WordPress.com - en to sk translation catalogue (16025 entries)

en:  (%s ago)
sk:  (pred %s)

en:  (Opens in new window)
sk: (Otvorí sa v novom okne)

en:  and
sk: a

en:  says
sk:  hovorí

en: "%1$s" by %2$s.
sk: "%1$s" od %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
sk: "%1$s" z albumu %2$s od %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
sk: "%1$s" z albumu %2$s.

en: "%1$s" in %2$s %3$s is not a hex or rgb string.
sk: "%1$s" v %2$s %3$s nie je hexadecimálny alebo rgb reťazec.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
sk: "%1$s" nie je podporovaná hodnota wp_template_part oblasti a bola pridaná ako "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
sk: Skript "%1$s" by nemal byť zaradený zároveň s novým editorom widgetov (%2$s alebo %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
sk: Štýl "%1$s" by nemal byť zaradený zároveň s novým editorom widgetov (%2$s alebo %3$s).

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
sk: "%s" sa nepodarilo uložiť. Skontrolujte, uistite sa, že ide o platnú adresu URL, a skúste to znova.

en: "%s" deleted.
sk: "%s" vymazaný.

en: "%s" duplicated.
sk: "%s" duplikované.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: "%s% bol už použitý a nemožno ho využiť v spojení so zvyšnými zľavovými kódmi.

en: "%s" has been restored.
sk: "%s" bolo obnovených.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
sk: "%s" v theme.json settings.color.duotone nie je hexadecimálny alebo rgb reťazec.

en: "%s" is already registered.
sk: "%s" je už registrované.

en: "%s" is an invalid coupon code.
sk: "%s" je neplatný zľavový kód.

en: "%s" moved to trash.
sk: Presunuté do koša: "%s"

en: "%s" reset.
sk: "%s" zresetovaná.

en: "%s" shipping class cost
sk: &#8222;%s&#8220; Cena triedy dopravy

en: "%s" tax rates
sk: "%s" daňová sadzba

en: "From" address
sk: Adresa odosielateľa

en: "From" name
sk: Meno odosielateľa

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %1$s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %2$s"
sk: %1$s nie je aktívny. Môžete ho aktivovať použitím príkazu "wp jetpack module activate %2$s"

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
sk: Zobraziť úplný stav použitím príkazu 'wp jetpack status full'

en: #%d (no title)
sk: #%d (bez názvu)

en: #%s is an invalid image ID.
sk: #%s je neplatné ID obrázku.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
sk: $store musí byť inštancia WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store

en: % Comments
sk: Komentáre (%)

en: % Responses
sk: % odpovedí

en: % comments
sk: % komentárov

en: %(hours)dh ago
sk: %(hours)dh dozadu

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
sk[0]: %1$d položka jedálneho lístka
sk[1]: %1$d položky jedálneho lístka
sk[2]: %1$d položiek jedálneho lístka

en: %1$d out of 5
sk: %1$d z 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
sk: %1$d aktualizácia kompletná. Verzia databázy je %2$s

en: %1$s #%2$s details
sk: %1$s č.%2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
sk: Feed %1$s %2$s %3$s %4$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
sk: RSS kanál kategórie %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov webu %1$s %2$s ku článku %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Feed
sk: %1$s %2$s %3$s RSS kanál

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
sk: KRSS kanál tagu %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov webu %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
sk: RSS kanál: %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
sk: %1$s %2$s - kanál článkov od %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
sk: %1$s %2$s Výsledky vyhľadávania: &#8220;%3$s&#8221; RSS kanál

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
sk: %1$s %2$s bol deaktivovaný z dôvodu nekompatibility s WordPress %3$s, prosím aktualizujte na %1$s %4$s alebo novší.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
sk: %1$s %2$s bol deaktivovaný z dôvodu nekompatibility s WordPress %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
sk: %1$s %2$s, %3$s pred (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
sk: %1$s %2$s, %3$s o %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
sk: %1$s (č.%2$s &ndash; %3$s)

en: %1$s (#%2$s)
sk: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$s of %3$s)
sk: %1$s (%2$s z %3$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
sk: %1$s (od verzie %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
sk: %1$s (od verzie %2$s; bez dostupnej alternatívy)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
sk: %1$s (od verzie %2$s; použite funkciu %3$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
sk: %1$s (aktualizácia na verziu %2$s je dostupná)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
sk: %1$s - Je dostupná novšia verzia WordPressu (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
sk: %1$s - Odporúčame minimálne MySQL verziu 5.6. Pozrite: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
sk: %1$s - Odporúčame nastaviť limit pamäte aspoň na 64MB. Pozrite: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
sk: %1$s - Odporúčame používať predponu s menej ako 20 znakov. Pozri: %2$s

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
sk: Samozrejme. %1$s pre pridanie nového textového pola, textovej oblasti, zaškrtávacieho políčka alebo rozbaľovacieho menu.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
sk: Áno, svoju spätnú väzbu si môžete kedykoľvek prečítať kliknutí na odkaz "%1$s" v administračnom menu.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
sk: Bočný panel %1$s

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
sk[0]: Ak nie je vaša webová stránka verejne dostupná, zvážte <a href="%1$s" title="%2$s">deaktiváciu tejto funkcie</a>.
sk[1]: Ak nie je vaša webová stránka verejne dostupná, zvážte <a href="%1$s" title="%2$s">deaktiváciu týchto funkcií</a>.
sk[2]: Ak nie je vaša webová stránka verejne dostupná, zvážte <a href="%1$s" title="%2$s">deaktiváciu týchto funkcií</a>.

en: %1$s Block. %2$s
sk: %1$s Blok. %2$s

en: %1$s Block. Column %2$d
sk: Blok %1$s. Stĺpec %2$d

en: %1$s Block. Column %2$d. %3$s
sk: %1$s Blok. Stĺpec %2$d. %3$s

en: %1$s Block. Row %2$d
sk: Blok %1$s. Riadok %2$d

en: %1$s Block. Row %2$d. %3$s
sk: %1$s Blok. Riadok %2$d. %3$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
sk[0]:  %1$s komentár <span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sk[1]:  %1$s komentáre <span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sk[2]:  %1$s komentárov <span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
sk: %1$s MB (%2$s%%) miesta použité

en: %1$s and %2$s
sk: %1$s a %2$s

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
sk: %1$s o %2$s %3$s

en: %1$s by %2$s pixels
sk: %1$s na %2$s pixelov

en: %1$s by %2$s.
sk: %1$s od %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
sk: %1$s zmenil stav komentára na: %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
sk: %1$s nemohol byť vytvorený: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
sk: %1$s nemôže byť nainštalovaný (%2$s). <a href="%3$s">Kliknite sem pre manuálnu inštaláciu.</a>

en: %1$s does not match pattern %2$s.
sk: %1$s sa nezhoduje so vzorom %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
sk: %1$s sa nezhoduje s očakávaným formátom. Dôvod: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
sk: %1$s **** **** **** %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sk: %1$s **** **** **** %2$s (exp. %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
sk[0]: %1$s pre %2$s položku
sk[1]: %1$s pre %2$s položky
sk[2]: %1$s pre %2$s položky

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
sk: Produkt %1$s bol vymazaný z vášho košíka lebo bol medzičasom aktualizovaný.  <a href="%2$s">Tu</a> ho môžete opäť pridať do košíka.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
sk: %1$s v %2$s na riadku %3$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
sk: %1$s je povinná vlastnosť parametra %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
sk: %1$s sa už nepoužíva. Miesto toho sa používa callback z %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
sk: %1$s sa už nepoužíva. Použite %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
sk: %1$s má nízke skladové zásoby. Ostalo %2$d ks.

en: %1$s is not %2$s.
sk: %1$s nie je %2$s.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
sk: %1$s nie je číselne indexované pole.

en: %1$s is not a valid %2$l.
sk: %1$s nie je platný pre %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
sk: %1$s nie je platný pre %2$s. Dôvod: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
sk: %1$s neni typu %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
sk: %1$s nie je typ %2$s.

en: %1$s is not one of %2$l.
sk: %1$s nie je jedným z %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
sk: %1$s nie je jeden z %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sk: %1$s je neplatné. Prosím zadajte jedno z nasledujúcich: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
sk: %1$s nie je platné. Môžete vyhľadať správny Eircode <a target="_blank" href="%2$s">tu</a>.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
sk: %1$s je vyvíjaný %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
sk: Hodnota %1$s je nastavená na %2$s. Na stránku nebude možné nahrávať žiadne súbory.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
sk: %1$s sa zhoduje s %2$l, ale mal by sa len s jednou.

en: %1$s must be %2$s.
sk: %1$s musí byť %2$s.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
sk: %1$s musí byť násobkom %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
sk[0]: %1$s musí mať minimálne %2$s znak.
sk[1]: %1$s musí mať minimálne %2$s znaky.
sk[2]: %1$s musí mať minimálne %2$s znakov.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
sk[0]: %1$s môže mať maximálne %2$s znak.
sk[1]: %1$s môže mať maximálne %2$s znaky.
sk[2]: %1$s môže mať maximálne %2$s znakov.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
sk: %1$s musí byť medzi %2$d (okrem) a %3$d (okrem)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
sk: %1$s musí byť medzi %2$d (okrem) a %3$d (vrátane)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
sk: %1$s musí byť medzi %2$d (vrátane) a %3$d (okrem)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
sk: %1$s musí byť medzi %2$d (vrátane) a %3$d (vrátane)

en: %1$s must be greater than %2$d
sk: %1$s musí byť väčší ako %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
sk: %1$s musí byť väčší alebo rovný %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
sk: %1$s musí byť menší ako %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
sk: %1$s musí byť menší ako alebo rovný %2$d

en: %1$s must be one of %2$s
sk: %1$s musí byť jedným z %2$s

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
sk[0]: %1$s musí obsahovať najmenej %2$s položku.
sk[1]: %1$s musí obsahovať najmenej %2$s položky.
sk[2]: %1$s musí obsahovať najmenej %2$s položiek.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
sk[0]: %1$s musí obsahovať nejmenej %2$s položku.
sk[1]: %1$s musí obsahovať nejmenej %2$s položky.
sk[2]: %1$s musí obsahovať nejmenej %2$s položiek.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
sk[0]: %1$s musí obsahovať najviac %2$s položky.
sk[1]: %1$s musí obsahovať najviac %2$s položky.
sk[2]: %1$s musí obsahovať najviac %2$s položiek.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
sk[0]: %1$s musí obsahovať najviac %2$s položku.
sk[1]: %1$s musí obsahovať najviac %2$s položky.
sk[2]: %1$s musí obsahovať najviac %2$s položiek.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
sk: %1$s musí byť %2$s objekt.

en: %1$s on %2$s
sk: %1$s na %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
sk: %1$s akceptuje len neprázdny textový reťazec, ktorý obsahuje cestu, no dostala %2$s.

en: %1$s or %2$s
sk: %1$s alebo %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
sk[0]: %1$s hodnotenie založené na %2$s hodnotení
sk[1]: %1$s hodnotenie založené na %2$s hodnoteniach
sk[2]: %1$s hodnotenie založené na %2$s hodnoteniach

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
sk[0]: %1$s vrátená objednávka %2$d (produkt %3$d)
sk[1]: %1$s vrátené objednávky %2$d (produkty %3$d)
sk[2]: %1$s vrátené objednávky %2$d (produkty %3$d)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
sk: %1$s vyžaduje inštanciu z %2$s alebo %3$s pre adresu

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
sk[0]: %1$s odpoveď na %2$s
sk[1]: %1$s odpovede na %2$s
sk[2]: %1$s odpovedí na %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sk[0]: %1$s recenzia k %2$s
sk[1]: %1$s recenzie k %2$s
sk[2]: %1$s recenzií k %2$s

en: %1$s sales in %2$s
sk: %1$s tržby v %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
sk: %1$s by nemala byť volaná pred akciou %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
sk: %1$s by sa nemala byť volaná skôr, ako sa dokončia akcie %2$s, %3$s a %4$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
sk: %1$s je nejpredávanejším produktom tento mesiac (%2$d objednávok)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
sk: %1$s z %2$s položiek v objednávke č. %3$s bolo označených "na objednávku".

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
sk: %1$s verzia %2$s je zastaralá. Verzia jadra je %3$s

en: %1$s via %2$s
sk: %1$s cez %2$s

en: %1$s visible and hidden items must be a list of %2$s.
sk: %1$s viditeľné a skryté položky musia byť zoznam obsahujúci %2$s.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
sk: %1$s bol zavolaný s neplatnou hodnotou "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
sk: %1$s bol nainštalovaný ale nebol aktivovaný. <a href="%2$s">Kliknite sem pre manuálnu aktiváciu.</a>

en: %1$s, %2$s read time.
sk: %1$s, čas čítania: %2$s.

en: %1$s, and %2$s
sk: %1$s a %2$s.

en: %1$s. Selected
sk: %1$s. Vybraný

en: %1$s. Selected. There is %2$d event | %1$s. Selected. There are %2$d events
sk[0]: %1$s. Vybraný. Našla sa %2$d udalosť.
sk[1]: %1$s. Vybraný. Našli sa %2$d udalosti.
sk[2]: %1$s. Vybraný. Našlo sa %2$d udalostí.

en: %1$s. There is %2$d event | %1$s. There are %2$d events
sk[0]: %1$s. Našla sa %2$d udalosť
sk[1]: %1$s. Našli sa %2$d udalosti
sk[2]: %1$s. Našlo sa %2$d udalostí

en: %1$s... (%2$s more)
sk: %1$s... (%2$s ďalších)

en: %1$s/%2$s variants active
sk: %1$s/%2$s variant aktívnych

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
sk: %1$s: Na komentovanie používate váš %2$s účet.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
sk[0]: %d API kľúč trvalo zrušený.
sk[1]: %d API kľúče trvalo zrušené.
sk[2]: %d API kľúčov trvalo zrušených.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
sk[0]: %d aktualizácia modulu
sk[1]: %d aktualizácie modulov
sk[2]: %d aktualizácií modulov

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
sk[0]: %d aktualizácia témy
sk[1]: %d aktualizácie tém
sk[2]: %d aktualizácií tém

en: %d WordPress Update
sk: %d aktualízácia WordPress

en: %d batch executed. | %d batches executed.
sk[0]: vykonaná %d várka
sk[1]: vykonané %d várky
sk[2]: vykonaných %d várok

en: %d block | %d blocks
sk[0]: %d blok
sk[1]: %d bloky
sk[2]: %d blokov

en: %d block added. | %d blocks added.
sk[0]: Blok %d bol pridaný
sk[1]: Bloky %d boli pridané
sk[2]: Bloky %d boli pridané

en: %d block is hidden. | %d blocks are hidden.
sk[0]: %d blok je skrytý.
sk[1]: %d bloky sú skryté.
sk[2]: %d blokov je skrytých.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
sk[0]: %d tlačidlo kategórie zobrazené.
sk[1]: %d tlačidlá kategórií zobrazené.
sk[2]: %d tlačidiel kategórií zobrazených.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
sk[0]: %d komentár nemohol byť skontrolovaný.
sk[1]: %d komentáre nemohli byť skontrolované.
sk[2]: %d komentárov nemohlo byť skontrolovaných.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
sk[0]: %d komentár bol presunutý do spam priečinka.
sk[1]: %d komentáre boli presunuté do spam priečinka.
sk[2]: %d komentárov bolo presunutých do spam priečinka.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
sk[0]: %d žiadosť o potvrdenie sa nepodarilo opätovne odoslať.
sk[1]: %d žiadosti o potvrdenie sa nepodarilo opätovne odoslať.
sk[2]: %d žiadostí o potvrdenie sa nepodarilo opätovne odoslať.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
sk[0]: %d požiadavka na potvrdenie bola znova úspešne odoslaná.
sk[1]: %d požiadavky na potvrdenie boli znova úspešne odoslané.
sk[2]: %d požiadaviek na potvrdenie bolo znova úspešne odoslaných.

en: %d days
sk: %d dní

en: %d hours
sk: %d hodín

en: %d item | %d items
sk[0]: %d položka
sk[1]: %d položky
sk[2]: %d položiek

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
sk[0]: %d položka z vašej poslednej objednávky je momentálne nedostupná a nebolo ju možné pridať do košíka.
sk[1]: %d položky z vašej poslednej objednávky sú momentálne nedostupné a nebolo ich možné pridať do košíka.
sk[2]: %d položiek z vašej poslednej objednávky je momentálne nedostupných a nebolo ich možné pridať do košíka.

en: %d left in stock
sk: %d zostávajúcich na sklade

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minúta
sk[1]: %d minúty
sk[2]: %d minút

en: %d minutes
sk: %d minút

en: %d months
sk: %d mesiace

en: %d note | %d notes
sk[0]: %d poznámka
sk[1]: %d poznámky
sk[2]: %d poznámok

en: %d orphaned variations deleted
sk: %d osirotených variantov zmazaných

en: %d pages have been restored.
sk: %d stránok bolo obnovených.

en: %d pattern found | %d patterns found
sk[0]: %d vzor nájdený
sk[1]: %d vzory nájdené
sk[2]: %d vzorov nájdených

en: %d permissions deleted
sk: %d oprávnenie zmazané

en: %d pixels
sk: %d pixelov

en: %d posts have been restored.
sk: %d príspevkov bolo obnovených.

en: %d product | %d products
sk[0]: %d produkt
sk[1]: %d produkty
sk[2]: %d produktov

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
sk[0]: Úspešne odstránená %d požiadavka.
sk[1]: Úspešne odstránené %d požiadavky.
sk[2]: Úspešne odstránených %d požiadaviek.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
sk[0]: %d požiadavku sa nepodarilo vymazať.
sk[1]: %d požiadavky sa nepodarilo vymazať.
sk[2]: %d požiadaviek sa nepodarilo vymazať.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
sk[0]: %d požiadavka označená ako dokončená.
sk[1]: %d požiadavky označené ako dokončené.
sk[2]: %d požiadaviek označených ako dokončené.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
sk[0]: %d výsledok bol nájdený, použite klávesy hore a dolu pre navigáciu.
sk[1]: %d výsledky boli nájdené, použite klávesy hore a dolu pre navigáciu.
sk[2]: %d výsledkov bolo nájdených, použite klávesy hore a dolu pre navigáciu.

en: %d result found. | %d results found.
sk[0]: Nájdený %d výsledok.
sk[1]: Nájdené %d vysledky.
sk[2]: Nájdených %d výsledkov.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
sk[0]: dokončená %d naplánovaná akcia
sk[1]: dokončené %d naplánované akcie
sk[2]: dokončených %d naplánovaných akcií

en: %d seconds
sk: %d sekúnd

en: %d selected
sk: vybrané: %d

en: %d themes found
sk: %d nájdených tém

en: %d transients rows cleared
sk: Počet vyčistených riadkov transientov: %d

en: %d variant | %d variants
sk[0]: %d variant
sk[1]: %d varianty
sk[2]: %d variantov

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
sk[0]: %d variant nemá cenu
sk[1]: %d varianty nemajú cenu
sk[2]: %d variantov nemá cenu

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
sk[0]: %d webhook natrvalo vymazaný.
sk[1]: %d webhook-y natrvalo vymazané.
sk[2]: %d webhook-ov natrvalo vymazaných.

en: %d word selected. | %d words selected.
sk[0]: %d slovo zvolené.
sk[1]: %d slová zvolené.
sk[2]: %d slov zvolených.

en: %d years
sk: %d rokov

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
sk: Deaktivovať %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
sk[0]: Podobne ako RSS kanály vašej webovej stránky, %l povoľuje tretím stranám prístup k vašim článkom a ostatnému obsahu.
sk[1]: Podobne ako RSS kanály vašej webovej stránky, %l povoľujú tretím stranám prístup k vašim článkom a ostatnému obsahu.
sk[2]: Podobne ako RSS kanály vašej webovej stránky, %l povoľujú tretím stranám prístup k vašim článkom a ostatnému obsahu.

en: %qty% variations
sk: %qty% varianty

en: %s (Copy)
sk: %s (Kópia)

en: %s (Deleted)
sk: %s (Vymazané)

en: %s (Draft)
sk: %s (Koncept)

en: %s (I'm just getting started)
sk: %s (Ešte len začínam)

en: %s (Invalid)
sk: %s (Neplatný)

en: %s (No longer exists)
sk: %s (Už neexistuje)

en: %s (Pending)
sk: %s (Čaká)

en: %s (Required)
sk: %s (povinné)

en: %s (optional)
sk: %s (voliteľné)

en: %s <em>Tags</em>
sk: %s <em>Značky</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
sk: %s <span class="says">píše:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
sk[0]: %s <span class="screen-reader-text">komentár</span>
sk[1]: %s <span class="screen-reader-text">komentáre</span>
sk[2]: %s <span class="screen-reader-text">komentárov</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
sk: Pred %s

en: %s Active Installations
sk: %s aktívnych inštalácií

en: %s Back
sk: %s Späť

en: %s Block
sk: %s Blok

en: %s Comment | %s Comments
sk[0]: %s komentár
sk[1]: %s komentáre
sk[2]: %s komentárov

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
sk[0]: %s komentár na moderáciu
sk[1]: %s komentáre na moderáciu
sk[2]: %s komentárov na moderáciu

en: %s Error
sk: chyba %s

en: %s Get help unlocking your site
sk: %s Získajte pomoc pri odblokovaní vašej webovej stránky

en: %s MB Space Allowed
sk: Povolené %s MB miesta

en: %s Page | %s Pages
sk[0]: %s stránka
sk[1]: %s stránky
sk[2]: %s stránok

en: %s Post | %s Posts
sk[0]: %s príspevok
sk[1]: %s príspevky
sk[2]: %s príspevkov

en: %s Review | %s Reviews
sk[0]: %s Hodnotenie
sk[1]: %s Hodnotenia
sk[2]: %s Hodnotení

en: %s Settings
sk: %s Nastavenia

en: %s Sites
sk: Stránky %s

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
sk: %s Podpora reťazcov dlhších ako tento bude odstránená v budúcej verzii.

en: %s URL
sk: %s URL adresa

en: %s [Autosave]
sk: %s [automatické uloženie]

en: %s [Current Revision]
sk: %s [aktuálna revízia]

en: %s actions
sk: %s: akcie

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
sk: %s aktivované. Teraz budete dostávať aktualizácie pre tento produkt.

en: %s address
sk: %s adresa

en: %s ago
sk: pred %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
sk[0]: %s a %d ďalší región
sk[1]: %s a %d ďalšie regióny
sk[2]: %s a %d ďalších regiónov

en: %s applied.
sk: %s aplikované.

en: %s approved | %s approved
sk[0]: %s schválený
sk[1]: %s schválených

en: %s approved comment | %s approved comments
sk[0]:  %s schválený komentár
sk[1]:  %s schválené komentáre
sk[2]:  %s schválených komentárov

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
sk: Existuje %s dostupného miesta na disku, aktualizačné rutiny môžu byť bezpečne vykonané.

en: %s average gross daily sales
sk: %s priemerná hrubá denná tržba

en: %s average gross monthly sales
sk: %s priemerná hrubá mesačná tržba

en: %s average net daily sales
sk: %s priemerný denný predaj v čistom

en: %s average net monthly sales
sk: %s priemerný mesačný predaj

en: %s block added
sk: blok %s pridaný

en: %s block inserted
sk: Blok %s vložený

en: %s block selected. | %s blocks selected.
sk[0]: %s vybraný blok
sk[1]: %s vybrané bloky
sk[2]: %s vybraných blokov

en: %s block styles
sk: Štýly pre blok %s

en: %s block. | %s blocks.
sk[0]: %s blok.
sk[1]: %s bloky.
sk[2]: %s blokov.

en: %s blocks deselected.
sk: Výber %s blokov bol zrušený.

en: %s charged for shipping
sk: %s poplatok za prepravu

en: %s column | %s columns
sk[0]: %s stĺpec
sk[1]: %s stĺpce
sk[2]: %s stĺpcov

en: %s comment | %s comments
sk[0]: %s komentár
sk[1]: %s komentáre
sk[2]: %s komentárov

en: %s comment approved. | %s comments approved.
sk[0]: %s komentár bol schválený
sk[1]: %s komentáre boli schválené
sk[2]: %s komentárov bolo schválených

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
sk[0]: %s komentár bol označený ako spam.
sk[1]: %s komentáre boli označené ako spam.
sk[2]: %s komentárov bolo označených ako spam.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
sk[0]: %s komentár presunutý do koša.
sk[1]: %s komentáre presunuté do koša.
sk[2]: %s komentárov presunutých do koša.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
sk[0]: %s komentár natrvalo vymazaný
sk[1]: %s komentáre natrvalo vymazané
sk[2]: %s komentárov natrvalo vymazaných

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
sk[0]: %s komentár obnovený z koša.
sk[1]: %s komentáre obnovené z koša.
sk[2]: %s komentárov obnovených z koša.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
sk[0]: %s komentár bol obnovený zo spamu.
sk[1]: %s komentáre boli obnovené zo spamu.
sk[2]: %s komentárov bolo obnovených zo spamu.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
sk[0]: %s komentár bol označený ako spam.
sk[1]: %s komentáre boli označené ako spam.
sk[2]: %s komentárov bolo označených ako spam.

en: %s connected successfully
sk: %s úspešne pripojené

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
sk: Nepodarilo sa nám nájsť mesto %s. Skúste zadať iné mesto blízko vás. Napríklad: Bratislava, Nitra, Košice.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sk[0]: %s zľavový kód presunutý do koša.
sk[1]: %s zľavové kódy presunuté do koša.
sk[2]: %s zľavových kódov presunutých do koša.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s kód nebol zaktualizovaný, niekto ho upravuje.
sk[1]: %s kódy neboli zaktualizované, niekto ich upravuje.
sk[2]: %s kódov nebolo zaktualizovaných, niekto ich upravuje.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sk[0]: Trvalo vymazaný %s kód.
sk[1]: Trvalo vymazané %s kódy.
sk[2]: Trvalo vymazaných %s kódov.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sk[0]: %s zľavový kód obnovený z koša.
sk[1]: %s zľavové kódy obnovené z koša.
sk[2]: %s zľavových kódov obnovených z koša.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sk[0]: Aktualizovaný %s zľavový kód.
sk[1]: Aktualizované %s zľavové kódy.
sk[2]: Aktualizovaných %s zľavových kódov.

en: %s coupons used in total
sk: Celkovo použitých %s zľavových kódov

en: %s critical issue | %s critical issues
sk[0]: %s kritický problém
sk[1]: %s kritické problémy
sk[2]: %s kritických problémov

en: %s customer review | %s customer reviews
sk[0]: %s recenzia zákazníka
sk[1]: %s recenzie zákazníkov
sk[2]: %s recenzií zákazníkov

en: %s data
sk: %s: detaily

en: %s day | %s days
sk[0]: %s deň
sk[1]: %s dni
sk[2]: %s dní

en: %s deselected.
sk: %s odznačené.

en: %s discount
sk: %s zľava

en: %s discounts in total
sk: %s celkom zľavy

en: %s does not exist.
sk: %s neexistuje.

en: %s does not match any of the expected formats.
sk: %s nezodpovedá žiadnemu z očakávaných formátov.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sk[0]: zostáva %s stiahnutie
sk[1]: zostávajú  %s stiahnutia
sk[2]: zostáva  %s stiahnutí

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sk: %s prekračuje maximálnu veľkosť nahrávaných súborov pre multi-súborový nahrávač vo vašom prehliadači.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sk: %s prekračuje maximálnu veľkosť nahrávaných súborov na tejto webovej stránke.

en: %s failed to embed.
sk: zlyhalo vloženie %s .

en: %s failed while writing image to stream.
sk: %s zlyhala počas zapisovania obrázka do dátového streamu.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
sk: %s zlyhalo. Kontaktujte poskytovateľa hostingu.

en: %s false positive | %s false positives
sk[0]: %s komentár nesprávne označený ako spam
sk[1]: %s komentáre nesprávne označené ako spam
sk[2]: %s komentárov nesprávne označených ako spam

en: %s fee
sk: %s poplatok

en: %s field
sk: %s pole

en: %s from now
sk: %s od teraz

en: %s gross sales in this period
sk: %s tržby v tomto období

en: %s has been activated.
sk: Modul %s bol aktivovaný.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sk[0]: Produkt %s bol pridaný do košíka.
sk[1]: Pridané do košíka: %s
sk[2]: Pridané do košíka: %s

en: %s has been deactivated.
sk: Modul %s bol deaktivovaný.

en: %s has been logged out.
sk: %s bol odhlásený.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sk: Produkt %s bol vymazaný z vášho košíka, pretože už nie je dostupný na predaj. Kontaktujte nás, ak potrebuje pomoc.

en: %s has been updated.
sk: %s bolo úspešne aktualizované.

en: %s has taken over and is currently customizing.
sk: %s prevzal kontrolu a práve prispôsobuje.

en: %s has taken over and is currently editing.
sk: %s prevzal článok a práve ho upravuje.

en: %s hidden and reset to default
sk: %s je skryté a obnovené na východziu hodnotu

en: %s hour | %s hours
sk[0]: %s hodinu
sk[1]: %s hodiny
sk[2]: %s hodín

en: %s in cart
sk: %s v košíku

en: %s in stock
sk: %s na sklade

en: %s is a protected WP option and may not be modified
sk: %s je chránené nastavenie WordPress, ktoré nie je možné upravovať.

en: %s is a required field | %s are required fields
sk[0]: %s je povinné pole
sk[1]: %s sú povinné polia
sk[2]: %s sú povinné polia

en: %s is a required field.
sk: %s je povinné pole.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
sk: %s je variabilný nadradený produkt a nedá sa pridať.

en: %s is already active.
sk: Plugin %s je už aktívny.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
sk: %s práve upravuje tento súbor zmien. Chcete prevziať kontrolu?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sk: %s práve upravuje tento súbor zmien. Počkajte kým dokončí prácu a skúste to znovu. Vaše najnovšie zmeny boli automaticky uložené.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
sk: %s práve prispôsobuje túto webovú stránku. Chcete to prevziať?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sk: %s práve prispôsobuje túto webovú stránku. Počkajte, kým neskončí, aby ste si vyskúšali prispôsobenie. Vaše posledné zmeny boli automaticky uložené.

en: %s is available
sk: %s je dostupný

en: %s is currently editing
sk: %s práve upravuje

en: %s is currently editing this post.
sk: %s práve upravuje tento článok.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
sk: %s práve upravuje tento článok. Chcete ho prevziať?

en: %s is forbidden
sk: %s je zakázané

en: %s is not a registered custom sharing service.
sk: %s nie je zaregistrovaná vlastná služba zdieľania.

en: %s is not a valid IP address.
sk: %s nie je platná IP adresa.

en: %s is not a valid URL.
sk: %s nie je platná URL adresa.

en: %s is not a valid UUID.
sk: %s nie je platné UUID.

en: %s is not a valid command.
sk: %s nie je platný príkaz.

en: %s is not a valid email address.
sk: %s nie je platná e-mailová adresa.

en: %s is not a valid module.
sk: %s nie je platný modul.

en: %s is not a valid phone number.
sk: %s nie je platné telefónne číslo.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sk: %s nie je platné PSČ.

en: %s is not a valid role.
sk: %s nie je platná rola.

en: %s is now visible
sk: %s je teraz viditeľné

en: %s is out of stock.
sk: %s už nie je na sklade.

en: %s is required
sk: %s je povinné pole

en: %s is required to strip image meta.
sk: Pre odstránenie meta dát obrázka je požadovaná %s.

en: %s is required.
sk: %s je vyžiadaných.

en: %s item | %s items
sk[0]: %s položka
sk[1]: %s položky
sk[2]: %s položiek

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
sk[0]: %s Položka bez zistených chýb
sk[1]: %s Položky bez zistených chýb
sk[2]: %s Položiek bez zistených chýb

en: %s items
sk: Položky %s

en: %s items purchased
sk: %s zakúpených položiek

en: %s items reset.
sk: %s položiek bolo resetovaných.

en: %s link deleted. | %s links deleted.
sk[0]: Vymazaný bol %s komentár.
sk[1]: Vymazané boli %s komentáre.
sk[2]: Vymazaných bolo %s komentárov.

en: %s matches more than one of the expected formats.
sk: %s zodpovedá viac ako jednému z očakávaných formátov.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
sk[0]: %s mediálny súbor pripojený.
sk[1]: %s mediálne súbory pripojené.
sk[2]: %s mediálnych súborov pripojených.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
sk[0]: %s mediálny súbor odpojený.
sk[1]: %s mediálne súbory odpojené.
sk[2]: %s mediálnych súborov odpojených.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
sk[0]: %s mediálny súbor presunutý do koša.
sk[1]: %s mediálne súbory presunuté do koša.
sk[2]: %s mediálnych súborov presunutých do koša.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
sk[0]: %s mediálny súbor na trvalo vymazaný.
sk[1]: %s mediálne súbory na trvalo vymazané.
sk[2]: %s mediálnych súborov na trvalo vymazaných.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
sk[0]: %s mediálny súbor obnovený z koša.
sk[1]: %s mediálne súbory obnovené z koša.
sk[2]: %s mediálnych súborov obnovených z koša.

en: %s min | %s mins
sk[0]: %s minúta
sk[1]: %s minúty
sk[2]: %s minút

en: %s minute | %s minutes
sk[0]: %s minúta
sk[1]: %s minúty
sk[2]: %s minút

en: %s missed spam | %s missed spam
sk[0]: %s nezachytený spam
sk[1]: %s nezachytené spamy
sk[2]: %s nezachytených spamov

en: %s month | %s months
sk[0]: %s mesiac
sk[1]: %s mesiace
sk[2]: %s mesiacov

en: %s more word | %s more words
sk[0]: %s ďalšie slovo
sk[1]: %s ďalšie slová
sk[2]: %s ďalších slov

en: %s must be a Twitter username.
sk: %s musí byť používateľské meno siete Twitter.

en: %s must be a list of valid modules
sk: %s musí byť zoznam platných modulov.

en: %s must be a positive integer.
sk: %s musí byť kladné celé číslo.

en: %s must be a string prefixed with 'custom-' and followed by a numeric ID.
sk: %s musí byť textový reťazec s predponou 'custom-' a nasledovaný číselným ID.

en: %s must be a string.
sk: %s musí byť textový reťazec.

en: %s must be an alphanumeric string or a verification tag.
sk: %s musí byť alfanumerický reťazec alebo verifikačná značka.

en: %s must be an alphanumeric string.
sk: %s musí byť textový reťazec obsahujúci znaky a číslice.

en: %s must be an array
sk: %s musí byť pole

en: %s must be an array of post types.
sk: %s musí byť pole typov obsahu.

en: %s must be an array with sharing name, url and icon.
sk: %s musí byť pole obsahujúce názov zdieľania, URL adresu a ikonu.

en: %s must be an array with visible and hidden items.
sk: %s musí byť pole obsahujúce viditeľné a skryté položky.

en: %s must be true, false, 0 or 1.
sk: %s musí byť true, false, 0 or 1.

en: %s must contain 2 numbers.
sk: %s musí obsahovať 2 čísla.

en: %s must contain 2 valid dates.
sk: %s musí obsahovať 2 platné dátumy.

en: %s name
sk: %s meno

en: %s navigation
sk: %s navigácia

en: %s needs sharing name, url and icon.
sk: %s vyžaduje názov zdieľania, URL a ikonu.

en: %s net sales in this period
sk: %s čistý predaj v tomto období

en: %s net sales this month
sk: %s tržby v čistom tento mesiac

en: %s not recognized
sk: %s nebolo rozpoznané

en: %s notes
sk: %s: poznámky

en: %s option reset
sk: Možnosť %s bola resetnutá

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sk[0]: %s objednávka bola presunutá do koša.
sk[1]: %s objednávky boli presunuté do koša.
sk[2]: %s objednávok bolo presunutých do koša.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s objednávka nebola aktualizovaná, niekto iný ju práve upravuje.
sk[1]: %s objednávky neboli aktualizované, niekto iný ich práve upravuje.
sk[2]: %s objednávok nebolo aktualizovaných, niekto iný ich práve upravuje.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sk[0]: %s objednávka bola natrvalo odstránená.
sk[1]: %s objednávky boli natrvalo odstránené.
sk[2]: %s objednávok bolo natrvalo odstránených.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sk[0]: %s objednávka bola obnovená z koša.
sk[1]: %s objednávky boli obnovené z koša.
sk[2]: %s objednávok bolo obnovených z koša.

en: %s order updated. | %s orders updated.
sk[0]: %s objednávka bola aktualizovaná.
sk[1]: %s objednávky boli aktualizované.
sk[2]: %s objednávok bolo aktualizovaných.

en: %s orders placed
sk: %s zaradených objednávok

en: %s out of 5
sk: %s z 5

en: %s page
sk: %s strana

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
sk[0]: %s stránka presunutá do koša.
sk[1]: %s stránky presunuté do koša.
sk[2]: %s stránok presunutých do koša.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s stránka neaktualizovaná, niekto ju upravuje.
sk[1]: %s stránky neaktualizované, niekto ich upravuje.
sk[2]: %s stránok neaktualizovaných, niekto ich upravuje.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
sk[0]: %s stránka trvalo odstránená.
sk[1]: %s stránky trvalo odstránené.
sk[2]: %s stránok trvalo odstránených.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
sk[0]: %s stránka obnovená z koša.
sk[1]: %s stránky obnovené z koša.
sk[2]: %s stránok obnovených z koša.

en: %s page updated. | %s pages updated.
sk[0]: %s stránka aktualizovaná
sk[1]: %s stránky aktualizovaná
sk[2]: %s stránok aktualizovaných

en: %s parameter is missing
sk: chýba parameter %s

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
sk[0]: %s vzor presunutý do koša.
sk[1]: %s vzory presunuté do koša.
sk[2]: %s vzorov presunutých do koša.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
sk[0]: Nebol aktualizovaný %s vzor, niekto ho práve upravuje.
sk[1]: Neboli aktualizované %s vzory, niekto ich práve upravuje.
sk[2]: Nebolo aktualizovaných %s vzorov, niekto ich práve upravuje.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
sk[0]: %s vzor natrvalo odstránený.
sk[1]: %s vzory natrvalo odstránené.
sk[2]: %s vzorov natrvalo odstránených.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
sk[0]: %s vzor bol obnovený z koša.
sk[1]: %s vzory boli obnovené z koša.
sk[2]: %s vzorov bolo obnovených z koša.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
sk[0]: %s vzor aktualizovaný.
sk[1]: %s vzory aktualizované.
sk[2]: %s vzorov aktualizovaných.

en: %s pending comment | %s pending comments
sk[0]:  %s komentár čaká na schválenie
sk[1]:  %s komentáre čakajú na schválenie
sk[2]:  %s komentárov čaká na schválenie

en: %s pending review | %s pending reviews
sk[0]: %s čakajúce hodnotenie
sk[1]: %s čakajúce hodnotenia
sk[2]: %s čakajúcich hodnotení

en: %s per year
sk: %s za rok

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
sk: Plugin %s bol deaktivovaný počas aktualizácie WordPress.

en: %s post by this author | %s posts by this author
sk[0]: %s článok tohto autora
sk[1]: %s články tohto autora
sk[2]: %s článkov tohto autora

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
sk[0]: %s príspevok presunutý do koša.
sk[1]: %s príspevky presunuté do koša.
sk[2]: %s príspevkov presunutých do koša.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s príspevok neaktualizovaný, niekto ho upravuje.
sk[1]: %s príspevky neaktualizované, niekto ich upravuje.
sk[2]: %s príspevkov neaktualizovaných, niekto ich upravuje.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
sk[0]: %s príspevok trvalo odstránený.
sk[1]: %s príspevky trvalo odstránené.
sk[2]: %s príspevkov trvalo odstránených.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
sk[0]: %s príspevok obnovený z koša.
sk[1]: %s príspevky obnovené z koša.
sk[2]: %s príspevkov obnovených z koša.

en: %s post updated. | %s posts updated.
sk[0]: %s článok bol aktualizovaný.
sk[1]: %s články boli aktualizované.
sk[2]: %s článkov bolo aktualizovaných.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sk[0]: %s spojená predchádzajúca objednávka
sk[1]: %s spojené predchádzajúce objednávky
sk[2]: %s spojených predchádzajúcich objednávok

en: %s product | %s products
sk[0]: %s produkt
sk[1]: %s produkty
sk[2]: %s produktov

en: %s product imported | %s products imported
sk[0]: %s produkt bol importovaný
sk[1]: %s produkty boli importované
sk[2]: %s produktov bolo importovaných

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sk[0]: %s produkt bol presunutý do koša.
sk[1]: %s produkty boli presunuté do koša.
sk[2]: %s produktov bolo presunutých do koša.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s produkt nebol aktualizovaný, niekto iný ho práve upravuje.
sk[1]: %s produkty neboli aktualizované, niekto iný ich práve upravuje.
sk[2]: %s produktov nebolo aktualizovaných, niekto iný ich práve upravuje.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sk[0]: %s produkt bol trvalo odstránený.
sk[1]: %s produkt boli trvalo odstránené.
sk[2]: %s produkt bolo trvalo odstránených.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sk[0]: %s produkt bol obnovený z koša.
sk[1]: %s produkty boli obnovené z koša.
sk[2]: %s produktov bolo obnovených z koša.

en: %s product updated | %s products updated
sk[0]: %s produkt bol aktualizovaný
sk[1]: %s produkty boli aktualizované
sk[2]: %s produktov bolo aktualizovaných

en: %s product updated. | %s products updated.
sk[0]: %s produkt bol aktualizovaný.
sk[1]: %s produkty boli aktualizované.
sk[2]: %s produktov bolo aktualizovaných.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
sk[0]: %s produkt bol preskočený
sk[1]: %s produkty boli preskočené
sk[2]: %s produktov bolo preskočených

en: %s purchases for the selected items
sk: nákupy u vybraných položiek %s

en: %s quantity
sk: množstvo %s

en: %s rates
sk: Sadzba: %s

en: %s rating
sk: hodnotenie %s

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
sk[0]: %s odporúčané vylepšenie
sk[1]: %s odporúčané vylepšenia
sk[2]: %s odporúčaných vylepšení

en: %s removed.
sk: Odstránené z košíka: %s

en: %s reported this comment as not spam.
sk: Podľa %s tento komentár nie je spam.

en: %s reported this comment as spam.
sk: Podľa %s tento komentár je spam.

en: %s requires a valid email address
sk: %s vyžaduje planú e-mailovú adresu

en: %s requires at least one selection
sk: %s vyžaduje výber aspoň jednej položky

en: %s reset to default
sk: %s je obnovené na východziu hodnotu

en: %s response | %s responses
sk[0]: %s odpoveď
sk[1]: %s odpovede
sk[2]: %s odpovedí

en: %s review | %s reviews
sk[0]: %s hodnotenie
sk[1]: %s hodnotenia
sk[2]: %s hodnotení

en: %s sales for the selected items
sk: tržby za vybrané položky %s

en: %s second | %s seconds
sk[0]: %s sekunda
sk[1]: %s sekundy
sk[2]: %s sekúnd

en: %s site | %s sites
sk[0]: %s stránka
sk[1]: %s stránky
sk[2]: %s stránok

en: %s styles applied.
sk: %s štýly aplikované.

en: %s styles.
sk: %s štýly.

en: %s submenu
sk: %s podmenu

en: %s subscription expired
sk: Platnosť predplatného %s vypršala

en: %s subscription expiring soon
sk: Platnosť predplatného %s čoskoro vyprší

en: %s terms
sk: %s výrazy

en: %s themes
sk: %s témy

en: %s update available | %s updates available
sk[0]: %s aktualizácia dostupná
sk[1]: %s aktualizácie dostupné
sk[2]: %s aktualizácií dostupných

en: %s updated successfully.
sk: %s úspešne aktualizovaný.

en: %s user | %s users
sk[0]: %s používateľ
sk[1]: %s používatelia
sk[2]: %s používateľov

en: %s user deleted. | %s users deleted.
sk[0]: %s používateľ bol zmazaný.
sk[1]: %s používatelia boli zmazaní.
sk[2]: %s používateľov bolo zmazaných.

en: %s username:
sk: %s používateľské meno:

en: %s week | %s weeks
sk[0]: %s týždeň
sk[1]: %s týždne
sk[2]: %s týždňov

en: %s worth of coupons used
sk: Použité zľavové kódy v hodnote %s

en: %s would like to connect to your store
sk: %s by sa rád pripojil k vášmu obchodu

en: %s year | %s years
sk[0]: %s rok
sk[1]: %s roky
sk[2]: %s rokov

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
sk: Funkcia %s() bola použitá skôr ako bolo inicializované úložisko dát pre Action Scheduler

en: %s-star rating
sk: %s-hviezdičkové hodnotenie

en: %s: Name
sk: %s: Meno

en: %s: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
sk: %s: Nemáte oprávnenie nahrať súbory tohto typu.

en: %s: This file is empty.
sk: %s: Tento súbor je prázdny.

en: &#8220;%s&#8221;
sk: na &#8220;%s&#8221;

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
sk: &#8220;%s&#8221; (Upraviť)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sk: Nepodarilo sa nahrať:  &#8220; %s&#8221

en: &#8220;%s&#8221; is locked
sk: &#8222;%s&#8220; je zamknutý

en: &#8592; Cancel audio playlist
sk: &#8592; Zrušiť zoznam skladieb

en: &#8592; Cancel gallery
sk: &#8592; Stornovať galériu

en: &#8592; Cancel video playlist
sk: &#8592; Zrušiť zoznam videí

en: &#8592; Go to library
sk: &#8592; Prejsť do knižnice

en: &laquo; Back
sk: &laquo; Späť

en: &laquo; Older Comments
sk: &laquo; Staršie komentáre

en: &laquo; Older Entries
sk: &laquo; Staršie články

en: &laquo; Previous
sk: &laquo; Predošlá

en: &laquo; Previous Entries
sk: &laquo; Predchádzajúce články

en: &laquo; Previous Page
sk: &laquo; Predošlá strana

en: &laquo; Return to Stats
sk: &laquo; Späť na štatistiku

en: &larr; Back to "%s" attributes
sk: &larr; Späť na vlastnosti "%s"

en: &larr; Back to %s
sk: &laquo; Naspäť na %s

en: &larr; Back to previous step
sk: &larr; Späť k predchádzajúcemu kroku

en: &larr; Go to Categories
sk: &larr; Prejsť na kategórie

en: &larr; Go to Link Categories
sk: &larr; Prejsť na kategórie odkazov

en: &larr; Go to Tags
sk: &larr; Prejsť na značky

en: &larr; Go to Users
sk: Prejsť na používateľov

en: &larr; Go to editor
sk: Prejsť na editor

en: &larr; Previous
sk: &larr; Predchádzajúci

en: &lt; Prev
sk: &lt; Predošlá

en: &mdash; No Change &mdash;
sk: &mdash; Bez zmeny &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
sk: &mdash; Žiadna rola pre túto stránku &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
sk: &mdash; Výber &mdash;

en: &mdash; The WordPress.com Team
sk: &mdash; tím WordPress.com

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sk: &nbsp;&ndash; Stránka %s

en: &ndash;OR&ndash;
sk: &ndash;ALEBO&ndash;

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
sk: Položka &quot;%s&quot nie je dostupná pre nákup.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
sk: Produkt "%s" je vypredaný a preto nemôže byť zakúpený.

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
sk: Vyššie sú zobrazené vaše možnosti. Môžete použiť príkazy 'get', 'delete', a 'update'.

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the always allowed list.
sk: Taktiež môžete použiť príkazy 'list' alebo 'clear' v zozname vždy povolených.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
sk: Pre ďalšie informácie zadajte príkaz 'wp jetpack options'.

en: (%d votes)
sk: (%d hlasov)

en: (%s author archive, opens in a new tab)
sk: (archív príspevkov od %s, otvorí sa na novej karte)

en: (%s comment) | (%s comments)
sk[0]: (%s komentár)
sk[1]: (%s komentáre)
sk[2]: (%s komentárov)

en: (%s ping) | (%s pings)
sk[0]: (%s ping)
sk[1]: (%s pingy)
sk[2]: (%s pingov)

en: (%s ratings)
sk: (%s hodnotení)

en: (%s website link, opens in a new tab)
sk: (Odkaz na web stránku %s , otvorí sa na novej karte)

en: (Address never made public)
sk: (Email nebude zverejnený)

en: (Deleted)
sk: (Vymazané)

en: (Does not support 64bit values)
sk: (Nepodporuje 64 bitové hodnoty)

en: (Edit)
sk: (Upraviť)

en: (Empty heading)
sk: (Prázdny nadpis)

en: (Home link, opens in a new tab)
sk: (Odkaz na domovskú stránku, otvorí sa na novej karte)

en: (Incorrect heading level)
sk: (Nesprávny level nadpisu)

en: (Latest version: %s)
sk: (Najnovšia verzia: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
sk: (Ponechajte 0, ak si neprajete hodnotiť.)

en: (Multiple H1 headings are not recommended)
sk: (Viacero H1 nadpisov sa neodporúča)

en: (Note: many devices and browsers do not display this text.)
sk: (Poznámka: veľa zariadení a prehliadačov nezobrazuje tento text.)

en: (Only admins can see this message)
sk: (Iba administrátori môžu vidieť túto správu)

en: (Private post)
sk: (Súkromný článok)

en: (Public)
sk: (Verejné)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
sk: (Registrácia bola pozastavená. Len už zaregistrovaný užívatelia môžu pridávať komentáre.)

en: (Supports 64bit values)
sk: (Podporuje 64 bitové hodnoty)

en: (Unattached)
sk: (Nepriložené)

en: (Unsaved)
sk: (Neuložené)

en: (Untitled)
sk: (Bez názvu)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
sk: (Vaša webová stránka vykonáva aktualizácie prostredníctvom protokolu FTP kvôli vlastníctvu súborov. Kontaktujte poskytovateľa hostingu.)

en: (Your theme may already use a H1 for the post title)
sk: (Vaša téma môže už používať H1 pre názov článku)

en: (at most 10)
sk: (najviac 10)

en: (at most 15)
sk: (najviac 15)

en: (can be backordered)
sk: (môže byť spätne objednané)

en: (estimated for %s)
sk: (odhadované pre %s)

en: (ex. VAT)
sk: (bez DPH)

en: (ex. tax)
sk: (bez DPH)

en: (incl. VAT)
sk: (s DPH)

en: (incl. tax)
sk: (vr. dane)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
sk: (zahŕňa %1$s odhadovaných pre %2$s)

en: (includes %s)
sk: (vrátane %s)

en: (modified %s ago)
sk: (zmenené pred %s)

en: (more&hellip;)
sk: (viac&hellip;)

en: (no ID)
sk: (žiadne ID)

en: (no author)
sk: (žiadny autor)

en: (no parent)
sk: (bez rodiča)

en: (no title %s)
sk: (bez názvu %s)

en: (no title)
sk: (bez názvu)

en: (not found)
sk: Nenájdené

en: (opens in a new tab)
sk: (otvorí sa na novej záložke)

en: (optional)
sk: (voliteľné)

en: (required)
sk: (povinné)

en: (scroll to see more)
sk: (scrollujte pre zobrazenie ďalšieho obsahu)

en: (undo)
sk: (späť)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
sk: * Táto rubrika je aj medzi heslami. Jej konvertovanie bude znamenať pridanie hesla všetkým príspevkom, ktoré sú aktuálne v rubrike zaradené.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
sk: * Táto rubrika je aj medzi heslami. Konvertor pridal toto heslo ku všetkým článkom z tejto rubriky. Ak ju chcete odstrániť, potvrďte že boli heslá správne priradené a potom ju odstráňte v menu <a href="%s">Správa rubrík</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
sk: * Toto heslo je aj medzi rubrikami. Konvertor pridal túto rubriku ku všetkým článkom s týmto heslom. Ak ho chcete odstrániť, potvrďte, že všetky články boli správne pridané a potom ho odstráňte v menu <a href="%s">Správa hesiel</a>.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
sk: * Toto heslo je aj medzi rubrikami. Jeho premena bude znamenať, že všetky články s týmto heslom budú zaradené aj do tejto rubriky.

en: + Add New Category
sk: + Pridať novú kategóriu

en: + Add New WordPress
sk: + Pridať nový WordPress

en: + Add account
sk: + Pridať účet

en: + Create New Menu
sk: + Vytvoriť nové menu

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
sk: - %1$s (z verzie %2$s na %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
sk: - %1$s (od verzie %2$s do %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
sk: - %1$s verzia %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
sk: - %1$s verzia %2$s%3$s

en: - Custom -
sk: - Vlastné -

en: - Select -
sk: - Vyberte -

en: ... like this one, which is right aligned.
sk: ... ako napríklad tento, ktorý je zarovnaný napravo.

en: ...or something like this:
sk: ...alebo niečo takéto:

en: .htaccess rules
sk: .htaccess pravidlá

en: // A “block” is the abstract term used
    // to describe units of markup that
    // when composed together, form the
    // content or layout of a page.
    registerBlockType( name, settings );
sk: // “Block“ je abstraktný termín používaný\n
    // na opis častí zdrojového kódu, ktoré\n
    // keď sú spojené dohromady, vytvárajú\n
    // obsah alebo rozloženie stránky.\n
    registerBlockType ( name, settings );

en: 1 Comment
sk: Jeden komentár

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: 1 komentár <span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: 1 comment
sk: 1 komentár

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 item | %s items
sk[0]: položka
sk[1]: %s položky
sk[2]: %s položiek

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 1 minute per product
sk: 1 minúta na produkt

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
sk: 1 stránka nie je aktualizovaná, niekto ju upravuje.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
sk: 1 vzor nebol aktualizovaný, niekto ho už upravuje.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
sk: 1 článok nie je aktualizovaný, niekto ho upravuje.

en: 1 term
sk: 1 výraz

en: 10 community members
sk: 10 členov komunity

en: 100% Woolen
sk: 100% vlna

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s na %2$s

en: 1GB Storage Space
sk: 1GB úložisko

en: 1st
sk: 1.

en: 2 character continent code.
sk: 2-znakový kód kontinentu.

en: 2 minutes
sk: 2 minúty

en: 24/7 Support
sk: Neustála podpora

en: 3 days
sk: 3 dni

en: 30 days
sk: 30 dní

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 3999 Mission Boulevard,
    San Diego CA 92109
sk: Kvetinová 12,
    851 01 Bratislava

en: 3GB Storage Space
sk: 3GB úložisko

en: 4 minutes
sk: 4 minúty

en: 404 error page
sk: Stránka chyby 404

en: 404: Not Found
sk: 404 Nenájdená

en: 50 community members
sk: 50 členov komunity

en: 7 days
sk: 7 dní

en: < Clear Filters
sk: < Vyčistiť filtre

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
sk: <a href="%1$s" %2$s>Opíšte účel obrázku%3$s</a>. Nechajte prázdne, ak je obrázok výlučne dekoratívny.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
sk: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Aktualizujte %2$s</a> alebo sa naučte ako <a href="%3$s" class="browse-happy-link">surfovať s radosťou</a>

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil tvoju stránku pred %2$s spamovým komentárom.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil tvoju stránku pred %2$s spamovými komentármi.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil tvoju stránku pred %2$s spamovými komentármi.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentárom</a>.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
sk: <a href="%1$s">Upraviť</a> alebo <a href="%2$s">zobraziť</a> obsah vašej stránky zásad ochrany osobných údajov.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
sk: <a href="%1$s">Upravte</a> alebo <a href="%2$s">zobrazte</a> váš obsah stránky zásad ochrany osobných údajov.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
sk: <a href="%1$s">Aktualizujte prosím WordPress</a> a potom <a href="%2$s">získajte viac informácií o aktualizácii PHP</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
sk: Je dostupná nová verzia <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Aktualizujte teraz</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
sk: Je dostupný nová verzia <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>! Prosím dajte o aktualizácii vedieť administrátorovi.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
sk: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Odoslať email znova</a> | <a target="_blank" href="%s">Poslať na inú emailovú adresu</a>

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
sk: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion inštrukcie</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
sk: <a href="%s" target="_blank">Inštrukcie YouTube</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sk: <a href="%s">Akismet</a> blokuje spamo na vašom blogu.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
sk: <a href="%s">Zistite viac o aktualizovaní PHP</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
sk: <a href="%s">Odkazy</a> / Pridať nový odkaz

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
sk: <a href="%s">Odkazy</a> / Upraviť odkaz

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
sk: <a href="%s">Spravovať pluginy</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
sk: <a href="%s">Prosím aktualizujte WordPress</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
sk: <a href="%s">Svoju profilovú fotku si môžete zmeniť na Gravatar</a>.

en: <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/multisite/admin/#network-admin-sites-screen">Documentation on Site Management</a>
sk: <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/multisite/admin/#network-admin-sites-screen">Dokumentácia pre Správu siete [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Dokumentácia k menu [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Dokumentácia k správe tém [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Dokumentácia k widgetom [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Dokumentácia ku komentárom [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Dokumentácia k formátovaniu dátumu a času [EN]</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Dokumentácia k nástroju Prispôsobenie [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Dokumentácia k nástenke [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Dokumentácia k úpravám multimédií [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Dokumentácia ku klávesovým skratkám [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Dokumentácia k nahrávaniu multimediálnych súborov [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Dokumentácia ku knižnici multimédií [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Dokumentácia k pridávaniu nových stránok [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/"> Dokumentácia k úpravám stránok [EN] </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentácia k správe stránok [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Dokumentácia k automatickým aktualizáciám [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Dokumentácia ku kategóriám [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Dokumentácia k správe článkov [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Dokumentácia 
    k značkám</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/"> Správa revízií [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Popis k rolám a oprávneniam [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Dokumentácia k nastaveniam diskusie [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Dokumentácia všeobecných nastavení</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Dokumentácia k nastaveniam multimédií [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Dokumentácia k Nastaveniam súkromia</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Dokumentácia k nastaveniu čítania</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Dokumentácia k nastaveniam písania</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Dokumentácia k nástroju Zdravie webovej stránky </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Dokumentácia funkcie vymazania osobných údajov</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Dokumentácia funkcie Export osobných údajov</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Dokumentácia k Exportu[EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Dokumentácia k importu [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/"> Dokumentácia k nástrojom </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Dokumentácia ku spam komentárom [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Dokumentácia k pridávaniu nových používateľov [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Dokumentácia k správe používateľov [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Dokumentácia k používateľským profilom [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Dokumentácia k používaniu tém [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Dokumentácia k písaniu a úprave článkov [EN]</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
sk: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Fórum podpory</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
sk: <abbr title="Koordinovaný svetový čas">UTC</abbr> čas je <code>%s</code>

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
sk: <br />Pridávam značky <i>%s</i>...

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
sk: <code>%s</code> HTML značka nie je povolená a bola odstránená

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
sk: <code>_blank</code> &mdash; nové okno alebo karta.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
sk: <code>_none</code> &mdash; rovnaké okno alebo karta.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
sk: <code>_top</code> &mdash; aktuálne okno alebo karta, bez frame-ov.

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
sk: <p>Nemáš povolenie na pozeranie si tejto stránky.</p>

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
sk: <p>Vaša IP adresa <code>%2$s</code> bola označená pre možné porušenie bezpečnostných pravidiel. Vaše prihlasovanie meno môžete odomknúť odoslaním špeciálneho odkazu prostredníctvom e-mailu. <a href="%3$s">Dozvedieť sa viac</a></p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
sk: <span class="%1$s">Zverejnené v kategórií</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie články

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
sk: <span class="meta-nav">Nasledujúci príspevok</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
sk: <span class="meta-nav">Predchádzajúci príspevok</span>%title

en: <span>%d</span> bloggers like this:
sk: <span>%d</span> blogerom sa páči toto:

en: <span>%d</span> minute | <span>%d</span> minutes
sk[0]: <span>%d</span> minúta
sk[1]: <span>%d</span> minúty
sk[2]: <span>%d</span> minút

en: <span>< 1</span> minute
sk: <span>< 1</span> minúta

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sk[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> bol zablokovaný <strong>Akismetom</strong>
sk[1]: <strong class="count">%1$s spamy</strong> boli zablokované <strong>Akismetom</strong>
sk[2]: <strong class="count">%1$s spamov</strong> bolo zablokovaných <strong>Akismetom</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sk[0]: <strong>%s objednávka</strong> sa spracováva
sk[1]: <strong>%s objednávky</strong> čakajú na spracovanie
sk[2]: <strong>%s objednávok</strong> čakajú na spracovanie

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sk[0]: <strong>%s objednávka</strong> čaká na zaplatenie
sk[1]: <strong>%s objednávky</strong> čakajú na zaplatenie
sk[2]: <strong>%s objednávok</strong> čaká na zaplatenie

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sk[0]: <strong>%s produkt</strong> s nízkym stavom na sklade
sk[1]: <strong>%s produkty</strong> s nízkym stavom na sklade
sk[2]: <strong>%s produktov</strong> s nízkym stavom na sklade

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sk[0]: <strong>%s produkt</strong> nie je skladom
sk[1]: <strong>%s produkty</strong> nie sú skladom
sk[2]: <strong>%s produktov</strong> nie je skladom

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
sk: <strong>%s</strong> &mdash; Obrázok môžete k článku priradiť aj bez toho, aby ste ho do neho priamo vložili. Toto je užitočné v prípadoch, keď vaša téma dokáže používať obrázky ako miniatúry, napr. na domovskej stránke, vo vlastnej hlavičke, atď.

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
sk: <strong>%s</strong> (Užívateľ WordPress.com) má už prístup k štastikám.

en: <strong>%s</strong> is currently working on this post (<PreviewLink />), which means you cannot make changes, unless you take over.
sk: <strong>%s</strong> momentálne na tomto príspevku pracuje (<PreviewLink />), čo znamená, že nemôžete vykonávať zmeny pokiaľ neprevezmete kontrolu.

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
sk: <strong>%s</strong> nie je povolená webová stránka na vloženie.

en: <strong>%s</strong> now has editing control of this post (<PreviewLink />). Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
sk: <strong>%s</strong> má teraz kontrolu nad úpravou tohto článku (<PreviewLink />). Nebojte sa, všetky vaše zmeny až do tohto okamihu boli uložené.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
sk: <strong>%s</strong> zostáva miesta pre nahrávanie.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
sk: <strong>%s</strong> použité <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) zostáva miesta na nahrávanie.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
sk: Dôkladne si <strong><em>niekde uchovajte toto heslo</em></strong>! Je to <em>náhodne vygenerované</em> heslo, ktoré bolo vytvorené iba pre vás.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
sk: <strong>Aktivity</strong> &mdash; Zobrazuje nadchádzajúce naplánované články, nedávno publikované články, nedávne komentáre a umožňuje ich moderovanie.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
sk: <strong>Takmer hotovo</strong> - nakonfigujte Akismet a rozlúčte sa so spamom

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
sk: <strong>Rýchly prehľad</strong> &mdash; Zobrazí súhrn obsahu na vašej stránke, verziu témy a verziu WordPress.

en: <strong>Blog, supercharged:</strong> get your own domain name, powerful customization options and lots of space for audio and video.
sk: <strong>Blog s turbomotorom:</strong> vlastná doména, rozšírené možnosti nastavení a množstvo miesta pre audio a video.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
sk: <strong>Nastavenie oddielov</strong> &mdash; Kliknite na nadpis oddielu pre jeho rošírenie alebo schovanie. Niektoré oddiely pridané modulmi majú upraviteľný obsah a ukážu tlačidlo "Upraviť" keď sa nad nadpis presuniete myšou.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
sk: <strong>Kliknutie na šípku napravo od položky menu</strong> zobrazí štandardnú ponuku nastavení. Doplnkové nastavenia ako cieľ odkazu, CSS triedy, vzťahy a popis odkazov môžu byť nastavené v záložke Možnosti zobrazenia.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
sk: <strong>Komentáre</strong> &mdash; V prípade komentárov používateľa, e-mailovej adresy, IP adresy, User Agent (prehliadač/operačný systém), dátumu a času, obsahu komentára a URL adresy obsahu.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
sk: <strong>Komentáre</strong> &mdash; WordPress nemaže komentáre. Sotfvér anonymizuje (ale <em>nikdy</em> nezverejňuje) priradenú e-mailovú adresa, IP adresu a User Agent (prehliadač/operačný systém).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
sk: <strong>Umiestnenie komunitných udalostí</strong> &mdash; IP adresa používateľa použitá pre nadchádzajúce udalosti komunity zobrazená vo widgete na nástenke.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
sk: <strong>Miesto konania komunitných udalostí</strong> &mdash; IP adresa používateľa použitá pre zobrazenie relevantných informácií na nástenke vo widgete Nadchádzajúce komunitné udalosti.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
sk: <strong>Konfliktné hodnoty pre konštanty %1$s a %2$s.</strong> Ako konfiguračné nastavenie vašej subdomény sa použije hodnota %2$s.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
sk: <strong>Strata spojenia.</strong> Ukladanie bolo vypnuté kým sa opäť nepripojíte.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
sk: <strong>Prispejte</strong> ku kódu, vylepšite UX a testujte aplikáciu WordPress.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
sk: <strong>Kopírovať URL adresu</strong> skopíruje URL adresu multimediálneho súboru do schránky.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
sk: <strong>Vytvárajte</strong> a vylepšujte vzdelávacie materiály WordPress.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
sk: <strong>Spravujte</strong> príspevky alebo fotografujte do adresára fotografií.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
sk: <strong>Odstrániť natrvalo</strong> odstráni súbor z knižnice multimédií (aj zo všetkých príspevkov, ku ktorým je momentálne priradený).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
sk: <strong>Vymazať</strong> vás zavedie na obrazovku Zmazať používateľa, kde môžete natrvalo odstrániť používateľa z vašej webovej stránky aj s ich obsahom. Taktiež môžete vymazať viacerých používateľov naraz pomocou hromadných akcií.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
sk: <strong>Popis</strong> &mdash; Popis nie je automaticky zobrazovaný. Niektoré témy ho však zobrazujú.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
sk: <strong>Komentáre</strong> &mdash; Môžete vypnúť alebo zapnúť komentáre a upozornenia, a ak má článok komentáre, tak ich tu môžete vidieť a moderovať ich.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
sk: <strong>Prevziať súbor</strong> stiahne pôvodný multimediálny súbor do vášho zariadenia.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
sk: <strong>Ťahaj a pusť</strong> &mdash; Pre usporiadanie oddielov chyťte oddiel za hornú lištu, presuňte ho na požadované miesto a pusťte, keď sa zobrazí obdĺžnik so šedým bodkovaným okrajom.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
sk: <strong>Pretiahnite</strong> súbory do oblasti nižšie. Môžete zvoliť viacero súborov naraz.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nesprávne prihlasovacie meno, alebo e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Túto e-mailovú adresu už používa niekto iný.

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
sk: <strong>Upraviť</strong> vás prenesie na jednoduchú obrazovku, kde môžete upraviť metadáta jednotlivých súborov. Na túto obrazovku sa dostanete aj kliknutím na názov multimediálneho súboru alebo náhľad.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
sk: Kliknutím na odkaz <strong>Upraviť</strong> budete presmerovaný na príslušnú stránku do administrácie s možnosťou podrobných úprav profilu zvoleného používateľa. Rovnaký výsledok dosiahnete tiež kliknutím na používateľské meno.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
sk: <strong>Upraviť</strong> - Budete presmerovaný na administračnú stránku s možnosťou detailných úprav zvoleného príspevku. Rovnaký efekt dosiahnete kliknutím na názov príspevku.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
sk: <strong>Upravujte</strong> videá a pridávajte titulky na WordPress.tv.

en: <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugin to be installed and activated: %3$s. | <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugins to be installed and activated: %3$s.
sk[0]: <strong>Chyba:</strong> Plugin %1$s vyžaduje nainštalovanie a aktiváciu %2$d pluginu: %3$s.
sk[1]: <strong>Chyba:</strong> Plugin %1$s vyžaduje nainštalovanie a aktiváciu %2$d pluginov: %3$s.
sk[2]: <strong>Chyba:</strong> Plugin %1$s vyžaduje nainštalovanie a aktiváciu %2$d pluginov: %3$s.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
sk: <strong>CHYBA</strong>:Súbory „cookie“ sú blokované pre neočakávaný výstup. Prosím prezrite si <a href="%1$s">dokumentáciu [EN]</a> alebo vyskúšajte <a href="%2$s">fórum podpory [EN]</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
sk: <strong>CHYBA</strong>:Súbory „cookie“ sú blokované alebo nepodporované vašim prehliadačom. Prosím  <a href="%s">povoľte súbory „cookie“</a> pri používaní WordPress.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
sk: <strong>Chyba</strong>: Nesprávne meno, email alebo heslo.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
sk: <strong>Chyba:</strong> Heslá sa nezhodujú. Zadajte rovnaké heslo do oboch políčok.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
sk: <strong>CHYBA</strong>: Heslo nesmie obsahovať znak  "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte prezývku.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte heslo.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
sk: <strong>Chyba:</strong> Zadajte používateľské meno alebo e-mailovú adresu.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Prosím, zadajte používateľské meno.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte e-mailovoú adresu.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
sk: <strong>Chyba:</strong> Vyplňte povinné polia.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
sk: <strong>Chyba</strong>: napíšte váš komentár.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte svoju e-mailovú adresu.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
sk: <strong>Chyba:</strong> Adresa stránky, ktorú ste vložili je už obsadená.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno nie je povolené.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
sk: <strong>Chyba:</strong> Stránka s nastaveniami %s sa nenachádza v zozname povolených možností.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Komentár nie je možné uložiť. Prosím, opakujte pokus neskôr.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Emailová adresa už bola použitá.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
sk: <strong>CHYBA</strong>: E-mailová adresa nie je správna.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
sk: <strong>Chyba</strong>: E-mail sa nedá odoslať. Vaša webová stránka pravdepodobne nie je správne nakonfigurovaná na posielanie emailov. <a href="%s">Získajte pomoc s obnovením hesla vášho hesla</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nebola vyplnená emailová adresa.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
sk: <strong>Chyba</strong>: Nebolo vyplnené heslo.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Pre e-mail %s je zadané heslo neplatné.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Heslo, ktoré ste zadali pre používateľské meno %s je nesprávne.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
sk: <strong>Chyba:</strong> Heslá sa nezhodujú.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
sk: <strong>Chyba:</strong> Používateľské meno <strong>%s</strong> nie je na tejto web stránke registrované. Ak si nie ste istí ohľadom Vášho používateľského mena, skúste namiesto neho použiť Vašu e-mailovú adresu.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nebolo vyplnené prihlasovacie meno.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Účet s týmto používateľským menom alebo e-mailovou adresou neexistuje.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
sk: <strong>Chyba:</strong> Pri vytváraní záznamu webovej stránky sa vyskytol problém.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
sk: <strong>Chyba:</strong> Táto emailová adresa je už zaregistrovaná. <a href="%s">Prihláste sa</a> pomocou tejto adresy alebo zadajte inú.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
sk: <strong>Chyba</strong>: Tento e-mail je už zaregistrovaný. Zadajte iný.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
sk: <strong>Chyba:</strong> Toto nie je platná šablóna pre feed.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno je už zaregistrované. Prosím, zvoľte si iné.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sk: <strong>CHYBA:</strong> Toto používatelské meno je neplatné, nakoľko používa zakázané znaky. Prosím zadajte platné používateľské meno.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
sk: <strong>Chyba:</strong> Neznáma e-mailová adresa. Skontrolujte ju znova, alebo skúste svoje používateľské meno.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
sk: <strong>Chyba:</strong> Neznáme používateľské meno. Skontrolujte ho znova, alebo skúste svoje e-mailovú adresu.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
sk: <strong>Chyba:</strong> Registrácia používateľov nie je momentálne povolená.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
sk: <strong>Chyba</strong>: url adresa je príliš dlhá.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Váš účet bol označený ako pôvodca spamu.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
sk: <strong>Chyba</strong>: váš komentár je príliš dlhý.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
sk: <strong>Chyba</strong>: vaša e-mailová adresa je príliš dlhá.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
sk: <strong>Chyba</strong>: vaše meno je príliš dlhé.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
sk: <strong>Chyba:</strong> Váš odkaz na obnovenie hesla je zrejme neplatný. Požiadajte o nový odkaz nižšie.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
sk: <strong>Chyba:</strong> Platnosť odkazu na obnovenie hesla vypršala. Nižšie si prosím vyžiadajte nový odkaz.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
sk: <strong>Chyba</strong>: E-mail sa nedá odoslať. Vaša webová stránka pravdepodobne nie je správne nakonfigurovaná na posielanie emailov. <a href="%s">Získajte pomoc s obnovením hesla vášho hesla</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Účet s týmto používateľským menom alebo e-mailovou adresou neexistuje.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
sk: <strong>Skúmajte</strong> spôsoby, ako znížiť vplyv webových stránok na životné prostredie.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
sk: <strong>Hľadajte</strong> a nahlasujte chyby v základnom softvéri WordPress.

en: <strong>Format</strong> &mdash; Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Your theme could enable all or some of 10 possible formats. <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/wordpress/post-formats/#supported-formats">Learn more about each post format</a>.
sk: <strong>Formát</strong> &mdash; Formáty príspevkov stanovujú ako vaša téma zobrazí špecifický príspevok. Napríklad, môžte vytvoriť <em>štandardný</em> blogový článok s nadpisom a odsekmi textu alebo krátky <em>okresaný</em>, ktorý vynecháva nadpis a obsahuje krátky výňatok. Vaša téma môže povoľovať všetky alebo aspoň niektoré z 10 možných formátov. <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/wordpress/post-formats/#supported-formats">Viac o jednotlivých formátoch článkov [EN]</a>.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
sk: <strong>Prosím pozor!</strong> Verzie nasledujúcich pluginov, ktoré používate neboli testované s WooCommerce %s. Aktualizujte ich alebo potvrdťe ich kompatibilitu pred aktualizáciou WooCommerce, inak môžu nastať problémy:

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
sk: <strong>Informácie</strong> &mdash;  URL adresa webovej stránky je len zriedka editovaná, pretože to môže spôsobiť jej nefunkčnosť. Zobrazí sa dátum registrácie a poslednej aktualizácie. Správcovia siete môžu označiť webovú stránku v sieti za archivovanú, spam, vymazanú a neaktuálnu, a odstrániť ju z verejných zoznamov alebo zakázať.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
sk: <strong>Prepožičajte</strong> vašu kreatívnu predstavivosť dizajnu používateľského rozhrania WordPress.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
sk: <strong>Multimédiá</strong> &mdash; Zoznam adries URL všetkých používateľom nahraných mediálnych súborov.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
sk: <strong>Multimédiá</strong> &mdash; Zoznam URL adries všetkých mediálnych súborov nahraných konkrétnym používateľom.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
sk: <strong>POZNÁMKA:</strong> Ak bude proces importu z <em>akýchkoľvek</em> dôvodov prerušený, vráťte sa späť na túto stránku a proces bude automaticky pokračovať z miesta, kde prestal.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
sk: <strong>POZNÁMKA:</strong> Vyzerá to tak, že máte vypnutý JavaScript, takže budete musieť manuálne klikať medzi jednotlivými krokmi importovania. Ak JavaScript zapnete, kroky prebehnú automaticky.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
sk: <strong>Názov</strong> &mdash; Názov, ktorý sa zobrazí na vašej webovej stránke.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
sk: <strong>Zoradenie</strong> &mdash; Stránky sú zvyčajne zoradené abecedne, ale môžete si zvoliť aj vlastné zoradenie zadaním čísla (1 pre prvú, atď.) do tohto poľa.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
sk: <strong>Organizujte</strong> alebo sa zúčastňujte miestnych stretnutí a WordCampov.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
sk: <strong>Nadradená kategória</strong> &mdash; Kategórie, narozdiel od značiek, majú hierarchické usporiadanie. Môžete mať kategóriu "Jazz" a pod ňou vsunuté kategórie "Bebop" a "Big Band". Na vytvorenie podkategórie jednoducho vyberte inú kategóriu ako nadredenú kategóriu.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
sk: <strong>Nadradená</strong> &mdash; Stránky môžete hierarchicky usporiadať. Napríklad, môžete mať stránku "O nás", ktorá má pod sebou stánky "Životný príbeh" a "Môj pes". Nie je žiadne obmedzenie pre počet stupňov hierarchie stránok.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
sk: <strong>Editor článkov</strong> &mdash; Zadajte text vášho článku. Existujú dva spôsoby editovania: vizuálny a textový editor. Vyberte si pomocou záložky.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
sk: <strong>Náhľad</strong> &#8211; Pomocou tejto funkcie uvidíte, ako by vyzeral aktuálny koncept príspevku na stránke, pokiaľ by ste ho teraz publikovali. Ak už však článok bol publikovaný, tak sa tu objaví odkaz s názvom &#8222;Zobraziť&#8220;, pomocou ktorého budete presmerovaný priamo na konkrétny príspevok na stránke.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
sk: <strong>Informácie o profile</strong> &mdash; e-mail používateľa, používateľské meno, zobrazované meno, prezývka, meno, priezvisko, popis/biografia a dátum registrácie.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
sk: <strong>Propagujte</strong> projekt WordPress vo vašej komunite.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
sk: <strong>Publikovať</strong> &mdash; Môžete si nastaviť vlastné podmienky publikovania člankov v bloku Publikovať. Pre nastavenie Stavu, Viditeľnosti, a Publikovania (okamžite) kliknite na dokaz Upraviť pre zobrazenie viacerých možnosti. Viditeľnosť zahrňuje možnosti pre ochranu článku heslom alebo možnosť zobrazenia článku na vrchnej časti vášho blogu na neurčitu dobu (pripnúť). Možnosť Ochrana heslom vám umožní nastaviť si ľubovoľné heslo pre každý článok. Možnosť Súkromný ukryje článok pred každým okrem editorov a administrátov vašej webstránky. Publikovať (okamžite) vám umožní nastaviť budúci alebo minulý čas, takže si budete môcť naplánovať kedy bude článok publikovaný v budúcnosti alebo nastaviť dátum článku do minulosti.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
sk: <strong>Rýchly koncept</strong> &mdash; Dovolí vám vytvoriť nový článok a uložiť ho ako koncept. Taktiež zobrazuje odkazy na posledných 3 konceptov ktoré ste vytvorili.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
sk: <strong>Rýchle úpravy</strong> &#8211; Táto funkcia umožňuje okamžite zmeniť niektoré základné informácie o príspevku, bez toho aby ste museli opustiť stránku s výpisom príspevkov.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
sk: <strong>Náhodný:</strong> Zobraziť odlišný obrázok na každej strane.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
sk: Funkcia <strong>odstrániť</strong> vám umožňuje vymazať používateľov z vašej webovej stránky. Nevymaže to ich obsah. Pre mazanie viacerých používateľov môžete použiť hromadné akcie.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
sk: <strong>Nastavenia obrazovky</strong> &mdash; Použite záložku Nastavenia obrazovky pre výber oddielov na zobrazenie.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
sk: <strong>Poslať spätné odkazy</strong> &mdash; Spätné odkazy umožnujú upozorniť blogovacie systémy, že sa na ne odkazuje. Vložte URL (môžte aj viac), na ktoré chcete poslať spätné odkazy. Ak odkazujete na inú WordPress stránku, bude automaticky upozornená použitím spätných upozornení a toto pole nie je potrebné.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
sk: Funkcia <strong>Obnovenie hesla</strong> odošle používateľovi e-mail s odkazom na nastavenie nového hesla.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
sk: <strong>Tokeny relácie </strong> & mdash; Prihlasovacie údaje používateľa, IP adresy, dátum vypršania platnosti, User Agent (prehliadač/operačný systém) a posledné prihlásenie.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
sk: <strong>Nastavenia</strong> &mdash; Táto stránka zobrazuje zoznam všetkých nastavení priradených k tejto webovej stránke. Niektoré sú vytvorené pomocou WordPress, ďalšie pomocou aktivovaných pluginov. Vedzte, že niektoré polia sú zašednuté a zobrazujú serializované údaje. Tieto hodnoty nemôžete zmeniť kvôli spôsobu, akým je nastavenie uložené v databáze.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
sk: <strong>Zdieľajte</strong> vaše znalosti na fórach podpory WordPress.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
sk: <strong>Zdravie webovej stránky</strong> &mdash; Informuje o potenciálnych problémoch týkajúcich sa výkonu a bezpečnosti vašej web stránky, ktoré vyžadujú vašu pozornosť.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sk: <strong>Slug</strong> &mdash; &#8220;Slug&#8221; je označenie názvu pekných URL. Zvyčajne je bez diakritiky, malými písmenami a obsahuje len písmená, číslice a spojovníky.

en: <strong>Snow Patrol</strong>
sk: <strong>Snežná Patrola</strong>

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
sk: <strong>Šablóna</strong> &mdash; Niektoré témy majú vlastné šablóny, ktoré môžete použiť na určitých stránkach, ktoré môžu mať dodatočné funkcionality alebo vlastné rozloženia stránky. Ak ich téma má, uvidíte ich v tejto rozbaľovacej ponuke.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
sk: <strong>Testujte</strong> nové vydania a navrhované funkcie pre editor blokov.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
sk: <strong>Témy</strong> &mdash; Táto oblasť zobrazuje témy, ktoré už nie sú povolené naprieč sieťou. Povolením témy v tomto menu ju povolíte na tejto stránke. Toto neaktivuje túto tému, no umožňí jej zobrazenie v nastavení vzhľadu danej stránky. Pre povolenie témy naprieč celou sieťou pokračujte na obrazovku <a href="%s">Témy v sieti</a>.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
sk: <strong>Nadpis</strong> &mdash; Vložte nadpis pre váš článok. Po tom ako vložíte nadpis sa pod ním zobrazí trvalý odkaz, ktorý môžete upravovať.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
sk: <strong>Preložte</strong> WordPress do vášho miestneho jazyka.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
sk: <strong>Kôš</strong> &#8211; Slúži k presunu nepotrebného príspevku do Koša, kde bude ešte nejaký čas uschovaný (obvykle 30 dní), kým nedôjde k jeho automatickému a nenávratnému zmazaniu. Kôš môžete tiež vysypať kedykoľvek ručne.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
sk: <strong>Používatelia</strong> &mdash; Zobrazujú používateľov priradených k tejto webovej stránke. Môžete tiež zmeniť ich rolu, obnoviť ich heslo alebo ich odstrániť z webovej stránky. Odstránenie používateľa z webovej stránky neodstraňuje používateľa zo siete.

en: <strong>View</strong> Freshly Pressed posts from the WordPress.com homepage.
sk: <strong>Zobraziť</strong> čerstvo publikované blogy na WordPress.com.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
sk: <strong>Zobraziť</strong> otvorí verejného archív autora, ktorý obsahuje zoznam všetkých príspevkov publikovaných konkrétnym používateľom.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
sk: <strong>Zobraziť</strong> vás presmeruje na verejnú stránku zobrazenia daného súboru.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
sk: <strong>UPOZORNENIE:</strong> Ak máte na LiveJournal veľa príspevkov, alebo komentárov, môže to trvať veľmi dlho. Ideálne by bolo, keby ste tento proces spustili vtedy, keď budete môcť od počítača aj odísť a vyčkať tak, kým celý import prebehne.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
sk: <strong>Upozornenie:</strong> tieto stránky by sa nemali zhodovať s vašou stránkou zásad ochrany osobných údajov!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
sk: <strong>Upozornenie:</strong> tieto stránky by nemali byť rovnaké!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
sk: <strong>Vitajte vo WooCommerce</strong> &#8211; Ste takmer pripravený začať predávať :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
sk: <strong>Vitajte</strong> &mdash; Zobrazuje odkazy pre niektoré z najbežnejších úkonov pri nastavovaní novej webovej stránky.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
sk: <strong> Udalosti a novinky zo sveta WordPress </strong> & mdash; Nadchádzajúce udalosti vo vašom okolí, ako aj najnovšie správy z oficiálneho projektu WordPress a blogu <a href="%s"> WordPress Planet </a>.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
sk: <strong>Píšte</strong> a odosielajte opravy chýb alebo pomoc pri vytváraní nových funkcií.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
sk: <strong>Napíšte</strong> alebo vylepšite dokumentáciu pre WordPress.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
sk: <strong>Vaša téma (%s) obsahuje zastarané kópie niektorých súborov šablón WooCommerce.</strong> Tieto súbory môžu potrebovať aktualizáciu, aby boli kompatibilné s aktuálnou verziou WooCommerce. Návrhy na opravu tohto:

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
sk: 12-miestný Akismet API kľúč. Dostupný na akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sk: Kód krajiny v dĺžke 2 znakov, napr. SK. Nechajte prázdne pre všetky krajiny.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sk: Kód štátu/kraja v dĺžke 2 znakov, napr. NY. Nechajte prázdne pre všetky.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
sk: <a href="%s">Statická stránka</a> (vyberte nižšie)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sk: PHP relácia bola vytvorené volaním funkcie %1$s. To zasahuje do REST API a loopback požiadaviek. Relácia by mala byť ukončená pomocou %2$s pred akoukoľvek HTTP požiadavkou.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
sk: Obrázok hodný tisícov slov

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
sk: URL adresa, kam má byť zákazník presmerovaný z pokladne. Napríklad, odkaz na webstránku spracovania platby.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
sk: Uuid poskytnutý aplikáciou na jeho jednoznačnú identifikáciu. Odporúča sa používať UUID v5 s menným priestorom URL alebo DNS.

en: A WordPress Commenter
sk: WordPress Commenter

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
sk: Pre prístup na túto webovú stránku je vyžadovaný WordPress.com účet. Pre prihlásenie kliknite na tlačidlo nižšie alebo si bezplatne vytvorte nový účet.

en: A calendar of your site’s posts.
sk: Kalendár článkov na vašom webe.

en: A city in the same timezone as you.
sk: Mesto v rovnakej časovej zóne ako sa práve nachádzate.

en: A cloud of your most used product tags.
sk: Oblak vašich najpoužívanejších značiek produktov.

en: A cloud of your most used tags.
sk: Oblak najčastejšie používaných značiek.

en: A collection of stats from around WordPress.com that we’ve decided to share with the world. Our mission is to democratize publishing one website at a time.
sk: Kolekcia štatistík z celého WordPress.com, s ktorými sme sa rozhodli podeliť s celým svetom. Našou misiou je demokratizovať publikovanie na internete. Postupne. Jednu stránku za druhou.

en: A comment is held for moderation
sk: keď nejaký komentár čaká na schválenie

en: A connection problem with WordPress.com.
sk: Problém s pripojením k WordPress.com.

en: A custom template can be manually applied to any post or page.
sk: Vlastnú šablónu je možné manuálne aplikovať na ľubovoľný príspevok alebo stránku.

en: A date format for all date strings.
sk: Formát dátumu pre všetky dátumové reťazce.

en: A day number of the week that the week should start on.
sk: Číslo dňa v týždni, ktorým by mal týždeň začať.

en: A decorative arrow appended to the next and previous comments link.
sk: Ozdobná šípka zobrazená pri odkaze na nasledujúce a predchádzajúce komentáre.

en: A decorative arrow appended to the next and previous page link.
sk: Ozdobná šípka zobrazená pri odkaze na nasledujúcu a predchádzajúcu stránku.

en: A decorative arrow for the next and previous link.
sk: Ozdobná šípka pre odkaz na nasledujúcu a predchádzajúcu stránku.

en: A description of the pattern.
sk: Popis vzoru.

en: A description of the theme.
sk: Popis témy.

en: A detailed variation description.
sk: Podrobný popis variácie.

en: A duplicate event already exists.
sk: Duplicitná udalosť už existuje.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
sk: Zopár chytľavých slov, aby ste motivovali vašich čitateľov komentovať

en: A few catchy words to motivate your readers to comment.
sk: Zopár chytľavých slov, ktoré motivujú vašich čitateľov, aby nechali komentár.

en: A form to request data exports and/or deletion.
sk: Formulár na žiadosť o export a/alebo vymazanie údajov.

en: A friendly name for the webhook.
sk: Meno pre webhook.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
sk: Súhrn odpovede vrátane HTTP kódu, správy a tela.

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
sk: Popis

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
sk: Zdieľať

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
sk: Obrovská výhoda blokov spočíva v tom, že ich môžete upraviť na mieste a manipulovať priamo s obsahom. Namiesto toho, aby ste mali polia na úpravu vecí, ako je zdroj citácie alebo text tlačítka, môžete priamo zmeniť obsah. Skúste upraviť nasledujúcu citáciu:

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
sk: Zrozumiteľný popis nastavenia používaný v rozhraní.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
sk: Zrozumiteľné označenie nastavenia používané v rozhraní.

en: A human-readable description of the post type.
sk: Popis pre typy obsahu, ktorý je zrozumiteľný pre ľudí.

en: A human-readable description of the resource.
sk: Opis zdroja určený pre ľudí.

en: A human-readable description of the taxonomy.
sk: Popis taxonómie. Čitateľný pre ľudí.

en: A human-readable variation title.
sk: Ľudsky čitateľný názov variácie.

en: A known issue.
sk: Známy problém.

en: A label describing the test.
sk: Štítok s popisom testu.

en: A link to a pattern category.
sk: Odkaz na kategóriu vzorov.

en: A link to a post format
sk: Odkaz na formát príspevku

en: A link to a product category.
sk: Odkaz na kategóriu produktu.

en: A link to a product tag.
sk: Odkaz na značku produktu.

en: A link to a product.
sk: Odkaz na produkt.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
sk: Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

en: A list of all patterns from all sources.
sk: Zoznam všetkých vzorov zo všetkých zdrojov

en: A list of stats to query must be provided.
sk: Musí sa poskytnúť zoznam štatistík, ktoré sa majú dotazovať.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sk: Zoznam výrazov taxonómie, ktoré sa môžu použiť vo vzťahu k stavom objednávky/produktu.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
sk: Zoznam výrazov taxonómie viditeľnosti produktu.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
sk: Zoznam vnútorných blokov vnútorného bloku. Toto je rekurzívna definícia podľa nadradenej innerBlock schémy.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
sk: Zoznam stránok vašej webovej stránky

en: A list of your store's products.
sk: Zoznam produktov vášho obchodu.

en: A list of your store's top-rated products.
sk: Zoznam najlepšie hodnotených produktov vášho obchodu.

en: A list or dropdown of categories.
sk: Rozbaľovací zoznam kategórií.

en: A list or dropdown of product categories.
sk: Zoznam alebo rozbaľovacia ponuka kategórií produktov.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
sk: Sadzba na živo je presná cena za odoslanie objednávky, uvedená priamo od prepravcu.

en: A media item.
sk: Mediálna položka.

en: A minimum order amount
sk: Minimálna hodnota objednávky

en: A minimum order amount AND a coupon
sk: Minimálna hodnota objednávky a kupón

en: A minimum order amount OR a coupon
sk: Minimálna hodnota objednávky alebo kupón

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
sk: Mesačný archív príspevkov vašej stránky.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
sk: Popisnejšie vysvetlenie toho, čo test vyhľadáva a prečo je pre používateľa dôležité.

en: A name is required for this term.
sk: Názov pre tento výraz je povinný.

en: A named status for the object.
sk: Stav objektu.

en: A named status for the post.
sk: Stav objektu.

en: A named status for the theme.
sk: Pomenovaný stav témy.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nový komentár článku "%s" čaká na schválenie

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
sk: Pre vašu webovú stránku je k dispozícii nová menšia aktualizácia. Keďže menšie aktualizácie často riešia bezpečnosť, je dôležité ich nainštalovať.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nové spätné upozornenie na článok "%s" čaká na schválenie

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
sk: Začala sa spracovávať nová fronta. <a href="%s">Zobraziť prebiehajúce akcie &raquo;</a>

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nový spätný odkaz na článok "%s" čaká na schválenie

en: A new version of WordPress is available.
sk: Je dostupná nová verzia WordPress.

en: A note has been added to your order
sk: K vašej objednávke bola pridaná poznámka.

en: A page cache plugin was detected.
sk: Bol nájdený plugin pre ukladanie stránok do medzipamäte.

en: A page cache plugin was not detected.
sk: Plugin pre ukladanie stránok do medzipamäte sa nenašiel.

en: A page reload is required for this change. Make sure your content is saved before reloading.
sk: Zakázať & Znovu načítať

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
sk: Môže sa odovzdať čiastočná adresa IP a vrátia sa zodpovedajúce výsledky.

en: A password protected post can not be set to sticky.
sk: Článok chránený heslom nemôže byť nastavený ako pripnutý.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
sk: E-mail na znovunastavenie vášho hesla bol odoslaný na emailovú adresu priradenú vášmu kontu. Jeho doručenie môže trvať niekoľko minút. Prosím počkajte aspoň 10 minút pred ďalšou žiadosťou o znovunastavenie hesla.

en: A password reset link was emailed to %s.
sk: Odkaz na obnovenie hesla bol odoslaný e-mailom na %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
sk: Heslo na ochranu prístupu k obsahu a zhrnutiu.

en: A persistent object cache is being used
sk: Trvalá vyrovnávacia pamäť objektov sa používa

en: A persistent object cache is not required
sk: Trvalá vyrovnávacia pamäť objektov sa nevyžaduje

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
sk: Trvalá vyrovnávacia pamäť objektov zefektívňuje prácu s databázou na vašej web stránke, čo má za následok rýchlejšie načítanie, pretože WordPress dokáže načítať obsah a nastavenia vašej web stránky oveľa rýchlejšie.

en: A plugin disallowed this event.
sk: Plugin túto udalosť nepovolil.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
sk: Plugin zabránil aktualizáciám vypnutím %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
sk: Plugin zabránil preplánovaniu udalosti.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
sk: Plugin zabránil naplánovaniu udalosti.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
sk: Plugin zabránil nenaplánovaniu udalosti.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
sk: Plugin zabránil vytvoreniu hooku.

en: A post ID mismatch has been detected.
sk: Bola zistená nezhoda ID článku.

en: A post can not be sticky and have a password.
sk: Článok nemôže byť pripnutý a mať heslo.

en: A post type mismatch has been detected.
sk: Bola zistená nezhoda typu obsahu.

en: A previous automatic background update could not occur.
sk: Nedávny pokus o automatickú aktualizáciu na pozadí nebolo možné vykonať.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
sk: Predchádzajúca automatická aktualizácia, ktorá prebieha na pozadí, skončila s kritickou chybou, takže aktualizácie sú teraz vypnuté.

en: A problem with your XML-RPC file.
sk: Nastal problém so súborom XMLRPC.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
sk: Hodnotu vlastnosti produktu s daným ID nie je možné nájsť

en: A product attribute with the provided ID could not be found
sk: Nepodarilo sa nájsť vlastnosť produktu so zadaným ID

en: A product category with the provided ID could not be found
sk: Nie je možné nájsť kategóriu so zadaným ID

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
sk: Trieda dopravy s daným ID nebola nájdená

en: A product tag with the provided ID could not be found
sk: Značka produktu s daným ID nebola nájdená

en: A product with this ID already exists.
sk: Produkt s týmto ID už existuje.

en: A product with this SKU already exists.
sk: Produkt s týmto katalógovým číslom už existuje.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
sk: Odkaz na obnovenie už bol odoslaný pred %1$s. Pred požiadaním o nový e-mail počkajte ďalších% %2$s.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
sk: Červený pruh vľavo znamená, že komentár čaká na vašu moderáciu.

en: A scheduled event has failed
sk: Naplánovaná udalosť zlyhala

en: A scheduled event is late
sk: Plánovaná akcia je neskoro

en: A search form for your site.
sk: Vyhľadávací formulár pre vašu stránku.

en: A search form for your store.
sk: Vyhľadaváci formulár pre váš obchod.

en: A set of high quality curated patterns.
sk: Sada vysoko kvalitných vybraných vzorov.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
sk: Zóna dopravy je geografická zóna, kde platia určité spôsoby doručenia a ich sadzby.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
sk: Zóna doručenia predstavuje geografický región s priradenými spôsobmi doručenia.

en: A short description of the block, in human readable format.
sk: Krátky popis bloku, vo formáte čitateľnom pre človeka.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
sk: Jednoduchá offline brána, ktorá vám umožní prijímať platby prostredníctvom prevodu na účet.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
sk: Jednoduchá offline brána, ktorá umožňuje prijať šek ako spôsob platby.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
sk: Jednoduchá offline brána, ktorá umožňuje prijímať platby na dobierku.

en: A simple widget that displays social media icons.
sk: Jednoduché widget, ktorý zobrazuje ikony sociálnych sietí.

en: A static page
sk: Statická stránka

en: A sticky post can not be password protected.
sk: Pripnutý článok nemôže byť chránený heslom.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
sk: Značka štruktúry je vyžadovaná pri použitý vlastných trvalých odkazov. <a href="%s">Zistiť viac</a>

en: A stylish, lighthearted theme for crafters, hobbyists, and creatives.
sk: Štýlová, jednoduchá téma pre tvorivých a kreatívnych ľudí.

en: A tax rate with the provided ID could not be found
sk: Daňová sadzba s daným ID nebola nájdená

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
sk: Výraz s rovnakým menom a slugom už existujú v taxonómii.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
sk: Výraz so zadaným menom už existuje s týmto nadradeným výrazom.

en: A test is unavailable
sk: Test nie je k dispozícii

en: A theme conflict.
sk: Konflikt s témou.

en: A time format for all time strings.
sk: Formát času pre všetky časové reťazce.

en: A tip for using the block editor
sk: Tip pre použitie editora blokov

en: A title on that page cannot be found.
sk: Nadpis sa na tejto stránke nepodarilo nájsť.

en: A unique identifier for the setting.
sk: Unikátny identifikátor nastavenia.

en: A unique identifier for the tool.
sk: Unikátny identifikátor nástroja.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
sk: Unikátny identifikátor, ktorý možno použiť na spojenie nastavení.

en: A valid URL was not provided.
sk: Nebola zadaná platná URL adresa.

en: A valid email address is required
sk: Je požadovaná platná e-mailová adresa

en: A valid email address is required.
sk: Je požadovaná platná e-mailová adresa.

en: A valid email address must be given.
sk: Zadaná musí byť platná e-mailová adresa.

en: A valid free shipping coupon
sk: Platný kupón doprava zdarma

en: A valid language attribute, like "en" or "fr".
sk: Platný atribút jazyka, napríklad "en" alebo "fr".

en: A valid post_id is required.
sk: Vyžaduje sa platné post_id.

en: A variable mismatch has been detected.
sk: Bola zistená nezhoda premennej.

en: A variety of designs to display your team members.
sk: Rôzne návrhy zobrazujpce členov vášho tímu.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
sk: Rôzne dizajny pätičiek zobrazujúcich informácie o stránke a navigáciu.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
sk: Rôzne dizajny hlavičiek zobrazujúcich názov stránky a navigáciu.

en: A while ago
sk: Veľmi dávno

en: A widget containing a block.
sk: Widget obsahujúci blok.

en: A widget in your sidebar allows visitors to subscribe to your site so that they receive an email
    		each time you publish new content. Your visitors can also subscribe to a post's comments to keep up with the conversation.
sk: Widget umiestnený v bočnej lište umožňuje návštevníkom prihlásiť sa na odber, aby dostávali e-mail
    		zakaždým, keď zverejníte nový obsah. Vaši návštevníci sa tiež môžu prihlásiť na odber komentárov v článkoch, aby boli vždy informovaní.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
sk: Súbor zip témy, ktorá sa má nahrať.

en: ABOUT US
sk: O NÁS

en: ADD MEDIA
sk: PRIDAJ MULTIMEDIÁLNY OBSAH

en: API Key
sk: API kľúč

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sk: API kľúč bol úspešne vytvorený. Určite si skopírujte vaše nové kľúče, nakoľko po opustení tejto stránky zostane tajný kľúč skrytý.

en: API Key updated successfully.
sk: API kľúč úspešne aktualizovaný.

en: API Version
sk: API Verzia

en: API credentials
sk: Prihlasovacie údaje API

en: API docs
sk: API dokumenty

en: API enabled
sk: API povolené

en: API key
sk: API Kľúč

en: API key must be set to fetch stats.
sk: Pre načítanie štatistík je nutné zadať API kľúč.

en: API path.
sk: Cesta API.

en: API user is invalid
sk: Používateľ API nie je platný

en: ASC
sk: RAST

en: Abidjan
sk: Abidžan

en: Abort
sk: zrušiť

en: About
sk: O WordPress

en: About Action Scheduler %s
sk: O Action Scheduler %s

en: About Pages
sk: O stránkach

en: About Us
sk: O nás

en: About WooCommerce
sk: O E-shope

en: About WordPress
sk: O WordPress

en: About Yourself
sk: O sebe

en: About me
sk: O mne

en: About the math
sk: O sumarizácii

en: About the user
sk: O používateľovi

en: Accept
sk: Prijať

en: Accept COD if the order is virtual
sk: Povoliť dobierku pri virtuálnej objednávke

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
sk: Prijímajte debetné a kreditné karty v 135+ menách, spôsoby platby ako Alipay, a Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sk: Akceptuje debetné a kreditné karty v 135+ menách, tiež spôsoby platby ako sú Alipay a Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Zistite viac</a>.

en: Accept for virtual orders
sk: Povoliť pre objednávky virtuálnych produktov

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
sk: Prijímajte platby cez PayPal pomocou zostatku na účte alebo kreditnej karty.

en: Access Permissions
sk: Prístupové oprávnenia

en: Access all block and document tools in a single place
sk: Získate prístup ku všetkým nástrojom bloku a dokumentu na jednom mieste

en: Access all block and document tools in a single place.
sk: Získate prístup ku všetkým nástrojom bloku a dokumentu na jednom mieste

en: Access denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Access expires
sk: Prístup vyprší

en: Access granted
sk: Prístup povolený

en: Access restriction
sk: Obmedzenie prístupu

en: Access the full list of Jetpack modules available on your site.
sk: Získajte prístup k úplnému zoznamu Jetpack modulov dostupných na vašej webovej stránke.

en: Access to Purchased Downloads
sk: Prístup k zakúpeným súborom na prevzatie

en: Accessibility
sk: Prístupnosť

en: Accessibility Ready
sk: Zjednodušená prístupnosť pripravená

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
sk: Prístupnosť je dôležitá &mdash; nezabudnite na alt atribút obrázku

en: Account
sk: Účet

en: Account Management
sk: Správa účtu

en: Account Recovery
sk: Obnovenie účtu

en: Account Settings
sk: Nastavenia účtu

en: Account URL
sk: URL adresa účtu

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
sk: Účet nie je prístupný. Máš správnu e-mailovú adresu a heslo?

en: Account creation
sk: Vytvorenie účtu

en: Account details
sk: Detaily účtu

en: Account details changed successfully.
sk: Váš profil bol úspešne aktualizovaný.

en: Account details:
sk: Detaily účtu:

en: Account endpoints
sk: Koncové body účtu

en: Account erasure requests
sk: Žiadosti o vymazanie účtu

en: Account name
sk: Názov účtu

en: Account number
sk: Číslo účtu

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Account username
sk: Použivateľské meno

en: Accounts &amp; Privacy
sk: Účty a súkromie

en: Accra
sk: Akkra

en: Accuracy
sk: Presnosť

en: Action
sk: Akcia

en: Action Group
sk: Akčná skupina

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
sk: Action Scheduler zmigroval údaje do vlastných tabuliek; Osamotené položky denníka však existujú v tabuľke WordPress Comments. %1$s <a href="%2$s">Zistite viac &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
sk: Action Scheduler (Plánovač akcií) je škálovateľný sledovateľný zoznam úloh na spracovanie veľkých súborov akcií na pozadí. Plánovač akcií funguje tak, že v budúcnosti spustí akciu. Akcie môžu byť naplánované tak, aby sa spúšťali podľa opakujúceho sa plánu.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
sk: Prebieha migrácia nástroja Action Scheduler. Zoznam plánovaných akcií môže byť neúplný.

en: Action Scheduler package
sk: Action Scheduler balík

en: Action Scheduler package running on your site.
sk: Action Scheduler balík beží na vašej stránke.

en: Action Status
sk: Status akcie

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
sk: Akcia [%1$s] má neplatný rozvrh: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
sk: Akcia [%1$s] má neplatné argumenty. Nemôže ísť o JSON dekódovaný do poľa. $args = %2$s

en: Action cancelled. Have a question?
sk: Akcia bola zrušená. Máte nejaké otázky?

en: Action event
sk: Udalosť akcie

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sk: Akcia sa nepodarila. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: Action has been confirmed.
sk: Akcia bola potvrdená.

en: Action menu for %s pattern category
sk: Ponuka akcií pre kategóriu vzorov %s

[ctx: Action shown in stats to download data as csv.]
en: Download data as CSV
sk: Stiahnuť dáta v CSV formáte

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
sk: Stavy akcií sú Spracováva sa, Vybavená, Zrušená, Neúspešná

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
sk: Akcia, ktorá by sa mala vykonať na pripojenie pluginu Jetpack.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
sk: ActionScheduler_Action::$args too long. Aby sa zabezpečilo, že stĺpec args sa dá indexovať, nemali by mať action args, keď sú kódované ako JSON, viac ako %d znakov.

en: Actionable order statuses
sk: Stavy objednávok s dostupnou akciou

en: Actions
sk: Akcie

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate %1$s
sk: Aktivovať %1$s

en: Activate %s
sk: Aktivovať "%s"

en: Activate %s & Save
sk: Aktivovať %s & Uložiť

en: Activate & Save
sk: Aktivovať & Uložiť

en: Activate &#8220;%s&#8221;
sk: Aktivovať &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
sk: Aktivovať &amp; publikovať

en: Activate &raquo;
sk: Aktivovať &raquo;

en: Activate Jetpack
sk: Aktivovať Jetpack plugin

en: Activate Plugin
sk: Aktivovať modul

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
sk: Aktivovať plugin &amp; vrátiť sa do Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
sk: Aktivovať modul &amp; spustiť importér

en: Activate Press This
sk: Aktivovať Press This

en: Activate Site
sk: Aktivovať stránku

en: Activate this plugin
sk: Aktivovať tento modul

en: Activate usage tracking
sk: Aktivujte sledovanie používania

en: Activate:
sk: Aktivovať

en: Activated
sk: Aktivované?

en: Activating
sk: Aktivujem

en: Activating %s
sk: Aktivuje sa %s

en: Activation Key Required
sk: Vyžadovaný aktivačný kľúč

en: Activation Key:
sk: Aktivačný kľúč:

en: Active
sk: Aktívny

en: Active Child Theme
sk: Aktivovaná odvodená téma

en: Active Plugins
sk: Aktívne pluginy

en: Active Product Filters
sk: Aktívne filtre produktov

en: Active Theme
sk: Aktívna téma

en: Active editor
sk: Aktívny editor

en: Active filters
sk: Aktívne filtre

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
sk[0]: %s+ milión
sk[1]: %s+ milióny
sk[2]: %s+ miliónov

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
sk: Menej ako 10

en: Active plugins
sk: Aktívne pluginy

en: Active plugins.
sk: Aktívne pluginy.

en: Active theme
sk: Aktívna téma

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
sk: Aktuálna téma: %1$s (verzia %2$s)

en: Activity
sk: Aktivity

en: Activity log for the action.
sk: Log aktivity pre túto akciu.

en: Add
sk: Pridať

en: Add "read more" link text
sk: Pridať text odkazu "čítať viac"

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Add %s to my store
sk: Pridať %s do môjho obchodu

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
sk: Pridať &ldquo;%s&rdquo; do košíka

en: Add Audio
sk: Pridať zvukový záznam

en: Add Comment
sk: Pridať komentár

en: Add Contact Form
sk: Pridať kontaktný formulár

en: Add Credit Card
sk: Pridať kreditnú kartu

en: Add Custom Field
sk: Pridať vlastné pole

en: Add Data Erasure Request
sk: Zadať požiadavku na vymazanie údajov

en: Add Data Export Request
sk: Pridať žiadosť o export údajov

en: Add Existing User
sk: Pridať existujúceho používateľa

en: Add Field
sk: Pridať pole

en: Add File
sk: Pridať súbor

en: Add Items
sk: Pridať položky

en: Add Link
sk: Pridať odkaz

en: Add Many Items
sk: Pridať viacero položiek

en: Add Media
sk: Pridať súbor

en: Add Menu Item
sk: Pridať položku jedálneho lístka

en: Add Menu Items
sk: Pridať položky menu

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add New (MVP)
sk: Pridať nové (MVP)

en: Add New Application Password
sk: Pridať nové heslo aplikácie

en: Add New Approved Directory
sk: Pridať nový schválený adresár

en: Add New Category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Add New Changeset
sk: Pridať novú množinu zmien

en: Add New Comment
sk: Pridať nový komentár

en: Add New Custom Field:
sk: Pridať nové vlastné pole:

en: Add New Header Image
sk: Pridať nový obrázok hlavičky

en: Add New Image
sk: Pridať nový obrázok

en: Add New Link
sk: Pridať nový odkaz

en: Add New Link Category
sk: Pridať novú kategóriu odkazov

en: Add New Media File
sk: Pridať nový mediálny súbor

en: Add New Menu Item Label
sk: Pridať nový štítok jedálneho lístka

en: Add New Menu Section
sk: Pridať novú sekciu jedálneho lístka

en: Add New Navigation Menu
sk: Pridať nové navigačné menu

en: Add New Page
sk: Pridať novú stránku

en: Add New Pattern
sk: Pridať nový vzor

en: Add New Plugin
sk: Pridať nový plugin

en: Add New Post
sk: Pridať nový článok

en: Add New Project
sk: Pridať nový projekt

en: Add New Project Tag
sk: Pridať novú značku projektu

en: Add New Project Type
sk: Pridať nový typ projektu

en: Add New Scheduled Action
sk: Naplánovať novú akciu

en: Add New Site
sk: Pridať novú stránku

en: Add New Tag
sk: Pridať novú značku

en: Add New Template
sk: Pridať novú šablónu

en: Add New Template Part
sk: Pridať novú časť šablóny

en: Add New Testimonial
sk: Pridať nové odporúčanie

en: Add New Theme
sk: Pridať novú tému

en: Add New Topic
sk: Pridať novú tému

en: Add New User
sk: Pridať nového používateľa

en: Add One Item
sk: Pridať jednu položku

en: Add Site
sk: Pridať stránku

en: Add These New Menu Items
sk: Pridať tieto nové položky

en: Add Trusted Site
sk: Pridať dôveryhodnú stránku

en: Add Video
sk: Pridať video

en: Add Widget
sk: Pridať widget

en: Add a Domain
sk: Pridať doménu

en: Add a Widget
sk: Pridať widget

en: Add a block
sk: Pridať blok

en: Add a featured image
sk: Použiť ako ilustračný obrázok

en: Add a filter
sk: Pridať filter

en: Add a menu
sk: Pridať menu

en: Add a navigation menu to your sidebar.
sk: Pridať navigačné menu do bočného panelu.

en: Add a new field
sk: Pridať nové pole

en: Add a new page
sk: Pridať novú stránku

en: Add a new service
sk: Pridať novú službu

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sk: Napíšte si internú poznámku alebo pridajte poznámku pre zákazníka (bude pridaná do emailovej notifikácie).

en: Add a product
sk: Pridať produkt

en: Add a review
sk: Pridať recenziu

en: Add a site logo
sk: Pridať logo webu

en: Add additional piece of info about each category to the report.
sk: Do správy pridajte ďalšie informácie o každej kategórii.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
sk: Pridajte k správe ďalšie informácie o každom kupóne.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
sk: Do správy pridajte ďalšie informácie o každom produkte.

en: Add after
sk: Pridať po

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
sk: Pridajte alternatívne zdroje pre maximalizáciu prehrávania HTML5:

en: Add an Image
sk: Pridať obrázok

en: Add an anchor
sk: Pridať kotvu

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
sk: Umožnite návštevníkom odoberať obsah vášho blogu pridaním e-mailového prihlasovacieho formulára.

en: Add an excerpt…
sk: Pridať zhrnutie príspevku...

en: Add an icon
sk: Pridať ikonu

en: Add an image or video with a text overlay.
sk: Pridajte obrázok alebo video s textovým prekrytím.

en: Add and organize content that doesn’t necessarily fit into a post or static page such as portfolios
    		or testimonials. Custom	content can be visible at specific URLs, or you may add them with shortcodes.
sk: Pridávajte a organizujte obsah, ktorý sa štandardne nezmestí do článku alebo na statickú stránku, ako napr. portfóliá
    		alebo odporúčania. Vlastný 	obsah môže byť viditeľný na konkrétnych URL adresách alebo ich môžete pridať cez shortcode.

en: Add another option
sk: Pridať ďalšiu možnosť

en: Add as many custom widgets as you like by dragging and dropping and customize each to fit your needs,
    		including, Twitter streams, Facebook like boxes, custom images, Gravatars, tiled galleries, recent posts,
    		or social icons.
sk: Pridajte toľko vlastných widgetov, koľko sa vám páči, jednoduchým potiahnutím a pustením a upravte každý tak,
    		aby spĺňal vaše potreby, vrátane Twitter streamov, Facebook lajkov, vlastných obrázkov, gravatarov,
    		dlaždicových galérií a sociálnych ikon.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
sk: Pridajte toľko zón, koľko potrebujete &ndash; zákazníci uvidia iba spôsoby doručenia, ktoré sú dostupné pre ich adresu.

en: Add attribute
sk: Pridať vlastnosť

en: Add audio source
sk: Pridať zdroj skladieb

en: Add before
sk: Pridať pred

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Add button text…
sk: Pridať text tlačidla...

en: Add caption
sk: Pridať popis

en: Add citation
sk: Pridať citáciu

en: Add color
sk: Pridať farbu

en: Add colors
sk: Pridať farby

en: Add contact form
sk: Pridať kontaktný formulár

en: Add coupon
sk: Pridať kupón

en: Add default block
sk: Pridať predvolený block

en: Add existing
sk: Pridať existujúcu

en: Add fee
sk: Pridať poplatok

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Add fonts
sk: Pridať typy písma

en: Add gallery caption
sk: Pridať popis galérie

en: Add gradient
sk: Pridať farebný prechod

en: Add images to product gallery
sk: Pridať obrázky do galérie produktu

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Add item(s)
sk: Pridať položku(y)

en: Add key
sk: Pridať kľúč

en: Add label…
sk: Pridať značku..

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Add link to featured image
sk: Pridať odkaz na ilustračný obrázok

en: Add logo
sk: Pridať logo

en: Add manually
sk: Pridať manuálne

en: Add media
sk: Pridať súbor

en: Add media files from your computer
sk: Nahrať multimediálne súbory z počítača:

en: Add menu items
sk: Pridať položku menu

en: Add menu items from the column on the left.
sk: Pridajte položky menu z ľavého stĺpca.

en: Add my products
sk: Pridať moje produkty

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Add new %s
sk: Pridať novú %s

en: Add new Term
sk: Pridať nový výraz

en: Add new attribute
sk: Pridať novú vlastnosť

en: Add new category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Add new coupon
sk: Pridať nový kupón

en: Add new option...
sk: Pridať novú možnosť...

en: Add new order
sk: Pridať novú objednávku

en: Add new page
sk: Pridať novú stránku

en: Add new post
sk: Pridať nový článok

en: Add new product
sk: Pridať nový produkt

en: Add new shipping class
sk: Pridať novú triedu dopravy

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
sk: latin-ext

en: Add new tag
sk: Pridať novú značku

en: Add new term
sk: Pridať nový výraz

en: Add non breaking space.
sk: Pridať medzeru bez odseku.

en: Add note
sk: Pridať poznámku

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
sk: Pridajte jednu alebo viac položiek naraz  <strong> zaškrtnutím políčka vedľa položky a kliknutím na pridať do menu.</strong>

en: Add or remove Labels
sk: Pridať alebo odstrániť menovky

en: Add or remove menu items
sk: Pridať alebo odstrániť položky menu

en: Add or remove tags
sk: Pridať alebo odstrániť značky

en: Add order
sk: Pridať objednávku

en: Add pattern
sk: Pridať vzor

en: Add payment method
sk: Pridať možnosť platby

en: Add price
sk: Pridať cenu

en: Add prices
sk: Pridať ceny

en: Add product gallery images
sk: Pridať obrázky galérie produktu

en: Add product(s)
sk: Pridať produkt(y)

en: Add products
sk: Pridať produkty

en: Add quote
sk: Pridať citáciu

en: Add review
sk: Pridať recenziu

en: Add shadow
sk: Pridať tieň

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
sk: Pridať tlačidlá zdieľania na váš blog a povoliť vašim návštevníkom zdieľať články s ich priateľmi.

en: Add shipping
sk: Pridať poštovné

en: Add shipping class
sk: Pridať triedu dopravy

en: Add shipping costs
sk: Pridať náklady na dopravu

en: Add shipping method
sk: Pridať spôsob doručenia

en: Add shipping methods &amp; zones
sk: Pridať spôsoby doručenia a zóny

en: Add shipping zone
sk: Pridať zónu dopravy

en: Add social-media icons to your site.
sk: Pridať ikony sociálnych sietí na vašu webovú stránku.

en: Add store details
sk: Pridať detaily obchodu

en: Add submenu
sk: Pridať podmenu

en: Add submenu link
sk: Pridať odkaz na vnorené menu

en: Add subtitles
sk: Pridať titulky

en: Add tags
sk: Pridajte značky

en: Add tax
sk: Pridať daň

en: Add tax rates
sk: Pridajte daňové sadzby

en: Add template
sk: Pridať šablónu

en: Add template: %s
sk: Pridať šablónu: %s

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
sk: Pridajte text alebo bloky, ktoré sa zobrazia, keď pre dopyt neexistujú žiadne výsledky.

en: Add text over image
sk: Pridať text cez obrázok

en: Add text…
sk: Pridať text...

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
sk: Pridajte nasledovné do vášho súboru %1$s v %2$s <strong>nad</strong> riadok obsahujúci %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
sk: Do súboru %1$s nachádzajúceho sa v %2$s pridajte nasledujúci kód, ktorým <strong>nahradíte</strong> ostatné WordPress pravidlá:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
sk: Pridajte používateľa bez zaslania emailu vyžadujúceho potvrdenie používateľom.

en: Add this form to my post
sk: Pridať tento formulár do môjho článku

en: Add title
sk: Zadajte nadpis

en: Add to Audio Playlist
sk: Pridať do zoznamu skladieb

en: Add to Cart
sk: Pridať do košíka

en: Add to Dictionary
sk: Pridať do slovníka

en: Add to Menu
sk: Pridať do menu

en: Add to Widget
sk: Pridať do widgetu

en: Add to audio playlist
sk: Pridať do zoznamu skladieb

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Add to cart URL.
sk: URL pridania do košíku

en: Add to cart behaviour
sk: Správanie Vložiť do košíka

en: Add to cart button parameters.
sk: Parametre tlačidla Pridať do košíka.

en: Add to gallery
sk: Pridať do galérie

en: Add to menu
sk: Pridať do menu

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
sk: Pridať do menu: %1$s (%2$s)

en: Add to or replace your theme's CSS including mobile styles, LESS, and SaSS.
    		Includes syntax coloring, auto-indentation, and immediate CSS validation.
sk: Pridajte alebo nahraďte CSS vašej témy, vrátane mobilných štýlov, LESS a SaSS.
    		Zahŕňa farebné zvýrazňovanie syntaxe, automatické odsadenie a okamžitú validáciu CSS.

en: Add to section:
sk: Pridať do sekcie:

en: Add to video Playlist
sk: Pridaj do zoznamu videí

en: Add to video playlist
sk: Pridať do zoznamu videí

en: Add to: %s
sk: Pridať do: %s

en: Add tracks
sk: Pridať skladbu

en: Add video source
sk: Pridať zdroj videa

en: Add webhook
sk: Pridať webhook

en: Add widget: %s
sk: Pridať widget: %s

en: Add your first product
sk: Pridajte prvý produkt

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
sk: Tu pridajte váš vlastný CSS kód pre upravenie vzhľadu a rozloženia webovej stránky.

en: Add your own CSS to customize the appearance and layout of your site.
sk: Pridajte váš vlastný CSS kód pre upravenie vzhľadu a rozloženia webovej stránky.

en: Add zone
sk: Pridať zónu

en: Add&nbsp;meta
sk: Pridať&nbsp;meta

en: Add, organize, and modify individual menu items
sk: Pridávanie, správa a úprava položiek vlastného menu

en: Add-on
sk: Rozšírenie

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
sk: Rozšíriť CSS <b>(Odporúčané)</b>

en: Add/remove code tag
sk: Pridať/odstrániť značku kódu

en: Added
sk: Pridané

en: Added line items: %s
sk: Pridané položky do riadku: %s

en: Added:
sk: Pridané:

en: Adding Categories
sk: Pridávanie kategórii

en: Adding Tags
sk: Pridávanie značiek

en: Adding Themes
sk: Pridávanie tém

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
sk: Pridanie RSS feedu na domovskú stránku tejto web stránky nie je podporované, pretože by to mohlo viesť k načítaniu extra údajov, ktoré spomalí váš web. Skúste na zobrazenie príspevkov z tejto stránky použiť iný blok, napríklad blok <strong>Najnovšie príspevky</strong>.

en: Adding filters requires JavaScript!
sk: Pridávanie filtrov vyžaduje JavaScript!

en: Addis Ababa
sk: Addis Abeba

en: Additional CSS
sk: Dodatočné CSS

en: Additional CSS class(es)
sk: Dodatočné CSS triedy

en: Additional Capabilities
sk: Doplnkové oprávnenia

en: Additional ad placements
sk: Dodatočné umiestnenie reklamy

en: Additional content
sk: Dodatočný obsah

en: Additional data:
sk: Ďalšie údaje:

en: Additional help text shown to the user about the setting.
sk: Pomocný text zobrazovaný používateľovi s bližšími informáciami o nastavení.

en: Additional images added to this gallery: %s
sk: Dodatočné obrázky pridané do tejto galérie: %s

en: Additional information
sk: Dodatočné informácie

en: Additional information to help clarify the purpose of the link.
sk: Ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu objasniť účel odkazu.

en: Additional items found: %d
sk: Dodatočne najdené položky: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Additional rates
sk: Dodatočné sadzby

en: Additional settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Additional shortcuts,
sk: Dodatočné klávesové skratky,

en: Additional tax classes
sk: Doplnkové daňové triedy

en: Address | Addresses
sk[0]: Adresa

en: Address (optional)
sk: Adresa (voliteľné)

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address changed successfully.
sk: Adresa úspešne zmenená.

en: Address line 1
sk: 1. riadok adresy

en: Address line 1.
sk: 1. riadok adresy.

en: Address line 2
sk: 2. riadok adresy

en: Address line 2.
sk: 2. riadok adresy.

en: Address override
sk: Prepísanie adresy

en: Address:
sk: Adresa:

en: Addresses
sk: Adresy

en: Adds a category with the most frequently used blocks in the inserter.
sk: Pridá kategóriu s najčastejšie používanými blokmi vo vkladači.

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
sk: Na obrazovku objednávky pridá možnosť hromadného odstránenia osobných údajov. Upozorňujeme, že odstránenie osobných údajov nemožno vrátiť späť.

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
sk: Prispôsobte váš formulár pre komentáre múdrou uvítacou správou a farebnou schémou.

en: Adjusted stock: %s
sk: Upravený stav skladu: %s

en: Admin
sk: Administrátor

en: Admin Color Scheme
sk: Farebná schéma administrátora

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sk: Kategórie produktov

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sk: Zľavové kódy

[ctx: Admin menu name]
en: Home
sk: Domov

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sk: Objednávky

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sk: Produkty

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
sk: Naplánované akcie

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
sk: Triedy dopravy

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sk: Značky

en: Administration Email Address
sk: E-mailová adresa administrácie

en: Administration email verification
sk: Overenie administračného e-mailu

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Administrators have access to all the administration features.
sk: Administrátori majú prístup k všetkým správcovským funkciám.

en: Ads
sk: Reklamy

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced Options
sk: Rozšírené možnosti

en: Advanced Settings
sk: Ďalšie nastavenia

en: Advanced Social Media
sk: Pokročilé sociálne média

en: Advanced caching plugin.
sk: Pokročilý cache modul.

en: Advanced customization
sk: Rozšírené prispôsobenie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Advanced social media
sk: Pokročilé sociálne média

en: Advanced.
sk: Pokročilé

en: Advanced. If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
sk: Pokročilé nastavenie. Ak je táto možnosť povolená, musíte tieto súbory zahrnúť do vašej témy manuálne, aby fungovali odkazy pre zdieľanie.

en: Advertisements
sk: Reklamy

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
sk: Globálny

en: Africa
sk: Afrika

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: After Conversion
sk: Po konverzii

en: After pre-tax discounts.
sk: Po zľave pred zdanením.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sk: Po publikovaní vašich zmien nemusia byť zobrazené nové veľkosti obrázkov, dokiaľ <a href="%s" target="_blank">nepregenerujete náhľady</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sk: Po uložení zmien sa nemusia upravované rozmery prejaviť. Je potrebné pregenerovať obrázky. Môžete tak urobiť pomocou <a href="%1$s" target="_blank">všestranného WooCommerce nástroja</a>, alebo použitím pluginu <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
sk: Po zverejnení zmien sa automaticky vygenerujú nové veľkosti obrázkov.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
sk: Po nastavení stránky so zásadami ochrany osobných údajov by ste ju mali hneď upraviť.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sk: Akismet %s vyžaduje verziu WordPress %s alebo novšiu.

en: Akismet API Key
sk: Akismet API kľúč

en: Akismet Anti-spam
sk: Akismet Anti-Spam

en: Akismet Anti-spam strictness
sk: Presnosť Akismet anti-spamu

en: Akismet Configuration
sk: Nastavenie Akismet

en: Akismet Setup
sk: Nastavenie Akismet

en: Akismet Stats
sk: Akismet štatistiky

en: Akismet Support
sk: Podpora Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sk: Akismet zachytil tento komentár ako spam počas automatického opakovania.

en: Akismet caught this comment as spam.
sk: Akismet označil tento komentár ako spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
sk[0]: Akismet skontroloval %s komentár.
sk[1]: Akismet skontroloval %s komentáre.
sk[2]: Akismet skontroloval %s komentárov.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sk: Akismet schválil tento komentár počas automatického opakovania.

en: Akismet cleared this comment.
sk: Akismet odstránil tento komentár.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať spam v komentároch.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
sk: Akismet zaznamenal problém s SSL dotazmi a dočasne ich zablokoval. Za okamžik začne SSL dotazy používať znova.

en: Akismet error code: %s
sk: Chybový kód Akismet: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
sk: Akismet filtruje spam, takže sa môžete sústrediť na dôležitejšie veci.

en: Akismet has detected a problem.
sk: Akismet objavil problém.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d hodinu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d hodiny!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d hodín!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d minútu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d minúty!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d minút!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
sk[0]: Akismet vám ušetril %s deň!
sk[1]: Akismet vám ušetril %s dni!
sk[2]: Akismet vám ušetril %s dní!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
sk: Akismet nie je nakonfigurovaný. Zadajte API kľúč.

en: Akismet is not installed or active
sk: Plugin Akismet nie je nainštalovaný alebo aktivovaný

en: Akismet privacy notice
sk: Upozornenie o ochrane osobných údajov Akismet

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
sk: Akismet znovu preveril a odchytil tento komentár ako spam

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
sk: Akismet znova overil a označil tento komentár ako spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
sk: Akismet opakovane skontroloval a vyčistil tento komentár.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
sk: Akismet znovu skontroloval a schválil tento komentár.

en: Akismet stats
sk: Akismet štatistiky

en: Akismet user status doesn't allow to update the key
sk: Stav používateľa pluginu Akismet neumožňuje aktualizovať kľúč

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s) ale pokúsi sa ho overiť neskôr.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať tento komentár, no pokúsi sa o to neskôr.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
sk: Akismet nedokázal znovu skontrolovať tento komentár.

en: Alaska
sk: Aljaška

en: Albania
sk: Albánsko

en: Alert
sk: Poplach

en: Algiers
sk: Alžír

en: Alias for customer_type (deprecated).
sk: Alias pre customer_type(zastarané).

en: Alice.
sk: Alica.

en: Align
sk: Zarovnať

en: Align Center
sk: Centrovať

en: Align Left
sk: Zarovnať doľava

en: Align Right
sk: Zarovnať doprava

en: Align center
sk: Zarovnať na stred

en: Align column center
sk: Zarovnať stĺpec na stred

en: Align column left
sk: Zarovnať stĺpec doľava

en: Align column right
sk: Zarovnať stĺpec doprava

en: Align items bottom
sk: Zarovnať tlačidlá položiek

en: Align items center
sk: Zarovnať položky do stredu

en: Align items top
sk: Zarovnať položky hore

en: Align left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align right
sk: Zarovnať napravo

en: Align text
sk: Zarovnanie textu

en: Align text center
sk: Zarovnať text na stred

en: Align text left
sk: Zarovnať text doľava

en: Align text right
sk: Zarovnať text doprava

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Alignment Matrix Control
sk: Maticové riadenie zarovnania

[ctx: Alignment option]
en: None
sk: Žiadne

en: All
sk: Všetko

en: All %s
sk: Všetky %s

en: All Apps
sk: Všetky aplikácie

en: All Authors
sk: Všetci autori

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: All Changesets
sk: Všetky množiny zmien

en: All Comments
sk: Všetky komentáre

en: All Link Categories
sk: Všetky kategórie odkazov

en: All Links
sk: Všetky odkazy

en: All Menu Item Labels
sk: Všetky štítky jedálneho lístka

en: All Menu Sections
sk: Všetky sekcie jedálneho lístka

en: All My Sites
sk: Všetky moje stránky

en: All Pages
sk: Všetky stránky

en: All Patterns
sk: Všetky vzory

en: All Posts
sk: Všetky články

en: All Products
sk: Všetky produkty

en: All Project Tags
sk: Všetky značky projektu

en: All Project Types
sk: Všetky typy projektov

en: All Projects
sk: Všetky projekty

en: All Settings
sk: Všetky nastavenia

en: All Sites
sk: Všetky stránky

en: All Tabs:
sk: Všetky karty:

en: All Tags
sk: Všetky značky

en: All Template Parts
sk: Všetky časti šablóny

en: All Testimonials
sk: Všetky odporúčania

en: All Themes
sk: Všetky témy

en: All Time
sk: Celé obdobie

en: All Types
sk: Všetky typy

en: All Users
sk: Všetci používatelia

en: All allowed countries
sk: Všetky povolené krajiny

en: All apps
sk: Všetky aplikácie

en: All author pages
sk: Všetky stránky autorov

en: All automatic updates are disabled.
sk: Všetky automatické aktualizácie sú vypnuté.

en: All blocks are selected, and cannot be moved
sk: Všetky bloky sú vybraté a nemožno ich presunúť

en: All capabilities assigned to the user.
sk: Všetky možnosnoti priradené k používateľovi.

en: All capabilities used by the post type.
sk: Všetky oprávnenia používané pre typ obsahu.

en: All capabilities used by the taxonomy.
sk: Všetky možnosti používané taxonómiou.

en: All categories
sk: Všetky kategórie

en: All category pages
sk: Všetky stránky kategórií

en: All comment types
sk: Všetky typy komentárov

en: All content
sk: Všetok obsah

en: All content copied.
sk: Celý obsah skopírovaný.

en: All coupons
sk: Všetky zľavové kódy

en: All current and future campaigns
sk: Všetky súčasné a budúce kampane

en: All date archives
sk: Všetky archívy

en: All dates
sk: Všetky dátumy

en: All done!
sk: Všetko hotovo!

en: All done.
sk: Hotovo.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
sk: Hotovo. <a href="%s">Bavte sa!</a>

en: All features, supported by the post type.
sk: Všetky funkcionality, ktoré tento typ obsahu podporuje.

en: All formats
sk: Všetky formáty

en: All gallery image links updated to: %s
sk: Všetky odkazy na obrázky z galérie aktualizované na: %s

en: All gallery image sizes updated to: %s
sk: Všetky veľkosti obrázkov z galérie boli aktualizované na: %s

en: All gallery images updated to not open in new tab
sk: Všetky obrázky z galérie boli aktualizované tak, aby sa neotvárali na novej karte

en: All gallery images updated to open in new tab
sk: Všetky obrázky z galérie boli aktualizované tak, aby sa otvárali na novej karte

en: All image sizes
sk: Všetky rozmery obrázku

en: All levels
sk: Všetky úrovne

en: All media items
sk: Všetky multimediálne súbory

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
sk: Všetky chýbajúce WooCommerce stránky boli úspešne nainštalované

en: All modules activated!
sk: Všetky moduly boli aktivované!

en: All modules activated.
sk: Všetky moduly boli aktivované.

en: All modules deactivated!
sk: Všetky moduly boli deaktivované!

en: All notifications
sk: všetky upozornenia

en: All of the blocks available to you live in the block library. You’ll find it wherever you see the <InserterIconImage /> icon.
sk: Všetky vám dostupné bloky sa nachádzajú v knižnici blokov. Nájdete ju vždy pod touto ikonou <InserterIconImage />.

en: All of your WordPress files are writable.
sk: Všetky súbory WordPress sú zapisovateľné.

en: All options are currently hidden
sk: Všetky možnosti sú momentálne skryté

en: All options reset
sk: Všetky možnosti boli resetované

en: All pages
sk: Všetky stránky

en: All patterns
sk: Všetky vzory

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
sk: Všetky čakajúce a prebiehajúce importné akcie boli zrušené.

en: All plugins are up-to-date. Keep up the good work!
sk: Všetky pluginy su aktuálne. Pokračujte v dobrej práci!

en: All posts were added to the category with the same name.
sk: Všetky články boli zaradené do rubriky s rovnakým menom.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
sk: Všetky články boli importované s nastavením autora na aktuálneho používateľa. Tento formulár môžete použiť na zmenu vlastníctva článkov rôznym užívateľom Wordpressu. Môžete <a href="users.php">užívateľov pridať</a>, potom sa vrátiť sem a dokončiť správne nastavenie autorov. Tento formulár môžete používať dovtedy kým neaktivujete nižšie zobrazenú funkciu &#8220;Reštart&#8221;.

en: All products
sk: Všetky produkty

en: All ratings
sk: Všetky hodnotenia

en: All required plugins are installed and activated.
sk: Všetky požadované pluginy sú nainštalované a aktívne.

en: All shipping classes
sk: Všetky triedy dopravy

en: All sites
sk: Všetky stránky

en: All sizes except thumbnail
sk: Všetky veľkosti okrem miniatúry

en: All sources
sk: Všetky zdroje

en: All systems functional.
sk: Všetky systémy sú funkčné.

en: All tag pages
sk: Všetky stránky značiek

en: All tags
sk: Všetky tagy

en: All taxonomy pages
sk: Všetky stránky taxonómií

en: All templates
sk: Všetky šablóny

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
sk: Všetky súbory, ktoré ste nahrali do knižnice médií. Položky sú zoradené od najnovšej po najstaršiu.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
sk: Všetky súbory, ktoré ste nahrali sú vypísané v Multimédiálnej knižnici súborov. Prvé sa zobrazujú najnovšie nahraté. Môžete použiť kartu Nastavenia zobrazenia na príspôsobenie zobrazenia tejto obrazovky.

en: All time
sk: Celý čas

en: All types
sk: Všetky typy

en: All updates have been completed.
sk: Všetky aktualizácie boli dokončené.

en: Allow
sk: Povoliť

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
sk: Povoliť <a href="%s">spätné odkazy a spätné upozornenia</a>.

en: Allow Comments
sk: Povoliť komentáre

en: Allow Pings
sk: Povoliť cinknutia (ping)

en: Allow access to Google Fonts
sk: Povoliť prístup ku Google Fonts

en: Allow backorders?
sk: Povoliť nákup na objednávku? (Keď tovar nie je na sklade)

en: Allow comments
sk: Povoliť komentáre

en: Allow comments on new posts
sk: Povoliť komentáre pre nové príspevky

en: Allow customer reviews?
sk: Umožniť zákazníkom hodnotiť?

en: Allow customers to create an account during checkout
sk: Povoliť zákazníkom vytvoriť účet v pokladni pri nákupe.

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
sk: Povoliť zákazníkom vytvoriť účet na stránke "Môj účet".

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
sk: Povoliť zákazníkom prihlásiť sa do existujúceho účtu v pokladni.

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
sk: Umožniť zákazníkom osobný odber. V základnom nastavení bude využitá základná daň bez ohľadu na adresu zákazníka.

en: Allow customers to place orders without an account
sk: Umožniť zákazníkom odoslať objednávku bez registrácie

en: Allow free shipping
sk: Povoliť dopravu zdarma

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
sk: Povoliť oznámenia o odkazoch z iných blogov (spätné upozornenia a spätné odkazy)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
sk: Povoliť notifikácie odkazu z iných blogov (pingbacks a trackbacks) v nových článkoch.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
sk: Povoliť notifikácie z iných blogov (pingbacks a trackbacks) pre nové články

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
sk: Povolí notifikácie z iných blogov (pingbacks a trackbacks) v nových článkoch.

en: Allow new users to sign up
sk: Povoliť novým užívateľom sa registrovať

en: Allow one item to be bought in a single order.
sk: Umožňuje jednu položku kúpiť v samostatnej objednávke.

en: Allow other answers
sk: Povoliť ďalšie odpovede

en: Allow people to post comments on new articles
sk: Povoliť ľuďom pridávať komentáre ku článkom

en: Allow people to submit comments on new posts
sk: Povoliť ľuďom pridávať komentáre k novým článkom

en: Allow people to submit comments on new posts.
sk: Povoliť ľuďom pridávať komentáre k novým článkom.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
sk: Povoliť hromadné odstránenie osobných údajov z objednávok

en: Allow purchases
sk: Povoliť nákupy

en: Allow reviews.
sk: Povoliť recenzie.

en: Allow right-click contextual menus
sk: Povoliť kontextové menu kliknutím pravým tlačidlom myši

en: Allow search engines to index this site
sk: Povoliť vyhľadávacím službám indexovanie tohto webu.

en: Allow stats reports to be viewed by
sk: Povoliť záznamy štatisky komu

en: Allow to wrap to multiple lines
sk: Povoliť zalomenie do viacerých riadkov

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
sk: Povoliť sledovanie používania WooCommerce

en: Allow your readers to show their appreciation for your posts and other content. Likes show up
    		below each post and your readers will also be able to review their liked posts from WordPress.com.
sk: Dovoľte vašim čitateľom ukázať ich vďačnosť za vaše články a ostatný obsah. Lajky sa zobrazujú
    		pod každým článkom a vaši čitatelia si môžu pozrieť ich lajknuté články aj na WordPress.com.

en: Allow, but notify customer
sk: Povoliť, ale informovať zákazníka

en: Allowed Files
sk: Povolené súbory

en: Allowed ZIP/post codes
sk: Povolené PSČ

en: Allowed emails
sk: Povolené e-maily

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
sk: Povolené typy súborov: <strong>%s</strong>.

en: Allows contextual List View menus via right-click, overriding browser defaults.
sk: Umožňuje kontextové menu v zoznamovom zobrazení kliknutím pravým tlačidlom myši, čím sa prepíšu predvolené nastavenia prehliadača.

en: Allows displaying a popup subscription form to visitors.
sk: Povoliť zobrazovanie automaticky otváraného okna odberu pre návštevníkov.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
sk: Umožňuje použitie html5 pre vyhľadávacie formuláre, formuláre komentárov, zoznamy komentárov, galériu a popisy.

en: Alphabetical
sk: Abecedne

en: Already Installed
sk: Už nainštalované

en: Already pinged:
sk: Už cinknuté (ping):

en: Also available in
sk: Tiež dostupné v

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
sk: Zobraziť označkované články aj mimo sekcie s odporúčaným obsahom.

en: Alt Text
sk: Alternatívny text

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
sk: Alternatívny text pre obrázok, napr. &#8220;Mona Líza&#8221;

en: Alternate text:
sk: Alternatívny text:

en: Alternative Text
sk: Alternatívny text

en: Alternative source
sk: Alternatívny zdroj

en: Alternative text
sk: Alternatívny text

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
sk: Alternatívny text na zobrazenie, keď nie je zobrazená príloha.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
sk: Prípadne zadajte cestu k súboru CSV na vašom serveri:

en: Always
sk: Vždy

en: Always open List View
sk: Vždy otvoriť zobrazenie v zozname

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sk: Vždy premiestniť spam do spam priečinku.

en: Always show pre-publish checks.
sk: Vždy zobraziť kontrolu pred publikovaním.

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
sk: Vždy zobraziť množstvo na sklade, napr. "12 kusov na sklade"

en: Always use https when visiting the admin
sk: Vždy použiť zabezpečené pripojenie (https) pri návšteve administrácie

en: Always-on security
sk: Neustále zabezpečenie

en: America
sk: Amerika

en: American English
sk: Americká angličtina

en: Amman
sk: Ammán

en: Amount
sk: Suma

en: Amount already refunded
sk: Doteraz refundované

en: Amount discounted
sk: Zľavnená suma

en: Amount discounted by coupons.
sk: Hodnota zľavy zo zľavových kódov.

en: Amount of coupons.
sk: Hodnota zľavových kódov.

en: Amount of customers.
sk: Počet zákazníkov.

en: Amount of items sold.
sk: Množstvo predaných položiek.

en: Amount of orders.
sk: Počet objednávok.

en: Amount of products.
sk: Počet produktov.

en: Amount of reviews that the product has.
sk: Počet recenzií, ktoré produkt má.

en: Amount of reviews that the product have.
sk: Množstvo recenzií, ktoré produkt má.

en: Amount of reviews.
sk: Počet recenzií.

en: Amount of sales.
sk: Výška tržieb.

en: Amount of tax codes.
sk: Počet daňových kódov.

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
sk: HTTPS pripojenie je bezpečnejší spôsob prehľadávania webu. Mnoho služieb už teraz HTTPS vyžaduje. HTTPS vám umožňuje využívať nové funkcie, ktoré môžu zvýšiť rýchlosť stránok, zlepšiť pozície vo vyhľadávačoch a získať dôveru vašich návštevníkov ochranou ich online súkromia.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sk: Účet s týmto uživateľským menom už je zaregistrovaný. Zvoľte si, prosím, iné.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
sk: Zadaná e-mailová adresa sa už používa. <a href="#" class="showlogin">Prihlásiť sa.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
sk: Účet je už zaregistrovaný s vašou e-mailovou adresou. Pred pokračovaním sa prihláste.

en: An active PHP session was detected
sk: Bola zistená aktívna relácia PHP

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
sk: Pre získanie počtu článkov musí byť použitý token aktívneho prístupu.

en: An additional, optional address line for your business location.
sk: Dodatočný, voliteľný riadok adresy vášho obchodu.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
sk: Alfanumerický identifikátor pre umiestnenie menu.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
sk: Alfanumerický identifikátor pre typ obsahu.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
sk: Alfanumerický identifikátor článku jedinečný pre jeho typ.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
sk: Alfanumerický identifikátor zdroja unikátneho pre svoj typ.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
sk: Alfanumerický identifikátor zdroja.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
sk: Jedinečný identifikátor typu objektu. Povolené sú iba čísla a písmená.

en: An alphanumeric identifier for the status.
sk: Alfanumerický identifikátor pre stav.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
sk: Alfanumerický identifikátor pre taxonómiu.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
sk: Jedinečný identifikátor typu pre výraz. Povolené sú iba čísla a písmená.

en: An alphanumeric identifier for the user.
sk: Alfanumeriský identifikátor používateľa.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
sk: Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

en: An application name is required to create an application password.
sk: Na vytvorenie hesla aplikácie je potrebný názov aplikácie.

en: An application would like to connect to your account.
sk: Aplikácia sa chce pripojiť k vášmu účtu.

en: An array of actions, if any, for the note.
sk: Pole akcií (ak existujú) pre poznámku.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
sk: Spätné údaje, ktoré sa vracajú z platobných brán.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
sk: Pole typov obsahu, na ktoré je vzor obmedzený.

en: An array of template types where the pattern fits.
sk: Zoznam typov šablón, pre ktoré je vzor vhodný.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
sk: Pokúsili sme sa automaticky aktualizovať vašu web stránku, no neúspešne.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
sk: Automatická aktualizácia WordPress zlyhala - <a href="%s">Skúste to prosím znova</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
sk: Automatická aktualizácia WordPressu zlyhala! Kontaktujte prosím administrátora webu.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
sk: Avatar je obrázok, ktorý može reprezentovať používateľa na viazcerých web stránkach. V tejto sekcii môžete povoliť zobrazenie avatorov pre používateľov stránky.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
sk: Priemer je počet zobrazení delený počtom dní.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
sk: Koncový bod používaný na vyhľadávanie protokolov sťahovania pre konkrétnu adresu IP.

en: An error has been encountered.
sk: Vyskytla sa chyba.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
sk: Pri aktivácii %s sa vyskytla chyba. Skúste neskôr prosím.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
sk: Pri deaktivácii rozšírenia %1$s došlo k chybe. Pokračujte na <a href="%2$s">stránku pluginov</a> a deaktivujte ho ručne.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
sk: Pri deaktivácii predplatného pre %s sa vyskytla chyba. Skúste neskôr prosím.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
sk: Vyskytla sa chyba; kanál je pravdepodobne nefunkčný. Skúste to neskôr znovu.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
sk: Nastala chyba. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
sk: Vyskytla sa chyba; kanál je pravdepodobne nefunkčný. Skúste znovu neskôr.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
sk: Vyskytla sa chyba pri vašom pridávaní sa do tejto stránky. Návrat na <a href="%s">domovskú stránku</a>.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
sk: Pri vytváraní vašej novej služby zdieľania nastala chyba - skontrolujte správnosť údajov.

en: An error occurred fetching the remote data.
sk: Vyskytla sa chyba pri načítavaní vzdialených dát.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
sk: Počas požiadavky došlo k chybe a nebolo možné odoslať údaje o zákazníkovi

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sk: Počas nahrávania sa vyskytla chyba. Skúste to prosím neskôr.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
sk: Pri vytváraní refundácie pomocou API platobnej brány sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while creating the site export.
sk: Pri exporte stránky sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while creating the template part.
sk: Pri vytváraní časti šablóny nastala chyba.

en: An error occurred while deleting the item.
sk: Pri odstraňovaní položky sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while deleting the items.
sk: Pri odstraňovaní položiek sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while deleting the items: %s
sk: Pri odstraňovaní položiek sa vyskytla chyba: %s

en: An error occurred while deleting the pattern category.
sk: Pri odstraňovaní kategórie vzorov sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while downloading blog information
sk: Nastala chyba počas sťahovania informácií o blogu

en: An error occurred while downloading blog posts list
sk: Počas sťahovania zoznamu článkov blogu sa vyskytla chyba

en: An error occurred while duplicating the page.
sk: Pri duplikovaní stránky sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while moving to trash the item.
sk: Pri presúvaní položky do koša sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while moving to trash the item: %s
sk: Pri presúvaní položky do koša sa vyskytla chyba: %s

en: An error occurred while moving to trash the items.
sk: Pri presúvaní položiek do koša sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while permanently deleting the post.
sk: Pri trvalom odstraňovaní príspevku sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while permanently deleting the posts.
sk: Pri trvalom odstraňovaní príspevkov sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while permanently deleting the posts: %s
sk: Pri trvalom odstraňovaní príspevkov sa vyskytla chyba: %s

en: An error occurred while renaming the pattern.
sk: Počas premenovania vzoru sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while restoring the posts: %s
sk: Pri obnovovaní príspevkov sa vyskytla chyba: %s

en: An error occurred while reverting the item.
sk: Pri zvrátení zmien v položke sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while reverting the items: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri zvrátení zmien v položkách: %s

en: An error occurred while reverting the template part.
sk: Pri obnovovaní časti šablóny nastala chyba.

en: An error occurred while reverting the template parts.
sk: Pri zvrátení zmien v častiach šablóny sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while reverting the template.
sk: Pri obnove šablóny sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while reverting the templates.
sk: Pri zvrátení zmien v šablónach sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
sk: Počas aktualizácie %1$s sa vyskytla chyba: %2$s

en: An error occurred.
sk: Vyskytla sa chyba.

en: An error occurred. Please try again later.
sk: Vyskytla sa chyba. Skúste to znova neskôr.

en: An error occurred. Please try again.
sk: Vyskytla sa chyba. Skúste to znova, prosím.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
sk: Chyba typu %1$s bola spôsobená v riadku %2$s súboru %3$s. Chybové hlásenie: %4$s

en: An example title
sk: Príklad nadpisu

en: An exporter has improperly used the registration filter.
sk: Exporter nesprávne použil registračný filter

en: An identifier for the group this setting belongs to.
sk: Identifikátor pre skupinu, do ktorej patrí toto nastavenie.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
sk: Import už prebieha. Predtým, ako začnete nový, nechajte dokončiť predchádzajúci import.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
sk: Neúplná žiadosť o osobné údaje pre túto e-mailovú adresu už existuje.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
sk: Integrácia pre využitie MaxMind na vyhľadávanie geolokácií. Upozorňujeme, že táto integrácia vykoná len vyhľadávanie v jednotlivých krajinách.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
sk: Došlo k neplatnej požiadavke. Zvyčajne to znamená, že niečo zastavilo alebo zničilo požiadavku z vášho servera k Jetpack serveru. Skúste znovu neskôr.

en: An invalid setting value was passed.
sk: Bola odovzdaná neplatne nastavená hodnota.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sk: Produkt ktorý už nieje dostupný bol odobraný z vášho košíka

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
sk: Máte vytvorenú objednávku na stránke %1$s. Objednávku môžete zaplatiť kliknutím na nasledujúci odkaz: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
sk: Nie je možné nájsť poznámku k objednávke podľa ID

en: An order refund with the provided ID could not be found.
sk: Nie je možné nájsť refundáciu objednávky podľa ID čísla.

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
sk: Pri aplikovaní kupónu %s nastala neočakávaná chyba.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba. Skúste to znova neskôr.

en: An unknown error occurred
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: An unknown error occurred during creation. Please try again.
sk: Pri vytváraní nastala neznáma chyba. Skúste to znovu.

en: An unknown error occurred during installation
sk: Počas inštalácie sa vyskytla neznáma chyba

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: Analytics
sk: Analytika

en: Analytics cache cleared.
sk: Analytické cache vyčistené.

en: Ancestor blocks.
sk: Prechodzie bloky.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
sk: A <em>zoznam</em> ako tento, samozrejme :)

en: Angle
sk: Uhol

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
sk: Uhol na otočenie v smere hodinových ručičiek zadaný v stupňoch.

en: Animation
sk: Animácia

en: Anonymous
sk: Anonym

en: Another attempt will be made with the next release.
sk: Ďalší pokus sa uskutoční s ďalším vydaním.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
sk: Ďalší míľnik objednávky! Pozrite si svoj prehľad objednávok a skontrolujte svoje doterajšie objednávky.

en: Another update is currently in progress.
sk: Práve prebieha iná aktualizácia.

en: Answer
sk: Odpoveď

en: Answers
sk: Odpovede

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Anti-spam can help to keep your blog safe from spam!
sk: Anti-spam vám pomôže ochrániť váš blog pred spamom!

en: Any %s
sk: %s - všetky

en: Any %s&hellip;
sk: Akékoľvek %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
sk: Akákoľvek &quot;%1$s&quot; metóda

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
sk: Všetky automatické aktualizácie sú explicitne zakázané administrátorom.

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
sk: Každý blok sa môže zaradiť do týchto zarovnaní. Vložený blok ich má tiež a je ihneď responzívny:

en: Any category
sk: Ľubovoľná kategória

en: Any extra capabilities assigned to the user.
sk: Ktorékolvek extra možnosti priradené k používateľovi.

en: Anyone can register
sk: Každý sa môže zaregistrovať.

en: Anyone posts a comment
sk: keď niekto vloží nový komentár

en: Apartment, suite, etc.
sk: Dom, byt, atď.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
sk: Apartmán, suita, jednotka, atď. (voliteľné)

en: Apartment, suite, unit, etc.
sk: Apartmán, suita, byt atď.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
sk: Apartmán, suita, jednotka, atď. (voliteľné)

en: Aperture
sk: Clona

en: App Name
sk: Názov aplikácie

en: App name
sk: Názov aplikácie

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Append a unique string to filename for security
sk: Z dôvodu bezpečnosti pripojte k názvu súboru jedinečný reťazec

en: Append to %1$s block at position %2$d, Level %3$d
sk: Pripojiť ku bloku %1$s na pozícii %2$d, úroveň %3$d

en: Application Passwords
sk: Heslá aplikácií

en: Application authentication request
sk: Požiadavka na overenie aplikácie

en: Application password not found.
sk: Heslo aplikácie sa nenašlo.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
sk: Heslá aplikácií umožňujú autentifikáciu prostredníctvom neinteraktívnych systémov, ako sú XML-RPC alebo REST API, bez uvedenia skutočného hesla. Heslá aplikácií možno ľahko odvolať. Nemôžu sa použiť na tradičné prihlásenie na váš web.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
sk: Heslá aplikácií nie sú pre váš účet k dispozícii. Požiadajte o pomoc správcu stránky.

en: Application passwords are not available.
sk: Heslá aplikácií nie sú k dispozícii.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
sk[0]: Heslá aplikácií poskytujú prístup k <a href="%1$s">stránke %2$s v tejto inštalácii, na ktorú máte povolenia</a>.
sk[1]: Heslá aplikácií poskytujú prístup k <a href="%1$s">všetkým webovým stránkam %2$s v tejto inštalácii, na ktoré máte povolenia</a>.
sk[2]: Heslá aplikácií poskytujú prístup k <a href="%1$s">všetkým webovým stránkam %2$s v tejto inštalácii, na ktoré máte povolenia</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
sk[0]: Heslá aplikácií poskytujú prístup ku <a href="%1$s">%2$s stránke v tejto sieti, keďže ste super administrátorom</a>.
sk[1]: Heslá aplikácií poskytujú prístup ku <a href="%1$s">%2$s stránkam v tejto sieti, keďže ste super administrátorom</a>.
sk[2]: Heslá aplikácií poskytujú prístup ku <a href="%1$s">%2$s stránkam v tejto sieti, keďže ste super administrátorom</a>.

en: Application website
sk: Webstránka aplikácie

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply Changes
sk: Použiť zmeny

en: Apply Crop
sk: Aplikovať orezanie

en: Apply changes to:
sk: Použiť zmeny na:

en: Apply coupon
sk: Použiť kupón

en: Apply duotone filter
sk: Použíť dvojtónovy filter

en: Apply globally
sk: Aplikovať globálne.

en: Apply minimum order rule before coupon discount
sk: Aplikovať pravidlo minimálneho nákupu pred zľavou z kupónu

en: Apply suggested format: %s
sk: Použiť odporúčaný formát: %s

en: Apply the "%1$s" format.
sk: Použiť formát "%1$s".

en: Apply this block’s typography, spacing, dimensions, and color styles to all %s blocks.
sk: Použiť typografiu, medzery, rozmery a farebné štýly tohto bloku na všetky bloky %s.

en: Apply to all blocks inside
sk: Aplikovať na všetky bloky vo vnútri

en: Apply to all qualifying items in cart
sk: Použiť na všetky kvalifikované položky v košíku

en: Apply your skills or learn new ones.
sk: Využite svoje zručnosti alebo sa naučte nové.

en: Approve
sk: Schváliť

en: Approve and Reply
sk: Schváliť a odpovedať

en: Approve comment
sk: Schváliť komentár

en: Approve it: %s
sk: Schváliť: %s

en: Approve this comment
sk: Schváliť komentár

en: Approve this review
sk: Schváliť toto hodnotenie

en: Approved
sk: Schválené

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
sk: Hľadať

en: Approved Download Directories
sk: Schválené adresáre na sťahovanie elektronických produktov

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
sk: neplatná URL adresa

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
sk: URL adresa adresára

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
sk: Zakázať všetky

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
sk: Povoliť všetky

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
sk: Povolené

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
sk: Začať vynucovanie pravidiel

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
sk: Zastaviť vynucovanie pravidiel

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
sk: Poskytnuté ID bolo neplatné.

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
sk: URL adresa

en: Apr
sk: apr

en: April
sk: apríl

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
sk: apr

en: Aqtau
sk: Aktau

en: Aqtobe
sk: Aktobe

en: Arabic
sk: Arabčina

en: Arbitrary HTML code.
sk: Ľubovoľný kód HTML.

en: Arbitrary text.
sk: Ľubovoľný text.

en: Archive
sk: Archív

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Archív <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Archívy <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Archívov <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
sk: Nadpis archívu

en: Archive for %s
sk: Archív pre %s

en: Archive for the %s Tag
sk: Archív pre heslo %s

en: Archive page
sk: Archívna stránka

en: Archive template
sk: Šablóna pre archív

en: Archive title
sk: Nadpis archívu

en: Archive type: Name
sk: Typ archívu: Meno

en: Archive: %1$s (%2$s)
sk: Archív: %1$s (%2$s)

en: Archived
sk: Archivované

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Archivovaná <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Archivované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Archivovaných <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
sk: Archív

en: Arctic
sk: Arktída

en: Are WordPress cron jobs enabled?
sk: Sú povolené WordPress cron úlohy?

en: Are pretty permalinks supported?
sk: Sú podporované pekné trvalé odkazy?

en: Are you lost?
sk: Stratili ste sa?

en: Are you ready to publish?
sk: Pripravený na publikovanie?

en: Are you ready to save?
sk: Pripravený uložiť?

en: Are you ready to schedule?
sk: Ste pripravený na naplánovanie?

en: Are you ready to submit for review?
sk: Ste pripravený odoslať článok na kontrolu?

en: Are you sure it exists?
sk: Ste si istý, že to existuje?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
sk: Nie je databázový server náhodou preťažený?

en: Are you sure the database server is running?
sk: Ste si istí, že je spustený databázový server?

en: Are you sure you have the correct username and password?
sk: Ste si istí, že máte správne používateľské meno a heslo?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
sk: Naozaj ste zadali správny názov hostiteľa?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť všetky logy z databázy?

en: Are you sure you want to delete "%s" font and all its variants and assets?
sk: Naozaj chcete odstrániť typ písma "%s" a všetky jeho varianty a zdroje?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
sk: Naozaj chcete vymazať "%s"?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť všetky varianty? Tento krok nie je možné vrátiť späť.

en: Are you sure you want to delete the category "%s"? The patterns will not be deleted.
sk: Naozaj chcete odstrániť kategóriu "%s"? Vzory nebudú odstránené.

en: Are you sure you want to delete this Navigation Menu?
sk: Ste si istý, že to chcete vymazať toto navigačné menu?

