WordPress.com - en to ps_AF translation catalogue (3504 entries)

en: "%1$s" by %2$s.
ps_AF: "%1$s" په %2$s.

en: "%1$s" from %2$s.
ps_AF: "%1$s" له %2$s.

en: #%d (no title)
ps_AF: #%d (بې سرليکه)

en: % Comments
ps_AF: % تبصرې

en: % comments
ps_AF: % تبصرې

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
ps_AF: %1$s %2$s %3$s ټولۍ کتنه

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
ps_AF: %1$s %2$s %3$s څرگندون کتنه

en: %1$s %2$s %3$s Feed
ps_AF: %3$s %2$s %1$s کتنه

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
ps_AF: %1$s %2$s %3$s ټگ کتنه

en: %1$s %2$s Comments Feed
ps_AF: %1$s %2$s څرگندون کتنه

en: %1$s %2$s Feed
ps_AF: %1$s %2$s کتنه

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
ps_AF: %1$s %2$s لیکنې د %3$s کتنه

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
ps_AF: %1$s %2$s لټون پایلې په اړه د &#8220;%3$s&#8221; کتنه

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
ps_AF: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; ورډ پرېس

en: %1$s (#%2$s)
ps_AF: %1$s (%2$s)

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
ps_AF: %1$s MB (%2$s%%) کارول شوې تشه

en: %1$s at %2$s
ps_AF: %1$s په  %2$s

en: %1$s by %2$s.
ps_AF: %1$s په %2$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ps_AF: %1$s په وياړ سره ځواکمن شوي په مرسته د %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
ps_AF: %1$s. غورنۍ توک %2$d د %3$d.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
ps_AF[0]: %d د لگون اوسمهالیز
ps_AF[1]: %d د لگون اوسمهالیزې

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
ps_AF[0]: %d د ویینې اوسمهالیز
ps_AF[1]: %d د ویینې اوسمهالیزې

en: %d WordPress Update
ps_AF: %d د ورډ پرېس اوسمهالیز

en: %d selected
ps_AF: %d  غوره شوي

en: %s &#8212; WordPress
ps_AF: %1$s &#8212; ورډ پرېس

en: %s (Invalid)
ps_AF: %s (ناباوري)

en: %s (Pending)
ps_AF: %s (نااجرا)

en: %s <span class="says">says:</span>
ps_AF: <span class="says">وایی:</span> %s

en: %s Comment | %s Comments
ps_AF[0]: %s څرګندون
ps_AF[1]: %s څرګندونې

en: %s MB Space Allowed
ps_AF: %s MB تشې اجازه شته

en: %s Page | %s Pages
ps_AF[0]: %s پاڼه
ps_AF[1]: %s پاڼې

en: %s Post | %s Posts
ps_AF[0]: %s ليکنه
ps_AF[1]: %s لیکنې

en: %s ago
ps_AF: %s مخکې

en: %s approved | %s approved
ps_AF[0]: %s قبول شو
ps_AF[1]: %s قبول شول

en: %s approved comment | %s approved comments
ps_AF[0]: %s منل شوی څرگندون
ps_AF[1]: %s منل شوې څرگندونې

en: %s comment | %s comments
ps_AF[0]: %s تبصره
ps_AF[1]: %s تبصرې

en: %s comment approved. | %s comments approved.
ps_AF[0]: %s څرګندون ومنل شوه
ps_AF[1]: %s څرګندونې ومنل شوې

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ps_AF[0]: %s څرګندون لكه سپم نښول
ps_AF[1]: %s څرګندونې لکه سپم نښول

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ps_AF[0]: %s څرګندون ډېران ته و خوځول شو.
ps_AF[1]: %s څرګندونې ډېران ته و خوځول شوې.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
ps_AF[0]: %s څرګندون د تل لپاره ړنک شو.
ps_AF[1]: %s څرګندونې د تل لپاره ړنکې شوې.

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
ps_AF[0]: %s څرګندون له ډېران څخه لرې شو.
ps_AF[1]: %s څرګندونې له ډېران څخه لرې شوې.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
ps_AF[0]: %s څرګندون له سپم څخه لرې شو.
ps_AF[1]: %s څرګندونې له سپم څخه لرې شوې.

en: %s day | %s days
ps_AF[0]: %s ورځ
ps_AF[1]: %s ورځې

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
ps_AF: %s ستاسو د پورته کولو وروستى حد ده کله چې څوڅو دوتنې پورته کوئ.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ps_AF: ستاسو د ويبپاڼې د پورته کولو اعظمي حد %s .

en: %s failed to embed.
ps_AF: %s نصبول ناکام شول.

en: %s field
ps_AF: %s ساحه

en: %s from now
ps_AF: %s له اوس څخه

en: %s has been logged out.
ps_AF: %s ووتلو.

en: %s has taken over and is currently customizing.
ps_AF: %s آخیستی شوی او اوس پکښې ګوتي وهل کیږي.

en: %s has taken over and is currently editing.
ps_AF: %s برلاسي شو او اوسمهال سمون کوي.

en: %s hour | %s hours
ps_AF[0]: %s گړی
ps_AF[1]: %s ساعتونه

en: %s is a protected WP option and may not be modified
ps_AF: %s د ورډ پرېس ژغورل شوی غوراوي دی او ښايي بدلون و نه مومي

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
ps_AF: %s د دې بدلونونو تخصیص کول دي. ایا تاسو غواړئ چې واخلو؟

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ps_AF: %s د دې بدلونونو تخصیص کول دي. مهرباني وکړئ تر هغه وخته پورې چې دوی د کښت کولو کولو هڅه وکړي تر څو انتظار وکړئ. ستاسو وروستي بدلونونه خوندي شوي دي.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
ps_AF: %s دا خو وار د مخه کسټومایز یا سفارشي شوی دي دا ویب پاڼه. بیا غواړي چې پر غاړه يې واخلي.

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ps_AF: %s  دا خو کسټومایز شوی یو ځلي. مهرباني سره صبر وکړه تر څو چې کسټومایزینګ خلاص شي. ستاسو آخري تغییرات په اټوماټیک ډول ثبت شوي.

en: %s is currently editing
ps_AF: %s اوسمهال سموي

en: %s item | %s items
ps_AF[0]: %s توک
ps_AF[1]: %s توکي

en: %s link deleted. | %s links deleted.
ps_AF[0]: %s تړونی ړنګ شو.
ps_AF[1]: %s تړوني ړنګ شو.

en: %s min | %s mins
ps_AF[0]: %s دقيقه
ps_AF[1]: %s دقیقې

en: %s month | %s months
ps_AF[0]: %s میاشت
ps_AF[1]: %s میاشتی

en: %s page
ps_AF: %s پاڼه

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
ps_AF[0]: %s پاڼه ډېران ته وخوځول شوه.
ps_AF[1]: %s پاڼې ډېران ته خوځول شوې.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
ps_AF[0]: %s پاڼه اوسمهالیزه نشوه، یو څوک یې سمون کوي.
ps_AF[1]: %s پاڼې اوسمهالیزې نشوې، یو څوک یې سمون کوي.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
ps_AF[0]: %s پاڼه د تل لپاره ړنکه شوه.
ps_AF[1]: %s پاڼې د تل لپاره ړنکې شوې.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
ps_AF[0]: %s پاڼه له ډېران څخه بیا زېرمه شوه.
ps_AF[1]: %s پاڼې له ډېران څخه بیا زېرمه شوې.

en: %s page updated. | %s pages updated.
ps_AF[0]: %s پاڼه اوسمهالیزه شوه.
ps_AF[1]: %s پاڼې اوسمهالیزې شوې.

en: %s pending comment | %s pending comments
ps_AF[0]: %s نا اجرا څرگندون
ps_AF[1]: %s نا اجرا څرگندوې

en: %s post by this author | %s posts by this author
ps_AF[0]: د %s ليکوال ليکنه
ps_AF[1]: د %s ليکوال ليکنې

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
ps_AF[0]: %s ليکنه ډېران ته وخوځول شوه.
ps_AF[1]: %s ليکنې ډېران ته وخوځول شوې.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
ps_AF[0]: %s لیکنه اوسمهالیزه نشوه، یو څوک یې سمون کوي.
ps_AF[1]: %s لیکنې اوسمهالیزې نشوې، یو څوک یې سمون کوي.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
ps_AF[0]: %s ليکنه د تل لپاره ړنکه شوه.
ps_AF[1]: %s ليکنې د تل لپاره ړنکې شوې.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
ps_AF[0]: %s ليکنه له ډېران څخه بيا زېرمه شوه.
ps_AF[1]: %s لیکنې له ډېران څخه بيا زېرمه شوې.

en: %s post updated. | %s posts updated.
ps_AF[0]: %s ليکنه اوسمهالیزه شوه.
ps_AF[1]: %s ليکنې اوسمهالیزې شوې.

en: %s rating
ps_AF: %s پوړ

en: %s site | %s sites
ps_AF[0]: %s ویبپاڼه
ps_AF[1]: %s ویبپاڼې

en: %s themes
ps_AF: %s موضوعات

en: %s updated successfully.
ps_AF: %s په بریا اوسمهالیز شو.

en: %s user | %s users
ps_AF[0]: %s غړی
ps_AF[1]: %s غړي

en: %s user deleted. | %s users deleted.
ps_AF[0]: %s غړی ړنگ شو.
ps_AF[1]: %s غړي ړنگ شول.

en: %s week | %s weeks
ps_AF[0]: %s اونۍ
ps_AF[1]: %s اونۍ

en: %s year | %s years
ps_AF[0]: %s کال
ps_AF[1]: %s کلونه

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ps_AF: &#8220;%s&#8221; په پورته کولو بریالي نشوو.

en: &#8592; Cancel audio playlist
ps_AF: &#8592; غږونې لړ فسخه کړه

en: &#8592; Cancel gallery
ps_AF: &#8592; نندارتون ړنگول

en: &#8592; Cancel video playlist
ps_AF: &#8592; ويډیو غږونې لړ فسخه کړه

en: &laquo; Back
ps_AF: &laquo; شاته

en: &laquo; Older Comments
ps_AF: &laquo; زړې تبصرې

en: &laquo; Previous
ps_AF: &laquo; مخکې

en: &laquo; Previous Page
ps_AF: &laquo; مخکنۍ پاڼه

en: &larr; Previous
ps_AF: &larr; پخوانی

en: &lt; Prev
ps_AF: &lt; پخوانی

en: &mdash; No Change &mdash;
ps_AF: &mdash; بدلون نه &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
ps_AF: &mdash; د دې ويبپاڼې لپاره کوم رول نشته &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
ps_AF: &mdash; ټاکنه &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
ps_AF: &ndash; او &ndash;

en: (Edit)
ps_AF: (سمون)

en: (Leave at 0 for no rating.)
ps_AF: (د نه پوړ لپاره 0 پرېږدئ)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
ps_AF: (نومکښنه غیرفعاله شوې. یوازې غړي پر دغه ویبپاڼه څرګندونې ليکئ شي.)

en: (Unattached)
ps_AF: (نه دی نښلول شوی)

en: (more&hellip;)
ps_AF: (نور&hellip;)

en: (no parent)
ps_AF: (پلرين نشته)

en: (no title)
ps_AF: (بې سرليکه)

en: (undo)
ps_AF: (ناکړ)

en: + Add New Category
ps_AF: + نوی ټولی زیات کړه

en: + Create New Menu
ps_AF: + نوې غورنۍ جوړه کړه

en: ,
ps_AF: ،

en: 1 Comment
ps_AF: ۱ څرگندون

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ps_AF: ۱ څرگندونه <span class="screen-reader-text"> پر %s</span>

en: 1 comment
ps_AF: 1 تبصره

en: 1 item | %s items
ps_AF[0]: ‍۱ توک
ps_AF[1]: %s توکي

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
ps_AF: ۱ پاڼه اوسمهالیزه نه شوه، کوم څوک یې سمون کوي.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
ps_AF: ۱ ليکنه اوسمهالیزه نه شوه، کوم څوک یې سمون کوي.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
ps_AF[0]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> ستاسو وېب پاڼه له %2$s سپم څرګندون څخه له مخکې نه خوندي ساتلې.
ps_AF[1]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> ستاسو وېب پاڼه له %2$s سپم څرګندونو څخه له مخکې نه خوندي ساتلې.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
ps_AF[0]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> خوندي ساتلې ستاسو ويب پاڼه له <a href="%2$s">%3$s سپم څرګندون څخه</a>.
ps_AF[1]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> خوندي ساتلې ستاسو ويب پاڼه له <a href="%2$s">%3$s سپم څرګندونو څخه</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
ps_AF: <a href="%s">اکېسمېټ</a> ستاسو بلاګ ته د سپم دننه کېدلو مخنيوی کوي.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
ps_AF: <a href="%s">Links</a> / نوی تړونی زیات کړه

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
ps_AF: <a href="%s">تړوني</a> / تړونی سمون

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
ps_AF: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> وخت <code>%s</code> دی

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
ps_AF: <code>_blank</code> &mdash;  نوې کړکی یا ټب.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
ps_AF: <code>_none</code> &mdash; همداسې کړکی یا ټب.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
ps_AF: <code>_top</code> &mdash; همداسې کړکۍ یا ټب، پرته له چوكاټونو.

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
ps_AF: <span class="%1$s">خپاره شوي به</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
ps_AF: <span class="%1$s">خپور شو په</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
ps_AF: <span class="%1$s">ټګ شوی</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ps_AF: <span class="meta-nav">&larr;</span> زاړه څرګندونونه

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ps_AF: <span class="meta-nav">&larr;</span> زړې ليکنې

en: <span>Active:</span> %s
ps_AF: <span>فعال:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
ps_AF[0]: <strong class="count">سپم %1$s</strong> بلاک شوي پر مټ د <strong>اکېسمېټ</strong>
ps_AF[1]: <strong class="count">سپم %1$s</strong> بلاک شوي پر مټ د <strong>اکېسمېټ</strong>

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
ps_AF: <strong>%s</strong> - تاسو ته اجازه درکوي چې انځور له خپلې ليکنې سره وتړئ پرته له ليکنې ته له دننه کولو څخه. دا اکثره هغه وخت گټور وي چې کله ستاسو ویینه ځانگړي انځور د ليکنې د بټه نوکي په توگه پر مخپاڼه وکاروي، خپلوخوښه سری او داسې نور.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
ps_AF: <strong><em>پټ توری نوټ کړئ</em></strong> په احتیاط سره ! دا یو <em>ګډوډ</em> پټ توری دی چې یوازې ستاسو لپاره جوړ شو.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
ps_AF: <strong>چارندتیا (فعاليت)</strong> - ښکاره کوي مهال وېش شوې ليکنې، تازه خپرې شوې ليکنې او تازه څرگندونې ستاسو پر ليکنو او تاسو ته د څارنې اجازه درکوي.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
ps_AF: <strong>یو لنډ كتل</strong> - ستاسو پر ویبپاڼه د مطالبو لنډيز ښکاره کوي او په همدا راز څرگندوي چې د ورډپرېس کومه نسخه او کومه ویینه کاروئ.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
ps_AF: <strong>بکس کنټرولونه</strong> - د بکس په سرليک باندې کلېک وکړئ چې راغونډ او یا ویې هم وغړوۍ. ځينې بکسونه د لگون لخوا زیاتيږي او ښایي د سازولو منځپانگې ولري، او د سازولو تړونۍ به په سرليک کې ولري چې کله موږک یې پر سر ور وړۍ.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
ps_AF: <strong>د هر غورنۍ د توکي کيڼ لوري ته پر غشي کلېک کول</strong> به په سمونګر کې معياري د امستنو ګروپ ښکاره کړي. اضافي امستنې لکه موخه تړونی، (CSS) کلاسونه، د تړونيو اړيکې او د تړوني سپړنې د پردې له غوراويو څخه فعال او یا هم غير فعالېدلی شي.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
ps_AF: <strong>پیوستون وشلېد</strong> خوندي کول غير فعال شول تر هغې چې تاسو بیا وصل شئ.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
ps_AF: <strong>سپړنه</strong> - سپړنه (تشريح) د ټولي مهمه نه ده، خو بیا هم ښايي ځينې ویینې یې ښکاره کړي.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
ps_AF: <strong>بحثونه</strong> - تاسو کولای شئ چې څرگندونې او (pings) بند او یا هم روښانه کړئ، او که چېرې ستاسو پر ليکنو څرگندونې شتون ولري نو تاسو یې دلته څارنه کولای شئ.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
ps_AF: <strong>کش او غورځول</strong> - د بکسونو د بیا ترتیبولو لپاره د بکس په سرليک کلېک وکړئ او د موږک تڼۍ هغه وخت خوشې کړئ چې کله مستطيل شکل درته ښکاره شي او ځای ورته خوښ کړئ چېرې چې تاسو بکس خوځول غواړئ.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
ps_AF: <strong>کش او غورځول</strong> خپلې دوتنې لاندې ځای ته کش او وغورځوئ. د ګڼو دوتنو اجازه شته.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
ps_AF: <strong>سمون</strong> تاسو د هغه ليکنې سمون پردې ته وړي. همدا راز د ليکنې په سرليک سره هم تاسو د سمون پردې ته تللی شئ.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: کوکيز (Cookies) بلاک شوي د نا اسرلې محصول له وجې. د مرستې لپاره مهرباني وکړئ <a href="%1$s">دغه مستندونه</a> وگورئ او یا هم د <a href="%2$s">ملاتړ هجرو</a> ته ورشئ.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: کوکيز (Cookies) بلاک شوي یا هم ستاسو د لټوني لخوا نه ملاتړ کيږي. تاسو باید <a href="%s">کوکيز فعاله</a> کړئ د ورډپرېس کارولو لپاره.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
ps_AF: <strong>تېروتنه:</strong> پټ توري باید "\" توري و نه لري.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: مهرباني وکړی پټ توری دننه کړئ.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
ps_AF: <strong>تیروتنه</strong>: مهرباني وکړی کارن نوم دننه کړئ.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
ps_AF: <strong>تیروتنه</strong>: سم بریښنالیک دننه کړی.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: مهرباني وکړی بريښناليک پته دننه کړئ.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: د مهربانۍ له مخې خپل برېښناليک وليکئ.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: څرگندونې خوندي نشوې. مهرباني وکړئ وروسته کوښښ وکړئ.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>:  بريښناليک پته له مخکې کارول شوې.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: ستاسو د برښناليک پته سمه نه&#8217;ده.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: د پټ توري ځای تش دی.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: د کارن نوم ځای تش دی.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
ps_AF: <strong>تیروتنه</strong>: دا کارن نوم له مخکې نه شتون لري. مهرباني وکړی بل نوم خوښ کړی.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: دغه کارن نوم باوري نه دی ځکه چې غیر قانوني توري کاروي. مهرباني وکړئ باوري کارن نوم دننه کړئ.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
ps_AF: <strong>تېروتنه</strong>: ستاسو گڼون د سپم کونکي په توگه په نښه شو.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
ps_AF: <strong>نوم</strong> - دغه نوم دی چې څرنگه ستاسو پر ویبپاڼه ښکاريږي.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
ps_AF: <strong>ترتيب</strong> - پاڼې اکثره د الفبا د تورو پر سر ترتيب شوي، لاکن تاسو خپل ترتيب په خپله هم ټاکلی شئ د ( ۱ د لومړی، او داسې نور.) شمېرې په دې ځای کې په دننه کولو سره.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
ps_AF: <strong>پلرين</strong> - ټولي برعکس د ټگونو دمراتبو سلسلې درلودئ شي. تاسو ښايي د خبرونو ټولی ولرئ او تر هغه لاندې بچي ټولي د اقتصادي خبرونو او سیاسي خبرونو لپاره ولرئ. کاملاٌ اختیاري. د لاندې یا بچي ټولیو جوړولو لپاره یوازې بل ټولی پاس له پلرين لړ څخه غوره کړئ.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
ps_AF: <strong>پلرين</strong> - تاسو کولای شئ خپلې پاڼې په سلسليز ډول تنظيم کړئ. تاسو کولای چې خبرونو پاڼه ولرئ او تر هغه لاندې اقتصادي او سياسي خبرونو پاڼې ولرئ. د سلسليز پاڼو جوړولو لپاره کوم حد نه دی ټاکل شوئ.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
ps_AF: <strong>ليکنې سمونگر</strong> - د خپلې ليکنې لپاره متن دننه کړئ. د سمون لپاره ده ډولونه (موډونه) دي: ليديز او متن. خپل مناسب سمونگر موډ په کلېک کولو سره خوښ کړئ.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
ps_AF: <strong>مخليدنه</strong> به تاسو ته ښکاره کړي چې ستاسو مسوده ليکنه څرنګه ښکاريږي که تاسو یې خپره کړئ. مخليدنه به تاسو خپلې ژوندی وېبپاڼې ته یوسي چې خپل ليکنه وګورئ. کوم تړوني شتون لري هغه ستاسو د ليکنې په حالت پورې اړه لري.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
ps_AF: <strong>ژر سمون</strong> ستاسو د منځپانګې دننليكى ته لاسرسی درکوي، تاسو ته اجازه درکوي چې د ليکنې سپړنې پرته له دغه پردې پرېښوولو اوسمهاليزې کړئ.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
ps_AF: <strong>ګډوډ:</strong> په هره یوه پاڼه بدل انځور ښکاره کړه.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
ps_AF: <strong>پردې غوراوي</strong> - د پردې په غوراوي برخه کې تاسو کولای شئ خوښ کړئ چې ستاسو په مديریت پاڼه کوم بکسونه ښکاره شي.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
ps_AF: <strong>ټرک بک ولېږه</strong> - ټرک بک (Trackbacks) پخوانیو بلاگ سيستمونو ته د خبرتیا ورکولو لارې دي چې کله تاسو د هغوی سره تړوني ولرئ. پته URL(s) دننه کړئ کوم ته چې تاسو ټرک بک استول غواړئ. که تاسو له نورو ورډپرېس ويبپاڼو سره اړيکه لرئ نو هغوی ته به د (pingbacks) په مرسته په اوتوماتيک ډول خبرتیا ورکړل شي او دا ځای ورته اړين نه دی.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ps_AF: <strong>لنډ نوم (سلگ)</strong> - لنډ نوم (slug) د ويب پتې دوستانه بڼه (URL-friendly) ده. عموماً ټول کوچني توري او یوازې توري، شمېرې او نښلوونى (-) لري.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
ps_AF: <strong>کونده</strong> - ځينې ویینې خپلخوښه کوندې لري چې تاسو یې پر ټاکلو پاڼو کارولی شئ د اضافي ځانگړنو یا خپلخوښه جوړښتونو لپاره. که وي نو تاسو به یې په لاند-غورځی غورنۍ کې ووينۍ.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
ps_AF: <strong>سرليک</strong> - د ليکنې سرليک دننه کړئ، وروسته د دې چې د ليکنې سرليک مو وليکلو لاندې دایم تړونی وگورئ کوم چې تاسو بدلولای شئ.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
ps_AF: <strong>ډېران</strong> ستاسو ليکنې له لېست یا لړ څخه باسي او ډېران ته یې خوځوي، چېرې چې تاسو یې د تل لپاره ړنګولی شئ.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
ps_AF: <strong>خبردارى:</strong> دغه پاڼې باید یوډول نه وي!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
ps_AF: <strong>ښه راغلاست</strong> - ښکاره کړه تړوني د هغه ځينو عامو چارو لپاره چې کله نوې پاڼه جوړوئ.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
ps_AF: یوه <a href="%s">ساکنه پاڼه</a> (لاندې غوره کړئ)

en: A cloud of your most used tags.
ps_AF: ستاسو د ‌ډېرو کارول شویو تگونه وریځ.

en: A comment is held for moderation
ps_AF: څرګندون د بررسی لپاره توقيف شي

en: A list of your site&#8217;s Pages.
ps_AF: ستاسو د ويبپاڼې د پاڼو لېست.

en: A list or dropdown of categories.
ps_AF: ستاسو د کتگوریگانو لیست او یاهم کته اچول.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
ps_AF: ستاسو د ويبپاڼې د مطالبو میاشتنی زیرمتون.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
ps_AF: یوه نوې څرگندونه په ليکنه "%s" ستاسو د تایید په تمه ده.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
ps_AF: یوه نوی پنگ بک پر ليکنه "%s" ستاسو د تایید په تمه دی.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
ps_AF: یوه نوی ویناليږد پر ليکنه "%s" ستاسو د تایید په تمه دی.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
ps_AF: سره پټه کيڼ لوري ته د دې مانا لري چې څرګندون تاسو ته په تمه دی چې بررسي یې کړئ.

en: A search form for your site.
ps_AF: د لټون فورمه ستاسو د ويبپاڼې لپاره.

en: A static page
ps_AF: یو ساده پاڼه

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
ps_AF: دغه اصطلاح د نوم او د پاڼي شمیري سره دغه طبقه بندی کې له اوله  شتون لري.

en: A valid URL was not provided.
ps_AF: یوه باوري پته مو نه ده ترلاسه کړې.

en: API Key
ps_AF: د (API) كيلي

en: Abidjan
ps_AF: ابیجان

en: About
ps_AF: په اړه

en: About Pages
ps_AF: د پاڼو په اړه

en: About WordPress
ps_AF: وردپرس په اړه

en: About Yourself
ps_AF: دخپل ځان په اړه

en: About the user
ps_AF: د غړو په اړه

en: Accessibility Ready
ps_AF: رسوړتيا ته چمتو

en: Account
ps_AF: ګڼون

en: Account Management
ps_AF: گڼون مدیریت

en: Account details:
ps_AF: د حساب تفصیل:

en: Accra
ps_AF: اکرا

en: Accuracy
ps_AF: كوټلتيا

en: Action
ps_AF: چار

en: Action has been confirmed.
ps_AF: اقدام تایید شوی.

en: Actions
ps_AF: چارې

en: Activate
ps_AF: فعال کړه

en: Activate &#8220;%s&#8221;
ps_AF: چارندول &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
ps_AF: فعال او خپرول

en: Activate Plugin
ps_AF: لگون فعال کړه

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
ps_AF: لگون فعال کړه او د ورادونکی وچلوه

en: Activate this plugin
ps_AF: دا لګون فعال کړه

en: Activation Key Required
ps_AF: د چارندولو کونجی ته اړتیا ده

en: Activation Key:
ps_AF: د چارندولو کونجی:

en: Active
ps_AF: فعال

en: Active theme
ps_AF: فعاله ویینه

en: Activity
ps_AF: چارندتیا (فعاليت)

en: Adak
ps_AF: اډاک

en: Add
ps_AF: زیاتول

en: Add Comment
ps_AF: څرګندونه زیاتول

en: Add Custom Field
ps_AF: خپلېخوښه ډګر زیاتول

en: Add Existing User
ps_AF: شته غړی زیاتول

en: Add Items
ps_AF: توکي زيات کړه

en: Add Link
ps_AF: تړونی زیاتول

en: Add Media
ps_AF: رسنۍ زیاتول

en: Add Menu Items
ps_AF: د غورنۍ توکي زيات کړه

en: Add New Category
ps_AF: نوی ټولی زيات کړه

en: Add New Custom Field:
ps_AF: نوی خپلېخوښه ډګر زیات کړه:

en: Add New Header Image
ps_AF: نوی سری انځور زيات کړه

en: Add New Image
ps_AF: نوی انځور زیات کړه

en: Add New Link
ps_AF: نوی تړونی زیات کړه

en: Add New Link Category
ps_AF: د ټروني نوی ټولی زیات کړه

en: Add New Page
ps_AF: نوې پاڼه زیاتول

en: Add New Post
ps_AF: نوې ليکنه زیاتول

en: Add New Site
ps_AF: نوې پاڼه زیاتول

en: Add New Tag
ps_AF: نوی ټگ زیاتول

en: Add New Theme
ps_AF: نوې ویینه زیاته کړه

en: Add New User
ps_AF: نوی غړی زیاتول

en: Add Site
ps_AF: ویب پاڼه زیاته کړه

en: Add Widget
ps_AF: کاروونی زیات کړه

en: Add a Widget
ps_AF: کاروونی زیات کړه

en: Add a menu
ps_AF: غورنۍ زیاته کړه

en: Add a navigation menu to your sidebar.
ps_AF: د ویب پاڼي څنګ ته د اصلي مینو اضافه کول

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
ps_AF: ځایناستې سرچينې زیاتې کړئ د اعظمي (HTML5 playback) لپاره:

en: Add audio source
ps_AF: د غږيز سرچينه زیاته کړه

en: Add media
ps_AF: رسنۍ زیاتول

en: Add media files from your computer
ps_AF: د خپل کمپیوټر څخه دوتنه زیاته کړئ.

en: Add menu items from the column on the left.
ps_AF: د غورنۍ توکي د ښي لوري له ستنې (کالم) څخه ورزیات کړئ.

en: Add new Comment
ps_AF: نوی څرګندون زیات کړه

en: Add new page
ps_AF: نوې پاڼه زیاتول

en: Add new post
ps_AF: نوې ليکنه زیاتول

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
ps_AF: arabic

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
ps_AF: یو یا څو توکي په یو ځل ورزیات کړی د چک بکس په غوره کولو د هر توکي تر څنګ او په <strong> غورنۍ ته زیاتولو </strong> کليک وکړئ

en: Add or remove menu items
ps_AF: د غورنۍ توکي زيات يا پاک کړه

en: Add or remove tags
ps_AF: د ټگونه زیاتول او لېرې کول

en: Add subtitles
ps_AF: فرعي سرلیکونه زیات کړه

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
ps_AF: دغه لاندې خپلې %1$s دوتنې ته په %2$s کې ورزيات کړئ تر څو د ورډپرېس د نورو قوانينو <strong>ځایناستی</strong> وي.

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
ps_AF: غړی ورزیات کړه پرته له برېښناليک ليږلو کوم چې د دوی څخه تصديقول غواړي.

en: Add to Audio Playlist
ps_AF: د غږيز غږونې لړ ته زیات کړه

en: Add to Dictionary
ps_AF: قاموس ته ور زیات کړه

en: Add to Menu
ps_AF: غورنۍ ته زیاتول

en: Add to audio playlist
ps_AF: د غږيز غږونې لړ ته زیات کړه

en: Add to gallery
ps_AF: نندارتون ته ورزیات کړه

en: Add to video Playlist
ps_AF: د ويډیو غږونې لړ ته ورزیات کړه

en: Add to video playlist
ps_AF: د ويډیو غږونې لړ ته ورزیات کړه

en: Add video source
ps_AF: د ويډیو سرچینه زیاته کړه

en: Add, organize, and modify individual menu items
ps_AF: ځانګړي غورنۍ توکي زیات، تنظيم او بدلون یې وکړ‎ۍ

en: Adding Categories
ps_AF: ټولي زیاتول

en: Adding Tags
ps_AF: ټګونه زیاتول

en: Adding Themes
ps_AF: ویینې زیاتول

en: Addis Ababa
ps_AF: ادیس ابابا

en: Additional Capabilities
ps_AF: اضافه وړتیاوې

en: Additional shortcuts,
ps_AF: اضافه لنډلاري

en: Adelaide
ps_AF: اډيلايډ

en: Aden
ps_AF: آدېن

en: Admin Color Scheme
ps_AF: پازوال رنګبندي

en: Administrators have access to all the administration features.
ps_AF: پازوال رسی لري د پازوالنې ټولو ځانګړنو ته.

en: Advanced
ps_AF: پرمخ تللی

en: Advanced Options
ps_AF: پرمختللي غوراوي

en: Advanced caching plugin.
ps_AF: پرمختللی پټيادولو لګون.

en: Advanced.
ps_AF: پرمخ تللی

en: Africa
ps_AF: افریقا

en: Afrikaans
ps_AF: افریقایی

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ps_AF: ستاسو د بدلونونو خپورولو وروسته، د نوي عکس اندازه ممکن تر هغې پورې ونه ښودل شي <a href="%s" target="_blank">د تمبونو بیاجوړول</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ps_AF: ستاسو د بدلونونو خپورولو وروسته، د نوي عکس اندازه ممکن نشي ښودل کیدی تر هغه چې تاسو تڼۍ بیا راګرځول. تاسو کولی شئ له دې څخه <a href="%1$s" target="_blank">د ووکامرس په وسیله د وسیلې برخې</a> یا د فلګ کارولو څخه لكه د <a href="%2$s" target="_blank">د تمبونو بیاجوړول</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
ps_AF: ستاسو د بدلونونو خپرولو وروسته، د نوي عکس اندازه به په اتوماتیک ډول تولید شي.

en: Akismet
ps_AF: اکېسمېټ

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
ps_AF: اکېسمېټ %s غواړي ورډ پرېس %s یا لوړ.

en: Akismet Configuration
ps_AF: اکېسمېټ سازونه

en: Akismet FAQ
ps_AF: اکېسمېټ بيابيا كېدونكې پوښتنې

en: Akismet Setup
ps_AF: اکېمسېټ جوړول

en: Akismet Stats
ps_AF: د اکسیمت وضیعت

en: Akismet Support
ps_AF: اکېمسېټ ملاتړ

en: Akismet Widget
ps_AF: اکېسمېټ کاروونی

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
ps_AF: اکېسمېټ دغه څرګندون د سپم په توګه په نښه کړ د اوتومات بيا کوښښ پر مهال.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
ps_AF: اکېسمېټ دغه څرګندون د اوتوماتيک بيا کوښښ پر مهال پاک کړ.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
ps_AF: اکېسمېټ له ستونزې سره مخ شو د ورستۍ (SSL) غوښتنې سره او لڼدمهال لپاره یې غير فعال کړ. (SSL) به ډېر ژر د غوښتنو لپاره بيا وکاروي.

en: Akismet has detected a problem.
ps_AF: اکېسمېټ یوه ستونزه ومونده.

en: Albanian
ps_AF: البانیایی

en: Album
ps_AF: البوم

en: Algiers
ps_AF: الجزایر

en: Align
ps_AF: پرليكول

en: Align center
ps_AF: منځ پرليکون

en: Align left
ps_AF: کیڼ پرلیکون

en: Align right
ps_AF: ښی پرلیکون

en: Alignment
ps_AF: پرليكتيا

en: All
ps_AF: ټول

en: All Categories
ps_AF: ټول ټولي

en: All Comments
ps_AF: ټولې څرګندونې

en: All Link Categories
ps_AF: ټول د تړوني ټولي

en: All Pages
ps_AF: ټولې پاڼې

en: All Posts
ps_AF: ټولې ليکنې

en: All Settings
ps_AF: ټولې امستنې

en: All Sites
ps_AF: ټولې ويبپاڼې

en: All Tabs:
ps_AF: ټول ټوپونه:

en: All Tags
ps_AF: ټول ټگونه

en: All Types
ps_AF: ټول ډولونه

en: All Users
ps_AF: ټول غړي

en: All categories
ps_AF: ټول ټولي

en: All comment types
ps_AF: ټول څرګندون ډولونه

en: All content
ps_AF: ټوله منځپانګه

en: All dates
ps_AF: ټولې نېټې

en: All done!
ps_AF: ټول بشپړ!

en: All image sizes
ps_AF: ټولو انځور كچو

en: All media items
ps_AF: ټول رسنیز توکي

en: All sizes except thumbnail
ps_AF: ټولې کچې پرته له بټه نوکي

en: All systems functional.
ps_AF: ټول سيستمونه کارن دي.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
ps_AF: ټولې دوتنې چې تاسو خپلې پاڼې ته پورته کړي په رسنۍ کتابتون کې لېست شوي او وروستی پورته شوې دوتنه د لېست په سر کې وي.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
ps_AF: ټولې دوتنې چې تاسو خپلې پاڼې ته پورته کړي په رسنۍ کتابتون کې لېست شوي او وروستی پورته شوې دوتنه د لېست په سر کې وي. تاسو کولای شئ د پرې غوراویو برخې ته ورشئ ترڅو د دې پاڼې ښکارېدنه خپلخوښه کړئ.

en: All time
ps_AF: ټول وختونه

en: All updates have been completed.
ps_AF: ټول اوسمهالیزونه بشپړ شول.

en: Allow
ps_AF: پرېښل

en: Allow Comments
ps_AF: څرګندونو اجازه ورکړئ

en: Allow Pings
ps_AF: پنک (Ping) اجازه ورکړئ

en: Allow comments
ps_AF: څرگندونو اجازه ورکړئ.

en: Allow new users to sign up
ps_AF: نوي غړو ته د گډون اجازه

en: Allow people to post comments on new articles
ps_AF: خلکو ته اجازه ورکړه چې ستاسو پر مقالو څرگندونې وليکي

en: Allow search engines to index this site
ps_AF: پلټنې ماشینونو ته اجازه وکړه چې دا ویبپاڼه فهرست کړي

en: Allowed Files
ps_AF: منل شوې دوتنې

en: Almaty
ps_AF: الماتا

en: Already Installed
ps_AF: مخکې نه انسټال شوی

en: Already pinged:
ps_AF: له مخکې نه پنګ (ping) شوی:

en: Alt Text
ps_AF: متن ځایناستی

en: Alternative Text
ps_AF: انډوليز متن

en: Alternative source
ps_AF: متبادله سرچینه

en: Always put spam in the Spam folder for review.
ps_AF: سپم (spam) د بیا کتلو لپاره د سپم پوښۍ ته اچوه.

en: Always use https when visiting the admin
ps_AF: تل https کاروئ چې کله د پازوال پاڼې ته ورځئ

en: America
ps_AF: امریکا

en: American English
ps_AF: امریکایي انګرېزي

en: Amman
ps_AF: عمان

en: Amsterdam
ps_AF: امستردام

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
ps_AF: د ورډپرېس اوتومات اوسمهاليز بشپړېدل ناکام شول - <a href="%s">مهرباني وکړئ د بیا اوسمهاليزولو هڅه بیا وکړئ اوس</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
ps_AF: د ورډپرېس اوتومات اوسمهاليز بشپړېدل ناکام شول. مهرباني وکړئ دويبپاڼې پازوال ته خبر ورکړئ.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
ps_AF: یوه تېروتنه رامينځ ته شوه، ښايي د دې مانا ولري چې کتنه (feed) لاندې ده. وروسته بيا کوښښ وکړئ.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
ps_AF: یوه تېروتنه رامينځ ته شوه. مهرباني وکړئ پاڼه بیا پرانېزئ او له سره یې وزامویئ.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
ps_AF: په پورته کولو کې تېروتنه را منځ ته شوه. د مهربانئ له مخې بیا کوښښ وکړئ.

en: Anadyr
ps_AF: انادیر

en: Anchorage
ps_AF: انکورېج

en: Andorra
ps_AF: اندورا

en: Anguilla
ps_AF: انګویلا

en: Anonymous
ps_AF: ناپیژنده

en: Antananarivo
ps_AF: انتاناناریوو

en: Antarctica
ps_AF: انتارکتيکا (سهيلي قطب)

en: Antigua
ps_AF: انتیګوا

en: Anyone can register
ps_AF: هرڅوک نومکښنه کوی شي

en: Anyone posts a comment
ps_AF: هرڅوک څرګندون ليکی شي

en: Apia
ps_AF: آپیه

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
ps_AF: وبخښئ، کومه پایله ونه موندل شوه. ښايي لټون به ستاسو د اړوندو ليکنو به پیدا کولو کې مرسته وکړي.

en: Appearance
ps_AF: څېره

en: Apply
ps_AF: تطبيق کړه

en: Apply changes to:
ps_AF: تطبيق کړه بدلونونه پر:

en: Approve
ps_AF: تصويب کړه

en: Approve and Reply
ps_AF: تصويب او ځواب

en: Approve comment
ps_AF: څرګندون تصويب کړه

en: Approve it: %s
ps_AF: تصويب کړه: %s

en: Approve this comment
ps_AF: دا څرګندون تصويب کړه

en: Approved
ps_AF: منل شوي

en: April
ps_AF: اپریل

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
ps_AF: اپرېل

en: Aqtau
ps_AF: اقتاو

en: Aqtobe
ps_AF: آقتوبه

en: Arabic
ps_AF: عربي

en: Araguaina
ps_AF: اراګواینا

en: Archived
ps_AF: ارشيف شوي

en: Archives
ps_AF: زیرمتون

en: Arctic
ps_AF: شمالي قطب

en: Are you sure it exists?
ps_AF: تاسې ډاډه یاست چې شتون لري؟

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
ps_AF: ایا تاسو ډاډه یاست چې غواړئ خپل ناپیژندل شوي بدلونونه رد کړئ؟

en: Are you sure you want to do this?
ps_AF: ایا تاسو غواړی دا کار وکړی؟

en: Argentina
ps_AF: ارجنټاین

en: Artist
ps_AF: هنر مند

en: Aruba
ps_AF: اروبا

en: Ascending
ps_AF: ختند

en: Ascending.
ps_AF: ختند

en: Ashgabat
ps_AF: عشق آباد

en: Ashkhabad
ps_AF: اشک اباد

en: Asia
ps_AF: اسیا

en: Asmara
ps_AF: اسمره

en: Asmera
ps_AF: اسمرا

en: Aspect ratio:
ps_AF: د لوړوالي نسبت پلنوالي ته:

en: Assigned Menu
ps_AF: ورسپارلې غورنۍ

en: Astrakhan
ps_AF: استراخان

en: Asuncion
ps_AF: اېسنشن

en: At a Glance
ps_AF: یو لنډ كتل

en: Athens
ps_AF: اتن

en: Atikokan
ps_AF: اتيکوکن

en: Atka
ps_AF: اتکا

en: Atlantic
ps_AF: اتلانتيك

en: Attach
ps_AF: و نښلوه

en: Attaching Files
ps_AF: دوتنې نښلول

en: Attachment Details
ps_AF: د نښلن جزیات

en: Attachment Display Settings
ps_AF: د نښلن د ښوون امستنې

en: Attachment Page
ps_AF: نښل پاڼه

en: Attachment Post URL
ps_AF: د نښلن ليکنې پته

en: Attachment details
ps_AF: د نښلن جزیات

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
ps_AF: دهر بلاګونو د خبرتیا هڅه وکړه که چېرې کوم تړونی یې په مقاله کې وي

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
ps_AF: کوښښ د انځور کیفیت لپاره له دایره نه وتلی ده.[۱.۱۰۰]

en: Attribute all content to:
ps_AF: ټولې منځپانګې منسوبې کړه و:

en: Attributes
ps_AF: ځانتياوې

en: Auckland
ps_AF: اکلنډ

en: Audio
ps_AF: غږيز

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: غږيز <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: ادیوگانی <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
ps_AF: غږيز كوډكه:

en: Audio Format:
ps_AF: غيز بڼه:

en: Audio details
ps_AF: غږيز سپړنې

en: Audio, Video, or Other File
ps_AF: غږيز، ویډیو، او یا بله دوتنه

en: August
ps_AF: اگست

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
ps_AF: اگست

en: Australia
ps_AF: استرالیا

en: Author
ps_AF: ليكوال

en: Author:
ps_AF: لیکوال:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ps_AF: لیکوال: %1$s (ای پی پته: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
ps_AF: لیکوال: %s

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
ps_AF: ليکوالان کولای شي چې خپاره او مديریت وکړي د خپلو ليکنو او کولای شي چې دوتنې پورته کړي.

en: Authors:
ps_AF: لیکوالان:

en: Auto Draft
ps_AF: خپلكارى مسوده

en: Auto add pages
ps_AF: خپلكارى پاڼې زیاتول

en: Automatically add new top-level pages to this menu
ps_AF: په خپل سر نوې لوړ پوړې پاڼې دغه غورنۍ ته ورزیاتې کړه

en: Automatically add paragraphs
ps_AF: په خپل سر پراگراف زیات کړه

en: Autoplay
ps_AF: پخپل سر غږول

en: Autosave by %s
ps_AF: خپلسرخوندي په %s

en: Available Actions
ps_AF: شته چارې

en: Available Tools
ps_AF: شته اسباب

en: Available Widgets
ps_AF: شته کارووني

en: Avatar Display
ps_AF: اواټار (Avatar) ښوول

en: Avatars
ps_AF: اواټرونه (Avatars)

en: Average Rating
ps_AF: منځنى پوړ

en: Awaiting spam check
ps_AF: كتون د سپم لیدل لپاره

en: Azores
ps_AF: ازورس

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
ps_AF: بيټا ازموینه ؟
    =============
    
    دغه د كړاو تمبونې برېښناليک تاسو ته درلېږل کيږي چې کله تاسو د ورډپرېس پراخندویه نسخه کاروئ.
    
