WordPress.com - en to si_LK translation catalogue (4418 entries)

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
si_LK: 
    මෙන්න ඔවුන්ගේ තොරතුරු:
    
         නම: %1$s
         සබැඳිය: %2$s
         ග්‍රැවටාර් පැතිකඩ: %3$s
    %4$s

en:  (Opens in new window)
si_LK: (නව වින්ඩෝවකින් විවෘත වේ)

en:  and
si_LK:  සහ

en:  for %s
si_LK: %s සඳහා

en: "%1$s" by %2$s.
si_LK: %2$s ගේ "%1$s".

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
si_LK: %3$s ගෙනඑන %2$s ඇල්බමයේ "%1$s".

en: "%1$s" from %2$s.
si_LK: %2$s ඇල්බමයේ "%1$s".

en: #%d (no title)
si_LK: #%d (මාතෘකාවක් නැත)

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
si_LK[0]: ප්‍රථම ලිපිය!
si_LK[1]: ලිපි %1$s!

en: % Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර %

en: % comments
si_LK: ප්‍රතිචාර %ක්

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
si_LK: %1$s %2$s %3$s %4$s පෝෂකය

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
si_LK: %1$s %2$s %3$s ප්‍රවර්ග පෝෂකය

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
si_LK: %1$s %2$s %3$s ප්‍රතිචාර පෝෂකය

en: %1$s %2$s %3$s Feed
si_LK: %1$s %2$s %3$s පෝෂකය

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
si_LK: %1$s %2$s %3$s ටැප පෝෂකය

en: %1$s %2$s Comments Feed
si_LK: %1$s %2$s ප්‍රතිචාර පෝෂකය

en: %1$s %2$s Feed
si_LK: %1$s %2$s පෝෂකය

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
si_LK: %1$s %2$s %3$s ගේ ලිපි පෝෂකය

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
si_LK: &#8220;%3$s&#8221; පෝෂකය සඳහා සෙවුම් ප්‍රතිඵල %1$s %2$s

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
si_LK: %3$s %1$s %2$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s (#%2$s)
si_LK: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
si_LK: %1$s (%2$s සිට; %3$s)

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
si_LK: අනිවාර්යයෙන්. නව පෙළ කොටුවක්, පෙළ ප්‍රදේශයක්, රේඩියෝ, පිරික්සුම් කොටුවක්, කඩාහැලෙන ප්‍රදේශයක් එක්කිරීමට %1$s.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
si_LK: ඔව්, පරිපාලක පුවරුවේ "%1$s" යොමුව හරහා ඔබට ලැබුණු යෝජනා හා අදහස් ඕනෑම විටෙක කියවිය හැක.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
si_LK: %1$s පැතිදාරය

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
si_LK[0]: <span class="screen-reader-text">%2$sට</span> %1$s ප්‍රතිචාරයක්
si_LK[1]: <span class="screen-reader-text">%2$sට</span> ප්‍රතිචාර %1$sක්

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
si_LK: %1$s MB ප්‍රමාණයක් (%2$s%%) පාවිච්චි කර ඇත

en: %1$s and %2$s others reblogged your post %3$s
si_LK: %1$s සහ වෙනත් %2$s දෙනෙකු ඔබේ %3$s ලිපිය ප්‍රති-පළකරා

en: %1$s at %2$s
si_LK: %1$s දින %2$s ට

en: %1$s by %2$s.
si_LK: %2$sගේ %1$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
si_LK: %1$s වලංගු %2$l ක් නොවේ.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
si_LK: %1$s වලංගු %2$s නොවේ. හේතුව: %3$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
si_LK: %1$s සවිබල ගන්වා ඇත්තේ  %2$s මගිනි

en: %1$s is yours!
si_LK: %1$s ඔබේය!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
si_LK: %1$s ඔබ සතුයි! එය ස්වකීයකරණය අරඹන්න.

en: %1$s on %2$s
si_LK: %1$s %2$s පිළිබඳ

en: %1$s or %2$s
si_LK: %1$s හෝ %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
si_LK[0]: ඇගයුම් %2$sක් මත පදනම් ව %1$sක ඇගයුමක්
si_LK[1]: ඇගයුම් %2$sක් මත පදනම් ව %1$sක ඇගයුමක්

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
si_LK[0]: %2$sට ප්‍රතිචාර %1$sක්
si_LK[1]: %2$sට ප්‍රතිචාර %1$sක්

en: %1$s, and %2$s
si_LK: %1$s හා %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
si_LK: %1$s. %3$dහි %2$d මෙනු අයිතමය.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
si_LK: %1$s: ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ %2$s ගිණුම හරහා ය.

en: %d Days
si_LK: දින %d

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
si_LK[0]: %d ප්ලගින යාවත්කාලීන වීමක්
si_LK[1]: ප්ලගින යාවත්කාලීන වීම් %d

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
si_LK[0]: %d තේමා යාවත්කාලීන කිරීම්
si_LK[1]: %d තේමා යාවත්කාලීන කිරීම්

en: %d WordPress Update
si_LK: %d WordPress යාවත්කාලීන කිරීම්

en: %d selected
si_LK: තෝරාගැනීම්: %d

en: %dh
si_LK: පැය %d

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
si_LK: %l ක්‍රියාවිරහිත කරන්න

en: %s (Invalid)
si_LK: %s (අවලංගු)

en: %s (Jetpack)
si_LK: %s (ජෙට්පැක්)

en: %s (Pending)
si_LK: %s (ස්ථිර නැත)

en: %s <span class="says">says:</span>
si_LK: %s <span class="says">පවසයි:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
si_LK[0]:  %s <span class="screen-reader-text">ප්‍රතිචාරයක්</span>
si_LK[1]: <span class="screen-reader-text">ප්‍රතිචාර</span> %sක්

en: %s Comment | %s Comments
si_LK[0]: %s ප්‍රතිචාරයකි
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %sකි

en: %s Error
si_LK: %s දෝෂයක්

en: %s MB Space Allowed
si_LK: %s MB ප්‍රමාණයක ඉඩකට අවසර ඇත

en: %s Page | %s Pages
si_LK[0]: %s පිටුවක්
si_LK[1]: පිටු %sක්

en: %s Post | %s Posts
si_LK[0]: %s ලිපියක්
si_LK[1]: ලිපි %sක්

en: %s Reblog | %s Reblogs
si_LK[0]: %s ප්‍රති-පළකිරීමක්
si_LK[1]: ප්‍රති-පළකිරීම් %s

en: %s Sites
si_LK: %s අඩවි

en: %s ago
si_LK: %s ට පෙර

en: %s approved | %s approved
si_LK[0]: %s අනුමත වූ
si_LK[1]: %s අනුමත වූ

en: %s approved comment | %s approved comments
si_LK[0]: %s අනුමත කළ ප්‍රතිචාරයක්
si_LK[1]: අනුමත කළ ප්‍රතිචාර %sක්

en: %s bloggers like this.
si_LK: බ්ලොග්වරු %sදෙනෙක් මෙයට කැමතියි.

en: %s comment | %s comments
si_LK[0]: %s ප්‍රතිචාරයක්
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %sක්

en: %s comment approved. | %s comments approved.
si_LK[0]: %s අදහස අනුමත කළා
si_LK[1]: අදහස් %s අනුමත කළා

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
si_LK[0]: %s ප්‍රතිචාරයක් නුසුදුසු යැයි ලකුණු කර ඇත.
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %sක් නුසුදුසු යැයි ලකුණු කර ඇත.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
si_LK[0]: %s ප්‍රතිචාරයක් කුණු කූඩයට යැවිණ.
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %sක් කුණු කූඩයට යැවිණ.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
si_LK[0]: ප්‍රතිචාර %s ස්ථිරව මකාදමන ලදී
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %s ස්ථිරව මකාදමන ලදී

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
si_LK[0]: %s ප්‍රතිචාරයක් කුණු කූඩයේ සිට නැවත පිහිටුවන ලදි
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %sක් කුණු කූඩයේ සිට නැවත පිහිටුවන ලදි

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
si_LK[0]: %s ප්‍රතිචාරයක් ස්පෑම් සිට නැවත පිහිටුවන ලදි.
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %sක් ස්පෑම් සිට නැවත පිහිටුවන ලදි.

en: %s day | %s days
si_LK[0]: දින %s
si_LK[1]: දින %s

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
si_LK: ඔබේ බ්‍රව්සරයේ භාවිතයේදී බහු-ගොනු උඩුගතකරණය සඳහා ඇති උපරිම උඩුගත කිරීම් ප්‍රමාණය %s ඉක්මවයි.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
si_LK: %s මෙම අඩවිය සදහා උපරිම උඩුගත කිරීම ප්‍රමාණය ඉක්මවා ඇත.

en: %s failed to embed.
si_LK: %s එබ්බවීම අසාර්ථක විය.

en: %s from now
si_LK: මෙතැන් සිට %s

en: %s has been activated.
si_LK: %s සක්‍රිය වී ඇත.

en: %s has been deactivated.
si_LK: %s අක්‍රීය වී ඇත.

en: %s has been logged out.
si_LK: %s පිටවී ඇත.

en: %s has taken over and is currently editing.
si_LK: %s විසින් බාරගෙන ඇති අතර දැන් සංස්කරණය කරමින් සිටියි.

en: %s hour | %s hours
si_LK[0]: %s පැය
si_LK[1]: %s පැය

en: %s is a protected WP option and may not be modified
si_LK: %s ආරක්ෂිත WP විකල්පයක් බැවින් සංස්කරණය කළ නොහැක

en: %s is currently editing
si_LK: %s සංස්කරණය කරමින් සිටී

en: %s is forbidden
si_LK: %s තහනම් කර ඇත

en: %s is not a valid command.
si_LK: %s යනු වලංගු විධානයක් නොවේ.

en: %s is not a valid module.
si_LK: %s යනු වලංගු ඒකකයක් නොවේ.

en: %s is yours!
si_LK: %s ඔබ සතුය

en: %s item | %s items
si_LK[0]: %s අයිතමයක්
si_LK[1]: අයිතම %sක්

en: %s link deleted. | %s links deleted.
si_LK[0]: %s යොමුවක් මැකුවා.
si_LK[1]: යොමු %sක් මැකුවා.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
si_LK[0]: %s මාධ්‍ය ගොනුවක් ඇමිණුවා.
si_LK[1]: මාධ්‍ය ගොනු %s ක් ඇමිණුවා.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
si_LK[0]: %s මාධ්‍ය ගොනුවක් ගැලෙව්වා.
si_LK[1]: මාධ්‍ය ගොනු %s ක් ගැලෙව්වා.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
si_LK[0]: %s මාධ්‍ය ගොනුවක් කුණු කූඩෙට යැව්වා.
si_LK[1]: මාධ්‍ය ගොනු %s ක් කුණු කූඩෙට යැව්වා.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
si_LK[0]: %s මාධ්‍ය ගොනුවක් කුණු කූඩෙන් නැවත ගත්තා.
si_LK[1]: මාධ්‍ය ගොනු %s ක් කුණු කූඩෙන් නැවත ගත්තා.

en: %s min | %s mins
si_LK[0]: මිනිත්තු %s
si_LK[1]: මිනිත්තු %s

en: %s month | %s months
si_LK[0]: %s මාසයක්
si_LK[1]: මාස %sක්

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
si_LK[0]: %s පිටුවක් කුණු කූඩයට යවන ලදි.
si_LK[1]: පිටු %s ක් කුණු කූඩයට යවන ලදි.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
si_LK[0]: %s ලිපියක් යාවත්කාලීන නොකරන ලදි, යමකු එය සංස්කරණය කරමින් සිටී.
si_LK[1]: ලිපි %sක් යාවත්කාලීන නොකරන ලදි, යමකු ඒවා සංස්කරණය කරමින් සිටී.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
si_LK[0]: %s පිටුවක් සදහට ම ඉවත් කරන ලදි.
si_LK[1]: පිටු %sක් සදහට ම ඉවත් කරන ලදි.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
si_LK[0]: %s පිටුවක් කුණු කූඩයෙන් පිළිනඟන ලදි.
si_LK[1]: පිටු %sක්  කුණු කූඩයෙන් පිළිනඟන ලදි.

en: %s page updated. | %s pages updated.
si_LK[0]: %s පිටුවක් යාවත්කාලීන කරන ලදි.
si_LK[1]: පිටු %sක් යාවත්කාලීන කරන ලදි.

en: %s pending comment | %s pending comments
si_LK[0]: %s තීරණය නොකළ ප්‍රතිචාරයක්
si_LK[1]: තීරණය නොකළ ප්‍රතිචාර %sක්

en: %s post by this author | %s posts by this author
si_LK[0]: මෙම කතුවරයාගෙන් %s ලිපියක්
si_LK[1]: මෙම කතුවරයාගෙන් ලිපි %sක්

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
si_LK[0]: %s ලිපියක් කුණු කූඩයට යැවිණි.
si_LK[1]: ලිපි %sක් කුණු කූඩයට යැවිණි.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
si_LK[0]: %s ලිපියක් යාවත්කාලීන නොකරන ලදි, යමකු එය සංස්කරණය කරමින් සිටී.
si_LK[1]: ලිපි %sක් යාවත්කාලීන නොකරන ලදි, යමකු ඒවා සංස්කරණය කරමින් සිටී.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
si_LK[0]: %s ලිපියක් ස්ථිරවම මැකුවා.
si_LK[1]: ලිපි %sක් ස්ථිරවම මැකුවා.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
si_LK[0]: %s ලිපියක් කුණුකූඩයෙන් ඉවතට ගත්තා.
si_LK[1]: ලිපි %sක් කුණුකූඩයෙන් ඉවතට ගත්තා.

en: %s post updated. | %s posts updated.
si_LK[0]: ලිපි %s ක් යාවත්කාලීන කරන ලදී.
si_LK[1]: ලිපි %s ක් යාවත්කාලීන කරන ලදී.

en: %s rating
si_LK: %s ඇගයුම

en: %s site | %s sites
si_LK[0]: %s අඩවියක්
si_LK[1]: අඩවි %sක්

en: %s updated successfully.
si_LK: %s සාර්ථකව යාවත්කාලීන විය.

en: %s user | %s users
si_LK[0]: %s පරිශීලකයෙක්
si_LK[1]: පරිශීලකයින් %sක්

en: %s user deleted. | %s users deleted.
si_LK[0]: %s පරිශීලකයෙක් මැකුවා.
si_LK[1]: පරිශීලකයින් %sක් මැකුවා.

en: %s week | %s weeks
si_LK[0]: %s සතියක්
si_LK[1]: සති %sක්

en: %s year | %s years
si_LK[0]: %s වසරක්
si_LK[1]: වසර %sක්

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
si_LK: &#8220;%s&#8221; උඩුගත කිරීම අසාර්ථක විය.

en: &#8592; Cancel audio playlist
si_LK: &#8592; හඬ පට ධාවක ලැයිස්තුව අවලංගු කරන්න

en: &#8592; Cancel gallery
si_LK: &#8592; කලාගාරය අවලංගු කරන්න

en: &#8592; Cancel video playlist
si_LK: &#8592; වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුව අවලංගු කරන්න

en: &laquo;
si_LK: &laquo; පිටුපසට

en: &laquo; Back
si_LK: &laquo; පිටුපසට

en: &laquo; Older Comments
si_LK: &laquo; පැරණි ප්‍රතිචාර

en: &laquo; Previous
si_LK: &laquo; කලින්

en: &laquo; Previous Page
si_LK: &laquo; පෙර පිටුවට

en: &larr; Back to %s
si_LK: &larr; නැවත %s වෙත

en: &larr; Back to previous step
si_LK: &larr; නැවත පසුගිය පියවරට

en: &lt; Prev
si_LK: &lt; පෙර

en: &mdash; No Change &mdash;
si_LK: &mdash; වෙනසක් නැත &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
si_LK: &mdash; තෝරන්න &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
si_LK: &mdash; හෝ &mdash;

en: &raquo;
si_LK: ඊළඟ &raquo;

en: (Edit)
si_LK: (සංස්කරණය)

en: (Leave at 0 for no rating.)
si_LK: අැගයුම් ෙනාමැතිනම් 0 තබන්න.

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
si_LK: (ලියාපදිංචිය අක්‍රිය කර ඇත. ප්‍රතිචාර දැක්විය හැක්කේ අඩවියේ සාමාජිකයින්හට පමණි.)

en: (Unattached)
si_LK: (නොඇමිණූ)

en: (Untitled)
si_LK: (නිර්නාමික)

en: (You will still have access to this product for the period that you originally paid for)
si_LK: (ඔබට තවමත් මෙම නිෂ්පාදිතය ඔබ මුලින් මිලදී ගත් කාලසීමාව සඳහා භාවිත කළ හැක)

en: (at most 15)
si_LK: (උපරිම වශයෙන් 15)

en: (no author)
si_LK: (රචකයෙකු නොමැත)

en: (no parent)
si_LK: (වැඩිහිටියෙක් නැත)

en: (no title)
si_LK: (මාතෘකාවක් නොමැත)

en: (opens in a new tab)
si_LK: (නව ටැබයක විවෘත වේ)

en: (required)
si_LK: (අත්‍යවශ්‍යයි)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
si_LK: * මෙම ප්‍රවර්ගය ටැගයක්ද වේ. එය හැරවීම මගින් එම ප්‍රවර්ගයේ තිබෙන සියලු ලිපි වලට එම ටැගයද එක්වනු ඇත.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
si_LK: * මෙම ප්‍රවර්ගය ටැගයක්ද වේ. පරිවර්තකය එම ටැගය වත්මන් ප්‍රවර්ගයේ සියලු ලිපි වලට එක්කර ඇත. එය ඉවත් කිරීමට අවශ්‍ය නම් සියලු ටැග සාර්ථකව එක්කර ඇති බව තහවුරු කර <a href="%s">ටැග කළමනාකරණ</a> පිටුවෙන් එය මකා දමන්න.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
si_LK: * මෙම ටැගය ප්‍රවර්ගයක්ද වේ. පරිවර්තකය එහි තිබූ සියලු ලිපි ප්‍රවර්ගයට එක්කර ඇත. ඔබට එය ඉවත් කිරීමට අවශ්‍ය නම් කරුණාකර සියලු ලිපි සාර්ථකව එක්කර ඇති බව තහවුරු කර එය <a href="%s">ටැග කළමනාකරණ</a> පිටුවෙන් මකා දමන්න.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
si_LK: * මෙම ටැගය ප්‍රවර්ගයක්ද වේ. හැරවූ විට මෙම ටැගය සම්බන්ධිත ලිපි එම ප්‍රවර්ගයටද අයත් වනු ඇත.

en: + Add New Category
si_LK: + නව ප්‍රවර්ගයක් එක්කරන්න

en: + Create New Menu
si_LK: + නව මෙනුවක් හදන්න

en: , create a page then add your full about.me URL here.
si_LK: , පිටුවක් සදා ඔබගේ සම්පූර්ණ about.me යොමුව මෙතන අලවන්න.

en: - Select -
si_LK: - තෝරාගන්න -

en: 1 Comment
si_LK: එක් ප්‍රතිචාරයක්

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
si_LK: <span class="screen-reader-text">%sට</span> ප්‍රතිචාර 1යි

en: 1 comment
si_LK: 1 ප්‍රතිචාරයක්

en: 1 item | %s items
si_LK[0]: 1 අයිතමයක්
si_LK[1]: අයිතම %sක්

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
si_LK: පිටු 1 යාවත්කාල නොවුණි, අන් අයෙකු එය සංස්කරණය කරමින් සිටී.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
si_LK: ලිපි 1 යාවත්කාල නොවුණි, අන් අයෙකු එය සංස්කරණය කරමින් සිටී.

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
si_LK: %2$s හි %1$s

en: 1h
si_LK: පැය 1

en: 404 error page
si_LK: 404 දෝෂ පිටුව

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
si_LK: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s යාවත්කාලීන කරන්න</a> නැතහොත් <a href="%3$s" class="browse-happy-link">සතුටින් සැරිසරන්න</a> ඉගෙනගන්න.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
si_LK: <a href="%1$s" target="_blank">බලවත් මුරපද</a>වල කැපිටල් සහ සිම්පල් අකුරු, ඉලක්කම්, සහ <em>%2$s</em> වැනි සංකේත ඇත.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
si_LK[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> මේ වනවිට ස්පෑම් ප්‍රතිචාර %2$s කින් ඔබේ අඩවිය ආරක්ෂාකොට ඇත.
si_LK[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> මේ වනවිට ස්පෑම් ප්‍රතිචාර %2$s කින් ඔබේ අඩවිය ආරක්ෂාකොට ඇත.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
si_LK: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">නැවත තහවුරු වි-තැපල් පත යවන්න</a> | <a target="_blank" href="%s">වෙනත් වි-තැපෑල් ලිපිනයකට යවන්න</a>

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
si_LK: <a href="%s">Akismet</a> ඔබේ අඩවියට ස්පෑම් පැමිණීම නවත්වයි,

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
si_LK: <a href="%s">සබැඳුම්</a> / නව සබැඳුමක් එක්කරන්න

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
si_LK: <a href="%s">සබැඳුම්</a> / සබැඳුම සංස්කරණය කරන්න

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
si_LK: <a href="%s">වර්ඩ්ප්‍රෙස් යාවත්කාල කරන්න</a>.

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
si_LK: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> වේලාව වන්නේ <code>%s</code>

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
si_LK: <br /><i>%s</i> ටැග එකතු කරමින්...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
si_LK: <code>_blank</code> &mdash; නව වින්ඩෝව හෝ ටැබය.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
si_LK: <code>_none</code> &mdash; එකම වින්ඩෝව හෝ ටැබය.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
si_LK: <code>_top</code> &mdash; වත්මන් වින්ඩෝව හෝ ටැබය, රාමු රහිතව.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
si_LK: <span class="meta-nav">&larr;</span> පැරණි ලිපි

en: <span>Active:</span> %s
si_LK: <span>සක්‍රිය:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
si_LK[0]: <strong class="count">ස්පෑම් %1$s</strong> ක් <strong>Akismet</strong> විසින් නවතන ලදී
si_LK[1]: <strong class="count">ස්පෑම් %1$s</strong> ක් <strong>Akismet</strong> විසින් නවතන ලදී

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
si_LK: <strong>මෙම <em>මුරපදය හොඳින්<em> මතක තබාගන්න</strong>! එය ඔබ වෙනුවෙන්ම සැකසූ <em>අහඹු</em> මුරපදයකි.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
si_LK: <strong>සබඳතාව නැතිවිය.</strong> ඔබව නැවත සබැඳෙන තෙක් සුරැකීම අක්‍රිය කර ඇත.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
si_LK: පහත ප්‍රදේශයට ඔබේ ගොනු<strong>ඇද හෙළන්න</strong> . ගොනු කීපයක් ඇතුළත් කළ හැක.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: වලංගු නොවන පරිශීලක නාමයක් හෝ ඊමේල් ලිපිනයක්.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
si_LK: <strong>සංස්කරණය</strong> ඔබ ව සංස්කාරක තිරයට රැගෙන යනු ඇත. ඔබට ලිපි සිරැසිය ක්ලික් කිරීමෙන් ද එම තිරයට යා හැක.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: බලාපොරොත්තු නොවූ ප්‍රතිදාන හේතුවෙන් කුකීස් අවහිර වී ඇත. සහය සඳහා, කරුණාකර <a href="%1$s">මෙම වාර්තාව</a> බලන්න. නැතහොත් <a href="%2$s">උපකාරක සාකච්ඡා</a> උත්සාහ කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: ඔබේ බ්‍රව්සරයෙන් කුකීස් සඳහා සහය නොදෙයි; අවහිර කරයි. WordPress භාවිතයට ඔබ <a href="%s">කුකීස් සක්‍රිය කිරීම</a> කළයුතුය.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: මුරපද සඳහා "\" අක්ෂරය භාවිතා කළ නොහැක.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: කරුණාකර මුරපදයක් ඇතුළත් කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: කරුණාකර පරිශීලක නාමයක් ඇතුළත් කරන්න

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
si_LK: <strong>දෝෂය</strong>: කරුණාකර වලංගු ඊමේල් ලිපිනයක් ඇතුලු කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: කරුණාකර වි-තැපැල් ලිපිනයක් ඇතුළත් කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
si_LK: <strong>දෝෂය</strong>: කරුණාකර අදහස් පාඨය සටහන් කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
si_LK: <strong>දෝෂයකි </strong>: කරුණාකර ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය සටහන් කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: කණගාටුයි, එම පරිශීලක නාමය භාවිතයට අවසර නැත.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: ප්‍රතිචාරය සුරැකීමට නොහැකි විය. කරුණාකර මඳ වේලාවකින් නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: වි-තැපැල් ලිපිනය දැනටමත් භාවිතයේ ඇත.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: මෙම ඊමේල් ලිපිනය වලංගු නොවේ.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
si_LK: <strong>දෝෂය</strong>: වි-තැපැල් අංශය හිස්ව ඇත.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
si_LK: <strong>දෝෂ සහිතය</strong>: මුර පදය ඇතුළත්කොට නැත.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
si_LK: <strong>දෝෂ සහිතය</strong>: පරිශීලක නාමය ඇතුළත්කොට නැත.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: මෙම පරිශීලක නාමය දැනටමත් ලියාපදිංචි කර ඇත. කරුණාකර අනෙකක් තෝරන්න.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
si_LK: <strong>දෝෂය</strong>: මෙම පරිශීලක නාමය වලංගු නොවේ මක්නිසාදයත් එහි නීති විරෝධී අක්ෂර අඩංගු වන නිසාය. කරුණාකොට වලංගු පරිශීලකනාමයක් ඇතුලු කරන්න.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
si_LK: <strong>දෝෂයකි </strong>: ඔබගේ සබැඳිය ඉතා දිගුයි..

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
si_LK: <strong>දෝෂය</strong>: ඔබගේ ගිණුම ස්පෑමර් කෙනෙකු ලෙස සලකුණුවී ඇත.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
si_LK: <strong>දෝෂයකි </strong>: ඔබගේ ප්‍රතිචාරය ඉතා දිගුයි..

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
si_LK: <strong>දෝෂය</strong>: ඔබගේ වි-තැපැල් ලිපිනය දිග වැඩියි.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
si_LK: <strong>දෝෂයකි </strong>: ඔබගේ නම  ඉතා දිගුයි..

en: <strong>Error</strong>: %s
si_LK: <strong>දෝෂයක්</strong>: %s

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
si_LK: <strong>කොහොමද %1$s</strong>

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
si_LK: <strong>සටහන:</strong> ආයාතන ක්‍රියාවලියට <em>යම් </em> හේතුවක් නිසා බාධාවක් ඇතිවුවහොත්, මෙම පිටුවට පැමිණීම මගින් එය නතරවූ ස්ථානයේ සිට නැවත ආරම්භ කළ හැකිය.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
si_LK: <strong>සටහන:</strong> පෙනන ආකාරයට ඔබ ජාවාස්ක්‍රිප්ට් අක්‍රිය කර ඇත. එම නිසා මෙම ආයාතකයේ පියවර ශ්‍රමිකව ක්ලික් කළ යුතු වේ. ඔබ ජාවාස්ක්‍රිප්ට් සත්‍රිය කළහොත් එය ස්වයංක්‍රීයව සිදුවනු ඇත.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
si_LK: <strong>ලිපි සංස්කාරකය</strong> &mdash; ඔබේ ලිපිය සඳහා පෙළ ඇතුලත් කරන්න. සංස්කරණ මාදිලි දෙකකි: දෘෂ්‍ය සහ පෙළ. අදාළ ටැබය මත ක්ලික් කර මාදිලිය තෝරා ගන්න.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
si_LK: <strong>පෙරදසුන</strong> ඔබේ ලිපිය පළ කළහොත් දිස්වන ආකාරය පෙන්වනු ඇත. දසුන, ලිපිය බලාගැනීමට ඔබ ව සජීවී අඩවිය වෙත රැගෙන යනු ඇත. කුමන සබැඳිය දිස් වන්නේ ද යන්න ඔබේ ලිපියේ ස්වභාවය මත රඳා පවතී.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
si_LK: <strong>ක්‍ෂණික කෙටුම්පත</strong> &mdash; ඔබට නව ලිපියක් සෑදීමට සහ එය කටුසටහනක් ලෙස සුරැකීමට අවස්ථා සලසයි. ඔබ මෑතකදී ම තැබූ කටුසටහන් 3 වෙත සබැඳි ද දිස් වනු ඇත.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
si_LK: <strong>ඉක්මන් සංස්කරණය</strong> - මෙම තිරයෙන් ඉවත් නොවී ඔබට ලිපියේ තොරතුරු යාවත්කාලීන කිරීමට ඉඩසලසමින්, ඔබේ ලිපියේ පාර-දත්තවලට පේලිගත ප්‍රවේශය ලබා දේ.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
si_LK: <strong>අහඹු:</strong> සෑම පිටුවක ම වෙනස් රූපයක් පෙන්වයි.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
si_LK: <strong>තිර විකල්ප</strong> &mdash; කුමන පාලකපුවරු කොටස් දිස් විය යුතුද යන්න තේරීමට තිර විකල්ප ටැබය භාවිතා කරන්න.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
si_LK: <strong>කුණු කූඩය</strong> මෙම ලැයිස්තුවෙන් ඔබේ ලිපිය ඉවත් කර එය කුණු කූඩයේ බහාලයි, එහි දී ඔබට එය සහමුලින් මකා දැමිය හැකි ය.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
si_LK: <strong>අවවාදයයි:</strong> ඔබේ LiveJournal හි ලිපි විශාල ප්‍රමාණයක් ඇත්නම් හෝ විශාල ප්‍රතිචාර ප්‍රමාණයක් ඇත්නම් මේ සඳහා විශාල කාලයක් ගතවිය හැක. එනිසා, ඔබ මෙය ඇරඹිය යුත්තේ ඔබේ පරිගණකයට එම කටයුත්ත අවසන් කිරීම සඳහා කාලය ලබාදිය හැකි නම් පමණි.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
si_LK: <strong>අවවාදයයි:</strong>මෙම පිටු සමාන විය නොහැකියි!

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
si_LK: <a href="%s">නිශ්චල පිටුවක්</a> (පහළින් තෝරන්න)

en: A cloud of your most used tags.
si_LK: ඔබේ වඩාත්ම භාවිත වූ ටැගයන්ගේ වළාවක්.

en: A collection of stats from around WordPress.com that we’ve decided to share with the world. Our mission is to democratize publishing one website at a time.
si_LK: ලෝකය සමඟ බෙදාගැනීමට අප තීරණය කළ WordPress.com වටා වූ සංඛ්‍යාලේඛණ එකතුවකි. අපගේ අරමුණ වරකට එක් වෙබ්අඩවිය බැගින් පළවීම ජනසතු කිරීමයි.

en: A comment is held for moderation
si_LK: ප්‍රතිචාරය අනුමත කිරීම සඳහා පවතී

en: A human-readable description of the post type.
si_LK: ලිපි වර්ගය ගැන කියවිය හැකි විස්තරය.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
si_LK: ඔබේ අඩවියේ පිටු ලැයිස්තුවක්.

en: A list or dropdown of categories.
si_LK: ප්‍රවර්ග ඩ්‍රොප්ඩවුනයක් හෝ ලැයිස්තුවක්.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
si_LK: ඔබේ අඩවියේ ලිපි වල මාසික ලිපිගොනුවක්.

en: A name is required for this term.
si_LK: මෙම පදය සඳහා නමක් අවශ්‍යයි.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
si_LK: "%s" ලිපිය සඳහා නව ප්‍රතිචාරයක් ඔබේ අනුමැතිය ලැබෙන තුරු බලා සිටී

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
si_LK: "%s" ලිපියේ නව පින්ග්කිරීමක් ඔබේ අනුමැතිය ලැබෙනතුරු බලාසිටී

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
si_LK: "%s" ලිපියේ නව ලුහුබැඳුමක් ඔබේ අනුමැතිය ලැබෙනතුරු බලාසිටී

en: A problem with your XML-RPC file.
si_LK: ඔබේ XMLRPC ගොනුවෙහි ගැටලුවක්

en: A search form for your site.
si_LK: ඔබේ අඩවියට සෙවුම් පෝරමයක්.

en: A static page
si_LK: ස්තිථික පිටුවක්

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
si_LK: නම සහ ලඝුරුව සහිත යෙදුමක් දැනටමත් මෙම වර්ගීකරණය යටතේ පවතී.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
si_LK: සැපයූ නම සහිත යෙදුමක් මෙම මූලයේ දැනටමත් පවතී.

en: A theme conflict.
si_LK: තේමා ගැටුමක්.

en: A valid URL was not provided.
si_LK: වලංගු URL එකක් සපයා නොමැත.

en: A valid email address is required
si_LK: වලංගු ඊමේල් ලිපිනයක් අවශ්‍යයි

en: A variable mismatch has been detected.
si_LK: විචල්‍ය නොගැලපීමක් අනාවරණය විය.

en: A while ago
si_LK: මොහොතකට පෙර

en: ACT
si_LK: ඇක්ට්

en: AM
si_LK: පෙරවරු

en: Abidjan
si_LK: අබිඩ්ජාන්

en: Abort
si_LK: පිටවන්න

en: About
si_LK: සම්බන්ධව

en: About Pages
si_LK: පිටු ගැන

en: About WordPress
si_LK: WordPress ගැන

en: About Yourself
si_LK: ඔබ ගැන

en: About the user
si_LK: පරිශිලකයා ගැන

en: Accept
si_LK: එකඟයි

en: Account Management
si_LK: ගිණුම් කළමනාකරණය

en: Account Settings
si_LK: ගිණුම් සැකසුම්

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
si_LK: ගිණුමට පිවිසිය නොහැකි විය. ඔබේ ඊමේල් ලිපිනය හා මුරපදය නිවැරදි ද?

en: Account settings
si_LK: ගිණුම් සැකසුම්

en: Accra
si_LK: අක්ක්රා

en: Action
si_LK: ක්‍රියාව

en: Action:
si_LK: ක්‍රියාමාර්ගය:

en: ActionScript
si_LK: ඇක්ෂන් ස්ක්‍රිප්ට්

en: Actions
si_LK: ක්‍රියා

en: Activate
si_LK: සක්‍රිය කරන්න

en: Activate %1$s
si_LK: %1$s සක්‍රිය කරන්න

en: Activate &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; සක්‍රිය කරන්න

en: Activate &amp; Publish
si_LK: ක්‍රියාත්මක කර පළ කරන්න

en: Activate Plugin
si_LK: ප්ලගිනය සක්‍රිය කරන්න

en: Activate Site
si_LK: අඩවිය සක්‍රීය කරන්න

en: Activate this plugin
si_LK: මෙම ප්ලගිනය සක්‍රිය කරන්න

en: Activate:
si_LK: සක්‍රිය කරන්න

en: Activation Key Required
si_LK: සක්‍රීය කිරීමේ යතුර අවශ්‍යයය

en: Activation Key:
si_LK: ක්‍රියාකාරී කිරීමේ යතුර:

en: Active
si_LK: සක්‍රිය

en: Active Child Theme
si_LK: සක්‍රිය ළදරු තේමාව

en: Active Theme
si_LK: සක්‍රිය තේමාව

en: Active theme
si_LK: තේමාව සක්‍රිය කරන්න

en: Activity
si_LK: ක්‍රියාකාරීත්වය

en: Adak
si_LK: අඩක්

en: Add
si_LK: එකතුකරන්න

en: Add Audio
si_LK: හඬ එක්කරන්න

en: Add Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් එක්කරන්න

en: Add Custom Field
si_LK: විකල්ප ක්ෂේත්‍රයක් එක් කරන්න

en: Add Existing User
si_LK: පවතින පරිශීලකයා එක්කරන්න

en: Add Items
si_LK: අයිතම එක්කරන්න

en: Add Link
si_LK: සබැඳුමක් එකතුකරන්න

en: Add Media
si_LK: මාධ්‍ය එක්කරන්න

en: Add Menu Item
si_LK: මෙනු අයිතමය එක්කරන්න

en: Add Menu Items
si_LK: මෙනු අයිකම එක්කරන්න

en: Add New
si_LK: නව

en: Add New Category
si_LK: නව කාණ්ඩයක් එකතු කරන්න

en: Add New Custom Field:
si_LK: නව ස්වකීය ක්‍ෂේත්‍රයක් එක්කරන්න:

en: Add New Header Image
si_LK: නව ශීර්ෂක රූපයක් එක්කරන්න

en: Add New Image
si_LK: නව රූපයක් එක්කරන්න

en: Add New Link
si_LK: නව සබැඳුමක් එකතුකරන්න

en: Add New Link Category
si_LK: නව සබැදි කාණ්ඩයක් එකතු කරන්න

en: Add New Menu Section
si_LK: නව මෙනු කොටසක් එක්කරන්න

en: Add New Page
si_LK: නව පිටුවක් එකතු කරන්න

en: Add New Post
si_LK: නව ලිපියක් එකතු කරන්න

en: Add New Project
si_LK: නව ව්‍යාපෘතියක් එක්කරන්න

en: Add New Project Tag
si_LK: නව ව්‍යාපෘති ටැගයක් එක්කරන්න

en: Add New Project Type
si_LK: නව ව්‍යාපෘති වර්ගයක් එක්කරන්න

en: Add New Site
si_LK: නව අඩවිය එක්කරන්න

en: Add New Tag
si_LK: නව ටැගයක් එකතු කරන්න

en: Add New Theme
si_LK: නව තේමාවක් එකතු කිරීම

en: Add New Topic
si_LK: නව මාතෘකාවක් එක් කරන්න

en: Add New User
si_LK: නව පරිශීලකයෙක් එක් කරන්න

en: Add Site
si_LK: අඩෙවියක් එක් කරන්න

en: Add Video
si_LK: වීඩියෝවක් එකතු කරන්න

en: Add Widget
si_LK: විජට්ටුවක් එක්කරන්

en: Add a Widget
si_LK: විජට්ටුවක් එක්කරන්න

en: Add a menu
si_LK: මෙනුවක් එක්කරන්න

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
si_LK: උපරිම HTML5 ධාවනය සඳහා විකල්ප මූලාශ්‍ර ඇතුළත් කරන්න:

en: Add an "About Me" page
si_LK: "මා ගැන" පිටුවක් එකතු කරන්න

en: Add an Image
si_LK: රූපයක් එක් කරන්න

en: Add audio source
si_LK: හඬ පට ප්‍රභවයක් එක්කරන්න

en: Add media
si_LK: මාධ්‍ය එක්කරන්න

en: Add media files from your computer
si_LK: ඔබේ පරිගණකයෙන් මාධ්‍ය ගොනු එක්කරන්න

en: Add new
si_LK: නව

en: Add new Comment
si_LK: නව ප්‍රතිචාරයක් එක්කරන්න

en: Add new page
si_LK: නව පිටුවක් එකතු කරන්න

en: Add new post
si_LK: නව ලිපියක් එකතු කරන්න

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
si_LK: sinhala

en: Add new tag
si_LK: නව ටැගයක් එක්කරන්න

en: Add or remove menu items
si_LK: මෙනු අයිතම එක්කිරීම හෝ ඉවත්කිරීම

en: Add or remove tags
si_LK: ටැග එක්කිරීම හෝ ඉවත්කිරීම කරන්න

en: Add subtitles
si_LK: උපසිරැසි එකතු කරන්න

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
si_LK: පහත සඳහන් දෑ ඔබගේ %2$s හි ඇති %1$s ගොණුවේ, %3$s පේළියට <strong>ඉහළින්</strong> එක්කරන්න:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
si_LK: පහත ඒවා %2$sහි ඇති ඔබේ %1$s ගොනුවට ඇතුලත් කරන්න, අනෙකුත් WordPress නීති <strong>ප්‍රතිස්ථාපනය</strong> කරමින්:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
si_LK: සනාථකිරීමේ විද්‍යුත් ලිපියක් නොයවා පරිශීලකයාව එක්කරන්න.

en: Add to Audio Playlist
si_LK: හඬ පට ධාවක ලැයිස්තුවට එක්කරන්න

en: Add to Dictionary
si_LK: ශබ්ද කෝෂයට එක්කරන්න

en: Add to Menu
si_LK: මෙනුවට එක්කරන්න

en: Add to Widget
si_LK: විජට්ටුවට එකතු කරන්න

en: Add to audio playlist
si_LK: හඬ පට ධාවක ලැයිස්තුවට එක්කරන්න

en: Add to gallery
si_LK: කලාගාරයට එක්කරන්න

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
si_LK: මෙනුවට එක්කරන්න: %1$s (%2$s)

en: Add to section:
si_LK: අංශයට එක්කරන්න:

en: Add to video Playlist
si_LK: වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුවට එක්කරන්න

en: Add to video playlist
si_LK: වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුවට එක්කරන්න

en: Add video source
si_LK: වීඩියෝ ප්‍රභවය එක්කරන්න

en: Add, organize, and modify individual menu items
si_LK: තනි තනි මෙනු අයිතම එකතු කිරීම, සංවිධානය කිරීම සහ වෙනස් කිරීම

en: Add/remove code tag
si_LK: කේත ටැගය එක්කරන්න/ඉවත්කරන්න

en: Adding Tags
si_LK: ටැග එක්කිරීම

en: Adding Themes
si_LK: තේමා එක්කිරීම

en: Addis Ababa
si_LK: අදිස් අබාබා

en: Additional CSS
si_LK: අමතර CSS

en: Additional Capabilities
si_LK: අමතර හැකියාවන්

en: Additional items found: %d
si_LK: සොයාගත් අමතර අයිතම: %d

en: Additional shortcuts,
si_LK: අමතර කෙටිමං,

en: Address | Addresses
si_LK[0]: ලිපිනය

en: Address 2
si_LK: 2වන ලිපිනය

en: Adelaide
si_LK: ඇඩිලේඩ්

en: Aden
si_LK: අඩෙන්

en: Admin
si_LK: පරිපාලක

en: Admin Color Scheme
si_LK: කළමනාකාරිත්ව වර්ණ තේමාව

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
si_LK:  ඇණවුම්

en: Administrator
si_LK: පරිපාලක

en: Administrators have access to all the administration features.
si_LK: පරිපාලකයින් හට සියලු පරිපාලක විශේෂාංග භාවිත කළ හැක.

en: Ads.txt
si_LK: දැන්වීම්.txt

en: Advanced
si_LK: උසස්

en: Advanced Options
si_LK: උසස් විකල්ප

en: Advanced Settings
si_LK: සංකීර්ණ සැකසුම්

en: Advanced.
si_LK: උසස්

en: Afghanistan
si_LK: ඇෆ්ගනිස්ථානය

en: Africa
si_LK: අප්‍රිකාව

en: Afrikaans
si_LK: අප්‍රිකානු

en: Akismet Configuration
si_LK: Akismet සැකසුම්

en: Akismet Stats
si_LK: Akismet දත්ත

en: Akismet Widget
si_LK: Akismet විජට්ටුව

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
si_LK: ස්වයංක්‍රීට උත්සහා කිරීමකදී Akismet මගින් මෙම ප්‍රතිචාරය ස්පෑම් එකක් ලෙස හදුනා ගෙන ඇත.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
si_LK: ස්වයංක්‍රීය නැවත උත්සහා කිරීමකදී Akismet මගින් මෙම ප්‍රතිචාරය හිස් කලා.

en: Akismet has detected a problem.
si_LK: Akismet ගැටළුවක් සොයාගෙන ඇත.

en: Albanian
si_LK: ඇල්බේනියානු

en: Album
si_LK: ඇල්බමය

en: Algeria
si_LK: ඇල්ගේරියාව

en: Algiers
si_LK: අල්ගියෙර්ස්

en: Align
si_LK: පෙළගැස්වීම

en: Align Center
si_LK: මැදට පෙළගස්වන්න

en: Align Left
si_LK: වමට පෙළගස්වන්න

en: Align Right
si_LK: දකුණට පෙළගස්වන්න

en: Align center
si_LK: මැදට පෙළගස්වන්න

en: Align left
si_LK: වමට පෙළගස්වන්න

en: Align right
si_LK: දකුණට පෙළගස්වන්න

en: Alignment
si_LK: පෙළ ගැස්ම

en: All
si_LK: සියල්ල

en: All
si_LK: සියල්ල

en: All Apps
si_LK: සියලුම අයදුම්

en: All Categories
si_LK: සියලු ප්‍රවර්ග

en: All Comments
si_LK: සියලු ප්‍රතිචාර

en: All Link Categories
si_LK: සියලු සබැදි කාණ්ඩ

en: All Links
si_LK: සියලු සබැඳුම්

en: All Menu Sections
si_LK: මෙනු කොටස් සියල්ල

en: All Pages
si_LK: සියලු පිටු

en: All Posts
si_LK: සියලු ලිපි

en: All Project Tags
si_LK: සියලු ව්‍යාපෘති ටැග

en: All Projects
si_LK: සියලු ව්‍යාපෘති

en: All Settings
si_LK: සියලු සැකසුම්

en: All Sites
si_LK: සියලු අඩවි

en: All Tabs:
si_LK: සියලු ටැබ:

en: All Tags
si_LK: සියලු ටැග

en: All Types
si_LK: සියලු වර්ග

en: All Users
si_LK: සියලු පරිශීලකයින්

en: All apps
si_LK: සියලුම අයදුම්

en: All categories
si_LK: සියලු ප්‍රවර්ග

en: All comment types
si_LK: සියලු කොමෙන්ටු විධි

en: All content
si_LK: සියලුම අන්තර්ගතය

en: All dates
si_LK: සියළු දින

en: All done!
si_LK: සියල්ල සිදුකළා!

en: All done.
si_LK: සියල්ල අවසානයි!

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
si_LK: <a href="%s">සතුටු වෙන්න!</a>. සියල්ල අවසන්.

en: All image sizes
si_LK: සියලු රූපක ප්‍රමාණ

en: All media items
si_LK: සියළු මාධ්‍ය අයිතම

en: All posts were added to the category with the same name.
si_LK: සියලු ලිපි සමාන නම සහිත ප්‍රවර්ගයට එක්කරන ලදී.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
si_LK: සියලු ලිපි වත්මන් පරිශීලකයා කර්තෘ වශයෙන් යොදමින් ආයාත කරන ලදි. එක් එක් Blogger පරිශීලකයාගේ සටහන් වෙනත් වර්ඩ්ප්‍රෙස් පරිගීලකයකුට මාරු කිරීම සඳහා මේ පෝරමය භාවිත කරන්න. ඔබට <a href="users.php">පරිශීලකයෙකු එකතු කිරීම</a> කළ පසු මේ පිටුවට පැමිණ පරිශීලක අනුරූපණය සිදු කළ හැකි ය. ඔබ පහත දැක්වෙන "යළි අරඹන්න" විධානය සක්‍රිය කරවන තුරු ඕනෑ ම වාර ගණනක් මේ පෝරමය භාවිත කිරීමට පුළුවන.

en: All sizes except thumbnail
si_LK: තම්බ්නේල් හැර සියළු ප්‍රමාණ

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
si_LK: මෑතකදීම ලබාදුන් දෑ ඉහළින්ම සිටින සේ ඔබ උඩුගත කළ සියලුම ගොනු මාධ්‍ය පුස්තකාලයේ ලැයිස්තුගත කර ඇත.

en: All updates have been completed.
si_LK: සියළු යාවත්කාලීන වීම් සම්පූර්ණ වී ඇත.

en: Allow
si_LK: අවසර දෙන්න

en: Allow Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර අනුමත කරන්න

en: Allow Pings
si_LK: සම්බන්ධතා සඳහා අවසර දෙන්න.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
si_LK: වෙනත් බ්ලොග් සටහන් වලින් ලැබෙන සබැඳි දනුම්දීම් වලට ඉඩදෙන්න (පින්ග්කිරීම් සහ ලුහුබැඳීම්)

en: Allow new users to sign up
si_LK: සියලු පරිශීලකයන්ට ලියාපදිංචි වීමට

en: Allow people to post comments on new articles
si_LK: පුද්ගලයන් වෙත ලිපි වලට ප්‍රතිචාර දැක්වීමට අවසර දෙන්න.

en: Allowed Files
si_LK: අවසර සහිත ගොණු

en: Almaty
si_LK: අල්මටි

en: Alphabetical
si_LK: අකාරාදී

en: Already Installed
si_LK: දැනටමත් ස්ථාපිතයි

en: Already have a WordPress.com account?
si_LK: දැනටමත් WordPress.com ගිණුමක් තියෙනවා ද?

en: Already pinged:
si_LK: දැනටමත් පින්ග් කොට ඇත.

en: Alt Text
si_LK: විකල්ප පෙළ

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
si_LK: රූපය සඳහා විකල්ප පෙළ, උදා: &#8220;මොනාලිසා&#8221;

en: Alternate text:
si_LK: අතිරේක පෙළ:

en: Alternative Text
si_LK: අමතර පෙළ

en: Alternative source
si_LK: විකල්ප ප්‍රභවය

en: Always use https when visiting the admin
si_LK: කළමනාකාරණය වෙත පිවිසෙන සෑමවිටම https භාවිතා කරන්න

en: America
si_LK: ඇමරිකා

en: American English
si_LK: ඇමරිකානු ඉංග්‍රීසි

en: Amman
si_LK: අම්මාන්

en: Amsterdam
si_LK: ඇම්ස්ටඩෑම්

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
si_LK: ස්වයංක්‍රීය වර්ඩ්ප්‍රෙස් යාවත්කාලනය සම්පූර්ණ වීම අසාර්ථක විය - <a href="%s">කරුණාකර නැවත යාවත්කාලීන කිරීමට උත්සාහ කරන්න</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
si_LK: ස්වයංක්‍රීය වර්ඩ්ප්‍රෙස් යාවත්කාලනය සම්පූර්ණ වීම අසාර්ථක විය! කරුණාකර අඩවි කළමනාකරුට දන්වන්න.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
si_LK: දෝෂයක් මතුවිය. බොහෝවිට පෝෂකය ක්‍රියාත්මක නොවීමට ඉඩ ඇත. පසුව උත්සාහ කරන්න.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
si_LK: දෝෂයක් මතුවිය. කරුණාකර පිටුව රීලෝඩ් කර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
si_LK: දෝෂයක් මතුවිය. බොහෝවිට පෝෂකය ක්‍රියාත්මක නොවේ. නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
si_LK: ලබාදීමේදී දෝෂයක් ඇතිවිය. කරුණාකර පසුව උත්සාහ කරන්න.

