO: RSS-kjelde

en: RSS Links
nn_NO: RSS-lenkjer

en: RSS feed
nn_NO: RSS-kjelde

en: RTL Language Support
nn_NO: Støtte for venstre til høgre-språk

en: Random
nn_NO: Tilfeldig

en: Random Order
nn_NO: Tilfeldig rekkjefylgje

en: Random Order:
nn_NO: Tilfeldig rekkjefølgje:

en: Randomize suggested headers
nn_NO: Bruk tilfeldige føreslegne toppbilete

en: Randomize uploaded headers
nn_NO: Bruk tilfeldige opplasta toppbilete

en: Randomizing suggested headers
nn_NO: Bruker tilfeldige føreslegne toppbilete

en: Randomizing uploaded headers
nn_NO: Bruker tilfeldige opplasta toppbilete

en: Rate
nn_NO: Vurder

en: Rate %
nn_NO: Sats %

en: Rate This
nn_NO: Vurder

en: Rate this:
nn_NO: Vurdering:

en: Rate&hellip;
nn_NO: Sats&hellip;

en: Rate&nbsp;%
nn_NO: Sats&nbsp;%

en: Rated %s out of 5
nn_NO: Vurdert til %s av 5

en: Rating
nn_NO: Vurdering

en: Rating ID
nn_NO: Vurderings-ID

en: Rating Settings
nn_NO: Vurderingsinnstillingar

en: Rating Type
nn_NO: Vurderingstype

en: Rating deleted.
nn_NO: Vurdering sletta.

en: Rating updated
nn_NO: Vurdering oppdatert

en: Ratings
nn_NO: Vurderingar

en: Re-adding...
nn_NO: Legge til att...

en: Re-enter new password
nn_NO: Skriv inn det nye passordet ditt.

en: Read
nn_NO: Les

en: Read %s
nn_NO: Les %s

en: Read Blog
nn_NO: Les bloggen

en: Read Blogs
nn_NO: Les bloggar

en: Read More
nn_NO: Les meir

en: Read More %s
nn_NO: [Les meir %s]

en: Read More...
nn_NO: Les meir …

en: Read more
nn_NO: Les meir

en: Read more about this feature
nn_NO: Les meir om denne funksjonen

en: Read more of this post
nn_NO: Les meir av dette innlegget

en: Read more&hellip;
nn_NO: Les meir&hellip;

en: Read more.
nn_NO: Les meir.

en: Read more...
nn_NO: Les meir …

en: Read more:
nn_NO: Les meir:

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
nn_NO: Les <a href="%s" target="_blank">sida om å feilsøkja WordPress-nettverk</a>. Nokre av framlegga der kan kanskje hjelpa deg å finna ut kva som gjekk feil.

en: Read the rest of this entry &raquo;
nn_NO: Les resten av dette innlegget &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
nn_NO: Les resten av dette innlegget &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
nn_NO: Les resten av denne sida &raquo;

en: Reader
nn_NO: Lesar

en: Reading
nn_NO: Lesing

en: Reading Settings
nn_NO: Leseinnstillingar

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nn_NO: Klar for å publisere det fyrste innlegget ditt? <a href="%1$s">Kom i gang her</a>.

en: Ready to publish your first post? Simply use the form above.
nn_NO: Klar for å publisere det fyrste innlegget ditt? Bruk skjemaet ovanfor.

en: Ready!
nn_NO: Klar?

en: Real Estate Agent
nn_NO: Eigedomsmeklar

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
nn_NO: Tilordne den sletta brukaren sine innlegg og lenker til denne brukar-ID-en.

en: Reblog
nn_NO: Reblogg

en: Reblog Post
nn_NO: Reblogg innlegget

en: Reblogged
nn_NO: Reblogga

en: Reblogged by %s person | Reblogged by %s people
nn_NO[0]: Reblogga av %s person
nn_NO[1]: Reblogga av %s personar

en: Reblogs
nn_NO: Rebloggingar

en: Receipt
nn_NO: Kvittering

en: Receipt ID
nn_NO: Kvitterings-ID

en: Receipt ID:
nn_NO: Kvitterings-ID:

en: Receipt Type:
nn_NO: Kvitteringstype:

en: Receipts
nn_NO: Kvitteringar

en: Receiver email
nn_NO: Mottakar-e-post

en: Recent
nn_NO: Siste

en: Recent Articles
nn_NO: Nylege artiklar

en: Recent Comments
nn_NO: Siste kommentarar

en: Recent Drafts
nn_NO: Nylege kladdar

en: Recent Pages
nn_NO: Siste sider

en: Recent Posts
nn_NO: Siste innlegg

en: Recent Transactions
nn_NO: Nylege transaksjonar

en: Recent Updates
nn_NO: Nylege oppdateringar

en: Recent Weeks
nn_NO: Siste veker

en: Recent orders
nn_NO: Dei siste bestillingane dine

en: Recent posts
nn_NO: Siste innlegg

en: Recent reviews
nn_NO: Nye vurderingar

en: Recent weeks
nn_NO: Siste veker

en: Recently
nn_NO: Nyleg

en: Recently Published
nn_NO: Nett lagt ut

en: Recently Viewed Products
nn_NO: Sist sette varer

en: Recently updated
nn_NO: Nyleg oppdatert

en: Recipient(s)
nn_NO: Mottakar(ar)

en: Recommended Blogs
nn_NO: Tilrådde bloggar

en: Recommended Posts
nn_NO: Tilrådde innlegg

en: Recommended Reading
nn_NO: Tilrådd lesing

en: Recommended sites
nn_NO: Tilråddee sider

en: Reconnect
nn_NO: Kople til igjen

en: Reconnecting…
nn_NO: Koplar til igjen …

en: Recount terms
nn_NO: Tell termane på nytt

en: Recover my account!
nn_NO: Tilbakestill kontoen min!

en: Recovery Mode &#8212; %s
nn_NO: Gjenoppretting &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
nn_NO: Gjenopprettingsmodusen er ikkje starta.

en: Recovery code has been sent.
nn_NO: Stadfestingskode er sendt.

en: Recovery key expired.
nn_NO: Gjenopprettingsnykelen er forelda.

en: Red
nn_NO: Raud

en: Redirect only
nn_NO: Berre omdiriger

en: Redirect to the cart page after successful addition
nn_NO: Send vidare til handlekorga når vara er lagt i korga

en: Redo
nn_NO: Gjer om

en: Referrer
nn_NO: Tilvisarar

en: Referrers
nn_NO: Tilvisarar

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
nn_NO: Tilvisarar for %1$s dagar avslutta den %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
nn_NO: Tilvisarar for %1$s dagar avslutta den %2$s  (summert opp)

en: Referrers for %s
nn_NO: Tilvisarar for %s

en: Refresh
nn_NO: Oppdater

en: Refresh Connection
nn_NO: Oppdater tilkopling

en: Refresh connection with %s
nn_NO: Oppdater tilkoplinga %s

en: Refund
nn_NO: Tilbakebetaling

en: Refund total.
nn_NO: Totalt refundert

en: Refunded To
nn_NO: Refundert til

en: Register
nn_NO: Registrering

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
nn_NO: Registrer ein WordPress.com-blogg &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
nn_NO: Registrer ein ny blogg &raquo;

en: Register Now
nn_NO: Registrer deg no

en: Register a new domain or change your site's address.
nn_NO: Registrer eit nytt domene, eller endre nettstadadressa.

en: Register domain
nn_NO: Registrer domene

en: Registration complete. Please check your email.
nn_NO: Registreringa er fullførd. Sjekk eposten din.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
nn_NO: Ei stadfesting av registreringa vert sendt deg på epost.

en: Registration date for the user.
nn_NO: Registreringsdato for brukaren.

en: Regular price
nn_NO: Ordinærpris

en: Rejected
nn_NO: Avvist

en: Related
nn_NO: Liknande innhald

en: Related Articles
nn_NO: Liknande artiklar

en: Related Content
nn_NO: Liknande innhald

en: Related Posts
nn_NO: Liknande innlegg

en: Related Tags
nn_NO: Liknande stikkord

en: Related Topics
nn_NO: Liknande emne

en: Related articles
nn_NO: Liknande artiklar

en: Related posts
nn_NO: Liknande innlegg

en: Related products
nn_NO: Liknande varer

en: Relationship
nn_NO: Tilhøve

en: Released: %d.
nn_NO: Kom ut: %d.

en: Remember Me
nn_NO: Hugs meg

en: Remember for 30 days
nn_NO: Hugs meg i 30 dagar

en: Remember me
nn_NO: Hugs meg

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
nn_NO: Hugs å klikka på knappen Legg til ny brukar nedst på denne sida når du er ferdig.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
nn_NO: Hugs å trykkje på Oppdater profil-knappen når du er ferdig.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
nn_NO: Hugs at du aldri kan få att nettstaden din når du har sletta han.

en: Remember, you need to log in with your %1$s account, not your %2$s account.
nn_NO: Hugs at du må logge inn med %1$s-kontoen, ikkje %2$s-kontoen.

en: Remind me later
nn_NO: Minn meg på det seinare

en: Remove
nn_NO: Fjern

en: Remove Background Image
nn_NO: Fjern bakgrunnsbilde

en: Remove Header Image
nn_NO: Fjern toppbiletet

en: Remove Image
nn_NO: Fjern bildet

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
nn_NO: Fjern menyelement: %1$s (%2$s)

en: Remove Service
nn_NO: Fjern teneste

en: Remove Site Icon
nn_NO: Fjern nettstadikon

en: Remove User
nn_NO: Fjern brukar

en: Remove Users from Site
nn_NO: Fjern brukarar frå nettstaden

en: Remove WordPress.com Ads
nn_NO: Fjern annonsar frå WordPress.com

en: Remove audio source
nn_NO: Fjern lydkjelde

en: Remove filter
nn_NO: Fjern filter

en: Remove image
nn_NO: Fjern biletet

en: Remove item
nn_NO: Slett element

en: Remove link
nn_NO: Fjern lenkje

en: Remove logo
nn_NO: Fjern logo

en: Remove poster image
nn_NO: Fjern plakatbilete

en: Remove selected row(s)
nn_NO: Fjern rada/radene

en: Remove subscriber
nn_NO: Fjern abonnent

en: Remove this URL
nn_NO: Fjern denne nettadressen

en: Remove this attribute?
nn_NO: Fjern denne eigenskapen?

en: Remove this item meta?
nn_NO: Fjerne metaopplysingane til dette elementet?

en: Remove video source
nn_NO: Fjern videokjelde

en: Removed
nn_NO: Fjerna

en: Removed %s verification code
nn_NO: Fjerna %s-stadfestingskoden

en: Removed %s.
nn_NO: Fjerna %s.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
nn_NO: Manuell fjerning av %1$s vil forårsake PHP-advarslar. Bruk  %2$s-filteret i staden.

en: Removing and Reusing
nn_NO: Fjerna og bruka omatt

en: Removing the old version of the translation&#8230;
nn_NO: Fjernar den gamle utgåva av omsetjinga&#8230;

en: Removing...
nn_NO: Fjernar...

en: Renew
nn_NO: Forny

en: Renew %s
nn_NO: Forny %s

en: Renew <b>%s</b>
nn_NO: Forny <b>%s</b>

en: Renew Now
nn_NO: Forny no

en: Renewal Problem
nn_NO: Fornyingsproblem

en: Renewing
nn_NO: Fornyar

en: Reorder
nn_NO: Endre rekkefølgje

en: Reorder menu items
nn_NO: Endre rekkefølgje på menyelement

en: Reorder mode closed
nn_NO: Modus for endring av rekkefølgje deaktivert

en: Reorder mode enabled
nn_NO: Modus for endring av rekkefølgje aktivert

en: Reorder widgets
nn_NO: Endre rekkefølgje på småprogram

en: Repeat
nn_NO: Repeter

en: Repeat Background Image
nn_NO: Gjenta bakgrunnsbilete

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
nn_NO: Gjenta

en: Repeat New Password
nn_NO: Skriv det nye passordet ein gong til

en: Repeat Password
nn_NO: Repeter passord

en: Replace
nn_NO: Erstatt

en: Replace FeedBurner with our <a href="%s">Email Subscriptions</a> to gain more features.
nn_NO: Byt ut FeedBurner med <a href="%s">e-postabonnementet</a> vårt for å få fleire funksjonar.

en: Replace audio
nn_NO: Erstatt lyd

en: Replace image
nn_NO: Byt ut bilete

en: Replace video
nn_NO: Erstatt video

en: Reply
nn_NO: Svar

en: Reply to %s
nn_NO: Svar til: %s

en: Reply to Comment
nn_NO: Svar på kommentaren

en: Reply to the email with 'unsubscribe %s' as the email subject or first line of the body (also including this one)
nn_NO: Svar på denne e-posten med «avslutt abonnementet på %s» som emne i e-posten eller som førstelinje i brødteksten (også inkludert denne)

en: Reply to this comment
nn_NO: Svar på denne kommentaren

en: Reply to this comment.
nn_NO: Svar på denne kommentaren

en: Reply to thread &raquo;
nn_NO: Svar på tråden &raquo;

en: Report Blog &raquo;
nn_NO: Rapporter bloggen &raquo;

en: Report this content
nn_NO: Rapporter innhaldet

en: Report this post
nn_NO: Rapporter innlegget

en: Report this site
nn_NO: Rapporter denne nettsida

en: Reports
nn_NO: Rapportar

en: Requested
nn_NO: Førespurt

en: Requester
nn_NO: Spørjar

en: Required
nn_NO: Påkravd

en: Required and recommended modules are installed
nn_NO: Dei påkravde og tilrådde modulane er installerte

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
nn_NO: Kravde felt er merkte, resten er valfrie. Opplysningar frå profilen din blir berre synlege på nettstaden om bunaden er laga slik at dei blir synte.

en: Required fields are marked %s
nn_NO: Påkravde felt er merkte %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
nn_NO: Må vere sann, ettersom revisjonar ikkje kan leggast i søppelkorga.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
nn_NO: Må vere sann, ettersom termar ikkje kan leggast i søppelkorga.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
nn_NO: Påkravd å vere sann, ettersom brukarar ikkje kan leggast i søppelkorga.

en: Requirements Not Met
nn_NO: Krava er ikkje oppfylte

en: Resend confirmation requests
nn_NO: Send stadfestingsførespurnad på nytt

en: Resend email
nn_NO: Send eposten på nytt

en: Reset
nn_NO: Nullstill

en: Reset Image
nn_NO: Nullstill biletet

en: Reset Password
nn_NO: Tilbakestill passord

en: Reset filters
nn_NO: Nullstill filter

en: Reset importer
nn_NO: Nullstill importerar

en: Reset my password!
nn_NO: Tilbakestill passordet mitt!

en: Reset password
nn_NO: Tilbakestill passord

en: Resources
nn_NO: Resursar

en: Response
nn_NO: Tilbakemelding

en: Responses
nn_NO: Svar

en: Responsive
nn_NO: Responsivt

en: Responsive Layout
nn_NO: Responsiv utforming

en: Restart
nn_NO: Start om

en: Restaurants
nn_NO: Restaurantar

en: Restore
nn_NO: Bygg oppatt

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
nn_NO: Gjenopprett «%s» frå papirkorga

en: Restore Original Header Image
nn_NO: Still tilbake til originalt bilde i overskrift

en: Restore Original Image
nn_NO: Still tilbake til originalbilde

en: Restore This Autosave
nn_NO: Hent fram att denne autolagringa

en: Restore This Revision
nn_NO: Gjenopprett denne utgåva

en: Restore from Trash
nn_NO: Gjenopprett frå papirkorga

en: Restore image
nn_NO: Gå tilbake til opphavleg bilete

en: Restore last draft
nn_NO: Gjenopprett førre kladd

en: Restore original image
nn_NO: Still tilbake til originalbilde

en: Restore the backup
nn_NO: Hent fram att tryggingskopien.

en: Restore the backup.
nn_NO: Hent fram att tryggingskopien.

en: Restore this comment from the Trash
nn_NO: Plukk dette elementet opp frå papirkorga

en: Restore this comment from the spam
nn_NO: Gjenopprett dette innspelet frå spam

en: Restore this item from the Trash
nn_NO: Plukk dette elementet oppatt or papirkorga

en: Results
nn_NO: Resultat

en: Results Votes
nn_NO: Røysteresultat

en: Results are still loading&hellip;
nn_NO: Resultata kjem snart&hellip;

en: Resume
nn_NO: Skru på att

en: Retro (Generated)
nn_NO: Retro (generert)

en: Retry
nn_NO: Prøv på nytt

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
nn_NO: Gje eit %1$s- eller %2$s-objekt frå tilbakekallet ditt når du bruker REST API-et.

en: Return to %s
nn_NO: Gå tilbake til %s

en: Return to cart
nn_NO: Gå attende til handlevogn

en: Return to shop
nn_NO: Vend tilbake til butikken

en: Returning customer?
nn_NO: Handla her før?

en: Reverse order
nn_NO: Omvendt rekkjefølgje

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
nn_NO: Gå tilbake til <strong>nettlesaropplastinga</strong> ved å klikka på lenkja under dra og slepp-boksen.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
nn_NO: Hentar fram att upubliserte endringar&hellip;

en: Reviews
nn_NO: Vurderingar

en: Reviews (%d)
nn_NO: Vurderingar (%d)

en: Revision
nn_NO: Revisjon

en: Revision by %s
nn_NO: Revisjon av %s

en: Revisions
nn_NO: Revisjonar

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
nn_NO: Versjonar er lagra kopiar av innlegget eller sida di. Dei blir laga automatisk når du skriv. Den raude teksten til venstre viser innhald som er fjerna sidan sist. Den grøne teksten til høgre viser innhald som er lagt til.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
nn_NO: Du kan ikkje leggja revisjonar i søppelkorga. Bruk %s for å sletta.

en: Revisions: %s
nn_NO: Utgåver: %s

en: Revoke access
nn_NO: Fjern tilgangsløyve

en: Reykjavik
nn_NO: Reykjavík

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
nn_NO: Område for rik tekst. Trykk Alt-Shift-H for hjelp

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
nn_NO: Område for rik tekst. Trykk ctrl-alt-H for hjelp.

en: Right
nn_NO: Høgre

en: Right Now
nn_NO: Nett no

en: Right Sidebar
nn_NO: Høgre sidestolpe

en: Robots
nn_NO: Robotar

en: Role
nn_NO: Rolle

en: Roles assigned to the user.
nn_NO: Roller tilordna brukaren.

en: Roles successfully reset
nn_NO: Nullstilte rollene

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
nn_NO: Tilbakerullingsfeil: [%1$s] %2$s

en: Romanian
nn_NO: Rumensk

en: Romanian leu
nn_NO: Rumenske leu

en: Rome
nn_NO: Roma

en: Rotate
nn_NO: Roter

en: Rotation
nn_NO: Rotasjon

en: Rotation arguments.
nn_NO: Rotasjonsargument.

en: Rotation type.
nn_NO: Rotasjonstype.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
nn_NO: Rund av avgiftene på subtotalnivå i staden for per varelinje

en: Rounding
nn_NO: Avrunding

en: Route must be specified.
nn_NO: Rute må vere spesifisert.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
nn_NO: Ruter må ha namnerom med innstikket eller bunaden sitt namn og utgåve.

en: Row
nn_NO: Rad

en: Row group
nn_NO: Radgruppe

en: Row type
nn_NO: Radtype

en: Rowling is a clean, simple and elegant magazine theme for WordPress. It features a responsive design, great typography, three menu locations including a social menu support, custom color support, custom logo support, and a gallery post format support.
nn_NO: Rowling er eit reint, enkelt og elegant magasintema for WordPress. Det har responsiv utforming, flott typografi, tre menyplasseringar, inkludert støtte for ein sosial meny, tilpassa fargar, tilpassa logo og innleggsgalleriformatstøtte.

en: Rows
nn_NO: Rader

en: Run %s
nn_NO: Køyr %s

en: Run Importer
nn_NO: Køyr importerar

en: Russia
nn_NO: Russland

en: Russian
nn_NO: Russisk

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
nn_NO: Dobra frå S&atilde;o Tom&eacute; og Pr&iacute;ncipe

en: SEO on WordPress.com
nn_NO: SEO på WordPress.com

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
nn_NO: SKU tyder Stock-keeping unit, eit unikt nummer for kvar einskild vare og tenest som går an å kjøpa.

en: SMS Password Reset
nn_NO: Tilbakestilling av passord med SMS

en: SQL server is up to date
nn_NO: SQL-tenaren er oppdatert

en: SSL verification failed.
nn_NO: Mislukka SSL-stadfesting.

en: SUCCESS: %s
nn_NO: VELLUKKA: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
nn_NO: VELLUKKA: WordPress vart oppdatert til %s

en: Saint Helena
nn_NO: St. Helena

en: Saint Helena pound
nn_NO: St.Helana pund

en: Saint Kitts and Nevis
nn_NO: St. Kitts og Nevis

en: Saint Lucia
nn_NO: St. Lucia

en: Saint Martin (Dutch part)
nn_NO: Saint Martin (nederlandsk del)

en: Saint Martin (French part)
nn_NO: Saint Martin (fransk del)

en: Saint Pierre and Miquelon
nn_NO: Saint-Pierre-et-Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nn_NO: St. Vincent og Grenadinane

en: Sale
nn_NO: Sal

en: Sale end date
nn_NO: Salet sluttar dato:

en: Sale price
nn_NO: Tilbodspris

en: Sale price dates
nn_NO: Tilbodsprisdatoar

en: Sale start date
nn_NO: Salet startar dato:

en: Sale!
nn_NO: Sal!

en: Sales
nn_NO: Sal

en: Sales amount
nn_NO: Salssum

en: Sales by category
nn_NO: Sal pr. kategori

en: Same as parent
nn_NO: Same som forelderen

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
nn_NO: Samoisk t&#x101;l&#x101;

en: Sample Page
nn_NO: Prøveside

en: Sat
nn_NO: Laur

en: Saturday
nn_NO: Laurdag

en: Saudi Arabia
nn_NO: Saudi-Arabia

en: Save
nn_NO: Lagre

en: Save &amp; Publish
nn_NO: Lagre og publiser

en: Save Changes
nn_NO: Lagre endringar

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
nn_NO: Lagre endringar

en: Save Draft
nn_NO: Lagre kladd

en: Save Menu
nn_NO: Lagre meny

en: Save Options
nn_NO: Lagre innstillingane

en: Save Password
nn_NO: Lagre passord

en: Save Poll
nn_NO: Lagre røysting

en: Save Settings
nn_NO: Lagre innstillingane

en: Save Style
nn_NO: Lagre stil

en: Save Widget
nn_NO: Lagre småprogram

en: Save account settings
nn_NO: Lagre kontoinnstillingane

en: Save address
nn_NO: Lagra adressa

en: Save all changes
nn_NO: Lagre alle endringane

en: Save and preview changes before publishing them.
nn_NO: Lagre og førehandsvis endringane før dei blir publisert

en: Save as Draft
nn_NO: Lagre som kladd

en: Save as Pending
nn_NO: Lagre som ventande

en: Save changes
nn_NO: Lagre endringar

en: Save fonts
nn_NO: Lagre skrifter

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nn_NO: Lagre namnet, eposten og nettsida i denne nettlesaren til neste gong eg kommenterer.

en: Save password
nn_NO: Lagre passord

en: Save privacy settings
nn_NO: Lagre personverninnstillingar

en: Save profile details
nn_NO: Lagre profilinfo

en: Save these settings
nn_NO: Lagre innstillingane

en: Save username
nn_NO: Lagre brukarnamn

en: Saved
nn_NO: Lagra

en: Saved Card
nn_NO: Lagra kort

en: Saved successfully
nn_NO: Vellykka lagraing

en: Saved.
nn_NO: Lagra.

en: Saving
nn_NO: Lagrar

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
nn_NO: Lagring er ikkje på: %s skriv på denne sida nett no.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
nn_NO: Lagring slått av: %s redigerer dette innlegget no.

en: Saving revision&hellip;
nn_NO: Lagrar revisjon&hellip;

en: Saving&hellip;
nn_NO: Lagrar&hellip;

en: Saving...
nn_NO: Lagrar …

en: Saving…
nn_NO: Lagrar…

en: Scale
nn_NO: Skalere

en: Scale Image
nn_NO: Skaler bildet

en: Scale Image Help
nn_NO: Biletskaleringshjelp

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
nn_NO: Skaler bilete til å passa til den største storleiken i %1$sbiletinnstillingar%2$s (%3$d &times; %4$d).

en: Scan
nn_NO: Søk igjennom

en: Scan site for content
nn_NO: Søk etter innhald på nettstad

en: Schedule
nn_NO: Planlagd

en: Schedule for: %s
nn_NO: Planlegg å leggja ut den: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
nn_NO: Planlegg at endringane dine skal gjelda frå ein dato i framtida.

en: Scheduled
nn_NO: Planlagd publisert

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Planlagd publisert <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Planlagd publisert <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
nn_NO: Planlagde hendingar

en: Scheduled events are running
nn_NO: Planlade hendingar køyrer

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
nn_NO: Planlagde hendingar er slike som av og til ser etter oppdateringar for programtillegg, bunader og sjølve WordPress. Det er òg dei som gjer at planlagde innlegg blir publiserte til rett tid. Ulike programtillegg kan òg bruka planlagde hendingar.

en: Scheduled for: %s
nn_NO: Planlagt lagt ut den %s

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
nn_NO: Planlagt vedlikehald er ferdig om ca. %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">meir info</a>)

en: School
nn_NO: Skule

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
nn_NO: Virkeområdet hvor førespurnaden vert gjort. Avgjer felt i responsen.

en: Scrape key check failed. Please try again.
nn_NO: Scrape key-kontrollen var mislukka. Prøv ein gong til.

en: Screen Content
nn_NO: Sideinnhald

en: Screen Options
nn_NO: Skjerminnstillingar

en: Screen Options Tab
nn_NO: Skjermval-fana

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
nn_NO: Dei som brukar skjermlesar: Når du er i skjemamodus, kan det henda du må trykkja Esc-tasten to gonger.

en: Screenshot of your site.
nn_NO: Skjermbilde av sida di.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
nn_NO: Skript og stilar bør ikkje registrerarst eller setjast i kø før %1$s, %2$s, eller %3$s-krokane.

en: Scroll
nn_NO: Rull

en: Scroll with Page
nn_NO: Rull med side

en: Search
nn_NO: Søk

en: Search %s
nn_NO: Søk %s

en: Search %s - %s
nn_NO: Søk %s - %s

en: Search & Social
nn_NO: Søk og sosialt

en: Search Categories
nn_NO: Søk i kategoriar

en: Search Changesets
nn_NO: Søk i endringssett

en: Search Comments
nn_NO: Søk i kommentarar

en: Search Engine Terms
nn_NO: Søkjemotortermar

en: Search Installed Themes
nn_NO: Søk gjennom dei installerte bunadene

en: Search Link Categories
nn_NO: Søk gjennom lenkekategoriane

en: Search Links
nn_NO: Søk i lenkjer

en: Search Media
nn_NO: Søk i media

en: Search Media:
nn_NO: Søk i media

en: Search Menu Items
nn_NO: Søk i menyelement

en: Search Pages
nn_NO: Søk i sider

en: Search Posts
nn_NO: Søk i innlegg

en: Search Project Tags
nn_NO: Søk i prosjekt-stikkord

en: Search Requests
nn_NO: Søkjetreff

en: Search Results
nn_NO: Søkjeresultat

en: Search Results %1$s %2$s
nn_NO: Søkjeresultat %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Treff på &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
nn_NO: Søkjeresultat for: %s

en: Search Sites
nn_NO: Søk gjennom netstadene

en: Search Tags
nn_NO: Søk i stikkord

en: Search Terms
nn_NO: Søkjeord

en: Search Terms for %s
nn_NO: Søkjetermar for %s

en: Search Users
nn_NO: Søk brukarar

en: Search Widgets
nn_NO: Småprogramsøk

en: Search WordPress.com
nn_NO: Søk i WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
nn_NO: Søk WordPress.com-bloggar

en: Search WordPress.org themes
nn_NO: Søkjer gjennom WordPress.org-bunadene

en: Search all receipts…
nn_NO: Søk i alle mottakarane …

en: Search categories
nn_NO: Søk i kategoriar

en: Search categories by name
nn_NO: Søk i kategoriar etter namn

en: Search coupons
nn_NO: Søk gjennom rabattkupongar

en: Search documents…
nn_NO: Søk i dokument …

en: Search engine visibility
nn_NO: Synleg i søkemotor

en: Search engines discouraged
nn_NO: Søkjemotorar er ikkje tilrådde

en: Search for a product&hellip;
nn_NO: Søk etter ei vare&hellip;

en: Search for:
nn_NO: Søk etter:

en: Search media
nn_NO: Søk i media

en: Search media items...
nn_NO: Søk i mediaelement…

en: Search menu items&hellip;
nn_NO: Søk i menyelement&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
nn_NO: Søk eller vel eit element ved hjelp av piltastane opp/ned.

en: Search orders
nn_NO: Søk gjennom bestillingar

en: Search plugins
nn_NO: Søk etter innstikk

en: Search products
nn_NO: Søk gjennom varer

en: Search results
nn_NO: Søkeresultat

en: Search results for "%s"
nn_NO: Søkjeresultat for "%s"

en: Search results for %s
nn_NO: Søkjeresultat for %s

en: Search results for:
nn_NO: Søkjeresultat for:

en: Search results for: "%s"
nn_NO: Søkjeresultat for: "%s"

en: Search results for: %s
nn_NO: Søkjeresultat for: %s

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
nn_NO: Søkjeresultat: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
nn_NO: Søk gjennom fraktklasser

en: Search themes&hellip;
nn_NO: Søk gjennom bunader&hellip;

en: Search themes...
nn_NO: Søk etter tema...

[ctx: Search widget]
en: Search
nn_NO: Søk

en: Search widgets&hellip;
nn_NO: Søk gjennom småprogram&hellip;

en: Search&hellip;
nn_NO: Søk&hellip;

en: Search...
nn_NO: Søk …

en: Searching...
nn_NO: Søkjer …

en: Search…
nn_NO: Søk …

en: Seasonal
nn_NO: Sesongar

en: Secondary menu
nn_NO: Sekundærmeny

en: Section
nn_NO: Seksjon

en: Secure communication
nn_NO: Trygg kommunikasjon

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
nn_NO: Sikker kommunikasjon mellom tenarar trengst for samhandlingar som til dømes å henta filer, selja varer på nettbutikkar og mykje meir.

en: Security
nn_NO: Tryggleik

en: Security check failed.
nn_NO: Tryggleikskontrollen var mislukka.

en: Security code
nn_NO: Tryggingskode

en: Security error.
nn_NO: Tryggingsfeil.

en: Security.
nn_NO: Tryggleik

en: See All Themes
nn_NO: Vis alle temaa

en: See Features
nn_NO: Sjå funksjonar

en: See Plans
nn_NO: Vis planar

en: See all comments
nn_NO: Vis alle kommentarane

en: See all comments in this post
nn_NO: Vis alle kommentarane på dette innlegget

en: See all themes
nn_NO: Vis alle temaa

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
nn_NO: Sjå korleis endringane ville sett ut på nettstaden din, og del visinga med folk som ikkje kan bruka tilpassinga.

en: See more &rarr;
nn_NO: Vis meir &rarr;

en: Select
nn_NO: Vel

en: Select %s
nn_NO: Vel %s

en: Select All
nn_NO: Merk alt

en: Select Category
nn_NO: Vel kategori

en: Select Country
nn_NO: Vel land

en: Select Day
nn_NO: Velg dag

en: Select Files
nn_NO: Vel filer

en: Select Image
nn_NO: Vel bilde

en: Select Link Category:
nn_NO: Vel lenkjekategori:

en: Select Menu:
nn_NO: Vel meny:

en: Select Month
nn_NO: Vel månad

en: Select Post
nn_NO: Vel innlegg

en: Select Site Icon
nn_NO: Vel nettstadikon

en: Select Week
nn_NO: Velg veke

en: Select Year
nn_NO: Velg år

en: Select a Menu
nn_NO: Vel ein meny

en: Select a Privacy Policy page
nn_NO: Vel ei side for personvernreglar

en: Select a category
nn_NO: Vel kategori

en: Select a city
nn_NO: Vel ein by

en: Select a language below
nn_NO: Vel eit språk under

en: Select a menu to edit:
nn_NO: Vel ein meny å redigere:

en: Select a page&hellip;
nn_NO: Vel side&hellip;

en: Select a site
nn_NO: Vel ei nettside

en: Select a user
nn_NO: Velg ein brukar

en: Select all
nn_NO: Vel alle

en: Select an account to connect:
nn_NO: Vel ein konto å kople til:

en: Select an area to move this widget into:
nn_NO: Vel eit område du vil flytta dette småprogrammet til:

en: Select an option&hellip;
nn_NO: Vel &hellip;

en: Select and crop
nn_NO: Vel og skjer til

en: Select audio
nn_NO: Vel lyd

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
nn_NO: Vel både sidestolpe for småprogrammet og posisjonen for småprogrammet i aktuell sidestolpe.

en: Select bulk action
nn_NO: Velg massehandling

en: Select comment
nn_NO: Vel kommentar

en: Select file
nn_NO: Vel ei fil

en: Select iTunes category:
nn_NO: Vel iTunes-kategori:

en: Select image
nn_NO: Vel bilete

en: Select location
nn_NO: Vel stad

en: Select logo
nn_NO: Velg logo

en: Select none
nn_NO: Vel ingen

en: Select options
nn_NO: Val

en: Select poster image
nn_NO: Vel plakat-bilete

en: Select terms
nn_NO: Vel termar

en: Select video
nn_NO: Vel video

en: Select your tagline and time zone
nn_NO: Vel slagord/sideskildring og tidssone

en: Select your theme
nn_NO: Vel tema

en: Selected
nn_NO: Valt

en: Selected countries
nn_NO: Valde land

en: Selected media actions
nn_NO: Mediahandlingane som er valde

en: Selected menus have been successfully deleted.
nn_NO: Menyane vart sletta.

en: Selection:
nn_NO: Merkt område:

en: Send Again
nn_NO: Send på nytt

en: Send Feedback
nn_NO: Send tilbakemelding

en: Send Invitation
nn_NO: Send invitasjon

en: Send More Feedback
nn_NO: Send meir tilbakemelding

en: Send Request
nn_NO: Send førespurnad

en: Send Trackbacks
nn_NO: Send tilbakesporing

en: Send User Notification
nn_NO: Send melding til brukar

en: Send an email when a post or page changes.
nn_NO: Send ein e-post når eit innlegg eller ei side endrar seg.

en: Send code via text message
nn_NO: Send kode via tekstmelding

en: Send email
nn_NO: Send e-post:

en: Send export link
nn_NO: Send eksportlenke

en: Send invite
nn_NO: Send invitasjonen

en: Send recovery code via text
nn_NO: Send stadfestingskode via SMS

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
nn_NO: Send PayPal fraktadressa i staden for fakturaadressa.

en: Send the new user an email about their account
nn_NO: Send den nye brukaren ein epost med informasjon om kontoen.

en: Send trackbacks to:
nn_NO: Send tilbakesporingar til:

en: Send your posts to:
nn_NO: Send innlegga dine til:

en: Sending Feedback...
nn_NO: Sender tilbakemelding …

en: Sending email...
nn_NO: Sender eposten...

en: Sending...
nn_NO: Sender …

en: Sent By
nn_NO: Sendt av

en: Sent by an unverified visitor to your site.
nn_NO: Sendt av ein ikkje stadfesta besøkjande på sida di.

en: Sent to %(email)s. Check your email to verify.
nn_NO: Sendt til %(email)s. Sjekk e-posten din for å stadfeste.

en: Separate multiple URLs with spaces
nn_NO: Skil fleire URL-ar med mellomrom

en: Separate pattern categories with commas
nn_NO: Skil mønsterkategoriar med komma

en: Separate tags with commas
nn_NO: Skil stikkord med komma

en: September
nn_NO: september

en: Serbian
nn_NO: Serbisk

en: Serbian dinar
nn_NO: Serbisk dinar

en: Server
nn_NO: Tenar

en: Server address
nn_NO: Tenaradresse

en: Server architecture
nn_NO: Tenararkitektur

en: Server settings
nn_NO: Tenarinnstillingar

en: Server version
nn_NO: Tenarversjon

en: Service
nn_NO: Teneste

en: Session Tokens
nn_NO: Øktnyklar

en: Session expired
nn_NO: Økta er utgått

en: Sessions
nn_NO: Økter

en: Set Authors
nn_NO: Vel forfattarar

en: Set a different content width for full size images.
nn_NO: Vel ei anna innhaldsbreidde for bilde i full storleik.

en: Set as Site Icon
nn_NO: Sett som nettstadikon

en: Set as background
nn_NO: Vel som bakgrunn

en: Set as header
nn_NO: Vel som overskrift

en: Set date and time
nn_NO: Vel dato og tid

en: Set image
nn_NO: Velje bilete

en: Set podcast category
nn_NO: Vel podkast-kategori

en: Set podcast copyright
nn_NO: Vel podkast-opphavsrettar

en: Set podcast image
nn_NO: Vel podkast-bilde

en: Set podcast summary
nn_NO: Vel podkast-samandrag

en: Set podcast title
nn_NO: Vel podkast-namn

en: Set status
nn_NO: Sett status

en: Set up your Akismet account
nn_NO: Set opp Akismetkontoen din

en: Set up your blog
nn_NO: Set opp bloggen din

en: Set variation image
nn_NO: Set variantbilete

en: Set your tagline
nn_NO: Vel slagord (sideskildring)

en: Set your tagline and time zone
nn_NO: Vel slagord (sideskildring) og tidssone

en: Setting does not exist or is unrecognized.
nn_NO: Innstillinga eksisterer ikkje eller ikkje attkjend.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
nn_NO: Lagar førehandsvisinga. Dette kan ta litt tid.

en: Settings
nn_NO: Innstillingar

en: Settings Update
nn_NO: Innstillingar-oppdatering

en: Settings have been saved
nn_NO: Innstillingane er lagra

en: Settings saved
nn_NO: Innstillingar lagra

en: Settings saved and theme activated.
nn_NO: Innstillingar er lagra og bunaden er aktivert.

en: Settings saved successfully!
nn_NO: Innstillingane lagra!

en: Settings saved.
nn_NO: Innstillingar lagra.

en: Settings updated.
nn_NO: Innstillingane oppdaterte.

en: Settings.
nn_NO: Innstillingar

en: Setup Wizard
nn_NO: Installasjonsvegvisar

en: Setup wizard
nn_NO: Installasjonsvegvisar

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
nn_NO: Fleire boksar på denne sida har innstillingar for korleis innhaldet ditt vil bli lagt ut, mellom anna:

en: Severely outdated SQL server
nn_NO: Alvorleg utdatert SQL-tenar

en: Seychelles
nn_NO: Seychellane

en: Seychellois rupee
nn_NO: Seychellanes rupi

en: Share
nn_NO: Del

en: Share Button
nn_NO: Deleknapp

en: Share Preview Link
nn_NO: Del lenkja til visinga

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
nn_NO: Del nokre biografiske opplysningar på profilen din. Dette kan verte vist offentleg.

