Plugins - Gutenberg - Development (trunk) - en to nl translation catalogue (603 entries)

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
nl: "%s" in theme.json settings.color.duotone is geen hexadecimale of rgb string.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
nl: $store moet een instantie zijn van WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
nl[0]: %1$s reactie<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>
nl[1]: %1$s reacties<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>

en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
nl[0]: %1$s reactie op %2$s
nl[1]: %1$s reacties op %2$s

en: %1$s value "%2$s" must be a valid URL or file reference.
nl: %1$s waarde "%2$s" moet een geldige URL of bestand verwijzing zijn.

en: %d days
nl: %d dagen

en: %d hours
nl: %d uren

en: %d minutes
nl: %d minuten

en: %d months
nl: %d maanden

en: %d seconds
nl: %d seconden

en: %d years
nl: %d jaar

en: %s Avatar
nl: %s avatar

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s cannot be empty.
nl: %s mag niet leeg zijn.

en: %s cannot be updated.
nl: %s kan niet worden geüpdatet.

en: %s from now
nl: %s vanaf nu

en: %s minute | %s minutes
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

en: %s parameter must be a valid JSON string.
nl: %s parameter moet een geldige JSON string zijn.

en: %s response | %s responses
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: %s submenu
nl: %s sub-menu

en: %s values must be non-empty strings.
nl: %s waarden moeten niet-lege strings zijn.

en: &larr; Go to Pattern Categories
nl: &larr; Ga naar patroon categorieën

en: (%s author archive, opens in a new tab)
nl: (%s auteur archief, opent in een nieuwe tab)

en: (%s website link, opens in a new tab)
nl: (%s website link, opent in een nieuwe tab)

en: (Home link, opens in a new tab)
nl: (Home link, opent in een nieuwe tab)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: ... like this one, which is right aligned.
nl: ... zoals deze, die rechts is uitgelijnd.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
nl: Een foto is duizend woorden waard

en: A font face matching those settings already exists.
nl: Er bestaat al een font face dat overeenkomt met die instellingen.

en: A font family with slug "%s" already exists.
nl: Er bestaat al een lettertypefamilie met de slug "%s".

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
nl: Een groot voordeel van blokken is, dat je ze op hun plaats kunt bewerken en de inhoud direct kunt manipuleren. In plaats van velden te hebben voor het bewerken van dingen zoals de bron van een citaat of de tekst van een knop, kun je de inhoud direct wijzigen. Probeer het volgende citaat eens te bewerken:

en: A link to a pattern category.
nl: Een link naar een patroon categorie.

en: A link to a post format
nl: Een link naar het bericht format

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
nl: Toegankelijkheid is belangrijk &mdash; vergeet het alt-attribuut van de afbeelding niet

en: Active theme color palette.
nl: Actief thema kleurenpalet.

en: Active theme font sizes.
nl: Actieve thema lettergroottes.

en: Active theme gradients.
nl: Actieve thema verlopen.

en: Active theme spacing scale.
nl: Actieve thema spatiëring schaal.

en: Active theme spacing sizes.
nl: Actieve thema spatiëring groottes.

en: Add New Category
nl: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add or remove pattern categories
nl: Patrooncategorieën toevoegen of verwijderen

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
nl: Het toevoegen van een RSS feed op de site homepage wordt niet ondersteund, omdat het een lus kan veroorzaken waardoor je site trager loopt. Probeer een ander blok te gebruiken, zoals het <strong>Laatste berichten</strong> blok, om de laatste berichten van je site te tonen.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed niet werkt. Probeer het later opnieuw.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
nl: En <em>lijsten</em> zoals deze, uiteraard :)

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
nl: Elk blok kan gebruik maken van deze uitlijningen. Het insluitingsblok heeft deze ook en is standaard al responsive:

en: Archives
nl: Archieven

en: Available image dimensions.
nl: Beschikbare afbeeldingenafmetingen.

en: Available image sizes.
nl: Beschikbare afbeeldingsgrootten.

en: Beautiful landscape
nl: Prachtig landschap

en: Block
nl: Blok

en: Block binding "%s" not found.
nl: Blok binding "%s" niet gevonden.

en: Block bindings source "%s" already registered.
nl: Blok bindings source "%s" al geregistreerd.

en: Block bindings source name must be a string.
nl: De naam van de source voor blok bindings moet een string zijn.

en: Block bindings source names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-source
nl: Blok bindings source namen moeten een namespace prefix bevatten. Voorbeeld: my-plugin/my-custom-source

en: Block bindings source names must not contain uppercase characters.
nl: Blok bindings source namen mogen geen hoofdletters bevatten.

en: Block inspector tab display overrides.
nl: Blokinfo tab weergave overschrijvingen.

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
nl: Video's

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
nl: Blokken kunnen alles zijn wat je wilt. Zo kun je bijvoorbeeld een subtiel citaat toevoegen in de opbouw van je tekst, of misschien wil je wel een groot opgemaakt citaat laten zien. Al deze mogelijkheden zijn beschikbaar in de inserter.

en: CSS ascent-override value.
nl: CSS ascent-override waarde.

en: CSS descent-override value.
nl: CSS descent-override waarde.

en: CSS font-display value.
nl: CSS font-display waarde.

en: CSS font-family value.
nl: CSS font-family waarde.

en: CSS font-feature-settings value.
nl: CSS font-feature-settings waarde.

en: CSS font-stretch value.
nl: CSS font-stretch waarde.

en: CSS font-style value.
nl: CSS font-style waarde.

en: CSS font-variant value.
nl: CSS font-variant waarde.

en: CSS font-variation-settings value.
nl: CSS font-variation-settings waarde.

en: CSS line-gap-override value.
nl: CSS line-gap-override waarde.

en: CSS size-adjust value.
nl: CSS size-adjust waarde.

en: CSS unicode-range value.
nl: CSS unicode-range waarde.