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
si_LK: ගබඩා කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය. කරුණාකර තව මිනිත්තුවකින් පමණ නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: An error occurred while uploading the file.
si_LK: ගොනුව උඩුගත කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය.

en: An error occurred. Please try again.
si_LK: ගැටලුවක්. නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: An unknown error occurred
si_LK: හඳුනා නොගත් දෝෂයක් ඇතිවිය

en: An unknown error occurred.
si_LK: හඳුනා නොගත් දෝෂයක් හටගැනිණ

en: Anadyr
si_LK: ඇනඩියර්

en: Anchorage
si_LK: ඇන්කොරාගේ

en: Andorra
si_LK: ඇන්ඩෝරා

en: Angola
si_LK: ඇන්ගෝලාව

en: Anguilla
si_LK: අංගුයිලා

en: Anonymous
si_LK: නිර්නාමික

en: Antananarivo
si_LK: ඇන්ටනනාරිවෝ

en: Antarctica
si_LK: ඇන්ටාක්ටිකා

en: Antigua
si_LK: ඇන්ගුටිආ

en: Any category
si_LK: ප්‍රවර්ගයක් එකතු කරන්න

en: Anyone can register
si_LK: ඕනෑම කෙනෙකුට ලියාපදිංචි විය හැක.

en: Anyone posts a comment
si_LK: යමෙක් ප්‍රතිචාරයක් පළ කළ විට

en: Apia
si_LK: අපිආ

en: Appearance
si_LK: පෙනුම

en: Apply
si_LK: සම්මත කරන්න

en: Apply changes to:
si_LK: වෙනස්කම් කළ යුත්තේ:

en: Apply now
si_LK: දැන් යොදන්න

en: Approve
si_LK: අනුමත කරන්න

en: Approve and Reply
si_LK: අනුමත කොට ප්‍රති-පිළිතුරු සපයන්න

en: Approve comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය අනුමත කරන්න

en: Approve it: %s
si_LK: %s සහතික කරන්න

en: Approve this comment
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය අනුමත කරන්න

en: Approved
si_LK: අනුමත කළා

en: Apr
si_LK: අප්‍රේල්

en: April
si_LK: අප්‍රේල්

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
si_LK: අප්‍රේල්

en: Aqtau
si_LK: ඇක්ටව්

en: Aqtobe
si_LK: ඇක්ටොබේ

en: Arabic
si_LK: අරාබි

en: Araguaina
si_LK: අරගුඅයිනා

en: Archive for the %s Tag
si_LK: %s සඳහා ලේඛනාගාරය

en: Archive page
si_LK: ලිපිගොනු පිටුව

en: Archived
si_LK: ලේඛනගත කළ

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: සංරක්‍ෂිත <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: සංරක්‍ෂිත <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
si_LK: ලේඛනාගාරය

en: Arctic
si_LK: ආක්ටික්

en: Are you lost?
si_LK: ඔබ අතරමං වෙලාද?

en: Are you sure it exists?
si_LK: එය ඇත්දැයි ඔබට විශ්වාසද?

en: Are you sure you want to do this?
si_LK: ඔබට මෙය කලයුතුබව විශ්වාසද?

en: Argentina
si_LK: ආජන්ටිනා

en: Armenia
si_LK: ආර්මේනියාව

en: Artist
si_LK: කලාකරු

en: Aruba
si_LK: අරූබා

en: As a browser icon
si_LK: බ්‍රවුසර් සංකේතයක් ලෙස

en: As an app icon
si_LK: අයදුම් සංකේතයක් ලෙස

en: Ascending
si_LK: ආරෝහණ

en: Ascending.
si_LK: ආරෝහණ

en: Ashgabat
si_LK: ඇස්ගබට්

en: Ashkhabad
si_LK: අහ්ෂ්කාබාද්

en: Asia
si_LK: ආසියාව

en: Asmara
si_LK: අස්මරා

en: Asmera
si_LK: අස්මෙරා

en: Aspect ratio:
si_LK: දෘෂ්‍ය අනුපාතය:

en: Assign Authors
si_LK: කර්තෘවරුන් පත්කරන්න

en: Astrakhan
si_LK: ඇස්ට්‍රකහ්න්

en: Asuncion
si_LK: අසුන්සිඔන්

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
si_LK: WordPress.comහි, අපගේ අරමුණ වරකට එක් වෙබ්අඩවිය බැගින් පළවීම ජනසතු කිරීමයි. Automattic Inc. හට අන්තර්ජාලය වඩා හොඳ තැනක් කිරීමට ඇත්තේ බලවත් කැමැත්තකි.

en: At a Glance
si_LK: සාරාංශය

en: Athens
si_LK: ඇතැන්ස්

en: Atikokan
si_LK: අටිකොකාන්

en: Atka
si_LK: අට්කා

en: Atlantic
si_LK: අත්ලාන්තික්

en: Attach
si_LK: අමුණන්න

en: Attaching Files
si_LK: ගොනු ඇමුණුම

en: Attachment Details
si_LK: ඇමුණුම් විස්තර

en: Attachment Display Settings
si_LK: ඇමුණුම් දර්ශන සැකසුම්

en: Attachment Page
si_LK: අනුයුක්ත කිරීම් පිටුව

en: Attachment Post URL
si_LK: ඇමුණුම් ලිපි යොමුව

en: Attachment details
si_LK: ඇමුණුම් විස්තර

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
si_LK: ලිපියෙන් සබැඳී ඇති ඕනෑම බ්ලොගයකට ඒ වග දැනුම්දීමට උත්සාහ කරන්න.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
si_LK: [1,100] පරාසයෙන් පිටත පින්තූර ගුණාත්මක බවක් උත්සාහ කරන ලදී.

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
si_LK: වලංගු ආපසු ගෙන්වීමක් නොමැතිව කෙටිකේතයක් විග්‍රහ කිරීමට උත්සහ කිරීමක් :%s

en: Attributes
si_LK: වත්කම්

en: Atyrau
si_LK: ඒටයිරා

en: Auckland
si_LK: ඕක්ලන්ඩ්

en: Audio
si_LK: හඬ පට

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: හඬ පටය <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: හඬ පට <span class="count">(%s)</span>

en: Audio File URL
si_LK: හඬ ගොනු යොමුව

en: Audio Format:
si_LK: හඬ පට ආකෘතිය:

en: Audio Player
si_LK: හඬ පට ධාවකය

en: Audio details
si_LK: ස්වයංක්‍රීය විස්තර

en: Audio, Video, or Other File
si_LK: හඬ පට, සලරූ හෝ වෙනත් ගොනු

en: Aug
si_LK: අගෝ

en: August
si_LK: අගෝස්තු

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
si_LK: අගෝ.

en: Australia
si_LK: ඕස්ට්‍රේලියා

en: Author
si_LK: කර්තෘ

en: Author mapping
si_LK: කර්තෘ අනුරූපණය

en: Author:
si_LK: කර්තෘ:

en: Author: %s
si_LK: කර්තෘ: %s

en: Authorization failed
si_LK: අනුමත කිරීම අසාර්ථකයි

en: Authorize
si_LK: අනුමත කරන්න

en: Authors:
si_LK: කර්තෲන්:

en: Auto Draft
si_LK: ස්වයං කෙටුම්පත

en: Auto add pages
si_LK: ස්වයංක්‍රීයව පිටු එක්කරන්න

en: Automatically add new top-level pages to this menu
si_LK: ඉහළම තලයේ පිටු ස්වයංක්‍රීයව මෙම මෙනුවට එක්කරන්න

en: Automatically add paragraphs
si_LK: ස්වයංක්‍රීයව ජේද එකතු කරන්න

en: Autoplay
si_LK: ස්වයංක්‍රීය ධාවනය

en: Available Actions
si_LK: කළ හැකි ක්‍රියා

en: Available Tools
si_LK: ලබාගතහැකි උපාංග

en: Available Widgets
si_LK: භාවිතා කළ හැකි විජට්ටු

en: Avatar Display
si_LK: අවතාර දර්ශනය

en: Avatars
si_LK: අවතාර

en: Average Rating
si_LK: මධ්‍යම ඇගයීම

en: Awaiting spam check
si_LK: ස්පෑම් පරික්ෂාව සදහා බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී

en: Azores
si_LK: අසොරස්

en: Back
si_LK: ආපසු

en: Back to blog options
si_LK: බ්ලොග් සැකසුම් වෙත ආපසු

en: Back to post options
si_LK: ආපසු ලිපි විකල්ප වෙත

en: Background
si_LK: පසුබිම

en: Background Color
si_LK: පසුබිම් පාට

en: Background Image
si_LK: පසුබිම් පින්තුරය

en: Background color
si_LK: පසුබිම් වර්ණය

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
si_LK: පසුබිම යාවත්කාලීන වුණා. එය පෙනෙන අයුරු නැරඹීමට <a href="%s">ඔබේ අඩවියට පිවිසෙන්න</a>.

en: Bad login/pass combination.
si_LK: වැරදි පරිශීලක/මුරපද සුසංයෝගයකි.

en: Baghdad
si_LK: බැග්ඩෑඩ්

en: Bahia
si_LK: බහිආ

en: Bahia Banderas
si_LK: බහියා බැන්ඩරස්

en: Bahrain
si_LK: බහරේන්

en: Baku
si_LK: බකු

en: Bamako
si_LK: බමාකෝ

en: Bangkok
si_LK: බැංකොක්

en: Bangladesh
si_LK: බංග්ලාදේශය

en: Bangui
si_LK: බන්ගුයි

en: Banjul
si_LK: බන්ජුල්

en: Barbados
si_LK: බාබඩෝස්

en: Barnaul
si_LK: බර්නුල්

en: Before a comment appears
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් පළවීමට පෙර

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
si_LK: ඔබේ ආයාත ගොනුව ලබාදීමට පෙර, පහත සඳහන් දෝෂයට පිළියම් යෙදිය යුතුය:

en: Beirut
si_LK: බෙයිරුට්

en: Belarusian
si_LK: බෙලාරුස්

en: Belem
si_LK: බෙලෙම්

en: Belfast
si_LK: බෙල්ෆාස්ට්

en: Belgium
si_LK: බෙල්ජියම

en: Belgrade
si_LK: බෙල්ග්‍රේඩ්

en: Belize
si_LK: බෙලිස්

en: Berlin
si_LK: බර්ලින්

en: Bermuda
si_LK: බර්මියුඩා

en: Beulah
si_LK: බෙඋලාහ්

en: Bhutan
si_LK: භූතානය

en: Billing
si_LK: බිල්ගතකිරීම්

en: Billing History
si_LK: බිල්ගත ඉතිහාසය

en: Biographical Info
si_LK: චරිත තොරතුරු

en: Bishkek
si_LK: බිෂ්කෙක්

en: Bissau
si_LK: බිසව්

en: Bitrate
si_LK: ශීඝ්‍රතාව

en: Bitrate Mode
si_LK: ශීඝ්‍රතා මාධ්‍යය

en: Bitrate:
si_LK: ශීඝ්‍රතාවය:

en: Black
si_LK: කළු

en: Blanc-Sablon
si_LK: බල්න්ක්-සබ්ලොන්

en: Blank
si_LK: හිස්

en: Blantyre
si_LK: බ්ලන්ටිරේ

en: Blavatar
si_LK: බ්ලැවතාර්

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
si_LK: බොත්තම්

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
si_LK: තීරු

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
si_LK: ශීර්ෂ

en: Blocked
si_LK: අවහිර කර ඇත !

en: Blockquote
si_LK: උද්ධරණ අච්චුව

en: Blog
si_LK: බ්ලොග් අඩවිය

en: Blog Name
si_LK: බ්ලොග් අඩවියේ නම

en: Blog Posts
si_LK: බ්ලොග් ලිපි

en: Blog Title
si_LK: බ්ලොග් නාමය

en: Blog URL
si_LK: බ්ලොග් අඩවියේ යොමුව

en: Blog URL:
si_LK: බ්ලොග් යොමුව:

en: Blog at WordPress.com
si_LK: WordPress.comහි බ්ලොග් සටහනක්

en: Blog pages show at most
si_LK: පෙන්විය යුතු උපරිම බ්ලොග් පිටු ගණන

en: Blogger Blogs
si_LK: Blogger බ්ලොග් අඩවි

en: Blogger username
si_LK: Blogger පරිශීලක නාමය

en: Blogroll
si_LK: බ්ලොග් අඩවි

en: Blogs I Follow
si_LK: මම ලුහුබඳින බ්ලොග්

en: Blue
si_LK: නිල්

en: Boa Vista
si_LK: බොආ විස්ටා

en: Bogota
si_LK: බොගොටා

en: Boise
si_LK: බෝයිසෙ

en: Bold
si_LK: තද

en: Bolivia
si_LK: බොලිවියාව

en: Bookmarks
si_LK: පිටු සලකුණු

en: Border
si_LK: බෝඩරය

en: Border color
si_LK: සීමා වර්ණය

en: Bottom
si_LK: පහළ

en: Bottom Left
si_LK: පහල වම

en: Bottom Right
si_LK: පහල දකුණ

en: Bougainville
si_LK: බෝව්යිගන්විල්ලේ

en: Bratislava
si_LK: බ්‍රැටිස්ලාවා

en: Brazil
si_LK: බ්‍රසීලය

en: Brazzaville
si_LK: බ්‍රාස්සවිල්ලා

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
si_LK: එක් පිටුවකට ප්‍රතිචාර %1$s පෙන්වන පිටු වලට ප්‍රතිචාර වෙන් කරන්න, %2$s පිටුව පෙරනිමියෙන් පෙන්වන්න

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
si_LK: සැලසුම් කළ නඩත්තුවක් නිසා තාවකාලිකව පිවිසිය නොහැක. මිනිත්තුවකින් නැවත පරීක්ෂා කරන්න.

en: Brisbane
si_LK: බ්‍රිස්බේන්

en: British English
si_LK: බ්‍රිතාන්‍ය ඉංග්‍රීසි

en: Broken Hill
si_LK: බ්‍රෝකන් හිල්

en: Brown
si_LK: දුඹුරු

en: Browse
si_LK: ගවේෂණය

en: Browse revisions
si_LK: පුනරීක්‍ෂණ පිරික්සන්න

en: Brunei
si_LK: බෲනායි

en: Brussels
si_LK: බ්‍රසල්ස්

en: Bucharest
si_LK: බුකාරෙස්ට්

en: Budapest
si_LK: බුඩාපෙස්ට්

en: Buenos Aires
si_LK: බුවනෝස් අයර්ස්

en: Bujumbura
si_LK: බුජුම්බුරා

en: Bulgaria
si_LK: බල්ගේරියාව

en: Bulgarian
si_LK: බල්ගේරියන්

en: Bulk Actions
si_LK: සමූහ ක්‍රියා

en: Bulk Edit
si_LK: තොග සංස්කරණය

en: Bulk actions
si_LK: සමූහ ක්‍රියා

en: Bulk edit
si_LK: තොග සංස්කරණය

en: Bulk select
si_LK: තොග ලෙස තේරීම

en: Bulleted list
si_LK: ලුහුඬු ලැයිස්තුව

en: Busingen
si_LK: බිසින්ගෙන්

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
si_LK: පූර්ව

en: By %(author)s
si_LK: %(author)s විසින්

en: By %s
si_LK: කර්තෘ: %s

en: By %s.
si_LK: %s ගෙන්.

en: By authors
si_LK: කර්තෘවරු විසින්

en: By: %s
si_LK: හිමිකරු: %s

en: CSS Classes
si_LK: CSS පන්තීන්

en: CSS Classes (optional)
si_LK: CSS පන්ති (විකල්ප)

en: Cache
si_LK: කෑෂය

en: Cairo
si_LK: කයිරෝ

en: Cajamarca
si_LK: කජමාර්කා

en: Calcutta
si_LK: කල්කටා

en: Calendar
si_LK: දිනදසුන

en: Cambodia
si_LK: කැම්බොඩියාව

en: Cambridge Bay
si_LK: කේම්බ්‍රිජ් බොක්ක

en: Campo Grande
si_LK: කැම්පෝ ග්‍රන්ඩි

en: Canada
si_LK: කැනඩාව

en: Canary
si_LK: කැනරි

en: Canberra
si_LK: කැන්බෙරා

en: Cancel
si_LK: අවලංගු කරන්න

en: Cancel %s
si_LK: %s අවලංගු කරන්න

en: Cancel &amp; start a new import
si_LK: අවලංගු කර නව ආයාතනයක් අරඹන්න

en: Cancel Edit
si_LK: සංස්කරණය අවලංගු කරන්න

en: Cancel edit
si_LK: සංස්කරණය අවලංගු කරන්න

en: Cancel password change
si_LK: මුරපද වෙනස්කිරීම අවලංගු කරන්න

en: Cancel reply
si_LK: ප්‍රතිචාරය අවලංගු කරන්න

en: Cancellation Details
si_LK: අවලංගු වීමේ විස්තර

en: Cancun
si_LK: කන්කුන්

en: Cannot create a revision of a revision
si_LK: සංස්කරණයක සංස්කරණයක් සෑදිය නොහැක

en: Cannot create a user with an empty login name.
si_LK: හිස් ලොග්වීමේ නාමයක් සහිත පරිශීලකයෙන් තැනිය නොහැක.

en: Cannot load %s.
si_LK: %s පූරණය කළ නොහැක.

en: Cannot load image metadata.
si_LK: රූප මෙටා දත්ත ලබාගත නොහැක.

en: Cannot save image metadata.
si_LK: රූප මෙටාදත්ත ගබඩා කළ නොහැක.

en: Cape Verde
si_LK: කේප් වර්ඩ්

en: Caption
si_LK: සිරස්තලය

en: Caption:
si_LK: මාතෘකාව

en: Captions/Subtitles
si_LK: උපන්‍යාස/උපසිරැසි

en: Caracas
si_LK: කරකස්

en: Card Expiring
si_LK: කාඩ්පත කල් ඉකුත්වෙමින් පවතී

en: Card:
si_LK: කාඩ්පත:

en: Cart
si_LK: කරත්තය

en: Casablanca
si_LK: කැසබලංකා

en: Casey
si_LK: කේසි

en: Catalan
si_LK: කැටලාන්

en: Catamarca
si_LK: කටමාර්කා

en: Categories
si_LK: ප්‍රවර්ග

en: Categories and Tags Converter
si_LK: ප්‍රවර්ග සහ ටැග පරිවර්තකය

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
si_LK: <a href="%s">ප්‍රවර්ග ටැග් පරිවර්තකය</a> මගින් තෝරාගත් ප්‍රවර්ග ටැග් වෙත පරිවර්තනය කළ හැක.

en: Categories deleted.
si_LK: ප්‍රවර්ග ඉවත්කලා

en: Categories list
si_LK: ප්‍රවර්ග ලැයිස්තුව

en: Categories list navigation
si_LK: ප්‍රවර්ග ලැයිස්තු යාත්‍රණය

en: Categories to Tags
si_LK: ප්‍රවර්ග සිට ටැග වෙත

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
si_LK: ටැග් මෙන් නොව ප්‍රවර්ගවලට ධුරාවලියක් තිබිය හැකි ය. ඔබට ජෑස් ප්‍රවර්ගයක් ද එය යටතේ බිහොප් හා බ්ග් බෑන්ඩ් උපප්‍රවර්ග ද තිබිය හැකි ය. මෙය සම්පූර්ණයෙන් ම රඳාපවතින්නේ ඔබගේ අවශ්‍යතාවය මතයි.

en: Categories:
si_LK: ප්‍රවර්ග:

en: Categories:
si_LK: ප්‍රවර්ග:

en: Category
si_LK: වර්ගය

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
si_LK: %s ප්‍රවර්ගය නොපවතී!

en: Category added.
si_LK: ප්‍රවර්ගය එකතුකරන ලදී.

en: Category deleted.
si_LK: ප්‍රවර්ගය මකා දමන ලදී.

en: Category name.
si_LK: ප්‍රවර්ග නාමය

en: Category not added.
si_LK: ප්‍රවර්ගය එකතු කළේ නැත.

en: Category not updated.
si_LK: ප්‍රවර්ගය යාවත්කාලීන ක‍ළේ නැත.

en: Category updated.
si_LK: ප්‍රවර්ගය යාවත්කාලීන කරන ලදී.

en: Category: | Categories:
si_LK[0]: ප්‍රවර්ගය:

en: Caution:
si_LK: අවවාදයයි:

en: Cayenne
si_LK: කයේන්නි

en: Cayman
si_LK: කේමන්

en: Cell padding
si_LK: කෝෂ පිරවුම

en: Cell spacing
si_LK: කෝෂ පරතරය

en: Cell type
si_LK: කෝෂ වර්ගය

en: Center
si_LK: මැද

en: Ceuta
si_LK: සිව්ටා

en: Chagos
si_LK: චාගෝස්

en: Change
si_LK: වෙනස් කරන්න

en: Change Theme
si_LK: තේමාව වෙනස් කරන්න

en: Change file
si_LK: ගොනුව වෙනස්කරන්න

en: Change image
si_LK: පින්තූරය වෙනස් කරන්න

en: Change logo
si_LK: ලාංඡනය වෙනස් කරන්න

en: Change role to&hellip;
si_LK: භූමිකාව වෙනස් කරන්න&hellip;

en: Change theme
si_LK: තේමාව වෙනස් කරන්න

en: Changed roles.
si_LK: භූමිකා වෙනස් කරන ලදී.

en: Changes saved.
si_LK: වෙනස්කම් සුරකින ලදී.

en: Changing to %s
si_LK: %s වෙත වෙනස් කෙරෙමින්

en: Chatham
si_LK: චාතම්

en: Cheatin&#8217; uh?
si_LK: හොර කරනවා නේද හා?

en: Check All
si_LK: සියල්ල තෝරන්න

en: Check Spelling
si_LK: අක්ෂර වින්‍යාසය පරික්ෂා කරන්න

en: Check for Spam
si_LK: ස්‌පෑම් සදහා පරික්‍ෂා කරන්න

en: Check your email for the confirmation link.
si_LK: තහවුරු කිරීමේ සබැඳිය සඳහා ඔබේ තැපැල් පෙට්ටිය පරීක්ෂා කරන්න.

en: Check your email for your new password.
si_LK: නව මුරපදය සඳහා ඔබේ තැපැල් පෙට්ටිය පිරික්සන්න.

en: Checking...
si_LK: පරීක්ෂා කරමින්...

en: Chicago
si_LK: චිකාගෝ

en: Chihuahua
si_LK: චිහුආහුආ

en: Child theme
si_LK: ළමා තේමාව

en: Chile
si_LK: චිලී

en: China
si_LK: චීනය

en: Chinese
si_LK: චීන

en: Chinese (Simplified)
si_LK: චීන (සරල කරන ලද)

en: Chinese (Traditional)
si_LK: චීන (සම්ප්‍රදායික)

en: Chisinau
si_LK: චිසිනව්

en: Chita
si_LK: චීට

en: Choibalsan
si_LK: චෝයිබල්සන්

en: Chongqing
si_LK: චෝන්ග්ගකුන්ග්

en: Choose Image
si_LK: පින්තූරය තෝරන්න

en: Choose Images
si_LK: රූප තෝරන්න

en: Choose a Background Image
si_LK: පසුතල පින්තූරයක් තෝරාගන්න

en: Choose a CSV file from your computer:
si_LK: ඔබගේ පරිගණකයෙන් අ.වි.අ. (CSV) ගොනුවක් තෝරන්න:

en: Choose a Custom Header
si_LK: ස්වකීය ශීර්ෂකයක් තෝරන්න

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
si_LK: ලබාදිය යුතු වර්ඩ්ප්‍රෙස් WXR ගොනුව තෝරා 'ගොනුව ලබාදී ආයාත කරන්න' මත ක්ලික් කරන්න.

en: Choose a city in the same timezone as you.
si_LK: ඔබ සිටින නගරයේ වේලා කලාපයක් තෝරාගන්න.

en: Choose a file from your computer:
si_LK: ඔබේ පරිගණකයෙන් ගොනුවක් තෝරාගන්න:

en: Choose a theme
si_LK: තේමාවක් තෝරන්න

en: Choose an image
si_LK: ඡායාරූපයක් තෝරන්න

en: Choose an image from your computer:
si_LK: ඔබගේ පරිගණකයෙන් රූපයක් තෝරාගන්න:

en: Choose from the most used tags
si_LK: වැඩිපුර භාවිතා කල ටැග වලින් තෝරන්න

en: Choose logo
si_LK: ලකුණක් තෝරන්න

en: Choose site
si_LK: අඩවිය තෝරන්න

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
si_LK: ශීර්ෂකය වශයෙන් ඔබ යොදා ගන්නා කොටස මෙම රූපයෙන් තෝරා ගන්න.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
si_LK: ඔබ ඇතුලත් කිරීමට අදහස් කරන තැපැල් ක්‍රමය තෝරාගන්න. කළාප සදහා අදාළ තැපැල් ක්‍රම පමණක් ලැයිස්තුගත කර ඇත.

en: Choose the target frame for your link.
si_LK: ඔබේ සබැඳුම සඳහා ඉලක්ක රාමුව තෝරන්න.

en: Choose what to export
si_LK: අපනයනය කලයුතු දෑ තෝරන්න

en: Christmas
si_LK: නත්තල

en: Chungking
si_LK: චුන්ග්කින්ග්

en: Chuuk
si_LK: චූක්

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
si_LK: සම්ප්‍රදායික යතුරු පුවරු කෙටිමං

en: Clear
si_LK: මකන්න

en: Clear Results
si_LK: ප්‍රතිඵල මකන්න

en: Clear formatting
si_LK: ආකෘතිකරණය ඉවත්කරන්න

en: Cleared by Akismet
si_LK: Akismet විසින් හිස් කරන ලදී

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
si_LK: ඔබගේ නව මෙනුවට සබැඳි එකතු කිරීමට, &#8220;ඊළඟ&#8221; ඔබන්න.

en: Click here
si_LK: මෙතන ඔබන්න

en: Click here to cancel reply.
si_LK: ප්‍රතිචාරය අවලංගු කිරීමට මෙතැන ක්ලික් කරන්න

en: Click on this box to edit it and add your own information.
si_LK: මෙම කොටුව සංස්කරණය කර එතුල ඔබේ තොරතුරු ඇතුලත් කිරීමට එය මත ක්ලික් කරන්න.

en: Click to toggle
si_LK: මාරු කිරීමට ක්ලික් කරන්න

en: Close
si_LK: වසන්න

en: Close Window
si_LK: කවුළුව වසන්න

en: Close all open tags
si_LK: විවෘත ටැග සියල්ල වසන්න

en: Close blockquote tag
si_LK: උපුටන ටැගය වසන්න

en: Close bold tag
si_LK: තද ටැගය වසන්න

en: Close bulleted list tag
si_LK: ලැයිස්තු ටැගය වසන්න

en: Close code tag
si_LK: කේත ටැගය වසන්න

en: Close deleted text tag
si_LK: මැකූ පෙළ ටැගය වසන්න

en: Close dialog
si_LK: දෙබස වසා දමන්න

en: Close inserted text tag
si_LK: ඇතුලත්කළ පෙළ ටැගය වසන්න

en: Close italic tag
si_LK: ඇද ටැගය වසන්න

en: Close list item tag
si_LK: ලැයිස්තු අයිතම ටැගය වසන්න

en: Close numbered list tag
si_LK: අංකකළ ලැයිස්තු ටැගය වසන්න

en: Close reorder mode
si_LK: ප්‍රතිසැකසුම් කිරීම වසන්න

en: Close sharing dialog
si_LK: බෙදාගැනීමේ දෙබස වසන්න

en: Close uploader
si_LK: ගොනු ලබාදීම වසන්න

en: Cmd + letter:
si_LK: Cmd + අකුර:

en: Cocos
si_LK: කොකොස්

en: Code
si_LK: කේත

en: Code is Poetry
si_LK: කේතනය කාව්‍යයකි

en: ColdFusion
si_LK: කෝල්ඩ්ෆුෂන්

en: Collapse menu
si_LK: මෙනුව අකුලන්න

en: Colombia
si_LK: කොලොම්බියාව

en: Colombo
si_LK: කොළඹ

en: Color
si_LK: වර්ණය

en: Colors
si_LK: පාට

en: Column
si_LK: තීරය

en: Column group
si_LK: තීර කණ්ඩායම

en: Columns
si_LK: තීරු

en: Comment
si_LK: ප්‍රතිචාර

en: Comment %d does not exist
si_LK: %d ප්‍රතිචාරය නොපවතී.

en: Comment History
si_LK: ප්‍රතිචාර ඉතිහාසය

en: Comment Moderation
si_LK: ප්‍රතිචාර අනුමත කිරීම

en: Comment Submission Failure
si_LK: ප්‍රතිචාරය බාරදීමේ දෝෂයකි.

en: Comment author must fill out name and e-mail
si_LK: ප්‍රතිචාර කර්තෘ නම සහ ඊමේල් ලිපිනය සටහන් කළ යුතුය.

en: Comment author must fill out name and email
si_LK: ප්‍රතිචාර කර්තෘ විසින් නම සහ වි-තැපැල් ලිපිනය සටහන් කළ යුතුය

en: Comment author must have a previously approved comment
si_LK: ප්‍රතිචාර කර්තෘගේ පෙරදී අනුමත කළ ප්‍රතිචාරයක් තිබිය යුතුය

en: Comment author name and email are required
si_LK: ප්‍රතිචාර කර්තෘ නම සහ ඊමේල් ලිපිනය අවශ්‍යයි

en: Comment by %s marked as spam.
si_LK: %s ගේ ප්‍රතිචාරය කරදර ලෙස සටහන් විය.

en: Comment by %s moved to the trash.
si_LK: %sගේ ප්‍රතිචාරය කුණුකූඩයට යවන ලදී.

en: Comment moderation
si_LK: ප්‍රතිචාර අනුමත කිරීම

en: Comment navigation
si_LK: ප්‍රතිචාර යාත්‍රණය

en: Comment on %1$s by %2$s
si_LK: %1$s සඳහා %2$s ගේ ප්‍රතිචාරය

en: Comment status
si_LK: ප්‍රත්චාර තත්ත්වය

en: Comment status was changed to %s
si_LK: ප්‍රතිචාරයේ තත්වය %s ට වෙනස් කරන ලදී

en: Comment:
si_LK: ප්‍රතිචාරය:

en: Comment: %s
si_LK: ප්‍රතිචාරය: %s

en: Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර

en: Comments %s
si_LK: ප්‍රතිචාර %s

en: Comments (%s)
si_LK: ප්‍රතිචාර (%s)

en: Comments Feed
si_LK: ප්‍රතිචාර පෝෂකය

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
si_LK: <span class="screen-reader-text">%sහි</span> ප්‍රතිචාර වසා ඇත.

en: Comments are closed.
si_LK: ප්‍රතිචාර වසාදමා ඇත.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
si_LK: %1$s සඳහා ප්‍රතිචාර %2$s හි සොයමින්

en: Comments for %s
si_LK: %s සඳහා ප්‍රතිචාර

en: Comments navigation
si_LK: ප්‍රතිචාර යාත්‍රණය

en: Comments on %s
si_LK: %s පිළිබඳ ප්‍රතිචාර

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; වෙත ප්‍රතිචාර

en: Comments on: %s
si_LK: %s සඳහා ප්‍රතිචාර

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
si_LK: ප්‍රතිචාර පිටුවේ ඉහළ පෙන්විය යුත්තේ ප්‍රතිචාර %s සමගිනි

en: Community Translator
si_LK: සමූහ පරිවර්තකය

en: ComodRivadavia
si_LK: කොමොඩ්රිවඩවිආ

en: Comoro
si_LK: කොමෝරෝ

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; හි සංශෝධන සසඳන්න

en: Compare any two revisions
si_LK: ඕනෑම පුනරීක්ෂණ දෙකක් සසඳන්න

en: Conakry
si_LK: කොනක්ක්‍රි

en: Configuration
si_LK: ආකෘතිය

en: Configure
si_LK: සැකසුම

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
si_LK: මෙය අමතර සැකසුමකි, පෙරනිමියෙන් හිස්ව තැබේ.

en: Confirm
si_LK: ස්ථිර කරන්න

en: Confirm Deletion
si_LK: මකා දැමීම තහවුරු කරන්න

en: Confirm Email Address
si_LK: වි-තැපැල් ලිපිනය තහවුරු කරන්න

en: Confirm Password
si_LK: මුරපදය සනාථ කරන්න

en: Confirm Removal
si_LK: මැකීම සනාථ කරන්න

en: Confirm new password
si_LK: නව මුරපදය තහවුරු කරන්න

en: Confirm use of weak password
si_LK: දුර්වල මුරපදය භාවිතා කරන බව ස්ථිර කරන්න.

en: Congo
si_LK: කොංගෝ

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
si_LK[0]: %1$sහි ඔබගේ ප්‍රථම ලිපිය ලිවීම ගැන සුබපැතුම්.
si_LK[1]: %1$sහි ලිපි %2$sක් ලිවීම ගැන සුබපැතුම්.

en: Congratulations!
si_LK: සුබපැතුම්!

en: Connect
si_LK: සම්බන්ධ කරන්න

en: Connect accounts
si_LK: ගිණුම් සබඳින්න

en: Connect to LiveJournal and Import
si_LK: LiveJournal වෙත සම්බන්ධ වී ආයාත කරන්න

en: Connect to WordPress.com
si_LK: WordPress.com වෙත සම්බන්ධ කරන්න.

en: Connect with %s
si_LK: %s සමඟ සම්බන්ධ වන්න

en: Connect with Guests
si_LK: අමුත්තන් සමඟ සම්බන්ධ වන්න

en: Connect with Your Students
si_LK: ඔබගේ සිසුන් සමඟ සම්බන්ධ වන්න

en: Connect with your WordPress.com account:
si_LK: ඔබගේ WordPress.com ගිණුම සමඟ සබඳින්න:

en: Connected
si_LK: සම්බන්ධිතයි

en: Connecting…
si_LK: සම්බන්ධ වෙමින්...

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
si_LK: සම්බන්ධය නැතිවීමක් හෝ සර්වරය කාර්යබහුල වීමක්. කරුණාකර පසුව නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Constrain proportions
si_LK: සමානුපාත රැකගන්න

en: Contact
si_LK: සම්බන්ධතා

en: Contact Info
si_LK: ඇමතුම් තොරතුරු

en: Content
si_LK: අන්තර්ගතය

en: Content, title, and excerpt are empty.
si_LK: අන්තර්ගතය, මාතෘකාව සහ උපුටාගැනීම හිස්ය

en: Content:
si_LK: අන්තර්ගතය:

en: Continue
si_LK: දිගටම කරගෙන යන්න

en: Continue Reading &raquo;
si_LK: දිගටම කියවන්න &raquo;

en: Continue previous import
si_LK: පෙර ආයාතය ඉදිරියට ගෙනියන්න

en: Continue reading
si_LK: දිගටම කියවන්න

en: Continue reading %s
si_LK: දිගටම %s කියවන්න

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
si_LK: දිගටම කියවන්න <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Convert Categories to Tags
si_LK: ප්‍රවර්ග ටැග වෙත හරවන්න

en: Convert Tags to Categories
si_LK: ටැග ප්‍රවර්ග වෙත හරවන්න

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
si_LK: <code>:-)</code> සහ <code>:-P</code> වැනි emoticon චිත්‍රක වෙත පරිවර්තනය කරන්න

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
si_LK: පවතින ප්‍රවර්ග ටැග වෙතත්, ටැග ප්‍රවර්ග වෙතත් තෝරාගෙන හරවන්න.

en: Converted successfully.
si_LK: සාර්ථකව හරවන ලදී.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
si_LK: <strong>%s</strong> ප්‍රවර්ගය හරවමින්...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
si_LK: <strong>%s</strong> ටැගය හරවමින්...

en: Copenhagen
si_LK: කොපන්හේගන්

en: Copied!
si_LK: පිටපත් විය!

en: Copy
si_LK: පිටපත් කරන්න

en: Copy URL to clipboard
si_LK: ඒ.ස.නි. පසුරුපුවරුවට පිටපත් කරන්න

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
si_LK: එබ්බවීම සඳහා මෙම යොමුව පිටපත් කර ඔබේ WordPress අඩවියේ අලවන්න

en: Copy and paste this code into your site to embed
si_LK: මෙම කේතය පිටපත් කර ගෙන  ඔබේ වෙබ් අඩවියට ඇතුලත් කරන්න.

en: Copy table row
si_LK: වගු පේළිය පිටපත් කරන්න

en: Coral Harbour
si_LK: කොරල් හාබර්

en: Cordoba
si_LK: කොර්ඩෝබා

en: Costa Rica
si_LK: කොස්ට රිකා

en: Could not access filesystem
si_LK: ගොනු පද්ධතිය වෙත ප්‍රවේශ විය නොහැක.

en: Could not access filesystem.
si_LK: ගොනු පද්ධතිය වෙත ප්‍රවේශ විය නොහැක.

en: Could not calculate resized image dimensions
si_LK: නැවත ප්‍රමාණය වෙනස් කල පින්තූරයේ දිග හා පලල ගණ්නය කල නොහැක

en: Could not connect to %s
si_LK: %s වෙත සම්බන්ධ වීමට නොහැකි විය

en: Could not connect to https://www.google.com
si_LK: https://www.google.com වෙත සම්බන්ධ වීමට නොහැකි විය

en: Could not copy file.
si_LK: ගොනුව පිටපත් කළ නොහැකි විය.

en: Could not copy files.
si_LK: ගොනු පිටපත් කළ නොහැක.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
si_LK: ගොනු පිටපත් කළ නොහැක. ඇතැම්විට ඔබ ළඟ ඉඩකඩ මදි ඇති.

en: Could not create directory.
si_LK: නාමාවලිය සෑදීමට නොහැක.

en: Could not create image
si_LK: රූපය සෑදීමට නොහැකි විය

en: Could not create user
si_LK: පරිශීලකයා තැනීමට නොහැකි විය

en: Could not find the specified string.
si_LK: සඳහන් කළ කොටස සොයාගත නොහැකි විය.

en: Could not fully remove the plugin %s.
si_LK: ප්ලගින සම්පූර්ණයෙන් ඉවත් කිරීමට නොහැකි විය: %s

en: Could not fully remove the plugins %s.
si_LK: %s ප්ලගින(ය) සම්පූර්ණයෙන්ම ඉවත්කළ නොහැකි විය.

en: Could not fully remove the theme %s.
si_LK: %s තේමාව මුළුමණින්ම ඉවත්කළ නොහැකි විය.

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
si_LK: LiveJournal මගින් කුකියක් ලබාගත් නොහැකි විය. නැවත උත්සාහ කරන්න බලන්න.

en: Could not insert term relationship into the database.
si_LK: පද අතර සම්බන්ධතාවය දත්ත ගබඩාවට ඇතුළත් කළ නොහැකි විය

en: Could not log out user sessions. Please try again.
si_LK: පරිශීලක සැසි වාර ඉවත් කළ නොහැකි විය. කරුණාකර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Could not read image size.
si_LK: රූපයේ ප්‍රමාණය හඳුනාගත නොහැක.

en: Could not remove the old plugin.
si_LK: මෙම පැරණි ප්ලගිනය ඉවත් කල නොහැක.

en: Could not remove the old theme.
si_LK: පැරණි තේමාව ඉවත් කළ නොහැක.

en: Could not split shared term.
si_LK: බෙදාගත් පදය කොටස් කළ නොහැක.

en: Could not update comment status.
si_LK: ප්‍රතිචාර තත්ත්වය යාවත්කාල කිරීමට නොහැකි විය

en: Could not write file %1$s (%2$s).
si_LK: %1$s (%2$s) ගොනුව ලිවීමට නොහැකි විය

en: Could not write file %s
si_LK: %s ගොනුව ලිවීමට නොහැකි විය

en: Couldn&#8217;t get post ID
si_LK: ලිපියේ ID ලබාගත නොහැකි විය

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
si_LK: ලිපි ID ලබාගත නොහැකි විය (ලිපිය සෑදීම අසාර්ථකයි!)

en: Create
si_LK: නිර්මාණය කරන්න

en: Create Blog
si_LK: බ්ලොග් අඩවිය සාදන්න

en: Create Menu
si_LK: මෙනුව සාදන්න

en: Create Site
si_LK: අඩවිය සාදන්න

en: Create WordPress.com account
si_LK: WordPress.com ගිණුමක් සාදන්න

en: Create a Configuration File
si_LK: සැකසුම් ගොනුවක් සාදන්න

en: Create a New Post
si_LK: නව ලිපියක් සාදන්න

en: Create a New Site
si_LK: නව අඩවියක් සාදන්න

en: Create a brand new user and add them to this site.
si_LK: නව පරිශිලකයෛක් නිර්මාණය කර මෙම අඩවියට එකතු කරන්න.

en: Create a free website at WordPress.com
si_LK: WordPress.comහි නොමිලේ වෙබ්අඩවියක් සාදාගන්න

en: Create a free website or blog at WordPress.com
si_LK: WordPress.comහි නොමිලේ වෙබ්අඩවියක් හෝ බ්ලොග් සටහනක් සාදාගන්න

en: Create a free website or easily build a blog on WordPress.com. Dozens of free, customizable, mobile-ready designs and themes. Free hosting and support.
si_LK: වෙබ්අඩවියක් හෝ බ්ලොග් සටහනක් WordPress.com හි පහසුවෙන් නොමිලේ සාදාගන්න. සිය ගණනක් වූ නොමිලේ ලබාදෙන, පහසුවෙන් සංස්කරණය කළ හැකි, ජංගම පහසුකම් සහිත තේමා සහිතය. ධාරක පහසුකම් සහ ගැටලු සඳහා සහය නොමිලේ.

en: Create a menu for this location
si_LK: මෙතන නව මෙනුවක් හදන්න

en: Create a new Privacy Policy page
si_LK: නව රහස්‍යතා ප්‍රතිපත්තියක පිටුවක් සාදන්න

en: Create a new gallery
si_LK: නව කලාගාරයක් සාදන්න

en: Create a new playlist
si_LK: නව ධාවක ලැයිස්තුවක් සාදන්න

en: Create a new video playlist
si_LK: නව වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුවක් සාදන්න

en: Create a product
si_LK: නිෂ්පාදනයක් සාදන්න

en: Create an Account
si_LK: ගිණුමක් අරඹන්න

en: Create audio playlist
si_LK: හඬ පට ධාවක ලැයිස්තුවක් සාදන්න

en: Create gallery
si_LK: කලාගාරය තනන්න

en: Create pages
si_LK: පිටු සාදන්න

en: Create user %1$s or map to existing
si_LK: %1$s පරිශීලකයා සාදන්න නැතිනම් පවතින අයෙකුට අනුරූපණය කරන්න

en: Create video playlist
si_LK: වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුවක් සාදන්න

en: Create, edit, and delete menus
si_LK: මෙනු සෑදීම, සංස්කරණය සහ ඉවත් කිරීම

en: Credits
si_LK: ස්තූතිය

en: Creston
si_LK: ක්රේස්ටෝන්

en: Croatian
si_LK: ක්රොඒෂියානු

en: Crop
si_LK: කප්පාදුව

en: Crop Aspect Ratio
si_LK: දර්ශන අනුපාත කැපීම

en: Crop Header Image
si_LK: ශීර්ෂක රූපය කප්පාදු කරන්න

en: Crop Image
si_LK: පින්තූරය කප්පාදු කරන්න

en: Crop Selection
si_LK: තේරීම කප්පාදු කරන්න

en: Crop and Publish
si_LK: කප්පාදු කර පළකරන්න

en: Crop image
si_LK: පින්තූරය කප්පාදු කරන්න

en: Crop thumbnail to exact dimensions
si_LK: තම්බ්නේලය නිවැරදිම මාන වලට කප්පාදු කරන්න

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
si_LK: සිඟිතිරුව නියම මාන වලට කපන්න (සාමාන්‍යයෙන් සිඟිතිරූ සමානුපාතිකය)

en: Crop your image
si_LK: ඔබේ පින්තූරය කප්පාදු කරන්න

en: Cropping&hellip;
si_LK: කප්පාදු කිරීම&hellip;

en: Crunching&hellip;
si_LK: සකසමින්&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
si_LK: Ctrl + Alt + අකුර:

en: Ctrl + letter:
si_LK: Ctrl + අකුර:

en: Cuba
si_LK: කියුබාව

en: Cuiaba
si_LK: කුයිආබා

en: Curacao
si_LK: කුරකොආ

en: Current Page
si_LK: වත්මන් පිටුව

en: Current Theme
si_LK: වත්මන් තේමාව

en: Current header
si_LK: වත්මන් ශීර්ෂකය

en: Current page
si_LK: වත්මන් පිටුව

en: Current thumbnail
si_LK: වත්මන් තම්බ්නේලය

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
si_LK[0]: දැනට %s ප්‍රතිචාරයක් ඔබේ අවසරය බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී. කරුණාකර පාලන පැනලය වෙත යන්න:
si_LK[1]: දැනට ප්‍රතිචාර %s ඔබේ අවසරය බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී. කරුණාකර පාලන පැනලය වෙත යන්න:

en: Currie
si_LK: කර්රී

en: Custom
si_LK: ස්වකීය

en: Custom Background
si_LK: ස්වකීය පසුබිම

en: Custom Colors
si_LK: විකල්ප වර්ණ

en: Custom Email Address
si_LK: ස්වකීය වි-තැපැල් ලිපිනය

en: Custom Fields
si_LK: විකල්ප ක්ෂේත්‍ර

en: Custom HTML Widget
si_LK: ස්වකීය HTML විජට්ටුව

en: Custom Header
si_LK: වෙනත් ශීර්ෂකයක්

en: Custom Header Image
si_LK: ස්වකීය ශීර්ෂක රූපය

en: Custom Link
si_LK: ස්වකීය සබැඳිය

en: Custom Links
si_LK: ස්වකීය සබැඳි

en: Custom Menu
si_LK: ස්වකීය මෙනුව

en: Custom Menus
si_LK: ස්වකීය මෙනු

en: Custom Size
si_LK: ස්වකීය ප්‍රමාණය

en: Custom Structure
si_LK: විකල්ප ව්‍යුහය

en: Custom URL
si_LK: ස්වකීය URL

en: Custom color
si_LK: ස්වකීය වර්ණය

en: Custom date format:
si_LK: ස්වකීය දින ආකෘතිය:

en: Custom field deleted.
si_LK: විකල්ප ක්ෂේත්‍රය මකාදමන ලදී.

