WordPress.com - en to sl_SI translation catalogue (13452 entries)

en:  (%s ago)
sl_SI:  (%s nazaj)

en:  says
sl_SI:  piše

en: "%1$s" by %2$s.
sl_SI: "%1$s", %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
sl_SI: "%1$s", %3$s dne %2$s.

en: "%1$s" from %2$s.
sl_SI: "%1$s" z dne %2$s.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
sl_SI: "%1$s" ni podprta vrednost območja wp_template_part in je bila dodana kot "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
sl_SI: Skript "%1$s" ne bi smel biti vključen skupaj z novim urejevalnikom gradnikov (%2$s ali %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
sl_SI: Slog "%1$s" ne bi smel biti vključen skupaj z novim urejevalnikom gradnikov (%2$s ali %3$s).

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
sl_SI: »%s« ni bilo mogoče shraniti. Preglejte in preverite ali je URL veljaven in poskusite znova.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sl_SI: "%s" je bil že dodan in ga ni mogoče unovčiti z ostalimi kuponi.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
sl_SI: »%s« v theme.json settings.color.duotone ni šestnajstiški ali rgb niz.

en: "%s" is already registered.
sl_SI: "%s" je že registrirana.

en: "%s" is an invalid coupon code.
sl_SI: "%s" ni veljavna koda kupona.

en: "%s" shipping class cost
sl_SI: "%s" strošek razreda dostave

en: "%s" tax rates
sl_SI: "%s" davčne stopnje

en: "From" address
sl_SI: "Od" naslov

en: "From" name
sl_SI: "Od" Naziv

en: #%d (no title)
sl_SI: #%d (brez naslova)

en: #%s is an invalid image ID.
sl_SI: #%s je neveljaven ID slike.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
sl_SI: $store mora biti primerek WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store

en: % Comments
sl_SI: % Komentarjev

en: % comments
sl_SI: % komentarji

en: %(cost)s {{small}}/year{{/small}}
sl_SI: %(cost)s {{small}}/leto{{/small}}

en: %(days)dd ago
sl_SI: %(days)dd dni nazaj

en: %(email)s is not a valid email address.
sl_SI: %(email)s ni ustrezen e-naslov.

en: %(purchaseName)s will expire and be removed from your site %(expiry)s.
sl_SI: %(purchaseName)s poteče in do odstranjen s spletišča %(expiry)s.

en: %(revisions)d revision | %(revisions)d revisions
sl_SI[0]: %(revisions)d različica
sl_SI[1]: %(revisions)d različici
sl_SI[2]: %(revisions)d različice
sl_SI[3]: %(revisions)d različic

en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
sl_SI: %1$1sRaziščite našo dokumentacijo%2$2s za več podrobnosti ali samo začnite!

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
sl_SI[0]: %1$d najdena napaka: %2$s ob ponovni selitvi naročil. Oglejte si zgornjo napako.
sl_SI[1]: %1$d najdeni napaki: %2$s ob ponovni selitvi naročil. Oglejte si zgornji napaki.
sl_SI[2]: %1$d najdene napake: %2$s ob ponovni selitvi naročil. Oglejte si zgornje napake.
sl_SI[3]: %1$d najdenih napak: %2$s ob ponovni selitvi naročil. Oglejte si zgornje napake.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
sl_SI[0]: %1$d najdena napaka: %2$s. Preglejte zgornjo napako.
sl_SI[1]: %1$d najdeni napaki: %2$s. Preglejte zgornji napaki.
sl_SI[2]: %1$d najdene napake: %2$s. Preglejte zgornje napake.
sl_SI[3]: %1$d najdenih napak: %2$s. Preglejte zgornje napake.

en: %1$d item in cart, total price of %2$s | %1$d items in cart, total price of %2$s
sl_SI[0]: %1$d predmet v košarici, skupna cena %2$s
sl_SI[1]: %1$d predmeta v košarici, skupna cena %2$s
sl_SI[2]: %1$d predmeti v košarici, skupna cena %2$s
sl_SI[3]: %1$d predmetov v košarici, skupna cena %2$s

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
sl_SI[0]: %1$d naročilo je bilo usklajeno v %2$d sekundah.
sl_SI[1]: %1$d naročili sta bili usklajeni v %2$d sekundah.
sl_SI[2]: %1$d naročila so bila usklajena v %2$d sekundah.
sl_SI[3]: %1$d naročil je bilo usklajenih v %2$d sekundah.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
sl_SI[0]: %1$d naročilo je bilo preverjeno v %2$d sekundah.
sl_SI[1]: %1$d naročili sta bili preverjeni v %2$d sekundah.
sl_SI[2]: %1$d naročila so bila preverjena v %2$d sekundah.
sl_SI[3]: %1$d naročil je bilo preverjenih v %2$d sekundah.

en: %1$d out of 5
sl_SI: %1$d od 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
sl_SI: %1$d zaključenih posodobitev. Različica podatkovne zbirke je %2$s

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
sl_SI: %1$s
    
    Ime bloga: %3$s
    URL: %4$s
    
    Potrdi sledenje: %2$s
    
    Če ne želite več prejemati email-ov, kliknite na spodnjo povezavo:
    %5$s
    
    Če želite videti vse bloge in objave katere sledite na spletu, potem se lahko 
    prijavite z WordPress.com računom. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s #%2$s details
sl_SI: Podrobnosti za %1$s št. %2$s

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
sl_SI: %2$d. %1$s–%4$d. %3$s %5$d

en: %1$s %2$d–%3$d, %4$d
sl_SI: %2$d.–%3$d. %1$s %4$d

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
sl_SI: %1$s %2$s %3$s %4$s Vir

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
sl_SI: %1$s %2$s %3$s Vir kategorije

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
sl_SI: %1$s %2$s %3$s Vir komentarjev

en: %1$s %2$s %3$s Feed
sl_SI: Vir %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
sl_SI: %1$s %2$s %3$s Vir oznake

en: %1$s %2$s Comments Feed
sl_SI: %1$s %2$s Vir komentarjev

en: %1$s %2$s Feed
sl_SI: %1$s %2$s Vir

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
sl_SI: %1$s %2$s Objav iz %3$s Vira

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
sl_SI: %1$s %2$s Rezultati iskanja za vir &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
sl_SI: Zaradi nezdružljivosti z WordPressom %3$s je bil onemogočen %1$s %2$s. Nadgradite na %1$s %4$s ali novejšega.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
sl_SI: Zaradi nezdružljivosti z WordPressom %3$s je bil onemogočen %1$s %2$s.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
sl_SI: %1$s %2$s, %3$s nazaj (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
sl_SI: %2$s. %1$s. %3$s ob %4$s:%5$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
sl_SI: %1$s %2$sPosodobite WordPress, da omogočite novo navigacijo%3$s

en: %1$s (#%2$s)
sl_SI: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
sl_SI: %1$s (od %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
sl_SI: %1$s (od %2$s; ni alternativ)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
sl_SI: %1$s (od %2$s; uporabite raje %3$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
sl_SI: %1$s (razpoložljiva je nadgradnja na različico %2$s)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
sl_SI: %1$s - Na voljo je nova različica WordPress-a (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
sl_SI: %1$s - Priporočamo vsaj 5.6 različico MySQL-a. Poglejte: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
sl_SI: %1$s - Priporočamo, da povečate količino pomnilnika na najmanj 64MB. Oglejte si: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
sl_SI: %1$s - Priporočamo uporabo predpone z manj kot 20 znaki. Poglejte: %2$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
sl_SI[0]: %1$s komentar<span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sl_SI[1]: %1$s komentarja<span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sl_SI[2]: %1$s komentarji<span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sl_SI[3]: %1$s komentarjev<span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
sl_SI: %1$s MB (%2$s%%) zasedenega prostora

en: %1$s The development of this feature is currently on hold.
sl_SI: %1$s Razvoj te zmožnosti je trenutno na čakanju.

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    			             If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
sl_SI: %1$s Ta navigacija kmalu ne bo več na voljo, medtem ko izvajamo potrebne izboljšave.
    			 Če jo izklopite zdaj, je ne boste mogli znova vklopiti.

en: %1$s and %2$s
sl_SI: %1$s in %2$s

en: %1$s at %2$s
sl_SI: %1$s na %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
sl_SI: %1$s ob %2$s %3$s

en: %1$s by %2$s pixels
sl_SI: %1$s x %2$s pikslov

en: %1$s by %2$s.
sl_SI: %1$s uporabnika %2$s.

en: %1$s class does not exist.
sl_SI: Razred %1$s ne obstaja.

en: %1$s could not be created: %2$s
sl_SI: %1$s ni mogoče ustvariti: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
sl_SI: %1$s ni mogoče namestiti (%2$s). <a href="%3$s">Namestite ga ročno s klikom na to povezavo.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
sl_SI: %1$s ni bilo mogoče ponuditi preko načina Vsili prenašanje. Namesto tega bo uporabljena preusmeritev.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
sl_SI: %1$s ni bilo mogoče ponuditi preko načina X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Namesto tega bo uporabljeno Vsili prenašanje.

en: %1$s does not match pattern %2$s.
sl_SI: %1$s se ne ujema z vzorcem %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
sl_SI: %1$s se ne ujema s pričakovano obliko. Razlog: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
sl_SI: %1$s, ki se konča z %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sl_SI: %1$s, ki se konča z %2$s (poteče %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
sl_SI[0]: %1$s za %2$s element
sl_SI[1]: %1$s za %2$s elementa
sl_SI[2]: %1$s za %2$s elemente
sl_SI[3]: %1$s za %2$s elementov

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
sl_SI: Izdelek %1$s je bil odstranjen iz vaše košarice, ker je bil spremenjen. <a href="%2$s">Tu</a> ga lahko dodate nazaj v košarico.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
sl_SI: %1$s v %2$s v vrstici %3$s

en: %1$s invites you to follow <a href="%2$s">%3$s</a>:
sl_SI: %1$s te je povabil da spremljaš <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s is a required property of %2$s.
sl_SI: %1$s je zahtevana lastnost %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
sl_SI: %1$s je zastarel. Namesto tega je v uporabi povratna funkcija iz %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
sl_SI: %1$s je zastarelo. Uporabi raje %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
sl_SI: %1$s izdelek ima nizko zalogo. Na voljo le še %2$d.

en: %1$s is not %2$s.
sl_SI: %1$s ni %2$s.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
sl_SI: %1$s ni polje s številčnim kazalom.

en: %1$s is not a valid %2$l.
sl_SI: %1$s ni veljaven %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
sl_SI: %1$s ni veljaven %2$s. Razlog: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
sl_SI: %1$s ni vrste %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
sl_SI: %1$s ni tipa %2$s.

en: %1$s is not one of %2$l.
sl_SI: %1$s ni eden izmed %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
sl_SI: %1$s ni eden izmed %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sl_SI: %1$s ni veljavna/o. Vnesite eno od naslednjih: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
sl_SI: %1$s ni veljaveno. <a target="_blank" href="%2$s">Tu</a> lahko poiščete pravilen Eircode.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
sl_SI: %1$s poganja %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
sl_SI: %1$s je nastavljen na %2$s. Na vaše spletišče ne boste mogli nalagati datotek.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
sl_SI: %1$s se ujema z %2$l, vendar bi se moral ujemati s samo eno.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
sl_SI: %1$s mora biti večkratnik %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
sl_SI[0]: %1$s mora biti dolg najmanj %2$s znak.
sl_SI[1]: %1$s mora biti dolg najmanj %2$s znaka.
sl_SI[2]: %1$s mora biti dolg najmanj %2$s znake.
sl_SI[3]: %1$s mora biti dolg najmanj %2$s znakov.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
sl_SI[0]: %1$s mora biti dolg največ %2$s znak.
sl_SI[1]: %1$s mora biti dolg največ %2$s znaka.
sl_SI[2]: %1$s mora biti dolg največ %2$s znake.
sl_SI[3]: %1$s mora biti dolg največ %2$s znakov.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
sl_SI: %1$s mora biti med %2$d (izključno) in %3$d (izključno)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
sl_SI: %1$s mora biti med %2$d (izključno) in %3$d (vključno)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
sl_SI: %1$s mora biti med %2$d (vključno) in %3$d (izključno)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
sl_SI: %1$s mora biti med %2$d (vključno) in %3$d (vključno)

en: %1$s must be greater than %2$d
sl_SI: %1$s mora biti večje od %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
sl_SI: %1$s mora biti večje ali enako %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
sl_SI: %1$s mora biti manjše od %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
sl_SI: %1$s mora biti manjše ali enako %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
sl_SI[0]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s predmet.
sl_SI[1]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s predmeta.
sl_SI[2]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s predmete.
sl_SI[3]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s predmetov.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
sl_SI[0]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s lastnost.
sl_SI[1]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s lastnosti.
sl_SI[2]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s lastnosti.
sl_SI[3]: %1$s mora vsebovati najmanj %2$s lastnosti.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
sl_SI[0]: %1$s mora vsebovati največ %2$s predmet.
sl_SI[1]: %1$s mora vsebovati največ %2$s predmeta.
sl_SI[2]: %1$s mora vsebovati največ %2$s predmete.
sl_SI[3]: %1$s mora vsebovati največ %2$s predmetov.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
sl_SI[0]: %1$s mora vsebovati največ %2$s lastnost.
sl_SI[1]: %1$s mora vsebovati največ %2$s lastnosti.
sl_SI[2]: %1$s mora vsebovati največ %2$s lastnosti.
sl_SI[3]: %1$s mora vsebovati največ %2$s lastnosti.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
sl_SI: %1$s mora biti predmet %2$s.

en: %1$s on %2$s
sl_SI: %1$s na %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
sl_SI: %1$s sprejme samo niz poti, ki ni prazen. Prejeto: %2$s.

en: %1$s or %2$s
sl_SI: %1$s ali %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
sl_SI[0]: %1$s ocena glede na %2$s oceno
sl_SI[1]: %1$s ocena glede na %2$s oceni
sl_SI[2]: %1$s ocena glede na %2$s ocene
sl_SI[3]: %1$s ocena glede na %2$s ocen

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
sl_SI[0]: %1$s povrnjen %2$d naročilo (%3$d izdelek)
sl_SI[1]: %1$s povrnjena %2$d naročili (%3$d izdelka)
sl_SI[2]: %1$s povrnjeni %2$d naročila (%3$d izdleki)
sl_SI[3]: %1$s povrnjenih %2$d naročila (%3$d izdelki)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
sl_SI: %1$s zahteva primerek %2$s ali %3$s za naslov

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
sl_SI[0]: %1$s odziv na %2$s
sl_SI[1]: %1$s odziva na %2$s
sl_SI[2]: %1$s odzivi na %2$s
sl_SI[3]: %1$s odzivov na %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sl_SI[0]: %1$s mnenje za %2$s
sl_SI[1]: %1$s mnenji za %2$s
sl_SI[2]: %1$s mnenja za %2$s
sl_SI[3]: %1$s mnenj za %2$s

en: %1$s sales in %2$s
sl_SI: %1$s prodaje v %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
sl_SI: %1$s je treba poklicati znotraj dejanja %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
sl_SI: %1$s ne bi smel biti klican pred dejanjem %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
sl_SI: %1$s ne bi smel biti klican pred %2$s, dejanji %3$s in %4$s sta zaključeni.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
sl_SI: %1$s najbolje prodajano tega meseca (prodanih %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
sl_SI: Ob naročilu #%3$s je bilo naročenih %1$s enot %2$s brez zaloge.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
sl_SI: %1$s različica %2$s je zastarela. Nova različica je %3$s

en: %1$s via %2$s
sl_SI: %1$s preko %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
sl_SI: %1$s je bil poklican, vendar ni bila registrirana nobena vrsta naročila: morda je bil poklican prezgodaj.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
sl_SI: %1$s je bil klican z neveljavno stopnjo "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
sl_SI: %1$s je bil nameščen, vendar ga ni mogoče aktivirati. <a href="%2$s">Aktivirajte ga ročno s klikom na to povezavo.</a>

en: %1$s, and %2$s
sl_SI: %1$s in %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
sl_SI: %1$s. Menijska postavka %2$d od %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
sl_SI: %1$s. Številka podpostavke %2$d pod %3$s.

en: %1$s... (%2$s more)
sl_SI: %1$s ... (še %2$s)

en: %1$s: The visibility of the custom orders table feature is now handled by the WooCommerce features engine. See the FeaturesController class, or go to WooCommerce - Settings - Advanced - Features.
sl_SI: %1$s: Vidnost zmožnosti tabele naročil po meri sedaj ureja pogon zmožnosti WooCommerce. Oglejte si razred FeaturesController ali pojdite na WooCommerce – Nastavitve – Napredno – Zmožnosti.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
sl_SI: %1$s: Komentirate prijavljeni s svojim %2$s računom.

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
sl_SI: %1$sNa enostaven način pobirajte plačila%2$s od vaših strank od koderkoli z našo mobilno aplikacijo.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
sl_SI: %1$sUpravljajte naročilo%2$s z aplikacijo.

en: %1$sSell your product in multiple variations like size or color.%2$s Get started by adding options for the buyers to choose on the product page.
sl_SI: %1$sProdajte vaš izdelek v več različicah, kot sta velikost ali barva.%2$s Začnite z dodajanjem možnosti, ki jih kupci lahko izberejo na strani izdelka.

en: %1$sView and manage%2$s
sl_SI: %1$sOgled in upravljanje%2$s

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
sl_SI[0]: %d ključ API je bil trajno preklican.
sl_SI[1]: %d ključa API sta bila trajno preklicana.
sl_SI[2]: %d ključi API so bili trajno preklicani.
sl_SI[3]: %d ključev API je bilo trajno preklicanih.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
sl_SI[0]: %d posodobitev vtičnika
sl_SI[1]: %d posodobitvi vtičnika
sl_SI[2]: %d posodobitve vtičnika
sl_SI[3]: %d posodobitev vtičnika

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
sl_SI[0]: %d posodobitev teme
sl_SI[1]: %d posodobitvi tem
sl_SI[2]: %d posodobitve tem
sl_SI[3]: %d posodobitev tem

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
sl_SI[0]: %d URL-ja ni bilo mogoče posodobiti.
sl_SI[1]: %d URL-jev ni bilo mogoče posodobiti.
sl_SI[2]: %d URL-jev ni bilo mogoče posodobiti.
sl_SI[3]: %d URL-jev ni bilo mogoče posodobiti.

en: %d WordPress Update
sl_SI: %d posodobitev WordPressa

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
sl_SI[0]: %d izbrisano dejanje.
sl_SI[1]: %d izbrisani dejanji.
sl_SI[2]: %d izbrisana dejanja.
sl_SI[3]: %d izbrisanih dejanj.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
sl_SI[0]: %d dovoljen URL mape izbrisan.
sl_SI[1]: %d dovoljena URL-ja map izbrisana.
sl_SI[2]: %d dovoljeni URL-ji map izbrisani.
sl_SI[3]: %d dovoljenih URL-jev map izbrisanih.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
sl_SI[0]: %d dovoljen URL mape onemogočen.
sl_SI[1]: %d dovoljena URL-ja map onemogočena.
sl_SI[2]: %d dovoljeni URL-ji map onemogočeni.
sl_SI[3]: %d dovoljenih URL-jev map onemogočenih.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
sl_SI[0]: %d dovoljen URL mape omogočen.
sl_SI[1]: %d dovoljena URL-ja map omogočena.
sl_SI[2]: %d dovoljeni URL-ji map omogočeni.
sl_SI[3]: %d dovoljenih URL-jev map omogočenih.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
sl_SI[0]: Izvedena %d paketna obdelava.
sl_SI[1]: Izvedeni %d paketni obdelavi.
sl_SI[2]: Izvedene %d paketne obdelave.
sl_SI[3]: Izvedenih %d paketnih obdelav.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
sl_SI[0]: %d obdelan paket.
sl_SI[1]: %d obdelana paketa.
sl_SI[2]: %d obdelani paketi.
sl_SI[3]: %d obdelanih paketov.

en: %d block | %d blocks
sl_SI[0]: %d blok
sl_SI[1]: %d bloka
sl_SI[2]: %d bloki
sl_SI[3]: %d blokov

en: %d block added. | %d blocks added.
sl_SI[0]: %d blok dodan.
sl_SI[1]: %d bloka dodana.
sl_SI[2]: %d bloki dodani.
sl_SI[3]: %d blokov dodanih.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
sl_SI[0]: Prikazan %d gumb kategorije.
sl_SI[1]: Prikazana %d gumba kategorij.
sl_SI[2]: Prikazani %d gumbi kategorij.
sl_SI[3]: Prikazanih %d gumbov kategorij.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
sl_SI[0]: Ponovno pošiljanje %d potrditvene zahteve ni uspelo.
sl_SI[1]: Ponovno pošiljanje %d potrditvenih zahtev ni uspelo.
sl_SI[2]: Ponovno pošiljanje %d potrditvenih zahtev ni uspelo.
sl_SI[3]: Ponovno pošiljanje %d potrditvenih zahtev ni uspelo.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
sl_SI[0]: %d potrditvena zahteva uspešno znova poslana.
sl_SI[1]: %d potrditveni zahtevi uspešno znova poslani.
sl_SI[2]: %d potrditvene zahteve uspešno znova poslane.
sl_SI[3]: %d potrditvenih zahtev uspešno znova poslanih.

en: %d days
sl_SI: %d dni

en: %d hours
sl_SI: %d ur

en: %d item | %d items
sl_SI[0]: %d predmet
sl_SI[1]: %d predmeta
sl_SI[2]: %d predmeti
sl_SI[3]: %d predmetov

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
sl_SI[0]: %d izdelek iz vašega prejšnjega naročila trenutno ni na voljo in ga ni mogoče dodati v košarico.
sl_SI[1]: %d izdelka iz vašega prejšnjega naročila trenutno nista na voljo in ju ni mogoče dodati v košarico.
sl_SI[2]: %d izdelki iz vašega prejšnjega naročila trenutno niso na voljo in jih ni mogoče dodati v košarico.
sl_SI[3]: %d izdelkov iz vašega prejšnjega naročila trenutno ni na voljo in jih ni mogoče dodati v košarico.

en: %d left in stock
sl_SI: Še %d na zalogi

en: %d minute | %d minutes
sl_SI[0]: %d minuta
sl_SI[1]: %d minuti
sl_SI[2]: %d minute
sl_SI[3]: %d minut

en: %d minutes
sl_SI: %d minut

en: %d months
sl_SI: %d mesecev

en: %d note | %d notes
sl_SI[0]: %d obvestilo
sl_SI[1]: %d obvestili
sl_SI[2]: %d obvestila
sl_SI[3]: %d obvestil

en: %d orphaned variations deleted
sl_SI: %d osirotelih različic izbrisanih

en: %d pattern found | %d patterns found
sl_SI[0]: %d najden vzorec
sl_SI[1]: %d najdena vzorca
sl_SI[2]: %d najdeni vzorci
sl_SI[3]: %d najdenih vzorcev

en: %d permissions deleted
sl_SI: Izbrisanih %d dovoljenj

en: %d pixels
sl_SI: %d pik

en: %d product | %d products
sl_SI[0]: %d izdelek
sl_SI[1]: %d izdelka
sl_SI[2]: %d izdelki
sl_SI[3]: %d izdelkov

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
sl_SI[0]: %d zahteva uspešno izbrisana.
sl_SI[1]: %d zahtevi uspešno izbrisani.
sl_SI[2]: %d zahteve uspešno izbrisane.
sl_SI[3]: %d zahtev uspešno izbrisanih.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
sl_SI[0]: %d zahteve ni uspelo izbrisati.
sl_SI[1]: %d zahtev ni uspelo izbrisati.
sl_SI[2]: %d zahtev ni uspelo izbrisati.
sl_SI[3]: %d zahtev ni uspelo izbrisati.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
sl_SI[0]: %d zahteva označena kot zaključena.
sl_SI[1]: %d zahtevi označeni kot zaključeni.
sl_SI[2]: %d zahteve označene kot zaključene.
sl_SI[3]: %d zahtev označenih kot zaključenih.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
sl_SI[0]: %d najden rezultat. Uporabite puščice gor in dol za navigacijo.
sl_SI[1]: %d najdena rezultata. Uporabite puščice gor in dol za navigacijo.
sl_SI[2]: %d najdeni rezultati. Uporabite puščice gor in dol za navigacijo.
sl_SI[3]: %d najdenih rezultatov. Uporabite puščice gor in dol za navigacijo.

en: %d result found. | %d results found.
sl_SI[0]: %d rezultat najden.
sl_SI[1]: %d rezultata najdena.
sl_SI[2]: %d rezultati najdeni.
sl_SI[3]: %d rezultatov najdenih.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
sl_SI[0]: %d načrtovana naloga zaključena.
sl_SI[1]: %d načrtovani nalogi zaključeni.
sl_SI[2]: %d načrtovane naloge zaključene.
sl_SI[3]: %d načrtovanih nalog zaključenih.

en: %d seconds
sl_SI: %d sekund

en: %d selected
sl_SI: %d izbranih

en: %d themes found
sl_SI: %d tem najdenih

en: %d transients rows cleared
sl_SI: %d vrstic transientov počiščenih

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
sl_SI[0]: %d različica nima cene.
sl_SI[1]: %d različici nimata cene.
sl_SI[2]: %d različice nimajo cene.
sl_SI[3]: %d različic nima cene.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
sl_SI[0]: %d webhook nepreklicno izbrisan.
sl_SI[1]: %d webhooka nepreklicno izbrisana.
sl_SI[2]: %d webhooki nepreklicno izbrisani.
sl_SI[3]: %d webhookov nepreklicno izbrisanih.

en: %d years
sl_SI: %d let

en: %qty% variations
sl_SI: %qty% različic

en: %qty% variations added
sl_SI: %qty% dodanih različic

en: %s (Copy)
sl_SI: %s (Kopija)

en: %s (Deleted)
sl_SI: %s (izbrisano)

en: %s (Draft)
sl_SI: %s (Osnutek)

en: %s (I'm just getting started)
sl_SI: %s (šele začenjam)

en: %s (Invalid)
sl_SI: %s (neveljavno)

en: %s (No longer exists)
sl_SI: %s (Ne obstaja več)

en: %s (Pending)
sl_SI: %s (V čakanju)

en: %s (Required)
sl_SI: %s (Obvezno)

en: %s <span class="says">says:</span>
sl_SI: %s <span class="says">pravi:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
sl_SI[0]: %s <span class="screen-reader-text">Komentar</span>
sl_SI[1]: %s <span class="screen-reader-text">Komentarja</span>
sl_SI[2]: %s <span class="screen-reader-text">Komentarji</span>
sl_SI[3]: %s <span class="screen-reader-text">Komentarjev</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
sl_SI: Pred %s

en: %s Active Installations
sl_SI: %s dejavnih namestitev

en: %s Avatar
sl_SI: %s - prikazna slika

en: %s Comment | %s Comments
sl_SI[0]: %s komentar
sl_SI[1]: %s komentarja
sl_SI[2]: %s komentarji
sl_SI[3]: %s komentarjev

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
sl_SI[0]: %s komentar v moderaciji
sl_SI[1]: %s komentarja v moderaciji
sl_SI[2]: %s komentarji v moderaciji
sl_SI[3]: %s komentarjev v moderaciji

en: %s MB Space Allowed
sl_SI: %s MB prostora dovoljeno

en: %s Page | %s Pages
sl_SI[0]: %s stran
sl_SI[1]: %s strani
sl_SI[2]: %s strani
sl_SI[3]: %s strani

en: %s Post | %s Posts
sl_SI[0]: %s objava
sl_SI[1]: %s objavi
sl_SI[2]: %s objave
sl_SI[3]: %s objav

en: %s Review | %s Reviews
sl_SI[0]: %s mnenje
sl_SI[1]: %s mnenji
sl_SI[2]: %s mnenja
sl_SI[3]: %s mnenj

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
sl_SI[0]: %s mnenje v moderaciji
sl_SI[1]: %s mnenji v moderaciji
sl_SI[2]: %s mnenja v moderaciji
sl_SI[3]: %s mnenj v moderaciji

en: %s Settings
sl_SI: %s nastavitve

en: %s Sites
sl_SI: %s Spletišča

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
sl_SI: %s Podpora za nize daljše od tega bo v prihodnji različici odstranjena.

en: %s [Autosave]
sl_SI: %s [Samodejno shranjevanje]

en: %s [Current Revision]
sl_SI: %s [Trenutna revizija]

en: %s actions
sl_SI: Dejanja za %s

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
sl_SI: %s je uspešno aktiviran. Za ta izdelek boste od zdaj naprej prejemali posodobitve.

en: %s ago
sl_SI: %s nazaj

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
sl_SI[0]: %s in %d druga regija
sl_SI[1]: %s in %d drugi regiji
sl_SI[2]: %s in %d druge regije
sl_SI[3]: %s in %d drugih regij

en: %s approved | %s approved
sl_SI[0]: %s odobrenih
sl_SI[1]: %s odobren
sl_SI[2]: %s odobrena
sl_SI[3]: %s odobreni

en: %s approved comment | %s approved comments
sl_SI[0]: %s potrjen komentar
sl_SI[1]: %s potrjena komentara
sl_SI[2]: %s potrjeni komentarji
sl_SI[3]: %s potrjenih komentarjev

en: %s approved review | %s approved reviews
sl_SI[0]: %s odobreno mnenje
sl_SI[1]: %s odobreni mnenji
sl_SI[2]: %s odobrena mnenja
sl_SI[3]: %s odobrenih mnenj

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sl_SI: %s niso na zalogi in jih ni mogoče kupiti. Odstranite jih iz vaše košarice.

en: %s average gross daily sales
sl_SI: %s povprečna dnevna bruto prodaja

en: %s average gross monthly sales
sl_SI: %s povprečna mesečna bruto prodaja

en: %s average net daily sales
sl_SI: %s povprečna dnevna neto prodaja

en: %s average net monthly sales
sl_SI: %s povprečna mesečna neto prodaja

en: %s block selected. | %s blocks selected.
sl_SI[0]: %s izbran blok.
sl_SI[1]: %s izbrana bloka.
sl_SI[2]: %s izbrani bloki.
sl_SI[3]: %s izbranih blokov.

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
sl_SI: %s ni mogoče uporabiti kot vzdevka tabele v OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sl_SI: %s ni mogoče kupiti. Odstranite ga iz vaše košarice.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sl_SI: %s ni mogoče kupiti. Odstranite jih iz vaše košarice.

en: %s charged for shipping
sl_SI: %s zaračunano za dostavo

en: %s column | %s columns
sl_SI[0]: %s stolpec
sl_SI[1]: %s stolpca
sl_SI[2]: %s stolpci
sl_SI[3]: %s stolpcev

en: %s comment | %s comments
sl_SI[0]: %s komentar
sl_SI[1]: %s komentarja
sl_SI[2]: %s komentarji
sl_SI[3]: %s komentarjev

en: %s comment approved. | %s comments approved.
sl_SI[0]: %s odobren komentar
sl_SI[1]: %s odobrena komentarja
sl_SI[2]: %s odobreni komentarji
sl_SI[3]: %s odobrenih komentarjev

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
sl_SI[0]: %s komentar označen kot neželen.
sl_SI[1]: %s komentarja označena kot neželena.
sl_SI[2]: %s komentarji označeni kot neželeni.
sl_SI[3]: %s komentarjev označenih kot neželenih.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s komentar poslan v smeti.
sl_SI[1]: %s komentarja poslana v smeti.
sl_SI[2]: %s komentarji poslani v smeti.
sl_SI[3]: %s komentarjev poslanih v smeti.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
sl_SI[0]: %s komentar nepreklicno izbrisan
sl_SI[1]: %s komentarja nepreklicno izbrisana
sl_SI[2]: %s komentarji nepreklicno izbrisani
sl_SI[3]: %s komentarjev nepreklicno izbrisanih

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s komentar obnovljen iz smeti
sl_SI[1]: %s komentarja obnovljena iz smeti
sl_SI[2]: %s komentarji obnovljenih iz smeti
sl_SI[3]: %s komentarjev obnovljenih iz smeti

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
sl_SI[0]: %s komentar ni več označen kot neželen
sl_SI[1]: %s komentarja nista več označena kot neželena
sl_SI[2]: %s komentarji niso več označeni kot neželeni
sl_SI[3]: %s komentarjev ni več označenih kot neželenih

en: %s connected successfully
sl_SI: %s uspešno povezan

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
sl_SI: %s ni bilo mogoče najti. Poskusite z drugim mestom v bližini. Kot primer: Koper; Izola; Piran.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s kupon premaknjen v Smeti.
sl_SI[1]: %s kupona premaknjena v Smeti.
sl_SI[2]: %s kuponi premaknjeni v Smeti.
sl_SI[3]: %s kuponov premaknjenih v Smeti.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s kupon ni posodobljen, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s kupona nista posodobljena, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s kuponi niso posodobljeni, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s kuponov ni posodobljenih, nekdo jih ureja.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sl_SI[0]: %s kupon trajno izbrisan.
sl_SI[1]: %s kupona trajno izbrisana.
sl_SI[2]: %s kuponi trajno izbrisani.
sl_SI[3]: %s kuponov trajno izbrisanih.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s kupon obnovljen iz Smeti.
sl_SI[1]: %s kupona obnovljena iz Smeti.
sl_SI[2]: %s kuponi obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[3]: %s kuponov obnovljenih iz Smeti.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sl_SI[0]: %s kupon posodobljen.
sl_SI[1]: %s kupona posodobljena.
sl_SI[2]: %s kuponi posodobljeni.
sl_SI[3]: %s kuponov posodobljenih.

en: %s coupons used in total
sl_SI: %s unovčenih kuponov

en: %s critical issue | %s critical issues
sl_SI[0]: %s kritična težava
sl_SI[1]: %s kritični težavi
sl_SI[2]: %s kritične težave
sl_SI[3]: %s kritičnih težav

en: %s customer review | %s customer reviews
sl_SI[0]: %s mnenje stranke
sl_SI[1]: %s mnenji strank
sl_SI[2]: %s mnenja strank
sl_SI[3]: %s mnenj strank

en: %s data
sl_SI: %s podatki

en: %s day | %s days
sl_SI[0]: %s dan
sl_SI[1]: %s dneva
sl_SI[2]: %s dnevi
sl_SI[3]: %s dni

en: %s discount
sl_SI: %s popust

en: %s discounts in total
sl_SI: %s vseh popustov

en: %s does not exist.
sl_SI: %s ne obstaja.

en: %s does not match any of the expected formats.
sl_SI: %s se ne ujema z nobeno pričakovano obliko.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sl_SI[0]: %s prenos na voljo
sl_SI[1]: %s prenosa na voljo
sl_SI[2]: %s prenosov na voljo
sl_SI[3]: %s prenosov na voljo

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sl_SI: %s presega največjo dovoljeno velikost večdatotečnega nalagalnika, ko je ta uporabljen v vašem brskalniku.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sl_SI: %s presega največjo dovoljeno velikost za nalaganje v tem spletišču.

en: %s failed to embed.
sl_SI: %s ni bilo možno vdelati.

en: %s failed while writing image to stream.
sl_SI: %s ni uspela zapisati slike v tok.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
sl_SI: %s ni uspelo. Obrnite se na svojega ponudnika gostovanja.

en: %s fee
sl_SI: Strošek za %s

en: %s field
sl_SI: Polje %s

en: %s from now
sl_SI: čez %s

en: %s gross sales in this period
sl_SI: %s bruto prodaja v tem obdobju

en: %s has been activated.
sl_SI: %s je bil aktiviran.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sl_SI[0]: Izdelek %s je dodan v košarico.
sl_SI[1]: Izdelka %s sta dodana v košarico.
sl_SI[2]: Izdelki %s so dodani v košarico.
sl_SI[3]: Izdelki %s so dodani v košarico.

en: %s has been deactivated.
sl_SI: %s je bil deaktiviran.

en: %s has been logged out.
sl_SI: %s je odjavljen.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: %s izdelek je bil odstranjen iz vaše košarice, ker ga ni več mogoče kupiti. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

en: %s has been updated.
sl_SI: %s je bil posodobljen.

en: %s has duplicate items.
sl_SI: %s ima podvojene predmete.

en: %s has taken over and is currently customizing.
sl_SI: %s je prevzel in trenutno ureja.

en: %s has taken over and is currently editing.
sl_SI: Prevzel %s in trenutno ureja.

en: %s hour | %s hours
sl_SI[0]: %s ura
sl_SI[1]: %s uri
sl_SI[2]: %s ure
sl_SI[3]: %s ur

en: %s in stock
sl_SI: %s na zalogi

en: %s is a protected WP option and may not be modified
sl_SI: %s je zaščitena možnost WP in se je ne sme spreminjati

en: %s is a required field | %s are required fields
sl_SI[0]: %s je obvezno polje
sl_SI[1]: %s sta obvezni polji
sl_SI[2]: %s so obvezna polja
sl_SI[3]: %s so obvezna polja

en: %s is a required field.
sl_SI: %s je obvezno polje.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
sl_SI: %s je spremenljiv izdelek in ga ni mogoče dodati.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
sl_SI: %s trenutno ureja to množico sprememb. Želite prevzeti?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sl_SI: %s trenutno ureja to množico sprememb. Prosim, počakajte da zaključijo. Vaše spremembe so bile shranjene.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
sl_SI: %s ravnokar ureja spletišče. Želite prevzeti?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sl_SI: %s pravkar ureja spletišče. Prosim počakajte da konča preden začnete urejati. Vaše spremembe so bili shranjene.

en: %s is available
sl_SI: %s je na voljo

en: %s is currently editing
sl_SI: Trenutno ureja uporabnik %s

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
sl_SI: %s trenutno ureja to naročilo. Ali bi radi prevzeli?

en: %s is currently editing this post.
sl_SI: %s ravnokar ureja ta prispevek.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
sl_SI: %s ravnokar ureja ta prispevek. Ali želite prevzeti?

en: %s is forbidden
sl_SI: %s ni dovoljen

en: %s is not a valid IP address.
sl_SI: %s ni veljaven naslov IP.

en: %s is not a valid URL.
sl_SI: %s ni veljaven URL.

en: %s is not a valid UUID.
sl_SI: %s ni veljaven UUID.

en: %s is not a valid command.
sl_SI: %s ni dovoljen ukaz.

en: %s is not a valid email address.
sl_SI: %s ni veljaven elektronski naslov.

en: %s is not a valid module.
sl_SI: %s ni ustrezen modul

en: %s is not a valid order type.
sl_SI: %s ni veljavna vrsta naročila.

en: %s is not a valid phone number.
sl_SI: %s ni veljavna telefonska številka.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sl_SI: %s ni veljavna poštna številka.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
sl_SI: %s ni na voljo za to naročilo — izberite drug način plačila

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sl_SI: %s ni na zalogi in ga ni mogoče kupiti. Odstranite ga iz vaše košarice.

en: %s is out of stock.
sl_SI: %s ni na zalogi.

en: %s is required
sl_SI: %s je zahtevan

en: %s is required to strip image meta.
sl_SI: Za odstranitev metapodatkov slike potrebujete %s.

en: %s is yours!
sl_SI: %s je vaš

en: %s item | %s items
sl_SI[0]: %s element
sl_SI[1]: %s elementa
sl_SI[2]: %s elementi
sl_SI[3]: %s elementov

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
sl_SI[0]: Zaznan %s predmet brez težav
sl_SI[1]: Zaznana %s predmeta brez težav
sl_SI[2]: Zaznani %s predmeti brez težav
sl_SI[3]: Zaznanih %s predmetov brez težav

en: %s items
sl_SI: %s izdelki

en: %s items purchased
sl_SI: %s kupljenih izdelkov

en: %s link deleted. | %s links deleted.
sl_SI[0]: %s povezava izbrisana.
sl_SI[1]: %s povezavi izbrisani.
sl_SI[2]: %s povezave izbrisane.
sl_SI[3]: %s povezav izbrisanih.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
sl_SI[0]: %s predstavnostna datoteka pripeta.
sl_SI[1]: %s predstavnostni datoteki pripeti.
sl_SI[2]: %s predstavnostne datoteke pripete.
sl_SI[3]: %s predstavnostnih datotek pripetih.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
sl_SI[0]: %s predstavnostna datoteka odpeta.
sl_SI[1]: %s predstavnostni datoteki odpeti.
sl_SI[2]: %s predstavnostne datoteke odpete.
sl_SI[3]: %s predstavnostnih datotek odpetih.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s predstavnostna datoteka premaknjena v smeti.
sl_SI[1]: %s predstavnostni datoteki premaknjeni v smeti.
sl_SI[2]: %s predstavnostne datoteke premaknjene v smeti.
sl_SI[3]: %s predstavnostnih datotek premaknjenih v smeti.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
sl_SI[0]: %s predstavnostna datoteka trajno izbrisana.
sl_SI[1]: %s predstavnostni datoteki trajno izbrisani.
sl_SI[2]: %s predstavnostne datoteke trajno izbrisane.
sl_SI[3]: %s predstavnostnih datotek trajno izbrisanih.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s predstavnostna datoteka obnovljena iz smeti.
sl_SI[1]: %s predstavnostni datoteki obnovljeni iz smeti.
sl_SI[2]: %s predstavnostne datoteke obnovljene iz smeti.
sl_SI[3]: %s predstavnostnih datotek obnovljenih iz smeti.

en: %s min | %s mins
sl_SI[0]: %s minuta
sl_SI[1]: %s minuti
sl_SI[2]: %s minute
sl_SI[3]: %s minut

en: %s minute | %s minutes
sl_SI[0]: %s minuta
sl_SI[1]: %s minuti
sl_SI[2]: %s minute
sl_SI[3]: %s minut

en: %s month | %s months
sl_SI[0]: %s mesec
sl_SI[1]: %s meseca
sl_SI[2]: %s meseci
sl_SI[3]: %s mesecev

en: %s must be called after the current_screen action.
sl_SI: %s mora biti klicana po dejanju current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
sl_SI: %s mora vsebovati dve številki.

en: %s must contain 2 valid dates.
sl_SI: %s mora vsebovati dva veljavna datuma.

en: %s net sales in this period
sl_SI: %s neto prodaje v izbranem obdobju

en: %s net sales this month
sl_SI: %s neto prodaje ta mesec

en: %s notes
sl_SI: Opombe za %s

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s naročilo premaknjeno v Smeti.
sl_SI[1]: %s naročili premaknjeni v Smeti.
sl_SI[2]: %s naročila premaknjena v Smeti.
sl_SI[3]: %s naročil premaknjenih v Smeti.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s naročilo ni posodobljeno, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s naročili nista posodobljeni, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s naročila niso posodobljena, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s naročil ni posodobljenih, nekdo jih ureja.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sl_SI[0]: %s naročilo trajno izbrisano.
sl_SI[1]: %s naročili trajno izbrisani.
sl_SI[2]: %s naročila trajno izbrisana.
sl_SI[3]: %s naročil trajno izbrisanih.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s naročilo obnovljeno iz Smeti.
sl_SI[1]: %s naročili obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[2]: %s naročila obnovljena iz Smeti.
sl_SI[3]: %s naročil obnovljenih iz Smeti.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
sl_SI[0]: %s spremenjeno stanje naročila.
sl_SI[1]: %s spremenjeni stanji naročil.
sl_SI[2]: %s spremenjena stanja naročil.
sl_SI[3]: %s spremenjenih stanj naročil.

en: %s order updated. | %s orders updated.
sl_SI[0]: %s naročilo posodobljeno.
sl_SI[1]: %s naročili posodobljeni.
sl_SI[2]: %s naročila posodobljena.
sl_SI[3]: %s naročil posodobljenih.

en: %s orders placed
sl_SI: %s oddanih naročil

en: %s out of 5
sl_SI: %s od 5

en: %s page
sl_SI: Stran %s

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s stran je premaknjena v Smeti.
sl_SI[1]: %s strani sta premaknjeni v Smeti.
sl_SI[2]: %s strani so premaknjene v Smeti.
sl_SI[3]: %s strani je premaknjenih v Smeti.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s stran ni posodobljena, nekdo jo ureja.
sl_SI[1]: %s strani nista posodobljeni, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s strani niso posodobljene, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s strani ni posodobljenih, nekdo jih ureja.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
sl_SI[0]: %s stran je nepreklicno izbrisana.
sl_SI[1]: %s strani sta nepreklicno izbrisani.
sl_SI[2]: %s strani so nepreklicno izbrisane.
sl_SI[3]: %s strani je nepreklicno izbrisanih.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s stran je bila obnovljena iz Smeti.
sl_SI[1]: %s strani sta bili obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[2]: %s strani so bile obnovljene iz Smeti.
sl_SI[3]: %s strani je bilo obnovljenih iz Smeti.

en: %s page updated. | %s pages updated.
sl_SI[0]: %s stran je posodobljena.
sl_SI[1]: %s strani sta posodobljeni.
sl_SI[2]: %s strani so posodobljene.
sl_SI[3]: %s strani je posodobljenih.

en: %s parameter is missing
sl_SI: parameter %s manjka

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s vzorec ni bil posodobljen, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s vzorca nista bila posodobljena, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s vzorci niso bili posodobljeni, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s vzorcev ni bilo posodobljenih, nekdo jih ureja.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s vzorec obnovljen iz Smeti.
sl_SI[1]: %s vzorca obnovljena iz Smeti.
sl_SI[2]: %s vzorci obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[3]: %s vzorcev obnovljenih iz Smeti.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
sl_SI[0]: %s vzorec posodobljen.
sl_SI[1]: %s vzorca posodobljena.
sl_SI[2]: %s vzorci posodobljeni.
sl_SI[3]: %s vzorcev posodobljenih.

en: %s pending comment | %s pending comments
sl_SI[0]: %s čakajoč komentar
sl_SI[1]: %s čakajoča komentara
sl_SI[2]: %s čakajoči komentarji
sl_SI[3]: %s čakajočih komentarjev

en: %s pending review | %s pending reviews
sl_SI[0]: %s čakajoče mnenje
sl_SI[1]: %s čakajoči mnenji
sl_SI[2]: %s čakajoča mnenja
sl_SI[3]: %s čakajočih mnenj

en: %s per year
sl_SI: %s na leto

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
sl_SI: Med nadgradnjo WordPressa je bil onemogočen vtičnik %s.

en: %s plugin successfully updated.
sl_SI: %s vtičnik uspešno posodobljen.

en: %s plugins successfully updated.
sl_SI: %s vtičnikov uspešno posodobljenih.

en: %s post by this author | %s posts by this author
sl_SI[0]: %s prispevek tega avtorja
sl_SI[1]: %s prispevka tega avtorja
sl_SI[2]: %s prispevki tega avtorja
sl_SI[3]: %s prispevkov tega avtorja

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s objava je premaknjena v Smeti.
sl_SI[1]: %s objavi sta premaknjeni v Smeti.
sl_SI[2]: %s objave so premaknjene v Smeti.
sl_SI[3]: %s objav je premaknjenih v Smeti.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s prispevek ni posodobljen, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s prispevka nista posodobljena, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s prispevki niso posodobljeni, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s prispevkov ni posodobljenih, nekdo jih ureja.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
sl_SI[0]: %s objava je nepreklicno izbrisana.
sl_SI[1]: %s objavi sta nepreklicno izbrisani.
sl_SI[2]: %s objave so nepreklicno izbrisane.
sl_SI[3]: %s objav je nepreklicno izbrisanih.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s objava je bil obnovljena iz Smeti.
sl_SI[1]: %s objavi sta bila obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[2]: %s objave so bili obnovljene iz Smeti.
sl_SI[3]: %s objav je bilo obnovljenih iz Smeti.

en: %s post updated. | %s posts updated.
sl_SI[0]: %s prispevek posodobljen.
sl_SI[1]: %s prispevka posodobljena.
sl_SI[2]: %s prispevki posodobljeni.
sl_SI[3]: %s prispevkov posodobljenih.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sl_SI[0]: %s preteklo naročilo povezano
sl_SI[1]: %s pretekli naročili povezani
sl_SI[2]: %s preteklih naročil povezanih
sl_SI[3]: %s preteklih naročil povezanih

en: %s product | %s products
sl_SI[0]: %s izdelek
sl_SI[1]: %s izdelka
sl_SI[2]: %s izdelki
sl_SI[3]: %s izdelki

en: %s product imported | %s products imported
sl_SI[0]: %s uvožen izdelek
sl_SI[1]: %s uvožena izdelka
sl_SI[2]: %s uvoženi izdelki
sl_SI[3]: %s uvoženih izdelkov

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s izdelek premaknjen v Smeti.
sl_SI[1]: %s izdelka premaknjena v Smeti.
sl_SI[2]: %s izdelki premaknjeni v Smeti.
sl_SI[3]: %s izdelkov premaknjenih v Smeti.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s izdelek ni bil posodobljen, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s izdelka nista bila posodobljena, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s izdelki niso bili posodobljeni, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s izdelkov ni bilo posodobljenih, nekdo jih ureja.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sl_SI[0]: %s izdelek je trajno izbrisan.
sl_SI[1]: %s izdelka sta trajno izbrisana.
sl_SI[2]: %s izdelki so trajno izbrisani.
sl_SI[3]: %s izdelkov je trajno izbrisanih.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s izdelek obnovljen iz Smeti.
sl_SI[1]: %s izdelka obnovljena iz Smeti.
sl_SI[2]: %s izdelki obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[3]: %s izdelkov obnovljenih iz Smeti.

en: %s product updated | %s products updated
sl_SI[0]: %s posodobljen izdelek
sl_SI[1]: %s posodobljena izdelka
sl_SI[2]: %s posodobljeni izdelki
sl_SI[3]: %s posodobljenih izdelkov

en: %s product updated. | %s products updated.
sl_SI[0]: %s izdelek posodobljen.
sl_SI[1]: %s izdelka posodobljena.
sl_SI[2]: %s izdelki posodobljeni.
sl_SI[3]: %s izdelkov posodobljenih.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
sl_SI[0]: %s izdelek je preskočen
sl_SI[1]: %s izdelka sta preskočena
sl_SI[2]: %s izdelki so preskočeni
sl_SI[3]: %s izdelkov je preskočenih

en: %s purchases for the selected items
sl_SI: %s nakupov izbranih izdelkov

en: %s quantity
sl_SI: %s količina

en: %s rates
sl_SI: %s stopnje

en: %s rating
sl_SI: %s ocena

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
sl_SI[0]: %s priporočena izboljšava
sl_SI[1]: %s priporočeni izboljšavi
sl_SI[2]: %s priporočene izboljšave
sl_SI[3]: %s priporočenih izboljšav

en: %s removed.
sl_SI: %s odstranjen.

en: %s response | %s responses
sl_SI[0]: %s odgovor
sl_SI[1]: %s odgovora
sl_SI[2]: %s odgovori
sl_SI[3]: %s odgovorov

en: %s review | %s reviews
sl_SI[0]: %s mnenje
sl_SI[1]: %s mnenji
sl_SI[2]: %s mnenja
sl_SI[3]: %s mnenj

en: %s review approved | %s reviews approved
sl_SI[0]: %s mnenje odobreno
sl_SI[1]: %s mnenji odobreni
sl_SI[2]: %s mnenja odobrena
sl_SI[3]: %s mnenj odobrenih

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
sl_SI[0]: %s mnenje označeno kot neželeno.
sl_SI[1]: %s mnenji označeni kot neželeni.
sl_SI[2]: %s mnenja označena kot neželena.
sl_SI[3]: %s mnenj označenih kot neželenih.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s mnenje premaknjeno v smeti.
sl_SI[1]: %s mnenji premaknjeni v smeti.
sl_SI[2]: %s mnenja premaknjena v smeti.
sl_SI[3]: %s mnenj premaknjenih v smeti.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
sl_SI[0]: %s mnenje trajno izbrisano
sl_SI[1]: %s mnenji trajno izbrisani
sl_SI[2]: %s mnenja trajno izbrisana
sl_SI[3]: %s mnenj trajno izbrisanih

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
sl_SI[0]: %s mnenje obnovljeno iz smeti
sl_SI[1]: %s mnenji obnovljeni iz smeti
sl_SI[2]: %s mnenja obnovljena iz smeti
sl_SI[3]: %s mnenj obnovljenih iz smeti

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
sl_SI[0]: %s mnenje obnovljeno iz neželenih
sl_SI[1]: %s mnenji obnovljeni iz neželenih
sl_SI[2]: %s mnenja obnovljena iz neželenih
sl_SI[3]: %s mnenj obnovljenih iz neželenih

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
sl_SI[0]: %s mnenje zavrnjeno
sl_SI[1]: %s mnenji zavrnjeni
sl_SI[2]: %s mnenja zavrnjena
sl_SI[3]: %s mnenj zavrnjenih

en: %s sales for the selected items
sl_SI: %s prodaj izbranih izdelkov

en: %s second | %s seconds
sl_SI[0]: %s sekunda
sl_SI[1]: %s sekundi
sl_SI[2]: %s sekunde
sl_SI[3]: %s sekund

en: %s signups in this period
sl_SI: %s registracij za to obdobje

en: %s site | %s sites
sl_SI[0]: %s spletišče
sl_SI[1]: %s spletišča
sl_SI[2]: %s spletišč
sl_SI[3]: %s spletišč

en: %s submenu
sl_SI: Podmeni %s

en: %s subscription expired
sl_SI: Naročnina za %s je potekla

en: %s subscription expiring soon
sl_SI: Naročnina na %s kmalu poteče

en: %s terms
sl_SI: %s izrazov

en: %s theme successfully updated.
sl_SI: %s tema uspešno posodobljena.

en: %s themes
sl_SI: %s teme

en: %s themes successfully updated.
sl_SI: %s tem uspešno posodobljenih.

en: %s update available | %s updates available
sl_SI[0]: %s razpoložljiva posodobitev
sl_SI[1]: %s razpoložljivi posodobitvi
sl_SI[2]: %s razpoložljive posodobitve
sl_SI[3]: %s razpoložljivih posodobitev

en: %s update failed.
sl_SI: %s posodobitev neuspešna.

en: %s updated successfully.
sl_SI: %s je bil uspešno posodobljen.

en: %s updates failed.
sl_SI: %s posodobitev neuspešnih.

en: %s user | %s users
sl_SI[0]: %s uporabnik
sl_SI[1]: %s uporabnika
sl_SI[2]: %s uporabniki
sl_SI[3]: %s uporabnikov

en: %s user deleted. | %s users deleted.
sl_SI[0]: %s uporabnik izbrisan.
sl_SI[1]: %s uporabnika izbrisana.
sl_SI[2]: %s uporabniki izbrisani.
sl_SI[3]: %s uporabnikov izbrisanih.

en: %s variations imported | %s variations imported
sl_SI[0]: %s uvožena različica
sl_SI[1]: %s uvoženi različici
sl_SI[2]: %s uvožene različice
sl_SI[3]: %s uvoženih različic

en: %s week | %s weeks
sl_SI[0]: %s teden
sl_SI[1]: %s tedna
sl_SI[2]: %s tedni
sl_SI[3]: %s tednov

en: %s worth of coupons used
sl_SI: %s uporabljene vrednosti kuponov

en: %s would like to connect to your store
sl_SI: %s bi se rad povezal z vašo trgovino

en: %s year | %s years
sl_SI[0]: %s leto
sl_SI[1]: %s leta
sl_SI[2]: %s leta
sl_SI[3]: %s let

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
sl_SI: %s() je bil poklican preden se je začela shramba podatkov Načrtovalnika dejanj

en: %s-star rating
sl_SI: Zvezdic ocene: %s

en: %sX-Large
sl_SI: %sX-veliko

en: %sX-Small
sl_SI: %sX-majhno

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
sl_SI: &#8220;%s&#8221; (Uredi)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sl_SI: &#8220;%s&#8221; ni bilo mogoče naložiti.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
sl_SI: &#8220;%s&#8221; je zaklenjena

en: &#8592; Cancel audio playlist
sl_SI: &#8592; Prekliči seznam predvajanja

en: &#8592; Cancel gallery
sl_SI: &#8592; Prekliči galerijo

en: &#8592; Cancel video playlist
sl_SI: &#8592; Prekliči seznam predvajanja

en: &#8592; Go to library
sl_SI: &#8592; Pojdi v knjižnico

en: &laquo; Back
sl_SI: &laquo; Nazaj

en: &laquo; Older Comments
sl_SI: &laquo; Starejši komentarji

en: &laquo; Older Entries
sl_SI: &laquo; Starejši vnosi

en: &laquo; Previous
sl_SI: &laquo; Nazaj

en: &laquo; Previous Entries
sl_SI: &laquo; Prejšnje objave

en: &laquo; Previous Page
sl_SI: &laquo; Prejšnja stran

en: &larr; Back to "%s" attributes
sl_SI: &larr; Nazaj na atribute "%s"

en: &larr; Go to Categories
sl_SI: &larr; Nazaj na kategorije

en: &larr; Go to Link Categories
sl_SI: &larr; Nazaj na povezavo kategorij

en: &larr; Go to Tags
sl_SI: &larr; Pojdi na oznake

en: &larr; Go to Users
sl_SI: &larr; Pojdi na uporabnike

en: &larr; Go to editor
sl_SI: &larr; Pojdi na urejevalnik

en: &lt; Prev
sl_SI: &lt; Nazaj

en: &mdash; No Change &mdash;
sl_SI: &mdash; Brez sprememb &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
sl_SI: &mdash; Ni vloge za to spletišče &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
sl_SI: &mdash; Izberi &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sl_SI: &nbsp;&ndash; Stran %s

en: &ndash;OR&ndash;
sl_SI: &ndash;ALI&ndash;

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
sl_SI: &quot;%s&quot; ni na voljo za nakup.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
sl_SI: &quot;%s&quot; ni na zalogi in ga ni mogoče kupiti.

en: '%s' is not a valid country code.
sl_SI: '%s' ni veljavna koda države.

en: (%s author archive, opens in a new tab)
sl_SI: (%s - arhiv avtorja, se odpre v novem zavihku)

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
sl_SI[0]: (%s ocena stranke)
sl_SI[1]: (%s oceni strank)
sl_SI[2]: (%s ocene strank)
sl_SI[3]: (%s ocen strank)

en: (%s ratings)
sl_SI: (%s ocen)

en: (%s website link, opens in a new tab)
sl_SI: (%s - povezava spletišča, se odpre v novem zavihku)

en: (Deleted)
sl_SI: (izbrisano)

en: (Does not support 64bit values)
sl_SI: (ne podpira 64-bitnih vrednosti)

en: (Edit)
sl_SI: (Uredi)

en: (Home link, opens in a new tab)
sl_SI: (Povezava domače strani, se odpre v novem zavihku)

en: (Latest version: %s)
sl_SI: (Zadnja različica: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
sl_SI: (Pusti 0 če ni ocene.)

en: (Private post)
sl_SI: (Zasebni prispevek)

en: (Public)
sl_SI: (Javno)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
sl_SI: (Prijava je onemogočena. Komentarje lahko objavljajo samo člani tega spletišča.)

en: (Supports 64bit values)
sl_SI: (podpira 64-bitne vrednosti)

en: (Unattached)
sl_SI: (Nepripeto)

en: (Untitled)
sl_SI: (Brez naslova)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
sl_SI: (vaše spletišče se posodablja preko FTP-ja zaradi lastništva datotek. Pogovorite se z vašim ponudnikom gostovanja.)

en: (can be backordered)
sl_SI: (se lahko naroči)

en: (estimated for %s)
sl_SI: (predvideno za %s)

en: (ex. VAT)
sl_SI: (brez DDV)

en: (ex. tax)
sl_SI: (brez davkov)

en: (incl. VAT)
sl_SI: (vklj. z DDV)

en: (incl. tax)
sl_SI: (vklj. z davkom)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
sl_SI: (vključuje %1$s ocenjeno za %2$s)

en: (includes %s)
sl_SI: (vsebuje %s)

en: (more&hellip;)
sl_SI: (več &hellip;)

en: (no ID)
sl_SI: (brez ID-ja)

en: (no author)
sl_SI: (brez avtorja)

en: (no parent)
sl_SI: (brez nadrejene)

en: (no title)
sl_SI: (brez naslova)

en: (not found)
sl_SI: (ni najdeno)

en: (opens in a new tab)
sl_SI: (se odpre v novem zavihku)

en: (optional)
sl_SI: (izbirno)

en: (required)
sl_SI: (obvezno)

en: (scroll to see more)
sl_SI: (pomaknite se dol, če želite videti več)

en: (undo)
sl_SI: (razveljavi)

en: * The results are cached and are updated every hour
sl_SI: * Rezultati se osvežijo vsako uro

en: + Add New Category
sl_SI: + Dodaj novo kategorijo

en: + Add New WordPress
sl_SI: Dodaj novo spletišče

en: + Add account
sl_SI: + Dodaj račun

en: + Create New Menu
sl_SI: + Dodaj novi meni

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
sl_SI: - %1$s (iz različice %2$s to %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
sl_SI: - %1$s (od različice %2$s do %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
sl_SI: - %1$s, različice %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
sl_SI: - %1$s različice %2$s%3$s

en: - Select -
sl_SI: - Izberi -

en: ...or something like this:
sl_SI: ... ali nekaj takega:

en: .htaccess rules
sl_SI: Pravila .htaccess

en: 1 Comment
sl_SI: 1 komentar

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sl_SI: 1 komentar<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: 1 comment
sl_SI: 1 komentar

en: 1 hour
sl_SI: 1 ura

en: 1 item | %s items
sl_SI[0]: 1 element
sl_SI[1]: %s elementa
sl_SI[2]: %s elementi
sl_SI[3]: %s elementov

en: 1 minute
sl_SI: 1 minuta

en: 1 minute per product
sl_SI: 1 minuta na izdelek

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
sl_SI: 1 stran ni bila posodobljena, ker jo nekdo ureja.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
sl_SI: En vzorec ni bil posodobljen, nekdo ga ureja.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
sl_SI: 1 objava ni bila posodobljena, ker jo nekdo ureja.

en: 1 term
sl_SI: 1 izraz

en: 1 variation
sl_SI: 1 različica

en: 1 variation added
sl_SI: 1 različica dodana

en: 100% Woolen
sl_SI: 100 % volna

en: 2 character continent code.
sl_SI: Koda kontinenta v dveh znakih.

en: 2 minutes
sl_SI: 2 minuti

en: 3 days
sl_SI: 3 dni

en: 30-days free trial
sl_SI: 30-dnevni brezplačen preizkus

en: 4 minutes
sl_SI: 4 minute

en: 404: Not Found
sl_SI: 404 Ni najdeno

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
sl_SI: 42 % kupro 34 % lan 24 % viskoza

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
sl_SI: <a href="%1$s" %2$s>Naučite se opisati namen slike %3$s</a>. Pustite prazno, če je slika zgolj okrasna.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
sl_SI: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Posodobite %2$s</a> ali pa se naučite <a href="%3$s" class="browse-happy-link">veselo brskati</a>

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sl_SI[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenim komentarjem.
sl_SI[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenima komentarjema.
sl_SI[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenimi komentarji.
sl_SI[3]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenimi komentarji.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sl_SI[0]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenim komentarjem</a>.
sl_SI[1]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenima komentarjema</a>.
sl_SI[2]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenimi komentari</a>.
sl_SI[3]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenimi komentarji</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
sl_SI: <a href="%1$s">Uredite</a> ali <a href="%2$s">predoglejte</a> vsebino strani Pravilnika o zasebnosti.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
sl_SI: <a href="%1$s">Uredite</a> ali <a href="%2$s">si oglejte</a> vsebino strani Pravilnika o zasebnosti.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
sl_SI: <a href="%1$s">Posodobite WordPress</a> in se nato <a href="%2$s">naučite več o posodabljanju PHP-ja</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
sl_SI: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> je na voljo! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Prosimo, posodobite zdaj</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
sl_SI: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> je na voljo! Prosimo, obvestite administratorja.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sl_SI: <a href="%s">Akismet</a> blokira neželeno vsebino.

en: <a href="%s">Contact support</a>.
sl_SI: <a href="%s">Obrnite se na podporo</a>.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
sl_SI: <a href="%s">Naučite se več o posodabljanju PHP-ja</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
sl_SI: <a href="%s">Povezave</a> / Dodaj novo povezavo

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
sl_SI: <a href="%s">Povezave</a> / Uredi povezavo

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
sl_SI: <a href="%s">Posodobite WordPress</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
sl_SI: <a href="%s">Vašo sliko profila lahko spremenite na Gravatarju</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Dokumentacija o menijih</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Dokumentacija o komentarjih</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Dokumentacija o nadzorni plošči</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Dokumentacija o urejanju predstavnosti</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Dokumentacija o nalaganju predstavnostnih datotek</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Dokumentacija o predstavnostni knjižnici</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Dokumentacija o upravljanju spletišča</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Dokumentacija o dodajanju novih strani</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentacija o urejanju strani</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentacija o upravljanju strani</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Dokumentacija o kategorijah</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Dokumentacija o upravljanju prispevkov</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Dokumentacija o oznakah</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Upravljanje revizij</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Opisi vlog in zmožnosti</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Dokumentacija o nastavitvah razprave</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Dokumentacija o splošnih nastavitvah</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Dokumentacija o nastavitvah predstavnosti</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Dokumentacija o nastavitvah branja</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Dokumentacija o nastavitvah pisanja</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Dokumentacija o orodju Zdravje spletišča</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Dokumentacija o izbrisu osebnih podatkov</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Dokumentacija o izvozu osebnih podatkov</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Dokumentacija o izvozu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Dokumentacija o uvozu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Dokumentacija o orodjih</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Dokumentacija o dodajanju novih uporabnikov</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Dokumentacija o upravljanju uporabnikov</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Dokumentacija o uporabniških profilih</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
sl_SI: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Dokumentacija o uporabi tem</a>

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
sl_SI: <a href='%1$s'>Ogled vseh vtičnikov</a> - <a href='%2$s'>Upravljanje zmožnosti WooCommerca</a>

en: <a href='%s'>Manage orders synchronization</a>
sl_SI: <a href='%s'>Upravljanje uskladitve naročil</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
sl_SI: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> ura je <code>%s</code>

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
sl_SI: <b>Zunanji ali partnerski –</b> tisti, ki ga navedete in opišete na vašem spletišču, vendar se prodaja drugje.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
sl_SI: <b>Združen –</b> zbirka sorodnih izdelkov, ki jih je mogoče kupiti posamezno in so sestavljeni iz samih preprostih izdelkov. Na primer, komplet šestih kozarcev za pitje.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
sl_SI: <b>Preprost –</b> zajema veliko večino vseh izdelkov, ki jih morda prodajate. Preproste izdelke se dostavlja in nimajo možnosti. Na primer knjiga.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
sl_SI: <b>Spremenljiv –</b> izdelek z različicami, od katerih ima lahko vsaka drugačno šifro, ceno, možnost zaloge, itd. Na primer, majica s kratkimi rokavi, ki je na voljo v različnih barvah in/ali velikostih.