    که تاسو فکر کوئ چې دغه ناکامۍ په ورډپرېس کې د ستونزې له وجې دي، تاسو ورکولای شئ راپور ورکړئ؟
     * نوې موضوع خلاصه کړئ د ورډپرېس په ملاتړ هجره کې: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta 
    * یا که تاسو د ستونزې له راپور ليکلو سره ځان هوسا احساسوئ: https://core.trac.wordpress.org/
    
    مننه ! -- دورډپرېس ټيم

en: Back
ps_AF: شاته

en: Back to post options
ps_AF: بېرته د ليکنې غوراویو ته

en: Background
ps_AF: شاليد

en: Background Color
ps_AF: شاليد رنگ

en: Background Image
ps_AF: شاليد انځور

en: Background color
ps_AF: شاليد رنگ

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ps_AF: شاليد اوسمهاليز شو. <a href="%s">خپله ويبپاڼه وګورئ</a> او وګورئ چې څنګه ښکاري.

en: Baghdad
ps_AF: بغداد

en: Bahia
ps_AF: بهیا

en: Bahia Banderas
ps_AF: باهيا باندېراس

en: Bahrain
ps_AF: بحرين

en: Baku
ps_AF: باکو

en: Bamako
ps_AF: باماکو

en: Bangkok
ps_AF: بنکاک

en: Bangui
ps_AF: بانجي

en: Banjul
ps_AF: بنجول

en: Barbados
ps_AF: باربادوس

en: Barnaul
ps_AF: برنول

en: Before a comment appears
ps_AF: مخکې له دې چې څرګندون ښکاره شي

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ps_AF: مخکې له دې چې تاسو خپله دوتنه وارده کړئ، تاسو باید دغه لاندې تېروتنې سمې کړئ:

en: Beirut
ps_AF: بیروت

en: Belarusian
ps_AF: بلاروسي

en: Belem
ps_AF: بېلېم

en: Belfast
ps_AF: بېلفست

en: Belgrade
ps_AF: بلګراد

en: Belize
ps_AF: بلیز

en: Berlin
ps_AF: برلين

en: Bermuda
ps_AF: برمودا

en: Beulah
ps_AF: بولاه

en: Billing City
ps_AF: د بل ښار

en: Billing Company
ps_AF: د بلنگ شرکت

en: Billing Postal/Zip Code
ps_AF: د بلې پوستې / زېرمه کوډ

en: Billing State
ps_AF: د بل دولت

en: Biographical Info
ps_AF: ژوندلیک ډول مالومات

en: Bishkek
ps_AF: بېشکک

en: Bissau
ps_AF: بیسائو

en: Bitrate
ps_AF: دوه گونی عددونه ۰ یا ۱ (Bitrate)

en: Bitrate Mode
ps_AF: بېټ رېټ موډ (Bitrate Mode)

en: Bitrate:
ps_AF: دوه گونی عددونه ۰ یا ۱ (Bitrate):

en: Black
ps_AF: تور

en: Blanc-Sablon
ps_AF: بلانک - سبلون

en: Blank
ps_AF: تش

en: Blantyre
ps_AF: بلانټایر

en: Blockquote
ps_AF: وينالېږد

en: Blog Archives
ps_AF: بلاګ زيرمتونونه

en: Blog pages show at most
ps_AF: پر هره بلاګ پاڼه د ليکنو شمېر چې ښکاره شي.

en: Blogger
ps_AF: بلاګر (Blogger)

en: Blogroll
ps_AF: ستاسو تړوني

en: Blue
ps_AF: وودي

en: Boa Vista
ps_AF: بوا ویستا

en: Bogota
ps_AF: بوګوتا

en: Boise
ps_AF: بوئس

en: Bold
ps_AF: زغرد

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ps_AF: ليكى نښول د <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.

en: Bookmarklet
ps_AF: خواپوری (Bookmarklet)

en: Bookmarks
ps_AF: بوک مارک

en: Border
ps_AF: بريد

en: Border color
ps_AF: بريد رنگ

en: Bottom
ps_AF: لاندې

en: Bottom Left
ps_AF: لاندې کیڼ اړخ

en: Bottom Right
ps_AF: لاندې ښي

en: Bougainville
ps_AF: بوګینوېل

en: Bratislava
ps_AF: براتیسلاوا

en: Brazzaville
ps_AF: برازاویل

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
ps_AF: څرګندونې پر پاڼو تقسيم کړه %1$s لوړ پوړې څرګندونې پر پاڼه او %2$s پاڼه ښکاره کوي په تلواله توګه.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
ps_AF: د لنډې شېبې لپاره د ترميم په موخه حاضري نه لري، یو دقيقه وروسته بیا کوښښ وکړئ.

en: Brisbane
ps_AF: برېزبن

en: British English
ps_AF: دبريتانيا انګرېزي

en: Broken Hill
ps_AF: بروکن هېل

en: Brown
ps_AF: نسواري

en: Browse revisions
ps_AF: بياكتونونه لټول

en: Browser User Agent
ps_AF: د لټونګر د کارن استازي

en: Brunei
ps_AF: برونای

en: Brussels
ps_AF: بروکسل

en: Bucharest
ps_AF: بخارست

en: Budapest
ps_AF: بوداپېسټ

en: Buenos Aires
ps_AF: بوینس آیرس

en: Bujumbura
ps_AF: بوجومبورا

en: Bulgarian
ps_AF: بلغاریه ایی

en: Bulk Actions
ps_AF: ډليزې چارې

en: Bulk Edit
ps_AF: ډلیز سمون

en: Bulk actions
ps_AF: ډليزې چارې

en: Bulk edit
ps_AF: ډلیز سمون

en: Bulk select
ps_AF: ډلیز نښه کول

en: Bulleted list
ps_AF: گولۍ لړ

en: Busingen
ps_AF: بوسېنجن

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
ps_AF: بل

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
ps_AF: پخوانی

en: By %s
ps_AF: %s په واسطه

en: By %s.
ps_AF: په %s.

en: By: %s
ps_AF: په مرسته د: %s

en: CSS Classes
ps_AF: CSS کلاسونه

en: CSS Classes (optional)
ps_AF: د CSS کلاسونه (اختیاري)

en: Cairo
ps_AF: قاهره

en: Calcutta
ps_AF: کلکته

en: Calendar
ps_AF: كليز

en: Cambridge Bay
ps_AF: کمبرېج غړانګه

en: Campo Grande
ps_AF: کامپو ګرنډ

en: Canary
ps_AF: قناري

en: Canberra
ps_AF: کانبيرا

en: Cancel
ps_AF: فسخ

en: Cancel Edit
ps_AF: سمون لرې کړه

en: Cancel edit
ps_AF: سمون لرې کړه

en: Cancel password change
ps_AF: د پټ توري بدلول فسخ کړه

en: Cancel reply
ps_AF: ځواب لرې کړه

en: Cancel thumbnail regeneration
ps_AF: د تاليف بيا رغونه رد کړه

en: Cancelled
ps_AF: لغوه شو

en: Cancelled product image regeneration job.
ps_AF: د محصول انځور د بیا جوړولو بیا رغونه.

en: Cancun
ps_AF: کنکون

en: Cannot create a revision of a revision
ps_AF: د بیا کتنې بیا کتنه مو جوړه نشو کړی.

en: Cannot create a user with an empty login name.
ps_AF: په تش نامه سره مو غړی جوړ نشو کړی.

en: Cannot load %s.
ps_AF: نشي خلاصولای %s.

en: Cannot load image metadata.
ps_AF: د انځور اومتوک شي خلاصولای.

en: Cannot save image metadata.
ps_AF: د انځور اومتوک نشي خوندي کولای.

en: Capabilities
ps_AF: وړتیاوې

en: Cape Verde
ps_AF: کیپ ورډ

en: Caption
ps_AF: نوم

en: Captions/Subtitles
ps_AF: وړوكي عنوان/د انځور عنوان

en: Caracas
ps_AF: کاراکاس

en: Casablanca
ps_AF: کاسابلانکا

en: Casey
ps_AF: کیسي

en: Catalan
ps_AF: کتالین

en: Catamarca
ps_AF: کاتامارکا

en: Categories
ps_AF: ټولي

en: Categories and Tags Converter
ps_AF: ټوليو او ټګونو اړوونی

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
ps_AF: ټولي (کټګوریانې) په ټاکنيز ډول سره ټګونو ته اړول کېدای شي د <a href="%s">ټوليو او ټګونو اړوونی</a> په کارولو سره.

en: Categories deleted.
ps_AF: ټولي ړنګ شول.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
ps_AF: ټولي سلسلې لري مانا دا چې تاسو فرعي ټولي هم ترې لاندې جوړولی شئ. ټګ سلسلې نه لري او تر ټګ لاندې بل فرعي ټګ نشي جوړيدلی. ځينې وختونه خلک پر خپلو پاڼو يو له دغو کاروي او ورسته بيا ورته روښانه شي چې هغه بل د دوي د منځپانګو لپاره ښه کار کوي.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
ps_AF: ټولي برعکس د ټګونو دمراتبو سلسلې درلودئ شي. تاسو ښايي د خبرونو ټولی ولرئ او تر هغه لاندې بچي ټولي د اقتصادي خبرونو او سیاسي خبرونو لپاره ولرئ. کاملاٌ اختیاري.

en: Categories:
ps_AF: ټولي:

en: Categories:
ps_AF: ټولي:

en: Category added.
ps_AF: ټولۍ ور زیات شو.

en: Category deleted.
ps_AF: ټولۍ ړنګ شو.

en: Category not added.
ps_AF: ټولۍ ور زیات نشو.

en: Category not updated.
ps_AF: ټولۍ اوسمهالوئ نشو.

en: Category updated.
ps_AF: ټولۍ اوسمهال شو.

en: Caution:
ps_AF: پاملرنه:

en: Cayenne
ps_AF: کاین

en: Cayman
ps_AF: کیمن

en: Cell padding
ps_AF: خونې لایه

en: Cell spacing
ps_AF: خونې تشه

en: Cell type
ps_AF: خونې ډول

en: Center
ps_AF: منځ

en: Ceuta
ps_AF: سئوتا

en: Chagos
ps_AF: چاګوس

en: Change
ps_AF: بدلون

en: Change audio
ps_AF: غږ بدل کړئ

en: Change file
ps_AF: دوتنه بدله کړئ

en: Change image
ps_AF: انځور بدلول

en: Change order status to completed
ps_AF: د بشپړولو لپاره د نظم حالت بدلول

en: Change order status to on-hold
ps_AF: د سپارلو لپاره د نظم حالت بدلول

en: Change order status to processing
ps_AF: پروسس کولو لپاره د نظم حالت بدلول

en: Change role to&hellip;
ps_AF: بدله کړه دنده (رول) و &hellip;

en: Changed roles.
ps_AF: دندې (رول) بدلې شوې.

en: Changes saved.
ps_AF: بدلونونه خوندي شول.

en: Changeset is being edited by other user.
ps_AF: تغییرات راوړل د بل کاروونکي په واسطه ایډیټ کیږي لګیا دي.

en: Changing to %s
ps_AF: بدلوي و %s

en: Chapters
ps_AF: فصلونه

en: Chatham
ps_AF: چټهم

en: Cheatin&#8217; uh?
ps_AF: چل کوې؛ اه ؟

en: Check Spelling
ps_AF: ليكدود بياكتل

en: Check for Spam
ps_AF: د سپم لپاره کنترول

en: Check your email for the confirmation link.
ps_AF: د باورتياد تړوني لپاره خپل برېښناليک وگورئ.

en: Check your email for your new password.
ps_AF: د خپل نوي پټ توري لپاره خپل برېښناليک وگورئ.

en: Chicago
ps_AF: شيکاګو

en: Chihuahua
ps_AF: چای هواهوا

en: Chinese
ps_AF: چینایی

en: Chinese (Simplified)
ps_AF: چینایی (ساده شوی)

en: Chinese (Traditional)
ps_AF: چینایی (دودیز)

en: Chisinau
ps_AF: کېشېنف

en: Chita
ps_AF: چيتا

en: Choibalsan
ps_AF: چویبالسان

en: Chongqing
ps_AF: چونګ کینګ

en: Choose Image
ps_AF: انځور خوښ کړئ

en: Choose a Background Image
ps_AF: شاليد انځور خوښ کړئ

en: Choose a Custom Header
ps_AF: خپلېخوښه سری خوښ کړئ

en: Choose a city in the same timezone as you.
ps_AF: په خپله مهال سيمه کې یو ښار خوښ کړئ.

en: Choose a file from your computer:
ps_AF: د خپل کمپیوټر څخه یوه دوتنه خوښه کړئ:

en: Choose an image from your computer:
ps_AF: د خپل کمپیوټر څخه یو انځور خوښ کړئ:

en: Choose audio
ps_AF: آډیو غوره کړه

en: Choose file
ps_AF: دوتنه خوښه کړئ

en: Choose from the most used tags
ps_AF: د ډیرو کارول شویو ټگونه څخه خوښ کړئ

en: Choose image
ps_AF: انځور غوره کړئ

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
ps_AF: د انځور هغه برخه خوښه کړئ کومه چې تاسو غواړی د سري په توګه وکاروئ.

en: Choose the target frame for your link.
ps_AF: د خپل تړوني لپاره موخه چوکاټ خوښ کړئ.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
ps_AF: خوښ کړئ چې ناوړه سپم په اوتوماتيک ډول لېرې شي او یا هم د سپم دوسيې ته وخځول شي.

en: Choose what to export
ps_AF: خوښ کړئ چې څه صادر کړي

en: Christmas
ps_AF:  دعيسويانو اختر (کرسمس)

en: Chungking
ps_AF: چونګ کینګ

en: Chuuk
ps_AF: چووک

en: Cleaning up spam takes time.
ps_AF: د سپم پاکول وخت نيسي.

en: Clear
ps_AF: پاک

en: Clear Results
ps_AF: پایلې پاکې کړه

en: Clear formatting
ps_AF: بڼه پاکه کړه

en: Cleared by Akismet
ps_AF: د اکېسمېټ له خوا پاک شو

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
ps_AF: کلیک وکړئ &#8220; تر څو لینکونه اضافه کړلای شئ مینو ته بل یو&#8221;.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
ps_AF: په غورنۍ خوندي کولو کلېک وکړئ د دې لپاره چې نا اجرا غورنۍ توکي علني کړئ.

en: Click here to cancel reply.
ps_AF: ځواب نورکولو لپاره دلته کلیک وکړی.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
ps_AF: په ویینه کلېک وکړئ چې د ويينې نوم، نسخه، ليکوال، سپړنه، ټګونه او د ړنګولو تړونی وګورئ

en: Click the Use this Key button.
ps_AF: د "دغه کيلي وکاروه" تڼۍ ته ټک ورکړئ.

en: Click to toggle
ps_AF: د (toggle) لپاره کلېک وکړئ

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
ps_AF: د <strong>دوتنې غوره کړئ</strong> د چلونې کړکۍ خلاصوي او تاسو ته ستاسو په کمپيوټر کې دوتنې ښکاره کوي. د <strong>Open</strong> په غوره کولو چې کله پر دوتنه چې تاسو یې غواړئ کلېک وکړئ د پورته کونکي پرمختګ پټه فعالوي.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
ps_AF: په توکي کلېک کول به تاسو د نښلن د سپړڼې ډيالوګ ښکاره کړي کوچې تاسو ته اجازه درکوي چې د رسنۍ څخه مخليدنه او ژر سمون یې وکړئ. هر بدلون چې تاسو د نښلن په سپړنو کې کوی نو په اوتوماتيک ډول به خوندي شي.

en: Close
ps_AF: تړل

en: Close all open tags
ps_AF: ټول پرانېستل شوي ټگونه تړل

en: Close details dialog
ps_AF: د سپړنو ډيالوگ بند کړه

en: Close overlay
ps_AF: پوښښ تړل

en: Close uploader
ps_AF: د پورته کووني تړل

en: Cocos
ps_AF: کوکوس

en: Code
ps_AF: کود

en: Collapse menu
ps_AF: غورنۍ غونډول

en: Colombo
ps_AF: کولمبو

en: Color
ps_AF: رنگ

en: Color Scheme
ps_AF: رنګبندي

en: Colors
ps_AF: رنگونه

en: Column group
ps_AF: ستنې ډله

en: Columns
ps_AF: ستنې

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ps_AF: په اړه،یو،دې،په توگه،په،اوسیدل،په واسطه،کام،دپاره،له،څرنگه،په،ده،دغه،څخه،باندی،يا،هغه،ته،څه،کله چی، چیرته،څوگ،خوښه،سره،www

en: Comment
ps_AF: څرگندون

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
ps_AF: تبصر%d لري شخصي معلومات مګر بل نوم ندی اخیستی.

en: Comment %d does not exist
ps_AF: څرګندون %d شتون نلري

en: Comment Author
ps_AF: تبصره لیکوال

en: Comment Author Email
ps_AF: تبصره لیکوال ایمیل

en: Comment Author IP
ps_AF: د تبصره لیکوال ای پی

en: Comment Author URL
ps_AF: د تبصره لیکوال یو آر ایل

en: Comment Author User Agent
ps_AF: تبصره د کارن استازي

en: Comment Content
ps_AF: د تبصره منځپانګه

en: Comment Date
ps_AF: دتبصره نېټه

en: Comment History
ps_AF: د څرګندون تاریخچه

en: Comment Moderation
ps_AF: څرګندون څارنه

en: Comment URL
ps_AF: د تبصرې یو آر ایل

en: Comment author must fill out name and e-mail
ps_AF: څرګندون ليکوال باید نوم او برېښناليک ډک کړي

en: Comment author must fill out name and email
ps_AF: څرگندون ليکوال باید نوم او برېښناليک ډک کړي

en: Comment author must have a previously approved comment
ps_AF: څرګندون ليکوال باید مخکې یوه منل شوې څرګندونه ولري

en: Comment by %s marked as spam.
ps_AF: څرګندونې د %s سپم نښول.

en: Comment by %s moved to the trash.
ps_AF: د %s څرګندونې ډېران ته وخوځول شوې.

en: Comment moderation
ps_AF: څرګندون څارنه

en: Comment must be manually approved
ps_AF: څرګندون باید لاسي و منل شي

en: Comment navigation
ps_AF: تبصره چلونه

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
ps_AF: بند

en: Comment on %1$s by %2$s
ps_AF: لخوا دڅرگندونې په اړه د %1$s لخوا د %2$s

en: Comment status
ps_AF: د څرگندون حالت

en: Comment status was changed to %s
ps_AF: د څرګندون حالت بدل شو %s ته.

en: Comment: %s
ps_AF: څرگندون: %s

en: Comments
ps_AF: څرگندونې

en: Comments %s
ps_AF: څرګندونې %s

en: Comments (%s)
ps_AF: څرگندونې (%s)

en: Comments Feed
ps_AF: څرگندونو کتنه

en: Comments are closed.
ps_AF: څرګندونې تړلي دي.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
ps_AF: څرگندونې په اړه د %1$s لټوي په %2$s

en: Comments for %s
ps_AF: څرگندونې په اړه د  %s

en: Comments on %s
ps_AF: څرگندونې په اړه د %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
ps_AF: د &#8220;%s&#8221; په اړه څرګندونې

en: Comments on: %s
ps_AF: څرگندونې په اړه د: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
ps_AF: %s څرګندونې باید د هرې پاڼې په سر کې ښکاره شي

en: ComodRivadavia
ps_AF: کوموډ ریواداویا

en: Comoro
ps_AF: کومورو

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
ps_AF: پرتله کول د بیاكتونونو د &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
ps_AF: هر دوه بياكتنې پرتله کړه

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
ps_AF: دوه مختلفې بياکتنې سره پرتله کړئ د <strong>هر دوه بياكتنې پرتله کړه</strong> بکس په ټاکول چې څنګ ته یې دی.

en: Completed
ps_AF: بشپړ شوی

en: Conakry
ps_AF: کوناکري

en: Configure
ps_AF: سازول

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
ps_AF: دغه سازول اختیاري دي. په تلوالې سره دا ځای باید تش وي.

en: Confirm
ps_AF: تاييد

en: Confirm Deletion
ps_AF: ړنګونه تاييد کړه

en: Confirm Password
ps_AF: پټ توری تصديق کړه

en: Confirm Removal
ps_AF: پاکول تصديق کړه

en: Confirm new password
ps_AF: بیا نوی پټ توری

en: Confirm the "%s" action
ps_AF: د "%s" عمل تایید کړئ

en: Constrain proportions
ps_AF: محدود تناسب

en: Contact
ps_AF: اړيکه

en: Contact Info
ps_AF: اړيکې مالومات

en: Content
ps_AF: منځپانگه

en: Content, title, and excerpt are empty.
ps_AF: منځپانگه، سرليک او وينالېږد تش دي.

en: Content:
ps_AF: منځپانگه:

en: Contextual Help Tab
ps_AF: تړاویز مرسته ټوپ

en: Continue
ps_AF: دوام ورکړه

en: Continue reading %s
ps_AF: لوستلو ته دوام ورکړئ %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ps_AF: لوستلو ته دوام ورکړئ %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ps_AF: لوستلو ته دوام ورکړئ <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
ps_AF: مرستندویان کولای شي چې وليکي او مديریت وکړي د خپلو ليکنو لکن نشي کولای ليکنې خپرې یا هم د رسنۍ دوتنې پورته کړي.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
ps_AF: څېرې لکه <code>:-)</code> او <code>:-P</code> ګرافيکونو ته واړوه د ښوونې پر وخت

en: Copenhagen
ps_AF: کوپنهاګن

en: Copied
ps_AF: کاپي شو

en: Copy
ps_AF: کاپي

en: Copy and paste the API key into the text field.
ps_AF: کاپي او سرېښل د API کيلی و دغه متن ډګر ته.

en: Copy table row
ps_AF: د لښتيال د کتار كاپى

en: Coral Harbour
ps_AF: کارول بندر

en: Cordoba
ps_AF: کوردوبا

en: Costa Rica
ps_AF: کوستاریکا

en: Could not access filesystem
ps_AF: دوتنې سېسټم ته رسى ونشو.

en: Could not access filesystem.
ps_AF: دوتنې سېسټم ته رسى ونشو.

en: Could not calculate resized image dimensions
ps_AF: د بیا کچه شوي انځور بعدونه مو و نه شو شمېرلی

en: Could not copy file.
ps_AF: دوتنه کاپي نه شوه.

en: Could not copy files.
ps_AF: دوتنې کاپي نه شوې.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
ps_AF: دوتنې کاپي نه شوې. تاسو د خوندي کولو لپاره تش ځای نلرئ.

en: Could not create directory.
ps_AF: پوښۍ مو جوړه نشو کړی.

en: Could not create user
ps_AF: غړی مو جوړ نشو کړی

en: Could not find the specified string.
ps_AF: دا ځانگړې بېلگه پیدا نه شوه.

en: Could not fully remove the plugins %s.
ps_AF: لګون (لګونونه) %s په بشپرړه توګه سره پاک نشول.

en: Could not fully remove the theme %s.
ps_AF: ویینه %s په بشپرړه توګه سره پاکه نشوه.

en: Could not insert term relationship into the database.
ps_AF: ډېټابېس ته مو د اصطلاح رابطه دننه نشو کړی

en: Could not log out user sessions. Please try again.
ps_AF: غړي و نه ایستل شول. د مهربانۍ له مخې ورسته کوښښ وکړئ.

en: Could not read image size.
ps_AF: د انځور  گچه قبلوی نشی.

en: Could not remove the old plugin.
ps_AF: زوړ لگون مو پاک نشو کړی.

en: Could not remove the old theme.
ps_AF: زړه ویینه مو پاکه نشو کړی.

en: Could not update comment status.
ps_AF: د څرگندونې حالت مو اوسمهالیز نشو کړای.

en: Could not write file %s
ps_AF: %s دوتنه خوندي نشوه.

en: Create Menu
ps_AF: غورنۍ جوړه کړئ

en: Create Site
ps_AF: ويبپاڼه جوړه کړه

en: Create a Configuration File
ps_AF: د كړه وړه دوتنه جوړول

en: Create a New Site
ps_AF: نوې ويبپاڼه جوړه کړئ

en: Create a New User
ps_AF: نوی غړی جوړ کړئ

en: Create a brand new user and add them to this site.
ps_AF: نوي نزۍ غړی جوړ کړه او دې ويبپاڼې ته یې ورزیات کړه.

en: Create a menu for this location
ps_AF: د دغه ځای لپاره غورنۍ جوړه کړه

en: Create a new gallery
ps_AF: یو نوی نندارتون جوړ کړئ

en: Create a new playlist
ps_AF: نوی غږونې لړ جوړول

en: Create a new video playlist
ps_AF: نوی ويډیو غږونې لړ جوړول

en: Create audio playlist
ps_AF: نوی غږيز غږونې لړ جوړول

en: Create gallery
ps_AF: نندارتون جوړول

en: Create video playlist
ps_AF: نوی ويډیو غږونې لړ جوړول

en: Create, edit, and delete menus
ps_AF: غورنۍ جوړه، سمه او ړنګه کړئ

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
ps_AF: د پاڼو جوړول له ليکنې ليکلو سره ډېر ورته والی لري، او همداراز پردې خپلخوښه کېدای شي په همغه توگه د راکش او اچولو (drag and drop) په کارولو سره.  پردې غوراويو برخه او غوړلو او غوڼدول د بکسونو چې څرنگه یې تاسو خوښوئ. دغه پرده همدا راز د بې حواسۍ پرته ليکنې ځای لري چې په دواړو ليديز او متن ليکنې حالت کې شتون لري. د پاڼې سمونگر تر ډېره د ليکنې سمونگر ته ورته کار کوي لاکن ځينې د پاڼې مخصوصې ځانگړنې د پاڼې په ځانتياو بکس کې دي:

en: Credits
ps_AF: نسیاوې (کرېډيټ)

en: Creston
ps_AF: کرېستون

en: Croatian
ps_AF: کرواسین

en: Crop
ps_AF: سكڼل

en: Crop Aspect Ratio
ps_AF: سکڼل د لوړوالي نسبت پلنوالي ته

en: Crop Header Image
ps_AF: سری انځور سكڼل

en: Crop Image
ps_AF: انځور سكڼل

en: Crop Selection
ps_AF: غوره شوې برخې سكڼل

en: Crop and Publish
ps_AF: سکڼل او خپرول

en: Crop image
ps_AF: انځور سكڼل

en: Crop thumbnail to exact dimensions
ps_AF: په بشپړه اندازه دمطلب انځورونو سكڼل.

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
ps_AF: بټه نوکی (thumbnail) دقيق بعدونو ته وسنکڼۍ (په نورماله توګه بټه نوکي انځورونه متناسب وي)

en: Crop your image
ps_AF: خپل انځور و سنکڼئ

en: Cropping&hellip;
ps_AF: سکڼي&hellip;

en: Crunching&hellip;
ps_AF: كرپوي&hellip;

en: Cuiaba
ps_AF: کیوبا

en: Curacao
ps_AF: کوراسائو

en: Current Page
ps_AF: اوسنۍ پاڼه

en: Current Revision by %s
ps_AF: اوسنی بیاکتون د %s

en: Current Theme
ps_AF: اوسنۍ ویینه

en: Current header
ps_AF: اوسنی سرۍ

en: Current page
ps_AF: اوسنی پاڼه

en: Current thumbnail
ps_AF: اوسنی بټه نوكى

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
ps_AF[0]: اوسمهال %s څرگندون د تایید په تمه دی. دمهربانی له مخې د بررسی برخه وگورئ:
ps_AF[1]: اوسمهال %s څرگندونې د تایید په تمه دی. دمهربانی له مخې د بررسی برخه وگورئ:

en: Currie
ps_AF: کري

en: Custom
ps_AF: خپلېخوښه

en: Custom Background
ps_AF: خپلېخوښه شاليد

en: Custom Colors
ps_AF: خپلېخوښه رنګونه

en: Custom Fields
ps_AF: خپلېخوښي ډګرونه

en: Custom HTML Widget
ps_AF: دودیز یا کسټوم HTML ویجیټ

en: Custom Header
ps_AF: خپلېخوښه سری

en: Custom Link
ps_AF: خپلخوښه تړونی

en: Custom Links
ps_AF: خپلخوښي ټړوني

en: Custom Menu
ps_AF: خپلېخوښه غورنۍ

en: Custom Size
ps_AF: خپلېخوښه کچه

en: Custom Structure
ps_AF: خپلېخوښه جوړښت

en: Custom URL
ps_AF: خپلخوښې پته (URL)

en: Custom color
ps_AF: خپلېخوښه رنگ

en: Custom date format:
ps_AF: خپلخوښه د نېټې بڼه:

en: Custom field deleted.
ps_AF: خپلېخوښه ډګر ړنګ شو.

en: Custom field updated.
ps_AF: خپلېخوښه ډګر اوسمهاليز شو.

en: Custom maintenance message.
ps_AF: خپلېخوښه تامين استوزه.

en: Custom site deleted message.
ps_AF: دخپلېخوښې ويبپاڼه ړنګ شوه پیغام.

en: Custom site inactive message.
ps_AF: دخپلېخوښې پاڼې غيرفعال پیغام.

en: Custom site suspended message.
ps_AF: د خپلېخوښې پاڼې وځنډول شوه پیغام.

en: Custom time format:
ps_AF: خپلخوښه د وخت بڼه:

en: Custom:
ps_AF: خپلېخوښه:

en: Customize
ps_AF: خپلېخوښي کول

en: Customize &#8220;%s&#8221;
ps_AF: دوديزول &#8220;%s&#8221;

en: Customize Your Site
ps_AF: خپله ویبپاڼه خپلخوښه کړئ

en: Customize: %s
ps_AF: خپلخوښه: %s

en: Customizer
ps_AF: دوديز کوونکی

en: Customizing This Display
ps_AF: دا ښوون خپلخوښه کړه

en: Cut
ps_AF: سكڼل

en: Cut table row
ps_AF: د لښتيال د کتار سكڼل

en: Czech
ps_AF: چکسلواکي

en: Dacca
ps_AF: ډاکا

en: Dakar
ps_AF: ډاکار

en: Damascus
ps_AF: دمشق

en: Danish
ps_AF: دنمارکي

en: Danmarkshavn
ps_AF: ډینمارکشاون

en: Dar es Salaam
ps_AF: دارالسلام

en: Dark
ps_AF: تياره

en: Darwin
ps_AF: ډاروين

en: Dashboard
ps_AF: مدیریت

en: Database Error
ps_AF: د ډېټابېس تیروتنه

en: Date
ps_AF: نيټه  &raquo;

en: Date Format
ps_AF: د نېټې بڼه

en: Date and time
ps_AF: نيټه او وخت

en: Date range:
ps_AF: نيټه بريد:

en: Date/Time
ps_AF: نيټه/ وخت

en: Davis
ps_AF: ډاوېس

en: Dawson
ps_AF: ډاوسن

en: Dawson Creek
ps_AF: ډاوسن کريک

en: Day
ps_AF: ورځ

en: Day and name
ps_AF: ورځ او نوم

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
ps_AF: روښمهال پیل کيږي په: <code>%s</code>.

en: Deactivate
ps_AF: غیرفعال کړه

en: Deactivate this plugin
ps_AF: دا لګون غيرفعال کړه

en: December
ps_AF: دسمبر

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
ps_AF: دسمبر

en: Decrease indent
ps_AF: سرتشې كمونه

en: Default
ps_AF: تلواله

en: Default Avatar
ps_AF: تلواله اواټار

en: Default Images
ps_AF: تلواله انځورونه

en: Default Link Category
ps_AF: د تړوني تلواله ټولی

en: Default Mail Category
ps_AF: د برېښناليک تلواله ټولی

en: Default Post Category
ps_AF: د ليکنې تلواله ټولی

en: Default Post Format
ps_AF: د ليکنې تلواله بڼه

en: Default article settings
ps_AF: د تلواله مقالې امستنې

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ps_AF: پرته د ټولي

en: Default post format
ps_AF: د ليکنې تلواله بڼه

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
ps_AF: سلام نړی !

en: Delete
ps_AF: ړنګول

en: Delete Menu
ps_AF: غورنۍ ړنګه کړه

en: Delete My Site Permanently
ps_AF: زما ويبپاڼه د تل لپاره ړنګه کړه

en: Delete Permanently
ps_AF: د تل لپاره ړنگ کړه

en: Delete Site
ps_AF: ويبپاڼه ړنګول

en: Delete Users
ps_AF: غړي ړنګول

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
ps_AF: د غورنۍ توکی ړنګ کړئ په <strong>غوړولو او کلېک کول د تړونی ړنګ کړه</strong> سره

en: Delete all content.
ps_AF: ټولې منځپانګې ړنګې کړه.

en: Delete column
ps_AF: ستنه ړنگول

en: Delete it: %s
ps_AF: ړنگه کړه: %s

en: Delete row
ps_AF: کتار ړنگول

en: Delete table
ps_AF: لښتيال ړنگول

en: Delete this comment permanently
ps_AF: دا توک د تل لپاره ړنگ کړه

en: Delete this item permanently
ps_AF: دا توک د تل لپاره ړنګ کړه

en: Deleted
ps_AF: ړنګ شو

en: Deleting Links
ps_AF: ټړوني ړنګوي

en: Denied: %s
ps_AF: رد شو: %s

en: Denver
ps_AF: ډینور

en: Descending
ps_AF: پرتند

en: Descending.
ps_AF: پرتند

en: Description
ps_AF: سپړاوى

en: Deselect
ps_AF:  نه ټاكنه

en: Destination folder already exists.
ps_AF: موخه پوښۍ له مخکې شتون لري.

en: Detach
ps_AF: جلا کړه

en: Details
ps_AF: سپړنې

en: Detroit
ps_AF: ډيټرويت

en: Developer
ps_AF: پراخندوى

en: Dhaka
ps_AF: ډاکا

en: Did you know?
ps_AF: تاسې پوهېدئ؟

en: Dili
ps_AF: ډيلي

en: Dimensions
ps_AF: بعدونو

en: Dimensions:
ps_AF: بعدونه:

en: Direct link (best for mobile)
ps_AF: مستقيم تړونی (غوره دی د موبايل لپاره)

en: Disable
ps_AF: ناتوانه

en: Disable accessibility mode
ps_AF: رسوړتيا بڼه غیرفعالول

en: Disable the visual editor when writing
ps_AF: ليديز سمونګر غیرفعاله کړه چې کله ليکل کوئ

en: Disabled.
ps_AF: غير فعال شوي.

en: Discard any changes and restore the original image.
ps_AF: ټول بدلونونه لرې کړه او لومړنی (اصلي) انځور بیا زېرمه کړه.

en: Discard changes
ps_AF: بدلونونه رد کړئ

en: Disconnect this account
ps_AF: ناپيوستل د دغه ګڼوڼ

en: Discourage search engines from indexing this site
ps_AF: پلټنې ماشینونو مخنيوی وکړه چې دا ویبپاڼه فهرست نکړي

en: Discussion
ps_AF: بحث

en: Discussion Settings
ps_AF: بحث امستنې

en: Dismiss
ps_AF: لغوه

en: Dismiss errors
ps_AF: د تیروتنی ليرى كول

en: Dismiss this notice.
ps_AF: دغه خبرتيا لغوه کړه.

en: Display Options
ps_AF:  پرده غوراوي

en: Display Settings
ps_AF: امستنې ښوون

en: Display as dropdown
ps_AF: ښودل دشملۍ په شان

en: Display item author if available?
ps_AF: د توک ليکوال که وي نو ښکاره یې کړي؟

en: Display item content?
ps_AF: د توک منځپانگه ښکاره کړي؟

en: Display item date?
ps_AF: د توک نېټه ښکاره کړي؟

[ctx: Display name based on first name and last name]
en: %1$s %2$s
ps_AF: %2$s %1$s

en: Display name publicly as
ps_AF: ښکاره کړه عمومي نوم لکه

en: Display post date?
ps_AF: د مطلب د نیټی ښودنه؟

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
ps_AF: ښکاره کړه د سپم څرګندونو شمېر چې اکېسمېټ نيولي دي

en: Displayed on attachment pages.
ps_AF: په نښل پاڼو ښکاريږي.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
ps_AF: ښکاره کوي %s&#8211;%s تر %s

en: Displays an image gallery.
ps_AF: د انځورونو یا عکسونو ګالری ښودل.

en: Distraction-free writing mode
ps_AF: د بې حواسۍ پرته ليکنې حالت (ازاده حالت سره لیکل)

en: Djibouti
ps_AF: جیبوټي

en: Do not allow
ps_AF: مه پريږده

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
ps_AF: چې کله مو کار بشپړ شي نو هېر مو نه شي چې بدلونونه خوندي کولو کلېک کړئ.