en: Custom field updated.
si_LK: විකල්ප ක්ෂේත්‍ර යාවත්කාලීන කරන ලදී.

en: Custom maintenance message.
si_LK: ස්වකීය නඩත්තු පණිවිඩය.

en: Custom time format:
si_LK: ස්වකීය කාල ආකෘතිය:

en: Custom:
si_LK: විකල්ප:

en: Customize
si_LK: ස්වකීයකරණය

en: Customize %s
si_LK: %s ස්වකීය කරන්න

en: Customize &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; රිසිකරණය

en: Customize It!
si_LK: එය ස්වකීය කරගන්න!

en: Customize theme
si_LK: තේමා ස්වකීයකරණය

en: Customize your site's navigation menu
si_LK: ඔබේ අඩවියේ යාත්‍රණ මෙනුව ස්වකීය කරගන්න

en: Customizer
si_LK: ස්වකීයකාරකය

en: Customizing
si_LK: රිසිකරණය

en: Customizing &#9656; %s
si_LK: රිසිකරණය &#9656; %s

en: Customizing This Display
si_LK: මෙම තිරය රිසිකරණය කරන්න

en: Cut
si_LK: කපන්න

en: Cut table row
si_LK: වගු පේළිය කපන්න

en: Cyprus
si_LK: සයිප්‍රසය

en: Czech
si_LK: චෙක්

en: Dacca
si_LK: ඩකා

en: Daily archives
si_LK: ලිපිගොනු පෙන්වන්න

en: Dakar
si_LK: ඩකාර්

en: Damascus
si_LK: ඩැමස්කස්

en: Danish
si_LK: ඩෙන්මාර්ක

en: Danmarkshavn
si_LK: ඩන්මාර්ක්ෂවන්

en: Dar es Salaam
si_LK: ඩාර් එස් සලාම්

en: Dark
si_LK: අඳුරු

en: Darwin
si_LK: ඩාවින්

en: Dashboard
si_LK: පාලක පුවරුව

en: Database Error
si_LK: දත්ත ගබඩා දෝෂ

en: Date
si_LK: දිනය

en: Date Format
si_LK: දින ආකෘතිය

en: Date and time
si_LK: දිනය සහ වේලාව

en: Date created:
si_LK: සෑදූ දිනය:

en: Date range:
si_LK: දින පරාසය:

en: Date/Time
si_LK: දිනය/වේලාව

en: Date:
si_LK: දිනය:

en: Davis
si_LK: ඩේවිස්

en: Dawson
si_LK: ඩව්සෝන්

en: Dawson Creek
si_LK: ඩව්සෝන් ක්‍රීක්

en: Day
si_LK: දවස

en: Day and name
si_LK: දිනය සහ නම

en: Days
si_LK: දින

en: Deactivate
si_LK: ක්‍රියාවිරහිත කරන්න

en: Deactivate this plugin
si_LK: මෙම ප්ලගිනය

en: Dec
si_LK: දෙසැ

en: December
si_LK: දෙසැම්බර්

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
si_LK: දෙසැ.

en: Decrease indent
si_LK: අනුච්ඡේදනය අඩු කරන්න

en: Default
si_LK: පෙරනිමි

en: Default Avatar
si_LK: පෙරනිමි අවතාරය

en: Default Images
si_LK: සාමාන්‍ය රූප

en: Default Link Category
si_LK: පෙරනිමි සබැඳුම් ප්‍රවර්ගය

en: Default Mail Category
si_LK: පෙරනිමි තැපැල් ප්‍රවර්ගය

en: Default Post Category
si_LK: පෙරනිමි ලිපි ප්‍රවර්ගය

en: Default Post Format
si_LK: සාමාන්‍ය ලිපි ආකෘතිය

en: Default article settings
si_LK: සම්මත ලිපි සැකසුම්

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
si_LK: වර්ගීකරණය නොකළ

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
si_LK: නව කොටසක්

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
si_LK: පළමු විකල්පය

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
si_LK: බ්ලොග් අඩවි

[ctx: Default page slug]
en: about
si_LK: ගැන

[ctx: Default page title]
en: About
si_LK: පිළිබඳව

en: Default post format
si_LK: සාමාන්‍ය ලිපි ආකෘතිය

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
si_LK: ලෝකයට ආයුබෝවන්!

en: Default shortcuts,
si_LK: සාමාන්‍ය කෙටිමං,

en: Delete
si_LK: මකන්න

en: Delete Menu
si_LK: මෙනුව මකන්න

en: Delete My Site Permanently
si_LK: මගේ අඩවිය සදහටම මකන්න

en: Delete Permanently
si_LK: ස්ථිරවම මකා දමන්න

en: Delete Site
si_LK: අඩවිය මකන්න

en: Delete Users
si_LK: පරිශීලකයන් මකන්න

en: Delete all content.
si_LK: සියළුම අන්තර්ගතයන් මකන්න.

en: Delete column
si_LK: තීරය මකන්න

en: Delete image
si_LK: රූපක මකන්න

en: Delete it: %s
si_LK: %s මකන්න

en: Delete row
si_LK: පේලිය ඉවත් කරන්න

en: Delete table
si_LK: වගුව මකන්න

en: Delete this comment permanently
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය සදහටම මකන්න

en: Delete this item permanently
si_LK: මෙම අයිතමය සදහටම මකන්න

en: Delete this page permanently?
si_LK: මෙම පිටුව ස්ථිරවම මකා දමන්න ද?

en: Deleted
si_LK: මකන ලදී.

en: Deleted text (strikethrough)
si_LK: මැකූ පෙළ (හරස් ඉර)

en: Deleted:
si_LK: මැකුවා:

en: Deleting Links
si_LK: සබැඳි මැකීම

en: Denied: %s
si_LK: %s තහනම් කර ඇත

en: Denmark
si_LK: ඩෙන්මාර්කය

en: Denver
si_LK: ඩෙන්වර්

en: Descending
si_LK: අවරෝහණ

en: Descending.
si_LK: අවරෝහණ

en: Description
si_LK: විස්තරය

en: Description (optional)
si_LK: විස්තරය (විකල්ප)

en: Description of the user.
si_LK: පරිශීලක පිළිබඳ විස්තර.

en: Descripton
si_LK: විස්තරය

en: Deselect
si_LK: නො-තෝරන්න

en: Destination folder already exists.
si_LK: (ෆෝල්ඩරය දැනටමත් පවතී)

en: Detach
si_LK: වෙන් කරන්න

en: Details
si_LK: තොරතුරු

en: Detroit
si_LK: ඩිට්‍රෝයිට්

en: Developer
si_LK: සංවර්ධක

en: Dhaka
si_LK: ඩකා

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
si_LK: ජංගම දුරකථනය නැතිවීමක් හෝ පොදු පරිගණයකදී ගිණුමින් පිටවීමට අතපසුවීමක් සිදුවුණි ද? ඔබට අන් සියලුම තැන්වලින් පිටමං වී, මෙහිදී පමණක් ඇතුල්වී සිටිය හැක.

en: Dili
si_LK: දිලි

en: Dimensions
si_LK: මාන

en: Dimensions:
si_LK: මාන:

en: Direct link (best for mobile)
si_LK: ඍජු සබැඳිය (ජංගම උපාංග සඳහා)

en: Disable
si_LK: අක්‍රිය කරන්න

en: Disable %s
si_LK: %s අබල කරන්න

en: Disable Translator
si_LK: පරිවර්තකය අක්‍රිය කරන්න

en: Disable accessibility mode
si_LK: පහසු ප්‍රවේශන ප්‍රකාරය අක්‍රිය කරන්න

en: Disable the visual editor when writing
si_LK: ලිවීමේදී දෘශ්‍ය සකසනය අක්‍රිය කරන්න

en: Discard any changes and restore the original image.
si_LK: සියලු වෙනස්කම් මඟහැර මුල් රූපය යළි පිහිටුවන්න.

en: Discard changes
si_LK: වෙනස්කිරීම් ඉවත්කරන්න

en: Disconnect
si_LK: විසන්ධි කරන්න

en: Disconnect from WordPress.com
si_LK: WordPress.com වෙතින් විසන්ධි වන්න

en: Discover
si_LK: සොයන්න

en: Discussion
si_LK: සංවාද

en: Discussion Settings
si_LK: සංවාද සැකසුම්

en: Dismiss
si_LK: අස්කරන ලදී.

en: Dismiss errors
si_LK: දෝෂ මඟහරින්න

en: Dismiss this notice.
si_LK: මෙම දැන්වීම මඟහරින්න.

en: Display Header Text
si_LK: ශ්‍රීර්ෂක(හෙඩර්) පෙල දිස්කරන්න

en: Display Options
si_LK: දසුන් විකල්ප

en: Display Settings
si_LK: දර්ශන කට්ටල අංග

en: Display Site Title and Tagline
si_LK: අඩවියේ නාමය හා තේමා පාඨය පෙන්වන්න.

en: Display WordPress Posts
si_LK: WordPress ලිපි පෙන්වන්න

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
si_LK: ඔබේ ග්‍රැවටාර් පැතිකඩේ සුළු විස්තරයක් පෙන්වන්න

en: Display an image in your sidebar
si_LK: ඔබේ පැතිදාරයේ පින්තූරයක් පෙන්වන්න

en: Display as dropdown
si_LK: පහත වැටීමක් (dropdown) ලෙස දිස් කරවන්න

en: Display item author if available?
si_LK: අයිතමයේ කර්තෘ සිටී නම් පෙන්වන්නද?

en: Display item content?
si_LK: අයිතමයේ අන්තර්ගය පෙන්වන්නද?

en: Display item date?
si_LK: අයිතම දිනය පෙන්වන්නද?

en: Display name for the user.
si_LK: පරිශීලකගේ හඳුනා ගැනීමේ ප්‍රදර්ශන නම.

en: Display name publicly as
si_LK: ප්‍රසිද්ධියේ නම පෙන්විය යුතු ආකාරය

en: Display post date?
si_LK: ලිපි දිනය පෙන්වන්න ද?

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
si_LK: Akismet විසින් අල්ලාගත් ස්පෑම්ස් ගණන පෙන්වන්න

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
si_LK: ඉදිරියේ ඇති සිදුවීම් iCalendar පෝෂකයකින් පෙන්වන්න.

en: Displayed on attachment pages.
si_LK: ඇමිණුම් පිටු වල දර්ශනය වේ.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
si_LK: %s&#8211;%s අතුරින් %s පෙන්වමින්

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
si_LK: වෙනත් WordPress.com එකකින් හෝ ජෙට්පැක්-සක්‍රිය බ්ලොග් අඩවියකින් ලැබුණු මෑත පළවූ ලිපි ලැයිස්තුවක් පෙන්වයි.

en: Displays an image gallery.
si_LK: පින්තුර ගැලරිය පෙන්වයි.

en: Distraction-free writing mode
si_LK: බාධක-නොමැති ලිවීම

en: Djibouti
si_LK: ජිබුටි

en: Do not allow
si_LK: අවසර නොදෙන්න

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
si_LK: පරිපාලක ප්‍රදේශයේ %1$s අත්පත ප්‍රති-ලියාපදිංචි නොකරන්න. ඉදිරි පෙළ තේමාව ඉලක්ක කිරීමට, %2$s ඇමුණුම භාවිතා කරන්න.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
si_LK:  %1$s ටැගය %2$s. ට යවන්න එපා.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
si_LK: ඔබට <a href='%s'>පිටවීමට</a> අවශ්‍යද?

en: Document properties
si_LK: ලේඛන වත්කම්

en: Documentation
si_LK: ලිපිකරණය

en: Domain
si_LK: ඩොමේනය

en: Domains
si_LK: ඩොමේන

en: Dominica
si_LK: ඩොමිනිකා

en: Don't have an about.me page?
si_LK: about.me පිටුවක් නැද්ද?

en: Don't show again
si_LK: නැවත පෙන්වන්න එපා

en: Done
si_LK: අවසන්

en: Douala
si_LK: ඩොවුආලා

en: Down
si_LK: පහළ

en: Down one
si_LK: එකක් යටට

en: Download Export File
si_LK: නිර්යාත ගොනුව ලබාගන්න

en: Download File
si_LK: ගොනුව බාගත කරන්න

en: Download and import file attachments
si_LK: ගොනු ඇමිණුම් ලබාගෙන ආයාත කරන්න

en: Download failed.
si_LK: ලබාගැනීම අසාර්ථකයි.

en: Download file
si_LK: ගොනුව බාගත කරන්න

en: Download for free
si_LK: නොමිලේ බාගන්න

en: Download my comments &raquo;
si_LK: මගේ ප්‍රතිචාර ලබාගන්න &raquo;

en: Draft
si_LK: කෙටුම්පත

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: කෙටුම්පත් <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: කෙටුම්පත් <span class="count">(%s)</span>

en: Draft saved at %s.
si_LK: %sට කෙටුම්පත සුරැකුණි.

en: Drafts
si_LK: කෙටුම්පත්

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
si_LK: ඔබට බලගැන්වීමට අවශ්‍ය සේවාවන් ඇදගෙන විත් පහත ඇති පෙට්ටිය තුළට අතහරින්න.

en: Drag and drop to reorder media files.
si_LK: මාධ්‍ය ගොනුවල පිළිවෙල ප්‍රතිසකස් කිරීමට ඇදගෙනවිත් අතහරින්න.

en: Drag and drop to reorder tracks.
si_LK: ගීත ප්‍රතිසකස් කිරීමට ඇදගෙනවිත් අතහරින්න.

en: Drag and drop to reorder videos.
si_LK: වීඩියෝ ප්‍රතිසකස් කිරීමට ඇදගෙනවිත් අතහරින්න

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
si_LK: විජට්ටු ඉවත් කරන අතර එහි සැකසුම් තබාගැනීමට අවශ්‍ය නම් එම විජට්ටු මෙතැනට ඇදදමන්න.

en: Drop files to upload
si_LK: ලබාදියයුතු ගොනු මෙහි අතහරින්න

en: Dubai
si_LK: ඩුබායි

en: Dublin
si_LK: ඩබ්ලින්

en: DumontDUrville
si_LK: ඩුමොන්ට්ඩුර්විල්ලා

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
si_LK: ප්‍රතිචාරයේ අනුපිටපතක් බව සොයාගැනිණි, පෙනෙන ආකාරයට ඔබ එය දැනටමත් කියා ඇති හැඩයි!

en: Dushanbe
si_LK: දුෂන්බේ

en: Dutch
si_LK: ලන්දේසි

en: E-Mail
si_LK: ඊමේල්

en: E-mail
si_LK: ඊමේල්

en: E-mail me whenever
si_LK: ඊමේල් එවිය යුතු අවස්ථා:

en: E-mail:
si_LK: ඊමේල්:

en: E-mail: %s
si_LK: ඊමේල් ලිපිනය: %s

en: ERROR: please type a comment.
si_LK: දෝෂයක්: කරුණාකර ප්‍රතිචාරයක් ලියන්න.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
si_LK: දෝෂයක්: ඔබ පිළිතුරු දක්වන්නේ කෙටුම්පතක් මත ඇති ප්‍රතිචාරයකට යි.

en: Easter
si_LK: එස්ටර්

en: Ecuador
si_LK: ඉක්වදෝරය

en: Edit
si_LK: සංස්කරණය

en: Edit %s
si_LK: %s සංස්කරණය

en: Edit &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; සංස්කරණය

en: Edit Category
si_LK: ප්‍රවර්ගය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය සංස්කරණය

en: Edit Image
si_LK: රුපක සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Link
si_LK: සබැඳුම සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Link Category
si_LK: සබැඳුම් ප්‍රවර්ග සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Media
si_LK: මාධ්‍ය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Menu
si_LK: මෙනුව සංස්කරණය

en: Edit Menu Item
si_LK: මෙනු අයිතමය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස සංස්කරණය

en: Edit Menus
si_LK: මෙනු සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Original
si_LK: මුල් පිටපත සංස්කරණය

en: Edit Page
si_LK: සංස්කරණ පිටුව

en: Edit Post
si_LK: ලිපිය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Profile
si_LK: පැතිකඩ සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය සංස්කරණය

en: Edit Project Type
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ගය සංස්කරණය

en: Edit Site
si_LK: අඩවිය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Tag
si_LK: ටැග සංස්කරණය කරන්න

en: Edit This
si_LK: සංස්කරණය කරන්න

en: Edit User
si_LK: පරිශීලක සංස්කරණය කරන්න

en: Edit Your Profile
si_LK: ඔබේ පැතිකඩ සංස්කරණය

en: Edit audio playlist
si_LK: හඬ පට ධාවක ලැයිස්තුව සංස්කරණය

en: Edit comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit date and time
si_LK: දිනය සහ වෙලාව සංස්කරණය

en: Edit gallery
si_LK: ගැලරි සංස්කරණය

en: Edit menu item
si_LK: මෙනු අයිතමය වෙනස් කරන්න

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
si_LK: මෙනු අයිතමය සංස්කරණය කරන්න :%1$s (%2$s)

en: Edit more details
si_LK: වැඩිදුර විස්තර සංස්කරණය

en: Edit next media item
si_LK: ඊළඟ මාධ්‍ය අයිතමය සංස්කරණය

en: Edit page
si_LK: පිටුව සංස්‌කරණය කරන්න

en: Edit previous media item
si_LK: පසුගිය මාධ්‍ය අයිතමය සංස්කරණය

en: Edit selected menu
si_LK: තෝරාගත් මෙනුව සංස්කරණය කරන්න

en: Edit status
si_LK: තත්ත්වය සංස්කරණය

en: Edit tag
si_LK: ටැගය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit this item
si_LK: මෙම අයිතමය සංස්කරණය කරන්න

en: Edit this page
si_LK: මෙම පිටුව සංස්‌කරණය කරන්න

en: Edit video playlist
si_LK: වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුව සංස්කරණය

en: Edit visibility
si_LK: දෘෂ්‍යතාව සංස්කරණය කිරීම

en: Edit your profile
si_LK: ඔබේ පැතිකඩ සංස්කරණය

en: Edit: %s
si_LK: %s සංස්කරණය

en: Editing Menus
si_LK: මෙනු සංස්කරණය කිරීම

en: Editor
si_LK: සකසනය

en: Editor menu (when enabled)
si_LK: සංස්කාරක මෙනුව (සක්‍රිය විට)

en: Editor toolbar
si_LK: සංස්කාරක මෙවලම් දාරය

en: Edmonton
si_LK: එඩ්මන්ටන්

en: Efate
si_LK: ඉෆාටේ

en: Egypt
si_LK: ඊජිප්තුව

en: Eirunepe
si_LK: එරුනිපෙ

en: Either there are no posts, or something went wrong.
si_LK: මෙතන සටහනක් නොමැත. එසේ නොවේනම් කුමක් හෝ වැරද්දක් සිදුවී ඇත.

en: El Aaiun
si_LK: ඒල් අයිවුන්

en: El Salvador
si_LK: එල් සැල්වදෝර්

en: Elements path
si_LK: අවයව මාර්ගය

en: Email
si_LK: ඊමේල්

en: Email (%s)
si_LK: ඊමේල් ලිපිනය (%s):

en: Email Address
si_LK: වි-තැපැල් ලිපිනය

en: Email me whenever
si_LK: ඊමේල් එවිය යුතු අවස්ථා

en: Email or Username
si_LK: වි-තැපෑල හෝ පරිශීලක නාමය

en: Email:
si_LK: වි-තැපෑල:

en: Email: %s
si_LK: වි-තැපැල් ලිපිනය: %s

en: Emails
si_LK: වි-තැපැල්

en: Embed
si_LK: ඔබ්බවන්න

en: Embed Media Player
si_LK: මාධ්‍ය ධාවකය ඔබ්බවන්න

en: Embed or Link
si_LK: ඔබ්බවන්න හෝ සබැඳියකින් සම්බන්ධ කරන්න

en: Embeds
si_LK: එබ්බවීම්

en: Emoticons
si_LK: හැඟීම්

en: Empty Spam
si_LK: ස්පෑම් හිස්කරන්න

en: Empty Term.
si_LK: හිස් වදනක්

en: Empty Trash
si_LK: අපද්‍රව්‍ය හිස්කරන්න

en: Empty archive.
si_LK: ලේඛනාගාරය හිස් කරන්න.

en: Empty filename
si_LK: හිස් ගොනු නාමයක්

en: Enable
si_LK: සක්‍රිය කරන්න

en: Enable %s
si_LK: %s සබල කරන්න

en: Enable Translator
si_LK: පරිවර්තකය සක්‍රිය කරන්න

en: Enable accessibility mode
si_LK: පහසු ප්‍රවේශන ප්‍රකාරය සක්‍රිය කරන්න

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
si_LK: මුළු-උස සංස්කාරකය සහ බාධක-තොර භාවය සක්‍රිය කරගන්න.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
si_LK: ප්‍රතිචාර පාලනය සඳහා යතුරුපුවරු කෙටි මං සත්‍රිය කරන්න.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
si_LK: මට්ටම් %s ක් ගැඹුරු කදලු ප්‍රතිචාර සක්‍රිය කරන්න

en: Enabled
si_LK: සක්‍රිය කර ඇත

en: Encoding
si_LK: කේතාංකනය කරමින්

en: Encoding for pages and feeds
si_LK: පිටු සහ පෝෂක සඳහා කේතනය

en: Enderbury
si_LK: එන්ඩර්බරි

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
si_LK: Endpoints ඔබගේ පිටුවේ URL හි අවසානයට එකතුකර ඇත්තේ ගිණුම් පිටුවල විශේෂ කාර්යයන් පාලනය කිරීමටය. එක් endpoints එකක්  සැමවිටම තවත් endpoint එකකට වඩා වෙනස්විය යුතුය. Endpoints අකර්මන්‍ය කිරීමට ඒවා හිස්ව තැබිය හැක.

en: English
si_LK: ඉංග්‍රීසි

en: Ensenada
si_LK: එන්සේනාඩ

en: Enter a URL to scan
si_LK: පිරික්සීමට යොමුවක් ඇතුළත් කරන්න

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
si_LK: WordPress.com එකක් හෝ ජෙට්පැක් WordPress අඩවියක යොමුවක් ඇතුල්කරන්න

en: Enter a description of the image
si_LK: පින්තූරය පිළිබඳ විස්තරයක් ඇතුලු කරන්න

en: Enter a link URL or click above for presets.
si_LK: සබැඳුම් යොමුවක් සටහන් කරන්න නැතිනම් පෙර සැකසුම් සඳහා ඉහළ ක්ලික් කරන්න.

en: Enter a value
si_LK: අගයක් ඇතුලත් කරන්න

en: Enter desktop preview mode
si_LK: ඩෙස්ක්ටොප් උපාංගයේ පෙර දැක්ම එකතු කරන්න

en: Enter mobile preview mode
si_LK: ජංගම දුරකථන පෙර දැක්ම එකතු කරන්න.

en: Enter new
si_LK: නව නම සටහන් කරන්න

en: Enter tablet preview mode
si_LK: ටැබ්ලට් උපාංගයේ පෙර දැක්ම එකතු කරන්න

en: Enter the RSS feed URL here:
si_LK: RSS පෝෂක යොමුව මෙතැන සටහන් කරන්න:

en: Enter the URL
si_LK: යොමුව සටහන් කරන්න

en: Enter the URL of the image
si_LK: පින්තූරයේ URLය ඇතුලු කරන්න

en: Enter the destination URL
si_LK: ගමනාන්ත URL ඇතුලු කරන්න

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
si_LK: මෙම අඩවියට, මෙම ජාලයේ ඉන්නා පරිශීලකයෙකුට ආරාධනා කිරීම සඳහා, පරිශිලකයාගේ විද්‍යුත් ලිපිනය එකතු කරන්න. ආරාධනය පිළිගැනීම පිණිස, එම පුද්ගලයාට විද්‍යුත් ලිපියක් යවනු ඇත.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
si_LK: දැනට මෙම ජාලයේ සිටින පරිශීලකයකුට මෙම අඩවියට ආරාධනා කිරීමට ඔහුගේ පරිශීලක නාමය හෝ විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය ඇතුළත් කරන්න. එම පුද්ගලයාට ආරාධනය පිළිගන්නා ලෙස වි-තැපැල් පණිවිඩයක් යොමු කෙරෙනු ඇත.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
si_LK: මෙහි සියලු ආරක්ෂිත ලිපි සඳහා භාවිතා කළ යුතු මුරපදය සටහන් කරන්න:

en: Enter title here
si_LK: මෙතන මාතෘකාව ඇතුල්කරන්න

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
si_LK: ඔබේ LiveJournal ගිණුමට සම්බන්ධ වීම සඳහා ඔබේ පරිශීලක නාමය සහ මුරපදය ලබාදෙන්න:

en: Enter your comment here...
si_LK: මෙහි ඔබේ ප්‍රතිචාරය ලියන්න...

en: Enter your new password below.
si_LK: ඔබගේ නව මුරපදය පහතින් ඇතුලු කරන්න.

en: Enter your password to view comments.
si_LK: ප්‍රතිචාර බැලීම සඳහා ඔබගේ මුර පදය ඇතුළත් කරන්න

en: Entries from any RSS or Atom feed
si_LK: ඕනෑම RSS හෝ Atom පෝෂකයක සටහන්

en: Entries from any RSS or Atom feed.
si_LK: ඕනෑම RSS හෝ Atom පෝෂකයකින් ලැබුණ පිවිසුම්.

en: Erasing data...
si_LK: දත්ත මකාදමමින්...

en: Error
si_LK: දෝෂයක්

en: Error Details: %s
si_LK: දෝෂ විස්තර: %s

en: Error disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
si_LK: %(site)s හි %(plugin)s ප්ලගින(ය) නිෂ්ක්‍රීය කිරීම අසාර්ථක විය. දුරස්ථ කළමනාකරණය ක්‍රියාත්මක නොවේ.

en: Error in RSS %1$d
si_LK: RSS %1$d හි දෝෂයක්

en: Error in displaying the widget settings form.
si_LK: විජට්ටු සැකසුම් පෝරමය පෙන්වීමේ දෝෂයක් ඇතිවිය.

en: Error in moving to Trash.
si_LK: කුණු කූඩයට දැමීමේදී දෝෂයක්.

en: Error in restoring from Trash.
si_LK: කුණු කූඩයෙන් ඉවතට ගැනීමේදී දෝෂයක්.

en: Error loading profile
si_LK: පැතිකඩ පූරණය වීමේ දෝෂයක්

en: Error saving media file.
si_LK: මාධ්‍ය ගොනුව සුරැකීමේදී දෝෂයක්.

en: Error while adding the category. Please try again later.
si_LK: ප්‍රවර්ගය එක්කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය. කරුණාකර පසුව නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
si_LK: පරිමාණිත රූපය සුරැකීමේදී දෝෂයක්. කරුණාකර පිටුව ප්‍රතිපූරණය කර උත්සාහ කරන්න.

en: Error while saving.
si_LK: සුරැකීමේදී දෝෂයක් මතුවිය.

en: Error:
si_LK: දෝෂය:

en: Error: %s.
si_LK: දෝෂයක්: %s.

en: Error: [%1$s] %2$s
si_LK: දෝෂය: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
si_LK: දෝෂයක්: සදහන් කළ යොමුවේ RSS හෝ ATOM පෝෂකයක් සොයාගත නොහැකි විය.

en: Error: please enter a valid email address.
si_LK: දෝෂය: කරුණාකර වලංගු ඊමේල් ලිපිනයක් ඇතුළත් කරන්න

en: Error: please fill the required fields (name, email).
si_LK: දෝෂයක්: කරුණාකර අවශ්‍ය ක්ෂේත්‍ර පුරවන්න (නම, ඊමේල් ලිපිනය).

en: Estonia
si_LK: එස්ටෝනියාව

en: Estonian
si_LK: එස්තෝනියානු

en: Etc
si_LK: එට්ක්

en: Ethiopia
si_LK: ඉතියෝපියාව

en: Eucla
si_LK: එයුක්ලා

en: Europe
si_LK: යුරෝපය

en: Everywhere
si_LK: සැමතැනම

en: Example:
si_LK: උදාහරණ:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
si_LK: උදාහරණය: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; <code>http://</code> අමතක නොකරන්න

en: Example: Nifty blogging software
si_LK: උදාහරණය: නියම බ්ලොග්කරණ මෘදුකාංගයක්

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
si_LK: පිටුව

en: Excerpt
si_LK: උපුටාගැනීම

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
si_LK: උපුටන යනු, ඔබගේ තේමාවේ දී භාවිතා කල හැකි, සාරාංශ කොටස් වේ.
    <a href="%s">සියතින් එක්කරන උපුටන පිළිබඳ වැඩිදුර ඉගෙනගන්න</a>.

en: Exclude:
si_LK: අතහරින්න:

en: Exit Fullscreen
si_LK: සම්පූර්ණ තිරයෙන් ඉවත් වන්න

en: Expand
si_LK: විහිදුවන්න

en: Export
si_LK: නිර්යාත කරන්න

en: Extensions
si_LK: දිගුවන්

en: F j, Y
si_LK: Y F j

en: F j, Y g:i a
si_LK: Y F j g:i a

en: FAILED: %s
si_LK: අසාර්ථකයි: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
si_LK: අසාර්ථකයි: %s වෙත යාවත්කාලීන වීමට WordPress හට නොහැකි විය

en: Facebook Page URL
si_LK: ෆේස්බුක් පිටු යොමුව

en: Facebook:
si_LK: ෆේස්බුක්

en: Faeroe
si_LK: ෆයිරෝයි

en: Failed to create post.
si_LK: ලිපිය සෑදීම අසාර්ථක විය.

en: Failed to delete the page.
si_LK: පිටුව ඉවත්කිරීමට අසමත්විය.

en: Failed to post comment.
si_LK: ප්‍රතිචාරය පළකිරීමට නොහැකි විය.

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
si_LK: LiveJournal මගින් ප්‍රතිචාර පෙළ ලබාගැනීම අසාර්ථක විය. කරුණාකර පසුව උත්සාහ කරන්න.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
si_LK: LiveJournal මගින් ප්‍රතිචාර මෙටා දත්ත ලබාගැනීම අසාර්ථක විය. කරුණාකර පසුව උත්සාහ කරන්න.

en: Failed to write file to disk.
si_LK: ගොනුව තැටියට ලිවීම අසාර්ථක විය.

en: Failed to write request to temporary file.
si_LK: තාවකාලික ගොනුවට ඉල්ලීමක් ලිවීම අසාර්ථක විය.

en: Fakaofo
si_LK: ෆකෞෆෝ

en: Famagusta
si_LK: ෆාමගුස්ටා

en: Faroe
si_LK: ෆරෝයි

en: Featured
si_LK: විශේෂ

en: Featured Image
si_LK: විශේෂිත රූපය

en: Featured Image Header
si_LK: නිළ ඡායාරූප ශීර්ෂකය

en: Featured Images
si_LK: විශේෂිත රූප

en: Featured image
si_LK: විශේෂිත රූපය

en: Features
si_LK: විශේෂාංග

en: Feb
si_LK: පෙබ

en: February
si_LK: පෙබරවාරි

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
si_LK: පෙබ.

en: Feed for all posts filed under %s
si_LK: %s යටතේ ගොනු කර ඇති සියලු ලිපිවල පෝෂකය

en: Feed(s) to Display:
si_LK: පෙන්වීමට පෝෂණ(ය):

en: Feedback
si_LK: ප්‍රතිපෝෂණ

en: Fiji
si_LK: ෆිජි

en: File
si_LK: ගොනුව

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
si_LK: &#8220;%s&#8221; ගොනුව නොපවතී?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
si_LK: &#8220;%s&#8221; ගොනුව රූපයක් නොවේ.

en: File Size
si_LK: ගොනුවේ ප්‍රමාණය

en: File URL
si_LK: ගොනු යොමුව

en: File URL.
si_LK: ගොනු යොමුව

en: File URL:
si_LK: ගොනු යොමුව:

en: File canceled.
si_LK: ගොනුව අවලංගුකලා.

en: File does not exist
si_LK: ගොනුව නොපවතියි

en: File edited successfully.
si_LK: ගොනුව සාර්ථකව සංස්කරණය කරන ලදී.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
si_LK: හිස් ගොනුවකි. කරුණාකර ප්‍රමාණවත් ගොනුවක් උඩුගත කරන්න.

en: File is not an image.
si_LK: ගොනුව රූපයක් නොවේ.

en: File name:
si_LK: ගොනුවේ නම:

en: File size:
si_LK: ගොනුවේ ප්‍රමාණය:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
si_LK: ගොනු වර්ගය ආරක්ෂක මාර්ගෝපදේශ සමග නොගැලපිණි. අනෙකක් උත්සාහ කරන්න.

en: File type:
si_LK: ගොනුවේ වර්ගය:

en: Filesystem error.
si_LK: ගොනුපද්ධති දෝෂයක්.

en: Filipino
si_LK: පිලිපීන

en: Fill in your profile
si_LK: ඔබගේ පැතිකඩෙහි පුරවන්න

en: Filter
si_LK: පෙරණය

en: Filter &#187;
si_LK: පෙරණය &#187;

en: Filter by category
si_LK: ප්‍රවර්ගය ඇසුරින් පෙරන්න

en: Filter by comment type
si_LK: ප්‍රතිචාර වර්ගය ඇසුරින් පෙරන්න

en: Filter by date
si_LK: දිනය අනුව පෙරන්න

en: Filter by type
si_LK: වර්ගය අනුව පෙරන්න

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
si_LK: කෙටුම්පත්

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
si_LK: ප්‍රකාශිත

en: Filter:
si_LK: පෙරහන:

en: Filters
si_LK: පෙරහන්

en: Final Step: Author Mapping
si_LK: අවසන් පියවර: කර්තෘ අනුරූපණය

en: Find Posts or Pages
si_LK: ලිපි හෝ පිටු සොයන්න

en: Find and replace
si_LK: සෙවීම සහ ප්‍රතිස්ථාපනය

en: Finish
si_LK: අවසන් කරන්න

en: Finland
si_LK: ෆින්ලන්තය

en: First Name
si_LK: මුල් නම

en: First Post | %s Posts
si_LK[0]: පළමු ලිපිය

en: First name
si_LK: පළමු නම

en: First name for the user.
si_LK: පරිශීලක ගේ මුල් නම.

en: First page
si_LK: පළමු පිටුව

en: Fixed
si_LK: ස්ථීර

en: Fixed Layout
si_LK: ස්ථිර ආකෘතිය

en: Flagged as spam by %s
si_LK: ස්පෑම් ලෙස %s මගින් සලකුණු කොට ඇත

en: Flagged as spam by Akismet
si_LK: Akismet මගින් ස්පෑම් එකක් ලෙස හදුනාගෙන, සලකුණු කොට ඇත.

en: Fluid Layout
si_LK: තරල ආකෘතිය

en: Focal Length
si_LK: නාභිදුර

en: Focus shortcuts:
si_LK: නාභීය කෙටිමං:

en: Follow
si_LK: පසුහඹන්න

en: Follow me on Twitter
si_LK: ට්විටර් හි මාව අනුගමනය කරන්න

en: Followed Sites
si_LK: පසුහඹන අඩවි

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
si_LK: වෙත:

en: Follower
si_LK: පසුහඹන්නා

en: Font Family
si_LK: අකුරු පවුල

en: Font Sizes
si_LK: අකුරු ප්‍රමාණ

en: Footer
si_LK: පාදම

en: For more information:
si_LK: වැඩිදුර තොරතුරු සඳහා:

en: For more information: %s
si_LK: වැඩිදුර තොරතුරු සඳහා: %s

en: For security, click the link below to reset this importer.
si_LK: ආරක්ෂාව සඳහා, පහත ඇති යොමුව මත ක්ලික් කිරීමෙන් ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
si_LK: තමන්ගේම සංකේතයක් නොමැති පරිශීලකයන් සඳහා ඔබට අවශ්‍ය නම් පොදු රූපයක් හෝ ඔවුන්ගේ ඊමේල් ලිපිනයට අනුව සෑදූ එකක් පෙන්විය හැකියි.

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
si_LK: ගෙවීම් කිරීමේ පිටු වලට SSL (HTTPS) බලාත්මක කරවන්න (<a href="%s" target="_blank">SSL සහතිකයක් අත්‍යාවශ්‍ය වේ</a>).

en: Forgot password?
si_LK: මුරපදය අමතකද?

en: Format:
si_LK: ආකෘතිය:

en: Formatting
si_LK: ආකෘතිකරණය

en: Fort Nelson
si_LK: නෙල්සන් ෆොර්ට්

en: Fort Wayne
si_LK: ෆෝට් වේන්

en: Fortaleza
si_LK: ෆොර්ටලෙසා

en: Found %s
si_LK: %s සොයාගැනිණි

en: Four Columns
si_LK: කොලම හතරක්

en: France
si_LK: ප්‍රංශය

en: Free
si_LK: නොමිලේ

en: Freedoms
si_LK: නිදහස

en: Freetown
si_LK: ෆ්‍රීටවුන්

en: French
si_LK: ප්‍රංශ

en: Freshly Pressed
si_LK: නැවුම් පළවීම්

en: Fri
si_LK: සිකු

en: Friday
si_LK: සිකුරාදා

[ctx: Friday initial]
en: F
si_LK: සි

en: From %1$s %2$s
si_LK: %1$s විසින් %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
si_LK: %1$s විසින් %2$s වෙත %3$s

en: From Computer
si_LK: පරිගණකයේ සිට

en: From URL
si_LK: යොමුවෙන්

en: From this screen you can:
si_LK: මෙහිදී ඔබට පුළුවන්:

en: Front Page
si_LK: මුල් පිටුව

en: Front page
si_LK: මුල් පිටුව

en: Full Size
si_LK: සම්පූර්ණ ප්‍රමාණය

en: Full URL path to files
si_LK: ගොනු සඳහා සම්පූර්ණ යොමු පෙත

en: Full Width Template
si_LK: සම්පූර්ණ පළල ආකෘතිය

en: Full name
si_LK: සම්පූර්ණ නම

en: Full text
si_LK: සම්පූර්ණ ලිපි

en: Fullscreen
si_LK: සම්පූරණ තිරය

en: Funafuti
si_LK: ෆුනෆුටි

en: G &#8212; Suitable for all audiences
si_LK: G &#8212; ඕනෑම අයෙකුට සුදුසුයි

en: Gaborone
si_LK: ගැබෝරෝණි

en: Galapagos
si_LK: ගැලපගෝස්

en: Galician
si_LK: ගැලසික්

en: Galleries
si_LK: කලාගාර

en: Gallery
si_LK: ගැලරිය

en: Gallery (%s)
si_LK: ගැලරිය (%s)

en: Gallery Settings
si_LK: කලාගාර සැකසුම්

en: Gallery columns:
si_LK: ගැලරිය කොලම ගණන:

en: Gambia
si_LK: ගැම්බියාව

en: Gambier
si_LK: ගම්බිඑර්

en: Gaza
si_LK: ගාසා

en: General
si_LK: සාමාන්‍ය

en: General Settings
si_LK: ප්‍රධාන සැකසුම්

en: Generate Password
si_LK: මුරපදය තනන්න

en: Generate password
si_LK: මුරපදය තනන්න

en: Generate strong password
si_LK: ශක්තිමත් මුරපදයක් උපදවන්න

en: Genre
si_LK: වර්ගය

en: Genre: %s.
si_LK: වර්ගය: %s.

en: Georgia
si_LK: ජෝර්ජියා

en: German
si_LK: ජර්මන්

en: Germany
si_LK: ජර්මනිය

en: Get New Password
si_LK: නව මුරපදය ලබාගන්න

en: Get Shortlink
si_LK: කෙටි-සබැඳිය ලබාගන්න

en: Get Started
si_LK: පටන්ගන්න

en: Get Upgraded
si_LK: උත්ශ්‍රේණි කරගන්න

en: Get started here
si_LK: මෙතැනින් පටන්ගන්න

en: Gibraltar
si_LK: ජිබ්‍රෝල්ටා

en: Give the feed a title (optional):
si_LK: පෝෂකයට මාතෘකාවක් ලබාදෙන්න (විකල්ප):

en: Glace Bay
si_LK: ග්ලේස් බේ

en: Global
si_LK: ලෝක ව්‍යාප්ත

en: Global Settings
si_LK: ගෝලීය සැකසුම්

en: Go back
si_LK: ආපසු යන්න

en: Go to Dashboard
si_LK: පාලක පුවරුව වෙත යන්න

en: Go to WordPress Updates page
si_LK: WordPress යාවත්කාලීනවීම් පිටුවට යන්න

en: Go to the next page
si_LK: ඊළඟ පිටුවට යන්න

en: Goose Bay
si_LK: ගූස් බොක්ක

en: Got it
si_LK: තේරුම් ගත්තා

en: Government
si_LK: රජය

en: Grand Turk
si_LK: ග්‍රෑන්ඩ් ට්‍රක්

en: Gravatar
si_LK: ග්‍රැවටාර්

en: Gravatar Hovercards
si_LK: ග්‍රැවටාර් හොවර්කාඩ්

en: Gravatar Logo
si_LK: Gravatar සංකේතය

en: Gravatar Profile
si_LK: ග්‍රැවටාර් පැතිකඩ

en: Gray
si_LK: අළු

en: Greece
si_LK: ග්‍රීසිය

en: Greek
si_LK: ග්‍රීක

en: Green
si_LK: කොළ

en: Greenland
si_LK: ග්‍රීන්ලන්තය

en: Greenwich
si_LK: ග්‍රිනිච්

en: Grenada
si_LK: ග්‍රෙනෙඩාව

en: Grid view
si_LK: චතුරස්‍රාකාර පෙනුම

en: Groovy
si_LK: ග්‍රෝවි

en: Guadalcanal
si_LK: ගුවාඩල්කැනල්

en: Guadeloupe
si_LK: ගුආඩිලොව්පේ

en: Guam
si_LK: ගුආම්

en: Guatemala
si_LK: ගෞතමාලා

en: Guayaquil
si_LK: ගුඅයාකුයිල්

en: Guernsey
si_LK: ගුයිර්න්සේ

en: Guyana
si_LK: ගයනා

en: HTML Embed
si_LK: HTML එබ්බවීම්

[ctx: HTML tag]
en: Address
si_LK: ලිපිනය

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
si_LK: පෙර සැකසූ

en: Haiti
si_LK: හයිටි

en: Halifax
si_LK: හලිෆැක්ස්

en: Harare
si_LK: හරාරේ

en: Harbin
si_LK: හාබින්

en: Havana
si_LK: හැවානා

en: Have fun!
si_LK: සතුටුවන්න!

en: Header
si_LK: ශීර්ෂකය

en: Header Image
si_LK: Header පින්තූරය

en: Header Media
si_LK: ශීර්ෂයේ මාධ්‍ය

en: Header Text
si_LK: ශීර්ෂක පෙළ

en: Header Text Color
si_LK: Header පෙල පාට

en: Header cell
si_LK: ශීර්ෂක කෝෂය

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
si_LK: ශීර්ෂකය යාවත්කාලීන වුණා. එය පෙනෙන අයුරු නැරඹීමට <a href="%s">ඔබේ අඩවියට පිවිසෙන්න</a>.

en: Heading 1
si_LK: මෘතාකාව 1

en: Heading 2
si_LK: මාතෘකාව 2

en: Heading 3
si_LK: මාතෘකාව 3

en: Heading 4
si_LK: මාතෘකාව 4

en: Heading 5
si_LK: මාතෘකාව 5

en: Heading 6
si_LK: මාතෘකාව 6

en: Hebrew
si_LK: හි‍‌‌බෲ

en: Hebron
si_LK: හෙබ්රෝන්

en: Height
si_LK: උස

en: Height:
si_LK: උස:

en: Hello world!
si_LK: ලෝකයට ආයුබෝවන්!

en: Help
si_LK: උදව්

en: Help & Support
si_LK: සේවා සහය

en: Helsinki
si_LK: හෙල්සින්කි

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
si_LK: මෙතැනදී ඔබට තෝරාගන්නා ටැග ප්‍රවර්ග වෙත හැරවිය හැකියි. ආරම්භ කිරීමට ඔබට අවශ්‍ය ටැග තෝරා හැරවීමේ බොත්තම මත ක්ලික් කරන්න.

en: Hermosillo
si_LK: හර්මොසිල්ලෝ

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
si_LK: ආයුබෝවන්. මෙතැනදී ඔබට ඔබ තෝරන ප්‍රවර්ග ටැග වෙත හැරවිය හැකියි. ආරම්භ කිරීමට හැරවිය යුතු ප්‍රවර්ග තෝරා හැරවීමේ බොත්තම මත ක්ලික් කරන්න.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
si_LK: කොහොමද ###USERNAME###,
    
    ###SITENAME### සඳහා ඔබේ වි-තැපෑල ###NEW_EMAIL### ලෙස වෙනස් කරන ලද බව මේ දැන්වීමෙන් සහතික කෙරේ.
    
    ඔබ වි-තැපෑල වෙනස් නොකළේ නම්, පහත ලිපිනයෙන් අඩවි පරිපාලක හා සම්බන්ධ වන්න
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    ###EMAIL###ට මෙම වි-ලිපිය යවන ලදි.
    
    සුභ පැතුම්!
    ###SITENAME### හි සියල්ලෝ
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
si_LK: කොහොමද ###USERNAME###,
    
    ###SITENAME### සඳහා ඔබේ මුරපදය වෙනස් කරන ලද බව මේ දැනුම්දීමෙන් සහතික කෙරේ.
    
    ඔබ මුරපදය වෙනස් නොකළේ නම්, පහත ලිපිනයෙන් අඩවි පරිපාලක හා සම්බන්ධ වන්න ###ADMIN_EMAIL###..
    
    ###EMAIL###ට මෙම වි-ලිපිය යවන ලදි. 
    
    සුභ පැතුම්!
    ###SITENAME### හි සියල්ලෝ
    ###SITEURL###

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
si_LK: ආයුබෝවන්!
    
    WordPress.com ගිණුමක් තැනීම පිළිබඳ ඔබට ස්තූතියි. ඔබේ ගිණුම සක්‍රිය කිරීමට, කරුණාකර පහත සබැඳිය මත ක්ලික් කරන්න:
    
    %s
    
    --WordPress.com කණ්ඩායම

en: Hidden
si_LK: රහසිගත

en: Hide
si_LK: සඟවන්න

en: Hide Details
si_LK: තොරතුරු සඟවන්න

en: Hide header image
si_LK: ශීර්ෂක රූපය සඟවන්න

en: Hide image
si_LK: රූපය සඟවන්න

en: Hide password
si_LK: මුරපදය සඟවන්න

en: Hide post options
si_LK: ලිපි විකල්ප සඟවන්න

en: Hindi
si_LK: හින්දි

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
si_LK: ඉඟිය: ඔබේ මුරපදය අඩුම වශයෙන් අක්ෂර හතකින්වත් සමන්විත යුතුයි. එය වඩා ප්‍රබල කිරීම සඳහා කැපිටල් සහ සිම්පල් අකුරු, අංක මෙන්ම ! " ? $ % ^ &amp; ) වැනි සංකේත භාවිතා කරන්න.

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
si_LK: ඉඟිය: මුරපදය අවම ලෙස අකුරු හතකින් යුක්ත විය යුතුයි. එය වඩා ශක්තිමත් කිරීමට, කැපිටල් සහ සිම්පල් අකුරු, ඉලක්කම්, සහ ! " ? $ % ^ & ) වැනි විරාම ලකුණු යොදාගන්න.

en: History
si_LK: ඉතිහාසය

en: Ho Chi Minh
si_LK: හෝ චි මිං

en: Hobart
si_LK: හොබර්ට්

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
si_LK: යම් ප්‍රතිචාරයක සබැඳුම් %s හෝ වැඩි ගණනක් ඇත්නම් පෝලිමේ රඳවා තබන්න. (ඉතා විශාල සබැඳුම් ගණනක් තිබීම ස්පෑම් ප්‍රතිචාර වල පොදු ලක්ෂණයකි.)

en: Holiday
si_LK: නිවාඩු

en: Home
si_LK: නිවස

en: Homepage and posts page must be different.
si_LK: මුල්පිටුව හා බ්ලොග් පිටුව වෙනස් පිටු විය යුතුයි

en: Honduras
si_LK: හොන්ඩූරාස්

en: Hong Kong
si_LK: හොං කොං

en: Honolulu
si_LK: හොනොලූලූ

en: Horizontal line
si_LK: තිරස් රේඛාව

en: Horizontal space
si_LK: තිරස් ඉඩ

en: Hour
si_LK: පැය

en: Hovd
si_LK: හොව්ඩ්

en: How many items would you like to display?
si_LK: ඔබට අයිතම කීයක්‌ පෙන්වීමට අවශ්‍යද?