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
sl_SI: <code>_blank</code> &mdash; novo okno ali zavihek.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
sl_SI: <code>_none</code> &mdash; isto okno ali zavihek.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
sl_SI: <code>_top</code> &mdash; trenutno okno ali zavihek, brez okvirjev.

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
sl_SI: <p>Beri dalje &rarr; %s</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
sl_SI: <span class="%1$s">Objavljeno v </span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
sl_SI: <span class="%1$s">Objavljeno na </span> %2$s <span class="meta-sep">avtor</span> %3$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sl_SI: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starejše objave

en: <span>Active:</span> %s
sl_SI: <span>Aktivna:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sl_SI[0]: <strong class="count">%1$s neželeno vsebino</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>
sl_SI[1]: <strong class="count">%1$s neželeni vsebini</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>
sl_SI[2]: <strong class="count">%1$s neželene vsebine</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>
sl_SI[3]: <strong class="count">%1$s neželenih vsebin</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sl_SI[0]: <strong>%s naročilo</strong> čaka na obdelavo
sl_SI[1]: <strong>%s naročili</strong> čakata na obdelavo
sl_SI[2]: <strong>%s naročila</strong> čakajo na obdelavo
sl_SI[3]: <strong>%s naročil</strong> čaka na obdelavo

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sl_SI[0]: <strong>%s naročilo</strong> zadržano
sl_SI[1]: <strong>%s naročili</strong> zadržani
sl_SI[2]: <strong>%s naročila</strong> zadržana
sl_SI[3]: <strong>%s naročil</strong> zadržanih

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sl_SI[0]: <strong>%s izdelek</strong> z nizko zalogo
sl_SI[1]: <strong>%s izdelka</strong> z nizko zalogo
sl_SI[2]: <strong>%s izdelki</strong> z nizko zalogo
sl_SI[3]: <strong>%s izdelkov</strong> z nizko zalogo

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sl_SI[0]: <strong>%s izdelek</strong> brez zaloge
sl_SI[1]: <strong>%s izdelka</strong> brez zaloge
sl_SI[2]: <strong>%s izdelki</strong> brez zaloge
sl_SI[3]: <strong>%s izdelkov</strong> brez zaloge

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
sl_SI: <strong>%s</strong> - Omogoča vam, da povežete sliko s prispevkom, ne da bi jo vstavili vanj. Običajno je to uporabno le, če tema uporablja prikazno sliko kot predogledno sličico prispevka na domači strani, kot sliko v glavi po meri itd.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
sl_SI: Geslo <strong><em>si zapomnite!</em></strong>! To <em>naključno</em> geslo smo ustvarili samo za vas.

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
sl_SI[0]: <strong>Načrtovalnik dejanj:</strong> najdeno %1$d <a href="%2$s">preteklo dejanje</a>; nekaj je morda narobe. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Preberite dokumentacijo &raquo;</a>
sl_SI[1]: <strong>Načrtovalnik dejanj:</strong> najdeni %1$d <a href="%2$s">pretekli dejanji</a>; nekaj je morda narobe. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Preberite dokumentacijo &raquo;</a>
sl_SI[2]: <strong>Načrtovalnik dejanj:</strong> najdena %1$d <a href="%2$s">pretekla dejanja</a>; nekaj je morda narobe. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Preberite dokumentacijo &raquo;</a>
sl_SI[3]: <strong>Načrtovalnik dejanj:</strong> najdenih %1$d <a href="%2$s">preteklih dejanj</a>; nekaj je morda narobe. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Preberite dokumentacijo &raquo;</a>

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
sl_SI: <strong>Aktivnosti</strong> - Prikazuje načrtovane objave, pred kratkim objavljene objave in najnovejše komentarje na vaše objave in dovoli, da jih moderirate.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
sl_SI: <strong>Hitri pogled</strong> &mdash; Prikazuje povzetek vsebine vašega spletišča in temo ter različico WordPress-a, ki ga uporabljate.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
sl_SI: <strong>Kontrola okvirja</strong> &mdash;  kliknite naslovno vrstico škatle za razširitev ali skrčitev. Nekatera polja imajo nastavljivo vsebino, in bodo pokazale  povezavo &#8220;Prilagodi&#8221; v naslovni vrstici, če z miško lebdite nad njimi.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
sl_SI: <strong>S klikom na puščico na desni strani kateregakoli menijskega elementa</strong> v urejevalniku se bo prikazala standardna skupina nastavitev. Dodatne nastavitve, kot so cilj povezave, razredi CSS, odnosi med povezavami in opisi povezav, se lahko omogočijo in onemogočijo prek zavihka Nastavitve pogleda.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
sl_SI: <strong>Komentarje</strong> &mdash; za komentarje uporabnikov, e-poštni naslov, naslov IP, uporabniški posrednik (brskalnik/OS), datum/čas, vsebino komentarja in URL vsebine.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
sl_SI: <strong>Mesto dogodkov skupnosti</strong> &mdash; naslov IP uporabnika, ki je uporabljen za prikazane dogodke skupnosti v gradniku nadzorne plošče.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
sl_SI: <strong>Sporne vrednosti za konstanti %1$s in %2$s. </strong>Za vrednost %2$s se bo predvidevalo, da gre za vašo nastavitev poddomene.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
sl_SI: <strong>Povezava je prekinjena.</strong> Shranjevanje bo onemogočeno, dokler povezava ne bo ponovno vzpostavljena.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
sl_SI: <strong>Izbriši</strong> vas pelje na zaslon za izbris uporabnikov za potrditev. Tam lahko dokončno izbrišete uporabnika in njegovo vsebino. Več uporabnikov hkrati lahko zbrišete z uporabo množičnih dejanj.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
sl_SI: <strong>Opis</strong> - Privzeto opis ni poudarjen, vendar pa je v nekaterih temah vseeno prikazan.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
sl_SI: <strong>Razprava</strong> &mdash; Komentarje in pinge lahko vklopite ali izklopite. Če ima prispevek komentarje, jih lahko tukaj vidite in moderirate.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
sl_SI: <strong>Povleci in spusti</strong> &mdash; Če želite preurediti polja, uporabite možnost povleci in spusti, tako da kliknete na naslovno vrstico izbranega polja in ga spustite v sivi pravokotnik s pikčasto obrobo, ko se prikaže na mestu, kamor želite položiti polje.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
sl_SI: <strong>Povlecite in spustite</strong> datoteke v območje spodaj. Lahko povlečete tudi več datotek hkrati.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
sl_SI: <strong>Uredi</strong> vodi do zaslona s profilom uporabnika, ki ga je mogoče urejati. Do tega zaslona lahko dostopate tudi s klikom na uporabniško ime določenega uporabnika.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
sl_SI: Možnost <strong>Uredi</strong> vodi do zaslona za urejanje določenega prispevka. Ta zaslon lahko prikličete tudi tako, da kliknete naslov prispevka.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Piškotki so blokirani zaradi nepričakovanega izhoda. Za pomoč poglejto <a href="%1$s">to dokumentacijo</a> ali poglejte na <a href="%2$s">forume</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
sl_SI: <strong>Napaka</strong>: Piškotki so blokirani ali niso podprti v vašem brskalniku. Piškotke morate <a href="%s">omogočiti</a> če želite uporabljati WordPress.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Neveljavno uporabniško ime, e-naslov ali nepravilno geslo.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> gesli se ne ujemata. Vnesite enako geslo v obe polji za geslo.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Geslo ne sme vsebovati znaka "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Prosimo vpišite vzdevek.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Vnesite geslo.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> vnesite uporabniško ime ali e-naslov.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Prosim vnesite uporabniško ime.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: vnesite veljaven e-naslov.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Vnesite e-naslov.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> izpolnite zahtevana polja.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> vnesite besedilo komentarja.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Vnesite e-naslov.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> vnesen URL spletišča je že zaseden.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Oprostite, to uporabniško ime ni dovoljeno.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> stran z možnostmi %s ni na seznamu dovoljenih možnosti.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Tega komentarja ni bilo mogoče shraniti. Prosimo poskusite ponovno kasneje.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: E-naslov je že v uporabi.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: E-naslov je napačen.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> E-pošte ni bilo mogoče poslati. Vaša stran morda ni pravilno nastavljena za pošiljanje e-pošte. <a href="%s">Dobite pomoč za ponastavitev gesla</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Polje za e-pošto je prazno.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Polje z geslom je prazno.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Geslo, ki ste ga vnesli za e-naslov %s, je nepravilno.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Geslo, ki ste ga vnesli za uporabniško ime %s, je nepravilno.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> gesli se ne ujemata.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> uporabniško ime <strong>%s</strong> ni registrirano na tem spletišču. Če niste prepričani glede vašega uporabniškega imena, namesto tega poskusite z e-poštnim naslovom.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Polje za uporabniško ime je prazno.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Ni računa s tem uporabniškim imenom ali e-poštnim naslovom.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> med ustvarjanjem vnosa spletišča je prišlo do težave.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> ta e-poštni naslov je že registriran. <a href="%s">Prijavite se</a> s tem naslovom ali izberite drugega.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> ta e-naslov je že registriran, izberite drugega.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> to ni veljavna predloga vira.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: To uporabniško ime je že registrirano. Izberite drugega.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: To uporabniško ime je neveljavno, ker vsebuje neveljavne znake. Vnesite veljavno uporabniško ime.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> neznan e-poštni naslov. Preverite znova ali poskusite z vašim uporabniškim imenom..

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> neznano uporabniško ime. Preverite znova ali poskusite z vašim e-poštnim naslovom..

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> registracija uporabnikov trenutno ni dovoljena.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: vaš URL je predolg.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Vaš račun je bil označen kot pošiljatelj neželene vsebine.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: vaš komentar je predolg.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: vaš e-naslov je predolg.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: vaše ime je predolgo.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> vaša povezava za ponastavitev gesla ni veljavna. Zahtevajte novo povezavo spodaj.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> vaša povezava za ponastavitev gesla je potekla. Zahtevajte novo povezavo spodaj.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
sl_SI: <strong>NAPAKA</strong>: Ni računa s tem uporabniškim imenom ali e-poštnim naslovom.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
sl_SI: <strong>Opozorilo!</strong> Različice slednjih vtičnikov niso bile testirane WooCommerce-om %s. Posodobite jih ter potrdite kompatibilnost pred posodobitvijo WooCommerce-a, da ne bo prišlo do težav:

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
sl_SI: <strong>Predstavnost</strong> &mdash; seznam URL-jev vseh naloženih predstavnostnih datotek, ki jih je ustvaril uporabnik.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
sl_SI: <strong>Ime</strong> - Ime je takšno, kot je prikazano na vašem spletišču.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
sl_SI: <strong>Vrstni red</strong> - Strani so običajno urejene po abecedi, lahko pa izberete svoj vrstni red, tako da v to polje vnesete številko (1 za prvo).

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
sl_SI: <strong>Nadrejenost</strong> - Za razliko od oznak so kategorije lahko hierarhično razporejene. Lahko imate kategorijo Jazz, pod njo pa podrejeni kategoriji za Bebop in Big Band. Po želji. Če želite ustvariti podkategorijo, izberite drugo kategorijo iz nadrejenega spustnega menija.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
sl_SI: <strong>Nadrejena</strong> &mdash; Strani lahko hierarhično razporedite. Na primer, lahko imate stran &#8220;Vizitka&#8221;, ki vsebuje strani &#8220;Življenjepis&#8221; in &#8220;Moj pes&#8221;. Pri določanju števila ravni, v katere lahko ugnezdite strani, ni omejitev.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
sl_SI: <strong>Urejevalnik objav</strong> - vnesite besedilo objave. Obstajata dva načina urejanja: Grafični in Tekstovni. Način preklapljate z zavihkom.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
sl_SI: <strong>Predogled</strong> vam pokaže, kakšen bi bil videti osnutek prispevka, če bi ga objavili. Povezava Ogled vas pripelje do trenutnega spletišča, na katerem si lahko ogledate prispevek. Od statusa vašega prispevka je odvisno, katera povezava je na voljo.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
sl_SI: <strong>Podatke profila</strong> &mdash; e-naslov uporabnika, uporabniško ime, prikazno ime, vzdevek, ime, priimek, opis/biografijo in datum registracije.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
sl_SI: <strong>Objavi</strong> &mdash; V okvirju za objavo lahko nastavite pogoje objave. Za status, vidnost in takojšnjo objavo, kliknite na povezavo uredi za več možnosti. Vidnost omogoča zaklep z geslom ali pripenjanje na vrh (zasidrano). Zasebni prispevek je skrit pred vsemi razen uredniki in skrbniki. Objavi (takoj) omogoča objavo v prihodnosti z načrtovanem datumom objave ali označevanje s preteklim datumom.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
sl_SI: <strong>Hiter osnutek</strong> - Dovoli, da ustvarite nov prispevek in ga shranite kot osnutek. Prav tako prikazuje povezave do najnovejših 3 prispevkov, katere ste začeli.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
sl_SI: Možnost <strong>Hitro urejanje</strong> omogoča dostop do metapodatkov vašega prispevka in posodabljanje njegovih podrobnosti, pri čemer vam ni treba zapustiti tega zaslona.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
sl_SI: <strong>Naključno:</strong> Na vsaki strani prikaži drugačno sliko.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
sl_SI: <strong>Odstrani</strong> vam omogoča da odstranite uporabnika iz vaše strani. Njihove vsebine ne izbriše. Več uporabnikov na enkrat lahko izbrišete z uporabo množičnih dejanj.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
sl_SI: <strong>Nastavitve pogleda</strong> &mdash; Uporabite "Nastavitve pogleda" in izberite katera področja Nadzorne plošče bodo prikazana.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
sl_SI: <strong>Pošlji povratne sledi</strong> &mdash; Povratne sledi so način obveščanja povezanih sistemov blogov, na katere se nanaša vaša povezava. Vnesite URL(-je), ki jim želite poslati povratne sledi. Če ustvarite povezavo do drugih spletišč v WordPressu, bodo ta samodejno obveščena s pomočjo pingbackov in to polje ni potrebno.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
sl_SI: <strong>Žetone seje</strong> &mdash; podrobnosti o prijavi uporabnika, naslovi IP, čas poteka, uporabniški posrednik (brskalnik/OS) in zadnja prijava.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
sl_SI: <strong>Stanje zdravja spletišča</strong> &mdash; poduči vas o morebitnih težavah, ki jih je treba razrešiti za izboljšanje zmogljivosti ali varnosti vašega spletišča.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sl_SI: <strong>Ključ</strong> - &#8220;Ključ&#8221; je URL-ju prijazna različica imena. Običajno je zapisan z malimi črkami in vsebuje le črke, številke in vezaje.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
sl_SI: <strong>Predloga</strong> - Nekatere teme imajo predloge po meri, ki jih lahko uporabite na straneh z dodatnimi funkcijami ali postavitvami po meri. Če predloge obstajajo, jih lahko vidite v tem spustnem meniju.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
sl_SI: <strong>Teme</strong> &mdash; To območje prikazuje teme, ki še niso omogočene čez celotno omrežje. Vklop teme v tem meniju jo naredi dostopno temu spletišču. Ne vklopi je v omrežju, temveč jo samo prikaže v izgledu tega spletišča. Da omogočite temo v celotnem omrežju, poglejte pogled <a href="%s">omrežne teme</a>.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
sl_SI: <strong>Naslov</strong> &mdash; Vnesite naslov objave. Ko boste vnesli naslov, boste spodaj videli trajno povezavo, ki jo lahko uredite.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
sl_SI: Možnost <strong>Smeti</strong> odstrani prispevek s tega seznama in ga premakne v smeti, kjer lahko prispevek nepreklicno izbrišete.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
sl_SI: <strong>Opozorilo:</strong> te strani ne bi smele biti enake kot vaša stran s Pravilnikom o zasebnosti!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
sl_SI: <strong>Opozorilo:</strong> strani naj ne bi bile enake!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
sl_SI: <strong>Dobrodošli v WooCommerce</strong> &#8211; Še malo pa lahko pričnete s prodajo :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
sl_SI: <strong>Dobrodošli</strong> - Tukaj je prikazanih nekaj najpogostejših opravil, ki so potrebna za vzpostavitev novega spletišča.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
sl_SI: <strong>WordPressovi dogodki in novice</strong> &mdash; Prihajajoči dogodki blizu vas kot tudi najnovejše novice iz uradnih WordPressovih projektov in <a href="%s">WordPress Planeta</a>.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
sl_SI: <strong>Vaša tema (%s) vsebuje zastarele kopije nekaterih datotek WooCommerce predlog.</strong> Te datoteke bodo morda potrebovale posodobitev, za zagotovitev združljivost s trenutno različico WooCommerce-a. Predlogi za popravke:

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sl_SI: 2-mestna koda države, npr. SI. Pustite prazno za uporabo pri vseh.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sl_SI: 2-mestna koda zv. države, npr. AL. Pustite prazno za uporabo pri vseh.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
sl_SI: <a href="%s">Statična stran</a> (izberite spodaj)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sl_SI: Klic funkcije %1$s je ustvaril sejo PHP. To je v sporu z REST API-jem in zaprtozančnimi zahtevami. Pred nadaljnjimi zahtevami HTTP bi bilo treba sejo zapreti s %2$s.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
sl_SI: URL za preusmeritev stranke po zaključku nakupa. To je lahko na primer povezava do spletišča obdelovalnika naročila.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
sl_SI: UUID, ki ga zagotovi aplikacija za edinstveno identifikacijo. Priporoča se uporaba UUID v5 z imenskim prostorom URL ali DNS.

en: A WordPress Commenter
sl_SI: WordPress komentator

en: A calendar of your site’s posts.
sl_SI: Koledar prispevkov vašega spletišča.

en: A city in the same timezone as you.
sl_SI: Izberite mesto v istem časovnem pasu kot ste vi.

en: A cloud of your most used product tags.
sl_SI: Oblak vaših najpogosteje uporabljenih oznak izdelkov.

en: A cloud of your most used tags.
sl_SI: Oblak z največkrat uporabljenimi oznakami.

en: A comment is held for moderation
sl_SI: Komentar čaka na moderiranje

en: A date format for all date strings.
sl_SI: Format datuma za vse nize.

en: A day number of the week that the week should start on.
sl_SI: Številka dneva v tednu, s katerim se naj teden začne.

en: A description of the pattern.
sl_SI: Opis vzorca.

en: A description of the theme.
sl_SI: Opis teme.

en: A detailed variation description.
sl_SI: Podroben opis različice.

en: A duplicate event already exists.
sl_SI: Podvojen dogodek že obstaja.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
sl_SI: Nekaj privlačnih besed da motivirate vaše bralce za komentiranje

en: A friendly name for the webhook.
sl_SI: Prijazen naziv za webhook.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
sl_SI: Prijazen povzetek odgovorov, vključno s kodo, sporočilom in telesom odgovora HTTP.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
sl_SI: Berljiv opis za nastavitve v vmesnikih.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
sl_SI: Berljiva oznaka za nastavitve v vmesnikih.

en: A human-readable description of the post type.
sl_SI: Berljiv opis tipa prispevka.

en: A human-readable description of the resource.
sl_SI: Berljiv opis vira.

en: A human-readable description of the taxonomy.
sl_SI: Berljiv opis taksonomije.

en: A human-readable variation title.
sl_SI: Človeško berljiv opis naslova različice.

en: A known issue.
sl_SI: Znana težava.

en: A label describing the test.
sl_SI: Oznaka, ki opisuje preizkus.

en: A link to a post format
sl_SI: Povezava na obliko prispevka

en: A link to a product category.
sl_SI: Povezava na kategorijo izdelka.

en: A link to a product tag.
sl_SI: Povezava na oznako izdelka.

en: A link to a product.
sl_SI: Povezava na izdelek.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
sl_SI: Na e-poštni naslov boste prejeli povezavo za nastavitev novega gesla.

en: A list of stats to query must be provided.
sl_SI: Podati je treba seznam statistik za poizvedbo.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sl_SI: Seznam izrazov taksonomij, ki se lahko uporabi v zvezi s statusi naročil/izdelkov.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
sl_SI: Seznam taksonomij izrazov, uporabljenih za vidnost izdelka.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
sl_SI: Seznam notranjih blokov notranjega bloka. To je rekurzivno določilo, ki sledi nadrejeni shemi innerBlocks.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
sl_SI: Seznam vseh strani na vaši spletni strani.

en: A list of your store's products.
sl_SI: Seznam izdelkov vaše trgovine.

en: A list of your store's top-rated products.
sl_SI: Seznam najbolje ocenjenih izdelkov v vaši trgovini.

en: A list or dropdown of categories.
sl_SI: Seznam ali spustni seznam kategorij.

en: A list or dropdown of product categories.
sl_SI: Seznam ali spustni meni kategorij izdelkov.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
sl_SI: Aktualna cena je točni strošek pošiljke, pridobljen s strani dostavne službe.

en: A media item.
sl_SI: Element predstavnostne datoteke

en: A minimum order amount
sl_SI: Minimalni znesek naročila

en: A minimum order amount AND a coupon
sl_SI: Minimalni znesek naročila IN kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
sl_SI: Minimalni znesek naročila ALI kupon

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
sl_SI: Mesečni arhiv objav na vaši strani.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
sl_SI: Bolj podrobna razlaga, kako deluje preizkus, in zakaj je pomemben za uporabnika.

en: A name is required for this term.
sl_SI: Ta izraz potrebuje ime.

en: A named status for the object.
sl_SI: Imenovan status za objekt.

en: A named status for the post.
sl_SI: Imenovano stanje prispevka.

en: A named status for the theme.
sl_SI: Poimenovano stanje teme.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
sl_SI: Nov komentar na prispevek "%s" čaka na vašo odobritev

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
sl_SI: Za vaše spletišče je na voljo manjša posodobitev. Ker manjše posodobitve pogosto izboljšajo varnost, jih je pomembno namestiti.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
sl_SI: Novi pingback na prispevek "%s" čaka na potrditev

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
sl_SI: Začela se je obdelovati nova vrsta. <a href="%s">Ogled dejanj v teku &raquo;</a>

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
sl_SI: Nova povratna sled na prispevek "%s" čaka na potrditev

en: A new version of WordPress is available.
sl_SI: Na voljo je nova različica WordPressa.

en: A note has been added to your order
sl_SI: K vašem naročilu je bilo dodano novo obvestilo

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
sl_SI: Delni naslov IP, ki se lahko poda in se preko njega vrnejo ujemajoči se rezultati.

en: A password protected post can not be set to sticky.
sl_SI: Prispevka zaščitenega z geslom ni mogoče zasidrati.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
sl_SI: Elektronsko sporočilo je bilo poslano na naslov, ki ga imate shranjenega v vašem računu. Traja lahko več minut, da se prikaže v vašem poštnem predalu. Prosimo, počakajte vsaj 10 minut preden zahtevate novo ponastavitev gesla.

en: A password reset link was emailed to %s.
sl_SI: Povezava za ponastavitev gesla je bila poslana %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
sl_SI: Geslo za zaščito dostopa do vsebine in izvlečka.

en: A plugin disallowed this event.
sl_SI: Vtičnik je onemogočil ta dogodek.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
sl_SI: Vtičnik je z onemogočenjem %s preprečil posodobitve.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
sl_SI: Vtičnik je preprečil prestavitev dogodka.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
sl_SI: Vtičnik je preprečil načrtovanje dogodka.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
sl_SI: Vtičnik je preprečil odstranitev načrtovanega dogodka.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
sl_SI: Čiščenje ročnika je preprečil vtičnik.

en: A post ID mismatch has been detected.
sl_SI: Neujemanje ID prispevka je bilo zaznano.

en: A post can not be sticky and have a password.
sl_SI: Prispevek ne more biti zasidran in imeti geslo.

en: A post type mismatch has been detected.
sl_SI: Neujemanje tipa prispevka je bilo zaznano.

en: A previous automatic background update could not occur.
sl_SI: Predhodna posodobitev v ozadju se ni mogla izvesti.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
sl_SI: Predhodna posodobitev v ozadju se je končala s kritično napako, zato so posodobitve sedaj onemogočene.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
sl_SI: Izraza atributa izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: A product attribute with the provided ID could not be found
sl_SI: Atributa izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: A product category with the provided ID could not be found
sl_SI: Kategorije izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
sl_SI: Izdelka s podanim ID-jem razreda dostave ni mogoče najti

en: A product tag with the provided ID could not be found
sl_SI: Oznake izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: A product with this ID already exists.
sl_SI: Izdelek s tem ID-jem že obstaja.

en: A product with this SKU already exists.
sl_SI: Izdelek s to šifro že obstaja.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
sl_SI: Povezava za obnovo je že bila poslana pred  %1$s. Prosimo, počakajte še %2$s preden zahtevate novo povezavo.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
sl_SI: Rdeča črta na levi pomeni, da komentar čaka, da ga moderirate.

en: A scheduled event has failed
sl_SI: Načrtovan dogodek je spodletel

en: A scheduled event is late
sl_SI: Načrtovan dogodek je pozen

en: A search form for your site.
sl_SI: Obrazec za iskanje po vsebini vaše spletne strani.

en: A search form for your store.
sl_SI: Iskalni obrazec za vašo trgovino.

en: A set of high quality curated patterns.
sl_SI: Nabor visokokakovostnih izbranih vzorcev.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
sl_SI: Območje dostave je geografska regija, v kateri veljajo določeni načini dostave in davki.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
sl_SI: Območje dostave je geografska regija, v kateri so na voljo določeni načini dostave in davki.

en: A short description of the block, in human readable format.
sl_SI: Človeško berljiv kratek opis bloka.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
sl_SI: Preprost plačilni sistem brez povezave, ki omogoča sprejemanje bančnih nakazil.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
sl_SI: Preprost plačilni sistem brez povezave, ki omogoča sprejemanje čeka kot načina plačila.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
sl_SI: Preprost plačilni sistem brez povezave, ki omogoča sprejemanje plačila po povzetju.

en: A static page
sl_SI: Statična stran

en: A sticky post can not be password protected.
sl_SI: Zasidran prispevek ni mogoče zaščititi z geslom.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
sl_SI: Strukturna oznaka je zahtevana kadar uporabljate trajne povezavo po meri.  <a href="%s">Več  podrobnosti</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
sl_SI: Davčne stopnje s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
sl_SI: Izraz s tem imenom in ključem že obstaja v tej taxonomiji.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
sl_SI: Izraz s tem imenom že obstaja pod tem nadrejenim.

en: A test is unavailable
sl_SI: Preizkus ni na voljo

en: A theme conflict.
sl_SI: Konflikt tem.

en: A time format for all time strings.
sl_SI: Format časa za vse časovne nize.

en: A title on that page cannot be found.
sl_SI: Na tej strani ni mogoče najti naslova.

en: A unique identifier for the setting.
sl_SI: Edinstven identifikator za nastavitev.

en: A unique identifier for the tool.
sl_SI: Edinstven identifikator za orodje.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
sl_SI: Edinstven identifikator, ki se lahko uporabi za povezavo med nastavitvami.

en: A valid URL was not provided.
sl_SI: Ni bil vnesen veljaven URL.

en: A valid email address is required
sl_SI: Zahtevan je veljaven e-poštni naslov

en: A valid email address is required.
sl_SI: Zahtevan je veljaven e-naslov.

en: A valid email address must be given.
sl_SI: Dan mora biti veljaven e-poštni naslov.

en: A valid event name must be specified.
sl_SI: Podano mora biti veljavno ime dogodka.

en: A valid free shipping coupon
sl_SI: Veljaven kupon za brezplačno dostavo

en: A valid prop name must be specified
sl_SI: Podano mora biti veljavno ime lastnosti

en: A variable mismatch has been detected.
sl_SI: Zaznano je bilo neskladje spremenljivk.

en: A variety of designs to display your team members.
sl_SI: Različne oblike za prikaz članov vaše ekipe.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
sl_SI: Različne oblike noge, ki prikazujejo podrobnosti in navigacijo vašega spletišča.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
sl_SI: Različne oblike glav, ki prikazujejo naslov in navigacijo vašega spletišča.

en: A widget containing a block.
sl_SI: Gradnik, ki vsebuje blok.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
sl_SI: Datoteka zip teme, ki bo naložena.

en: ABOUT US
sl_SI: O NAS

en: API Key
sl_SI: API Ključ

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sl_SI: API Ključ je uspešno ustvarjen. Obvezno takoj kopirajte vaš nov API ključ. Kasneje ga ni mogoče ponovno videti.

en: API Key updated successfully.
sl_SI: API Ključ je uspešno posodobljen.

en: API Version
sl_SI: Različica API

en: API credentials
sl_SI: API overitveni podatki

en: API docs
sl_SI: API dokumentacija

en: API enabled
sl_SI: API omogočen

en: API key
sl_SI: API ključ

en: API path.
sl_SI: Pot API.

en: API user is invalid
sl_SI: Nepravilen API uporabnik

en: ASC
sl_SI: Naraščajoče

en: Abidjan
sl_SI: Abidžan

en: Abort
sl_SI: Prekini

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
sl_SI: Prekini poustvaritev iskalne tabele atributov izdelka

en: About
sl_SI: O Meni

en: About Action Scheduler %s
sl_SI: O načrtovalniku dejanj %s

en: About Pages
sl_SI: O straneh

en: About WooCommerce
sl_SI: O WooCommerce

en: About WordPress
sl_SI: O WordPressu

en: About Yourself
sl_SI: O tebi

en: About me
sl_SI: O meni

en: About the user
sl_SI: O uporabniku

en: Accept COD if the order is virtual
sl_SI: Dovoli Plačilo po povzetju, če je naročilo virtualno

en: Accept credit and debit cards, offline (cash or bank transfer) and logged-in payments with money in Mercado Pago. Safe and secure payments with the leading payment processor in LATAM.
sl_SI: Sprejemajte plačila s kreditnimi in debetnimi karticami, krajevna plačila (gotovina ali bančno nakazilo) in prijavljena plačila z denarjem v Mercado Pago. Varna in zaščitena plačila z vodilnim obdelovalnikom plačil v LATAM.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
sl_SI: Sprejmite kreditne kartice in druge priljubljene načine plačila z %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
sl_SI: Sprejemajte debetne in kreditne kartice v več kot 135 valutah, načine kot je Alipay in zaključek plačila z enim dotikom Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sl_SI: Sprejemajte debetne in kreditne kartice v več kot 135 valutah, načine kot je Alipay in zaključek plačila z enim dotikom Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Več o tem</a>.

en: Accept for virtual orders
sl_SI: Dovoli za virtualna naročila

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
sl_SI: Sprejemaj plačila preko PayPal-a z uporabo stanja na računu ali kreditne kartice.

en: Access Permissions
sl_SI: Dovoljenja za dostop

en: Access competitive shipping prices
sl_SI: Dostop do konkurenčnih cen dostave

en: Access denied
sl_SI: Nimate dostopa

en: Access discounted shipping rates with DHL and USPS.
sl_SI: Dostop do znižanih cen dostave pri DHL in USPS.

en: Access expires
sl_SI: Dostop poteče

en: Access granted
sl_SI: Dostop dodeljen

en: Access restriction
sl_SI: Omejitev dostopa

en: Access scope
sl_SI: Področje dostopa

en: Access to Purchased Downloads
sl_SI: Dostop do kupljenih prenosljivih datotek

en: Accessibility
sl_SI: Dostopnost

en: Accessibility Ready
sl_SI: Pripravljena na dostopnost

en: Account
sl_SI: Račun

en: Account Details
sl_SI: Podrobnosti računa

en: Account Management
sl_SI: Upravljanje računa

en: Account Recovery
sl_SI: Obnovitev računa

en: Account Settings
sl_SI: Nastavitve računa

en: Account creation
sl_SI: Ustvarjanje računa

en: Account details
sl_SI: Podrobnosti računa

en: Account details changed successfully.
sl_SI: Podatki računa so bili uspešno spremenjeni.

en: Account details:
sl_SI: Podrobnosti računa

en: Account endpoints
sl_SI: Zaključne točke računov

en: Account erasure requests
sl_SI: Prošnje za izbris računa

en: Account name
sl_SI: Naziv računa

en: Account number
sl_SI: Številka računa

en: Account settings
sl_SI: Nastavitve računa

en: Account username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Accounts &amp; Privacy
sl_SI: Računi in zasebnost

en: Accra
sl_SI: Akra

en: Accuracy
sl_SI: Natančnost

en: Action
sl_SI: Akcija

en: Action Group
sl_SI: Skupina dejanja

en: Action Scheduler
sl_SI: Načrtovalnik dejanj

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
sl_SI: Načrtovalnik dejanj je preselil podatke v tabele po meri, kljub temu pa v WordPressovi podatkovni zbirki s komentarji še vedno obstajajo osiroteli vnosi dnevnika. %1$s <a href="%2$s">Več o tem &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
sl_SI: Načrtovalnik dejanj je prilagodljiva in sledljiva vrsta opravil za obdelovanje večjih naborov dejanj v ozadju. Načrtovalnik dejanj dela preko ročic dejanj, ki se sprožijo ob določenem času v prihodnosti. Načrtovana dejanja se lahko tudi ponavljajo.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
sl_SI: Poteka selitev načrtovalnika dejanj. Seznam načrtovanih dejanj bo morda nepopoln.

en: Action Scheduler package
sl_SI: Paket Načrtovalnika dejanj

en: Action Scheduler package running on your site.
sl_SI: Paket Načrtovalnika dejanj teče na vašem spletišču.

en: Action Status
sl_SI: Status dejanja

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
sl_SI: Dejanje [%1$s] nima veljavnega razporeda: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
sl_SI: Dejanje [%1$s] ima neveljavne argumente. Ne more biti JSON dekodiran v matriko. $args = %2$s

en: Action event
sl_SI: Dejanje dogodka

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sl_SI: Dejanje neuspešno. Osvežite stran in poskusite znova.

en: Action has been confirmed.
sl_SI: Ukaz je bil potrjen.

en: Action required!
sl_SI: Potrebno je posredovanje!

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
sl_SI: Stanja dejanj so V obdelavi, Zaključeno, Preklicano, Ni uspelo

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
sl_SI: Dejanje, ki ga je treba izvesti za povezavo z Jetpackom.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
sl_SI: Prevelika dolžina ActionScheduler_Action::$args. Da omogočite izgrajevanje kazala za stolpec z argumenti, naj število znakov argumenta v kodirani obliki JSON ne presega %d.

en: Actionable order statuses
sl_SI: Stanja naročil, ki zahtevajo dejanja

en: Actions
sl_SI: Akcije

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Activate & Save
sl_SI: Omogoči in shrani

en: Activate &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Aktiviraj &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
sl_SI: Aktiviraj in Objavi

en: Activate Jetpack
sl_SI: Omogočite Jetpack

en: Activate Plugin
sl_SI: Aktiviraj vtičnik

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
sl_SI: Omogočite vtičnik &amp; pojdite na Pritisni to

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
sl_SI: Aktiviraj vtičnik &amp; Zaženi orodje za uvoz

en: Activate Press This
sl_SI: Aktiviraj Pritisni to

en: Activate this plugin
sl_SI: Aktiviraj ta vtičnik

en: Activate usage tracking
sl_SI: Omogoči sledenje uporabe

en: Activate:
sl_SI: Aktiviraj

en: Activating
sl_SI: Omogočanje

en: Activation Key Required
sl_SI: Zahtevan je aktivacijski ključ

en: Activation Key:
sl_SI: Aktivacijski ključ:

en: Active
sl_SI: Aktiven

en: Active Child Theme
sl_SI: Aktiviraj otroško temo

en: Active Plugins
sl_SI: Dejavni vtičniki

en: Active Product Filters
sl_SI: Aktivni filtri izdelka

en: Active Theme
sl_SI: Aktiviraj temo

en: Active editor
sl_SI: Dejavni urejevalnik

en: Active filters
sl_SI: Aktivni filtri

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
sl_SI[0]: %s+ milijon
sl_SI[1]: %s+ milijona
sl_SI[2]: %s+ milijoni
sl_SI[3]: %s+ milijonov

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
sl_SI: Manj kot 10

en: Active plugins
sl_SI: Aktivirani vtičniki

en: Active plugins.
sl_SI: Aktivni vtičniki.

en: Active theme
sl_SI: Aktivni filtri

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
sl_SI: Dejavna tema: %1$s (različica %2$s)

en: Activity
sl_SI: Aktivnosti

en: Activity log for the action.
sl_SI: Dnevnik dejavnosti za dejanje.

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add %1$s and %2$d more product to my store | Add %1$s and %2$d more products to my store
sl_SI[0]: Dodaj %1$s in še %2$d izdelek v mojo trgovino
sl_SI[1]: Dodaj %1$s in še %2$d izdelka v mojo trgovino
sl_SI[2]: Dodaj %1$s in še %2$d izdelke v mojo trgovino
sl_SI[3]: Dodaj %1$s in še %2$d izdelkov v mojo trgovino

en: Add %s
sl_SI: Dodaj %s

en: Add %s to my store
sl_SI: Dodaj %s v mojo trgovino

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
sl_SI: Dodajte &ldquo;%s&rdquo; v košarico

en: Add Audio
sl_SI: Dodaj zvok

en: Add Comment
sl_SI: Dodaj komentar

en: Add Contact Form
sl_SI: Dodaj kontaktno formo

en: Add Credit Card
sl_SI: Dodajte kreditno kartico

en: Add Custom Field
sl_SI: Dodaj polje po meri

en: Add Data Erasure Request
sl_SI: Dodaj zahtevo za izbris podatkov

en: Add Data Export Request
sl_SI: Dodaj zahtevo za izvoz podatkov

en: Add Existing User
sl_SI: Dodaj obstoječega uporabnika

en: Add File
sl_SI: Dodaj datoteko

en: Add Items
sl_SI: Dodaj elemente

en: Add Link
sl_SI: Dodaj povezavo

en: Add Location
sl_SI: Dodaj lokacijo

en: Add Media
sl_SI: Dodaj predstavnostne datoteke

en: Add Menu Items
sl_SI: Dodaj elemente menija

en: Add New
sl_SI: Dodaj

en: Add New (MVP)
sl_SI: Dodaj novega (MVP)

en: Add New Answer
sl_SI: Dodaj nov odgovor

en: Add New Application Password
sl_SI: Dodaj novo geslo aplikacije

en: Add New Approved Directory
sl_SI: Dodaj novo dovoljeno mapo

en: Add New Category
sl_SI: Dodaj kategorijo

en: Add New Changeset
sl_SI: Dodaj novo množico sprememb

en: Add New Comment
sl_SI: Dodaj nov komentar

en: Add New Custom Field:
sl_SI: Dodaj novo polje po meri:

en: Add New Header Image
sl_SI: Dodaj sliko glave

en: Add New Image
sl_SI: Dodaj sliko

en: Add New Link
sl_SI: Dodaj novo povezavo

en: Add New Link Category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo povezave

en: Add New Media File
sl_SI: Dodaj novo predstavnostno datoteko

en: Add New Navigation Menu
sl_SI: Dodaj nov navigacijski meni

en: Add New Page
sl_SI: Dodaj novo stran

en: Add New Pattern
sl_SI: Dodaj nov vzorec

en: Add New Plugin
sl_SI: Dodaj nov vtičnik

en: Add New Post
sl_SI: Dodaj prispevek

en: Add New Scheduled Action
sl_SI: Dodaj novo načrtovano dejanje

en: Add New Site
sl_SI: Dodaj novo spletišče

en: Add New Tag
sl_SI: Dodaj značko

en: Add New Template
sl_SI: Dodaj novo predlogo

en: Add New Template Part
sl_SI: Dodaj nov del predloge

en: Add New Theme
sl_SI: Dodaj novo temo

en: Add New User
sl_SI: Dodaj Novega Uporabnika

en: Add Site
sl_SI: Dodaj stran

en: Add Widget
sl_SI: Dodaj gradnik

en: Add a Widget
sl_SI: Dodaj Gradnik

en: Add a menu
sl_SI: Doda meni

en: Add a navigation menu to your sidebar.
sl_SI: Dodaj navigacijski meni v stransko vrstico.

en: Add a new page
sl_SI: Dodaj novo stran

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sl_SI: Dodajte opombo za svojo referenco ali opombo stranki (stranka bo obveščena).

en: Add a product
sl_SI: Dodaj izdelek

en: Add a review
sl_SI: Podaj mnenje

en: Add additional piece of info about each category to the report.
sl_SI: Poročilu dodaj dodaten kos podrobnosti o vsaki kategoriji.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
sl_SI: Poročilu dodaj dodaten kos podrobnosti o vsakem kuponu.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
sl_SI: Poročilu dodaj dodaten kos podrobnosti o vsakem izdelku.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
sl_SI: Poročilu dodaj dodaten kos podrobnosti o vsaki različici.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
sl_SI: Dodaj altenativne vire za boljšo HTML5 podporo:

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
sl_SI: Dodajte poljubno število območij &ndash; stranke bodo videle le tiste načine dostave, ki so na voljo za njihov naslov.

en: Add attribute
sl_SI: Dodaj atribut

en: Add audio source
sl_SI: Dodaj vir znoka

en: Add block
sl_SI: Dodaj block

en: Add coupon
sl_SI: Dodaj kupon

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to filter and search for this product. %1$sLearn more%2$s
sl_SI: Dodajte opisne delčke podrobnosti, preko katerih lahko stranke filtrirajo in najdejo ta izdelek. %1$sVeč o tem%2$s

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Brand”.
sl_SI: Dodajte opisne delčke podrobnosti, preko katerih lahko najdejo ta izdelek v vaši trgovini. Primera: »Material« in »Blagovna znamka«.

en: Add existing
sl_SI: Dodaj obstoječega

en: Add fee
sl_SI: Dodaj strošek

en: Add file
sl_SI: Dodaj datoteko

en: Add images to product gallery
sl_SI: Dodaj slike v galerijo izdelka

en: Add item(s)
sl_SI: Dodaj element(e)

en: Add key
sl_SI: Dodaj ključ

en: Add manually
sl_SI: Ročno dodaj

en: Add media
sl_SI: Dodaj predstavnostne datoteke

en: Add media files from your computer
sl_SI: Dodajte predstavnostne datoteke z vašega računalnika

en: Add menu items
sl_SI: Dodaj elemente v meni

en: Add menu items from the column on the left.
sl_SI: Dodajte menijske elemente iz levega stolpca.

en: Add my products
sl_SI: Dodaj moje izdelke

en: Add new
sl_SI: Dodaj novo

en: Add new %s
sl_SI: Dodaj nov %s

en: Add new Comment
sl_SI: Dodaj nov komentar

en: Add new Pattern
sl_SI: Dodaj nov vzorec

en: Add new attribute
sl_SI: Dodaj nov atribut

en: Add new category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo

en: Add new coupon
sl_SI: Dodaj nov kupon

en: Add new order
sl_SI: Dodaj novo naročilo

en: Add new page
sl_SI: Dodaj novo stran

en: Add new post
sl_SI: Dodaj nov prispevek

en: Add new product
sl_SI: Dodaj nov izdelek

en: Add new shipping class
sl_SI: Dodaj nov razred dostave

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
sl_SI: latin-ext

en: Add new tag
sl_SI: Dodaj novo oznako

en: Add note
sl_SI: Dodaj opombo

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
sl_SI: Enega ali več elementov naenkrat dodajte tako, da <strong>izberete potrditveno polje ob vsakemu elementu in kliknete Dodaj v meni</strong>

en: Add or remove menu items
sl_SI: Dodajte ali odstranite elemente menija

en: Add or remove tags
sl_SI: Dodaj ali odstrani oznake

en: Add order
sl_SI: Dodaj naročilo

en: Add payment method
sl_SI: Dodaj način plačila

en: Add price
sl_SI: Dodaj ceno

en: Add price to all variations that don't have a price
sl_SI: Dodaj ceno vsem različicam, ki je še nimajo

en: Add prices
sl_SI: Dodaj cene

en: Add product gallery images
sl_SI: Dodaj slike izdelka v galerijo

en: Add product(s)
sl_SI: Dodaj izdelek(e)

en: Add products
sl_SI: Dodajte izdelke

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
sl_SI: Dodajte priporočene tržne razširitve za doseganje novih strank in rast vašega posla

en: Add review
sl_SI: Dodaj oceno

en: Add shipping
sl_SI: Dodaj dostavo

en: Add shipping class
sl_SI: Dodaj razred dostave

en: Add shipping costs
sl_SI: Dodaj stroške dostave

en: Add shipping method
sl_SI: Dodaj način dostave

en: Add shipping methods &amp; zones
sl_SI: Dodaj načine in območja dostave

en: Add shipping zone
sl_SI: Dodaj območje dostave

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
sl_SI: Dodajte nekaj atributov v zavihek <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">atributi</a>, da ustvarite različice. Prepričajte se, da je označeno polje <b>Uporabljeno pri različicah</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Več o tem</a>

en: Add store details
sl_SI: Dodajte podrobnosti trgovine

en: Add subtitles
sl_SI: Dodaj podnapise

en: Add tags
sl_SI: Dodaj oznake

en: Add tax
sl_SI: Dodaj davek

en: Add tax rates
sl_SI: Dodajte davčne stopnje

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
sl_SI: Dodaj uporabnika brez pošiljanja e-pošte, katera zahteva potrditev.

en: Add title
sl_SI: Dodaj naslov

en: Add to Audio Playlist
sl_SI: Dodaj v seznam predvajanja

en: Add to Cart
sl_SI: Dodaj v košarico

en: Add to Dictionary
sl_SI: Dodaj v slovar

en: Add to Menu
sl_SI: Dodaj v meni

en: Add to Widget
sl_SI: Dodaj v gradnik

en: Add to audio playlist
sl_SI: Dodaj v seznam predvajanja

en: Add to cart
sl_SI: Dodaj v košarico

en: Add to cart URL.
sl_SI: URL za dodajanje v košarico.

en: Add to cart behaviour
sl_SI: Dodaj v košarico - obnašanje

en: Add to cart button parameters.
sl_SI: Parametri gumba dodaj v košarico.

en: Add to gallery
sl_SI: Dodaj v galerijo

en: Add to menu
sl_SI: Dodaj v meni

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
sl_SI: Dodaj v meni: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
sl_SI: Dodaj v video seznam predvajanja

en: Add to video playlist
sl_SI: Dodaj v video seznam predvajanja

en: Add to: %s
sl_SI: Dodaj v: %s

en: Add video source
sl_SI: Dodaj vir videja

en: Add webhook
sl_SI: Dodaj webhook

en: Add widget: %s
sl_SI: Dodaj gradnik: %s

en: Add your first product
sl_SI: Dodajte vaš prvi izdelek

en: Add your logo, create a homepage, and start designing your store.
sl_SI: Dodajte logotip, ustvarite domačo stran in začnite oblikovati vašo trgovino.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
sl_SI: Tu dodajte lasten CSS za spremembe izgleda ter postavitev vaše strani.

en: Add&nbsp;meta
sl_SI: Dodaj&nbsp;meta

en: Add, organize, and modify individual menu items
sl_SI: Dodajate, organizirate in spreminjate posamezne menijske elemente

en: Added
sl_SI: Dodano

en: Added line items: %s
sl_SI: Dodani elementi: %s

en: Added:
sl_SI: Dodano:

en: Adding Categories
sl_SI: Dodajanje kategorij

en: Adding Tags
sl_SI: Dodajanje značk

en: Adding Themes
sl_SI: Dodajanje tem

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
sl_SI: Dodajanje vira RSS na domačo stran tega spletišča ni podprto, ker bi lahko vodilo v zanko, ki bi upočasnila vaše spletišče. Za prikaz prispevkov poskusite uporabiti drug blok, kot npr. <strong>Najnovejši prispevki</strong>.

en: Adding new attribute failed.
sl_SI: Dodajanje novega atributa ni uspelo.

en: Addis Ababa
sl_SI: Adis Abeba

en: Additional CSS
sl_SI: Dodatni CSS

en: Additional Capabilities
sl_SI: Dodatne zmožnosti

en: Additional Email Addresses
sl_SI: Dodatni e-poštni naslovi

en: Additional content
sl_SI: Dodatna vsebina

en: Additional data to pass to the extension
sl_SI: Dodatni podatki, ki bodo podani razširitvi

en: Additional help text shown to the user about the setting.
sl_SI: Dodatno besedilo pomoči nastavitev prikazano uporabniku.

en: Additional images added to this gallery: %s
sl_SI: Dodatne slike dodane v to galerijo: %s

en: Additional information
sl_SI: Dodatne informacije

en: Additional items found: %d
sl_SI: Dodatni elementi najdeni: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Additional rates
sl_SI: Dodatne stopnje

en: Additional settings
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Additional shortcuts,
sl_SI: Dodatne bližnjice,

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
sl_SI: Dodatnega davčnega razreda "%1$s" ni bilo mogoče shraniti. %2$s.

en: Additional tax classes
sl_SI: Dodatni davčni razredi

en: Address | Addresses
sl_SI[0]: Naslov

en: Address changed successfully.
sl_SI: Naslov uspešno spremenjen.

en: Address line 1
sl_SI: Ulica

en: Address line 1.
sl_SI: Ulica.

en: Address line 2
sl_SI: 2. naslovna vrstica

en: Address line 2.
sl_SI: 2. naslovna vrstica.

en: Address override
sl_SI: Prepis naslova

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: Addresses
sl_SI: Naslovi

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
sl_SI: Doda možnost na zaslon z naročili za množično odstranitev osebnih podatkov. Odstranitve osebnih podatkov ni mogoče povrniti.

en: Adds the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
sl_SI: Na nadzorno ploščo doda novo navigacijsko izkušnjo WooCommerce

en: Adds the new WooCommerce settings UI.
sl_SI: Doda nov uporabniški vmesnik nastavitev WooCommerca.