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
nl: Roep %s aan om een HTML processor te maken in plaats van de constructor direct aan te roepen.

en: Cannot hook block to itself.
nl: Kan het blok geen hook aan zichzelf geven.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
nl: Kan geen tag sluiters bezoeken in HTML processor.

en: Categories
nl: Categorieën

en: Choose from the most used pattern categories
nl: Kies uit de meest gebruikte patroon categoriën

en: Close
nl: Sluiten

en: Close menu
nl: Sluit menu

en: Color randomizer
nl: Kleur randomizer

en: Content
nl: Inhoud

en: Dataview type
nl: Gegevensweergave type

en: Dataview types
nl: Gegevensweergave typen

en: Default size for images.
nl: Standaardgrootte voor afbeeldingen.

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
nl: Bepaalt of de huidige landinstelling van rechts naar links (RTL) is.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
nl: Bepaalt of de functie voor het bewerken van afbeeldingen is ingeschakeld.

en: Different layouts containing audio.
nl: Verschillende lay-outs met audio.

en: Different layouts containing videos.
nl: Verschillende lay-outs met video.

en: Disable TinyMCE and Classic block
nl: Schakel TinyMCE en klassiek blok uit

en: Disables custom colors.
nl: Schakelt aangepaste kleuren uit.

en: Disables custom font size.
nl: Schakelt aangepaste lettergrootte uit.

en: Disables custom spacing sizes.
nl: Schakelt aangepaste afstand grootten uit.

en: Disables output of layout styles.
nl: Schakelt uitvoer van lay-out stijlen uit.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
nl: Toon een lijst met toegewezen termen uit de taxonomie: %s

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Each font src must be a non-empty string.
nl: Elke font src moet een niet-lege string zijn.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Pattern Category
nl: Bewerk patroon categorie

en: Editor styles
nl: Editor stijlen

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
nl: Insluitingen, zoals YouTube, tweets of andere WordPress berichten.

en: Enable the live collaboration and offline persistence between peers
nl: Schakel de live samenwerking en offline persistentie tussen peers in

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
nl: Brede/volledige uitlijning in-/uitschakelen.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
nl: Ondersteuning voor lay-outs in containerblokken in-/uitschakelen.

en: Enables custom line height.
nl: Schakelt aangepaste regelhoogte in.

en: Enables custom spacing.
nl: Schakelt aangepaste afstand in.

en: Enables custom units.
nl: Schakelt aangepaste eenheden in.

en: Enables experimental Site Editor blocks
nl: Schakelt experimentele Site-editor blokken in

en: Enlarge image
nl: Vergroot afbeelding

en: Enlarge image: %s
nl: Vergroot afbeelding: %s

en: Entries in dependencies array must be either strings or arrays with an id key.
nl: Vermeldingen in de afhankelijkheden array moeten ofwel strings zijn, of arrays met een id sleutel.

en: Error decoding the font collection JSON file contents.
nl: Fout bij het decoderen van de lettertype collectie inhoud van het JSON bestand.

en: Error decoding the font collection data from the HTTP response JSON.
nl: Fout bij het decoderen van de lettertype collectie gegevens uit de HTTP reactie JSON.

en: Error fetching the font collection data from "%s".
nl: Fout bij het ophalen van de lettertype collectie gegevens van "%s".

en: Expand search field
nl: Zoekveld uitvouwen

en: Experimental settings
nl: Experimentele instellingen

en: Experiments
nl: Experimenteel

en: Experiments Settings
nl: Experimentele instellingen

en: F j, Y
nl: j F Y

en: F j, Y g:i a
nl: j F Y G:i

en: File %1$s must be used in %2$s.
nl: Bestand %1$s moet worden gebruikt in %2$s.

en: Font Face
nl: Font face

en: Font Faces
nl: Font faces

en: Font Families
nl: Lettertype families

en: Font Family
nl: Lettertypefamilie

en: Font collection "%1$s" has missing or empty property: "%2$s".
nl: Lettertype collectie "%1$s" heeft ontbrekende of lege eigenschap: "%2$s".

en: Font collection "%s" not found.
nl: Lettertype collectie '%s' niet gevonden.

en: Font collection JSON file is invalid or does not exist.
nl: Lettertype collectie JSON bestand is ongeldig of bestaat niet.

en: Font collection not found.
nl: Lettertype collectie niet gevonden.

en: Font collection slug "%s" is not valid. Slugs must use only alphanumeric characters, dashes, and underscores.
nl: Lettertype collectie slug "%s" is ongeldig. Slugs mogen alleen alfanumerieke karakters, streepjes en underscores bevatten.

en: Font collection with slug: "%s" is already registered.
nl: Lettertype verzameling met slug: "%s" is al geregistreerd.

en: Font faces do not support trashing. Set "%s" to delete.
nl: Font faces kunnen niet in de prullenbak worden geplaatst. Stel "%s" in om te verwijderen.

en: Font font-family must be a non-empty string.
nl: De font lettertype familie moet een niet-lege string zijn.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
nl: Font lettertype gewicht moet een goed geformatteerde string of integer zijn.

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
nl: Font src moet een niet-lege string of een array van strings zijn.

en: Footnotes
nl: Voetnoten

en: Form and input blocks
nl: Formulier- en invoerblokken

en: Form submission
nl: Formulier indiening

en: Form submission from %1$s
nl: Formulierindiening van %1$s

en: Galleries
nl: Galerijen

en: Global settings.
nl: Globale instellingen.

en: Global styles.
nl: Globale stijlen.

en: Go back to the theme showcase
nl: Ga terug naar de thema showcase

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
nl: Probeer het eens uit. Je zal erachter komen dat WordPress al dingen in je berichten kan zetten die je niet eens wist. Hierbij een korte lijst van wat je daar op dit moment kunt vinden:

en: Grid interactivity
nl: Raster interactiviteit

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
nl: Gutenberg ontwikkelingsmodus vereist dat bestanden worden gebouwd. Voer uit <code>npm install</code> om afhankelijkheden te installeren, <code>npm run build</code> om de bestanden te bouwen of om de bestanden te bouwen en te letten op wijzigingen <code>npm run dev</code>. Lees het <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">bijdragen</a> bestand voor meer informatie.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
nl: Gutenberg vereist WordPress %s of nieuwer om juist te werken. Upgrade WordPress alvorens Gutenberg te activeren.

en: HTML title for the post, transformed for display.
nl: HTML titel voor het bericht, getransformeerd voor weergave.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
nl: Het zorgvuldig omgaan met afbeeldingen en media is een belangrijk punt van de nieuwe editor. Hopelijk vind je aspecten als het toevoegen van bijschriften of het over de volle breedte laten zien van je foto's veel eenvoudiger en robuuster dan voorheen.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
nl: Kopteksten zijn ook afzonderlijke blokken, wat helpt bij de opzet en organisatie van je inhoud.

en: Help build Gutenberg
nl: Help Gutenburg bouwen

en: Human readable text for the author.
nl: Voor mensen leesbare tekst voor de auteur.

en: ID of global styles config.
nl: ID van globale stijlen config.