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
si_LK: කොහොමද ඉතිං %1$s,
    
    WordPress.com සමඟ ලියාපදිංචි වූ ඔබට ස්තූතියි. ඔබේ වි-තැපැල් ලිපිනය තහවුරු කර ඔබේ ලිපි පළ කිරීම ඇරඹීමට මෙම යොමුව භාවිත කරන්න: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
si_LK: කොහොමද USERNAME,
    
    ඔබේ නව ගිණුම සෑදී ඇත.
    
    පහත තොරතුරු මඟින් ඔබට ඇතුල්විය හැක:
    පරිශීලක නාමය: USERNAME
    මුරපදය: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    ස්තූතියි!
    
    -- SITE_NAME කණ්ඩායම

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
si_LK: ආයුබෝ! මෙම ආයාතකය මගින් LiveJournal වෙත කෙලින්ම සම්බන්ධ වී ඔබේ සියලු ලිපි සහ ප්‍රතිචාර ලබාගැනීමට පහසුකම් සලසයි.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
si_LK: ආයුබෝ! ඔබේ Blogger ගිණුමේ සටහන් හා ප්‍රතිචාර ඔබේ වර්ඩ්ප්‍රෙස් ගිණුමට ආයාත කිරීමට අවසර ලැබුති.

en: Hungarian
si_LK: හංගේරියානු

en: Hungary
si_LK: හංගේරියාව

en: I already have an account
si_LK: මට දැනටමත් ගිණුමක් තියනවා

en: I do not have an account yet
si_LK: මට තවම ගිණුමක් නැහැ

en: ID #%1$s: %2$s
si_LK: හැඳුනුම් #%1$s: %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
si_LK: ID #%1$s: %2$s <strong>පවතින පරිශීලකයා ඉවත් නොවනු ඇත.</strong>

en: IO error.
si_LK: IO දෝෂය

en: IP Address
si_LK: IP ලිපිනය:

en: Iceland
si_LK: අයිස්ලන්තය

en: Icelandic
si_LK: අයිස්ලන්ත

en: Identicon (Generated)
si_LK: Identicon (ජනිත)

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් මගින් නව පරිශීලකයෙක් සෑදූ විට මුරපදයක් අහඹු ලෙස ජනනය කෙරෙනු ඇත. අවශ්‍ය නම් පරිශීලකයාගේ විස්තර වෙනස් කරන්න.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
si_LK: ඔබ භාවිතා කරන වෙබ් අඩවිය හෝ මෘදුකාංගය ඔබේ සබැඳුම් හා දායකත්ව OPML ලෙස නිර්යාත කිරීමට පහසුකම් ලබාදේ නම් ඔබට ඒවා මෙතැනින් ආයාත කළ හැකියි.

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
si_LK: හිස් නම්, පින්තූරයේ ප්‍රමාණය තීරණයට අපි උත්සාහ කරන්නෙමු.

en: If the variation is visible.
si_LK: වෙනස්කම් කළහැකි භාණ්ඩය පෙනේනම්.

en: If you do not wish to be charged then please log in to your account and cancel the auto-renewal.
si_LK: ඔබ මුදල් ගෙවීමට බලාපොරොත්තු නොවන්නේ නම් කරුණාකර ඔබේ ගිණුමට ඇතුල්වී ස්වයංක්‍රීය-අළුත්වීම අහෝසි කරන්න.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
si_LK: ඔබේ මුරපදයක් ලබානොදුනහොත් ඔබේ LiveJournal හි *සියලුම* ලිපි පොදු ලිපි වශයෙන් වර්ඩ්ප්‍රෙස් වෙත ආයාත කෙරෙනු ඇත.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
si_LK: ඔබේ LiveJournal හි පුද්ගලික ලෙස සලකුණු කර ඇති ලිපි කිසිවක් ඇත්නම් ඒවා මුරපදයක් මගින් ආරක්ෂා කර තැබෙනු ඇත. ඒවා දැකිය හැක්කේ මුරපදය දන්නා අයට පමණි.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
si_LK: ඔබ කිසිදු මෙනුවක් සාදා නොමැති නම්, ආරම්භයක් ලෙස <strong>&#8217;නව මෙනුවක් සාදන්න&#8217; සබැඳිය ඔබන්න</strong>

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
si_LK: ඔබේ අඩවිය නොපෙනේ නම්, කරුණාකර මෙම ජාලයේ හිමිකරු සමඟ සම්බන්ධ වන්න.

en: Image
si_LK: පින්තූරය

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: පින්තූරය <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: පින්තූර <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
si_LK: රූපක ලිපිනය

en: Image Alignment:
si_LK: රූප පෙළගැන්නුම:

en: Image CSS Class
si_LK: පින්තූර CSS පන්තිය

en: Image Caption
si_LK: රූපක මාතෘකාව

en: Image Color:
si_LK: රූප වර්ණය:

en: Image Editor Save Failed
si_LK: පින්තූර සංස්කාරක සුරැකුම අසාර්ථක විය

en: Image File
si_LK: රූපක ගොනුව

en: Image Grid
si_LK: රූප ජාලකය

en: Image Link
si_LK: රූප යොමුව

en: Image List
si_LK: රූප ලැයිස්තුව

en: Image Position
si_LK: පින්තුරයේ පිහිටීම

en: Image Processing Error
si_LK: පින්තූරය සැකසීමේ දෝෂයකි

en: Image Settings:
si_LK: පින්තූර සැකසුම්:

en: Image Size
si_LK: පින්තුරයේ ප්‍රමාණය

en: Image Size:
si_LK: රූප ප්‍රමාණය:

en: Image Title
si_LK: රූපක මාතෘකාව

en: Image Title Attribute
si_LK: පින්තූර මාතෘකා විශේෂණය

en: Image URL
si_LK: රූප යොමුව

en: Image URL.
si_LK: පින්තූර යොමුව:

en: Image Upload Error
si_LK: රූප උඩුගත කිරීමේ දෝෂයක්

en: Image could not be processed.
si_LK: රූපය සකස්කළ නොහැකි විය.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
si_LK: පින්තූරය සැකසිය නොහැක. කරුණාකර ආපසු ගොස් නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
si_LK: පීන්තුරය කැපුන කොටසේ පෙරදැක්ම.  මුසිකය බාවිතා කල යුතුය.

en: Image crop failed.
si_LK: පින්තූර කප්පාදුව අසාර්ථකයි.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
si_LK: රූප දත්ත නොපවතී. කරුණාකර රූපය නැවත ලබාදෙන්න.

en: Image default align
si_LK: පින්තූරයේ පෙරනිමි පෙලගැස්ම

en: Image default link type
si_LK: පින්තූරයේ පෙරනිමි සබැදි වර්ගය

en: Image default size
si_LK: පින්තූරයේ පෙරනිමි ප්‍රමාණය

en: Image description
si_LK: පින්තූරයේ විස්තරය

en: Image details
si_LK: පින්තූරයේ විස්තර

en: Image flip failed.
si_LK: පින්තූරය පෙරලීම අසාර්ථක විය.

en: Image metadata is inconsistent.
si_LK: රූප මෙටාදත්ත නොගැළපේ.

en: Image resize failed.
si_LK: පින්තූර ප්‍රතිප්‍රමාණනය අසාර්ථක විය.

en: Image restored successfully.
si_LK: රූපය සාර්ථකව නැවත පිහිටුවන ලදී.

en: Image rotate failed.
si_LK: රූපය කරකැවීමට අසමත් විය.

en: Image saved
si_LK: රූපය සුරකින ලදී

en: Image sizes
si_LK: රූපක ප්‍රමාණ

en: Image title:
si_LK: පින්තූරයේ නම:

en: Image toolbar (when an image is selected)
si_LK: රූප මෙවලම් දාරය (පින්තූරයක් තෝරා ඇතිවිට)

en: Images
si_LK: පින්තූර

en: Images:
si_LK: රූප:

en: Import
si_LK: ආයාත කරන්න

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් නිර්යාත ගොනුවකින් <strong>ලිපි, ප්‍රතිචාර, විකල්ප ක්ෂේත්‍ර, පිටු සහ ප්‍රවර්ග</strong> ආයාත කරන්න.

en: Import Attachments
si_LK: ඇමිණුම් ආයාත කරන්න

en: Import Blogger
si_LK: Blogger ආයත කරන්න

en: Import Blogroll
si_LK: බ්ලොග් ලැයිස්තුව ආයාත කරන්න

en: Import LiveJournal
si_LK: LiveJournal වෙතින් ආයාත කරන්න

en: Import Movable Type or TypePad
si_LK: Movable Type හෝ TypePad වෙතින් ආයාත කරන්න

en: Import OPML File
si_LK: OPML ගොනුවක් ආයාත කරන්න

en: Import RSS
si_LK: RSS ආයාත කරන්න

en: Import WordPress
si_LK: WordPress ආයාත කරන්න

en: Import author:
si_LK: කර්තෘ ආයාත කරන්න:

en: Import links in OPML format.
si_LK: සබැඳුම් OPML ආකාරයෙන් ආයාත කරන්න.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
si_LK: LiveJournal API භාවිතයෙන් ලිපි ආයාත කරන්න.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
si_LK: ලිපි, ප්‍රතිචාර සහ පරිශීලකයන් Blogger බ්ලොග් අඩවියකින් ආයාත කරන්න

en: Import the next batch
si_LK: ඊළඟ කාණ්ඩය ආයාත කරන්න

en: Import your blogroll from another system
si_LK: ඔබේ බ්ලොග් ලැයිස්තුව වෙනත් පද්ධතියකින් ආයාත කරන්න.

en: Important:
si_LK: වැදගත්:

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
si_LK: ප්‍රතිචාර කාණ්ඩය ආයාත කරන ලදී %d / %d (දළ වශයෙන්)

en: Imported post <strong>%s</strong>...
si_LK: <strong>%s</strong> ලිපිය ආයාත කරන ලදී...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
si_LK: ආයාත කරන ලද ලිපි කාණ්ඩය %d <strong>දළ වශයෙන්</strong> %d න්

en: Importing Posts
si_LK: ලිපි ආයාත කෙරෙමින්...

en: Importing post <em>%s</em>...
si_LK: <em>%s</em> ලිපිය ආයාත කෙරෙමින් පවතී...

en: Importing post...
si_LK: ලිපි ආයාත කෙරෙමින් පවතී...

en: Importing...
si_LK: අයාතකරමින්...

en: In a few words, explain what this site is about.
si_LK: වදන් කීපයකින්, මෙම අඩවිය හඳුන්වන්න.

en: In a few words, explain what your blog is about.
si_LK: වචන කීපයකින්, ඔබේ බ්ලොග් පිටුව ගැන පවසන්න.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
si_LK: ඔබ දැනටමත් කර නැත්නම්, ඔබේ අනෙක් බ්ලොග් වලින් ලිපි ආයාත කළ හැක.

en: In reply to: %s
si_LK: %sට පිළිතුරු ලෙස

en: In response to: %s
si_LK: %sට ප්‍රතිචාර ලෙස

en: Inactive
si_LK: අක්‍රිය

en: Inactive Sidebar (not used)
si_LK: අක්‍රිය පැතිදාරය (භාවිත නොවේ)

en: Inactive Widgets
si_LK: අක්‍රිය විජට්ටු

en: Incorrect username or password.
si_LK: පරිශීලක නම හෝ මුරපදය වැරදියි.

en: Increase indent
si_LK: අනුච්ඡේදනය වැඩි කරන්න

en: India
si_LK: ඉන්දියාව

en: Indian
si_LK: ඉන්දීය

en: Indiana
si_LK: ඉන්ඩියානා

en: Indianapolis
si_LK: ඉන්ඩියානාපොලිස්

en: Indonesia
si_LK: ඉන්දුනීසියාව

en: Indonesian
si_LK: ඉන්දුනීසියානු

en: Inexistent terms.
si_LK: නොපවත්නා පදයකි

en: Info
si_LK: තොරතුරු

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
si_LK: අන්තර් මෙවලම් දාරය (රූපයක්, සබැඳියක් හෝ පෙරදැක්මක් තොරා ඇති විටදී)

en: Insert
si_LK: ඇතුළු කරන්න

en: Insert Image
si_LK: රූපකය එක් කරන්න

en: Insert More Tag
si_LK: තවත් සලකුණු එකතුකරන්න

en: Insert Page Break tag
si_LK: පිටු ඛන්ඩන සලකුණු එකතුකරන්න

en: Insert Read More tag
si_LK: 'තව කියවන්න' ටැගයක් එක්කරන්න

en: Insert audio playlist
si_LK: හඬ පට ධාවක ලැයිස්තුව ඇතුල්කරන්න

en: Insert column after
si_LK: තීරුවක් පසුව එක්කරන්න

en: Insert column before
si_LK: තීරුවක් කලින් එක්කරන්න

en: Insert date/time
si_LK: දිනය/කාලය ඇතුල්කිරීම

en: Insert from URL
si_LK: අන්තර්ජාල යොමුවකින් ඇතුල් කරන්න

en: Insert gallery
si_LK: කලාගාරය ඇතුලත්කරන්න

en: Insert image
si_LK: රූපය ඇතුල්කරන්න

en: Insert into Post
si_LK: සටහනට ඇතුළත් කරන්න

en: Insert into page
si_LK: පිටුව තුළට ඇතුල්කරන්න

en: Insert into post
si_LK: ලිපිය තුළට ඇතුල්කරන්න

en: Insert link
si_LK: පුරුක එකතුකරන්න

en: Insert media from another website
si_LK: වෙන වෙබ්අඩවියකින් මාධ්‍ය ඇතුල්කරන්න

en: Insert row after
si_LK: පේළියක් පසුව එක්කරන්න

en: Insert row before
si_LK: පේළියක් කලින් එක්කරන්න

en: Insert table
si_LK: වගුව ඇතුල්කරන්න

en: Insert video
si_LK: වීඩියෝව ඇතුල්කරන්න

en: Insert video playlist
si_LK: වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුව ඇතුල්කරන්න

en: Insert/edit image
si_LK: පින්තූරය ඇතුලු කරන්න/සංස්කරණය කරන්න

en: Insert/edit link
si_LK: පුරුක ඇතුලු කරන්න/සංස්කරණය කරන්න

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
si_LK: %2$s ප්‍රවර්ගය වෙත සබැඳුම් %1$d එක් කරන ලදී. සියල්ල සූදානම්! දැන් එම සබැඳුම් <a href="%3$s">කළමනාකරණය කරන්න</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
si_LK: <strong>%s</strong> එක්කරන ලදී.

en: Inserted text
si_LK: ඇතුළත් කරන ලද පාඨය

en: Inserting Media
si_LK: මාධ්‍ය ඇතුළත් කිරීම

en: Install
si_LK: ස්ථාපනය කරන්න

en: Install %s now
si_LK: %s දැන් ස්ථාපනය කරන්න

en: Install Now
si_LK: ස්ථාපනය කරන්න

en: Install Press This
si_LK: 'මෙය පළකරන්න' ස්ථාපනය කරන්න

en: Install Theme
si_LK: තේමාව ස්ථාපනය කරන්න

en: Install Themes
si_LK: තේමා ස්ථාපනය

en: Installation failed.
si_LK: ස්ථාපනය අසාර්ථක විය.

en: Installed
si_LK: ස්ථාපිතයි

en: Installed Plugins
si_LK: ස්ථාපිත ප්ලගින

en: Inuvik
si_LK: ඉනවික්

en: Invalid Data provided.
si_LK: වලංගු නොවන දත්ත සපයා ඇත.

en: Invalid activation key.
si_LK: වැරදි සක්‍රීය කිරීමේ යතුරකි.

en: Invalid attachment ID.
si_LK: අවලංගු ඇමුණුම් අංකයක්.

en: Invalid author ID.
si_LK: වැරදි කර්තෘ අංකයක්.

en: Invalid comment ID.
si_LK: වලංගු නොවන ප්‍රතිචාර ID

en: Invalid comment status.
si_LK: වලංගු නොවන ප්‍රතිචාර තත්ත්වයක්.

en: Invalid data provided.
si_LK: වලංගු නොවන දත්ත සපයා ඇත.

en: Invalid file
si_LK: වලංගු නොවන ගොනුවක්

en: Invalid file type
si_LK: වලංගු නොවන ගොනු වර්ගයකි

en: Invalid form submission.
si_LK: වලංගු නොවන ආකෘතිපත්‍ර යොමුකිරීමකි.

en: Invalid item ID.
si_LK: වලංගු නොවන අයිතම හැඳුනුමක්.

en: Invalid key.
si_LK: වලංගු නොවන යතුරක්

en: Invalid menu ID.
si_LK: මෙනු හැඳුනුම වලංගු නොවේ.

en: Invalid object type.
si_LK: අවලංගු වස්තු ආකාරය

en: Invalid parameter.
si_LK: වැරදි පරාමිතිය.

en: Invalid plugin page.
si_LK: වලංගු නොවන ප්ලගින පිටුවකි.

en: Invalid plugin path.
si_LK: වලංගු නොවන ප්ලගින පෙතකි.

en: Invalid post
si_LK: අවලංගු ලිපිය

en: Invalid post ID.
si_LK: වලංගු නොවන ලිපි ID.

en: Invalid post format.
si_LK: අවලංගු ලිපි හැඩහුරුව

en: Invalid post type.
si_LK: වැරදි ආකාරයක සටහනකි

en: Invalid post.
si_LK: අවලංගු ලිපිය

en: Invalid taxonomy: %s.
si_LK: %s : වලංගු නොවන වර්ගීකරණයකි.

en: Invalid term ID.
si_LK: වලංගු නොවන ටර්ම් අංකයක්

en: Invalid translation type.
si_LK: අවලංගු පරිවර්තන වර්ගයක්.

en: Invalid user ID.
si_LK: වැරදි පරිශීලක හැඳුනුමකි.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
si_LK: %2$s සඳහා %1$s අගය වලංගු නොවේ. බලාපොරොත්තු වන්නේ %3$s සහ %4$s අතර අගයකි.

en: Invalid value.
si_LK: අවලංගු අගයක්.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
si_LK: ආරාධනා කිරීමේ විද්‍යුත් ලිපිය පරිශිලකයා වෙත යවා ඇත. ඔවුන් ඔබගේ අඩවියට එකතු වීමට නම්, තහවුරු කිරීමේ සබැඳිය එබිය යුතුය.

en: Iqaluit
si_LK: ඊකලුයිට්

en: Iraq
si_LK: ඉරාකය

en: Ireland
si_LK: අයර්ලන්තය

en: Irish
si_LK: අයර්ලන්ත

en: Irkutsk
si_LK: ඉර්කුට්ස්ක්

en: Is there no link to us?
si_LK: අප වෙත සබැඳුමක් නොමැතිද?

en: Is this site private?
si_LK: මෙම අඩවිය පෞද්ගලිකයි ද?

en: Isle of Man
si_LK: අයිස්ල් ඔෆ් මෑන්

en: Israel
si_LK: ඊශ්‍රාලය

en: Istanbul
si_LK: ස්ථාන්බුල්

en: It is up to search engines to honor this request.
si_LK: මෙම ඉල්ලීමට ගරු කිරීම සෙවුම් යන්ත්‍ර සතු යුතුකමකි.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
si_LK: පෙනී යන ලෙසට මෙතැන දී කිසිවක් හමු වී නැත. සෙවුමක් උත්සාහ කරමු ද?

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
si_LK: පෙනෙන ආකාරයට ඔබ ඔබේ LiveJournal ලිපි ආයාත කිරීමට උත්සාහ ගෙන එය අතරමගදී නැවතී ඇත.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
si_LK: පෙනී යන ලෙසට ඔබ සොයන දෙය අපට සොයාගත නොහැකිය. ඇතැම් විට සෙවුමක් භාවිතය උදවු විය හැක.

en: Italian
si_LK: ඉතාලි

en: Italic
si_LK: ඇල

en: Italy
si_LK: ඉතාලිය

en: Item added.
si_LK: අයිතමය එක්කළා.

en: Item deleted.
si_LK: අයිතමය මැකුවා.

en: Item not added.
si_LK: අයිතමය එක්කළේ නැත.

en: Item not updated.
si_LK: අයිතමය යාවත්කාලීන වී නැත.

en: Item updated.
si_LK: අයිතමය යාවත්කාලීන කළා.

en: Items deleted.
si_LK: අයිතම මැකුවා.

en: Items to show:
si_LK: පෙන්වීමට ඇති දෑ:

en: Jakarta
si_LK: ජකාර්තා

en: Jamaica
si_LK: ජැමෙයිකා

en: Jan Mayen
si_LK: ජන් මෙයාන්

en: January
si_LK: ජනවාරි

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
si_LK: ජන.

en: Japan
si_LK: ජපානය

en: Japanese
si_LK: ජපන්

en: Java
si_LK: ජාවා

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
si_LK: මෙම පහසුකම විඳීමට ජාවා පිටපත සක්‍රිය කර තිබිය යුතුයි.

en: Jayapura
si_LK: ජයපුර

en: Jersey
si_LK: ජර්සි

en: Jerusalem
si_LK: ජෙරුසෙලම

en: Jetpack FAQ
si_LK: ජෙට්පැක් නිතර ඇසූ ප්‍රශ්න

en: Jetpack Network Settings Updated!
si_LK: ජෙට්පැක් ජාලගත සැකසුම් යාවත්කාලීන විය!

en: Jetpack Settings
si_LK: ජෙට්පැක් සැකසුම්

en: Jetpack Support
si_LK: ජෙට්පැක් සහය

en: Jetpack by WordPress.com
si_LK: WordPress.com වෙතින් ජෙට්පැක්

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
si_LK: ජෙට්පැක් දැනටත් WordPress.com සමඟ සම්බන්ධ වී ඇත

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
si_LK: ජෙට්පැක් තවම WordPress.com සමඟ සම්බන්ධ වී නැත.

en: Jetpack mobile apps
si_LK: ජෙට්පැක් ජංගම යෙදුම්

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
si_LK: WordPress.comහි අගනා ගබඩා සහය සමඟ, ඔබේ ස්වයං-ධාරක WordPress අඩවිය ජෙට්පැක් අධිබලගන්වයි.

en: Johannesburg
si_LK: ජොහැන්නස්බර්ග්

en: Johnston
si_LK: ජොන්ස්ටන්

en: Join
si_LK: එකතු වන්න

en: Joined %(month)s %(year)s
si_LK: සම්බන්ධ වුනේ %(year)s %(month)s

en: Jordan
si_LK: ජෝර්දානය

en: Juba
si_LK: ජුබා

en: Jujuy
si_LK: ජුජුයි

en: Jul
si_LK: ජූලි

en: July
si_LK: ජූලි

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
si_LK: ජූලි

en: Jun
si_LK: ජුනි

en: June
si_LK: ජූනි

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
si_LK: ජුනි

en: Juneau
si_LK: ජීනැව්

en: Just another %s site
si_LK: තවත් එක් %s අඩවියක්

en: Just another WordPress site
si_LK: තවත් එක් WordPress අඩවියක්

en: Just another WordPress.com weblog
si_LK: තවත් එක් WordPress.com බ්ලොග් අඩවියක්

en: Just now
si_LK: මේ දැන්

en: Justify
si_LK: සාධාරණ

en: Justify Text
si_LK: සම්පූර්ණයෙන් පෙළගස්වන්න

en: Kabul
si_LK: කාබුල්

en: Kaliningrad
si_LK: කලිනින්ග්‍රාද්

en: Kamchatka
si_LK: කම්චට්කා

en: Kampala
si_LK: කම්පාලා

en: Karachi
si_LK: කරච්චි

en: Kashgar
si_LK: කශ්ගාර්

en: Kathmandu
si_LK: කත්මන්ඩු

en: Katmandu
si_LK: කත්මන්ඩු

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
si_LK: මතක තබාගන්න, ඔබ දාරක ප්‍රවර්ග සහිත ප්‍රවර්ග මාරුකරන විට ඒවා ඉහළ මට්ටමේ අනාථ බවට පත්වේ.

en: Keep this link private
si_LK: මෙම සබැඳුම පුද්ගලික ලෙස තබාගන්න

en: Kentucky
si_LK: කෙන්ටකි

en: Kerguelen
si_LK: කෙර්ගුයිලෙන්

en: Key
si_LK: යතුර

en: Keyboard Shortcuts
si_LK: යතුරුපුවරු කෙටිමං

en: Keywords
si_LK: යතුරු වදන්

en: Khandyga
si_LK: කහන්ඩිගා

en: Khartoum
si_LK: කාර්ටෝඋම්

en: Kiev
si_LK: කීව්

en: Kigali
si_LK: කිගාලි

en: Kinshasa
si_LK: කින්ශාස

en: Kiribati
si_LK: කිරිබටි

en: Kiritimati
si_LK: කිරිටිමටි

en: Kirov
si_LK: කිරෝව්

en: Knox
si_LK: නොක්ස්

en: Knox IN
si_LK: නොක්ස් ඉන්ඩියානා

en: Kolkata
si_LK: කල්කටා

en: Korean
si_LK: කොරියානු

en: Kosrae
si_LK: කොස්රයි

en: Kralendijk
si_LK: කරලෙන්ඩිජ්ස්ක්

en: Krasnoyarsk
si_LK: ක්රස්නොයාර්ස්ක්

en: Kuala Lumpur
si_LK: ක්වාලා ලම්පූර්

en: Kuching
si_LK: කුචින්ග්

en: Kuwait
si_LK: කුවේට්

en: Kwajalein
si_LK: කාවාජලෙන්

en: LHI
si_LK: ල්හි

en: La Paz
si_LK: ල පාස්

en: La Rioja
si_LK: ල රිඕජා

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
si_LK: වි-තැපැල්

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
si_LK: නම

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
si_LK: වෙබ්අඩවිය

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
si_LK: විකල්පය

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
si_LK: විකල්ප

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
si_LK: එහා මෙහා කරන්න

en: Lagos
si_LK: ලාගෝස්

en: Language
si_LK: භාෂාව

en: Language this blog is primarily written in.
si_LK: මෙම බ්ලොග් අඩවියේ මූලිකව ලියැවෙන භාෂාව.

en: Languages
si_LK: භාෂා

en: Large
si_LK: ලොකු

en: Large size
si_LK: විශාල ප්‍රමාණය

en: Large size image height
si_LK: විශාල ප්‍රමාන පින්තූර උසක්

en: Large size image width
si_LK: ලොකු ප්‍රමාණ පින්තූර පලල

en: Last Modified
si_LK: අවසන් වරට සංස්කරණය කළේ

en: Last Name
si_LK: අග නම

en: Last Post
si_LK: අවසන් ලිපිය

en: Last Updated
si_LK: අවසන් යාවත්කාලීනවීම

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
si_LK: අවසන් වරට %1$s විසින් %2$s දින %3$s සංස්කරණය කරන ලදී.

en: Last edited on %1$s at %2$s
si_LK: අවසන් වරට %1$s දින %2$s ට සංස්‌කරණය කරන ලදී.

en: Last name
si_LK: අවසන් නම

en: Last name for the user.
si_LK: පරිශීලකගේ අවසන් නම.

en: Last page
si_LK: අවසන් පිටුව

en: Last updated
si_LK: අවසන් වරට යාවත්කාල කළේ

en: Last updated: %s
si_LK: අවසන් වරට යාවත්කාල කළ: %s

en: Last warning, are you sure?
si_LK: අවසාන නිවේදනය, ඔබට විශ්වාසද?

en: Last week
si_LK: පසුගිය සතිය

en: Latest
si_LK: නවතම

en: Latest Posts
si_LK: නවතම ලිපි

en: Latvia
si_LK: ලත්වියාව

en: Latvian
si_LK: ලැට්වියානු

en: Layout
si_LK: සැලැස්ම

en: Layout options:
si_LK: ආකෘති විකල්ප:

en: Learn More
si_LK: තවත් ඉගෙනගන්න

en: Learn more
si_LK: තවත් ඉගෙනගන්න

en: Learn more about CSS
si_LK: CSS ගැන තවදුරටත් ඉගෙනගන්න

en: Learn more about coupons
si_LK: කූපන ගැන තවත් ඉගෙනගන්න

en: Learn more.
si_LK: තවත් ඉගෙනගන්න

en: Leave a Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

en: Leave a Reply
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

en: Leave a Reply to %s
si_LK: %s වෙත ප්‍රතිචාරයක් සටහන් කරන්න

en: Leave a comment
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

en: Leave a reply
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

en: Leave a reply to %s
si_LK: %s වෙත ප්‍රතිචාරයක් සටහන් කරන්න

en: Lebanon
si_LK: ලෙබනනය

en: Left
si_LK: වම

en: Left Sidebar
si_LK: වම් පැතිපුවරු

en: Length:
si_LK: දිග:

en: Letter
si_LK: ලිපිය

en: Library
si_LK: පුස්තකාලය

en: Libreville
si_LK: ලිබ්රිවිල්ලා

en: Libya
si_LK: ලිබියාව

en: Licenses
si_LK: බලපත්‍ර

en: Light
si_LK: ළා

en: Like
si_LK: කැමතියි

en: Like this:
si_LK: මෙයට කැමති වන්න:

en: Lima
si_LK: ලීමා

en: Lindeman
si_LK: ලින්ඩිමන්

en: Link CSS Class
si_LK: සබැඳි CSS පන්තිය

en: Link Categories
si_LK: සබැඳුම් ප්‍රවර්ග

en: Link Category
si_LK: සබැදි කාණ්ඩය

en: Link ID
si_LK: සබැදි අංකය

en: Link Image To:
si_LK: රූපකය මේ වෙත සම්බන්ධ කරන්න:

en: Link Rel
si_LK: සබැඳුම් Rel

en: Link Relationship (XFN)
si_LK: සබැඳුම් සබැඳියාව (XFN)

en: Link Target
si_LK: සබැඳි ඉලක්කය

en: Link Text
si_LK: සබැඳි පෙළ

en: Link To
si_LK: සබැඳිය

en: Link URL
si_LK: සබැඳුම් යොමුව

en: Link URL (when the image is clicked):
si_LK: සබැඳි යොමුව (රූපය ක්ලික් කළ විට):

en: Link added.
si_LK: සැබැඳුම එකතු කරන ලදී.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
si_LK: නැංගුරම

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
si_LK: නැංගුරම්

en: Link inserted.
si_LK: සබැඳිය එක්කළා.

en: Link not found.
si_LK: සැබැඳිය සොයා ගත නොහැක.

en: Link options
si_LK: සබැඳි විකල්ප

en: Link rating
si_LK: සබැදුම් දර්ශකය

en: Link selected.
si_LK: සබැඳිය තේරුවා.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
si_LK: සබැඳුම් වදන, උදා: &#8220;ඉල්ලීම් (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
si_LK: සිඟිතිරූ මේ වෙත සබඳන්න:

en: Link title
si_LK: සබැදි මාතෘකාව

en: Link to Attachment Page
si_LK: ඇමුණුම් පිටුවට සබැඳිය

en: Link to Media File
si_LK: මාධ්‍ය ගොනුවට සබැඳිය

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
si_LK: සංස්කරණය

en: Link to image
si_LK: රූපය සඳහා යොමුව

en: Link to:
si_LK: සබැඳුම:

en: Links
si_LK: සබැඳුම්

en: Links for %s
si_LK: %s සදහා සබැදි

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
si_LK: සබැඳි ඇතැම්විට සබැඳි ප්‍රවර්ග ලෙස වෙන්වී තිබිය හැක; මේවා ඔබේ ලිපිවල භාවිත වන ප්‍රවර්ග වලට වඩා තරමක් වෙනස්ය.

en: Links to services that you use across the web.
si_LK: ජාලය පුරා ඔබ භාවිත කරන සේවා වලට සබැඳි.

en: Links to your blog's RSS feeds
si_LK: ඔබේ බ්ලොග් අඩවියේ RSS පෝෂකයට යොමු

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
si_LK: ඔබේ වෙබ්අඩවි, බ්ලොග් අඩවි හෝ ඔබව විස්තර කිරීමට උදව් වන ඕනෑම අඩවියකට යොමු.

[ctx: Links widget]
en: Random
si_LK: සසම්භාවී

en: Lisbon
si_LK: ලිස්බන්

en: List
si_LK: ලැයිස්තුව

en: List item
si_LK: ලැයිස්තු අයිතමය

en: List view
si_LK: ලැයිස්තු පෙනුම

en: Lithuania
si_LK: ලිතුවේනියාව

en: Lithuanian
si_LK: ලිතුවේනියානු

en: Live Broadcast
si_LK: සජීව විකාශය

en: Live Preview
si_LK: සජීවී පූර්වදර්ශනය

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
si_LK: සජීවී පෙරදැක්ම &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
si_LK: සජීවී පෙරදසුන: %s

en: LiveJournal Password
si_LK: LiveJournal මුරපදය

en: LiveJournal Username
si_LK: Livejournal පරිශීලක නාමය

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
si_LK: LiveJournal තහවුරු කරගැනීමේ ඉල්ලීම් සඳහා ප්‍රතිචාර නොදක්වයි. කරුණාකර මඳක් රැඳී සිට නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Ljubljana
si_LK: ල්ජුබ්ල්ජාන

en: Load More
si_LK: තව පූරණය කරන්න

en: Load more
si_LK: තව පූරණය කරන්න

en: Loading more results... please wait.
si_LK: තවත් ප්‍රතිඵල ලැබෙමින්...කරුණාකර රැඳී සිටින්න.

en: Loading&#8230;
si_LK: &#8230; පූරණය වෙමින් පවතී

en: Loading...
si_LK: පුරණය වෙමින්...

en: Local time is <code>%1$s</code>
si_LK: දේශීය වේලාව වන්නේ <code>%1$s</code>

en: Location
si_LK: ස්ථානය

en: Location of the uploaded file.
si_LK: ලබාදුන් ගොනුවේ ස්ථානය.

en: Log %s out of all locations.
si_LK: %sව සියලු තැන්වලින් පිටමං කරන්න.

en: Log In
si_LK: පිවිසුම

en: Log Out
si_LK: නික්මෙන්න

en: Log Out Everywhere
si_LK: සියලුම තැන්වලින් පිටවෙන්න

en: Log Out Everywhere Else
si_LK: අන් සියලු තැන්වලින් පිටවන්න

en: Log in
si_LK: පිවිසුම

en: Log in to Reply
si_LK: ප්‍රතිචාර දැක්වීමට පිවිසෙන්න

en: Log in to leave a Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් ලබාදීම සඳහා පිවිසෙන්න

en: Log in to my email
si_LK: මගේ වි-තැපෑලට පිවිසෙන්න

en: Log out
si_LK: ඉවත්වීම

en: Log out of this account
si_LK: මෙම ගිණුමෙන් පිටවෙන්න.

en: Log&nbsp;Out
si_LK: පිට&nbsp;වන්න

en: Logged In
si_LK: ඇතුල් විය

en: Logged Out
si_LK: පිට විය

en: Logged in as %s
si_LK: %s ලෙස පිවිස ඇත.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
si_LK: ලොගින් වී ඇත්තේ <a href="%1$s">%2$s</a> ලෙසය.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
si_LK: <a href="%1$s">%2$s</a> ලෙස ලොග් වී ඇත. <a href="%3$s" title="Log out of this account">ඉවත් වන්නේද?</a>

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
si_LK: LiveJournal වෙත පිවිසීම අසාර්ථක විය. ඔබේ පරිශීලක නාමය සහ මුරපදය පරික්ෂා කර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Login Address (URL)
si_LK: පිවිසුම් ලිපිනය (URL යොමුව)

en: Login Name
si_LK: පිවිසුම් නාමය

en: Login failed
si_LK: පිවිසුම අසාර්ථක විය

en: Login name for the user.
si_LK: පරිශීලකගේ පිවිසුම් නාමය.

en: Logo
si_LK: සන්නාමය.

en: Lome
si_LK: ලොමේ

en: London
si_LK: ලන්ඩන්

en: Longyearbyen
si_LK: ලෝන්ගියෙර්බියෙන්

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
si_LK: වෙබ් තේමාවක් සොයනවද? ඔබට WordPress.org හි ඇති තේමා නාමාවලිය ගවේෂණය කර තේමා ස්ථාපනය, එම තේමාවන් පෙර දැක්ම, ස්ථාපනය කළ තේමා සක්‍රිය කිරීම සිදු කළ හැක.

en: Looking for inspiration?
si_LK: පෙලඹවීමක් ඕනද?

en: Loop
si_LK: ලූපය

en: Lord Howe
si_LK: ලෝඩ් හොවේ

en: Los Angeles
si_LK: ලොස් ඇන්ජලීස්

en: Lost Password
si_LK: නැතිවුණු මුරපදය

en: Lost your password?
si_LK: ඔබේ මුරපදය නැති වුණා ද?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
si_LK: ඔබගේ මුරපදය නැති වුනා ද? කරුණාකර ඔබගේ පරිශීලක නාමය හෝ විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය ඇතුළත් කරන්න. ඔබට වි-තැපෑල හරහා නව මුරපදයක් සෑදීමට සබැඳියක් ලැබේවි.

en: Louisville
si_LK: ලුයිස්විල්

en: Lower Princes
si_LK: ලෝවර් ප්‍රින්සස්

en: Luanda
si_LK: ලුවන්ඩා

en: Lubumbashi
si_LK: ලුබුම්බාෂි

en: Lusaka
si_LK: ලුසකා

en: Luxembourg
si_LK: ලක්සම්බර්ග්

en: M j, Y @ G:i
si_LK: Y F j \a g:i

en: MB (Leave blank for network default)
si_LK: MB (ජාලයේ සාමාන්‍ය අගය සඳහා හිස්ව තබන්න)

en: Macao
si_LK: මැකාවෝ

en: Macau
si_LK: මැකෞ

en: Macedonian
si_LK: මැසිඩෝනියානු

en: Maceio
si_LK: මෙයිසියෝ

en: Macquarie
si_LK: මැකුආරි

en: Madagascar
si_LK: මැඩගස්කරය

en: Madeira
si_LK: මැඩෙයිරා

en: Madrid
si_LK: මැඩ්රිඩ්

en: Magadan
si_LK: මගදන්

en: Mahe
si_LK: මාහේ

en: Mail (will not be published)
si_LK: ඊමේල් (පළ නොකෙරේ)

en: Mail Server
si_LK: ඊමේල් සර්වරය

en: Main
si_LK: ප්‍රධාන

en: Main Page (no parent)
si_LK: ප්‍රධාන පිටුව (මූලික නැත)

en: Main menu
si_LK: ප්‍රධාන මෙනුව

en: Maintenance
si_LK: නඩත්තු කිරීම

en: Majuro
si_LK: මජුරෝ

en: Makassar
si_LK: මකස්සාර්

en: Make sure all words are spelled correctly.
si_LK: සියලු වචන නිවැරදිව ඇත්දැයි තහවුරු කරගන්න.

en: Make this post sticky
si_LK: මෙම ලිපිය අලවා තබන්න

en: Malabo
si_LK: මලබෝ

en: Malawi
si_LK: මලාවි

en: Malay
si_LK: මැලේ

en: Malaysia
si_LK: මලයිසියාව

en: Maldives
si_LK: මාලදිවයින

en: Mali
si_LK: මාලි

en: Malta
si_LK: මෝල්ටා

en: Maltese
si_LK: මෝල්ටා

en: Manage Audio
si_LK: හඬ පට කළමනාකරණය

en: Manage Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර කළමණාකරනය

en: Manage Images
si_LK: රූප කළමනාකරණය

en: Manage Locations
si_LK: ස්ථාන කළමනාකරණය

en: Manage Uploads
si_LK: උඩුගතවීම් පාලනය

en: Manage Video
si_LK: වීඩියෝ කළමනාකරණය

en: Manage themes
si_LK: තේමා කළමනාකරණය

en: Manage your domains
si_LK: ඔබේ ඩොමේන කළමනාකරණය කරන්න

en: Managing Pages
si_LK: පිටු කළමනාකරණය

en: Managua
si_LK: මනගුවා

en: Manaus
si_LK: මනාවුස්

en: Manila
si_LK: මැනිලා

en: Manual Offsets
si_LK: අතින් කරන ඕප්සෙට්

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
si_LK: බොහෝ දෙනා සිය ප්‍රතිචාර ඉක්මණින් වෙනස් කිරීමට යතුරුපුවරු කෙටිමං වල වාසිය ලබාගනී. වැඩිදුර තොරතුරු සඳහා පසෙකින් ඇති සබැඳිය භාවිත කරන්න.

en: Map to existing
si_LK: පවතින්නක් වෙත සම්බන්ධ කරන්න

en: Maputo
si_LK: මපුටෝ

en: Mar
si_LK: මාර්තු

en: March
si_LK: මාර්තු

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
si_LK: මාර්තු

en: Marengo
si_LK: මැරෙන්ගෝ

en: Mariehamn
si_LK: මරිහම්න්

en: Marigot
si_LK: මැරිගොට්

en: Mark as Spam
si_LK: ස්පෑම් ලෙස සලකුණු කරන්න

en: Mark this comment as spam
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය ස්පෑම් ලෙස සලකුණු කරන්න

en: Marquesas
si_LK: මර්කුයිසස්

en: Martinique
si_LK: මාටිනීක්

en: Maseru
si_LK: මසේරු

en: Matamoros
si_LK: මැටමොරස්

en: Match case
si_LK: තත්ත්වය ගලපන්න

en: Mature
si_LK: පරිණත

en: Mauritius
si_LK: මෞරිටිඅස්

en: Mawson
si_LK: මෝසන්

en: Max Height
si_LK: උපරිම දිග

en: Max Width
si_LK: උපරිම පළල

en: Maximum Rating
si_LK: උපරිම ඇගයීම

en: Maximum size: %s
si_LK: උපරිම ප්‍රමාණය: %s

en: Maximum upload file size: %s.
si_LK: ලබාදිය හැකි ගොනුවේ උපරිම ප්‍රමාණය: %s.

en: May
si_LK: මැයි

[ctx: May abbreviation]
en: May
si_LK: මැයි

en: Mayotte
si_LK: මයොට්ටේ

en: Mazatlan
si_LK: මැසලන්

en: Mbabane
si_LK: ම්බබානේ

en: McMurdo
si_LK: මැක්මඩෝ

en: Media
si_LK: මාධ්‍යය

en: Media File
si_LK: මාධ්‍ය ගොනුව

en: Media Library
si_LK: මාධ්‍ය එකතුව

en: Media Settings
si_LK: මාධ්‍ය සැකසුම්

en: Media file attached.
si_LK: මාධ්‍ය ගොනුව අමුණන ලදි.

en: Media file detached.
si_LK: මාධ්‍ය ගොනුව ගලවන ලදි.

en: Media file moved to the Trash.
si_LK: මාධ්‍ය ගොනුව කුණුකූඩයට දැම්මා.

en: Media file permanently deleted.
si_LK: මාධ්‍ය ස්ථිරවම මැකුවා.

en: Media library
si_LK: මාධ්‍ය එකතුව

en: Medium
si_LK: මධ්‍යම

en: Medium size
si_LK: මධ්‍යම ප්‍රමාණය

en: Medium size image height
si_LK: මධ්‍යම ප්‍රමාණ පින්තූර උස

en: Medium size image width
si_LK: මධ්‍යම ප්‍රමාණ පින්තූර පලල

en: Medium-Large size image height
si_LK: මධ්‍යම-විශාල තරමේ පින්තූර උස

en: Melbourne
si_LK: මෙල්බර්න්

en: Member
si_LK: සාමාජික

en: Membership
si_LK: සාමාජිකත්වය

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
si_LK: මතකය ඉක්මවා ඇත. කරුණාකොට වෙනත් ගොනුවක් උත්සහා කොට බලන්න.

en: Mendoza
si_LK: මෙන්ඩෝසා

en: Menominee
si_LK: මනෝමිනී

en: Menu
si_LK: මෙනුව

en: Menu Item
si_LK: මෙනු අයිතමය

en: Menu Locations
si_LK: මෙනු ස්ථාන

en: Menu Management
si_LK: මෙනු කළමනාකරණය

en: Menu Name
si_LK: මෙනු නාමය

en: Menu Options
si_LK: මෙනු විකල්ප

en: Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස

en: Menu Sections
si_LK: ලේඛන අංශ

en: Menu Settings
si_LK: මෙනු සැකසුම්

en: Menu created
si_LK: මෙනුව සෑදුවා

en: Menu deleted
si_LK: මෙනුව මැකුවා

en: Menu item added
si_LK: මෙනු අයිතමය එක්කළා

en: Menu item deleted
si_LK: මෙනු අයිතමය මැකුවා

en: Menu item is now a sub-item
si_LK: මෙනු අයිතමය දැන් උප-අයිතමයක්

en: Menu item moved down
si_LK: මෙනු අයිතමය පහළට ගෙනගියා

en: Menu item moved out of submenu
si_LK: මෙනු අයිතමය උපමෙනුවෙන් ඉවතට ගත්තා

en: Menu item moved up
si_LK: මෙනු අයිතමය ඉහළට ගෙනගියා

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
si_LK: මෙනු අයිතමය පළකරා. <a href="%s">අයිතමය පෙන්වන්න</a>

en: Menu item saved.
si_LK: මෙනු අයිතමය සුරැකුණි.

en: Menu item updated.
si_LK: මෙනු අයිතමය යාවත්කාලීන විය.

en: Menu locations updated.
si_LK: මෙනු ස්ථාන යාවත්කාලීන විය.

en: Menu order
si_LK: මෙනු පිළිවෙල

en: Menu structure
si_LK: මෙනු සැකැස්ම

en: Menus
si_LK: මෙනු

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
si_LK: ඔබේ තේමාව ඉඩදෙන ස්ථාන වල මෙනු පෙන්විය හැක.

en: Merge table cells
si_LK: වගු සෛල එකතුකරන්න

en: Merida
si_LK: මෙරීදා

en: Meta
si_LK: මෙටා

en: Metadata
si_LK: මෙටා දත්ත

en: Metlakatla
si_LK: මෙට්ලකට්ල

en: Mexico
si_LK: මෙක්සිකෝව

en: Mexico City
si_LK: මෙක්සිකෝ නගරය

en: Middle
si_LK: මධ්‍ය

en: Midway
si_LK: මිඩ්වේ

en: Minsk
si_LK: මින්ස්ක්

en: Minute
si_LK: මිනිත්තුව

en: Miquelon
si_LK: මීකලොන්

en: Miscellaneous
si_LK: විවිධ

en: Missed schedule
si_LK: අතහැරුණු සැලසුමක්

en: Missing Attachment
si_LK: අතුරුදන් ඇමුණුම්

en: Missing Widgets
si_LK: නොමැති විජට්ටු

en: Missing a temporary folder.
si_LK: තාවකාලික ෆෝල්ඩරයක් අස්ථානගත වී ඇත.

en: Missing email address.
si_LK: වි-තැපැල් ලිපිනය නොමැත.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
si_LK: (නිර්නාමික)

en: Missing parameter(s): %s
si_LK: නොමැති පරාමිතීන්: %s

en: Missing post ID.
si_LK: ලිපි හැඳුනුම නොමැත.

en: Mobile
si_LK: ජංගම

en: Moderate Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය නව්‍යකරණය

en: Moderating Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර නවීකරණය

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
si_LK: අදහස් දක්වන්නන්ගේ ග්‍රැවටාර් වලට ඉහළින් මතුවන ව්‍යාපාරික කාඩ්පත් සක්‍රිය කරන්න.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
si_LK: විසිතුරු ගණිතය

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
si_LK: ආකෘති පත්‍රය

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
si_LK: ස්වකීය CSS

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
si_LK: අමතර පැතිදාර විජට්ටු

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
si_LK: ග්‍රැවටාර් හොවර්කාඩ්ස්