en: Adjusted stock: %s
sl_SI: Usklajena zaloga: %s

en: Admin
sl_SI: Skrbnik

en: Admin Color Scheme
sl_SI: Skrbniška barvna shema

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sl_SI: Kuponi

[ctx: Admin menu name]
en: Home
sl_SI: Domača stran

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sl_SI: Naročila

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sl_SI: Izdelki

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
sl_SI: Načrtovana dejanja

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
sl_SI: Razredi dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Administration Email Address
sl_SI: Skrbniški e-poštni naslov

en: Administration email verification
sl_SI: Preverjanje skrbniškega e-poštnega naslova

en: Administrators have access to all the administration features.
sl_SI: Skrbniki imajo dostop do vseh skrbniških funkcij.

en: Advance automated workflows
sl_SI: Napredni avtomatizirani poteki dela

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Advanced Options
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Advanced caching plugin.
sl_SI: Vtičnik za napredno predpomnjenje.

en: Advanced customization
sl_SI: Napredna prilagoditev

en: Advanced options
sl_SI: Napredne možnosti

en: Advanced.
sl_SI: Napredno

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
sl_SI: Affirmovi prilagojeni programi Kupite zdaj, plačajte pozneje odstranijo ceno kot oviro, spremenijo brskalnike v kupce, povečajo povprečno vrednost naročila in razširijo vašo zbirko strank.

en: Afghan afghani
sl_SI: Afganistanski afghani

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: Africa
sl_SI: Afrika

en: Afrikaans
sl_SI: Afriško

en: After pre-tax discounts.
sl_SI: Popusti po davkih.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sl_SI: Po objavi vaših sprememb novih velikosti slik morda ne boste videli dokler ne <a href="%s" target="_blank">poustvarite sličic</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sl_SI: Po objavi vaših sprememb novih velikosti slik morda ne boste videli dokler ne poustvarite sličic. To lahko storite v <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce orodjih</a> ali z uporabo vtičnika kot je <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
sl_SI: Po objavi sprememb bodo nove velikosti slik samodejno ustvarjene.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
sl_SI: Po tem jih je mogoče znova dodeliti prijavljenemu uporabniku tako, da obiščete <a href="%1$s">stran z nastavitvami webhookov WooCommerce</a> in jih znova shranite.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
sl_SI: Afterpay omogoča strankam takojšnje prejemanje izdelkov in plačilo nakupov na štiri obroke, vedno brez obresti.

en: Aichi
sl_SI: Aiči

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sl_SI: Akismet %s zahteva WordPress %s ali novejši.

en: Akismet Configuration
sl_SI: Akismet Konfiguracija

en: Akismet Setup
sl_SI: Akismet Nastavitve

en: Akismet Stats
sl_SI: Akismet statistika

en: Akismet Support
sl_SI: Akismet Podpora

en: Akismet Widget
sl_SI: Akismetov gradnik

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sl_SI: Akismet je med samodejnim preverjanjem zaznal, da je ta komentar neželen.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sl_SI: Akismet je med samodejnim preverjanjem počistil ta komentar.

en: Akismet has detected a problem.
sl_SI: Akismet je zaznal težavo.

en: Akismet stats
sl_SI: Akismet statistika

en: Akwa Ibom
sl_SI: Akwa-Ibom

en: Alaska
sl_SI: Aljaska

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Albanian
sl_SI: Albansko

en: Albanian lek
sl_SI: Albanski lek

en: Alert
sl_SI: Opozorilo (alert)

en: Alexandria
sl_SI: Aleksandrija

en: Algeria
sl_SI: Alžirija

en: Algerian dinar
sl_SI: Alžirski dinar

en: Algiers
sl_SI: Alžir

en: Alias for customer_type (deprecated).
sl_SI: Vzdevek za customer_type (opuščeno).

en: Align
sl_SI: Poravnava

en: Align Center
sl_SI: Sredinska poravnava

en: Align center
sl_SI: Sredinska poravnava

en: Align left
sl_SI: Poravnaj levo

en: Align right
sl_SI: Poravnaj desno

en: Alignment
sl_SI: Poravnava

[ctx: Alignment option]
en: None
sl_SI: Brez

en: All
sl_SI: Vse

en: All %s
sl_SI: Vse %s

en: All Apps
sl_SI: Vse aplikacije

en: All Categories
sl_SI: Vse kategorije

en: All Changesets
sl_SI: Vse množice sprememb

en: All Comments
sl_SI: Vsi komentarji

en: All Link Categories
sl_SI: Vse kategorije povezav

en: All My Sites
sl_SI: Vse moje strani

en: All Pages
sl_SI: Vse strani

en: All Patterns
sl_SI: Vsi vzorci

en: All Posts
sl_SI: Vse objave

en: All Products
sl_SI: Vsi izdelki

en: All Settings
sl_SI: Vse nastavitve

en: All Sites
sl_SI: Vsa spletišča

en: All Tabs:
sl_SI: Vsi zavihki:

en: All Tags
sl_SI: Vse oznake

en: All Themes
sl_SI: Vse teme

en: All Types
sl_SI: Vse vrste

en: All Users
sl_SI: Vsi uporabniki

en: All allowed countries
sl_SI: Vse dovoljene države

en: All apps
sl_SI: Vse aplikacije

en: All automatic updates are disabled.
sl_SI: Vse samodejne posodobitve so onemogočene.

en: All capabilities assigned to the user.
sl_SI: Vse zmožnosti pripete uporabniku.

en: All capabilities used by the post type.
sl_SI: Vse zmožnosti, ki jih uporablja tip prispevka.

en: All capabilities used by the taxonomy.
sl_SI: Vse zmožnosti, ki jih taksonomija uporablja.

en: All categories
sl_SI: Vse kategorije

en: All comment types
sl_SI: Vse vrste komentarjev

en: All content
sl_SI: Vsa vsebina

en: All coupons
sl_SI: Vsi kuponi

en: All dates
sl_SI: Vsi datumi

en: All done!
sl_SI: Končano!

en: All features, supported by the post type.
sl_SI: Vse funkcije, ki jih podpira tip prispevka.

en: All formats
sl_SI: Vse oblike

en: All image sizes
sl_SI: Vse velikosti slike

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
sl_SI: Vsi predmeti so 100 % ročno izdelani, z uporabo lončarskega vretena ali tradicionalnih tehnik.

en: All levels
sl_SI: Vse ravni

en: All media items
sl_SI: Vse vrste datotek

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
sl_SI: Vse manjkajoče WooCommerce strani so bile uspešno nameščene

en: All of your WordPress files are writable.
sl_SI: Vse vaše WordPressove datoteke so zapisljive.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
sl_SI: Vsa čakajoča in tekoča dejanja uvoza so bila preklicana.

en: All products
sl_SI: Vsi izdelki

en: All ratings
sl_SI: Vse ocene

en: All shipping classes
sl_SI: Vsi razredi dostave

en: All sizes except thumbnail
sl_SI: Vse velikosti razen predogledne sličice

en: All sources
sl_SI: Vsi viri

en: All tags
sl_SI: Vse oznake

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
sl_SI: Vse naložene datoteke so prikazane v Predstavnostni knjižnici, nazadnje naložene datoteke so prikazane na vrhu.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
sl_SI: Vse naložene datoteke so navedene v predstavnostni knjižnici, tako da so na prvem mestu navedene najnovejše. Če želite prilagoditi prikaz na zaslonu, lahko uporabite zavihek Nastavitve pogleda.

en: All time
sl_SI: Ves čas

en: All types
sl_SI: Vse vrste

en: All updates have been completed.
sl_SI: Vse posodobitve so zaključene.

en: All-in-one shipping tool:
sl_SI: Vsestransko orodje za dostavo:

en: Allow
sl_SI: Dovoli

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
sl_SI: Dovoli <a href="%s">povratne sledi in pingbacke</a>

en: Allow Comments
sl_SI: Dovoli komentiranje

en: Allow Pings
sl_SI: Dovoli pinge

en: Allow backorders?
sl_SI: Dovoli naročila brez zaloge?

en: Allow comments
sl_SI: Dovoli komentarje

en: Allow customer reviews?
sl_SI: Dovoli mnenja strank?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
sl_SI: Omogočite strankam, da v zaključku nakupa izberejo mesto osebnega prevzema.

en: Allow customers to create an account during checkout
sl_SI: Dovoli strankam, da ustvarijo up. račun na blagajni

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
sl_SI: Dovoli strankam, da ustvarijo up. račun na strani "Moj račun"

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
sl_SI: Dovoli strankam prijavo v obstoječ račun na blagajni

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
sl_SI: Omogočite strankam osebni prevzem pošiljk. Privzeto se ob uporabi osebnega prevzema uporabi osnovni davek trgovine, ne glede na naslov stranke.

en: Allow customers to place orders without an account
sl_SI: Dovoli strankam oddajo naročila brez up. računa

en: Allow free shipping
sl_SI: Dovoli brezplačno dostavo

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
sl_SI: Dovoli obvestila iz drugih blogov (pingback in povratne sledi) na nove prispevke

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
sl_SI: Dovoli obvestila iz drugih blogov (pingback in povratne sledi) na novih prispevkih

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
sl_SI: Dovoli obvestila iz drugih blogov (pingback in povratne sledi) na novih prispevkih.

en: Allow new users to sign up
sl_SI: Dovoli prijavo novim uporabnikom

en: Allow one item to be bought in a single order.
sl_SI: Dovoli nakup enega izdelka na posamično naročilo.

en: Allow other answers
sl_SI: Dovoli druge odgovore

en: Allow people to post comments on new articles
sl_SI: Dovoli komentiranje novih prispevkov

en: Allow people to submit comments on new posts
sl_SI: Dovoli komentiranje novih prispevkov

en: Allow people to submit comments on new posts.
sl_SI: Dovoli komentiranje novih prispevkov.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
sl_SI: Dovoli množično odstranitev osebnih podatkov iz naročil

en: Allow purchases
sl_SI: Dovoli nakupe

en: Allow purchases, but notify customers
sl_SI: Dovoli nakupe, vendar obvesti stranke

en: Allow reviews.
sl_SI: Dovolite mnenja.

en: Allow search engines to index this site
sl_SI: Spletnim iskalnikom omogoči indeksiranje tega spletišča

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
sl_SI: Dovoli sledenje uporabi WooCommerce-a

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
sl_SI: Dovoli uporabo načina preusmeritve (nevarno) kot zadnjo možnost

en: Allow, but notify customer
sl_SI: Dovoli, vendar obvesti stranko

en: Allowed Files
sl_SI: Dovoljene datoteke

en: Allowed ZIP/post codes
sl_SI: Dovoljene poštne številke

en: Allowed emails
sl_SI: Dovoljeni e-naslovi

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
sl_SI: Dovoljeni tipi: <strong>%s</strong>.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
sl_SI: Dovoli uporabo oznak HTML5 za iskalne obrazce, obrazce za komentiranje, sezname komentarjev, galerije in napise.

en: Almaty
sl_SI: Almati

en: Already Installed
sl_SI: Že nameščeno

en: Already pinged:
sl_SI: Povratne sledi prejete:

en: Alt Text
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
sl_SI: Nadomestno besedilo za sliko, npr. &#8220;Mona Liza&#8221;

en: Alternative Text
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Alternative source
sl_SI: Alternativen vir

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
sl_SI: Alternativno besedilo, kadar priponka ni prikazan.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
sl_SI: Ali vnesite pot do datoteke CSV na vašem strežniku:

en: Alto Paraguay
sl_SI: Alto Paragvaj

en: Always
sl_SI: Vedno

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sl_SI: Vedno obdrži neželene vsebine v pregled.

en: Always show posts on the front page
sl_SI: Vedno pokaži objave na prvi strani

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
sl_SI: Vedno prikaži zalogo, npr. "12 na zalogi"

en: Always use HTTPS when visiting administration pages
sl_SI: Vedno uporabljaj HTTPS ob obisku administracijske strani

en: Always use https when visiting the admin
sl_SI: Pri ogledu skrbniške strani vedno uporabi https

en: America
sl_SI: Amerika

en: American English
sl_SI: Ameriška angleščina

en: American Samoa
sl_SI: Ameriška Samoa

en: Amman
sl_SI: Aman

en: Amount
sl_SI: Količina

en: Amount already refunded
sl_SI: Že povrnjen znesek

en: Amount discounted
sl_SI: Količina popusta

en: Amount discounted by coupons.
sl_SI: Količina popusta s kuponi.

en: Amount of coupons.
sl_SI: Število kuponov.

en: Amount of customers.
sl_SI: Število strank.

en: Amount of items sold.
sl_SI: Število prodanih predmetov.

en: Amount of orders.
sl_SI: Število naročil.

en: Amount of products.
sl_SI: Število izdelkov.

en: Amount of reviews that the product has.
sl_SI: Število mnenj, ki jih ima izdelek.

en: Amount of reviews that the product have.
sl_SI: Število mnenj o izdelku.

en: Amount of reviews.
sl_SI: Število ocen.

en: Amount of sales.
sl_SI: Znesek prodaje.

en: Amount of tax codes.
sl_SI: Znesek kod davka.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
sl_SI: Znesek, ki bo povrnjen za ta predmet vrstice (brez davkov).

en: Amount that will be refunded for this tax.
sl_SI: Znesek, ki bo povrnjen za ta davek.

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
sl_SI: Povezava HTTPS je bolj varen način za brskanje po spletu. Veliko storitev sedaj zahteva HTTPS. HTTPS vam omogoča, da izkoristite nove zmožnosti, ki lahko povečajo hitrost spletišča, izboljšajo položaje na iskalnikih in pridobijo zaupanje obiskovalcev s pomočjo pri zaščiti njihove spletne zasebnosti.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sl_SI: Račun s tem uporabniškim imenom že obstaja. Izberite drugega.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
sl_SI: Račun s tem elektronskim naslovom že obstaja. <a href="#" class="showlogin">Prijavite se.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
sl_SI: Račun s tem elektronskim naslovom že obstaja. Pred nadaljevanjem se prijavite.

en: An active PHP session was detected
sl_SI: Zaznana je bila dejavna seja PHP

en: An additional, optional address line for your business location.
sl_SI: Dodatna, opcijska naslovna vrstica za lokacijo vašega podjetja

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
sl_SI: Administrator tega bloga se mora vzpostaviti povezavo z Jetpack-om.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
sl_SI: Alfanumeričen določilnik za mesto menija.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator tipa prispevka.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
sl_SI: Alfanumeričen določilnik za prispevek, ki je edinstven v svoji vrsti.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator za vir, ki je edinstven v svoji vrsti.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator za vir.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
sl_SI: Alfanumerični določilnik za revizijo, ki je edinstven v svoji vrsti.

en: An alphanumeric identifier for the status.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator statusa.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator taksonomije.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
sl_SI: Alfanumerični identifikator za izraz, ki je edinstven v svoji vrsti.

en: An alphanumeric identifier for the user.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator uporabnika.

en: An application name is required to create an application password.
sl_SI: Za ustvarjanje gesla aplikacije je zahtevano ime aplikacije.

en: An application would like to connect to your account.
sl_SI: Aplikacija bi se želela povezati z vašim računom.

en: An array of actions, if any, for the note.
sl_SI: Polje dejanj opombe, če obstajajo.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
sl_SI: Polje podatkov, ki so vrnjeni s strani plačilnega sistema.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
sl_SI: Polje vrst prispevkov, na katere je omejena uporaba vzorca.

en: An array of template types where the pattern fits.
sl_SI: Polje vrst predlog, v katere se vzorec prilega.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
sl_SI: Napaka pri samodejni posodobitvi WordPressa - <a href="%s">poizkusite ponovno</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
sl_SI: Napaka pri samodejni posodobitvi WordPressa! Obvestite skrbnika.

en: An email was just sent to confirm that you want to follow this blog. Please find the email now and click activate.
sl_SI: Na vaš email naslov smo poslali potrditveni email za aktivacijo sledenja našega bloga. Prosimo, poiščite sporočilo potrdite sledenje bloga.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
sl_SI: Končna točka, ki se uporablja za iskanje dnevnikov prenosov za določen naslov IP.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake med aktivacijo %s. Poskusite znova kasneje.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
sl_SI: Med onemogočanjem razširitve %1$s je prišlo do napake. Nadaljujte do <a href="%2$s">zaslona vtičnikov</a>, da jo ročno onemogočite.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake med deaktivacijo naročnine za %s. Poskusite znova kasneje.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake, kar najverjetneje pomeni, da ste izgubili povezavo z virom. Poskusite ponovno pozneje.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
sl_SI: Zgodila se je napaka. Prosim, ponovno naložite stran in poskusite znova.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
sl_SI: Med dodajanjem vašega profila na to spletišče je prišlo do napake. Obiščite na <a href="%s">domačo stran</a>.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
sl_SI: Prišlo je do napake med zahtevo, zato ni mogoče poslati strankinih podatkov

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake pri nalaganju. Poskusite ponovno pozneje.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
sl_SI: Prišlo je do napake med poskusom ustvarjanja vračila z uporabo API-ja plačilnega sistema.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
sl_SI: Napaka med posodabljanjem %1$s: %2$s

en: An error occurred.
sl_SI: Prišlo je do napake

en: An error occurred. Please try again.
sl_SI: Prišlo je do napake. Poskusite znova.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
sl_SI: Napaka vrste %1$s je bila povzročena v vrstici %2$s datoteke %3$s. Sporočilo napake: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
sl_SI: Izvoznik je napačno uporabil filter registracij.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
sl_SI: Identifikator za skupino, v katero spada ta nastavitev.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
sl_SI: Uvoz že poteka. Počakajte, da se predhodni uvoz zaključi, preden začnete z novim.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
sl_SI: Za ta e-poštni naslov že obstaja nepopolna zahteva.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
sl_SI: Pričakovano je bilo celo število, prejeto je bilo »%1$s« (%2$s).

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
sl_SI: Integracija za uporabo MaxMinda za iskanje geolokacije. Upoštevajte, da bo ta integracija izvajala samo iskanje držav.

en: An invalid setting value was passed.
sl_SI: Posredovana je bila neveljavna vrednost nastavitve.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sl_SI: Izdelek, ki ni več na voljo, je bil odstranjen iz košarice.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
sl_SI: Naročilo je bilo ustvarjeno za vas na %1$s. Račun je pripet spodaj s povezavo, kjer lahko ga lahko plačate, ko ste pripravljeni: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
sl_SI: Opombe naročila s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: An order refund with the provided ID could not be found.
sl_SI: Vračila naročila s podanim ID-jem ni mogoče najti.

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
sl_SI: Med uveljavljanjem kupona %s je prišlo do nepričakovane napake.

en: An unexpected error occurred.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake.

en: An unknown error occurred
sl_SI: Nastala je neznana napaka

en: An unknown error occurred.
sl_SI: Zgodila se je neznana napaka.

en: Anadyr
sl_SI: Anadir

en: Analytics
sl_SI: Analitika

en: Analytics cache cleared.
sl_SI: Predpomnilnik analitike počiščen.

en: Ancestor blocks.
sl_SI: Bloki prednikov.

en: Andaman and Nicobar Islands
sl_SI: Andamanski in Nikobarski otoki

en: Andhra Pradesh
sl_SI: Andra Pradeš

en: Andorra
sl_SI: Andora

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
sl_SI: Kot v stopinjah za vrtenje v smeri urinega kazalca.

en: Angolan kwanza
sl_SI: Angolska kvanza

en: Anguilla
sl_SI: Angvila

en: Animation
sl_SI: Animacija

en: Annaba
sl_SI: Anaba

en: Anonymous
sl_SI: Anonimnež

en: Another attempt will be made with the next release.
sl_SI: Z naslednjo izdajo bo narejen še en poskus.

en: Another month is in the books! Here are the payments you’ve received on %1$s in %2$s.
sl_SI: Še en mesec je obdelan! Tukaj so plačila, ki ste jih prejeli na svoji spletni strani %1$s v %2$s.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
sl_SI: Še en mejnik naročil! Obiščite vaše poročilo naročil, da si ogledate trenutna naročila.

en: Another update is currently in progress.
sl_SI: Druga posodobitev je trenutno v teku.

en: Answers
sl_SI: Odgovori

en: Antarctica
sl_SI: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl_SI: Antigva in Barbuda

en: Any %s
sl_SI: Katerikoli %s

en: Any %s&hellip;
sl_SI: Vsak %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
sl_SI: Katerikoli način &quot;%1$s&quot;

en: Any category
sl_SI: Katerakoli kategorija

en: Any extra capabilities assigned to the user.
sl_SI: Dodatne zmožnosti, določene temu uporabniku.

en: Anyone can register
sl_SI: Registrira se lahko kdorkoli

en: Anyone posts a comment
sl_SI: Kdorkoli objavi komentar

en: Apartment, suite, etc.
sl_SI: Stanovanje, nadstropje, ipd.

en: Apartment, suite, unit, etc.
sl_SI: Stanovanje, poslovni prostor, enota, itd.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
sl_SI: Stanovanje, nadstropje ipd. (opcijsko)

en: App Name
sl_SI: Ime

en: App name
sl_SI: Ime

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: Append a unique string to filename for security
sl_SI: Za varnost pripni edinstven niz k imenu datoteke

en: Application Passwords
sl_SI: Gesla aplikacij

en: Application authentication request
sl_SI: Poizvedba avtentikacije aplikacije

en: Application password not found.
sl_SI: Geslo aplikacije ni bilo najdeno.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
sl_SI: Gesla aplikacij dovoljujejo overitev preko neinteraktivnih sistemov kot so XML-RPC in REST API, brez da bi podali vaše dejansko geslo. Gesla aplikacij je enostavno preklicati. Ni jih mogoče uporabiti za običajne prijave v vaše spletišče.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
sl_SI: Gesla aplikacij niso na voljo za vaš račun. Za pomoč se obrnite na skrbnika spletišča.

en: Application passwords are not available.
sl_SI: Gesla aplikacij niso na voljo.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
sl_SI[0]: Gesla aplikacij omogočijo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišče v tej namestitvi, za katerega imate dovoljenja</a>.
sl_SI[1]: Gesla aplikacij omogočijo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišči v tej namestitvi, za kateri imate dovoljenja</a>.
sl_SI[2]: Gesla aplikacij omogočijo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišča v tej namestitvi, za katera imate dovoljenja</a>.
sl_SI[3]: Gesla aplikacij omogočijo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišč v tej namestitvi, za katera imate dovoljenja</a>.

en: Application website
sl_SI: Spletna stran

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Apply Crop
sl_SI: Uveljavi obrezavo

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s.
sl_SI: Uporabite davčno stopnjo, če ta izdelek izpolnjuje pogoje za znižanje ali oprostitev davka. %1$sVeč o tem%2$s.

en: Apply changes to:
sl_SI: Spremembe uporabi na:

en: Apply coupon
sl_SI: Unovči kupon

en: Apply minimum order rule before coupon discount
sl_SI: Uveljavi pravilo najmanjšega naročila pred popustom kupona

en: Apply to all qualifying items in cart
sl_SI: Uporabi za vse kvalificirane izdelke v košarici

en: Approve
sl_SI: Potrdi

en: Approve and Reply
sl_SI: Potrdi in odgovori

en: Approve comment
sl_SI: Odobri komentar

en: Approve it: %s
sl_SI: Odobri: %s

en: Approve this comment
sl_SI: Odobri komentar

en: Approve this review
sl_SI: Odobri to mnenje

en: Approved
sl_SI: Odobren

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
sl_SI: Išči

en: Approved Download Directories
sl_SI: Dovoljene mape za prenos

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
sl_SI: Uskladitev dovoljenih map za prenos: zaključen paket %1$d (%2$d %% zaključeno).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
sl_SI: Uskladitev dovoljenih map za prenos: načrtovano je novo preiskovanje.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
sl_SI: Uskladitev dovoljenih map za prenos: preiskovanje je bilo preklicano.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
sl_SI: Uskladitev dovoljenih map za prenos: preiskovanje je končano!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
sl_SI: URL-ji dovoljenih map ne smejo biti daljši od 256 znakov.

en: Approved download directories
sl_SI: Dovoljene mape za prenos

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
sl_SI: neveljaven URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
sl_SI: URL mape

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
sl_SI: Onemogoči vse

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
sl_SI: Omogoči vse

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
sl_SI: Začni uveljavljati pravila

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
sl_SI: Nehaj uveljavljati pravila

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
sl_SI: Podan ID ni bil veljaven.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vse <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vse <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vse <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vse <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Onemogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Onemogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Onemogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Onemogočene <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Omogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Omogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Omogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Omogočene <span class="count">(%s)</span>

en: April
sl_SI: april

en: Aqtau
sl_SI: Aktau

en: Aqtobe
sl_SI: Aktobe

en: Arabic
sl_SI: Arabsko

en: Arbitrary HTML code.
sl_SI: HTML po želji.

en: Arbitrary text.
sl_SI: Besedilo po želji.

en: Archive
sl_SI: Arhiv

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Arhiv <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Arhiva <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Arhivi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Arhivi <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
sl_SI: Naslov arhiva

en: Archive template
sl_SI: Predloga arhiva

en: Archived
sl_SI: Arhivirano

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Arhivirano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Arhivirani <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Arhivirana <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Arhiviranih <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
sl_SI: Arhivi

en: Arctic
sl_SI: Arktika

en: Are WordPress cron jobs enabled?
sl_SI: Ali je WordPress cron omogočen?

en: Are pretty permalinks supported?
sl_SI: Ali so lepe trajne povezave podprte?

en: Are you lost?
sl_SI: Si se zgubil?

en: Are you sure it exists?
sl_SI: Ali ste prepričani, da obstaja?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
sl_SI: Ali ste prepričani, da podatkovna zbirka na strežniku ni preobremenjena?

en: Are you sure the database server is running?
sl_SI: Ali ste prepričani, da strežnik podatkovne zbirke dela?

en: Are you sure you have the correct username and password?
sl_SI: Ali ste prepričani, da imate pravilno uporabniško ime in geslo?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
sl_SI: Ali ste prepričani, da ste vnesli pravilno ime strežnika?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite počistiti vse dnevnike iz podatkovne zbirke?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati »%s«?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sl_SI: Ali želite res izbrisati vse različice? Dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta atribut?

en: Are you sure you want to delete this item?
sl_SI: Ste prepričani, da želite to izbrisati?

en: Are you sure you want to delete this log?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta dnevnik?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta način dostave?

en: Are you sure you want to delete this template file?
sl_SI: Želite to predlogo zares izbrisati?

en: Are you sure you want to delete this theme?
sl_SI: Ali ste prepričani, da žlite izbrisati temo?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to območje? Dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti vaše neobjavljene spremembe?

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite prekiniti povezavo vaše trgovine z WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to do this?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite to storiti?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
sl_SI: Ali ste prepričani, da se želite odjaviti? <a href="%s">Potrdite in se odjavite</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbrane stroške?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbrane elemente?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbrano dostavo?

en: Are you sure you want to remove this variation?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti to različico?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati dostop do tega prenosa?

en: Are you sure you want to run this tool?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite zagnati to orodje?

en: Are you sure you wish to delete this item?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta predmet?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to opombo? Dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to povračilo? Tega dejanje se ne da razveljaviti.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati davčni stolpec? Tega dejanja se ne da razveljaviti.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izvesti povračilo? Tega dejanja se na da razveljaviti.

en: Are you sure you're ready?
sl_SI: Ali ste prepričani, da ste pripravljeni?

en: Are you sure?
sl_SI: Ste prepričani?

en: Argentine peso
sl_SI: Argentinski peso

en: Argeș
sl_SI: Arges

en: Arguments
sl_SI: Argumenti

en: Armed Forces (AA)
sl_SI: Oborožene sile Amerike (AA)

en: Armed Forces (AE)
sl_SI: Oborožene sile Evrope / Kanade / Bližnjega Vzhoda / Afrike (AE)

en: Armed Forces (AP)
sl_SI: Oborožene sile Pacifika (AP)

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Armenian dram
sl_SI: Armenski dram

en: Array of column names to be searched.
sl_SI: Polje imen stolpcev za iskanje.

en: Array of image edits.
sl_SI: Polje urejanj slik.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
sl_SI: Polje možnosti (pari ključ vrednost) za vnosna polja kot so izbor, večkratni izbor in izbirni gumbi.

en: Array of options with associated values.
sl_SI: Polje možnosti s povezanimi vrednostmi.

en: Array of plugin slugs.
sl_SI: Polje ključev vtičnikov.

en: Array of the response headers from the receiving server.
sl_SI: Polje glav odgovora s prejemnikovega strežnika.

en: Array of transaction processors and their images.
sl_SI: Polje obdelovalnikov transakcij in njihovih slik.

en: Artist
sl_SI: Izvajalec

en: Aruban florin
sl_SI: Arubski florin

en: Arunachal Pradesh
sl_SI: Arunačal Pradeš

en: As a browser icon
sl_SI: Kot ikona za brskalnik

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
sl_SI: Kot nov uporabnik WordPressa bi morali obiskati vašo <a href="%s">nadzorno ploščo</a> za izbris te strani in ustvaritev novih strani za vašo vsebino. Zabavajte se!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sl_SI: Višina v odstotkih slike, na katero se obreže slika. ZASTARELO Namesto tega uporabite `spremenilnike`.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sl_SI: Širina v odstotkih slike, na katero se obreže slika. ZASTARELO Namesto tega uporabite `spremenilnike`.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sl_SI: Položaj x kot odstotek slike, od katerega se začne obrezovanje. ZASTARELO: Namesto tega uporabite `spremenilnike`.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sl_SI: Položaj y kot odstotek slike, od katerega se začne obrezovanje. ZASTARELO: Namesto tega uporabite `spremenilnike`.

en: As a reminder, here are your order details:
sl_SI: Tu so podrobnosti vašega naročila:

en: As a single total
sl_SI: Kot posamezni znesek

en: As an app icon
sl_SI: Kot ikona za aplikacijo

en: Ascending
sl_SI: Naraščajoče

en: Ascending.
sl_SI: Naraščajoče

en: Ashgabat
sl_SI: Ašhabad

en: Ashkhabad
sl_SI: Ašhabad

en: Asia
sl_SI: Azija

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic - 3:2
sl_SI: Klasično - 3:2

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic Portrait - 2:3
sl_SI: Klasični portret - 2:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
sl_SI: Po meri

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
sl_SI: Izvirno

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Portrait - 3:4
sl_SI: Portret - 3:4

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Square - 1:1
sl_SI: Kvadrat - 1:1

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Standard - 4:3
sl_SI: Običajno - 4:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Tall - 9:16
sl_SI: Visoko - 9:16

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Wide - 16:9
sl_SI: Široko - 16:9

en: Aspect ratio:
sl_SI: Razmerje višina/širina:

en: Assam
sl_SI: Asam

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
sl_SI: Določi nadrejeni izraz za ustvaritev hierarhije. Izraz Jazz, na primer, bi bil nadrejeni Bebop-i ali Big Band-u.

en: Assigned Menu
sl_SI: Dodeljeni meni

en: At a Glance
sl_SI: Na prvi pogled

en: Athens
sl_SI: Atene

en: Atlantic
sl_SI: Atlantik

en: Attach
sl_SI: Pripni

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
sl_SI: Pripni &#8220;%s&#8221; na obstoječo vsebino

en: Attach to existing content
sl_SI: Pripni na obstoječo vsebino

en: Attaching Files
sl_SI: Pripenjanje datotek

en: Attachment Attributes
sl_SI: Atributi proponke

en: Attachment Details
sl_SI: Podrobnosti o priponki

en: Attachment Display Settings
sl_SI: Nastavitve za prikaz priponke

en: Attachment Page
sl_SI: Stran priponke

en: Attachment Pages
sl_SI: Strani priponke

en: Attachment Post URL
sl_SI: URL priponke prispevka

en: Attachment Preview
sl_SI: Predogled priponke

en: Attachment details
sl_SI: Podrobnosti o priponki

en: Attachment post ID
sl_SI: Id priponke prispevka

en: Attachment type.
sl_SI: Tip priponke.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
sl_SI: Obveščanje blogov, do katerih vodijo povezave v tem članku

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
sl_SI: Obvesti bloge, do katerih vodijo povezave v tem prispevku

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
sl_SI: Preizkušena je bilo določitev URL-ja za urejanje naročila %d, vendar naročilo ne obstaja.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
sl_SI: Zahteva po nastavitvi kvalitete zunaj območja [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
sl_SI: Poskušam razčleniti kratko kodo brez veljavnega povratnega klica: %s

en: Attempting to reduce used memory...
sl_SI: Poskus zmanjšanja pomnilnika...

en: Attempting to remigrate...
sl_SI: Poskus ponovne selitve ...

en: Attend an upcoming event near %s.
sl_SI: Udeleži se prihajajočega dogodka blizu %s.

en: Attica
sl_SI: Atika

en: Attribute
sl_SI: Atribut

en: Attribute %d default
sl_SI: Privzet atribut %d

en: Attribute %d global
sl_SI: Globalni atribut %d

en: Attribute %d name
sl_SI: Naziv atributa %d

en: Attribute %d value(s)
sl_SI: Vrednost(i) atributa %d

en: Attribute %d visible
sl_SI: Viden atribut %d

en: Attribute ID.
sl_SI: ID atributa.

en: Attribute all content to:
sl_SI: Prenesi vso vsebino na:

en: Attribute does not exist.
sl_SI: Atribut ne obstaja.

en: Attribute name
sl_SI: Naziv atributa

en: Attribute name.
sl_SI: Naziv atributa.

en: Attribute position.
sl_SI: Pozicija atributa.

en: Attribute slug.
sl_SI: Ključ atributa.

en: Attribute taxonomy name.
sl_SI: Ime taksonomije atributa.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
sl_SI: Izrazi atributov se lahko določijo izdelkom in različicam.<br/><br/><b>Opomba</b>: izbris izraza bo odstranil izraz iz vseh izdelkov in različic, katerim je bil dodeljen. Poustvarjanje izraza ga ne bo samodejno dodelilo nazaj k izdelkom.

en: Attribute type.
sl_SI: Tip atributa.

en: Attribute updated successfully
sl_SI: Atributi uspešno posodobljeni

en: Attribute value(s)
sl_SI: Vrednost(i) atributa

en: Attribute visibility
sl_SI: Vidnost atributa

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Attributes for the block.
sl_SI: Atributi bloka

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
sl_SI: S pomočjo atributov lahko določite dodatne podatke izdelkov, kot sta na primer velikost in barva. Te atribute lahko uporabite v stranski vrstici trgovine z uporabo gradnikov za večplastno navigacijo.

en: Attributes totals.
sl_SI: Skupek attributov.

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zvočna datoteka <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zvočni datoteki <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zvočne datoteke <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zvočnih datotek <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
sl_SI: Zvočni kodek:

en: Audio Format:
sl_SI: Oblika zvočnega zapisa:

en: Audio Player
sl_SI: Zvokovni predvajalnik

en: Audio Widget
sl_SI: Avdio gradnik

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
sl_SI[0]: Avdio gradnik (%d)
sl_SI[1]: Avdio gradnika (%d)
sl_SI[2]: Avdio gradniki (%d)
sl_SI[3]: Avdio gradniki (%d)

en: Audio details
sl_SI: Podrobnosti zvoka

en: Audio title
sl_SI: Naslov zvoka

en: Audio title&hellip;
sl_SI: Naslov zvoka &hellip;

en: Audio, Video, or Other File
sl_SI: Zvočna, video ali druga datoteka

en: Aug
sl_SI: Avg

en: August
sl_SI: avgust

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
sl_SI: Avg

en: Australia
sl_SI: Avstralija

en: Australian Capital Territory
sl_SI: Avstralski glavni teritorij

en: Australian dollar
sl_SI: Avstralski Dolar

en: Austria
sl_SI: Avstrija

en: Authentication
sl_SI: Preverjanje pristnosti

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
sl_SI: Predpomnilniki za overitve in naročnine so bili uspešno posodobljeni.

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Author Archive
sl_SI: Avtorjev arhiv

en: Author URL
sl_SI: URL avtorja

en: Author URL of the user.
sl_SI: URL avtorja uporabnika.

en: Author website
sl_SI: Spletišče avtorja

en: Author:
sl_SI: Avtor:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sl_SI: Avtor: %1$s (IP nasloc: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
sl_SI: Avtor: %s

en: Authorization header
sl_SI: Pooblastitvena glava

en: Authorize
sl_SI: Odobri

en: Authorize Application
sl_SI: Pooblasti aplikacijo

en: Authorizing&hellip;
sl_SI: Odobravam&hellip;

en: Authors
sl_SI: Avtorji

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
sl_SI: Avtorji lahko objavljajo in upravljajo lastne prispevke ter nalagajo datoteke.

en: Authors:
sl_SI: Avtorji:

en: Auto Draft
sl_SI: Samodejni osnutek

en: Auto add pages
sl_SI: Samodejno dodaj strani

en: Auto renews on:
sl_SI: Samodejna obnovitev na:

en: Auto-managed on this site
sl_SI: Samodejno upravljanje na tej strani

en: Auto-update
sl_SI: Samodejno posodobi

en: Auto-updates
sl_SI: Samodejne posodobitve

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Samodejne posodobitve onemogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Samodejne posodobitve onemogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Samodejne posodobitve onemogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Samodejne posodobitve onemogočene <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Samodejne posodobitve omogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Samodejne posodobitve omogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Samodejne posodobitve omogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Samodejne posodobitve omogočene <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
sl_SI: Samodejne posodobitve lahko omogočite ali onemogočite za vsako posamezno temo. Teme s samodejnimi posodobitvami bodo prikazale ocenjen datum naslednje samodejne posodobitve. Samodejne posodobitve so odvisne od načrtovalnega sistema opravil WP-Cron.

en: Auto-updates disabled
sl_SI: Samodejne posodobitve onemogočene

en: Auto-updates enabled
sl_SI: Samodejne posodobitve omogočene

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sl_SI: Samodejne posodobitve vtičnikov in tem izgledajo onemogočene. To bo preprečilo, da bi vaše spletišče samodejno pridobilo novejše različice, ko bodo na voljo.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
sl_SI: Samodejne posodobitve vtičnikov in/ali tem izgledajo onemogočene, nastavitve pa so še vedno prikazane. To lahko povzroča nepričakovano delovanje samodejnih posodobitev.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sl_SI: Samodejne posodobitve vtičnikov izgledajo onemogočene. To bo preprečilo, da bi vaše spletišče samodejno pridobilo novejše različice, ko bodo na voljo.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sl_SI: Samodejne posodobitve tem izgledajo onemogočene. To bo preprečilo, da bi vaše spletišče samodejno pridobilo novejše različice, ko bodo na voljo.

en: Autodetect
sl_SI: Samodejno zaznaj

en: Automated Taxes
sl_SI: Avtomatizirani davki

en: Automated, real-time order import
sl_SI: Samodejno, realnočasovno uvažanje naročil

en: Automatic Updates
sl_SI: Samodejne posodobitve

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
sl_SI: Samodejna posodobitev ni načrtovana. WP-Cron ima lahko težave.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
sl_SI: Samodejna posodobitev je zapadla pred %s. WP-Cron ima lahko težave.

en: Automatic update scheduled in %s.
sl_SI: Samodejna posodobitev načrtovana čez %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
sl_SI: Temu meniju samodejno dodaj nove strani na najvišji ravni

en: Automatically add paragraphs
sl_SI: Samodejno dodaj odstavke

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
sl_SI: Samodejno izračunajte, koliko davka je treba pobrati – glede na mesto ali državo.

en: Automatically close comments on posts older than %s days
sl_SI: Samodejno onemogoči komentarje za prispevke starejše od %s dni

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
sl_SI: Samodejno uvozite podatke o naročilu za hitro tiskanje nalepk.

en: Automatically linked when you make comments.
sl_SI: Samodejno povezano, ko objavite komentarje.

en: Autoplay
sl_SI: Samodejno predvajaj

en: Autosave by %s
sl_SI: Samodejno shranil uporabnik %s

en: Availability
sl_SI: Dostopnost

en: Available Actions
sl_SI: Razpoložljiva dejanja

en: Available Services
sl_SI: Razpoložljive storitve

en: Available Tools
sl_SI: Razpoložljiva orodja

en: Available Widgets
sl_SI: Razpoložljivi gradniki

en: Available disk space
sl_SI: Razpoložljiv prostor na disku

en: Available downloads
sl_SI: Prenosi na voljo

en: Available layouts -- single, dual, or both
sl_SI: Razpoložljive razporeditve -- posamezna, dvojna ali oboje

en: Available on backorder
sl_SI: Na voljo po naročilu

en: Available placeholders: %s
sl_SI: Placeholder-ji na voljo: %s

en: Avatar
sl_SI: Prikazna slika

en: Avatar Display
sl_SI: Prikaz avatarja

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sl_SI: URL avatarja z velikostjo slike %d pik.

en: Avatar URL.
sl_SI: URL avatarja.

en: Avatar URLs for the comment author.
sl_SI: URL avatarja za avtorja komentarja.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
sl_SI: Naslov URL avatarja za ocenjevalca predmeta.

en: Avatar URLs for the user.
sl_SI: URL avatarja uporabnika.

en: Avatars
sl_SI: Avatarji

en: Average
sl_SI: Povprečno

en: Average AOV per customer.
sl_SI: Povprečni AOV na stranko

en: Average Rating
sl_SI: Povprečna ocena

en: Average gross sales amount
sl_SI: Znesek povprečne bruto prodaje

en: Average items per order
sl_SI: Povprečni predmeti na naročilo

en: Average net daily sales.
sl_SI: Povprečna dnevna neto prodaja.

en: Average net sales amount
sl_SI: Povprečni neto znesek prodaje

en: Average number of orders.
sl_SI: Povprečno število naročil.

en: Average order value.
sl_SI: Povprečna vrednost naročila.

en: Average rating
sl_SI: Povprečna ocena

en: Average total spend per customer.
sl_SI: Povprečni skupni nakup na stranko.

en: Avg order value.
sl_SI: Povprečna vrednost naročila (AOV).

en: Awaiting BACS payment
sl_SI: Zadržana Bančna nakazila

en: Awaiting product image
sl_SI: Slika izdelka v pričakovanju

en: Awaiting spam check
sl_SI: Čakanje na preverjanje neželene vsebine

en: Awesome! Your theme, <em>%s</em>, is already deemed to be mobile-friendly.
sl_SI: Super! Vaša tema, <em>%s</em> se že šteje za mobilno prijazno.

en: Azerbaijan
sl_SI: Azerbajdžan

en: Azores
sl_SI: Azori

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
sl_SI: BETA TESTIRANJE?
    =============
    
    Ta email se pošlje kadar uporabljate razvojno izdajo WordPressa.
    
    Če mislite da so te napake posledica hrošča v orodju WordPress jih lahko prijavite.
     * Odprite novo temo v podpornih forumih: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Ali odprite novo poročilo o napaki: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Hvala! -- WordPress Ekipa

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back to Attributes
sl_SI: Nazaj k atributom

en: Back to post options
sl_SI: Nazaj na možnosti objave

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background Image
sl_SI: Slika ozadja

[ctx: Background Preset]
en: Preset
sl_SI: Prednastavljene nastavitve

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
sl_SI: Ponovi

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
sl_SI: Zdrsni

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sl_SI: Ozadje je posodobljeno. <a href="%s">Oglejte si svoje spletišče.</a>

en: Background updates are not working as expected
sl_SI: Posodobitve v ozadju ne delujejo, kot bi pričakovali

en: Background updates are working
sl_SI: Posodobitve v ozadju delujejo

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
sl_SI: Posodobitve v ozadju zagotovijo, da se lahko WordPress samodejno posodobi, če je za trenutno uporabljeno različico izdana varnostna posodobitev.

en: Background updates may not be working properly
sl_SI: Posodobitve v ozadju morda ne delujejo pravilno

en: Backordered
sl_SI: Po naročilu, brez zaloge

en: Backorders allowed?
sl_SI: Dovoljena naročila brez zaloge?

en: Backorders?
sl_SI: Naročila izdelkov, ki niso na zalogi?

en: Backups
sl_SI: Varnostne kopije

en: Bacău
sl_SI: Bacau

en: Baghdad
sl_SI: Bagdad

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Bahamian dollar
sl_SI: Bahamski dolar

en: Bahrain
sl_SI: Bahrajn

en: Baker Island
sl_SI: Bakerjev otok

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Bangladeshi taka
sl_SI: Bangladeška Taka

en: Bank
sl_SI: Banka

en: Bank code
sl_SI: Bančna koda

en: Bank name
sl_SI: Naziv banke

en: Bank transfer (BACS) payments
sl_SI: Plačila z bančnim nakazilom

en: Bank transit number
sl_SI: Tranzitna številka banke

en: Barbadian dollar
sl_SI: Barbadoški dolar

en: Barishal
sl_SI: Barisal

en: Base color
sl_SI: Osnovna barva

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
sl_SI: Base64 kodirana predstavitev nastavitev primerka.

en: Basic details
sl_SI: Osnovni podatki

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
sl_SI: Paket %1$d (%2$d naročil) zaključen v %3$d sekundah

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
sl_SI: Paket %1$d (%2$d naročil) zaključen v %3$d sekundah.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
sl_SI: Paketna končna točka za pridobivanje določenih kazalnikov uspešnosti iz končnih točk `stats`.

en: Bavaria
sl_SI: Bavarska

en: Bay Islands
sl_SI: Islas de la Bahía

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
sl_SI: Prepričajte se, da to shranite na varno mesto. Ne boste ga mogli pridobiti.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Bodi prvi ocenjevalec &ldquo;%s&rdquo;

en: Before a comment appears
sl_SI: Preden komentar postane viden

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sl_SI: Pred iskanjem pomoči priporočamo ogled strani Status sistema za identifikacijo morebitnih težav z vašim sistemom.

en: Before discount
sl_SI: Pred popustom

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sl_SI: Pred nalaganjem datoteke za uvoz odpravite naslednjo napako:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sl_SI: Začenjanje paketa #%1$d (%2$d naročil/paket).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sl_SI: Začenjanje preverjanja paketa #%1$d (%2$d naročil/paket).

en: Beijing / 北京
sl_SI: Peking / 北京

en: Beirut
sl_SI: Bejrut

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Belarusian
sl_SI: Belorusko

en: Belarusian ruble
sl_SI: Beloruski rubelj

en: Belarusian ruble (old)
sl_SI: Beloruski rubelj (staro)

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Belgrade
sl_SI: Beograd

en: Belize dollar
sl_SI: Belizejski dolar

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
sl_SI: Spodaj je seznam razširitev, ki so na voljo v vašem računu WooCommerce.com. Če želite prejemati posodobitve razširitev, se prepričajte, da je razširitev nameščena, njena naročnina dejavna in povezana z vašim računom WooCommerce.com. Razširitve lahko omogočite na zaslonu <a href="%s">Vtičniki</a>.

en: Bermuda
sl_SI: Bermudi

en: Bermudian dollar
sl_SI: Bermudski dolar

en: Best Sellers
sl_SI: Najbolje prodajani

en: Best ever
sl_SI: Najboljše

en: Better security
sl_SI: Boljša varnost

en: Bhutan
sl_SI: Butan

en: Bhutanese ngultrum
sl_SI: Butanski ngultrum

en: Billing
sl_SI: Plačnik

en: Billing &amp; Shipping
sl_SI: Plačilo in dostava

en: Billing Address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Billing Address 1
sl_SI: Naslov plačnika 1

en: Billing Address 2
sl_SI: Naslov plačnika 2

en: Billing City
sl_SI: Mesto plačnika

en: Billing Company
sl_SI: Podjetje plačnika

en: Billing Country / Region
sl_SI: Država / regija dostave

en: Billing First Name
sl_SI: Ime plačnika

en: Billing History
sl_SI: Zgodovina računov

en: Billing Last Name
sl_SI: Priimek plačnika

en: Billing Phone Number
sl_SI: Telefonska številka plačnika

en: Billing Postal/Zip Code
sl_SI: Poštna številka plačnika

en: Billing State
sl_SI: Zv. država plačnika

en: Billing address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Billing address.
sl_SI: Naslov plačnika.

en: Billing details
sl_SI: Podatki plačnika

en: Billing email
sl_SI: E-pošta plačnika

en: Biographical Info
sl_SI: Osebni podatki

en: Bishkek
sl_SI: Biškek

en: Bistrița-Năsăud
sl_SI: Bistrita-Nasaud

en: Bitrate
sl_SI: Bitna hitrost

en: Bitrate Mode
sl_SI: Način Bitrate

en: Black
sl_SI: Črna

en: Blank
sl_SI: Prazen

en: Block
sl_SI: Blok

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
sl_SI: Blok "%1$s" ne vsebuje sloga imenovanega "%2$s".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
sl_SI: Blok "%1$s" izjavlja podporo %2$s v datoteki %3$s pod %4$s. Podpora %2$s je zdaj deklarirana pod %5$s.

en: Block Editor Patterns
sl_SI: Vzorci urejevalnika blokov

en: Block Editor Styles
sl_SI: Slogi urejevalnika blokov

en: Block HTML:
sl_SI: Blok HTML:

en: Block Patterns
sl_SI: Vzorci blokov

en: Block attributes.
sl_SI: Atributi bloka.

en: Block by cookie (recommended)
sl_SI: Blokiraj s piškotkom (priporočeno)

en: Block by cookie and by IP address
sl_SI: Blokiraj s piškotkom in IP

en: Block category.
sl_SI: Kategorija bloka.

en: Block example.
sl_SI: Primer bloka.

en: Block keywords.
sl_SI: Ključne besede bloka.

en: Block name is required.
sl_SI: Ime bloka je zahtevano.

en: Block name must be a string.
sl_SI: Ime bloka mora biti niz.

en: Block name.
sl_SI: Ime bloka

en: Block namespace.
sl_SI: Imenski prostor bloka.

en: Block pattern categories
sl_SI: Kategorije vzorcev blokov

[ctx: Block pattern category]
en: About
sl_SI: O spletišču

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
sl_SI: Pasice

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
sl_SI: Gumbi

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
sl_SI: Poziv k dejanju

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
sl_SI: Stolpci

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
sl_SI: Kontakt

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
sl_SI: Predstavljeno

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
sl_SI: Noge

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
sl_SI: Galerija

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
sl_SI: Glave

[ctx: Block pattern category]
en: Media
sl_SI: Predstavnost

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
sl_SI: Portfelj

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
sl_SI: Prispevki

[ctx: Block pattern category]
en: Services
sl_SI: Storitve

[ctx: Block pattern category]
en: Team
sl_SI: Ekipa

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
sl_SI: Pričevanja

[ctx: Block pattern category]
en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Block pattern category "%s" not found.
sl_SI: Kategorija vzorca bloka "%s" ni bila najdena.

en: Block pattern category name must be a string.
sl_SI: Kategorija vzorca bloka mora biti niz.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
sl_SI: Mreža

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
sl_SI: Slika na levi

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
sl_SI: Velik naslov

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
sl_SI: Odmik

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
sl_SI: Majhna slika in naslov

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
sl_SI: Povezave družbenih omrežij z deljeno barvo ozadja

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
sl_SI: Splošno

en: Block patterns
sl_SI: Vzorci blokov

en: Block site
sl_SI: Blokiraj stran

en: Block style name must be a string.
sl_SI: Ime sloga bloka mora biti niz.

en: Block style name must not contain any spaces.
sl_SI: Ime sloga bloka ne sme vsebovati presledkov.

en: Block style variations.
sl_SI: Različice sloga blokov.

en: Block supports.
sl_SI: Podpore bloka.

en: Block type "%s" is already registered.
sl_SI: Vrsta bloka "%s" je že registrirana.

en: Block type "%s" is not registered.
sl_SI: Vrsta bloka "%s" ni registrirana.

en: Block type names must be strings.
sl_SI: Imena vrst blokov morajo biti nizi.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
sl_SI: Imena vrst blokov morajo vsebovati predpono imenskega prostora. Primer: moj-vstavek/moja-prilagojena-vrsta-bloka

en: Block type names must not contain uppercase characters.
sl_SI: Imena vrst blokov ne smejo vsebovati velikih črk.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
sl_SI: Vrste blokov, za katere naj bi bil uporabljen vzorec.

en: Block variations.
sl_SI: Različice blokov.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
sl_SI: Poravnaj na dno

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
sl_SI: Poravnaj na sredino

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
sl_SI: Poravnaj na vrh

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
sl_SI: Vmesni presledek

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
sl_SI: Raztegni za napolnitev

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
sl_SI: Spremeni navpično poravnavo

en: Blocked
sl_SI: Blokirano

en: Blockquote
sl_SI: Blok citat

en: Blocks
sl_SI: Bloki

en: Blog Name
sl_SI: Ime bloga

en: Blog Name:
sl_SI: Ime bloga:

en: Blog Posts
sl_SI: Objave

en: Blog Stats
sl_SI: Statistika bloga

en: Blog Title
sl_SI: Naslov bloga

en: Blog id of the record on the multisite.
sl_SI: ID bloga zapisa na omrežju spletišč.

en: Blog pages show at most
sl_SI: Strani bloga prikažejo največ

en: Blog pages show at most.
sl_SI: Strani bloga prikažejo največ.

en: Blogger
sl_SI: Bloger

en: Blogroll
sl_SI: Povezave na druge bloge

en: Blogs I Follow
sl_SI: Blogi, ki jih spremljam

en: Blue
sl_SI: Modra

en: Body background color
sl_SI: Barva ozadja strani

en: Body text color
sl_SI: Barva besedila

en: Bol&iacute;var soberano
sl_SI: Suvereni bolivar

en: Bold
sl_SI: Krepko

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Bolivian boliviano
sl_SI: Bolivijski boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sl_SI: Bonaire, Saint Eustatius in Saba

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
sl_SI: Dodatni razlogi za vzljubitev JetPack-a.

en: Bookings
sl_SI: Rezervacije

en: Bookmarklet
sl_SI: Zaznamček

en: Bookmarks
sl_SI: Zaznamki

en: Border
sl_SI: Rob

en: Border color
sl_SI: Barva okvirja

en: Bosnia and Herzegovina
sl_SI: Bosna in Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
sl_SI: Konvertibilna marka Bosne in Hercegovine

en: Both
sl_SI: Oboje

en: Both registration and last updated dates must be provided.
sl_SI: Podati je treba tako datum registracije kot datum zadnje posodobitve.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
sl_SI: Tako datum registracije kot datum zadnje posodobitve morata biti veljavna datuma.

en: Botoșani
sl_SI: Botosani

en: Botswana
sl_SI: Bocvana

en: Botswana pula
sl_SI: Bocvanska pula

en: Bottom
sl_SI: dno

en: Bottom Left
sl_SI: Spodaj levo

en: Bottom Right
sl_SI: Spodaj desno

en: Bouvet Island
sl_SI: Otok Bouvet

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: Brazilian real
sl_SI: Brazilski Real

en: Brașov
sl_SI: Brasov

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
sl_SI: Razdeli komentarje na strani z %1$s komentarji na stran in %2$s privzeto prikazanimi stranmi

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
sl_SI: Na kratko opišite, s čim se ukvarja vaše podjetje in kako lahko pomagate.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
sl_SI: Začasno nedostopno zaradi rednega vzdrževanja. Poskusite čez nekaj minut.

en: British Columbia
sl_SI: Britanska Kolumbija

en: British English
sl_SI: Britanska angleščina

en: British Indian Ocean Territory
sl_SI: Britansko ozemlje v Indijskem oceanu

en: Brown
sl_SI: Rjava

en: Browse
sl_SI: Brskaj

en: Browse Categories
sl_SI: Brskajte po kategorijah

en: Browse Extensions
sl_SI: Brskaj med razširitvami

en: Browse categories
sl_SI: Brskanje po kategorijah

en: Browse products
sl_SI: Prebrskajte izdelke

en: Browse revisions
sl_SI: Brskaj po revizijah

en: Browse store
sl_SI: Prebrskajte trgovino

en: Browse styles
sl_SI: Brskanje po slogih

en: Browse the Marketplace
sl_SI: Brskajte po tržnici

en: Browser User Agent
sl_SI: User Agent brskalnika

en: Brunei
sl_SI: Brunej

en: Brunei dollar
sl_SI: Brunejski dolar

en: Brussels
sl_SI: Bruselj

en: Brăila
sl_SI: Braila

en: Bucharest
sl_SI: Bukarešta

en: București
sl_SI: Bucuresti

en: Budapest
sl_SI: Budimpešta

en: Bulgaria
sl_SI: Bolgarija

en: Bulgarian
sl_SI: Bulgarsko

en: Bulgarian lev
sl_SI: Bolgarski Lev

en: Bulk Actions
sl_SI: Množična dejanja

en: Bulk Edit
sl_SI: Množično urejanje

en: Bulk Select
sl_SI: Množično izbiranje

en: Bulk actions
sl_SI: Množična dejanja

en: Bulk edit
sl_SI: Množično urejanje

en: Bulk select
sl_SI: Izberi

en: Bulleted list
sl_SI: Neoštevilčen seznam

en: Bundles
sl_SI: Paketi

en: Burmese kyat
sl_SI: Mjanmarski kiat

en: Burundian franc
sl_SI: Burundijski frank

en: Bushehr (بوشهر)
sl_SI: Bušeher (بوشهر)

en: Business
sl_SI: Poslovni

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Button description.
sl_SI: Opis gumba.

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
sl_SI: Naslednji

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
sl_SI: Prejšnji

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
sl_SI: %s - možnosti

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
sl_SI: %s - možnosti

en: Button text
sl_SI: Besedilo gumba

en: Button text.
sl_SI: Besedilo gumba.

en: Button-down front for any type of mood or look.
sl_SI: Zapnite z gumbi za kakršno koli razpoloženje ali videz.

en: Buttons
sl_SI: Gumbi

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Nakup &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
sl_SI: Kupite {{domainSearchLink}}domeno po meri{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}dodajte{{/mapDomainLink}} vašo domeno, ali {{redirectLink}}preusmerite{{/redirectLink}} to stran.

en: Buy now
sl_SI: Kupi

en: Buy one of this item
sl_SI: Kupi eno enoto tega predmeta

en: Buy postage when you need it
sl_SI: Kupite poštnino, ko jo potrebujete

en: Buzău
sl_SI: Buzau

en: By %s
sl_SI: Od %s

en: By %s.
sl_SI: Avtor: %s.