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
ps_AF: چې کله مو کار ختم شي نو هېر مو نه شي چې بدلونونه خوندي کولو کلېک کړئ.

en: Document properties
ps_AF: لاسوند ځانتياوې

en: Documentation
ps_AF: مستندونه

en: Domain
ps_AF: ډومین

en: Dominica
ps_AF: ډومېنيکا

en: Done
ps_AF: ترسره شو

en: Douala
ps_AF: دوالا

en: Down one
ps_AF: كوز یو

en: Download Export File
ps_AF: صادره شوې دوتنه ښکته کړئ

en: Download File
ps_AF: دوتنه ښکته کول

en: Download failed.
ps_AF: ښکته کول ناکام شول.

en: Download file
ps_AF: دوتنه ښکته کول

en: Downloading your new theme&hellip;
ps_AF: خپل نوي موضوع ډاونلوډ کول؛

en: Draft
ps_AF:  مسوده

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: مسوده<span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: مسودې<span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
ps_AF: مسوده خوندي شوه

en: Draft created on %1$s at %2$s
ps_AF: مسوده جوړه شوې په %1$s پر %2$s

en: Draft saved at %s.
ps_AF: مسوده خوندي شوه په %s.

en: Drafts
ps_AF: مسودې

en: Drag and drop to reorder tracks.
ps_AF: د بیا سنبالون لپاره راكښ او وغورځی سندر‎ې.

en: Drag and drop to reorder videos.
ps_AF: د بیا سنبالون لپاره راكښ او وغورځی ويډیوگانې.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
ps_AF: هر یو توکی را کش کړئ هغه ترتيب ته چې تاسو یې خوښوئ. د توکي کيڼ لوري ته پر غشي نښان کلېک وکړئ چې اضافې د سازونې غوراوي څرګند کړي.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
ps_AF: کارووني دلته را کش کړئ چې له اړخپټې څخه یې لېرې کړئ لاکن امستنې یې وساتئ.

en: Drop files to upload
ps_AF: واچوی فایل اپلود لپاره

en: Dubai
ps_AF: دوبی

en: Dublin
ps_AF: دوبلين

en: DumontDUrville
ps_AF: ډومونټ ډورويل

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
ps_AF: غبرگونی څرگندون و موندل شو، داسې ښکاري لکه چې تاسو له مخکې نه څرگندونه کړې وي.

en: Dushanbe
ps_AF: دوشنبې

en: Dutch
ps_AF: الماني

en: E-mail me whenever
ps_AF: هر كله چه وي ماته برېښناليک راوليږه

en: E-mail:
ps_AF: برېښليک:

en: ERROR: please type a comment.
ps_AF: تېروتنه: د مهربانی له مخې څرګندون وليکئ.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
ps_AF: تېروتنه: تاسو پر مسوده لیکل شوي څرګندون ته ځواب ورکوئ.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
ps_AF: هره خپلخوښه غورنۍ ښايي گډ تړوني پاڼو ته، ټولي، خپلخوښه ويب پتې او نور مطالب ډولونه ولري. د غورنۍ تړوني زياتيږي د توکو په غوره کولو له غوړېدلو بکسونو څخه چې د ښي-لاس کالم لاندې دي.

en: Easter
ps_AF: د عيسویانو اختر

en: Edit
ps_AF: سمون

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ps_AF: سمون &#8220;%s&#8221;

en: Edit Category
ps_AF: ټولی سمون

en: Edit Comment
ps_AF: د څرګندون سمون وکړه

en: Edit Image
ps_AF: د انځور سمون

en: Edit Link
ps_AF: تړونی سمون

en: Edit Link Category
ps_AF: د تړوني ټولی سمون

en: Edit Media
ps_AF: رسنۍ سمون

en: Edit Menu Item
ps_AF: د غورنۍ توک سمون

en: Edit Menus
ps_AF: غورنۍ سمون

en: Edit Original
ps_AF: لومړنى سمون

en: Edit Page
ps_AF: پاڼې سمون

en: Edit Post
ps_AF: ليکنې سمون

en: Edit Site
ps_AF: د ويبپاڼې سمون

en: Edit Tag
ps_AF: د ټگ سمون

en: Edit This
ps_AF: دا سم کړی

en: Edit User
ps_AF: غړي سمون

en: Edit audio playlist
ps_AF: د غږيز غږونې لړ سمون

en: Edit comment
ps_AF: د څرګندون سمون وکړه

en: Edit date and time
ps_AF: نېټه او وخت سمون

en: Edit gallery
ps_AF: نندارتون سمون

en: Edit menu item
ps_AF: د غورنۍ توک سمون

en: Edit more details
ps_AF: د جزیاتو سمون

en: Edit next media item
ps_AF: د بلې رسنۍ توک سمون

en: Edit previous media item
ps_AF: د مخکنی مدیا سمون

en: Edit selected menu
ps_AF: د غوره شوې غورنۍ سمون وکړه

en: Edit status
ps_AF: حالت سمون

en: Edit this item
ps_AF: دا توک سم کړه

en: Edit this order
ps_AF: دا امر سمبال کړئ

en: Edit video playlist
ps_AF: د ويډیو غږونې لړ سمون

en: Edit visibility
ps_AF: لیدوړتیا سمون

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
ps_AF: د خپلې تلوالې غورنۍ سمون د توکي په زیاتولو یا پکولو سره وکړئ. هر یو توکی را کش کړئ هغه ترتيب ته چې تاسو یې خوښوئ. په نوې غورنۍ جوړولو کلېک وکړئ چې خپل بدلونونه مو خوندي کړئ.

en: Editing Menus
ps_AF: غورنۍ سموي

en: Editor Style
ps_AF: سمونګر ډول

en: Editor menu (when enabled)
ps_AF: سمونگر غورنۍ (که فعاله وي)

en: Editor toolbar
ps_AF: سمونگر توکپټه (ټولبار)

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
ps_AF: سمونوال کولای شي لیکنې خپرې کړي، د خپلو او نور خلکو د ليکنې مديریت وکړئ شي.

en: Edmonton
ps_AF: ايډمنټون

en: Efate
ps_AF: افاټ

en: Eirunepe
ps_AF: ايرونېپ

en: Either there are no posts, or something went wrong.
ps_AF: ښايي دلته کومې ليکنې نه وي، او یا کومه ستونزه را منځ ته شوه.

en: El Aaiun
ps_AF: العیون

en: El Salvador
ps_AF: ايلسلوادور

en: Elements path
ps_AF: د عنصرونو(شیانو) لاره (یونلور)

en: Email
ps_AF: بریښنالیک

en: Email (%s)
ps_AF: برېښناليک (%s):

en: Email Address
ps_AF: برېښليک پته

en: Email me whenever
ps_AF: هر كله چه وي ماته برېښناليک راوليږه

en: Email or Username
ps_AF: برېښناليک او کارن نوم

en: Email:
ps_AF: برېښليک:

en: Email: %s
ps_AF: بریښنالیک: %s

en: Embed
ps_AF: نصبول

en: Embed Media Player
ps_AF: رسنۍ غږى نصبول

en: Embed or Link
ps_AF: نصبول یا تړونی

en: Embeds
ps_AF: نصبول

en: Emoticons
ps_AF: څېرې

en: Empty Spam
ps_AF: تش سپم

en: Empty Term.
ps_AF: تش لفظ

en: Empty Trash
ps_AF: ډېران تش کړه

en: Empty archive.
ps_AF: تش ارشيف.

en: Empty filename
ps_AF: تش دوتنه نوم

en: Enable
ps_AF: فعال

en: Enable accessibility mode
ps_AF: رسوړتيا بڼه فعالول

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
ps_AF: پوره-لوړوالی سمونګر فعال کړئ او د بې حواسۍ پرته ليکنې حالت (ازاده حالت سره لیکل)

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
ps_AF: د څرګندون د بررسی لپاره د ليکدړې لنډلاري فعاله کړئ.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
ps_AF: تاري څرګندونې (nested) فعاله کړه %s درجې لاندې

en: Enabled.
ps_AF: فعال شوي.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
ps_AF: د رسوړتيا حالت فعالول د پردې د غورايو پر پرده تاسو ته اجازه درکوي چې د زياتولو او سمون تڼۍ وکاروئ د کش او اچونې پر ځای.

en: Encoding
ps_AF: کوډييزونه

en: Encoding for pages and feeds
ps_AF: اېنکوډينګ (Encoding) د پاڼو او کتنو لپاره

en: End Date
ps_AF: د پای نېټه

en: Enderbury
ps_AF: اېنډربوري

en: English
ps_AF: انګرېزي

en: Ensenada
ps_AF: انسنادا

en: Enter a URL to scan
ps_AF: د سکن کولو لپاره ويب پته دننه کړئ

en: Enter a description of the image
ps_AF: د انځور سپړاوى دننه کړئ

en: Enter a link URL or click above for presets.
ps_AF: د ټروني پته دننه کړئ یا په پاسني له مخکې برابر شويو کلېک وکړئ.

en: Enter an API Key
ps_AF:  API کيلي د ننه کړئ

en: Enter new
ps_AF: نوی زیاتول

en: Enter the RSS feed URL here:
ps_AF: د RSS کتنې پته (URL) دلته وليکئ :

en: Enter the URL
ps_AF: URL د ننه کړئ

en: Enter the URL of the image
ps_AF: د انځور URL د ننه کړئ

en: Enter the destination URL
ps_AF: موخه URL دننه کړی

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ps_AF: د دې شبکې د موجوده غړي برېښناليک پته دننه کړئ چې دغه ويبپاڼې ته یې را بلل غواړئ. هغه کس ته به برېښناليک وليږل شي چې بلنه تاييد کړي.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ps_AF: د دې شبکې د موجوده غړي برېښناليک پته یا کارن نوم دننه کړئ چې دغه ويبپاڼې ته یې را بلل غواړئ. هغه کس ته به برېښناليک وليږل شي چې بلنه تاييد کړي.

en: Enter title here
ps_AF: سرلیک دلته ولیکئ

en: Enter your comment here...
ps_AF: خپله تبصره دلته وليکئ...

en: Enter your new password below.
ps_AF: خپل پټ توری لاندې دننه کړئ.

en: Enter your password to view comments.
ps_AF: د څرگندون لیدلو لپاره خپل پټ توری دننه کړی.

en: Enter/remove an API key.
ps_AF: دننه / پاکه کړئ د API كيلي

en: Entries from any RSS or Atom feed.
ps_AF: دننه شوی له هر کوم ار اس اس او یا هم اتوم خواړه  نه.

en: Erase Personal Data
ps_AF: شخصي معلومات ړنګ کړئ

en: Erase personal data
ps_AF: شخصي معلومات ړنګ کړئ

en: Error in displaying the widget settings form.
ps_AF: تېروتنه د کارووني د امستنې فورمې په ښوولو کې.

en: Error in moving to Trash.
ps_AF: ډېران ته په خوځون کې تېروتنه.

en: Error in restoring from Trash.
ps_AF: له ډېران څخه په بیا زیرملو کې تېروتنه.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
ps_AF: د اندازه شوي انځور خوندي کولو پر مهال تېروتنه را منځ ته شوه. مهرباني وکړئ خپله پاڼه له سره خلاصه کړئ او بیا کوښښ وکړئ.

en: Error while saving.
ps_AF: د خونديتوب پر مهال تېروتنه.

en: Error: [%1$s] %2$s
ps_AF: تېروتنه: [%1$s] %2$s

en: Estonian
ps_AF: ایستونین

en: Eucla
ps_AF: اوکلا

en: Europe
ps_AF: اروپا

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
ps_AF: بېلګه: <code>http://wordpress.org/</code> د مهربانی له مخې <code>http://</code> مختاړى مه هېروئ.

en: Example: Nifty blogging software
ps_AF: بېلګه : نېفټي (Nifty) د بلاګ پوستکالۍ.

en: Excerpt
ps_AF: وينالېږد

en: Exclude:
ps_AF: اېستل:

en: Executed before Multisite is loaded.
ps_AF: اجرا شو مخکې له دې چې متعددې پاڼې خلاصې شي.

en: Export
ps_AF: صادرول

en: Export Personal Data
ps_AF: د شخصي ډاټا صادرول

en: External object cache.
ps_AF: د بهرنۍ مادې پټياد (External object cache).

en: FAILED: %s
ps_AF: ناکام: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
ps_AF: ناکام: ورډ پرېس د %s په اوسمهاليزولو کې ناکام شو.

en: Faeroe
ps_AF: فارو

en: Failed
ps_AF: ناكام شو

en: Failed to delete the page.
ps_AF: د پاڼې په رنگولو بریالي نشوو.

en: Failed to write file to disk.
ps_AF: پر ټيکلی (disk) د دوتنې ليکل ناکام شول.

en: Failed to write request to temporary file.
ps_AF: دلنډمهاله دوسیولیکلو لپاره غوښتنه ناکامه شوه.

en: Fakaofo
ps_AF: فاکا اوفو

en: Faroe
ps_AF: فارو

en: Featured
ps_AF: ځانګړې

en: Featured Content
ps_AF: ځناګړي مطالب

en: Featured Image
ps_AF: ځانګړی انځور

en: Featured Image Header
ps_AF: د ځانګړي انځور سری

en: Featured Images
ps_AF: ځانګړي انځورونه

en: Features
ps_AF: ځانګړنې

en: February
ps_AF: فبروري

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
ps_AF: فبروري

en: Feed for all posts filed under %s
ps_AF: کتنې د ټولو ليکنو لپاره ځاي لاندې تر %s

en: Feedback
ps_AF: وړانديزونه اونيوکې

en: Fiji
ps_AF: فيجي

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
ps_AF: دوتنه &#8220;%s&#8221; شتون &#8217;t نلري؟

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
ps_AF: دا دوتنه &#8220;%s&#8221; د انځور دوتنه نه ده.

en: File URL
ps_AF: دوتنې پته (URL)

en: File URL.
ps_AF: دوتنې پته (URL)

en: File URL:
ps_AF: دوتنې پته (URL):

en: File canceled.
ps_AF: دوتنه فسخه شوه.

en: File edited successfully.
ps_AF: دوتنې سمون بریالی شو.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
ps_AF: دوتنه تشه ده. د مهربانی له مخې لږ څه نور مهم شیان پورته کړئ.

en: File is not an image.
ps_AF: دوتنه د انځور دوتنه نه ده.

en: File name:
ps_AF: د دوتنې نوم

en: File size:
ps_AF: د دوتنې کچه:

en: File type:
ps_AF: د دوتنې ډول

en: Filesystem error.
ps_AF: دوتنه سېسټم تېروتنه.

en: Filipino
ps_AF: فلیپین

en: Fill Screen
ps_AF: ډک کړئ

en: Filter
ps_AF: چاڼ

en: Filter &#187;
ps_AF: چاڼ &#187;

en: Filter by category
ps_AF: پر ټولي چاڼ

en: Filter by comment type
ps_AF: د تبصرو پر ډول چاڼ

en: Filter by date
ps_AF: پر نېټه چاڼ

en: Filter by type
ps_AF: پر بڼه چاڼ

en: Filter posts list
ps_AF: د ليکنو لړ چاڼ کړه

en: Filter themes (%s)
ps_AF: (%s) د فلټر موضوعات

en: Find Posts or Pages
ps_AF: ليکنې یا پاڼې پیدا کړئ

en: Find and replace
ps_AF: موندل او ځايناستول

en: First Name
ps_AF: لومړی نوم

en: First page
ps_AF: لومړۍ پاڼه

en: Fixed Layout
ps_AF: جوته ښوونه

en: Flagged as spam by %s
ps_AF: سپم شوی %s لخوا نه

en: Flagged as spam by Akismet
ps_AF: د اکېسمېټ له خوا د سپم په توګه په نښه شو

en: Fluid Layout
ps_AF: بهانده ښوونه

en: Focus shortcuts:
ps_AF: منځواله لنډلارې:

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
ps_AF: له:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
ps_AF: ته:

en: Font Family
ps_AF: ليكبڼې کورنۍ

en: Font Sizes
ps_AF: ليكبڼې كچ

en: Food & Drink
ps_AF: خواړه او څښاک

en: Footer
ps_AF: پښۍ

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
ps_AF: يوازې د انځورونو لپاره، تاسو کولای شئ تر بټه نوکي لاندې د انځور په (سمون) کلېک وکړئ ترڅو دننليكى انځور سمونګر و غړيږي له سکڼلو، څرخولو، انځور سرچپه کولو، بياکړ، ناکړ نښانونو سره. کيڼ لوري ته بکسونه تاسو ته نور غوراوي درکوي لکه د انځور مقياس، انځور سکڼل او یا هم د بټه نوکي سکڼل پر مختلفو لپارو له اصلي انځور څخه. تاسو کولای شئ د مرستې پر بکسونو کلېک وکړئ د نورو مالوماتو  د ترلاسه کولو لپاره.

en: For more information:
ps_AF: د نورو مالوماتو لپاره:

en: For more information: %s
ps_AF: د نورو مالوماتو لپاره: %s

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
ps_AF: هغه غړي چې خپل خپلخوښي اواټار نلري نو کولای شي یو عمومي نښان پر خپل پېژنیال ښکاره کړي او یا هم د خپل برېښناليک پر بنسټ یو توليد کړئ.

en: Formatting
ps_AF: بڼونه (فارمټنګ)

en: Fort Nelson
ps_AF: فورټ نیلسن

en: Fort Wayne
ps_AF: فورت وین

en: Fortaleza
ps_AF: فورټلېزا

en: Found %s
ps_AF: وموندل شو  %s

en: Four Columns
ps_AF: څلور ستنې

en: Freedoms
ps_AF: خپلواکۍ

en: Freetown
ps_AF: فریټاون

en: French
ps_AF: فرانسوي

en: Fri
ps_AF: جمعه

en: Friday
ps_AF: جمعه

en: From %1$s on %2$s %3$s
ps_AF: له %1$s په %2$s%3$s

en: From Computer
ps_AF: له کموپیوټر

en: From URL
ps_AF: له پتې (URL)

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
ps_AF: له دغه پردې څخه تاسو بیا څېړل، پرتله او بیا زېرمه کولای شئ د بیا کتنو:

en: From this screen you can:
ps_AF: له دې پردې تاسو کولای شئ:

en: Front Page
ps_AF: مخ پاڼه

en: Front page
ps_AF: مخ پاڼه

en: Full Size
ps_AF: غټه کچه

en: Full URL path to files
ps_AF: دوتنې ته پوره (URL) يونلور

en: Full Width Template
ps_AF: ټوله پراخه کونده

en: Full post
ps_AF: بشپړ پوسټ

en: Full text
ps_AF: ټول متن

en: Fullscreen
ps_AF: ټوله پرده

en: Funafuti
ps_AF: فانافوتي

en: G &#8212; Suitable for all audiences
ps_AF: G: د ټولو ليدونکو لپاره مناسب دی

en: Gaborone
ps_AF: ګابورون

en: Galapagos
ps_AF: ګالاپاګوس

en: Galician
ps_AF: ګالیسي

en: Galleries
ps_AF: نندارتونونه

en: Gallery
ps_AF: نندارتون

en: Gallery (%s)
ps_AF: نندارتون (%s)

en: Gallery Settings
ps_AF: د نندارتون امستنې

en: Gallery columns:
ps_AF: نندارتون ستنې:

en: Gambier
ps_AF: ګمبير

en: Gaza
ps_AF: غزه

en: General
ps_AF: عمومي

en: General Settings
ps_AF: عمومي امستنې

en: Genre
ps_AF: ډول

en: Genre: %s.
ps_AF: ډول: %s.

en: German
ps_AF: جرمني

en: Get New Password
ps_AF: نوی پټ نوم ترلاسه کړئ

en: Get Shortlink
ps_AF: لڼد تړونی اخيستنه

en: Get Started
ps_AF: پیل اخيستنه

en: Gibraltar
ps_AF: جبل الطارق

en: Give the feed a title (optional):
ps_AF: کتنې ته یو سرليک ورکړئ (اختياري):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
ps_AF: خپلې غورنۍ ته نوم ورکړئ پاس او بیا په غورنۍ جوړه کړئ کلېک وکړئ.

en: Glace Bay
ps_AF: يخ غړانګه

en: Global Settings
ps_AF: نړیوالې امستنې

en: Go back
ps_AF: شاته ولاړ شه

en: Go to Dashboard
ps_AF: مدیریت پاڼې ته ورشه

en: Go to WordPress Updates page
ps_AF: د ورډ پرېس اوسمهاليز پاڼې ته ورشه

en: Go to the first page
ps_AF: لومړی پاڼې ته ورشه

en: Go to the last page
ps_AF: ورستی پاڼې ته ورشه

en: Go to the next page
ps_AF: بلې پاڼې ته ورشه

en: Go to the previous page
ps_AF: تېرې پاڼې ته ورشه

en: Godthab
ps_AF: ګوډتاب

en: Goose Bay
ps_AF: قازه غړانګه

en: Grand Turk
ps_AF: ستر ترک

en: Gravatar Logo
ps_AF: ګوه ټار نښان

en: Gray
ps_AF: خړ

en: Greek
ps_AF: یوناني

en: Green
ps_AF: زرغون

en: Greenwich
ps_AF: ګرينويچ

en: Grenada
ps_AF: ګرېنېډا

en: Grid
ps_AF: ځاليز

en: Grid view
ps_AF:  ټولنیز ډول ښودل

en: Guadalcanal
ps_AF: ګواډل کانال

en: Guadeloupe
ps_AF: ګوادلوپ

en: Guam
ps_AF: ګوام

en: Guatemala
ps_AF: ګواتيمالا

en: Guayaquil
ps_AF: ګوایاکیل

en: Guernsey
ps_AF: ګوېنزي

en: Guyana
ps_AF: ګایانه

[ctx: HTML elements]
en: Inline
ps_AF: ننليكى

[ctx: HTML tag]
en: Address
ps_AF: پته

en: Haitian Creole
ps_AF: هايي کريلي

en: Halifax
ps_AF: هاليفکس

en: Harare
ps_AF: هراري

en: Harbin
ps_AF: هاربین

en: Havana
ps_AF: هوانا

en: Header
ps_AF: سرپاټه

en: Header Image
ps_AF: سری انځور

en: Header Text
ps_AF: سرۍ متن

en: Header Text Color
ps_AF: د پاڼې پاس

en: Header cell
ps_AF: سرۍ خونه

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ps_AF: سری اوسمهاليز شو. <a href="%s">خپله ويبپاڼه وګورئ</a> او وګورئ چې څنګه ښکاري.

en: Heading 1
ps_AF: سريز۱

en: Heading 2
ps_AF: سريز۲

en: Heading 3
ps_AF: سريز۳

en: Heading 4
ps_AF: سريز۴

en: Heading 5
ps_AF: سريز۵

en: Heading 6
ps_AF: سريز۶

en: Hebrew
ps_AF: عبري

en: Hebron
ps_AF: هبرون

en: Height
ps_AF: لوړوالی

en: Hello world!
ps_AF: سلام نړی !

en: Help
ps_AF: مرسته

en: Helsinki
ps_AF: هلسینکي

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
ps_AF: دغه دي اساسي مالومات د مختلفو غړو د دندو (roles) او له هر یوه سره تړلې اجازې:

en: Hermosillo
ps_AF: هرموسيلو

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ps_AF: سلام،
    
    دا یادښت تاییدوي چې د ###SITENAME### مدیر بریښنالیک پته بدل شوی.
    
    ###NEW_EMAIL### نوی مدیر بریښنالیک پته دی.
    
     دا برېښلیک ته ###OLD_EMAIL### لیږل شوی
    
    په درناوی،
    ټول په ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ps_AF: سلام،
    
    دا خبرتیا تاییدوي چې د شبکې مدیر بریښنالیک بدل شوی په ###SITENAME###
    
    د نوی شبکې مدیر بریښنالیک پته ده ###NEW_EMAIL###
    
    دا برېښلیک ###OLD_EMAIL### ته لیږل شوی
    
    په درناوی،
    ټول په ###SITENAME###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
ps_AF: سلام، 
    
    تاسو ته په '%1$s' کې د ګډون بلنه درکړل شوې پر %2$s
    له %3$s دندې (رول) سره.
    
    مهرباني وکړئ پر دغه لاندې تړوني کلېک وکړئ د تصديق لپاره:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
ps_AF: سلام، 
    تاسو ته په '%1$s' کې د ګډون بلنه درکړل شوې پر %2$s
    له %3$s دندې (رول) سره.
    که تاسو ګډون نه کول غواړئ نه دغه برېښناليک له پامه وغورځوئ
    د دغه بلنې وخت به په څو ورځو کې ختم شي.
    
    مهرباني وکړئ پر دغه لاندې تړوني کلېک وکړئ د تصديق لپاره:
    %%s

en: Hide
ps_AF: پټ

en: Hide header image
ps_AF: سری انځور پټ کړه

en: Hide image
ps_AF: انځور پټ کړه

en: Hide password
ps_AF: پټ توری پټ کړه

en: Hide post options
ps_AF: د ليکنې غوراوي پټ کړه

en: Highlight required fields with an asterisk
ps_AF: اړین ساحې د سترګو سره لوړ کړئ

en: Hindi
ps_AF: هندي

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ps_AF: اشاره: پټ توری باید لږ تر لږه اوه توري ولري. د پیاوړي پټ توري جوړولو لپاره، له لویو او کوچنیو تورو، شمیرو، او ! " ? $ % ^ &amp; ) غوندې نښو څخه کار واخلئ.

en: History
ps_AF: تاريخچه

en: Ho Chi Minh
ps_AF: هوشي مین

en: Hobart
ps_AF: هوبارټ

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
ps_AF: هغه څرګندون په کتار کې توقیف کړه که چېرې %s یا ډېر تړوني ولري. (د سپم څرګندون عمومي ځانګړتیا د ډېر شمېر تړونیو لرل دي.)

en: Holiday
ps_AF: رخصتي

en: Home
ps_AF: کور پاڼه

en: Homepage and posts page must be different.
ps_AF: کورپاڼه او پوسټ پاڼه باید توپیر ولري.

en: Homepage: %s
ps_AF: کورپاڼه: %s

en: Hong Kong
ps_AF: هانګ کانګ

en: Honolulu
ps_AF: هونولولو

en: Horizontal line
ps_AF: پرته ليكه

en: Horizontal space
ps_AF: پرته تشه

en: Hour
ps_AF: ګړی

en: Hovd
ps_AF: هوود

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
ps_AF: کله چې تاسو د خپل موږک غشئ د ليکنې د پاسه یوسۍ نو تاسو ته به د ليکنې د چارو تړوني ښکاره شي چې د خپلو ليکنو مديریت وکړئ. تاسو دغه لاندې چارې تر سره کولای شئ:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
ps_AF: کله چې تاسو د خپل موږک غشئ د غړي د پاسه یوسۍ نو تاسو ته به د غړي د چارو تړوني ښکاره شي چې د خپلو غړو مديریت وکړئ. تاسو دغه لاندې چارې تر سره کولای شئ:

en: How many items would you like to display?
ps_AF: څومره توکي غواړئ چې ښکاره کړئ.

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ps_AF: سلامونه گرانه ###USERNAME### ،
    
    تاسو په دې وروستیو کې د برېښناليک پتې بدلولو غوښتنه کړې وه.
    که دا سم وي نو مهرباني وکړئ په دغه لاندې تړوني کلېک وکړئ چې پته بدله کړئ:
    ###ADMIN_URL###
    
    که تاسو دا کار نه کول غواړئ نو کولای شئ دغه برېښناليک په خوندي توگه ړنگ کړئ.
    دغه برېښناليک ###EMAIL### ته لېږل شوی دی
    
    په درنښت، 
    ټول په ###SITENAME### 
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
ps_AF: گرانه غړیه،
    
    ستاسو نوی گڼوڼ کارن شو.
    
    تاسو د لاندې مالوماتو په درلودلو پاڼې ته ننوتلی شئ:
    کارن نوم: USERNAME
    پټ توری: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    مننه!
    
    -- ټيم @ SITE_NAME

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ps_AF: څنګه،
    
    د یو کاروونکي د معلوماتو راز راز غوښتنې تایید شوې په ###SITENAME###:
    
    کارن: ###USER_EMAIL###
    غوښتنه: ###DESCRIPTION###
    
    تاسو کولی شئ د دې ډاټا د محرمیت غوښتنو لیدل او سمبال کړئ:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    په درناوی،
    ټول په ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ps_AF: څنګه،
    
    ستاسو د شخصي معلوماتو د ختمولو غوښتنه په ###SITENAME### بشپړ شوی.
    
    که تاسو کوم تعقیبي پوښتنې یا اندیښنې ولرئ، لطفا د ویب پاڼې مدیر سره اړیکه ونیسئ.
    
    د لا زیاتو معلوماتو لپاره تاسو کولی شئ زموږ د محرمیت پالیسۍ هم ولولی:###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    په درناوی،
    ټول په ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ps_AF: څنګه،
    
    ستاسو د شخصي معلوماتو د ختمولو غوښتنه په ###SITENAME### بشپړ شوی.
    
    که تاسو کوم تعقیبي پوښتنې یا اندیښنې ولرئ، لطفا د ویب پاڼې مدیر سره اړیکه ونیسئ.
    
    په درناوی،
    ټول په ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hungarian
ps_AF: هنګري

en: I have read and agree to the website %s
ps_AF: ما د ویب پاڼې ته مراجعه کړې او موافقه کړې ده %s

en: ID #%1$s: %2$s
ps_AF: پېژند #%1$s: %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
ps_AF: پېژند#%1$s: %2$s <strong>دا اوسنی غړی به نه ړنګيږي.</strong>

en: IO error.
ps_AF: IO تېروتنه.

en: Icelandic
ps_AF: ایسلنډي

en: Identicon (Generated)
ps_AF: هویت نښان (توليد شو)

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
ps_AF: که د رسنۍ دوتنه له کومې ليکنې سره نه وي نښلول شوې نو تاسو به یې د (ليکنې / پاڼې ته پورته شوی) کالم کې ووينۍ او بیا پر و نښلوه کلېک وکړئ که غواړی دغه رسنۍ له پاڼې او یا هم ليکنې سره ونښلوئ.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
ps_AF: که غواړئ، ورډپرېس به تاسو ته د مختلفو خدماتو په اړه خبرتیا درکړي ستاسو د نویو ليکنو په اړه.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
ps_AF: که کوم وارودونکی چې ستاسو پکار وي نه وي انسټال شوی نو <a href="%s">د لګونونو دوسیه ولټوئ</a> او وګورئ که چېرې واردونکی شتون ولري.

en: If you already have an API key
ps_AF: که تاسو له مخکې API کيلی لرئ

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
ps_AF: که تاسو تړونی ړنګ کړئ نو هغه به د تل لپاره ړنګ شي ځکه چې د تړونیو ډېران شتون نلري.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
ps_AF: که تاسو سری انځور د خپلې ويبپاڼې په سر کې ښکاره کول نه غواړئ نو پر &#8220;سری انځور پاک کړه&#8221; تڼۍ کلېک وکړئ د دې پاڼې د سري انځور په لاندې برخه کې. که تاسو سری انځور وروسته بيا فعالول غواړئ نو تاسو یو له نورو انځور غوراويو څخه ټاکلی شئ او بيا پر &#8220;بدلونونه خوندي کړه&#8221; کلېک وکړئ.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
ps_AF: که تاسو خپله ويبپاڼه %s نور کارول نه غواړئ نو تاسو یې د لاندې فورمې په کارولو ړنګولی شئ. چې کله تاسو پر <strong>زما پاڼه د تل لپاره ړنګه کړه</strong> کلېک وکړئ نو تاسو ته به یو برېښناليک دروليږل شي. پر هغه تړوني کلېک وکړئ د ړنګولو لپاره.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
ps_AF: که تاسو د کوپن کوډ لرئ، لطفا لاندې یې پلي کړئ.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
ps_AF: که تاسو تر اوسه کومه غورنۍ نه وي جوړه کړې نو پر <strong>غورنئ جوړه کړئ</strong> تړوني کلېک وکړئ د پیلولو لپاره.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
ps_AF: که تاسو ليکنې او څرګندونې په بل سيستم کې لرئ ، ورډپرېس یې ستاسو لپاره دې ويبپاڼې ته واردولی شي. د پیلولو لپاره یو له دغو واردونکو سيستمونو څخه غوره کړئ:

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
ps_AF: که تاسو سهوأ دغه پردې ته را ورسېدئ او موخه مو یو له خپلو ويبپاڼو ته ورتګ وو، دا دي ځينې لنډلاري چې ستاسو سره مرسته کولای شي ترڅو خپله لاره پیدا کړئ.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
ps_AF: که تاسو غواړئ خپل ټولي (کټګوری) ټګونو ته واړوئ (یا ټګونه ټولیو ته) نو شته د <a href="%s">ټوليو او ټګونو اړوونی</a> وکاروئ د واردونکي له پردې څخه.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
ps_AF: که غواړی چې کاروونی لېرې کړئ لاکن امستنې یې خوندي وساتۍ په راتلونکې کې د کارولو لپاره نو کاروونی د غير فعال کاروونی ځای ته کش کړئ. تاسو یې بېرته له هغه ځای څخه زياتولی شئ چې کله وغواړئ. دغه کار هغه وخت خورا اړين وي چې کله تاسو بلې ویینې ته بدلول غواړئ کوم چې کم او یا هم بدل کارووني ځایونه لري.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
ps_AF: که ستاسو ویبپاڼه نه ښکاره کيږي، د مهربانی له مخې د خپلې شبکې له څېښتن سره اړیکه ونيسئ.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
ps_AF: ستاسو ویینه تر یوه څخه زيات تلواله سری انځور لري او یا هم تاسو له یوه څخه زيات خپلخوښه سری انځور پورته کړی، تاسو اختيار لرئ او کولای شئ چې د ورډپرېس پر مټ دخپلې ويبپاڼې پر هره یوه پاڼه کې ناټاکلی انځور ښکاره کړی. پر &#8220;ګډوډ&#8221; تڼۍ کلېک وکړی د انځورونو پورته کولو لپاره او يا هم تلواله انځور برخه د دې ځانګړنې لپاره فعاله کړئ.

en: Image
ps_AF: انځور

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: انځور<span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: انځورنو <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
ps_AF: انځور پته

en: Image CSS Class
ps_AF: انځور CSS پاړكى

en: Image Caption
ps_AF: د انځور عنوان

en: Image Editor Save Failed
ps_AF: د انځور د سمون ثبت ناکام شو.

en: Image File
ps_AF: انځور دوتنه

en: Image Processing Error
ps_AF: انځور بهيرونه تېروتنه

en: Image Title Attribute
ps_AF: د انځور د سرليک ځانتيا

en: Image URL
ps_AF: د انځور پته

en: Image Upload Error
ps_AF: انځور پورته کولو تېروتنه

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
ps_AF: انځور له بهير څخه تېر نه شو. مهرباني وکړئ شاته ولاړ شئ او بیا هڅه وکړئ.

en: Image crop failed.
ps_AF: د انځور جوجورى ناکام شو.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
ps_AF: انځور شتون نلري. مهرباني وکړئ انځور بیا پورته کړئ.

en: Image default align
ps_AF:  انځور دیفالت ليكه

en: Image default link type
ps_AF: د انځور تلوالي ټړوني ډول

en: Image default size
ps_AF: د انځور تلواله کچه

en: Image description
ps_AF: انځور سپړنه

en: Image details
ps_AF: انځور سپړنې

en: Image flip failed.
ps_AF: د انځور نېغ څرخون ناکام شو.

en: Image metadata is inconsistent.
ps_AF: د انځور پېژن اومتوک نا منسجم دی.

en: Image resize failed.
ps_AF: د انځور د کچې سمون ناکام شو.

en: Image restored successfully.
ps_AF: انځور په بریا سره بیازېرمه شو.

en: Image rotate failed.
ps_AF: د انځور څرخول ناکام شو.

en: Image saved
ps_AF: انځور خوندی شو.

en: Image size used for products in the catalog.
ps_AF: د انځور اندازه په محصوالتو کې د محصوالتو لپاره کارول کیږي.

en: Image sizes
ps_AF: انځور كچ

en: Images
ps_AF: انځورونه

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
ps_AF: انځورونه چې کټ مټ <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> وي نو همغسې به وکارول شي.

en: Import
ps_AF: واردول

en: Important:
ps_AF: مهم:

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
ps_AF: په دوه زره څوارلس کې زموږ تلواله ویینه په تلواله توګه تاسو پرېږدي چې حساس مجله ډوله ويب پاڼه له روڼتیا، او عصري سکښت سره جوړه کړئ. همداراز تاسو ته اجازه درکوي چې خپل د مخپاڼې خواپوري مطالب په په ځاليز (grid) یا ښويوونى (slider) کې ځانګړي کړي. درې کارووني ځایونه وکاروئ د خپلې پاڼې خپلخوښه کولو لپاره او د پاڼې مطالب جوړښت بدل کړئ و (full-width) پاڼې کوندې ته چې ستاسو ليکوالان ښکاره کړي. د مجلې ویب پاڼه د ورډپرېس پر مټ جوړول هيڅکله دومره ساده نه وو.

en: In a few words, explain what this site is about.
ps_AF: په یو څو ټکو کې څرګند کړئ چې دا ويبپاڼه د څه په اړه ده.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
ps_AF: <strong>په غبرگون کې</strong> ستنه (کالم)، دلته درې عنصره دي. متن د ليکنې سرليک دی چې څرگندون یې لمسولی او د ليکنې سمونگر ته تړونی د همغه اندارج لپاره. د ليکنې ليد تړونی ستاسو پر ويبپاڼه تاسو په ژوندی توگه هغه ليکنې ته وړي. وړوکې پوكڼۍ له شمېرې سره تاسو ته ښکاره کوي چې د هغه ليکنې لپاره څو تصويب شوې څرگندونې ترلاسه شوي. که پوكڼۍ خړه وي نو دا په دې مانا چې تاسو د ليکنې ټولې څرگندونې څارلي دي. که پوكڼۍ اسماني شنه وي نو دا په دې مانا چې نا تصويب شوې څرگندونې شتون لري. د پوكڼۍ په کلېک کولو به دغه پرده تاسو ته یوازې په همغه ليکنه ليکل شوې څرگندونې فلټر کړي.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ps_AF: د دې پاڼې د سري متن په برخه کې تاسو خوښولی شئ چې متن ښکار او یا هم پټ کړئ. تاسو همداراز د متن رنګ خوښولی شئ د رنګ غوره کړئ تڼۍ په کلېک کولو سره او یا هم د معقولې (HTML hex value) په ليکلو، د بېلګې په توګه &#8220;#ff0000&#8221; د سور رنګ لپاره او یا هم رنګ د رنګ خوښوني په مرسته خوښ کړئ.

en: Inactive Sidebar (not used)
ps_AF: غيرفعال اړخپټه (نه کارول کيږي)

en: Inactive Widgets
ps_AF: غيرفعال کارووني

en: Incompatible Archive.
ps_AF: ناجوړ ارشيف.

en: Incorrect username or password.
ps_AF: ناسم غړی نوم او یا هم پټ توری.

en: Increase indent
ps_AF: سرتشې زياتول

en: Indian
ps_AF: هندي

en: Indiana
ps_AF: انډیانا

en: Indianapolis
ps_AF: انډیاناپولېس

en: Indonesian
ps_AF: اندونيزیايي

en: Info
ps_AF: مالومات

en: Insert Page Break tag
ps_AF: د پاڼې ماتي ټگ دننه کړئ

en: Insert Read More tag
ps_AF: د نور لوستنې ټگ دننه کړئ

en: Insert audio playlist
ps_AF: د غږيز غږونې لړ زیاتول

en: Insert column after
ps_AF: ستنه وروسته وراچول

en: Insert column before
ps_AF: ستنه مخکې وراچول

en: Insert date/time
ps_AF: نيټه/ وخت ننوېستل

en: Insert from URL
ps_AF: له URL څخه ننوېستل

en: Insert gallery
ps_AF: رسنۍ ننوېستل

en: Insert image
ps_AF: انځور ننوېستل

en: Insert into Post
ps_AF: ليکنې ته ننوېستل

en: Insert into page
ps_AF: پاڼې ته ننوېستل

en: Insert into post
ps_AF: ليکنې ته ننوېستل

en: Insert link
ps_AF: تړونی ننوېستل

en: Insert media from another website
ps_AF: له بلې ویب پاڼې څخه رسنۍ ننوېستل

en: Insert row after
ps_AF: کتار وروسته ور اچول

en: Insert row before
ps_AF: کتار مخكې ور اچول

en: Insert table
ps_AF: لښتيال ننوېستل

en: Insert video
ps_AF: ويډیو ننوېستل

en: Insert video playlist
ps_AF: ويډيو غږونی لړته ورننه باسئ

en: Insert/edit image
ps_AF: انځور ننوېستل/سمون

en: Insert/edit link
ps_AF: تړونی ننوېستل/سمون

en: Inserting Media
ps_AF: رسنۍ ننه ايستل

en: Install
ps_AF: انسټال

en: Install %s now
ps_AF: %s اوس انسټال کړه

en: Install Now
ps_AF: اوس انسټال کړه

en: Install Press This
ps_AF: (دا خپره کړه) انسټال کړه

en: Install Themes
ps_AF: ويينې انسټال کړئ

en: Installed Plugins
ps_AF: انسټال شوي لګونونه

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
ps_AF: غير کافي دليلونه دغه (XML-RPC) طريقې ته پاس شوي.

en: Inuvik
ps_AF: اينوويک

en: Invalid
ps_AF: ناسم

en: Invalid URL.
ps_AF: ناباوره یو آر ایل.

en: Invalid action name.
ps_AF: د ناسم عمل نوم

en: Invalid activation key.
ps_AF: ناباوري د چارندونې کيلی.

en: Invalid attachment ID.
ps_AF: ناباوري د نښلن پېژند.

en: Invalid author ID.
ps_AF: ناباوري د ليکوال پېژند.

en: Invalid comment ID.
ps_AF: ناباوري د څرگندون پېژند.

en: Invalid comment status.
ps_AF: ناباوري د څرگندون حالت.

en: Invalid data provided.
ps_AF: ناباوري معلومات مو جوت کړي.

en: Invalid file type
ps_AF: ناباوري د دوتنې ډول

en: Invalid form submission.
ps_AF: ناباوري فورمه سپارل.

en: Invalid key.
ps_AF: ناباوري کيلی

en: Invalid menu ID.
ps_AF: ناباوري د غونۍ پېژند.

en: Invalid plugin page.
ps_AF: ناباوري لګون پاڼه

en: Invalid plugin path.
ps_AF: ناباوري لګون يونلور.

en: Invalid post ID.
ps_AF: ناباوري د ليکنې پېژند.

en: Invalid post.
ps_AF: نا باوري ليکنه.

en: Invalid translation type.
ps_AF: د ژباړې ناباوري ډول.

en: Invalid user ID.
ps_AF: ناباوري د غړي پېژند.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
ps_AF: د بلنې برېښناليک نوي غړي ته واستول شو. په تصديق تړوني باید کلېک وشي مخکې له دې چې د دوی نوی ګڼون جوړ شي.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
ps_AF: د بلنې برېښناليک نوي غړي ته واستول شو. په تصديق تړوني باید کلېک وشي ترڅو دوی ستاسو ویبپاڼې ته ورزیات شي.

en: Iqaluit
ps_AF: اکالويټ

en: Irish
ps_AF: ایرلنډي

en: Irkutsk
ps_AF: ایرکوتسک

en: Is there no link to us?
ps_AF: ایا زموږ سره کوم اړيکه نشته ؟

en: Isle of Man
ps_AF: د سړيانو ټاپو

en: Istanbul
ps_AF: استنبول

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
ps_AF: داسې ښکاري چې &#8217; ستاسو ویب پاڼه کومه مینو نلري تر اوسه. غواړی چې مینو جوړه کړئ؟ پر باټن کلیک وکړئ چې پیل شي.

en: It is up to search engines to honor this request.
ps_AF: دا په پلټنې ماشینونو پورې اړه لري چې ستاسو د غوښتنې درنښت وکړي.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ps_AF: داسې ښکاري چې په دې ځای کې هيڅ و نه موندل شول. ښايى د لټون کوښښ وکړئ؟

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ps_AF: داسې ښکاري چې موږ وکولای شو&rsquo;نشو هغه څه پیدا کړو&rsquo;re چې تاسو یې لټوۍ. ښایي لټون مو په دې هکله مرسته وکړي.

en: Italian
ps_AF: ايټالوي

en: Italic
ps_AF: رېوند

en: Item added.
ps_AF: توک زیات شو.

en: Item deleted.
ps_AF: توک ړنګ شو.

en: Item not added.
ps_AF: تو زیات نشو.

en: Item not updated.
ps_AF: توک اوسمهاليز نشو.

en: Item updated.
ps_AF: توک اوسمهاليز شو.

en: Items Purchased
ps_AF: توکي اخیستل شوي

en: Items deleted.
ps_AF: توکي ړنګ شول.

en: Jakarta
ps_AF: جکارتا

en: Jamaica
ps_AF: جميکا

en: Jan Mayen
ps_AF: یان ماین

en: January
ps_AF: جنوري

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
ps_AF: جنوري

en: Japanese
ps_AF: جاپاني

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
ps_AF: ستاسو جاوا سکریپت باید فعال وسی،تر سو دی بڼه نه کار واخلی.

en: Jayapura
ps_AF: جیپورا

en: Jersey
ps_AF: جېرسي

en: Jerusalem
ps_AF: بيت المقدس

en: Johannesburg
ps_AF: جوهنېس برګ

en: Johnston
ps_AF: جانسټن

en: Juba
ps_AF: جوبا

en: Jujuy
ps_AF: خوخوئی

en: July
ps_AF: جولای

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
ps_AF: جولای

en: June
ps_AF: جون

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
ps_AF: جون

en: Juneau
ps_AF: جونو

en: Just another %s site
ps_AF: یوازې یوه بله %s  ویبپاڼه

en: Just another WordPress site
ps_AF: یوازې يوه بله ورډ پرېس ویبپاڼه

en: Justify
ps_AF: برابر

en: Kabul
ps_AF: کابل

en: Kaliningrad
ps_AF: کالینینګراد

en: Kamchatka
ps_AF: کامچاټکا

en: Kampala
ps_AF: کمپالا

en: Karachi
ps_AF: کراچي

en: Kashgar
ps_AF: کاشغر

en: Kathmandu
ps_AF: کټمنډو

en: Katmandu
ps_AF: کټمنډو

en: Keep this link private
ps_AF: دغه تړونی خصوصي وساته

en: Kentucky
ps_AF: کېنتاکي

en: Kerguelen
ps_AF: کرګولن

en: Key
ps_AF: کيلی

en: Keyboard Shortcuts
ps_AF: ليکمن لنډونه

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
ps_AF: د ليکمن غړیو: چې کله تاسو پر ليديز سمونګر کار کوئ نو تاسو کولای شئ <kbd>Alt + F10</kbd> وکاروئ چې توكپټې ته لاسرسی و مومۍ.

en: Keywords
ps_AF: آرويىونه

en: Khandyga
ps_AF: کندیګا

en: Khartoum
ps_AF: خرطوم

en: Kiev
ps_AF: کييف

en: Kigali
ps_AF: کیګالي

en: Kinshasa
ps_AF: کېن شاسا

en: Kiritimati
ps_AF: کریتیماتي

en: Kirov
ps_AF: کيروو

en: Knox
ps_AF: ناکس

en: Knox IN
ps_AF: ناکس این

en: Kolkata
ps_AF: کولکته

en: Korean
ps_AF: کوریايي

en: Kosrae
ps_AF: کوسرای

en: Kralendijk
ps_AF: کرالنډایک

en: Krasnoyarsk
ps_AF: کراسنویارسک

en: Kuala Lumpur
ps_AF: کوالالمپور

en: Kuching
ps_AF: کوچېنګ

en: Kuwait
ps_AF: کويټ

en: Kwajalein
ps_AF: کواجالین

en: La Paz
ps_AF: لاپاز

en: La Rioja
ps_AF: لاریوخا

en: Lagos
ps_AF: لاګوس

en: Language
ps_AF: ژبه

en: Large
ps_AF: ستر

en: Large size
ps_AF: لویه کچه

en: Large size image height
ps_AF: دلوی انځور دلوړوالی کچه

en: Large size image width
ps_AF: د لوی انځور دپلنوالی کچه

en: Last Modified
ps_AF: وروستى سمشوى

en: Last Name
ps_AF: وروستی نوم (تخلص)

en: Last Post
ps_AF: وروستۍ ليکنه

en: Last Updated
ps_AF: ورستۍ اوسمهالیز

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
ps_AF: وروستی سمونوال %1$s په %2$s پر %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
ps_AF: وروستی سمون په %1$s پر %2$s

en: Last page
ps_AF: وروستۍ پاڼه

en: Last updated
ps_AF: ورستۍ اوسمهالیز

en: Last updated: %s
ps_AF: ورستۍ اوسمهالیز: %s

en: Latest
ps_AF: تازه

en: Latvian
ps_AF: لیتوین

en: Layout
ps_AF: ښوونه

en: Leave a Comment
ps_AF: تبصره پریږدئ

en: Leave a Reply
ps_AF: ځواب دلته پرېږدئ

en: Leave a Reply to %s
ps_AF: ځواب ورکول %s ته

en: Leave a comment
ps_AF: څرګندون پریږدئ

en: Left
ps_AF: کيڼ

en: Left Sidebar
ps_AF: کيڼه اړخپټه

en: Length:
ps_AF: اوږدوالی:

en: Letter
ps_AF: تورى

en: Library
ps_AF: كتابتون

en: Libreville
ps_AF: لیبرویل

en: Light
ps_AF: روښان

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
ps_AF: احتمالي مستقيم شمول د (wp-admin/includes/template.php) د دې لپاره چې add_meta_box() وکاروي. دغه ډېر غلط دی. پر ځای یې add_meta_box() call د add_meta_boxes action سره ونښلوه.

en: Lima
ps_AF: لیما

en: Limit result set to users who are considered authors.
ps_AF: د محدودیت پایلې چې کاروونکي یې په پام کې نیسي.

en: Lindeman
ps_AF: لیندمن

en: Link
ps_AF: تړونی

en: Link CSS Class
ps_AF: تړونی CSS پاړكى

en: Link Categories
ps_AF: د لینک کټگوریگانی

en: Link Category
ps_AF: لینک کتگوری

en: Link ID
ps_AF: د تړوني پېژند

en: Link Image To:
ps_AF: وتړه انځور د:

en: Link Rel
ps_AF: د تړوني تړاو

en: Link Relationship (XFN)
ps_AF: (XFN) تړوني اړيکې

en: Link Target
ps_AF: تړونی موخه

en: Link Text
ps_AF: د تړوني متن

en: Link To
ps_AF: تړوني ته

en: Link URL
ps_AF: ويب پته (URL)

en: Link added.
ps_AF: تړونی زیات شو.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
ps_AF: استل

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
ps_AF: نښانې

en: Link color
ps_AF: تړونی رنګ

en: Link not found.
ps_AF: تړونی و نه موندل شو.

en: Link rating
ps_AF: د تړوني درجه

en: Link thumbnails to:
ps_AF: بټه نوكي و تړی و :

en: Link title
ps_AF: تړوني سرليک

en: Link to Attachment Page
ps_AF: نښلن پاڼې ته تړونی

en: Link to Media File
ps_AF: د رسنۍ دوتنې ته تړونی

en: Link to image
ps_AF: وتړه انځور ته

en: Link to:
ps_AF: لینکول:

en: Links
ps_AF: تړوني

en: Links for %s
ps_AF: تړوني لپاره د %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
ps_AF: تړوني د پردې په سر په توكپټه (Toolbar) کې ستاسو پر ويبپاڼه د مديریت پاڼه او مخپاڼه سره تړي، او تاسو ته ستاسو پېژنيال او اړينو ورډپرېس مالوماتو ته لاسرسی درکوي.

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
ps_AF: تړوني ښايي سره جلا شي د تړوني په ټوليو، دغه بدل دي د له هغو ټوليو څخه چې د ليکنو لپاره مو کارولي.

[ctx: Links widget]
en: Random
ps_AF: ناټاكلى

en: Lisbon
ps_AF: لېزبون

en: List
ps_AF: لړ

en: List view
ps_AF: لړ ښودل

en: Lithuanian
ps_AF: لیتوانیایی

en: Live Broadcast
ps_AF: د ژوند خپرونه

en: Live Preview
ps_AF: ژوندی مخليد

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
ps_AF: د &#8220;%s&#8221; ژوندی مخليد

en: Live Preview: %s
ps_AF: ژوندی مخليد: %s

en: LiveJournal
ps_AF: ژوندی ورځپاڼه

en: Ljubljana
ps_AF: لیوبلیانا

en: Loading&#8230;
ps_AF: لوډ کيږي&#8230;

en: Loading&hellip;
ps_AF: لوډ کيږي&hellip;

en: Local time is <code>%1$s</code>
ps_AF: ځایي وخت <code>%1$s</code> دی

en: Location of the uploaded file.
ps_AF: د پورته شوې دوتنې ځای.

en: Log %s out of all locations.
ps_AF: %s له هرځای څخه وباسه.

en: Log In
ps_AF: ننوتون

en: Log Out
ps_AF: وتل

en: Log Out Everywhere
ps_AF: له هرځای څخه ووځه

en: Log Out Everywhere Else
ps_AF: له هرځای څخه ووځه

en: Log in
ps_AF: ننوتون

en: Log in to Reply
ps_AF: دځواب ورکول لپاره دننه شئ

en: Log in to leave a Comment
ps_AF: د څرگندون لیکلو لپاره دننه شی

en: Log out
ps_AF: وتون

en: Login Address (URL)
ps_AF: د دننه کیدو پته (URL)

en: Login Name
ps_AF: کارن نوم

en: Lome
ps_AF: لوم

en: London
ps_AF: لندن

en: Longyearbyen
ps_AF: لونجییربین

en: Looking for %1$s in %2$s
ps_AF: کتنه د %1$s په %2$s

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
ps_AF: کوم قالب ته اړتیا لرئ؟ تاسو کولای شئ په ورډ پریس ډاټ او آر جې ډایریکټوري کې یي ولټوئ او يا يې له بل ځایه ورته اضافه کړئ، انسټال يې کړئ او بیا يې وګورئ، او بیا يې دلته فعال کړه.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
ps_AF: داسې ښکاري چې څه ټکه &#8217;s په دغه برخه کې لویدلي. یو څو منټه ورته صبر وکړه ورک مشي، او بیا کوښښ وکړه.

en: Loop
ps_AF: كړۍ

en: Lord Howe
ps_AF: لارډ هاو

en: Los Angeles
ps_AF: لاس انجلېس

en: Lost Password
ps_AF: پټ توری مو هېر شوی

en: Lost your password?
ps_AF: پټ نوم مو هېر شوی ؟

en: Louisville
ps_AF: لویی‌ویل

en: Lower Princes
ps_AF: لوور پرنس

en: Luanda
ps_AF: لوانډا

en: Lubumbashi
ps_AF: لوبومباشي

en: Lusaka
ps_AF: لوساکا

en: Luxembourg
ps_AF: لوکسامبورګ

en: Macao
ps_AF: ماکاوو

en: Macau
ps_AF: ماکاوو

en: Macedonian
ps_AF: مقدوني

en: Maceio
ps_AF: ماسایو

en: Macquarie
ps_AF: مکواري

en: Madeira
ps_AF: مادیرا

en: Madrid
ps_AF: مېډريډ

en: Magadan
ps_AF: ماګادان

en: Mahe
ps_AF: ماهي

en: Mail Server
ps_AF: برېښليك پالنګر

en: Main Page (no parent)
ps_AF: اصلي پاڼه (پلرين نشته)

en: Main menu
ps_AF: اصلي غورنۍ

en: Maintenance
ps_AF: تامين

en: Majuro
ps_AF: ماجورو

en: Makassar
ps_AF: ماکاسار

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
ps_AF: د "%s" اصلي بڼه کټګوري جوړه کړه

en: Make this post sticky
ps_AF: دغه ليکنه سرېښناکه کړه

en: Malabo
ps_AF: مالابو

en: Malay
ps_AF: مالایا

en: Maldives
ps_AF: مالديو

en: Malta
ps_AF: مالټا

en: Maltese
ps_AF: مالتیس

en: Manage Audio
ps_AF: غږيز سمبالونه

en: Manage Comments
ps_AF: څرگندون سمبالونه

en: Manage Images
ps_AF: د انځورونو سمبالونه

en: Manage Locations
ps_AF: ځایونه سمبالونه

en: Manage Uploads
ps_AF: پورته شوي  سمبالونه

en: Manage Video
ps_AF: ويډیو سمبالونه

en: Manage themes
ps_AF: ويينوسمبالونه

en: Managing Pages
ps_AF: د پاڼو مديریت

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
ps_AF: د پاڼو مديریت بلکل د ليکنو د مدیريت په شان دی، او پرده هم په همغه توګه خپلخوښه کيدی شي.

en: Managua
ps_AF: ماناګوآ

en: Manaus
ps_AF: ماناوس

en: Manila
ps_AF: منيلا

en: Manual Offsets
ps_AF: لاسي انډولونې

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
ps_AF: اکثره خلک د ليکمن له لنډلاريو څخه ګټه پورته کوي چې په چکټكۍ سره د څرګندونو څارنه وکړي. کيڼ لوري ته تړوني د نورو مالوماتو لپاره وکاروئ.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
ps_AF: ډېری ویینې د اړخپټې کارووني په تلواله توګه ښکاره کوي تر هغو چې تاسو د اړخپټو سمون نه وي کړئ، لاکن هغوي په اوتوماتيکه توګه ستاسو د اړخپټه په مديریت اسبابو کې نه ښکاري. چې کله مو خپل لومړی کاروونی بدل کړ، تاسو کولای شئ چې بیا یې زیات کړئ تلواله کارووني له شته کارووني برخې څخه.

en: Maputo
ps_AF: ماپوتو

en: March
ps_AF: مارچ

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
ps_AF: مارچ

en: Marengo
ps_AF: مرينګو

en: Mariehamn
ps_AF: ماریهام

en: Marigot
ps_AF: ماریګوت

en: Mark this comment as spam
ps_AF: دغه څرګندون د سپم په توګه په نښه کړه.

en: Marquesas
ps_AF: مرکازس

en: Martinique
ps_AF: مارتینیک

en: Maseru
ps_AF: ماسرو

en: Matamoros
ps_AF: مټه موروس

en: Match case
ps_AF: توري سره مېچل

en: Mature
ps_AF: رسيدلى

en: Mauritius
ps_AF: مورېشوز

en: Mawson
ps_AF: موسن

en: Max Height
ps_AF: ټولو زيات لوړوالی

en: Max Width
ps_AF: ټولو زيات پلنوالی

en: Maximum Rating
ps_AF: ټولو زيات پوړ

en: Maximum size: %s
ps_AF: اعظمي کچه : %s

en: Maximum upload file size: %s.
ps_AF: د دوتنې پورته کولو لوړه کچه: %s

en: May
ps_AF: مې

[ctx: May abbreviation]
en: May
ps_AF: مې

en: Mayotte
ps_AF: مایوټ

en: Mazatlan
ps_AF: مازاتلان

en: Mbabane
ps_AF: مبابانې

en: McMurdo
ps_AF: مکمرډو

en: Media
ps_AF: رسنۍ

en: Media File
ps_AF: رسنۍ دوتنه

en: Media Library
ps_AF: رسنۍ کتابتون

en: Media Settings
ps_AF: رسنۍ امستنې

en: Media file moved to the Trash.
ps_AF: رسنۍ نښلن ډېران ته و خوځول شو.

en: Media file permanently deleted.
ps_AF: رسنۍ نښلن د تل لپاره ړنګ شو.

en: Media file restored from the Trash.
ps_AF: رسنۍ نښلن د ډېران څخه بیا زیرمل شو.

en: Media library
ps_AF: رسنۍ کتابتون

en: Medium
ps_AF: منځگوړی

en: Medium size
ps_AF: منځنۍ کچه

en: Medium size image height
ps_AF: دمنځنی حالت انځور د لوړوالی کچه

en: Medium size image width
ps_AF: دمنځنی حالت انځور د پلنوالی کچه

en: Melbourne
ps_AF: ملبورن

en: Membership
ps_AF: غړيتوب

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
ps_AF: حافظه ډکه شوه. مهربانی وکړی بل كوچنى فایل وازمایوی.

en: Mendoza
ps_AF: مندوزا

en: Menominee
ps_AF: منومینی

en: Menu
ps_AF: غورنۍ

en: Menu Item
ps_AF: غورنۍ توک

en: Menu Location
ps_AF: د غورنۍ ځایونه

en: Menu Locations
ps_AF: د غورنۍ ځایونه

en: Menu Management
ps_AF: غورنۍ مدیریت

en: Menu Name
ps_AF: غورنۍ نوم

en: Menu Options
ps_AF: د غورنۍ غوراوي

en: Menu Settings
ps_AF: غورنۍ امستنې

en: Menu created
ps_AF: غورنۍ جوړه شوه

en: Menu deleted
ps_AF: غورنۍ ړنگه شوه

en: Menu locations updated.
ps_AF: د غورنۍ ځایونه اوسمهاليز شول.

en: Menu order
ps_AF: غورنۍ ترتيب

en: Menu structure
ps_AF: غورنۍ جوړښت

en: Menus
ps_AF: غورنۍ (مينو)

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
ps_AF: غورنۍ په هغو ځايونو کې ښکاره کيدای شي چېرې چې ستاسو په ويينه کې تعريف شوي. حتا په اړخپټه کې هم کاريدلی شي د &#8220;خپلخوښه غورنۍ&#8221; کارووني په زياتولو د <a href="%1$s">کارووني</a> پر پرده. که ستاسو ویینه د خپلخوښه غورنيو ملاتړ نه لري نو (تلواله ویینې %2$s او %3$s یې لري) تاسو د ملاتړ زیاتولو لپاره لاندې د مستندونو تړونيو ته د پاڼې په څنگ کې ورتلی شئ.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
ps_AF: مننې ستاسو په موضوع کې مشخص شوي ځایونو کې ښودل کیدی شي.

en: Merge table cells
ps_AF: د لښتيال خونې سره ننوېستل

en: Merida
ps_AF: مریدا

en: Meridian
ps_AF: میریډیان

en: Meta
ps_AF: اطلاعات

en: Metadata
ps_AF: پېژن اومتوک

en: Metlakatla
ps_AF: میتلاکاټلا

en: Mexico City
ps_AF: مکزیکو سیتی

en: Microformats
ps_AF: مایکرو بڼې (مایکرو فارمټونه)

en: Middle
ps_AF: منځ

en: Midway
ps_AF: نیمه لار

en: Minsk
ps_AF: مېنسک

en: Minute
ps_AF: دقيقه

en: Miquelon
ps_AF: میکلن

en: Missed schedule
ps_AF: محال ویش خطا شو

en: Missing
ps_AF: ورك

en: Missing Attachment
ps_AF: نښلن ورك شوی

en: Missing Widgets
ps_AF: کارووني شتون نلري

en: Missing a temporary folder.
ps_AF: لنډمهاله دوسیه ورکه شوې

en: Missing email address.
ps_AF: برېښناليک پته شتون نلري.

en: Missing post ID.
ps_AF: د ليکنې پېژند (ID) شتون نلري.

en: Moderate Comment
ps_AF: څرګندون اصلاح کول

en: Moderating Comments
ps_AF: د څرګندونو څارنه

en: Mogadishu
ps_AF: موګاديشو

en: Mon
ps_AF: دوشنبه

en: Monaco
ps_AF: موناکو

en: Moncton
ps_AF: مونتکان

en: Monday
ps_AF: دوشنبه

en: Monrovia
ps_AF: مونروویا

en: MonsterID (Generated)
ps_AF: بلا پېژند (توليد شو)

en: Monterrey
ps_AF: مونتاری

en: Montevideo
ps_AF: مونټي ويډیو

en: Month
ps_AF: میاشت

en: Month and name
ps_AF: میاشت او نوم

en: Monticello
ps_AF: مونتیسلو

en: Montreal
ps_AF: مونټريل

en: Montserrat
ps_AF: مونتسرات

en: More
ps_AF: نور

en: More Details
ps_AF: نورې سپړنې

en: More actions
ps_AF: نورې چارې

en: More details
ps_AF: نورې سپړنې

en: More information about %s
ps_AF: د نورو مالوماتو په اړه د %s

en: Moscow
ps_AF: مسکو

en: Most Recent
ps_AF: ډېر وروستي

en: Move
ps_AF: خوځول

en: Move down
ps_AF: كوز خوځون

en: Move down one
ps_AF: یو لاندې خوځون

en: Move out from under %s
ps_AF: د  %s لاندې څخه بهر خوځون

en: Move this comment to the Trash
ps_AF: دغه څرگندون ډېران ته و خوځوه

en: Move this item to the Trash
ps_AF: دغه توک ډېران ته وخوځوه

en: Move to Trash
ps_AF: ډېران ته وخوځوه

en: Move to another area&hellip;
ps_AF: بل ځای ته خوځون &hellip;

en: Move to the top
ps_AF: سر ته خوځون

en: Move under %s
ps_AF: لاندې خوځون %s

en: Move up
ps_AF: بر خوځون

en: Move up one
ps_AF: یو بر خوځون

[ctx: Move widget]
en: Move
ps_AF: خوځول

en: Multisite support is not enabled.
ps_AF: د متعددو پاڼو ملاتړ فعال ندی.

en: Muscat
ps_AF: مسقط

en: Mute
ps_AF: گونگ

en: My Site | My Sites
ps_AF[0]: زما ويبپاڼه

en: My Sites
ps_AF: زما ویبپاڼې

en: Mystery Person
ps_AF: راز کس

en: NSW
ps_AF: نيوسود ويلز

en: Nairobi
ps_AF: نایروبي

en: Name
ps_AF: نوم

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
ps_AF: لیکنه

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
ps_AF: نوم

en: Name your site
ps_AF: خپلې پاڼې ته نوم ورکړئ

en: Name:
ps_AF: نوم:

en: Namespace must not start or end with a slash.
ps_AF: نومځای باید د سلیش سره نه پیل او پای ته ورسي.

en: Nassau
ps_AF: ناسائو

en: Nauru
ps_AF: نائورو

en: Navigation
ps_AF: چليدنه

en: Navigation Label
ps_AF: چلونې نښه

en: Navigation Menu
ps_AF: غورنۍ چليدنه

en: Navigation Menu Item
ps_AF: غورنۍ توک چليدنه

en: Navigation Menu Items
ps_AF: غورنۍ توکي چليدنه

en: Navigation Menus
ps_AF: غورنۍ چليدنه

en: Ndjamena
ps_AF: انجامنا

en: Network Admin
ps_AF: د شبکې پازوال

en: Network Admin Email
ps_AF: د شبکې د پازوال برېښناليک

en: Network Admin: %s
ps_AF: د شبکې پازوال : %s

en: Network Settings
ps_AF: د شبکې امستنې

en: Network functions are disabled.
ps_AF: د شبکه توابع غیر فعال دي.

en: Never
ps_AF: هيڅکله

en: New %1$s Site: %2$s
ps_AF: نوې %1$s ویبپاڼه: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
ps_AF: نوی %1$s کارن: %2$s

en: New Category Name
ps_AF: نوی د ټولي نوم

en: New Link Category Name
ps_AF: نوی د تړونې د ټولي نوم

en: New Menu
ps_AF: نوې غورنۍ

en: New Page
ps_AF: نوی پاڼه

en: New Password
ps_AF: نوی پټ توری

en: New Post
ps_AF: نوی مطلب

en: New Salem
ps_AF: نیوسالم

en: New Site Registration: %s
ps_AF: د نوې ویبپاڼې نومکښنه : %s

en: New Tag Name
ps_AF: د نوي ټگ نوم

en: New User Default Role
ps_AF: د نوي غړي تلواله دنده (رول )

en: New User Registration: %s
ps_AF: نوي کارکونکي نومکښنه: %s

en: New WordPress Site
ps_AF: نوې ورډپرېس ویبپاڼه

en: New York
ps_AF: نیویارک

en: New category name
ps_AF: د نوي ټولي نوم

en: New comment on your post "%s"
ps_AF: نوې څرگندونې ستاسو د ليکنې په اړه "%s"

en: New document
ps_AF: نوې دوسیه

en: New password
ps_AF: نوی پټ توری

en: New pingback on your post "%s"
ps_AF: یو نوی پنگ بک ستاسو پر ليکنه "%s"

en: New to Akismet
ps_AF: اکېسمېټ ته نوي یاست

en: New trackback on your post "%s"
ps_AF: یو نوی ویناليږد ستاسو پر ليکنه "%s"

en: New user created.
ps_AF: نوی غړی جوړ شو.

en: New user registration on your site %s:
ps_AF: د نوي غړو نومکښنه ستاسو پر ویبپاڼه %s:

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
ps_AF: نوي غړي به برېښناليک ترلاسه کړي او خبر به ورکړل شي چې دوی ستاسو ويبپاڼې ته ورزیات شول. دغه برېښناليک به د دوي پټ توری هم ولري. چک بکس مه په نښه کوئ که چېرې نه غواړی چې غړي د ښه راغلاست  برېښناليک ترلاسه کړي.

en: Newer Comments
ps_AF: نوي تبصرې

en: Newer Comments &raquo;
ps_AF: نوې څرگندونې &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ps_AF: نوي څرګندونونه <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer comments
ps_AF: نوې څرګندونې

en: Newer posts
ps_AF: نوې لیکنې

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ps_AF: نوې ليکنې <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: News
ps_AF: خبرونه

en: Next
ps_AF: بل

en: Next &gt;
ps_AF: بل &gt;

en: Next &raquo;
ps_AF: بل &raquo;

en: Next &rarr;
ps_AF: بل &rarr;

en: Next Page
ps_AF: بله پاڼه

en: Next Page &raquo;
ps_AF: بله پاڼه &laquo;

en: Next Post
ps_AF: بله ليکنه

en: Next Steps
ps_AF: راتلونکي ګامونه

en: Next page
ps_AF: بله پاڼه

en: Next post:
ps_AF: بله لیکنه:

en: Next steps
ps_AF: راتلونکي ګامونه

en: Niamey
ps_AF: نیامي

en: Nickname
ps_AF: ستاينوم

en: Nicosia
ps_AF: نیکوزیا

en: Nipigon
ps_AF: نیپیګون

en: Niue
ps_AF: نیوئې

en: No
ps_AF: نه

en: No Comments
ps_AF: څرگندونې نشته

en: No activity yet!
ps_AF: تر اوسه فعاليت نشته !

en: No alignment
ps_AF: له پرليكتيا پرته

en: No approved comments
ps_AF: منل شوې څرگندونې نشته

en: No categories
ps_AF: ټولي ونه موندل شول

en: No categories found.
ps_AF: هيڅ ټولي ونه موندل شول.

en: No changeset found to take over
ps_AF: کوم تغییرات خو مو پیدا نکړ چې واک يې پر غاړه واخلو یا دا تغییرات اعمال کړو.

en: No color
ps_AF: بې رنگه

en: No comments
ps_AF: څرگندونې نشته

en: No comments awaiting moderation.
ps_AF: هیڅ څرګندونې هم د بررسی انتظار نه باسي.

en: No comments found.
ps_AF: څرګندونې و نه موندل شوې.

en: No editor could be selected.
ps_AF: هیڅ خپروونكى خوښ نشو

en: No file selected
ps_AF: دوتنه نه ده په نښه شوې

en: No file was uploaded.
ps_AF: کومه دوتنه پورته نشوه.

en: No image selected
ps_AF: کوم انځور په نښه شوی نه دی

en: No image set
ps_AF: انځور نه دی امستل شوی

en: No images selected
ps_AF: انځور یا عکس ندې انتخاب شوئ.

en: No importers are available.
ps_AF: هيڅ صادرونکي شتون نلري.

en: No items
ps_AF: توکي نشته

en: No items found.
ps_AF: هیڅ توکي و نه موندل شول.

en: No items.
ps_AF: توکي نشته.

en: No links found.
ps_AF: تړوني و نه موندل شول.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
ps_AF: تراوسه هیڅ غورنۍ نه دي جوړې شوې. <a href="%s">څه جوړې کړئ</a>.

en: No page set
ps_AF: د پاڼې پاڼه نشته

en: No pages found in Trash.
ps_AF: هیڅ پاڼه په ډېران کې پیدا نشو.

en: No pages found.
ps_AF: هیڅ پاڼې پیدا نشوې.

en: No plugins found.
ps_AF: لګونونه و نه موندل شول.

en: No posts found in Trash.
ps_AF: هیڅ ليکنې په ډېران کې پیدا نشوې.

en: No posts found.
ps_AF: کومې ليکنې پیدا نشوې؟

en: No results found
ps_AF: کومه پایله ونه موندل شوه.

en: No results found.
ps_AF: کومه پایله ونه موندل شوه.

en: No search term specified. Showing recent items.
ps_AF: کومه کلمه مو د لټون لپاره نه ده مشخصه کړې. ښکاره کوي وروستی توکي.

en: No sites found.
ps_AF: ويبپاڼې و نه موندل شوې.

en: No tags
ps_AF: ټگونه نه

en: No tags found.
ps_AF: هیڅ ټگونه پیدا نشول.

en: No thanks, do not remind me again
ps_AF: نه مننه، بیا یې مه را یادوه.

en: No themes found.
ps_AF: ویینې و نه موندل شوې.

en: No themes found. Try a different search.
ps_AF: ويينې و نه موندل شوې. بل څه ولټوئ.

en: No valid plugins were found.
ps_AF: اتباري لگونونه و نه موندل شول.

en: Nome
ps_AF: نومه

en: Nonbreaking space
ps_AF: ماتېدونې تشه

en: None
ps_AF: یو هم نه

en: Norfolk
ps_AF: نورفولک

en: Noronha
ps_AF: نورونها

en: North
ps_AF: شمال

en: North Dakota
ps_AF: داکوتای شمالی

en: Norwegian
ps_AF: ناروېژي

en: Not Found
ps_AF: پيدا نشو

en: Not Sticky
ps_AF: سريښناک نه دي

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
ps_AF: د پورته کولو لپاره کافي ځای نه دی. %s کی بی ضرورت لری

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
ps_AF: ياد لرئ چې کله تاسو پر انځور کلېک وکړئ نو تاسو یې سکڼلی شئ (د سکڼلو نښان له مخکې نه غوره شوی) او د سکڼلو چوکاټ د خپلې خوښې مطابق کش کړئ. او بيا پر خوندي کلېک وکړئ چې سکڼل وساتل شي.

en: Note:
ps_AF: يادښت:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
ps_AF: يادښت: هيڅ يو له دغو غوراويو څخه ستاسو ويب ويبپاڼې ته لاسرسی نشي بلاک کولای &mdash; دا په پلټنې ماشینونو پورې اړه لري چې ستاسو د غوښتنې درنښت وکړي.

en: Notes
ps_AF: يادښتونه

en: Nothing Found
ps_AF: هیڅ پیدا نه شول

en: Nothing found
ps_AF: هیڅ پیدا نه شول

en: Nothing to save, the image has not changed.
ps_AF: د خوندي کولو لپاره څه نشته، انځور نه دی بدل شوی.

en: Notice:
ps_AF: خبرتيا:

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
ps_AF: بل

en: Nouakchott
ps_AF: نواکشوت

en: Noumea
ps_AF: نوميا

en: November
ps_AF: نوومبر

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
ps_AF: نوومبر

en: Novokuznetsk
ps_AF: نووکوزنیټک

en: Novosibirsk
ps_AF: نووسیبیرسک

en: Number of Themes found: %d
ps_AF: ویینې و موندل شوې: %d

en: Number of comments to show:
ps_AF: د څرگندونو شمېر چې ښکاره شي:

en: Number of items per page:
ps_AF: د توکو شمېر پر پاڼه:

en: Number of links to show:
ps_AF: د تړوني شمېر چې ښکاره شي:

en: Number of posts to show:
ps_AF: د ليکنو شمېر چې ښکاره شي:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
ps_AF: شمیر

en: Numbered list
ps_AF: شمېريال لړ

en: Numeric
ps_AF: شمېريز

en: OK
ps_AF: سم

en: October
ps_AF: اکتوبر

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
ps_AF: اکتوبر

en: Ojinaga
ps_AF: اوجيناګا

en: Older Comments
ps_AF: زړې تبصرې

en: Older comments
ps_AF: زړې څرګندونې

en: Older posts
ps_AF: زړې لیکنې

en: Omsk
ps_AF: اومسک

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
ps_AF: په دغه پاڼه، تاسو کولای شئ وګورئ احصایه د سپم فلټر ستاسو پر پاڼه.

en: Once Daily
ps_AF: یو ځل د ورځې

en: Once Hourly
ps_AF: یو ځل هره گړۍ

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
ps_AF: چې کله دوتنه جوړه شوه، نو ستاسو د (WXR) دوتنه پر بل ورډپرېس ويبپاڼه او یا هم نورو بلاګ سيستمونو ته واردولی شي کوم چې دغه ډول دوتنې ته د لاسرسي وړتيا لري.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
ps_AF: چې کله تاسو ځای غوره کړو، نو تاسو یې تنظيمولی شئ د (pixels) په کچه اندازه دننه کولو سره. تر ټولو کوچنۍ اندازه د بټه نوکي اندازه ده چې د رسنۍ په امستنو کې ځای پر ځای شوې.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
ps_AF: چې کله تاسو ښکته شوې دوتنه خوندي کړه، نو تاسو د واردولو چار پر بل ورډپرېس انسټالېشن کارولی شئ تر څو خپلې منځپانګې خپلې ويبپاڼې ته واردې کړئ.

en: One Column
ps_AF: یوه ستنه

en: One of the plugins is invalid.
ps_AF: له لګونونو څخه یو ناباوري دی.

en: Only UUID V4 is supported at this time.
ps_AF: یواځې UUID V4 پدې وخت کې ملاتړ کیږي.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ps_AF: اوهو!  هغه پاڼه ونه&rsquo; موندل شوه.

en: Oops: %s
ps_AF: اوهو: %s

en: Open Press This
ps_AF: دا خپره کړه خلاصه کړه

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
ps_AF: روښان

en: Optional
ps_AF: اختياري

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
ps_AF: اختیاري د شرایطو چک بکسونو لپاره ځینې متن اضافه کړئ چې پیرودونکي باید ومنل شي.

en: Options saved.
ps_AF: غوراوي ساتل شوي.

en: Or choose an image from your media library:
ps_AF: یا د خپل رسنۍ کتابتون څخه یو انځور خوښ کړئ:

en: Or link to existing content
ps_AF: او یا هم لینک ورکړی نور مطالبو ته

en: Oral
ps_AF: اورل

en: Orange
ps_AF: نارنجي

en: Order
ps_AF: ترتيب

en: Order Number
ps_AF: د امان شمېره

en: Order images by:
ps_AF: انځورونه ترتیب کړه پر:

en: Order:
ps_AF: ترتيب:

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
ps_AF: زما پورته شوي انځورونه د میاشت - او کال پر بنسټ په دوسیو کې تنظيم کړه

en: Original dimensions %s
ps_AF: اصلي بعدونه %s

en: Original: %s
ps_AF: اصلى: %s

en: Oslo
ps_AF: اوسلو

en: Other WordPress News
ps_AF: نور ورډ پرېس خبرونه

en: Other comment settings
ps_AF: نورې څرګندون امستنې

en: Other locations
ps_AF: نور ځایونه

en: Other user roles have been changed.
ps_AF: د نورو غړو دندې (رول) بدلې شوې.

en: Other users have been deleted.
ps_AF: نور غړي ړنګ شول.

en: Other users have been removed.
ps_AF: نور غړي پاک شول.

en: Ouagadougou
ps_AF: اوګاډوګو

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
ps_AF: زموږ د ۲۰۱۵ کال تلواله ويينه (تيم) پاکه، پر ویب لاګ متمرکزه او د وضاحت پر موخه سكښت شوې. ۲۰۱۵ ساده، سيده چاپونه په مختلفو پردو او ژبو د لوست وړتیا لري. موږ دا ويينه (تيم) داسې سکښت کړې چې ستاسو مطالب منځني دريځ خپل کړي پرته له دې چې ستاسو ليدونکي، د ګرځنده ټيليفون (موبايل) ، تخته یي کمپیوټر( ټابليټ) ، ورونپاسى کمپیوټر (لپټاپ) او یا هم د میزپاسی کمپیوټر (ډيسکټاپ) له لارې ستاسو پاڼه ګوري.

en: Out from under %s
ps_AF: بهر له لاندې څخه %s

en: Overview
ps_AF: پاسلیدنه

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
ps_AF: PG: ښايي بريدیزې منځپانګې ولري، عموماً دهغو ليدونکو لپاره چې عمرونه ۱۳ کلونه یا ډیر وي

en: Pacific
ps_AF: ارام سمندر

en: Page
ps_AF: پاڼه

en: Page %s
ps_AF: پاڼې %s

en: Page Archives
ps_AF: د پاڼې زېرمتونونه

en: Page Attributes
ps_AF: پاڼې ځانتياوې

en: Page ID
ps_AF: پاڼه پېژند

en: Page IDs, separated by commas.
ps_AF: پاڼه پژند، جلا شوي د دمكۍ په مرسته.

en: Page break
ps_AF: مخ ماتى

en: Page not found
ps_AF: پاڼه و نه موندل شوه

en: Page order
ps_AF: مخ اوډون

en: Page restored to revision from %s.
ps_AF: پاڼه بیا زېرمه شوه بیاکتنې ته له %s

en: Page saved.
ps_AF: پاڼه خوندي شوه.

en: Page title
ps_AF: د پاڼې سرلیک

en: Page updated.
ps_AF: پاڼه اوسمهالیزه شوه

en: Pages
ps_AF: پاڼې

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
ps_AF: پاڼې ليکنو ته ورته والی لري ځکه چې سرليک، متن ځای او ورسره تړلي اومتوک لري، لاکن دوی سره جلا دي ځکه چې په تاريخ ترتيب شوي (chronological) بلاګ سيستم د جريان برخه نه دي. یو ډول لکه دايمي ليکنې. پاڼې ټګ او یا هم ټولی کيږي نه، لکن سلسله (hierarchy) لرلی شي. تاسو کولای شئ چې يوه پاڼه تر بلې لاندې جوړه کړئ د يوې پاڼې په &#8220;پلرين&#8221; جوړولو د بلې، د پاڼو ګروپ جوړونه.

en: Pages list
ps_AF: د پاڼو لړ

en: Pages:
ps_AF: پاڼې

en: Pago Pago
ps_AF: پاګو پاګو

en: Palau
ps_AF: پالاو

en: Palmer
ps_AF: پالمر

en: Panama
ps_AF: پاناما

en: Pangnirtung
ps_AF: پانګنیرتونګ

en: Paragraph
ps_AF: پراگراف

en: Paramaribo
ps_AF: پاراماریبو

en: Parent
ps_AF: پلرين

en: Parent Category
ps_AF: پلرين ټولی

en: Parent Category:
ps_AF: پلرين ټولی:

en: Parent Page:
ps_AF: پلرين پاڼه:

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
ps_AF: <span class="meta-nav">خپور شو په</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent term does not exist.
ps_AF: پلرين توکی شتون نلري.

en: Paris
ps_AF: پاريس

en: Password
ps_AF: پټ توری

en: Password Reset
ps_AF: پټ توری له سره

en: Password protected
ps_AF: د پټ توري په مرسته وژغورئ

en: Password reset is not allowed for this user
ps_AF: پټ نوم بياامستل د دې غړي لپاره ممنوع دي

en: Password:
ps_AF: پټ توری:

en: Past six months
ps_AF: ورستۍ شپږ میاشتې

en: Paste
ps_AF: سرېښل

en: Paste as text
ps_AF: د متن په توگه سرېښل

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
ps_AF: سرېښل (Paste) اوس په ساده متن بڼه دي. مطالب به د ساده متن په توگه سرېښل شي ترڅو چې تاسو دغه غوراوی مړ کړی نه وي.

en: Paste table row after
ps_AF: د لښتيال کتار وروسته سرېښ کړه

en: Paste table row before
ps_AF: د لښتيال کتار مخکې سرېښ کړه

en: Paste your embed code below:
ps_AF: خپل نصب کوډ لاندې وسرېښئ:

en: Path
ps_AF: يونلور

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
ps_AF: پی پال سټینډرډ پیرودونکي  لیګی پی پال ته چی خپل پیسو معلومات ورکړی

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
ps_AF: پیو پال موږ ته اجازه راکړئ چې یو پته ولېږو. که تاسو د لیږد لیبلونو لپاره پیو پال استعمالولی شئ نو تاسو کولی شئ د بلنگ پر ځای د لېږد پته ولېږئ. د دې اختیار بندول ممکن د غوښتنلیک څخه د پیروال د پلورونکي خونديتوب مخه ونیسي.

en: Pending
ps_AF: پورونه

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: نااجرا <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: نااجرا <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
ps_AF: بياكتلو په ترڅ کې

en: Permalink Settings
ps_AF: دایم تړوني امستنې

en: Permalink to %s
ps_AF: دایم تړونی و %s

en: Permalink:
ps_AF: دایم تړونی:

en: Permalink: %s
ps_AF: اصلی لینک: %s

en: Permalinks
ps_AF: دایم تړوني

en: Permanently delete comment
ps_AF: د تل لپاره څرګندون ړنګ کړه

en: Persian
ps_AF: فارسي

en: Personal Options
ps_AF: ځاني غوراوي

en: Personal data removed.
ps_AF: شخصي ډاټا لرې کړه.

en: Perth
ps_AF: پرد

en: Petersburg
ps_AF: پيټرزبورګ

en: Phnom Penh
ps_AF: پنوم پن

en: Phoenix
ps_AF: فونیکس

en: Phone Number
ps_AF: د تلیفون شمیره

en: Photoblogging
ps_AF: انځور بلاګ

en: Pingback
ps_AF: پینک‌بک

en: Pingback excerpt:
ps_AF: پینک‌بک وينالېږد

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
ps_AF: پنگ بک (Pingback) له %1$s څخه %2$s ته راجستر شو. ويب پاڼه پرېږده چې خبرې وکړي! :-)

en: Pingback:
ps_AF: پینګ‌بک:

en: Pings
ps_AF: پنګونه (Pings)

en: Pink
ps_AF: ګلابي

en: Pitcairn
ps_AF: پیتکارین

en: Playlist Settings
ps_AF: غږونې لړ امستنې

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
ps_AF: مهرباني وکړئ <a href="%1$s">ورډپرېس لوړ کړئ</a> وروستۍ نسخې ته، یا هم د <a href="%2$s">د اکېسمېټ لګون نسخه ۲.۴ ته ټيټه کړئ</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
ps_AF:  مهرباني وکړئ خپلې د <a href="%s">اکېسمېټ سازونې</a> وګورئ او که بیا هم ستونزه ولرئ نو د خپل ويب کوربه (host) سره اړیکه ونيسئ.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
ps_AF: مهرباني وکړئ د سازونې مرحلې بشپړې کړئ. د نوې شبکې جوړولو لپاره تاسو بايد د شبکې د ډيټابېس لښتيال تش او يا هم ړنگ کړئ.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
ps_AF: د مهربانئ له مخې اړيکه ټینګه کړئ د <a href="%s" target="_blank">اکېسمېټ ملاتړ</a> سره د مرستې لپاره.

en: Please enter a site name.
ps_AF: مهرباني وکړئ د ویبپاڼې نوم دننه کړئ.

en: Please enter a site title.
ps_AF: مهرباني وکړئ د ویبپاڼې سرليک ولیکئ.

en: Please enter a username.
ps_AF: مهرباني وکړئ د غړي نوم ولیکئ.

en: Please enter a valid email address.
ps_AF: مهرباني وکړئ سم بریښنالیک دننه کړئ.

en: Please enter a valid menu name.
ps_AF: د مهربانۍ له مخې اتباري د غورنۍ نوم دننه کړئ.

en: Please log in again.
ps_AF: مهرباني وکړئ بیا د ننه شئ.

en: Please provide a custom field name.
ps_AF: د مهربانۍ له مخې خپلخوښه ډګر نوم جوت کړئ.

en: Please provide a custom field value.
ps_AF: د مهربانۍ له مخې خپلخوښه ډګر بیه جوته کړئ.

en: Please save your changes in order to share the preview.
ps_AF: لطفا خپل بدلونونه خوندي کړئ د دې لپاره چې بیاکتنه شریکه کړئ.

en: Please select a file
ps_AF: د مهربانی له مخې دوتنه غوره کړئ

en: Please select an option.
ps_AF: د مهربانۍ له مخې غوراوی وټاکئ.

en: Please try again.
ps_AF: د مهربانئ له مخې بیا کوښښ وکړئ.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ps_AF: د دې دوتنې د پورته کولو لپاره له دې %1$s د لټوونی پورته کووني %2$s نه کار واخلئ.

en: Plugin
ps_AF: لگون

en: Plugin file does not exist.
ps_AF: د لګون دوتنه شتون نلري.

en: Plugin updated successfully.
ps_AF: لگون په بریا اوسمهالیز شو.

en: Plugins
ps_AF: لگونونه

en: Plugins %s
ps_AF: لګونونه %s

en: Podgorica
ps_AF: پودګوریتسا

en: Pohnpei
ps_AF: پوهن پېی

en: Polish
ps_AF: پولنډي

en: Ponape
ps_AF: پوناپې

en: Pontianak
ps_AF: پونتیاناک

en: Popular Plugin
ps_AF: نامتو لګونونه

en: Popular Tags
ps_AF: نامتو ټگونه

en: Popular tags
ps_AF: نامتو ټگونه

en: Port
ps_AF: درشل (پورټ)

en: Port Moresby
ps_AF: پورټ مورسبي

en: Port of Spain
ps_AF: پورت آو اسپین

en: Port-au-Prince
ps_AF: پورتاپرینس

en: Porto Acre
ps_AF: پورتو آکر

en: Porto Velho
ps_AF: پورتو ولهو

en: Porto-Novo
ps_AF: پورټو- نووو

en: Portuguese
ps_AF: پورتګالي

en: Position
ps_AF: ځاى

en: Post
ps_AF: خپره کړه

en: Post Archives
ps_AF: د ليکنې زېرمتونونه

en: Post Comment
ps_AF: څرگندون خپور کړه

en: Post Formats
ps_AF: ليکنې بڼې

en: Post Thumbnail
ps_AF: د ليکنې بټه نوكى

en: Post Title
ps_AF: د ليکنې سرلیک

en: Post Type
ps_AF: د ليکنې بڼه

en: Post Via Email
ps_AF: برېښليک په ذریعه ليږل

[ctx: Post format]
en: Aside
ps_AF: يادونه

[ctx: Post format]
en: Audio
ps_AF: غږيز

[ctx: Post format]
en: Chat
ps_AF: بنډار

[ctx: Post format]
en: Gallery
ps_AF: نندارتون

[ctx: Post format]
en: Image
ps_AF: انځور

[ctx: Post format]
en: Link
ps_AF: تړونی

[ctx: Post format]
en: Quote
ps_AF: وينالېږد

[ctx: Post format]
en: Standard
ps_AF:  معياري

[ctx: Post format]
en: Status
ps_AF: حالت

[ctx: Post format]
en: Video
ps_AF: ویډو

en: Post name
ps_AF: ليکنې نوم

en: Post navigation
ps_AF: ليکنه چليدنه

en: Post restored successfully.
ps_AF: ليکنه په بریا سره بیازېرمل شوه.

en: Post restored to revision from %s.
ps_AF: ليکنه د بیاکتون بڼې ته بیازېرمل شوه له %s

en: Post saved.
ps_AF: ليکنه خوندي شوه.

en: Post title
ps_AF: د ليکنې سرلیک

en: Post updated.
ps_AF: ليکنه اوسمهالیزه شوه.

en: Post via email
ps_AF: برېښليک په ذریعه ليږل

en: Poster
ps_AF: څرگندونکی

en: Poster Image
ps_AF: د څرگندونکي انځور

en: Posts
ps_AF: ليکنې

en: Posts Page
ps_AF: د ليکنو پاڼه

en: Posts by %s
ps_AF: لیکونکی:%s

en: Posts list
ps_AF: د ليکنو لړ

en: Posts navigation
ps_AF: لیکنې چلونه

en: Posts page
ps_AF: د ليکنو پاڼه

en: Posts page: %s
ps_AF: لیکنو پاڼه: %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
ps_AF: پښتو وردپرس، د ویبلاگ لیکلو سیستم

en: Prague
ps_AF: پراګ

en: Preload
ps_AF: بیا تازه

en: Press This
ps_AF: دا خپره کړه

en: Press This!
ps_AF: دا خپره کړه !

en: Press return or enter to open this panel
ps_AF: د دغه چوکاټ خلاصولو لپاره د اېنټر کيکلی ته زور ورکړئ

en: Preview
ps_AF: مخليد

en: Preview %s
ps_AF: مخليد %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
ps_AF: مخليدنه د &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
ps_AF: د بدلونونو مخليد

en: Previewing and Customizing
ps_AF: مخليدنه او خپلخوښونه

en: Previewing theme
ps_AF: د موضوع کتنه

en: Previous
ps_AF: پخوانی

en: Previous Page
ps_AF: پخوانئ پاڼه

en: Previous Post
ps_AF: مخکنۍ لیکنه

en: Previous page
ps_AF: مخکنۍ پاڼه

en: Previous post:
ps_AF: پخوانی لیکنه:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
ps_AF: پخواني سمون شوې د انځورونو کاپي ګانې به نه ړنګيږي.

en: Primary Menu
ps_AF: لومړۍ غورنۍ

en: Primary Navigation
ps_AF: اصلي چلونه

en: Primary Site
ps_AF: لومړنى ويبپاڼه

en: Primary site
ps_AF: لومړنى ويبپاڼه

en: Print
ps_AF: چاپ

en: Privacy
ps_AF: پټتيا:

en: Privacy Policy
ps_AF: د پټتیا تګلاره

en: Private
ps_AF: شخصي

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: ځاني <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: ځاني <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
ps_AF: خصوصي کیلی:

en: Private: %s
ps_AF: ځاني: %s

en: Privately Published
ps_AF: خصوصي نشرول

en: Proceed
ps_AF: اجراء كول

en: Profile
ps_AF: پیژنیال

en: Profile Picture
ps_AF: د پیژنیال انځور

en: Profile updated.
ps_AF: پیژنیال اوسمهالیز شو.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
ps_AF: ژغورل شوې څرگندونې: د مهربانئ له مخې د څرگندونو د کتلو لپاره خپل پټ توری دننه کړئ.

en: Protected: %s
ps_AF: ژغورلی : %s

en: Public
ps_AF: عام

en: Public, Sticky
ps_AF: ټوليز،سريښناک

en: Publish
ps_AF: خپره کړه

en: Publish <b>immediately</b>
ps_AF: <b>سمدلاسه</b> خپره کړه

en: Publish Settings
ps_AF: د خپرولو امستنې

en: Published
ps_AF: خپره شوې

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: خپور شوئ <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: خپاره شوي <span class="count">(%s)</span>

en: Publishing Soon
ps_AF: ژر خپروي

en: Puerto Rico
ps_AF: پورتوریکو

en: Purple
ps_AF: ارغواني

en: Pyongyang
ps_AF: پیونګ یانګ

en: Qatar
ps_AF: قطر

en: Queensland
ps_AF: کوينزلنډ

en: Quick Draft
ps_AF: ژر مسوده

en: Quick Edit
ps_AF: ژر سمون

en: Quick&nbsp;Edit
ps_AF: ژر &nbsp;سمون

en: Quote
ps_AF: وينالېږد

en: Quotes
ps_AF: ویناليږدونه

en: Qyzylorda
ps_AF: قیزیلورډا

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
ps_AF: R: دهغو ليدونکو لپاره چې عمرونه ۱۷ کلونه یا ډیر وي

en: RSS Address
ps_AF: RSS پته

en: RTL Language Support
ps_AF: ښی لیک لوري ژبې ملاتړ

en: Rainy River
ps_AF: رینی‌ریور

en: Random
ps_AF: ناټاكلى

en: Random Order
ps_AF: ناټاكلى  پرماينه

en: Randomize suggested headers
ps_AF: ناټاکلي وړاندیز شوي سري

en: Randomize uploaded headers
ps_AF: ناټاکلي پورته شوي سري

en: Randomizing suggested headers
ps_AF: ناټاکلي وړاندیز شوي سري

en: Randomizing uploaded headers
ps_AF: ناټاکلي پورته شوي سري

en: Rangoon
ps_AF: رنګون

en: Rankin Inlet
ps_AF: رنکین اینلت

en: Rarotonga
ps_AF: راراټونګا

en: Rating
ps_AF: پوړ

en: Re-adding...
ps_AF: بیا - ورزیاتوي ...

en: Read more...
ps_AF: بشپړه لیکنه...

en: Reading
ps_AF: لوستل

en: Reading Settings
ps_AF: لوستلو امستنې

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ps_AF: چمتو یاست چې خپله لومړۍ ليکنه خپره کړئ؟ <a href="%1$s">پیل له دې ځای څخه وکړئ</a>.

en: Recent Comments
ps_AF: وروستۍ څرگندونې

en: Recent Posts
ps_AF: وروستۍ ليکنې

en: Recently Published
ps_AF: تازه خپرې شوې

en: Recife
ps_AF: رسیف

en: Red
ps_AF: سور

en: Redo
ps_AF: بياكړ

en: Regenerate
ps_AF: بیا رغونه

en: Regenerate shop thumbnails
ps_AF: د هټۍ تمبونه بیا وګرځوئ

en: Regina
ps_AF: ريګينه

en: Register
ps_AF: نومکښنه

en: Registration complete. Please check your email.
ps_AF: نومکښنه بشپړه شوه. مهرباني وکړئ خپل برېښناليک وگورئ.

en: Relationship
ps_AF: اړيكې

en: Released: %d.
ps_AF: خوشي شوي: %d.

en: Remember Me
ps_AF: ما په یاد ولره

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
ps_AF: ياد ولرئ چې په نوي غړي زیاتولو تڼئ کلېک وکړئ د دې پردې په لاندې برخه کې چې کله ختم شوئ.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
ps_AF: ياد ولرئ چې په پېژنیال اوسمهاليزولو تڼۍ کلېک وکړئ چې کله ختم شوئ.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
ps_AF: ياد ولرئ ، چې کله ویبپاڼه یو ځل ړنګه شي بیا هيڅکله نه بیا زېرمل کيږي.

en: Remove
ps_AF: پاک کړه

en: Remove Background Image
ps_AF: د شاليد انځور پاک کړه

en: Remove Header Image
ps_AF: سری انځور پاک کړه

en: Remove Image
ps_AF: انځور پاک کړه

en: Remove Users from Site
ps_AF: غړي له ويبپاڼې څخه پاک کړه

en: Remove image
ps_AF: د انځور پاکول

en: Remove link
ps_AF: تړوني ځایناستول

en: Remove this URL
ps_AF:  دا URL ړنګ کړئ

en: Removing and Reusing
ps_AF: پاکول او بیا کارول

en: Removing...
ps_AF: ړنګوي ...

en: Repeat
ps_AF: بياځلي

en: Repeat New Password
ps_AF: نوی پټ توری بياځلي

en: Repeat Password
ps_AF: پټ توری بياځلي

en: Replace
ps_AF: ځايناستول

en: Replace audio
ps_AF: غږيز ځايناستول

en: Replace video
ps_AF: ويډیو ځايناستول

en: Reply
ps_AF: ځواب

en: Reply to %s
ps_AF: %s ته ځواب ورکړه

en: Reply to Comment
ps_AF: څرګندون ته ځواب

en: Reply to this comment
ps_AF: دغه څرګندون ته ځواب وليکه

en: Required
ps_AF: اړینه ده

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
ps_AF: غوښتي ځایونه په نښه شوي او نور اختياري دي. د پېژنيال مالوما به يوازې هلته ښکاره شي چې کله ستاسو ويينه د داسې کولو لپاره سازول شوي وي.

en: Required fields are marked %s
ps_AF: غوښتى ځایونه په نښه شوي %s

en: Reset Image
ps_AF: انځور بياامستل

en: Reset Password
ps_AF: پټ توری بياامستل

en: Resolute
ps_AF: ریزولوت

en: Responsive Layout
ps_AF: ځوابوركوونكې ښوونه

en: Restore
ps_AF: بيازېرمه کړه

en: Restore Original Header Image
ps_AF: اصلي انځور سری بیازېرمل

en: Restore Original Image
ps_AF: اصلي انځور بیازېرمل

en: Restore This Autosave
ps_AF: دا خپلسرخوندي بیا زېرمه کړه

en: Restore This Revision
ps_AF: دغه بياكتون بیا زېرمه کړه

en: Restore image
ps_AF: انځور بيازېرمل

en: Restore last draft
ps_AF: له وروستۍ مسودې بيازېرمل

en: Restore original image
ps_AF: اصلي انځور بیازېرمل

en: Restore the backup
ps_AF: له ذخيره بیازېرمل.

en: Restore the backup.
ps_AF: له ذخيره بیازېرمل.

en: Restore this comment from the Trash
ps_AF: دغه توک له ډېران څخه بیا زېرمه کړه

en: Restore this item from the Trash
ps_AF: دغه توک له ډېران څخه بیا زېرمه کړه

en: Retro (Generated)
ps_AF: رېټرو (توليد شو)

en: Reunion
ps_AF: بيا غونډيدنه

en: Reverse order
ps_AF: نسكور ترتيب

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
ps_AF: بېرته د<strong>لټوني (Browser) پورته کونکي</strong> وګرځۍ د لاندې تړوني په کلېک کول سره د (دوتنې دلته واچوئ بکس) لاندې.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
ps_AF: د ناپیژندل شوي بدلونونو بیرته راګرځول:

en: Revision
ps_AF: بياكتون

en: Revision by %s
ps_AF: بیاکتون لخوا د %s

en: Revisions
ps_AF: بياكتونونه

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
ps_AF: بياکتنې ستاسو د ليکنو او پاڼو خپلسر خوندي کاپيانې دي چې وخت په وخت جوړيږي چې کله تاسو خپلې منځپانګې اوسمهاليزوئ. ښي لوري ته سور متن هغه منځپانګه ښکاره کوي چې ړنګه شوې وه. او زغون متن کيڼ لوري ته هغه منځپانګه ښکاره کوي چې زياته شوې وه.

en: Revisions: %s
ps_AF: بياكتنې: %s

en: Reykjavik
ps_AF: ریکیاویک

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
ps_AF: د ليکنې ساحه. د مرستې لپاره Control-Option-H ووهی.

en: Riga
ps_AF: ريګا

en: Right
ps_AF: ښی

en: Right Now
ps_AF: همدا اوس

en: Right Sidebar
ps_AF: ښی اړخپټه

en: Rio Branco
ps_AF: ریوبرانکو

en: Rio Gallegos
ps_AF: ريو ګليګوس

en: Riyadh
ps_AF: ریاض

en: Robots
ps_AF: ماشينى سړي

en: Role
ps_AF: دنده

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
ps_AF: راټولولو تېروتنه: [%1$s] %2$s

en: Romanian
ps_AF: رومانیایی

en: Rome
ps_AF: روم

en: Rosario
ps_AF: روزاریو

en: Rothera
ps_AF: روتيرا

en: Row
ps_AF: کتار

en: Row group
ps_AF: کتار گروپ

en: Row type
ps_AF: کتار ډول

en: Rows
ps_AF: کتارونه

en: Russian
ps_AF: روسي

en: SUCCESS: %s
ps_AF: بریا: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
ps_AF: بریا: ورډ پرېس په بریا سره %s نسخې ته اوسمهاليز شو.

en: Saigon
ps_AF: سایګون

en: Saipan
ps_AF: سایپان

en: Sakhalin
ps_AF: ساخالېن

en: Salta
ps_AF: سالتا

en: Samara
ps_AF: سامارا

en: Samarkand
ps_AF: سمرقند

en: Samoa
ps_AF: سامووا

en: Sample Page
ps_AF: بېلګه پاڼه

en: San Juan
ps_AF: سن جوان

en: San Luis
ps_AF: سن لوويس

en: San Marino
ps_AF: سن مرينو

en: Santa Isabel
ps_AF: سانتا ايزابېل

en: Santarem
ps_AF: سنتارېم

en: Santiago
ps_AF: سانتیاګو

en: Santo Domingo
ps_AF: سانتودومینګو

en: Sao Paulo
ps_AF: سائوپائولو

en: Sao Tome
ps_AF: سائو ټومه

en: Sarajevo
ps_AF: سارایوو

en: Sat
ps_AF: شنبه

en: Saturday
ps_AF: شنبه

en: Save
ps_AF: خوندي کړه

en: Save &amp; Publish
ps_AF: خوندي او خپرول

en: Save Changes
ps_AF: بدلونونه خوندي کړه

en: Save Draft
ps_AF: مسوده خوندي کړه

en: Save Menu
ps_AF: غورنۍ خوندي کول

en: Save Widget
ps_AF: کاروونی خوندي کړه

en: Save all changes
ps_AF: ټول بدلونونه خوندي کول

en: Save and preview changes before publishing them.
ps_AF: خوندي او د بدلونونو مخليد وړاندې له خپرولو څخه.

en: Save as Pending
ps_AF: د نااجرا په توگه خوندي کول

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
ps_AF: په دې برنامه کې زما نوم، بریښنالیک، او ویب پاڼه د راتلونکي ځل لپاره زما په نظر کې ساتئ.

en: Saved
ps_AF: خوندي شو

en: Saved.
ps_AF: خوندی شو.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
ps_AF: خوندي کول ناتوانه دي: %s اوسمهال د دې پاڼې سمون کوي.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
ps_AF: خوندي کول ناتوانه دي: %s اوسمهال د دې ليکنې سمون کوي.

en: Saving...
ps_AF: خوندي کوي...

en: Scale
ps_AF: اندازه (کچه)

en: Scale Image
ps_AF: انځور مقیاس

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
ps_AF: انځورونه اندازه کړئ چې د ټاکل شوې غټې اندازې سره اڼدول شي په %1$sانځور غوراوي%2$s (%3$d &ځلې; %4$d).

en: Scan
ps_AF: سکن

en: Scan site for content
ps_AF: ويب پاڼه د منځپانگو لپاره سکن کړه

en: Schedule
ps_AF: محال ویش

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
ps_AF: ستاسو د فرمایشاتو تقسیم اوقات نشر کیدو ته تغییر وکړ. ("go live") په راتلونکي نیټي سره.

en: Scheduled
ps_AF: مهال ويش شو

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: مهال ويش شوی <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: مهال ويش شوي <span class="count">(%s)</span>

en: Scoresbysund
ps_AF: اسکورسبیسوند

en: Screen Content
ps_AF: د منځپانګې پرده

en: Screen Options
ps_AF: د پردې غوراوي

en: Screen Options Tab
ps_AF: پردې غوراوي برخه

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
ps_AF: سکرېپټ او ډولونه بايد راجستر یا کتار نشي تر هغو چې %1$s, %2$s, يا %3$s و نه بلل شي.

en: Search
ps_AF: لټون

en: Search Categories
ps_AF: ټولي پلټون

en: Search Comments
ps_AF: څرګندونې پلټون

en: Search Installed Themes
ps_AF: انسټال شوې ویینې ولټوئ

en: Search Link Categories
ps_AF: د تړوني ټولي پلټون

en: Search Links
ps_AF: تړوني پلټون

en: Search Media
ps_AF: رسنۍ پلټون

en: Search Media:
ps_AF: رسنۍ پلټون

en: Search Menu Items
ps_AF: د غورنۍ توکي ولټوه

en: Search Pages
ps_AF: پاڼې پلټون

en: Search Posts
ps_AF: ليکنې پلټون

en: Search Results
ps_AF: لټون پایلې

en: Search Results %1$s %2$s
ps_AF: لټون پایلې %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
ps_AF: د لټون پایله د &#8220;%s&#8221; لپاره

en: Search Results for: %s
ps_AF: لټون پايلې په اړه د: %s

en: Search Sites
ps_AF: ويبپاڼې ولټوۍ

en: Search Tags
ps_AF: ټگونه پلټون

en: Search Users
ps_AF: غړي ولټوۍ

en: Search Widgets
ps_AF: کارووني پلټون

en: Search categories
ps_AF: ټولي ولټوه

en: Search categories by name
ps_AF: ټولي د نومونو په ذريعه ولټوئ

en: Search engine visibility
ps_AF: دپلټون ماشين لید وړتیا

en: Search engines discouraged
ps_AF: پلټنې ماشینونو مخنيوی شوی

en: Search media
ps_AF: رسنۍ پلټون

en: Search menu items&hellip;
ps_AF: د غورنۍ توکي ولټوه &hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
ps_AF: و لټوئ او یا هم د لیکدړې د غشي پورته او ښکته تڼۍ دتوک غوره کولو لپاره و کاروئ.

en: Search plugins
ps_AF: لګونونه پلټون

en: Search results for: %s
ps_AF: لټون پايلې په اړه د: %s

en: Search themes...
ps_AF: ویینې لټول...