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
si_LK: අපරිමිත අනුචලනය

[ctx: Module Name]
en: Likes
si_LK: කැමතිවීම්

[ctx: Module Name]
en: Markdown
si_LK: මාක්ඩවුන්

[ctx: Module Name]
en: Notifications
si_LK: නිවේදන

[ctx: Module Name]
en: Sharing
si_LK: බෙදාගැනීම

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
si_LK: කෙටි-කේතන එබ්බවීම්

[ctx: Module Name]
en: VideoPress
si_LK: වීඩියෝප්‍රෙස්

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
si_LK: WP.me කෙටි-යොමු

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
si_LK: විජට්ටුවේ දෘශ්‍යබව

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
si_LK: පෙනුම

[ctx: Module Tag]
en: Developers
si_LK: ගොඩනගන්නන්

[ctx: Module Tag]
en: Other
si_LK: වෙනත්

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
si_LK: ඡායාරූප සහ වීඩියෝ

[ctx: Module Tag]
en: Social
si_LK: සමාජ

[ctx: Module Tag]
en: Writing
si_LK: ලිවීම

en: Mogadishu
si_LK: මොගඩිෂු

en: Mon
si_LK: සඳුදා

en: Monaco
si_LK: මොනාකෝ

en: Moncton
si_LK: මොංක්ටන්

en: Monday
si_LK: සඳුදා

[ctx: Monday initial]
en: M
si_LK: ස

en: Monrovia
si_LK: මොන්රෝවියා

en: MonsterID (Generated)
si_LK: MonsterID (ජනිත)

en: Monterrey
si_LK: මොන්ටරේ

en: Montevideo
si_LK: මොන්ටවිඩේයෝ

en: Month
si_LK: මාසය

en: Month and name
si_LK: මාසය සහ නම

en: Monthly archives
si_LK: මාසික ලිපිගොනු

en: Months
si_LK: මාස

en: Monticello
si_LK: මොන්ටිචෙලෝ

en: Montreal
si_LK: මොන්ට්‍රියල්

en: Montserrado
si_LK: මොන්ට්සෙරාඩෝ

en: Montserrat
si_LK: මොන්ට්සරාට්

en: More
si_LK: තව

en: More Details
si_LK: වැඩිදුර තොරතුරු

en: More about %s...
si_LK: %s පිළිබඳව තවදුරටත්...

en: More actions
si_LK: වැඩිදුර ක්‍රියාමාර්ග

en: More details
si_LK: වැඩිදුර තොරතුරු

en: More information
si_LK: තව තොරතුරු

en: More information about %s
si_LK: %s පිළිබඳ වැඩිදුර තොරතුරු

en: Morocco
si_LK: මොරොක්කෝව

en: Moscow
si_LK: මොස්කව්

en: Most Popular
si_LK: වඩාත් ජනප්‍රිය

en: Most Recent
si_LK: වඩාත් මෑත

en: Most popular
si_LK: වඩාත් ජනප්‍රිය

en: Most popular day
si_LK: ජනප්‍රියම දිනය

en: Most popular hour
si_LK: ජනප්‍රියම වේලාව

en: Movable Type and TypePad
si_LK: Movable Type සහ TypePad

en: Move
si_LK: ගෙනයන්න

en: Move down
si_LK: පහළට යවන්න

en: Move down one
si_LK: එක ස්ථානයක් පහළට ගෙනයන්න

en: Move one level down
si_LK: එක් මට්ටමක් පහළට යන්න

en: Move one level up
si_LK: එක් මට්ටමක් ඉහළට යන්න

en: Move out from under %s
si_LK: %sන් පිටතට ගෙනයන්න

en: Move this comment to the Trash
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය කුණුකූඩයට දමන්න

en: Move this item to the Trash
si_LK: මෙම අයිතමය කුණු කූඩයට යවන්න

en: Move to Trash
si_LK: අපද්‍රව්‍ය වෙත යවන්න

en: Move to another area&hellip;
si_LK: වෙන ප්‍රදේශයකට යන්න&hellip;

en: Move to the top
si_LK: ඉහළටම ගෙනයන්න

en: Move to trash
si_LK: කුණු වෙත යවන්න

en: Move under %s
si_LK: %s හි පහළට ගෙනයන්න

en: Move up
si_LK: ඉහළට යන්න

en: Move up one
si_LK: එකක් ඉහලට යවන්න

[ctx: Move widget]
en: Move
si_LK: සොලවන්න

en: Multisite support is not enabled.
si_LK: බහුඅඩවි සහය සක්‍රිය කර නොමැත.

en: Muscat
si_LK: මස්කට්

en: Music
si_LK: සංගීතය

en: Mute
si_LK: නිහඬ

en: My Likes
si_LK: මගේ කැමතිවීම්

en: My Profile
si_LK: මගේ ගිණුම

en: My Site | My Sites
si_LK[0]: මගේ අඩවිය

en: My Sites
si_LK: මගේ අඩවි

en: My Tweets
si_LK: මගේ ට්වීට්

en: My account
si_LK: මගේ ගිණුම

en: Myanmar
si_LK: මියන්මාරය

en: Mystery Person
si_LK: අද්භූත මිනිසා

en: NEW
si_LK: නව

en: NSW
si_LK: නදවේ

en: Nairobi
si_LK: නයිරෝබි

en: Nakuru
si_LK: නකුරු

en: Name
si_LK: නම

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
si_LK: පෙළ

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
si_LK: නම

en: Name your blog
si_LK: ඔබේ බ්ලොග් අඩවිය නම් කරන්න

en: Name your site
si_LK: ඔබේ අඩවිය නම්කරන්න

en: Name.
si_LK: නම.

en: Name:
si_LK: නම:

en: Namibia
si_LK: නමිබියාව

en: Nassau
si_LK: නසෝ

en: Nauru
si_LK: නාවුරු

en: Navigation
si_LK: මගසෙවීම (නැවිගේෂන්)

en: Navigation Label
si_LK: යාත්‍රණ ලේබලය

en: Navigation Menu
si_LK: යාත්‍රණ මෙනුව

en: Navigation Menu Item
si_LK: යාත්‍රණ මෙනු අයිතමය

en: Navigation Menu Items
si_LK: යාත්‍රණ මෙනු අයිතම

en: Navigation Menus
si_LK: යාත්‍රණ මෙනු

en: Ndjamena
si_LK: න්ඩ්ජමේනා

en: Need help?
si_LK: උදව් අවශ්යද?

en: Nepal
si_LK: නේපාලය

en: Netherlands
si_LK: නෙදර්ලන්තය

en: Network Admin
si_LK: ජාල පරිපාලක

en: Network Admin Email
si_LK: ජාල පරිපාලක වි-තැපෑල

en: Network Admin: %s
si_LK: ජාල පරිපාලක: %s

en: Network Settings
si_LK: ජාලගත සැකසුම්

en: Network functions are disabled.
si_LK: ජාල විශේෂාංග අක්‍රියයි.

en: Never
si_LK: කිසි විටක එපා

en: New
si_LK: නව

en: New %1$s Site: %2$s
si_LK: නව %1$s අඩවිය: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
si_LK: නව %1$s පරිශීලකයා: %2$s

en: New Category Name
si_LK: නව කාණ්ඩ නාමයක්

en: New Link Category Name
si_LK: නව සබැදි කාණ්ඩ නාමයක්

en: New Media
si_LK: නව මාධ්‍ය

en: New Menu Sections Name
si_LK: නව මෙනු කොටසේ නම

en: New Page
si_LK: නව පිටුවක්

en: New Password
si_LK: නව මුරපදය

en: New Post
si_LK: නව ලිපියක්

en: New Project Type Name
si_LK: නව ව්‍යාපෘති වර්ගයේ නම

en: New Row
si_LK: නව පේළිය

en: New Salem
si_LK: නව සේලම්

en: New Site Registration: %s
si_LK: නව අඩවි ලියාපදිංචිය: %s

en: New Tag Name
si_LK: නව ටැග නාමය

en: New User Default Role
si_LK: නව පරිශීලකයන්ගේ පෙරනිමි භූමිකාව

en: New User Registration: %s
si_LK: නව පරිශීලක ලියාපදිංචි: %s

en: New WordPress Site
si_LK: නව WordPress අඩවිය

en: New York
si_LK: නිව්යෝක්

en: New Zealand
si_LK: නවසීලන්තය

en: New category name
si_LK: නව ප්‍රවර්ගය නාමය

en: New comment on your post "%s"
si_LK: ඔබේ "%s" ලිපියට නව ප්‍රතිචාරයක්

en: New document
si_LK: නව ලේඛනයක්

en: New page title
si_LK: පිටුවට අලුත් මාතෘකාවක්

en: New password
si_LK: නව මුර පදය

en: New pingback on your post "%s"
si_LK: ඔබේ "%s" ලිපියට නව පින්ග්කිරීමක්

en: New trackback on your post "%s"
si_LK: ඔබේ "%s" ලිපියට නව ලුහුබැඳුමක්

en: New user created.
si_LK: නව පරිශීලක සාදන ලදී.

en: New user registration on your site %s:
si_LK: නව පරිශීලකයෙකු ඔබේ %s අඩවියේ ලියාපදිංචි වී ඇත.

en: Newer Comments
si_LK: නව ප්‍රතිචාර

en: Newer Comments &raquo;
si_LK: නව ප්‍රතිචාර &raquo;

en: Newer comments
si_LK: නව ප්‍රතිචාර

en: Newer posts
si_LK: අළුත් ලිපි

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
si_LK: මෑත ලිපි <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
si_LK: නවතම

en: News
si_LK: ප්‍රවෘත්ති

en: Next
si_LK: ඊළඟ

en: Next &gt;
si_LK: ඊළඟ &gt;

en: Next &raquo;
si_LK: ඊළඟ &raquo;

en: Next Page
si_LK: ඊළඟ පිටුව

en: Next Page &raquo;
si_LK: ඉදිරි පිටුවට &raquo;

en: Next Post
si_LK: ඊළඟ ලිපිය

en: Next Step &rarr;
si_LK: මීළඟ පියවර &rarr;

en: Next Steps
si_LK: ඊළඟ පියවරයන්

en: Next page
si_LK: ඉදිරි පිටුවට

en: Next post:
si_LK: ඊළඟ ලිපිය:

en: Next steps
si_LK: ඊළඟ පියවරයන්

en: Niamey
si_LK: නියාමෙයි

en: Nickname
si_LK: සුරතල් නාමය

en: Nicosia
si_LK: නිකෝෂියා

en: Nigeria
si_LK: නයිජීරියාව

en: Nipigon
si_LK: නිපිගොන්

en: Niue
si_LK: නිඋයි

en: No
si_LK: නැහැ

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
si_LK: "%2$s" ස්වායත්ත දත්ත වැලේ පැතිදාරය සඳහා %1$s පිහිටුවා නැත."%3$s" ට පෙර-නියම වනු ඇත. මෙම දැනුම්දීම අවලංගු කර දැනට පවතින පැතිදාර අන්තර්ගතය පවත්වා ගැනීම සඳහා ඔබ විසින්  %1$s, "%3$s" ලෙස වෙනස් කර පිහිටුවිය යුතු ය.

en: No Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර නොමැත

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
si_LK: <span class="screen-reader-text">%s සඳහා </span> ප්‍රතිචාර නොමැත

en: No Modules Found
si_LK: ඒකක හමු නොවුණි

en: No activity yet!
si_LK: තවම ක්‍රියාකාරකමක් නොමැත!

en: No alignment
si_LK: පෙළගැස්මක් නැත

en: No approved comments
si_LK: අනුමත කළ ප්‍රතිචාර නොමැත

en: No blogs found
si_LK: බ්ලොග් අඩවි හමුවූයේ නැත

en: No categories
si_LK: ප්‍රවර්ගයන් නොමැත

en: No categories found.
si_LK: ප්‍රවර්ග හමු නොවුණි.

en: No color
si_LK: අවර්ණ

en: No comments
si_LK: ප්‍රතිචාර නොමැත

en: No comments found.
si_LK: ප්‍රතිචාර හමු නොවිණ.

en: No comments posted
si_LK: ප්‍රතිචාර පළකර නැත

en: No comments yet.
si_LK: තවමත් ප්‍රතිචාර නොමැත.

en: No editor could be selected.
si_LK: සංස්කාරකයක් තෝරාගත නොහැකි විය.

en: No file selected
si_LK: ගොනුවක් තෝරා නැත

en: No file was uploaded.
si_LK: කිසිදු ගොනුවක් ලබා‍දී නොමැත

en: No image selected
si_LK: පින්තූරයක් තෝරාගෙන නැත

en: No image set
si_LK: පින්තූරයක් සවිකර නොමැත

en: No images selected
si_LK: පින්තුර තොරා නැත

en: No importers are available.
si_LK: ආයාතක නොමැත.

en: No items
si_LK: අයිතම නැත

en: No items found.
si_LK: කිසිවක් සොයාගැනීමට නොහැක.

en: No links found.
si_LK: කිසිදු සබැඳුමක් සොයාගත නොහැකි විය.

en: No logo selected
si_LK: ලාංඡනයක් තෝරා නැත

en: No matching receipts found
si_LK: ගැළපෙන කුවිතාන්සි හමු නොවුණි.

en: No media files found.
si_LK: මාධ්‍ය ගෙනු හමු නොවුණි.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
si_LK: කිසිම මෙනුවක් තවම සාදා නැත. <a href="%s">කිහිපයක් තනන්න</a>.

en: No pages found in Trash.
si_LK: කිසිදු පිටුවක් කසල හි හමු නොවිනි.

en: No pages found.
si_LK: කිසිදු පිටුවක් හමු නොවිනි.

en: No pending comments
si_LK: තීරණය නොවු ප්‍රතිචාර නැත

en: No plugins found.
si_LK: ප්ලගින හමු නොවිණ.

en: No posts found
si_LK: කිසිදු ලිපියක් හමුවූයේ නැත

en: No posts found in Trash.
si_LK: කිසිදු ලිපියක් කසල තුල හමු නොවිනි.

en: No posts found.
si_LK: කිසිදු ලිපියක් හමුවූයේ නැත.

en: No results found
si_LK: කිසිදු ප්‍රතිඵලයක් හමු නොවුණි.

en: No results found.
si_LK: කිසිදු ප්‍රතිඵලයක් හමු නොවුණි.

en: No search term specified. Showing recent items.
si_LK: සෙවුම් වචනයක් සපයා නොමැත. නවතම අයිතම පෙන්වනු ලැබේ.

en: No shipping methods offered to this zone.
si_LK: මෙම කළාපයට කිසිදු තැපැල් කිරීමේ සේවාවක් නොමැත.

en: No sites found.
si_LK: අඩවි හමු නොවුණි.

en: No tags
si_LK: ටැග නොමැත

en: No tags found
si_LK: කිසිදු ටැගයක් හමු නොවිණි!

en: No tags found.
si_LK: ටැග සොයාගත නොහැක.

en: No thanks, do not remind me again
si_LK: එපා ස්තූතියි, නැවත මට මතක් කරන්න එපා

en: No themes found.
si_LK: කිසිදු තේමාවක් හමුනොවුණි.

en: No themes found. Try a different search.
si_LK: තේමා හමු නොවුණි. වෙනස් සෙවුමක් කරන්න.

en: No user found.
si_LK: කිසිදු පරිශීලකයකු හමු නොවිණි

en: No valid plugins were found.
si_LK: වලංගු ප්ලගිනයක් හමු නොවුණි.

en: Nome
si_LK: නෝම්

en: Nonbreaking space
si_LK: නොකැඩෙන හිඩැස

en: None
si_LK: කිසිවක් නැත

en: Norfolk
si_LK: නෝෆෝක්

en: Noronha
si_LK: නොරොඤ්ඤා

en: North
si_LK: උතුර

en: North Dakota
si_LK: උතුරු ඩකෝටා

en: Norway
si_LK: නෝර්වේ

en: Norwegian
si_LK: නෝර්වෙජියානු

en: Not Found
si_LK: හමු නොවීය

en: Not Spam
si_LK: ස්පෑම් නොවේ

en: Not Sticky
si_LK: නොඇලෙන

en: Note:
si_LK: සැ.යු.:

en: Notes
si_LK: සටහන්

en: Nothing Found
si_LK: කිසිවක් හමු නොවුණි

en: Nothing found
si_LK: කිසිවක් හමු නොවුණි

en: Nothing to save, the image has not changed.
si_LK: ගබඩා කිරීම අනවශ්‍යයි, රූපය වෙනස්වී නැත.

en: Notice:
si_LK: නිවේදනය:

en: Notifications
si_LK: දැනුම්දීම්

en: Notify me of new comments via email.
si_LK: නව ප්‍රතිචාර ගැන වි-තැපෑල හරහා මාව දැනුවත් කරන්න.

en: Notify me of new posts by email.
si_LK: නවතම පළවීම් ගැන වි-තැපැල් මඟින් මා දැනුවත් කරන්න.

en: Notify me of new posts via email.
si_LK: නව ලිපි ගැන වි-තැපෑල හරහා මාව දැනුවත් කරන්න

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
si_LK: off

en: Nouakchott
si_LK: නොවුක් චොට්

en: Noumea
si_LK: නොවුමිආ

[ctx: Noun]
en: User
si_LK: පරිශීලක

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
si_LK: කර්තෘ

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
si_LK: භූමිකාව

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
si_LK: දිනය

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
si_LK: ටැගය

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
si_LK: වර්ගීකරණය

en: Nov
si_LK: නොවැ

en: November
si_LK: නොවැම්බර්

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
si_LK: නොවැ.

en: Novokuznetsk
si_LK: නොවොකුස්නෙට්ස්ක්

en: Novosibirsk
si_LK: නොවෝසිබිර්ස්ක්

en: Now select a category you want to put these links in.
si_LK: දැන් මේවා යෙදිය යුතු ප්‍රවර්ගයක් තෝරන්න.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
si_LK: දැන් අප ඔබේ ප්‍රතිචාර ආයාත කිරීම සඳහා ලබාගන්නට සූදානම් (ඔබට ප්‍රතිචාර විශාල ප්‍රමාණයක් ඇත්නම් මේ සඳහා <strong>සෑහෙන</strong> කාලයක් ගතවීමට ඉඩ ඇත)...

en: Number of Posts to Display:
si_LK: පෙන්වීමට ඇති ලිපි ගණන:

en: Number of Themes found: %d
si_LK: හමු වූ තේමා ගණන: %d

en: Number of comments to show:
si_LK: දර්ශනය කළ යුතු ප්‍රතිචාර ගණන:

en: Number of items found: %d
si_LK: සොයාගත් අයිතම ගණන: %d

en: Number of items per page:
si_LK: එක් පිටුවක අයිතම ගණන:

en: Number of links to show:
si_LK: පෙන්විය යුතු සබැදි ගණන:

en: Number of posts to show:
si_LK: දර්ශණය කලයුතු ලිපි ගණන:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
si_LK: ගණන

en: Numbered list
si_LK: ඉලක්කම් යෙදූ ලැයිස්තුව

en: Numeric
si_LK: සංඛ්‍යාත්මක

en: Nuuk
si_LK: නූක්

en: OK
si_LK: හරි

en: Objective-C
si_LK: ඔබ්ජෙක්ටිව්-සී

en: Oct
si_LK: ඔක්

en: October
si_LK: ඔක්තෝබර්

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
si_LK: ඔක්.

en: Ojinaga
si_LK: ඔජිනාග

en: Ok
si_LK: හරි

en: Ok, I've created an account
si_LK: හරි, මම ගිණුමක් හදාගත්තා

en: Older Comments
si_LK: පැරණි ප්‍රතිචාර

en: Older comments
si_LK: පැරණි ප්‍රතිචාර

en: Older posts
si_LK: පැරණි ලිපි

en: Oman
si_LK: ඕමානය

en: Omsk
si_LK: ඕම්ස්ක්

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
si_LK: මෙම පිටුවේදී, ඔබට ජෙට්පැක් තුළ තිබෙන ඒකක දැකගැනීමට, ඒවා ගැන තව ඉගෙනගැනීමට, සහ ඒවා අවශ්‍ය පරිදි සක්‍රීය හෝ අක්‍රීය කිරීමට හැකිය.

en: Once Daily
si_LK: දිනකට වරක්

en: Once Hourly
si_LK: පැයකට වරක්

en: One Column
si_LK: එක් කොලමක්

en: One blogger likes this
si_LK: එක් බ්ලොග්වරයෙක් මෙයට කැමතියි

en: One of the plugins is invalid.
si_LK: එක් ප්ලගිනයක් වලංගු නොවේ.

en: One response to %s
si_LK: %sට එක් ප්‍රතිචාරයක්

en: Oops! Something went wrong.
si_LK: අපොයි! මොකක්හරි අවුලක්.

en: Oops! That embed cannot be found.
si_LK: අපොයි! එම එබ්බවීම සොයාගත නොහැක.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
si_LK: අපොයි! එම පිටුව සොයාගත නොහැක.

en: Oops: %s
si_LK: හපොයි: %s

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
si_LK: අක්‍රිය

en: Open link in a new tab
si_LK: සබැඳිය නව ටැබයකින් විවර කරන්න

en: Open link in a new window/tab
si_LK: සබැදිය නව වින්ඩෝවකින්/ ටැබ් එකකින් විවෘත කරන්න

en: Open sharing dialog
si_LK: බෙදාගැනීමේ දෙබස විවෘත කරන්න.

en: Optional
si_LK: විකල්ප

en: Options
si_LK: විකල්ප

en: Options saved.
si_LK: විකල්ප සුරකින ලදී.

en: Or choose from your local disk:
si_LK: නැතිනම් පරිගණකයෙන් තෝරාගන්න:

en: Or link to existing content
si_LK: හෝ දැනට පවතින අන්තර්ගතයකට සබැදිය

en: Oral
si_LK: ඕරල්

en: Orange
si_LK: තැඹිලි

en: Order
si_LK: පිළිවෙල

en: Order images by:
si_LK: රූප පෙළගැස්වීමේ පිළිවෙල:

en: Order:
si_LK: පිළිවෙල:

en: Orders
si_LK:  ඇණවුම්

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
si_LK: මගේ ලබාදීම් මාස සහ අවුරුදු මත පදනම් වූ ෆෝල්ඩර වලට සංවිධානය කරන්න

en: Original
si_LK: මුල් ආකෘතිය

en: Original dimensions %s
si_LK: මුල් මාන %s

en: Original: %s
si_LK: මූලය: %s

en: Oslo
si_LK: ඔස්ලෝ

en: Other
si_LK: වෙනත්

en: Other WordPress News
si_LK: වෙනත් වර්ඩ්ප්‍රෙස් පුවත්

en: Other comment settings
si_LK: වෙනත් ප්‍රතිචාර සැකසුම්

en: Other user roles have been changed.
si_LK: අනෙක් පරිශීලක භූමිකා වෙනස් කර ඇත.

en: Other users have been deleted.
si_LK: අනෙක් පරිශීලකයන් ඉවත් කරන ලදී.

en: Other users have been removed.
si_LK: අනෙක් පරිශීලකයන් ඉවත් කර ඇත.

en: Ouagadougou
si_LK: ඔආගඩොවුගොවු

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
si_LK: අපගේ 2015 සාමාන්‍ය තේමාව පිරිසිදු, බ්ලොග්-ඉලක්ක කරගත්, පැහැදිලි බව සඳහා නිර්මිතය. දෙදහස් පහළොවෙහි සරල, ඍජු අක්ෂර ක්‍රමය විවිධ තිර ප්‍රමාණ වල කියවීමට ද, බහු භාෂා සඳහා ද ගැලපේ. අප එය නිර්මාණය කළේ ප්‍රථම-ජංගම ලඟාවීමක් ඇසුරෙන්, ඔබේ අමුත්තන් ස්මාට්ෆෝනයකින්, ටැබ්ලට්, ලැප්ටොප් හෝ ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණයකින්  ආදී කුමකින් පිවිසුණත්, ඔබේ අන්තර්ගතයට ප්‍රධාන අවධානය ලැබෙන ලෙසය.

en: Out from under %s
si_LK: %sන් පිටත

en: Overview
si_LK: දළ විශ්ලේෂණය

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
si_LK: PG &#8212; සමහරක් විට අහිතකර විය හැකියි, සාමාන්‍යයෙන් 13 සහ ඊට වැඩි අය සඳහා

en: PM
si_LK: පස්වරු

en: Pacific
si_LK: පැසිෆික්

en: Page
si_LK: පිටුව

en: Page %s
si_LK: %s පිටුව

en: Page Archives
si_LK: පිටු වාර්තා

en: Page Attributes
si_LK: පිටු ලක්‍ෂණ

en: Page ID
si_LK: පිටු ID

en: Page IDs, separated by commas.
si_LK: පිටු ID, කොමා මගින් වෙන් කරන්න.

en: Page break
si_LK: පිටු බිඳුම

en: Page not found
si_LK: පිටුව සොයා ගත නොහැක.

en: Page not set
si_LK: පිටුව පිහිටුවා නැත

en: Page order
si_LK: පිටු පිළිවෙල

en: Page published
si_LK: පිටුව ප්‍රකාශිතයි

en: Page restored to revision from %s.
si_LK: %s දින සංස්කරණය මගින් වත්මන් පිටුව ප්‍රතිස්ථාපනය කළා.

en: Page saved.
si_LK: පිටුව සුරැකිණ.

en: Page scheduled
si_LK: පිටුව සැලසුම්ගතයි

[ctx: Page slug]
en: shop
si_LK: වෙළඳ සැල

en: Page title
si_LK: පිටුවේ මාතෘකාව

en: Page updated.
si_LK: පිටුව යාවත්කාලීන විය.

en: Pages
si_LK: පිටු

en: Pages list
si_LK: පිටු ලැයිස්තුව

en: Pages:
si_LK: පිටු:

en: Pago Pago
si_LK: පාගො පාගො

en: Pakistan
si_LK: පකිස්ථානය

en: Palau
si_LK: පලවු

en: Palmer
si_LK: පාමර්

en: Panama
si_LK: පැනමා

en: Pangnirtung
si_LK: පංනීටන්

en: Paragraph
si_LK: ඡේදය

en: Paramaribo
si_LK: පැරමොරීබෝ

en: Parent
si_LK: මාපිය

en: Parent Category
si_LK: මව් කාණ්ඩය

en: Parent Category:
si_LK: මව් කාණ්ඩය:

en: Parent Menu Section
si_LK: මව් මෙනු කොටස

en: Parent Menu Section:
si_LK: මව් මෙනු කොටස:

en: Parent Page:
si_LK: ම්ව් පිටුව:

en: Parent Project Type
si_LK: මව් ව්‍යාපෘති වර්ගය

en: Parent Project Type:
si_LK: මව් ව්‍යාපෘති වර්ගය:

en: Parent category
si_LK: මූලික ප්‍රවර්ගය

en: Parent category:
si_LK: මූලික ප්‍රවර්ගය

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
si_LK: <span class="meta-nav">පළ වූයේ</span><span class="post-title">%title</span> යටතේ ය.

en: Parent term does not exist.
si_LK: මව් පදය නොපවතී.

en: Parent theme name.
si_LK: මව් තේමාවේ නම.

en: Parent theme version.
si_LK: මව් තේමාවේ සංස්කරණය.

en: Paris
si_LK: පැරිස්

en: Password
si_LK: මුරපදය

en: Password Reset
si_LK: මුරපදය නැවත සැකසීම

en: Password changed for user: %s
si_LK: මෙම පරිශීලකයාගේ මුරපදය වෙනස්කළා: %s

en: Password must be at least %d characters.
si_LK: මුරපදයට අවම ලෙස අකුරු %dක්වත් දිග වියයුතුයි.

en: Password protected
si_LK: මුරපදයක් මගින් ආරක්ෂිතයි

en: Password reset is not allowed for this user
si_LK: මෙම පරිශීලකයාට මුරපද ප්‍රතිස්ථාපනය සඳහා අවසර නොමැත.

en: Password:
si_LK: මුරපදය

en: Password: %s
si_LK: මුර පදය: %s

en: Paste
si_LK: අලවන්න

en: Paste as text
si_LK: පෙළ ලෙස අලවන්න

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
si_LK: ඇලවීම දැන් ඇත්තේ සරල පෙළ ක්‍රමයෙනි. ඔබ නැවත මෙම විකල්පය අක්‍රිය කරන තුරු අන්තර්ගතයන් ඇලවෙන්නේ සරල පෙළ ලෙසට ය.

en: Paste table row after
si_LK: යටට වගු පේළියක් එකතු කරන්න

en: Paste table row before
si_LK: උඩට වගු පේළියක් එකතු කරන්න

en: Paste your embed code below:
si_LK: ඔබේ එබ්බවුම් කේතය පහළින් අලවන්න:

en: Path
si_LK: මාවත

en: Pause
si_LK: නවතන්න

en: Payment
si_LK: ගෙවීම

en: Payment Problem
si_LK: ගෙවීමේ ගැටලුවක්

en: Payment:
si_LK: ගෙවීම

en: Pending
si_LK: තීරණයක් නැත

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: බලාපොරොත්තුවෙන් සිටින <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: බලාපොරොත්තුවෙන් සිටින <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
si_LK: සංශෝධනය සඳහා රඳවා ඇත

en: People
si_LK: පිරිස

en: Perl
si_LK: පර්ල්

en: Permalink
si_LK: තිරසබැඳිය

en: Permalink Settings
si_LK: නිත්‍ය සබැඳුම් සැකසුම්

en: Permalink:
si_LK: නිත්‍ය සබැඳුම:

en: Permalink: %s
si_LK: ස්ථීර සබැදිය: %s

en: Permalinks
si_LK: නිත්‍ය සබැඳුම්

en: Permanently delete comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය සදහටම මකන්න

en: Persian
si_LK: පර්සියානු

en: Personal Links
si_LK: පුද්ගලික යොමු

en: Personal Options
si_LK: පෞද්ගලික විකල්ප

en: Perth
si_LK: පර්ත්

en: Peru
si_LK: පේරු

en: Petersburg
si_LK: පීටස්බර්ග්

en: Phnom Penh
si_LK: පොනොම් පෙහ්

en: Phoenix
si_LK: ෆීනික්ස්

en: Photo
si_LK: පින්තූරය

en: Photoblogging
si_LK: ඡායාරූප බ්ලොග්කරණය

en: Pingback
si_LK: පින්ග්කිරීම

en: Pingback excerpt:
si_LK: පින්ග්කිරීම් උපුටාගැනීම:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
si_LK: %1$s ගෙන් %2$s වෙත පින්ග්කිරීම ලියාපදිංචි කරන ලදී. අන්තර්ජාලය දිගටම කතා සයුරේ ගිල්වන්න! :-)

en: Pingback:
si_LK: පින්ග්කිරීම:

en: Pings
si_LK: පින්ග්කිරීම්

en: Pink
si_LK: රෝස

en: Pinterest
si_LK: පින්ටරෙස්ට්

en: Pitcairn
si_LK: පිට්කෛරන්

en: Play
si_LK: ධාවනය කරවන්න

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
si_LK: %s ධාවනයට ජාවා-පිටපත අත්‍යවශ්‍යයි.

en: Playlist Settings
si_LK: ධාවක ලැයිස්තු සැකසුම්

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
si_LK: කරුණාකර පිළියෙලකිරීමේ පියවර සම්පූර්ණ කරන්න. නව ජාලයක් සෑදීමට, ඔබට දත්තගබඩා වගු හිස් කිරීමට හෝ ඉවත්කිරීමට සිදුවේවි.

en: Please enter a site name.
si_LK: කරුණාකර අඩවිය සදහා නමක් එකතු කරන්න.

en: Please enter a site title.
si_LK: කරුණාකර අඩවි ප්‍රධාන පෙල ඇතුලු කරන්න.

en: Please enter a username.
si_LK: කරුණාකර පරිශීලක නාමයක් ඇතුලු කරන්න.

en: Please enter a valid URL.
si_LK: වලංගු ඒ.ස.නි. (URL) යොදන්න

en: Please enter a valid email address
si_LK: වලංගු වි-තැපැල් ලිපිනයක් ඇතුළත් කරන්න

en: Please enter a valid email address.
si_LK: කරුණාකර වලංගු වි-තැපැල් ලිපිනයක් ඇතුලත් කරන්න.

en: Please enter a valid menu name.
si_LK: කරුණාකර වලංගු මෙනු නාමයක් ඇතුළත් කරන්න.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
si_LK: ඔබේ ලිපි සහ ප්‍රතිචාර ලබාගැනීම සඳහා කරුණාකර LiveJournal පරිශීලක නාමය <em>සහ</em> මුරපදය ඇතුළත් කරන්න.

en: Please follow the link below:
si_LK: කරුණාකර පහත සබැඳිය හරහා යන්න:

en: Please include a %s template in your theme.
si_LK: කරුණාකර %s  ටෙම්ප්ලේටයක් ඔබේ තේමාව තුල අඩංගු කරන්න.

en: Please log in again.
si_LK: කරුණාකර නැවත පිවිසෙන්න.

en: Please provide a custom field name.
si_LK: කරුණාකර ස්වකීය ක්‍ෂේත්‍ර නාමයක් දෙන්න.

en: Please provide a custom field value.
si_LK: කරුණාකර විකල්ප ක්ෂේත්‍ර අගයක් ලබාදෙන්න.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
si_LK: මෙම වි-තැපෑල ලඟ තබාගන්න. අනාගතයේ ඔබගේ ගිණුමෙන් ඔබව පිටලෑමක් වුවහොත්, ඔබේ ගිණුම ප්‍රතිස්ථාපනයට මෙම වි-තැපෑල අපට සහය වේවි.

en: Please select a file
si_LK: කරුණාකර ගොනුවක් තෝරන්න

en: Please select an option.
si_LK: කරුණාකර විකල්පයක් තෝරන්න.

en: Please try again.
si_LK: කරුණාකර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
si_LK: කරුණාකර මෙම ගොනුව %1$s බ්‍රව්සරයේ ගොනු උඩුගත %2$s කිරීම මගින් උඩුගත කරන්න උත්සාහ කරන්න.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
si_LK: කරුණාකර වලංගු WXR (WordPress eXtended RSS) ගොනුවක් ලබාදෙන්න.

en: Plugin activated
si_LK: ප්ලගිනය සක්‍රියයි.

en: Plugin activated.
si_LK: ප්ලගිනය සක්‍රියයි.

en: Plugin deactivated
si_LK: ප්ලගිනය අක්‍රියයි.

en: Plugin deactivated.
si_LK: ප්ලගිනය අක්‍රියයි.

en: Plugin file does not exist.
si_LK: ප්ලගින ගොනුව නොපවතී.

en: Plugins
si_LK: ප්ලගින

en: Plugins %s
si_LK: ප්ලගින %s

en: Podgorica
si_LK: පොඩ්ගොරිකා

en: Pohnpei
si_LK: පොන්පෙයි

en: Poland
si_LK: පෝලන්තය

en: Polish
si_LK: පෝලන්ත

en: Polls
si_LK: මත විමසුම්

en: Ponape
si_LK: පොනාපෙ

en: Pontianak
si_LK: පොන්ටියනක්

en: Popular
si_LK: ජනප්‍රිය

en: Popular Plugin
si_LK: ප්‍රසිද්ධ ප්ලගිනය

en: Popular Tags
si_LK: ජනප්‍රිය ටැග

en: Popular tags
si_LK: ප්‍රසිද්ධ ටැග

en: Port
si_LK: කවුළුව

en: Port Moresby
si_LK: පොර්ට් මොරිස්බේ

en: Port of Spain
si_LK: පෝට්-ඔෆ්-ස්පේන්

en: Port-au-Prince
si_LK: පෝට්-ඕ-ප්‍රින්ස්

en: Porto Acre
si_LK: පෝර්තු ආක්‍රි

en: Porto Velho
si_LK: පෝර්තු වේලු

en: Porto-Novo
si_LK: පෝර්ටෝ-නෝවෝ

en: Portugal
si_LK: පෘතුගාලය

en: Portuguese
si_LK: පෘතුගිසි

en: Position
si_LK: ස්ථානය

en: Post
si_LK: ලිපිය

en: Post <em>%s</em> already exists.
si_LK: <em>%s</em> දැනටමත් පවතී

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
si_LK: <strong>%s</strong> ලිපිය දැනටමත් පවතී.

en: Post Archives
si_LK: ලිපි වාර්තා

en: Post Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය යවන්න

en: Post Formats
si_LK: ලිපි ආකෘති

en: Post Thumbnail
si_LK: සංක්ෂිප්ත පින්තූරය ප්‍රසිද්ධකරන්න

en: Post Type
si_LK: ලිපි වර්ගය

en: Post Via Email
si_LK: වි-තැපෑල හරහා පළකරන්න

en: Post already imported
si_LK: සටහන දැනටමත් ආයාත කර ඇත.

en: Post by %s.
si_LK: %s ලියන ලදී.

[ctx: Post format]
en: Aside
si_LK: පැත්තකින්

[ctx: Post format]
en: Audio
si_LK: ශබ්ධ

[ctx: Post format]
en: Chat
si_LK: කතා බහ

[ctx: Post format]
en: Gallery
si_LK: ගැලරිය

[ctx: Post format]
en: Image
si_LK: පින්තූරය

[ctx: Post format]
en: Link
si_LK: සබැදිය

[ctx: Post format]
en: Quote
si_LK: උදෘතය

[ctx: Post format]
en: Standard
si_LK: සම්මත

[ctx: Post format]
en: Status
si_LK: තත්වය

[ctx: Post format]
en: Video
si_LK: වීඩියෝ

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
si_LK: ලිපි මෙටාදත්ත ලබාගෙන අවසන්, ලිපි සම්බන්ධව ක්‍රියාත්මක වෙමින්...

en: Post name
si_LK: ලිපි නාමය

en: Post navigation
si_LK: ලිපි යාත්‍රණය

en: Post published.
si_LK: ලිපිය පළකරන ලදී.

en: Post restored to revision from %s.
si_LK: %s දින සංස්කරණය මගින් වත්මන් ලිපිය ප්‍රතිස්ථාපනය කළා.

en: Post saved.
si_LK: ලිපිය සුරකින ලදී.

en: Post scheduled
si_LK: ලිපිය සැලසුම්ගතයි

en: Post title
si_LK: ලිපි මාතෘකාව

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
si_LK: ලිපි වර්ගවල නම්වල දිග අක්ෂර 1ත් 20ත් අතර විය යුතු ය.

en: Post type:
si_LK: ලිපි වර්ගය:

en: Post updated.
si_LK: ලිපිය යාවත්කාලීන කරන ලදී.

en: Post via email
si_LK: වි-ලිපි මගින් ලිපි ලිවීම

en: Posted
si_LK: ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී

en: Posted:
si_LK: පළ කලේ:

en: Poster
si_LK: පෝස්ටර්

en: Poster Image
si_LK: දැන්වීම් රූපය

en: Posting Comment&hellip;
si_LK: ප්‍රතිචාරය පළකරමින්&hellip;

en: Posts
si_LK: ලිපි

en: Posts & Comments
si_LK: ලිපි සහ ප්‍රතිචාර

en: Posts & pages
si_LK: ලිපි සහ පිටු

en: Posts I Like
si_LK: මම කැමති ලිපි

en: Posts Page
si_LK: ලිපි පිටුව

en: Posts by %s
si_LK: %s ගේ ලිපි

en: Posts list
si_LK: ලිපි ලැයිස්තුව

en: Posts navigation
si_LK: ලිපි යාත්‍රණය

en: Posts page
si_LK: ලිපි පිටුව

en: Posts page: %s
si_LK: ලිපි පිටුව: %s

en: Posts published on %s
si_LK: %s දින ප්‍රකාශයට පත් කළ ලිපි

en: PowerShell
si_LK: පවර්ෂෙල්

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
si_LK: බලගන්වන්නේ නවීන පෞද්ගලික බ්ලොග්කරණ වේදිකාව වන වර්ඩ්ප්‍රෙස් මගිනි.

en: Prague
si_LK: ප්‍රේග්

en: Preload
si_LK: පූර්ව-ප්‍රවේශනය

en: Preparing author mapping form...
si_LK: කර්තෘ අනුරූපණ ආකෘතිය සකසමින්...

en: Press This
si_LK: මේ ගැන ලියන්න

en: Press This!
si_LK: මෙය ඔබන්න!

en: Press return or enter to open this panel
si_LK: මෙම ලේඛනය විවෘත කිරීමට එන්ටර් ඔබන්න.

en: Preview
si_LK: පූර්වදර්ශනය

en: Preview %s
si_LK: %s පෙරදැක්ම

en: Preview &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; පූර්වදර්ශනය කරන්න

en: Preview Changes
si_LK: වෙනස්කම් පූර්වදර්ශනය කරන්න

en: Preview as a browser icon
si_LK: බ්‍රවුසර් සංකේතයක් ලෙස පෙරදැක්ම

en: Preview as an app icon
si_LK: අයදුම් සංකේතයක් ලෙස පෙරදැක්ම

en: Preview:
si_LK: පූර්වදර්ශනය:

en: Previewing theme
si_LK: තේමාව පූර්වදර්ශනය වෙමින්

en: Previous
si_LK: පූර්ව

en: Previous Page
si_LK: පූර්ව පිටුව

en: Previous Post
si_LK: පෙර සටහන

en: Previous page
si_LK: පෙර පිටුවට

en: Previous post:
si_LK: පූර්ව ලිපිය:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
si_LK: රූපයේ පූර්ව සංස්කරණ පිටපත් මකා දමනු නොලැබේ.

en: Price
si_LK: මිල

en: Price:
si_LK: මිල

en: Primary Menu
si_LK: ප්‍රාථමික මෙනුව

en: Primary Site
si_LK: මූලික අඩවිය

en: Primary site
si_LK: මූලික අඩවිය

en: Print
si_LK: මුද්‍රණය

en: Privacy
si_LK: පෞද්ගලිකත්වය

en: Privacy Policy
si_LK: පෞද්ගලිකත්ව ප්‍රතිපත්තිය

en: Privacy Settings
si_LK: පෞද්ගලිකත්ව සැකසුම්

en: Private
si_LK: පෞද්ගලික

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: පුද්ගලික <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: පුද්ගලික <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
si_LK: පුද්ගලික යතුර:

en: Private post
si_LK: පුද්ගලික සටහන

en: Private: %s
si_LK: පුද්ගලික: %s

en: Privately Published
si_LK: පුද්ගලික ලෙස ප්‍රකාශිත

en: Proceed
si_LK: ඉදිරියට

en: Processing next batch.
si_LK: ඊළඟ කාණ්ඩය සකසමින්.

en: Product
si_LK: නිෂ්පාදනය

en: Products
si_LK: නිෂ්පාදන

en: Profile
si_LK: පැතිකඩ

en: Profile updated.
si_LK: පැතිකඩ යාවත්කාලීන වුණා.

en: Project
si_LK: ව්‍යාපෘතිය

en: Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය

en: Project Tags
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැග

en: Projects
si_LK: ව්‍යාපෘති

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
si_LK: ආරක්ෂිත ප්‍රතිචාරය: ප්‍රතිචාරය බැලීමට කරුණාකර ඔබේ මුරපදය ඇතුළු කරන්න.

en: Protected Post Password
si_LK: ආරක්ෂිත ලිපි මුරපදය

en: Protected: %s
si_LK: ආරක්ෂිත: %s

en: Public
si_LK: පොදු

en: Public, Sticky
si_LK: පොදු, ඇලවූ

en: Publicize your posts on Google+.
si_LK: ඔබේ ලිපි ගූගල්+ හි ප්‍රචාරය කරන්න.

en: Publish
si_LK: ප්‍රකාශයට පත් කරන්න

en: Publish <b>immediately</b>
si_LK: <b>දැන්ම</b> පළකරන්න

en: Publish Settings
si_LK: පළකිරීම් සැකසුම්

en: Published
si_LK: ප්‍රකාශිත

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: පළකරන ලද <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: පළකරන ලද <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
si_LK: %s විසින් පළකරන ලදී

en: Publishing Post
si_LK: ලිපිය පළවෙමින්

en: Publishing Soon
si_LK: ඉක්මනින් පළකරනු ලැබේ

en: Publishing…
si_LK: පළවෙමින්...

en: Puerto Rico
si_LK: පුවර්ටෝ රිකෝ

en: Punta Arenas
si_LK: පුන්ටා අරීනස්

en: Purchase
si_LK: මිලදී ගන්න

en: Purple
si_LK: දම්

en: Pyongyang
si_LK: පයිඔන්ග්යන්ග්

en: Python
si_LK: පයිතන්

en: Qatar
si_LK: කටාර්

en: Qostanay
si_LK: කොස්ටනායි

en: Quality
si_LK: ගුණත්වය

en: Queensland
si_LK: ක්වීන්ස්ලන්ඩ්

en: Quick Edit
si_LK: ඉක්මන් සංස්කරණය

en: Quick Links
si_LK: (ක්ෂණික සබැඳි)

en: Quick&nbsp;Edit
si_LK: ඉක්මන්&nbsp;සංස්කරණය

en: Quote
si_LK: උපුටාගැනීම

en: Quotes
si_LK: උපුටන

en: Qyzylorda
si_LK: කුයිසිලොර්ඩ

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
si_LK: R &#8212; 17 වැඩි වැඩිහිටි අය සඳහා

en: RSS Address
si_LK: RSS ලිපිනය

en: RTL Language Support
si_LK: දකුණේ සිට වමට ලිවීමේ භාෂා සහය

en: Rainy River
si_LK: රේනි ගඟ

en: Random
si_LK: අහඹු

en: Random Order
si_LK: සසම්භාවී සකස්වීම

en: Randomize suggested headers
si_LK: යෝජිත ශීර්ෂක සසම්භාවීකරණය කරන්න

en: Randomize uploaded headers
si_LK: උඩුගත කළ ශීර්ෂක සසම්භාවීකරණය කරන්න

en: Randomizing suggested headers
si_LK: යෝජිත ශීර්ෂක සසම්භාවීකරණය

en: Randomizing uploaded headers
si_LK: උඩුගත කළ ශීර්ෂක සසම්භාවීකරණය කිරීම

en: Rangoon
si_LK: රැන්ගූන්

en: Rankin Inlet
si_LK: රැන්කින් ඉන්ලෙට්

en: Rarotonga
si_LK: රරෝටොන්ග

en: Rate
si_LK: අනුපාතය

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
si_LK: ප්‍රවේශ යතුරු භාවිතය උපාංග තීරුව මත මවුසයෙන් ක්ලික් කිරීමට වඩා පහසුය. වින්ඩෝස් සහ ලිනක්ස් මතදී Ctrl + අක්ෂරය වේ. මැකින්ටොෂ් නම් Command + අක්ෂරය වේ.

en: Rating
si_LK: ඇගයුම

en: Read More
si_LK: තව කියවන්න

en: Read More...
si_LK: දිගටම කියවන්න...

en: Read more&hellip;
si_LK: දිගටම කියවන්න&hellip;

en: Read more.
si_LK: දිගටම කියවන්න.

en: Read more...
si_LK: තවදුරටත් කියවන්න...

en: Read more:
si_LK: දිගටම කියවන්න:

en: Reader
si_LK: කියවනය

en: Reading
si_LK: කියවීම

en: Reading Settings
si_LK: කියවීම් සැකසුම්

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
si_LK: ඔබේ පළමු ලිපිය පළකිරීමට සූදානම් ද? <a href="%1$s">මෙතැනින් අරඹන්න</a>.

en: Reblog
si_LK: යළි පළකරන්න

en: Rebuild my comment threads &raquo;
si_LK: මගේ ප්‍රතිචාර නැවත සකසන්න &raquo;

en: Receipt
si_LK: කුවිතාන්සිය

en: Receipt ID:
si_LK: කුවිතාන්සි හැඳුනුම:

en: Receipt Type:
si_LK: කුවිතාන්සි වර්ගය:

en: Recent Comments
si_LK: නවතම ප්‍රතිචාර

en: Recent Drafts
si_LK: නව කෙටුම්පත්

en: Recent Posts
si_LK: නවතම ලිපි

en: Recent posts
si_LK: නවතම ලිපි

en: Recife
si_LK: රෙසිෆේ

en: Reconnect
si_LK: නැවත සම්බන්ධ කරන්න

en: Reconnecting…
si_LK: නැවත සම්බන්ධ කරමින්...

en: Red
si_LK: රතු

en: Redo
si_LK: නැවත කරන්න

en: Refresh
si_LK: ප්‍රාණවත් කරන්න

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
si_LK: %s සමඟ සම්බන්ධතාව නැවත පණගන්වන්න.