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
sl_SI: S klikom na "Začni" se strinjate z našimi %1$spogoji poslovanja%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
sl_SI: Če povežete vaše spletišče, se strinjate z našimi čudovitimi <a href="%1$s" target="_blank">pogoji storitve</a> in <a href="%2$s" target="_blank"> delite podrobnosti</a> z WordPress.com

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
sl_SI: Privzeto WordPress ne deli katerihkoli osebnih podatkov s komurkoli.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
sl_SI: Privzeto dobijo vsi novi uporabniki e-pošto, katera jih obvesti da so bili dodani na vaše spletišče. Ta e-mail bo vseboval tudi povezavo na ponastavitev gesla. Počistite polje, če ne želite novemu uporabniku poslati te e-pošte.

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
sl_SI: Z uporabo WooPayments se strinjate, da vas zavezujejo naši <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">pogoji storitve</a> in potrjujete, da ste prebrali naš <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">pravilnik o zasebnosti</a>

en: By: %s
sl_SI: Avtor: %s

en: CBD and other hemp-derived products
sl_SI: CBD in drugi izdelki iz konoplje

en: CFP franc
sl_SI: CFP frank

en: CSS Classes
sl_SI: Razredi CSS

en: CSS Classes (optional)
sl_SI: Razredi CSS (neobvezno)

en: CSS code
sl_SI: CSS koda

en: CSV Delimiter
sl_SI: CSV razmejevalnik

en: Cache
sl_SI: Shrani

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
sl_SI: Ključ predpomnilnika mora biti celo število ali neprazni niz, podan %s.

en: Cache key must not be an empty string.
sl_SI: Ključ predpomnilnika ne sme biti prazen niz.

en: Cairo
sl_SI: Kairo

en: Calculate coupon discounts sequentially
sl_SI: Popuste kuponov obračunavaj zaporedno

en: Calculate shipping
sl_SI: Preračunaj poštnino

en: Calculate tax based on
sl_SI: Izračunaj davek glede na

en: Calculation type
sl_SI: Vrsta izračuna

en: Calculations
sl_SI: Izračuni

en: Calcutta
sl_SI: Kolkata

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: California
sl_SI: Kalifornija

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
sl_SI: Pokličite %s, da ustvarite obdelovalnik HTML, namesto da neposredno kličete konstruktor.

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Cambodian riel
sl_SI: Kamboški riel

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Campaign
sl_SI: Kampanja

en: Campaigns
sl_SI: Kampanje

en: Can anyone register on this site?
sl_SI: Ali se lahko na tem spletišču registrira kdorkoli?

en: Can communicate with WordPress.org
sl_SI: Lahko komunicira z WordPress.org

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
sl_SI: Ni mogoče ponovno uporabiti vzdevka tabele »%s« v OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
sl_SI: Nadrejenega vira ni mogoče nastaviti, ker taksonomija ni hierarhična.

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Canadian dollar
sl_SI: Kanadski Dolar

en: Canary
sl_SI: Kanarski otoki

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel Edit
sl_SI: Prekliči urejanje

en: Cancel Editing
sl_SI: Prekliči urejanje

en: Cancel and go back
sl_SI: Prekliči in pojdi nazaj

en: Cancel changes
sl_SI: Prekliči spremembe

en: Cancel edit
sl_SI: Prekliči urejanje

en: Cancel password change
sl_SI: Prekliči spremembo gesla

en: Cancel reply
sl_SI: Prekinite odgovor

en: Cancel schedule
sl_SI: Prekliči urnik

en: Cancel synchronization of approved directories
sl_SI: Prekliči uskladitev dovoljenih map

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
sl_SI: Prekliči dejanje zdaj, da se izognete možnosti, da bi se zgodila v prihodnosti

en: Cancel thumbnail regeneration
sl_SI: Prekliči poustvaritev sličic

en: Canceled
sl_SI: Preklicano

en: Cancellation Details
sl_SI: Podrobnosti odpovedi

en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
sl_SI: Naročilo je preklicano

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sl_SI: E-sporočila s preklicem naročila je poslana izbranim prejemnikom, ko so naročila označena kot preklicana (če so bila prej v obdelavi ali zadržana).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
sl_SI: Preklicana naročila so neplačana, preklicana so bila iz strani trgovine ali stranke. Izbrisana bodo po preteku določenega časa.

en: Cancelled product image regeneration job.
sl_SI: Ponovno ustvarjanja sličic je bilo preklicano.

en: Cannot Authorize Application
sl_SI: Aplikacije ni mogoče pooblastiti

en: Cannot create a comment with that type.
sl_SI: Komentarja tega tipa ni mogoče ustvariti.

en: Cannot create a revision of a revision
sl_SI: Popravka različice ni mogoče ustvariti

en: Cannot create a user with an empty login name.
sl_SI: Uporabnika ni mogoče ustvariti brez prijavnega imena.

en: Cannot create an existing cart item.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti že obstoječega predmeta košarice.

en: Cannot create existing %s.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti že obstoječega %s.

en: Cannot create existing comment.
sl_SI: Obstoječega komentarja ni mogoče ustvariti.

en: Cannot create existing post.
sl_SI: Obstoječega prispevka ni mogoče ustvariti.

en: Cannot create existing product review.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti obstoječe ocene izdelka.

en: Cannot create existing resource.
sl_SI: Že obstoječega vira ni mogoče ustvariti.

en: Cannot create existing user.
sl_SI: Obstoječega uporabnika ni mogoče ustvariti.

en: Cannot create line item, try again.
sl_SI: Vrstice elementa ni mogoče ustvariti. Poskusite ponovno.

en: Cannot create order from empty cart.
sl_SI: Iz prazne košarice ni mogoče ustvariti naročila.

en: Cannot create order note, please try again.
sl_SI: Opombe naročila ni mogoče ustvariti. Poskusite ponovno.

en: Cannot create order refund, please try again.
sl_SI: Vračila naročila ni mogoče ustvariti. Poskusite ponovno.

en: Cannot create order: %s
sl_SI: Naročila ni mogoče ustvariti: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
sl_SI: Ni mogoče izbrisati dejavnega vtičnika. Najprej ga onemogočite.

en: Cannot find user global styles revisions.
sl_SI: Ni mogoče najti uporabniških globalnih revizij slogov.

en: Cannot hide this blog
sl_SI: Ni mogoče skriti tega bloga

en: Cannot hook block to itself.
sl_SI: Bloka ni mogoče pripeti nase.

en: Cannot introspect application password.
sl_SI: Ni mogoče videti gesla aplikacije.

en: Cannot load %s.
sl_SI: Napaka pri nalaganju %s.

en: Cannot load image metadata.
sl_SI: Metapodatkov slike ni mogoče naložiti.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
sl_SI: Gradnika, ki ne razširja WP_Widget, ni mogoče predogledati.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
sl_SI: Sliki ni mogoče spremeniti velikosti. Širina in višina nista nastavljeni.

en: Cannot save image metadata.
sl_SI: Metapodatkov slike ni mogoče shraniti.

en: Cannot select database
sl_SI: Podatkovne zbirke ni mogoče izbrati

en: Cannot send password reset, permission denied.
sl_SI: Ni bilo mogoče poslati ponastavitve gesla. Dovoljenje zavrnjeno.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
sl_SI: Atributov ni mogoče nastaviti, saj je nadrejeni izdelek neveljaven.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
sl_SI: Primerka za gradnik, ki ne razširja WP_Widget, ni mogoče nastaviti.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
sl_SI: Nadrejenega vira ni mogoče nastaviti, saj taksonomija ni hierarhična.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
sl_SI: Ni bilo mogoče stabilizirati predmetov. Pretvorite jih najprej v polje.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
sl_SI: Ni mogoče zagotoviti strategije »%1$s« za skript »%2$s«, ker je vzdevek (manjka mu vrednost »src«).

en: Cannot update coupon, try again.
sl_SI: Kupona ni mogoče posodobiti. Poskusite ponovno.

en: Cannot update fee, try again.
sl_SI: Stroška ni mogoče posodobiti. Poskusite ponovno.

en: Cannot update shipping method, try again.
sl_SI: Načina dostave ni mogoče posodobiti. Poskusite ponovno.

en: Cannot view post type.
sl_SI: Vpogled tipa prispevka ni mogoč.

en: Cannot view status.
sl_SI: Vpogled statusa ni mogoč.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
sl_SI: Zapiralcev oznak v obdelovalniku HTML ni mogoče obiskati.

en: Canton
sl_SI: Kanton

en: Capabilities
sl_SI: Zmogljivosti

en: Cape Verde
sl_SI: Zelenortski otoki

en: Cape Verdean escudo
sl_SI: Zelenortski eskudo

en: Capital District
sl_SI: Distrito Capital

en: Caption
sl_SI: Napis

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
sl_SI: Napis za priponko, kot je naveden v podatkovni zbirki.

en: Caption&hellip;
sl_SI: Napis &hellip;

en: Captions
sl_SI: Napisi

en: Captions/Subtitles
sl_SI: Napisi/podnapisi

en: Capture
sl_SI: Zajemi

en: Caraș-Severin
sl_SI: Caras-Severin

en: Card code
sl_SI: Koda kartice

en: Card number
sl_SI: Številka kartice

en: Cart
sl_SI: Voziček

en: Cart & Checkout Blocks
sl_SI: Bloki košarice in zaključka nakupa

en: Cart Page
sl_SI: Stran Košarica

en: Cart item does not exist.
sl_SI: Predmet košarice ne obstaja.

en: Cart item is invalid.
sl_SI: Predmet košarice ni veljaven.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
sl_SI: Predmet košarice ne obstaja več ali pa je neveljaven.

en: Cart page
sl_SI: Stran Košarica

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Skupna vrednost košarice, podana glede na najmanjšo enoto valute.

en: Cart totals
sl_SI: Skupaj

en: Cart updated.
sl_SI: Košarica je posodobljena.

en: Cash on delivery
sl_SI: Plačilo po povzetju

en: Catalan
sl_SI: Katalonsko

en: Catalog
sl_SI: Katalog

en: Catalog &amp; search
sl_SI: Katalog in iskanje

en: Catalog visibility.
sl_SI: Vidnost kataloga.

en: Catalog visibility:
sl_SI: Vidnost kataloga:

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Categories and Tags Converter
sl_SI: Pretvornik kategorij in značk

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
sl_SI: Kategorije je mogoče selektivno pretvoriti v oznake s pomočjo <a href="%s">pretvornika kategorij v oznake</a>.

en: Categories deleted.
sl_SI: Kategorije so izbrisane.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
sl_SI: Kategorije so hierarhično urejene, kar pomeni da lahko vanje ugnezdite podkategorije. Oznake niso hierarhično urejene in jih ni mogoče ugnezditi.

en: Categories list
sl_SI: Seznam kategorij

en: Categories list navigation
sl_SI: Navigacija seznama kategorij

en: Categories totals.
sl_SI: Skupek kategorij.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
sl_SI: Za razliko od oznak lahko kategorije razvrstite v hierarhijo. Ustvarite lahko kategorijo Jazz s podkategorijama Bepop in Big Band. Kakor želite.

en: Categories:
sl_SI: Kategorije:

en: Categories:
sl_SI: Kategorije:

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category ID
sl_SI: ID kategorije

en: Category ID.
sl_SI: ID kategorije.

en: Category URL.
sl_SI: URL kategorije.

en: Category added.
sl_SI: Kategorija dodana.

en: Category archive display type.
sl_SI: Vrsta prikaza kategorije arhiva.

en: Category deleted.
sl_SI: Kategorija je izbrisana.

en: Category display
sl_SI: Prikaz kategorije

en: Category image.
sl_SI: Slika kategorije.

en: Category link
sl_SI: Povezava kategorije

en: Category name
sl_SI: Naziv kategorije

en: Category name.
sl_SI: Ime Kategorije

en: Category not added.
sl_SI: Kategorija ni dodana.

en: Category not updated.
sl_SI: Kategorija ni posodobljena.

en: Category order
sl_SI: Vrstni red kategorije

en: Category slug
sl_SI: Ključ kategorije

en: Category slug.
sl_SI: Ključ kategorije.

en: Category updated.
sl_SI: Kategorija je posodobljena.

en: Category: | Categories:
sl_SI[0]: Kategorija:

en: Category: %1$s
sl_SI: Kategorija: %1$s

en: Caught exception while cancelling action: %s
sl_SI: Ujeta izjema med preklicevanjem dejanja: %s

en: Caution:
sl_SI: Pozor:

en: Cayman
sl_SI: Kajmanski otoki

en: Cayman Islands
sl_SI: Kajmanski Otoki

en: Cayman Islands dollar
sl_SI: Kajmanski dolar

en: Cell padding
sl_SI: Blazinjenje besedila

en: Cell spacing
sl_SI: Razmik med celicami

en: Cell type
sl_SI: Tip celice

en: Center
sl_SI: Sredina

en: Centimeters
sl_SI: Centimetri

en: Central African CFA franc
sl_SI: CFA srednjeafriški frank

en: Central African Republic
sl_SI: Srednjeafriška republika

en: Central Greece
sl_SI: Osrednja Grčija

en: Central Macedonia
sl_SI: Osrednja Makedonija

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
sl_SI: Čahar-Mahal in Bahtijari (چهارمحال و بختیاری)

en: Chandigarh
sl_SI: Čandigarh

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Change Blog Address
sl_SI: Spremeni naslov bloga

en: Change Frequency
sl_SI: Spremeni pogostnost

en: Change Theme
sl_SI: Zamenjaj temo

en: Change address
sl_SI: Spremeni naslov

en: Change audio
sl_SI: Zamenjaj zvok

en: Change file
sl_SI: Spremeni datoteko

en: Change image
sl_SI: Spremeni Sliko

en: Change logo
sl_SI: Spremeni logotip

en: Change order status to completed
sl_SI: Spremeni stanje naročila na Zaključeno

en: Change order status to on-hold
sl_SI: Spremeni stanje naročila na Zadržano

en: Change order status to processing
sl_SI: Spremeni stanje naročila na V obdelavi

en: Change role to&hellip;
sl_SI: Spremeni vlogo v&hellip;

en: Change status to cancelled
sl_SI: Spremeni stanje v Preklicano

en: Change status to completed
sl_SI: Spremeni stanje v Zaključeno

en: Change status to on-hold
sl_SI: Spremeni stanje v Zadržano

en: Change status to processing
sl_SI: Spremeni stanje v V obdelavi

en: Change status:
sl_SI: Spremeni status:

en: Change theme
sl_SI: Zamenjaj temo

en: Change to:
sl_SI: Spremeni v:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
sl_SI[0]: Spremeni vrsto %d bloka
sl_SI[1]: Spremeni vrsto %d blokov
sl_SI[2]: Spremeni vrsto %d blokov
sl_SI[3]: Spremeni vrsto %d blokov

en: Change video
sl_SI: Spremeni video

en: Change your Gravatar
sl_SI: Spremeni svoj Gravatar

en: Change your Privacy Policy page
sl_SI: Spremenite stran za politiko o zasebnosti

en: Changed roles.
sl_SI: Vloge so bile spremenjene.

en: Changes have already been trashed.
sl_SI: Spremembe so že bile zavržene.

en: Changes saved.
sl_SI: Spremembe so shranjene.

en: Changes trashed successfully.
sl_SI: Spremembe uspešno zavržene.

en: Changeset is being edited by other user.
sl_SI: Spremembe ureja drugi uporabnik.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sl_SI: Spreminjanje prodajnih platform se morda zdi velika ovira, ki jo je treba premagati, vendar je selitev vaših izdelkov, strank in naročil v WooCommerce lažja, kot si mislite. Ta članek vam bo pomagal pri prehodu skozi ta postopek.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sl_SI: Spreminjanje platform se morda zdi velika ovira, ki jo je treba premagati, vendar je selitev vaših izdelkov, strank in naročil v WooCommerce lažja, kot si mislite. Ta članek vam bo pomagal pri prehodu skozi ta postopek.

en: Changing to %s
sl_SI: Spreminjanje v %s

en: Changing your username will also affect your Gravatar profile and IntenseDebate profile addresses.
sl_SI: Spreminjanje uporabniškega imena bo imelo vpliv tudi na Gravatar in IntenseDebate profile.

en: Chapters
sl_SI: Poglavja

en: Character encoding of the file
sl_SI: Kodiranje znakov datoteke

en: Charge sales tax on
sl_SI: Obračunajte davke za

en: Cheatin&#8217; uh?
sl_SI: Goljufamo, kaj?

en: Check Spelling
sl_SI: Preveri črkovanje

en: Check for Spam
sl_SI: Preverite spam

en: Check for updates manually
sl_SI: Ročno preveri za posodobitvami

en: Check out the themes that are compatible with WooCommerce and choose one aligned with your brand and business needs.
sl_SI: Oglejte si teme, ki so združljive z WooCommercom, in izberite tisto, ki je usklajena z vašo blagovno znamko in poslovnimi potrebami.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
sl_SI: Zadržana plačila s čekom

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
sl_SI: Plačilo s čeki

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sl_SI: Označite to možnost, če ne želite, da bo kupon uporabljen skupaj z ostalimi kuponi.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
sl_SI: Označite to polje, če kupon zagotavlja brezplačno dostavo. <a href="%s" target="_blank">Možnost brezplačne dostave</a> mora biti omogočena v območju dostave in nastavljena na "Veljaven kupon za brezplačno dostavo" (glej nastavitev "Brezplačna dostava zahteva...").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
sl_SI: Označite to možnost, če ne želite dovoliti uporabe kupona za izdelke v akciji. Kuponi za posamezen izdelek bodo delovali le, če izdelek ne bo v akciji. Kuponi na celotno košarico bodo delovali le, če v košarici ne bo izdelka v akciji.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
sl_SI: Označite, če želite strankam omogočiti nakup samo enega izdelka v enem naročilu. To je še posebej uporabno za predmete, katerih količina je omejena, kot so umetnine ali ročno izdelani izdelki.

en: Check your email
sl_SI: Preverite vašo e-pošto

en: Check your email for the confirmation link.
sl_SI: Preverite vašo e-pošto za potrditveno povezavo.

en: Check your email for your new password.
sl_SI: Preverite e-poštni predal za svoje novo geslo.

en: Check your email!
sl_SI: Preverite vašo e-pošto!

en: Checking...
sl_SI: Preverjam...

en: Checkout
sl_SI: Na blagajno

en: Checkout Page
sl_SI: Stran Zaključek nakupa

en: Checkout endpoints
sl_SI: Končne točke zaključka nakupa

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
sl_SI: Zaključek nakupa ni mogoč, dokler je vaša košarica prazna.

en: Checkout page
sl_SI: Stran Zaključek nakupa

en: Checkout privacy policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti za zaključek nakupa

en: Cherkashchyna
sl_SI: Čerkasijska oblast

en: Cherkasy Oblast
sl_SI: Čerkaska oblast

en: Chernihiv Oblast
sl_SI: Černihivska oblast

en: Chernihivshchyna
sl_SI: Černigovska oblast

en: Chernivtsi Oblast
sl_SI: Černivska oblast

en: Chhattisgarh
sl_SI: Čatisgarh

en: Chiba
sl_SI: Čiba

en: Child theme
sl_SI: Podrejena tema

en: Child theme of %s
sl_SI: Podrejena tema %s

en: Chile
sl_SI: Čile

en: Chilean peso
sl_SI: Čilski Peso

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Chinese
sl_SI: Kitajsko

en: Chinese (Simplified)
sl_SI: Kitajsko (poenostavljeno)

en: Chinese (Traditional)
sl_SI: Kitajsko (tradicionalno)

en: Chinese yuan
sl_SI: Kitajski Juan

en: Chisinau
sl_SI: Kišinjev

en: Chongqing
sl_SI: Chungking

en: Choose
sl_SI: Izberite

en: Choose Image
sl_SI: Izberi datoteko

en: Choose a Background Image
sl_SI: Izberi sliko za ozadje

en: Choose a CSV file from your computer:
sl_SI: Izberite datoteko CSV iz vašega računalnika:

en: Choose a Custom Header
sl_SI: Izberi glavo po meri

en: Choose a category to view stats
sl_SI: Izberite kategorijo za ogled statistike

en: Choose a city in the same timezone as you.
sl_SI: Izberite mesto v istem časovnem pasu.

en: Choose a country / region&hellip;
sl_SI: Izberi državo / regijo&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
sl_SI: Izberite valuto&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
sl_SI: Izberite privzeto vrednost obrazca, če želite, da je določena različica že izbrana, ko uporabnik obišče stran izdelka.

en: Choose a file from your computer:
sl_SI: Izberite datoteko na svojem računalniku:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
sl_SI: Izberi kategorijo:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sl_SI: Izberite prioriteto za to davčno stopnjo. Uporabljena bo samo 1 stopnja na prioriteto. Za določitev več davčnih stopenj na področje, morate določiti različne prioritete za vsako stopnjo.

en: Choose a product to view stats
sl_SI: Izberite izdelek za ogled statistike

en: Choose a state&hellip;
sl_SI: Izberite zvezno državo&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
sl_SI: Izberite davčni razred za ta izdelek. Davčni razredi se uporabljajo za dodeljevanja različnih davčnih stopenj za določene vrste izdelkov.

en: Choose a theme
sl_SI: Izberite temo

en: Choose an action...
sl_SI: Izberite dejanje ...

en: Choose an image
sl_SI: Izberi sliko

en: Choose an image from your computer:
sl_SI: Izberite sliko na svojem računalniku:

en: Choose an option
sl_SI: Izberi možnost

en: Choose audio
sl_SI: Izberi zvok

en: Choose countries / regions&hellip;
sl_SI: Izberite države / območja &hellip;

en: Choose coupons&hellip;
sl_SI: Izberite kupone&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
sl_SI: Izberite mesto v istem časovnem pasu, v katerem ste vi, ali časovni odmik %s (koordiniran univerzalni čas).

en: Choose file
sl_SI: Izberi datoteko

en: Choose from the most used tags
sl_SI: Izberi med najbolj uporabljenimi značkami

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
sl_SI: Izberite kako dolgo naj se ohranijo osebni podatki, ko niso več potrebni za obdelavo. Pustite prazno za ohranitev podatkov za nedoločen čas.

en: Choose image
sl_SI: Izberi sliko

en: Choose logo
sl_SI: Izberi logotip

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
sl_SI: Izberite ponudnike plačil in omogočite načine plačila v zaključku nakupa.

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
sl_SI: Izberite del slike, ki ga želite uporabiti kot glavo.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
sl_SI: Izberite želeno plačilo, plačajte sedaj, kasneje ali na obroke. Brez številk kreditnih kartic, gesel ali skrbi.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sl_SI: Izberite želeno plačilo, plačajte sedaj, kasneje ali na obroke. Brez številk kreditnih kartic, gesel in brez skrbi. <a href="%s" target="_blank">Več o načinu plačila Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
sl_SI: Izberite način dostave, ki ga želite dodati. Navedeni so samo načini dostave, ki so omogočeni v območjih.

en: Choose the target frame for your link.
sl_SI: Izberite ciljni okvir za svojo povezavo.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sl_SI: Izberite bodisi zavreči najhujša  neželena sporočila samodejno ali vedno obdržati le te v mapi.

en: Choose video
sl_SI: Izberi video

en: Choose what to display on product category pages.
sl_SI: Izberite, kaj želite prikazati na straneh s kategorijami izdelkov.

en: Choose what to display on the main shop page.
sl_SI: Izberite, kaj želite prikazati na glavni strani trgovine.

en: Choose what to export
sl_SI: Izberite datoteko za izvoz

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sl_SI: Izberite, ali naj bo to glavna stopnja davka. Glavna stopnja davka je dodana k vsem ostalim davčnim stopnjam.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sl_SI: Izberite, ali naj se ta davčna stopnja nanaša tudi na dostavo.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sl_SI: Izberite ali želite takoj zajeti znesek ali le odobriti plačilo.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
sl_SI: Izberite države, katerim boste dostavljali izdelke ali izberite dostavo vsem državam, v katere prodajate izdelke.

en: Choose which format of email to send.
sl_SI: Izberite obliko e-pošte za pošiljanje.

en: Choosing a theme?
sl_SI: Izbirate temo?

en: Chosen attributes (for variations).
sl_SI: Izbrani atributi (za različice).

en: Christmas
sl_SI: Božični otok

en: Christmas Island
sl_SI: Božični otok

en: Cincinnati
sl_SI: Ljubljana

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sl_SI: Mesta za to pravilo. Več vrednosti ločite z znakom (;). Pustite prazno za uporabo pri vseh mestih.

en: City
sl_SI: Mesto

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
sl_SI: Ime mesta, ki ne podpira več vrednosti. Opuščeno v različici WooCommerce 5.3. Namesto tega bi morali uporabiti 'cities'.

en: City name.
sl_SI: Ime mesta.

en: City of the address being shipped to.
sl_SI: Mesto naslova, na katerega se dostavlja.

en: City.
sl_SI: Mesto.

en: City:
sl_SI: Mesto:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
sl_SI: Avtonomno mesto Buenos Aires

en: Claim ID
sl_SI: ID zahteve

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sl_SI: Razred %1$s je <strong>zastarel</strong> od različice %2$s, nadomestek pa ne obstaja.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sl_SI: Razred %1$s je <strong>zastarel</strong> od različice %2$s! Namesto njega uporabite %3$s.

en: Class name
sl_SI: Ime razreda

en: Class names for the link element of this menu item.
sl_SI: Imena razredov predmeta povezave za ta predmet menija.

en: Classic
sl_SI: Klasičen

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
sl_SI: Bližnjice na tipkovnici za klasičen blok

en: Classic Editor
sl_SI: Klasični urejevalnik

en: Clean up download permissions
sl_SI: Počisti dovoljenja prenosov

en: Cleaning up spam takes time.
sl_SI: Za čiščenje je potreben nek čas.

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Clear All
sl_SI: Počisti vse

en: Clear Crop
sl_SI: Počisti obrezavo

en: Clear Inactive Widgets
sl_SI: Počisti nekativne gradnike

en: Clear Results
sl_SI: Počisti rezultat

en: Clear all
sl_SI: Počisti vse

en: Clear analytics cache
sl_SI: Počisti predpomnilnik analitike

en: Clear customer sessions
sl_SI: Počisti seje strank

en: Clear formatting
sl_SI: Odstrani oblikovanje

en: Clear template cache
sl_SI: Počisti predpomnilnik predlog

en: Clear transients
sl_SI: Počisti transiente

en: Cleared by Akismet
sl_SI: Počistil Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sl_SI: Pritisnite &#8220;Dodaj novo sliko&#8221; da naložite sliko iz vašega računalnika. Vaša tema deluje najbolje, če se velikost glave ujema z velikostjo videa &#8212;. Sliko boste lahko obrezali za tem ko jo naložite.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sl_SI: Pritisnite &#8220;Dodaj novo sliko&#8221; da naložite sliko iz vašega računalnika. Vaša tema deluje najbolje, če je višina glave %s pik &#8212;. Sliko boste lahko obrezali za tem ko jo naložite.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sl_SI: Pritisnite &#8220;Dodaj novo sliko&#8221; da naložite sliko iz vašega računalnika. Vaša tema deluje najbolje, če je velikost glave %s pik &#8212;. Sliko boste lahko obrezali za tem ko jo naložite.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sl_SI: Pritisnite &#8220;Dodaj novo sliko&#8221; da naložite sliko iz vašega računalnika. Vaša tema deluje najbolje, če je širina glave %s pik &#8212;. Sliko boste lahko obrezali za tem ko jo naložite.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
sl_SI: Kliknite &#8220;Naprej&#8221; ta pričnete dodajati povezave v novi meni.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
sl_SI: Stisnite Prilagodi za dejavno temo za predogled v živo, pri ostalih pa stisnite Predogled v živo

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
sl_SI: Če želite elemente v čakanju v meniju objaviti, kliknite Shrani meni.

en: Click here to cancel reply.
sl_SI: Za preklic odgovora kliknite tukaj.

en: Click here to enter your code
sl_SI: Kliknite tukaj za vnos kode

en: Click here to login
sl_SI: Kliknite tukaj za prijavo

en: Click here to reset your password
sl_SI: Kliknite tukaj za ponastavitev gesla

en: Click here to set your new password.
sl_SI: Kliknite tukaj za nastavitev vašega novega gesla.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
sl_SI: Kliknite na temo da vidite ime teme, različico, avtorja, opis, oznake in povezavo za izbris

en: Click the Save Menu button to save your changes.
sl_SI: Kliknite na gumb Shrani meni, da shranite vaše spremembe.

en: Click the Use this Key button.
sl_SI: Kliknite na gumb Uporabi ta ključ.

en: Click the image to edit or update
sl_SI: Kliknite na sliko za urejanje ali posodobitev

en: Click to edit the site title.
sl_SI: Kliknite, če želite urediti naslov spletišča.

en: Click to edit this element.
sl_SI: Kliknite, če želite urediti ta element.

en: Click to edit this menu.
sl_SI: Kliknite, če želite urediti ta meni.

en: Click to edit this widget.
sl_SI: Kliknite, če želite urediti ta gradnik.

en: Click to toggle
sl_SI: Kliknite za pomanjšanje/razširitev

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
sl_SI: Če kliknete <strong>Izberi datoteke</strong>, se odpre navigacijsko okno, ki prikazuje datoteke v vašem operacijskem sistemu. Če izberete <strong>Odpri</strong>, potem ko kliknete želeno datoteko, se na zaslonu nalagalnika odpre vrstica napredovanja.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
sl_SI: Klik na element bo prikazal pogovorno okno Podrobnosti o priponki, ki omogoča predogled medijskih datotek in hitre popravke. Vse spremembe podrobnosti o priponki se bodo shranile samodejno.

en: Clicks
sl_SI: Kliki

en: Client version
sl_SI: Različica odjemalca

en: Cloning is forbidden.
sl_SI: Podvojevanje ni dovoljeno.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close (Esc)
sl_SI: Zapri (Esc)

en: Close Tour
sl_SI: Zapri predstavitev

en: Close all open tags
sl_SI: Zapri vse odprte oznake

en: Close blockquote tag
sl_SI: Zapri značko za daljši citat

en: Close bold tag
sl_SI: Zapri značko za krepko pisavo

en: Close bulleted list tag
sl_SI: Zapri značko za neoštevilčen seznam

en: Close code tag
sl_SI: Zapri značko kode

en: Close deleted text tag
sl_SI: Zapri značko za izbrisano pisavo

en: Close details dialog
sl_SI: Zapri dialog

en: Close dialog
sl_SI: Zapri okno

en: Close inserted text tag
sl_SI: Zapri značko za vstavljanje besedila

en: Close italic tag
sl_SI: Zapri značko za ležečo pisavo

en: Close list item tag
sl_SI: Zapri značko za element seznama

en: Close media attachment panel
sl_SI: Zapri ploščo predstavnostnih datotek

en: Close menu
sl_SI: Zapri meni

en: Close modal panel
sl_SI: Zapri pojavno okno

en: Close numbered list tag
sl_SI: Zapri značko za oštevilčen seznam

en: Close overlay
sl_SI: Zapri prekrivno območje

en: Close reorder mode
sl_SI: Zapri preurejanje

en: Close sharing dialog
sl_SI: Zapri okno za deljenje

en: Close the Customizer and go back to the previous page
sl_SI: Zaprite prilagojevalnik in se vrnite na prejšnjo stran

en: Close uploader
sl_SI: Zapri nalagalnik

en: Closed
sl_SI: Zaprto

en: Clothing and accessories
sl_SI: Oblačila in dodatki

en: Cmd + letter:
sl_SI: Cmd + črka:

en: Cocos
sl_SI: Kokosovi otoki

en: Cocos (Keeling) Islands
sl_SI: Kokosovi otoki

en: Code
sl_SI: Koda

en: Code editor
sl_SI: Urejevalnik kode

en: Code is Poetry
sl_SI: Koda je poezija

en: Collapse Main menu
sl_SI: Skrči Glavni meni

en: Collapse menu
sl_SI: Skrči meni

en: Collapse this bar
sl_SI: Skrij to vrstico

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
sl_SI: Zbiraj in preverjaj številke DDV v EU ob zaključku nakupa

en: Collect payments from customers offline.
sl_SI: Sprejemajte plačila brez povezave.

en: Collection from <strong>%s</strong>:
sl_SI: Zbirka iz <strong>%s</strong>:

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Colombian peso
sl_SI: Kolumbijski peso

en: Color
sl_SI: Barva

en: Color Scheme
sl_SI: Barvna shema

en: Color Settings
sl_SI: Nastavitve barv

en: Color scheme
sl_SI: Barvna shema

en: Color: %s
sl_SI: Barva: %s

en: Colorado
sl_SI: Kolorado

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Column
sl_SI: Stolpec

en: Column group
sl_SI: Skupina stolpcev

en: Column mapping
sl_SI: Preslikava stolpcev

en: Column name
sl_SI: Naziv stolpca

en: Columns
sl_SI: Stolpci

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sl_SI: ali,bil,bila,bile,bili,bilo,bo,bodo,bosta,com,h,je,k,kaj,kako,katerega,katerem,kateremu,kateri,katerim,kdo,ki,kje,ko,kot,o,ob,od,na,pri,so,sta,ta,te,tega,tej,tem,temu,to,v,www,z,za

en: Command palette
sl_SI: Paleta ukazov

en: Comment
sl_SI: Komentar

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
sl_SI: Komentar %d vsebuje osebne podatke ki jih ni bilo mogoče anonimizirati.

en: Comment %d does not exist
sl_SI: Komentar %d ne obstaja

en: Comment Author
sl_SI: Avtor komentarja

en: Comment Author Email
sl_SI: E-mail avtorja komentarja

en: Comment Author IP
sl_SI: IP avtorja komentarja

en: Comment Author URL
sl_SI: URL avtorja komentarja

en: Comment Author User Agent
sl_SI: Uporabniški posrednik avtorja komentarja

en: Comment Content
sl_SI: Vsebina komentarja

en: Comment Date
sl_SI: Datum komentarja

en: Comment History
sl_SI: Zgodovina komentarjev

en: Comment Moderation
sl_SI: Moderiranje komentarjev

en: Comment Submission Failure
sl_SI: Vnos komentarja ni uspel

en: Comment URL
sl_SI: URL komentarja

en: Comment author must fill out name and e-mail
sl_SI: Avtor komentarja mora vnesti ime in e-naslov

en: Comment author must fill out name and email
sl_SI: Avtor komentarja mora vnesti ime in e-naslov

en: Comment author must have a previously approved comment
sl_SI: Avtor komentarja mora imeti predhodno odobren komentar

en: Comment author name and email are required
sl_SI: Avtor in email sta nujna

en: Comment author name and email are required.
sl_SI: Zahtevana sta ime in e-naslov avtorja komentarja.

en: Comment by %s marked as spam.
sl_SI: Komentar osebe %s je bil označen kot neželen.

en: Comment by %s moved to the Trash.
sl_SI: Komentar avtorja %s premaknjen v smeti.

en: Comment by %s moved to the trash.
sl_SI: %s je komentar premaknil v smeti.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
sl_SI: Polje za komentar presega dovoljeno dolžino.

en: Comment is required.
sl_SI: Komentar je zahtevan.

en: Comment moderation
sl_SI: Moderiranje komentarjev

en: Comment must be manually approved
sl_SI: Komentar je treba odobriti ročno

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
sl_SI: on

en: Comment on %1$s by %2$s
sl_SI: Komentar na %1$s od %2$s

en: Comment status
sl_SI: Status komentarja

en: Comment status was changed to %s
sl_SI: Status komentarja se je spremenil v %s

en: Comment: %s
sl_SI: Komentar: %s

en: Commenting and sharing to your profile. | Commenting and sharing to your profiles.
sl_SI[0]: Komentirajte in delite na vaš profil.
sl_SI[1]: Komentirajte in delite na vaš profil.
sl_SI[2]: Komentirajte in delite na vaš profil.
sl_SI[3]: Komentirajte in delite na vaš profil.

en: Commenting as %s
sl_SI: Komentirate kot %s

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Comments %s
sl_SI: Komentarji %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
sl_SI: Komentarji (%1$s) na &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
sl_SI: Komentarji (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
sl_SI: Komentarji <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
sl_SI: Vir komentarjev

en: Comments I've Made
sl_SI: Moji komentarji

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sl_SI: Komentarji so izklopljeni<span class="screen-reader-text"> za %s</span>

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so zaprti.

en: Comments feed
sl_SI: Vir komentarjev

en: Comments for %1$s searching on %2$s
sl_SI: Komentarji na %1$s, iskanje v %2$s

en: Comments for %s
sl_SI: Komentarji na %s

en: Comments list
sl_SI: Seznam komentarjev

en: Comments list navigation
sl_SI: Navigacija seznama komentarjev

en: Comments navigation
sl_SI: Navigacija komentarjev

en: Comments off
sl_SI: Komentarji izključeni

en: Comments on %s
sl_SI: Komentarji na %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Komentarji o &#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
sl_SI: Komentarji na: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
sl_SI: Na vrhu vsake strani naj se prikažejo %s komentarji

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
sl_SI: Komunikacija s strežniki WordPress je uporabljena za preverjanje za novimi različicami in namestitev ter posodobitev jedra WordPressa, tem ali vtičnikov.

en: Communication with WordPress.org
sl_SI: Komunikacija z WordPress.org

en: Community Events Location
sl_SI: Lokacija za Dogodke skupnosti

en: Community Translator
sl_SI: Skupinski prevajalnik

en: Community forum
sl_SI: Forum skupnosti

en: Community support
sl_SI: Podpora skupnosti

en: ComodRivadavia
sl_SI: Comodoro Rivadavia

en: Comorian franc
sl_SI: Komorski frank

en: Comoro
sl_SI: Komori

en: Comoros
sl_SI: Komori

en: Compact view
sl_SI: Strnjen pogled

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: Company name
sl_SI: Naziv podjetja

en: Company name.
sl_SI: Naziv podjetja.

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Primerjaj različice od &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
sl_SI: Primerjaj katerikoli različici

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
sl_SI: Primerjajte dve različni različici tako, da <strong>izberete polje #8220;Primerjaj dve različici&#8221; </strong> ob strani.

en: Complete
sl_SI: Zaključi

en: Complete request
sl_SI: Zaključi zahtevo

en: Completed
sl_SI: Zaključeno

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
sl_SI: Zaključeno naročilo

en: Completed product image regeneration job.
sl_SI: Poustvarjanje slik izdelkov je zaključeno.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
sl_SI: Upoštevanje vseh zakonskih obveznosti, ki jih imamo, kot je izračun davkov

en: Compound
sl_SI: Glavna stopnja

en: Configure
sl_SI: Nastavi

en: Configure terms
sl_SI: Nastavi izraze

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
sl_SI: Konfiguracija ni obvezna. Če je privzeto, mora biti prazno.

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Confirm Deletion
sl_SI: Potrdi izbris

en: Confirm Email Address
sl_SI: Potrdite vaš e-mail naslov

en: Confirm Follow
sl_SI: Potrdi sledenje

en: Confirm Password
sl_SI: Potrdite Geslo

en: Confirm Removal
sl_SI: Potrdi izbris

en: Confirm navigation
sl_SI: Potrdi navigacijo

en: Confirm new password
sl_SI: Potrdi novo geslo

en: Confirm new username
sl_SI: Potrdite novo uporabniško ime

en: Confirm that you want to disconnect your site from WordPress.com.
sl_SI: Povejte nam, zakaj želite odstraniti vašo stran iz WordPress.com.

en: Confirm the "%s" action
sl_SI: Potrdite ukaz "%s"

en: Confirm use of weak password
sl_SI: Potrdite uporabo šibkega gesla

en: Confirm your administration email
sl_SI: Potrdite vaš skrbniški e-poštni naslov

en: Confirmation email
sl_SI: Potrditvena e-pošta

en: Confirmation request initiated successfully.
sl_SI: Potrditvena zahteva uspešno začeta.

en: Confirmation request sent again successfully.
sl_SI: Potrditvena zahteva uspešno znova poslana.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Potrjeni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Potrjena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Potrjeni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Potrjenih <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
sl_SI: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
sl_SI: Kongo (Kinšasa)

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
sl_SI: Čestitke za prvo naročilo stranke! Naučite se, kako upravljati z vašimi naročili.

en: Congratulations on processing %s orders!
sl_SI: Čestitke za obdelavo %s naročil!

en: Congratulations on the sale.
sl_SI: Čestitke za prodajo.

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Connect Jetpack
sl_SI: Povežite Jetpack

en: Connect selling channels easily
sl_SI: Enostavno povežite prodajne kanale

en: Connect to WooCommerce.com
sl_SI: Povežite se z WooCommerce.com

en: Connect to get important product notifications and updates.
sl_SI: Povežite se, če želite prejemati pomembna obvestila o izdelkih in posodobitve.

en: Connect your store to Jetpack
sl_SI: Povežite vašo trgovino z JetPack-om

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
sl_SI: Povežite trgovino z Jetpack-om, da omogočite dodatne možnosti

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
sl_SI: Povežite vašo trgovino za vključitev WooCommerce Storitev

en: Connected
sl_SI: Povezan

en: Connected Applications
sl_SI: Povezane aplikacije

en: Connected to WooCommerce.com
sl_SI: Povezano z WooCommerce.com

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
sl_SI: Povezava je bila izgubljena ali pa je strežnik zaseden. Prosimo poizkusite kasneje.

en: Connection password:
sl_SI: Geslo povezave:

en: Connections
sl_SI: Povezave

en: Constanța
sl_SI: Constanta

en: Constrain proportions
sl_SI: Zakleni razmerja

en: Consumer Secret is invalid.
sl_SI: Consumer Secret je neveljaven.

en: Consumer key ending in
sl_SI: Consumer key, ki se konča z

en: Consumer key is invalid.
sl_SI: Consumer key je neveljaven.

en: Consumer key is missing.
sl_SI: Consumer key manjka.

en: Consumer secret is invalid.
sl_SI: Consumer secret je neveljaven.

en: Consumer secret is missing.
sl_SI: Consumer secret manjka.

en: Contact
sl_SI: kontakt

en: Contact Info
sl_SI: Kontaktne informacije

en: Contact Us
sl_SI: Kontaktirajte nas

en: Contact forms
sl_SI: Kontaktni obrazci

en: Contact information
sl_SI: Kontaktni podatki

en: Contact support
sl_SI: Stopite v stik s podporo

en: Contact us
sl_SI: Stopite v stik z nami

en: Contains the handle that defines the block style.
sl_SI: Vsebuje ročico, ki določa slog bloka.

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
sl_SI: Podatki vsebine za opombo. Niz JSON. Razpoložljivo za prevod.

en: Content for the comment, as it exists in the database.
sl_SI: Vsebina komentarja, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: Content for the post, as it exists in the database.
sl_SI: Vsebina prispevka, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: Content for the template, as it exists in the database.
sl_SI: Vsebina predloge, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: Content hash did not match expected.
sl_SI: Zgoščena vrednost (hash) vsebine se ne ujema s pričakovanim.

en: Content of template.
sl_SI: Vsebina predloge.

en: Content of the note.
sl_SI: Vsebina opombe.

en: Content to export
sl_SI: Vsebina za izvoz

en: Content type
sl_SI: Vrsta vsebine

en: Content, title, and excerpt are empty.
sl_SI: Polja za vsebino, naslov in izvleček so prazna.

en: Content:
sl_SI: Vsebina:

en: Content…
sl_SI: Vsebina …

en: Context provided by blocks of this type.
sl_SI: Kontekst, ki ga ponujajo bloki te vrste.

en: Context values inherited by blocks of this type.
sl_SI: Kontekstne vrednosti, ki jih podedujejo bloki te vrste.

en: Contextual Help Tab
sl_SI: Zavihek Kontekstna pomoč

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Continue Reading %s
sl_SI: Nadaljujte z branjem %s

en: Continue Reading &raquo;
sl_SI: Nadaljujte z branjem &raquo;

en: Continue reading
sl_SI: Nadaljujte z branjem

en: Continue reading %s
sl_SI: Nadaljuj z branjem %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sl_SI: Nadaljuj z branjem %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sl_SI: Nadaljujte z branjem<span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
sl_SI: Beri naprej <span class="screen-reader-text">%1$s</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sl_SI: Preberi več<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue setup
sl_SI: Nadaljuj z namestitvijo

en: Continue shopping
sl_SI: Nadaljuj z nakupovanjem

en: Continue with Jetpack
sl_SI: Nadaljuj z Jetpack-om

en: Continue with WooCommerce Services
sl_SI: Nadaljuj z WooCommerce Storitvami

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
sl_SI: Sodelavci lahko pišejo in upravljajo svoje prispevke, ne morejo pa jih objavljati in nalagati predstavnostnih datotek.

en: Controls the stock status of the product.
sl_SI: Nadzira stanje zaloge izdelka.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sl_SI: Prikaže, ali je izdelek naveden kot "Na zalogi" ali "Ni na zalogi" na uporabniških straneh.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sl_SI: Prikaže, ali je različica navedena kot "Na zalogi" ali "Ni na zalogi" na uporabniških straneh.

en: Convert Categories to Tags
sl_SI: Pretvori kategorije v značke

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
sl_SI: Pretvori smeške kot :-) in :-P v grafike ob prikazu.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
sl_SI: Spremeni smeške kot sta <code>:-)</code> in <code>:-P</code> v ustrezno sliko

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
sl_SI: Pretvori obstoječe kategorije v značke ali značke v kategorije, po izbiri.

en: Cook Islands
sl_SI: Cookovi otoki

en: Cookie check failed
sl_SI: Preverjanje piškotkov ni uspelo

en: Cookie expired.
sl_SI: Piškotek je potekel.

en: Cookies
sl_SI: Piškotki

en: Copenhagen
sl_SI: Kopenhagen

en: Copied
sl_SI: Kopirano

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
sl_SI[0]: %d blok kopiran v odložišče.
sl_SI[1]: %d bloka kopirana v odložišče.
sl_SI[2]: %d bloki kopirani v odložišče.
sl_SI[3]: %d blokov kopiranih v odložišče.

en: Copied!
sl_SI: Kopirano!

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
sl_SI: Kopirajte &#8220;Press This&#8221; zaznamček

en: Copy URL
sl_SI: Kopiraj URL

en: Copy URL to clipboard
sl_SI: Kopiraj naslov URL v odložišče

en: Copy a Page
sl_SI: Kopiraj stran

en: Copy a Post
sl_SI: Kopiraj prispevek

en: Copy and paste the API key into the text field.
sl_SI: Kopirajte in prilepite API ključ v polje z besedilom.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
sl_SI: Kopiraj in prilepi tale URL na svojo WordPress spletišče za vdelavo (embed)

en: Copy and paste this code into your site to embed
sl_SI: Kopiraj in prilepi to kodo na svoje spletišče za vdelavo (embed)

en: Copy billing address
sl_SI: Kopiraj plačnikov naslov

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sl_SI: Kopiraj informacije o plačilu v informacije o dostavi? S tem boste odstranili vse do sedaj vnesene podatke o dostavi.

en: Copy file to theme
sl_SI: Kopiraj datoteko v temo

en: Copy for support
sl_SI: Kopiraj za podporo

en: Copy from billing address
sl_SI: Kopiraj iz naslova plačnika

en: Copy link
sl_SI: Kopiraj povezavo

en: Copy shortlink
sl_SI: Kopiraj kratko povezavo

en: Copy site info to clipboard
sl_SI: Kopiraj podrobnosti o spletišču v odložišče

en: Copy suggested policy text from %s.
sl_SI: Kopiraj priporočeno besedilo pravilnika iz %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
sl_SI: Kopiraj priporočeno besedilo pravilnika v odložišče

en: Copy table row
sl_SI: Kopiraj vrstico tabele

en: Copy to a new draft
sl_SI: Kopiraj v nov osnutek

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sl_SI: Kopiranje v odložišče je spodletelo. Pritisnite Ctrl/Cmd+C za kopiranje.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
sl_SI: Kopiranje v odložišče je spodletelo. Kliknite na desni gumb miške in kopirajte.

en: Cost
sl_SI: Cena

en: Cost of the marketing campaign.
sl_SI: Stroški tržne kampanje.

en: Costa Rica
sl_SI: Kostarika

en: Costa Rican col&oacute;n
sl_SI: Kostariški kolon

en: Could not access filesystem
sl_SI: Dostop do datotečnega sistema ni mogoč.

en: Could not access filesystem.
sl_SI: Dostop do datotečnega sistema ni mogoč.

en: Could not calculate resized image dimensions
sl_SI: Spremenjenih velikosti slike ni bilo mogoče preračunati

en: Could not copy file.
sl_SI: Datoteke ni bilo mogoče kopirati.

en: Could not copy files.
sl_SI: Datotek ni bilo mogoče kopirati.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
sl_SI: Datotek ni bilo mogoče kopirati. Morda je zmanjkalo prostora na disku.

en: Could not create directory.
sl_SI: Mape ni mogoče ustvariti.

en: Could not create order in posts table.
sl_SI: Ni bilo mogoče ustvariti naročila v tabeli prispevkov.

en: Could not create user
sl_SI: Uporabnika ni možno ustvariti

en: Could not delete application password.
sl_SI: Ni mogoče pobrisati gesla aplikacije.

en: Could not delete application passwords.
sl_SI: Ni mogoče pobrisati gesel aplikacij.

en: Could not delete meta value from database.
sl_SI: Meta vrednosti ni bilo mogoče izbrisati iz baze.

en: Could not delete site from the database.
sl_SI: Spletišča ni bilo mogoče izbrisati iz podatkovne zbirke.

en: Could not delete the attribute
sl_SI: Atributa ni mogoče izbrisati

en: Could not delete the category
sl_SI: Kategorije ni bilo mogoče izbrisati

en: Could not delete the shipping class
sl_SI: Razreda dostave ni mogoče izbrisati

en: Could not delete the tag
sl_SI: Oznake ni mogoče izbrisati

en: Could not delete the tax class
sl_SI: Davčnega razreda ni mogoče izbrisati

en: Could not delete the tax rate
sl_SI: Davčne stopnje ni mogoče izbrisati

en: Could not edit the attribute
sl_SI: Urejanje atributa ni mogoče

en: Could not edit the category
sl_SI: Urejanje kategorije ni mogoče

en: Could not edit the shipping class
sl_SI: Razreda dostave ni mogoče urejati

en: Could not edit the tag
sl_SI: Oznake ni mogoče urejati

en: Could not find an application password with that id.
sl_SI: Ni mogoče najti gesla aplikacije s tem ID-jem.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
sl_SI: Na vašem računu WooCommerce.com ni mogoče najti nobene naročnine.

en: Could not find classname for order ID %d
sl_SI: Ni bilo mogoče najti imena razreda za ID naročila %d

en: Could not find download path.
sl_SI: Ni bilo mogoče najti poti za prenos.

en: Could not find download url for the product.
sl_SI: Ni bilo mogoče najti url-ja za prenos izdelka.

en: Could not find product package.
sl_SI: Ni bilo mogoče najti paketa izdelka.

en: Could not find the specified string.
sl_SI: Navedenega niza ni bilo mogoče najti.

en: Could not find unpacked path.
sl_SI: Ni bilo mogoče najti razširjene poti.

en: Could not fully remove the plugin %s.
sl_SI: Vtičnika/-ov %s ni bilo mogoče v celoti odstraniti.

en: Could not fully remove the plugins %s.
sl_SI: Vtičnika/-ov %s ni bilo mogoče v celoti odstraniti.

en: Could not fully remove the theme %s.
sl_SI: Teme %s ni mogoče v celoti izbrisati.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
sl_SI: Ni bilo mogoče ustvariti zemljevida vsebine XML, ker manjka razširitev %s

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sl_SI: Dostop ni bilo mogoče omogočiti - uporabnik ima morda že pravice za dostop do te datoteke ali pa elektronsko sporočilo plačniku ni bilo poslano. Prepričajte se, da je plačnik prejel e-sporočilo in da je bilo naročilo shranjeno.

en: Could not insert attachment into the database.
sl_SI: Priponke ni bilo mogoče vstaviti v podatkovno zbirko.

en: Could not insert term relationship into the database.
sl_SI: Razmerja izrazov ni bilo mogoče vstaviti v podatkovno zbirko

en: Could not log out user sessions. Please try again.
sl_SI: Odjava ni uspela. Prosim, poskusite znova.

en: Could not open file handle.
sl_SI: Ročice datoteke ni bilo mogoče odpreti.

en: Could not parse the path.
sl_SI: Poti ni bilo mogoče razčleniti.

en: Could not persist order to database table "%s".
sl_SI: Ni bilo mogoče ohraniti naročila v tabeli podatkovne zbirke »%s«.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
sl_SI: Sprememba dejanja ni možna: "%1$s" (ID: %2$d). Napaka: %3$s

en: Could not reach WordPress.org
sl_SI: Wordpress.org ni dosegljiv

en: Could not read image size.
sl_SI: Velikosti slike ni bilo mogoče prebrati.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
sl_SI: Ni bilo mogoče registrirati datoteke "%1$s" kot vzorca bloka (neveljaven ključ "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
sl_SI: Ni bilo mogoče registrirati datoteke "%s" kot vzorca bloka (manjka polje "Ključ")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
sl_SI: Ni bilo mogoče registrirati datoteke "%s" kot vzorca bloka (manjka polje "Naslov")

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
sl_SI: Datoteke »%s« ni bilo mogoče registrirati kot vzorca bloka, ker ne obstaja.

en: Could not remove the current plugin.
sl_SI: Trenutnega vtičnika ni bilo mogoče odstraniti.

en: Could not remove the old plugin.
sl_SI: Stare izdaje vtičnika ni bilo mogoče odstraniti.

en: Could not remove the old theme.
sl_SI: Stare teme ni ni bilo mogoče odstraniti.

en: Could not remove the old translation.
sl_SI: Starega prevoda ni bilo mogoče odstraniti.

en: Could not resume the plugin.
sl_SI: Vtičnika ni bilo mogoče znova omogočiti.

en: Could not resume the theme.
sl_SI: Teme ni bilo mogoče znova omogočiti.

en: Could not retrieve site data.
sl_SI: Podatkov strani ni bilo mogoče pridobiti.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
sl_SI: Ni bilo mogoče očistiti možnosti %1$s. Koda napake: %2$s

en: Could not save application password.
sl_SI: Ni mogoče shraniti gesla aplikacije.

en: Could not split shared term.
sl_SI: Skupnega izraza ni bilo mogoče razdeliti.

en: Could not update attachment in the database.
sl_SI: Ni bilo mogoče posodobiti priponke v podatkovni zbirki.

en: Could not update comment in the database.
sl_SI: Ni bilo mogoče posodobiti komentarja v podatkovni zbirki.

en: Could not update comment status.
sl_SI: Statusa komentarja ni bilo mogoče posodobiti

en: Could not update site in the database.
sl_SI: Ni bilo mogoče posodobiti spletišča v podatkovni zbirki.

en: Could not update the attribute.
sl_SI: Atributa ni mogoče posodobiti.

en: Could not update the email last sent time.
sl_SI: Ni bilo mogoče posodobiti časa zadnje poslane e-pošte.

en: Could not update the meta value of %s in database.
sl_SI: Ni bilo mogoče posodobiti meta vrednosti %s v podatkovni zbirki.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
sl_SI: Ni mogoče zapisati datoteke %1$s (%2$s).

en: Could not write file %s
sl_SI: V datoteko %s ni bilo mogoče pisati

en: Could not write to template file.
sl_SI: Zapisovanje v predlogo ni bilo mogoče.

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
sl_SI: Ni bilo mogoče pridobiti seznama nadzornih vsot za WordPress %s.

en: Count
sl_SI: Število

en: Countries
sl_SI: Države

en: Country
sl_SI: Država

en: Country / Region
sl_SI: Država / regija

en: Country / Region.
sl_SI: Država / regija.

en: Country / State
sl_SI: Država / Zvezna država

en: Country / region:
sl_SI: Država / regija:

en: Country ISO 3166 code.
sl_SI: ISO 3166 koda države.

en: Country code
sl_SI: Koda države

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sl_SI: Koda države v formatu ISO 3166-1 alpha-2.

en: Country&nbsp;code
sl_SI: Koda&nbsp;države

en: Country/Region
sl_SI: Država / regija

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sl_SI: Koda države/območja v obliki ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
sl_SI: Država

en: Coupon
sl_SI: Kupon

en: Coupon "%s" does not exist!
sl_SI: Kupon "%s" ne obstaja!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sl_SI: Kupon %s je bil uporabljen v drugi transakciji tega zaključka nakupa, dosežena pa je bila tudi omejitev uporabe kupona. Odstranite kupon in poskusite znova.

en: Coupon ID.
sl_SI: ID kupona.

en: Coupon amount
sl_SI: Znesek kupona

en: Coupon applied: "%s".
sl_SI: Kupon uveljavljen: »%s«.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
sl_SI: Kupona ni mogoče odstraniti, ker še ni uveljavljen v košarici.

en: Coupon code
sl_SI: Koda kupona

en: Coupon code "%s" has already been applied.
sl_SI: Koda kupona "%s" je bila že uveljavljena.

en: Coupon code already applied!
sl_SI: Kupon je že dodan!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sl_SI: Koda kupona že obstaja - stranke bodo uporabile zadnji kupon s to kodo.

en: Coupon code applied successfully.
sl_SI: Kupon je uspešno dodan.

en: Coupon code is required.
sl_SI: Koda kupona je obvezna.

en: Coupon code removed successfully.
sl_SI: Kupon je uspešno odstranjen.

en: Coupon code.
sl_SI: Koda kupona

en: Coupon created
sl_SI: Kupon je ustvarjen

en: Coupon creation date in GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve kupona v GMT.

en: Coupon creation date.
sl_SI: Datum ustvaritve kupona.

en: Coupon data
sl_SI: Podatki kupona

en: Coupon deleted
sl_SI: Kupon je izbrisan

en: Coupon description.
sl_SI: Opis kupona.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
sl_SI: Skupna vrednost popusta kupona mora biti pozitivna.

en: Coupon discount type.
sl_SI: Vrsta popusta kupona.

en: Coupon does not exist in the cart.
sl_SI: Kupon ne obstaja v košarici.

en: Coupon does not exist!
sl_SI: Kupon ne obstaja!

en: Coupon draft updated.
sl_SI: Osnutek kupona posodobljen.

en: Coupon expiration date in GMT.
sl_SI: Datum poteka kupona v GMT.

en: Coupon expiration date.
sl_SI: Datum poteka kupona.

en: Coupon expiry date
sl_SI: Datum izteka veljavnosti

en: Coupon has been removed.
sl_SI: Kupon je bil odstranjen.

en: Coupon is not valid.
sl_SI: Kupon je neveljaven.

en: Coupon item ID is readonly.
sl_SI: ID predmeta kupona je samo za branje.

en: Coupon management has moved!
sl_SI: Upravljanje kuponov je bilo preseljeno!

en: Coupon removed: "%s".
sl_SI: Kupon odstranjen: »%s«.

en: Coupon restored
sl_SI: Kupon obnovljen

en: Coupon saved.
sl_SI: Kupon shranjen.

en: Coupon scheduled for: %s.
sl_SI: Kupon načrtovan za: %s.

en: Coupon submitted.
sl_SI: Kupon predložen.

en: Coupon type
sl_SI: Vrsta kupona

en: Coupon type name.
sl_SI: Naziv tipa kupona.

en: Coupon updated
sl_SI: Kupon je posodobljen

en: Coupon updated.
sl_SI: Kupon posodobljen.

en: Coupon usage limit has been reached.
sl_SI: Dovoljena meja uporabe kupona je bila dosežena.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
sl_SI: Dovoljena meja uporabe kupona je bila dosežena. Če ste pravkar uporabili kupon, a naročilo ni bilo zaključeno, lahko ponovite ali prekličete naročilo na strani <a href="%s">moj račun</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
sl_SI: Dovoljena meja uporabe kupona je bila dosežena. Poskusite znova po določenem času ali pa nas kontaktirajte za pomoč.

en: Coupon(s)
sl_SI: Kupon(i)

en: Coupon(s):
sl_SI: Kupon(i):

en: Coupon:
sl_SI: Kupon:

en: Coupon: %s
sl_SI: Kupon: %s

en: Coupons
sl_SI: Kuponi

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
sl_SI: Kuponi so odličen način ponudbe popustov in nagrad vašim strankam. Ko bodo ustvarjeni, se bodo pojavili na tem mestu.

en: Coupons are disabled.
sl_SI: Kuponi so onemogočeni.

en: Coupons by date
sl_SI: Kuponi po datumu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sl_SI: Kuponi se lahko uveljavijo v košarici ali med zaključkom nakupa.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
sl_SI: Kupone lahko sedaj upravljate iz Trženje > Kuponi. Kliknite spodnji gumb, da odstranite zastarel vnos menija WooCommerce > Kuponi.

en: Coupons detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o kuponih.

en: Coupons discounts
sl_SI: Popusti kuponov

en: Coupons line data.
sl_SI: Podatki kuponov.

en: Coupons list
sl_SI: Seznam kuponov

en: Coupons navigation
sl_SI: Navigacija po kuponih

en: Coupons totals.
sl_SI: Skupek kuponov.