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sk: Ste si istí, že chcete zmazať túto vlastnosť?

en: Are you sure you want to delete this item?
sk: Ste si istý, že to chcete vymazať túto položku?

en: Are you sure you want to delete this log?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento log?

en: Are you sure you want to delete this template file?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento súbor zo šablóny?

en: Are you sure you want to delete this theme?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať túto tému?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete zmazať túto zónu? Nie je možné vrátiť späť.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
sk: Naozaj chcete zrušiť nepublikované zmeny?

en: Are you sure you want to do this?
sk: Skutočne to chcete urobiť?

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
sk: Ste si istý, že chcete ukončiť editor formulára bez uloženia? Všetky zmeny, ktoré ste urobili, budú stratené.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
sk: Ste si istý, že sa chcete odhlásiť? <a href="%s">Potvrdiť a odhlásiť</a>

en: Are you sure you want to move to trash "%s"?
sk: Ste si istý, že to chcete presunúť "%s" do koša?

en: Are you sure you want to move to trash %d item? | Are you sure you want to move to trash %d items?
sk[0]: Ste si istý, že to chcete presunúť %d položku do koša?
sk[1]: Ste si istý, že to chcete presunúť %d položky do koša?
sk[2]: Ste si istý, že to chcete presunúť %d položiek do koša?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
sk: Ste si istý, že chcete odobrať vybrané položky?

en: Are you sure you want to remove the site icon?
sk: Naozaj chceš zmazať  heslo '%tag%'?

en: Are you sure you want to remove this variation?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tento variant?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sk: Ste si istý, že chcete odvolať prístup k tomuto súboru na stiahnutie?

en: Are you sure you want to run this tool?
sk: Ste si naozaj istý, že chcete spustiť tento nástroj?

en: Are you sure you want to unpublish this post?
sk: Naozaj chcete zrušiť uverejnenie tohto článku?

en: Are you sure you want to unschedule this post?
sk: Ste si istí, že chcete zrušiť naplánovanie tohto príspevku?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
sk: Ste si istí, že chcete zmazať túto poznámku? Táto akcia sa nedá vrátiť späť.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete vymazať refundáciu k tejto objednávke? Proces sa nedá vrátiť.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete vymazať tento stĺpec s daňami? Proces sa nedá vrátiť.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete vrátiť peniaze za objednávku? (Vykonanie akcie refundácie je nevratné.)

en: Are you sure you'd like to stop editing this form without saving your changes?
sk: Naozaj chcete ukončiť úpravu tohto formulára bez uloženia zmien?

en: Are you sure you're ready?
sk: Ste si istý, že ste pripravený?

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Areas
sk: Oblasti

en: Argeș
sk: Arges

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Arrange blocks horizontally.
sk: Zoradiť bloky horizontálne.

en: Arrange blocks in a grid.
sk: Usporiadať bloky do mriežky.

en: Arrange blocks vertically.
sk: Zoradiť bloky vertikálne.

en: Arrange entries in different layouts.
sk: Usporiadať položky v rôznych rozloženiach.

en: Array of column names to be searched.
sk: Pole názvov stĺpcov, ktoré sa majú prehľadať.

en: Array of image edits.
sk: Pole úprav obrázka.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
sk: Pole možností (páry kľúč/hodnota) vstupných polí (napr. select, multiselect a radio buttons).

en: Array of options with associated values.
sk: Pole volieb s pridruženými hodnotami.

en: Array of the response headers from the receiving server.
sk: Pole response hlavičiek z prijímacieho serveru.

en: Arrow
sk: Šípka

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
sk: Šípka

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
sk: Šípka

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Arrow
sk: Jednoduchá šípka

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Chevron
sk: Dvojitá šípka

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
sk: Šípka

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
sk: Šípka

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: None
sk: Žiadne

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
sk: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

en: Artist
sk: Umelec

en: Arts & Entertainment
sk: Umenie a Zábava

en: As a browser icon
sk: Ako ikonu prehliadača

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
sk: Ako nový používateľ WordPress môžete prejsť na  <a href="%s">vašu nástenku</a>, zmazať túto stránku a vytvoriť nové stránky pre váš obsah. Bavte sa!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sk: Ako percento obrázka predstavuje výška, na ktorú sa má obrázok orezať. DEPRECATED: Namiesto toho použite `modifikátory`.
    
    Relatívna výška, na ktorú sa má obrázok orezať zadaná ako percento. ZASTARANÉ: Použite "modifiers".

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sk: Relatívna šírka, na ktorú sa má obrázok orezať zadaná ako percento. ZASTARANÉ: Použite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sk: X pozícia pre začiatok orezávania zadaná ako percento. ZASTARANÉ: Použite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sk: Y pozícia pre začiatok orezávania zadaná ako percento. ZASTARANÉ: Použite `modifiers`.

en: As a reminder, here are your order details:
sk: Ako pripomenutie, tu sú detaily vašej objednávky:

en: As a single total
sk: Ako jeden celok

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
sk: Ako vlastník webových stránok budete možno musieť dodržiavať národné alebo medzinárodné zákony na ochranu osobných údajov. Môže byť napríklad potrebné vytvoriť a zobraziť zásady ochrany osobných údajov.

en: As an app icon
sk: Ako ikonu aplikácie

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Ascending.
sk: Vzostupne

en: Ashgabat
sk: Ašchabad

en: Ashkhabad
sk: Ašchabad

en: Asia
sk: Ázia

en: Aside
sk: Poznámka

en: Ask a question
sk: Položiť otázku

en: Asmera
sk: Asmara

en: Aspect Ratio
sk: Pomer strán

en: Aspect ratio
sk: Pomer strán

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
sk: Pôvodná veľkosť

en: Aspect ratio:
sk: Pomer:

en: Assign Authors
sk: Priradiť autorov

en: Assign a category
sk: Priradiť kategóriu

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
sk: Priraďte nadradený výraz na vytvorenie hierarchie. Napríklad výraz Jazz by bol rodičom pre Bebop a Big Band.

en: Assigned Menu
sk: Priradené menu

en: Astrakhan
sk: Astrachan

en: Asuncion
sk: Asunción

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
sk: Na WordPress.com je naším poslaním demokratizovať publikovanie. Vášňou spoločnosti Automattic, Inc, je spraviť web lepším miestom.

en: At a Glance
sk: Rýchly prehľad

en: Athens
sk: Atény

en: Atlantic
sk: Atlantický oceán

en: Atlantique
sk: Atlantik

en: Attach
sk: Priložiť

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
sk: Pripojiť &#8220;%s&#8221; k existujúcemu obsahu

en: Attach to existing content
sk: Pripojiť k existujúcemu obsahu

en: Attaching Files
sk: Prikladanie súborov

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attachment Attributes
sk: Vlastnosti prílohy

en: Attachment Details
sk: Podrobnosti prílohy

en: Attachment Display Settings
sk: Nastavenia zobrazenia príloh

en: Attachment Page
sk: Stránka s prílohou

en: Attachment Pages
sk: Stránky prílohy

en: Attachment Post URL
sk: URL adresa prílohy

en: Attachment Preview
sk: Náhľad prílohy

en: Attachment details
sk: Podrobnosti prílohy

en: Attachment page
sk: Stránka s prílohou

en: Attachment post ID
sk: ID prílohy k článku

en: Attachment type.
sk: Typ prílohy.

en: Attempt Block Recovery
sk: Pokus o obnovenie bloku

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
sk: Pokúsiť sa upozorniť všetky blogy, na ktoré sa v tomto článku odkazuje

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
sk: Pokúsiť sa upozorniť všetky blogy, na ktoré sa v článku odkazuje

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
sk: Pokus o nastavenie kvality obrázka mimo rozsahu [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
sk: Bol zaznamenaný pokus o použitie shortkódu, ktorý nie je zaregistrovaný: %s

en: Attempting to reduce used memory...
sk: Pokus o zníženie využitej pamäte...

en: Attempting to restore the previous version.
sk: Pokus o obnovenie predchádzajúcej verzie.

en: Attend an upcoming event near %s.
sk: Zúčastnite sa blížiacej sa udalosti %s.

en: Attribute
sk: Vlastnosť

en: Attribute %d default
sk: Predvolená hodnota vlastnosti %d

en: Attribute %d global
sk: Globálna hodnota vlastnosti %d

en: Attribute %d name
sk: Meno vlastnosti %d

en: Attribute %d value(s)
sk: Hodnota(y) vlastnosti %d

en: Attribute %d visible
sk: Vlastnosť %d viditeľná

en: Attribute ID.
sk: ID vlastnosti.

en: Attribute all content to:
sk: Priradiť všetok obsah užívateľovi:

en: Attribute does not exist.
sk: Vlastnosť neexistujte.

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: Attribute name.
sk: Meno vlastnosti.

en: Attribute position.
sk: Pozícia vlastnosti.

en: Attribute slug.
sk: Slug vlastnosti.

en: Attribute taxonomy name.
sk: Názov taxonómie atribútu.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
sk: Hodnoty vlastností môžu byť priradené produktom aj variantom<br/><br/><b>Poznámka</b>: Vymazanie hodnoty ju odstráni zo všetkých produktov a variantov, ku ktorým bola priradená. Opätovné vytvorenie hodnoty ju nepriradí automaticky naspäť k produktom.

en: Attribute type.
sk: Typ vlastnosti.

en: Attribute updated successfully
sk: Vlastnosť úspešne aktualizovaná

en: Attribute value(s)
sk: Hodnoty atribútu

en: Attribute visibility
sk: Viditeľnosť atribútu

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Attributes for the block.
sk: Vlastnosti bloku.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
sk: Vlastnosti (atribúty) umožňujú definovať extra údaje o produkte ako veľkosť alebo farba. Tieto vlastnosti môžete použiť v bočnom paneli vo widgete na triedenie produktov.

en: Attributes totals.
sk: Sumár atribútov.

en: Audio Codec:
sk: Audio kodek:

en: Audio File URL
sk: URL zvukového záznamu

en: Audio Format:
sk: Formát zvuku:

en: Audio Player
sk: Audio prehrávač

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
sk[0]: Audio widget (%d)
sk[1]: Audio widgety (%d)
sk[2]: Audio widgetov (%d)

en: Audio caption text
sk: Text zvukového popisu

en: Audio details
sk: Podrobnosti skladby

en: Audio title
sk: Audio titulok

en: Audio title&hellip;
sk: Nadpis audio súbora&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
sk: Audio, Video, alebo iný súbor

en: Aug
sk: aug

en: August
sk: august

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
sk: aug

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Authentication
sk: Overenie

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
sk: Overenie a predplatné boli obnovené úspešne.

en: Author
sk: Autor

en: Author Archive
sk: Archív autora

en: Author Bio
sk: Životopis autora

en: Author Biography
sk: Info o autorovi

en: Author Name
sk: Meno autora

en: Author URL
sk: URL Autora

en: Author URL of the user.
sk: Autorská URL adresa používateľa.

en: Author mapping
sk: Mapovanie autora

en: Author rich content with blocks and patterns
sk: Vytvorte rozmanitý obsah pomocou blokov a vzorov

en: Author website
sk: Webová stránka autora

en: Author:
sk: Autor:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sk: Autor: %1$s (IP adresa: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
sk: Autor: %s

en: Authorization failed
sk: Zlyhala autorizácia

en: Authorization header
sk: Hlavička autorizácie

en: Authorize
sk: Autorizovať

en: Authorize Application
sk: Autorizovať žiadosť

en: Authorize applications and services to securely connect to your site. Developers can use WordPress.com's OAuth2
    		authentication system and WordPress.com REST API to manage and access your site's content.
sk: Autorizujte aplikácie a služby pre bezpečný prístup na vašu webovú stránku. Na správu a prístup k obsahu vašej webovej stránky
    		môžu vývojári využiť systém overovania OAuth2 z WordPress.com a tiež WordPress.com REST API.

en: Authorized %d and activated default modules.
sk: Bol autorizovaný používateľ %d a aktivované predvolené moduly.

en: Authorized %d.
sk: Používateľ %d bol autorizovaný.

en: Authorizing&hellip;
sk: Autorizujem&hellip;

en: Authors
sk: Autori

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
sk: Autori môžu publikovať a spravovať svoje vlastné príspevky, a sú schopní nahrávať súbory.

en: Authors:
sk: Autori:

en: Auto Draft
sk: Automatický koncept

en: Auto add pages
sk: Automaticky pridať stránky

en: Auto renews on:
sk: Automatické obnovenie:

en: Auto-update
sk: Automatické aktualizácie

en: Auto-updates
sk: Automatické aktualizácie

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Zakázané automatické aktualizácie <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Zakázané automatické aktualizácie <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Zakázané automatické aktualizácie <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Povolené automatické aktualizácie <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Povolené automatické aktualizácie <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Povolené automatické aktualizácie <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
sk: Automatické aktualizácie môžu byť povolené alebo zakázané pre každú tému zvlášť. Témy s povolenými automatickými aktualizáciami zobrazia predpokladaný dátum nasledujúcej automatickej aktualizácie. Automatické aktualizácie sú závislé na WP-Cron plánovacom systéme.

en: Auto-updates disabled
sk: Zakázané automatické aktualizácie

en: Auto-updates enabled
sk: Povolené automatické aktualizácie

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sk: Zdá sa, že automatické aktualizácie pluginov a tém sú zakázané. To zabráni tomu, aby vaše webové stránky automaticky prijímali nové verzie, keď budú k dispozícii.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
sk: Zdá sa, že automatické aktualizácie pluginov a/alebo tém zakázané, no nastavenie sú naďalej nastavené na ich zobrazenie. To môže spôsobiť, že automatické aktualizácie nebudú fungovať podľa očakávania.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sk: Zdá sa, že automatické aktualizácie pluginov sú zakázané. To zabráni tomu, aby vaše webové stránky automaticky prijímali nové verzie, keď budú k dispozícii.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sk: Zdá sa, že automatické aktualizácie tém sú zakázané. To zabráni tomu, aby vaša webová stránka automaticky prijímala nové verzie, ak sú k dispozícii.

en: Autodetect
sk: Automatická detekcia

en: Autoloaded options
sk: Automaticky načítavané nastavenia

en: Autoloaded options are acceptable
sk: Automaticky načítavané nastavenia sú prijateľné

en: Autoloaded options could affect performance
sk: Automaticky načítavané nastavenia môžu ovplyvniť výkon

en: Automated Taxes
sk: automatizované dane

en: Automatic Updates
sk: Automatická aktualizácia

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
sk: Automatické aktualizácie nie sú naplánované. Môže tu byť problém s WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
sk: Automatické aktualizácie meškajú %s. Môže tu byť problém s WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
sk: Automatická aktualizácia naplánovaná o %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
sk: Automaticky pridať do menu stránky najvyššej úrovne.

en: Automatically add paragraphs
sk: Automaticky pridávať paragrafy

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
sk[0]: Automaticky uzatvoriť komentáre k článkom starším ako {{numberOfDays /}} deň
sk[1]: Automaticky uzatvoriť komentáre k článkom starším ako {{numberOfDays /}} dni
sk[2]: Automaticky uzatvoriť komentáre k článkom starším ako {{numberOfDays /}} dní

en: Automatically close comments on posts older than %s days
sk: Automaticky uzavrieť komentáre pri článkoch starších ako %s dní

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
sk: Automaticky vytvoriť dve mapy stránok, ktoré obsahujú zoznam URL adries článkov a stránok na vašej webovej stránke.
    		Táto funkcia uľahčí vyhľadávačom (ako napr. Google) zobrazenie vašej webovej stránky v relevantných výsledkoch vyhľadávania.

en: Automatically use first image in post
sk: Automatické použitie prvého obrázka v článku

en: Automattic's Privacy Policy
sk: Ochrana osobných údajov v Automattic

en: Autoplay
sk: Automatické prehrávanie

en: Autoplay may cause usability issues for some users.
sk: Automatické prehrávanie môže niektorým používateľom spôsobiť problémy.

en: Autoplay video on page load
sk: Automaticky prehrať video pri načítaní stránky

en: Autosave by %s
sk: Automaticky uložil %s

en: Autosave encountered an unexpected error
sk: Pri automatickom ukladaní nastala neočakávaná chyba

en: Autosaving
sk: Automatické ukladanie

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Available Actions
sk: Dostupné akcie

en: Available Services
sk: Dostupné služby

en: Available Tools
sk: Dostupné nástroje

en: Available Widgets
sk: Dostupné widgety

en: Available block types
sk: Dostupné typy blokov

en: Available disk space
sk: Dostupný diskový priestor

en: Available disk space is critically low, less than %s available. Proceed with caution, updates may fail.
sk: Dostupné miesto na disku je kriticky nízke, k dispozícii je menej ako %s. Pokračujte opatrne, aktualizácie môžu zlyhať.

en: Available disk space is low, less than %s available.
sk: Na disku je málo dostupného miesta, menej ako %s.

en: Available downloads
sk: Súbory dostupné na stiahnutie

en: Available on backorder
sk: Dostupné u nášho dodávateľa

en: Available placeholders: %s
sk: Dostupné zástupné znaky: %s

en: Avatar Display
sk: Zobrazenie avatara

en: Avatar Size (px):
sk: Veľkosť avatara

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sk: URL adresa profilového obrázku s veľkosťou %d pixelov.

en: Avatar URL.
sk: URL avataru.

en: Avatar URLs for the comment author.
sk: URL adresa avatara pre objekt autora.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
sk: URL adresa avatara pre recenzenta objektov.

en: Avatar URLs for the user.
sk: URL adresa obrázku profilu používateľa.

en: Avatar background color:
sk: Pozadie užívateľského obrázka

en: Avatar size
sk: Veľkosť avatara

en: Avatars
sk: Avatary

en: Average
sk: Priemerne

en: Average AOV per customer.
sk: Priemerný AOV na zákazníka.

en: Average Rating
sk: Priemerné hodnotenie

en: Average gross sales amount
sk: Priemerné hrubé tržby

en: Average items per order
sk: Priemer položiek na objednávku

en: Average net daily sales.
sk: Priemerné čisté denné tržby.

en: Average net sales amount
sk: Priemerný mesačný predaj v čistom

en: Average number of orders.
sk: Priemerný počet objednávok.

en: Average order value
sk: Priemerná hodnota objednávky

en: Average order value.
sk: Priemerná hodnota objednávky.

en: Average per Day
sk: Priemerne za deň

en: Average per day
sk: Priemerne za deň

en: Average rating
sk: Priemerné hodnotenie

en: Average total spend per customer.
sk: Priemerné celkové výdavky na zákazníka.

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
sk: Priemery sú zaokrúhlené k najbližšiemu celému číslu pre zobrazenie.

en: Avg order value.
sk: Priemerna hodnota objednavky.

en: Awaiting BACS payment
sk: Čaká sa na prijatie platby prevodom.

en: Awaiting product image
sk: Čaká sa na obrázok produktu

en: Awaiting spam check
sk: Čaká sa na kontrolu spamu

en: Azores
sk: Azory

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
sk: BETA TESTOVANIE?
    =============
    
    Tento email je odoslaný v prípade, že používate vývojársku verziu WordPress.
    
    Ak si myslíte, že tieto chyby sú v dôsledku chyby vo WordPress, môžete nám to oznámiť:
     * Otvorte vlákno vo fóre podpory: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Alebo nám odošlite záznam o chybe na adrese: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Vďaka! -- Tím WordPress

en: Back
sk: Späť

en: Back to %s
sk: Späť na %s

en: Back to Attributes
sk: Spať na Vlastnosti

en: Back to Plans
sk: Späť k paušálom

en: Back to blog options
sk: Späť k nastaveniam blogu

en: Back to post
sk: Späť na príspevok

en: Back to post options
sk: Späť na nastavenia článku

en: Back to top
sk: Hore

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia

[ctx: Background Preset]
en: Preset
sk: Predvoľba

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
sk: Opakovať

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
sk: Posúvať

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Background image
sk: Obrázok pozadia

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sk: Pozadie aktualizované. <a href="%s">Navštívte vašu stránku</a>, aby ste videli ako to vyzerá.

en: Background updates are not working as expected
sk: Aktualizácie na pozadí nefungujú podľa očakávania

en: Background updates are working
sk: Aktualizácie na pozadí sú funkčné

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
sk: Aktualizácie na pozadí zaručujú, že WordPress sa môže automaticky aktualizovať, ak je k dispozícii bezpečnostná záplata pre verziu, ktorú práve používate.

en: Background updates may not be working properly
sk: Aktualizácie na pozadí nemusia správne fungovať

en: Backordered
sk: Objednané

en: Backorders allowed?
sk: Povolené objednávky, ak nie je skladom?

en: Backtick
sk: Spätný apostrof

en: Backups
sk: Zálohy

en: Bacău
sk: Bacau

en: Bad login/pass combination.
sk: Zlá kombinácia prihlasovacieho mena a hesla.

en: Baghdad
sk: Bagdád

en: Bahia
sk: Bahía

en: Bahia Banderas
sk: Bahía Banderas

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Baker Island
sk: Bakerov ostrov

en: Bank
sk: Banka

en: Bank code
sk: Kód banky

en: Bank name
sk: Názov banky

en: Bank transfer (BACS) payments
sk: Platby bankovým prevodom (BACS)

en: Bank transit number
sk: Tranzitné číslo banky

en: Banner at the top of my site
sk: Banner v hornej časti mojej webovej stránky

en: Banner text
sk: Text banneru

en: Base
sk: Základ

en: Base color
sk: Základná farba

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
sk: Base64 kódovaná reprezentácia nastavení inštancie.

en: Basic Design Customization
sk: Základné prispôsobenie dizajnu

en: Basic details
sk: Základné detaily

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
sk: Koncový bod várky pre získanie špecifických indikátorov výkonu zo 'stats' koncových bodov.

en: Bavaria
sk: Bavorsko

en: Bay Islands
sk: Ostrovy zálivu

en: Be part of a global open source community.
sk: Staňte sa súčasťou globálnej open source komunity.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
sk: Nezabudnite to uložiť na bezpečnom mieste. Túto informáciu bebudete môcť opätovne získať.

en: Be the first to like this.
sk: Buď prvý, komu sa to páči.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sk: Pridajte prvú recenziu pre &ldquo;%s&rdquo;

en: Be the future of WordPress
sk: Staňte sa budúcnosťou WordPress

en: Because this post does not have revisions, you will not be able to revert any changes you make in the Classic Editor.
sk: Keďže tento článok nemá revízie, nebudete môcť vrátiť späť žiadne zmeny vykonané v Klasickom Editore.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
sk: Pretože používate %1$s, webové stránky vo WordPress sieti musia použiť podpriečinky. Ak si prajete používať subdomény, zvážte použitie %2$s.

en: Before a comment appears
sk: skôr ako sa komentár zobrazí

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sk: Pred požiadaním o pomoc vám odporúčame skontrolovať stránku “Stav systému”. Môžete tak identifkovať problémy konfigurácie servera.

en: Before discount
sk: Pred zľavou

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sk: Predtým než nahráte svoj súbor pre import, musíte opraviť nasledovnú chybu:

en: Beirut
sk: Bejrút

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Belarusian ruble (old)
sk: Bieloruský rubeľ (staré)

en: Belem
sk: Belém

en: Belgrade
sk: Belehrad

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
sk: Nižšie je zoznam rozšírení dostupných vo vašom WooCommerce.com účte. Aby ste získali aktualizácie uistite sa, že je dané rozšírenie nainštalované a jeho predplatné aktívne a pripojené na váš WooCommerce.com účet. Rozšírenia možno aktivovať na obrazovke <a href="%s">Pluginy</a>.

en: Berlin
sk: Berlín

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Best Sellers
sk: Najpredávanejšie

en: Best ever
sk: Úplne najlepšie

en: Better results on search engines and social media.
sk: Lepšie výsledky vo vyhľadávačoch a na sociálnych médiách.

en: Better security
sk: Lepšia bezpečnosť

en: Between %1$s and %2$s
sk: Medzi  %1$s a %2$s

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
sk: Veľká aktualizácia pre iPhone/iPad je už dostupná

en: Billing
sk: Fakturačná adresa

en: Billing &amp; Shipping
sk: Platba a doprava

en: Billing Address
sk: Fakturačná adresa

en: Billing Address 1
sk: Fakturačná adresa 1

en: Billing Address 2
sk: Fakturačná adresa 2

en: Billing City
sk: Mesto

en: Billing Company
sk: Názov spoločnosti

en: Billing Country / Region
sk: Fakturačná krajina / región

en: Billing First Name
sk: Meno

en: Billing History
sk: História platieb

en: Billing Last Name
sk: Priezvisko

en: Billing Postal/Zip Code
sk: Poštové smerovacie číslo

en: Billing State
sk: Mesto

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Billing address.
sk: Fakturačná adresa.

en: Billing details
sk: Fakturačné údaje

en: Billing email
sk: Fakturačný e-mail

en: Bio:
sk: Životopis:

en: Biographical Info
sk: Životopis

en: Bishkek
sk: Biškek

en: Bistrița-Năsăud
sk: Bistrita-Nasaud

en: Bitrate Mode
sk: Mód Bitrate

en: Black
sk: Čierna

en: Blank
sk: Bez avatara

en: Block
sk: Blok

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
sk: Blok "%1$s" neobsahuje štýl nazvaný "%2$s.".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
sk: Blok "%1$s" deklaruje podporu pre %2$s v súbore %3$s pod názvom %4$s. Podpora pre %2$s je teraz deklarovaná pod novým názvom %5$s.

en: Block %1$d of %2$d, Level %3$d.
sk: Blok %1$d z %2$d, hĺbka %3$d

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved left
sk: Blok %1$s je na začiatku obsahu a preto nemôže byť posunutý vľavo.

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved right
sk: Blok %1$s je na začiatku obsahu a nemôže byť posunutý vpravo

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved up
sk: Blok %1$s je na začiatku obsahu a preto nemôže byť posunutý vyššie

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved down
sk: Blok %1$s je na konci obsahu a nemôže byť posunutý dole

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved left
sk: Blok %1$s je na konci obsahu a nemôže byť posunutý vľavo

en: Block %s is the only block, and cannot be moved
sk: Blok %s je jediný blok a nemôže byť posunutý

en: Block Editor Patterns
sk: Vzory blokového editora

en: Block Editor Styles
sk: Štýly blokového editora

en: Block HTML:
sk: HTML blok:

en: Block Library
sk: Knižnica blokov

en: Block Patterns
sk: Vzory bloku

en: Block attributes.
sk: Atribúty bloku

en: Block breadcrumb
sk: Omrvinková navigácia bloku

en: Block by cookie (recommended)
sk: Zablokovať pomocou cookies (odporúčané)

en: Block by cookie and by IP address
sk: Zablokovať pomocou cookies a IP adresy

en: Block cannot be rendered inside itself.
sk: Blok nie je možné vykresliť v sebe.

en: Block category.
sk: Kategória bloku.

en: Block example.
sk: Príklad bloku.

en: Block expiration limit
sk: Blokovanie dĺžky vypršania pre obmedzenie

en: Block has been deleted or is unavailable.
sk: Blok bol zmazaný alebo je nedostupný.

en: Block keywords.
sk: Klúčové slová bloku.

en: Block name
sk: Názov bloku

en: Block name changed to: "%s".
sk: Názov bloku zmenený na: "%s".

en: Block name is required.
sk: Názov bloku je povinný.

en: Block name reset to: "%s".
sk: Názov bloku resetovaný na: "%s".

en: Block name.
sk: Názov bloku.

en: Block namespace.
sk: Menný priestor bloku.

en: Block navigation structure
sk: Štruktúra navigácie bloku

en: Block pattern "%s" inserted.
sk: Blokový vzor "%s" vložený.

en: Block pattern categories
sk: Kategórie blokových vzorov

[ctx: Block pattern category]
en: About
sk: O nás

[ctx: Block pattern category]
en: Audio
sk: Zvuk

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
sk: Bannery

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
sk: Tlačidlá

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
sk: Výzva k akcii

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
sk: Stĺpce

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
sk: Kontakt

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
sk: Odporúčané

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
sk: Pätičky

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
sk: Galéria

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
sk: Nadpisy

[ctx: Block pattern category]
en: Media
sk: Multimédiá

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
sk: Portfólio

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
sk: Príspevky

[ctx: Block pattern category]
en: Services
sk: Služby

[ctx: Block pattern category]
en: Team
sk: Tím

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
sk: Referencie

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
sk: Videá

en: Block pattern category "%s" not found.
sk: Kategória blokového vzoru „%s“ sa nenašla.

en: Block pattern category name must be a string.
sk: Názov kategórie vzoru bloku musí byť reťazec znakov.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
sk: Mriežka

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
sk: Obrázok naľavo

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
sk: Veľký nadpis

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
sk: Odstup

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
sk: Malý obrázok a nadpis

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
sk: Sociálne odkazy so zdieľanou farbou pozadia

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
sk: Štandardný

en: Block patterns
sk: Vzory blokov

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
sk: Blokové vzory sú preddefinované rozloženia viacrých blokov. Inšpirujte sa alebo vytvorte nové stránky už za pár sekúnd.

en: Block rendered as empty.
sk: Blok sa vykresľuje ako prázdny.

en: Block shortcuts
sk: Skratky bloku

en: Block spacing
sk: Rozstup blokov

en: Block style name must be a string.
sk: Názov štýlu bloku musí byť reťazec.

en: Block style name must not contain any spaces.
sk: Názov štýlu bloku nesmie obsahovať žiadne medzery.

en: Block style variations.
sk: Varianty štýlu bloku.

en: Block supports.
sk: Podpora bloku.

en: Block tools
sk: Nástroje bloku

en: Block type "%s" is already registered.
sk: Typ bloku "%s" už je registrovaný.

en: Block type "%s" is not registered.
sk: Typ bloku "%s" nie je registrovaný.

en: Block type names must be strings.
sk: Názvy typov blokov musia byť reťazce.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
sk: Názvy typu bloku musia obsahovať predponu názvu umiestnenia. Napríklad: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
sk: Názvy typov blokov nesmú obsahovať veľké znaky.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
sk: Typy blokov, s ktorými sa má vzor použiť.

en: Block variations
sk: Varianty bloku

en: Block variations.
sk: Varianty bloku.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
sk: Zarovnať na spodok

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
sk: Zarovnať na stred

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
sk: Zarovnať na vrch

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
sk: Medzera medzi

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
sk: Roztiahnuť

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
sk: Zmeniť vertikálne zarovnanie

en: Block: %s
sk: Blok: %s

en: Block: Paragraph
sk: Blok: Odsek

en: Blocked
sk: Blokované

en: Blockquote
sk: Odstavec

en: Blocks
sk: Bloky

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
sk: Bloky môžu byť čokoľvek, čo potrebujete. Môžete napríklad pridať tlmené citácie ako časť kompozície vašich textov, alebo naopak ich môžete zobraziť ako veľmi štylizované. Všetky tieto možnosti sú dostupné cez vkladač.

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
sk: Bloky nemôžu byť posunuté nadol, pretože sú už na spodku

en: Blocks cannot be moved left as they are already are at the leftmost position
sk: Bloky nie je možné posunúť doľava, pretože už sú úplne vľavo

en: Blocks cannot be moved right as they are already are at the rightmost position
sk: Bloky nie je možné posunúť doprava, pretože už sú úplne vpravo

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
sk: Bloky nemôžu byť posunuté nahor, pretože sú už na vrchu

en: Blog Archives
sk: Archívy blogu

en: Blog Display
sk: Zobrazenie blogu

en: Blog Name
sk: Názov webu

en: Blog Name:
sk: Názov webovej stránky:

en: Blog Posts
sk: Blogové články

en: Blog Stats
sk: Štatistiky blogu

en: Blog Subscriptions
sk: Odbery blogu

en: Blog Title
sk: Názov blogu

en: Blog URL
sk: URL adresa webu

en: Blog URL:
sk: Adresa blogu:

en: Blog at WordPress.com
sk: Blogujte na WordPress.com

en: Blog id of the record on the multisite.
sk: Blog id záznamu na multisite.

en: Blog pages show at most
sk: Zobraziť najviac

en: Blog pages show at most.
sk: Stránky blogu zobrazujú najviac.

en: Blog posts can be “stickied”, a feature that places them at the top of the front page of posts, keeping it there until new sticky posts are published.
sk: Príspevky na blogu je možné “prilepiť“, čo je funkcia, ktorá ich umiestňuje na začiatok prednej strany príspevkov a ponecháva ich tam, kým sa nezverejnia nové "prilepené" príspevky.

en: Blogger Blogs
sk: Blogy na Blogger

en: Blogger username
sk: Meno používateľa v Blogger

en: Blogroll
sk: Zoznam odkazov

en: Blogs
sk: Blogy

en: Blue
sk: Modrá

en: Blush bordeaux
sk: Červenkasté bordó

en: Blush light purple
sk: Červenkastá svetlo fialová

en: Body background color
sk: Farba pozadia stránky

en: Body cell text
sk: Text bunky v tele stránky

en: Body text color
sk: Farba textu stránky

en: Bogota
sk: Bogotá

en: Bold
sk: Tučné

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
sk: Bonusové dôvody, prečo budete milovať Jetpack

en: Bookings
sk: Rezervácie

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Books
sk: Knihy

en: Border
sk: Rámovanie

en: Border color
sk: Farba orámovania

en: Border color and style picker
sk: Výber farby a štýlu orámovania

en: Border color and style picker.
sk: Výber farby a štýlu orámovania.

en: Border color picker.
sk: Výber farby okraja.

en: Border radius
sk: Polomer zakrivenia okraju

en: Border width
sk: Šírka okraja

en: Both
sk: Obe

en: Both registration and last updated dates must be provided.
sk: Dátum registrácie a dátum poslednej úpravy musia byť poskytnuté.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
sk: Dátum registrácie a dátum poslednej úpravy musia byť validné dátumy.

en: Botoșani
sk: Botosani

en: Bottom
sk: Spodok

en: Bottom Center
sk: Vycentrovať na spodok

en: Bottom Left
sk: Dole vľavo

en: Bottom Right
sk: Dole vpravo

en: Bottom border
sk: Spodný okraj

en: Bottom left
sk: Dole vľavo

en: Bottom right
sk: Dole vpravo

en: Box Control
sk: Ovladače boxu

en: Branch code
sk: Kód pobočky

en: Branch sort
sk: Kód banky

en: Brașov
sk: Brasov

en: Breadcrumbs hidden.
sk: Navigácia breadcrumbs skrytá.

en: Breadcrumbs visible.
sk: Navigácia breadcrumbs viditeľná.

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
sk: Rozdeliť komentáre na stránky s %1$s hlavnými komentármi na stránku a pri načítaní zobraziť %2$s stránku

en: Bremen
sk: Brémy

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
sk: Stručne opíšte, čím sa vaša firma zaoberá a ako môžete pomôcť.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
sk: Krátkodobo nedostupné kvôli plánovanej údržbe. Skúste to za chvíľu.

en: British English
sk: Britská angličtina

en: Brown
sk: Hnedá

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Browse Categories
sk: Prehľadávať kategórie

en: Browse Extensions
sk: Prehliadať rozšírenia

en: Browse all
sk: Prechádzať všetko

en: Browse all. This will open the main inserter panel in the editor toolbar.
sk: Prehliadať všetky. Toto otvorí hlavný panel pre vkladanie obsahu v paneli nástrojov editora.

en: Browse categories
sk: Prehľadávať kategórie

en: Browse products
sk: Prehľadávať produkty

en: Browse revisions
sk: Prehliadať verzie

en: Browse store
sk: Prechádzať obchodom

en: Browse styles
sk: Prehľadávať štýly

en: Browse the Marketplace
sk: Prejdite si Marketplace

en: Browser User Agent
sk: User Agent prehliadača

en: Browser default
sk: Predvolené v prehliadači

en: Browsing between pages requires a full page reload.
sk: Prehliadanie medzi stránkami vyžaduje obnovenie stránky.

en: Browsing between pages won't require a full page reload, unless non-compatible blocks are detected.
sk: Navigovanie medzi stránkami nebude nevyžadovať obnovenie stránky, pokiaľ nie sú nájdené nekompatibilné bloky.

en: Brunei
sk: Brunej

en: Brussels
sk: Brusel

en: Brăila
sk: Braila

en: Bucharest
sk: Bukurešť

en: București
sk: Bukurešť

en: Budapest
sk: Budapešť

en: Built with %s
sk: Postavené s %s

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

en: Bulk Edit
sk: Hromadná úprava

en: Bulk Select
sk: Hromadné označenie

en: Bulk actions
sk: Hromadné akcie

en: Bulk edit
sk: Hromadná úprava

en: Bulk select
sk: Hromadné označenie

en: Bulleted list
sk: Odrážkový zoznam

en: Bundles
sk: Sety

en: Business Services
sk: Obchod a Služby

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button Style
sk: Štýl tlačidla

en: Button description.
sk: Popis tlačidla.

en: Button inside
sk: Tlačidlo vnútri

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
sk: Nasledujúca

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
sk: Predchádzajúca

[ctx: Button label that prompts user to save form]
en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
sk: %s možnosti

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
sk: %s možnosti

en: Button only
sk: Len tlačidlo

en: Button outside
sk: Tlačidlo vonku

en: Button style
sk: Štýl tlačidla

en: Button text
sk: Text tlačidla

en: Button text.
sk: Text tlačidla.

en: Button width
sk: Šírka tlačidla

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: Buy
sk: Kúpiť

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
sk: Kúpiť &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy button
sk: Tlačidlo Kúpiť

en: Buy now
sk: Kúpiť

en: Buy one of this item
sk: Kúpte si jednu z týchto položiek

en: Buy postage when you need it
sk: Kúpte si poštovné, keď ho potrebujete

en: Buzău
sk: Buzau

en: By %(author)s
sk: Autor: %(author)s

en: By %s
sk: Od %s

en: By %s.
sk: Od %s.

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
sk: Pridaním kontaktného formulára vám budú vaši čitatelia môcť odoslať spätnú väzbu. Všetky spätné väzby sú automaticky skontrolované nástrojom proti spamu a poslané e-mailom na vašu adresu.

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
sk: Pripojením vašej webovej stránky súhlasíte s našimi fasinujúcimi <a href="%1$s" target="_blank">Obchodnými podmienkami</a> a so <a href="%2$s" target="_blank">zdieľaním údajov</a> s WordPress.com,

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
sk: Prevolene, WordPress nezbiera žiadne analytické údaje. Napriek tomu, mnohé hostingy môžu zbierať anonymizované analytické údaje. Tak isto môžete mať nainštalovaný WordPress plugin, ktorý poskytuje analytické služby. Ak sa vás to týka, pridajte sem informácie z tohto pluginu.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
sk: Predvolene, WordPress nezbiera žiadne osobné údaje o návštevníkoch. Zhromažďované sú iba údaje od registrovaných používateľov, ktoré sú zobrazené v používateľskom profile. Napriek tomu, niektoré pluginy môžu zbierať osobné údaje. Nižšie popíšte relevantné informácie.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
sk: Predvolene nikým ďalším WordPress nezdieľa žiadne osobné údaje.

en: By default ads are shown at the end of every page, post, or the first article on your front page. You can also add them to the top of your site and to any widget area to increase your earnings!
sk: V predvolenom nastavení sa reklamy zobrazujú na konci každej stránky, článku alebo prvého článku na vašej titulnej stránke. Pre zvýšenie vašich zárobkov ich tiež môžete pridať na vrch vašej webovej stránky a do akejkoľvek oblasti pre widgety!

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
sk: Predvolene, WordPress neobsahuje kontaktný formulár. Ak používate nejaký plugin na vytváranie kontaktných formulárov, uveďte v tejto časti, aké osobné údaje sú pri odoslaní formulára zbierané a po akú dobu sú uchovávané. Môžete napríklad uviesť, že odoslané formuláre uchovávate po určitú dobu nevyhnutnú na poskytnutie služby, no takto zozbierané údaje nepoužívate na marketingové účely.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
sk: Štandardne všetci nový používatelia obdržia email o tom, že boli pridaný na webovú stránku. Email bude obsahovať odkaz na zmenu hesla. Zrušte označenie ak nechcete aby novým používateľom bol odoslaný uvítací email.

en: By: %s
sk: Od: %s

en: CBD and other hemp-derived products
sk: CBD a iné konopné produkty.

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: CSS Classes (optional)
sk: CSS triedy (voliteľné)

en: CSS Revisions
sk: CSS revízie

en: CSS Stylesheet Editor
sk: Editor CSS

en: CSS code
sk: CSS kód

en: CSV Delimiter
sk: CSV oddeľovač

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
sk: Kľúč pre vyrovnávaciu pamäť musí byť celé číslo alebo neprázdny textový reťazec, našlo sa %s.

en: Cache key must not be an empty string.
sk: Kľúč pre vyrovnávaciu pamäť nesmie byť prázdny textový reťazec.

en: Cairo
sk: Káhira

en: Calculate coupon discounts sequentially
sk: Vypočítať zľavy z kupónov postupne

en: Calculate shipping
sk: Vypočítať poplatok za dopravu

en: Calculate tax based on
sk: Počítať daň na základe

en: Calculation type
sk: Spôsob kalkulácie

en: Calculations
sk: Kalkulácia

en: Calcutta
sk: Kalkata

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Campaign
sk: Kampaň

en: Campaigns
sk: Kampane

en: Can I add more fields?
sk: Môžem pridať ďalšie polia?

en: Can I send a notification to more than one person?
sk: Môžem poslať notifikáciu viac ako jednému človeku?

en: Can I view my feedback within WordPress?
sk: Môžem si pozrieť moju spätnú väzbu v rámci WordPress?

en: Can anyone register on this site?
sk: Môže sa niekto registrovať na stránke?

en: Can communicate with WordPress.org
sk: Môže komunikovať s WordPress.org

en: Can not cancel a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
sk: Nemožno zrušiť plán, pokiaľ je v núdzovom režime. Viď: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can not provision a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
sk: Nemožno poskytnúť plán, pokiaľ je v núdzovom režime. Viď: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
sk: Nie je možné nastaviť rodiča zdroja, taxonómia nie je hierarchická.

en: Canary
sk: Kanárske ostrovy

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel &amp; start a new import
sk: Zrušiť &amp; spustiť nový import

en: Cancel Domain and Refund
sk: Zrušiť doménu a refundovať

en: Cancel Edit
sk: Zrušiť editovanie

en: Cancel Editing
sk: Zrušiť editovanie

en: Cancel and go back
sk: Zrušiť a ísť späť

en: Cancel changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Cancel edit
sk: Zrušiť editovanie

en: Cancel password change
sk: Zrušiť zmenu hesla

en: Cancel reply
sk: Zrušiť odpoveď

en: Cancel schedule
sk: Zrušiť plán

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
sk: Zrušiť akciu teraz a zabrániť jej spusteniu v budúcnosti

en: Cancel thumbnail regeneration
sk: Zrušte pregenerovanie obrázkov

en: Canceled
sk: Zrušené

en: Cancelled
sk: Zrušený

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Zrušená <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
sk: Zrušená objednávka

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sk: E-maily sú poslané vybraným príjemcom keď budú objednávky označené ako stornované (ak boli pred tým v stave spracováva sa alebo čaká na platbu).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
sk: Zrušené objednávky nie sú zaplatené a zákazníci ich nemusia dokončiť. Ak sa tak stane, po nastavenej dobe budú presunuté do koša.

en: Cancelled product image regeneration job.
sk: Pregenerovanie obrázku produktu bolo zrušené.

en: Cancun
sk: Cancún

en: Cannot Authorize Application
sk: Aplikáciu nie je možné autorizovať

en: Cannot create a comment with that type.
sk: Nemôžete vytvoriť tento typ komentára.

en: Cannot create a revision of a revision
sk: Nemôžem vytvoriť revíziu revízie

en: Cannot create a user with an empty login name.
sk: Nemožno vytvoriť užívateľa bez prihlasovacieho mena.

en: Cannot create an existing cart item.
sk: Nemožno vytvoriť existujúcu položku košíka.

en: Cannot create existing %s.
sk: Nemožno vytvoriť existujúce %s.

en: Cannot create existing comment.
sk: Nemôžete vytvoriť už existujúci komentár.

en: Cannot create existing post.
sk: Nie je možné vytvoriť už existujúci článok.

en: Cannot create existing product review.
sk: Nemožno vytvoriť hodnotenie existujúceho produktu.

en: Cannot create existing resource.
sk: Nemožno vytvoriť existujúci zdroj.

en: Cannot create existing user.
sk: Nie je možné vytvoriť už existujúceho používateľa.

en: Cannot create line item, try again.
sk: Nemožno vytvoriť riadok produktu, skúste znovu.

en: Cannot create order from empty cart.
sk: Nebolo možné vytvoriť objednávku z prázdneho košíka.

en: Cannot create order note, please try again.
sk: Nemožno vytvoriť poznámku k objednávky, prosím skúste to neskôr.

en: Cannot create order refund, please try again.
sk: Nemožno refundovať objednávku, skúste neskôr.

en: Cannot create order: %s
sk: Nie je možné vytvoriť objednávku: %s

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
sk: Presmerovanie súborov cookies sa nepodarilo, keďže hlavičky sú už odoslané.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
sk: Plugin sa nepodarilo odstrániť. Najprv ho deaktivujte.

en: Cannot find user global styles revisions.
sk: Nepodarilo sa nájsť revízie globálnych štýlov používateľa.

en: Cannot hook block to itself.
sk: Blok sa nedá pripojiť sám na seba.

en: Cannot introspect application password.
sk: Nie je možné skontrolovať heslo aplikácie.

en: Cannot load %s.
sk: Nemôžem načítať %s.

en: Cannot load blog information at this time.
sk: Nemožno načítať informácie o blogu.

en: Cannot load blog posts at this time.
sk: Momentálne nie je možné načítať články blogu.

en: Cannot load image metadata.
sk: Nemožno nahrať metadáta obrázku.

en: Cannot parse URL %s
sk: Nepodarilo sa rozložiť URL adresu %s

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
sk: Nie je možné zobraziť náhľad widgetu, ktorý nerozširuje WP_Widget.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
sk: Veľkosť obrázku sa nedá zmeniť. Nie je nastavená výška ani šírka.

en: Cannot save image metadata.
sk: Nie je možné uložiť metadáta obrázku.

en: Cannot select database
sk: Nie je možné vybrať databázu

en: Cannot send password reset, permission denied.
sk: Obnovenie hesla nie je možné odoslať, povolenie bolo zamietnuté.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
sk: Nie je možné nastaviť atribúty kvôli neplatnému nadradenému produktu.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
sk: Nie je možné nastaviť inštanciu na miniaplikácii, ktorá nerozširuje WP_Widget.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
sk: Nie je možné nastaviť nadradený výraz. Taxonómia nemá hierarchickú štruktúru.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
sk: Objekty nemôžu byť stabilizované. Najskôr preveďte objekt na pole.

en: Cannot update coupon, try again.
sk: Nemožno aktualizovať kupón, skúste prosím neskôr.

en: Cannot update fee, try again.
sk: Nemožno aktualizovať poplatok, skúste prosím neskôr.

en: Cannot update shipping method, try again.
sk: Nemožno upraviť spôsob doručenia, skúste neskôr.

en: Cannot use global flag on non-multisites
sk: Nemožno použiť globálny príznak pri webových stránkach, ktoré nie sú multisite

en: Cannot view post type.
sk: Nie je možné zobraziť typ obsahu.

en: Cannot view status.
sk: Nemožno zobraziť stav.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
sk: Nie je možné navštíviť zatvárače značiek v procesore HTML.

en: Canton
sk: Okres

en: Capabilities
sk: Možnosti

en: Cape Verde
sk: Kapverdy

en: Capitalize
sk: Kapitálky

en: Caption
sk: Popisok

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
sk: Titulok pre prílohu, tak ako existuje v databáze.

en: Caption&hellip;
sk: Titulok&hellip;

en: Caption:
sk: Titulok:

en: Captions
sk: Popisky

en: Captions/Subtitles
sk: Popisky / titulky

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Caraș-Severin
sk: Caras-Severin

en: Card Number
sk: Číslo karty

en: Card code
sk: CV2 / CVV2

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Carousel
sk: Karusel

en: Carousel view
sk: Zobrazenie karuselu

en: Cart
sk: Košík

en: Cart Page
sk: Stránka košíku

en: Cart item does not exist.
sk: Položka košíka neexistuje.

en: Cart item is invalid.
sk: Položka košíka je nesprávna.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
sk: Položka košíka už neexistuje alebo je nesprávna.

en: Cart page
sk: Stránka košíka

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sk: Celkové sumy košíka za použitia najmenšej jednotky meny.

en: Cart totals
sk: Sumár košíka

en: Cart updated.
sk: Košík aktualizovaný.

en: Cartago
sk: Kartágo

en: Cash on delivery
sk: Dobierka

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Catalog &amp; search
sk: Katalóg a vyhľadávanie

en: Catalog visibility.
sk: Viditeľnosť katalógu.

en: Catalog visibility:
sk: Viditeľnosť v katalógu:

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories and Tags Converter
sk: Konvertor kategórií a značiek

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
sk: Kategórie môžu byť selektívne konvertované na značky použitím <a href="%s">konvertoru kategórií na značky</a>.

en: Categories deleted.
sk: Kategórie vymazané.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
sk: Kategórie majú hierarchiu, teda podkategórie sú pospájané do jedného celku. Avšak značky nie. Niekedy ľudia začnú používať jednu vo svojich príspevkoch a časom zistia, že iná by sa hodila viac.

en: Categories list
sk: Zoznam kategórií

en: Categories list navigation
sk: Navigačný zoznam kategórií

en: Categories provide a helpful way to group related posts together and to quickly tell readers what a post is about.
sk: Kategórie poskytujú užitočný spôsob, ako zoskupiť súvisiace príspevky a rýchlo povedať čitateľom, o čom príspevok je.

en: Categories to Tags
sk: Kategórie na značky

en: Categories totals.
sk: Sumár kategórií.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
sk: Kategórie, narozdiel od značiek, môžu byť hierarchicky usporiadané. Napríklad v kategórii Jazz, môžete mať dve podkategórie Bebop a Big Band. Je to len na vás.

en: Categories:
sk: Kategórie:

en: Categories:
sk: Rubriky:

en: Category
sk: Kategória

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
sk: Rubrika %s neexistuje!

en: Category Cloud
sk: Mračno kategórií

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Category ID.
sk: ID kategórie.

en: Category URL.
sk: URL adresa kategórie

en: Category added.
sk: Kategória pridaná.

en: Category archive display type.
sk: Typ zobrazenia archívu kategórie.

en: Category deleted.
sk: Kategória vymazaná.

en: Category display
sk: Zobrazenie kategórie

en: Category image.
sk: Obrázok kategórie.

en: Category link
sk: Odkaz kategórie

en: Category name
sk: Názov kategórie

en: Category name.
sk: Názov rubriky

en: Category not added.
sk: Kategória nepridaná.

en: Category not updated.
sk: Kategória neaktualizovaná.

en: Category order
sk: Zoradenie kategórií

en: Category slug
sk: Slug kategórie

en: Category slug.
sk: Slug kategórie.

en: Category updated.
sk: Kategória aktualizovaná.

en: Category: | Categories:
sk[0]: Rubrika:

en: Category…
sk: Kategória...

en: Caution:
sk: Varovanie:

en: Cell padding
sk: Vyplnenie bunky

en: Cell spacing
sk: Medzery medzi bunkami

en: Cell type
sk: Typ bunky

en: Center
sk: Na stred

en: Center Left
sk: Vycentrovať vľavo

en: Center Right
sk: Vycentrovať doprava

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Centimeters (cm)
sk: Centimetre (cm)

en: Central
sk: Centrálny

en: Cesar
sk: Cézar

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change Blog Address
sk: Zmeniť adresu blogu

en: Change Date
sk: Zmeniť dátum

en: Change Frequency
sk: Frekvencia zmien

en: Change Permalink Structure
sk: Zmeniť štruktútu trvalých odkazov

en: Change Site Icon
sk: Zmeniť ikonu webovej stránky

en: Change Theme
sk: Zmeniť tému

en: Change a block's type by pressing the block icon on the toolbar.
sk: Typ bloku môžete zmeniť stlačením ikony bloku v paneli nástrojov.

en: Change address
sk: Zmeniť adresu

en: Change alignment
sk: Zmeniť zarovnanie

en: Change audio
sk: Zmeň audio

en: Change author: %s
sk: Zmeniť autora: %s

en: Change blog title: %s
sk: Zmeniť nadpis príspevku: %s

en: Change button position
sk: Zmeniť pozíciu tlačidla

en: Change column alignment
sk: Zmeniť zarovnanie stĺpca

en: Change content position
sk: Zmeniť polohu obsahu

en: Change date: %s
sk: Zmeniť dátum: %s

en: Change discussion options
sk: Zmeniť nastavenia diskusie

en: Change discussion settings
sk: Zmeniť nastavenia diskusie

en: Change file
sk: Zmeniť súbor

en: Change format: %s
sk: Zmeniť formát: %s

en: Change image
sk: Zmeniť obrázok

en: Change items justification
sk: Zmeniť zarovnanie prvkov

en: Change level
sk: Zmeniť úroveň

en: Change link: %s
sk: Zmeniť odkaz: %s

en: Change logo
sk: Zmeniť logo

en: Change matrix alignment
sk: Zmeniť zarovnanie matice

en: Change order status to completed
sk: Zmeniť stav objednávky na "vybavená"

en: Change order status to on-hold
sk: Zmeniť stav objednávky na "čaká na platbu"

en: Change order status to processing
sk: Zmeniť stav objednávky na "spracováva sa"

en: Change order: %s
sk: Zmeniť poradie: %s

en: Change post status: %s
sk: Zmeniť stav príspevku: %s

en: Change posts per page
sk: Zmeniť počet príspevkov na stránku

en: Change publish date
sk: Zmeniť dátum zverejnenia

en: Change role to&hellip;
sk: Zmeniť rolu na&hellip;

en: Change status to cancelled
sk: Zmeniť stav na zrušená

en: Change status to completed
sk: Zmeniť stav na vybavená

en: Change status to on-hold
sk: Zmeniť stav na "čaká na platbu"

en: Change status to processing
sk: Zmeniť stav na spracováva sa

en: Change status:
sk: Zmeniť stav:

en: Change text alignment
sk: Zmeniť zarovnanie textu

en: Change the block type after adding a new paragraph.
sk: Zmeniť typ bloku po pridaní odstavca.

en: Change theme
sk: Zmeniť tému

en: Change to:
sk: Zmeniť na:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
sk[0]: Zmeniť typ %d bloku
sk[1]: Zmeniť typ %d blokov
sk[2]: Zmeniť typ %d blokov

en: Change video
sk: Zmeniť video

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
sk: Nastavte, či sa môžu vaši čitatelia prihlásiť na odber článkov, komentárov alebo oboch.

en: Change your Gravatar
sk: Zmeniť obrázok Gravatar

en: Change your Privacy Policy page
sk: Zmeniť stránku pre Zásady ochrany osobných údajov

en: Changed roles.
sk: Zmenené role.

en: Changes have already been trashed.
sk: Zmeny už boli zahodené.

en: Changes saved by %1$s on %2$s
sk: Zmeny uložené používateľom %1$s %2$s

en: Changes saved by %1$s on %2$s. This revision matches current editor styles.
sk: Zmeny uložené používateľom %1$s dňa %2$s. Táto revízia zodpovedá aktuálnym štýlom editora.

en: Changes saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Changes trashed successfully.
sk: Zmeny úspešne zahodené.

en: Changes will apply to new posts only. Individual posts may override these settings.
sk: Zmeny budú aplikované iba v nových príspevkov. Jednotlivé príspevky môžu tieto nastavenia prepísať.

en: Changeset is being edited by other user.
sk: Množinu zmien práve upravuje iný používateľ.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sk: Zmena ecommerce systému sa môže zdať ako veľká prekážka, ale je to jednoduchšie než si myslíte presunúť vaše produkty, zákazníkov a aj objednávky do WooCommerce. Tento článok vám pomôže s týmto procesom prechodu.

en: Changing to %s
sk: Mením na %s

en: Chapters
sk: Kapitoly

en: Characters:
sk: Znaky

en: Chart stats by
sk: Tabuľkové štatistiky od

en: Chatham
sk: Chathamské ostrovy

en: Cheatin&#8217; uh?
sk: Podvádzate, čo?

en: Check All
sk: Skontrolovať všetko

en: Check Spelling
sk: Skontroluj pravopis

en: Check for Spam
sk: Skontrolovať či je vo fronte spam

en: Check for updates manually
sk: Skontrolovať aktualizácie manuálne

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
sk: Očakáva sa platba šekom

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
sk: Platby šekom

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
sk: Zaškrtnite pole vyššie pre zaznamenanie každého nového zoznamu článkov nahratých prostredníctvom funkcie nekonečné posúvanie ako zobrazenie stránky v Google Analytics.

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: Zaškrtnite toto pole, ak chcete, aby zľavový kód nebolo možné použiť s inými kupónmi.

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
sk: Označte toto pole, ak nechcete povoliť použitie zľavového kódu na zľavnené položky. Kódy na vybrané položky budú fungovať iba na nezľavnené položky. Kódy na celý košík budú fungovať, ak sa v košíku nachádzajú iba nezľavnené produkty.

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
sk: Zaškrtnite toto pole, aby sa načítali nové články, keď posúvate stránku nižšie. V opačnom prípade sa zobrazí klikateľné tlačidlo.

en: Check your email
sk: Skontrolujte váš e-mail

en: Check your email for the confirmation link.
sk: Skontrolujte si e-mail, kde by ste mali mať odkaz s potvrdením.

en: Check your email for your new password.
sk: Skontrolujte si e-mail, kde by ste mali nájsť vaše nové heslo.

en: Check your email!
sk: Skontrolujte váš e-mail!

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie políčko

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if children of the selected page should be included in the visibility rule.]
en: Include children
sk: Zahrnúť mladistvých

en: Checkbox with Multiple Items
sk: Zaškrtávacie políčko s viacerými položkami

en: Checking
sk: Prebieha kontrola

en: Checking for Spam (%1$s%)
sk: Kontrola spamu (%1$s%)

en: Checking status for %s
sk: Kontroluje sa stav pre %s

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Checkout Page
sk: Stránka objednávky

en: Checkout endpoints
sk: Koncové body pokladne

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
sk: Pokladňa nie je k dispozícii, kým je váš košík prázdny.

en: Checkout page
sk: Stránka pokladne

en: Checkout privacy policy
sk: Zásady ochrany osobných údajov v pokladni

en: Cherkashchyna
sk: Čerkasivská oblasť

en: Chernihivshchyna
sk: Černihivská oblasť

en: Child theme
sk: Odvodená téma

en: Child theme of %s
sk: Child téma pre %s

en: Chinese (Simplified)
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (Traditional)
sk: Čínština (tradičná)

en: Chisinau
sk: Kišinev

en: Choibalsan
sk: Čojbalsan

en: Chongqing
sk: Čchung-čching

en: Choose
sk: Vybrať

en: Choose Image
sk: Vybrať obrázok

en: Choose Images
sk: Zvoliť obrázky

en: Choose a %s
sk: Vyberte %s

en: Choose a Background Image
sk: Vybrať obrázok pozadia

en: Choose a CSV file from your computer:
sk: Zvoľte CSV súbor z vášho počítača:

en: Choose a Custom Header
sk: Vybrať vlastnú hlavičku

en: Choose a Site Icon
sk: Vybrať ikonu stránky

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
sk: Vyberte si WXR súbor WordPress na nahratie a kliknite na tlačidlo Nahrať súbor a importovať.

en: Choose a block to add to your Navigation.
sk: Vyberte blok, ktorý chcete pridať do navigácie.

en: Choose a category to view stats
sk: Vyberte kategóriu pre zobrazenie štatistík

en: Choose a city in the same timezone as you.
sk: Vyberte si mesto v rovnakej časovej zóne ako sa práve nachádzate.

en: Choose a city in your timezone.
sk: Vyberte mesto vo Vašom časovom pásme.

en: Choose a country / region&hellip;
sk: Vyberte krajinu / región&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
sk: Zvoľte menu&hellip;

en: Choose a different style combination for the theme styles.
sk: Vyberte si inú kombináciu štýlov pre štýly témy

en: Choose a field:
sk: Vyberte si pole:

en: Choose a file from your computer:
sk: Vyberte súbor z vášho počítača:

en: Choose a format
sk: Vyberte formát

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
sk: Zvoliť si kategóriu:

en: Choose a page to show only its subpages.
sk: Vyberte stránku, ktorej podstránky chcete zobraziť.

en: Choose a pattern
sk: Vybrať vzor

en: Choose a pattern for the query loop or start blank.
sk: Vyberte vzor pre zoznam článkov alebo začnite nanovo.

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sk: Vyberte prioritu pre túto daň. Iba jedna sadzba na prioritu bude použitá. Pre určenie viacerých daňových sadzieb v jednom území potrebujete špecifikovať rozličnú prioritu.

en: Choose a product to view stats
sk: Vyberte si produkt pre zobrazenie štatistík

en: Choose a state&hellip;
sk: Zvoľte štát&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
sk: Zvoľte daňovú triedu pre tento produkt. Daňové triedy používajte, ak potrebujete nastaviť rôzne daňové sadzby určitým typom produktov.

en: Choose a taxonomy:
sk: Vyberte si taxomóniu:

en: Choose a theme
sk: Vyberte si tému

en: Choose a theme.
sk: Vyberte si tému.

en: Choose an action...
sk: Vyberte akciu

en: Choose an existing %s or create a new one.
sk: Vyberte existujúci %s alebo vytvorte nový.

en: Choose an image
sk: Vyberte obrázok

en: Choose an image from your computer:
sk: Zvoľte obrázok vo vašom počítači:

en: Choose an interval:
sk: Vyberte si interval:

en: Choose an option
sk: Vyberte možnosť

en: Choose audio
sk: Vybrať audio

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
sk: Vyberte, či sa na stránkach blogu a archívnych stránkach zobrazí plný článok alebo zhrnutie, alebo sa použije predvolená kombinácia zhrnutia a plného článku.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
sk: Vyberte, či sa na stránkach blogu a archívnych stránkach zobrazí plný článok alebo zhrnutie.

en: Choose countries / regions&hellip;
sk: Vyberte krajiny / regióny&amp;hellip;

en: Choose coupons&hellip;
sk: Vybrať zľavový kód&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
sk: Vyberte buď mesto v rovnakom časovom pásme ako vy, alebo %s (Koordinovaný univerzálny čas) časový posun.

en: Choose file
sk: Vyberte súbor

en: Choose font variants. Keep in mind that too many variants could make your site slower.
sk: Vyberte si typy písma. Majte na pamäti, že príliš veľa typov písma môže spomaliť vašu webovú stránku.

en: Choose from a set of visibility options for sidebar widgets such as showing them only certain categories,
    		only on error pages, or only search results pages. You can also do the reverse and choose to hide them on certain pages.
sk: Vyberte si z rôznych možností viditeľnosti pre widgety v bočnom paneli, ako napr. že sa budú zobrazovať iba pre určité kategórie,
    		iba na chybových stránkach alebo na stránkach s výsledkami vyhladávania. Môžete tiež zvoliť opačný prístup a na určitých stránkach ich skryť.

en: Choose from the most used Labels
sk: Vybrať z najpoužívanejších menoviek

en: Choose from the most used tags
sk: Vybrať z najviac používaných značiek

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
sk: Vyberte si, ako dlho uchovávať osobné údaje, keď už nie sú potrebné na spracovávanie. Nevypĺňajte túto možnosť, ak chcete uchovať tieto údaje na dobu neurčitú.

en: Choose image
sk: Vyberte obrázok

en: Choose logo
sk: Vybrať logo

en: Choose or create a Navigation Menu
sk: Vyberte alebo vytvorte navigačné menu

en: Choose specific attributes to restrict or lock all available options.
sk: Vyberte konkrétne atribúty, ktoré majú byť obmedzené alebo uzamknite všetky dostupné nastavenia.

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
sk: Vyberte tú časť obrázka, ktorú chcete použiť v hlavičke.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
sk: Vyberte platbu, zaplaťte teraz, plaťte neskôr alebo ju rozdelte. Žiadne čísla kreditných kariet, žiadne heslá, žiadne starosti.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sk: Vyberte platbu, ktorú chcete, zaplaťte teraz, neskôr alebo rozdeľte platbu. Žiadne čísla kreditných kariet, žiadne heslá, žiadne starosti. <a href="%s" target="_blank">Získajte viac info o Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
sk: Zvoľte spôsob doručenia, ktorý chcete pridať. Zobrazené sú len spôsoby podporujúce zóny.

en: Choose the target frame for your link.
sk: Vyberte cieľový frame pre váš odkaz.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sk: Vyberte správanie sa k najhoršiemu spamu. Môžete sa automaticky zmazať alebo premiestniť do spam priečinku k ostatnému spamu.

en: Choose variation
sk: Vyberte variáciu

en: Choose video
sk: Vybrať video

en: Choose what to display on product category pages.
sk: Zvoľte si typ zobrazenia produktu na stránke kategórie.

en: Choose what to display on the main shop page.
sk: Zvoľte si, čo sa má zobraziť na hlavnej stránke obchodu.

en: Choose what to export
sk: Vyberte si, čo chcete exportovať

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sk: Je toto zložená sadzba? Zložená sadzba sa aplikuje navrch všetkých ostatných sadzieb.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sk: Vyberte, či má byť táto daňová sadzba použitá aj na dopravu.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sk: Vyberte, či chcete okamžite obdržať finančné prostriedky, alebo povoliť iba platbu.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
sk: Vyberte si, do ktorých krajín chcete doručovať alebo doručujte do všetkých krajín kde predávate.

en: Choose which format of email to send.
sk: Zvoľte typ emailu na odosielanie

en: Choosing a theme?
sk: Vyberáte si tému?

en: Chosen attributes (for variations).
sk: Vybrané vlastnosti (pre varianty).

en: Christmas
sk: Vianočný ostrov

en: Chungking
sk: Čchung-čching

en: Cincinnati
sk: Bratislava

en: Circles
sk: Kruhy

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sk: Mestá pre toto pravidlo. Bodkočiarka(;) oddeľuje viaceré hodnoty. Nechajte prázdne pre použitie vo všetkých mestách.

en: City
sk: Mesto

en: City (optional)
sk: Mesto (voliteľné)

en: City name.
sk: Názov mesta.

en: City of the address being shipped to.
sk: Mesto adresy, na ktoré bude poslaná.

en: City.
sk: Mesto.

en: City:
sk: Mesto:

en: Claim ID
sk: ID nároku

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Class names for the link element of this menu item.
sk: Názvy CSS tried odkazu pre túto menu položku.

en: Classes
sk: Triedy

en: Classic
sk: Klasický

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky klasického bloku

en: Classic Editor
sk: Klasický editor

en: Classic menu import failed.
sk: Import klasického menu zlyhal.

en: Classic menu imported successfully.
sk: Import klasického menu bol úspešný.

en: Classic menu importing.
sk: Prebieha import klasického menu.

en: Clean up download permissions
sk: Vyčistiť povolenia na prevzatie

en: Cleaned up %d video. | Cleaned up a total of %d videos.
sk[0]: Bolo odstránené %d video.
sk[1]: Boli odstránené %d videá.
sk[2]: Bolo odstránených %d videí.

en: Cleaning up spam takes time.
sk: Čistenie spamu trvá nejaký čas.

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear All
sk: Vyčistiť všetko

en: Clear All Filters
sk: Zrušiť všetky filtre

en: Clear Crop
sk: Zrušiť orezanie

en: Clear Inactive Widgets
sk: Vymazať neaktívne widgety.

en: Clear Media
sk: Zrušiť výber média

en: Clear Results
sk: Vyčistiť výsedky

en: Clear Unknown Formatting
sk: Vymazať neznáme formátovanie

en: Clear all
sk: Vyčistiť všetko

en: Clear analytics cache
sk: Vyčistiť analytické cache.

en: Clear customer sessions
sk: Vyčistiť relácie zákazníkov

en: Clear formatting
sk: Vymazať formátovanie

en: Clear selection.
sk: Zrušiť výber.

en: Clear template cache
sk: Vyčistiť cache šablóny

en: Clear transients
sk: Vyčistiť transienty

en: Cleared by Akismet
sk: Vyčistil Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sk: Kliknite &#8222;Pridať nový obrázok&#8220; a nahrajte obrázok z vášho počítača. Vaša téma funguje najlepšie s obrázkom s rovnakou veľkosťou ako vaše video. Po nahraní môžete obrázok orezať a zabezpečiť tak perfektný vzhľad.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sk: Kliknite na &#8222;Pridať nový obrázok&#8220; a nahrajte obrázok z vášho počítača. Vaša téma funguje najlepšie s obrázkom hlavičky s vyškou %s pixelov. Po nahraní môžete obrázok orezať a zabezpečiť tak perfektný vzhľad.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sk: Kliknite &#8222;Pridať nový obrázok&#8220; a nahrajte obrázok z vášho počítača. Vaša téma funguje najlepšie s obrázkom hlavičky s veľkosťou %s pixelov. Po nahraní môžete obrázok orezať a zabezpečiť tak perfektný vzhľad.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sk: Kliknite &#8222;Pridať nový obrázok&#8220; a nahrajte obrázok z vášho počítača.Vaša téma funguje najlepšie s obrázkom hlavičky so šírkou %s pixelov. Po nahraní môžete obrázok orezať a zabezpečiť tak perfektný vzhľad.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
sk: Kliknite &#8222; Ďalej &#8220; a pridajte odkazy do vášho nového menu.

en: Click <StylesIconImage /> to start designing your blocks, and choose your typography, layout, and colors.
sk: Kliknutím na <StylesIconImage /> začnite navrhovať bloky a vyberte typografiu, rozloženie a farby.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
sk: Kliknite na tlačidlo prispôsobiť pre aktívnu tému alebo na tlačidlo náhľad inej témy, pre zobrazenie jej náhľadu.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
sk: Kliknite na tlačidlo "Uložiť menu" pre zverejnenie čakajúcich položiek.

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Click here for more information
sk: Kliknite tu pre viac informácií

en: Click here to cancel reply.
sk: Kliknite sem pre zrušenie vašej odpovede.

en: Click here to enter your code
sk: Kliknite sem pre zadanie kódu

en: Click here to login
sk: Pre prihlásenie kliknite sem.

en: Click here to reset your password
sk: Kliknite sem pre obnovenie hesla.

en: Click here to set your new password.
sk: Klikni sem pre výber svojho nového hesla

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
sk: Kliknite na tému pre zobrazenie mena, verzie, autora, popisu, značiek a odkazu na odstránenie

en: Click plus to add
sk: Kliknite na plus pre pridanie

en: Click the Save Menu button to save your changes.
sk: Klikni na tlačidlo Uložiť pre uloženie úprav.

en: Click the Use this Key button.
sk: Kliknite na tlačidlo "Použiť tento kľúč".

en: Click the image to edit or update
sk: Kliknite na obrázok pre úpravu alebo aktualizáciu

en: Click to Press This!
sk: Kliknite pre použitie Press This!

en: Click to autoplay the presentation!
sk: Kliknite a automaticky prehrajte prezentáciu!

en: Click to change photo
sk: Kliknite pre zmenu fotografie

en: Click to edit the site title.
sk: Kliknite pre editáciu názvu webovej stránky.

en: Click to edit this element.
sk: Kliknite pre editáciu tohto elementu.

en: Click to edit this menu.
sk: Kliknite pre úpravu tohto menu.

en: Click to edit this widget.
sk: Kliknite pre úpravu tohto widgetu.

en: Click to print
sk: Kliknite pre tlač

en: Click to share on %s
sk: Kliknite pre zdieľanie na službe %s

en: Click to share on Facebook
sk: Kliknite pre zdieľanie na Facebooku

en: Click to share on LinkedIn
sk: Kliknite pre zdieľanie na službe LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
sk: Kliknite pre zdieľanie na službe Pinterest

en: Click to share on Pocket
sk: Kliknite pre zdieľanie na službe Pocket

en: Click to share on Reddit
sk: Kliknite pre zdieľanie na službe Reddit

en: Click to share on Telegram
sk: Kliknite a zdieľajte na Telegram

en: Click to share on Tumblr
sk: Klinite pre zdieľanie na službe Tumblr

en: Click to share on Twitter
sk: Kliknite pre zdieľanie na službe Twitter

en: Click to share on WhatsApp
sk: Kliknite a zdieľajte na WhatsApp

en: Click to toggle
sk: Prepnúť zobrazenie

en: Click to view slideshow.
sk: Zobraziť prezentáciu.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
sk: Kliknutie na <strong>Vybrať súbor</strong> otvorí navigačné okno zobrazujúce súbory vo vašom operačnom systéme. Výberom <strong>Otvoriť</strong> po zvolení súboru, ktorý chcete nahrať, sa na nahrávacej obrazovke aktivuje indikátor priebehu.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
sk: Kliknutie na položku zobrazí detaily prílohy. Zobrazí sa náhľad položky a umožní rýchle úpravy. Všetky zmeny budú automaticky uložené.

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
sk: Kliknutia za %1$s dní končiacim %2$s

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sk: Kliknutia za %1$s dní končiacim %2$s (Súhrn)

en: Client version
sk: Verzia klienta

en: Cloning is forbidden.
sk: Klonovanie je zakázané.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close (Esc)
sk: Zatvoriť (Esc)

en: Close List View
sk: Zavrieť zoznamové zobrazenie

en: Close Styles
sk: Zavrieť štýly

en: Close Tour
sk: Zavrieť sprievodcu

en: Close Window
sk: Zatvoriť okno

en: Close all open tags
sk: Zatvoriť všetky otvorené značky

en: Close and accept
sk: Akceptovať a zavrieť

en: Close block inserter
sk: Zavrieť vkladač bloku

en: Close blockquote tag
sk: Uzavrieť citáciu

en: Close bold tag
sk: Uzavrieť tučné písmo

en: Close border color
sk: Zavrieť farbu okraja

en: Close bulleted list tag
sk: Uzavrieť odrážkový zoznam

en: Close code tag
sk: Uzavrieť blok kódu

en: Close deleted text tag
sk: Uzavrieť odstránený text (prečiarknutý)

en: Close details dialog
sk: Zatvoriť dialóg podrobností

en: Close dialog
sk: Zavrieť okno

en: Close inserted text tag
sk: Uzavrieť vložený text

en: Close italic tag
sk: Uzavrieť kurzívu

en: Close list item tag
sk: Ukočiť zoznam položiek

en: Close media attachment panel
sk: Zavrieť panel príloh

en: Close menu
sk: Zatvoriť menu

en: Close modal panel
sk: Zatvoriť modálny panel

en: Close numbered list tag
sk: Uzavrieť číselný zoznam

en: Close overlay
sk: Zavrieť vrstvu

en: Close panel
sk: Zavrieť panel

en: Close plugin
sk: Zatvoriť plugin

en: Close reorder mode
sk: Zavrieť režim preusporiadania

en: Close revisions
sk: Zavrieť revízie

en: Close search
sk: Zavrieť vyhľadávanie

en: Close sharing dialog
sk: Zavrieť okno zdieľania

en: Close the Customizer and go back to the previous page
sk: Zavrieť možnosti prispôsobenia a vrátiť sa na predchádzajúcu stránku.

en: Close uploader
sk: Zavrieť nahrávač

en: Closed
sk: Zatvorené

en: Cmd + letter:
sk: Cmd + písmeno:

en: Cocos
sk: Kokosový ostrov

en: Code
sk: Kód

en: Code Is Poetry
sk: Kód je poézia

en: Code editor
sk: Editor kódu

en: Code editor selected
sk: Zvolený editor kódu

en: Code is Poetry
sk: Kód je poézia

en: Code: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>
sk: Kód: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>

en: Codisto for WooCommerce
sk: Codisto pre WooCommerce

en: Collapse Main menu
sk: Zbaliť hlavné menu

en: Collapse menu
sk: Zbaliť menu

en: Collapses the navigation options in a menu icon opening an overlay.
sk: Zbalí možnosti navigácie do menu ikony, ktorá otvára prekrytie.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
sk: Zbierať a potvrdzovať čísla EU VAT v pokladni

en: Collect payments from customers offline.
sk: Zbierajte platby od zákazníkov offline.

en: Colombo
sk: Kolombo

en: Color
sk: Farba

en: Color %s
sk: Farba: %s

en: Color %s styles
sk: Štýly farieb %s

en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

en: Color Settings
sk: Nastavenia farby

en: Color code: %s
sk: Kód farby: %s

en: Color format
sk: Formát farieb

en: Color options
sk: Nastavenia farieb

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Color: %s
sk: Farba: %s

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column %d text
sk: Text stĺpca %d

en: Column count
sk: Počet stĺpcov

en: Column group
sk: Skupina stĺpca

en: Column mapping
sk: Mapovanie stĺpcov

en: Column name
sk: Názov stĺpca

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Comics
sk: Komiks

en: Coming Soon
sk: Čoskoro dostupné

en: Coming soon
sk: Čoskoro dostupné

en: Comma
sk: Čiarka

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
sk: čos&#8217;,ktos&#8217;,bols&#8217;

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sk: o,na,je,sú,ako,od,com,pre,ako,v,to,k,čo,kde,kto,s,www

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
sk: čos',ktos',bols'

en: Command palette
sk: Paleta príkazov

en: Command suggestions
sk: Návrhy príkazov

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment #%d could not be checked.
sk: Komentár #%d nebolo možné skontrolovať.

en: Comment #%d is not spam.
sk: Komentár #%d nie je spam.

en: Comment #%d is spam.
sk: Komentár #%d je spam.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
sk: Komentár %d obsahuje osobné údaje, ale nemôže byť anonymizovaný.

en: Comment %d does not exist
sk: Komentár %d neexistuje

en: Comment Author
sk: Autor komentára

en: Comment Author Email
sk: E-mail autora komentára

en: Comment Author IP
sk: IP adresa autora komentára

en: Comment Author URL
sk: URL adresa autora komentára

en: Comment Author User Agent
sk: User Agent autora komentára

en: Comment Content
sk: Obsah komentára

en: Comment Date
sk: Dátum komentára

en: Comment Form
sk: Formulár komentárov

en: Comment History
sk: História komentára

en: Comment Likes are
sk: Lajky komentárov sú

en: Comment Moderation
sk: Moderácia komentárov

en: Comment Submission Failure
sk: Chyba pri pridávaní komentára

en: Comment URL
sk: URL adresa komentára

en: Comment and share to your profile.
sk: Komentovať a zdieľať na vašom profile

en: Comment author must fill out name and e-mail
sk: Autor komentára musí vyplniť meno a e-mail

en: Comment author must fill out name and email
sk: Autor komentára musí vyplniť meno a e-mail

en: Comment author must have a previously approved comment
sk: Autor komentára musí mať v minulosti schválený aspoň jeden komentár

en: Comment author name and email are required
sk: Autor komentára musí vyplniť meno a e-mail

en: Comment author name and email are required.
sk: Autor komentára musí mať vyplnené meno a e-mail.

en: Comment by %s marked as spam.
sk: Komentár od %s označený ako spam.

en: Comment by %s moved to the Trash.
sk: Komentár od %s bol presunutý do koša.

en: Comment cache problem?
sk: Komentovať problém s cache?

en: Comment discarded.
sk: Komentár odstránený.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
sk: Pole komentára presahuje maximálnu povolenú dĺžku.

en: Comment is required.
sk: Komentár je povinný.

en: Comment moderation
sk: Moderácia komentárov

en: Comment must be manually approved
sk: Komentár musí byť manuálne schválený

en: Comment navigation
sk: Navigácia komentárov

en: Comment not found
sk: Komentár nebol nájdený

en: Comment not found.
sk: Komentár nebol nájdený.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
sk: on

en: Comment on %1$s by %2$s
sk: Komentár k %1$s od %2$s

en: Comment status
sk: Stav komentára

en: Comment status was changed to %s
sk: Stav komentáru bol zmenený na %s

en: Comment was caught by %s.
sk: Komentár zachytil %s.

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Comment: %s
sk: Komentár: %s

en: Commenter
sk: Komentátor

en: Commenter Avatar
sk: Avatar komentujúceho

en: Commenter avatars come from <a>Gravatar</a>.
sk: Avatary komentátorov sa načítavajú zo služby <a>Gravatar</a>.

en: Commenting as %s
sk: Pridávate komentáre ako %s

en: Comments
sk: Komentáre

en: Comments %s
sk: Komentáre %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
sk: Komentáre (%1$s) k článku &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
sk: Komentáre (%s)

en: Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov

en: Comments I've Made
sk: Komentáre ktoré som spravil/a

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: Komentáre vypnuté<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: Comments Pagination block: paging comments is disabled in the Discussion Settings
sk: Blok Stránkovanie komentárov: stránkovanie komentárov je zakázané v Nastaveniach diskusie

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú uzavreté.

en: Comments are not allowed.
sk: Komentáre nie sú povolené.

en: Comments feed
sk: RSS feed komentárov

en: Comments for %1$s searching on %2$s
sk: Komentáre z %1$s hľadané na %2$s

en: Comments for %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments form disabled in editor.
sk: Formulár komentárov je v editore zakázaný.

en: Comments list
sk: Zoznam komentárov

en: Comments list navigation
sk: Navigácia zoznamu komentárov

en: Comments navigation
sk: Navigácia komentárov

en: Comments off
sk: Komentáre boli vypnuté

en: Comments on %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
sk: Komentáre na &#8220;%s&#8221;

en: Comments on my site
sk: Komentáre na mojej stránke

en: Comments on this post are closed.
sk: Komentáre nie sú v tomto článku povolené.

en: Comments on: %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments open
sk: Komentáre sú zapnuté

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
sk: Zobraziť %s komentáre na vrchu každej stránky.

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
sk: Komunikácia s WordPress servermi slúži na kontrolu nových verzií, na inštaláciu a aktualizáciu WordPress jadra, tém alebo pluginov.

en: Communication with WordPress.org
sk: Komunikácia s WordPress.org

en: Community
sk: Komunita

en: Community Events Location
sk: Miesto konania udalostí v komunite

en: Community Translator
sk: Komunitný nástroj na prekladanie

en: Community forum
sk: Fórum komunity

en: Community support
sk: Komunitná podpora

en: ComodRivadavia
sk: Comodoro Rivadavia

en: Comoro
sk: Komory

en: Compact view
sk: Kompaktné zobrazenie

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Company (optional)
sk: Spoločnosť (voliteľné)

en: Company name
sk: Názov spoločnosti

en: Company name.
sk: Názov spoločnosti.

en: Compare Plans
sk: Porovnať paušály

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
sk: Porovnanie verzií článku &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
sk: Porovnanie dvoch rôznych revízií

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
sk: Porovnajte dve rôzne revízie kliknutím na <strong>Porovnanie dvoch rôznych revízií</strong>.

en: Complete
sk: Označiť ako vybavenú

en: Complete request
sk: Dokončiť požiadavku

en: Completed
sk: Dokončené

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Kompletné <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Kompletné <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Kompletné <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
sk: Vybavená objednávka

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
sk: Dokončená akcia spracovania %1$s s hook: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
sk: Pregenerovanie obrázkov produktov bolo dokončené.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
sk: Dodržiavame všetky zákonné povinnosti, ktoré máme. Napríklad výpočet daní.

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
sk: Vytvárajte články a komentáre s odkazmi, zoznamami a ďalšími prvkami použitím bežných znakov a
    		interpunkčných znamienok. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako naformátovať text bez nutnosti použitia HTML alebo kódu.

en: Compound
sk: Zloženie

en: Configure
sk: Nastaviť

en: Configure overlay menu
sk: Konfigurovať prekryvné menu

en: Configure terms
sk: Nastavenie hodnôt

en: Configure the visual appearance of the button that toggles the overlay menu.
sk: Nakonfigurujte vzhľad tlačidla, ktoré zobrazuje a skrýva prekryvné menu.

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
sk: Nakonfigurujte logo stránky, hlavičku, menu a ďalšie v nástroji Prispôsobenie.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
sk: Toto nastavenie je voliteľné. Štandardne by malo byť prázdne.

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Confirm Deletion
sk: Potvrdiť vymazanie

en: Confirm Email Address
sk: Potvrď emailovú adresu

en: Confirm Follow
sk: Potvrdiť sledovanie

en: Confirm Now
sk: Potvrdiť teraz

en: Confirm Password
sk: Potvrďte heslo

en: Confirm Removal
sk: Potvrdiť odstránenie

en: Confirm Your Subscription
sk: Potvrďte odber emailov

en: Confirm navigation
sk: Potvrdiť navigáciu

en: Confirm new password
sk: Potvrdiť nové heslo

en: Confirm the "%s" action
sk: Potvrďte akciu "%s"

en: Confirm use of weak password
sk: Potvrdiť použitie slabého hesla

en: Confirm your administration email
sk: Potvrďte váš administračný e-mail

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Confirmation email
sk: E-mail s potvrdením

en: Confirmation request initiated successfully.
sk: Požiadavka bola úspešne spustená.

en: Confirmation request sent again successfully.
sk: Žiadosť o potvrdenie bola opätovne úspešne odoslaná.

en: Confirmed
sk: Potvrdené

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Potvrdený <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Potvrdené <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Potvrdených <span class="count">(%s)</span>

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
sk: Gratulujeme k získaniu vašej prvej objednávky! Teraz je skvelý čas, aby ste sa naučili spravovať objednávky.

en: Congratulations on processing %s orders!
sk: Gratulujeme k spracovaniu %s objednávok!

en: Congratulations on the sale.
sk: Gratulujeme k nákupu.

en: Congratulations!
sk: Gratulujeme!

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Connect Jetpack
sk: Pripojiť Jetpack

en: Connect and share your posts on %s
sk: Pripojiť sa a zdieľať vaše články na %s

en: Connect to
sk: Pripojiť sa k

en: Connect to Google Fonts
sk: Pripojiť ku Google Fonts

en: Connect to LiveJournal and Import
sk: Pripojiť sa na LiveJournal a importovať

en: Connect to WooCommerce.com
sk: Pripojte sa na WooCommerce.com

en: Connect to WordPress.com
sk: Pripojiť sa na WordPress.com

en: Connect to get important product notifications and updates.
sk: Pripojte sa a získajte dôležité upozornenia a aktualizácie produktov.

en: Connect your social media accounts
sk: Pripojte svoje účty sociálnych médií

en: Connect your store
sk: Pripojte váš obchod

en: Connect your store to Jetpack
sk: Prepojte váš obchod s Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
sk: Prepojte váš obchod s Jetpack pre aktivovanie extra funkcionalít

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
sk: Prepojte váš obchod pre aktiváciu WooCommerce Services

en: Connected
sk: Pripojený

en: Connected Applications
sk: Pripojené aplikácie

en: Connected to WooCommerce.com
sk: Prepojené s WooCommerce.com

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
sk: Chyba spojenia so severom. Prosím skúste pokus opakovať neskôr.

en: Connection password:
sk: Heslo prepojenia:

en: Connections
sk: Prepojenia

en: Constanța
sk: Constanta

en: Constrain proportions
sk: Obmedziť proporcie

en: Constrained
sk: Ohraničené

en: Consumer Secret is invalid.
sk: Zákaznícky tajný kľúč nie je platný.

en: Consumer key
sk: Kľúč zákazníka (key)

en: Consumer key ending in
sk: Kľúč zákazníka končí

en: Consumer key is invalid.
sk: Kľúč zákazníka je neplatný.

en: Consumer key is missing.
sk: Chýba zákaznícky kľúč.

en: Consumer secret
sk: Tajomstvo zákazníka (secret)

en: Consumer secret is invalid.
sk: Tajný kľúč zákazníka je neplatný.

en: Consumer secret is missing.
sk: Chýba tajomstvo zákazníka.

en: Contact
sk: kontakt

en: Contact Akismet support
sk: Kontaktovať podporu Akismet

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact Info
sk: Kontaktné údaje

en: Contact Info & Map
sk: Kontakty a mapa

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact form fields
sk: Polia kontaktného formulára

en: Contact form information
sk: Informácie kontaktného formulára

en: Contact forms
sk: Kontaktné formuláre

en: Contact information
sk: Kontaktné údaje

[ctx: Contact page for your website.]
en: Contact us
sk: Kontaktujte nás

en: Contact support
sk: Kontaktovať podporu

en: Contact us
sk: Kontaktujte nás

en: Contain text cursor inside block
sk: Obsahuje textový kurzor vo vnútri bloku

en: Contains the handle that defines the block style.
sk: Obsahuje ovladač, ktorý definuje štýl bloku.

en: Content
sk: Obsah

en: Content Options
sk: Možnosti obsahu

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
sk: Obsahové údaje pre poznámku. Reťazec JSON. K dispozícii na opätovnú lokalizáciu.

en: Content for the comment, as it exists in the database.
sk: Obsah komentára, tak ako existuje v databáze.

en: Content for the post, as it exists in the database.
sk: Obsah objektu tak, ako je v databáze.

en: Content for the template, as it exists in the database.
sk: Obsah šablóny tak, ako je uložený v databáze.

en: Content hash did not match expected.
sk: Hash obsahu nesedí s tým, čo bolo očakávané.

en: Content of template.
sk: Obsah šablóny.

en: Content of the note.
sk: Obsah poznámky.

en: Content size
sk: Veľkosť obsahu

en: Content to export
sk: Obsah pre export

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Content, title, and excerpt are empty.
sk: Obsah, názov a zhrnutie sú prázdne.

en: Content:
sk: Obsah:

en: Content…
sk: Obsah...

en: Context
sk: Kontext

en: Context provided by blocks of this type.
sk: Kontext poskytovaný blokmi tohto typu.

en: Context values inherited by blocks of this type.
sk: Kontextové hodnoty zdedené blokmi tohto typu.

en: Contextual Help Tab
sk: Záložka kontextovej nápovedy

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Continue Reading %s
sk: Pokračovať v čítaní  %s

en: Continue Reading &raquo;
sk: Čítať ďalej &raquo;

en: Continue previous import
sk: Pokračovať v predošlom importe

en: Continue reading
sk: Čítať ďalej

en: Continue reading %s
sk: Čítať ďalej %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Pokračovať v čítaní článku %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Čítať ďalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
sk: Pokračovať v čítaní <span class="screen-reader-text">%1$s</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk: Pokračovať v čítaní<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue setup
sk: Pokračovať v nastavení

en: Continue shopping
sk: Pokračovať v nakupovaní

en: Continue to Classic Editor
sk: Pokračujte v Klasickom Editore

en: Continue with Jetpack
sk: Pokračovať s Jetpackom

en: Continue with WooCommerce Services
sk: Pokračujte s WooCommerce Services

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
sk: Prispievatelia môžu písať a spravovať ich články, ale nemôžu ich publikovať, alebo nahrávať multimediálne súbory.

en: Control how this post is viewed.
sk: Nastavte spôsob zobrazenia tohto príspevku.

en: Controls the stock status of the product.
sk: Ovláda stav zásob produktu.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sk: Kontroluje ako je produkt označený na stránke (skladom/nie je skladom).

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sk: Nastavuje, či je produkt zobrazený ako &bdquo;Skladom&ldquo; alebo &bdquoNie je na sklade&ldquo; na klientskom rozhraní.

en: Conversion
sk: Konverzia

en: Convert Categories to Tags
sk: Konvertovať rubriky na heslá

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
sk[0]: Konvertovať rubriku na heslo
sk[1]: Konvertovať %d rubriky na heslá
sk[2]: Konvertovať %d rubrík na heslá

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
sk[0]: Konvertovať heslo na rubriku
sk[1]: Konvertovať %d heslá na rubriky
sk[2]: Konvertovať %d hesiel na rubriky

en: Convert Tags to Categories
sk: Konvertovať heslá na rubriky

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
sk: Grafické zobrazenie smajlíkov, premení :D na obrázok.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
sk: Previesť smajlíky ako je <code>:-)</code> a <code>:-P</code> pri zobrazení do grafickej formy.

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
sk: Konvertujem vybrané existujúce rubriky na heslá alebo heslá na rubriky.

en: Convert the current heading to a paragraph.
sk: Skonvertovať aktuálny nadpis na odsek.

en: Convert the current paragraph or heading to a heading of level 1 to 6.
sk: Skonvertujte aktuálny odsek alebo nadpis na nadpis úrovne 1 až 6.

en: Convert the selected text into a link.
sk: Previesť vybraný text na odkaz.

en: Convert to Blocks
sk: Konvertovať na bloky

en: Convert to Classic Block
sk: Skonvertovať na klasický blok

en: Convert to HTML
sk: Konvertovať na HTML

en: Convert to Link
sk: Konvertovať na odkaz

en: Convert to blocks
sk: Konvertovať na bloky

en: Convert to ordered list
sk: Konvertovať na číslovaný zoznam

en: Convert to static list
sk: Konvertovať na statický zoznam

en: Convert to unordered list
sk: Konvertovať na nečíslovaný zoznam

en: Converted successfully.
sk: Konverzia prebehla úspešne.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
sk: Konvertujem rubriku <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
sk: Konvertujem heslo <strong>%s</strong> ...

en: Cookie check failed
sk: Kontrola súborov cookie zlyhala

en: Cookie expired.
sk: Platnosť súboru cookie vypršala.

en: Cookies
sk: cookies

en: Cool to warm spectrum
sk: Chladné až teplé spektrum

en: Coordinated Universal Time
sk: Koordinovaný svetový čas

en: Copenhagen
sk: Kodaň

en: Copied
sk: Skopírované

en: Copied "%s" to clipboard.
sk: Názov bloku "%s" bol skopírovaný do schránky.

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
sk[0]: %d blok skopírovaný do schránky.
sk[1]: %d bloky skopírované do schránky.
sk[2]: %d blokov skopírovaných do schránky.

en: Copied URL to clipboard.
sk: URL adresa bola skopírovaná.

en: Copied!
sk: Skopírované!

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
sk: Skopírovať URL adresu pre &#8220;%s&#8221;

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
sk: Skopírovať bookmarklet kód Press This

en: Copy Error
sk: Kopírovať chybu

en: Copy Link
sk: Kopírovať odkaz

en: Copy Post Text
sk: Kopírovať text článku

en: Copy URL
sk: Kopírovať URL adresu

en: Copy URL to clipboard
sk: Skopírovať URL adresu do schránky

en: Copy all blocks
sk: Skopírovať všetky bloky

en: Copy and paste the API key into the text field.
sk: Skopírujte ho a vložte do textového poľa.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
sk: Pre vloženie do vašej WordPress stránky zkopírujte a vložte túto URL adresu

en: Copy and paste this code into your site to embed
sk: Pre vloženie obsahu, skopírujte a vložte tento kód na vašu webovú stránku

en: Copy billing address
sk: Skopírovať fakturačnú adresu

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk: Kopírovať fakturačné údaje do dodacích údajov? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané dodacie údaje.

en: Copy file to theme
sk: Kopírovať súbor do témy

en: Copy for support
sk: Kopírovať pre podporu

en: Copy from billing address
sk: Skopírovať z fakturačnej adresy

en: Copy link
sk: Kopírovať odkaz

en: Copy site info to clipboard
sk: Skopírovať informácie o webovej stránke do schránky

en: Copy styles
sk: Kopírovať štýly

en: Copy suggested policy text from %s.
sk: Skopírujte navrhovaný text zásad z %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
sk: Skopírujte navrhovaný text politiky do schránky

en: Copy table row
sk: Kopírovať riadok

en: Copy to a new draft
sk: Duplikovať produkt

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sk: Kopírovanie do schránky pamäte zlyhalo. Pre kopírovanie stlačte Ctrl/Cmd+C.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
sk: Kopírovanie do schránky zlyhalo. Malo by byť dostupné po kliknutí pravým tlačidlom myši.

en: Copyright
sk: Autorské právo

en: Cordoba
sk: Córdoba

en: Cost
sk: Náklady

en: Costa Rica
sk: Kostarika

en: Could not access filesystem
sk: Nie je k dispozícii prístup k systému súborov.

en: Could not access filesystem.
sk: Nie je k dispozícii prístup k systému súborov.

en: Could not calculate resized image dimensions
sk: Nedajú sa vypočítať rozmery upraveného obrázku

en: Could not check updates for plugins on this site.
sk: Nebolo možné skontrolovať nové aktualizácie pre pluginy na tejto webovej stránke.

en: Could not connect to %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k %s

en: Could not connect to VaultPress.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k VaultPress.

en: Could not connect to https://www.google.com
sk: Nepodarilo sa pripojiť na https://www.google.com

en: Could not copy file.
sk: Nebolo možné skopírovať súbor.

en: Could not copy files.
sk: Nie je možné kopírovať súbory.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
sk: Nemožno kopírovať súbory. Málo miesta na disku.

en: Could not create directory.
sk: Nie je možné vytvoriť adresár.

en: Could not create image
sk: Nie je možné vytvoriť obrázok

en: Could not create user
sk: Nie je možné vytvoriť užívateľa

en: Could not delete application password.
sk: Heslo aplikácie sa nepodarilo vymazať.

en: Could not delete application passwords.
sk: Nepodarilo sa odstrániť heslá aplikácií.

en: Could not delete meta value from database.
sk: Nebolo možné zmazať meta hodnoty z databázy.

en: Could not delete site from the database.
sk: Nepodarilo sa odstrániť webovú stránku z databázy.

en: Could not delete the attribute
sk: Vlastnosť sa nepodarilo vymazať

en: Could not delete the category
sk: Nemožno zmazať kategóriu

en: Could not delete the shipping class
sk: Nemožno odstrániť triedu dopravy

en: Could not delete the tag
sk: Nemožno zmazať značku

en: Could not delete the tax class
sk: Nemožno zmazať daňovú triedu

en: Could not delete the tax rate
sk: Nemôžete zmazať daňovú sadzbu

en: Could not determine available disk space for updates.
sk: Nepodarilo sa určiť dostupné miesto na disku pre aktualizácie

en: Could not edit image. %s
sk: Obrázok sa nepodarilo upraviť. %s

en: Could not edit the attribute
sk: Vlastnosť sa nepodarilo upraviť

en: Could not edit the category
sk: Nemožno upraviť kategóriu

en: Could not edit the shipping class
sk: Nemožno upraviť triedu dopravy

en: Could not edit the tag
sk: Nemožno upraviť značku

en: Could not find an application password with that id.
sk: Nepodarilo sa nájsť heslo aplikácie s týmto ID.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
sk: Na vašom WooCommerce.com účte sa nenašlo žiadne predplatné

en: Could not find download path.
sk: Cestu k stiahnutiu sa nepodarilo nájsť.

en: Could not find download url for the product.
sk: Nepodarilo sa nájsť webovú adresu na stiahnutie produktu.

en: Could not find product package.
sk: Balík produktu sa nepodarilo nájsť.

en: Could not find the specified string.
sk: Nepodarilo sa nájsť zadaný reťazec.

en: Could not find unpacked path.
sk: Nepodarilo sa nájsť rozbalenú cestu.

en: Could not fully remove the plugin %s.
sk: Nemôžeme kompletne odstrániť plugin %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
sk: Nepodarilo sa úplne odstrániť modul(y) %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
sk: Nepodarilo sa úplne odstrániť tému %s.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
sk: XML sitemap súbor sa nepodarilo vytvori’t kvôli chýbajúcemu rozšíreniu %s

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
sk: Nepodarilo sa získať cookie z LiveJournal. Skúste neskôr prosím.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sk: Nemožno prideliť prístup - užívateľ už možno má prístup k súboru alebo nenastavil platobný email. Uistite sa, že zadal platobný email a objednávka bola uložená.

en: Could not insert attachment into the database.
sk: Nepodarilo sa vložiť prílohu do databázy.

en: Could not insert term relationship into the database.
sk: Nepodarilo sa vložiť väzbu medzi výrazmi do databázy

en: Could not log out user sessions. Please try again.
sk: Nie je možné odhlásenie používateľa z relácií. Prosím, skúste to znova.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa získať VideoPress token pre nahranie. Skúste to znova neskôr.

en: Could not open file handle.
sk: Nie je možné otvoriť popisovač súboru.

en: Could not parse the path.
sk: Nie je možné zanalyzovať cestu.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
sk: Nebolo možné sprocesovať zmenu akcie: "%1$s" (ID: %2$d). Chyba: %3$s

en: Could not reach WordPress.org
sk: Nepodarilo sa spojiť s WordPress.org

en: Could not read image size.
sk: Nemožno načítať veľkosť obrázka.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
sk: Nebolo možné zaregistrovať súbor "%1$s" ako vzorový blok (neplatný slug "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
sk: Nebolo možné zaregistrovať súbor "%s" ako vzorový blok (chýba pole "Slug")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
sk: Nebolo možné zaregistrovať súbor "%s" ako vzorový blok (chýba pole "Title")

en: Could not remove the current plugin.
sk: Aktuálny plugin sa nepodarilo odstrániť.

en: Could not remove the old plugin.
sk: Nepodarilo sa odstrániť starú verziu modulu.

en: Could not remove the old theme.
sk: Nepodarilo sa mi odstrániť starú tému.

en: Could not remove the old translation.
sk: Starý preklad nie je možné odstrániť.

en: Could not resume the plugin.
sk: Nedá sa obnoviť plugin.

en: Could not resume the theme.
sk: Nedá sa obnoviť téma.

en: Could not retrieve site data.
sk: Nebolo možné získať údaje webovej stránky.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
sk: Nastavenie %1$s sa nepodarilo prečistiť. Kód chyby: %2$s

en: Could not save application password.
sk: Heslo aplikácie sa nepodarilo uložiť.

en: Could not split shared term.
sk: Nie je možné rozdeliť zdielaný výraz.

en: Could not start a new full sync
sk: Nepodarilo sa spustiť novú plnú synchronizáciu

en: Could not start a new full sync with modules: %s
sk: Nepodarilo sa spustiť novú plnú synchronizáciu s modulmi: %s

en: Could not update attachment in the database.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať prílohu v databáze.

en: Could not update comment in the database.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať komentár v databáze.

en: Could not update comment status.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať stav komentára

en: Could not update site in the database.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať webovú stránku v databáze.

en: Could not update the attribute.
sk: Nie je možné editovať atribút.

en: Could not update the email last sent time.
sk: Posledný odoslaný čas e-mailu sa nepodarilo aktualizovať.

en: Could not update the meta value of %s in database.
sk: Meta hodnotu %s v databáze nie je možné aktualizovať.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
sk: Nie je možné zapisovať do súboru %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
sk: Nemôžem uložiť súbor %s

en: Could not write to template file.
sk: Nemožno zapísať do súboru šablóny.

en: Couldn&#8217;t get post ID
sk: Nemôžem získať ID článku

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
sk: Neporadilo sa získať ID príspevku (vytvárania príspevku zlyhalo!)

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
sk: Nepodarilo sa načítať zoznam kontrolných súčtov pre WordPress %s.

en: Count
sk: Súčet

en: Count logged in page views from
sk: Spočítať náhľady prihlásenia na stránku z

en: Count the page views of registered users who are logged in.
sk: Počítať zobrazenia stránky pre všetkých zaregistrovaných používateľov, ktorí sú prihlásení.

en: Countries
sk: Štáty

en: Country
sk: Krajina

en: Country / Region
sk: Krajina / región

en: Country / Region.
sk: Krajina / región.

en: Country / State
sk: Krajina/Štát

en: Country / region:
sk: Krajina / región:

en: Country ISO 3166 code.
sk: ISO 3166 kód krajiny

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sk: Kód krajiny v ISO 3166-1 alpha-2 formáte.

en: Country&nbsp;code
sk: Kód&nbsp;krajiny

en: Country/Region
sk: Krajina / región

en: Country/Region (optional)
sk: Krajina/Región (voliteľné)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sk: Kód krajiny/regiónu vo fomáte ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
sk: Kraj

en: Coupon
sk: Zľavový kupón

en: Coupon "%s" does not exist!
sk: Kupón "%s" neexistuje!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sk: Kupón %s bol použitý pri inej transakcii počas tohoto nákupu a je dosiahnutý limit použitia kupónu. Odstráňte kupón a skúste to znova.

en: Coupon Code
sk: Kód kupónu

en: Coupon ID.
sk: ID kupónu.

en: Coupon amount
sk: Hodnota kupónu

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
sk: Kupón nemohol byť odstránený, pretože ešte nebol použitý v košíku.

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Coupon code "%s" has already been applied.
sk: Zľavový kód "%s" už bol použitý.

en: Coupon code already applied!
sk: Kód kupónu bol už použitý!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sk: Kupón už existuje - zákazníci budú využívať poslednú verziu tohto kupónu.

en: Coupon code applied successfully.
sk: Kód kupónu bol úspešne použitý.

en: Coupon code is required.
sk: Kód kupónu je povinný.

en: Coupon code removed successfully.
sk: Kúpón bol úspešne odstránený.

en: Coupon code.
sk: Kód kupónu

en: Coupon created
sk: Kupón vytvorený

en: Coupon creation date in GMT.
sk: Dátum vytvorenia kupónu v GMT.

en: Coupon creation date.
sk: Dátum vytvorenia kupónu.

en: Coupon data
sk: Údaje kupónu

en: Coupon deleted
sk: Kupón vymazaný

en: Coupon description.
sk: Popis kupónu.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
sk: Celková zľava kupónu musí byť kladná hodnota.

en: Coupon discount type.
sk: Typ zľavy na kupón.

en: Coupon does not exist in the cart.
sk: Zľavový kód v košíku neexistuje.

en: Coupon does not exist!
sk: Kupón neexistuje!

en: Coupon draft updated.
sk: Koncept kupónu uložený.

en: Coupon expiration date in GMT.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu v GMT.

en: Coupon expiration date.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu.

en: Coupon expiry date
sk: Dátum expirácie kupónu

en: Coupon has been removed.
sk: Kupón bol vymazaný.

en: Coupon is not valid.
sk: Kupón nie je platný.

en: Coupon management has moved!
sk: Správa kupónov sa presunula!

en: Coupon removed: "%s".
sk: Kupón odstránený: "%s".

en: Coupon restored
sk: Kupón obnovený

en: Coupon saved.
sk: Kupón uložený.

en: Coupon scheduled for: %s.
sk: Kupón naplánovaný na: %s.

en: Coupon submitted.
sk: Kupón odoslaný.

en: Coupon type
sk: Typ kupónu

en: Coupon type name.
sk: Názov stavu kupónu.

en: Coupon updated
sk: Kupón aktualizovaný

en: Coupon updated.
sk: Kupón aktualizovaný.

en: Coupon usage limit has been reached.
sk: Dosiahli ste maximálny počet použití kupónu.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
sk: Bol dosiahnutý maximálny počet použití zľavového kódu. Ak ste práve teraz používali tento kupón, ale objednávka nebola dokončená, môžete ju skúsiť zopakovať alebo zrušiť na <a href="%s">stránke Môj účet</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
sk: Bol dosiahnutý maximálny počet použití zľavového kódu. Skúste to prosím znova po určitom čase alebo nás kontaktujte.

en: Coupon(s)
sk: Kupón(y)

en: Coupon(s):
sk: Kupón(y):

en: Coupon:
sk: Kupón:

en: Coupon: %s
sk: Kupón: %s

en: Coupons
sk: Zľavové kódy

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
sk: Zľavové kódy sú skvelý spôsob, ako ponúkať zľavy a odmeny pre vašich zákazníkov. Po vytvorení sa objavia tu.

en: Coupons are disabled.
sk: Zľavové kódy sú vypnuté.

en: Coupons by date
sk: Zľavové kódy podľa dátumu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sk: Zľavové kódy môžu byť zadané na stránkach košíka a pokladne.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
sk: Zľavové kódy je možné spravovať z Marketing > Zľavové kódy. Kliknutím na tlačidlo nižšie odstránite starú položku WooCommerce > Zľavové kódy z menu.

en: Coupons detailed reports.
sk: Podrobné prehľady o zľavových kódov.

en: Coupons discounts
sk: Zľavy zo zľavových kódov

en: Coupons line data.
sk: Dáta riadku zľavových kódov.

en: Coupons list
sk: Zoznam zľavových kódov

en: Coupons navigation
sk: Navigácia zľavových kódov

en: Coupons totals.
sk: Sumár zľavových kódov.

en: Cover
sk: Titulok

en: Cover Image
sk: Titulný obrázok

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Menu
sk: Vytvoriť menu

en: Create New Menu
sk: Vytvoriť nové menu

en: Create Post by Email address
sk: Vytvoriť adresu služby Zverejniť cez e-mail

en: Create Product
sk: Vytvoriť produkt

en: Create Share Button
sk: Vytvoriť tlačidlo zdieľania

en: Create Site
sk: Vytvoriť stránku

en: Create Table
sk: Vytvoriť tabuľku

en: Create Website
sk: Vytvoriť stránku

en: Create a Configuration File
sk: Vytvoriť konfiguračný súbor

en: Create a New Site
sk: Vytvoriť novú stránku

en: Create a New User
sk: Vytvoriť nového používateľa

en: Create a Page
sk: Vytvoriť stránku

en: Create a brand new user and add them to this site.
sk: Vytvorte nového používateľa a pridajte ho na túto stránku.

en: Create a classic widget layout with a title that’s styled by your theme for your widget areas.
sk: Vytvorte klasické rozloženie widgetov s názvom, ktorý je navrhnutý podľa vašej témy pre oblasti widgetov.

en: Create a free website at WordPress.com
sk: Vytvorte si webové stránky zadarmo na WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
sk: Vytvorte si webové stránky alebo blog na WordPress.com

en: Create a menu for this location
sk: Vytvorte menu pre toto umiestnenie

en: Create a new Privacy Policy page
sk: Vytvorte novú stránku s pravidlami ochrany osobných údajov

en: Create a new gallery
sk: Vytvoriť novú galériu

en: Create a new playlist
sk: Vytvoriť nový zoznam skladieb

en: Create a new video playlist
sk: Vytvoriť nový zoznam videí

en: Create a new webhook
sk: Vytvorte nový webhook

en: Create a product
sk: Vytvoriť produkt

en: Create a two-tone color effect without losing your original image.
sk: Vytvorte dvojfarebný efekt bez straty pôvodného obrázka.

en: Create account password
sk: Vytvoriť heslo účtu

en: Create an API key
sk: Vytvorte kľúč rozhrania API

en: Create an account?
sk: Vytvoriť účet?

en: Create an outstanding website
sk: Vytvorte výnimočnú webovú stránku

en: Create audio playlist
sk: Vytvor zoznam skladieb

en: Create coupons
sk: Vytvoriť zľavové kódy

en: Create custom template
sk: Vytvorte si vlastnú šablónu

en: Create customers
sk: Vytvoriť zákazníkov

en: Create default WooCommerce pages
sk: Vytvoriť predvolené WooCommerce stránky

en: Create draft
sk: Vytvoriť koncept

en: Create draft post: <mark>%s</mark>
sk: Vytvoriť koncept príspevku: <mark>%s</mark>

en: Create from '%s'
sk: Vytvoriť z '%s'

en: Create gallery
sk: Vytvoriť galériu

en: Create new
sk: Vytvoriť

en: Create new Menu
sk: Vytvoriť nové menu

en: Create new template
sk: Vytvoriť novú šablónu

en: Create new templates, or reset any customizations made to the templates supplied by your theme.
sk: Vytvorte nové šablóny alebo zresetujte všetky prispôsobenia vykonané v šablónach dodaných vašou témou.

en: Create orders
sk: Vytvoriť objednávky

en: Create page: <mark>%s</mark>
sk: Vytvoriť stránku: <mark>%s</mark>

en: Create pages
sk: Vytvoriť stránky

en: Create password
sk: Vytvoriť bezpečné heslo

en: Create pattern
sk: Vytvoriť vzor

en: Create pattern/reusable block
sk: Vytvoriť vzor/znovupoužiteľný blok

en: Create products
sk: Vytvoriť produkty

en: Create simple contact forms without any coding. You can have multiple forms and when
    		a user submits it, their feedback will be emailed directly to you. If Akismet is active, submissions will be
    		automatically filtered for spam.
sk: Vytvorte jednoduché kontaktné formuláre bez nutnosti použitia kódu. Formulárov môžete mať viac a hneď 
    		po odoslaní vám bude ich spätná väzba poslaná e-mailom. Ak máte navyše aktivovaný Akismet, obsah bude
    		automaticky chránený proti spamu.

en: Create some products
sk: Vytvorte nejaké produkty

en: Create template part
sk: Vytvoriť časť šablóny

en: Create user %1$s or map to existing
sk: Vytvoriť používateľa %1$s alebo mapovať na existujúceho

en: Create value
sk: Vytvoriť hodnotu

en: Create video playlist
sk: Vytvor zoznam videí

en: Create webhooks
sk: Vytvoriť webhooks

en: Create your first coupon
sk: Vytvorte váš prvý kupón

en: Create your first menu below.
sk: Vytvorte prvé menu nižšie.

en: Create, edit, and delete menus
sk: Vytvorenie, úprava a zmazanie menu

en: Create: <mark>%s</mark>
sk: Vytvoriť: <mark>%s</mark>

en: Created
sk: Vytvorený

en: Created at
sk: Čas vytvorenia

en: Creating
sk: Vytváram

en: Creating Navigation Menu.
sk: Vytvorenie navigačného menu.

en: Creating Your Account…
sk: Váš účet sa vytvára...

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
sk: Vytvorenie stránky je veľmi podobné vytvoreniu článku. Zobrazenie možno upraviť rovnakým spôsobom pomocou "drag and drop", karty "Možnosti zobrazenia" a rozbaľovacích polí podľa vašich predstáv. Toto zobrazenie má tiež mód pre písanie bez vyrušovania. Editor stránok väčšinou funguje rovnako ako editor článkov, ale sú tam niektoré rozšírenia špecifické pre stránky nachádzajúce sa v oddiele "Atribúty stránky":

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
sk: Odoslanie komentára vyžaduje platnú emailovú adresu a meno autora.

en: Creating comment failed.
sk: Zlyhalo vytvorenie komentára.

en: Creating product review failed.
sk: Vytvorenie recenzie produktu zlyhalo.

en: Creative Mail for WooCommerce
sk: Creative Mail pre WooCommerce

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Credit card
sk: Platobná karta

en: Credit or debit card
sk: Kreditná alebo debetná karta

en: Credits
sk: Kredity

en: Crimea
sk: Krym

en: Critical
sk: Kritický

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
sk: Kritické problémy sú položky, ktoré môžu mať veľký vplyv na výkon alebo bezpečnosť vašej web stránky, a riešenie týchto problémov by malo byť prioritou.

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Cron will run at: %s GMT
sk: Cron bude spustený: %s GMT

en: Crop
sk: Orezať

en: Crop Aspect Ratio
sk: Pomer orezu

en: Crop Header Image
sk: Orezať obrázok hlavičky

en: Crop Image
sk: Orezať obrázok

en: Crop Selection
sk: Orezať výber

en: Crop and Publish
sk: Orezať a Publikovať

en: Crop arguments.
sk: Argumenty orezania.

en: Crop image
sk: Orezať obrázok

en: Crop images
sk: Orezať obrázky

en: Crop images to fit
sk: Orezajte obrázky tak, aby sa zmestili

en: Crop thumbnail to exact dimensions
sk: Orezať miniatúru na presné rozmery

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
sk: Orezať náhľad na presné rozmery (normálne je náhľad vygenerovaný so zachovaním pomeru strán)

en: Crop type.
sk: Typ orezania.

en: Crop uploaded image
sk: Orež nahraný obrázok

en: Crop your image
sk: Orezať obrázok

en: Cropping&hellip;
sk: Orezávam&hellip;

en: Cross-sells
sk: Doplnkový predaj

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sk: Doplnkovým predajom sa označujú aktivity, ktorých účelom je navýšiť celkovú objednávku zákazníka odporúčaním súvisiaceho tovaru. Za cross-selling teda napríklad môže byť považované správanie záhradníka, ktorý vám k živým kvetom ponúkne i hnojivo.

en: Crunching&hellip;
sk: Spracovávam&hellip;

en: Cryptocurrencies
sk: Krypto-meny

en: Cryptographic hash of the instance settings.
sk: Kryptografický hash nastavení inštancie.

en: Ctrl + Alt + letter:
sk: Ctrl + Alt + písmeno:

en: Ctrl + letter:
sk: Ctrl + písmeno:

en: Cuiaba
sk: Cuiabá

en: Curacao
sk: Curaçao

en: Currency
sk: Mena

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
sk: Kód meny (vo formáte ISO) pre vrátené ceny.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
sk: Hlavná jednotka meny (počet číslic za desatinným oddeľovačom) pre vrátené ceny.

en: Currency options
sk: Nastavenia meny

en: Currency position
sk: Pozícia meny

en: Currency position.
sk: Pozícia meny.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Symbol meny pre menu, kotrá môže byť použitá pre formát vrátenej ceny.

en: Currency symbol position for this country.
sk: Pozícia symbolu meny pre túto krajinu.

en: Currency symbol.
sk: Symbol meny.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
sk: Mena, v ktorej bola vytvorená objednávka, v ISO formáte.

en: Currency.
sk: Mena.

en: Current
sk: Aktuálny

en: Current Background Image
sk: Aktuálny obrázok pozadia

en: Current Gravatar
sk: Súčasný Gravatar

en: Current Header Image
sk: Aktuálny obrázok hlavičky

en: Current Header Video
sk: Aktuálne video hlavičky

en: Current Page
sk: Aktuálna stránka

en: Current Revision by %s
sk: Aktuálna revízia %s

en: Current Server time
sk: Aktuálny čas servera

en: Current UTC time
sk: Aktuálny čas UTC

en: Current administration email: %s
sk: Aktuálny administračný e-mail: %s

en: Current annual revenue of the store.
sk: Aktuálne ročné tržby obchodu.

en: Current header
sk: Aktuálna hlavička

en: Current image: %s
sk: Aktuálny obrázok: %s

en: Current instance settings of the widget.
sk: Aktuálne nastavenia inštancie miniaplikácie.

en: Current media URL:
sk: Aktuálne URL multimédia:

en: Current page
sk: Zobrazená stránka

en: Current page of the collection.
sk: Aktuálna stránka kolekcie.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
sk: Aktuálne načítanie stránky by malo byť vyvolané po alebo za hookom `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
sk: Aktuálne heslo (ak ho nechcete zmeniť, nechajte prázdne)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
sk: Aktuálny plugin: %1$s (verzia %2$s)

en: Current product price.
sk: Aktuálna cena produktu.

en: Current set billing address for the customer.
sk: Aktuálna nastavená fakturačná adresa pre zákazníka.

en: Current set shipping address for the customer.
sk: Aktuálna nastavená dodacia adresa zákazníka.

en: Current thumbnail
sk: Aktuálna miniatúra

en: Current time
sk: Aktuálny čas

en: Current variation price.
sk: Cena aktuálného variantu.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
sk[0]: Na schválenie čaká %s komentár. Navštívte panel pre moderovanie:
sk[1]: Na schválenie čakajú %s komentáre. Navštívte panel pre moderovanie:
sk[2]: Na schválenie čaká %s komentárov. Navštívte panel pre moderovanie:

en: Currently Reading
sk: Rozčítané

en: Currently selected
sk: Aktuálne vybrané

en: Currently selected font appearance: %s
sk: Aktuálne zvolený vzhľad písma: %s

en: Currently selected font size: %s
sk: Aktuálne nastavená veľkosť písma: %s

en: Currently selected font style: %s
sk: Aktuálne zvolený štýl písma: %s

en: Currently selected font weight: %s
sk: Aktuálne zvolená hrúbka písma: %s

en: Currently selected link settings
sk: Aktuálne vybrané nastavenia odkazov

en: Currently selected position: %s
sk: Aktuálne zvolená pozícia: %s

en: Currently selected: %s
sk: Aktuálne vybrané: %s

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
sk: Štatístiky nie sú práve k dispozícii. Skúste to neskôr.

en: Custom
sk: Vlastný

en: Custom (%s)
sk: Vlastné (%s)

en: Custom Background
sk: Vlastné pozadie

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom CSS Stylesheet
sk: Vlastné CSS

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
sk: Vlastné CSS je odteraz spravované cez Možnosti prispôsobenia.

en: Custom CSS selectors.
sk: Vlastné CSS selektory.

en: Custom Colors
sk: Vlastné farby

en: Custom Design
sk: Vlastný dizajn

en: Custom Domain Name
sk: Názov vlastnej domény

en: Custom Email Address
sk: Vlastná emailová adresa

en: Custom Fields
sk: Vlastné polia

en: Custom HTML
sk: Vlastné HTML

en: Custom HTML Preview
sk: Náhľad vlastného HTML

en: Custom HTML Widget
sk: Vlastný HTML Widget

en: Custom Header
sk: Vlastná hlavička

en: Custom Link
sk: Vlastný odkaz

en: Custom Links
sk: Vlastné odkazy

en: Custom Logo
sk: Vlastné logo

en: Custom Menu
sk: Vlastné menu

en: Custom Message:
sk: Vlastná správa:

en: Custom PHP error message.
sk: Vlastná chybová hláška PHP.

en: Custom PHP fatal error handler.
sk: Vlastná obsluha kritických PHP chýb.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom Size
sk: Vlastná veľkosť

en: Custom Structure
sk: Vlastná štruktúra

en: Custom Styles
sk: Vlastné štýly

en: Custom Template
sk: Vlastná šablóna

en: Custom URL
sk: Vlastná URL

en: Custom Views
sk: Vlastné zobrazenia

en: Custom background if defined by the theme.
sk: Vlastné pozadie, ak je definované témou.

en: Custom base
sk: Vlastný základ

en: Custom color
sk: Vlastná farba

en: Custom color palette if defined by the theme.
sk: Vlastná paleta farieb, ak je definovaná témou.

en: Custom color picker.
sk: Vlastný výber farby

en: Custom color picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s".
sk: Výber vlastnej farby. Momentálne zvolená farba sa volá "%1$s" a má hodnotu "%2$s".

en: Custom date format:
sk: Vlastný formát času:

en: Custom field deleted.
sk: Vlastné pole bolo zmazané.

en: Custom field updated.
sk: Vlastné pole bolo aktualizované.

en: Custom fields
sk: Vlastné polia

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
sk: Vlastné polia môžu byť použité na pridanie extra metadát do článkov a môžete ich <a href="%s">použiť vo vašej téme</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
sk: Vlastné veľkosti písma, ak sú definované témou.

en: Custom format
sk: Vlastný formát

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
sk: Vlastné predvoľby prechodu, ak sú definované témou.

en: Custom header if defined by the theme.
sk: Vlastná hlavička, ak je definovaná témou.

en: Custom installation script.
sk: Vlastný skript inštalácie.

en: Custom logo if defined by the theme.
sk: Vlastné logo, ak je definované témou.

en: Custom maintenance message.
sk: Vlastná správa údržby.

en: Custom ordering
sk: Vlastné radenie

en: Custom ordering position.
sk: Pozícia vo vlastnom zoradení.

en: Custom rules have been added to your %s file.
sk: Do vášho %s súboru boli pridané vlastné pravidlá.

en: Custom sharing services added by user.
sk: Vlastné služby zdieľania pridané používateľom.

en: Custom site deleted message.
sk: Prispôsobená správa pre zmazanú stránku

en: Custom site inactive message.
sk: Prispôsobená správa pre neaktívnu stránku

en: Custom site suspended message.
sk: Prispôsobená správa pre pozastavenú stránku

en: Custom template
sk: Vlastná šablóna

en: Custom template created. You're in template mode now.
sk: Vlastná šablóna vytvorená. Teraz ste v režime šablón.

en: Custom time format:
sk: Vlastný formát času:

en: Custom:
sk: Vlastný

en: Customer
sk: Zákazník

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
sk: Keď sa zákazník zaregistruje cez stránku pokladne alebo konta, odošlú sa mu emailové správy pre „nové konto“.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
sk: Zákaznícky emaily o "obnovení hesla" sú zaslané zákazníkom, ktorí požiadajú o resetovanie hesla.

en: Customer Data
sk: Údaje zákazníka

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
sk: ID zákazníka ak je zaregistrovaný. Vráti 0 pre neregistrovaných.

en: Customer ID is invalid.
sk: ID zákazníka je neplatné.

en: Customer ID.
sk: ID zákazníka.

en: Customer IP: %s
sk: IP zákazníka: %s

en: Customer Name
sk: Meno zákazníka

en: Customer Testimonials
sk: Odporúčania zákazníkov

en: Customer billing address
sk: Fakturačná adresa zákazníka

en: Customer created
sk: Zákazník bol vytvorený

en: Customer deleted
sk: Zákazník bol odstránený

en: Customer details
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Customer download link
sk: Zákaznícky odkaz pre stiahnutie

en: Customer download log
sk: Log stiahnutí zákazníka

en: Customer download permissions have been retained.
sk: Zákazníkove práva na stiahnutie boli zachované.

en: Customer downloads
sk: Zákaznícke súbory na stiahnutie

en: Customer first name.
sk: Prvé meno zákazníka.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
sk: Informácie o zákazníkovi, ako je vaše meno, e-mailová adresa a informácie o fakturácii a dodaní.

en: Customer invoice / Order details
sk: Detaily objednávky (s odkazom na zaplatenie)

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sk: Tento email obsahuje údaje o objednávke a v prípade, ak je nezaplatená aj odkaz na zaplatenie objednávky. (Pozn. WooCommerce nevytvára a neposiela faktúry v zmysle SK legislatívy. K vystavovaniu slovenských faktúr potrebujete samostatný plugin.)

en: Customer last name.
sk: Priezvisko zákazníka.

en: Customer list
sk: Zoznam zákazníkov

en: Customer login name.
sk: Prihlasovacie meno zákazníka.

en: Customer matched zone "%s"
sk: Zóna priradená zákazníkovi "%s"

en: Customer note
sk: Poznámky zákazníka

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sk: Email s poznámkou sa pošle keď pridáte poznámku k objednávke.

en: Customer notes about the order
sk: Poznámka zákazníka k objednávke

en: Customer orders
sk: Celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

en: Customer password.
sk: Heslo zákazníka.

en: Customer payment page &rarr;
sk: Platobná stránka zákazníka &rarr;

en: Customer provided note
sk: Poznámka od zákazníka

en: Customer provided note:
sk: Poznámka od zákazníka:

en: Customer role.
sk: Zákaznícka rola.

en: Customer sales
sk: Tržby zákazníkov

en: Customer shipping address
sk: Dodacia adresa zákazníka

en: Customer type
sk: Typ zákazníka

en: Customer type name.
sk: Názov stavu zákazníka.

en: Customer updated
sk: Zákazník bol aktualizovaný

en: Customer's IP address.
sk: IP adresa zákazníka.

en: Customer:
sk: Zákazník:

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customers detailed reports.
sk: Podrobné správy zákazníkov.

en: Customers do not support trashing.
sk: Zákazníkov nie je možné vložiť do koša.

en: Customers totals.
sk: Sumár zákazníkov.

en: Customers vs. guests
sk: Zákazníci vs. neregistrovaný

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
sk: Zákazníci si nebudú môcť zakúpiť fyzický tovar z vášho obchodu, pretože nie sú dostupné žiadné spôsoby doručenia.

en: Customizable products
sk: Prispôsobiteľné produkty

en: Customization Draft
sk: Koncept úprav

en: Customize
sk: Prispôsobiť

en: Customize &#8220;%s&#8221;
sk: Prispôsobiť &#8220;%s&#8221;

en: Customize CSS
sk: Upraviť CSS

en: Customize It!
sk: Prispôsobiť!

en: Customize New Changes
sk: Prispôsobiť nové zmeny

en: Customize Testimonials Archive
sk: Prispôsobiť archív odporúčaní

en: Customize Your Site
sk: Prispôsobte si svoju stránku

en: Customize the appearance of specific blocks and for the whole site.
sk: Prispôsobte vzhľad konkrétnych blokov a celej web stránky.

en: Customize the appearance of specific blocks for the whole site.
sk: Prispôsobte vzhľad konkrétnych blokov pre celú web stránku.

en: Customize the appearance of your website using the block editor.
sk: Prispôsobte vzhľad vašej webovej stránky pomocou editora blokov.

en: Customize the editor interface to suit your needs.
sk: Prispôsobte si rozhranie editora podľa svojich potrieb.

en: Customize the last part of the URL.
sk: Prispôsobiť poslednú časť URL adresy.

en: Customize the width for all elements that are assigned to the center or wide columns.
sk: Prispôsobte šírku všetkých prvkov, ktoré sú priradené k vycentrovaným alebo širokým stĺpcom.

en: Customize theme: %s
sk: Prispôsobiť tému: %s

en: Customize your entire site with block themes
sk: Prispôsobte si celú web stránku pomocou blokových tém

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
sk: Prispôsobte si svoj online obchod pomocou WooCommerce blokov

en: Customize: %s
sk: Prispôsobiť: %s

en: Customizer
sk: Úpravca

en: Customizing
sk: Prispôsobujete

en: Customizing &#9656; %s
sk: Prispôsobujete &#9656; %s

en: Customizing This Display
sk: Úprava tejto obrazovky

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut table row
sk: Vystrihnúť riadok

en: Cyan bluish gray
sk: tyrkysovo šedá

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: DESC
sk: KLES

en: Dacca
sk: Dháka

en: Daily Cron
sk: Denný Cron

en: Daily archives
sk: Denné archívy

en: Damascus
sk: Damašek

en: Dark
sk: Tmavá

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Dashed
sk: Prerušovaný

en: Data erasure has failed.
sk: Vymazanie dát zlyhalo.

en: Data resource ID.
sk: ID zdroja dát.

en: Data resource description.
sk: Popis zdroja dát.

en: Data store:
sk: Uloženie údajov:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
sk: Dáta, ktoré sa majú pri spracovaní platby preniesť na spôsob platby.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
sk: Dáta: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s

en: Database
sk: Databáza

en: Database Data Size
sk: Veľkosť údajov v databáze

en: Database Error
sk: Chyba databázy

en: Database File Path
sk: Cesta k súboru databázy

en: Database Index Size
sk: Veľkosť indexu databázy

en: Database Server version
sk: Verzia databázového servera

en: Database charset
sk: Znaková sada databázy

en: Database collation
sk: Zoradenie databázy

en: Database error.
sk: Chyba databázy.

en: Database information:
sk: Informácie o databáze:

en: Database prefix
sk: Predpona databázy

en: Database prefix.
sk: Prefix databázy

en: Database size
sk: Veľkosť databázy

en: Database tables.
sk: Tabuľky databázy.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
sk: Proces aktualizácie databázy bude spustený na pozadí.

en: Database verified successfully.
sk: Databáza bola úspešne overená.

en: Database.
sk: Databáza

en: Date
sk: Dátum

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Date GMT
sk: Dátum GMT

en: Date Range
sk: Časové rozpätie

en: Date Type
sk: Typ dátumu

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
sk: Dátum, po ktorom by mal byť užívateľ upozornený na prípadnú poznámku (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
sk: Dátum, po ktorom by mal byť užívateľ upozornený na poznámku, ak existuje.

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Date and time format
sk: Formát dátumu a času:

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Date created:
sk: Dátum vytvorenia:

en: Date last active GMT.
sk: Dátum poslednej aktivity GMT.

en: Date last active.
sk: Dátum poslednej aktivity.

en: Date modified
sk: Dátum úpravy

en: Date range
sk: Rozsah dátumov

en: Date range:
sk: Časové rozmedzie:

en: Date registered GMT.
sk: Dátum registrácie GMT.

en: Date registered.
sk: Dátum registrácie.

en: Date sale price ends
sk: Dátum konca akciovej ceny

en: Date sale price starts
sk: Dátum začiatku zľavy

en: Date the note was created (GMT).
sk: Dátum vytvorenia poznámky (GMT).

en: Date the note was created.
sk: Dátum vytvorenia poznámky.

en: Date the order was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia objednávky ako GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia objednávky v časovom pásme stránky.

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Date/time
sk: Dátum/čas

en: Date:
sk: Dátum:

en: Day
sk: Deň

en: Day and name
sk: Deň a názov

en: Day(s)
sk: Deň(Dni)

en: Daylight saving time begins on: %s.
sk: Zimný čas začína %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
sk: Letný čas začína dňa: <code>%s</code>.

en: Days
sk: Dni

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Deactivate this plugin
sk: Deaktivovať tento plugin

en: Debug log
sk: Záznam o chybách

en: Debug mode
sk: Režim ladenia

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
sk: Debug mód umožňuje získať viac informácií o chybe alebo zlyhaní webovej stránky, ale môže obsahovať citlivé informácie, ktoré by nemali byť verejne dostupné na webovej stránke.

en: Debugging enabled
sk: Debuggovanie povolené

en: Dec
sk: dec

en: December
sk: december

en: December 6, 2018
sk: 6. decembra 2018

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
sk: dec

en: Decimal precision of the returned prices.
sk: Desatinná presnosť vrátených cien.

en: Decimal separator
sk: Oddeľovač desatinných miest

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
sk: Oddelovač tisícok pre zobrazené ceny v tejto krajine.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Oddeľovač desatinných miest meny, ktorú je možné použiť na naformátovanie vrátených cien.

en: Decimal separator.
sk: Oddeľovač desatinných miest.

en: Decoration
sk: Dekorácia

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
sk: Znížiť aktuálnu cenu o (fixná suma alebo %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
sk: Znížiť existujúcu predajnú cenu (pevná čiastka alebo %):

en: Decrease existing stock by:
sk: Znížiť existujúce zásoby podľa:

en: Decrease indent
sk: Zmenšiť odsadenie

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
sk: Znížiť cenu (fixná čiastka alebo percento)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
sk: Znížiť zľavnenú cenu (fixná suma alebo percento)

en: Decrement
sk: Zníženie

en: Default
sk: Predvolený

en: Default (<div>)
sk: Štandard (<div>)

en: Default Avatar
sk: Predvolený avatar

en: Default Data
sk: Predvolené dáta

en: Default Date Range
sk: Predvolený rozsah dátumov

en: Default Form Values
sk: Základné hodnoty formulára

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
sk: Predvolený ISO4127 alpha-3 kód meny pre krajinu.

en: Default Images
sk: Prednastavené obrázky

en: Default Link Category
sk: Predvolená kategória odkazov

en: Default Mail Category
sk: Predvolená kategória pre emailové články

en: Default Post Category
sk: Predvolená kategória pre články

en: Default Post Format
sk: Predvolený formát článku

[ctx: Default Preset]
en: Default
sk: Základná predvoľba

en: Default Style
sk: Predvolený štýl

en: Default article settings
sk: Predvolené nastavenia článku

en: Default attribute
sk: Predvolené atribúty

en: Default based on area (%s)
sk: Predvolené na základe oblasti (%s)

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Default comment status
sk: Predvolený stav komentára

en: Default customer location
sk: Predvolená lokácia zákazníka

en: Default format
sk: Predvolený formát

en: Default is %s
sk: Predvolené nastavenie je %s

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
sk: Nové pole

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
sk: Prvá možnosť

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
sk: Odkazy

[ctx: Default page slug]
en: about
sk: o-nas

[ctx: Default page title]
en: About
sk: O nás

en: Default poll settings
sk: Predvolené nastavenia hlasovania

en: Default post category.
sk: Predvolená kategória článkov.

en: Default post format
sk: Predvolený formát článku

en: Default post format.
sk: Prednastavený formát článku.

en: Default post settings
sk: Predvolené nastavenia článku

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
sk: ahoj-svet

en: Default product category cannot be deleted.
sk: Predvolenú kategóriu produktu nemožno odstrániť.

en: Default product sorting
sk: Základné zoradenie produktov

en: Default shortcuts,
sk: Prednastavené klávesové skratky,

en: Default sort order
sk: Základné radenie

en: Default sort order.
sk: Predvolené zoradenie.

en: Default sort order:
sk: Predvolený spôsob zoradenia:

en: Default sorting
sk: Prednastavené zoradenie

en: Default sorting (custom ordering + name)
sk: Základné radenie (vlastné radenie + názov)

en: Default styles
sk: Predvolené štýly

en: Default template
sk: Predvolená šablóna

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sk: Štandardné časové pásmo je %s - malo by byť UTC

en: Default timezone is UTC
sk: Predvolená časová zóna je UTC

en: Default timezone.
sk: Predvolená časová zóna.

en: Default to customer billing address
sk: Prednastavené na zákazníkovú fakturačnú adresu

en: Default to customer shipping address
sk: Prednastavené na zákazníkovú dodaciu adresu

en: Default value for the setting.
sk: Predvolená hodnota nastavenia.

en: Defaults variation attributes.
sk: Predvolená vlastnosť variácie.

en: Define if the attribute can be used as variation.
sk: Nastavte, či vlastnosť môže byť použitá ako variácia.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
sk: Definuje, či je vlastnosť viditeľná na tabe "Dodatočné informácie" na stránke produktu.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
sk: Definuje, či bola objednávka zaplatená. Nastaví status na &bdquo;Spracováva sa&ldquo; a zníži skladové množstvo.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
sk: Definuje, či sú variácie zobrazené na stránke produktu.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sk: Definuje text, ktorý sa zobrazí za cenami vašich produktov. Môže to byť napríklad text „vrátane DPH“, ktorý vysvetľuje spôsob vytvorenia ceny. Ceny môžete tiež nahradiť pomocou jedného z nasledujúcich zástupných symbolov: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
sk: Zadajte, či bude zdaniteľný celý produkt, alebo iba cena za dopravu.

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete "%s" permanently
sk: Zmazať "%s" navždy

en: Delete "%s"?
sk: Odstrániť "%s"?

en: Delete %d item? | Delete %d items?
sk[0]: Odstrániť %d položku?
sk[1]: Odstrániť %d položky?
sk[2]: Odstrániť %d položiek?

en: Delete &#8220;%s&#8221;
sk: Vymazať &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
sk: Zmazať &#8220;%s&#8221; na trvalo

en: Delete Field
sk: Odstrániť pole

en: Delete Menu
sk: Zmazať menu

en: Delete My Site Permanently
sk: Zmazať moju stránku natrvalo

en: Delete Option
sk: Odstrániť možnosť

en: Delete Permanently
sk: Zmazať navždy

en: Delete Post by Email address
sk: Odstrániť adresu služby Zverejniť cez e-mail

en: Delete Site
sk: Zmazať stránku

en: Delete Users
sk: Vymazať používateľov

en: Delete WooCommerce tax rates
sk: Odstrániť daňové sadzby WooCommerce

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
sk: Položku menu odstránte <strong>jej roztvorením a kliknutím na Odobrať link</strong>

en: Delete all content.
sk: Zmazať všetok obsah.

en: Delete all variations
sk: Vymazať všetky varianty

en: Delete column
sk: Vymazať stĺpec

en: Delete custom sharing service.
sk: Odstrániť vlastnú službu zdieľania.

en: Delete image
sk: Zmazať obrázok

en: Delete it: %s
sk: Vymazať: %s

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Delete log
sk: Vymazať log

en: Delete note
sk: Vymazať poznámku

en: Delete orphaned variations
sk: Zmazať osirotené varianty

en: Delete payment method
sk: Vymazať spôsob platby

en: Delete permanently
sk: Zmazať natrvalo

en: Delete requests
sk: Odstrániť žiadosti

en: Delete row
sk: Zmazať riadok

en: Delete selection.
sk: Odstrániť výber.

en: Delete table
sk: Zmazať tabuľku

en: Delete tax rates
sk: Odstrániť sadzby daní

en: Delete template file
sk: Vymazať súbor šablóny

en: Delete template part: %s
sk: Vymazať časť šablóny: %s

en: Delete template: %s
sk: Vymazať šablónu: %s

en: Delete this comment permanently
sk: Zmazať tento komentár natrvalo

en: Delete this item permanently
sk: Zmazať túto položku natrvalo

en: Delete this page permanently?
sk: Natrvalo zmazať túto stránku?

en: Delete this review permanently
sk: Natrvalo odstrániť toto hodnotenie

en: Deleted
sk: Zmazané

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
sk: Odstránené %1$s a upravené zásoby (%2$s)

en: Deleted %s
sk: Vymazané %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Vymazaný <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Vymazané <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Vymazaných <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
sk: Boli odstránené všetky aktívne relácie a uložené košíky (%d).

en: Deleted author: %s
sk: Odstránený autor: %s

en: Deleted menu item: %s.
sk: Vymazané položky menu: %s.

en: Deleted option: %s
sk: Možnosť bola zmazaná: %s

en: Deleted text (strikethrough)
sk: Odstránený text (prečiarknutý)

en: Deleted:
sk: Zmazané:

en: Deleting Links
sk: Mazanie odkazov

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
sk: Vymazanie kategórie neodstráni články v tejto kategórii. Namiesto toho články, ktoré boli priradené k vymazanej kategórii budú presunuté pod predvolenú kategóriu %s. Predvolená kategória nemôže byť zmazaná.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
sk: Odstránením kategórie nedôjde k zmazaniu produktov, ktoré obsahovala. Všetky produkty, ktoré obsahovala, budú preradené do kategórie %s.

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Delivery URL
sk: URL pre doručovanie

en: Delivery fee
sk: Poplatok za doručenie

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
sk: Odhadovaný čas doručenia, napr. 3-5 pracovných dní.

en: Denied: %s
sk: Zamietnuté: %s

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Department
sk: Oddelenie

en: Descending
sk: Zostupne

en: Descending.
sk: Zostupne

en: Describe the purpose of the image.
sk: Opíšte účel obrázka

en: Describe the role of this image on the page.
sk: Opíšte úlohu tohto obrázku na stránke.

en: Describe the template, e.g. "Post with sidebar". A custom template can be manually applied to any post or page.
sk: Opíšte šablónu, napr. "Príspevok s bočným panelom". Vlastnú šablónú je možné manuálne aplikovať na akýkoľvek príspevok alebo stránku.

en: Description
sk: Popis

en: Description (optional)
sk: Popis (nepovinné)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
sk: Popis pre objekt, tak ako existuje v databáze.

en: Description for your reference
sk: Popis vašej referencie

en: Description is missing.
sk: Chýba popis.

en: Description of block type.
sk: Popis typu bloku.

en: Description of sidebar.
sk: Popis bočného panela.

en: Description of template.
sk: Popis šablóny.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
sk: Popis prepravného doručenia, napr. Odoslané prostredníctvom USPS.

en: Description of the user.
sk: Popis používateľa.

en: Description of the widget.
sk: Popis widgetu

en: Descriptions
sk: Popis:

en: Deselect
sk: Zrušiť označenie

en: Deselect item
sk: Odznačiť položku

en: Deselect item: %s
sk: Odznačiť položku: %s

en: Design
sk: Dizajn

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
sk: Navrhnite všetky časti svojej webovej stránky – od hlavičky po pätičku, všetko pomocou blokov a vzorov.

en: Design the perfect website
sk: Navrhnite úžasnú webovú stránku

en: Design with AI
sk: Dizajn s AI

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
sk: Navrhnite váš obchod s hlbokou integráciou WooCommerce. Ak to povolíte, nainštalujeme <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, a vašu aktuálnu tému <em>%s</em> deaktivujeme.

en: Destination folder already exists.
sk: Priečinok už existuje.

en: Destination logger must be configured before running a migration
sk: Cieľový záznam musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Destination store must be configured before running a migration
sk: Cieľový obchod musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Detach
sk: Odpojiť

en: Detach blocks from template part
sk: Oddeľte bloky od časti šablóny

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
sk: Odpojiť od &#8220;%s&#8221;

en: Detailed information
sk: Podrobné informácie

en: Detailed stats
sk: Detailné štatistiky

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Details about the media file, specific to its type.
sk: Detaily typu súboru, konkrétne pre jeho typ.

en: Details for theme: %s
sk: Detaily témy: %s

en: Determines how this attribute's values are displayed.
sk: Určuje, ako budú hodnoty vlastností zobrazované.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
sk: Určuje, či sa zobrazujú skryté alebo viditeľné katalógové produkty.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sk: Určuje poradie zoradenia pojmov na produktových stránkach rozhraní obchodu. Ak používate vlastné poradie, môžete pretiahnuť hodnoty tejto vlastnosti.

en: Determines the type of discount that will be applied.
sk: Určuje typ zľavy, ktorá bude aplikovaná.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
sk: Určuje, či je vzor viditeľný vo vkladači obsahu.

en: Developed by %s
sk: Vytvoril %s

en: Developer
sk: Vývojár

en: Dhaka
sk: Dháka

en: Dhaulagiri
sk: Dhawalagiri

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
sk: Pole z vymazania %1$s (index %2$d) bolo obdržané.

en: Did the tool run successfully?
sk: Bolo vykonanie nástroja úspešné?

en: Did you just paste HTML?
sk: Vložili ste kód HTML?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
sk: Viete o tom, že existuje &#8220;vlastný HTML&#8221; widget? Nájdete ho stlačením tlačidla&#8220;<a class="add-widget" href="#">Pridať widget</a>&#8221; a vyhľadaním &#8220;HTML&#8221;. Vyskúšajte ho a pridajte vlastný kód na svoje webové stránky!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
sk: Viete o tom, že existuje &#8220;Vlastný HTML&#8221; widget? Nájdete ho v zozname existujúcich widgetov na tejto stránke. Vyskúšajte ho a pridajte vlastný kód na svoje webové stránky!

en: Did you know you can print shipping labels at home?
sk: Vedeli ste, že dopravné štítky si môžete vytlačiť aj doma?

en: Did you know?
sk: Vedeli ste?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
sk: Stratili ste váš telefón alebo ste zostali prihlásený na verejnom počítači? Môžete sa odhlásiť zo všetkých ostatných zariadení a zostanete prihlásený len na tomto zariadení.

en: Different layouts containing video or audio.
sk: Rôzne rozloženia obsahujúce video alebo audio obsah.

en: Different layouts for displaying images.
sk: Rôzne rozloženia pre zobrazenie obrázkov.

en: Digital Marketing
sk: Digitálny marketing

en: Dili
sk: Dilí

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Dimensions (%s)
sk: Rozmery (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
sk: Rozmery (dĺžka &times; šírka &times; výška) (%s)

en: Dimensions unit
sk: Jednotka rozmerov

en: Dimensions:
sk: Rozmery:

en: Direct
sk: Priamo

en: Direct bank transfer
sk: Priamy vklad na účet

en: Direct link (best for mobile)
sk: Priamy odkaz (najlepšie pre mobily)

en: Direct payments to email address:
sk: Priama platba na e-mailovú adresu:

en: Direct updates
sk: Priame aktualizácie

en: Directories and Sizes
sk: Adresáre a Veľkosti

en: Directory sizes could not be returned.
sk: Nie je možné vrátiť veľkosti priečinkov.

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable %s
sk: Zakázať %s

en: Disable Auto-updates
sk: Zakázať automatické aktualizácie

en: Disable CSS and JS
sk: Zablokovať CSS a JS

en: Disable Post By Email
sk: Zakázať funkciu Zverejniť cez e-mail

en: Disable Translator
sk: Vypnúť nástroj na prekladanie

en: Disable accessibility mode
sk: Vypnúť režim prístupnosti

en: Disable auto-updates
sk: Zakázať automatické aktualizácie

en: Disable blocks that you don't want to appear in the inserter. They can always be toggled back on later.
sk: Zakážte bloky, ktoré nechcete, aby sa zobrazovali vo vkladači blokov. Neskôr ich budete môcť znova zapnúť.

en: Disable movement
sk: Zakázať pohyb

en: Disable pre-publish checks
sk: Vypnúť kontrolu pred publikovaním

en: Disable rule
sk: Zakázať pravidlo

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
sk: Zakázať prepravu &amp; kalkuláciu prepravy

en: Disable syntax highlighting when editing code
sk: Zakázať zvýrazňovanie syntaxu pri editovaní kódu

en: Disable the visual editor when writing
sk: Vypnúť vizuálny editor pri písaní

en: Disable tips
sk: Vypnúť tipy

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disabled Features
sk: Nepovolené funkcie

en: Disabled.
sk: Zakázaný.

en: Disallowed Comment Keys
sk: Zakázané kľúčové slová alebo IP adresy

en: Discard any changes and restore the original image.
sk: Zrušiť všetky zmeny a obnoviť pôvodný obrázok.

en: Discard changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Disconnect Jetpack
sk: Odpojiť Jetpack

en: Disconnect from WordPress.com
sk: Odhlásiť z WordPress.com

en: Disconnect this account
sk: Odpojiť tento účet

en: Discount
sk: Zľava

en: Discount amount
sk: Výška zľavy

en: Discount total tax.
sk: Daň celkovej zľavy.

en: Discount total.
sk: Zľava celkom.

en: Discount type
sk: Typ zľavy

en: Discount type.
sk: Typ zľavy

en: Discount:
sk: Zľava:

en: Discounted orders
sk: Zlavnene objednavky

en: Discounted rates
sk: Zvýhodnené sadzby

en: Discourage search engines from indexing this site
sk: Vypnúť indexovanie vašej stránky vyhľadávačmi

en: Discover a new way to build your site.
sk: Objavte nový spôsob ako vytvoriť webovú stránku.

en: Discussion
sk: Komentáre

en: Discussion Settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Disk space available to safely perform updates
sk: Dostupné miesto na disku pre bezpečné vykonanie aktualizácií

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Dismiss all
sk: Odmietnuť všetko

en: Dismiss errors
sk: Skryť chyby

en: Dismiss hint
sk: Odmietnuť nápovedu

en: Dismiss the browser warning panel
sk: Zrušiť upozornenie na prehliadač

en: Dismiss the gateway
sk: Odmietnuť bránu

en: Dismiss the welcome panel
sk: Zamietnuť uvítací panel.

en: Dismiss this notice
sk: Skryť toto oznámenie

en: Dismiss this notice.
sk: Odložiť oznam.

en: Dismiss this suggestion
sk: Odmietnuť toto odporúčanie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Display Header Text
sk: Zobraziť text v hlavičke

en: Display Options
sk: Možnosti zobrazenia

en: Display Settings
sk: Nastavenie zobrazenia

en: Display Site Title and Tagline
sk: Zobraziť názov webovej stránky a slogan

en: Display WordPress Posts
sk: Zobraziť WordPress články

en: Display a countdown to a certain date.
sk: Zobraziť odpočítavanie ku konkrétnemu dátumu.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
sk: Zobrazí zákazníkovi zoznam nedávno zobrazených produktov.

en: Display a list of active product filters.
sk: Zobrazí zoznam aktívnych filtrov produktov.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
sk: Zobraziť zoznam priradených výrazov z taxonómie: %s

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
sk: Zobrazí zoznam vlastností na triedenie produktov vášho obchodu.

en: Display a list of recent reviews from your store.
sk: Zobrazí zoznam najnovších recenzií z vášho obchodu.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
sk: Zobrazí list hiezdičkových hodnotení na triedenie produktov.

en: Display a list of your most recent posts, excluding sticky posts.
sk: Zobraziť zoznam najnovších článkov, okrem pripnutých.

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
sk: Zobraziť mapu s vašou lokalitou, otváracími hodinami a kontaktnými informáciami.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
sk: Zobraziť zmenšenú verziu vášho Gravatar profilu

en: Display a photo gallery or slideshow
sk: Zobraziť galériu fotiek alebo prezentáciu

en: Display a post's last updated date.
sk: Zobraziť dátum poslednej aktualizácie článku.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
sk: Zobraziť upozornenie o ochrane osobných údajov pod komentárovým formulárom.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
sk: Zobrazí slider pre triedenie produktov vášho obchodu podľa ceny.

en: Display ads below posts on
sk: Zobrazovať reklamy pod článkami na

en: Display ads on archive pages?
sk: Zobraziť rekalmy v archíve?

en: Display ads on pages?
sk: Zobrazovať reklamy na stránkach?

en: Display ads on posts?
sk: Zobrazovať reklamu v článkoch?

en: Display ads on the front page?
sk: Zobraziť reklamy na úvodnej stránke?

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
sk: Zobraziť všetkých autorov (aj tých, ktorí zatiaľ nenapísali žiadne články)

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
sk: Zobraziť všetky vaše obrázky z galérie v skvelej mozaike.

en: Display an ad unit at the top of each page.
sk: Zobraziť reklamu na vrchu každej stránky.

en: Display an image in your sidebar
sk: Zobraziť obrázok vo vašom bočnom paneli

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
sk: Zobrazí oficálny Twitter embedded timeline widget

en: Display as dropdown
sk: Zobraziť ako rozbaľovacie menu

en: Display as:
sk: Zobraziť ako:

en: Display author
sk: Zobraziť autora

en: Display author name
sk: Zobraziť meno autora

en: Display avatar
sk: Zobraziť avatar

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
sk: Zobraziť autorov blogov spolu s avatarmi a najnovšími článkami.

en: Display categories
sk: Zobraziť kategórie

en: Display comment link
sk: Zobraziť odkaz komentára

en: Display date
sk: Zobraziť dátum

en: Display date when entry was published.
sk: Zobraziť dátum, kedy bola položka zverejnená.

en: Display entries from any RSS or Atom feed.
sk: Zobrazí záznamy z RSS alebo Atom kanála.

en: Display entry's category or tag.
sk: Zobraziť kategóriu alebo značku položky.

en: Display excerpt
sk: Zobraziť zhrnutie

en: Display images in full-size carousel slideshow.
sk: Zobraziť obrázky v plnej veľkosti ako karusel prezentáciu.

en: Display item author if available?
sk: Zobraziť autora položky, ak existuje?

en: Display item content?
sk: Zobraziť obsah položky?

en: Display item date?
sk: Zobraziť dátum položky?

en: Display last modified date
sk: Zobraziť dátum poslednej úpravy

en: Display length:
sk: Zobraziť dĺžku:

en: Display location
sk: Zobraziť polohu

en: Display login as form
sk: Zobraziť prihlásenie ako formulár

en: Display members of your site's community.
sk: Zobraziť členov vašej komunity.

en: Display name
sk: Zobraziť meno

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
sk: Z dôvodov ochrany súkromia nemôže byť zobrazované meno zmenené na e-mailovú adresu.

en: Display name for the comment author.
sk: Názov pre zobrazenie objektu autora.

en: Display name for the user.
sk: Zobrazené meno používateľa.

en: Display name publicly as
sk: Pre návštevníkov zobrazovať meno

en: Display on blog and archives
sk: Zobraziť na blogu a v archívoch

en: Display on pages
sk: Zobraziť na stránkach

en: Display on single posts
sk: Zobraziť na samostatných článkoch

en: Display on single projects
sk: Zobraziť na jednotlivých projektoch

en: Display post date
sk: Zobraziť dátum článku

en: Display post date?
sk: Zobraziť dátum príspevku?

en: Display prices during cart and checkout
sk: Zobraziť ceny v nákupnom košíku a v pokladni

en: Display prices in the shop
sk: Zobraziť ceny v obchode

en: Display second ad below post?
sk: Zobraziť druhú reklamu pod článkom?

en: Display settings
sk: Nastavenia zobrazenia

en: Display suggestions within WooCommerce
sk: Zobraziť odporúčania vo WooCommerce

en: Display tags
sk: Zobraziť značky

en: Display tax totals
sk: Zobraziť celkovú sumu daní

en: Display the archive title based on the queried object.
sk: Zobrazte názov archívu na základe dopytovaného objektu.

en: Display the block hierarchy trail at the bottom of the editor.
sk: Zobraziť hierarchiu blokov (omrvinkovú navigáciu) v spodnej časti editora.

en: Display the customer shopping cart.
sk: Zobrazí zákazníkovi nákupný košík.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sk: Zobraziť množstvo spam komentárov, ktoré zachytil Akismet

en: Display the search results title based on the queried object.
sk: Zobrazte nadpis pre výsledky vyhľadávania na základe dopytovaného objektu.

en: Display the title as a link
sk: Zobraziť názov ako odkaz

en: Display these keyboard shortcuts.
sk: Zobraziť tieto klávesové skratky.

en: Display type
sk: Spôsob zobrazenia

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
sk: Zobraziť pripravované podujatia z kanálu aplikácie iCalendar.

en: Display your books from Goodreads
sk: Zobraziť vaše knihy zo služby Goodreads

en: Display your contact information.
sk: Zobrazte svoje kontaktné informácie.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
sk: Zobrazte svoje najnovšie príspevky v zoznamoch, mriežkovom formáte alebo iných rozloženiach.

en: Display your recent Flickr photos.
sk: Zobrazte svoje najnovšie Flickr fotografie.

en: Displayed on attachment pages.
sk: Zobrazené na stránke prílohy.

en: Displayed title for the leaderboard.
sk: Zobrazený názov výsledkovej tabuľky.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
sk: Zobrazujem %1$s&#8211;%2$s z %3$s

en: Displaying %d themes
sk: Zobrazujeme %d tém/-y

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
sk:  %s&#8211;%s z %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
sk: Zobrazí archív vlastných taxonómií. Rovnako ako kategórie a značky, taxonómie majú termíny, ktoré používate na klasifikáciu vecí. Napríklad: taxonómia s názvom "Umenie" môže mať viaceré termíny, ako "Moderné" a "18-teho storočia". Táto šablóna bude slúžiť ako záložná, pokiaľ nebude nájdená špecifickejšia (napr. Taxonómia: Umenie).

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
sk: Zobrazí zoznam najnovších článkov z iného blogu na WordPress.com alebo blogu, ktorý má povolený modul Jetpack.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
sk: Zobrazí archív článkov, keď je navštívený konkrétny dátum (napr. example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
sk: Zobrazí archív kategórií článku. Táto šablóna bude slúžiť ako záložná, pokiaľ nebude nájdená špecifickejšia (napr. Kategória: Recepty).

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
sk: Zobrazí archív značiek k článku. Táto šablóna bude slúžiť ako záložná, pokiaľ nebude nájdená špecifickejšia (napr. Značka: Pizza)

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
sk: Zobrazí archív článkov jedného autora. Táto šablóna bude slúžiť ako záložná, pokiaľ nebude nájdená špecifickejšia (napr. Autor: Admin).

en: Displays a single item: %s.
sk: Zobrazuje jednu položku: %s.

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
sk: Zobrazí článok na vašej web stránke, pokiaľ pre daný článok nebola použitá vlastná šablóna alebo neexistuje vyhradená šablóna.

en: Displays a single product.
sk: Zobrazí jeden produkt.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
sk: Zobrazí statickú stránku, pokiaľ nebola na túto stránku použitá vlastná šablóna alebo neexistuje vyhradená šablóna.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
sk: Zobrazí video z knižnice médií, YouTube, Vimeo alebo od iného poskytovateľa.

en: Displays an archive with the latest posts of type: %s.
sk: Zobrazí archív najnovších príspevkov typu: %s.

en: Displays an audio player.
sk: Zobrazí audio prehrávač.

en: Displays an image gallery.
sk: Zobrazuje galériu obrázkov.

en: Displays an image.
sk: Zobrazuje obrázok.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
sk: Zobrazí akýkoľvek archív, vrátane článkov jedného autora, kategórie, značky, taxonómie, vlastného typu článku a dátumu. Táto šablóna bude slúžiť ako záložná, pokiaľ nebude nájdená špecifickejšia (napr. Kategória alebo Značka).