en: Refund
si_LK: මුදල් ආපසු දෙන්න

en: Regina
si_LK: රෙජීනා

en: Register
si_LK: ලියාපදිංචිය

en: Register Now
si_LK: දැන් ලියාපදිංචි වන්න

en: Registration complete. Please check your email.
si_LK: ලියාපදිංචිය අවසන්! කරුණාකර ඔබේ විද්‍යුත් තැපෑල පිරික්සන්න.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
si_LK: ලියාපදිංචි සනාථකිරීමේ ලිපිය ඔබට වි-තැපෑලෙන් ලැබේවි.

en: Related
si_LK: ආශ්‍රිත ලිපි

en: Relationship
si_LK: සබඳතාවය

en: Remember Me
si_LK: මාව මතක තබාගන්න

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
si_LK: නිම වීමෙන් පසු තිරයේ පහළින් ඇති නව පරිශීලකයෙකු එකතු කිරීමේ බොත්තම එබීමට මතක තබාගන්න.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
si_LK: මතක තබාගන්න, වරක් මැකූ පසු ඔබේ අඩවිය ප්‍රතිස්ථාපනය කළ නොහැකියි.

en: Remote file error: %s
si_LK: දුරස්ථ ගොනු දෝෂයක්: %s

en: Remote file is incorrect size
si_LK: දුරස්ථ ගොනුවේ ප්‍රමාණය වැරදියි

en: Remote file is too large, limit is %s
si_LK: දුරස්ථ ගොනුව විශාලයි, සීමාව %s වේ

en: Remove
si_LK: ම්කා දැමීම්

en: Remove Background Image
si_LK: පසුබිම් රූපය ඉවත්කරන්න

en: Remove Header Image
si_LK: ශීර්ෂක රූපය ඉවත්කරන්න

en: Remove Image
si_LK: රූපය ඉවත්කරන්න

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
si_LK: මෙනු අයිතමය ඉවත් කරන්න: %1$s (%2$s)

en: Remove Users from Site
si_LK: පරිශීලකයින්ව අඩවියෙන් ඉවත්කරන්න

en: Remove audio source
si_LK: හඬ ප්‍රභවය ඉවත්කරන්න

en: Remove image
si_LK: පින්තූරය ඉවත් කරන්න

en: Remove link
si_LK: පුරුක ඉවත්කරන්න

en: Remove logo
si_LK: ලාංඡනය ඉවත්කරන්න

en: Remove poster image
si_LK: පෝස්ටර් රූපය ඉවත්කරන්න

en: Remove product
si_LK: නිෂ්පාදනය ඉවත් කරන්න

en: Remove this URL
si_LK: මෙම යොමුව ඉවත්කරන්න

en: Remove video source
si_LK: සලරූ ප්‍රභවය ඉවත්කරන්න

en: Removed %s.
si_LK: ඉවත්කල %s.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
si_LK: සියතින්ම %1$s ඉවත්කීරීමෙන් PHP අවවාද ඇතිවිය හැක. ඒ වෙනුවට %2$s ෆිල්ටරය යොදාගන්න.

en: Removing and Reusing
si_LK: ඉවත් කිරීම සහ නැවත භාවිතය

en: Renewal Problem
si_LK: අලුත් කිරීමේ දෝෂයක්

en: Reorder menu items
si_LK: මෙනු අයිතම ප්‍රතිසැකැස්ම

en: Reorder mode closed
si_LK: ප්‍රතිසැකසුම් ආකාරය සංවෘතයි

en: Reorder mode enabled
si_LK: ප්‍රතිසැකසුම් ආකාරය විවෘතයි

en: Reorder widgets
si_LK: විජට්ටු ප්‍රතිසකස් කරන්න

en: Repeat
si_LK: නැවත කරන්න

en: Repeat New Password
si_LK: නව මුරපදය නැවත දෙන්න

en: Repeat Password
si_LK: මුරපදය නැවතත්

en: Replace
si_LK: ප්‍රතිස්ථාපය

en: Replace audio
si_LK: හඬ පටය ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

en: Replace video
si_LK: වීඩියෝව ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

en: Reply
si_LK: ප්‍රති-පිළිතුරු සැපයීම

en: Reply to %s
si_LK: %sට ප්‍රතිචාර දක්වන්න

en: Reply to Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරයට පිළිතුරු දෙන්න

en: Reply to this comment
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරයට පිළිතුරක් දෙන්න

en: Reply to thread &raquo;
si_LK: &raquo; තීරයට පිළිතුරු දෙන්න

en: Required WordPress version
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් අනුවාදය අවශ්‍යයි

en: Required fields are marked %s
si_LK: අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත %s

en: Reset
si_LK: නැවත සකසන්න

en: Reset Image
si_LK: රූපය යළි සවිකරන්න

en: Reset Password
si_LK: මුරපදය නැවත සකසන්න

en: Resolute
si_LK: රෙසොලුට්

en: Responsive Layout
si_LK: ප්‍රතිචාර දක්වන ආකෘතිය

en: Restart
si_LK: නැවත අරඹන්න

en: Restore
si_LK: යළි පිහිටුවන්න

en: Restore Original Header Image
si_LK: මුල් ශීර්ෂක රූපය යළි සවිකරන්න

en: Restore Original Image
si_LK: මුල් රූපය නැවත පිහිටුවීම

en: Restore This Autosave
si_LK: මෙම ස්වයංක්‍රීය-සුරැකුම ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

en: Restore image
si_LK: රූපය ප්‍රති-ගබඩා කරන්න

en: Restore last draft
si_LK: අවසන් කෙටුම්පත ප්‍රතිගබඩා කරන්න

en: Restore original image
si_LK: මුල් රූපය නැවත පිහිටුවීම

en: Restore this comment from the Trash
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය කුණු කූඩයෙන් ඉවතට ගන්න

en: Restore this item from the Trash
si_LK: මෙම අයිතමය කුණු කූඩයෙන් ඉවතට ගන්න

en: Results for: %s
si_LK: ප්‍රතිඵල: %s

en: Reunion
si_LK: රීයුනියන්

en: Reverse order
si_LK: අඟ සිට මුලට යන පිළිවෙල

en: Revision
si_LK: පුනරීක්ෂණ

en: Revisions
si_LK: පුණරීක්ෂන

en: Reykjavik
si_LK: රෙය්කජාවික්

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
si_LK: සාර පෙළ ප්‍රදේශයක්. සහය සඳහා Alt-Shift-H ඔබන්න.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
si_LK: සාර පෙළ පෙදෙසක්. සහය සඳහා Control-Option-H ඔබන්න.

en: Riga
si_LK: රිගා

en: Right
si_LK: දකුණ

en: Right Now
si_LK: දැන් තත්ත්වය

en: Right Sidebar
si_LK: දකුණු පැතිපුවරු

en: Rio Branco
si_LK: රියෝ බ්‍රැන්කෝ

en: Rio Gallegos
si_LK: රියෝ ගල්ලේගෝස්

en: Riyadh
si_LK: රියාද්

en: Robots
si_LK: රොබෝවරු

en: Role
si_LK: භූමිකාව

en: Roles assigned to the user.
si_LK: පරිශීලක වෙත පවරා ඇති කාර්යභාරයන්.

en: Romanian
si_LK: රුමේනියා

en: Rome
si_LK: රෝමය

en: Rosario
si_LK: රොසාරියෝ

en: Rothera
si_LK: රෝතෙරා

en: Route must be specified.
si_LK: මාර්ගය  අනිවාර්යෙන්ම සඳහන් කල යුතුය.

en: Row
si_LK: පේලිය

en: Row group
si_LK: පෙළ කණ්ඩායම

en: Row type
si_LK: පේළි වර්ගය

en: Rows
si_LK: පේළි

en: Run %s
si_LK: %s ධාවනය කරන්න

en: Run Importer
si_LK: ආයාත කරු ධාවනය කරන්න

en: Russian
si_LK: රුසියා

en: SUCCESS: %s
si_LK: සාර්ථකයි: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
si_LK: සාර්ථකයි: WordPress %s වෙත සාර්ථකව යාවත්කාලීන කරන ලදි

en: Saigon
si_LK: සයිගොන්

en: Saipan
si_LK: සයිපන්

en: Sakhalin
si_LK: සක්හලින්

en: Salta
si_LK: සල්ටා

en: Samara
si_LK: සමර

en: Samarkand
si_LK: සමර්කන්ඩ්

en: Samoa
si_LK: සැමෝවා

en: Sample Page
si_LK: නියැදි පිටුව

en: San Juan
si_LK: සැන් ජුවාන්

en: San Luis
si_LK: සැන් ලුයිස්

en: San Marino
si_LK: ශාන්ත මැරීනෝ

en: Santa Isabel
si_LK: ශාන්ත ඉසබෙල්

en: Santarem
si_LK: සන්ටරේම්

en: Santiago
si_LK: සැන්ටියාගෝ

en: Santo Domingo
si_LK: සැන්ටො ඩොමින්ගෝ

en: Sao Paulo
si_LK: සාවු පාවුලෝ

en: Sao Tome
si_LK: සඕ ටොමේ

en: Sarajevo
si_LK: සරජීවෝ

en: Saratov
si_LK: සරාතොෆ්

en: Sat
si_LK: සෙන

en: Saturday
si_LK: සෙනසුරාදා

[ctx: Saturday initial]
en: S
si_LK: සෙ

en: Saudi Arabia
si_LK: සවුදි අරාබිය

en: Save
si_LK: සුරකින්න

en: Save &amp; Publish
si_LK: සුරක්ෂිත කොට ප්‍රසිද්ධ කරන්න

en: Save Changes
si_LK: වෙනස්කම් සුරකින්න

en: Save Draft
si_LK: කෙටුම්පත සුරකින්න

en: Save Menu
si_LK: මෙනුව සුරකින්න

en: Save Password
si_LK: මුරපදය සුරකින්න

en: Save Widget
si_LK: විජට්ටුව සුරකින්න

en: Save all changes
si_LK: සියලු වෙනස්කම් සුරකින්න

en: Save and preview changes before publishing them.
si_LK: වෙනස්කම් සුරකින්න සහ ඒවා පළකිරීමට පෙර පූර්වදර්ශනයක් දෙන්න.

en: Save as Draft
si_LK: ෙකටුම්පතක්ෙස් සුරක්න්න

en: Save as Pending
si_LK: බලාපොරොත්තුවෙන් සිටින ලෙස සුරකින්න

en: Save changes
si_LK: වෙනස්කම් සුරකින්න

en: Saved
si_LK: සුරක්ෂිත කලා

en: Saved.
si_LK: සුරැකුම් කරන ලදී.

en: Saving
si_LK: සුරකිමින් පවතී

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
si_LK: ස්වයංක්‍රීය සුරැකුම ක්‍රියාවිරහිතයි. %s මෙම පිටුව දැනට සංස්කරණය කරමින් සිටී.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
si_LK: ස්වයංක්‍රීය සුරැකුම ක්‍රියාවිරහිතයි. %s මෙම ලිපිය දැනට සංස්කරණය කරමින් සිටී.

en: Saving...
si_LK: සුරක්ෂිත කරමින් ...

en: Saving…
si_LK: සුරැකෙමින්…

en: Scala
si_LK: ස්කාලා

en: Scale
si_LK: පරිමාණය

en: Scale Image
si_LK: රූපය පරිමාණනය

en: Scan
si_LK: පරිලෝකනය

en: Scan site for content
si_LK: අන්තර්ගතයන් සඳහා අඩවිය පිරික්සන්න

en: Schedule
si_LK: සැලසුම

en: Scheduled
si_LK: සැලසුම්ගතයි

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: සැලසුම්කරන ලද <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: සැලසුම්කරන ලද <span class="count">(%s)</span>

en: School
si_LK: පාසැල

en: Scoresbysund
si_LK: ස්කොරස්බයිසුන්ඩ්

en: Screen Content
si_LK: තිර අන්තර්ගතය

en: Screen Options
si_LK: තිර විකල්ප

en: Screen Options Tab
si_LK: තිර විකල්ප ටැබය

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
si_LK: %1$s, %2$s, හෝ %3$s හූකවලට පෙර අත්පත් සහ මෝස්තර ලියාපදිංචි කිරීම හෝ දත්ත පෙළට ඇතුළත් කිරීම නොකළ යුතු ය.

en: Scroll
si_LK: අනුචලනය (Scroll) කරන්න

en: Search
si_LK: සෙවීම

en: Search Categories
si_LK: ප්‍රවර්ග සොයන්න

en: Search Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර සොයන්න

en: Search Engine Terms
si_LK: සෙවුම් යන්ත්‍ර යෙදුම්

en: Search Installed Themes
si_LK: ස්ථාපිත තේමා සොයන්න

en: Search Link Categories
si_LK: සබැදි කාණ්ඩ සොයන්න

en: Search Links
si_LK: සබැඳුම් සොයන්න

en: Search Media
si_LK: මාධ්‍ය සොයන්න

en: Search Media:
si_LK: මාධ්‍ය සොයන්න

en: Search Menu Items
si_LK: මෙනු අයිතම සොයන්න

en: Search Menu Sections
si_LK: මෙනු කොටස් සොයන්න

en: Search Modules
si_LK: ඒකක සොයන්න...

en: Search Pages
si_LK: සෙවුම් පිටු

en: Search Posts
si_LK: ලිපි සෙවුම

en: Search Project Types
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ග සොයන්න

en: Search Results
si_LK: සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Search Results %1$s %2$s
si_LK: සෙවුම් ප්‍රතිඵල %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; සඳහා සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Search Results for: %s
si_LK: %s සඳහා සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Search Sites
si_LK: අඩවි සොයන්න

en: Search Tags
si_LK: සෙවුම් ටැග

en: Search Users
si_LK: පරිශීලකයන් සොයන්න

en: Search Widgets
si_LK: විජට්ටු සොයන්න

en: Search WordPress.com Blogs
si_LK: WordPress.com බ්ලොග් අඩවි සොයන්න

en: Search categories
si_LK: ප්‍රවර්ග සොයන්න

en: Search categories by name
si_LK: නම මඟින් ප්‍රවර්ග සොයන්න

en: Search engine visibility
si_LK: සෙවුම් යන්ත්‍ර දෘශ්‍යතාව

en: Search for:
si_LK: සොයන්න:

en: Search media
si_LK: මාධ්‍ය සොයන්න

en: Search menu items&hellip;
si_LK: මෙනු අයිතම සොයන්න&hellip;

en: Search modules…
si_LK: ඒකක සොයන්න...

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
si_LK: සොයන්න, නැතහොත් අයිතමයක් තේරීමට ඉහළ සහ පහළ ඊතල යොදාගන්න.

en: Search plugins
si_LK: ප්ලගින සොයන්න

en: Search results
si_LK: සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Search results for: %s
si_LK: %s සඳහා සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Search themes...
si_LK: තේමා සොයන්න...

[ctx: Search widget]
en: Search
si_LK: සොයන්න

en: Search widgets&hellip;
si_LK: සෙවුම් විජට්ටු&hellip;

en: Seasonal
si_LK: ඍතුමය

en: Secondary menu
si_LK: ද්විතීයික මෙනුව

en: Security
si_LK: ආරක්ෂාව

en: Security error.
si_LK: ආරක්ෂක දෝෂය

en: Security.
si_LK: ආරක්ෂාව

en: Select
si_LK: තෝරන්න

en: Select %s
si_LK: %s තෝරාගන්න

en: Select All
si_LK: සියල්ල තෝරන්න

en: Select Category
si_LK: ප්‍රවර්ගය තෝරන්න

en: Select Day
si_LK: දවස තෝරන්න

en: Select Files
si_LK: ගොනු තෝරන්න

en: Select Image
si_LK: පින්තූරය තෝරන්න

en: Select Link Category:
si_LK: සබැදුම් කාණ්ඩ තෝරන්න:

en: Select Menu:
si_LK: මෙනුව තෝරන්න:

en: Select Month
si_LK: මාසය තෝරන්න

en: Select Post
si_LK: ලිපිය තෝරන්න

en: Select Week
si_LK: සතිය තෝරන්න

en: Select Year
si_LK: වසර තෝරන්න

en: Select a Menu
si_LK: මෙනුවක් තෝරාගන්න

en: Select a city
si_LK: නගරයක් තෝරන්න

en: Select a menu to edit:
si_LK: සංස්කරණයට මෙනුව තෝරන්න:

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
si_LK: පරිශීලකයෙක් තෝරන්න. නැතහොත් ස්වකීය වි-තැපැල් ලිපිනයක් ඇතුල්කිරීමට "ස්වකීය" තෝරන්න.

en: Select all
si_LK: සියල්ල තෝරන්න

en: Select an account to connect:
si_LK: සම්බන්ධ වීමට ගිණුමක් තෝරන්න:

en: Select an area to move this widget into:
si_LK: මෙම විජට්ටුව තැබීමට ප්‍රදේශයක් තෝරන්න:

en: Select and crop
si_LK: තෝරාගෙන කප්පාදු කරන්න

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
si_LK: මෙම විජට්ටුව සඳහා පැතිපුවරුව සහ එම පැතිපුවරුවේ විජට්ටු ස්ථානයද තෝරන්න.

en: Select bulk action
si_LK: තොග ක්‍රියා තෝරන්න

en: Select comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය තෝරාගන්න

en: Select file
si_LK: ගොනුව තෝරන්න

en: Select logo
si_LK: ලාංඡනය තෝරන්න

en: Select options
si_LK: විකල්ප තෝරන්න

en: Select poster image
si_LK: පෝස්ටර් පින්තූරය තෝරන්න

en: Select video
si_LK: වීඩියෝව තෝරන්න

en: Selected menus have been successfully deleted.
si_LK: තෝරාගත් මෙනු සාර්ථකව ඉවත් කරන ලදි.

en: Selection:
si_LK: තෝරාගැනුම:

en: Send Trackbacks
si_LK: ලුහුබැඳීම් යවන්න

en: Send trackbacks to:
si_LK: ලුහුබැඳීම් යැවිය යුතු ස්ථානය:

en: Seoul
si_LK: සෝල්

en: Sep
si_LK: සැප්

en: Separate multiple URLs with spaces
si_LK: බහු යොමු හිස්තැන් මගින් වෙන් කරන්න

en: Separate tags with commas
si_LK: ටැග කොමා මගින් වෙන්කරන්න

en: September
si_LK: සැප්තැම්බර්

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
si_LK: සැප්.

en: Serbia
si_LK: සර්බියාව

en: Serbian
si_LK: සර්බියානු

en: Server address
si_LK: සර්වර ලිපිනය

en: Session expired
si_LK: සැසිය කල් ඉකුත් වී ඇත

en: Sessions
si_LK: සැසි වාර

en: Set Authors
si_LK: කර්තෘවරු නියමකරන්න

en: Set as header
si_LK: ශීර්ෂකය ලෙස සවිකරන්න

en: Set image
si_LK: පින්තූරය සවිකරන්න

en: Set up your blog
si_LK: ඔබේ බ්ලොග් අඩවිය පිහිටුවන්න

en: Set variation image
si_LK: ප්‍රභේදන ඡායාරූපය සකසන්න

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
si_LK: ඔබගේ සජීවී පිළිඹිබුව සැකැසේ. මේ සදහා මද වේලාවක් ගත විය හැක

en: Settings
si_LK: සැකසුම්

en: Settings saved.
si_LK: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Settings.
si_LK: සැකසුම්

en: Shanghai
si_LK: ෂැන්හයි

en: Share
si_LK: බෙදාහරින්න

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
si_LK: ඔබ ගැන තොරතුරු ස්වල්පයක් මගින් ඔබේ පැතිකඩ පුරවන්න. මෙය ප්‍රසිද්ධියේ පෙන්වීමට ඉඩ තිබේ.

en: Share posts to your Facebook page
si_LK: ලිපි ඔබේ Facebook පිටුවේ පළ කරන්න

en: Share this:
si_LK: මෙය බෙදාගන්න:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
si_LK: පවුල, යහලුවන් හෝ පිරිවර සමඟ ඔබේ බ්ලොග් සටහන් බෙදාගන්න

en: Sharing
si_LK: බෙදාගැනීම

en: Sharing options
si_LK: බෙදාගැනුම් විකල්ප

en: Shift + Alt + letter:
si_LK: Shift + Alt + අකුර:

en: Shift-click to edit this element.
si_LK: මෙම අංගය සංස්කරණය කිරීමට ශිෆ්ට් යතුර ඔබන්න.

en: Shift-click to edit this widget.
si_LK: මෙම විජට්ටුව සංස්කරණය කිරීම සඳහා ශිෆ්ට් සමඟ ක්ලික් කරන්න.

en: Shiprock
si_LK: ශිප්රොක්

en: Shortlink
si_LK: කෙටි සබැදිය

en: Show
si_LK: පෙන්වන්න

en: Show Account Links
si_LK: ගිණුම් යොමු පෙන්වන්න

en: Show Artist Name in Tracklist
si_LK: ගායකයන්ගේ නම් ගීත ලැයිස්තුවේ පෙන්වන්න

en: Show Avatars
si_LK: අවතාර පෙන්වන්න

en: Show Details
si_LK: විස්තර පෙන්වන්න

en: Show Excerpts:
si_LK: උපුටා දැක්වීම් පෙන්වන්න:

en: Show Faces
si_LK: මුහුණු පෙන්වන්න

en: Show Featured Image:
si_LK: විශේෂිත පින්තූරය පෙන්වන්න:

en: Show Images
si_LK: පින්තූර පෙන්වන්න

en: Show Link Description
si_LK: සබැඳුම් විස්තරය පෙන්වන්න

en: Show Link Image
si_LK: රූපක සබැඳුම පෙන්වන්න

en: Show Link Name
si_LK: සබැඳුම් නාමය පෙන්වන්න

en: Show Link Rating
si_LK: සබැඳුම් ඇගයීම පෙන්වන්න

en: Show Personal Links
si_LK: පුද්ගලික යොමු පෙන්වන්න

en: Show Toolbar when viewing site
si_LK: අඩවිය නැරඹීමේදී මෙවලම්දාරය පෙන්වන්න

en: Show Tracklist
si_LK: ගීත ලැයිස්තුව පෙන්වන්න

en: Show Video List
si_LK: වීඩියෝ ලේඛනය පෙන්වන්න

en: Show all types
si_LK: සියලුම වර්ග පෙන්වන්න

en: Show as dropdown
si_LK: පැන නගින්නක් ලෙස පෙන්වන්න

en: Show borders
si_LK: දාර පෙන්වන්න

en: Show comments
si_LK: ප්‍රතිචාර පෙන්වන්න

en: Show header text with your image.
si_LK: ඔබේ රූපය සමග ශීර්ෂක පෙළ පෙන්වන්න.

en: Show hierarchy
si_LK: ධූරාවලියක් ලෙස පෙන්වන්න

en: Show invisible characters
si_LK: අදෘශ්‍ය අකුරු පෙන්වන්න

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
si_LK: මාධ්‍යය

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
si_LK: පිටු

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
si_LK: ලිපි

en: Show likes.
si_LK: කැමතිවීම් පෙන්වන්න.

en: Show more comments
si_LK: තවත් ප්‍රතිචාර පෙන්වන්න

en: Show more details
si_LK: තව විස්තර පෙන්වන්න

en: Show next theme
si_LK: ඊළඟ තේමාව පෙන්වන්න

en: Show on screen
si_LK: තිරයේ පෙන්වන්න

en: Show password
si_LK: මුරපදය පෙන්වන්න

en: Show post counts
si_LK: ලිපි ගණන පෙන්වන්න

en: Show post options
si_LK: ලිපි විකල්ප පෙන්වන්න

en: Show previous theme
si_LK: පෙර තේමාව පෙන්වන්න

en: Show related content after posts
si_LK: ලිපි වලට පසුව ඒවාට අදාළ අන්තර්ගතයන් පෙන්වන්න.

en: Show tag counts
si_LK: ටැග් ගණන් පෙන්වන්න

en: Show:
si_LK: පෙන්වන්න:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
si_LK: හෝ

en: Shuffle
si_LK: කලවම්

en: Sidebar
si_LK: පැති පුවරුව

en: Sidebar %d
si_LK: %d පැතිපුවරුව

en: Sign In
si_LK: පුරන්න

en: Sign Out
si_LK: පිටවීම

en: Sign up
si_LK: ලියාපදිංචි වන්න

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
si_LK: පහසුවෙන් බ්ලොග් සටහනක් හෝ නොමිලේ වෙබ්අඩවියක් සාදාගැනීමට WordPress.com ගිණුමක් සඳහා නොමිලේ ලියාපදිංචි වන්න.

en: Sign up for a free blog
si_LK: නොමිලේ බ්ලොග් සටහනක් ලබාගැනීමට ලියාපදිංචි වන්න

en: Silver
si_LK: රිදී

en: Simferopol
si_LK: සිම්ෆෙරොපොල්

en: Similar post
si_LK: සමාන ලිපිය

en: Since
si_LK: සිට

en: Singapore
si_LK: සිංගප්පූරුව

en: Site
si_LK: අඩවිය

en: Site Address
si_LK: අඩවි ලිපිනය

en: Site Address (URL)
si_LK: අඩවි ලිපිනය (URL)

en: Site Admin
si_LK: අඩවි පරිපාලක

en: Site Icon
si_LK: අඩවි සංකේතය

en: Site Identity
si_LK: අඩවි හැඳුනුම

en: Site Language
si_LK: අඩවි භාෂාව

en: Site Name
si_LK: අඩවි නාමය

en: Site Name: %s
si_LK:  අඩවි නාමය:%s

en: Site Preview
si_LK: අඩවි පූර්වදර්ශනය

en: Site Tagline
si_LK: අඩවි ටැග්ලයිනය (Tagline)

en: Site Title
si_LK: අඩවි ප්‍රධාන මාතෘකාව

en: Site URL
si_LK: අඩවි URL

en: Site icon
si_LK: අඩවි සංකේතය

en: Site name must be at least 4 characters.
si_LK: අඩ්වියේ නම අඩුම තරමින් අකුරු 4 කින්වත් සම්න්විත විය යුතුය.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
si_LK: අඩවි නාමය අන්තර්ගත විය යුතු වන්නේ, අකුරු(a-z) සහ අංක වලින් පමණි.

en: Site title.
si_LK: අඩවි මාතෘකාව.

en: Site visibility
si_LK: අඩවිය දර්ශනය වීම

en: Sites
si_LK: අඩවි

en: Sitka
si_LK: ස්ටිකා

en: Size
si_LK: ප්‍රමාණය

en: Size in megabytes
si_LK: ප්‍රමාණය මෙගාබයිට වලින්

en: Skip Confirmation Email
si_LK: තහවුරු කිරීමේ වි-තැපැල් ලිපිය මඟ හරින්න

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
si_LK: කප්පාදුව නවතා, රූපය මෙලෙසම ප්‍රකාශ කරන්න.

en: Skip cropping
si_LK: කප්පාදුව මඟහරින්න

en: Skip to content
si_LK: අන්තර්ගතයට පනින්න

en: Skip to toolbar
si_LK: මෙවලම් දාරය වෙත මඟහරින්න

en: Skipping attachment <em>%s</em>
si_LK: <em>%s</em> ඇමිණුම අතහරිමින්

en: Skopje
si_LK: ස්කොප්ජි

en: Slovak
si_LK: ස්ලෝවැකියානු

en: Slovenian
si_LK: සොල්වේනියානු

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
si_LK: හෝව් හෝව් පොඩ්ඩක් ඉන්න පුතා, අලුත් ඊමේල් ඔච්චර බලන්න ඕන නෑ!

en: Slug
si_LK: ලඝුරුව

en: Small
si_LK: කුඩා

en: Social Links Menu
si_LK: සමාජ සබැඳි මෙනුව

en: Social Menu
si_LK: සමාජ මෙනුව

en: Sofia
si_LK: සොෆියා

en: Software Name
si_LK: මෘදුකාංග නාමය

en: Someone
si_LK: කවුරුන් හෝ

en: Someone has requested a password reset for the following account:
si_LK: පහත ගිණුම සදහා මුරපදය නැවත සැකසීමක් යම් අයෙකු අයදුම් කර ඇත:

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
si_LK: කුමක් ෙහා් වැරදීමක් සිදුවීඅැත. ෙමම ප්‍රශ්ණය දිගින් දිගටම සිදුවේනම් සහය සඳහා ෙමම විස්තර යවන්න:

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
si_LK: කිසිදා සිදු නොවියයුතු දෙයක් සිදුවිය. ඒ ගැන කණගාටුයි. ඔබ නැවත උත්සාහ කළොත්, ඇතැම්විට සාර්ථක විය හැක.

en: Soria
si_LK: සොරිආ

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
si_LK: කණගාටුයි, නමුත් ඔබේ සෙවුම් කොන්දේසි සමඟ කිසිවක් නොගැලපුණි. කරුණාකර වෙනස් වදන් සමඟ නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Sorry, comments are closed for this item.
si_LK: සමාවෙන්න, මේ අයිතමය සඳහා ප්‍රතිචාර වසා ඇත.

en: Sorry, deleting the term failed.
si_LK: සමාවන්න, ටර්මය (term) මැකීම අසාර්ථක විය.

en: Sorry, editing the term failed.
si_LK: සමාවන්න, මෙම ටර්මය සංස්කරණය කිරීමට අසමත්විය.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
si_LK: සමාවෙන්න, ඔබේ සෙවුමට ගැළපෙන ලිපි කිසිවක් සොයාගත නොහැකි විය.

en: Sorry, no such page.
si_LK: සමාවන්න, එවැනි පිටුවක් නොමැත.

en: Sorry, no such post.
si_LK: සමාවන්න, එවන් සටහනක් නොමැත.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
si_LK: කණගාටුයි, දෙන ලද වර්ගීකරණ වලින් එකක් සඳහා ලිපි වර්ගය සහය නොදක්වයි.

en: Sorry, revisions are disabled.
si_LK: කණගාටුයි, පුණරීක්ෂණ අක්‍රිය කර ඇත.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
si_LK: සමාවන්න, අඩවි නම් සදහා &#8220;_&#8221; අක්ෂර ඇතුලත් විය නොහැක!

en: Sorry, site names must have letters too!
si_LK: සමාවන්න, අඩවි නම් සදහා අක්ෂරද අඩංගු විය යුතුය!

en: Sorry, that email address is already used!
si_LK: සමාවන්න, එම ඊමේල් ලිපිනය මේවන විටත් භාවිතයේ පවතී.

en: Sorry, that email address is not allowed!
si_LK: සමාවන්න, එම ඊමේල් ලිපිනය වලංගු නොවේ!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
si_LK: සමාවෙන්න, එම යතුර වලංගු නොවන සෙයක් පෙනේ.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
si_LK: කණගාටුයි, එම යතුර කල් ඉකුත්වී ඇත. කරුණාකර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Sorry, that site already exists!
si_LK: සමාවන්න, එම අඩවිය මේවනවිටත් පවතී!

en: Sorry, that site is reserved!
si_LK: සමාවන්න මෙම අඩවිය වෙන්කොට ඇත!

en: Sorry, that username already exists!
si_LK: සමාවන්න, එම පරිශීලකයා මේවන විටත් පවතී!

en: Sorry, that username is not allowed.
si_LK: සමාවන්න, මෙම පරිශීලක නාමයට අවසර නැත.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබ තේරූ සබැඳිය කල් ඉකුත්වී ඇත. කරුණාකර වෙනත් විකල්පයක් තෝරන්න.

en: Sorry, the post could not be updated.
si_LK: කණගාටුයි, පරිශීලකයා යාවත්කාල කළ නොහැක.

en: Sorry, the user could not be updated.
si_LK: කණගාටුයි, පරිශීලකයා යාවත්කාල කළ නොහැක.

en: Sorry, there has been an error
si_LK: සමාවෙන්න, දෝෂයක් මතුවී ඇත

en: Sorry, there has been an error.
si_LK: සමාවන්න, මෙහි වරදක් ඇත.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
si_LK: සමාවන්න, පරිශීලක නාම සදහා අක්ෂර &#8220;_&#8221; ඇතුලත් නොවිය යුතුය !

en: Sorry, usernames must have letters too!
si_LK: සමාවන්න, පරිශීලකනාමය සදහා අක්ෂර ඇතුලත්විය යුතුය!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
si_LK: මෙම අඩවියේ විස්තර පරිහරණය සඳහා ඔබට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම ලිපියේ තොරතුරු පරිශීලනය කල නොහැක.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම අඩවියේ පරිශීලක දත්ත වෙත පිවිසීමට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබට ප්‍රවර්ග එක්කළ නොහැක.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
si_LK: කණගාටුයි, දෙන ලද වර්ගීකරණ කරන වලින් එකකට යෙදුමක් එක්කිරීමට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
si_LK: කණගාටුයි, දෙන ලද වර්ගීකරණ කරන වලින් එකකට යෙදුමක් වෙන් කිරීමට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
si_LK: කණගාටුයි, මෙම වර්ගීකරණයේ යෙදුම් ගැලපීමට ඔබට හැකියාවක් නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම පරිශීලකයා ලෙස පිටුවේ කර්තෘ වෙනස් කිරීමට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
si_LK: සමාවන්න, මෙම පරිශීලකයා ලෙස සටහනෙහි කර්තෘ මාරුකිරීමට ඔබට  අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
si_LK: කණගාටුයි, මෙම පරිශීලකයා ලෙස පිටු සෑදීමට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම අඩවියේ පිටු සෑදිය නොහැක.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
si_LK: සමාවන්න, මුරපද මගින් සංරක්ෂිත ලිපි මෙම ලිපි වර්ගය තුල සෑදීමට ඔබට හැකියාවක් නැත.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
si_LK: කණගාටුයි, මෙම පරිශීලකයා ලෙස ලිපි සෑදීමට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
si_LK: සමාවන්න, මෙම අඩවිය තුළ කෙටුම්පත් හෝ ලිපි සෑදීමට ඔබට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
si_LK: කණගාටුයි, මෙම වර්ගීකරණයට අදාල යෙදුම් සෑදීමට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබට මෙම අඩවිය රිසිකරණය කළ නොහැක.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම අයිතම ඉවත් කළ නොහැකියි.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
si_LK: කණගාටුයි, ප්‍රවර්ගයක් මකාදැමීමට ඔබට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
si_LK: කනගාටුයි,  මෙම අයිතමය මැකීමට ඔබට අවකාශ නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම පිටුව මකා දැමීමට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම ලිපිය මැකීමට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබට එය සිදුකිරීමට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට පිටු සංස්කරණය කිරීමට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
si_LK: කණගාටුයි, මෙම වර්ගයේ ලිපි සංස්කරණය සදහා ඔබට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබට ලිපි සංස්කරණයට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
si_LK: කණගාටුයි, මෙම වර්ගීකරණයට අදාල යෙදුම් සංස්කරණයට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම යෙදුමේ මුරපදය සංස්කරණය කිරීමට ඉඩ නොදේ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම අයිතමය සංස්කරණය කළ නොහැක.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම පිටුව සංස්කරණය කිරීමට අවසර නොමැත .

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
si_LK: සමාවන්න, මෙම ලිපිය සංස්කරණය කිරීමට ඔබට අවසර නැත.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම පරිශීලකයාව සංස්කරණයට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට ඔබේ පැතිකඩ සංස්කරණය කිරීමට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබට පරිශීලකයින් සෙවීමට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම අයිතමය කුණු කූඩයට දැමීමට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
si_LK: සමාවන්න, මෙම අඩවියේ ලිපි පලකිරීමට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබට කෙටුම්පත් පූර්වදර්ශනයට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
si_LK: සමාවන්න, මෙම අඩවියේ පිටු පලකිරීමට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
si_LK: සමාවන්න, මෙම අඩවියේ ලිපි ප්‍රසිද්ධ කිරීමට ඔබට අවසර නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම වියුණුසටහනට සටහන් ඇතුළු කල නොහැක.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට විකල්ප යාවත්කාල කිරීමට අවසර ලබාදී නොමැත.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
si_LK: කණගාටුයි, ඔබට ගොනු උඩුගත කළ නොහැක.

en: Sorry, you cannot import to this site.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට මෙම අඩවියට ආයාත කළ නොහැකිය.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
si_LK: සමාවන්න, ඔබට පුද්ගලික ලිපියක් අලවා තැබිය නොහැක.

en: Sorry, you may not use that site name.
si_LK: සමාවන්න, ඔබ මෙම නම අඩවි නම ලෙස භාවිතා නොකල යුතුය.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
si_LK: සමාවන්න, මෙම අඩවියේ කාණ්ඩ බැලීමට මෙහි ලිපි සංස්කරණය කිරීමේ හැකියාව ඔබට තිබිය යුතුය.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
si_LK: සමාවන්න, මෙම අඩවියේ ටැග බැලීමට ඔබට ලිපි සංස්කරණ හැකියාව තිබිය යුතුය.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
si_LK: සමාවෙන්න, ප්‍රතිචාර දැක්වීම සඳහා ඔබ පිවිසී සිටිය යුතුයි.

en: Sort Order:
si_LK: අනුපිළිවෙල:

en: Sort by:
si_LK: වර්ග කරන්න:

en: Source
si_LK: මූලාශ්‍රය

en: Source code
si_LK: ප්‍රභව කේතය

en: Source:
si_LK: මූලාශ්‍රය

en: Source: %s
si_LK: මූලාශ්‍රය: %s

en: South
si_LK: දකුණ

en: South Georgia
si_LK: දකුණු ජෝර්ජියා

en: South Pole
si_LK: දක්ෂිණ ධ්‍රැවය

en: Spain
si_LK: ස්පාඤ්ඤය

en: Spam Blocked
si_LK: ස්පෑම් නවත්වන ලදී

en: Spam it: %s
si_LK: ස්පෑම් ලෙස ලකුණු කරන්න: %s

en: Spanish
si_LK: ස්පාඤ්ඤ

en: Special character
si_LK: විශේෂ අකුර

en: Specified file failed upload test.
si_LK: ලබාදෙන ලද ගොනුව පරික්ෂාවෙන් අසමත්වී ඇත.

en: Specify an OPML URL:
si_LK: OPML යොමුවක් සඳහන් කරන්න:

en: Split table cell
si_LK: වගු කෝෂ විභේදනය

en: Square
si_LK: කොටුව

en: Srednekolymsk
si_LK: ස්රේඩ්නෙකොල්යිම්ස්ක්

en: St Barthelemy
si_LK: ශාන්ත බ'තෙලමි

en: St Helena
si_LK: සා. හෙලේනා

en: St Johns
si_LK: ශාන්ත ජෝන්ස්

en: St Kitts
si_LK: ශාන්ත කිට්ස්

en: St Lucia
si_LK: ශාන්ත ලුසියා

en: St Thomas
si_LK: ශාන්ත තෝමස්

en: St Vincent
si_LK: ශාන්ත වින්සන්ට්

en: Standard Editor
si_LK: සම්මත සංස්කාරකය

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
si_LK: සම්මත කාලය ඇරඹෙන්නේ: <code>%s</code>.

en: Stanley
si_LK: ස්ටැන්ලි

en: Start a Blog
si_LK: බ්ලොග් සටහනක් අරඹන්න

en: Start a New Post
si_LK: නව ලිපියක් අරඹන්න

en: Start a new site
si_LK: නව පිටුවක් අරඹන්න

en: Start a page
si_LK: පිටුවක් අරඹන්න

en: Start again
si_LK: නැවත අරඹන්න

en: Start date:
si_LK: ආරම්භක දිනය:

en: Start import
si_LK: ආයාත කිරීම අරඹන්න

en: Start sharing on "%s" now
si_LK: "%s" මත බෙදාගැනීම දැන් අරඹන්න

en: Static page:
si_LK: නිශ්චල පිටුව:

en: Statistics
si_LK: සංඛ්‍යාලේඛන

en: Stats
si_LK: සංඛ්‍යාලේඛන

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
si_LK: {{period/}} සදහා සංඛ්‍යා දත්ත

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
si_LK: කර්තෘ

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
si_LK: සබැදිය

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
si_LK: දැකීම්

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
si_LK: ශීර්ෂය

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
si_LK: සේවාව

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
si_LK: සෙවුම් පදය

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
si_LK: මාතෘකාව

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
si_LK: රට

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
si_LK: බැලීම්

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
si_LK: කර්තෘන්

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
si_LK: රටවල්

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
si_LK: ලිපි හා පිටු

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
si_LK: සෙවුම් පද

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
si_LK: ටැග සහ ප්‍රවර්ග

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
si_LK: සලරූ

en: Status
si_LK: තත්ත්වය

en: Status:
si_LK: තත්ත්වය:

en: Stay signed in
si_LK: දිගටම ඇතුල්වී සිටින්න

en: Step
si_LK: පියවර

en: Step 1:
si_LK: 1 පියවර

en: Step 2:
si_LK: පියවර 2

en: Stick this post to the front page
si_LK: මෙම ලිපිය මුල්පිටුවට අමුණන්න

en: Sticky
si_LK: ඇලුණු

en: Sticky Post
si_LK: ඇලුණු ලිපිය

en: Stockholm
si_LK: ස්ටොක්හෝම්

en: Storage Space
si_LK: ගබඩා ඉඩකඩ

en: Store uploads in this folder
si_LK: ලබාදීම් මේ ෆෝල්ඩරයේ ගබඩා කරන්න

en: Strength indicator
si_LK: ප්‍රබලතා දර්ශක

en: Strikethrough
si_LK: කැපූ

en: Style
si_LK: විලාසිතාව

en: Style:
si_LK: ආකෘතිය:

en: Styles
si_LK: මෝස්තර

en: Stylesheet is missing.
si_LK: මෝස්තරපත්‍රය අස්ථානගතව ඇත.

en: Stylesheet is not readable.
si_LK: මෝස්තරය (Stylesheet) කියවිය නොහැක.

en: Sub-directory Installation
si_LK: අනු-නාමාවලි ස්ථාපනය

en: Sub-domain Installation
si_LK: සහ-වසම ස්ථාපනය

en: Sub-site override
si_LK: අනු-අඩවි ප්‍රතික්‍ෂේප වීමක්

en: Subject
si_LK: විෂයය

en: Submit
si_LK: යවන්න

en: Submit Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය ඇතුල්කරන්න

en: Submit Reply
si_LK: පිළිතුර යවන්න

en: Submit for Review
si_LK: සමාලෝචනය සඳහා යවන්න

en: Subscribe to %s
si_LK: %sට දායක වන්න

en: Subscript
si_LK: යටිලකුණ

en: Subscription Due
si_LK: ලබාදිය යුතු දායක මුදල

en: Subscription Stopped
si_LK: දායකත්වය නැවැත්වූවා.

en: Subtitles
si_LK: උපසිරැසි

en: Success!
si_LK: සාර්ථකයි!

en: Successfully re-threaded %s comments.
si_LK: ප්‍රතිචාර %s ක් නැවත සකසන ලදී.

en: Suggested embed #%d
si_LK: යෝජිත #%d එබ්බවීම

en: Suggested image #%d
si_LK: යෝජිත #%d රූපය

en: Suggested media
si_LK: යෝජිත මාධ්‍ය

en: Suggested width is %s.
si_LK: යෝජිත පළල %s කි.

en: Suggestions
si_LK: නිර්දේශ

en: Summary
si_LK: සාරාංශය

en: Sun
si_LK: ඉරිදා

en: Sunday
si_LK: ඉරිදා

[ctx: Sunday initial]
en: S
si_LK: ඉ

en: Superscript
si_LK: උඩුලකුණ

en: Support
si_LK: සහය

en: Swahili
si_LK: ස්වහීලී

en: Swaziland
si_LK: ස්වාසිලන්තය

en: Sweden
si_LK: ස්වීඩනය

en: Swedish
si_LK: ස්වීඩන

en: Swift Current
si_LK: ස්විෆ්ට් කරන්ට්

en: Switch Site
si_LK: අඩවි මාරුව

en: Sydney
si_LK: සිඩ්නි

en: Syndicate this content
si_LK: මෙම අන්තර්ගතය සින්ඩිකේට් කරන්න

en: Syndication feeds show the most recent
si_LK: සින්ඩිකේට් පෝෂක පෙන්වන අලුත්ම ලිපි ගණන

en: Syowa
si_LK: සියෝවා

en: Table cell properties
si_LK: වගු සෛල වත්කම්

en: Table properties
si_LK: වගු දත්ත

en: Table row properties
si_LK: වගු පේළි වත්කම්

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
si_LK: #%s ටැගය නොපවතී!

en: Tag Cloud
si_LK: ටැග් වලාව

en: Tag added to all posts in this category.
si_LK: මෙම ප්‍රවර්ගයේ සියලු ලිපි වලට ටැගය එකතු කරන ලදී.

en: Tag added.
si_LK: ටැගය එක්කරන ලදී.

en: Tag deleted.
si_LK: ටැගය මකාදමන ලදී.

en: Tag name
si_LK: ටැග නාමය

en: Tag not added.
si_LK: ටැගය එක්කළේ නැත.

en: Tag not updated.
si_LK: ටැගය යාවත්කාලීන කළේ නැත.

en: Tag updated.
si_LK: ටැගය යාවත්කාලීන කරන ලදී.

en: Tag: %s
si_LK: ටැගය: %s

en: Tagalog
si_LK: ටැගලොග්

en: Tagline
si_LK: ටැග්ලයින්

en: Tagline (optional)
si_LK: උදම් වැකිය (අතිරේක)

en: Tags
si_LK: ටැග

en: Tags & Categories
si_LK: ටැග සහ ප්‍රවර්ග

en: Tags deleted.
si_LK: ටැග මකාදමන ලදී.

en: Tags list
si_LK: ටැග ලැයිස්තුව

en: Tags list navigation
si_LK: ටැග ලැයිස්තු යාත්‍රණය

en: Tags to Categories
si_LK: ටැග සිට ප්‍රවර්ග වෙත

en: Tags:
si_LK: ටැග:

en: Tags:
si_LK: ටැග:

en: Tahiti
si_LK: ටහිටි

en: Taipei
si_LK: තායිපේ

en: Taiwan
si_LK: තායිවානය

en: Take over
si_LK: තමන් අතට ගන්න

en: Tallinn
si_LK: ටල්ලින්

en: Tan
si_LK: තළඑළලු

en: Tarawa
si_LK: ටරවා

en: Target
si_LK: ඉලක්කය

en: Tashkent
si_LK: ටෂ්කෙන්ට්

en: Tasmania
si_LK: ටැස්මේනියා

en: Taxonomy
si_LK: වර්ගීකරණය

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
si_LK: වර්ගීකරණ නම්වල දිග අක්ෂර 1ත් 32ත් අතර විය යුතු ය.

en: Taxonomy:
si_LK: වර්ගීකරණය:

en: Tbilisi
si_LK: ට්බිලිසි

en: Tegucigalpa
si_LK: ටේගූසිගල්පා

en: Tehran
si_LK: ටෙහ්රාන්

en: Tel Aviv
si_LK: ටෙල් අවිව්

en: Tell City
si_LK: ටෙල් සිටි

en: Template
si_LK: ටෙම්ප්ලේට

en: Templates
si_LK: අච්චු

en: Terms
si_LK: කොන්දේසි

en: Terms of Service
si_LK: සේවා කොන්දේසි

en: Text
si_LK: පෙළ

en: Text & Image Links
si_LK: පෙළ හා රූප යොමු

en: Text Color
si_LK: පෙළ වර්ණය

en: Text Link
si_LK: පෙළ යොමුව

en: Text color
si_LK: පෙළ වර්ණය

en: Thai
si_LK: තායි

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
si_LK: <a href="%s">WordPress</a> සමග සම්බන්ධ වීම ගැන තුති.

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
si_LK: බ්ලොග් ලිවීමට වඩා හොඳ ක්‍රමයක් වන %s සමඟ සම්බන්ධ වූ ඔබට තුති.

en: Thank you for using %s to better communicate with your audience. We are proud to be part of your business.
si_LK: වඩා හොඳින් ඔබේ ප්‍රේක්ෂකයන් සමඟ සන්නිවේදනය සඳහා %s භාවිතය ගැන ඔබට ස්තූතියි. ඔබේ ව්‍යාපාරයේ කොටසක් වීමට ලැබීම අපට මහත් ආඩම්බරයකි.

en: Thank you for using %s!
si_LK: %s භාවිත කිරීම පිලිබඳ ඔබට තුති!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
si_LK: ඔබේ අඩවිය මකා දැමුණි, %s භාවිත කිරීම ගැන තුති. නැවත හමුවන තුරු ඔබට සුබ ගමන්.