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Create Menu
sl_SI: Ustvari meni

en: Create New Menu
sl_SI: Ustvari nov meni

en: Create Product
sl_SI: Ustvari izdelek

en: Create Site
sl_SI: Ustvari spletišče

en: Create a Configuration File
sl_SI: Ustvari konfiguracijsko datoteko

en: Create a New Site
sl_SI: Ustvari novo spletišče

en: Create a New User
sl_SI: Ustvari novega uporabnika

en: Create a Page
sl_SI: Ustvarite stran

en: Create a brand new user and add them to this site.
sl_SI: Ustvarite popolnoma novega uporabnika in ga dodajte na to spletišče.

en: Create a menu for this location
sl_SI: Ustvari meni za to lokacijo

en: Create a new Privacy Policy page
sl_SI: Ustvari novo stran s Pravilnikom o zasebnosti

en: Create a new gallery
sl_SI: Ustvari novo galerijo

en: Create a new playlist
sl_SI: Ustvari nov seznam predvajanja

en: Create a new video playlist
sl_SI: Ustvari nov video seznam predvajanja

en: Create a new webhook
sl_SI: Ustvari nov webhook

en: Create a product
sl_SI: Ustvari izdelek

en: Create account password
sl_SI: Ustvari geslo računa

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
sl_SI: Ustvarite oglaševalske kampanje in dosezite milijardo globalnih uporabnikov s %1$sTikTok for WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
sl_SI: Ustvarite oglaševalske kampanje s TikTokom

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
sl_SI: Ustvarite oglaševalske kampanje in dosezite milijardo globalnih uporabnikov.

en: Create an API key
sl_SI: Ustvari API ključ

en: Create an Account
sl_SI: Ustvarite račun

en: Create an account?
sl_SI: Ustvarite račun?

en: Create an outstanding website
sl_SI: Ustvarite izjemno stran

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
sl_SI: Ustvarite in pošiljajte e-poštna sporočila, glasila in promocijske kampanje neposredno z nadzorne plošče.

en: Create audio playlist
sl_SI: Ustvari seznam predvajanja

en: Create coupons
sl_SI: Ustvari kupone

en: Create customers
sl_SI: Ustvari stranke

en: Create default WooCommerce pages
sl_SI: Ustvari privzete strani WooCommerce

en: Create gallery
sl_SI: Ustvari galerijo

en: Create new
sl_SI: Ustvari novo

en: Create on-brand store campaigns, fast email promotions and customer retargeting with Creative Mail.
sl_SI: S Creative Mail ustvarite oglaševalske kampanje za blagovno znamko trgovine, hitre e-poštne promocije in ponovno ciljanje strank.

en: Create orders
sl_SI: Ustvari naročila

en: Create pages
sl_SI: Ustvari strani

en: Create products
sl_SI: Ustvari izdelke

en: Create some products
sl_SI: Ustvarite nekaj izdelkov

en: Create value
sl_SI: Ustvari vrednost

en: Create video playlist
sl_SI: Ustvari video seznam predvajanja

en: Create webhooks
sl_SI: Ustvari webhooke

en: Create your first coupon
sl_SI: Ustvarite vaš prvi kupon

en: Create your first menu below.
sl_SI: Spodaj ustvarite vaš prvi meni.

en: Create, edit, and delete menus
sl_SI: Ustvarite, urejate in izbrišete menije

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Created at
sl_SI: Ustvarjeno ob

en: Created with love and care in Australia.
sl_SI: Ustvarjeno z ljubeznijo in skrbjo v Avstraliji.

en: Creating
sl_SI: Ustvarjanje

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
sl_SI: Ustvarjanje strani je zelo podobno ustvarjanju prispevka in zaslone je mogoče prilagoditi na enak način s poljubno uporabo možnosti povleci in spusti, zavihka Nastavitve pogleda in razširjanjem/krčenjem polj. To okno vsebuje tudi prostor za nemoteno pisanje, ki je na voljo prek gumbov Celotni zaslon v obliki grafičnega ali besedilnega načina. Urejevalnik strani večinoma deluje na podoben način kot Urejevalnik prispevkov, vendar je v polju Atributi strani nekaj možnosti, ki so značilne le za strani.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
sl_SI: Ustvaritev komentarja zahteva veljavno avtorjevo ime in e-pošto.

en: Creating comment failed.
sl_SI: Ustvarjanje komentarja ni uspelo.

en: Creating product review failed.
sl_SI: Ustvarjanje mnenja o izdelku je spodletelo.

en: Credit Card
sl_SI: Kreditna kartica

en: Credit card
sl_SI: Kreditna kartica

en: Credits
sl_SI: Zasluge

en: Crete
sl_SI: Kreta

en: Crimea
sl_SI: Krim

en: Critical
sl_SI: Kritično

en: Croatia
sl_SI: Hrvaška

en: Croatian
sl_SI: Hrvaško

en: Croatian kuna
sl_SI: Hrvaška kuna

en: Crop
sl_SI: Obreži

en: Crop Aspect Ratio
sl_SI: Obreži v razmerju višina/širina

en: Crop Header Image
sl_SI: Obreži sliko glave

en: Crop Image
sl_SI: Obreži sliko

en: Crop Selection
sl_SI: Obreži izbrano

en: Crop and Publish
sl_SI: Obreži in objavi

en: Crop arguments.
sl_SI: Argumenti za obrezovanje.

en: Crop image
sl_SI: Obreži sliko

en: Crop thumbnail to exact dimensions
sl_SI: Obreži predogledno sličico po točnih merah

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
sl_SI: Obreži predogledno sličico na točno velikost (navadno so predogledne sličice v sorazmerju)

en: Crop type.
sl_SI: Vrsta obrezovanja.

en: Crop uploaded image
sl_SI: Obreži naloženo sliko

en: Crop your image
sl_SI: Izrežite svojo sliko

en: Cropping&hellip;
sl_SI: Obrezovanje&hellip;

en: Cross-sells
sl_SI: Navzkrižni izdelki

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sl_SI: Navzkrižni izdelki so izdelki, ki jih promovirate v košarici, glede na trenutni izdelek.

en: Crunching&hellip;
sl_SI: Obdelovanje &hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
sl_SI: Kriptografsko razpršilo nastavitev primerka.

en: Ctrl + Alt + letter:
sl_SI: Ctrl + Alt + črka:

en: Ctrl + letter:
sl_SI: Ctrl + črka:

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Cuban convertible peso
sl_SI: Kubanski konvertibilni peso

en: Cuban peso
sl_SI: Kubanski peso

en: Cura&ccedil;ao
sl_SI: Curacao

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
sl_SI: Koda valute (v obliki ISO) za vrnjene cene.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
sl_SI: Najmanjša enota valute (število decimalk po ločilu decimalk) za vrnjene cene.

en: Currency options
sl_SI: Možnosti valute

en: Currency position
sl_SI: Položaj valute

en: Currency position.
sl_SI: Položaj valute.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
sl_SI: Simbol valute, ki se lahko uporabi za oblikovanje vrnjenih cen.

en: Currency symbol position for this country.
sl_SI: Položaj simbola valute za to državo.

en: Currency symbol.
sl_SI: Valutni simbol.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
sl_SI: Valuta, v kateri je bilo ustvarjeno naročilo, v obliki ISO.

en: Currency.
sl_SI: Valuta.

en: Current
sl_SI: Trenuten

en: Current Background Image
sl_SI: Trenutna slika ozadja

en: Current Gravatar
sl_SI: Trenutni Gravatar

en: Current Header Image
sl_SI: Trenutna slika glave

en: Current Header Video
sl_SI: Trenutni video glave

en: Current Page
sl_SI: Trenutna stran

en: Current Revision by %s
sl_SI: Trenutna različica uporabnika %s

en: Current Server time
sl_SI: Trenutni čas strežnika

en: Current Theme
sl_SI: Trenutna tema

en: Current UTC time
sl_SI: Trenutni čas UTC

en: Current administration email: %s
sl_SI: Trenutni skrbniški e-poštni naslov: %s

en: Current annual revenue of the store.
sl_SI: Trenutni letni prihodek trgovine.

en: Current header
sl_SI: Trenutna glava

en: Current instance settings of the widget.
sl_SI: Trenutne nastavitve primerka gradnika.

en: Current page
sl_SI: Trenutna stran

en: Current page of the collection.
sl_SI: Trenutna stran zbirke.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
sl_SI: Pridobivanje trenutne strani se bi moralo klicati ob ali po ročici `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
sl_SI: Trenutno geslo (pustite prazno, da ostane nespremenjeno)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
sl_SI: Trenutni vtičnik: %1$s (različica %2$s)

en: Current product price.
sl_SI: Trenutna cena izdelka.

en: Current set billing address for the customer.
sl_SI: Trenutno nastavljen naslov plačnika stranke.

en: Current set shipping address for the customer.
sl_SI: Trenutno nastavljen naslov dostave stranke.

en: Current thumbnail
sl_SI: Trenutna predogledna sličica

en: Current time
sl_SI: Trenutni čas

en: Current variation price.
sl_SI: Trenutna cena različice.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
sl_SI[0]: Trenutno čaka na odobritev %s komentar. Obiščite ploščo za moderiranje:
sl_SI[1]: Trenutno čakata na odobritev %s komentarja. Obiščite ploščo za moderiranje:
sl_SI[2]: Trenutno čakajo na odobritev %s komentarji. Obiščite ploščo za moderiranje:
sl_SI[3]: Trenutno čaka na odobritev %s komentarjev. Obiščite ploščo za moderiranje:

en: Currently syncing orders... %d pending
sl_SI: Poteka usklajevanje naročil ... %d čakajočih

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Background
sl_SI: Ozadje po meri

en: Custom CSS
sl_SI: CSS po meri

en: Custom CSS selectors.
sl_SI: Izbirniki CSS po meri.

en: Custom Colors
sl_SI: Barve po meri

en: Custom Fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom HTML
sl_SI: HTML po meri

en: Custom HTML Widget
sl_SI: Gradnik HTML po meri

en: Custom Header
sl_SI: Glava po meri

en: Custom Link
sl_SI: URL po meri

en: Custom Links
sl_SI: Povezave po meri

en: Custom Logo
sl_SI: Logotip po meri

en: Custom Menu
sl_SI: Meni po meri

en: Custom PHP error message.
sl_SI: Prilagojeno sporočilo napake PHP-ja.

en: Custom PHP fatal error handler.
sl_SI: Prilagojen ročnik za usodne napake PHP-ja.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Size
sl_SI: Velikost po meri

en: Custom Structure
sl_SI: Struktura po meri

en: Custom URL
sl_SI: URL po meri

en: Custom background if defined by the theme.
sl_SI: Prilagojena barva ozadja, če jo določa tema.

en: Custom base
sl_SI: Osnova po meri

en: Custom color
sl_SI: Barva po meri

en: Custom color palette if defined by the theme.
sl_SI: Prilagojena barvna paleta, če jo določa tema.

en: Custom date format:
sl_SI: Oblika datuma po meri:

en: Custom field deleted.
sl_SI: Polje po meri je izbrisano.

en: Custom field updated.
sl_SI: Polje po meri je posodobljeno.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
sl_SI: Polja po meri se lahko uporabijo za dodajanje metapodatkov prispevkom katere lahko <a href="%s">uporabite v vaši temi</a>.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
sl_SI: Polja po meri lahko uporabite za dodajanje dodatnih metapodatkov naročilu, ki jih lahko %1$suporabite v vaši temi%2$s.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
sl_SI: Prilagojene velikosti pisav, če jih določa tema.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
sl_SI: Prilagojene predloge nastavitev prelivov, če jih določa tema.

en: Custom header if defined by the theme.
sl_SI: Prilagojena glava, če jo določa tema.

en: Custom installation script.
sl_SI: Skript za nameščanje po meri.

en: Custom logo if defined by the theme.
sl_SI: Prilagojen logotip, če ga določa tema.

en: Custom maintenance message.
sl_SI: Obvestilo o vzdrževanju po meri.

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
sl_SI: Uporaba tabele naročil po meri ni omogočena. Če preizkušate, jo lahko omogočite tako, da sledite navodilom za preizkušanje v %s

en: Custom ordering
sl_SI: Razvrščanje po meri

en: Custom ordering position.
sl_SI: Položaj razvrščanja po meri.

en: Custom orders tables have been deleted.
sl_SI: Tabele naročil po meri so bile izbrisane.

en: Custom rules have been added to your %s file.
sl_SI: V vašo datoteko %s so bila dodana prilagojena pravila.

en: Custom site deleted message.
sl_SI: Sporočilo o brisanju spletišča po meri.

en: Custom site inactive message.
sl_SI: Sporočilo o neaktivnem spletišču po meri.

en: Custom site suspended message.
sl_SI: Sporočilo o začasno onemogočenem spletišču po meri.

en: Custom time format:
sl_SI: Oblika časa po meri:

en: Custom:
sl_SI: Po meri:

en: Customer
sl_SI: Stranka

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
sl_SI: E-sporočila za "nov račun" so poslane stranki, ko se stranka registrira med zaključkom nakupa ali na uporabniških straneh.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
sl_SI: E-sporočila za "ponastavi geslo" so poslana stranki, ko ta ponastavi geslo.

en: Customer Data
sl_SI: Podatki stranke

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
sl_SI: ID stranke, če je registrirana. Bo vrnilo 0 za goste.

en: Customer ID is invalid.
sl_SI: ID stranke je neveljaven.

en: Customer ID.
sl_SI: ID stranke.

en: Customer IP: %s
sl_SI: IP stranke: %s

en: Customer Name
sl_SI: Ime stranke

en: Customer billing address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Customer created
sl_SI: Stranka je ustvarjena

en: Customer deleted
sl_SI: Stranka je izbrisana

en: Customer details
sl_SI: Podatki o stranki

en: Customer download link
sl_SI: Strankina povezava za prenos

en: Customer download log
sl_SI: Dnevnik strankinih prenosov

en: Customer download permissions have been retained.
sl_SI: Strankina dovoljenja za prenos so bila ohranjena.

en: Customer downloads
sl_SI: Prenosi strank

en: Customer first name.
sl_SI: Ime stranke.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
sl_SI: Podatki o stranki, kot so vaše ime, e-poštni naslov ter podatki plačnika in dostave.

en: Customer invoice / Order details
sl_SI: Podrobnosti št. računa / naročila

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sl_SI: E-sporočila s pripetim računom se lahko pošljejo stranki in vsebujejo podatke o naročilu in povezave na plačilo.

en: Customer last name.
sl_SI: Priimek stranke.

en: Customer list
sl_SI: Seznam strank

en: Customer login name.
sl_SI: Uporabniško ime stranke.

en: Customer matched zone "%s"
sl_SI: Stranka se ujema z območjem "%s"

en: Customer note
sl_SI: Obvestila za stranko

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sl_SI: E-sporočila s kratkim obvestilom so poslana, ko k naročilu dodate kratko opombo.

en: Customer notes about the order
sl_SI: Strankine opombe glede naročila

en: Customer orders
sl_SI: Naročila strank

en: Customer password.
sl_SI: Strankino geslo.

en: Customer payment page &rarr;
sl_SI: Stran plačila &rarr;

en: Customer provided note
sl_SI: Strankina opomba

en: Customer provided note:
sl_SI: Strankina opomba:

en: Customer role.
sl_SI: Vloga stranke.

en: Customer sales
sl_SI: Prodaja strankam

en: Customer shipping address
sl_SI: Naslov za dostavo

en: Customer type
sl_SI: Vrsta stranke

en: Customer type name.
sl_SI: Naziv tipa stranke.

en: Customer updated
sl_SI: Stranka je posodobljena

en: Customer's IP address.
sl_SI: Strankin IP naslov.

en: Customer:
sl_SI: Stranka:

en: Customers
sl_SI: Stranke

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
sl_SI: Stranke lahko še vedno shranijo datoteko v svojo napravo, vendar bo privzeto datoteka odprta, namesto da bi bila prenesena (ne deluje s preusmeritvami).

en: Customers detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o strankah.

en: Customers do not support trashing.
sl_SI: Strank ni mogoče brisati.

en: Customers totals.
sl_SI: Skuper strank.

en: Customers vs. guests
sl_SI: Stranke proti obiskovalcem

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
sl_SI: Stranke ne bodo morale opraviti nakupa fizičnih izdelkov, dokler ne nastavite načinov dostave.

en: Customizable products
sl_SI: Prilagodljivi izdelki

en: Customization Draft
sl_SI: Osnutek prilagoditve

en: Customize
sl_SI: Prilagodi

en: Customize &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Prilagodi &#8220;%s&#8221;

en: Customize New Changes
sl_SI: Prilagodi nove spremembe

en: Customize Your Site
sl_SI: Prilagodite svoje spletišče

en: Customize checkout options
sl_SI: Prilagodite možnosti zaključka nakupa

en: Customize the message
sl_SI: Spremenite sporočilo

en: Customize theme: %s
sl_SI: Prilagodi temo: %s

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
sl_SI: Prilagodite vašo spletno trgovino z bloki WooCommerce

en: Customize: %s
sl_SI: Prilagodi: %s

en: Customizer
sl_SI: Prilagojevalnik

en: Customizing
sl_SI: Prilagajanje

en: Customizing &#9656; %s
sl_SI: Prilagajanje &#9656; %s

en: Customizing This Display
sl_SI: Prilagajanje tega prikaza

en: Cut
sl_SI: Izreži

en: Cut table row
sl_SI: Izreži vrstico tabele

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Czech
sl_SI: Češko

en: Czech Republic
sl_SI: Češka Republika

en: Czech koruna
sl_SI: Češka krona

en: DESC
sl_SI: Padajoče

en: DKI Jakarta
sl_SI: Džakarta

en: Dacca
sl_SI: Daka

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
sl_SI: Yogyakarta

en: Daily Cron
sl_SI: Dnevni cron

en: Daman and Diu
sl_SI: Daman in Diu

en: Damascus
sl_SI: Damask

en: Danish
sl_SI: Dansko

en: Danish krone
sl_SI: Danska krona

en: Dark
sl_SI: Temna

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Data erasure has failed.
sl_SI: Brisanje podatkov ni uspelo.

en: Data resource ID.
sl_SI: ID vira podatka.

en: Data resource description.
sl_SI: Opis vira podatka.

en: Data store:
sl_SI: Shramba podatkov:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
sl_SI: Podatki, ki bodo poslani načinu plačila med obdelavo plačila.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
sl_SI: Podatki: %1$.2f MB + Kazalo: %2$.2f MB + Pogon %3$s

en: Database
sl_SI: Podatkovna zbirka

en: Database Data Size
sl_SI: Velikost podatkov podatkovne zbirke

en: Database Error
sl_SI: Napaka podatkovne zbirke

en: Database File Path
sl_SI: Pot do datoteke s podatkovno zbirko

en: Database Index Size
sl_SI: Velikost kazala podatkovne zbirke

en: Database Server version
sl_SI: Različica strežnika podatkovne zbirke

en: Database charset
sl_SI: Nabor znakov podatkovne zbirke

en: Database collation
sl_SI: Razvrščanje podatkovne zbirke

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
sl_SI: Datumsko polje podatkovne zbirke, upoštevano v poročilih o prihodkih in naročilih

en: Database error.
sl_SI: Napaka podatkovne zbirke

en: Database information:
sl_SI: Podrobnosti o podatkovni bazi:

en: Database prefix
sl_SI: Predpona podatkovne zbirke

en: Database prefix.
sl_SI: Predpona podatkovne zbirke.

en: Database size
sl_SI: Velikost podatkovne zbirke

en: Database tables.
sl_SI: Tabele podatkovne zbirke.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
sl_SI: Opravilo nadgradnje podatkovne zbirke je bilo razporejeno za izvajanje v ozadju.

en: Database verified successfully.
sl_SI: Podatkovna zbirka uspešno preverjena.

en: Database.
sl_SI: Podatkovna zbirka.

en: Datastore currently in use for orders.
sl_SI: Shramba podatkov, ki se trenutno uporablja za naročila.

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date Accepted
sl_SI: Datum potrditve

en: Date Format
sl_SI: Zapis datuma

en: Date Sent
sl_SI: Poslano na dan

en: Date Type
sl_SI: Vrsta datuma

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
sl_SI: Datum, po katerem bo uporabnik opomnjen o opombi, če obstaja (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
sl_SI: Datum, po katerem bo uporabnik opomnjen o opombi, če obstaja.

en: Date and time
sl_SI: Datum in čas

en: Date created:
sl_SI: Datum ustvaritve:

en: Date last active GMT.
sl_SI: Datum zadnje dejavnosti (GMT).

en: Date last active.
sl_SI: Datum zadnje dejavnosti.

en: Date range
sl_SI: Obseg datuma

en: Date range:
sl_SI: Datumski obseg:

en: Date registered GMT.
sl_SI: Datum registracije (GMT).

en: Date registered.
sl_SI: Datum registracije.

en: Date sale price ends
sl_SI: Končni datum akcijske cene

en: Date sale price starts
sl_SI: Začetni datum akcijske cene

en: Date the note was created (GMT).
sl_SI: Datum ustvaritve opombe (GMT).

en: Date the note was created.
sl_SI: Datum ustvaritve opombe.

en: Date the order was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve naročila v GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve naročila, v časovnem pasu strani.

en: Date/Time
sl_SI: Datum/Čas

en: Date/time
sl_SI: Datum/ura

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: Day
sl_SI: Dan

en: Day and name
sl_SI: Dan in ime

en: Day(s)
sl_SI: Dan (dnevi)

en: Daylight saving time begins on: %s.
sl_SI: Poletni čas se začne na: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
sl_SI: Dnevno shranjevanje se začne ob: <code>%s</code>.

en: Days
sl_SI: Dnevi

en: Deactivate
sl_SI: Deaktiviraj

en: Deactivate this plugin
sl_SI: Deaktiviraj vtičnik

en: Debug log
sl_SI: Razhroščevalni dnevnik

en: Debug mode
sl_SI: Razhroščevalni način

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
sl_SI: Razhroščevalni način je pogosto omogočen, da zbere več podrobnosti o napaki ali težavah s spletiščem, lahko pa vsebuje občutljive podatke, ki ne bi smeli biti razpoložljivi na javno dostopnem spletišču.

en: Debugging enabled
sl_SI: Razhroščevanje omogočeno

en: December
sl_SI: december

en: Decimal precision of the returned prices.
sl_SI: Decimalna natančnost vrnjenih cen.

en: Decimal separator
sl_SI: Ločilo decimalk

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
sl_SI: Ločilo decimalk za prikaz cen za to državo.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
sl_SI: Decimalno ločilo za valuto, ki se lahko uporabi za oblikovanje vrnjenih cen.

en: Decimal separator.
sl_SI: Ločilo decimalk.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
sl_SI: Zmanjšaj trenutno ceno za (fiksni znesek ali v %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
sl_SI: Zmanjšaj akcijsko ceno za (fiksni znesek ali %):

en: Decrease existing stock by:
sl_SI: Zmanjšaj obstoječo zalogo za:

en: Decrease indent
sl_SI: Zmanjšaj odmik

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Zmanjšaj redne cene (fiksen znesek ali odstotek)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Zmanjšaj akcijske cene (določen znesek ali odstotek)

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Avatar
sl_SI: Privzeti avatar

en: Default Data
sl_SI: Privzeti podatki

en: Default Date Range
sl_SI: Privzeto časovno obdobje

en: Default Form Values
sl_SI: Privzete vrednosti obrazca

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
sl_SI: Privzeta ISO4127 alpha-3 koda valute za državo.

en: Default Images
sl_SI: Privzete slike

en: Default Link Category
sl_SI: Privzeta kategorija povezave

en: Default Mail Category
sl_SI: Privzeta kategorija za pošto

en: Default Post Category
sl_SI: Privzeta kategorija prispevka

en: Default Post Format
sl_SI: Privzeta oblika prispevka

[ctx: Default Preset]
en: Default
sl_SI: Privzeta

en: Default Style
sl_SI: Privzeti slog

en: Default article settings
sl_SI: Običajne nastavitve objave

en: Default attribute
sl_SI: Privzet atribut

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sl_SI: Nekategorizirano

en: Default comment status
sl_SI: Privzeto stanje komentarja

en: Default customer location
sl_SI: Privzeta lokacija stranke

en: Default is %s
sl_SI: Privzeto je %s

[ctx: Default page slug]
en: about
sl_SI: o strani

[ctx: Default page title]
en: About
sl_SI: O strani

en: Default post category.
sl_SI: Privzeta kategorija prispevkov.

en: Default post format
sl_SI: Privzeta oblika prispevka

en: Default post format.
sl_SI: Privzeti format prispevka.

en: Default post settings
sl_SI: Privzete nastavitve prispevkov

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
sl_SI: pozdravljen-svet

en: Default product category cannot be deleted.
sl_SI: Privzete kategorije izdelka ni mogoče izbrisati.

en: Default product sorting
sl_SI: Privzeto razvrščanje izdelkov

en: Default shortcuts,
sl_SI: Privzete kratke kode,

en: Default sort order
sl_SI: Privzet vrstni red

en: Default sort order.
sl_SI: Privzeto razvrščanje.

en: Default sorting
sl_SI: Privzeto razvrščanje

en: Default sorting (custom ordering + name)
sl_SI: Privzeto razvrščanje (razvrščanje po meri + naziv)

en: Default template
sl_SI: Privzeta predloga

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sl_SI: Privzet časovni pas je %s - biti mora v obliki UTC

en: Default timezone is UTC
sl_SI: Privzeti časovni pas je UTC

en: Default timezone.
sl_SI: Privzet časovni pas.

en: Default to customer billing address
sl_SI: Privzeto na plačnikov naslov

en: Default to customer shipping address
sl_SI: Privzeto na strankin naslov dostave

en: Default value for the setting.
sl_SI: Privzeta vrednost nastavitve.

en: Defaults variation attributes.
sl_SI: Privzeti atributi različic.

en: Define if the attribute can be used as variation.
sl_SI: Določi ali se atribut lahko uporabi kot različica.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
sl_SI: Določi ali je atribut viden v zavihku "Dodatne informacije" na strani izdelka.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
sl_SI: Določi, ali je naročilo plačano. Status bo spremenjen v "v obdelavi" in zaloga izdelka bo zmanjšana.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
sl_SI: Določite, ali bo različica vidna na strani izdelka.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sl_SI: Določite besedilo, ki se bo prikazalo za cenami izdelkov. To je lahko, na primer "z vključenim DDV", ki razloži vašo ceno. Tu lahko celo nadomestite cene z uporabo: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
sl_SI: Določite, ali naj bo obdavčen celoten izdelek ali le stroški dostave.

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete "%s" permanently
sl_SI: Trajno izbriši "%s"

en: Delete &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Izbriši &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
sl_SI: Trajno izbriši &#8220;%s&#8221;

en: Delete Menu
sl_SI: Izbriši meni

en: Delete My Site Permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši moje spletišče

en: Delete Permanently
sl_SI: Izbriši za vedno

en: Delete Site
sl_SI: Izbriši spletišče

en: Delete Users
sl_SI: Izbriši uporabnike

en: Delete WooCommerce tax rates
sl_SI: Izbriši vse davčne stopnje WooCommerce

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
sl_SI: Menijsko postavko izbrišete tako, da ga <strong>raztegnete in kliknete Odstrani povezavo</strong>

en: Delete all content.
sl_SI: Izbriši vso vsebino.

en: Delete all variations
sl_SI: Izbriši vse različice

en: Delete column
sl_SI: Zbriši stolpec

en: Delete image
sl_SI: Izbriši sliko

en: Delete it: %s
sl_SI: Izbriši: %s

en: Delete item
sl_SI: Izbriši element

en: Delete log
sl_SI: Izbriši dnevnik

en: Delete note
sl_SI: Izbrišite opombo

en: Delete orphaned variations
sl_SI: Izbriši osirotele različice

en: Delete payment method
sl_SI: Izbriši način plačila

en: Delete permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši

en: Delete requests
sl_SI: Izbriši zahteve

en: Delete row
sl_SI: Izbriši vrstico

en: Delete table
sl_SI: Izbriši tabelo

en: Delete tax rates
sl_SI: Izbriši davčne stopnje

en: Delete template file
sl_SI: Izbriši predlogo

en: Delete the custom orders tables
sl_SI: Izbriši tabele naročil po meri

en: Delete this comment permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši ta element

en: Delete this item permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši ta element

en: Delete this review permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši to oceno

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
sl_SI: %1$s izbrisan in popravljena zaloga (%2$s)

en: Deleted %s
sl_SI: Izbrisan %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Izbrisano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Izbrisani <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Izbrisana <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Izbrisanih <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
sl_SI: Izbrisane so bile vse shranjene seje in %d shranjenih košaric.

en: Deleted author: %s
sl_SI: Izbrisan avtor: %s

en: Deleted menu item: %s.
sl_SI: Izbrisan predmet menija: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
sl_SI: Zapri značko za prečrtano besedilo

en: Deleted:
sl_SI: Izbrisano:

en: Deleting Links
sl_SI: Brisanje povezav

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
sl_SI: Izbris kategorije ne izbriše prispevkov v njej. Namesto tega bodo prispevki, ki so bili dodeljeni samo izbrisani kategoriji, prestavljeni v privzeto kategorijo %s. Privzete kategorije ni mogoče izbrisati.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
sl_SI: Izbris kategorije ne izbriše izdelkov v njej. Namesto tega bodo izdelki, ki so bili dodeljeni izbrisani kategoriji, prestavljeni v kategorijo %s

en: Delimiter
sl_SI: Razmejevalnik

en: Delivery URL
sl_SI: URL poizvedbe

en: Delivery fee
sl_SI: Strošek dostave

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
sl_SI: Besedilo ocene časa dostave, npr. 3-5 delovnih dni.

en: Denied: %s
sl_SI: Zavrnjeno: %s

en: Denmark
sl_SI: Danska

en: Deny
sl_SI: Zavrni

en: Department
sl_SI: Oddelek

en: Descending
sl_SI: Padajoče

en: Descending.
sl_SI: Padajoče

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
sl_SI: Opišite ta izdelek. Zakaj je edinstven? Katere so njegove najpomembnejše lastnosti?

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description (optional)
sl_SI: Opis (neobvezno)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
sl_SI: Opis za priponko, kot je naveden v podatkovni zbirki.

en: Description for your reference
sl_SI: Opis za vašo referenco

en: Description is missing.
sl_SI: Manjka opis.

en: Description of block type.
sl_SI: Opis vrste bloka.

en: Description of sidebar.
sl_SI: Opis stranske vrstice.

en: Description of template.
sl_SI: Opis predloge.

en: Description of the marketing campaign type.
sl_SI: Opis vrste tržne kampanje.

en: Description of the marketing channel.
sl_SI: Opis tržnega kanala.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
sl_SI: Opis stopnje dostave, npr. Dostava preko pošte.

en: Description of the user.
sl_SI: Opis uporabnika.

en: Description of the widget.
sl_SI: Opis gradnika.

en: Descriptions
sl_SI: Opisi

en: Descripton
sl_SI: Opis:

en: Deselect
sl_SI: Odznači

en: Design
sl_SI: Zasnova

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
sl_SI: Oblikujte vašo trgovino z globoko integracijo WooCommerca. Če je vklopljeno, bomo namestili temo <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, vaša trenutna tema <em>%s</em> pa bo onemogočena.

en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: Destination folder already exists.
sl_SI: Ciljna mapa že obstaja.

en: Destination logger must be configured before running a migration
sl_SI: Pred zagonom selitve mora biti nastavljeno beleženje cilja

en: Destination store must be configured before running a migration
sl_SI: Pred zagonom selitve mora biti nastavljena shramba cilja

en: Detach
sl_SI: Odstrani

en: Detach blocks from template part
sl_SI: Odpni bloke iz dela predloge

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Odpni iz &#8220;%s&#8221;

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Details about the media file, specific to its type.
sl_SI: Podrobnosti o predstavnostni datoteki, značilno za svojo vrsto.

en: Details for theme: %s
sl_SI: Podrobnosti o temi: %s

en: Determines how this attribute's values are displayed.
sl_SI: Določi kako so prikazane vrednosti atributa.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
sl_SI: Določa ali so skriti ali vidni izdelki kataloga prikazani.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sl_SI: Določa vrstni red izrazov na uporabniških straneh izdelkov. V primeru uporabe razvrščanja po meri, lahko "povlečete in spustite" izraze v ta atribut.

en: Determines the type of discount that will be applied.
sl_SI: Določi vrsto popusta, ki bo uporabljena.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
sl_SI: Ali je vzorec viden v vstavljalniku.

en: Developed by %s
sl_SI: Razvijalec: %s

en: Developer
sl_SI: Razvijalec

en: Developers
sl_SI: Razvijalci

en: Dhaka
sl_SI: Daka

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
sl_SI: Brisalnik %1$s ni vrnil polja (indeks %2$d).

en: Did the tool run successfully?
sl_SI: Ali je bilo orodje uspešno zagnano?

en: Did you just paste HTML?
sl_SI: Ste ravnokar prilepili HTML?

en: Did you know that Woo powers almost 4 million stores worldwide? You’re in good company.
sl_SI: Ali ste vedeli, da Woo poganja skoraj 4 milijone trgovin po vsem svetu? Ste v dobri družbi.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
sl_SI: Ste slišali, da imamo novi gradnik za HTML po meri? Lahko ga najdete tako da stisnete <a class="add-widget" href="#">Dodaj gradnik</a>&#8221; in vnesete besedo &#8220;HTML&#8221;.Preiskusite ga z HTML kodo!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
sl_SI: Ste slišali, da obstaja novi gradnik za HTML po meri? Lahko ga najdete v seznamu gradnikov na tej strani. Prezikusite dodati kodo na vaše spletišče!

en: Did you know you can print shipping labels at home?
sl_SI: Ali ste vedeli, da lahko dostavne nalepke natisnete doma?

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
sl_SI: Ste vedeli, da lahko gledate izboljšane statistika na WordPress.com?

en: Did you know?
sl_SI: Ali veste?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
sl_SI: Ste izgubili telefon ali pa se prijavili na javnem računalniku? Od drugod se lahko odjavite in ostanete prijavljeni tukaj.

en: Different layouts containing video or audio.
sl_SI: Različne postavitve, ki vsebujejo video ali zvok.

en: Different layouts for displaying images.
sl_SI: Različne postavitve za prikaz slik.

en: Dimensions
sl_SI: Dimenzije

en: Dimensions (%s)
sl_SI: Dimenzije (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
sl_SI: Dimenzije (D &times; Š &times; V) (%s)

en: Dimensions unit
sl_SI: Merske enote

en: Dimensions:
sl_SI: Dimenzije:

en: Direct access to leading carriers
sl_SI: Neposreden dostop do vodilnih prevoznikov

en: Direct bank transfer
sl_SI: Neposredna bančna transakcija

en: Direct link (best for mobile)
sl_SI: Direktna povezava (priporočeno za mobilne naprave)

en: Direct payments to email address:
sl_SI: Direktna plačila na e-naslov:

en: Direct updates
sl_SI: Neposredne posodobitve

en: Directories and Sizes
sl_SI: Mape in velikosti

en: Directory sizes could not be returned.
sl_SI: Velikosti imenikov ni bilo mogoče vrniti.

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Disable %s
sl_SI: Onemogoči %s

en: Disable Auto-updates
sl_SI: Onemogoči samodejne posodobitve

en: Disable Translator
sl_SI: Onemogočite prevajalnik

en: Disable accessibility mode
sl_SI: Onemogoči dostopnostni način

en: Disable auto-updates
sl_SI: Onemogoči samodejne posodobitve

en: Disable rule
sl_SI: Onemogoči pravilo

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
sl_SI: Onemogoči dostavo in izračune dostave

en: Disable syntax highlighting when editing code
sl_SI: Onemogoči označevanje sintakse med urejanjem kode

en: Disable the visual editor when writing
sl_SI: Med pisanjem onemogoči grafični urejevalnik

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Disabled Features
sl_SI: Onemogočene zmožnosti

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
sl_SI: Onemogočeno v <a href="%s" aria-label="nastavitvah trgovine za upravljanje zalog">nastavitvah trgovine</a>.

en: Disallowed Comment Keys
sl_SI: Nedovoljeni ključi komentarjev

en: Discard any changes and restore the original image.
sl_SI: Zavrzi spremembe in obnovi izvirno sliko.

en: Discard changes
sl_SI: Opusti spremembe

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Disconnect this account
sl_SI: Odklopite ta račun

en: Discount
sl_SI: Popust

en: Discount amount
sl_SI: Znesek popusta

en: Discount total tax.
sl_SI: Skupen davek popusta.

en: Discount total.
sl_SI: Skupen popust.

en: Discount type
sl_SI: Vrsta popusta

en: Discount:
sl_SI: Popust:

en: Discounted orders
sl_SI: Naročila s popustom

en: Discounted rates
sl_SI: Znižane cene

en: Discourage search engines from indexing this site
sl_SI: Spletnim iskalnikom prepreči indeksiranje tega spletišča

en: Discover additional payment providers
sl_SI: Odkrijte dodatne ponudnike plačil

en: Discover other payment providers
sl_SI: Odkrijte druge ponudnike plačil

en: Discover where to find powerful store add-ons and integrations, with a WooCommerce Marketplace tour
sl_SI: Odkrijte, kje najdete zmogljive dodatke in integracije za trgovine, s predstavitvijo tržnice WooCommerce

en: Discussion
sl_SI: Razprava

en: Discussion Settings
sl_SI: Nastavitve razprave

en: Dismiss
sl_SI: Razreši

en: Dismiss all
sl_SI: Opusti vse

en: Dismiss errors
sl_SI: Opusti napake

en: Dismiss message
sl_SI: Odstrani sporočilo

en: Dismiss the browser warning panel
sl_SI: Opusti opozorilno ploščo brskalnika

en: Dismiss the gateway
sl_SI: Opustite plačilni sistem

en: Dismiss the welcome panel
sl_SI: Opusti začetno ploščo

en: Dismiss this notice.
sl_SI: Odstrani to obvestilo.

en: Dismiss this suggestion
sl_SI: Opusti ta predlog

en: Display Options
sl_SI: Možnosti prikaza

en: Display Settings
sl_SI: Prikaži nastavitve

en: Display Site Title and Tagline
sl_SI: Prikaži naslov in slogan spletišča

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
sl_SI: Prikaži seznam zadnjih izdelkov, ki si jih je stranka ogledala.

en: Display a list of active product filters.
sl_SI: Prikaži seznam aktivnih filtrov za izdelke

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
sl_SI: Prikaži seznam dodeljenih izrazov iz taksonomije: %s

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
sl_SI: Prikaži seznam atributov za filtriranje izdelkov v vaši trgovini.

en: Display a list of recent reviews from your store.
sl_SI: Prikaži seznam zadnjih mnenj v vaši trgovini.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
sl_SI: Prikaži seznam ocen z zvezdicami za filtriranje izdelkov v vaši trgovini.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
sl_SI: Prikaže drsnik za filtriranje izdelkov vaše trgovine po ceni.

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
sl_SI: Prikaži vse avtorje (tudi tiste, ki niso napisali objav)

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
sl_SI: Pokaži vse statične strani, razen če je bila uporabljena predloga po meri ali obstaja namenska predloga.

en: Display as dropdown
sl_SI: Prikaži kot spustni meni

en: Display author
sl_SI: Prikaži avtorja

en: Display date
sl_SI: Prikaži datum

en: Display item author if available?
sl_SI: Naj se prikaže avtor elementa, če je na voljo?

en: Display item content?
sl_SI: Naj se prikaže vsebina elementa?

en: Display item date?
sl_SI: Naj se prikaže datum elementa?

en: Display length:
sl_SI: Pokaži dolžino

en: Display location
sl_SI: Prikaži lokacijo

en: Display name
sl_SI: Prikazno ime

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
sl_SI: Prikazno ime ni mogoče spremniti v e-naslov zaradi varstva podatkov.

en: Display name for the comment author.
sl_SI: Javno ime avtorja komentarja.

en: Display name for the user.
sl_SI: Javno ime uporabnika.

en: Display name publicly as
sl_SI: Ime v javnosti prikaži kot

en: Display post date?
sl_SI: Naj se prikaže datum prispevka?

en: Display prices during cart and checkout
sl_SI: Prikaži cene v košarici in med zaključkom nakupa

en: Display prices in the shop
sl_SI: Prikaži cene v trgovini

en: Display suggestions within WooCommerce
sl_SI: Pokaži predloge znotraj WooCommerce-a

en: Display tax totals
sl_SI: Prikaži skupni davek

en: Display the customer shopping cart.
sl_SI: Prikaži nakupovalno košarico stranke.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sl_SI: Prikaži število neželenih komentarjev, ki jih je prestregel Akismet

en: Display type
sl_SI: Vrsta prikaza

en: Display your contact information.
sl_SI: Pokažite vaše kontaktne podatke.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
sl_SI: Pokažite vaše najnovejše prispevke na seznamih, v mrežah ali drugih postavitvah.

en: Displayed on attachment pages.
sl_SI: Prikazano na straneh s priponko.

en: Displayed title for the leaderboard.
sl_SI: Prikazano ime za lestvico najboljših.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
sl_SI: Prikazovanje %1$s&#8211;%2$s od %3$s

en: Displaying %d themes
sl_SI: Prikazujem %d tem

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
sl_SI: Prikazovanje %s&#8211;%s od %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
sl_SI: Pokaže arhiv taksonomije po meri. Tako kot kategorije in oznake imajo tudi taksonomije izraze, ki jih uporabljate za razvrščanje stvari. Na primer: taksonomija z imenom »Umetnost« ima lahko več izrazov, kot sta »Moderna« in »18. stoletje«. Ta predloga bo služila kot zasilna, ko ne bo mogoče najti bolj določene predloge (npr. Taksonomija: Umetnost).

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
sl_SI: Pokaže arhiv objav ob obisku določenega datuma (npr. example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
sl_SI: Pokaže arhiv kategorij prispevkov. Ta predloga bo služila kot zasilna, ko ne bo mogoče najti bolj določene predloge (npr. Kategorija: recepti).

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
sl_SI: Pokaže arhiv oznak prispevkov. Ta predloga bo služila kot zasilna, ko ne bo mogoče najti bolj določene predloge (npr. Oznaka: pica).

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
sl_SI: Pokaže arhiv objav posameznega avtorja. Ta predloga bo služila kot zasilna, ko ne bo mogoče najti bolj določene predloge (npr. Avtor: admin).

en: Displays a single product.
sl_SI: Pokaže posamezni izdelek.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
sl_SI: Prikaži video iz Predstavnostne knjižnice, YouTube, Vimeo ali drugega ponudnika.

en: Displays an audio player.
sl_SI: Prikaže avdio predvajalnik

en: Displays an image gallery.
sl_SI: Prikaže galerijo slik.

en: Displays an image.
sl_SI: Prikaže sliko.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
sl_SI: Pokaže poljuben arhiv, vključno s prispevki posameznega avtorja, kategorijo, oznako, taksonomijo, vrsto prispevka po meri in datumom. Ta predloga bo služila kot zasilna, ko ne bo mogoče najti bolj določenih predlog (npr. kategorije ali oznake).

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
sl_SI: Pokaže katerikoli posamezen vnos, kot sta prispevek ali stran. Ta predloga bo služila kot zasilna, ko ne bo mogoče najti bolj določene predloge (npr. posameznega prispevka, strani ali priloge).

en: Displays products filtered by a category.
sl_SI: Pokaže izdelke, filtrirane po kategoriji.

en: Displays products filtered by a tag.
sl_SI: Pokaže izdelke filtrirane po oznaki

en: Displays products filtered by an attribute.
sl_SI: Pokaže izdelke filtrirane po atributu.

en: Displays search results for your store.
sl_SI: Pokaže rezultate iskanja za vašo trgovino.

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
sl_SI: Pokaže posamezne prispevke na vašem spletišču, razen če je bila za ta prispevek uporabljena predloga po meri ali obstaja namenska predloga.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
sl_SI: Pokaže najnovejše prispevke kot domačo stran spletišča ali kot »stran s prispevki«, kot je določeno v nastavitvah branja. Predloga naslovne strani prepiše to predlogo, če obstaja in so na domači strani prikazani prispevki.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
sl_SI: Se prikaže, ko obiskovalec na vašem spletišču izvede iskanje.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
sl_SI: Se prikaže, ko si obiskovalec ogleda neobstoječo stran, kot je mrtva povezava ali napačno vtipkan URL.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
sl_SI: Se prikaže, ko si obiskovalec ogleda namensko stran, ki obstaja za katero koli predstavnostno priponko.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
sl_SI: Prikaže, ali je WP Cron omogočen ali ne.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
sl_SI: Prikaže, ali je WordPress v Načinu razhroščevanja.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
sl_SI: Prikaže, ali WordPress uporablja zunanji predpomnilnik predmetov.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
sl_SI: Prikaže, ali ima trenutna tema podporo za WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
sl_SI: Prikaže, ali je trenutna tema podrejena tema.

en: Displays your products.
sl_SI: Pokaže vaše izdelke.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
sl_SI: Prikaže stran s pravilnikom o zasebnosti vašega spletišča.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
sl_SI: Pokaže domačo stran vašega spletišča, ne glede na to, ali je nastavljena za prikaz najnovejših prispevkov ali statične strani. Predloga naslovne strani ima prednost pred vsemi predlogami.

en: Distraction-free writing mode
sl_SI: Način pisanja brez motenj

en: District
sl_SI: Okrožje

en: District Of Columbia
sl_SI: Zvezno okrožje Kolumbija

en: Djibouti
sl_SI: Džibuti

en: Djiboutian franc
sl_SI: Džibutski frank

en: Dnipropetrovshchyna
sl_SI: Dnepropetrovska oblast

en: Dnipropetrovsk Oblast
sl_SI: Dnipropetrovska oblast

en: Do not allow
sl_SI: Ne dovoli

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
sl_SI: Ne odjavite skripte %1$s v zaledju. Za spreminjanje obličja, uporabite ročico %2$s.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
sl_SI: Ko končate, ne pozabite klikniti &#8220;Shrani spremembe&#8221;.

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
sl_SI: Ko končate, ne pozabite klikniti gumba Shrani spremembe.

en: Do not import
sl_SI: Ne uvozi

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
sl_SI: Ne pošiljajte oznak %1$s v %2$s.

en: Do the important options return expected values?
sl_SI: Ali pomembne možnosti vračajo pričakovane vrednosti?

en: Do you need help with adding your first product?
sl_SI: Potrebujete pomoč pri dodajanju vašega prvega izdelka?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
sl_SI: Potrebujete več podrobnosti o WooCommerce Subscriptions?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
sl_SI: Ste prepričani, da se želite <a href="%s">odjaviti</a>?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
sl_SI: Ali želite ustvariti vse različice? To bo ustvarilo novo različico za vsako možno kombinacijo vseh različic atributov (najv. %d naenkrat).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
sl_SI: Ali se želite preseliti iz Shopify v WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
sl_SI: Ali želite prodajati spletne tečaje?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
sl_SI: Ali želite najprej shraniti spremembe? Vaši spremenjeni podatki bodo zavrženi, če se odločite za preklic.

en: Docs
sl_SI: Dokumenti

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Dokument <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Dokumenta <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Dokumenti <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Dokumenti <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
sl_SI: Predogled dokumenta

en: Document properties
sl_SI: Lastnosti dokumenta

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Documents
sl_SI: Dokumenti

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
sl_SI: Ali ima izdelek dodatne možnosti, preden ga lahko dodate v košarico?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
sl_SI: Ali ima ta tema podporo za WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
sl_SI: Ali ima ta tema datoteko woocommerce.php?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
sl_SI: Ali ima uporabnik %1$s pravice do uporabe podatkovne zbirke %2$s?

en: Does this theme have outdated templates?
sl_SI: Ali vsebuje ta tema zastarele predloge?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sl_SI: Ali vaša spletna stran zahteva uporabo SSL certifikata pri transakcijah?

en: Does your site have REST API enabled?
sl_SI: Ali ima vaša stran omogočen REST API?

en: Domain
sl_SI: Domena

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
sl_SI: Izberi

en: Domains
sl_SI: Domene

en: Domains can only contain letters, numbers or hyphens.
sl_SI: Domene lahko vsebujejo samo črke, številke in vezaje.

en: Dominica
sl_SI: Dominika

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska republika

en: Dominican peso
sl_SI: Dominikanski peso

en: Don't allow purchases
sl_SI: Ne dovoli nakupov

en: Don't block repeat voters
sl_SI: Ne blokiraj ponovnih glasovalcev

en: Don't charge for shipping.
sl_SI: Ne zaračunaj dostave.

en: Don't charge tax
sl_SI: Ne obračunajte davka

en: Don't forget to test your checkout
sl_SI: Ne pozabite preizkusiti zaključka nakupa

en: Don't show again
sl_SI: Ne pokaži več

en: Done
sl_SI: Narejeno.

en: Done!
sl_SI: Končano!

en: Donechchyna
sl_SI: Donecka oblast

en: Donetsk Oblast
sl_SI: Donecka oblast

en: Down one
sl_SI: Dol za eno

en: Downgrading the plugin&#8230;
sl_SI: Podgrajevanje vtičnika &#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
sl_SI: Podgrajevanje teme &#8230;

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download %d
sl_SI: Prenos %d

en: Download %d ID
sl_SI: Prenos %d ID

en: Download %d URL
sl_SI: URL prenosa %d

en: Download %d name
sl_SI: Naziv prenosa %d

en: Download &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Prenesi &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
sl_SI: Prenesi in namesti

en: Download Export File
sl_SI: Prenesi izvozno datoteko

en: Download File
sl_SI: Prenesi datoteko

en: Download ID
sl_SI: ID prenosa

en: Download ID (MD5).
sl_SI: ID prenosa (MD5).

en: Download ID.
sl_SI: ID prenosa.

en: Download URL
sl_SI: URL prenosa

en: Download count
sl_SI: Število prenosov

en: Download expiry
sl_SI: Potek prenosa

en: Download expiry days
sl_SI: Dnevi poteka prenosa

en: Download failed.
sl_SI: Prenos ni uspel.

en: Download file
sl_SI: Prenesi datoteko

en: Download file URL.
sl_SI: URL datoteke za prenos.

en: Download for support
sl_SI: Prenesite za podporo

en: Download limit
sl_SI: Omejitev prenosov

en: Download name
sl_SI: Naziv prenosa

en: Download personal data
sl_SI: Prenesi osebne podatke

en: Download personal data again
sl_SI: Ponovno prenesi osebne podatke

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
sl_SI: Vrsta prenosa, to določa shemo na uporabniških straneh.

en: Download your %1$s Report: %2$s
sl_SI: Prenesite vaše poročilo %1$s: %2$s

en: Download your %s Report
sl_SI: Prenesite vaše poročilo %s

en: Downloadable
sl_SI: Prenosljiv

en: Downloadable file name.
sl_SI: Naziv prenosljive datoteke.

en: Downloadable files
sl_SI: Prenosljive datoteke

en: Downloadable product ID.
sl_SI: ID prenosljivega izdelka.

en: Downloadable product permissions
sl_SI: Dovoljenja prenosljivega izdelka

en: Downloadable products
sl_SI: Prenosljivi izdelki

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sl_SI: Prenosljivi izdelki dajejo dostop do datoteke ob nakupu.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sl_SI[0]: Preneseno %s krat
sl_SI[1]: Preneseno %s krat
sl_SI[2]: Preneseno %s krat
sl_SI[3]: Preneseno %s krat

en: Downloading data...
sl_SI: Prenašanje podatkov...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
sl_SI: Prenašanje namestitvenega paketa iz %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
sl_SI: Prenašanje jezikovnega paketa iz %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
sl_SI: Prenašanje posodobitve iz %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
sl_SI: Prenašanje vaše nove teme&hellip;

en: Downloads
sl_SI: Prenosi

en: Downloads remaining
sl_SI: Preostalo št. prenosov

en: Downloads require login
sl_SI: Prenosi zahtevajo prijavo

en: Draft
sl_SI: Osnutek

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Osnutek <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Osnutka <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Osnutki <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Osnutkov <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
sl_SI: Osnutek shranjen

en: Draft created on %1$s at %2$s
sl_SI: Osnutek ustvarjen %1$s ob %2$s

en: Draft saved at %s.
sl_SI: Osnutek shranjen na %s.

en: Draft saved.
sl_SI: Osnutek shranjen.

en: Drafts
sl_SI: Osnutek

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Osnutki <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Osnutki <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Osnutki <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Osnutki <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
sl_SI: Storitve, ki jih želite omogočiti povlecite in spustite v spodnje polje.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
sl_SI: Uporabite metodo 'povleci in spusti' za ureditev območij po meri. V tem vrstnem redu bodo dodeljeni glede na strankin naslov.

en: Drag and drop to reorder media files.
sl_SI: Povlecite in spustite za spreminjanje vrstnega reda datotek.

en: Drag and drop to reorder tracks.
sl_SI: Povleci in spusti za prerazporeditev skladb.

en: Drag and drop to reorder videos.
sl_SI: Povleci in spusti za prerazporeditev videjev.

en: Drag and drop to set admin attribute order
sl_SI: Povlecite in spustite za nastavitev vrstnega reda atributov za skrbnika

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
sl_SI: "Povleci in spusti" ali klikni za ureditev administratorskega vrstnega reda različic

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
sl_SI: Povlecite slike, naložite nove ali izberite datoteke iz knjižnice. Za najboljše rezultate uporabite datoteke JPEG velikosti 1000 x 1000 slikovnih točk ali večje. %1$sKako pripraviti slike?%2$s

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
sl_SI: Potegnite zaznamček v vašo vrstico zaznamkov. Potem ko ste na strani katero želite deliti, ga enostavno stisnete.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
sl_SI: Elemente uredite po želji. Za dodatne možnosti za konfiguracijo kliknite puščico na desni strani elementa.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
sl_SI: Če želite gradnike odstraniti s stranske vrstice, jih povlecite sem, vendar ohranite njihove nastavitve.

en: Drive sales with %1$sGoogle Listings and Ads%2$s
sl_SI: Povečajte prodajo z %1$ssGoogle Listings and Ads%2$s

en: Drive sales with Google Listings & Ads
sl_SI: Povečajte prodajo z Google Listings & Ads

en: Drop files to upload
sl_SI: Spustite datoteke za nalaganje

en: Drop-ins
sl_SI: Dodatki

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
sl_SI: Dodatki so posamezne datoteke v mapi %s, ki zamenjajo ali izboljšajo WordPressove zmožnosti na način, ki ni mogoč z običajnimi vtičniki.

en: Dropdown
sl_SI: Spustni meni

en: Dropin Plugins
sl_SI: Jedrni vtičniki (dropin)

en: Dropins & MU plugins.
sl_SI: Jedrni in nujni vtičniki.

en: Dubai
sl_SI: Dubaj

en: Duotone
sl_SI: Dvoton

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
sl_SI: Zaznan podvojen komentar. Videti je, da ste to že napisali!

en: Durrës
sl_SI: Drač

en: Dushanbe
sl_SI: Dušanbe

en: Dutch
sl_SI: Nizozensko

en: Dyad pairs your written content and images together in perfect balance. The theme is geared towards photographers, foodies, artists, and anyone who is looking for a strong photographic presence on their website.
sl_SI: Dyad prikazuje vsebino  v popolnem ravnovesju s slikami. Predloga je namenjena fotografom, kulinaričnim navdušencem, umetnikom in vsem, ki želijo povdariti fotografije na svoji spletni strani.

en: E-Commerce
sl_SI: E-trgovina

en: E-Mail
sl_SI: Elektronska pošta

en: E-mail
sl_SI: e-mail

en: E-mail me whenever
sl_SI: Pošlji mi e-pošto, ko

en: ERROR: please type a comment.
sl_SI: NAPAKA: vnesite komentar.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
sl_SI: NAPAKA: odgovarjate na komentar v osnutku prispevka.

en: Each application name should be unique.
sl_SI: Vsako ime aplikacije bi moralo biti edinstveno.

en: Each font src must be a non-empty string.
sl_SI: Noben atribut src pisave ne sme biti prazen.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
sl_SI: Vsak navigacijski meni lahko vsebuje več povezav do strani, kategorij, lastnih URL-jev ali drugih tipov vsebin. Povezave menija dodate tako, da izberete elemente iz razširljivih polj v levem stolpcu spodaj.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
sl_SI: Noben atribut src spletne pisave ne sme biti prazen.

en: Earthy, organic feel.
sl_SI: Zemeljski, organski občutek.