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
sk: Zobrazí ľubovoľnú jednotlivú položku, napríklad článok alebo stránku. Táto šablóna bude slúžiť ako záložná,pokiaľ nebude nájdená špecifickejšia (napr. Jeden článok, Stránka alebo Príloha).

en: Displays latest posts written by a single author.
sk: Zobrazí najnovšie príspevky napísané konkrétnym autorom.

en: Displays more block tools
sk: Zobrazí viac nástrojov pre prácu s blokmi

en: Displays products filtered by a category.
sk: Zobrazí produkty filtrované podľa kategórie.

en: Displays products filtered by a tag.
sk: Zobrazí produkty filtrované podľa značky.

en: Displays products filtered by an attribute.
sk: Zobrazí produkty filtrované podľa vlastnosti.

en: Displays search results for your store.
sk: Zobrazí výsledky vyhľadávania pre váš obchod.

en: Displays taxonomy: %s.
sk: Zobrazuje taxonómiu: %s.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
sk: Zobrazí najnovšie články, či už ako domovskú stránku webu, alebo podstránku "Príspevky" zadefinovanú v nastaveniach čítania. Pokiaľ existuje, šablóna titulnej stránky prepíše túto šablónu ak sú na domovskej stránke zobrazené príspevky.

en: Displays the post link that follows the current post.
sk: Zobrazí odkaz na príspevok, ktorý nasleduje za aktuálnym príspevkom.

en: Displays the post link that precedes the current post.
sk: Zobrazí odkaz na príspevok, ktorý predchádza aktuálnemu príspevku.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
sk: Zobrazí sa, keď návštevník na vašej web stránke použije funkciu vyhľadávanie.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
sk: Zobrazí sa, keď návštevník zobrazí neexistujúcu stránku, ako je napríklad nefunkčný odkaz alebo nesprávne zadaná URL adresa.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
sk: Zobrazí sa, keď návštevník zobrazí vyhradenú stránku, ktorá existuje pre každú multimediálnu prílohu.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
sk: Zobrazuje, či je WP Cron Job povolený alebo nie.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
sk: Zobrazuje, či WordPress je v Debug režime.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
sk: Zobrazí, či WordPress používa externé objektové cache.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
sk: Zobrazuje, či aktuálne aktívna téma tvrdí, že podporuje WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
sk: Zobrazuje, či je aktuálna téma odvodenou témou.

en: Displays your products.
sk: Zobrazí vaše produkty.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
sk: Zobrazí stránku obsahujúcu zásady ochrany osobných údajov pre vašu web stránku.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
sk: Zobrazí domovskú stránku vašeho webu, či už je nastavená na zobrazenie najnovších článkov alebo statickej stránky. Šablóna titulnej stránky má prednosť pred všetkými šablónami.

en: Distraction free
sk: Bez rozptyľovania

en: Distraction free mode activated
sk: Režim bez rozptyľovania je aktivovaný

en: Distraction free mode deactivated
sk: Režim bez rozptyľovania je deaktivovaný

en: Distraction free off.
sk: Mód bez rozptyľovania vypnutý.

en: Distraction free on.
sk: Mód bez rozptyľovania zapnutý.

en: Distraction-free writing mode
sk: Mód písania bez rušenia

en: District
sk: Okres

en: Djibouti
sk: Džíbúti

en: Dnipropetrovshchyna
sk: Dnitropetrovská oblasť

en: Do I need to fill this out?
sk: Musím to vyplniť?

en: Do not allow
sk: Zakázať

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
sk: Nepoužívajte na zrušenie registrácie skript %1$s v administrácii. Pre zameranie sa na frontend tému použite hák %2$s.

en: Do not display privacy notice.
sk: Nezobrazovať upozornenie o ochranie osobných údajov.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
sk: Nezobrazovať značku v detailoch článku a oblakoch značiek.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
sk: Nezabudnite kliknúť na "Uložiť zmeny", keď budete hotoví!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
sk: Keď skončite, nezabudnite kliknúť na tlačidlo "Uložiť zmeny".

en: Do not import
sk: Neimportovať

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
sk: Neposielať %1$s tagy do %2$s.

en: Do not track.
sk: Nesledovať.

en: Do you need help with adding your first product?
sk: Potrebujete pomôcť s pridaním vášho prvého produktu?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
sk: Potrebujete viac informácií o WooCommerce Subscriptions?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
sk: Určite sa chcete <a href='%s'>odhlásiť</a>?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
sk: Ste si istý, že chcete prepojiť všetky varianty? Tým vytvoríte nový variant pre každú možnú kombináciu vlastností variantov (maximálne %d naraz).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
sk: Chcete migrovať zo systému Shopify na WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
sk: Chceš predávať online kurzy?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
sk: Želáte si najskôr uložiť zmeny? Ak zvolíte zrušiť, vaše úpravy budú zahodené.

en: Docs
sk: Dokumenty

en: Document
sk: Dokument

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Dokument <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Dokumenty <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Dokumentov <span class="count">(%s)</span>

en: Document Outline
sk: Orámovanie dokumentu.

en: Document Overview
sk: Prehľad dokumentu

en: Document Preview
sk: Náhľad dokumentu

en: Document Statistics
sk: Štatistiky dokumentu

en: Document not found
sk: Dokument sa nenašiel

en: Document properties
sk: Vlastnosti dokumentu

en: Document settings
sk: Nastavenia dokumentu

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
sk: Má produkt pred pridaním do košíka ďalšie možnosti?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
sk: Deklaruje téma podporu pre WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
sk: Obsahuje téma súbor woocommerce.php?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
sk: Má používateľské meno %1$s povolenie používať databázu %2$s?

en: Does this theme have outdated templates?
sk: Má táto téma zastarané šablóny?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sk: Vyžaduje vaša stránka SSL certifikát pre transakcie?

en: Does your site have REST API enabled?
sk: Má vaša webová stránka povolené REST API?

en: Domain
sk: Doména

en: Domain Settings
sk: Nastavenia domény

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
sk: Zvoliť

[ctx: Domain mapping suggestion button with plan upgrade]
en: Upgrade
sk: Vylepšiť

en: Domains
sk: Domény

en: Dominica
sk: Dominika

en: Don&#8217;t send this to subscribers
sk: Tieto informácie neposielať odberateľom

en: Don't allow purchases
sk: Nepovoliť nákupy

en: Don't block repeat voters
sk: Neblokovať opakované hlasovanie

en: Don't charge for shipping.
sk: Neúčtovať poštovné.

en: Don't display a badge (just the campaign)
sk: Nezobrazovať odznak (len kampaň)

en: Don't forget to test your checkout
sk: Nezabudnite otestovať vašu pokladňu

en: Don't show again
sk: Ďalej už nezobrazovať

en: Don't show the Reblog button on posts
sk: Nezobrazovať Reblog tlačidlo v článkoch

en: Don't use the theme's original CSS.
sk: Nepoužívať pôvodné CSS z témy.

en: Donate
sk: Darovať

en: Done
sk: Hotovo

en: Done!
sk: Hotovo!

en: Donechchyna
sk: Donecká oblasť

en: Dotted
sk: Bodkovaný

en: Double-check your settings before publishing.
sk: Dvakrát overte vaše nastavenia pred publikovaním.

en: Down one
sk: O jedno nižšie

en: Downgrading the plugin&#8230;
sk: Obnova pluginu na predošlú verziu&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
sk: Obnova témy na predošlú verziu&#8230;

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download %d
sk: Stiahnuť %d

en: Download %d ID
sk: Stiahnuť %d ID

en: Download %d URL
sk: Stiahnuť %d URL

en: Download %d name
sk: Stiahnuť %d meno

en: Download &#8220;%s&#8221;
sk: Stiahnuť &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
sk: Stiahnúť a nainštalovať

en: Download Export File
sk: Stiahnuť exportovaný súbor

en: Download File
sk: Stiahnutie súboru

en: Download ID
sk: ID sťahovania

en: Download ID (MD5).
sk: ID pre stiahnutie (MD5).

en: Download ID.
sk: ID stiahnutia.

en: Download URL
sk: Stiahnuť URL

en: Download and import file attachments
sk: Stiahnuť a importovať prílohy

en: Download button text
sk: Text tlačidla na stiahnutie

en: Download count
sk: Počet stiahnutí

en: Download expiry
sk: Expirácia sťahovania

en: Download expiry days
sk: Doba platnosti na stiahnutie

en: Download failed.
sk: Sťahovanie zlyhalo.

en: Download file
sk: Stiahnutie súboru

en: Download file URL.
sk: URL adresa pre stiahnutie súboru.

en: Download limit
sk: Limit sťahovania

en: Download my comments &raquo;
sk: Stiahnuť moje komentáre &raquo;

en: Download name
sk: Stiahnuť meno

en: Download personal data
sk: Stiahnuť osobné údaje

en: Download personal data again
sk: Znova stiahnuť osobné údaje

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
sk: Typ stiahnutia, týmto nastavíte schému na frontende.

en: Download your %1$s Report: %2$s
sk: Stiahnuť %1$s prehľad: %2$s

en: Download your %s Report
sk: Stiahnite si váš prehľad %s

en: Download your theme with updated templates and styles.
sk: Stiahnite si svoju tému s aktualizovanými šablónami a štýlmi.

en: Downloadable
sk: Na stiahnutie

en: Downloadable file name.
sk: Názov súboru pre stiahnutie.

en: Downloadable files
sk: Stiahnuteľné súbory

en: Downloadable product ID.
sk: ID produktu na stiahnutie.

en: Downloadable product permissions
sk: Povolenie pre stiahnutie súborov

en: Downloadable products
sk: Produkty na stiahnutie

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sk: Prístup k stiahnuteľným produktom dostanete po zaplatení.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sk[0]: Stiahnuté %s krát
sk[1]: Stiahnuté %s krát
sk[2]: Stiahnuté %s krát

en: Downloading data...
sk: Sťahujem údaje...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
sk: Sťahuje sa inštalačný balíček z %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
sk: Sťahuje sa preklad z %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
sk: Sťahuje sa aktualizácia z %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
sk: Sťahujeme vašu novú tému&hellip;

en: Downloads
sk: Na stiahnutie

en: Downloads remaining
sk: Zostávajúci počet stiahnutí

en: Downloads require login
sk: Sťahovanie súborov vyžaduje prihlásenie

en: Dozens of Free Themes
sk: Desiatky voľných tém

en: Dozens of free themes
sk: Desiatky voľných tém

en: Draft
sk: Koncept

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
sk: Koncept uložený

en: Draft a new page
sk: Koncept novej stránky

en: Draft created on %1$s at %2$s
sk: Koncept vytvorený %1$s o %2$s

en: Draft saved at %s.
sk: Koncept uložený do %s.

en: Draft saved.
sk: Koncept uložený.

en: Drafts
sk: Koncepty

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Koncept <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Konceptov <span class="count">(%s)</span>

en: Drag
sk: Chytiť

en: Drag and drop available services here.
sk: Sem potiahite a pustite všetky dostupné služby.

en: Drag and drop onto this block, upload, or select existing media from your library.
sk: Presuňte myšou na tento blok, nahrajte alebo vyberte existujúce multimédium z knižnice.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
sk: Do poľa nižšie potiahnite a pustite všetky služby, ktoré chcete povoliť.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
sk: Na zmenu poradia vašich zón použite funkciu ťahaj a pusť. Zóny budú tomto poradí porovnávané oproti zákazníkovej adrese.

en: Drag and drop to reorder media files.
sk: Pre zmenu poradia súborov, použite funkciu ťahaj a pusť.

en: Drag and drop to reorder tracks.
sk: Pre zmenu poradia pesničiek použite funkciu ťahaj a pusť.

en: Drag and drop to reorder videos.
sk: Pre zmenu poradia videí použite funkciu ťahaj a pusť.

en: Drag and drop to set admin attribute order
sk: Potiahnutím myšou nastavíte poradie atribútov správcu

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
sk: Ťahaj a pusti alebo klikni pre nastavenie poradia variantov

en: Drag files into the editor to automatically insert media blocks.
sk: Pre automatické vloženie blokov s médiami presuňte súbory do editora.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library.
sk: Presuňte obrázky, nahrajte nové alebo vyberte súbory z vašej knižnice.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
sk: Potiahnite bookmarklet nižšie do panelu záložiek. Ak budete na stránke, ktorá sa vám páči a chcete ju zdielať, jednoducho stlačte Press This.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
sk: Posuňte každú položku vo vami zvolenom poradí. Kliknite na šípku napravo od položky pre zobrazenie ďalších možností nastavenia.

en: Drag to resize
sk: Potiahnutím zmeníte veľkosť

en: Drag up or down
    to re-arrange
sk: Ťahajte hore alebo dolu
    pre zmenu poradia

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
sk: Sem presuňte widgety z bočného panelu, ak ich chcete deaktivovať, ale zároveň zachovať ich nastavenia.

en: Drop cap
sk: Drop Cap

en: Drop down
sk: Rozbaľovacie menu

en: Drop files to upload
sk: Presuňte sem súbory

en: Drop images to upload
sk: Vložte obrázky, ktoré majú byť nahrané

en: Drop to upload
sk: Presunutím nahrajte

en: Drop-ins
sk: Drop-iny

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
sk: Doplnky sú jednotlivé súbory, nájdené v adresári %s, ktoré nahrádzajú alebo vylepšujú funkcie WordPress spôsobmi, ktoré nie sú možné pre tradičné pluginy.

en: Dropdown
sk: rozbaľovaciu ponuku

en: Dropin Plugins
sk: Doplnkové pluginy

en: Dropins & MU plugins.
sk: Doplnky & MU pluginy.

en: Dubai
sk: Dubaj

en: DumontDUrville
sk: Dumont d'Urville

en: Duotone
sk: Duotón

en: Duotone code: %s
sk: Dvojtónový kód: %s

en: Duotone: %s
sk: Duotón: %s

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
sk: Bol detekovaný zdvojený komentár; zdá sa, že už ste sa vyjadrili!

en: Duplicate pattern
sk: Duplikovať vzor

en: Duplicate the selected block(s).
sk: Duplikovať vybraný blok(y).

en: Duplicated Navigation Menu
sk: Duplikované navigačné menu

en: Dushanbe
sk: Dušanbe

en: Dutch
sk: Holandčina

en: E-Mail
sk: E-mail

en: E-mail me whenever
sk: Vždy upozorniť e-mailom

en: E.g. %s
sk: Napr. %s

en: ERROR: please type a comment.
sk: CHYBA: Zadajte prosím komentár.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
sk: CHYBA: Pokúšate sa odpovedať na komentár pri koncepte článku.

en: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATURE)
    Window, very small in the distance, illuminated.
    All around this is an almost totally black screen. Now, as the camera moves slowly towards the window which is almost a postage stamp in the frame, other forms appear;
sk: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATÚRA)
    Okno, v diaľke veľmi malé, osvetlené.
    Všade okolo je takmer úplne čierna obrazovka. Keď sa kamera pomaly pohybuje smerom k oknu, ktoré je v rámčeku takmer ako poštová známka, objavia sa ďalšie tvary;

en: Each application name should be unique.
sk: Každý názov aplikácie by mal byť jedinečný.

en: Each block comes with its own set of controls for changing things like color, width, and alignment. These will show and hide automatically when you have a block selected.
sk: Každý blok je dodávaný s vlastnou sadou ovládacích prvkov pre zmenu atribútov, ako je farba, šírka a zarovnanie. Keď sa vyberie blok, automaticky sa zobrazia a skryjú.

en: Each font src must be a non-empty string.
sk: Každý zdroj písma musí byť neprázdny reťazec.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
sk: Každý modul má odkaz Aktivovať alebo Deaktivovať, takže ich môžete kontrolovať individuálne.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
sk: Každé navigačné menu môže obsahovať mix odkazov na stránky, kategórie, vlastnú URL alebo obsah iného typu. Odkazy menu sú pridané výberom položky z otváracích zoznamov v ľavom stĺpci nižšie.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
sk: Zdroj každého webfontu musí by neprázdny textový reťazec.

en: Earthy, organic feel.
sk: Zemitý, organický pocit.

en: Easily and safely embed media from YouTube, Facebook, Flickr, Vimeo, Instagram,
    		Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud, and more. Just enter the appropriate shortcode directly into the
    		editor and click “Publish.”
sk: Vkladajte multimédiá sietí YouTube, Facebook, Flick, Vimeo, Instagram, Google Maps,
    		SlideShare, Vine, SoundCloud a ďalších jednoducho a bezpečne. Stačí, ak zadáte patričný shortcode priamo do
    		editora a kliknete "Zverejniť."

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
sk: Odporučte všetky články použitím <a href="%1$s">značky "featured"</a> alebo si zvoľte vašu vlastnú. Vaša téma podporuje %2$s články v sekcii pre odporúčaný obsah.

en: Easter
sk: Velkonočný ostrov

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit %d item | Edit %d items
sk[0]: Upraviť %d položku
sk[1]: Upraviť %d položky
sk[2]: Upraviť %d položiek

en: Edit %s
sk: Editovať %s

en: Edit %s page
sk: Upraviť %s stránku

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sk: Upraviť &#8220;%s&#8221;

en: Edit Approved Directory
sk: Upraviť schválený adresár

en: Edit Block Pattern
sk: Upraviť vzor bloku

en: Edit CSS
sk: Upraviť CSS

en: Edit Category
sk: Upraviť kategóriu

en: Edit Changeset
sk: Upraviť množinu zmien

en: Edit Comment
sk: Upraviť komentár

en: Edit Coupon
sk: Upraviť kupón

en: Edit DNS
sk: Upraviť DNS

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok

en: Edit Link
sk: Upraviť odkaz

en: Edit Link Category
sk: Upraviť kategóriu odkazov

en: Edit Media
sk: Upraviť multimédiá

en: Edit Menu
sk: Upraviť menu

en: Edit Menu Item
sk: Upraviť položku menu

en: Edit Menu Item Label
sk: Upraviť štítok jedálneho lístka

en: Edit Menu Section
sk: Upraviť sekciu jedálneho lístka

en: Edit Menus
sk: Upraviť menu

en: Edit Navigation Menu
sk: Upraviť navigačné menu

en: Edit Order
sk: Upraviť objednávku

en: Edit Original
sk: Edituj originál

en: Edit Page
sk: Upraviť stránku

en: Edit Page List
sk: Upraviť zoznam stránok

en: Edit Pattern Category
sk: Upraviť kategóriu vzorov

en: Edit Post
sk: Upraviť článok

en: Edit Product
sk: Upraviť produkt

en: Edit Profile
sk: Upraviť profil

en: Edit Project
sk: Upraviť projekt

en: Edit Project Tag
sk: Upraviť značku projektu

en: Edit Project Type
sk: Upraviť typ projektu

en: Edit RSS URL
sk: Upraviť URL pr RSS

en: Edit Review
sk: Upraviť hodnotenie

en: Edit Review Reply
sk: Upraviť odpoveď na hodnotenie

en: Edit Scheduled Action
sk: Upraviť naplánovanú akciu

en: Edit Site
sk: Upraviť stránku

en: Edit Tag
sk: Upraviť značku

en: Edit Template
sk: Upraviť šablónu

en: Edit Template Part
sk: Upraviť časť šablóny

en: Edit Testimonial
sk: Upraviť odporúčanie

en: Edit This
sk: Upraviť

en: Edit URL
sk: Upraviť URL adresy

en: Edit User
sk: Upraviť používateľa

en: Edit User %s
sk: Upraviť používateľa %s

en: Edit Your Profile
sk: Upravte svoj profil

en: Edit account
sk: Upraviť účet

en: Edit as HTML
sk: Upraviť ako HTML

en: Edit attribute
sk: Upraviť vlastnosť

en: Edit audio playlist
sk: Edituj zoznam skladieb

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: Edit coupon
sk: Upraviť kupón

en: Edit date and time
sk: Upraviť dátum a čas

en: Edit description
sk: Upraviť popis

en: Edit excerpt
sk: Upraviť zhrnutie príspevku

en: Edit failed. Please try again.
sk: Úprava zlyhala. Skúste prosím neskôr.

en: Edit gallery
sk: Upraviť galériu

en: Edit gallery image
sk: Upraviť obrázok galérie

en: Edit image
sk: Upraviť obrázok

en: Edit item
sk: Upraviť položku

en: Edit link
sk: Upraviť odkaz

en: Edit menu item
sk: Upraviť položku menu

en: Edit more details
sk: Upraviť podrobnosti

en: Edit next media item
sk: Upraviť nasledujúcu položku médií

en: Edit order
sk: Upraviť objednávku

en: Edit original
sk: Upraviť originál

en: Edit page
sk: Upraviť stránku

en: Edit palette
sk: Upraviť paletu

en: Edit permalink
sk: Upraviť trvalý odkaz

en: Edit post
sk: Upraviť článok

en: Edit previous media item
sk: Upraviť predchádzajúcu položku médií

en: Edit product
sk: Upraviť produkt

en: Edit products on the move
sk: Upravujte produkty na cestách

en: Edit selected menu
sk: Upraviť vybrané menu

en: Edit shipping class
sk: Upraviť triedu dopravy

en: Edit site
sk: Upraviť stránku

en: Edit status
sk: Upraviť stav

en: Edit styles
sk: Upraviť štýly

en: Edit table
sk: Upraviť tabuľku

en: Edit tag
sk: Upraviť značku

en: Edit template
sk: Upraviť šablónu

en: Edit template: %s
sk: Upraviť šablónu: %s

en: Edit the template to move, delete, or make further changes to this block.
sk: Upravte šablónu, ak chcete tento blok presunúť, odstrániť alebo na ňom vykonať ďalšie zmeny.

en: Edit this comment
sk: Upraviť tento komentár

en: Edit this entry.
sk: Upraviť tento článok.

en: Edit this item
sk: Upraviť túto položku

en: Edit this menu
sk: Upraviť toto menu

en: Edit this new field
sk: Upraviť toto nové pole

en: Edit this order
sk: Upraviť objednávku

en: Edit this page
sk: Upraviť stránku

en: Edit this review
sk: Upraviť toto hodnotenie

en: Edit track
sk: Upraviť skladbu

en: Edit user
sk: Upraviť používateľa

en: Edit video playlist
sk: Edituj zoznam videí

en: Edit visibility
sk: Upraviť viditeľnosť

en: Edit visually
sk: Upraviť vizuálne

en: Edit widget: %s
sk: Upraviť widget: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
sk: Upravte predvolené menu pridaním alebo odobratím jednotlivých položiek. Presunutím položiek ich môžete zoradiť podľa vašej potreby. Keď chcete uložiť zmeny, kliknite na tlačidlo Vytvoriť menu.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sk: Upravte menu nižšie, alebo <a href="%s">vytvorte nové menu</a>. Nezabudnite uložiť vaše zmeny!

en: Edit your site
sk: Upraviť vašu webovú stránku

en: Edit: %s
sk: Upraviť %s

en: Editing Menus
sk: Upraviť menu

en: Editing a page
sk: Úprava stránky

en: Editing a template
sk: Úpravy šablóny

en: Editing code
sk: Úprava kódu

en: Editing navigation menu: %s
sk: Upravuje sa navigačné menu: %s

en: Editing pattern: %s
sk: Upravuje sa vzor: %s

en: Editing template part: %s
sk: Upravuje sa časť šablóny: %s

en: Editing template. Changes made here affect all posts and pages that use the template.
sk: Úprava šablóny. Tu vykonané zmeny ovplyvnia všetky články a stránky, ktoré používajú šablónu.

en: Editing template: %s
sk: Upravujete šablónu: %s

en: Editor Style
sk: Štýl editoru

en: Editor canvas
sk: Plátno editora

en: Editor content
sk: Obsah editora

en: Editor footer
sk: Pätička editora

en: Editor menu (when enabled)
sk: Menu úpravcu (ak je povolené)

en: Editor preferences
sk: Preferencie editoru

en: Editor publish
sk: Publikovanie editora

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
sk: Referencia skriptov pre editor. NEPOUŽÍVA SA: Namiesto toho použite `editor_script_handles `.

en: Editor script handles.
sk: Referencie skriptov pre editor.

en: Editor settings
sk: Nastavenia editoru

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
sk: Referencia štýlov pre editor. NEPOUŽÍVA SA: Namiesto toho použite `editor_style_handles`.

en: Editor style handles.
sk: Referencie štýlov pre editor.

en: Editor tips
sk: Odporúčania pre editora

en: Editor toolbar
sk: Nástroje úpravcu

en: Editor top bar
sk: Top bar editora

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
sk: Editori môžu publikovať články, spravovať vlastné články aj články ostatných ľudí, atď.

en: Education
sk: Vzdelanie

en: Education and learning
sk: Vzdelávanie a učenie

en: Efate
sk: Éfaté

en: Eirunepe
sk: Eirunepé

en: Either there are no posts, or something went wrong.
sk: Buď neexistujú žiadne články, alebo došlo k chybe.

en: El Aaiun
sk: El-Ajún

en: El Salvador
sk: Salvador

en: Electric grass
sk: Elektrická tráva

en: Electronics and computers
sk: Elektronika a počítače

en: Elements
sk: Elementy

en: Elements path
sk: Cesta k prvkom

en: Email & Live Chat Support
sk: Email & Live Chat podpora

en: Email (%s)
sk: E-mail (%s):

en: Email (required)
sk: E-mail (povinný)

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Email Address:
sk: E-mailová adresa:

en: Email Receipt
sk: Zaslať doklad e-mailom

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Email address for the comment author.
sk: E-mailová adresa pre objekt autora.

en: Email address is invalid.
sk: Emailová adresa je neplatná.

en: Email address required
sk: Vyžiadaná e-mailová adresa

en: Email address to receive payments
sk: Emailová adresa na prijímanie platieb

en: Email address.
sk: Emailová adresa:

en: Email could not be sent.
sk: E-mail nemohol byť odoslaný.

en: Email from WordPress.com
sk: Email z WordPress.com

en: Email heading
sk: Hlavička emailu

en: Email heading (paid)
sk: Hlavička emailu (zaplatená obj.)

en: Email invoice / order details to customer
sk: Poslať zákazníkovi detaily objednávky

en: Email me whenever
sk: Vždy upozorniť e-mailom

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
sk: E-mailové notifikácie odosielané z WooCommerce sú uvedené nižšie. Kliknite na e-mail ak ho chcete nakonfigurovať. <br>%s

en: Email of the reviewer.
sk: E-mail autora recenzie.

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu

en: Email or Username
sk: Email alebo používateľské meno

en: Email sender options
sk: Nastavenie odosielateľa e-mailu

en: Email sent.
sk: Email bol odoslaný.

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Email template
sk: Šablóna emailu

en: Email type
sk: Typ emailu

en: Email you used during checkout.
sk: E-mailová adresa, ktorú ste použili v objednávke.

en: Email:
sk: E-mail:

en: Email: %s
sk: E-mail: %s

en: Emails
sk: E-maily

en: Embed
sk: Vložené

en: Embed Amazon Kindle content.
sk: Vložiť obsah služby Amazon Kindle.

en: Embed Cloudup content.
sk: Vložiť obsah z Cloudup.

en: Embed CollegeHumor content.
sk: Vložiť obsah z CollegeHumor.

en: Embed Crowdsignal (formerly Polldaddy) content.
sk: Vložiť obsah služby Crowdsignal (bývalé Pollydaddy).

en: Embed Flickr content.
sk: Vložiť obsah z Flickr.

en: Embed Handler
sk: Vložiť Handler

en: Embed Imgur content.
sk: Vložiť obsah z Imgur.

en: Embed Issuu content.
sk: Vložiť obsah z Issuu.

en: Embed Kickstarter content.
sk: Vložiť obsah z Kickstarteru.

en: Embed Media Player
sk: Prehrávač médií

en: Embed Mixcloud content.
sk: Vložiť obsah z Mixcloud.

en: Embed Pinterest pins, boards, and profiles.
sk: Vložte piny, nástenky a profily Pinterestu.

en: Embed ReverbNation content.
sk: Vložiť obsah z ReverbNation.

en: Embed Screencast content.
sk: Vložiť obsah zo Screencast.

en: Embed Scribd content.
sk: Vložiť obsah z Scribd.

en: Embed SmugMug content.
sk: Vložiť obsah zo SmugMug.

en: Embed SoundCloud content.
sk: Vložiť obsah zo SoundCloud.

en: Embed Speaker Deck content.
sk: Vložiť obsah zo Speaker Deck.

en: Embed Spotify content.
sk: Vložiť obsah zo Spotify.

en: Embed Wolfram notebook content.
sk: Vložte obsah poznámkového bloku Wolfram.

en: Embed a Dailymotion video.
sk: Vložiť video z Dailymotion.

en: Embed a Facebook post.
sk: Vložiť Facebook príspevok.

en: Embed a Reddit thread.
sk: Vložiť vlákno z Redditu.

en: Embed a TED video.
sk: Vložiť TED video.

en: Embed a TikTok video.
sk: Vložiť TikTok video.

en: Embed a Tumblr post.
sk: Vložiť Tumblr príspevok.

en: Embed a VideoPress video.
sk: Vložiť VideoPress video.

en: Embed a Vimeo video.
sk: Vložiť Vimeo video.

en: Embed a WordPress post.
sk: Vložiť WordPress článok.

en: Embed a WordPress.tv video.
sk: Vložiť WordPress.tv video.

en: Embed a YouTube video.
sk: Vložiť YouTube video.

en: Embed a podcast player from Pocket Casts.
sk: Vložiť prehrávač podcastov Pocket Casts.

en: Embed a tweet.
sk: Vložiť tweet.

en: Embed an Animoto video.
sk: Vložiť video z Animoto.

en: Embed an Instagram post.
sk: Vložiť Instagram príspevok.

en: Embed of %s.
sk: Vložiť %s.

en: Embed of the selected PDF file.
sk: Vložiť vybraný súbor PDF.

en: Embed or Link
sk: Vložiť objekt alebo odkaz

en: Embedded content from %s
sk: Vložiť obsah z %s

en: Embedded content from %s can't be previewed in the editor.
sk: Vložený obsah z %s nie je k nahliadnutiu v editore.

en: Embedded content from other websites
sk: Vložený obsah z iných webových stránok

en: Embeds
sk: Vložené prvky

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
sk: Vložené prvky, ako Youtube, Tweety, alebo iné WordPress príspevky.

en: Emergency
sk: Núdzový

en: Emoticons
sk: Smajlíky

en: Empty
sk: Prázdny

en: Empty Spam
sk: Vyprázdniť spam priečinok

en: Empty Term.
sk: Prázdny termín

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť kôš

en: Empty archive.
sk: Archív je prázdny.

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
sk: Prázdny blok; začnite písať alebo zadajte lomítko a vyberte blok

en: Empty filename
sk: Prázdny názov súboru

en: Empty label
sk: Prázdny štítok

en: Empty pattern
sk: Prázdny vzor

en: Empty template part
sk: Prázdna časť šablóny

en: Empty template: %s
sk: Prázdna šablóna: %s

en: Empty title.
sk: Prázdny nadpis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sk: Povoliť "address_override" a predísť zmene adresy.

en: Enable %s
sk: Povoliť %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sk: Povoliť AJAX efekty na po kliknutí na tlačidlo Kúpiť (Pridať do košíka)

en: Enable Archives?
sk: Povoliť archív?

en: Enable Auto-updates
sk: Povoliť automatické aktualizácie

en: Enable Autorenew
sk: Povoliť automatické obnovovanie

en: Enable IPN email notifications
sk: Povoliť IPN e-mailové notifikácie

en: Enable PayPal Standard
sk: Povoliť PayPal standard

en: Enable PayPal sandbox
sk: Povoliť PayPal sandbox (= testovací mód, simulácia platby)

en: Enable Portfolio Projects for this site.
sk: Povoliť projekty portfólií na tejto webovej stránke.

en: Enable Post By Email
sk: Povoliť pridávanie cez e-mail

en: Enable Testimonials for this site.
sk: Povoliť odporúčania na tejto webovej stránke.

en: Enable WordPress REST API to unlock Jetpack's full potential!
sk: Povoliť WordPress REST API pre odomknutie plného potenciálu pluginu Jetpack!

en: Enable accessibility mode
sk: Zapnúť režim prístupnosti

en: Enable ads and display an ad below each post
sk: Povoľte reklamy a zobrazte reklamu pod každým článkom

en: Enable archives?
sk: Povoliť archív?

en: Enable auto-renew
sk: Povoliť automatické obnovenie

en: Enable auto-updates
sk: Povoliť automatické aktualizácie

en: Enable bank transfer
sk: Povoliť prevod na bankový účet

en: Enable carousel
sk: Povoliť karusel

en: Enable cash on delivery
sk: Povoliť platbu pri doručení

en: Enable check payments
sk: Povoliť platbu šekom

en: Enable coupons
sk: Povoliť zľavové kódy

en: Enable debug mode
sk: Povoliť režim ladenia

en: Enable email insights
sk: Povoliť e-mailové štatistiky

en: Enable for shipping methods
sk: Povoliť pre rôzne spôsoby doručenia

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
sk: Zapnúť úpravcu a funkcionalitu písania bez rozptyľovania.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
sk: Zapnúť klávesové skratky pre moderovanie komentárov.

en: Enable logging
sk: Zapnúť záznam chýb

en: Enable low stock notifications
sk: Povoliť upozorňovanie na nízky stav skladových zásob

en: Enable or disable Jetpack portfolio post type.
sk: Povoliť alebo zakázať typ obsahu pre Jetpack portfóliá.

en: Enable or disable Jetpack testimonial post type.
sk: Povoliť alebo zakázať typ obsahu pre Jetpack odporúčania.

en: Enable out of stock notifications
sk: Povoliť upozorňovanie na vyčerpanie skladových zásob

en: Enable pingbacks & trackbacks
sk: Povoliť spätné odkazy a spätné upozornenia

en: Enable product reviews
sk: Povoľte recenzie produktov

en: Enable reviews
sk: Povoliť recenzie

en: Enable rule
sk: Povoliť pravidlo

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
sk: Povoliť Režim ladenia dopravy pre zobrazenie príslušných zón dopravy a vypnutie medzipamäte pre doručovacie sadzby.

en: Enable star rating on reviews
sk: Povoliť hodnotenie hviezdičkami pri recenziách

en: Enable stock management
sk: Povoliť riadenie skladových zásob

en: Enable store notice
sk: Povoliť upozornenia obchodu

en: Enable table usage
sk: Povoliť používanie tabuľky

en: Enable tax rates and calculations
sk: Povoliť dane a ich výpočet

en: Enable taxes
sk: Povoliť dane

en: Enable the WordPress.com toolbar
sk: Povoliť panel nástrojov WordPress.com

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
sk: Povoliť inline prekladanie stránok. {{a}}Viac informácií{{/a}}

en: Enable the legacy REST API
sk: Povoliť staršie rozhrania REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sk: Povoliť výpočet ceny dopravy na stránke košíka

en: Enable the use of coupon codes
sk: Povoliť používanie zľavových kódov

en: Enable this email notification
sk: Povoliť tieto emailové oznámenia

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sk: Toto zapnite, ak chcete, aby mala táto vlastnosť vo vašom obchode vlastný archív produktov.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sk: Povoľte túto možnosť ak produkt nemôže byť dodaný alebo je jeho dodanie zdarma

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sk: Povoľte túto možnosť ak chcete pridať súbor na stiahnutie dostupný po nákupe produktu

en: Enable this option to enable stock management at variation level
sk: Povoliť správu stavu skladu na úrovni variantov produktu

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sk: Povolí stiahnuť súbor po zmene stavu objednávky na "spracováva sa". V opačnom prípade je súbor možné stiahnuť až v stave "vybavená".

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
sk: Zobraziť komentáre so zobrazením vlákien do úrovne %s

en: Enable tracking
sk: Povoliť sledovanie

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
sk: Povoľte sledovanie používania a pomôžte vylepšiť WooCommerce

en: Enable/Disable
sk: Povoliť / zakázať

en: Enable/Disable attribute archives.
sk: Povoliť/Zakázať archívy vlastností.

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enabled Features
sk: Povolené funkcie

en: Enabled Services
sk: Povolené služby

en: Enabled Services and those hidden behind a button
sk: Povolené služby a tie schované za tlačidlom

en: Enabled.
sk: Povolený.

en: Enables WooCommerce Analytics
sk: Povolí WooCommerce Analytics

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
sk: Zapnutie Režimu prístupnosti v Nastaveniach obrazovky vám umožní používať tlačidlá "Pridať" a "Upraviť" namiesto metódy ťahaj a pusť.

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Encoding for pages and feeds
sk: Kódovanie pre stránky a kanály

en: End Date
sk: Konečný dátum

en: End date of sale price, as GMT.
sk: Dátum ukončenia akciovej ceny, v časovom pásme GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
sk: Dátum ukončenia platnosti akciovej ceny (časové pásmo stránky).

en: End date of sale price.
sk: Konečný dátum akciovej ceny.

en: End date:
sk: Dátum ukončenia:

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
sk: Koncový bod pre Pokladňa &rarr; stránka Pridať spôsob platby.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
sk: Koncový bod stránok: Košík, Objednávka prijatá.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
sk: Koncový bod pre Pokladňa &rarr; Stránka platby.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
sk: Koncový bod pre stránku "Môj účet &rarr; Upraviť adresu".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
sk: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Na stiahnutie

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet &rarr; Upraviť účet

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet &rarr; Zabudnuté heslo

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
sk: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Objednávky

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
sk: Koncový bod pre stránku &#8222;Môj účet &rarr; Spôsoby platby&#8220;

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet &rarr; Zobraziť objednávku

en: Endpoint for the delete payment method page.
sk: Koncový bod pre podstránku vymazania spôsobu platby.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
sk: Koncový bod pre nastavenie stránky základného spôsobu platby.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sk: Koncový bod pre odhlásenie. Toto môžete pridať do svojej ponuky prostredníctvom vlastného odkazu: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sk: Koncové body sú pripojené na vaše stránky URL adries aby zvládli konkrétne kroky v priebehu procesu platby. Mali by byť jedinečné.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
sk: Koncové body sú pripojené do URL adresy vašej stránky, aby spracovali jednotlivé akcie na stránkach účtov. Mali by byť unikátne, môžete ich nechať prádzne, ak chcete zakázať koncový bod.

en: Enduring quality.
sk: Trvalá kvalita.

en: English
sk: Angličtina

en: Enhance plain Gravatar images with information about a person (including a name,
    		bio, pictures, and contact info) when they leave a comment on one of your posts.
sk: Doplní ku Gravatar obrázkom ďalšie informácie o človeku (vrátane mena, životopisu,
    		obrázkov a kontaktných informácií), keď zanechá komentár na niektorom z vašich článkov.

en: Enhance your products
sk: Zlepšite svoje produkty

en: Enhance your store with these recommended free features.
sk: Vylepšite váš obchod s týmito odporúčanými bezplatnými funkciami.

en: Enhanced analytics for WooCommerce and Jetpack users.
sk: Zlepšená analýza pre platformu WooCommerce a používateľov Jetpack.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
sk: Vychutnajte si všetky produkty Facebooku kombinované v jednom rozšírení: sledovanie pixlov, synchronizácia katalógu, chat Messenger, funkčnosť obchodu a nakupovanie na Instagrame (už čoskoro)!

en: Enlarge image
sk: Zväčšiť obrázok

en: Enlarge image: %s
sk: Zväčšiť obrázok: %s

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sk: Zabezpečí, že množina výsledkov neobsahuje komentáre priradené k špecifickým ID používateľov. Požaduje autorizáciu.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
sk: Zabezpečí, že množina výsledkov neobsahuje články priradené k špecifickým autorom.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
sk: Zabezpečí, aby množina výsledkov neobsahovala recenzie priradené konkrétnym ID používateľov.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sk: Zabezpečí, že výsledky neobsahujú konkrétne ID-čka.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
sk: Zabezpečí, že množina výsledkov neobsahuje špecifické nadradené ID-čka.

en: Enter Distraction Free
sk: Zapnúť režim bez rozptyľovania

en: Enter URL here…
sk: Sem vložte URL adresu...

en: Enter URL to embed here…
sk: Zadajte URL adresu, ktorá sa sem vloží...

en: Enter a URL to scan
sk: Zadajte url adresu na oskenovanie

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
sk: Zadajte URL adresu stránky na WordPress.com alebo stránky s povoleným modulom Jetpack.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
sk: Zadajte cenu (bez dane) alebo sumu, napr. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
sk: Zadajte kód, ktorý sa má uplatniť. Zľavy sú aplikované na medzisúčty pred zdanením.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sk: Zadajte vlastný základ slugu. Základ slugu musí byť nastavený, inak WordPress použije predvolený.

en: Enter a custom name for this block.
sk: Zadajte vlastný názov pre tento blok.

en: Enter a date or time <Link>format string</Link>.
sk: Zadajte <Link>formát</Link> pre dátum alebo čas.

en: Enter a description of the image
sk: Zadajte popis obrázka

en: Enter a different address
sk: Zadajte inú adresu

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
sk: Zadajte pevnú hodnotu alebo percento a bude použité ako poplatok.

en: Enter a link URL or click above for presets.
sk: Zadajte URL odkaz alebo kliknite na predvolené.

en: Enter a name for the new attribute term:
sk: Zadajte názov pre novú hodnotu vlastnosti:

en: Enter a name for this tax rate.
sk: Zadajte názov dane.

en: Enter a new password below.
sk: Zadajte nové heslo

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
sk: Zadajte číslo na nastavenie množstva zásob na úrovni variácie. Použite variantu 'Správa zásob?' začiarkavacie políčko na zapnutie / vypnutie správy zásob na úrovni variácie.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sk: Zadajte sadzbu dane (v percentách) na 4 desatinné miesta

en: Enter a username or email address.
sk: Zadajte používateľské meno alebo e-mailovú adresu.

en: Enter a value
sk: Zadajte hodnotu

en: Enter a value (fixed or %)
sk: Zadajte hodnotu (pevnú alebo %)

en: Enter a word or two — without spaces — to make a unique web address just for this block, called an “anchor”. Then, you’ll be able to link directly to this section of your page.
sk: Zadajte slovo alebo dve slová - bez medzier - a vytvorte jedinečnú webovú adresu iba pre tento blok, ktorá sa nazýva „kotva“. Potom budete môcť vytvoriť odkaz priamo na túto časť svojej stránky.

en: Enter an API Key
sk: Zadať API kľúč

en: Enter an optional description for this variation.
sk: Zadajte voliteľný popis k tejto variante.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sk: Zadajte poznámku, ktorá sa pošle zákazníkovi po nákupe.

en: Enter attachment ID or URL to an image
sk: Do obrázka zadajte ID prílohy alebo adresu URL

en: Enter character(s) used to separate terms.
sk: Zadajte znak(y) používané na oddelenie výrazov.

en: Enter desktop preview mode
sk: Zobrazenie pre dektop

en: Enter fullscreen
sk: Režim celej obrazovky

en: Enter mobile preview mode
sk: Zobrazenie pre mobil

en: Enter new
sk: Pridať nové pole

en: Enter price (%s)
sk: Zadajte cenu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sk: Zadajte príjemcov (rôznych príjemcov oddeľte čiarkou) pre tento e-mail. Štandardne sa posiela na %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
sk: Zadajte príjemcov (oddelených čiarkami), ktorí dostanú toto oznámenie.

en: Enter sale price (%s)
sk: Zadajte cenu po zľave (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sk: Pridajte text alebo nejaké vlastnosti oddelené zvislou čiarou (|).

en: Enter tablet preview mode
sk: Zobrazenie pre tablet

en: Enter text to use as headline.
sk: Zadajte text, ktorý bude použitý ako nadpis.

en: Enter the RSS feed URL here:
sk: Sem napíšte adresu RSS kanálu:

en: Enter the URL
sk: Zadajte URL

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
sk: Zadajte URL adresu ikony s rozmermi 16x16px, ktorú chcete použiť pre túto službu.

en: Enter the URL of the image
sk: Zadajte URL obrázka

en: Enter the action that will trigger this webhook.
sk: Zadajte akciu, ktorá spustí tento webhook.

en: Enter the customer's name here
sk: Sem zadajte meno zákazníka

en: Enter the destination URL
sk: Zadajte cieľovú URL adresu

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sk: Vložte e-mailovú adresu existujúceho používateľa tejto siete. Tejto osobe bude odoslaný e-mail so žiadosťou o potvrdenie pozvania.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sk: Vložte e-mailovú adresu alebo užívateľské meno existujúceho užívateľa. Tejto osobe bude zaslaný e-mail  o pozvaní na vašu stránku a so žiadosťou o potvrdenie pozvánky.

en: Enter the external URL to the product.
sk: Zadajte externú URL adresu produktu.

en: Enter the menu item's name here
sk: Zadajte názov položky jedálneho lístka

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sk: Zadajte počet dní po ktorých sťahovanie vyprší, alebo nechajte prázdne.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
sk: Zadajte heslo, ktoré chcete nastaviť pre všetky zaheslované príspevky:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
sk: Tu zadajte rovnakú adresu okrem prípadu, ak <a href="%s">chcete, aby vaša domovská stránka bola odlišná od inštalačného adresára WordPress</a>.

en: Enter title here
sk: Zadajte nadpis sem

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
sk: Zadaj svoje prihlasovacie meno a heslo pre LiveJournal, aby som sa mohol pripojiť na tvoj účet:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
sk: Zadajte vaše API údaje služby PayPay pre refundáciu. Zistite ako funguje <a href="%s">PayPal API</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
sk: Zadajte vašu adresu a zobrazte možnosti dopravy.

en: Enter your comment here...
sk: Komentár vložte sem...

en: Enter your email address
sk: Zadaj tvoju emailovú adresu

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
sk: Pre odoberanie najnovších článkov a odoberanie e-mailových notifikácií, zadajte prosím vašu e-mailovú adresu.

en: Enter your new password below or generate one.
sk: Zadajte svoje nové heslo nižšie alebo ho vygenerujte.

en: Enter your new password below.
sk: Zadajte svoje nové heslo nižšie.

en: Enter your own date format
sk: Zadajte svoj vlastný formát dátumu

en: Enter your password to view comments.
sk: Zadajte heslo a zobrazia sa komentáre.

en: Enter/remove an API key.
sk: Zadajte/odstráňte API kľúč

en: Entertainment
sk: Zábava

en: Entries feed
sk: Feed záznamov

en: Entries from any RSS or Atom feed
sk: Články z RSS alebo Atom kanála

en: Entries from any RSS or Atom feed.
sk: Informácie z RSS alebo Atom feed.

en: Environment type
sk: Typ prostredia

en: Environment.
sk: Prostredie.

en: Erase Personal Data
sk: Vymazať osobné údaje

en: Erase personal data
sk: Vymazať osobné údaje

en: Erase personal data list
sk: Vymazať zoznam osobných údajov

en: Erase personal data list navigation
sk: Navigácia pre vymazanie osobných údajov

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
sk: Pole vymazania na indexe %d neobsahuje priateľské meno.

en: Eraser callback is not valid: %s.
sk: Spätné volanie vymazania je neplatné: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
sk: Vymazanie neobsahuje spätné volanie: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
sk: Index vymazania nesmie byť menší ako jeden.

en: Eraser index is out of range.
sk: Index vymazania je mimo povolených hodnôt.

en: Erasing data...
sk: Prebieha vymazávanie dát...

en: Erasure completed.
sk: Výmaz je hotový.

en: Error
sk: Chyba

en: Error 404
sk: Chyba 404

en: Error Details
sk: Detaily chyby

en: Error code
sk: Kód chyby

en: Error connecting to API.
sk: Pri pripájaní na API sa vyskytla chyba.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
sk: Nastala chyba pri pripájaní na stránku WordPress.com. Kód chyby: %1$s, %2$s

en: Error creating new user.
sk: Chyba pri vytváraní používateľa.

en: Error during status transition.
sk: Chyba pri zmene stavu.

en: Error fetching static.html. Try running:
sk: Chyba pri načítaní static.html. Skúste spustiť:

en: Error getting remote image %s.
sk: Chyba pri získaní vzdialeného obrázka %s.

en: Error in RSS %1$d
sk: Chyba v RSS %1$d

en: Error in deleting the attachment.
sk: Chyba pri vymazávaní prílohy.

en: Error in deleting the item.
sk: Chyba pri vymazávaní položky.

en: Error in displaying the widget settings form.
sk: Pri zobrazovaní formuláru nastavení widgetu došlo k chybe.

en: Error in moving the item to Trash.
sk: Chyba pri presune položky do koša.

en: Error in moving to Trash.
sk: Chyba pri presune do koša.

en: Error in restoring from Trash.
sk: Chyba pri obnovovaní súboru z koša.

en: Error in restoring the item from Trash.
sk: Chyba pri obnovovaní súboru z koša.

en: Error installing the fonts, could not be downloaded.
sk: Pri inštalácii písiem sa vyskytla chyba, nepodarilo sa ich stiahnuť.

en: Error loading block: %s
sk: Chyba pri načítaní bloku: %s

en: Error loading profile
sk: Pri načítavaní profilu sa vyskytla chyba

en: Error message
sk: Správa chyby

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
sk: Chybové hlásenia môžu obsahovať citlivé údaje o vašom obchode a mali by byť skryté pred návštevníkmi.

en: Error messages should not be shown to visitors.
sk: Chybové hlásenia by sa nemali zobrazovať návštevníkom.

en: Error not caused by a plugin or theme.
sk: Chyba nebola spôsobená pluginom alebo témou.

en: Error notice
sk: Oznámenie o chybe

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
sk: Vyskytla sa chyba v nechránenom koncovom bode.

en: Error processing action %1$s: %2$s
sk: Chyba spracovania akcie %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
sk: Nastala chyba pri spracovávaní platby. Prosím skúste znova alebo nás kontaktujte.

en: Error processing refund. Please try again.
sk: Nastala chyba pri refundácii objednávky. Skúste to ešte raz.

en: Error reconnecting to the database
sk: Opätovné pripojenie k databáze zlyhalo

en: Error saving action: %s
sk: Chyba pri uložení akcie: %s

en: Error saving media file.
sk: Chyba ukladania mediálneho súbora.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
sk: Pri dekódovaní JSON súboru %1$s nastala chyba: %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
sk: Nastala chyba pri pridávaní kategórie. Prosím skúste pokus opakovať neskôr.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
sk: Chyba pri ukladaní novej emailovej adresy. Prosím, skúste to znovu.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
sk: Vyskytla sa chyba počas ukladania obrázku. Obnovte stránku a skúste to znovu.

en: Error while saving.
sk: Chyba pri ukladaní zmien.

en: Error while uploading file %s to the media library.
sk: Nastala chyba pri nahrávaní súboru %s do knižnice médií.

en: Error!
sk: Chyba!

en: Error/failure message for form submissions.
sk: Správa o chybe/zlyhaní pri odoslaní formulára.

en: Error:
sk: Chyba:

en: Error: %1$s (%2$s)
sk: Chyba: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Error: %s.
sk: Chyba: %s.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
sk: Chyba: Došlo k chybe; hlasovanie nebolo aktualizované.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
sk: Chyba: Cieľová URL nie je k dispozícií: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
sk: Chyba: URL pre odpoveď vrátila kód: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
sk: Chyba: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
sk: Chyba: na zadanej adrese URL sa nenašiel žiadny RSS alebo ATOM feed.

en: Error: non-existing attribute ID.
sk: Chyba: neexistujúce ID vlastnosti.

en: Error: please enter a valid email address.
sk: Chyba: Prosím, zadajte korektnú e-mailovú adresu.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
sk: Chyba: Zadajte, prosím, požadované údaje (meno, e-mail).

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Etc
sk: Atď

en: Europe
sk: Európa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
sk: Európska zóna = Ľubovoľná európska krajina = Paušálna sadzba

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
sk: Európska právna úprava ochrany osobných údajov vyžaduje, aby údaje o Európskych rezidentoch, ktoré sa prenášajú mimo Európskej únie, boli chránené na rovnakej úrovni, ako keby boli údaje v Európe. Okrem uvádzania informácií, kam sa údaje prenášajú, by ste mali opísať, ako zabezpečujete, že túto úroveň ochrany vy sami alebo tretie strany spĺňate, a to bez ohľadu na to, či ide o dohodu ohľadom ochrany súkromia, klauzuly vo vašich zmluvách alebo záväzných podnikových pravidlách.

en: Event schedule does not exist.
sk: Časový plán udalostí neexistuje.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
sk: Časová pečiatka udalosti musí byť platná časová pečiatka systému Unix.

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
sk: https://sk.wordpress.org/news/

en: Every %d minutes
sk: Každých %d minút

en: Every %s
sk: Každý %s

en: Every 15 Days
sk: Každých 15 dní

en: Every minute
sk: Každú minútu

en: Everyone needs a backup plan.
sk: Každý potrebuje záložný plán.

en: Everything is running smoothly here.
sk: Všetko beží ako má.

en: Everywhere
sk: Všade

[ctx: Example of a phone number]
en: 1-202-555-1212
sk: 0901 234 567

en: Example:
sk: Napríklad:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
sk: Príklad: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; nezabudnite <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
sk: Príklad: Premakaný publikačný softvér

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
sk: Stránka

en: Examples of blocks
sk: Príklady blokov

en: Examples of blocks in the %s category
sk: Príklady blokov v kategórii %s

en: Excerpt
sk: Zhrnutie

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
sk: Zhrnutie pre objekt, tak, ako existuje v databáze.

en: Excerpt text
sk: Text úryvku

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
sk: Zhrnutie je voliteľný sumár vášho obsahu, ktorý môže byt použitý vo vašej téme. <a href="%s">Zistite viac o manuálnych zhrnutiach</a>.

en: Exclude categories
sk: Vyňať kategórie

en: Exclude products
sk: Vyňať produkty

en: Exclude sale items
sk: Vyňať položky v zľave

en: Exclude:
sk: Vylúčiť:

en: Excluded report order statuses
sk: Vylúčené stavy objednávok

en: Excluding selected countries
sk: s výminkou vybratých krajín

en: Excluding tax
sk: Bez DPH

en: Executed before Multisite is loaded.
sk: Vykoná sa pred načitaním multistránky.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
sk: Existujúce produkty s vyhovujúcim ID alebo SKU budú aktualizované. Nenájdené produkty budú preskočené.

en: Existing template parts
sk: Existujúce časti šablóny

en: Exit Distraction Free
sk: Vypnúť režim bez rozptyľovania

en: Exit Fullscreen
sk: Opustiť režim celej obrazovky

en: Exit Recovery Mode
sk: Ukončiť mód obnovy

en: Exit code editor
sk: Opustiť editor kódu

en: Exit editor
sk: Ukončiť editor

en: Exit fullscreen
sk: Opustiť režim celej obrazovky

en: Exit recovery mode link expired.
sk: Odkaz ukončenia módu obnovy vypršal.

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Expand on click
sk: Rozbaliť po kliknutí

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
sk: Elementy sa dajú rozbaliť a zbaliť kliknutím na ich nadpisy, tiež sa dajú usporiadať presunutím ich nadpisov alebo kliknutím na šípky hore a dole.

en: Expand search field
sk: Rozšíriť vyhľadávacie pole

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
sk: Očakávané pole popisujúce vymazanie na indexe %d.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
sk: Očakávané pole popisujúce export indexu %s.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
sk: Očakávané pole údajov v poli odozvy exportu: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
sk: Očakávané údaje v poli odozvy exportu: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
sk: Očakávaná hodnota hotovo (boolean) v poli odpovede z exportu: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sk: Očakávaná značka hotovo v poli odpovede z %1$s vymazávania (index %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sk: Očakávaný items_removed kľúč v poli odpovede z vymazania %1$s (index %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sk: Očakávaný items_retained klúč v poli odpovede z vymazania %1$s (index %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sk: Očakávaný kľúč správ v poli odpovedí z vymazávania %1$s (index %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sk: Očakávaný kľúč správ na referenciu pola v poli odpovedí z vymazávania %1$s (index %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
sk: Očakávaná odpoveď ako pole exportu: %s.

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
sk: Očakávaný reťazec má začínať tagom script (bez atribútov) a končiť tagom skript; povolené sú aj medzery.

en: Expecting an array
sk: Očakáva sa pole

en: Experimental features
sk: Experimentálne funkcie

en: Expiration
sk: Exspirácia

en: Expired
sk: Exspirované

en: Expired :(
sk: Platnosť vypršala :(

en: Expired transients
sk: Vypršané transienty

en: Expires
sk: Vyprší

en: Expires on:
sk: Vyprší:

en: Expiring Soon
sk: Čoskoro exspiruje

en: Expiring soon!
sk: Čoskoro vyprší!

en: Expiry (MM/YY)
sk: Expirácia (MM/RR)

en: Expiry Date
sk: Dátum splatnosti

en: Expiry date
sk: Dátum platnosti

en: Explore all patterns
sk: Preskúmať všetky vzory

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
sk: Exportovať &#8220;%s&#8221; ako JSON

en: Export CSV
sk: Exportovať vo formáte CSV

en: Export ID.
sk: ID exportu

en: Export Personal Data
sk: Exportovať osobné údaje

en: Export Products
sk: Exportovať produkty

en: Export all categories
sk: Exportovať všetky kategórie

en: Export all columns
sk: Exportovať všetky stĺpce

en: Export all products
sk: Exportovať všetky produkty

en: Export as JSON
sk: Exportovať ako JSON

en: Export custom meta?
sk: Exportovať vlastné hodnoty meta?

en: Export download URL.
sk: Exportovať URL na stiahnutie.

en: Export personal data list
sk: Exportovať zoznam osobných údajov

en: Export personal data list navigation
sk: Exportovať navigáciu pre vymazanie osobných údajov

en: Export products to a CSV file
sk: Exportovať produkty ako CSV súbor

en: Export status.
sk: Status exportu.

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
sk: Pole exportu na indexe %s neobsahuje priateľské meno.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
sk: Spätné volanie exportu nie je platným spätným volaním: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
sk: Export neobsahuje spätné volanie: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
sk: Index exportéra nemôže byť negatívny.

en: Exporter index is out of range.
sk: Index exportéra mimo rozsah.

en: Express yourself. Start a blog.
sk: Vyjadrite sa. Založte si blog.

en: Extended task List
sk: Rozšírený zoznam úloh

en: Extended view
sk: Rozšírenie zobrazenie

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Extension data registered by %s
sk: Údaje rozšírenia zaregistrované %s

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Extensions %s
sk: Rozšírenia %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
sk: Rozšírenia môžu na vaše stránky produktov pridať nové funkcie, vďaka ktorým bude váš obchod vynikať

en: External URL
sk: Externé URL

en: External images can be removed by the external provider without warning and could even have legal compliance issues related to privacy legislation.
sk: Externé obrázky môže externý poskytovateľ bez varovania odstrániť a dokonca môžu mať problémy s dodržiavaním právnych predpisov v súvislosti s legislatívou na ochranu súkromia.

en: External media
sk: Externé multimédiá

en: External object cache
sk: Externé objektové cache

en: External object cache.
sk: Externá cache objektu.

en: External product
sk: Externý produkt

en: External products cannot be backordered.
sk: Pre externé produkty nie je možné použiť nákup na objednávku.

en: External products cannot be stock managed.
sk: Pre externé produkty nie je možné použiť správu skladu.

en: External/Affiliate product
sk: Externý/príbuzný produkt

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
sk: Extra CSS trieda, ktorá sa má priradiť bočnému panelu v používateľskom rozhraní Widgety.

en: Extra Extra Large
sk: Extra extra veľké

en: Extra Large
sk: Extra veľký

en: Extra business extensions to install.
sk: Ďalšie obchodné rozšírenia na inštaláciu.

en: F j, Y
sk: j. F Y

en: F j, Y g:i a
sk: j. F Y G:i

en: FAILED: %s
sk: CHYBA: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
sk: CHYBA: Zlyhala aktualizácia WordPress na %s

en: Facebook Page Plugin
sk: Modul pre Facebook stránku

en: Facebook Page URL
sk: URL adresa Facebook stránky

en: Facebook for WooCommerce
sk: Facebook pre WooCommerce

en: Facebook icon
sk: Facebook ikona

en: Facebook:
sk: Facebook

en: Faeroe
sk: Faerské ostrovy

en: Failed
sk: Neúspešný

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Neuspešné <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Neuspešné <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Neuspešné <span class="count">(%s)</span>

en: Failed fetching rewind data. Try again later.
sk: Načítavanie spätných dát zlyhalo. Skúste znovu.

en: Failed loading required dependency Sharing_Service.
sk: Nepodarilo sa načítať požadovanú závislú službu Sharing_Service.

en: Failed order
sk: Neúspešná objednávka

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
sk: Email o neúspešnej objednávke je zaslaný na zoznam príjemcov, keď je objednávka označená ako neúspešná (ak bola predtým v stave "prijatá" alebo "čaká na platbu").

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sk: Chybné objednávky nie sú zaplatené a zákazníci ich nemusia dokončiť. Ak sa tak stane, po nastavenej dobe budú presunuté do koša.

en: Failed to connect to Akismet.
sk: Pripojenie k službe Akismet zlyhalo.

en: Failed to create Navigation Menu.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť navigačné menu.

en: Failed to create post.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť príspevok.

en: Failed to delete the page.
sk: Zlyhalo vymazanie stránky.

en: Failed to download the MaxMind database.
sk: Stiahnutie MaxMind databázy zlyhalo.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
sk: Ukončenie režimu obnovenia zlyhalo. Skúste neskôr.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
sk[0]: Zlyhal import %s produktu
sk[1]: Zlyhal import %s produktov
sk[2]: Zlyhal import %s produktov

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
sk: Zlyhalo preberanie tiel komentárov z LiveJournal. Skúste neskôr prosím.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
sk: Zlyhalo prebratie metadát komentárov z LiveJournal. Skuste neskôr prosím.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
sk: Nepodarilo sa načítať informácie o produkte z woocommerce.com

en: Failed to store the error.
sk: Nastala chyba pri ukladaní chyby.

en: Failed to test connection (#%1$s: %2$s)
sk: Zluyhanie testu pripojenia (#%1$s: %2$s)

en: Failed to test connection (empty response body)
sk: Zlyhanie testu pripojenia (prázdne pole odpovede)

en: Failed to update coupon
sk: Kupón sa nepodarilo aktualizovať

en: Failed to write file to disk.
sk: Zlyhal zápis súboru na disk.

en: Failed to write request to temporary file.
sk: Nepodarilo sa zapísať požiadavku do dočasného súboru.

en: Fallback content
sk: Záložný obsah

en: Fan Favorites
sk: Obľúbené zákazníkmi

en: Faroe
sk: Faerské ostrovy

en: Fashion Designer
sk: Módny návrhár

en: Fashion, apparel, and accessories
sk: Móda, oblečenie a doplnky

en: Favorite item not found
sk: Obľúbená položka sa nenašla

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Feature Info
sk: Informácie o funkcii

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Featured Content
sk: Odporúčaný obsah

en: Featured Image
sk: Prezentačný obrázok

en: Featured Image Header
sk: Záhlavie prezentačných obrázkov

en: Featured Images
sk: Prezentačné obrázky

en: Featured image
sk: Ilustračný obrázok

en: Featured image: %s
sk: Ilustračný obrázok: %s

en: Featured on Freshly Pressed
sk: Odporúčané spomedzi čerstvo publikovaných

en: Featured product.
sk: Vybraný produkt.

en: Featured products
sk: Odporúčané produkty

en: Features
sk: Funkcie

en: Features supported by this theme.
sk: Funkcie podporované touto témou.

en: Feb
sk: feb

en: February
sk: február

en: February 21, 2019
sk: 21. februára 2019

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
sk: feb

en: Federal Dependencies
sk: Federálne závislosti

en: Fee
sk: Poplatok

en: Fee has already been added.
sk: Poplatok už bol pridaný.

en: Fee lines data.
sk: Riadkové dáta poplatkov.

en: Fee name
sk: Názov poplatku

en: Fee name is required.
sk: Názov poplatku je povinné.

en: Fee name.
sk: Názov poplatku.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
sk: Daňová trieda poplatku je povinná, keď je poplatok zdaniteľný.

en: Fee title is required
sk: Musíte zadať názov poplatku

en: Fee type
sk: Typ poplatku

en: Feed for all posts filed under %s
sk: Vložiť všetky články pod %s

en: Feed(s) to Display:
sk: Zobrazené kanály:

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Feedback discarded.
sk: Spätná väzba bola odstránená.

en: Feedback(s) marked as spam
sk: Spätná väzba bola označená ako spam

en: Feel free to reconnect again using the button below.
sk: Hocikedy sa znovu pripojte použitím tlačidla nižšie.

en: Fees:
sk: Poplatky:

en: Field Label
sk: Označenie poľa

en: Field Type
sk: Typ poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
sk: V súčasnosti nie sú v mapách stránok podporavané polia iné ako %s.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
sk: V súčasnosti nie sú v indexe máp stránok podporavané polia iné ako %s.

en: Fiji
sk: Fidži

en: File
sk: Súbor

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sk: Súbor %1$s sa od verzie %2$s <strong>nepoužíva</strong> a nie je dostupná žiadna alternatíva.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sk: Súbor %1$s sa od verzie %2$s <strong>nepoužíva</strong>! Použite namiesto toho %3$s.

en: File %d
sk: Súbor %d

en: File %s doesn't exist!
sk: Súbor %s neexistuje!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
sk: File &#8220;%s&#8221; neexistuje?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
sk: Súbor &#8220;%s&#8221; nie je obrázok.

en: File ID
sk: ID súboru

en: File ID.
sk: ID súboru.

en: File Name
sk: Názov súboru

en: File URL
sk: URL súboru

en: File URL.
sk: URL súboru

en: File URL:
sk: URL súboru:

en: File canceled.
sk: Súbor zrušený.

en: File details.
sk: Detaily súboru.

en: File does not exist
sk: Súbor neexistuje

en: File does not exist?
sk: Súbor neexistuje?

en: File download method
sk: Spôsob stiahnutia súboru

en: File edited successfully.
sk: Súbor bol úspešne upravený.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
sk: Súbor je prázdny. Prosím nahrajte niečo viac obsažného.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
sk: Súbor je prázdny. Nahrajte čosi lepšie. Táto chyba mohla byť tak isto spôsobená zakázaním nahravania súborov vo vašom %1$s súbore alebo %2$s definovaným v %1$s na hodnotu menšiu ako %3$s.

en: File is not an image.
sk: Súbor nie je obrázok.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
sk: Zmeny súborov sú explicitne zakázané administrátorom.

en: File name
sk: Názov súboru

en: File name.
sk: Názov súboru.

en: File name:
sk: Názov súbora:

en: File not found
sk: Súbor nebol nájdený

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: File size:
sk: Veľkosť:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
sk: Typ súboru nesĺňa bezpečnostné zásady. Skúste iný súbor.

en: File type:
sk: Typ súbora:

en: File upload settings
sk: Nastavenia nahrávania súborov

en: File uploaded: %s
sk: Súbor nahraný: %s

en: File uploads
sk: Nahrávanie súborov

en: File was not found.
sk: Súbor nebol nájdený.

en: Filed under
sk: Zaradené do

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files can be uploaded
sk: Nahrávanie súborov je v poriadku.

en: Filesystem Permissions
sk: Oprávnenia súborového systému

en: Filesystem error.
sk: Chyba systému súborov.

en: Filipino
sk: Filipínčina

en: Fill
sk: Vyplniť

en: Fill Screen
sk: Zaplniť obrazovku

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
sk: Pre vytvorenie vášho prvého menu vyplňte názov menu položky a kliknite na tlačidlo Vytvoriť menu.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
sk: Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

en: Fill out my Wufoo form!
sk: Vyplňte môj Wufoo formulár!

en: Fill the space by clipping what doesn't fit.
sk: Vyplňte priestor orezaním toho, čo sa nezmestí.

en: Fill the space by stretching the content.
sk: Vyplňte priestor natiahnutím obsahu.

en: Filter
sk: Filtrovať

en: Filter %s returned items with reserved names.
sk: Filter %s vrátil hodnoty s vyhradenými názvami.

en: Filter Navigation Menu list
sk: Filtrovať zoznam navigačných menu

en: Filter Products by Attribute
sk: Triediť produkty podľa vlastnosti

en: Filter Products by Price
sk: Triediť produkty podľa ceny

en: Filter Products by Rating
sk: Triediť produkty podľa hodnotenia

en: Filter Testimonials list
sk: Filtrovať zoznam odporúčaní

en: Filter Type:
sk: Typ filtra:

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Filter by IP address
sk: Filtrovať podľa IP adresy

en: Filter by attribute
sk: Filtrovať podľa vlastnosti

en: Filter by category
sk: Triediť podľa kategórie

en: Filter by comment type
sk: Triediť podľa typu komentára

en: Filter by coupon
sk: Filtrovať podľa kupónu

en: Filter by date
sk: Triediť podľa dátumu

en: Filter by file
sk: Filtrovať podľa súboru

en: Filter by level
sk: Filtrovať podľa úrovne

en: Filter by order
sk: Filtrovať podľa objednávky

en: Filter by post format
sk: Filtrovať podľa formátu článku

en: Filter by price
sk: Filtrovať podľa ceny

en: Filter by product
sk: Filtrovať podľa produktu

en: Filter by product type
sk: Filtrovať podľa typu produktu

en: Filter by rating
sk: Filtrovať podľa hodnotenia

en: Filter by registered customer
sk: Filtrovať podľa registrovaných zákazníkov

en: Filter by review type
sk: Filtrovanie podľa typu recenzie

en: Filter by source
sk: Filtrovať podľa zdroja

en: Filter by stock status
sk: Filtrovať podľa stavu skladu

en: Filter by taxonomy
sk: Filtrovať podľa taxonómie

en: Filter by type
sk: Triediť podľa typu

en: Filter by user
sk: Filtrovať podľa používateľa

en: Filter comments list
sk: Filtrovať zoznam komentárov

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
sk: Vykonáva sa stav filtra, ktorý môže ovplyvniť počty. Platné hodnoty zahŕňajú "a" a "alebo".

en: Filter coupons
sk: Filtrovať zľavové kódy

en: Filter erase personal data list
sk: Filter odstráni zoznam osobných údajov

en: Filter export personal data list
sk: Filtrovať export pre vymazanie osobných údajov

en: Filter items list
sk: Filtrovať zoznam položiek

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
sk: E-mailový odberatelia

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
sk: Odberatelia

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
sk: Tím

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
sk: Aktívne

[ctx: Filter label for plugins list]
en: All
sk: Všetky

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Inactive
sk: Neaktívne

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Updates
sk: Aktualizácie

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
sk: Koncepty

[ctx: Filter label for posts list]
en: Everyone
sk: Všetci

[ctx: Filter label for posts list]
en: Me
sk: Ja

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
sk: Naplánované

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
sk: Kôš

en: Filter media
sk: Filtrovať médiá

en: Filter media items list
sk: Filtrovať zoznam súborov

en: Filter menu items list
sk: Filter zoznamu položiek ponuky

en: Filter orders
sk: Filtrovať objednávky

en: Filter pages list
sk: Filtrovať zoznam stránok

en: Filter patterns
sk: Filtrovať vzory

en: Filter patterns list
sk: Filtrovať zoznam vzorov

en: Filter posts list
sk: Filtrovať zoznam článkov

en: Filter products
sk: Filtrovať produkty

en: Filter projects list
sk: Filtrovať zoznam projektov

en: Filter template parts list
sk: Filtrovať zoznam častí šablóny

en: Filter templates list
sk: Filtrovať zoznam šablón

en: Filter themes
sk: Filtrovať témy

en: Filter themes (%s)
sk: Filtrujte témy (%s)

en: Filter users list
sk: Filtrovať zoznam používateľov

en: Filters
sk: Filtery

en: Final Step: Author Mapping
sk: Posledný krok: Mapovanie autorov

en: Find and replace
sk: Nájsť a nahradiť

en: Find original
sk: Nájsť originál

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
sk: Zistíte to tým, že zakážete všetky pluginy okrem pluginu Jetpack. Ak problém naďalej pretrváva, nie je to problém s pluginmi. Ak je problém vyriešený, povoľujte pluginy jeden po druhom až pokým sa znova neobjaví problém. Následne nám dajte vedieť a my sa vám posnažíme pomôcť.

en: Find out more
sk: Zistite viac

en: Find your team &rarr;
sk: Nájdite svoj tím &rarr;

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Finish set up
sk: Dokončiť nastavenie

en: Finish setting up your store
sk: Dokončiť nastavenie obchodu

en: Finish setup
sk: Dokončiť nastavenie

en: Finished syncing to WordPress.com
sk: Synchronizácia s WordPress.com bola ukončená

en: Finnish
sk: Fínština

en: First Name
sk: Meno

en: First Post
sk: Prvý článok

en: First line of the address being shipped to.
sk: Prvý riadok adresy doručenia.

en: First name
sk: Krstné meno

en: First name (optional)
sk: Krstné meno (voliteľné)

en: First name for the user.
sk: Meno používateľa.

en: First name.
sk: Meno.

en: First option
sk: Prvá možnosť

en: First order received
sk: Prvá objednávka bola prijatá

en: First page
sk: Prvá stránka

en: First param must be string or empty
sk: Prvý parameter musí byť reťazec alebo zostať prázdny

en: Fit contents.
sk: Prispôsobiť obsahu.

en: Fit the content to the space without clipping.
sk: Prispôsobte obsah priestoru bez orezania.

en: Fit to Screen
sk: Prispôsobiť obrazovke

en: Fits your wardrobe
sk: Hodí sa k vášmu šatníku

en: Five.
sk: Päť.

en: Fixed
sk: Pevné umiestnenie

en: Fixed Layout
sk: Fixné rozloženie

en: Fixed amount
sk: Fixná suma

en: Fixed amount per product
sk: Fixná suma na produkt

en: Fixed background
sk: Nemenné pozadie

en: Fixed cart discount
sk: Pevná zľava na celý košík

en: Fixed product discount
sk: Pevná zľava na produkt

en: Fixed width table cells
sk: Pevná šírka buniek tabuľky

en: Flagged as spam by %s
sk: %s označil za spam

en: Flagged as spam by Akismet
sk: Označené ako spam od Akismet

en: Flat Rate
sk: Paušálna sadzba

en: Flat rate
sk: Paušálna sadzba

en: Flat rate (legacy)
sk: Paušálna sadzba (Zastaralé)

en: Flickr Photos
sk: Fotografie z Flickr

en: Flickr RSS URL:
sk: RSS adresa stránky Flickr:

en: Flip horizontal
sk: Prevrátiť horizontálne

en: Flip vertical
sk: Prevrátiť vertikálne

en: Flow
sk: Plynutie

en: Fluid Layout
sk: Flexibilné rozloženie

en: Flush all logs
sk: Vyčistiť všetky logy

en: Flush permalinks
sk: Vyčistiť trvalé odkazy

en: Focal Length
sk: Ohnisková vzdialenosť

en: Focal point left position
sk: Poloha ohniska vľavo

en: Focal point top position
sk: Horná poloha ohniska

en: Focus on one block at a time
sk: Zamerajte sa iba na jeden blok v danom čase

en: Focus shortcuts:
sk: Ďalšie skratky:

en: Follow
sk: Sleduj

en: Follow %s
sk: Sleduj %s

en: Follow Blog
sk: Sledovať blog

en: Follow Comments
sk: Sledovať komentáre

en: Follow Us
sk: Sledujte nás

en: Follow me on Twitter
sk: Sledujte ma na Twitteri

en: Follow this search via JSON
sk: Sleduj toto vyhľadávanie pomocou JSON

en: Follow this search via RSS
sk: Sleduj toto vyhľadávanie pomocou odoberania RSS

en: Followed Sites
sk: Sledované stránky

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
sk: Od:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
sk: Do:

en: Follower
sk: Odberateľ

en: Followers
sk: Odberatelia

en: Font
sk: Písmo

en: Font Family
sk: Štýl písma

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font Sizes
sk: Veľkosť písma

en: Font font-family must be a non-empty string.
sk: Font-family musí byť neprázdny reťazec.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
sk: Atribút typu písma font-weight musí byť správne naformátovaný textový reťazec alebo celé číslo.

[ctx: Font library]
en: Library
sk: Knižnica

en: Font name…
sk: Názov písma...

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
sk: Zdroj fontu musí byť neprázdny textový reťazec alebo pole textových reťazcov.

en: Font style
sk: Štýl písma

en: Font weight
sk: Hrúbka písma

en: Fonts
sk: Písma

en: Fonts directory location
sk: Umiestnenie adresára s písmami

en: Fonts directory size
sk: Veľkosť adresára s písmami

en: Fonts were installed successfully.
sk: Fonty boli úspešne nainštalované.

en: Food & Drink
sk: Jedlo & nápoje

en: Food Menus
sk: Jedálne lístky

en: Food and drink
sk: Jedlo a nápoje

en: Footer
sk: Päta stránky

en: Footer Widgets
sk: Widgety v pätičke

en: Footer cell text
sk: Text bunky v pätičke

en: Footer label
sk: Štitok pätičky

en: Footer text
sk: Text v pätičke

en: Footnote
sk: Poznámka

en: Footnotes
sk: Poznámky

en: Footnotes are not supported here. Add this block to post or page content.
sk: Poznámky pod čiarou tu nie sú podporované. Pridajte tento blok do obsahu príspevku alebo stránky.

en: For a specific item
sk: Pre konkrétnu položku

en: For all items
sk: Pre všetky položky

en: For each post in a feed, include
sk: Pre každý článok vo feede, priložiť

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
sk: Napríklad: korenisté, obľúbené, atď. <br /> Menovky oddeľte čiarkou

en: For example:
sk: Napríklad:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
sk: Pre ďalšiu podporu s WooCommerce jadrom, použite <a href="%1$s">komunitné fórum</a>. Pre pomoc s prémiovými rozšíreniami predávanými na WooCommerce.com, <a href="%2$s">zadajte požiadavku pre podporu na WooCommerce.com</a>.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
sk: Pri obrázkoch môžete kliknúť na odkaz Upraviť obrázok pod miniatúrou a rozbaliť priamy editor obrázkov s ikonami pre orezávanie, otáčanie, prevracanie obrázka a tiež s tlačidlami "späť" a "dopredu". Oddiely na pravej strane vám dávajú viac možností na úpravu veľkosti obrázku a na orezanie miniatúry iným spôsobom ako bol orezaný pôvodný obrázok. Môžete kliknúť na "Pomoc" v týchto oddieloch a získať tak viac informácií.

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
sk: Pre ďalšiu pomoc vyskúšajte naše <a href="%1$s">ladenie pripojenia</a> alebo <a href="%2$s" target="_blank">tipy pre riešenie problémov</a>.

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: For more information: %s
sk: Pre viac informácii: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
sk: Pre väčšinu tém je textom hlavičky názov a popis stránky, definované vo <a href="%s">Všeobecných nastaveniach</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
sk: Z dôvodu optimálneho výkonu a zabezpečenia by ste mali zvážiť spustenie %1$s verzie %2$s alebo vyššej. Ak to chcete opraviť, kontaktujte svoju webhostingovú spoločnosť.

en: For security, click the link below to reset this importer.
sk: Z bezpečnostných dôvodov kliknite na odkaz nižšie, čím resetujete importéra.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
sk: Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
sk: Pre používateľov, ktorí nemajú vlastného avatara, môžete si nastaviť ako avatar buď všobecné logo alebo si ho vygenerovať na základe ich e-mailovej adresy.

en: Force HTTP when leaving the checkout
sk: Použiť HTTP pri opúštaní košíka

en: Force SSL
sk: Použiť SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
sk: Vynútiť SSL (HTTPS) na stránke pokladne (<a href="%s" target="_blank">Vyžaduje sa SSL certifikát</a>).

en: Force downloads
sk: Vynútiť stiahnutie

en: Force erase personal data
sk: Vynútiť vymazanie osobných údajov

en: Force erasure has failed.
sk: Vynútené vymazanie zlyhalo.

en: Force page reload
sk: Vynútiť opätovné načítanie stránky

en: Force secure checkout
sk: Použiť bezpečnú pokladňu

en: Force shipping to the customer billing address
sk: Vynútiť odosielanie na fakturačnú adresu

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
sk: Vynuténé sťahovania skryjú URL adresu, no niektoré servery nemusia spoľahlivo poskytovať veľké súbory. Ak sú podporované, %1$s / %2$s môžu byť použité na sťahovania (server vyžaduje %3$s).

en: Form Field
sk: Pole formulára

en: Form builder
sk: Tvorca formulárov

en: Format
sk: Formát

en: Format of the stat.
sk: Formát štatistiky.

en: Format tools
sk: Formátovacie nástroje

en: Formatting
sk: Formátovanie

en: Forms
sk: Formuláre

en: Forum
sk: Fórum

en: Forums
sk: Diskusie

en: Forward-slash
sk: Lomítko

en: Found %1$d updates (%2$s)
sk: Nájdených %1$d aktualizácií (%2$s)

en: Found %d available cron job. | Found %d available cron jobs.
sk[0]: Počet nájdených cron úloh: %d
sk[1]: Počet nájdených cron úloh: %d
sk[2]: Počet nájdených cron úloh: %d

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
sk[0]: Nájdená %d naplánovaná akcia
sk[1]: Nájdené %d naplánované akcie
sk[2]: Nájdených %d naplánovaných akcií

en: Found %s
sk: Nájdené %s

en: Found a bug?
sk: Našli ste chybu?

en: Found in your order confirmation email.
sk: Nájdete v e-maile s potvrdením objednávky.

en: Found no available cron jobs.
sk: Nenašli sa žiadne cron úlohy.

en: Four Columns
sk: Štyri stĺpce

en: Four.
sk: Štyri.

en: Free
sk: Zadarmo

en: Free - Install now
sk: Zadarmo - inštalovať teraz

en: Free <em>for life</em>
sk: Zadarmo <em>na celý život</em>

en: Free Shipping
sk: Poštovné zdarma

en: Free Trial
sk: Vyskúšať zadarmo

en: Free shipping
sk: Poštovné zdarma

en: Free shipping (legacy)
sk: Doprava zadarmo (Zastaralé)

en: Free shipping coupon
sk: Kupón na dopravu zdarma

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
sk: Doprava zadarmo je špeciálny spôsob doručenia, ktorý môže byť aktivovaný zľavovým kódom alebo minimálnou útratou.

en: Free shipping requires
sk: Doprava zadarmo vyžaduje...

en: Free shipping requires...
sk: Doprava zadarmo vyžaduje...

en: Free trial
sk: Zadarmo na skúšku

en: Free!
sk: Zadarmo!

en: Freedoms
sk: Slobodný softvér

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Frequently asked questions
sk: Často kladené otázky

en: Freshly Pressed
sk: Čerstvo publikované

en: Fri
sk: Pi

en: Friday
sk: Piatok

[ctx: Friday initial]
en: F
sk: Pi

en: Friendly name for identifying this key.
sk: Priateľské meno na identifikáciu tohto kľúča.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
sk: Priateľské meno na identifikáciu tohto webhooku. Predvolene smeruje na Webhook vytvorený %s.

en: From
sk: Od

en: From %1$s %2$s
sk: Od %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
sk: %1$s napísal/a k článku %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
sk: Od %1$s do %2$s

en: From %s
sk: Od %s

en: From Computer
sk: Z počítača

en: From URL
sk: Z internetovej adresy

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
sk: Táto obrazovka vám umožňuje prezerať, porovnávať a obnovovať revízie:

en: From this screen you can:
sk: Na tejto obrazovke môžete robiť:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
sk: Raz za čas, váš WordPress web môže posielať dáta na WordPress.org &#8212; včetne no nie výlučne &#8212; verziu, ktorú používate a zoznam nainštalovaných pluginov a tém.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sk: Na nástenke svojho účtu si môžete prezrieť svoje <a href="%1$s">nedávne objednávky</a>, upraviť <a href="%2$s">fakturačnú adresu</a> a <a href="%3$s">zmeniť svoje heslo a osobné informácie</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sk: Na nástenke svojho účtu si môžete prezrieť svoje <a href="%1$s">nedávne objednávky</a>, upraviť <a href="%2$s">fakturačné a doručovacie adresy</a> a <a href="%3$s">zmeniť svoje heslo a osobné informácie</a>.

en: Front Page
sk: Úvodná stránka

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
sk: Predná Strana, Archív Stránok a Výsledky Hľadania

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Full Name: %s
sk: Celé meno: %s

en: Full Size
sk: Plná veľkosť

en: Full URL path to files
sk: Celá URL cesta k súborom

en: Full Width Template
sk: Šablóna v plnej šírke

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sk: Kompletný balíček s možnosťami zaplatiť teraz, zaplatiť neskôr a rozdeliť platbu. Žiadne čísla kreditných kariet, žiadne heslá, žiadne starosti. <a href="%s" target="_blank">Získajte viac info o Klarna</a>.

en: Full management mode is off for this site.
sk: Úplný mód správy pre túto webovú stránku je vypnutý.

en: Full name
sk: Celé meno

en: Full name of continent.
sk: Celý názov kontinentu.

en: Full name of country.
sk: Celý názov krajiny.

en: Full name of currency.
sk: Úplný názov meny.

en: Full name of state.
sk: Úplný názov štátu.

en: Full post
sk: Plný článok

en: Full refund email heading
sk: Hlavička emailu pri plnej refundácii

en: Full refund subject
sk: Predmet správy pri plnej refundácii

en: Full size image URL.
sk: URL adresa obrázku plnej veľkosti.

en: Full text
sk: Celý text

en: Full width
sk: Plná širka

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Fullscreen mode activated
sk: Režim zobrazenia na celú obrazovku bol aktivovaný

en: Fullscreen mode deactivated
sk: Režim zobrazenia na celú obrazovku bol zrušený

en: Fullscreen off.
sk: Režim celej obrazovky vypnutý.

en: Fullscreen on.
sk: Režim celej obrazovky zapnutý.

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sk: Funkcia %1$s sa od verzie %2$s <strong>nepoužíva</strong>! Použite namiesto toho %3$s.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
sk: %1$s bola volaná <strong>nesprávne</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sk: %1$s bol zavolaný argumentom, ktorý sa <strong>nepoužíva</strong> od verzie %2$s bez dostupnej alternatívy.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
sk: %1$s bol zavolaný argumentom ktorý sa už <strong>nepoužíva</strong> od verzie %2$s! %3$s

en: Function %s used incorrectly in PHP.
sk: Funkcia %s bola v PHP použitá nesprávne.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
sk: G &#8212; Vhodné pre akékoľvek publikum

en: GD supported file formats
sk: GD podporované formáty súborov

en: GD version
sk: Verzia GD

en: GUID for the post, as it exists in the database.
sk: GUID pre článok, ako existuje v databáze.

en: GUID for the post, transformed for display.
sk: GUID pre objekt, pre zbrazenie.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
sk: GUID pre objekt, tak, ako je v databáze.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
sk: Funkcia GZip (gzopen) sa používa na otvorenie databázy GEOIP od spoločnosti MaxMind.

en: Galapagos
sk: Galapágy

en: Galați
sk: Galati

en: Galician
sk: Galičtina

en: Galleries
sk: Galérie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Gallery (%s)
sk: Galéria (%s)

en: Gallery Settings
sk: Nastavenia galérie

en: Gallery caption text
sk: Text titulku galérie

en: Gallery columns:
sk: Stĺpce v galérii:

en: Galápagos
sk: Galapágy

en: Gateway disabled
sk: Platobná brána zakázaná

en: Gateway image.
sk: Obrázok brány.

en: Gateway title.
sk: Názov brány.

en: Gather blocks in a container.
sk: Zoskupiť bloky do spoločného kontajnera.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
sk: Zhromažďovanie údajov o používaní nám umožňuje vylepšiť WooCommerce. Váš obchod sa bude posudzovať, pri vyhodnocovaní nových funkcií, posudzovaní kvality aktualizácie, alebo určovaní, či má nejaké vylepšenie zmysel. Vždy môžete navštíviť %1$sNastavenia%3$s a zvoliť zastavenie zdieľania údajov. %2$sČítajte viac%3$s o tom, aké údaje zhromažďujeme.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
sk: Zhromažďovanie údajov o používaní nám umožňuje vylepšiť WooCommerce - váš obchod bude uvážený pri posudzovaní nových funkcií, kvality aktualizácie alebo pri určovaní, či majú niektoré zlepšenia zmysel.

en: General
sk: Všeobecné

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: General options
sk: Všeobecné možnosti

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
sk: Všeobecné šablóny často plnia špecifickú úlohu, ako napr. zobrazenie obsahu príspevku, a nie sú viazané na žiadnu konkrétnu oblasť.

en: Generate API key
sk: Generovanie API kľúča

en: Generate CSV
sk: Vygenerovať CSV

en: Generate Password
sk: Vygenerovať heslo

en: Generate XML sitemaps
sk: Generovať XML mapy stránok

en: Generate coupon code
sk: Generovať kód kupónu

en: Generate password
sk: Vygenerovať heslo

en: Generate strong password
sk: Vygenerovať silné heslo

en: Generated at
sk: Vygenerované na

en: Generating preview…
sk: Generujem náhľad ...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
sk: Štandardné metódy pridať/aktualizovať/získať by nemali byť použité pre získavanie interných meta dát, vrátane "%s". Použite metódy getter a setter.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
sk: Pridať blok

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Toggle block inserter
sk: Prepnúť vkladač bloku

en: Genre
sk: Žáner

en: Genre: %s.
sk: Žáner: %s

en: Geolocate
sk: Geolokácia

en: Geolocate (with page caching support)
sk: Geolokácia (s podporou cachovania)

en: Geolocation enabled?
sk: Geolokácia povolená?

en: Geolocation has not been configured.
sk: Geolokácia ešte nebola konfigurovaná.

en: Germany
sk: Nemecko

en: Get Apps
sk: Získať aplikácie

en: Get Involved
sk: Zapojte sa

en: Get New Password
sk: Získať nové heslo

en: Get Personalized Help
sk: Získajte personalizovanú pomoc

en: Get Shortlink
sk: Získať krátky odkaz

en: Get Started
sk: Začíname

en: Get Version %s
sk: Získať verziu %s

en: Get a Free Blog Here
sk: Získajte bezplatný blog

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
sk: Dostaňte upozornenie ak je váš obchod nedostupný čo i len niekoľko minút.

en: Get backups
sk: Získajte zálohy

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
sk: Get cart by sa nemal volať pred akciou wp_loaded.

en: Get help resolving this issue.
sk: Získajte pomoc pri riešení tohto problému.

en: Get in touch
sk: Kontaktujte nás

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
sk: Získajte prehľad o tom, ako sa darí vášmu obchodu včetne celkových predajov, top produktov a iných informácií.

en: Get linked object.
sk: Získať prelinkovaný objekt.

en: Get more sales
sk: Zvýšte vaše predaje

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
sk: Získajte oznámenia o aktivite v obchode, vrátane nových objednávok a hodnotení produktov priamo vo vašom mobilnom zariadení s aplikáciou Woo.

en: Get ready to start selling
sk: Pripravte sa na zahájenie predaja

en: Get real-time order alerts anywhere
sk: Získajte živé oznámenia objednávok kdekoľvek.

en: Get started
sk: Začíname

en: Get started here
sk: Začnite tu

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
sk: Začnite spravovať vašu Multisite inštaláciu pluginu Jetpack tým, že sa najprv pripojíte.

en: Get started with Jetpack Multisite
sk: Začnite s Jetpack Multisite

en: Get system report
sk: Stiahnuť súbor so správou o systéme

en: Get the basics
sk: Získajte základné informácie

en: Get the value of an individual field.
sk: Získať hodnotu konkrétneho poľa.

en: Get to know the block library
sk: Spoznajte knižnicu blokov

en: Get your API credentials from PayPal.
sk: Získajte vaše používateľské údaje API zo služby PayPal

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
sk: Zaraďte svoj obchod do prevádzky rýchlejšie s naším novým a vylepšeným nastavením

en: Ghostscript version
sk: Verzia Ghostscript

en: GitHub project
sk: Github projekt

en: Give the feed a title (optional):
sk: Napíšte názov kanálu (nepovinné):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
sk: Pomenujte svoje menu a kliknite na tlačidlo Vytvoriť menu.

en: Global Settings
sk: Globálne nastavenia

en: Global Styles
sk: Globálne štýly

en: Global Styles pagination navigation
sk: Stránkovanie globálnych štýlov

en: Global settings.
sk: Globálne nastavenia.

en: Global shortcuts
sk: Globálne skratky

en: Global styles revisions list
sk: Zoznam revízií globálnych štýlov

en: Global styles to include in themes.
sk: Globálne štýly, ktoré sa majú zahrnúť do témy.

en: Global styles.
sk: Globálne štýly.

en: Go
sk: Prejsť

en: Go Back
sk: Naspäť

en: Go back
sk: Naspäť

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
sk: Vyskúšajte to, môžete objaviť veci, ktoré WordPress už dokáže pridať do vašich príspevkov, o ktorých ste ani netušili. Tu je krátky zoznam toho, čo tu v súčasnosti nájdete:

en: Go shopping
sk: Ísť nakupovať

en: Go to %s
sk: Prejsť na %s

en: Go to Dashboard
sk: Prejsť na nástenku

en: Go to Importers
sk: Prejsť na import

en: Go to Plugin Installer
sk: Prejsť do inštalátora pluginov

en: Go to Theme Installer
sk: Prejsť do inštalátora tém

en: Go to Themes page
sk: Choď na stránku tém

en: Go to WordPress Updates page
sk: Choď na stránku aktualizácii WordPress

en: Go to category
sk: Prejsť na kategóriu

en: Go to checkout
sk: Prejsť do pokladne

en: Go to parent Navigation block
sk: Prejsť na nadradený navigačný blok

en: Go to shop
sk: Do obchodu

en: Go to the Dashboard
sk: Prejsť na Nástenku

en: Go to the Plugins screen
sk: Prejdite na obrazovku Pluginy

en: Go to the Themes screen
sk: Prejdite na obrazovku Témy

en: Go to the first page
sk: Choď na prvú stranu

en: Go to the last page
sk: Choď na poslednú stranu

en: Go to the next page
sk: Choď na nasledujúcu stranu

en: Go to the previous page
sk: Choď na predchádzajúcu stranu

en: Go to theme sources
sk: Prejsť do kódu témy

en: Go to top
sk: Prejsť hore

en: Godthab
sk: Nuuk

en: Good
sk: Dobré

en: Good news!
sk: Dobré správy!

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
sk: Číselné ID používateľského účtu služby Goodreads <a href="%s" target="_blank">(návod)</a>:

en: Google Maps API Key
sk: API kľúč pre Google Mapy

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
sk: Google odteraz vyžaduje API kľúč, ak chcete využívať ich mapy na vašej stránke. Inštrukcie, ako získať kľúč, si môžete <a href="%s">pozrieť v našej dokumentácii</a>.

en: Got it
sk: Rozumiem

en: Grab short and simple links to your posts and pages using the compact wp.me domain name. Perfect
    		for use on Twitter, Facebook, and in text messages where every character counts.
sk: Vytvorte si krátke a jednoduché odkazy na vaše články a stránky použitím skráteného doménového mena wp.me. Perfektné
    		na použitie na sieťach Twitter, Facebook a v textových správach, kde sa počíta každý znak.

en: Gradient
sk: Gradient(prechod)

en: Gradient code: %s
sk: Kód gradientu(prechodu): %s

en: Gradient control point at position %1$s%% with color code %2$s.
sk: Kontrolný bod s prechodom na pozícii %1$s s farebným kódom %2$s.

en: Gradient name
sk: Názov farebného prechodu

en: Gradient options
sk: Nastavenia farebného prechodu

en: Grams
sk: Gramov

en: Grand total.
sk: Celkom spolu.

en: Grant access
sk: Udeliť prístup

en: Grant access to downloadable products after payment
sk: Udeliť prístup k produktom na stiahnutie po platbe.

en: Granted stats access to <strong>%s</strong> (WordPress.com user).
sk: Udelený prístup k štatistikám <strong>%s</strong> (užívateľ WordPress.com).

en: Gravatar Hovercards
sk: Informačné karty gravatarov

en: Gravatar Profile
sk: Gravatar profil

en: Gray
sk: Šedá

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
sk: Šedé nuly sú presné nuly. Čierne nuly sú zaokrúhľované nadol.

en: Great job!
sk: Skvelá práca!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
sk: Dobrá práca! Váš web v súčasnosti prešiel všetkými zdravotnými kontrolami.

en: Green
sk: Zelená

en: Greenwich
sk: Greenwichský čas

en: Greeting Text
sk: Uvítací text

en: Grid
sk: Mriežka

en: Grid Layout
sk: Rozloženie v tvare mirežky

en: Grid view
sk: Zobraziť mriežku

en: Gross sales
sk: Hrubý predaj

en: Gross sales amount
sk: Predaj v hrubom

en: Gross sales in the period.
sk: Hrubé tržby za obdobie.

en: Gross sales.
sk: Hruby predaj.

en: Group
sk: Skupina

en: Group blocks together. Select a layout:
sk: Zoskupiť bloky dohromady. Vyberte rozloženie:

en: Group by:
sk: Zoskupiť podľa:

en: Group type.
sk: Typ skupiny.

en: Grouped product
sk: Zoskupený produkt

en: Grouped products
sk: Zoskupené produkty

en: Grow your network and make friends.
sk: Rozšírte svoju sieť a získajte priateľov.

en: Grow your store
sk: Rozvíjajte váš obchod

en: Guest
sk: Neregistrovaný

en: Guest checkout
sk: Objednávka bez registrácie

en: Guest orders
sk: Celkový počet objednávok neregistrovaných

en: Guest sales
sk: Celkové tržby neregistrovaných

en: Guide controls
sk: Ovládanie sprievodcu

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
sk: Gutenberg vo vývojovom režime vyžaduje vytvorenie súborov. Spustite <code>npm install</code> pre inštaláciu závislostí, <code>npm run build</code> pre vytvorenie súborov alebo <code>npm run dev</code> pre vytvorenie súborov a sledovanie zmien. Prečítajte si <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">prispievajúci</a> súbor pre viac informácii.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
sk: Gutenberg vyžaduje WordPress %s alebo novší pre správne fungovanie. Pred aktiváciou Gutenberg prosím aktualizujte WordPress.

en: HPOS disabled.
sk: HPOS nepovolené.

en: HPOS enabled.
sk: HPOS povolené.

en: HPOS enabled:
sk: HPOS povolené:

en: HTML Embed
sk: Vložiť do HTML

en: HTML anchor
sk: HTML kotva

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
sk: HTML titulok pre prílohu, transformovaný pre zobrazenie.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
sk: HTML obsahujúci akciu, ktorá nasmeruje používateľa na miesto, kde môže vyriešiť problém.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
sk: HTML obsah pre komentár, transformovaný na zobrazenie.

en: HTML content for the post, transformed for display.
sk: HTML obsah pre objekt, pre zobrazenie.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
sk: Obsah HTML, ktorý sa pri zobrazení pridá k názvu bočného panela. Predvolená hodnota je uzatvárací prvok h2.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
sk: HTML obsah, ktorý sa má pridať pred HTML výstup každého widgetu, keď je priradený k tomuto bočnému panelu. Predvolené je začatie položky zoznamu.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
sk: Obsah HTML, ktorý sa má pri zobrazení pridať pred nadpis bočného panela. Predvolený je otvárací prvok h2.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
sk: HTML popis pre objekt, transformovaný pre zobrazenie.

en: HTML description of the resource.
sk: HTML opis zdroja.

en: HTML description of the term.
sk: HTML popis pre výraz.

en: HTML email template
sk: HTML šablóna e-mailu

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
sk: HTML zhrnutie pre objekt, pretransformované pre zobrazenie.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
sk: HTML pre autora témy, transformované na zobrazenie.

en: HTML representation of the widget admin form.
sk: HTML reprezentácia formulára pre správu widgetu v administrácii.

en: HTML representation of the widget.
sk: HTML reprezentácia widgetu.

[ctx: HTML tag]
en: Address
sk: Adresa

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
sk: Predformátovaný

en: HTML template
sk: HTML šablóna

en: HTML title for the object, transformed for display.
sk: HTML nadpis objektu, pretransformovaný pre zobrazenie.

en: HTML title for the post, transformed for display.
sk: HTML nadpis objektu, pretransformovaný pre zobrazenie.

en: HTML title for the template, transformed for display.
sk: HTML nadpis šablóny, pretransformovaný pre zobrazenie.

en: HTML title for the term.
sk: HTML titulok pre výraz.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
sk: Emaily vo formáte HTML/Multipart používajú triedu DOMDocument na vygenerovanie inline CSS štýlov v šablónach.

en: HTTP Requests
sk: HTTP požiadavky

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
sk: Stavový kód presmerovania HTTP musí byť presmerovacím kódom, 3xx.

en: HTTP requests are blocked
sk: HTTP požiadavky sú blokované

en: HTTP requests are partially blocked
sk: HTTP požiadavky sú čiastočne blokované

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
sk: HTTP požiadavky boli zablokované konštantou %1$s, s povolenými host servermi: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
sk: HTTP požiadavky boli zablokované konštantou %s. Na whiteliste nie sú žiadne hosťujúce servery.

en: HTTP requests seem to be working as expected
sk: Zdá sa, že HTTP požiadavky fungujú tak, ako majú

en: HTTPS is already supported for your website.
sk: HTTPS je už pre vašu webovú stránku dostupné.

en: HTTPS request failed.
sk: Žiadosť HTTPS zlyhala.

en: HTTPS status
sk: HTTPS stav

en: Haitian Creole
sk: Haitská Kreolčina

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
sk: Používanie obrázkov a médií s maximálnou starostlivosťou je hlavným cieľom nového editora. Dúfajme, že bude pre vás pridávania titulkov obrázkov alebo ich používanie na celú šírku omnoho jednoduchšie a robustnejšie ako kedykoľvek predtým.

en: Harbin
sk: Charbin

en: Hard crop?
sk: Hard Crop?

en: Have a coupon?
sk: Máte kupón?

en: Have a default theme available
sk: Je k dispozícii predvolená téma

en: Have an existing store?
sk: Máte existujúci obchod?

en: Have fun!
sk: Bavte sa!

en: Have more questions?
sk: Máte ďalšie otázky?

en: Have questions?
sk: Máte otázky?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sk: Zákazníci môžu platiť v hotovosti pri dodaní.

en: Header
sk: Záhlavie stránky

en: Header Image
sk: Obrázok hlavičky

en: Header Media
sk: Média Hlavičky

en: Header Text
sk: Text hlavičky

en: Header Text Color
sk: Farba textu hlavičky

en: Header Video
sk: Video hlavičky

en: Header cell
sk: Bunka hlavičky

en: Header cell text
sk: Text bunky v hlavičke

en: Header image
sk: Obrázok hlavičky

en: Header label
sk: Štítok hlavičky

en: Header section
sk: Hlavička

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sk: Hlavička aktualizovaná. <a href="%s">Navštívte vašu stránku</a>, aby ste videli ako to vyzerá.

en: Heading
sk: Nadpis

en: Heading %d
sk: Nadpis %d

en: Heading 1
sk: Nadpis 1

en: Heading 2
sk: Nadpis 2

en: Heading 3
sk: Nadpis 3

en: Heading 4
sk: Nadpis 4

en: Heading 5
sk: Nadpis 5

en: Heading 6
sk: Nadpis 6

en: Headings
sk: Nadpisy

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
sk: Nadpisy sú tiež samostatné bloky, ktoré pomáhajú s prehľadom a organizáciou vášho obsahu.

en: Health & Wellness
sk: Zdravie a Oddych

en: Health and beauty
sk: Zdravie a krása

en: Height
sk: Výška

en: Height (%s)
sk: Výška (%s)

en: Height in pixels
sk: Výška v pixeloch:

en: Height in pixels:
sk: Výška v pixeloch:

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
sk: Výška orezania ako percento výšky obrázka.

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sk: Dobrý deň %1$s (nie ste %1$s? <a href="%2$s">Odhlásiť</a>)

en: Hello %s,
sk: Ahoj %s,

en: Hello world!
sk: Ahoj svet!

en: Hello,
sk: Ahoj,

en: Help
sk: Pomocník

en: Help & Support
sk: Pomoc a podpora

en: Help &amp; Support
sk: Pomoc &amp; podpora

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
sk: Pomôžte WooCommerce zlepšiť sa vďaka sledovaniu používania

en: Help build Gutenberg
sk: Pomôžte budovať Gutenberg

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
sk: Pomôžte vylepšiť WooCommerce sledovaním používania

[ctx: Help topic]
en: Appearance
sk: Vzhľad

[ctx: Help topic]
en: Comments
sk: Komentáre

[ctx: Help topic]
en: Configuration
sk: Nastavenia

[ctx: Help topic]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: Help topic]
en: Languages
sk: Jazyky

[ctx: Help topic]
en: Links
sk: Odkazy

[ctx: Help topic]
en: Media
sk: Súbory

[ctx: Help topic]
en: Users
sk: Užívatelia

en: Here are the details of your order placed on %s:
sk: Tu sú detaily vašej objednávky z dňa %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
sk: Tu je základný prehľad o rôznych užívateľských roliach a oprávnenia spojené s každou z nich:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
sk: Tento konvertor umožní selektívne premeniť existujúce heslá na rubriky. Pred tým, než konvertor spustíte, vyznačte heslá, ktoré chcete premeniť. Potom kliknite na tlačidlo Konvertovať.

en: Here&#8217;s what your form will look like
sk: Takto bude vyzerať váš formulár

en: Here's a detailed guide.
sk: Tu je podrobný návod

en: Here’s a detailed guide to learn how to make the most of it.
sk: Tu je podrobný návod, ako z neho vyťažiť maximum.

en: Hex color
sk: Hex farba

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
sk: Hej, vyzerá to, že ste práve vložili HTML kód do záložky &#8220;vizuálneho editoru&#8221; widgetu pre Text. Pravdepodobne budete chcieť vložiť svoj kód do záložky &#8220;Text&#8221;. Prípadne môžete vyskúšať nový &#8220;vlastný HTML widget&#8221;!

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
sk: Ahoj! Tento konvertor umožní selektívne konvertovať existujúce rubriky do značiek. Pred tým, než konvertor spustíte, zaškrtnite rubriky, ktoré chcete konvertovať. Potom kliknite na tlačidlo Konvertovať.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím ###USERNAME###,
    
    Toto je potvrdenie, že váš e-mail bol na webovej stránke ###SITENAME### zmenený.
    
    Ak ste si nemenili e-mail vy, kontaktujte administrátora webovej stránky na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Tento e-mail bol poslaný na ###EMAIL###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím ###USERNAME###,
    
    Vaše heslo na stránke ###SITENAME### bolo zmenené.
    
    Ak ste si nezmenili heslo Vy, kontaktujte administrátora webovej stránky na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Táto správa bola poslaná na ###EMAIL###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
sk: Dobrý deň %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
sk: Ahojte! Cez deň pracujem ako poslíček na bicykli, po nociach robím najlepšie drinky v príjemnom bare a toto je moja webstránka. Bývam v Trenčíne, mám škrečka Igora a niekedy mám rande aj so svojím mestom (nejdem do baru ale napr. len tak chodím).

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sk: Vitajte! Nahrajte CSV súbor obsahujúci sadzby daní do vašeho obchodu. Vyberte .csv súbor pre nahranie a kliknite na "Nahrať súbor a importovať"

en: Hi there,
sk: Dobrý deň,

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Ahoj,
    
    Toto je potvrdenie zmeny e-mailu administrátora na webovej stránke ###SITENAME###.
    
    Nová e-mailová adresa je  ###NEW_EMAIL###.
    
    Tento e-mail bol odoslaný na  ###OLD_EMAIL###.
    
    S pozdravom,
    všetci na webe ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Dobrý deň,
    
    Na ###SITENAME### došlo k zmene e-mailu administrátora siete.
    
    Nová e-mailová adresa administrátora siete je ###NEW_EMAIL###.
    
    Tento e-mail bol odoslaný na ###OLD_EMAIL###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
sk: Dobrý deň,
    
    máte pozvanie pridať sa k '%1$s' na
    %2$s ako %3$s.
    
    Prosím kliknite na nasledujúci odkaz pre potvrdenie:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
sk: Ahoj, 
    boli ste pozvaný, aby ste sa pridali k  '%1$s' na
    %2$s s rolou %3$s. 
    Ak sa nechcete pridať na túto stránku, ignorujte prosím
    tento e-mail. Táto pozvánka za pár dní vyprší.
    
    Kliknite prosím na nasledujúci odkaz, aby ste aktivovali svoj účet.
    %%s

en: Hi, this is a comment.
sk: Ahoj, toto je komentár.

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
sk: Ahoj, toto je komentár.
    Pre správu, úpravu alebo mazanie komentárov si pozrite sekciu Komentáre na nástenke.
    Profilové obrázky komentujúcich sprostredkúva služba <a href="%s">Gravatar</a>.

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide & Reload Page
sk: Skryť & obnoviť stránku

en: Hide Details
sk: Skryť podrobnosti

en: Hide advanced options
sk: Skryť rozšírené možnosti

en: Hide all results
sk: Skryť všetky výsledky

en: Hide and reset %s
sk: Skryť a obnoviť %s

en: Hide block breadcrumbs
sk: Skryť blok navigácie breadcrumbs

en: Hide block tools
sk: Skryť nástroje blokov

en: Hide empty categories
sk: Skryť prázdne kategórie

en: Hide errors from visitors
sk: Skryť chyby pre návštevníkmi

en: Hide errors from visitors?
sk: Skryť chyby pred návštevníkmi?

en: Hide free products
sk: Schovať produkty zdarma

en: Hide from search results
sk: Nezobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania

en: Hide header image
sk: Schovať obrázok hlavičky

en: Hide if cart is empty
sk: Skryť v prípade, ak je košík prázdny

en: Hide image
sk: Schovať obrázok

en: Hide out of stock items from the catalog
sk: Položky, ktoré nie sú na sklade ukryť v katalógu

en: Hide password
sk: Skryť heslo

en: Hide post options
sk: Schovať nastavenia článku

en: Hide related content after posts
sk: Skryť súvisiaci obsah pod článkami

en: Hide shipping costs until an address is entered
sk: Nezobrazovať ceny prepravy bez zadania adresy

en: Hide template
sk: Schovať šablónu

en: Hide the excerpt on the full content page
sk: Skryť úryvok na stránke s úplným obsahom

en: Hide the stats smiley face image
sk: Skryť obrázok smajlíka v štatistikách

en: Hide this
sk: Skryť toto

en: High definition on by default
sk: Je predvolené vysoké rozlíšenie

en: Highlight
sk: Zvýraznenie

en: Highlight required fields with an asterisk
sk: Zvýrazniť povinné polia hviezdičkou

en: Highlights
sk: Hlavné body

en: Highlights the current block and fades other content.
sk: Zvýrazní aktuálny blok a stmaví ostatný obsah.

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sk: Pomôcka: Vaše heslo by malo mať aspoň 7 znakov. Aby bolo silnejšie, použite malé a veľké píslemá, čísla a symboly ako ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sk: Tip: Heslo by malo mať aspoň dvanásť znakov. Aby bolo heslo silnejšie, použite veľké a malé písmená, čísla a znaky ako napríklad ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
sk: História

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
sk: Počítadlo zobrazení má oneskorenie maximálne 60 sekúnd.

en: Ho Chi Minh
sk: Ho Či Minovo město

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
sk: Podržať komentár vo fronte, ak obsahuje viac odkazov ako %s. (Obvyklý príznak spamu je, že obsahuje veľa odkazov.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sk: Držať sklad (pre prijaté objednávky) x minút. Keď sa dosiahne limit, nezaplatená objednávka bude zrušená. Nechajte prázdne pre vypnutie funkcie.

en: Hold stock (minutes)
sk: Držať sklad (v minútach)

en: Holiday
sk: Sviatok

en: Home
sk: Domovská stránka

en: Home URL
sk: URL adresa domovskej stránky

en: Home URL.
sk: URL domovskej stránky.

en: Home, furniture, and garden
sk: Dom, nábytok a záhrada

en: Homepage
sk: Domovska stránka

en: Homepage Settings
sk: Nastavenia domovskej stránky

en: Homepage and posts page must be different.
sk: Domovská stránka a stránka článkov musia byť odlišné.

en: Homepage created
sk: Domovská stránka vytvorená.

en: Homepage: %s
sk: Domovská stránka: %s

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sk: Prečítajte si viac informácií o <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">riešení problémov s neúspešnými platbami</a>.

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: Horizontal & vertical
sk: Horizontálne & vertikálne

en: Horizontal line
sk: Horizontálna čiara

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
sk: Vodorovná poloha zľava na začatie orezania ako percento šírky obrázka.

en: Horizontal space
sk: Horizontálna medzera

en: Hour
sk: Hodina

en: Hours
sk: Otváracie hodiny

en: Hours & Info
sk: Otváracie hodiny & informácie

en: Hours:
sk: Hodiny:

en: House number and street name
sk: Názov ulice a číslo domu

en: Hovd
sk: Chovd

en: Hover
sk: Po prejdení myšou

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
sk: Prejdite myšou nad tému pre zobrazenie tlačidiel Aktivácie a živého náhľadu

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
sk: Prejdite kurzorom ponad riadok v zozname článkov, aby ste zobrazili odkazy pomocou ktorých môžete článok spravovať. Je možné vykonávať nasledujúce akcie:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
sk: Keď prejdete kurzorom myši cez nejakého používateľa na tejto stránke, automaticky sa zobrazia textové odkazy s dostupnýmí možnosťami pre spravovanie tohto používateľa. Okamžite tak môžete urobiť nasledujúce úkony:

en: How do you want to promote the campaign?
sk: Ako chcete propagovať kampaň?

en: How does this work?
sk: Ako to funguje?

en: How easy was it to add a product attribute?
sk: Aké ľahké bolo pridať vlastnosť produktu?

en: How easy was it to add a product tag?
sk: Aké ľahké bolo pridať značku produktu?

en: How easy was it to add a product?
sk: Aké jednoduché bolo pridať produkt?

en: How easy was it to add product category?
sk: Aké ľahké bolo pridať kategóriu produktov?

en: How easy was it to import products?
sk: Aké jednoduché bolo importovať produkt?

en: How easy was it to update an order?
sk: Aké ľahké bolo aktualizovať objednávku?

en: How easy was it to update your settings?
sk: Aké ľahké bolo aktualizovať vaše nastavenia?

en: How easy was it to use search?
sk: Aké ľahké bolo použiť vyhľadávanie?

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
sk: Ako rád by si odporučil WordPress.com tvojim priateľom, rodine alebo kolegom? (0: Nie je šanca, 10: Určite)

en: How long we retain your data
sk: Ako dlho uchovávame vaše údaje

en: How many items would you like to display?
sk: Koľko položiek si želáte zobraziť?

en: How many photos would you like to display?
sk: Koľko fotografií chcete zobraziť?

en: How many products should be shown per row?
sk: Koľko produktov chcete zobraziť v riadku?

en: How many rows of products should be shown per page?
sk: Koľko riadkov s produktami sa má zobraziť na stránke?

en: How many times the coupon can be used in total.
sk: Koľkokrát môže byť kupón použitý.

en: How many times the coupon can be used per customer.
sk: Koľkokrát môže byť kupón použitý jedným zákazníkom.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sk: Koľko krát môže byť kupón použitý než vyprší jeho platnosť.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sk: Koľkokrát môže byť kupón použitý inviduálnym používateľom. Použije sa fakturačný e-mail pre neregistrovaných, a ID používateľa pre prihlásených používateľov.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
sk: Ako by ste mali nastaviť základné zoradenie produktov v katalógu?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
sk: Ako sú štandardne triedené výrazy v tomto atribúte.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
sk: E-mailová adresa odosielateľa v odchádzajúcich e-mailoch WooCommerce.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
sk: Meno odosielateľa v odchádzajúcich e-mailoch WooCommerce.

en: How to calculate delivery charges
sk: ako vypočítať poplatky za doručenie

en: How to customize your product catalog
sk: Ako prispôsobiť váš produktový katalóg

en: How to update your PHP version
sk: Ako aktualizovať verziu PHP

en: How to update your database table prefix
sk: Ako aktualizovať predponu tabuľky databázy

en: How we protect your data
sk: Ako chránime vaše údaje

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím ###USERNAME###,
    
    niekto s administrátorskými právami nedávno požiadal o zmenu
    administrátorskeho e-mailu na tejto stránke:
    ###SITEURL###
    
    Túto zmenu môžete potvrdiť kliknutím na nasledujúci odkaz:
    ###ADMIN_URL###
    
    Ak túto zmenu potvrdiť nechcete, môžete tento e-mail bez obáv ignorovať.
    
    Tento e-mail bol odoslaný na adresu ###EMAIL###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Ahoj ###USERNAME###,
    
    Nedávno ste na vašom webe klikli na odkaz 'Vymazať webovú stránku' a vyplnili formulár.
    
    Ak naozaj chcete vymazať vašu webovú stránku, kliknite na odkaz nižšie. Žiadne ďalšie potvrdenie už vyžadované nebude, takže na tento odkaz kliknite iba vtedy, ak ste si naozaj istý. 
    ###URL_DELETE###
    
    Ak vymažete vašu webovú stránku, zvážte v budúcnosti vytvorenie nového webu na rovnakom mieste. (No nezabudnite, že vaša súčasná webová stránka a používateľské meno budú trvalo odstránené)
    
    Ďakujeme za používanie webu,
    Tím ###SITENAME###↵
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím ###USERNAME###,
    
    Požiadali ste o zmenu emailovej adresy svojho účtu.
    
    Ak ste vykonali túto zmeny, otvorte nasledujúci odkaz a zmeňte si ju:
    ###ADMIN_URL###
    
    Ak si neželáte zmeniť vašu adresu, jednoducho ignorujte tento email.
    
    Tento email bol odoslaný na email: ###EMAIL###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
sk: Ahoj %1$s,
    
    Ďakujeme za prihlásenie sa na WordPress.com. Na potvrdenie tvojej emailovej adresy a začatie zverejňovania článkov použi túto URL: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sk: Zdravím USERNAME,
    
    Váš nový účet bol úspešne vytvorený.
    
    Môžete sa prihlásiť s použitím týchto údajov:
    Používateľské meno: USERNAME
    Heslo: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Ďakujeme!
    
    --Tím @ SITE_NAME

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
sk: Dobrý deň,
    
    WordPress obsahuje vstavanú funkcionalitu, ktorá zachytí, keď plugin alebo téma spôsobí kritickú chybu na vašej webovej stránke a informuje vás týmto automatizovaným e-mailom. 
    ###CAUSE###
    Na začiatok, navštívte vašu webovú stránku (###SITEURL###) a hľadajte akékoľvek viditeľné závady. Potom navštívte stránku, kde bola zachytená chyba (###PAGEURL###) a vyhľadajte akékoľvek viditeľné chyby.
    
    ###SUPPORT###
    
    Ak je vaša webová stránka rozbitá a neviete sa bežným spôsobom dostať na nástenku, WordPress teraz obsahuje špeciálny "mód obnovy". To vám umožňuje bezpečne sa prihlásiť a preskúmať príčinu.
    
    ###LINK###
    
    Pre ochranu vášho webu vyprší platnosť tohto odkazu o ###EXPIRES###. Pokiaľ sa problém objaví znovu, dostane e-mailom ďalší odkaz.
    
    Pri hľadaní pomoci s touto chybou môžete byť vyzvaný na poskytnutie niektorej z týchto informácií:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
sk: Zdravím! Aktualizácia pluginov a téma na vašej webovej stránke %s zlyhala.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
sk: Zdravím! Aktualizácia pluginov na vašej webovej stránke %s zlyhala.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sk: Ahoj! Niektoré pluginy a témy sa na vašom webe %s automaticky aktualizovali na najnovšiu verziu. Z vašej strany nie sú potrebné žiadne ďalšie kroky.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sk: Ahoj! Niektoré pluginy sa na vašom webe %s automaticky aktualizovali na najnovšiu verziu. Z vašej strany nie sú potrebné žiadne ďalšie kroky.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sk: Ahoj! Niektoré témy sa na vašom webe %s automaticky aktualizovali na najnovšiu verziu. Z vašej strany nie sú potrebné žiadne ďalšie kroky.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
sk: Zdravím! Aktualizácia tém na vašej webovej stránky %s zlyhala.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
sk: Ahoj! Tento importér umožňuje pripojiť sa priamo na LiveJournal a stiahnuť všetky príspevky a komentáre.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
sk: Čauko! tento importér umožní importovať články a komentáre z vášho účtu na Bloggeri do vášho WordPress webu.

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
sk: Ahoj! Sme na začiatku procesu nahrávania všetkých tvojich článkov z tvojich blogov na Movable Type alebo TypePad a presunúť ich na tvoj nový blog na WordPresse. K tomu, aby si začal si musíš vybrať súbor a kliknúť na Nahrať súbor a potom prevziať.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím,
    
    Bola prijatá požiadavka na vykonanie nasledujúcej akcie na vašom účte:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Pre potvrdenie kliknite na nasledujúci odkaz:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Tento e-mail môžete bezpečne ignorovať a odstrániť, ak nechcete túto akciu vykonať.
    
    S pozdravom,
    Tím stránky ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím,
    
    Požiadavka na ochranu osobných údajov bola potvrdená na ###SITENAME### :
    
    Používateľ: ###USER_EMAIL###
    Požiadavka: ###DESCRIPTION###
    
    Tieto žiadosti o ochranu osobných údajov si môžete prezerať a spravovať tu:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    S pozdravom,
    Tím stránky ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
sk: Ahoj,
    
    Ďakujeme že si sa zaregistroval na WordPress.com. Aby si aktivoval svoj novovytvorený učet, klikni na nasledujúci link:
    
    %s
    
    --Tím The WordPress.com

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím, 
    
    Vaša žiadosť o export osobných údajov bola vybavená. Vaše osobné údaje si môžete stiahnuť otvorením odkazu nižšie. 
    Z dôvodu zabezpečenia súkromia a ochrany údajov, súbor automaticky odstránime ###EXPIRATION###. Stiahnite si údaje včas.
    
    ###LINK###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravíme,
    
    Vaša požiadavka na vymazanie osobných údajov na ###SITENAME### bola dokončená.
    
    Ak máte ďalšie otázky alebo obavy, kontaktujte administrátora webovej stránky.
    
    Viac informácií môžete nájsť aj v našich zásadách ochrany osobných údajov: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    S pozdravom,
    Tím stránky ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím,
    
    Vaša požiadavka na vymazanie osobných údajov na ###SITENAME### bola dokončená.
    
    Ak máte ďalšie otázky alebo obavy, kontaktujte administrátora webovej stránky.
    
    S pozdravom,
    Tím stránky ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
sk: Zdravím, %s

en: Howdy.
    
    You recently signed up to follow one of my posts. This means once you confirm below, you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and nothing more will happen.
sk: Zdravím.
    
    Nedávno ste sa prihlásili na sledovanie jedného z mojich článkov. To znamená, že keď kliknete na potvrdenie nižšie, budete dostávať upozornenia o nových komentároch.
    
    Pre aktivovanie kliknite na odkaz nižšie. Ak si myslíte, že ide o chybu, ignorujte túto správu a nič ďalšie sa nestane.

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
sk: Je však na vás, aby ste tieto zdroje používali správne, aby ste poskytli informácie, ktoré vyžadujú vaše zásady ochrany osobných údajov, a aby tieto informácie boli aktuálne a presné.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
sk: Stále však môžete <a href="%s">túto tému aktivovať</a> a použiť Editor stránky na jej prispôsobenie.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
sk: Vaša WordPress adresa je momentálne riadená konštantou PHP, a preto ju nemožno aktualizovať. Musíte upraviť svoje %1$s a odstrániť, alebo aktualizovať definície %2$s a %3$s.

en: Howland Island
sk: Howlandov ostrov

en: Huge
sk: Obrovský

en: Human readable label for the stat.
sk: Ľudsky čitateľný štítok pre štatistiku.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
sk: Ľudsky čitateľný štítok segmentu, buď názov produktu alebo variácie.

en: Human readable text for the author.
sk: Ľudsky čitateľný text pre autora.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
sk: Označenia pre typy obsahu pre rôzne kontexty, ktoré sú zrozumiteľné pre ľudí.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
sk: Označenia pre taxonómiu pre rôzne kontexty. Čitateľné pre ľudí.

en: Human-readable name identifying the widget type.
sk: Ľudsky čitateľný názov, ktorý identifikuje typ widgetu.

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
sk: Hurá! Vaša téma podporuje úpravu stránky pomocou blokov. <a href="%1$s">Zistiť viac</a>. %2$s

en: I don't have any products yet.
sk: Nemám zatiaľ žiadne produkty.

en: I have read and agree to the website %s
sk: Prečítal/a som si %s a súhlasím s nimi

en: I plan to sell both physical and digital products
sk: Plánujem predávať fyzické aj digitálne produkty

en: I plan to sell digital products
sk: Plánujem predávať digitálne produkty

en: I plan to sell physical products
sk: Plánujem predávať fyzické produkty

en: I really need an ID for this to work.
sk: Ja naozaj potrebujem ID aby to fungovalo.

en: I will also be selling products or services in person.
sk: Produkty alebo služby budem predávať aj osobne.

en: I'll do it later
sk: Urobím to neskôr

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
sk: Práve začínam; nechajte mi odkaz alebo dajte lajk :)

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
sk: Som si istý, že chcem natrvalo zrušiť moju stránku, a som si vedomý toho, že ju nikdy nedostanem späť alebo znova nepoužijem %s.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
sk: ID #%1$s: %2$s <strong>Nemáte oprávnenie na odstránenie tohto používateľa.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
sk: ID #%1$s: %2$s <strong>Aktuálneho používateľa nie je možné zmazať.</strong>

en: ID is invalid.
sk: ID je neplatné.

en: ID of global styles config.
sk: Identifikátor konfigurácie globálnych štýlov.

en: ID of parent grouping.
sk: ID kód rodičovskej skupiny.

en: ID of sidebar.
sk: ID bočného panelu.

en: ID of template.
sk: ID šablóny.

en: ID of the note record.
sk: ID záznamu poznámky.

en: ID of the parent product, if applicable.
sk: ID nadradeného produktu, ak je dostupné.

en: ID of the post context.
sk: ID kontextu príspevku.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
sk: Identifikačné číslo spôsobu dopravy, ktorá poskytuje sadzbu.

en: ID of the shipping rate.
sk: Identifikačné číslo sadzby doručenia.

en: ID to reassign posts to.
sk: ID, na ktoré preradiď články

en: IDs for settings sub groups.
sk: ID kódy podskupín nastavení.

en: IO error.
sk: Chyba IO.

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IP address
sk: IP adresa

en: IP address for the comment author.
sk: IP adresa pre objekt autora.

en: IP address for the downloader.
sk: IP adresa sťahovateľa.

en: IP address.
sk: IP adresa.

en: IPN email notifications
sk: IPN e-mailové notifikácie

en: IPN payment completed
sk: IPN platba dokončená

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
sk: ISO kód adresy pre krajinu, na ktorú sa zásielka odosiela.

en: ISO code of the country.
sk: ISO kód krajiny.

en: ISO code or name of the state, province or district.
sk: ISO kód alebo názov štátu, provincie alebo okresu.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
sk: Kód ISO, alebo meno, pre štát, provinciu alebo okres adresy, na ktorú bude poslaná.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
sk: ISO3166 alpha-2 kód krajiny.

en: ISO4217 currency code.
sk: Kód meny ISO4217.

en: Ialomița
sk: Ialomita

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon + text
sk: Ikona + text

en: Icon URL
sk: URL adresa ikony

en: Icon background
sk: Pozadie ikony

en: Icon of block type.
sk: Ikona typu bloku.

en: Icon only
sk: Len ikona

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
sk: Id by malo začínať písmenom, pokračovať len písmenami, číslami, pomlčkami, bodkami, čiarkami alebo podčiarkovníkmi.

en: Identicon (Generated)
sk: Identikona (generovaná automaticky)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
sk: Ak nie je povolený %1$s, požiadajte vášho administrátora, aby modul povolil. Prípadne prejdite na <a href="%2$s">dokumentáciu Apache</a> alebo <a href="%3$s">pohľadajte inde</a>.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sk: Ak si želáte nastaviť COD dostupné len pri určitých spôsoboch, nastavte ho tu. Nechajte prázdne pre zapnuté pri všetkých spôsoboch.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
sk: Ak multimediálny súbor nie je priložený ku žiadnemu článku, budete to vidieť v stĺpci "Priložený k" a kliknutím na "Priložiť súbor" spustíte malé vyskakovacie okno, ktoré vám umožní vyhľadať článok a pripojiť k nemu súbor.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
sk: Ak nového používateľa vytvoril Wordpress, heslo bude vygenerované náhodne. Ak je to potrebné, detaily používateľa je možné zmeniť ručne.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
sk: Ak program alebo stránky ktoré používate umožňujú exportovať vaše záložky a objednávky vo formáte OPML, tu ich môžete importovať.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
sk: Po zaškrtnutí, bude dostupná doprava zadarmo na základe vopred zľavneného množstva v objednávke.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
sk: WordPress môže v prípade záujmu automaticky informovať rôzne špeciálne služby o každom novom uverejnenom článku.

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
sk: Ak necháte toto pole prázdne, pokúsime sa určiť veľkosť obrázka automaticky.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
sk: Pokiaľ je povolené, tento text bude zobrazený naprieč celým webom. Použiť to môžete na zobrazenie udalostí alebo akcií!

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
sk: Ak sa to nedeje samo, tak téma alebo plugin zobrazuje ďalšie znaky. Skúste kroky 2 a 3.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
sk: Ak spravujete sklad, týmto nastavíte, či je možné objednať produkt aj keď nie je na sklade.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sk: Pri správe skladu, toto ovláda, či sú povolené vrátenia objednávok. Ak je toto nastavenie povolené, stav na sklade môže byť nižší ako 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
sk: Na požiadanie vypočítava počet atribútov pre produkty v kolekcii.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
sk: Ak nie je zobrazený importér, ktorý potrebujete, môžete skúsiť <a href="%s">prehľadať adresár modulov</a>.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
sk: Ak odkazujete na osobu, môžete svoj vzťah k nej špecifikovať vo vyššie uvedenom formulári. <a href="https://gmpg.org/xfn/">Viac informácií o XFN</a> [EN].

en: If the payment was refunded via the API.
sk: Ak bola platba refundovaná cez API.

en: If the product is downloadable.
sk: Ak je produkt sťahovateľný.

en: If the product is virtual.
sk: Ak je produkt virtuálny.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
sk: Ak je hodnota textový reťazec, použije sa ako slug archívu. Ak je hodnota false, typ obsahuje nebude mať archív.

en: If the variation is downloadable.
sk: Ak je variácia sťahovateľná.

en: If the variation is virtual.
sk: Ak je variácia virtuálna.

en: If the variation is visible.
sk: Ak je variant viditeľný.

en: If there are any Custom Post Types registered at your site, the Content block can display the contents of those entries as well.
sk: V prípade, že sú na vašej stránke zaregistrované nejaké vlastné typy obsahu, blok Obsah môže zobraziť aj obsah týchto príspevkov.

en: If this attribute has term archive pages.
sk: Ak tento atribút obsahuje termín archívne stránky.

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
sk: Ak ide o vývojovú web stránku, môžete <a href="%s" target="_blank">nastaviť typ prostredia</a> a povoliť heslá aplikácií.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
sk: Ak to vyrieši váš problém, pravdepodobne sa jedná o chybu vo vašej téme - skúste kontaktovať autora témy.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
sk: Ak to bola chyba, jednoducho ignorujte tento e-mail a nič sa nestane.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
sk: Ak je true a ak bezplatný spôsob doručenia vyžaduje kupón, tento kupón umožní bezplatné doručenie.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
sk: Ak platí, Akismet sa automaticky pokusi odstrániť najhorší spam, než by ho mal zaradiť do zložky spam.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
sk: Ak povolené, počíta hodnotenie produktov v kolekcii.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
sk: Pokiaľ povolené, vypočíta sa minimálna a maximálna cena produktu pre kolekciu.

en: If true, empty terms will not be returned.
sk: Ak je hodnota správna, prázdne termíny nebudú vrátené.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
sk: Ak je hodnota true, len jedna položka tohto produkty je povolená pre nákup z jednej objednávky.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Ak platí, zobrazuje číslo povolených komentárov pri každom autorovi komentára na stranke komentárov.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
sk: Ak platí, zľavový kód je možné použiť iba samostatne. Ostatné zadané kódy budú z košíka odstránené.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
sk: Ak je true, poznámka sa zobrazí zákazníkom a dostanú notifikáciu. Ak je false, poznámka bude určená iba pre adminov.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
sk: Ak je true, tento kupón sa nebude vzťahovať na položky s akciovou cenou.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
sk: Ak je to pravda, táto poznámka bude priradená aktuálnemu používateľovi. Ak nepravda, poznámka bude pridelená systému.

en: If uploading to a gallery all files need to be image formats
sk: Pri nahrávaní do galérie musia byť všetky súbory vo formáte obrázkov

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
sk: Ak pridáte video, obrázok bude použitý ako náhrada pokiaľ sa video načíta.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
sk: Ak už stránku Zásady ochrany osobných údajov máte, vyberte ju nižšie. Ak nie, vytvorte novú.

en: If you already have an API key
sk: Ak už máte API kľúč

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
sk: Ak ste členom regulovaného odvetvia alebo ak podliehate dodatočným zákonom o ochrane osobných údajov, pravdepodobne budete musieť tieto informácie zverejniť tu.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
sk: Ak chcete vložiť text s formátovaním z programu Microsoft Word, skúste si túto funkciu vypnúť. V opačnom prípade sa text vyčistí od formátovania automaticky.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
sk: Ak upravujete WooCommerce na rodičovskej téme, ktorú ste nevytvorili, odporúčame použiť odvodenú tému. Prečítajte si návod <a href="%s" target="_blank">Ako vytvoriť odvodenú tému</a>.

en: If you are not automatically redirected, use this link:
sk: Ak nebudete automaticky presmerovaní, použite tento link:

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sk: Ak si nie ste istí, pozrite si dokumentáciu k pluginu alebo kontaktujte autora pluginu a zistite, či plugin zhromažďuje údaje a či podporuje nástroj Data Eraser. Tieto informácie sú dostupné v <a href="%s"> Sprievodcovi pravidlami ochrany osobných údajov </a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sk: Ak si nie ste istí, pozrite si dokumentáciu k pluginu alebo kontaktujte autora pluginu a zistite, či plugin zhromažďuje údaje a či podporuje nástroj na export údajov. Tieto informácie sú dostupné v <a href="%s"> Sprievodcovi pravidlami ochrany osobných údajov</a>.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
sk: Ak sa vám toto upozornenie zobrazuje aj po vyskúšaní krokov uvedených nižšie, možno budete musieť kontaktovať svojho poskytovateľa hostingu a požiadať ho o ďalšiu pomoc.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
sk: Pokiaľ ste majiteľom siete, skontrolujte si funkčnosť databázového servera vášho web hostingu a či sú vaše tabuľky bez chýb.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sk: Ak si nie ste istí, čo tieto pojmy znamenajú, pravdepodobne by mali kontaktovať svojho poskytovateľa hostingu. Ak stále potrebujete pomoc, vždy môžete navštíviť <a href="%s">Diskusné fórum</a>.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
sk: Ak používate metódu sťahovania X-Accel-Redirect spolu so serverom NGINX, uistite sa, že ste použili nastavenia opísané v príručke <a href='%s'> Manipulácia s digitálnymi / stiahnuteľnými produktami </a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
sk: Ak nemôžete do záložiek pridať bookmarklet, skopírujte nasledujúci kód a vytvorte si záložku. Nakopírujte tento kód do poľa URL adresy.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
sk: Ak práve nevieš vymyslieť dobré heslo, použi tlačítko nižšie, ktoré ti vygeneruje nové.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
sk: Po zmene emailovej adresy vám pošleme e-mail na novú adresu, aby ste túto zmenu potvrdili. <strong>Až do potvrdenia nebude nová adresa aktívna.</strong>

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
sk: Ak kombinujete nové <strong>široké</strong> zarovnania a zarovnania <strong>na celú šírku</strong> s galériami, môžete veľmi rýchlo vytvoriť rozloženie veľmi bohaté na médiá:

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
sk: Ak ste skopírovali súbor šablóny, aby ste niečo zmenili, budete musieť skopírovať novú verziu šablóny a znova aplikovať zmeny.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
sk: Ak si vytvoríte účet, uložíme vaše meno, adresu, e-mail a telefónne číslo, ktoré budú použité na vyplnenie údajov v pokladni pri vašich objednávkach.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sk: Ak máte nastavenú stránku s "Obchodnými podmienkami", zákazník bude pri prechode k pokladni vyzvaný, aby s nimi súhlasil.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
sk: Ak zmažete odkaz, bude natrvalo odstránený. Odkazy zatiaľ nie sú vybavené funkciou kôš.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
sk: Ak ste túto požiadavku nevykonali, jednoducho ignorujte tento e-mail. Ak chcete pokračovať:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sk: Ak neviete ako nastaviť databázu, mali by ste <strong>kontaktovať svojho providera</strong>. Ak všetko ostatné zlyhá, môžete nájsť pomoc na <a href="%s">WordPress Diskusnom fóre</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
sk: Ak nechcete, aby bol váš obrázok hlavičky na stránke zobrazený, kliknite na tlačidlo &#8220;Odstrániť obrázok hlavičky&#8221;. Ak chcete obrázok neskôr znovu obnoviť, stačí zvoliť niektorý z dostupných obrázkov a kliknúť na &#8220;Uložiť zmeny&#8221;.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
sk: Ak si nechcete nahrať vlastný obrázok, môžete využiť jednu z týchto coolových hlavičiek, alebo si môžete nechať vygenerovať náhodnú.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
sk: Ak nechcete ďalej používať vašu %s stránku, môže ju vymazať pomocou formuláru nižšie. Keď kliknete na <strong>Natrvalo zmazať moju stránku</strong> bude vám poslaný mail s odkazom. Kliknutím na tento odkaz vašu stránku zmažete .

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
sk: Ak nezadáte svoje heslo, VŠETKY PRÍSPEVKY z vášho LiveJournal účtu budú do Wordpressu naimportované ako viditeľné pre verejnosť.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
sk: Ak ešte nemáte účet na stránke WordPress.com, môžete si ho vytvoriť zadarmo v priebehu pár sekúnd.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
sk: Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
sk: Ak nájdete chybu vo WooCommerce jadre, môžete vytvoriť ticket cez <a href="%1$s">Github problémy</a>. Uistite sa, že ste si prečítali <a href="%2$s">sprievodcu prispievania</a> pred odoslaním reportu. Aby ste nám pomohli vyriešiť váš problém, popíšte váš problém čo najpodrobnejšie a zahrňte aj vašu <a href="%3$s">správu o stave systému</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
sk: Ak máte zľavový kód, zadajte ho nižšie

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
sk: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
sk: Ak máš na svojom LiveJournal účte nejaké príspevky označené za súkromné, budú počas importu ochránené heslom. Vidieť ich budú môcť iba ľudia, ktorí heslo poznajú.

en: If you have entered a custom label, it will be prepended before the title.
sk: Ak ste zadali vlastný štítok, pridá sa pred samotný názov.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
sk: Ak ste nevytvorili žiadne menu, <strong>kliknite na odkaz vytvoriť nové menu</strong>

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
sk: Ak máte články, alebo komentáre v inom systéme, WordPress ich dokáže do tejto stránky importovať. Pre začiatok si nižšie vyberte systém z ktorého chcete importovať:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sk: Ak ste u nás už nakupovali, vyplňte vaše údaje nižšie. Ak ste nový zákazník, pokračujte na sekciu s fakturáčnými údajmi.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
sk: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
sk: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
sk: Ak sa vám %1$s páči, nechajte nám %2$s hodnotenie. Vopred veľká vďaka!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
sk: Ak chcete, môžete upraviť štruktúru URL adries produktov. Napríklad, použitím <code>shop</code> zmeníte odkazy produktu na <code>%sshop/sample-product/</code>. Toto nastavenie ovplyvní iba URL adresy produktov a nič iné.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sk: Ak potrebujete znovu použiť sprievodcu nastavením, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
sk: Ak potrebujete sprievodcu nastavením znova povoliť alebo zakázať, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
sk: Ak potrebujete zoznam úloh povoliť alebo zakázať, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
sk: Ak ste sa ocitli na tejto stránke nechtiac a chceli ste navštíviť niektorú z vašich stránok, máme pre vás na nájdenie cesty niekoľko skratiek.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
sk: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
sk: Ak vieš po anglicky, <a href="http://translate.wordpress.com/"> môžeš nám pomôť preložiť WordPress do tvojho jazyka.</a>

en: If you take over, the other user will lose editing control to the post, but their changes will be saved.
sk: Ak prevezmete kontrolu, druhý používateľ stratí kontrolu nad úpravou príspevku, ale jeho zmeny sa uložia.

en: If you try to verify our computations using the numbers in these tables you might get different results. The logic is explained here.
sk: Ak sa pokúsiš si overiť svoje výpočty použitím čísiel v týchto tabuľkách, môžeš dostať rozdielne sumy. Tu je niekoľko logických vysvetlení.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
sk: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
sk: Ak používate vašu webovú stránku na komerčné účely a zaoberáte sa komplexnejším zbieraním alebo spracovávaním osobných údajov, mali by ste okrem informácií, ktoré sme už prediskutovali, uviesť nasledujúce informácie vo vašich zásadách ochrany osobných údajov.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
sk: Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
sk: V prípade, že chcete previesť kategórie na značky (alebo naopak), použite prosím príslušný nástroj s názvom <a href="%s">Konvertor kategórií a značiek</a>, ktorý je dostupný na obrazovke Import.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
sk: Ak chcete exportovať zoznam všetkých informácií na tejto stránke, môžete použiť tlačidlo nižšie na skopírovanie informácií do schránky. Môžete ho potomprekopírovať do textového súboru a uložiť na zariadeni. Alebo ho poslať mailom technickej podpore či tvorcovi témy/pluginu.

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
sk: Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako vytvoriť ďalšie bloky, alebo ak máte záujem pomôcť s projektom, prejdite do <a href="%s">GitHub repository</a>.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
sk: V prípade, že chcete odstránit widget, ale chcete uložiť jeho nastavenia pre budúce použitie, tak ho jednoducho presunte do oblasti "Neaktívne widgety". Hocikedy ich môžete odtiaľ opäť vrátiť. Táto funkcia je obzvlášť nápomocná ak chcete v súčasnosti presedlať na tému, ktorá má menej, alebo odlišné oblasti pre widgety.

en: If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
sk: Ak chcete vidieť všetky webové stránky a články, ktoré sledujete, na jednom mieste, <a href="%s">prihláste sa s vašim WordPress.com účtom</a>.

en: If you want to see all of the blogs you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
sk: Ak chcete vidieť všetky webové stránky, ktoré sledujete, na jednom mieste, <a href="%s">prihláste sa s vašim WordPress.com účtom</a>.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
sk: Ak chcete ponúknuť od konkrétneho dopravcu <span class="help_tip" data-tip="%1$s">živé sadzby,</span> mnoho rozšírení pre WooCommerce nájdete <a href="%2$s" target="_blank">tu</a>.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sk: Ak sa váš PayPal email líši od zadaného PayPal emailu, sem zadajte hlavný email PayPal účtet. Tento účet je používaný na overovanie IPN žiadostí.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
sk: Ak je váš problém neznámy alebo spôsobený modulom, vyskúšajte aktivovať %s (predvolenú WordPress tému).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
sk: Ak je váš problém neznámy alebo spôsobený modulom, vyskúšajte aktivovať predvolenú WordPress tému.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
sk: Ak sa vaša stránka nezobrazuje, kontaktujte správcu siete.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
sk: Ak je váš obchod na územi EU, odporúčame použiť rozšírenie pre VAT(DPH) číslo, pre pridanie aumatických sazieb. Pridá to pole do košíka, pre zber a overenie zákazníkovho VAT čísla, ak ho majú.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
sk: Ak má vaša téma viac ako jeden predvolený alebo nahratý obrázok hlavičky, môžete zapnúť zobrazovanie náhodných obrázkov  na každej stránke. Označte &#8220;Náhodne&#8221;.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
sk: Ak vaša téma obsahuje viacero menu, ich správne pomenovanie vám zjednoduší ich správu.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
sk: Ak vaša téma obsahuje oblasti pre widgety, môžete tam taktiež pridať menu. Navštívte <a href="%s">Panel widgetov</a> a pridajte &#8222; widget Navigačné menu &#8220; pre zobrazenie menu v bočnom paneli alebo pätičke.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
sk: Ak to vaša téma podporuje, uvidíte "široké" tlačítko na obrázku panela nástrojov. Vyskúšajte to.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
sk: Ak vaša webová stránka poskytuje službu, ktorá zahŕňa automatizované spracovanie, napríklad nabíjanie kreditu používateľmi alebo zbieranie ich dát do reklamného profilu - ste povinný o tom informovať a zverejniť všetky informácie o tom, aké údaje zbierate, spôsob ich využitia a aké práva má používateľ nad týmito procesmi.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
sk: Ak vaša webová stránka dostáva údaje o používateľoch od tretích strán vrátane inzerentov, táto informácia musí byť zahrnutá v príslušnej časti vašich zásad ochrany osobných údajov o spracovaní údajov tretími stranami.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Obrázok <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Obrázky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Obrázkov <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
sk: Adresa obrázku

en: Image Alignment:
sk: Zarovnanie obrázka:

en: Image CSS Class
sk: CSS trieda obrázka

en: Image Caption
sk: Nadpis obrázku

en: Image Color:
sk: Farba obrázka:

en: Image Crop Help
sk: Pomocník orezávania obrázkov

en: Image Editor Save Failed
sk: Zlyhalo ukladanie v editore obrázkov

en: Image File
sk: Súbor obrázku

en: Image Gallery Carousel
sk: Galéria obrázkov v karuseli

en: Image Grid
sk: Mriežka obrázkov

en: Image ID.
sk: ID obrázka.

en: Image Link
sk: Obrázkový odkaz

en: Image List
sk: Obrazový zoznam

en: Image Position
sk: Pozícia obrázku

en: Image Processing Error
sk: Chyba v spracovávaní obrázku

en: Image Rotation
sk: Rotácia obrázka

en: Image Settings:
sk: Nastavenia obrázku:

en: Image Size
sk: Veľkosť obrázku

en: Image Size:
sk: Veľkosť obrázku:

en: Image Title
sk: Názov obrázka

en: Image Title Attribute
sk: Nadpis atribútu obrázka

en: Image URL
sk: URL obrázka

en: Image URL.
sk: URL adresa obrázka:

en: Image Upload Error
sk: Chyba pri nahrávaní obrázku

en: Image Widget
sk: Obrázkový widget

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
sk[0]: Obrázkový widget (%d)
sk[1]: Obrázkové widgety (%d)
sk[2]: Obrázkových widgetov (%d)

en: Image alternative text.
sk: Alternatívny text obrázka.

en: Image caption text
sk: Text titulku k obrázku

en: Image could not be processed.
sk: Obrázok sa nepodarilo spracovať.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
sk: Obrázok nebolo možné spracovať. Prosím, vráťte sa späť a skúste to znova.

en: Image covers the space evenly.
sk: Obrázok pokryje priestor rovnomerne.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
sk: Náhľad orezania obrázku. Vyžaduje interakciu myšou.

en: Image crop failed.
sk: Nepodarilo sa orezať obrázok.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
sk: Dáta obrázku neexistujú. Nahrajte obrázok znovu prosím.

en: Image data.
sk: Dáta obrázka.

en: Image default align
sk: Predvolené zarovnanie obrázka

en: Image default link type
sk: Predvolený typ odkazu

en: Image default size
sk: Predvolená veľkosť obrázka

en: Image description
sk: Popis obrázku

en: Image details
sk: Detaily obrázku

en: Image edit.
sk: Upraviť obrázok.

en: Image flip failed.
sk: Nepodarilo sa preklopiť obrázok.

en: Image inserted.
sk: Obrázok vložený.

en: Image is contained without distortion.
sk: Obraz je obsiahnutý bez deformácie.

en: Image is scaled and cropped to fill the entire space without being distorted.
sk: Obrázok je zmenšený a orezaný tak, aby vyplnil celý priestor bez straty kvality.

en: Image is scaled to fill the space without clipping nor distorting.
sk: Obrázok je zmenšený tak, aby vyplnil priestor bez orezania alebo skreslenia.

en: Image metadata is inconsistent.
sk: Metadáta obrázku si odporujú.

en: Image missing or invalid URL. Please check the Image widget URL in your <a href="%s">widget settings</a>.
sk: Chýbajúci obrázok alebo neplatná URL adresa. Skontrolujte URL adresu obrázkového widgetu v <a href="%s">jeho nastaveniach</a>.

en: Image name.
sk: Meno obrázka.

en: Image of the product that the review belongs to.
sk: Obrázok produktu, ktorému patrí recenzia.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
sk: Pozícia obrázku. 0 znamená, že obrázok je ilustračný.

en: Image resize failed.
sk: Nepodarilo sa zmeniť veľkosť obrázka.

en: Image restored successfully.
sk: Obrázok bol úspešne obnovený.

en: Image rotate failed.
sk: Nepodarilo sa otočiť obrázok.

en: Image saved
sk: Obrázok uložený

[ctx: Image scaling options]
en: Scale
sk: Škála

[ctx: Image settings]
en: Settings
sk: Nastavenia

en: Image size
sk: Veľkosť obrázku

en: Image size in pixels
sk: Veľkosť obrázka v pixloch

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
sk: Plná veľkosť

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
sk: Veľký

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
sk: Stredný

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
sk: Miniatúra (thumbnail)

en: Image size presets
sk: Nastavenia veľkosti obrázka

en: Image size used for products in the catalog.
sk: Veľkosť obrázku použitá pre produkty v katalógu.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
sk: Veľkosť obrázka pre hlavný obrázok produktu na stránke samotného produktu. Tieto obrázky nebudú orezané.

en: Image sizes
sk: Rozmery obrázkov

en: Image title:
sk: Nadpis obrázka:

en: Image toolbar (when an image is selected)
sk: Panel nástrojov obrázka (ak je vybraný obrázok)

en: Image uploaded and inserted.
sk: Obrázok bol nahraný a vložený.

en: Image uploaded.
sk: Obrázok bol nahraný.

en: Image url
sk: URL adresa obrázka

en: Image will be stretched and distorted to completely fill the space.
sk: Obrázok bude roztiahnutý a zdeformovaný aby úplne vyplnil priestor.

en: Image, Date, & Title
sk: Obrázok, dátum a nadpis

en: ImageMagick supported file formats
sk: ImageMagick podporované formáty súborov

en: ImageMagick version number
sk: Číslo verzie ImageMagick

en: ImageMagick version string
sk: Text verzie ImageMagick

en: Images
sk: Obrázky

en: Images &amp; Videos
sk: Obrázky &amp; Videá

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
sk: Veľkosť obrázkov nie je možné zmeniť na väčšiu veľkosť ako originál.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
sk: Obrázky s rozmermi presne <strong>%1$d &times; %2$d pixelov</strong> budú použité ako sú.

en: Images should be at least %s tall.
sk: Obrázky by mali mať najmenej %s na výšku.

en: Images should be at least %s wide.
sk: Obrázky by mali mať najmenej %s na šírku.

en: Images will be cropped into a square
sk: Obrázky budú orezané na štvorec

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
sk: Obrázky budú orezané na vlastný pomer strán

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
sk: Obrázky budú zobrazené v pomere strán, v ktorom boli aj nahrané

en: Images:
sk: Obrázky:

en: Imagick Resource Limits
sk: Limit zdrojov Imagick

en: Imagick version
sk: Imagick verzia

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
sk: Predstavte si, že všetko čo WordPress dokáže bude rýchlo dostupné z jedného miesta v používateľskom rozhraní. Už nemusíte zisťovať HTML tagy, triedy, pamätať si komplikovaný syntax shortcódov. To je myšlienka za vkladačom. Tlačítkom <code>(+)</code>, ktoré uvidíte v editore, ktoré vám umožňuje prechádzať všetkými dostupný blokmi a pridávať ich do príspevkov. Pluginy a témy si môžu pridať svoje vlastné bloky, čo otvára všetky možnosti pre ešte bohatšie publikovanie a úpravy.

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
sk: Importovať <strong>články, stránky, komentáre, voliteľné polia, rubriky a značky</strong> z exportovaného súboru WordPress.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
sk: Import <strong>produktov</strong> do Vášho obchodu z CSV súboru.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sk: Importuje <strong>sadzby daní</strong> do vašeho obchodu pomocou súboru csv.

en: Import Attachments
sk: Import príloh

en: Import Blogroll
sk: Importovať odkazy

en: Import Classic Menus
sk: Importovať klasické menu

en: Import Movable Type or TypePad
sk: Import Movable Type a TypePad

en: Import OPML File
sk: Importovať súbor OPML

en: Import Products
sk: Importovať produkty

en: Import WordPress
sk: Importovať WordPress

en: Import as meta data
sk: Importovať ako meta dáta

en: Import author:
sk: Importovať autora:

en: Import complete - imported %s tax rates.
sk: Import dokončený - naimportované sadzby daní: %s.

en: Import complete!
sk: Import je kompletný!

en: Import failed
sk: Nahrávanie zlyhalo

en: Import links in OPML format.
sk: Import odkazov vo formáte OPML.

en: Import pattern from JSON
sk: Importovať vzor z JSON

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
sk: Import článkov a súborov z Tumblr pomocou API.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
sk: Nahrá články a komentáre z blogu Movable Type alebo TypePad blogu

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
sk: Import článkov a komentárov z blogov Movable Type alebo TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
sk: Import článkov z LiveJournal cez ich API.

en: Import posts from an RSS feed.
sk: Import článkov z RSS.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
sk: Import článkov, komentárov a používateľov z blogu v systéme Blogger

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
sk: Import článkov, stránok, komentárov, vlastných polí, kategorií a značiek z WordPress exportu.

en: Import products
sk: Importovať produkty

en: Import products from a CSV file
sk: Importovať produkty zo súboru CSV

en: Import tax rates
sk: Importovať sadzby daní

en: Import the next batch
sk: Importovať ďalšiu dávku

en: Import widget area
sk: Importovať oblasť widgetov

en: Import your blogroll from another system
sk: Importovať odkazy z&nbsp;iného systému

en: Important:
sk: Dôležité:

en: Imported "%s" from JSON.
sk: Importovaný vzor "%s" z JSON.