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site.
si_LK: ඔබේ අඩවියේ ආරක්ෂාවට අකිස්මෙට් හා වෝල්ට්ප්‍රෙස් යන දෙකම භාවිතය ගැන ඔබට ස්තූතියි.

en: Thank you for your purchase!
si_LK: ඔබගේ මිලදී ගැනීම පිලිබඳව ස්තූතියි!

en: Thanks for confirming your erasure request.
si_LK: ඔබගේ දත්ත මැකිමි ඉල්ලීම සනාථ කිරීම සඳහා ස්තූතියි.

en: Thanks for flying with %s
si_LK: %s සමඟ සම්බන්ධ වූවාට ස්තුතියි

en: Thanks,
si_LK: ස්තූතියි,

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
si_LK: එම වි-තැපැල් ලිපිනය දැනටමත් භාවිත කර ඇත. කරුණාකර ඔබේ ලියුම් පෙට්ටියේ සක්‍රියක විද්‍යුත් ලිපියක් ඇත්දැයි පරීක්ෂා කරන්න. ඔබ කිසිවක් නොකළහොත් එය තව දින දෙක තුනකින් භාවිත කළ හැකිවනු ඇත.

en: That name is not allowed.
si_LK: මෙම නාමය වලංගු නොවේ.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
si_LK: මෙම අඩවිය මේවනවිට වෙන්කොට ඇත නමුත් සමහර විට දින කිහිපයකින් ලබා ගත හැකිවනු ඇත.

en: That user does not exist.
si_LK: මෙම පරිශීලකයා නොපවතී.

en: That user is already a member of this site.
si_LK: පරිශීලකයා දැනටමත් මෙම අඩවියේ සාමාජිකයෙකි.

en: That username is already activated.
si_LK: එම පරිශීලකයා දැනටමත් සක්‍රීය කොට ඇත.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
si_LK: එම පරිශීලක නාමය මේ වනවිට වෙන් කොට ඇත, නමුත් සමහර විට තවත් දින කිහිපයකින් එය ලබාගත හැකි වනු ඇත.

en: That username is not allowed.
si_LK: පරිශීලක නාමය වලංගු නොවේ.

en: That was hard work! Take a break.
si_LK: දැන් නම් මහන්සියි නේද? පොඩි විවේකයක් ගන්න.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
si_LK: එපමණයි, සංස්කරණය නවතන්න! ප්‍රීතිමත් වාර්තාකරණයක්.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
si_LK: "%s" තේමාව වලංගු මවු තේමාවක් නොවේ.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
si_LK: %s වගුව පිහිටුවා නැත. කරුණාකර ජාලයේ දත්ත ගබඩාව ඉහල ශ්‍රේණියකට පත්කරන්න.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
si_LK: &#8220;ලඝුරුව&#8221; නාමයේ යොමු-මිත්‍රශීලී අනුවාදයයි. එය සාමාන්‍යයෙන් කුඩා අකුරු වලින් ලියවෙන අතර එහි ඇත්තේ අකුරු, අංක සහ කෙටි ඉරි පමණි.

en: The Jetpack Version is %s
si_LK: ජෙට්පැක් අනුවාදය %s වේ.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
si_LK: ධාරකයා සඳහා වූ SSL සහතිකය සනාථ කරගත නොහැකි විය.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
si_LK: ඔබේ අඩවිය සඳහා බ්‍රවුසර සහ අයදුම් සංකේතයක් ලෙස, අඩවි සංකේතය භාවිත වේ. සංකේත සමචතුරස්‍රාකාර විය යුතු අතර, අඩුම තරමේ පික්සල් %s වත් උස සහ පළල විය යුතුය.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
si_LK: ඔබ ඇතුලත් කල අඩවි ලිපිනය වලංගු ලිපිනයක් බව නොපෙනේ, කරුණාකොට වලංගු ලිපිනයක් ඇතුල් කරන්න.

en: The URL to the admin area
si_LK: පරිපාලක කලාපය වෙතවූ යොමුව

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
si_LK: සටහන් කළ යොමුව ඊමේල් ලිපිනයක ආකාරය ගනී. ඔබට mailto: සම්බන්ධිතය යෙදීමට අවශ්‍යද?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
si_LK: සටහන් කළ යොමුව බාහිර ලිපිනයක ආකාරය ගනී. ඔබට http:// සම්බන්ධිතය යෙදීමට අවශ්‍යද?

en: The WordPress Team
si_LK: WordPress කණ්ඩායම

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
si_LK: ඔබ ඇතුල්කළ WordPress ලිපිනය වලංගු යොමුවක් නොවන බවක් පෙණුනි. කරුණාකර වලංගු යොමුවක් ඇතුල්කරන්න.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
si_LK: WordPress.comට සම්බන්ධ ගැටලුවක් විමසීමට ඇති හොඳම ස්ථානය.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
si_LK: ඔබේ පාලකපුවරු තිරයේ ඇති කොටු වර්ග වන්නේ:

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
si_LK: මේ පිටුවෙන් ඉවත් වුවහොත් ඔබ සිදුකළ වෙනස්‌කම් අහිමි වෙනු ඇත.

en: The content for the comment.
si_LK: අදහස සඳහා අන්තර්ගතය.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
si_LK: වත්මන් පරිශීලකයාගේ භූමිකාවට පරිශීලක සංස්කරණ හැකියාවන් තිබිය යුතුය.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
si_LK: මෙම විස්තරය අතිශය වැදගත් නොවූවද, ඇතැම් තේමා එයට සහය දැක්විය හැක.

en: The domain specified is not valid.
si_LK: නිරූපිත වසම වලංගු නොවේ.

en: The e-mail could not be sent.
si_LK: ඊමේල් පණිවිඩය යැවීමට නොහැකි විය.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
si_LK: ඇතුල්කළ වි-තැපැල් ලිපිනය වලංගු වි-තැපැල් ලිපිනයක් ලෙස නොපෙනුණි. කරුණාකර වලංගු වි-තැපැල් ලිපිනයක් ඇතුල් කරන්න.

en: The email could not be sent.
si_LK: විද්‍යුත් ලිපි පණිවිඩය යැවීමට නොහැකි විය.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
si_LK: ඔබ කළ යුතු පළමු දේ වන්නේ, ඔබේ Blogger ගිණුමට වර්ඩ්ප්‍රෙස් සඳහා අවසර ලබාදීමයි. අවසරදීෙමන් පසුව ඔබව නැවත මෙතැනට යොමු කෙරෙනු ඇත.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
si_LK: Enter යතුර එබීම මගින් පහත සැකසීම් කෙටිමං මාරුවේ. මුල් තත්වයට පැමිණිමට Esc යතුර හෝ නැවතත් මුල් තත්වය බොත්තම ඔබන්න

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
si_LK: පහත සඳහන් කෙටිමං විවිධ යතුරු භාවිතා කරයි : Alt + Shift + යතුර

en: The following themes failed to update:
si_LK: පහත තේමා යාවත්කාලීන කිරීමට නොහැකි විය:

en: The following themes were successfully updated:
si_LK: පහත තේමා සාර්ථකව යාවත්කාලීන කරන ලදි:

en: The following translations failed to update:
si_LK: පහත පරිවර්තන යාවත්කාලීන කිරීමට නොහැකි විය:

en: The following translations were successfully updated:
si_LK: පහත පරිවර්තන සාර්ථකව යාවත්කාලීන කරන ලදි:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
si_LK: පහත අගයන් වලංගු දිනයක් නොදක්වයි: මාසය %1$s, දවස %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
si_LK: මෙම අගයන් වලංගු දිනයක් නොදක්වයි: %1$s වසරේ, %2$s මස, %3$s දින.

en: The given object ID is not that of a menu item.
si_LK: ලබා දුන් වස්තු අංකය මෙනු අංකයක් නොවේ.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
si_LK: මාධ්‍ය පුස්තකාලයේ වගු සැකැස්මට ජාවා ස්ක්‍රිප්ට් අවශ්‍ය වේ. <a href="%s">ලැයිස්තු සැකැස්මට මැරු වෙන්න</a>.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
si_LK: ඔබට කුණුකූඩයට දැමීමට වුවමනා අයිතමය තවදුරටත් නොපවතී.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
si_LK: ඔබ සටහන් කළ යතුර වලංගු නොවේ. කරුණාකර නැවත පරික්ෂා කරන්න.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
si_LK: ඔබේ ඇතුල්වීමේ පිටුව නව වින්ඩෝවකින් විවර වනු ඇත. ඇතුල්වූ පසුව ඔබට එය වසා දමා නැවත මෙම පිටුවට පැමිණිය හැක.

en: The menu ID should not be empty.
si_LK: මෙනු ID එක හිස් විය නොහැක.

en: The menu has been successfully deleted.
si_LK: මෙනුව සාර්ථකව මකා ඇත.

en: The menu item has been successfully deleted.
si_LK: මෙනු අයිතමය සාර්ථකව මැකුවා

en: The name is how it appears on your site.
si_LK: නම යනු එය ඔබේ අඩවියේ දිස්වන අයුරුයි.

en: The name of the current active theme.
si_LK: වත්මන් ක්‍රියාකාරී තේමාවේ නම.

en: The name of the parent theme.
si_LK: මව් තේමාවේ නම

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
si_LK: අලුතින් සාදන ලද ප්‍රවර්ග එම ලිපි වලටම සම්බන්ධ වී තිබෙනු ඇත.

en: The nickname for the user.
si_LK: පරිශීලක සඳහා අන්වර්ථනාමයක්.

en: The package contains no files.
si_LK: පැකේජයේ ගොනු කිසිවක් නැත.

en: The password reset key you have specified is invalid.
si_LK: මුරපදය යළි පිහිටුවීමට ඔබ නිරූපණය කර ඇති යතුර වලංගු නොවේ.

en: The pingback has already been registered.
si_LK: මෙම පින්ග්කිරීම දැනටමත් ලියාපදිංචි කර ඇත.

en: The plugin contains no files.
si_LK: ප්ලගිනයේ කිසිදු ගොනුවක් නොමැත.

en: The plugin does not have a valid header.
si_LK: මෙම ප්ලගිනයට වලංගු ශීර්ෂකයක් නොමැත.

en: The plugin generated unexpected output.
si_LK: ප්ලගිනය අනපේක්‍ෂිත ප්‍රතිදානයක් ලබාදුණි.

en: The post cannot be deleted.
si_LK: මෙම ලිපිය මැකිය නොහැක.

en: The post type may not be changed.
si_LK: ලිපි වර්ගය නොවෙනස් විය හැක.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
si_LK: මූලික සම්බන්ධතාවේ හිමිකම <strong>%s</strong>ගේ WordPress.com ගිණුම සතු වේ.

en: The primary site you chose does not exist.
si_LK: ඔබ තේරූ ප්‍රාථමික අඩවිය නොපවතී.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
si_LK: %sහි ප්‍රශ්නාවලි ස්වායත්ත විචල්‍යය සඳහා ස්ථාන-ධාරකයක් තිබියයුතු ය.

en: The requested theme does not exist.
si_LK: ඉල්ලා සිටි තේමාව නොපවතී.

en: The requested user does not exist.
si_LK: ඉල්ලුම් කළ පරිශීලකයා නොපවතී.

en: The search results will be updated as you type.
si_LK: ඔබ ලියන අතරතුර සෙවුම් ප්‍රතිඵල යාවත්කාලීන වේවි.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
si_LK: අඩවි පරිපාලක වෙත දැනුම් දී ඇත. ඔබගේ දත්ත මකාදැමීමේදී ඔබට විද්‍යුත්-තැපැල් තහවුරු කිරීමක් ලැබෙනු ඇත.

en: The site is already active.
si_LK: මෙම අඩවිය මේවනවිටත් සක්‍රීයව පවතී.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
si_LK: &#8220;%s&#8221; ළඝුරුව තවත් වදනකින් භාවිතයේ ඇත

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
si_LK: ප්‍රභව URLය සහ ඉලක්කගත URLය දෙකම එකම මූලයකට යොමු කල නොහැක.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
si_LK: ප්‍රභව URL මගින් ඉලක්කගත URL වෙත සබැඳුමක් නොමැත, එම නිසා ප්‍රභවයක් ලෙස භාවිතා කල නොහැක.

en: The source URL does not exist.
si_LK: ප්‍රභව URLය නොමැත.

en: The specified target URL does not exist.
si_LK: ඉලක්කගත URLය නොමැත.

en: The status of the test.
si_LK: අත්හදා බැලීමේ තත්වය.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
si_LK: ටැග් වලාව විජට්ටුවට සහය දක්වන කිසිදු වර්ගීකරණයක් නොමැති නිසා ටැග් වලාව දර්ශනය නොවනු ඇත.

en: The term name cannot be empty.
si_LK: ටර්ම්(term) නාමය හිස් විය නොහැක.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
si_LK: ඔබ ඇතුලත් කල කාල කලාපය වලංගු නොවේ. කරුණාකර වලංගු කාල කලාපයක් තෝරන්න.

en: The update of %s failed.
si_LK: %s යාවත්කාලීන කිරීම අසාර්ථකයි.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
si_LK: ලබාදෙන ලද ගොනුව ප්‍රවේශනය වී ඇත්තේ අර්ධ වශයෙනි.

en: The user cannot be deleted.
si_LK: පරිශීලකව මැකිය නොහැක.

en: The user is already active.
si_LK: මෙම පරිශීලකය දැනටමත් සක්‍රීයය.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
si_LK: ගොනු උඩුගත කිරීමට ඔබේ උපාංගයේ ඇති බ්‍රව්සරයට නොහැකිය. ඔබට ඇතැම් විට ඒ වෙනුවට <a href="%s">ඔබේ උපාංගය සඳහා වූ මව් අයදුම</a> භාවිත කළ හැකි වේවි.

en: Theme
si_LK: තේමාව

en: Theme Details
si_LK: තේමා විස්තර

en: Theme Location
si_LK: තේමාවේ ස්ථානය

en: Theme Options
si_LK: තේමාව සැකසුම්

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Menu
si_LK: ස්වකීය මෙනුව

en: Theme deleted.
si_LK: තේමාව මකාදමන ලදී.

en: Theme installed successfully.
si_LK: තේමාව සාර්ථකව ස්ථාපනය විය.

en: Theme is empty.
si_LK: තේමාව හිස් ය.

[ctx: Theme name]
en: Support for the %s Theme on WordPress.com
si_LK: WordPress.comහි %s තේමාව සඳහා උදවු

en: Theme without %s
si_LK: %s රහිත තේමාව

en: Theme.
si_LK: තේමාව.

en: Theme: %1$s.
si_LK: තේමාව: %1$s.

en: Themes
si_LK: තේමා

en: There are no associated subtitles.
si_LK: සම්බන්ධිත උපසිරැසි නොමැත.

en: There are no options for this widget.
si_LK: මෙම විජට්ටුව සඳහා විකල්ප තේරීම් නැත

en: There are no pages.
si_LK: පිටු නොමැත.

en: There are no valid users selected for deletion.
si_LK: ඉවත්කිරීම සඳහා වලංගු පරිශීලකයන් කිසිවෙක් තෝරා නැත.

en: There are no valid users selected for removal.
si_LK: ඉවත්කිරීමට කිසිදු වලංගු පරිශීලකයෙකු තෝරා නැත.

en: There does not seem to be any new mail.
si_LK: නව පණිවිඩ ඇති බවක් නොපෙනේ.

en: There has been an error cropping your image.
si_LK: ඔබේ රූපය කප්පාදු කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය.

en: There is a revision of this post that is more recent.
si_LK: මෙම ලිපියේ වඩා මෑත පුනරීක්ෂණයක් පවතී.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
si_LK: පහත අනුවාදයට වඩා අලුත් ස්වයංක්‍රීය සුරැකුමක් මෙම ලිපිය සතුවේ. <a href="%s">ස්වයංක්‍රීය සුරැකුම පෙන්වන්න</a>

en: There is no excerpt because this is a protected post.
si_LK: මෙය ආරක්ෂිත ලිපියක් බැවින් උපුටාගැනීමක් නොමැත.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
si_LK: වින්‍යාස දෝෂයක් මතුවිය. කරුණාකර සර්වර කළමනාකරුට දන්වන්න.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
si_LK: Blogger වෙත ආරක්ෂිත සම්බන්ධතාවයක් ලබාගැනීමේදී ගැටළුවක් මතුවිය. මතුවූ ගැටළුව:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
si_LK: ගූගල් වෙත ආරක්ෂිත සම්බන්ධතාවයක් ලබාගැනීමේදී ගැටළුවක් මතුවිය. මතුවූ ගැටළුව:

en: There was an error deactivating your plugin
si_LK: ප්ලගිනය අක්‍රිය කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය.

en: There was an error updating your plugin
si_LK: ඔබේ ප්ලගිනය යාවත්කාල කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය.

en: There was an error updating your theme
si_LK: ඔබේ තේමාව යාවත්කාල කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය

en: These settings affect all sites on the network.
si_LK: මෙම සැකසුම් ජාලයේ සියලු අඩවි මත බලපායි.

en: These settings may be overridden for individual articles.
si_LK: මෙම සැකසුම් තනි ලිපි සඳහා වෙනස් විය හැක.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
si_LK: මෙම අනන්‍යතාව තහවුරු කිරීමේ යතුරු ද %s ගොණුවේ නොමැත.

en: Thimbu
si_LK: තිම්බු

en: Thimphu
si_LK: තිම්පු

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
si_LK: (අත්‍යවශ්‍යය)

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
si_LK: මෙම ලිපිනය භාවිතා වන්නේ නව පරිශීලක දැනුම්දීම් වැනි කළමනාකාරිත්ව අවශ්‍යතා සඳහාය.

en: This category already exists.
si_LK: මෙම ප්‍රවර්ගය දැනටමත් පවතී.

en: This comment is already approved.
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය දැනටමත් අනුමත කර ඇත.

en: This comment is already in the Trash.
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය දැනටමත් කුණුකූඩයේ ඇත.

en: This comment is already marked as spam.
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය දැනටමත් ස්පෑම් ලෙස ලකුණු කර ඇත.

en: This comment is currently approved.
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය දැනට අනුමත කර ඇත.

en: This comment is currently in the Trash.
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය දැනට කුණුකූඩයේ ඇත.

en: This comment is currently marked as spam.
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය දැනට ස්පෑම් ලෙස ලකුණු කර ඇත.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරයේ ඇත්තේ අපද්‍රව්‍ය තුළයි. එය සංස්කරණය කිරීමට අවශ්‍ය නම් පිටතට ගන්න.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
si_LK: මෙම අන්තර්ගතය මුරපදයකින් ආරක්ෂිතය. එය බැලීමට කරුණාකර ඔබේ මුරපදය ඇතුල්කරන්න:

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
si_LK: මේ කාර්‍යය සඳහා ජාවාස්ක්‍රිප්ට් අවශ්‍යයි. නමුත් එය අක්‍රීයකර ඇති සැටියකි. කරුණාකර එය ක්‍රියාත්මක කර මෙම පිටුව නැවත ප්‍රවේශනය කරන්න. බයවෙන්න එපා, මෙය අවසන් කළ පසු නැවත එය ක්‍රියාවිරහිත කළ හැකියි.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
si_LK: මෙම අංගය සදහා inline frames අවශ්‍යයය. මේ සදහා ඔබගේ බ්‍රව්සරය සහාය නොදක්වනවා හෝ ඔබ එය ක්‍රියා විරහිත කොට ඇත.

en: This file is empty. Please try another.
si_LK: මේ ගොනුව හිස්. වෙනත් ගොනුවක් උත්සාහ කරන්න.

en: This file is not an image. Please try another.
si_LK: මෙම ගොනුව පින්තූරයක් නොවේ. කරුණාකර නැවත වෙනත් ගොනුවක් උත්සහා කරන්න.

en: This file no longer needs to be included.
si_LK: මෙම් ගොනුව තව දුරටත් අඩංගුවීමට අව්ශ්‍යයය නොවේ.

en: This form is not live-previewable.
si_LK: මෙයට සජීවී පෙර දැක්මක් නොමැත.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
si_LK: භාවිතා කල හැකි උපරිම ගොනුවට වඩා මෙය විශාලය. කරුණාකර වෙනත් ගොනුවක් උත්සහා කොට බලන්න.

en: This is the short link.
si_LK: මෙය කෙටි සබැදියකි.

en: This item has already been deleted.
si_LK: මෙම අයිතමය දැනටමත් මකා ඇත.

en: This link is not live-previewable.
si_LK: මෙමෙ සබැඳියට සජීවී පෙර දැක්මක් නොමැත.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
si_LK: මෙම ලිපිය මුරපදයක් මගින් සුරක්ෂිතය. ප්‍රතිචාය බැලීමට කරුණාකර මුරපදය ඇතුලු කරන්න.

en: This preview is unavailable in the editor.
si_LK: මෙම පෙරදැක්ම සංස්කාරකයේ නොමැත.

en: This resulted in an error message: %s
si_LK: මෙය දෝෂ සහිත පණිවිඩයක් ගෙන දෙන ලදි: %s

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
si_LK: මෙම තිරයේ ඇත්තේ ඔබේ අන්තර්ගතයේ පෙනුමට බලපාන සැකසුම් වේ.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
si_LK: මෙම තිරය ඇත්තේ ඔබේ තේමාව අර්ථදැක්වූ ස්ථාන වලට අදාළ මෙනු ආදේශනයට ය.

en: This site has been archived or suspended.
si_LK: මෙම අඩ්විය රදවා හෝ සංරක්ෂිත ලේඛන ගත කොට ඇත.

en: This site is no longer available.
si_LK: මෙම අඩවිය තවදුරටත් ක්‍රියාත්මක නොවේ.

en: This taxonomy is not hierarchical.
si_LK: වර්ගීකරණය ධූරවලි(හයිරාකිකල්) ආකර නොවේ.

en: This theme is already installed.
si_LK: මෙම තේමාව දැනටමත් ස්ථාපිතයි.

en: This timezone is currently in standard time.
si_LK: මෙම වේලා කලාපය සාමාන්‍ය වේලාවේ පවතී.

en: This week
si_LK: මෙම සතිය

en: This widget requires JavaScript.
si_LK: මෙම විජට්ටුවට JavaScript අවශ්‍ය වේ.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
si_LK: මෙය යම් අයෙක් සබැඳුමක් මතින් කර්සරය ගෙනයාමේදී පෙන්වනු ඇත. නැතිනම් සබැඳුමට පහළින් පෙන්වනු ඇත.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
si_LK: මෙය ශීර්ෂක රූපය ඉවත්කරයි. ඔබේ රිසිකරණ කිසිවක් ප්‍රතිස්ථාපනය කළ නොහැකි වේවි.

en: Three Columns
si_LK: කොලම තුනක්

en: Thu
si_LK: බ්‍රහස්

en: Thule
si_LK: තූලී

en: Thumbnail
si_LK: සිඟිතිරුව

en: Thumbnail Height
si_LK: සංක්ෂිප්ත රූපයේ උස

en: Thumbnail Settings
si_LK: තම්බ්නේල් සැකසුම්

en: Thumbnail Width
si_LK: සංක්ෂිප්ත රූපයේ පලල

en: Thumbnail size
si_LK: සිඟිතිරුව ප්‍රමාණය

en: Thunder Bay
si_LK: තන්ඩ' බේ

en: Thursday
si_LK: බ්‍රහස්පතින්දා

[ctx: Thursday initial]
en: T
si_LK: බ්‍ර

en: Tijuana
si_LK: ටියුවානා

en: Tile
si_LK: මාතෘකාව

en: Timbuktu
si_LK: ටිම්බුක්ටු

en: Time
si_LK: වේලාව

en: Time Format
si_LK: කාල ආකෘතිය

en: Time Slider
si_LK: කාල 	රූටනය

en: Time Zone
si_LK: කාල කලාපය

en: Timezone
si_LK: වේලා කලාපය

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
si_LK: කොටස්

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
si_LK: ආකෘති

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
si_LK: මාතෘකා

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
si_LK: ආකෘතිය ඇතුල්කරන්න

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
si_LK: ආකෘති

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
si_LK: සංස්කරණය

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
si_LK: ගොනුව

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
si_LK: ආකෘතිය

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
si_LK: ඇතුල්කරන්න

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
si_LK: වගුව

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
si_LK: මෙවලම්

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
si_LK: පෙන්වන්න

en: Tirane
si_LK: ටිරානි

en: Tiraspol
si_LK: ටිරස්පොල්

en: Title
si_LK: මාතෘකාව

en: Title Attribute
si_LK: සිරැසි උපලක්ෂණය

en: Title and Post Editor
si_LK: මාතෘකා සහ ලිපි සංස්කාරකය

en: Title for the widget
si_LK: විජට්ටුව සඳහා මාතෘකාව

en: Title:
si_LK: මාතෘකාව:

en: Title:
si_LK: මාතෘකාව:

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
si_LK: පරිශීලකයා සක්‍රීය කිරීමට කරුණාකර පහත යොමුව වෙත යන්න:
    
    %s
    
    සක්‍රීය කිරීමෙන් පසු, ඔබට පිවිසීම සඳහා *තවත් විද්‍යුත් ලිපියක්* ලැබේවි.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
si_LK: නව පරිශීලකයෙක් ඔබගේ අඩවියට එක්කිරීමට, තිරයේ ඉහළ හෝ පරිශීලක මෙනුවේ ඇති නව පරිශීලකයින් එක්කිරීමේ බොත්තම ඔබන්න.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
si_LK: ආයාත කළ ලිපි සහ කෙටුම්පත් සංස්කරණය පහසු වීම සඳහා ඔබේ ලිපි වල කර්තෘ වෙනස් කිරීමට සිදුවනු ඇත. උදාහරණයක් වශයෙන් ඔබේ සියලුම සටහන් <code>කළමනාකරුගේ</code> සටහන් ලෙස ආයාත කළ හැකියි.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
si_LK: වෙනත් බොත්තම් වෙත යොමු වීමට ටැබ් යතුර හෝ ඊතල භාවිතා කරන්න. නැවත සංස්කාරකය වෙත යොමු වීමට එස්කේප් යතුර හෝ අදාළ බොත්තමක් භාවිතා කරන්න.

en: To reset your password, visit the following address:
si_LK: ඔබගේ මුර පදය නැවත සකසන්න පහත ලිපිනයට පිවිසෙන්න.

en: To set your password, visit the following address:
si_LK: ඔබේ මුරපදය පිහිටුවීම සඳහා පහත ලිපිනයට පිවිසෙන්න:

en: To the top
si_LK: මුදුනට

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
si_LK: මේ ආයතකය භාවිතාකිරීදන්නමට, ගූගල් ගිණුමක් සහ blogspot.com හෝ විකල්ප ඩොමේනයක ක්‍රියාත්මක වන (FTP නොවන) යාවත්කාලීන කළ බ්ලොග් අඩවියක් අවශ්‍යයි.

en: Today
si_LK: අද

en: Toggle Editor Text Direction
si_LK: සංස්කාරකයේ පෙල දිශාව දෝලනය කරන්න

en: Toggle section: %s
si_LK: අංශය පෙන්වන්න: %s

en: Toggle section: Custom Links
si_LK: අංශය පෙන්වන්න: ස්වකීය සබැඳි

en: Tokyo
si_LK: ටෝකියෝ

en: Tomorrow
si_LK: හෙට

en: Tomsk
si_LK: ටොම්ස්ක්

en: Tongatapu
si_LK: ටොන්ගටපු

en: Too many redirects.
si_LK: නැවත යොමු කිරීම් වැඩියි

en: Toolbar
si_LK: මෙවලම් තීරුව

en: Toolbar Toggle
si_LK: මෙවලම් දාර ටොගලය

en: Tools
si_LK: ආයුධ

en: Top
si_LK: ඉහළ

en: Top Left
si_LK: ඉහල වම

en: Top Posts
si_LK: හොඳම ලිපි

en: Top Right
si_LK: ඉහල දකුණ

en: Toronto
si_LK: ටොරොන්ටෝ

en: Tortola
si_LK: ටූටෝලා

en: Total
si_LK: එකතුව

en: Total: %s
si_LK: මුළු එකතුව: %s

en: Trackback
si_LK: ලුහුබැඳීම

en: Trackback excerpt:
si_LK: ලුහුබැඳුමේ උපුටාගැනීම:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
si_LK: ගීත (උපසිරැසි, උපන්‍යාස, විස්තර, පරිච්ඡේද, හෝ මෙටාදත්ත)

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
si_LK: පරිවර්තකවරු

en: Translation Ready
si_LK: පරිවර්තනය සූදානම්

en: Translation Updates
si_LK: පරිවර්තන යාවත්කාලීන වීම්

en: Transparent background
si_LK: පාරදෘශ්‍ය පසුබිම

en: Trash
si_LK: කුණු

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: අපද්‍රව්‍ය <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: අපද්‍රව්‍ය <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
si_LK: එය කසල කරන්න: %s

en: Tripoli
si_LK: ට්‍රිපොලි

en: Troll
si_LK: ට්‍රෝල්

en: Trouble signing in
si_LK: පිවිසීමේ ගැටලුවක්

en: Troubleshooting
si_LK: දෝෂ සමනය

en: Truk
si_LK: ට්‍රක්

en: Try Again
si_LK: නැවත උත්සාහ කරන්න

en: Try again
si_LK: නැවත උත්සාහ කරන්න

en: Try different keywords.
si_LK: වෙනස් මුල්පද යොදා උත්සාහ කරන්න.

en: Tucuman
si_LK: ටුකුමන්

en: Tue
si_LK: අඟ

en: Tuesday
si_LK: අඟහරුවාදා

[ctx: Tuesday initial]
en: T
si_LK: අ

en: Tumblr Blog
si_LK: ටම්බ්ලර් බ්ලොග් සටහන

en: Tunis
si_LK: ටුනිස්

en: Turkish
si_LK: තුර්කි

en: Turn comments on or off
si_LK: ප්‍රතිචාර සක්‍රිය හෝ අක්‍රිය කරන්න

en: Twice Daily
si_LK: දිනකට දෙවරක්

en: Twitter Timeline
si_LK: ට්විටර් කාලරේඛාව

en: Two Columns
si_LK: කොලම දෙකක්

en: Type
si_LK: වර්ගය

en: Type the new password again.
si_LK: නව මුරපදය නැවත සටහන් කරන්න.

en: Type your new password again.
si_LK: ඔබේ නව මුරපදය නැවත සටහන් කරන්න.

en: Type:
si_LK: වර්ගය:

en: UCT
si_LK: යුසීටී

en: URL
si_LK: යොමුව

en: URL:
si_LK: යොමුව:

en: URL: %s
si_LK: යොමුව: %s

en: UTC%s
si_LK: UTC %s

en: Uganda
si_LK: උගන්ඩාව

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
si_LK: හපොයි &ndhas; අප LiveJournal සර්වර් වෙත ඉක්මණින් ඉල්ලීම් රැසක් යැවූ නිසා සම්බන්ධතාවය බිඳ වැටිණ

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
si_LK: හපොයි, යමක් ක්‍රියාත්මක වුණේ නැහැ. කරුණාකර <a href="%s">නැවත උත්සාහ කරන්න</a>.

en: Ujung Pandang
si_LK: උජනග් පණ්ඩන්ග්

en: Ukrainian
si_LK: යුක්‍රේන

en: Ulaanbaatar
si_LK: උලාන්බාටර්

en: Ulan Bator
si_LK: උලන් බැටෝර්

en: Ulyanovsk
si_LK: උලයනොව්ස්ක්

en: Un-spammed by %s
si_LK: %s විසින් ස්පෑම් බවින් ඉවත් කලා

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
si_LK: ගොනු පද්ධතියට සම්බන්ධ විය නොහැක. කරුණාකර ඔබේ තොරතුරු තහවුරු කරන්න.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
si_LK: %s නාමාවලිය සෑදීමට නොහැක. මාතෘ නාමාවලිය සර්වරයෙන් ලිවිය හැකිද?

en: Unable to create new image.
si_LK: නව රූපයක් සෑදීමට නොහැක.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් අන්තර්ගත නාමාවලිය (wp-content) සොයාගත නොහැක.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
si_LK: WordPress ප්ලගින නාමාවලිය හොයාගත නොහැක.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් ප්‍රධාන නාමාවලිය සොයාගත නොහැක.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් තේමා නාමාවලිය හොයාගත නොහැක.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
si_LK: MySQL වෙතින් දෝෂ පිණිවිඩය ලබාගත නොහැකි විය

en: Unable to save the image.
si_LK: රූපය ගබඩා කළ නොහැක.

en: Unapprove
si_LK: අනුමත නොකරන්න

en: Unapprove this comment
si_LK: මෙම ප්‍රතිචාරය අනුමත නොකරන්න

en: Unapproved
si_LK: අනුමත නොකළ

en: Uncategorized
si_LK: වර්ගීකරණය නොකළ

en: Uncheck All
si_LK: සියල්ල නොතෝරන්න

en: Under %s
si_LK: %s යටතේ

en: Underline
si_LK: පහළ ඉර

en: Undo
si_LK: කරන්න එපා

en: Undo.
si_LK: නිෂ්ප්‍රභා කරන්න.

en: United States
si_LK: එක්සත් ජනපදය

en: Universal
si_LK: යුනිවර්සල්

en: University
si_LK: සරසවිය

en: Unknown Feed
si_LK: නොදන්නා පෝෂකයක්

en: Unknown action.
si_LK: ‍නොදන්නා ක්‍රියාවක්.

en: Unmute
si_LK: නො-නිහඬ

en: Unpacking the package&#8230;
si_LK: ඇසුරුම දිගහරිමින්&#8230;

en: Unpublished
si_LK: අප්‍රකාශිත

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
si_LK: මූලික ලිපි වර්ගයක් ඉවත්කිරීමට අවසර නැත

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
si_LK: මූලික වර්ගීකරණයක් ඉවත්කිරීමට අවසර නැත

en: Untested with your version of WordPress
si_LK: ඔබේ WordPress අනුවාදය සමඟ පිරික්සා නොමැත

en: Untitled
si_LK: අඥාත

en: Untrash
si_LK: ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

en: Up
si_LK: ඉහළ

en: Up one
si_LK: එකක් උඩට

en: Upcoming Events
si_LK: ළඟ එන සිද්ධි

en: Update
si_LK: යාවත්කාල කරන්න

en: Update %s now
si_LK: %s දැන් යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update Available
si_LK: යාවත්කාලීන කිරීමක් තිබේ

en: Update Category
si_LK: ප්‍රවර්ගය යාවත්කාල කරන්න

en: Update Comment
si_LK: නප්‍රතිචාරය යාවත්කාල කරන්න

en: Update Complete
si_LK: යාවත්කාල කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Update Link
si_LK: සබැඳුම යාවත්කාල කරන්න

en: Update Link Category
si_LK: සබැදි කාණ්ඩය යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update Now
si_LK: යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update Plugins
si_LK: ප්ලගින යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update Profile
si_LK: පැතිකඩ යාවත්කාල කරන්න

en: Update Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය යාවත්කාල කරන්න

en: Update Project Type
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ගය යාවත්කාල කරන්න

en: Update Services
si_LK: යාවත්කාලීන සේවා

en: Update Tag
si_LK: ටැග යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update User
si_LK: පරිශීලක යාවත්කාල කරන්න

en: Update WordPress
si_LK: WordPress යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update anyway, even though it might break your site?
si_LK: ඔබගේ අඩවිය අකර්මණ්‍ය වුවත්, යාවත්කාලීන කරන්න?

en: Update audio playlist
si_LK: හඬ පට ධාවක ලැයිස්තුව යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update available
si_LK: යාවත්කාලීන කළහැක

en: Update gallery
si_LK: කලාගාරය යාවත්කාල කරන්න

en: Update gallery settings
si_LK: ගැලරි සැකසුම් යාවත්කාල කරන්න

en: Update now
si_LK: දැන් යාවත්කාල කරන්න

en: Update options
si_LK: යාවත්කාල විකල්ප

en: Update to %s
si_LK: %s වෙත යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update video playlist
si_LK: වීඩියෝ ධාවක ලැයිස්තුව යාවත්කාලීන කරන්න

en: Updated
si_LK: යාවත්කාල වූ

en: Updated:
si_LK: යාවත්කාල වූ:

en: Updates
si_LK: යාවත්කාලීන වීම්

en: Updates %s
si_LK: යාවත්කාලීන වීම් %s

en: Updating
si_LK: යාවත්කාලීන වෙමින් පවතී

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
si_LK: ප්ලගිනය යාවත්කාලීන වෙමින් %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
si_LK: %1$s (%2$d/%3$d) තේමාව යාවත්කාලීන වෙමින් පවතී

en: Upgrade
si_LK: යාවත්කාල කිරීම

en: Upgrades
si_LK: උත්ශ්‍රේණි කිරීම්

en: Upload
si_LK: ලබාදෙන්න

en: Upload Limit Exceeded
si_LK: ගොනු ලබාදීමේ සීමාව ඉක්මවා ඇත

en: Upload New Media
si_LK: නව මාධ්‍ය ලබාදෙන්න

en: Upload date:
si_LK: උඩුගත දිනය:

en: Upload failed.
si_LK: ලබාදීම අසාර්ථකයි.

en: Upload file and import
si_LK: ගොනුව ලබාදී ආයාත කරන්න

en: Upload files
si_LK: ගොනු උඩුගත කරන්න

en: Upload stopped.
si_LK: උඩුගත වීම නවත්වන ලදී.

en: Upload theme
si_LK: තේමාව ලබාදෙන්න

en: Uploaded Images
si_LK: උඩුගත කළ රූප

en: Uploaded by:
si_LK: උඩුගත කළේ:

en: Uploaded on:
si_LK: ලබාදුන්නේ:

en: Uploaded to this page
si_LK: මෙම පිටුවට උඩුගත විය

en: Uploaded to this post
si_LK: මෙම ලිපියට උඩුගත කරන්න

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
si_LK: නැතහොත්

en: Uploading
si_LK: ගොනු ලබාදෙමින්

en: Uploading Files
si_LK: ගොනු ලබාදෙමින් පවතී

en: Uploading...
si_LK: ගොනු ලබාදෙමින්...

en: Uploads
si_LK: ලබාදීම්

en: Urumqi
si_LK: උරුම්කුයි

en: Use %s instead.
si_LK: වෙනුවට %s භාවිතා කරන්න.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
si_LK: තත්පරයක් ඉදිරියට යාමට වම/දකුණ ඊතල යතුරු භාවිතා කරන්න, තත්පර 10ක් ඉදිරියට යාමට ඉහල/පහල ඊතල යතුරු භාවිතා කරන්න.

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
si_LK: ශබ්දය අඩු / වැඩි කිරීමට උඩු හා යටි ඊතල භාවිත කරන්න.

en: Use a new credit card
si_LK: නව ණයපතක් භාවිතා කරන්න

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
si_LK: ඉවත්කළ යෙදුම් වෙන් කිරීමට %s වෙනුවට කොමා භාවිත කරන්න.

en: Use https
si_LK: https භාවිතා කරන්

en: Use the %s filter instead.
si_LK: ඒ වෙනුවට %s ෆිල්ටරය භාවිතා කරන්න.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
si_LK: මාධ්‍ය අයිතමයන් අතර ඉක්මනින් හුවමාරු වීම සඳහා, සංවාදයේ ඉහළ ඇති ඊ හිස් හෝ යතුරු පුවරුවේ වම් සහ දකුණු ඊතල යතුරු යොදාගන්න.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
si_LK: -- තෝරාගන්න --

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
si_LK: ප්‍රවර්ග

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
si_LK: කර්තෘ

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
si_LK: පළ කළේ

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
si_LK: ටැග

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
si_LK: මූලාශ්‍රය:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
si_LK: සඟවන්න

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
si_LK: පෙන්වන්න

en: Used: %1$s%% of %2$s
si_LK: %2$s න් %1$s%%  ක් භාවිතා කර ඇත

en: User
si_LK: පරිශීලක

en: User Dashboard: %s
si_LK: පරිශීලක පාලක පුවරුව: %s

en: User Name
si_LK: පරිශීලක නාමය

en: User Roles
si_LK: පරිශීලක භූමිකා

en: User added.
si_LK: පරිශිලකයා එක්කරන ලදි.

en: User already exists. Password inherited.
si_LK: පරිශීලකයා දැනටමත් සිටී. මුරපදය රඳවාගන්නා ලදී.

en: User deleted.
si_LK: පරිශීලකයා ඉවත් කරන ලදි.

en: User deletion is not allowed from this screen.
si_LK: මෙම මුහුණතෙන් පරිශීලකයන් මැකීමට අවසර නැත.

en: User has been added to your site.
si_LK: ඔබේ අඩවියට පරිශීලකයා එක්කරන ලදී.

en: User has blocked requests through HTTP.
si_LK: පරිශීලක HTTP මගින් ඉල්ලීම් අවහිර කර ඇත.

en: User not found
si_LK: පරිශීලක හමු නොවිණි

en: User not found.
si_LK: පරිශීලක හමු නොවිණි

en: User removed from this site.
si_LK: පරිශීලකයා මෙම අඩවියෙන් ඉවත්කරන ලදී.

[ctx: User role]
en: Administrator
si_LK: කළමනාකරු

[ctx: User role]
en: Author
si_LK: කර්තෘ

[ctx: User role]
en: Contributor
si_LK: සැපයුම්කරු

[ctx: User role]
en: Editor
si_LK: සංස්කාරක

[ctx: User role]
en: Subscriber
si_LK: දායක

en: User updated.
si_LK: පරිශීලක යාවත්කාල කරන ලදී.

en: Username
si_LK: පරිශීලක නාමය

en: Username may not be longer than 60 characters.
si_LK: පරිශීලක නාමය අක්‍ෂර 60කට වඩා දිගු නොවිය යුතුය.

en: Username must be at least 4 characters.
si_LK: පරිශීලක නාමය අවම වශයෙන් අක්ෂර 4ක් වත් විය යුතුය.

en: Username or Email Address
si_LK: පරිශීලක නාමය  හෝ විද්‍යුත් ලිපිනය

en: Username or email
si_LK: පරිශීලක නාමය හෝ වි-තැපෑල:

en: Username.
si_LK: පරිශීලක නාමය

en: Username/Password incorrect for %s
si_LK: %s සඳහා පරිශීලක නාමය/මුරපදය වැරදියි

en: Username:
si_LK: පරිශීලක නාමය:

en: Username: %s
si_LK: පරිශීලක නාමය: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
si_LK: පරිශීලක නාමය සමන්විත විය යුතු වන්නේ, අකුරු(a-z) සහ අංක වලින් පමණි.

en: Usernames cannot be changed.
si_LK: පරිශීලක නාම වෙනස්කළ නොහැක.

en: Users
si_LK: පරිශීලකයෝ

en: Users must be registered and logged in to comment
si_LK: ප්‍රතිචාර දැක්වීම සඳහා පරිශීලකයන් ලියාපදිංචි වී පිවිසිය යුතුය

en: Ushuaia
si_LK: උශුයිආ

en: Ust-Nera
si_LK: උස්ට්-නෙරා

en: Uzhgorod
si_LK: උෂ්හ් ගොරෝඩ්

en: Vaduz
si_LK: වාඩුස්

en: Value
si_LK: අගය

en: Value(s)
si_LK: අගය(යන්)

en: Vancouver
si_LK: වෑන්කූවර්

en: Vatican
si_LK: වතිකානුව

en: Verified Services
si_LK: ස්ථිර කළ සේවා

en: Version
si_LK: අනුවාදය

en: Version %s
si_LK: %s අනුවාදය

en: Version:
si_LK: අනුවාදය:

en: Version: %s
si_LK: අනුවාදය: %s

en: Vertical space
si_LK: සිරස් ඉඩ

en: Vevay
si_LK: වීවෙයි

en: Victoria
si_LK: වික්ටෝරියා

en: Video
si_LK: වීඩියෝ

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: වීඩියෝව <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: වීඩියෝ <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
si_LK: වීඩියෝ විස්තර

en: Video Player
si_LK: වීඩියෝ ධාවකය

en: Video URL
si_LK: වීඩියෝ යොමුව

en: Video post by %s.
si_LK: %sගේ වීඩියෝ පළකිරීම.

en: Video post.
si_LK: වීඩියෝ ලිපිය.

en: Video title
si_LK: වීඩියෝ මාතෘකාව

en: Videos
si_LK: වීඩියෝ

en: Vienna
si_LK: වියානා

en: Vientiane
si_LK: වියෙන්ටියානි

en: Vietnamese
si_LK: වියට්නාම

en: View
si_LK: දසුන

en: View &#8220;%s&#8221;
si_LK: &#8220;%s&#8221; බලන්න

en: View All
si_LK: සියල්ල නරඹන්න

en: View Archive
si_LK: ලේඛනාගාරය පෙන්වන්න

en: View Attachment Page
si_LK: ඇමුණුම් පිටුව පෙන්වන්න

en: View Category
si_LK: කාණ්ඩය පෙන්වන්න

en: View Comment
si_LK: ප්‍රතිචාර බලන්න

en: View Full Profile &rarr;
si_LK: සම්පූර්ණ පැතිකඩ පෙන්වන්න &rarr;

en: View Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස පෙන්වන්න

en: View Page
si_LK: පිටුව පෙන්වන්න

en: View Post
si_LK: ලිපිය පෙන්වන්න

en: View Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය පෙන්වන්න

en: View Project Type
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ගය පෙන්වන්න

en: View Receipt
si_LK: කුවිතාන්සිය පෙන්වන්න

en: View Site
si_LK: අඩවි දැක්ම

en: View Tag
si_LK: ටැගයන් පෙන්වන්න

en: View Trash
si_LK: කුණු පෙන්වන්න

en: View all
si_LK: සියල්ල පෙන්වන්න

en: View all posts by %s
si_LK: %sගේ සියලු ලිපි පෙන්වන්න

en: View all posts in %s
si_LK: %s හි සියලුම ලිපි බලන්න

en: View attachment page
si_LK: ඇමුණුම් පිටුව පෙන්වන්න

en: View comment history
si_LK: ප්‍රතිචාර ඉතිහාසය බලන්න

en: View details
si_LK: විස්තර පෙන්වන්න

en: View page
si_LK: පිටුව පෙන්වන්න

en: View post
si_LK: සටහන පෙන්වන්න

en: View receipt
si_LK: කුවිතාන්සිය පෙන්වන්න

en: View site
si_LK: අඩවිය පෙන්වන්න

en: View your site
si_LK: ඔබේ අඩවිය බලන්න

en: Views
si_LK: දර්ශන වාර

en: Vilnius
si_LK: විල්නියස්

en: Vincennes
si_LK: වන්සෙන්

en: Virgin
si_LK: වර්ජින්

en: Visibility
si_LK: දෘශ්‍ය බව

en: Visibility:
si_LK: දෘශ්‍යතාව:

en: Visible
si_LK: දෘශ්‍යමාන

en: Visit
si_LK: පිවිසෙන්න

en: Visit %s
si_LK: %s වෙත පිවිසෙන්න

en: Visit %s&#8217;s website
si_LK: %s ගේ වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න

en: Visit Dashboard
si_LK: පාලක පුවරුවට පිවිසෙන්න

en: Visit Link
si_LK: යොමුව හරහා පිවිසෙන්න

en: Visit Site
si_LK: අඩවියට පිවිසෙන්න

en: Visit Theme Site
si_LK: තේමා අඩවියට පිවිසෙන්න

en: Visit Your Site
si_LK: ඔබේ අඩවිය පෙන්වන්න

en: Visit plugin homepage
si_LK: ප්ලගින නිවස්න පිටුවට යන්න

en: Visit site
si_LK: අඩවියට පිවිසෙන්න

en: Visitors
si_LK: අමුත්තන්

en: Visual Editor
si_LK: දෘශ්‍ය සකසනය

en: Visual aids
si_LK: දෘශ්‍ය ආධාර

en: Vladivostok
si_LK: වලඩිවොස්ටොක්

en: Volgograd
si_LK: වොල්ගොග්‍රරඩ්

en: Volume Slider
si_LK: ශබ්ද ප්‍රමාණය රූටනය

en: Vostok
si_LK: වොස්ටොක්

en: Wake
si_LK: වේක්

en: Wallis
si_LK: වල්ලිස්

en: Warning:
si_LK: අවවාදයයි:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
si_LK: අවවාදයයි: සබැඳිය ඇතුල්කළ මුත් එහි දෝෂ තිබිය හැක. කරුණාකර පරීක්ෂා කරන්න.

en: Warsaw
si_LK: වොර්සෝ

en: Wavatar (Generated)
si_LK: Wavatar (ජනිත)

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
si_LK: දැන් අපි ඔබේ ප්‍රතිචාර වල සංවාද නැවත සකසමින් සිටිමු. (ඔබට ප්‍රතිචාර විශාල ප්‍රමාණයක් ඇත්නම් මේ සඳහා සෑහෙන කාලයක් ගතවිය හැකියි)...

en: We attempted to renew your %s subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and <a href="%s">update your card details</a>. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
si_LK: අපි ඔබගේ %s දායකත්වය අලුත් කිරීමට තැත් කළ මුත්, ගෙවීම ලබාගැනීමේදී ගැටලුවකට මුහුණ පෑවෙමු. ඔබ සම්මාදම දිගටම කරගෙන යන්නේ නම් කරුණාකර ඔබේ ගිණුමට ඇතුල්වී <a href="%s">ඔබේ ක්‍රෙඩිට් කාඩ්පත් විස්තර යාවත්කාල කරන්න</a>. ගෙවීම සිදුකළ නොහැකි නම් ඔබේ දායකත්වය අහෝසි වනු ඇත.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
si_LK: ඔබේ Blogger ගිණුමේ තොරතුරු වර්ඩ්ප්‍රෙස් දත්තගබඩාවේ සුරකින ලදී. මේ තොරතුරු හිස් කිරීම මගින් ඔබට නැවතත් මුල සිට ඇරඹිය හැකියි. නැවත ඇරඹීම ඔබ දැනටමත් ආයාත කර ඇති ලිපි සඳහා බලනොපාන අතර ඔබ බ්ලොග් අඩවියක් නැවත ආයාත කරන්නේ නම්, සමාන ලිපි හා ප්‍රතිචාර නොසලකා හරිනු ඇති.

en: We think WordPress.com is awesome, but don’t take our word for it. With some of our favorite features you can learn how to build the site of your dreams.
si_LK: WordPress.com අනර්ඝ බව අප හැඟීමයි, නමුත් අපගේ වචනය එකවර බාර නොගන්න. අපගේ සමහරක් ප්‍රියතම අංග සමඟින් ඔබගේ සිහින වෙබ්අඩවිය ගොඩනගන අයුරු ඔබටම උගත හැක.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
si_LK: අපට පිවිසීමට හැකිවූ නමුත් බ්ලොග් කිසිවක් නොතිබිණ. ඊළඟ අවස්ථාවේදී වෙනත් ගිණුමක් භාවිතා කරන්න.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
si_LK: අපට ඔබේ ගිණුමට ප්‍රවේශ වීමට නොහැකි විය. නැවත උත්සාහ කර බලන්න.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
si_LK: දැන් වැඩකටයුතු අවසන්, නමුත් ඔබට ඕනෑම වේලාවක <a href="%s">තවත් හරවන්නට පුළුවන්</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
si_LK: අපි දැනට ඔබේ LiveJournal ලිපි ලබාගනිමිත් ආයාත කරමින් සිටිමු...