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
sl_SI: Vzhodni Azerbajdžan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
sl_SI: Vzhodnokaribski dolar

en: East Macedonia and Thrace
sl_SI: Vzhodna Makedonija in Trakija

en: Easter
sl_SI: Velikonočni otok

en: Eastern
sl_SI: Vzhodna

en: Eastern Cape
sl_SI: Vzhodna Kaplandija

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit %s
sl_SI: Uredi %s

en: Edit %s page
sl_SI: Uredi %s stran

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Edit Approved Directory
sl_SI: Uredi dovoljeno mapo

en: Edit Block Pattern
sl_SI: Uredi vzorec bloka

en: Edit Category
sl_SI: Uredi kategorijo

en: Edit Changeset
sl_SI: Uredi množico sprememb

en: Edit Comment
sl_SI: Uredi komentar

en: Edit Coupon
sl_SI: Uredi kupon

en: Edit Image
sl_SI: Uredi sliko

en: Edit Link
sl_SI: Uredi povezavo

en: Edit Link Category
sl_SI: Uredi kategorijo povezave

en: Edit Media
sl_SI: Uredi predstavnostne datoteke

en: Edit Menu
sl_SI: Uredi meni

en: Edit Menu Item
sl_SI: Uredi menijski element

en: Edit Menus
sl_SI: Uredi menije

en: Edit Navigation Menu
sl_SI: Urejanje navigacijskega menija

en: Edit Order
sl_SI: Uredi naročilo

en: Edit Original
sl_SI: Uredi original

en: Edit Page
sl_SI: Uredi stran

en: Edit Post
sl_SI: Uredi sporočilo

en: Edit Product
sl_SI: Uredi izdelek

en: Edit Profile
sl_SI: Uredi Profil

en: Edit Review
sl_SI: Uredi mnenje

en: Edit Review Reply
sl_SI: Uredi odgovor na mnenje

en: Edit Scheduled Action
sl_SI: Uredi načrtovano dejanje

en: Edit Site
sl_SI: Uredi spletišče

en: Edit Tag
sl_SI: Uredi oznako

en: Edit Template
sl_SI: Uredi predlogo

en: Edit Template Part
sl_SI: Uredi del predloge

en: Edit This
sl_SI: Uredi

en: Edit User
sl_SI: Uredi uporabnika

en: Edit User %s
sl_SI: Uredi uporabnika %s

en: Edit account
sl_SI: Uredi račun

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
sl_SI: Urejajte in ustvarjajte nove izdelke iz vaših mobilnih naprav z aplikacijo Woo

en: Edit attribute
sl_SI: Uredi atribut

en: Edit audio playlist
sl_SI: Uredi seznam predvajanja

en: Edit category
sl_SI: Uredi kategorijo

en: Edit comment
sl_SI: Uredi komentar

en: Edit coupon
sl_SI: Uredi kupon

en: Edit date and time
sl_SI: Uredi datum in čas

en: Edit failed. Please try again.
sl_SI: Urejanje ni uspelo. Poskusite ponovno.

en: Edit gallery
sl_SI: Uredi galerijo

en: Edit image
sl_SI: Uredi sliko

en: Edit item
sl_SI: Uredi element

en: Edit menu item
sl_SI: Uredi menijski element

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
sl_SI: Uredi element menija: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
sl_SI: Uredi več podrobnosti

en: Edit next media item
sl_SI: Uredi naslednji medijski element

en: Edit order
sl_SI: Uredi naročilo

en: Edit page
sl_SI: Uredi stran

en: Edit permalink
sl_SI: Uredi trajno povezavo

en: Edit post
sl_SI: Uredi objavo

en: Edit previous media item
sl_SI: Uredi prejšnji medijski element

en: Edit product
sl_SI: Uredi izdelek

en: Edit products on the move
sl_SI: Urejajte izdelke na poti

en: Edit selected menu
sl_SI: Uredi izbrani meni

en: Edit shipping class
sl_SI: Uredi razred dostave

en: Edit site
sl_SI: Uredi spletišče

en: Edit status
sl_SI: Uredi status

en: Edit styles
sl_SI: Uredi sloge

en: Edit tag
sl_SI: Uredi oznako

en: Edit this comment
sl_SI: Uredi ta komentar

en: Edit this entry.
sl_SI: Uredi ta zapis!

en: Edit this item
sl_SI: Uredi ta element

en: Edit this order
sl_SI: Uredi to naročilo

en: Edit this review
sl_SI: Uredite to mnenje

en: Edit user
sl_SI: Uredi uporabnika

en: Edit video playlist
sl_SI: Uredi video seznam redvajanja

en: Edit visibility
sl_SI: Uredi vidnost

en: Edit widget: %s
sl_SI: Uredi gradnik: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
sl_SI: Uredite svoj privzeti meni z dodajanjem ali odstranjevanjem elementov. Elemente uredite po želji. Če želite shraniti spremembe, kliknite Ustvari meni.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sl_SI: Uredite vaš meni spodaj ali <a href="%s">ustvarite nov meni</a>. Ne pozabite shraniti vaših sprememb!

en: Edit your site
sl_SI: Uredite vaše spletišče

en: Edit: %s
sl_SI: Uredi %s

en: Editing Menus
sl_SI: Urejanje menijev

en: Editor
sl_SI: Urejevalnik

en: Editor Style
sl_SI: Urejevalnik slogov

en: Editor menu (when enabled)
sl_SI: Meni urejevalnika (ko je omogočen)

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
sl_SI: Ročnik skript urejevalnika. OPUŠČENO: namesto tega uporabite `editor_script_handles`.

en: Editor script handles.
sl_SI: Ročice skripta urejevalnika.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
sl_SI: Ročnik slogov urejevalnika. OPUŠČENO: namesto tega uporabite `editor_style_handles`.

en: Editor style handles.
sl_SI: Ročice sloga urejevalnika.

en: Editor toolbar
sl_SI: Orodna vrstica urejevalnika

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
sl_SI: Uredniki lahko objavljajo in upravljajo svoje prispevke, prispevki drugih uporabnikov itd.

en: Education
sl_SI: Izobraževanje

en: Education and learning
sl_SI: Izobraževanje in učenje

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
sl_SI: Preprosta plačila s strani Mollie: Ponudite globalne in krajevne načine plačila, vključite se v nekaj minutah in bodite podprti v vašem jeziku.

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: Egyptian pound
sl_SI: Egiptovski funt

en: Either there are no posts, or something went wrong.
sl_SI: Ali ni prispevkov ali pa je šlo nekaj narobe.

en: El Salvador
sl_SI: Salvador

en: Electronics and computers
sl_SI: Elektronika in računalniki

en: Elements path
sl_SI: Pot elementov

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email (%s)
sl_SI: E-pošta (%s):

en: Email (required)
sl_SI: Email (potrebno)

en: Email Address
sl_SI: Elektronski naslov

en: Email Receipt
sl_SI: Potrdilo pošlji po e-pošti

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Email address for the comment author.
sl_SI: E-poštni naslov avtorja komentarja.

en: Email address is invalid.
sl_SI: E-poštni naslov ni veljaven.

en: Email address to receive payments
sl_SI: E-naslov za prejemanje plačil

en: Email address.
sl_SI: E-poštni naslov.

en: Email could not be sent.
sl_SI: Ni bilo mogoče poslati e-pošte.

en: Email heading
sl_SI: Zadeva e-pošte

en: Email heading (paid)
sl_SI: Naslov e-pošte (plačano)

en: Email invoice / order details to customer
sl_SI: Pošlji e-pošto z računom / podrobnostmi naročila stranki.

en: Email me whenever
sl_SI: Pošlji mi e-pošto, ko

en: Email notifications
sl_SI: E-poštna obvestila

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
sl_SI: Spodaj so prikazana e-sporočila poslana iz WooCommerca. Kliknite na izbrano sporočilo za nastavitev.<br>%s

en: Email of the reviewer.
sl_SI: E-pošta ocenjevalca.

en: Email options
sl_SI: Možnosti e-pošte

en: Email or Username
sl_SI: Elektronska pošta ali uporabniško ime

en: Email sender options
sl_SI: Možnosti pošiljatelja e-pošte

en: Email sent.
sl_SI: E-pošta poslana.

en: Email template
sl_SI: Predloga e-pošte

en: Email type
sl_SI: Vrsta e-pošte

en: Email you used during checkout.
sl_SI: E-pošta, ki ste jo uporabili med zaključkom nakupa.

en: Email:
sl_SI: E-pošta:

en: Email: %s
sl_SI: E-pošta: %s

en: Emails
sl_SI: E-pošta

en: Embed
sl_SI: Vdelaj

en: Embed Handler
sl_SI: Ročnik za vdelave

en: Embed Media Player
sl_SI: Vdelaj predstavnostni predvajalnik

en: Embed Poll in New Post
sl_SI: Vključi anketo v nov prispevek

en: Embed of %s.
sl_SI: Vdelava %s

en: Embed or Link
sl_SI: Vdelaj ali poveži

en: Embedded content from other websites
sl_SI: Vdelana vsebina iz drugih spletišč

en: Embeds
sl_SI: Vstavki

en: Emergency
sl_SI: Nujno

en: Emoticons
sl_SI: Smeški

en: Empty Mini-Cart Message
sl_SI: Sporočilo prazne majhne košarice

en: Empty Spam
sl_SI: Izprazni neželeno vsebino

en: Empty Term.
sl_SI: Prazno polje za izraz

en: Empty Trash
sl_SI: Izprazni smeti

en: Empty archive.
sl_SI: Arhiv je prazen.

en: Empty filename
sl_SI: Prazno ime datoteke

en: Empty template: %s
sl_SI: Prazna predloga: %s

en: Empty the approved download directories list
sl_SI: Sprazni seznam dovoljenih map za prenos

en: Empty title.
sl_SI: Prazen naslov

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sl_SI: Omogočite "address_override" za preprečitev spremembe podatkov naslova.

en: Enable %s
sl_SI: Omogoči %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sl_SI: Omogočite AJAX gumb "Dodaj v košarico" na arhivskih straneh

en: Enable Archives?
sl_SI: Omogoči Arhive?

en: Enable Auto-updates
sl_SI: Omogoči samodejne posodobitve

en: Enable Autorenew
sl_SI: Omogoči samodejno obnovitev

en: Enable IPN email notifications
sl_SI: Omogoči IPN e-obvestila

en: Enable PayPal Standard
sl_SI: Omogočite PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
sl_SI: Omogočite PayPal sandbox

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
sl_SI: Omogočite ekskluzivni vtičnik PayU za WooCommerce, da začnete sprejemati plačila na več kot 100 načinov, ki so na voljo v Indiji, vključno s kreditnimi karticami, debetnimi karticami, UPI in več!

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
sl_SI: Omogočite znan, hiter zaključek nakupa za stotine milijonov dejavnih strank Amazona po vsem svetu.

en: Enable accessibility mode
sl_SI: Omogoči dostopnostni način

en: Enable archives?
sl_SI: Omogoči arhive?

en: Enable auto-renew
sl_SI: Omogoči samodejno obnovitev

en: Enable auto-updates
sl_SI: Omogoči samodejne posodobitve

en: Enable bank transfer
sl_SI: Omogočite bančno nakazilo

en: Enable cash on delivery
sl_SI: Omogoči plačilo po povzetju

en: Enable check payments
sl_SI: Omogočite plačila s čeki

en: Enable coupons
sl_SI: Omogoči kupone

en: Enable debug mode
sl_SI: Omogoči razhroščevalni način

en: Enable email insights
sl_SI: Omogoči e-poštne vpoglede

en: Enable for shipping methods
sl_SI: Omogočite za načine dostave

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
sl_SI: Vključite polno-višino urejevalnika in način pisanja brez motenj.

en: Enable guided mode
sl_SI: Omogoči voden način

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
sl_SI: Omogoči bližnjice na tipkovnici za moderiranje komentarjev.

en: Enable logging
sl_SI: Omogočite zapisovanje v dnevnik (angl. logging)

en: Enable low stock notifications
sl_SI: Omogočite obveščanje o nizki zalogi

en: Enable mobile theme
sl_SI: Omogoči mobilno temo

en: Enable out of stock notifications
sl_SI: Omogočite obveščanje, ko izdelka ni več na zalogi

en: Enable product reviews
sl_SI: Omogoči ocene izdelkov

en: Enable reviews
sl_SI: Omogočite mnenja

en: Enable rule
sl_SI: Omogoči pravilo

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
sl_SI: Omogočite razhroščevanje dostave za prikaz ujemajočih območij dostave in za preskok predpomnjenja dostavnih cen.

en: Enable star rating on reviews
sl_SI: Omogoči oceno z zvezdicami pri mnenjih

en: Enable stock management
sl_SI: Omogočite vodenje zaloge

en: Enable store notice
sl_SI: Omogoči obvestilo trgovine

en: Enable table usage
sl_SI: Omogoči uporabo tabele

en: Enable tax rates and calculations
sl_SI: Omogoči davčne stopnje in izračune

en: Enable taxes
sl_SI: Omogočite davke

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
sl_SI: Vklopi prevajalnik spletnih mest, kjer je to mogoče. {{a}}Več o tem{{/a}}

en: Enable the legacy REST API
sl_SI: Omogoči zastarel REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sl_SI: Omogočite kalkulator za izračun dostave na strani košarice

en: Enable the use of coupon codes
sl_SI: Omogočite uporabo kuponov

en: Enable this email notification
sl_SI: Omogočite obveščanje preko e-pošte

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sl_SI: Omogočite, če želite dodati arhive izdelka za tale atribut v vašo trgovino.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sl_SI: Omogočite to možnost, če izdelek ni odposlan oz. če ni stroškov dostave

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sl_SI: Omogočite to možnost, če je zagotovljen dostop do prenosljive datoteke ob nakupu izdelka

en: Enable this option to enable stock management at variation level
sl_SI: Omogoči vodenje zaloge na ravni različic

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da so prenosi na voljo, ko je status naročila "v obdelavi" namesto "zaključeno".

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
sl_SI: Omogoči zamaknjeno komentiranje za %s stopenj

en: Enable tracking
sl_SI: Dovoli sledenje

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
sl_SI: Omogočite sledenje uporabi in pomagajte izboljšati WooCommerce

en: Enable/Disable
sl_SI: Omogočite/Onemogočite

en: Enable/Disable attribute archives.
sl_SI: Omogoči/Onemogoči arhiv atributov.

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Enabled Features
sl_SI: Omogočene zmožnosti

en: Enables WooCommerce Analytics
sl_SI: Omogoči Analitiko za WooCommerce

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
sl_SI: Če omogočite dostopnostni način v zavihku Nastavitve pogleda, lahko namesto funkcije povleci in spusti uporabljate gumba Dodaj in Urejaj.

en: Encoding
sl_SI: Kodiranje

en: Encoding for pages and feeds
sl_SI: Kodni nabor za strani in podajanje

en: End Date
sl_SI: Končni datum

en: End date of sale price, as GMT.
sl_SI: Končni datum razprodaje, kot GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
sl_SI: Končni datum akcijske cene, v časovnem pasu strani.

en: End date of sale price.
sl_SI: Končni datum akcijske cene.

en: End date:
sl_SI: Končni datum:

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
sl_SI: Končna točka za stran"Zaključek nakupa &rarr; Dodaj način plačila".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Zaključek nakupa &rarr; Naročilo prejeto".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Zaključek nakupa &rarr; Plačilo".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Naslovi".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Prenosi".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Uredi račun".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Izgubljeno geslo".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Naročila".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Načini plačila".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Prikaz naročil".

en: Endpoint for the delete payment method page.
sl_SI: Končna točka za stran izbrisa načina plačila.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
sl_SI: Končna točka za stran za določanje privzetega načina plačila.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sl_SI: Končna točka za sprožitev odjave. To lahko dodate v vaše menije preko povezave: vasastran.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sl_SI: Končne točke so dodane k URL-ju na vaših straneh in urejajo specifična dejanja med procesom zaključka nakupa. Biti morajo edinstavene.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
sl_SI: Končne točke so dodane k URL-jem na vaših straneh in urejajo specifična dejanja na straneh računa uporabnika. Biti morajo edinstvene, za izklop končne točke pa jih lahko pustite prazne.

en: Enduring quality.
sl_SI: Trajna kakovost.

en: Enforce Approved Product Download Directories
sl_SI: Uveljavite dovoljene mape za prenos izdelkov

en: Enforce approved download directories?
sl_SI: Vsili dovoljene mape za prenos?

en: English
sl_SI: Angleščina

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
sl_SI: Izboljšajte hitrost in varnost z vtičnikom %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
sl_SI: Izboljšajte vaše izdelke

en: Enhance your store with these recommended free features.
sl_SI: Izboljšajte vašo trgovino s temi priporočenimi brezplačnimi zmožnostmi.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
sl_SI: Uživajte v vseh izdelkih Facebooka, združenih v eni razširitvi: sledenje s slikovno točko, uskladitev kataloga, klepet preko messengerja, zmožnost nakupovanja in nakupovanje na Instagramu (kmalu na voljo)!

en: Enlarge image
sl_SI: Povečaj sliko

en: Enlarge image: %s
sl_SI: Povečaj sliko: %s

en: Enlarged image
sl_SI: Povečana slika

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
sl_SI: Zagotovi, da meta_data izključuje določene ključe.

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sl_SI: Zagotovi, da set rezultatov izključuje komentarje dodeljene specifičnemu ID uporabnika. Potrebna je avtorizacija.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
sl_SI: Zagotovi, da set rezltatov izlkjučuje prispevke dodeljene določenemu avtorju.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
sl_SI: Zagotovi, da nabor rezultatov izključuje ocene, ki so dodeljene določenim ID-jem uporabnikov.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sl_SI: Zagotovi, da set rezultatov izključuje določene ID-je

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
sl_SI: Zagotovi, da set rezultatov izključuje prispevke dodeljene določenemu avtorju.

en: Enter a URL to scan
sl_SI: Vnesi URL za pregled

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
sl_SI: Vnesite ceno (brez davka) ali vsoto, npr. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
sl_SI: Vnesite kodo kupona. Popusti se uveljavijo na znesek pred izračunom davkov.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sl_SI: Vnesite osnovo po meri. Osnova mora biti določena, sicer bo WordPress uporabil privzete nastavitve.

en: Enter a description of the image
sl_SI: Vnesite opis slike

en: Enter a different address
sl_SI: Vnesite drug naslov

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
sl_SI: Vnesite fiksen znesek ali odstotek, ki bo uporabljen kot strošek.

en: Enter a link URL or click above for presets.
sl_SI: Vnesite URL povezave ali kliknite zgoraj za prednastavitev.

en: Enter a name for the new attribute term:
sl_SI: Vnesite naziv za nov izraz atributa:

en: Enter a name for this tax rate.
sl_SI: Vnesite naziv za to davčno stopnjo.

en: Enter a new password below.
sl_SI: Vnesite novo geslo spodaj.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
sl_SI: Vnesite številko, da nastavite zalogo na ravni različice. Uporabite zgornje potrditveno polje različice 'Upravljanje z zalogo?', da omogočite/onemogočite upravljanje z zalogo na ravni različice.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sl_SI: Vnesite davčno stopnjo (odstotek) na 4 decimalna mesta.

en: Enter a username or email address.
sl_SI: Vnesite uporabniško ime ali e-naslov.

en: Enter a value
sl_SI: Vnesite vrednost

en: Enter a value (fixed or %)
sl_SI: Vnesite vrednost (fiksna ali v %)

en: Enter an API Key
sl_SI: Vnesite ključ API

en: Enter an optional description for this variation.
sl_SI: Opcijsko vnesite opis za to različico.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sl_SI: Vnesite opcijsko obvestilo, ki bo poslano stranki po zaključenem plačilu.

en: Enter attachment ID or URL to an image
sl_SI: Vnesite ID priponke ali naslov URL do slike

en: Enter desktop preview mode
sl_SI: Vstopi v namizni predogledni način

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
sl_SI: Vnesite e-poštne naslove ljudi, od katerih bi radi dobili povratne informacije:

en: Enter mobile preview mode
sl_SI: Vstopi v mobilni predogledni način

en: Enter new
sl_SI: Vnesite novo

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
sl_SI: Vnesite možnosti, med katerimi lahko stranke izbirajo, npr. "Modra" ali "Velika". Za ločevanje različnih možnosti uporabite »%s«.

en: Enter price (%s)
sl_SI: Vnesi ceno (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sl_SI: Vnesite prejemnike (ločite z vejico) za to e-pošto. Privzeto je %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
sl_SI: Vnesite prejemnike (ločene z vejico), ki bodo prejeli to obvestilo.

en: Enter sale price (%s)
sl_SI: Vnesite akcijsko ceno (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sl_SI: Vnesite nekaj besedila ali nekaj atributov, ločenih z znakom (|).

en: Enter tablet preview mode
sl_SI: Vstopi v tablični predogledni način

en: Enter the RSS feed URL here:
sl_SI: Vnesite URL vira RSS tukaj:

en: Enter the URL
sl_SI: Vpiši URL

en: Enter the URL of the image
sl_SI: Vnesite URL slike

en: Enter the action that will trigger this webhook.
sl_SI: Vnesite dejanje, ki bo sprožilo ta webhook.

en: Enter the code you receive via SMS:
sl_SI: Vpišite kodo, ki ste jo prejeli po SMS:

en: Enter the customer's name here
sl_SI: Vpišite ime stranke

en: Enter the destination URL
sl_SI: Vnesite URL

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sl_SI: Vnesite e-naslov obstoječega uporabnika na omrežju, da ga povabite na to spletišče. Ta oseba bo prejela e-sporočilo z zahtevo za potrditev povabila.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sl_SI: Vpišite e-naslov ali uporabniško ime obstoječega uporabnika na omrežju, da ga povabite na to spletišče. Ta oseba bo prejela e-sporočilo z zahtevo za potrditev povabila.

en: Enter the external URL to the product.
sl_SI: Vnesite zunanjo povezavo URL do tega izdelka.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sl_SI: Vnesite število dni preden povezava na prenos poteče oz. pustite prazno.

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
sl_SI: Sem vnesite enak naslov, razen če želite, da <a href="%s">je vaša domača stran drugačna od namestitvene mape WordPressa</a>.

en: Enter title here
sl_SI: Vnesite naslov tukaj

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
sl_SI: Vnesite svoje PayPal overitvene podatke za obdelavo vračil preko PayPal-a. <a href="%s">Tukaj</a> izveste kako dostopati do vaših PayPal API overitvenih podatkov.

en: Enter your address to view shipping options.
sl_SI: Vnesite vaš naslov za ogled možnosti dostave.

en: Enter your comment here...
sl_SI: Tukaj vnesite vaš komentar...

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
sl_SI: Vnesite vaš meta key za preverjanje vašega bloga z %s

en: Enter your new password below or generate one.
sl_SI: Spodaj vnesite novo geslo ali ga ustvarite.

en: Enter your new password below.
sl_SI: Spodaj vnesite novo geslo.

en: Enter your password to view comments.
sl_SI: Vnesite geslo za ogled komentarjev.

en: Enter/remove an API key.
sl_SI: Vnesite/odstranite API ključ

en: Entertainment
sl_SI: Zabava

en: Entries feed
sl_SI: Vir vnosov

en: Entries from any RSS or Atom feed.
sl_SI: Vnosi iz RSS ali Atom feed.

en: Environment type
sl_SI: Vrsta okolja

en: Environment.
sl_SI: Okolje.

en: Epirus
sl_SI: Epir

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorijalna Gvineja

en: Erase Personal Data
sl_SI: Izbris osebnih podatkov

en: Erase personal data
sl_SI: Izbris osebnih podatkov

en: Erase personal data list
sl_SI: Izbriši seznam osebnih podatkov

en: Erase personal data list navigation
sl_SI: Izbriši navigacijo po seznamu osebnih podatkov

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
sl_SI: Polje brisalnika pri indeksu %d ne vsebuje prijaznega imena.

en: Eraser callback is not valid: %s.
sl_SI: Povratni klic brisalnika ni veljaven: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
sl_SI: Brisalnik ne vključuje povratnega klica: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
sl_SI: Indeks brisalnika ne more biti manj kot ena.

en: Eraser index is out of range.
sl_SI: Indeks brisalnika je izven obsega.

en: Erasing data...
sl_SI: Brisanje podatkov...

en: Erasure completed.
sl_SI: Brisanje zaključeno.

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error 404
sl_SI: Napaka 404

en: Error Details
sl_SI: Podrobnosti o napaki

en: Error Details: %s
sl_SI: Napaka Podrobnosti: %s

en: Error code
sl_SI: Koda napake

en: Error creating new user.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju novega uporabnika.

en: Error during status transition.
sl_SI: Napaka med prehodom stanja.

en: Error getting remote image %s.
sl_SI: Napaka med pridobivanjem oddaljene slike %s.

en: Error in deleting the attachment.
sl_SI: Napaka med brisanjem priponke.

en: Error in deleting the item.
sl_SI: Napaka med brisanjem predmeta.

en: Error in displaying the widget settings form.
sl_SI: Napaka pri prikazu nastavitev gradnika.

en: Error in moving the item to Trash.
sl_SI: Napaka med premikanjem predmeta v smeti.

en: Error in moving to Trash.
sl_SI: Prišlo je do napake pri premikanju v smeti.

en: Error in restoring from Trash.
sl_SI: Prišlo je do napake pri obnavljanju iz smeti.

en: Error in restoring the item from Trash.
sl_SI: Napaka med obnavljanjem predmeta iz smeti.

en: Error message
sl_SI: Sporočilo napake

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
sl_SI: Sporočila o napakah lahko vsebujejo občutljive informacije o trgovini. Te morajo biti skrite pred obiskovalci, ki jim ni mogoče zaupati.

en: Error messages should not be shown to visitors.
sl_SI: Sporočila z napako ne smejo biti prikazana obiskovalcem.

en: Error not caused by a plugin or theme.
sl_SI: Napake nista povzročila vtičnik ali tema.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
sl_SI: Na nezaščitenem

en: Error processing action %1$s: %2$s
sl_SI: Napaka pri obdelavi dejanja %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
sl_SI: Napaka med obdelovanjem oddaje naročila. Poskusite ponovno.

en: Error processing refund. Please try again.
sl_SI: Napaka med obdelovanjem vračila. Poskusite znova.

en: Error reconnecting to the database
sl_SI: Napaka pri ponovnem vzpostavljanju povezave s podatkovno zbirko

en: Error saving action: %s
sl_SI: Napaka pri shranjevanju dejanja: %s

en: Error saving media file.
sl_SI: Napaka pri shranjevanju predstavnostne datoteke.

en: Error saving order ID %1$s.
sl_SI: Napaka med shranjevanjem naročila z ID-jem %1$s.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
sl_SI: Napaka med odkodiranjem datoteke JSON na poti %1$s: %2$s

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
sl_SI: Napaka med nastavljanjem lastnosti '%1$s' za naročilo %2$d: %3$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
sl_SI: Med dodajanjem kategorije je prišlo do napake. Prosimo poskusite znova kasneje.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
sl_SI: Napaka med shranjevanjem novega e-naslova. Prosim, poskusite znova.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
sl_SI: Napaka med shranjevanjem spremenjene slike. Osvežite stran in poskusite znova.

en: Error while saving.
sl_SI: Napaka pri shranjevanju.

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: Error: %1$s (%2$s)
sl_SI: Napaka: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Error: %s.
sl_SI: Napaka: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
sl_SI: Napaka: do URL-ja za poizvedbo ni mogoče dostopati: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
sl_SI: Napaka: URL za poizvedbo je vrnil kodo napake: %s

en: Error: Please type your reply text.
sl_SI: Napaka: vnesite besedilo vašega odgovora.

en: Error: Please type your review text.
sl_SI: Napaka: vnesite besedilo vašega mnenja.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
sl_SI: Napaka: Ne morete odgovoriti na mnenje o osnutku izdelka.

en: Error: [%1$s] %2$s
sl_SI: Napaka: [%1$s] %2$s

en: Error: non-existing attribute ID.
sl_SI: Napaka: neobstoječ ID atributa.

en: Error: please enter a valid email address.
sl_SI: Napaka: prosim vnesite pravilni naslov elektronske pošte.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
sl_SI: Napaka: prosim vnesite zahtevane podatke (ime, elektronska pošta).

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Estonian
sl_SI: Estonsko

en: Etc
sl_SI: itn

en: Ethiopia
sl_SI: Etiopija

en: Ethiopian birr
sl_SI: Etiopski bir

en: Europe
sl_SI: Evropa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
sl_SI: Evro območje = Vse države v Evropi = Osnovna stopnja dostave

en: Event schedule does not exist.
sl_SI: Urnik dogodka ne obstaja.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
sl_SI: Časovni žig dogodka mora biti veljaven časovni žig Unixa.

en: Every %d minutes
sl_SI: Vsakih %d minut

en: Every %s
sl_SI: Vsako %s

en: Every 15 Days
sl_SI: Vsakih 15 dni

en: Every minute
sl_SI: Vsako minuto

en: Everything is running smoothly here.
sl_SI: Vse teče gladko.

en: Everything you write is solid gold.
sl_SI: Karkoli napišete je vredno čistega zlata.

en: Everywhere
sl_SI: Povsod

en: Example:
sl_SI: Primer:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
sl_SI: Primer: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; Ne pozabite na <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
sl_SI: Primer: Posebna programska oprema za blog

en: Excerpt
sl_SI: Povzetek

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
sl_SI: Izvleček prispevka, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
sl_SI: Izvlečki so neobvezni ročno izdelani povzetki vaše vsebine in se lahko uporabijo v vaši temi. <a href="%s">Več o ročnih izvlečkih</a>.

en: Exclude categories
sl_SI: Izključi kategorije

en: Exclude products
sl_SI: Izključi izdelke

en: Exclude sale items
sl_SI: Izključi izdelke v akciji

en: Exclude:
sl_SI: Izloči:

en: Excluded report order statuses
sl_SI: Izločena stanja poročila o naročilih

en: Excluding selected countries
sl_SI: Brez izbranih držav

en: Excluding tax
sl_SI: Brez davka

en: Executed before Multisite is loaded.
sl_SI: Izvedeno, preden se naloži omrežje spletišč.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
sl_SI: Obstoječi izdelki, ki se ujemajo preko ID-ja ali šifre, bodo posodobljeni, preostali pa bodo preskočeni.

en: Exit Recovery Mode
sl_SI: Izhod iz obnovitvenega načina

en: Exit recovery mode link expired.
sl_SI: Povezava za izhod iz načina obnove je potekla.

en: Expand
sl_SI: Razširi

en: Expand search field
sl_SI: Razširi iskalno polje

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
sl_SI: Pričakovano polje, ki opisuje brisalnik pri indeksu %d.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
sl_SI: Pričakovano polje, ki opisuje izvoznik pri indeksu %s.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
sl_SI: Pričakovano polje podatkov v polju odziva izvoznika: %s

en: Expected data in response array from exporter: %s.
sl_SI: Pričakovani podatki v polju odziva izvoznika: %s

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
sl_SI: Pričakovan zaključek (logična vrednost) v polju odziva izvoznika: %s

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sl_SI: Pričakovana zastavica zaključka v polju odziva brisalnika %1$s (indeks %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sl_SI: Pričakovan ključ items_removed v odzivnem polju iz brisalnika %1$s (indeks %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sl_SI: Pričakovan ključ items_retained v odzivnem polju iz brisalnika %1$s (indeks %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sl_SI: Pričakovan ključ sporočil v odzivnem polju iz brisalnika %1$s (indeks %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sl_SI: Pričakovan ključ sporočil, ki kaže na polje v odzivnem polju iz brisalnika %1$s (indeks %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
sl_SI: Pričakovan odziv kot polje iz izvoznika: %s

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
sl_SI: Pričakovan niz, ki se začne z oznako skripta (brez atributov) in konča z oznako skripta, z izbirnim presledkom.

en: Experimental features
sl_SI: Preizkusne zmožnosti

en: Expiration
sl_SI: Potek

en: Expired
sl_SI: Poteklo

en: Expired :(
sl_SI: Poteklo :(

en: Expired transients
sl_SI: Potekli transienti

en: Expires
sl_SI: Poteče

en: Expires on %s
sl_SI: Poteče %s

en: Expires on:
sl_SI: Poteče na:

en: Expiring Soon
sl_SI: Kmalu poteče

en: Expiring soon!
sl_SI: Kmalu poteče!

en: Expiry (MM/YY)
sl_SI: Datum poteka (MM/LL)

en: Expiry Date
sl_SI: rok uporabe

en: Expiry date
sl_SI: Datum poteka

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
sl_SI: Izvozi &#8220;%s&#8221; kot JSON

en: Export CSV
sl_SI: Izvozi CSV

en: Export ID.
sl_SI: Izvozi ID.

en: Export Personal Data
sl_SI: Izvoz osebnih podatkov

en: Export Products
sl_SI: Izvozi izdelke

en: Export all categories
sl_SI: Izvoz vse kategorije

en: Export all columns
sl_SI: Izvozi vse stolpce

en: Export all products
sl_SI: Izvozi vse izdelke

en: Export as JSON
sl_SI: Izvozi kot JSON

en: Export custom meta?
sl_SI: Izvozi meta podatke po meri?

en: Export download URL.
sl_SI: Izvozi URL prenosa.

en: Export personal data list
sl_SI: Izvozi seznam osebnih podatkov

en: Export personal data list navigation
sl_SI: Izvozi navigacijo po seznamu osebnih podatkov

en: Export products to a CSV file
sl_SI: Izvozi izdelke v datoteko CSV

en: Export status message.
sl_SI: Izvozi sporočilo stanja.

en: Export status.
sl_SI: Izvozi stanje.

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
sl_SI: Polje izvoznika pri indeksu %s ne vsebuje prijaznega imena.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
sl_SI: Povratni klic izvoznika ni veljaven: %s

en: Exporter does not include a callback: %s.
sl_SI: Izvoznik ne vključuje povratnega klica: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
sl_SI: Indeks izvoznika ne more biti negativen.

en: Exporter index is out of range.
sl_SI: Indeks izvoznika je izven obsega.

en: Extended task List
sl_SI: Razširjen seznam opravil

en: Extended view
sl_SI: Razširjen pogled

en: Extension
sl_SI: Razširitev

en: Extension data registered by %s
sl_SI: Podatki razširitve registrirani s strani %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
sl_SI: Ime razširitve - to bo uporabljeno, da se podatki v zahtevi ustrezno usmerijo.

en: Extensions
sl_SI: Razširitve

en: Extensions %s
sl_SI: Razširitve %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
sl_SI: Razširitve lahko vašim stranem izdelkov dodajo nove zmožnosti, zaradi katerih vaša trgovina izstopa

en: External URL
sl_SI: Zunanji URL

en: External object cache
sl_SI: Predpomnilnik zunanjih objektov

en: External object cache.
sl_SI: Predpomnjenje zunanjega predmeta.

en: External product
sl_SI: Zunanji izdelek

en: External products cannot be backordered.
sl_SI: Zunanji izdelki ne morejo biti v naročilu brez zaloge.

en: External products cannot be stock managed.
sl_SI: Upravljanje z zalogo zunanjih izdelkov ni mogoče.

en: External/Affiliate product
sl_SI: Zunanji/partnerski izdelek

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
sl_SI: Dodatni razred CSS, ki bo dodeljen stranski vrstici v vmesniku gradnikov.

en: Extra business extensions to install.
sl_SI: Dodatne poslovne razširitve za namestitev.

en: F, Y
sl_SI: F Y

en: FAILED: %s
sl_SI: NAPAKA: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
sl_SI: NAPAKA: Posodobitev na WordPress %s ni uspela

en: Facebook for WooCommerce
sl_SI: Facebook za WooCommerce

en: Facebook icon
sl_SI: Facebook ikona

en: Facebook:
sl_SI: Facebook

en: Faeroe
sl_SI: Ferski otoki

en: Failed
sl_SI: Neuspešno

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
sl_SI: Naročilo ni uspelo

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
sl_SI: E-pošta neuspešnega naročila je poslana izbranim prejemnikom, ko so naročila označena kot neuspešna (če so bila prej v obdelavi ali zadržana).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sl_SI: Neuspešna naročila so neplačana, verjetno stranke niso zaključile nakupa. Izbrisana bodo po preteku določenega časa.

en: Failed to delete the page.
sl_SI: Brisanje strani ni uspelo.

en: Failed to download the MaxMind database.
sl_SI: Ni uspelo prenesti podatkovne zbirke MaxMind.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
sl_SI: Načina obnove ni bilo mogoče prekiniti. Prosimo, poskusite znova kasneje.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
sl_SI[0]: Napaka pri uvozu %s izdelka
sl_SI[1]: Napaka pri uvozu %s izdelkov
sl_SI[2]: Napaka pri uvozu %s izdelkov
sl_SI[3]: Napaka pri uvozu %s izdelkov

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
sl_SI: Med poskusom posodobitve podatkovne zbirke MaxMind Geolocation ni uspel zagon API-ja WC_Filesystem.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
sl_SI: Ni bilo mogoče pridobiti podatkov o izdelku iz woocommerce.com

en: Failed to store the error.
sl_SI: Napake ni bilo mogoče shraniti.

en: Failed to update coupon
sl_SI: Kupona ni bilo mogoče posodobiti

en: Failed to write file to disk.
sl_SI: Napaka pri pisanju datoteke na disk.

en: Failed to write request to temporary file.
sl_SI: Zahteve ni bilo mogoče zapisati v začasno datoteko.

en: Falkland Islands
sl_SI: Falklandski Otoki

en: Falkland Islands pound
sl_SI: Falklandski funt

en: Fan Favorites
sl_SI: Priljubljene ljubiteljev

en: Faroe
sl_SI: Ferski otoki

en: Faroe Islands
sl_SI: Ferski Otoki

en: Fashion, apparel, and accessories
sl_SI: Moda, oblačila in dodatki

en: Favorite already exists
sl_SI: Priljubljena že obstaja

en: Favorite item not found
sl_SI: Priljubljen predmet ni bil najden

en: Featured
sl_SI: Izbrani prispevki

en: Featured Image
sl_SI: Prikazana slika

en: Featured Image Header
sl_SI: Prikazana slikovna glava

en: Featured Images
sl_SI: Prikazane slike

en: Featured image
sl_SI: Prikazna slika

en: Featured product.
sl_SI: Izpostavljen izdelek.

en: Featured products
sl_SI: Izpostavljeni izdelki

en: Features
sl_SI: Možnosti

en: Features supported by this theme.
sl_SI: Zmožnosti, ki jih podpira ta tema.

en: February
sl_SI: februar

en: Federal Dependencies
sl_SI: Zvezni teritoriji

en: Fee
sl_SI: Strošek

en: Fee has already been added.
sl_SI: Strošek je že dodan.

en: Fee lines data.
sl_SI: Podatki stroška.

en: Fee name
sl_SI: Naziv stroška

en: Fee name is required.
sl_SI: Naziv stroška je obvezen.

en: Fee name.
sl_SI: Naziv stroška.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
sl_SI: Davčni razred stroška je obvezen, če je strošek obdavčen.

en: Fee title is required
sl_SI: Naziv stroška je obvezen

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Skupna vrednost stroškov, podana glede na najmanjšo enoto valute.

en: Fee type
sl_SI: Vrsta stroška

en: Feed for all posts filed under %s
sl_SI: Vir za vse prispevke, shranjene v %s

en: Feedback
sl_SI: Povratne informacije

en: Feel free to reconnect again using the button below.
sl_SI: Z uporabo spodnjega gumba se lahko kadarkoli znova povežete.

en: Fees & dimensions
sl_SI: Stroški in dimenzije

en: Fees:
sl_SI: Stroški:

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
sl_SI: Zemljevidi vsebine ne podpirajo drugih polj kot pa so %s.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
sl_SI: Kazalo zemljevidov vsebine ne podpira drugih polj kot pa so %s.

en: Fiji
sl_SI: Fidži

en: Fijian dollar
sl_SI: Fidžijski dolar

en: File
sl_SI: Datoteka

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sl_SI: Datoteka %1$s je <strong>zastarela</strong> od različice %2$s, nadomestek pa ne obstaja.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sl_SI: Datoteka %1$s je <strong>zastarela</strong> od različice %2$s! Namesto nje uporabite %3$s.

en: File %d
sl_SI: Datoteka %d

en: File %s doesn't exist!
sl_SI: Datoteka %s ne obstaja!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
sl_SI: Datoteka &#8220;%s&#8221; ne obstaja?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
sl_SI: Datoteka &#8220;%s&#8221; ni slika.

en: File ID
sl_SI: ID datoteke

en: File ID.
sl_SI: ID datoteke.

en: File URL
sl_SI: Datoteka URL

en: File URL.
sl_SI: Datoteka URL

en: File URL:
sl_SI: URL datoteke:

en: File canceled.
sl_SI: Datoteka je bila preklicana.

en: File details.
sl_SI: Podrobnosti datoteke.

en: File does not exist
sl_SI: Datoteka ne obstaja

en: File does not exist?
sl_SI: Datoteka ne obstaja?

en: File download method
sl_SI: Način prenosa datotek

en: File edited successfully.
sl_SI: Datoteka uspešno urejena.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
sl_SI: Datoteka je prazna. Naložite nekaj z večjim obsegom vsebine.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
sl_SI: Datoteka je prazna. Naložite kaj večjega. To napako lahko povzroči tudi onemogočitev nalaganj v datoteki %1$s, ali določitev %2$s kot manjše od %3$s v %1$s.

en: File is not an image.
sl_SI: Datoteka ni slika.

en: File name
sl_SI: Naziv datoteke

en: File name.
sl_SI: Naziv datoteke.

en: File name:
sl_SI: Ime datoteke:

en: File not found
sl_SI: Ni najdenih datotek

en: File size:
sl_SI: Velikost datoteke:

en: File type:
sl_SI: Tip datoteke:

en: File upload settings
sl_SI: Nastavitve nalaganja datotek

en: File uploaded: %s
sl_SI: Naložena datoteka: %s

en: File uploads
sl_SI: Nalaganje datotek

en: File was not found.
sl_SI: Ni najdenih datotek.

en: Filename
sl_SI: Ime datoteke

en: Files can be uploaded
sl_SI: Datoteke se lahko nalagajo

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
sl_SI: V vaši mapi z nalaganji so bile najdene datoteke, ki morda vsebujejo poročila %1$sanalitike trgovine%2$s - priporočamo, da ocenite in izbrišete vse take datoteke.

en: Filesystem Permissions
sl_SI: Dovoljenja datotečnega sistema

en: Filesystem error.
sl_SI: Prišlo je do napake datotečnega sistema.

en: Filipino
sl_SI: Filipinsko

en: Fill Screen
sl_SI: Čez cel zaslon

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
sl_SI: Izpolnite ime menija in kliknite na gumb Ustvari meni, da ustvarite vaš prvi meni.

en: Filling in progress (%d)
sl_SI: Polnitev v teku (%d)

en: Filter
sl_SI: Filtriraj

en: Filter %s returned items with reserved names.
sl_SI: Filter %s je vrnil predmete z rezerviranimi imeni.

en: Filter &#187;
sl_SI: Filtriraj &#187;

en: Filter Navigation Menu list
sl_SI: Filtriranje seznama navigacijskih menijev

en: Filter Products by Attribute
sl_SI: Filtriraj izdelke po atributih

en: Filter Products by Price
sl_SI: Filtriraj izdelke po ceni

en: Filter Products by Rating
sl_SI: Filtriraj izdelke po oceni

en: Filter by
sl_SI: Filtriraj po

en: Filter by IP address
sl_SI: Filtriraj po IP naslovu

en: Filter by attribute
sl_SI: Filtriraj po atributih

en: Filter by category
sl_SI: Filtriranje po kategorijah

en: Filter by comment type
sl_SI: Filtriraj po tipu komentarja

en: Filter by coupon
sl_SI: Filtriraj po kuponu

en: Filter by date
sl_SI: Filtriraj po datumu

en: Filter by file
sl_SI: Filtriraj po datoteki

en: Filter by level
sl_SI: Filtriraj po ravni

en: Filter by order
sl_SI: Filtriraj po vrstnem redu

en: Filter by post format
sl_SI: Filtriraj po obliki prispevka

en: Filter by price
sl_SI: Filtriraj po ceni

en: Filter by product
sl_SI: Filtriraj po izdelku

en: Filter by product type
sl_SI: Filtriraj po vrsti izdelka

en: Filter by rating
sl_SI: Filtriraj po oceni

en: Filter by registered customer
sl_SI: Filtriraj po registrirani stranki

en: Filter by review rating
sl_SI: Filtriraj po oceni

en: Filter by review type
sl_SI: Filtriraj po vrsti mnenja

en: Filter by source
sl_SI: Filtriraj po viru

en: Filter by stock status
sl_SI: Filtriraj po stanju zaloge

en: Filter by type
sl_SI: Filtriraj po tipu

en: Filter by user
sl_SI: Filtriraj po uporabniku

en: Filter comments list
sl_SI: Filtriraj seznam komentarjev

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
sl_SI: Izveden pogoj filtra, ki lahko vpliva na število. Veljavni vrednosti sta "and" in "or".

en: Filter coupons
sl_SI: Filtriraj kupone

en: Filter erase personal data list
sl_SI: Izbriši filter seznama osebnih podatkov

en: Filter export personal data list
sl_SI: Izvozi filter seznama osebnih podatkov

en: Filter items list
sl_SI: Filtriraj seznam elementov

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
sl_SI: Email sledilci

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
sl_SI: Sledilci

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
sl_SI: Ekipa

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
sl_SI: Osnutki

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
sl_SI: Objavljeno

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

en: Filter media
sl_SI: Filtriraj predstavnostne datoteke

en: Filter media items list
sl_SI: Filtriraj seznam predstavnostnih datotek

en: Filter orders
sl_SI: Filtriraj naročila

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
sl_SI: Odstranite rezultate, ki imajo prazno katerokoli podano polje

en: Filter pages list
sl_SI: Filtriraj seznam strani

en: Filter patterns list
sl_SI: Filtriranje seznama vzorcev

en: Filter posts list
sl_SI: Filtriraj seznam prispevkov

en: Filter products
sl_SI: Filtriraj izdelke

en: Filter template parts list
sl_SI: Filtriranje seznama delov predlog

en: Filter templates list
sl_SI: Filtriranje seznama predlog

en: Filter themes
sl_SI: Filtriraj teme

en: Filter themes (%s)
sl_SI: Filtriraj teme (%s)

en: Filter users list
sl_SI: Filtriraj seznam uporabnikov

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Find Posts or Pages
sl_SI: Išči prispevke ali strani

en: Find and replace
sl_SI: Najdi in zamenjaj

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
sl_SI: Poskusite z deaktiviranjem vseh plugin-ov razen Jetpack-a. Če bodo težave ostale niso zaradi Jetpacka. Če je težava odpravljena poskusite z aktiviranjem ostalih plugin-ov enega za drugim dokler se težava ponovne ne pojavi. Sporočite nam kje je bila težava in poskusili bomo pomagati.

en: Find your team &rarr;
sl_SI: Najdite vašo ekipo &rarr;

en: Finish
sl_SI: Dokončaj

en: Finish set up
sl_SI: Zaključi namestitev

en: Finish setting up your store
sl_SI: Zaključite z nastavitvijo vaše trgovine.

en: Finish setup
sl_SI: Zaključi namestitev

en: Finland
sl_SI: Finska

en: Finnish
sl_SI: Finsko

en: First Name
sl_SI: Ime

en: First line of the address being shipped to.
sl_SI: Prva vrstica naslova, na katerega se dostavlja.

en: First name
sl_SI: Ime

en: First name for the user.
sl_SI: Ime uporabnika.

en: First name.
sl_SI: Ime.

en: First order received
sl_SI: Prejeto je bilo prvo naročilo

en: First page
sl_SI: Prva stran

en: Fit to Screen
sl_SI: Prilagodi oknu

en: Fits your wardrobe
sl_SI: Prilega se vaši garderobi

en: Fixed
sl_SI: Nespremenljivo

en: Fixed Layout
sl_SI: Fiksna postavitev

en: Fixed amount
sl_SI: Fiksni znesek

en: Fixed amount per product
sl_SI: Fiksni znesek po izdelku

en: Fixed cart discount
sl_SI: Fiksni popust na košarico

en: Fixed product discount
sl_SI: Fiksni popust na izdelek

en: Flagged as spam by %s
sl_SI: %s je to označil kot neželeno vsebino

en: Flagged as spam by Akismet
sl_SI: Označeno kot neželena vsebina s strani Akismeta

en: Flat Rate
sl_SI: Osnovna stopnja

en: Flat rate
sl_SI: Osnovna stopnja

en: Flat rate (legacy)
sl_SI: Osnovna stopnja (Zastarelo)

en: Flickr Photos
sl_SI: Flickr Fotografije

en: Flip horizontal
sl_SI: Zrcali vodoravno

en: Flip vertical
sl_SI: Zrcali navpično

en: Fluid Layout
sl_SI: Tekoča postavitev

en: Flush all logs
sl_SI: Pobriši vse dnevnike

en: Flush permalinks
sl_SI: Počisti trajne povezave

en: Focus shortcuts:
sl_SI: Bližnjica fokusa

en: Followed Sites
sl_SI: Strani, ki jim sledim

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
sl_SI: Od:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
sl_SI: Za:

en: Follower
sl_SI: Sledilec

en: Followers
sl_SI: Sledilci

en: Following
sl_SI: Sledi

en: Follows
sl_SI: Sledi

en: Font
sl_SI: Pisava

en: Font Family
sl_SI: Pisava

en: Font Size
sl_SI: Velikost pisave

en: Font Sizes
sl_SI: Velikost pisave

en: Font font-family must be a non-empty string.
sl_SI: Družina pisave ne sme biti prazen niz.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
sl_SI: Debelina pisave (font-weight) mora biti pravilno oblikovan niz ali številka.

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
sl_SI: Atribut src pisave ne sme biti prazen ali pa mora biti polje nizov.

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Food & Drink
sl_SI: Hrana in pijača

en: Food and drink
sl_SI: Hrana in pijača

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer Widgets
sl_SI: Gradniki v nogi

en: Footer text
sl_SI: Besedilo v nogi

en: Footnotes
sl_SI: Opombe

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
sl_SI: Za najboljše rezultate uporabite datoteke JPEG ali PNG velikosti 1000 x 1000 slikovnih točk ali večje. Največja velikost datoteke za nalaganje: %1$s

en: For each post in a feed, include
sl_SI: Za vsak prispevek v viru vključi

en: For example:
sl_SI: Na primer:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
sl_SI: Za dodatno pomoč z jedrom WooCommerce uporabite <a href="%1$s">forum skupnosti</a>. Za pomoč pri plačljivih razširitvah, ki se prodajajo na WooCommerce.com, <a href="%2$s">odprite zahtevo za podporo na WooCommerce.com</a>.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
sl_SI: Za urejanje slik lahko pod predogledno sličico kliknete Uredi sliko, da razširite urejevalnik slik v vrstici z ikonami za obrezovanje, sukanje ali obračanje slike ter z ikonama za razveljavitev in uveljavitev. Polja na desni vam omogočajo več možnosti za prilagajanje velikosti in obrezovanje slike ter za obrezovanje predogledne sličice na drugačen način kot ste obrezali izvirno sliko. Za več informacij lahko v teh poljih kliknete Pomoč.

en: For more information:
sl_SI: Za več informacij:

en: For more information: %s
sl_SI: Za več informacij: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
sl_SI: Pri večini tem je besedilo glave tudi naslov in slogan vašega spletišča, kot je določeno v razdelku <a href="%s">Splošne nastavitve</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
sl_SI: Za optimalno hitrost delovanja in iz varnostnih razlogov je priporočljiva uporaba %1$s različice %2$s ali novejše. Za popravek kontaktirajte ponudnika vašega gostovanja.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
sl_SI: Za uporabnike brez lastnega avatarja, lahko prikažemo splošen logotip ali takega, ki je ustvarjen glede na e-naslov tega uporabnika.

en: Force HTTP when leaving the checkout
sl_SI: Vsili HTTP ob zapuščanju strani zaključka nakupa

en: Force SSL
sl_SI: Vsili uporabo SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
sl_SI: Vsili uporabo SSL-a (HTTPS) na straneh za plačilo (<a href="%s" target="_blank">zahtevan je SSL certifikat </a>).

en: Force downloads
sl_SI: Vsili prenašanje

en: Force erase personal data
sl_SI: Prisiljeno izbriši osebne podatke

en: Force erasure has failed.
sl_SI: Prisiljeno brisanje ni uspelo.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
sl_SI: Vsili pridobivanje svežih podatkov namesto iz predpomnilnika.

en: Force secure checkout
sl_SI: Vsili varen zaključek nakupa

en: Force shipping to the customer billing address
sl_SI: Prisili dostavo na plačnikov naslov

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
sl_SI: Če vsilite prenose, bodo naslovi URL ostali skriti, vendar je lahko prenos velikih datotek na nekaterih strežnikih nezanesljiv. Če je podprto, lahko za ponujanje prenosov uporabite %1$s / %2$s (strežnik zahteva %3$s).

en: Format of the stat.
sl_SI: Oblika statistike.

en: Formatting
sl_SI: Oblikovanje

en: Found %1$d updates (%2$s)
sl_SI: Najdenih %1$d posodobitev (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
sl_SI[0]: Najdena %d načrtovana naloga
sl_SI[1]: Najdeni %d načrtovani nalogi
sl_SI[2]: Najdene %d načrtovane naloge
sl_SI[3]: Najdenih %d načrtovanih nalog

en: Found %s
sl_SI: Najdeno %s

en: Found a bug?
sl_SI: Ste našli napako?

en: Found in your order confirmation email.
sl_SI: Najdeno v e-sporočilu za potrditev naročila.

en: Four Columns
sl_SI: Štirje stolpci

en: France
sl_SI: Francija

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Free - Install now
sl_SI: Brezplačno - Namesti zdaj

en: Free Shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Free State
sl_SI: Svobodna država

en: Free Trial
sl_SI: Brezplačen preizkus

en: Free shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Free shipping (legacy)
sl_SI: Brezplačna dostava (Zastarelo)

en: Free shipping coupon
sl_SI: Kupon za brezplačno dostavo

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
sl_SI: Brezplačna dostava je poseben način, ki se lahko sproži z uporabo kuponov ali minimalnega zneska naročila.

en: Free shipping platform
sl_SI: Brezplačna platforma za dostavo

en: Free shipping requires
sl_SI: Brezplačna dostava zahteva...

en: Free shipping requires...
sl_SI: Brezplačna dostava zahteva...

en: Free with your plan
sl_SI: Brezplačno v vašem paketu.

en: Free!
sl_SI: Brezplačno!

en: Freedoms
sl_SI: Pravice

en: French
sl_SI: Francosko

en: French Guiana
sl_SI: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl_SI: Francoska Polinezija

en: French Southern Territories
sl_SI: Francoska južna in antarktična ozemlja

en: Fri
sl_SI: pet

en: Friday
sl_SI: petek

[ctx: Friday initial]
en: F
sl_SI: P

en: Friendly name for identifying this key.
sl_SI: Prijazno ime za prepoznavanje ključa.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
sl_SI: Prijazno ime za identifikacijo tega webhooka, privzeto je Webhook ustvarjen %s.

en: From
sl_SI: Od

en: From %1$s %2$s
sl_SI: Od %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
sl_SI: Napisal(a) %1$s dne %2$s%3$s

en: From %1$s to %2$s
sl_SI: Od %1$s do %2$s

en: From Computer
sl_SI: Iz računalnika

en: From URL
sl_SI: Z URL-ja

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
sl_SI: Prek tega zaslona lahko ocenite, primerjate in obnovite različice:

en: From this screen you can:
sl_SI: Prek tega zaslona lahko:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
sl_SI: Občasno lahko vaše spletišče WordPress pošlje podatke na WordPress.org &#8212; to vključuje, ampak ni omejeno na &#8212; uporabljeno različico ter seznam nameščenih vtičnikov in tem.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sl_SI: V vaši nadzorni plošči si lahko ogledate <a href="%1$s">nedavna naročila</a>, upravljate z vašimi <a href="%2$s">naslovi plačnika</a> ter <a href="%3$s">urejate svoje geslo in podatke računa</a> .