en: Share cool links on your blog in seconds with Press This:
nn_NO: Del kule lenker på bloggen din, kjapt, med «Blogg det»:

en: Share on
nn_NO: Del på

en: Share on Facebook
nn_NO: Del på Facebook

en: Share on Tumblr
nn_NO: Del på Tumblr

en: Share posts to your Facebook page
nn_NO: Del innlegg på Facebook-sida di

en: Share this with your visitors
nn_NO: Del dette med vitjarane dine

en: Share this:
nn_NO: Del dette:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
nn_NO: Del innlegga dine ved familie og vennar, eller følgarar

en: Shared Post
nn_NO: Delt innlegg

en: Shares
nn_NO: Deling

en: Sharing
nn_NO: Deler

en: Sharing Buttons
nn_NO: Deleknappar

en: Sharing Settings
nn_NO: Deleinnstillingar

en: Sharing options
nn_NO: Delingsval

[ctx: Sharing options: Comment Likes]
en: On for all posts
nn_NO: På for alle innlegg

[ctx: Sharing options: Header]
en: Comment Likes
nn_NO: ‹‹Likar›› på kommentarar

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
nn_NO: Kople til

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connecting…
nn_NO: Koplar til …

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: Connecting %(service)s
nn_NO: Kopplar til %(service)s

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
nn_NO: Kople frå

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect All
nn_NO: Kople frå alle

[ctx: Sharing: Publicize disconnect pending button label]
en: Disconnecting…
nn_NO: Koplar frå …

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnect
nn_NO: Kople til att

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnecting…
nn_NO: Koplar til att …

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
nn_NO: Lastar inn…

en: Shift + Alt + letter:
nn_NO: Shift + Alt + bokstav:

en: Shift-click to edit this element.
nn_NO: Shift-klikk for å redigere dette elementet.

en: Shift-click to edit this widget.
nn_NO: Skift-klikk for å redigere dette småprogrammet

en: Ship to a different address?
nn_NO: Send til ei anna adresse?

en: Shipping | Shipping %d
nn_NO[0]: Frakt

en: Shipping Address 2
nn_NO: Fraktadresse

en: Shipping address
nn_NO: Fraktadresse

en: Shipping address.
nn_NO: Fraktadresse

en: Shipping class
nn_NO: Fraktklasse

en: Shipping classes
nn_NO: Portoklasser

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
nn_NO: Fraktklasser er brukte av visse fraktmåtar for å gruppera liknande varer.

en: Shipping costs updated.
nn_NO: Oppdaterte fraktkostnadene.

en: Shipping destination
nn_NO: Skal sendast til

en: Shipping details
nn_NO: Fraktdetaljar

en: Shipping method
nn_NO: Fraktmåte

en: Shipping methods
nn_NO: Fraktmåtar

en: Shipping only
nn_NO: Berre frakt

en: Shipping options
nn_NO: Val for frakt

en: Shipping tax class
nn_NO: Avgiftsklasse for frakt:

en: Shipping tax class based on cart items
nn_NO: Fraktavgifter er baserte på handlekorga

en: Shipping:
nn_NO: Frakt:

en: Shop base
nn_NO: Butikkbaseside

en: Shop base address
nn_NO: Adresse til butikkbasesida

en: Shop base with category
nn_NO: Butikkbase med kategori

en: Shop page display
nn_NO: Butikksidevising

en: Shortcode
nn_NO: Snøggkode

en: Shortlink
nn_NO: Kortlenke

en: Show
nn_NO: Vis

en: Show "verified owner" label on customer reviews
nn_NO: Vis «Eig denne vara»-merke for kundevurderingar

en: Show All
nn_NO: Vis alle

en: Show Artist Name in Tracklist
nn_NO: Vis artistnamnet i spelelista

en: Show Avatars
nn_NO: Vis avatarar

en: Show Blog on Dashboard
nn_NO: Vis blogg i styringspanel

en: Show Comments
nn_NO: Vis kommentarar

en: Show Details
nn_NO: Vis detaljar.

en: Show Events
nn_NO: Vis hendingar

en: Show Excerpts:
nn_NO: Vis utdrag:

en: Show Faces
nn_NO: Vis fjes

en: Show Featured Image:
nn_NO: Vis framheva bilde:

en: Show Images
nn_NO: Vis bilete

en: Show Link Description
nn_NO: Sj&aring lenkjeskildring

en: Show Link Image
nn_NO: Vis lenkjebilde

en: Show Link Name
nn_NO: Vis lenkjenamn

en: Show Link Rating
nn_NO: Sjå lenkjevurdering

en: Show Me
nn_NO: Vis meg

en: Show Timeline
nn_NO: Vis tidslinje

en: Show Toolbar when viewing site
nn_NO: Vis verktylina når du ser på nettstaden

en: Show Tracklist
nn_NO: Vis speleliste

en: Show Video List
nn_NO: Vis videoliste

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
nn_NO: Vis eit <em>'follow blog'</em>-alternativ i kommentarfeltet

en: Show advanced menu properties
nn_NO: Vis avanserte menyeigenskapar

en: Show as dropdown
nn_NO: Vis som nedtrekksliste

en: Show blog name
nn_NO: Vis bloggnamn

en: Show bookmarks tagged with all of these tags:
nn_NO: Vis bokmerke merkte med alle desse stikkorda:

en: Show buttons on
nn_NO: Vis knappar i/på

en: Show comments
nn_NO: Vis kommentarar

en: Show comments from:
nn_NO: Vis kommentarar frå:

en: Show excerpts on front page and on archive pages instead of full posts
nn_NO: Vis utdrag på framsida og på arkivsider i staden for heile innlegg

en: Show featured images on front page and archive pages
nn_NO: Vis framheva bilde på framsida og i arkivsider

en: Show follower count
nn_NO: Vis tal på følgarar

en: Show full post
nn_NO: Vis heile innlegget

en: Show header text with your image.
nn_NO: Vis overskriftstekst med ditt bilde.

en: Show hidden products
nn_NO: Vis gøymde varer

en: Show hierarchy
nn_NO: Vis hierarki

en: Show invisible characters
nn_NO: Vis usynlege teikn

en: Show less
nn_NO: Vis mindre

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
nn_NO: Sider

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
nn_NO: Innlegg

en: Show likes.
nn_NO: Vis «Likar».

en: Show map
nn_NO: Vis kart

en: Show more
nn_NO: Vis meir

en: Show more comments
nn_NO: Vis fleire kommentarar

en: Show more details
nn_NO: Vis fleire detaljar

en: Show more results
nn_NO: Vis fleire resultat

en: Show next theme
nn_NO: Vis neste bunaden

en: Show on screen
nn_NO: Vis på skjermen

en: Show password
nn_NO: Vis passord

en: Show post counts
nn_NO: Vis talet på innlegg

en: Show post options
nn_NO: Vis innstillingar for innlegg

en: Show previous theme
nn_NO: Vis førre bunaden

en: Show products
nn_NO: Vis varer

en: Show profile photos in the plugin.
nn_NO: Vis profilfoto i innstikket.

en: Show related content after posts
nn_NO: Vis liknande innhald etter innlegg

en: Show results to voters
nn_NO: Vis resultat til røystarane

en: Show sharing buttons.
nn_NO: Vis deleknapp.

en: Show subcategories
nn_NO: Vis underkategoriar

en: Show tag counts
nn_NO: Vis tal på

en: Show the Reblog button on posts
nn_NO: Vis ‹‹reblogg››-knappen på innlegg

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
nn_NO: Viser tal godkjende kommentarar ved kvar kommentarforfattar på kommentarlistesida.

en: Show thumbnails
nn_NO: Vise miniatyrbilde?

en: Show total number of followers? (%s follower) | Show total number of followers? (%s followers)
nn_NO[0]: Vis totalt tal på følgjarar? (%s følgjar)
nn_NO[1]: Vis totalt tal på følgjarar? (%s følgjarar)

en: Show:
nn_NO: Vis:

en: Showing all %d result | Showing all %d results
nn_NO[0]: Vis alle %d resultata

en: Showing details for theme: %s
nn_NO: Viser detaljar for bunaden %s

en: Showing site views per hour for the last 48 hours. Click for full Site Stats.
nn_NO: Viser sidevisingar pr. time for dei siste 48 timane. Klikk for full nettsidestatistikk.

en: Showing the single result
nn_NO: Viser det einaste resultatet

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
nn_NO: eller

en: Shown publicly when you comment on blogs.
nn_NO: Vist offentleg når du kommenterer på bloggar.

en: Shows if the product need to be shipped.
nn_NO: Vert vist om produktet skal sendast.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
nn_NO: Viser om WordPress kan skriva til dei mappene programmet treng.

en: Shuffle
nn_NO: Blande

en: Sidebar
nn_NO: Sidestolpe

en: Sidebar %d
nn_NO: Sidestolpe %d

en: Sierra Leonean leone
nn_NO: Leone frå Sierra Leone

en: Sign In
nn_NO: Logg inn

en: Sign Out
nn_NO: Logg ut

en: Sign Up
nn_NO: Registrer deg

en: Sign Up & Follow
nn_NO: Registrer deg og følg

en: Sign Up & Join
nn_NO: Registrer deg og bli med

en: Sign Up & View
nn_NO: Registrer deg og vis

en: Sign in as a different user
nn_NO: Logg inn som ein annan brukar

en: Sign in to %(clientTitle)s
nn_NO: Logg inn på %(clientTitle)s

en: Sign in to %s
nn_NO: Logg inn på %s

en: Sign in to your WordPress.com account to receive handy notifications about your blog activity.
nn_NO: Logg inn på WordPress.com kontoen din for å motta nyttig info om bloggaktiviteten din.

en: Sign me up
nn_NO: Registrer meg

en: Sign up
nn_NO: Registrer deg

en: Sign up as
nn_NO: Registrer deg som

en: Sign up for
nn_NO: Registrer deg no

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
nn_NO: Registrer deg for ein gratis konto på WordPress.com wder du kan lage ei gratis nettside eller lett byggje ein blogg.

en: Sign up for a free blog
nn_NO: Registrer deg for ein gratis blogg

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
nn_NO: Registrer deg med ein konto på %s for å få tildelt ein API-nøkkel.

en: Sign up for free
nn_NO: Registrer deg gratis

en: Sign up now
nn_NO: Registrer deg no

en: Sign up now!
nn_NO: Registrer deg no!

en: Sign up to begin viewing {{siteLink/}}.
nn_NO: Registrer deg og sjå {{siteLink/}}.

en: Sign up to join {{siteLink/}} as: {{strong}}%(siteRole)s{{/strong}}.
nn_NO: Registrer deg og bli med {{siteLink/}} som: {{strong}}%(siteRole)s{{/strong}}.

en: Sign&nbsp;In
nn_NO: Logg&nbsp;inn

en: Signups
nn_NO: Registreringar

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
nn_NO: Utan eit ord forkast den verste og mest gjennomgripande søppelposten slik at eg aldri ser den.

en: Silver
nn_NO: Sølv

en: Similar post
nn_NO: Liknande innlegg

en: Simple product
nn_NO: Enkel vare

en: Since
nn_NO: Sidan

en: Since %s
nn_NO: Sidan %s

en: Singapore dollar
nn_NO: Singapore-dollar

en: Site
nn_NO: Side

en: Site %d
nn_NO: Nettstad %d

en: Site :
nn_NO: Side :

en: Site Address
nn_NO: Sideadresse

en: Site Address (URL)
nn_NO: Nettstadadresse (URL)

en: Site Admin
nn_NO: Sideadmin

en: Site Health
nn_NO: Frisk nettstad

en: Site Health Info
nn_NO: Info om netthelse

en: Site Health Status
nn_NO: Netthelsestatus

en: Site ID must not be empty.
nn_NO: Nettstad-IDen kan ikkje vera blank.

en: Site Icon
nn_NO: Nettsideikon

en: Site Identity
nn_NO: Nettstadidentitet

en: Site Language
nn_NO: Språk på nettstaden

en: Site Logo
nn_NO: Sidelogo

en: Site Name
nn_NO: Namn på nettsida

en: Site Name: %s
nn_NO: Namn på nettstaden: %s

en: Site Pages
nn_NO: Nettstadsider

en: Site Preview
nn_NO: Førehandsvising av side

en: Site Settings
nn_NO: Nettsideinnstillingar

en: Site Stats
nn_NO: Sidestatistikk

en: Site Tagline
nn_NO: Slagord/Sideskildring

en: Site Title
nn_NO: Namn på nettstad

en: Site Tools
nn_NO: Nettsideverktøy

en: Site URL
nn_NO: Side-URL

en: Site URL.
nn_NO: Nettstad-adresse

en: Site Upload Space Quota
nn_NO: Total lagringsplass for nettstad

en: Site address
nn_NO: Sideadresse

en: Site address (URL)
nn_NO: Nettside-adresse (URL):

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
nn_NO: Legg til eiga adresse

en: Site count
nn_NO: Tal på nettstader

en: Site deleted
nn_NO: Side sletta.

en: Site does not exist.
nn_NO: Nettstaden finst ikkje.

en: Site domain must not be empty.
nn_NO: Domenet på nettstaden kan ikkje vera blankt.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
nn_NO: Testar for nettstadshelse vil automatisk køyra med jamne mellomrom for å samla informasjon om nettstaden din. Du kan og <a href="%s">vitja sida for nettstadhelse</a> for å samla informasjon om nettstaden din no.

en: Site icon
nn_NO: Nettsideikon

en: Site name
nn_NO: Namn på side:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
nn_NO[0]: Namnet på nettstaden må vera minst %s teikn.
nn_NO[1]: Namnet på nettstaden må vera minst %s teikn.

en: Site name must be at least 4 characters.
nn_NO: Sidenamn må vere på minst 4 teikn.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
nn_NO: Nettstadnamn kan berre innehalde små bokstavar (a-z) og tall.

en: Site network ID must be provided.
nn_NO: Du må oppgje nettverks-IDen til nettstaden.

en: Site path must not be empty.
nn_NO: Stien til nettstaden kan ikkje vera blank.

en: Site profile
nn_NO: Nettstadprofil

en: Site tagline.
nn_NO: Nettstad-slagord.

en: Site timezone
nn_NO: Tidssone for nettstaden

en: Site title.
nn_NO: Sidetittel:

en: Site tools
nn_NO: Nettsideverktøy

en: Site visibility
nn_NO: Kor synleg sida er

en: Site with the ID does not exist.
nn_NO: Nettstaden med den ID-en finst ikkje.

en: Site: %s
nn_NO: Side: %s

en: Sites
nn_NO: Nettstader

en: Size
nn_NO: Storleik

en: Size in megabytes
nn_NO: Størrelse i megabytes

en: Size:
nn_NO: Storleik:

en: Skip
nn_NO: Hopp over

en: Skip Confirmation Email
nn_NO: Sløyf stadfestingsepost

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
nn_NO: Ikkje skjer til biletet, legg det ut slik det er

en: Skip cropping
nn_NO: Hopp over skjer til

en: Skip navigation
nn_NO: Hopp over navigering

en: Skip to content
nn_NO: Gå til innhald

en: Skip to main content
nn_NO: Gå vidare til hovudinnhaldet

en: Skip to toolbar
nn_NO: Gå til verktøylinja

en: Skipping attachment <em>%s</em>
nn_NO: Hoppar over vedlegget <em>%s</em>

en: Slovak
nn_NO: Slovakisk

en: Slovenian
nn_NO: Slovensk

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
nn_NO: Brems ned litt – du treng ikkje sjekka e-posten så ofte!

en: Slug
nn_NO: Korttekst

en: Slug automatically generated from the post title.
nn_NO: Kortnamn som er automatisk laga ut frå tittelen på innlegget.

en: Small
nn_NO: Liten

en: Smart Phones
nn_NO: Smarttelefonar

en: Snippet
nn_NO: Snutt

en: Social
nn_NO: Sosial

en: Social Icons
nn_NO: Sosiale ikon

en: Social Links Menu
nn_NO: Meny for sosiale lenkjer

en: Social Menu
nn_NO: Sosial meny

en: Social Sharing
nn_NO: Sosial deling

en: Software Name
nn_NO: Programvarenamn

en: Sold individually
nn_NO: Blir selt enkeltvis

en: Solomon Islands
nn_NO: Salomonøyane

en: Solomon Islands dollar
nn_NO: Solomonøyane dollar

en: Somali shilling
nn_NO: Somaliske skilling

en: Some HTML tags are not permitted, including:
nn_NO: Somme HTML-taggar er ikkje lovlege, inkludert:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
nn_NO: Nokre kommentarar har ikkje blitt kontrollert for søppelpost av Aksimet. Dei har vorte haldne tilbake for gjennomgang og vert atomatisk kontrollert seinare.

en: Some files are not writable by WordPress:
nn_NO: Wordpress har ikkje skrivetilgang til nokre filer:

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
nn_NO: Nokre bunader har eigne toppbilete. Viss du ser fleire bilete, vel du det du vil bruka og klikkar på &#8220;Lagra endringar&#8221;.

en: Someone
nn_NO: Nokon

en: Someone follows my blog
nn_NO: Nokon følgjer bloggen min

en: Someone has requested a password reset for the following account:
nn_NO: Nokon ba om at passordet for denne kontoen skulle nullstillast:

[ctx: Someone left a review on a product.]
en: a product.
nn_NO: eit produkt.

en: Someone reblogs one of my posts
nn_NO: Rebloggar eitt av innlegga mine

en: Something went wrong
nn_NO: Noko gjekk gale

en: Something went wrong while exporting the site
nn_NO: Noko gjekk gale under eksport av sida

en: Something went wrong.
nn_NO: Noko gjekk gale.

en: Something went wrong.  The redirect URL is empty.
nn_NO: Noko gjekk gale. Vidarekoplingsadressa er tom.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
nn_NO: Noko gjekk gale. Dersom problemet fortset, så send denne infoen til support:

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
nn_NO: «%s» er diverre ikkje på lager. Ver god å endra innhaldet i handlekorga di, og prøv på nytt. Me orsakar bryet.

en: Sorry, but %s is already registered as a %s.
nn_NO: Beklagar, men %s er allereie registrert som ein %s.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nn_NO: Beklagar, vi fann ingenting som passa med søket ditt. Prøv igjen med andre søkeord.

en: Sorry, comments are closed for this item.
nn_NO: Innspel er diverre ikkje opne for dette innlegget.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
nn_NO: Kommentarar er ikkje lovleg for denne elementet.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nn_NO: Kupongen «%s» er allereie teken i bruk, og kan ikkje brukast saman med andre kupongrabattar.

en: Sorry, deleting the term failed.
nn_NO: Orsak, klarte ikkje å sletta termen.

en: Sorry, editing the term failed.
nn_NO: Greidde ikkje endra termen.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nn_NO: Orsak, det ser ikkje ut som det finst gyldige betalingsmåtar for adressa di. Kontakt oss om du treng hjelp, eller vil ordna bestillinga på annan måte.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nn_NO: Orsak, det ser ikkje ut som det finst gyldige betalingsmåtar for delstaten din. Kontakt oss om du treng hjelp, eller vil ordna bestillinga på annan måte.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
nn_NO: Det ser ut som kupongen «%s» er ugyldig - me har fjerna han frå bestillinga di.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
nn_NO: Det ser ut som rabattkupongen «%s» ikkje er din - me har fjerna han frå bestillinga di.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
nn_NO: Du kan berre merka brukarar som søppel på multi-nettstader.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
nn_NO: Beklagar, ingen innlegg samsvara med kriteria dine.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nn_NO: Ingen varer passa til utvalet ditt. Vel ein annan kombinasjon.

en: Sorry, no such page.
nn_NO: Beklager, fant ikkje sida.

en: Sorry, no such post.
nn_NO: Beklager, fant ikkje innlegget.

en: Sorry, none of your friends are blogging with WordPress.
nn_NO: Ingen av vennane dine bloggar med WordPress.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
nn_NO: Orsak, denne innleggstypen støttar ikkje ei av klassifiseringane.

en: Sorry, revisions are disabled.
nn_NO: Revisjonar er skrudde av.

en: Sorry, site names must have letters too!
nn_NO: Orsak, nettstadnamn må ha bokstavar òg!

en: Sorry, something went wrong when trying to create your account. Please try again.
nn_NO: Noko gjekk gale under opprettinga av kontoen din. Prøv på nytt.

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
nn_NO: Noko gjekk gale her. Me greidde ikkje lasta denne samanlikninga.

en: Sorry, that email address is already used!
nn_NO: Beklagar, den epostadressa er alt brukt!

en: Sorry, that email address is not allowed!
nn_NO: Beklagar, den e-postadressa er ikkje tilaten!

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
nn_NO: Beklagar, den nøkkelen er utgått. Prøv igjen.

en: Sorry, that site already exists!
nn_NO: Orsak, men denne netstaden finst frå før.

en: Sorry, that site is reserved!
nn_NO: Orsak, denne nettstaden er oppteken!

en: Sorry, that username already exists!
nn_NO: Beklagar, men det brukarnamnet fins alt!

en: Sorry, that username is not allowed.
nn_NO: Beklagar, brukarnamnet er ikkje tillate.

en: Sorry, the category could not be created.
nn_NO: Greidde ikkje laga kategorien.

en: Sorry, the comment could not be updated.
nn_NO: Greidde ikkje oppdatera kommentaren.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
nn_NO: Orsak, denne lenkja er roten. Vel noko anna.

en: Sorry, the post could not be created.
nn_NO: Greidde ikkje laga innlegget.

en: Sorry, the post could not be deleted.
nn_NO: Greidde ikkje sletta innlegget.

en: Sorry, the post could not be updated.
nn_NO: Greidde ikkje oppdatera innlegget.

en: Sorry, the term could not be created.
nn_NO: Greidde ikkje oppretta denne termen.

en: Sorry, the user could not be updated.
nn_NO: Kan ikkje oppdatera brukaren.

en: Sorry, there are no followers to display.
nn_NO: Beklagar, ingen følgjarar å vise.

en: Sorry, there has been an error
nn_NO: Beklagar, det har oppstått ein feil

en: Sorry, there has been an error.
nn_NO: Det har oppstått ein feil.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
nn_NO: Denne kupongrabatten gjeld diverre ikkje innhaldet i handlekorga di.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
nn_NO: Denne kupongrabatten gjeld diverre ikkje for varer som er på sal.

en: Sorry, this download has expired
nn_NO: Denne nedlastinga har gått ut

en: Sorry, this method is not supported.
nn_NO: Denne metoden er diverre ikkje støtta.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
nn_NO: Tilbakesporingar er stengt for dette elementet.

en: Sorry, usernames must have letters too!
nn_NO: Beklagar, brukarnamn må ha bokstavar òg!

en: Sorry, we can't display that post right now.
nn_NO: Orsak, men vi kan ikkje vise dette innlegget akkurat no.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å sjå på detaljar for denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til detaljar for dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå opplysingane om netthelsa på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere denne sida.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å aksessere brukardata på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å skru på programtillegg.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
nn_NO: Du har ikkje lov til å skru på dette innstikket.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å legge til kategoriar.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
nn_NO: Orsak, du har ikkje løyve til å leggja den termen til desse klassifiseringane.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å legge lenker til på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å legge brukarar til dette nettverket.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
nn_NO: Orsak, du har ikkje løyve til å tildela ein term til ei av desse klassifiseringane.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å tildele termar i denne grupperinga.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å tilordne oppgjevne termane.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å legge til denne termen.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
nn_NO: Beklagar, du har ikkje lov til å legge ved filer til dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå gjennom katalogen over blokker.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre typen innspel.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre forfattar av sider som denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre forfattar av innlegg som denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å kommentera dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å opprette eit nytt innspel til dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å laga programpassord for denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å opprette nye brukarar.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
nn_NO: Denne brukaren har ikkje tilgang til å opprette sider.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å laga sider på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
nn_NO: Orsak, du har ikkje løyve til å laga passordverna innlegg i denne innleggstypen

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å opprette innlegg som denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å skriva innlegg eller kladdar på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
nn_NO: Orsak, du har ikkje løyve til å laga private innlegg i denne innleggstypen.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre termar i denne grupperinga.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å opprette eit innspel utan eit innlegg.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å opprette brukarar.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å tilpasse sidetopp.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å tilpasse denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
nn_NO: Du har ikkje lov til å skru av dette innstikket.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sletta programpassord for denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette innstikk på denne nettstaden

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sletta utgåver av dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre denne oppføringa.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sletta dette programpassordet.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette dette innspelet.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette dette elementet.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette denne sida.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sletta denne utgåva.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å slette denne termen.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
nn_NO: Beklager, du har ikkje lov til å slette brukarar.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å gjere det.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigerer «%s» for innspel.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre innspel til dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere innspel.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre sider som denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere sider.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre innlegg som denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre innlegg av denne typen.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
nn_NO: Du har diverre ikkje løyve til å endra innlegg.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere rollene til denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre termane i denne grupperinga.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere eigendefinerte feltet %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere lenker for denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigere bunadsvala for denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å endra dette programpassordet.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere denne endringa.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
nn_NO: Orsak, du har ikkje løyve til å endra denne innleggstypen.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å endre dette elementet.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigere denne sida.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
nn_NO: Orsak, du har ikkje løyve til å endra dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigere denne termen.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigera brukarar.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere profilen din.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
nn_NO: Du har ikkje lov til å sletta personopplysingar på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
nn_NO: Du har ikkje lov å eksportera personopplysingar på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å eksportere innhald frå denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å filtrere brukarar etter rolle.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å gje brukaren denne rollen.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å importera innhald til denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å installere innsikk på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å innstallere bunadar på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lista opp programpassord for denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å sjå på brukarar.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å lime fast innlegg.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
nn_NO: Du har ikkje lov til å utføre oEmbed-førespurnader gjennom proxy.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å styra programpassord for denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å styra blokktypar.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å styra programtillegg for nettverket.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigere innstillingar på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å handtere innstikk for denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å handtera innleggsstatusar.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
nn_NO: Du har ikkje lov til å handtera personvern på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å slette termar i denne grupperinga.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
nn_NO: Du har ikkje lov til å handtera dette programtillegget.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å moderere eller redigere denne kommentaren.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å redigera bunader.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å å endre uregistrerte innstillingar for denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å kasta dette i papirkorga.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å sortere brukarar etter denne parameteren.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å gjera dette.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å skriva på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å førehandsvise utkast.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å publisera sider på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å publisere innlegg av denne innleggstypen.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å publisera innlegg på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å publisere denne sida.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å publisere dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å filtrera brukarar etter dette vilkåret.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lesa blokker som denne brukaren.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lesa blokker i dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å lese innspel utan eit innlegg.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å lese innlegget til dette innspelet.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lesa dette programpassordet.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å lese dette innspelet.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å fjerne brukarar.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å plukka dette elementet opp or papirkorga.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å ta fram att denne bunaden.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å ta over.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å oppdatere vala.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å oppdatere innstikk på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å oppretta sider som denne brukaren

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å laste opp filer.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
nn_NO: Du har ikkje lov til å laste opp mediefiler på denne nettstaden.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
nn_NO: Du har ikkje lov til å laste opp mediefiler til dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå autolagringar av dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å oppretta nye menyoppføringar.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til å sjå revisjonar for dette innlegget.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå den aktive bunaden.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå bunader.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå dette.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
nn_NO: Du kan diverre ikkje visa nye bunader når du har planlagte endringar eller lagra kladdar. Publiser endringane dine, eller vent til dei er publiserte, for å visa nye bunader.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
nn_NO: Lei for det, men du kan ikkje klistra eit privat innlegg.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
nn_NO: Du kan ikkje lasta ned denne fila fleire gonger.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
nn_NO: Du har diverre brukt opp lagringsplassen din på %s. Slett nokre filer, slik at du kan lasta opp nye.

en: Sorry, you may not use that site name.
nn_NO: Du kan diverre ikkje bruka dette namnet på netstaden.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
nn_NO: Du må ha løyve til å endra innlegg på denne nettstaden for å få sjå kategoriane.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
nn_NO: Du må ha løyve til å endra innlegg på denne nettstaden for å få sjå merkelappar.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
nn_NO: Du må logge inn for å komme med innspel.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
nn_NO: Du må nok vera innlogga for å kunna svara på innspel.

en: Sorry, your session has expired.
nn_NO: Økta di har gått ut.

en: Sort Order:
nn_NO: Sorteringsrekkjefølgje:

en: Sort by
nn_NO: Sorter etter

en: Sort by average rating
nn_NO: Sorter etter vurdering

en: Sort by most recent
nn_NO: Sorter etter nyaste

en: Sort by popularity
nn_NO: Sorter etter popularitet

en: Sort by price (asc)
nn_NO: Sorter etter pris (stigande)

en: Sort by price (desc)
nn_NO: Sorter etter pris (minkande)

en: Sort by price: high to low
nn_NO: Sorter etter pris: høg til låg

en: Sort by price: low to high
nn_NO: Sorter etter pris: låg til høg

en: Sort by:
nn_NO: Sorter etter:

en: Sort code
nn_NO: Sorteringskode

en: Sort collection by object attribute.
nn_NO: Sorter samling etter objektattributt.

en: Sort collection by term attribute.
nn_NO: Sorter samling etter term-attributt.

[ctx: Sorting order]
en: Order
nn_NO: Send bestillinga

en: Source
nn_NO: Kjelde

en: Source code
nn_NO: Kjeldekode

en: Source:
nn_NO: Kjelde:

en: Source: %s
nn_NO: Kjelde: %s

en: South
nn_NO: Sør

en: South Africa
nn_NO: Sør-Afrika

en: South African rand
nn_NO: Sørafrikanske rand

en: South Australia
nn_NO: Sør-Australia

en: South Carolina
nn_NO: Sør-Carolina

en: South Dakota
nn_NO: Sør-Dakota

en: South Georgia
nn_NO: Sør-Georgia

en: South Georgia/Sandwich Islands
nn_NO: Sør-Georgia og dei sørlege Sandwichøyane

en: South Korea
nn_NO: Sør-Korea

en: South Pole
nn_NO: Sørpolen

en: South Sudan
nn_NO: Sør-Sudan

en: South Sudanese pound
nn_NO: Sør-Sudanske pund

en: Space
nn_NO: Lagringsplass

en: Space Upgrade
nn_NO: Oppgradering av lagringsplass

en: Spain
nn_NO: Spania

en: Spam
nn_NO: Søppel

en: Spam Blocked
nn_NO: Søpelet er blokkert

en: Spam blocked | Spam blocked
nn_NO[0]: Søppelpost blokkert
nn_NO[1]: Søppelpost blokkert

en: Spam it: %s
nn_NO: Merk som søppel: %s

en: Spanish
nn_NO: Spansk

en: Special
nn_NO: Spesial

en: Special character
nn_NO: Spesialteikn

en: Specific Countries
nn_NO: Visse land

en: Specified file failed upload test.
nn_NO: Klarte ikkje å testa fil for opplasting.

en: Speed
nn_NO: Fart

en: Split
nn_NO: Splitt

en: Split table cell
nn_NO: Del tabellcella

en: Split: %s
nn_NO: Splitt: %s

en: Sports
nn_NO: Sport

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Rekneark <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Rekneark <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
nn_NO: Rekneark

en: Square
nn_NO: Kvadrat

en: St Helena
nn_NO: St. Helena

en: St Thomas
nn_NO: St. Thomas

en: St Vincent
nn_NO: Saint Vincent

en: Standard Editor
nn_NO: Standardredigerar

en: Standard rate
nn_NO: Standardsats

en: Standard time begins on: %s.
nn_NO: Standardtid startar: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
nn_NO: Standardtida byrjar på: <code>%s</code>.

en: Star Color
nn_NO: Stjernefarge

en: Start Customizing
nn_NO: Start tilpassing

en: Start Date
nn_NO: Startdato

en: Start Date…
nn_NO: Startdato…

en: Start Over
nn_NO: Start på nytt

en: Start a Blog
nn_NO: Start ein blogg

en: Start a New Post
nn_NO: Skriv eit nytt innlegg

en: Start a page
nn_NO: Lag ei side

en: Start again
nn_NO: Start på nytt

en: Start date of sale price.
nn_NO: Startdato for tilbodspris

en: Start date:
nn_NO: Startdato:

en: Start my Guided Transfer
nn_NO: Start guida overføring

en: Start posting to a new blog in seconds.
nn_NO: Start å poste på ein ny blogg om få sekund.

en: Start publishing now.
nn_NO: Start publiseringa no

en: Start sharing on "%s" now
nn_NO: Start deling på «%s» no

en: Start with
nn_NO: Start med

en: Start with Personal
nn_NO: Begynn med Personal

en: Start with a domain
nn_NO: Start med eit domene

en: Start writing or type / to choose a block
nn_NO: Start å skriva, eller skriv / for å velja ei blokk

en: State
nn_NO: Delstat

en: State / County
nn_NO: Delstat/fylke

en: State / County or state code
nn_NO: Delstat/fylke eller statkode

en: State / Zone
nn_NO: Stat / Sone

en: State code
nn_NO: Delstatkode

en: State of the comment.
nn_NO: Status for kommentaren.

en: State/County
nn_NO: Delstat/fylke

en: Statistics
nn_NO: Statistikkar

en: Stats
nn_NO: Statistikk

en: Stats for:
nn_NO: Statistikk for:

[ctx: Stats panel action]
en: Expand or collapse panel
nn_NO: Utvid eller fald saman visingsruta

en: Stats response could not be decoded.
nn_NO: Statstikk-respons kunne ikkje analyserast.