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
sk: Dávka importovaných komentárov: %d z <strong>približne</strong> %d

en: Imported post <strong>%s</strong>...
sk: Vložený článok <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
sk: Dávka importovaných príspevkov: %d z <strong>približne</strong> %d

en: Importing
sk: Prebieha import

en: Importing Posts
sk: Importujem články

en: Importing post <em>%s</em>...
sk: Importujem článok <i>%s</i>...

en: Importing post...
sk: Importujem články...

en: Importing...
sk: Importujem&hellip;

en: Improve our store offerings
sk: Pomôžte nám zlepšíť našu ponuku

en: In "Mobile"
sk: V "mobilnom telefóne"

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
sk: V %1$s použite metódu %2$s, nepoužívajte funkciu %3$s. Pozrite si %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
sk: S témou Twenty Fourteen môžete vytvoriť moderný magazín s responzívnym dizajnom. Obohaťte obsah svojej stránky pomocou mriežky alebo slidera. Použite 3 oblasti widgetov pre úpravu dizajnu a zmeňte rozloženie stránky na celú šírku. Stránka prispievateľov zobrazí vašich autorov. Vytvorenie magazínovej stránky pomocou WordPress nebolo nikdy jednoduchšie.

en: In a few words, explain what this site is about.
sk: Pár slovami popíšte túto stránku.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
sk: Niekoľkými slovami vysvetlite, o čom je táto stránka. Príklad: &#8220;%s.&#8221;

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
sk: K zoznamu osobných údajov, ktoré zbierate, musíte uviesť aj dôvod ich zbierania. Tieto popisy musia obsahovať, že k zbieraniu a uchovávaniu dát dochádza buď na základe právneho základu alebo aktívneho súhlasu používateľa.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
sk: Ak ste to ešte neurobili, môžete importovať články z vašich ďalších blogov:

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
sk: Aby mohlo <strong>cachovanie databázy</strong> pracovať s WooCommerce, musíte pridať %1$s do možnosti "Ignorované Query Stringy" v <a href="%2$s">W3 Total Cache nastaveniach</a>.

en: In quoting others, we cite ourselves.
sk: Pri citovaní iných citujeme sami seba.

en: In reply to %s.
sk: Odpoveď na %s.

en: In reply to: %s
sk: Odpoveď na: %s

en: In response to
sk: Ako odpoveď na

en: In response to: %s
sk: Ako odpoveď na: %s

en: In stock
sk: Na sklade

en: In stock?
sk: Skladom?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
sk: V stĺpci <strong>Autor</strong> sa okrem autorovho mena, emailovej adresy a URL adresy stránky zobrazuje aj jeho IP adresa. Kliknutím na príslušný odkaz zobrazíte všetky komentáre prichádzajúce z danej IP adresy.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
sk: V stĺpci <strong>Komentár</strong> môžete kometár schváliť, odpovedať naň (a schváliť), upraviť, označiť za spam alebo vyhodiť do koša.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
sk: V stĺpci <strong>Ako odpoveď na</strong> sa nachádzajú tri položky. Text značí meno článku, ktorý bol inšpirovaný komentárom a odkazuje na editor článku. Odkaz Zobraziť článok zobrazí článok priamo na webovej stránke. Malá bublina s číslom ukazuje počet schválených komentárov článku. Počet čakajúcich komentárov značí číslo v červenom krúžku. Kliknutím na tento krúžok vyfiltrujete len čakajúce komentáre.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
sk: V stĺpci <strong>Odoslané</strong> sa zobrazí dátum a čas komentára. Kliknutím na dátum sa vám zobrazí komentár na živej webovej stránke.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sk: V sekcii Text hlavičky tejto stránky, môžte zvoliť či zobraziť alebo skryť tento text. Môžte tiež zvoliť farbu pre text kliknutím na tlačidlo Zvoľ farbu a zadaním buď platnej HTML šestnástkovej hodnoty, napr. &#8220;#ff0000&#8221; pre červenú, alebo zvolením farby grafickým nástrojom.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
sk: Na karte Informácie nájdete všetky podrobnosti o konfigurácii vašej WordPress stránky, servera a databázy. K dispozícii je tiež funkcia exportu, ktorá vám umožňuje skopírovať všetky informácie o vašej stránke do schránky. Tieto informácie sú užitočné pri riešení problémov na vašej stránke a komunikácií s podporou.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
sk: Pod záložkou Stav môžete vidieť dôležité informácie o vašej WordPress konfigurácii spolu so všetkým, čo si vyžaduje vašu pozornosť.

en: In the WordPress editor, each paragraph, image, or video is presented as a distinct “block” of content.
sk: V editore WordPress je každý odsek, obrázok alebo video prezentovaný ako samostatný „blok“ obsahu.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
sk: V oblasti editora, klávesa Tab vloží tabulátor.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
sk: V tomto prípade, vo WordPress došlo k chybe vďaka jednému z vašich pluginov, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
sk: V tomto prípade WordPress zachytil chybu s vašou témou, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
sk: V tejto časti by ste mali vysvetliť, ako dlho budú osobnú údaje uchované a spracovávané vašou webovou stránkou. Napriek tomu, že je vašou povinnosťou zobraziť plánovanú dĺžku a dôvod uchovávania údajov, táto informácia nemusí byť zobrazená na tomto mieste. Napríklad, môžete zverejniť, že údaje z kontaktných formulárov budete ukladať po dobu 6 mesiacov, analytické údaje 1 rok a informácie o objednávkach až 10 rokov.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
sk: V tejto časti by ste mali vysvetliť, aké opatrenia ste prijali na ochranu údajov používateľov. Môže tp zahŕňať technické opatrenia, ako je šifrovanie; bezpečnostné opatrenia ako dvojfaktorová autentifikácia; ako aj školenia zamestnancov v oblasti ochrany údajov. Ak ste vykonali posúdenie vplyvu na súkromie, môžete to uviesť aj tu.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
sk: V tejto časti by ste mali vysvetliť, aké sú vaše postupy na riešenie únikov dát, potenciálnych alebo skutočných. Napríklad interný reportovací systém, kontaktné mechanizmy alebo odmeny za nájdenie chýb.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
sk: V tejto časti by ste mali vysvetliť, aké práva majú vaši používatelia nad svojimi údajmi a ako môžu tieto práva uplatniť.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
sk: V tejto časti by ste mali uviesť zoznam všetkých prenosov údajov vašej webovej stránky mimo Európskej únie a popísať spôsob, akým je zabezpečená úroveň ochrany údajov určená európskou úpravou ochrany osobných údajov. Môže ísť o váš hosting, cloudové úložisko alebo iné služby tretích strán.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
sk: V tejto sekcií prosím uveďte subjekty s ktorými zdielate data a uveďte aj dôvod. Príklady: analytika, marketing, platobné brány, poštovné služby a iné tretie strany.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
sk: V tejto časti by ste mali pomenovať a uviesť všetky tretie strany, ktorým zdieľate osobné údaje, vrátane partnerov, hostingových služieb, spracovateľov platieb a ostatných dodávateľov spolu s informáciou o tom, aké dáta im poskytujete a prečo. Ak je to možné, odkážte na ich vlastné zásady o ochrane osobných údajov.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
sk: V tejto časti by ste mali informovať aké osobné údaje zbierate o používateľoch a návštevníkoch webových stránok. Súčasťou môžu byť osobné údaje ako meno, e-mailová adresa, predvoľby používateľského účtu, transakčné údaje ako informácie o objednávkach, a technické údaje ako informácie o súboroch cookies.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
sk: V tejto časti by ste mali uviesť URL vašej webovej stránky, rovnako aj názov vašej spoločnosti či meno prevádzkovateľa spolu s kontaktnými údajmi.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
sk: V tejto časti by ste mali uviesť kontakt pre informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov. Pokiaľ ste povinný mať zodpovednú osobu (Data Protection Officer), uveďte tu jej meno a kontaktné údaje.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
sk: V tejto podčasti by ste mali uviesť zoznam cookies súborov, ktoré používa váš web, vrátane tých, ktoré používajú pluginy, sociálne siete a analytické nástroje. My  sme uviedli tie, ktoré predvolene inštaluje WordPress.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
sk: V tejto sekcií prosím uveďte tretie strany, ktoré spracovávajú platby na Vašej stránke z dôvodu toho, že prichádzajú do styku s údajmi zákazníkov. Pridali sme PayPal ako príklad, ale v prípade že PayPal nevyužívate, prosím odstráňte ho.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
sk: V tejto časti by ste mali poznamenať, aký analytický balík používate, ako sa môžu používatelia rozhodnúť pre sledovanie analytiky a odkazať na pravidlá ochrany osobných údajov poskytovateľa analytickej služby, ak existujú.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
sk: V tejto časti by ste mali poznamenať, aké informácie sú zachytené prostredníctvom komentárov. Zaznamenali sme údaje, ktoré WordPress predvolene zhromažďuje.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
sk: V tejto časti by ste mali poznamenať, aké informácie môžu byť zverejnené používateľmi, ktorí môžu nahrávať súbory médií. Všetky nahrané súbory sú zvyčajne verejne dostupné.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Prebieha <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Prebieha <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Prebieha <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
sk: Spracováva sa

en: Inactive
sk: Vypnutý

en: Inactive Plugins
sk: Neaktívne pluginy

en: Inactive Sidebar (not used)
sk: Neaktívny Sidebar (nepoužíva sa)

en: Inactive Themes
sk: Neaktívne témy

en: Inactive Widgets
sk: Neaktívne widgety

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
sk: Neaktívne účty sú tie, do ktorých sa nikto neprihlásil, alebo nevytvoril objednávku počas stanovenej doby. Tieto účty budú zmazané a objednávky budú zmenené na objednávky neregistrovaného zákazníka.

en: Inactive plugins
sk: Neaktívne pluginy

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
sk: Neaktívne pluginy sú lákavé ciele pre útočníkov. Ak nebudete používať plugin, odporúčame ho odstrániť.

en: Inactive plugins.
sk: Neaktívne pluginy.

en: Inactive widgets
sk: Neaktívne widgety

en: Inbox
sk: Schránka

en: Inches
sk: Palcov

en: Inches (in)
sk: Palce (in)

en: Include
sk: Priložené

en: Include activity from commenters
sk: Zahrnúť aktivitu komentujúcich

en: Include activity from followers
sk: Zahrnúť aktivitu odberateľov

en: Include activity from likers
sk: Zahrnúť aktivitu lajkujúcich

en: Include the label as part of the link
sk: Zahrňte štítok ako súčasť odkazu

en: Included in WordPress.com Premium
sk: Zahrnnuté vo WordPress.com Premium

en: Including tax
sk: S DPH

en: Incompatible Archive.
sk: Nekompatibilný archív.

en: Incompatible with '%s'
sk: Nekompatibilné s '%s'

en: Incorrect post password.
sk: NEplatné heslo pre článok.

en: Incorrect username or password.
sk: Nesprávne používateľské meno alebo heslo.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
sk: Zvýšiť aktuálnu cenu o (fixnú sumu alebo %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
sk: Zvýšiť existujúcu predajnú cenu (pevná čiastka alebo %):

en: Increase existing stock by:
sk: Zvýšiť existujúce zásoby podľa:

en: Increase indent
sk: Zväčšiť odsadenie

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
sk: Zvýšiť cenu (fixná čiastka alebo percento)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
sk: Zvýšiť akciové ceny (fixná čiastka alebo percento)

en: Increasing memory allocated to PHP
sk: Ako navýšiť pridelenú pamäť k PHP

en: Increment
sk: Prírastok

en: Indent
sk: Vložiť odsadenie

en: Indent a list by pressing <kbd>space</kbd> at the beginning of a line.
sk: Stlačením <kbd>space</kbd> na začiatku riadku zvýšite odsadenie zoznamu.

en: Indent list item
sk: Položka zoznamu odsadenia

en: Indian
sk: Indický oceán

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
sk: Označuje, či je šablóna vlastná alebo je súčasťou hierarchie šablón

en: Indicates the order that will appear in queries.
sk: Indikuje, že objednávka bude zahrnutá v dotazoch.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
sk: Štandardné

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
sk: Téma

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
sk: Vlastné

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
sk: Naznačuje, či by pre výsledný súbor mali platiť všetky podmienky, alebo či len niektorá z nich postačuje. Zhoda ovplyvňuje nasledujúce parametre: produkty, objednávky, používateľské meno, ip_adresa.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
sk: Označuje, či by pre výsledný súbor mali platiť všetky podmienky, alebo či len niektorá z nich postačuje. Zhoda ovplyvňuje nasledujúce parametre: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Indicates whether the current variation is the default one.
sk: Udáva, či je aktuálna variácia predvolená.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
sk: Jednotlivé príspevky môžu tieto nastavenia prepísať. Tu uvedené zmeny sa aplikujú len na nové príspevky.

en: Individual use only
sk: Individuálne použitie

en: Indonesian
sk: Indonézčina

en: Industry regulatory disclosure requirements
sk: Požiadavky na zverejňovanie právnych predpisov v regulovanom odvetví

en: Industry.
sk: Priemysel.

en: Inexistent terms.
sk: Neexistujúce výrazy.

en: Infinite Scroll Behavior
sk: Správanie nekonečného posúvania

en: Infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches
    		the bottom of the page. This helps you reader see more of your content.
sk: Nekonečné posúvanie načíta ďalšiu skupinu článkov automaticky, keď sa čitateľ priblíži
    		ku koncu stránky. Táto funkcia umožňuje čitateľovi vidieť viac vášho obsahu.

en: Info
sk: Informácie

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
sk: Informácie o webovom serveri, na ktorom hostujete vašu stránku.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
sk: Informácie o tomto blogu sa práve načítavajú.

en: Information notice
sk: Informačné oznámenie

en: Inherit query from template
sk: Prebrať dopyt zo šablóny

en: Initialized a new full sync
sk: Bola inicializovaná nová plná synchronizácia

en: Initialized a new full sync with modules: %s
sk: Bola inicializovaná nová plná synchronizácia s modulmi: %s

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
sk: Inline CSS kód, ktorý registruje štýlom požadovanú CSS triedu.

en: Inline code
sk: Inline kód

en: Inline image
sk: Priamy Obrázok

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
sk: Vnorený panel nástrojov (pri označenom obrázku, odkaze alebo náhľade)

en: Inner blocks use content width
sk: Vnútorné bloky používajú šírku obsahu

en: Inner shadow
sk: Vnútorný tieň

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert Image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert More Tag
sk: Vložiť značku "Čítať ďalej"

en: Insert Page Break tag
sk: Vložiť odstránkovanie

en: Insert Read More tag
sk: Vložiť značku čítať viac

en: Insert a link to a post or page.
sk: Vložiť odkaz na príspevok alebo stránku

en: Insert a new block after the selected block(s).
sk: Vložte nový blok po vybratom bloku(blokoch).

en: Insert a new block before the selected block(s).
sk: Vložiť nový blok pred vybraný blok(y).

en: Insert a table for sharing data.
sk: Vložiť tabuľku na zdieľanie dát.

en: Insert an ad unit wherever you can place a widget.
sk: Vložte reklamu kdekoľvek je možné umiestniť widget.

en: Insert an image from another web site
sk: Vložiť obrázok z inej webovej stránky

en: Insert audio playlist
sk: Vlož zoznam skladieb

en: Insert column after
sk: Vložiť stĺpec za

en: Insert column before
sk: Vložiť riadok za

en: Insert date/time
sk: Vložiť dátum/čas

en: Insert external image
sk: Vložiť externý obrázok

en: Insert file URL
sk: Vložiť URL adresu

en: Insert from URL
sk: Vložiť z URL

en: Insert gallery
sk: Vložiť galériu

en: Insert image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert into Navigation Menu
sk: Pridať do menu navigácie

en: Insert into Post
sk: Vložiť do článku

en: Insert into page
sk: Vlož na stránku

en: Insert into post
sk: Vložiť do príspevku

en: Insert into product
sk: Vložiť do produktu

en: Insert into template
sk: Vložiť do šablóny

en: Insert into template part
sk: Vložiť do časti šablóny

en: Insert link
sk: Vložiť odkaz

en: Insert media from another website
sk: Vložiť multimédiá z inej webstránky

en: Insert row
sk: Vložiť riadok

en: Insert row after
sk: Vložiť riadok pod

en: Insert row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Insert table
sk: Vložiť tabuľku

en: Insert video
sk: Vložiť video

en: Insert video playlist
sk: Pridať zoznam videí

en: Insert/edit code sample
sk: Vložiť/upraviť ukážku kódu

en: Insert/edit image
sk: Vložiť/upraviť obrázok

en: Insert/edit link
sk: Vložiť/upraviť odkaz

en: Insert/edit media
sk: Priložiť/upraviť súbor

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
sk: Vložených %1$d odkazov do rubriky %2$s. Všetko je dokončené! <a href="%3$s">Upravte tieto odkazy</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
sk: Vložený <strong>%s</strong>

en: Inserted text
sk: Vložený text

en: Inserter
sk: vkladač

en: Inserting Media
sk: Vkladanie súborov

en: Insights
sk: Prehľady

en: Install
sk: Inštalovať

en: Install %s now
sk: Inštalovať %s

en: Install &amp; Preview
sk: Inštalovať &amp; náhľad

en: Install Fonts
sk: Inštalovať Fonty

en: Install Jetpack
sk: Inštalovať Jetpack

en: Install Now
sk: Nainštalovať

en: Install Parent Theme
sk: Nainštalovať nadradenú tému

en: Install Plugins
sk: Nainštalovať pluginy

en: Install Press This
sk: Inštalovať Press This

en: Install Themes
sk: Nainštalovať témy

en: Install Woo mobile app
sk: Inštalovať Woo mobilnú aplikáciu

en: Install and preview theme: %s
sk: Inštalácia a náhľad témy: %s

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
sk: Nainštalovať z Google Fonts. Písma sa skopírujú na vašu stránku a budú sa z nej načítavať.

en: Install plugin
sk: Inštalovať plugin

en: Install plugins
sk: Nainštalovať pluginy

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
sk: Nainštalujte si mobilnú aplikáciu WooCommerce na správu objednávok, prijímanie oznámení o predaji a na zobrazenie kľúčových metrík - nech ste kdekoľvek.

en: Install the latest version of WordPress
sk: Nainštalovať najnovšiu verziu WordPress

en: Installation Required
sk: Inštalácia vyžadovaná

en: Installation failed.
sk: Inštalácia zlyhala.

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Installed Extensions without a Subscription
sk: Inštalované rozšírenia bez (platného) predplatného

en: Installed Fonts
sk: Nainštalované typy písma

en: Installed Plugins
sk: Nainštalované moduly

en: Installed themes
sk: Nainštalované témy

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
sk: Nainštalovaná verzia nebola testovaná s aktívnou verziou WooCommerce %s

en: Installing…
sk: Inštaluje sa...

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
sk: ID inštancia spôsobu metódy doručenia, ktorá poskytuje sadzbu.

en: Instance ID.
sk: ID inštancie

en: Instance settings of the widget, if supported.
sk: Nastavenia inštancie miniaplikácie, ak sú podporované.

en: Instructions
sk: Pokyny

[ctx: Instructions on how to add IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed. (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
sk: Môžete tiež uložiť rozsah IP adries {najnižšia hodnota}-{najvyššia hodnota}. Medzery nie sú povolené (napríklad: 1.1.1.1-2.2.2.2)

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sk: Inštrukcie, ktoré budú pridané na ďakovnú stránku a do e-mailov.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sk: Pokyny, ktoré budú pridané na stránku poďakovania.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
sk: Odovzdaný nedostatok argumentov k tejto metóde XML-RPC.

en: Insufficient privileges to export products.
sk: Nemáte oprávnenie na export produktov.

en: Insufficient privileges to import products.
sk: Nemáte oprávnenie na import produktov.

en: Integration
sk: Integrácia

en: Integration "%s" is not registered.
sk: Integrácia "%s" nie je registrovaná.

en: Interests
sk: Záujmy

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Internal search handler error.
sk: Chyba interného vyhľadávacieho handlera.

en: International
sk: Medzinárodné

en: International flat rate (legacy)
sk: Medzinárodná doprava

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
sk: Internet Explorer vám neposkytuje najlepšie skúsenosti s WordPress. Prejdite na Microsoft Edge alebo iný modernejší prehliadač, aby ste zo svojej stránky vyťažili maximum.

en: Interval subtotals.
sk: Intervalové medzisúčty.

en: Introduce yourself.
sk: Predstavte sa.

en: Introduction
sk: Úvod

en: Invalid
sk: Neplatný

en: Invalid %s
sk: Nesprávne %s

en: Invalid %s ID
sk: Nesprávne %s ID

en: Invalid API response code (%d).
sk: Neplatný API kód odpovede (%d)

en: Invalid Account
sk: Chybný účet

en: Invalid Akismet key
sk: Neplatný kľúč pluginu Akismet

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
sk: Neplatný Akismet kľúč. Kontaktuje podporu.

en: Invalid Akismet user
sk: Neplatný používateľ pluginu Akismet

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
sk: Bolo poskytnuté neplatné Content-Disposition. Content-Disposition potrebuje byť formátované ako `attachment; filename="image.png"` alebo podobne.

en: Invalid Data provided.
sk: Zadané neplatné dáta.

en: Invalid ID.
sk: Neplatné ID.

en: Invalid JSON
sk: Neplatný JSON

en: Invalid JSON body passed.
sk: Posunuté neplatné JSON body.

en: Invalid JSONP callback function.
sk: Nesprávna JSONP callback funkcia.

en: Invalid Parameter
sk: Neplatný parameter

en: Invalid Poll Author
sk: Neplatný autor hlasovania

en: Invalid SEO meta description value.
sk: Neplatná hodnota pre SEO meta popis.

en: Invalid SEO title format.
sk: Nesprávny formát SEO nadpisu.

en: Invalid URL
sk: Neplatná URL

en: Invalid URL %s.
sk: Neplatná URL %s.

en: Invalid URL format.
sk: Neplatný formát URL adresy.

en: Invalid URL.
sk: Neplatná URL.

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
sk: Neplatné ID používateľského účtu. Overte ho a zadajte znova.

en: Invalid Video GUID!
sk: Neplatné GUID videa!

en: Invalid action - must be a recurring action.
sk: Neplatná akcia - musí to byť opakujúca sa akcia.

en: Invalid action ID. No status found.
sk: Neplatné ID akcie. Nebol nájdeny žiaden stav.

en: Invalid action name.
sk: Neplatný názov akcie.

en: Invalid activation key.
sk: Neplatný aktivačný kľúč.

en: Invalid admin note
sk: Nesprávna administrátorská poznámka

en: Invalid answers
sk: Neplatné odpovede

en: Invalid attachment ID.
sk: Neplatné ID prílohy.

en: Invalid attribute ID.
sk: Neplatné ID vlastnosti.

en: Invalid attribute name.
sk: Neplatný názov atribútu.

en: Invalid authentication method
sk: Nesprávny spôsob autentifikácie

en: Invalid author ID.
sk: Neplatné ID autora.

en: Invalid billing email address
sk: Neplatný email fakturačnej adresy

en: Invalid block type.
sk: Neplatný typ bloku.

en: Invalid block.
sk: Neplatný blok.

en: Invalid catalog visibility option.
sk: Neplatná voľba viditeľnosti katalógu.

en: Invalid category ID.
sk: Nesprávne ID kategórie.

en: Invalid changeset UUID
sk: Neplatná množina zmien UUID

en: Invalid comment ID.
sk: Neplatné ID komentára.

en: Invalid comment author ID.
sk: Neplatné ID autora komentára.

en: Invalid comment content.
sk: Nesprávny obsah komentára.

en: Invalid comment status.
sk: Neplatný stav komentára.

en: Invalid cookie format.
sk: Neplatný formát súboru cookie.

en: Invalid cookie.
sk: Neplatný súbor cookie.

en: Invalid coupon
sk: Neplatný kupón

en: Invalid coupon ID
sk: Nesprávne ID kupónu

en: Invalid coupon code
sk: Nesprávny kód kupónu

en: Invalid coupon code.
sk: Neplatný zľavový kód.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
sk: Neplatný druh kupónu - druh kupónu musí byť jeden z nasledovného: %s

en: Invalid coupon.
sk: Neplatný kupón.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
sk: Neplatné kupóny boli odstránené z košíka: "%s"

en: Invalid currency code
sk: Neplatný kód meny

en: Invalid customer
sk: Nesprávny zákazník

en: Invalid customer ID
sk: Nesprávne ID zákazníka

en: Invalid customer email
sk: Neplatný e-mail zákazníka

en: Invalid customer query.
sk: Neplatný dopyt zákazníka.

en: Invalid customer.
sk: Neplatný zákazník.

en: Invalid data provided.
sk: Zadané neplatné dáta.

en: Invalid data store.
sk: Neplatné dáta obchodu.

en: Invalid data. No selected item.
sk: Chybné dáta. Žiadna vybraná položka.

en: Invalid data. The item does not exist.
sk: Chybné dáta. Položka neexistuje.

en: Invalid data. Unknown state.
sk: Chybné dáta. Neznámy stav.

en: Invalid data. Unknown type.
sk: Chybné dáta. Neznámy typ.

en: Invalid date.
sk: Neplatný dátum.

en: Invalid discount amount
sk: Neplatná hodnota zľavy

en: Invalid discount type
sk: Neplatný typ zľavy

en: Invalid download link.
sk: Neplatný odkaz na stiahnutie.

en: Invalid download log: no ID.
sk: Chyba logu sťahovania: žiadne ID

en: Invalid download log: not found.
sk: Chyba logu sťahovania: nenájdené.

en: Invalid download.
sk: Neplatný súbor na stiahnutie.

en: Invalid email address
sk: Chybná e-mailová adresa

en: Invalid email address in request.
sk: Neplatná e-mailová adresa v požiadavke.

en: Invalid email address restriction
sk: Neplatné obmedzenie e-mailovej adresy

en: Invalid email address when generating personal data export file.
sk: Neplatná e-mailová adresa pri generovaní súboru na export osobných údajov.

en: Invalid email address.
sk: Neplatná e-mailová adresa.

en: Invalid featured media ID.
sk: Neplatné ID súboru.

en: Invalid field
sk: Neplatné pole

en: Invalid file
sk: Neplatný súbor

en: Invalid file type
sk: Neplatný typ súboru

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
sk: Neplatný typ súboru. Importer podporuje CSV a TXT formáty súborov.

en: Invalid form submission.
sk: Zaslaný formulár je neplatný.

en: Invalid hex color.
sk: Neplatná hex farba.

en: Invalid image URL
sk: Neplatná URL adresa obrázka

en: Invalid image URL.
sk: Neplatná URL adresa obrázka

en: Invalid image: %s
sk: Neplatný obrázok: %s

en: Invalid item
sk: Neplatná položka

en: Invalid item ID.
sk: Neplatné ID položky.

en: Invalid items
sk: Nesprávne položky

en: Invalid key.
sk: Nesprávny kľúč

en: Invalid menu ID.
sk: Neplatné ID menu.

en: Invalid menu location.
sk: Neplatné umiestnenie menu.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
sk: Neplatné nonce &ndash; odoslané nonce už bolo použité.

en: Invalid nonce verification
sk: Neplatné nonce overenie

en: Invalid object type.
sk: Neplatný typ objektu

en: Invalid option: %s. | Invalid options: %s.
sk[0]: Neplatná možnosť: %s.
sk[1]: Neplatné možnosti: %s.
sk[2]: Neplatných možností: %s.

en: Invalid or duplicated SKU.
sk: Neplatné alebo duplicitné katalógové číslo.

en: Invalid or missing payment token fields.
sk: Neplatné alebo chýbajúce polia platobných tokenov.

en: Invalid order
sk: Neplatná objednávka

en: Invalid order ID.
sk: Neplatné ID objednávky.

en: Invalid order item.
sk: Neplatná položka objednávky.

en: Invalid order note ID
sk: Chybné ID poznámky k objednávke

en: Invalid order refund ID.
sk: Neplatné ID refundácie objednávky.

en: Invalid order type: %s.
sk: Neplatný typ objednávky: %s.

en: Invalid order.
sk: Neplatná objednávka.

en: Invalid page template.
sk: Nesprávna šablóna stránky.

en: Invalid parameter "dismissed".
sk: Neplatný parameter "dismissed".

en: Invalid parameter "notice".
sk: Neplatný parameter "notice".

en: Invalid parameter(s): %s
sk: Neplatný parameter: %s

en: Invalid parameter.
sk: Chybný parameter.

en: Invalid parameters.
sk: Neplatné parametre.

en: Invalid parent ID
sk: Neplatné ID rodiča

en: Invalid path provided.
sk: Zadaná cesta nie je platná.

en: Invalid payment gateway.
sk: Neplatná platobná brána.

en: Invalid payment method.
sk: Neplatný spôsob platby.

en: Invalid payment result received from payment method.
sk: Neplatný výsledok platby prijatý z platobnej metódy.

en: Invalid payment token.
sk: Neplatný token platby.

en: Invalid permission ID.
sk: Neznáme ID oprávnenia.

en: Invalid personal data action.
sk: Neplatná akcia týkajúce sa osobných údajov.

en: Invalid personal data request.
sk: Neplatná žiadosť o osobné údaje.

en: Invalid plugin page.
sk: Chybná stránka pluginu

en: Invalid plugin path.
sk: Nesprávna cesta k pluginu.

en: Invalid plugin.
sk: Neplatný plugin

en: Invalid post
sk: Neplatný článok

en: Invalid post ID.
sk: Neplatné ID článku.

en: Invalid post format.
sk: Neplatný formát článku

en: Invalid post parent ID.
sk: Neplatné ID nadradeného článku.

en: Invalid post type.
sk: Neplatný typ článku.

en: Invalid post.
sk: Neplatný článok.

en: Invalid product
sk: Neplatný produkt

en: Invalid product ID
sk: Neplatné ID produktu

en: Invalid product ID %d.
sk: Neplatné ID produktu %d.

en: Invalid product ID.
sk: Neplatné ID produktu.

en: Invalid product SKU
sk: Nesprávne katalógové číslo produktu

en: Invalid product attribute ID
sk: Nesprávne ID vlastnosti produktu

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
sk: Neplatná vlastnosť produktu "zoradiť podľa" - vlastnosť produktu "zoradiť podľa" musí byť jedna z týchto: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
sk: Nesprávny typ vlastnosti produktu - typ vlastnosti produktu musí byť niektorý z týchto: %s

en: Invalid product category ID
sk: Chybné ID kategórie produktu

en: Invalid product review ID.
sk: Neplatné ID recenzie produktu.

en: Invalid product shipping class ID
sk: Neplatné ID triedy dopravy produktov

en: Invalid product tag ID
sk: Neplatné ID značky produktu

en: Invalid product tax status.
sk: Neplatný status dane produktu.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
sk: Neplatný typ produktu - typ produktu musí byť jeden z: %s

en: Invalid product type.
sk: Neplatný typ produktu.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
sk: Neplatný typ produktu: vložené ID nezodpovedá variácii produktu.

en: Invalid product.
sk: Neplatné ID produktu.

en: Invalid products in request body.
sk: Neplatné produkty v tele žiadosti.

en: Invalid rate
sk: Neplatná sadzba

en: Invalid recovery key format.
sk: Neplatný formát kľúča na obnovenie.

en: Invalid recovery key.
sk: Nesprávny kľúč na obnovenie.

en: Invalid refund amount
sk: Chybná hodnota refundácie

en: Invalid refund amount.
sk: Neplatná suma refundácie.

en: Invalid remote response.
sk: Neplatná vzdialená odpoveď.

en: Invalid request
sk: Neplatná žiadosť

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
sk: Neplatné ID žiadosti pri generovaní súboru na export osobných údajov.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
sk: Neplatné ID žiadosti pri zlučovaní osobných údajov na export.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
sk: Neplatné ID žiadosti pri spracovaní osobných údajov na vymazanie.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
sk: Neplatné ID žiadosti pri odosielaní e-mailu s exportom osobných údajov.

en: Invalid request ID.
sk: Neplatné ID žiadosti.

en: Invalid request parameters
sk: Neplatné parametre požiadavky

en: Invalid request status.
sk: Stav žiadosti je neplatný.

en: Invalid request type.
sk: Neplatný typ požiadavky.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
sk: Neplatná požiadavka. Zadajte prosím parameter zhody.

en: Invalid resource ID.
sk: Neplatné ID zdroja.

en: Invalid resource id for reassignment.
sk: Neplatné ID zdroja na opätovné priradenie.

en: Invalid resource id.
sk: Neplatné ID zdroja.

en: Invalid response from data store.
sk: Neplatná odpoveď z ukladania údajov.

en: Invalid review ID.
sk: Neplatné ID hodnotenia.

en: Invalid review content.
sk: Neplatný obsah recenzie.

en: Invalid revision ID.
sk: Neplatné ID revízie.

en: Invalid role
sk: Chybná funkcia

en: Invalid role.
sk: Neplatná rola.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
sk: Neplatný plán. Nie je možné uložiť akciu.

en: Invalid scope %s
sk: Neplatný rozsah %s

en: Invalid setting group.
sk: Neplatná skupina nastavení.

en: Invalid setting.
sk: Neplatné nastavenia.

en: Invalid shipping method!
sk: Neplatný spôsob doručenia!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
sk: Neplatný názov shortcode: %1$s. Nepoužívajte medzery a vyhradené znaky ako: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
sk: Neplatný názov krátkeho kódu: zadali ste prázdny názov.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
sk: Neplatný podpis &ndash; nepodarilo sa zoradiť parametre.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
sk: Neplatný podpis &ndash; poskytnutý podpis sa nezhoduje.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
sk: Neplatný podpis &ndash; metóda podpisu je neplatná.

en: Invalid site information returned from remote.
sk: Vzdialený server vrátil neplatné informácie o webovej stránke.

en: Invalid slug.
sk: Neplatný slug.

en: Invalid status.
sk: Neplatný stav.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
sk: Neplatná stratégia `%1$s` definovaná pre `%2$s` počas registrácie skriptu.

en: Invalid table id: %s.
sk: Neplatné id tabuľky: %s.

en: Invalid tax class
sk: Neplatná daňová trieda

en: Invalid taxonomy.
sk: Neplatná taxonómia.

en: Invalid taxonomy: %s.
sk: Neplatná taxonómia: %s.

en: Invalid template parent ID.
sk: Neplatné ID nadradenej šablóny.

en: Invalid term ID.
sk: Neplatné ID termínu.

en: Invalid term name.
sk: Neplatné názov termínu.

en: Invalid theme %s.
sk: Neplatná téma %s.

en: Invalid theme.
sk: Neplatná téma.

en: Invalid timestamp.
sk: Neplatná časová pečiatka.

en: Invalid token JSON: %s
sk: Neplatný token JSON: %s

en: Invalid tool ID.
sk: Neplatné ID nástroja.

en: Invalid translation type.
sk: Neplatný typ prekladu.

en: Invalid type parameter.
sk: Neplatný parameter typu.

en: Invalid user ID for reassignment.
sk: Nesprávne ID používateľa pre zmenu priradenia.

en: Invalid user ID.
sk: Neplatné ID používateľa.

en: Invalid user parameter(s).
sk: Nesprávne parametre používateľa.

en: Invalid user_id provided
sk: Poskytnuté neplatné user_id

en: Invalid username or email.
sk: Chybné používateľské meno alebo e-mail.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
sk: Neplatná hodnota %1$s pre %2$s. Očakávaná hodnota má byť v rozpätí od %3$s do %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
sk: Neplatná hodnota pre prílohu pozadia.

en: Invalid value for background position X.
sk: Neplatná hodnota pre pozíciu X pozadia.

en: Invalid value for background position Y.
sk: Neplatná hodnota pre pozíciu Y pozadia.

en: Invalid value for background repeat.
sk: Neplatná hodnota pre repeat pozadia.

en: Invalid value for background size.
sk: Neplatná hodnota pre veľkosť pozadia.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
sk: Neplatná hodnota pre parameter select alebo count. Nemožno dopytovať akcie.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
sk: Neplatná hodnota zverejnená pre %1$s. Povolené hodnoty: %2$s

en: Invalid value posted for %s
sk: Neplatná hodnota pre %s

en: Invalid value.
sk: Neplatná hodnota.

en: Invalid variation ID
sk: Neplatné ID variantu

en: Invalid webhook ID.
sk: Neplatné webhook id.

en: Invalid webhook delivery ID.
sk: Chybné ID doručenia Webhook.

en: Invalid webhook delivery.
sk: Chybné doručenie webhook.

en: Invalid webhook.
sk: Neplatný webhook.

en: Invalid widget type.
sk: Neplatný typ widgetu.

en: Inventory
sk: Sklad

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
sk: Uvítací email bol odoslaný novému užívateľovi. Pred vytvorením jeho účtu musí kliknúť na potvrdzovací odkaz.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
sk: Pozvanie emailom bolo zaslané užívateľovi. Musí navštíviť potvrdzovací odkaz, aby bol pridaný na vašu stránku.

en: Invite Sent!
sk: Pozvánka bola odoslaná.

en: Invite deleted. | Invites deleted.
sk[0]: Pozvanie bolo odstránené.

en: Invites
sk: Pozvánky

en: Invoice for order #{order_number}
sk: Detaily objednávky #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
sk: [{site_title}]: Detaily objednávky #{order_number}

en: Invoice prefix
sk: Predčíslie faktúry

en: Irish
sk: Írčina

en: Is
sk: Je

en: Is DomDocument class enabled?
sk: Je DomDocument trieda povolená?

en: Is GZip enabled?
sk: Je GZip povolený?

en: Is SUHOSIN installed?
sk: Je nainštalovaný SUHOSIN?

en: Is SoapClient class enabled?
sk: Je SoapClient trieda povolená?

en: Is WordPress debug mode active?
sk: Je aktivovaný debugovací mód WordPress?

en: Is WordPress multisite?
sk: Je WordPress multisite?

en: Is a global attribute?
sk: Je to globálny atribút?

en: Is featured?
sk: je odporúčaný?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
sk: Je fsockopen/cURL povolený?

en: Is log directory writable?
sk: Je log priečinok zapisovateľný?

en: Is mbstring enabled?
sk: Je mbstring povolený?

en: Is not
sk: Nie je

en: Is site approved for WordAds?
sk: Je webová stránka schválená pre WordAds?

en: Is the Imagick library available?
sk: Je dostupná knižnica Imagick?

en: Is the block dynamically rendered.
sk: Blok je dynamicky renderovaný.

en: Is the connection to your store secure?
sk: Je pripojenie na váš obchod zabezpečené?

en: Is the customer a paying customer?
sk: Je zákazník platiacim zákazníkom?

en: Is the product in stock?
sk: Je produkt na sklade?

en: Is the product on sale?
sk: Je tento produkt v zľave?

en: Is the product purchasable?
sk: Dá sa produkt kúpiť?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
sk: Je produkt na objednávku? Vráti hodnotu false ak sú upozornenia na objednávku vypnuté.

en: Is there no link to us?
sk: Nie je na nás žiadny odkaz?

en: Is this a multisite?
sk: Je toto multisite?

en: Is this site discouraging search engines?
sk: Odrádza táto webová stránka vyhľadávače?

en: Is this site private?
sk: Je táto webová stránka súkromná?

en: Is this site using HTTPS?
sk: Používa táto webová stránka HTTPS?

en: Is this theme a child theme?
sk: Je táto téma odvodená téma?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
sk: Je vaša webová stránka prepojená s WooCommerce.com?

en: Isle of Man
sk: Ostrov Man

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
sk: Zdá sa, že chýba jedna alebo viac databázových tabuliek. Prebieha pokus o ich opätovné vytvorenie.

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
sk: Vyzerá to tak, že stránka neobsahuje žiadne menu. Nechcete jedno vytvoriť? Pre vytvorenie menu kliknite na tlačidlo.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
sk: Správcovia webovej stránky môžu blokovať vybranú alebo všetku komunikáciu s inými webovými stránkami a službami. Nesprávne nastavenie môže zapríčiniť nefunkčnosť pluginov a tém.

en: It is that time of the year when devices are shiny again.
sk: Nastal ten správny čas v roku, kedy sa zariadenia znovu lesknú.

en: It is up to search engines to honor this request.
sk: Ak zaškrtnete toto nastavenie, do hlavičky vašej stránky sa pridá kód <code>meta name='robots' content='noindex,nofollow'</code>. Akceptovanie tejto požiadavky záleží od vyhľadávačov (Google a pod.).

en: It is your own responsibility to ensure that your site complies with the relevant laws.
sk: Je vašou zodpovednosťou uistiť sa, že je vaša stránka v súlade s platnými zákonmi.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
sk: Je vašou zodpovednosťou zostaviť komplexné zásady ochrany osobných údajov, ubezpečiť sa, že odzrkadľujú všetky národné a medzinárodné zákonné požiadavky na ochranu osobných údajov a aby vaše pravidlá boli aktuálne a presné.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
sk: Zdá sa, že HTTPS nie je v súčasnosti na vašom webe podporované.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sk: Vyzerá to, že sa na tomto mieste nič nenašlo. Skúste použiť vyhľadávanie.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
sk: Vyzerá to, že nič sa nenašlo v tomto umiestnení. Skúste navštíviť %s priamo.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
sk: Zdá sa, že Apache modul %s nie je nainštalovaný.

en: It looks like the WordPress site URL is incorrectly configured. Please check it in your widget settings.
sk: Vyzerá to tak, že URL adresa WordPress stránky je nakonfigurovaná nesprávne. Skontrolujte ju v nastaveniach widgetu.

en: It looks like the response did not come from this site.
sk: Zdá sa, že odpoveď neprišla z tejto stránky.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
sk: Zdá sa, že ste sa pokúšali už predtým importovať príspevky z LiveJournal, ale došlo k zlyhaniu.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
sk: Zrejme používate nezabezpečenú verziu %s. Používaním zastaralého webového prehliadača ohrozujete váš počítač. Pre optimálne fungovanie WordPress odporúčame aktualizáciu vášho webového prehliadača.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
sk: Zrejme používate starú verziu %s. Pre optimálne fungovanie WordPress odporúčame aktualizáciu vášho webového prehliadača.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
sk: Príčinou môže byť jedna z nasledovných vecí, ktorú môžete diagnostikovať sami:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sk: Vyzerá to, že nemôžeme nájsť čo hľadáte. Možno pomôže vyhladávanie.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
sk: Zdá sa, že vaša sieť stránok beží na web serveri Nginx. <a href="%s">Prečítajte si viac o ďalších možnostiach konfigurácie</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
sk: Naplánované udalosti nebolo možné skontrolovať

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Item
sk: Produkt

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
sk: Zásoby položky č. #%1$s vzrástli z %2$s na %3$s.

en: Item ID.
sk: ID položky.

en: Item added.
sk: Položka pridaná.

en: Item deleted.
sk: Položka zmazaná.

en: Item moved down
sk: Posunúť položku nižšie

en: Item moved up
sk: Posunúť položku vyššie

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
sk: &bdquo;%s&ldquo;

en: Item not added.
sk: Položka nebola pridaná.

en: Item not updated.
sk: Položka nebola aktualizovaná

en: Item removed.
sk: Položka odobraná.

en: Item selected.
sk: Položka vybraná.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sk: Celková suma položiek poskytnutá vďaka najmenšej jednotke meny.

en: Item updated.
sk: Položka aktualizovaná.

en: Itemized
sk: Rozpísaná

en: Items
sk: Položky

en: Items Purchased
sk: Zakúpené položky

en: Items Subtotal:
sk: Medzisúčet položiek:

en: Items deleted.
sk: Položky zmazané.

en: Items list
sk: Zoznam položiek

en: Items list navigation
sk: Navigácia zoznamu položiek

en: Items on your restaurant's menu
sk: Položky v jedálnom lístku vašej reštaurácie

en: Items reset.
sk: Položky boli zresetované.

en: Items sold
sk: Predane polozky

en: Items sold.
sk: Predane polozky.

en: Items to show:
sk: Zobrazené položky:

en: JSONP support is disabled on this site
sk: Podpora JSONP je zakázaná na tejto stránke

en: JSONP support is disabled on this site.
sk: Podpora JSONP je zakázaná na tejto webovej stránke.

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Jan
sk: jan

en: January
sk: január

en: January 1, 2000 at 00:00 am
sk: 1. januára 2000 o 12:00

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
sk: jan

en: Jarvis Island
sk: Jarvisov ostrov

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
sk: Pre používanie tejto funkcie musí byť povolený JavaScript.

en: Jazz Musician
sk: Jazzový hudobník

en: Jerusalem
sk: Jeruzalem

en: Jetpack Debugging Center
sk: Ladiace centrum pluginu Jetpack

en: Jetpack FAQ
sk: Často kladené otázky o JetPack

en: Jetpack Logo
sk: Jetpack logo

en: Jetpack Network Settings Updated!
sk: Nastavenia siete Jetpack aktualizované!

en: Jetpack Search
sk: Vyhľadávač Jetpack

en: Jetpack Settings
sk: Nastavenia Jetpack

en: Jetpack Sitemaps module is active, but unavailable. This can happen if your site is set to discourage search engine indexing. Please enable search engine indexing to allow sitemap generation.
sk: Modul Jetpack mapy lokality je aktívny, ale nedostupný. Môže k tomu dôjsť, ak vaša webová stránka je nastavená predchádzaniu indexovaniu vyhľadávacieho nástroju. Prosím, povoľte indexovanie vyhľadávacieho nástroja k povoleniu generácie mapy lokality.

en: Jetpack Sitemaps module is not currently active. Activate it first if you want to work with sitemaps.
sk: Modul Jetpack mapy lokality momentálne nie je aktívny. Ak chcete pracovať s mapami lokality, aktivujte ju.

en: Jetpack Subscriptions Settings
sk: Nastavenia pre Odbery Jetpack

en: Jetpack Support
sk: Podpora Jetpack

en: Jetpack by WordPress.com
sk: Jetpack od WordPress.com

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
sk: Jetpack kontroluje vašu webovú stránku každých päť minút a ak je zistený akýkoľvek výpadok, dostanete notifikačný
    		e-mail s popisom problému. To vám umožní reagovať rýchlo a vrátiť vašu webovú stránku späť do online režimu.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
sk[0]: Jetpack obsahuje najnovšiu verziu starého modulu %l.
sk[1]: Jetpack obsahuje najnovšie verzie starých modulov %l.
sk[2]: Jetpack obsahuje najnovšie verzie starých modulov %l.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
sk: Jetpack obsahuje najnovšiu verziu starého pluginu &#8220;%1$s&#8221;.

en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
sk: Jetpack pre %s bol úspešne odpojený.

en: Jetpack has locked your site's login page.
sk: Jetpack uzamkol prihlasovaciu stránku vašej webovej stránky.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
sk: Jetpack je momentálne pripojený na WordPress.com

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
sk: Modul Jetpack je aktivovaný cez sieť a oznámenia nemôžu byť zrušené.

en: Jetpack is not active on this site.
sk: Jetpack nie je aktívny na tejto webovej stránke.

en: Jetpack is not connected.
sk: Jetpack nie je prepojený

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
sk: Jetpack nie je pripojený. Pripojte ho v <a href='%s'>nastaveniach</a>.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
sk: Jetpack nie je momentálne pripojený na WordPress.com

en: Jetpack is not installed or active.
sk: Jetpack nie je nainštalovaný alebo aktívny.

en: Jetpack options reset.
sk: Jetpack nastavenia boli resetnutné.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
sk: Jetpack vyzaduje WordPress verzie %s alebo novší.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
sk: Jetpack vylepšuje vami hostovanú WordPress webovú stránku použitím silného cloudového riešenia od WordPress.com.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site.
sk: Jetpack synchronizácia nie je momentálne pre túto webovú stránku povolená.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
sk: Jetpack sa pokúsi o HTTPS pripojenie raz za deň, ale ak to chcete vyskúšať hneď teraz, kliknite sem:

en: Jetpack works by connecting to WordPress.com for a lot of features. Sometimes, when the connection gets messed up, you need to disconnect and reconnect to get things working properly. <a href="%s">Disconnect from WordPress.com</a>
sk: Jetpack pracuje na pripojení do WordPress.com pre viacero funkcii. Niekedy, keď pripojenie zlyhá, musíte sa odpojiť a opätovne pripojiť, aby všetko fungovalo správne. <a href="%s">Disconnect from WordPress.com</a>

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
sk: Jetpack karusel bol zakázaný, pretože nejaký iný plugin alebo vaša téma prepisuje shortcode [gallery].

[ctx: Jetpack: Action user takes to disconnect Jetpack site from .com]
en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Job Listings
sk: Zoznam pracovných ponúk

en: Johnston
sk: Johnstonov atol

en: Join
sk: Pridať sa

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
sk[0]: Pridajte sa k %s ďalšiemu odberateľovi
sk[1]: Pridajte sa k %s ďalším odberateľom
sk[2]: Pridajte sa k %s ďalším odberateľom

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
sk: Pripojte sa k 16 miliónom zákazníkov, ktorí používajú službu MailChimp. Synchronizujte zoznam a uložte údaje na odosielanie automatizovaných e-mailov a cielených kampaní.

en: Jul
sk: júl

en: July
sk: júl

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
sk: júl

en: Jump to footnote reference %1$d
sk: Prejsť na poznámku pod čiarou %1$d

en: Jun
sk: jún

en: June
sk: jún

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
sk: jún

en: Just another %s site
sk: Len ďalšia %s stránka

en: Just another WordPress site
sk: Len ďalšia WordPress stránka

en: Just another WordPress.com weblog
sk: Len ďalší weblog na wordpress.com

en: Just arrived
sk: Práve prišlo

en: Just now
sk: práve teraz

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
sk: Len aby ste vedeli &mdash; obdržali sme vašu objednávku #%s a je v procese spracovania:

en: Justification
sk: Odôvodenie

en: Justify
sk: Zarovnať podľa okraja

en: Justify Text
sk: Zarovnať text

en: Justify items center
sk: Zarovnať položky na stred

en: Justify items left
sk: Zarovnať položky vľavo

en: Justify items right
sk: Zarovnať položky vpravo

en: Justify text
sk: Zarovnať text

en: Kabul
sk: Kábul

en: Kamchatka
sk: Kamčatka

en: Karachi
sk: Karáčí

en: Kashgar
sk: Kašgar

en: Kathmandu
sk: Káthmandu

en: Katmandu
sk: Káthmándú

en: Keep as HTML
sk: Ponechať ako HTML

en: Keep editing
sk: Pokračovať v úpravách

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
sk: Uvedomte si prosím, že ak konvertujete rubriku obsahujúce iné podrubriky, tieto stratia svoju nadradenú rubriku a presunú sa na hlavnú úroveň.

en: Keep it as is
sk: Ponechať v stave akom je

en: Keep this link private
sk: Ponechať tento odkaz ako súkromný

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
sk: Ponechajte nastavenia widgetu a presuňte ho k neaktívnym widgetom.

en: Keeps the text cursor within the block boundaries, aiding users with screen readers by preventing unintentional cursor movement outside the block.
sk: Udržuje textový kurzor v rámci bloku, čím pomáha používateľom s čítačkami obrazovky tým, že zabraňuje neúmyselnému pohybu kurzora mimo bloku.

en: Kerguelen
sk: Kergueleny

en: Key
sk: Kľúč

en: Key details
sk: Detaily klúča

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Keyboard input
sk: Vstup z klávesnice

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
sk: Používatelia klávesnice: Pri používaní vizuálneho editora môžete použiť %s pre prístup k panelu nástrojov.

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Kharkivshchyna
sk: Charkovská oblasť

en: Khartoum
sk: Chartúm

en: Khersonshchyna
sk: Chersonská oblasť

en: Khmelnychchyna
sk: Chmelnická oblasť

en: Kiev
sk: Kyjev

en: Kilograms
sk: Kilogramov

en: Kind
sk: Druh

en: Kingman Reef
sk: Kingmanov útes

en: Kirovohradschyna
sk: Kirovohradská oblasť

en: Klarna Checkout
sk: Klarna pokladňa

en: Klarna Payments
sk: Spôsob platby Klarna

en: Knox IN
sk: Knox

en: Kolkata
sk: Kalkata

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Krasnoyarsk
sk: Krasnojarsk

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyiv
sk: Kyjev

en: Kyivshchyna
sk: Kyjevská oblasť

en: L/W/H
sk: D/Š/V

en: LEARN MORE
sk: ZISTIŤ VIAC

en: LHI
sk: Ostrov lorda Howa

en: LaTeX is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
sk: LaTeX je silný značkovací jazyk pre písanie komplexných matematických rovníc, vzorcov a podobne.

en: LaTeX is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
    		Jetpack combines the power of LaTeX and the simplicity of WordPress to give you the ultimate
    		in math blogging platforms. Use $latex your latex code here$ or [latex]your latex code here[/latex]
    		to include in your posts and comments. Enjoy all sorts of options and embrace your inner nerd.
sk: LaTeX je výkonný značkovací jazyk pre písanie komplexných matematických rovníc a vzorcov. 
    		Jetpack kombinuje silu LaTeX a jednoduchosť WordPress a poskytuje vám neprekonateľnú platformu
    		pre blogovanie o matematike. Použite $latex váš latex kód tu$ alebo [latex]váš latex kód tu[/latex] 
    		pre použitie vo vašich článkoch v komentároch. Užívajte si všetky možnosti a objavte v sebe skytého nerda.

en: Label
sk: Označenie

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
sk: E-mail

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
sk: Meno

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
sk: Webová stránka

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
sk: Možnosť

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
sk: Možnosti

en: Label text
sk: Text značky

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
sk: presunúť

en: Labels
sk: Menovky

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
sk: Štítky: <small>korenisté, obľúbené, atď. <em>Oddeľte štítky čiarkou</em></small>

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Language
sk: Jazyk

en: Language tag (en, fr, etc.)
sk: Značka jazyka (en, fr, a pod.)

en: Language this blog is primarily written in.
sk: Jazyk, v ktorom je tento blog primárne písaný.

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Languages
sk: Jazyky

en: Large
sk: Veľký

en: Large screens
sk: Veľké obrazovky

en: Large size
sk: Veľký rozmer

en: Large size image height
sk: Veľký rozmer výšky obrázku

en: Large size image width
sk: Veľký rozmer šírky obrázku

en: Largest size
sk: Najväčšia veľkosť

en: Last 24 hours
sk: Posledných 24 hodín

en: Last 31 days
sk: Posledných 31 dní

en: Last 7 days
sk: Posledných 7 dní

en: Last Active
sk: Naposledy aktívny

en: Last IP
sk: Posledná IP adresa

en: Last Login
sk: Posledné prihlásenie

en: Last Modified
sk: Posledná zmena

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last Post
sk: Posledný článok

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Last Used
sk: Naposledy použité

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last edited %s.
sk: Naposledy upravené %s

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
sk: Naposledy upravil %1$s dňa %2$s o %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
sk: Naposledy upravil %1$s o %2$s

en: Last modified
sk: Posledná zmena

en: Last modified:
sk: Posledná zmena:

en: Last month
sk: Posledný mesiac

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name (optional)
sk: Priezvisko (voliteľné)

en: Last name for the user.
sk: Priezvisko pre používateľa.

en: Last name.
sk: Priezvisko.

en: Last order
sk: Posledná objednávka

en: Last order ID.
sk: ID poslednej objednávky.

en: Last order data.
sk: Dáta poslednej objednávky.

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Last query information:
sk: Posledná informácia dotazu:

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Last updated %(ago)s
sk: Posledne aktualizované %(ago)s

en: Last updated: %s
sk: Naposledy aktualizované: %s

en: Last warning, are you sure?
sk: Posledné varovanie! Ste si naozaj istý?

en: Last week
sk: Minulý týždeň

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Latest Drafts
sk: Najnovšie koncepty

en: Latest Posts
sk: Najnovšie príspevky

en: Latest activity
sk: Posledná činnosť

en: Latest version of theme.
sk: Posledná verzia témy.

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Layout
sk: Vzhľad

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
sk: Bloky rozloženia, ako tlačítka, Hero obrázky, oddelovače, a pod.

en: Layout options:
sk: Možnosti vzhľadu:

en: Leaderboard ID.
sk: ID výsledkovej tabuľky.

en: Learn More
sk: Zistiť viac

en: Learn WordPress
sk: Naučte sa WordPress

en: Learn about block themes
sk: Prečítajte si o blokových témach

en: Learn about styles
sk: Získajte informácie o štýloch

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
sk: Zistite, ako <a href="%s" class="update-browser-link">prehliadať spokojne</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
sk: Naučte sa, ako nakonfigurovať hlavičku autorizácie.

en: Learn how to update
sk: Naučte sa ako aktualizovať

en: Learn how to upgrade
sk: Dozveďte sa, ako aktualizovať

en: Learn how to use the block editor
sk: Naučte sa, ako používať blokový editor

en: Learn more
sk: Dozvedieť sa viac

en: Learn more about CSS
sk: Zistiť viac o CSS

en: Learn more about Featured Images
sk: Zistite viac o Odporúčané obrázky

en: Learn more about Markdown.
sk: Dozvedieť sa viac o jazyku Markdown.

en: Learn more about XML sitemaps.
sk: Zistite viac o súboroch XML sitemap.

en: Learn more about anchors
sk: Viac informácií o kotvách

en: Learn more about coupons
sk: Zistiť viac o zľavových kódoch

en: Learn more about debugging in WordPress.
sk: Prečítajte si viac o ladení chýb vo WordPress.

en: Learn more about embeds
sk: Zistiť viac o vložených prvkoch

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
sk: Viac informácií o fungovaní sledovania využitia a o tom, ako nám pomôžete, nájdete v našej <a href="%1$s" target="_blank">dokumentácii sledovania využitia</a>.

en: Learn more about manual excerpts
sk: Získajte viac informácií o manuálnych úryvkoch

en: Learn more about orders
sk: Zistite viac o objednávkach

en: Learn more about page cache
sk: Dozvedieť sa viac o ukladaní stránok do medzipamäte

en: Learn more about persistent object caching.
sk: Zistite viac o trvalej vyrovnávacej pamäti objektov.

en: Learn more about shipping zones
sk: Zistite viac o zónach dopravy

en: Learn more about templates
sk: Zistite viac o šablónach

en: Learn more about the %s version.
sk: Získajte viac informácií o verzii %s.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
sk: Prečítajte si viac informácií o riešení problémov s WordPress.

en: Learn more about updates
sk: Zistiť viac o aktualizáciách

en: Learn more about updating PHP
sk: Zistite viac o aktualizácii PHP

en: Learn more about usage limits.
sk: Viac informácií o limitoch používania.

en: Learn more about what WordPress requires to run.
sk: Prečítajte si viac o tom, čo potrebuje WordPress pre fungovanie.

en: Learn more about why you should use HTTPS
sk: Prečítajte si viac o tom, prečo by ste mali používať HTTPS

en: Learn more here
sk: Zistite viac tu

en: Learn more link .
sk: Odkaz naučiť sa viac .

en: Learn more ›
sk: Zisti viac ›

en: Learn more.
sk: Dozvedieť sa viac

en: Leave a Comment
sk: Pridaj komentár

en: Leave a Reply
sk: Pridaj komentár

en: Leave a Reply to %s
sk: Napísať odpoveď pre %s

en: Leave a comment
sk: Pridaj komentár

en: Leave a reply
sk: Pridaj komentár

en: Leave a reply to %s
sk: Napísať odpoveď pre %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sk: Nechajte prázdne pre neobmedzené sťahovanie.

en: Leave empty if decorative.
sk: Pre dekoratívne nevyplňujte.

en: Leave the Flickr RSS URL field blank to display <a target="_blank" href="%s">interesting</a> Flickr photos.
sk: Pre zobrazenie <a target="_blank" href="%s">zaujímavých</a> Flickr fotografií nechajte pole Flickr RSS URL adresy prázdne.

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
sk: Ponechajte toto políčko nezaškrtnuté, ak nechcete zobraziť navrhované rozšírenia.

en: Left
sk: Vľavo

en: Left Sidebar
sk: Ľavý bočný panel

en: Left border
sk: Ľavý okraj

en: Left to right
sk: Zľava doprava

en: Left with space
sk: Vľavo (s medzerou)

en: Legacy
sk: Zastaralé

en: Legacy API
sk: Staršie API

en: Legacy API v3 (deprecated)
sk: Staršia verzia API v3 (zastarané)

en: Legacy Widget
sk: Starší widget

en: Legacy Widget Preview
sk: Ukážka staršieho widgetu

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
sk: Staršie verzie spôsobov doručenia (Paušálna sadzba, Osobný odber a Doprava zadarmo) sa už viac nepoužívajú, ale budú zatiaľ fungovať rovnako. <b><em>Tieto spôsoby budú odstránené v budúcich verziách WooCommerce</em></b> Odporúčame vám čím skôr ich odstrániť a nastaviť nové sadzby v zónach dopravy.

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
sk: Menej

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
sk: Viac článkov

en: Length
sk: Dĺžka

en: Length (%s)
sk: Dĺžka (%s)

en: Length x width x height in decimal form
sk: Dĺžka x šírka x výška v desiatkovej sústave

en: Length:
sk: Dĺžka:

en: Let's go
sk: Poďme na to!

en: Let's go!
sk: Poďme na to!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
sk: Umožní vám zmeniť fixnú sadzbu na dopravu.

en: Letter
sk: Písmeno

en: Letter case
sk: Veľké a malé písmená

en: Letter spacing
sk: Rozstup medzi písmenami

en: Level
sk: Úroveň

en: Level %1$s. %2$s
sk: Úroveň %1$s. %2$s

en: Level %s. Empty.
sk: Úroveň %s. Prázdna.

en: Library
sk: Knižnica

en: Lifetime Subscription
sk: Doživotné predplatné

en: Light
sk: Svetlá

en: Light green cyan
sk: svetlo zeleno azúrová

en: Light green cyan to vivid green cyan
sk: Svetložltá azúrová až živá zelená azúrová

en: Like
sk: Páči sa mi

en: Like this:
sk: Páči sa mi:

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
sk: Pravdepodobne priame zaradenie %1$s s cieľom použiť %2$s. To je veľmi zlé. Použite namiesto toho %2$s volanie do %3$s .

en: Likes
sk: Páči sa

en: Likes Notifications
sk: Upozornenia na lajky

en: Likes and Shares
sk: Páči sa a zdieľania

en: Likes on my comments
sk: Lajky na komentároch

en: Likes on my posts
sk: Lajky na príspevkoch

en: Limit must be greater than or equal to 0.
sk: Limit musí byť väčší alebo rovný nule.

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpovede na komentáre po zadanom dátume, ktorý je v súlade s ISO8601.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpovede na komentáre pred zadaným dátumom, ktorý je v súlade s ISO8601.

en: Limit response to objects excluding emails.
sk: Obmedzte odozvu na objekty mimo emailov.

en: Limit response to objects including emails.
sk: Obmedzte odozvu na objekty zahrňujúce emaily.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím po (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím pred (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktoré boli naposledy aktívne medzi dvomi danými dátovými časmi v súlade s normou ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím po (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím pred (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré nemajú zadanú ip adresu.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré nemajú zadané ID zákazníka.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré nemajú zadané ID používateľa.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré majú zadanú ip adresu.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré majú zadané ID zákazníka.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
sk: Obmedziť výsledok na objekty, ktoré majú zadané ID používateľa.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
sk: Obmedzte odpoveď na objekty so zákazníckym políčkom obsahujúcim hľadaný výraz. Prehľadáva políčko pomocou `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s celkovou sumou objednávky medzi dvoma zadanými číslami.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktorých celková objednávka je vyššia alebo rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktorých celková objednávka je nižšia alebo sa rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s priemerným výdavkom na objednávku medzi dvoma danými číslami.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktorých priemerná objednávka je vyššia alebo rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktorých priemerná objednávka je nižšia ako alebo rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s počtom objednávok medzi dvoma zadanými celými číslami.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s počtom objednávok väčším alebo rovným danému celému číslu.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s počtom objednávok menším alebo rovným danému celému číslu.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím po (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím pred (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
sk: Obmedzte odozvu na objekty zo špecifických krajín.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť reakciu na príspevky upravené po danom dátume kompatibilnom s normou ISO8601.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte reakciu na príspevky upravené pred daným dátumom vyhovujúcim norme ISO8601.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na články publikované po zadanom dátume (v tvare ISO8601).

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odozvu na články publikované pred dátumom, ktorý je kompatibilný s ISO8601.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odpovede na zdroje vytvorené po danom dátume kompatibilnom s normou ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odozvu na zdroje vytvorené pred daným dátumom vyhovujúcim norme ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpoveď na zdroje, ktoré boli publikované až po nastavenom ISO8601 dátume.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpoveď na zdroje, ktoré boli publikované pred nastaveným ISO8601 dátume.

en: Limit response to resources with orders published after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odozvu na objednávky vytvorené po danom dátume vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to resources with orders published before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odozvu na objednávky vytvorené pred daným dátumom vyhovujúcim norme ISO8601.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odpovede na recenzie uverejnené pred daným dátumom vyhovujúcim norme ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
sk: Obmedziť odpoveď na konkrétne polia. Predvolená hodnota sú všetky polia.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
sk: Obmedzte odpoveď na konkrétne štatistiky prehľadov. Povolené hodnoty: %s.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
sk: Obmedzte množinu výsledkov na základe vzťahu medzi viacerými taxonómiami.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na všetky položky okrem tých, ktoré majú konkrétne ID nadradenej položky.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
sk: Obmedziť výsledok na všetky položky, ktorých zadaný výraz je priradený v kategóriach taxonómie.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
sk: Výsledok limitu je nastavený na všetky položky, ktorých zadaný výraz je uvedený v daňovej taxonómii.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na prílohy ku konkrétnemu MIME typu.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na prílohy ku konkrétnemu typu súboru.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na bloky zodpovedanúce vyhľadávanému výrazu.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na komentáre priradené k špecifickému stavu. Vyžaduje autorizáciu.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na komentáre priradené ku konkrétnemu typu. Požaduje autorizáciu.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na komentáre priradené ku konkrétnemu ID článku.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na komentáre priradené ku konkrétnemu používateľovi. Vyžaduje autorizáciu.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na komentáre k špecifickému nadradenému ID.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
sk: Obmedziť výsledok na zľavové kódy, ktorým boli pridelené konkrétne ID kódu.

en: Limit result set to featured products.
sk: Obmedziť výsledky na odporúčané produkty.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktorým bol pridelený typ výkazu zásob.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
sk: Limitujte výsledok nastavený na položky, ktorým bola priradená jedna alebo viac daňových sadzieb.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
sk: Sada výsledkov obmedziť na položky okrem tých, ktoré majú konkrétne termíny priradené v taxonómii %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
sk: Vo výsledkoch zobraziť len pripnuté položky.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú priradený určený kupón.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú zadané ID objednávky.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú určený stav objednávky.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú priradené zadané produkty.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
sk: Obmedzte výsledok na položky, ktoré nemajú priradenú určenú daňovú sadzbu.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok nastavený na položky, ktoré majú priradený určený kupón.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú zadané ID objednávky.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú určený stav objednávky.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú priradené zadané produkty.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok nastavený na položky, ktoré majú priradené zadané ID.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú priradenú určenú daňovú sadzbu.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na tie, ktoré majú konkrétne ID nadradených položiek.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na položky s konkrétnymi výrazmi priradenými v taxonómii %s.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ku ktorým je priradený špecifický zákazník.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ku ktorým je priradený špecifický produkt.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ku ktorým je priradený špecifický status.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
sk: Limit výsledku nastavený na objednávky obsahujúce časti čísla objednávky.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
sk: Nastaviť limit výsledku na objednávky, ktoré majú zadaný typ zákazníka

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
sk: Obmedziť výsledok nastavený na objednávky, ktoré majú špecifické stavy.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
sk: Obmedziť výsledok na články, ktoré majú pridelené jeden alebo viac stavov.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na články, ktoré majú priradených konkrétnych autorov.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na články so špecifickou hodnotou zadanou v menu_order.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
sk: Obmedziť výsledok na články s jedným alebo viacerými slugmi.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickým ID kategórie.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré sú priradené do špecifickej triedy dopravy.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré majú priradené špecifický status.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré majú priradenú špecifickú značku.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré majú priradený špecifický typ.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
sk: Výsledok limitu nastavený pre produkty odvodený od maximálnej ceny, poskytnutej s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
sk: Obmedziť výsledky na produkty s najvyššou cenou.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
sk: Výsledok limitu nastavený pre produkty odvodený od minimálnej ceny, poskytnutej s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
sk: Obmedziť výsledky na produkty s najnižšou cenou.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
sk: Obmedziť výsledky na produkty, ktoré sú alebo nie sú na sklade.

en: Limit result set to products on sale.
sk: Obmedziť výsledky na produkty v akcii.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
sk: Limitujte výsledok nastavený na produkty s určitým priemerným hodnotením.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickým SKU.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickou vlastnosťou produktu (vyžaduje priradenú vlastnosť).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickou vlastnosťou.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
sk: Limitovať výsledok na produkty s určitým atribútom. Použite názov taxonomie / atribút slug.

en: Limit result set to products with a specific slug.
sk: Obmedziť výslednú množinu na produkty so špecifickým slugom.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
sk: Obmedziť výsledky na produkty v určitej daňovej triede.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
sk: Obmedziť výsledok na produkty s vybranými globálnymi atribútmi.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
sk: Zúžte výber produktov pomocou SKU. Na oddelenie SKU použite čiarku (,).

en: Limit result set to products with specified stock status.
sk: Obmedziť výsledky na produkty s určitým stavom skladu.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje, ku ktorým je priradený špecifický produkt.

en: Limit result set to resources with a specific code.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickým kódom.

en: Limit result set to resources with a specific email.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickým emailom.

en: Limit result set to resources with a specific role.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickou rolou.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickým slugom.

en: Limit result set to returning or new customers.
sk: Obmedzte výsledok na vracajúcich sa alebo nových zákazníkov.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnemu stavu.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnym ID produktu.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnym ID používateľov.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnym ID kategórií.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
sk: Obmedziť výsledky recenzií zo špecifických ID produktov.

en: Limit result set to specific IDs.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na konkrétne ID-čka.

en: Limit result set to specific ids.
sk: Obmedziť sadu výsledkov len na špecifické ID.

en: Limit result set to specific types of refunds.
sk: Obmedzte výsledok na konkrétne typy refundov.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
sk: Obmedziť zoznam výsledkov na výrazy priradené k špecifickým nadredeným výrazom.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
sk: Obmedziť zoznam výsledkov na výrazy priradené k špecifickým článkom.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
sk: Obmedziť výsledky na výrazy s jedným alebo viacerými konkrétnymi slugmi.

en: Limit result set to that from a specific author email.
sk: Obmedziť výsledok na výsledok z e-mailu konkrétneho autora.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
sk: Obmedziť množinu výsldkov na tie, ktoré majú konkrétny e-mail autora. Požaduje autorizáciu.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
sk: Obmedziť výsledky na témy s priradeným jednym alebo viacerých stavov.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
sk: Obmedziť výslednú množinu na konkrétne nadradené IDčka.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
sk: Obmedzte výsledky na používateľov, ktorí majú aspon jedno z poskytnutých oprávnení. Akceptuje zoznam oddelený čiarkami alebo jedno oprávnenie.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
sk: Obmedziť výsledok na používateľov, ktorí sa zhodujú s aspoň jednou zo zadaných špecifických rolí. Csv zoznam alebo samostatná rola sú akceptované.

en: Limit result set to users who are considered authors.
sk: Obmedziť výsledky na používateľov, ktorí su považovaní za autorov.

en: Limit result set to users who have published posts.
sk: Obmedziť výsledky na používateľov, ktorí zverejnili príspevky.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
sk: Obmedziť výsledky na používateľov s jedným alebo viacerými konkrétnymi slugmi.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na webhooky priradené k špecifickému statusu.

en: Limit result to customers or internal notes.
sk: Obmedzit výsledky na zákazníkov alebo interné poznámky.

en: Limit result to items from the specified categories.
sk: Obmedziť výsledok na položky zo zadaných kategórií.

en: Limit result to items with specified customer ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky so zadanými ID zákazníka.

en: Limit result to items with specified product ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky so zadanými ID produktu.

en: Limit result to items with specified variation ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky so zadanými ID variácií.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
sk: Obmedziť výsledky na zľavové kódy s kódmi, ktoré sa zhodujú s reťazcom.

en: Limit results to items of an object type.
sk: Obmedziť výsledky na položky typu objektu.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
sk: Obmedziť výsledky na položky jedného alebo viacerých podtypov objektu.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
sk: Obmedziť výsledky na taxonómie priradené k špecifickému typu obsahu.

en: Limit results to those matching a category ID.
sk: Obmedzte výsledky na tie, ktoré zodpovedajú ID kategórie.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
sk: Obmedzenie výsledkov na tie, ktoré zodpovedajú identifikátoru kľúčového slova.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
sk: Obmedzte výsledky na tie, ktoré vyhovujú zadanému vzoru (slugu).

en: Limit results to those matching a string.
sk: Obmedziť výsledky iba na zhodné s reťazcom.

en: Limit stats fields to the specified items.
sk: Obmedzte polia štatistík na vybrané položky.

en: Limit the pages you want to show, even if the query has more results. To show all pages use 0 (zero).
sk: Určite stránky, ktoré sa majú zobraziť napriek tomu, že dopyt má viacero výsledkov. Pre zobrazenie všetkých stránok použite 0 (nula).

en: Limit to specific ZIP/postcodes
sk: Obmedziť na špecifické ZIP/PSČ

en: Limit to the specified post id.
sk: Obmedziť na zadané ID článku.

en: Limit to the specified template part area.
sk: Obmedziť pre oblasť špeicifkovanej časti šablóny.

en: Limit usage to X items
sk: Obmedziť použitie na X položiek

en: Limits results to plugins with the given status.
sk: Obmedziť výsledky na pluginy s týmto stavom.

en: Line #
sk: Riadok #

en: Line %s
sk: Riadok %s

en: Line height
sk: Výška riadku

en: Line item meta data.
sk: Meta údaje položky.

en: Line items data.
sk: Dáta riadkových položiek.

en: Line subtotal (before discounts).
sk: Riadok medzisúčtu (pred zľavami).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
sk: Riadok medzisúčtu (cena produktu pred uplatnením zliav z kupónov).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sk: Riadok medzisúčtu dane (pred zľavami).

en: Line subtotal tax.
sk: Daň z medzisúčtu.

en: Line taxes.
sk: Riadok daní.

en: Line total (after discounts).
sk: Riadok celkom (po zľavách).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
sk: Riadok isúčtu (cena produktu po uplatnení zliav z kupónov).

en: Line total tax (after discounts).
sk: Riadok celkových daní (po zľavách).

en: Line total tax.
sk: Celková suma dane.

en: Linear
sk: Lineárny

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
sk: Daňové riadky uplatňené pre zásielky a dopravu.

en: Link
sk: Odkaz

en: Link CSS Class
sk: CSS trieda odkazu

en: Link CSS class
sk: CSS trieda odkazu

en: Link Categories
sk: Kategórie odkazov

en: Link Category
sk: Kategória odkazov

en: Link ID
sk: ID odkazu

en: Link Image To:
sk: Obrázok odkázať na:

en: Link Rel
sk: Vzťah odkazu

en: Link Relationship (XFN)
sk: Xhtml Friends Network (XFN)

en: Link Target
sk: Cieľ odkazu

en: Link Text
sk: Text odkazu

en: Link To
sk: Odkaz na

en: Link To:
sk: Odkaz na:

en: Link URL
sk: URL odkaz

en: Link URL (when the image is clicked):
sk: URL adresa odkazu (po kliknutí na obrázok):

en: Link account with WordPress.com
sk: Prepojiť účet so stránkou WordPress.com

en: Link added.
sk: Odkaz bol pridaný.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
sk: kotva

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
sk: kotvy

en: Link author name to author page
sk: Prelinkovať meno autora na web stránku autora

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Link copied to clipboard.
sk: Odkaz skopírovaný do schránky.

en: Link edited.
sk: Odkaz upravený.

en: Link image to home
sk: Odkaz obrázku na hlavnú stránku

en: Link inserted.
sk: Odkaz bol vložený.

en: Link is empty
sk: Odkaz je prázdny

en: Link not found.
sk: Odkaz nebol nájdený.

en: Link options
sk: Možnosti odkazu

en: Link previous orders
sk: Odkaz predchádzajúcej objednávky

en: Link radii
sk: Zjednodiť polomery

en: Link rating
sk: Rating odkazu

en: Link rel
sk: Vzťah odkazu

en: Link removed.
sk: Odkaz odstránený.

en: Link selected.
sk: Odkaz bol označený.

en: Link settings
sk: Nastavenia odkazu

en: Link sides
sk: Prepojiť strany

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
sk: Text odkazu, napr. &#8220;Shooty (PDF)&#8221;

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
sk: Aplikovať URL videa z VideoPress.com ako odkaz nadpisu videa

en: Link thumbnails to:
sk: Odkázať miniatúry na:

en: Link title
sk: Názov odkazu

en: Link to %s
sk: Odkaz na %s

en: Link to Attachment Page
sk: Odkaz na Stránku Príloh

en: Link to Media File
sk: Odkaz na Multimediálny súbor

en: Link to author archive
sk: Odkaz na archív autora

en: Link to authors URL
sk: Odkaz na web stránku autora

en: Link to comment
sk: Odkaz na komentár

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
sk: upraviť

en: Link to image
sk: Odkaz na obrázok

en: Link to post
sk: Odkaz na článok

en: Link to user profile
sk: Odkaz na používateľský profil

en: Link to:
sk: Odkaz na:

en: Linked Products
sk: Súvisiace produkty

en: Linked products
sk: Súvisiace produkty

en: Links
sk: Odkazy

en: Links are disabled in the editor.
sk: Odkazy sú v editore zrušené.

en: Links for %s
sk: Odkazy pre %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
sk: Odkazy v paneli nástrojov navrchu stránky prepájajú nástenku s viditeľnou časťou vašej stránky a poskytujú prístup k vášmu profilu a užitočným informáciám o WordPress.

en: Links list
sk: Zoznam odkazov

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
sk: Odkazy môžu byť rozdelené do kategórií odkazov, tie sú však iné ako kategórie používané v príspevkoch.

en: Links to services that you use across the web.
sk: Odkazy na služby, ktoré používate na internete.

en: Links to your blog's RSS feeds
sk: Odkazy na RSS kanály vášho blogu

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
sk: Odkazy na vaše webové stránky, blogy alebo akékoľvek iné stránky, ktoré môžu pomocť popísať, kto ste.

[ctx: Links widget]
en: Random
sk: Náhodný

en: Lisbon
sk: Lisabon

en: List
sk: Zoznam

en: List 1 postcode per line
sk: Uveďte jedno PSČ na riadok

en: List View
sk: Zobraziť zoznam

en: List View off.
sk: Zoznamové zobrazenie je vypnuté.

en: List View on.
sk: Zoznamové zobrazenie je zapnuté.

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
sk: Nižšie môžete uviesť zoznam ďalších požadovaných daňových tried (1 na riadok, napr. Znížené sadzby). Ide o dodatok k štandardnej sadzbe, ktorá je už vytvorená v predvolenom nastavení.

en: List item
sk: Položka zoznamu

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
sk: Zoznam povolených fakturačných emailov, ktoré sa majú skontrolovať pri zadaní objednávky. E-mailové adresy oddeľte čiarkami. Pre hromadné povolenie môžete použiť hviezdičku (*). Napríklad "*@gmail.com" povolí všetky gmail adresy.

en: List of applied cart coupons.
sk: Zoznam použitých zľavových kódov v košíku.

en: List of assigned attribute terms.
sk: zoznam priradených vlasntostí

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
sk: Zoznam atribútu slug(ov). Ak je zadaný výraz ID, bude ignorovaný.

en: List of attribute term IDs.
sk: Zoznam ID atribútov.

en: List of attributes.
sk: Zoznam vlastností.

en: List of available shipping rates for the cart.
sk: Zoznam dostupných prepravných sadzieb v košíku.

en: List of available term names of the attribute.
sk: Zoznam dostupných názvov hodnôt vlastnosti.

en: List of billing address data.
sk: Zoznam fakturačných adries

en: List of cart fees.
sk: Zoznam poplatkov v košíku.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
sk: Zoznam chýbných položiek v košíku. Napríklad tie položky, ktoré nie sú na sklade.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
sk: Zoznam položiek košíka, na ktoré sa vzťahujú prepravné sadzby.

en: List of cart items.
sk: Zoznam položiek košíka.

en: List of categories
sk: Zoznam kategórií

en: List of categories with their product counts
sk: Zoznam kategórií s počtom ich produktov.

en: List of categories, if applicable.
sk: Zoznam kategórií, pokiaľ je použiteľný.

en: List of categories.
sk: Zoznam kategórií.

en: List of category IDs the coupon applies to.
sk: Zoznam ID kategórií, na ktoré môže byť kupón použitý.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
sk: Zoznam ID kategórií, na ktoré sa nevzťahuje kupón.

en: List of countries on this continent.
sk: Zoznam krajín na tomto kontinente.

en: List of created resources.
sk: Zoznam vytvorených zdrojov.

en: List of cross-sell products IDs.
sk: Zoznam IDčiek produktov pre doplnkový predaj.

en: List of cross-sells items related to cart items.
sk: Zoznam cross-sell položiek súvisiacich s položkami košíka.

en: List of delete resources.
sk: Zoznam zmazaných zdrojov.

en: List of downloadable files.
sk: Zoznam sťahovateľných súborov.

en: List of email addresses that can use this coupon.
sk: Zoznam emailových adries, ktoré môžu použiť tento kupón.

en: List of grouped products ID.
sk: Zoznam ID zoskupených produktov.

en: List of images.
sk: Zoznam obrázkov.

en: List of menu items selected for deletion:
sk: Zoznam položiek menu určených na vymazanie:

en: List of order coupons.
sk: Zoznam objednávkových zľavových kódov.

en: List of order product IDs, names, quantities.
sk: Zoznam ID objednávok, názvov, množstiev.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
sk: Zoznam ID produktov, pri ktorých môže byť použitý kupón.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
sk: Zoznam ID produktov, pri ktorých nemôže byť použitý kupón.

en: List of refunds.
sk: Zoznam refundácií.

en: List of related products IDs.
sk: Zoznam IDčiek príbuzných produktov.

en: List of sales reports.
sk: Zoznam reportov predajov.

en: List of shipping address data.
sk: Zoznam dát adries na doručenie.

en: List of shipping rates.
sk: Zoznam prepravných sadzieb.

en: List of states in this country.
sk: Zoznam štátov v tejto krajine.

en: List of supported continents, countries, and states.
sk: Zoznam podporovaných kontinentov, krajín a štátov.

en: List of supported currencies.
sk: Zoznam podporovaných mien.

en: List of supported states in a given country.
sk: Zoznam podporovaných štátov v danej krajine.

en: List of tags, if applicable.
sk: zoznam tagov, ak sú aplikovateľné

en: List of tags.
sk: Zoznam tagov.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
sk: Zoznam chýbajúcich rozmerov obrázkov z prílohy.

en: List of top sellers products.
sk: Zoznam najpredávanejších produktov.

en: List of up-sell products IDs.
sk: Zoznam IDčiek produktov pre navýšenie predaja.

en: List of updated resources.
sk: Zoznam aktualizovaných zdrojov.

en: List of upsell products IDs.
sk: Zoznam ID produktov na navýšenie predaja.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
sk: Zoznam ID používateľov (alebo e-mailových adries hostí), ktorí použili kupón.

en: List of variation IDs, if applicable.
sk: Zoznam ID variácií, pokiaľ je použiteľný.

en: List of variation attributes.
sk: Zoznam vlastností variácií.

en: List of variations IDs.
sk: Zoznam ID variantov.

en: List of variations.
sk: Zoznam variácií.

en: List price
sk: Cenníková cena

en: List text
sk: Zoznam textov

en: List view
sk: Zobraziť zoznam

en: Lists
sk: Zoznamy

en: Live API password
sk: Heslo Live API

en: Live API signature
sk: Podpis Live API

en: Live API username
sk: Používateľské meno Live API

en: Live Broadcast
sk: Živé vysielanie

en: Live Preview
sk: Živý náhľad

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
sk: Náhľad &#8222;%s&#8220;

en: Live Preview: %s
sk: Živý náhľad: %s

en: Live Support
sk: Živá podpora

en: Live preview theme: %s
sk: Živý náhľad témy: %s

en: LiveJournal Password
sk: Heslo LiveJournal

en: LiveJournal Username
sk: Používateľské meno LiveJournal

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
sk: LiveJournal neodpovedá na požiadavky k autentifikácii. Počkajte chvíľu a skúste to znovu prosím.

en: Ljubljana
sk: Lublaň

en: Load billing address
sk: Nahrať fakturačnú adresu

en: Load more
sk: Načítať viac

en: Load more posts as the reader scrolls down
sk: Načítať viac článkov, keď sa čitateľ posúva nadol

en: Load more posts in page with a button
sk: Načítať viac článkov na stránke pomocou tlačidla

en: Load more posts using the default theme behavior
sk: Načítať viac článkov pomocou predvoleného správania témy

en: Load shipping address
sk: Nahrať adresu doručenia

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sk: Nahrať fakturačné údaje zákazníka? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané faktúračné údaje.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk: Nahrať dodacie údaje zákazníka? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané dodacie údaje.

en: Load your <a href="%s">XML-RPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
sk: Nahrajte váš <a href="%s">súbor XMLRPC</a>. Na samostatnom riadku by mal obsahovať text "XML-RPC server accepts POST requests only.".

en: Loading Comments...
sk: Načítavajú sa komentáre...

en: Loading items…
sk: Načítavajú sa položky...

en: Loading map&hellip;
sk: Načítava sa &hellip;

en: Loading more results... please wait.
sk: Načítava sa viac výsledkov... prosím počkajte.

en: Loading navigation block setup options…
sk: Načítavajú sa možnosti nastavenia navigačného bloku…

en: Loading network orders
sk: Načítavajú sa objednávky siete

en: Loading page, please wait.
sk: Stránka sa načítava, prosím čakajte.

en: Loading video...
sk: Nahrávam video...

en: Loading …
sk: Načítava sa...

en: Loading&#8230;
sk: Nahrávam&#8230;

en: Loading&hellip;
sk: Načítava sa&hellip;

en: Loading..
sk: Načítava sa..

en: Loading...
sk: Nahrávam...

en: Loading…
sk: Načítava sa...

en: Local Pickup
sk: Osobný odber

en: Local delivery
sk: Lokálne doručenie

en: Local delivery (legacy)
sk: Lokálna doprava

en: Local pickup
sk: Osobný odber

en: Local pickup (legacy)
sk: Osobný odber (Zastaralé)

en: Local time is %s.
sk: Lokálny čas je %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
sk: Lokálny čas je <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
sk: Miestna zóna = Bratislava ZIP 8**** = Osobný odber

en: Locale for the user.
sk: Jazyk používateľa.

en: Locale used for the note title and content.
sk: Miestne nastavenie použité pre názov a obsah poznámky.

en: Location
sk: Lokalita

en: Location of the Ogg video file.
sk: Umiestnenie video súboru vo formáte Ogg.

en: Location of the uploaded file.
sk: Umiestnenie nahratého súboru.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
sk: Poloha, IP adresa a typ prehliadača: toto použijeme na účely ako výpočet daní či poštovného

en: Locations not covered by your other zones
sk: Lokácie, ktoré nie sú pokryté vo vašich ostatných zónach

en: Lock
sk: Zamknúť

en: Lock %s
sk: Zamknúť %s

en: Lock all
sk: Zamknúť všetko

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Log
sk: Záznam

en: Log %s out of all locations.
sk: Odhlásiť %s zo všetkých lokalít.

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Log Out Everywhere
sk: Odhláste sa zo všetkých zariadení

en: Log Out Everywhere Else
sk: Odhlásiť sa zo všetkých ostatných zariadení

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
sk: Zaznamenávajte PayPal prípady ako IPN požiadavky vo vnútri %s . Poznámka: Týmto môžete zaznamenávať aj osobné informácie. Doporučujeme používať len na účely ladenia a po jeho dokončení zmazať všetky záznamy.

en: Log directory writable
sk: Logovací adresár je zapisovateľný

en: Log directory.
sk: Log priečinok.

en: Log in
sk: Prihlásiť sa

en: Log in as <span>%s</span>
sk: Prihlásiť sa ako <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
sk: Prihlásiť sa ako iný WordPress.com používateľ

en: Log in to Download Files
sk: Prihláste sa aby ste mohli Stiahnuť Súbory.

en: Log in to Reply
sk: Prihláste sa pre odoslanie odpovede

en: Log in to leave a Comment
sk: Prihláste sa pre pridanie komentára

en: Log in to use details from one of these accounts.
sk: Prihlásením sa použijú údaje z vášho účtu.

en: Log in with WordPress.com
sk: Prihlásiť sa s účtom WordPress.com

en: Log in with username and password
sk: Prihláste sa používateľským menom a heslom

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Log out of this account
sk: Odhlásiť sa z tohto účtu

en: Log&nbsp;Out
sk: Odhlásiť sa

en: Logged In
sk: prihlásený

en: Logged Out
sk: Odhlásený

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
sk: Prihlásený ako %1$s. <a href="%2$s">Upraviť svoj profil</a>. <a href="%3$s">Odhlásiť sa?</a>

en: Logged in as %s
sk: Prihlásený ako %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
sk: Prihlásený ako <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
sk: Prihlásený ako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odhlásiť sa z tohto účtu">Odhlásiť sa?</a>

en: Logging
sk: Logovanie

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
sk: Prihlásenie na LiveJournal zlyhalo. Skontrolujte svoje meno a heslo a skúste to znovu prosím.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
sk: Prihlasovanie pomocou WordPress.com nie je povolené pre webové stránky v staging móde.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
sk: Prihlásenie pomocou WordPress.com je momentálne nedostupné z dôvodu problémov pripojenia na tejto webovej stránke.

en: Logging.
sk: Logovanie

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Login &raquo;
sk: Prihlás sa &raquo;

en: Login Address (URL)
sk: Adresa (URL) pre príhlásenie

en: Login Blocked by Jetpack
sk: Prihlásenie zablokované modulom Jetpack

en: Login Name
sk: Prihlasovacie meno

en: Login failed
sk: Prihlásenie zlyhalo

en: Login name for the user.
sk: Prihlasovacie meno používateľa.

en: Logout
sk: Odhlásenie

en: Logout &raquo;
sk: Odhlásiť sa &raquo;

en: Logs
sk: Záznamy

en: Lome
sk: Lomé

en: London
sk: Londýn

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
sk: Vyhľadajte objednávky, informácie o zákazníkoch a spracujte vrátenie platby jedným kliknutím pomocou Woo aplikácie.

en: Looking for %1$s in %2$s
sk: Hľadať %1$s v %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
sk: Hľadáte tému s WooCommerce podporou?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
sk: Hľadáte tému? Vyhľadajte alebo prechádzajte zoznam tém na WordPress.org, nainštalujte a zobrazte náhľad témy, potom aj aktivujte.

en: Looking for other block settings? They've moved to the styles tab.
sk: Hľadáte ďalšie nastavenia bloku? Presunuli sa na kartu štýlov.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
sk: Hľadáte WooCommerce Pomocník?

en: Looking to upgrade?
sk: Hľadáte upgrade?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
sk: Zdá sa, že sa niečo pokazilo. Počkajte pár sekúnd a skúste to znova.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
sk: Zdá sa, že toto nie je správny typ súboru. Prosím, pridajte vhodný typ súboru.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
sk: Zdá sa, že toto nie je správny druh súboru. Zadajte prosím odkaz k audio súboru.

en: Lookup tables are regenerating
sk: Vyhľadávacie tabuľky sa regenerujú

en: Loop video playback
sk: Prehrávať video opakovane

en: Loopback request
sk: Loopback požiadavka

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
sk: Loopback požiadavky sa používaju na spúšťanie naplánovaných úloh a tiež ich využívajú vstavané editory tém a pluginov pre overenie správnosti kódu.

en: Lord Howe
sk: Ostrov lorda Howa

en: Lost Password
sk: Zabudli ste heslo?

en: Lost password
sk: Zabudnuté heslo

en: Lost your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sk: Stratili ste heslo? Prosím, zadajte používateľské meno, alebo e-mailovú adresu, na ktorú vám zašleme odkaz pre vytvorenie nového hesla.

en: Low in stock
sk: Nízky stav skladu

en: Low stock amount
sk: Nízke skladové zásoby

en: Low stock threshold
sk: Prah nízkeho skladu

en: Lower Saxony
sk: Niedersachsen (Dolné Sasko)

en: Lowercase
sk: Malé písmená

en: Lowercase Roman numerals
sk: Malé rímske číslice

en: Lowercase letters
sk: Malé písmená

en: Luhanshchyna
sk: Luhanská oblasť

en: Luminous dusk
sk: Svetelný súmrak

en: Luminous vivid amber
sk: žiarivá jantárová

en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
sk: Žiarivo jantárová až svetlá oranžová

en: Luminous vivid orange
sk: žiarivá oranžová

en: Luminous vivid orange to vivid red
sk: Svetlá živá oranžová až živá červená

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
sk: Obed: 11:00 - 14:00 
    Večera: Po-Št 17:00 - 23:00, Pi-So:17:00 - 01:00

en: Luxembourg
sk: Lucemburk

en: Lvivshchyna
sk: Ľvovská oblasť

en: LxWxH in decimal form
sk: DxŠxV v desatinnom tvare

en: M j, Y @ G:i
sk: j. F Y, G:i

en: M j, Y @ H:i
sk: j. F Y, G:i

en: M jS
sk: j. F

en: M jS Y
sk: j. F Y

en: MB (Leave blank for network default)
sk: MB (Nechajte prázdne pre bežnú sieť)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
sk: MD5 hash košíka na kontrolu, že objednávka nebola zmenená.

en: MM / YY
sk: MM / RR

en: Macau
sk: Macao

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Maceio
sk: Maceió

en: Mahe
sk: Mahé

en: Mail (will not be published)
sk: E-mail (nebude zverejnený)

en: Mail Server
sk: Poštový server

en: Mailchimp
sk: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
sk: MailChimp pre WooCommerce

en: Mailchimp icon
sk: Ikona MailChimp

en: Main
sk: Hlavný

en: Main Page (no parent)
sk: Hlavná stránka (bez rodiča)

en: Main image width
sk: Šírka hlavného obrázka

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
sk: Nastaviť &#8220;%s&#8221; ako predvolenú kategóriu

en: Make a duplicate from this product
sk: Urobiť duplikát tohto produktu

en: Make default
sk: Nastaviť ako predvolený

en: Make each block your own
sk: Prispôsobte si každý blok podľa seba

en: Make sure all words are spelled correctly.
sk: Skús si skontrolovať gramatiku.

en: Make sure that your checkout is working properly before you launch your store. Go through your checkout process in its entirety: from adding a product to your cart, choosing a shipping location, and making a payment.
sk: Predtým ako zvereníte váš eshop sa uistite, že vaše objednávky fungujú správne. Prejdite si celý proces krok po kroku: pridať produkt do košíka, vybrať spôsob dodania a uskutočniť platbu.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
sk: Nezabudnite uviesť značku --user patriacu účtu, ktorý má oprávnenie na tento úkon.

en: Make the editor look like your theme.
sk: Prispôsobte vzhľad editora tak, aby sa zhodoval s vašou témou.

en: Make the selected text bold.
sk: Nastaviť pre vybraný text tučné písmo.

en: Make the selected text inline code.
sk: Zmeniť označený text na vnorený kód.

en: Make the selected text italic.
sk: Nastaviť pre vybraný text kurzívu.

en: Make this post sticky
sk: Pripnúť článok

en: Make title a link
sk: Spraviť z nadpisu odkaz

en: Make title link to home
sk: Vytvorte odkaz na domovskú stránku

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
sk: Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

en: Make your store stand out
sk: Nechajte svoj obchod vyniknúť

en: Malay
sk: Malajčina

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Maltese
sk: Maltčina

en: Manage
sk: Spravovať

en: Manage Archives
sk: Spravovať archívy

en: Manage Audio
sk: Spravovať audio

en: Manage Blogs
sk: Správa blogov

en: Manage Comments
sk: Spravovať komentáre

en: Manage Connection
sk: Spravovať pripojenie

en: Manage Documents
sk: Spravovať dokumenty

en: Manage Images
sk: Spravovať obrázky

en: Manage Locations
sk: Spravovať umiestnenia

en: Manage Notifications
sk: Spravovať upozornenia

en: Manage Plan
sk: Spravovať plán

en: Manage Plugins
sk: Spravovať pluginy

en: Manage Purchases
sk: Spravovať objednávky

en: Manage Site
sk: Spravovať stránku

en: Manage Spreadsheets
sk: Spravovať tabuľky

en: Manage Uploads
sk: Spravovať nahrané súbory

en: Manage Video
sk: Spravovať  video

en: Manage WooCommerce features
sk: Spravovať funkcie WooCommerce

en: Manage all my sites
sk: Spravovať všetky moje stránky

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
sk: Spravujte a aktualizujte túto a ďalšie webové stránky WordPress z jednej nástenky na WordPress.com. Môžete aktualizovať
    		pluginy, zapnúť ich automatickú aktualizáciu a deaktivovať ich na jednotlivých webových stránkach alebo hromadne z 
    		wordpress.com/plugins. Môžete tiež použiť úplne nový responzívny editor článkov na WordPress.com, a tiež
    		zobraziť a aktivovať nainštalované témy a vytvoriť a editovať menu na stránke.

en: Manage block visibility
sk: Spravovať viditeľnosť blokov

en: Manage fonts
sk: Spravovať fonty

en: Manage has been activated for you!
sk: Modul Správa bol aktivovaný!

en: Manage inactive plugins
sk: Spravovať neaktívne pluginy

en: Manage menus
sk: Správa menu

en: Manage pages
sk: Spravovať stránky

en: Manage patterns
sk: Správa vzorov

en: Manage shipping methods
sk: Spravovať druhy dopravy

en: Manage stock
sk: Spravovať sklad

en: Manage stock.
sk: Spravovať zásoby.

en: Manage stock?
sk: Správa skladu?

en: Manage suggestions
sk: Spravovať návrhy

en: Manage the "%s" payment method
sk: Spravujte platobnú metódu "%s"

en: Manage the fonts and typography used on buttons.
sk: Spravujte písma a typografiu použitú na tlačidlách.

en: Manage the fonts and typography used on captions.
sk: Spravujte fonty a typografiu použitú na titulkoch.

en: Manage the fonts and typography used on headings.
sk: Spravujte písma a typografiu použitú na nadpisoch.

en: Manage the fonts and typography used on the links.
sk: Spravujte písma a typografiu použitú pre odkazy.

en: Manage the fonts used on the site.
sk: Spravujte písma používané na web stránke.

en: Manage the inclusion of blocks added automatically by plugins.
sk: Spravujte zahrnutie blokov pridaných automaticky pluginmi.

en: Manage themes
sk: Správa tém

en: Manage what patterns are available when editing the site.
sk: Spravujte aké vzory sú dostupné pri úprave webovej stránky.

en: Manage which sites appear in your profile.
sk: Nastavte si, ktoré webstránky sa majú zobraziť vo vašom profile.

en: Manage with Live Preview
sk: Spravovať modulom Živý náhľad

en: Manage your Navigation Menus.
sk: Spravujte vaše navigačné menu.

en: Manage your domains
sk: Spravovať vaše domény

en: Manage your orders on the go
sk: Spravujte vaše objednávky na cestách

en: Manage your plugins
sk: Spravujte svoje pluginy

en: Manage your purchases
sk: Spravujte svoje nákupy

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
sk: Spravujte prehľady a sledujte kľúčové metriky vášho obchodu s novým a vylepšeným rozhraním a nástenkou.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
sk: Spravujte svoje odbery, získajte dôležité upozornenia na produkty a aktualizácie. To všetko z pohodlia vašej WooCommerce nástevky

en: Manage your themes
sk: Spravujte svoje témy

en: Managing Pages
sk: Správa strán

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
sk: Správa stránok je veľmi podobná správe článkov a ich obrazovky môžu byť prispôsobené podobným spôsobom.

en: Manual
sk: Manuálne

en: Manual Offsets
sk: Manuálne vyváženie

en: Manually sent
sk: Manuálne odoslanie

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
sk: Veľa ľudí využíva výhody klávesových skratiek na rýchlejšie moderovanie komentárov. Aby ste sa dozvedeli viac, použite bočný odkaz.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
sk: Mnoho pluginov môže zhromažďovať alebo ukladať osobné údaje buď v databáze WordPress, alebo na diaľku. Akákoľvek požiadavka na vymazanie osobných údajov by mala tiež vymazať údaje z pluginov.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
sk: Mnoho pluginov môže zhromažďovať alebo ukladať osobné údaje buď v databáze WordPress, alebo na diaľku. Každá požiadavka na export osobných údajov by mala obsahovať aj údaje z pluginov.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
sk: Mnohé témy zobrazujú automaticky niektoré predvolené widgety v postrannom panele pokiaľ ho sami neupravíte, ale tieto widgety nie sú automaticky zobrazované v nástroji pre správu bočného panelu. Po tom čo urobíte prvú úpravu widgetov, môžete znovu pridať predvolené widgety zo sekcie "Dostupné widgety".

en: Map CSV fields to products
sk: Namapovať CSV polia na produkty

en: Map to existing
sk: Namapuj na existujúce

en: Map to field
sk: Priradiť k poľu

en: Mar
sk: mar

en: Maramureș
sk: Maramures

en: March
sk: marec

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
sk: mar

en: Margin
sk: Okraj

en: Mark as Not Spam
sk: Označiť ako Nie spam

en: Mark as Spam
sk: Označiť ako spam

en: Mark as nofollow
sk: Označiť ako nofollow

en: Mark as spam
sk: Označiť ako spam

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
sk: Označiť požiadavku na export pre &#8220;%s&#8221; ako dokončenú.

en: Mark requests as completed
sk: Označiť požiadavky ako hotové

en: Mark this comment as spam
sk: Označiť komentár za spam

en: Mark this message as NOT spam
sk: Táto správa NIE je spam

en: Mark this message as spam
sk: Táto správa je spam

en: Markdown content
sk: Obsah jazyka Markdown

en: Marketplace suggestions
sk: Návrhy na trhu

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
sk: Získať ďalšie možnosti

en: Markup is not allowed in CSS.
sk: Markup nie je povolený v CSS.

en: Marquesas
sk: Markézy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Mastercard
sk: MasterCard

en: Match accounts using email addresses
sk: Spárovať účty použitím e-mailových adries

en: Match all conditions
sk: Splniť všetky kritériá

en: Match by Email
sk: Spárovať podľa e-mailu

en: Match case
sk: Malé a veľké písmená

en: Match terms with the listed IDs.
sk: Priraďte výrazy k uvedeným identifikátorom.

en: Mature
sk: Pre dospelých

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Vyspelá <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Vyspelé <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Vyspelých <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
sk: Mauricius

en: Max %s wide
sk: Maximálna šírka %s

en: Max Height
sk: Maximálna výška

en: Max Width
sk: Maximálna šírka

en: Max allowed packet size
sk: Maximálne povolená veľkosť paketu

en: Max connections number
sk: Maximálny počet pripojení

en: Max effective file size
sk: Maximálna efektívna veľkosť súboru

en: Max number of files allowed
sk: Maximálny počet povolených súborov

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
sk: Maximálny počet produktov v košíku, na ktoré môže byť uplatnený kupón.

en: Max number of words
sk: Maximálny počet slov

en: Max number of words in excerpt
sk: Maximálny počet slov vo výňatku

en: Max page to show
sk: Maximálny počet strán na zobrazenie

en: Max price
sk: Maximálna cena

en: Max price found in collection of products.
sk: Maximálna cena nájdená v kolekcii produktov.

en: Max size of an uploaded file
sk: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru

en: Max size of post data allowed
sk: Maximálna veľkosť odoslaných POST dát

en: Max upload size
sk: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru

en: Max upload size.
sk: Maximálna veľkosť nahratého súboru.

en: MaxMind GeoIP database.
sk: MaxMind GeoIP databáza.

en: MaxMind Geolocation
sk: Geolokácia MaxMind

en: MaxMind License Key
sk: Licenčný kľúč MaxMind

en: Maximum Rating
sk: Maximálne hodnotenie

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Maximum font percentage:
sk: Najväčšia veľkosť písma percentá:

en: Maximum number of filters (1-50):
sk: Maximálny počet filtrov (1-50):

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sk: Maximálny počet položiek pre návrat množiny výsledkov.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
sk: Maximálny počet položiek, ktoré budú tvoriť sadu. Predvolené hodnoty bez obmedzenia, ak zostane pole prázdne.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
sk: Maximálny počet zobrazených článkov (nie viac ako 10):

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
sk: Maximálna hodnota objednávky pri použití kupónu.

en: Maximum posts per page
sk: Maximálny počet príspevkov na stránku

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
sk[0]: Prebieha maximum možných simultánnych várok (%s). Žiadne ďalšie várky nebudú vykonané, pokiaľ tie súčasné nebudú dokončené.

en: Maximum size: %s
sk: Maximálna veľkosť: %s

en: Maximum spend
sk: Maximálna útrata

en: Maximum upload file size: %s.
sk: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru: %s.

en: May
sk: máj

en: May 7, 2019
sk: 7. mája 2019

[ctx: May abbreviation]
en: May
sk: máj

en: Mazatlan
sk: Mazatlán

en: Me
sk: Ja

en: Measurements
sk: Rozmery

en: Media
sk: Multimédiá

en: Media File
sk: Multimediálny súbor

en: Media Handling
sk: Obsluha médií

en: Media Library
sk: Knižnica médií

en: Media List
sk: Zoznam multimédií

en: Media Rich
sk: Bohaté na médiá

en: Media Settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Media Widget
sk: Multimediálny widget

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
sk[0]: Multimediálny widget (%d)
sk[1]: Multimediálne widgety (%d)
sk[2]: Multimediálnych widgetov (%d)

en: Media Width
sk: Šírka multimédia

en: Media Width:
sk: Šírka multimédia:

en: Media area
sk: Oblasť médií

en: Media file
sk: Multimediálny súbor

en: Media file attached.
sk: Mediálny súbor pripojený.

en: Media file detached.
sk: Mediálny súbor odpojený.

en: Media file moved to the Trash.
sk: Súbor presunutý do koša.

en: Media file permanently deleted.
sk: Súbor bol natrvalo vymazaný.

en: Media file restored from the Trash.
sk: Súbor obnovený z koša.

en: Media file updated.
sk: Mediálny súbor aktualizovaný

[ctx: Media item link option]
en: None
sk: Žiadne

en: Media items list
sk: Zoznam súborov

en: Media items list navigation
sk: Navigácia zoznamu médií

en: Media library
sk: Knižnica médií

en: Media list
sk: Zoznam multimédií

en: Media preview
sk: Náhľad média

en: Media settings
sk: Nastavenia médií

en: Media title
sk: Titulok multimédia

en: Media title&hellip;
sk: Nadpis multimédia&hellip;

en: Media upload failed. If this is a photo or a large image, please scale it down and try again.
sk: Nahrávanie médií zlyhalo. Ak ide o fotku alebo veľký obrázok, zmenšite ho a skúste to znova.

en: Media width
sk: Šírka multimédia

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
sk: Stredná doba odozvy servera bola %1$s milisekúnd. Mala by byť kratšia ako odporúčaná hranica %2$s milisekúnd.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
sk: Stredná doba odozvy servera bola %1$s milisekúnd. Toto je menej ako odporúčaná hranica %2$s milisekúnd.

en: Medium
sk: Stredný

en: Medium screens
sk: Stredne veľké obrazovky

en: Medium size
sk: Stredný rozmer

en: Medium size image height
sk: Stredný rozmer výšky obrázku

en: Medium size image width
sk: Stredný rozmer šírky obrázku

en: Medium-Large size image height
sk: Výška stredne veľkého obrázka

en: Medium-Large size image width
sk: Šírka stredne veľkého obrázka

en: Meetups
sk: Meetupy

en: Mehedinți
sk: Mehedinti

en: Member
sk: Člen

en: Member of The Internet Defense League
sk: Člen Internet Defense League

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
sk: Členovia nášho tímu majú prístup k informáciám, ktoré nám poskytnete. Napríklad administrátori aj správcovia obchodov majú prístup:

en: Membership
sk: Členstvo

en: Memberships
sk: Členstvá

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sk: Plná pamäť. Skúste použiť menší súbor.

en: Menu Item
sk: Položka menu

en: Menu Item Label
sk: Štítok jedálneho lístka

en: Menu Item Labels
sk: Štítky jedálneho lístka

en: Menu Items
sk: Položky jedálneho lístka

en: Menu Items re-ordered.
sk: Položky jedálneho lístka boli preusporiadané.

en: Menu Location
sk: Umiestnenia menu

en: Menu Locations
sk: Umiestnenia menu

en: Menu Management
sk: Manažment menu

en: Menu Name
sk: Názov menu

en: Menu Options
sk: Možnosti menu

en: Menu Section
sk: Sekcia jedálneho lístka

en: Menu Sections
sk: Sekcie jedálneho lístka

en: Menu Settings
sk: Nastavenia menu

en: Menu created
sk: Menu vytvorené

en: Menu deleted
sk: Menu odstránené

en: Menu item added
sk: Položka menu pridaná

en: Menu item deleted
sk: Položka menu odtránená

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
sk: Koncept položky jedálneho lístka bol aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad položky</a>

en: Menu item is now a sub-item
sk: Položka menu je teraz podpoložka

en: Menu item label list navigation
sk: Navigácia štítkov zoznamu položiek jedálneho lístka

en: Menu item labels list
sk: Zoznam štítkov položiek jedálneho lístka

en: Menu item list navigation
sk: Navigácia položiek jedálneho lístka

en: Menu item moved down
sk: Položka menu presunutá nižšie

en: Menu item moved out of submenu
sk: Položka menu presunutá von z vnoreného menu

en: Menu item moved to the top
sk: Položka menu bola presunutá navrch

en: Menu item moved up
sk: Položka menu presunutá vyššie

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
sk: Položka jedálneho lístka bola publikovaná. <a href="%s">Zobraziť položku</a>

en: Menu item removed
sk: Položka menu odstránená

en: Menu item restored to revision from %s
sk: Revízia položky jedálneho lístka zo dňa %s bola obnovená

en: Menu item saved.
sk: Položka jedálneho lístka bola uložená.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
sk: Položka jedálneho lístka naplánovaná dňa: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobraziť náhľad položky</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
sk: Položka jedálneho lístka bola uložená. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad položky</a>

en: Menu item updated.
sk: Položka jedálneho lístka bola aktualizovaná

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
sk: Položka jedálneho lístka bola aktualizovaná. <a href="%s">Zobraziť položku</a>

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Menu položky nie je možné presunúť do koša. Nastavte '%s' pre vymazanie.

en: Menu items list
sk: Zoznam položiek jedálneho lístka

en: Menu locations updated.
sk: Umiestnenia menu aktualizované.

en: Menu order
sk: Poradie v menu

en: Menu order, used to custom sort products.
sk: Poradie produktu. Používa sa na vlastné zoradenie prodktov.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
sk: Poradie produktu. Používa sa na vlastné zoradenie produktov.

en: Menu section list
sk: Zoznam sekcie jedálneho lístka

en: Menu section list navigation
sk: Navigácia zoznamu sekcie jedálneho lístka

en: Menu structure
sk: Štruktúra menu

en: Menus
sk: Menu

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
sk: Menu môžete nechať zobraziť na miestach definovaných vašou témou alebo v <a href="%s">oblastiach na widgety</a> pridaním widgetu &#8222;Vlastné menu&#8220;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
sk: Menu môže byť zobrazené v umiestneniach zadefinovaných vašou témou alebo v bočnej lište pomocou widgetu &#8220;Vlastné Menu&#8221; na stránke <a href="%1$s">Widgety</a>. Ak vaša téma nepodporuje menu (základné témy %2$s a %3$s ho podporujú), môžete si prečítať o pridaní podpory menu v Dokumentácii kliknutím na odkaz vedľa.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
sk: Menu môžete nechať zobraziť na miestach definovaných vašou témou.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Menu nie je možné presunúť do koša. Nastavte '%s' pre vymazanie.

en: Merge table cells
sk: Spojiť bunky

en: Merida
sk: Mérida

en: Meridian
sk: Poludník

en: Message
sk: Správa

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
sk: Žiadna aktivita v tomto období

en: Messages
sk: Správy

en: Meta data attached to the shipping rate.
sk: Meta údaje spojené s prepravnou sadzbou.

en: Meta data.
sk: Metadáta.

en: Meta fields.
sk: Meta polia.

en: Meta key for UI display.
sk: Meta kľúč pre UI zobrazenie.

en: Meta key.
sk: Meta kľúč.

en: Meta label.
sk: Meta menovka.

en: Meta value.
sk: Meta hodnota.

en: Metadata
sk: Metadáta

en: Meters
sk: Metre

en: Method
sk: Spôsob

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sk: Metóda '%s' nie je implementovaná. Musí byť prepísaná v podtriede.

en: Method ID.
sk: ID spôsobu doručenia.

en: Method availability
sk: Dostupnosť metódy

en: Method not implemented
sk: Metóda nebola implementovaná

en: Method title
sk: Názov metódy

en: Microformats
sk: Mikroformáty

en: Middle
sk: Stred

en: Midnight
sk: Polnoc

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
sk: Migrovaná akcia s ID %1$d za %2$s pre ID %3$d za %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
sk[0]: Migrácia %d akcie
sk[1]: Migrácia %d akcií
sk[2]: Migrácia %d akcií

en: Milestone
sk: Míľnik

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
sk: Automatický

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
sk: Dni

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
sk: Hodiny

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
sk: Mesiace

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
sk: Roky

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Millimeters (mm)
sk: Milimetre (mm)

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
sk: Minimálne a maximálne ceny nájdené v zbierke produktov, poskytované prostredníctvom najmenšej jednotky meny.

en: Min price
sk: Minimálna cena

en: Min price found in collection of products.
sk: Minimálna cena nájdená v kolekcii produktov.

en: Mini-Cart
sk: Mini košík

en: Minimal
sk: Minimálny

en: Minimum column width
sk: Minimálna šírka stĺpca

en: Minimum font percentage:
sk: Najmenší počet percent pre písmo:

en: Minimum height
sk: Maximálna výška

en: Minimum height of cover
sk: Minimálna vyška titulku

en: Minimum order amount
sk: Minimálna hodnota objednávky

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
sk: Minimálna výška objednávky potrebná v nákupnom košíku pred uplatnením kupónu.

en: Minimum required version of PHP.
sk: Minimálna požadovaná verzia PHP.

en: Minimum required version of WordPress.
sk: Minimálna požadovaná verzia WordPress.

en: Minimum spend
sk: Minimálna suma

en: Minute
sk: Minúta

en: Minutes
sk: Minúty

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Missed schedule
sk: Zameškané plány

en: Missing
sk: Chýba

en: Missing Attachment
sk: Chýbajúca príloha

en: Missing MaxMind Reader library!
sk: Chýba MaxMind Reader knižnica!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
sk[0]: Chýbajúci OAuth parameter %s
sk[1]: Chýbajúce OAuth parametre %s
sk[2]: Chýbajúcich OAuth parametrov %s

en: Missing Widgets
sk: Chýbajúce widgety

en: Missing a temporary folder.
sk: Chýba dočasný priečinok.

en: Missing attachment ID.
sk: Chýba ID prílohy.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
sk: Chýbajúce základné tabuľky: %s. Niektoré funkcie WooCommerce preto nemusia fungovať správne.

en: Missing email address.
sk: Chýba e-mailová adresa.

en: Missing eraser index.
sk: Chýba index vymazania.

en: Missing exporter index.
sk: Chýba index exportu.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
sk: (bez mena)

en: Missing options.
sk: Chýbajúce možnosti.

en: Missing or invalid access token
sk: Chýbajúci alebo neplatný prístupový token

en: Missing page index.
sk: Chýba index stránky

en: Missing parameter "notice".
sk: Chýbajúci parameter "notice".

en: Missing parameter "type".
sk: Chýbajúci parameter "type".

en: Missing parameter %s
sk: Chýbajúci parameter %s

en: Missing parameter(s): %s
sk: Chýbajúci parameter: %s

en: Missing post ID.
sk: Chýba ID článku.

en: Missing product subscription
sk: Chýba predplatné produktu

en: Missing products in request body.
sk: Chýbajúce produkty v tele žiadosti.

en: Missing request ID.
sk: Chýba ID požiadavky.

en: Missing target blog ID.
sk: Chýba ID cieľového blogu.

en: Missing target post ID.
sk: Chýba koment ID.

en: Missing the WooCommerce %s package
sk: Chýba WooCommerce %s balíček

en: Missing variation data for variable product.
sk: Chýbajú údaje o variáciách pre variabilný produkt.

en: Mission complete. Message %s deleted.
sk: Misia splnená. Správa %s zmazaná.

en: Mixed
sk: Zmiešaný

en: Mobile
sk: Mobil

en: Modal (Overlay Box)
sk: Modálne (prekrývajúce) okno

en: Mode:
sk: Mód:

en: Moderate Comment
sk: Moderovať komentár

en: Moderate Review
sk: Moderovať hodnotenie

en: Moderate Review Reply
sk: Moderovať odpoveď na hodnotenie

en: Moderating Comments
sk: Moderovanie komentárov

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Modified
sk: Modifikované

en: Modified Date
sk: Dátum zmeny

en: Modified GMT
sk: Modifikovaný GMT

en: Modify
sk: Upraviť

en: Modify your <a href="%1$s">%2$s</a>.
sk: Zmeňte vaše <a href="%1$s">%2$s</a>.

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content.
sk: Povolí aplikáciám bezpečný prístup k vášmu obsahu.

[ctx: Module Description]
en: Allow users to log in to this site using WordPress.com accounts
sk: Povoľte používateľom prihlásiť sa na túto webovú stránku použitím WordPress.com účtov

[ctx: Module Description]
en: Automatically load new content when a visitor scrolls
sk: Automaticky načítať nový obsah, keď posunie návštevník stránku nižšie

[ctx: Module Description]
en: Better results on search engines and social media.
sk: Lepšie výsledky vo vyhľadávačoch a na sociálnych médiách.

[ctx: Module Description]
en: Collect valuable traffic stats and insights.
sk: Zbierajte cenné štatistiky a pohľady o návštevnosti.

[ctx: Module Description]
en: Control where widgets appear on your site.
sk: Rozhodnite sa, kde na vašej webovej stránke budú zobrazené widgety.

[ctx: Module Description]
en: Display different types of content on your site with custom content types.
sk: Zobrazte rôzne typy obsahu na webovej stránke s vlastnými typmi obsahu.

[ctx: Module Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
sk: Zobrazí galérie obrázkov v rôznych elegantných usporiadaniach.

[ctx: Module Description]
en: Display images and galleries in a gorgeous, full-screen browsing experience
sk: Pre úžasný zážitok z prehliadania zobrazí obrázky a galérie na celú obrazovku

[ctx: Module Description]
en: Earn income by allowing Jetpack to display high quality ads.
sk: Zarábajte tým, že povolíte pluginu Jepack vkladať vysoko kvalitné reklamy.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
sk: Povoliť vyskakovacie vizitky ponad Gravatary komentujúcich.

[ctx: Module Description]
en: Establish your site's authenticity with external services.
sk: Overte autenticitu vašej webovej stránky voči externým službám.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
sk: Poskytnite návštevníkom jednoduchý spôsob, ako môžu oceniť váš obsah.

[ctx: Module Description]
en: Increase visitor engagement by adding a Like button to comments.
sk: Zvýšte zapojenie vašich návštevníkov pridaním tlačidla Páči sa mi to k vašim komentárom.

[ctx: Module Description]
en: Make it easy for search engines to find your site.
sk: Uľahčí vyhľadávačom nájsť vašu stránku.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
sk: Zverejnite články poslaním e-mailu

[ctx: Module Description]
en: Receive instant notifications of site comments and likes.
sk: Dostávajte okamžité notifikácie o komentároch a lajkoch na webovej stránke.

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
sk: Nastavte Google Analytics bez toho, aby ste sa čo i len dotkli kódu.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax
sk: Použiť syntax jazyka Markdown pre písanie článkov a stránok

[ctx: Module Name]
en: Ads
sk: Reklamy

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
sk: Krásna matematika

[ctx: Module Name]
en: Carousel
sk: Karusel

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
sk: Komentár sa páči

[ctx: Module Name]
en: Comments
sk: Komentáre

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

[ctx: Module Name]
en: Custom content types
sk: Vlastné typy obsahu

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
sk: Dodatočné widgety

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
sk: Informačné karty gravatarov

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
sk: Nekonečné posúvanie

[ctx: Module Name]
en: Likes
sk: Lajky

[ctx: Module Name]
en: Markdown
sk: Jazyk Markdown

[ctx: Module Name]
en: Monitor
sk: Monitoring

[ctx: Module Name]
en: Notifications
sk: Notifikácie

[ctx: Module Name]
en: Post by email
sk: Články cez e-mail

[ctx: Module Name]
en: Related posts
sk: Súvisiace články

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
sk: SEO nástroje

[ctx: Module Name]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

[ctx: Module Name]
en: Secure Sign On
sk: Bezpečné prihlásenie

[ctx: Module Name]
en: Sharing
sk: Zdieľanie

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
sk: Vložené shortcode prvky

[ctx: Module Name]
en: Site verification
sk: Verifikácia webovej stránky

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
sk: Mapy stránok

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
sk: Dlaždicové galérie

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
sk: WP.me skrátené odkazy

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
sk: Viditeľnosť widgetu

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
sk: Vzhľad

[ctx: Module Tag]
en: Developers
sk: Vývojári

[ctx: Module Tag]
en: General
sk: Hlavné

[ctx: Module Tag]
en: Other
sk: Ostatné

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
sk: Fotky a videá

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
sk: Odporúčané

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
sk: Štatistiky

[ctx: Module Tag]
en: Social
sk: Sociálne siete

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
sk: Návštevnosť

[ctx: Module Tag]
en: Writing
sk: Písanie

en: Module not found: `%s`.
sk: Modul nebol nájdený: `%s`.

en: Modules reset to default.
sk: Moduly resetnuté na predvolené hodnoty.

en: Mogadishu
sk: Mogadišu

en: Mon
sk: Po

en: Monaco
sk: Monako

en: Monday
sk: Pondelok

[ctx: Monday initial]
en: M
sk: Po

en: Monetize your site with ads
sk: Speňažte svoju webovú stránku pomocou reklám

en: Money spent
sk: Súčet nákupov

en: MonsterID (Generated)
sk: MonsterID (generované automaticky)

en: Mont Blanc appears—still, snowy, and serene.
sk: Mont Blanc sa zdá že je nehybný, zasnežený a vyrovnaný.

en: Month
sk: Mesiac

en: Month Summary
sk: Denný súhrn

en: Month and name
sk: Mesiac a názov

en: Month(s)
sk: Mesiac(e)

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Monthly archives
sk: Mesačný archív

en: Months
sk: Mesiace

en: Months and Years
sk: Mesiace a roky

en: Months and years
sk: Mesiace a roky

en: More
sk: Viac

en: More %s
sk: Viac %s

en: More Details
sk: Podrobnosti

en: More Info
sk: Viac informácií

en: More Languages
sk: Viac jazykov

en: More Options
sk: Viac možností

en: More Photos
sk: Viac fotiek

en: More actions
sk: Ďalšie akcie

en: More details
sk: Podrobnosti

en: More details about your Jetpack settings
sk: Viac podrobností o vašich nastaveniach pluginu Jetpack

en: More details.
sk: Viac podrobností.

en: More info about optimizing autoloaded options
sk: Viac informácií o optimalizácii automaticky načítavaných nastavení

en: More information
sk: Viac informácií

en: More information about %s
sk: Viac informácií o %s

en: More information:
sk: Viac informácií:

en: More options
sk: Viac možností

en: More than %s
sk: Viac ako %s

en: Moscow
sk: Moskva

en: Most Active (%s)
sk: Najaktívnejšie (%s)

en: Most Popular
sk: Najobľúbenejšie

en: Most Recent
sk: Najnovšie

en: Most Used Categories
sk: Najpoužívanejšie kategórie

en: Most discount
sk: Maximálna zľava

en: Most popular
sk: Najobľúbenejšie

en: Most popular day
sk: Najpopulárnejší deň

en: Most popular hour
sk: Najpopulárnejšia hodina

en: Most sites will come under attack from automated bots that attempt to log in for malicious purposes.
    		We protect you automatically from unauthorized access by using data from millions of sites.
sk: Na väčšinu webových stránok útočia automatizované roboty, ktoré sa pokúšajú prihlásiť so zlomyseľnými úmyslami.
    		Automaticky vás chránime pred neoprávneným prístupom tým, že využívame dáta miliónov iných webových stránok.

en: Most stocked
sk: Najväčšie zásoby

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
sk: Väčšina tém zobrazuje názov stránky na vrchu každej strany, v titulnej lište prehliadača a ako identifikačné meno pre syndikovaný kanál. Veľa tém zobrazuje aj popis stránky.

en: Movable Type and TypePad
sk: Movable Type a TypePad

en: Move
sk: Presun

en: Move %1$d blocks from position %2$d down by one place
sk: Presunúť %1$d blokov z pozície %2$d o jedno miesto nadol

en: Move %1$d blocks from position %2$d left by one place
sk: Presunúť %1$d blokov z pozície %2$d o jedno miesto doľava

en: Move %1$d blocks from position %2$d right by one place
sk: Presunúť %1$d blokov z pozície %2$d o jedno miesto doprava

en: Move %1$d blocks from position %2$d up by one place
sk: Presunúť %1$d blok z pozície %2$d o jedno miesto nahor

en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
sk: Presunúť %1$s blok z pozície %2$d nadol na pozíciu %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d left to position %3$d
sk: Presunúť %1$s blok z pozície %2$d vľavo na pozíciu %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d right to position %3$d
sk: Presunúť %1$s blok z pozície %2$d vpravo na pozíciu %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
sk: Presunúť %1$s blok z pozície %2$d nahor na pozíciu %3$d

en: Move %s box down
sk: Presunúť %s box dolu

en: Move %s box up
sk: Presunúť %s box hore

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sk: Presunúť &#8220;%s&#8221; do koša

en: Move down
sk: Posuň hore

en: Move down one
sk: Presun o úroveň nižšie

en: Move image backward
sk: Presunúť obrázok dozadu

en: Move image forward
sk: Presunúť obrázok dopredu

en: Move left
sk: Presunúť vľavo

en: Move menu section down
sk: Posunúť sekciu menu dolu

en: Move menu section up
sk: Posunúť sekciu menu hore

en: Move next
sk: Posunúť ďalej

en: Move one level down
sk: Posunuť o úroveň nižšie

en: Move one level up
sk: Posunuť o úroveň vyššie

en: Move out from under %s
sk: Posunúť z miesta pod %s

en: Move previous
sk: Posunúť späť

en: Move right
sk: Presunúť vpravo

en: Move the "%s" payment method down
sk: Posuňte platobnú metódu "%s" dole

en: Move the "%s" payment method up
sk: Presuňte platobnú metódu "%s" nahor

en: Move the selected block(s) down.
sk: Presunúť vybraný blok/bloky dolu.

en: Move the selected block(s) up.
sk: Presunúť vybraný blok/bloky nahor.

en: Move this comment to the Trash
sk: Presunúť tento komentár do koša

en: Move this item to the Trash
sk: Presunúť túto položku do koša

en: Move this review to the Trash
sk: Presunúť toto hodnotenie do koša

en: Move to
sk: Presunúť do

en: Move to Trash
sk: Presunúť do koša

en: Move to another area&hellip;
sk: Presunúť do inej oblasti&hellip;

en: Move to the top
sk: Presun na najvyššiu úroveň

en: Move to trash
sk: Zahodiť do koša

en: Move to widget area
sk: Presuňte sa do oblasti miniaplikácií

en: Move under %s
sk: Posunúť pod %s

en: Move up
sk: Posuň dolu

en: Move up one
sk: Posunúť o jedno nahor

[ctx: Move widget]
en: Move
sk: Presunúť

en: Moved "%s" to clipboard.
sk: Názov bloku "%s" bol presunutý do schránky.

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
sk[0]: %d blok presunutý do schránky.
sk[1]: %d bloky presunuté do schránky.
sk[2]: %d blokov presunutých do schránky.

en: Multi network install are not supported.
sk: Viacsieťová inštalácia nie je podporovaná.

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
sk: Viacstĺpcové vzory so zložitejším rozložením.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
sk: Multibyte String (mbstring) je použitý na konvertovanie kódovania znakov, napr. pre emaily alebo pre konverziu znakov na malé písmená.

en: Multipart
sk: Viacdielne

en: Multiple choice
sk: Viac odpovedí

en: Multiple selected blocks
sk: Viacero vybraných blokov

en: Multisite support is not enabled.
sk: Podpora multistránky nie je povolená.

en: Municipality
sk: Obec

en: Municipality / District
sk: Obec / kraj

en: Mureș
sk: Mures

en: Muscat
sk: Maskat

en: Music
sk: Hudba

en: Must Use Plugins
sk: Pluginy, ktoré sa musia použiť

en: Must specify Twitter Timeline id or username.
sk: Musíte konkretizovať identifikátor časovej osi alebo používateľské meno siete Twitter.

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Muted
sk: Stlmený

en: My Account
sk: Môj účet

en: My Account Page
sk: Stránka Môj účet

en: My Blogs
sk: Moje blogy

en: My Community
sk: Moja komunita

en: My Likes
sk: Obľúbené

en: My Network
sk: Moja sieť

en: My Plan
sk: Môj paušál

en: My Profile
sk: Môj profil

en: My Site
sk: Moja stránka

en: My Sites
sk: Moje stránky

en: My Subscriptions
sk: Moje prihlásenia

en: My Subscriptions %s
sk: Moje odbery %s

en: My Tweets
sk: Moje tweety

en: My account
sk: Môj Účet

en: My account page
sk: Stránka Môj účet

en: My patterns
sk: Moje vzory

en: My shopping cart
sk: Môj nákupný košík

en: My view
sk: Môj pohľad

en: MySQL version string.
sk: Reťazec MySQL verzie

en: MySQL version.
sk: Verzia MySQL.

en: Mykolayivschyna
sk: Mykolajivská oblasť

en: Mystery Person
sk: Tajomná osoba

en: N. Revenue
sk: N. Tržby

en: N/A
sk: Neznáme

en: NSW
sk: Nový Južný Wales

en: Name
sk: Meno

en: Name (Last, First)
sk: Meno (priezvisko, krstné)

en: Name (numeric)
sk: Meno (číslo)

en: Name (required)
sk: Meno (je povinné zadať)

en: Name and create your new %s
sk: Pomenujte a vytvorte svoj nový %s

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
sk: Filtre

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
sk: Textový editor (HTML)

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
sk: Vizuálny editor

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sk: Názov vlastnosti (zobrazené na front-end).

en: Name for the resource.
sk: Názov pre zdroj.

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
sk: Pevné umiestnenie

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
sk: Pripnuté

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
sk: Meno

en: Name of other platform used to sell (not listed).
sk: Názov inej platformy používanej na predaj (nie je v zozname).

en: Name of other platform used to sell.
sk: Názov inej platformy použitej na predaj.

en: Name of the action hook that will be triggered.
sk: Názov action hooku, ktorý sa spustí.

en: Name of the customer for the order
sk: Meno zákazníka pre objednávku

en: Name of the item.
sk: Meno položky.

en: Name of the metadata.
sk: Názov metadát.

en: Name of the note.
sk: Názov poznámky.

en: Name of the package.
sk: Meno zásielky.

en: Name of the product that the review belongs to.
sk: Názov produktu, do ktorého patrí recenzia.

en: Name of the reviewer.
sk: Meno autora recenzie.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
sk: Meno sadzby doručenia, napr. Expressné doručenie.

en: Name updated
sk: Názov bol aktualizovaný

en: Name.
sk: Meno.

en: Name:
sk: Meno:

en: Namespace must not start or end with a slash.
sk: Namespace nesmie začínať alebo končiť znakom lomítka

en: Nav menu locations must be strings.
sk: Lokality navigačných menu musia byť textové reťazce.

en: Navassa Island
sk: Ostrov Navassa

en: Navigate the structure of your document and address issues like empty or incorrect heading levels.
sk: Pohybujte sa v štruktúre dokumentu a riešte problémy, ako sú prázdne alebo nesprávne úrovne nadpisov.

en: Navigate to the nearest toolbar.
sk: Navigovať k najbližšiemu panelu nástrojov.

en: Navigate to the next part of the editor.
sk: Prejsť na nasledujúcu časť editora.

en: Navigate to the previous part of the editor.
sk: Prejsť na predchádzajúcu časť editora.

en: Navigate to the previous view
sk: Prejdite na predchádzajúce zobrazenie

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Navigation Label
sk: Navigačný štítok

en: Navigation Menu
sk: Navigačné menu

en: Navigation Menu Item
sk: Položka navigačného menu

en: Navigation Menu Items
sk: Položky navigačného menu

en: Navigation Menu archives
sk: Archívy navigačných menu

en: Navigation Menu has been deleted or is unavailable. <button>Create a new Menu?</button>
sk: Navigačné menu bolo odstránené alebo je nedostupné. <button>Vytvoriť nové menu?</button>

en: Navigation Menu missing.
sk: Navigačné menu chýba.

en: Navigation Menu successfully created.
sk: Navigačné menu bolo úspešne vytvorené.

en: Navigation Menu successfully deleted.
sk: Navigačné menu bolo úspešne vymazané.

en: Navigation Menu: "%s"
sk: Navigačné menu: "%s"

en: Navigation Menus
sk: Navigačné menu

en: Navigation Menus are a curated collection of blocks that allow visitors to get around your site.
sk: Navigačné menu sú zbierkou blokov, ktoré umožňujú návštevníkom navigovať sa v rámci vašej web stránky.

en: Navigation Menus list
sk: Zoznam navigačných menu

en: Navigation Menus list navigation
sk: Navigácia pre zoznam navigačných menu

en: Navigation block setup options ready.
sk: Možnosti nastavenia navigačného bloku sú pripravené.

en: Navigation link text
sk: Text navigačného odkazu

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
sk: Navigačné menu, ktoré je možné vložiť na vašu web stránku.

en: Navigation title
sk: Názov navigácie

en: Ndjamena
sk: N'Djamena

en: Neamț
sk: Neamt

en: Need Help?
sk: Potrebujete pomoc?

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
sk: Hľadáte nový vzhľad? Vyskúšajte odvodené témy od Storefront

en: Need a theme? Try Storefront
sk: Potrebujete tému? Skúste Storefront

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
sk: Potrebujete pomoc so zostavením svojej novej stránky s pravidlami ochrany osobných údajov? <a href="%1$s" %2$s> V našom sprievodcovi pravidlami ochrany osobných údajov%3$s</a> nájdete odporúčania, aký obsah chcete zahrnúť, spolu s pravidlami navrhnutými vašimi pluginami a témou.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
sk: Potrebujete pomoc pri zostavovaní novej stránky Zásady ochrany osobných údajov? Pozrite si našu príručku, kde nájdete odporúčania týkajúce sa obsahu, spolu s pravidlami navrhnutými vašimi pluginmi a témou.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
sk: Potrebujete pomoc? Použite záložku Pomocník, ktorá sa nachádza nad názvom obrazovky.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
sk: Potrebujete ďalšiu pomoc? <a href="%1$s">Prečítajte si článok podpory na stránke %2$s</a>.

en: Nested blocks use content width with options for full and wide widths.
sk: Vnorené bloky používajú šírku obsahu s možnosťami pre plnú a širokú šírku.

en: Nested blocks will fill the width of this container. Toggle to constrain.
sk: Vnorené bloky vyplnia šírku tohto kontajnera.

en: Nested widgets.
sk: Vnorené widgety.

en: Net Payment
sk: Čistá platba

en: Net Revenue
sk: Čisté tržby

en: Net Sales
sk: Čisté tržby

en: Net discount amount.
sk: Cista vyska zlavy.

en: Net profit
sk: Čistý zisk

en: Net sales
sk: Čisté tržby

en: Net sales amount
sk: Predaj v čistom

en: Net sales in the period.
sk: Čisté tržby za obdobie.

en: Net sales.
sk: Ciste predaje.

en: Net total revenue.
sk: Čistý celkové tržby.

en: Network Admin
sk: Administrácia siete

en: Network Admin Email
sk: Email administrátora siete

en: Network Admin: %s
sk: Správca siete: %s

en: Network Enable %s
sk: Povoliť tému %s v sieti

en: Network Settings
sk: Nastavenia siete

en: Network configuration authentication keys
sk: Autentifikačné kľúče pre konfiguráciu siete

en: Network configuration rules for %s
sk: Pravidlá konfigurácie siete pre %s

en: Network count
sk: Počet sietí

en: Network enabled
sk: Sieť povolená

en: Network functions are disabled.
sk: Sieťové funkcie sú nedostupné.

en: Network only plugin must be network activated.
sk: Výlučne sieťový plugin musí byť aktivovaný v sieti.

en: Neutral
sk: Neutrálne

en: Never
sk: Nikdy

en: Never expires
sk: Nikdy nevyprší

en: Never show quantity remaining in stock
sk: Nezobrazovať zostávajúce množstvo na sklade

en: New
sk: Nový

en: New %1$s Site: %2$s
sk: Nová %1$s stránka: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
sk: Nový %1$s užívateľ: %2$s

en: New %s
sk: Nový %s

en: New Application Password Name
sk: Nové meno hesla aplikácie

en: New Category Name
sk: Nové meno kategórie

en: New Changeset
sk: Nová množina zmien

en: New Column
sk: Nový stĺpec

en: New Custom HTML Widget
sk: Nový vlastný HTML widget

en: New Draft
sk: Nový koncept

en: New In
sk: Nové v

en: New Link Category Name
sk: Meno novej kategórie odkazov

en: New Media
sk: Nové médium

en: New Menu
sk: Nové menu

en: New Menu Item
sk: Nová položka jedálneho lístka

en: New Menu Item Label Name
sk: Nový šítok jedálneho lístka

en: New Menu Sections Name
sk: Názov novej sekcie jedálneho lístka

en: New Navigation Menu
sk: Nové navigačné menu

en: New Order: #{order_number}
sk: Nová objednávka: #{order_number}

en: New Page
sk: Nová stránka

en: New Password
sk: Nové heslo

en: New Pattern
sk: Nový vzor

en: New Pattern Category Name
sk: Názov novej kategórie vzorov

en: New Post
sk: Pridať článok

en: New Products
sk: Nové produkty

en: New Project
sk: Nový projekt

en: New Project Tag Name
sk: Meno novej značky projektu

en: New Project Type Name
sk: Meno nového typu projektu

en: New Row
sk: Nový riadok

en: New Scheduled Action
sk: Nová naplánovaná akcia

en: New Site Registration: %s
sk: Nová registrácia stránky: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
sk: Nová stránka: %1$s
    URL: %2$s
    IP adresa: %3$s
    
    Zrušiť tieto upozornenia: %4$s

en: New Tag Name
sk: Nové meno značky

en: New Template
sk: Nová šablóna

en: New Template Part
sk: Nová časť šablóny

en: New Testimonial
sk: Nové odporúčanie

en: New User Default Role
sk: Prednastavená rola nových užívateľov

en: New User Registration: %s
sk: Nová registrácia užívateľa: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
sk: Nový používateľ: %1$s
    IP adresa: %2$s
    
    Zrušiť tieto upozornenia: %3$s

en: New WordPress Site
sk: Nová WordPress stránka

en: New account
sk: Nový účet

en: New attribute
sk: Nová vlastnosť

en: New category name
sk: Názov novej kategórie

en: New comment on your post "%s"
sk: Nový komentár článku "%s"

en: New coupon
sk: Nový kupón

en: New custom field name
sk: Nový názov vlastného poľa

en: New dimensions:
sk: Nové rozmery

en: New document
sk: Nový dokument

en: New field
sk: Nové pole

en: New in store
sk: Novinky v obchode

en: New order
sk: Nová objednávka

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
sk: Emaily o novej objednávke sú zaslané na zoznam príjemcov, keď je prijatá nová objednávka.

en: New page title
sk: Nadpis novej stránky

en: New password
sk: Nové heslo

en: New password (leave blank to leave unchanged)
sk: Nové heslo (ak ho nechcete zmeniť, nechajte prázdne)

en: New passwords do not match.
sk: Nové hesla sa nezhodujú.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
sk: Nové platobné brány môžu byť pridané iba počas nákupu. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomoc.

en: New pingback on your post "%s"
sk: Nové spätné upozornenie na článok "%s"

en: New post
sk: Nový článok

en: New product
sk: Nový produkt

en: New quantity of the item in the cart.
sk: Nové množstvo položky v košíku.

en: New sales record!
sk: Nový rekord v predajnosti!

en: New shipping class Name
sk: Názov triedy dopravy

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
sk: Nová webová stránka vytvorená používateľom %1$s
    
    Adresa: %2$s
    Názov: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sk: [%1$s] Aktivovať používateľa: %2$s

en: New tag name
sk: Nový názov značky

en: New theme activated.
sk: Nová téma bola aktivovaná.

en: New to Akismet
sk: Nový v Akismet

en: New to block themes and styling your site?
sk: Ste nováčikom, čo sa týka blokových tém a štýlovania vašej web stránky?

en: New to the block editor? Want to learn more about using it?
sk: Je pre vás blokový editor novinkou? Chcete sa naučiť viac o jeho používaní?

en: New trackback on your post "%s"
sk: Váš príspevok "%s" má nový spätný odkaz

en: New user created.
sk: Bol vytvorený nový používateľ.

en: New user email address.
sk: Nová e-mailová adresa používateľa.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sk: [%1$s] Aktivovať používateľa: %2$s

en: New user password.
sk: Nové heslo používateľa.

en: New user registration on your site %s:
sk: Registrácia nového užívateľa na vašej stránke %s:

en: New user username.
sk: Nové používateľské meno.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
sk: Nový užívatelia budú mať automaticky vygenerované heslo. To si môžu zmeniť po prvom prihlásení. Ak chcete heslo zmeniť alebo upraviť, klikne na tlačidlo Zobraziť heslo. Používateľské meno sa už po vytvorení používateľa meniť nedá.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
sk: Noví používatelia obdržia e-mail o úspešnom pridaní medzi používateľov stránky, v ňom sa nachádza aj ich nové heslo. Ak nechcete, aby bol používateľovi odoslaný uvítací e-mail, zaškrtnite políčko.

en: New version available.
sk: Dostupná nová verzia.

en: New version available. %s
sk: Dostupná nová verzia. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
sk: Je dostupná nová verzia. <button class="button-link" type="button">Aktualizovať</button>

en: New view
sk: Nové zobrazenie

en: New window
sk: Nové okno

en: New:
sk: Nové:

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
sk: Čerstvo publikované

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
sk: Heslo

en: Newer Comments
sk: Novšie komentáre

en: Newer Comments &raquo;
sk: Novšie komentáre &raquo;

en: Newer Entries &raquo;
sk: Novšie príspevky &raquo;

en: Newer comments
sk: Novšie komentáre

en: Newer comments page link
sk: Odkaz na stránku s novšími komentármi

en: Newer posts
sk: Novšie články

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie články <span class="meta-nav">&rsaquo;</span>

en: Newest
sk: Najnovšie

en: Newest Scheduled Date
sk: Najnovší plánovaný dátum

en: Newest first
sk: Od najnovšieho

en: Newest to oldest
sk: Od najnovšieho po najstaršie

en: Newfoundland and Labrador
sk: Newfoundland a Labrador

en: News
sk: Novinky

en: Newsletter
sk: Informačný leták

en: Newsletters
sk: Informačné letáky

en: Next
sk: Ďalej

en: Next &gt;
sk: Ďalej &gt;

en: Next &raquo;
sk: Ďalej &raquo;

en: Next &rarr;
sk: Ďalej &rarr;

en: Next (arrow right)
sk: Ďalší (šípka vpravo)

en: Next Entries &raquo;
sk: Ďalšie články &raquo;

en: Next Entry
sk: Ďalší príspevok

en: Next Month
sk: Ďalší mesiac

en: Next Page
sk: Nasledujúca stránka

en: Next Page &raquo;
sk: Ďalšia strana &raquo;

en: Next Post
sk: Ďalší článok

en: Next Step
sk: Ďalší krok

en: Next Step &rarr;
sk: Ďalší krok &rarr;

en: Next Steps
sk: Ďaľšie kroky

en: Next billing date
sk: Dátum dalšej platby

en: Next image
sk: Nasledujúci obrázok

en: Next page
sk: Nasledujúca strana

en: Next page link
sk: Odkaz na ďalšiu stránku

en: Next pattern
sk: Ďalší vzor

[ctx: Next post]
en: Next
sk: Ďalší

en: Next post:
sk: Ďalší článok:

en: Next step
sk: Ďalší krok

en: Next steps
sk: Ďaľšie kroky

en: Next theme
sk: Ďalšia téma

en: Next:
sk: Ďalší:

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
sk: Nicename by nemal byť dlhší ako 50 znakov.

en: Nickname
sk: Prezývka

en: Nicosia
sk: Nikósie

en: No
sk: Nie

en: No %1$s data specified to create %1$s
sk: Žiadne dáta %1$s neboli špecifikované pre vytvorenie %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
sk: Nie sú zadané žiadne údaje pre %1$s potrebné na vytvorenie/úpravu %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
sk: Nie sú zadané žiadne údaje pre %1$s potrebné na úpravu %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
sk: Žiadny %1$s nebol nájdený s ID rovným %2$s

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
sk: Nebol nastavený argument %1$s v bočnom paneli "%2$s". Predvolená hodnota je "%3$s". Ak si želáte odstrániť tento oznam a zachovať obsah v bočnom paneli, manuálne nastavte %1$s na "%3$s".

en: No &quot;%s&quot; found
sk: &quot;%s&quot; nebol nájdený

en: No API key
sk: Žiadny API kľúč

en: No Ads
sk: Žiadne reklamy

en: No Avatars
sk: Žiadni avatari

en: No Classic Menus found.
sk: Žiadne klasické menu nebolo nájdené.

en: No Comments
sk: Nekomentované

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: Žiadne komentáre<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
sk: Žiaden Content-Disposition nebol poskytnutý.

en: No Labels
sk: Žiadne menovky

en: No Labels found
sk: Nenašli sa žiadne menovky

en: No Menu Items found
sk: Žiadne položky jedálneho lístka neboli nájdené

en: No Menu Items found in Trash
sk: V koši neboli nájdené žiadne položky jedálneho lístka

en: No Modules Found
sk: Neboli nájdené žiadne moduly

en: No Navigation Menu found in Trash.
sk: V koši nebolo nájdené žiadne navigačné menu.

en: No Navigation Menu found.
sk: Žiadne navigačné menu nebolo nájdené.

en: No Navigation Menus found.
sk: Žiadne navigačné menu nebolo nájdené.

en: No PHP sessions detected
sk: Nezistili sa žiadne relácie PHP

en: No Projects found
sk: Neboli nájdené žiadne projekty

en: No Projects found in Trash
sk: Neboli nájdené žiadne projekty v koši

en: No Responses
sk: Žiadne odpovede

en: No Testimonials found
sk: Neboli nájdené žiadne odporúčania

en: No Testimonials found in Trash
sk: Neboli nájdené žiadne odporúčania v koši

en: No Thanks
sk: Nie, ďakujem

en: No Title
sk: Žiaden nadpis

en: No actions found
sk: Nebola nájdená žiadna akcia

en: No actions found in trash
sk: V koši nebola nájdená žiadna akcia

en: No activity yet!
sk: Zatiaľ žiadna aktivita!

en: No alignment
sk: Bez zarovnania

en: No approved comments
sk: Žiadne schválené komentáre

en: No approved reviews
sk: Žiadne schválené hodnotenia

en: No archives to show.
sk: Žiaden archív na zobrazenie.

en: No attributes currently exist.
sk: V súčasnej dobe neexistujú žiadne vlastnosti.

en: No audio selected
sk: Nie je vybraté žiadne audio

en: No authors found.
sk: Nenašli sa žiadni autori.

en: No billing address set.
sk: Nebola nastavená žiadna fakturačná adresa.

en: No blocks found.
sk: Žiadny blok sa nenašiel.

en: No blogs found
sk: Neboli nájdené žiadne blogy

en: No blogs... yet.
sk: Bez článkov... zatiaľ.

en: No button
sk: Žiadne tlačidlo

en: No categories
sk: Žiadne kategórie

en: No categories found
sk: Žiadne kategórie neboli nájdené

en: No categories found.
sk: Neboli nájdené kategórie

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
sk: Zatiaľ neboli uložené žiadne zmeny, takže nie je nič na zahodenie do koša.

en: No changeset found to take over
sk: Nenájdené žiadne množiny zmien na prevzatie.

en: No changesets found in Trash.
sk: Nenájdené žiadne množiny zmien v koši.

en: No changesets found.
sk: Nenájdené žiadne množiny zmien.

en: No client caching response headers were detected.
sk: V odpovedi klienta sa nenašli žiadne hlavičky týkajúce sa ukladania do vyrovnávacej pamäte.

en: No color
sk: Bez farby

en: No command found.
sk: Príkaz nebol nájdený.

en: No comment history.
sk: História komentára neexistuje.

en: No comment text was submitted.
sk: Nebol zadaný žiadny text komentára.

en: No comments
sk: Bez komentárov

en: No comments awaiting moderation.
sk: Na moderovanie nečaká žiadny komentár

en: No comments found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne komentáre.

en: No comments found.
sk: Žiadne komentáre sa nenašli.

en: No comments posted
sk: Žiadne komentáre

en: No comments to show.
sk: Žiadne komentáre na zobrazenie.

en: No comments were caught as spam.
sk: Žiadne komentáre neboli označené ako spam.

en: No comments yet.
sk: Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

en: No cookie present.
sk: Nie je prítomný žiadny súbor cookie.

en: No coupons found
sk: Nenájdené žiadne kupóny

en: No coupons found in range
sk: V rozsahu sa nenašli žiadne zľavové kódy

en: No coupons found in trash
sk: Nenájdené žiadne kupóny v koši

en: No customer downloads found.
sk: Nenašli sa žiadne stiahnutia zákazníka.

en: No customer selected
sk: Nie je vybratý žiadny zákazník

en: No customers found.
sk: Nenašli sa žiadny zákazníci

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
sk: Neboli nájdené žiadne údaje pre tento VideoPress identifikátor: <strong>%s</strong>.

en: No data supplied.
sk: Neboli poskytnuté dáta.

en: No default %s&hellip;
sk: Žiadne predvolené %s&hellip;

en: No description
sk: Žiadny popis

en: No description.
sk: Žiadny popis.

en: No downloads available yet.
sk: Zatiaľ nič na stiahnutie.

en: No editor could be selected.
sk: Nebol vybratý žiadny editor.

en: No excerpt found
sk: Žiaden úryvok nenájdený

en: No fallback menu found.
sk: Žiadne záložné menu nebolo nájdené.

en: No file defined
sk: Nedefinovaný súbor

en: No file selected
sk: Nebol vybraný súbor

en: No file was uploaded.
sk: Súbor nebol nahraný.

en: No fonts found to install.
sk: Nenašli sa žiadne písma na inštaláciu.

en: No fonts found. Try with a different search term
sk: Nenašli sa žiadne typy písma. Skúste použiť iný výraz

en: No fonts installed.
sk: Nie sú nainštalované žiadne typy písma.

en: No global styles config exist with that id.
sk: Neexistuje konfigurácia globálnych štýlov s týmto identifikátorom.

en: No image selected
sk: Nebol vybraný obrázok

en: No image set
sk: Nebol nastavený obrázok

en: No images selected
sk: Nie sú vybraté žiadne obrázky

en: No importers are available.
sk: Žiadne importéry nie sú dostupné.

en: No information yet&hellip;
sk: Zatiaľ žiadne informácie

en: No items
sk: Žiadne položky

en: No items found.
sk: Neboli nájdené žiadne položky.

en: No items.
sk: Žiadne položky.

en: No keys found.
sk: Nenašli sa žiadne kľúče.

en: No links found.
sk: Neboli nájdené žiadne odkazy.

en: No location by default
sk: Žiadna predvolená lokalita

en: No location or theme ID provided in the untappd-menu shortcode.
sk: Lokalita alebo ID témy neboli zadané v untappd-menu shortcode.

en: No logo selected
sk: Nebolo vybrané žiadne logo

en: No logo set
sk: Nie je nastavené žiadne logo

en: No low in stock products found.
sk: Žiadny produkt nie je skoro vypredaný.

en: No matching product exists to update.
sk: Nenašiel sa žiaden produkt na aktualizáciu.

en: No matching tax rates found.
sk: Neboli nájdené žiadne zodpovedajúce sadzby dane.

en: No matching template found
sk: Nenašla sa žiadna zodpovedajúca šablóna

en: No matching template found.
sk: Nenašla sa žiadna zodpovedajúca šablóna.

en: No matching variation found.
sk: Nenašli sa žiadne zodpovedajúce variácie.

en: No maximum
sk: Bez obmedzenia

en: No media files found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne mediálne súbory.

en: No media files found.
sk: Neboli nájdené žiadne súbory.

en: No media items found.
sk: Neboli nájdené žiadne súbory médií.

en: No media items found. Try a different search.
sk: Nebola nájdená žiadna položka. Skúste iné vyhľadávanie.

en: No media selected
sk: Žiadne médiá neboli vybrané

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
sk: Doteraz neboli vytvorené žiadne menu. <a href="%s">Vytvoriť nejaké</a>.

en: No minimum
sk: Bez minimálnej sumy

en: No notifications
sk: žiadne notifikácie

en: No order has been made yet.
sk: Zatiaľ nemáte žiadne objednávky.

en: No orders found
sk: Nenájdená žiadna objednávka

en: No orders found in trash
sk: Nenájdená žiadna objednávka v koši

en: No orders were synced.
sk: Žiadne objednávky neboli synchronizované.

en: No out of stock products found.
sk: Všetky produkty sú na sklade.

en: No page set
sk: Nie je zvolená žiadna stránka

en: No pages found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne stránky.

en: No pages found.
sk: Žiadne strany sa nenašli.

en: No patterns found in Trash.
sk: V koši sa nenašli žiadne vzory.

en: No patterns found.
sk: Neboli nájdené žiadne vzory.

en: No payment method provided.
sk: Nie je dostupný žiadny spôsob platby.

en: No pending comments
sk: Žiadne čakajúce komentáre

en: No pending reviews
sk: Žiadne čakajúce hodnotenia

en: No permalink structure set
sk: Nie je nastavená žiadna štruktúra trvalých odkazov

en: No plugin specified.
sk: Nebol vybraný plugin.

en: No plugins found.
sk: Neboli nájdené žiadne moduly.

en: No post?
sk: Žiadne články?

en: No posts
sk: Žiadne články

en: No posts data returned by remote.
sk: Vzdialený server nevrátil žiadne dáta o článkoch.

en: No posts found
sk: Žiadne články nenájdené

en: No posts found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne články.

en: No posts found.
sk: Neboli nájdené žiadne články.

en: No posts found. Try a different search?
sk: Nenašli sa žiadne články. Skúsiť iné hľadanie?

en: No preview available.
sk: Náhľad nie je dostupný.

en: No product categories exist.
sk: Neexistujú kategórie produktov

en: No product to duplicate has been supplied!
sk: Nijaký produkt nebol dodaný duplicitne.

en: No products found
sk: Nenájdené žiadne produkty

en: No products found in range
sk: Nenájdené žiadne produkty v rozsahu

en: No products found in trash
sk: Žiadne produkty v koši

en: No products found.
sk: Nenájdené žiadne produkty

en: No products in the cart.
sk: Žiadne produkty v košíku.

en: No products were found matching your selection.
sk: Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

en: No published posts found.
sk: Nenašli sa žiadne publikované príspevky.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
sk: Ešte sme nezaznamenali hodnotenia pre %s.

en: No reply from Jetpack servers
sk: Žiadna odpoveď z Jetpack serverov

en: No restrictions
sk: Žiadne obmedzenia

en: No results
sk: Žiadne výsledky.

en: No results found
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: No results found.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: No results.
sk: Žiadne výsledky.

en: No reviews
sk: Žiadne hodnotenia

en: No reviews found.
sk: Nenašli sa žiadne recenzie.

en: No role
sk: Žiadna rola

en: No route was found matching the URL and request method
sk: Nebola nájdená žiadna cesta zhodujúca sa s URL a požadovanou metódou

en: No route was found matching the URL and request method.
sk: Nebola nájdená žiadna cesta zhodujúca sa s URL a požadovanou metódou

en: No row(s) selected
sk: Nevybrali ste žiadny riadok.

en: No saved methods found.
sk: Neboli nájdené žiadne uložené metódy.

en: No scheduled events exist on this site.
sk: Na stránke neexistujú žiadne plánované udalosti.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
sk: Pre %s nebol nájdený názov schémy. Registrácia príkazu REST sa preskočí.

en: No search engines have sent you traffic yet.
sk: Premávku vám zatiaľ neposlali žiadne vyhľadávače.

en: No search term specified. Showing recent items.
sk: Nebol zadaný žiaden hľadaný výraz. Zobrazujú sa posledné položky.

en: No selected font appearance
sk: Nie je vybratý žiadny vzhľad písma

en: No selection
sk: Žiadny výber

en: No setting groups have been registered.
sk: Nebola zaregistrovaná žiadna skupina nastavení.

en: No shipping address set.
sk: Nebola nastavená žiadna adresa doručenia.

en: No shipping class
sk: Bez triedy dopravy

en: No shipping class cost
sk: Nie je určená cena triedy dopravy

en: No shipping classes have been created.
sk: Žiadna trieda dopravy nebola vytvorená.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sk: Nebol vybraný žiadny spôsob doručenia. Prosím skontrolujte svoju adresu, alebo nás v prípade potreby kontaktujte.

en: No shipping methods offered to this zone.
sk: Žiadne spôsoby doručenia nie sú k dispozícii k tejto zóne.

en: No shipping options were found for %s.
sk: Pre %s neboli nájdete žiadne možnosti doručenia.

en: No sidebar exists with that id.
sk: Žiaden bočný panel s týmto ID neexistuje.

en: No sites found.
sk: Neboli nájdené žiadne stránky.

en: No stats
sk: Žiadne štatistiky

en: No subscription found
sk: Nenašiel sa žiaden balík služieb

en: No tags
sk: Žiadne značky

en: No tags found
sk: Neboli nájdené žiadne heslá!

en: No tags found.
sk: Nebol nájdený žiadny tag.

en: No taxes found in this period
sk: Nenašli sa žiadne dane za toto obdobie

en: No template parts found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne časti šablóny.

en: No template parts found.
sk: Nenašli sa žiadne časti šablóny.

en: No templates exist with that id.
sk: S týmto identifikátorom neexistujú žiadne šablóny.

en: No templates found.
sk: Nenašli sa žiadne šablóny.

en: No thanks
sk: Nie, ďakujem

en: No thanks, do not remind me again
sk: Nie, ďakujem, opäť mi to nepripomínajte.

en: No theme is defined for this template.
sk: Pre túto šablónu nie je definovaná žiadna téma.

en: No theme specified.
sk: Nebola vybraná téma.

en: No themes are currently available.
sk: Momentálne nie sú k dispozícii žiadne témy.

en: No themes found.
sk: Témy nenájdené.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
sk: Nenájdene žiadne témy. Skúste inak vyhľadať alebo %s.

en: No themes found. Try a different search.
sk: Neboli nájdené témy. Skúste hľadať inak.

en: No title
sk: Žiaden nadpis

en: No upcoming events
sk: Žiadne pripravované podujatia

en: No update needed
sk: Nie je potrebná žiadna aktualizácia

en: No updates required. Database version is %s
sk: Žiadne aktualizácie nie sú nutné. Verzia databázy je %s

en: No used coupons found
sk: Nenašli sa žiadne použité zľavové kódy

en: No user found.
sk: Užívateľ nenájdený.

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
sk: Vo vašej žiadosti neboli zahrnuté žiadne informácie o používateľovi. Uistite sa, že váš používateľský účet je pripojený na Jetpack. Váš účet môžete pripojiť na <a href="%s">stránke Jetpack</a> v rámci wp-admin.

en: No users found
sk: Nenájdený žiadny užívateľ

en: No valid plugins were found.
sk: Neboli nájdené žiadne platné pluginy.

en: No version control systems were detected.
sk: Neboli zistené žiadne systémy riadenia verzií.

en: No version or author information is available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne verzie ani informácie o autorovi.

en: No video selected
sk: Nebolo označené žiadne video

en: No webhooks found.
sk: Nenašli sa žiadne webhooky.

en: No widget was found with that id.
sk: Nebol nájdený žiaden widget s týmto ID.

en: No widgets found.
sk: Nenašiel sa žiaden widget.

en: No, I do not approve of this connection
sk: Nie, toto spojenie neschvaľujem

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sk: Nie, budem zadávať ceny bez dane

en: No-code contribution
sk: Príspevok bez kódu

en: Non breaking space
sk: Medzera bez odseku

en: Non-existent changeset UUID.
sk: Neexistujúca množina zmien UUID.

en: Non-paying customer
sk: Neplatiaci zákazník

en: Non-repeating
sk: Neopakované

en: Nonbreaking space
sk: Medzera bez odseku

en: Nonce is invalid.
sk: Nonce je neplatný.

en: None
sk: Žiadne

en: None, just display the badge please
sk: Žiadne, stačí zobraziť odznak

en: Normal
sk: Normálny

en: Normal Fit
sk: Normálny fit

en: North
sk: Sever

en: North America
sk: Severná Amerika

en: North Dakota
sk: Severná Dakota

en: North Macedonia
sk: Severné Macedónsko

en: North Sinai
sk: Severný Sinaj

en: Norwegian
sk: Nórčina

en: Not Connected
sk: Nepripojený

en: Not Found
sk: Nenájdený

en: Not Found.
sk: Nenájdené

en: Not Spam
sk: Nie je spam

en: Not Sticky
sk: Nepripnuté

en: Not able to attach "%s".
sk: Nebolo možné priložiť "%s".

en: Not all expected
sk: Nie všetky očakávané

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Not available for aligned text.
sk: Nie je k dispozícii pre zarovnaný text.

en: Not connected
sk: Nepripojené

en: Not declared
sk: Nie je zaručená

en: Not enough data to create this user.
sk: Nedostatok dát pre vytvorenie používateľa.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
sk: Nedostatok priestoru pre nahratie súboru. Je potrebných %s KB.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
sk: Na dokončenie tejto objednávky nie je dostupné dostatočné množstvo kusov %s.