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
nl: Door de nieuwe <strong>brede</strong> en <strong>volledige breedte</strong> uitlijningen met galerijen te combineren, kun je heel snel een media-rijke lay-out maken:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
nl: Wil je meer weten over het bouwen van extra blokken, of ben je geïnteresseerd om te helpen met het project, ga dan naar de <a href="%s">GitHub repository</a>.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
nl: Wanneer je thema het ondersteunt, zie je de "breed" knop op je afbeeldingstoolbar. Probeer het maar.

en: Images &amp; Videos
nl: Afbeeldingen &amp; videos

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
nl: Stel je voor dat alles wat WordPress kan doen snel en op dezelfde plaats in de interface beschikbaar is. Je hoeft geen HTML tags of klassen uit te zoeken, of ingewikkelde shortcode regels te onthouden. Dat is het idee achter de inserter: de knop <code>(+)</code> die rond de editor wordt weergegeven, waarmee je door alle beschikbare inhoudsblokken kunt bladeren en ze aan je bericht kunt toevoegen. Plugins en thema's kunnen hun eigen blokken registreren, waardoor allerlei mogelijkheden beschikbaar komen voor bewerken en publiceren.

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
nl: Geeft aan of het huidige thema ondersteuning biedt voor blok templates.

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
nl: Installeer vanuit Google Fonts. Lettertypen worden gekopieerd naar en geserveerd vanaf je site.

en: Invalid attribute name.
nl: Ongeldige attribuutnaam.

en: Invalid post parent ID.
nl: Ongeldig bericht hoofd ID.

en: Invalid revision ID.
nl: Ongeldig revisie ID.

en: Jump to footnote reference %1$d
nl: Ga naar voetnoot referentie %1$d

en: Kebab-case unique identifier for the font family preset.
nl: Kebab-case unieke identifier voor de voorinstelling van de lettertypefamilie.

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
nl: Lay-out blokken zoals knoppen, Hero afbeeldingen, afscheidingen, enz.

en: List of allowed block types.
nl: Lijst met toegestane bloktypes.

en: List of allowed mime types and file extensions.
nl: Lijst met toegestane mime typen en bestandsextensies.

en: List of available font weights, separated by a space.
nl: Lijst van beschikbare lettertype gewichten, gescheiden door een spatie.

en: Live Collaboration and offline persistence
nl: Live samenwerking en offline persistentie

en: Loading page, please wait.
nl: Pagina wordt geladen, een ogenblik geduld.

en: M j, Y g:i a
nl: j M Y H:i

en: Markup is not allowed in CSS.
nl: Markup is niet toegestaan in CSS.

en: Maximum posts per page
nl: Maximaal aantal berichten per pagina

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
nl: Maximale uploadgrootte in bytes toegestaan voor de site.

en: Media Rich
nl: Media rijk

en: Missing required id key in entry among dependencies array.
nl: Ontbrekende vereiste id-sleutel in invoer in de array met afhankelijkheden.

en: Name of the font family preset, translatable.
nl: Naam van de lettertypefamilie voorinstelling, vertaalbaar.

en: New Pattern Category Name
nl: Nieuwe patroon categorie naam

en: New admin views
nl: Nieuwe beheerders weergaven

en: Newer Comments
nl: Nieuwere reacties

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: No archives to show.
nl: Geen archieven om te tonen.

en: No comments to show.
nl: Geen reacties om te tonen.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nl: Geen reacties<span class="screen-reader-text"> op %s</span>

en: No global styles config exist with that id.
nl: Er bestaat geen globale stijlen config met dat id.

en: No pattern categories
nl: Geen patroon categorieën

en: No pattern categories found.
nl: Geen patroon categorieën gevonden.

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
nl: Over bergen &amp; drukpersen

en: Older Comments
nl: Oudere reacties

en: One response
nl: Een reactie

en: One response to %s
nl: Eén reactie op %s

en: Page Loaded.
nl: Pagina geladen.

en: Page on front
nl: Pagina op voorkant

en: Pagination
nl: Paginering

en: Paths or URLs to the font files.
nl: Paden of URLs naar de lettertypebestanden.

en: Pattern Categories list
nl: Lijst met patrooncategorieën

en: Pattern Categories list navigation
nl: Patroon categorieën lijstnavigatie

en: Pattern Category Link
nl: Patroon categorie link

en: Please pass a query array to this function.
nl: Geef een query array door aan deze functie.

en: Popular Pattern Categories
nl: Populaire patroon categorieën

en: Post Format Link
nl: Bericht format link

en: Post which stores the different data views configurations
nl: Bericht waarin de configuraties van verschillende gegevensweergaven worden opgeslagen

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Printing since 1440. This is the development plugin for the block editor, site editor, and other future WordPress core functionality.
nl: Afdrukken sinds 1440. Dit is de ontwikkeling plugin voor de blok-editor, Site-editor en andere toekomstige core functionaliteit van WordPress core.

en: RSS Error:
nl: RSS fout:

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
nl: De waarde van de ruwe grootte moet een string, een integer of een float zijn.

en: Read more
nl: Verder lezen

en: Response
nl: Reactie

en: Response to %s
nl: Reactie op %s

en: Responses
nl: Reacties

en: Responses to %s
nl: Reacties op %s

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
nl: Retourneert alle categorieën voor bloktypen die in de blok-editor worden weergegeven.

en: Search
nl: Zoek

en: Search Pattern Categories
nl: Zoek patroon categorieën

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search results for: "%s"
nl: Zoekresultaten voor: "%s"

en: Select Category
nl: Selecteer categorie

en: Select Day
nl: Selecteer dag

en: Select Month
nl: Selecteer maand

en: Select Post
nl: Selecteer bericht

en: Select Week
nl: Selecteer week

en: Select Year
nl: Selecteer jaar

en: Separate pattern categories with commas
nl: Scheid patroon categorieën met komma's