[ctx: Search widget]
en: Search
ps_AF: لټون

en: Search widgets&hellip;
ps_AF: کارووني ولټوئ&hellip;

en: Seasonal
ps_AF: موسمي

en: Security check failed.
ps_AF: امنیتي چیک‌پوائینټ ناکام شو.

en: Security error.
ps_AF: خونديتوب تېروتنه.

en: Select
ps_AF: غوره کړئ

en: Select %s
ps_AF: ټاكنه %s

en: Select All
ps_AF: ټول ټاكل

en: Select Category
ps_AF: ټولی غوره کړئ

en: Select Day
ps_AF: ورځ غوره کړئ

en: Select Files
ps_AF: دوتنې غوره کړئ

en: Select Image
ps_AF: انځور غوره کړئ

en: Select Link Category:
ps_AF: د تړونی ټولی غوره کړئ:

en: Select Menu:
ps_AF: غورنۍ غوره کړئ:

en: Select Month
ps_AF: میاشت غوره کړئ

en: Select Post
ps_AF: ليکنه غوره کړئ

en: Select Week
ps_AF: اونی غوره کړئ

en: Select Year
ps_AF: کال غوره کړئ

en: Select a Menu
ps_AF: غورنۍ غوراوی

en: Select a city
ps_AF: ښار غوره کړئ

en: Select a menu to edit:
ps_AF: غورنۍ د سمون لپاره و ټاکی:

en: Select all
ps_AF: ټول غوره کړئ

en: Select an area to move this widget into:
ps_AF: يوه  سیمه وټاکه چې دا کاروونی وروخوځوئ:

en: Select and crop
ps_AF: غوره او وسكڼۍ

en: Select audio
ps_AF: آډیو وټاکئ

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
ps_AF: د دغه کارووني لپاره دواړه اړخپټه غوره کړئ او موقعیت د کارووني په هغه اړخپټه کښې.

en: Select bulk action
ps_AF: مجموعي چار ټاکل

en: Select comment
ps_AF: څرګندون غوراوی

en: Select file
ps_AF: دوتنه غوره کړئ

en: Select image
ps_AF: انځور غوره کړئ

en: Select poster image
ps_AF: د ليکوال انځور غوره کړئ

en: Selected menus have been successfully deleted.
ps_AF: غوره شوي غورنۍ په بریا سره ړنګې شوې.

en: Selection:
ps_AF: غوره شوي:

en: Send Trackbacks
ps_AF: انعکاسونه ليږل

en: Send trackbacks to:
ps_AF: انعکاسونه وليږل و:

en: Seoul
ps_AF: سوول

en: Separate multiple URLs with spaces
ps_AF: ګڼ (URLs) په فاصلو سره جلا کړئ

en: Separate tags with commas
ps_AF: ټگونه په (،) سره بېل کړئ

en: September
ps_AF: سپتمبر

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
ps_AF: سپتمبر

en: Serbian
ps_AF: صربي

en: Server address
ps_AF: پالنگرپته

en: Session expired
ps_AF: غوڼده پای ته ورسیده

en: Set as background
ps_AF: شاليد په توګه کښېنول

en: Set as header
ps_AF: سري په توګه کښېنول

en: Set image
ps_AF:  انځور كیښودل

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
ps_AF: خپل ژوندۍ کتنه وړاندې کول. دا کیدی شي لږ څه وي.

en: Settings
ps_AF: تنظیمات

en: Settings saved.
ps_AF: امستنې خوندي شوې.

en: Settings.
ps_AF: تنظیمات

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
ps_AF: څوڅو بکسونه په دې پرده امستنې لري د دې لپاره چې ستاسو مطالب به څرنګه خپريږي، په ګډون د:

en: Shanghai
ps_AF: شانګهای

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
ps_AF: د خپل پېژنیال ډکولو لپاره د ژوندليک لږ مالومات شريک کړئ. دا ښايي په عمومي ډول ښکاره شي.

en: Share posts to your Facebook page
ps_AF: پوسټونه پر خپله فېسبوک پاڼه شريک کړئ

en: Shift-click to edit this widget.
ps_AF: د دې کاروني د سمون لپاره Shift-click ترسره کړئ.

en: Shipping City
ps_AF: د لیږدولو ښار

en: Shipping Company
ps_AF: د لیږد شرکت

en: Shipping First Name
ps_AF: د لیږد لومړنی نوم

en: Shipping Last Name
ps_AF: د وروستي نوم لیږد

en: Shipping Postal/Zip Code
ps_AF: د تېلو لیږد / زې کود

en: Shipping State
ps_AF: د لیږد ریاست

en: Shiprock
ps_AF: شیپراک

en: Shortlink
ps_AF: لڼد تړونی

en: Show
ps_AF: ښوول

en: Show Artist Name in Tracklist
ps_AF: د سندرغاړي نوم د سندرو په لړ کې ښکاره کړه

en: Show Avatars
ps_AF: اواټر ښوول

en: Show Images
ps_AF: انځورونه ښوول

en: Show Link Description
ps_AF: د تړوني سپړاوى ښوول

en: Show Link Image
ps_AF: د پیوند انځور ښوول

en: Show Link Name
ps_AF: د پیوند نوم ښوول

en: Show Link Rating
ps_AF: د پیوند پوړ ښوول

en: Show Toolbar when viewing site
ps_AF: توکپټه (ټولبار) ښکاره کړه چې کله ویبپاڼه وينۍ

en: Show Tracklist
ps_AF: سندرو لړ ښوول

en: Show Video List
ps_AF: د ویډیوگانې لړ ښکاره کړه

en: Show advanced menu properties
ps_AF: پرمخ تللی غورنۍ ځانتياوې ښکاره کړه

en: Show comments
ps_AF: څرګندونې ښوول

en: Show header text with your image.
ps_AF: سری متن له خپل انځور سره ښکاره کړه.

en: Show hierarchy
ps_AF: مراتبو سلسله ښوول

en: Show invisible characters
ps_AF: ناليدونى لوښې ښکاره کړه

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
ps_AF: رسنۍ

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
ps_AF: پاڼې

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
ps_AF: ليکنې

en: Show more comments
ps_AF: نورې تبصرې ښکاره کړه

en: Show more details
ps_AF: نورې سپړنې ښکاره کړه

en: Show next theme
ps_AF: بله ویینه ښوول

en: Show on screen
ps_AF: پر پرده ښکاره کړه

en: Show password
ps_AF: پټ توری ښکاره کړه

en: Show post counts
ps_AF: د ليکنو شمېر ښوول

en: Show post options
ps_AF: د ليکنې غوراوي ښکاره کړه

en: Show previous theme
ps_AF: پخوانی ویینه ښوول

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
ps_AF: د هر څرګندون ليکلوال تر څنګ د منل شوو څرګندونې شمېر ښکاره کړه په څرګندون لړ پاڼه کې.

en: Show:
ps_AF: ښودل:

en: Sidebar
ps_AF: اړخپټه

en: Sidebar %d
ps_AF: اړخپټه %d

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
ps_AF: تر ټولو بد او خپرېذونکی سپم (spam) په چوپتيا سره وغورځوئ چې هيڅکله یې بیا ونه وینم.

en: Silver
ps_AF: زري

en: Simferopol
ps_AF: سیمفروپل

en: Singapore
ps_AF: سنګاپور

en: Site Address
ps_AF: ویب پاڼې پته

en: Site Address (URL)
ps_AF: د ویبپاڼې پته (URL)

en: Site Admin
ps_AF: ویبپاڼې پازوال

en: Site Icon
ps_AF: د ویبپاڼې نښان

en: Site Identity
ps_AF: د ویبپاڼې پېژند

en: Site Language
ps_AF: ويبپاڼې ژبه

en: Site Name: %s
ps_AF: د ویب پاڼي نوم: %s

en: Site Preview
ps_AF: ويب پاڼې مخليد

en: Site Tagline
ps_AF: د ویبپاڼې لنډ پېژند (ټگلاين)

en: Site Title
ps_AF: د ویبپاڼې سرليک

en: Site URL
ps_AF: ويب پته (URL)

en: Site icon
ps_AF: د ویبپاڼې نښان

en: Site name must be at least 4 characters.
ps_AF: د ویبپاڼې نوم باید له ۴ تورو څخه ډیر وي.

en: Site visibility
ps_AF: ويبپاڼې لیدوړتیا

en: Sites
ps_AF: ویبپاڼې

en: Sitka
ps_AF: سيتکا

en: Size
ps_AF: كچه

en: Size in megabytes
ps_AF: د ميگابايټ په كچه

en: Skip Confirmation Email
ps_AF: له تصديق برېښناليک څخه تېر شه

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
ps_AF: له سکڼل تېر شی، انځور لکه څرنګه چې خپور یې کړئ

en: Skip cropping
ps_AF: له سکڼلو تېر شه

en: Skip to content
ps_AF: مضمون ته ورټوپ کړئ

en: Skip to main content
ps_AF: اصلي منځپانګه دانګل

en: Skip to toolbar
ps_AF: توکپټه ته تښل

en: Skopje
ps_AF: سکوپیه

en: Slovak
ps_AF: سلواکي

en: Slovenian
ps_AF: سلوانیایی

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
ps_AF: ورو شه ځوانه، دومره ژر ژر د نوي بریښنالیک لیدلو اړتیا نشته!

en: Slug
ps_AF: لنډ نوم

en: Social Icons
ps_AF: ټولنيزو رسنيو نښه

en: Social Links Menu
ps_AF: د ټولنيزو پیوندونو غورنۍ

en: Sofia
ps_AF: صوفیه

en: Software Name
ps_AF: د پوستکالۍ نوم

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
ps_AF: ځينې څرګندونې تر اوسه د سپم لپاره نه دي کتل شوي د اکېسمېټ له خوا. هغه د لڼدمهال لپاره د بررسئ په موخه معطل شوي او په اوتوماتيک ډول به ورسته بيا وکتل شي.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
ps_AF: ځېنې ویینې د اضافي سري انځورونو بنډل سره راځي. که تاسو څوځليز انځورونه و وينۍ چې ښکاري، نو کوم انځور چې ستاسو خوښ شي هغه غوره کړئ او په بدلونونه خوندي کړه تڼۍ کلېک وکړئ.

en: Someone
ps_AF: یوڅوک

en: Someone has requested a password reset for the following account:
ps_AF: کوم بل چا د دې گڼون د پټ توري د بياامستلو غوښتنه کړې وه:

en: Something went wrong.
ps_AF: کومه تیروتنه وشوه.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ps_AF: وبخښئ، ستاسو لټول شوي توري ته مو ورته توري و نه موندل. مهرباني وکړئ بل توری وليکئ او بیا کوښښ وکړئ.

en: Sorry, comments are closed for this item.
ps_AF: وبخښئ، د دې توک په اړه څرگندونې ليکل بند شوي.

en: Sorry, deleting the term failed.
ps_AF: وبخښئ، د دې کلمې ړنگول ناکام شول.

en: Sorry, editing the term failed.
ps_AF: وبخښئ، د کلمې سمون ناکام شو.

en: Sorry, no such page.
ps_AF: وبخښئ، داسې کومه پاڼه نشته.

en: Sorry, no such post.
ps_AF: وبخښئ، داسې کومه ليکنه نشته.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
ps_AF: وبخښئ، ستاسو له طبقه بندیو څخه یوه د داسې ليکنې بڼې له خوا ته ملاتړ کيږي.

en: Sorry, revisions are disabled.
ps_AF: وبخښئ، بيا كتنه غیر فعاله ده.

en: Sorry, site names must have letters too!
ps_AF: وبخښئ، د ویبپاڼې نومونه باید توري هم ولري!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
ps_AF: وبخښئ، څه تیروتنه شوې ده  وړاندیز شوې پرتلې (مقايسې) نه پورته کیږی.

en: Sorry, that email address is already used!
ps_AF: وبخښئ، دغه برېښناليک له مخکې نه کارول شوی !

en: Sorry, that email address is not allowed!
ps_AF: وبخښئ، دغه بريښناليک پته د منلو وړ نه ده !

en: Sorry, that site already exists!
ps_AF: وبخښئ، هغه ویبپاڼه له مخکې نه شتون لري.

en: Sorry, that site is reserved!
ps_AF: وبخښئ، هغه ویبپاڼه سپمول شوې!

en: Sorry, that username already exists!
ps_AF: وبخښئ، دغه کارن نوم له مخکې نه شتون لري !

en: Sorry, the category could not be created.
ps_AF: بښنه غواړو ، کټګورۍ جوړه نشوه.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
ps_AF: زه بخښنه غواړم، په کوم تړوني چې تاسو کلېک وکړ بې خونده دی. د مهربانۍ له مخې بل غوراوی و ټاکۍ.

en: Sorry, the post could not be deleted.
ps_AF: بښنه غواړو ، پوسټ ړنګ  نه شو.

en: Sorry, the post could not be updated.
ps_AF: بخښنه غواړو ، پسټ اوسمهاله نشو.

en: Sorry, the user could not be updated.
ps_AF: وبخښئ، غړی نشي اوسمهالیز (اپډيټ) کیدای.

en: Sorry, usernames must have letters too!
ps_AF: وبخښئ، کارن نوم باید توري هم ولري !

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
ps_AF: بخښنه غواړئ، تاسو د دې پوست تفصيلات ته لاسرسی نه لرئ.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
ps_AF: وبخښئ، تاسو د دې اجازه نه لرئ چې دغه ورکړل شوو طبقه بندیو ته اصطلاح ور زیاته کړئ.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
ps_AF: وبخښئ، تاسو د دې اجازه نه لرئ چې یوې اصطلاح  طبقه بندي و ټاکئ.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې په دې ويبپاڼه کې پاڼې جوړې کړئ.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې په دې ويبپاڼې کې لیکنې یا مسودې جوړې کړئ.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې دغه لیکنه ړنگه کړئ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې دغه توک ړنگ کړئ.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې په دغه ليکنه باندې د څرگندون سمون وکړئ.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې په دغه غړيتوب د پاڼو سمون وکړئ.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې په دغه غړيبو د ليکنو سمون وکړئ.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
ps_AF: وبخښئ، تاسو د ليکنو د سمون اجازه نلرئ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
ps_AF: وبخښئ، تاسو د دغه ډول ليکنو د سمون اجازه نلرئ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې د دغه توک سمون وکړئ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
ps_AF: وبخښئ، تاسو د دې ليکنې د سمون اجازه نلرئ.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې دغه توکئ ډېران ته وخوځوئ.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
ps_AF: وبخښئ، تاسو په دې ویبپاڼه کې د ليکنو اجازه نلرئ.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
ps_AF: وبخښئ، تاسو په دې ویبپاڼه  کې د پاڼو خپرولو اجازه نلرئ.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
ps_AF: وبخښئ، تاسو په دې ویبپاڼه کې د ليکنو خپرولو اجازه نلرئ.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
ps_AF: بخښنه غواړئ، تاسو دې ته اجازه نه لرئ چې دا پوسټ خپور کړئ.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
ps_AF: بخښنه غواړئ، تاسو ته د دې پیرامیٹر لخوا د کاروونکو پوښتنو ته اجازه نه لرم.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې دغه توکئ له ډېران څخه بیا وزیرمئ.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
ps_AF: بښنه غواړو، تاسو اجازه نلرئ چې واک يې پر غاړه واخلئ.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
ps_AF: بښنه غواړم، تاسو نشی کولائ &#8217; چې نوی قالب وګورئ ځکه تاسو تقسیم اوقات ته تغییر ورکړئ او یا ثبت شوی دي په چټل‌نویس ډول. مهرباني وکړئ تغییرات مو نشر کړئ، او یا صبر وکړی تر څو نشر شي او د یو نوي قالب په څیر ښکاره شي.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
ps_AF: وبخښئ، تاسو ځاني (شخصي) ليکنه نشئ نښلولی.

en: Sorry, you may not use that site name.
ps_AF: وبخښئ، تاسو ښایي هغه د ویبپاڼې نوم و نشی کارولی.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
ps_AF: وبخښئ، تاسو باید پر دې ویبپاڼه کې د لیکنو د سمون وړتیا ولرئ ترڅو ټولي ولیدلی شئ.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
ps_AF: وبخښئ، تاسو باید پر دې ویبپاڼه کې د لیکنو د سمون وړتیا ولرئ ترڅو ټگونه ولیدلی شئ.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
ps_AF: وبخښئ، تاسو باید خپل ګڼون ته دننه شئ تر څو څرګندونې ته ځواب وليکۍ.

en: Sort Order:
ps_AF: د چاڼ ترتیب:

en: Sort by:
ps_AF: سپڼل پر:

en: Source
ps_AF: سرچينه

en: Source code
ps_AF: سرچينه كوډه

en: Source:
ps_AF: سرچينه

en: South
ps_AF: سهيل

en: South Georgia
ps_AF: سهيلي ګرجستان

en: South Pole
ps_AF: سهيلي قطب

en: Spam Blocked
ps_AF: سپم مخيوى وشو

en: Spam blocked | Spam blocked
ps_AF[0]: سپم مخيوى وشو

en: Spam it: %s
ps_AF: سپم یې کړه : %s

en: Spanish
ps_AF: هسپانوي

en: Special character
ps_AF: ځانگړى لوښه

en: Specified file failed upload test.
ps_AF: غوره شوې دوتنه د پورته کيدو په ازموینه کې ناکامه شوه.

en: Split table cell
ps_AF: د لښتيال خونه بېله کړه

en: Square
ps_AF: مربع

en: Srednekolymsk
ps_AF: سردنکلیمسک

en: St Barthelemy
ps_AF: سنت‌بارتلمی

en: St Helena
ps_AF: سنټ هېلېنا

en: St Johns
ps_AF: سنت‌جونز

en: St Kitts
ps_AF: سنت‌کیتز

en: St Lucia
ps_AF: سن‌لوسیا

en: St Thomas
ps_AF: سنت‌توماس

en: St Vincent
ps_AF: سنت‌وینسنت

en: Standard Editor
ps_AF: معياري سمونگر

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
ps_AF: معياري وخت پیليږي پر: <code>%s</code>.

en: Stanley
ps_AF: سټنلي

en: Start Date
ps_AF: پیل نېټه

en: Start date:
ps_AF: پیل نېټه

en: Status
ps_AF: حالت

en: Status:
ps_AF: حالت:

en: Stick this post to the front page
ps_AF: دغه ليکنه پر مخ پاڼه و نښلوه

en: Sticky
ps_AF: سريښناک

en: Sticky Post
ps_AF: سريښناکه ليکنه

en: Stockholm
ps_AF: ستاکهولم

en: Storage Space
ps_AF: زېرمه تشه

en: Store uploads in this folder
ps_AF: پورته شوي په دې پوښۍ کې خوندي کړه

en: Strength indicator
ps_AF: د ځواك څرگندوی

en: Strictness
ps_AF: ټينګتيا

en: Strikethrough
ps_AF: كرښول

en: Style
ps_AF: ډول

en: Styles
ps_AF: ډولونه

en: Stylesheet is missing.
ps_AF: ډول پاڼه بې درکه ده.

en: Stylesheet is not readable.
ps_AF: سټایل‌شیټ د لوستلو وړ ندی.

en: Subject
ps_AF: موضوع

en: Submit
ps_AF: تسليم کړه

en: Submit Reply
ps_AF: ځواب سپارل

en: Submit for Review
ps_AF: د بياكتلو لپاره سپارل

en: Submitted on
ps_AF: سپارل شوی په

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
ps_AF: ګډون کونکي کولای شي چې څرګندونې / څرګندون / ولوني او خبرونه ترلاسه کړي لاکن منظم د ويبپاڼې مطالب نشي جوړولی.

en: Subscript
ps_AF: ټيټ ليک

en: Subscription Type
ps_AF: ګډون ډول

en: Success!
ps_AF: بریا !

en: Suggested media
ps_AF: وړانديز شوې رسنۍ

en: Summary
ps_AF: لنډیز

en: Sun
ps_AF: یکشنبه

en: Sunday
ps_AF: یکشنبه

en: Sunset
ps_AF: لمرلویدا

en: Superscript
ps_AF: جگ ليک

en: Suspended
ps_AF: معطل شو

en: Swahili
ps_AF: سواهيلي

en: Swedish
ps_AF: سويډني

en: Swift Current
ps_AF: جریان سویفت

en: Sydney
ps_AF: سيدني

en: Syndication feeds show the most recent
ps_AF: (Syndication) تر ټولو تازه کتنې (feeds) ښکاره کوي.

en: Syowa
ps_AF: سیووا

en: Table cell properties
ps_AF: د لښتيال د خونې ځانتياوې

en: Table properties
ps_AF: د لښتيال ځانتياوې

en: Table row properties
ps_AF: د لښتيال د کتار ځانتياوې

en: Tag Cloud
ps_AF: ټگ وريځ

en: Tag added.
ps_AF: ټګ زیات شو.

en: Tag deleted.
ps_AF: ټګ ړنګ شو.

en: Tag not added.
ps_AF: ټګ زیات نشو.

en: Tag not updated.
ps_AF: ټګ اسومهاليز نشو.

en: Tag updated.
ps_AF: ټګ اوسمهاليز شو.

en: Tag: %s
ps_AF: ټگ: %s

en: Tagalog
ps_AF: تګالوګ

en: Tagline
ps_AF: لنده پیژندنه

en: Tags
ps_AF: ټگونه

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
ps_AF: ټګونه په ټاکنيز ډول سره ټوليو (کټګوریانو) ته اړول کېدای شي د <a href="%s">ټګونو او ټوليو اړووني</a> په کارولو سره.

en: Tags deleted.
ps_AF: ټګونه ړنګ شول.

en: Tags:
ps_AF: ټګونه:

en: Tags:
ps_AF: ټگونه:

en: Tahiti
ps_AF: تهیتي

en: Taipei
ps_AF: تایپې

en: Take over
ps_AF: واک په لاس کې اخيستل

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
ps_AF: د BACS له لارې پیسې واخلئ. په عمومی توګه د مستقیم بانک / تار انتقال په نوم پیژندل شوی

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
ps_AF: په چیک کې د پیسو اخیستل. دا آف لائن ګیټیټ کولی شي د پیرود ازموینې لپاره ګټور وي.

en: Tallinn
ps_AF: تالین

en: Tan
ps_AF: نسواري

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
ps_AF: د هرې یوې ويينې پر سر موږک وروړي یا ټپ ورکړئ چې همغې ويينې ژوندی مخليد وکړئ او د ویینې غوراويو ته بدلون ورکړئ په بله کتنه کې. تاسو همدا راز د ژوندي مخليد تڼۍ د ويينې تر سپړاوي لاندې هم موندلی شئ. هره انسټال شوې ويينې په همدې توګه خپلخوښه او ورڅخه مخليدنه کيدای شي.

en: Tarawa
ps_AF: تراوا

en: Target
ps_AF: موخه

en: Tashkent
ps_AF: تاشکند

en: Tasmania
ps_AF: تازمانیه

en: Taxonomy
ps_AF: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Taxonomy:
ps_AF: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي):

en: Tbilisi
ps_AF: تېبليسي

en: Tegucigalpa
ps_AF: تګوسیګالپا

en: Tehran
ps_AF: تهران

en: Tel Aviv
ps_AF: ټېل اويو

en: Tell City
ps_AF: ټېل ښار

en: Template
ps_AF: کونده

en: Templates
ps_AF: كوندې

en: Temporarily disabled.
ps_AF: لنډ مهال لپاره غير فعال شوی.

en: Text
ps_AF: متن

en: Text Color
ps_AF: متن رنګ

en: Text color
ps_AF: متن رنگ

en: Thai
ps_AF: تای

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
ps_AF: مننه له <a href="%s">ورډپرېس</a> کارولو.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
ps_AF: مننه د %s له کارولو څخه، ستاسو ویبپاڼه ړنګه شوه. ښه وختونه تر بیا ليدنې پورې.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
ps_AF: ستاسو څخه مننه. مهرباني وکړئ خپل برېښناليک وگورئ د خپل چار تصديقولو لپاره. ستاسو ویبپاڼه به تر هغه نه ړنگيږي ترڅو چې تاسو په دغه تړوني کلېک نه وي کړی.

en: Thanks for confirming your erasure request.
ps_AF: ستاسو د خساره غوښتنه تایید لپاره مننه.

en: Thanks for confirming your export request.
ps_AF: ستاسو د صادراتو غوښتنه تایید لپاره مننه.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
ps_AF: دغه برېښنالیک له مخکې نه کارول شوی. د مهربانی له مخې خپل ننوتنى بكس د چارندونې  بریښنالیک لپاره وگورئ. برېښنالیک پته په یو دوه ورځو کې شتون ومومي که تاسو څه ونکړئ.

en: That name is not allowed.
ps_AF: دا نوم ته اجازه نه ورکول کیږی.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
ps_AF: هغه ویبپاڼه اسمهال سپمول شوې ده، خو کیدای شي په یو دوه ورځو کې شتون ومومي.

en: That user does not exist.
ps_AF: دغه کارن نوم شتون نلري.

en: That user is already a member of this site.
ps_AF: هغه کارن له مخکې څخه د دې ويبپاڼې غړيتوب لري.

en: That username is already activated.
ps_AF: دغه کارن نوم له مخکې نه فعال دی.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
ps_AF: دا کارن نوم اسمهال سپمول شوی دی، خو کیدای شي په یو دوه ورځو کې شتون ومومي.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
ps_AF: د "%s" غوراویو ګروپو لېرې شو. بل د امستنو ګروپ وکاروئ.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
ps_AF: "%s" دم یو معتبر د مور دم نده.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ps_AF: لنډ نوم (slug) د ويب پتې دوستانه بڼه (URL-friendly) ده. عموماً ټول کوچني توري او یوازې توري، شمېرې او نښلوونى (-) لري.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
ps_AF: د ۲۰۱۰ ویینه د ورډپرېس موږ بېرته د بلاګ لوري ته وړي. د پوره ليکنو بڼې چې هره یوه یې په خپل بې ساري ډول ښکاره کوي له ځانګړتیاوو څخه ده. سكښت سپړنې یې ‌ډېرې، پیل یې له خوځند رنګبندي او اڼدول سري انځورونو، ښايسیه دچاپونې هنر او نښانونه، او ارتجاعي هډوانه چې پر هره وسيله که وړه وي او یا غټه ښه ښکاري.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
ps_AF: د ۲۰۱۱ ویینه د ورډپرېس موږ بېرته د بلاګ لوري ته وړي. د پوره ليکنو بڼې چې هره یوه یې په خپل بې ساري ډول ښکاره کوي له ځانګړتیاوو څخه ده. سكښت سپړنې یې ‌ډېرې، پیل یې له خوځند رنګبندي او اڼدول سري انځورونو، ښايسیه دچاپونې هنر او نښانونه، او ارتجاعي هډوانه چې پر هره وسيله که وړه وي او یا غټه ښه ښکاري.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
ps_AF: د ۲۰۱۰ ویینه د ورډپرېس موږ بېرته د بلاګ لوري ته وړي. د پوره ليکنو بڼې چې هره یوه یې په خپل بې ساري ډول ښکاره کوي له ځانګړتیاوو څخه ده. سكښت سپړنې یې ‌ډېرې، پیل یې له خوځند رنګبندي او اڼدول سري انځورونو، ښايسیه دچاپونې هنر او نښانونه، او ارتجاعي هډوانه چې پر هره وسيله که وړه وي او یا غټه ښه ښکاري.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
ps_AF: د ۲۰۱۳ د ورډپرېس ویینه موږ بېرته د بلاګ لوري ته وړي. د پوره ليکنو بڼې چې هره یوه یې په خپل بې ساري ډول ښکاره کوي له ځانګړتیاوو څخه ده. سكښت سپړنې یې ‌ډېرې، پیل یې له خوځند رنګبندي او اڼدول سري انځورونو، ښايسیه دچاپونې هنر او نښانونه، او ارتجاعي هډوانه چې پر هره وسيله که وړه وي او یا غټه ښه ښکاري.

en: The Akismet subscription plan
ps_AF: د اکېسمېټ ګډون پلان

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
ps_AF: په شته کارووني برخه هغه ټول کارووني شامل دي چې تاسو یې ورڅخه خوښولی شئ. کله چې کارووني اړخپټې ته راکش کړئ، نو کارووني به خلاص شي او تاسو ته به د امستنو سازولو اجازه درکړي. چې کله تاسو د کارووني له امستنو سره خوښ وی نو پر خوندي کولو تڼۍ کلېک وکړئ او په دې توګه به کارووني ستاسو پر ړیبپاڼه فعاله شي. که تاسو پر ړنګولو کلېک وکړئ نو دغه چار به کارووني ړنګ کړي.

en: The Press This plugin is required.
ps_AF: The Press This فلګ ته اړتیا ده.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
ps_AF: د SSL تصدیق نامه د کوربه لپاره دتائيد وړنده.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ps_AF: د ویبپاڼې کومه پته چې تاسو ليکلې داسې نه ښکاري چې یوه باوري پته دې وي. مهرباني وکړئ باوري پته وليکئ.

en: The URL to the admin area
ps_AF: د اداره  سيمه پته

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
ps_AF: داسې بریښنالیک چې تاسو یې داخل کړی یو بریښنالیک پته دی. ایا تاسو غواړئ اړین پوسټو اضافه کړئ: مخفف؟

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
ps_AF: داسې بریښنالیک چې تاسو یې داخل کړل د بهرنیو اړیکو په توګه وي. ایا تاسو غواړئ اړین http:// prefix اضافه کړئ؟

en: The WordPress Team
ps_AF: د ورډپرېس ټيم

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ps_AF: د ورډ پرېس کومه پته چې تاسو ليکلې داسې نه ښکاري چې یوه باوري پته دې وي. مهرباني وکړئ باوري پته وليکئ.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
ps_AF: د ورډپرېس ټيم غواړي ستاسو سره مرسته وکړي. دغه برېښناليک %s ته وليږئ او زموږ ټيم به ستاسو سره کار وکړي ترڅور باوري شي چې ستاسو ویبپاڼه کار کوي.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
ps_AF: د لوړوالي او  پلنوالي ترمنځ روابط دي. تاسو د لوړوالي نسبت پلنوالي ته کچه خوندي کولای شئ د (shift) تڼۍ په ټینګه نيولو سره چې کله تاسو خپل ټاکل شوی ځای بیا اندازه کوئ. دغه بکس وکاروئ د د لوړوالي نسبت پلنوالي لپاره، د بېلګې په توګه e.g. 1:1 (څلور ګوټى) 4:3, 16:9, او داسې نور.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
ps_AF: ستاسو پر لټوني (browser) د دې ليکنې ذخيره له لاندې نسخې سره توپير لري.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
ps_AF: بکسونه د تړوني د نامه، ويب پتې او سپړواي لپاره ټاکل شوي ځايونه لري خو ترڅنګ یې نور بکسونه له خپلو ځايونو څخه د کش او اچولو په مرسته بې ځايه کولای شئ. تاسو همداراز د پردې له غوراويو څخه هغه بکسونه پټولی شئ چې تاسو یې نه کاروئ او یا هم بکسونه ټيټولی شئ د سرليک په کلېک کولو سره.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
ps_AF: چوکاټونه کوم چې ستاستو د مديریت پاڼې پر پرده دي:

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ps_AF: که تاسو له دې پاڼې څخه ووځۍ نو ټول بدلونونه چې تاسو راوړي به له لاسه ورکړئ.

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
ps_AF: اوسنی کارن کولی شي شرایط %s  ټیکونومی کې وړاندې کړي.

en: The current user can change the author on this post.
ps_AF: اوسنی کارن کولی شي پدې لیک کې لیکونکی بدل کړي.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
ps_AF: اوسنی کارن کولی شي چې د%s فیصده مالیاتو شرایط رامنځته کړي.

en: The current user can publish this post.
ps_AF: اوسنی کارن کولی شي دا پوسټ خپور کړي.

en: The current user can sticky this post.
ps_AF: اوسنی کارن کولی شي دا پوسټ چپ کړي.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
ps_AF: دا د اوسني غړي دنده (رول) باید د غړو د سمون وړتیاوې ولري.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
ps_AF: سپړنه (تشريح) د ټولي مهمه نه ده، خو بیا هم ښايي ځينې ویینې یې ښکاره کړي.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
ps_AF: د برېښناليک کومه پته چې تاسو ليکلې داسې نه ښکاري چې یوه باوري برېښناليک پته دې وي. مهرباني وکړئ باوري پته وليکئ.

en: The email could not be sent.
ps_AF: دغه برېښناليک و نه ليږل شو.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
ps_AF: دغه ځایونه پر دې پرده مالوموي ستاسو د ويبپاڼې برابرولو ځينې قاعدې.

en: The following plugins failed to update:
ps_AF: د دغه لاندې لگونونو اوسمهالیزول ناکام شول:

en: The following plugins were successfully updated:
ps_AF: دغه لاندې لگونونه په بریا سره اوسمهالیز شول:

en: The following themes failed to update:
ps_AF: د دغه لاندې ویینو اوسمهالیزول ناکام شول:

en: The following themes were successfully updated:
ps_AF: دغه لاندې ویینې په بریا سره اوسمهالیزې شوې:

en: The following translations failed to update:
ps_AF: د دغه لاندې ژباړو اوسمهالیزول ناکام شول:

en: The following translations were successfully updated:
ps_AF: دغه لاندې ژباړې په بریا سره اوسمهالیزې شوې:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
ps_AF: دا لاندېني ارزښتونه یوه باوري نېټه نه څرگندوي. مياشت %1$s، ورځ  %2$s.

en: The given object ID is not that of a menu item.
ps_AF: ورکړل شوی توک پېژند د هغه غورنۍ توک لپاره نه دی.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
ps_AF: هغه توکی چې تاسو یې ډیران ته د خوځون کوښښ کوی شتون نلري.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
ps_AF: هغه توکی چې تاسو یې له ډیران څخه د بیا زېرملو کوښښ کوی شتون نلري.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
ps_AF: ستاسو لیکل شوی ګنجی سم ندی، مهربانی وکړی بیا وګوری.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
ps_AF: د ښي لاس غورنۍ چلونه د ورډپرېس د مديریت پردو تړوني ګوماري او ورسره فرعي غورنۍ چې کله موږک پر سر ور وړۍ. تاسو کولای شئ چې غورنۍ را غونډه کړئ د (غورنۍ غونډول) تڼۍ په کلېک کولو سره.

en: The link you followed has expired.
ps_AF: ستاسو د تعقیب لینک پای ته رسیدلی.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
ps_AF: د دننه کیدو پاڼه په نوی كړكۍ کی څرگند کیږی.بیا تاسو هغه کړکۍ وټړی او بیرته دی پاڼی ته راستون شی.

en: The menu ID should not be empty.
ps_AF: د غورنۍ پېژند (ID) بايد تش نه وي.

en: The menu has been successfully deleted.
ps_AF: غورنۍ په بریا سره ړنګه شوه.

en: The menu item has been successfully deleted.
ps_AF: دغورنۍ توکی په بریا سره ړنګ شو.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
ps_AF: د غورنۍ د مديریت بکس د پردې په سر کې د دې لپاره کارول کيږي چې کنټرول کړي چې کومه غورنۍ په لاندې سمونګر کې خلاصه شي.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
ps_AF: د ګډوډ غوراویو ګروپو لېرې شو. بل د امستنو ګروپ وکاروئ.

en: The name is how it appears on your site.
ps_AF: نوم دی چې څنګه ستاسو پر ويبپاڼه ښکاره شي.

en: The package contains no files.
ps_AF: په دغه بنډل کې کومې دوتنې نشته.

en: The pingback has already been registered.
ps_AF: د دې پنگ بک له مخې نه نومکښنه شوې.

en: The plugin contains no files.
ps_AF: دغه لگون کومې دوتنې نلري.

en: The plugin does not have a valid header.
ps_AF: دغه لګون باوري سری نلري.

en: The plugin generated unexpected output.
ps_AF: لګون یو ناڅاپه محصول توليد کړ.

en: The post cannot be deleted.
ps_AF: مطلب پاک نشی کیدی.

en: The post type may not be changed.
ps_AF: د مطلب ټيپ تغییر نکیږی.

en: The primary site you chose does not exist.
ps_AF: لومړنی ويبپاڼه چې تاسو خوښه کړې شتون نلري.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
ps_AF: د ځانګړنې غوراویو ګروپو لېرې شو. بل د امستنو ګروپ وکاروئ.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
ps_AF: د پوښتنې دليل د %s باید ځايساتى ولري.

en: The requested theme does not exist.
ps_AF: دغه غوښتل شوې ویینه شتون نلري.

en: The requested user does not exist.
ps_AF: د غړی وجود نلری.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
ps_AF: د انسټال شوو ویینو پلټون به د ویینې په سپړنه، ليکوال يا ټگ کې ستاسو لټول شوی توری لټوي.

en: The search results will be updated as you type.
ps_AF: د لټون پايلې به ستاسو له ليکلو سره سم اوسمهاليزيږي.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
ps_AF: د سایټ مدیر ته خبر ورکړ شوی او ستاسو غوښتنليک ژر تر ژره بشپړ کړي.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
ps_AF: د ویب سایټ مدیر خبر شوی. تاسو به ستاسو د صادراتو بشپړولو په وخت کې د بریښنالیک له الرې د ډاونلوډ کولو لپاره یو لینک ترلاسه کړئ.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
ps_AF: د ویب سایټ مدیر خبر شوی. تاسو به د بریښنالیک تایید ترلاسه کړئ کله چې دوی ستاسو معلومات حذف کړي.

en: The site is already active.
ps_AF: ویبپاڼه له مخکې نه فعاله ده.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
ps_AF: چې کله انځور د رسنۍ کتابتون ورزیاتيږي نو دغه لاندې لېست شوې اندازې څرګندوي اعظمي بعدونه د پکسلونو (pixels) په کچه چې وکارول شي.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
ps_AF: دغه لنډ نوم (سلگ) &#8220;%s&#8221; له مخکې نه د بلې اصطلاح له لوري کارول شوی.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
ps_AF: د سرچينې پته URL او موخه پته URL دواړه یوې منبع ته نشي مخامخ کیدای.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
ps_AF: د سرچينې پته URL له موخه پته URL سره تړاو نلري، نو ځگه د سرچينې په توگه نشي کاریدی.

en: The source URL does not exist.
ps_AF: د سرچينې پته شتون نلري.

en: The specified target URL does not exist.
ps_AF: دا ځانگړې شوې موخه پته URL شتون نلري.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
ps_AF: د ګډون حالت - فعال، فسخ شوی یا معطل شوی

en: The term name cannot be empty.
ps_AF: د  شرايط نوم باید تش نوې

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
ps_AF: د وخت ساحه دننه شوی سم نده. مهربانی وکړی سم د وخت ساحه وټاکی.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
ps_AF: د سرليک ځای او غټ د ليکنې سمون ځای په خپلو ځايونو ټينګ شوي، لاکن تاسو نور ټول بکسونه د کش او اچولو (drag and drop) په مرسته بېځایه کولای شئ. تاسو همدا راز بکسون راغوڼد او غوړولی شئ چې کله د هره یوه په سرليک کلېک وکړئ. د پردې غوراويو برخه وکاروئ چې نور بکسونه راڅرګند کړئ لکه (وينا لېږد، ټرک بک لېږل، خپلخوښه ځايونه، بحث، لنډ نوم، ليکوال) یا هم د دغه پردې لپاره د ۱- یا ۲ کالمونو ښوونه خوښه کړئ.

en: The update of %s failed.
ps_AF: د %s اوسمهالیزول ناکام شول.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ps_AF: د اوسمهاليزولو پروسه پیليږي. دغه پروسه ښايي لږ وخت ونيسي نو د مهربانئ له مخې له زغم څخه کار واخلئ.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
ps_AF: پورته شوې دوتنه د باوري انځور دوتنه نه ده. د مهربانۍ له مخې بیا کوښښ وکړئ.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ps_AF: د پورته شوې دوتنې یوازې یوه برخه پورته شوې.

en: The user is already active.
ps_AF: دا غړی له مخکې نه فعال دی.

en: Theme
ps_AF: ویینې

en: Theme Details
ps_AF: د ویینې سپړنې

en: Theme Location
ps_AF: ویینې ځای

en: Theme Options
ps_AF: ویینې غوراوي

en: Theme deleted.
ps_AF: ویینه ړنګه شوه.

en: Theme installed successfully.
ps_AF: ویینه په بریا سره انسټال شوه.