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
nn_NO: Vis alle

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
nn_NO: Statistikk for {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
nn_NO: %(percent)d%% av visingane

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
nn_NO: Forfattar

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
nn_NO: Lenke

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
nn_NO: Klikk

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
nn_NO: Visingar

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
nn_NO: Visingar

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
nn_NO: Visingar

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
nn_NO: Visingar

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
nn_NO: Tilvising

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
nn_NO: Tittel

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
nn_NO: Tenester

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
nn_NO: Emne

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
nn_NO: Visingar

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
nn_NO: Forfattarar

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
nn_NO: Klikk

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
nn_NO: Land

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
nn_NO: Innlegg og sider

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
nn_NO: Publisering

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
nn_NO: Tilvisingar

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
nn_NO: Søkjeord

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
nn_NO: Stikkord og kategoriar

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
nn_NO: Videoar

en: Status is forbidden.
nn_NO: Status er forbudt.

en: Status updates will be posted on this blog:
nn_NO: Statusoppdateriungar vert posta på denne bloggen:

en: Stay signed in
nn_NO: Hald meg pålogga

en: Step
nn_NO: Steg

en: Step %(stepNumber)d of %(stepTotal)d
nn_NO: Steg %(stepNumber)d av %(stepTotal)d

en: Step %d
nn_NO: Steg %d

en: Step 1:
nn_NO: Steg 1

en: Step 2 &mdash; Enter your account information:
nn_NO: Steg 2 &mdash; Skriv inn kontoinformasjonen din:

en: Step 2:
nn_NO: Steg 2

en: Stick Post to Home
nn_NO: Fest innlegget til Heim

en: Stick post to home
nn_NO: Fest innlegget til heim

en: Stick this post to the front page
nn_NO: Fest dette innlegget til framsida

en: Sticky
nn_NO: Festa innlegg

en: Sticky Post
nn_NO: Fastliming av innlegg

en: Still having problems? Try our <a href='%s'>account recovery form</a> and we'll do our best to get you running again.
nn_NO: Har du framleis problem? Prøv <a href='%s'>konto-oppatbyggingsskjemaet</a> vårt og vi skal gjere vårt beste for å få deg i gang att.

en: Stock Status
nn_NO: Lagerstatus

en: Stock display format
nn_NO: Format for lagermengd

en: Stock qty
nn_NO: Lagermengd

en: Stock quantity
nn_NO: Lagermengd

en: Stock quantity.
nn_NO: Lagermengd.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
nn_NO: Lagermengd. Viss dette er eit variabelt produkt, vil verdien her bli brukt for å kontrollera lagermengd for alle variantane under eitt, med mindre du skriv inn lagermengd på variantnivå.

en: Stock status
nn_NO: Lagerstatus

en: Stop Importing!
nn_NO: Stopp import.

en: Stop Subscription
nn_NO: Stopp abonnementet

en: Storage Space
nn_NO: Lagringsplass

en: Store
nn_NO: Butikk

en: Store notice
nn_NO: Butikkmerknad

en: Store uploads in this folder
nn_NO: Lagra opplastingar i denne mappa

en: Streams
nn_NO: Straumar

en: Strength indicator
nn_NO: Styrkeindikator

en: Strictness
nn_NO: Kor grundig

en: Strikethrough
nn_NO: Gjennomstreking

en: Style
nn_NO: Stil

en: Style:
nn_NO: Stil:

en: Styles
nn_NO: Stilar

en: Stylesheet is missing.
nn_NO: Stilsett manglar

en: Stylesheet is not readable.
nn_NO: Kan ikkje lesa stilarket.

en: Stylesheet saved.
nn_NO: Stilsett lagra.

en: Sub-directory Installation
nn_NO: Installasjon i undermapper

en: Sub-domain Installation
nn_NO: Installasjon i underdomene

en: Subcategories
nn_NO: Underkategoriar

en: Subject
nn_NO: Tema

en: Submit
nn_NO: Send inn

en: Submit Comment
nn_NO: Legg inn kommentar

en: Submit Reply
nn_NO: Send svar

en: Submit for Review
nn_NO: Send inn til gjennomsyn

en: Submit report
nn_NO: Send inn rapport

en: Submitted on
nn_NO: Sendt inn den

en: Submitted on %s
nn_NO: Lagt til %s

en: Submitted on: %s
nn_NO: Lagt til: %s

en: Submitting Comment%s
nn_NO: Sender inn kommentaren%s

en: Subscribe
nn_NO: Abonner

en: Subscribe now!
nn_NO: Abonner no

en: Subscribe to %s
nn_NO: Abonner på %s

en: Subscribe to <strong>%s</strong>!
nn_NO: Abonner på <strong>%s</strong>!

en: Subscribe to comments
nn_NO: Abonner på kommentarar

en: Subscribe to posts
nn_NO: Abonner på innlegg

en: Subscribe to topic
nn_NO: Abonner på emnet

en: Subscribed
nn_NO: Abbonert

en: Subscribed On
nn_NO: Tinga den

en: Subscriber
nn_NO: Abonnent

en: Subscribers
nn_NO: Abonnentar

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
nn_NO: Abonnentar kan lesa innspel, kommentera og få nyhendebrev osfr., men die kan ikkje laga vanleg innhald på nettstaden.

en: Subscript
nn_NO: Senka skrift

en: Subscription Details
nn_NO: Abonnementsdetaljar

en: Subscription Due
nn_NO: Abonnementsforfall

en: Subscription Help
nn_NO: Abonnementhjelp

en: Subscription Management
nn_NO: Abonnementshandsaming

en: Subscription Stopped
nn_NO: Abonnement avslutta

en: Subscription Type
nn_NO: Abonnementtype

en: Subscription management
nn_NO: Abonnementshandsaming

en: Subscriptions
nn_NO: Abonnement

en: Subscriptions Details Sent
nn_NO: Abonnementsinfo sendt

en: Subscriptions delivery
nn_NO: Utsending av abonnementsmeldingar

en: Subscriptions.
nn_NO: Abonnement

en: Subtitles
nn_NO: Undertekstar

en: Subtotal
nn_NO: Delsum

en: Subtotal:
nn_NO: Delsum:

en: Success!
nn_NO: Suksess!

en: Sudanese pound
nn_NO: Sudanesiske pund

en: Suggested embed #%d
nn_NO: Føreslått innebygging #%d

en: Suggested height is %s.
nn_NO: Føreslegen høgde er %s.

en: Suggested image #%d
nn_NO: Føreslått bilete #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
nn_NO: Føreslegne biletdimensjonar: %1$s x %2$s pikslar.

en: Suggested media
nn_NO: Føreslegen media

en: Suggested text:
nn_NO: Tekstforslag:

en: Suggested width is %s.
nn_NO: Føreslegen breidde er %s.

en: Suggestions
nn_NO: Forslag

en: Summaries
nn_NO: Samandrag

en: Summary
nn_NO: Samandrag

en: Sunday
nn_NO: Sundag

en: Sunrise
nn_NO: Soloppgang

en: Sunset
nn_NO: Solnedgang

en: Superscript
nn_NO: Superskript

en: Support
nn_NO: Brukarstøtte

en: Support forum
nn_NO: Brukarstøtteforum

en: Suriname
nn_NO: Surinam

en: Surinamese dollar
nn_NO: Surinamske dollar

en: Suspended
nn_NO: Supendert

en: Svalbard and Jan Mayen
nn_NO: Svalbard og Jan Mayen

en: Swazi lilangeni
nn_NO: Lilangeni frå Swaziland

en: Sweden
nn_NO: Sverige

en: Swedish
nn_NO: Svensk

en: Swedish krona
nn_NO: Svenske kroner

en: Swiss franc
nn_NO: Sveitserfranc

en: Switch Site
nn_NO: Byt nettstad

en: Switch account
nn_NO: Byt konto

en: Switch blog:
nn_NO: Byt blogg:

en: Switzerland
nn_NO: Sveits

en: Syndicate this content
nn_NO: Syndiker dette innhaldet

en: Syndication feeds show the most recent
nn_NO: Nyheitskjeldene viser dei nyaste

en: Syntax Highlighting
nn_NO: Syntaksvising

en: Syowa
nn_NO: Shōwa

en: Syrian pound
nn_NO: Syriske pund

en: System status
nn_NO: Systemstatus

[ctx: Tab title]
en: All
nn_NO: Alle

en: Table Of Contents
nn_NO: Innhaldsliste

en: Table cell properties
nn_NO: Eigenskapar for tabellcelle

en: Table of Contents
nn_NO: Innhald

en: Table properties
nn_NO: Eigenskapar for tabell

en: Table row properties
nn_NO: Eigenskapar for tabellrad

en: Tablet
nn_NO: Nettbrett

en: Tag
nn_NO: Merkelapp

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
nn_NO: Stikkordet #%s finst ikkje.

en: Tag Cloud
nn_NO: Merkelappsky

en: Tag added to all posts in this category.
nn_NO: Stikkord lagt til i alle innlegg i denne kategorien.

en: Tag added.
nn_NO: Merkelapp lagt til.

en: Tag deleted.
nn_NO: Merkelapp sletta.

en: Tag name
nn_NO: Namn på merkelapp

en: Tag name.
nn_NO: Merkelapp-namn

en: Tag not added.
nn_NO: Merkelapp ikkje lagt til.

en: Tag not found
nn_NO: Merkelapp ikkje funnen

en: Tag not updated.
nn_NO: Merkelapp ikkje oppdatert.

en: Tag or category
nn_NO: Merkelapp eller kategori

en: Tag updated.
nn_NO: Merkelappen er oppdatert.

en: Tag: | Tags:
nn_NO[0]: Merkelapp:
nn_NO[1]: Merkelappar:

en: Tag: %s
nn_NO: Taggar: %s

en: Tagged
nn_NO: Merkt

en: Tagged %1$s
nn_NO: Merkte %1$s

en: Tagged:
nn_NO: Merkt som:

en: Tagged: %1$s
nn_NO: Merkt: %1$s.

en: Tagline
nn_NO: Slagord/Sideskildring

en: Tagline (optional)
nn_NO: Slagord/Sideskildring (valfritt)

en: Tags
nn_NO: Stikkord

en: Tags & Categories
nn_NO: Stikkord og kategoriar

en: Tags (comma separated)
nn_NO: Stikkord (skilde med komma)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
nn_NO: Du kan gjera merkelappar om til kategoriar med <a href="%s">verktøyet for den oppgåva</a>.

en: Tags deleted.
nn_NO: Merkelappar sletta.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
nn_NO: Stikkord som skildrar stilar og funksjonar for bunaden.

en: Tags list
nn_NO: Stikkordliste

en: Tags list navigation
nn_NO: Navigasjon for stikkordliste

en: Tags to Categories
nn_NO: Merkelappar til kategoriar

en: Tags:
nn_NO: Stikkord:

en: Tags:
nn_NO: Stikkord:

en: Tags: %1$s
nn_NO: Merkelappar: %1$s

en: Tags: %s
nn_NO: Merkelappar: %s

en: Tajikistan
nn_NO: Tadsjikistan

en: Tajikistani somoni
nn_NO: Tajikiske somoni

en: Take WordPress with you.
nn_NO: Ta med deg WordPress.

en: Take our Survey!
nn_NO: Ver med i spørjeundersøkinga vår!

en: Take over
nn_NO: Ta over

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
nn_NO: Prat med vevhotellet ditt om OpenSSL-støtte i PHP.

en: Tan
nn_NO: Gyllenbrun

en: Tanzanian shilling
nn_NO: Tanzaniansk shilling

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
nn_NO: Tapp eller hald peikaren over ein bunad, og klikk på førehandsvising-knappen, for å sjå korleis bunaden tek seg ut på nettstaden din. Du kan endra oppsettet på bunaden på førehandsvisinga. Du finn òg ein førehandsvising-knapp under opplysingane om kvar bunad. Du kan visa og setja opp alle installerte bunader på denne måten.

en: Target
nn_NO: Mål

en: Tashkent
nn_NO: Tasjkent

en: Tax
nn_NO: Avgift

en: Tax class
nn_NO: Avgiftsklasse

en: Tax class already exists
nn_NO: Avgiftstypen finnast allereie

en: Tax class.
nn_NO: Avgiftsklasse:

en: Tax name
nn_NO: Namn på avgifta

en: Tax options
nn_NO: Avgiftsinnstillingar

en: Tax rate ID: %s
nn_NO: Avgiftssats ID: %s

[ctx: Tax status]
en: None
nn_NO: Ingen

en: Taxable
nn_NO: Skal ha mva

en: Taxonomies associated with post type.
nn_NO: Taksonomiar knytt til innleggstype.

en: Taxonomy
nn_NO: Taksonomi

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
nn_NO: Grupperingsnamn må vera mellom 1 og 32 teikn lange.

en: Taxonomy:
nn_NO: Emne:

en: Tea
nn_NO: Te

en: Technology
nn_NO: Teknologi

en: Tehran
nn_NO: Teheran

en: Template
nn_NO: Mal

en: Template file copied to theme.
nn_NO: Kopierte malfila til WordPress-bunaden.

en: Template file deleted from theme.
nn_NO: Sletta malfila frå WordPress-bunaden.

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
nn_NO: Malen manglar. Sjølvstendige bunader må ha ei %1$s- eller %2$s-fil. <a href="%3$s">Dotterbunader</a> treng ei %4$s-overskrift i %5$s-stilarket.

en: Templates
nn_NO: Malar

en: Temporarily disabled.
nn_NO: Midlertidig av.

en: Term ID
nn_NO: Vilkår-ID

en: Term ID List
nn_NO: Liste over term-IDar.

en: Term ID Taxonomy Query
nn_NO: Taksonomispørjing etter term-IDar.

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
nn_NO: Term-ID delast mellom ulike taksonomiar

en: Term IDs.
nn_NO: Term-IDar.

en: Term counts
nn_NO: Termteljing

en: Term does not exist.
nn_NO: Termen eksisterer ikkje.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
nn_NO: Term-meta kan ikkje leggast til termar som er delte mellom taksonomiar.

en: Terms
nn_NO: Omgrep

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
nn_NO: Du kan ikkje leggja termar søppelkorga. Bruk %s for å sletta.

en: Terms of Service
nn_NO: Tenestevilkår

en: Terms of service
nn_NO: Brukarvilkår

en: Terms successfully recounted
nn_NO: Talde termane på nytt

en: Testing connection…
nn_NO: Testar sambandet…

en: Tests
nn_NO: Testar

en: Text
nn_NO: Tekst

en: Text & Image Links
nn_NO: Tekst og bildelenkjer

en: Text Color
nn_NO: Tekstfarge

en: Text Layout & Font
nn_NO: Tekstutforming og skrift

en: Text Link
nn_NO: Tekstlenkje

en: Text background color:
nn_NO: Tekstbakgrunnsfarge:

en: Text color
nn_NO: Tekstfarge

en: Text only
nn_NO: Berre tekst

en: Text to display
nn_NO: Visingstekst

en: Thai baht
nn_NO: Thailandsk baht

en: Thank You
nn_NO: Takk skal du ha

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
nn_NO: Takk for at du skaper med <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for creating with <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>
nn_NO: Takk for at du skapar med <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
nn_NO: Takk for at du «flyg» med oss %s, ein betre måte å blogge på.

en: Thank you for using %s to better communicate with your audience. We are proud to be part of your business.
nn_NO: Takk for at du brukar %s for å betre kommunisere med ditt publikum. Me er glade for å vera ein del av ditt føretak og business.

en: Thank you for using %s!
nn_NO: Takk for at du brukar %s!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
nn_NO: Takk for at du brukte %s, nettstaden din er sletta. Lukke på ferda til me treffast att.

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site.
nn_NO: Takk for at du brukar både Akismet og Vaultpress for å trygge sida di.

en: Thank you for your order
nn_NO: Takk for bestillinga!

en: Thank you for your purchase!
nn_NO: Takk for kjøpet!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
nn_NO: Takk. Sjekk eposten din, og sjå etter ei lenkje for å stadfesta handlinga. Nettstaden din blir ikkje sletta før du har klikka lenkja.

en: Thank you. Your order has been received.
nn_NO: Takk - me har mottatt bestillinga di.

en: Thanks for choosing %1$s by %2$s.
nn_NO: Takk for at du valde %1$s av %2$s.

en: Thanks for confirming your erasure request.
nn_NO: Takk for at du stadfesta førespurnaden om sletting.

en: Thanks for confirming your export request.
nn_NO: Takk for at du stadfesta førespurnaden om eksport.

en: Thanks for flying with %s
nn_NO: Takk for at du «flyg» med %s

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
nn_NO: Takk til {{a}}alle felleskapsmedlemmane våre som hjelpte til med å omsetje til {{language/}}{{/a}}!

en: Thanks!
nn_NO: Takk!

en: Thanks, got it!
nn_NO: Takk, eg forstår det!

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
nn_NO: Denne epostadressa er allereie brukt. Sjekk innboksen din for stadfestingsepost. Epostadressa vil bli tilgjengeleg att om nokre dagar viss du ikkje gjer noko.

en: That name is not allowed.
nn_NO: Det er ikkje lov å nytte dette namnet.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
nn_NO: Denne nettstaden er oppteken akkurat no, men kan bli frigjeven om nokre dagar.

en: That user could not be added to this site.
nn_NO: Greidde ikkje leggja den brukaren til nettstaden.

en: That user does not exist.
nn_NO: Brukaren eksisterer ikkje.

en: That user is already a member of this site.
nn_NO: Brukaren er alt medlem på denne nettstaden.

en: That username is already activated.
nn_NO: Dette brukarnamnet er allereie teke.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
nn_NO: Dette brukarnamnet er for tida reservert, men kan verte tilgjengeleg om nokre dagar.

en: That username is not allowed.
nn_NO: Det er ikkje lov å nytte dette brukarnamnet.

en: That was hard work! Take a break.
nn_NO: Det var hardt arbeid! Ta deg ein pause.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
nn_NO: Det var alt, stopp redigeringa. Lukke til med publiseringa!

en: That's it. Thanks!
nn_NO: Det var det. Takk skal du ha.

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
nn_NO: Eigenskapen "%2$s" (%3$s) til taksonomien "%1$s" er i konflikt med ein eksisterande eigenskap på REST-grensesnittkontrollen for innlegg. Bruk ein eigen "rest_base" når du registrerer taksonomien, så unngår du slike feil.

en: The "%s" must be a callable function.
nn_NO: "%s" må vera ein oppkallbar funksjon.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
nn_NO: Innstillingsgruppa for "%s" er fjerna. Bruk ei anna innstillingsgruppe.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
nn_NO: Bunaden «%s» er ikkje ein gyldig foreldrebunad.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
nn_NO: "type"-skjemastikkordet for %1$s kan berre vera ein av dei innebygde typane: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
nn_NO: "type"-skjemastikkordet for %1$s kan berre innehalda dei innebygde typane: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
nn_NO: "type"-skjemastikkordet for %s krevst.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
nn_NO: %1$s-parameteren må vera ein tabell. Bruk %2$s-funksjonen i staden for å senda tilfeldige data til skript.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
nn_NO: %1$s-innstikkshovudet er utdatert. Bruk %2$s istaden.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
nn_NO: Du kan endra verdiane for %1$s, %2$s, og %3$s for å avgjera språk og type video.

en: The %s constant is no longer supported.
nn_NO: %s-konstanten er ikkje støtta lenger.

en: The %s filter is enabled.
nn_NO: %s-filteret er aktivt.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
nn_NO: %s-importeraren er ugyldig eller ikkje installert.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
nn_NO: Eigenskapen %s har ein ugyldig lagra verdi, og kan ikkje endrast til null.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
nn_NO: %s-innstillinga er ikkje registrert. Uregistrerte innstillingar blir ikkje brukte lenger. Les meir på https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
nn_NO: %s manglar ein gyldig side-topp.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
nn_NO: Databasetabellen %s er ikkje installert. Køyr ei nettverksoppgradering på databasen din.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required.
nn_NO: &#8220;%s&#8221;-feltet er påkravd.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nn_NO: Kortteksten er ein URL-venleg utgåve av namnet. Han inneheld til vanleg berre små bokstavar, tal og bindestrek.

en: The API key you entered could not be verified.
nn_NO: API-nøkkelen du la til kunne ikkje stadfestast.

en: The Akismet subscription plan
nn_NO: Akismet abonnemet plan

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
nn_NO: Avdelinga med tilgjengelege småprogram syner alle dei småprogramma du kan velja mellom. Når du dreg eit småprogram til ein sidestolpe, vil det opna seg, slik at du kan stilla det inn. Når du er fornøygd, kan du klikka på Lagra-knappen, slik at småprogrammet blir lagt ut på netstaden din slik du har stilt det inn. Klikkar du på Slett, blir småprogrammet fjerna.

en: The CSV is invalid.
nn_NO: CSV-fila er ugyldig.

en: The GMT date the application password was created.
nn_NO: GMT-datoen programpassordet vart laga.

en: The GMT date the application password was last used.
nn_NO: GMT-datoen og -tidspunktet programpassordet vart brukt sist.

en: The ID for the associated post of the attachment.
nn_NO: ID-en for vedlegget sitt tilknytta innlegg.

en: The ID for the author of the post.
nn_NO: ID for den som skreiv innlegget.

en: The ID for the parent of the object.
nn_NO: ID-en til dette objektet sin forelder.

en: The ID for the parent of the post.
nn_NO: ID-en til forelderen til innlegget.

en: The ID of the associated post object.
nn_NO: ID-en til det assosierte innleggsobjektet.

en: The ID of the featured media for the post.
nn_NO: ID-en for det framheva mediet til innlegget.

en: The ID of the user object, if author was a user.
nn_NO: ID-en til brukarobjektet, dersom forfattar var ein brukar.

en: The IP address the application password was last used by.
nn_NO: IP-adressa som brukte programpassordet sist.

en: The Press This plugin is required.
nn_NO: Du treng Press This-innstikket.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
nn_NO: REST-grensesnittet kan ikkje lenger bli deaktivert heilt. Istaden kan du bruka %s-filteret for å avgrensa tilgang.

en: The REST API did not behave correctly
nn_NO: REST-grensesnittet bar seg ikkje skikkeleg åt.

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
nn_NO: REST-grensesnittet handterte ikkje spørjingsparameteren %s rett.

en: The REST API encountered an error
nn_NO: REST-grensesnittet fekk ein feil.

en: The REST API encountered an unexpected result
nn_NO: REST-grensesnittet fekk eit uventa resultat

en: The REST API is available
nn_NO: REST-grensesnittete er tilgjengeleg

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
nn_NO: REST-programmeringsgrensesnittet er ein av dei måtane WordPress og andre program kommuniserer med tenaren. Eitt døme er blokkredigeringsskjermen, som avheng av grensesnittet for å syna og lagra innlegga og sidene dine.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
nn_NO: SQL-tenaren er eit stykke programvare som databasen i WordPress bruker for å lagra alt innhald og alle innstillingar på nettstaden din.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
nn_NO: Greidde ikkje godkjenna SSL-sertifikatet til netttverten.

en: The Site Health check requires JavaScript.
nn_NO: Netthelsesjekken krev Javascript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
nn_NO: Nettstadikonet vert brukt som nettlesar- og programikon for nettstaden. Ikona må vere kvadratiske og minimum %s pikslar høgt og breidt.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nn_NO: Nettstadadressa du skreiv inn, ser ikkje ut til å vera gyldig. Skriv inn ei gyldig adresse.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
nn_NO: Tekst-modus lar deg skrive inn HTML saman med innleggsteksten. Merk at taggane &lt;p&gt; og &lt;br&gt; blir konverterte til linjeskift automatisk når du byter redigeringsmodus for å gjere teksten enklare å lese. Når du skriv, kan eit enkelt linjeskift brukast istadenfor å skrive &lt;br&gt;, og to linjeskift kan brukes istadenfor p-taggar. Linjeskift vert konverterte tilbake til taggar automatisk.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
nn_NO: Adressa til heimesida for bunaden, slik det står i toppfila for bunaden.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
nn_NO: Adressa til heimesida for bunaden, endra for vising.

en: The URI of the theme's webpage.
nn_NO: Adressa til heimesida for bunaden.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
nn_NO: URL-en til ressursen som det skal hentast oEmbed-data for.

en: The URL to the admin area
nn_NO: Adressa til styringsdelen

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
nn_NO: URL-en du skreiv inn ser ut til å vere ei e-postadresse. Vil du leggje til det påkravde mailto:-førefestet?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
nn_NO: URL-en du skreiv inn ser ut til å vera ei lenkje som går ut av denne veven. Vil du leggje til det påkravde http://-førefestet?

en: The Walker class named %s does not exist.
nn_NO: Walker-klassen med namnet %s eksisterer ikkje.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
nn_NO: Nettvertlaget i WordPress har laga ei liste over desse modulane, både dei som er godkjende og påkravde, i <a href="%1$s" %2$s>laghandboka%3$s</a>.

en: The WordPress Team
nn_NO: WordPress-laget

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nn_NO: WordPres-adressa du skreiv inn, ser ikkje ut til å vera ei gyldig adresse. Skriv inn ei gyldig adresse.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
nn_NO: WordPress-gjengen er klare for å hjelpe deg. Send denne e-posten vidare til %s, og gjengen vil jobbe for å få nettstaden din til å fungere.

en: The WordPress.com Team
nn_NO: WordPress.com Teamet

en: The WordPress.com address you entered is already redirecting to this blog. Please contact support if you need assistance.
nn_NO: WordPress.com adressa du skreiv inn vidaresender allereie til denne bloggen. Kontakt brukarstøtte om du treng hjelp.

en: The WordPress.org username of the block author.
nn_NO: Wordpress.org-brukarnamnet for personen som laga blokka.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
nn_NO: AS Jalla vart skipa i 1971, og har laga finaste slag tannbørstar utan bust sidan då. Me held til i Tredemølla, har over 2 000 tilsette, og er æresmedlemar i Norsk supperåd.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
nn_NO: Denne bunaden støttar ikkje toppbilete med fleksibel storleik.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
nn_NO: Denne bunaden støttar ikkje opplasting av eigne bilete for sidetopp.

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
nn_NO: Denne bunaden blir vist utheva som fyrste bunaden.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
nn_NO: Kor mykje informasjon du må visa her, vil variera med lokale eller nasjonale retningsliner. Det kan til dømes henda at du må skriva besøksadressa di, den registrerte adressa, eller einingsnummeret til firmaet ditt

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
nn_NO: Kor mange grader du vil rotera biletet med klokka. FORELDA: Bruk `modifiers` i staden.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
nn_NO: Størrelsesforholdet (aspect ratio) er forholdet mellom breidda og høgda. Du kan halde på størrelsesforholdet ved å halde nede Shift-tasten medan du endrar størrelse på utvalet. Bruk inputfeltet for å skrive inn størrelsesforholdet, for eksempel 1:1 (kvadrat), 4:3, 16:9, osv.

en: The attached file cannot be found.
nn_NO: Greidde ikkje finna den vedlagde fila.

en: The attachment MIME type.
nn_NO: MIME-typen for vedlegget.

en: The attachment caption.
nn_NO: Biletteksten for vedlegget.

en: The attachment description.
nn_NO: Skildring av vedlegget.

en: The attributes of the inner block.
nn_NO: Eigenskapane til den indre blokka.

en: The attributes used in the example.
nn_NO: Eigenskapane som er brukte i dømet.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
nn_NO: Berre den gjeldande brukaren kan inspisera det godkjente programpassordet.

en: The average rating of blocks published by the same author.
nn_NO: Snittvurdering på blokkene same person har laga.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
nn_NO: Tryggingskopien din av dette innlegget er annleis enn versjonen under.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
nn_NO: Den beste staden å stille spørsmål om WordPress.com.

en: The block icon.
nn_NO: Blokkikonet.

en: The block name, in namespace/block-name format.
nn_NO: Namnet på blokka, formatert som namnerom/blokknamn.

en: The block slug.
nn_NO: Slagordet til blokka.

en: The block title, in human readable format.
nn_NO: Namnet på blokka, i leseleg format.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
nn_NO: Blokk-redigeringsprogrammet krev Javascript. Skru på Javascript i nettlesaren din, eller installer det <a href="%s">gamle redigeringsprogrammet</a> i staden.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
nn_NO: Boksane for lenkjenamn, nettadresse og lenkjeskildring har faste plasseringar. Dei andre kan du flytta på ved å dra og sleppa. I tillegg kan du gøyma boksar du ikkje brukar i sideval-fana, eller minka boksane ved å klikka på tittellinja for kvar boks.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
nn_NO: Boksane på styringspanelet ditt er:

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
nn_NO: Konstruktør-metoden som var kalla for %1$s-klassa  i %2$s er <strong>utgått</strong> sidan utgåve %3$s! Bruk %4$s istaden.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
nn_NO: Me har fylt handlekorga di med dei varene du bestilte sist gong.

en: The category this test is grouped in.
nn_NO: Kategorien denne testen er plassert i.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nn_NO: Du vil miste endringane du har gjort om du navigerer vekk frå denne sida.

en: The comment cannot be deleted.
nn_NO: Innspelet kan ikkje slettast.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
nn_NO: Du kan ikkje leggja kommentaren i søppelkorga. Bruk %s for å sletta.

en: The comment has already been trashed.
nn_NO: Innspelet er alt sletta.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
nn_NO: Stadfestingslykelen for denne førespurnaden om personopplysingar er utgått.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
nn_NO: Stadfestingslykelen for denne førespurnaden om personopplysingar er ugyldig.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
nn_NO: Stadfestingslykelen for denne førespurnaden om personopplysingar manglar.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
nn_NO: Forbindelsen til akismet.com kunne ikkje opprettast. Sjå <a href="%s" target="_blank">vår rettningslinjer for brannmurar</a> og kontroller oppsettet av tenaren.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
nn_NO: Konstanten %1$s er <strong>forelda</strong>. Bruk den boolske konstanten  %2$s i %3$s for å skru på subdomene-oppsett. Bruk %4$s for å sjekke om subdomene-oppsett er skrudd på.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
nn_NO: Du kan ikkje definera konstanten %s når du lagar eit nettverk.

en: The content for the post.
nn_NO: Innhaldet i innlegget.

en: The credit card entered is invalid.
nn_NO: Kredittkortet er ugyldig.

en: The cron event list could not be saved.
nn_NO: Greidde ikkje lagra cron-hendingslista.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
nn_NO: Dette biletet har ingen alternativ tekst. Filnamnet er %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
nn_NO: Denne brukaren kan tildela termar i %s-taksonomien.

en: The current user can change the author on this post.
nn_NO: Denne brukaren kan endra skribent for dette innlegget.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
nn_NO: Denne brukaren kan laga termar i %s-taksonomien.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
nn_NO: Denne brukaren kan leggja ut ufiltrert HTML-markering og Javascript.

en: The current user can publish this post.
nn_NO: Denne brukaren kan leggja ut dette innlegget.

en: The current user can sticky this post.
nn_NO: Denne brukaren kan klistra dette innlegget.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
nn_NO: Denne brukaren lyt ha brukareigenskapen for endring.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
nn_NO: Personvernsida du har valt, finst ikkje. Lag eller vel ei anna side.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
nn_NO: Personvernsida du har valt, ligg i søppelet no. Lag eller vel ei ny personvernside, eller <a href="%s">gjenopprett sida frå søppelet</a>.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
nn_NO: Datoen utgåva sist vart endra, som GMT.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
nn_NO: Datoen utgåva sist vart endra, i same tidssone som nettstaden.

en: The date the revision was published, as GMT.
nn_NO: Datoen utgåva vart publisert, som GMT.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
nn_NO: Datoen utgåva vart publisert, i same tidssone som nettstaden.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
nn_NO: Datoen då blokka vart oppdatert sist, i leseleg datoformat.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
nn_NO: Skildringa vert ikkje vist som standard, men kan bli vist i enkelte tema.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
nn_NO: Direktiva (linene) mellom `BEGIN %1$s` og `END %1$s` blir laga
    dynamisk, og du bør berre endra dei med WordPress-filter.
    Alle endringar i direktiva mellom desse endringane blir overskrivne.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
nn_NO: Utrekninga av mappestorleik fekk tidsavbrot. Det skjer oftast på grunn av høge tal på undermapper og filer.

en: The e-mail could not be sent.
nn_NO: Kunne ikkje sende e-posten.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
nn_NO: Redigeringsfeltet viser automatisk kodesyntaksen. Du kan skru av dette i <a href="%1$s" %2$s>brukarprofilen%3$s</a> for å jobba med rein tekst.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
nn_NO: Denne epostadressa ser ikkje ut til å vera gyldig. Skriv inn ei gyldig epostadresse.

en: The email address for the customer.
nn_NO: E-postadressa til kunden.

en: The email address for the user.
nn_NO: Epostadressa til brukaren.

en: The email could not be sent.
nn_NO: Klarte ikkje senda epostmeldinga.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
nn_NO: Greidde ikkje senda eposten. Mogleg grunn: Vevhotellet ditt kan ha skrudd av %s-funksjonen.

en: The email is correct
nn_NO: Eposten er rett

en: The error code was %s.
nn_NO: Feilkoden var %s.

en: The excerpt for the post.
nn_NO: Innleggsutdrag.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
nn_NO: Funksjonen "type" er ikkje ein gyldig JSON-skjematype.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
nn_NO: Felta på denne sida gjer nokre grunnleggande val for nettstaden din.

en: The file URL has been copied to your clipboard
nn_NO: Filadressa er kopiert til utklippstavla di.

en: The file does not exist, please try again.
nn_NO: Fila finst ikkje, prøv ein gong til.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
nn_NO: Filsystemet er ikkje tilgjengeleg for å styra programtillegg nett no.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
nn_NO: Det første du må gjere er å la WordPress få tilgang til Blogger-kontoen din. Du vert sendt tilbake hit etter du har gjeve løyve.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
nn_NO: Me fann ut at mappa %1$s var under versjonskontroll (%2$s), men %3$s-filteret tillèt oppdateringar.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
nn_NO: Me fann ut at mappa %1$s var under versjonskontroll (%2$s).

en: The followers have been removed
nn_NO: Følgjarane er fjerna

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
nn_NO: Denne adressa vil bli brukt som standard på kassa-sida.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
nn_NO: Følgjande snarvegar for formattering vert fjerna ved å trykke Enter. Trykk Esc eller Angre-knappen for å angre.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
nn_NO: Dette styrer korleis prisane viser på nettbutikken.

en: The following plugins failed to update:
nn_NO: Desse innstikka vart ikkje oppdaterte:

en: The following plugins were successfully updated:
nn_NO: Desse innstikka vart oppdaterte utan feil:

en: The following themes are installed but incomplete.
nn_NO: Følgjande bunadar er installerte men ikkje fullstendige.

en: The following themes failed to update:
nn_NO: Desse bunadene vart ikkje oppdaterte:

en: The following themes were successfully updated:
nn_NO: Desse bunadene vart oppdaterte utan feil:

en: The following translations failed to update:
nn_NO: Desse omsetjingane vart ikkje oppdaterte:

en: The following translations were successfully updated:
nn_NO: Desse omsetjingane vart oppdaterte utan feil:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
nn_NO: Desse verdiane kan ikkje brukast som gyldig dato: månad %1$s, dag %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
nn_NO: Desse verdiane kan ikkje brukast som gyldig dato: år %1$s, månad %2$s, dag %3$s.

en: The format for the post.
nn_NO: Innleggsformatet.

en: The generated password. Only available after adding an application.
nn_NO: Det genererte passordet. Finst berre når du har lagt til eit program.

en: The given object ID is not that of a menu item.
nn_NO: Denne objekt-ID-en høyrer ikkje til ei menyoppføring.

en: The globally unique identifier for the post.
nn_NO: Den globalt unike identifikatoren for innlegget.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
nn_NO: Rutenettvisinga for mediabiblioteket krev JavaScript. <a href="%s">Byt til listevising</a>.

en: The handler for the route is invalid
nn_NO: Handteraren for ruta er ikkje gyldig

en: The handler for the route is invalid.
nn_NO: Handteraren for ruta er ikkje gyldig

en: The human-readable label for the style.
nn_NO: Leseleg merkelapp for stilen.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
nn_NO: Det går ikkje an å rotera biletet fordi det ikkje går å oppdatera dei innebygde metaopplysingane.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
nn_NO: Biletet er ikkje endra. Rediger biletet før du tek i bruk endringane.

en: The internet address of your network will be %s.
nn_NO: Internettadresse for nettverket vil vere %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
nn_NO: Elementet du skal til å skrota, finst ikkje lenger.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
nn_NO: Elementet du prøver å gjenoppretta, finst ikkje lenger.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
nn_NO: Nøkkelen din er ikkje godkjent. Sjekk om du har rett nøkkel.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
nn_NO: Språkpakka manglar enten %1$s- eller %2$s-filene.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
nn_NO: Den venstre navigasjonsmenyen inneheld lenkjer til alle administrasjonsskjermane i WordPress, med underelement som vert viste når du sveipar over dei. Du kan minimere denne menyen til ei smal ikonstripe ved å klikke på Fald saman-pila nederst.

en: The link you followed has expired.
nn_NO: Lenka du klikka på, er forelda.

en: The list of inner blocks used in the example.
nn_NO: Lista over dei indre blokkene som er brukte i dette dømet.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
nn_NO: Innloggingssida opnar i eit nytt vindauga. Når du har logga inn, kan du lukka det og gå tilbake til denne sida.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
nn_NO: Tilbakekoplingsspørjinga gav ein uventa http-statuskode, %d. Det var uråd å finna ut om dette vil hindra at funksjonar verkar som dei skal.

en: The loopback request to your site completed successfully.
nn_NO: Tilbakekoplingsspørjinga til nettstaden din vart fullførd.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
nn_NO: Tilbakekoplingsspørjinga til nettstaden din var mislukka. Det tyder at det å stola på dei ikkje verkar som venta.

en: The main WordPress directory
nn_NO: Hovudmappa for WordPress

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
nn_NO: Den maksimale høgda på den innebygde ramma i pikslar.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
nn_NO: Den maksimale breidda på den innebygde ramma i pikslar.

en: The menu ID should not be empty.
nn_NO: Meny-IDen kan ikkje vera tom.

en: The menu has been successfully deleted.
nn_NO: Menyen er sletta.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
nn_NO: Menyen er for å endra informasjon for visse nettstader, særleg viss styringspanelet på nettstaden ikkje er tilgjengeleg.

en: The menu item has been successfully deleted.
nn_NO: Menyoppføringa er sletta.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
nn_NO: Du bruker menyhandteringsboksen øvst på sida til å kontrollera kva meny du skal endra under.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
nn_NO: Menynamnet %s kolliderer med eit annet menynamn. Prøv eit anna.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
nn_NO: Kva som er eldste PHP-versjon bunaden verkar med.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
nn_NO: Kva som er eldste WordPress-versjon bunaden verkar med.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
nn_NO: For å bruka denne rabattkupongen, må du handla for minst %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
nn_NO: Gruppa for ymse innstillingar har vorte fjerna. Bruk ei anna innstillingsgruppe

en: The must use plugins directory
nn_NO: Mappa som programtillegga må bruka

en: The name is how it appears on your site.
nn_NO: Namnet er slik det vert vist på sida di.

en: The name of the application password.
nn_NO: Namnet på programpassordet.

en: The name of the inner block.
nn_NO: Namnet til den indre blokka.

en: The name of the test being run.
nn_NO: Namnet på testen som køyrer.

en: The name of the theme.
nn_NO: Namnet på bunaden.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
nn_NO: Den nye sida vil innehalda hjelp og framlegg til personvernreglane dine.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
nn_NO: Dei nyoppretta kategoriane vil framleis vere knytte til dei same innlegga.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
nn_NO: Den neste gruppa med formateringssnarvegar vert aktivert når du skriv eller når du set dei inn rundt rein tekst i samme avsnitt. Klikk escape- eller angre-knappen for å angre.

en: The nickname for the user.
nn_NO: Kallenamnet til brukaren.

en: The number of blocks published by the same author.
nn_NO: Kor mange blokker same person har laga.

en: The number of ratings.
nn_NO: Kor mange vurderingar.

en: The number sites that have activated this block.
nn_NO: Kor mange nettstader som har teke i bruk denne blokka.

en: The oEmbed format to use.
nn_NO: oEmbed-formatet som skal brukast.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
nn_NO: Avvikstalet du ba om, er større enn eller likt talet på utgåver.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
nn_NO: Tilleggsmodulen %s er ikkje installert, eller er skrudd av.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
nn_NO: Vala nedanfor har med tenaroppsettet ditt å gjera. Viss det trengst endringar, kan det henda du må spørja vevhotellet ditt om hjelp.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
nn_NO: Ordresummen er oppdatert. Stadfest bestillinga di ved å klikka på knappen med «Send bestillinga» nedst på denne sida.

en: The package contains no files.
nn_NO: Denne pakka inneheld ikkje nokon filer.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
nn_NO: Det førespurde talet på sider er større enn talet på sider tilgjengeleg.

en: The parent term ID.
nn_NO: ID til foreldretermen.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
nn_NO: Passordet for innlegget som kommentaren tilhøyrer (dersom innlegget er passordbeskytta).

en: The password for the post if it is password protected.
nn_NO: Passordet for innlegget dersom det er passordbeskytta.

en: The password reset key you have specified is invalid.
nn_NO: Tilbakestillingsnøkkelen du skreiv inn er ugyldig.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
nn_NO: Passordet du skrev inn passar ikkje. Pr&oslash; v igjen

en: The pingback has already been registered.
nn_NO: Tilbakepinget er allereie registrert.

en: The plugin activation status.
nn_NO: Om programtillegget er på eller av.

en: The plugin author.
nn_NO: Den som har laga programtillegget.

en: The plugin contains no files.
nn_NO: Innstikket inneheld ingen filer.

en: The plugin description formatted for display.
nn_NO: Skildringa av programtillegget, omforma for vising.

en: The plugin description.
nn_NO: Skildringa av programtillegget.

en: The plugin does not have a valid header.
nn_NO: Innstikket har ikkje eit gyldig hovud.

en: The plugin file.
nn_NO: Programtilleggsfila.

en: The plugin generated unexpected output.
nn_NO: Innstikket laga uventa utdata.

en: The plugin name.
nn_NO: Namnet på programtillegget.

en: The plugin version number.
nn_NO: Versjonsnummeret for programtillegget.

en: The plugin's text domain.
nn_NO: Tekstdomenet for programtillegget.

en: The plugin's website address.
nn_NO: Nettstaden til programtillegget.

en: The plugins directory
nn_NO: Programtilleggmappa

en: The post cannot be deleted.
nn_NO: Kan ikkje sletta innlegget.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
nn_NO: Du kan ikkje leggja innlegget i søppelkorga. Bruk %s for å sletta.

en: The post has already been deleted.
nn_NO: Dette innlegget er alt sletta.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
nn_NO: Innleggstypen %1$s er ikkje registrert, så å sjekka om eit slikt innlegg har eigenskapen "%2$s" kan vera upåliteleg.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
nn_NO: Innleggstypen %1$s er ikkje registrert, så det er ikkje sikkert å sjekke rettigheiten «%2$s» mot innlegg av den typen.

en: The post type may not be changed.
nn_NO: Du kan ikkje endra innleggstypen.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
nn_NO: Innleggstypane som støttar småbilete, eller viss alle innleggstypane er støtta.

en: The postal code you supplied failed validation.
nn_NO: Mislykka validering av postnummeret.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
nn_NO: Dei førre endringane er allereie publiserte. Prøv å lagra desse endringane ein gong til.

en: The primary site you chose does not exist.
nn_NO: Hovudnettstaden du valde, finst ikkje.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
nn_NO: Innstillingsgruppa for privatopplysingar er flytta. Bruk ei anna innstillingsgruppe.

en: The provided password is an invalid application password.
nn_NO: Dette passordet er eit ugyldig programpassord.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
nn_NO: Søkjeargumentet %s må ha ein plasshaldar

en: The raw plugin description.
nn_NO: Den uformaterte skildringa av programtillegget.

en: The rendered block.
nn_NO: Blokka som blir vist.

en: The requested route does not support batch requests.
nn_NO: Denne ruta støttar ikkje masseførespurnader.

en: The requested theme does not exist.
nn_NO: Denne bunaden finst ikkje.

en: The requested user does not exist.
nn_NO: Denne brukaren finst ikkje.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
nn_NO: Den påkravde modulen %s er ikkje installert, eller er skrudd av.

en: The response is not a valid JSON response.
nn_NO: Svaret er ikkje eit gyldig JSON-svar.

en: The role %s does not exist.
nn_NO: Rolla %s eksisterer ikkje.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
nn_NO: Den planlagde hendinga %s greidde ikkje køyra. Nettstaden din verkar, men dette kan tyda på at planlagde innlegg eller automatiske oppdateringar ikkje verkar som dei skal.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
nn_NO: Den planlagde hendinga %s er for sein. Nettstaden din verkar, men dette kan tyda på at planlagde innlegg eller automatiske oppdateringar ikkje verkar som dei skal.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
nn_NO: Søket etter installerte tema søkjer etter nøkkelord i namn, skildringar, forfattarar og stikkord.

en: The search results will be updated as you type.
nn_NO: Søkjeresultata vert oppdaterte medan du skriv.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
nn_NO: Den sjuande parameteren som blir sendt til %s bør vera eit tal som representerer menyplasseringa.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
nn_NO: Administratoren på nettstaden er varsla, og vil fullføra oppgåva så snart som mogleg.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
nn_NO: Styraren på nettstaden har fått melding. Du vil få ein epost med ei lenkje for å lasta ned opplysingane dine.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
nn_NO: Styraren på nettstaden har fått melding. Du får ein epost med stadfesting når dei slettar opplysingane dine.

en: The site appears to be already initialized.
nn_NO: Nettstaden ser ut til å vera starta opp allereie.

en: The site appears to be already uninitialized.
nn_NO: Denne nettstaden ser ut til å vera nedstengt allereie.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
nn_NO: Netthelsesjekken viser viktig informasjon om WordPress-oppsettet ditt, samt om element som krev merksemd.

en: The site is already active.
nn_NO: Nettstaden er allereie stadfesta.

en: The site's primary language.
nn_NO: Hovudspråket på nettsida.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
nn_NO: Me kan ikkje rekna ut storleiken fordi me ikkje har tilgang til mappa. Det skjer oftast på grunn av feil med tilgangsløyva.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
nn_NO: Storleikane under avgjer den største punktstorleiken som skal brukast når du legg til eit bilete i meidasamlinga.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
nn_NO: Kortadressa «%s» er alt i bruk av eit anna omgrep

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
nn_NO: URL-kjelda og URL-målet kan ikkje peike til same stad.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
nn_NO: Kjeldeadressa inneheld ikkje noka lenkje til måladressa, og kan derfor ikkje brukast som kjelde.

en: The source URL does not exist.
nn_NO: Kjeldeadressa finst ikkje.

en: The specified email is invalid.
nn_NO: Spesifisert epost er ugyldig.

en: The specified namespace could not be found.
nn_NO: Det spesifiserte namnerommet eksisterer ikkje.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
nn_NO: Du kan ikkje bruka denne måladressa. Anten finst ho ikkje, eller så kan ho ikkje brukast som tilbakeping.

en: The specified target URL does not exist.
nn_NO: Det spesifiserte lenkjemålet finst ikkje.

en: The star rating of the block.
nn_NO: Kor mange stjerner blokka har fått.

en: The status of the test.
nn_NO: Teststatusen.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
nn_NO: Abonnementstatusen - verksam, avbroten eller oppheva

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
nn_NO: Du bør leggja til personverninnhaldet med å utføra handlinga %s (eller nyare). Les gjerne den innebygde dokumentasjonen.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
nn_NO: Du bør berre leggja til personverninnhaldet i wp-admin ved å bruka handlinga %s (eller nyare).