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
nl: Instellingen geconsolideerd vanuit de core, het thema en de oorsprong van de gebruiker.

en: Show on front
nl: Toon op de voorkant

en: Site icon.
nl: Site pictogram.

en: Small
nl: Klein

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
nl: Sommige van de theme.json settings.spacing.spacingScale waarden zijn ongeldig

en: Sorry, you are not allowed to access font collections.
nl: Je hebt geen toestemming voor toegang tot lettertype collecties.

en: Sorry, you are not allowed to access font faces.
nl: Je hebt geen toestemming om toegang te krijgen tot font faces.

en: Sorry, you are not allowed to access font families.
nl: Je hebt geen toestemming voor toegang tot lettertypefamilies.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
nl: Je hebt geen toestemming voor toegang tot de globale stijlen op deze site.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
nl: Je hebt geen toegang tot de templates op deze site.

en: Sorry, you are not allowed to access this font face.
nl: Je hebt geen toestemming om toegang te krijgen tot dit font face.

en: Sorry, you are not allowed to access this font family.
nl: Je hebt geen toestemming voor toegang tot deze lettertypefamilie.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten van dit berichttype te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
nl: Je hebt geen toestemming om deze globale stijl te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
nl: Je hebt geen toestemming om de instellingen van de blok-editor te lezen.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bestandstype te uploaden.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
nl: Je hebt geen toestemming om deze globale stijl te bekijken.

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
nl: Stijlen geconsolideerd vanuit core, thema en gebruikers oorsprong.

en: Submit Search
nl: Zoekopdracht indienen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
nl: Zeker, de afbeelding over de gehele breedte kan nogal groot worden. Maar soms is de afbeelding het waard.

en: Tagline
nl: Slogan

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
nl: Template onderdeel is verwijderd of niet beschikbaar: %s

en: Test a new zoomed out view on the site editor (Warning: The new feature is not ready. You may experience UX issues that are being addressed)
nl: Test een nieuwe uitgezoomde weergave op de site editor (Waarschuwing: De nieuwe functie is nog niet klaar. Je kunt UX problemen ondervinden die worden aangepakt)

en: Test enhancements to the Grid block that let you move and resize items in the editor canvas.
nl: Test verbeteringen aan het raster blok waarmee je items kunt verplaatsen en formaat kunt aanpassen in het editor canvas.

en: Test new blocks to allow building forms (Warning: The new feature is not ready. You may experience UX issues that are being addressed)
nl: Test nieuwe blokken om het bouwen van formulieren mogelijk te maken (Opgelet: de nieuwe functie is nog niet volledig af. Mogelijk ondervind je UX problemen die nog worden verholpen)

en: Test the Global Styles color randomizer; a utility that lets you mix the current color palette pseudo-randomly.
nl: Test de Global styles color randomizer; een hulpprogramma waarmee je het huidige kleurenpalet pseudo willekeurig kunt mengen.

en: Test the new views for different entities like pages.
nl: Test de nieuwe weergaven voor verschillende entiteiten zoals pagina's.

en: Text &amp; Headings
nl: Tekst &amp; kopteksten

en: Thanks for testing Gutenberg!
nl: Bedankt voor het testen van Gutenberg!

en: The "get_value_callback" parameter must be a valid callback.
nl: De parameter "get_value_callback" moet een geldige callback zijn.

en: The "uses_context" parameter must be an array.
nl: De "uses_context" parameter moet een array zijn.

en: The $source_properties array contains invalid properties.
nl: De $source_properties array bevat ongeldige eigenschappen.

en: The $source_properties must contain a "get_value_callback".
nl: De $source_properties moeten een "get_value_callback" bevatten.

en: The $source_properties must contain a "label".
nl: De $source_properties moeten een "label" bevatten.

en: The <em>Inserter</em> Tool
nl: Het <em>Inserter</em> gereedschap

en: The ID for the author of the revision.
nl: Het ID van de auteur van de revisie.

en: The ID for the parent font family of the font face.
nl: Het ID voor het hoofd lettertype van de lettertypefamilie van de font face.

en: The ID for the parent of the global styles revision.
nl: Het ID voor het hoofd van de revisie van de globale stijlen.

en: The ID for the parent of the revision.
nl: Het ID voor het hoofd van de revisie.

en: The IDs of the child font faces in the font family.
nl: De ID's van de sub font faces in de lettertypefamilie.

en: The WordPress community
nl: De WordPress community

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
nl: Hierboven staat een galerij met maar twee afbeeldingen. Het is een eenvoudiger manier om visueel aantrekkelijke lay-outs te maken, zonder met floats te hoeven werken. Je kunt de galerij ook eenvoudig omzetten naar de individuele afbeeldingen met de blok omzetter.

en: The block editor includes experimental features that are useable while they're in development. Select the ones you'd like to enable. These features are likely to change, so avoid using them in production.
nl: De blok-editor bevat experimentele functies die je kunt gebruiken terwijl ze ontwikkeld worden. Selecteer degene die je wilt inschakelen. Deze functies zullen waarschijnlijk veranderen, dus gebruik ze niet in productiesites.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
nl: Het agendablok is verborgen omdat er geen gepubliceerde berichten zijn.

en: The categories for the font collection.
nl: De categorieën voor de lettertype collectie.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
nl: De datum waarop de revisie voor het laatst is gewijzigd, als GMT.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de revisie voor het laatst is gewijzigd, in de tijdzone van de site.

en: The date the revision was published, as GMT.
nl: De datum waarop de revisie is gepubliceerd, als GMT.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de revisie is gepubliceerd, in de tijdzone van de site.

en: The description for the font collection.
nl: De beschrijving voor de lettertype collectie.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
nl: Het duotone ID "%s" is niet geregistreerd in de thema.json instellingen

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
nl: De editor biedt een nieuwe bouwervaring voor pagina's en berichten, die het maken van berichten met opmaak eenvoudig maakt, en gebruikt "blokken" om zonder problemen te maken waar tot nog toe shortcodes, aangepaste HTML, of "mystery meat" insluitingen voor nodig zijn.