[ctx: Theme starter content]
en: Facebook
ps_AF: فېسبوک

[ctx: Theme starter content]
en: Instagram
ps_AF: انسټاګرام

[ctx: Theme starter content]
en: Search
ps_AF: لټون

[ctx: Theme starter content]
en: Twitter
ps_AF: ټويټر

[ctx: Theme starter content]
en: YouTube
ps_AF: یوتیوب

en: Themes
ps_AF: ويينې (تيم)

en: There are no associated subtitles.
ps_AF: هلته کوم مل څېرمه سرلیکونه نشته.

en: There are no options for this widget.
ps_AF: دلته دی ویجت لپاره کوم اپشن شتون نلری.

en: There are no valid users selected for deletion.
ps_AF: دلته کوم اتباري غړي د ړنګولو لپاره نه دي په نښه شوي.

en: There are no valid users selected for removal.
ps_AF: دلته کوم اتباري غړي د پاکولو لپاره نه دي په نښه شوي.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
ps_AF: دلته ځينې د غورنۍ باطل توکي شتون لري. د مهربانئ له مخې ویې ګورئ او ړنګ یې کړئ.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
ps_AF: دلته نا خوندي شوي بدلونونه دي چې ښايي ورک شي. 'OK' د دوام لپاره او 'Cancel' بېرته انځور سمونګر ته د ګرځېدو لپاره وټاکئ.

en: There does not seem to be any new mail.
ps_AF: داسي نه ښکاري چې نوی بریښنالیک دي راغلی وي.

en: There has been an error cropping your image.
ps_AF: ستاسي د انځور په سکڼلو کې ستونزه رامنځ ته شوه.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
ps_AF[0]: دلته %d غلطی شتون لري چې مخکې له دې چې تاسو یې وژغورئ مقرر شي.
ps_AF[1]: دلته %d غلطیانی شتون لري چې مخکې له دې چې تاسو یې وژغورئ مقرر شي.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
ps_AF: ستاسو د کتنې وروستنی ځان خوندي کول د هغه چا په پرتله چې تاسو یې کتنې ته اړتیا لري شتون لري. <a href="%s">د آٹوسویز بیاځای کول</a>

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
ps_AF: دلته نا اجرا بدلون دی ستاسو د برېښناليک و <code>%1$s</code> ته.<a href="%2$s">فسخ</a>

en: There is a revision of this post that is more recent.
ps_AF: دلته د دې ليکنې یوه بله بياکتنه هم شته چې نوره هم تازه ده.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
ps_AF: دلته د دې ليکنې خپلسرخوندي بڼه هم شته چې تر لاندې نسخې نوره هم تازه ده. <a href="%s">خپلسرخوندي</a> وګورئ

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ps_AF: هلته کوم وینالیږد نشته ځکه چې دا یوه ژغورلې شوې ليکنه ده.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
ps_AF: هلته د سازونې یوه تېروتنه وه. د مهربانئ له مخې د خپل پالنگر (server) پازوال سره اړيکه ونيسئ.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
ps_AF[0]: اوسمهال<a href="%2$s">%1$s څرګندون</a> ستاسو د سپم په کتار کې دی.
ps_AF[1]: اوسمهال <a href="%2$s">%1$s څرګندونې</a> ستاسو د سپم په کتار کې دي.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
ps_AF: اوسمهال ستاسو په <a href='%s'>سپم کتار</a>کې هيڅ نشته.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
ps_AF: دا اختیارونه تاسو ته اجازه ورکوئ چې د ووکامرس چک کتنه ښکاره کړئ.

en: These settings may be overridden for individual articles.
ps_AF: دغه امستنې ښايي د انفرادي مقالو له لوري  له سره تېرې شي.

en: Thimbu
ps_AF: ټيمبو

en: Thimphu
ps_AF: ټیمفو

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
ps_AF: دغه پته د مديریت په موخه کارول کيږي، لکه د نوي غړي خبریتا.

en: This comment is already approved.
ps_AF: دغه څرګندون له پخوا منل شوی.

en: This comment is already in the Trash.
ps_AF: دغه څرګندون له مخکې نه په ډېران کې دی.

en: This comment is already marked as spam.
ps_AF: دغه څرګندون له مخکې د سپم په توګه په نښه شوی.

en: This comment is currently approved.
ps_AF: دغه څرګندون اوسمهال منل شوی.

en: This comment is currently in the Trash.
ps_AF: دغه څرګندون اوسمهال په ډېران کې دی.

en: This comment is currently marked as spam.
ps_AF: دغه څرګندون اوسمهال د سپم په توګه په نښه شوی.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
ps_AF: دغه څرګندون په ډېران کې دی. که سمون یې غواړی نو مهرباني وکړئ له ډېران څخه یې وباسئ.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
ps_AF: دامحتوا پټ توری سره ساتل شوي. د کتلولپاره مهربانی وکړي خپل دننوتلو پټ توری لاندی ورکړي.

en: This content was deleted by the author.
ps_AF: دا مواد د لیکوال لخوا ړنګ شوی.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ps_AF: دغه ليکنه خپره شوې په %1$s او ټګ شوې %2$s. ليكى نښول د <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">دایم تړونی</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ps_AF: دغه ليکنه خپره شوې په %1$s. ليكى نښول د <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">ایم تړونی</a>.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ps_AF: دا ځانگړنه دننليكي چوکاټ ته اړتیا لري. ستاسو چوکاټونه فعاله نه دي یه هم ستاسو (browser) د چوکاټونو ملاتړ نه لري.

en: This file is empty. Please try another.
ps_AF: دا دوتنه تشه ده. مهرباني وکړئ بله وټاکئ.

en: This file is not an image. Please try another.
ps_AF: دا فایل یو انځور نده. له سره کوښښ وکړی.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
ps_AF: دا فایل ډیر لوی دی. دوتنې باید په سائز کې له%s KB څخه کم وي.

en: This file no longer needs to be included.
ps_AF: نور دی فایل ته اړتیا نیشته.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
ps_AF: د فایل غټ ده.بل كوچنى فایل وازمایوی.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
ps_AF: دا اصلي ډلبندۍ کټګوري ده او دا نشي مینځل کیدی. دا به په اتومات ډول د محصولاتو سره هیڅ ډول کټګورۍ ته وټاکل شي.

en: This is the short link.
ps_AF: دا یو لڼډ تړونی دی.

en: This item has already been deleted.
ps_AF: دغه توکی له مخکې نه ړنګ شوی دی.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ps_AF: دغه ليکنه د پټ توري په مټ خوندي شوې، د څرګندونې د ليدلو لپاره خپل پټ توری دننه کړئ.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ps_AF:  دا لیکنه په پټنوم ساتلې ده. د څرگندونو لیدو لپاره مو پټ توری ورکړئ.

en: This preview is unavailable in the editor.
ps_AF: دا مخليد په سمونګرکې نشته.

en: This resulted in an error message: %s
ps_AF: د دغه په نتيجه کې د تېروتنې پیغام: %s

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
ps_AF: دغه پرده امستنې لري چې ستاسو د مطالبو پر ښکاره کولو اغېزه کوي.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
ps_AF: دغه پرده د دې لپاره کارول کيږي چې په عمومي توګه د غورنيو لپاره ځايونه و ټاکۍ کوم چې ستاسو په ویینه کې تعريف شوي.

en: This screen is used for managing your content revisions.
ps_AF: دغه پرده ستاسو د منځپانکو د بیا کتنو د مديریت لپاره کارول کيږي.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
ps_AF: دغه پرده د انسټال شو ويينو د مديریت لپاره کارول کيږي. (Aside) له تلوالې ويينې څخه ستاسو د ورډپرېس له انسټالېشن سره ګډ دي، ويينې د درېمګړيو ټولنو له لوري سکښت او جوړې شوي.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
ps_AF: دغه پرده ستاسو د خپلخوښه غورنۍ چلونې د مديریت لپاره کارول کيږي.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
ps_AF: دغه پرده د دې لپاره کارول کيږي چې تاسو د ویینې د سري برخه خپلخوښه کړئ.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
ps_AF: دغه پرده ستاسو پر ویبپاڼه د ټولو شته غړو لړ ښکار کوي. هر یو غړی یو له پنځو دندو څخه لري چې د پازوال له لوري ورکړل شوي لکه ( پازوال، سمونګر، ليکوال، مرسته کوونکی يا ګډونوال). نور غړي پرته له پازوال به پر خپله مديريت پاڼه لږ غوراوي ويني چې کله پاڼې ته دننه شي، نظر د دوي پر دندو.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
ps_AF: دغه پرده تاسو ته لاسرسی درکوي ستاسو ټولو ليکنو ته. تاسو څرګندتیا دغه پردې خپلخوښه کولای شئ څرنګه چې ستاسو له کاري جریان سره جوړيږي.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
ps_AF: دغه پرده تاسو ته ډیری غوراوي جوتوي د څرګندون او تړوني ښولو ستاسو پر ليکنو / پاڼو او د مديريت کنټرولول. ډير زیات چې ښايي ټول دلته ځای نشي :) د مستندونو تړوني وکاروئ ترڅو مالومات ترلاسه کړئ چې هر یوه بحث امستنه څه کار کوي.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
ps_AF: دغه پرده د انفرادي غړي ټولې ويبپاڼې پر دغه شبکه کې ښکاره کوي، او همداراز هغه غړي ته اجازه ورکوي چې خپله اصلي ويبپاڼه وټاکي. دوی کولای شي چې تر هرې یوې ويبپاڼې لاندې تړوني وکاروي د هغه ويبپاڼې د مديريت او يا هم مخپاڼې ته د ورتگ لپاره.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
ps_AF: دغه اړخپټه (سايډبار) نور شتون نه لري او ستاسو د ويبپاڼې په هيڅ ځای کې نه ښکاري. هر یو له لاندې کاروونيو څخه لېرې کړئ ترڅو اړخپټه په بشړه توګه لېرې شي.

en: This site has been archived or suspended.
ps_AF: دا ویبپاڼه زېرمه شوې او یا هم ځنډول شوې.

en: This site is no longer available.
ps_AF: دا ویبپاڼه نوره نشته.

en: This taxonomy is not hierarchical.
ps_AF: دا طبقه بندي پرله پسې نه ده.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
ps_AF: دغه مهال سيمه (daylight saving time) نه ويني.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
ps_AF: دغه مهال سيمه اوس په (daylight saving time) کې ده.

en: This timezone is currently in standard time.
ps_AF: دغه مهال سيمه اوس معیاري وخت ده.

en: This widget requires JavaScript.
ps_AF: دغه کاروونی جاوا سکرېپټ ته اړتیا لري.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
ps_AF: دا به دا وي چې ستاسو نوم به د حساب برخه او بیاکتنې کې وښودل شي

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
ps_AF: دغه به ښکار شي چې کله څوک د بلاګرول د تړوني پر سر د کمپيوټر موږک وروړي، یا اختياري د تړوني لاندې.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
ps_AF: په ټوله منځپانکه کې به ستاسو ليکنې، څرگندونې، خپلخوښي ځايونه، اصطلاح گانې، غورنۍ چلونې او خپلخوښې ليکنې شاملې وي.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
ps_AF: دا به د ټولو هټۍ تمبیني بیا جوړ کړي ترڅو ستاسو موضوع او / یا د انځور ترتیبات سره سمون ولري.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
ps_AF: دغه به ستاسو شاليد انځور پاک کړي. تاسو به و نه کولای شئ هيڅ خپلخوښی بیا زېرمه کړئ.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
ps_AF: دغه به ستاسو سری انځور پاک کړي. تاسو به و نه کولای شئ هيڅ خپلخوښی بیا زېرمه کړئ.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
ps_AF: دغه به ستاسو اصلي شاليد انځور بیا زېرمه کړي. تاسو به و نه کولای شئ هيڅ خپلخوښی بیا زېرمه کړئ.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
ps_AF: دغه به ستاسو اصلي سری انځور بیا زېرمه کړي. تاسو به و نه کولای شئ هيڅ خپلخوښی بیا زېرمه کړئ.

en: Three Columns
ps_AF: درې ستنې

en: Thu
ps_AF: پنجشنبه

en: Thule
ps_AF: تولی

en: Thumbnail
ps_AF: بټه نوكى

en: Thumbnail Height
ps_AF: د بټه نوكي انځور  لوړوالی

en: Thumbnail Settings
ps_AF: بټه نوكى امستنې

en: Thumbnail Width
ps_AF: د بټه نوكي انځور پلنوالی

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
ps_AF: د بڼسټ بیا رغونه په پس منظر کې پرمخ ځي.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
ps_AF: د تڼۍ بیا رغونه په پس منظر کې روانه ده. ستاسو په هټۍ کې د انځورونو پر بنسټ دا ممکن یو څه وخت ونیسي.

en: Thumbnail size
ps_AF: بټه نوكي کچه

en: Thunder Bay
ps_AF: خلیج تاندر

en: Thursday
ps_AF: پنجشنبه

en: Tijuana
ps_AF: تیخوانا

en: Timbuktu
ps_AF: ټیمبوکټو

en: Time Format
ps_AF: د وخت بڼه

en: Time Zone
ps_AF: مهال سيمه

en: Timezone
ps_AF: مهال سيمه

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
ps_AF: غونډونه

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
ps_AF: بڼې

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
ps_AF: سريزونه

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
ps_AF: كونده ورننوېستل

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
ps_AF: كوندې

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
ps_AF: سمون

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
ps_AF: دوتنه

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
ps_AF: بڼه

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
ps_AF: ننه ايستل

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
ps_AF: لښتيال

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
ps_AF: اسباب

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
ps_AF: ليد

en: Tirane
ps_AF: تیرانا

en: Tiraspol
ps_AF: تیراسپول

en: Title
ps_AF: سرلیک

en: Title Attribute
ps_AF: سرليک ځانتيا

en: Title and Post Editor
ps_AF: سرليک او د ليکنې سمونګر

en: Title:
ps_AF: سرلیک:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
ps_AF: که کارووني فعالول غواړی نو اړخپټې ته یې را کش کړئ او یا هم کلېک پرې وکړئ. دکاروني غير فعالولو او یا هم او د هغه امستنې ړنګولو لپاره بېرته یې له اړخپټې څخه کش کړئ.

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
ps_AF: د غړی توب فعالولو لپاره په لاندی لینک کلیک وکړی
     
    
     
    %s
     
    
    بیا تاسو یو لیک ترلاسه کوی د دننه کیدو معلومات سره.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
ps_AF: د خپلخوښه تړوني زیاتولو لپاره، د تړوني برخه وغوړوۍ  او د ويب پاڼې پته او متن دننه کړئ او<strong> په غورنۍ ته زياتولو </strong> کلېک وکړئ

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
ps_AF: که غواړئ نوې غورنۍ جوړه کړئ پرځای د دې چې شته یوه وټاکئ نو پر <strong>نوې غورنۍ جوړه کړه</strong> تړوني کلېک وکړئ. ستاسو نوې غورنۍ ته به په اتوماتيک ډول د هغه ویینې ځای و ټاکل شي.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
ps_AF: خپلې ويبپاڼې ته د نوي غړي زیاتولو لپاره پر ( نوی غړی زیاتول ) تڼۍ کلېک وکړئ د دې پردې په سر کې یا هم پر نوي زیاتولو د غړو د غورنۍ په برخه کې.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
ps_AF: د نوي غړي خپلې ويبپاڼې ته د زیاتولو لپاره په دغه پرده فورمه ډکه کړئ او په (نوی غړی زیات کړه) لاندې کلېک وکړئ.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
ps_AF: که غواړۍ د غورنۍ لپاره تر يوې ویینه ډير ځایونه وټاکئ، <strong>له هر یوه ځای څخه غورنۍ له لر غورځي څخه غوره کړئ.</strong> چې کله ختم شوئ نو پر <strong>بدلونونه خوندي کړه</strong> کلېک وکړئ.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
ps_AF: د انځور سکڼلو لپاره، کلېک پرې وکړئ او کش یې کړئ چې خپله خوښونه جوړه کړئ.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
ps_AF: د رسنۍ توکي ړنګولو لپاره د دې پاڼې په سر کې پر ډليز چارو کلېک وکړئ. هر یو توکی چې تاسو یې ړنګول غواړئ نو پر (غوره شوی ړنګ کړه) تڼۍ کلېک وکړئ. د (غوره شوی فسخ کړه) تڼۍ په کلېک کولو سره به تاسو بېرته د رسنۍ ليد پاڼې ته یووړل شئ.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
ps_AF: که غواړی چې د غورنۍ سمون وکړئ کومې ته چې اوس د ويينې ځای ورته ټاکل شوی، نو د <strong>سمون</strong> په تړوني کلېک وکړئ.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
ps_AF: د شته غورنۍ د سمون لپاره، <strong>غورنۍ له لر غورځي څخه خوښه او پر غوره کړئ کلېک وکړئ</strong>

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
ps_AF: که غواړی بل باټن ته ولاړ سی ټب تڼۍ یا له ویکتورونو تڼیو څخه استفاده وکړئ. که غواړی بیرته اېډیټور ته ستون شی یوازې ایسکیپ تڼۍ یا بله کومه یوه تڼۍ ته ټک ورکړئ.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
ps_AF: د نسخو ترمنځ چلونې لپاره د <strong>د ښویوني (slider) لاستی ښي يا کيڼ لوري ته کش کړئ</strong> او یا هم <strong>بله يا پخوانی تڼۍ وکاروئ</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
ps_AF: د توکو بيا ترتيبولو لپاره <strong>د خپل ليکمن ا و یا هم د کمپيوټر د موږک په مټ توکي کش او واچوئ</strong>. که غواړئ چې فرعي غورنۍ جوړه کړئ نو غورنۍ کش او لږ کيڼ لوري ته و خوځوئ.

en: To reset your password, visit the following address:
ps_AF: د نوی پټ توری لپاره، دا پته وگوری:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
ps_AF: د بياکتنې بيازېرمه کولو لپاره، <strong>په دغه بياكتون بیا زېرمه کړه کلېک وکړئ</strong>.

en: To the top
ps_AF: سر ته

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
ps_AF: که غواړئ د شاليد انځور وکاروئ په ساده ډول انځور پورته کړئ یا هم هغه انځور خوښ او و کاروئ چې له مخکې نه ستاسو د رسنۍ کتابتون ته پورته شوي وي د &#8220;انځور خوښ&#8221; کړه تڼۍ په کلېک کولو سره. تاسو کولای شئ چې د انځور یوه نمونه ښکاره کړئ او یا هم كاشي یې کړئ چې ټوله پرده ډکه کړي. تاسو کولای شئ چې په ځای کې ثابت شاليد انځور ولرئ چې مطالب یې پر سر خوځيږي او یا يې هم کولای شئ چې له خپلې پاڼې سره یې و رغړوئ.

en: Today
ps_AF: نن

en: Toggle Editor Text Direction
ps_AF: د متن خوا سمون

en: Tokyo
ps_AF: توکیو

en: Tomorrow
ps_AF: سبا

en: Tomsk
ps_AF: ټامسک

en: Tongatapu
ps_AF: ټونګاټاپو

en: Too many redirects.
ps_AF: ډیرې زیاتې بیا لارښوونې.

en: Toolbar
ps_AF: تولبار

en: Toolbar Toggle
ps_AF: توکپټه غوڼډول

en: Tools
ps_AF: اسباب

en: Top
ps_AF: بره

en: Top Left
ps_AF: پورته کښته

en: Top Right
ps_AF: پورته ښي

en: Toronto
ps_AF: ټورنټو

en: Tortola
ps_AF: تورتولا

en: Track %1$s of %2$s.
ps_AF: سندره %1$s څخه %2$s.

en: Trackback
ps_AF: بیا پلنیوی

en: Trackback excerpt:
ps_AF: بیا پلنیوی وينالېږد

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
ps_AF: سندرو (څېرمه لیکونه، نیونگې، شپړاوي، څپرکي یا پېژن اومتوک)

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ps_AF: ژباړونکي

en: Translation Ready
ps_AF: ژباړه چمتو

en: Translation Updates
ps_AF: د ژباړې اوسمهاليزه

en: Trash
ps_AF: ډېران

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: ډېران <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: ډېران <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
ps_AF: بې ارزښته کړه: %s

en: Tripoli
ps_AF: تريپولي

en: Troll
ps_AF: ترول

en: Troubleshooting
ps_AF: ستونزه موندل

en: Truk
ps_AF: تروک

en: Try again
ps_AF: بیا کوښښ وکړئ.

en: Tucuman
ps_AF: توکومن

en: Tue
ps_AF: سه شنبه

en: Tuesday
ps_AF: سه شنبه

en: Tumblr
ps_AF: ټمبلر (Tumblr)

en: Tunis
ps_AF: تونس

en: Turkish
ps_AF: ترکي

en: Turn comments on or off
ps_AF: څرګندونې خلاصې یا هم بندې کړئ.

en: Twice Daily
ps_AF: دوه ځله د ورځې

en: Two Columns
ps_AF: دوه ستنې

en: Type
ps_AF: بڼه

en: Type your new password again.
ps_AF: خپل پټ توری بیا وليکئ.

en: URL
ps_AF: پته (URL)

en: URL removed
ps_AF: URL ړنګ شو

en: URL:
ps_AF: پته (URL):

en: URL: %s
ps_AF: وېبپاڼې پته: %s

en: UTC means Coordinated Universal Time.
ps_AF: UTC مانا همغږی نړیوال وخت

en: Ujung Pandang
ps_AF: اوجنګ پندنګ

en: Ukrainian
ps_AF: اوکرایني

en: Ulaanbaatar
ps_AF: اولانباتار

en: Ulan Bator
ps_AF: اولانباتور

en: Ulyanovsk
ps_AF: اولینوسک

en: Un-spammed by %s
ps_AF: دا څرګندون %s له سپم څخه و ايستلو

en: Unable to create new image.
ps_AF: نوی انځور مو جوړ نشو کړی.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
ps_AF: ومو نشو کړی چې پیدا کړو د ورډ پرېس د لګون دوسیه.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
ps_AF: ومو نشو کړی چې پیدا کړو د ورډ پرېس د ویینې دوسیه.

en: Unable to save the image.
ps_AF: ومو نشو کړی چې دغه انځور خوندي کړو.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
ps_AF: ومو نشو کړی چې دا فورمه وسپارو، د مهربانئ له مخې لږ شيبه وروسته بیا کوښښ وکړئ.

en: Unapprove
ps_AF: مه تصويبوه

en: Unapprove this comment
ps_AF: دا څرګندون مه تصويبوه

en: Unapproved
ps_AF: نه منل شوي

en: Unarchive
ps_AF: له ارشيف ايستل

en: Uncategorized
ps_AF: پرته د ټولي

en: Under %s
ps_AF: لاندې %s

en: Underline
ps_AF: كرښن

en: Undo
ps_AF: ناکړ

en: Undo.
ps_AF: ناکړ.

en: United States (US) dollar
ps_AF: د متحده ایالاتو (امریکایی) ډالر

en: Universal
ps_AF: نړیوال

en: Unknown Feed
ps_AF: ناپیژنده کتنه

en: Unknown action.
ps_AF: ناپیژنده چار.

en: Unmute
ps_AF: غږ

en: Unpacking the package&#8230;
ps_AF: بنډل پرانيزي &#8230;

en: Unpublished
ps_AF: ناخپور

en: Untested with your version of WordPress
ps_AF: ستاسو د ورډ پرېس نسخې سره ندی ازمایل شوی.

en: Untitled
ps_AF: ناسرليكي

en: Untrash
ps_AF: جپړ نه وتل

en: Up one
ps_AF: یو پورته

en: Update
ps_AF: اوسمهالیز کړه

en: Update %s now
ps_AF: %s اوس اوسمهالیزه کړه

en: Update Available
ps_AF: اوسمهالیزې شته

en: Update Category
ps_AF: ټولی اوسمهالیزول

en: Update Comment
ps_AF: څرګندون اوسمهالیز کړه

en: Update Complete
ps_AF: اوسمهالیز بشپړ

en: Update Link
ps_AF: تړونی اوسمهالیز کړه

en: Update Link Category
ps_AF: د تړوني ټولی اوسمهالیزول

en: Update Now
ps_AF: اوس اوسمهالیز کړه

en: Update Plugins
ps_AF: لگونونه  اوسمهاليز کړه

en: Update Profile
ps_AF: پېژنیال اوسمهالیز کړه

en: Update Services
ps_AF: خدمات اوسمهاليز کړه

en: Update Tag
ps_AF: ټگ اوسمهالیز کړه

en: Update User
ps_AF: غړی اوسمهالیز کړه

en: Update WordPress
ps_AF: ورډ پرېس اوسمهالیز کړه

en: Update anyway, even though it might break your site?
ps_AF: په هر صورت په ورځ کول، حتی که زما سایټ هم خراب کړي؟

en: Update audio playlist
ps_AF: د غږيز غږونې لړ اوسمهاليزول

en: Update gallery
ps_AF: نندارتون اوسمهالیزول

en: Update gallery settings
ps_AF: د نندارتون امستنې اسمهالیزې کړئ

en: Update to %s
ps_AF: %s ته اوسمهالیز کړئ

en: Update video playlist
ps_AF: د ويډیو غږونې لړ اوسمهاليزول

en: Updates
ps_AF: اوسمهاليزې

en: Updates %s
ps_AF: اوسمهالیزې %s

en: Updating
ps_AF: اوسمهال کول

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ps_AF: لگون اوسمهالیزوي %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
ps_AF: ویینه اوسمهالیزوي %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upgrade
ps_AF: لوړول

en: Upload
ps_AF: پورته کول

en: Upload Limit Exceeded
ps_AF: پورته کول له خپل حد واوښتل

en: Upload New Media
ps_AF: نوې رسنۍ پورته کړئ

en: Upload date:
ps_AF: نېټه پورته کول:

en: Upload failed.
ps_AF: پورته کول بریالي نشول.

en: Upload file and import
ps_AF: دوتنه پورته او وارده کړئ

en: Upload files
ps_AF: دوتنې پورته کول

en: Upload stopped.
ps_AF: پورته کول ودرېدل.

en: Upload theme
ps_AF: ویینه پورته کړئ

en: Uploaded Images
ps_AF: پورته شوي انځورنه

en: Uploaded on:
ps_AF: پورته شوی په:

en: Uploaded to this page
ps_AF: دی پاڼه ته پورته شو

en: Uploaded to this post
ps_AF: دې ليکنې ته پورته شو

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ps_AF: یا

en: Uploading
ps_AF: د پورته کيدو په حالت کې

en: Uploading Files
ps_AF: دوتنې پورته کول

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
ps_AF: د دوتنې پورته کول تاسو ته اجازه درکوي چې دوسيه او يونلور خوښ کړئ د پورته شوو دوتنو ذخيره کولو لپاره.

en: Uploads
ps_AF: پورته شوي

en: Urumqi
ps_AF: ارومچي

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
ps_AF: کامه(،) د %s برځای استعمال کړی.

en: Use https
ps_AF: https وکاروه

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
ps_AF: د دودیز یا کسټوم اچ ټي ام ال ویجیټ اضافه کړئ چې د اچ ټي ام ال کوډ پکښې استفاده کړلای شئ او بیا يې د ویجیټ په یوې برخه کې يي اضافه کړئ.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
ps_AF: د غشي تڼۍ د ډيالوګ دپاسه وکاروئ یا هم ښي او کينڼې غشي تڼۍ پر خپل ليکمن د رسنۍ د توکو د ژر چلولو لپاره.

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
ps_AF: ټولۍ

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
ps_AF: لیکوال

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
ps_AF: خپره شې پر

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
ps_AF: ټګونه (بچوي)

[ctx: Used between list items, there is a space after the comma.]
en: ,
ps_AF: ،

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
ps_AF: سرچينه:

en: Used: %1$s%% of %2$s
ps_AF: کارول شوی: %1$s%% له %2$s

en: User Description
ps_AF: د کارن نوم

en: User Display Name
ps_AF: د کارن ښکاره نوم

en: User Email
ps_AF: د کارن برېښلیک

en: User First Name
ps_AF: د کارن نوم

en: User ID
ps_AF: د کارن ای ډی

en: User Last Name
ps_AF: د وروستي نوم نوم

en: User Login Name
ps_AF: د کارن د ننوت نوم

en: User Name
ps_AF: کارن نوم

en: User Nice Name
ps_AF: کارن غوره نوم

en: User Nickname
ps_AF: د کارن نښې نوم

en: User Registration Date
ps_AF: د کارن د نوم نیټه

en: User Request
ps_AF: د کارن غوښتنه

en: User Requests
ps_AF: د کارن غوښتنلیکونه

en: User Roles
ps_AF: د غړي دندې

en: User URL
ps_AF: د کارن یو آر ایل

en: User added.
ps_AF: غړی ورزیات شو.

en: User already exists. Password inherited.
ps_AF: غړی له مخکې شتون لري. پټ توری ميراثي دی.

en: User cannot be added to this site.
ps_AF: کارن په دې سایټ کې اضافه نشي.

en: User deleted.
ps_AF: غړی ړنگ شو.

en: User deletion is not allowed from this screen.
ps_AF: له دغه ځای (پردې) څخه د د غړي ړنګولو اجازه نشته.

en: User has been added to your site.
ps_AF: غړی ستاسو ويبپاڼې ته ورزیات شو.

en: User has blocked requests through HTTP.
ps_AF: غړي د HTTP پر ترڅ کې غوښتنې بندې کړي.

en: User removed from this site.
ps_AF: غړی له دې ويبپاڼې څخه پاک شو.

[ctx: User role]
en: Administrator
ps_AF: پازوال

[ctx: User role]
en: Author
ps_AF: ليكوال

[ctx: User role]
en: Contributor
ps_AF: مرسته کوونکی

[ctx: User role]
en: Editor
ps_AF: سمونګر

[ctx: User role]
en: Subscriber
ps_AF: ګډون كونكي

en: User updated.
ps_AF: غړی اوسمهالیز شو.

en: Username
ps_AF: کارن نوم

en: Username must be at least 4 characters.
ps_AF: د غړۍ نوم باید له ۴ تورو نه دیر وسیږی.

en: Username.
ps_AF: کارن نوم

en: Username/Password incorrect for %s
ps_AF: %s لپاره کارن نوم / پټ توری سم نه دي

en: Username:
ps_AF: غړی‌نوم:

en: Username: %s
ps_AF: کارن نوم: %s

en: Usernames cannot be changed.
ps_AF: کارن نومونه نشي بدلېدلی.

en: Users
ps_AF: غړي

en: Users must be registered and logged in to comment
ps_AF: غړيو باید نومکښنه کړي وي او ننوتلي وئ ترڅو څرګندونې وليکئ.

en: Ushuaia
ps_AF: اوشوایا

en: Ust-Nera
ps_AF: اوست-نېرا

en: Uzhgorod
ps_AF: اوزغورود

en: Vaduz
ps_AF: وادوز

en: Value
ps_AF: بيه

en: Vancouver
ps_AF: وانکوور

en: Vatican
ps_AF: واتيکان

en: Version
ps_AF: ویرژن

en: Version %s
ps_AF: ستاسو نسخه %s

en: Version:
ps_AF: نسخه:

en: Version: %s
ps_AF: نسخه: %s

en: Vertical space
ps_AF: نېغه تشه

en: Vevay
ps_AF: ويوې

en: Victoria
ps_AF: وېکټوریا

en: Video
ps_AF: ويډیو

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: ويډیو <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: ویډیوگانې <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
ps_AF: ويډیو سپړنې

en: Videos
ps_AF: ويډیوګانې

en: Vienna
ps_AF: ویانا

en: Vientiane
ps_AF: وینټیان

en: Vietnamese
ps_AF: ویتنامي

en: View
ps_AF: ليد

en: View &#8220;%s&#8221;
ps_AF: &#8220;%s&#8221; ليدل

en: View All
ps_AF: ټول ليد

en: View Attachment Page
ps_AF: نښل پاڼه ليد

en: View Category
ps_AF: ټولی ليد

en: View Comment
ps_AF: څرګندون ليد

en: View Page
ps_AF: پاڼه لید

en: View Post
ps_AF: ليکنه وگورئ

en: View Site
ps_AF: ويبپاڼه ليد

en: View Tag
ps_AF: ټگ ليد

en: View Trash
ps_AF: ډېران ليد

en: View all
ps_AF: ټول ليد

en: View all posts by %s
ps_AF: د %s ټولې ليکنې وگورئ

en: View attachment page
ps_AF: نښل پاڼه ليد

en: View comment history
ps_AF: د څرګندون تاريخچه وګورئ

en: View details
ps_AF: سپړنې ليد

en: View post
ps_AF: ليکنه وګورئ

en: View your site
ps_AF: خپله ويبپاڼه وګورئ

en: Vilnius
ps_AF: ویلنیوس

en: Vincennes
ps_AF: وين سينيس

en: Virgin
ps_AF: ورجن

en: Visibility:
ps_AF: لیدوړتیا:

en: Visible
ps_AF: لیدوړ

en: Visit
ps_AF: ليدنه

en: Visit %s
ps_AF: ليدنه %s

en: Visit %s&#8217;s website
ps_AF: ليدنه د %s&#8217;s ویب پاڼې

en: Visit Dashboard
ps_AF: مدیریت پاڼې ليدنه

en: Visit Link
ps_AF: تړونی ليدنه

en: Visit Site
ps_AF: ویبپاڼه وگوری

en: Visit Theme Site
ps_AF: ویینې ويبپاڼه ليدنه

en: Visit site
ps_AF: ويبپاڼه وګورئ

en: Visual Editor
ps_AF: ليديز سمونګر

en: Visual aids
ps_AF: ليديز مرستې

en: Vladivostok
ps_AF: ولاډي وسټوک

en: Volgograd
ps_AF: ولګوګراد

en: Vostok
ps_AF: وسټوک

en: Wake
ps_AF: ويښ

en: Wallis
ps_AF: والیس

en: Warning:
ps_AF: خبرتيا:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
ps_AF: خبرتيا: پيوند اضافه شو خو ممکن ناسم وي

en: Warsaw
ps_AF: وارسا

en: Wavatar (Generated)
ps_AF: واواټار (توليد شو)

en: Web Address
ps_AF: ویب پته

en: Web address
ps_AF: ویب پته

en: Website
ps_AF: ویب پاڼه

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ps_AF: ویب پاڼه: %1$s (ای پی پته:  %2$s, %3$s)

en: Wed
ps_AF: چهارشنبه

en: Wednesday
ps_AF: چهارشنبه

[ctx: Wednesday initial]
en: W
ps_AF: چ

en: Week Starts On
ps_AF: د اونۍ پیل ورځ

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ps_AF: ښه راغلاست

en: Welcome to WordPress!
ps_AF: ورډپرېس ته ښه راغلاست !

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ps_AF: ورډ پرېس ته ښه راغلاست. دا ستاسو لومړی ليکنه ده. سمه او یا ړنگه یې کړئ او بیا په ليکنو خپرولو پیل وکړئ!

en: Welsh
ps_AF: ولش

en: West
ps_AF: لوېديځ

en: What do I do now?
ps_AF: څه باید وکړم اوس ؟

en: What should be done with content owned by this user?
ps_AF: د دغه غړي د ليکنو او مطالبو (منځپانگې) سره څه باید وکړل شي؟

en: What&#8217;s New
ps_AF: څه نوي دي

en: What&#8217;s on your mind?
ps_AF: څه مو په دماغ کې دي؟

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
ps_AF: د ټولي او ټګ تر منځ څه توپير دی؟ ټګونه (ad-hoc) آروييونې دي چې تاسو په ليکنه کې مهم مالومات په ډاګه کوي لکه (نومونه، موضوعګانې او داسې نور) چې ښايي په نورو ليکنې که شتون و نه لري، خو بل لوري ته ټولي یا کټګوریانې له مخکې تعين شوې برخې دي. داسې فکر وکړئ چې زموږ پاڼه یو کتاب دی او ټولي لکه د کتاب سرېزه (فهرست) او ټګونه داسې دي لکه اصطلاحات په سرېزه کې.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
ps_AF: چې کله څرگندون یو له دغو توریو څخه په خپله منځپانگه، نوم، برېښناليک یا (IP) کې ولري نو د <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">بررسی په کتار </a> کې به توقيف شي. یو توری یا (IP) په یوه ليکه کې. د توري د ننه به ورته توری پلټي نو د &#8220;press&#8221; توری &#8220;WordPress&#8221; ورته دی.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ps_AF: چې کله نوی ټولی زیاتوی پر دغه پرده نو تاسو باید دغه لاندې ځایونه ډک کړئ:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ps_AF: چې کله نوی ټګونه زیاتوی پر دغه پرده نو تاسو باید دغه لاندې ځایونه ډک کړئ:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
ps_AF: چې کله ویینې بدلوۍ، نو اکثره د کارووني ځایونو / اړخپټو په امستنو کې ځينې توپيرونه وي او ځينې وختونه دغه له یو بل سره په ټکر کې وي چې له دې وجې بلې ویینې ته اوښتنه دومره اسانه نه وي. چې کله تاسو ویینه بدله کړئ او کارووني مو شتون و نه لري د دې پردې پر غير فعال کارووني برخه کې به ټول کارووني ومومۍ او د هغوی امستنې به خوندي شوي وي.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
ps_AF: چې کله پر وړو پردو مخليدنه کوئ نو تاسو د پاڼې د ښي لوري چوکاټ لاندې د غورنۍ غونډولو نښان کارولای شئ. دغه به د غورنۍ چوكاټ پټ کړي او تاسو ته به د مخليدنې لپاره نور ځای درکړي ترڅو پر خپله ویبپاڼه د نوې ويينې مخليدنه وکړئ. که غواړئ چې د غورنۍ چوكاټ بېرته ښکاره شي نو پر غړولو نښان کلېک وکړئ.

en: When using a keyboard to navigate:
ps_AF: کله چې یوځای کیدلو لپاره کیبورډ کارول:

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
ps_AF: چې کله تاسو په دې لاندې تڼۍ کلېک وکړئ نو ورډپرېس به د (XML) دوتنه ستاسو لپاره جوړه کړي چې په خپل کمپیوټې کې یې خوندي کړئ.

en: Whether or not the post type can be viewed.
ps_AF: د پوسټ ډول یا نه وي لیدل کیدی شي.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
ps_AF: کله چې نوی قالب یا د ویب پاڼي شکل وینئ، تاسو کولای شئ چې نوي څیزونه لکه ویجټونه او مینوګاني ورته غوره کړئ او کولای شئ خاص آپشنونه ورته غوره کړئ.

en: White
ps_AF: سپين

en: Whitehorse
ps_AF: وایټ هورس

en: Widget %s
ps_AF: کاروونی %s

en: Widget moved down
ps_AF: کاروونی ښکته شو

en: Widget moved up
ps_AF: کاروونی پورته شو

en: Widgets
ps_AF: کارووني (ويجټ)

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
ps_AF: کارووني ستاسو د مطالبو مستقلې برخې دي چې ستاسو د ويينې له خوا ځای پر ځای کيږي (عموماً په اړخپټو) کې. که غواړی چې خپله اړخپټې / کارووني ځای په انفرادي کارووني ډک کړئ نو کارووني کش او واچوۍ په هغه اړخپټه کې چې تاسو یې غواړئ. په تلوالې سره یوازې لومړی د کارووني ځای غوړول شوی وي. د نورو کارووني ځایونو ډکولو لپاره د کارووني په ځایونو کلېک وکړئ کوم چې وغوړول یې غواړئ.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
ps_AF: کارووني (widgets) د منځپانگې خپلواکې برخې دي چې هغو کاروونیزو سیمو ته چې ستا د ویینې (theme) له خوا تيارې شوې دي، لېږدولي کېږي ( commonly callef siddbars)

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
ps_AF: کارووني ښايي څو څو ځلې وکارول شي. تاسو هر یوه کارووني ته سرليک ورکولای شئ چې ستاسو پر ویبپاڼه ښکاره شي لاکن اړين نه دی چې هر کارووني ته سرليک ورکړل شي.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
ps_AF: ویجیټونه باید ثبت شي %s په دغه برخه کې، مخکې له دې چې، یو ځای کې راښکاره شي.

en: Width
ps_AF: پلنوالى

en: Winamac
ps_AF: وينمک

en: Windhoek
ps_AF: وینډهوک

en: Winnipeg
ps_AF: وینېپګ

en: WordPress
ps_AF: ورډ پرېس

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
ps_AF: ورډ پرېس %1$s چلوي %2$s ویینه.

en: WordPress &rsaquo; Error
ps_AF: ورډپرېس &rsaquo; تېروتنه

en: WordPress &rsaquo; Success
ps_AF: وردپرس » بریالی

en: WordPress Address (URL)
ps_AF: د ورډپرېس پته (URL)

en: WordPress Blog
ps_AF: ورډ پرېس بلاګ

en: WordPress Comments
ps_AF: دورډپریس تبصرې

en: WordPress Media
ps_AF: د ورډپریس رسنۍ

en: WordPress News
ps_AF: د ورډپرېس خبرونه

en: WordPress User
ps_AF: د ورډپریس کارن

en: WordPress database error:
ps_AF: د ورډپرېس د ډېټابېس تېروتنه:

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
ps_AF: ورډپرېس باید (invalidly nested XHTML) په اتوماتيکه توګه سم کړي.

en: WordPress site: %s
ps_AF: ورډپرېس ويبپاڼه: %s

en: Words: %s
ps_AF: وییونه: %s

en: Write your first blog post
ps_AF: خپله لومړئ بلاګ ليکنه وليکئ

en: Writing
ps_AF: ليکل

en: Writing Settings
ps_AF: ليکلو امستنې

en: X &#8212; Even more mature than above
ps_AF: X: دهغو ليدونکو لپاره چې عمرونه یې تر ۱۸ کلونو ډیر وي

en: XML Error: %1$s at line %2$s
ps_AF: XML تېروتنه: %1$s پر %2$s کرښه

en: XML-RPC services are disabled on this site.
ps_AF: د XML-RPC خدمتونه بند دي په دې ويبپاڼه کې.

en: Yakutat
ps_AF: یاکوتات

en: Yakutsk
ps_AF: یاکوتسک

en: Yancowinna
ps_AF: ینکووينه

en: Yap
ps_AF: يپ

en: Year
ps_AF: کال

en: Yekaterinburg
ps_AF: یکاترینبورګ

en: Yellow
ps_AF: ژيړ

en: Yellowknife
ps_AF: یلونایف

en: Yerevan
ps_AF: ایروان

en: Yes
ps_AF: هو

en: Yes, take me to my profile page
ps_AF: هو، ما خپل پېژنیال پاڼې ته بوزه

en: Yiddish
ps_AF: یدیش

en: You are about to approve the following comment:
ps_AF: تاسو د لاندې څرګندون د تاییدولو په حالت کې یاست:

en: You are about to delete the following comment:
ps_AF: تاسو د لاندې څرګندون د ړنګول په حالت کې یاست:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ps_AF: تاسو د '%s' تړوني د ړنګولو په حال کې یاست.
     د لغو لپاره 'Cancel' او د تایید لپاره 'OK'

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ps_AF: تاسو د '%s' ویینې د ړنګولو په حال کې یاست.
     د لغو لپاره 'Cancel' او د تایید لپاره 'OK'

en: You are about to mark the following comment as spam:
ps_AF: تاسو د لاندې څرګندون د سپم په توګه په نښه کولو په حالت کې یاست:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
ps_AF: تاسو دا لاندې څرګندون ډېران ته د خوځولو په حالت کې یاست:

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ps_AF: تاسو دا موارد ډېران ته وړی.
     د لغو لپاره 'Cancel' او د تایید لپاره 'OK'

en: You are attempting to log out of %s
ps_AF: تاسو د %s څخه وتلو هڅه کوئ

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
ps_AF: تاسو اوسمهال لټوی زیرمتونونه په اړه د %s ټولي.

en: You are customizing %s
ps_AF: تاسو یې خپلخوښوئ %s

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې د ډېران څخه دغه توکی وباسئ.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
ps_AF: تاسو اجازه نلرئ چې دغه توکئ ډېران ته وخوځوئ.

en: You are now logged out everywhere else.
ps_AF: تاسو اوس له ټولو ځایونو څخه ووتلئ.

en: You are now logged out.
ps_AF: تاسو اوس ووتلۍ.

en: You are only logged in at this location.
ps_AF: تاسو یوازې له دغه ځای څخه دننه شوي یاست.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
ps_AF: تاسو څرگندون ډیر په بيړه لیکۍ. لگ ورو ولیکۍ.

en: You are probably offline.
ps_AF: ښايي تاسو آفلاین یئ

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
ps_AF: تاسو یو داسې براؤزر کاروئ چې فلش پلیر نلری یا نصب شوی. مهرباني وکړئ خپل فلش پلیر پلگ ان وګرځوئ یا وروستی نسخه ډاونلوډ کړئ /https://get.adobe.com/flashplayer

en: You are using an insecure browser!
ps_AF: تاسو نا امنه لټونى (browser) کاروئ!