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Not found: %1$s (%2$s)
sk: Nenájdené: %1$s (%2$s)

en: Not ready to publish.
sk: Nie je pripravené na zverejnenie.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
sk: Nevyžaduje sa, ak je adresár na stiahnutie chránený. <a href='%s'>Viac informácií nájdete v tejto príručke</a>. Na už odovzdané súbory to nebude mať vplyv.

en: Not right now
sk: Teraz radšej nie

en: Not scheduled
sk: Nenaplánované

en: Not set
sk: Nenastavené

en: Not that bad
sk: Nie tak zlé

en: Not valid onboarding data.
sk: Neplatné dáta prijatia.

en: Not writable
sk: Nie je zapisovateľný

en: Note
sk: Poznámka

en: Note added to the order by the customer during checkout.
sk: Poznámka pridaná do objednávky zákazníkom počas procesu nákupu.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sk: [{site_title}]: Poznámka k vašej objednávke z {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
sk: Poznámka zanechaná zákazníkov pri objednávke.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
sk: Upozorňujeme, že aj keď toto nastavenie odrádza vyhľadávače, váš web je stále viditeľný na webe a nie všetky vyhľadávacie nástroje dodržiavajú túto smernicu.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
sk: Všimnite si, že obrázok môžete orezať, tak že na neho kliknete (ikona orezania je už zvolená) a presuniete rámček do požadovanej časti. Kliknite na Uložiť pre zachovanie orezania.

en: Note to customer
sk: Poznámka pre zákazníka

en: Note type
sk: Typ poznámky

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
sk: Poznámka: Keďže tento nástroj zhromažďuje údaje iba z WordPress a zúčastnených doplnkov, možno budete musieť urobiť viac, aby ste vyhoveli žiadostiam o vymazanie. Zodpovedáte napríklad aj za to, že budú vymazané aj údaje zhromaždené alebo uložené v službách tretích strán, ktoré vaša organizácia používa.

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
sk: Poznámka: Blokovanie cez cookies a IP adresy môže byť problematické pre niektorých voličov.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
sk: Poznámka: Akonáhle zmeníte tému, vlastné CSS bude vymazané.

en: Note: Most phone and tablet browsers won't display embedded PDFs.
sk: Poznámka: Väčšina prehliadačov mobilných zariadení a tabletov nezobrazí vložené PDF.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
sk: Poznámka: Ani jedna z týchto možností nezablokuje prístup na vašu stránku &mdash; záleží iba na vyhľadávačoch či vašu požiadavku budú rešpektovať.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sk: Poznámka: Povolenia pre položky objednávky budú automaticky udelené, keď sa stav objednávky zmení na spracováva sa/vybavená.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
sk: Poznámka: Keďže tento nástroj zhromažďuje údaje iba z WordPress a zúčastnených pluginov, možno budete musieť urobiť viac, aby ste vyhoveli požiadavkám na export údajov. Žiadateľovi by ste napríklad mali poslať aj niektoré údaje zhromaždené alebo uložené v službách tretích strán, ktoré vaša organizácia používa.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
sk: Poznámka: WP CRON bol pri vašej inštalácii deaktivovaný, čo môže zabrániť dokončeniu tejto aktualizácie.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
sk[0]: Poznámka: V súčasnosti máte <a href="%1$s">%2$d platené rozšírenie</a>, ktoré by malo byť aktualizované pred aktualizáciou WooCommerce.
sk[1]: Poznámka: V súčasnosti máte <a href="%1$s">%2$d platené rozšírenia</a>, ktoré by mali byť aktualizované pred aktualizáciou WooCommerce.
sk[2]: Poznámka: V súčasnosti máte <a href="%1$s">%2$d platených rozšírení</a>, ktoré by mali byť aktualizované pred aktualizáciou WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
sk: Poznámka: Dôvod refundácie bude viditeľný pre zákazníka.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
sk: Poznámka: Možno budete chcieť podrobnejšie opísať pravidlá súborov cookie a odtiaľto odkazovať na túto sekciu.

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sk: Poznámka k objednávke, napr. upresnenie pre doručenie.

en: Nothing Found
sk: Nič sa nenašlo

en: Nothing found
sk: Nič sa nenašlo

en: Nothing is in the queue: %s
sk: Fronta je prázdna: %s

en: Nothing to save, the image has not changed.
sk: Nie je čo uložiť, obrázok nebol pozmenený.

en: Notice
sk: Oznámenie

en: Notice:
sk: Upozornenie:

en: Notification Settings
sk: Nastavenie notifikácií

en: Notification recipient(s)
sk: Príjemca/príjemcovia oznámenia

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
sk: Bohužiaľ vás musíme informovať, že &mdash; objednávka #%1$s patriaca zákazníkovi %2$s bola zrušená:

en: Notifications
sk: Notifikácie

en: Notify me of follow-up comments by email.
sk: Upozorniť ma na nadväzujúce komentáre emailom.

en: Notify me of new comments via email.
sk: Upozorniť ma na nové komentáre cez e-mail.

en: Notify me of new posts by email.
sk: Upozorniť ma na nové články emailom

en: Notify me of new posts via email.
sk: Upozorniť ma na nové články prostredníctvom mailu.

en: Nouakchott
sk: Nuakšott

en: Noumea
sk: Nouméa

[ctx: Noun]
en: Format:
sk: Formát:

[ctx: Noun]
en: User
sk: Používateľ

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
sk: Autor

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
sk: Rola

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
sk: Dátum

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
sk: Značka

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
sk: Taxonómia

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
sk: Administrátor

en: Nov
sk: nov

en: November
sk: november

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
sk: nov

en: Novokuznetsk
sk: Novokuzneck

en: Now
sk: Teraz

en: Now select a category you want to put these links in.
sk: Vyberte si teraz rubriku, do ktorej chcete umiestniť tieto odkazy.

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
sk: Teraz keď ste si nás vybrali ako partnera, naším cieľom je sa uistiť, že vám zabezpečujeme správne nástroje ktoré potrebujete. Čakáme na vaše pripomienky týkajúce sa nastavenia obchodu, aby sme ich mohli v budúcnosti zlepšiť.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
sk: Teraz stiahneme vaše komentáre, aby sme ich mohli importovať (môže to trvať <strong>dlho</strong>, ake je komentárov veľa...)

en: Now!
sk: Teraz!

en: Number of %s products.
sk: Počet produktov %s.

en: Number of Posts to Display:
sk: Počet zobrazených článkov:

en: Number of Themes found: %d
sk: Počet nájdených tém: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
sk: Počet URL adries v tejto XML Sitemape: %s.

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: Number of comments to show:
sk: Počet zobrazovaných komentárov:

en: Number of coupons used
sk: Počet použitých zľavových kódov

en: Number of coupons.
sk: Počet zľavových kódov.

en: Number of customers.
sk: Počet zákazníkov.

en: Number of days to import.
sk: Počet dní na import.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
sk: Počet dní do exspirácie prístupu k stiahnuteľným súborom.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
sk: Počet desatinných čísiel zobrazených v cenách pre túto krajinu.

en: Number of decimal points to use in each resource.
sk: Počet oddeľovačov desatinných miest, ktoré chcete použiť v každom zdroji.

en: Number of decimals
sk: Počet desatinných čísel

en: Number of decimals.
sk: Počet desatinných miest.

en: Number of discounted orders.
sk: Počet zľavnených objednávok.

en: Number of distinct products sold.
sk: Počet rôznych predaných výrobkov.

en: Number of downloads remaining.
sk: Zostávajúci počet stiahnutí.

en: Number of downloads.
sk: Počet stiahnutí.

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
sk: Maximálny počet položiek, ktorý bude zobrazený na stránkach portfólií.

en: Number of entries to show at most in Testimonial pages.
sk: Maximálny počet položiek, ktorý bude zobrazený na stránkach odporúčaní.

en: Number of items
sk: Počet položiek

en: Number of items found: %d
sk: Počet nájdených položiek: %d

en: Number of items in the cart.
sk: Počet položiek v košíku.

en: Number of items per page:
sk: Počet položiek na stránku:

en: Number of items sold
sk: Počet predaných položiek

en: Number of items sold.
sk: Počet predaných položiek.

en: Number of links
sk: Počet odkazov

en: Number of links to show:
sk: Počet odkazov ktoré sa zobrazia:

en: Number of low stock products.
sk: Počet výrobkov s nízkou skladovou zásobou.

en: Number of media items found: %d
sk: Počet nájdených položiek: %d

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
sk: Počet objektov (príspevkov akéhokoľvek typu) priradených k termínu.

en: Number of orders
sk: Počet objednávok

en: Number of orders product appeared in.
sk: Počet objednávok v ktorom sa produkt objavil.

en: Number of orders.
sk: Počet objednávok.

en: Number of posts to show for each author:
sk: Počet článkov zobrazených pre každého autora:

en: Number of posts to show:
sk: Zobrazovaný počet článkov:

en: Number of products to be added.
sk: Počet výrobkov, ktoré sa majú pridať.

en: Number of products to show
sk: Počet produktov na zobrazenie

en: Number of products.
sk: Počet produktov.

en: Number of published posts for the term.
sk: Počet publikovaných článkov pre výraz.

en: Number of published products for the resource.
sk: Množstvo publikovaných produktov pre zdroj.

en: Number of reviews for products in this category.
sk: Počet recenzií produktov v tejto kategórií.

en: Number of reviews to show
sk: Počet recenzií na zobrazenie.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
sk: Počet výrazov v taxonómii atribútov.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
sk: Koľkokrát môžu byť po nákupe stiahnuté stiahnuteľné súbory.

en: Number of times the coupon has been used already.
sk: Koľkokrát bol kupón už použitý.

en: Number of widgets found: %d
sk: Počet nájdených widgetov: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
sk: Počet

en: Numbered list
sk: Číslovaný zoznam

en: Numbering style
sk: Štýl číslovania

en: Numbers
sk: Čísla

en: Numeric
sk: Poradovým číslom

en: OR enter path to file:
sk: alebo zadajte cestu k súboru:

en: Object ID must be an integer, %s given.
sk: ID objektu musí byť celé číslo, nie %s.

en: Object subtype.
sk: Podtypy objektu.

en: Object type.
sk: Typ objektu.

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
sk: Niektorím návštevníkom vašej stránky sa môžu na tomto mieste zobrazovať reklamy  <br />alebo <a href="%s" target="_blank">baner Súkromie & Cookies.</a>

en: Oceania
sk: Oceánia

en: Oct
sk: okt

en: October
sk: október

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
sk: okt

en: Odeshchyna
sk: Odeská oblasť

en: Odisha
sk: Urísa

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
sk: Z hôr a tlačiarenských lisov

en: Off
sk: Vypnúť

en: Official buttons
sk: Oficiálne tlačidlá

en: Official extensions
sk: Oficiálne rožšírenia

en: Official theme
sk: Oficiálna téma

en: Offline Payments
sk: Platby v režime offline

en: Offset must be greater than or equal to 0.
sk: Odsadenie musí byť väčšie alebo rovné nule.

en: Offset the result set by a specific number of items.
sk: Odsadiť výsledky o špecifický počet položiek.

en: Ogg File URL
sk: Adresa súboru Ogg

en: Older Comments
sk: Staršie komentáre

en: Older comments
sk: Staršie komentáre

en: Older comments page link
sk: Odkaz na stránku o staršími komentármi

en: Older posts
sk: Staršie články

en: Oldest Scheduled Date
sk: Najstarší plánovaný dátum

en: Oldest first
sk: Od najstaršieho

en: Oldest to newest
sk: Od najstaršieho po najnovšie

en: On
sk: Zapnuté

en: On Mobile
sk: Na mobile

en: On Sale
sk: V zľave

en: On Sale Products
sk: Produkty v zľave

en: On backorder
sk: Na objednávku

en: On for all comments
sk: Zapnuté pre všetky komentáre

en: On for all posts
sk: Zapnuté pre všetky články

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Čaká <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Čakajúce <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Čakajúce <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
sk: Na niektorých systémoch je názov databázy s predponou vášho používateľského mena, a teda v tvare <code>username_%1$s</code>. Mohol by to byť problém?

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
sk: Na tejto stránke môžete nastaviť modul Akismet

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
sk: Na tejto stránke môžete aktualizovať nastavenia Akismet a zobraziť spam štatistiky.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sk: Na tejto stránke si môžete prezrieť štatistiky odhaleného spamu na vašej stránke.

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
sk: Na tejto stránke si môžete prezrieť moduly dostupné v rámci Jetpack, dozvedieť sa o nich viac a aktivovať alebo deaktivovať ich podľa potreby.

en: On-hold
sk: Čaká na platbu

en: On-sale products
sk: Akciové produkty

en: Onboarding failed to process: %s
sk: Prijatie zlyhalo pri spracovaní: %s

en: Onboarding profile data has been updated.
sk: Údaje profilu boli aktualizované.

en: Once Daily
sk: Raz denne

en: Once Hourly
sk: Raz za hodinu

en: Once Weekly
sk: Raz týždenne

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
sk: Po prepojení sa tu zobrazia vaše WooCommerce.com nákupy.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
sk: Po vypnutí táto zastaralá metóda už nebude k dispozícii.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
sk: Po vytvorení vášho WXR súboru môže byť tento súbor importovaný do inej WordPress stránky, alebo inej blogovacej platformy podporujúcej tento formát.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
sk: Keď už ste si vybrali veľkosť, môžete ju zadaním hodnoty pixelov nastaviť .Minimálna veľkosť výberu pre náhľad je  určená v nastaveniach médií.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
sk: Po stlačení tlačidla "Potvrdiť vymazanie" bude používateľ nenávratne odstránený.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
sk: Po stlačení tlačidla "Potvrdiť vymazanie" budú používatelia nenávratne odstránený.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
sk: Akonáhle uložíte stiahnutý súbor, môžete použiť funkciu Import a naimportovať obsah tejto stránky do inej WordPress inštalácie.

en: One Column
sk: Jeden stĺpec

en: One Response
sk: Jedna odpoveď

en: One column
sk: Jeden stĺpec

en: One comment
sk: Jeden komentár

en: One of the hardest things to do in technology is disrupt yourself.
sk: Jedna z najťažších vecí pri technológiach je schopnosť odviazať sa.

en: One of the plugins is invalid.
sk: Jeden z pluginov je neplatný.

en: One of the selected users is not a member of this site.
sk: Jeden zo zvolených používateľov nie je členom tejto webovej stránky.

en: One of your IP addresses was not valid.
sk: Jedna z vašich IP adries nebola platná.

en: One or more plugins failed to load properly.
sk: Jeden alebo viac pluginov zlyhalo pri načítavaní.

en: One or more recommended modules are missing
sk: Chýba jeden alebo viac odporúčaných modulov

en: One or more required modules are missing
sk: Chýba jeden alebo viac požadovaných modulov

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
sk: Chýba jedna alebo viac tabuliek vyžadovaných pre správne fungovanie WooCommerce, niektoré funkcie v tomto prípade nemusia fungovať správne. Chýbajúce tabuľky: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
sk: Chýba jedna alebo viac tabuliek vyžadovaných pre správne fungovanie WooCommerce, niektoré funkcie v tomto prípade nemusia fungovať správne. Chýbajúce tabuľky %1$s. <a href="%2$s">Skontrolovať znova.</a>

en: One or more themes failed to load properly.
sk: Jedna alebo viaceré témy sa nepodarilo načítať správne.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
sk: Jedna na riadok: Názov sadzby | Dodatočné náklady [+- Percentá %] | Podľa typu nákladov (objednávka, trieda, položka) Príklad: <code>Prioritná pošta | 6.95 [+ 0.2%] | objednávka</code>.

en: One response
sk: Jedna odpoveď

en: One response to %s
sk: Jedna odpoveď na %s

en: One.
sk: Jeden.

en: Only
sk: Len

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sk: Len súbory %1$s alebo %2$s môžu byť použité pre video v hlavičke. Prosím prekonvertujte váš súbor a skúste znovu alebo nahrajte video na YouTube a vložte link do nastavení nižšie.

en: Only %s left in stock
sk: Skladom už iba %s

en: Only UUID V4 is supported at this time.
sk: Aktuálne je podporované iba UUID V4.

en: Only images can be used as a background image.
sk: Ako obrázok na pozadí možno použiť iba obrázky.

en: Only include current page
sk: Zahrnúť len aktuálnu stránku

en: Only including headings from the current page (if the post is paginated).
sk: Zahrnúť iba nadpisov z aktuálnej stránky (ak má príspevok viacero podstránok).

en: Only link to posts that have the same taxonomy terms as the current post. For example the same tags or categories.
sk: Odkazujte iba na príspevky, ktoré majú rovnaké taxonómie ako aktuálny príspevok. Napríklad rovnaké značky alebo kategórie.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sk: Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

en: Only shipping
sk: Len doprava

en: Only show children of the current category
sk: Zobraziť len odvodené z aktuálnej kategórie

en: Only show percentages
sk: Zobraziť iba percentá

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
sk: Zobraziť iba množstvo posledných kusov zostávajúcich na sklade, napr. "Posledné 2 kusy na sklade"

en: Only shows if the post has been modified
sk: Zobrazuje sa len ak bol článok upravený

en: Only these characters are allowed: "%s".
sk: Sú povolené len tieto znaky: "%s"

en: Only those with the password can view this post.
sk: Príspevok je možné zobraziť len po zadaní hesla.

en: Only users with permissions to edit the template can move or delete this block
sk: Tento blok môžu presunúť alebo odstrániť iba používatelia s oprávnením na úpravu šablóny

en: Only visible to site admins and editors.
sk: Viditeľné iba pre administrátorov a editorov webovej stránky.

en: Only visible to those who know the password
sk: Viditeľný len pre tých, ktorí poznajú heslo

en: Oops!
sk: Ojoj!

en: Oops! That embed cannot be found.
sk: Hups! Tento embed nebol nájdený.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sk: Hups! Stránka nebola nájdená.

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
sk: Hups, vyzerá to tak, že to nie je správna e-mailová adresa. Skúste to znova!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
sk: Hups, nepodarilo sa nám nájsť používateľa s týmto e-mailom. Skúste to znova!

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
sk: Hups, nepodarilo sa nám overiť token pre obnovu.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
sk: Hups, nebolo možné odoslať obnovovací e-mail. Skúste to znova.

en: Oops: %s
sk: Chyba: %s

en: Opacity
sk: Priehľadnosť

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open %s styles in Styles panel
sk: Otvoriť štýly bloku %s v paneli Štýly

en: Open Colors Selector
sk: Otvoriť výber farieb

en: Open List View
sk: Otvoriť náhľad zoznamu

en: Open Media Library
sk: Otvoriť knižnicu multimédií

en: Open Press This
sk: Otvoriť Press This

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
sk: žiadny-subset

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sk: zapnutý

en: Open by default
sk: Otvoriť predvolene

en: Open code editor
sk: Otvoriť editor kódu

en: Open command palette
sk: Otvoriť paletu príkazov

en: Open images in new tab
sk: Otvoriť obrázky na novej karte

en: Open in browser
sk: Otvoriť v prehliadači

en: Open in new tab
sk: Otvoriť v novej karte

en: Open link in a new tab
sk: Otvoriť odkaz v novej karte

en: Open link in a new window/tab
sk: Otvoriť odkaz v novom okne/karte

en: Open links in new tab
sk: Otvoriť odkazy na novej karte

en: Open links in new window/tab:
sk: Otvoriť odkazy v novom okne/záložke:

en: Open menu
sk: Otvoriť menu

en: Open on click
sk: Otvoriť na kliknutie

en: Open publish panel
sk: Otvoriť Publikačný Panel

en: Open save panel
sk: Otvoriť panel uloženia

en: Open sharing dialog
sk: Otvoriť okno zdieľania

en: Open site editor
sk: Otvoriť editor stránky

en: Open styles
sk: Otvoriť štýly

en: Open the Customizer
sk: Otvoriť možnosti prispôsobenia

en: Open the List View.
sk: Otvoriť zoznamové zobrazenie

en: Open the command palette.
sk: Otvoriť paletu príkazov.

en: Opens in new window
sk: Otvorí sa v novom okne

en: Opens the List View sidebar by default.
sk: V predvolenom nastavení sa otvorí zoznamové zobrazenie.

en: Operator to compare product attribute terms.
sk: Operátor porovnáva výrazy atribútov produktu.

en: Operator to compare product category terms.
sk: Operátor pre porovnanie značiek produktu.

en: Operator to compare product tags.
sk: Operátor pre porovnanie značiek produktu.

en: Opportunities to participate in WordPress.com research and surveys.
sk: Príležitosti podieľať sa na výskumoch a prieskumoch WordPress.com.

en: Opt in
sk: Prihlásiť sa

en: Optimize the editing experience for enhanced control.
sk: Optimalizujte pocit z úprav pre lepšie ovládanie.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
sk: Názov voľby | Dodatočné náklady [+- Percentá%] | Podľa typu nákladov (objednávka, trieda, alebo položka)

en: Option not found or is empty. Use "list" to list option names
sk: Možnosť nebola nájdená alebo je prázdna. Na vypísanie názvov možností použite "list"

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Optional action group.
sk: Nepovinná skupina akcie.

en: Optional cost for local pickup.
sk: Voliteľné náklady pre osobný odber.

en: Optional note to send the customer after purchase.
sk: Voliteľná poznámka, ktorú je možné poslať zákazníkovi po kúpe.

en: Optional placeholder text
sk: Voliteľný text zástupného textu

en: Optional placeholder…
sk: Voliteľný zástupný text...

en: Optional text to display to your readers:
sk: Voliteľný text, ktorý bude zobrazený vašim čitateľom:

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
sk: Voliteľne pridajte nejaký text o zásadách ochrany osobných údajov, ktorý sa zobrazí v pokladni.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
sk: Voliteľne pridajte nejaký text o zásadách ochrany osobných údajov, ktorý sa zobrazí vo formulároch na registráciu účtu.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
sk: Voliteľne pridajte text a podmienky, ktoré musia zákazníci prijať.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sk: Umožňuje kontrolu nad tým, ktorú daňovú triedu použije na prepravu. Nechajte prázdne pre použitie daňovej sadzby prepravy podľa samotných položiek košíka.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
sk: Podľa potreby môžete povoliť možnosť „Prenos platobných údajov“ (Profil > Profil a Nastavenia > Moje nástroje predaja > Predvoľby webovej stránky) a potom sem skopírovať identifikačný token. Týmto spôsobom sa platby overia bez potreby PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
sk: Voliteľne zadajte URL obrázka 150x50px, ktorý sa zobrazí ako vaše logo v ľavom hornom rohu na stránkach PayPal pokladne.

en: Options
sk: Možnosti

en: Options Updated.
sk: Nastavenia boli aktualizované.

en: Options saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: Or
sk: Alebo

en: Or choose an image from your media library:
sk: Alebo vyberte obrázok z vašej multimediálnej knižnice:

en: Or choose from your local disk:
sk: Alebo vyberte z vášho miestneho disku:

en: Or link to existing content
sk: Alebo odkaz na existujúci obsah

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
sk: Alebo si môžete stiahnuť preddefinovanú verziu pluginu z <a href="%1$s">repozitáru WordPress.org</a>  alebo na stránke <a href="%2$s">na stránke vydania v repozitári GitHub</a>.

en: Or, enter a YouTube URL:
sk: Alebo vložte YouTube URL:

en: Or, enter tax rate ID:
sk: Alebo zadajte ID sadzby

en: Orange
sk: Oranžová

en: Order
sk: Poradie

en: Order #
sk: Objednávka #

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
sk: Objednávka #%1$s bola označená ako vrátená - kód príčiny služby PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
sk: Objednávka #%1$s bola označená ako podržaná z dôvodu storna - kód príčiny služby PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
sk: V objednávke #%1$s sa zrušilo storno. Skontrolujte stav platby a podľa toho aktualizujte stav objednávky: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
sk: Objednávka č. %1$s bola vytvorená %2$s a je v stave %3$s.

en: Order #%s
sk: Objednávka č. %s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
sk: Objednávka #%s bola označená ako zaplatená pomocou PayPal IPN, avšak predtým bola zrušená. Vyžaduje sa zásah administrátora.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
sk: Objednávku %1$d nie je možné obnoviť z koša: už bola obnovená do stavu "%2$s".

en: Order &ndash; %s
sk: Objednať &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
sk: Objednávka zrušená: #{order_number}

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order Date
sk: Dátum objednávky

en: Order Failed: #{order_number}
sk: Neúspešná objednávka: {order_number}

en: Order ID
sk: Číslo objednávky

en: Order ID is invalid
sk: Chybné ID objednávky

en: Order ID.
sk: ID objednávky.

en: Order Number
sk: Číslo objednávky

en: Order Number.
sk: Číslo objednávky.

en: Order Refunded: {order_number}
sk: Refundovaná objednávka: {order_number}

en: Order Status
sk: Stav objednávky

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
sk: Zoradiť najčítanejšie články a stránky podľa:

en: Order Total
sk: Objednávka celkom

en: Order again
sk: Objednať znova

en: Order by
sk: Zoradiť podľa

en: Order cancelled by customer.
sk: Objednávka bola zrušená zákazníkom.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sk: Emaily o dokončení objednávky sú zaslané zákazníkom, keď ich objednávky označíte ako dokončené, čo zvyčajne znamená, že ste tieto objednávky odoslali.

en: Order confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order count.
sk: Počet objednávok.

en: Order created
sk: Objednávka vytvorená

en: Order customer information.
sk: Informácie o zákazníkoch.

en: Order deleted
sk: Objednávka vymazaná

en: Order details
sk: Podrobnosti objednávky

en: Order details manually sent to customer.
sk: Detaily objednávky manuálne poslané zákazníkovi.

en: Order draft updated.
sk: Koncept objednávky aktualizovaný.

en: Order fully refunded
sk: Objednávka bola plne refundovaná

en: Order fully refunded.
sk: Objednávka bola plne refundovaná.

en: Order images by:
sk: Zoradiť obrázky podľa:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
sk: Informácie o objednávke ako, čo bolo zakúpené, kedy, kde sa má odoslať, a

en: Order is invalid
sk: Objednávka je neplatná

en: Order item ID provided is not associated with order.
sk: ID objednanej položky nesúhlasí s objednávkou.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
sk: Kľúč objednávky použitý pre kontrolu platnosti alebo ochranu prístupu k určitým dátam objednávky.

en: Order key.
sk: Kľúč objednávky.

en: Order not editable
sk: Objednávka sa nedá upraviť

en: Order note author.
sk: Autor poznámky objednávky.

en: Order note content.
sk: Text poznámky k objednávke.

en: Order note is required
sk: Vyžaduje sa poznámka k objednávke

en: Order note.
sk: Poznámka k objednávke.

en: Order notes
sk: Poznámky k objednávke

en: Order number.
sk: Číslo objednávky.

en: Order number:
sk: Číslo objednávky:

en: Order on-hold
sk: Objednávka čaká na platbu

en: Order payment URL.
sk: URL adresa platby objednávky

en: Order received
sk: Objednávka prijatá

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
sk: E-maily o refundácii objednávky sú zákazníkom zaslané vtedy, keď ich objednávky označíte ako refundované.

en: Order restored
sk: Objednávka obnovená

en: Order saved.
sk: Objednávka uložená.

en: Order scheduled for: %s.
sk: Objednávka naplánovaná na: %s.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sk: Zrušená

[ctx: Order status]
en: Completed
sk: Vybavená

[ctx: Order status]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: Order status]
en: Failed
sk: Neúspešná

[ctx: Order status]
en: On hold
sk: Čaká na platbu

[ctx: Order status]
en: Pending payment
sk: Prijatá

[ctx: Order status]
en: Processing
sk: Spracováva sa

[ctx: Order status]
en: Refunded
sk: Refundovaná

en: Order status changed by bulk edit.
sk: Stav objednávky bol zmenený hromadnou úpravou.

en: Order status changed by bulk edit:
sk: Stav objednávky zmenený hromadne, upraviť:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
sk: Stav objednávky zmenený z %1$s na %2$s.

en: Order status is missing.
sk: Chýba stav objednávky.

en: Order status name.
sk: Názov stavu objednávky.

en: Order status set to %s.
sk: Stav objednávky zmenený na %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
sk: Stav objednávky nastavený na refundovanú. Ak chcete zákazníkovi vrátiť prostriedky, musíte prostredníctvom svojej platobnej brány platbu refundovať.

en: Order status.
sk: Stav objednávky.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
sk: Stav objednávky. Poskytovatelia platieb aktualizujú túto hodnotu po zaplatení.

en: Order submitted.
sk: Objednávka odoslaná.

en: Order summary
sk: Zhrnutie objednávky

en: Order tax
sk: Daň z objednávky

en: Order tax.
sk: Dan z objednavok.

en: Order total formatted for locale
sk: Celková cena objednávky formátovaná pre lokálny jazyk

en: Order totals.
sk: Medzisúčet objednávky.

en: Order type mismatch.
sk: Nesúlad typu objednávky.

en: Order updated
sk: Objednávka aktualizovaná

en: Order updated and sent.
sk: Objednávka aktualizovaná a odoslaná

en: Order updated.
sk: Objednávka aktualizovaná.

en: Order updates
sk: Aktualizácie objednávky

en: Order:
sk: Poradie:

en: Ordered
sk: Zoradený

en: Ordered by Comment Date, descending.
sk: Zoradené podľa dátumu komentára, zostupne.

en: Orders
sk: Objednávky

en: Orders (page %d)
sk: Objednávky (strana %d)

en: Orders list
sk: Zoznam objednávok

en: Orders navigation
sk: Navigácia objednávok

en: Orders totals.
sk: Sumár objednávok.

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
sk: Organizovať moje súbory načítané na servere do priečinkov podľa mesiaca a roku publikovania

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Origin
sk: Zdroj

en: Original
sk: Pôvodná veľkosť

[ctx: Original Size]
en: Original
sk: Pôvodná veľkosť

en: Original dimensions %s
sk: Pôvodné rozmery %s

en: Original image:
sk: Pôvodný obrázok

en: Original: %s
sk: Pôvodne: %s

en: Orphaned variations
sk: Osirotené varianty

en: Other
sk: Iné

en: Other Answer
sk: Ďalšia odpoveď

en: Other WordPress News
sk: Ostatné WordPress novinky

en: Other comment settings
sk: Ostatné nastavenia komentárov

en: Other languages:
sk: Ďalšie jazyky:

en: Other locations
sk: Ďalšie lokality

en: Other places the store is selling products.
sk: Iné miesta na ktorých obchod predáva produkty.

en: Other user roles have been changed.
sk: Role ostatných užívateľov boli zmenené.

en: Other users have been deleted.
sk: Ostatní užívatelia boli vymazaní.

en: Other users have been removed.
sk: Ostatní užívatelia boli odstránení.

en: Ounces
sk: Uncí

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
sk: Téma roku 2015 je jednoduchá blogová téma zameraná na prehľadnosť. Typografia Twenty Fifteen je jednoduchá a dobre čitateľná na všetkých typoch displejov. Téma podporuje viacjazyčnosť a je dizajnovaná aj na mobilné zariadenia. Návštevníkovi predstaví obsah a nezáleží, či navštívil vašu stránku z mobilu, tabletu, notebooku alebo stolového počítača.

en: Our bank details
sk: Detaily účtu

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
sk: Náš katalóg WooCommerce rozšírení môžete nájsť na WooCommerce.com tu: <a href="%s">katalóg WooCommerce rozšírení</a>

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
sk: Naše paušály dajú vašej stránke silu k úspechu. Nájdite si paušál, ktorý pracuje pre vás.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
sk: Členovia nášho tímu majú prístup k týmto informáciám, ktoré pomáhajú spracovávať objednávky, reklamácie a venovať sa vašim otázkam.

en: Our website address is: %s.
sk: Adresa našej webovej stránky je: %s.

en: Out from under %s
sk: Von z miesta pod %s

en: Out of stock
sk: Nie je na sklade

en: Out of stock threshold
sk: Prah prázdneho skladu

en: Out of stock visibility
sk: Zobrazovanie stavu skladu

en: Outbound HTTPS not working
sk: Odchádzajúce HTTPS nefunguje správne

en: Outdated SQL server
sk: Zastaraný SQL server

en: Outdated templates
sk: Zastarané šablóny

en: Outdent
sk: Zrušiť odsadenie

en: Outdent a list by pressing <kbd>backspace</kbd> at the beginning of a line.
sk: Stlačením <kbd>backspace</kbd> na začiatku riadku znížite odsadenie zoznamu.

en: Outdent list item
sk: Položka zoznamu predsadenia

en: Output just the id when the operation is successful.
sk: V prípade úspešnej operácie vypísať iba ID kódy.

en: Overall
sk: Celkovo

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: Overlay Menu
sk: Prekryvné menu

en: Overlay menu controls
sk: Nastavenia prekrývacieho menu

en: Overlay opacity
sk: Miera priehľadnosti

en: Overrides
sk: Prepisuje

en: Overview
sk: Prehľad

en: Owner of these keys.
sk: Majiteľ kľúčov.

en: PDF embed
sk: Vložiť PDF

en: PDF settings
sk: Nastavenia PDF

en: PDT payment completed
sk: Dokončenie platby PDT

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
sk: PG &#8212; Potencionálne pohoršujúce, vhodné pre publikum staršie ako 13 rokov.

en: PHP Default Timezone
sk: Predvolené časové pásmo pre PHP

en: PHP Extensions
sk: PHP rozšírenia

en: PHP Sessions
sk: PHP relácie

en: PHP Update Recommended
sk: Odporúča sa aktualizácia PHP

en: PHP Version
sk: PHP verzia

en: PHP default timezone is invalid
sk: Predvolené časové pásmo pre PHP je nesprávne

en: PHP default timezone is valid
sk: Predvolené časové pásmo pre PHP je správne

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
sk: Predvolené časové pásmo pre PHP bolo zmenené zavolaním funkcie %s po načítaní WordPress. Toto spôsobuje nesprávny výpočet dátumov a časov.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
sk: Predvolené časové pásmo pre PHP bolo nakonfigurované pri načítaní WordPress. Toto je nevyhnutné pre správny výpočet dátumov a časov.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
sk: PHP je jedným z programovacích jazykov použitých na vytvorenie WordPressu. Novšie verzie PHP dostávajú pravidelné bezpečnostné aktualizácie a môžu zvýšiť výkon vašej stránky.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
sk: PHP je jedným z programovacích jazykov použitých na vytvorenie WordPressu. Novšie verzie PHP dostávajú pravidelné bezpečnostné aktualizácie a môžu zvýšiť výkon vašej stránky. Minimálna odporúčaná verzia PHP je %s.

en: PHP memory limit (only for admin screens)
sk: PHP memory limit (iba pre obrazovky administrácie)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
sk: Moduly PHP vykonávajú na serveri väčšinu úloh, ktoré zabezpečujú chod vašej webovej stránky. Ich akékoľvek zmeny musia byť vykonané administrátorom vášho servera.

en: PHP post max size.
sk: PHP post max size

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sk: PHP relácie vytvorené volaním funkcie %1$s môžu zasahovať do REST API a loopback požiadaviek. Aktívna relácia by mala byť ukončená pomocou %2$s pred akoukoľvek HTTP požiadavkou.

en: PHP version
sk: Verzia PHP

en: PHP version %s
sk: PHP verzia %s

en: PHP version.
sk: Verzia PHP

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
sk: XML rozšírenie jazyka PHP nie je k dispozícii. Prosím kontaktuje svojho poskytovateľa hostingu, aby povolil XML rozšírenie jazyka PHP.

en: PHP’s XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP’s XML extension.
sk: PHP's XML rozšírenie nie je k dispozícií. Prosím kontaktuje poskytovateľa hostingu, aby vám sprístupnil rozšírenie PHP's XML.

en: PIN Code
sk: PIN kód

en: Pacific
sk: Tichý oceán

en: Padding
sk: Padding (vnútorný okraj)

en: Page
sk: Stránka

en: Page %1$d of %2$d
sk: Stránka %1$d z %2$d

en: Page %d
sk: Stránka %d

en: Page %s
sk: Stránka %s

en: Page Archives
sk: Archív stránok

en: Page Attributes
sk: Atribúty strany

en: Page ID
sk: ID stránky

en: Page ID is set, but the page does not exist
sk: ID stránky je zadané, ale stránka neexistuje

en: Page IDs, separated by commas.
sk: ID stránok, oddelené čiarkami.

en: Page List: "%s" page has no children.
sk: Zoznam stránok: stránka "%s" nemá žiadne podstránky.

en: Page List: Cannot retrieve Pages.
sk: Zoznam stránok: Stránky sa nedajú načítať.

en: Page Loaded.
sk: Stránka načítaná.

en: Page URL
sk: URL adresa stránky

en: Page attributes
sk: Vlastnosti stránky

en: Page break
sk: Zalomenie strany

en: Page cache
sk: Medzipamäť stránkok

en: Page cache is detected and the server response time is good
sk: Vyrovnávacia pamäť stránok bola nájdená a čas odozvy servera je v poriadku

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
sk: Vyrovnávacia pamäť stránok bola nájdená, ale čas odozvy servera je stále pomalý

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
sk: Vyrovnávacia pamäť stránok sa deteguje hľadaním aktívneho cachovacieho pluginu, ako aj vykonaním troch požiadaviek na domovskú stránku a hľadaním jednej alebo viacerých z nasledujúcich HTTP hlavičiek týkajúcich sa ukladania do vyrovnávacej pamäte:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
sk: Vyrovnávacia pamäť stránok nebola nájdená a čas odozvy servera je pomalý

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
sk: Vyrovnávacia pamäť stránok nebola nájdená a čas odozvy servera je v poriadku

en: Page contents: [%s]
sk: Obsah stránky: [%s]

en: Page does not contain the %s shortcode.
sk: Stránka neobsahuje %s shortcode.

en: Page draft updated.
sk: Koncept stránky aktualizovaný.

en: Page index cannot be less than one.
sk: Index stránky nemôže byť menší ako jeden.

en: Page not found
sk: Stránka nenájdená

en: Page not set
sk: Stránka nenastavená

en: Page on front
sk: Úvodná stránka

en: Page order
sk: Poradie stránok

en: Page published
sk: Publikované

en: Page published privately.
sk: Stránka bola puklikovaná ako súkromná.

en: Page published.
sk: Stránka bola publikovaná.

en: Page restored to revision from %s.
sk: Stránka bola obnovená na revíziu z %s.

en: Page reverted to draft.
sk: Stránka bola vrátená späť na koncept.

en: Page saved.
sk: Stránka uložená.

en: Page scheduled
sk: Načasované

en: Page scheduled for: %s.
sk: Naplánované na: %s

en: Page scheduled.
sk: Stránka bola naplánovaná.

[ctx: Page setting]
en: Cart
sk: Košík

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sk: Pokladňa

[ctx: Page setting]
en: My account
sk: Môj účet

[ctx: Page setting]
en: Shop base
sk: Slug pre obchod

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
sk: Všeobecné obchodné podmienky

en: Page setup
sk: Nastavenia stránky

[ctx: Page slug]
en: cart
sk: košík

[ctx: Page slug]
en: checkout
sk: kontrola-objednavky

[ctx: Page slug]
en: my-account
sk: moj-ucet

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
sk: reklamacie

[ctx: Page slug]
en: shop
sk: obchod

en: Page submitted.
sk: Stránka bola odoslaná.

en: Page title
sk: Názov strany

[ctx: Page title]
en: Cart
sk: Košík

[ctx: Page title]
en: Checkout
sk: Pokladňa

[ctx: Page title]
en: My account
sk: Môj účet

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
sk: Zásady vrátenia peňazí a reklamácií

[ctx: Page title]
en: Shop
sk: Obchod

en: Page trashed.
sk: Stránka odstránená.

en: Page updated.
sk: Stránka aktualizovaná.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
sk: Viditeľnosť stránky by mala byť nastavená na <a href="%s" target="_blank">verejné</a>

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
sk: Stránky sú podobné príspevkom v tom, že majú nadpis, hlavný text a priradené metadáta, ale odlišné sú v tom smere, že nie sú súčasťou chronologického výpisu blogu, ale niečo ako trvalé príspevky. Strany nie sú kategorizované alebo označkované, ale môžu byť v hierarchii. Môžete umiestňovať Stránky pod ďalšie Stránky a tým urobiť jednu &#8220;Nadradenú&#8221 druhej a vytvoriť skupinu Stránok.

en: Pages list
sk: Zoznam stránok

en: Pages list navigation
sk: Navigácia zoznamu stránok

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Pagination
sk: Stránkovanie

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
sk: %1$s z %2$s

en: Pagination Navigation
sk: Navigácia stránkovania

en: Paid
sk: Zaplatené

en: Paid on %1$s @ %2$s
sk: Zaplatené %1$s o %2$s

en: Pale cyan blue
sk: svetlo azúrovo modrá

en: Pale ocean
sk: Bledý oceán

en: Pale pink
sk: svetloružová

en: Palette
sk: Paleta

en: Palettes
sk: Palety

en: Palmyra Atoll
sk: Atol Palmyra

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Paragraphs
sk: Odstavce

en: Parameters to pass on to the exported report.
sk: Parametre, ktoré sa majú preniesť do exportovanej správy.

en: Parent
sk: Nadradená stránka

en: Parent %s
sk: Rodič %s

en: Parent %s:
sk: Rodič %s:

en: Parent Category
sk: Nadradená kategória

en: Parent Category:
sk: Nadradená kategória:

en: Parent Menu Section
sk: Nadradená sekcia jedálneho lístka

en: Parent Menu Section:
sk: Nadradená sekcia jedálneho lístka:

en: Parent Navigation Menu:
sk: Nadradené navigačné menu:

en: Parent Page:
sk: Nadradená stránka:

en: Parent Project Type
sk: Rodičovský typ projektu

en: Parent Project Type:
sk: Rodičovský typ projektu:

en: Parent SKU
sk: Nadradené SKU

en: Parent Template Part:
sk: Nadradená časť šablóny:

en: Parent Template:
sk: Rodičovská šablóna:

en: Parent Term
sk: Nadradený výraz

en: Parent Theme
sk: Nadradená téma

en: Parent blocks.
sk: Nadradené bloky.

en: Parent category
sk: Nadradená rubrika

en: Parent category:
sk: Nadradená rubrika

en: Parent coupon
sk: Nadradený kupón

en: Parent order ID.
sk: ID objednávky.

en: Parent orders
sk: Nadradené objednávky

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
sk: <span class="meta-nav">Publikované v</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
sk: Nadradený produkt

en: Parent product does not match current variation.
sk: Nadradený produkt, nezodpovedá aktuálnej variácii.

en: Parent product name if the product is a variation.
sk: Názov hlavného produktu, ak ide o variant.

en: Parent shipping class
sk: Nadradená trieda dopravy

en: Parent shipping class:
sk: Nadradená trieda dopravy:

en: Parent term ID, if applicable.
sk: ID rodičovského výrazu, ak existuje.

en: Parent term does not exist.
sk: Nadradený výraz neexistuje.

en: Parent theme
sk: Rodičovská téma

en: Parent theme author URL
sk: URL adresa nadradenej témy

en: Parent theme author URL.
sk: URL adresa nadradenej témy.

en: Parent theme name
sk: Názov nadradenej témy

en: Parent theme name.
sk: Názov nadradenej témy.

en: Parent theme version
sk: Verzia nadradenej témy

en: Parent theme version.
sk: Verzia parent témy

en: Paris
sk: Paríž

en: Parish
sk: Farnosť

en: Partial Refund: Order {order_number}
sk: Čiastočná refundácia: Objednávka {order_number}

en: Partial refund email heading
sk: Hlavička emailu pri čiastočnej refundácii

en: Partial refund subject
sk: Predmet správy pri čiastočnej refundácii

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
sk: Interpreter častí šablón musí vypísať obsah alebo vrátiť reťazec obsahu (alebo pole), ale nie obidva.

en: Passed
sk: Odovzdaný

en: Passed tests
sk: Absolvované testy.

en: Password
sk: Heslo

en: Password Reset
sk: Resetovať heslo

en: Password Reset Request
sk: Žiadosť o obnovu hesla

en: Password Reset Request for {site_title}
sk: [{site_title}]: Žiadosť o obnovu hesla

en: Password change
sk: Zmena hesla

en: Password changed for user: %s
sk: Heslo zmenené pre používateľa: %s

en: Password for the user (never included).
sk: Heslo pre používateľa (nikdy nezahrnuté).

en: Password must be at least %d characters.
sk: Heslo musí mať aspoň %d znakov.

en: Password protected
sk: Chránené heslom

en: Password required
sk: Vyžiadané heslo

en: Password reset email has been sent.
sk: E-mail na znovunastavenie hesla bol odoslaný

en: Password reset is not allowed for this user
sk: Znovunastavenie hesla pre tohoto používateľa nie je povolené

en: Password reset link sent.
sk: Odkaz na obnovenie hesla bol odoslaný.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
sk[0]: Odkazy na obnovu hesla boli odoslané %s používateľovi.
sk[1]: Odkazy na obnovu hesla boli odoslané %s používateľom.
sk[2]: Odkazy na obnovu hesla boli odoslané %s používateľom.

en: Password:
sk: Heslo:

en: Password: %s
sk: Heslo: %s

en: Passwords cannot be empty.
sk: Heslá nemôžu byť prázdne.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
sk: Heslá nesmú obsahovať znak %s".

en: Passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Past six months
sk: Posledných 7 mesiacov

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste URL or type to search
sk: Vložte URL alebo začnite písať

en: Paste a link to the content you want to display on your site.
sk: Vložte odkaz na obsah, ktorý chcete zobraziť na svojej webovej stránke.

en: Paste as text
sk: Vložiť ako text

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
sk: Teraz sa vloží iba čistý text. Obsah bude vložený iba ako čistý text pokým toto nastavenie nevypnete.

en: Paste or type URL
sk: Vložte alebo zadajte URL adresu

en: Paste styles
sk: Vložiť štýly

en: Paste table row after
sk: Vložiť riadok za

en: Paste table row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
sk: Prilepte adresu URL obrázka, ktorý chcete zobraziť v hlavičke e-mailu. Nahrajte obrázky pomocou nástroja na nahrávanie médií (Médiá > Pridať nové).

en: Paste your embed code below:
sk: Sem vložte váš vkladací kód:

en: Pasted styles to %d blocks.
sk: Štýly boli vložené do %d blokov.

en: Pasted styles to %s.
sk: Štýly boli vložené do bloku %s.

en: Path
sk: Cesta

en: Pattern
sk: Vzor

en: Pattern "%s" cannot be rendered inside itself.
sk: Vzor "%s" nie je možné vykresliť v sebe.

en: Pattern Category Link
sk: Odkaz kategórie vzorov

en: Pattern Directory
sk: Adresár vzorov

en: Pattern category renamed.
sk: Kategória vzorov premenovaná.

en: Pattern content must be a string.
sk: Obsah vzoru musí byť reťazez znakov.

en: Pattern name must be a string.
sk: Názov vzoru musí byť reťazec znakov.

en: Pattern published privately.
sk: Stránka publikovaná súkromne.

en: Pattern published.
sk: Vzor publikovaný.

en: Pattern renamed
sk: Vzor premenovaný.

en: Pattern reverted to draft.
sk: Stránka vrátená do konceptu.

en: Pattern scheduled.
sk: Vzor naplánovaný.

en: Pattern title must be a string.
sk: Názov vzoru musí byť reťazec znakov.

en: Pattern updated.
sk: Vzor aktualizovaný.

en: Patterns
sk: Vzory

en: Patterns containing mostly text.
sk: Vzory obsahujúce prevažne text.

en: Patterns content
sk: Obsah vzorov

en: Patterns list
sk: Zoznam vzorov

en: Patterns list navigation
sk: Navigácia v zozname vzorov

en: Patterns that are kept in sync across the site.
sk: Vzory, ktoré sú na webovej stránke synchronizované.

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
sk: Vzory, ktoré obsahujú tlačidlá a výzvu do akcie.

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Pay
sk: Zaplatiť

en: Pay for order
sk: Zaplatiť za objednávku

en: Pay for this order
sk: Zaplatiť objednávku

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sk: Platba prostredníctvom PayPal. Môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet.

en: Pay with cash upon delivery.
sk: Platba v hotovosti pri prebratí zásielky.

en: PayPal Payments
sk: PayPal Platby

en: PayPal Standard does not support your store currency.
sk: PayPal nepodporuje menu použitú vo vašom obchode.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
sk: PayPal Standard presmeruje zákazníkov na PayPal, aby zadali platobné informácie.

en: PayPal acceptance mark
sk: Značka prijatia v službe PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
sk: Služba PayPal nám umožňuje odoslať jednu adresu. Ak používate službu PayPal na odosielanie štítkov, môžete radšej odoslať dodaciu adresu ako fakturáciu. Vypnutie tejto možnosti môže zabrániť tomu, aby PayPal predával ochranu pred aplikáciou.

en: PayPal email
sk: PayPal e-mail

en: PayPal email address
sk: PayPal e-mailová adresa

en: PayPal email address:
sk: PayPal e-mailová adresa:

en: PayPal identity token
sk: Identifikačný PayPal token

en: PayPal sandbox
sk: PayPal Sandbox (testovanie)

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
sk: PayPal sandbox môžete využiť na otestovanie vašich platieb. Vytvorte si <a href="%s">vývojársky účet</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
sk: PayPal používa túto metódu na komunikáciu keď posiela späť informácie o transakcii.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sk: PayPal overuje adresy preto toto nastavenie môže spôsobovať chyby (odporúčame ho nechať vypnuté).

en: PayU for WooCommerce
sk: PayU pre WooCommerce

en: Payer PayPal address
sk: PayPal adresa platcu

en: Payer first name
sk: Krstné meno platcu

en: Payer last name
sk: Priezvisko platcu

en: Payfast
sk: PayFast

en: Paying customer
sk: Platiaci zákazník

en: Payment
sk: Platba

en: Payment %s via IPN.
sk: Platba %s pomocou IPN (oznámenie o platbe v reálnom čase).

en: Payment Method
sk: Platobná metóda

en: Payment Methods
sk: Spôsoby platby

en: Payment Tokens
sk: Platobné kľúče

en: Payment action
sk: Platobná akcia

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
sk: Platba bola autorizovaná. Zmeňte stav platby na spracováva sa alebo vybavená ak chcete obdržať finančné prostriedky.

en: Payment complete event failed.
sk: Nastala chyba pri dokončovaní platby.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
sk: Platba nebola obdržaná - ID autorizácie: %1$s, stav: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
sk: Platba nebola obdržaná: %s

en: Payment for cancelled order %s received
sk: Bola prijatá platba zrušenej objednávky %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sk: Platba objednávky #%1$s od %2$s zlyhala. Tu je zhrnutie objednávky:

en: Payment for order %s refunded
sk: Platba za objednávku %s bola vrátená

en: Payment for order %s reversed
sk: Platba za objednávku č. %s bola stornovaná

en: Payment gateway
sk: Platobná brána

en: Payment gateway ID.
sk: ID platobnej brány.

en: Payment gateway description on checkout.
sk: Popis platobnej brány v pokladni.

en: Payment gateway enabled status.
sk: Stav povolenia platobnej brány.

en: Payment gateway method description.
sk: Popis spôsobu platobnej brány.

en: Payment gateway method title.
sk: Názov spôsobu platobnej brány.

en: Payment gateway settings.
sk: Nastavenie platobnej brány.

en: Payment gateway sort order.
sk: Spôsob triedenia platobných brán.

en: Payment gateway title on checkout.
sk: Nadpis platobnej brány v pokladni.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
sk: Platobné brány môžu používať cURL na komunikáciu so vzdialenými servermi pri autorizácii platieb. Iné pluginy ho tiež môžu používať pri komunikácii so vzdialenými službami.

en: Payment method
sk: Platobná metóda

en: Payment method ID and title are required
sk: Vyžaduje sa názov ID platobnej metódy

en: Payment method ID.
sk: ID platobnej metódy.

en: Payment method deleted.
sk: Platobná metóda vymazaná.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sk: Popis možnosti platby ktorú zákazník uvidí pri kontrole objednávky.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sk: popis spôsoby platby, ktorý zákazník uvidí na webových stránkach

en: Payment method is missing.
sk: Chýba platobná metóda.

en: Payment method successfully added.
sk: Spôsob platby úspešne pridaný.

en: Payment method title.
sk: Názov platobnej metódy.

en: Payment method:
sk: Spôsob platby:

en: Payment methods
sk: Spôsoby platby

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
sk: Platba vo výške %1$s bola obdržaná - ID autorizácie: %2$s, ID transakcie: %3$s

en: Payment pending (%s).
sk: Prijatá obejednávka: (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
sk: platba musí byť vykonaná pri dodaní

en: Payment via
sk: Platba cez

en: Payment via %s
sk: Spôsob platby: %s

en: Payment:
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: Pending
sk: Čaká na schválenie

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
sk: Čaká na schválenie

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sk: Čakajúce objednávky nie sú zaplatené a zákazníci ich nemusia dokončiť. Ak sa tak stane, po nastavenej dobe budú presunuté do koša.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Prijatá <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Prijaté <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Prijaté <span class="count">(%s)</span>

en: Pending review
sk: Čaká na schválenie

en: People
sk: Ľudia

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
sk: Pre každú triedu: Účtujte za dopravu individuálne pre každú triedu dopravy

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
sk: Za objednávku: Účtujte za dopravu podľa najdrahšej triedy dopravy

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
sk: Percentuálne zmeny sú počítané z týždenných priemerov pred tým než sú zaokrúhlené.

en: Percentage
sk: Percento

en: Percentage (%)
sk: Percento (%)

en: Percentage Width
sk: Šírka v %

en: Percentage complete.
sk: Percento dokončenia.

en: Percentage discount
sk: Percentuálna zľava

en: Percentage of cart total
sk: Percento z celého košíka

en: Perfect
sk: Výborné

en: Perform an advanced term query.
sk: Vykonajte pokročilý dotaz.

en: Performance
sk: Výkon

en: Period
sk: Bodka

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Permalink Settings
sk: Nastavenie trvalých odkazov

en: Permalink of the product that the review belongs to.
sk: Trvalý odkaz na produkt, do ktorého patrí recenzia.

en: Permalink structure
sk: Štruktúra trvalých odkazov

en: Permalink template for the post.
sk: Šablóna trvalých odkazov pre objekt.

en: Permalink to %s
sk: Trvalý odkaz na %s

en: Permalink:
sk: Trvalý odkaz:

en: Permalink: %s
sk: Trvalý odkaz: %s

en: Permalinks
sk: Trvalé odkazy

en: Permanent Link to %s
sk: Permalink pre %s

en: Permanently delete
sk: Natrvalo odstrániť

en: Permanently delete comment
sk: Zmazať komentár natrvalo

en: Permanently deleted %s
sk: Natrvalo vymazané %s

en: Permanently deleted customer
sk: Natrvalo vymazaný zákazník

en: Permanently deleted order note
sk: Natrvalo vymazať poznámku k objednávke

en: Permission #%d not found.
sk: Oprávnenie #%d nebolo nájdene.

en: Permission ID
sk: ID oprávnenia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permissions is missing.
sk: Oprávnenia sa nenašli.

en: Persian
sk: Perzština

en: Persistent object cache
sk: Trvalá vyrovnávacia pamäť objektov

en: Personal Data Export
sk: Export osobných údajov

en: Personal Data Export for %s
sk: Export osobných údajov pre %s

en: Personal Links
sk: Osobné odkazy

en: Personal Options
sk: Osobné nastavenia

en: Personal Settings
sk: Osobné nastavenia

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
sk: Osobné údaje nie sú vytvárane iba pri interakcii používateľov s vašou webovou stránkou. S osobnými údajmi sa pracuje aj pri iných procesoch ako odoslanie kontaktného formulára, komentovanie, uloženie cookies, analýzy stránky a vkladanie obsahu tretích strán.

en: Personal data removal
sk: Odstránenie osobných údajov

en: Personal data removed.
sk: Osobné údaje boli odstránené.

en: Personal data retention
sk: Zachovanie osobných údajov

en: Personal data within order %s has been retained.
sk: Osobné údaje v objednávke %s boli zachované.

en: Personalize blocks
sk: Prispôsobte bloky

en: Personalize homepage
sk: Personalizovať domovskú stránku

en: Personalize my store
sk: Prispôsobiť môj obchod

en: Personalize your store
sk: Personalizujte váš obchod

en: Personalize your store's homepage
sk: Personalizujte hlavnú stránku vášho obchodu.

en: Phnom Penh
sk: Phnompenh

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone (optional)
sk: Telefón (voliteľné)

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Phone number.
sk: Telefónne číslo.

en: Phone:
sk: Telefón:

en: Photo Gallery
sk: Galéria fotografií

en: Photoblogging
sk: Fotoblogovanie

en: Photography
sk: Fotografia

en: Physical products
sk: Fyzické produkty

en: Pick
sk: Vybrať

en: Pickup address
sk: Adresa vyzdvihnutia

en: Pickup location
sk: Miesto vyzdvihnutia

en: Pin to toolbar
sk: Pripnúť na panel nástrojov

en: Pingback
sk: Spätné upozorenie

en: Pingback excerpt:
sk: Zhrnutie zo spätného upozornenia:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
sk: Pingback z %1$s to %2$s zaregistrovaný. Nechajme web hovoriť! :-)

en: Pingback:
sk: Spätné upozornenie:

en: Pings
sk: Pingy

en: Pink
sk: Ružová

en: Pinterest for WooCommerce
sk: Pinterest pre WooCommerce

en: Pixels (px)
sk: Pixely (px)

en: Place order
sk: Objednať s povinnosťou platby

en: Placeholder
sk: Zástupný

en: Placeholder image
sk: Zástupný obrázok

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
sk: Text zobrazovaný vo vstupných textových poliach.

en: Plain text
sk: Čistý text

en: Plain text template
sk: Šablóna čistého textu

en: Plan
sk: Paušál

en: Plans
sk: Paušály

en: Platform to track.
sk: Platforma na sledovanie.

en: Play
sk: Prehrať

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
sk: Na prehratie %s je potrebný JavaScript.

en: Play inline
sk: Prehrávať vo vnútri obsahu stránky

en: Playback controls
sk: Ovládacie prvky prehrávania

en: Playlist Settings
sk: Nastavenia zoznamu skladieb

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sk: Prosím <a href="%1$s">aktualizujte WordPress</a>na aktuálnu verziu, alebo <a href="%2$s">maimštalujte verziu 2.4 Akismet modulu</a>.

en: Please activate Akismet.
sk: Aktivujte Akismet.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sk: Pre použitie tohto metaboxu aktivujte <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
sk: Ak chcete používať správcu odkazov, aktivujte si <a href="%s">plugin Správca odkazov</a>.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
sk: Uistite sa, že ste v komentári napísali nejaký text.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
sk: Skontrolujte, či je nainštalované a povolené PHP rozšírenie %s.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sk: Prosím, najprv si skontrolujte <a href="%s">konfiguráciu Akismet</a>. Ak problém pretrváva, kontaktujte správcu hostingu.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
sk: Skontrolujte svoje stránky. Je možné, že všetko funguje. Ak sú k dispozícii aktualizácie, mali by ste ich aktualizovať.

en: Please choose a poll style
sk: Prosím, vyberte si tému hlasovania

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sk: Prosím zvoľte produkt ktorý chcete pridať do košíka&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sk: Vyber z ponuky produktov kliknutím na <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
sk: Prosím zvoľte možnosti produktu&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sk: Prosím vyberte počet kusov položiek ktoré chcete pridať do košíka&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
sk: Zvoľte si, či chcete, aby webové stránky vo WordPress sieti mohli používať subdomény alebo podpriečinky.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
sk: Prosím dokončite konfiguračné kroky. Pre vytvorenie novej siete, budete potrebovať vyprázdniť, alebo odstrániť sieťové tabuľky databázy.

en: Please confirm your email address
sk: Potvrďte vašu e-mailovú adresu

en: Please consider writing more inclusive code.
sk: Zvážte tvorbu kódu pre viac ľudí (viac inkluzívneho).

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sk: Pre viac pomoci prosím kontaktujte <a href="%s" target="_blank">Akismet podporu</a>.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
sk: Pre bližšie prešetrenie tohto problému kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu.

en: Please contact your network administrator.
sk: Prosím kontaktujte administrátora vašej siete.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
sk: Prosím, skopírujte tieto informácie do správy, keď budete kontaktovať podporu:

en: Please define an SVG icon filename.
sk: Zadefinujte meno súboru s SVG ikonou.

en: Please define default parameters in the form of an array.
sk: Zadefinujte predvolené parametre vo formáte poľa.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
sk: Upravte obsah zásad ochrany osobných údajov, nezabudnite odstrániť súhrny a pridajte akékoľvek informácie z témy a pluginov. Po zverejnení stránky so zásadami ju nezabudnite pridať do navigačného menu.

en: Please enter a coupon code.
sk: Prosím zadajte kód kupónu.

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
sk: Zadajte, prosím, názov domény (napr. priklad.com alebo blog.priklad.com)

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
sk: Zadajte nový kľúč alebo <a href="%s" target="_blank">kontaktujte podporu Akismet</a>.

en: Please enter a new name for this category.
sk: Zadajte nový názov pre túto kategóriu.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sk: Prosím zadajte predčíslie faktúry. Ak používate PayPal účet pre viac obchodov, uistite sa že predčíslie je unikátne, nakoľko PayPal neumožňuje objednávky s rovnakým číslom faktúry

en: Please enter a site name.
sk: Zadajte názov stránky.

en: Please enter a site title.
sk: Prosím zadajte názov stránky.

en: Please enter a stronger password.
sk: Zadajte silnejšie heslo.

en: Please enter a username
sk: Zadajte prosím užívateľské meno

en: Please enter a username.
sk: Zadajte meno používateľa.

en: Please enter a valid Eircode.
sk: Vložte platný Eircode.

en: Please enter a valid YouTube URL.
sk: Prosím zadajte platnú YouTube URL adresu.

en: Please enter a valid account username.
sk: Prosím zadajte platné prihlasovacie meno.

en: Please enter a valid email address
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu

en: Please enter a valid email address.
sk: Prosím uveďte funkčnú emailovú adresu.

en: Please enter a valid menu name.
sk: Prosím zadajte platný názov menu.

en: Please enter a valid order ID
sk: Prosím zadajte platné ID objednávky

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sk: Prosím zadajte platné PSČ.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
sk: Zadajte hodnotu s jednou desatinnou čiarkou (%s) bez oddeľovačov tisícov.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
sk: Zadajte hodnotu s jednou peňažnou desatinnou čiarkou (%s) bez oddeľovačov tisícov a symbolov meny.

en: Please enter an account password.
sk: Zadajte, prosím, heslo k účtu.

en: Please enter an address to continue.
sk: Pred pokračovaním prosím zadajte adresu.

en: Please enter in a value less than the regular price.
sk: Zadajte hodnotu nižšiu ako normálna cena.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sk: Prosím zadajte kód krajiny dvoma veľkými písmenami.

en: Please enter the IP address you want to always allow.
sk: Zadajte IP adresu, ktorú chcete vždy povoliť.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
sk: Zadajte prosím vaše užívateľské meno <em>a</em> heslo pre LiveJournal, aby sme mohli stiahnúť vaše príspevky a komentáre.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sk: Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu spojenú s účtom PayPal, čo je podmienkou, aby platba prebehla.

en: Please enter your current password.
sk: Prosím zadajde Vaše aktuálne heslo.

en: Please enter your password.
sk: Prosím, zadajte svoje heslo.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
sk: Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. Dostanete e-mailovú správu s pokynmi pre obnovenie hesla.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sk: Vyplňte, prosím, svoje kontaktné údaje vyššie na zobrazenie dostupných spôsobov platby.

en: Please fill out all password fields.
sk: Prosím vyplňte všetky polia s heslom.

en: Please include a %s template in your theme.
sk: Prosím vložte do témy šablónu %s.

en: Please install Akismet.
sk: Nainštalujte Akismet.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sk: Pre použitie tohto metaboxu nainštalujte <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.

en: Please log in again.
sk: Prihláste sa prosím znovu.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
sk: Pre pokračovanie do platobného formulára sa najprv prihláste do svojho účtu.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
sk: Uistite sa, že je Apache modul %s nainštalovaný, pretože sa použije na konci tejto inštalácie.

en: Please note that the related posts displayed now are only for previewing purposes.
sk: Pamätajte, že momentálne zobrazené súvisiace články slúžia len ako náhľad.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
sk: Vezmite prosím na vedomie, že vaša webová stránka je súkromná a služby boli preto obmedzené.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
sk: Vezmite prosíám na vedomie: Pluginy a témy tretích strán alebo vlastnýh kód môže prepísať WordPress plánovanie.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
sk: Pre použitie tohto metaboxu otvorte <a href="%s">klasický editor</a>.

en: Please pass a query array to this function.
sk: Odovzdajte tejto funkcii pole dopytov.

en: Please provide a custom field name.
sk: Uveďte prosím meno vlastného poľa.

en: Please provide a custom field value.
sk: Prosím, vložte hodnotu vlastného poľa.

en: Please provide a valid email address.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Please provide an email address to comment.
sk: Pre možnosť komentovania zadajte e-mailovú adresu.

en: Please provide an email address.
sk: Zadajte e-mailovú adresu.

en: Please provide your name to comment.
sk: Pre možnosť komentovania zadajte vaše meno.

en: Please provide your name.
sk: Zadajte vaše meno.

en: Please rate the product.
sk: Ohodnoťte produkt, prosím.

en: Please re-enter your password.
sk: Zadajte znova vaše heslo.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sk: Pre dokončenie objednávky je potrebný váš súhlas s obchodnými podmienkami.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
sk: Ulož si tento email. Ak sa v budúcnosti tvoj účet zablokuje, tento email nám pomôže obnoviť prístup k tvojmu účtu

en: Please save your changes in order to share the preview.
sk: Prosím uložte vaše zmeny predtým ako budete zdielať náhľad.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
sk: Prosím pozrite si <a href="%s">Debugovanie vo WordPress</a> pre viac informácií.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
sk: Viac podrobností nájdete v <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">Pravidlách ochrany osobných údajov služby PayPal</a>.

en: Please select a country / region
sk: Prosím vyberte krajinu / región

en: Please select a file
sk: Zvoľte prosím súbor

en: Please select a rating
sk: Prosím ohodnoťte

en: Please select a user to authorize via the --user global argument.
sk: Vyberte používateľa, ktorý bude autorizovaný prostredníctvom globálneho parametra --user.

en: Please select an option.
sk: Prosím vyberte niektorú voľbu.

en: Please select some items.
sk: Prosím označte niektoré produkty.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sk: Pred pridaním produktu do košíka si prosím zvoľte variant.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sk: Prosím pošlite váš šek na meno obchodu, ulicu, mesto, štát, PSČ.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot. Once you solve it, you will need to log in again.
sk: Vyriešte túto matematickú úlohu ako dôkaz, že nie ste robot. Hneď ako ju vyriešite, skúste sa prihlásiť znovu.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
sk: Špecifikujte používateľa použitím jeho ID, používateľského mena alebo e-mailovej adresy.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
sk: Špecifikujte prosím, či si želáte odpojiť blog alebo používateľa.

en: Please try again.
sk: Skúste znovu.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sk: Skúste nahrať tento súbor cez %1$sNahrávač prehliadača%2$s.

en: Please type your comment text.
sk: Napíšte prosím váš komentár.

en: Please update WordPress now
sk: Prosím, aktualizujte WordPress.

en: Please update your payment information.
sk: Aktualizujte vaše platobné údaje.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
sk: Nahrajte validný WXR (WordPress eXtended RSS) exportný súbor.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
sk: Prosím nahrajte alebo zadajte link na platný CSV súbor.

en: Please use %s to add new schema properties.
sk: Na pridanie nových vlastností schémy použite %s.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
sk: Overte, či je <strong>e-mail administrátora</strong> tejto webovej stránky stále platný.

en: Please verify your birthday.
sk: Overte váš dátum narodenia.

en: Please view this post in your web browser to complete the quiz.
sk: Pre dokončenie kvízu si pozrite tento článok vo vašom internetovom prehliadači.

en: Please visit a single post view to reveal the customization options.
sk: Pre prispôsobenie možností prejdite do zobrazenia samostatného článku.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
sk: Prosím navštívte <a href="%s" target="_blank">stránku odberu</a> aby ste mohli znovu prijímať aktualizácie.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
sk: Pre obnovu balíku služieb prosím navštívte  <a href="%s" target="_blank">stránku Akismet účtu</a>.

en: Please, provide an attribute name.
sk: Zadajte názov vlastnosti.

en: Plugin %s is not installed.
sk: Plugin %s nie je nainštalovaný.

en: Plugin Data
sk: Údaje o plugine

en: Plugin File Editor
sk: Editor pluginov

en: Plugin Versions
sk: Verzie pluginu

en: Plugin activated.
sk: Plugin aktivovaný.

en: Plugin and theme auto-updates
sk: Automatické aktualizácie pluginov a tém

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
sk: Zdá sa, že automatické aktualizácie pluginov a tém sú nastavené správne

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
sk: Vďaka automatickým aktualizáciam pluginov a tém môžete mať vždy nainštalované najnovšie verzie.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
sk: Dočasné záložné adresáre pre pluginy a témy existujú, ale nie je možné do nich zapisovať.

en: Plugin and theme temporary backup directory access
sk: Prístup k dočasným záložným adresárom pre pluginy a témy

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
sk: Do dočasného adresára pre pluginy a témy je možné zapisovať

en: Plugin author's website address.
sk: Web autora pluginu.

en: Plugin can only be Network Activated
sk: Modul je možné aktivovať iba v celej sieti

en: Plugin could not be deleted.
sk: Plugin nemohol byť odstránený.

en: Plugin deactivated.
sk: Plugin deaktivovaný.

en: Plugin deactivation is not allowed
sk: Deaktivácia pluginu nie je povolená

en: Plugin downgrade failed.
sk: Obnova predošlej verzie pluginu zlyhala.

en: Plugin downgraded successfully.
sk: Plugin bol úspešne obnovený na predošlú verziu.

en: Plugin file does not exist.
sk: Súbor pluginu neexistuje.

en: Plugin found.
sk: Plugin nájdený.

en: Plugin installation failed.
sk: Inštalácia pluginu zlyhala.

en: Plugin name
sk: Názov pluginu

en: Plugin name.
sk: Názov pluginu.

en: Plugin not found.
sk: Plugin sa nenašiel.

en: Plugin slug.
sk: Slug pluginu.

en: Plugin status.
sk: Stav pluginu.

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
sk: Dočasný záložný adresár pluginu existuje, ale nie je možné doň zapisovať

en: Plugin updated successfully.
sk: Plugin bol úspešne aktualizovaný.

en: Plugins
sk: Pluginy

en: Plugins %s
sk: Pluginy %s

en: Plugins directory location
sk: Umiestnenie adresára pluginov

en: Plugins directory size
sk: Veľkosť adresára pluginov

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
sk: Pluginy rozširujú funkčnosť vašej webovej stránky napr. o kontaktné formuláre, ehop atď. To znamená, že majú prístup do útrob vašej webovej stránky, takže je dôležité, aby ste ich mali aktualizované.

en: Plugins must be a non-empty array.
sk: Pluginy nemôžu byť prázdne pole.

en: Plugins were successfully activated.
sk: Pluginy boli úspešne aktivované.

en: Plugins were successfully installed.
sk: Pluginy boli úspešne nainštalované.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
sk[0]: a %d ďalšia poznámka
sk[1]: a %d ďalšie poznámky
sk[2]: a %d ďalších poznámok

en: Points (pt)
sk: Body (pt)

en: Poland
sk: Poľsko

en: Policies
sk: Postupy/Smernice

en: Poll closed.
sk: Hlasovanie bolo uzavreté.

en: Poll could not be created
sk: Nepodarilo sa vytvoriť hlasovanie

en: Poll could not be updated
sk: Nepodarilo sa aktualizovať hlasovanie

en: Poll created.
sk: Hlasovanie bolo vytvorené.

en: Poll deleted.
sk: Hlasovanie bolo vymazané.

en: Poll not found
sk: Hlasovanie nebolo nájdené

en: Poll style
sk: Štýl hlasovania

en: Poll updated.
sk: Hlasovanie bolo aktualizované.

en: Polls
sk: Hlasovania

en: Polls in WordPress
sk: Hlasovania vo WordPresse

en: Poltavshchyna
sk: Poltavská oblasť

en: Popular
sk: Obľúbené

en: Popular Labels
sk: Populárne štítky

en: Popular Plugin
sk: Populárne pluginy

en: Popular Project Tags
sk: Obľúbené značky projektu

en: Popular Tags
sk: Populárne značky

en: Popular tags
sk: Populárne značky

en: Popularity (sales)
sk: Popularita (predaja)

en: Portfolio
sk: Portfólio

en: Portfolio Archive Content
sk: Obsah archívu portfólia

en: Portfolio Archive Featured Image
sk: Ilustračný obrázok archívu portfólia

en: Portfolio Archive Title
sk: Nadpis archívu portfólia

en: Portfolio Projects
sk: Projekty portfólií

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
sk: Stránky portfólií zobrazia najviac %1$s projektov

en: Portfolios
sk: Portfóliá

en: Porto-Novo
sk: Porto Novo

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Position
sk: Pozícia

en: Position: %1$s
sk: Pozícia: %1$s

en: Post
sk: Článok

en: Post #%s
sk: Článok číslo %s

en: Post <em>%s</em> already exists.
sk: Článok <i>%s</i> už existuje.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
sk: Článok <strong>%s</strong> už existuje.

en: Post Archives
sk: Archív článkov

en: Post Attributes
sk: Atribúty článku

en: Post Author
sk: Autor článku

en: Post Comment
sk: Pridať komentár

en: Post Comments Count block: post not found.
sk: Blok Počet komentárov k príspevku: príspevok nenájdený.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this item.
sk: Blok Formulár pre pridanie komentára: Komentáre nie sú pre túto položku povolené.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this post type (%s).
sk: Blok Formulár pre pridanie komentára: Komentáre pre tento typ príspevkov (%s) nie sú povolené.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled.
sk: Blok Formulár pre pridanie komentára: Komentáre nie sú povolené.

en: Post Comments Link block: post not found.
sk: Blok Odkaz na komentáre k príspevku: príspevok nenájdený.

en: Post Details
sk: Detaily článku

en: Post Format
sk: Druh príspevku

en: Post Format Link
sk: Odkaz na formát príspevku

en: Post Formats
sk: Formáty článkov

en: Post ID.
sk: ID článku.

en: Post Modified Date
sk: Dátum úpravy článku

en: Post Thumbnail
sk: Miniatúra príspevku

en: Post Title
sk: Nadpis článku

en: Post Type
sk: Typ obsahu:

en: Post Type Archive
sk: Archív typov obsahu

en: Post Type Counts
sk: Počty typov článkov

en: Post Via Email
sk: Publikovanie cez mail

en: Post a Comment
sk: Pridajte komentár

en: Post already imported
sk: Článok už bol importovaný

en: Post author byline text
sk: Text, ktorý sa zobrazí pod menom autora príspevku

en: Post by %s.
sk: Autor: %s

en: Post by Email
sk: Zverejniť cez e-mail

en: Post content
sk: Obsah článku

en: Post draft updated.
sk: Koncept článku bol aktualizovaný.

en: Post excerpt
sk: Zhrnutie článku

[ctx: Post format]
en: Aside
sk: Poznámka

[ctx: Post format]
en: Gallery
sk: Galéria

[ctx: Post format]
en: Image
sk: Obrázok

[ctx: Post format]
en: Link
sk: Odkaz

[ctx: Post format]
en: Quote
sk: Citát

[ctx: Post format]
en: Standard
sk: Štandardný

[ctx: Post format]
en: Status
sk: Stav

en: Post formats supported.
sk: Formáty článkov podporované.

en: Post meta
sk: Metadáta článku

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
sk: Metadáta príspevkov boli stiahnuté, pokračujem s príspevkami...

en: Post name
sk: Názov článku

en: Post navigation
sk: Navigácia v článku

[ctx: Post overview]
en: List View
sk: Zobrazenie zoznamu

[ctx: Post overview]
en: Outline
sk: Orámovanie

en: Post password.
sk: Heslo článku.

en: Post published and sending emails to subscribers.
sk: Článok bol zverejnený a práve teraz sa posielajú e-mailové notifikácie odberateľom.

en: Post published and sharing on %1$s.
sk: Článok bol zverejnený a práve teraz sa zdieľa na %1$s.

en: Post published privately.
sk: Článok zverejnený súkromne.

en: Post published, sending emails to subscribers and sharing post on %1$s.
sk: Článok bol zverejnený, práve teraz sa posielajú e-mailové notifikácie odberateľom a článok sa zdieľa na %1$s.

en: Post published.
sk: Článok bol publikovaný.

en: Post restored to revision from %s.
sk: Článok bol obnovený na revíziu z %s.

en: Post reverted to draft.
sk: Článok sa vrátil na koncept.

en: Post saved.
sk: Článok bol uložený.

en: Post scheduled
sk: Naplánované

en: Post scheduled for: %s.
sk: Naplánované na: %s

en: Post scheduled.
sk: Článok naplánovaný!

en: Post submitted.
sk: Článok bol odoslaný.

en: Post title
sk: Nadpis článku

en: Post trashed.
sk: Článok odstránený.

en: Post type
sk: Typ obsahu:

en: Post type Archives:
sk: Typ obsahu Archívy:

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
sk: Názov typu článku musí mať minimálne 1 a maximálne 20 znakov.

en: Post type to get the templates for.
sk: Typ obsahu, pre ktorý sa majú načítať šablóny.

en: Post type:
sk: Typ obsahu:

en: Post types to search (minimum of 1):
sk: Typy obsahu na hľadanie (minimálne 1):

en: Post updated
sk: Článok aktualizovaný!

en: Post updated.
sk: Článok bol aktualizovaný.

en: Post via email
sk: Publikovať e-mailom

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Postal code
sk: PSČ

en: Postal code (optional)
sk: PSČ (voliteľné)

en: Postal code.
sk: PSČ.

en: Postcode
sk: PSČ

en: Postcode / ZIP
sk: PSČ

en: Postcode / ZIP:
sk: PSČ:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
sk: PSČ pre toto pravidlo. Bodkočiarkou (;) oddelíte viac hodnôt. Nechajte prázdne pre všetky regióny. Môžete tiež využiť zástupný znak (*) a rozsahy pre numerické PSČ (napr. 12345…123450).

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
sk: Sú podporované aj poštové smerovacie čísla obsahujúce zástupné znaky (napríklad CB23 *) alebo úplné číselné rozsahy (napr. <code>90210...99000</code>). Ďalšie informácie nájdete v zónach expedície <a href="%s" target="_blank">dokumentácie</a>.

en: Posted
sk: Publikované

en: Posted by %s
sk: Publikoval %s

en: Posted by: %s
sk: Publikoval: %s

en: Posted in %s
sk: Kategória: %s

en: Posted title:
sk: Publikovaný titul:

en: Posted:
sk: Uverejnené:

en: Poster
sk: Plagát

en: Poster Image
sk: Plagátový obrázok

en: Poster image
sk: Plagátový obrázok

en: Posting activity
sk: Aktivita prispievania

en: Posts
sk: Články

en: Posts & Comments
sk: Články & komentáre

en: Posts & pages
sk: Príspevky a stránky

en: Posts Page
sk: Stránka článkov

en: Posts Published
sk: Príspevky publikované

[ctx: Posts about Category written by John and Bob]
en: Posts about %1$s written by %2$l
sk: Články na tému %1$s od autora %2$l

en: Posts by %s
sk: Autor článku %s

en: Posts list
sk: Zoznam článkov

en: Posts list navigation
sk: Navigácia zoznamu článkov

en: Posts navigation
sk: Navigácia v článkoch

en: Posts page
sk: Strana článkov

en: Posts page: %s
sk: Stránka článkov: %s

en: Posts per page
sk: Počet článkov na stránku:

en: Posts published on %s
sk: Článok publikovaný %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sk: Články so značkou &ldquo;%s&rdquo;

en: Pounds
sk: Libier

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
sk: Využívame WordPress, najmodernejší osobný sémantický redakčný systém.

en: Powered by WordPress.com
sk: Vytvorené službou WordPress.com

en: Prague
sk: Praha

en: Pre-publish checks disabled.
sk: Kontrola pred publikovaním je vypnutá.

en: Pre-publish checks enabled.
sk: Kontrola pred publikovaním je zapnutá.

en: Prefecture
sk: Prefektúra

en: Preference activated - %s
sk: Preferencia aktivovaná - %s

en: Preference deactivated - %s
sk: Preferencia deaktivovaná - %s

en: Preferences
sk: Preferencie

en: Preformatted text
sk: Predformátovaný text

en: Preload
sk: Prednahrať

[ctx: Preload type]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: Preload value]
en: None
sk: Žiadne

en: Premium support
sk: Platená podpora

en: Preparing author mapping form...
sk: Pripravujem mapovanie autorov z ...

en: Preprocessor
sk: Predprocesor

en: Preprocessor:
sk: Predprocesor:

en: Press ENTER to add this link
sk: Pre pridanie odkazu stlačte ENTER

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
sk: Press This je nástroj, ktorý zoberie časti webovej stránky a vytvorí z nej nový článok.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
sk: Press This nie je k dispozícii. Prosím kontaktujte vášho administrátora.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
sk: Press This nie je nainštalovaný. Prosím inštalujte Press This z <a href="%s">hlavnej stránky</a>.

en: Press return or enter to open this panel
sk: Pre otvorenie lišty stlačte tlačidlo Enter (Return)

en: Press return or enter to open this section
sk: Na otvorenie stlačte späť alebo Enter.

en: Prevent ads from showing on your site.
sk: Zabráňiť reklamám zobrazovanie na vašej webovej stránke.

en: Prevent removal
sk: Zabrániť odstráneniu

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview %s
sk: Ukážka %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sk: Náhľad &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
sk: Náhľad zmien

en: Preview Link
sk: Odkaz na ukážku

en: Preview and Insert
sk: Náhľad a vloženie

en: Preview as a browser icon
sk: Zobraziť ako ikonu prehliadača

en: Preview as an app icon
sk: Zobraziť ako ikonu aplikácie

en: Preview in a new tab
sk: Náhľad na novej karte

en: Preview in new tab
sk: Zobraziť náhľad v novej karte

en: Preview link for the post.
sk: Náhľadový odkaz článku.

en: Preview page
sk: Náhľad stránky

en: Preview post
sk: Náhľad článku

en: Preview:
sk: Náhľad:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
sk: Náhľad: zmeny musia byť uložené, ináč sa stratia

en: Preview: you must purchase the %sPremium Plan%s to save your changes
sk: Náhľad: Ak chcete zmeny uložiť, musíte si zakúpiť balík %sPremium%s

en: Previewing and Customizing
sk: Náhľad a úpravy

en: Previewing theme
sk: Náhľad témy

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Previous (arrow left)
sk: Predchádzajúci (šípka vľavo)

en: Previous Entry
sk: Predchádzajúci príspevok

en: Previous Page
sk: Predchádzajúca strana

en: Previous Post
sk: Predošlý článok

en: Previous and next months
sk: Predchádzajúce a nasledujúce mesiace

en: Previous image
sk: Predchádzajúci obrázok

en: Previous page
sk: Predošlá strana

en: Previous page link
sk: Odkaz na predchádzajúcu stránku

en: Previous pattern
sk: Predošlý vzor

[ctx: Previous post]
en: Previous
sk: Predošlý

en: Previous post:
sk: Predchádzajúci článok:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
sk: Predtým upravené kópie obrázku nebudú odstránené.

en: Price
sk: Cena

en: Price amount.
sk: Cena.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
sk: Údaje o cene pre produkt v aktúalnom riadku položky vrátane, alebo bez daní založených na nastavení "zobraziť ceny v košíku a pokladni". Poskytuje sa prostredníctvom najmenšej jednotky meny.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
sk: Údaje o cene sa poskytujú s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Price display suffix
sk: Prípona za zobrazením ceny

en: Price formatted in HTML.
sk: Cena formátovaná v HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sk: Cena tohto prepravného kurzu s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Predpona ceny pre menu, ktorá môže byť použitá pri vrátených cenách.

en: Price range, if applicable.
sk: Cenové rozpätie, ak je k dispozícii.

en: Price string formatted as HTML.
sk: Reťazec ceny vo formáte HTML.

en: Price:
sk: Cena

en: Price: high to low
sk: Cena: od najvyššej po najnižšiu

en: Price: low to high
sk: Cena: od najnižšej po najvyššiu

en: Prices entered with tax
sk: Ceny zadávané s daňou

en: Pricing
sk: Nacenenie

en: Primary Blog
sk: Hlavný blog

en: Primary Menu
sk: Hlavné menu

en: Primary Site
sk: Hlavná stránka

en: Primary language for the site.
sk: Primárny jazyk pre webovú stránku.

en: Primary site
sk: Hlavná stránka

en: Print
sk: Tlačiť

en: Print at home
sk: Vytlačiť doma

en: Priority
sk: Priorita

en: Priority of recommendation.
sk: Priorita odporúčania.

en: Priority.
sk: Priorita.

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
sk: Súkromie & súbory cookie: Táto stránka používa súbory cookie. Pokračovaním v používaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.
    Pre viac informácií, vrátane možnosti ich kontroly, nájdete tu:

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
sk: Zákony o ochrane osobných údajov po celom svete vyžadujú, aby firmy a online služby vymazali, anonymizovali alebo "zabudli" údaje, ktoré o jednotlivcovi zhromažďujú. Práva, ktoré tieto zákony zakotvujú, sa niekedy nazývajú "Právo byť zabudnutý".

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
sk: Zákony o ochrane osobných údajov po celom svete vyžadujú, aby firmy a online služby poskytovali export niektorých údajov, ktoré o jednotlivcovi zhromažďujú, a aby tento export doručili na požiadanie. Práva, ktoré tieto zákony zakotvujú, sa niekedy nazývajú „Právo na prenosnosť údajov“. Umožňujú jednotlivcom získať a opätovne použiť ich osobné údaje na vlastné účely v rámci rôznych služieb. Umožňujú im jednoducho presúvať, kopírovať alebo prenášať osobné údaje z jedného IT prostredia do druhého.

en: Privacy Policy
sk: Ochrana osobných údajov

en: Privacy Policy Guide
sk: Príručka zásad ochrany osobných údajov

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
sk: Stránka zásad ochrany osobných údajov bola úspešne aktualizovaná.  Nezabudnite <a href="%s">aktualizovať vaše menu</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
sk: Stránka zásad ochrany osobných údajov úspešne aktualizovaná.

en: Privacy Settings
sk: Nastavenia súkromia

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
sk: Sprievodca zásadami

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
sk: Nastavenia

en: Privacy policy
sk: Zásady ochrany osobných údajov

en: Privacy policy page
sk: Stránka pre Zásady ochrany osobných údajov

en: Private
sk: Súkromné

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
sk: Súkromný kľúč:

en: Private note
sk: Interná poznámka

en: Private post
sk: Súkromný článok

en: Private: %s
sk: Súkromný obsah: %s

en: Privately Published
sk: Publikované ako súkromné

en: Problem creating file for theme download
sk: Pri vytváraní súboru na stiahnutie témy sa vyskytol problém

en: Problem downloading theme
sk: Problém so stiahnutím témy

en: Proceed
sk: Pokračovať

en: Proceed to Checkout
sk: Pokračovať do pokladne

en: Proceed to PayPal
sk: Pokračovať na PayPal

en: Proceed to checkout
sk: Skontrolovať a objednať

en: Process payments and prevent fraud
sk: Spracovanie platieb a ochrana pred podvodom

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
sk: Spracujte akciu teraz, akoby bola spustená ako súčasť fronty

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
sk[0]: Bol spracovaný %d komentár.
sk[1]: Boli spracované %d komentáre.
sk[2]: Bolo spracovaných %d komentárov.

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
sk: Pokračujem ďalšou dávkou.

en: Processing order
sk: Objednávka sa spracováva

en: Product
sk: Produkt

en: Product / Variation
sk: Produkt / variácia

en: Product / Variation title
sk: Názov produktu / variácie

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
sk: Produkt %s

en: Product Catalog
sk: Katalóg produktov

en: Product Categories
sk: Kategórie produktov

en: Product Category Link
sk: Odkaz na produktovú kategóriu

en: Product Export
sk: Export produktov

en: Product ID or SKU is required
sk: ID produktu alebo SKU je povinné

en: Product ID or SKU is required.
sk: ID produktu alebo SKU je povinné.

en: Product ID provided does not match this line item
sk: ID produktu nesúhlasí s objednávkou

en: Product ID.
sk: ID produktu.

en: Product IDs
sk: Číslo ID produktu

en: Product Images
sk: Produktové obrázky

en: Product Import
sk: Import produktov

en: Product Link
sk: Odkaz na produkt

en: Product Price
sk: Cena produktu

en: Product Reviews
sk: Hodnotenia produktu

en: Product SKU
sk: Katalógové číslo

en: Product SKU.
sk: Katalógové číslo (SKU) produktu.

en: Product Search
sk: Vyhľadávanie produktov

en: Product Tag Cloud
sk: Oblak značiek produktov

en: Product Tag Link
sk: Odkaz na značku produktu

en: Product Title
sk: Názov produktu

en: Product Type
sk: Typ produktu

en: Product URL
sk: URL adresa produktu

en: Product URL.
sk: URL produktu.

en: Product attribute base
sk: Slug pre vlastnosť produktu

en: Product attributes are easy to use.
sk: Vlastnosti produktu sa ľahko používajú.

en: Product attributes.
sk: Atribúty produktu.

en: Product backorder
sk: Produkt bol objednaný

en: Product catalog
sk: Katalóg produktov

en: Product categories
sk: Kategórie produktov

en: Product categories detailed reports.
sk: Podrobné správy o kategóriách produktov.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
sk: Kategórie produktov sa spravujú tu. Pre zmenu poradia na stránke použite funkciu ťahaj a pusť. Pre zobrazenie viacerých kategórií zvoľte odkaz "nastavenia obrazovky" na vrchu stránky.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Kategórie produktov, na ktoré bude použitý kupón alebo tie, ktoré musia byť v košíku aby mohľa byť použitá "Pevna zľava na košík".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Kategórie produktov, na ktoré nebude použitý kupón alebo ktoré nesmú byť v košíku, aby bola použitá &#8222;Pevná zľava na celý košík&#8220;.

en: Product category IDs.
sk: ID kategórie produktu.

en: Product category base
sk: Slug pre kategóriu produktu

en: Product category parent is invalid
sk: Nadradená kategória produktov je neplatná

en: Product count
sk: Počet produktov

en: Product created
sk: Produkt bol vytvorený

en: Product data
sk: Údaje o produkte

en: Product deleted
sk: Produkt bol odstránený

en: Product description
sk: Popis produktu

en: Product description.
sk: Popis produktu.

en: Product dimensions.
sk: Rozmery produktu.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
sk: Až do ukončenia nemusia byť zobrazenie, triedenie a prehľady produktov presné. Bude to trvať niekoľko minút a toto oznámenie po dokončení zmizne.

en: Product download files detailed reports.
sk: Podrobné správy o súboroch na stiahnutie produktu.

en: Product downloads detailed reports.
sk: Podrobné správy o sťahovaní produktov.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
sk: Zmazať navždy

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
sk: Upraviť

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sk: Koncept produktu uložený. <a target="_blank" href="%s">Náhľad produktu</a>

en: Product external URL. Only for external products.
sk: Externá URL adresa produktu. Len pre externé produkty.

en: Product external button text. Only for external products.
sk: Text tlačidla pre externý produktu. Len pre externé produkty.

en: Product full description in HTML format.
sk: Celý popis produktu vo formáte HTML.

en: Product gallery
sk: Galéria produktu

en: Product height (%s).
sk: Výška produktu (%s).

en: Product image
sk: Obrázok produktu

en: Product image.
sk: Obrázok produktu.

en: Product inventory quantity.
sk: Množstvo produktu na sklade.

en: Product inventory status.
sk: Stav skladu produktu.

en: Product inventory threshold for low stock.
sk: Prahová hodnota skladu produktu pre nízke zásoby.

en: Product is invalid.
sk: Produkt je neplatný.

en: Product length (%s).
sk: Dĺžka produktu (%s).

en: Product link.
sk: Odkaz na produkt.

en: Product lookup tables
sk: Vyhľadávacie tabuľky produktov

en: Product low in stock
sk: Produkt má nízke skladové zásoby

en: Product name
sk: Názov produktu

en: Product name.
sk: Názov produktu.

en: Product on sale
sk: Zľavnený produkt

en: Product out of stock
sk: Produkt už nie je na sklade

en: Product parent ID.
sk: ID nadradeného produktu.

en: Product parent name.
sk: Rodičovský názov produktu.

en: Product permalinks
sk: Trvalý odkaz produktu

en: Product price.
sk: Cena produktu.

en: Product promotion
sk: Propagácia produktu

en: Product properties should not be accessed directly.
sk: K vlastnostiam produktu by ste nemali pristupovať priamo.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
sk: Produkt zverejnený. %1$sZobraziť produkt%2$s

en: Product quantity
sk: Množstvo produktu

en: Product quantity is required.
sk: Množstvo produktov je požadované.

en: Product quantity must be a positive float.
sk: Kvantita produktu musí byť kladné číslo.

en: Product rating
sk: Hodnotenie produktu

en: Product ratings
sk: Hodnotenia produktu

en: Product regular price.
sk: Bežná cena produktu.

en: Product restored
sk: Produkt bol obnovený

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
sk: Pole kontroly produktov prekračuje maximálnu povolenú dĺžku.

en: Product sale price.
sk: Akciová cena produktu.

en: Product saved.
sk: Produkt uložený.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sk: Produkt naplánovaný na: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Náhľad produktu</a>

en: Product search
sk: Vyhľadávač produktov

en: Product shipping class parent is invalid
sk: Nadradená trieda dopravy je neplatná

en: Product shipping classes
sk: Doručovacie triedy produktov

en: Product short description
sk: Krátky popis produktu

en: Product short description in HTML format.
sk: Krátky popis produktu vo formáte HTML.

en: Product short description.
sk: Krátky popis produktu.

en: Product slug.
sk: Slug produktu.

en: Product status (post status).
sk: Stav produktu.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sk: Produkt odoslaný. <a target="_blank" href="%s">Náhľad produktu</a>

en: Product tag base
sk: Slug pre značku produktu

en: Product tags
sk: Značky produktu

en: Product template name.
sk: Názov šablóny produktu.

en: Product title
sk: Názov produktu

en: Product transients cleared
sk: Vyčistené transienty produktu

en: Product type name.
sk: Názov stavu produktu.

en: Product type.
sk: Typ produktu.

en: Product updated
sk: Produkt bol aktualizovaný

en: Product updated.
sk: Produkt aktualizovaný.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
sk: Produkt aktualizovaný. %1$sZobraziť produkt%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
sk: Vlastnosti variantu produktu, pokiaľ existujú.

en: Product variations
sk: Varianty produktu

en: Product variations IDs.
sk: ID variácií produktov.

en: Product weight (%s).
sk: Hmotnosť produktu (%s).

en: Product width (%s).
sk: Šírka produktu (%s).

en: Product(s)
sk: Produkt(y)

en: Products
sk: Produkty

en: Products detailed reports.
sk: Podrobné správy o produktoch.

en: Products list
sk: Zoznam produktov

en: Products navigation
sk: Navigácia produktov

en: Products per row
sk: Produktov v riadku

en: Products sold
sk: Predané produkty

en: Products sold.
sk: Predané výrobky.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sk: Produkty so značkou &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Produkty, na ktoré bude použitý kupón alebo ktoré musia byť v košíku, aby mohla byť použitá &#8222;Pevná zľava na celý košík&#8220;.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Produkty, na ktoré nebude platiť kupón alebo ktoré nemôžu byť v košíku, aby bola použitá &#8222;Pevná zľava na celý košík&#8220;.

en: Products totals.
sk: Sumár produktov.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
sk: Produkty ktoré ste si prezerali: tento údaj je používaný napr. na zobrazenie naposledy videných produktov

en: Profile
sk: Profil

en: Profile &rarr;
sk: Profil &rarr;

en: Profile Picture
sk: Profilová fotka

en: Profile Setup Wizard
sk: Sprievodca nastavením profilu

en: Profile links
sk: Odkazy profilu

en: Profile updated.
sk: Profil aktualizovaný

en: Project
sk: Projekt

en: Project Tag
sk: Značka projektu

en: Project Tags
sk: Značky projektu

en: Project Type
sk: Typ projektu

en: Project Types
sk: Typy projektov

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
sk: Koncept projektu bol aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad projektu</a>

en: Project list navigation
sk: Navigácia zoznamu projektov

en: Project published and sharing project on %1$s.
sk: Projekt bol zverejnený a práve teraz sa zdieľa na %1$s.

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
sk: Projekt bol zverejnený. <a href="%s">Zobraziť projekt</a>

en: Project restored to revision from %s
sk: Bola obnovená revízia projektu z %s

en: Project saved.
sk: Projekt bol uložený.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
sk: Projekt bol naplánovaný na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobraziť náhľad projektu</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
sk: Projekt bol odoslaný. <a target="_blank" href="%s">Zobraziť náhľad projektu</a>

en: Project tag list
sk: Zoznam značiek projektov

en: Project tag list navigation
sk: Navigácia zoznamu projekových značiek

en: Project type list
sk: Zoznam typov projektov

en: Project type list navigation
sk: Navigácia zoznamu typov projektov

en: Project updated.
sk: Projekt bol aktualizovaný.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
sk: Projekt bol aktualizovaný. <a href="%s">Zobraziť položku</a>

en: Projects
sk: Projekty

en: Projects list
sk: Zoznam projektov

en: Promote
sk: Podporte

en: Promoted
sk: Promované

en: Promoted <strong>%s</strong> (WordPress.com user) to administrator.
sk: Povýšený <strong>%s</strong> (Užívateľ WordPress.com) na správcu.

en: Protect API key
sk: API kľúč modulu Ochrana

en: Protect your store from unauthorized access.
sk: Zabezpečte váš obchod pred neautorizovaným prístupom.

en: Protected Blog
sk: Zabezpečený blog

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
sk: Komentáre sú chránené heslom. Pre zobrazenie komentárov zadajte heslo.

en: Protected Post Password
sk: Heslo článku

en: Protected: %s
sk: Chránené heslom: %s

en: Proudly powered by WordPress
sk: Postavené na systéme WordPress

en: Prove your humanity
sk: Dokážte, že ste človek

en: Provide your readers with the option to translate your site into their preferred language.
sk: Dajte čitateľom možnosť preložiť vašu webovú stránku do ich preferovaného jazyka.

en: Provided order currency is invalid.
sk: Zadaná mena objednávky je neplatná.

en: Provided type is not supported.
sk: Zadaný typ nie je podporovaný.

en: Province
sk: Provincia

en: Prykarpattia
sk: Prikarpatsko

en: Public
sk: Verejné

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Aktívna <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Aktívne <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Aktívnych <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
sk: Meno pre zobrazenie na verejnosti

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
sk: Referencia verejne dostupných štýlov a štýlov pre editor. NEPOUŽÍVA SA: Namiesto toho použite `script_handles `.

en: Public facing and editor script handles.
sk: Referencie verejne dostupných skriptov a skriptov pre editor.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
sk: Referencie verejne dostupných štýlov a štýlov pre editor. NEPOUŽÍVA SA: Namiesto toho použite `editor_style_handles`.

en: Public facing and editor style handles.
sk: Referencie verejne dostupných štýlov a štýlov pre editor.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
sk: Referencia verejne dostupných skriptov. NEPOUŽÍVA SA: Namiesto toho použite `view_script_handles`.

en: Public facing script handles.
sk: Referencie verejne dostupných skriptov.

en: Public facing style handles.
sk: Referencie verejne dostupných štýlov.

en: Public text domain.
sk: Verejná textová doména.

en: Public, Sticky
sk: Verejné, pripnuté

en: Publication Date
sk: Dátum zverejnenia

en: Publish
sk: Publikovať

en: Publish &raquo;
sk: Publikovať &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
sk: Publikovať <b>okamžite</b>

en: Publish Settings
sk: Nastavenie publikovania

en: Publish automatically on a chosen date.
sk: Automaticky publikovať na zvolený dátum.

en: Publish immediately
sk: Publikovať okamžite

en: Publish on: %s
sk: Publikovať: %s

en: Publish posts on your site by writing and sending an email from any email client instead of using the post editor.
sk: Zverejňujte články na vašej webovej stránke tak, že napíšete a pošlete e-mail z akéhokoľvek e-mailového klienta miesto použitia editora článkov.

en: Publish:
sk: Publikovať:

en: Published
sk: Publikované

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Publikované <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Publikované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Publikované <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
sk: Autor %s

en: Published on: %s
sk: Publikované: %s

en: Published:
sk: Publikované:

en: Publisher limits playback of video embeds.
sk: Majiteľ obmedzuje prehrávanie vložených videí.

en: Publishing
sk: Publikovanie

en: Publishing Post
sk: Publikuje sa príspevok

en: Publishing Soon
sk: Naplánované príspevky

en: Publishing failed.
sk: Publikovanie zlyhalo

en: Publishing…
sk: Publikuje sa...

en: Puerto Rico
sk: Portoriko

en: Pullquote citation text
sk: Text citácie

en: Pullquote text
sk: Text citácie

en: Purchase
sk: Nákup

en: Purchase & install now
sk: Kúpiť a inštalovať teraz

en: Purchase note
sk: Poznámka k objednávke

en: Purchased Downloads
sk: Zakúpené súbory na prevzatie

en: Purchases
sk: Nákupy

en: Purple
sk: Fialová

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
sk: Pre pozretie vášho profilu prejdite myšou ponad váš Gravatar obrázok.

en: Pyongyang
sk: Pchjongjang

en: QRCode
sk: QR kód

en: Qatar
sk: Katar

en: Qostanay
sk: Kostanaj

en: Qty
sk: Počet ks

en: Quality
sk: Kvalita

en: Quantity
sk: Množstvo

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
sk: Sklad

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
sk: Počet zostávajúcich položiek na sklade ak je počet nízky alebo nulový, pokiaľ nie je použiteľný.

en: Quantity of orders made by the customer.
sk: Počet objednávok vytvorených zákazníkom.

en: Quantity of the item in the current package.
sk: Počet položiek v aktuálnom balíku.

en: Quantity of this item in the cart.
sk: Množstvo tejto položky v košíku.

en: Quantity ordered.
sk: Objednané množstvo.

en: Quarter
sk: Štvrťrok

en: Query block: Force page reload enabled
sk: Blok dopytu: Vynútenie obnovenia stránky povolené

en: Query parameter not permitted: %s
sk: Nepovolený parameter dotazu: %s

en: Query type
sk: Typ dotazu

en: Quick Draft
sk: Rýchly koncept

en: Quick Edit
sk: Rýchla úprava

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
sk: Rýchlo upraviť &#8220;%s&#8221; na mieste

en: Quick edit this comment inline
sk: Rýchla úprava komentára

en: Quick&nbsp;Edit
sk: Rýchla úprava

en: Quote
sk: Citácia

en: Quote citation
sk: Napíšte citáciu

en: Quotes
sk: Citáty

en: Qyzylorda
sk: Kyzylorda

en: R
sk: 17 a viac

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
sk: R &#8212; Určené pre dospelé publikum nad 17 rokov.

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
sk: REST API %1$s by malo byť pole polí. Pre %2$s bola zistená hodnota, ktorá nie je poľom.

en: REST API Endpoint: %s
sk: Koncový bod REST API: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
sk: Odpoveď z REST API: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
sk: Dostupnosť REST API

en: REST API enabled?
sk: Povoliť REST API?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
sk: REST API cesty musia byť registrované akciou %s.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
sk: Verzia REST API použitá pri doručeniach webhooku.

en: REST base route for the post type.
sk: REST základná trasa pre typ obsahu.

en: REST base route for the taxonomy.
sk: Základna trasa REST pre taxonómiu.

en: REST namespace route for the taxonomy.
sk: Menný priestor REST cesty pre taxonómiu.

en: REST route's namespace for the post type.
sk: Menný priestor REST cesty pre typ obsahu.

en: REST search handlers must extend the %s class.
sk: Rest vyhľadávacie handlery musia rozšíriť triedu %s.

en: RSS Address
sk: RSS adresa

en: RSS Error:
sk: RSS chyba:

en: RSS Feed
sk: Odoberanie RSS

en: RSS Links
sk: Odkazy RSS

en: RSS feed
sk: Odoberanie cez RSS

en: RTL Language Support
sk: Podpora jazykov písaných z ľava do prava (RTL)

en: Radial
sk: Radiálny

en: Radio
sk: Prepínač

en: Radius
sk: Polomer

en: Random
sk: Náhodne

en: Random Order
sk: Náhodné poradie

en: Random Order:
sk: Náhodné poradie:

en: Randomize answer order
sk: Náhodné poradie odpovedí

en: Randomize colors
sk: Náhodné farby

en: Randomize order
sk: Použiť náhodné poradie

en: Randomize suggested headers
sk: Náhodne meniť poradie odporúčaných nadpisov

en: Randomize uploaded headers
sk: Náhodne meniť poradie nadpisov nahraní

en: Randomizing suggested headers
sk: Náhodne meníť poradie nadpisov odporúčaní

en: Randomizing uploaded headers
sk: Náhodne meníť poradie nadpisov nahrávok

en: Rangoon
sk: Rangún

en: Rate
sk: Hodnotenie

en: Rate %
sk: Sadzba %

en: Rate code
sk: Kód sadzby

en: Rate name
sk: Názov sadzby

en: Rate&hellip;
sk: Ohodnotiť&hellip;

en: Rate&nbsp;%
sk: Sadzba v&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
sk[0]: Hodnotenie %1$s z 5 na základe %2$s zákazníckej recenzie
sk[1]: Hodnotenie %1$s z 5 na základe %2$s zákazníckych recenzií
sk[2]: Hodnotenie %1$s z 5 na základe %2$s zákazníckych recenzií

en: Rated %s out of 5
sk: Hodnotenie %s z 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
sk: Sadzby budú konfigurovateľné a dane budú vypočítané v pokladni.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
sk: Nepotrebujete myš, aby ste mohli využívať panel nástrojov &ndash; môžete používať klávesové skratky. Vo Windows a Linux sú skratky bežne Ctrl + písmeno. Macintosh zase využíva Command + písmeno.

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Ratings
sk: Hodnotenia

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
sk: Hodnota pre veľkosť musí byť textový reťazec, celé číslo alebo desatinné číslo.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
sk: Hrubé nezaokrúhlené ceny produktov použité pri výpočtoch. Poskytuje sa s vyššou jednotkou precíznosti ako s použitím meny.

en: Re-adding...
sk: Znova pridávam...

en: Re-enter new password
sk: Znovu zadajte nové heslo

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
sk: Obráťte sa na vývojárov WordPress Core, aby ste sa uistili, že už nikdy nebudete mať tento problém.

en: Reach out to customers
sk: Oslovte zákazníkov

en: Read
sk: Prečítať

en: Read Blog
sk: Čítať blog

en: Read More
sk: Čítať viac

en: Read More %s
sk: Čítať viac %s

en: Read More...
sk: Čítaj viac...

en: Read all about it
sk: Prečítajte si o tom

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
sk: Čítať všetky články od autora %1$s na %2$s

en: Read more
sk: Čítať viac

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
sk: Zistite viac o &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more of this post
sk: Čítať viac z tohto článku

en: Read more&hellip;
sk: Čítať viac&hellip;

en: Read more.
sk: Čítať viac.

en: Read more...
sk: Čítať viac...

en: Read more:
sk: Čítať viac:

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
sk: Pozrite si stránku <a href="%s" target="_blank">zoznam chýb</a>. Niektoré z inštrukcií na nej by vám mohli pomôcť pri hľadaní chyby.

en: Read the rest of this entry &raquo;
sk: Prečítaj zvyšok tohto článku

en: Read the rest of this entry &rarr;
sk: Prečítať zvyšok tohto článku &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
sk: Čítať zvyšok tejto stránky &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
sk: Čítaj zvyšok tejto stránky &rarr;

en: Read/Write
sk: Čítať/Zapísať

en: Reader
sk: Čítačka

en: Reader Subscriptions
sk: Odbery čitateľov

en: Reading
sk: Čítanie

en: Reading Settings
sk: Nastavenie čítania

en: Ready to launch your store?
sk: Ste pripravený spustiť váš obchod?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sk: Pripravený publikovať váš prvý príspevok? <a href="%1$s">Začnite tu</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
sk: Pripravený začať predávať niečo úžasné?

en: Ready!
sk: Pripravený?

en: Real Estate Agent
sk: Realitný maklér

en: Real-Time Backups
sk: Zálohy v reálnom čase

en: Real-time Backups
sk: Zálohy v reálnom čase

en: Reason for failure
sk: Dôvod zlyhania

en: Reason for refund (optional):
sk: Dôvod refundácie (voliteľné):

en: Reason for refund.
sk: Dôvod refundácie.

en: Reasons you'll love Jetpack
sk: Dôvody, prečo budete mať radi Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
sk: Priradiť články vymazaného používateľa používateľovi s týmto ID.

en: Rebuild my comment threads &raquo;
sk: Rebuildnúť vlákna komentárov &raquo;

en: Recalculate
sk: Prepočítať

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
sk: Prepočítať súčty? Táto funkcia spočíta dane v závislosti na zákazníkovej krajine (prípadne na základe východzej krajiny obchodu) a aktualizuje celkové súčty.

en: Receipt
sk: Účet

en: Receive Monitor Email Notifications.
sk: Dostávajte e-mailové notifikácie z monitoringu.

en: Receiver email
sk: E-mail príjemcu

en: Recent
sk: Nové

en: Recent Articles
sk: Najnovšie články

en: Recent Comments
sk: Najnovšie komentáre

en: Recent Drafts
sk: Najnovšie koncepty

en: Recent Posts
sk: Najnovšie články

en: Recent Product Reviews
sk: Najnovšie recenzie produktu

en: Recent Weeks
sk: Nedávne týždne

en: Recent orders
sk: Nedávne objednávky

en: Recent posts
sk: Najnovšie články

en: Recent reviews
sk: Nedávne recenzie

en: Recent weeks
sk: Nedávne týždne

en: Recently
sk: Naposledy

en: Recently Published
sk: Nedávno publikované

en: Recently Viewed Products
sk: Nedávno zobrazené produkty

en: Recently updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Recipient(s)
sk: Príjemca/príjemcovia

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Recommended for All WooCommerce Stores
sk: Odporúčané pre všetky WooCommerce obchody

en: Recount terms
sk: Prepočítať hodnoty

en: Recovery Mode &#8212; %s
sk: Mód obnovy &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
sk: Mód obnovy nie je spustený.

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
sk: Pokyny na obnovu boli odoslané na %s. Skontrolujte si doručenú poštu!

en: Recovery key expired.
sk: Kľúč na obnovenie vypršal.

en: Recurrence
sk: Opakovanie

en: Red
sk: Červená

en: Red Cat Badge
sk: Odznak červenej mačky

en: Red Sea
sk: Červené more

en: Redirect only
sk: Iba presmerovanie

en: Redirect only (Insecure)
sk: Iba presmerovanie (nezabezpečené)

en: Redirect to current URL
sk: Presmerovať na aktuálnu URL adresu

en: Redirect to the cart page after successful addition
sk: Presmerovanie na stránku košíka po úspešnom pridaní položky

en: Redo
sk: Znova

en: Redo your last undo.
sk: Znovu vykonať odvolené zmeny.

en: Reduce visual distractions by hiding the toolbar and other elements to focus on writing.
sk: Zredukujte vizuálne rozptýlenie skrytím panela s nástrojmi a ďalších prvkov, aby ste sa mohli sústrediť na písanie.

en: Reduced rate
sk: Znížená sadzba

en: Referrer
sk: Odkazujúci

en: Referrers
sk: Odkazujúci

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
sk: Odkazujúci za %1$s dní končiacim %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sk: Odkazujúci za %1$s dní končiacim %2$s (Súhrn)

en: Refresh
sk: Obnoviť

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
sk: Obnoviť pripojenie so službou %s

en: Refresh stats
sk: Obnoviť štatistiky

en: Refreshed stats for %s
sk: Obnovené štatistiky pre %s

en: Refund
sk: Refundácia

en: Refund #%1$s - %2$s
sk: Vrátenie č.%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
sk: Vrátenie č.%1$s - %2$s od %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
sk: Vrátiť %1$s cez %2$s

en: Refund %s manually
sk: Vrátiť %s manuálne

en: Refund &ndash; %s
sk: Refundácia; %s

en: Refund ID.
sk: ID refundácie.

en: Refund amount
sk: Suma na refundáciu

en: Refund amount is required.
sk: Vyžaduje sa suma na refundáciu.

en: Refund amount must be greater than zero.
sk: Refundovaná čiastka musí byť väčšia ako nula.

en: Refund amount must be positive.
sk: Refundovaná suma musí byť kladné číslo.

en: Refund amount.
sk: Čiastka pre refundáciu.

en: Refund failed.
sk: Zlyhala refundácia.

en: Refund reason.
sk: Dôvod refundácie.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
sk: Vráťte položky v riadku vyššie. Zobrazí sa celková suma, ktorá sa má vrátiť

en: Refund total.
sk: Spolu refundované.

en: Refunded
sk: Refundované

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
sk: Refundované %1$s - ID refundácie : %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Refundovaná <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Refundované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Refundované <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
sk: Refundovaná objednávka

en: Refunds
sk: Refundácie

en: Regenerate
sk: Pregenerovať

en: Regenerate Address
sk: Vygenerovať novú adresu

en: Regenerate Post by Email address
sk: Vygenerovať novú adresu služby Zverejniť cez e-mail

en: Regenerate address
sk: Vygenerovať novú adresu

en: Regenerate data message.
sk: Obnovte dátovú správu.

en: Regenerate download permissions
sk: Pregenerovať povolenia na stiahnutie

en: Regenerate shop thumbnails
sk: Pregenerovanie obrázkov

en: Regenerating images for attachment ID: %s
sk: Generujú sa náhľady obrázkov pre prílohy s ID: %s

en: Regeneration status.
sk: Stav regenerácie.

en: Region
sk: Kraj

en: Region(s)
sk: Kraj(e)

en: Region.
sk: Región.

en: Register
sk: Registrácia

en: Registered schema for %s
sk: Registrovaná schéma pre %s

en: Registers whether the note is deleted or not
sk: Registruje, či je poznámka vymazaná alebo nie

en: Registration complete. Please check your email.
sk: Registrácia bola dokončená. Skontrolujte si e-mail.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
sk: Potvrdenie registracie vám príde e-mailom.

en: Registration date for the user.
sk: Dátum registrácie používateľa.

en: Registration privacy policy
sk: Zásady ochrany osobných udajov pr registrácii

en: Regular price
sk: Normálna cena

en: Regular price (%s)
sk: Normálna cena (%s)

en: Regular product price.
sk: Bežná cena produktu.

en: Rel attribute
sk: Atribút Rel

en: Related
sk: Podobné články

en: Related Posts
sk: Podobné články

en: Related Tags
sk: Podobné značky

en: Related posts
sk: Podobné články

en: Related products
sk: Súvisiace produkty

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Relative to parent font size (em)
sk: Relatívne k veľkosti nadradeného písma (em)

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
sk: em

en: Relative to root font size (rem)
sk: Pomerná veľkosť k základnému písmu (rem)

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
sk: rem

en: Release Date
sk: Dátum vydania

en: Released: %d.
sk: Vydané: %d

en: Relevance
sk: Relevancia

en: Relevance (recommended)
sk: Relevancia (odporúča sa)

en: Remember Me
sk: Zapamätať

en: Remember me
sk: Pamätaj si ma

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
sk: Pri vkladaní alebo zmene metadát nezabudnite kliknúť na tlačidlo Aktualizovať.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
sk: Keď skončíte, nezabudnite kliknúť na tlačidlo Pridať nového používateľa.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
sk: Keď skončíte, nezabudnite kliknúť na tlačidlo "Aktualizovať profil".

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
sk: Pamätajte, keď raz vymažete vašu stránku, nie je možné ju obnoviť.

en: Remind Me Later
sk: Pripomenúť neskôr

en: Remind me later
sk: Pripomenúť neskôr

en: Remote GET response.
sk: Odpoveď remote GET.

en: Remote GET successful?
sk: Bol remote GET úspešný?

en: Remote POST response.
sk: Odpoveď remote POST.

en: Remote POST successful?
sk: Bol remote POST úspešný?

en: Remote file error: %s
sk: Chyba vzdialeného súboru: %s

en: Remote file is incorrect size
sk: Vzdialený súbor má nesprávnu dĺžku

en: Remote file is too large, limit is %s
sk: Vzdialený súbor je príliš veľký, limit je %s

en: Remote get
sk: Vzdialená metóda Get

en: Remote post
sk: Vzdialená metóda Post

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove %s
sk: Odstrániť %s

en: Remove Background Image
sk: Odstrániť obrázok pozadia

en: Remove Control Point
sk: Odstráňte kontrolný bod

en: Remove Header Image
sk: Odstrániť obrázok hlavičky

en: Remove Image
sk: Odstrániť obrázok

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
sk: Odstrániť položku menu: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
sk: Odstrániť vybrané položky

en: Remove Service
sk: Odstrániť službu

en: Remove Site Icon
sk: Odstrániť ikonu stránky

en: Remove Users from Site
sk: Odstrániť užívateľov zo stránky

en: Remove WordPress.com Ads
sk: Odstránenie reklám WordPress.com

en: Remove WordPress.com Branding
sk: Odstránenie značky WordPress.com

en: Remove a link.
sk: Odstráňte odkaz.

en: Remove access to downloads on request
sk: Vymazať prístup k položkám na stiahnutie na vyžiadanie

en: Remove all colors
sk: Odstrániť všetky farby

en: Remove all gradients
sk: Odstrániť všetky gradienty

en: Remove audio source
sk: Odstrániť zdroj zvuku

en: Remove caption
sk: Odstrániť titulok

en: Remove color: %s
sk: Odstrániť farbu: %s

en: Remove featured image
sk: Odstrániť prezentačný obrázok

en: Remove filter
sk: Zrušiť filter

en: Remove image
sk: Odstrániť obrázok

en: Remove item
sk: Odobrať položku

en: Remove legacy coupon menu
sk: Odstrániť staršiu ponuku kupónov

en: Remove link
sk: Odstrániť odkaz

en: Remove logo
sk: Odstrániť logo

en: Remove personal data
sk: Odstrániť osobné informácie

en: Remove personal data from orders on request
sk: Odstrániť osobné údaje z objednávok na požiadanie

en: Remove poster image
sk: Odstráň obrázok náhľadu

en: Remove product image
sk: Odstrániť obrázok produktu

en: Remove selected account(s)
sk: Odstrániť vybraný účet(účty)

en: Remove selected row(s)
sk: Odstrániť vybraný riadok(riadky)

en: Remove shadow
sk: Odstrániť tieň

en: Remove subscriber
sk: Odstrániť odberateľa

en: Remove the selected block(s).
sk: Odstrániť vybraný blok(y).

en: Remove this URL
sk: Odstrániť túto URL adresu

en: Remove this attribute?
sk: Odstrániť túto vlastnosť?

en: Remove this image
sk: Odstrániť tento obrázok

en: Remove this item meta?
sk: Odstrániť meta tejto položky?

en: Remove track
sk: Odstrániť skladbu

en: Remove video source
sk: Odstrániť zdroj videa

en: Removed
sk: Odstránený

en: Removed %s.
sk: Odstránené %s.

en: Removed access to downloadable files.
sk: Prístup k stiahnutiu súborov bol odstránený.

en: Removed customer "%s"
sk: Zákazník "%s" bol vymazaný.

en: Removed payment token "%d"
sk: Platobný kľúč "%d" bol odstránený.

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
sk[0]: Odstrániť osobné údaje z %s objednávky.
sk[1]: Odstrániť osobné údaje z %s objednávok.
sk[2]: Odstrániť osobné údaje z %s objednávok.

en: Removed personal data from order %s.
sk: Z objednávky %s boli odstránené osobné údaje.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
sk: Ručné odstránenie %1$s spôsobí varovné hlásenia PHP. Namiesto toho použite filter %2$s.

en: Removing and Reusing
sk: Odstránenie a opätovné použitie

en: Removing the current plugin&#8230;
sk: Odstraňujem aktuálny plugin&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
sk: Odstraňuje sa stará verzia prekladu.

en: Removing...
sk: Odstraňujem...

en: Rename
sk: Premenuj

en: Rename view
sk: Premenovať zobrazenie

en: Renamed Navigation Menu
sk: Premenované navigačné menu

en: Render response in a particular format.
sk: Vytvoriť odpoveď v konkrétnom formáte.

en: Renew
sk: Obnoviť

en: Renew Subscription
sk: Obnoviť predplatné

en: Reorder
sk: Usporiadať

en: Reorder menu items
sk: Preusporiadať položky menu

en: Reorder mode closed
sk: Režim preusporiadania nie je povolený

en: Reorder mode enabled
sk: Režim preusporiadania zapnutý

en: Reorder widgets
sk: Preusporiadať widgety.

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Repeat Background Image
sk: Opakovať obrázok pozadia

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
sk: Opakovať

en: Repeat New Password
sk: Zopakujte nové heslo

en: Repeat Password
sk: Zopakujte heslo

en: Repeated background
sk: Opakované pozadie

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
sk: Nahradiť <a href="%s">CSS témy</a> <b>(Pokročilé)</b>

en: Replace audio
sk: Nahradiť skladbu

en: Replace image
sk: Nahradiť obrázok

en: Replace video
sk: Nahradiť video

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Replies
sk: Odpovede

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply to %s
sk: Odpovedať na %s

en: Reply to A WordPress Commenter
sk: Odpovedať WordPress komentátorovi

en: Reply to Comment
sk: Odpovedať na komentár

en: Reply to this comment
sk: Odpovedať na komentár

en: Reply to this review
sk: Odpovedať na toto hodnotenie

en: Reply to thread &raquo;
sk: Odpovedať na vlákno &raquo;

en: Report %s
sk: Nahlásiť %s

en: Report a bug
sk: Nahlásiť chybu

en: Report period.
sk: Obdobie reportu.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
sk: Plánovače synchronizácie správ by mali byť odvodené z Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.

en: Report table data is being deleted.
sk: Údaje tabuľky prehľadov sa odstraňujú.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
sk: Údaje tabuľky prehľadov sa obnovujú. Počkajte, kým sa údaje úplne nenaplnia.

en: Reports
sk: Prehľady

en: Reports data grouped by intervals.
sk: Dáta údajov zoskupené podľa intervalov.

en: Reports data grouped by segment condition.
sk: Zostavy údajov zoskupené podľa stavu segmentu.

en: Request added successfully.
sk: Žiadosť bola úspešne pridaná.

en: Request body.
sk: Vyžiadať telo.

en: Request data deletion
sk: Požiadať o vymazanie údajov

en: Request data export
sk: Požiadať o export údajov

en: Request failed with code %s
sk: Zlyhanie žiadosti s kódom %s.

en: Request headers.
sk: Vyžiadať hlavičky.

en: Requested
sk: Vyžiadané

en: Requester
sk: Žiadateľ

en: Require Two-Step Authentication
sk: Vyžadovať dvojcestné overenie

en: Require a password
sk: Vyžadovať heslo

en: Required
sk: Povinné

en: Required PHP version
sk: Požadovaná PHP verzia

en: Required WordPress version
sk: Požadovaná WordPress verzia

en: Required and recommended modules are installed
sk: Vyžadované alebo odporúčané moduly boli nainštalované

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
sk: Požadované polia sú označené, ostatné polia sú voliteľné. Informácie profilu budú zobrazené iba ak je vaša téma tak nastavená.

en: Required fields are marked %s
sk: Vyžadované polia sú označené %s

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sk: Musí byť true, pretože zdroj nepodporuje presunutie do koša.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
sk: Vyžaduje sa nastavenie true, pretože revízie nepodporujú zahodenie do koša.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
sk: Musí byť správne, výrazy nepodporujú mazanie.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
sk: Vyžaduje sa, aby bolo true, nakoľko používateľov nie je možné presunúť do koša.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
sk: Je nutné vytvoriť Heslo pre aplikáciu, ale nie je potrebné upraviť používateľa.

en: Required?
sk: Povinné?

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Requirements Not Met
sk: Požiadavky nesplnené

en: Research
sk: Výskum

en: Resend confirmation requests
sk: Znovu odošlite žiadosť o potvrdenie

en: Resend email
sk: Znova odoslať email

en: Resend new order notification
sk: Poslať adminovi info o novej objednávke

en: Reset
sk: Obnoviť

en: Reset
sk: Resetovať

en: Reset Image
sk: Obnoviť obrázok

en: Reset Password
sk: Resetovať heslo

en: Reset all
sk: Resetovať všetko

en: Reset colors
sk: Reset farieb

en: Reset filter
sk: Zrušiť filter

en: Reset filters
sk: Resetovať filtre

en: Reset gradient
sk: Reset gradientu

en: Reset password
sk: Obnova hesla

en: Reset search
sk: Resetovať vyhľadávanie

en: Reset styles
sk: Zresetovať štýly

en: Reset template part: %s
sk: Zresetovať časť šablóny:  %s

en: Reset template: %s
sk: Zresetovať šablónu: %s

en: Reset the styles to the theme defaults
sk: Obnovte štýly na predvolené hodnoty témy

en: Reset the template
sk: Resetovať šablónu

en: Reset to default and clear all customizations?
sk: Obnoviť predvolené nastavenia a vymazať všetky prispôsobenia?

en: Reset to defaults
sk: Obnoviť pôvodné nastavenia

en: Resetting Jetpack Options for %s...
sk: Obnovujú sa Jetpack možnosti pre %s...

en: Resetting default modules...
sk: Resetujú sa predvolené moduly...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
sk: Resetujú sa Jetpack nastavenia uložené vo wp_options...

en: Resetting the template may result in loss of content, do you want to continue?
sk: Resetovanie šablóny môže spôsobiť stratu obsahu, želáte si pokračovať?

en: Resize for smaller devices
sk: Zmeniť veľkosť pre menšie zariadenia

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

en: Resolve Block
sk: Vyriešiť blok

en: Resource cannot be created.
sk: Zdroj nebolo možné vytvoriť.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
sk: Zdroj nebolo možné vytvoriť. Skontrolujte, či obsahujú "poradie" a "názov".

en: Resource does not exist.
sk: Zdroj neexistuje.

en: Resource does not support trashing.
sk: Zdroj nepodporuje umiestnenie do koša.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sk: Odpovedanie na vaše požiadavky, vrátane refundácií a sťažností

en: Response
sk: Odpovedať

en: Response to %s
sk: Odpoveď na %s

en: Response was not OK:
sk: Odpoveď nebola OK:

en: Responses
sk: Odpovede

en: Responses to %s
sk: Odpovede na %s

en: Responsive Layout
sk: Responzívne rozloženie

en: Rest of the world
sk: Zvyšok sveta

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Restock refunded items
sk: Pridať na sklad refudované položky

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
sk: Obnovte &#8220;%s&#8221; z koša.

en: Restore Original Header Image
sk: Obnoviť pôvodný obrázok hlavičky

en: Restore Original Image
sk: Obnoviť pôvodný obrázok

en: Restore This Autosave
sk: Obnoviť túto automaticky vytvorenú verziu

en: Restore This Revision
sk: Obnoviť túto revíziu

en: Restore from Trash
sk: Obnoviť z koša

en: Restore image
sk: Obnoviť obrázok

en: Restore last draft
sk: Obnoviť posledný koncept

en: Restore original image
sk: Obnoviť pôvodný obrázok

en: Restore the backup
sk: Obnoviť zálohu

en: Restore this comment from the Trash
sk: Obnoviť tento komentár z koša

en: Restore this comment from the spam
sk: Obnovte tento komentár zo spam filtra

en: Restore this item from the Trash
sk: Obnoviť túto položku z koša

en: Restore this review from the Trash
sk: Obnoviť toto hodnotenie z koša

en: Restrict editing
sk: Obmedziť úpravy

en: Restrictions
sk: Obmedzenia

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
sk: Výsledok spracovania platby. Alebo hodnota false, ak ešte nebola spracovaná.

en: Results
sk: Výsledky

en: Results are still loading&hellip;
sk: Výsledky sa stále načítavajú&hellip;

en: Results for
sk: Výsledky pre

en: Resume
sk: Pokračovať

en: Retain cancelled orders
sk: Zachovať zrušené objednávky

en: Retain completed orders
sk: Zachovať dokončené objednávky

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sk: Zachovať dokončené objednávky do doby, než v nich budú osobné údaje anonymizované.

en: Retain failed orders
sk: Zachovať neúspešné objednávky

en: Retain inactive accounts
sk: Zachovať neaktívne účty

en: Retain pending orders
sk: Zachovať nevybavené objednávky

en: Retro (Generated)
sk: Retro (Generované)

en: Retry
sk: Skúsiť znovu

en: Return To Poll
sk: Späť na hlasovanie

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
sk: Pri použití rozhrania REST API vráťte objekt %1$s alebo %2$s z vášho spätného volania.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
sk: Opakovaný nákup so špecifickým konečným dátumom. Dátum musí byť vo formáte %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
sk: Opakovaný nákup so špecifickým dátumom začiatku. Dátum musí byť vo formáte %s.

en: Return to cart
sk: Vrátiť sa do košíka

en: Return to emails
sk: Späť k emailom

en: Return to payments
sk: Návrat k platbám

en: Return to shop
sk: Vrátiť sa do obchodu

en: Return to the Plugin Installer
sk: Naspäť do Inštalátora pluginov

en: Returning customer?
sk: Už ste u nás nakupovali?

en: Returning or new customer.
sk: Vracajúci sa alebo nový zákazník.

en: Returns
sk: Refundacie

en: Returns number of products with each average rating.
sk: Vráti počet produktov s každým priemerným hodnotením.

en: Returns number of products within attribute terms.
sk: Vráti počet produktov v rámci podmienky atribútu.

en: Reunion
sk: Réunion

en: Reusable blocks
sk: Znovupoužiteľné bloky

en: Revenue
sk: Tržby

en: Reversal cancelled for order #%s
sk: Storno sa zrušilo pre objednávku č. %s

en: Reverse list numbering
sk: Obrátené číslovanie zoznamu

en: Reverse order
sk: Opačné poradie

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
sk: Vrátiť sa k <strong>Nahrávaču prehliadača</strong> kliknutím na odkaz nižšie.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
sk: Prebieha vracanie nepublikovaných zmien&hellip;

en: Review
sk: Recenzia

en: Review %d change… | Review %d changes…
sk[0]: Skontrolovať %d zmenu…
sk[1]: Skontrolovať %d zmeny…
sk[2]: Skontrolovať %d zmien…

en: Review Settings
sk: Skontrolovať nastavenia

en: Review content.
sk: Text recenzie.

en: Review rating (0 to 5).
sk: Hodnotenie recenzie (0 až 5).

en: Review settings, such as visibility and tags.
sk: Skontrolujte nastavenia ako viditeľnosť a tagy.

en: Review type name.
sk: Názov stavu hodnotenia.

en: Review your orders
sk: Skontrolujte svoje objednávky

en: Reviewer email.
sk: E-mail autora recenzie.

en: Reviewer name.
sk: Meno autora recenzie.

en: Reviews
sk: Recenzie

en: Reviews (%d)
sk: Recenzie (%d)

en: Reviews average rating.
sk: Priemerné hodnotenie v recenziách.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
sk: Recenzie môžu zanechať len "overení vlastníci"

en: Reviews totals.
sk: Sumár hodnotení.

en: Revision
sk: Úprava

en: Revision by %s
sk: Revízia od %s

en: Revision restored.
sk: Revízia bola obnovená.

en: Revisions
sk: Revízie

en: Revisions (%s)
sk: Revízie (%s)

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
sk: Revízie sú uložené kópie príspevku alebo stránky ktoré sú priebežne ukladané ako aktualizujete váš obsah. Červený text vľavo zobrazuje obsah ktorý bol vymazaný. Zelený text vpravo zobrazuje obsah ktorý bol pridaný.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Revízie nie je možné presunúť do koša. Nastavte '%s' pre vymazanie.

en: Revisions not enabled.
sk: Revízie nie sú povolené.

en: Revisions: %s
sk: Revízie: %s

en: Revoke
sk: Odvolať

en: Revoke "%s"
sk: Odvolať “%s”

en: Revoke API key
sk: Odvolanie API kľúča

en: Revoke access
sk: Odvolať prístup

en: Revoke access to Google Fonts
sk: Zrušiť prístup ku Google Fonts

en: Revoke all application passwords
sk: Odvolať všetky heslá aplikácií

en: Revoke key
sk: Zrušiť kľúč

en: Reykjavik
sk: Reykjavík

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
sk: Oblasť textu vo formáte RTF. Pre pomoc sltačte Alt-Shift-H.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
sk: Oblasť pre text RTF. Pre pomoc stlačte Control-Option-H.

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Now
sk: Súčasný stav stránky

en: Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel

en: Right border
sk: Pravý okraj

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Right with space
sk: Vpravo (s medzerou)

en: Rivnenshchyna
sk: Rivnenská oblať

en: Riyadh
sk: Rijád

en: RoboHash (Generated)
sk: RoboHash (vygenerovaný)

en: Robots
sk: Roboti

en: Role
sk: Rola

en: Roles assigned to the user.
sk: Role priradené používateľovi.

en: Roles successfully reset
sk: Role úspešne obnovené

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
sk: Chyba pri vracaní sa späť: [%1$s] %2$s

en: Rome
sk: Rím

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Rotate 180&deg;
sk: Otočiť o 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
sk: Otočiť o 90&deg; doľava

en: Rotate 90&deg; right
sk: Otočiť o 90&deg; doprava

en: Rotation
sk: Rotácia

en: Rotation arguments.
sk: Argumenty rotácie.

en: Rotation type.
sk: Typ rotácie.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sk: Daň zaokrúhlovať pri medzisúčte (nebude sa zaokrúhľovať po riadkoch)

en: Rounding
sk: Zaokrúhľovanie

en: Route must be specified.
sk: Cesta musí byť špecifikovaná.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
sk: Cesty musia byť označené názvom a verziou pluginu alebo témy.

en: Routing number
sk: Smerový kód banky

en: Row
sk: Riadok

en: Row count
sk: Počet riadkov

en: Row group
sk: Skupina riadku

en: Row type
sk: Typ riadku

en: Rows
sk: Riadky

en: Rows per page
sk: Riadkov na stránku

en: Run
sk: Spusti

en: Run %s
sk: Spustiť %s

en: Run Importer
sk: Spustiť Importer

en: Run the Setup Wizard
sk: Spustiť sprievodcu nastavením

en: Run the importer
sk: Spustiť importer

en: Run your store from anywhere
sk: Prevádzkujte váš obchod odkiaľkoľvek

en: Running %d action | Running %d actions
sk[0]: Prebieha %d akcia
sk[1]: Prebiehajú %d akcie
sk[2]: Prebieha %d akcií

en: Russia
sk: Rusko

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
sk: SANDBOX JE AKTÍVNY. Sandbox môžete použiť len na testovanie. Dokumentáciu nájdete na <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a>.

en: SEO Tools
sk: SEO nástroje

en: SEO tools are not enabled for this site.
sk: Nástroje pre SEO nie sú na tejto webovej stránke zapnuté.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sk: Kód odkazuje na skladovú jednotku, jedinečný identifikátor pre každý jednotlivý produkt a služby, ktoré je možné zakúpiť.

en: SKU:
sk: Katalógové číslo:

en: SQL server is up to date
sk: SQL server je aktuálny

en: SSL forced?
sk: Vynútiť SSL?

en: SSL status
sk: Stav SSL

en: SSL verification failed.
sk: Overenie SSL zlyhalo.

en: STEP 1 OF 2
sk: KROK 1 Z 2

en: STEP 2 OF 2
sk: KROK 2 Z 2

en: SUCCESS: %s
sk: ÚSPECH: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
sk: ÚSPECH: WordPress bol aktualizovaný na %s

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
sk: Bezpečné a spoľahlivé platby pomocou kreditných kariet alebo účtu PayPal vášho zákazníka.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sk: Bezpečné a spoľahlivé platby kreditnou kartou alebo prostredníctvom PayPal účtu vašich zákazníkov. <a href="%s" target="_blank">Viac informácií</a>.

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
sk: Bezpečné: Vždy presunie SPAM do spam priečinku na prezretie.

en: Sakhalin
sk: Sachalin

en: Sale
sk: Zľava

en: Sale end date
sk: Dátum konca akcie:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sk: Dátum konca výpredaja (formát RRRR-MM-DD, alebo nechajte prázdne pole)

en: Sale price
sk: Cena po zľave

en: Sale price (%s)
sk: Cena po zľave (%s)

en: Sale price dates
sk: Platnosť akciovej ceny

en: Sale product price, if applicable.
sk: Predajná cena produktu, ak je k dispozícii.

en: Sale start date
sk: Dátum začiatku akcie:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sk: Začiatok akcie (vo formáte YYYY-MM-DD alebo nechať prázdne)

en: Sale!
sk: Zľava!

en: Sales
sk: Predaj

en: Sales amount
sk: Predajná hodnota

en: Sales by category
sk: Predaj podľa kategórie

en: Sales by date
sk: Predaj podľa dátumu

en: Sales by product
sk: Predaj podľa produktu

en: Sales reports
sk: Prehľad predaja

en: Sales tax
sk: Predajná daň

en: Same as parent
sk: Rovnaká ako nadradená

en: Sample Page
sk: Ukážka strany

en: Sample:
sk: Vzor:

en: Sandbox API password
sk: Heslo Sandbox API

en: Sandbox API signature
sk: Podpis Sandbox API

en: Sandbox API username
sk: Používateľské meno Sandbox API

en: Sao Paulo
sk: São Paulo

en: Sao Tome
sk: São Tomé

en: Sat
sk: So

en: Saturday
sk: Sobota

[ctx: Saturday initial]
en: S
sk: So

en: Save
sk: Uložiť

en: Save %s
sk: Uložiť %s

en: Save &amp; Buy Upgrade
sk: Uložiť &amp; kúpiť upgrade

en: Save &amp; Publish
sk: Uložiť &amp; Publikovať

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Save Edits
sk: Uložiť zmeny

en: Save Menu
sk: Uložiť menu

en: Save New Order
sk: Uložiť nové zoradenie

en: Save Options
sk: Uložiť nastavenia

en: Save Password
sk: Uložiť heslo

en: Save Poll
sk: Uložiť hlasovanie

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenie

en: Save Stylesheet
sk: Uložiť štýl

en: Save Widget
sk: Uložiť widget

en: Save address
sk: Uložiť

en: Save all changes
sk: Uložiť všetky zmeny

en: Save and go back to form builder
sk: Uložiť a vrátiť sa späť do tvorcu formulárov

en: Save and preview changes before publishing them.
sk: Uložiť a zobraziť zmeny pred publikovaním.

en: Save as Draft
sk: Uložiť ako koncept

en: Save as Pending
sk: Uložiť na schválenie

en: Save as pending
sk: Uložiť ako čakajúce na schválenie

en: Save attributes
sk: Uložiť vlastnosti

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save changes before changing page?
sk: Chcete uložiť zmeny, než zmeníte stránku?

en: Save money
sk: Šetrite peniaze

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
sk: Uložiť moje meno, e-mail a webovú stránku v tomto prehliadači pre moje budúce komentáre.

en: Save panel
sk: Uložiť panel

en: Save password
sk: Uložiť heslo

en: Save payment information to my account for future purchases.
sk: Uložiť údaje o platbe pre ďalšie nákupy do môjho účtu.

en: Save profile details
sk: Uložiť detaily profilu

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Save shipping classes
sk: Uložiť triedy dopravy

en: Save site, content, and template changes
sk: Uložte zmeny stránky, obsahu a šablón

en: Save this field
sk: Uložiť toto pole

en: Save time
sk: Šetrite čas

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
sk: Ušetrite čas a chyby pomocou automatického výpočtu dane v pokladni. Dostupné pomocou WooCommerce Services a Jetpack.

en: Save to account
sk: Uložit do účtu

en: Save webhook
sk: Uložiť webhook

en: Save your changes.
sk: Uložte vaše zmeny.

en: Saved
sk: Uložené

en: Saved successfully
sk: Úspešne uložené

en: Saved.
sk: Uložené.

en: Saving
sk: Ukladá sa

en: Saving failed.
sk: Ukladanie zlyhalo.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
sk: Ukladanie je vypnuté: %s momentálne robí na tejto stránke úpravy.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
sk: Ukladanie je vypnuté: %s momentálne robí v tomto článku úpravy.

en: Saving revision&hellip;
sk: Ukladá sa revíziu&hellip;

en: Saving your changes will change your active theme from %1$s to %2$s.
sk: Uložením zmien sa zmení vaša aktívna téma z %1$s na %2$s.

en: Saving&hellip;
sk: Ukladá sa

en: Saving...
sk: Ukladám...

en: Saving…
sk: Ukladá sa...

en: Saxony
sk: Sasko

en: Scale
sk: Škála

en: Scale Image
sk: Zväčšiť/ zmenšiť obrázok

en: Scale Image Help
sk: Pomocník škálovania obrázkov

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
sk: Upraviť veľkosť obrázkov aby mali rozmery veľkého obrázka, tak ako je to v nastaveniach %2$s pre %1$s (%3$d &times; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
sk: Obsiahnuť (contain)

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
sk: Pokryť (cover)

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
sk: Vyplniť

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
sk: Zmenšiť

en: Scan
sk: Skenovať

en: Scan site for content
sk: Skenovať obsah stránky

en: Schedule
sk: Naplánovať

en: Schedule for: %s
sk: Naplánovať na: %s

en: Schedule posts
sk: Plánovanie článkov

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
sk: Naplánujte publikovanie vašich zmien na dátum v budúcnosti.

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
sk: Naplánovaná akcie

en: Scheduled Action Columns
sk: Naplánované stĺpce akcií

en: Scheduled Actions
sk: Plánované akcie

en: Scheduled Date
sk: Plánovaný dátum

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
sk: Naplánované akcie sú hooky spustené v určitý dátum a čas.

en: Scheduled events
sk: Plánované udalosti

en: Scheduled events are running
sk: Sú spustené plánované udalosti

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
sk: Plánované udalosti sú tie, čo pravidelne vyhľadávajú aktualizácie pluginov, tém a samotného WordPress. Tiež zabezpečujú, aby boli plánované články uverejnené včas. Môžu byť tiež použité rôznymi pluginmi, aby sa zabezpečilo, že budú vykonané plánované akcie.

en: Scheduled for: %s
sk: Naplánované na: %s

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
sk: Plánovaná údržba končí asi za %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">podrobnosti</a>)

en: Scheduling failed.
sk: Plánovanie zlyhalo

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
sk: Rozsah, s ktorým je robený dotaz. Určuje polia dostupné v odpovedi.

en: Scoresbysund
sk: Ittoqqortoormiit

en: Scrape key check failed. Please try again.
sk: Zlyhala funkcia rušenia chýb. Skúste to znovu.

en: Screen Content
sk: Obsah obrazovky

en: Screen Options
sk: Možnosti zobrazenia

en: Screen Options Tab
sk: Záložka nastavení obrazovky

en: Screen elements
sk: Prvky obrazovky

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
sk: Používatelia čítačiek obrazoviek: Ak ste v forms móde, možno budete musieť stlačiť klávesu Esc dva razy.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
sk: Skripty a štýly by nemali byť registrované alebo zaradené skôr ako %1$s, %2$s alebo %3$s.

en: Scroll
sk: Pozadie sa posúva so stránkou

en: Scroll back to top
sk: Posunúť späť hore

en: Scroll with Page
sk: Posúvať so stránkou

en: Scrollable section
sk: Scrollovateľná sekcia

en: Search
sk: Hľadať

en: Search %s
sk: Hľadať %s

en: Search Authors
sk: Nájsť autorov

en: Search Categories
sk: Prehľadávať kategórie

en: Search Changesets
sk: Hľadať množiny zmien

en: Search Comments
sk: Hľadať v komentároch

en: Search Engine Terms
sk: Výrazy vo vyhľadávači

en: Search Link Categories
sk: Hľadať kategórie odkazov

en: Search Links
sk: Hľadať v odkazoch

en: Search Media
sk: Hľadať médiá

en: Search Media:
sk: Hľadať médiá

en: Search Menu Item Labels
sk: Hľadať štítky jedálneho lístka

en: Search Menu Items
sk: Hľadať položky menu

en: Search Menu Sections
sk: Hľadať sekcie jedálneho lístka

en: Search Modules
sk: Prehľadávať moduly....

en: Search Navigation Menus
sk: Nájsť navigačné menu

en: Search Openverse
sk: Hľadať na Openverse

en: Search Pages
sk: Vyhľadať stránky

en: Search Patterns
sk: Vyhľadávať vzory

en: Search Posts
sk: Vyhľadať články

en: Search Project Tags
sk: Prehľadávať značky projektu

en: Search Project Types
sk: Prehľadávať typy projektov

en: Search Projects
sk: Prehľadávať projekty

en: Search Requests
sk: Vyhľadávacie dotazy

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search Results %1$s %2$s
sk: Výsledky vyhľadávana %1$s %2$s

en: Search Results Title
sk: Nadpis pre výsledky vyhľadávania

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
sk: Výsledok vyhľadávania pre &#8222;%s&#8220;

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky hľadania: %s

en: Search Reviews
sk: Hľadať hodnotenia

en: Search Scheduled Actions
sk: Vyhľadať naplánované akcie

en: Search Sites
sk: Hľadať stránky

en: Search Tags
sk: Vyhľadať značky

en: Search Template Parts
sk: Hľadať časť šablóny

en: Search Templates
sk: Hľadať šablóny

en: Search Terms
sk: Hľadané výrazy

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
sk: Výrazy vo vyhľadávači za %1$s dní končiacim %2$s

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sk: Výrazy vo vyhľadávači za %1$s dní končiacim %2$s (Súhrn)

en: Search Testimonials
sk: Prehľadávať odporúčania

en: Search Users
sk: Hľadať používateľov

en: Search Widgets
sk: Hľadať widgety

en: Search WordPress.com Blogs
sk: Hľadať blogy na WordPress.com

en: Search WordPress.org themes
sk: Vyhľadajte tému na Wordpress.org

en: Search audio
sk: Hľadať zvuky

en: Search by similar attribute name.
sk: Hľadanie podľa podobného názvu atribútu.

en: Search by similar product name or sku.
sk: Vyhľadajte podľa podobného názvu produktu alebo sku.

en: Search by similar tax code.
sk: Vyhľadajte podľa podobného daňového kódu.

en: Search categories
sk: Hľadať v kategóriách

en: Search categories by name
sk: Hľadať v kategóriách podľa mena

en: Search coupons
sk: Prehľadávať zľavové kódy

en: Search customers
sk: Hľadať zákazníkov

en: Search engine visibility
sk: Viditeľnosť pre vyhľadávače

en: Search engines discouraged
sk: VYPNUTÉ indexovanie stránky vyhľadávačmi

en: Search for a block
sk: Vyhľadať blok

en: Search for a downloadable product&hellip;
sk: Hľadať produkt na stiahnutie&hellip;

en: Search for a page&hellip;
sk: Hľadať stránku&hellip;

en: Search for a product&hellip;
sk: Hľadať produkt&hellip;

en: Search for a user&hellip;
sk: Hľadať používateľa&hellip;

en: Search for and add a link to your Navigation.
sk: Vyhľadajte odkaz a pridajte ho do navigácie.

en: Search for blocks and patterns
sk: Hľadať bloky a vzory

en: Search for commands
sk: Vyhľadajte príkazy

en: Search for extensions
sk: Hľadať rozšírenia

en: Search for patterns
sk: Vyhľadávať vzor

en: Search for replacements
sk: Vyhľadať náhrady

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Search hook, args and claim ID
sk: Vyhľadajte hooky, argumenty a ID nárokov.

en: Search images
sk: Hľadať obrázky

en: Search in %s
sk: Hľadať v %s

en: Search installed themes
sk: Vyhľadať nainštalované témy

en: Search key
sk: Vyhľadávací kľúč

en: Search logs
sk: Prehľadávať logy

en: Search media
sk: Hľadať médiá

en: Search media items...
sk: Hľadať mediálne položky...

en: Search modules…
sk: Prehľadávať moduly....

en: Search or type URL
sk: Vyhľadajte alebo zadajte URL

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
sk: Hľadajte alebo použite šípky na klávesnici pre označenie položky.

en: Search orders
sk: Hľadať objednávky

en: Search plugins
sk: Hľadať pluginy

en: Search products
sk: Hľadať produkty

en: Search products&hellip;
sk: Hľadať produkty&hellip;

en: Search products…
sk: Hľadať produkty...

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search results for "%s"
sk: Výsledky vyhľadávania pre "%s"

en: Search results for %s
sk: Výsledky hľadania pre %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sk: Výsledky vyhľadávania pre &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: "%s"
sk: Výsledky vyhľadávania pre "%s"

en: Search results for: %s
sk: Výsledky hľadania: %s

en: Search results for: “search term”
sk: Výsledky vyhľadávania pre: “hľadaný výraz“

en: Search results only
sk: Len výsledky vyhľadávania

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
sk: Výsledky hľadania: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
sk: Hľadať v triedach dopravy

en: Search tags
sk: Hľadať tagy

en: Search themes…
sk: Hľadať témy...

en: Search videos
sk: Hľadať videá

en: Search webhooks
sk: Hľadať webhook

[ctx: Search widget]
en: Search
sk: Hľadať

en: Search&hellip;
sk: Hľadať&hellip;

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Seasonal
sk: Sezónne

en: Second ad below post
sk: Druhá reklama pod článkom

en: Second line of the address being shipped to.
sk: Druhý riadok adresy doručenia.

en: Second param must be numeric or empty
sk: Druhý parameter musí byť číselná hodnota alebo zostať prázdny

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Secret
sk: Tajný kľúč

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
sk: Tajný kľúč je používaný na generovanie hash hodnoty doručeného webhooku a je umiestnený v hlavičkách dopytu. Pokiaľ neurčíte tajný kľúč, bude to MD5 hash hodnota zložená z ID a používateľského mena používateľa.

en: Section
sk: Časť

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
sk: Sekcie, ktorých účelom je vyvolať konkrétnu akciu.

en: Secure checkout
sk: Bezpečná pokladňa

en: Secure communication
sk: Zabezpečená komunikácia

en: Secure connection (HTTPS)
sk: Zabezpečené pripojenie (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooCommerce Payments</strong>.
sk: Bezpečne prijímajte kreditné a debetné karty na svojej stránke. Spravujte transakcie bez opustenia WordPress nástenky. Iba s <strong>Platbami WooCommerce</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
sk: Bezpečne prijímajte kreditné a debetné karty s nízkou sadzbou, bez akýchkoľvek prekvapivých poplatkov (k dispozícii sú vlastné sadzby). Predávajte online a v obchode a sledujte predaj a inventár na jednom mieste.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
sk: Bezpečný príjem kreditných a debetných kariet s jednotnou nízkou sadzbou, bez nečakaných poplatkov (možnosť vlastných sadzieb). Predávajte online aj fyzicky v  obchode a merajte predaje a zásoby na jednom mieste. <a href="%s" target="_blank">Získajte viac info o Square</a>.

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
sk: Bezpečná komunikácia medzi servermi je potrebná pri transakciách, ako je napríklad načítanie súborov, realizácia predaja na eshopoch a veľa ďalších.

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Security Scanning
sk: Kontrola zabezpečenia

en: Security check failed.
sk: Kontrola zabezpečenia zlyhala.

en: Security error.
sk: Bezpečnostná chyba.

en: Security scanning
sk: Kontrola zabezpečenia

en: Security.
sk: Bezpečnosť

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
sk: Pozrite sa, ako by vaša webová stránka vyzerala so zmenami a zdieľajte ukážku s ľuďmi, ktorí nemajú prístup k nástroju možností prispôsobenia (Customizer).

en: See more
sk: Zobraziť viac

en: See next tip
sk: Zobraziť ďaľší tip

en: Segment identificator.
sk: Identifikátor segmentu.

en: Segment the response by additional constraint.
sk: Segmentujte odpoveď podľa ďalších obmedzení.

en: Select
sk: Vybrať

en: Select %s
sk: Vybrať %s

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select Category
sk: Výber kategórie

en: Select Day
sk: Vybrať deň

en: Select Files
sk: Označiť súbory

en: Select Image
sk: Vybrať obrázok

en: Select Link Category:
sk: Zvoľ kategóriu odkazu:

en: Select Menu:
sk: Vybrať menu:

en: Select Month
sk: Vyberte mesiac

en: Select Page
sk: Zvoľte stranu

en: Select Post
sk: Vybrať článok

en: Select Site Icon
sk: Vyberte ikonku stránky

en: Select Week
sk: Vybrať týždeň

en: Select Year
sk: Vybrať rok

en: Select a Menu
sk: Vybrať menu

en: Select a Privacy Policy page
sk: Vyberte stránku pre Zásady ochrany osobných údajov

en: Select a category
sk: Vyberte kategóriu

en: Select a city
sk: Vyberte mesto

en: Select a country / region&hellip;
sk: Vyberte krajinu / región&hellip;

en: Select a language below
sk: Zvoľte si jazyk

en: Select a legacy widget to display:
sk: Vyberte starší widget na zobrazenie:

en: Select a menu to edit:
sk: Vyberte menu na editáciu

en: Select a new item
sk: Vybrať novú položku

en: Select a page&hellip;
sk: Vyberte stránku&hellip;

en: Select a product
sk: Vyber produkt

en: Select a theme&hellip;
sk: Vyberte tému&hellip;

en: Select a user
sk: Vybrať používateľa

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
sk: Zvoľte používateľa alebo vyberte položku "vlastný" a zadajte vlastnú emailovú adresu.

en: Select a variation to start with:
sk: Vyberte variáciu s ktorou začnete.

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
sk: Vyberte celý text pri písaní. Opätovným stlačením tlačítka vyberte všetky bloky.

en: Select an area to move this widget into:
sk: Vyberte oblasť kam chcete pridať widget:

en: Select an option
sk: Zvoľte možnosť

en: Select an option&hellip;
sk: Vyberte jednu z možností&hellip;

en: Select and crop
sk: Vybrať a orezať

en: Select another theme to view its custom CSS.
sk: Vyberte inú tému pre zobrazenie jej vlastného CSS.

en: Select audio
sk: Vyberte audio

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
sk: Vyberte, v ktorom bočnom panely a na akej pozícii má byť tento widget umiestnený.

en: Select bulk action
sk: Vyberte hromadnú akciu

en: Select categories&hellip;
sk: Vyberte kategóriu&hellip;

en: Select comment
sk: Vybrať komentár

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
sk: Zadajte polia z vášho CSV súboru pre mapovanie polí produktov, alebo na ignorovanie počas importu.

en: Select file
sk: Vybrať súbor

en: Select font variants to install.
sk: Vyberte varianty fontu na inštaláciu.

en: Select heading level
sk: Vybrať úroveň nadpisu

en: Select image
sk: Vybrať obrázok

en: Select image block.
sk: Zvoliť blok obrázka.

en: Select item: %s
sk: Označiť položku: %s

en: Select location
sk: Vybrať polohu

en: Select logo
sk: Vybrať logo

en: Select none
sk: Nevybrať žiadny

en: Select options
sk: Výber možností

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
sk: Výber nastavení pre &ldquo;%s&rdquo;

en: Select or Upload Media
sk: Vybrať alebo nahrať súbory médií

en: Select parent block (%s)
sk: Zvoľte nadradený blok (%s)

en: Select post
sk: Výber článku

en: Select poster image
sk: Vybrať plagátový obrázok

en: Select regions within this zone
sk: Vybrať regióny v tejto zóne

en: Select review
sk: Vybrať hodnotenie

en: Select shipping methods
sk: Vyberte si spôsob doručenia

en: Select some countries
sk: Vyberte nejaké krajiny

en: Select stock status
sk: Zvoliť stav skladu

en: Select tag
sk: Výber značky

en: Select terms
sk: Vyberte hodnoty

en: Select text across multiple blocks.
sk: Označte text vo viacerých blokoch.

en: Select the access type of these keys.
sk: Vyberte typ prístupu kľúčov.

en: Select the avatar user to display, if it is blank it will use the post/page author.
sk: Zvoľte používateľa, ktorého avatar sa má zobraziť. Ak nie je zadaná žiadna hodnota, použije sa autor príspevku/stránky.

en: Select the items you want to save.
sk: Vyberte položky, ktoré chcete uložiť.