en: The font face does not belong to the specified font family with id of "%d".
nl: De font face behoort niet tot de opgegeven lettertypefamilie met id van "%d".

en: The font families for the font collection.
nl: De lettertypefamilies voor de lettertype collectie.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
nl: Het doel van deze nieuwe editor is het eenvoudig en plezierig maken om rijke inhoud aan WordPress toe te voegen. Dit hele bericht bestaat uit <em>stukjes inhoud</em> - het lijkt wat op LEGO-stenen - die je kunt bewegen en waarmee je kunt werken. Beweeg je cursor rond en je ziet dat de verschillende blokken oplichten met contouren en pijlen. Druk op de pijlen om blokken snel te verplaatsen zonder bang te hoeven zijn dingen te verliezen tijdens kopieer- en plakwerk.

en: The id of a template
nl: De ID van een template

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
nl: De informatie die overeenkomt met de bron van het citaat is een apart tekstveld, zoals bijschriften onder afbeeldingen, zodat de structuur van het citaat is beschermd, zelfs wanneer je de bron selecteert, aanpast of verwijdert. Je kunt het altijd weer eenvoudig terugzetten.

en: The name for the font collection.
nl: De naam voor de lettertype collectie.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
nl: Het opgevraagde paginanummer is groter dan het aantal beschikbare pagina's.

en: The query argument must be an array or a tag name.
nl: Het query argument moet een array of een tag-naam zijn.

en: The revision does not belong to the specified parent with id of "%d"
nl: De revisie behoort niet tot het opgegeven hoofd met id van "%d""

en: The theme identifier
nl: De thema-aanduiding

en: Theme not found.
nl: Thema niet gevonden.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
nl: Er is nog geen inhoud om te tonen.

en: This block is automatically inserted near any occurence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
nl: Dit blok wordt automatisch ingevoegd in elk voorkomen van de bloktypes die als sleutels van deze kaart worden gebruikt, in een relatieve positie die wordt gegeven door de overeenkomstige waarde.

en: This content is password protected.
nl: Deze inhoud is beschermd met een wachtwoord.

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
nl: Titel voor de globale stijlen variatie, zoals die in de database bestaat.

en: Title of the global styles variation.
nl: Titel van de globale stijlen variant.

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
nl: Te veel bladwijzers: kan er geen meer aanmaken.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
nl: Te veel aanroepen van seek() - dit kan leiden tot prestatieproblemen.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
nl: Probeer het citaat te selecteren en te verwijderen of te bewerken, je hoeft niet bang te zijn dat je per ongeluk de afbeelding of andere tekst selecteert en de presentatie ruïneert.

en: URL to a preview image of the font face.
nl: URL naar een voorbeeld afbeelding van de font face.

en: URL to a preview image of the font family.
nl: URL naar een voorbeeld afbeelding van de lettertypefamilie.

en: Unique identifier for the font collection.
nl: Unieke identifier voor de lettertype collectie.

en: Unique identifier for the font face.
nl: Unieke identifier voor de font face.

en: Unique identifier for the global styles revision.
nl: Unieke identifier voor de revisie van de globale stijlen.

en: Unique identifier for the post.
nl: Unieke identifier voor het bericht.

en: Unique identifier for the revision.
nl: Unieke identifier voor de revisie.

en: Unknown author
nl: Onbekende auteur

en: Unknown bookmark name.
nl: Onbekende bladwijzernaam.

en: Untitled post %d
nl: Ongetiteld bericht %d

en: Update Pattern Category
nl: Update patroon categorie

en: Version of the theme.json schema used for the typography settings.
nl: Versie van het theme.json schema dat wordt gebruikt voor de typografie instellingen.

en: View Pattern Category
nl: Bekijk patroon categorie

en: Visual Editing
nl: Visueel bewerken

en: Welcome to the Gutenberg Editor
nl: Welkom bij de Gutenberg editor

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
nl: Wat je nu leest is een <strong>tekstblok</strong>, het eenvoudigste blok van allemaal. Het tekstblok heeft haar eigen besturing zodat je het overal in het bericht kunt zetten...

en: Where the template originally comes from e.g. 'theme'
nl: Waar de template oorspronkelijk vandaan komt, bijv. 'thema'

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
nl: Of de V2 van het lijstblok welke binnenblokken gebruikt moet worden ingeschakeld.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
nl: Of de V2 van het citaatblok dat binnenste blokken gebruikt moet worden ingeschakeld.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
nl: Of de prullenbak moet worden overgeslagen en verwijdering te forceren.

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
nl: Widget types om te verbergen voor het verouderde widget blok.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
nl: Je kunt elk blok maken dat je wilt, statisch of dynamisch, decoratief of gewoontjes. Dit is bijvoorbeeld een pull quote blok:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
nl: Je kunt het aantal kolommen in je galerijen wijzigen door een slider te slepen in de blokinfo in de zijbalk.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
nl: Je %1$s bestand gebruikt een dynamische waarde (%2$s) voor het pad bij %3$s. De waarde bij %3$s is echter ook een dynamische waarde (wijst naar %4$s) en het wijzen naar een andere dynamische waarde wordt niet ondersteund. Update %3$s zodat het direct naar %4$s verwijst.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op moderatie.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie. Dit is een voorbeeld; je reactie wordt zichtbaar nadat deze is goedgekeurd.

en: Zoomed out view
nl: Uitgezoomde weergave

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
nl: [blokweergave gestopt vanwege patroon "%s"]

en: [block rendering halted]
nl: [blok weergave gestopt]

en: `boolean` type for second argument `$settings` is deprecated. Use `array()` instead.
nl: 'boolean' type voor het tweede argument `$settings` is verouderd. Gebruik in plaats daarvan `array()`.

en: `experimental-link-color` is no longer supported. Use `link-color` instead.
nl: `experimental-link-color` wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan `link-color`.

en: a day
nl: een dag

en: a minute
nl: een minuut

en: a month
nl: een maand

en: a second
nl: een seconde

en: a year
nl: een jaar

en: an hour
nl: een uur

[ctx: block bindings source]
en: Pattern Overrides
nl: Patroon overschrijvingen

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
nl: Bericht meta

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
nl: Een kalender met de berichten van je site.