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
ps_AF: تاسو د لټوني دننه جوړ شوی پورته کونکی کاروئ. په ورډپرېس پورته کونکي کې د ګڼو دوتنو غوره کولو او کش او اچولو وړتيا شامله ده. <a href="#">د ګڼو دوتنو پورته کونکي ته واوړه</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
ps_AF: تاسو د "%1$s" مديريت پاڼې ته د لاسرسي هڅه وکړه لاکن تاسو اوسمهال د دې پاڼې امتيازات نه لرئ. که تاسو باور لرئ چې تاسو بايد  "%1$s" مديريت پاڼې ته لاسرسی ولرئ نو مهرباني وکړئ د خپلې شبکې له پازوال سره اړيکه ټينګه کړئ.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
ps_AF: تاسو د یو داسې توک د سمون هڅه کوئ چې شتون نه لري. ښايي ړنګ شوی وي؟

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
ps_AF: اکثره د <a href="%s">کاروونيو</a> په کارولو سره تاسو دلته تړوني زیاتولی شئ چې ستاسو پر ويبپاڼه ښکاره شي. په تلوالې سره ډیری تړوني د ورډپرېس ټولنې ته پکښې ګډ دي د بېلګې لپاره.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
ps_AF: تاسو کولای شئ تړوني پر دې پرده سم او یا هم زيات کړئ په هر بکس کې د مالوماتو په دننه کولو سره. یوازې د تړوني ويب پته او نوم ( هغه متن چې تاسو یې پر خپله ویبپاڼه د تړوني په شکل ښکاره کول غواړئ) اړين ځایونه دي.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ps_AF: تاسو د شاليد رنګ د (رنګ غوره کړه) تڼۍ په کلېک کولو سره خوښولۍ شئ او یا هم د معقولې (HTML hex value) په ليکلو، د بېلګې په توګه &#8220;#ff0000&#8221; د سور رنګ لپاره او یا هم رنګ د رنګ خوښوني په مرسته خوښ کړئ.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
ps_AF: تاسو همدا راز ليکنې ليکلای شئ د <a href="%s">داخپره کړه</a> نښان په مرسته.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
ps_AF: تاسو همداراز کولای شئ مادې په ځانګړې توګه ړنګې کړئ او پراخ سمونګر ته له سپړنې ډيالوګ څخه لاسرسی ومومۍ.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
ps_AF: تاسو همدا راز کولای شئ د ډليزو ليکنو سمون او یا یې هم په یو دم ډېران ته وخوځوئ. د چارو پلي کول لپاره ليکنه خوښه کړئ د چک بکس په ټاکلو سره او بیا له ډليزو چارو څخه خپله چاره خوښه او پر تطبيق کړه کلېک وکړئ.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
ps_AF: تاسو پر دې پرده له څرګندون څخه څارنه کولای شئ د حالت بکس په کارولو، چېرې چې تاسو د څرګندون مهال ټاپه بدلولای شئ.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
ps_AF: تاس همداراز کولای شئ یوشان چارې لکه د لېست محدودول د فلټرونو په کارولو، چارې پر پاڼه د چار د تړوني په کارولو کوم چې کله موږک د کتار پر سر یوسئ نو ښکاره شي او یا هم ډليزو چارو غورنۍ د غبرګو پاڼو د امتوک په یو دم سمون لپاره کارولی شئ.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
ps_AF: تاسو له خپلو ليکنو سره آروييونې تړلی شئ د <strong>تګونو</strong> په کارولو سره. نه لکه ټولي، ټګونه سلسليز نه دي مانا دا چې یو ټګ له بل ټګ سره هېڅ تړاو نه لري.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
ps_AF: تاسو د ويينې ځايونه انفرادي غورنيو ته ټاکلی شئ د خپلې <strong>خوښې د امستنو ځاي په غوره کولو</strong> سره د غورنۍ د سمونګر لاندې. که غواړئ چې غورنۍ د ویینې ټولو ځایونو ته په یو دم و ټاکۍ نو د دې په سر کې د<strong>ځایونو سمبالونې برخې</strong> ته ورشئ.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
ps_AF: تاسو د دې پردې ښکارېدنه بدلولای شئ د پردې له غوراویو برخې څخه او خوښ کړئ چې څومره توکي ستاسو پر پرده ښکار شي او همدا راز ښکاره / پټ کړئ ستنې (کالمونه) په لښتيال (ټېبل) کې.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
ps_AF: تاسو کولای شئ خپل پټ توری بدل کړئ، د ليکمن لنډلاري بل کړئ، د خپلې ورډپرېس پازوال پاڼې رنګبندي بدله کړئ او (WYSIWYG) ليديز سمونګر بند کړئ د نورو شیانو ترڅنګ. تاسو اړخپټه پټولی شئ د خپلې ويبپاڼې له مخپاڼې څخه لاکن د پازوال پر پرده نشي غيرفعالېدی.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
ps_AF: تاسو د ويينې له تلواله سري انځورونو څخه خوښولی شئ یا هم خپل يو وکاروئ. تاسو همداراز د خپلې ويبپاڼې سرليک او ټګلاين خپلخوښه کولای شئ چې څنګه ښکاره شي.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
ps_AF: تاسو له خپلو مخکنيو پورته شويو سريو څخه یو غوره کولای شئ، یا ګډوډ ښکاره کړه.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ps_AF: تاسو خوښولی شئ چې ستاسو د ويبپاڼې پر مخپاڼه څه ښکاره شي. کيدای شي چې ليکنې چپه پر تاريخ ترتيب شوي وي لکه (classic blog)، یا هم ټاکلې / ساکنه پاڼه وي. د ساکنې باڼې جوړولو لپاره تاسو باید لومړی دوه <a href="%s">پاڼې</a> جوړې کړئ. یوه به ستاسو مخپاڼه شي او بله به چېرې چې تاسو خپلې ليکنې ښکاره کول غواړئ.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
ps_AF: تاسو د تړونيو ګروپ هم جوړولای شئ د تړوني ټوليو په کارولو سره. د تړوني ټولی نوم بايد بېسارى وي او د تړوني ټولي د ليکنو له ټوليو څخه جلا دي.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
ps_AF: تاسو د دې پردې ښکارېدنه په یو شمېر لارو خپلخوښه کولای شئ:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
ps_AF: تاسو د دې پردې ښکارېدنه خپلخوښه کولای شئ د پردې غوراويو په پرخه کې او/يا د لر غورځي فلټرونو د ټړونیو د لښتيال د پاسه.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
ps_AF: تاسو د دې پردې منځپانګو ښکارېدنه په یو شمېر لارو خپلخوښه کولای شئ:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
ps_AF: تاسو کولای شئ د خپلخوښي شاليد په کارولو سره د خپلې ويبپاڼې ښکارېدنه خپلخوښه کړئ پرته د ويينې په کوډ کې د لاسوهنې. ستاس شاليد انځور یا هم رنګ کيدای شي.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
ps_AF: تاسو کولای شئ د تړوني ټولي په ډليزه توګه ړنګ کړئ، لاکن دغه چاره ټروني د ټولي دننه نه ړنګوي. پرځای يې تړوني د تلوالې تړوني ټولي ته خوځوي.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
ps_AF: تاسو کولای شې دانځور سمون وکړی او ترڅنګ یې بټه نوکی (thumbnail) هم خوندي وساتی. د بېلګې په توګه، تاسو ښايي څلور ګوټى بټه نوکی وغواړی چې یوازې د انځور یوه برخه ښکاره کړي.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
ps_AF: تاسو کولای شئ چې په څرګندون کې پاتې مالومات سم کړئ که یې اړتيا وي. دا هغه وخت اړين وي چې کله څرګندونه استبدادي تېروتنه ولري.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
ps_AF: تاسو کولای شئ چې د بې حواسۍ پرته ليکنې حالت فعال کړئ د سمونګر د پاسه کيڼ لوري ته په نښان کلېک کولو سره. دغه ځانګړنه په زړو لټونىو (browsers) یا هم هغه الې (devices) چې وړې پردې لري شتون نه لري او پوره اوچت (full-height) سمونګر ته اړتیا لري چې فعال شي د غوراویو پر پرده.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
ps_AF: تاسو کولای شئ د خپلې ويبپاڼې د منځپانګو دوتنه صادره کړئ د دې لپاره چې پر بله ورډپرېس پاڼه او یا هم پر بل سيستم خپلې منځپانګې واردې کړئ. صادره شوې دوتنه به د (XML) پر بڼه وي چې (WXR) یاديږي. ليکنې، پاڼې، څرګندونې، خپلخوښي ځايونه، ټولي او ټګونه به پکښې شامل وي. تاسو همداراز خوښولی شئ چې ستاسو (WXR) دوتنه يوازې ټاكلې ليکنې او پاڼې ولري د فلټرونو په کارولو چې ستاسو صادرول محدود کړي پر ټولي، ليکوال، نېټه او یا هم د خپرونې پر حالت.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
ps_AF: تاسو د غړو لړ د غړو پر دندو فلټر کولای شئ، د فلټر لپاره متن تړوني چې د دې پاڼې په پاسني ښي لوري کې دي لکه ټول، پازوال، سمونگر، ليکوال، مرسته كوونکی یا گډونوال. تلواله ښوونه ټول غړي ښکاره کوي. بې دندو غړي نه لېست کيږي.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
ps_AF: تاسو زموږ سره مرسته کولای شئ تر څو د سپم مخنيوی وکړو د خپل ګڼون په لوړولو او <a href="%s" target="_blank">وړه اندازه مرستې سره</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
ps_AF: تاسو کولای شئ ښکاره / پټې کړئ ستنې (columns) د اړتیا پر بنسټ او غوره کړئ چې څو ليکنې پر پرده ښکاره شي د پردې د غوراویو په برخه کې.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
ps_AF: تاسو کولای شئ ښکاره / پټې کړئ ستنې (columns) د اړتیا پر بنسټ او غوره کړئ چې څو غړي پر پرده ښکاره شي د پردې د غوراویو په برخه کې.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
ps_AF: تاسو کولای شئ له نورو الو څخه ووځۍ لکه ستاسو ټيليفون، عام کمپيوټر د "له هرځای څخه ووځه" په تڼۍ کلېک کولو سره.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
ps_AF: تاسو د څرګندونو مديریت پر خپله ویبپاڼه لکه د ليکنو یا نورو منځپانګو د مديریت په شان کولای شئ. دغه پرده خپلخوښه کيدای شي لکه نورې د مديريت پردې،  او همداراز عمل تر سره کولای شئ د چار تړونيو په کارولو چې کله د څرګندون پر سر موږک وروړۍ او یا هم ډليزې چارې.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
ps_AF: تاسو کولای شئ نسبتأ اصلي انځور اندازه کړئ. د غوره پایلو لپاره، اندازه کول بايد تر سکڼولو، سرچپه کولو یاو څرخولو مخکې وشي. انځورونه یوازې ښکته اندازه کېدای شي نه پورته.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
ps_AF: تاسو کولای شئ یوازې د یو ځانګړي ټولي (کټګوری‎) ليکنې يا هم پر خاصه نېټه ليکنې ښکاره کړئ د لر غورځي غورنۍ پا کارولو کوم چې د ليکنې د سرليک د پاسه دي. د چاڼ پر تڼۍ کلېک وکړئ چې کله مو فلټر خوښ کړو. تاسو همدا راز د ليکنو لړ د ليکوال، ټولي او ټګ پر سر چڼلی شئ.

en: You can see all comments on this post here:
ps_AF: تاسو د دغه لیکنې په اړه ټولې څرگندونې دلته لیدلای شئ:

en: You can see all pingbacks on this post here:
ps_AF: تاسو ټول پینگبېکونه (د بل چا بلاگ لیکني سره تړاو ورکول او په اړهء څرگندونې) (pingbacks) دلته په دې پوسټ باندې لیدلی شئ:

en: You can see all trackbacks on this post here:
ps_AF: تاسو ټول ټرېکبېکس (trackbacks) دلته په دې ځړوني باندې لیدلی شئ:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
ps_AF: تاسو کولای شئ چې انځور د خپلې ويبپاڼې په سر کې ښکاره کړئ د پورته کولو په مرسته له خپل کمپيوټر او يا هم له خپل رسنۍ کتابتون څخه. وروسته تر انځور غوره کولو به تاسو انځور و سکڼلی شئ.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
ps_AF: تاسو خپلخوښه سری انځور د خپلې ويبپاڼې لپاره اېښولی شئ. په ساده ډول انځور پورته کړئ او ویې سکڼۍ او نوی سری به په اتوماتيکه توګه ژوندی بڼه اختیار کړي. بديلاً تاسو هغه انځور هم کارولی شئ چې له مخکې نه ستاسو د رسنۍ کتابتون ته پورته شوي وي انځور خوښ کړه تڼۍ په کلېک کولو سره.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
ps_AF: تاسو کولای شئ د انځور کچې وټاکئ چې کله یې مطالبو ته دننه کوئ او یا هم پوره کچه انځور دننه کړئ.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
ps_AF: تاسو اوس هم خپله ويبپاڼه کارولی شئ لاکن فرعي ډومين چې تاسو جوړ کړي به ښايي د لاسرسي وړ نه وي. که تاسو ډاډه ياست چې (DNS) مو سم دی نو دغه پیغامه ناګاره کړئ.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
ps_AF: تاسو مطالبو په مختلفو لارو سپارلی شئ، دغه پرده د ټولو لپاره امستنې ساتي. پاسنۍ برخه یې په مديريت پاڼه کې سمونګر کنټرولوي، په داسې حال کې چې باقي یې بهرنۍ د خپرونې طريقې کنټرولوي. د نورو مالوماتو لپاره د هرې یوه طريقې په اړه د مستندونو تړوني وکاروئ.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
ps_AF: تاسو کولای شئ پورته او رسنۍ لکه (انځورونه، غږيز، اسناد او داسې نور) دننه کړئ د (رسنۍ زیاتول) پر تڼۍ په کلېک کولو سره. تاسو همدا راز له مخکې نه پورته شوې دوتنې له رسنۍ کتابتون څخه غوره کړئ او یا هم نوې رسنۍ خپلې ليکنې یا پاڼې ته ور زیاته کړئ. د انځور نندارتون جوړولو لپاره انځورونه خوښ کړئ په په نوي نندارتون جوړولو تڼۍ کلېک وکړئ.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
ps_AF: تاسو کولای شئ چې دوتنې پرته له ليکنې ليکلو څخه پورته کړئ. دغه تاسو ته اجازه درکوي چې پورته شوې دوتنې په خپلو ليکنو او پاڼو کې وروسته وکاروئ او یا هم د یوې ځانګړې دوتنه تړونی د شريکولو لپاره ترلاسه کړئ. دلته د پورته کولو لپاره درې غوراوي دي:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
ps_AF: تاسو ټولي کارولی شئ چې د خپلې ويبپاڼې برخې تعريف او مربوطه ليکنې ګروپ کړئ. تلواله ټولی &#8220;بې-کټګورئ&#8221; دی ترڅو چې تاسو یې په <a href="%s">امستنې ليکل</a> برخه کې بدل نه کړئ.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
ps_AF: تاسو له دغو ښکلیو سریو څخه یو کارولی شئ یا هم ګډوډ پر هره پاڼه ښکاره کړئ.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
ps_AF: تاسو دغه لاندې کنټرولونه کارولی شئ چې خپله د مديریت پاڼه ترتيب کړئ څرنګه چې ستاسو له کاري جریان سره جوړيږي. دا همدا راز حقيقت لري په ډېرو نورو پازوالنې پردو.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
ps_AF: تاسو کولای شئ ټولې ليکنې د ليکوال وګورئ د ليکنو د ستنې (کالم) لاندې د شمېرې په کلېک کولو سره.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
ps_AF: تاسو خپلې رسنۍ په ساده چوکاټ او یا هم د کالمونو د لېست په توګه ليدلی شئ. تاسو له دغه ډولونو څخه یو بل ته بدلولی شئ د نښان په کارولو کوم چې د رسنۍ د پاسه کيڼ لوري ته دی.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
ps_AF: تاسو لګون نشئ ړنګولی چې کله هغه په لومړنی ویبپاڼه فعاله وي .

en: You cannot delete the current user.
ps_AF: تاسو اوسنی غړی نشئ ړنګولای.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ps_AF: دغه توک په ډېران کې دی. که سمون یې غواړی نو مهرباني وکړئ له ډېران څخه یې وباسئ.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
ps_AF: تاسو دغه توکی ډېران ته نشئ خوځولی. %s یې اوسمهال سمون کوي.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
ps_AF: مونږ دغه برېښناليک د نومکښنې لپاره نه شو کارولی. موږ د هغوی سره ستونزه لرو ځکه چې زموږ ځينې برېښناليکونه بلاک کوي. مهرباني وکړئ بل وړاندې کونکی وکاروئ.

en: You did not enter a category name.
ps_AF: تاسو د ټولي نوم نه دی دننه کړی.

en: You do not have permission to access this page.
ps_AF: تاسو کافي اجازه نلرئ چې دې پاڼې ته رسی پیدا کړئ.

en: You do not have permission to edit this user.
ps_AF: تاسو کافي اجازه نلرئ چې د دغه غړي سمون وکړئ.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
ps_AF: تاسو کافي اجازه نلرئ چې دغه پاڼې ته رسی پیدا کړئ.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
ps_AF: تاسو کافي اجازه نلرئ چې د دې ويبپاڼې لپاره لګون فعال کړئ.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
ps_AF: تاسو کافي اجازه نلرئ چې پر دې ويبپاڼه لګونونه غیرفعاله کړئ.

en: You have %1$s and %2$s.
ps_AF: تاسو %1$s او %2$s لرئ.

en: You have attempted to queue too many files.
ps_AF: تاسو د خورا ډیرو دوتنو د كتارول هڅه وکړه.

en: You have logged in successfully.
ps_AF: تاسو په بریا سره دننه شوئ.

en: You have specified these users for deletion:
ps_AF: تاسو دغه غړي د ړنگولو لپاره غوره کړي:

en: You have specified these users for removal:
ps_AF: تاسو دغه غړي د پاکول لپاره غوره کړي:

en: You have specified this user for deletion:
ps_AF: تاسو دغه غړی د ړنگولو لپاره غوره کړئ.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
ps_AF: تاسو خپله د خوندي کول تشې ونډه کارولې. مهرباني وکړئ یو څو دوتنې ړنګې کړئ له پورته کولو مخکې.

en: You may only upload 1 file.
ps_AF: تاسو ښایي یوازې ۱ دوتنه پورته کړئ.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
ps_AF: تاسو باید <a href="%s"> دننه شئ </a> چې څرگندون ولیکۍ.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
ps_AF: تاسو باید لږ تر لږه د یوه ویب سايټ غړيتوب ولرئ ترڅو دا ويبپاڼه وکاروئ.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
ps_AF: تاسو باید د پاڼې په لاندې برخه کې د (بدلونونه خوندي کړه) پر تڼۍ کلېک وکړئ د نویو بدلونونو لپاره چې اغېز یې ووينۍ.

en: You must provide a domain name.
ps_AF: تاسو باید ډومين نوم جوت کړئ.

en: You must provide a name for your network of sites.
ps_AF: تاسو باید یو نوم په ډاګه کړئ د خپلو ویبپاڼو د شبکې لپاره.

en: You must provide a valid email address.
ps_AF: تاسو باید یو باوري برېښناليک جوت کړئ.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
ps_AF: تاسو جاوا سکرېپټ ته اړتیا لرئ ترڅو د انځور یوه برخه خوښه کړئ.

en: You need a higher level of permission.
ps_AF: تاسو د اجازې لوړه کچه ته اړتیا لرئ.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
ps_AF: تاسو بايد د API کيلي ورکړئ چې Akismet چوپړ پر خپله پاڼه چلن کړئ.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
ps_AF: تاسو اوس یوازې یوه انسټال شوې ویینه لرئ. لږ ژوند وکړئ! تاسو کولای شئ چې د WordPress.org د ویینو په دوسیه کې تر ۱۰۰۰ ډېرو ویینو څخه چې کله مو زړه وغواړي ویینه خوښه کړئ: یوازې پر <a href="%s">ویینو انسټال</a> کلېک وکړئ.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
ps_AF: تاسو نشئ کولائ چې #8217; نوی قالب یا شکل له دغه ځایه نصب کړئ ستاسو نصب SFTP مجوز ته ضرورت لرئ. مهرباني وکړئ <a href="%s"> پازوال برخي ته قالب یا شکل اضافه کړئ. </a>.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
ps_AF: تاسو &#8217; مینو جوړه کړئ، یو ځای یا برخي ته يې معرفي کړئ، او بیا مینو یو برخي لکه یوي کټګوري یا پاڼي سره يې ونښلوئ. که تاسو قالب یا د ویب سایټ ټمپلیټ څو ځایونه ولري، نو بیا تاسو کولای شئ له یو نه زیاتي مینوګاني جوړې کړئ.

en: Your Email
ps_AF: ستاسو برېښليک

en: Your Recent Drafts
ps_AF: ستاسو وروستۍ مسودې

en: Your Sites
ps_AF: ستاسو ویبپاڼې

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
ps_AF: ستاسو ويب پالنګر د (SSL) غوښتنې نشي کولای، له خپل ويب کوربه سره اړيکه ټينګه کړئ او ورته واویاست چې د (SSL) غوښتنو ملاتړ زیات کړي.

en: Your blogroll
ps_AF: ستاسو تړوني

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
ps_AF: ستاسو لټونی ستاسو کلېپبورډ ته د مستقيم لاسرسي ملاتړ نه کوي. مهرباني وکړئ پرځای يې د ليکمن لنډلاري وکاروئ د خپل لټوني په سمون غورنۍ کې.

en: Your browser is out of date!
ps_AF: ستاسو لټونى (browser) له وخته تېر دی!

en: Your chosen password.
ps_AF: ستاسو غوره شوی پټ توری.

en: Your comment is awaiting moderation.
ps_AF: ستاسو څرگندونې د بررسی انتظار باسي.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
ps_AF: ستاسو برېښناليک پته تر اوسه نه ده اوسمهاليز شوې. مهرباني وکړئ خپل نوتنى بكس (inbox)په %s وګورئ د تصديق برېښناليک لپاره.

en: Your email address will not be published.
ps_AF: ستاسو برېښناليک به نه خپريږي.

en: Your email address.
ps_AF: ستاسو برېښناليک پته.

en: Your homepage displays
ps_AF: ستاسو د کور پاڼه څرګندوي

en: Your latest changes were saved as a revision.
ps_AF: ستاسو ورستي بدلونونه د بیاکتنې په توګه نه دي خوندي شوي.

en: Your latest posts
ps_AF: ستاسو وروستى ليکنې

en: Your password has been reset.
ps_AF: ستاسو پټ توری له سره شو.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
ps_AF: ستاسو پېژنیال ستاسو (ستاسو ګڼوڼ) په اړه او همد راز د ځينې شخصي غوراوي چې په ورډپرېس پورې تړلي مالومات لري.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ps_AF: ستاسو د وييبپاڼې تازه ليکنې.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ps_AF: ستاسو د وييبپاڼې تازه څرگندونې.

en: Your theme can display menus in one location.
ps_AF: ستاسې موضوع کولی شي په یوه ځای کې مینوونو ته وښيي.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
ps_AF: ستاسو قالب یا دیم کولای شي یو موقعیت کې مینو وښايي. غوره یا انتخاب يې کړئ چې کومه مینو خوښوئ.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
ps_AF: ستاسو ویینه په ذاتي ډول د غورنیو ملاتړ نه لري، لاکن تاسو يې په اړخپټه کې کارولی شئ د خپلخوښه غورنۍ کارووني په زیاتول سره پر <a href="%s">کارووني</a> پرده.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
ps_AF: ستاسو ویینه د غورنۍ چلونې او کاروونیو ملاتړ نه لري.

en: Your translations are all up to date.
ps_AF: ستاسو ژباړې ټولې اوسمهالیزې دي.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
ps_AF: کارن نو نشي بدلېدلی، لاکن تاسو نور ځایونه کارولی شئ لکه خپل اصلي نوم یا لقب او بدل کړئ هغه نوم چې پر ليکنو ښکاريږي.

en: Zagreb
ps_AF: زګرېب

en: Zaporozhye
ps_AF: زپوروزهیه

en: Zulu
ps_AF: زولو

en: Zurich
ps_AF: زوریخ

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
ps_AF: [%1$s] عمل تایید شوی: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ps_AF: [%1$s] څرگندون: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
ps_AF: [%1$s] عمل تایید کړئ: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
ps_AF: [%1$s] بيرته پينگ: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
ps_AF: [%1$s] د مهربانئ له مخې و څارۍ: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
ps_AF: [%1$s] بیا پلنیوی: "%2$s"

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
ps_AF: [%s] د کمولو غوښتنه بشپړ شوې

en: [%s] Joining Confirmation
ps_AF: [%s] دګډون تصديق

en: [%s] New Admin Email Address
ps_AF: [%s] نوی پازوال پرېښناليک پته

en: [%s] New Email Address
ps_AF: [%s] نوې برېښنالیک پته

en: [%s] New User Registration
ps_AF: [%s] د نوي غړي نومكښنه (راجستر)

en: [%s] Password Reset
ps_AF: [%s] پټ توری بياامستل

en: [Pending]
ps_AF: [نااجرا]

en: [deleted]
ps_AF: [ړنګ شوی]

en: acquaintance
ps_AF: پېژند ګلوي

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
ps_AF: تړونی

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
ps_AF: رسنۍ

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
ps_AF: پاڼه

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
ps_AF: لیکنه

[ctx: add new from admin bar]
en: User
ps_AF: غړی

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ps_AF: نوی

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
ps_AF: وودي

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
ps_AF: قهوی

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ps_AF: تلواله

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
ps_AF: ایکتوپلسم

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ps_AF: روښان

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
ps_AF: نیمه شپه

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
ps_AF: اقیانوسی

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
ps_AF: لمرخاته

[ctx: admin menu]
en: All Links
ps_AF: ټول تړوني

en: another web address of mine
ps_AF: زما بله ويب پته

[ctx: auto preload]
en: Auto
ps_AF: خپلكارى

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
ps_AF[0]: ویب پاڼه زیاته کړه

en: by %s
ps_AF: %s په واسطه

[ctx: categories]
en: Most Used
ps_AF: ډیری کارول

en: child
ps_AF: بچی

en: close tags
ps_AF: ټگونه تړل

en: co-resident
ps_AF: همكار

en: co-worker
ps_AF: همكار

en: colleague
ps_AF: ملګرى

[ctx: color]
en: Default: %s
ps_AF: تلواله: %s

[ctx: column name]
en: Comment
ps_AF: څرګندون

[ctx: column name]
en: Date
ps_AF: نيټه  &raquo;

[ctx: column name]
en: File
ps_AF: دوتنه

[ctx: column name]
en: In Response To
ps_AF: په غبرګون کې

[ctx: column name]
en: Title
ps_AF: سرليك

[ctx: column name]
en: Uploaded to
ps_AF: ليکنې / پاڼې ته پورته شوی

[ctx: comment]
en: Mark as spam
ps_AF: لكه سپم نښول

[ctx: comment]
en: Not Spam
ps_AF: سپم ندی

[ctx: comment]
en: Not spam
ps_AF: سپم ندی

en: comments
ps_AF: څرگندونې

[ctx: comments]
en: Spam
ps_AF: سپم

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ps_AF[0]: یوه نظریه په اړه د &ldquo;%2$s&rdquo;
ps_AF[1]: %1$s نظریې په اړه د &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
ps_AF: اړيکه

en: crush
ps_AF: چيتول

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
ps_AF: پخوا پورته شوي

[ctx: custom headers]
en: Suggested
ps_AF: وړانديزشوي

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
ps_AF: مهال وېش

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
ps_AF: تقسیم اوقات ته اضافه کول

[ctx: dashboard]
en: %1$s %2$s
ps_AF: %1$s پر %2$s

en: date
ps_AF: نيټه

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
ps_AF: بند

en: domain
ps_AF: ډومین

en: download
ps_AF: ښکته کول

en: edit
ps_AF: سمون

[ctx: editor button]
en: Left to right
ps_AF: كيڼ تر ښي

[ctx: editor button]
en: Right to left
ps_AF: ښي تر كيڼ

[ctx: editor button]
en: Show blocks
ps_AF: غوڼدونه ښکاره کړه

en: example:
ps_AF: بېلگه:

en: family
ps_AF: کورنۍ

[ctx: find/replace]
en: Find
ps_AF: موندل

[ctx: find/replace]
en: Next
ps_AF: بل

[ctx: find/replace]
en: Prev
ps_AF: پخوانی

[ctx: find/replace]
en: Replace
ps_AF: ځايناستول

[ctx: find/replace]
en: Replace all
ps_AF: ټول ځايناستول

[ctx: find/replace]
en: Replace with
ps_AF: ځايناستول په

[ctx: find/replace]
en: Whole words
ps_AF: بشپړتوري

en: first
ps_AF: لومړی

en: folder
ps_AF: دوسيه

en: friend
ps_AF: ملګری

en: friendship
ps_AF: ملګرتیا

[ctx: genitive]
en: April
ps_AF: اپرېل

[ctx: genitive]
en: August
ps_AF: اگست

[ctx: genitive]
en: December
ps_AF: دسمبر

[ctx: genitive]
en: February
ps_AF: فبروري

[ctx: genitive]
en: January
ps_AF: جنوري

[ctx: genitive]
en: July
ps_AF: جولای

[ctx: genitive]
en: June
ps_AF: جون

[ctx: genitive]
en: March
ps_AF: مارچ

[ctx: genitive]
en: May
ps_AF: مې

[ctx: genitive]
en: November
ps_AF: نوومبر

[ctx: genitive]
en: October
ps_AF: اکتوبر

[ctx: genitive]
en: September
ps_AF: سپتمبر

en: geographical
ps_AF: جغرافيائي

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
ps_AF: په اوږدو پليکه کول

en: https://wordpress.org/news/
ps_AF: http://wordpress.org/news/

en: identity
ps_AF: هويت

en: items
ps_AF: توکي

[ctx: label]
en: Search for:
ps_AF: ددی لپاره لټون:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
ps_AF: خپلخوښه...

en: last
ps_AF: وروستی

[ctx: link]
en: Add New
ps_AF: نوی تړونی زیات کړه

[ctx: link name]
en: Name
ps_AF: نوم

[ctx: links widget]
en: All Links
ps_AF: ټول تړوني

[ctx: list style]
en: Circle
ps_AF: گردۍ

[ctx: list style]
en: Default
ps_AF: تلواله

[ctx: list style]
en: Disc
ps_AF: ټيكلى

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
ps_AF: ټيټ الفا

[ctx: list style]
en: Lower Greek
ps_AF: ټیټ یوناني

[ctx: list style]
en: Lower Roman
ps_AF: ټيټ رومي

[ctx: list style]
en: Square
ps_AF: څلورگوټ

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
ps_AF: پاسنى الفا

[ctx: list style]
en: Upper Roman
ps_AF: پاسنى رومي

[ctx: media item]
en: Edit
ps_AF: سمون

[ctx: media items]
en: Mine
ps_AF: زما

[ctx: menu]
en: Edit
ps_AF: سمون

[ctx: menu]
en: Use new menu
ps_AF: نوې غورنۍ وکاروئ

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
ps_AF: که تاسو پلان لرئ چې مینو <a href="%1$s" %2$s> استفاده کړئ، ویجیټ %3$s</a> دغه برخه تیره کړئ. مخ ته لاړ شئ.

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
ps_AF: دلته &#8217;s چیرته چې مینو ښکاریږي. که چیرته تاسو غواړی &#8217; تغییر وکړي، نو بل ځای غوره کړئ.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
ps_AF: د ټولو موقعیتونو لیدل

[ctx: menu locations]
en: View Location
ps_AF: د موقعیتونو لیدل

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
ps_AF: چیرته غواړی دغه مینو را ښکاره شي؟

en: met
ps_AF: ليدل شوي

[ctx: meta name]
en: Name
ps_AF: نوم

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
ps_AF: (بیدن د لیبل)

en: moved to the Trash.
ps_AF: ډېران ته وخوځول شو.

en: muse
ps_AF: متفکر

[ctx: name]
en: Unknown
ps_AF: ناڅرګند

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ps_AF: کور پاڼه

en: neighbor
ps_AF: ګاونډی

en: newer
ps_AF: نوې

en: none
ps_AF: هيڅ نه

[ctx: noun]
en: Comment
ps_AF: څرگندون

[ctx: noun]
en: Trash
ps_AF: ډېران

en: number_format_decimal_point
ps_AF: ،

en: number_format_thousands_sep
ps_AF: ،

en: of
ps_AF: د

en: older
ps_AF: زړې

en: page | pages
ps_AF[0]: پاڼه

[ctx: page]
en: Add New
ps_AF: نوې پاڼه زیاته کړه

en: parent
ps_AF: پلرين

[ctx: password strength]
en: Medium
ps_AF: منځنى

[ctx: password strength]
en: Very weak
ps_AF: ډېر کمزوری

[ctx: password strength]
en: Weak
ps_AF: كمزورى

en: physical
ps_AF: فزكي

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ps_AF: لټون &hellip;

[ctx: post]
en: Add New
ps_AF: نوې ليکنه زیاته کړه

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
ps_AF: مهال وېش

[ctx: post format]
en: Format
ps_AF: بڼه

[ctx: post format archive title]
en: Asides
ps_AF: يادونې

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ps_AF: غږیز

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ps_AF: بنډارونه

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
ps_AF: نندارتونونه

[ctx: post format archive title]
en: Images
ps_AF: انځورونه

[ctx: post format archive title]
en: Links
ps_AF: ټړوني

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ps_AF: وينالېږدونه

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ps_AF: حالتونه

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ps_AF: ویډیوگانې

[ctx: post state]
en: Pending
ps_AF: نااجرا

[ctx: post type general name]
en: Media
ps_AF: رسنۍ

[ctx: post type general name]
en: Pages
ps_AF: پاڼې

[ctx: post type general name]
en: Posts
ps_AF: ليکنې

[ctx: post type singular name]
en: Page
ps_AF: پاڼه

[ctx: post type singular name]
en: Post
ps_AF: ليکنه

en: posts
ps_AF: ليکنې

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: ټول <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: ټول <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: زما <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: زما <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: سرېښناک <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: سرېښناک <span class="count">(%s)</span>

en: privacy policy
ps_AF: د پټتیا تګلاره

en: professional
ps_AF: مسلكي

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ps_AF: غیر فعال کړه

[ctx: request status]
en: Completed
ps_AF: بشپړ شوی

[ctx: request status]
en: Confirmed
ps_AF: تایید شوی

[ctx: request status]
en: Failed
ps_AF: ناکام شو

[ctx: request status]
en: Pending
ps_AF: پورونه

[ctx: revisions]
en: Browse
ps_AF: لټول

en: romantic
ps_AF: خيالي

en: sample-page
ps_AF: بېلګه-پاڼه

en: search
ps_AF: لټون

[ctx: settings screen]
en: General
ps_AF: عمومي

en: sibling
ps_AF: خور او ورور

[ctx: site]
en: Mark as spam
ps_AF: لكه سپم نښول

[ctx: site]
en: Not Spam
ps_AF: سپم ندی

[ctx: site]
en: Not spam
ps_AF: سپم ندی

[ctx: site]
en: Registered
ps_AF: ثبت شوی

[ctx: site]
en: Spam
ps_AF: سپم

[ctx: spellcheck]
en: Finish
ps_AF: پاى

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
ps_AF: ناگارل

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
ps_AF: ټول ناگارل

en: spouse
ps_AF: ميړه ياميرمن

[ctx: start of week]
en: 1
ps_AF: ۱

en: styles
ps_AF: ډولونه

en: sub item
ps_AF: لاندې توک

[ctx: submit button]
en: Search
ps_AF: لټون

en: sweetheart
ps_AF: زړه او ځيګر

[ctx: table body]
en: Body
ps_AF: تنه

[ctx: table cell]
en: Cell
ps_AF: خونه

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
ps_AF: هېڅ يو

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
ps_AF: دايره

[ctx: table footer]
en: Footer
ps_AF: پښۍ

[ctx: table header]
en: Header
ps_AF: سرۍ

[ctx: tag delimiter]
en: ,
ps_AF: ،

[ctx: tags]
en: Most Used
ps_AF: ډیر استفاده شوي

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ps_AF: ټولي

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ps_AF: ټگونه

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ps_AF: ټولی

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ps_AF: ټگ

[ctx: term name]
en: Name
ps_AF: نوم

en: terms and conditions
ps_AF: اصطلاحات او شرایط

en: text direction
ps_AF: د متن خوا

[ctx: theme]
en: Active:
ps_AF: فعال:

[ctx: theme]
en: Change
ps_AF: ویینه بدله کړه

[ctx: theme]
en: Installed
ps_AF: لګول شوی

[ctx: theme name]
en: Name
ps_AF: نوم

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: ټول <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: ټول <span class="count">(%s)</span>

en: uncategorized
ps_AF: پرته د ټولي

[ctx: user]
en: Add New User
ps_AF: نوی غړی زیاتول

[ctx: user]
en: Mark as spam
ps_AF: لكه سپم نښول

[ctx: user]
en: Not spam
ps_AF: سپم ندی

[ctx: user]
en: Registered
ps_AF: ثبت شوی

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[0]: ټول <span class="count">(%s)</span>
ps_AF[1]: ټول <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
ps_AF: پاک

[ctx: verb]
en: Spam
ps_AF: سپم

[ctx: verb]
en: Trash
ps_AF: ډېران

[ctx: verb; site]
en: Archive
ps_AF: ارشیف

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
ps_AF: په نېغو پليکه کول

[ctx: video or audio]
en: Length
ps_AF: اوږدوالى

[ctx: widget]
en: Add
ps_AF: زیاتول

[ctx: widget]
en: Edit
ps_AF: سمون

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ps_AF: %1$s په %2$s