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
nn_NO: Den føreslegne teksten for personvernretningliner er endra. <a href="%s">Sjå gjennom vegvisaren</a> og oppdater personvernet ditt.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
nn_NO: Stikkordskya vert ikkje vist fordi det ikkje er nokon taksonomiar som støttar småprogrammet for stikkordsky.

en: The team at WordPress.com
nn_NO: Teamet på WordPress.com

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
nn_NO: Malen inneheld avsnitt du kan ha bruk for. Under kvar undertittel vil du sjå eit kort samandrag av kva opplysingar du bør oppgje. Det vil hjelpa deg i gang. Nokre avsnitt inneheld framlegg til personvernpolitikk, andre avsnitt må fyllast ut med opplysingar frå bunaden og programtillegga dine.

en: The term cannot be deleted.
nn_NO: Termen kan ikkje slettast.

en: The term name cannot be empty.
nn_NO: Namnet på termen kan ikkje stå tomt.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
nn_NO: Termane tilordna objektet i taksonomien %s.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
nn_NO: Termane som er lagde til innlegget i taksonomien %s.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
nn_NO: Teksten som skal stå i botnfeltet på WooCommerce-epostar.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
nn_NO: Namnet på den som har laga bunaden, slik det står i toppfila.

en: The theme author.
nn_NO: Den som har laga bunaden.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
nn_NO: Bunaden du førehandsviser er heilt ut interaktiv &mdash; gå til ulike sider for å sjå korleis bunaden handterer innlegg, arkiv og andre sidemalar. Innstillingane kan variera, alt etter kva funksjonar bunaden du førehandsviser har. For å godkjenna endringane du har gjort og ta i bruk bunaden, kan du klikka Lagra og ta i bruk-knappen over menyen.

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
nn_NO: Bunaden definerer seg sjølv som foreldre-bunad. Sjekk header-feltet i %s.

en: The theme description, as found in the theme header.
nn_NO: Bunadskildringa, slik ho står i toppfila.

en: The theme description, transformed for display.
nn_NO: Bunadskildringa, omforma for vising.

en: The theme file to use to display the post.
nn_NO: Bunadsfila som skal brukast for å visa innlegget.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
nn_NO: Bunaden manglar %s.

en: The theme name, as found in the theme header.
nn_NO: Bunadnamnet, slik det står i toppfila.

en: The theme name, transformed for display.
nn_NO: Namnet på bunaden, omforma for vising.

en: The theme tags, as found in the theme header.
nn_NO: Stikkorda til bunaden, slik dei står i toppfila.

en: The theme tags, transformed for display.
nn_NO: Stikkorda til bunaden, omforma for vising.

en: The theme's current version.
nn_NO: Versjonsnummeret for bunaden.

en: The theme's screenshot URL.
nn_NO: Adressa til skjermbiletet for bunaden.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
nn_NO: Stilarket til bunaden. Dette peikar særskilt på bunaden.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
nn_NO: Malen til bunaden. Dersom dette er ein underbunad, peikar dette til opphavsbunaden. Elles er det det same som stilarket til bunaden.

en: The theme's text domain.
nn_NO: Tekstdomenet for bunaden.

en: The themes directory
nn_NO: Bunadmappa

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
nn_NO: For kva tidsintervall skal ein vise statestikk. Alternativ: 60 dagar, 6 månader, heile

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
nn_NO: Du har skrive inn ein ugyldig tidssone. Vel ein gyldig tidssone.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nn_NO: Tittelfeltet og det store området for innleggsredigering står på fast plass, men du kan flytta på alle dei andre boksane ved å dra og sleppa dei. Du kan òg minimera eller utvida dei ved å klikka på tittellinja på kvar boks. Bruk skjermval-fana for å gøyma eller visa fleire boksar (utdrag, send tilbakeping, eigne felt, ordskifte, korttekst, skribent) eller for å velja ein- eller tospalteutforming på denne sida.

en: The title for the object.
nn_NO: Tittelen for objektet.

en: The title for the post type.
nn_NO: Tittel for innleggstypen.

en: The title for the status.
nn_NO: Tittel for statusen.

en: The title for the taxonomy.
nn_NO: Taksonomi-tittel.

en: The unique identifier for the application password.
nn_NO: Den unike ID-en for programpassordet.

en: The update of %s failed.
nn_NO: Oppdateringa av %s feila.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nn_NO: Oppdateringa byrjar no. Det kan ta litt tid på nokre netvertar, så du lyt syna tolmod.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
nn_NO: Biletet du lasta opp er ikkje ei gyldig biletfil. Prøv ein gong til.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nn_NO: Den opplasta fila vart berre delvis lasta opp.

en: The uploads directory
nn_NO: Opplastingsmappa

en: The user cannot be deleted.
nn_NO: Brukaren kan ikkje slettast.

en: The user is already active.
nn_NO: Brukaren er allereie aktiv.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
nn_NO: Verdien som er oppgitt er ikkje gyldig og registrert API-nøkkel.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
nn_NO: Verdien %1$s er anten skrudd på av %2$s eller lagt til i oppsettsfila di. Dette vil gjera at feil er synlege på framsida av nettstaden din.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
nn_NO: Verdien %s er lagt til i oppsettsfila for nettstaden din. Det tyder at alle feilmeldingar på nettstaden blir skrivne til ei fil som kan vera synleg for vanlege brukarar.

en: The visibility settings for the taxonomy.
nn_NO: Visingsinnstillingane for taksonomien.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
nn_NO: Nettlesaren på eininga di kan ikkje lasta opp filer. Du kan kanskje bruka <a href="%s">WordPress-programmet laga for eininga di</a> i staden.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
nn_NO: Nettstaden til den som har laga bunaden, slik det står i toppfila.

en: The website of the theme author, transformed for display.
nn_NO: Nettstaden til den som har laga bunaden, omforma for vising.

en: The website of the theme author.
nn_NO: Nettstaden til den som har laga bunaden.

en: The wp-content directory
nn_NO: wp-content-mappa

en: Theme
nn_NO: Tema

en: Theme Details
nn_NO: Temadetaljar

en: Theme Location
nn_NO: Bunadplassering

en: Theme Options
nn_NO: Temainnstillingar

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Columns
nn_NO: Kolonner

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Layout
nn_NO: Utforming

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Subject
nn_NO: Emne

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
nn_NO: Svart

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
nn_NO: Blogg

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
nn_NO: Fargefult

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Conservative
nn_NO: Konservativt

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Contemporary
nn_NO: Moderne

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Background
nn_NO: Tilpassa bakgrunn

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Image Header
nn_NO: Framheva bildeoverskrift

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
nn_NO: Framheva bilde

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flexible Header
nn_NO: Fleksibel topptekst

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
nn_NO: Formelt

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
nn_NO: Fire spalter

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Industrial
nn_NO: Industrielt

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
nn_NO: Venstre sidestolpe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Microformats
nn_NO: Mikroformat

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Minimal
nn_NO: Minimalt

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Modern
nn_NO: Moderne

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
nn_NO: Ei spalte

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
nn_NO: Rosa

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Portfolio
nn_NO: Portefølje

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Formats
nn_NO: Innleggsformat

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
nn_NO: Profesjonell

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
nn_NO: Purpur

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Real Estate
nn_NO: Fast eigedom

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
nn_NO: Raud

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
nn_NO: Høgre sidestolpe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
nn_NO: Sylv

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Simple
nn_NO: Enkelt

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Site Logo
nn_NO: Nettstadlogo

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sophisticated
nn_NO: Elegant

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sticky Post
nn_NO: Festa innlegg

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
nn_NO: Gyllenbrun

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
nn_NO: Tre spalter

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
nn_NO: To spalter

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
nn_NO: Kvit

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
nn_NO: Gul

en: Theme Versions
nn_NO: Bunadversjonar

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
nn_NO: Greidde ikkje slå på bunaden att fordi han førte til ein <strong>alvorleg feil</strong>.

en: Theme deleted.
nn_NO: Sletta bunaden.

en: Theme directory location
nn_NO: Plassering av bunadmappa

en: Theme features
nn_NO: Bunadfunksjonar

en: Theme installation failed.
nn_NO: Mislukka bunad-installasjon.

en: Theme installed successfully.
nn_NO: Installasjon av temaet var vellukka

en: Theme not activated because it was not found.
nn_NO: Temaet er ikkje aktivisert av di det ikkje vart funne.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
nn_NO: Tema ikkje aktivert pga. manglande kreditt.

en: Theme not found.
nn_NO: Fann ikkje bunaden.

en: Theme resumed.
nn_NO: Bunaden er skrudd på att.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
nn_NO: Hovudgrenda 123

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
nn_NO: Ein framsideseksjon

[ctx: Theme starter content]
en: About
nn_NO: Om

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
nn_NO: Om denne nettstaden

[ctx: Theme starter content]
en: Address
nn_NO: Adresse

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
nn_NO: Arkiv

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
nn_NO: Blogg

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
nn_NO: Kalender

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
nn_NO: Kategoriar

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
nn_NO: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Email
nn_NO: Epost

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
nn_NO: Finn oss

[ctx: Theme starter content]
en: Home
nn_NO: Heim

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
nn_NO: Opningstider

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
nn_NO: Måndag&ndash;fredag: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
nn_NO: 1234 Heimstaden

[ctx: Theme starter content]
en: News
nn_NO: Nyheiter

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
nn_NO: Nylige innspel

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
nn_NO: Nylige innlegg

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
nn_NO: Lørdag &amp; søndag: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
nn_NO: Søk

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
nn_NO: Dette er ei side med noko grunnleggande kontaktinformasjon, slik som ei adresse og eit telefonnummer. Du kan og prøve eit innstikk for å legge til eit kontaktskjema.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
nn_NO: Dette er eit døme på ein forsideseksjon. Forsideseksjonar kan vere alle sidetypar unntatt sjølve forsida, inkludert sida som viser dei siste blogginnlegga.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
nn_NO: Dette kan vere ein god stad å introdusere deg sjølv og nettstaden din.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
nn_NO: Velkommen til nettstaden! Dette er framsida, som er den dei fleste besøkande vil sjå når dei kjem til nettstaden din for første gang.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
nn_NO: Kan henda du er ein kunstnar som ynskjer å introdusera deg sjølv og arbeidet ditt her, eller kanskje du jobbar i eit firma og vil skildra kva de gjer.

en: Theme without %s
nn_NO: Tema utan %s

en: Theme:
nn_NO: Tema:

en: Theme: %1$s.
nn_NO: Tema: %1$s.

en: Themes
nn_NO: Tema

en: Themes %s
nn_NO: Tema %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
nn_NO: Bunader endrar utsjånaden på nettstaden din. Det er viktig å halda dei oppdaterte, for å sikra nettstaden din og syta for at sida di ser bra ut.

en: Themes directory location
nn_NO: Plassering av bunadmappa

en: Themes directory size
nn_NO: Storleik på bunadmappa

[ctx: Themes step subheader in Signup]
en: Pick one of our popular themes to get started or choose from hundreds more after you sign up.
nn_NO: Vel eitt av våre populære tema for å kome i gang, eller vel frå hundrevis av fleire etter at du har registrert deg.

en: There are %s apps connected to your WordPress.com account.
nn_NO: %s appar kopla til WordPress.com kontoen din.

en: There are no associated subtitles.
nn_NO: Ingen undertitlar er tilknytta.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
nn_NO: Det er ingen planlagte arrangement i nærleiken av %1$s nett no. Kunne du tenke deg å <a href="%2$s">arrangere eit</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
nn_NO: Det er ingen arrangement på timeplanen i nærleiken av deg nett no. Har du lyst til å <a href="%s">arrangere eit</a>?

en: There are no options for this widget.
nn_NO: Det er ingen innstillingar for dette småprogrammet.

en: There are no pages.
nn_NO: Det er ingen sider.

en: There are no product reviews yet.
nn_NO: Ingen vurderingar enno.

en: There are no valid users selected for deletion.
nn_NO: Ingen gyldige brukarar er vald til sletting.

en: There are no valid users selected for removal.
nn_NO: Ingen gyldige brukarar valt for fjerning.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
nn_NO: Du har nokre ugyldige menyoppføringar. Sjå gjennom eller slett dei.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
nn_NO: Det er nokre problem med varene i handlekorga di (sjå over). Ver snill å gå tilbake til handlekorgsida, og sjå over problema før du går til kassa.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
nn_NO: Du har ulagra endringar som vil gå tapte. 'OK' for å halda fram, 'Avbryt' for å gå tilbake til bilethandteringa.

en: There does not seem to be any new mail.
nn_NO: Du har ingen nye e-postar.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
nn_NO: Det har vore ein alvorleg feil på denne nettstaden, og det han i rettemodus. Sjekk sidene for bunader og programtillegg for fleire opplysingar. Viss du akkurat har installert eller oppdatert ein bunad eller eit programtillegg, bør du sjekka sida for det fyrst.

en: There has been a critical error on this website.
nn_NO: Det har vore ein alvorleg feil på denne nettstaden.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
nn_NO: Det har vore ein alvorleg feil på denne nettstaden. Sjekk eposten du bruker til å styra nettstaden og les instruksjonane der.

en: There has been an error cropping your image.
nn_NO: Det vart feil ved tilskjæringa av biletet ditt.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
nn_NO[0]: Det er %d feil som må fiksast før du kan lagra.
nn_NO[1]: Det er %d feil som må fiksast før du kan lagra.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
nn_NO: Det finst ei nyare autolagra utgåve av endringane dine enn den du viser no. <a href="%s">Hent fram att autolagringa</a>

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
nn_NO: Det finst ei ny utgåve av %1$s men ho fungerer ikkje med PHP-versjonen din. <a href="%2$s" %3$s>Les meir om versjon %4$s</a> eller <a href="%5$s">lær meir om korleis du oppdaterer PHP</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
nn_NO: Det har kome ei ny utgåve av %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Vis versjons-%4$s info</a> eller <a href="%5$s" %6$s>oppdater no</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
nn_NO: Ein ny version av %1$s er tilgjengeleg. <a href="%2$s" %3$s>Vis detaljar for versjon %4$s</a>.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
nn_NO: Det er ein ny versjon av %s, men han fungerer ikkje med PHP-versjonen på serveren din.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
nn_NO: Det er ein ny versjon av %s, men han fungerer ikkje med WordPress-versjonen din.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
nn_NO: Det er ein ny versjon av %s, men han fungerer ikkje med korkje PHP- eller WordPress-versjonen din.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
nn_NO: Endring av admin-epost til %s ventar.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
nn_NO: Det er ei ventande endring av epostadressa di til <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Avbryt</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
nn_NO: Det er ei ventande endringa av epostadressa di til %s.

en: There is a problem with your API key.
nn_NO: Der eit problem med API-nøkkelen din.

en: There is a revision of this post that is more recent.
nn_NO: Det finst ei nyare utgåve av dette innlegget.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
nn_NO: Det finst ei autolagring av dette innlegget som er nyare enn versjonen nedanfor. <a href="%s">Vis autolagring</a>

en: There is no autosave revision for this post.
nn_NO: Det finst inga autolagra utgåve av dette innlegget.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nn_NO:  Det finst ikkje noko utdrag fordi dette er eit beskytta innlegg.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nn_NO: Det er ein feil i oppsettet. Kontakt tenaradministratoren.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
nn_NO: Problem med å kople til %s for å lage eit godkjend samband. Prøv igjen snart.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
nn_NO: Vi har problemar med å kopla til Blogger. Dette er kva som gjekk galt:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
nn_NO: Det oppstod eit problem med å opne ei trygg tilkopling til Google. Dette gjekk gale:

en: There was a problem with your payment
nn_NO: Problem med betalinga di

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
nn_NO: Det var eit problem med godkjenninga. Last på nytt og prøv ein gong til.

en: There was an error calling %s
nn_NO: Ein feil oppstod då «%s» vart køyrt

en: There was an unknown error.
nn_NO: Det oppstod ein ukjend feil.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
nn_NO: Det var ingen kommentarar å kontrolere. Akismet vil berre kontrollere kommentarar som ligg i behandlingskø.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
nn_NO[0]: Det er <a href="%2$s">%1$s kommentar</a> i spamkøen din no.
nn_NO[1]: Det er <a href="%2$s">%1$s kommentarar</a> i søppelkøen din din no.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
nn_NO: Akkurat no er det ikkje noko i <a href='%s'>søppelpostkøa</a>.

en: There's been an error. Please try again later.
nn_NO: Det har vore ein feil. Ver snill og prøv igjen seinare.

en: These are terms people used to find your site.
nn_NO: Dette er ord og uttrykk som er brukte for å finne sida di.

en: These posts on your site got the most traffic.
nn_NO: Innlegg på sida di med mest trafikk.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
nn_NO: Desse innstillingane endrar kvar og korleis deler av WordPress blir lasta.

en: These settings may be overridden for individual articles.
nn_NO: Desse innstillingane kan verte overstyrt for einskilde artiklar.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
nn_NO: Desse unike autentiseringsnøklane manglar òg frå %s-fila.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
nn_NO: Desse nettstadene kan samla data om deg, bruka infokapslar, innehalda tredjepartssporing, og overvaka korleis du samhandlar med det tredjepartsinnhaldet. Slik sporing kan til dømes vera å spora korleis du samhandlar med innebygd innhald viss du har ein brukarkonto og er logga inn på den nettsida.

en: This Month
nn_NO: Denne månaden

en: This Site
nn_NO: Denne sida

en: This Week
nn_NO: Denne veka

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
nn_NO: Wordpress lagar dette XML-nettstadkartet for å gjera innhaldet ditt lettare synleg for søkjemotorar.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
nn_NO: Denne adressa vert brukt til administrative føremål, som varsel om ny brukar.

en: This blog is hidden from search engines
nn_NO: Denne bloggen visest ikkje i søkjemotorar

en: This blog is private
nn_NO: Denne bloggen er privat

en: This blog is public
nn_NO: Denne bloggen er offentleg

en: This category already exists.
nn_NO: Denne kategorien eksisterer allereie.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
nn_NO: Kategorien kunne ikkje leggjast til. Gjer vel å endre namn og prøv igjen.

en: This changeset cannot be further modified.
nn_NO: Du kan ikkje tilpassa desse endringane meir.

en: This comment is already approved.
nn_NO: Denne kommentaren er allreie godkjend.

en: This comment is already in the Trash.
nn_NO: Denne kommentaren er allereie i søppelkorga.

en: This comment is already marked as spam.
nn_NO: Denne kommentaren er allereie merkt som søppel.

en: This comment is currently approved.
nn_NO: Denne kommentaren er godkjend.

en: This comment is currently in the Trash.
nn_NO: Denne kommentaren er i søppelkorga.

en: This comment is currently marked as spam.
nn_NO: Denne kommentaren er merkt som søppel.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
nn_NO: Denne kommentaren ligg i Søppel. Flytt kommentaren ut av Søppel om du ønskjer å redigere han.

en: This comment was reported as not spam.
nn_NO: Denne kommentaren vart rapport som ikkje søpelpost.

en: This comment was reported as spam.
nn_NO: Denne kommentaren vart rapportert som søppelpost.

en: This comment was trashed.
nn_NO: Denne kommentaren vart kasta i søpla.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
nn_NO: Dette innhaldet er passordbeskytta. For å sjå det må du skrive inn passord nedanfor:

en: This content was deleted by the author.
nn_NO: Skribenten har sletta dette innhaldet.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nn_NO: Her kontrollerer du skildringa kundane ser når dei går til kassa.

en: This controls the position of the currency symbol.
nn_NO: Her kontrollerer du kvar valutasymbolet skal stå.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nn_NO: Her kontrollerer du kva tittel brukaren ser i kassa.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nn_NO: Her kontrollerer kva valuta katalogprisane skal ha, og kva valutaer betalingsløysingane skal ta imot.

en: This controls what unit you will define lengths in.
nn_NO: Her kontrollerer du kva lengdeeining du vil bruka.

en: This controls what unit you will define weights in.
nn_NO: Her kontrollerer du kva vekteining du vil bruka.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
nn_NO: Det kan tyda at du ikkje greier å kopla til wordpress.org.

en: This coupon has expired.
nn_NO: Denne rabattkupongen har gått ut

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
nn_NO: Desse opplysingane blir brukte for å gjera allmenne forbetringar i WordPress. Det inkluderer å hjelpa til med å verna nettstaden din ved å finna og installera nye oppdateringar automatisk. Dei blir òg brukte til å rekna ut statistikk, slik som den du ser på <a href="%s">WordPress.org statistikk-sida</a>.

en: This domain does not exist.
nn_NO: Domenet finst ikkje.

en: This domain has already been mapped to a WordPress.com blog.
nn_NO: Dette domenet er allereie kopla til ein WordPress.com blog.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
nn_NO: Denne kladden kjem frå dei <a href="%s">upubliserte utformingsendringane</a> dine. Du kan redigera vidare, men du treng ikkje leggja ut kladden no. Han vil bli lagt ut automatisk med desse endringane.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
nn_NO: Dette betyr anten at brukarnamnet eller passordet er feil i %1$s-fila, eller at me ikkje kan kontakta databasetenaren på %2$s. Dette kan bety at databasetenaren er nede.

en: This email address is already registered.
nn_NO: Denne e-postadressa er allereie registrert.

en: This email may be different from your personal email address.
nn_NO: Denne eposten kan vera ein annan enn den personlege epostadressa di.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nn_NO: Dette innlegget vart posta under %1$s og merkt %2$s. Bokmerk <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalenkja</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nn_NO: Dette innlegget vart posta under %1$s. Bokmerk <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalenkja</a>.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
nn_NO: Denne funksjonen krev iframes. Anten har du har slege av iframes, eller så støttar ikkje nettlesaren din dei.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
nn_NO: Her skriv du inn minste totalbeløp for å kunna bruka rabattkupongen.

en: This file is empty. Please try another.
nn_NO: Fila er tom. Prøv ei anna fil.

en: This file is not an image. Please try another.
nn_NO: Denne fila er ikkje eit bilete. Prøv ei anna.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
nn_NO: Denne fila blir berre brukt for bakoverkompatibilitiet med SimplePie 1.2.x. Du bør vurdera å byta til ein nyare SimplePie-versjon.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
nn_NO: Fila er for stor. Filene må vera mindre enn %s KB i storleik.

en: This file no longer needs to be included.
nn_NO: Du treng ikkje lenger ta med denne fila.

en: This form is not live-previewable.
nn_NO: Dette skjemaet kan ikkje førehandsvisast live.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
nn_NO: Du kan ikkje visa dette biletet i ein nettlesar. Du får best resultat om du gjer om biletet til jpeg før du lastar det opp.

en: This is a demo of what your rating widget will look like
nn_NO: Dette er ein demo som viser utsjånaden på vurderings-småprogrammet ditt

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nn_NO: Denne butikken er for utprøving, og tek ikkje imot tingingar.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
nn_NO: Dette er eit eksempel på ei side. Til skilnad frå innlegg, som vert viste på framsida av bloggen din i den rekkjefølgja dei vert publiserte, er sider betre eigna for tidlaust innhald som du ønskjer å gjere lett tilgjengeleg, som t.d. ei «Om oss»-side eller kontaktinformasjon. Trykk på Rediger-lenka for å endre denne sida eller <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">legg til ei side</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
nn_NO: Dette er ei eksempelside. Ho skil seg frå eit blogginnlegg ved at ho held seg på ein plass, og syner i navigasjonsmenyen din (i dei fleste bunader). Dei fleste startar med ei side om seg sjølv. Der kan det stå noko slikt:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nn_NO: Dette er større enn den maksimale storleiken. Prøv ein annen.

en: This is not your download link.
nn_NO: Dette er ikkje nedlastingslenkja di.

en: This is the rating ID used in comments
nn_NO: Vurderings-ID brukt i kommentarar

en: This is the rating ID used in pages
nn_NO: Vurderings-ID brukt på sider

en: This is the rating ID used in posts
nn_NO: Vurderings-ID brukt i innlegg

en: This is the short link.
nn_NO: Dette er kortlenka.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
nn_NO: Her er summen for «Ordresum»-feltet i tingingane dine.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
nn_NO: Her er summen for «Frakt i alt»-feltet i tingingane dine.

en: This is where store orders are stored.
nn_NO: Her blir bestillingane dine lagra.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nn_NO: Her kan du leggja til nye rabattkupongar, slik at kundane kan bruka dei i butikken din.

en: This item has already been deleted.
nn_NO: Dette elementet er sletta allereie.

en: This link is not live-previewable.
nn_NO: Denne lenka kan ikkje førehandsvisast live.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
nn_NO: Dette betyr at me mista kontakt med databasetenaren på %s. Det kan bety at databasetenaren er nede.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
nn_NO: Denne om-boksen kan ikkje brukast med blokkredigeringsprogrammet.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
nn_NO: Denne bakom-boksen frå innstikket %s er ikkje kompatibel med blokkredigeringsprogrammet.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
nn_NO: Denne metoden er avvikla frå versjon 2.6.0 og vil bli fjerna i seinare versjoner. Vi rår deg til å setja opp nye fraktmetodar via  <a href="%s">Fraktsoner</a> i staden.

en: This notice was triggered by the %s handle.
nn_NO: Denne meldinga vart laga av %s-handtaket.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
nn_NO: Her avgjer du kva adresser som blir brukte for å rekna ut avgifter.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
nn_NO: Denne innstillinga er viktig, fordi ho vedrører korleis du skriv inn prisar. Viss du endrar henne, vil du ikkje oppdatera eksisterande varer.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
nn_NO: På denne sida har du direkte tilgang til innstillingane på nettstaden din. Du kan koma i skade for å øydeleggja ting her, så ver varsam!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
nn_NO: På denne sida kan du sjå alle detaljar om WordPress-oppsettet ditt. Viss me ser noko som bør gjerast betre, vil det stå på <a href="%s">sida for netthelse</a>.

en: This page is being trashed.
nn_NO: Denne sida vert kasta i søpla.

en: This page was trashed. You will be redirected home now.
nn_NO: Denne sida vart kasta i søpla. Du vert vidaresendt heim no.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
nn_NO: Dette panelet vert nytta til å handtere navigasjonsmenyar for innhald som allereie er publisert på  nettstaden. Du kan lage menyar og legge til element for eksisterande innhald, som sider, innlegg, kategoriar, stikkord, format eller tilpassa lenkjer.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
nn_NO: Denne førespurnaden om å nullstilla passord kom frå IP-adressa %s.

en: This person is following <a %s>your blog</a>: | These people are following <a %s>your blog</a>:
nn_NO[0]: Denne personen følgjer <a %s>bloggen din</a>:
nn_NO[1]: Desse personane følgjer <a %s>bloggen din</a>:

en: This personal data request has expired.
nn_NO: Føresprunaden om personopplysingar har gått ut.

en: This post is being trashed.
nn_NO: Dette innlegget vert kasta i søpla.

en: This post is password protected.
nn_NO: Dette innlegget er passordbeskytta.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nn_NO: Denne posta er passord-beskytta. Skriv inn passordet for å sjå alle kommentarane.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nn_NO: Denne posten er passordbeskytta. Skriv inn passordet for å sjå kommentarar.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
nn_NO: Dette innlegget er passordbeskytta Du må gå til nettsida og skrive inn passordet for å lese meir.

en: This post was trashed. You will be redirected home now.
nn_NO: Dette innlegget vart kasta i søpla. Du vert vidaresendt heim no.

en: This preview is unavailable in the editor.
nn_NO: Denne førehandsvisinga er ikkje tilgjengeleg i redigeraren.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
nn_NO: Nettverten din gjev deg denne ressursen, og han gjeld berre for nettstaden din. Sjå <a href="%s" target="_blank">den offisielle WordPress-dokumentasjonen</a> for fleire opplysingar.

en: This resulted in an error message: %s
nn_NO: Dette gav ei feilmelding: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
nn_NO: På denne sida kan du endra felta for opplysningar om ei fil i mediasamlinga.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
nn_NO: Her finn du innstillingar for korleis innhaldet ditt vert vist.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
nn_NO: Denne sida bruker du for å leggja menyar til dei plasseringane bunaden din gjev høve til.

en: This screen is used for managing your content revisions.
nn_NO: Denne sida bruker du for å handtera ulike versjonar av innhaldet.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
nn_NO: Denne sida bruker du for å handtere bunadene du har installert. Det er uavhengige utviklarar som lagar bunadene, bortsett frå dei standardbunadene som fylgjer med WordPress.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
nn_NO: Bruk denne sida for å handtera dine eigne navigasjonsmenyar.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
nn_NO: På denne sida kan du tilpassa toppbiletet.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
nn_NO: På denne sida ser du alle brukarane på netstaden din. Kvar brukar har ein av fem ferdig oppsette roller, slik styraren har sett dei opp: Netstadstyrar, redaktør, skribent, bidragsytar eller abonnent. Brukarar med andre roller enn Styrar vil, ut frå kva brukarrolle dei har, ha færre val på styringspanelet sitt når dei er logga inn.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nn_NO: På denne sida ser du alle innlegga dine. Du kan velja eigne visingar for sida, slik at det høver best med arbeidsmåten din.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
nn_NO: På denne sida finn du innstillingar for å kontrollera korleis innspela og lenkjene til innlegga eller sidene dine blir synte. Det er faktisk så mange val at det ikkje er plass til alle her! :) Bruk hjelpelenkjene for fleire opplysingar om kva dei ulike ordskifte-innstillingane gjer.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
nn_NO: Denne sida viser brukarane alle nettstadene deira på dette nettverket. Dei kan òg bestemma hovudnettstad her, og bruka lenker under kvar nettstad for å gå til anten framsida eller styringspanelet på den nettstaden.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
nn_NO: I denne seksjonen kan du tilpassa epostane frå WooCommerce. <a href="%s" target="_blank">Klikk her for å sjå epostmalen</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
nn_NO: Her set du opp basesida for butikken din - her vil varekatalogen din vera.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
nn_NO: Avgjer desimalskiljet for prisane.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
nn_NO: Avgjer kor mange desimalar me skal visa prisane med

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
nn_NO: Avgjer tusenskiljet for prisane.

en: This setting does not apply to guest purchases.
nn_NO: Denne innstillinga gjeld ikkje gjestenedlastingar.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
nn_NO: Denne sidestolpen er ikkje tilgjengeleg lenger, og viser ikkje nokon stad på nettstaden din. Fjern alle småprogramma herifrå for å fjerna sidestolpen heilt.

en: This site has been archived or suspended.
nn_NO: Denne netstaden er arkivert eller skrudd av.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
nn_NO: Nettstaden er ikkje aktivert endå. Dersom du har problem med å aktivere nettstaden, ta kontakt med %s.

en: This site is no longer available.
nn_NO: Sida er ikkje lenger tilgjengeleg.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
nn_NO: Denne nettstaden brukar Akismet for å redusere søppelpost. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Lær korleis kommentarane dine vert handsama</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
nn_NO: API-nøkkelen til denne nettstaden er hardkoda og kan ikkje forandrast via API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
nn_NO: API-nøkkelen til denne nettstaden er hardkoda og kan ikkje slettast.

en: This taxonomy is not hierarchical.
nn_NO: Denne grupperinga er ikkje hierarkisk.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
nn_NO: Denne malen vil hjelpa deg å laga personvernreglar for nettstaden din.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
nn_NO: Denne teksten kjem opp på knappen som lenkar til den eksterne vara.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
nn_NO: Denne bunaden støttar ikkje video-sidetoppar på denne sida. Naviger til framsida eller ei anna side som støttar sidetoppar med video.

en: This theme does not work with your version of PHP.
nn_NO: Denne bunaden verkar ikkje med PHP-versjonen din.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
nn_NO: Denne bunaden verkar ikkje med WordPress-versjonen din.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
nn_NO: Denne bunaden fungerer ikkje med WordPress- og PHP-versjonane du har.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
nn_NO: Denne bunaden lasta ikkje skikkeleg, og vart sett på pause.

en: This theme is already installed.
nn_NO: Denne bunaden er allereie installert.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
nn_NO: Denne tidssona bruker ikkje sumartid.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
nn_NO: Tidssona er stilt inn på sumartid.

en: This timezone is currently in standard time.
nn_NO: Denne tidssona har standardtid.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
nn_NO: Dette verktyet fjernar toppane frå produkt/varemellomlageret ditt.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
nn_NO: Dette verktyet tel varetermar på nytt - det er nyttig når du endrar innstillingane slik at nokre varer blir gøymde frå katalogen.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
nn_NO: Dette verktyet nullstiller styrar-, kunde- og butikkeigarrollene til standardverdiane. Gjer dette viss brukarane dine ikkje får tilgang tilalle WooCommerce-styrarsidene.

en: This type of file cannot be edited.
nn_NO: Du kan ikkje redigera denne typen fil.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
nn_NO: Denne unike autentiseringsnøkkelen manglar òg frå %s-fila.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nn_NO: Brukarnamnet er ugyldig fordi det inneheld teikn som ikkje er godtekne. Skriv inn eit gyldig brukarnamn.

en: This video doesn&#8217;t exist
nn_NO: Denne videoen finst ikkje

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
nn_NO: Denne videoen er for stor for å brukes som toppvideo. Prøv ein kortere video eller optimaliser komprimeringa og last opp ei fil som er mindre enn 8MB. Eller last opp videoen til YouTube og lenk til den med valet nedanfor.

en: This video is intended for mature audiences.
nn_NO: Denne videoen er meint for eit vakse publikum.

en: This week
nn_NO: Denne veka

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
nn_NO: Dette småprogrammet kan innehalda kode som fungerer betre i det nye småprogrammet for eigen HTML. Kva med å prøva det i staden?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
nn_NO: Dette småprogrammet kan innehalde kode som kan fungere betre i det nye småprogrammet for eigen HTML. Kva med å prøva det nye i staden?

en: This widget requires JavaScript.
nn_NO: Dette småprogrammet treng Javascript.

en: This will allow Jetpack to:
nn_NO: Dette vil tillate Jetpack å:

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
nn_NO: Dette vert vist når nokon bevegar musepeikaren over lenkjene i bloggrullen, eller under lenkja.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
nn_NO: Dette vil fjerne alle oppføringane frå lista over inaktive småprogram. Det vil ikkje vere muleg å gjenopprette tilpassingar.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
nn_NO: Dette inneheld alle innlegg, sider, innspel, eigne felt, uttrykk, navigeringsmenyar og eigne innlegg.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
nn_NO: Dette fjernar bakgrunnsbiletet ditt. Du får ikkje lagra endringane dine.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
nn_NO: Dette vil fjerne overskriftsbilde. Du vil ikkje kunne byggje oppatt tilpassingar.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
nn_NO: Dette vil erstatte innhaldet i redigeraren med siste sikkerheitskopierte utgåve. Du kan bruke angre og gjer om i redigeraren for å få tilbake det gamle innhaldet eller å gå tilbake til den gjenoppretta utgåva.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
nn_NO: Dette hentar fram att det opphavlege bakgrunnsbiletet. Du får ikkje lagra endringane dine.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
nn_NO: Dette vil nullstilla toppbiletet. Du får ikkje lagra endringar du har gjort.

en: Thousand separator
nn_NO: Tusenskilje

en: Three Columns
nn_NO: Tre spalter

en: Thu
nn_NO: Tor

en: Thumbnail
nn_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbnail Height
nn_NO: Høgd på småbilete

en: Thumbnail Settings
nn_NO: Miniatyrbilde-innstillingar

en: Thumbnail Settings Help
nn_NO: Hjelp til miniatyrbilete-innstillingar

en: Thumbnail Width
nn_NO: Breidd på småbilete

en: Thumbnail size
nn_NO: Miniatyrstorleik

en: Thursday
nn_NO: Torsdag

en: Tile
nn_NO: Side ved side

en: Time
nn_NO: Tid

en: Time Format
nn_NO: Tidsformat

en: Time Slider
nn_NO: Tidsskyvar

en: Time Zone
nn_NO: Tidssone

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
nn_NO: På tide å leggja til lenkjer! Klikk på &#8220;%s&#8221; for å byrja å leggja til sider, kategoriar og eigne lenkjer i menyen din. Legg til så mange ting du vil.

en: Timezone
nn_NO: Tidssone

en: Timor-Leste
nn_NO: Aust-Timor

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
nn_NO: Blokker

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
nn_NO: Format

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
nn_NO: Overskrifter

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
nn_NO: Bruk mal

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
nn_NO: Malar

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
nn_NO: Rediger

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
nn_NO: Fil

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
nn_NO: Sett inn

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
nn_NO: Tabell

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
nn_NO: Verkty

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
nn_NO: Vis

en: Tirane
nn_NO: Tirana

en: Title
nn_NO: Tittel

en: Title (optional):
nn_NO: Tittel (valfri):

en: Title Attribute
nn_NO: Titteleigenskap

en: Title and Post Editor
nn_NO: Tittel- og innleggsredigering

en: Title for the object, as it exists in the database.
nn_NO: Tittel for objektet, slik den ekisterer i databasen.

en: Title for the post, as it exists in the database.
nn_NO: Tittelen på innlegget, slik han ekisterer i databasen.

en: Title for the widget
nn_NO: Widgeten sin tittel

en: Title of block type.
nn_NO: Tittelen på blokktypen.

en: Title:
nn_NO: Namn

en: Title:
nn_NO: Namn

en: To
nn_NO: Til

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
nn_NO: For å ta i bruk eit småprogram, klikkar du på det eller dreg det til ein sidestolpe. Viss du vil fjerna småprogrammet og sletta innstillingane, dreg du det tilbake.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
nn_NO: Klikk på denne lenka for å ta i bruk nettstaden din:
    
    %1$s
    
    Når du har teke i bruk nettstaden, får du *ein epost til* med innloggingsopplysningane dine.
    