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sl_SI: V vaši nadzorni plošči si lahko ogledate <a href="%1$s">nedavna naročila</a>, upravljate svoje <a href="%2$s">plačniške in dostavne naslove</a> ter <a href="%3$s">urejate svoje geslo in podatke računa</a> .

en: Front Page
sl_SI: Vstopna stran

en: Front page
sl_SI: Naslovna stran

en: Fujian / 福建
sl_SI: Fudžian / 福建

en: Fukushima
sl_SI: Fukušima

en: Full Size
sl_SI: Polna velikost

en: Full URL path to files
sl_SI: Celotna pot URL do datotek

en: Full Width Template
sl_SI: Predloga polne širine

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sl_SI: Popolna izkušnja na zaključku nakupa s plačilom takoj, plačilom pozneje in obroki. Brez številk kreditnih kartic, brez gesel, brez skrbi. <a href="%s" target="_blank">Več o Klarni</a>.

en: Full name of continent.
sl_SI: Poln naziv kontinenta.

en: Full name of country.
sl_SI: Poln naziv te države.

en: Full name of currency.
sl_SI: Poln naziv valute.

en: Full name of state.
sl_SI: Poln naziv zvezne države.

en: Full post
sl_SI: Polni prispevek

en: Full refund email heading
sl_SI: Naslov e-pošte polnega vračila

en: Full refund subject
sl_SI: Zadeva polnega vračila

en: Full size image URL.
sl_SI: URL slike v polni velikosti.

en: Full text
sl_SI: Celotno besedilo

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sl_SI: Funkcija %1$s je <strong>zastarela</strong> od različice %2$s! Namesto nje uporabite %3$s.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
sl_SI: Funkcija %1$s je bila klicana <strong>nepravilno</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sl_SI: Funkcija %1$s je bila klicana z argumentom, ki je <strong>zastarel</strong> od izdaje %2$s, na razpolago pa ni nadomestka.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
sl_SI: Funkcija %1$s je bila klicana z argumentom, ki je <strong>zastarel</strong> od izdaje %2$s! %3$s

en: G &#8212; Suitable for all audiences
sl_SI: G &#8212; Primerno za vse starosti

en: GD supported file formats
sl_SI: Podprte vrste datotek s strani GD-ja

en: GD version
sl_SI: Različica GD-ja

en: GUID for the post, as it exists in the database.
sl_SI: GUID prispevka, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: GUID for the post, transformed for display.
sl_SI: GUID za prispevek, preoblikovan za prikaz.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
sl_SI: GUID revizije, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
sl_SI: GZip (gzopen) se uporablja za odpiranje podatkovne zbirke GEOIP od MaxMind-a.

en: Galați
sl_SI: Galati

en: Galician
sl_SI: Galicijski

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: Gallery (%s)
sl_SI: Galerija (%s)

en: Gallery Settings
sl_SI: Nastavitve galerije

en: Gallery columns:
sl_SI: Stolpci galerije:

en: Galápagos
sl_SI: ¸Galápagos

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: Gambian dalasi
sl_SI: Gambijski dalasi

en: Gateway disabled
sl_SI: Plačilni sistem onemogočen

en: Gateway image.
sl_SI: Slika plačilnega sistema.

en: Gateway title.
sl_SI: Naslov plačilnega sistema.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
sl_SI: Zbiranje podatkov o uporabi nam omogoča izboljšati WooCommerce. Vašo trgovino bomo upoštevali, ko bomo razmišljali o novih zmožnostih, presojali kakovost posodobitve ali ugotavljali, ali je izboljšava smiselna. Kadar koli lahko obiščete %1$snastavitve%3$s in izberete, da ustavite skupno rabo podatkov. %2$sPreberite več%3$s o tem, katere podatke zbiramo.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
sl_SI: Zbiranje podatkov o uporabi nam omogoča izboljšati WooCommerce – vašo trgovino bomo upoštevali, ko bomo razmišljali o novih zmožnostih, presojali kakovost posodobitve ali ugotavljali, ali je izboljšava smiselna.

en: General
sl_SI: Splošno

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: General options
sl_SI: Splošne možnosti

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
sl_SI: Splošne predloge imajo pogosto določeno vlogo, kot npr. prikazovanje vsebine prispevka, in niso povezane z določenim območjem.

en: Generate API key
sl_SI: Ustvari API ključ

en: Generate CSV
sl_SI: Ustvari CSV

en: Generate Password
sl_SI: Ustvarite geslo

en: Generate coupon code
sl_SI: Zgeneriraj kodo kupona

en: Generate password
sl_SI: Ustvarite geslo

en: Generate strong password
sl_SI: Generirajte močno geslo

en: Generate variations
sl_SI: Ustvari različice

en: Generated at
sl_SI: Ustvarjeno ob

en: Generating preview…
sl_SI: Ustvarjanje predogleda ...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
sl_SI: Splošne meta metode add/update/get se ne sme uporabljat za interne meta podatke, vključno z "%s". Uporabite get in set metode.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
sl_SI: Dodaj blok

en: Geneva
sl_SI: Ženeva

en: Genre
sl_SI: Žanr

en: Genre: %s.
sl_SI: Zvrst: %s.

en: Geolocate
sl_SI: Geolociranje

en: Geolocate (with page caching support)
sl_SI: Geolociranje (s podporo predpomnjenja strani)

en: Geolocation enabled?
sl_SI: Geolokacija omogočena?

en: Geolocation has not been configured.
sl_SI: Geolokacija ni bila nastavljena.

en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Georgian lari
sl_SI: Gruzijski lari

en: German
sl_SI: Nemško

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Get Apps
sl_SI: Pridobi aplikacije

en: Get Help
sl_SI: Pridobi pomoč

en: Get Involved
sl_SI: Sodelujte

en: Get New Password
sl_SI: Pridobite novo geslo

en: Get Shortlink
sl_SI: Dobi bližnjico

en: Get Started
sl_SI: Začni

en: Get Version %s
sl_SI: Pridobi izdajo %s

en: Get a link
sl_SI: Pridobi povezavo

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
sl_SI: Prejmite opozorilo, če je vaša trgovina nedosegljiva nekaj minut.

en: Get auto real-time backups, malware scans, and spam protection.
sl_SI: Zagotovite si samodejno varnostno kopiranje v realnem času, preiskovanje zlonamerne programske opreme in zaščito pred neželeno pošto.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
sl_SI: Dobite samodejne davke prodaj z vtičnikom %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
sl_SI: Pridobite samodejne davčne stopnje z WooCommerce Tax

en: Get backups
sl_SI: Dobi varnostne kopije

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
sl_SI: "Get cart" se ne sme klicati pred dejanjem wp_loaded.

en: Get cozy this fall with knit sweaters
sl_SI: Poskrbite za udobno jesen s pletenimi puloverji

en: Get feedback on this draft before publishing
sl_SI: Pridobite povratne informacije o tem osnutku pred objavo

en: Get help resolving this issue.
sl_SI: Dobite pomoč pri razreševanju te težave.

en: Get in touch
sl_SI: Stopite v stik

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
sl_SI: Pridobite vpogled v poslovanje vaše trgovine, vključno s skupno prodajo, najbolj prodajanimi izdelki in drugim.

en: Get linked object.
sl_SI: Dobi povezan predmet.

en: Get more sales
sl_SI: Dobite več prodaj

en: Get noticed: comment on posts you've read.
sl_SI: Prejmite opozorila: komentarji na prispevkih, ki ste jih prebrali.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
sl_SI: Prejemajte obvestila o dejavnosti trgovine, vključno z novimi naročili in mnenji o izdelkih, neposredno na vaše mobilne naprave z aplikacijo Woo.

en: Get paid with WooPayments
sl_SI: Prejmite plačilo z WooPayments

en: Get ready to start selling
sl_SI: Pripravite se na začetek prodaje

en: Get real-time order alerts anywhere
sl_SI: Kamorkoli prejmite realnočasovna opozorila o naročilih

en: Get started
sl_SI: Začnite

en: Get started here
sl_SI: Začnite tukaj

en: Get started.
sl_SI: Začnite:

en: Get system report
sl_SI: Pridobi poročilo o stanju sistema

en: Get the basics
sl_SI: Dobi osnove

en: Get the coupon code
sl_SI: Pridobite kodo kupona

en: Get the free WooCommerce mobile app
sl_SI: Pridobite brezplačno mobilno aplikacijo WooCommerce

en: Get the value of an individual field.
sl_SI: Pridobi vrednost posameznega polja.

en: Get your API credentials from PayPal.
sl_SI: Poiščite svoje overitvene podatke pri PayPalu.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
sl_SI: Postavite vaše izdelke pred uporabnike Pinteresta, ki iščejo ideje in stvari za nakup.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
sl_SI: Predstavite vaše izdelke uporabnikom Pinteresta, ki iščejo ideje in stvari za nakup. Začnite s Pinterestom in omogočite brskanje po celotnem katalogu izdelkov.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
sl_SI: Postavite vaše izdelke pred zelo angažirano občinstvo.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
sl_SI: Poskrbite, da bo vaša trgovina hitreje postavljena z našo novo in izboljšano izkušnjo nastavitve

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: Ghana cedi
sl_SI: Ganski cedi

en: Ghazvin (قزوین)
sl_SI: Kazvin (قزوین)

en: Ghostscript version
sl_SI: Različica Ghostscripta

en: Gibraltar pound
sl_SI: Gibraltarski funt

en: GitHub project
sl_SI: Github Projekt

en: Give the feed a title (optional):
sl_SI: Poimenujte vir (neobvezno):

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
sl_SI: Dajte vašim strankam možnost, da plačajo pozneje, brez obresti in spremljajte rast vaše prodaje.

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
sl_SI: Vaš meni poimenujte, nato kliknite Ustvari meni.

en: Global Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Global Styles
sl_SI: Globalni slogi

en: Global settings.
sl_SI: Globalne nastavitve.

en: Global styles to include in themes.
sl_SI: Globalni slogi, ki bodo vključeni v teme.

en: Global styles.
sl_SI: Globalni slogi.

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: Go Back
sl_SI: Pojdi nazaj

en: Go back
sl_SI: Nazaj

en: Go back to the theme showcase
sl_SI: Nazaj na predstavitev teme

en: Go shopping
sl_SI: Nakupujte

en: Go to %s
sl_SI: Pojdi na %s

en: Go to Dashboard
sl_SI: Pojdi na nadzorno ploščo

en: Go to Importers
sl_SI: Pojdi na uvoznike

en: Go to Plugin Installer
sl_SI: Pojdi na namestilnik vtičnikov

en: Go to Theme Installer
sl_SI: Pojdi na namestilnik tem

en: Go to Themes page
sl_SI: Pojdi na stran s temami

en: Go to WordPress Updates page
sl_SI: Pojdi na stran Posodobitve WordPressa

en: Go to category
sl_SI: Pojdi na kategorijo

en: Go to checkout
sl_SI: Na zaključek nakupa

en: Go to shop
sl_SI: Pojdi v trgovino

en: Go to the Plugins screen
sl_SI: Pojdi na zaslon z vtičniki

en: Go to the Themes screen
sl_SI: Pojdi na zaslon s temami

en: Go to the first page
sl_SI: Pojdi na prvo stran

en: Go to the last page
sl_SI: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to the next page
sl_SI: Pojdi na naslednjo stran

en: Go to the previous page
sl_SI: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to theme sources
sl_SI: Pojdi na izvorno kodo teme

en: Go to top
sl_SI: Pojdi na vrh

en: Good
sl_SI: Dobro

en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
sl_SI: Dobra izbira! Odločili ste se, da boste v vašo trgovino dodali %1$s in %2$s.

en: Good news!
sl_SI: Dobre novice!

en: Good news! WooCommerce Services and Jetpack can automate your sales tax calculations for you.
sl_SI: Dobre novice! Storitvi WooCommerce in Jetpack lahko namesto vas avtomatizirajo vaše izračune davka od prodaje.

en: Gorizia
sl_SI: Gorica

en: Got it
sl_SI: Razumem

en: Grams
sl_SI: Grami

en: Grand Turk
sl_SI: Turks

en: Grand total.
sl_SI: Skupna vsota.

en: Grant access
sl_SI: Omogoči dostop

en: Grant access to downloadable products after payment
sl_SI: Omogoči dostop do prenosljivih izdelkov po plačilu

en: Gravatar Logo
sl_SI: Logotip Gravatar

en: Gray
sl_SI: Siva

en: Great job!
sl_SI: Odlično opravljeno!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
sl_SI: Odlično opravljeno! Vaše spletišče trenutno opravi vsa preverjanja zdravja spletišča.

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Greek
sl_SI: Grško

en: Green
sl_SI: Zelena

en: Greenland
sl_SI: Grenlandija

en: Greeting Text
sl_SI: Pozdravni tekst

en: Grid
sl_SI: Mreža

en: Grid Layout
sl_SI: Mrežna postavitev

en: Grid view
sl_SI: Mrežni pogled

en: Gross sales
sl_SI: Bruto prodaja

en: Gross sales amount
sl_SI: Bruto znesek prodaje

en: Gross sales in the period.
sl_SI: Bruto prodaja v tem obdobju.

en: Gross sales.
sl_SI: Bruto prodaja.

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Group type.
sl_SI: Vrsta skupine.

en: Grouped product
sl_SI: Združen izdelek

en: Grouped products
sl_SI: Združeni izdelki

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
sl_SI: Pridobite nove stranke in jih obdržite s pametno, učinkovito avtomatizacijo trženja po e-pošti in SMS-ih ter združenim pogledom na interakcije s strankami.

en: Grow your business with hundreds of free and paid WooCommerce extensions.
sl_SI: Povečajte vaš posel s stotinami brezplačnih in plačljivih razširitev WooCommerce.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
sl_SI: Povečajte vašo spletno prodajo s promocijo vaših izdelkov na TikToku več kot eni milijardi mesečno dejavnih uporabnikov po vsem svetu.

en: Grow your store
sl_SI: Povečajte vašo trgovino

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
sl_SI: Guangši Zhuang / 广西壮族

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Guatemalan quetzal
sl_SI: Gvatemalski kecal

en: Guest
sl_SI: Gost

en: Guest checkout
sl_SI: Zaključek nakupa za goste

en: Guest orders
sl_SI: Naročila gostov

en: Guest sales
sl_SI: Prodaja gostom

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja-Bissau

en: Guinean franc
sl_SI: Gvinejski frank

en: Guizhou / 贵州
sl_SI: Guidžov / 贵州

en: Gujarat
sl_SI: Gudžarat

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: Guyanese dollar
sl_SI: Gvajanski dolar

en: HPOS data sync enabled:
sl_SI: Uskladitev podatkov HPOS omogočena:

en: HPOS enabled:
sl_SI: HPOS omogočen:

en: HPOS feature screen enabled:
sl_SI: Zaslon zmožnosti HPOS omogočen:

en: HTML Embed
sl_SI: HTML vdelava (embed)

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
sl_SI: HTML napis za prikonko, preoblikovan za prikaz.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
sl_SI: HTML, ki vsebuje dejanje, ki napoti uporabnika na mesto, kjer lahko razreši težave.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
sl_SI: Vsebina HTML komentarja, preoblikovana za prikaz.

en: HTML content for the post, transformed for display.
sl_SI: HTML vsebina prispevka, preoblikovana za prikaz.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
sl_SI: Vsebina HTML, ki bo ob dodelitvi tej stranski vrstici dodana na konec izhoda HTML vsakega gradnika. Privzeto je končni predmet seznama.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
sl_SI: Vsebina HTML, ki bo ob prikazu pripeta naslovu stranske vrstice. Privzeto je zaključni predmet H2.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
sl_SI: Vsebina HTML, ki bo ob dodelitvi tej stranski vrstici dodana na začetek izhoda HTML vsakega gradnika. Privzeto je začetni predmet seznama.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
sl_SI: Vsebina HTML, ki bo ob prikazu dodana na začetek naslova stranske vrstice. Privzeto je začetni predmet H2.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
sl_SI: Opis HTML za priponko, preoblikovan za prikaz.

en: HTML description of the resource.
sl_SI: HTML opis vira.

en: HTML description of the term.
sl_SI: HTML opis izraza.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
sl_SI: Medvrstično

en: HTML email template
sl_SI: HTML predloga e-pošte

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
sl_SI: HTML izvleček za prispevek, preoblikovan za prikaz.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
sl_SI: HTML avtorja teme, preoblikovan za prikaz.

en: HTML representation of the widget admin form.
sl_SI: HTML predstavitev skrbniškega obrazca gradnika.

en: HTML representation of the widget.
sl_SI: HTML predstavitev gradnika.

[ctx: HTML tag]
en: Address
sl_SI: Naslov URL

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
sl_SI: Neoblikovano

en: HTML template
sl_SI: HTML predloga

en: HTML title for the object, transformed for display.
sl_SI: HTML naziv za objekt, preoblikovan za prikaz.

en: HTML title for the post, transformed for display.
sl_SI: Naslov HTML predmeta, preoblikovan za prikaz.

en: HTML title for the template, transformed for display.
sl_SI: Naslov HTML predloge, preoblikovan za prikaz.

en: HTML title for the term.
sl_SI: HTML naslov za izraz.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
sl_SI: HTML/Sestavljena e-pošta uporablja DOMDocument za ustvarjanje znotrajvrstičnega CSS-ja in predlog.

en: HTTP Requests
sl_SI: Zahteve HTTP

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
sl_SI: Koda stanja preusmeritve HTTP mora biti oblike 3xx.

en: HTTP requests are blocked
sl_SI: Zahteve HTTP so blokirane

en: HTTP requests are partially blocked
sl_SI: Zahteve HTTP so delno blokirane

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
sl_SI: Zahteve HTTP je blokirala konstanta %1$s z nekaj dovoljenimi gostitelji: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
sl_SI: Zahteve HTTP je blokirala konstanta %s brez dovoljenih gostiteljev.

en: HTTP requests seem to be working as expected
sl_SI: Zahteve HTTP delujejo kot pričakovano

en: HTTPS is already supported for your website.
sl_SI: Vaše spletišče že podpira HTTPS.

en: HTTPS request failed.
sl_SI: HTTPS zahtevek ni uspel.

en: HTTPS status
sl_SI: Stanje HTTPS

en: Haitian Creole
sl_SI: Haitski gurd

en: Haitian gourde
sl_SI: Haitski gurd

en: Half tuck into your pants or layer over.
sl_SI: Napol zatlačite v hlače ali pustite čez.

en: Hard crop?
sl_SI: Obreži na točno določeno velikost?

en: Haryana
sl_SI: Harjana

en: Have a coupon?
sl_SI: Imate kupon?

en: Have a default theme available
sl_SI: Imejte razpoložljivo privzeto temo

en: Have an existing store?
sl_SI: Imate obstoječo trgovino?

en: Have questions?
sl_SI: Imate vprašanja?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sl_SI: Naj stranka plača z gotovino (ali drugimi sredstvi) po povzetju.

en: Hawaii
sl_SI: Havaji

en: Header
sl_SI: Glava

en: Header Image
sl_SI: Slika glave

en: Header Media
sl_SI: Predstavnostne datoteke glave

en: Header Text
sl_SI: Besedilo glave

en: Header Text Color
sl_SI: Barva besedila glave

en: Header Video
sl_SI: Video glave

en: Header cell
sl_SI: Celica glave

en: Header image
sl_SI: Slika glave

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sl_SI: Glava je posodobljena. <a href="%s">Oglej si svoje spletišče.</a>

en: Headers already sent when generating download error message.
sl_SI: Glave so bile že poslane med ustvarjanjem sporočila o napaki prenosa.

en: Heading 1
sl_SI: Naslov 1

en: Heading 2
sl_SI: Naslov 2

en: Heading 3
sl_SI: Naslov 3

en: Heading 4
sl_SI: Naslov 4

en: Heading 5
sl_SI: Naslov 5

en: Heading 6
sl_SI: Naslov 6

en: Headings
sl_SI: Naslovi

en: Health and beauty
sl_SI: Zdravje in lepota

en: Heard Island and McDonald Islands
sl_SI: Otok Heard in otočje McDonald

en: Hebei / 河北
sl_SI: Hebej / 河北

en: Hebrew
sl_SI: Hebrejsko

en: Height
sl_SI: Višina

en: Height (%s)
sl_SI: Višina (%s)

en: Height in pixels
sl_SI: Višina v pikslih

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
sl_SI: Višina obreza kot odstotek višine slike.

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sl_SI: Živijo %1$s (niste %1$s? <a href="%2$s">Odjava</a>)

en: Hello %s,
sl_SI: Pozdravljeni %s,

en: Hello world!
sl_SI: Pozdravljeni!

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Help & Support
sl_SI: Pomoč in podpora

en: Help &amp; Support
sl_SI: Pomoč in Podpora

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
sl_SI: Pomagajte izboljšati WooCommerce s sledenjem uporabe.

en: Help customers find this product by assigning it to categories or featuring it across your sales channels.
sl_SI: Pomagajte strankam najti ta izdelek, tako da ga dodelite kategorijam ali ga predstavite v svojih prodajnih kanalih.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
sl_SI: Pomagajte izboljšati WooCommerce s sledenjem uporabe

[ctx: Help topic]
en: Appearance
sl_SI: Videz

[ctx: Help topic]
en: Configuration
sl_SI: Konfiguracija

[ctx: Help topic]
en: Following
sl_SI: Sledenje

[ctx: Help topic]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: Help topic]
en: Languages
sl_SI: Jeziki

[ctx: Help topic]
en: Links
sl_SI: Povezave

[ctx: Help topic]
en: Policies & Safety
sl_SI: Pravilniki in varnost

[ctx: Help topic]
en: Tools
sl_SI: Orodja

[ctx: Help topic]
en: Traffic
sl_SI: Promet

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
sl_SI: Nadgradnje

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
sl_SI: Pripomočki

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
sl_SI: Pisanje in urejanje

en: Here are the details of your order placed on %s:
sl_SI: Tu so podrobnosti vašega naročila z dne %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
sl_SI: Tukaj je osnovni pregled različnih uporabniških vlog in dovoljenj posamezne uporabniške vloge:

en: Hesse
sl_SI: Hessen

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
sl_SI: Izgleda, kot da ste ravnokar prilepili HTML v Grafični zavihek besedilnega urejevalnika.  Mogoče bo bolje, da prilepite vsebino v besedilni zavihek. Mogoče pa vam pride prav novi gradnik za HTML po meri!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Oj ###USERNAME###,
    
    To sporočilo potrjuje da je vaš e-poštni naslov spremenjen na ###SITENAME### v  ###NEW_EMAIL###.
    
    Če niste spremenili vašega e-poštnega naslova se prosimo obrnite na administratorja na 
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    To sporočilo je bilo poslano na  ###EMAIL###
    
    Hvala,
    Vsi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Oj ###USERNAME###,
    
    To sporočilo potrjuje da je vaše geslo spremenjeno na ###SITENAME###.
    
    Če niste spremenili vašega gesla se prosimo obrnite na administratorja na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    To sporočilo je bilo poslano na  ###EMAIL###
    
    Hvala,
    Vsi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
sl_SI: Živijo %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sl_SI: Naložite datoteko CSV, ki vsebuje davčne stopnje. Izberite vrsto datoteke .csv in nato kliknite "Naložite datoteko in uvozite".

en: Hi there,
sl_SI: Pozdravljeni,

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Oj,
    
    To sporočilo potrjuje da je naslov administratorja na strani ###SITENAME### bil spremenjen.
    
    Novi naslov administratorja je ###NEW_EMAIL###.
    
    To sporočilo je bilo poslano na  ###OLD_MAIL###
    
    Hvala,
    Vsi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Oj,
    
    To sporočilo potrjuje da je naslov omrežnega administratorja na strani ###SITENAME### bil spremenjen.
    
    Novi naslov omrežnega administratorja je ###NEW_EMAIL###.
    
    To sporočilo je bilo poslano na  ###OLD_MAIL###
    
    Hvala,
    Vsi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
sl_SI: Pozdravljeni,
    
    vabljeni ste, da se pridružite '%1$s' na %2$s kot %3$s.
    
    Za potrditev povabila kliknite naslednjo povezavo:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
sl_SI: Pozdravljeni,
    vabljeni ste, da se pridružite „%1$s“ na
    %2$s kot %3$s.
    Če se ne želite pridružiti spletišču, spreglejte to sporočilo.
    Vabilo poteče v nekaj dneh.
    
    Za aktivacijo uporabniškega računa kliknite naslednjo povezavo:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
sl_SI: Pozdravljeni, to je komentar.
    Da pričnete z moderiranjem, urejanjem in brisanjem komentarjev, obiščite zaslon za komentarje v nadzorni plošči.
    Prikazne slike komentatorjev so iz storitve <a href="%s">Gravatar</a>.

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide Details
sl_SI: Skrij podrobnosti

en: Hide advanced options
sl_SI: Skrij napredne možnosti

en: Hide all results
sl_SI: Skrij rezultate

en: Hide empty categories
sl_SI: Skrij prazne kategorije

en: Hide errors from visitors
sl_SI: Skrij napake pred obiskovalci

en: Hide errors from visitors?
sl_SI: Skrij napake pred obiskovalci?

en: Hide free products
sl_SI: Skrij brezplačne izdelke

en: Hide header image
sl_SI: Skrij sliko glave

en: Hide if cart is empty
sl_SI: Skrij, če je košarica prazna

en: Hide image
sl_SI: Skrij sliko

en: Hide out of stock items from the catalog
sl_SI: Skrij izdelke iz kataloga, ki niso na zalogi

en: Hide password
sl_SI: Skrij geslo

en: Hide post options
sl_SI: Skrij možnosti zapisa

en: Hide related content after posts
sl_SI: Skrij povezane vsebine po objavi

en: Hide shipping costs until an address is entered
sl_SI: Skrij stroške dostave, če ni podan naslov

en: Hide template
sl_SI: Skrij predlogo

en: Hide this
sl_SI: Skrij to

en: Hide this screen
sl_SI: Skrij to okno

en: High-Performance order storage (COT)
sl_SI: Shramba naročil z visoko zmogljivostjo (COT)

en: Highlight required fields with an asterisk
sl_SI: Poudari zahtevana polja z zvezdico

en: Highlights
sl_SI: Poudarki

en: Himachal Pradesh
sl_SI: Himačal Pradeš

en: Hindi
sl_SI: Hindujski

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sl_SI: Namig: geslo naj bo vsaj 7 znakov dolgo. Da bo bolj varno uporabite velike in male črke, številke in simbole kot ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hiroshima
sl_SI: Hirošima

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: Ho Chi Minh
sl_SI: Ho Ši Minh

en: Hokkaido
sl_SI: Hokaido

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
sl_SI: Zadrži komentar za moderiranje, če vsebuje %s ali več povezav. (Tipična lastnost neželenih komentarjev je veliko število hiperpovezav.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sl_SI: Zadrži zalogo (za neplačana naročila) za x minut. Ko bo dosežena ta omejitev, bo naročilo v teku preklicano. Pustite prazno, če tega ne želite uporabiti.

en: Hold stock (minutes)
sl_SI: Zadrži zalogo (v minutah)

en: Holiday
sl_SI: Počitnice

en: Home
sl_SI: Domov

en: Home URL
sl_SI: Domači URL

en: Home URL.
sl_SI: Domači URL.

en: Home, furniture, and garden
sl_SI: Dom, pohištvo in vrt

en: Homepage
sl_SI: Domača stran

en: Homepage Settings
sl_SI: Nastavitve naslovne strani

en: Homepage and posts page must be different.
sl_SI: Naslovna stran in Stran s prispevki morata biti različni.

en: Homepage created
sl_SI: Domača stran ustvarjena.

en: Homepage: %s
sl_SI: Domača stran: %s

en: Honduran lempira
sl_SI: Honduraška lempira

en: Hong Kong Island
sl_SI: Otok Hong Kong

en: Hong Kong dollar
sl_SI: Hongkoški dolar

en: Hook
sl_SI: Ročica

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sl_SI: Upajmo, da se vrnejo. Preberite več o <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">odpravljanju spodletelih plačil</a>.

en: Horizontal
sl_SI: Vodoravno

en: Horizontal line
sl_SI: Vodoravne črte

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
sl_SI: Vodoravni položaj od leve za začetek obrezovanja kot odstotek širine slike.

en: Horizontal space
sl_SI: Vodoravni presledek

en: Hormozgan (هرمزگان)
sl_SI: Hormuzgan (هرمزگان)

en: Hour
sl_SI: Ura

en: Hours
sl_SI: Odprto

en: House number and street name
sl_SI: Hišna številka in ulica

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
sl_SI: Lebdite nad ali stisnite da vidite gumbe za vključitev in predogled.

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
sl_SI: Ukazne povezave, s katerimi lahko upravljate svoje prispevke, se prikažejo, če z miškinim kazalcem lebdite nad prispevki. Izvedete lahko naslednja dejanja:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
sl_SI: Če z miškinim kazalcem lebdite nad vrstico seznama uporabnikov, se prikažejo ukazne povezave, s katerimi lahko upravljate uporabnike. Izvedete lahko naslednja dejanja:

en: How easy was it to add a product attribute?
sl_SI: Kako lahko je bilo dodati atribut izdelka?

en: How easy was it to add a product tag?
sl_SI: Kako lahko je bilo dodati oznako izdelka?

en: How easy was it to add a product?
sl_SI: Kako enostavno je bilo dodati izdelek?

en: How easy was it to add product category?
sl_SI: Kako lahko je bilo dodati kategorijo izdelka?

en: How easy was it to edit your product?
sl_SI: Kako enostavno je bilo urediti vaš izdelek?

en: How easy was it to import products?
sl_SI: Kako lahko je bilo uvoziti izdelke?

en: How easy was it to update an order?
sl_SI: Kako enostavno je bilo posodobiti naročilo?

en: How easy was it to update your settings?
sl_SI: Kako lahko je bilo posodobiti vaše nastavitve?

en: How easy was it to use search?
sl_SI: Kako lahko je bilo uporabiti iskalnik?

en: How long we retain your data
sl_SI: Kako dolgo hranimo vaše podatke

en: How many items would you like to display?
sl_SI: Koliko elementov želite prikazati?

en: How many notes in the database?
sl_SI: Koliko opomb v podatkovni zbirki?

en: How many products should be shown per row?
sl_SI: Koliko izdelkov naj bo prikazanih na vrstico?

en: How many rows of products should be shown per page?
sl_SI: Koliko vrstic z izdelki naj bo prikazanih na strani?

en: How many times the coupon can be used in total.
sl_SI: Kolikokrat se lahko unovči kupon.

en: How many times the coupon can be used per customer.
sl_SI: Kolikokrat lahko posamezna stranka unovči kupon.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sl_SI: Kolikokrat je lahko kupon uporabljen preden poteče.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sl_SI: Kolikokrat lahko posamezni uporabnik uporabi ta kupon. Za neprijavljene stranke se uporabi e-naslov plačnika, za prijavljene pa ID uporabnika.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
sl_SI: Kako naj bodo privzeto razvrščeni izdelki v katalogu?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
sl_SI: Kako so privzeto razvrščeni izrazi v tem atributu.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
sl_SI: Kako naj bo nadzirana količina tega predmeta, na primer, če ima morebitne omejitve.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
sl_SI: Kako se pošiljateljeva e-pošta prikaže na odhodni e-pošti WooCommerce-a.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
sl_SI: Kako se pošiljateljevo ime prikaže na odhodni e-pošti WooCommerce-a.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
sl_SI: Kako se preseliti iz Magenta na WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
sl_SI: Kako preračunati stroške dostave

en: How to customize your product catalog
sl_SI: Kako prilagoditi vaš katalog izdelkov

en: How to update your PHP version
sl_SI: Kako posodobiti PHP različico

en: How to update your database table prefix
sl_SI: Kako posodobiti predpono vaše podatkovne tabele

en: How we protect your data
sl_SI: Kako ščitimo vaše podatke

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Pozdravljeni ###USERNAME###,
    
    pred kratkim ste kliknili na povezavo 'Izbris spletišča' na vašem spletišču
    in na tisti strani izpolnili obrazec.
    
    Če res želite izbrisati vaše spletišče, kliknite na spodnjo povezavo.
    Klik na to povezavo bo brez dodatnega opozorila izbrisal spletišče,
    zato ga kliknite le, če ste res prepričani v to:
    ###URL_DELETE###
    
    Če izbrišete spletišče, se priporočamo, da kdaj v prihodnosti odprete novega!
    (Trenutno spletišče in uporabnik pa bosta za vedno izgubljena.)
    
    Hvala, ker ste uporabljali spletišče,
    skrbniki ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Oj ###USERNAME###,
    
    Pred kratkim ste zahtevali da se e-pošta vašega računa spremeni.
    
    Če je to res, prosim, kliknite na naslednjo povezavo za potrditev:
    ###ADMIN_URL###
    
    V kolikor tega ne želite lahko to sporočilo izbrišete.
    
    To sporočilo je bilo poslano na ###EMAIL###
    
    Hvala,
    Vsi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sl_SI: Spoštovani uporabnik,
    
    Vaš nov račun je ustvarjen.
    
    Lahko se prijavite z naslednjimi podatki:
    Uporabniško ime: USERNAME
    Geslo: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Hvala!
    
    --Ekipa @ SITE_NAME

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
sl_SI: Pozdravljeni!
    
    V WordPressu je vgrajena zmožnost, ki zazna, če je na vašem spletišču prišlo do kritične napake s strani teme ali vtičnikov, in vas o tem samodejno obvesti preko e-pošte.
    ###CAUSE###
    Najprej obiščite vaše spletišče (###SITEURL###) in preverite za vidnimi težavami. Nato obiščite stran, kjer je bila napaka ujeta (###PAGEURL###) in preverite za vidnimi težavami.
    
    ###SUPPORT###
    
    Če vaša stran izgleda okvarjena in se ne morete prijaviti v nadzorno ploščo, lahko uporabite poseben »obnovitveni način«. Preko njega se lahko varno prijavite v vašo nadzorno ploščo in izvedete nadaljnje raziskave.
    
    
    ###LINK###
    
    Da bi vaša stran ostala varna, bo ta povezava potekla v ###EXPIRES###. Ne skrbite preveč: če se bo napaka po poteku znova pojavila, boste na e-poštni naslov prejeli novo povezavo.
    
    Ob iskanju pomoči s to težavo boste morda potrebovali nekatere izmed naslednjih podrobnosti:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
sl_SI: Pozdravljeni! Na vašem spletišču %s ni uspela posodobitev vtičnikov in tem.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
sl_SI: Pozdravljeni! Na vašem spletišču %s ni uspela posodobitev vtičnikov.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sl_SI: Pozdravljeni! Nekateri vtičniki in teme na vašem spletišču %s so bili samodejno posodobljeni na najnovejše različice. Iz vaše strani ni zahtevanih dodatnih ukrepov.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sl_SI: Pozdravljeni! Nekateri vtičniki na vašem spletišču %s so bili samodejno posodobljeni na najnovejše različice. Iz vaše strani ni zahtevanih dodatnih ukrepov.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sl_SI: Pozdravljeni! Nekatere teme na vašem spletišču %s so bile samodejno posodobljene na najnovejše različice. Iz vaše strani ni zahtevanih dodatnih ukrepov.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
sl_SI: Pozdravljeni! Na vašem spletišču %s ni uspela posodobitev tem.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Pozdravljeni,
    
    Podana je bila zahteva za izvedbo naslednjega dejanja na vašem računu:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Da to potrdite, kliknite na naslednjo povezavo:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Če tega dejanja nočete izvesti, lahko varno prezrete in izbrišete to e-pošto.
    
    Lep pozdrav,
    skrbniki ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Pozdravljeni,
    
    Uporabnikova zahteva v okviru politike zasebnosti je bila potrjena na ###SITENAME###:
    
    Uporabnik: ###USER_EMAIL###
    Zahteva: ###DESCRIPTION###
    
    Zahteve si lahko ogledate ter upravljate z njimi tukaj:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Lep pozdrav,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
sl_SI: Živjo,
    
    Hvala za prijavo na WordPress.com. Za aktivacijo novega računa, prosimo pojdite na ta naslov:
    
    %s
    
    --Ekipa WordPress.com

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Pozdravljeni,
    
    vaša zahteva za izvoz osebnih podatkov je bila zaključena. Vaše osebne
    podatke lahko sedaj prenesete s klikom na spodnjo povezavo. Zaradi zasebnosti
    in varnosti bomo datoteko samodejno izbrisali ###EXPIRATION###,
    zato jo prenesite pred tem.
    
    ###LINK###
    
    Lep pozdrav,
    skrbniki ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Pozdravljeni,
    
    Vaš zahtevek za izbris vaših osebnih podatkov iz spletne strani ###SITENAME### je bil zaključen.
    
    Če imate dodatna vprašanja, prosimo, kontaktirajte skrbnika spletne strani. 
    
    Za več podatkov o politiki zasebnosti, lahko obiščete ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Lep pozdrav,
    skrbniki ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sl_SI: Pozdravljeni,
    
    Vaš zahtevek za izbris vaših osebnih podatkov iz spletne strani ###SITENAME### je bil zaključen.
    
    Če imate dodatna vprašanja, prosimo, kontaktirajte skrbnika spletne strani. 
    
    Lep pozdrav,
    skrbniki ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
sl_SI: Živjo, %s

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
sl_SI: Še vedno lahko <a href="%s">omogočite to temo</a>, in uporabite urejevalnik spletišča za njeno prilagoditev.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
sl_SI: Vaš naslov WordPressa trenutno nadzira konstanta PHP in ga posledično ni mogoče posodobiti. Urediti morate vaš %1$s in odstraniti ali posodobiti določila %2$s in %3$s.

en: Howland Island
sl_SI: Howlandov otok

en: Hubei / 湖北
sl_SI: Hubej / 湖北

en: Huge
sl_SI: Ogromen

en: Human readable label for the stat.
sl_SI: Človeško berljiva oznaka za statistiko.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
sl_SI: Človeško berljiva oznaka odseka, bodisi ime izdelka bodisi različice.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
sl_SI: Ljudem berljiva oznaka za tip prispevka za različne kontekste.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
sl_SI: Ljudem berljiva oznaka za taksonomije za različne kontekste.

en: Human-readable name identifying the widget type.
sl_SI: Človeško berljivo ime vrste gradnika.

en: Hungarian
sl_SI: Madržarsko

en: Hungarian forint
sl_SI: Madžarski Forint

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
sl_SI: Hura! Vaša tema podpira urejanje spletišča z bloki <a href="%1$s">Preberite več</a>. %2$s

en: I don't have any products yet.
sl_SI: Nimam še izdelkov.

en: I don't know how to get a date from a %s
sl_SI: Ne znam dobiti datuma iz %s

en: I have read and agree to the website %s
sl_SI: Prebral/-a sem in strinjam se s %s spletne strani

en: I plan to sell both physical and digital products
sl_SI: Prodajati nameravam tako fizične kot tudi digitalne izdelke

en: I plan to sell digital products
sl_SI: Nameravam prodajati digitalne izdelke

en: I plan to sell physical products
sl_SI: Nameravam prodajati fizične izdelke

en: I really need an ID for this to work.
sl_SI: Resnično potrebujem ID da bo to delovalo.

en: I will also be selling products or services in person.
sl_SI: Izdelke ali storitve bom prodajal tudi osebno.

en: I would like my site to be private, visible only to myself and users I choose
sl_SI: Rad bi imel svojo stran zasebno, vidno samo menu in izbranim uporabnikom

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
sl_SI: Prepričan/-a sem, da želim nepreklicno izbrisati moje spletišče in se zavedam, da %s ne bo nikoli več možno obnoviti ali ponovno uporabiti.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
sl_SI: ID #%1$s: %2$s <strong>Nimate dovoljenja za odstranitev tega uporabnika.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
sl_SI: ID #%1$s: %2$s <strong>Trenutni uporabnik ne bo odstranjen.</strong>

en: ID is invalid.
sl_SI: ID je neveljaven.

en: ID of global styles config.
sl_SI: ID nastavitev globalnih slogov.

en: ID of parent grouping.
sl_SI: ID nadrejene skupine.

en: ID of sidebar.
sl_SI: ID stranske vrstice.

en: ID of template.
sl_SI: ID predloge.

en: ID of the note record.
sl_SI: ID zapisa opombe.

en: ID of the parent product, if applicable.
sl_SI: ID nadrejenega izdelka, če obstaja.

en: ID of the post context.
sl_SI: ID konteksta prispevka.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
sl_SI: ID načina dostave, ki je ponudil to stopnjo.

en: ID of the shipping rate.
sl_SI: ID stopnje dostave.

en: ID to reassign posts to.
sl_SI: ID za ponovno dodelitev prispevkov.

en: IDs for settings sub groups.
sl_SI: ID-ji za nastavitve podskupin.

en: IO error.
sl_SI: Vhodno-izhodna napaka.

en: IP Address
sl_SI: IP naslov

en: IP address
sl_SI: IP naslov

en: IP address for the comment author.
sl_SI: Naslov IP avtorja komentarja.

en: IP address for the downloader.
sl_SI: Naslov IP osebe, ki prenaša.

en: IP address.
sl_SI: Naslov IP.

en: IPN email notifications
sl_SI: IPN e-obvestila

en: IPN payment completed
sl_SI: IPN plačilo zaključeno

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
sl_SI: Koda ISO države naslova, na katerega se dostavlja.

en: ISO code of the country.
sl_SI: ISO koda države.

en: ISO code or name of the state, province or district.
sl_SI: ISO koda ali naziv države, province ali območja.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
sl_SI: Koda ISO ali ime države, province ali območja naslova, na katerega se dostavlja.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
sl_SI: ISO3166 alpha-2 koda države.

en: ISO4217 currency code.
sl_SI: Koda valute ISO4217.

en: Ialomița
sl_SI: Ialomita

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: Icelandic
sl_SI: Islandsko

en: Icelandic kr&oacute;na
sl_SI: Islandska krona

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Icon + text
sl_SI: Ikona + besedilo

en: Icon of block type.
sl_SI: Ikona vrste bloka.

en: Icon only
sl_SI: Samo ikona

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
sl_SI: Id se mora pričeti s črko, nadaljevati pa samo s črkami, števkami, pomišljaji, pikami, dvopičji ali podčrtaji.

en: Identicon (Generated)
sl_SI: Identicon (ustvarjeno)

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sl_SI: Če naj bo plačilo po povzetju na voljo le določenim načinom plačila, to nastavite tukaj. Pustite prazno za vse načine.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
sl_SI: Če je določen strošek, to nadzira ali so na strošek obračunani davki.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
sl_SI: V stolpcu Pripeto lahko vidite, če datoteka ni bila pripeta k nobenemu prispevku. Če želite zagnati majhno pojavno okno, ki vam bo omogočilo iskanje prispevkov in pripenjanje datoteke, lahko kliknete Pripni datoteko.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
sl_SI: Če je označeno, bo brezplačna dostava omogočena glede na vrednost naročila pred uveljavljenimi popusti.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
sl_SI: Če želite, bo WordPress samodejno opozoril na različne storitve vaših novih prispevkov.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
sl_SI: Če je omogočeno, se bo v zaključku nakupa temelječem na blokih pojavil ta način.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
sl_SI: Če je omogočeno, bo to besedilo prikazano na celotni strani. Uporabite ga lahko, da obiskovalcem prikažete dogodke ali promocije.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
sl_SI: Če upravljate z zalogo, tole določa ali so naročila brez zalog dovoljena.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sl_SI: Če upravljate z zalogo, to določa ali so naročila brez zaloge dovoljena ali ne. Če je omogočeno, gre lahko količina zaloge pod 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
sl_SI: Če je zahtevano, izračuna število izrazov atributov za izdelke v zbirki.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sl_SI: Če je izbrana možnost »Izbriši vso vsebino«, prizadeti webhooki WooCommerce <b>ne</b> bodo izbrisani in bodo dodeljeni uporabniku z id-jem 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
sl_SI: Če sta izbrana načina prenosa "Vsili prenašanje" ali "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" in ne delujeta, bo sistem kot zadnjo možnost uporabil način "Preusmeritev". Za več podrobnosti si <a href="%1$s">oglejte ta vodnik</a>.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
sl_SI: Če orodja za uvoz, ki ga potrebujete, ni na seznamu, preverite, ali je na voljo, tako da <a href="%s">preiščete imenik orodij za uvoz</a>.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
sl_SI: Če se povezava nanaša na osebo, lahko s pomočjo zgornjega obrazca določite vaše razmerje z njo. Za več podrobnosti obiščite <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
sl_SI: Če je bilo plačilo povrnjeno preko API-ja.

en: If the product is downloadable.
sl_SI: Ali je izdelek prenosljiv.

en: If the product is virtual.
sl_SI: Ali je izdelek virtualen.

en: If the quantity in the cart is editable or fixed.
sl_SI: Če je količino v košarici mogoče urediti ali je nespremenljiva.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
sl_SI: Če je vrednost niz, bo uporabljena kot ključ arhiva. Če je vrednost false, vrsta prispevka nima arhiva.

en: If the variation is downloadable.
sl_SI: Če je različica prenosljiva.

en: If the variation is virtual.
sl_SI: Če je različica virtualna.

en: If the variation is visible.
sl_SI: Če je različica vidna.

en: If this attribute has term archive pages.
sl_SI: Če ima ta atribut arhivske strani z izrazi.

en: If this is a default attribute
sl_SI: Ali je to privzet atribut

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
sl_SI: Če gre za pomoto, prezrite to e-pošto in nič se ne bo zgodilo.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
sl_SI: Če je izbrano in če brezplačna dostava zahteva kupon, bo ta kupon omogočil brezplačno dostavo.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
sl_SI: Če je prav, izračuna število ocen za izdelke v zbirki.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
sl_SI: Če je prav, izračuna število zaloge za izdelke v zbirki.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
sl_SI: Če je prav, izračuna najmanjše in največje cene izdelkov v zbirki.

en: If true, empty terms will not be returned.
sl_SI: Če je prav, prazni izrazi ne bodo vrnjeni.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
sl_SI: Če je prav, je v enem naročilu dovoljen nakup samo enega predmeta tega izdelka.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
sl_SI: Če je izbrano, se lahko kupon uporabi samo individualno. Ostali dodani kuponi bodo odstranjeni iz košarice.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
sl_SI: Če je izbrano, bo opomba prikazana strankam in bodo o tem obveščene. Če ni izbrano, bo opomba samo za vašo referenco.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
sl_SI: Če je izbrano, ta kupon ne bo veljaven za izdelke z akcijsko ceno.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
sl_SI: Če je veljavno (angl. true), bo ta opomba pripisana trenutnemu uporabniku. Če je neveljavno (angl. false), bo opomba pripisana sistemu.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
sl_SI: Če dodate video posnetek, bo slika uporabljena začasno dokler se ne naloži video.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
sl_SI: Če že imate stran pravilnika o zasebnosti, jo prosim izberite spodaj. Če ne, prosim ustvarite novo.

en: If you already have an API key
sl_SI: Če že imate ključ API

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
sl_SI: Če želite prilepiti vsebino iz Microsoft Worda, lahko poskusite izklopiti to možnost. Urejevalnik bo samodejno počistil besedila prilepljena iz Worda.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
sl_SI: Če spreminjate WooCommerce na nadrejeni temi, ki je niste zgradili sami, svetujemo, da uporabite podrejeno temo. <a href="%s" target="_blank">Kako ustvariti podrejeno temo</a>

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sl_SI: Če niste prepričani, preverite dokumentacijo vtičnikov ali stopite v stik z avtorji vtičnika, da ugotovite, če vtičnik zbira podatke in podpira izbris podatkov. Te podrobnosti so morda razpoložljive v <a href="%s">vodniku po pravilniku o zasebnosti.</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sl_SI: Če niste prepričani, preverite dokumentacijo vtičnikov ali stopite v stik z avtorji vtičnika, da ugotovite, če vtičnik zbira podatke in podpira izvoznik podatkov. Te podrobnosti so morda razpoložljive v <a href="%s">vodniku po pravilniku o zasebnosti.</a>.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
sl_SI: Če ste lastnik tega omrežja, preverite, ali gostiteljev strežnik podatkovnih zbirk pravilno teče in ali so vse tabele brez napak.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sl_SI: Če niste prepričani kaj ti izrazi pomenijo, kontaktirajte vašega gostitelja. Če potrebujete dodatno pomoč, se lahko vedno obrnete na <a href="%s">WordPress forum</a>.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
sl_SI: Če na strežniku NGINX uporabljate način prenosa X-Accel-Redirect, se prepričajte, da ste nastavitve uveljavili v skladu z vodnikom <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
sl_SI: Če zaznamčka ne gre potegniti v zaznamke, lahko naslednjo kodo skopirate in ustvarite nov zaznamek. Prilepite to kodo v URL polje novega zaznamka.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
sl_SI: Če ne veste dobrega gesla, uporabite spodnji gumb, da ga generirate.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
sl_SI: Če to spremenite, bo na nov naslov poslana potrditvena e-pošta. <strong>Nov naslov bo ostal nedejaven, dokler ne bo potrjen.</strong>

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
sl_SI: Če ste kopirali datoteko predloge, da ste naredili spremembe, boste morali kopirati novo različico predloge in znova uveljaviti vaše spremembe.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
sl_SI: Če ustvarite račun, bomo shranili vaše ime, naslov, e-pošto in telefonsko številko, ki bodo uporabljeni za izpolnjevanje zaključka nakupa za prihodnja naročila.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sl_SI: V primeru, da določite stran "Pogoji uporabe", bo morala stranka le-te sprejeti pri plačilu.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
sl_SI: Če povezavo izbrišete, bo nepreklicno odstranjena, ker za povezave še ni funkcije Smeti.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
sl_SI: Če te zahteve niste podali vi, potem prezrite to e-pošto. Če bi želeli nadaljevati:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sl_SI: Če ne znate ustvariti podatkovne zbirke, <strong>kontaktirajte vašega gostitelja</strong>. Če nič ne uspe, se obrnite na <a href="%s">WordPress forum</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
sl_SI: Če ne želite, da je na vašem spletišču prikazana slika glave, na dnu razdelka Slika glave kliknite gumb &#8220;Odstrani sliko glave&#8221;. Če želite sliko glave ponovno omogočiti kasneje, samo izberite eno od slik in kliknite &#8220;Shrani spremembe&#8221;.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
sl_SI: Če ne želite naložiti lastne slike, lahko uporabite eno od teh priljubljenih glav ali pa za prikaz izberete naključno.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
sl_SI: Če svojega spletišča %s ne želite več uporabljati, ga lahko izbrišete s pomočjo spodnjega obrazca. Ko kliknete <strong>Nepreklicno izbriši moje spletišče</strong>, boste prejeli e-sporočilo s povezavo. Kliknite na to povezavo, da izbrišete svoje spletišče.

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
sl_SI: Če nimate gesla za aplikacijo (ni geslo za račun), ustvarite geslo iz %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
sl_SI: Če najdete napako v WooCommerce-u, lahko ustvarite listek (angl. ticket) v <a href="%1$s">Github issues</a>. Preden ustvarite listek si preberite <a href="%2$s">contributing guide</a>. Pri opisu problema bodite čim bolj natančni in dodajte tudi vaše <a href="%3$s">poročilo statusa sistema</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
sl_SI: Če imate kodo kupona, jo lahko unovčite spodaj.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
sl_SI: Če še niste ustvarili nobenega menija, za začetek <strong>kliknite povezavo &#8217;ustvari nov meni&#8217; </strong>.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
sl_SI: Če imate prispevke in komentarje v drugem sistemu, jih lahko WordPress uvozi. Za pričetek uvoza izberite sistem:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sl_SI: Če ste pri nas že nakupovali, vnesite svoje podatke spodaj. Če pri nas nakupujete prvič, nadaljujte na odsek Plačilo in dostava.

en: If you just want to change your display name, which is currently {{strong}}%(displayName)s{{/strong}}, you can do so under {{myProfileLink}}My Profile{{/myProfileLink}}.
sl_SI: Če želite spremeniti samo vaše prikazno ime, ki je trenutno {{strong}}%(displayName)s{{/strong}}, ga lahko spremenite v {{myProfileLink}}Moj profil{{/myProfileLink}}.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
sl_SI: Če vam je %1$s všeč, nas ocenite z %2$s. V naprej se vam zahvaljujemo!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
sl_SI: Tukaj lahko vnesete prilagojeno zgradbo za URL naslove izdelkov. Primer: če uporabite <code>trgovina</code>, bodo povezave vaših izdelkov izgledale kot <code>%strgovina/vzorcni-izdelek/</code>. Ta nastavitev vpliva le na URL naslove izdelkov in ne npr. URL naslove kategorij izdelkov.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sl_SI: Če potrebujete ponovni dostop do čarovnika za namestitev, kliknite na gumb spodaj.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
sl_SI: Če morate omogočiti ali onemogočiti razširjen seznam opravil, kliknite na spodnji gumb.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
sl_SI: Če morate omogočiti ali onemogočiti seznam opravil, kliknite na spodnji gumb.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
sl_SI: Če ste do tega zaslona prišli nehote in ste želeli obiskati eno svojih spletišč, je tukaj navedenih nekaj povezav, ki vam bodo pomagale najti pravo pot.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
sl_SI: Če odstranite ta atribut, stranke ne bodo mogle več kupiti nekaterih različic tega izdelka.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
sl_SI: Če ste zahtevali ponastavitev gesla, bo v e-pošti za ponastavitev vključen vaš naslov IP.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
sl_SI: Če bi radi kategorije pretvorili v oznake (ali obratno), lahko uporabite <a href="%s">Pretvornik kategorij in oznak</a>, ki je na voljo na zaslonu za uvoz.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
sl_SI: Če želite izvoziti priročen seznam vse podatkov na tej strani, lahko uporabite spodnji gumb za kopiranje v odložišče. Nato ga lahko prilepite v besedilno datoteko in shranite na vašo napravo ali prilepite v e-poštno sporočilo namenjeno na primer podpori ali razvijalcu teme/vtičnika.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
sl_SI: Če želite gradnik odstraniti, vendar želite shraniti njegove nastavitve za morebitno prihodnjo uporabo, ga povlecite in spustite v območje Neaktivni gradniki. Od tam jih lahko kadarkoli ponovno dodate. Ta možnost je še posebej uporabna, kadar preklopite na temo z manj ali drugačnimi območji gradnikov.

en: If you would still like to change your username, please save your changes. Otherwise, hit the cancel button below.
sl_SI: Če še vedno želite spremeniti uporabniško ime, shranite spremembe. Če ne, pritisnite gumb Prekliči.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
sl_SI: Če bi želeli ponuditi <span class="help_tip" data-tip="%1$s">aktualne cene</span> določene dostavne službe (npr. UPS) lahko najdete <a href="%2$s" target="_blank">tu</a> različne razširitve za WooCommerce.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sl_SI: Če se vaš glavni PayPal e-naslov razlikuje od PayPal e-naslova vnesenega zgoraj, vnesite glavni e-naslov prejemnika za vaš PayPal račun sem. To se uporablja za potrjevanje IPN zahtev.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
sl_SI: Če se vaša stran ne prikaže, kontaktirajte skrbnika tega omrežja.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
sl_SI: Če ima vaša trgovina sedež v EU, priporočamo, da poleg samodejnih davkov uporabite razširitev EU VAT Number. V vašem zaključku nakupa nudi polje za zbiranje in potrditev EU številke DDV, če jo stranka ima.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
sl_SI: Če ima vaša tema več kot eno privzeto sliko glave, ali ste naložili več kot eno sliko glave po meri, lahko izberete, da vam WordPress naključno prikazuje različne slike na posamezni strani spletišča. Če želite omogočiti to možnost, kliknite izbirni gumb &#8220;Naključno&#8221; poleg razdelka Naložene slike ali Privzete slike.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
sl_SI: Če vaša tema uporablja več menijev, vam bodo jasna imena pomagala pri upravljanju z njimi.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
sl_SI: Če ima vaša tema polja za gradnike, lahko tam vstavite tudi meni. Obiščite <a href="%s">Gradnike</a> in dodajte gradnik za &#8220Navigacijski meni&#8221; za prikaz menija v stranski vrstici ali nogi.

en: Ilaam (ایلام)
sl_SI: Ilam (ایلام)

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Slika <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Sliki <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Slike <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Slik <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
sl_SI: Naslov slike

en: Image CSS Class
sl_SI: CSS razred slike

en: Image Caption
sl_SI: Napis slike

en: Image Crop Help
sl_SI: Pomoč pri obrezovanju

en: Image Editor Save Failed
sl_SI: Shranjevanje slike ni uspelo

en: Image File
sl_SI: Slikovna datoteka

en: Image ID.
sl_SI: ID slike.

en: Image Position
sl_SI: Položaj slike

en: Image Processing Error
sl_SI: Napaka pri obdelavi slike

en: Image Rotation
sl_SI: Vrtenje slike

en: Image Size
sl_SI: Velikost slike

en: Image Title Attribute
sl_SI: Naziv slike

en: Image URL
sl_SI: URL slike

en: Image URL.
sl_SI: URL slike:

en: Image Upload Error
sl_SI: Napaka pri nalaganju slike

en: Image Widget
sl_SI: Gradnik Slika

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
sl_SI[0]: Gradnik Slika (%d)
sl_SI[1]: Gradnika Slika (%d)
sl_SI[2]: Gradniki Slika (%d)
sl_SI[3]: Gradniki Slika (%d)

en: Image alternative text.
sl_SI: Nadomestno besedilo slike.

en: Image could not be processed.
sl_SI: Slike ni mogoče obdelati.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
sl_SI: Slike ni bilo mogoče obdelati. Pojdite nazaj in poskusite znova.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
sl_SI: Polje za obrezovanje slik. Zahteva uporabo miške.

en: Image crop failed.
sl_SI: Obrezovanje slike ni uspelo.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
sl_SI: Podatki o sliki ne obstajajo. Sliko ponovno naložite.

en: Image data.
sl_SI: Podatki slike.

en: Image default align
sl_SI: Privzeta poravnava slike

en: Image default link type
sl_SI: Privzeta vrsta povezave do slike

en: Image default size
sl_SI: Privzeta velikost slike

en: Image description
sl_SI: Opis slike

en: Image details
sl_SI: Podrobnosti slike

en: Image edit.
sl_SI: Urejanje slik.

en: Image flip failed.
sl_SI: Zrcaljenje slike ni uspelo.

en: Image metadata is inconsistent.
sl_SI: Metapodatki slike so nedosledni.

en: Image name.
sl_SI: Naziv slike.

en: Image of the product that the review belongs to.
sl_SI: Slika izdelka, h kateremu spada ocena.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
sl_SI: Pozicija slike. 0 pomeni, da je slika izpostavljena.

en: Image resize failed.
sl_SI: Spreminjanje velikosti slike ni uspelo.

en: Image restored successfully.
sl_SI: Slika je uspešno obnovljena.

en: Image rotate failed.
sl_SI: Zasuk slike ni uspel.

en: Image saved
sl_SI: Slika shranjena

[ctx: Image settings]
en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Image size in pixels
sl_SI: Velikost slike v slikovnih točkah

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
sl_SI: Polna velikost

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
sl_SI: Velika

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
sl_SI: Srednja

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
sl_SI: Predogledna sličica

en: Image size used for products in the catalog.
sl_SI: Velikost sličic, ki bo uporabljena za izdelke v katalogu.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
sl_SI: Velikost slike, uporabljene za glavno sliko na straneh posameznih izdelkov. Te slike ne bodo obrezane.

en: Image sizes
sl_SI: Velikosti slik

en: Image title:
sl_SI: Ime slike:

en: Image url
sl_SI: URL slike

en: ImageMagick supported file formats
sl_SI: Podprte vrste datotek s strani ImageMagicka

en: ImageMagick version number
sl_SI: Številka različice ImageMagicka

en: ImageMagick version string
sl_SI: Niz različice ImageMagicka

en: Images
sl_SI: Slike

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
sl_SI: Slik ni mogoče umeriti na velikost, ki je večja od izvirnika.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
sl_SI: Slike, ki imajo točno <strong>%1$d %2$d slikovnih pik</strong>, bodo uporabljene v obstoječi obliki.

en: Images should be at least %s tall.
sl_SI: Slike morajo biti visoke vsaj %s.

en: Images should be at least %s wide.
sl_SI: Slike morajo biti široke vsaj %s.

en: Images will be cropped into a square
sl_SI: Slike bodo obrezane v kvadrat

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
sl_SI: Slike bodo obrezane v razmerje po meri

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
sl_SI: Slike bodo prikazane z uporabo izvornega razmerja velikosti

en: Imagick Resource Limits
sl_SI: Omejitve virov Imagick

en: Imagick version
sl_SI: Različica Imagicka

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import / Export
sl_SI: Uvozi / izvozi

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
sl_SI: Uvozite <strong>izdelke</strong> v vašo trgovino s pomočjo datoteke csv.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sl_SI: Uvozite <strong>davčne stopnje</strong> v vašo trgovino s pomočjo datoteke csv.

en: Import CSV
sl_SI: Uvozi CSV

en: Import Products
sl_SI: Uvozi izdelke

en: Import RSS
sl_SI: Uvozi RSS

en: Import WordPress
sl_SI: Uvozi WordPress

en: Import as meta data
sl_SI: Uvozi kot meta podatke

en: Import complete - imported %s tax rates.
sl_SI: Uvoz je zaključen - uvoženih je bilo %s davčnih stopenj.

en: Import complete!
sl_SI: Uvoz je zaključen!