[ctx: block description]
en: A cloud of your most used tags.
nl: Een wolk van je meest gebruikte tags.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
nl: Een verzameling blokken waarmee bezoekers op je site kunnen navigeren.

[ctx: block description]
en: A form.
nl: Een formulier.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
nl: Een enkele kolom binnen een kolommenblok.

[ctx: block description]
en: A submission button for forms.
nl: Een indieningsknop voor formulieren.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
nl: Voeg een blok toe dat inhoud gehaald van andere sites toont, zoals Twitter of YouTube.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
nl: Link naar downloadbaar bestand invoegen.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
nl: Voeg een pagina, link, of ander item toe aan je navigatie.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
nl: Voeg een submenu toe aan je navigatie.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
nl: Een gebruiker avatar toevoegen.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
nl: Voeg een afbeelding of video toe met een tekst overlay.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
nl: Aangepaste HTML code toevoegen en voorbeeld bekijken terwijl je het bewerkt.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
nl: Voeg tekst toe die je tussenruimte en tabs behoudt, en ook styling toestaat.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
nl: Voeg ruimte toe tussen blokken en pas zijn hoogte aan.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
nl: Een geavanceerd blok dat toestaat dat bericht reacties getoond worden met verschillende visuele configuraties.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
nl: Een geavanceerd blok waarmee berichttypen kunnen worden weergegeven op basis van verschillende zoekopdracht parameters en visuele configuraties.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
nl: Bevat de blokelementen, gebruikt om een reactie te tonen zoals de titel, datum, auteur, avatar en meer.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
nl: Bevat de blokelementen die worden gebruikt om een bericht weer te geven, zoals de titel, datum, uitgelichte afbeelding, inhoud of samenvatting, en meer.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
nl: Bevat de blokelementen die worden gebruikt om inhoud weer te geven als er geen zoekresultaten worden gevonden.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
nl: Inhoud voor dit blok wordt getoond in de samenvatting op je archiefpagina.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
nl: Maak een onderbreking tussen ideeën of secties met een horizontale scheidingslijn.

[ctx: block description]
en: Create a bulleted or numbered list.
nl: Maak een lijst met opsommingstekens of nummers.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
nl: Maak een link die altijd wijst naar de homepage van de site. Is normaliter niet nodig als er al een site titellink aanwezig is in de header.

[ctx: block description]
en: Create a list item.
nl: Maak een lijst item.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
nl: Maak gestructureerde inhoud in rijen en kolommen om informatie weer te geven.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what the site is about. The tagline can be used in search results or when sharing on social networks even if it’s not displayed in the theme design.
nl: Beschrijf in een paar woorden waar de site over gaat. De slogan kan worden gebruikt in zoekresultaten of bij het delen op sociale netwerken, zelfs als deze niet wordt weergegeven in het thema ontwerp.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
nl: Toon een datum archief van je berichten.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
nl: Toon een verouderde widget.

[ctx: block description]
en: Display a list of all categories.
nl: Toon een lijst van alle categorieën.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
nl: Toon een lijst van alle pagina's.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
nl: Toon een lijst van je meest recente reacties.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
nl: Toon een lijst van je meest recente berichten.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
nl: Toon het aantal reacties van een bericht.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
nl: Toon het reacties formulier van een bericht.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
nl: Toon de uitgelichte afbeelding van bericht.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social media profile or site.
nl: Toon een pictogram dat linkt naar een socialmediaprofiel of site.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
nl: Toon een afbeelding om deze site te vertegenwoordigen. Update dit blok en de veranderingen gelden overal.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
nl: Toon stukjes code die je spatiëring en tabs respecteren.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
nl: Geef inhoud weer in meerdere kolommen, met blokken toegevoegd aan elke kolom.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
nl: Toon invoer van elke RSS of Atom feed.

[ctx: block description]
en: Display footnotes added to the page.
nl: Toon voetnoten toegevoegd aan de pagina.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social media profiles or sites.
nl: Toon pictogrammen die linken naar je socialmediaprofielen of sites.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
nl: Toon meerdere afbeeldingen in een rijke galerij.

[ctx: block description]
en: Display post author details such as name, avatar, and bio.
nl: Toon berichtauteur details zoals naam, avatar, en bio.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
nl: Geef de beschrijving van categorieën, tags en aangepaste taxonomieën weer bij het bekijken van een archief.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
nl: Toon de samenvatting.

[ctx: block description]
en: Display the publish date for an entry such as a post or page.
nl: De publicatiedatum weergeven voor een item zoals een bericht of pagina.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
nl: Toon de zoekopdracht titel.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
nl: Toont een link om de reactie te bewerken in het WordPress Dashboard. Deze link is alleen zichtbaar voor gebruikers met de functie reactie bewerken.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
nl: Toont een link om op een reactie te antwoorden.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
nl: Toont een lijst met pagina nummers in de reactie paginatie.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
nl: Toont een lijst met paginanummers voor paginering.

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
nl: Toon een pagina binnen een lijst van alle pagina's.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
nl: Toont een gepagineerde navigatie naar de volgende/vorige reeks reacties, indien van toepassing.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
nl: Toont een gepagineerde navigatie op volgend/vorige sets van berichten, indien van toepassing.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
nl: Toont een titel met het aantal reacties.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
nl: Toont de inhoud van een reactie.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
nl: Toont de inhoud van een bericht of pagina.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
nl: Toont de datum waarop de reactie geplaatst is.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
nl: Toont de link van een bericht, pagina of elk ander inhoudstype.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
nl: Toont de link naar de huidige bericht reacties.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
nl: Toont de naam van auteur van de reactie.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
nl: Hier wordt de naam van deze site weergegeven. Werk het blok bij en de wijzigingen zijn overal van toepassing. Dit wordt ook weergegeven in de titelbalk van de browser en in de zoekresultaten.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
nl: Toont de vorige reacties pagina link.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
nl: Toont de volgende of vorige bericht link die naast het huidige bericht staat.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
nl: Toont de link naar de volgende berichtenpagina.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
nl: Toont de vorige reacties pagina link.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
nl: Toont de link naar de vorige berichtenpagina.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
nl: Toont een titel van een bericht, pagina of elk ander berichttype.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
nl: Bewerk de verschillende globale regio's van je site, zoals de header, footer, zijbalk, of maak je eigen.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
nl: Een simpele audiospeler insluiten.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
nl: Een video uit je mediabibliotheek insluiten of upload een nieuwe.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
nl: Verzamel blokken in een lay-out container.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
nl: Geef geciteerde tekst visuele nadruk. "Door anderen te citeren, citeren we onszelf." — Julio Cortázar