    Når du har teke nettstaden i bruk, kan du vitja nettstaden din her:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
nn_NO: Klikk denne lenkja for å aktivera brukaren din:
    
    %s
    
    Når du har teke i bruk brukarnamnet, får du *ein epost til* med innlogging.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
nn_NO: For å legge til ei tilpassa lenke, <strong>utvid Tilpassa lenke-seksjonen, skriv inn URL og lenkjetekst og klikk Legg til meny</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
nn_NO: For å leggja til ein ny meny i staden for å bruka ein som finst frå før, kan du <strong>klikka på &#8217;Bruk ny meny&#8217;-lenkja</strong>. Då vil den nye menyen din bli teken i bruk på den plasseringa du har valt.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
nn_NO: Viss du vil leggja til ein ny brukar på nettstaden din, kan du anten klikka Legg til ny-knappen på toppen av denne sida, eller Legg til ny i menyavdelinga Brukarar.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
nn_NO: For å leggja ein ny brukar til nettstaden din, kan du fylla ut skjemaet på denne sida og klikka Legg til ny brukar-knappen på botnen.

en: To add a payment button, create a page.
nn_NO: For å leggje til ein betalingsknapp, lag ei side.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
nn_NO: For å bruka menyar på ein eller fleire bunadplasseringar, kan du <strong>velja ein meny frå nedtrekkslista til kvar plassering</strong>. Når du er ferdig, klikkar du på <strong>lagra endringar</strong>.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
nn_NO: For å beskjere biletet, klikk på det og dra for å velge område.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
nn_NO: For å slette mediefiler, klikk på Velg fleire-knappen øvst på skjermen. Velg dei filene som du vil slette, så klikkar du på Slett valde-knappen. Dersom du klikkar på Avbryt utval-knappen, vert du teken tilbake til medievisinga.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
nn_NO: For å endra ei meny som er i bruk på ei bunadplassering, kan du<strong>klikka på &#8217;Rediger&#8217;-lenkja ved sidan av</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
nn_NO: For å redigere ein eksisterande meny <strong>vel ein meny frå nedtrekkslista og trykk Vel</strong>

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
nn_NO: For å halda nettstaden din sikker, rår me til at du fjernar alle bunader du ikkje bruker. Du bør ta vare på  %1$s, som er standardbunaden i WordPress, %2$s, som er bunaden du bruker no, og %3$s, som er opphavsbunaden.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
nn_NO: For å halda nettstaden din sikker, rår me til at du fjernar alle bunader du ikkje bruker. Du bør ta vare på  %1$s, som er bunaden du bruker no, og %2$s, som er opphavsbunaden.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
nn_NO: For å gå ut frå dette området, trykk Esc-tasten og så Tab-tasten.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
nn_NO: Bruk piltastar eller tabulator-tast for å flytte fokus til andre knappar. Trykk Esc eller bruk ein av knappane for å få fokus tilbake til redigeringsvindauget.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
nn_NO: For å navigera mellom utgåver, <strong>dreg du handtaket til høgre eller venstre</strong> eller <strong>bruker Førre- og Neste-knappane</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
nn_NO: For å flytta om på menyoppføringar, kan du <strong>dra og sleppa oppføringane med musa eller tastaturet ditt</strong>. Dra ei menyoppføring litt til høgre og slepp henne der for å laga ein undermeny.

en: To reset your password, visit the following address:
nn_NO: Gå til denne adressa for å nullstilla passordet ditt:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
nn_NO: For å gjenoppretta ein versjon, klikkar du <strong>Gjenopprett denne versjonen</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
nn_NO: Gå til følgjande adresse for å sette passord:

en: To the top
nn_NO: Gå øvst på sida

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
nn_NO: Viss du vil ha eit bakgrunnsbilete, kan du heit enkelt lasta det opp, eller velja eit bilete som er lasta opp frå før. Det gjer du ved å klikka på &#8220;Vel bilete&#8221;-knappen. Du kan visa biletet ein gong, eller flisleggja det for å fylla skjermen. Du kan festa biletet på plas, slik at sideinnhaldet ditt flyt oppå biletet, eller du kan la det rulla med innhaldet på sida di.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
nn_NO: For å nytte denne importeraren må du ha ein Google-konto og ein oppgradert (ny, var beta) blogg på blogspot.com eller eit eige domene (ikkje FTP).

en: Today
nn_NO: I dag

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
nn_NO: I dag er (%s) ekskludert frå gjennomsnittet sidan det ikkje er ferdig enno.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
nn_NO: Skru på &quot;nedlasting&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
nn_NO: Skru &quot;på&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
nn_NO: Skru på &quot;Virtuelt&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
nn_NO: Endra tekstretning for redigeringa

en: Toggle add category
nn_NO: Opne eller lukke «Legg til i kategori»

en: Toggle featured
nn_NO: Framhev

en: Toggle panel: %s
nn_NO: Skru av/på panel: %s

en: Toggle section: %s
nn_NO: Skru av/på seksjon: %s

en: Toggle section: Custom Links
nn_NO: Skru av/på seksjon: Tilpassa lenkjer

en: Tomorrow
nn_NO: I morgon

en: Tongan pa&#x2bb;anga
nn_NO: Tonganske pa&#x2bb;anga

en: Too many redirects.
nn_NO: For mange vidaresendingar.

en: Toolbar
nn_NO: Verktøylinje

en: Toolbar Toggle
nn_NO: Verktyline-veljar

en: Tools
nn_NO: Verktøy

en: Top
nn_NO: Opp

en: Top Authors
nn_NO: Populære forfattarar

en: Top Authors for %s
nn_NO: Populære forfattarar på %s

en: Top Left
nn_NO: Øvst til venstre

en: Top Posts
nn_NO: Mest populære innlegg

en: Top Posts & Pages
nn_NO: Mest populære innlegg og sider

en: Top Posts &amp; Pages
nn_NO: Mest populære innlegg og sider

en: Top Posts (%s)
nn_NO: Mest populære innlegg (%s)

en: Top Rated
nn_NO: Høgast vurdert

en: Top Right
nn_NO: Øvst til høgre

en: Top Searches
nn_NO: Toppsøk

en: Top Tags
nn_NO: Populære stikkord

en: Top rated products
nn_NO: Høgast vurderte produkt

en: Topic
nn_NO: Emne

en: Topic views the past 7 days
nn_NO: Emnevisingar dei siste 7 dagane

en: Topic: %s
nn_NO: Emne: %s

en: Topics
nn_NO: Emne

en: Topics started
nn_NO: Emne starta

en: Total
nn_NO: Totalt

en: Total Shares : %s
nn_NO: Deling totalt: %s

en: Total Votes
nn_NO: Røyster totalt

en: Total clicks on links on your blog
nn_NO: Klikk totalt på lenkjer på bloggen din

en: Total comments:
nn_NO: Kommentarar totalt:

en: Total discount amount for the order.
nn_NO: Totalt rabattbeløp for bestillinga

en: Total installation size
nn_NO: Storleik på heile installasjonen

en: Total of items purchased.
nn_NO: Antal varer kjøpt.

en: Total sales minus shipping and tax.
nn_NO: Sal i alt minus frakt og mva.

en: Total shipping
nn_NO: Samla frakt

en: Total shipping amount for the order.
nn_NO: Total fraktkostnad for bestillinga.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
nn_NO: Me har ikkje total filstorleik. Det vart nokre feil då me prøvde å rekna ut storleiken på installasjonen din.

en: Total views referred by links to your blog
nn_NO: Visingar totalt av lenkjer til bloggen din frå søkjemotorar

en: Total:
nn_NO: Sum:

en: Total: %s
nn_NO: Totalt %s

en: Totals
nn_NO: Totalt

en: Totals, Followers & Shares
nn_NO: Totalt, følgjarar og delingar

en: Totals.
nn_NO: Totalt

en: Town / City
nn_NO: Poststad

en: Town / District
nn_NO: By/område

en: Track
nn_NO: Spor

en: Track %1$s of %2$s.
nn_NO: Spor %1$s av %2$s.

en: Track %s.
nn_NO: Spor %s.

en: Trackback
nn_NO: Tilbakesporing

en: Trackback excerpt:
nn_NO: Tilbakesporingsutdrag:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
nn_NO: Tilbakesporingar er ein måte å informere utdaterte bloggsystem om at du har lenka til dei. Dersom du lenker til andre WordPress-nettstader vert dei informerte via <a href="%s">tilbakeping</a>, og du treng ikkje gjere noko meir.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
nn_NO: Spor (undertitlar, overskrifter, skildringar, kapitlar eller metadata)

en: Traffic
nn_NO: Trafikk

en: Transaction ID
nn_NO: Transaksjons-ID

en: Transactions
nn_NO: Transaksjonar

en: Transfer
nn_NO: Overfør

en: Transfer %s to Another User
nn_NO: Overfør %s til ein annan brukar

en: Transfer Blog
nn_NO: Overfør bloggen

en: Transfer a Domain
nn_NO: Overfør eit domene

en: Transfer confirmation required
nn_NO: Overføringsstadfesting påkravd

en: Transfer to WordPress.com
nn_NO: Overfør til WordPress.com

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
nn_NO: Norske omsetjarar

en: Translation Ready
nn_NO: Klar for omsetjing

en: Translation Updates
nn_NO: Oppdaterte omsetjingar

en: Translator
nn_NO: Omsettar

en: Transparency:
nn_NO: Gjennomsiktigheit

en: Trash
nn_NO: Søppel

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Papirkorg <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Papirkorg <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
nn_NO: Til papirkorga: %s

en: Travel
nn_NO: Reise

en: Travel Agency
nn_NO: Reisebyrå

en: Trending
nn_NO: Trendy

en: Trinidad and Tobago
nn_NO: Trinidad og Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
nn_NO: Trinidad og Tobago dollar

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by blog
nn_NO: Filtrer etter blogg

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by type
nn_NO: Filtrer etter type

en: Trouble signing in
nn_NO: Vanskar med å logge inn

en: Troubleshooting
nn_NO: Feilfiksing

en: Try & Customize
nn_NO: Prøv og tilpass

en: Try & Customize on:
nn_NO: Prøv og tilpass på:

en: Try Again
nn_NO: Prøg på nytt

en: Try again
nn_NO: Prøv igjen

en: Try different keywords.
nn_NO: Prøv andre nøkkelord

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
nn_NO: Du kan kanskje sjå etter det i månadsarkivet. %1$s

en: Try more general keywords.
nn_NO: Prøv meir generelle stikkord.

en: Tue
nn_NO: Tys

en: Tuesday
nn_NO: Tysdag

en: Tunisian dinar
nn_NO: Tunisiske dinarer

en: Turkish
nn_NO: Tyrkisk

en: Turkish lira
nn_NO: Tyrkiske lire

en: Turkmenistan manat
nn_NO: Turkmenske manat

en: Turks and Caicos Islands
nn_NO: Turks- og Caicosøyane

en: Turn comments on or off
nn_NO: Skru innspel på eller av

en: Turn off the Custom Header text color? (select "Yes" to use the mobile theme's default black header text color)
nn_NO: Slå av farge på tekst i tilpassa overskrift? (Vel «Ja» for å bruke den svarte standardfargen i overskrifta i mobiltemaet)

en: Turned on per post
nn_NO: Slått på pr. innlegg

en: Tutorials and How-To Videos
nn_NO: Innføringar og Korleis-gjere-videoar

en: Twice Daily
nn_NO: To gonger om dagen

en: Twitter Updates
nn_NO: Twitter-oppdateringar

en: Twitter username:
nn_NO: Twitter-brukarnamn:

en: Two Columns
nn_NO: To spalter

en: Two columns
nn_NO: To spalter

en: Type
nn_NO: Skriv

en: Type attribution for the term.
nn_NO: Typeattribusjon for termen.

[ctx: Type of themes to display]
en: All
nn_NO: Alle

[ctx: Type of themes to display]
en: Free
nn_NO: Gratis

[ctx: Type of themes to display]
en: Newest
nn_NO: Nyaste

[ctx: Type of themes to display]
en: Popular
nn_NO: Populært

[ctx: Type of themes to display]
en: Your Purchases
nn_NO: Dine kjøp

en: Type your new password again.
nn_NO: Skriv det nye passordet ditt ein gong til.

en: Types
nn_NO: Typar

en: Types associated with the taxonomy.
nn_NO: Typar knytt til taksonomien.

en: Types:
nn_NO: Typar

en: Typography
nn_NO: Typografi

en: URL of the term.
nn_NO: URL til termen.

en: URL of the user.
nn_NO: URL til brukaren.

en: URL removed
nn_NO: Nettadresse fjerna

en: URL to the %s audio source file
nn_NO: URL til %s-lydfila

en: URL to the %s video source file
nn_NO: URL-en til %s-videofila

en: URL to the edited image file.
nn_NO: Adresse til den redigerte biletfila.

en: URL to the media file
nn_NO: URL til mediafil

en: URL to the object.
nn_NO: URL til objektet.

en: URL to the original attachment file.
nn_NO: URL til den originale vedleggsfila.

en: URLs to show:
nn_NO: URL-ar å vise:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
nn_NO: UTC tyder koordinert universell tid.

en: UTC%s
nn_NO: UTC %s

en: Ugandan shilling
nn_NO: Ugandisk shilling

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
nn_NO: Oj oj &ndash; LiveJournal har kopla oss frå pga. for mange og for raske førespurnader til tenarane deira.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
nn_NO: Oppsann. Eitt eller anna gjekk gale. <a href="%s">Prøv ein gong til</a>.

en: Ukraine
nn_NO: Ukraina

en: Ukrainian
nn_NO: Ukrainsk

en: Ulaanbaatar
nn_NO: Ulanbator

en: Un-spammed by %s
nn_NO: Av-spamma av %s

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
nn_NO: Greidde ikkje leggja til denne spørjinga. Du må skriva inn ei gyldig epostadresse eller eit brukarnamn.

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
nn_NO: Me greidde ikkje sjekka om det finst ei ny utgåve av WordPress.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
nn_NO: Kan ikkje kople til filsystemet. Gjer vel å oppdatere innloggingsinformasjonen din.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
nn_NO: Greidde ikkje laga personvernsida.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nn_NO: Kunne ikkje opprette mappa %s. Er den overordna mappa skrivbar for tenaren?

en: Unable to create new image.
nn_NO: Greier ikkje laga nytt bilete.

en: Unable to crop this image.
nn_NO: Greidde ikkje skjera til dette biletet.

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
nn_NO: Greidde ikkje finna ut om Ghostscript er installert

en: Unable to determine server architecture
nn_NO: Greidde ikkje finna tenararktitekturen

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
nn_NO: Greier ikkje avgjera nokre av instillingane, av di %s-funksjonen er skrudd av.

en: Unable to determine what plugin was installed.
nn_NO: Greidde ikkje finna ut kva programtillegg som var installert.

en: Unable to determine what web server software is used
nn_NO: Greidde ikkje finna ut kva programvare vevtenaren bruker

en: Unable to edit this image.
nn_NO: Greidde ikkje endra dette biletet.

en: Unable to get meta information for file.
nn_NO: Greidde ikkje henta opplysingar om fila.

en: Unable to initiate confirmation request.
nn_NO: Greidde ikkje setja i gang stadfestingsspørsmålet.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
nn_NO: Kunne ikkje finne innstikkmappa til WordPress.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
nn_NO: Kunne ikkje finne bunadsmappa til WordPress.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
nn_NO: Greidde ikkje opna eksportfila (arkiv) for skriving.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
nn_NO: Kan ikkje førehandsvise media på grunn av ein ukjend feil.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
nn_NO: Greidde ikkje nå wordpress.org på %1$s: %2$s

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
nn_NO: Greier ikkje å hender feilmelding frå MySQL

en: Unable to rotate this image.
nn_NO: Greidde ikkje rotera dette biletet.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
nn_NO[0]: Greidde ikkje lagra på grunn av %s ugyldig innstilling.
nn_NO[1]: Greidde ikkje lagra på grunn av %s ugyldige innstillingar.

en: Unable to save the image.
nn_NO: Greier ikkje lagra biletet.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
nn_NO: Greidde ikkje senda stadfestingsepost for eksport av personopplysingar.

en: Unable to send personal data export email.
nn_NO: Greidde ikkje senda epost med eksport av personopplysingane.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
nn_NO: Greier ikkje å senda inn skjemaet. Last på nytt og prøv ein gong til.

en: Unable to submit this form, please try again.
nn_NO: Greidde ikkje senda inn skjemaet. Prøv ein gong til.

en: Unable to trash changes.
nn_NO: Greidde ikkje forkasta endringane.

en: Unapprove
nn_NO: Ikkje godkjenn

en: Unapprove this comment
nn_NO: Ikkje godkjenn denne kommentaren

en: Unapproved
nn_NO: ikkje godkjent

en: Unarchive
nn_NO: Ta ut frå arkivet

en: Unauthorized
nn_NO: Ikkje autorisert

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
nn_NO: Ikkje autorisert til å endre på grunn av rettar.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
nn_NO: Ukategorisert. Du kan fjerna %s-parameteret for å førehandsvisa dette sett frå utsida.

en: Unblock
nn_NO: Ta vekk blokkering

en: Unblock user
nn_NO: Ta bort blokkering av brukar

en: Uncategorized
nn_NO: Ukategorisert

en: Unchanged:
nn_NO: Uendra:

en: Uncheck All
nn_NO: Vel ingen

en: Uncheck this box to disable the results popup
nn_NO: Ta vekk avkryssinga for å slå av sprettopp-resultat

en: Undefined
nn_NO: Udefinert

en: Underline
nn_NO: Understreking

en: Undo
nn_NO: Gjer om

en: Undo Changes
nn_NO: Angre endringar

en: Undo.
nn_NO: Angre.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
nn_NO: Uventa svar frå tenaren. Fila kan ha vorte lasta opp rett. Sjå etter i mediesamlinga di eller last sida på nytt.

en: Unfollow
nn_NO: Ikkje følg

en: Unfollow comments
nn_NO: Ikkje følg kommentarar

en: Unfollowing...
nn_NO: Følgjer ikkje …

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
nn_NO: Diverre kan ikkje ordra di sendast gjennom sidan banken/kjøpmannen har avslått transaksjonen. Ver grei å prøv omatt.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
nn_NO: Løys opp gruppa

en: Unique identifier for the object.
nn_NO: Unik identifikator til objektet.

en: Unique identifier for the term.
nn_NO: Unik indentifikator for termen.

en: Unique identifier for the user.
nn_NO: Unik identifikator for brukaren.

en: Unique name identifying the block type.
nn_NO: Unikt namn på denne blokktypen.

en: Unique name identifying the style.
nn_NO: Unikt namn på stilen.

en: Unique registered name for the block.
nn_NO: Det unike registrerte namnet på blokka.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
nn_NO: Unikt kortnamn/referanse for eigenskapen. Må vera kortare enn 28 teikn.

en: United Arab Emirates
nn_NO: Dei sameinte arabiske emirata

en: United Kingdom
nn_NO: Storbritannia

en: United States
nn_NO: USA

en: Universal time is %s.
nn_NO: Universell tid er %s.

en: University
nn_NO: Universitet

en: Unknown
nn_NO: Ukjend

en: Unknown API error.
nn_NO: Ukjend API-feil.

en: Unknown Feed
nn_NO: Ukjent kjelde

en: Unknown IP address
nn_NO: Ukjend IP-adresse

en: Unknown action
nn_NO: Ukjend handling

en: Unknown action.
nn_NO: Ukjend handling.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
nn_NO: Ukjend epostadresse. Sjekk adressa eller prøv brukarnamnet ditt.

en: Unknown error
nn_NO: Ukjend feil

en: Unknown error.
nn_NO: Ukjend feil.

en: Unknown service
nn_NO: Ukjend teneste

en: Unlike
nn_NO: Likar ikkje

en: Unlimited
nn_NO: Uavgrensa

en: Unlimited Premium Themes
nn_NO: Uavgrensa premiumtema

en: Unlimited Storage
nn_NO: Uavgrensa lagring

en: Unlimited premium themes
nn_NO: Uavgrensa premiumtema

en: Unlimited premium themes.
nn_NO: Uavgrensa premiumtema

en: Unlock the domain.
nn_NO: Lås opp dette domenet.

en: Unmute
nn_NO: Skru på lyden

en: Unpacking the package&#8230;
nn_NO: Pakkar ut pakka&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
nn_NO: Tidsgrensa er nådd, og den ubetalte tinginga er kansellert.

en: Unpublished
nn_NO: Ikkje publisert

en: Unread
nn_NO: Ulesne

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
nn_NO: Ulesne

en: Unrecognized background setting.
nn_NO: Ukjend bakgrunnsinnstilling.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
nn_NO: Avregistrering av innebygde innleggstypar er ikke tillete

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
nn_NO: Avregistrering av innebygde taksonomiar er ikkje tillete

en: Unstick Post from Home
nn_NO: Løys innlegget frå Heim

en: Unstick post from home
nn_NO: Løys innlegget frå heim

en: Unsubscribe
nn_NO: Avslutt abonnementet

en: Unsubscribe from %s
nn_NO: Avslutt abonnementet på %s

en: Unsubscribe:
nn_NO: Avslutt abonnementet på:

en: Unsubscribed from subscriptions.
nn_NO: Abonnementa er avslutta.

en: Unsupported Browser
nn_NO: Nettlesaren er ikkje støtta

en: Untested with your version of WordPress
nn_NO: Ikkje testa med din versjon av WordPress

en: Untitled
nn_NO: Utan tittel

en: Untitled Post
nn_NO: Namnlaust innlegg

en: Untrash
nn_NO: Gjenopprett

en: Unused
nn_NO: Ubrukt

en: Up
nn_NO: Opp

en: Up one
nn_NO: Ein opp

en: Upcoming charges
nn_NO: Komande betalingar

en: Update
nn_NO: Oppdater

en: Update %s
nn_NO: Oppdater %s

en: Update %s now
nn_NO: Oppdater %s no

en: Update Available
nn_NO: Tilgjengeleg oppdatering

en: Update Category
nn_NO: Oppdater kategori

en: Update Comment
nn_NO: Oppdater kommentar

en: Update Complete
nn_NO: Ferdig å oppdatera

en: Update Jetpack Now
nn_NO: Oppdater Jetpack no

en: Update Link
nn_NO: Oppdater lenkje

en: Update Link Category
nn_NO: Oppdater lenkjekategori

en: Update Now
nn_NO: Oppdater no

en: Update PHP
nn_NO: Oppdater PHP

en: Update Plugins
nn_NO: Oppdater innstikk

en: Update Primary Domain
nn_NO: Oppdater primærdomene

en: Update Profile
nn_NO: Oppdater profil

en: Update Project Tag
nn_NO: Oppdater prosjektmerkelapp

en: Update Services
nn_NO: Oppdater tenester

en: Update Tag
nn_NO: Oppdater stikkord

en: Update User
nn_NO: Oppdater brukar

en: Update WordPress
nn_NO: Oppdater WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
nn_NO: Oppdater likevel, sjølv om det kanskje øydelegg nettstaden din?

en: Update audio playlist
nn_NO: Oppdatere speleliste for lyd

en: Update available
nn_NO: Oppdatering tilgjengeleg

en: Update cart
nn_NO: Oppdater korga

en: Update gallery
nn_NO: Oppdater galleri

en: Update gallery settings
nn_NO: Oppdater instillingar for galleri

en: Update now
nn_NO: Oppdater no

en: Update options
nn_NO: Oppdateringsinnstillingar

en: Update progress
nn_NO: Framdrift

en: Update settings and continue
nn_NO: Oppdater innstillingar og fortset

en: Update shipping class
nn_NO: Oppdater fraktklasse

en: Update to %s
nn_NO: Oppdater til %s

en: Update totals
nn_NO: Oppdater summen

en: Update video playlist
nn_NO: Oppdater videospeleliste

en: Update your plugins
nn_NO: Oppdater programtillegga dine

en: Update your profile, personal settings, and more
nn_NO: Oppdater profilen din, personlege innstillingar med meir

en: Updated
nn_NO: Oppdatert

en: Updated %s.
nn_NO: Oppdatert %s.

en: Updated:
nn_NO: Oppdatert:

en: Updates
nn_NO: Oppdateringar

en: Updates %s
nn_NO: Oppdateringar %s

en: Updating
nn_NO: Oppdaterer

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nn_NO: Oppdaterer innstikket %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
nn_NO: Oppdaterer temaet %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
nn_NO: Oppdatering av innspel gjekk gale.

en: Updating comment status failed.
nn_NO: Oppdatering av innspel-status gjekk gale.

en: Upgrade
nn_NO: Oppgrader

en: Upgrade Now
nn_NO: Oppgrader no

en: Upgrade Plan
nn_NO: Oppgraderingsplan

en: Upgrade and save
nn_NO: Oppgrader og lagre

en: Upgrade cancelled and refunded
nn_NO: Oppdatering avbrote og refundert

en: Upgrade now
nn_NO: Oppgrader no

en: Upgrade plan
nn_NO: Oppgraderingsplan

en: Upgrade to %s
nn_NO: Oppgrader til %s

en: Upgrade to Business
nn_NO: Oppgrader til Business

en: Upgrades
nn_NO: Oppgraderingar

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
nn_NO: Har du allereie eit domene?

en: Upload
nn_NO: Last opp

en: Upload Image
nn_NO: Last opp bilde

en: Upload Limit Exceeded
nn_NO: Over opplastingsgrensa

en: Upload New Media
nn_NO: Last opp media

en: Upload Themes
nn_NO: Last opp tema

en: Upload an image
nn_NO: Last opp eit bilete

en: Upload date:
nn_NO: Opplastingsdato:

en: Upload failed.
nn_NO: Mislykka opplasting.

en: Upload failed. Please reload and try again.
nn_NO: Mislykka opplasting. Last inn på nytt og prøv igjen.

en: Upload file and import
nn_NO: Last opp fil og importer

en: Upload files
nn_NO: Last opp filer

en: Upload images
nn_NO: Last opp bilete

en: Upload max filesize
nn_NO: Største filopplastingsstorleik

en: Upload order
nn_NO: Opplastings-rekkjefyljge

en: Upload stopped.
nn_NO: Opplasting avbrote.

en: Upload theme
nn_NO: Last opp bunad

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
nn_NO: Last opp videoen i %1$s-format og minimer storleiken på fila for best resultat. Bunaden din tilrår ei høgde på %2$s pikslar.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
nn_NO: Last opp videoen i %1$s-format og minimer storleiken på fila for best resultat. Bunaden din tilrår ei breidde på %2$s pikslar.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
nn_NO: Last opp videoen din i %1$s-format og minimer storleiken på fila for best resultat. Bunaden din tilrår at den er %2$s pikslar.

en: Upload/Add image
nn_NO: Legg til/last opp bilete

en: Uploaded Images
nn_NO: Opplasta bilete

en: Uploaded by:
nn_NO: Lasta opp av:

en: Uploaded on:
nn_NO: Lasta opp den:

en: Uploaded on: %s
nn_NO: Lasta opp %s

en: Uploaded to this page
nn_NO: Lasta opp til denne sida

en: Uploaded to this post
nn_NO: Lasta opp til dette innlegget

en: Uploaded to:
nn_NO: Lasta opp til:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nn_NO: eller

en: Uploading
nn_NO: Lastar opp

en: Uploading Files
nn_NO: Lastar opp filer

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
nn_NO: Når du lastar opp filer, kan du velja kva mappe og stig du vil lagra dei opplasta filene dine i.

en: Uploading...
nn_NO: Lastar opp …

en: Uploads
nn_NO: Opplastingar

en: Uploads directory location
nn_NO: Plassering av opplastingsmappa

en: Uploads directory size
nn_NO: Storleik på opplastingsmappa

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
nn_NO: Oppsal tyder produkt som du tilrår i staden for det kunden ser på, til dømes produkt du tener meir på, eller har betre kvalitet eller høgare pris.

en: Uruguayan peso
nn_NO: Peso frå Uruguay

en: Usage / Limit
nn_NO: Bruk / grense

en: Usage information
nn_NO: Bruksinformasjon

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
nn_NO: Av tryggleiksomsyn bør du ikkje bruka tittel-eigenskapen på innloggingslogoen. Bruk lenketekst i staden.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
nn_NO: Brukarnivå er forelda. Bruk brukar-evner i staden.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
nn_NO: Bruk %s istaden dersom du ikkje vil at verdien skal visast (echo).

en: Use %s instead.
nn_NO: Bruk %s istedan.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
nn_NO: Bruk <code>[qty]</code> for antall element, <br/> <code>[cost]</code> for den totale kostnaden av element, og <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for prosentbaserte honorar.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
nn_NO: Bruk venstre- og høgre-piltastane for å hoppe eit sekund, opp- og ned-piltastane for å hoppe ti sekund.

en: Use Markdown for comments.
nn_NO: Bruk Markdown for kommentarar.

en: Use Markdown for posts and pages.
nn_NO: Bruk Markdown for innlegg og sider.

en: Use My Own Domain
nn_NO: Bruke mitt eige domene

en: Use This Page
nn_NO: Bruk denne sida

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
nn_NO: Bruk opp- og ned-piltastane for å auke eller redusere lyden.

en: Use a new credit card
nn_NO: Bruk eit nytt kredittkort

en: Use an existing page as a template.
nn_NO: Bruk ei eksisterande side som mal.

en: Use an existing post as a template.
nn_NO: Bruk eit eksisterande innlegg som mal.

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
nn_NO: Bruk komma i staden for %s for å skilja utelatne uttrykk.

en: Use https
nn_NO: Nytt https

en: Use image
nn_NO: Bruk bilete

en: Use keyboard shortcuts for comment moderation.
nn_NO: Bruk tastatursnarvegar for kommentarmodereringar.

en: Use the %s filter instead.
nn_NO: Bruk filteret %s istaden.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
nn_NO: Bruk småprogrammet for eigen HTML for å leggja til kva som helst HTML-kode til småprogramområda dine.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
nn_NO: Bruk pilknappane øvst i dialogen, eller venstre- og høgre-piltastane på tastaturet ditt, for å navigere kjapt mellom mediefiler.

en: Use this theme to promote your Eventbrite events or your venue and connect with your audience before and after events with news updates, comments, and social sharing.
nn_NO: Bruk dette temaet for å marknadsføre Eventbrite hendingar på arenaen din og få kontakt med publikum før og etter hendingar, med nye oppdateringar, kommentarar og sosiale deletenester.

en: Use your own domain and establish your online presence without ads.
nn_NO: Bruk ditt eige domenenamn og bli til på nettet utan reklame.

en: Used as:
nn_NO: Brukt som:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
nn_NO: Kategoriar

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
nn_NO: Skrive av

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
nn_NO: Posta

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
nn_NO: Merkelappar

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
nn_NO: Brukt av millionar, Akismet er truleg verdens beste måte å<strong>beskytte bloggen din mot søppelpost</strong>. Den held nettstaden din beskytta sjølv når du søv. For å komme i gang berre gå til <a href="admin.php?page=akismet-key-config">Askimet innstillingssida di</a> for å sette opp API-nøkkelen din.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
nn_NO: Brukt av millionar, Akismet er truleg verdens beste måte å <strong>beskytte bloggen din mot søppelpost</strong>. Nettstaden din er fullt ut konfigurert og beskytta sjølv når du søv.

en: Used for notifications, not published.
nn_NO: Brukt til meldingar, vert ikkje publisert.

en: Used for variations
nn_NO: Brukt for variantar

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
nn_NO: Kjelde:

[ctx: Used in a button. Similar phrase would be, "I understand".]
en: Got it
nn_NO: Eg forstår

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
nn_NO: Skjul

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
nn_NO: Vis

en: Used: %1$s%% of %2$s
nn_NO: Brukt: %1$s%% av %2$s

en: User
nn_NO: Brukar

en: User %s added
nn_NO: Brukar %s lagt til

en: User Agent
nn_NO: Brukaragent

en: User Dashboard: %s
nn_NO: Brukarkontrollpanel: %s

en: User Description
nn_NO: Skildring av brukaren

en: User Display Name
nn_NO: Visingsnamn for brukaren

en: User Email
nn_NO: Epost til brukaren

en: User First Name
nn_NO: Førenamn på brukaren

en: User ID
nn_NO: Brukar-ID

en: User Language
nn_NO: Språk for brukaren

en: User Last Name
nn_NO: Etternamn på brukaren

en: User Login Name
nn_NO: Brukarnamn

en: User Name
nn_NO: Brukarnamn

en: User Nice Name
nn_NO: Kortnamn for brukaren

en: User Nickname
nn_NO: Kallenamn på brukaren

en: User Registration Date
nn_NO: Registreringsdato for brukaren

en: User Request
nn_NO: Brukarspørsmål

en: User Requests
nn_NO: Brukarspørsmål

en: User Roles
nn_NO: Brukarroller

en: User URL
nn_NO: Nettadresse for brukaren

en: User added.
nn_NO: Brukar lagt til.

en: User agent for the comment author.
nn_NO: Brukaragent for innleggsforfattaren.

en: User already exists. Password inherited.
nn_NO: Brukaren finst allereie. Passordet arva.

en: User cannot be added to this site.
nn_NO: Kan ikkje leggja til brukaren på denne nettstaden.

en: User count
nn_NO: Tal på brukarar

en: User deleted
nn_NO: Brukar sletta

en: User deleted.
nn_NO: Brukar sletta.

en: User deletion is not allowed from this screen.
nn_NO: Du kan ikkje sletta brukarar frå denne sida.

en: User does not exist.
nn_NO: Brukaren finst ikkje.

en: User has been added to your site.
nn_NO: Brukar er lagt til på sida di.

en: User has been created, but could not be added to this site.
nn_NO: Brukaren er oppretta, men vi greidde ikkje leggja han til denne nettstaden.

en: User has blocked requests through HTTP.
nn_NO: Brukaren har stengt av for førespurnader gjennom HTTP.

en: User has no sites or content and will be deleted.
nn_NO: Brukaren har ingen nettstader eller innhald og vert sletta.

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
nn_NO: Stadfest brukarnamn

en: User login
nn_NO: Brukarinnlogging

en: User navigation
nn_NO: Brukarnavigering

en: User not found
nn_NO: Fann ikkje brukar

en: User not found.
nn_NO: Fann ikkje brukar.

en: User removed from this site.
nn_NO: Fjerna brukaren frå denne nettstaden.