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
sk: Vyberte role, ktoré budú mať povolené prezerať štatistické správy.

en: Select the size of the source image.
sk: Vyberte veľkosť zdrojového obrázka.

en: Select unit
sk: Zvoľte jednotku

en: Select values
sk: Vybrať hodnoty

en: Select video
sk: Vybrať video

en: Select what settings are shown in the document panel.
sk: Vyberte, aké nastavenia sa zobrazia na paneli dokumentu.

en: Select what the new template should apply to:
sk: Vyberte, na čo sa má nová šablóna vzťahovať:

en: Select when the webhook will fire.
sk: Vyberte, kedy sa webhook spustí.

en: Select whether to create a single template for all items or a specific one.
sk: Vyberte, či chcete vytvoriť samostanú šablónu pre všetky položky alebo len jednu konkrétnu.

en: Select widget
sk: Vybrať widget

en: Select widget area
sk: Zvoľte oblasť widgetov

en: Selected
sk: Vybrané

en: Selected attribute term name.
sk: Zadajte hodnotu názvu vlastnosti.

en: Selected countries
sk: Vybrané krajiny

en: Selected media actions
sk: Vybraté akcie pre prácu s médiami

en: Selected menus have been successfully deleted.
sk: Vybrané menu boli úspešne odstránené.

en: Selected store theme.
sk: Vybraná téma obchodu.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
sk: Výberom žiadnej krajiny / regiónu, do ktorej budete predávať, zabráni dokončeniu platby. Napriek tomu pokračovať?

en: Selection shortcuts
sk: Skratky výberu

en: Selection:
sk: Výber:

en: Sell to all countries
sk: Predávať do všetkých krajín

en: Sell to all countries, except for&hellip;
sk: Predávať do všetkých krajín, okrem &hellip;

en: Sell to specific countries
sk: Predávať do špecifických krajín

en: Selling location(s)
sk: Lokality predaja

en: Send
sk: Poslať

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
sk: Poslať %s odkaz na obnovenie hesla. Heslo sa nezmení a jeho zmena nie je povinná.

en: Send Request
sk: Odoslať požiadavku

en: Send Reset Link
sk: Poslať odkaz pre resetovanie

en: Send Trackbacks
sk: Poslať spätné odkazy

en: Send User Notification
sk: Poslať notifikáciu používateľovi

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Send email notification when someone likes a post
sk: Poslať e-mailovú notifikáciu, keď niekto lajkne článok.

en: Send export link
sk: Poslať link pre export

en: Send invite
sk: Poslať pozvánku

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
sk: Zaslať notifikáciu, keď IPN dostane informáciu z PayPal o vrátení, vyúčtovaní, alebo zrušení platby.

en: Send password reset
sk: Obnovenie hesla

en: Send personal data erasure confirmation email.
sk: Pošlite e-mail s potvrdením o vymazaní osobných údajov.

en: Send personal data export confirmation email.
sk: Pošlite e-mail s potvrdením exportu osobných údajov.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sk: Poslať PayPal-u adresu doručenia namiesto fakturačnej adresy.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
sk: Odosielajte cielené kampane, obnovte opustené košíky a mnoho iného s Mailchimp.

en: Send the new user an email about their account
sk: Poslať novému používateľovi e-mailovú správu o jeho účte.

en: Send trackbacks to:
sk: Zaslať spätný odkaz na:

en: Send us a message!
sk: Pošlite nám správu!

en: Send you information about your account and order
sk: Zasielanie informácií o vašom účte a objednávke.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
sk: Pošleme vám marketingové oznámenia, ak sa rozhodnete pre ich odber

en: Sending email...
sk: Prebieha odosielanie e-mailu...

en: Sent by a verified %s user.
sk: Odoslané overeným používateľom %s.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
sk: Odoslané neovereným návštevníkom na tvojej stránke.

en: Sent data to WordPress.com
sk: Odoslať dáta na WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
sk: Odoslať viac dát na WordPress.com

en: Seoul
sk: Soul

en: Sep
sk: sep

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
sk: Kódy oddeľte čiarkou. Akceptujú sa zástupné znaky, napr. <code>P*</code> nájde zhodu s PSČ ako je PE30. Akceptuje sa tiež vzor, ako napríklad <code>NG1___</code>, ktorý nájde zhodu s NG1 1AA, ale nie s NG10 1AA

en: Separate multiple URLs with spaces
sk: Viaceré URL oddeľte medzerami

en: Separate multiple classes with spaces.
sk: Viaceré triedy oddeľte medzerami.

en: Separate pattern categories with commas
sk: Jednotlivé kategórie vzorov oddeľte čiarkami

en: Separate tags with commas
sk: Značky oddeľte čiarkami

en: Separate with commas or the Enter key.
sk: Oddeľte čiarkami alebo tlačidlom Enter.

en: Separate with commas, spaces, or the Enter key.
sk: Oddeľte čiarkami, medzerami alebo tlačidlom Enter.

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: September
sk: september

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
sk: sep

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
sk: Serializované údaje formulára widgetu na kódovanie do nastavení inštancie.

en: Server address
sk: Adresa servera

en: Server architecture
sk: Architektúra servera

en: Server environment
sk: Serverové prostredie

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
sk: Serverové požiadavky neboli splnené. Chýbajúca 1 alebo viac požiadaviek: %s.

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
sk: Nepodarilo sa určiť čas odozvy servera. Overte, či loopback požiadavky fungujú.

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: Server version
sk: Verzia servera

en: Service name
sk: Meno služby

en: Services dragged here will appear individually.
sk: Služby, ktoré ste sem pridali, sa zobrazia samostatne.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
sk: Služby, ktoré ste sem pridali, budú skryté pod tlačidlom zdieľania.

en: Session Tokens
sk: Tokeny relácie

en: Session expired
sk: Platnosť relácie vypršala.

en: Sessions
sk: Relácie

en: Set Authors
sk: Nastaviť autorov

en: Set New Password
sk: Zadajte nové heslo

en: Set Status - In stock
sk: Nastaviť stav - Skladom

en: Set Status - On backorder
sk: Nastaviť stav - Na objednávku

en: Set Status - Out of stock
sk: Nastaviť stav - Vypredané

en: Set a different content width for full size images.
sk: Nastaviť vlastnú šírku obsahu pre obrázky v plnej veľkosti.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
sk: Nastavte fixnú sumu na pokrytie prepravných nákladov.

en: Set as Site Icon
sk: Nastaviť ako ikonu stránky

en: Set as background
sk: Nastaviť ako pozadie

en: Set as header
sk: Nastaviť ako hlavičku

en: Set as logo
sk: Nastaviť ako logo

en: Set custom size
sk: Nastaviť vlastnú veľkosť

en: Set default payment method
sk: Nastaviť predvolený spôsob platby

en: Set featured image
sk: Nastaviť prezentačný obrázok

en: Set image
sk: Nastaviť obrázok

en: Set password
sk: Nastaviť heslo

en: Set product image
sk: Nastaviť obrázok produktu

en: Set regular prices
sk: Nastaviť cenu

en: Set sale prices
sk: Nastaviť cenu so zľavou

en: Set scheduled sale dates
sk: Nastaviť dátumy plánovanej akcie

en: Set status
sk: Nastaviť stav

en: Set the design
sk: Nastavte design

en: Set the page order.
sk: Nastaviť poradie stránky.

en: Set the width of the main content area.
sk: Nastaviť šírku obsahovej časti stránky.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
sk: Nastaviť bežnú cenu zníženú o (pevná čiastka alebo %):

en: Set up
sk: Nastaviť

en: Set up %s
sk: Nastaviť %s

en: Set up Jetpack
sk: Nainštalovať Jetpack

en: Set up PayPal for me using this email:
sk: Nastavte službu PayPal pre mňa pomocou tohto e-mailu:

en: Set up Stripe for me using this email:
sk: Nastaviť Stripe použitím tohto e-mailu:

en: Set up WooCommerce Payments
sk: Nastaviť WooCommerce Payments

en: Set up WooPayments
sk: Nastaviť WooPayments

en: Set up additional payment options
sk: Nastaviť ďalšie možnosti platby

en: Set up marketing tools
sk: Nastavte marketingové nástroje

en: Set up payments
sk: Nastaviť platby

en: Set up shipping
sk: Nastaviť dopravu

en: Set up tax rates
sk: Nastavte daňové sadzby

en: Set up the "%s" payment method
sk: Nastavte platobnú metódu "%s"

en: Set up your Akismet account
sk: Nastavte si váš Akismet účet

en: Set up your account for our store
sk: Nastavte svoj účet pre náš obchod

en: Set variation image
sk: Nastaviť obrázok variantu

en: Setting does not exist or is unrecognized.
sk: Nastavenie neexistuje alebo nie je rozpoznané.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
sk: Prebieha príprava živého náhľadu. Môže to chvíľu trvať.

en: Setting value.
sk: Hodnota nastavení.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
sk: Nastavenia pre WooCommerce hlásenia správcov.

en: Settings group ID.
sk: ID skupiny nastavení.

en: Settings have been saved
sk: Nastavenia boli uložené

en: Settings save failed.
sk: Uloženie nastavení zlyhalo.

en: Settings saved
sk: Nastavenia uložené

en: Settings saved and theme activated.
sk: Nastavenia uložené a téma aktivovaná.

en: Settings saved.
sk: Nastavenia boli uložené.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
sk: Platby

en: Settings.
sk: Nastavenia

en: Setup Wizard
sk: Sprievodca nastavením

en: Setup shipping zones
sk: Nastavte zóny dopravy

en: Setup wizard
sk: Sprievodca nastavením

en: Sevastopol
sk: Sevastopoľ

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
sk: Niektoré WooCommerce rozšírenia môžu zapisovať logy (záznamy), čo uľahčuje ladenie problémov. Adresár však musí byť zapisovateľný.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
sk: Niekoľko oddielov na tejto stránke obsahuje nastavenia akými bude Váš obsah publikovaný, zahŕňajúc:

en: Severely outdated SQL server
sk: Veľmi zastaraný SQL server

en: Shadow
sk: Tieň

en: Shadow %s
sk: Tieň %s

en: Shadow name
sk: Názov tieňa

en: Shadows
sk: Tiene

en: Shanghai
sk: Šanghaj

en: Shape the future of the web with WordPress
sk: Formujte budúcnosť webu pomocou WordPress

en: Share
sk: Zdieľať

en: Share Preview Link
sk: Zdieľať odkaz na ukážku

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
sk: Podeľte sa o trochu životopisných informácií a vypíšte váš profil. Toto môže byť na stránke zverejnené.

en: Share feedback
sk: Zdieľať spätnú väzbu

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
sk: Zdieľajte nové položky na sociálnych sieťach v momente ich publikovania vo vašom obchode.

en: Share on Facebook
sk: Zdielať na Facebooku

en: Share on Tumblr
sk: Zdieľať na službe Tumblr

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
sk: Pochváľte sa recenziami a spätnou väzbou na vašu značku/firmu.

en: Share this:
sk: Zdieľaj tento článok:

en: Shared Post
sk: Zdieľaný článok

en: Shared by %s
sk: Zdieľané s %s

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Sharing Buttons
sk: Tlačidlá zdieľania

en: Sharing Label
sk: Menovka zdieľania

en: Sharing Settings
sk: Nastavenia zdielania

en: Sharing URL
sk: URL adresa zdieľania

en: Sharing is off. Add services above to enable.
sk: Zdieľanie je vypnuté. Pre povolenie pridajte služby zobrazené vyššie.

en: Sharing label
sk: Menovka zdieľania

en: Sharing options
sk: Nastavenie zdieľania

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
sk: Pripojiť

en: Sharing…
sk: Zdieľanie

en: Shelf:
sk: Polička:

en: Shield Badge
sk: Odznak štítu

en: Shift + Alt + letter:
sk: Shift + Alt + písmeno:

en: Shift-click to edit this element.
sk: Pre úpravu tohto prvku stlačte Shift+tlačítko myši.

en: Shift-click to edit this widget.
sk: Shift-klik pre úpravu widgetu.

en: Ship to
sk: Doprava

en: Ship to a different address?
sk: Odoslať na inú adresu?

en: Ship to all countries
sk: Doručiť do všetkých krajín

en: Ship to all countries you sell to
sk: Doručiť do všetkých krajín kde predávate

en: Ship to specific countries
sk: Prepravovať do špecifických krajín

en: Ship to specific countries only
sk: Doručiť len do určitých krajín

en: ShipStation icon
sk: ShipStation ikona

en: Shipment Tracking
sk: Sledovanie zásielok

en: Shipping | Shipping %d
sk[0]: Doprava

en: Shipping Address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping Address 1
sk: Adresa doručenia 1

en: Shipping Address 2
sk: Adresa pre doručenie 2

en: Shipping City
sk: Mesto

en: Shipping Company
sk: Firma

en: Shipping Country / Region
sk: Krajina dopravy / región

en: Shipping First Name
sk: Meno

en: Shipping Label
sk: Dopravný štítok

en: Shipping Last Name
sk: Priezvisko

en: Shipping Method
sk: Spôsob doručenia

en: Shipping Postal/Zip Code
sk: Poštové smerové číslo

en: Shipping State
sk: Krajina doručenia

en: Shipping Zone
sk: Zóna dopravy

en: Shipping address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping address.
sk: Adresa doručenia

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
sk: Adresa doručenia: tento údaj je používaný napr. na kalkuláciu poštovného pred zadaním a odoslaním objednávky!

en: Shipping amount
sk: Čiastka za dopravu

en: Shipping class
sk: Trieda dopravy

en: Shipping class ID.
sk: ID triedy dopravy.

en: Shipping class costs
sk: Náklady podľa triedy dopravy

en: Shipping class name
sk: Názov triedy dopravy

en: Shipping class name.
sk: Názov triedy dopravy.

en: Shipping class slug.
sk: Slug triedy dopravy.

en: Shipping classes
sk: Triedy dopravy

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sk: Triedy dopravy sa používajú pri spôsoboch doručenia a spájajú podobné produkty.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
sk: Triedy dopravy môžu byť použité na zoskupenie produktov podobného typu a môžete ich využívať v Spôsoboch doručenia (napríklad Paušálna sadzba), aby ste nastavili rôzne sadzby pre rôzne triedy.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
sk: Náklady na dopravu sa vypočítajú v pokladni.

en: Shipping costs updated.
sk: Náklady na doručenie aktualizované.

en: Shipping destination
sk: Doručovacia adresa

en: Shipping destination address.
sk: Adresa doručenia.

en: Shipping details
sk: Dodacia adresa

en: Shipping instance ID.
sk: ID dopravy

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
sk: Doprava je povolená, ale nepridali ste žiadne spôsoby doručenia do vašich zón dopravy.

en: Shipping is disabled.
sk: Doprava je deaktivovaná.

en: Shipping lines data.
sk: Riadkové dáta dopravy.

en: Shipping location(s)
sk: Lokality pre dopravu

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: Shipping method ID is required.
sk: ID spôsobu doručenia je povinné.

en: Shipping method ID.
sk: ID spôsobu doručenia.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
sk: Spôsob doručenia nemôže byť pridaný. Skúste znovu.

en: Shipping method customer facing title.
sk: Názov spôsobu doručenia zobrazovaný zákazníkom.

en: Shipping method description.
sk: Popis spôsobu doručenia.

en: Shipping method enabled status.
sk: Stav povolenia spôsobu doručenia.

en: Shipping method instance ID.
sk: ID inštancie spôsobu doručenia.

en: Shipping method name.
sk: Názov spôsobu doručenia.

en: Shipping method settings.
sk: Nastavenie spôsobu dopravy.

en: Shipping method sort order.
sk: Spôsob triedenia spôsobov doručenia.

en: Shipping method title.
sk: Názov spôsobu doručenia.

en: Shipping method(s)
sk: Spôsob(y) doručenia

en: Shipping methods
sk: Spôsoby doručenia

en: Shipping methods do not support trashing.
sk: Spôsoby doručenia nepodporujú zahodenie do koša.

en: Shipping name
sk: Názov dopravy

en: Shipping only
sk: Len doprava

en: Shipping options
sk: Nastavenia dopravy

en: Shipping options will be updated during checkout.
sk: Možnosti dopravy budú aktualizované v pokladni.

en: Shipping settings
sk: Nastavenia dopravy

en: Shipping tax
sk: Dan z dopravy

en: Shipping tax amount
sk: Hodnota dane za dopravu

en: Shipping tax class
sk: Trieda dane prepravy

en: Shipping tax class based on cart items
sk: Daňová sadzba prepravy podľa položiek košíka

en: Shipping tax total.
sk: Celková daň za dopravu.

en: Shipping tax.
sk: Dan z dopravy.

en: Shipping to %s
sk: Doprava do %s

en: Shipping to %s.
sk: Doručenie do %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
sk: Cena prepravy musí byť kladná suma.

en: Shipping via %s
sk: Doprava cez %s

en: Shipping zone location code.
sk: Kód lokality v zóne dopravy.

en: Shipping zone location type.
sk: Typ lokality v zóne dopravy.

en: Shipping zone name.
sk: Názov zóny dopravy.

en: Shipping zone order.
sk: Zoradenie zóny dopravy.

en: Shipping zones
sk: Zóny dopravy

en: Shipping zones do not support trashing.
sk: Zóny doručenia nepodporujú zahodenie do koša.

en: Shipping:
sk: Doručenie:

en: Shop
sk: Obchod

en: Shop All
sk: Nakupujte všetko

en: Shop Now
sk: Kúpiť

en: Shop Page
sk: Stránka ochodu

en: Shop and search results
sk: Obchod a výsledky vyhľadávania

en: Shop base
sk: Obchod

en: Shop base address
sk: Základná adresa obchodu

en: Shop base with category
sk: Slug pre obchod a kategóriu

en: Shop by Category
sk: Nakupovať podľa kategórie

en: Shop country/region
sk: Krajina/región obchodu

en: Shop now
sk: Kúpiť

en: Shop only
sk: Len obchod

en: Shop order
sk: Zoradenie obchodu

en: Shop page
sk: Stránka obchodu

en: Shop page display
sk: Zobraziť na stránke obchodu

en: Shop pages
sk: Stránky obchodu

en: Short description
sk: Krátky popis

en: Shortcode text
sk: Text skráteného kódu

en: Shortlink
sk: Krátky odkaz

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sk: Ak potrebujete pomôcť s pochopením, používaním alebo rozšírením WooCommerce, <a href="%s">prečítajte si našu dokumentáciu</a>. Nájdete tam viaceré zdroje vrátane častí kódov, tutoriály a oveľa viac.

en: Show
sk: Ukázať

en: Show "verified owner" label on customer reviews
sk: Zobraziť označenie "overený majiteľ" pri recenziách zákazníka

en: Show %s
sk: Zobraziť %s

en: Show & Reload Page
sk: Zobraziť & obnoviť stránku

en: Show Account Links
sk: Zobraziť odkazy účtu

en: Show Artist Name in Tracklist
sk: Zobraziť meno umelca v zozname skladieb

en: Show Avatars
sk: Zobraziť avatarov

en: Show Cover Photo
sk: Zobraziť titulnú fotku

en: Show Details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Show Excerpts:
sk: Zobraziť zhrnutia:

en: Show Faces
sk: Zobraziť tváre

en: Show Featured Image:
sk: Zobraziť prezentačný obrázok:

en: Show Images
sk: Zobraz obrázky

en: Show Link Description
sk: Zobraziť popis odkazu

en: Show Link Image
sk: Zobraziť obrázok odkazu

en: Show Link Name
sk: Zobraziť názov odkazu

en: Show Link Rating
sk: Zobraziť hodnotenie odkazu

en: Show Page Posts.
sk: Zobraziť príspevky

en: Show Personal Links
sk: Zobraziť osobné odkazy

en: Show Suggestions
sk: Zobraziť odporúčania

en: Show Toolbar when viewing site
sk: Zobraziť panel nástrojov pri prezeraní webu

en: Show Tracklist
sk: Zobraziť zoznam skladieb

en: Show Video List
sk: Ukáž zoznam videí

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
sk: Zobraziť možnosť <em>'sledovať blog'</em> pri pridávaní nového komentára

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
sk: Zobraziť možnosť <em>'sledovať komentáre'</em> pri pridávaní nového komentára

en: Show a headline
sk: Zobraziť nadpis

en: Show a hit counter for your blog.
sk: Zobraziť počítadlo návštev na vašom blogu.

en: Show a maximum of
sk: Zobraziť maximálne

en: Show advanced menu properties
sk: Zobraziť pokročilé možnosti menu

en: Show advanced options
sk: Zobraziť rozšírené možnosti

en: Show all
sk: Zobraziť všetko

en: Show all types
sk: Zobraziť všetky typy

en: Show archive type in title
sk: Zobraziť typ archívu v názve

en: Show arrow
sk: Zobraziť šípku

en: Show as dropdown
sk: Zobraziť ako roletovú ponuku

en: Show bio
sk: Zobraziť informácie o autorovi

en: Show block breadcrumbs
sk: Zobraziť blok navigácie breadcrumbs

en: Show block tools
sk: Zobraziť nástroje blokov

en: Show buttons on
sk: Zobraziť tlačidlá na

en: Show categories
sk: Zobraziť kategórie

en: Show categories &amp; products
sk: Zobraziť kategórie &amp; produkty

en: Show comments
sk: Zobraziť komentáre

en: Show comments count
sk: Zobraziť počet komentárov

en: Show context (category or tag)
sk: Zobraziť kontext (kategória alebo značka)

en: Show details
sk: Zobraziť detaily

en: Show download button
sk: Zobraziť tlačidlo Na stiahnutie

en: Show empty categories
sk: Zobraziť prázdne kategórie

en: Show entry date
sk: Zobraziť dátum položky

en: Show header text with your image.
sk: Zobraziť text hlavičky s vaším obrázkom.

en: Show hidden products
sk: Zobraziť skryté produkty

en: Show hierarchy
sk: Zobrazenie hierarchie

en: Show icon button
sk: Zobraziť tlačidlo ikony

en: Show if is a compound tax rate.
sk: Zobraz, ak je zložená sadzba dane.

en: Show inline embed
sk: Zobraziť inline embed

en: Show invisible characters
sk: Zobraz neviditeľné znaky

en: Show label
sk: Zobraziť štítok

en: Show label text
sk: Zobraziť text štítku

en: Show less
sk: Zobraziť menej

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
sk: Multimédiá

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
sk: Stránky

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
sk: Články

en: Show likes.
sk: Zobraziť lajky.

en: Show link on new line
sk: Zobraziť odkaz na novom riadku

en: Show map
sk: Zobraziť mapu

en: Show media on left
sk: Zobraziť médiá naľavo

en: Show media on right
sk: Zobraziť médiá napravo

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Show more comments
sk: Zobraziť viac komentárov

en: Show more details
sk: Zobraziť viac podrobností

en: Show most active posts over
sk: Zobraziť najlepšie články navrchu

en: Show most used blocks
sk: Zobraziť najpoužívanejšie bloky

en: Show next theme
sk: Zobraziť nasledujúcu tému

en: Show on front
sk: Zobraziť na prednej strane

en: Show on screen
sk: Zobraziť na obrazovke

en: Show only top level categories
sk: Zobraziť iba kategórie najvyššej úrovne

en: Show or hide the Settings sidebar.
sk: Zobraziť alebo skryť nastavenia bočného panelu.

en: Show password
sk: Zobraziť heslo

en: Show post counts
sk: Zobraziť počty článkov

en: Show post options
sk: Zobraziť nastavenia článku

en: Show previous theme
sk: Zobraziť predchádzajúcu tému

en: Show product counts
sk: Zobraziť počet produktov

en: Show products
sk: Zobraziť produkty

en: Show profile photos in the plugin.
sk: Zobraziť profilové fotky v module.

en: Show related content after posts
sk: Zobraziť príbuzné články na konci článku

en: Show results to voters
sk: Zobraziť výsledky hlasujúcim

en: Show search box
sk: Zobraziť vyhľadávacie pole

en: Show search term in title
sk: Zobraziť vyhľadávaný výraz v nadpise

en: Show sharing buttons.
sk: Zobraziť tlačidlá zdieľania.

en: Show sort selection dropdown
sk: Zobraziť rozbaľovacie menu pre výber spôsobu zoradenia

en: Show subcategories
sk: Zobraziť podkategórie

en: Show subcategories &amp; products
sk: Zobraziť podkategórie &amp; produkty

en: Show tag counts
sk: Zobraziť počet značiek

en: Show template
sk: Zobraziť šablónu

en: Show text
sk: Zobraziť text

en: Show text instead of icons on buttons across the interface.
sk: Zobraziť text namiesto ikon na tlačidlách v používateľskom rozhraní.

en: Show the Reblog button on posts
sk: Zobraziť Reblog tlačidlo v článkoch

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Zobraziť počet schválených komentárov, vedľa autora komentára, na stránke zoznamu komentárov.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
sk: Zobraziť počet schválených komentárov vedľa autora komentára

en: Show top posts over
sk: Zobraziť najlepšie články navrchu.

en: Show top search terms over
sk: Zobraziť hore najčastejšie vyhľadávané spojenia

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
sk[0]: Zobraziť celkový počet odberateľov? (%s odberateľ)
sk[1]: Zobraziť celkový počet odberateľov? (%s odberatelia)
sk[2]: Zobraziť celkový počet odberateľov? (%s odberateľov)

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
sk: Zobrazte návštevníkom súvisiaci obsah z vašej webovej stránky na spodku vašich článkov. To ich povzbudí v tom,
    		aby si pozreli ďalší obsah, preskúmali vašu webovú stránku a zmenili sa na pravidelných čitateľov.

en: Show your support for the Internet Defense League.
sk: Ukážte svoju podporu pre Internet Defense League.

en: Show:
sk: Zobraziť:

en: Showcase your latest work.
sk: Predveďte svoju najnovšiu prácu.

en: Showing all %d result | Showing all %d results
sk[0]: Zobrazuje sa %d výsledok
sk[1]: Zobrazujú sa všetky %d výsledky
sk[2]: Zobrazuje sa všetkych %d výsledkov

en: Showing details for theme: %s
sk: Zobrazujeme detail pre tému: %s

en: Showing large initial letter.
sk: Zobraziť veľké počiatočné písmeno.

en: Showing reports for:
sk: Zobrazenie správ pre:

en: Showing the single result
sk: Zobrazený jediný výsledok

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
sk: a

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
sk: alebo

en: Shown publicly when you comment on blogs.
sk: Zverejnená pri vašich komentároch na blogoch.

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
sk[0]: Pri každom načítaní zobrazí %s článok.
sk[1]: Pri každom načítaní zobrazí %s články.
sk[2]: Pri každom načítaní zobrazí %s článkov.

en: Shows if backorders are allowed.
sk: Zobrazuje len ak je umožnený nákup na objednávku.

en: Shows if the product can be bought.
sk: Zobraz ak môže byť tento produkt zakúpený.

en: Shows if the product is on backordered.
sk: Zobrazí, či je produkt povolený k nákupu na objednávku.

en: Shows if the product is on sale.
sk: Zobraz ak je tento produkt v akcií.

en: Shows if the product need to be shipped.
sk: Zobrazuje, ak je potrebné dopraviť produkt.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
sk: Zobrazí, či autor recenzie kúpil alebo nekúpil produkt.

en: Shows if the variation can be bought.
sk: Zobraz ak je možné zakúpiť variáciu.

en: Shows if the variation is on backordered.
sk: Zobrazí, či je variant povolený k nákupu na objednávku.

en: Shows if the variation is on sale.
sk: Zobraz ak je variácia v zľave.

en: Shows where the order was created.
sk: Zobrazí, kde bola objednávka vytvorená.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
sk: Zobrazuje, či je WordPress schopný zapisovať do adresárov, ku ktorým potrebuje prístup.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
sk: Zobrazuje, či sa na sadzbu na dopravu vzťahuje daň.

en: Shows your most viewed posts and pages.
sk: Zobrazí vaše najčítanejšie články a stránky.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
sk: Zobrazuje/definuje, či je poznámka iba pre referenciu alebo aj pre zákazníka (používateľ bude notifikovaný).

en: Shuffle
sk: Náhodne

en: Shutter Speed
sk: Rýchlosť uzávierky

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar %d
sk: Bočný panel %d

en: Sign Out
sk: Odhlásiť sa

en: Sign Up
sk: Registrácia

en: Sign me up
sk: Prihlás ma

en: Sign up
sk: Zaregistrovať sa

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
sk: Prihláste sa zadarmo k účtu na WordPress.com, kde si môžete vytvoriť webové stránky zadarmo a ľahko vytvoriť blog.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
sk: Aby ste získali API kľúč zaregistrujte sa na: %s.

en: Signups
sk: Počet prihlásení

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sk: Potichu odstráni všetku najhoršiu nevyžiadanú poštu, takže ju ani neuvidím.

en: Silver
sk: Strieborná

en: Similar post
sk: Podobný príspevok

en: Simple Payments
sk: Jednoduché platby

en: Simple Payments orders
sk: Objednávky jednoduchých platieb

en: Simple Payments products
sk: Produkty jednoduchých platieb

en: Simple product
sk: Jednoduchý produkt

en: Since
sk: Od

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
sk: Od %1$s bolo z vášho účtu urobených %2$s API volaní, pričom váš plán umožňuje maximálne %3$s volaní.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sk: Keďže váš prehliadač nepodporuje JavaScript, alebo ho máte zakázaný, prosíme uistite sa, že kliknete na tlačidlo %1$sAktualizovať košík%2$s pred zadaním objednávky. Ak to nespravíte, môže vám byť nesprávne zaúčtovaná vyššia cena.

en: Since your milestone
sk: Od vášho míľnika

en: Singapore
sk: Singapur

en: Single item: %1$s (%2$s)
sk: Položka: %1$s (%2$s)

en: Single item: %s
sk: Položka: %s

en: Site
sk: Stránka

en: Site %d
sk: Webová stránka %d

en: Site Address
sk: Adresa stránky

en: Site Address (URL)
sk: Adresa stránky (URL)

en: Site Admin
sk: Administrácia stránky

en: Site Backups
sk: Zálohy stránky

en: Site Editor
sk: Editor stránky

en: Site Health
sk: Zdravie webovej stránky

[ctx: Site Health]
en: Status
sk: Stav

en: Site Health %s
sk: Zdravie webovej stránky %s

en: Site Health - %s
sk: Zdravie webovej stránky - %s

en: Site Health Info
sk: Informácie o zdravý webu

en: Site Health Status
sk: Stav zdravia webovej stránky

en: Site ID
sk: ID web stránky

en: Site ID must be provided to disconnect a sub-site.
sk: Pre odpojenie podstránky musíte poskytnúť ID webovej stránky.

en: Site ID must be provided to register a sub-site.
sk: Pre registráciu podstránky musíte poskytnúť ID webovej stránky.

en: Site ID must not be empty.
sk: ID webovej stránky nemôže byť prázdne.

en: Site Icon
sk: Ikona stránky

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. To use a custom icon that is different from your site logo, use the <a>Site Icon settings</a>.
sk: Ikony stránok sú to, čo vidíte na kartách prehliadača, paneloch so záložkami a v mobilných aplikáciách WordPress. Ak chcete použiť vlastnú ikonu, ktorá sa líši od loga vašej lokality, použite <a>Nastavenia ikony lokality</a>.

en: Site Identity
sk: Identita webovej stránky

en: Site Language
sk: Jazyk stránky

en: Site Logo
sk: Logo stránky

en: Site Monetization
sk: Zarábanie stránok

en: Site Name
sk: Názov stránky

en: Site Name: %s
sk: Názov Stránky: %s

en: Site Pages
sk: Zoznam stránok

en: Site Preview
sk: Náhľad webovej stránky

en: Site Settings
sk: Nastavenia stránky

en: Site Stats
sk: Štatistiky stránky

en: Site Suspended
sk: Stránka pozastavená.

en: Site Tagline
sk: Slogan

en: Site Tagline placeholder
sk: Zástupný text pre slogan webovej stránky

en: Site Title
sk: Názov stránky

en: Site Title placeholder
sk: Placeholder pre nadpis stránky

en: Site URL
sk: URL adresa stránky

en: Site URL.
sk: URL adresa stránky.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
sk: Prechod na HTTPS nebolo možné vykonať.

en: Site URLs switched to HTTPS.
sk: Webová stránka bola presunutá na HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
sk: Veľkosť priestoru na nahranie súborov

en: Site address
sk: Adresa stránky

en: Site address (URL)
sk: Adresa stránky (URL)

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
sk: Pridajte vlastnú adresu

en: Site count
sk: Počet webových stránok

en: Site data correctly received.
sk: Dáta webovej stránky boli prijaté správne.

en: Site deleted
sk: Stránka zmazaná.

en: Site does not exist.
sk: Webová stránka neexistuje.

en: Site domain must not be empty.
sk: Doména webovej stránky nesmie byť prázdny.

en: Site features correctly received.
sk: Funkcie webovej stránky sa prijali správne.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
sk: Funkcia zdravie webovej stránky automaticky a pravidelne získava informácie o vašom webe. Ak chcete získať prehľad hneď teraz,  <a href="%s">navštívte stránku Zdravie webovej stránky</a>.

en: Site icon
sk: Ikona stránky

en: Site icon.
sk: Ikona stránky

en: Site logo.
sk: Logo webovej stránky.

en: Site monetization
sk: Zarábanie stránok

en: Site name
sk: Názov stránky:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
sk[0]: Názov stránky musí obsahovať najmenej %s znak.
sk[1]: Názov stránky musí obsahovať najmenej %s znaky.
sk[2]: Názov stránky musí obsahovať najmenej %s znakov.

en: Site name must be at least 4 characters.
sk: Názov stránky musí obsahovať najmenej 4 znaky.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sk: Názov webovej stránky môže obsahovať len malé písmená (a-z) a čísla.

en: Site network ID must be provided.
sk: ID siete webových stránok musí byť zadaná.

en: Site not verified with any service.
sk: Webová stránka nie je overená so žiadnou službou.

en: Site path must not be empty.
sk: URL cesta webovej stránky nesmie byť prázdna.

en: Site profile
sk: Profil stánky

en: Site successfully connected.
sk: Webová stránka je úspešne pripojená.

en: Site tagline text
sk: Slogan webovej stránky

en: Site tagline.
sk: Slogan stránky.

en: Site timezone
sk: Časová zóna webovej stránky

en: Site title text
sk: Text názvu stránky

en: Site title.
sk: Názov stránky.

en: Site updated.
sk: Webová stránka aktualizovaná.

en: Site visibility
sk: Viditeľnosť stránky

en: Site with the ID does not exist.
sk: Webová stránka s týmto ID neexistuje.

en: Site: %s
sk: Stránka:%s

en: Sitemap Interval
sk: Interval generovania mapy stránok

en: Sitemap URL
sk: URL adresa mapy stránok

en: Sitemaps
sk: Mapy stránok

en: Sites
sk: Stránky

en: Six.
sk: Šesť.

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size in megabytes
sk: Veľkosť v MB

[ctx: Size of a UI element]
en: Extra Large
sk: Extra veľké

[ctx: Size of a UI element]
en: Large
sk: Veľké

[ctx: Size of a UI element]
en: Medium
sk: Stredné

[ctx: Size of a UI element]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: Size of a UI element]
en: Small
sk: Malé

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Skip Confirmation Email
sk: Preskočiť potvrdzovací e-mail

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
sk: Preskočiť orezávanie, Publikovať obrázok

en: Skip Setup
sk: Preskočiť nastavenie

en: Skip cropping
sk: Preskočiť orezanie

en: Skip for now
sk: Nateraz preskočiť

en: Skip importing existing order data.
sk: Preskočiť importovanie existujúcich údajov objednávok.

en: Skip navigation
sk: Preskočiť navigáciu

en: Skip setup
sk: Preskočiť nastavenie

en: Skip this step
sk: Preskočiť tento krok

en: Skip to content
sk: Prejsť na obsah

en: Skip to main content
sk: Preskočiť na hlavný obsah

en: Skip to the selected block
sk: Preskočiť na zvolený blok

en: Skip to toolbar
sk: Prejsť na panel nástrojov

en: Skipping attachment <em>%s</em>
sk: Vynechávam prílohu <em>%s</em>

en: Slideshow
sk: Prezentácia

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
sk: Spomaľte, nie je potrebné tak často kontrolovať váš e-mail.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sk: Slug "%s" sa už používa. Prosím, zmeňte ho.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sk: Slug "%s" nie je povolený, pretože ide o rezervovaný výraz.  Prosím, zmeňte ho.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sk: Slug "%s" je príliš dlhý (môže mať max 28 znakov). Prosím, skráťte ho.

en: Slug automatically generated from the post title.
sk: Slug automaticky vygenerovaný z názvu objektu.

en: Small
sk: Malý

en: Small screens
sk: Malé obrazovky

en: Smallest size
sk: Najmenšia veľkosť

en: Social
sk: Sociálne siete

en: Social Icons
sk: Sociálne ikony

en: Social Links Menu
sk: Menu odkazov sociálnych sietí

en: Social Media Icons (Deprecated)
sk: Ikony sociálnych sietí (zastaralé)

en: Social Menu
sk: Menu sociálnych sietí

en: Sofia
sk: Sofie

en: Sofia District
sk: Sofijský okres

en: Software Name
sk: Názov softvéru

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
sk[0]: Predané položky (%1$d) za ostatné dni (%2$d)
sk[1]: Predané %1$d položky za posledných %2$d dní
sk[2]: Predaných %1$d položiek za posledných %2$d dní

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
sk: Predané v hodnote %1$s počas posledných %2$d dní

en: Sold individually
sk: Predávané individuálne

en: Sold individually?
sk: Predávané individuálne?

en: Solid
sk: Plný

en: Some HTML tags are not permitted, including:
sk: Niektoré HTML tagy nie sú povolené, vrátane:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sk: Niektoré komentáre ešte neboli skontrolované. Sú zatiaľ pozdržané na schválenie a budú automaticky skontrolované neskôr.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
sk: Zhromaždili sme údaje o probléme, ktorý sa na vašej web stránke vyskytol.

en: Some errors occurred while deleting the items: %s
sk: Pri odstraňovaní položiek sa vyskytli chyby: %s

en: Some errors occurred while moving to trash the items: %s
sk: Pri presúvaní položiek do koša sa vyskytli chyby: %s

en: Some errors occurred while permanently deleting the posts: %s
sk: Pri trvalom odstraňovaní príspevkov sa vyskytli chyby: %s

en: Some errors occurred while restoring the posts: %s
sk: Pri obnovovaní vzorov sa vyskytli chyby: %s

en: Some errors occurred while reverting the items: %s
sk: Vyskytli sa chyby pri zvrátení zmien v položkách: %s

en: Some files are not writable by WordPress:
sk: Niektoré súbory WordPress nemôže prepísať:

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
sk: Niektoré z hodnôt settings.spacing.spacingScale v súbore theme.json sú neplatné.

en: Some required plugins are missing or inactive.
sk: Niektoré požadované pluginy chýbajú alebo nie sú aktivované.

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
sk: Niektoré prvky obrazovky je možné zobraziť alebo skryť pomocou začiarkavacích políčok.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
sk: Niektoré témy majú v sebe niekoľko obrázkov hlavičky. Ak vidíte zobrazených viacero obrázkov, zvoľte jeden, ktorý sa vám páči a kliknite na tlačidlo &#8220;Uložiť zmeny&#8221;

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
sk: Niektoré webové služby, ako napríklad preprava, používajú protokol SOAP na získanie informácií zo vzdialených serverov. Napríklad cenové ponuky v reálnom čase od spoločnosti FedEx vyžadujú, aby bol protokol SOAP nainštalovaný.

en: Someone
sk: Niekto

en: Someone else has taken over this post
sk: Nad týmto článkom prevzal správu niekto iný.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
sk: Niekto požiadal o nové heslo pre nasledujúci účet na %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
sk: Niekto požiadal o zrestovanie hesla k nasledújúcemu účtu:

en: Someone likes one of my posts
sk: Niekomu sa páči jeden z mojich článkov

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
sk: Niekto sa vás snaží oklamať a získať prístup na vašu webovú stránku. Alebo ste práve objavili chybu :). V každom prípade môžete toto okno zavrieť.

en: Something went wrong.
sk: Niečo sa pokazilo.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
sk: Objavil sa nejaký problém. Ak stále pretrváva, pošlite tieto informácie podpore:

en: Something went wrong. Please contact us to get assistance.
sk: Niečo sa pokazilo. Prosím, kontaktujte nás pre asistenciu.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
sk: Veľmi nás to mrzí, ale stalo sa niečo, čo sa nemalo nikdy stať. Skúste to znova, je možné, že to už bude fungovať.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sk: Mrzí nás to, došlo k problém so zrušením tohto kupónu.

en: Sorry to see you go.
sk: Mrzí nás, že odchádzate.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
sk: Prepáčte, práve teraz nevieme kontaktovať Jetpack. Uistite sa, že je vaša webová stránka viditeľná na internete a akceptuje prichádzajúce a odchádzajú dotazy cez curl. Taktiež sa môžete skúsiť pripojiť na Jetpack znovu a pokiaľ narazíte na ďalšie problémy, kontaktujte našu podporu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
sk: Pokúsili sme sa, no na Jetpack sa nevieme teraz pripojiť 😭. Pre pripojenie pokračujte do sekcie Pluginy a dokončite nastavenie vášho obchodu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
sk: Pokúsili sme sa, no Jetpack vám nevieme nainštalovať 😭. Pre inštaláciu pokračujte do sekcie Pluginy a dokončite nastavenie vášho obchodu.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
sk: "%s" už nie je na sklade, objednávka nemôže byť odoslaná. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
sk: Ľutujeme, "%s" nie je skladom.  Upravte, prosím, váš košík a vyskúšajte to znova. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sk: Prepáčte, ale nenašli sme žiadne výsledky na základe Vašich kritérií. Prosíme, skúste to s použitím odlišných kritérií.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sk: Ľutujeme, hľadaný výraz sa nenašiel. Prosím, skúste iné kľúčové slová.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
sk: Ľutujeme, ale pri zverejňovaní vášho komentára nastala chyba. Skúste to znova neskôr.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
sk: Ľutujeme, ale vašu žiadosť nebolo možné overiť.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
sk: Ľutujeme, ale hľadáte niečo, čo tu nie je.

en: Sorry, comments are closed for this item.
sk: Prepáčte, komentáre k tejto položke sú uzavreté.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
sk: Prepáčte, komentáre pre túto položku nie sú povolené.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: Prepáčte, zľavový kód "%s" už bol použitý a nemôže byť použitý v kombinácií s inými kódmi.

en: Sorry, creating the product with template failed.
sk: Ľutujeme, vytvorenie produktu so šablónou zlyhalo.

en: Sorry, deleting the term failed.
sk: Prepáčte, vymazávanie výrazu zlyhalo.

en: Sorry, editing the term failed.
sk: Prepáčte, zmena výrazu zlyhala.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
sk: Ľutujeme, načítanie údajov o stiahnutiach zlyhalo.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
sk: Ľutujeme, načítavanie indikátorov výkonnosti zlyhalo.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
sk: Ľutujeme, načítanie údajov o príjmoch zlyhalo.

en: Sorry, fetching tax data failed.
sk: Ľutujeme, načítanie daňových údajov zlyhalo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícii žiadne spôsoby platby pre Váš región. Prosím, kontaktujte nás, ak budete potrebovať pomoc, alebo dohodnúťsa na náhradnom riešení.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícii žiadne spôsoby platby pre vašu krajinu. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomoc alebo sa chcete dohodnúť na inom riešení.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sk: Prepáčte, vyzerá to, že kupón "%s" je neplatný - bol práve odobraný z vášho košíka.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sk: Prepáčte, vyzerá to, že kupón "%s" nie je váš - bol práve odobraný z vášho košíka.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
sk: Označenie používateľa ako spam je podporované iba na Multisite.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
sk: Prepáčte, žiadna položka nezodpovedá vašim kritériam.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sk: Ľutujeme, žiadne produkty sa nezhodujú s vašim výberom. Prosím zvoľte inú kombináciu.

en: Sorry, no such page.
sk: Takáto stránka neexistuje.

en: Sorry, no such post.
sk: Takýto článok neexistuje.

en: Sorry, no updating arrays at this time
sk: Ľutujeme, nie sú k dispozícii žiadne polia pre aktualizáciu.

en: Sorry, nothing to report.
sk: Nie sú dáta pre správu.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
sk: Prepáčte, niektoré z uvedených taxonómií nie sú podporované týmto typom článkov.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
sk: Ľutujeme, ale odpovede na neschválené komentáre nie sú povolené.

en: Sorry, revisions are disabled.
sk: Prepáčte, revízie nie sú povolené.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
sk: Prepáčte, názvy stránok nemôžu obsahovať znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, site names must have letters too!
sk: Prepáčte, názvy stránok musia obsahovať aj písmená!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
sk: Ľutujeme, niečo sa pokazilo. Vyžiadané porovnanie nemôže byť načítané.

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
sk: Uvedená Piterest URL adresa nebola rozpoznaná.

en: Sorry, that email address is already used!
sk: Ospravedlňujeme sa, takáto e-mailová adresa je už používaná!

en: Sorry, that email address is not allowed!
sk: Ospravedlňujeme sa, táto e-mailová adresa nie je povolená!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
sk: Žiaľ, tento kľúč je zrejme neplatný.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
sk: Prepáčte, platnosť kľúča vypršala. Prosím, skúste znova.

en: Sorry, that site already exists!
sk: Prepáčte, takáto stránka už existuje!

en: Sorry, that site is reserved!
sk: Prepáčte, táto stránka je vyhradená!

en: Sorry, that username already exists!
sk: Ospravedlňujeme sa, takéto používateľské meno už existuje!

en: Sorry, that username is not allowed.
sk: Prepáčte, toto používateľské meno nie je povolené.

en: Sorry, the category could not be created.
sk: Prepáčte, danú kategóriu nebolo možné vytvoriť.

en: Sorry, the comment could not be updated.
sk: Komentár sa nepodarilo aktualizovať.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
sk: Prepáčte, odkaz na ktorý ste klikli nie je aktuálny. Prosím, vyberte inú možnosť.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
sk: Objednávka nebola nájdená. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomôcť so zobrazením detailu vašej objednávky.

en: Sorry, the post could not be created.
sk: Ľutujeme, príspevok sa nepodarilo vytvoriť.

en: Sorry, the post could not be deleted.
sk: Prepáčte, daný príspevok nebolo možné zmazať.

en: Sorry, the post could not be updated.
sk: Prepáčte, daný príspevok nebolo možné aktualizovať.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
sk: Ľutujeme, vzorový dátový súbor produktov sa nenašiel.

en: Sorry, the term could not be created.
sk: Výraz sa nepodarilo vytvoriť.

en: Sorry, the user could not be updated.
sk: Prepáčte, používateľ nemôže byť aktualizovaný.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
sk: Ľutujeme, video z uvedeného URL odkazu sa nepodarilo sa načítať. Overte si, či zadaná URL adresa smeruje na podporovaný video súbor (%s) alebo službu (napr. YouTube alebo Vimeo).

en: Sorry, there has been an error
sk: Pardón, vyskytla sa chyba

en: Sorry, there has been an error.
sk: Pardón, vyskytla sa chyba.

en: Sorry, there is no export with that ID.
sk: Ľutujeme, s týmto ID neexistuje export.

en: Sorry, there is no note with that ID.
sk: Poznámka s týmto ID neexistuje.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
sk: Ľutujeme, s týmto ID nie je žiadna položka.

en: Sorry, this content could not be embedded.
sk: Ospravedlňujeme sa, tento obsah nie je možné vložiť.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
sk: Tento kupón nie je možné použiť na zvolené produkty.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
sk: Ľutujeme, tento kupón sa nevzťahuje na kategórie: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
sk: Ľutujeme, tento kupón sa nevzťahuje na produkty: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sk: Prepáčte, tento kupón sa nevzťahuje na obsah vašeho košíka.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sk: Ľutujeme, tento kupón sa nevzťahuje na zľavnený tovar.

en: Sorry, this download has expired
sk: Prepáčte, povolenie na stiahnutie súboru už expirovalo

en: Sorry, this method is not supported.
sk: Je nám ľúto, ale táto metóda nie je podporovaná.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sk: Ospravedlňujeme sa ale táto objednávka je neplatná a preto nemôže byť zaplatená.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sk: Ľutujeme, tento produkt sa nedá kúpiť

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sk: Ospravedlňujeme sa, tento produkt nie je dostupný. Prosím vyberte inú kombináciu.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
sk: Prepáčte, spätné odkazy sú vypnuté pre túto položku.

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
sk: Ospravedlňujeme sa za výpadky pri nahrávaní súborov na server. Dajte si zatiaľ šálku čaju a potom to môžete vyskúšať znovu.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
sk: Prepáčte, užívateľské mená nemôžu obsahovať znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
sk: Ospravedlňujeme sa, užívateľské mená musia obsahovať aj písmená!

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
sk: Váš obchod nie je možné pripojiť na Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
sk: Ospravedlňujeme sa ale objednávky zo zadanej krajiny (%s) nie sú povolené.

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
sk: Ospravedlňujeme sa, nemáme dostatok &bdquo;%1$s&ldquo; na sklade aby sme mohli naplniť vašu objednávku (k dispozícii je: %2$s). Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
sk: Ľutujeme, ale nedoručujeme objednávky do uvedenej krajiny (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
sk: Nemáte oprávnenie pristupovať k podrobnostiam o tejto stránke.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
sk: Nemáte oprávnenie na prístup k detailom tohto článku.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
sk: Prepáčte, nemáte povolenie na prístup k informáciám o zdraví stránky.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup ku globálnym štýlom na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
sk: Nemáte oprávnenie na prístup k šablóne tejto webovej stránky.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
sk: Nemáte oprávnenie na prístup k používateľským dátam na tejto stránke.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
sk: Nemáte oprávnenie inštalovať pluginy na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
sk: Nemáte oprávnenie aktivovať pluginy.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
sk: Prepáčte, nemáte povolené aktivovať tento plugin.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
sk: Nemáte oprávnenie pridávať kategórie.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie pridávať výrazy k jednej z uvedených taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
sk: Nemáte oprávnenie pridávať linky na túto webovú stránku.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
sk: Nemáte oprávnenie pridávať používateľov do tejto siete.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie priradzovať výrazy k niektorým z uvedených taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
sk: Nemáte oprávnenie priraďovať výrazy v tejto taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
sk: Nemáte oprávnenie na priradenie poskytnutých výrazov.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
sk: Nemáte oprávnenie priradiť tento výraz.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
sk: Nie ste opravnený priložiť súbory k tomuto článku.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie manipulovať s týmto zdrojom.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
sk: Nemáte oprávnenie prechádzať katalóg blokov.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
sk: Ľutujeme, nemáte povolené prehliadať lokálny adresár vzorov blokov.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sk: Nemáte oprávnenie zmeniť typ komentáru.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
sk: Ako tento užívateľ nemáte oprávnenie meniť autora stránky.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
sk: Ako tento používateľ nemáte oprávnenie upravovať autora.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
sk: Nemáte oprávnenie na pridávanie komentárov k tomuto článku.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
sk: Ľutujeme, ako tento používateľ nemáte povolené vytvoriť navigačné menu.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
sk: Nemáte oprávnenie vytvoriť komentár k tomuto článku.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
sk: Je nám ľúto, ale pre tohto používateľa nemáte oprávnenie vytvárať heslá aplikácií.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
sk: Ľutujeme, nemáte povolenie vytvárať nové stránky.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
sk: Nemáte oprávnenie vytvoriť nvého používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať stránky pod týmto používateľským účtom.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať stránky.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia vytvárať heslom chránené články pri tomto type článku

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
sk: Nemáte oprávnenie na vytváranie článkov pod týmto používateľským menom.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
sk: Nemáte oprávnenie na tejto stránke vytvárať články alebo koncepty.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať súkromné príspevky pre tento typ obsahu.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie pre vytvorenie zdroja.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať výrazy v tejto taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
sk: Nemáte oprávnenie vytvoriť tento komentár bez článku.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať nových používateľov.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu hlavičiek.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie prispôsobovať túto webovú stránku.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
sk: Prepáčte, nemáte povolené deaktivovať tento plugin.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
sk: Prepáčte, nemáte povolenie zmazať %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
sk: Je nám ľúto, ale nemáte oprávnenie odstraňovať heslá aplikácií tohto používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
sk: Nemáte oprávnenie odstraňovať pluginy na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
sk: Prepáčte ale nemáte oprávnenie zmazať revíziu tohto článku.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
sk: Nemáte oprávnenie zmazať používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
sk: Nemáte oprávnenie na vymazanie týchto položiek.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
sk: Je nám ľúto, ale toto heslo aplikácie nemôžete mazať.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
sk: Nemáte oprávnenie na zmazanie kategórie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
sk: Nemáte oprávnenie vymazať tento komentár.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
sk: Nemáte oprávnenie zmazať túto položku.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
sk: Nemáte oprávnenie vymazať túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
sk: Nemáte oprávnenie vymazať tento článok.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie na zmazanie tohto zdroja.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
sk: Nie ste opravnený na odstránenie tejto revízie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
sk: Nemáte oprávnenie vymazať túto webovú stránku.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
sk: Nemáte oprávnenie zmazať tento výraz.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
sk: Nemáte oprávnenie vymazať tohto používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
sk: Nemáte oprávnenie mazať používateľov.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
sk: Ľutujeme, nemáte povolenie deaktivovať automatické aktualizácie tém.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
sk: Nemáte oprávnenie to urobiť.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať komentáre pre '%s'.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
sk: Ľutujeme, ako tento používateľ nemáte povolené upravovať menu navigácie.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravy komentárov k tomuto článku.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať komentáre.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
sk: Ako tento používateľ nemáte oprávnenie upravovať stránky.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať stránky.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
sk: Ako tento používateľ nemáte oprávnenie upravovať články.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu článkov pre tento typ obsahu.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie upravovať príspevky.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať role pre tohto používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať výrazy v tejto taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať vlastné pole %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
sk: Nemáte oprávnenie na zmenu odkazov.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu nastavenia témy na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
sk: Je nám ľúto, ale toto heslo aplikácie nemôžete upravovať.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
sk: Nie ste oprávnený upravovať množinu zmien.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu tohto komentára.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať tento globálny štýl.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať túto položku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie na upravenie tohto článku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie pre úpravu zdroja.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
sk: Nemáte oprávnenie upraviť tento výraz.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať tohto používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
sk: Je nám ľúto, ale nemáte oprávnenie upravovať používateľov.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať svoj profil.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
sk: Ľutujeme, nemáte oprávnenie povoliť automatické aktualizácie tém.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
sk: Nemáte oprávnenie vymazať osobné údaje na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
sk: Nemáte oprávnenie exportovať osobné údaje na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
sk: Nemáte oprávnenie exportovať šablóny ani časti šablóny.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
sk: Nemáte oprávnenie exportovať obsah tejto webovej stránky.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
sk: Nemáte oprávnenie filtrovať používateľov podľa oprávnenia.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
sk: Nemáte oprávnenie filtrovať používateľov podľa role.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
sk: Nemáte oprávnenie priradiť používateľom túto rolu.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
sk: Prepáčte, ale nemáte povolenie importovať obsah pre tento web.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
sk: Nemáte oprávnenie inštalovať pluginy na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
sk: Nemáte oprávnenie na inštaláciu tém.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
sk: Ľutujeme, nemáte oprávnenie uvádzať zoznam hesiel aplikácií tohto používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
sk: Nemáte oprávnenie zobraziť si zoznam používateľov.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
sk: Nemáte oprávnenie pripnúť článok.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
sk: Prepáčte, nemáte povolené oEmbed žiadosti cez proxy.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
sk: Je nám ľúto, nemáte oprávnenie spravovať heslá aplikácií pre tohto používateľa.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
sk: Nemáte oprávnenie spravovať typy blokov.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
sk: Ľutujeme, nemáte oprávnenie spravovať sieťové pluginy.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu nastavení stránky.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
sk: Nemáte oprávnenie spravovať pluginy na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
sk: Nemáte oprávnenie spravovať stavy článku.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
sk: Nemáte oprávnenie na správu ochrany osobných údajov na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
sk: Nemáte oprávnenie spravovať výrazy v tejto taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
sk: Nie ste oprávnený spravovať tento plugin.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
sk: Nemáte oprávnenie spravovať widgety na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
sk: Nemáte oprávnenie na moderáciu alebo editáciu tohto komentáru.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
sk: Ľutujeme, nemáte oprávnenie upravovať pluginy.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
sk: Na úpravu tém nemáte dostatočné oprávnenia.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu týchto nastavení.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
sk: Nemáte oprávnenie presunúť túto položku do koša.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
sk: Nemáte oprávnenie pre zoradenie používateľov pomocou tohto parametra.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
sk: Túto akciu nemôžete vykonať.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnený prispievať na túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
sk: Nemáte oprávnenie otvárať náhľady konceptov.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
sk: Ľutujeme, nemáte povolené spracovávať vzdialené URL adresy.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnený publikovať stránky.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
sk: Nemáte oprávnenie publikovať príspevky pre tento tym obsahu.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnení publikovať príspevky na tejto stránke.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
sk: Nemáte oprávnenie publikovať túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
sk: Nemáte oprávnenie publikovať tento článok.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
sk: Nemáte oprávnenie dotazovať používateľov použitím tohto parametra.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
sk: Nemáte oprávnenie čítať bloky ako tento používateľ.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
sk: Nemáte oprávnenie čítať bloky tohto článku.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
sk: Nemáte oprávnenie čítať komentáre bez článku.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
sk: Nemáte oprávnenie čítať článok, ku ktorému patrí tento komentár.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
sk: Je nám ľúto, toto heslo aplikácie nemôžete čítať.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
sk: Nemáte oprávnenie čítať tento komentár.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
sk: Nemáte oprávnenie odstrániť používateľov.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
sk: Nemáte oprávnenie obnoviť túto položku z koša.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
sk: Nemáte oprávnenie obnoviť túto tému.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
sk: Nie ste oprávnený prevziať.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
sk: Nemáte oprávnenie na zmenu nastavení.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
sk: Nemáte oprávnenie aktualizovať pluginy na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať stránky, ako tento používateľ.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
sk: Je nám ľúto, ale nemáte oprávnenie aktualizovať tento web na HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
sk: Nemáte oprávnenie nahrávať súbory.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
sk: Nemáte oprávnenie na nahrávanie súborov na túto webovú stránku.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
sk: Nemáte oprávnenie nahrať mediálny súbor k tomuto článku.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
sk: Nemáte oprávnenie nahrať súbor tohto typu.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
sk: Nemáte oprávnenie zobraziť automatické uloženia tohto článku.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
sk: Nemáte oprávnenie na tvorbu nových výrazov.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie umiestnení menu.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie menu.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
sk: Nemáte oprávnenie pre zobrazenie revízií k tomuto článku.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
sk: Nemáte oprávnenie pre zobrazenie taxonómií pre tento príspevok.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
sk: Je nám ľúto, ale nemôžete zobraziť aktívnu tému.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
sk: Ľutujeme, nemáte povolené prehliadať kategórie zaregistrovaných vzorových blokov.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
sk: Ľutujeme, nemáte povolené prehliadať zaregistrované vzorové bloky.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie tém.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
sk: Nemáte oprávnenie pre zobrazenie tohto globálneho štýlu.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
sk: Nie ste oprávnený zobraziť túto položku.

en: Sorry, you cannot create new resource.
sk: Nemôžete vytvoriť nový zdroj.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
sk: Nemáte oprávnenie na zmazanie tohto zdroja.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
sk: Prepáčte, nemôžete editovať tento zdroj.

en: Sorry, you cannot list resources.
sk: Je nám ľúto, ale nemôžete prechádzať zoznam zdrojov.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
sk: Nemôžete spravovať pluginy.

en: Sorry, you cannot manage themes.
sk: Ľutujeme, témy nemôžete spravovať.

en: Sorry, you cannot manage these options.
sk: Ľutujeme, tieto možnosti nemôžete spravovať.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
sk: Nie je možné prehliadať nové témy, keď máte naplánované alebo uložené koncepty. Publikujte vaše zmeny alebo počkajte kým budú publikované nové náhľady tém.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
sk: Prepáčte, ale nemôžete pripnúť súkromný príspevok.

en: Sorry, you cannot update resource.
sk: Nemôžete aktualizovať zdroj.

en: Sorry, you cannot view these options.
sk: Ľutujeme, tieto možnosti nemôžete zobraziť.

en: Sorry, you cannot view this resource.
sk: Ľutujeme, nemáte oprávnenie na zobrazenie tejto položky.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sk: Je nám ľúto, dosiahli ste limit sťahovania pre tento súbor

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale plne ste využili vaše vyhradené miesto %s. Prosím vytvorte miesto zmazaním niektorých súborov, aby ste mohli nahrať ďalšie.

en: Sorry, you may not use that site name.
sk: Prepáčte, nemôžete použiť tento názov stránky.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
sk: Prepáčte, musíte byť schopní upravovať články na tejto stránke, aby ste videli kategórie.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
sk: Prepáčte, musíte byť oprávnený upravovať články na tejto stránke, aby ste si mohli prezerať značky.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
sk: Pre pridanie komentára, musíte byť prihlásený.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
sk: Prepáčte, pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.

en: Sorry, your session has expired.
sk: Ľutujeme, vaša relácia vypršala.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
sk: Ospravedlňujeme sa, ale vaše pripojenie vypršalo. <a href="%s" class="wc-backward">Naspäť do obchodu</a>

en: Sort Order:
sk: Poradie:

en: Sort ascending
sk: Zoradiť vzostupne

en: Sort ascending or descending.
sk: Zoradiť vzostupne alebo zostupne.

en: Sort ascending.
sk: Zoradiť vzostupne.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort by average rating
sk: Zoradiť podľa priemerného hodnotenia

en: Sort by latest
sk: Zoradiť od najnovších

en: Sort by most recent
sk: Zoradiť - najnovšie navrchu

en: Sort by popularity
sk: Zoradiť podľa populárnosti

en: Sort by price (asc)
sk: Zoradiť - podľa ceny (od najnižšej)

en: Sort by price (desc)
sk: Zoradiť - podľa ceny (od najvyššej)

en: Sort by price: high to low
sk: Zoradiť od najdrahších

en: Sort by price: low to high
sk: Zoradiť od najlacnejších

en: Sort by tax class.
sk: Zoradiť podľa daňovej triedy.

en: Sort by term property.
sk: Triediť podľa vlastníctva termínu.

en: Sort by:
sk: Zoradiť podľa:

en: Sort code
sk: Kód banky

en: Sort collection by comment attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa atribútu komentára.

en: Sort collection by object attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa atribútu objektu.

en: Sort collection by post attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa atribútu príspevku.

en: Sort collection by resource attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa vlastnosti zdroja.

en: Sort collection by term attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa vlastnosti výrazu.

en: Sort collection by user attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa vlastnosti používateľa.

en: Sort descending
sk: Zoradiť zostupne

en: Sort descending.
sk: Zoradiť zostupne.

en: Sorting
sk: Zoradenie

en: Sorting and filtering
sk: Radenie a filtrovanie

[ctx: Sorting order]
en: Order
sk: Objednávka

en: Source
sk: Zdroj

en: Source code
sk: Zdrojový kód

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Source logger must be configured before running a migration
sk: Zdrojový záznam musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Source of a customized template
sk: Zdroj prispôsobenej šablóny

en: Source of note.
sk: Zdroj poznámky.

en: Source of template
sk: Zdroj šablóny

en: Source of the note.
sk: Zdroj poznámky.

en: Source store must be configured before running a migration
sk: Zdrojový obchod musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Source:
sk: Zdroj

en: Source: %s
sk: Zdroj: %s

en: South
sk: Juh

en: South America
sk: Južná Amerika

en: South Georgia
sk: Južná Georgie

en: South Pole
sk: Južný pól

en: South Sinai
sk: Južný Sinaj

en: Space Upgrade
sk: Navýšenie priestoru úložiska

en: Space between items
sk: Medzera medzi položkami

en: Spacing control
sk: Ovládanie medzier

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: <span class="count">(%s)</span> spam
sk[1]: <span class="count">(%s)</span> spamy
sk[2]: <span class="count">(%s)</span> spamov

en: Spam Blocked
sk: Spam Blokovaný

en: Spam Protection
sk: Ochrana proti spamu

en: Spam blocked | Spam blocked
sk[0]: Spam blokovanný

en: Spam it: %s
sk: Určiť ako spam: %s

en: Special
sk: Špeciálne

en: Special character
sk: Špeciálny znak

en: Specific Countries
sk: Špecifické krajiny

en: Specific countries
sk: Vybrané krajiny

en: Specified file failed upload test.
sk: Zadaný súbor neprešiel nahrávacím testom.

en: Specify a fixed height.
sk: Zadajte pevnú výšku.

en: Specify a fixed width.
sk: Zadajte pevnú šírku.

en: Specify an OPML URL:
sk: Vaše OPML URL:

en: Specify how many links can appear before and after the current page number. Links to the first, current and last page are always visible.
sk: Zadajte, koľko odkazov sa môže zobraziť pred a za aktuálnym číslom strany. Odkazy na prvú, aktuálnu a poslednú stránku sú zobrazené vždy.

en: Split table cell
sk: Rozdeľ bunku tabuľky

en: Spotlight mode
sk: Režim reflektorov

en: Spotlight mode activated
sk: Spotlight režim bol aktivovaný

en: Spotlight mode deactivated
sk: Spotlight režim bol zrušený

en: Spotlight off.
sk: Režim reflektora vypnutý.

en: Spotlight on.
sk: Režim reflektora zapnutý.

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Tabuľka <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Tabuľky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Tabuliek <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
sk: Tabuľky

en: Square
sk: Štvorec

en: Square Tiles
sk: Štvorcové dlaždice

en: St Barthelemy
sk: Svätý Bartolomej

en: St Helena
sk: Svätá Helena

en: St Johns
sk: Saint John's

en: St Kitts
sk: Saint Kitts

en: St Lucia
sk: Svätá Lucia

en: St Thomas
sk: Svätý Tomáš

en: St Vincent
sk: Svätý Vincent

en: Stack on mobile
sk: Naskladať na mobile

en: Standard
sk: Štandardný

en: Standard Editor
sk: Štandardný editor

en: Standard rate
sk: Štandardná sadzba

en: Standard rates
sk: Štandardná sadzba

en: Standard time begins on: %s.
sk: Letný čas začína %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
sk: Štandardný čas začína: <code>%s</code>.

en: Star ratings should be required, not optional
sk: Hodnotenia hviezdičkami by sa mali vyžadovať, nie ako voliteľné

en: Start
sk: Začiatok

en: Start Customizing
sk: Začať s prispôsobovaním

en: Start Date
sk: Počiatočný dátum

en: Start Fresh
sk: Začať odznova

en: Start Import
sk: Začať importovať

en: Start Over
sk: Začať odznova

en: Start Video After
sk: Spustiť video po

en: Start a New Post
sk: Vytvoriť nový príspevok

en: Start a page
sk: Vytvoriť stránku

en: Start accepting payments on your store!
sk: Začnite vo vašom obchode prijímať online platby!

en: Start adding Heading blocks to create a table of contents. Headings with HTML anchors will be linked here.
sk: Obsah sa generuje automaticky po pridaní blokov typu Nadpis. Všetky nadpisy s HTML kotvami budú prelinkované.

en: Start again
sk: Spustiť znovu

en: Start blank
sk: Začnite od nuly

en: Start date of sale price, as GMT.
sk: Dátum začiatku platnosti akciovej ceny (časové pásmo stránky).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
sk: Začiatok platnosti akciovej ceny (časové pásmo stránky).

en: Start date of sale price.
sk: Počiatočný dátum akciovej ceny.

en: Start date:
sk: Začiatočný dátum:

en: Start empty
sk: Začnite naprázdno

en: Start import
sk: Spúšťa sa import

en: Start selling
sk: Začnite predávať

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
sk: Začnite používať nové funkcie, ktoré sa priebežne zavádzajú, aby sa zlepšil zážitok zo správovania obchodu.

en: Start value
sk: Počiatočná hodnota

en: Start writing or type / to choose a block
sk: Začnite písať alebo zadajte / pre výber bloku

en: Start writing with text or HTML
sk: Začnite písať text alebo HTML

en: Start your online clothing store
sk: Začnite s vaším online obchodom s oblečením

en: Started processing action %s
sk: Začalo sa vykonávanie akcie %s

en: Starting Coordinates:
sk: Počiatočné súradnice:

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
sk: Spustenie webovej stránky s módou je vzrušujúce, ale môže to byť ešte ohromujúcejšie. V tomto článku vás prevedieme procesom spustenia, naučímae vás vytvárať úspešné zoznamy produktov, a ešte vám ukážeme, ako predávať vášmu ideálnemu publiku.

en: State
sk: Štát

en: State / County
sk: Štát / kraj

en: State / County or state code
sk: Štát / kraj alebo kód štátu

en: State / County:
sk: Štát / kraj

en: State / Zone
sk: Štát / Zóna

en: State code
sk: Kód štátu

en: State code.
sk: Kód štátu.

en: State of the comment.
sk: Stav objektu.

en: State-of-the-art spam defense, powered by Akismet.
sk: Špičková ochrana proti spamu podporovaná službou Akismet.

en: State.
sk: Štát.

en: State/County
sk: Štát / kraj

en: State/County (optional)
sk: Štát/Krajina (voliteľné)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
sk: Kód štátu/krajiny alebo názov štátu, kraja, provincie alebo okresu.

en: Static page:
sk: Statická stránka:

en: Statistics
sk: Štatistika

en: Stats
sk: Štatistiky

en: Stats about coupons.
sk: Štatistiky o zľavových kódov.

en: Stats about orders.
sk: Štatistika objednávok.

en: Stats about product categories.
sk: Štatistika o kategóriách produktov.

en: Stats about product downloads.
sk: Štatistiky o sťahovaní produktov.

en: Stats about products.
sk: Štatistika o produktoch.

en: Stats about revenue.
sk: Štatistika o tržbe.

en: Stats about taxes.
sk: Štatistika o daniach.

en: Stats about variations.
sk: Štatistiky o variantoch.

en: Stats response could not be decoded.
sk: Odpoveď štatistík nemohla byť prečítaná.

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
sk: Zobraziť všetky

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
sk: Štatistiky pre {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
sk: %(percent)d%% zobrazení

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
sk: Autor

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
sk: Odkaz

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
sk: Kliknutia

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
sk: Zobrazenia

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
sk: Zobrazenia

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
sk: Zobrazenia

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
sk: Zobrazenia

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
sk: Odkazujúci

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
sk: Názov

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
sk: Hľadaný výraz

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
sk: Krajina

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
sk: Zobrazenia

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
sk: Autori

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
sk: Kliknutia

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
sk: Krajiny

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
sk: Príspevky a stránky

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
sk: Odkazujúce stránky

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
sk: Vyhľadávané výrazy

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
sk: Značky a kategórie

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
sk: Videá

en: Status
sk: Stav

en: Status & visibility
sk: Stav a Viditeľnosť

en: Status is forbidden.
sk: Tento stav je zakázaný.

en: Status of note.
sk: Stav poznámky.

en: Status of sidebar.
sk: Stav bočného panela.

en: Status of template.
sk: Status šablóny.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
sk: Stav platby vrátený platobnou bránou. Jedna z fráz "úspešná, spracuje sa, zlyhala, chyba".

en: Status of the review.
sk: Stav hodnotenia.

en: Status report information
sk: Informácie o stave správy

en: Status:
sk: Stav:

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
sk: Stavy, ktoré si vyžadujú osobitnú akciu v mene správcu obchodu.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
sk: Stavy, ktoré by sa nemali zahrnúť do výpočtu súčtov výkazov.

en: Stay signed in
sk: Zostaň prihlásený

en: Step
sk: Krok

en: Step %(stepNumber)d of %(stepTotal)d
sk: Krok %(stepNumber)d z %(stepTotal)d

en: Step %1$d of %2$d
sk: Krok %1$d z %2$d

en: Step %d
sk: Krok %d

en: Step 1:
sk: Krok 1

en: Step 2:
sk: Krok 2

en: Stick this post to the front page
sk: Pripnúť článok k titulnej stránke

en: Sticky
sk: Pripnuté

en: Sticky Post
sk: Pripnutý článok

en: Stock Keeping Unit
sk: Jednotka držania skladu

en: Stock Status
sk: Stav skladu

en: Stock display format
sk: Formát zobrazenia skladu

en: Stock keeping unit, if applicable.
sk: Ak je to vhodné, jednotka skladovania.

en: Stock levels increased:
sk: Stav zásob vzrástol:

en: Stock levels reduced:
sk: Znížená úroveň zásob:

en: Stock management
sk: Správa skladu

en: Stock management at product level.
sk: Manažment skladu na úrovni produktu.

en: Stock management at variation level.
sk: Manažment skladu na úrovni variácie.

en: Stock qty
sk: Na sklade

en: Stock quantity
sk: Množstvo na sklade

en: Stock quantity.
sk: Množstvo na sklade.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sk: Počet skladom. Ak je tento produkt variabilný, táto hodnota bude používaná pre kontrolu skladu všetkých variantov, pokiaľ sklad nenastavíte na úrovni variantu.

en: Stock status
sk: Stav skladu

en: Stock status.
sk: Stav zásob.

en: Stock: %d
sk: Sklad: %d

en: Stockholm
sk: Štokholm

en: Stop Subscription
sk: Zrušiť odber

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
sk[0]: Dajte si prestávku na %d sekundu
sk[1]: Dajte si prestávku na %d sekundy
sk[2]: Dajte si prestávku na %d sekúnd

en: Storage Space
sk: Úložný priestor

en: Store Address
sk: Adresa obchodu

en: Store Management
sk: Správa obchodu

en: Store Notice
sk: Oznam obchodu

en: Store connected successfully.
sk: Obchod bol úspešne pripojený.

en: Store details
sk: Detaily obchodu

en: Store email address.
sk: E-mailová adresa obchodu.

en: Store monitoring
sk: Monitorovanie obchodu

en: Store notice
sk: Oznam

en: Store setup
sk: Nastavenie obchodu

en: Store stats
sk: Štatistiky obchodu

en: Store uploads in this folder
sk: Skladovať nahrané súbory v tomto priečinku

en: Storefront Theme
sk: Téma Storefront

en: Storefront icon
sk: Ikona Storefront

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
sk: Storefront je intuitívna, flexibilná a <strong>bezplatná</strong> WordPress téma, ktorá ponúka hlbokú integráciu s WooCommerce a mnohými ďalšími najpopulárnejšími rozšíreniami pre zákazníkov.

en: Streams
sk: Vlákna

en: Street address
sk: Ulica

en: Strength indicator
sk: Indikátor bezpečnosti hesla

en: Stretch items
sk: Roztiahnuť položky

en: Stretch to fill available space.
sk: Natiahnuť, aby sa vyplnil dostupný priestor.

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
sk: Prísne: diskrétne odstráni najhorší a najotravnejší spam.

en: Strictness
sk: Presnosť

en: Strikethrough
sk: Prečiarknuté

en: Strikethrough the selected text.
sk: Prečiarknuť označený text.

en: String based identifier for the term.
sk: Z reťazcov zložený identifikátor pre výraz.

en: Stripe email address
sk: Stripe emailová adresa

en: Stripe email address:
sk: Stripe emailová adresa:

en: Structure for Navigation Menu: %s
sk: Štruktúra navigačného menu: %s

en: Style
sk: Štýl

en: Style Book
sk: Prehľad štýlov

en: Style Revisions
sk: Revízie štýlu

en: Style Variations
sk: Variácie štýlov

en: Style revisions
sk: Revízie štýlu

en: Style:
sk: Štýl:

en: Styles
sk: Štýly

en: Stylesheet is missing.
sk: Chýba šablóna štýlov.

en: Stylesheet is not readable.
sk: Šablóna štýlu nie je čitateľná.

en: Stylesheet saved.
sk: Štýlový dokument bol uložený.

en: Sub-directory Installation
sk: Inštalácia podadresára

en: Sub-domain Installation
sk: Inštalácia subdomény

en: Sub-site override
sk: Vlastné nastavenia pre sub-stránky

en: Subcategories
sk: Podkategórie

en: Subdirectories are not allowed. No slashes, please.
sk: Podadresáre nie sú povolené. Žiadne lomky, prosím.

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject (paid)
sk: Predmet (zaplatená obj.)

en: Submenu & overlay background
sk: Pozadie vnoreného menu a prekrytia

en: Submenu & overlay text
sk: Text vnoreného menu a prekrytia

en: Submenus
sk: Submenu

en: Submit
sk: Zaslať

en: Submit Comment
sk: Odoslať komentár

en: Submit Reply
sk: Poslať odpoveď

en: Submit Search
sk: Spustiť vyhľadávanie

en: Submit for Review
sk: Odoslať na schválenie

en: Submitted on
sk: Odoslané

en: Submitted on: %s
sk: Odoslané: %s

en: Submitting Comment%s
sk: Odosielam komentár%s

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: Subscribe All Users
sk: Odoberať všetkých užívateľov

en: Subscribe Button:
sk: Tlačidlo odoberania:

en: Subscribe Placeholder:
sk: Zástupný znak odoberania:

en: Subscribe Users
sk: Odoberať užívateľa

en: Subscribe to %s
sk: Odoberať %s

en: Subscribe to Blog via Email
sk: Prihláste sa na odber blogu prostredníctvom e-mailu

en: Subscribe to comments on <a href="%s">%s</a> on <strong>%s</strong>!
sk: Prihláste sa na odber komentárov k článku <a href="%s">%s</a> na stránke <strong>%s</strong>!

en: Subscribed
sk: Odoberané

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
sk: Odberatelia môžu čítať komentáre / písať komentáre / dostávať spravodajcu ale nemôžu vytvárať obsahu webu.

en: Subscript
sk: &

en: Subscription Options
sk: Nastavenia odberu emailov

en: Subscription Type
sk: Typ balíku služieb

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
sk: Predplatné %1$s bolo deaktivované. Pre tento produkt neobdržíte žiadne ďalšie aktualizácie. <a href="%2$s">Kliknite sem</a>, ak chcete deaktivať aj plugin.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
sk: Predplatné pre %s bolo úspešne deaktivované. Už nebudete dostávať aktualizácie pre tento produkt.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
sk: Predplatné čoskoro <strong>vyprší</strong>.

en: Subscription type
sk: Typ balíku služieb

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
sk: Predplatné: Nie je dostupné - aktuálne sa používa %1$d z %2$d

en: Subscription: Unlimited
sk: Predplatné: Neobmedzene

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
sk: Predplatné: Využitých %1$d z dostupných %2$d webových stránok

en: Subscriptions
sk: Odoberanie

en: Subscriptions.
sk: Odoberanie

en: Subtitles
sk: Titulky

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: Suburb
sk: Predmestie

en: Success
sk: Úspech

en: Success Message Text:
sk: Text správy o úspechu:

en: Success!
sk: Gratulujeme!

en: Successfully canceled action: %s
sk: Úspešne zrušená akcia: %s

en: Successfully executed action: %s
sk: Úspešne vykonaná akcia: %s

en: Successfully processed change for action: %s
sk: Úspešne sprocesované zmeny akcie: %s

en: Successfully re-threaded %s comments.
sk: Úspešne sme rebuildli %s komentárov.

en: Suffix
sk: Prípona

en: Suggested embed #%d
sk: Odporúčané vložené prvky #%d

en: Suggested height is %s.
sk: Odporúčaná výška je %s.

en: Suggested image #%d
sk: Odporúčaný obrázok #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
sk: Navrhované rozmery obrázka: %1$s krát %2$s pixelov.

en: Suggested media
sk: Odporúčané médiá

en: Suggested text:
sk: Navrhovaný text:

en: Suggested width is %s.
sk: Odporúčaná šírka je %s.

en: Suggestion ID.
sk: ID návrhu.

en: Suggestion:
sk: Návrh:

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Suggestions list
sk: Zoznam návrhov

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
sk: Suhosin je pokročilý systém ochrany pre PHP inštalácie. Bol navrhnutý tak, aby na jednej strane chránil vaše servery proti celej škále známych problémov s PHP aplikáciami a na druhej strane proti možným neznámym chybám, ktoré sa nachádzajú v týchto aplikáciách, prípadne v samotnom jadre PHP. Ak Suhosin na svojom serveri povolíte, zrejme ho bude nutné nakonfigurovať a zvýšiť jeho limity odosielania dát.

en: Sum of all taxes.
sk: Sumár dane.

en: Sum of line item taxes only.
sk: Iba súčet riadkových položiek dane.

en: Summaries
sk: Súhrny

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Sumshchyna
sk: Sumská oblasť

en: Sun
sk: Ne

en: Sunday
sk: Nedeľa

[ctx: Sunday initial]
en: S
sk: Ne

en: Super Badge
sk: Super odznak

en: Superscript
sk: Horný index

en: Support
sk: Podpora

en: Support forum
sk: Podporiť fórum

en: Supported features for this payment gateway.
sk: Podporované funkcie tejto platobnej brány.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
sk: Podporuje nasledujúce zástupné symboly: <code>[qty]</code> = počet položiek, <code>[cost]</code> = cena položiek, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Poplatok v percentách.

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
sk: Je jasné, že obrázok na celú šírku môže byť pekne veľký. Ale niekedy to stojí za to.

en: Suspended
sk: Pozastavené

en: Swahili
sk: Swahilčina

en: Swap template
sk: Zameniť šablónu

en: Switch
sk: Prepínač

en: Switch Site
sk: Prepnúť stránku

en: Switch between visual editor and code editor.
sk: Prepnúť medzi vizuálnym editorom a editorom kódu.

en: Switch to '%s'
sk: Prepnúť na '%s'

en: Switch to draft
sk: Zmeniť na koncept

en: Switch to editable mode
sk: Prepnúť do režimu úprav

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
sk: Zmeňte vzhľad vašej webovej stránky pomocou štýlov

en: Sync completed.
sk: Synchronizácia dokončená.

en: Sync disabled.
sk: Synchronizácia nepovolená.

en: Sync enabled.
sk: Synchronizácia povolená.

en: Sync errored with code: %s
sk: Chyba synchronizácie s kódom: %s

en: Sync status
sk: Stav synchronizácie

en: Sync this pattern across multiple locations.
sk: Synchronizovať tento vzor medzi viacerými miestami.

en: Synced pattern created: %s
sk: Bol vytvorený synchronizovaný vzor: %s

en: Syndicate this content
sk: Odoberať tento obsah

en: Syndication feeds show the most recent
sk: V RSS zobraziť najaktuálnejšie

en: Syntax Highlighting
sk: Zvýrazňovanie syntaxu

en: System status
sk: Stav systému

en: Sălaj
sk: Salaj

en: THE GOODS
sk: PRODUKTY

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table caption text
sk: Text nadpisu tabuľky

en: Table cell display.
sk: Zobrazenie buniek tabuľky.

en: Table cell properties
sk: Vlastnosti bunky tabuľky

en: Table cell value.
sk: Hodnota bunky tabuľky.

en: Table column header.
sk: Hlavička stĺpca tabuľky.

en: Table does not exist
sk: Tabuľka neexistuje

en: Table headers.
sk: Hlavičky tabuľky.

en: Table of Contents
sk: Obsah

en: Table ordered by Author.
sk: Tabuľka zoradená podľa autora.

en: Table ordered by Comment Author.
sk: Tabuľka zoradená podľa autora komentára.

en: Table ordered by Comments.
sk: Tabuľka zoradená podľa komentárov.

en: Table ordered by Date.
sk: Tabuľka zoradená podľa dátumu.

en: Table ordered by Description.
sk: Tabuľka zoradená podľa popisu.

en: Table ordered by E-mail.
sk: Tabuľka zoradená podľa e-mailovej adresy.

en: Table ordered by File Name.
sk: Tabuľka zoradená podľa názvu súboru.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
sk: Tabuľka zoradená podľa Hierarchického poradia menu a názvu.

en: Table ordered by Last Updated.
sk: Tabuľka zoradená podľa dátumu poslednej aktualizácie.

en: Table ordered by Links.
sk: Tabuľka zoradená podľa odkazov.

en: Table ordered by Name.
sk: Tabuľka zoradená podľa Názvu.

en: Table ordered by Post Replied To.
sk: Tabuľka zoradená podľa "v reakcii na".

en: Table ordered by Posts Count.
sk: Tabuľka zoradená podľa počtu príspevkov.

en: Table ordered by Rating.
sk: Tabuľka zoradená podľa hodnotenia.

en: Table ordered by Site Domain Name.
sk: Tabuľka zoradená podľa domény stránky.

en: Table ordered by Site Path.
sk: Tabuľka zoradená podľa cesty ku stránke.

en: Table ordered by Site Registered Date.
sk: Tabuľka zoradená podľa dátumu registrácie stránky.

en: Table ordered by Slug.
sk: Tabuľka zoradená podľa slugu.

en: Table ordered by Theme Name.
sk: Tabuľka zoradená podľa názvu témy.

en: Table ordered by Title.
sk: Tabuľka zoradená podľa názvu.

en: Table ordered by URL.
sk: Tabuľka zoradená podľa URL adresy.

en: Table ordered by Uploaded To.
sk: Tabuľka zoradená podľa "nahrané do".

en: Table ordered by User Registered Date.
sk: Tabuľka zoradená podľa dátumu registrácie používateľa.

en: Table ordered by Username.
sk: Tabuľka zoradená podľa používateľského mena.

en: Table ordered by Visibility.
sk: Tabuľka zoradená podľa viditeľnosti.

en: Table ordered hierarchically.
sk: Tabuľka zoradená hierarchicky.

en: Table properties
sk: Vlastnosti tabuľky

en: Table row properties
sk: Vlastnosti riadka tabuľky

en: Table rows.
sk: Riadky tabuľky.

en: Tag
sk: Značka

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
sk: Heslo #%s neexistuje!

en: Tag Cloud
sk: Oblak značiek

en: Tag Dimensions:
sk: Rozmery značky:

en: Tag ID
sk: ID značky

en: Tag ID.
sk: ID tagu.

en: Tag added to all posts in this category.
sk: Heslo bolo priradené všetkým článkom v tejto rubrike.

en: Tag added.
sk: Značka pridaná.

en: Tag deleted.
sk: Značka vymazaná.

en: Tag link
sk: Odkaz na značku

en: Tag name
sk: Názov značky

en: Tag name.
sk: Názov tagu.

en: Tag not added.
sk: Značka nepridaná.

en: Tag not found
sk: Štítok nebol nájdený

en: Tag not updated.
sk: Značka neaktualizovaná.

en: Tag slug
sk: Slug značky

en: Tag slug.
sk: Slug tagu.

en: Tag updated.
sk: Značka aktualizovaná.

en: Tag: | Tags:
sk[0]: Značka:
sk[1]: Značky:
sk[2]: Značiek:

en: Tag: %s
sk: Značka: %s

en: Tagged
sk: Označené

en: Tagged:
sk: Označené:

en: Tagged: %1$s
sk: Označené: %1$s

en: Tagline
sk: Slogan

en: Tags
sk: Značky

en: Tags & Categories
sk: Značky a kategórie

en: Tags (comma separated)
sk: Značky (oddelené čiarkou)

en: Tags (space separated)
sk: Značky (oddelené medzerou)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
sk: Značky môžu byť jednotlivo prevedené na kategórie pomocou <a href="%s">Konvertor značiek na kategórie</a>.

en: Tags deleted.
sk: Značky vymazané.

en: Tags help users and search engines navigate your site and find your content. Add a few keywords to describe your post.
sk: Značky pomáhajú používateľov a vyhľadávače navigovať na vašu webovú stránku a nájsť váš obsah. Pridajte pár kľúčových slov pre popis vášho príspevku.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
sk: Značky opisujúce štýly a funkcie témy.

en: Tags list
sk: Zoznam značiek

en: Tags list navigation
sk: Navigačný zoznam značiek

en: Tags to Categories
sk: Značky na kategórie

en: Tags totals.
sk: Sumár značiek.

en: Tags:
sk: Značky:

en: Tags:
sk: Značky:

en: Tags: %1$s
sk: Značky: %1$s

en: Tags: %s
sk: Značky: %s

en: Taipei
sk: Tchaj-pej

en: Take Our Survey
sk: Absolvujte náš prieskum

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
sk[0]: Skontrolujte <strong>%1$d položku</strong> na stránke <a href="%2$s">Zdravie webovej stránky</a>.
sk[1]: Skontrolujte <strong>%1$d položky</strong> na stránke <a href="%2$s">Zdravie webovej stránky</a>.
sk[2]: Skontrolujte <strong>%1$d položiek</strong> na stránke <a href="%2$s">Zdravie webovej stránky</a>.

en: Take over
sk: Prevziať

en: Take payments in cash upon delivery.
sk: Prijímať platby na dobierku.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
sk: Umožňuje prijímať platby prostredníctvom prevodu na účet.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
sk: Umožňuje platbu šekom. Túto offline platobnú bránu môžete použiť na testovacie účely.

en: Take payments via bank transfer.
sk: Prijímať platby bankovým prevodom.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
sk: Prijímajte platby cez poskytovateľa, ktorý vám vyhovuje - vyberte si z viac ako 100 platobných brán pre WooCommerce.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
sk: Opýtajte sa vášho poskytovateľa webhostingu na OpenSSL podporu pre PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
sk: Porozprávajte sa so svojím hostingom o podpore HTTPS pre váš web.

en: Tan
sk: Žltohnedá

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
sk: Prejdite myšou nad ľubovoľnou témou a kliknite na tlačidlo živý náhľad pre zobrazenie živého náhľadu a zmenu témy v oddelenom zobrazení. Taktiež nájdete živý náhľad na konci obrazovky detailov témy. Každá téma môže byť prehliadnutá a upravená týmto spôsobom.

en: Target
sk: Cieľ

en: Tashkent
sk: Taškent

en: Task List
sk: Zoznam úloh

en: Tasmania
sk: Tasmánie

en: Tax
sk: Daň

en: Tax amount
sk: Výška dane

en: Tax class
sk: Sadzba dane

en: Tax class already exists
sk: Daňová trieda už existuje

en: Tax class name.
sk: Názov daňovej triedy.

en: Tax class of fee.
sk: Daňová trieda poplatku.

en: Tax class of product.
sk: Daňová trieda produktu.

en: Tax class requires a valid name
sk: Daňová trieda vyžaduje platný názov

en: Tax class slug already exists
sk: Slug daňovej triedy už existuje

en: Tax class.
sk: Daňová trieda.

en: Tax code
sk: Daňový kód

en: Tax lines data.
sk: Údaj daňovej položky.

en: Tax name
sk: Názov dane

en: Tax options
sk: Nastavenie daní

en: Tax priority.
sk: Priorita dane.

en: Tax rate ID.
sk: ID daňovej sadzby.

en: Tax rate ID: %s
sk: Daňová sadzba ID: %s

en: Tax rate code.
sk: Kód daňovej sadzby.

en: Tax rate label.
sk: Názov daňovej sadzby.

en: Tax rate name.
sk: Názov daňovej sadzby.

en: Tax rate.
sk: Daňová sadzba.

en: Tax rates successfully deleted
sk: Daňové sadzby úspešne zmazané

en: Tax status
sk: Zdaniteľnosť

[ctx: Tax status]
en: None
sk: Nezdaňuje sa

en: Tax status of fee.
sk: Zdaniteľnosť poplatku.

en: Tax status.
sk: Zdaniteňosť.

en: Tax subtotal.
sk: Medzisúčet dane.

en: Tax total (not including shipping taxes).
sk: Celková daň (nezahŕňa cenu za dopravu).

en: Tax total.
sk: Daň celkom.

en: Taxable
sk: Zdaniteľný

en: Taxes
sk: Dane

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sk: Dane vzťahujúce sa na túto sadzbu prepravy boli použité s najmenšou jednotkou meny.

en: Taxes by code
sk: Dane podľa kódu

en: Taxes by date
sk: Dane podľa dátumu

en: Taxes detailed reports.
sk: Podrobné správy o daniach.

en: Taxes do not support trashing.
sk: Dane nepodporujú zahodenie do koša.

en: Taxonomies associated with post type.
sk: Taxonómie súvisiace s typmi obsahu.

en: Taxonomies: Product types
sk: Taxonómie: Typy produktov

en: Taxonomies: Product visibility
sk: Taxonómie: Viditeľnosť produktu

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Taxonomy does not exist.
sk: Taxonómia neexistuje.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
sk: Typ produktu

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
sk: Viditeľnosť produktu

en: Taxonomy name.
sk: Názov taxonómie.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
sk: Názov taxonómie musí mať od 1 do 32 znakov.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
sk: Výrazy taxonómie stavov produktu/objednávky.

en: Taxonomy:
sk: Taxonómia:

en: Tehran
sk: Teherán

en: Template
sk: Šablóna

en: Template Editing
sk: Úprava šablóny

en: Template Part
sk: Časť šablóny

en: Template Part "%s" inserted.
sk: Časť šablóny "%s" bola vložená.

en: Template Part "%s" updated.
sk: Časť šablóny "%s" bola aktualizovaná.

en: Template Part Area
sk: Oblasť pre umestnene časti šablóny

en: Template Part Areas
sk: Oblasti pre umestnene časti šablóny

en: Template Parts
sk: Časti šablóny

en: Template archives
sk: Archívy šablón

en: Template cache cleared.
sk: Cache šablóny vyčistená.

en: Template file copied to theme.
sk: Súbor šablóny skopírovaný do témy.

en: Template file deleted from theme.
sk: Súbor šablóny zmazaný z témy.

en: Template for %s
sk: Šablóna pre %s

[ctx: Template name]
en: All Archives
sk: Všetky Archívy

[ctx: Template name]
en: Author Archives
sk: Archívy autora

[ctx: Template name]
en: Blog Home
sk: Domov blogu

[ctx: Template name]
en: Category Archives
sk: Archívy kategórií

[ctx: Template name]
en: Date Archives
sk: Archívy dátumov

[ctx: Template name]
en: Front Page
sk: Úvodná stránka

[ctx: Template name]
en: Mini Cart
sk: Mini košík

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
sk: Mini košík

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

[ctx: Template name]
en: Page: 404
sk: Stránka: 404

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
sk: Stránka: Košík

[ctx: Template name]
en: Pages
sk: Stránky

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
sk: Katalóg produktov

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania produktov

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
sk: Produkty podľa vlastností

[ctx: Template name]
en: Products by Category
sk: Produkty podľa kategórie

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
sk: Produkty podľa značky

[ctx: Template name]
en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

[ctx: Template name]
en: Single Entries
sk: Jednotlivé záznamy

[ctx: Template name]
en: Single Posts
sk: Samostatné články

[ctx: Template name]
en: Single Product
sk: Jeden produkt

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
sk: Archív značiek

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Template overrides.
sk: Ignorovať šablónu.

en: Template part archives
sk: Archívy časti šablón

en: Template part created.
sk: Časť šablóny bola vytvorená.

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
sk: Časť šablóny bola odstránená alebo je nedostupná: %s

en: Template part updated.
sk: Časť šablóny bola aktualizovaná.

en: Template parts
sk: Časti šablóny

en: Template parts list
sk: Zoznam častí šablóny

en: Template parts list navigation
sk: Navigácia zoznamu častí šablóny

en: Template parts to include in your templates.
sk: Časti šablóny, ktoré chcete zahrnúť do vašej témy.

en: Template reset.
sk: Šablóna bola zresetovaná.

en: Template revert failed. Please reload.
sk: Vrátenie šablóny do pôvodného stavu zlyhalo. Načítajte znova.

en: Template updated.
sk: Šablóna bola aktualizovaná.

en: Templates
sk: Šablóny

en: Templates based on theme files can't be removed.
sk: Šablóny založené na súboroch témy nie je možné odstrániť.

en: Templates define the way content is displayed when viewing your site.
sk: Šablóny definujú spôsob zobrazenia obsahu pri prezeraní vašej web stránky.

en: Templates help define the layout of the site. You can customize all aspects of your posts and pages using blocks and patterns in this editor.
sk: Šablóny pomáhajú definovať rozloženie stránky. Pomocou blokov a vzorov v tomto editore môžete prispôsobiť všetky aspekty svojich príspevkov a stránok.

en: Templates list
sk: Zoznam šablón

en: Templates list navigation
sk: Navigácia zoznamu šablón

en: Templates to include in your theme.
sk: Šablóny, ktoré chcete zahrnúť do vašej témy.

en: Temporarily disabled.
sk: Dočasne zakázaný.

en: Term
sk: Výraz

en: Term ID
sk: ID vlastnosti

en: Term ID List
sk: Zoznam ID termínov

en: Term ID Taxonomy Query
sk: Dotaz na taxonómiu ID termínu

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
sk: ID výrazu je zdieľané medzi viacerými taxonómiami

en: Term IDs.
sk: ID výrazov.

en: Term counts
sk: Počty hodnôt

en: Term description.
sk: Popis výrazu.

en: Term does not exist.
sk: Výraz neexistuje.

en: Term items not found.
sk: Položky výrazu sa nenašli.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
sk: Meta výrazu nemôže byť pridané k výrazom, ktoré sú zdieľané medzi taxonómiami.

en: Term name.
sk: Názov hodnoty.

en: Term not found
sk: Výraz nebol nájdený

en: Terms
sk: Podmienky

en: Terms and Conditions Page
sk: Stránka obchodných podmienok

en: Terms and conditions
sk: Obchodné podmienky

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Výrazy nie je možné presunúť do koša. Nastavte '%s' pre vymazanie.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
sk: Výrazy v taxonómii viditeľnosti produktu.

en: Terms of Service
sk: Podmienky poskytovania služby

en: Terms successfully recounted
sk: Hodnoty úspešne prepočítané

en: Ternopilshchyna
sk: Ternopilská oblasť

en: Test checkout
sk: Otestovať pokladňu

en: Test your site's compatibility with Jetpack.
sk: Testovať kompatibilitu vašej webovej stránky s modulom Jetpack.

en: Tested up to WooCommerce version
sk: Testované po WooCommerce verziu

en: Testimonial
sk: Odporúčanie

en: Testimonial Archive Content
sk: Obsah archívu odporúčaní

en: Testimonial Archive Featured Image
sk: Prezentačný obrázok stránky odporúčaní

en: Testimonial Archive Title
sk: Nadpis archívu odporúčaní

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
sk: Koncept odporúčania bol aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Náhľad odporúčania</a>

en: Testimonial list navigation
sk: Navigácia zoznamu odporúčaní

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
sk: Stránka odporúčaní zobrazí najviac %1$s odporúčaní

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo zverejnené. <a href="%s">Zobraziť odporúčanie</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
sk: Bola obnovená revízia odporúčania z %s.

en: Testimonial saved.
sk: Odporúčanie bolo uložené.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo naplánované na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Náhľad odporúčania</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo odoslané. <a target="_blank" href="%s">Náhľad odporúčania</a>

en: Testimonial updated.
sk: Odporúčanie bolo aktualizované.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
sk: Odporúčanie bolo aktualizované. <a href="%s">Zobraziť odporúčanie</a>

en: Testimonials
sk: Odporúčania

en: Testimonials list
sk: Zoznam odporúčaní

en: Testing connection for %s
sk: Testuje sa pripojenie pre %s

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
sk: Testuje sa, či je vaša webová stránka kompatibilná s modulom Jetpack...

en: Text & Image Links
sk: Textové & obrázkové odkazy

en: Text &amp; Headings
sk: Text &amp; Nadpisy

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Text Link
sk: Textový odkaz

en: Text List
sk: Textový zoznam

en: Text alignment
sk: Zarovnanie textu

en: Text background color:
sk: Farba pozadia textu:

en: Text color
sk: Farba textu

en: Text direction
sk: smer textu

[ctx: Text displayed when there is no information]
en: None
sk: Žiadne

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
sk: Text pre atribút title odkazu pre túto menu položku.

en: Text formatting
sk: Formátovanie textu

[ctx: Text labelling a interface as controlling a given layout property (eg: margin) for a given screen size.]
en: Controls the %1$s property for %2$s viewports.
sk: Nastavuje vlastnosť %1$s pre %2$s výrezy.

en: Text only
sk: Len text

en: Text to appear below the main email content.
sk: Text, ktorý sa má zobraziť pod hlavným obsahom e-mailu.

en: Text to display
sk: Text, ktorý sa ma zobraziť

en: Text tracks
sk: Textové skladby

en: Textarea
sk: Textová oblasť

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
sk: Vďaka, že tvoríte pomocou <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sk: Ďakujeme Vám, že predávate s WooCommerce.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
sk: Ďakujeme za použitie %s, vaša stránka bola vymazaná. Prajeme vám veľa štastia, a dúfame, že sa ešte stretneme.

en: Thank you for your feedback!
sk: Ďakujeme vám za vašu reakciu!

en: Thank you for your order
sk: Ďakujeme za vašu objednávku

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
sk: Ďakujeme za Vašu platbu. Vaša transakcia bola dokončená a e-mailom vám bolo zaslané potvrdenie o nákupe. Ak chcete zobraziť podrobnosti o transakcii, prihláste sa na svoj účet PayPal.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
sk: Ďakujeme. Prosím skontrolujte váš e-mail, v ktorom nájdete odkaz pre potvrdenie vašej akcie. Vaša webová stránka nebude vymazaná pokiaľ nekliknete na daný odkaz.

en: Thank you. Your order has been received.
sk: Ďakujeme. Vaša objednávka bola prijatá.

en: Thanks :)
sk: Ďakujeme :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
sk: Ďakujeme za potvrdenie vašej požiadavky na vymazanie.

en: Thanks for confirming your export request.
sk: Ďakujeme za potvrdenie vašej požiadavky na export.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
sk: Ďakujeme za vytvorenie účtu na webe %1$s. Vaše používateľské meno je %2$s. Navštívte vašu používateľskú sekciu, kde môžete zobraziť objednávky, zmeniť heslo a viac na %3$s

en: Thanks for reading.
sk: Vďaka za prečítanie.

en: Thanks for shopping with us
sk: Vďaka, že nakupujete u nás

en: Thanks for shopping with us.
sk: Ďakujeme že u nás nakupujete.

en: Thanks for testing Gutenberg!
sk: Ďakujeme za testovanie Gutenbergu!

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
sk: Ďakujeme za používanie Jetpack! Váš obchod je takmer pripravený: ak chcete aktivovať služby ako %s, jednoducho pripojte svoj obchod.

en: Thanks for using {site_url}!
sk: Ďakujeme, že nakupujete na {site_url}!

en: Thanks for your feedback
sk: Ďakujeme za spätnú väzbu

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
sk: Ďakujeme za Vašu objednávku. Je v stave Čaká na platbu kým potvrdíme príjem platby.

en: Thanks!
sk: Vďaka

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sk: Audio súbor sa nedá nájsť. Skontrolujte <a href="%s">knižnicu multimédií</a> a preverte, či nebol vymazaný.

en: That connection has been removed.
sk: Pripojenie bolo odstránené.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
sk: Táto e-mailová adresa už bola použitá. Prosím skontrolujte vašu schránku pre aktivačný email. Ak nič neurobíte, budete môcť opäť využiť túto adresu za pár dní.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sk: Súbor sa nedá nájsť. Skontrolujte <a href="%s">knižnicu multimédií</a> a preverte, či nebol vymazaný.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sk: Obrázok sa nedá nájsť. Skontrolujte <a href="%s">knižnicu multimédií</a> a preverte, či nebol vymazaný.

en: That might be a simple arrangement like consecutive paragraphs in a blog post, or a more elaborate composition that includes image galleries, videos, tables, columns, and any other block types.
sk: Môže to byť jednoduché usporiadanie, ako sú po sebe nasledujúce odstavce v blogovom príspevku, alebo prepracovanejšia kompozícia, ktorá zahŕňa galérie obrázkov, videá, tabuľky, stĺpce a akékoľvek iné typy blokov.

en: That name is not allowed.
sk: Toto meno nie je povolené.

en: That post does not have a VideoPress video associated to it.
sk: Tento článok nepoužíva žiadne VideoPress video.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
sk: Táto stránka je v súčasnosti vyhradená. Za pár dní však tomu tak už byť nemusí - skúste to neskôr.

en: That user could not be added to this site.
sk: Tento používateľ nemôže byť pridaný k tejto webovej stránke.

en: That user does not exist.
sk: Tento užívateľ neexistuje.

en: That user is already a member of this site.
sk: Užívateľ je už členom tejto stránky.

en: That username is already activated.
sk: Toto používateľské meno je už aktivované.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
sk: Toto používateľské meno je v súčasnosti vyhradené, ale môže byť k dispozícii v priebehu niekoľkých dní.

en: That username is not allowed.
sk: Toto meno používateľa nie je povolené.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sk: Video sa nedá nájsť. Skontrolujte <a href="%s">knižnicu multimédií</a> a preverte, či nebolo vymazané.

en: That was hard work! Take a break.
sk: To bola drina! Dajme si pauzu.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
sk: To je všetko, prestaňte s úpravami! Príjemné publikovanie.

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
sk: Zľavový kód "%1$s" bol odstránený z vášho košíka: %2$s

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
sk: Taxinómia s názvom "%1$s" a vlastnosťou "%2$s" (%3$s) je v konflikte s existujúcim vlastníctvom v radičoch príspevkov REST API. Pri registrácii taxonómie zadajte vlastnú „rest_base“, aby ste sa vyhli tejto chybe.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
sk: Hodnota „%1$s“ je menšia ako „%2$s“

en: The "%s" block was affected by errors and may not function properly. Check the developer tools for more details.
sk: Blok "%s" bol ovplyvnený chybami a nemusí správne fungovať. Ďalšie podrobnosti nájdete vo vývojárskych nástrojoch.

en: The "%s" must be a callable function.
sk: "%s" musí byť volateľná funkcia.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
sk: "%s" - táto skupina nastavení bola odstránená. Skúste inú skupinu nastavení.

en: The "%s" payment method is currently disabled
sk: Platobná metóda "%s" je momentálne vypnutá

en: The "%s" payment method is currently enabled
sk: Platobná metóda "%s" je momentálne povolená

en: The "%s" plugin has encountered an error and cannot be rendered.
sk: V plugine "%s" sa vyskytla chyba chyba a nemôže byť zobrazený.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
sk: Téma "%s" nieje platná nadradená téma.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
sk: Plugin „WooCommerce Admin“ sa nainštaluje a aktivuje.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
sk: Zóna &#8222;Lokácie, ktoré nie sú pokryté vo vašich ostatných zónach&#8220; nemôže byť aktualizovaná.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
sk: Kľúčové slovo “type” schémy pre %1$s môže byť iba jeden zo vstavaných typov: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
sk: Kľúčové slovo “type” schémy pre %1$s môže byť iba jeden zo vstavaných typov: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
sk: Je vyžadované kľúčové slovo “type” schémy pre %s.

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
sk: Adresáre %1$s a %2$s existujú, ale nie je do nich možné zapisovať. Tieto adresáre sa používajú na zlepšenie stability aktualizácií pluginov. Uistite sa, že server má oprávnenia na zápis do týchto adresárov.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
sk: Argument %1$s musí byť neprázdny textový reťazec pre %2$s.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
sk: Konštanta %1$s je definovaná ako %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
sk: Premenná %1$s v súbore %2$s určuje či je na vašej stránke povolené nahrávanie súborov.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
sk: Parameter %1$s musí byť pole. Ak chcete do skriptov preniesť ľubovoľné údaje, použite namiesto toho funkciu %2$s.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
sk: Plugin %1$s bol deaktivovaný, pretože najnovšie vylepšenia sú teraz súčasťou pluginu %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
sk: Hlavička modulu %1$s je v tvare, ktorý sa už nepoužíva. Namiesto toho použite %2$s.

en: The %1$s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See <a href="%2$s">documentation on the Settings API</a>.
sk: Nastavenie %1$s nie je registrované. Neregistrované nastavenia sú zastarané. Viac v <a href="%2$s">dokumentácii pre API nastavení</a>.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
sk: Hodnoty %1$s, %2$s, a %3$s môžu byť editované pre nastavenie jazyku a typu videa.

en: The %s argument must be a string or a string array.
sk: Argument %s musí byť textový reťazec alebo pole textových reťazcov.

en: The %s argument must be an array.
sk: Argument %s musí byť pole.

en: The %s cannot be deleted.
sk: %s nemôže byť vymazané.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
sk: Triedu %s je možné spustiť iba v rámci WP CLI.

en: The %s constant is no longer supported.
sk: Konštanta %s už nie je podporovaná.

en: The %s directory cannot be located.
sk: Adresár %s sa nedá nájsť.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
sk: Adresár %s existuje, ale nie je možné doň zapisovať. Tento adresár sa používa na aktualizáciu pluginov a tém. Uistite sa, že server má oprávnenie na zápis do tohto adresára.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
sk: Adresár %s, ktorý sa používa na zlepšenie stability aktualizácií pluginov a tém, je zapisovateľný.

en: The %s does not support trashing.
sk: %s nepodporuje presunutie do koša.

en: The %s filter is enabled.
sk: Filter %s je aktivovaný.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
sk: Funkcia %s je zablokovaná, niektoré nastavenia multimédií sú preto nedostupné.

en: The %s has already been deleted.
sk: %s bolo už vymazané.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
sk: Importér %s je neplatný alebo nie je inštalovaný.

en: The %s is not a valid URL
sk: Toto %s nie je platná URL adresa

en: The %s key must be a string without spaces.
sk: Kľúč %s musí byť reťazec bez medzier.

en: The %s payment gateway is not available.
sk: Platobná brána %s nie je dostupná.

en: The %s post meta must be an array.
sk: Meta príspevku %s musí byť pole.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
sk: Vlastnosť %s má uloženú neplatnú hodnotu a ne môže byť aktualizovaná na null.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
sk: Šablóna štýlu %s neobsahuje platnú hlavičku témy.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
sk: Tabuľka %s nie je nainštalovaná. Spustite sieťovú aktualizáciu databázy.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sk: &#8220;slug&#8221; je URL-priateľská verzia názvu. Zvyčajne sa skladá iba z malých písmen bez diakritiky, čísel a pomlčiek.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
sk: Téma 2013 pre WordPress sa vracia k blogu. Predstavuje mnoho rôzne formátovaných článkov,  z ktorých je každý unikátny vlastným spôsobom. Dizajn oplýva detailami, počnúc sýtou farebnou schémou ladiacou s obrázkom hlavičky, krásnou typografiou s ikonami, a pružným rozložením ktoré vyzerá úžasne na každom zariadení, veľkom či malom.

en: The <article> element should represent a self-contained, syndicatable portion of the document.
sk: Element <article> by mal predstavovať samostatnú, syndikovateľnú časť dokumentu.

en: The <aside> element should represent a portion of a document whose content is only indirectly related to the document's main content.
sk: Element <aside> by mal predstavovať časť dokumentu, ktorej obsah len nepriamo súvisí s hlavným obsahom dokumentu.

en: The <em>Inserter</em> Tool
sk: Nástroj <em>Vkladač</em>

en: The <footer> element should represent a footer for its nearest sectioning element (e.g.: <section>, <article>, <main> etc.).
sk: Element <footer> by mal reprezentovať pätičku najbližšieho deliaceho elementu (napr.: <section>, <article>, <main> atď.).

en: The <header> element should represent introductory content, typically a group of introductory or navigational aids.
sk: Element <header> by mal predstavovať úvodný obsah, zvyčajne skupinu úvodných alebo navigačných pomôcok.

en: The <main> element should be used for the primary content of your document only.
sk: Element <main> by sa mal používať iba pre primárny obsah vášho dokumentu.

en: The <main> element should be used for the primary content of your document only.
sk: Element <main> by sa mal používať iba pre primárny obsah vášho dokumentu.

en: The <section> element should represent a standalone portion of the document that can't be better represented by another element.
sk: Element <section> by mal predstavovať samostatnú časť dokumentu, ktorá nemôže byť lepšie reprezentovaná iným elementom.

en: The API key provided does not have read permissions.
sk: API kľúč, ktorý ste poskytli, nemá práva na čítanie.

en: The API key provided does not have write permissions.
sk: API kľúč, ktorý ste poskytli, nemá práva na zápis.

en: The API key you entered could not be verified.
sk: Zadaný API kľúč nie je možné overiť.

en: The Akismet subscription plan
sk: Typ balíku služieb Akismet

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
sk: Hlavičku Authorization používajú aplikácie tretích strán, ktoré ste schválili pre túto web stránku. Bez tejto hlavičky sa tieto aplikácie nemôžu k vašej web stránke pripojiť.

en: The Authorization header is working as expected
sk: Hlavička autorizácie funguje podľa očakávania

en: The Authorize Application request is not allowed.
sk: Žiadosť o autorizáciu aplikácie nie je povolená.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
sk: Sekcia dostupných widgetov obsahuje všetky widgety, z ktorých si môžete vyberať. Akonáhle presuniete widget do bočného panela, otvorí sa, aby ste ho mohli nastaviť. Ak ste spokojný s nastavením, kliknite na tlačidlo Uložiť a widget sa zobrazí na vašej stránke. Keď kliknete na tlačidlo Odstrániť, widget bude odstránený.

en: The Big Day
sk: Veľký deň

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
sk: Služba Blip.tv je od 20. augusta 2015 zrušená.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
sk: URL adresa blogu nie je vo widgete nastavená správne.

en: The CSV is invalid.
sk: CSV súbor je chybný

en: The Cheshire Cat.
sk: Kocúr Cheshire.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
sk: Možnosti prispôsobenia témy umožňujú zobraziť ukážku zmien na webovej stránke ešte pred ich publikovaním. V režime ukážky môžete prechádzať rôznymi podstránkami. Pre niektoré prvky sú dostupné odkazy na úpravu, stačí kliknúť kdekoľvek v ukážke pre ich vypnutie a zapnutie. Možnosti prispôsobenia nie sú určené pre blokové témy.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
sk: Databázový identifikátor nav_menu_item, ktorý je nadradený tejto menu položke, ak nejaký existuje, inak 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
sk: Nástenka je prvé miesto, na ktoré sa dostanete zakaždým, keď sa prihlásite na svoju stránku. Nájdete tu všetky svoje WordPress nástroje. Ak potrebujete pomoc, stačí kliknúť na &#8220;Pomoc&#8221; nad názvom obrazovky.

en: The Eden Jacket
sk: Bunda Eden

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sk: Rozšírenie eWAY pre WooCommerce umožňuje prijímať platby kreditnou kartou priamo vo vašom obchode bez toho, aby ste presmerovali svojich zákazníkov na stránky tretích strán, aby mohli uskutočniť platby.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
sk: Šablóna Pätička definuje oblasť web stránky, ktorá zvyčajne obsahuje info o vlastníkovi/prevádzkovateľovi stránky, odkazy na sociálne siete alebo akúkoľvek inú kombináciu blokov.

en: The GMT date the application password was created.
sk: GMT dátum vytvorenia hesla aplikácie.

en: The GMT date the application password was last used.
sk: Dátum v tvare GMT, kedy bolo heslo aplikácie naposledy použité.

en: The HTTP response code from the receiving server.
sk: HTTP kód z prijímacieho serveru.

en: The HTTP response message from the receiving server.
sk: HTTP správa z prijímacieho serveru.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
sk: Šablóna Hlavička definuje oblasť web stránky, ktorá zvyčajne obsahuje názov stránky, logo a hlavnú navigáciu.

en: The ID for the associated post of the attachment.
sk: ID pre priradenný článok k dokumentu.

en: The ID for the author of the post.
sk: ID autora objektu.

en: The ID for the author of the revision.
sk: ID autora revízie.

en: The ID for the author of the template.
sk: ID autora šablóny.

en: The ID for the autosave.
sk: ID automatického uloženia.

en: The ID for the parent font family of the font face.
sk: Identifikátor nadradeného typu písma daného štýlu písma.

en: The ID for the parent of the autosave.
sk: ID rodiča automatického uloženia.

en: The ID for the parent of the comment.
sk: ID rodiča komentára.

en: The ID for the parent of the global styles revision.
sk: Identifikátor nadradenej revízie globálnych štýlov.

en: The ID for the parent of the object.
sk: ID rodiča objektu.

en: The ID for the parent of the post.
sk: ID rodiča objektu.

en: The ID for the parent of the resource.
sk: ID rodiča zdroja.

en: The ID for the parent of the revision.
sk: ID pre nadradený zdroj.

en: The ID for the resource.
sk: ID zdroja.

en: The ID of the assigned menu.
sk: ID priradeného menu.

en: The ID of the associated post object.
sk: ID priradeného objektu článku.

en: The ID of the featured media for the post.
sk: ID odporúčaného súboru pre objekt.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
sk: ID balíka, ku ktorému patrí prepravné.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
sk: ID stránky, ktorá by mala byť zobrazená na úvodnej stránke

en: The ID of the page that should display the latest posts
sk: ID stránky, na ktorej by mali byť zobrazené najnovšie príspevky.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
sk: ID použitej metódy platby počas zaplatenia.

en: The ID of the user object, if author was a user.
sk: ID objektu používateľa, ak bol autor používateľom.

en: The ID of this site does not exist.
sk: Neexistuje ID pre túto webovú stránku.

en: The IP address the application password was last used by.
sk: IP adresa, na ktorú bolo heslo aplikácie naposledy použité.

en: The JSONP callback function is invalid
sk: Funkcia JSONP callback je neplatná

en: The Jetpack Module is already activated.
sk: Jetpack modul je už aktivovaný.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
sk: Jetpack modul je už deaktivovaný.

en: The Jetpack Version is %s
sk: Jetpack verzia %s

en: The Mad Hatter.
sk: Šialený Klobučník.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
sk: Licenčný kľúč MaxMind je neplatný. Ak ste ho vytvorili iba nedávno, možno budete musieť chvíľu počkať, kým sa aktivuje.

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
sk: Open Graph odkaz na obrázok elementu %1$s alebo %2$s z URL adresy.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
sk: Verzia PHP na vašom serveri je %1$s, avšak nová verzia pluginu vyžaduje %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
sk: Verzia PHP na vašom serveri je %1$s, avšak nová verzia témy vyžaduje %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sk: PHP verzia na vašom serveri je %1$s, ale nahraný plugin vyžaduje %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sk: PHP verzia na vašom serveri je %1$s, ale nahraná téma vyžaduje %2$s.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
sk: Rozšírenie PayFast pre spoločnosť WooCommerce umožňuje prijímať platby kreditnou kartou a EFT prostredníctvom jednej z najpopulárnejších platobných brán v Južnej Afrike. Žiadne nastavovacie poplatky ani mesačné náklady na predplatné.

en: The Plugin is already deactivated.
sk: Plugin je už deaktivovaný.

en: The Press This plugin is required.
sk: Plugin Press This je musí byť nainštalovaný.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
sk: Nastavenia ochrany súkromia vyžadujú JavaScript.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
sk: Obrazovka Ochrana osobných údajov vám umožňuje buď vytvoriť novú stránku so zásadami ochrany osobných údajov, alebo zvoliť existujúcu stránku.

en: The Queen of Hearts.
sk: Srdcová kráľovná.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
sk: REST API nemôže byť úplne vypnuté, pre obmezenie prístupu k API použite filter %s.

en: The REST API did not behave correctly
sk: REST API sa nesprávalo správne

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
sk: REST API nespracovalo parameter dotazu %s správne.

en: The REST API encountered an error
sk: REST API zaznamenalo chybu

en: The REST API encountered an unexpected result
sk: Výsledom volania REST API je neočakávaný výsledok

en: The REST API is available
sk: REST API je dostupné

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
sk: REST API je jeden zo spôsobov, akým WordPress a iné aplikácie komunikujú so serverom. Jedným z príkladov je (blokový) editor článkov, ktorý sa spolieha na REST API pre zobrazenie a ukladanie vašich príspevkov a stránok.

en: The Rest API is unavailable.
sk: Rest API je nedostupné.

en: The SKU already exists on another product.
sk: Toto SKU už existuje v inom produkte.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
sk: SQL server je vyžadovaná časť sofvéru pre databázu, ktorú WordPress používa na ukladanie všetkých dát a nastavenia vašej webovej stránky.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
sk: SSL certifikát servera nemohol byť overený.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
sk: Kontrola zdravia webovej stránky pre %1$s bola nahradená %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
sk: Kontrola zdravia webovej stránky vyžaduje JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
sk: Ikona webovej stránky sa používa ako ikona stránky v prehliadači alebo aplikácií. Ikona musí mať štvorcový rozmer a musí byť široká aj vysoká aspoň %s pixelov.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: Adresa stránky ktorú ste zadali nevyzerá byť platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
sk: Textový mód vám dovolí zadať HTML spolu s textom. Značky &lt;p&gt; a &lt;br&gt; sú pri prepnutí na Textový editor konvertované do zalomených riadkov, aby nebol kód veľmi zaplnený. Počas písania môžete použiť namiesto značky &lt;br&gt; jednoduché zalomenie riadka (Enter), a namiesto značky pre odsek použite dvojité zalomenie riadka. Odseky riadkov budú automaticky konvertované do značiek.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
sk: Používateľské meno služby Twitter vlastníka domény tejto stránky.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
sk: URI webovej stránky témy, ako sa nachádza v hlavičke témy.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
sk: URI webovej stránky témy, transformované na zobrazenie.

en: The URI of the theme's webpage.
sk: URI adresa webstránky témy.

en: The URL must be served over a secure connection.
sk: Webová adresa musí byť poskytovaná cez zabezpečené pripojenie.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
sk: URL adresa zdroja, pre ktorý sa majú stiahnúť oEmbed údaje.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
sk: URL vašej %s webovej stránky (zároveň s ID stránky).

en: The URL to process.
sk: URL adresa, ktorá sa má spracovať.

en: The URL to the admin area
sk: URL do administrátorského panelu

en: The URL to which this menu item points.
sk: URL adresa, na ktorú táto položka menu odkazuje.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
sk: URL, na ktorú je zaslaný webhook payload.

en: The URL where the webhook was delivered.
sk: URL adresa, kde bol webhook doručený.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
sk: URL, ktorú ste zadali sa podobá na e-mailovú adresu, mám tam pridať povinný prefix mailto:?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
sk: URL, ktoré ste zadali sa podobá n a externý odkaz, mám tam doplniť povinný prefix http://?

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
sk: Modul VideoPress nedokázal nadviazať komunikáciu s VideoPress servermi. Táto chyba je s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobená nesprávnou konfiguráciou modulu. Skúste ho preinštalovať alebo aktualizovať.

en: The Walker class named %s does not exist.
sk: Walker trieda pomenovaná %s neexistuje.

en: The White Rabbit.
sk: Biely zajac.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
sk: Bloky WooCommerce vyžadujú novšiu verziu WordPress a boli pozastavené. Aktualizujte WordPress, aby ste si mohli naďalej užívať bloky WooCommerce.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
sk: Balík WooCommerce Blocks bežiaci na vašom webe.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
sk: Plugin WooCommerce Helper už nepotrebujete. Namiesto neho <a href="%s">spravujte predplatné</a> z možností rozšírení.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
sk: WooCoomerce REST API umožňuje externým aplikáciam zobraziť a spravovať údaje obchodu. Prístup je povolený iba na základe platného API kľúča.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
sk: Balík WooCommerce REST API spustený na vašom webe.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
sk: WordPress Hosting Tím udržuje zoznam modulov, odporúčaných aj požadovaných, v <a href="%1$s" %2$s>tímovej príručke%3$s</a>.

en: The WordPress Team
sk: Tím WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: WordPress adresa ktorú ste zadali, nevyzerá ako platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

en: The WordPress community
sk: WordPress komunita

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
sk: Aplikácia WordPress pre Android dostala úplne nový vzhľad

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
sk: Tím WordPress vám pomôže. Pošlite email na %s a náš tím vám pomôže s chodom stránky.

en: The WordPress.com account for the primary connection is %s
sk: Účet na WordPress.com pre primárenie pripojenie je %s

en: The WordPress.com blog_id is %d
sk: WordPress.com blog_id je %d

en: The WordPress.org username of the block author.
sk: WordPress.org používateľské meno autora bloku.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
sk: XFN vzťah vyjadrený v odkaze tejto menu položky.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
sk: Spoločnosť XYZ Doohickey bola založená v roku 1971 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné služby. Nachádza sa v meste Gotham City, XYZ zamestnáva viac ako 2 000 ľudí a robí všetky druhy úžasných vecí pre komunitu Gotham.

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
sk: Vyššie je galéria s dvomi obrázkami. Je to jednoduchšia cesta pre vytváranie vizuálne príťažlivých rozložení, bez toho, aby sme museli riešiť floaty. Tiež môžete galériu jednoducho premeniť späť na samostatné obrázky, pomocou prepínača blokov.

en: The action's schedule frequency.
sk: Frekvencia plánovania akcie.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
sk: Aktívna téma nepodporuje flexibilnú veľkosť obrázka hlavičky.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
sk: Aktívna téma nepodporuje nahrávanie vlastného obrázka hlavičky.

en: The active theme has the following error: "%s".
sk: Aktívna téma obsahuje nasledujúcu chybu: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
sk: Aktívna téma je zvýraznená a zobrazená ako prvá.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
sk: Aktívna verzia WooCommerce nepodporuje čistenie cache šablóny.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
sk: Stránka overenia e-mailu administrátora sa objaví znovu o %s.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
sk: Štítok akcie poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
sk: Názov akcie poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note content prop cannot be empty.
sk: Obsah poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note date prop cannot be empty.
sk: Dátum poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
sk: Šablóna poznámky administrátora má nesprávnu prop hodnotu.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
sk: Jazyk poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note name prop cannot be empty.
sk: Názov poznámky pre správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note source prop cannot be empty.
sk: Zdroj poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
sk: Stav poznámky správcu (%s) nie je jedným z podporovaných stavov.

en: The admin note status prop cannot be empty.
sk: Stav poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note title prop cannot be empty.
sk: Názov poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
sk: Typ poznámky administrátora (%s) nie je jedným z podporovaných typov.

en: The admin note type prop cannot be empty.
sk: Typ poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
sk: Výška zľavy. Vždy nastavujte ako číslo, aj keď ide o percentá.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
sk: Množstvo informácií, ktoré by ste mali zobraziť, závisí od vašich lokálnych alebo národných regulácií. Potrebné môže byť napríklad zobraziť fyzickú adresu, sídlo firmy alebo identifikačné číslo (IČO).

en: The amount of tax charged.
sk: Výška zaúčtovanej dane.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
sk: Čas (v sekundách), ktorý vaša webová stránka vynaloží na jednu operáciu skôr, ako vyprší časový limit servera.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sk: Množstvo v stupňoch ktorým sa bude obrázok otáčať v smere hodinových ručičiek. ZASTARANÉ: Použite `modifikátory`.

en: The application ID must be a UUID.
sk: ID aplikácie sa musí zhodovať s UUID.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
sk: Funkcionalita Heslá aplikácií vyžaduje protokol HTTPS, ktorý na tejto web stránke nie je povolený.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
sk: Pomer strán je vzťah medzi šírkou a výškou. Pri zmene veľkosti ho môžete zachovať pomocou stlačenia klávesy "shift". Taktiež môžete použiť pole na určenie pomeru napr.1:1 (štvorec), 4:3, 16:9, atď.

en: The assigned attribute.
sk: Pridelený atribút.

en: The attached file cannot be found.
sk: Priložený súbor sa nedá nájsť.

en: The attachment MIME type.
sk: MIME typ prílohy.

en: The attachment caption.
sk: Titulok pre prílohu.

en: The attachment description.
sk: Popis prílohy.

en: The attribute name.
sk: Názov vlastnosti.

en: The attribute taxonomy name.
sk: Názov taxonómie atribútu.

en: The attributes of the inner block.
sk: Vlastnosti vnoreného bloku.

en: The attributes used in the example.
sk: Vlastnosti použité v príklade.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
sk: Overené heslo aplikácie je možné skontrolovať iba pre aktuálneho používateľa.

en: The authorization header is invalid
sk: Hlavička autorizácie je neplatná

en: The authorization header is missing
sk: Chýba hlavička autorizácie

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
sk: Procesu overenia uplynula platnosť. Choďte späť a skúste to znova.

en: The average rating of blocks published by the same author.
sk: Priemerné hodnotenie blokov od tohto istého autora.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
sk: Farba pozadia WooCommerce e-mailovej šablóny. Základná %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
sk: Záloha príspevku vo vašom prehliadači sa líši od verzie uvedenej nižšie.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
sk: Základná farba pre WooCommerce e-mailové šablóny. Základná %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sk: Základná stránka môže byť tiež použitá v <a href="%s">permalink produktu</a>.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
sk: Najlepšie miesto, kde sa spýtať na niečo v súvislosti s WordPress.com

en: The big day is here.
sk: Veľký deň je tu.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
sk: Blokový editor vyžaduje JavaScript. Povoľte JavaScript vo vašom prehliadači alebo aktivujte <a href="%s">plugin Classic Editor</a>.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
sk: Blokový editor vyžaduje JavaScript. Povoľte JavaScript vo vašom prehliadači alebo nainštalujte <a href="%s">plugin Classic Editor</a>.

en: The block icon.
sk: Ikona bloku.

en: The block name, in namespace/block-name format.
sk: Názov bloku, vo formáte menny priestor/názov-bloku.

en: The block slug.
sk: Slug bloku.

en: The block title, in human readable format.
sk: Názov bloku, vo formáte čitateľnom pre človeka.

en: The block types which can use this pattern.
sk: Typy blokov, ktoré môžu použiť tento vzor.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
sk: Blokové widgety vyžadujú JavaScript. Povoľte JavaScript vo vašom prehliadači alebo aktivujte <a href="%s">plugin Classic Widgets</a>.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
sk: Blokové widgety vyžadujú JavaScript. Povoľte JavaScript vo vašom prehliadači alebo nainštalujte <a href="%s">plugin Classic Widgets</a>.

en: The block will not move when the page is scrolled.
sk: Blok sa pri posúvaní stránky nepohne.

en: The block will stick to the top of the window instead of scrolling.
sk: Blok sa namiesto posúvania  so stránkou prilepí na hornú časť okna.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
sk: Oddiely pre názov odkazu, webovú adresu a popis majú fixnú pozíciu, zatiaľ čo ostatné môžu byť ľubovoľne premiestňované. Oddiely, ktoré nepotrebujete môžete skryť v karte Nastavenia zobrazenia, alebo ich minimalizovať kliknutím na nadpis oddielu.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
sk: Oddiely na vašej obrazovke nástenky sú:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
sk: Blok Kalendár je skrytý, lebo sa nenašli žiadne zverejnené príspevky.

en: The callback_url needs to be over SSL
sk: callback_url musí byť zabezpečená cez SSL

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
sk: Volaná metóda konštruktora triedy pre %1$s v %2$s <strong>sa nepoužíva</strong> od verzie %3$s! Namiesto toho použite %4$s.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sk: Košík bol naplnený položkami z vášho predchádzajúceho  nákupu.

en: The cart item product or variation ID.
sk: Produkt alebo položka variácie položky košíka.

en: The category description, in human readable format.
sk: Popis kategórie vo formáte čitateľnom pre človeka.

en: The category label, in human readable format.
sk: Štítok kategórie vo formáte čitateľnom pre človeka.

en: The category name.
sk: Názov kategórie.

en: The category this test is grouped in.
sk: Kategória, do ktorej je tento test zoskupený.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sk: Ak odídete z tejto stránky, zmeny, ktoré ste vykonali budú stratené.

en: The chosen rate ID for the package.
sk: Zvolené ID sadzby balíka.

en: The city in which your business is located.
sk: Mesto, kde sa nachádza váš obchod.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
sk: Nárok sa stratil. Odvolávam súčasnú várku.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
sk: Trieda %1$s filtrovaná %2$s musí implemenovať %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
sk: Trieda pripojená k "woocommerce_queue_class" nepoužíva WC_Queue_Interface rozhranie.Namiesto nej bude použitá predvolená trieda %s.

en: The comment cannot be deleted.
sk: Komentár nemôže byť zmazaný.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Komentáre nie je možné presunúť do koša. Nastavte '%s' pre vymazanie.

en: The comment has already been trashed.
sk: Komentár už bol presunutý do koša.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
sk: Platnosť potvrdzovacieho kľúča pre túto žiadosť o osobné údaje vypršala.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
sk: Potvrdzovací kľúč je pre túto žiadosť o osobné údaje neplatný.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
sk: V tejto žiadosti o osobné údaje chýba potvrdzovací kľúč.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
sk: Nie je možné nadviazať pripojenie k akismet.com. Pozrite sa na <a href="%s" target="_blank">sprievodca firewallom</a> a skontrolujte nastavenie servera.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
sk: Konštanta %1$s <strong>sa už nepoužíva</strong>. Pre zapnutie konfigurácie subdomény použite boolean konštantu %2$s v %3$s. Pre kontrolu, či je konfigurácia subdomény zapnutá, použite %4$s.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
sk: Pri vytváraní siete nemôžete mať definovanú konštantu %s.

en: The content for the comment.
sk: Obsah pre komentár.

en: The content for the post.
sk: Obsah pre objekt.

en: The content of the %s element from the URL.
sk: Obsah elementu %s z URL adresy.

en: The content of the review.
sk: Obsah recenzie.

en: The content of your post doesn’t match the template assigned to your post type.
sk: Obsah vášho príspevku neodpovedá šablóne priradenej k typu príspevku.

en: The contents of the %s element from the URL.
sk: Obsah elementu %s z URL adresy.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
sk: Krajina alebo štát, ak existuje, kde sa nachádza váš obchod.

en: The coupon code already exists
sk: Kód kupónu už existuje

en: The coupon code cannot be empty.
sk: Kód kupónu nemôže byť prázdny.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
sk: Kupón exspiruje o 00:00:00 tohto dňa.

en: The coupon's unique code.
sk: Jedinečný kód kupónu.

en: The coupons unique code.
sk: Unikátne kódy kupónov.

en: The cron event list could not be saved.
sk: Zoznam udalostí cron sa nepodarilo uložiť.

en: The cron is not scheduled to run.
sk: Spustenie cronu nie je naplánované.

en: The cron named `%s` was removed from the schedule.
sk: Cron s názvom `%s` bol odstránený z plánu.

en: The cron named `%s` was scheduled.
sk: Cron s názvom `%s` bol naplánovaný.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
sk: Aktuálny obrázok nemá alternatívny text. Názov súboru je: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
sk: Aktuálny jazyk, ktorý používa WordPress. Predvolené = Anglicky

en: The current poster image url is %s
sk: URL aktuálneho náhľadového obrázku je %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
sk: Aktuálny používateľ môže priradiť výrazy v taxonómii %s.

en: The current user can change the author on this post.
sk: Aktuálny používateľ môže zmeniť autora tohoto článku.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
sk: Aktuálny používateľ môže vytvoriť výrazy v taxonómii %s.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
sk: Aktuálny používateľ môže publikovať nefiltrované HTML a JavaScript.

en: The current user can publish this post.
sk: Aktuálny používateľ môže článok zverejniť.

en: The current user can sticky this post.
sk: Aktuálny používateľ môže článok pripnúť.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
sk: Rola tohoto používateľa musí umožňovať úpravy používateľov.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
sk: Aktuálne zvolená stránka zásad ochrany osobných údajov neexistuje. Vytvorte alebo vyberte novú stránku.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
sk: Aktuálne zvolená stránka zásad ochrany osobných údajov je v koši. Vytvorte alebo vyberte novú stránku zásad cohrany osobných údajov alebo <a href="%s">obnovte súčasnú stránku</a>.

en: The customer cannot be deleted
sk: Zákazník nemôže byť vymazaný

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
sk: Databázový identifikátor pôvodného objektu, ktorý táto menu položka predstavuje, napríklad ID pre príspevky alebo term_id pre kategórie.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
sk: Podarilo sa nadviazať spojenie s databázovým serverom (to znamená, že prihlasovacie meno a heslo sú správne), no nie je možné zvoliť databázu %s.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
sk: Proces aktualizácie databázy beží na pozadí a môže to chvíľu trvať, buďte trpezlivý. Pokročilí používatelia môžu alternatívne aktualizovať cez %1$sWP CLI%2$s.

en: The date and time the preferences were updated.
sk: Nastavenia dátumu a času boli aktualizované.

en: The date of the customer last order, as GMT.
sk: Dátum poslednej objednávky zákazníka (GMT).

en: The date of the download, as GMT.
sk: Dátum stiahnutia, ako GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
sk: Dátum sťahovania v časovom pásme stránky.

en: The date the comment was published, as GMT.
sk: Dátum, kedy bol komentár publikovaný. (GMT)

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
sk: Dátum zverejnenia komentára v časovom pásme webovej stránky.

en: The date the coupon expires, as GMT.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu (časové pásmo stránky).

en: The date the coupon was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia kupónu (GMT).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia kupónu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy kupónu (GMT).

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy kupónu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the customer was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia zákazníka (GMT).

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia zákazníka, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej aktualizácie údajov zákazníka (GMT).

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy zákazníka, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the image was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia obrázku (GMT).

en: The date the image was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia obrázku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the image was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy obrázku (GMT).

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy obrázku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order note was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia poznámky k objednávke (GMT).

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia poznámky k objednávke, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order refund was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia refundácie objednávky (GMT).

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia refundácie objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was completed, as GMT.
sk: Dátum dokončenia objednávky (GMT).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
sk: Dátum skompletizovania objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia objednávky (GMT).

en: The date the order was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy objednávky (GMT).

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was paid, as GMT.
sk: Dátum zaplatenia objednávky (GMT).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
sk: Dátum zaplatenia objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the post was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej zmeny článku, v GMT.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej zmeny článku, v časovom pásme webovej stránky.

en: The date the post was published, as GMT.
sk: GMT dátum, kedy bol objekt publikovaný.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
sk: Dátum zverejnenia článku v časovom pásme webovej stránky.

en: The date the product was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia produktu (GMT).

en: The date the product was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia produktu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the product was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej aktualizácie produktu (GMT).

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy produktu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the report end, as GMT.
sk: Dátum ukončenia správy, ako GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
sk: Dátum ukončenia reportu v časovom pásme lokality.

en: The date the report start, as GMT.
sk: Dátum začiatku reportu, ako GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
sk: Dátum začiatku reportu v časovom pásme stránky.

en: The date the review was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia recenzie (GMT).

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
sk: Dátum vytvorenia recenzie v časovom pásme stránky v čitateľnom formáte.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia recenzie, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
sk: GMT dátum, kedy bol objekt naposledy zmenený.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum, kedy bol objektu naposledy zmenený. V časovej zóne webovej stránky.

en: The date the revision was published, as GMT.
sk: GMT dátum, kedy bol objekt publikovaný.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
sk: Dátum, kedy bol objekt puglikovaný. V časovej zóne webovej stránky.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia variácie, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy variácie, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
sk: Dátum zalogovania doručenia webhooku (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
sk: Dátum zalogovania webhook doručenia, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the webhook was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia webhooku (GMT).

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia webhooku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy webhooku (GMT).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy webhooku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date when download access expires, as GMT.
sk: Dátum vypršania platnosti prístupu k sťahovanému súboru (GMT).

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
sk: Dátum kedy exspiruje prístup k stiahnutiu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
sk: Dátum poslednej aktualizácie bloku vo fuzzy formáte čitateľnom pre človeka.

en: The date when the block was last updated.
sk: Dátum poslednej zmeny bloku.

en: The date you provided is invalid.
sk: Zadaný dátum je neplatný.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
sk: Dátum/čas, kedy sa má/malo naplánovať spustenie akcie.

en: The decimal separator of displayed prices.
sk: Oddeľovač desatinných miest u zobrazovaných cien

en: The default timezone for your server.
sk: Predvolené časové pásmo pre váš server.

en: The delivery duration, in seconds.
sk: Doba trvania dodávky v sekundách.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
sk: Popis nie je v zásade veľmi dôležitý, no niektoré témy ho môžu automaticky zobrazovať.

en: The description of the menu location.
sk: Popis umiestnenia menu.

en: The description of this menu item.
sk: Popis tejto menu položky.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
sk: Popis bude zobrazený v navigácií ak aktívna téma túto funkciu podporuje.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
sk: Smernice (riadky) medzi  `BEGIN %1$s` a `END %1$s` sú
    dynamicky generované a mali by byť upravené iba pomocou filtrov WordPress.
    Akékoľvek zmeny smerníc medzi týmito značkami sa prepíšu.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
sk: Vypršal výpočet veľkosti adresára. Zvyčajne je to spôsobené veľkým počtom podadresárov a súborov.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
sk: Typ zľavy na kupón (napr. Percento alebo pevná suma)

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
sk: Stiahnuteľný súbor %1$s nemôže byť použitý, pretože nie je povoleného typu. Povolené typy súborov sú: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
sk: Stiahnuteľný súbor %s nemôže byť použitý. Na serveri sa nenachádza.

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
sk: V nastaveniach %2$s nie je zaregistrovaný identifikátor duotónu "%1$s".

en: The e-mail could not be sent.
sk: E-mail sa nepodarilo odoslať.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sk: Rozšírenie eWAY pre WooCommerce umožňuje prijímať platby kreditnou kartou priamo vo vašom obchode bez toho, aby ste presmerovali svojich zákazníkov na stránky tretích strán, aby mohli uskutočniť platby.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video
    		playback and shares and the player is lightweight and responsive.
sk: Najjednoduchší spôsob nahrania neznačkových videí bez reklám na vašu webovú stránku. Budete dostávať štatistiky o 
    		prehrávaní a zdieľaní a prehrávač je jednoduchý a responzívny.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
sk: Pole na úpravu automaticky zvýrazňuje syntax kódu. Pre prácu v textovom režime to môžete zakázať vo vašom <a href="%1$s" %2$s>používateľskom profile%3$s</a>.

en: The editor has encountered an unexpected error.
sk: Editor zaznamenal neočakávanú chybu.

en: The editor has encountered an unexpected error. Please reload.
sk: Editor zaznamenal neočakávanú chybu. Načítajte znova.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
sk: Editor sa bude usilovať o vytvorenie lepšieho zážitku z vytvárania stránok a príspevkov prostredníctvom možnosti jednoduchšieho písania bohatších príspevkov. A má tiež bloky, ktoré uľahčujú to, čo sa dnes musí pracne robiť prostredníctvom shortcódov, vlastného HTML a podobne.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sk: Zadaná e-mailová adresa je zrejme neplatná. Zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: The email address for the customer.
sk: Emailová adresa pre zákazníka.

en: The email address for the user.
sk: E-mailová adresa pre používateľa.

en: The email could not be sent.
sk: E-mail sa nepodarilo odoslať.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
sk: Tento e-mail nemohol byť odoslaný. Možný dôvod: váš poskytovateľ webhostingu vypol %s funkciu.

en: The email is correct
sk: E-mail je správny

en: The embed_url parameter must be a valid URL.
sk: Parameter embed_url musí byť platná URL adresa.

en: The error code was %s.
sk: Kód chyby je %s.

en: The excerpt for the post.
sk: Zhrnutie objektu.

en: The excerpt is hidden.
sk: Zhrnutie je skryté.

en: The excerpt is visible.
sk: Zhrnutie je viditeľné.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
sk: Rozšírenie %s bolo úspešne deaktivované.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
sk: Skupina pôvodne reprezentovaných objektov, ako napr. "post_type" (typ príspevku) alebo "taxonomy" (taxonómia).

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
sk: Odkaz na favicon obrázok elementu %s z URL adresy.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
sk: Funkcia “typ” nie je platný typ JSON schémy.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
sk: Polia na tejto obrazovke určujú základné nastavenia vašej stránky.

en: The file URL has been copied to your clipboard
sk: URL adresa súboru bola skopírovaná do vašej schránky

en: The file does not exist, please try again.
sk: Súbor neexistuje, prosím skúste znova.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
sk: Súbor je prázdny alebo používa iné formátovanie ako UTF-8. Skúste nahrať iný súbor.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
sk: Povolenia súboru na tomto hostiteľovi zamedzujú úpravu súborov.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
sk: Systém súborov nie je momentálne k dispozícii na správu pluginov.

[ctx: The first plugin requires the second plugin.]
en: %1$s requires %2$s
sk: %1$s vyžaduje %2$s

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
sk: Prvá vec, ktorú musíte urobiť je povedať systému Blogger, aby povolil prístup Wordpressu na váš účet. Ako túto autorizáciu povolíte, budete presmerovaný naspäť sem.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
sk: Priečinok %1$s je kontrolovaný systémom riadenia verzií (%2$s), ale filter %3$s povoľuje aktualizácie.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
sk: Priečinok %1$s je kontrolovaný systémom riadenia verzií (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
sk: Nasledujúce pluginy ešte nepotvrdili kompatibilitu s WooCommerce %s a mali by byť aktualizované a dostatočne preskúmané než budete pokračovať:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sk: Nasledujúce adresy budú použité pri zúčtovaní v predvolenom nastavení.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
sk: Nasledovné skratky pre formátovanie sú nahradené po stlačení Enter. Stlač ESC alebo Krok späť pre zrušenie zmien.

en: The following has been modified.
sk: Nasledujúce bolo upravené.

en: The following note has been added to your order:
sk: Do objednávky bola pridaná nasledujúca poznámka:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sk: Nasledujúce nastavenia určujú ako sú zobrazované ceny na stránke.

en: The following plugins failed to update. If there was a fatal error in the update, the previously installed version has been restored.
sk: Nasledujúce doplnky sa nepodarilo aktualizovať. Ak sa pri aktualizácii vyskytla závažná chyba, bola obnovená predtým nainštalovaná verzia.

en: The following plugins failed to update:
sk: Zlyhala aktualizácia pre nasledujúce pluginy:

en: The following plugins must be activated first: %s.
sk: Najprv musia byť aktivované nasledujúce pluginy: %s.

en: The following plugins were successfully updated:
sk: Nasledujúce pluginy boli úspešne aktualizované:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
sk: Nasledujúce pluginy budú pre vás nainštalované a aktivované:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
sk: Nasledujúce spôsoby doručenia sa vzťahujú na zákazníkov s adresami doručenia v tejto zóne.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
sk: Nasledujúce klávesové skratky majú rozdielne prístupové klávesy: Alt + Shift + písmeno.

en: The following themes are installed but incomplete.
sk: Tieto témy sú nainštalované, no nie sú kompletné.

en: The following themes failed to update:
sk: Zlyhala aktualizácia pre nasledujúce témy:

en: The following themes were successfully updated:
sk: Nasledujúce témy boli úspešne aktualizované:

en: The following translations failed to update:
sk: Zlyhala aktualizácia pre nasledujúce preklady:

en: The following translations were successfully updated:
sk: Nasledujúce preklady boli úspešne aktualizované:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
sk: Nasledujúce hodnoty neopisujú platný dátum: mesiac %1$s, deň %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
sk: Nasledujúce údaje neopisujú platný dátum: rok %1$s, mesiac %2$s, deň %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
sk: Nasledujúci sprievodca vám pomôže rýchlo nastaviť váš obchod a začať.

en: The fonts directory
sk: Adresár s písmami

en: The format for the post.
sk: Formát objektu.

en: The generated password. Only available after adding an application.
sk: Vygenerované heslo. K dispozícii až po pridaní aplikácie.

en: The given object ID is not that of a menu item.
sk: Zadané ID objektu nie je položka menu.

en: The globally unique identifier for the post.
sk: Globálny unikátny identifikátor objektu.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
sk: Cieľom tohto nového editora je jednoduché a príjemné pridávanie bohatého obsahu do WordPressu. Celý tento príspevok sa skladá z <em> kusov obsahu</em> - trochu podobných LEGO tehličkám, s ktorými sa môžete voľne pohybovať a interagovať. Presuňte kurzor a všimnete si, že obrysy jednotlivých blokov sa rozsvietia a získajú šípky. Kliknite na šípky, aby ste rýchlo premiestnili bloky bez toho, aby ste sa museli obávať, že stratíte obsah v procese jeho kopírovania a vkladania.

en: The goods
sk: Tovar

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
sk: Zobrazenie mriežky v Knižnici médií vyžaduje JavaScript.<a href="%s">Prepnite na zobrazenie zoznamu</a>.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
sk[0]: Skupina "%s" neexistuje.

en: The handler for the route is invalid
sk: Manažér pre trasu je neplatný

en: The handler for the route is invalid.
sk: Manažér pre trasu je neplatný

[ctx: The home page of a website.]
en: Home Page
sk: Domovská stránka

en: The homepage URL of your site.
sk: Domovská URL vašich webových stránok.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
sk: Úvodná stránka je jedným z najdôležitejších vstupných bodov vášho obchodu. Pri správnom prevedení môže viesť k vyšším konverziám a záujmu. Nezabudnite prispôsobiť domovskú stránku, ktorú sme pre vás vytvorili počas onboardingu.

en: The human-readable label for the style.
sk: Štítok, ktorý je čitateľný pre človeka.

en: The icon for the post type.
sk: Ikona pre typ obsahu.

en: The id for the resource.
sk: ID tohto zdroja.

en: The id of a registered sidebar
sk: ID registrovaného bočného panelu

en: The id of a template
sk: ID šablóny

en: The image already has the requested size.
sk: Pre obrázok už požadovaná veľkosť existuje.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
sk: Obrázok nie je možné otočiť, pretože priložené meta údaje nemožno aktualizovať.

en: The image helps collect stats, but should work when hidden.
sk: Obrázok pomáha zhromažďovať štatistiky, ale mal by fungovať, ak je skrytý.

en: The image of the note, if any.
sk: Obrázok poznámky, ak existuje.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
sk: Obrázok nebol upravený. Pred použitím zmien obrázok upravte.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
sk: Nahrávač je dosť múdry na to, aby nenahral dvakrát tie isté články, tak si ho môžeš spustiť viackrát bez strachu, že ak &#8212; z nejakej príčiny&#8212;neskončí úspešne.

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
sk: Informácie odpovedajúce zdroju citácie sú oddelené textové polia, podobne ako pri titulku obrázku. Štruktúra citácie je tak chránená aj v prípade, že vyberiete, zmeníte alebo zmažete zdroj. Navyše, je vždy ľahké pridať ho späť.

en: The initial values for attributes.
sk: Počiatočné hodnoty atribútov.

en: The installed version of the current active theme.
sk: Nainštalovaná verzia aktuálnej aktívnej témy.

en: The installed version of the parent theme.
sk: Nainštalovaná verzia nadradenej témy.

en: The internet address of your network will be %s.
sk: Internetová adresa vašej siete bude %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
sk: Položka ktorú sa snažíte presunúť do koša už neexistuje.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
sk: Položka ktorú sa snažíte obnoviť z koša už neexistuje

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
sk: Kľúč, ktorý sa použije pri využívaní služieb geolokácie MaxMind. Ako si ho môžete vygenerovať, si môžete prečítať v dokumentácii <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration</a>.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sk: Zadaný kľúč je neplatný. Poriadne ho skontrolujte.

en: The language pack is missing either the %1$s, %2$s, or %3$s files.
sk: V jazykovom balíčku chýbajú súbory %1$s, %2$s alebo %3$s.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
sk: Najväčšia veľkosť súboru, ktorá sa môže zahrnúť v jednom príspevku.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sk: Maximálna veľkosť súboru, ktorý je možný nahrať do WordPress.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
sk: Šablóna poznámky (napr. banner, miniatúra, čistý text).

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
sk: Menu na ľavej strane zobrazuje všetky odkazy na administrátorské obrazovky WordPress, kde sa podmenu zobrazia po prejdení myšou. Pre minimalizovanie menu kliknite na šípku Zbaliť menu naspodu bočného panela.

en: The link you followed has expired.
sk: Odkaz, ktorý ste sledovali vypršal.

en: The list of inner blocks used in the example.
sk: Zoznam vnútorných blokov použitých na ukážku.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
sk: Zoznam rozsahov, v ktorých sa dá variácia uplatniť. Ak nie je k dispozícii, predpokladá všetky dostupné rozsahy.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
sk: Miesto, do ktorého by mala byť uložená databáza MaxMind. V predvolenom nastavení integrácia automaticky uloží databázu tu.

en: The locations assigned to the menu.
sk: Miesta priradené k menu.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
sk: Logický vzťah medzi atribútmi pri filtrovaní viacerých naraz.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
sk: Prihlasovacia stránka sa otvorí v novom okne. Po prihlásení ju môžete zatvoriť a vrátiť sa na túto stránku.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
sk: Loopback požiadavka vrátila neočakávaný HTTP status kód (%d) a nebolo možné určit či kvôli tomu nebudú niektoré funkcie fungovať ako by mali.

en: The loopback request to your site completed successfully.
sk: Loopback požiadavka na vašu stránku prebehla úspešne.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
sk: Loopback požiadavka na vašu stránku zlyhala, čo znamená, že funkcie, ktoré sa na ňu spoliehajú, momentálne nefungujú tak ako by mali.

en: The main WordPress directory
sk: Hlavný WordPress priečinok

en: The main body background color. Default %s.
sk: Farba hlavného pozadia stránky. Základná %s.

en: The main body text color. Default %s.
sk: Farba hlavného textu stránky. Základná %s.

en: The maximum allowed setting is %d
sk: Maximálna povolená hodnota je %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
sk: Maximálne množstvo pamäte (RAM), ktoré vaša stránka môže naraz použiť.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
sk: Maximálna výška vloženého rámca v pixeloch.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sk: Maximálny počet jednotlivých položiek na ktoré možno použiť kupón, keď používate zľavy výrobkov. Ponechajte prázdne, a použije sa na všetky kvalifikované položky v košíku.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
sk: Maximálny počet premenných, ktoré môže váš server použiť na jednu funkciu, aby sa zabránilo preťaženiu.

en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
sk: Maximálne množstvo, ktoré je možné pridať do košíka, je %s

en: The maximum spend for this coupon is %s.
sk: Maximálna útrata pre tento kupón je %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
sk: Maximálna šírka vloženého rámca v pixeloch.

en: The media file has been replaced
sk: Mediálna položka bola nahradená

en: The menu ID should not be empty.
sk: Menu ID by nemalo byť prázdne.

en: The menu cannot be deleted.
sk: Menu nemôže byť vymazané.

en: The menu has been successfully deleted.
sk: Menu bolo úspešne zmazané.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
sk: Menu je určené pre úpravu informácií špecifických pre jednotlivé webové stránky, čiastočne ak je admin zóna webu nedostupná.

en: The menu item has been successfully deleted.
sk: Položka menu bola úspešne zmazaná.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
sk: Box na správu menu vo vrchnej časti obrazovky slúži na výber menu, ktoré sa otvorí v ​​editore nižšie.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
sk: Názov tohto menu %s je v konflikte s iným názvom menu. Prosím zadajte iný názov a skúste znova.

en: The menu provided is not a valid menu.
sk: Poskytnuté menu nie je platné menu.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
sk: Najnižšia témou vyžadovaná verzia PHP.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
sk: Minimálna verzia WordPress požadovaná na fungovanie témy.

en: The minimum allowed setting is %d
sk: Minimálna povolená hodnota je %d

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
sk: Minimálna odporúčaná verzia PHP je %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sk: Minimálna útrata pre tento kupón je %s.

en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
sk[0]: Nepodarilo sa aktivovať modul %s.
sk[1]: Nepodarilo sa aktivovať moduly %s.
sk[2]: Nepodarilo sa aktivovať moduly %s.

en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
sk[0]: Modul %s bol aktivovaný.
sk[1]: Moduly %s boli aktivované.
sk[2]: Moduly %s boli aktivované.

en: The must use plugins directory
sk: Musí používať adresár pluginov

en: The name is how it appears on your site.
sk: Meno, aké sa zobrazí na vašej stránke.

en: The name of the application password.
sk: Názov hesla aplikácie.

en: The name of the current active theme.
sk: Názov aktuálne aktívnej témy.

en: The name of the inner block.
sk: Názov vnútorného bloku.

en: The name of the menu location.
sk: Názov umiestnenia menu.

en: The name of the parent theme.
sk: Názov nadradenej témy.

en: The name of the tax.
sk: Názov dane.

en: The name of the test being run.
sk: Názov prebiehajúceho testu.

en: The name of the theme.
sk: Názov témy

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
sk: Nová stránka bude obsahovať pomoc a odporúčania pre vaše zásady ochrany osobných údajov.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
sk: Novovytvorené rubriky budú stále asociované s rovnakými článkami.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
sk: Ďalšia skupina formátovacích skratiek je pridaná pri písaní alebo jej vložením do obyčajného textu v rovnakom odseku. Pre vrátenie zmien stlačte Escape alebo tlačidlo Späť.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
sk: Ďalšia fronta sa začne spracovávať približne za %d sekúnd.

en: The nickname for the user.
sk: Prezývka pre používateľa.

en: The number of blocks published by the same author.
sk: Počet blokov publikovaných rovnakým autorom.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sk: Počet zobrazených desatinných miest u zobrazovaných cien

en: The number of ratings.
sk: Počet hodnotení.

en: The number sites that have activated this block.
sk: Počet webových stránok, na ktorých bol tento blok aktivovaný.

en: The oEmbed format to use.
sk: oEmbed formát pre použitie.

en: The object cannot be deleted.
sk: Tento objekt nemôže  byť zmazaný.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Objekt nepodporuje vymazanie. Nastavte '%s' na vymazanie.

en: The object has already been trashed.
sk: Objekt bol už hodený do koša.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
sk: Oficiálne rozšírenie Razorpay pre WooCommerce vám umožňuje prijímať platby kreditnými kartami, debetnými kartami, netbankingom, peňaženkami a UPI.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
sk: Požadované číslo je väčšie alebo rovné počtu dostupných revízií.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
sk[0]: Stará verzia bola deaktivovaná a môže byť odstránená z vašej webovej stránky.
sk[1]: Staré verzie boli deaktivované a môžu byť odstránené z vašej webovej stránky.
sk[2]: Staré verzie boli deaktivované a môžu byť odstránené z vašej webovej stránky.

en: The onboarding token couldn't be deleted.
sk: Token prijatia nemožno vymazať.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
sk: Voliteľný modul, %s, nie je nainštalovaný alebo bol vypnutý.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
sk: Možnosti sú &quot;Aktívne&quot; (doručí údajovú časť), &quot;Pozastavené&quot; (nedoručí) alebo &quot;Zrušené&quot; (nedoručí z dôvodu zlyhaní pri doručení).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
sk: Nižšie uvedené možnosti sa týkajú nastavenia servera. Ak sú potrebné zmeny, možno budete potrebovať pomoc od poskytovateľa webu.

en: The order ID to process during checkout.
sk: ID objednávky, ktoré sa spracuje v pokladni.

en: The order ID.
sk: ID objednávky.

en: The order note ID provided is not associated with the order
sk: Id poznámky k objednávke nesúhlasí s objednávkou

en: The order of the post in relation to other posts.
sk: Poradie príspevku vzhľadom na ostatné príspevky.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
sk: ID refundácie nesúhlasí s objednávkou.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
sk: Celková cena objednávky bola aktualizovaná. Prosím potvrďte vašu objednávku tlačídlom "Objednať" v spodnej časti stránky.

en: The package contains no files.
sk: Tento balíček neobsahuje žiadne súbory.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
sk: Požadované číslo stránky je väčšie ako počet dostupných stránok.

en: The parent term ID.
sk: ID nadradeného výrazu.

en: The parent theme developers URL.
sk: URL adresa vývojára nadradenej témy.

en: The password cannot be a space or all spaces.
sk: Heslo nemôže byť medzera alebo iba medzery.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
sk: Heslo k nadradenému článku komentára (ak je článok chránený heslom).

en: The password for the post if it is password protected.
sk: Heslo pre článok, ak je chránený heslom.

en: The password reset key you have specified is invalid.
sk: Kľúč na obnovu hesla, ktorý ste zadali, je nesprávny.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
sk: Vložené heslá sa nezhodujú. Prosím, skús znova.

en: The pattern ID.
sk: ID vzoru.

en: The pattern category slugs.
sk: URL slugy pre kategóriu vzoru.

en: The pattern content.
sk: Obsah vzoru.

en: The pattern detailed description.
sk: Bližší popis vzoru.

en: The pattern keywords.
sk: Kľúčové slová vzoru.

en: The pattern name.
sk: Názov vzoru.

en: The pattern title, in human readable format.
sk: Názov vzoru v čitateľnom formáte.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
sk: Šírka výrezu vzoru pre náhľad vkladača.

en: The pattern's category slugs.
sk: URL slugy pre kategórie vzoru.

en: The pattern's keywords.
sk: URL slug pre kľúčové slovo vzoru.

en: The payment gateway for this order does not exist.
sk: Platobná brána použitá v tejto objednávke neexistuje.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
sk: Platobná brána použitá v tejto objednávke nepodporuje automatické refundácie.

en: The pingback has already been registered.
sk: Pingback už bol zaregistrovaný.

en: The plugin activation status.
sk: Status aktivácie pluginu.

en: The plugin author.
sk: Autor pluginu.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
sk: Plugin nebolo možné z tohto dôvodu aktualizovať:

en: The plugin contains no files.
sk: Plugin neobsahuje žiadne súbory.

en: The plugin could not be activated.
sk: Plugin nemôže byť aktivovaný.

en: The plugin description formatted for display.
sk: Popis pluginu formátovaný pre zobrazenie.

en: The plugin description.
sk: Popis pluginu.

en: The plugin does not have a valid header.
sk: Tento plugin nemá platnú hlavičku.

en: The plugin file.
sk: Súbor pluginu.

en: The plugin generated unexpected output.
sk: Modul vygeneroval nečakaný výstup.

en: The plugin has no required plugins.
sk: Plugin nevyžaduje žiadne iné pluginy.

en: The plugin is already installed
sk: Plugin je už nainštalovaný

en: The plugin name.
sk: Názov pluginu.

en: The plugin version number.
sk: Číslo verzie pluginu.

en: The plugin's text domain.
sk: Textová doména pluginu.

en: The plugin's website address.
sk: Web pluginu.

en: The plugins directory
sk: Adresár pre pluginy

en: The position of the currency symbol.
sk: Pozícia symbolu meny

en: The post cannot be deleted.
sk: Článok nemôže byť odstránený.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Články nie je možné presunúť do koša. Nastavte '%s' pre vymazanie.

en: The post has already been deleted.
sk: Článok už bol odstránený.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
sk: Status "%1$s" daného príspevku nie je zaregistrovaný, a preto bude overenie spôsobilosti "%2$s" voči takémuto typu príspevku nespoľahlivé.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
sk: Typ obsahu %1$s nie je zaregistrovaný, a preto bude overenie spôsobilosti "%2$s" voči takémuto typu obsahu nespoľahlivé.

en: The post type may not be changed.
sk: Typ článku nemôže byť zmenený.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
sk: Typy príspevkov, ktoré podporujú náhľadové obrázky alebo true ak sú podporované všetky typy príspevkov.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
sk: PSČ miesta, ak existuje, kde sa nachádza vaš obchod.

en: The posts page template cannot be changed.
sk: Šablóna stránky pre zobrazenie príspevkov nemôže byť zmenená.

en: The posts were permanently deleted.
sk: Príspevky boli natrvalo odstránené.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
sk: Preferovaná šírka výrezu pri náhľade vzoru v pixeloch.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
sk: Predchádzajúci súbor zmien už bol publikovaný. Skúste znova uložiť aktuálnu súbor zmien.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
sk: Primárne pripojenie je vlastnené WordPress.com účtom <strong>%s</strong>.

en: The primary site you chose does not exist.
sk: Hlavná stránka, ktorú ste si vybrali, neexistuje.

en: The product review cannot be deleted.
sk: Recenzia produktu nemôže byť zmazaná.

en: The product review does not support trashing.
sk: Recenzia produktu nepodporuje možnosť zahodenia do koša.

en: The product variation is invalid
sk: Variant produktu je neplatný

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
sk: Uvedená e-mailová adresa (%s) nie je platná—prosím uveďte platnú emailovú adresu

en: The provided email address is not valid
sk: Zadaná e-mailová adresa nie je platná

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
sk: Použitý smerovač %1$s neobsahuje rozhranie %2$s.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
sk: Zadaná inštancia je neplatná. Musí obsahovať nespracované ALEBO zakódované a hash.

en: The provided instance is malformed.
sk: Poskytnutá inštancia má nesprávny formát.

en: The provided password is an invalid application password.
sk: Poskytnuté heslo nie je platné heslo aplikácie.

en: The provided phone number is not valid
sk: Zadané telefónne číslo nie je platné

en: The provided postcode / ZIP is not valid
sk: Zadané PSČ nie je platné

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
sk: Zadaný štát (%1$s) neexistuje. Musí to byť jeden z: %2$s

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
sk: Poskytnutý typ miniaplikácie (id_base) nie je možné aktualizovať.

en: The query argument must be an array or a tag name.
sk: Argument pre dopyt musí byť pole alebo názov značky.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
sk: Argument dopytu %s musí obsahovať zástupný znak.

en: The raw plugin description.
sk: Surový popis pluginy.

en: The recovery token is not valid for this user.
sk: Token pre obnovenie nie je pre tohto používateľa platný.

en: The rendered block.
sk: Vykreslený blok.

en: The requested Jetpack data updates were successful.
sk: Aktualizácie vyžiadaných Jetpack dát boli úspešné.

en: The requested Jetpack module could not be activated.
sk: Nepodarilo sa aktivovať požadovaný Jetpack modul.

en: The requested Jetpack module could not be deactivated.
sk: Nebolo možné deaktivovať požadovaný Jetpack modul.

en: The requested Jetpack module is inactive.
sk: Požadovaný Jetpack modul je neaktívny.

en: The requested Jetpack module is not active.
sk: Požadovaný Jetpack modul nie je aktívny.

en: The requested Jetpack module was activated.
sk: Požadovaný Jetpack modul bol aktivovaný.

en: The requested Jetpack module was already inactive.
sk: Požadovaný Jetpack modul bol už neaktívny.

en: The requested Jetpack module was deactivated.
sk: Požadovaný Jetpack modul bol deaktivovaný.

en: The requested Jetpack module was not found.
sk: Požadovaný Jetpack modul nebol nájdený.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
sk: Vyžadované pluginy `%s` sa nepodarilo aktivovať.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
sk: Požadovaný plugin `%s` sa nepodarilo nainštalovať.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
sk: Požadovaný plugin `%s` sa nepodarilo nainštalovať. Volanie rozhrania API pluginu zlyhalo.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
sk: Vyžadovaný plugin `%s` nemohol byť nainštalovaný. Inštalácia aktualizátora zlyhala.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
sk: Vyžadovaný plugin `%s`. ešte nie je nainštalovaný.

en: The requested route does not support batch requests.
sk: Vyžiadaná cesta nepodporuje dávkové požiadavky.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
sk: Požadovanú tému `%s` nebolo možné nainštalovať.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
sk: Požadovanú tému `%s` nebolo možné nainštalovať. Volanie rozhrania API témy zlyhalo.

en: The requested theme could not be activated.
sk: Požadovanú tému nebolo možné aktivovať.

en: The requested theme does not exist.
sk: Žiadaná téma neexistuje.

en: The requested user does not exist.
sk: Požadovaný používateľ neexistuje.

en: The requested widget is invalid.
sk: Požadovaný widget je neplatný.

en: The requested widget was not found.
sk: Požadovaný widget nebol nájdený.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
sk: Požadovaný modul, %s, nie je nainštalovaný alebo je vypnutý.

en: The resource cannot be deleted.
sk: Zdroj nemôže byť zmazaný.

en: The response body from the receiving server.
sk: Telo odpovede z prijímacieho serveru.

en: The response is not a valid JSON response.
sk: Táto odpoveď nie je platná JSON odpoveď.

en: The response parameter is invalid or malformed
sk: Parameter odpovede je neplatný alebo poškodený

en: The role %s does not exist.
sk: Rola %s neexistuje.

en: The roles property must be a string or an array.
sk: Vlastnosť role musí byť textový reťazec alebo pole.

en: The root URL of your site.
sk: Koreňová URL adresa vašej webovej stránky.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
sk: Výpredaj začne o 00:00:00 dňa "Od" a skončí o 23:59:59 dňa "Do".