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
si_LK: ඔබ සිටි තැන දක්වා සුරකින ලදී. ඔබ නැවත විනාඩි 30කින් පමණ පැමිණියොත් නැවතුණු ස්ථානයේ සිට නැවත ඇරඹිය හැකැයි.

en: Web Address
si_LK: වෙබ් ලිපිනය

en: Web address
si_LK: වෙබ් ලිපිනය

en: Website
si_LK: වෙබ් අඩවිය

en: Website Designer
si_LK: වියමන අඩවි නිර්මාණකරු

en: Websites
si_LK: වියමන අඩවි

en: Wed
si_LK: බදාදා

en: Wednesday
si_LK: බදාදා

[ctx: Wednesday initial]
en: W
si_LK: බ

en: Week Starts On
si_LK: සතිය ආරම්භ වන්නේ

en: Weeks
si_LK: සති

en: Welcome
si_LK: සාදරයෙන් පිළිගනිමු

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
si_LK: ආයුබෝවන්

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
si_LK: WordPress වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු. මේ ඔබේ පළමු ලිපියයි. එය සංස්කරණය කරන්න නැතිනම් මකා දමා බ්ලොග්කරණය අරඹන්න!

en: Welcome to WordPress.com
si_LK: WordPress.com වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු

en: Welcome to WordPress.com!
si_LK: WordPress.com වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු!

en: Welcome to your Dashboard!
si_LK: ඔබේ පාලක පුවරුවට සාදරයෙන් පිළිගනිමු!

en: Welsh
si_LK: වේල්ස

en: West
si_LK: බටහිර

en: What do I do now?
si_LK: මම දැන් මොකක්ද කරන්නේ?

en: What should be done with content owned by these users?
si_LK: මෙම පරිශීලකයින්ගේ අන්තර්ගතයන්ට කුමක් කළයුතු ද?

en: What should be done with content owned by this user?
si_LK: මෙම පරිශිලකයා සතුවූ අන්තර්ගතයන්ට කුමක් කළ යුතුද?

en: What&#8217;s New
si_LK: අළුත් දෑ

en: What&#8217;s on your mind?
si_LK: ඔබේ හිතේ ඇත්තේ කුමක්ද?

en: What's a Gravatar?
si_LK: ග්‍රැවටාර් එකක් යනු කුමක්ද?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
si_LK: සිරුමාරු කිරීමේ අවස්ථාවේදි, මෙනු අයිතම සිරුමාරු කිරීමට අවැසි අමතර මෙවලම් ඉහත අයිතම ලැයිස්තුවේ ඇත.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
si_LK: නව පරිච්ඡේදයක් ආරම්භ කිරීමේදී, මෙම සැකසුම් කෙටිමං යොදා Enter යතුර එබීමෙන් එම සැකසුම් ඉබේම සක්‍රීය වේ. මුල් තත්වයට නැවත පැමිණිමට Backspace හෝ Esc යතුර ඔබන්න.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
si_LK: ඔබ පහත සඳහන් ෙබාත්තම ක්ලික් කල විට වර්ඩ්ප්‍රෙස් ඔබේ පරිගණකයේ සුරුකීම සඳහා XML ගොනුව නිර්මාණය කරනු ඇත.

en: Whether or not the post type should have children.
si_LK: ලිපි වර්ගයට අනු වර්ගයක් තිබේද නැද්ද බව.

en: Which language will you be blogging in?
si_LK: ඔබ බ්ලොග් කරන්නේ කුමන බසින් ද?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
si_LK: නව වෙබ් තේමාවක පෙර දැක්මක් නරඹන අතරතුර, ඔබට විජට්ටු හා මෙනු ආදී ඇමුණුම් අයිතම වලට සහ තේමා විශේෂාංග වලට පිවිසිය හැක.

en: White
si_LK: සුදු

en: Whitehorse
si_LK: වයිට්හෝස්

en: Whoops, you don't have permission to do that.
si_LK: හපොයි, එය කිරීමට නම් ඔබට අවසර නොමැත.

en: Why:
si_LK: ඇයි:

en: Widget %s
si_LK: විජට්ටු %s

en: Widget moved down
si_LK: විජට්ටුව පහළට යැව්වා

en: Widget moved up
si_LK: විජට්ටුව ඉහළට යැව්වා

en: Widgets
si_LK: විජට්ටු

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
si_LK: විජට්ටු යනු, ඔබේ තේමාව විසින් සැපයෙන විජට්ටුකරණය වූ (පැතිදාර ලෙස පොදුවේ හඳුන්වන) ප්‍රදේශ වල තැන්පත් කළ හැකි, ස්වාධීන අන්තර්ගතයන් සහිත අංශ වේ.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
si_LK: විජෙට්ටු ප්‍රදර්ශනය කිරීමට පෙර, %s මගින් ලියාපදිංචි කල යුතුය.

en: Width
si_LK: පළල

en: Width:
si_LK: පළල:

en: Winamac
si_LK: විනාමෙක්

en: Windhoek
si_LK: වින්ඩ්හොඑක්

en: Winnipeg
si_LK: විනිපෙග්

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
si_LK: WordPress.com යන Automattic සේවාව සමඟින් ඔබේ සිහින වෙබ් අඩවිය ඔබට අන්තර්ජාලයේ පළ කරගත හැක. ඔබ විසින් එසේ සිදුකෙරෙන්නේ මෙම සිත්කලු සේවා කොන්දේසි වලට එකඟ වෙමිනි.

en: Word count: %s
si_LK: වචන ගණන: %s

en: WordPress
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස්

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
si_LK: WordPress %1$sහි %2$s තේමාව ධාවනය වෙමින්.

en: WordPress &rsaquo; Error
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් &rsaquo; දෝෂය

en: WordPress &rsaquo; Success
si_LK: WordPress &rsaquo; සාර්ථකයි

en: WordPress Address (URL)
si_LK: WordPress ලිපිනය (URL)

en: WordPress Blog
si_LK: WordPress බ්ලොගය

en: WordPress Embed
si_LK: WordPress එබ්බවීම්

en: WordPress News
si_LK: WordPress පුවත්

en: WordPress database error:
si_LK: WordPress දත්තපාදක දෝෂය:

en: WordPress login
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් පිවිසුම

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
si_LK: වර්ඩ්ප්‍රෙස් වැරදි ලෙස කැදලිගත XHTML ස්වයංක්‍රීයව නිවැරදි කළ යුතුයි

en: WordPress site: %s
si_LK: WordPress අඩවිය: %s

en: WordPress.com Announcement
si_LK: WordPress.com දැනුම්දීම

en: WordPress.com News
si_LK: WordPress.com ප්‍රවෘත්ති

en: WordPress.com Search
si_LK: WordPress.com සෙවීම

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
si_LK: %1$s දැන් %2$s මාධ්‍යයෙන්ද ලබාගත හැක

en: Words: %s
si_LK: වදන්: %s

en: Write
si_LK: ලියන්න

en: Write your first blog post
si_LK: ඔබේ පළමු බ්ලොග් ලිපිය ලියන්න

en: Writing
si_LK: ලිවීම

en: Writing Settings
si_LK: ලිවීම් සැකසුම්

en: X &#8212; Even more mature than above
si_LK: X &#8212; ඉහත සඳහන් අයටත් වඩා පරිණත අයට

en: XML Error: %1$s at line %2$s
si_LK: XML දෝෂය: %2$s පේළියේ %1$s

en: XML-RPC Request Failed --
si_LK: XML-RPC ඉල්ලීම අසාර්ථක විය --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
si_LK: මෙම අඩවියේ XML-RPC සේවා අක්‍රිය කර ඇත.

en: Y/m/d g:i:s A
si_LK: Y/m/d A g:i:s

en: Y/m/d g:i:s a
si_LK: Y/m/d A g:i:s

en: Yakutat
si_LK: යකුටට්

en: Yakutsk
si_LK: යකුස්ටක්

en: Yancowinna
si_LK: යන්කොවින්න

en: Yangon
si_LK: රැන්ගුන්

en: Yap
si_LK: යප්

en: Year
si_LK: අවුරුද්ද

en: Yearly archives
si_LK: වාර්ෂික ලිපිගොනු

en: Years
si_LK: වර්ෂ

en: Yekaterinburg
si_LK: යෙකටරින්බර්ග්

en: Yellow
si_LK: කහ

en: Yellowknife
si_LK: යෙලෝනයිෆ්

en: Yerevan
si_LK: යෙරෙවැන්

en: Yes
si_LK: ඔව්

en: Yes, take me to my profile page
si_LK: ඔව්, මාව මගේ පැතිකඩ පිටුවට ගෙනියන්න

en: Yesterday
si_LK: ඊයේ

en: Yiddish
si_LK: යුදෙව්

en: You are about to approve the following comment:
si_LK: ඔබ සූදානම් වන්නේ පහත සඳහන් ප්‍රතිචාරය අනුමත කිරීමටයි:

en: You are about to delete the following comment:
si_LK: ඔබ සූදානම් වන්නේ පහත සඳහන් ප්‍රතිචාරය මකා දැමීමටයි:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
si_LK: ඔබ සූදානම් වන්නේ '%s' සබැඳුම මැකීමටයි
    නැවැත්වීමට 'එපා', මැකීමට 'හරි'

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
si_LK: ඔබ උත්සහකරන්ෙන් මෙම තේමාව ඉවත්කිරීමටයි '%s'
       නැවැත්වීම සඳහා 'එපා', ඉවත්කිරීම සඳහා 'හරි'.

en: You are about to mark the following comment as spam:
si_LK: ඔබ සූදානම් වන්නේ පහත සඳහන් ප්‍රතිචාර ස්පෑම් ලෙස සලකුණු කිරීමටයි:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
si_LK: ඔබ සැරසෙන්නේ මෙම ප්‍රතිචාරය කුණුකූඩයට දැමීමටයි:

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
si_LK: ඔබේ සූදානම මෙම අයිතමයන් මකා දැමීමටයි.
    නැවැත්වීමට 'එපා', මැකීමට 'හරි'.

en: You are attempting to log out of %s
si_LK: ඔබ තැත්කරන්නේ %s වෙතින් පිටවීමටයි

en: You are commenting using your %s account.
si_LK: ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ %s ගිණුම හරහා ය.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
si_LK: ඔබ මේවන විට බ්‍රව්ස්කරන්නේ කාණ්ඩ %s සදහා වූ සංරක්ෂණායි.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
si_LK: ඔබ මේ මොහොතේ සංස්කරණය කරමින් සිටින්නේ ඔබේ නවතම ලිපි පෙන්වන පිටුවයි.

en: You are customizing %s
si_LK: ඔබ %s ස්වකීයකරණය කරමින්

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
si_LK: ඔබට මෙම අයිතමය කුණු කූඩයට දැමීමට අවසර නොමැත.

en: You are not authorized to upload files to this site
si_LK: You are not allowed to upload files to this site.

en: You are now logged out everywhere else.
si_LK: ඔබ දැන් අන් සියලුම තැන්වලින් පිටවී ඇත.

en: You are now logged out.
si_LK: ඔබ දැන් බැහැරවිය.

en: You are only logged in at this location.
si_LK: ඔබ ඇතුළුවී ඇත්තේ මෙම ස්ථානයේ පමණයි.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
si_LK: ඔබ ඉතා වේගයෙන් ප්‍රතිචාර ලබාදෙමින් සිටී. වේගය අඩු කරන්න.

en: You are required to specify a plugin.
si_LK: ඔබ ප්ලගිනයක් සඳහන් කිරීම අත්‍යවශ්‍යයි.

en: You are using an insecure browser!
si_LK: ඔබ භාවිත කරන්නේ අනාරක‍්ෂිත බ්‍රවුසරයක්!

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
si_LK: ඔබ සංස්කරණය කිරීමට සෑදූ අයිතමය නොපවතී. එය මැකී ගියාවත් ද?

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
si_LK: ඔබේ පැතිකඩ තුළ <a href="%s">අතුරු මුහුණතේ භාෂාව වෙනස්කරන්න</a>ටද ඔබට පුළුවන.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
si_LK: ඔබට ක්‍රම ගණනාවකින් මෙම මුහුණත වෙනස් කරගත හැක.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
si_LK: දකුණුපස අයිකනයෙන් ඔබට බාධක-තොර ලිවීම සක්‍රිය කළ හැකිය. මෙම විශේෂාංගය පැරණි බ්‍රවුසර් වලට හෝ කුඩා තිර ඇති උපාංග වලට සහය නොදෙන අතර, 'තිර විකල්ප' තුල මුළු-උස සංස්කාරකය සක්‍රිය කර තිබීම අත්‍යවශ්‍ය වේ.

en: You can see all comments on this post here:
si_LK: මෙම ලිපියේ සියළු ප්‍රතිචාර මෙතනින් දැකගත හැක:

en: You can see all pingbacks on this post here:
si_LK: මෙම ලිපියේ සියළු පින්ග්කිරීම් මෙතනින් දැකගත හැක:

en: You can see all trackbacks on this post here:
si_LK: මෙම ලිපියේ සියළු ලුහුබැඳීම් මෙතනින් දැකගත හැක:

en: You can view your billing history or cancel your purchase on each service below.
si_LK: බිල්ගත ඉතිහාසය බැලීම හෝ එක් එක් සේවාවෙහි ඔබේ මිලදී ගැනීම අවලංගු කිරීම පහතින් සිදුකළ හැක.

en: You cannot change this later.
si_LK: ඔබට මෙය පසුව වෙනස් කළ නොහැක.

en: You cannot delete the current user.
si_LK: ඔබට වත්මන් පරිශීලක ඉවත් කළ නොහැක.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
si_LK: ඔබට ලියාපදිංචි වීමට එම වි-තැපැල් ලිපිනය යොදාගත නොහැක. ඔවුන් අපගේ ඇතැම් විද්‍යුත් ලිපි අවහිර කරන බැවින් වෙනත් වි-තැපැල් සේවාදායකයෙක් භාවිත කරන්න.

en: You did not enter a category name.
si_LK: ඔබ ප්‍රවර්ග නාමයක් ඇතුළත් කළේ නැත.

en: You do not have permission to access this page.
si_LK: මෙම පිටුවට පිවිසීමට ඔබට අවසර නැත.

en: You do not have permission to edit this user.
si_LK: ඔබට මෙම පරිශීලකයා සංස්කරණය කිරීමට තරම් ප්‍රමාණවත් අවසරයක් නොමැත.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
si_LK: ඔබට මෙම පිටුවට පිවිසීමට ප්‍රමාණවත් අවසර නොමැත.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
si_LK: මෙම අඩවිය සඳහා ප්ලගින සක්‍රිය කිරීමට ප්‍රමාණවත් අවසර ඔබට නැත.

en: You don’t have permission to do that.
si_LK: ඔබට මෙය කිරීම සඳහා අවසර නැත.

en: You have %1$s and %2$s.
si_LK: ඔබට %1$s සහ %2$s ඇත.

en: You have attempted to queue too many files.
si_LK: ඔබ ඕනෑවට වඩා ගොනු පෝලිමට යෙදීමට උත්සාහ කර ඇත.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
si_LK: ඔබව මෙම අඩවියට එක්කර ඇත. කරුණාකර <a href="%1$s">මුල්පිටුව</a>ට පිවිසෙන්න. නැතහොත් ඔබේ පරිශීලක නාමය සහ මුරපදය භාවිතකර <a href="%2$s">ඇතුල්වන්න</a>.

en: You have logged in successfully.
si_LK: ඔබ සාර්ථකව ලොග් වී ඇත.

en: You have no categories to convert!
si_LK: ඔබට හැරවීමට ප්‍රවර්ග නොමැත!

en: You have no comments to import!
si_LK: ඔබට ආයාත කිරීමට ප්‍රතිචාර නොමැත!

en: You have no tags to convert!
si_LK: ඔබට හැරවීමට ටැග නොමැත!

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
si_LK: ඔබ දැන් පරිවර්තකය සක්‍රිය කර ඇත. පරිවර්තනය කිරීමට තීව්‍රව පෙන්වා ඇති පෙළ මත රයිට් ක්ලික් කරන්න.

en: You have specified these users for deletion:
si_LK: ඔබ ඉවත් කිරීම සඳහා මෙම පරිශීලකයන් තෝරා ඇත:

en: You have specified these users for removal:
si_LK: ඔබ මෙම පරිශීලකයන් ඉවත් කිරීමට තෝරා ඇත:

en: You have specified this user for deletion:
si_LK: මකා දැමීම සඳහා මෙම පරිශීලකයාව ඔබ නම්කර ඇත:

en: You have specified this user for removal:
si_LK: ඔබ මෙම පරිශීලකයා ඉවත්කිරීම සඳහා නියම කර ඇත:

en: You may only upload 1 file.
si_LK: ඔබට ලබාදිය හැක්කේ එක් ගොනුවක් පමණි.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
si_LK: ඔබ ප්‍රතිචාර දැක්වීම සඳහා <a href="%s">පිවිසිය යුතුය</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
si_LK: මෙම පිටුව පරිශීලනය කිරීමට අවම වශයෙන් ඔබ එක් අඩවියක හෝ සාමාජිකත්වය ලබා තිබිය යුතු ය.

en: You must provide a domain name.
si_LK: ඔබ වසම් නාමයක් සැපයිය යුතුය.

en: You must provide a name for your network of sites.
si_LK: ඔබේ අඩවි ජාලයට ඔබ නමක් සැපයිය යුතුමයි.

en: You must provide a valid email address.
si_LK: ඔබ වලංගු වි-තැපැල් ලිපිනයක් සැපයිය යුතුය.

en: You must specify a valid action
si_LK: ඔබ වලංගු ක්‍රියාවක් සඳහන් කළ යුතුය

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
si_LK: රූපයේ කොටසක් තේරීමට ඔබට Javascript අවශ්‍යයි.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
si_LK: ජෙට්පැක් සම්බන්ධ කිරීමට පෙර ඔබ එය ලියාපදිංචි කළයුතුය.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
si_LK: ඔබ OPML යොමුවක් සැපයිය යුතුය. කරුණාකර ඔබේ බ්‍රවුසරයේ පිටුපසට යන බොත්තම ඔබන්න.

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
si_LK[0]: ඔබ %2$sහි ඔබේ ප්‍රථම ලිපිය පළකරා
si_LK[1]: ඔබ %2$sහි ලිපි %1$sක් පළකර ඇත

en: You've recently used this password. Try something new.
si_LK: ඔබ ළඟදී මෙම මුරපදය භාවිතා කර ඇත. අලුත් එකක් උත්සාහ කරන්න.

en: Your Email
si_LK: ඔබේ විද්‍යුත් ලිපිනය

en: Your Sites
si_LK: ඔබේ අඩවි

en: Your about.me URL
si_LK: ඔබගේ about.me ඒ.ස.නි. (URL)

en: Your blogroll
si_LK: ඔබේ බ්ලොග් ලැයිස්තුව

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
si_LK: ක්ලිප්බෝඩය වෙත ඍජු ප්‍රවේශයට ඔබේ බ්‍රව්සරය ඉඩ ලබා නොදෙයි. කරුණාකර ඒ වෙනුවට යතුරුපුවරු කෙටිමං හෝ ඔබේ බ්‍රව්සරයේ සංස්කරණ මෙනුව භාවිත කරන්න.

en: Your browser is out of date!
si_LK: ඔබගේ බ්‍රවුසරය කල් ඉකුත්වී ඇත!

en: Your card used at %s is expiring
si_LK: %sහි භාවිත කළ ඔබේ කාඩ්පත කල් ඉකුත්වෙමින් පවතී.

en: Your chosen password.
si_LK: ඔබ තේරූ මුරපදය.

en: Your comment is awaiting moderation.
si_LK: ඔබේ ප්‍රතිචාරය අනුමත කිරීම බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
si_LK: ඔබගේ ප්‍රතිචාරය පරික්ෂාවට ලක්කරමින් පවති. මෙය පුර්වදර්ශනයක් පමණි. ඔබගේ අදහස අනුමත කිරීමෙන් අනතුරුව දිස්වනු ඇත.

en: Your comment is in moderation.
si_LK: ඔබේ අදහස් දැක්වීම අනුමත වූ පසු මෙහි පළවේ.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
si_LK: ඔබේ සියලු ප්‍රතිචාර ආයාත කර අවසන්, නමුත් දැන් ඔබේ සංවාද නැවත සැකසිය යුතුයි.

en: Your email address will not be published.
si_LK: ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත.

en: Your email address.
si_LK: ඔබේ වි-තැපැල් ලිපිනය.

en: Your latest posts
si_LK: ඔබගේ නවතම ලිපිය

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
si_LK: ඔබේ නව WordPress.com අඩවිය සූදානම්! ඔබේ නවතම අඩවිය සඳහා අදහස් වුවමනා ද? <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com ආධුනිකයන්ගේ පාඩම්</a> පරීක්ෂා කරන්න.
    
    ජයවේවා!
    WordPress.com කණ්ඩායම

en: Your password can be saved.
si_LK: ඔබේ මුරපදය තබාගත හැක.

en: Your password has been reset.
si_LK: ඔබගේ මුරපදය නැවත සැකසී තිබේ.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
si_LK: ඔබේ මුරපදය ඉතා දුර්වලයි: ඔබ ගැන අනුමාන කිරීමට පහසු තොරතුරු ඔබ ඇතුලත් කරන බවක් පෙනේ. තව ටිකක් ඔබටම ආවේණික වන දෙයක් උත්සාහ කරන්න.

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
si_LK: ඔබේ සියලුම ලිපි ආයාත කර අවසන්, ඒත් ඉවසන්න &#8211; තවත් දේ තිබෙනවා! දැන් අප ඔබේ ප්‍රතිචාර ලබාගෙන ආයාත කළ යුතුයි.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
si_LK: ඔබේ පැතිකඩේ ඔබ (ඔබේ &#8220;ගිණුම&#8221;) පිළිබඳව සහ WordPress භාවිතය ආශ්‍රිත යම් පුද්ගලික විකල්ප පිළිබඳව තොරතුරු ඇතුළත්ය.

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
si_LK: ඔබගේ සෙවුම කිසිදු ලිපියක් සමඟ නොගැලපුණි. අම්මටසිරි.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
si_LK: ඔබේ සැසිවාරය අවසන්. නැවැත්වූ තැනින් ඇරඹීමට කරුණාකර නැවත ඇතුල්වෙන්න.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
si_LK: ඔබේ අඩවියේ මෑතකම පළවූ ලිපි.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
si_LK: ඔබේ අඩවියේ මෑතම පළවූ අදහස්.

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
si_LK: විසඳුම් සෙවීම සහ ඒවා ලොව පුරා සිටින WordPress.com පරිශීලකයින් අතර බෙදාගැනීම ඇරඹෙන ස්ථානය

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
si_LK: ඔබේ තේමාව යාත්‍රණ මෙනු හෝ විජට්ටු සඳහා සහය නොදක්වයි.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
si_LK[0]: ඔබේ තේමාව %s මෙනුවකට පහසුකම් සපයයි. එක් එක් ස්ථානයේ කුමන මෙනුව පළවන්නේද යන්න තෝරන්න.
si_LK[1]: ඔබේ තේමාව මෙනු %sට පහසුකම් සපයයි. එක් එක් ස්ථානයේ කුමන මෙනුව පළවන්නේද යන්න තෝරන්න.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
si_LK: ඔබේ තේමාව එක් මෙනුවකට පහසුකම් සපයයි. ඔබ කැමති මෙනුව තෝරන්න.

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
si_LK: ඔබ ජාලය තුළ බෙදාහදා ගැනීමට යොදාගන්නේ WordPress නම් ඔබ සිටින්නේ හොඳ ඇසුරකයි. මෙහි ඇත්තේ WordPress මඟින් බලගැන්වෙන ප්‍රසිද්ධ වෙබ් අඩවි නියැදියකි.

en: Zagreb
si_LK: සග්රෙබ්

en: Zaporozhye
si_LK: සපෝරෝස්හයි

en: Zulu
si_LK: සූලූ

en: Zurich
si_LK: සුරිච්

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
si_LK: [%1$s] ප්‍රතිචාරය: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
si_LK: [%1$s] පින්ග්කිරීම: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
si_LK: [%1$s] කරුණාකර අවසර ලබාදෙන්න: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
si_LK: [%1$s] ලුහුබැඳුම: "%2$s"

en: [%s] Joining Confirmation
si_LK: [%s] තහවුරු කිරීමට සහභාගී වෙමින්

en: [%s] New Admin Email Address
si_LK: [%s] නව පරිපාලක වි-තැපැල් ලිපිනය

en: [%s] New Email Address
si_LK: [%s] නව ඊමේල් ලිපිනයක්

en: [%s] New User Registration
si_LK: [%s] නව පරිශීලක ලියාපදිංචිය

en: [%s] Password Changed
si_LK: [%s] මුරපදය වෙනස් කළා

en: [%s] Password Reset
si_LK: [%s] මුරපදය නැවත සකසන ලදී.

en: [%s] Your username and password
si_LK: [%s] ඔබගේ පරිශීලක නාමය හා මුර පදය

en: [None]
si_LK: [කිසිවක් නැත]

en: [Pending]
si_LK: [බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී]

en: [WordPress.com] Import failed
si_LK: [WordPress.com] ආයාත කිරීමට අසමත් විය

en: acquaintance
si_LK: හඳුනන්නෙක්

en: action
si_LK: ක්‍රියාමාර්ගය

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
si_LK: සබැඳිය

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
si_LK: මාධ්‍යයය

[ctx: add new from admin bar]
en: User
si_LK: පරිශීලකයන්

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
si_LK: නව

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
si_LK: රිසිකරණය

[ctx: admin bar menu new label]
en: New
si_LK: නව

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
si_LK: නිල්

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
si_LK: කෝපි

[ctx: admin color scheme]
en: Default
si_LK: සම්මත

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
si_LK: බහිෂ්ප්ලාස්මය

[ctx: admin color scheme]
en: Light
si_LK: සැහැල්ලු

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
si_LK: මධ්‍යම රැය

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
si_LK: නවීන

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
si_LK: සයුර

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
si_LK: උදය

[ctx: admin menu]
en: All Links
si_LK: සියළු සබැඳි

en: all
si_LK: සියල්ල

en: am
si_LK: පෙ.ව.

en: another web address of mine
si_LK: මගේ තවත් වෙබ් ලිපිනයක්

[ctx: as sharing source]
en: Email
si_LK: වි-තැපෑල

[ctx: auto preload]
en: Auto
si_LK: ස්වයංක්‍රීය

en: black
si_LK: කළු

[ctx: block category]
en: Media
si_LK: මාධ්‍ය

[ctx: block category]
en: Theme
si_LK: තේමාව

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
si_LK[0]: අඩෙවියක් එක් කරන්න

en: by
si_LK: විසින්

en: by %s
si_LK: %s විසිනි

[ctx: categories]
en: Most Used
si_LK: වැඩිම භාවිතය

en: child
si_LK: දරුෙවක්

en: close tags
si_LK: ටැග වසන්න

en: co-resident
si_LK: නිවැසිෙයක්

en: co-worker
si_LK: එක්ව වැඩකරන්ෙනක්

en: colleague
si_LK: සහකරු

[ctx: color]
en: Default: %s
si_LK: සාමාන්‍ය: %s

[ctx: column name]
en: Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය

[ctx: column name]
en: Date
si_LK: දිනය

[ctx: column name]
en: File
si_LK: ගොනුව

[ctx: column name]
en: Title
si_LK: මාතෘකාව

[ctx: column name]
en: Uploaded to
si_LK: උඩුගත කළේ

[ctx: comment]
en: Mark as spam
si_LK: ස්පෑම් ලෙස ලකුණු කරන්න

[ctx: comment]
en: Not Spam
si_LK: ස්පෑම් නොවේ

[ctx: comment]
en: Not spam
si_LK: ස්පෑම් නොවේ

[ctx: comment status]
en: Approved
si_LK: අනුමත කළ

[ctx: comment status]
en: Trash
si_LK: කුණු බාලදිය.

en: comments
si_LK: ප්‍රතිචාර

[ctx: comments]
en: Spam
si_LK: ස්පෑම්

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
si_LK[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; වෙත එක් සිතුවිල්ලක්
si_LK[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; වෙත සිතුවිලි %1$sක්

[ctx: comments title]
en: One comment | %1$s comments
si_LK[0]: එක් ප්‍රතිචාරයක්
si_LK[1]: ප්‍රතිචාර %1$sක්

en: contact
si_LK: සම්බන්ධතා

en: copied!
si_LK: පිටපත් විය!

en: crush
si_LK: සම්බන්ධ

en: custom
si_LK: ස්වකීය

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
si_LK: පූර්ව උඩුගත කිරීම්

[ctx: custom headers]
en: Suggested
si_LK: යෝජිත

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
si_LK: කාලසටහන

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
si_LK: Y F j

en: date
si_LK: දිනය

en: days
si_LK: දින

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
si_LK: 5:30

[ctx: default-slug]
en: product
si_LK:  භාණ්ඩය

[ctx: default-slug]
en: shop
si_LK: වෙළඳ සැල

en: domain
si_LK: වසම

en: eCommerce
si_LK: විද්‍යුත් වාණිජ්‍යය

en: edit
si_LK: සංස්කරණය

[ctx: editor button]
en: Left to right
si_LK: වමේ සිට දකුණට

[ctx: editor button]
en: Right to left
si_LK: දකුණේ සිට වමට

[ctx: editor button]
en: Show blocks
si_LK: කොටස් පෙන්වන්න

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
si_LK: අඩවි පරිපාලක

en: enabled
si_LK: සක්‍රිය කර ඇත

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
si_LK: අකුරු %qty% මකන්න

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
si_LK: 1 අකුරක් මකන්න

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
si_LK: ඔබට තෝරා ගත හැක්කේ අයිතම %qty% පමණි

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
si_LK: ඔබට තෝරා ගත හැක්කේ 1 අයිතමයක් පමණි

en: enter a custom date format in the following field
si_LK: පහත කොටසේ ස්වකීය දින ආකෘතියක් ඇතුලත් කරන්න

en: enter a custom time format in the following field
si_LK: පහත කොටසේ ස්වකීය කාල ආකෘතියක් ඇතුලත් කරන්න

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
si_LK: අපොයි, ඔබේ ආකෘති පත්‍රය සෑදීමේදී ගැටලුවක් මතුවී ඇත. ඔබට නැවත උත්සාහ කරන්න වෙයි වගේ.

en: example:
si_LK: උදාහරණ:

en: family
si_LK: පවුල

en: filter
si_LK: පෙරහන

[ctx: find/replace]
en: Find
si_LK: සොයන්න

[ctx: find/replace]
en: Next
si_LK: ඊළඟ

[ctx: find/replace]
en: Prev
si_LK: පූර්ව

[ctx: find/replace]
en: Replace
si_LK: ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

[ctx: find/replace]
en: Replace all
si_LK: සියල්ල ප්‍රතිස්ථාපනය කරන්න

[ctx: find/replace]
en: Replace with
si_LK: ප්‍රතිස්ථාපනය විය යුත්ත

[ctx: find/replace]
en: Whole words
si_LK: සම්පූර්ණ වචන

en: first
si_LK: පළමු

en: free
si_LK: නොමිලේ

en: friend
si_LK: මිතුරා

en: friendship
si_LK: මිතුරුදම

en: g:i:s a
si_LK: a g:i:s

en: g:ia
si_LK: a g:i

[ctx: genitive]
en: April
si_LK: අප්‍රේල්

[ctx: genitive]
en: August
si_LK: අගෝස්තු

[ctx: genitive]
en: December
si_LK: දෙසැම්බර්

[ctx: genitive]
en: February
si_LK: පෙබරවාරි

[ctx: genitive]
en: January
si_LK: ජනවාරි

[ctx: genitive]
en: July
si_LK: ජූලි

[ctx: genitive]
en: June
si_LK: ජුනි

[ctx: genitive]
en: March
si_LK: මාර්තු

[ctx: genitive]
en: May
si_LK: මැයි

[ctx: genitive]
en: November
si_LK: නොවැම්බර්

[ctx: genitive]
en: October
si_LK: ඔක්තෝබර්

[ctx: genitive]
en: September
si_LK: සැප්තැම්බර්

en: geographical
si_LK: භූගෝලීය

en: hide
si_LK: සඟවන්න

en: home
si_LK: නිවස

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
si_LK: ති පෙළගැස්ම

en: hour
si_LK: පැය

en: hours
si_LK: පැය

en: html_lang_attribute
si_LK: si

en: https://wordpress.org/news/
si_LK: http://wordpress.org/news/

en: iCalendar Feed URL:
si_LK: iCalendar පෝෂක යොමුව:

en: identity
si_LK: අනන්‍යතාව

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
si_LK: "%s" තුළ

en: items
si_LK: අයිතම

en: just now
si_LK: මේ දැන්

en: kin
si_LK: නෑදෑයා

[ctx: label]
en: Search for:
si_LK: සොයන්න:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
si_LK: හඩ පට එකතු කරන්න

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
si_LK: ඡායාරූප එකතු කරන්න

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
si_LK: මාධ්‍ය එකතු කරන්න

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
si_LK: විඩියෝ එකතු කරන්න

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
si_LK: ස්වකීය...

en: last
si_LK: අවසන්

[ctx: link]
en: Add New
si_LK: අලුතින් එක්කරන්න

[ctx: link name]
en: Name
si_LK: නම

[ctx: links widget]
en: All Links
si_LK: නව සබැදි

[ctx: list style]
en: Circle
si_LK: වෘත්ත

[ctx: list style]
en: Default
si_LK: සම්මත

[ctx: list style]
en: Disc
si_LK: තැටිය

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
si_LK: සිම්පල් අකුරු

[ctx: list style]
en: Lower Greek
si_LK: පහත් ග්‍රීක

[ctx: list style]
en: Lower Roman
si_LK: සිම්පල් රෝම ඉලක්කම්

[ctx: list style]
en: Square
si_LK: චතුරස්‍රාකාර

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
si_LK: කැපිටල් අකුරු

[ctx: list style]
en: Upper Roman
si_LK: කැපිටල් රෝම ඉලක්කම්

en: media
si_LK: මාධ්‍ය

[ctx: media]
en: Remove video track
si_LK: සලරුව ඉවත්කරන්න

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
si_LK: (දැනට ඇති ස්ථානය: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
si_LK: සංස්කරණය කරන්න

[ctx: menu]
en: Use new menu
si_LK: නව මෙනුවක් යොදාගන්න

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
si_LK: (වත්මන්: %s)

[ctx: menu locations]
en: View Location
si_LK: පිහිටීම බලන්න

en: met
si_LK: හමුවුනා

[ctx: meta name]
en: Name
si_LK: නාමය

en: minute | minutes
si_LK[0]: මිනිත්තුව

en: minutes
si_LK: මිනිත්තු

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
si_LK: (ලේබලයක් නැත)

[ctx: momentjs format string (for L)]
en: DD/MM/YYYY
si_LK: YYYY/MM/DD

[ctx: momentjs format string (for LLL)]
en: D MMMM YYYY LT
si_LK: YYYY MMMM D [වැනිදා] LT [ට]

[ctx: momentjs format string (for LLLL)]
en: dddd, D MMMM YYYY LT
si_LK: YYYY MMMM D [ක් වූ] dddd [දින] LT [ට]

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
si_LK: [ඊයේ] LT [ට]

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
si_LK: [හෙට] LT [ට]

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
si_LK: dddd LT [ට]

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
si_LK: [අද] LT [ට]

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
si_LK: මා ව

en: moved to the Trash.
si_LK: කසල සදහා යවා ඇත.

en: movie
si_LK: සිනමා පටය

en: muse
si_LK: ධ්‍යානය

[ctx: name of browser bookmarklet tool]
en: Press This
si_LK: මේ ගැන ලියන්න

[ctx: nav menu home label]
en: Home
si_LK: නිවස

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
si_LK: පිටුවකට සබැඳිය

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
si_LK: පිටුවේ සබැඳිය

en: neighbor
si_LK: අසල්වැසියා

en: newer
si_LK: නව

[ctx: next set of posts]
en: Next
si_LK: ඊළඟ

en: none
si_LK: කිසිවක් නැත

[ctx: noun]
en: Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය

[ctx: noun]
en: Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර

[ctx: noun]
en: Likes
si_LK: කැමැති අය

[ctx: noun]
en: Post
si_LK: ලිපිය

[ctx: noun]
en: Trash
si_LK: කුණු කූඩය

[ctx: noun]
en: Views
si_LK: දර්ශන වාර

[ctx: noun]
en: Visitors
si_LK: අමුත්තන්

[ctx: noun]
en: comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය

en: number_format_decimal_point
si_LK: .

en: number_format_thousands_sep
si_LK: ,

en: of
si_LK: හි

en: older
si_LK: පැරණි

en: on
si_LK: මත

en: options
si_LK: විකල්ප

[ctx: page]
en: Add New
si_LK: අලුතින් එක්කරන්න

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
si_LK: %2$sහි %1$s

en: parent
si_LK: ෙදමවුපියන්

en: password
si_LK: මුරපදය

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
si_LK: නොගැලපේ

[ctx: password strength]
en: Medium
si_LK: මධ්‍යම

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
si_LK: මුරපදයේ ශක්තිය නොදනී

[ctx: password strength]
en: Strong
si_LK: ශක්තිමත්

[ctx: password strength]
en: Very weak
si_LK: ඉතා දුර්වලයි

[ctx: password strength]
en: Weak
si_LK: දුර්වලයි

[ctx: person who did an action]
en: You
si_LK: ඔබ

en: physical
si_LK: භෞතික

[ctx: placeholder]
en: Buy product
si_LK: භාණ්ඩයක් මිලදී ගන්න

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
si_LK: සොයන්න &hellip;

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
si_LK: මෙසේ නම් %s:

[ctx: plugin]
en: Activate %s
si_LK: %s සක්‍රිය කරන්න

[ctx: plugin]
en: Current
si_LK: වත්මන්

en: pm
si_LK: ප.ව.

en: poetry
si_LK: කවි

[ctx: post]
en: Add New
si_LK: එක්කරන්න

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
si_LK: කාලසටහන

[ctx: post format]
en: Format
si_LK: ආකෘතිය

[ctx: post format archive title]
en: Asides
si_LK: කොන් වූ

[ctx: post format archive title]
en: Audio
si_LK: හඬ පට

[ctx: post format archive title]
en: Chats
si_LK: සංවාද

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
si_LK: කලාගාර

[ctx: post format archive title]
en: Images
si_LK: රූප

[ctx: post format archive title]
en: Links
si_LK: සබැඳි

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
si_LK: උපුටාගැනීම්

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
si_LK: තත්ත්ව

[ctx: post format archive title]
en: Videos
si_LK: වීඩියෝ

[ctx: post password form]
en: Enter
si_LK: ඇතුලත් කරන්න

[ctx: post state]
en: Pending
si_LK: බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී

[ctx: post status]
en: Draft
si_LK: කෙටුම්පත්

[ctx: post status]
en: Pending
si_LK: අතීරිත

[ctx: post status]
en: Private
si_LK: පුද්ගලික

[ctx: post status]
en: Published
si_LK: ප්‍රකාශිත

[ctx: post status]
en: Scheduled
si_LK: සැලසුම් ගත

[ctx: post status]
en: Trash
si_LK: කුණු කූඩය

[ctx: post type general name]
en: Media
si_LK: මාධ්‍ය

[ctx: post type general name]
en: Pages
si_LK: පිටු

[ctx: post type general name]
en: Posts
si_LK: ලිපි

[ctx: post type singular name]
en: Page
si_LK: පිටුව

[ctx: post type singular name]
en: Post
si_LK: ලිපිය

en: posts
si_LK: සටහන්

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: සියල්ල <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: සියල්ල <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
si_LK: පෙර

en: print
si_LK: මුද්‍රණය

en: professional
si_LK: වෘත්තීමය

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
si_LK: අක්‍රිය කරන්න

en: reply
si_LK: පිළිතුරු සැපයීම

en: resolved
si_LK: විසඳුනා

[ctx: revisions]
en: Browse
si_LK: සොයන්න

en: romantic
si_LK: ආදරණීය

[ctx: sample permalink base]
en: archives
si_LK: ලිපිගොනු

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
si_LK: නියැදි-පිටුව

en: sample-page
si_LK: නියැදි-පිටුව

en: save
si_LK: සුරකින්න

en: search
si_LK: සෙවීම

en: second
si_LK: තත්පරය

en: seconds
si_LK: තත්පර

[ctx: settings screen]
en: General
si_LK: සාමාන්‍ය

[ctx: share to]
en: Email
si_LK: වි-තැපැල්

[ctx: share to]
en: Facebook
si_LK: ෆේස්බුක්

[ctx: share to]
en: LinkedIn
si_LK: ලින්ක්ඩ්ඉන්

[ctx: share to]
en: Pinterest
si_LK: පින්ටරෙස්ට්

[ctx: share to]
en: Pocket
si_LK: පොකට්

[ctx: share to]
en: Press This
si_LK: මේ ගැන ලියන්න

[ctx: share to]
en: Print
si_LK: මුද්‍රණය

[ctx: share to]
en: Reddit
si_LK: රෙඩිට්

[ctx: share to]
en: Tumblr
si_LK: ටම්බ්ලර්

en: show
si_LK: පෙන්වන්න

en: sibling
si_LK: සහෝදරයා/සහෝදරිය

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
si_LK: &larr; %s වෙත යන්න

[ctx: site]
en: Mark as spam
si_LK: කරදර ලෙස සටහන් කරන්න

[ctx: site]
en: Not Spam
si_LK: ස්පෑම් නොවේ

[ctx: site]
en: Not spam
si_LK: ස්පෑම් නොවේ

[ctx: site]
en: Public
si_LK: මහජන

[ctx: site]
en: Registered
si_LK: ලියාපදිංචි වුණු

[ctx: site]
en: Spam
si_LK: ස්පෑම්

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: අයාචිත <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: අයාචිත <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
si_LK:  භාණ්ඩය

[ctx: slug]
en: product-tag
si_LK:   භාණ්ඩ යොමුව

en: social
si_LK: සමාජ

[ctx: spellcheck]
en: Finish
si_LK: අවසන් කරන්න

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
si_LK: ප්‍රතික්ෂේප කරන්න

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
si_LK: සියල්ල ප්‍රතික්ෂේප කරන්න

en: spouse
si_LK: සහකරු/සහකාරිය

en: styles
si_LK: මෝස්තර

en: sub item
si_LK: උප අයිතමය

[ctx: submit button]
en: Search
si_LK: සොයන්න

en: subscription
si_LK: දායකත්වය

en: sweetheart
si_LK: ප්‍රියාවිය

[ctx: table body]
en: Body
si_LK: මැද කොටස

[ctx: table cell]
en: Cell
si_LK: කෝෂය

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
si_LK: කිසිවක් නැත

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
si_LK: අවකාශය

[ctx: table footer]
en: Footer
si_LK: පාද තලය

[ctx: table header]
en: Header
si_LK: මාතෘකාව

[ctx: tags]
en: Most Used
si_LK: වැඩිම භාවිතය

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
si_LK: කාණ්ඩ

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
si_LK: ටැග

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
si_LK: කාණ්ඩය

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
si_LK: ටැගය

en: text direction
si_LK: පෙළ දිශාව

[ctx: theme]
en: Activate %s
si_LK: %s සක්‍රිය කරන්න

[ctx: theme]
en: Active:
si_LK: සක්‍රිය:

[ctx: theme]
en: Change
si_LK: වෙනස් කරන්න

[ctx: theme]
en: Delete %s
si_LK: මැකීම %s

[ctx: theme]
en: Installed
si_LK: ස්ථාපනයකරන ලදි

[ctx: theme name]
en: Name
si_LK: නම

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: <span class="count">(%s)</span> සබල කර ඇත
si_LK[1]: <span class="count">(%s)</span> සබල කර ඇත

en: uncategorized
si_LK: වර්ගීකරණය නොකළ

[ctx: unit symbol]
en: B
si_LK: බ.

[ctx: unit symbol]
en: GB
si_LK: ගි.බ.

[ctx: unit symbol]
en: KB
si_LK: කි.බ.

[ctx: unit symbol]
en: MB
si_LK: මෙ.බ.

[ctx: unit symbol]
en: TB
si_LK: ටෙ.බ.

[ctx: user]
en: Add New User
si_LK: නව පරිශීලකයෙක් එක්කරන්න

[ctx: user]
en: Not spam
si_LK: කරදර නොවේ

[ctx: user]
en: Registered
si_LK: ලියාපදිංචි වුණු

en: username
si_LK: පරිශීලක නාමය

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
si_LK[0]: සියලු <span class="count">(%s)</span>
si_LK[1]: සියලු <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
si_LK: මකන්න

[ctx: verb]
en: Spam
si_LK: ස්පෑම්

[ctx: verb]
en: Trash
si_LK: මකන්න

[ctx: verb; site]
en: Archive
si_LK: ගොනුගත කරන්න

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
si_LK: සි පෙළගැස්ම

[ctx: video or audio]
en: Length
si_LK: කාල ප්‍රමාණය

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
si_LK: නරඹන්න: %s

en: website
si_LK: වෙබ් අඩවිය

en: white
si_LK: සුදු

[ctx: widget]
en: Add
si_LK: එකතු කරන්න

[ctx: widget]
en: Edit
si_LK: සංස්කරණය කරන්න

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
si_LK: %1$s %2$s පිළිබඳ

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
si_LK: වචන

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
si_LK: ව

en: years
si_LK: අවුරදු

en: — No Change —
si_LK: - කිසිදු වෙනසක් නොමැත -