[ctx: User role]
en: Author
nn_NO: Forfattar

[ctx: User role]
en: Contributor
nn_NO: Bidragsytar

[ctx: User role]
en: Editor
nn_NO: Redigerar

[ctx: User role]
en: Subscriber
nn_NO: Abonnent

en: User updated.
nn_NO: Brukar oppdatert.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
nn_NO: Øktnykel og -data for brukaren.

en: User&#8217;s comment data.
nn_NO: Kommentardata for brukaren.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
nn_NO: Brukaren sine plasseringsdata som blir brukte for å visa tilstellingar i småprogrammet for WordPress-tisltellingar og nyhende" på styringspanelet.

en: User&#8217;s media data.
nn_NO: Mediedata for brukaren.

en: User&#8217;s profile data.
nn_NO: Profildata for brukaren.

en: Username
nn_NO: Brukarnamn

en: Username is not editable.
nn_NO: Brukarnamnet kan ikkje redigerast.

en: Username is required.
nn_NO: Du må ha eit brukarnamn.

en: Username isn't editable.
nn_NO: Brukarnamnet kan ikkje redigerast.

en: Username may not be longer than 60 characters.
nn_NO: Brukarnamnet kan ikkje vere lenger enn 60 teikn.

en: Username must be at least 4 characters.
nn_NO: Brukarnamn må vere minst 4 teikn.

en: Username or Email
nn_NO: Brukarnamn eller e-post

en: Username or Email Address
nn_NO: Brukarnamn og e-postadresse

en: Username or email
nn_NO: Brukarnamn eller epost

en: Username or email address
nn_NO: Brukarnamn eller epostadresse

en: Username.
nn_NO: Brukarnamn

en: Username/Password incorrect for %s
nn_NO: Brukarnamn/passord er ikkje gyldig for %s

en: Username:
nn_NO: Brukarnamn:

en: Username: %s
nn_NO: Brukarnamn: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
nn_NO: Brukarnamn kan berre innehalde små bokstavar (a-z) og tall

en: Usernames cannot be changed.
nn_NO: Brukarnamn kan ikkje endrast.

en: Usernames or Email Addresses
nn_NO: Brukarnamn eller e-postadresser

en: Users
nn_NO: Brukarar

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
nn_NO: Du kan ikkje leggja brukarar i søppelkorga. Bruk %s for å sletta.

en: Users list
nn_NO: Liste over brukarar

en: Users list navigation
nn_NO: Navigasjon for brukarliste

en: Users must be registered and logged in to comment
nn_NO: Brukarar må vera registrerte og pålogga for å kommentera

en: Users to Email
nn_NO: E-post til brukarane

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
nn_NO: Kundane må handla for minst denne summen for å få fri frakt (viss fri frakt er på)

en: Uzbekistan
nn_NO: Usbekistan

en: Uzbekistani som
nn_NO: Uzbekistansk som

en: VAT
nn_NO: Mva

en: VAT Details
nn_NO: Opplysningar om meirverdiavgift

en: VAT Number
nn_NO: Organisasjonsnummer

en: Valid
nn_NO: Gyldig

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
nn_NO: Godkjenningsfeil: IPN-svaret frå PayPal kjem frå ei anna epostadresse (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
nn_NO: Godkjenningsfeil: PayPal-beløpa stemmer ikkje (brutto %s).

en: Value
nn_NO: Verdi

en: Value(s)
nn_NO: Verdi(ar)

[ctx: Variable is a hyperlink: A blog title pointing to a post permalink.]
en: Originally posted on %s:
nn_NO: Fyrst posta %s:

en: Variable product
nn_NO: Variabelt produkt

en: Variation #%1$s of %2$s
nn_NO: Variant nr  #%1$s av %2$s

en: Variation ID:
nn_NO: Variant-ID:

en: Variation price (required)
nn_NO: Variantpris (kravd)

en: Variations
nn_NO: Variantar

en: Vatican
nn_NO: Vatikanet

en: Venezuelan bol&iacute;var
nn_NO: Venezuelsk bol&iacute;var

en: Verification Code
nn_NO: Stadfestingskode

en: Verification code
nn_NO: Stadfestingskode

en: Verify
nn_NO: Stadfest

en: Verify Code
nn_NO: Stadfest kode

en: Verify New Password
nn_NO: Stadfest nytt passord

en: Verify your email address
nn_NO: Stadfest e-postadressa di

en: Version
nn_NO: Versjon

en: Version %1$s by %2$s
nn_NO: Versjon %1$s av %2$s

en: Version %s
nn_NO: Utgåve %s

en: Version of block API.
nn_NO: API-versjon for blokker.

en: Version of the content block format used by the post.
nn_NO: Versjon av innhaldsblokkformatet som dette innlegget bruker.

en: Version:
nn_NO: Versjon:

en: Version: %s
nn_NO: Versjon: %s

en: Vertical
nn_NO: Loddrett

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
nn_NO: Loddrett posisjon frå toppen der du skal byrja tilskjeringa, som prosent av bilethøgda.

en: Vertical space
nn_NO: Vertikalt mellomrom

en: Vertically
nn_NO: Vertikalt

en: Very poor
nn_NO: Veldig dårleg

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Video <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Videoar <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
nn_NO: Videodetaljar

en: Video Embeds
nn_NO: Video-innebyggjingar

en: Video Name
nn_NO: Videonamn

en: Video Player
nn_NO: Videoavspelar

en: Video Plays
nn_NO: Video spelar

en: Video Post
nn_NO: Videopost

en: Video URL
nn_NO: Video-URL

en: Video Widget
nn_NO: Videowidget

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
nn_NO[0]: Videowidget (%d)
nn_NO[1]: Videowidget (%d)

en: Video calls
nn_NO: Videosamtalar

en: Video details
nn_NO: Videodetaljar

en: Video is paused.
nn_NO: Videon er sett på pause.

en: Video is playing.
nn_NO: Videoen vert avspelt.

en: Video played:
nn_NO: Video spelt:

en: Video player
nn_NO: Videospelar

en: Video plays:
nn_NO: Video spelar:

en: Video title
nn_NO: Videotittel

en: Video title&hellip;
nn_NO: Videotittel&hellip;

en: VideoPress Support
nn_NO: VideoPress-støtte

en: Videos
nn_NO: Videoar

en: Vienna
nn_NO: Wien

en: Vietnamese
nn_NO: Vietnamesisk

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
nn_NO: Vietnamesisk &#x111;&#x1ed3;ng

en: View
nn_NO: Vis

en: View %(title)s
nn_NO: Vis %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
nn_NO: Sjå detaljar for %1$s, utgåve %2$s

en: View %s
nn_NO: Vis %s

en: View &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Vis &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
nn_NO: Vis arkivet for «%s»

en: View All
nn_NO: Vis alle

en: View Archive
nn_NO: Vis arkiv

en: View Attachment Page
nn_NO: Vis vedleggside

en: View Category
nn_NO: Vis kategori

en: View Changes.
nn_NO: Vis endringar.

en: View Changeset
nn_NO: Sjå endringssett

en: View Comment
nn_NO: Vis kommentar

en: View Full Profile &rarr;
nn_NO: Vis heile profilen &rarr;

en: View Full Site
nn_NO: Vis heile sida

en: View Mobile Site
nn_NO: Vis mobilside

en: View Page
nn_NO: Vis sida

en: View Pages
nn_NO: Vis sider

en: View Post
nn_NO: Vis innlegget

en: View Posts
nn_NO: Vis innlegg

en: View Privacy Policy Guide.
nn_NO: Les retningslinene for personvern.

en: View Profile
nn_NO: Vis profil

en: View Project
nn_NO: Vis prosjekt

en: View Receipt
nn_NO: Vis kvittering

en: View Site
nn_NO: Vis sida

en: View Tag
nn_NO: Vis merkelapp

en: View Trash
nn_NO: Vis søppelkassa

en: View User
nn_NO: Sjå på brukar

en: View all
nn_NO: Vis alle

en: View all drafts
nn_NO: Sjå alle utkast

en: View all followers
nn_NO: Vis alle følgjarar

en: View all plans
nn_NO: Vis alle planane

en: View all posts by %s
nn_NO: Vis alle innlegg av %s

en: View all posts in %s
nn_NO: Vis alle innlegga i kategorien %s

en: View all responses
nn_NO: Vis alle tilbakemeldingar

en: View attachment page
nn_NO: Vis vedleggsside

en: View cart
nn_NO: Vis handlekorg

en: View comment history
nn_NO: Sjå på innspelhistorikken

en: View coupon
nn_NO: Sjå rabattkupong

en: View details
nn_NO: Vis detaljar

en: View emails
nn_NO: Vis e-postar

en: View in context
nn_NO: Vis i kontekst

en: View list '%(currentListName)s'
nn_NO: Vis liste '%(currentListName)s'

en: View mode
nn_NO: Visningsmodus

en: View more Storefront child themes
nn_NO: Sjå fleire av Storefront sine undertema

en: View more comments
nn_NO: Vis fleire innspel

en: View order
nn_NO: Sjå på tinginga

en: View order: %s
nn_NO: Sjå ordre: %s

en: View page
nn_NO: Vis sida

en: View post
nn_NO: Vis innlegget

en: View post in Reader
nn_NO: Vis innlegget i Lesaren

en: View posts by %s
nn_NO: Sjå innlegg av %s

en: View product
nn_NO: Sjå vara

en: View receipt
nn_NO: Vis kvittering

en: View site in Reader
nn_NO: Vis nettstaden i Reader

en: View tax rates
nn_NO: Sjå avgiftssatar

en: View template
nn_NO: Vis malen

en: View this comment
nn_NO: Vis denne kommentaren

en: View video
nn_NO: Vis video

en: View your site
nn_NO: Vis sida di

en: View your site stats
nn_NO: Vis sidestatistikk

en: Views
nn_NO: Visingar

en: Views Per Visitor
nn_NO: Visingar per besøkande

en: Views by Country
nn_NO: Visingar etter land

en: Views for topic
nn_NO: Visingar for emnet

en: Views per Visitor: %s
nn_NO: Visingar pr. besøkande: %s

en: Views per day
nn_NO: Visingar pr. dag

en: Views per month
nn_NO: Visingar pr. månad

en: Views per post
nn_NO: Visingar pr. innlegg

en: Views per week
nn_NO: Visingar pr. veke

en: Views/Post
nn_NO: Visingar/Innlegg

en: Virtual
nn_NO: Virtuelt

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
nn_NO: Virtuelle produkt er ikkje fysiske, og blir ikkje frakta.

en: Visibility
nn_NO: Synlegheit

en: Visibility:
nn_NO: Synleg:

en: Visible
nn_NO: Synleg

en: Visible on the product page
nn_NO: Synleg på varesida

en: Visit
nn_NO: Vitja

en: Visit %(siteUrl)s
nn_NO: Gå til %(siteUrl)s

en: Visit %s
nn_NO: Besøk %s

en: Visit %s&#8217;s website
nn_NO: Gå til nettsida åt %s

en: Visit Dashboard
nn_NO: Gå til styringspanelet.

en: Visit Link
nn_NO: Gå til lenkja

en: Visit Site
nn_NO: Gå til sida

en: Visit Theme Site
nn_NO: Vitje temasida

en: Visit Your Site
nn_NO: Besøk sida di

en: Visit plugin homepage
nn_NO: Gå til heimesida for programtillegg

en: Visit post
nn_NO: Gå til innlegg

en: Visit site
nn_NO: vitje nettstaden

en: Visit site admin
nn_NO: Besøk nettsideadmin

en: Visit theme site for %s
nn_NO: Gå til nettstaden for bunaden %s

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
nn_NO: Besøk styringspanelet for abonnemeta dine og avslutt abonnementet derifrå

en: Visitor | Visitors
nn_NO[0]: Besøkar
nn_NO[1]: Besøkarar

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
nn_NO: Gjestekommentarar kan bli sjekka av eit automatisk søppelkommentar-system.

en: Visitors
nn_NO: Vitjarar

en: Visual Editor
nn_NO: Visuell redigerar

en: Visual aids
nn_NO: Visuelle hjelpemiddel

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
nn_NO: Visuell modus gir deg ein redigerar som fungerer som ein teksthandsamar. Klikk på verktøylinja for å vise endå ei knapperad.

en: Volume Slider
nn_NO: Volumkontroll

en: Vote
nn_NO: Røyst

en: Vote Button
nn_NO: Røysteknapp

en: Votes
nn_NO: Røyster

en: Waiting for confirmation
nn_NO: Ventar på stadfesting

en: Wallis
nn_NO: Valais

en: Wallis and Futuna
nn_NO: Wallis- og Futunaøyane

en: Want more comments? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Get more traffic</a>.
nn_NO: Vil du ha fleire kommentarar? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Få meir trafikk</a>.

en: Want more referrers? Try <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">commenting on other blogs</a>!
nn_NO: Ønskjer du fleire tilvisingar? Freist <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">å kommentere på andre bloggar</a>!

en: Want to share this report with your readers?
nn_NO: Vil du dele denne rapporten med lesarane dine?

en: Warning | Warnings
nn_NO[0]: Åtvaring

en: Warning! User %s cannot be deleted.
nn_NO: Åtvaring! Brukaren %s kan ikkje slettast.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
nn_NO: Åtvaring! Brukaren kan ikkje slettast. Brukaren %s er nettverksadministrator.

en: Warning:
nn_NO: Åtvaring:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
nn_NO: Advarsel: lenkja er sett inn, men kan innehalde feil. Gjer vel og test den.

en: Warsaw
nn_NO: Warszawa

en: Watch: %s
nn_NO: Sjå: %s

en: Wavatar (Generated)
nn_NO: Wavatar (generert)

en: We already have a ping from that URL for this post.
nn_NO: Vi har allereie eit ping frå denne URL-en for dette innlegget.

en: We are profoundly disinterested in your private details
nn_NO: Vi må berre få sagt at vi er svært lite interesserte i dei private opplysningane dine.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
nn_NO: Vi kan ikkje behandle betalinga di. Ver venleg <a href="%s" target="_blank">å oppdatere betalingsdetaljane dine</a>.

en: We could not book your appointment. Please try again later.
nn_NO: Vi klarte ikkje å booke avtalen din. Prøv igjen seinare.

en: We couldn't find an account using %s. Let's create a new account for you.
nn_NO: Vi klarte ikkje å finne kontoen din med %s. La oss lage ein ny konto for deg.

en: We have apps for <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> and <a href="%s">Android</a>.
nn_NO: Vi har appar for <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> og <a href="%s">Android</a>.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
nn_NO: Vi har lagra litt informasjon om Blogger-kontoen din i WordPress-databasen. Fjernar du denne informasjonen vil det la deg starte på nytt. Restarting vil ikkje påverke innlegg du allereie har importert. Om du freistar å re-importere ein blogg, vert dobble innlegg hoppa over.

en: We just sent a push notification to your <strong>WordPress mobile app</strong>. Swipe or tap to open and verify your login.
nn_NO: Vi sende deg nettopp ei push-melding på <strong>WordPress-mobilappen</strong>. Sveip eller tast for å opne og stadfeste innlogginga di.

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
nn_NO: Me tek privatliv og gjennomsikt særs alvorleg. Gå til <a href="%s">personvernsida vår</a> for å finna ut kva data me samlar inn og korleis me brukar dei.

en: We think WordPress.com is awesome, but don’t take our word for it. With some of our favorite features you can learn how to build the site of your dreams.
nn_NO: Me tykkjer at WordPress.com er imponerande, men ikkje ta oss på ordet. Med nokre av favorittfunksjonane våre kan du læra korleis du kan byggja draumenettstaden din.

en: We think they're from: %s
nn_NO: Vi trur at dei er frå: %s

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
nn_NO: Vi vil vere sikre på at betalingane når fram til deg, så gjer vel og legg til ei e-postadresse.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
nn_NO: Vi klarte å logge inn, men fann ingen bloggar. Prøv ein annan konto neste gong.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
nn_NO: Vi er ferdige her, men du kan alltids <a href="%s">konvertere meir</a>.

en: We&#8217;re here for you
nn_NO: Vi er her for deg

en: We've made your site public
nn_NO: Vi har gjort sida di offentleg

en: Web Address
nn_NO: Nettadresse

en: Web address
nn_NO: Nettadresse

en: Web server
nn_NO: Vevtenar

en: Website
nn_NO: Nettside

en: Website Designer
nn_NO: Nettstad-designar

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
nn_NO: Nettstad: %1$s (IP-addresse: %2$s, %3$s)

en: Websites
nn_NO: Nettsider

en: Wed
nn_NO: Ons

en: Wednesday
nn_NO: Onsdag

[ctx: Wednesday initial]
en: W
nn_NO: O

en: Week
nn_NO: Veke

en: Week %d
nn_NO: Veke %d

en: Week %d of %d
nn_NO: Veke %d av %d

en: Week Starts On
nn_NO: Veka startar på

en: Weekly
nn_NO: Kvar veke

en: Weekly Views
nn_NO: Visingar pr. veke

en: Weeks
nn_NO: Veker

en: Weight
nn_NO: Vekt

en: Weight in decimal form
nn_NO: Vekta som desimaltal

en: Weight unit
nn_NO: Vekteining

en: Welcome
nn_NO: Velkomen

en: Welcome back!
nn_NO: Velkomen tilbake

en: Welcome message
nn_NO: Velkomsthelsing

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
nn_NO: Velkomen

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
nn_NO: Velkomen til %s. Dette er det fyrste innlegget ditt. Du kan endra eller fjerna det, og så kan du byrja å skriva!

en: Welcome to Conversations
nn_NO: Velkomen til samtalar

en: Welcome to Reader
nn_NO: Velkomen til Reader

en: Welcome to WordPress!
nn_NO: Velkomen til WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
nn_NO: Velkomen til WordPress. Dette er det fyrste innlegget ditt. Endra eller fjern det, så kan du byrja med blogginga!

en: Welcome to WordPress.com
nn_NO: Velkomen til WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com Premium!
nn_NO: Velkomen til WordPress.com Premium

en: Welcome to WordPress.com!
nn_NO: Velkomen til WordPress.com!

en: Welcome to WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
nn_NO: Velkomen til WordPress.com. Ver snill og trykk på knappen nedanfor for å stadfeste e-postadressa di, og for å aktivere kontoen din.

en: Welcome to the WordPress.com community.
nn_NO: Velkomen til WordPress.com-samfunnet.

en: Welcome to your Dashboard!
nn_NO: Velkomen til styringspanelet ditt!

en: Welcome!
nn_NO: Velkomen!

en: Welsh
nn_NO: Walisisk

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
nn_NO: Leitar du etter <a href="%s">profilinformasjonen</a> din?

en: West
nn_NO: Vest

en: West African CFA franc
nn_NO: Vestafrikansk CFA franc

en: West Bengal
nn_NO: Vest-Bengal

en: West Coast
nn_NO: Vestkysten

en: Western Australia
nn_NO: Vest-Australia

en: Western Sahara
nn_NO: Vest-Sahara

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
nn_NO: Kva automatiske avgjerder og/eller profilering me gjer med brukaropplysingar

en: What data breach procedures we have in place
nn_NO: Retningslinene våre for datainnbrot

en: What do I do now?
nn_NO: Kva gjer eg no?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
nn_NO: Kva gebyr vil du bruka for lokal levering? Blir oversett om du vel gratis. La stå tomt for å skru av.

en: What is PHP and how does it affect my site?
nn_NO: Kva er PHP, og kva har det med nettstaden min å gjera?

en: What is WordPress.org?
nn_NO: Kva er WordPress.org?

en: What is your registered email address or username?
nn_NO: Kva er di registrerte e-postadresse eller ditt registrerte brukarnamn?

en: What personal data we collect and why we collect it
nn_NO: Kva for personopplysingar me samlar inn, og kvifor me gjer det

en: What rights you have over your data
nn_NO: Kva rettar du har over oppysingane dine

en: What should be done with content owned by %s?
nn_NO: Kva skal gjerast med innhald eigd av %s?

en: What should be done with content owned by these users?
nn_NO: Kva skal gjerast med innhaldet desse brukarane eig?

en: What should be done with content owned by this user?
nn_NO: Kva skal gjerast med innhaldet til denne brukaren?

en: What size photos would you like to display?
nn_NO: Kva for bildestorleikar vil du vise?

en: What third parties we receive data from
nn_NO: Kva tredjepartar me får opplysingar frå

en: What will your site be about?
nn_NO: Kva skal sida di handle om?

en: What would you like to import?
nn_NO: Kva vil du importere?

en: What&#8217;s New
nn_NO: Kva er nytt

en: What&#8217;s on your mind?
nn_NO: Kva tenkjer du på?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
nn_NO: Kva er skilnaden mellom kategoriar og merkelappar? Til vanleg er merkelappane berre raske stikkord som gjev nokre viktige opplysningar om innlegget ditt (namn, emne osb.). Desse stikkorda kan koma att i andre innlegg. Kategoriar er avdelingar du har sett opp på førehand. Viss du tenkjer deg nettstaden din som ei bok, er kategoriane som ei innhaldsliste og merkelappane som eit stikkordregister.

en: What's Hot
nn_NO: Kva er aktuelt

en: What's a Gravatar?
nn_NO: Kva er ein Gravatar?

en: What's this?
nn_NO: Kva er dette?

en: What’s next?
nn_NO: Kva no?

en: When
nn_NO: Når

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
nn_NO: Når ein kommentar inneheld eit av desse orda i innhaldet, namnet, URL-en, epostadressa, IP-en eller brukarstrengen frå nettlesaren, vil han bli merka som søppelkommentar. Eitt ord eller IP per line. Filteret vil leita inni ord òg, så  &#8220;press&#8221; vil gje treff på &#8220;WordPress&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
nn_NO: Når ein kommentar inneheld eit av desse orda i teksten, namnet, URL-en, epostadressa eller IP-en, vil det bli halde att i <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderatorkøen</a>. Eitt ord eller IP per line. Søket vil leita inni ord òg, så "press" vil gje treff på "WordPress".

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
nn_NO: Når du legg til ein ny kategori på denne sida, fyller du inn desse felta:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
nn_NO: Når du legg til ein ny merkelapp på denne sida, fyller du inn desse felta:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
nn_NO: Når du byter bunad, er det ofte litt varierande kor mange og kvar småprogramfelta og sidestolpane er. Av og til skapar det litt mindre smidige overgangar. Viss du har teke i bruk ein ny bunad og manglar småprogram, kan du rulla ned på denne sida for å sjå gjennom avdelinga for småprogram som ikkje er i bruk. Alle småprogramma dine og innstillingane til dei ligg lagra der.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
nn_NO: Når du veljer dagleg levering av e-post eller kvar veke, kva tid på dagen vil du ha dei då?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
nn_NO: Når du endrar rekkefølgje vil du få fleire kontrollar for å flytte på menypunkt i lista over.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
nn_NO: Når du er i sorteringsmodus får du flerie kontrollar for å endre rekkefølgje på småprogram i lista over.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
nn_NO: Når du førehandsviser på mindre skjermar, kan du bruka slå saman-ikonet på botnen av menyfeltet til venstre. Då vil du gøyma menyfeltet, og får større plass til å visa nettstaden med den nye bunaden. Klikk på ikonet ein gong til for å få fram att menyfeltet.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
nn_NO: Når du registrerer ein "variadic"-bunadfunksjon, må "type" vera eit "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
nn_NO: Når du registrerer ein standard metaverdi, må opplysingane stemma med typen du har gjeve.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
nn_NO: Når du registrerer ein "array"-funksjon, må skjemaet til funksjonen innehalda "items"-stikkordet.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
nn_NO: Når du registrerer ein "array"-metatype som skal visa i REST-grensesnittet, må du spesifisera skjemaet for kvar tabelloppføring i "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
nn_NO: Når du registrerer ein "array"- eller "object"-funskjon å visa i REST API-et, må du òg definera skjemaet til funksjonen.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
nn_NO: Når du registrerer ei "array"-innstilling som skal syna i REST-grensesnittet, må du spesifisera skjemaet for kvar tabelloppføring i "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
nn_NO: Når du registrerer ein "object"-funksjon, må skjemaet til funksjonen innehalda "properties"-stikkordet.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
nn_NO: Når du startar eit nytt avsnitt med eitt av desse mønstra og eit mellomrom vert det automatisk lagt inn formatering. Trykk Backspace eller Esc for å angre.

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
nn_NO: Når denne innstillinga er på, vil du sjå ei påminning i overblikk-boksen på styringspanelet om at &#8220;søkjemotorar ikkje er velkomne,&#8221;, slik at du hugsar at søkjemotorane er bedne om å ikkje indeksera nettstaden din.

en: When using a keyboard to navigate:
nn_NO: Når du brukar tastaturet for å navigera:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
nn_NO: Når folk kommenterer på nettstaden, samlar me inn opplysingar i kommentarskjemaet, samt IP-adressa og opplysingar om nettlesaren, for å hindra søppelkommentarar.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
nn_NO: Når du trykkjer på knappen nedanfor vil WordPress opprette ei XML-fil som du kan lagre på datamaskina di.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
nn_NO: Når du loggar inn, lagar me fleire infokapslar for å lagra innloggingsopplysingane og skjerminnstillingane dine. Innloggingskapslar varar i to dagar, og skjerminfokapslar varar i eitt år. Viss du vel &laquo;Hugs meg&raquo;, vil innlogginga vara i to veker. Viss du loggar ut av brukarkontoen din, blir innloggingskapslane fjerna.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
nn_NO: Når du har greidd å oppdatera med "Oppdater no"-knappen på styringspanelet > oppdateringar, vil me fjerna denne feilmeldinga til seinare oppdateringsforsøk.

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
nn_NO: Om denne taksonomien skal brukast offentleg, anten via styringspanelet eller av framsidebrukarar.

en: Whether or not comments are open on the post.
nn_NO: Om innlegget er ope for kommentarar.

en: Whether or not the post can be pinged.
nn_NO: Om innlegget kan pingast.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
nn_NO: Om innlegget skal behandlast som fastlimt eller ikkje.

en: Whether or not the post type can be viewed.
nn_NO: Om me kan visa denne innleggstypen eller ikkje.

en: Whether or not the post type should have children.
nn_NO: Om innleggstypen skal ha døtre.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
nn_NO: Om taksonomien skal ha døtre.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
nn_NO: Om ordskya for termen skal visast eller ikkje.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
nn_NO: Om RSS-straumlenker til kommentarar og innlegg skal vera med i hovudet.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
nn_NO: Om inlegg med denne statusen kan ha flytande publiseringsdatoar.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
nn_NO: Om innlegg med denne statusen skal visast på nettstaden.

en: Whether posts with this status should be private.
nn_NO: Om innlegg med denne statusen skal vere private.

en: Whether posts with this status should be protected.
nn_NO: Om innlegg med denne statusen skal vere beskytta.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
nn_NO: Om innlegg med denne statusen skal vere offentleg tilgjengelege.

en: Whether the content is protected with a password.
nn_NO: Om innhaldet er passordbeskytta.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
nn_NO: Om utdraget er beskytta med eit passord.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
nn_NO: Om du kan berre kan skru på programtillegget for heile nettverket.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
nn_NO: Om denne taksonomien kan søkjast etter offentleg.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
nn_NO: Om bunaden kan handtera dokumenttittel-knaggen.

en: Whether the theme disables custom colors.
nn_NO: Om bunaden skrur av eigne farger.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
nn_NO: Om bunaden skrur av eigne skriftstorleikar.

en: Whether the theme disables custom gradients.
nn_NO: Om bunaden skrur av eigne fargeovergangar.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
nn_NO: Om bunaden skrur på selektiv oppfrisking av småprogram som blir handterte av tilpassaren.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
nn_NO: Om bunaden støttar responsivt innebygd innhald.

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
nn_NO: Om bunaden vel å bruka standard WordPress-blokkstilar for vising.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
nn_NO: Om bunaden vel å bruka den mørke stilen for redigering.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
nn_NO: Om bunaden vel å bruka CSS-innpakkinga til redigeringsstilane.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
nn_NO: Om bunaden vel å bruka CSS-klassa for brei justering.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
nn_NO: Om du skal gje høve til å laga taksonomispalter automatisk på tilkopla tabeller for innleggstypar.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
nn_NO: Om ein skal hoppa over papirkorga og tvinga sletting.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
nn_NO: Om ein skal hoppe over papirkorga og tvinge sletting.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
nn_NO: Om du skal laga ei standard brukarflate for å handtera denne taksonomien.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
nn_NO: Om ressursar knytt til eit innlegg skal visast, eller ikkje.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
nn_NO: Om du skal ta med undertermar i termane som avgrensar resultata.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
nn_NO: Om innlegg skal inkluderast i redigeringsoppføringa for innleggstypen.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
nn_NO: Om du skal kunna velja taksonomiar i navigasjonsmenyane.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
nn_NO: Om det skal utførast oppdagingsspørjingar for oEmbed mot tilbydarar som ikkje er kvitelista.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
nn_NO: Om du skal visa taksonomien i hurtig- og masseendringspanelet.

en: Which language will you be blogging in?
nn_NO: Kva for språk skal du blogge på?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
nn_NO: Når du førehandsviser ein ny bunad, kan du halda fram med å tilpassa ting som småprogram og menyar, og prøva ut innstillingane til bunaden.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
nn_NO: Me fekk denne feilmeldinga då me prøvde å testa om nettstaden din kan køyra planlagde hendingar: %s

en: White
nn_NO: Kvit

en: Who we are
nn_NO: Kven me er

en: Who we share your data with
nn_NO: Kven me deler opplysingane dine med

en: Who were they?
nn_NO: Kven var dei?

en: Whoops, it looks like your invitation was sent when this blog was private. Please ask the blog admin to send another.
nn_NO: Oops, det ser ut til at invitasjonen din vart sendt då bloggen var privat. Gjer vel og be bloggadministrator å sende ein til.

en: Why :
nn_NO: Kvifor :

en: Why is this important?
nn_NO: Kvifor er dette viktig?

en: Why:
nn_NO: Kvifor:

en: Wide
nn_NO: Brei

en: Wide Blocks
nn_NO: Breie blokker

en: Widget %s
nn_NO: Småprogram %s

en: Widget moved down
nn_NO: Småprogram flytta ned

en: Widget moved up
nn_NO: Småprogram flytta opp

en: Widget title:
nn_NO: Småprogramtittel:

en: Widgets
nn_NO: Småprogram

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
nn_NO: Småprogram er uavhengige småbetar med innhald, som du kan plassera på alle område på sida di som er klargjorte for slike program (til vanleg heiter desse områda stolpar). For å leggja til innhald i sidestolpane, dreg og slepp du tittellinjene på småprogramma dit du vil ha dei. Til vanleg er berre det fyrste småprogramfeltet utvida. For å leggja til innhald i fleire småprogramfelt, klikkar du tittellinjene for å utvida kvart felt.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
nn_NO: Småprogram er uavhengige seksjonar med innhald som du kan plassere i område som er gjort klare for småprogram av bunaden din (vanlegvis sidekolonner)

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
nn_NO: Du kan bruka småprogram fleire gonger. Du kan skriva inn ein tittel du vil visa på nettsida di for kvart av småprogramma, men du treng ikkje.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
nn_NO: Småprogram må registrerast med %s før dei kan brukast.

en: Width
nn_NO: Breidde

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
nn_NO: Breidd på tilskjeringa i prosent av breidda på biletet.

en: Width:
nn_NO: Breidde:

en: Will Be Forwarded To
nn_NO: Vert vidaresendt til

en: Wilson is a clean, simple and bold theme for personal sites and blogs. Make it your own with a custom header image or a Gravatar. Plus, use Post Formats to highlight your content, add a custom menu or take advantage of three widget areas.
nn_NO: Wilson er eit reint, enkelt og tydeleg tema for personlege nettstadar og bloggar. Gjer det til ditt eige med ei individuelt tilpassa overskrift eller ein gravatar. I tillegg brukar du innleggsformat for å framheve innhaldet ditt, legge til ein tilpassa meny eller nyttiggjere deg av tre småprogram-område.

en: With 1 comment | With %s comments
nn_NO[0]: Med 1 kommentar
nn_NO[1]: Med %s kommentarar

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
nn_NO: Med Automattic-tenesta WordPress.com kan du publiusere nettsida du drøymer om. Og når du gjer det vil du nok vere samd i dei fasinerande brukarvilkåra.

en: WooCommerce Recent Reviews
nn_NO: Nyaste vurderingane i WooCommerce

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
nn_NO: WooCommerce er ferdig å oppgradera databasen. Takk for at du oppdaterte til siste versjon!

en: WooCommerce settings
nn_NO: WooCommerce-innstillingar

en: WooCommerce status
nn_NO: WooCommerce-status

en: WooCommerce tax rates (CSV)
nn_NO: WooCommerce avgiftssatsar (CSV)

en: Word count: %s
nn_NO: Ord: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
nn_NO: WordPress %1$s køyrer med %2$s-temaet.

en: WordPress &rsaquo; Error
nn_NO: WordPress &rsaquo; Feil

en: WordPress &rsaquo; Success
nn_NO: WordPress &rsaquo; vellukka

en: WordPress Address (URL)
nn_NO: WordPress-adresse (URL)

en: WordPress Apps
nn_NO: WordPress-appar

en: WordPress Blog
nn_NO: WordPress-blogg

en: WordPress Comments
nn_NO: WordPress-kommentarar

en: WordPress Constants
nn_NO: Wordpress-konstantar

en: WordPress Embed
nn_NO: WordPress-innbyggjing

en: WordPress Events and News
nn_NO: WordPress-arrangement og -nyheiter

en: WordPress Media
nn_NO: WordPress-media

en: WordPress News
nn_NO: WordPress-nytt

en: WordPress Post by Email
nn_NO: WordPress-innlegg med e-post

en: WordPress Shortcode:
nn_NO: WordPress-kortkode:

en: WordPress User
nn_NO: WordPress-brukar

en: WordPress Version
nn_NO: Wordpress-versjon

en: WordPress database error:
nn_NO: WordPress databasefeil:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
nn_NO: %s-konstanten blokkerer utviklingsoppdateringar for WordPress.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
nn_NO: %s-filteret blokkerer utviklingsoppdateringar for WordPress.

en: WordPress directory location
nn_NO: Plassering av WordPress-mappa

en: WordPress directory size
nn_NO: Storleik på WordPress-mappa

en: WordPress hook type
nn_NO: WordPress-kroktype

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
nn_NO: WordPress melder ikkje frå til <a href="%1$s">oppdateringstenester</a> på grunn av <a href="%2$s">visings-innstillingane</a> på nettstaden din.

en: WordPress locale code.
nn_NO: Språkkode for WordPress.

en: WordPress login
nn_NO: WordPress innlogging

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
nn_NO: Wordpress krev %1$s versjon %2$s eller nyare. Ta kontakt med vevhotellet ditt for å retta dette.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
nn_NO: %s blokkerer tryggleiksoppdateringar og vedlikehaldsutgjevingar for WordPress.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
nn_NO: %s-filteret blokkerer tryggleiksoppdateringar og vedlikehaldsutgjevingar for WordPress.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
nn_NO: WordPress skal rette ugyldig nøsta XHTML automatisk

en: WordPress site: %s
nn_NO: WordPress-nettstad: %s

en: WordPress update available (%s)
nn_NO: Det finst ei ny utgåve av WordPress (%s)

en: WordPress version %s
nn_NO: Wordpress versjon %s

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
nn_NO: WordPress.com &raquo; Vidaresender deg til ein ny blogg!

en: WordPress.com Announcement
nn_NO: Kunngjeringar frå WordPress.com

en: WordPress.com Business
nn_NO: WordPress.com business

en: WordPress.com Followers
nn_NO: WordPress.com-følgjarar

en: WordPress.com Likes are
nn_NO: WordPress.com ‹‹Likar›› er

en: WordPress.com Logo
nn_NO: WordPress.com logo

en: WordPress.com News
nn_NO: WordPress.com Nytt

en: WordPress.com Password
nn_NO: WordPress.com passord

en: WordPress.com Reblog Button
nn_NO: WordPress.com ‹‹reblogg››-knapp

en: WordPress.com Search
nn_NO: WordPress.com Søk

en: WordPress.com Subscription Management Help
nn_NO: WordPress.com abonnementshandsamingshjelp

en: WordPress.com Support
nn_NO: WordPress.com brukarstøtte

en: WordPress.com User
nn_NO: WordPress.com brukar

en: WordPress.com Username
nn_NO: WordPress.com brukarnamn

en: WordPress.com forums
nn_NO: WordPress.com-forum

en: WordPress.com verification code: %s
nn_NO: WordPress.com stadfestingskode: %s

en: WordPress.org is reachable
nn_NO: Wordpress.org er tilgjengeleg

en: WordPress.org plugin directory slug.
nn_NO: Kortnamnet for programtillegg-katalogen på wordpress.org.

en: WordPress.org themes
nn_NO: WordPress.org-bunader

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
nn_NO: %1$s er også tilgjengeleg på %2$s

en: Words
nn_NO: Ord

en: Words: %s
nn_NO: Ord: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
nn_NO: Ønskjer du å <a href="%s">kontrolere ventande kommentarar</a>?

en: Would you like to create one?
nn_NO: Vil du lage ei?

en: Would you like to help us translate WordPress.com into {{a}}%(language)s{{/a}}?
nn_NO: Vil du hjelpe oss med å omsette WordPress.com til {{a}}%(language)s{{/a}}?

en: Would you like to publish your first page?
nn_NO: Ynskjer du å lage ei side?

en: Writable
nn_NO: Skrivbar

en: Write
nn_NO: Skriv

en: Write a Comment...
nn_NO: Skriv ein Kommentar …

en: Write a Post
nn_NO: Skriv eit innlegg

en: Write a comment...
nn_NO: Skriv ein Kommentar …

en: Write a post
nn_NO: Skriv eit innlegg

en: Write posts or pages in plain text Markdown syntax.
nn_NO: Skriv innlegg og sider med reintekst Markdown-syntaks.

en: Write title…
nn_NO: Skriv tittel...

en: Write your first blog post
nn_NO: Skriv det fyrste blogginnlegget

en: Writing
nn_NO: Skriving

en: Writing & Blogging
nn_NO: Skriving og blogging

en: Writing Helper
nn_NO: Skrivehjelpar

en: Writing Settings
nn_NO: Skriveinnstillingar

en: X &#8212; Even more mature than above
nn_NO: X &#8211; Berre for vaksne

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
nn_NO: XFN står for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Nettwork</a>, og er ein tilleggsfunksjon. Med WordPress kan du laga XFN-eigenskapar for å visa kva forhold du har til skribentane eller eigarane av den sida du lenkjar til.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
nn_NO: XML-feil: %1$s på line %2$s

en: XML Sitemap
nn_NO: XML-nettstadkart

en: XML-RPC Request Failed --
nn_NO: Mislykka XML-RPC-førespurnad --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
nn_NO: XML-RPC-tenester er skrudd av på denne nettstaden.

en: Y/m/d
nn_NO: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s a
nn_NO: d.m.Y H:i:s

en: Year
nn_NO: År

en: Year:
nn_NO: År:

en: Yearly
nn_NO: Årleg

en: Yearly Archives:
nn_NO: Årleg arkiv:

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
nn_NO: Årleg gjennomsnitt er berekna frå summarfra summer, ikkje eit gjennomsnitt av månadlege gjennomsnitt.

en: Years
nn_NO: År

en: Yekaterinburg
nn_NO: Jekaterinburg

en: Yellow
nn_NO: Gul

en: Yemen
nn_NO: Jemen

en: Yemeni rial
nn_NO: Yemensk rial

en: Yerevan
nn_NO: Jerevan

en: Yes
nn_NO: Ja

en: Yes, I want to be subscribed
nn_NO: ja, eg ønskjer å abonnere

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nn_NO: Ja, eg skriv prisane inkl. mva.

en: Yes, take me to my profile page
nn_NO: Ja, ta meg til profilsida mi

en: Yesterday
nn_NO: I går

en: Yiddish
nn_NO: Jiddisch

en: You
nn_NO: Du

en: You May Like
nn_NO: Kanskje du likar

en: You accepted %1$s's invitation to become a member of their private blog, <a href="%2$s">%3$s</a>.
nn_NO: Du aksepterte %1$s sin invitasjon til å verte medlem av den private bloggen hans/hennar, <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: You and %s other bloggers like this.
nn_NO: Du og %s annan bloggar likar dette.

en: You and %s other people like this
nn_NO: Du og %s andre personar likar dette

en: You and %s other person like this
nn_NO: Du og %s annan person likar dette

en: You and 1 other person like this
nn_NO: Du og 1 annan person likar dette

en: You and one other blogger like this.
nn_NO: Du og ein annan bloggar likar dette.

en: You are about to approve the following comment:
nn_NO: Du er i ferd med å godkjenne følgjande kommentar:

en: You are about to delete %s.
nn_NO: Du er i ferd med å slette %s.

en: You are about to delete the following comment:
nn_NO: Du er i ferd med å slette denne kommentaren:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nn_NO: Du er i ferd med å slette denne lenkja '%s'
     «Avbryt» for å stoppe, «OK» for å slette.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nn_NO: Du skal til å sletta bunaden «%s».
    Vel «Avbryt» for å ikkje sletta ho, eller «OK» for å halda fram.

en: You are about to mark the following comment as spam:
nn_NO: Du er i ferd med å merke følgjande kommentar som søppel:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
nn_NO: Du skal til å kasta dette innspelet i papirkorga:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nn_NO: Du er i ferd med å slette desse oppføringane permanent fra nettstaden din. Det er ikkje muleg å angre denne handlinga. «Avbryt» for å stoppe, «OK» for å slette.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nn_NO: Du er i ferd med å slette denne oppføringa permanent fra nettstaden din. Det er ikkje muleg å angre denne handlinga. «Avbryt» for å stoppe, «OK» for å slette.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nn_NO: Du er i ferd med å slette desse elementa
     «Avbryt» for å stoppa, «OK» for å sletta.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
nn_NO: Du er tilkopla denne nettstaden med HTTPS, men <a href="%s">nettadressa di</a> er ikkje sett opp med HTTPS som standard.

en: You are already following that blog
nn_NO: Du følgjer allereie den bloggen

en: You are already subscribed to "%s"!
nn_NO: Du abonnerer allereie på "%s"!

en: You are attempting to log out of %s
nn_NO: Du prøver å logge ut frå %s

en: You are browsing %s
nn_NO: Du ser på &%s

en: You are commenting using your %s account.
nn_NO: Du kommenterer no med %s-kontoen din.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
nn_NO: Du ser i arkivet til %1$s for %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
nn_NO: Du ser i arkivet til %1$s for dagen %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
nn_NO: Du ser i arkivet til %1$s for året %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
nn_NO: Du ser i arkivet til %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
nn_NO: Du blar no i arkivet etter %s-kategorien.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
nn_NO: Du redigerer sida som viser dei siste innlegga dine.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
nn_NO: Du køyrer siste utgåva av WordPress. Hald fram med den gode vanen!

en: You are customizing %s
nn_NO: Du tilpassar no %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
nn_NO: Du er i gjenopprettingsmodus. Det tyder at det er noko feil med ein bunad eller eit programtillegg. For å gå ut or denne modusen, kan du logga ut eller bruka Gå ut-knappen. <a href="%s">Gå ut or gjenopprettingsmodus</a>

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
nn_NO: Du er logga inn på WordPress.com som <strong>%1$s</strong>. For å byte konto, <a href="%2$s">logg ut</a>.

en: You are not allowed to delete this poll.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å slette denne røystinga.

en: You are not allowed to do that.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å gjere det.

en: You are not allowed to edit this poll.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigere denne røystinga.

en: You are not allowed to make this change.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å gjera denne endringa.

en: You are not allowed to manage this item.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å handsame dette elementet.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å plukka dette opp or papirkorga.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å kaste dette elementet til søppelkassa.

en: You are not authorized to upload files to this site
nn_NO: Du har ikkje løyve til å laste opp filer til denne sida.

en: You are not currently logged in.
nn_NO: Du er ikkje innlogga.

en: You are not following any blogs!
nn_NO: Du følgjer ingen bloggar!

en: You are not subscribed to "%s".
nn_NO: Du abonnerer ikkje på "%s".