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sk: Nepodarilo sa spustiť naplánovanú udalosť %s. Vaše webové stránky stále fungujú, ale môže to znamenať, že naplánované príspevky alebo automatizované aktualizácie nemusia správne fungovať.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sk: Naplánovaná udalosť, %s, je nastavená príliš neskoro, aby mohla byť vykonaná. Vaša webová stránka naďalej funguje, ale výsledkom môže byť, že naplánované články alebo automatizované aktualizácie nemusia fungovať podľa plánu.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
sk: Vyhľadávanie v hľadá výrazy v názvoch, značkách, autoroch, popisoch a značkách.

en: The search results will be updated as you type.
sk: Výsledky vyhľadávania sa zobrazujú už počas písania.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
sk: Tajný kľúč je určený na generovanie hodnoty hash doručeného webhooku a je umiestnený v hlavičke dopytu.

en: The secret parameter is invalid or malformed
sk: Tajný parameter je neplatný alebo poškodený

en: The secret parameter is missing
sk: Tajný parameter chýba

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
sk: Server nemôže spracovať obrázok. Môže sa to stať, ak je server zaneprázdnený alebo nemá dostatok systémových prostriedkov na túto operáciu. Možno by pomohla nahranie menšieho obrázka. Odporúčaná maximálna veľkosť je 2560 pixelov.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
sk: Nastavenie pre %1$s je momentálne nakonfigurované na 0, čo by mohlo spôsobiť problémy pri pokuse o nahrávanie súborov pomocou pluginov alebo funkcií tém, ktoré sa spoliehajú na rôzne spôsoby nahrávania. Odporúča sa nakonfigurovať toto nastavenie na pevnú hodnotu, ideálne zodpovedajúcu hodnote %2$s, pretože niektoré spôsoby nahrávania čítajú hodnotu 0 ako neobmedzenú alebo zakázanú.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
sk: Nastavenie %1$s je menšie sko %2$s. Pri nahrávaní súborov by to mohlo spôsobiť problémy.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
sk: Nastavenia pre odporúčaný obsah <a href="%s">sa premiestnili do sekcie Vzhľad &rarr; Prispôsobiť</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sk: Nastavenia veľkosti obrázku boli vypnuté, nakoľko hodnoty boli prepísané filtrom.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
sk: Nastavenia obrazovky vyhovujú mojim potrebám.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
sk: Siedmy parameter pre funkciu %s by malo byť celé číslo reprezentujúce pozíciu v menu.

en: The sidebar the widget belongs to.
sk: Bočný panel, do ktorého miniaplikácia patrí.

en: The sidebar to return widgets for.
sk: Bočný panel, pre ktorý chcete vrátiť widgety.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
sk: Jednotné číslo označenia používaného na opis tohto tejto položky menu.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
sk: Administrátor webovej stránky bol upozornený a spracuje vašu požiadavku v čo najkratšom čase.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
sk: Administrátor webovej stránky bol upozornený. Po vybavení vašej požiadavky vám na e-mail príde odkaz na stiahnutie súboru.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
sk: Administrátor webovej stránky bol upozornený. Po vymazaní vašich osobných údajov dostanete potvrdenie e-mailom.

en: The site appears to be already initialized.
sk: Zdá sa, že webová stránka už bola inicializovaná.

en: The site appears to be already uninitialized.
sk: Zdá sa, že webová stránka už bola odinicializovaná.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
sk: Editor stránky vyžaduje JavaScript. Povoľte JavaScript v nastaveniach prehliadača.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
sk: Kontrola stavu zdravia webovej stránky zobrazuje informácie o konfigurácii  WordPress a položkách, ktoré môžu vyžadovať vašu pozornosť.

en: The site is already active.
sk: Stránka je už aktívna.

en: The site is not the main network site
sk: Webová stránka nie je hlavnou sieťovou stránkou

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
sk: Veľkosť nemôže byť vypočítaná. Adresár nie je dostupný. Väčšinou je to spôsobené jeho nesprávnymi oprávneniami.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
sk: Veľkosti zobrazené nižšie určujú maximálne rozmery v pixeloch pri pridávaní obrázku do knižnice médií.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
sk: Slug &#8220;%s&#8221; je už použitý.

en: The slug for the resource.
sk: Slug pre zdroj.

en: The slug of the template to get the fallback for
sk: Slug šablóny, pre ktorú sa má získať spätné volanie

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
sk: Zdrojová URL a cieľová URL nemôžu ukazovať na rovnaké miesto.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
sk: Zdrojová URL neobsahuje odkaz na cieľovú URL, a teda nemôže byť použitá ako zdrojová URL.

en: The source URL does not exist.
sk: Zdrojová adresa URL neexistuje.

en: The specific chart this stat referrers to.
sk: Konkrétny graf, na ktorý sa táto štatistika odvoláva.

en: The specified namespace could not be found.
sk: Zvolený priestor názvov (namespace) sa nepodarilo nájsť.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
sk: Zadaná cieľová URL nemôže byť použitá ako cieľová adresa. Buď neexistuje, alebo to nie je adresa určená pre pingback.

en: The specified target URL does not exist.
sk: Uvedená cieľová adresa URL neexistuje.

en: The specified theme was not found.
sk: Vybraná téma nebola nájdená.

en: The star rating of the block.
sk: Hviezdičkové hodnotenie bloku.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
sk: Stav poznámky (napr. neakciovaná, akciovaná).

en: The status of the test.
sk: Stav testu.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
sk: Počet kusov na sklade nebol aktualizovaný pretože sa medzičasom zmenila jeho hodnota. Produkt %1$d má %2$d kusov na sklade.

en: The street address for your business location.
sk: Adresa vášho obchodu.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sk: Stav balíku služieb - aktívny, zrušený alebo pozastavený

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
sk: Navrhovaný obsah zásad ochrany osobných údajov by mal byť vložený pomocou akcie %s (alebo neskôr). Pozrite si dokumentáciu.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
sk: Navrhovaný obsah zásad ochrany osobných údajov by mal byť vložený iba do wp-admin pomocou akcie %s (alebo neskôr).

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
sk: Odporúčaný text zásad ochrany osobných údajov sa zmenil. <a href="%s">Prejdite si sprievodcu</a> a aktualizujte vaše zásady ochrany osobných údajov.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
sk: Oblak značiek sa nebude zobrazovať, pretože nie sú vytvorené žiadne taxonómie, ktoré by sa v ňom mohli zobraziť.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
sk: Atribút target odkazu pre túto menu položku.

en: The template cannot be deleted.
sk: Tento zdroj nie je možné vymazať.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
sk: Šablóna obsahuje návrh sekcií, ktoré budete pravdepodobne potrebovať. Pod každým nadpisom sekcie nájdete stručný súhrn informácií, ktoré by ste mali poskytnúť, čo vám pomôže začať. Niektoré časti obsahujú navrhovaný obsah zásad, ostatné budú musieť byť doplnené o informácie z vašej témy a pluginov.

en: The template has already been deleted.
sk: Šablóna už bola odstránená.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
sk: Predpona pre vytvorenú šablónu. Používa sa na extrahovanie hlavného typu šablóny, napr. z "taxonomy-books" extrahuje "taxonomy"

en: The temporary backup directory exists but is not writable
sk: Dočasný záložný adresár existuje, ale nie je možné doň zapisovať

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
sk: výraz ID alebo 0 ak vlastnosť nie je všeobecná vlastnosť

en: The term cannot be deleted.
sk: Výraz nemôžete vymazať.

en: The term name cannot be empty.
sk: Meno výrazu nemôže byť prázdne.

en: The term name.
sk: Meno výrazu.

en: The term slug.
sk: Výraz slug.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
sk: Výrazy priradené k objektom v taxonómii %s.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
sk: Výrazy priradené k objektom v taxonómii %s.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
sk: Text na zobrazenie v pätičke všetkých WooCommerce e-mailov.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
sk: Meno autora témy, tak ako je uvedené v hlavičke témy.

en: The theme author.
sk: Autor témy.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
sk: Náhľad témy je plne interaktívny &mdash; prejdite na rôzne stránky a zistite, ako téma spracováva príspevky, archívy a ďalšie šablóny stránok. Nastavenia sa môžu líšiť v závislosti od toho, aké funkcie témy podporuje téma, ktorej ukážka sa zobrazuje. Ak chcete prijať nové nastavenia a aktivovať tému v jednom kroku, kliknite na ikonu Aktivovať a Zverejniť nad ponukou.

en: The theme cannot be updated due to the following:
sk: Téma nemohla byť z tohto dôvodu aktualizovaná:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
sk: Téma definuje samú seba ako parent tému. Skontrolujte záhlavie %s.

en: The theme description, as found in the theme header.
sk: Popis témy, tak ako je uvedený v hlavičke témy.

en: The theme description, transformed for display.
sk: Popis témy, transformovaný na zobrazenie.

en: The theme developers URL.
sk: URL adresa vývojára témy.

en: The theme file to use to display the post.
sk: Súbor témy, ktorý sa má použiť na zobrazenie objektu.

en: The theme identifier
sk: Identifikátor témy

en: The theme is already installed
sk: Téma je už nainštalovaná

en: The theme is missing the %s stylesheet.
sk: Téme chýba šablóna štýlu %s.

en: The theme name, as found in the theme header.
sk: Názov témy ako je uvedený v hlavičke webu.

en: The theme name, transformed for display.
sk: Názov témy, transformovaný na zobrazenie.

en: The theme tags, as found in the theme header.
sk: Značky témy, ako sa nachádzajú v hlavičke témy.

en: The theme tags, transformed for display.
sk: Značky témy, transformované na zobrazenie.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
sk: Téma ktorú momentálne používate nie je kompatibilná s Editorom stránky.

en: The theme's current version.
sk: Aktuálna verzia témy.

en: The theme's screenshot URL.
sk: URL adresa snímku obrazovky témy.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
sk: Stylesheet témy. Jednoznačne identifikuje tému.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
sk: Šablóna témy. Ak ide o odvodenú tému, odkazuje sa tu na nadradenú tému. V opačnom prípade je to to isté ako stylesheet témy.

en: The theme's text domain.
sk: Textová doména témy.

en: The themes directory
sk: Adresár tém

en: The thousand separator of displayed prices.
sk: Oddeľovač tisícov u zobrazovaných cien

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
sk: Časové obdobie pre zobrazenie štatistík. Možnosti: 60 dní, 6 mesiacov, vždy

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
sk: Časové pásmo, ktoré ste zadali, je neplatné. Prosím, vyberte platné časové pásmo.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
sk: Pole pre názov a veľká oblasť pre editáciu sú uchytené na mieste, všetky ostatné oddiely môžte presúvať pomocou chyť a prenes. Môžete ich tiež minimalizovať alebo zväčšiť kliknutím na lištu s nadpisom pre každý oddiel. Použite kartu Možnosti Obrazovky k zobrazeniu viacerých oddielov (Výťah, Odoslať Spätné Odkazy, Vlastné polia, Diskusia, Autor) alebo pre zvolenie 1-  alebo 2-stĺpcového vzhľadu tejto obrazovky.

en: The title for the object.
sk: Nadpis objektu.

en: The title for the post type.
sk: Nadpis typu obsahu.

en: The title for the post.
sk: Nadpis článku.

en: The title for the status.
sk: Nadpis pre stav.

en: The title for the taxonomy.
sk: Nadpis pre taxonómiu.

en: The title is required when using a custom menu item type.
sk: Pri použití vlastného typu položky menu sa vyžaduje nadpis.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
sk: Nástroj spája údaje uložené na WordPress s dodanou e-mailovou adresou, vrátane profilových údajov a komentárov.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
sk: Typ pôvodne reprezentovaného objektu, ako napr. "category" (kategória), "post" (príspevok) alebo "attachment" (príloha).

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
sk: Typ poznámky (napr. chyba, upozornenie atď.).

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
sk: Type widgetu. Zodpovedá identifikáru v koncovom bode typov widgetov.

en: The unique and machine-readable name.
sk: Jedinečný a strojovo čitateľný názov.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
sk: Jedinečný identifikátor pre navigačné menu.

en: The unique identifier for the application password.
sk: Jedinečný identifikátor hesla aplikácie.

en: The unit lengths are defined in for this country.
sk: Jednotky dĺžky definované pre túto krajinu.

en: The unit weights are defined in for this country.
sk: Jednotky definované v tejto krajine.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
sk: Aktualizácia nemôže byť nainštalovaná, pretože nebolo možné skopírovať niektoré súbory. Zvyčajne táto chyba súvisí s nekonzistentným nastavením práv súborov.

en: The update for '%s' contained a fatal error. The previously installed version could not be restored.
sk: Pri aktualizácii '%s' došlo k závažnej chybe. Obnovenie pôvodnej verzie zlyhalo.

en: The update for '%s' contained a fatal error. The previously installed version has been restored.
sk: Pri aktualizácii '%s' došlo k závažnej chybe. Pôvodná verzia bola obnovená.

en: The update of %s failed.
sk: Aktualizácia %s zlyhala.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sk: Proces aktualizácie začína. Tento proces môže na niektorých hostingoch chvíľu trvať, prosím buďte trpezliví.

en: The upgrade directory cannot be created
sk: Adresár aktualizácie sa nedá vytvoriť

en: The upgrade directory exists but is not writable
sk: Adresár pre aktualizácie existuje, ale nie je možné doň zapisovať

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
sk: Nahraný súbor exspiroval. Vráťte sa späť a nahrajte ho znovu.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
sk: Nahraný súbor nemá štandardný obrázkový formát. Skúste to prosím znova.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
sk: Nahrávaný súbor bol nahratý iba čiastočne.

en: The uploads directory
sk: Adresár pre nahrávanie súborov

en: The url is required when using a custom menu item type.
sk: Pri použití vlastného typu položky menu sa vyžaduje URL adresa.

en: The user cannot be deleted.
sk: Používateľ nemôže byť odstránený.

en: The user is already active.
sk: Užívateľ je už aktívny.

en: The user is already connected
sk: Používateľ už je pripojený

en: The value provided is not a valid and registered API key.
sk: Zadaná hodnota nie je platný a registrovaný API kľúč.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
sk: Hodnota %1$s bola buď povolená pomocou %2$s alebo pridaná do vášho konfiguračného súboru. Na vašom webe tak budú zobrazované chybové hlásenia.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
sk: Hodnota %s, bola pridaná do konfiguračného súboru webu. To znamená, že akékoľvek chyby na webovej stránke budú zapísané do súboru, ktorý je potenciálne dostupný pre všetkých používateľov.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sk: Verzia MySQL nainštalovaná na serveri.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
sk: Verzia PHP nainštalovaná na vašom hostingu.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
sk: Verzia WooCommerce nainštalovaná na vašej webovej stránke.

en: The version of WordPress installed on your site.
sk: Verzia WordPress nainštalovaná na vašej stránke.

en: The version of cURL installed on your server.
sk: Verzia cURL inštalovaná na vašom servery.

en: The video has been imported as Attachment ID %d
sk: Video bolo importované ako príloha s ID %d

en: The visibility settings for the post type.
sk: Nastavenie viditeľnosti pre typ obsahu.

en: The visibility settings for the taxonomy.
sk: Nastavenie viditeľnosti pre taxonómiu.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
sk: Webový prehliadač vo vašom zariadení nedokáže nahrávať súbory. Môžete skúsiť použiť <a href="%s">štandardný spôsob pre vaše zariadenie</a> namiesto toho.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
sk: Webová stránka autora témy ako je uvedená v hlavičke témy.

en: The website of the theme author, transformed for display.
sk: Webová stránka autora témy, transformovaná na zobrazenie.

en: The website of the theme author.
sk: Web autora témy.

en: The widget only works with Facebook Pages.
sk: Tento widget funguje iba s Facebook stránkami.

en: The widget type id.
sk: ID typu widgetu.

en: The wp-content directory
sk: Adresár wp-content

en: Theme
sk: Téma

en: Theme & Plugins
sk: Témy & Pluginy

en: Theme Details
sk: Podrobnosti témy

en: Theme File Editor
sk: Editor tém

en: Theme Location
sk: Umiestnenie témy

en: Theme Options
sk: Nastavenia témy

en: Theme Versions
sk: Verzie témy

en: Theme author URL.
sk: URL autora témy.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
sk: Téma sa nedala obnoviť, pretože spustila <strong>závažnú chybu</strong>.

en: Theme deleted.
sk: Téma bola zmazaná.

en: Theme directory location
sk: Umiestnenie adresára s témami

en: Theme downgrade failed.
sk: Obnova predošlej verzie témy zlyhala.

en: Theme downgraded successfully.
sk: Téma bola úspešne obnovená na predošlú verziu.

en: Theme enhancements
sk: Vylepšenia témy

en: Theme features
sk: Funkcie tém

en: Theme file exists.
sk: Súbor témy existuje.

en: Theme identifier for the template.
sk: Identifikátor témy pre šablónu.

en: Theme installation failed.
sk: Inštalácia témy zlyhala.

en: Theme installation status.
sk: Stav inštalácie témy.

en: Theme installed successfully.
sk: Téma úspešne nainštalovaná.

en: Theme is empty.
sk: Téma je prázdna.

en: Theme name
sk: Názov témy

en: Theme name.
sk: Názov témy.

en: Theme not activated because it was not found.
sk: Téma nie je aktivovaná, lebo nebola nájdená.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
sk: Téma nebola aktivovaná, pretože máš nedostatok kreditov.

en: Theme not found.
sk: Téma nebola nájdená.

en: Theme resumed.
sk: Téma je obnovená.

en: Theme slug.
sk: Slug témy.

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
sk: Sekcia domovskej stránky

[ctx: Theme starter content]
en: About
sk: O stránke

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
sk: O tejto stránke

[ctx: Theme starter content]
en: Address
sk: Adresa

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
sk: Archívy

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
sk: Kalendár

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
sk: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Email
sk: E-mail

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
sk: Tu nás nájdete

[ctx: Theme starter content]
en: Home
sk: Úvodná stránka

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
sk: Hodiny

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
sk: Pondelok až piatok, 9:00 - 17:00

[ctx: Theme starter content]
en: News
sk: Novinky

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
sk: Najnovšie komentáre

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
sk: Najnovšie články

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
sk: Sobota a nedeľa: 11:00 - 15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
sk: Toto je stránka so základnými kontaknými informáciami, ako napríklad adresa a telefónne číslo. Takisto môžete skúsiť pridať kontaktný formulár prostredníctvom pluginu.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
sk: Toto je ukážka sekcie domovskej stránky. Sekciou domovskej stránky môže byť akákoľvek stránka, ktorá je iná ako samotná domovská stránka.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
sk: Toto je výborné miesto pre predstavenie vás a vašej stránky.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
sk: Vitajte na vašej webovej stránke! Toto je vaša domovská stránka. Zobrazí sa väčšine návštevníkov, ktorí prídu na vašu webovú stránku po prvýkrát.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
sk: Môžete byť umelec, ktorý rád predstaví seba a svoju prácu alebo ste firma s misiou na opísanie.

en: Theme status.
sk: Stav témy.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
sk: Dočasný záložný adresár témy existuje, ale nie je možné doň zapisovať

en: Theme version.
sk: Verzia témy.

en: Theme will be auto-updated.
sk: Téma sa bude automaticky aktualizovať.

en: Theme will no longer be auto-updated.
sk: Téma už nebude automaticky aktualizovaná.

en: Theme without %s
sk: Téma bez %s

en: Theme.
sk: Téma.

en: Theme: %1$s.
sk: Téma: %1$s.

en: Themes
sk: Témy

en: Themes %s
sk: Témy %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
sk: Témy upravujú vzhľad vašej webovej stránky. Je dôležité, aby ste ich udržali aktuálne, aby boli v súlade s vašou značkou a prispeli k bezpečnosti vašich webových stránok.

en: Themes directory location
sk: Lokalita zložky tém

en: Themes directory size
sk: Veľkosť adresára s témami

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
sk: Zdá sa, že s automatickými aktualizáciami pluginov a tém nie sú žiadne problémy.

en: There are currently no logs to view.
sk: Žiadne záznamy pre zobrazenie.

en: There are no associated subtitles.
sk: Nie sú priložené titulky.

en: There are no currencies matching these parameters.
sk: Neexistujú žiadne meny vyhovujúce týmto parametrom.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
sk: V blízkosti lokality “%1$s“ nie sú v tejto chvíli naplánované žiadne udalosti. Chceli by <a href="%2$s">zorganizovať WordPress udalosť</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
sk: Vo vašej blízkosti nie sú aktuálne naplánované žiadne udalosti. Chceli by ste <a href="%s">zorganizovať WordPress udalosť</a>?

en: There are no locations matching these parameters.
sk: Neexistujú žiadne lokality vyhovujúce týmto parametrom.

en: There are no notes yet.
sk: Zatiaľ nemáte žiadne poznámky.

en: There are no options for this widget.
sk: Pre tento widget nie sú žiadne nastavenia.

en: There are no pages.
sk: Neexistujú žiadne stránky.

en: There are no photos to display. Make sure your Flickr feed URL is correct, and that your pictures are publicly accessible.
sk: Neexistujú žiadne fotografie na zobrazenie. Uistite sa, že URL adresa kanála služby Flickr je správna a vaše obrázky sú verejne prístupné.

en: There are no product reviews yet.
sk: Zatiaľ žiadne recenzie na tento produkt.

en: There are no reviews yet.
sk: Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sk: Nie sú dostupné žiadne spôsoby doručenia. Skontrolujte vašu adresu alebo nás v  prípade potreby kontaktujte.

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
sk: Nie sú žiadni používatelia na zobrazenie v tomto <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Chcete väčšiu návštevnosť?</a>

en: There are no valid users selected for deletion.
sk: Nevybrali ste žiadnych platných užívateľov na odstránenie.

en: There are no valid users selected for removal.
sk: Neexistujú žiadny platní užívatelia vybraní na odstránenie.

en: There are no widgets available.
sk: Nie sú dostupné žiadne widgety.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
sk: Niektoré položky menu sú nefunkčné. Prosím skontrolujte ich alebo ich odstráňte.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sk: Vyskytli sa problémy s položkami vo vašom košíku. Pred pokračovaním do pokladne sa vráťte sa späť do košíka a pokúste sa to napraviť.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
sk: Existuje príliš veľa konkurenčných várok, ale ich chod je vynútený a bude pokračovať.

en: There are too many concurrent batches.
sk: Existuje príliš veľa konkurenčných várok.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
sk: Máte neuložené zmeny, ktoré sa stratia. 'OK' pre pokračovať, 'Zrušiť' pre návrat do editora obrázku.

en: There does not seem to be any new mail.
sk: Neprišiel žiadny nový e-mail.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
sk: Nenašiel som súbor %s. Je potrebný pre pokračovanie inštalácie.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
sk: Na vašej webovej stránke vznikla kritická chyba a z tohto dôvodu bola uvedená do módu obnovy. Ďalšie podrobnosti nájdete v sekcii Témy a Pluginy. Ak ste práve nainštalovali alebo aktualizovali tému alebo plugin, začnite tam.

en: There has been a critical error on this website.
sk: Na vašom webe sa vyskytla kritická chyba.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
sk: Na tejto webovej stránke vznikla kritická chyba. Skontrolujte správcovskú e-mailovú schránku pre ďalšie inštrukcie.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
sk: Na vašej web stránke sa vyskytla kritická chyba. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, obráťte sa na správcu vašej web stránky a informujte ho o tejto chybe.

en: There has been an error cropping your image.
sk: Vyskytla sa chyba pri orezávaní obrázka.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
sk[0]: Je tu %d chyba, ktorú je potrebné opraviť pred uložením.
sk[1]: Sú tu %d chyby, ktoré je potrebné opraviť pred uložením.
sk[2]: Je tu %d chýb, ktoré je potrebné opraviť pred uložením.

en: There is <strong>%d site change</strong> waiting to be saved. | There are <strong>%d site changes</strong> waiting to be saved.
sk[0]: <strong>%d zmena stránky</strong> čaká na uloženie.
sk[1]: <strong>%d zmeny stránky</strong> čakajú na uloženie.
sk[2]: <strong>%d zmien stránky</strong> čaká na uloženie.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
sk: Existuje viac automatických uložení vašich zmien ako tá, ktorú prezeráte. <a href="%s">Obnoviť automatické uloženie</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
sk: Pribudol nový druh WordPress témy, nazvaný bloková téma, ktorá vám umožní vytvoriť web, ktorý ste vždy chceli &#8212; pomocou blokmi a štýlov.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
sk: Je dostupná nová verzia %1$s, ale nie je kompatibilná s vašou verziou PHP. <a href="%2$s" %3$s>Zobraziť detaily verzie %4$s</a> alebo <a href="%5$s">zistiť ako aktualizovať PHP</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
sk: Je dostupná nová verzia %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Pozrieť detaily verzie %4$s</a> alebo <a href="%5$s" %6$s>ihneď aktualizovať</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
sk: Nová verzia %1$s je k dispozícii. <a href="%2$s" %3$s>Oboznámte sa s podrobnosťami verzie %4$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
sk: K dispozícii je nová verzia pluginu %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Zobraziť detaily verzie %4$s</a>. <em>Automatická aktualizácia tohto pluginu nie je k dispozícii.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
sk: K dispozícii je nová verzia %s, ale s vašou verziou PHP nefunguje.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
sk: K dispozícii je nová verzia %s, ale s vašou verziou WordPress nefunguje.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
sk: K dispozícii je nová verzia %s, ale nefunguje s vašou verziou WordPress a PHP.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
sk: Je tu nespracovaná zmena administrátorskej e-mailovej adresy na %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
sk: Zmena vášho e-mailu na <code>%1$s</code> čaká na schválenie. <a href="%2$s">Zrušiť</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
sk: Je tu nespracovaná zmena Vášho emailu na %s.

en: There is a problem with your API key.
sk: Nastal problém s vašim kľúčom.

en: There is a revision of this post that is more recent.
sk: K dispozícii je novšia revízia tohto príspevku.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.
sk: Existuje automatické uloženie, ktoré je aktuálnejšie ako verzia nižšie.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
sk: Existuje automatické uloženie príspevku, ktoré je aktuálnejšie než príspevok nižšie. <a href="%s">Zobraziť automatické uloženie</a>

en: There is an error with your CSS structure.
sk: V štruktúre vášho CSS sa nachádza chyba.

en: There is no autosave revision for this post.
sk: Pre tento článok neexistuje automatické uloženie revízie.

en: There is no autosave revision for this template.
sk: Pre túto šablónu neexistuje žiadna automaticky uložená revízia.

en: There is no cron named %s.
sk: Cron s názvom %s neexistuje.

en: There is no data to export for the given request.
sk: Pre danú požiadavku nie sú k dispozícii žiadne údaje na export.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sk: Neexistuje žiadne zhrnutie, keďže tento článok je chránený.

en: There is no poster image currently selected
sk: Nie je vybratý žiadny náhľadový obrázok

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
sk[0]: V odpovedi klienta sa našla %d hlavička týkajúca sa ukladania do vyrovnávacej pamäte:
sk[1]: V odpovedi klienta sa našli %d hlavičky týkajúca sa ukladania do vyrovnávacej pamäte:
sk[2]: V odpovedi klienta sa našlo %d hlavičiek týkajúcich sa ukladania do vyrovnávacej pamäte:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sk: Vyskytla sa chyba v konfigurácii. Kontaktujte administrátora prosím.

en: There was a failure fetching this action
sk: Pri načítaní tejto akcie sa vyskytla chyba

en: There was a failure fetching this action: %s
sk: Pri načítaní tejto akcie sa vyskytla chyba: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
sk: Pri plánovaní ďalšej inštancie tejto akcie sa vyskytla chyba: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
sk: Nastal problém s aktiváciou niektorých vyžadovaných pluginov.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
sk: Nastal problém s inštaláciou niektorých vyžadovaných pluginov.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
sk: Počas otvárania bezpečného pripojenia so systémom Blogger došlo k nasledovnému problému:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
sk: Počas otvárania bezpečného pripojenia s Google došlo k nasledovnému problému:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
sk: Vyskytol sa problém s autentifikáciou. Znova načítajte a skúste to znova.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
sk: Došlo k chybe pri volaní %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
sk: Nastala chyba s názvom %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
sk: Pri volaní tohto nástroja sa vyskytla chyba. Neexistuje žiadny callback.

en: There was an error communicating with the WooCommerce Payments plugin.
sk: Nastala chyba pri komunikácii s doplnkom WooCommerce Payments.

en: There was an error connecting to Square.
sk: Pri pripájaní Square nastala chyba.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
sk:  Pri pripájaní sa na WooCommerce.com nastala chyba. Skúste to znovu.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
sk: Pri komunikácii s Jetpack servermi nastala chyba.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
sk: Pri vytváraní vášho používateľa sa vyskytla chyba. Kontaktujte administrátora vašej webovej stránky.

en: There was an error deactivating your plugin
sk: Pri deaktivácii vášho pluginu nastala chyba

en: There was an error installing WooCommerce Services.
sk: Pri inštalácii služieb WooCommerce sa vyskytla chyba.

en: There was an error installing fonts.
sk: Pri inštalácii typov písma došlo k chybe.

en: There was an error installing your plugin
sk: Nastala chyba pri inštalácii vášho pluginu

en: There was an error installing your theme
sk: Nastala chyba pri inštalácii vašej témy

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
sk: Vyskytol sa problém pri načítaní WooCommerce.com Helper API.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
sk: Pri prihlasovaní pomocou WordPress.com sa vyskytla chyba, skúste to znova alebo vyskúšajte použiť vaše používateľské meno a heslo.

en: There was an error running the action scheduler: %s
sk: Pri behu Action Scheduler sa vyskytla chyba: %s

en: There was an error uninstalling the font family.
sk: Pri odinštalovaní rodiny písma došlo k chybe.

en: There was an error updating your plugin
sk: Nastala chyba pri aktualizácii vášho pluginu

en: There was an error updating your theme
sk: Nastala chyba pri aktualizácii vašej témy

en: There was an error while activating the module.
sk: Nastala chyba pri aktivácii modulu.

en: There was an error while deactivating the module.
sk: Nastala chyba pri deaktivovaní modulu.

en: There was an error while getting the update data for this site.
sk: Nastala chyba pri sťahovaní dát, ktoré sú potrebné na aktualizáciu tejto webovej stránky.

en: There was an issue loading the report endpoints
sk: Pri načítaní koncových bodov prehľadu sa vyskytol problém

en: There was an issue saving your updates to the VideoPress service. Please try again later.
sk: Počas ukladania vašich zmien do služby VideoPress sa vyskytol problém. Skúste to znova neskôr.

en: There was an unspecified error registering the site
sk: Pri registrácii webovej stránky sa vyskytla nešpecifikovaná chyba

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
sk: Nenašli sa žiadne komentáre na kontrolu. Akismet kontroluje iba komentáre, ktoré sa nachádzajú vo fronte na schválenie.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sk[0]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentár</a>
sk[1]: Na kontrolu spamu teraz čakajú <a href="%2$s">%1$s komentáre</a>
sk[2]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentárov</a>

en: There&#8217;s no content to show here yet.
sk: Zatiaľ neexistuje žiadny obsah na zobrazenie.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sk: Na  <a href='%s'>kontrolu spamu</a> teraz nečaká žiadny komentár.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
sk: Regióny v rámci tejto zóny. Zákazníci budú rozdeľovaní podľa týchto regiónov.

en: These are the latest posts in %s.
sk: Toto sú najnovšie články v %s.

en: These changes will affect your whole site.
sk: Tieto zmeny ovplyvnia celú vašu webovú stránku.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
sk: Tieto ceny je možné podľa potreby pridať na základe <a href="%s">triedy dopravy produktu</a>.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
sk: Tieto nastavenia vám umožnia zmeniť vzhľad WooCommerce pokladne.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sk: Je potrebné nastaviť tieto stránky tak, aby WooCommerce vedel kam má poslať užívateľa k pokladni.

en: These plugins are now up to date:
sk: Aktualizované pluginy:

en: These plugins cannot be activated because their requirements are invalid.
sk: Tieto pluginy nie je možné aktivovať, pretože ich požiadavky sú neplatné.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
sk: Tieto sadzby sú ďalšími možnosťami doručenia tovaru s dodatočnými poplatkami (na základe paušálnej sadzby).

en: These settings affect all sites on the network.
sk: Tieto nastavenia ovplyvnia všetky webové stránky v sieti.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
sk: Tieto nastavenia menia miesto a spôsob načítania častí WordPressu.

en: These settings may be overridden for individual articles.
sk: Zmena týchto nastavení sa aplikuje na všetky nové články. Nastavenia komentárov môžete zmeniť aj pre jednotlivé, už existujúce, články.

en: These styles are already applied to your site.
sk: Tieto štýly sú už na vašej stránke aplikované.

en: These themes are now up to date:
sk: Aktualizované témy:

en: These themes failed to update:
sk: Tieto témy sa nepodarilo aktualizovať:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
sk: V súbore %s chýbajú unikátne autentifikačné kľúče.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
sk: Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

en: Thimphu
sk: Thimbu

en: Things to do next
sk: Čo robiť ďalej

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
sk: (povinné)

en: This Navigation Menu is empty.
sk: Toto navigačné menu je prázdne.

en: This Site
sk: Táto stránka

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
sk: Tento súbor XML Sitemap je generovaný pomocou WordPress, aby bol váš obsah viditeľný pre vyhľadávače.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
sk: Táto akcia sa nedá zvrátiť. Naozaj chcete vymazať osobné údaje z vybratých objednávok?

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
sk: <br/>Táto adresa je používaná iba pre účely administrácie (oznamovanie o nových používateľoch, moderovanie komentárov).

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
sk: Táto adresa je použitá na účely administrácie. Ak to chcete zmeniť, pošleme vám na novú adresu e-mail, v ktorom zmenu potvrdíte. <strong>Nová adresa nebude aktívna, pokiaľ zmenu nepotvrdíte</strong>.

en: This attribute determines the order of pages in the Pages List block.
sk: Tento atribút určuje poradie stránok v bloku Zoznam stránok.

en: This block can only be used once.
sk: Tento blok môže byť použitý iba raz.

en: This block contains unexpected or invalid content.
sk: Tento blok obsahuje neočakávaný alebo nesprávny obsah

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
sk: Tento blok zaznamenal neočakávanú chybu a nemôže byť prezretý.

en: This block will display the excerpt.
sk: Tento blok zobrazí úryvok.

en: This category already exists.
sk: Kategória už existuje

en: This category already exists. Please use a different name.
sk: Táto kategória už existuje. Použite iný názov.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
sk: Kategória nemôže byť pridaná. Prosím skúste zmeniť meno a pokus zopakujte.

en: This change will affect pages and posts that use this template.
sk: Táto zmena ovplyvní stránky a príspevky, ktoré používajú túto šablónu.

en: This change will affect your whole site.
sk: Táto zmena ovplyvní celú vašu web stránku.

en: This changeset cannot be further modified.
sk: Tento súbor zmien nemôže byť ďalej upravovaný.

en: This color combination may be hard for people to read.
sk: Táto farebná kombinácia môže byť pre ľudí ťažko čitateľná.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a brighter background color and/or a darker %s.
sk: Táto farebná kombinácia môže byť pre ľudí ťažko čitateľná. Skúste použiť svetlejšiu farbu pozadia a/alebo tmavšie %s.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a darker background color and/or a brighter %s.
sk: Táto farebná kombinácia môže byť pre ľudí ťažko čitateľná. Skúste použiť tmavšiu farbu pozadia a/alebo svetlejšie %s.

en: This column count exceeds the recommended amount and may cause visual breakage.
sk: Tento počet stĺpcov prekračuje odporúčané maximum a pravdepodobne nebude vyzerať dobre.

en: This comment is already approved.
sk: Tento komentár je už schválený.

en: This comment is already in the Trash.
sk: Tento komentár je už v koši.

en: This comment is already marked as spam.
sk: Tento komentár je už označený ako spam.

en: This comment is currently approved.
sk: Tento komentár je v súčasnej dobe schválený.

en: This comment is currently in the Trash.
sk: Tento komentár je v súčasnej dobe v koši.

en: This comment is currently marked as spam.
sk: Tento komentár je v súčasnosti označený ako spam.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
sk: Tento komentár je v koši. Prosím, presuňte ho von z koša pokiaľ ho chcete upraviť.

en: This comment was reported as not spam.
sk: Tento komentár nie je spam.

en: This comment was reported as spam.
sk: Tento komentár je spam.

en: This connection is working correctly.
sk: Toto pripojenie pracuje správne.

en: This content is password protected.
sk: Tento obsah je chránený heslom.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sk: Obsah je chránený heslom. Pre zobrazenie zadajte vaše heslo:

en: This content was deleted by the author.
sk: Tento obsah bol odstránený autorom.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
sk: Toto nastavenie určuje spôsob zobrazovania skladových zásob na klientskom rozhraní.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sk: Popis, ktorý uživatel uvidí pri platení v pokladni.

en: This controls the position of the currency symbol.
sk: Zadajte pozíciu symbolu meny.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sk: Nadpis, ktorý vidí užívateľ počas platenia.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sk: Ovplyvňuje v akej mene sú zobrazované ceny v katalógu a ktorú menu budú používať platobné brány.

en: This controls what unit you will define lengths in.
sk: Tu zadajte jednotky dĺžkových rozmerov.

en: This controls what unit you will define weights in.
sk: Tu zadajte jednotky hmotnosti.

en: This controls which shipping address is used by default.
sk: Tu nastavíte ktorá dodacia adresa bude predvolená.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
sk: Môže to znamenať, že pripojenie k WordPress.org zlyhalo.

en: This coupon has expired.
sk: Kupónu vypršala platnosť.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
sk: Tieto údaje sa používajú na poskytovanie všeobecných vylepšení WordPress, čo zahŕňa pomoc pri ochrane vašich stránok tým, že vyhľadá a automaticky nainštaluje nové aktualizácie. Používa sa aj na výpočet štatistických údajov, ako sú štatistiky zobrazené na stránke <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.

en: This data will be deleted in %s.
sk: Tieto údaje sa odstránia o %s.

en: This domain has already been mapped to a WordPress.com blog.
sk: Táto doména už bola namapovaná na blog WordPress.com.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
sk: Tento koncept vychádza z vašich <a href="%s">nepublikovaých zmien prispôsobenia</a>. Môžete upravovať, no nie je potrebné teraz publikovať. Zmeny budú publikované automaticky.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
sk: To buď znamená, že používateľské meno a heslo v súbore %1$s sú nesprávne alebo nemôžeme kontaktovať databázový server na %2$s. Taktiež by to mohlo znamenať, váš hostiteľský databázový server je nedostupný.

en: This email address is already registered.
sk: Táto emailová adresa je už zaregistrovaná.

en: This email may be different from your personal email address.
sk: Tento email by sa nemal zhodovať s vašou osobnou emailovou adresou.

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
sk: Tento vložený odkaz nemusí byť zobrazený v správnom pomere strán, ak zmeníte veľkosť prehliadača.

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
sk: Pri zmenení veľkosti okna prehliadača si tento vložený prvok zachová pomer strán.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
sk: Táto funkcia vyžaduje Javascript, ale zdá sa, že ten je vypnutý. Zapnite ho prosím a obnovte túto stránku. Žiadny strach, po vykonaní tejto akcie ho môžete opäť vypnúť.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sk: Táto vlastnosť vyžaduje inline rámy. Buď máte Inline rámy zablokované, alebo ich váš prehliadač nepodporuje.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
sk: Toto pole vám dovoľuje nastaviť maximálnu hodnotu nákupu pre použitie kupónu.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
sk: Toto pole vám dovoľuje nastaviť minimálnu hodnotu nákupu pre použitie kupónu.

en: This field is required
sk: Toto pole je povinné

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This file is empty. Please try another.
sk: Súbor je prázdny. Vyskúšajte prosím iný.

en: This file is not an image. Please try another.
sk: Tento súbor nie je obrázok. Skúste iný súbor.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
sk: Tento súbor sa načítava kvôli spätnej kompatibilite iba s programom SimplePie 1.2.x. Zvážte prechod na najnovšiu verziu SimplePie.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
sk: Tento súbor je príliš veľký. Súbory musia mať menej ako %s KB.

en: This file no longer needs to be included.
sk: Tento súbor už nemusí byť viac zahrnutý.

en: This form is not live-previewable.
sk: Tento formulár nie je možné prezentovať v náhľade.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
sk: Tento formát, ktorý nazývame WordPress eXtended RSS, alebo WXR, bude obsahovať všetky vaše články, stránky, komentáre, vlastné polia, kategórie a značky.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
sk: Táto funkcia by nemala byť volaná pred plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sk: Táto funkcia nesmie byť volaná pred woocommerce_init.

en: This helps to clearly separate the related posts from post content.
sk: Táto možnosť pomôže jasne oddeliť súvisiace články od obsahu samotného článku.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
sk: Tento obrázok sa nezobrazí vo webovom prehliadači. Pre správne fungovanie je potrebného ho konvertovať do formátu JPEG pred nahraním.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
sk: Tento obrázok nemôže byť spracovaný webovým serverom. Pred odoslaním ho preveďte do formátu JPEG alebo PNG.

en: This image cannot be uploaded to your Media Library, but it can still be inserted as an external image.
sk: Tento obrázok nemožno nahrať do vašej multimediálnej knižnice, ale stále ho možno vložiť ako externý obrázok.

en: This image has an empty alt attribute
sk: Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
sk: Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sk: Toto je ukážkový obchod na testovacie účely. Objednávky nebudú vybavené.

en: This is a featured product
sk: Toto je odporúčaný produkt.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
sk: Toto je vzorová stránka. Je odlišná od blogu, pretože zostane na jednom mieste a zobrazí sa vo vašej navigácii na stránkach (vo väčšine tém). Väčšina ľudí začína stránkou O nás, ktorá ich predstavuje potenciálnym návštevníkom. Mohlo by to vyzerať nejak takto:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
sk: Toto je oznámenie o objednávke odoslané zákazníkom, ktoré obsahuje podrobnosti objednávky po vykonaní platby.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sk: Bola prekročená maximálna veľkosť súboru. Skúste iný súbor.

en: This is not your download link.
sk: Toto nie je váš odkaz na stiahnutie.

en: This is the Content block, it will display all the blocks in any single post or page.
sk: Toto je blok Obsah, zobrazí všetky bloky v každom jednom článku alebo stránke.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
sk: Toto je URL alebo absolútna cesta k súboru, ku ktorému zákazníci získajú prístup. URL adresy zadané na tomto mieste by už mali byť zašifrované.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
sk: Toto je stránka obchodu WooCommerce. Stránka obchodu je špeciálny archív, v ktorom sa zobrazujú vaše produkty. <a href="%s">Viac informácií nájdete tu</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
sk: Toto je ID prílohy alebo adresa URL obrázka, ktoré sa používajú pre obrázky s náhradnými znakmi v katalógu produktov. Výrobky bez obrázka to budú používať.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
sk: Toto je základná kategória a nemôže byť odstránená. Bude sa automaticky priraďovať produktom bez kategórie.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sk: Názov súboru na stiahnutie zobrazujúci za zákazníkovi.

en: This is the name of the zone for your reference.
sk: Názov zóny (pre vašu potrebu).

en: This is the short link.
sk: Toto je krátky odkaz.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
sk: Jedná sa o súčet "daňových riadkov" z prepravných daní v rámci vašich objednávok.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
sk: Toto je súčet daní vo vašich objednávkach.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
sk: Toto je sumár všetkých polí "Objednávka celkom" vo vašich objednávkach.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
sk: Toto je sumár všetkých polí "Doprava celkom" vo vašich objednávkach.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
sk: Toto je suma súčtov objednávky po započítaní všetkých refundácií a bez nákladov na dopravu a bez daní.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
sk: Toto je celková cena objednávky po započítaní akýchkoľvek vratiek, vrátane dopravy a daní.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sk: Toto je celková daň za sadzby (tovar + doprava).

en: This is where store orders are stored.
sk: Toto je miesto, kde sú uložené obchodné objednávky.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sk: Sem môžete pridávať nové zľavové kódy, ktoré môžu zákazníci využiť vo vašom obchode.

en: This is where you can browse products in this store.
sk: Tu si môžete prezerať produkty v tomto obchode.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
sk: Kde sa nachádza váš obchod. Sadzby daní a poštovné použijú túto adresu.

en: This item has already been deleted.
sk: Táto položka už bola vymazaná.

en: This item has been deleted, or is a draft
sk: Táto položka bola odstránená alebo je konceptom

en: This item is missing a link
sk: Tejto položke chýba odkaz

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
sk: Kľúč je neplatný alebo už bol použitý. Ak potrebujete, obnovte si heslo.

en: This lets you choose which products are part of this group.
sk: Toto vám umožní vybrať, ktoré produkty sú súčasťou skupiny.

en: This link is not live-previewable.
sk: Tento odkaz nie je možné prezentovať v náhľade.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
sk: Toto znamená, že sme stratili kontakt s databázovým serverom na %s. To môže znamenať, že váš hostiteľský databázový server je nedostupný.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
sk: Tento meta box nie je kompatibilný s blokovým editorom.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
sk: Tento meta box z pluginu %s nie je kompatibilný s blokovým editorom.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
sk: Táto metóda sa od verzie 2.6.0 nepoužíva a v budúcich verziách bude odstránená. Odporúčame zakázať ju a radšej nastaviť novú sadzbu v <a href="%s">Zónach dopravy</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
sk: Táto metóda by nemala byť volaná pred akciou plugins_loaded.

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This notice was triggered by the %s handle.
sk: Toto hlásenie boli vyvolané ovladačom %s.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
sk: Toto nastavenie určuje základnú lokalitu zákazníka. Ak používate geolokáciu, databáza MaxMind GeoLite bude pravidelne sťahovaná do priečinka wp-content.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sk: Toto nastavenie určuje ktorá adresa bude použitá na výpočet dane.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sk: Toto nastavenie je dôležité a ovplyvňuje vstupné ceny. Zmena nastavenia neaktualizuje ceny existujúcich produktov.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sk: Táto možnosť vám umožňuje obmedziť v ktorých krajinách ste ochotní predávať.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
sk: Táto možnosť odstráni VŠETKY sadzby dane, používajte s rozvahou. Táto akcia sa nedá zvrátiť.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sk: Táto objednávka nemôže byť zaplatená. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: This order is no longer editable.
sk: Táto objednávka už nie je editovateľná.

en: This order note cannot be deleted
sk: Poznámka k objednávke nemôže byť vymazaná

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sk: Stav objednávky je &ldquo;%s&rdquo;&mdash; Nemôže byť zaplatená. Kontaktujte nás, prosím.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
sk: Táto stránka umožňuje priamy prístup k nastaveniam vašich stránok. Tu môžete niečo pokaziť. Buďte opatrní!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
sk: Táto stránka vám môže ukázať všetky podrobnosti o konfigurácii vášho WordPress webu. Akékoľvek dostupné vylepšenia nájdete na stránke <a href="%s">Stav zdravia webovej stránky</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
sk: Tento panel sa používa pre manažovanie navigačných menu. Do menu môžete vkladať už vytvorený obsah vašej webovej stránky. Môžete vytvoriť nové menu a pridať do neho jednotlivé položky ako napríklad stránky, články, kategórie, značky, formáty alebo vlastné odkazy.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
sk: Kľúč pre reset hesla je určený pre iný používateľský účet. Prosím odhláste sa a skúste to znovu.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
sk: Táto požiadavka na obnovenie hesla pochádza z adresy IP %s.

en: This pattern cannot be edited.
sk: Tento vzor nemôže byť upravený.

en: This payment method was successfully set as your default.
sk: Táto platobná metóda bola úspešne nastavená ako predvolená.

en: This personal data request has expired.
sk: Platnosť tejto žiadosti o osobné údaje vypršala.

en: This picture will show whenever you leave a comment. Click to customize it.
sk: Avatar sa zobrazí pri každom Vašom príspevku. Kliknutím ho môžete zmeniť.

en: This plugin is already installed.
sk: Tento plugin je už nainštalovaný.

en: This post is already being edited
sk: Tento článok už upravuje niekto iný.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
sk: Tento článok sa zálohuje priamo vo vašom prehliadači. Pre istotu...

en: This post is password protected.
sk: Tento príspevok je chránený heslom.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sk: Článok je chránený heslom. Prosím vložte heslo pre zobrazenie komentárov.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento článok je chránený heslom. Zadajte heslo pre prezeranie komentárov.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
sk: Tento článok je chránený heslom. Musíte navštíviť stránku a vložiť heslo kvôli zobrazeniu celého článku.

en: This preview is unavailable in the editor.
sk: Náhľad nie je dostupný v úpravcovi.

en: This product cannot be added to the cart.
sk: Tento produkt nie je možné pridať do košíka.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
sk: Tento produkt už bol predaný a môže byť spojený s existujúcou objednávkou. Skutočne ho chcete zmazať?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sk: Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

en: This product is protected and cannot be purchased.
sk: Tento produkt je chránený a nemôže byť kúpený.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
sk: Odkaz na report exspiroval. %1$sKliknite pre zobrazenie filtrovaného reportu%2$s.

en: This resource cannot be created.
sk: Tento zdroj nemôže byť vytvorený.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
sk: Tento zdroj je poskytnutý vaším webhostingom a je špecifický pre vašu stránku. Ďalšie informácie nájdete v <a href="%s" target="_blank"> oficiálnej dokumentácii pre WordPress </a>.

en: This resulted in an error message: %s
sk: Toto viedlo k chybovej správe: %s

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
sk: Tento vzor obsahuje základné informácie o tom, aké osobné údaje môže váš obchod zhromažďovať, ukladať a zdieľať, ako aj o tom, kto môže mať prístup k týmto údajom. V závislosti od toho, aké nastavenia sú povolené a aké ďalšie doplnky sú použité, špecifické informácie zdieľané v obchode sa budú líšiť. Odporúčame konzultovať s právnikom pri rozhodovaní o tom, aké informácie sa majú zverejniť vo vašich pravidlách ochrany osobných údajov.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
sk: Táto obrazovka umožňuje úpravu polí pre metadáta súboru v knižnici médií.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
sk: Táto obrazovka vám umožňuje získať zdravotnú diagnózu vašej web stránky a zobrazuje celkové hodnotenie stavu vašej inštalácie.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
sk: Táto obrazovka obsahuje nastavenia, ktoré môžu mať vplyv na zobrazovanie vášho obsahu.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
sk: Táto obrazovka obsahuje návrhy, ktoré vám pomôžu napísať si vlastné zásady ochrany osobných údajov. Je však vašou zodpovednosťou použiť tieto podklady správne, aby ste poskytli vo vašich zásadách ochrany osobných údajov požadované informácie ,a udržovali ich aktuálne a presné.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
sk: Táto obrazovka sa používa na priradenie menu k umiestneniam definovaným témou.

en: This screen is used for managing your content revisions.
sk: Táto obrazovka slúži na správu revízií obsahu.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
sk: Táto obrazovka je používaná pre správu nainštalovaných tém. Okrem základných tém zahrnutých v inštalácii sú témy dizajnované a navrhované tretími stranami.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
sk: Táto obrazovka slúži pre správu vášho navigačného menu.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
sk: Táto obrazovka sa používa na prispôsobovanie hlavičky vašej témy.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
sk: Táto obrazovka umožňuje spravovať žiadosti o export osobných údajov.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
sk: Táto obrazovka umožňuje spravovať žiadosti o vymazanie osobných údajov.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
sk: Táto obrazovka zobrazuje zoznam všetkých existujúcich používateľov vašej stránky. Každý používateľ má jednu z piatich definovaných rolí, definované administrátorom stránky: Administrátor stránky, Editor, Autor, Prispievateľ, alebo Odberateľ. Používatelia s rolami inými ako Administrátor vidia po prihlásení menej možností v navigácii nástenky, na základe ich role.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
sk: Ľahký prístup ku všetkým článkom je nevyhnutnou súčasťou každého redakčného systému. Zobrazené informácie na tejto stránke si môžete ľubovoľne prispôsobiť tak, aby čo najlepšie zodpovedali preferovanému spôsobu práce.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
sk: Na tejto stránke nájdete rôzne možnosti nastavení administrácie komentárov a odkazov k vašim článkom / stránkam a ich zobrazovaniu na webe. Množstvo zaujímavých funkcií je také veľké, že by sa nám sem ich popis nezmestil :-) Ak však chcete vedieť ďalšie podrobnosti o nejakom konkrétnom nastavení, použite prosím príslušný odkaz na dokumentáciu.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
sk: Táto obrazovka zobrazuje používateľovi všetky jeho stránky v tejto sieti. Taktiež umožňuje používateľovi nastaviť si hlavnú stránku. Používatelia môžu používať odkazy pod každou stránkou pre navštívenie frontendu alebo nástenky konkrétnej stránky.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
sk: Táto sekcia riadi zobrazenie zásad ochrany osobných údajov týchto webových stránok. Informácie k ochranu osobných údajov uvedené nižšie sa nebudú zobrazovať, pokiaľ nie je nastavená %s.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
sk: Táto časť vám umožňuje prispôsobiť WooCommerce e-maily. <a href="%s" target="_blank">Kliknite tu pre náhľad e-mailovej šablóny</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
sk: Táto sekcia zobrazuje všetky súbory, ktoré prepisujú základné WooCommerce šablóny.

en: This section shows information about this status report.
sk: Táto sekcia zobrazuje informácie o tejto správe o stave.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sk: Toto nastavuje základnú stránku obchodu - tu bude archív produktov.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sk: Nastavenie oddeľovača desatinných miest zobrazených cien.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sk: Tým sa nastaví počet desatinných miest zobrazených v uvedených cenách.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sk: Nastavenie oddeľovača tisícov zobrazených cien.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
sk: Toto nastavenie rozhoduje o tom, na ktorých stránkach budú zobrazené produkty.

en: This setting does not apply to guest purchases.
sk: Toto nastavenie sa nevzťahuje na nákupy neregistrovaných zákazníkov.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
sk: Tento spôsob doručenia nemá žiadne nastavenia pre konfiguráciu.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
sk: Tento bočný panel už nie je dostupný a nezobrazuje sa nikde na vašej stránke. K úplnému odstráneniu neaktívneho bočného panelu odstráňte všetky widgety nižšie.

en: This site has been archived or suspended.
sk: Táto stránka bola archivovaná alebo pozastavená.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
sk: Táto webová stránka ešte nebol aktivovaná. Ak máte problémy s aktiváciou vašej webovej stránky, obráťte sa na %s.

en: This site is no longer available.
sk: Táto stránka už nie je dostupná.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
sk: Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť zmenený cez API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť vymazaný.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
sk: Nepodarilo sa spustiť prezentáciu. Skúste znovu načítať stránku alebo použiť iný prehliadač.

en: This slideshow requires JavaScript.
sk: Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
sk: Platnosť tohto predplatného vypršala. Obráťte sa na vlastníka pre <strong>obnovenie</strong> predplatného pre získanie aktualizácií a podpory.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
sk: Platnosť tohto predplatného vypršala. Ak chcete dostávať aktualizácie a podporu, <strong>obnovte</strong> vaše predplatné.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
sk: Toto predplatné čoskoro vyprší. Ak chcete naďalej získavať aktualizácie a podporu, <strong>obnovte</strong> si predplatné.

en: This taxonomy is not hierarchical.
sk: Táto taxonómia nie je hierarchická.

en: This template is not revertable.
sk: Túto šablónu nie je možné vrátiť do pôvodného stavu.

en: This template will be used only for the specific item chosen.
sk: Táto šablóna sa použije len pre konkrétnu zvolenú položku.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
sk: Táto textová šablóna vám pomôže vytvoriť zásady ochrany osobných údajov pre vaše webové stránky.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sk: Text sa zobrazí na tlačidle odkazujúcom na externý produkt.

en: This theme does not exist
sk: Táto téma neexistuje

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
sk: Táto téma nepodporuje záhlavie s videom na tejto stránke. Prejdite na hlavnú stránku alebo inú stránku, ktorá podporuje záhlavie s videom.

en: This theme does not work with your version of PHP.
sk: Táto téma nefunguje s vašou verziou PHP.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
sk: Táto téma nefunguje s vašou verziou WordPressu.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
sk: Táto téma nefunguje s vašou verziou WordPress a PHP.

en: This theme doesn't support Customizer.
sk: Táto téma nepodporuje nástroj Prispôsobenie (Customizer).

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
sk: Túto tému sa nepodarilo načítať správne a bola pozastavená v rámci administrátorského backendu.

en: This theme is already installed.
sk: Táto téma je už nainštalovaná.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
sk: Toto časové pásmo nedodržiava letný čas.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
sk: Toto časové pásmo je v súčasnosti v dobe letného času.

en: This timezone is currently in standard time.
sk: Táto časová zóna má momentálne nastavený štandardný čas

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
sk: Tento nástroj vám umožní vytvoriť a stiahnuť CSV súbor obsahujúci zoznam všetkých produktov.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
sk: Tento nástroj vám do vášho obchodu umožní importovať (alebo spojiť) údaje produktov  z CSV alebo TXT súboru.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
sk: Tento nástroj pomáha vlastníkom stránok dodržiavať miestne zákony a nariadenia vymazaním alebo anonymizáciou známych údajov o danom používateľovi.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
sk: Tento nástroj pomáha vlastníkom stránok dodržiavať miestne zákony a nariadenia exportom známych údajov o danom používateľovi do súboru .zip.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sk: Tento nástroj vymaže všetky expirované transienty z WordPressu.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sk: Tento nástroj vymaže transienty medzipamäte produktu/obchodu.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
sk: Tento nástroj odstráni všetky zákaznícke relácie z databázy, vrátane aktuálnych košíkov a uložených košíkov v databáze.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
sk: Tento nástroj vymaže všetky varianty, ktoré nie sú priradené produktu.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
sk: Tento nástroj odstráni povolenia a povolenia s uplynutými verziami s 0 zostávajúcimi súbormi na prevzatie.

en: This tool will empty the template cache.
sk: Tento nástroj vyprázdni vyrovnávaciu pamäť témy.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sk: Tento nástroj nainštaluje všetky chýbajúce WooCommerce stránky. Stránky už definované a nastavené nebudú nahradené.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sk: Tento nástroj prepočíta hodnoty vlastností produktov. Je užitočný pri zmene nastavení, ktoré schovávajú produkty z katalógu.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
sk: Tento nástroj regeneruje údaje vyhľadávacej tabuľky produktu. Tento proces môže chvíľu trvať.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sk: Tento nástroj obnoví role administrátorov, zákazníkov a shop_manager na základné. Použite toto nastavenie ak nemáte prístup ku všetkých administrátorským stránkam WooCommerce.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
sk: Tento nástroj aktualizuje vašu databázu WooCommerce na najnovšiu verziu. Pred pokračovaním skontrolujte, či máte dáta dostatočne zálohované.

en: This type of file cannot be edited.
sk: Tento typ súboru nie je možné upravovať.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
sk: V súbore %s chýba unikátny autentifikačný kľúč.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
sk: Tento používateľ nie je oprávnený na vykonanie operácie %s na tomto blogu.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
sk: Tento používateľ nie je oprávnený manažovať pluginy pre celú sieť.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sk: Toto používatelské meno je neplatné, pretože obsahuje zakázané znaky. Zadajte platné používateľské meno.

en: This video doesn&#8217;t exist
sk: Toto video neexistuje.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sk: Toto video je príliš veľké na to, aby bolo použité ako video v hlavičke. Skúste skrátiť video alebo optimalizovať nastavenia kompresie a znovu nahrajte súbor, ktorý je menší ako 8MB. Alebo nahrajte video na YouTube a vložte link do nastavení nižšie.

en: This video is intended for mature audiences.
sk: Toto video je určené pre dospelých divákov.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
sk: Tento video návod vám pomôže prejsť procesom pridávania prvého produktu vo WooCommerce.

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
sk: Tento widget môže obsahovať kód, ktorý bude lepšie fungovať v novom &#8220;Vlastnom HTML&#8221; widgete. Čo takto ho vyskúšať?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
sk: Tento widget môže obsahovať kód, ktorý bude lepšie pracovať v novom &#8220;HTML &#8221;widgete. Ak ste tak ešte neurobili, nechcete skúsiť nový widget?

en: This widget requires JavaScript.
sk: Tento widget vyžaduje JavaScript.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
sk: Takto sa bude vaše meno zobrazovať v sekcii účtu a v recenziách

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
sk: Toto sa ukáže, keď niekto prejde kurzorom myši cez odkaz v zozname odkazov, alebo prípadne pod odkazom.

en: This will change the stock status of all variations.
sk: Toto zmení stav skladu pre všetky varianty.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
sk: Tento krok vymaže všetky súbory zo zoznamu neaktívnych widgetov. Vaše úpravy sa nebudú dať obnoviť.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
sk: Toto bude obsahovať všetky vaše články, stránky, komentáre, vlastné polia, taxonómie, navigačné menu a vlastné typy obsahu.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
sk: "%1$s" tým získa %2$s prístup, ktorý mu umožní:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
sk[0]: Toto udelí prístup k <a href="%1$s"> %2$s stránke v tejto inštalácii, ku ktorej máte oprávnenia</a>.
sk[1]: Toto udelí prístup k <a href="%1$s"> %2$s stránkam v tejto inštalácii, ku ktorým máte oprávnenia</a>.
sk[2]: Toto umožní prístup k <a href="%1$s"> %2$s stránkam v tejto inštalácii, ku ktorým máte oprávnenia </a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
sk[0]: Toto nastavenie udelí prístup ku <a href="%1$s">%2$s stránke v sieti, keďže ste super administrátorom</a>.
sk[1]: Toto nastavenie udelí prístup ku <a href="%1$s">%2$s stránkam v sieti, keďže ste super administrátorom</a>.
sk[2]: Toto nastavenie udelí prístup ku <a href="%1$s">%2$s stránkam v sieti, keďže ste super administrátorom</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
sk: Pregenerovanie všetkých obrázkov v e-shope, vrátane veľkostí určených šablónou, alebo nastavením WooCommerce.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
sk: Toto odstráni obrázok pozadia. Vaše prispôsobenia následne nebude možné obnoviť.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
sk: Toto odstráni obrázok hlavičky. Nebude môcť obnoviť žiadne úpravy.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
sk: Toto nahradí obsah editora z poslednej zálohy. Pre získanie starého obsahu alebo obnovenie nového môžete použiť funkciu späť alebo znova.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
sk: Toto obnoví pôvodný obrázok pozadia. Po vykonaní nebude možné obnoviť žiadny vaše úpravy.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
sk: Toto obnoví pôvodný obrázok hlavičky. Nebudete môcť obnoviť žiadne úpravy.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
sk: Túto zónu <b>môžete</b> použiť pre regióny, ktoré nie sú priradené do žiadnej inej zóny dopravy.

en: Thousand separator
sk: Oddeľovač tisícov

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Oddeľovač tisíc pre menu, ktorá bude použitá na formát vrátených cien.

en: Thousand separator.
sk: Oddeľovač tisícok.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
sk: Oddelavač tisícok pre zobrazené ceny v tejto krajine.

en: Three Columns
sk: Tri stĺpce

en: Three columns; equal split
sk: Tri stĺpce; rovnako široké

en: Three columns; wide center column
sk: Tri stĺpce; široký prostredný stĺpec

en: Three.
sk: Tri.

en: Thu
sk: Št

en: Thule
sk: Thúlé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Thumbnail Grid
sk: Mriežka miniatúr

en: Thumbnail Height
sk: Výška miniatúry

en: Thumbnail Settings
sk: Nastavenia miniatúry

en: Thumbnail Settings Help
sk: Nápoveda nastavenia náhľadov

en: Thumbnail URL.
sk: URL miniatúry.

en: Thumbnail Width
sk: Šírka miniatúry

en: Thumbnail cropping
sk: Orezanie náhľadu

en: Thumbnail image
sk: Obrázok miniatúry

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
sk: Pregenerovanie náhľadov, bude bežať na pozadí.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
sk: Pregenerovanie obrázkov beží na pozadí. Ak máte viac produktov, môže to chvíľu trvať.

en: Thumbnail size
sk: Veľkosť miniatúry

en: Thumbnail sizes for responsive images.
sk: Veľkosti miniatúr pre responzívne obrázky.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
sk: Miniatúra srcset pre responzívne obrázky.

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: Thumbnails are cropped to align.
sk: Náhľady sú orezané aby boli zarovnané.

en: Thumbnails are not cropped.
sk: Náhľady nie sú orezané.

en: Thursday
sk: Štvrtok

[ctx: Thursday initial]
en: T
sk: Št

en: TikTok for WooCommerce
sk: TikTok pre WooCommerce

en: Tilde
sk: Tilda

en: Tile
sk: Dlaždice

en: Tiled Columns
sk: Dlaždicové stĺpce

en: Tiled Galleries
sk: Dlaždicové galérie

en: Tiled Mosaic
sk: Dlaždicová mozaika

en: Tiles
sk: Dlaždice

en: Time
sk: Čas

en: Time Format
sk: Formát času

en: Time Slider
sk: Posuvník času

en: Time Unit
sk: Časová jednotka

en: Time Zone
sk: Časová zóna

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
sk: Časový interval pre použitie s bucketmi vo vrátených dátach.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
sk: Nastal čas pridať odkazy! Kliknite na &#8222;%s&#8220; a začnite pridávať stránky, kategórie alebo vlastné odkazy do menu. Položiek pridajte koľko len chcete.

en: Time to read
sk: Čas čítania

en: Time to read:
sk: Čas čítania

en: Timeless style.
sk: Nadčasový štýl.

en: Timestamp
sk: Dátum a čas

en: Timezone
sk: Časová zóna

en: Timiș
sk: Timis

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
sk: Bloky

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
sk: Formáty

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
sk: Nadpisy

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
sk: Vložiť šablónu

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
sk: Šablóny

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
sk: Súbor

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
sk: Formát

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
sk: Vložiť

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
sk: Tabuľka

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
sk: Nástroje

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
sk: Zobraziť

en: Tirane
sk: Tirana

en: Title
sk:  Nadpis

en: Title & Excerpt
sk: Nadpis a úryvok

en: Title (optional):
sk: Názov (voliteľné):

en: Title Attribute
sk: Atribút titulku

en: Title and Post Editor
sk: Editor nadpisu a článku

en: Title attribute
sk: Atribút titulku

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
sk: Názov varianty globálneho štýlu tak, ako je uložený v databáze.

en: Title for the object, as it exists in the database.
sk: Nadpis objektu, tak, ako existuje v databáze.

en: Title for the post, as it exists in the database.
sk: Nadpis objektu, tak, ako existuje v databáze.

en: Title for the template, as it exists in the database.
sk: Napis šablóny tak, ako je uložený v databáze.

en: Title for the widget
sk: Názov widgetu

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
sk: Navigácia

en: Title of block type.
sk: Názov typu bloku.

en: Title of template.
sk: Nadpis šablóny.

en: Title of the global styles variation.
sk: Názov varianty globálneho štýlu.

en: Title of the note.
sk: Názov poznámky.

en: Title of track
sk: Názov skladby

en: Title will appear on the first frame of your video
sk: Nadpis sa zobrazí na prvej snímke vášho videa.

en: Title, Date, & Excerpt
sk: Nadpis, dátum a úryvok

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Title:
sk: Názov:

en: To
sk: Do

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
sk: Pre aktiváciu widgetu ho potiahnite do bočného panelu alebo naň kliknite. Pre deaktiváciu widgetu a vymazanie jeho vlastností ho potiahnite preč z bočného panelu.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
sk: Pre aktiváciu Vašeho blogu, prosím kliknite na nasledujúci odkaz:
    
    %1$s
    
    Po aktivácii obdržíte *ďalší e-mail* s Vašimi prihlasovacími údajmi.
    
    Po aktivácii môžete Vašu stránku navštíviť tu:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
sk: Ak chcete aktivovať svoj ​​používateľský účet, kliknite prosím na nasledujúci odkaz:
    
    %s
    
    Po aktivácii dostanete email s vašimi prihlasovacími údajmi.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
sk: Pre pridanie vlastného odkazu <strong>rozbaľte sekciu vlastných odkazov, zadajte URL adresu a text a potom kliknite na pridať do menu</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
sk: Pre pridanie nového menu namiesto priradenia existujúceho <strong>kliknite na odkaz &#8217;vytvoriť nové menu&#8217;</strong>.Vaše nové menu bude automaticky priradené k tomu umiestneniu

en: To add a new user for your site, click the Add New User button at the top of the screen or Add New User in the Users menu section.
sk: Pre pridanie nového užívateľa na vašu stránku, kliknite na tlačidlo "Pridať nového užívateľa" na vrchu obrazovky, alebo na tlačidlo "Pridať nového užívateľa" v sekcii Užívatelia.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
sk: Pre pridanie nového používateľa na vaše stránky, vyplňte formulár na tejto obrazovke a kliknite na tlačidlo Pridať nového používateľa v spodnej časti.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
sk: Ak chcete povoliť logovanie, spravte %1$s zapisovateľným alebo zadefinujte vlastný %2$s.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
sk: Pre priradenie menu jednej alebo viac umiestneniam <strong>vyberte menu z každého umiestnenia v rozbaľovacom menu.</strong> Keď skončíte, <strong>kliknite na uložiť zmeny.</strong>

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
sk: Pripojenie k %1$s vyžaduje prihlásenie sa. Prihláste sa do vášho obchodu nižšie, alebo <a href="%2$s">to zrušte a vráťte sa do %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
sk: Pre orezanie obrázka, kliknite naň a vytvorte váš výber.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
sk: Pre vymazanie viacerých položiek kliknite na tlačidlo hromadné akcie. Vyberte položky, ktoré chcete zmazať a kliknite na tlačidlo Vymazať označené. Späť do prehliadania vás vráti tlačidlo Zrušiť označené.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
sk: Pre úpravu menu momentálne priradenému k umiestneniu v téme <strong>kliknite na priľahlý odkaz&#8217;Upraviť&#8217;</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
sk: Ak chcete upraviť existujúce menu, <strong>zvoľte menu z rozbaľovacieho zoznamu a kliknite na tlačidlo Vybrať</strong>

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
sk: Pre úpravu náhľadového obrázku potrebujete oprávnenie nahrávať súbory medií.

en: To edit this block, you need permission to upload media.
sk: Pre úpravu tohto bloku potrebuje oprávnenie nahrávať súbory médii.

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
sk: Ak chcete upraviť túto objednávku, zmeňte jej stav späť na "Čaká na platbu".

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
sk: Ak chcete túto aktualizáciu povoliť, musíte <strong>aktivovať</strong> toto predplatné.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sk: Ak chcete túto aktualizáciu povoliť, musíte <strong>zakúpiť</strong> nové predplatné.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
sk: Ak chcete zvýšiť bezpečnosť vašich webových stránok, odporúčame vám odstrániť všetky témy, ktoré nepoužívate. Mali by ste si ponechať %1$s, predvolenú tému WordPress, %2$s, vašu aktuálnu tému a jej rodičovskú tému %3$s.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
sk: Ak chcete zvýšiť bezpečnosť vašich webových stránok, odporúčame vám odstrániť všetky témy, ktoré nepoužívate. Mali by ste si ponechať %1$s, vašu aktuálnu tému, a %2$s, jej rodičovskú tému.

en: To find your Flickr RSS URL, go to your photostream, add "?details=1" to the URL, and hit enter. Scroll down until you see the RSS icon or the "Latest" link. Right-click on either options and copy the URL. Paste into the box above.
sk: Ak chcete nájsť Flickr RSS URL adresu, choďte do Fotostream, pridajte "?details=1" do URL adresy, a stlačte enter. Zosktrolujte obrazovku, pokiaľ neuvidíte ikonu RSS alebo odkaz "Najnovšie". Kliknite pravým tlačidlom myši na ktorúkoľvek možnosť a skopírujte URL adresu. Prilepte odkaz do horného okna.

en: To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
sk: Ak chcete začať s moderovaním, upravovaním a odstraňovaním komentárov, navštívte obrazovku Komentáre na nástenke.

en: To install fonts from Google you must give permission to connect directly to Google servers. The fonts you install will be downloaded from Google and stored on your site. Your site will then use these locally-hosted fonts.
sk: Ak chcete nainštalovať typy písma od spoločnosti Google, musíte udeliť povolenie na priame pripojenie k serverom Google. Typy písma, ktoré si nainštalujete, sa stiahnu zo služby Google a uložia sa na vašu stránku. Vaša stránka potom použije tieto lokálne hostované typy písma.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
sk: Aby bolo pre vás jednoduchšie upravovať a&nbsp;ukladať importované články a&nbsp;koncepty, môžete zmeniť meno autora článku. Napríklad sa môžete rozhodnúť importovať všetky články ako keby ich vytvoril <code>administrátor</code>.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
sk: Pre správu pluginov na vašej webovej stránky navštívte stránku Pluginy: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
sk: Pre správu tém na vašej webovej stránky navštívte stránku Témy: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
sk: Na prácu s variantmi produktov by ste mali používať koncový bod /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
sk: Pre odchod z oblasti editora použite klávesu Esc nasledovanú klávesou Tab.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
sk: Presuňte sa na iné tlačidlá pomocou tabulátora alebo šípiek. Pre návrat do úpravcu stlačte escape alebo použite jedno z tlačidiel.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
sk: Pre navigáciu v revíziách <strong>poúvajte posuvník doľava alebo doprava</strong> alebo <strong>použite tlačidlá predchádzajúca a nasledujúca</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
sk: Ak sa chcete odhlásiť, nechajte toto políčko nezaškrtnuté. Váš obchod zostáva bez sledovania a nebudú sa zhromažďovať žiadne údaje. Prečítajte si o tom, aké údaje o použití sa sledujú: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
sk: Pre upravenie tejto e-mailovej šablóny skopírujte %1$s do priečinka vašej témy: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
sk: Pre získanie aktualizácií a podpory pre toto rozšírenie si musíte <strong>zakúpiť</strong> nové predplatné alebo spojiť vaše rozšírenia do jednoho prepojeného účtu pomocou <strong><a href="%1$s" title="Dokumentácia zdieľania">zdieľania</a> alebo <a href="%2$s" title="Dokumentácia presunu">presunutia</a></strong> rozšírenia do tohto prepojeného účtu.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
sk: Pre zmenu poradia položiek v menu, <strong>chyťte a potiahnite s myšou alebo použite klávesnicu</strong>. Chyťte a posuňte s myšou trochu doprava pre vytvorenie podmenu.

en: To reset your password, visit the following address:
sk: Na resetovanie hesla, navštívte nasledujúcu adresu:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
sk: Pre obnovenie revízie, <strong>stlačte Obnoviť túto revíziu</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
sk: Pre nastavenie hesla navštívte nasledujúcu adresu:

en: To set your password, visit the following address:
sk: Pre nastavenie hesla navštívte nasledujúcu adresu:

en: To show a comment, input the comment ID.
sk: Pre zobrazenie komentára zadajte jeho ID.

en: To the top
sk: Na vrch

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sk: Pre sledovanie vašej objednávky zadajte jej číslo do poľa nižšie a kliknite na tlačidlo „Sledovať“. Číslo objednávky nájdete v e-maile, ktorý vám bol doručený po objednaní.

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
sk: Aby ste mohli používať funkcionalitu zverejniť cez e-mail, musíte prepojiť váš účet %s s vašim WordPress.com účtom.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
sk: Pre použitie obrázku pozadia, jednoducho nahrajte alebo zvolte obrázok, ktorý bol už nahraný do vašej knižnice médií kliknutím na tlačidlo &#8220;Zvoľte obrázok&#8221; . Môžte zobraziť jedinú inštanciu obrázku, alebo použiť opakovanie pre vyplnenie celej obrazovky. Vaše pozadie môže byť uchytené na mieste, tak sa že obsah vašej stránky pohybuje na vrchu, alebo sa môže skrolovať s vašou stránkou.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
sk: Ak chcete použiť tento importovací skript, musíte vlastniť Google účet a upgrejdovaný (Nový, predtým beta) blog na doméne blogspot.com, alebo vlastnej doméne (nie FTP).

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
sk: Ak chcete zobraziť túto stránku, musíte sa %1$sprihlásiť%2$s alebo overiť e-mailovú adresu spojenú s objednávkou.

en: Today
sk: Dnes

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
sk: Dnešný deň (%s) nie je započítaný do priemerov, pretože ešte neskončil.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sk: Prepnúť &quot;Stiahnuteľné&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sk: Prepnúť &quot;Povolené&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sk: Zapnúť správu skladu

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sk: Prepnúť &quot;Virtuálne&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
sk: Prepnúť zarovnanie textu v editore

en: Toggle add category
sk: Pridať kategóriu

en: Toggle between using the same value for all screen sizes or using a unique value per screen size.
sk: Prepnite medzi použitím rovnakej hodnoty pre všetky veľkosti obrazovky alebo použitím jedinečnej hodnoty pre každú veľkosť obrazovky.

en: Toggle block inspector
sk: Prepnúť inšpektora blokov

en: Toggle distraction free mode.
sk: Prepnúť režim bez rozptyľovania.

en: Toggle editor selection menu
sk: Prepínanie ponuky výberu editora

en: Toggle extra menu items
sk: Prepínanie ďalších položiek ponuky

en: Toggle featured
sk: Prepnúť odporúčania

en: Toggle full height
sk: Prepnúť na celú výšku

en: Toggle fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Toggle fullscreen mode.
sk: Prepnúť na celú obrazovku

en: Toggle off to hide the label text, e.g. "Next Page".
sk: Vypnite, ak chcete skryť text štítku, napr. "Ďalšia strana".

en: Toggle panel: %s
sk: Prepnúť panel: %s

en: Toggle search label
sk: Prepnúť štítok vyhľadávania

en: Toggle section: %s
sk: Prepnúť sekciu: %s

en: Toggle section: Custom Links
sk: Prepnúť sekciu: Vlastné odkazy

en: Toggle settings sidebar
sk: Prepnúť bočný panel nastavení

en: Toggle spotlight
sk: Prepnúť režim reflektora

en: Toggle to only include headings from the current page (if the post is paginated).
sk: Prepnite, ak chcete zahrnúť iba nadpisy z aktuálnej stránky (ak má príspevok viacero podstránok).

en: Toggle to show a large initial letter.
sk: Prepnúť pre zobrazenie veľkého počiatočného písmena.

en: Toggle to use the global query context that is set with the current template, such as an archive or search. Disable to customize the settings independently.
sk: Prepnite ak chcete použiť kontextu globálneho dotazu, ktorý je nastavený pre aktuálnu šablónu, ako je napríklad archív alebo vyhľadávanie. Vypnite ak chcete nastavenia prispôsobiť nezávisle.

en: Toggle top toolbar
sk: Prepnúť horný panel nástrojov

en: Token
sk: Kľúč

en: Tokyo
sk: Tokio

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Tomorrow at %s
sk: Zajtra o %s

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
sk: Príliš veľa záložiek: nie je možné vytvoriť ďalšie.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
sk: Príliš veľa volaní funkcie seek() - môže to viesť k problémom s výkonom.

en: Too many redirects.
sk: Príliš veľa presmerovaní.

en: Tool description.
sk: Popis nástroja.

en: Tool does not exist.
sk: Nástroj neexistuje.

en: Tool name.
sk: Názov nástroja.

en: Tool ran.
sk: Nástroj bol vykonaný.

en: Tool return message.
sk: Odpoveď o výsledku vykonania nástroja.

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Toolbar Toggle
sk: Zapnúť panel nástrojov

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
sk: Pozrieť úplnú históriu

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tools provide different interactions for selecting, navigating, and editing blocks. Toggle between select and edit by pressing Escape and Enter.
sk: Nástroje poskytujú rôzne interakcie na označenie, navigáciu a úpravu blokov. Prepínajte medzi označením a úpravou stlačením klávesov Escape a Enter.

en: Top
sk: Vrch

en: Top Center
sk: Vrch v strede

en: Top Clicks
sk: Najviac kliknutí

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
sk: Najlepšie kliknutia sú počítané zo 48-72 hodinových štatistík. Trvá to chvíľu kým sa zmenia.

en: Top Coupons - Number of Orders
sk: Najlepšie zľavové kódy - počet objednávok

en: Top Customers - Total Spend
sk: Top zákazníci - celkové výdavky

en: Top Left
sk: Hore vľavo

en: Top Posts
sk: Najlepšie články

en: Top Posts &amp; Pages
sk: Najčítanejšie články a stránky

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
sk: Najčítanejšie články a stránky sa počítajú zo štatistík za posledných 24-48 hodín. Chvíľu to trvá, kým sa zmenia.

en: Top Posts (%s)
sk: Najlepšie články (%s)

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
sk: Najúspešnejšie články za %1$s dní v období končiacom %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sk: Najúspešnejšie príspevky za %1$s dní v období končiacom %2$s (zhrnutie)

en: Top Rated
sk: Najlepšie hodnotené

en: Top Right
sk: Hore vpravo

en: Top Searches
sk: Najčastejšie vyhľadávané

en: Top border
sk: Horný okraj

en: Top categories - Items sold
sk: Najlepšie kategórie - predané položky

en: Top earners
sk: Najviac zarábajúce

en: Top freebies
sk: Top produkty zadarmo

en: Top left
sk: Hore vľavo

en: Top of each page
sk: Horná časť každej stránky

en: Top products - Items sold
sk: Najlepšie produkty - predané položky

en: Top rated products
sk: Najlepšie hodnotené produkty

en: Top right
sk: Hore vpravo

en: Top sellers
sk: Najpredávanejšie

en: Top toolbar
sk: Horný panel nástrojov

en: Top toolbar activated
sk: Vrchný panel nástrojov aktivovaný

en: Top toolbar deactivated
sk: Vrchný panel nástrojov deaktivovaný

en: Top toolbar off.
sk: Horný panel nástrojov je vypnutý.

en: Top toolbar on.
sk: Horný panel nástrojov je zapnutý.

en: Topic
sk: Téma

en: Topic: %s
sk: Téma: %s

en: Topics
sk: Témy

en: Topics started
sk: Témy začali

en: Total
sk: Celkom

en: Total Database Size
sk: Celková veľkosť databázy

en: Total Net sales of all items sold.
sk: Celkový čistý predaj všetkých predaných položiek.

en: Total Spend
sk: Celková útrata

en: Total Votes
sk: Celkový počet hlasov

en: Total amount for this fee.
sk: Celková výška tohto poplatku.

en: Total amount spent.
sk: Celkové minuté množstvo.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sk: Celkové suma poskytnutá pomocou najmenšej jednotky meny.

en: Total available to refund
sk: Dostupná suma na refundáciu

en: Total charged for shipping.
sk: Celkový poplatok za prepravu.

en: Total charged for taxes.
sk: Celkový poplatok za dane.

en: Total discount amount for the order.
sk: Celková výška zľavy pre objednávku.

en: Total discount applied by this coupon.
sk: Celková zľava použitá týmto kupónom.

en: Total discount from applied coupons.
sk: Sumár zliav získaných cez zľavový kód.

en: Total discount tax amount for the order.
sk: Celková výška dane zliav pre objednávku.

en: Total installation size
sk: Celková veľkosť inštalácie

en: Total number of purchases.
sk: Celkové množstvo zakúpení.

en: Total of coupons used.
sk: Sumár použitých zľavových kódov.

en: Total of items purchased.
sk: Celkový počet zakúpených položiek.

en: Total of orders placed.
sk: Celkový počet objednávok.

en: Total of refunded orders.
sk: Celkový počet refundovaných objednávok.

en: Total of returns.
sk: Celkový výnos.

en: Total of shipping.
sk: Spolu za dopravu.

en: Total of taxes.
sk: Dane spolu.

en: Total post count.
sk: Celkový počet príspevkov.

en: Total price of any applied fees.
sk: Celková suma všetkých použitých poplatkov.

en: Total price of items in the cart.
sk: Celková suma položiek v košíku.

en: Total price of shipping.
sk: Celková cena za dopravu.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sk: Celková cena za prepravu. Ak preprava nebola vypočítaná, odošle sa nulová odpoveď.

en: Total price the customer will pay.
sk: Celková cena, ktorú zákazník zaplatí.

en: Total sales minus shipping and tax.
sk: Celkové predaje mínus preprava a dane.

en: Total sales.
sk: Celkove predaje.

en: Total shipping
sk: Doprava celkom

en: Total shipping amount for the order.
sk: Celková výška dopravy pre objednávku.

en: Total shipping tax amount for the order.
sk: Celková výška dane za dopravu pre objednávku.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
sk: Celková veľkosť nie je k dispozícii. Pri určovaní veľkosti vašej inštalácie sa vyskytli chyby.

en: Total spend.
sk: Suma objednávok.

en: Total tax
sk: Daň celkom

en: Total tax amount for this fee.
sk: Celková výška dane z tohto poplatku.

en: Total tax applied to items and shipping.
sk: Celková daň za tovar a dopravu.

en: Total tax on fees.
sk: Celková daň z poplatkov.

en: Total tax on items in the cart.
sk: Celková daň z položiek v košíku.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sk: Celková daň za prepravu. Ak preprava nebola vypočítaná, odošle sa nulová odpoveď.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
sk: Celková daň odstránená použitím zľavy tohto kupóna.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
sk: Sumár dane bol odstránený kvôli zľave zo zľavového kódu.

en: Total tax.
sk: Dane celkom.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
sk: Celková hmotnosť (v gramoch) všetkých výrobkov v košíku.

en: Total:
sk: Cena spolu:

en: Totals
sk: Celkovo

en: Totals data.
sk: Celkové údaje.

en: Totals.
sk: Celkovo

en: Town / City
sk: Mesto

en: Town / City / Post Office
sk: Mesto / Pošta

en: Town / District
sk: Mesto

en: Town / Village
sk: Mesto / Obec

en: Track
sk: Sledovať

en: Track %1$s of %2$s.
sk: Skladba %1$s z %2$s.

en: Track %s.
sk: Skladba %s

en: Track each scroll load (7 posts by default) as a page view in Google Analytics
sk: Zaznamenať každé načítanie článkov pri posúvaní (štandardne 7 článkov) ako zobraznie stránky v Google Analytics

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
sk: Pre lepšie porozumenie vašich návštevníkov a zákazníkov sledujte štatistiky stránky pomocou Google Analytics.

en: Trackback
sk: Spätný odkaz

en: Trackback excerpt:
sk: Zhrnutie zo spätného odkazu:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
sk: Spätné odkazy umožňujú upozorniť blogovacie systémy, že na nich odkazujete. Ak odkazujete na inú WordPress stránku, bude automaticky upozornená použitím <a href="%s">spätných upozornení</a>. Nie je potrebné vykonať ďalšiu akciu.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
sk: Skladby (titulky, anotácie, popisy, kapitoly, meta dáta)

en: Tracks can be subtitles, captions, chapters, or descriptions. They help make your content more accessible to a wider range of users.
sk: Skladby môžu mať titulky, kapitoly alebo popisy. Pomáhajú sprístupniť váš obsah širšiemu okruhu používateľov.

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Transfer Blog
sk: Presunúť blog

en: Transfer blog
sk: Presunúť blog

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
sk: Preneste existujúce produkty do vášho nového obchodu - stači importovať CSV súbor.

en: Transform heading to paragraph.
sk: Premeňte nadpis na odsek.

en: Transform paragraph to heading.
sk: Premeňte odsek na nadpis.

en: Transform to
sk: Zmeniť na

en: Transform to %s
sk: Zmeniť na %s

en: Transform to variation
sk: Transformujte na variáciu

en: Translate
sk: Preložiť

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
sk: Prekladatelia

en: Translation Ready
sk: Pripravené na preklad

en: Translation Updates
sk: Aktualizácie prekladov

en: Transnistrian ruble
sk: Podnesterský rubeľ

en: Transparent
sk: Priesvitná

en: Transparent background
sk: Priesvitné pozadie

en: Transparent text may be hard for people to read.
sk: Priehľadný text môže byť pre ľudí ťažko čitateľný.

en: Trash
sk: Kôš

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Kôš <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
sk: Vyhodiť do koša: %s

en: Trashed
sk: Premiestnené do koša

en: Trashing failed
sk: Odstránenie zlyhalo

en: Travel Agency
sk: Cestovná kancelária

en: Tripoli
sk: Tripolis

en: Trouble signing in
sk: Problém s prihlásením

en: Trouble with Jetpack?
sk: Máte problémy s pluginom Jetpack?

en: Troubleshooting
sk: Riešenie problémov

en: True if backorders are allowed past stock availability.
sk: Povoliť, ak dodávatelia majú dostupnosť k skladovým zásobám.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
sk: Pravda, ak košík spĺňa kritériá na zobrazenie nákladov na dopravu a ceny boli vypočítané a zahrnuté do súčtov.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
sk: Hodnota true, ak košík vyžaduje platbu. Hodnota false pre košíky s produktami zadarmo a bezplatnou dopravou.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
sk: Povolené, ak košík vyžaduje prepravu. Zakázané pre košíky s iba digitálnym tovarom alebo pre obchody bez nastavenia spôsobu dopravy.

en: True if the product is on backorder.
sk: Pravdivé, ak je produkt na objednávku

en: True if this attribute is used by product variations.
sk: True ak táto vlastnosť používa možnosti produktu.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
sk: Hodnota true, ak je aktuálne vybraná sadzba zákazníkom pre košík.

en: True the prices included tax during checkout.
sk: Zobrazuje, či ceny na pokladni obsahovali daň.

en: Truk
sk: Chuuk

en: Try Again
sk: Skúste to znova

en: Try again
sk: Skúste znovu

en: Try different keywords.
sk: Skús odlišné kľúčové slová.

en: Try more general keywords.
sk: Skús viac obyčajných kľúčových slov.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
sk: Pokúste sa vybrať a odstrániť alebo upraviť titulok obrázku, už nemusíte byť opatrní pri mylnom výbere obrázku alebo iného textu a pokazením prezentácie.

en: Try the new way to get paid
sk: Vyskúšajte nový spôsob prijímania platieb

en: Tucuman
sk: Tucumán

en: Tue
sk: Ut

en: Tuesday
sk: Utorok

[ctx: Tuesday initial]
en: T
sk: Ut

en: Turn comments on or off
sk: Zapnutie alebo vypnutie komentárov

en: Turn on JavaScript to unlock Jetpack's full potential!
sk: Pre odomknutie plného potenciálu pluginu Jetpack zapnite JavaScript!

en: Turned on per post
sk: Zapnuté pre jednotlivé články

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
sk: Vylaďte svoju web stránku alebo jej dajte úplne nový vzhľad! Buďte kreatívni &#8212; čo tak napríklad nová paleta farieb alebo písmo?

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative — how about a new color palette for your buttons, or choosing a new font? Take a look at what you can do here.
sk: Vylaďte svoju stránku alebo jej dajte úplne nový vzhľad! Buďte kreatívny – čo tak nová farebná paleta pre tlačidlá alebo výber nového písma? Pozrite sa, čo tu môžete robiť.

en: Tweets by @%s
sk: Tweety od @%s

en: Twice Daily
sk: Dvakrát denne

en: Twitter Site Tag
sk: Twitter značka webovej stránky

en: Twitter Timeline
sk: Twitter timeline

en: Two Columns
sk: Dva stĺpce

en: Two columns
sk: Dva stĺpce

en: Two columns; equal split
sk: Dva stĺpce; rovnako široké

en: Two columns; one-third, two-thirds split
sk: Dva stĺpce; rozdelené na 1/3 a 2/3

en: Two columns; two-thirds, one-third split
sk: Dva stĺpce; rozdelené na 2/3 a 1/3

en: Two-Step Authentication
sk: Dvojstupňové overenie

en: Two.
sk: Dva.

en: Type
sk: Typ

en: Type / to add a hidden block
sk: Zadajte / pre pridanie skrytého bloku

en: Type / to choose a block
sk: Začnite písať / pre výber bloku

en: Type attribution for the term.
sk: Typ atribúcie pre výraz.

en: Type of attribute.
sk: Typ vlastnosti.

en: Type of gallery.
sk: Typ galérie.

en: Type of interval.
sk: Druh intervalu.

en: Type of note.
sk: Druh poznámky.

en: Type of post.
sk: Typ článku.

[ctx: Type of relation]
en: none
sk: žiadny

en: Type of setting.
sk: Typ nastavení.

en: Type of template.
sk: Typ šablóny.

en: Type of the comment.
sk: Typ komentára.

en: Type text or HTML
sk: Zadajte text alebo HTML

en: Type the new password again.
sk: Zopakujte vaše nové heslo.

en: Type the password again.
sk: Znova zadajte heslo.

en: Type your new password again.
sk: Zopakujte Vaše nové heslo

en: Types
sk: Typy

en: Types associated with the taxonomy.
sk: Typy spojené s taxonómiou.

en: Types of pages to display:
sk: Typy zobrazených stránok:

en: Types of products sold.
sk: Druhy predávaných výrobkov.

en: Types:
sk: Typy

en: Typography
sk: Typografia

en: Typography %s styles
sk: Štýly typografie pre %s

en: Typography styles
sk: Štýly typografie

en: URL Input
sk: URL adresa

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
sk: URL adresa sa nenašla. Pri pokuse o načítanie tejto URL adresy bol zistený stavový kód iný ako 200.

en: URL of the term.
sk: URL adresa výrazu.

en: URL of the user.
sk: URL adresa používateľa.

en: URL query to persist across links.
sk: Dotaz na adresu URL pretrváva vo všetkých odkazoch.

en: URL removed
sk: URL adresa odstránená

en: URL to edit the order
sk: URL na úpravu objednávky

en: URL to the %s audio source file
sk: URL odkaz na %s audio zdrojový súbor

en: URL to the %s video source file
sk: URL k %s zdrojovému súboru videa

en: URL to the comment.
sk: URL komentára.

en: URL to the edited image file.
sk: URL adresa upraveného obrázku.

en: URL to the media file
sk: URL mediálneho súboru

en: URL to the object.
sk: URL objektu.

en: URL to the original attachment file.
sk: URL odkaz na originál priloženého súbora.

en: URL to the post.
sk: URL článku.

en: URL was successfully added.
sk: URL adresa bola úspešne pridaná.

en: URL was successfully updated.
sk: URL adresa bola úspešne aktualizovaná.

en: URL where the webhook payload is delivered.
sk: URL na ktoré je presmerovaná záťaž webhooks.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
sk: Údaje z admin formulára widgetu vo formáte vhodnom pre URL adresu. Používajú sa na aktualizáciu widgetu, ktorý nepodporuje inštancie. Určené len pre zápis.

en: URL:
sk: URL adresa:

en: URL: %s
sk: URL odkaz: %s

en: URLs to show:
sk: Ukázať tieto URL:

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
sk: Slovenská domáca zóna = Celé slovensko = Paušálna sadzba

en: UTC DateTime when the coupon expires.
sk: Dátum v UTC kedy kupón exspiruje.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
sk: Skratka UTC znamená Universal Coordinated Time (Svetový koordinovaný čas).

en: UTC%s
sk: UTC %s

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
sk: A jeje &ndash; LiveJournal nás odpojil, pretože sme urobili prirýchlo a priveľa  pripojení na ich servery.

en: Uh oh!
sk: Ó.

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
sk: Hups... Počas inštalácie pluginov Jetpack a WooCommerce Shipping & Tax došlo k chybe. Prosím, skúste to znova.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
sk: Ólalá. Niečo sa pošahalo. <a href="%s">Skúste znovu</a>, prosím.

en: Ujung Pandang
sk: Makassar

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Ulaanbaatar
sk: Ulánbátar

en: Ulan Bator
sk: Ulánbátar

en: Ulyanovsk
sk: Uljanovsk

en: Un-spammed by %s
sk: %s označil tento komentár ako bezproblémový.

en: Unable to accept more than %s items for this request.
sk: Nie je možné prijať viac ako %s položiek pre túto požiadavku.

en: Unable to add payment method to your account.
sk: Nebolo možné pridať platobnú možnosť k vášmu účtu.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
sk: Žiadosť sa nepodarilo pridať. Je vyžadovaná platná e-mailová adresa alebo používateľské meno.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
sk: Nie je možné archivovať súbor na export osobných údajov (formát HTML).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
sk: Nie je možné archivovať súbor na export osobných údajov (formát JSON).

en: Unable to build the connect URL. Please reload the page and try again.
sk: Nebolo možné vytvoriť URL adresu pripojenia. Načítajte znova stránku a skúste to ešte raz.

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
sk: Nie je možné skontrolovať, či sú k dispozícii nejaké nové verzie WordPress.

en: Unable to claim actions. Database error.
sk: Nepodarilo sa nárokovať akcie. Chyba databázy.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
sk: Pripojenie na súborový systém zlyhalo. Potvrďte vaše prihlasovacie údaje.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
sk: Nepodarilo sa konvertovať klasické menu na bloky.

en: Unable to create Navigation Menu "%s".
sk: Nie je možné vytvoriť navigačné menu "%s".

en: Unable to create a Privacy Policy page.
sk: Stránku Zásady ochrany osobných údajov sa nepodarilo vytvoriť.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
sk: Nie je možné vytvoriť priečinok %s. Je jeho rodičovský priečinok zapisovateľný pre server?

en: Unable to create new image.
sk: Nie je možné vytvoriť nový obrázok.

en: Unable to create order
sk: Nepodarilo sa vytvoriť objednávku.

en: Unable to create order.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť objednávku.

en: Unable to create personal data export folder.
sk: Nie je možné vytvoriť priečinok na export osobných údajov.

en: Unable to create the Post by Email address. Please try again later.
sk: Nebolo možné vytvoriť adresu služby Zverejniť cez e-mail. Skúste to prosím neskôr.

en: Unable to crop this image.
sk: Obrázok nie je možné orezať.

en: Unable to delete Navigation Menu (%s).
sk: Nie je možné odstrániť navigačné menu "%s".

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
sk: Nebolo možné odstrániť adresu služby Zverejniť cez e-mail. Skúste to prosím neskôr.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
sk: Balíček Action Scheduler sa nepodarilo zistiť.

en: Unable to detect the Blocks package.
sk: Balík Blocks sa nepodarilo zistiť.

en: Unable to detect the REST API package.
sk: Nepodarilo sa zistiť balík REST API.

en: Unable to detect the presence of page cache
sk: Nepodarilo sa zistiť prítomnosť vyrovnávacej pamäte pre ukladanie stránok

en: Unable to determine
sk: Nedá sa určiť

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
sk: Nie je možné zistiť, či je nainštalovaný Ghostscript

en: Unable to determine server architecture
sk: Nebolo možné zistiť architektúru servera.

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
sk: Niektoré nastavenia nie je možné zistiť, nakoľko funkcia %s je zakázaná.

en: Unable to determine what plugin was installed.
sk: Nepodarilo sa určiť, aký plugin bol nainštalovaný.

en: Unable to determine what web server software is used
sk: Nie je možné zistiť, aký typ web servera je použitý

en: Unable to duplicate Navigation Menu (%s).
sk: Nepodarilo sa duplikovať navigačné menu (%s).

en: Unable to edit this image.
sk: Obrázok nie je možné upraviť.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
sk: Osobné údaje určené na export sa nepodarilo zakódovať. Chyba: %s.

en: Unable to fetch classic menu "%s" from API.
sk: Nepodarilo sa načítať klasické menu "%s" z API.

en: Unable to fetch the requested data.
sk: Nepodarilo sa načítať požadované dáta.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
sk: Nie je možné vygenerovať súbor na export osobných údajov. ZipArchive nie je k dispozícii.

en: Unable to get meta information for file.
sk: Nemožno získať meta informácie pre súbor.

en: Unable to import the following widgets: %s.
sk: Nepodarilo sa importovať nasledujúce widgety: %s.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
sk: Nepodarilo sa iniciovať potvrdenie žiadosti o osobné údaje.

en: Unable to initiate confirmation request.
sk: Nepodarilo sa inicializovať žiadosť o potvrdenie.

en: Unable to insert download log entry in database.
sk: Nebolo možné uložiť záznam do databázy logu sťahovania.

en: Unable to list plugins.
sk: Nebolo možné zobraziť zoznam pluginov.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
sk: Nedokážem nájsť adresár s Wordpress obsahom (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
sk: Nedokážem nájsť adresár s Wordpress modulmi.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
sk: Nedokážem nájsť adresár Wordpressu.

en: Unable to locate WordPress content directory
sk: Nepodarilo sa nájsť WordPress adresár pre obsah

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
sk: Nie je možné nájsť WordPress adresár pre obsah (%s).

en: Unable to locate WordPress theme directory.
sk: Nepodarilo sa nájsť Katalóg WordPress tém.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
sk: Nepodarilo sa označiť chybu akcie %s. Chybá databázy.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
sk: Súbor exportu (archív) nie je možné otvoriť na zapisovanie.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
sk: Nie je možné otvoriť export osobných údajov (prehľad HTML) na zápis.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
sk: Nie je možné otvoriť súbor na exportovanie osobných údajov (prehľad JSON) na zápis.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
sk: Nie je možné otvoriť súbor na exportovanie osobných údajov (archív) na zápis.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
sk: Nie je možné použiť %s pokiaľ nepoužívate mutlisite.

en: Unable to paste styles. Block styles couldn't be found within the copied content.
sk: Nie je možné prilepiť štýly. V skopírovanom obsahu sa nepodarilo nájsť štýly pre bloky.

en: Unable to paste styles. Please allow browser clipboard permissions before continuing.
sk: Nie je možné prilepiť štýly. Skôr ako budete pokračovať, povoľte v prehliadači použitie schránky.

en: Unable to paste styles. This feature is only available on secure (https) sites in supporting browsers.
sk: Nie je možné prilepiť štýly. Táto funkcia je dostupná iba na zabezpečených stránkach (https) v podporovaných prehliadačoch.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
sk: Nie je možné zobraziť média kvôli neznámej chybe.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
sk: Nie je možné chrániť priečinok na exportovanie osobných údajov pred prehľadávaním.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
sk: Nepodarilo sa spojiť s WordPress.org %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
sk: Nepodarilo sa znížiť skladové zásoby pre produkt %s.

en: Unable to regenerate the Post by Email address. Please try again later.
sk: Nebolo možné vygenerovať novú adresu služby Zverejniť cez e-mail. Skúste to prosím neskôr.

en: Unable to remove source migrated action %s
sk: Nie je možné odstrániť akciu migrácie zdroja %s

en: Unable to rename Navigation Menu (%s).
sk: Nie je možné premenovať navigačné menu (%s).

en: Unable to restore stock for item %s.
sk: Nepodarilo sa obnoviť zásoby pre položku %s.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
sk: Nie je možné načítať obsah odpovede z tejto URL adresy.

en: Unable to retrieve cart.
sk: Košík sa nepodarilo obnoviť.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
sk: Nie je možné načítať informácie o databáze. Zvyčajne to nie je problém a znamená to, že vaša inštalácia používa triedu, ktorá nahrádza databázovú triedu WordPress (napr. HyperDB) a WooCommerce nedokáže získať informácie o databáze.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
sk: Nie je možné získať hlášku o chybe z MySQL

en: Unable to rotate this image.
sk: Obrázok nie je možné otočiť.

en: Unable to save action.
sk: Nepodarilo sa uložiť akciu.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
sk[0]: Nebolo možné uložiť kvôli %s zlému nastaveniu.
sk[1]: Nebolo možné uložiť kvôli %s zlým nastaveniam.
sk[2]: Nebolo možné uložiť kvôli %s zlým nastaveniam.

en: Unable to save the image.
sk: Obrázok nie je možné uložiť.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
sk: E-mail s potvrdením exportu osobných údajov sa nepodarilo odoslať.

en: Unable to send personal data export email.
sk: E-mail s exportom osobných údajov nie je možné odoslať.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
sk: Nemožno odoslať formulár, prosím obnovte stránku a skúste znova.

en: Unable to submit this form, please try again.
sk: Nepodarilo sa odoslať formulár, skúste to prosím znovu.

en: Unable to trash changes.
sk: Nie je možné zahodiť zmeny.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
sk: Nepodarilo sa odomknúť nárok na %s. Chyba databázy.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
sk: Nepodarilo sa odomknúť nárok na akciu %s. Chybá databázy.

en: Unable to use image "%s".
sk: Nebolo možné použiť obrázok "%s".

en: Unapprove
sk: Odmietnuť

en: Unapprove this comment
sk: Odmietnuť komentár

en: Unapprove this review
sk: Neschváliť toto hodnotenie

en: Unapproved
sk: Odmietnutý

en: Unarchive
sk: Odarchivovať

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
sk: Neoprávnený meniť nastavenie kvôli úrovni schopnosti.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
sk: Nepovolané. Môžete odstrániť parameter %s a zobraziť ukážku frontendu.

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Unblock
sk: odblokovať

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Unchanged:
sk: Nezmenené:

en: Uncheck All
sk: Odznačiť všetko

en: Uncropped
sk: Neorezané

en: Undefined
sk: Nedefinovaný

en: Under %s
sk: Pod %s

en: Underline
sk: Podčiarkuté

en: Underline the selected text.
sk: Podčiarknúť vybraný text.

en: Understanding the status report
sk: Pochopenie stavu systému

en: Undo
sk: Späť

en: Undo your last changes.
sk: Odvolať vaše posledné zmeny.

en: Undo?
sk: Vrátiť?

en: Unencoded instance settings, if supported.
sk: Nekódované nastavenia inštancie, ak sú podporované.

en: Unexpected response
sk: Neočakávaná odpoveď

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
sk: Neočakávaná odpoveď servera. Súbor sa pravdepodobne nahral úspešne. Skontrolujte Knižnicu médií alebo obnovte stránku.

en: Unfollow
sk: Zrušiť sledovanie

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sk: Ľutujeme ale nezasielame<strong> %s</strong>. Zadajte alternatívnu adresu,

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sk: Vaša objednávka nemôže byť spracovaná, nakoľko poskytovateľ platobnej brány (banka) odmietol vašu transakciu. Skúste platbu zopakovať.

en: Ungroup
sk: Rozdeliť

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
sk: Rozdeliť

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
sk: Rozdeliť

en: Unidentified action %s
sk: Neidentifikovaná akcia %s

en: Unique ID for the Note Action.
sk: Jedinečné ID pre akciu poznámky.

en: Unique ID for the Note.
sk: Jedinečné ID poznámky.

en: Unique ID for the instance.
sk: Unikátne ID pre inštanciu.

en: Unique ID for the resource.
sk: Unikátne ID pre zdroj.

en: Unique ID for the zone.
sk: Unikátne ID pre zónu.

en: Unique coupons count.
sk: Počet jedinečných zľavových kódov.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
sk: Unikátny identifikátor (kľúč) pre položku v košíku, ktorý sa má aktualizovať.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
sk: Unikátny identifikátor (kľúč) pre položku v košíku.

en: Unique identifier for the attachment.
sk: Unikátny identifikátor pre prílohu.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
sk: Unikátny identifikátor vlastnosti.

en: Unique identifier for the attribute.
sk: Unikátny identifikátor pre vlastnosť.

en: Unique identifier for the comment.
sk: Unikátny identifikátor pre komentár.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
sk: Unikátny identifikátor zľavového kódu v rámci košika.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
sk: Jedinečný identifikátor pre položku v tomto košíku.

en: Unique identifier for the font face.
sk: Jedinečný identifikátor pre tvár písma.

en: Unique identifier for the global styles revision.
sk: Unikátny identifikátor revízie globálnych štýlov.

en: Unique identifier for the item within the cart.
sk: Jedinečný identifikátor pre položku v košíku.

en: Unique identifier for the object.
sk: Unikátny identifikátor pre objekt.

en: Unique identifier for the post.
sk: Unikátny identifikátor pre článok.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
sk: Jedinečný identifikátor produktu, ku ktorému recenzia patrí.

en: Unique identifier for the product.
sk: Jedinečný identifikátor produktu.

en: Unique identifier for the resource.
sk: Unikátny identifikátor pre zdroj.

en: Unique identifier for the revision.
sk: Jedinečný identifikátor pre revíziu.

en: Unique identifier for the term.
sk: Jednoznačný identifikátor výrazu.

en: Unique identifier for the user.
sk: Jedinečný identifikátor pre používateľa.

en: Unique identifier for the variable product.
sk: Unikátny identifikátor pre variabilný produkt.

en: Unique identifier for the variation.
sk: Unikátny identifikátor pre variant.

en: Unique identifier for the webhook.
sk: Unikátny identifikátor webhooku.

en: Unique identifier for the widget.
sk: Unikátny identifikátor pre widget.

en: Unique identifier.
sk: Jedinečný identifikátor.

en: Unique name identifying the block type.
sk: Unikátny názov pre identifikáciu typu bloku.

en: Unique name identifying the sidebar.
sk: Jedinečný názov identifikujúci bočný panel.

en: Unique name identifying the style.
sk: Jedinečné meno identifikujúce štýl.

en: Unique registered name for the block.
sk: Unikátny registrovaný názov pre blok.

en: Unique slug for the resource.
sk: Unikátny slug zdroja.

en: Unique slug identifying the template.
sk: Unikátny slug identifikujúci šablónu.

en: Unique slug identifying the widget type.
sk: Unikátny slug identifikujúci typ widgetu.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
sk: Unikátny slug (referencia vlastnosti) musí byť kratší ako 28 znakov.

en: Unique transaction ID.
sk: Unikátne ID transakcie.

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
sk: Jedinečné, neopakovateľné kúsky.

en: United Kingdom (UK)
sk: Spojené Kráľovstvo (UK)

en: United States (US)
sk: Spojené Štáty (US)

en: United States (US) dollar
sk: Americký dolár

en: Units in stock
sk: Na sklade

en: Universal
sk: Univerzálny čas

en: Universal time is %s.
sk: Univerzálny čas je %s.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown API error.
sk: Neznáma API chyba.

en: Unknown Feed
sk: Neznámy kanál

en: Unknown action.
sk: Neznáma operácia.

en: Unknown author
sk: Neznámy autor

en: Unknown bookmark name.
sk: Neznámy názov záložky.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
sk: Neznáma emailová adresa. Skontrolujte znova alebo skúste používateľské meno.

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown post type requested.
sk: Je požadovaný neznámy typ obsahu.

en: Unknown product filename.
sk: Neznámy názov produktu.

en: Unknown request method.
sk: Neznáma metóda žiadosti.

en: Unknown status for %1$s
sk: Neznámy status pre %1$s

en: Unknown status found for action.
sk: Neznámy stav pre túto akciu.

en: Unlimited
sk: Neobmedzene

en: Unlimited Premium Themes
sk: Prémiové témy bez obmedzení

en: Unlimited usage
sk: Neobmedzené použitie

en: Unlink
sk: Zrušiť odkaz

en: Unlink radii
sk: Odpojiť polomery

en: Unlink sides
sk: Odpojiť strany

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unmute
sk: Zrušiť stlmenie

en: Unordered
sk: Nezoradený

en: Unpacking the package&#8230;
sk: Rozbaľuje sa balík&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sk: Nezaplatená objednávka zrušená - vypršal časový limit.

en: Unpin from toolbar
sk: Odopnúť z panela nástrojov

en: Unpublished
sk: Nepublikované

en: Unrecognized background setting.
sk: Nerozpoznané nastavenie pozadia stránky.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
sk: Odregistrovanie vstavaného typu obsahu nie je povolené.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
sk: Odregistrovanie vstavanej taxonómie nie je povolené.

en: Unsaved Navigation Menu.
sk: Neuložené navigačné menu.

en: Unsaved changes by %s
sk: Neuložené zmeny od používateľa %s

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
sk: Neserializované inštancie týchto tried sú zakázané.

en: Unset
sk: Vymazať

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť odber

en: Unsupported request method
sk: Nesprávny spôsob požiadavky

en: Unsynced pattern created: %s
sk: Bol vytvorený nesynchronizovaný vzor: %s

en: Untested with your version of WordPress
sk: Nie je testované s vašou verziou WordPress

en: Until your milestone
sk: Až do vášho miľníka

en: Untitled
sk: Nepomenovaný

en: Untitled Post
sk: Článok bez nadpisu

en: Untitled Template Part
sk: Časť šablóny bez názvu

en: Untitled menu
sk: Menu bez názvu

en: Untitled pattern block
sk: Blok vzoru bez názvu

en: Untitled post %d
sk: Príspevok bez názvu %d

en: Untrash
sk: Obnoviť

en: Up one
sk: Hore o jedno

en: Up to %s
sk: Až do %s

en: Upcoming Events
sk: Pripravované podujatia

en: Upcoming charges
sk: Budúce platby

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update %s
sk: Aktualizovať %s

en: Update %s now
sk: Aktualizovať %s

en: Update Available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Update Category
sk: Upraviť kategóriu

en: Update Comment
sk: Upraviť komentár

en: Update Complete
sk: Aktualizácia dokončená

en: Update Form
sk: Aktualizovať formulár

en: Update Incompatible
sk: Nekompatibilná aktualizácia

en: Update Jetpack Now
sk: Aktualizovať Jetpack

en: Update Link
sk: Aktualizovať odkaz

en: Update Link Category
sk: Aktualizácia kategórie odkazov

en: Update Menu Item Label
sk: Aktualizovať štítok jedálneho lístka

en: Update Menu Section
sk: Aktualizovať sekciu jedálheho lístka

en: Update Now
sk: Aktualizovať teraz

en: Update PHP
sk: Aktualizovať PHP

en: Update Pattern Category
sk: Upraviť kategóriu vzorov

en: Update Plugins
sk: Aktualizovať pluginy

en: Update Profile
sk: Upraviť profil

en: Update Project Tag
sk: Aktualizovať značku projektu

en: Update Project Type
sk: Aktualizovať typ projektu

en: Update Services
sk: Aktualizovať služby

en: Update Tag
sk: Aktualizovať značku

en: Update User
sk: Aktualizovať používateľa

en: Update WooCommerce Database
sk: Aktualizovať WooCommerce databázu

en: Update WordPress
sk: Aktualizovať WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
sk: Aktualizovať, napriek tomu, že to môže znefunkčniť webovú stránku?

en: Update audio playlist
sk: Aktualizuj zoznam skladieb

en: Update cart
sk: Aktualizovať

en: Update category
sk: Aktualizovať kategóriu

en: Update country / region
sk: Aktualizujte krajinu / región

en: Update database
sk: Aktualizovať databázu

en: Update existing products
sk: Aktualizovať existujúce produkty

en: Update gallery
sk: Aktualizovať galériu

en: Update gallery settings
sk: Upraviť nastavenia galérie

en: Update now
sk: Aktualizovať teraz

en: Update progress
sk: Priebeh aktualizácie

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
sk: Vyžaduje sa aktualizácia: WooCommerce bude čoskoro vyžadovať verziu PHP %1$s a verziu WordPressu %2$s alebo novšiu.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
sk: Vyžadovaná aktualizácia: WooCommerce bude čoskoro vyžadovať verziu PHP %s alebo novšiu.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
sk: Vyžadovaná aktualizácia: WooCommerce bude čoskoro vyžadovať WordPress verziu %s alebo novšiu.

en: Update shipping class
sk: Aktualizovať triedu dopravy

en: Update status event failed.
sk: Obnova statusu zlyhala.

en: Update tag
sk: Aktualizovať značku

en: Update to %s
sk: Aktualizovať na %s

en: Update totals
sk: Prepočítať

en: Update video playlist
sk: Nahrať zoznam videí

en: Update your plugins
sk: Aktualizovať vaše pluginy

en: Update your site to use HTTPS
sk: Aktualizujte vašu webová stránku aby používala HTTPS

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
sk: Aktualizujte vašu tému na najnovšiu verziu. Ak nie je k dispozícii žiadna aktualizácia, požiadajte autora témy. aby zabezpečil kompatibilitu s aktuálnou verziou WooCommerce.

en: Updated
sk: Aktualizovaný

en: Updated %s.
sk: Aktualizované %s.

en: Updated at
sk: Čas aktualizácie

en: Updated:
sk: Aktualizované:

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Updates %s
sk: Aktualizácie %s

en: Updating
sk: Aktualizuje

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sk: Aktualizuje sa modul %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
sk: Aktualizuje sa téma %1$s (%2$d/%3$d)

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %1$s to "%2$s"
sk: Možnosť aktualizovaná: z %1$s na "%2$s"

en: Updating comment failed.
sk: Aktualizácia komentáru zlyhala.

en: Updating comment status failed.
sk: Aktualizácia komentára zlyhala.

en: Updating database
sk: Aktualizujem databázu

en: Updating failed.
sk: Nahrávanie zlyhalo

en: Updating product review failed.
sk: Aktualizácia recenzie produktu zlyhala.

en: Updating review failed.
sk: Aktualizácia recenzie zlyhala.

en: Updating review status failed.
sk: Aktualizácia stavu recenzie zlyhala.

en: Updating settings…
sk: Aktualizácia nastavení…

en: Updating the plugin&#8230;
sk: Aktualizujem plugin&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
sk: Aktualizuje sa téma&#8230;

en: Upgrade
sk: Vylepšiť

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
sk: Zameranie aktualizácie, VideoPress pre svadby

en: Upgrade Now
sk: Objednať teraz

en: Upgrade to %s
sk: Prejdite na %s

en: Upgrade your subscription level
sk: Prejdite na vyššie predplatné

en: Upgrades
sk: Rozšírenia

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
sk: Už máte doménu?

en: Upload
sk: Nahrať súbor

en: Upload CSV file
sk: Nahrať súbor CSV

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Upload Limit Exceeded
sk: Prekročený limit nahrávania

en: Upload New Media
sk: Nahrať nové multimédium

en: Upload a media file or pick one from your media library.
sk: Nahrajte súbor medií alebo ho vyberte z knižnice.

en: Upload a new file
sk: Nahrať nový súbor

en: Upload a theme
sk: Nahrať tému

en: Upload a video file, pick one from your media library, or add one with a URL.
sk: Nahrajte video súbor, vyberte ho z knižnice alebo načítajte z URL adresy.

en: Upload an audio file, pick one from your media library, or add one with a URL.
sk: Nahrajte audio súbor, vyberte ho z knižnice alebo načítajte z URL adresy.

en: Upload an image
sk: Nahrať obrázok

en: Upload an image file, pick one from your media library, or add one with a URL.
sk: Nahrajte súbor obrázku, vyberte ho z knižnice alebo načítajte z URL adresy.

en: Upload date:
sk: Dátum nahratia:

en: Upload external images to the Media Library. Images from different domains may load slowly, display incorrectly, or be removed unexpectedly.
sk: Nahrať externé obrázky do knižnice médií. Obrázky z rôznych domén sa môžu načítavať pomaly, zobrazovať sa nesprávne alebo môžu byť neočakávane odstránené.

en: Upload failed.
sk: Nahrávanie zlyhalo.

en: Upload failed. Please reload and try again.
sk: Nahrávanie zlyhalo. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: Upload file and import
sk: Nahrať súbor a importovať

en: Upload files
sk: Nahrať súbory

en: Upload font
sk: Nahrať písmo

en: Upload images
sk: Nahrať obrázky

en: Upload stopped.
sk: Nahrávanie prestalo.

en: Upload theme
sk: Nahrať tému

en: Upload videos
sk: Nahrať video

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
sk: Nahrajte vaše video vo formáte %1$s a minimalizujte veľkosť súboru pre najlepší výsledok. Vaša téma odporúča výšku %2$s pixelov.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
sk: Nahrajte vaše video vo formáte %1$s a minimalizujte veľkosť súboru pre najlepší výsledok. Vaša téma odporúča šírku %2$s pixelov.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
sk: Nahrajte vaše video vo formáte %1$s a minimalizujte veľkosť súboru pre najlepší výsledok. Vaša téma odporúča rozmer %2$s pixelov.

en: Upload/Add image
sk: Nahrať / Pridať obrázok

en: Uploaded Images
sk: Nahrané obrázky

en: Uploaded by %s
sk: Nahral používateľ %s

en: Uploaded by:
sk: Nahral

en: Uploaded fonts appear in your library and can be used in your theme. Supported formats: .ttf, .otf, .woff, and .woff2.
sk: Nahrané typy písma sa zobrazia vo vašej knižnici a možno ich použiť vo vašej téme. Podporované formáty: .ttf, .otf, .woff, and .woff2.

en: Uploaded on:
sk: Nahrané:

en: Uploaded on: %s
sk: Nahrané dňa: %s

en: Uploaded theme.
sk: Nahraná téma.

en: Uploaded to this Navigation Menu
sk: Nahrané ku tomuto navigačnému menu

en: Uploaded to this page
sk: Nahrané na aktuálnu stránku

en: Uploaded to this post
sk: Nahrané do aktuálneho príspevku

en: Uploaded to this product
sk: Nahral k tomuto produktu

en: Uploaded to this template
sk: Nahrané do tejto šablóny

en: Uploaded to this template part
sk: Nahrané do tejto časti šablóny

en: Uploaded to:
sk: Nahrané do:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sk: alebo

en: Uploading
sk: Nahrávanie

en: Uploading Files
sk: Nahrávanie súborov

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
sk: Nahrávanie súborov vám umožňuje zvoliť si priečinok a cestu na uloženie nahrávaných súborov.

en: Uploads
sk: Nahraté súbory

en: Uploads directory location
sk: Umiestnenie zložky na nahrávanie súborov

en: Uploads directory size
sk: Veľkosť zložky nahraných súborov

en: Uppercase
sk: Veľké písmená

en: Uppercase Roman numerals
sk: Veľké rímske číslice

en: Uppercase letters
sk: Veľké písmená

en: Upsells
sk: Navýšenie predaja

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sk: Navýšenie predaja predstavuje produkty, ktoré odporúčate namiesto aktuálneho produktu. Napríklad produkty, ktoré sú viac ziskové, vyššej kvality alebo drahšie.

en: Urumqi
sk: Urumči

en: Usage / Limit
sk: Využitie / Limit

en: Usage Tracking
sk: Sledovanie použitia

en: Usage limit per coupon
sk: Limit použitia kupónu

en: Usage limit per user
sk: Limit použitia pre používateľa

en: Usage limits
sk: Limit využitia

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
sk: Použitie atribútu titulok na prihlasovacom logu sa neodporúča z vzhľadom na  prístupnosť. Namiesto toho použite text odkazu.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
sk: Použitie úrovní používateľov je zastaralé. Namiesto toho použite možnosti.

en: Usage restriction
sk: Obmedzenie použitia

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
sk: Ak nechcete, aby sa hodnota opakovala, použite %s

en: Use %s instead.
sk: Radšej použite %s.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
sk: Použite <code>[qty]</code> pre počet položiek, <br/><code>[cost]</code> pre celkovú cenu položiek a <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> pre poplatky na báze percent.

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
sk: Použiť Google Analytics s funkciou nekonečného posúvania

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
sk: Použite tlačidlá šípok vľavo/vpravo pre zmenu o jednu sekundu. Šípky hore/dole pre zmenu o 10 sekúnd.

en: Use Markdown for comments.
sk: Použiť jazyk Markdown pre komentáre.

en: Use Markdown for posts and pages.
sk: Použiť jazyk Markdown pre články a stránky.

en: Use Markdown for posts.
sk: Použiť jazyk Markdown pre články.

en: Use Site Editor
sk: Použiť Editor stránky

en: Use This Page
sk: Použiť túto stránku

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
sk: Pomocou šípok hore/dole zvýšite alebo znížite hlasitosť.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
sk: Použite WP Query argumenty na modifikovanie odpovede. Privátne premenné dotazu vyžadujú autorizáciu.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
sk: Využite WooCommerce Shipping (beží na WooCommerce Services & Jetpack) a ušetrite čas strávený na pošte tlačením adresných štíkov doma.

en: Use a new payment method
sk: Použiť novú platobnú metódu

en: Use a post format
sk: Použiť formát príspevku

en: Use a secure password
sk: Použite bezpečné heslo

en: Use as Site Icon
sk: Použiť ako ikonu stránky

en: Use as featured image
sk: Použiť ako prezentačný obrázok

en: Use as product image
sk: Použiť ako obrázok produktu

en: Use button with icon
sk: Použiť tlačidlo s ikonou

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
sk: Používajte čiarky namiesto %s pre oddelenie vyňatých výrazov.

en: Use default template
sk: Použiť predvolenú šablónu

en: Use featured image
sk: Použiť ilustračný obrázok

en: Use https
sk: Použiť https

en: Use image
sk: Použiť obrázok

en: Use left and right arrow keys to move through blocks
sk: Na pohyb v blokoch použite klávesy so šípkou doľava a doprava

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas.
sk: Na zmenu veľkosti plátna použite klávesy so šípkami doľava a doprava.

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
sk: Použiť zastaralý Flash Player (neodporúča sa)

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
sk: Použiť iba kodeky s otvoreným zdrojovým kódom (môžu degradovať výkon)

en: Use previous column mapping preferences?
sk: Použiť predchádzajúce predvoľby mapovania stĺpcov?

en: Use size preset
sk: Použiť predvolebnú veľkosť

en: Use the %s filter instead.
sk: Namiesto toho použite filter %s.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
sk: Použite klávesu <kbd>TAB</kbd> na vašej klávesnici pre posúvanie medzi stĺpcami a klávesy <kbd>ENTER</kbd> alebo <kbd>RETURN</kbd> pre uloženie každého riadka a presun na ďalší.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
sk: Použi Vlastný HTML widget pre pridanie ľubovoľného HTML kódu.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
sk: Pomocou modulu pre Facebook stránku môžete spojiť návštevníkov s vašou Facebook stránkou

en: Use the Tab key and Arrow keys to choose new block location. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. Once location is selected press Enter or Space to move the block.
sk: Pre výber novej pozície bloku použite klávesu Tab a smerové šipky. Pomocou klávesov doľava a doprava sa môžete pohybovať medzi úrovňami vnorenia. Po výbere umiestnenia stlačte kláves Enter alebo medzerník, čím blok presuniete.

en: Use the WordPress posts table
sk: Použiť WordPress posts tabuľku

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
sk: Použite šípky pre navigáciu medzi položkami multimédií.

en: Use the same %s on all screen sizes.
sk: Použite rovnaké %s pre všetky veľkosti obrazovky.

en: Use theme styles
sk: Používať štýly témy

en: Use these settings to display different types of content on your site.
sk: Tieto nastavenia môžete použiť na zobrazenie rôznych typov obsahu na vašej webovej stránke.

en: Use your left or right arrow keys or drag and drop with the mouse to change the gradient position. Press the button to change the color or remove the control point.
sk: Pomocou tlačidiel so šípkami doľava alebo doprava alebo myšou môžete zmeniť polohu gradientu. Stlačením tlačidla zmeníte farbu alebo odstránite kontrolný bod.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
sk: Používa sa ako záložná šablóna pre všetky stránky, keď nie je definovaná špecifickejšia šablóna.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
sk: -- Vybrať --

en: Used as:
sk: Používa sa ako:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
sk: Autor

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
sk: Publikované

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
sk: Značky

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Akismet chráni vašu webovú stránku aj počas toho, ako vy spíte. Pre začatie používania prejdite do <a href="admin.php?page=akismet-key-config">Akismet nastavení</a> a zadajte váš API kľúč.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Vaša webová stránka je kompletne nakonfigurovaná a chránená, aj počas toho, ako vy spíte.

en: Used for variations
sk: Používa sa pri variantoch

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
sk: Zdroj:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
sk: Skryť

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
sk: Zobraziť

en: Used-up download permissions
sk: Použité povolenia na prevzatie

en: Used: %1$s%% of %2$s
sk: Využité: %1$s%% z %2$s

en: User
sk: Užívateľ

en: User %s added
sk: Používateľ %s bol pridaný

en: User Dashboard: %s
sk: Nástenka používateľa: %s

en: User Description
sk: Popis používateľa

en: User Display Name
sk: Zobrazované meno používateľa

en: User Email
sk: E-mail používateľa

en: User First Name
sk: Meno používateľa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: User ID for the downloader.
sk: ID používateľa pre sťahovateľa.

en: User ID of user who created the refund.
sk: ID používateľa, ktorý vytvoril refundáciu.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
sk: ID používateľa ktorý vlastní objednávku. 0 pre hosťa.

en: User ID.
sk: ID používateľa.

en: User Language
sk: Jazyk používateľa

en: User Last Name
sk: Priezvisko používateľa

en: User Login Name
sk: Prihlasovacie meno používateľa

en: User Name
sk: Používateľské meno

en: User Nice Name
sk: Pekné meno používateľa

en: User Nickname
sk: Prezývka používateľa

en: User Registration Date
sk: Dátum registrácie používateľa

en: User Request
sk: Požiadavka používateľa

en: User Requests
sk: Požiadavky používateľa

en: User Roles
sk: Používateľské role

en: User URL
sk: URL adresa používateľa

en: User URL may not be longer than 100 characters.
sk: URL adresa používateľa nesmie byť dlhšia ako 100 znakov.

en: User added.
sk: Používateľ pridaný.

en: User agent for the comment author.
sk: User agent pre objekt autora.

en: User agent of the customer.
sk: Prehliadač zákazníka.

en: User already exists. Password inherited.
sk: Užívateľ už existuje. Heslo zdedené.

en: User cannot be added to this site.
sk: Nie je možné pridať používateľa na túto webovú stránku.

en: User count
sk: Počet používateľov

en: User deleted.
sk: Používateľ odstránený.

en: User deletion is not allowed from this screen.
sk: Mazanie užívateľov nie je povolené z tejto obrazovky.

en: User email
sk: E-mail používateľa

en: User has been added to your site.
sk: Užívateľ bol pridaný na vašu stránku.

en: User has been created, but could not be added to this site.
sk: Používateľ bol vytvorený, ale nemôže byť pridaný k tejto webovej stránke.

en: User has been successfully disconnected.
sk: Používateľ bol úspešne odpojený.

en: User has blocked requests through HTTP.
sk: Užívateľ má zablokované požiadavky cez HTTP.

en: User has no sites or content and will be deleted.
sk: Používateľ nemá žiadne stránky ani obsah a bude odstránený.

en: User is missing.
sk: Používateľ sa nenašiel.

en: User name of the downloader.
sk: Používateľské meno sťahovateľa.

en: User navigation
sk: Navigácia užívateľa

en: User not found
sk: Používateľ nebol nájdený

en: User not found.
sk: Užívateľ nebol nájdený.

en: User queries should not be run before the %s hook.
sk: Dopyty pre načítanie používateľov by sa nemali vykonávať pred hookom %s.

en: User removed from this site.
sk: Používateľ odstránený z tejto stránky.

[ctx: User role]
en: Administrator
sk: Administrátor

[ctx: User role]
en: Author
sk: Autor

[ctx: User role]
en: Contributor
sk: Prispievateľ

[ctx: User role]
en: Customer
sk: Zákazník

[ctx: User role]
en: Shop manager
sk: Správca obchodu

[ctx: User role]
en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: User updated.
sk: Používateľ aktualizovaný.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
sk: Údaje tokenov relácie užívateľa..

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
sk: Používateľove prístupy ku produktom na stiahnutie zakúpeným cez WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
sk: Zákaznícke WooCommerce údaje používateľa.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
sk: WooCommerce data používateľa o jeho objednávkach.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
sk: Používateľove WooCommerce spôsoby platby

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
sk: WooCommerce data používateľa o zakúpených súboroch na stiahnutie.

en: User&#8217;s comment data.
sk: Údaje o komentári používateľa.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
sk: Údaje o polohe užívateľa použité pre udalosti v komunite vo widgete Udalosti a novinky na nástenke.

en: User&#8217;s media data.
sk: Multimediálne dáta používateľa.

en: User&#8217;s profile data.
sk: Profilové dáta používateľa.

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username is not editable.
sk: Používateľské meno nie je editovateľné.

en: Username is required.
sk: Meno užívateľa je povinné.

en: Username isn't editable.
sk: Používateľské meno nie je editovateľné.

en: Username may not be longer than 60 characters.
sk: Používatelské meno nesmie byť dlhšie ako 60 znakov.

en: Username must be at least 4 characters.
sk: Používateľské meno musí obsahovať najmenej 4 znaky.

en: Username or Email
sk: Užívateľské meno alebo e-mail

en: Username or Email Address
sk: Prihlasovacie meno alebo e-mailová adresa

en: Username or email
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Username.
sk: Používateľské meno

en: Username/Password incorrect for %s
sk: Meno/Heslo pre %s nie je správne

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Username: %s
sk: Používateľské meno: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sk: Používateľské meno môže obsahovať len malé písmená (a-z) a čísla.

en: Usernames cannot be changed.
sk: Užívateľské mená nemôžu byť zmenené.

en: Usernames must be at least 4 characters.
sk: Používateľské meno musí mať najmenej 4 znaky.

en: Users
sk: Používatelia

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Používateľov nie je možné presunúť do koša. Nastavte '%s' pre vymazanie.

en: Users list
sk: Zoznam používateľov

en: Users list navigation
sk: Navigácia zoznamu používateľov

en: Users must be registered and logged in to comment
sk: Používateľ musí byť pred komentovaním zaregistrovaný a prihlásený

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sk: Zákazníci budú musieť minúť minimálne takúto sumu aby získali dopravu zadarmo.

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
sk: Použitím zaškrtávacieho políčka dostupného pri každom module môžete kontrolovať moduly hromadne pomocou menu Hromadné akcie, ktoré sa nachádza na vrchu zoznamu.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
sk: Použitím nástrojov napravo môžete hľadať konkrétne moduly, filtrovať podľa kategórií modulov alebo podľa toho, či sú aktívne a zmeniť zoradenie.

en: Ust-Nera
sk: Usť-Nera

en: Utilities
sk: Pomôcky

en: Uzhgorod
sk: Užhorod

en: VAT
sk: DPH

en: Valid
sk: Platný

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sk: Chyba overenia: PayPal IPN odpovedalo pomocou odlišnej emailovej adresy (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sk: Chyba overenia: PayPal sumy sa nezhodujú (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sk: Chyba overenia: Nesedia sumy z PayPal (celkom %s)

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sk: Chyba overenia: PayPal meny sa nezhodujú (kód %s).

en: Valle
sk: Hodnota

en: Value
sk: Hodnota

en: Value (required)
sk: Hodnota (povinná)

en: Value of the coupon.
sk: Hodnota kupónu.

en: Value of the metadata.
sk: Hodnota metadát.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
sk: Hodnota štatistiky. Ak štatistika neexistuje alebo sa nedá načítať, vráti hodnotu null.

en: Value(s)
sk: Hodnota(y)

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
sk: Hodnoty pre vstupné pole musia byť buď objekty alebo polia.

en: Variable product
sk: Variabilný produkt

en: Variation #%1$s of %2$s
sk: Variant  #%1$s pre %2$s

en: Variation ID, if applicable.
sk: ID variácie, ak existuje.

en: Variation ID.
sk: ID variácie.

en: Variation ID:
sk: Číslo ID variantu:

en: Variation URL.
sk: URL variantu.

en: Variation attribute name.
sk: Názov vlastnosti variantu.

en: Variation attribute value.
sk: Hodnota vlastnosti variantu.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
sk: Nebolo možné importovať variant: Chýba rodičovské ID alebo rodič ešte nebol vytvorený.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
sk: Variáciu nemožno importovať: Rodičovský produkt nemôže byť variantou produktu

en: Variation description.
sk: Popis variantu

en: Variation dimensions.
sk: Rozmery variácie.

en: Variation height (%s).
sk: Výška variácie (%s).

en: Variation image data.
sk: Dáta obrázku variácie.

en: Variation length (%s).
sk: Dĺžka variácie (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sk: Poradie variantu profuktu (určuje pozíciu v zozname variantov)

en: Variation price (required)
sk: Cena variantu(vyžadovaná)

en: Variation regular price.
sk: Bežná cena variácie.

en: Variation sale price.
sk: Akciová cena variácie.

en: Variation status.
sk: Stav variácie.

en: Variation weight (%s).
sk: Hmotnosť variácie (%s).

en: Variation width (%s).
sk: Šírka variácie (%s).

en: Variations
sk: Varianty

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
sk: Varianty (a ich vlastnosti) bez zadanej ceny sa v obchode nezobrazia.

en: Variations Sold
sk: Predané varianty

en: Variations detailed reports.
sk: Podrobné správy o variáciách.

en: Vatican
sk: Vatikán

en: VaultPress is active and will back up your site soon.
sk: VaultPress je aktívny a čoskoro začne zálohovať vašu webovú stránku.

en: Verification completed.
sk: Overenie dokončené.

en: Verified Services
sk: Overené služby

en: Verify
sk: Overiť

en: Verify base database tables
sk: Overiť tabuľky základnej databázy

en: Verify database
sk: Overiť databázu

en: Verify if all base database tables are present.
sk: Skontrolovať, či sú k aktuálne všetky základné databázové tabuľky.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
sk: Overujem databázu... Jedna alebo viac tabuliek stále chýba:

en: Versatile
sk: Versatilný

en: Verse text
sk: Veršovaný text

en: Version
sk: Verzia

en: Version %1$s by %2$s
sk: Verzia %1$s od %2$s

en: Version %s
sk: Verzia %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
sk: Verzia %s je <strong>k dispozícii</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sk: Verzia %s je <strong>dostupná</strong>. Pre povolenie tejto aktualizácie je potrebné <strong>zakúpiť</strong> nové predplatné.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
sk: Verzia WooCommerce, ktorá naposledy aktualizovala objednávku.

en: Version of block API.
sk: Verzia API blokov.

en: Version of the content block format used by the post.
sk: Verzia formátu bloku obsahu použitá objektom.

en: Version of the content block format used by the template.
sk: Verzia formátu bloku obsahu použitá v šablóne.

en: Version.
sk: Verzia.

en: Version:
sk: Verzia:

en: Version: %s
sk: Verzia: %s

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Vertical alignment
sk: Vertikálne zarovnanie

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
sk: Vertikálna pozícia zhora na začatie orezania ako percento výšky obrázka.

en: Vertical space
sk: Vertikálna medzera

en: Very light gray to cyan bluish gray
sk: Veľmi svetlo šedá až azúrová modrastá sivá

en: Very poor
sk: Veľmi slabé

en: Victoria
sk: Viktória

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Video <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Videá <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Videií <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
sk: Detaily videa

en: Video Hosting
sk: Video hosting

en: Video ID
sk: ID videa

en: Video Name
sk: Názov videa

en: Video Player
sk: Video prehrávač

en: Video URL
sk: URL videa

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
sk[0]: Video Widget (%d)
sk[1]: Video Widgety (%d)
sk[2]: Video Widgetov (%d)

en: Video caption text
sk: Titulky k videu

en: Video details
sk: Podrobnosti o videu

en: Video is paused.
sk: Video je pozastavené.

en: Video is playing.
sk: Video sa prehráva.

en: Video on %s
sk: Video z %s

en: Video post by %s.
sk: Autor video článku: %s.

en: Video post.
sk: Video článok.

en: Video title
sk: Názov videa

en: Video title&hellip;
sk: Titulok videa&hellip;

en: VideoPress Information
sk: VideoPress informácie

en: VideoPress Shortcode
sk: Shortcode pre VideoPress

en: VideoPress Support
sk: VideoPress podpora

en: Videos
sk: Videá

en: Vienna
sk: Viedeň

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: View
sk: Zobraziť

en: View %1$s version %2$s details
sk: Pozri detaily témy %1$s vo verzii %2$s

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
sk: Zobraziť profil %1$s na %2$s

en: View &#8220;%s&#8221;
sk: Zobraziť &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
sk: Zobraziť archív &#8220;%s&#8221;

en: View &amp; Customize
sk: Zobraziť a prispôsobiť

en: View Action
sk: Zobraziť akciu

en: View All
sk: Zobraziť všetko

en: View Archive
sk: Zobraziť archív

en: View Attachment Page
sk: Zobraz stránku s prílohou

en: View Category
sk: Zobraziť kategóriu

en: View Changeset
sk: Zobraziť množinu zmien

en: View Comment
sk: Zobraziť komentár

en: View Docs
sk: Zobraziť dokumenty

en: View Full Profile &rarr;
sk: Zobraziť celý profil &rarr;

en: View Menu Item
sk: Zobraziť položku jedálneho lístka

en: View Menu Item Label
sk: Zobraziť štítok jedálneho lístka

en: View Menu Section
sk: Zobraziť sekciu jedálneho lístka

en: View Navigation Menu
sk: Zobraziť navigačné menu

en: View Network Admin
sk: Zobraziť správu siete

en: View Page
sk: Zobraziť stránku

en: View Pages
sk: Zobraziť stránky

en: View Pattern
sk: Zobraziť vzor

en: View Pattern Category
sk: Zobraziť kategóriu vzorov

en: View Patterns
sk: Zobraziť vzory

en: View Post
sk: Zobraziť článok

en: View Posts
sk: Zobraziť články

en: View Privacy Policy Guide.
sk: Zobraziť príručku zásad ochrany osobných údajov.

en: View Project
sk: Zobraziť projekt

en: View Project Tag
sk: Zobraziť značku projektu

en: View Project Type
sk: Zobraziť typ projektu

en: View Receipt
sk: Zobraziť doklad

en: View Results
sk: Zobraziť výsledky

en: View Site
sk: Zobraziť stránku

en: View Tag
sk: Zobraziť značku

en: View Template
sk: Zobraziť šablónu

en: View Template Part
sk: Zobraziť časť šablóny

en: View Testimonial
sk: Zobraziť odporúčanie

en: View Trash
sk: Zobraziť kôš

en: View User
sk: Zobraziť používateľa

en: View WooCommerce API docs
sk: Zobraziť API dokumenty WooCommerce

en: View WooCommerce documentation
sk: Zobraziť dokumentáciu WooCommerce

en: View WooCommerce settings
sk: Zobraziť nastavenia WooCommerce

en: View affected templates
sk: Zobraziť dotknuté šablóny

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: View all drafts
sk: Zobraziť všetky koncepty

en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky články od autora %s

en: View all posts in %s
sk: Zobraz všetky články v&nbsp;rubrike %s

en: View and manage coupons
sk: Zobraziť a spravovať zľavové kódy

en: View and manage customers
sk: Zobraziť a spravovať zákazníkov

en: View and manage orders and sales reports
sk: Zobraziť a spravovať objednávky a správy o predaji

en: View and manage products
sk: Zobraziť a spravovať produkty

en: View attachment page
sk: Zobraziť stránku príloh

en: View available icons
sk: Zobraziť dostupné ikony

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: View comment history
sk: Pozrieť históriu komentáru

en: View complete profile
sk: Zobraziť kompletný profil

en: View coupon
sk: Zobraziť kupón

en: View coupons
sk: Zobraziť zľavové kódy

en: View customers
sk: Zobraziť zákazníkov

en: View detailed stats
sk: Zobraziť podrobnejšie štatistiky

en: View details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
sk: Zobraziť plnú veľkosť <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View import log
sk: Vytvoriť kľúč rozhrania API

en: View mode
sk: Zobraziť režim

en: View more Storefront child themes
sk: Zobraziť viac odvodených tém pre Storefront

en: View more comments
sk: Zobraziť viac komentárov

en: View next month
sk: Zobraziť nasledujúci mesiac

en: View options
sk: Zobraziť možnosti

en: View order
sk: Zobraziť objednávku

en: View order: %s
sk: Zobraziť objednávku: %s

en: View orders
sk: Zobraziť objednávky

en: View orders and sales reports
sk: Zobraziť objednávky a správy o predaji

en: View other orders &rarr;
sk: Zobraziť ďalšie objednávky &rarr;

en: View page
sk: Zobraziť stránku

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
sk: Zobraziť profily ľudí, keď prejdete myšou ponad ich Gravatar obrázky

en: View post
sk: Zobraziť článok

en: View posts by %s
sk: Zobraziť články od %s

en: View previous month
sk: Zobraziť predchádzajúci mesiac

en: View product
sk: Zobraziť produkt

en: View products
sk: Zobraziť produkty

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
sk: Zobraziť produkty v &ldquo;%s&rdquo; skupine

en: View progress &rarr;
sk: Zobraziť postup &rarr;

en: View progress →
sk: Zobraziť postup

en: View project
sk: Zobraziť projekt

en: View receipt
sk: Zobraziť doklad

en: View report
sk: Zobraziť report

en: View revisions (%s)
sk: Zobraziť revízie (%s)

en: View site
sk: Zobraziť web

en: View site (opens in a new tab)
sk: Zobraziť stránku (otvorí sa na novej karte)

en: View tax rates
sk: Zobraziť sadzby daní

en: View template
sk: Zobraziť šablónu

en: View the autosave
sk: Zobraziť automatické uloženie

en: View this comment
sk: Zobraziť tento komentár

en: View your site
sk: Zobraziť vašu webstránku

en: View your site stats
sk: Zobraziť štatistiky stránky

en: View/Edit
sk: Zobraziť/Upraviť

en: Viewport height (vh)
sk: Výška výrezu (vh)

en: Viewport largest dimension (vmax)
sk: Najväčší rozmer výrezu (vmax)

en: Viewport smallest dimension (vmin)
sk: Najmenší rozmer výrezu (vmin)

en: Viewport width (vw)
sk: Šírka výrezu (vw)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Views where buttons are shown
sk: Zobrazenia s tlačidlami

en: Vinnychchyna
sk: Vinnická oblasť

en: Virgin Islands (British)
sk: Panenské ostrovy (britské)

en: Virgin Islands (US)
sk: Panenské ostrovy (USA)

en: Virtual
sk: Virtuálne

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
sk: Virtuálne produkty sú nehmotné a nie sú posielané.

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visibility in catalog
sk: Viditeľnosť v katalógu

en: Visibility:
sk: Viditeľnosť:

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Visible on the product page
sk: Viditeľné na stránke produktu

en: Visible to everyone.
sk: Viditeľné pre všetkých.

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Visit %s
sk: Navštíviť %s

en: Visit %s admin area:
sk: Navštívte administráciu %s:

en: Visit Dashboard
sk: Navštíviť nástenku

en: Visit Link
sk: Navštíviť odkaz

en: Visit Site
sk: Navštíviť stránku

en: Visit Store
sk: Navštíviť obchod

en: Visit Theme Site
sk: Navštíviť stránku témy

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
sk: Navštívte WooCommerce.com pre viac informácií <a href="%1$s" target="_blank">ako začať</a>.

en: Visit community forums
sk: Navštíviť komunitné fóra

en: Visit new location
sk: Navštívte novú lokalitu

en: Visit plugin homepage
sk: Navštíviť stránku modulu

en: Visit premium customer support
sk: Navštívte prémiovú zákaznícku podporu

en: Visit site
sk: Navštíviť webovú stránku

en: Visit the post for more.
sk: Pre viac informácií prejdite na článok.

en: Visit theme site for %s
sk: Navštívte stránku témy %s

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
sk: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Visual Editing
sk: Vizuálna úprava

en: Visual Editor
sk: Vizuálny editor

en: Visual aids
sk: Vizuálna nápoveda

en: Visual editor
sk: Vizuálny editor

en: Visual editor selected
sk: Zvolený vizuálny editor

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
sk: Vizuálny mód ponúka WYSIWYG editor (zmeny sú ihneď viditeľné). Kliknite na poslednú ikonku v riadku pre zobrazenie druhého radu tlačidiel.

en: Vivid cyan blue
sk: sýta azúrovo modrá

en: Vivid cyan blue to vivid purple
sk: Živá azúrová modrá až živá fialová

en: Vivid green cyan
sk: sýta zeleno azúrová

en: Vivid purple
sk: Živá fialová

en: Vivid red
sk: sýta červená

en: Volume Slider
sk: Posuvník hlasitosti

en: Volyn
sk: Volyň

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Vote Button
sk: Tlačidlo hlasovať

en: Votes
sk: Hlasy

en: Vâlcea
sk: Valcea

en: WC database version.
sk: Verzia databázy WooCommerce.

en: WHAT was he doing, the great god Pan,
    	Down in the reeds by the river?
    Spreading ruin and scattering ban,
    Splashing and paddling with hoofs of a goat,
    And breaking the golden lilies afloat
        With the dragon-fly on the river.
sk: ČO robil, veľký boh Pan,\n
    Dole v trstine pri rieke?\n
    Šíril skazu a rozptyľoval kliatbu,\n
    Šliapal a plieskal kopytami kôz,\n
    Mliaždil plývajúce zlaté ľalie\n
    S vážkou nad riekou.

en: WP REST API Integration v%d
sk: WP REST API integrácia v%d

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
sk: WP-Cron bol vypnutý použitím konštanty DISABLE_WP_CRON. Spaätná kontrola komentárov možno nebude fungovať správne.

en: WP.me Shortlinks
sk: Skrátené odkazy WP.me

en: Waiting for confirmation
sk: Čaká sa na potvrdenie

en: Waiting for review before publishing.
sk: Pred zverejnením čaká na kontrolu.

en: Wake Island
sk: Ostrov Wake

en: Wallis
sk: Valais

en: Want less email?
sk: Chcete menej emailov?

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
sk: Chcete viac udalostí? <a href="%s">Pomôžte usporiadať ďalší</a>!

en: Warning | Warnings
sk[0]: Upozornenie

en: Warning notice
sk: Výstražné oznámenie

en: Warning! User %s cannot be deleted.
sk: Upozornenie! Používateľ %s nemôže byť odstránený.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
sk: Upozornenie! Používateľ nemôže byť odstránený. Používateľ %s je administrátor siete.

en: Warning:
sk: Varovanie:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
sk: Upozornenie: %1$s očakáva, že parameter %2$s (%3$s) bude typu %4$s, no bol poskytnutý %5$s.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
sk: Varovanie: odkaz bol vložený, ale môže obsahovať chyby. Prosím otestujte to.

en: Warsaw
sk: Varšava

en: Was not able to disconnect the site. Please try again.
sk: Nebolo možné odpojiť webovú stránku. Skúste to znova neskôr.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
sk: Nebolo možné odpojiť používateľa. Skúste to znova neskôr.

en: Watch tutorial
sk: Prezrieť si tutoriál

en: Wavatar (Generated)
sk: Wavatar (generovaný automaticky)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
sk: Prijímame platby prostredníctvom služby PayPal. Pri spracovávaní platieb sa niektoré vaše údaje odošlú do služby PayPal vrátane informácií, ktoré sú potrebné na spracovanie alebo podporu platby, ako je celková suma nákupu a fakturačné údaje.

en: We already have a ping from that URL for this post.
sk: Ping z danej URL adresy pre tento članok už máme.

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
sk: Teraz rebuildujeme vláknenie komentárov (toto môže tiež trvať <strong>dlho</strong>, ake je komentárov veľa...)