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
nl: Geef speciale visuele nadruk aan een citaat uit je tekst.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
nl: Help bezoekers je inhoud te vinden.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
nl: Verberg en toon extra inhoud.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
nl: Voeg extra aangepaste elementen in met een WordPress shortcode.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
nl: Voeg een afbeelding in om een visueel statement te maken.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
nl: Poëzie invoegen. Gebruik speciale spatiëring formaten. Of citeer songteksten.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
nl: Introduceer nieuwe secties en organiseer inhoud om bezoekers (en zoekmachines) te helpen de structuur van je inhoud te begrijpen.

[ctx: block description]
en: Post terms.
nl: Bericht termen.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
nl: Vraag bezoekers om actie te ondernemen met een link in de stijl van een knop.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
nl: Vraag bezoekers actie te ondernemen met een groep van links in de stijl van een knop.

[ctx: block description]
en: Provide a notification message after the form has been submitted.
nl: Geef een melding nadat het formulier is ingezonden.

[ctx: block description]
en: Reuse this design across your site.
nl: Hergebruik dit ontwerp op je hele site.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
nl: Scheid je inhoud in een ervaring van meerdere pagina's.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
nl: Zet media en woorden naast elkaar in voor een rijkere lay-out.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
nl: Toon een blokpatroon.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
nl: Toon inlog & uitlog links.

[ctx: block description]
en: Show minutes required to finish reading the post.
nl: Toon minuten benodigd om het lezen van het bericht te voltooien.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
nl: Begin met de basis bouwsteen van alle verhaallijnen.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
nl: Vat je bericht samen met een lijst met headings. Voeg HTML-ankers toe aan heading blokken om ze hier te linken.

[ctx: block description]
en: The author biography.
nl: De auteur biografie.

[ctx: block description]
en: The author name.
nl: De auteur naam.

[ctx: block description]
en: The basic building block for forms.
nl: Het basis bouwblok voor formulieren.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
nl: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats hiervan het avatar blok.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
nl: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats hiervan het kolommenblok.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
nl: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats daarvan het reacties blok.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
nl: Gebruik de klassieke WordPress editor.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
nl: Je site biedt geen ondersteuning voor dit blok.

[ctx: block keyword]
en: accordion
nl: accordeon

[ctx: block keyword]
en: archive
nl: archief

[ctx: block keyword]
en: bullet list
nl: ongeordende lijst

[ctx: block keyword]
en: button
nl: knop

[ctx: block keyword]
en: cite
nl: citaat

[ctx: block keyword]
en: description
nl: beschrijving

[ctx: block keyword]
en: disclosure
nl: bekendmaking

[ctx: block keyword]
en: divider
nl: scheidingslijn

[ctx: block keyword]
en: document outline
nl: documentoverzicht

[ctx: block keyword]
en: embed
nl: insluiten

[ctx: block keyword]
en: find
nl: vind

[ctx: block keyword]
en: form
nl: formulier

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
nl: horizontale lijn

[ctx: block keyword]
en: image
nl: afbeelding

[ctx: block keyword]
en: images
nl: afbeeldingen

[ctx: block keyword]
en: input
nl: invoer

[ctx: block keyword]
en: logout
nl: uitloggen

[ctx: block keyword]
en: message
nl: bericht

[ctx: block keyword]
en: movie
nl: film

[ctx: block keyword]
en: music
nl: muziek

[ctx: block keyword]
en: navigation
nl: navigatie

[ctx: block keyword]
en: next page
nl: volgende pagina

[ctx: block keyword]
en: notification
nl: melding

[ctx: block keyword]
en: numbered list
nl: genummerde lijst

[ctx: block keyword]
en: ordered list
nl: geordende lijst

[ctx: block keyword]
en: page
nl: pagina

[ctx: block keyword]
en: pagination
nl: paginering

[ctx: block keyword]
en: photo
nl: foto

[ctx: block keyword]
en: photos
nl: foto's

[ctx: block keyword]
en: picture
nl: afbeelding

[ctx: block keyword]
en: poem
nl: gedicht

[ctx: block keyword]
en: poetry
nl: poëzie

[ctx: block keyword]
en: posts
nl: berichten

[ctx: block keyword]
en: read more
nl: lees meer

[ctx: block keyword]
en: recent comments
nl: recente reacties

[ctx: block keyword]
en: recent posts
nl: recente berichten

[ctx: block keyword]
en: recording
nl: opnemen

[ctx: block keyword]
en: references
nl: referenties

[ctx: block keyword]
en: reusable
nl: herbruikbaar

[ctx: block keyword]
en: row
nl: rij

[ctx: block keyword]
en: section
nl: sectie

[ctx: block keyword]
en: sound
nl: geluid

[ctx: block keyword]
en: submit
nl: indienen

[ctx: block keyword]
en: subtitle
nl: sub-titel

[ctx: block keyword]
en: summary
nl: samenvatting

[ctx: block keyword]
en: text
nl: tekst

[ctx: block keyword]
en: title
nl: titel

[ctx: block style label]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: block style label]
en: Dots
nl: Punten

[ctx: block style label]
en: Fill
nl: Vullen

[ctx: block style label]
en: Logos Only
nl: Alleen logo's

[ctx: block style label]
en: Outline
nl: Omlijning

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
nl: Pilvorm

[ctx: block style label]
en: Plain
nl: Zonder opmaak

[ctx: block style label]
en: Rounded
nl: Afgerond

[ctx: block style label]
en: Stripes
nl: Strepen

[ctx: block style label]
en: Wide Line
nl: Brede lijn

[ctx: block title]
en: Archives
nl: Archieven

[ctx: block title]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: block title]
en: Author Biography
nl: Auteur biografie