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
nn_NO: Du abonnerer ikkje på nokon WordPress.com-blogg.

en: You are now logged out everywhere else.
nn_NO: Du er no logga ut alle andre stader.

en: You are now logged out.
nn_NO: du er no logga ut.

en: You are now subscribed to this blog.
nn_NO: Du abonnerer no på denne bloggen.

en: You are one step away from activating <a href="%1$s" style="underline: none; color: inherit; text-decoration: none;">%2$s</a>.
nn_NO: Du er eitt steg frå å aktivere <a href="%1$s" style="underline: none; color: inherit; text-decoration: none;">%2$s</a>.

en: You are only logged in at this location.
nn_NO: Du er kun logga inn på denne plasseringa.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
nn_NO: Du legg inn innspel for fort. Ta det med ro.

en: You are previewing %s
nn_NO: Førehandsvising av %s

en: You are probably offline.
nn_NO: Du er sannsynlegvis fråkopla.

en: You are subscribed to the following blogs:
nn_NO: Du abonnerer på følgjande bloggar:

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
nn_NO: Du bruker ei %1$s-erstatning, som kan tyda på at %2$s-databasen ikkje er i bruk.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
nn_NO: Du brukar ein nettlesar som ikkje har Flash installert eller aktivert. Skru på Flash-programmet, eller gå til https://get.adobe.com/flashplayer/ for å lasta ned siste utgåva.

en: You are using an insecure browser!
nn_NO: Du bruker ein utrygg nettlesar!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
nn_NO: Du brukar ein eldre versjon av Jetpack. For å kople til, oppdater til ein nyare versjon.

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
nn_NO: Du brukar opplastingsfunksjonen til nettlesaren din.  WordPress-opplastaren kan lasta opp fleire filer om gongen, og du kan dra og sleppa filer til han. <a href="#">Byt til multi-opplastaren</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
nn_NO: Du brukar multi-opplastaren. Problem? Prøv <a href="%1$s" %2$s>nettlesar-opplastaren</a> i staden.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
nn_NO: Du prøvde å få tilgang til styringspanelet på "%1$s", men du har ikkje løyve til det på denne nettstaden. Viss du meiner du burde ha tilgang til styringspanelet på "%1$s", bør du kontakta nettverksstyraren.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
nn_NO: Du prøvde å endra eit element som ikkje finst. Kanskje det er sletta?

en: You can  view your billing history or cancel your purchase on each service below.
nn_NO: Du kan sjå faktureringshistorikken din eller avbryte kjøp for kvar teneste nedanfor.

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
nn_NO: Du kan <a href='http://akismet.com/wordpress/'>få API-nøkkelen din direkte frå Akismet no</a>.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
nn_NO: Her kan du leggja til lenkjer du vil visa på sida di, vanlegvis med <a href="%s">småprogram</a>. Fleire lenkjer til WordPress-samfunnett er med som standarddøme.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
nn_NO: Du kan leggja til eller endra lenkjer på denne sida ved å skriva inn opplysningar i kvar av boksane. Du treng berre lenkjeadressa og namnet (teksten du vil visa på nettstaden din for kvar lenkje).

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
nn_NO: Du kan òg <a href="%s">endre grensesnittspråket</a> i profilen din.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
nn_NO: Du kan òg <a href="%s">spesifisere språket</a> denne bloggen er skriven på.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
nn_NO: Du kan velja bakgrunnsfarge ved å klkka på Vel farge-knappen, og anten skriva inn ein gyldig heksadesimal HTML-verdi, td. &#8220;#ff0000&#8221; for raud, eller ved å velja ei farge med fargeveljaren.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
nn_NO: Du kan òg styra korleis innhaldet vert vist i RSS-straumar. Du kan for eksempel velja kor mange innlegg som skal vera med i straumen og om du vil ha med heile teksten eller berre samandraget. <a href="%s">Les meir om straumar</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
nn_NO: Du kan òg laga innlegg med <a href="%s">Blogg det</a>-«bookmarklet».

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
nn_NO: Du kan òg slette individuelle filer og få tilgang til den utvida redigeringsskjermen frå detaljar-dialogen.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
nn_NO: Du kan endra eller flytta fleire innlegg til søpelet på ein gong. Vel innlegga du vil endra med krysseboksane. Så vel du handlinga du vil utføra frå massehandlingar-menyen, og klikkar på utfør.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
nn_NO: Du kan endra innspelet frå denne sida med å bruka statusboksen. Der kan du òg endra datostempelet for innspelet.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
nn_NO: Du kan òg gjera alle dei same handlingane, inkludert det å smalna inn lista ved å bruka filter, hantera ei side med handlingslenkjene som kjem opp når du held peikaren over ei rad, eller bruka massehandlingsmenyen for å endra opplysingane for fleire sider på ein gong.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
nn_NO: Du kan skriva inn stikkord til innlegga dine med <strong>merkelappar</strong>. Merkelappane har, til skilnad frå kategoriar, inga rangordning, det vil seia at merkelappane ikkje er knytte til einannan.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
nn_NO: Du kan velja kvar i bunaden du vil ha dei ulike menyane. Det gjer du ved å <strong>velja den innstillinga du vil ha</strong> nedst i menyredigeringa. For å bruka menyar på alle bunadplasseringar på ein gong, <strong>går du til Handter plasseringar-fana</strong> øvst på sida.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
nn_NO: Du kan velja korleis denne sida skal sjå ut ved å bruka sideval-fana. Då kan du velja kor mange element du skal syna per side, og om du vil syna eller gøyma kolonnar i tabellen.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
nn_NO: Du kan endra passordet ditt, slå på snøggtastar, endra fargeskjemaet for WordPress-styringssidene, slå av den visuelle redigeringa, samt anna. Du kan gøyma verktylina (tidlegare styrarfeltet) frå framsida av nettstaden din, men du kan ikkje gøyma henne på styringssidene.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
nn_NO: Du kan velja mellom standardbileta som fylgjer med bunaden din, eller du kan velja eigne bilete. Du kan òg tilpassa korleis tittelen og slagordet/sideskildringa for nettstaden din skal visast.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
nn_NO: Du kan velje å vise eitt av dei tidlegare opplasta overskriftsbilda dine, eller vise eit tilfeldig valt.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
nn_NO: Du kan velja kva du vil visa på framsida av nettstaden. Du kan visa innlegg etter dato, med nyaste fyrst (vanleg blogg), eller ei fast/statisk side. Viss du vil bruka ei fast side, må du fyrst laga to <a href="%s">sider</a>. Den eine blir då framsida, og den andre blir sida med innlegga.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
nn_NO: Du kan velja kva du vil visa på startsida til nettstaden din. Det kan vera innlegg i omvent kronologisk rekkjefylgje (klassisk blogg), eller ei fast side. For å velja ei fast side, må du fyrst laga to sider. Den eine blir heimesida, og den andre vil vera sida for innlegga dine.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
nn_NO: Du kan gruppera lenkjer med lenkjekategoriar. Namna på lenkjekategoriane må vera eigne, og lenkjekategoriane er ikkje dei same som kategoriane for innlegg.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
nn_NO: Du kan velja korleis denne sida skal sjå ut på mange måtar:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
nn_NO: Du kan velja korleis denne sida skal sjå ut med sideval-fana, eller med nedtrekksfiltra over lenkjetabellen.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
nn_NO: Du kan velja koss denne sida skal syne innhaldet på mange måtar:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
nn_NO: Du kan setja opp utsjånaden på sida di utan å tukla med kjeldekoden for bunaden. Det gjer du ved å bruka din eigen bakgrunn, som kan vera eit bilete eller ei farge.

en: You can customize your website by changing the footer credit in customizer.
nn_NO: Du kan tilpasse nettsida di ved å endre fotnoteinnformasjonen i tilpassaren.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
nn_NO: Du kan sletta lenkjekategoriar i nedtrekkslista over massehandlingar, men det slettar ikkje lenkjene i kategoriane. I staden blir lenkjene flytta over til standardkategorien.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
nn_NO: Du kan redigere biletet og samstundes ta vare på miniatyrbiletet. Det kan til dømes vere lurt å ha ein firkanta miniatyr som berre viser ein del av biletet.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
nn_NO: Du kan redigera innspela om det trengst. Det er ofte nyttig når du oppdagar skrivefeil i eit innspel.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
nn_NO: Du kan aktivere distraksjonsfri skrivemodus med ikonet til høgre. Denne funksjonen er ikkje støtta på eldre nettlesarar eller på enheiter med små skjermar, og krev at heile høgde-redigering er aktivert i skjerminnstillingane.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
nn_NO: Du kan eksportera ei fil med alt innhaldet på nettstaden for å flytta innhaldet til ein annan installasjon eller plattform. Eksportfila er i eit XML-format som heiter WXR. Du kan inkludera sider, innlegg, kommentarar, eigendefinerte felt, kategoriar og merkelappar. Du kan velja om WXR-fila berre skal innehalda eit utval sider eller innlegg ved å bruka nedtrekksmenyane til å velja kategori, forfattar, dato eller publiseringsstatus.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
nn_NO: Du kan filtrere lista med innlegg etter innleggsstatus ved å bruke tekstlenkane over innleggslista. Som standard vert alle innlegg vist.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
nn_NO: Du kan filtrera lista over brukarar ved å bruka tekstlenkjene øvst til venstre. Du kan visa alle brukarar, styrarar, redaktørar, skribentar, bidragsytarar eller abonnentar. Standardvisinga er alle brukarar. Ubrukte roller blir ikkje synte.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
nn_NO: Du finn meir informasjon og kan gjera endringar på sida for programtillegg.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
nn_NO: Du finn meir informasjon og kan gjera endringar på bunadsida.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
nn_NO: Du kan hjelpe oss å kjempe mot søppelpost med å oppgradere kontoen din <a href="%s" target="_blank">og bidra med eit symbolsk beløp</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
nn_NO: Du kan syna eller gøyma kolonner etter som du treng, og avgjera kor mange innlegg du vil lista opp på kvar side. Det gjer du med sideval-fana.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
nn_NO: Du kan visa eller gøyma spalter slik du treng, og avgjera kor mange brukarar du vil syna per side, ved å bruka sideval-fana.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
nn_NO: Du kan seja inn mediefiler ved å klikka på ikona over redigeringsruta og fylgja instruksane. Du kan justera eller endra bileta med formateringsverktyet som er synleg i visuell modus.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
nn_NO: Du kan logge ut av andre einingar, som til dømes telefonen din eller ei offentleg datamaskin, ved å klikke knappen Logg ut overalt.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
nn_NO: Du kan handtera innspel på denne nettstaden på same måten som du handterer innlegg og anna innhald. Du kan stilla inn utsjånaden på denne sida på same måten som dei andre styringssidene, og du kan handtera innspela med sprett-opp-lenkjene eller massehandlingar.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
nn_NO: Du kan filtrere lista etter filtype/status eller etter dato ved å bruke nedtrekksmenyane over mediatabellen.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
nn_NO: Du kan navigere til andre sider på nettstaden ditt medan du tilpassar, for å sjå og redigere widgetene som vert viste på dei andre sidene.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
nn_NO: No kan du handtera og førehandsvisa tilpassa bakgrunnar i <a href="%s">tematilpassaren</a>

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
nn_NO: No kan du handtera og førehandsvisa tilpassa sidetopp i <a href="%s">tematilpassaren</a>.

en: You can now manage the blogs you follow in the <a href="%s">WordPress.com Reader</a>.
nn_NO: Du kan no handsame bloggane du følgjer på <a href="%s">WordPress.com Lesar</a>.

en: You can only have 1 %s in your cart.
nn_NO: Du kan berre ha 1 %s i korga.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
nn_NO: Du kan proporsjonalt skalere det originale biletet. Biletet bør skalerast opp før du beskjerer, speilvender eller roterar, for det beste resultatet. Bilder kan berre skalerast ned, ikkje opp.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
nn_NO: Du kan finstilla denne lista til å visa berre innlegg i ein viss kategori eller frå berre ein månad. Det gjer du ved å bruka nedtrekkslenkjene over lista med innlegg. Klikk på Filtrer-knappen etter du har valt. Du kan òg tynna ut lista ved å klikka på skribent, kategori eller merkelapp i innleggslista.

en: You can see all comments on this post here:
nn_NO: Du kan sjå alle innspel til dette innlegget her:

en: You can see all pingbacks on this post here:
nn_NO: Du kan sjå alle tilbakeping til dette innlegget her:

en: You can see all trackbacks on this post here:
nn_NO: Du kan sjå alle tilbaketråkk til dette innlegget here:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
nn_NO: Du kan velja å visa eit bilete øvst på sida di ved å lasta det opp frå datamaskina di, eller  velja det frå mediabiblioteket. Etter at du har valt eit bilete kan du skjera det til.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
nn_NO: Du kan velge språket du vil bruke når du brukar kontrollpanelet utan at det får noko innverknad på språket som dei besøkande på nettstaden ser.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
nn_NO: Du kan velja eit eige toppbilete på nettstaden din. Berre last opp biletet, skjer det til, og biletet blir teke i bruk med ein gong. Eventuelt kan du bruka eit bilete du allereie har lasta opp til mediasamlinga di ved å klikka på knappen &#8220;Vel bilete&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
nn_NO: Du kan setja maksstorleik for bilete som blir sett inn i det skriftlege innhaldet ditt. Du kan òg setja inn bilete i full storleik.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
nn_NO: Du kan framleis bruka nettstaden din, men det er ikkje sikkert du får tilgang til dei under-nettnamna du lagar. Viss du veit at DNS-innstillingane dine er rette, kan du sjå bort frå denne feilmeldinga.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
nn_NO: Du kan laga innhald på fleire måtar, og på denne sida finn du innstillingar for alle måtane. På toppen kontrollerer du redigeringa på styringspanelet, medan resten kontrollerer eksterne utleggingsmetodar. Bruk hjelp-lenkjene for meir informasjon om kvar metode.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
nn_NO: Du kan lasta opp og setja inn mediafiler (lyd, bilete, dokument osb.) ved å klikka på knappen &#8220;Legg til media&#8221;. Du kan velja mellom bilete og filer du har lasta opp tidlegare, eller lasta opp nye filer til sida eller innlegget ditt. Viss du vil laga eit biletgalleri, vel du bileta du vil leggja til, og klikkar på knappen &#8220;Lag nytt galleri&#8221;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
nn_NO: Du kan lasta opp mediafiler her utan å laga eit innlegg fyrst. Slik kan du lasta opp filer du vil bruka på andre innlegg og sider, eller du kan lasta opp for å få til ei lenkje til ei fil du vil dela. Du har tre val for å lasta opp filer:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
nn_NO: Du kan bruka kategoriar for å laga avdelingar på nettstaden din, og slik knyta saman nærskylde innlegg. Standardkategorien er &#8220;Ymse&#8221; inntil du endrar han i <a href="%s">skrive-innstillingane</a> dine.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
nn_NO: Du kan bruka eit av desse tøffe bileta, eller lasta eit tilfeldig bilete på kvar side.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
nn_NO: Du kan bruka desse kontrollane for å tilpassa styringspanelet til arbeidsflyten din. Det kan du gjera på dei fleste andre styringssider òg.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
nn_NO: Du kan sjå alle innlegg av ein brukar ved å klikka på talet under Innlegg-spalta.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
nn_NO: Du kan sjå innlegg i ei enkel liste med tittel eller med eit utdrag ved å Sideval-fana.

en: You can view your billing history or cancel your purchase on each service below.
nn_NO: Du kan sjå faktureringshistorikken din eller avbryte kjøp for kvar teneste nedanfor.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
nn_NO: Du kan vise mediefilene i eit enkelt visuelt rutenett eller som ei liste med kolonner. Du kan veksle mellom visingane ved å bruke ikona til venstre over filene.

en: You can't import from this site.
nn_NO: Du kan ikkje importere frå denne nettstaden.

en: You can't import to this site.
nn_NO: Du kan ikkje importere frå denne nettstaden.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
nn_NO: Du kan ikkje leggja «%s» i handlekorga, fordi vara er utseld.

en: You cannot change this later.
nn_NO: Du kan ikkje endre dette på eit seinare tidspunkt.

en: You cannot create new topics.
nn_NO: Du kan ikkje lage nye emne.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
nn_NO: Du kan ikkje sletta eit innstikk når det er i bruk på hovudnetstaden.

en: You cannot delete the current user.
nn_NO: Du kan ikkje slette denne brukaren.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nn_NO: Du kan ikkje endra dette elementet, fordi det er i papirkorga. Plukk det or papirkorga og prøv ein gong til.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
nn_NO: Du kan ikkje kasta denne i søpelkorga. %s redigerer teksten no.

en: You cannot use port numbers such as %s.
nn_NO: Du kan ikkje bruke portnummer slik som %s.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
nn_NO: Du kan ikkje bruka denne epostadressa til å registrera deg. Me har problem med at dei blokkerer epost frå WordPress. Ver god å bruka ein annan eposttilbydar.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
nn_NO: Du kan ikkje bruka denne epostadressa til å registrera deg. Me har problem med at dei blokkerer eposten vår. Ver god å bruka ein annan eposttilbydar.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
nn_NO: Du skrudde av dette innstikket %s, og treng kan hende ikkje denne retningslina lenger.

en: You did not enter a category name.
nn_NO: Du skreiv ikkje inn noko kategorinamn.

en: You didn&#39;t add any tags to your post. Tags can help you get more readers by making your post easier to find.
nn_NO: Du har ikkje lagt til stikkord (merkelappar) i innlegget ditt. Stikkord (merkelappar) kan hjelpe til med å få fleire lesarar fordi innlegget ditt då vert lettare å finne.

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
nn_NO: Du har ikkje tilgang til "%s" og kan difor ikkje abonnere.

en: You do not have permission to access this page.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å gå inn på denne sida.

en: You do not have permission to create product categories
nn_NO: Du har ikkje løyve til å setje opp nye produktkategoriar

en: You do not have permission to create tax classes
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lage avgiftstype

en: You do not have permission to create tax rates
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lage avgiftssatsar

en: You do not have permission to delete product category
nn_NO: Du har ikkje løyve til å fjerne produktkategorien

en: You do not have permission to delete product shipping classes
nn_NO: Du har ikkje løyve til å fjerne produkta sine posttype

en: You do not have permission to delete tax classes
nn_NO: Du har ikkje løyve til å fjerne avgiftstypar

en: You do not have permission to delete tax rates
nn_NO: Du har ikkje løyve til å fjerne avgiftssatsar

en: You do not have permission to edit product categories
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigere produktkategoriar

en: You do not have permission to edit tax rates
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigere avgiftssatsar

en: You do not have permission to edit this user.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å redigere denne brukaren.

en: You do not have permission to read product tags
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lese produktknaggen

en: You do not have permission to read tax classes
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lese avgiftstype

en: You do not have permission to read tax rate
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå avgiftssatsen

en: You do not have permission to read the tax classes count
nn_NO: Du har ikkje løyve til å sjå antalet avgiftstypar

en: You do not have permission to read the taxes count
nn_NO: Du har ikkje løyve til å lese avgiftstalet

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nn_NO: Du har ikkje dei nødvendige løyva for å få tilgang til denne sida.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å slå på innstikk på denne nettstaden.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å slå av innstikk på denne nettstaden.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
nn_NO: Du har ikkje ein Akismet-plan.

en: You don't have any drafts.
nn_NO: Du har ingen kladdar.

en: You don't have any scheduled pages yet.
nn_NO: Du har inge planlagde sider enno.

en: You don't have permission to access this page
nn_NO: Du har ikkje tilgangsløyve til denne sida.

en: You don’t have permission to do that.
nn_NO: Du har ikkje love til å gjere dette.

en: You have %1$s and %2$s.
nn_NO: Du har %1$s og %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
nn_NO: Du prøvde å leggja for mange filer i køen.

en: You have been added to <strong>%s</strong>
nn_NO: Du er lagt til på <strong>%s</strong>

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
nn_NO: Du er lagt til denne nettstaden. Gå til <a href="%1$s">heimesida</a> eller <a href="%2$s">logg inn</a> med brukarnamnet og passordet ditt.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
nn_NO: Du har valt å slette følgjande brukarar frå alle nettverk og nettstader.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
nn_NO: Du har valt å slette brukaren frå alle nettverk og alle nettstader.

en: You have logged in successfully.
nn_NO: Du er innlogga.

en: You have no active subscriptions.
nn_NO: Du har ingen aktive tingingar.

en: You have no billing history at this time.
nn_NO: Du har ingen faktureringshistorikk.

en: You have no categories to convert!
nn_NO: Du har ingen kategoriar å konvertere!

en: You have no comments to import!
nn_NO: Du har ingen kommentarar å importere!

en: You have no saved payment methods.
nn_NO: Du har ingen lagra betalingsmåte.

en: You have no tags to convert!
nn_NO: Du har ingen merkelappar å gjera om!

en: You have not been unsubscribed from your subscription. Please try again.
nn_NO: Abonnementet ditt er avslutta. Prøv igjen.

en: You have not sent out any invitations for this blog yet.
nn_NO: Du har ikkje sendt ut invitasjonar til denne bloggen enno.

en: You have not set up this type of address yet.
nn_NO: Du har ikkje sett opp denne typen adresse enno.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
nn_NO: Du har no slått på omsetjaren. Høgreklikk tekst for å omsette han.

en: You have plugins waiting to be updated
nn_NO: Du har programtillegg som ventar på oppdatering

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
nn_NO: Du har bedt om å ikkje få fleire e-postmeldingar frå %s.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
nn_NO: Du har søkt gjennom %1$s bloggarkiva etter <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>.Viss du ikkje finn noko i desse søkjeresultata, kan du prøve ei av desse lenkene.

en: You have specified these users for deletion:
nn_NO: Du har gjeve opp at desse brukarane skal slettast:

en: You have specified these users for removal:
nn_NO: Du har gjeve opp at desse brukarane skal fjernast:

en: You have specified this user for deletion:
nn_NO: Du skal til å sletta denne brukaren:

en: You have specified this user for removal:
nn_NO: Du har vald å slette denne brukaren:

en: You have themes waiting to be updated
nn_NO: Du har bunader som ventar på oppdatering

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
nn_NO: Du har brukt opp lagringskvoten din. Slett filer før du lastar opp fleire.

en: You haven't published any pages yet.
nn_NO: Du har ikkje laga nokon sider enno.

en: You like this
nn_NO: Du likar dette

en: You like this.
nn_NO: Du likar dette.

en: You may also like&hellip;
nn_NO: Kan hende du likar&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nn_NO: Du kan kanskje vera interessert i&hellip;

en: You may only upload 1 file.
nn_NO: Du kan laste opp 1 fil.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nn_NO: Du må vere <a href="%s">innlogga</a> for å legge til kommentar.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
nn_NO: Du må vera medlem av minst ein nettstad for å bruka denne sida.

en: You must be logged in to checkout.
nn_NO: Du må vere innlogga for å gå til kassa.

en: You must be logged in to download files.
nn_NO: Du må vera logga inn for å lasta ned filer.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
nn_NO: Du må klikka på Lagre endringane-knappen på botnen av denne sida for å ta i bruk dei nye innstillingane.

en: You must include at least 2 answers
nn_NO: Du må inkludere minst 2 svar

en: You must provide a domain name.
nn_NO: Du må skriva inn eit nettnamn.

en: You must provide a name for your network of sites.
nn_NO: Du må skriva inn eit namn for nettverket ditt.

en: You must provide a valid email address.
nn_NO: Du må skriva inn ei gyldig epostadresse.

en: You must supply a future date to schedule.
nn_NO: Du må leggja til ein dato i framtida for å planlegga.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
nn_NO: Du treng Javascript for å velja ein del av biletet.

en: You need a higher level of permission.
nn_NO: Du treng høgare tilgangsløyve.

en: You need to define a search term to order by relevance.
nn_NO: Du må definere eit søkeord for å sortere etter relevans.

en: You need to define an include parameter to order by include.
nn_NO: Du må definere eit inklusjonsparameter for å sortere etter inklusjon.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
nn_NO: Du treng ein API-nøkkel for å ta i bruk Akismet på din nettstad.

en: You need to pass an array of post formats.
nn_NO: Du må bruka ei rekkje av innleggstypar.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
nn_NO: Du må velja kva du vil visa i dette <a href="%s">Gravatarprofil-innstikket</a>.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
nn_NO: Du har berre ein bunad installert. Lev litt farleg! Du kan velja mellom over 1000 gratis sidebunader hjå WordPress.org. Berre klikk på fana for å <a href="%s">installera bunader</a> over.

en: You reblogged this post to %s. <a href="%s">View Reblog</a>.
nn_NO: Du reblogga dette innlegget på %s. <a href="%s">Vis reblogg</a>.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
nn_NO: I tillegg bør du nemna samling og lagring av sensitive personopplysingar, slik som opplysingar om helse.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
nn_NO: Du bør òg sjå gjennom personvernreglane dine no og då, særleg om du har installert eller oppdatert bunader og programtillegg. Det kan ha kome endringar eller nye opplysingar du bør vurdera å ta med.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
nn_NO: Du bør ta sikringskopiar av dei eksisterande %1$s- og %2$s-filene.

en: You should back up your existing %s file.
nn_NO: Du bør ta ein sikringskopi av den eksisterande %s-fila.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
nn_NO: Me rår til at du endrar domenet ditt til %1$s før du skrur på nettverksfunksjonen. Det vil framleis vera mogleg å besøkja nettstaden ved å bruka %3$s-prefikset med ei adresse som %2$s, men lenker vil ikkje ha %3$s-prefikset.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
nn_NO: Me tilrår å fjerna alle ubrukte bunader, slik at nettstaden din blir sikrare.

en: You should remove inactive plugins
nn_NO: Du bør fjerna programtillegg du ikkje bruker

en: You should remove inactive themes
nn_NO: Du bør fjerna bunader som ikkje er i bruk

en: You will no longer receive annual report emails for your blogs - to allow these emails again, click <a href="%s">here</a>.
nn_NO: Du vil ikkje lenger ta imot årlege epost-rapportar for bloggane dine - for å tillate desse epostane att, trykk <a href="%s">her</a>.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
nn_NO: Du kan ikkje installera nye bunader herifrå enno, fordi installasjonen din krev SFTP-tilgang. Til så lenge kan du <a href="%s">installera bunader frå styrarpanelet.</a>.

en: You would have received an email because of this.
nn_NO: Du ville ha fått ein epost på grunn av dette.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
nn_NO: Du lagar ein meny, vel ei plassering, og legg til menyoppføringar, slik som lenkjer til sider og kategoriar. Viss bunaden din har fleire menyfelt, kan det henda du må laga meir enn ein meny.

[ctx: You've reached $number likes on $blog_title]
en: You've received your first like on %2$s | You've reached %1$s likes on %2$s
nn_NO[0]: Du har fått ditt fyrste ‹‹Likar›› på  %2$s
nn_NO[1]: Du har nådd %1$s ‹‹Likar›› på %2$s

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
nn_NO[0]: Du har blogga det fyrste innlegget ditt på %2$s
nn_NO[1]: Du har nådd %1$s innlegg på %2$s

[ctx: You've received $number (likes|follows) on $blog_title]
en: You've received %1$s %2$s on %3$s | You've received %1$s %2$s on %3$s
nn_NO[0]: Du har fått %1$s %2$s på %3$s
nn_NO[1]: Du har nådd %1$s %2$s på %3$s

en: You've received %1$s like on %2$s | You've received %1$s likes on %2$s
nn_NO[0]: Du har fått %1$s ‹‹Likar›› på %2$s
nn_NO[1]: Du har fått %1$s ‹‹Likar›› på %2$s

en: You've recently used this password. Try something new.
nn_NO: Du har nyleg nytta dette passordet. Prøv eit anna.

en: Your %1$s verification code is: <strong>%2$s</strong>
nn_NO: %1$s-stadfestingskoden din er: <strong>%2$s</strong>

en: Your %s file contains only core WordPress features.
nn_NO: %s-fila di inneheld berre grunnfunksjonane for WordPress.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
nn_NO: Din Akismet-plan har vorte kansellert.

en: Your Akismet subscription is suspended.
nn_NO: Akismet-abonnement ditt er suspendert.

en: Your Blogging Home
nn_NO: Din bloggheim

en: Your Email
nn_NO: Din e-post

en: Your Email:
nn_NO: Din e-post:

en: Your Import is Complete
nn_NO: Import fullførd

en: Your Name
nn_NO: Ditt namn

en: Your Recent Drafts
nn_NO: Dei siste kladdane dine

en: Your Sites
nn_NO: Nettstadene dine

en: Your Stuff
nn_NO: Dine ting

en: Your Tags
nn_NO: Dine stikkord

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
nn_NO: Vev tenaren din kan ikkje gjemmoføre SSL-førespurnadar. Kontakt vev tilbydaren din og spør om dei kan legge til støtte for SSL-førespurnadar.

en: Your about.me URL
nn_NO: Din about.me-nettadresse

en: Your account has not been activated. We sent you an email with a link to activate.
nn_NO: Kontoen din er ikkje aktivert. Vi har sendt deg ein e-post med aktiveringslenke.

en: Your attempt to unsubscribe from the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
nn_NO: Mislykka forsøk på å avslutte abonnementet frå adressa "%s", fordi dette ikkje er ei gyldig WordPress.com-adresse.

en: Your blog does not currently have any published posts.
nn_NO: Bloggen din har for tida ingen publiserte innlegg.

en: Your blog, %1$s, appears to be getting more traffic than usual! %2$s hourly views - %3$s hourly views on average
nn_NO: Bloggen din, %1$s, ser ut til å få meir trafikk enn vanleg! %2$s visingar pr. time - %3$s vising i gjennomsnitt pr. time.

en: Your blogroll
nn_NO: Din bloggrull

en: Your browser cannot upload files
nn_NO: Nettlesaren din kan ikkje lasta opp filer

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
nn_NO: Nettlesaren din støttar ikkje direkte tilgang til utklyppstavla. Bruk heller snøggtastar eller nettlesaren sin meny ('rediger'/'endra').

en: Your browser is out of date!
nn_NO: Nettlesaren din er utdatert!

en: Your card used at %s is expiring
nn_NO: Kortet ditt som er brukt den %s er i ferd med å gå ut

en: Your cart is currently empty.
nn_NO: Handlekorga di er tom.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
nn_NO: Informasjonen du har endra forsvinn om du forlet denne sida utan å lagre.

en: Your chosen password.
nn_NO: Passordet du har valt.

en: Your comment is awaiting moderation.
nn_NO: Kommentaren din ventar på å verte moderert.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
nn_NO: Kommentaren din ventar på godkjenning. Dette er ei førehandsvising, sjølve kommentaren vil bli synleg etter han er godkjend.

en: Your credit card details were successfully updated.
nn_NO: Kredittkortinformasjonen din er oppdatert.

en: Your email address
nn_NO: E-postadressa di

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
nn_NO: E-postadressa di er ikkje oppdatert enno. Sjekk innboksen din på %s for ein stadfestande e-post.

en: Your email address will not be published.
nn_NO: E-postadress di vert ikkje publisert.

en: Your email address.
nn_NO: Di e-postadresse.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
nn_NO: Brannmuren kan blokkere Akismet frå å koble til til API-en. Kontakt nettverten din og vis til <a href="%s" target="_blank">våre rettninslinjer om brannmurar</a>.

en: Your homepage displays
nn_NO: Heimesida di viser

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
nn_NO: Wordpress-installasjonen din krev ikkje FTP-innlogging for å oppdatera seg.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
nn_NO: Wordpress-installasjonen din spør etter FTP-innlogging for å oppdatera seg.

en: Your invoice for order #{order_number}
nn_NO: Faktura for bestillinga {order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
nn_NO: Dei siste endringane dine vart lagra som ei eiga utgåve.

en: Your latest posts
nn_NO: Dei siste innlegga dine

en: Your message
nn_NO: Di melding

en: Your most-used tags in cloud format.
nn_NO: Mest brukte stikkord i sky-format.

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
nn_NO: Den nye WordPress.com er klar for bruk! Treng du tips for den nye sida di? Då kan du prøve <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com si nybyrjarrettleiing</a>.
    
    Beste helsing,
    WordPress.com teamet

en: Your order
nn_NO: Di tinging

en: Your order was cancelled.
nn_NO: Bestillinga er avbroten.

en: Your password
nn_NO: Ditt passord

en: Your password can be saved.
nn_NO: Passordet ditt kan lagrast.

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
nn_NO: Passord kan ikkje vere det same som brukarnamn. Vel eit anna passord.

en: Your password has been reset.
nn_NO: Passordet ditt er tilbakestilt.

en: Your password is incorrect, please try again
nn_NO: Passordet ditt er feil, prøv igjen

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
nn_NO: Passordet er for kort. Vel eit passord som har minst seks teikn.

en: Your plugins are all up to date
nn_NO: Alle programtillegga dine er oppdaterte

en: Your profile
nn_NO: Din profil

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
nn_NO: Brukarprofilen din inneheld informasjon om deg (&#8220;brukarkontoen&#8221; din), i tillegg til nokre eigne val om korleis du bruker WordPress.

en: Your receipt for %s.
nn_NO: Kvitteringa di for %s.

en: Your review
nn_NO: Vurderinga di

en: Your review is awaiting approval
nn_NO: Innspelet ditt ventar på godkjenning.

en: Your scheduled changes just published
nn_NO: Dei planlagde endringane dine er akkurat publiserte

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nn_NO: Tenaren din har korkje fsockopen eller cURL i bruk - PayPal-direktebetaling og andre skript som samhandlar med andre tenarar vil ikkje fungera. Kontakt nettverten din.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nn_NO: Serveren din har ikkje tillate klassa %s - nokre gateway-innstikk som nyttar SOAP kan fungere annleis enn forventa.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
nn_NO: Serveren din støttar ikkje funksjonen %s - dette er naudsynt for betre tegnkoding. Nokre eldre versjonar vil verte nytta i staden.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
nn_NO: Sesjonen er utgått. Logg inn for å halde fram der du slapp.

en: Your settings have been saved.
nn_NO: Endringane dine er lagra.

en: Your site %s can now be seen by search engines.
nn_NO: Sida di %s kan no verte sett av søkemotorar.

en: Your site can communicate securely with other services
nn_NO: Nettstaden din kan kommunisera sikkert med andre tenester

en: Your site can perform loopback requests
nn_NO: Nettstaden din kan utføra tilbakekoplingsspørjingar

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
nn_NO: Nettstaden din kan ikkje koble til Aksimet tenarane.

en: Your site could not complete a loopback request
nn_NO: Nettstaden din greidde ikkje å fullføra ei tilbakekoplingsspørjing

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
nn_NO: Nettstaden din har ingen standardbunad. WordPress bruker standardbunader automatisk viss det er noko gale med bunaden du har valt.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
nn_NO[0]: Bunaden din har %1$d inaktiv bunad utanom %2$s, som er standardbunaden i WordPress, og %3$s, som er i bruk no.
nn_NO[1]: Bunaden din har %1$d inaktive bunader utanom %2$s, som er standardbunaden i WordPress, og %3$s, som er i bruk no.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
nn_NO[0]: Nettstaden din har %1$d inaktiv bunad utanom %2$s, som er i bruk no.
nn_NO[1]: Nettstaden din har %1$d inaktive bunader utanom %2$s, som er i bruk no.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
nn_NO[0]: Nettstaden din har %d aktivt programtillegg, og det er oppdatert.
nn_NO[1]: Nettstaden din har %d aktive programtillegg, og alle er oppdaterte.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
nn_NO[0]: Nettstaden din har %d programtillegg som ikkje er i bruk.
nn_NO[1]: Nettstaden din har %d programtillegg som ikkje er i bruk.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
nn_NO[0]: Nettstaden din har %d inaktiv bunad.
nn_NO[1]: Nettstaden din har %d inaktive bunader.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
nn_NO[0]: Nettstaden din har %d installert bunad, og han er oppdatert.
nn_NO[1]: Nettstaden din har %d installerte bunader, og alle er oppdaterte.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
nn_NO[0]: Nettstaden din har %d programtillegg som ventar på oppdatering.
nn_NO[1]: Nettstaden din har %d programtillegg som ventar på oppdatering.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
nn_NO[0]: Nettstaden din har %d bunad som ventar på oppdatering.
nn_NO[1]: Nettstaden din har %d bunader som ventar på oppdatering.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
nn_NO: Nettstaden din har 1 aktivt programtillegg, og det er oppdatert.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
nn_NO: Nettstaden din har 1 installert bunad, og han er oppdatert.

en: Your site is not set to output debug information
nn_NO: Nettstaden din er ikkje sett opp til å visa feilrettingsopplysingar

en: Your site is now connected.
nn_NO: Nettstaden din er no tilkopla.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
nn_NO: Nettstaden din køyrer ein eldre versjon av PHP (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
nn_NO: Nettstaden din køyrer ein eldre versjon av PHP (%s) og bør oppdaterast

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
nn_NO: Nettstaden din køyrer ein utdatert versjon av PHP (%s), og du bør oppdatera han.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
nn_NO: Nettstaden din køyrer den nyaste versjonen av PHP (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
nn_NO: Nettstaden din er sett opp til å visa feilmeldingar til lesarane

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
nn_NO: Nettstaden din er sett opp til å logga feil til ei potensielt offentleg synleg fil.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
nn_NO: Nettstaden din greier ikkje kommunisera sikkert med andre tenester

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
nn_NO: Nettstaden din greier ikkje kopla seg til wordpress.org på %1$s, og gav denne feilmeldinga: %2$s

en: Your site is visible only to registered members
nn_NO: Sida di vert berre vist til regiostrerte medlemer

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
nn_NO: Dei siste innlegga på nettstaden din.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
nn_NO: Dei nyaste innspela på nettstaden din.