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
sk: Vaša platba nemohla byť spracovaná. <a href="%s" target="_blank">Skontrolujte všetky detaily platby</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
sk: Zbierame informácie o návštevníkoch, ktorí pridávajú komentáre na webových stránkach používajúcich službu Akismet anti-spam. Zhromažďované informácie závisia od spôsobu, akým si používateľ nastaví Akismet na svojej webovej stránke, no zvyčajne zahŕňajú komentujúceho IP adresu, prehliadač, odkazujúcu stránku a URL webovej stránky (vrátane ďalších informácií, ktoré poskytne priamo komentujúci, ako napríklad meno, používateľské meno, e-mailová adresa a samotný text komentáru).

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
sk: Počas nákupu v našom obchode o vás zhromažďujeme informácie.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
sk: Nevedeli sme overiť, či váš server urobil autorizovanú žiadosť o pripojenie. Skúste to znova a uistite sa, že nič neruší žiadosti z vášho servera smerom na servre služby Jetpack.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
sk: Nepodarilo sa nám nájsť váš účet. Ak už nejaký máte, uistite sa, že ste pripojený na WordPress.com.

en: We exclude days prior to the first recorded view and future days.
sk: Vylúčili sme dni, ktoré predchádzajú prvému nahratému článku a budúce dni.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
sk: Všeobecne uchovávame informácie o vás tak dlho, kým potrebujeme tieto informácie na účely, na ktoré ich zhromažďujeme a používame alebo máme zákonnú povinnosť, aby sme ich aj naďalej uchovávali. Napríklad, informácie o objednávke budeme uchovávať po dobu XXX rokov na daňové a účtovné účely. Toto zahŕňa vaše meno, e-mailovú adresu a fakturačné a dodacie adresy.

en: We have finished processing your order.
sk: Spracovali sme Vašu objednávku.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
sk: Do vašej databázy Wordpressu sme uložili niektoré informácie o vašom Blogger účte. Ostránenie týchto informácií vám umožní celý proces zopakovať. Tento proces nebude mať vplyv na články, ktoré ste už importovali. Ak znovu naimportujete rovnaký blog, duplicitné články a komentáre budú ignorované.

en: We hope to see you again soon.
sk: Dúfame, že vás znova čoskoro uvidíme.

en: We keep a daily or real-time backup of your site so that when mistakes or accidents occur, restoring your
    		site to any location takes a matter of minutes. Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or
    		suspicious modifications that could compromise your security and data. In many cases, we can fix them
    		automatically (and will notify you). When we can’t, we provide you with expert support.
sk: Máme k dispozícii poslednú zálohu vašej webovej stránky, takže ak sa objaví akákoľvek chyba alebo sa stane nehoda, obnovenie vašej 
    		webovej stránky na akúkoľvek lokalitu je záležitosťou pár minút. Vaše súbory sú pravidelne skenované na neoprávnené alebo
    		podozrivé zmeny, ktoré by mohli kompromitovať vašu bezpečnosť a dáta. V mnohých prípadoch ich dokážeme
    		automaticky opraviť (vždy vám dáme vedieť). Ak to nejde, poskytneme vám odbornú podporu.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
sk: Tešíme sa na skoré vybavenie vašej objednávky.

en: We look forward to seeing you soon.
sk: Tešíme sa, že vás čoskoro uvidíme.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
sk: Všimli sme si, že počas inštalácie pluginov Jetpack a WooCommerce Shipping & Tax došlo k chybe. Prosím, skúste to znova a vychutnajte si všetky výhody, ktoré tieto pluginy vášmu obchodu pridajú! Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť. Pluginy "Jetpack" a "WooCommerce Shipping & Tax" budú nainštalované a aktivované zdarma.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
sk: Odporúčame Storefront, <em>oficiálnu</em> WooCommerce tému.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sk: Pre vyšší výkon a bezpečnosť odporúčame používať PHP verziu 7.2 alebo vyššiu.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
sk: Odporúčame používať službu ShipStation, ktorá vám ušetrí čas strávený na pošte tým, že si môžete vytlačiť svoje prepravné štítky doma. Vyskúšajte ShipStation na 30 dní zadarmo.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
sk: Tieto informácie budú zdielané s tretími stranami, ktoré nám pomáhajú pri vykonávaní našich služieb vo vzťahu k Vám, napr--

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
sk: Zobrazujeme kontextové návrhy na oficiálne rozšírenia, ktoré môžu byť užitočné pre váš obchod.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
sk: Špecializujeme sa na limitované kolekcie ručne vyrábaného riadu. Spolupracujeme s reštauráciami a kaviarňami, aby sme vytvorili jedinečné položky, ktoré dokonale dopĺňajú menu. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom procese a cenách, kontaktujte nás.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
sk: Pred aktualizáciou vám dôrazne odporúčame vašu web stránku zálohovať.

en: We take privacy and transparency very seriously
sk: Súkromie a transparentnosť berieme veľmi vážne

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
sk: Súkromie a transparentnosť berieme veľmi vážne. Viac informácií o tom, aké údaje zhromažďujeme a ako ich používame, nájdete v <a href="%s"> našich pravidlách ochrany osobných údajov</a>.

en: We think WordPress.com is awesome, but don’t take our word for it. With some of our favorite features you can learn how to build the site of your dreams.
sk: Myslíme si, že WordPress.com je úžasný ale presvedčite sa sami. S niektorými z našich obľúbených funkcií sa môžete naučiť ako vytvoriť stránku svojich snov.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
sk: Podarilo sa nám prihlásiť na váš účet, ale nenašiel sa tam žiadny blog. Skúste to ešte raz, s iným účtom.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
sk: Nepodarilo sa získať prístup na váš účet. Vyskúšajte to znovu.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
sk: Nebolo možné získať vaše štatistiky. Pre opätovné vyskúšanie načítajte znovu túto stránku.

en: We were unable to process your order, please try again.
sk: Nepodarilo sa spracovať vašu objednávku, skúste neskôr prosím.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
sk: Vami zadanú e-mailovú adresu sa nám nepodarilo overiť. Skúste to prosím znova.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
sk: Uložíme taktiež komentáre alebo hodnotenia, ak ich sa rozhodnete zanechať.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
sk: Nateraz hotovo, ale kedykoľvek môžete <a href="%s">konvertovať viac</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
sk: Sťahujeme a importujeme vaše príspevky z LiveJournal...

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
sk: V každom prípade, uložil sme si stav procesu tam, kde sme prestali, takže ak sa k importovaniu vrátite asi do 30 minút, mali by ste byť schopný pokračovať na mieste, kde došlo k prerušeniu.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
sk: Toto nastavenie sme zmenili na verziu posúvania kliknutím, keďže máte v sekcii Vzhľad &rarr; Widgety pätičkové widgety alebo vaša téma používa posúvanie kliknutím ako prednastavené správanie.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
sk: Použijeme %1$s ako váhu produktu a %2$s ako rozmery produktu.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
sk: Sme tu pre vás - získajte tipy, produktové novinky a inšpiráciu priamo do vašej mailovej schránky.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
sk: Vytvorili sme dve zóny dopravy - pre %s a pre zvyšok sveta. Nižšie môžete pre tieto zóny nastaviť paušálnu sadzbu poštovného alebo ponúknúť bezplatnú dopravu.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
sk: Zjednodušili sme mnoho vecí. Odteraz môžete spravovať všetky vaše WooCommerce nákupy priamo z menu Rozšírenia vo vnútri samotného WooCommerce pluginu. <a href="%s">Zobrazte a spravujte</a> vaše rozšírenia.

en: Web Address
sk: Adresa

en: Web address
sk: Adresa

en: Webfont font family must be a non-empty string.
sk: Rodina písma pre webfont musí byť neprázdny textový reťazec.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
sk: Hrúbka webfont písma musí byť správne naformátovaný textový reťazec alebo celé číslo.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
sk: Zdroj webfontu musí byť neprázdny textový reťazec alebo pole textových reťazcov.

en: Webhook actions
sk: Webhook akcie

en: Webhook created on %s
sk: Webhook bol vytvorený dňa %s

en: Webhook created successfully.
sk: Webhook úspešne vytvorený.

en: Webhook data
sk: Webhook údaje

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
sk: URL adresa Webhook musí byť platná a začínať http:// alebo https://

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
sk: URL adresa pre webhook musí byť platná URL adresa, ktorá sa začína http:// alebo https://.

en: Webhook delivery URL.
sk: Cieľová URL webhooku.

en: Webhook event.
sk: Udalosť webhooku.

en: Webhook resource.
sk: Zdroj webhooku.

en: Webhook status must be valid.
sk: Status webhooku musí byť platný.

en: Webhook status.
sk: Stav webhooku.

en: Webhook topic is required and must be valid.
sk: Téma webhooku je požadovaná a musí byť platná.

en: Webhook topic must be valid.
sk: Téma webooku musí byť platná.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
sk: Neznáma webhook téma. Vyberte platnú tému.

en: Webhook topic.
sk: Predmet webooku.

en: Webhook updated successfully.
sk: Webhook úspešne aktualizovaný.

en: Webhooks
sk: Webhook

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
sk: Webhooky sú notifikácie udalostí odoslané na požadovanú URL adresu. Môžu byť použité na integráciu služieb tretích strán - ak ich podporujú.

en: Webhooks do not support trashing.
sk: Webhooky nepodporujú presúvanie do koša.

en: Website
sk: Adresa webu

en: Website Designer
sk: Dizajnér webstránok

en: Website Verification Services
sk: Verifikačné služby webovej stránky

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sk: Webová stránka: %1$s (IP adresa: %2$s, %3$s)

en: Wed
sk: St

en: Weddings are in the spotlight now with VideoPress for weddings.
sk: Svadby sú momentálne hitom vďaka modulu VideoPress pre svadby.

en: Wednesday
sk: Streda

[ctx: Wednesday initial]
en: W
sk: St

en: Week
sk: týždeň

en: Week Starts On
sk: Začiatok týždňa

en: Week(s)
sk: Týždeň(Týždne)

en: Weeks
sk: Týždne

en: Weight
sk: Hmotnosť

en: Weight (%s)
sk: Hmotnosť (%s)

en: Weight in decimal form
sk: Váha v desatinnom tvare

en: Weight unit
sk: Jednotka hmotnosti

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome Guide
sk: Sprievodca na privítanie

en: Welcome back!
sk: Vitajte späť

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Welcome to %s
sk: Vitajte na %s

en: Welcome to %s.
sk: Vitajte na %s.

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sk: Vitajte na %s. Toto je váš prvý článok. Úpravte ho ale zmažte, potom začnite písať!

en: Welcome to Jetpack
sk: Víta vás Jetpack

en: Welcome to Jetpack Personal
sk: Vitaj v Jetpack Personal

en: Welcome to Jetpack Premium
sk: Vitaj v Jetpack Prémium

en: Welcome to Styles
sk: Vitajte v Štýloch

en: Welcome to Woo!
sk: Vitajte vo Woo!

en: Welcome to WordPress!
sk: Vitajte v systéme WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sk: Vitajte vo WordPress. Toto je váš prvý článok. Môžete ho upraviť alebo vymazať a potom už len začať písať!

en: Welcome to WordPress.com
sk: Vitajte na WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
sk: Vitajte na WordPress.com!

en: Welcome to the Gutenberg Editor
sk: Vitajte v Gutenberg editore

en: Welcome to the WordPress.com community.
sk: Vitajte v komunite WordPress.com

en: Welcome to the best place for your WordPress website.
sk: Vitajte na najlepšom mieste pre vaše WordPress stránky.

en: Welcome to the block editor
sk: Vítajte v blokovom editore

en: Welcome to the site editor
sk: Vitajte v editore stránky

en: Welcome to the store
sk: Vitajte v obchode

en: Welcome to the template editor
sk: Vítajte v editore šablóny

en: Welcome to the wonderful world of blocks…
sk: Vitajte v úžasnom svete blokov...

en: Welcome to your Dashboard!
sk: Nástenka

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
sk: Vitajte na vašej WordPress nástenke!

en: Welcome to {site_title}
sk: [{site_title}]: Vitajte

en: West
sk: Západ

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
sk: Cookies budeme používať aj na sledovanie obsahu košíka, zatiaľ čo budete prechádať našu webovú stránku

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
sk: Pre ktoré PSČ chcete povoliť lokálne doručenie?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
sk: Pre ktoré PSČ chcete povoliť osobný odber?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
sk: Aké automatizované rozhodovanie (spracovanie) a/alebo profilovanie robíme s údajmi používateľa.

en: What currency do you accept payments in?
sk: V akej mene prijímate platby?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sk: V akej mene sú ceny uvedené v katalógu a v akej mene berie platobná brána platby.

en: What data breach procedures we have in place
sk: Aké máme procesy pri úniku dát

en: What do I do now?
sk: A čo mám urobiť teraz?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sk: Aký poplatok požadujete za miestne doručenie, nevšímajte si ak je zdarma. Nechajte prázdne pre vypnutie.

en: What is PHP and how does it affect my site?
sk: Čo to je PHP a ako ovplivňuje moju stránku?

en: What is PayPal?
sk: Čo je PayPal?

en: What personal data we collect and why we collect it
sk: Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

en: What rights you have over your data
sk: Aké práva máte nad svojimi údajmi

en: What running the tool will do.
sk: Čo pustenie nástroja spraví.

en: What should be done with content owned by %s?
sk: Čo sa má stať s obsahom, ktorý vlastní používateľ %s?

en: What should be done with content owned by these users?
sk: Čo chcete aby sa stalo s obsahom týchto používateľov?

en: What should be done with content owned by this user?
sk: Čo by sa malo stať s obsahom patriacemu tomuto používateľovi?

en: What should the subject line be?
sk: Aký by mal byť predmet správy?

en: What size photos would you like to display?
sk: Akú veľkosť fotografií chcete zobraziť?

en: What third parties we receive data from
sk: Z akých tretích strán získavame údaje

en: What to show on the front page
sk: Čo zobraziť na úvodnej stránke

en: What type of products do you plan to sell?
sk: Aký typ produktov plánujete predávať?

en: What we collect and store
sk: Čo zhromažďujeme a uchovávame

en: What we share with others
sk: Čo zdielame s ostatnými

en: What would you like the subject of the email to be?
sk: Aký si prajete mať predmet e-mailu?

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
sk: Koľko chcete účtovať za paušálne poštovné?

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
sk: To čo práve čítate je <strong>textový blok</strong>, najzákladnejší blok zo všetkých. Textový blok má vlastné ovládacie prvky na voľné presúvanie v príspevku...

en: What&#8217;s New
sk: Čo je nové

en: What&#8217;s on your mind?
sk: Na čo myslíte?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
sk: Aký je rozdiel medzi kategóriami a značkami? Normálne sú značky klúčové slová ktoré určujú dôležité informácie z vášho článku (názvy, predmety, atď.) ktoré sa nemusia objaviť v iných článkoch, zatiaľ čo kategórie sú predom stanovené sekcie. Ak sa zamyslíte nad svojou stránkou ako nad knihou, tak kategórie sú Obsah a značky sú termíny v indexe.

en: What's Hot
sk: Čo teraz letí

en: What's a Gravatar?
sk: Čo je to Gravatar?

en: What's your current annual revenue?
sk: Aké sú vaše aktuálne ročné tržby?

en: What’s next?
sk: Čo ďalej?

en: When
sk: Kedy

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
sk: Keď komentár obsahuje niektoré z týchto slov v obsahu, mene autora, URL adrese, e-maile, IP adrese či User-Agent-e prehliadača, zachytí sa v <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderačnej fronte</a>. Napíšte jedno slovo alebo IP adresu na riadok. Bude sa kontrolovať aj zhoda v rámci slov, takže &#8220;press&#8221; nájde slovo &#8220;WordPress&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
sk: Pokiaľ meno autora komentára, jeho URL adresa, e-mail, IP adresa alebo User-Agent prehliadača obsahuje akékoľvek z týchto slov, komentár bude presunutý do koša. Jedno slovo alebo IP adresa na riadok. Vyhľadáva aj vo vnútri slov - takže &#8220;press&#8221; bude vyhodnotený ako &#8220;WordPress&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sk: Keď pridávate novú kategóriu na tejto obrazovke vyplnte nasledujúce polia:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sk: Keď pridávate novú značku na tejto obrazovke, vyplnte nasledujúce polia:

en: When adding an image gallery, you will have the option to create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos,
    		including mosaic (default), square, and circular layouts.
sk: Keď pridávate galériu obrázkov, máte možnosť vytvoriť elegantné mozaikové rozloženia podobné tým, aké sa používajú v časopisoch,
    		vrátane mozaikových (predvolené), štvorcových a kruhových rozložení.

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
sk: Pri použití viacerých zľavových kódov, použite prvý kód na plnú cenu, druhý kód na zľavnenú cenu a tak ďalej.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
sk: Témy obsahujú rôzny počet definovaných nastavení pre widgety (najčastejšie ide o bočné panely) a tiež sa môže líšiť ich poradie a rozmiestnenie, takže pri každej zmene témy existuje isté riziko prípadných problémov so zachovaním súčasného rozmiestnenia widgetov. Ak sa ale po aktivácii novej témy nejaké widgety stratili, tak najskôr preskúmajte spodnú časť obrazovky Neaktívne widgety, kde by mali byť všetky stratené widgety automaticky uložené aj s konkrétnym nastavením.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
sk: Kontrolu oprávnenia %s je nutné vždy vykonávať voči konkrétnemu komentáru.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
sk: Kontrolu oprávnenia %s je nutné vždy vykonávať voči konkrétnemej stránke.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
sk: Kontrolu oprávnenia %s je nutné vždy vykonávať voči konkrétnemu príspevku.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
sk: Kontrolu oprávnenia %s je nutné vždy vykonávať voči konkrétnemej taxonómii.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
sk: Kontrolu oprávnenia %s je nutné vždy vykonávať voči konkrétnemu používateľovi.

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
sk: Pri vytváraní účtu automaticky generovať používateľské meno pre zákazníka na základe jeho mena, priezviska alebo e-mailu

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
sk: Pri spracovaní %s, má byť prístup k súborom na stiahnutie zrušený a logy stiahnutí vyčistené?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
sk: Pri spracovaní %s, majú byť osobné údaje z objednávok zachované alebo odstránené?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
sk: V móde preskupenia budete mať v zozname vyššie dostupné ďalšie možnosti.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
sk: V režime preusporiadavania budú dostupné dodatočné možnosti preusporiadania widgetov v zozname vyššie.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
sk: Pri obmedzovaní odozvy pomocou po/pred, proti ktorému stĺpcu s dátumom porovnať.

en: When out of stock
sk: Keď nie je na sklade

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
sk: Pri prehliadaní na menších monitoroch, použite ikonku funkcie zbaliť na paneli vľavo. Schovaním panela získate viac priestoru na prehliadanie témy. Pre zobrazenie panela kliknite na ikonku znova.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
sk: Po dosiahnutí tohto počtu produktov na sklade sa stav produktu zmení na "Nie je na sklade" a dostanete upozornenie e-mailom. Toto nastavenia neovplyvní existujúce produkty "na sklade".

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
sk: Po dosiahnutí tohto počtu produktov na sklade dostanete upozornenie e-mailom.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
sk: Pri registrácii témovej funkcie typu "variadic" musí mať "type" hodnotu "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
sk: Pri registrácii východzej meta hodnoty musí mať táto hodnota rovnaký typ ako je pre ňu zadefinovaný.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
sk: Pri registrácii funkcie typu "array" musí parameter "schema" obsahovať aj hodnotu "items".

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
sk: Pri registrácii meta typu “pole” pre zobrazenie v REST API je potrebné špecifikovať v “show_in_rest.schema.items” schému pre každú položku poľa.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
sk: Pri registrácii funkcie typu "array" alebo "object", ktorá sa má zobraziť v REST API, musí byť definovaný aj parameter "schema".

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
sk: Pri registrácii nastavenia typu “pole” pre zobrazenie v REST API je potrebné špecifikovať v “show_in_rest.schema.items” schému pre každú položku poľa.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
sk: Pri registrácii funkcie typu "object" musí parameter "schema" obsahovať aj hodnotu "properties".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
sk: Ak začnete nový odsek s jednou z týchto klávesových skratiek a následne dáte medzeru, použije sa automaticky dané formátovanie. Pre zrušenie stlačte Backspace alebo Escape.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
sk: Pri testovaní REST API sa vyskytla neočakávaná chyba:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
sk: Pri testovaní REST API bol vrátený neočakávaný výsledok:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
sk: Keď je toto nastavenie aktívne, na Nástenke sa v sekcii Na prvý pohľad zobrazí pripomienka. &#8220;Vypnuté indexovanie&#8221; znamená, že vaša stránka nie je prezeraná vyhľadávačmi a nebude sa zobrazovať vo hľadávaní (napr. v Google).

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
sk: Ak je povolené, pošle e-mailom odkaz na stiahnutie exportu žiadajúcemu používateľovi.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
sk: Ak je true, na vygenerovanie refundácie sa použije API platobnej brány.

en: When using a keyboard to navigate:
sk: Pomocou klávesnice sa môžete pohybovať:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
sk: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
sk: Keď kliknete na tlačidlo nižšie, WordPress vytvorí XML súbor, ktorý môžete uložiť na svoj počítač.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
sk: Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
sk: Keď vkladáte články a komentáre na WordPress.com, zobrazia sa v chronologickom poradí. Chcete začať? Pozrite si niektoré odkazy vpravo a okomentujte tie, čo Vás zaujímajú.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
sk: Keď u nás nakúpite, požiadame vás o poskytnutie informácií vrátane vášho mena, fakturačnej adresy, dodacej adresy, e-mailovej adresy, telefónneho čísla, údajov o kreditnej karte/platbe a voliteľných informácií o účte ako používateľského mena a hesla. Tieto informácie použijeme na účely, ako napríklad:

en: When you receive a new order, it will appear here.
sk: Keď obdržíte novú objednávku, objaví sa tu.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
sk: Ak ste boli schopní vykonať aktualizáciu pomocou tlačidla „Aktualizovať teraz“ na paneli Nástenka > Aktualizácie, pri ďalších pokusoch o aktualizáciu túto chybové hlásenie bude odstránené.

en: When you’re ready, submit your work for review, and an Editor will be able to approve it for you.
sk: Ak ste pripravený, odošlite svoju prácu na kontrolu a Editor bude môcť tento článok uverejniť.

en: Where is your store based?
sk: Kde Váš obchod sídli?

en: Where the pattern comes from e.g. core
sk: Odkiaľ vzor pochádza napr. jadro

en: Where the template originally comes from e.g. 'theme'
sk: Odkiaľ šablóna pôvodne pochádza napr. 'theme'

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
sk: Pre ktorú oblasť stránky je časť šablóny určená (hlavička, pätička atď.)

en: Where your data is sent
sk: Kam sa vaše údaje odosielajú

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
sk: Ak chcete, aby bola taxanómia použiteľná verejne buď prostredníctvom rozhrania administrátora alebo užívateľmi v klientskom rozhraní.

en: Whether a template is a custom template.
sk: Či je šablóna prispôsobená.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
sk: Používa téma časti šablóny založené na blokoch?

en: Whether a theme uses block-based templates.
sk: Používa téma šablóny založené na blokoch?

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
sk: Či položkám musia byť priradené všetky alebo niektorý zo zadaných výrazov.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
sk: Či môže užívateľ požiadať o pripomienku k poznámke.

en: Whether or not comments are open on the post.
sk: Povoliť alebo nepovoliť komentáre na objekt.

en: Whether or not the post can be pinged.
sk: Či môže byť objekt pingnutú alebo nie.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
sk: Či má objekt považovať za pripnutý alebo nie.

en: Whether or not the post type can be viewed.
sk: Či je alebo nie je možné zobraziť typ obsahu.

en: Whether or not the post type should have children.
sk: Či má mať typ obsahu hierarchicky podradené ďalšie typy obsahu.

en: Whether or not the profile was completed.
sk: Či bol profil dokončený alebo nie.

en: Whether or not the profile was skipped.
sk: Či bol profil preskočený alebo nie.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
sk: Či bol obchod pripojený k sieti WooCommerce.com počas procesu rozšírenia.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
sk: Či má mať taxonómia hierarchicky podradené ďalšie taxonómie.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
sk: Zobrazovať alebo nezobrazovať oblak výrazov.

en: Whether or not this is a compound rate.
sk: Je alebo nie je toto zložená sadzba.

en: Whether or not this store was setup for a client.
sk: Či bol tento obchod nastavený pre klienta.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sk: Určuje, či táto daňová sadzba bude použitá aj na dopravu.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
sk: Či už máte alebo nemáte WordPress Multisite zapnutý.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
sk: Či sú do hlavičky pridané príspevky a komentáre RSS.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
sk: Či články s týmto statusom môžu mať rôzne dátumy publikovania.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
sk: Či sa majú články s týmto stavom zobrazovať na frontende webovej stránky.

en: Whether posts with this status should be private.
sk: Či majú byť články s týmito stavmi nastavené ako súkromné.

en: Whether posts with this status should be protected.
sk: Či majú byť články s týmto stavom chránené.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
sk: Či majú byť články s týmto stavom verejne dotazovateľné.

en: Whether the content is protected with a password.
sk: Zobrazuje či je obsah chránený heslom.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
sk: Či má byť zhrnutie chránené heslom.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
sk: Či položka menu predstavuje objekt, ktorý už neexistuje.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
sk: Či môže byť plugin aktivovaný iba v rámci celej siete.

en: Whether the product is visible in the catalog
sk: Či je produkt viditeľný v katalógu

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
sk: Ak chcete, aby bola taxanómia verejne vyhľadávateľná.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
sk: Či je téma schopná spravovať tag(značku) nadpisu dokumentu.

en: Whether the theme disables custom colors.
sk: Či téma zakáže vlastné farby.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
sk: Či téma zakáže vlastné veľkosti písma.

en: Whether the theme disables custom gradients.
sk: Či téma zakáže vlastné štýly prechodov (gradienty).

en: Whether the theme disables generated layout styles.
sk: Či téma zakáže generované štýly rozloženia.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
sk: Či téma umožňuje selektívne obnovenie pre widgety spravované pomocou nástroja "Prispôsobenie".

en: Whether the theme is a block-based theme.
sk: Či je téma postavená na blokoch.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
sk: Či téma podporuje responzívny vložený obsah.

en: Whether the widget supports multiple instances
sk: Či widget podporuje viac inštancií

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
sk: Či sa téma prihlási na predvolené štýly blokov pre účely prezerania.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
sk: Či sa téma prihlási do UI tmavého editora.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
sk: Vyberte či bude téma pridána do štýlov editora CSS wrapper.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
sk: Či sa téma napojí na triedu CSS širokého rozloženia.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
sk: Ak chcete povoliť automatické vytváranie stĺpcov taxanómie v pridružených tabuľkách typov príspevkov.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
sk: Či automaticky pridávať do tohto menu stránky najvyššej úrovne.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
sk: Či preskočiť presunutie do koša a vynútiť zmazanie.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
sk: Či preskočiť presunutie do koša a vynútiť zmazanie.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
sk: Založiť používateľské konto pri objednávke?

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
sk: Či vynútiť odstránenie miniaplikácie alebo ju presunúť na neaktívny bočný panel.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
sk: Či sa má generovať predvolené UI pre správu tohto typu obsahu.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
sk: Ak chcete generovať predvolené rozhranie pre správu tejto taxanómie.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
sk: Či majú byť schované zdroje, ktoré nie sú priradené k žiadnemu produktu.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
sk: Či skryť výrazy, ktoré nie sú priradené k žiadnym článkom.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
sk: Či zahrnúť podradené výrazy do výrazov obmedzujúcich množinu výsledkov.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
sk: Či majú byť články zahrnuté v zozname editácii pre ich typ obsahu.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
sk: Či má byť typ obsahu dostupný na výber v navigačných menu.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
sk: Ak chcete, aby taxanómia bola prístupná pre výber v navigačných menu.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
sk: Či sa má vykonať požiadavka na zistenie oEmbed pre neohlásených poskytovateľov.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
sk: Ak chcete zobraziť taxanómiu v paneli rýchlych/hromadných úprav.

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
sk: Na ktorej Internet Defense League kampani sa chcete podieľať?

en: Which badge would you like to display?
sk: Ktorý odznak si želáte zobraziť?

en: Which columns should be exported?
sk: Ktoré stĺpce majú byť exportované?

en: Which email address should we send the submissions to?
sk: Na ktorú e-mailovú adresu máme zaslať odoslané položky?

en: Which features are disabled?
sk: Ktoré funkcie sú zakázané?

en: Which features are enabled?
sk: Ktoré funkcie sú povolené?

en: Which product category should be exported?
sk: Ktorá kategória produktov by mala byť exportovaná?

en: Which product types should be exported?
sk: Ktoré typy produktov majú byť exportované?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
sk: Počas náhľadu novej témy môžete naďalej pracovať s vecami ako widgety a menu, a objavovať špecifické možnosti témy.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
sk: Pri pokuse o testovanie naplánovaných udalostí na vašej webovej stránke, nastala nasledujúca chyba: %s

en: While writing, you can press <kbd>/</kbd> to quickly insert new blocks.
sk: Počas písania stlačte <kbd>/</kbd> pre rýchle vloženie nového bloku.

en: While you visit our site, we’ll track:
sk: Počas vašej návštevy na našich webových stránkach budeme zaznamenávať:

en: White
sk: Biela

en: Who on our team has access
sk: Kto v našom tíme má prístup

en: Who we are
sk: Kto sme

en: Who we share your data with
sk: S kým zdieľame vaše údaje

en: Why aren't my filters appearing?
sk: Prečo sa nezobrazujú moje filtre?

en: Why is this important?
sk: Prečo je to dôležité?

en: Wide
sk: Široký

en: Wide Blocks
sk: Široké bloky

en: Wide size
sk: Naširoko

en: Wide width
sk: Na celú šírku

en: Widget Group
sk: Skupina widgetov

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
sk: je

en: Widget area: %s
sk: Oblasť pre widgety: %s

en: Widget areas
sk: Oblasti pre widgety

en: Widget is missing.
sk: Widget chýba.

en: Widget moved down
sk: Widget sa posunul nižšie

en: Widget moved up
sk: Widget sa posunul vyššie

en: Widget title:
sk: Názov widgetu:

en: Widget type (id_base) is required.
sk: Typ widgetu (id_base) je povinný údaj.

en: Widget type does not support raw instances.
sk: Typ widgetu nepodporuje surové inštancie.

en: Widget types
sk: Typy widgetov

en: Widgets
sk: Widgety

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
sk: Widgety sú nezávislé sekcie obsahu, ktoré môžu byť umiestnené do akejkoľvek oblasti pre widgety poskytovanou vašou témou (najčastejšie nazývané bočné panely). Bočné panely/oblasti pre widgety vyplníte jednotlivými widgetmi pretiahnutím a pustením nadpisu do požadovanej oblasti. Predvolene je rozšírená iba prvá oblasť pre widgety. Pre naplnenie ostatných oblastí pre widgety kliknite na ich nadpisy, aby sa rozšírili.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
sk: Widgety sú nezávislé oddiely obsahu, ktoré majú vlastné oblasti umiestnení (volajú sa bočné panely).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
sk: Widgety môžu byť použité aj viackrát. Každému widgetu môžete dať názov, ale nie je to nutné.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
sk: Aby widgety mohlí byť zobrazené, musia byť zaregistrované pomocou %s.

en: Width
sk: Šírka

en: Width (%s)
sk: Šírka (%s)

en: Width in pixels
sk: Šírka v pixeloch

en: Width in pixels:
sk: Šírka v pixeloch:

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
sk: Šírka orezania ako percento šírky obrázka.

en: Width of the zero (0) character (ch)
sk: Šírka znaku (ch) nula (0)

en: With 1 comment | With %s comments
sk[0]: S 1 komentárom
sk[1]: S %s komentármi
sk[2]: S %s komentármi

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries or single images you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
sk: S aktívnym karuselom, akékoľvek WordPress galérie aj individuálne obrázky, ktoré sú použité v článkoch a na stránkach,
    		spustia prezeranie na plnú obrazovku aj s komentármi a EXIF metadátami.

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
sk: So službami Automattic WordPress.com môžete publikovať internetové stránky svojich snov. Ak tak urobíte, budete súhlasiť s týmito fascinujúcimi podmienkami služby.

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
sk: Vytvorenie tabuľky WooCommerce %1$s zlyhalo. Má používateľ %2$s práva VYTVÁRAŤ tabuľky v databáze %3$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sk: WooCommerce &rsaquo; sprievodca nastavením

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
sk: API rozhranie WooCommerce. Kľúč zákazníka použite v poli pre meno používateľa a tajné číslo zákazníka použite v poli pre heslo.

en: WooCommerce Admin icon
sk: WooCommerce Admin ikona

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
sk: Režim vývoja WooCommerce Bloky vyžaduje zostavenie súborov. Z adresára pluginov spustite %1$s na inštaláciu dependencies, %2$s na vytváranie súborov alebo %3$s na vytváranie súborov a sledovanie zmien.

en: WooCommerce Blocks package
sk: Balík WooCommerce Blocks

en: WooCommerce Customer Data
sk: WooCommerce údaje zákazníka

en: WooCommerce Customer Downloads
sk: WooCommerce zákaznícke stiahnutia

en: WooCommerce Customer Orders
sk: Zákaznícke objednávky WooCommerce

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
sk: Platobné tokeny zákazníkov WooCommerce

en: WooCommerce Endpoints
sk: Koncové body WooCommerce

en: WooCommerce Extensions
sk: WooCommerce rozšírenia

en: WooCommerce Helper
sk: WooCommerce Pomocník

en: WooCommerce Home
sk: WooCommerce domov

en: WooCommerce Network Orders
sk: Objednávky siete WooCommerce

en: WooCommerce PayFast Gateway
sk: WooCommerce PayFast platobná brána

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
sk: WooCommerce PayPal platobná brána

en: WooCommerce Payments
sk: WooCommerce Platby

en: WooCommerce REST API package
sk: WooCommerce REST API balík

en: WooCommerce Recent Reviews
sk: Nedávne recenzie WooCommerce

en: WooCommerce Services
sk: WooCommerce služby

en: WooCommerce Services icon
sk: Ikona WooCommerce Services

en: WooCommerce Setup
sk: Nastavenie WooCommerce

en: WooCommerce Shipping
sk: WooCommerce doprava

en: WooCommerce Shipping & Tax
sk: WooCommerce Doprava & Daň

en: WooCommerce Status
sk: WooCommerce Stav

en: WooCommerce Stripe Gateway
sk: Platobná brána WooCommerce Stripe

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
sk: WooCommerce Subscriptions vám dovolí predstaviť mnoho variácií predplatného pre fyzické, alebo virtuálne produkty a služby. Vytvorte klub produktu mesiaca, predplatné služby na týždeň alebo ešte ročné balíčky predplateného softvéru. Pridajte registračné poplatky, ponúknite bezplatné skúšky, alebo nastavte dobu vypršania platnosti.

en: WooCommerce Tax
sk: WooCommerce Daň

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
sk: WooCommerce názvy akcií priradené k webhooku.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
sk: WooCommerce akceptuje online aj offline platby. <a href="%s" target="_blank">Ďalšie možnosti platby</a> môžu byť nainštalované neskôr.

en: WooCommerce database update
sk: Aktualizácia WooCommerce databázy

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
sk: WooCommerce aktualizácia databázy dokončená. Ďakujeme vám za aktualizáciu na najnovšiu verziu!

en: WooCommerce database update done
sk: Aktualizácia WooCommerce databázy dokončená

en: WooCommerce database update in progress
sk: Prebieha aktualizácia WooCommerce databázy

en: WooCommerce database update required
sk: Nutná aktualizácia pre WooCommerce databázu

en: WooCommerce database version
sk: Verzia databázy WooCommerce

en: WooCommerce eWAY Gateway
sk: WooCommerce eWAY platobná brána

en: WooCommerce endpoints
sk: Koncové body WooCommerce

en: WooCommerce extensions
sk: WooCommerce rozšírenia

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
sk: WooCommerce bol aktualizovaný! Aby sme zachovali bezproblémový chod, musíme aktualizovať databázu na najnovšiu verziu.

en: WooCommerce is updating product data in the background
sk: WooCommerce aktualizuje produktové údaje na pozadí

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
sk: WooCommerce aktualizuje databázu na pozadí. Proces aktualizácie databázy môže chvíľu trvať, takže buďte trpezliví.

en: WooCommerce pages
sk: Stránky WooCommerce

en: WooCommerce pages.
sk: WooCommerce stránky.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
sk: Doplnky WooCommerce môžu používať tento spôsob komunikácie v prípade, keď kontrolujú aktualizácie pluginu.

en: WooCommerce products (CSV)
sk: WooCommerce produkty (CSV)

en: WooCommerce settings
sk: Nastavenia WooCommerce

en: WooCommerce status
sk: Stav WooCommerce

en: WooCommerce support
sk: Podpora WooCommerce

en: WooCommerce tax rates (CSV)
sk: Sadzby daní WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce version
sk: Verzia WooCommerce

en: WooCommerce version.
sk: WooCommerce verzia.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
sk: WooCommerce priradí zákazníka do jednej zóny na základe jeho adresy doručenia a ponúkne mu spôsoby doručenia platné pre danú zónu.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sk: WooCommerce bude fungovať na tejto verzii PHP aj napriek tomu, že je už na konci životnosti. Pre vyšší výkon a bezpečnosť odporúčame používať PHP verziu 7.2 alebo vyššiu.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sk: WooCommerce dokáže bežať na aktuálnej verzii PHP, avšak niektoré funkcie ako geolokácia nie sú kompatibilné. Podpora pre túto verziu bude zrušená v ďalšej verzii. Pre vyššiu výkonnosť a bezpečnosť odporúčame používať PHP verziu 7.2 alebo vyššiu.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
sk: WooCommerce.com dokumentácia sledovania používania

en: WooCommerce.com support
sk: Podpora WooCommerce.com

en: Wood thrush singing in Central Park, NYC.
sk: Drozd spevavý v Central Park v New Yorku.

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
sk: Woohoo, %1$s tento deň prekonal rekord v predajnosti! Čistý predaj bol %2$s a prekonal predchádzajúci rekord %3$s  z %4$s.

en: Word count: %s
sk: Počet slov: %s

en: WordCamps
sk: WordCampy

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
sk: Používate WordPress %1$s s témou %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
sk: WordPress &rsaquo; Chyba

en: WordPress &rsaquo; Success
sk: WordPress &rsaquo; Úspech

en: WordPress Address (URL)
sk: Adresa (URL) WordPress-u

en: WordPress Apps
sk: WordPress aplikácie

en: WordPress Blog
sk: WordPress blog

en: WordPress Comments
sk: WordPress komentáre

en: WordPress Constants
sk: Konštanty WordPress

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
sk: WordPress jadro a Blokový editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript a React.

en: WordPress Dashboard
sk: WordPress nástenka

en: WordPress Embed
sk: Vložiť do WordPress

en: WordPress Events and News
sk: Wordpress udalosti a aktuality

en: WordPress Media
sk: WordPress multimédiá

en: WordPress News
sk: WordPress novinky

en: WordPress REST API is disabled
sk: WordPress REST API je zakázané

en: WordPress User
sk: WordPress používateľ

en: WordPress Version
sk: Verzia WordPress

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
sk: WordPress aplikácia: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, a TypeScript.

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
sk: WordPress zhromažďuje (ale <em>nikdy</em> nezverejňuje) obmedzené množstvo údajov od prihlásených používateľov, no následne ich vymaže alebo anonymizuje. Tieto údaje môžu zahŕňať:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
sk: WordPress zhromažďuje (ale <em>nikdy</em> nezverejňuje) obmedzené množstvo údajov od registrovaných používateľov, ktorí sa prihlásili na stránku. Vo všeobecnosti sú títo používatelia ľudia, ktorí nejakým spôsobom prispievajú na stránku – tvoria obsah, spravujú obchod atď. Až na zriedkavé výnimky títo používatelia nezahŕňajú príležitostných návštevníkov, ktorí sa mohli zaregistrovať za účelom komentovania článkov alebo nákupu produktov. Údaje, ktoré WordPress uchováva, môžu zahŕňať:

en: WordPress contains different types of content and they are divided into collections called “Post types”. By default there are a few different ones such as blog posts and pages, but plugins could add more.
sk: WordPress obsahuje rôzne typy obsahu. Sú rozdelené do kolekcií nazvaných “typy obsahu“. V predvolenom nastavení existuje niekoľko typov, napr. blogové príspevky a stránky, ale pluginy môžu pridať ďalšie.

en: WordPress database error:
sk: Chyba WordPress databázy:

en: WordPress debug mode
sk: WordPress režim ladenia

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
sk: Vývojárske aktualizácie WordPress sú blokované konštantou %s.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
sk: Vývojárske aktualizácie WordPress sú blokované filtrom %s.

en: WordPress directory location
sk: Umiestnenie WordPress adresára

en: WordPress directory size
sk: Veľkosť WordPress priečinka

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
sk: WordPress zahŕňa nové technológie a zároveň sa zaväzuje k spätnej kompatibilite. Projekt WordPress používa nasledujúce jazyky a knižnice:

en: WordPress environment
sk: WordPress prostredie

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
sk: WordPress nezískava žiadne upozornenia z <a href="%1$s">Update Services</a>, z dôvodu <a href="%2$s">nastavenia viditeľnosti</a> vašej webovej stránky.

en: WordPress language.
sk: Jazyk WordPress.

en: WordPress locale code.
sk: Kód lokalizácie WordPress (jazyk).

en: WordPress login
sk: Prihlásenie do WordPress

en: WordPress powers %s%% of the internet.
sk: WordPress používa %s%% internetu

en: WordPress reports no SSL support
sk: WordPress hlási chýbajúcu podporu SSL

en: WordPress requirements
sk: WordPress požiadavky

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
sk: WordPress vyžaduje %1$s verziu %2$s alebo vyššiu. Obráťte sa na webhosting, aby to opravili.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
sk: Bezpečnostné a údržbové vydania WordPress sú blokované %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
sk: Bezpečnostné a údržbové vydania WordPress sú blokované filtrom %s.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
sk: WordPress by mal automaticky opraviť chybne vnorené XHTML

en: WordPress site: %s
sk: WordPress stránka: %s

en: WordPress update available (%s)
sk: Je dostupná aktualizácia WordPress (%s)

en: WordPress version
sk: WordPress verzia

en: WordPress version %s
sk: WordPress verzia %s

en: WordPress version.
sk: WordPress verzia.

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
sk: WordPress.com &raquo; Vás presmeruje na Váš nový blog!

en: WordPress.com Announcement
sk: Oznámenie od WordPress.com

en: WordPress.com Followers
sk: WordPress.com odoberatelia

en: WordPress.com Forums
sk: WordPress.com Fóra

en: WordPress.com Likes are
sk: Lajky WordPress.com sú

en: WordPress.com News
sk: WordPress.com Novinky

en: WordPress.com Reblog Button
sk: Reblog tlačidlo z WordPress.com

en: WordPress.com Search
sk: WordPress.com vyhľadávanie

en: WordPress.com Site
sk: Štatistika WordPress.com

en: WordPress.com Support
sk: WordPress.com Podpora

en: WordPress.com Terms of Service
sk: Podmienky poskytovania služby WordPress.com

en: WordPress.com Username
sk: Používateľské meno WordPress.com

en: WordPress.org is reachable
sk: Stránka WordPress.org je dostupná

en: WordPress.org plugin directory slug.
sk: Slug pre WordPress.org Katalóg pluginov

en: WordPress.org project
sk: WordPress.org projekt

en: WordPress.org themes
sk: WordPress.org témy

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
sk: %1$s je tiež k dispozícii v %2$s

en: Words
sk: Slová

en: Words: %s
sk: Počet slov: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
sk: Želáte si <a href="%s">skontrolovať neschválené komentáre</a>?

en: Would you like to create one?
sk: Chceli by ste nejaké vytvoriť?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
sk: Chcete dať aplikácii, ktorá sa identifikuje ako %s, prístup k vášmu účtu? Mali by ste to urobiť iba vtedy, ak danej aplikácii dôverujete.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
sk: Chcete tejto aplikácii poskytnúť prístup k vášmu účtu? Mali by ste to urobiť iba vtedy, ak danej aplikácii dôverujete.

en: Would you like to privately publish this post now?
sk: Chcete tento článok zverejniť súkromne?

en: Wow your shoppers
sk: Ohúrte vašich zákazníkov

en: Writable
sk: Zapisovateľný

en: Write
sk: Písať

en: Write HTML…
sk: Písať v HTML...

en: Write a Comment...
sk: Napísať komentár...

en: Write a description (optional)
sk: Napíšte popis (voliteľné)

en: Write a short welcome message here
sk: Sem napíšte krátku uvítaciu správu

en: Write an excerpt (optional)
sk: Napíšte zhrnutie (voliteľné)

en: Write byline…
sk: Napíšte riadok, ktorý sa zobrazí pod nadpisom...

en: Write code…
sk: Napísať kód...

en: Write file name…
sk: Napíšte názov súboru...

en: Write gallery caption…
sk: Napíšte popis galérie ...

en: Write preformatted text…
sk: Napíšte predformátovaný text...

en: Write shortcode here…
sk: Napíšte sem shortcode...

en: Write site tagline…
sk: Napíšte slogan webu…

en: Write site title…
sk: Napíšte názov stránky…

en: Write summary
sk: Napíšte zhrnutie

en: Write summary…
sk: Napíšte zhrnutie...

en: Write title…
sk: Napíšte titulok...

en: Write verse…
sk: Napísať verš…

en: Write with calmness
sk: Píšte s pokojom

en: Write your first blog post
sk: Napíšte svoj prvý článok

en: Writing
sk: Písanie

en: Writing Settings
sk: Nastavenie písania

en: Writing is new again in Android with the new WordPress app.
sk: Písanie je opäť vynovené v novej aplikácii WordPress pre Android.

en: X
sk: Pre dospelých

en: X &#8212; Even more mature than above
sk: X &#8212; Určené pre ešte vyzrelejšie publikum ako predchádzajúca možnosť

en: X Position
sk: Pozícia X

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
sk: XFN je skratka pre <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, ktorá je volitelná. WordPress umožňuje generovať XFN atribúty na poukázanie v akom vzťahu ste s autormi/vlastníkmi stránky, na ktorú odkazujete.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
sk: XML chyba: %1$s na riadku %2$s

en: XML Image Sitemap
sk: XML mapa stránok obrázkov

en: XML News Sitemap
sk: XML mapa stránok správ

en: XML Sitemap
sk: Mapa stránky v XML

en: XML Sitemap Index
sk: Index XML mapy stránok

en: XML Video Sitemap
sk: XML mapa stránok videí

en: XML-RPC Request Failed --
sk: Požiadavka XML-RPC zlyhala --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
sk: Služba XML-RPC je na tomto webe vypnutá.

en: Y Position
sk: Pozícia Y

en: Y/m/d
sk: j. F Y

en: Y/m/d g:i:s A
sk: j. F. Y, G:i

en: Y/m/d g:i:s a
sk: j. F. Y, G:i

en: Yakutsk
sk: Jakutsk

en: Yandex Site Verification
sk: Overenie webovej stránky so službou Yandex

en: Yards
sk: Yardy

en: Year
sk: Rok

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Yearly
sk: Ročne

en: Yearly archives
sk: Ročné archívy

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
sk: Ročné priemery sú počítané zo súm, nie z priemeru mesačných priemerov.

en: Years
sk: Roky

en: Yekaterinburg
sk: Jekaterinburg

en: Yellow
sk: Žltá

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
sk: Áno. Do poľa pre e-mailovú adresu môžete zadať viac adries a oddeliť ich čiarkami. Notifikačná e-mailová správa bude následne poslaná na každú z týchto adries.

en: Yerevan
sk: Jerevan

en: Yes
sk: Áno

en: Yes please
sk: Áno prosím

en: Yes please!
sk: Áno prosím!

en: Yes, I approve of this connection
sk: Áno, schvaľujem toto spojenie

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
sk: Áno, vlastním aj iný WooCommerce obchod

en: Yes, I want to be subscribed
sk: Áno, chcem byť odoberaný

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sk: Áno, budem zadávať ceny vrátane dane

en: Yes, export all custom meta
sk: Áno, exportovať vlastné hodnoty meta

en: Yes, in person at physical stores and/or events
sk: Áno, osobne v kamenných obchodoch a/alebo podujatiach

en: Yes, on another platform
sk: Áno, na inej platforme

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
sk: Áno, na inej platforme a osobne v kamenných obchodoch a / alebo eventoch

en: Yes, take me to my profile page
sk: Áno, presunúť sa na stránku môjho profilu

en: Yesterday
sk: Včera

en: Yiddish
sk: Jidiš

en: You
sk: Ty

en: You added %1$s
sk: Pridali ste %1$s

en: You added products
sk: Pridali ste produkty

en: You added sales channels
sk: Pridali ste predajné kanály

en: You added shipping costs
sk: Pridali ste dopravné náklady

en: You added store details
sk: Pridali ste podrobnosti o obchode

en: You added tax rates
sk: Pridali ste daňové sadzby

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
sk: Na tejto webovej stránke už máte účet. <a href="%1$s">Prihláste sa</a> vašim používateľským menom a heslom a následne sa pripojte na WordPress.com.

en: You are about to approve the following comment:
sk: Chystáte sa schváliť nasledujúci komentár:

en: You are about to delete %s.
sk: Chystáte sa vymazať %s.

en: You are about to delete the following comment:
sk: Chystáte sa vymazať nasledujúci komentár:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chcete zmazať odkaz '%s'
      'Zrušiť' preruší operáciu, 'OK' potvrdí vymazanie.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa vymazať tému '%s'
    Stlačte  'Zrušiť' pre návrat, 'OK' pre vymazanie.

en: You are about to mark the following comment as spam:
sk: Chystáte sa označiť nasledujúci komentár ako spam:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
sk: Chystáte sa presunúť nasledujúci komentár do koša:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa natrvalo vymazať tieto položky z vašej webovej stránky.
    Táto operácia je nevratná.
     'Zrušiť' - zastaviť, 'OK' - vymazať.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa natrvalo vymazať túto položku z vašej webovej stránky.
    Táto operácia je nevratná.
     'Zrušiť' - zastaviť, 'OK' - vymazať.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa zmazať tieto položky.
    Pre zrušenie stlačte 'Zrušiť', pre vymazanie 'OK'.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
sk: Na tento web vstupujete pomocou protokolu HTTPS, ale vaša <a href="%1$s">WordPress adresa</a> a <a href="%2$s">adresa stránky</a> nie je predvolene nastavená na používanie protokolu HTTPS.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
sk: Na tento web vstupujete pomocou protokolu HTTPS, ale<a href="%s"> URL adresa vášho webu</a> nie je predvolene nastavená na používanie protokolu HTTPS.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
sk: Všetko je nastavené! Vaša webová stránka môže byť odteraz spravovaná z <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are attempting to log out of %s
sk: Pokúšate sa odhlásiť z %s

en: You are browsing %s
sk: Prehliadate %s

en: You are commenting using your %s account.
sk: Na komentovanie používate váš %s účet.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
sk: Práve si prezeráte archív blogu %1$s z %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
sk: Práve si prezeráte archív blogu %1$s zo dňa %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
sk: Práve si prezeráte archív blogu %1$s z roku %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
sk: Práve prehľadávate archívy blogu %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
sk: Práve prezeráte archívy kategórie %s.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
sk: Práve upravujete stránku, ktorá zobrazuje vaše posledné články.

en: You are currently in edit mode. To return to the navigation mode, press Escape.
sk: Momentálne ste v režime úprav. Ak sa chcete vrátiť do navigačného režimu, stlačte Escape.

en: You are currently in navigation mode. Navigate blocks using the Tab key and Arrow keys. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. To exit navigation mode and edit the selected block, press Enter.
sk: Toto je navigačný mód. Navigovať medzi blokmi sa dá pomocou klávesy Tab a šipkovou klávesnicou. Ľavá a Pravá šipka dovoľuje pohybovať sa medzi vnorenými úrovňami. Odísť z navigačného módu a prejsť do editovacieho módu je možné stlačením klávesy Enter.

en: You are currently in zoom-out mode.
sk: Momentálne sa nachádzate v režime oddialenia.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
sk: Momentálne používate vývojovú verziu pluginu Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Pošlite nám vašu spätnú väzbu</a>

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
sk: Momentálne používate najnovšiu verziu WordPress, len tak ďalej!

en: You are customizing %s
sk: Upravujete %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
sk: Nachádzate sa v móde obnovy. To znamená, že môžete naraziť na chyby témy alebo pluginu. Pre ukončenie módu obnovy sa odhláste alebo použite tlačidlo Opustiť. <a href="%s">Opustiť mód obnovy</a>

en: You are not allowed to delete this poll.
sk: Nemáš oprávnenie vymazať toto hlasovanie.

en: You are not allowed to edit this poll.
sk: Nemáš oprávnenie upraviť toto hlasovanie.

en: You are not allowed to manage this item.
sk: Nemáte povolené spravovať túto položku.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
sk: Nie je vám dovolené presunúť túto položku z koša.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
sk: Nemáte povolené presunúť túto položku do koša.

en: You are not allowed to switch to this theme
sk: Nemáte oprávnenie prepnúť na túto tému

en: You are not authorized to upload files to this site
sk: Nemáte oprávnenie nahrávať súbory na túto lokalitu.

en: You are not currently logged in.
sk: Nie ste prihlásený.

en: You are now logged out everywhere else.
sk: Teraz ste boli odhlásení na ostatných zariadeniach.

en: You are now logged out.
sk: Ste odhlásený.

en: You are only logged in at this location.
sk: Ste prihlásený len v tejto lokalite.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
sk: Platíte za objednávku hosťa. Pokračujte v platbe, iba ak túto objednávku poznáte.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
sk: Posielate komentáre príliš rýchlo. Spomaľte.

en: You are previewing %s
sk: Pozeráte sa na náhľad %s

en: You are probably offline.
sk: Ste pravdepodobne offline.

en: You are required to specify a capability to check.
sk: Je nutné, aby ste špecifikovali spôsobilosť, ktorá má byť skontrolovaná.

en: You are required to specify a module.
sk: Musíte špecifikovať modul.

en: You are required to specify a plugin to activate.
sk: Musíte špecifikovať modul, ktorý má byť aktivovaný.

en: You are required to specify a plugin.
sk: Musíte špecifikovať modul.

en: You are required to specify a theme to switch to.
sk: Musíte špecifikovať tému, na ktorú chcete prepnúť.

en: You are required to specify a theme to update.
sk: Musíte špecifikovať tému, ktorá sa má aktualizovať.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sk: Aktualizujete plugin. Najskôr <a href="%s"> zálohujte vašu databázu a súbory</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sk: Aktualizujete tému. Uistite sa, že máte <a href="%s">zálohovanú databázu a súbory</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sk: Nahrávate staršiu verziu aktuálneho pluginu. S inštaláciou staršej verzie môžete pokračovať, no najskôr <a href="%s">zálohujte vašu databázu a súbory</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sk: Nahrávate staršiu verziu aktívnej témy. S inštaláciou staršej verzie môžete pokračovať, no najskôr <a href="%s">zálohujte vašu databázu a súbory</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
sk: Používate %1$s drop-in, čo môže znamenať, že databáza %2$s sa nepoužíva.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
sk: Používate prehliadač, ktorý nepodporuje alebo nemá nainštalovaný Flash player. Prosím zapnite Flash player alebo stiahnite najnovšiu verziu z https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
sk: Používate nezabezpečený prehliadač!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
sk: Používate automaticky vygenerované heslo k vášmu účtu. Chceli by ste ho zmeniť?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
sk: Používate zabudované nahrávanie súborov v prehliadači. Nahrávanie súborov vo WordPress umožňuje nahrávať viac súborov a používa technológiu ťahaj a pusť. <a href="#">Prepnúť na WordPress nahrávanie</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
sk: Používate multi-uploader súborov. Máte problémy? Skúste namiesto neho použiť <a href="%1$s" %2$s>nahrávanie pomocou prehliadača</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
sk: Snažíte sa pristúpiť k nástenke "%1$s" ale bohužiaľ nemáte dostatočné práva. Ak si myslíte, že by ste k nástenke "%1$s" mali mať prístup, kontaktujte prosím administrátora.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
sk: Pokúšate sa upraviť položku ktorá neexistuje. Nebola zmazaná?

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
sk: Môžete aktivovať alebo deaktivovať jednotlivé moduly Jetpacku, aby vyhovoval vašim potrebám.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
sk: Sem môžete pridať odkazy pre zobrazovanie na vašej stránke zvyčajne použitím <a href="%s">Widgetov</a>. Predvolene je pridaných niekoľko odkazov na stránky z WordPress komunity.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
sk: Môžete pridať viac spôsobov doručenia v tejto zóne. Uvidia ich iba zákazníci v danej zóne.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
sk: Môžete pridať alebo upraviť odkazy na tejto obrazovke vložením informácie do každého oddielu. Požadované polia sú len webová adresa a názov (text, ktorý chcete zobrazovať na vašej stránke ako odkaz).

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
sk: Môžete pridať nasledujúce premenné do URL adresy služby zdieľania:

en: You can adjust your blocks to ensure a cohesive experience across your site — add your unique colors to a branded Button block, or adjust the Heading block to your preferred size.
sk: Svoje bloky môžete upraviť, aby ste zaistili súdržný zážitok na svojom webe – pridajte svoje jedinečné farby do značkového bloku tlačidiel alebo upravte blok nadpisov na preferovanú veľkosť.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
sk: Môžeš tiež <a href="%s">zmeniť jazyk rozhrania:</a> vo svojom profile.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
sk: Môžeš tiež <a href="%s">nastaviť jazyk</a> v ktorom je tento blog písaný.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sk: Môžete tiež zvoliť farbu pozadia kliknutím na tlačidlo Zvoľ farbu a zadaním buď platnej HTML šestnástkovej hodnoty, napr. &#8220;#ff0000&#8221; pre červenú, alebo zvolením farby grafickým nástrojom.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sk: Môžete tiež ovládať zobrazenie svojho obsahu v kanáloch RSS, vrátane maximálneho počtu zobrazených príspevkov a toho, či sa má zobrazovať celý text alebo úryvok. <a href="%s">Viac informácií o kanáloch</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
sk: Články môžete vytvoriť aj cez <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
sk: V dialógu môžete položku vymazať a nájdete tu odkaz na pokročilú úpravu položky.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
sk: Tiež máte možnosť naraz upraviť alebo odstrániť niekoľko článkov. Najskôr zaškrtnutím označte konkrétne články, ktoré chcete upravovať, potom vyberte zodpovedajúcu ponuku v rozbaľovacom menu Hromadné úpravy a nakoniec kliknite na tlačidlo Použiť.

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">Learn more about embeds</a>.
sk: Taktiež môžete vložiť multimédia z mnohých populárnych stránok ako Twitter, YouTube, Flickr a mnohých iných vložením URL adresy multimédiá na nový riadok vášho článku/stránky. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">Zistite viac o vloženom obsahu</a>.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
sk: Môžete taktiež moderovať komentár z tejto obrazovky pomocou oddielu "Stav", kde môžete takisto zmeniť časovú pečiatku komentára.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
sk: Môžete tiež vykonávať rovnaké typy akcií, vrátane usporiadávania zoznamu na základe filtrov, spravovať Stránky pomocou akčných odkazov, ktoré sa zobrazia pri nájdení myšou nad riadok, alebo použitie menu Hromadných akcií na úpravu viacerých stránok naraz.

en: You can also:
sk: Môžete tiež:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
sk: Článkom môžete priradiť kľúčové slová s použitím <strong>značiek</strong>. Na rozdiel od kategórií, značky nemajú hierarchické usporiadanie, čo znamená, že medzi jednotlivými značkami nie je žiadny vzťah.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
sk: Môžete priradiť umiestnenie témy individuálnemu menu pomocou<strong> vybrania želaných nastavení</strong> na spodku editora menu. Pre priradenie menu všetkým umiestneniam v téme naraz, <strong>navštívte správcu umiestnení</strong>na vrchu stránky.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
sk: Môžete vytvoriť akýkoľvek blok chcete, statický alebo dynamický, dekoratívny alebo jednoduchý. Tu je blok citácie:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
sk: Množstvo stĺpcov vo vašich galériách môžete zmeniť presunutím slajdru v inšpektore blokov na postrannom paneli.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
sk: Zobrazenie tejto obrazovky môžete zmeniť použitím karty "Nastavenia zobrazenia". Môžete tak nastaviť koľko položiek sa bude zobrazovať na obrazovku alebo zobraziť/skryť stĺpce v tabuľke.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
sk: Okrem iného si môžete zmeniť heslo, zapnúť klávesové skratky, zmeniť farebnú schému administračného rozhrania obrazovky WordPress a vypnúť WYSIWYG (vizuálny) editor. Môžete skryť panel nástrojov (predtým administrátorský panel) vo vonkajšej časti vašich stránok, ale nemôže byť skrytý na administrátorských obrazovkách.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
sk: Môžete si vybrať buď z predvolených obrázkov hlavičky, alebo použiť niektorý z vašich vlastných. Taktiež si môžete prispôsobiť, ako sa bude zobrazovať názov a popis stránky.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
sk: Môžete si vybrať jednu z hlavičiek ktoré sú k dispozícii, alebo nechať vygenerovať náhodnú.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sk: Môžete si vybrať, čo chcete aby sa zobrazovalo na titulnej strane vašej webovej stránky. Môžu to byť články v obrátenom chronologickom poradí (klasický blog), alebo pevná/statická stránka. Na nastavenie statickej domovskej stránky, najskôr potrebujete vytvoriť dve <a href="%s">Stránky</a>. Jedna bude predstavovať titulnú stranu a na druhej sa budú zobrazovať vaše články.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sk: Môžete vybrať čo sa zobrazí na domovskej stránke vašej webovej stránky. Môžu to byť články zoradené v opačnom chronologickom poradí (bežný blog) alebo statická stránka. Pre nastavenie statickej domovskej stránky je potrebné najprv vytvoriť dve stránky. Jedna sa stane domovskou stránkou, druhá bude tá, kde sa zobrazia vaše články.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
sk: Môžete si zvoliť, či budú vaše stránky prehľadávané robotmi, službami ping a pavúkmi vyhľadávačov. Ak chcete, aby tieto služby ignorovali vaše stránky, kliknite na začiarkavacie políčko vedľa možnosti „Odradiť vyhľadávacie nástroje od indexovania tejto stránky“ a kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny v dolnej časti obrazovky.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
sk: Skupinu odkazov môžete vytvoriť pomocou Kategórií odkazov. Názvy Kategórií odkazov musia byť jedinečné a Kategórie odkazov sú oddelené od kategórií, ktoré používate pre články.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
sk: Zobrazenie tejto obrazovky si môžete prispôsobiť mnohými spôsobmi:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
sk: Zobrazenie tejto stránky môžete upraviť v karte "Možnosti zobrazenia" a/alebo pomocou zoznamu filtrov nad tabuľkou s odkazmi.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
sk: Zobrazenie tejto obrazovky si môžete prispôsobiť viacerými spôsobmi:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
sk: Môžete si prispôsobiť vzhľad vašej stránky bez toho, aby ste sa dotkli kódu vašej témy a to za pomoci vlastných pozadí. Ako pozadie môžete využiť obrázok alebo iba farbu.

en: You can customize your site as much as you like with different colors, typography, and layouts. Or if you prefer, just leave it up to your theme to handle!
sk: Svoju stránku si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv pomocou rôznych farieb, typografie a rozloženia. Alebo ak chcete, nechajte to na vašej téme, ktorú zvládnete!

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
sk: Kategórie odkazov môžte vymazať v ponuke hromadných úprav, táto akcia ale nevymaže odkazy patriace kategóriám. Presunie ich do východzej kategórie odkazov.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
sk: Môžete upraviť obrázok aj pri zachovaní náhľadu. Napríklad, ak si želáte štvorcový náhľad ako výrez z obrázka.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
sk: Informácia zanechaná v komentári môže byť v prípade potreby upravená. Toto je často užitočné, keď si všimnete, že autor komentáru spravil preklep.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
sk: Mód písania bez rušenia si môžete zapnúť použitím ikonky napravo. Táto funkcia nie je dostupná v starších prehliadačoch s nižšími rozlíšeniami.

en: You can enable the visual editor in your profile settings.
sk: Vizuálny editor môžete povoliť v nastaveniach profilu.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
sk: Hlavným dôvodom pre export existujúceho obsahu stránky ja najmä možnosť jeho následného importu niekam inam. Exportovaný súbor je síce označovaný špeciálnou skratkou WXR, ale má prehľadnú štruktúru štandardného formátu XML a môže obsahovať články, stránky, komentáre, užívateľské polia, vlastné druhy obsahu, kategórie, značky, taxonómie a menu. Pomocou príslušných rozbaľovacích menu môžete tiež nastaviť rôzne obmedzenia (podľa dátumu, autora, kategórie či aktuálneho stavu), aby výsledný súbor obsahoval len naozaj potrebné informácie.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
sk: Štandardné zobrazenie ukazuje všetky články. teraz môžete články filtrovať podľa ich stavu pomocou textových odkazov nad nimi.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
sk: Zoznam používateľov môžete filtrovať pomocou Používateľských rolí nad zoznamom používateľov. Môžete zobraziť Všetkých, Administrátorov, Editorov, Autorov, Prispievateľov alebo Odberateľov. Prednastavené je zobrazenie všetkých používateľov. Nepoužité role nezobrazuje.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
sk: Robiť zmeny a nájsť dalšie informácie môžete na obrazovke s Pluginmi.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
sk: Robiť zmeny a nájsť dalšie informácie môžete na obrazovke s Témami.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sk: Môžete nám pomôcť bojovať proti spamu pomocou vylepšenia vášho účtu <a href="%s" target="_blank">ak prispejete symbolickou čiastkou</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
sk: V karte Nastavenia zobrazenia môžete skryť/zobraziť stĺpce podľa vašich potrieb a rozhodnúť koľko článkov sa zobrazí v zozname na obrazovke.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
sk: V karte Nastavenia zobrazenia môžete skryť/zobraziť stĺpce podľa vašich potrieb a rozhodnúť koľko článkov sa zobrazí v zozname na obrazovke.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
sk: Kliknutím na tlačidlo nad editorom článku a postupovaním podľa inštrukcií môžete pridať multimediálne súbory. Zarovnať alebo úpraviť obrázky môžete pomocou panela nástrojov dostupného vo Vizuálnom režime.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
sk: Pomocou tlačidla odhlásiť všetky ostatné relácie, odhlásite všetky ostatné zariadenia.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
sk: Komentáre na vašej stránke môžete spravovať podobne ako články a ostatný obsah. Táto obrazovka je prispôsobiteľná podobne ako ostatné obrazovky pre správu a komentáre môžete spravovať pomocou odkazov zobrazujúcich sa po prejdení myši alebo pomocou Hromadných akcií.

en: You can manually run queued updates here.
sk: Tu môžete manuálne spustiť aktualizácie čakajúce vo fronte.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
sk: Výpis položiek si môžete obmedziť pomocou stavu/typu súboru alebo dátumu použitím výberového menu nad tabuľkou s médiami.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
sk: Počas používania Úpravcu (Customizer) môžete prechádzať na ďalšie stránky a pritom sledovať a upravovať widgety zobrazované na týchto stránkach.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
sk: V <a href="%s">možnostiach prispôsobenia</a> môžete teraz spravovať a prehliadať vlastné pozadia.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
sk: Teraz si môžete pozrieť živý náhľad a zmeniť vlastný nadpis v  <a href="%s">možnostiach prispôsobenia</a>.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
sk: Odteraz môžete ušetriť čas strávený prihlasovaním, a to tak, že prepojíte váš WordPress.com účet s účtom %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sk: Možete mať len 1 %s vo Vašom košíku.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
sk: Môžete proporčne meniť veľkosť originálneho obrázka. Pre najlepší výsledok vykonajte škálovanie pred orezaním alebo otočením. Obrázky sa dajú iba zmenšiť.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
sk: Môžete upraviť zoznam článkov tak, aby zobrazoval iba články zo špecifickej kategórie alebo zo špecifického mesiaca pomocou roletových ponúk nad zoznamom článkov. Po tom ako spravíte výber, kliknite na tlačidlo "Filter". Takisto môžete upresniť zoznam kliknutím na autora, kategóriu, alebo značku článku v zozname článkov.

en: You can see all comments on this post here:
sk: Tu môžete vidieť všetky komentáre k článku:

en: You can see all pingbacks on this post here:
sk: Spätné upozornenia článku nájdete v:

en: You can see all trackbacks on this post here:
sk: Spätné odkazy článku nájdete v:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
sk: Môžete vybrať obrázok, ktorý bude zobrazovaný v hornej časti vašej stránky. Môžete ho nahrať z vášho počítača alebo vybrať z knižnice médií. Po výbere obrázku, budete mať možnosť ho orezať.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
sk: Môžete vybrať jazyk pre WordPress administráciu bez vplyvu na jazyk, ktorý uvidia návštevníci webovej stránky.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
sk: Vašej stránke môžete nastaviť vlastný obrázok hlavičky. Stačí jednoducho nahrať obrázok, orezať ho, a nová hlavička je aktivovaná ihneď. Tiež môžete použiť obrázok, ktorý bol nahratý do Multimediálnej knižnice kliknutím na tlačidlo &#8220;Zvoliť obrázok&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
sk: Môžete nastaviť maximálnu veľkosť pre obrázky vložné na vašu stránku; taktiež môžete vložiť obrázky v plnej veľkosti.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
sk: Keď zmeníte nastavenie jazyka, WordPress automaticky stiahne a nainštaluje prekladové súbory (ak je možné zapisovať do súborového systému).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
sk: Vašu stránku môžete stále používať, ale všetky subdomény, ktoré vytvoríte, nemusia byť dostupné. Ak ste si istý, že vaše DNS je v poriadku, tak túto správu ignorujte.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
sk: Vytvorený obsah môžete publikovať na webe vo WordPress niekoľkými rôznymi spôsobmi, ktorých základný prehľad je zobrazený na tejto stránke. Hneď hore si môžete prispôsobiť veľkosť zabudovaného editora, ktorý užívatelia používajú pre prácu s textom najčastejšie, zatiaľ čo ďalej na stránke nájdete konkrétne možnosti nastavenia externých spôsobov publikovania. Pre podrobnejšie informácie použite príslušný odkaz na manuál.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
sk: Môžte nahrať a vložiť multimédia (obrázky, audio, dokumenty, atd.) kliknutím na Pridať Média. Môžete si vybrať z nahraných obrázkov a súborov do knižnice médií, alebo nahrať nové multimédiá pre pridanie na vaše podstránky alebo do článkov. Pre vytvorenie obrázkovej galérie, zvoľte obrázky pre pridanie a kliknite tlačidlo &#8220;Vytvoriť novú galériu&#8221; .

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
sk: Tu môžete multimediálne súbory nahrávať bez toho, aby ste ich najskôr publikovali. To umožňuje nahrávať súbory a používať ich s príspevkami neskôr a/alebo získať odkaz k súboru, ktorý chcete zdielať. Existujú tri možnosti nahrávania súborov:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
sk: Kategórie môžete použiť na určenie sekcií na vašej stránke a na združenie súvisiacich článkov. Predvolená kategória je &#8220;Nezaradené&#8221; pokiaľ to nezmeníte vo vašich <a href="%s">nastaveniach písania</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
sk: Môžete použiť jednu z týchto coolových hlavičiek, alebo mať na každej stránke vygenerovanú náhodnú hlavičku.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
sk: S použitím nasledujúcich ovládacích prvkov môžete usporiadať svoju Nástenku podľa potrieb vašich pracovných potrieb. To platí i pre veľkú časť ostatných obrazoviek administrácie.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
sk: Kliknutím na odkaz s číslom v stĺpci s názvom Príspevky zobrazíte všetky príspevky, ktorých autorom je konkrétny používateľ.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
sk: Pomocou nastavenia obrazovky môžete vidieť príspevky ako jednoduchý zoznam nadpisov alebo so zhrnutiami.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
sk: Vaše médiá môžete zobrazovať ako jednoduchú mriežku náhľadov alebo ako zoznam položiek. Prepínajte medzi zobrazeniami pomocou ikoniek naľavo od médií.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sk: Nemôžete pridať&quot;%s&quot; do košíka pretože produkt nie je skladom.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
sk[0]: Nový spôsob platby nemôžete pridať tak skoro po predchádzajúcom. Počkajte prosím %d sekundu.
sk[1]: Nový spôsob platby nemôžete pridať tak skoro po predchádzajúcom. Počkajte prosím %d sekundy.
sk[2]: Nový spôsob platby nemôžete pridať tak skoro po predchádzajúcom. Počkajte prosím %d sekúnd.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
sk: Nemôžete pridať ďalší "%s" do vášho košíka.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sk: Také množstvo kusov &quot;%1$s&quot; nie je možné pridať do košíka. Na sklade ostáva %2$s.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
sk: Nemôžete pridať také množstvo do košíka &mdash; máme %1$s na sklade a vy už máte %2$s vo vašom košíku.

en: You cannot add the same tax rate twice!
sk: Nemôžete pridať rovnakú daň viackrát.

en: You cannot change this later.
sk: Neskôr to už nebudete môcť zmeniť.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
sk: Nemôžete zmazať modul, pokiaľ je aktívny na hlavnej stránke.

en: You cannot delete the current user.
sk: Nemôžete vymazať tohoto užívateľa.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
sk: Tento komentár nemôžete upraviť, pretože priradený článok je v koši. Najskôr obnovte článok a potom to skúste znova.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
sk: Nemôžete upraviť túto položku, pretože je v koši. Prosím, obnovte ju a vyskúšajte to znovu.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
sk: Nemôžete presunúť položku do koša. %s sa práve edituje.

en: You cannot remove the current user.
sk: Nemôžete odstrániť tohoto užívateľa.

en: You cannot remove users.
sk: Nemôžete odstrániť používateľov.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
sk: Na komentár ku konceptu príspevku nie je možné odpovedať.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
sk: Na registráciu nemôžete použiť túto e-mailovú adresu. Poskytovateľ pravdepodobne blokuje niektoré naše e-maily. Prosím použite iného poskytovateľa e-mailu.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
sk: Nemôžete použiť túto emailovú adresu na registráciu. Máme problém s tým, že blokujú niektoré naše emaily. Prosím použite iného poskytovateľa emailu.

en: You created %s
sk: Vytvorili ste %s

en: You currently have no custom styles created.
sk: Momentálne nemáte vytvorené žiadne štýly.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
sk: Tento plugin ste deaktivovali %s a tieto zásady už pravdepodobne nepotrebujete.

en: You did not enter a category name.
sk: Nezadali ste názov kategórie.

en: You do not have permission to access this page
sk: Nemáte povolenie na prístup k tejto stránke

en: You do not have permission to access this page.
sk: Nemáte povolenie k prístupu na túto stránku.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sk: Nemáte oprávnenie priradiť API kľúče danému používateľovi.

en: You do not have permission to create Navigation Menus.
sk: Nemáte oprávnenie na vytváranie navigačných menu.

en: You do not have permission to create coupons
sk: Nemáte oprávnenie na vytváranie zľavových kódov

en: You do not have permission to create order notes
sk: Nemáte oprávnenie na vytváranie poznámok k objednávkam

en: You do not have permission to create order refunds
sk: Nemáte oprávnenie na refundáciu objednávky

en: You do not have permission to create orders
sk: Nemáte oprávnenie na vytváranie objednávok

en: You do not have permission to create product attributes
sk: Nemáte oprávnenie pridať vlastnosť produktu

en: You do not have permission to create product categories
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať kategórie produktov

en: You do not have permission to create product shipping classes
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať triedy dopravy

en: You do not have permission to create product tags
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať značky produktov

en: You do not have permission to create products
sk: Nemáte oprávnenie na vytváranie produktov

en: You do not have permission to create tax classes
sk: Nemáte oprávnenia vytvárať sadzby daňových tried

en: You do not have permission to create tax rates
sk: Nemáte oprávnenia vytvárať daňové sadzby

en: You do not have permission to create this customer
sk: Nemáte oprávnenie k vytvoreniu tohto zákazníka

en: You do not have permission to create webhooks.
sk: Nemáte oprávnenie na tvorbu webhook.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
sk: Nemáte povolenie na zmazanie hodnôt vlastností produktov

en: You do not have permission to delete product attributes
sk: Nemáte oprávnenie vymazať vlastnosti produktu

en: You do not have permission to delete product category
sk: Nemáte oprávnenie mazať kategórie produktov

en: You do not have permission to delete product shipping classes
sk: Nemáte oprávnenie mazať triedy dopravy

en: You do not have permission to delete product tag
sk: Nemáte oprávnenie mazať značky produktov

en: You do not have permission to delete tax classes
sk: Nemáte oprávnenia mazať sadzby daňových tried

en: You do not have permission to delete tax rates
sk: Nemáte oprávnenia mazať daňové sadzby

en: You do not have permission to delete this %s
sk: Nemáte oprávnenie na vymazanie tohto %s

en: You do not have permission to delete this customer
sk: Nemáte právo zmazať tohto zákazníka

en: You do not have permission to edit API Keys
sk: Nemáte povolenie upravovať kľúče API

en: You do not have permission to edit Webhooks
sk: Nemáte povolenie na upravenie webhook-ov

en: You do not have permission to edit product attributes
sk: Nemáte oprávnenie upraviť vlastnosti produktu

en: You do not have permission to edit product categories
sk: Nemáte oprávnenie upravovať kategórie produktov

en: You do not have permission to edit product shipping classes
sk: Nemáte oprávnenie upravovať triedy dopravy

en: You do not have permission to edit product tags
sk: Nemáte oprávnenie upravovať značky produktov

en: You do not have permission to edit tax rates
sk: Nemáte oprávnenia upravovať daňové sadzby

en: You do not have permission to edit this %s
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu tohto %s

en: You do not have permission to edit this API Key
sk: Nemáte oprávnenie upraviť tento API kľúč

en: You do not have permission to edit this Menu. Any changes made will not be saved.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať menu. Akékoľvek zmeny nebudú uložené.

en: You do not have permission to edit this customer
sk: Nemáte právo upravovať tohto zákazníka

en: You do not have permission to edit this user.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie pre úpravy tohoto používateľa.

en: You do not have permission to read product attribute terms
sk: Nemáte povolenie na čítanie hodnôt vlastností produktov

en: You do not have permission to read product attributes
sk: Nemáte oprávnenie vidieť vlastnosti produktu

en: You do not have permission to read product categories
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie kategórií produktov

en: You do not have permission to read product shipping classes
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie tried dopravy produktov

en: You do not have permission to read product tags
sk: Nemáte oprávnenie čítať značky produktov

en: You do not have permission to read tax classes
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie daňových tried

en: You do not have permission to read tax rate
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie daňových sadzieb

en: You do not have permission to read the coupons count
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie počtu zľavových kódov

en: You do not have permission to read the customers count
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie počtu zákazníkov

en: You do not have permission to read the orders count
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie počtu objednávok

en: You do not have permission to read the products count
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie počtu produktov

en: You do not have permission to read the tax classes count
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie súčtov tried daní

en: You do not have permission to read the taxes count
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie súčtov daní

en: You do not have permission to read the webhooks count
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie počet Webhook

en: You do not have permission to read this %s
sk: Nemáte oprávnenie na zobrazenie tohto %s

en: You do not have permission to read this customer
sk: Nemáte právo prezerať tohto zákazníka

en: You do not have permission to read this report
sk: Nemáte oprávnenie na čítanie tohto záznamu

en: You do not have permission to revoke API Keys
sk: Nemáte oprávnenie odvolať API kľúče

en: You do not have permission to revoke this API Key
sk: Nemáte oprávnenie odvolať tento API kľúč

en: You do not have permission to update Webhooks
sk: Nemáte povolenie aktualizovať webhook-y

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sk: Nemáte dostatočné práva na prístup k tejto stránke.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na aktiváciu modulov pre túto stránku.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na deaktiváciu modulov pre túto stránku.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
sk: Na vykonanie tejto operácie nemáte dostatočné používateľské oprávnenia.
    			Ak si myslíte, že sa jedná o chybu, kontaktujte administrátora vašej webovej stránky.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
sk: Službu Akismet nemáte predplatenú.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
sk: Na túto akciu nemáte dostatočné oprávnenie.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
sk: Na toto nemáte povolenie.

en: You don't have any drafts.
sk: Nemáte žiadne koncepty.

en: You don't have permission to access this page
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na prístup na túto stránku

en: You don't have permission to create a new order
sk: Nemáte povolenie na vytvorenie novej objednávky

en: You don’t have permission to do that.
sk: Na túto akciu nemáte dostatočné oprávnenie.

en: You have %1$s and %2$s.
sk: Máte %1$s a %2$s.

en: You have JavaScript disabled
sk: Máte zakázaný JavaScript

en: You have attempted to queue too many files.
sk: Pokúšate sa dať do fronty príliš veľa súborov.

en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
sk: Pokúsili ste sa zaregistrovať duplicitnú položku v navigácii WooCommerce: %1$s

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
sk: Boli ste pridaný na túto webovú stránku. Navštívte <a href="%1$s">domovskú stránku</a>, alebo <a href="%2$s">sa prihláste</a> pomocou vášho používateľské mena a hesla.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
sk: Rozhodli ste sa vymazať nasledujúcich používateľov zo všetkých sietí a webových stránok.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
sk: Rozhodli ste sa vymazať používateľa zo všetkých sietí a webových stránok.

en: You have logged in successfully.
sk: Boli ste úspešne prihlásený.

en: You have no categories to convert!
sk: Nie sú k dispozícii žiadne rubriky na konverziu!

en: You have no comments to import!
sk: Nie sú k dispozícii žiadne komentáre na importovanie!

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
sk: Nemáte vo svojom profile odkazy na stránky. Môžete pridať stránky, ak budete chcieť.

en: You have no tags to convert!
sk: Nemáte vyznačené heslá na konvertovanie!

en: You have not set up this type of address yet.
sk: Ešte ste nenastavili tento typ adresy

en: You have not yet created any menus. Displaying a list of your Pages
sk: Zatiaľ ste nevytvorili žiadne menu. Zobrazuje sa zoznam vašich stránok

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
sk: Zapli ste nástroj na prekladanie. Kliknite pravým tlačidlom myši na zvýraznený text a preložte ho.

en: You have plugins waiting to be updated
sk: Máte pluginy čakajúce na aktualizáciu

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
sk[0]: Dostali ste nasledovnú WooCommerce log správu:
sk[1]: Dostali ste nasledovné WooCommerce log správy:
sk[2]: Dostali ste nasledovné WooCommerce log správy:

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
sk: V archívoch blogu %1$s ste vyhľadávali <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Ak sa vám v týchto výsledkoch nepodarilo nič nájsť, môžete skúsiť jeden z týchto odkazov.

en: You have specified these users for deletion:
sk: Zvolili ste nasledovných používateľov na vymazanie:

en: You have specified these users for removal:
sk: Týchto užívateľov ste určili na odstránenie:

en: You have specified this user for deletion:
sk: Určili ste tohto používateľa na zmazanie:

en: You have specified this user for removal:
sk: Označili ste tohto používateľa na zmazanie:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
sk: Úspešne ste pripojili svoj obchod k WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
sk: Úspešne ste odpojili svoj obchod od WooCommerce.com

en: You have themes waiting to be updated
sk: Máte témy, ktoré čakajú na aktualizáciu

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
sk: Máte neuložené zmeny. Ak budete pokračovať, stratíte ich.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sk: Počas tohto nákupu ste použili tento kupón %s v inej transakcii a je dosiahnutý limit použitia kupónu. Odstráňte kupón a skúste to znova.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
sk: Naplnili ste vašu kvótu miesta. Prosím, pred ďalším nahrávaním odstráňte súbory.

en: You may also like&hellip;
sk: Možno by sa Vám páčilo&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sk: Mohlo by sa vám páčiť&hellip;

en: You may be interested in…
sk: Mohlo by vás zaujímať...

en: You may need to manually restore the item's stock.
sk: Možno budete musieť manuálne obnoviť skladové zásoby položky.

en: You may only upload 1 file.
sk: Môžete nahrať iba 1 súbor.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sk: Musíte byť %1$sprihlásený%2$s pre pridanie hodnotenia.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
sk: Musíte byť <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">prihlásený</a>, aby ste mohli zverejniť komentár.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
sk: Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte <a href="%s">prihlásiť</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
sk: Aby ste mohli používať túto stránku, musíte byť registrovaným členom stránky.

en: You must be logged in to checkout.
sk: Aby ste mohli zaplatiť, musíte byť prihlásený.

en: You must be logged in to download files.
sk: Aby ste mohli sťahovať, musíte byť prihlásený.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
sk: Aby sa nové zmeny prejavili, musíte kliknúť na tlačidlo "Uložiť zmeny", ktoré je na spodku tejto stránky.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
sk: Pre použitie tejto funkcie musíte prepojiť váš Jetpack modul so stránkou WordPress.com.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
sk: Ak chcete používať geolokačnú službu, musíte na <a href="%1$s">stránke nastavení integrácie MaxMind</a> zadať platný licenčný kľúč. Ak nepotrebujete geografickú polohu z dôvodu dopravy alebo daní, mali by ste zmeniť predvolené umiestnenie zákazníka na <a href="%2$s">stránke všeobecných nastavení</a>.

en: You must provide a domain name.
sk: Musíte zadať názov domény.

en: You must provide a name for your network of sites.
sk: Musíte zadať názov pre vašu sieť stránok.

en: You must provide a valid email address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: You must specify a Comment ID
sk: Musíte špecifikovať ID komentáru

en: You must specify a Post ID
sk: Musíte špecifikovať ID článku

en: You must specify a Term ID
sk: Musíte špecifikovať ID výrazu

en: You must specify a User ID
sk: Musíte spresniť používateľské meno

en: You must specify a valid action
sk: Musíte špecifikovať platnú akciu

en: You must specify a valid blog URL!
sk: Musíte špecifikovať platnú URL adresu blogu!

en: You must specify a whitelisted option_name
sk: Musíte špecifikovať parameter option_name, ktoré sa nachádza na whiteliste

en: You must specify an option name
sk: Musíte spresniť názov možnosti

en: You must specify an option_name
sk: Musíte špecifikovať option_name

en: You must specify an option_value
sk: Musíte špecifikovať option_value

en: You must supply a future date to schedule.
sk: Musíte zadať budúci dátum pre naplánovanie.

en: You must supply an array of options and values.
sk: Musíte zadať celý rad možností a hodnôt.

en: You must supply an array of options.
sk: Musíte zadať celý rad možností.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
sk: Aby ste mohli zvoliť iba časť obrázku, potrebujete Javascript.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
sk: Pre spustenie tohto nástroja potrebujete WooCommerce 4.2 alebo novší.

en: You need a higher level of permission.
sk: Potrebujete vyšší level oprávnenia.

en: You need to define a search term to order by relevance.
sk: Musíte zadefinovať vyhľadávací výraz pre zoradenie podľa relevantnosti.

en: You need to define an include parameter to order by include.
sk: Musíte zadefinovať "include" parameter pre zoradenie podľa "include".

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sk: Potrebujete zadať API kľúč pre aktiváciu modulu Akismet na vašej stránke.

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
sk: Pre správne fungovanie <a href="%1$s">Goodreads widgetu</a> musíte zadať číselné ID vášho používateľského účtu. <a href="%2$s" target="_blank">Zobraziť úplný návod</a>.

en: You need to pass an array of post formats.
sk: Musíte poskytnúť zoznam formátov príspevku.

en: You need to provide the name of the cronjob to schedule.
sk: Je potrebné zadať názov cronu, ktorý sa má naplánovať.

en: You need to register for VaultPress.
sk: Pre použitie VaultPress sa musíte zaregistrovať.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
sk: Zvoľte, čo sa má zobraziť v tomto <a href="%s">widgete s Gravatar profilom</a>.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
sk: Musíte dodat Vaše OPML URL. Stlačte tlačidlo spät vášho prehliadača a&nbsp;skúste to znovu

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
sk: Práve teraz máte nainštalovanú iba jednu tému. Žite trochu! Môžete si vybrať z viac ako 1000 tém zadarmo v adresári tém na WordPress.org. Stačí kliknúť na <a href="%s">nainštalovať témy</a>.

en: You personalized your store
sk: Prispôsobili ste si váš obchod

en: You set up payments
sk: Nastavíte platby

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
sk: Taktiež by ste mali uviesť akékoľvek zbieranie a uchovávanie citlivých osobných údajov, napríklad tých, ktoré sa týkaju zdravotného stavu.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
sk: Raz za čas by ste mali skontrolovať svoje zásady ochrany osobných údajov, najmä po inštalácii alebo aktualizácii tém alebo pluginov. Môžu obsahovať zmeny, ktoré je potrebné zvážiť a pridať do zásad ochrany.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
sk: Mali by ste vytvoriť zálohu vašich existujúcich súborov %1$s a %2$s.

en: You should back up your existing %s file.
sk: Mali by ste vytvoriť zálohu vášho existujúceho súboru %s.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
sk: Pred povolením funkcie siete by ste mali zvážiť zmenu domény vašej lokality na %1$s. Naďalej bude možné navštíviť vašu lokalitu pomocou predpony %3$s s adresou ako %2$s, ale žiadne odkazy nebudú mať predponu %3$s.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
sk: Mali by ste zvážiť odstránenie všetkých nepoužívaných motívov, aby ste zvýšili bezpečnosť svojej lokality.

en: You should remove inactive plugins
sk: Neaktívne pluginy by ste mali odstrániť

en: You should remove inactive themes
sk: Neaktívne témy by ste mali odstrániť

en: You should use a persistent object cache
sk: Mali by ste používať trvalá vyrovnávacia pamäť objektov

en: You successfully logged out.
sk: Úspešne ste sa odhlásili.

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
sk: Dostanete heslo na manuálne zadanie v príslušnej aplikácii.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
sk: Vrátite sa na hlavný panel WordPress a nebudú sa robiť žiadne zmeny.

en: You will be sent to %s
sk: Budete presmerovaný na %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
sk: Po použití tejto brány budete musieť manuálne vystaviť refundáciu cez svoju platobnú bránu.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
sk: Nie je možné nainštalovať novú tému bez SFTP prístupu. Vašu tému musíte pridať <a href="%s">v administrácii</a>.

en: You will receive instant notifications in your dashboard or your mobile device when somebody comments
    		on any of your sites. Reply directly wherever you are to keep the conversation going.
sk: Ak vám niekto zanechá komentár na ktorejkoľvek z vašich webových stránok, dostanete o tom okamžitú notifikáciu na vašej nástenke
    		alebo na vašom mobilnom zariadení. Odpovedajte kdekoľvek ste a udržiavajte konverzáciu živú.

en: You would have received an email because of this.
sk: Z tohto dôvodu by ste dostali e-mail.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
sk: Vytvorte menu, priraďte mu umiestnenie a pridajte položky menu ako napr. odkazy na stránky a kategórie. Ak vaša téma má viaceré oblasti pre menu, môžete vytvoriť viac ako jedno menu.

en: You're ready to add products to your store.
sk: Ste pripravený pridať produkty do vášho obchodu.

en: You're ready to start selling!
sk: Ste pripravený začať predávať!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
sk: Dosiahli ste medzník 10 objednávok! Pozrite sa na to. Prezrite si niektoré príbehy o úspechu WooCommerce pre inšpiráciu.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
sk: Váš súbor %1$s používa dynamickú hodnotu (%2$s) pre cestu v %3$s. Hodnota v %3$s je však tiež dynamická (odkazuje na %4$s) a odkazovanie na inú dynamickú hodnotu nie je podporované. Zmeňte hodnotu %3$s tak, aby smerovala priamo na %4$s.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
sk: Váš %s súbor obsahuje iba základné WordPress funkcie.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
sk: Vaša <a href="%1$s">WordPress adresa</a> a <a href="%2$s">adresa stránky</a> nie je nastavená na používanie protokolu HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
sk: Vaša <a href="%s">adresa stránky</a> nie je nastavená na používanie protokolu HTTPS.

en: Your API key is invalid
sk: Váš API kľúč je neplatný

en: Your API key is no longer valid.
sk: Váš API kľúč už nie je platný.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
sk: Využívanie vášho Akismet účtu sa blíži k limitu vášho súčasného plánu

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
sk: Využívanie vášho Akismet účtu prekračuje limit vášho súčasného plánu

en: Your Akismet plan has been cancelled.
sk: Váš Akismet paušál bol zrušený.

en: Your Akismet subscription is suspended.
sk: Váš Akismet paušál bol pozastavený.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
sk: Už tri mesiace po sebe využívate Akismet nad rámec limitu, ktorý poskytuje váš plán. Do konca mesiaca sme preto váš účet obmedzili. Prejdite na vyšší plán, aby mohol Akismet aj naďalej blokovať spam.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
sk: Už dva mesiace po sebe využívate Akismet nad rámec limitu, ktorý poskytuje váš plán. Ak limit dosiahnete aj budúci mesiac, obmedzíme váš účet. Zvážte preto možnosť prechodu na vyšší plán.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
sk: Už tri mesiace po sebe sa pri využívaní Akismet blížite k limitu vášho plánu. Po dosiahnutí limitu váš účet obmedzíme. Prejdite na vyšší plán, aby mohol Akismet aj naďalej blokovať spam.

en: Your Antispam key is valid.
sk: Váš kľúč služby Antispam je platný.

en: Your Blogging Home
sk: Váš blogovací domov

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
sk: CSV musí obsahovať stĺpce v konkrétnom poradí. %1$sKliknutím sem stiahnete vzor%2$s.

en: Your Custom Content Types
sk: Vaše vlastné typy obsahu

en: Your Email
sk: Váš e-mail

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
sk: Vaša IP adresa (%1$s) bola označená pre možné porušenie bezpečnostných pravidiel.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
sk: Nastavenia pluginu Jetpack vyzerajú byť okay!

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
sk: Váš archív portfólií nemá momentálne žiadne položky. Môžete ich začať vytvárať na vašej nástenke.

en: Your Recent Drafts
sk: Vaše posledné koncepty

en: Your Report Download
sk: Stiahnutie prehľadu

en: Your Sites
sk: Vaše stránky

en: Your Stuff
sk: Vaša tvorba

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
sk: Váš archív odporúčaní nemá momentálne žiadne položky. Môžete ich začať vytvárať na vašej nástenke.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
sk: Váš server nespracúva SSL dotazy. Kontaktuje vášho poskytovateľa hostingu a žiadajte SSL podporu.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
sk: Vaša verzia WordPress je %1$s, avšak nová verzia pluginu vyžaduje %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
sk: Vaša verzia WordPress je %1$s, avšak nová verzia témy vyžaduje %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sk: Vaša verzia WordPress je %1$s, ale nahraný plugin vyžaduje %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sk: Vaša verzia WordPress je %1$s, nahraná téma však vyžaduje %2$s.

en: Your account has been restricted
sk: Váš účet bol obmedzený

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
sk: Váš účet bol úspešne vytvorený a na vašu e-mailovú adresu bolo odoslané heslo.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
sk: Váš účet bol úspešne vytvorený. Vaše prihlasovacie údaje boli odoslané na vašu e-mailovú adresu.

en: Your answer was incorrect, please try again.
sk: Vaša odpoveď bola nesprávna, skúste to znovu.

en: Your blog does not currently have any published posts.
sk: Váš blog nemá momentálne žiadne zverejnené články.

en: Your blogroll
sk: Zoznam odkazov

en: Your browser cannot upload files
sk: Váš prehliadač nemôže nahrávať súbory

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
sk: Váš prehliadač nepodporuje prístup do schránky. Prosím použite klávesové skratky alebo položky v menu vášho prehliadača.

en: Your browser is out of date!
sk: Váš prehliadač je zastaralý!

en: Your cart
sk: Váš košík

en: Your cart is currently empty!
sk: Váš košík je momentálne prázdny!

en: Your cart is currently empty.
sk: Váš košík je prázdny.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
sk: Ak opustíte túto stránku bez uloženia, vami zmenené údaje budú stratené.

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Your changes were not saved. Please retry.
sk: Vaše zmeny neboli uložené. Skúste znovu.

en: Your chosen password.
sk: Vami zvolené heslo.

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
sk: Váš komentár čaká na schválenie. Toto je jeho náhľad, komentár bude viditeľný až po odsúhlasení.

en: Your comment is in moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Your comment was approved.
sk: Váš komentár bol schválený.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
sk: Všetky komentáre boli importované, ale ešte potrebujeme rebuildnúť konverzačné vlákna.

en: Your current password is incorrect.
sk: Vaše aktuálne heslo je nesprávne

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
sk: Vaša mailová adresa nebola zatiaľ aktualizovaná. Prosím skontrolujte, či vám na %s neprišiel mail s potvrdením.

en: Your email address will not be published.
sk: Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

en: Your email address.
sk: Vaša e-mailová adresa.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
sk: Napojenie na Akismet API možno blokuje váš firewall. Kontaktujte váš hosting a odkážte sa na <a href="%s" target="_blank">naše odporúčania o firewalle</a>.

en: Your homepage displays
sk: Úvodná stránka zobrazuje

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
sk: Zdá sa, že váš hosting podporuje nasledujúce služby pre trvalú vyrovnávaciu pamäť objektov: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
sk: Váš poskytovateľ hostingu vám môže povedať, či je možné na vašom webe povoliť trvalú vyrovnávaciu pamäť objektov.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
sk: Vaše inštalácia WooCommerce je neúplná. Ak ste nainštalovali WooCommerce z GitHubu, %1$sprosím prejdite tento dokument%2$s a nastavte vaše vývojové prostredie.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
sk: Vaše inštalácia WooCommerce je nekompletná. Pokiaľ inštalujete WooCommerce z GitHubu, prejdite si tento dokument pre nastavenie vašeho vývojového prostredia: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
sk: Vaša WordPress inštalácia nevyžaduje prístupy k FTP pre vykonanie aktualizácií.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
sk: WordPress vás pred vykonanim aktualizácií vyzve na zadanie prístupových údajov k FTP.

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
sk: Vaša inštalacia pluginu WooCommerce Blocks je nekompletná. Spustite %1$s v %2$s adresári.

en: Your invoice for order #{order_number}
sk: Odkaz na zaplatenie objednávky #{order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
sk: Vaše posledné zmeny boli uložené ako revízia.

en: Your latest posts
sk: Vaše posledné príspevky

en: Your latest {site_title} invoice
sk: [{site_title}]: Detaily vašej objednávky

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
sk: Váš hlavný blog nie je pripojený na WordPress.com. Pre získanie API kľúča sa prosím pripojte.

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
sk: Tvoja nová WordPress.com stránka je pripravená! Hľadáš nápady pre tvoju novú stránku ? Pozri si <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com tutoriály pre začiatočníkov</a>.

en: Your new field was saved successfully
sk: Vaše nové pole bolo úspešne uložené

en: Your new password for %s is:
sk: Vaše nové heslo pre %s je:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
sk: Vaša implementácia vyrovnávacej pamäte objektov nepodporuje vyprázdnenie jednotlivých skupín.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
sk: Vaša implementácia vyrovnávacej pamäte objektov nepodporuje vyprázdnenie vyrovnávacej pamäte z RAM.

en: Your order
sk: Vaša objednávka

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sk: Vaša objednávka sa už nedá zrušiť. Prosím kontaktujte nás ak potrebujete pomoc.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
sk: Vaša objednávka na stránke %s bola čiastočne refundovaná. Nižšie nájdete viac informácií:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
sk: Vaša objednávka na stránke %s bola refundovaná. Nižšie nájdete viac informácií:

en: Your order was cancelled.
sk: Vaša objednávka bola zrušená.

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
sk: Vaše heslo nemôže byť rovnaké, ako vaše užívateľské meno. Zvoľte si, prosím, iné heslo.

en: Your password has been reset successfully.
sk: Vaše heslo bolo úspešne obnovené.

en: Your password has been reset.
sk: Vaše heslo bolo resetované.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
sk: Vaše heslo je príliš krátke. Prosím, zadajte heslo, ktoré bude mať aspoň 6 znakov.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
sk: Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
sk: Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente %s.

en: Your plan
sk: Tvoj paušál

en: Your plugins are all up to date
sk: Vaše pluginy sú aktuálne

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
sk: Všetky vaše príspevky boli importované, ale počkajte ešte - zdá sa že je tam toho viac! Teraz musíme stiahnuť &amp; importovať vaše komentáre.

en: Your products are now being imported...
sk: Vaše produkty sa práve importujú...

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
sk: Váš profil obsahuje informácie o vás (váš &#8220;účet&#8221;) a takisto niektoré osobné možnosti spojené s používaním WordPress.

en: Your profile photo is public.
sk: Vaša fotografia je verejná

en: Your rating
sk: Vaše hodnotenie

en: Your report file is being generated.
sk: Váš súbor prehľadu sa generuje.

en: Your review
sk: Vaša recenzia

en: Your review is awaiting approval
sk: Vaše hodnotenie čaká na schválenie.

en: Your scheduled changes just published
sk: Vaše naplánované zmeny boli publikované

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
sk: Ľutujem, tvoje vyhľadávanie sa nezhoduje so žiadnym článkom na blogu.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sk: Váš server nemá povolené fsockopen alebo cURL. PayPal IPN a ostatné skripty ktoré komunikujú s ostatnými servermi nebudú pracovať. Kontaktuje poskytovateľa hostingu prosím.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
sk: Na vašom serveri nie je aktivovaná trieda %s. Bez nej nebudú fungovať emailové správy typu HTML/Multipart a ani niektoré rozšírenia.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sk: Server nemá povolenú triedu %s. Niektoré pluginy, ktoré používajú SOAP nemusia fungovať správne.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
sk: Váš server nepodporuje funkciu %s - toto je potrebné pre použitie GeoIP databázy od MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
sk: Váš server nepodporuje funkcie %s. Tieto sú nevyhnutné pre lepšie kódovanie znakov. Budú použité niektoré záložné riešenia.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
sk: Platnosť vašej relácie vypršala. Pre pokračovanie sa prihláste.

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Your site can communicate securely with other services
sk: Vaša webová stránka môže bezpečne komunikovať s inými službami

en: Your site can perform loopback requests
sk: Na vašej stránke funguje vykonanie loopback požiadaviek

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
sk: Vaša webová stránka sa nemôže pripojiť na servery Akismet.

en: Your site could not complete a loopback request
sk: Na vašej stránke sa nepodarilo vykonať loopback požiadavku

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
sk: Nepodarilo sa pripojiť vašu webovú stránku k WordPress.com prostredníctvom HTTPS. Môže to byť spôsobené rôznymi príčinami, vrátane chybného SSL certifikátu, zlej konfigurácie, chýbajúcich SSL knižníc alebo problémov so sieťou.

en: Your site does not have any active plugins.
sk: Na vašej web stránke nie sú žiadne aktívne pluginy.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
sk: Vaša webová stránka nemá žiadnu predvolenú tému. Predvolená téma sa použije automaticky, ak nie je niečo v poriadku so zvolenou témou.

en: Your site does not have any installed themes.
sk: Na vašej web stránke nie sú nainštalované žiadne témy.

en: Your site does not have any posts, so there is nothing to display here at the moment.
sk: Vaša stránka neobsahuje žiadne príspevky, takže momentálne tu nie je čo zobraziť.

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave this block intact or remove it entirely.
sk: Vaša webová stránka neobsahuje podporu pre blok "%s". Tento blok môžete nechať neporušený alebo ho úplne odstrániť.

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave this block intact, convert its content to a Custom HTML block, or remove it entirely.
sk: Vaša webová stránka neobsahuje podporu pre blok "%s". Tento blok môžete ponechať neporušený, previesť jeho obsah na vlastný blok HTML alebo úplne ho odstrániť.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
sk[0]: Vaša stránka má %1$d neaktívnu tému, inú ako %2$s, predvolenú tému WordPress, a %3$s, vašu aktívnu tému.
sk[1]: Vaša stránka má %1$d neaktívne témy, iné ako %2$s, predvolená téma WordPress, a %3$s, vaša aktívna téma.
sk[2]: Vaša stránka má %1$d neaktívnych tém, iných ako %2$s, predvolená téma WordPress, a %3$s, vaša aktívna téma.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
sk[0]: Vaša webová stránka má %1$d neaktívnu tému, inú ako %2$s, vašu aktívnu tému.
sk[1]: Vaša webová stránka má %1$d neaktívne témy, iné ako %2$s, vaša aktívna téma.
sk[2]: Vaša webová stránka má %1$d neaktívnych tém, iných ako %2$s, vašu aktívnu tému.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
sk[0]: Vaša webová stránka má %d aktívny plugin a je aktuálny.
sk[1]: Vaša webová stránka má %d aktívne pluginy a sú aktuálne.
sk[2]: Vaša webová stránka má %d aktívnych pluginov a sú aktuálne.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
sk[0]: Vaša webová stránka má %d neaktívny plugin.
sk[1]: Vaša webová stránka má %d neaktívne pluginy.
sk[2]: Vaša webová stránka má %d neaktívnych pluginov.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
sk[0]: Vaša webová stránka má %d neaktívnu tému.
sk[1]: Vaša webová stránka má %d neaktívne témy.
sk[2]: Vaša webová stránka má %d neaktívnych tém.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
sk[0]: Vaša webová stránka má nainštalovanú %d tému, ktorá je aktuálna.
sk[1]: Vaša webová stránka má nainštalované %d témy, ktoré sú aktuálne.
sk[2]: Vaša webová stránka má nainštalovaných %d tém, ktoré sú aktuálne.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
sk[0]: Vaša webová stránka obsahuje %d plugin čakajúci na aktualizáciu.
sk[1]: Vaša webová stránka obsahuje %d pluginy čakajúce na aktualizáciu.
sk[2]: Vaša webová stránka obsahuje %d pluginov čakajúcich na aktualizáciu.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
sk[0]: Vaša webová stránka má %d tému, ktorá čaká na aktualizáciu.
sk[1]: Vaša webová stránka má %d témy, ktoré čakajú na aktualizáciu.
sk[2]: Vaša webová stránka má %d tém, ktoré čakajú na aktualizáciu.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
sk: Vaša webová stránka má 1 aktívny plugin, ktorý nie je aktuálny.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
sk: Vaša webová stránka má 1 aktívnu tému, ktorá nie je aktuálna.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sk: Vaša webová stránka má kritický problém, ktorý by sa mal vyriešiť čo najskôr, aby sa zlepšil jej výkon a bezpečnosť.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sk: Vaša stránka má kritické problémy, ktoré by sa mali vyriešiť čo najskôr, aby sa zlepšil jej výkon a bezpečnosť.

en: Your site is being backed up in real time and regularly scanned for security threats.
sk: Vaša webová stránka je zálohovaná v reálnom čase a pravidelne kontrolovaná proti bezpečnostným hrozbám.

en: Your site is in Development Mode, so it can not be connected to WordPress.com.
sk: Vaša webová stránka je vo vývojárskom režime, a preto nemôže byť pripojená k WordPress.com.

en: Your site is not connected to Jetpack
sk: Vaša webová stránka nie je pripojená k Jetpack.

en: Your site is not connected to Jetpack.
sk: Vaša webová stránka nie je pripojená k Jetpack.

en: Your site is not set to output debug information
sk: Vaša webová stránka nie je nastavená na debug mód

en: Your site is protected from spam.
sk: Vaša webová stránka je chránená pred spamom.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
sk: Vaša webová stránka beží na staršej verzii PHP (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
sk: Vaša webová stránka beží na staršej verzii PHP (%s), ktorú by ste mali aktualizovať

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
sk: Vaša webová stránka beží na zastaranej verzii PHP (%s), ktorá nedostáva bezpečnostné aktualizácie a WordPress v blízkej budúcnosti prestane podporovať.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
sk: Vaša stránka beží na zastaranej verzii PHP (%s), ktorá nedostáva bezpečnostné aktualizácie a čoskoro ju nebude podporovať ani samotný WordPress. Uistite sa, že PHP je na vašom serveri čo najskôr aktualizované. V opačnom prípade nebudete môcť aktualizovať WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
sk: Vaša webová stránka beží na zastaranej verzii PHP (%s), ktorá nedostáva bezpečnostné aktualizácie. Mali by ste ho aktualizovať.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
sk: Vaša webová stránka beží na zastaranej verzii PHP (%s), ktorú by ste mali aktualizovať.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
sk: Vaša webová stránka beží na zastaranej verzii PHP (%s), ktorú WordPress v blízkej budúcnosti prestane podporovať.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
sk: Vaša stránka beží na zastaranej verzii PHP (%s), ktorú WordPress čoskoro nebude podporovať. Uistite sa, že PHP je na vašom serveri čo najskôr aktualizované. V opačnom prípade nebudete môcť aktualizovať WordPress.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
sk: Vaša webová stránka beží na aktuálnej verzii PHP (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
sk: Vaša webová stránka je nastavená na zobrazovanie chýb pre návštevníkov webových stránok

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
sk: Vaša webová stránka je nastavená na zaznamenávanie chýb do súboru, ktorý môže byť teoreticky verejný.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
sk: Vaša webová stránka nie je schopná bezpečne komunikovať s inými službami

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
sk: Vaše webová stránka sa nemôže dostať na WordPress.org na %1$s a vrátila chybu: %2$s

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
sk: Vaša webová stránka je overená so službami %1$s a %2$s.

en: Your site is verified with %s.
sk: Vaša webová stránka je overená so službou %s.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
sk: Vaša stránka môže mať problémy s automatickou aktualizáciou pluginov a tém.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
sk: Vaša stránka je možno na súkromnej sieti. Jetpack sa vie pripojiť iba na verejné siete. Skontrolujte, či je vaša webová stránka dostupná z internetu a potom to skúste znovu.

en: Your site needs an Antispam key.
sk: Vaša webová stránka potrebuje kľúč služby Antispam.

en: Your site was successfully backed up %s ago.
sk: Vaša webová stránka bola úspešne zálohovaná pred %s.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
sk: Vaša webová stránka vyzerá byť v poriadku, no i tak môžete vylepšiť jej rýchlosť a bezpečnosť.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
sk: Vaša webová stránka vyzerá byť v poriadku, no i tak existuje jedna vec, ktorá môže vylepšiť jej rýchlosť a bezpečnosť.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sk: Posledné príspevky vašej stránky.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sk: Posledné komentáre na vašej stránke.

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
sk: Východiskový bod pre hľadanie a zdieľanie riešení s užívateľmi WordPress.com po celom svete.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
sk: Váš obchod nepoužíva zabezpečené pripojenie. Dôrazne odporúčame prevádzkovať celú vašu webovú stránku cez HTTPS pripojenie a udržiavať údaje zákazníkov v bezpečí. <a href="%s">Zistite viac.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
sk: Váš obchod je takmer pripravený! Pripojte sa na Jetpack a aktivujte služby ako %s.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
sk: Váš obchod je nakonfigurovaný na poskytovanie digitálnych produktov pomocou metódy „Iba presmerovať“. Táto metóda je zastaraná, <a href="%s"> namiesto toho prepnite na inú metódu. </a> <br> <em> Ak používate vzdialený server na stiahnutie súborov (napríklad Disk Google, Dropbox, Amazon S3), bude automaticky použitá správna metóda, takže vyberte akúkoľvek z ďalších možností, aby sa toto oznámenie stratilo. </em>

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
sk: Váš obchod nepoužíva HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Zistite viac o HTTPS a SSL certifikátoch</a>.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
sk: Adresár pre nahrávanie súborov Vášho obchodu <a href="%1$s">je viditeľný priamo na webe</a>. Dôrazne odporúčame <a href="%2$s">nakonfigurovať Váš server tak, aby ste zamedzili indexácii</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
sk: Platnosť predplatného vypršala dňa %s. Získajte nové predplatné na pokračovanie v prijímaní aktualizácií a prístupu k podpore.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
sk: Platnosť predplatného vyprší o %d dní. Povoľte automatickú obnovu, aby ste zabránili strate aktualizácií a prístupu k podpore.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
sk[0]: Vaša téma môže zobrazovať menu na %s umiestnení.
sk[1]: Vaša téma môže zobrazovať menu na %s umiestneniach.
sk[2]: Vaša téma môže zobrazovať menu v %s umiestneniach.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
sk[0]: Vaša téma obsahuje %s umiestnenie pre menu. Zvoľte si, ktoré menu chcete použiť.
sk[1]: Vaša téma obsahuje %s umiestnenia pre menu. Zvoľte, ktoré menu sa má zobrazovať na jednotlivých umiestneniach.
sk[2]: Vaša téma obsahuje %s umiestnení pre menu. Zvoľte, ktoré menu sa má zobrazovať na jednotlivých umiestneniach.

en: Your theme can display menus in one location.
sk: Vaša téma môže zobrazovať menu na jednom umiestnení.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
sk: Vaša téma môže zobrazovať menu na jednom umiestnení. Zvoľte, ktoré menu chcete použiť.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sk: Vaša téma určuje spôsob zobrazovania obsahu v prehliadačoch. <a href="%s"> Viac informácií o feedoch</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
sk: Vaša téma natívne nepodporuje menu, no môžete ich použiť v bočnom paneli pridaním Widgetu &#8222;Vlastné menu&#8220; na stránke <a href="%s">Widgety</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
sk: Vaša téma nepodporuje navigačné menu alebo widgety.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
sk[0]: Vaša téma má %s ďalšiu oblasť pre widgety, ale táto konkrétna stránka ju nezobrazuje.
sk[1]: Vaša téma má %s ďalšie oblasti pre widgety, ale táto konkrétna stránka ich nezobrazuje.
sk[2]: Vaša téma má %s ďalších oblastí pre widgety, ale táto konkrétna stránka ich nezobrazuje.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
sk[0]: Vaša téma má %s oblasť pre widgety, ale táto konkrétna stránka ju nezobrazuje.
sk[1]: Vaša téma má %s oblasti pre widgety, ale táto konkrétna stránka ich nezobrazuje.
sk[2]: Vaša téma má %s oblastí pre widgety, ale táto konkrétna stránka ich nezobrazuje.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
sk: Vaša téma má 1 ďalšiu oblasť pre widgety, ale táto konkrétna stránka ju nezobrazuje.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
sk: Vaša téma má 1 oblasť pre widgety, ale táto konkrétna stránka ju nezobrazuje.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
sk: Vaša téma má woocommerce.php súbor, takže nie je možné prepísať woocommerce/archive-product.php, keďže woocommerce.php je prioritizovaná. WooCommerce týmto predchádza zobrazovacím problém.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
sk[0]: Vaša téma podporuje %s menu. Vyberte ktoré menu sa má zobraziť v konkrétnom umiestnení.
sk[1]: Vaša téma podporuje %s menu. Vyberte ktoré menu sa má zobraziť v konkrétnom umiestnení.
sk[2]: Vaša téma podporuje %s menu. Vyberte ktoré menu sa má zobraziť v konkrétnom umiestnení.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
sk: Vaša téma podporuje <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
sk: Vaša téma podporuje odporúčania

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
sk: Vaša téma podporuje jedno menu. Vyberte prosím menu, ktoré chcete používať.

en: Your theme uses post formats to highlight different kinds of content, like images or videos. Apply a post format to see this special styling.
sk: Vaša téma používa formáty príspevkov na zvýraznenie rôznych druhov obsahu, ako napríklad obrázkov alebo videí. Použite formát príspevku pre zobrazenie tohto špeciálneho štýlu.

en: Your themes are all up to date
sk: Vaše témy sú aktuálne

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
sk: Vaše časové pásmo je nastavené na %1$s (%2$s), aktuálne %3$s (Koordinovaný svetový čas %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
sk: Vaše časové pásmo je nastavené na %1$s (Koordinovaný svetový čas %2$s).

en: Your token must have permission to post on this blog.
sk: Pre zverejnenie obsahu na tomto blogu musí mať váš token oprávenie.

en: Your translations are all up to date.
sk: Vaše preklady sú aktuálne.

en: Your url is set as `%1$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%2$s`!
sk: Vaša URL adresa je `%1$s`, ale vaše WordPress.com pripojenie ju hlási ako `%2$s`!

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
sk: Vaše užívatelské meno nemôže byť zmenené, ale môžete použiť ďalšie polia pre zadanie vášho pravého mena alebo prezývky a zmeniť, ktoré meno sa má zobrazovať na vašich článkoch.

en: Your users will be able to log in to your site with their WordPress.com account.
    		This includes two-factor authentication making it the safest login mechanism for your site.
sk: Vaši používatelia sa budú môcť prihlásiť na vašu webovú stránku použitím ich WordPress.com účtov.
    		To zahŕňa dvojcestné overenie, ktoré je najbezpečnejším prihlasovacím mechanizmom pre vašu webovú stránku.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
sk: Vaša verzia WordPress (%s) je aktuálna

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
sk: Administrátor alebo správca hostingu zablokoval PHP funkcie <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet nemôže pracovať pokiaľ sú zakázané!</strong> Prosím, kontaktujte administrátora a poskytnite im <a href="%s" target="_blank">tieto požiadavky na správnu funkciu Akismet</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
sk: Zdá sa, že váš web používa základné overenie, ktoré v súčasnosti nie je kompatibilné s heslami aplikácií.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
sk: Zdá sa, že vaša stránka používa Basic Authentication. Heslá pre aplikácie nie sú momentálne kompatibilné s týmto spôsobom autentifikácie.

en: Your website does not use HTTPS
sk: Váš web nepoužíva HTTPS

en: Your website is using an active HTTPS connection
sk: Vaša webová stránka používa aktívne HTTPS pripojenie.

en: Your work will be published at the specified date and time.
sk: Vaša práca bude publikovaná v zvolenom dátume a čase.

en: Your {site_title} account has been created!
sk: [{site_title}]: Váš účet bol vytvorený!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka #{order_number} bola čiastočne refundovaná

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka #{order_number} bola refundovaná

en: Your {site_title} order has been received!
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka bola prijatá!

en: Your {site_title} order is now complete
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka je vybavená

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
sk: Ste v dobrej spoločnosti ak používate WordPress k publikovaniu na webe. Tu je vzor známych webov, ktoré sú poháňané WordPress.

en: You’ve received the following order from %s:
sk: Dostali ste objednávku od %s:

en: ZIP
sk: PSČ

en: ZIP Code
sk: PSČ

en: Zagreb
sk: Záhreb

en: Zakarpattia
sk: Zakarpatská oblasť

en: Zaporizhzhya
sk: Záporožie

en: Zaporozhye
sk: Záporožie

en: Zero rate
sk: Nulová sadzba

en: Zhytomyrshchyna
sk: Žytomyrská oblasť

en: Zip Export not supported.
sk: Export do Zip nie je podporovaný.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
sk: PSČ adresy kde bude zásielka doručená.

en: Zone
sk: Zóna

en: Zone ID.
sk: ID zóny.

en: Zone does not exist!
sk: Zóna neexistuje!

en: Zone name
sk: Názov zóny

en: Zone regions
sk: Regióny zóny

en: Zurich
sk: Curych

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
sk[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log správa
sk[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log správy
sk[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log správy

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
sk: [%1$s] Akcia potvrdená: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
sk: [%1$s] Komentár: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
sk: [%1$s] Potvrdiť akciu: %2$s

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
sk: [%1$s] Na moderáciu: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
sk: [%1$s] Spätný odkaz: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
sk: [%s] Email administrátora bola zmenený

en: [%s] Background Update Failed
sk: [%s] Aktualizácia na pozadí zlyhala

en: [%s] Background Update Finished
sk: [%s] Dokončená aktualizácia na pozadí

en: [%s] Delete My Site
sk: [%s] Vymazať moju stránku

en: [%s] Email Change Request
sk: [%s] Žiadosť o zmenu emailu

en: [%s] Email Changed
sk: [%s] Email bol zmenený

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
sk: [%s] Požiadavka na vymazanie splnená

en: [%s] Joining Confirmation
sk: [%s] Potvrdenie pripojenia sa

en: [%s] Login Details
sk: [%s] Detaily prihlásenia

en: [%s] Network Admin Email Change Request
sk: [%s] Žiadosť o zmenu emailu administrátora siete

en: [%s] Network Admin Email Changed
sk: [%s] Email administrátora siete bol zmenený

en: [%s] New Admin Email Address
sk: [%s] Nová e-mailová adresa administrátora

en: [%s] New Email Address
sk: [%s] Nová e-mailová adresa

en: [%s] New Site Created
sk: [%s] Vytvorená nová stránka

en: [%s] New User Registration
sk: [%s] Registrácia nového používateľa

en: [%s] Password Changed
sk: [%s] Heslo zmenené

en: [%s] Password Reset
sk: [%s] Znovunastavenie hesla

en: [%s] Personal Data Export
sk: [%s] Export osobných údajov

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
sk: [%s] Niektoré pluginy a témy boli automaticky aktualizované

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
sk: [%s] Aktualizácia niektorých pluginov a tém zlyhala

en: [%s] Some plugins have failed to update
sk: [%s] Aktualizácia niektorých pluginov zlyhala

en: [%s] Some plugins were automatically updated
sk: [%s] Niektoré pluginy boli automaticky aktualizované

en: [%s] Some themes have failed to update
sk: [%s] Aktualizácia niektorých tém zlyhala

en: [%s] Some themes were automatically updated
sk: [%s] Niektoré témy boli automaticky aktualizované

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
sk: [%s] Vaša stránka má v tejto chvíli technické problémy

en: [%s] Your username and password
sk: [%s] Vaše používateľské meno a heslo

en: [Order #%1$s] (%2$s)
sk: [Objednávka #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
sk: [Objednávka #%s]

en: [Pending]
sk: [Čaká na schválenie]

en: [Remove]
sk: [Odstrániť]

en: [Untitled Post]
sk: [Bez nadpisu]

en: [WordPress.com] Import successful
sk: [WordPress.com] Import úspešný

en: [block rendering halted]
sk: [vykreslenie bloku bolo zastavené]

en: [deleted]
sk: [odstránené]

en: [edit]
sk: [Upraviť]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
sk: [{site_title}]: Nová objednávka #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
sk: [{site_title}]: Objednávka #{order_number} bola zrušená

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
sk: [{site_title}]: Objednávka číslo {order_number} je neúspešná

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
sk: [{site_title}]: Stiahnutie prehľadu {report_name}  je pripravené

en: a couple of minutes
sk: pár minút

en: a day
sk: deň

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
sk: skupina regiónov, ktorým môžu byť priradené rozličné spôsoby doručenia a poplatky.

en: a minute
sk: minúta

en: a month
sk: mesiac

en: a second
sk: sekunda

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
sk: možnosť

en: a year
sk: rok

en: account erasure request
sk: žiadosť o vymazanie účtu

en: acquaintance
sk: známy

en: action canceled
sk: akcia zrušená

en: action complete
sk: akcia vykonaná

en: action complete via %s
sk: akcia dokončená pomocou %s

en: action created
sk: akcia vytvorená

en: action failed via %1$s: %2$s
sk: akcia zlyhala cez %1$s: %2$s

en: action failed: %s
sk: akcia zlyhala: %s

en: action ignored
sk: akcia ignorovaná

en: action ignored via %s
sk: akcia ignorovaná pomocou %s

[ctx: action label]
en: Duplicate
sk: Duplikovať

[ctx: action label]
en: Duplicate pattern
sk: Duplikovať vzor

[ctx: action label]
en: Duplicate template part
sk: Duplikovať časť šablóny

en: action reset
sk: reset akcie

en: action started
sk: akcia začala

en: action started via %s
sk: akcia sa začala prostredníctvom %s

[ctx: action that affects the current post]
en: Enable comments
sk: Povoliť komentáre

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
sk: action_args by nemali byť prepisované pri volaní wc_get_template.

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
sk: Odkaz

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
sk: Multimediá

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
sk: Stránku

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
sk: Článok

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
sk: Webstránka

[ctx: add new from admin bar]
en: User
sk: Používateľa

en: added on %1$s at %2$s
sk: pridané %1$s o %2$s

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
sk: Prispôsobiť

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
sk: Pridať

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
sk: Personalizovať

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
sk: Modrá

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
sk: Káva

[ctx: admin color scheme]
en: Default
sk: Základná

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
sk: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
sk: Svetlá

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
sk: Polnočná

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
sk: Moderný

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
sk: Oceán

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
sk: Východ slnka

[ctx: admin menu]
en: All Links
sk: Všetky odkazy

en: after the user clicks the dismiss button
sk: potom, čo používateľ klikne na tlačidlo zrušiť

en: after the user scrolls the page
sk: potom, čo používateľ posunie stránku

en: after this amount of time
sk: po uplynutí tohto času

en: all
sk: všetko

en: all time
sk: po celý čas

en: an hour
sk: hodina

en: and
sk: a

en: another web address of mine
sk: moja ďalšia webová adresa

[ctx: as sharing source]
en: Email
sk: E-mail

en: at
sk: o

[ctx: attachment filter]
en: Trash
sk: Kôš

en: audio
sk: Audio

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
sk: Autor

[ctx: authors]
en: All
sk: Všetci

[ctx: auto preload]
en: Auto
sk: Automaticky

en: automated taxes
sk: automatizované dane

en: automated taxes and discounted shipping labels
sk: štítky automatizovaných daní a zlacnenej dopravy

en: automated taxes icon
sk: Ikona automatických daní

en: billing address
sk: Fakturačná adresa

en: black
sk: Čierna

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
sk: Metadáta článku

[ctx: block category]
en: Design
sk: Dizajn

[ctx: block category]
en: Embeds
sk: Vložené prvky

[ctx: block category]
en: Media
sk: Médiá

[ctx: block category]
en: Patterns
sk: Vzory

[ctx: block category]
en: Theme
sk: Téma

[ctx: block category]
en: Widgets
sk: Widgety

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
sk: Pridajte blok, ktorý zobrazuje obsah prevzatý z iných lokalít, napríklad zo služby Twitter alebo YouTube.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
sk: Vizuálne odlíšte citácie. "Pri citovaní druhých, citujeme sami seba." - Julio Cortázar

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
sk: Predstavte nové sekcie a organizujte obsah, aby ste pomohli návštevníkom (a vyhľadávačom) pochopiť štruktúru vášho obsahu.

[ctx: block example]
en: Home Link
sk: Odkaz na hlavnú stránku

[ctx: block keyword]
en: link
sk: Odkaz

[ctx: block style]
en: Default
sk: Predvolený

[ctx: block title]
en: Classic
sk: Klasický

[ctx: block title]
en: Comment Author
sk: Autor komentára

[ctx: block title]
en: Comment Content
sk: Obsah komentára

[ctx: block title]
en: Comment Date
sk: Dátum komentára

[ctx: block title]
en: Embed
sk: Vložiť

[ctx: block title]
en: Post Comment
sk: Komentár ku príspevku

[ctx: blocks]
en: Most used
sk: Najviac používané

en: bookmark
sk: záložka

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sk: Domov

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
sk[0]: Pridať stránku

[ctx: button label]
en: Convert to link
sk: Previesť na odkaz

[ctx: button label]
en: Download
sk: Stiahnuť

[ctx: button label]
en: Edit All
sk: Upraviť všetky

[ctx: button label]
en: Embed
sk: Vložiť

[ctx: button label]
en: Import
sk: Importovať

[ctx: button label]
en: Try again
sk: Skúsiť znovu

en: by
sk: od

en: by %s
sk: od %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
sk: cURL je nainštalovaný, ale nedá sa načítať jeho verzia.

en: cURL version
sk: verzia cURL

en: cURL version.
sk: verzia cURL

[ctx: caption]
en: "%1$s" by %2$s/ %3$s
sk: "%1$s" od %2$s/ %3$s

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a> by %2$s/ %3$s
sk: <a %1$s>Autor</a>: %2$s/ %3$s

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a>/ %2$s
sk: <a %1$s>Práca</a>/ %2$s

[ctx: categories]
en: All
sk: Všetky

[ctx: categories]
en: Most Used
sk: Najpoužívanejšie

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
sk: Kategória:

en: check
sk: kontrola

en: checkout
sk: pokladňa

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
sk: Fakturačné pole %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
sk: Doprava %s

en: child
sk: potomok

en: close tags
sk: zavrieť značky

en: co-resident
sk: spolubývajúci

en: co-worker
sk: spolupracovník

en: colleague
sk: kolega

[ctx: color]
en: Default: %s
sk: Predvolená: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
sk: Tmavý

[ctx: color scheme]
en: Light
sk: Svetlý

[ctx: column name]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: column name]
en: Date
sk: Dátum

[ctx: column name]
en: File
sk: Súbor

[ctx: column name]
en: In Response To
sk: V reakcii na

[ctx: column name]
en: Review
sk: Hodnotenie

[ctx: column name]
en: Submitted on
sk: Odoslané:

[ctx: column name]
en: Title
sk: Názov

[ctx: column name]
en: Uploaded to
sk: Nahrané do

[ctx: comment]
en: Mark as spam
sk: Označiť ako spam

[ctx: comment]
en: Not Spam
sk: Nie je spam

[ctx: comment]
en: Not spam
sk: Nie je spam

[ctx: comment]
en: Permalink:
sk: Trvalý odkaz:

[ctx: comment status]
en: Approved
sk: Schválený

[ctx: comment status]
en: Closed
sk: Uzavreté

[ctx: comment status]
en: Open
sk: Otvorený

[ctx: comment status]
en: Pending
sk: Čakajúci

[ctx: comment status]
en: Trash
sk: Kôš

en: comments
sk: komentáre

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetky <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Schválené <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Schválené <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Schválené <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Môj <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Moje <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Mojich <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Čakajúce <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Čakajúce <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Čakajúce <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Kôš <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: Jedna myšlienka na &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s myšlienky na &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s myšlienok na &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
sk: kontakt

en: contact form
sk: kontaktný formulár

[ctx: content placeholder]
en: Content…
sk: Obsah...

en: copied!
sk: Skopírované!

en: crop ratio height
sk: pomer orezania výšky

en: crop ratio width
sk: pomer orezania šírky

en: crush
sk: zálusk

en: current
sk: Aktuálny

en: custom
sk: Vlastné

[ctx: custom background]
en: Background
sk: Pozadie

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
sk: Posledne nahraté

[ctx: custom headers]
en: Suggested
sk: Odporúčané

[ctx: custom image header]
en: Header
sk: Hlavička

en: customer orders
sk: celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
sk: Naplánovať

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
sk: Naplánované

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sk: j. F Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
sk: %1$s na %2$s %3$s

[ctx: database error]
en: unknown
sk: neznáme

en: date
sk: priateľ/ka

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
sk: Deň:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
sk: Mesiac:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
sk: Rok:

[ctx: date/time]
en: On
sk: o

en: day | days
sk[0]: deň

en: days
sk: dni/dní

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
sk: on

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
sk: 2

[ctx: default site language]
en: Site Default
sk: Predvolený jazyk webovej stránky

[ctx: default-slug]
en: product
sk: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
sk: obchod

en: development
sk: Vývoj

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
sk: Pridať %s

en: discounted shipping labels
sk: štítky zlacnenej dopravy

[ctx: displayed in search results when results are cached]
en: cache hit
sk: prístup do vyrovnávacej pamäte

[ctx: district]
en: Belgrade
sk: Belehrad

en: document
sk: dokument

en: domain
sk: doména

en: done
sk: Hotovo

en: download
sk: Stiahnuť

en: e
sk: upraviť

en: e.g. Heavy
sk: napr. Ťažké

en: eCheck
sk: eŠek

en: eCheck ending in %1$s
sk: eCheck končí na %1$s

en: eCommerce
sk: online obchod

en: ebook
sk: e-kniha

en: edit
sk: upraviť

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sk: fakturačná adresa

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sk: doprava

[ctx: editor button]
en: Left to right
sk: Zľava doprava

[ctx: editor button]
en: Right to left
sk: Sprava doľava

[ctx: editor button]
en: Show blocks
sk: Zobraziť bloky

en: education
sk: Vzdelanie

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
sk: Administrátor webovej stránky

[ctx: email address]
en: Report generated for
sk: Report vygenerovaný pre

en: enabled
sk: Povolené

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sk: Načítavanie zlyhalo

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sk: Načítavanie viacerých výsledkov&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sk: Neboli nájdené žiadne zhody

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sk: Prosím zmažte %qty% znakov

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sk: Prosím zmažte jeden znak

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sk: Prosím zadajte %qty% alebo viac znakov

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sk: Prosím zadajte 1 alebo viac znakov

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sk: Vyhľadávam&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sk: Môžete vybrať len %qty% položiek

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sk: Môžete vybrať len 1 položku

en: enter a custom date format in the following field
sk: v nasledujúcom poli zadajte vlastný formát času

en: enter a custom time format in the following field
sk: v nasledujúcom poli zadajte vlastný formát času

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
sk: Hups, pri generovaní vášho formulára sa vyskytol problém. Pravdepodobne to budete musieť skúsiť znova.

en: escape
sk: Zavrieť

en: event
sk: Podujatie

en: example:
sk: Napríklad:

en: family
sk: rodina

[ctx: file type group]
en: Archives
sk: Archívy

[ctx: find/replace]
en: Find
sk: Nájsť

[ctx: find/replace]
en: Next
sk: Ďalší

[ctx: find/replace]
en: Prev
sk: Predchádzajúci

[ctx: find/replace]
en: Replace
sk: Nahradiť

[ctx: find/replace]
en: Replace all
sk: Nahradiť všetky

[ctx: find/replace]
en: Replace with
sk: Nahradiť s

[ctx: find/replace]
en: Whole words
sk: Celé slová

en: first
sk: prvú

en: five star
sk: päť hviezdičiek

en: folder
sk: priečinok

[ctx: font categories]
en: All
sk: Všetky

[ctx: font category]
en: Display
sk: Zobraziť

[ctx: font category]
en: Serif
sk: Pätkové písmo

[ctx: font size name]
en: Huge
sk: Obrovské

[ctx: font size name]
en: Large
sk: Veľké

[ctx: font size name]
en: Medium
sk: Stredné

[ctx: font size name]
en: Small
sk: Malé

[ctx: font style]
en: Italic
sk: Kurzíva

[ctx: font style]
en: Normal
sk: Normálny

[ctx: font weight]
en: Black
sk: Čierna

[ctx: font weight]
en: Bold
sk: Tučné

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
sk: Extra tučné

[ctx: font weight]
en: Medium
sk: Stredné

[ctx: font weight]
en: Normal
sk: Normálna

[ctx: font weight]
en: Regular
sk: Normálne

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
sk: Polotučné

[ctx: font weight]
en: Thin
sk: Tenké

en: food and drink
sk: Jedlo a nápoje

en: for life
sk: na celý život

en: free
sk: Zadarmo

en: friend
sk: priateľ

en: friendship
sk: priateľstvo

en: from $0.99
sk: od $0.99

en: from $1.49
sk: od $1.49

en: from $1.99
sk: od $1.99

en: from $2.99
sk: od $2.99

en: g:i a
sk: G:i

en: g:i:s a
sk: H:i:s

en: g:ia
sk: G:i

[ctx: genitive]
en: April
sk: apríla

[ctx: genitive]
en: August
sk: augusta

[ctx: genitive]
en: December
sk: decembra

[ctx: genitive]
en: February
sk: februára

[ctx: genitive]
en: January
sk: januára

[ctx: genitive]
en: July
sk: júla

[ctx: genitive]
en: June
sk: júna

[ctx: genitive]
en: March
sk: marca

[ctx: genitive]
en: May
sk: mája

[ctx: genitive]
en: November
sk: novembra

[ctx: genitive]
en: October
sk: októbra

[ctx: genitive]
en: September
sk: septembra

en: geographical
sk: geograficky

en: guest orders
sk: celkový počet objednávok neregistrovaných

en: handle
sk: referencia

en: handled by WordPress.com
sk: spracovávané WordPress.com

[ctx: header landmark area]
en: Header
sk: Hlavička

[ctx: heading levels]
en: All
sk: Všetky

en: hide
sk: Skryť

en: hits
sk: zobrazení

en: home
sk: Domovská stránka

en: horizontal start position
sk: horizontálna počiatočná poloha

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
sk: Zarovnať horiznotálne

en: hour
sk: hodina

en: hours
sk: hodiny/hodín

en: html_lang_attribute
sk: sk-SK

en: https://en.gravatar.com/
sk: https://sk.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/
sk: https://sk.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/about/requirements/
sk: https://sk.wordpress.org/about/requirements/

en: https://wordpress.org/about/stats/
sk: https://sk.wordpress.org/about/stats/

en: https://wordpress.org/news/
sk: http://wp.sk/

en: https://wordpress.org/support/forums/
sk: https://sk.wordpress.org/support/forums/

en: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg/
sk: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg

en: iCalendar Feed URL:
sk: URL adresa kanálu aplikácie iCalendar

en: identity
sk: identita

en: image
sk: Obrázok

[ctx: imperative verb]
en: Preview
sk: Náhľad

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
sk: Vyriešte

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
sk: V "%s"

en: inserter
sk: vkladač

en: install
sk: nainštalovať

en: is now live.
sk: je teraz zverejnený.

en: is now scheduled. It will go live on
sk: je teraz naplánovaný. Zverejní sa

en: item %s
sk: položka %s

en: items
sk: položiek

en: just now
sk: práve teraz

en: kin
sk: príbuzný

en: l, F j, Y
sk:  j. F Y

en: l, F jS, Y
sk: l, j. F , Y

en: l, M j, Y
sk: l, j.M.Y

[ctx: label]
en: Search for:
sk: Hľadať:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
sk: Ďalší

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
sk: Predchádzajúci

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
sk: Pridať zvukový súbor

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
sk: Upraviť audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
sk: Nahradiť audio

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
sk: Pridať obrázky

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
sk: Editovať galériu

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
sk: Pridať obrázok

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
sk: Nahradiť obrázok

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
sk: Pridať multimediálny súbor

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
sk: Upraviť média

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
sk: Nahradiť médiá

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
sk: Pridať video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
sk: Upraviť video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
sk: Nahradiť video

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
sk: Vlastná...

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
sk: Mesiac

[ctx: label for filtering posts]
en: Month Updated
sk: Aktualizovaný mesiac

[ctx: label for filtering posts]
en: Post Types
sk: Typy obsahu

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
sk: Rok

[ctx: label for filtering posts]
en: Year Updated
sk: Aktualizovaný rok

[ctx: label for formatting JSON]
en: Minify
sk: Stlačenie

[ctx: label for formatting JSON]
en: Pretty
sk: Pekný

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
sk: Skryť ovládanie

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
sk: Zobraziť ovládanie

[ctx: label for next post link]
en: Next
sk: Ďalší

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: last
sk: poslednú

[ctx: link]
en: Add New
sk: Pridať nový

en: link color
sk: Farba odkazu

[ctx: link name]
en: Name
sk: Názov

[ctx: links widget]
en: All Links
sk: Všetky odkazy

[ctx: list style]
en: Circle
sk: Kruh

[ctx: list style]
en: Default
sk: Základný

[ctx: list style]
en: Disc
sk: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
sk: Nízky alfa

[ctx: list style]
en: Lower Greek
sk: Nízky grécky

[ctx: list style]
en: Lower Roman
sk: Nízky rímsky

[ctx: list style]
en: Square
sk: Štvorec

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
sk: Veľký alfa

[ctx: list style]
en: Upper Roman
sk: Veľký rímsky

en: media
sk: médiá

[ctx: media]
en: Remove video track
sk: Odstrániť video stopu

[ctx: media item]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: media item]
en: Success
sk: Hotovo

[ctx: media items]
en: Mine
sk: Moje

[ctx: media items]
en: Unattached
sk: Nepriložené

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
sk: Akcie

en: menu
sk: Menu

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
sk: (Momentálne nastavené na: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: menu]
en: Use new menu
sk: Použiť nové menu

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
sk: (Momentálne: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
sk: (Momentálne nastavené na: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
sk: (Ak plánujete používať menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, preskočte tento krok.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
sk: Tu sa bude zobrazovať menu. Ak si to želáte zmeniť, vyberte iné umiestnenie.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
sk: Zobraziť všetky umiestnenia

[ctx: menu locations]
en: View Location
sk: Zobraziť všetky umiestnenia

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
sk: Kde chcete, aby sa toto menu zobrazovalo?

en: met
sk: stretol

[ctx: meta name]
en: Name
sk: Názov

[ctx: min_price]
en: From:
sk: Od:

en: minute | minutes
sk[0]: minúta

en: minutes
sk: minúty/minút

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
sk: (bez označenia)

en: month
sk: mesiac

en: moved to the Trash.
sk: presunutý do koša.

en: movie
sk: film

en: muse
sk: múza

en: music
sk: hudba

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
sk: Na čítanie

[ctx: name]
en: Unknown
sk: Neznámy

[ctx: nav menu home label]
en: Home
sk: Domov

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
sk: Odkaz na kategóriu.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
sk: Odkaz na stránku.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
sk: Odkaz na článok.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
sk: Odkaz na značku.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
sk: Odkaz kategórie

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
sk: Odkaz na stránku

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
sk: Odkaz na článok

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
sk: Odkaz na značku

[ctx: navigation link preview example]
en: Example Link
sk: Príklad linku

en: neighbor
sk: sused

en: new users
sk: nový užívatelia

en: newer
sk: novšie

[ctx: next set of posts]
en: Next
sk: Ďaľšie

en: no title
sk: žiadny nadpis

[ctx: no user roles]
en: None
sk: Žiadne

en: none
sk: žiadne

en: not a support question
sk: nie otázka pre podporu

en: not resolved
sk: nevyriešený

en: notifications
sk: Notifikácie

[ctx: noun]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: noun]
en: Comments
sk: Komentáre

[ctx: noun]
en: Document
sk: Dokument

[ctx: noun]
en: Likes
sk: Lajky

[ctx: noun]
en: Post
sk: Príspevok

[ctx: noun]
en: Trash
sk: Kôš

[ctx: noun]
en: Views
sk: zobrazenia

[ctx: noun]
en: Visitors
sk: návšteníci

[ctx: noun]
en: comment
sk: Komentár

[ctx: noun; Audio block parameter]
en: Preload
sk: Prednačítať

[ctx: number of pages]
en: of
sk: z

en: number_format_decimal_point
sk: ,

en: of
sk: z

en: older
sk: staršie

en: on
sk: na

en: optional
sk: voliteľné

en: options
sk: Možnosti

en: or
sk: alebo

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sk: alebo <a href="%s">vytvorte nové menu</a>. Nezabudnite uložiť vaše zmeny!

en: orders
sk: objednávka

en: page | pages
sk[0]: Stránka

[ctx: page]
en: Add New
sk: Pridať novú

[ctx: page]
en: Featured image
sk: Ilustračný obrázok

[ctx: page]
en: Remove featured image
sk: Odstrániť ilustračný obrázok

[ctx: page]
en: Set featured image
sk: Nastaviť ilustračný obrázok

[ctx: page]
en: Use as featured image
sk: Použiť ako ilustračný obrázok

[ctx: page label]
en: Front Page
sk: Úvodná stránka

[ctx: page label]
en: Posts Page
sk: Stránka článkov

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
sk: Stránka zásad ochrany osobných údajov

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
sk: %1$s z %2$s

[ctx: paging]
en: Page <CurrentPageControl /> of %s
sk: Strana <CurrentPageControl /> z %s

en: parent
sk: rodič

en: password
sk: Heslo

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
sk: Nezhoda

[ctx: password strength]
en: Medium
sk: Stredná

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
sk: Neznáma sila hesla

[ctx: password strength]
en: Strong
sk: Silné

[ctx: password strength]
en: Very weak
sk: Veľmi slabé

[ctx: password strength]
en: Weak
sk: Slabé

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
sk: Prečítané

[ctx: patterns]
en: All
sk: Všetky

[ctx: patterns]
en: Not synced
sk: Nesynchronizované

[ctx: patterns]
en: Synced
sk: Synchronizované

[ctx: patterns menu item]
en: Patterns
sk: Vzory

en: payment setup
sk: nastavenie platby

en: payment setup and automated taxes
sk: nastavenie platby a automatizovaných daní

en: payment setup and discounted shipping labels
sk: štítky platobných možností a zlacnenej dopravy

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
sk: nastavenie platieb, automatizované sazdby daní a zľavnené adresné štítky

en: per day
sk: za deň

en: per year
sk: za rok

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
sk: Náhľad správy exportu.

[ctx: personal data group label]
en: About
sk: O skupine

en: photo
sk: fotka

en: physical
sk: osobne

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sk: Kúpiť produkt

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sk: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sk: Hľadať &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sk: Do&hellip;

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
sk: %s ak:

[ctx: playlist item title]
en: &#8220;%s&#8221;
sk: &#8222;%s&#8220;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
sk: %s bol úspešne vymazaný.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
sk: <strong>Chyba:</strong>Aktuálna verzia PHP (%1$s) nespĺňa minimálne požiadavky pre %2$s. Plugin vyžaduje PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
sk: <strong>Chyba:</strong> Aktuálna verzia WordPress (%1$s) nespĺňa minimálne požiadavky pre %2$s. Plugin vyžaduje WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
sk: <strong>Chyba:</strong>Súčasné verzie WordPress (%1$s) a PHP (%2$s) nespĺňajú minimálne požiadavky pre %3$s. Plugin vyžaduje WordPress %4$s a PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
sk: Aktivovať %s

[ctx: plugin]
en: Active
sk: Aktívny

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
sk: Nie je možné nainštaľovať.

[ctx: plugin]
en: Current
sk: Aktuálny

[ctx: plugin]
en: Install %s
sk: Inštalovať %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
sk: Inštalovať %s teraz

[ctx: plugin]
en: Install Now
sk: Inštalovať teraz

[ctx: plugin]
en: Network Activate
sk: Aktivovať v sieti

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
sk: Nahradiť aktuálny nahraným

[ctx: plugin]
en: Update %s now
sk: Aktualizovať %s

[ctx: plugin]
en: Uploaded
sk: Nahratý

[ctx: plugin status]
en: Active
sk: Aktívny

en: poetry
sk: poézia

en: post | posts
sk[0]: článok

[ctx: post]
en: Add New
sk: Pridať nový

[ctx: post]
en: Failed
sk: Neúspešné

[ctx: post]
en: Featured image
sk: Ilustračný obrázok

[ctx: post]
en: In-Progress
sk: Prebieha

[ctx: post]
en: Remove featured image
sk: Odstrániť ilustračný obrázok

[ctx: post]
en: Set featured image
sk: 	Nastaviť ilustračný obrázok

[ctx: post]
en: Use as featured image
sk: Použiť ako ilustračný obrázok

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
sk: Naplánovať

[ctx: post author]
en: by %s
sk: od %s

[ctx: post format]
en: Format
sk: Formát

[ctx: post format]
en: Formats
sk: Formáty

[ctx: post format archive title]
en: Audio
sk: Zvuk

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sk: Rozhovory

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sk: Galérie

[ctx: post format archive title]
en: Images
sk: Obrázky

[ctx: post format archive title]
en: Links
sk: Odkazy

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sk: Citáty

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sk: Stavy

[ctx: post format archive title]
en: Videos
sk: Videá

[ctx: post format archives link]
en: All %1$s posts
sk: Všetky príspevky %1$s

[ctx: post password form]
en: Enter
sk: Vstúpiť

[ctx: post schedule full date format]
en: F j, Y g:i a
sk: j.m.Y G:i');

[ctx: post status]
en: Customization Draft
sk: Koncept úprav

[ctx: post status]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: post status]
en: Password protected
sk: Chránené heslom

[ctx: post status]
en: Pending
sk: Čaká na schválenie

[ctx: post status]
en: Private
sk: Súkromné

[ctx: post status]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: post status]
en: Scheduled
sk: Naplánovaný

[ctx: post status]
en: Sticky
sk: Pripnuté

[ctx: post status]
en: Trash
sk: Kôš

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
sk: Archívy:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
sk: Množiny zmien

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
sk: Globálne štýly

[ctx: post type general name]
en: Media
sk: Médiá

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
sk: Navigačné menu

[ctx: post type general name]
en: Pages
sk: Stránky

[ctx: post type general name]
en: Patterns
sk: Vzory

[ctx: post type general name]
en: Posts
sk: Články

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
sk: Časti šablóny

[ctx: post type general name]
en: Templates
sk: Šablóny

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
sk: Množina zmien

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
sk: Navigačné menu

[ctx: post type singular name]
en: Page
sk: Stránka

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
sk: Vzor

[ctx: post type singular name]
en: Post
sk: Článok

[ctx: post type singular name]
en: Template
sk: Šablóna

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
sk: Časť šablóny

en: posts
sk: články/-ov

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetky <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Môj <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Moje <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Moje <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Pripnutý <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Pripnuté <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Pripnutých <span class="count">(%s)</span>

en: preview
sk: Náhľad

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
sk: Predošlé

en: print
sk: Tlačiť

en: privacy page
sk: stránka zásad ochrany osobných údajov

en: privacy policy
sk: pravidlá ochrany súkromia

en: privacy-policy
sk: ochrana-sukromia

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
sk: product_includes parameter musí špecifikovať presne jeden produkt pri segmentácii podľa variácie.

en: professional
sk: pracovný

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
sk: j. F Y

[ctx: recipe]
en: Difficulty
sk: Náročnosť

[ctx: recipe]
en: Directions
sk: Pokyny

[ctx: recipe]
en: Ingredients
sk: Ingrediencie

[ctx: recipe]
en: Print
sk: Tlačiť

[ctx: recipe]
en: Servings
sk: Vyhľadávané (servings)

[ctx: recipe]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: recipe]
en: Time
sk: Čas

en: registration
sk: Registrácia

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: reply
sk: odpovedať

[ctx: request status]
en: Completed
sk: Vykonaný

[ctx: request status]
en: Confirmed
sk: Potvrdený

[ctx: request status]
en: Failed
sk: Neúspešný

[ctx: request status]
en: Pending
sk: Čakajúci

en: required
sk: povinné

en: resolved
sk: vyriešené

[ctx: review]
en: Mark as spam
sk: Označiť ako spam

[ctx: review]
en: Not Spam
sk: Nie je spam

[ctx: review]
en: Not spam
sk: Nie je spam

[ctx: review type]
en: Type
sk: Typ

en: reviewed by %s
sk: hodnotenie od %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
sk: j. F Y @ G:i:s

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
sk: j. n. G:i

[ctx: revisions]
en: Browse
sk: Prezerať

en: romantic
sk: city

[ctx: sample permalink base]
en: archives
sk: archiv

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
sk: priklad-clanku

en: sample-page
sk: ukazka-strany

en: save
sk: Uložiť

en: says
sk: hovorí

en: scale height
sk: škalovanie výšky

[ctx: screen sizes]
en: All
sk: Všetky

en: search
sk: hľadaj

en: second
sk: sekunda

en: seconds
sk: sekundách

en: selection height
sk: výška označenia

en: selection width
sk: šírka výberu

en: sent daily
sk: posielať denne

en: sent immediately
sk: posielať okamžite

en: sent weekly
sk: posielať týždenne

[ctx: settings screen]
en: Discussion
sk: Diskusia

[ctx: settings screen]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: settings screen]
en: Security
sk: Bezpečnosť

[ctx: settings screen]
en: Writing
sk: Písanie

en: share
sk: Zdieľať

[ctx: share to]
en: Email
sk: E-mail

[ctx: share to]
en: Print
sk: Tlačiť

en: shipping address
sk: Dodacia adresa

[ctx: shipping country prefix]
en: to
sk: do

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
sk: do

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
sk: Zásielka %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
sk: Zásielka 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sk: Doprava

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sk: Poštovné %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
sk: Objednávka

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
sk: Skryť panel

en: show
sk: Ukázať

en: sibling
sk: súrodenec

[ctx: single horizontal line]
en: Row
sk: Riadok

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
sk: &larr; Prejsť na %s

[ctx: site]
en: Activate
sk: Aktivovať

[ctx: site]
en: Mark as spam
sk: Označiť ako spam

[ctx: site]
en: Not Spam
sk: Nie je spam

[ctx: site]
en: Not spam
sk: Nie je spam

[ctx: site]
en: Public
sk: Verejné

[ctx: site]
en: Registered
sk: Registrovaná

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetkých <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
sk: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
sk: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
sk: znacka-produktu

[ctx: slug]
en: uncategorized
sk: nezaradené

en: social
sk: Sociálne siete

en: space
sk: priestor,

[ctx: spellcheck]
en: Finish
sk: Dokončiť

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
sk: Ignorovať

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
sk: Ignorovať všetky

en: spouse
sk: manžel(ka)

[ctx: status labels]
en: All
sk: Všetky

[ctx: status labels]
en: Past-due
sk: Po termíne

en: sticky
sk: prilepené

en: styles
sk: Štýly

en: sub item
sk: vnorená položka

[ctx: submit button]
en: Search
sk: Nájdi

[ctx: submit-button]
en: Submit
sk: Odoslať

en: survey
sk: prieskum

en: sweetheart
sk: miláčik

[ctx: table body]
en: Body
sk: Telo

[ctx: table cell]
en: Cell
sk: Bunka

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
sk: Rozsah

[ctx: table footer]
en: Footer
sk: Pätička

[ctx: table header]
en: Header
sk: Hlavička

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
sk: Značka:

[ctx: tags]
en: Most Used
sk: Najpoužívanejšie

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
sk: Kategórie vzorov

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sk: Kategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
sk: Kategória vzoru

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
sk: Značka

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
sk: %s pridaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
sk: %s vymazaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
sk: %s nebol pridaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
sk: %s nebol aktualizovaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
sk: %s aktualizované

en: template
sk: šablóna

[ctx: template part area]
en: Footer
sk: Pätička

[ctx: template part area]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: template part area]
en: Header
sk: Hlavička

[ctx: term]
en: %s added
sk: Výraz %s pridaný

[ctx: term]
en: %s removed
sk: %s odstránený

[ctx: term]
en: Remove %s
sk: Odstrániť %s

[ctx: term name]
en: Name
sk: Názov

en: terms and conditions
sk: všeobecné obchodné podmienky

en: text color
sk: Farba textu

en: text direction
sk: smer textu

[ctx: the Internet Defense League]
en: Learn more about the %s
sk: Dozvedieť sa viac o %s

en: the author
sk: Autor

en: the past day
sk: minulý deň

en: the past month
sk: Minulý mesiac

en: the past quarter
sk: minulý trištvrťrok

en: the past week
sk: minulý týždeň

en: the past year
sk: minulý rok

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
sk: hodnota

en: theme
sk: téma

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
sk: Téma %s bola úspešne odstránená.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
sk: <strong>Chyba:</strong> Súčasná verzia PHP nespĺňa minimálne požiadavky %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
sk: <strong>Chyba:</strong> Súčasná verzia WordPress a PHP nespĺňa minimálne požiadavky %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
sk: <strong>Chyba:</strong> Súčasná verzia WordPress nespĺňa minimálne požiadavky %s.

[ctx: theme]
en: Activate
sk: Aktivovať

[ctx: theme]
en: Activate %s
sk: Aktivovať %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
sk: Aktivovať &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
sk: Aktívna

[ctx: theme]
en: Active:
sk: Aktívna:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
sk: Nie je možné aktivovať

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
sk: Nepodarilo sa aktivovať %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
sk: Nie je možné nainštalovať.

[ctx: theme]
en: Change
sk: Zmeniť

[ctx: theme]
en: Customize %s
sk: Prispôsobiť %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
sk: Odstrániť %s

[ctx: theme]
en: Installed
sk: Nainštalovaná

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
sk: Živý náhľad %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
sk: Ukážka:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
sk: Aktualizovať aktívnu tému nahranou verziou

[ctx: theme]
en: Update %s now
sk: Aktualizovať %s

[ctx: theme]
en: Uploaded
sk: Nahraté

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
sk: Zobraziť podrobnosti témy pre %s

[ctx: theme author]
en: By %s
sk: Autor: %s

[ctx: theme name]
en: Name
sk: Názov

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetky <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Vypnutá <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Vypnuté <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Vypnutých <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Povolená <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Povolené <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Povolených <span class="count">(%s)</span>

en: this video
sk: toto video

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
sk: j. F Y, G:i:s

en: uncategorized
sk: Nezaradené

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
sk: neočakávané ukončenie: PHP Fatal error %1$s v %2$s na riadku %3$s

en: unknown
sk: neznáme

en: untitled post %s
sk: príspevok bez názvu %s

[ctx: user]
en: Add New User
sk: Pridať nového používateľa

[ctx: user]
en: Mark as spam
sk: Označiť ako spam

[ctx: user]
en: Not spam
sk: Nie je spam

[ctx: user]
en: Registered
sk: Registrovaný

en: user email is required
sk: Parameter user email je povinný

en: user login is required
sk: Parameter user login je povinný

en: user_data is required
sk: Parameter user_data je povinný

en: user_id is required
sk: Parameter user_id je povinný

en: user_token is required
sk: Parameter user_token je povinný

en: username
sk: Používateľské meno

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetci <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetci <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetci <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
sk: Zmeniť

[ctx: verb]
en: Clear
sk: Vymazať

[ctx: verb]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: verb]
en: Group
sk: Zoskupiť

[ctx: verb]
en: Stack
sk: Zoskupiť

[ctx: verb]
en: Trash
sk: Zahodiť

[ctx: verb]
en: View
sk: Zobraziť

[ctx: verb; site]
en: Archive
sk: Archivovať

en: verified owner
sk: overený zákazník

en: vertical start position
sk: vertikálna počiatočná poloha

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
sk: Zarovnať vertikálne

en: via %s
sk: cez %s

[ctx: video or audio]
en: Length
sk: Dĺžka

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
sk: Pozrieť: %s

en: website
sk: webstránka

[ctx: website URL]
en: At URL
sk: Na URL adrese

[ctx: website name]
en: For site
sk: Pre webovú stránku

en: week
sk: týždeň

en: white
sk: Biela

[ctx: widget]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: widget]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s komentoval %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sk[0]: Zobrazený %1$d&ndash;%2$d z %3$d výsledkov
sk[1]: Zobrazené %1$d&ndash;%2$d z %3$d výsledkov
sk[2]: Zobrazených %1$d&ndash;%2$d z %3$d výsledkov

en: x-height of the font (ex)
sk: x-height fontu (ex)

en: year
sk: rok

en: years
sk: roky/rokov

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
sk: Zablokované zlomyseľné pokusy o prihlásenie

en: {{span}}%(domain)s{{/span}} is available!
sk: {{span}}%(domain)s{{/span}} je k dispozícii!

en: — No Change —
sk: — Bez zmeny —

en: — No change —
sk: — Bez zmeny —

en: “Read more” link text
sk: Text odkazu “Čítať viac“

en: … <a>Read more<span>: %1$s</span></a>
sk: … <a>Čítať viac<span>: %1$s</span></a>