[ctx: block title]
en: Author Name
nl: Auteur naam

[ctx: block title]
en: Button
nl: Knop

[ctx: block title]
en: Buttons
nl: Knoppen

[ctx: block title]
en: Calendar
nl: Kalender

[ctx: block title]
en: Categories List
nl: Categorieën lijst

[ctx: block title]
en: Classic
nl: Klassiek

[ctx: block title]
en: Column
nl: Kolom

[ctx: block title]
en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
nl: Reactie (verouderd)

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
nl: Reactie auteur avatar (verouderd)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
nl: Naam van de reactie auteur

[ctx: block title]
en: Comment Content
nl: Reactie inhoud

[ctx: block title]
en: Comment Date
nl: Reactie datum

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
nl: Link reactie bewerking

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
nl: Reactie antwoord link

[ctx: block title]
en: Comment Template
nl: Reactie template

[ctx: block title]
en: Comments
nl: Reacties

[ctx: block title]
en: Comments Count
nl: Aantal reacties

[ctx: block title]
en: Comments Form
nl: Reacties formulier

[ctx: block title]
en: Comments Link
nl: Reacties link

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
nl: Reacties volgende pagina

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
nl: Reacties paginanummers

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
nl: Reacties paginatie

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
nl: Reacties vorige pagina

[ctx: block title]
en: Comments Title
nl: Reacties titel

[ctx: block title]
en: Content
nl: Inhoud

[ctx: block title]
en: Cover
nl: Omslagafbeelding

[ctx: block title]
en: Custom HTML
nl: Aangepaste HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
nl: Aangepaste link

[ctx: block title]
en: Date
nl: Datum

[ctx: block title]
en: Embed
nl: Insluiten

[ctx: block title]
en: Excerpt
nl: Samenvatting

[ctx: block title]
en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

[ctx: block title]
en: File
nl: Bestand

[ctx: block title]
en: Footnotes
nl: Voetnoten

[ctx: block title]
en: Form
nl: Formulier

[ctx: block title]
en: Form Submission Notification
nl: Melding van formulierinzending

[ctx: block title]
en: Form Submit Button
nl: Formulier indieningsknop

[ctx: block title]
en: Gallery
nl: Galerij

[ctx: block title]
en: Group
nl: Groep

[ctx: block title]
en: Heading
nl: Koptekst

[ctx: block title]
en: Home Link
nl: Link naar beginpagina

[ctx: block title]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: block title]
en: Input Field
nl: Invoerveld

[ctx: block title]
en: Latest Comments
nl: Nieuwste reacties

[ctx: block title]
en: Latest Posts
nl: Nieuwste berichten

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
nl: Verouderde widget

[ctx: block title]
en: List
nl: Lijst

[ctx: block title]
en: List item
nl: Lijst item

[ctx: block title]
en: Login/out
nl: Login/uit

[ctx: block title]
en: Media & Text
nl: Media & tekst

[ctx: block title]
en: More
nl: Meer

[ctx: block title]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: block title]
en: Next Page
nl: Volgende pagina

[ctx: block title]
en: No results
nl: Geen resultaten

[ctx: block title]
en: Page Break
nl: Pagina-einde

[ctx: block title]
en: Page List
nl: Paginalijst

[ctx: block title]
en: Page List Item
nl: Pagina lijst item

[ctx: block title]
en: Page Numbers
nl: Paginanummers

[ctx: block title]
en: Pagination
nl: Paginering

[ctx: block title]
en: Paragraph
nl: Paragraaf

[ctx: block title]
en: Pattern
nl: Patroon

[ctx: block title]
en: Pattern placeholder
nl: Patroon plaatshouder

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
nl: Bericht navigatie link

[ctx: block title]
en: Post Template
nl: Bericht template

[ctx: block title]
en: Post Terms
nl: Bericht termen

[ctx: block title]
en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

[ctx: block title]
en: Previous Page
nl: Vorige pagina

[ctx: block title]
en: Pullquote
nl: Pull-quote

[ctx: block title]
en: Query Loop
nl: Query loop

[ctx: block title]
en: Query Title
nl: Titel zoekopdracht

[ctx: block title]
en: Quote
nl: Citaat

[ctx: block title]
en: Read More
nl: Lees meer

[ctx: block title]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: block title]
en: Separator
nl: Scheidingsteken

[ctx: block title]
en: Site Logo
nl: Site logo

[ctx: block title]
en: Site Tagline
nl: Site slogan

[ctx: block title]
en: Site Title
nl: Site titel

[ctx: block title]
en: Social Icon
nl: Sociaal pictogram

[ctx: block title]
en: Social Icons
nl: Social pictogrammen

[ctx: block title]
en: Spacer
nl: Vulelement

[ctx: block title]
en: Table
nl: Tabel

[ctx: block title]
en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
nl: Tag cloud

[ctx: block title]
en: Template Part
nl: Template onderdeel

[ctx: block title]
en: Term Description
nl: Term beschrijving

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
nl: Tekstkolommen (verouderd)

[ctx: block title]
en: Time To Read
nl: Tijd om te lezen

[ctx: block title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: block title]
en: Unsupported
nl: Niet ondersteund

[ctx: block title]
en: Verse
nl: Strofe

en: by %s
nl: door %s

[ctx: font category]
en: Display
nl: Tonen

en: font-face declaration in theme.json format, encoded as a string.
nl: font-face declaratie in theme.json format, gecodeerd als een string.

en: font-face declaration in theme.json format.
nl: lettertype-beeld declaratie in theme.json format.

en: font-face definition in theme.json format.
nl: font-face definitie in theme.json format.

en: font-family declaration in theme.json format, encoded as a string.
nl: font-family declaratie in theme.json format, gecodeerd als een string.

en: font_face_settings parameter must be a valid JSON string.
nl: de 'font_face_settings' parameter moet een geldige JSON string zijn.

en: g:i a
nl: H:i

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
nl: Volgende:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
nl: Vorige:

[ctx: label for next post link]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: post type general name]
en: Dataviews
nl: Gegevens weergave

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
nl: Patrooncategorieën

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
nl: Patrooncategorie

en: untitled post %s
nl: ongetiteld bericht %s

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
nl: ... <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Lees meer<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