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
nn_NO: Ditt utgangspunkt for å finne og dele løysingar med WordPress.com brukarar i heile verda.

en: Your subscription has been cancelled.
nn_NO: Abonnementet ditt er sletta

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
nn_NO[0]: Temaet ditt kan vise menyar på %s plass.
nn_NO[1]: Temaet ditt kan vise menyar på %s plassar.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
nn_NO[0]: Temaet ditt kan vise menyar på %s plass. Vel kva for meny du vil bruke.
nn_NO[1]: Temaet ditt kan vise menyar på %s plassar. Vel kva for meny som skal visast på kvar plass.

en: Your theme can display menus in one location.
nn_NO: Temaet ditt kan vise menyar på ein plass.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
nn_NO: Temaet ditt kan vise menyar på ein plass. Vel kva for meny du vil bruke.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
nn_NO: Bunaden din avgjer korleis innhaldet ser ut i nettlesarar. <a href="%s">Les meir om straumar</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
nn_NO: Bunaden din har ikkje støtte for menyar, men du kan bruka dei i sidestolpane ved å leggja til småprogrammet for &#8220;Eigen meny&#8221; på <a href="%s">sida for småprogram</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
nn_NO: Bunaden din støttar ikkje navigasjonsmenyar eller småprogram.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
nn_NO[0]: Temaet ditt har %s anna widgetområde, men denne spesifikke sida viser det ikkje.
nn_NO[1]: Temaet ditt har %s andre widgetområde, men denne spesifikke sida viser dei ikkje.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
nn_NO[0]: Temaet ditt har %s widgetområde, men denne spesifikke sida viser det ikkje.
nn_NO[1]: Temaet ditt har %s widgetområde, men denne spesifikke sida viser det ikkje.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
nn_NO: Temaet ditt har 1 anna widgetområde, men denne spesifikke siden viser det ikkje.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
nn_NO: Temaet ditt har 1 widgetområde, men denne spesifikke sida viser det ikkje.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
nn_NO[0]: Bunaden din støttar %s meny. Vel kva for meny som skal synast for plasseringa.
nn_NO[1]: Bunaden din støttar %s menyar. Vel kva for meny som skal synast for kvar plassering.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
nn_NO: Temaet ditt støttar ein meny. Vel kva for meny du vil bruke.

en: Your themes are all up to date
nn_NO: Alle bunadene dine er oppdaterte

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
nn_NO: Tidssonen din er %1$s (%2$s), no %3$s (koordinert universell tid (UTC) %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
nn_NO: Tidssonen din er %1$s (koordinert universell tid (UTC) %2$s).

en: Your translations are all up to date.
nn_NO: Alle omsetjingane dine er oppdaterte.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
nn_NO: Du kan ikkje endra brukarnamnet ditt, men du kan bruka dei andre felta til å skriva inn det verkelege namnet ditt eller eit kallenamn, og velja kven av dei du vil visa i innlegga dine.

en: Your verification code
nn_NO: Din stadfestingskode

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
nn_NO: Wordpress-versjonen din (%s) er oppdatert

en: Your visitors clicked these links on your site.
nn_NO: Besøkande klikka på desse lenkjene på sida di.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
nn_NO: Vev tilbydaren eller tenaradministratoren har slege av PHP <code>gethostbynamel</code> -funksjonen. <strong>Akismet vikar ikkje før dette er ordna.</strong> Kontakt vevtilbydaren eller brannmuradministratoren og gje dei <a href="%s" target="_blank">denne informasjonen om Akismet sine systemkrav</a>.

en: Your website does not use HTTPS
nn_NO: Nettstaden din bruker ikkje HTTPS

en: Your website is using an active HTTPS connection
nn_NO: Nettstaden din bruker ei aktiv HTTPS-tilkopling.

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
nn_NO: Du er i godt selskap om du brukar WordPress for å publisere på nettet. Her er nokre døme på velkjende nettstadar som er drivne med WordPress.

en: Yukon Territory
nn_NO: Yukon-territoriet

en: ZIP
nn_NO: Postnummer

en: Zambian kwacha
nn_NO: Zambisk kwacha

en: Zurich
nn_NO: Zürich

en: [%1$s] %2$s liked one of your comments
nn_NO: [%1$s] %2$s likar ein av kommentarane sine

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
nn_NO: [%1$s] Handlinga er stadfesta: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
nn_NO: [%1$s] Kommentar: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
nn_NO: [%1$s] Stadfest handlinga: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
nn_NO: [%1$s] Tilbakeping: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
nn_NO: [%1$s] Gjer vel og moderer: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
nn_NO: [%1$s] Tilbakesporing: "%2$s"

en: [%1$s] Verify %2$s
nn_NO: [%1$s] Stadfest %2$s

en: [%s] Admin Email Changed
nn_NO: [%s] Epostadressa til styraren er endra

en: [%s] Background Update Failed
nn_NO: [%s] Bakgrunnsoppdateringa var mislukka

en: [%s] Background Update Finished
nn_NO: [%s] Fullført bakgrunnsoppdatering

en: [%s] Delete My Site
nn_NO: [%s] Slett nettstaden min

en: [%s] Email Change Request
nn_NO: [%s] Førespurnad om å endra epostadresse

en: [%s] Email Changed
nn_NO: [%s] Epostadressa er endra

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
nn_NO: [%s] Sletting fullført

en: [%s] Joining Confirmation
nn_NO: Stadfest innmeldinga [%s]

en: [%s] Login Details
nn_NO: [%s] Innloggingsopplysingar

en: [%s] Network Admin Email Change Request
nn_NO: [%s] Førespurnad om å endra epostadressa til nettverksstyraren

en: [%s] Network Admin Email Changed
nn_NO: [%s] Epostadressa til nettverksstyraren er endra

en: [%s] New Admin Email Address
nn_NO: [%s] Ny styrar-epostadresse

en: [%s] New Email Address
nn_NO: [%s] Ny e-postadresse

en: [%s] New Site Created
nn_NO: [%s] Ny side oppretta

en: [%s] New User Registration
nn_NO: [%s] Registrering av ny brukar

en: [%s] Password Changed
nn_NO: [%s] passord endra

en: [%s] Password Reset
nn_NO: [%s] Tilbakestilling av passord

en: [%s] Personal Data Export
nn_NO: [%s] Eksport av personopplysingar

en: [%s] You've been invited to follow this site
nn_NO: [%s] Du er invitert til å følgje denne sida

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
nn_NO: [%s] Nettstaden din har tekniske feil

en: [%s] Your username and password
nn_NO: [%s] Ditt brukarnamn og passord

en: [-] Collapse
nn_NO: [-] Fald saman

en: [None]
nn_NO: [Ingen]

en: [Pending]
nn_NO: [Ventar]

en: [Remove]
nn_NO: [Fjern]

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
nn_NO: [Abonner] Avslutt abonnementet på %s

en: [Untitled Post]
nn_NO: [Post utan tittel]

en: [WordPress.com] Import successful
nn_NO: [WordPress.com] Vellykka import

en: [block rendering halted]
nn_NO: [blokkvisinga er skrudd av]

en: [deleted]
nn_NO: [sletta]

en: [edit]
nn_NO: [rediger]

en: [untitled]
nn_NO: [namnlaus]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
nn_NO: [{site_title}]: Ny tinging, ordrenr. {order_number}

en: a couple of minutes
nn_NO: nokre få minutt

en: a day
nn_NO: ein dag

en: a few seconds
nn_NO: nokre sekund

en: a minute
nn_NO: eitt minutt

en: a month
nn_NO: ein månad

en: a year
nn_NO: eitt år

en: acquaintance
nn_NO: kjenning

en: action
nn_NO: handling

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
nn_NO: Lenkje

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
nn_NO: Side

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
nn_NO: Innlegg

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
nn_NO: Nettstad

[ctx: add new from admin bar]
en: User
nn_NO: Brukar

[ctx: added on {creation_date}]
en: added on %s
nn_NO: lagt til %s

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
nn_NO: Tilpass

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
nn_NO: Ny(tt)

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
nn_NO: Personleggjer

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
nn_NO: Legg til

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
nn_NO: Blå

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
nn_NO: Kaffi

[ctx: admin color scheme]
en: Default
nn_NO: Standardfarger

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
nn_NO: Ektoplasma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
nn_NO: Lyst

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
nn_NO: Midnatt

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
nn_NO: Moderne

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
nn_NO: Soloppgang

[ctx: admin menu]
en: All Links
nn_NO: Alle lenkjer

en: all
nn_NO: alle

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
nn_NO: Ikkje funne

en: an hour
nn_NO: ein time

en: and
nn_NO: og

en: another web address of mine
nn_NO: ei anna nettadresse som er mi

en: as a new user:
nn_NO: som ny brukar:

[ctx: as sharing source]
en: Email
nn_NO: Epost

en: at
nn_NO: kl.

[ctx: attachment filter]
en: Trash
nn_NO: Papirkorg

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
nn_NO: Skribent:

[ctx: auto preload]
en: Auto
nn_NO: Automatisk

en: back
nn_NO: tilbake

en: black
nn_NO: Svart

[ctx: block style]
en: Default
nn_NO: Standard

[ctx: block title]
en: Embed
nn_NO: Innbygging

[ctx: blocks]
en: Most used
nn_NO: Mest brukte

en: blog
nn_NO: blogg

[ctx: blog follows]
en: follows
nn_NO: følgjer

[ctx: breadcrumb]
en: Home
nn_NO: Heim

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
nn_NO[0]: Legg til side

[ctx: button label]
en: Convert to link
nn_NO: Gjer om til lenke

[ctx: button label]
en: Embed
nn_NO: Bygg inn

[ctx: button label]
en: Try again
nn_NO: Prøv att

en: by
nn_NO: av

en: by
nn_NO: av

en: by %s
nn_NO: av %s

en: by {{author/}}
nn_NO: av {{author/}}

en: cURL version
nn_NO: cURL-versjon

en: cURL version.
nn_NO: cURL-versjon

[ctx: calypso stats survey]
en: I'm used to it.
nn_NO: Eg er van med henne.

[ctx: calypso stats survey]
en: It shows more information.
nn_NO: Ho viser meir informasjon.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's faster.
nn_NO: Ho er raskare.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's less confusing.
nn_NO: Ho er mindre forvirrande.

[ctx: calypso stats survey]
en: Thanks for your feedback.
nn_NO: Takk for tilbakemeldinga di.

[ctx: calypso stats survey]
en: Vote
nn_NO: Røyst

[ctx: calypso stats survey]
en: Why do you prefer this Stats page?
nn_NO: Kvifor føretrekkjer du denne statistikksida?

[ctx: categories]
en: Most Used
nn_NO: Mest brukte

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
nn_NO: Kategori:

en: child
nn_NO: barn

en: close tags
nn_NO: lukk taggar

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
nn_NO: &raquo;

[ctx: closing curly single quote]
en: &#8217;
nn_NO: &raquo;

en: co-resident
nn_NO: under same tak

en: co-worker
nn_NO: kollega

en: code on back
nn_NO: kode på baksida

en: code on front
nn_NO: kode på framsida

en: colleague
nn_NO: kollega

[ctx: color]
en: Default: %s
nn_NO: Standard: %s

[ctx: column name]
en: Comment
nn_NO: Kommentar

[ctx: column name]
en: Date
nn_NO: Dato

[ctx: column name]
en: File
nn_NO: Fil

[ctx: column name]
en: In Response To
nn_NO: Som svar til

[ctx: column name]
en: Submitted on
nn_NO: Lagt inn

[ctx: column name]
en: Title
nn_NO: Tittel

[ctx: column name]
en: Uploaded to
nn_NO: Lasta opp til

[ctx: comment]
en: Approve
nn_NO: Godkjenn

[ctx: comment]
en: Mark as spam
nn_NO: Merk som søppel

[ctx: comment]
en: Not Spam
nn_NO: Ikkje søppel

[ctx: comment]
en: Not spam
nn_NO: Ikkje søppel

[ctx: comment]
en: Pending
nn_NO: ventar

[ctx: comment]
en: Permalink:
nn_NO: Permalenkje:

[ctx: comment]
en: Spam
nn_NO: Søppel

[ctx: comment]
en: Trash
nn_NO: Søppel

[ctx: comment]
en: Unapprove
nn_NO: Ikkje godkjenn

[ctx: comment]
en: Unspam
nn_NO: Ikkje-«spam»

[ctx: comment status]
en: Approved
nn_NO: Godkjend

[ctx: comment status]
en: Closed
nn_NO: Lukka

[ctx: comment status]
en: Pending
nn_NO: Ventande

[ctx: comment status]
en: Spam
nn_NO: Søppelpost

[ctx: comment status]
en: Trash
nn_NO: Papirkorg

en: comments
nn_NO: kommentarar

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Godkjend <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Godkjende <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Min <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Mine <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Ventande <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Ventande <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Søppel <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Søppel <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Papirkorg <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Papirkorg <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nn_NO[0]: Ein tanke på &ldquo;%2$s&rdquo;
nn_NO[1]: %1$s tankar på &ldquo;%2$s&rdquo;

en: compose new post
nn_NO: skriv nytt innlegg

en: contact
nn_NO: kontakt

en: contact us
nn_NO: kontakt oss

en: copied!
nn_NO: Kopiert!

[ctx: copying {post_type}]
en: Copying %s...
nn_NO: Kopierer %s …

en: crop ratio height
nn_NO: beskjeringsforhold høgde

en: crop ratio width
nn_NO: beskjeringsforhold breidde

en: crush
nn_NO: forelska

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
nn_NO: Australske dollar

[ctx: currency]
en: British Pounds
nn_NO: Britiske Pund

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
nn_NO: kanadiske dollar

[ctx: currency]
en: Japanese Yen
nn_NO: Japanske Yen

[ctx: currency]
en: Russian Rubles
nn_NO: Russiske rublar

[ctx: currency]
en: Swedish Kronor
nn_NO: Svenske kronor

en: current
nn_NO: No

en: custom
nn_NO: Tilpassa

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
nn_NO: Tidlegare opplasta

[ctx: custom headers]
en: Suggested
nn_NO: Føreslegne

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
nn_NO: Planlegg

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
nn_NO: Planlagt

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
nn_NO: j. F Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s %2$s
nn_NO: %1$s til %2$s

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
nn_NO: %1$s på %2$s %3$s

en: dashed
nn_NO: stipla

en: date
nn_NO: dato

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
nn_NO: Dag:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
nn_NO: Månad:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
nn_NO: År:

[ctx: date is of the form MM/YY]
en: Expires %(date)s
nn_NO: Går ut %(date)s

[ctx: date/time]
en: On
nn_NO: Den

en: day | days
nn_NO[0]: dag

en: days
nn_NO: dagar

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
nn_NO: av

[ctx: default site language]
en: Site Default
nn_NO: Standard for nettstaden

[ctx: default-slug]
en: product
nn_NO: vare

[ctx: default-slug]
en: shop
nn_NO: butikk

en: development
nn_NO: Utvikling

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
nn_NO: Legg til %s

en: document
nn_NO: dokument

en: domain
nn_NO: nettnamn

en: done
nn_NO: Ferdig

en: dotSUB username
nn_NO: dotSUB-brukarnamn

en: double
nn_NO: dobbel

en: download
nn_NO: nedlasting

en: e.g. %(example)s
nn_NO: t.d. %(example)s

en: eCommerce
nn_NO: E-handel

en: ebook
nn_NO: e-bok

en: edit
nn_NO: rediger

[ctx: editor button]
en: Left to right
nn_NO: Venstre til høgre

[ctx: editor button]
en: Right to left
nn_NO: Høgre til venstre

[ctx: editor button]
en: Show blocks
nn_NO: Vis blokker

en: education
nn_NO: Utdanning

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
nn_NO: Nettstadadmin

[ctx: email address]
en: Report generated for
nn_NO: Rapporten er laga for

en: email is required.
nn_NO: e-postadresse er påkravd.

en: email or username
nn_NO: e-post eller brukarnamn

en: empty
nn_NO: tom

en: enabled
nn_NO: Slått på

en: enter a custom date format in the following field
nn_NO: legg inn eit eigendefinert tidsformat i det følgjande feltet

en: enter a custom time format in the following field
nn_NO: legg inn eit eigendefinert tidsformat i det følgjande feltet

en: entry
nn_NO: oppføring

en: escape
nn_NO: Escape-tasten

en: event
nn_NO: Hending

[ctx: event]
en: Add New
nn_NO: Legg til ny

en: ex. FRXX123456789
nn_NO: t.d. FRXX123456789

en: example:
nn_NO: Døme:

en: example: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>
nn_NO: døme: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>

en: family
nn_NO: familie

[ctx: file type group]
en: Archives
nn_NO: Arkiv

[ctx: find/replace]
en: Find
nn_NO: Finn

[ctx: find/replace]
en: Next
nn_NO: Neste

[ctx: find/replace]
en: Prev
nn_NO: Førre

[ctx: find/replace]
en: Replace
nn_NO: Erstatt

[ctx: find/replace]
en: Replace all
nn_NO: Byt ut alle

[ctx: find/replace]
en: Replace with
nn_NO: Erstatt med

[ctx: find/replace]
en: Whole words
nn_NO: Heile ord

en: first
nn_NO: fyrst

en: folder
nn_NO: mappe

en: follower
nn_NO: følgjar

en: followers
nn_NO: følgjarar

[ctx: font size name]
en: Huge
nn_NO: Kjempestor

[ctx: font size name]
en: Large
nn_NO: Stor

[ctx: font size name]
en: Small
nn_NO: Liten

en: free
nn_NO: gratis

en: friend
nn_NO: ven

en: friendship
nn_NO: venskap

[ctx: future time]
en: in %s
nn_NO: i %s

en: g:i a
nn_NO: G:i

[ctx: genitive]
en: April
nn_NO: april

[ctx: genitive]
en: August
nn_NO: august

[ctx: genitive]
en: December
nn_NO: desember

[ctx: genitive]
en: February
nn_NO: februar

[ctx: genitive]
en: January
nn_NO: januar

[ctx: genitive]
en: July
nn_NO: juli

[ctx: genitive]
en: June
nn_NO: juni

[ctx: genitive]
en: March
nn_NO: mars

[ctx: genitive]
en: May
nn_NO: mai

[ctx: genitive]
en: November
nn_NO: november

[ctx: genitive]
en: October
nn_NO: oktober

[ctx: genitive]
en: September
nn_NO: september

en: geographical
nn_NO: geografisk

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
nn_NO: Tilbake

en: go to top
nn_NO: gå til toppen

en: handled by WordPress.com
nn_NO: handsama av WordPress.com

[ctx: hash before order number]
en: #
nn_NO: Nr.

en: hidden
nn_NO: skjult

en: hide
nn_NO: skjul

en: hide %(numOfReplies)d reply | hide %(numOfReplies)d replies
nn_NO[0]: gøym %(numOfReplies)d svar
nn_NO[1]: gøym %(numOfReplies)d svar

en: home
nn_NO: heim

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
nn_NO: Horistontal justering

en: hour
nn_NO: time

en: hours
nn_NO: timar

en: html_lang_attribute
nn_NO: nn-NO

en: https://en.gravatar.com/
nn_NO: https://nb.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/news/
nn_NO: http://wordpress.org/news/

en: https://wordpress.org/themes/
nn_NO: http://nn.wordpress.org/themes/

en: iTheme2's beautiful Apple-inspired design makes it the perfect theme for technology & Mac related blogs.
nn_NO: iTheme2' sitt vakre Apple-inspirerte utforming gjer det til eit perfekt tema for teknologi- og MAc-relaterte bloggar.

en: identity
nn_NO: identitet

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
nn_NO: Løys

en: in
nn_NO: tommar

en: in response to %s:
nn_NO: som svar til %s:

en: inserter
nn_NO: Innsetjar

en: items
nn_NO: element

en: just now
nn_NO: akkurat no

en: kin
nn_NO: slektning

en: l, F jS, Y
nn_NO: D j. F Y

en: l, M j, Y
nn_NO: l j. F Y

[ctx: label]
en: Search for:
nn_NO: Søk etter:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
nn_NO: Legg til lyd

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
nn_NO: Rediger lyd

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
nn_NO: Erstatt lyd

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
nn_NO: Nytt bilete

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
nn_NO: Endre galleri

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
nn_NO: Legg til bilete

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
nn_NO: Rediger bilete

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
nn_NO: Erstatt bilete

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
nn_NO: Legg til media

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
nn_NO: Rediger media

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
nn_NO: Erstatt media

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
nn_NO: Legg til video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
nn_NO: Rediger video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
nn_NO: Erstatt video

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
nn_NO: Tilpassa …

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
nn_NO: Skjul kontrollar

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
nn_NO: Vis kontrollar

en: landscape
nn_NO: Landskap

en: last
nn_NO: sist

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
nn_NO: Siste

en: lbs
nn_NO: pund

[ctx: link]
en: Add New
nn_NO: Legg til ny

[ctx: link name]
en: Name
nn_NO: Namn

[ctx: links widget]
en: All Links
nn_NO: Alle lenkjer

[ctx: list style]
en: Circle
nn_NO: Sirkel

[ctx: list style]
en: Default
nn_NO: Standard

[ctx: list style]
en: Disc
nn_NO: Skive

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
nn_NO: Minusklar

[ctx: list style]
en: Lower Greek
nn_NO: Greske minusklar

[ctx: list style]
en: Lower Roman
nn_NO: Romerske minusklar

[ctx: list style]
en: Square
nn_NO: Firkant

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
nn_NO: Versalar

[ctx: list style]
en: Upper Roman
nn_NO: Romerske versalar

en: login
nn_NO: logg inn

[ctx: media]
en: Remove video track
nn_NO: Fjern video

[ctx: media item]
en: Edit
nn_NO: Rediger

[ctx: media modal menu]
en: Menu
nn_NO: Meny

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
nn_NO: Handlingar

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
nn_NO: (Gjeldande sett til: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
nn_NO: Rediger

[ctx: menu]
en: Use new menu
nn_NO: Bruk ny meny

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
nn_NO: (Gjeldande: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
nn_NO: (Sett til: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
nn_NO: (Viss du vil bruka eit meny-<a href="%1$s" %2$s>småprogram%3$s</a>, kan du hoppa over dette steget.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
nn_NO: Her ser du kvar menyen kjem. Viss du vil endra det, vel du ei anna plassering.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
nn_NO: Sjå alle plasseringane

[ctx: menu locations]
en: View Location
nn_NO: Sjå plasseringa

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
nn_NO: Kvar vil du at denne menyen skal vera?

en: met
nn_NO: møtte

[ctx: meta name]
en: Name
nn_NO: Namn

[ctx: min_price]
en: From:
nn_NO: Frå:

en: minute | minutes
nn_NO[0]: minutt

en: minutes
nn_NO: minutt

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
nn_NO: (ingen etikett)

en: month
nn_NO: månad

en: moved to the Trash.
nn_NO: flytt til papirkorga.

en: movie
nn_NO: film

en: music
nn_NO: musikk

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
nn_NO: Å lese

[ctx: name]
en: Unknown
nn_NO: Ukjent

[ctx: name of browser bookmarklet tool]
en: Press This
nn_NO: Blogg det

[ctx: nav menu home label]
en: Home
nn_NO: Heim

en: neighbor
nn_NO: granne

en: newer
nn_NO: nyare

[ctx: next set of posts]
en: Next
nn_NO: Neste

en: no comments
nn_NO: ingen kommentarar

en: no title
nn_NO: ingen tittel

[ctx: no user roles]
en: None
nn_NO: Ingen

en: none
nn_NO: ingen

en: not a support question
nn_NO: ikkje eit brukarstøttespørsmål

en: not resolved
nn_NO: ikkje løyst

en: notifications
nn_NO: Varsel

[ctx: noun]
en: Comment
nn_NO: Kommentar

[ctx: noun]
en: Comments
nn_NO: Kommentarar

[ctx: noun]
en: Post
nn_NO: Innlegg

[ctx: noun]
en: Trash
nn_NO: Papirkorg

[ctx: noun]
en: Views
nn_NO: Visingar

[ctx: noun]
en: Visitors
nn_NO: Vitjarar

[ctx: noun]
en: comment
nn_NO: kommentar

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
nn_NO: Merknad

en: number_format_decimal_point
nn_NO: ,

en: of
nn_NO: av

en: older
nn_NO: eldre

en: on
nn_NO: den

en: one comment
nn_NO: ein kommentar

en: one hour | %1$s hours
nn_NO[0]: ein time
nn_NO[1]: %1$s timar

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
nn_NO[0]: ein time og %2$s minutt
nn_NO[1]: %1$s timar og %2$s minuttt

en: one minute | %s minutes
nn_NO[0]: eit minutt
nn_NO[1]: %s minutt

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
nn_NO: &laquo;

[ctx: opening curly single quote]
en: &#8216;
nn_NO: &laquo;

en: optional
nn_NO: valfritt

en: options
nn_NO: Innstillingar

en: or
nn_NO: eller

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
nn_NO: eller <a href="%s">lag ein ny meny</a>. Hugs å lagra endringane dine!

en: oz
nn_NO: unsar

en: page | pages
nn_NO[0]: side

[ctx: page]
en: Add New
nn_NO: Legg til ny

[ctx: page]
en: Featured image
nn_NO: Framheva bilete

[ctx: page]
en: Remove featured image
nn_NO: Fjern framheva bilete

[ctx: page]
en: Set featured image
nn_NO: Sett framheva bilete

[ctx: page]
en: Use as featured image
nn_NO: Bruk som framheva bilete

[ctx: page label]
en: Front Page
nn_NO: Framside

[ctx: page label]
en: Posts Page
nn_NO: Innleggsside

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
nn_NO: Personvernside

en: pages
nn_NO: sider

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nn_NO: %1$s av %2$s

en: parent
nn_NO: forelder

en: password
nn_NO: Passord

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
nn_NO: Stemmer ikkje

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
nn_NO: Passordstyrke ukjend

[ctx: password strength]
en: Strong
nn_NO: Sikkert

[ctx: password strength]
en: Very weak
nn_NO: Svært usikkert

[ctx: password strength]
en: Weak
nn_NO: Usikkert

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
nn_NO: Lest

en: pattern
nn_NO: Mønster

en: per day
nn_NO: pr. dag

en: per month
nn_NO: pr. månad

en: per month, billed yearly
nn_NO: pr. månad, årleg betaling

en: per week
nn_NO: pr. veke

en: per year
nn_NO: pr. år

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
nn_NO: Oversikt over eksportrapporten.

[ctx: personal data group label]
en: About
nn_NO: Om

en: photo
nn_NO: foto

en: physical
nn_NO: fysisk

[ctx: placeholder]
en: Buy product
nn_NO: Kjøp

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
nn_NO: Frå&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
nn_NO: Søk &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
nn_NO: Til&hellip;

[ctx: playlist item title]
en: &#8220;%s&#8221;
nn_NO: «%s»

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
nn_NO: %s vart sletta.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
nn_NO: Aktiver %s

[ctx: plugin]
en: Active
nn_NO: Aktiv

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
nn_NO: Kan ikkje installera

[ctx: plugin]
en: Install %s now
nn_NO: Installer %s no

[ctx: plugin]
en: Update %s now
nn_NO: Oppdater %s no

[ctx: plugin status]
en: Active
nn_NO: Aktive

en: poetry
nn_NO: poesi

en: politician
nn_NO: Politikar

en: post | posts
nn_NO[0]: innlegg

[ctx: post]
en: Add New
nn_NO: Legg til nytt

[ctx: post]
en: Featured image
nn_NO: Framheva bilete

[ctx: post]
en: Remove featured image
nn_NO: Fjern framheva bilete

[ctx: post]
en: Set featured image
nn_NO: Sett framheva bilete

[ctx: post]
en: Use as featured image
nn_NO: Bruk som framheva bilete

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
nn_NO: Planlegg

[ctx: post format]
en: Formats
nn_NO: Format

[ctx: post format archive title]
en: Asides
nn_NO: Notisar

[ctx: post format archive title]
en: Audio
nn_NO: Lyd

[ctx: post format archive title]
en: Chats
nn_NO: Samtaler

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
nn_NO: Galleri

[ctx: post format archive title]
en: Images
nn_NO: Bilde

[ctx: post format archive title]
en: Links
nn_NO: Lenkjer

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
nn_NO: Sitat

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
nn_NO: Statusar

[ctx: post format archive title]
en: Videos
nn_NO: Videoar

[ctx: post like]
en: likes
nn_NO: likar

[ctx: post password form]
en: Enter
nn_NO: Send

[ctx: post state]
en: Pending
nn_NO: Ventar

[ctx: post status]
en: Customization Draft
nn_NO: Endringskladd

[ctx: post status]
en: Draft
nn_NO: Kladd

[ctx: post status]
en: Password protected
nn_NO: Passordverna

[ctx: post status]
en: Pending
nn_NO: Ventande

[ctx: post status]
en: Private
nn_NO: Privat

[ctx: post status]
en: Published
nn_NO: Publisert

[ctx: post status]
en: Scheduled
nn_NO: Planlagd

[ctx: post status]
en: Sticky
nn_NO: Festa

[ctx: post status]
en: Trash
nn_NO: I søppelkorg

[ctx: post title for posts with no title]
en: Untitled
nn_NO: Namnlaus

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
nn_NO: Arkiv:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
nn_NO: Endringssett

[ctx: post type general name]
en: Pages
nn_NO: Sider

[ctx: post type general name]
en: Posts
nn_NO: Innlegg

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
nn_NO: Endringssett

[ctx: post type singular name]
en: Page
nn_NO: Side

[ctx: post type singular name]
en: Post
nn_NO: Innlegg

en: posts
nn_NO: innlegg

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Min <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Mine <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Festa <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Festa <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
nn_NO: Førre

en: print
nn_NO: Skriv ut

en: privacy-policy
nn_NO: personvern

en: private
nn_NO: privat

en: professional
nn_NO: profesjonell

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
nn_NO: j. F Y

[ctx: publish box time format]
en: H:i
nn_NO: G:i

[ctx: recipe]
en: Print
nn_NO: Skriv ut

[ctx: recipe]
en: Time
nn_NO: Tid

en: registration
nn_NO: Registrering

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
nn_NO: Skru av

en: reply
nn_NO: svar

[ctx: request status]
en: Completed
nn_NO: Fullført

[ctx: request status]
en: Confirmed
nn_NO: Stadfesta

[ctx: request status]
en: Failed
nn_NO: Mislukka

[ctx: request status]
en: Pending
nn_NO: Ventar

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: required
nn_NO: påkravd

en: resolved
nn_NO: løyst

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
nn_NO: j. F Y @ H:i:s

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
nn_NO: j. M @ H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
nn_NO: Sjå gjennom

en: romantic
nn_NO: romantisk

[ctx: sample permalink base]
en: archives
nn_NO: arkiv

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
nn_NO: prøve-innlegg

en: sample-page
nn_NO: prøveside

en: save
nn_NO: lagre

en: scale height
nn_NO: skaler høgde

en: search
nn_NO: søk

en: second
nn_NO: sekund

en: seconds
nn_NO: sekund

en: selection height
nn_NO: vald høgde

en: selection width
nn_NO: vald breidde

en: sent daily
nn_NO: sendt dagleg

en: sent immediately
nn_NO: sendt med det same

en: sent weekly
nn_NO: sendt kvar veke

[ctx: settings screen]
en: Discussion
nn_NO: Ordskifte

[ctx: settings screen]
en: General
nn_NO: Generelt

[ctx: settings screen]
en: Writing
nn_NO: Skrive

en: share
nn_NO: del

[ctx: share to]
en: Email
nn_NO: E-post

[ctx: share to]
en: Press This
nn_NO: Blogg det

[ctx: share to]
en: Print
nn_NO: Skriv ut

[ctx: share to]
en: Send to Kindle
nn_NO: Send til Kindle

en: shared via %s
nn_NO: delt via %s

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
nn_NO: Ordre

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
nn_NO: Skjul verktøy

en: show
nn_NO: vis

en: show source
nn_NO: vis kjelde

en: sibling
nn_NO: bror el. syster

en: sign up
nn_NO: registrer deg

[ctx: singular noun, the currently active theme]
en: Active
nn_NO: Aktiv

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
nn_NO: &larr; Gå til %s

[ctx: site]
en: Mark as spam
nn_NO: Merk som søppel

[ctx: site]
en: Not Spam
nn_NO: Ikkje søppel

[ctx: site]
en: Not spam
nn_NO: Ikkje søppel

[ctx: site]
en: Public
nn_NO: Offentleg

[ctx: site]
en: Registered
nn_NO: Registrert

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
nn_NO: vare

[ctx: slug]
en: product-category
nn_NO: vare-kategori

[ctx: slug]
en: product-tag
nn_NO: vare-merkelapp

[ctx: slug]
en: uncategorized
nn_NO: ukategorisert

en: social
nn_NO: sosialt

en: sometime
nn_NO: av og til

en: space
nn_NO: plass,

[ctx: spellcheck]
en: Finish
nn_NO: Ferdig

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
nn_NO: Ignorer

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
nn_NO: Ignorer alle

en: spouse
nn_NO: ektefelle

[ctx: stats referrer type]
en: Private networks
nn_NO: Private nettverk

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
nn_NO: Søkjemotorar

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Click to flag this domain as a spam referrer.
nn_NO: Klikk for å flagge dette domenet som ei søppeltilvising.

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Spam?
nn_NO: Søppel?

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Undo
nn_NO: Angre

[ctx: stats verified referrer label]
en: Verified referrer
nn_NO: Stadfesta tilvising

en: sticky
nn_NO: fast

en: styles
nn_NO: Stilar

en: sub item
nn_NO: underoppføring

[ctx: submit button]
en: Search
nn_NO: Søk

[ctx: submit-button]
en: Submit
nn_NO: Send inn

en: subscription
nn_NO: abonnement

en: sweetheart
nn_NO: kjærast

[ctx: table body]
en: Body
nn_NO: Tabellinnhald

[ctx: table cell]
en: Cell
nn_NO: Celle

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
nn_NO: Ingen

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
nn_NO: Omfang

[ctx: table footer]
en: Footer
nn_NO: Botntekst

[ctx: table header]
en: Header
nn_NO: Overskrift

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
nn_NO: Stikkord:

[ctx: tags]
en: Most Used
nn_NO: Mest brukte

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
nn_NO: Kategoriar

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
nn_NO: Stikkord

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nn_NO: Kategori

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
nn_NO: Stikkord

[ctx: term name]
en: Name
nn_NO: Namn

en: text direction
nn_NO: tekstretning

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
nn_NO: nye innlegg

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
nn_NO: nytt innlegg

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
nn_NO: Legg til betalingsmåte

en: the
nn_NO: den

en: the author
nn_NO: Forfattaren

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
nn_NO: Legg til betalingsmåte

en: the past day
nn_NO: den siste dagen

en: the past month
nn_NO: den siste månaden

en: the past quarter
nn_NO: det siste kvartalet

en: the past week
nn_NO: den siste veka

en: the past year
nn_NO: det siste året

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
nn_NO: %s vart sletta.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
nn_NO: <strong>Feil:</strong> Denne PHP-versjonen fyller ikkje minimumskrava til %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
nn_NO: <strong>Feil:</strong> Desse WordPress- og PHP-versjonane fyller ikkje minimumskrava til %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
nn_NO: <strong>Feil:</strong> Denne WordPress-versjonen fyller ikkje minimumskrava til %s.

[ctx: theme]
en: Activate %s
nn_NO: Aktiver %s

[ctx: theme]
en: Active
nn_NO: I bruk:

[ctx: theme]
en: Active:
nn_NO: I bruk:

[ctx: theme]
en: Change
nn_NO: Endre

[ctx: theme]
en: Delete %s
nn_NO: Slett %s

[ctx: theme]
en: Installed
nn_NO: Installert

[ctx: theme]
en: Previewing:
nn_NO: Førehandsviser:

[ctx: theme author]
en: By %s
nn_NO: Av %s

[ctx: theme name]
en: Name
nn_NO: Namn

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Slege av <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Slegne av <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Slege på <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Slegne på <span class="count">(%s)</span>

[ctx: ticket price]
en: Free
nn_NO: Gratis

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
nn_NO: d.m.Y H:i:s

en: uncategorized
nn_NO: Ukategorisert

[ctx: unit symbol]
en: KB
nn_NO: kB

en: unknown
nn_NO: Ukjend

en: unsubscribe from a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
nn_NO: avslutt abonnementet på ein nettstad der [URL] er nettadressa til WordPress.com-sida (t.d en.blog.wordpress.com)

en: untitled
nn_NO: utan tittel

[ctx: user]
en: Add New User
nn_NO: Legg til ny brukar

[ctx: user]
en: Mark as spam
nn_NO: Merk som «spam»

[ctx: user]
en: Not spam
nn_NO: Ikkje søppel

[ctx: user]
en: Registered
nn_NO: Registrert

en: username
nn_NO: brukarnamn

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[0]: Alt <span class="count">(%s)</span>
nn_NO[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
nn_NO: Endre

[ctx: verb]
en: Clear
nn_NO: Tøm

[ctx: verb]
en: Comment
nn_NO: Kommenter

[ctx: verb]
en: Group
nn_NO: Grupper

[ctx: verb]
en: Spam
nn_NO: «Spam»

[ctx: verb]
en: Trash
nn_NO: Søppel

[ctx: verb]
en: Upgrade
nn_NO: Oppgrader

[ctx: verb]
en: View
nn_NO: Vis

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
nn_NO: Kommenter

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
nn_NO: Følg

[ctx: verb: imperative]
en: Like
nn_NO: Lik

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
nn_NO: Angre

[ctx: verb; site]
en: Archive
nn_NO: Arkiver

en: verified owner
nn_NO: godkjent eigar

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
nn_NO: Vertikal justering

[ctx: video or audio]
en: Length
nn_NO: Lengde

en: views
nn_NO: visingar

[ctx: voce settings api]
en: Your changes have been saved.
nn_NO: Endringane dine er lagra

en: website
nn_NO: nettside

[ctx: website URL]
en: At URL
nn_NO: På nettadressa

[ctx: website name]
en: For site
nn_NO: For nettstaden

en: week
nn_NO: veke

en: white
nn_NO: Kvit

[ctx: widget]
en: Add
nn_NO: Legg til

[ctx: widget]
en: Edit
nn_NO: Endra

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
nn_NO: %1$s om %2$s

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
nn_NO: ord

en: yd
nn_NO: yards

en: year
nn_NO: år

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
nn_NO: Å

en: years
nn_NO: år

en: yesterday
nn_NO: i går

[ctx: you are following]
en: Following
nn_NO: Følgjer

en: yourfriendusername, yourfriend@wordpress.com
nn_NO: dinvennbrukarnamn, dinvenn@wordpress.com

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
nn_NO: %1$s %2$s

en: {{a}}Customize{{/a}} this design.
nn_NO: {{a}}Tilpass{{/a}} dette temaet.

en: {{strong}}13GB{{/strong}} storage space
nn_NO: {{strong}}13GB{{/strong}} lagringsplass

en: {{strong}}3GB{{/strong}} storage space
nn_NO: {{strong}}3GB{{/strong}} lagringsplass

en: Åland Islands
nn_NO: Åland

en: — No Change —
nn_NO: — Inga endring —