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
sl_SI: Uvozi prispevke in predstavnostne datoteke iz storitve Tumblr prek njihovega APIja.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
sl_SI: Uvozi prispevke in komentarje iz Movable Type ali TypePad bloga.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
sl_SI: Uvozi prispevke iz LiveJurnal prek njihovega APIja.

en: Import posts from a Tumblr blog into your WordPress.com blog.
sl_SI: Uvozite prispevke s Tumblr bloga v svoj WordPress.com blog.

en: Import posts from an RSS feed.
sl_SI: Uvoz prispevkov iz vira RSS.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
sl_SI: Uvozi prispevke, komentarje in uporabnike z Blogger bloga.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
sl_SI: Uvozi prispevke, strani, komentarje, polja po meri, katerogije in oznake  iz izvozne datoteke WordPress.

en: Import products
sl_SI: Uvozi izdelke

en: Import products from a CSV file
sl_SI: Uvoz izdelkov iz datoteke CSV

en: Import tax rates
sl_SI: Uvozi davčne stopnje

en: Important:
sl_SI: Pomembno:

en: Importing
sl_SI: Uvažanje

en: Importing...
sl_SI: Uvažam...

en: Improve our store offerings
sl_SI: Izboljšajte ponudbo naše trgovine

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
sl_SI: V %1$s, uporabi metodo %2$s namesto funkcije %3$s. Poglej %4$s.

en: In a few words, explain what this site is about.
sl_SI: V nekaj besedah opišite vsebino spletišča.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
sl_SI: Z nekaj besedami razložite, o čem govori to spletišče. Primer: &#8220;%s.&#8221;

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
sl_SI: Za pravilno delovanje <strong>predpomnjenja podatkovne zbirke</strong> z WooCommerce-om morate v možnost "Ignored Query Strings" v <a href="%2$s">nastavitvah W3 Total Cache</a>dodati %1$s.

en: In reply to %s.
sl_SI: Odgovor na %s.

en: In reply to: %s
sl_SI: Odgovor na: %s

en: In response to
sl_SI: Kot odgovor na

en: In response to: %s
sl_SI: Odziv na: %s

en: In stock
sl_SI: Na zalogi

en: In stock?
sl_SI: Na zalogi?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
sl_SI: V stolpcu <strong>Avtor</strong> je poleg imena avtorja, e-naslova in URL-ja spletišča prikazan tudi naslov IP avtorja komentarja. Če kliknete na to povezavo, se prikažejo vsi komentarji iz tega naslova IP.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
sl_SI: V stolpcu <strong>Komentar</strong> bo lebdenje nad komentarjem prikazalo možnosti za odobritev, odgovor (in odobritev), hitro urejanje, urejanje, označevanje neželene vsebine, ali premik v smeti.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
sl_SI: V stolpcu <strong>Odgovor na</strong> so trije elementi. Besedilo je ime prispevka, na podlagi katerega je komentar nastal, in je povezano z urejevalnikom prispevkov za ta vnos. Povezava Poglej prispevek vodi do prispevka na vašem spletišču v živo. Mali oblaček s številko označuje število odobrenih prejetih komentarjev prispevka. Če je oblaček siv, so vsi komentarji za ta prispevek vodeni. Če je moder, so komentarji v čakanju. Če kliknete na oblaček, se pokažejo samo komentarji za ta prispevek.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
sl_SI: V stolpcu <strong>Predloženo dne</strong> je prikazan datum in čas, ko je ta komentar nastal. Klik na ta datum/čas vas bo preusmeril na povezavo, kjer je prikazan ta komentar na vašem spletišču.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sl_SI: V razdelku Besedilo glave na tej strani lahko izberete, ali naj se to besedilo prikaže ali skrije. Izberete lahko tudi barvo besedila, tako da kliknete na gumb Izberi barvo in natipkate pravilno šestnajstiško vrednost barve, npr. &#8220;#ff0000&#8221; za rdečo, ali pa da izberite barvo z uporabo izbirnika barve.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
sl_SI: V tem okolju za urejanje kode bo tipka Tab vnesla tabular.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
sl_SI: V tem primeru je WordPress ujel napako z vtičnikom %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
sl_SI: V tem primeru je WordPress ujel napako z vašo temo, %s.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
sl_SI: V tem odseku morate navesti, s kom delite podatke in za kakšen namen. To lahko vključuje, vendar ni omejeno na, analitiko, trženje, plačilne sisteme, ponudnike dostave in vdelave tretjih oseb.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
sl_SI: V tem pododseku bi morali navesti, katere obdelovalnike plačil tretjih oseb uporabljate za sprejemanje plačil v vaši trgovini, saj lahko ti obravnavajo podatke o strankah. Kot primer smo vključili PayPal, vendar ga morate odstraniti, če ne uporabljate PayPala.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: V teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: V teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: V teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: V teku <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
sl_SI: V teku

en: Inactive
sl_SI: Neaktiven

en: Inactive Plugins
sl_SI: Nedejavni vtičniki

en: Inactive Sidebar (not used)
sl_SI: Neaktivna stranska vrstica (ni v uporabi)

en: Inactive Themes
sl_SI: Nedejavne teme

en: Inactive Widgets
sl_SI: Nedejavni gradniki

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
sl_SI: Neaktivni računi so tisti, v katere se nihče ni prijavil ali ni oddal naročila v določenem obdobju. Računi bodo izbrisani. Vsa naročila bodo pretvorjena v naročila gostov.

en: Inactive plugins
sl_SI: Nedejavni vtičniki

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
sl_SI: Nedejavni vtičniki so mamljive tarče za napadalce. Če vtičnika ne boste uporabljali, je priporočeno, da ga odstranite.

en: Inactive plugins.
sl_SI: Nedejavni vtičniki.

en: Inactive widgets
sl_SI: Nedejavni gradniki

en: Inbox
sl_SI: Nabiralnik

en: Inches
sl_SI: Inči

en: Included with Plan
sl_SI: Vključeno v paket

en: Including tax
sl_SI: Vključno z davkom

en: Incompatible Archive.
sl_SI: Nezdružljiv arhiv.

en: Incompatible with '%s'
sl_SI: Ni združljivo z »%s«

en: Incompatible with WooCommerce features
sl_SI: Nezdružljivo z zmožnostmi WooCommerca

en: Incorrect post password.
sl_SI: Nepravilno geslo za prispevek.

en: Incorrect username or password.
sl_SI: Nepravilno uporabniško ime ali geslo.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
sl_SI: Povečaj obstoječo ceno za (fiksni znesek ali %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
sl_SI: Povečaj akcijsko ceno za (fiksni znesek ali %):

en: Increase existing stock by:
sl_SI: Povečaj obstoječo zalogo za:

en: Increase indent
sl_SI: Povečaj odmik

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Povečaj redne cene (fiksen znesek ali odstotek)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Povečaj akcijske cene (določen znesek ali odstotek)

en: Increasing memory allocated to PHP
sl_SI: Povečanje pomnilnika dodeljenega za PHP

en: India
sl_SI: Indija

en: Indian rupee
sl_SI: Indijska Rupija

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
sl_SI: Označuje, ali je predloga po meri ali del hierarhije predlog

en: Indicates the order that will appear in queries.
sl_SI: Prikazuje vrstni red v poizvedbah.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
sl_SI: Privzeta

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
sl_SI: Po meri

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
sl_SI: Tema

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
sl_SI: Nakazuje, ali morajo za nastali nabor biti resnični vsi pogoji ali pa zadostuje katerikoli izmed njih. Ujemanje vpliva na naslednje parametre: products, orders, username, ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
sl_SI: Nakazuje, ali morajo za nastali nabor biti resnični vsi pogoji ali pa zadostuje katerikoli izmed njih. Ujemanje vpliva na naslednje parametre: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, category

en: Indicates whether the current variation is the default one.
sl_SI: Nakazuje ali je trenutna različica privzeta.

en: Individual use only
sl_SI: Samo za individualno uporabo

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: Indonesian
sl_SI: Indonezijsko

en: Indonesian rupiah
sl_SI: Indonezijska Rupija

en: Industry regulatory disclosure requirements
sl_SI: Zahteve glede razkritja predpisov v industriji

en: Industry.
sl_SI: Industrija.

en: Inexistent terms.
sl_SI: Neobstoječi izrazi.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
sl_SI: Zaznana neskončna zanka, prekinitev. Ni najdenih napak.

en: Info
sl_SI: Informacije

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
sl_SI: Informacije o spletnem strežniku, na katerem gostuje vaša stran.

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
sl_SI: Podatki, vpisani v nadaljevanju bodo prikazani <strong>javno</strong> na <a href="%1$s">vašem profilu</a> in na <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. Prav tako lahko uredite svoj profil <a href="%3$s"> na %4$s </a>.

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
sl_SI[0]: Naložen začetni %d rezultat. Tipkajte za filtriranje vseh razpoložljivih rezultatov. Za navigacijo uporabite smerni tipki gor in dol.
sl_SI[1]: Naložena začetna %d rezultata. Tipkajte za filtriranje vseh razpoložljivih rezultatov. Za navigacijo uporabite smerni tipki gor in dol.
sl_SI[2]: Naloženi začetni %d rezultati. Tipkajte za filtriranje vseh razpoložljivih rezultatov. Za navigacijo uporabite smerni tipki gor in dol.
sl_SI[3]: Naloženih začetnih %d rezultatov. Tipkajte za filtriranje vseh razpoložljivih rezultatov. Za navigacijo uporabite smerni tipki gor in dol.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
sl_SI: Znotrajvrstična koda CSS, ki registrira razred CSS zahtevan za slog.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
sl_SI: Medvrstična orodna vrstica (ko je slika, povezava ali predogled v izboru)

en: Inner Mongolia / 內蒙古
sl_SI: Notranja Mongolija / 內蒙古

en: Insert
sl_SI: Vstavi

en: Insert Page Break tag
sl_SI: Vstavi oznako za prelom strani

en: Insert Read More tag
sl_SI: Vstavi "Preberi več"

en: Insert audio playlist
sl_SI: Vstavi seznam predvajanja

en: Insert column after
sl_SI: Vstavi stolpec na desno

en: Insert column before
sl_SI: Vstavi stolpec na levo

en: Insert date/time
sl_SI: Vstavi datum/čas

en: Insert file URL
sl_SI: Vstavi URL datoteke

en: Insert from URL
sl_SI: Vstavi iz naslova URL

en: Insert gallery
sl_SI: Vstavi galerijo

en: Insert image
sl_SI: Vstavi sliko

en: Insert into Navigation Menu
sl_SI: Vstavi v navigacijski meni

en: Insert into Post
sl_SI: Vstavi v prispevek

en: Insert into page
sl_SI: Vstavi v stran

en: Insert into post
sl_SI: Vstavi v prispevek

en: Insert into product
sl_SI: Vstavi v izdelek

en: Insert into template
sl_SI: Vstavi v predlogo

en: Insert into template part
sl_SI: Vstavi v del predloge

en: Insert link
sl_SI: Vstavi povezavo

en: Insert media from another website
sl_SI: Vstavi predstavnostno datoteko z drugega spletišča

en: Insert row
sl_SI: Vstavi vrstico

en: Insert row after
sl_SI: Vstavi vrstico na desno

en: Insert row before
sl_SI: Vstavi vrstico na levo

en: Insert table
sl_SI: Dodaj tabelo

en: Insert video
sl_SI: Vstavi video

en: Insert video playlist
sl_SI: Vstavi video seznam predvajanja

en: Insert/edit code sample
sl_SI: Vstavi/uredi vzorec kode

en: Insert/edit image
sl_SI: Vstavi/uredi sliko

en: Insert/edit link
sl_SI: Vstavi/uredi povezavo

en: Insert/edit media
sl_SI: Vstavi/uredi predstavnostno datoteko

en: Inserted text
sl_SI: Vstavljeno besedilo

en: Inserting Media
sl_SI: Vstavljanje predstavnostne datoteke

en: Insights
sl_SI: Vpogledi

en: Install
sl_SI: Namesti

en: Install %s now
sl_SI: Namesti %s zdaj

en: Install &amp; Preview
sl_SI: Namestitev &amp; predogled

en: Install Jetpack
sl_SI: Namesti Jetpack

en: Install Now
sl_SI: Namesti zdaj

en: Install Parent Theme
sl_SI: Namesti nadrejeno temo

en: Install Press This
sl_SI: Namesti Pritisni To

en: Install Themes
sl_SI: Namesti teme

en: Install Woo mobile app
sl_SI: Namestite aplikacijo Woo mobile

en: Install and preview theme: %s
sl_SI: Namesti temo in prikaži predogled: %s

en: Install plugin
sl_SI: Namesti vtičnik

en: Install plugins
sl_SI: Namesti vtičnike

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
sl_SI: Namestite mobilno aplikacijo Woocommerce, da lahko od koderkoli upravljate z naročili, dobivate obvestila o prodaji in gledate ključne meritve.

en: Install the latest version of WordPress
sl_SI: Namesti zadnjo različico WordPressa

en: Installation Required
sl_SI: Potrebna je namestitev

en: Installation failed.
sl_SI: Namestitev ni uspela.

en: Installed
sl_SI: Nameščeno

en: Installed Extensions without a Subscription
sl_SI: Nameščena Razširitev brez Naročnine

en: Installed Plugins
sl_SI: Nameščeni vtičniki

en: Installed themes
sl_SI: Nameščene teme

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
sl_SI: Nameščena različica ni bila preizkušena z aktivno različico WooCommerce-a %s

en: Installing…
sl_SI: Nameščanje ...

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
sl_SI: ID primerka načina dostave, ki je ponudil to stopnjo.

en: Instance ID.
sl_SI: ID primerka.

en: Instance settings of the widget, if supported.
sl_SI: Nastavitve primerka gradnika, če so podprte.

en: Instructions
sl_SI: Navodila

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sl_SI: Navodila, ki bodo dodana na zahvalno (zaključno) stran nakupa in e-sporočila.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sl_SI: Navodila, ki bodo dodana na zahvalno (zaključno) stran nakupa.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
sl_SI: Ni dovolj navedenih argumentov za metodo XML-RPC.

en: Insufficient privileges to export products.
sl_SI: Nimate pravega dovoljenja za izvoz izdelkov.

en: Insufficient privileges to import products.
sl_SI: Nimate pravega dovoljenja za uvoz izdelkov.

en: Integration
sl_SI: Integracija

en: Integration "%s" is not registered.
sl_SI: Integracija "%s" ni registrirana.

en: Integration registry requires an identifier.
sl_SI: Register integracije zahteva določilnik.

en: Interests
sl_SI: Interesi

en: Interface language
sl_SI: Jezik vmesnika

en: Internal search handler error.
sl_SI: Napaka notranjega ročnika iskanja.

en: International
sl_SI: Mednarodno

en: International flat rate (legacy)
sl_SI: Mednarodna osnovna stopnja (Zastarelo)

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
sl_SI: Internet Explorer vam ne ponudi najboljše WordPressove izkušnje. Preklopite na Microsoft Edge ali modernejši brskalnik, da spletišče kar se da izkoristite.

en: Interval subtotals.
sl_SI: Delni zneski intervala.

en: Introduce yourself.
sl_SI: Predstavite se.

en: Introduction
sl_SI: Uvod

en: Invalid
sl_SI: Neveljavno

en: Invalid %s
sl_SI: Neveljaven %s

en: Invalid %s ID
sl_SI: Neveljaven %s ID

en: Invalid API response code (%d).
sl_SI: Neveljavna API odzivna koda (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
sl_SI: Content-Disposition ni veljaven. Content-Disposition mora biti podoben `attachment; filename="image.png"`.

en: Invalid ID.
sl_SI: Neveljaven ID.

en: Invalid JSON body passed.
sl_SI: Podano JSON telo je neveljavno.

en: Invalid JSONP callback function.
sl_SI: Neveljavna JSNOP povratna funkcija.

en: Invalid Poll Author
sl_SI: Neveljaven avtor

en: Invalid Rate ID.
sl_SI: Neveljaven ID načina.

en: Invalid URL
sl_SI: Neveljaven URL

en: Invalid URL %s.
sl_SI: Neveljavna povezava %s.

en: Invalid URL format.
sl_SI: Neveljavna oblika URL-ja.

en: Invalid URL.
sl_SI: Neveljaven URL.

en: Invalid action - must be a recurring action.
sl_SI: Neveljavno dejanje - mora biti ponavljajoče se.

en: Invalid action ID. No status found.
sl_SI: Neveljaven ID dejanja. Status ni na voljo.

en: Invalid action name.
sl_SI: Neveljavno ime ukaza.

en: Invalid activation key.
sl_SI: Neveljaven aktivacijski ključ.

en: Invalid admin note
sl_SI: Neveljavna skrbniška opomba

en: Invalid attachment ID.
sl_SI: Neveljaven ID priponke.

en: Invalid attribute ID.
sl_SI: Neveljaven ID atributa.

en: Invalid attribute name.
sl_SI: Neveljavno ime atributa.

en: Invalid authentication method
sl_SI: Neveljaven način overitve

en: Invalid author ID.
sl_SI: Neveljaven ID avtorja.

en: Invalid billing email address
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov plačnika

en: Invalid block type.
sl_SI: Neveljavna vrsta bloka.

en: Invalid block.
sl_SI: Neveljaven blok.

en: Invalid catalog visibility option.
sl_SI: Neveljavna možnost vidnosti kataloga.

en: Invalid category ID.
sl_SI: Neveljaven ID kategorije.

en: Invalid changeset UUID
sl_SI: Neveljaven UUID množice sprememb

en: Invalid comment ID.
sl_SI: Neveljaven ID komentarja.

en: Invalid comment author ID.
sl_SI: Neveljaven ID avtorja komentarja.

en: Invalid comment content.
sl_SI: Neveljavna vsebina komentarja.

en: Invalid comment status.
sl_SI: Neveljaven status komentarja.

en: Invalid cookie format.
sl_SI: Neveljavna oblika piškotka.

en: Invalid cookie.
sl_SI: Neveljaven piškotek.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
sl_SI: Podana neveljavna koda države. Mora biti ena izmed: %s

en: Invalid coupon
sl_SI: Neveljaven kupon

en: Invalid coupon ID
sl_SI: Neveljaven ID kupona

en: Invalid coupon code
sl_SI: Neveljavna koda kupona

en: Invalid coupon code.
sl_SI: Neveljavna koda kupona.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta kupona - vrsta kupona mora biti: %s

en: Invalid coupon.
sl_SI: Neveljaven kupon.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
sl_SI: Neveljavni kuponi so bili odstranjeni iz košarice: "%s"

en: Invalid currency code
sl_SI: Neveljavna koda valute

en: Invalid customer
sl_SI: Neveljavna stranka

en: Invalid customer ID
sl_SI: Neveljaven ID stranke

en: Invalid customer email
sl_SI: Neveljavna e-pošta stranke

en: Invalid customer query.
sl_SI: Neveljavna poizvedba stranke.

en: Invalid customer.
sl_SI: Neveljavna stranka.

en: Invalid data provided.
sl_SI: Neveljavni podatki.

en: Invalid data store.
sl_SI: Neveljavni podatki trgovine.

en: Invalid data. No selected item.
sl_SI: Neveljavni podatki. Noben predmet ni izbran.

en: Invalid data. The item does not exist.
sl_SI: Neveljavni podatki. Predmet ne obstaja.

en: Invalid data. Unknown state.
sl_SI: Neveljavni podatki. Neznano stanje.

en: Invalid data. Unknown type.
sl_SI: Neveljavni podatki. Neznana vrsta.

en: Invalid date.
sl_SI: Neveljaven datum.

en: Invalid discount amount
sl_SI: Neveljaven znesek popusta

en: Invalid discount type
sl_SI: Neveljavna vrsta popusta

en: Invalid download link.
sl_SI: Neveljavna povezava za prenos.

en: Invalid download log: no ID.
sl_SI: Neveljaven dnevnik prenosa: ni ID-ja.

en: Invalid download log: not found.
sl_SI: Neveljaven dnevnik prenosa: ni najdeno.

en: Invalid download.
sl_SI: Neveljavni prenos.

en: Invalid email address
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

en: Invalid email address in request.
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov v zahtevi.

en: Invalid email address restriction
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

en: Invalid email address when generating personal data export file.
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov med ustvarjanjem datoteke izvoza osebnih podatkov.

en: Invalid email address.
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov.

en: Invalid featured media ID.
sl_SI: Neveljaven ID predstavljene predstavnostne datoteke.

en: Invalid field
sl_SI: Neveljavno polje

en: Invalid file type
sl_SI: Neveljavna vrsta datoteke

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
sl_SI: Neveljavna vrsta datoteke. Uvoznik podpira vrste datotek CSV in TXT.

en: Invalid form submission.
sl_SI: Oddaja neveljavnega obrazca.

en: Invalid hex color.
sl_SI: Neveljavna šest. barva.

en: Invalid image URL.
sl_SI: Napačen URL naslov slike.

en: Invalid image: %s
sl_SI: Neveljavna slika: %s

en: Invalid item ID.
sl_SI: Neveljaven ID elementa.

en: Invalid items
sl_SI: Neveljavni izdelki

en: Invalid key.
sl_SI: Neveljaven ključ

en: Invalid menu ID.
sl_SI: Neveljaven ID menija.

en: Invalid menu location.
sl_SI: Neveljavno mesto menija.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
sl_SI: Neveljaven ključ klavzule meta_query: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
sl_SI: Neveljaven žeton - žeton je bil že uporabljen.

en: Invalid nonce verification
sl_SI: Neveljavna verifikacija žetona

en: Invalid object type.
sl_SI: Neveljaven tip predmeta

en: Invalid or duplicated SKU.
sl_SI: Neveljavna ali podvojena šifra izdelka.

en: Invalid or missing payment token fields.
sl_SI: Neveljavna ali manjkajoča polja plačilnega žetona.

en: Invalid order
sl_SI: Neveljavno naročilo

en: Invalid order ID.
sl_SI: Neveljaven ID naročila.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
sl_SI: Neveljavni ID-ji naročil v klicu read_multiple()

en: Invalid order item.
sl_SI: Neveljaven element naročila.

en: Invalid order note ID
sl_SI: Neveljaven ID opombe naročila

en: Invalid order refund ID.
sl_SI: Neveljaven ID vračila naročila.

en: Invalid order type: %s.
sl_SI: Neveljavna vrsta naročila: %s.

en: Invalid order.
sl_SI: Neveljavno naročilo.

en: Invalid page template.
sl_SI: Neveljavna predloga strani.

en: Invalid parameter(s): %s
sl_SI: Neveljavni parametri: %s

en: Invalid parameter.
sl_SI: Neveljavni parameter.

en: Invalid parameters.
sl_SI: Neveljavni parametri.

en: Invalid parent ID
sl_SI: Neveljaven nadrejeni ID

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
sl_SI: Neveljavno geslo. Ustvari novo iz %s.

en: Invalid path provided.
sl_SI: Podana neveljavna pot.

en: Invalid payment gateway.
sl_SI: Neveljaven plačilni sistem.

en: Invalid payment method.
sl_SI: Neveljaven način plačila.

en: Invalid payment result received from payment method.
sl_SI: Od načina plačila je bil prejet neveljaven rezultat plačila.

en: Invalid payment token.
sl_SI: Neveljaven plačilni žeton.

en: Invalid permission ID.
sl_SI: Neveljaven ID dovoljenj.

en: Invalid personal data action.
sl_SI: Neveljavno dejanje osebnih podatkov.

en: Invalid personal data request.
sl_SI: Neveljaven zahtevek za osebne podatke.

en: Invalid plugin page.
sl_SI: Neveljavna stran z vtičniki

en: Invalid plugin path.
sl_SI: Pot vtičnika je neveljavna.

en: Invalid plugin.
sl_SI: Neveljaven vtičnik.

en: Invalid post
sl_SI: Neveljavna objava

en: Invalid post ID.
sl_SI: Neveljaven ID prispevka.

en: Invalid post format.
sl_SI: Neveljavna oblika prispevka.

en: Invalid post parent ID.
sl_SI: Neveljaven ID nadrejenega prispevka.

en: Invalid post type.
sl_SI: Neveljavna vrsta prispevka.

en: Invalid post.
sl_SI: Neveljaven prispevek.

en: Invalid product
sl_SI: Neveljaven izdelek

en: Invalid product ID
sl_SI: Neveljaven ID izdelka

en: Invalid product ID %d.
sl_SI: Neveljaven ID %d izdelka.

en: Invalid product ID.
sl_SI: Neveljaven ID izdelka.

en: Invalid product SKU
sl_SI: Neveljavna šifra izdelka

en: Invalid product attribute ID
sl_SI: Neveljaven ID atributa izdelka

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa izdelka order_by - vrsta atributa izdelka order_by mora biti ena izmed teh: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa izdelka - vrsta atributa izdelka mora biti ena izmed teh: %s

en: Invalid product category ID
sl_SI: Neveljaven ID kategorije

en: Invalid product review ID.
sl_SI: Neveljaven ID mnenja o izdelku.

en: Invalid product shipping class ID
sl_SI: Neveljaven ID razreda dostave izdelka

en: Invalid product slug.
sl_SI: Neveljaven ključ izdelka.

en: Invalid product tag ID
sl_SI: Neveljaven ID oznake izdelka

en: Invalid product tax status.
sl_SI: Neveljaven status davka izdelka.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta izdelka - vrsta izdelka mora biti ena izmed teh: %s

en: Invalid product type.
sl_SI: Neveljavna vrsta izdelka.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
sl_SI: Neveljavna vrsta izdelka: podan ID ne ustreza različici izdelka.

en: Invalid product.
sl_SI: Neveljaven izdelek.

en: Invalid products in request body.
sl_SI: V telesu zahteve so neveljavni izdelki.

en: Invalid rate
sl_SI: Neveljavna stopnja

en: Invalid recovery key format.
sl_SI: Napačen format ključa za obnovo.

en: Invalid recovery key.
sl_SI: Neveljaven ključ za obnovo.

en: Invalid refund amount
sl_SI: Neveljaven znesek vračila

en: Invalid refund amount.
sl_SI: Neveljaven znesek vračila.

en: Invalid request
sl_SI: Nedovoljena zahteva

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
sl_SI: Neveljaven ID zahteve med ustvarjanjem datoteke izvoza osebnih podatkov.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
sl_SI: Neveljaven ID zahteve med združevanjem osebnih podatkov za izvoz.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
sl_SI: Neveljaven ID zahteve med obdelovanjem osebnih podatkov za izbris.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
sl_SI: Neveljavna identifikacijska številka zahteve med pošiljanjem e-pošte z izvoženimi osebnimi podatki.

en: Invalid request ID.
sl_SI: Neveljaven ID zahteve.

en: Invalid request status.
sl_SI: Neveljavno stanje zahtevka.

en: Invalid request type.
sl_SI: Neveljaven tip zahteve.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
sl_SI: Neveljavna zahteva. Podajte parameter ujemanja.

en: Invalid resource ID.
sl_SI: Neveljaven ID vira.

en: Invalid resource id for reassignment.
sl_SI: Neveljaven ID vira za prerazporeditev.

en: Invalid resource id.
sl_SI: Neveljaven id vira.

en: Invalid response from data store.
sl_SI: Neveljavni odziv iz shrambe podatkov.

en: Invalid review ID.
sl_SI: Neveljaven ID ocene.

en: Invalid review content.
sl_SI: Neveljavna vsebina ocene.

en: Invalid revision ID.
sl_SI: Neveljaven ID revizije.

en: Invalid role
sl_SI: Neveljavna vloga

en: Invalid role.
sl_SI: Neveljavna vloga.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
sl_SI: Neveljaven razpored. Dejanja ni mogoče shraniti.

en: Invalid scope %s
sl_SI: Neveljaven obseg (angl. scope) %s

en: Invalid setting group.
sl_SI: Neveljavna skupina nastavitev.

en: Invalid setting.
sl_SI: Neveljavna nastavitev.

en: Invalid shipping method!
sl_SI: Neveljaven način dostave!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
sl_SI: Neveljavno ime kratke kode: %1$s. Ne uporabljajte presledkov ali rezerviranih znakov: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
sl_SI: Neveljavno ime kratke kode: Podano prazno ime.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
sl_SI: Neveljaven podpis - razvrščanje parametrov ni uspelo.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
sl_SI: Neveljaven podpis - podan podpis se ne ujema.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
sl_SI: Neveljaven podpis - način podpisa je neveljaven.

en: Invalid slug.
sl_SI: Neveljaven ključ.

en: Invalid status.
sl_SI: Neveljaven status.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
sl_SI: Neveljavna strategija »%1$s«, določena za »%2$s« med registracijo skripta.

en: Invalid table id: %s.
sl_SI: Neveljaven id tabele: %s.

en: Invalid tax class
sl_SI: Neveljaven davčni razred

en: Invalid taxonomy.
sl_SI: Neveljavna taksonomija.

en: Invalid taxonomy: %s.
sl_SI: Neveljavna taksonomija:%s

en: Invalid template parent ID.
sl_SI: Neveljaven nadrejeni ID predloge.

en: Invalid term ID.
sl_SI: Neveljaven ID pojma.

en: Invalid theme %s.
sl_SI: Neveljavna tema %s.

en: Invalid theme.
sl_SI: Neveljavna tema.

en: Invalid timestamp.
sl_SI: Neveljaven časovni žig.

en: Invalid tool ID.
sl_SI: Neveljaven ID orodja.

en: Invalid translation type.
sl_SI: Neveljaven tip prevoda.

en: Invalid type parameter.
sl_SI: Neveljavni parameter vrste.

en: Invalid user ID for reassignment.
sl_SI: Napačen ID uporabnika za prerazporeditev.

en: Invalid user ID.
sl_SI: Neveljaven ID uporabnika.

en: Invalid user parameter(s).
sl_SI: Neveljavni parametri uporabnika.

en: Invalid user_id provided
sl_SI: Podan neveljaven user_id

en: Invalid username or email.
sl_SI: Neveljavno uporabniško ime ali e-naslov.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
sl_SI: Neveljavnna vrednost %1$s za %2$s. Pričakovana vrednost je med %3$s in%4$s.

en: Invalid value for background attachment.
sl_SI: Neveljavna vrednost za priponko ozadja.

en: Invalid value for background position X.
sl_SI: Neveljavna vrednost za parameter ozadja X.

en: Invalid value for background position Y.
sl_SI: Neveljavna vrednost za parameter ozadja Y.

en: Invalid value for background repeat.
sl_SI: Neveljavna vrednost za ponavljanje ozadja.

en: Invalid value for background size.
sl_SI: Neveljavna vrednost za velikost ozadja.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
sl_SI: Neveljavna vrednost za parameter izbora ali številke. Ni mogoče poizvesti po dejanjih.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
sl_SI: Poslana neveljavna vrednost za %1$s. Dovoljene vrednosti: %2$s

en: Invalid value posted for %s
sl_SI: Neveljavna vrednost za %s

en: Invalid value.
sl_SI: Neveljavna vrednost.

en: Invalid variation ID
sl_SI: Neveljaven ID različice

en: Invalid webhook ID.
sl_SI: Neveljaven ID webhooka.

en: Invalid webhook delivery ID.
sl_SI: Neveljaven ID poizvedbe webhook-a.

en: Invalid webhook delivery.
sl_SI: Neveljavna poizvedba webhook-a.

en: Invalid webhook.
sl_SI: Neveljaven webhook.

en: Invalid widget type.
sl_SI: Neveljavna vrsta gradnika.

en: Inventory
sl_SI: Zaloga

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
sl_SI: Povabilo je bilo poslano novemu uporabniku. Preden se bo ustvaril uporabniški račun, bo treba klikniti potrditveno povezavo.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
sl_SI: Uporabniku je bilo poslano e-sporočilo s povabilom. Kliknite na potrditveno povezavo, da ga dodate na spletišče.

en: Invite New
sl_SI: Povabi novega

en: Invite New Users to Your Blog
sl_SI: Povabite nove uporabnike na svoj blog

en: Invite up to 10 email addresses and/or WordPress.com usernames, separated by commas. Those needing a username will be sent instructions on how to create one.
sl_SI: Povabite do 10 e-poštnih naslovov in/ali wordpress.com uporabniških imen, ločenih z vejicami. Tistim, ki potrebujejo uporabniško ime bo poslano navodilo o tem, kako si ga ustvarijo.

en: Invitee
sl_SI: Povabljen

en: Invoice for order #{order_number}
sl_SI: Račun za naročilo #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
sl_SI: Račun za naročilo #{order_number} na {site_title}

en: Invoice prefix
sl_SI: Predpona računa

en: Ionian Islands
sl_SI: Jonski otoki

en: Iranian rial
sl_SI: Iranski rial

en: Iranian toman
sl_SI: Iranski toman

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Iraqi dinar
sl_SI: Iraški dinar

en: Ireland
sl_SI: Irska

en: Irish
sl_SI: Irsko

en: Is DomDocument class enabled?
sl_SI: Ali je razred DomDocument omogočen?

en: Is GZip enabled?
sl_SI: Ali je GZip omogočen?

en: Is HPOS enabled?
sl_SI: Je HPOS omogočen?

en: Is HPOS feature screen enabled?
sl_SI: Je zaslon zmožnosti HPOS omogočen?

en: Is HPOS sync enabled?
sl_SI: Je uskladitev HPOS omogočena?

en: Is SUHOSIN installed?
sl_SI: Ali je SUHOSHIN nameščen?

en: Is SoapClient class enabled?
sl_SI: Ali je razred SoapClient omogočen?

en: Is WordPress debug mode active?
sl_SI: Ali je WordPress razhroščevanje omogočeno?

en: Is WordPress multisite?
sl_SI: Ali je WordPress multisite (omrežje spletišč)?

en: Is a global attribute?
sl_SI: Ali je globalni atribut?

en: Is data sync enabled for HPOS?
sl_SI: Je za HPOS omogočena uskladitev podatkov?

en: Is featured?
sl_SI: Je izpostavljen?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
sl_SI: Ali je fsockopen/cURL omogočen?

en: Is log directory writable?
sl_SI: Ali je dnevniška mapa zapisljiva?

en: Is mbstring enabled?
sl_SI: Ali je mbstring omogočen?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
sl_SI: Je trgovina povezana z WooCommerce.com?

en: Is the Imagick library available?
sl_SI: Ali je na voljo knjižnica Imagick?

en: Is the block dynamically rendered.
sl_SI: Ali se blok izrisuje dinamično.

en: Is the connection to your store secure?
sl_SI: Ali je povezava vaše trgovine varna?

en: Is the customer a paying customer?
sl_SI: Ali stranka spada med stranke, ki kupujejo v trgovini?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
sl_SI: Ali je dnevno opravilo cron dejavno, kdaj se naslednjič zažene?

en: Is the product in stock?
sl_SI: Ali je izdelek na zalogi?

en: Is the product on sale?
sl_SI: Ali je izdelek v akciji?

en: Is the product purchasable?
sl_SI: Ali je izdelek mogoče kupiti?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
sl_SI: Ali je izdelek po naročilu? To bo vrnilo napak tudi, če so izklopljena obvestila o zalogi po naročilu.

en: Is there no link to us?
sl_SI: Ali ni nobene povezave do nas?

en: Is this a multisite?
sl_SI: Ali je to omrežje spletišč?

en: Is this site discouraging search engines?
sl_SI: Ali to spletišče odsvetuje indeksiranje spletnim iskalnikom?

en: Is this site using HTTPS?
sl_SI: Ali to spletišče uporablja HTTPS?

en: Is this theme a child theme?
sl_SI: Ali je to podrejena tema?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
sl_SI: Ali je vaše spletišče povezano z WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
sl_SI: Ali vaše spletišče uveljavlja uporabo dovoljenih map za prenos izdelkov?

en: Ishikawa
sl_SI: Išikava

en: Isle of Man
sl_SI: Otok Man

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: Israeli new shekel
sl_SI: Izraelski šekel

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
sl_SI: Izgleda, da manjka ena ali več tabel v podatkovni zbirki. Poskušanje ponovnega ustvarjanja manjkajočih tabel.

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
sl_SI: Izgleda, kot da vaše spletišče še nima menijev. Bi želeli enega ustvariti zdaj? Pritisnite na gumb da začnete.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
sl_SI: Mogoče je, da vzdrževalci spletišča blokirajo vso ali določeno komunikacijo z drugimi spletišči in storitvami. Če je to napačno nastavljeno, lahko povzroči napačno delovanje vtičnikov in tem.

en: It is up to search engines to honor this request.
sl_SI: Ali bo vaša zahteva upoštevana, je odvisno od posameznega iskalnika.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
sl_SI: Izgleda, da trenutno vaše spletišče ne podpira HTTPS-a.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
sl_SI: Na tej lokaciji ni zadektov. Poskusite neposredno obiskati %s.

en: It looks like the response did not come from this site.
sl_SI: Izgleda, da odziv ni prišel iz tega spletišča.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
sl_SI: Najbrž uporabljate različico brskalnika %s, ki ni varna. Uporaba zastarelega brskalnika ogroža vaš računalnik. Za najboljšo izkušnjo z WordPressom posodobite svoj brskalnik.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
sl_SI: Najbrž uporabljate starejšo različico brskalnika %s. Za najboljšo izkušnjo z WordPressom posodobite svoj brskalnik.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
sl_SI: Verjetno je vzrok ena od naslednjih težav, ki jih lahko preverite sami:

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
sl_SI: Izgleda, da vaše omrežje poganja spletni strežnik Nginx. <a href="%s">Preberite več o nadaljnji konfiguraciji</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
sl_SI: Vaših načrtovanih dogodkov ni bilo mogoče preveriti

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
sl_SI: Ni bilo mogoče določiti veljavnega časa prekinitve: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
sl_SI: Po zadnji posodobitvi ni bilo mogoče uskladiti map za prenos.

en: Italian
sl_SI: Italijansko

en: Italic
sl_SI: Ležeče

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Item
sl_SI: Element

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
sl_SI: Zaloga izdelka #%1$s se je povečala iz %2$s na %3$s.

en: Item ID.
sl_SI: ID elementa.

en: Item added.
sl_SI: Element je dodan.

en: Item deleted.
sl_SI: Element je izbrisan.

en: Item moved down
sl_SI: Element premaknjen dol

en: Item moved up
sl_SI: Element premaknjen gor

en: Item not added.
sl_SI: Element ni bil dodan.

en: Item not updated.
sl_SI: Ni posodobljeno.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Skupna vrednost predmetov, podana glede na najmanjšo enoto valute.

en: Item updated.
sl_SI: Element je posodobljen.

en: Itemized
sl_SI: Razvrščeno po izdelkih

en: Items
sl_SI: Elementi

en: Items Purchased
sl_SI: Kupljeni izdelki

en: Items Subtotal:
sl_SI: Delni znesek:

en: Items deleted.
sl_SI: Elementi so bili izbrisani.

en: Items list
sl_SI: Seznam postavk

en: Items list navigation
sl_SI: Navigacija seznama postavk

en: Items sold
sl_SI: Prodani izdelki

en: Items sold.
sl_SI: Prodani predmeti.

en: Ivano-Frankivsk Oblast
sl_SI: Ivano-Frankivska oblast

en: Ivory Coast
sl_SI: Slonokoščena obala

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
sl_SI: Delno ujemanje JSON ni podprto v vašem okolju. Preverite vašo različico MySQL/MariaDB.

en: JSONP support is disabled on this site
sl_SI: JSONP podpora je onemogočena za to stran

en: JSONP support is disabled on this site.
sl_SI: JSONP podpora je onemogočena na tem spletišču.

en: Jabber / Google Talk
sl_SI: Klepet / Google klepet

en: Jakarta
sl_SI: Džakarta

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: Jamaican dollar
sl_SI: Jamajški dolar

en: Jammu and Kashmir
sl_SI: Džamu in Kašmir

en: January
sl_SI: januar

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Japanese
sl_SI: Japonsko

en: Japanese yen
sl_SI: Japonski Jen

en: Jarvis Island
sl_SI: Jarvisov otok

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
sl_SI: JavaScript mora biti omogočen za uporabo te funkcije.

en: Jawa Barat
sl_SI: Zahodna Java

en: Jawa Tengah
sl_SI: Osrednja Java

en: Jawa Timur
sl_SI: Vzhodna Java

en: Jersey pound
sl_SI: Jersey funt

en: Jerusalem
sl_SI: Jeruzalem

en: Jetpack Logo
sl_SI: Logotip Jetpack

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
sl_SI: Jetpack je trenutno povezan z WordPress.com

en: Jetpack is not connected.
sl_SI: Jetpack ni povezan.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
sl_SI: Jetpack trenutno ni povezan z WordPress.com

en: Jetpack is not installed or active.
sl_SI: Jetpack ni nameščen ali dejaven.

en: Jetpack logo
sl_SI: Logotip Jetpack

en: Jharkhand
sl_SI: Džarkand

en: Jiangxi / 江西
sl_SI: Žiangši / 江西

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
sl_SI: Pridružite se 16 milijonom uporabnikov, ki uporabljajo Mailchimp. Sinhronizirajte sezname in shranite podatke za avtomatizirano pošiljanje e-pošte in ustvarjanje ciljnih kampanj.

en: Joined %(month)s %(year)s
sl_SI: Pridružen %(month)s %(year)s

en: Jordan
sl_SI: Jordanija

en: Jordanian dinar
sl_SI: Jordanski dinar

en: July
sl_SI: julij

en: Jump to footnote reference %1$d
sl_SI: Skoči na sklic opombe %1$d

en: June
sl_SI: junij

en: Just another %s site
sl_SI: Še eno spletišče %s

en: Just another WordPress site
sl_SI: Še eno spletišče WordPress

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
sl_SI: Sporočamo vam, da smo prejeli vaše naročilo št. %s, ki je trenutno v obdelavi:

en: Justify
sl_SI: Obojestranska poravnava

en: Kagoshima
sl_SI: Kagošima

en: Kalimantan Barat
sl_SI: Zahodni Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
sl_SI: Južni Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
sl_SI: Osrednji Kalimantan

en: Kalimantan Timur
sl_SI: Vzhodni Kalimantan

en: Kalimantan Utara
sl_SI: Severni Kalimantan

en: Kamchatka
sl_SI: Kamčatka

en: Karachi
sl_SI: Karači

en: Kashgar
sl_SI: Kašgar

en: Kavango East
sl_SI: Zahodni Kavango

en: Kavango West
sl_SI: Zahodni Kavango

en: Kazakhstan
sl_SI: Kazahstan

en: Kazakhstani tenge
sl_SI: Kazakhstanski tenge

en: Keep editing
sl_SI: Nadaljujte urejanje

en: Keep this link private
sl_SI: Povezava naj bo zasebna

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
sl_SI: Ohrani nastavitve gradnika in ga premakni med nedejavne gradnike

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
sl_SI: Obveščajte vaše stranke z obvestili o sledenju.

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Kenyan shilling
sl_SI: Kenijski šiling

en: Kepulauan Riau
sl_SI: Otočje Riau

en: Kermanshah (کرمانشاه)
sl_SI: Kermanšah (کرمانشاه)

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Key details
sl_SI: Podrobnosti ključa

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Bližnjice na tipkovnici

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
sl_SI: Uporabniki tipkovnice: Medtem ko delate v grafičnem urejevalniku, lahko uporabite <kbd>Alt + F10</kbd> za dostop do orodne vrstice.

en: Keywords
sl_SI: Ključne besede

en: Kharkiv Oblast
sl_SI: Harkovska oblast

en: Kharkivshchyna
sl_SI: Harkovska oblast

en: Khartoum
sl_SI: Kartum

en: Kherson Oblast
sl_SI: Hersonska oblast

en: Khersonshchyna
sl_SI: Hersonska oblast

en: Khmelnychchyna
sl_SI: Hmelnicka oblast

en: Khmelnytskyi Oblast
sl_SI: Hmelnicka oblast

en: Khuzestan (خوزستان)
sl_SI: Huzestan (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
sl_SI: Khyber-Pakhtunkhwa

en: Kiev
sl_SI: Kijev

en: Kilograms
sl_SI: Kilogrami

en: Kind
sl_SI: Vrsta

en: Kinshasa
sl_SI: Kinšasa

en: Kirovohrad Oblast
sl_SI: Kirovohradska oblast

en: Kirovohradschyna
sl_SI: Kirovogradska oblast

en: Klarna Checkout for WooCommerce
sl_SI: Klarna Checkout za WooCommerce

en: Klarna Payments for WooCommerce
sl_SI: Klarna Payments za WooCommerce

en: Knox IN
sl_SI: Knox

en: Kochi
sl_SI: Koči

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
sl_SI: Kuhgiluje in Bojer-Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kolkata
sl_SI: Kalkuta

en: Korean
sl_SI: Korejsko

en: Krasnoyarsk
sl_SI: Krasnojarsk

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Kuwaiti dinar
sl_SI: Kuvajtski dinar

en: Kyiv
sl_SI: Kijev

en: Kyiv Oblast
sl_SI: Kijevska oblast

en: Kyivshchyna
sl_SI: Kijevska oblast

en: Kyoto
sl_SI: Kjoto

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgizistan

en: Kyrgyzstani som
sl_SI: Kirgiški som

en: L/W/H
sl_SI: D/Š/V

en: LEARN MORE
sl_SI: IZVEDITE VEČ

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Lakshadeep
sl_SI: Lakšadvip

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Language:
sl_SI: Jezik:

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Lao kip
sl_SI: Lao Kip

en: Large
sl_SI: Veliko

en: Large size
sl_SI: Veliko

en: Large size image height
sl_SI: Višina velike slike

en: Large size image width
sl_SI: Širina velike slike

en: Last 12 months
sl_SI: Zadnjih 12 mesecev

en: Last 24 hours
sl_SI: Zadnjih 24 ur

en: Last 3 months
sl_SI: Zadnje 3 mesece

en: Last 31 days
sl_SI: Zadnjih 31 dni

en: Last 7 days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: Last Active
sl_SI: Zadnja dejavnost

en: Last IP
sl_SI: Zadnji IP

en: Last Login
sl_SI: Zadnja prijava

en: Last Modified
sl_SI: Zadnja sprememba

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Last Post
sl_SI: Zadnji prispevek

en: Last Updated
sl_SI: Zadnjič posodobljeno

en: Last Used
sl_SI: Nazadnje uporabljeno

en: Last access
sl_SI: Zadnji dostop

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
sl_SI: Nazadnje uredil/-a %1$s, dne %2$s, ob %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
sl_SI: Nazadnje urejeno dne %1$s, ob %2$s

en: Last modified:
sl_SI: Zadnja sprememba

en: Last month
sl_SI: Pretekli mesec

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Last name for the user.
sl_SI: Priimek uporabnika.

en: Last name.
sl_SI: Priimek.

en: Last order
sl_SI: Zadnje naročilo

en: Last order ID.
sl_SI: ID zadnjega naročila.

en: Last order data.
sl_SI: Podatki zadnjega naročila.

en: Last page
sl_SI: Zadnja stran

en: Last updated
sl_SI: Zadnja posodobitev

en: Last updated: %s
sl_SI: Zadnjič posodobljeno: %s

en: Last warning, are you sure?
sl_SI: Zadnje opozorilo, ali ste prepričani?

en: Last week
sl_SI: Zadnji teden

en: Latest
sl_SI: Najnovejše

en: Latest Drafts
sl_SI: Zadnji osnutki

en: Latest Posts
sl_SI: Najnovejši prispevki

en: Latest version of theme.
sl_SI: Najnovejša različica teme.

en: Latitude
sl_SI: Zem. širina

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Latvian
sl_SI: Latvijski

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Leaderboard ID.
sl_SI: ID lestvice najboljših.

en: Learn More
sl_SI: Izvej več

en: Learn WordPress
sl_SI: Naučite se WordPress

en: Learn about choosing great passwords.
sl_SI: Preberite več o dobrih geslih

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
sl_SI: Naučite se, kako <a href="%s" class="update-browser-link">veselo brskati</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
sl_SI: Naučite se, kako nastaviti pooblastitveno glavo.

en: Learn how to update
sl_SI: Več o posodabljanju

en: Learn how to upgrade
sl_SI: Naučite se, kako nadgraditi

en: Learn more
sl_SI: Več

en: Learn more about CSS
sl_SI: Več o CSS

en: Learn more about Markdown.
sl_SI: Preberite več o Markdown

en: Learn more about XML sitemaps.
sl_SI: Naučite se več o zemljevidih vsebine XML.

en: Learn more about coupons
sl_SI: Več o kuponih

en: Learn more about debugging in WordPress.
sl_SI: Naučite se več o razhroščevanju WordPressa.

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
sl_SI: V naši <a href="%1$s" target="_blank">dokumentaciji o sledenju uporabi</a> lahko najdete, kako deluje sledenje uporabi in kako boste pomagali.

en: Learn more about orders
sl_SI: Več o naročilih

en: Learn more about roles
sl_SI: Več o vlogah

en: Learn more about shipping zones
sl_SI: Več o območjih dostave

en: Learn more about templates
sl_SI: Več o predlogah

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
sl_SI: Naučite se več o odpravljanju napak v WordPressu.

en: Learn more about updates
sl_SI: Več o posodobitvah

en: Learn more about updating PHP
sl_SI: Izvedi več o posodabljanju PHP

en: Learn more about what WordPress requires to run.
sl_SI: Naučite se več o zahtevah za poganjanje WordPressa.

en: Learn more about why you should use HTTPS
sl_SI: Naučite se, zakaj bi morali uporabljati HTTPS

en: Learn more here
sl_SI: Izvedite več tukaj

en: Learn more link .
sl_SI: Povezava za več podrobnosti .

en: Learn more ›
sl_SI: Preberite več ›

en: Learn more.
sl_SI: Več

en: Leave a Comment
sl_SI: Oddaj komentar

en: Leave a Reply
sl_SI: Oddajte komentar

en: Leave a Reply to %s
sl_SI: Odgovorite %s

en: Leave a comment
sl_SI: Komentiraj

en: Leave a reply to %s
sl_SI: Odgovorite %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sl_SI: Pustite prazno za neomejeno prenašanje.

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
sl_SI: Pustite prazno polje, če ne želite videti predlaganih razširitev.

en: Lebanese pound
sl_SI: Libanonski funt

en: Lebanon
sl_SI: Libanon

en: Left
sl_SI: Levo

en: Left Sidebar
sl_SI: Leva stranska vrstica

en: Left with space
sl_SI: Levo s presledkom

en: Legacy API
sl_SI: Zastarel API

en: Legacy API v3 (deprecated)
sl_SI: Zastarel API v3

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
sl_SI: Zastareli načini dostave (Osnovna stopnja, Internacionalna osnovna stopnja, Osebni prevzem, Lokalni prevzem in Brezplačna dostava) so ukinjeni, vendar bodo zaenkrat še normalno delovali. <b><em>Odstranjeni bodo v bodoči različici WooCommerca</em></b>. Priporočamo, da jih čimprej onemogočite in nastavite nove stopnje znotraj dostavnih območij.

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: More Views
sl_SI: Več ogledov

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
sl_SI: Manj objav

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
sl_SI: Več objav

en: Length
sl_SI: Dolžina

en: Length (%s)
sl_SI: Dolžina (%s)

en: Length x width x height in decimal form
sl_SI: Dolžina x širina x višina v decimalkah

en: Length:
sl_SI: Dolžina:

en: Lesotho
sl_SI: Lesoto

en: Lesotho loti
sl_SI: Lesotski loti

en: Let's go
sl_SI: Začnimo

en: Let's go!
sl_SI: Začnimo!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
sl_SI: Dovoljuje vam zaračunavanje fiksnega zneska za dostavo.

en: Letter
sl_SI: Črka

en: Level
sl_SI: Nivo

en: Level up your email marketing with %1$sMailPoet%2$s
sl_SI: Izboljšajte vaše trženje preko e-pošte z vtičnikom %1$sMailPoet%2$s

en: Liberia
sl_SI: Liberija

en: Liberian dollar
sl_SI: Liberijski dolar

en: Library
sl_SI: Knjižnica

en: Libya
sl_SI: Libija

en: Libyan dinar
sl_SI: Libijski dinar

en: Lifetime Subscription
sl_SI: Doživljenska naročnina

en: Light
sl_SI: Svetla

en: Like
sl_SI: Všeč mi je

en: Like this:
sl_SI: Všečkaj:

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
sl_SI: Najverjetneje neposredna vdelava %1$s za namen rabe %2$s. To je zelo narobe. Uporabite klic %2$s na akcijo %3$s namesto tega.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
sl_SI: Za funkcijo dodajanja add_meta_box() je verjetno potrebna neposredna vključitev wp-admin/includes/template.php. To je velika napaka. Vključite funkcijo add_meta_box(), ki jo prikliče dejanje add_meta_boxes.

en: Likes
sl_SI: Všečki

en: Likes and Shares
sl_SI: Všečki in delitve

en: Limit meta_data to specific keys.
sl_SI: Omeji meta_data na določene ključe.

en: Limit purchases to 1 item per order
sl_SI: Omeji prodajo na 1 predmet na naročilo

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji rezultat na komentarje, objavljene po določenem datumu v ISO8601 standardu.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji rezultat na komentarje, objavljene pred določenim datumom v ISO8601 standardu.

en: Limit response to objects excluding emails.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki ne vključujejo e-pošte.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki nimajo določenih držav.

en: Limit response to objects excluding specific names.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki nimajo določenih imen.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki nimajo določenih uporabniških imen.

en: Limit response to objects including emails.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki vključujejo e-pošto.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete nazadnje dejavne po (ali ob) podanem datumu in času, skladnima z ISO8061.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete nazadnje dejavne pred (ali ob) podanem datumu in času, skladnima z ISO8061.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete nazadnje dejavne med dvema podanima datuma in časoma, skladnima z ISO8061.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete registrirane po (ali ob) podanem datumu in času, skladnima z ISO8061.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete registrirane pred (ali ob) podanem datumu in času, skladnima z ISO8061.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki nimajo določenega naslova ip.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki nimajo določenih id-jev strank.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki nimajo določenih id-jev uporabnikov.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki imajo določen naslov ip.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki imajo določene id-je strank.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, ki imajo določene id-je uporabnikov.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete s poljem stranke, ki vsebuje iskalni izraz. Preišče polje, ki ga ponuja `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih skupni znesek naročila je med dvema danima številkama.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih skupni znesek naročila je večji ali enak danemu številu.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih skupni znesek naročila je manjši ali enak danemu številu.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih povprečni znesek naročila je med dvema danima številkama.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih povprečni znesek naročila je večji ali enak danemu številu.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih povprečni znesek naročila je manjši ali enak danemu številu.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih število naročil je med dvema podanima celima številoma.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih število naročil je večje ali enako danemu celemu številu.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete, katerih število naročil je manjše ali enako danemu celemu številu.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete z zadnjim naročilom po (ali ob) podanem datumu in času v ISO8601 standardu.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete z zadnjim naročilom pred (ali ob) podanem datumu in času v ISO8601 standardu.

en: Limit response to objects with specific countries.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete z določenimi državami.

en: Limit response to objects with specific names.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete z določenimi imeni.

en: Limit response to objects with specific usernames.
sl_SI: Omeji odgovor na predmete z določenimi uporabniškimi imeni.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odziv na prispevke spremenjene po podanem datumu v ISO8601 standardu.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odziv na prispevke spremenjene pred podanim datumom v ISO8601 standardu.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji rezultat na prispevke objavljene po določenem datumu v ISO8601 standardu.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji rezultat na prispevke objavljene pred določenim datumom v ISO8601 standardu.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire ustvarjene po danem datumu, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire ustvarjene pred danim datumom, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire spremenjene po danem datumu, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire spremenjene pred danim datumom, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire objavljene po danem datumu, skladmin z ISO8061.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire objavljene pred danim datumom, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to resources with orders published after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire z naročili objavljenimi po danem datumu, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to resources with orders published before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire z naročili objavljenimi pred danim datumom, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odziv na ocene, objavljene pred podanim datumom združljivim z ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
sl_SI: Omeji odgovor na določena polja. Privzeto na vsa polja.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
sl_SI: Omeji odgovor na določene statistike poročila. Dovoljene vrednosti: %s.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov glede na povezavo med več taksonomijami.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sl_SI: Omeji set rezultatov vse razen določenih nadrejenih ID-jev.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na vse predmete, ki jim je v taksonomiji kategorij dodeljen določen izraz.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na vse predmete, ki jim je v taksonomiji davkov dodeljen določen izraz.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
sl_SI: Omeji set rezultatov na priponke določenega MIME tipa.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
sl_SI: Omeji set rezultatov na priponke določenega tipa predstavnostne datoteke.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na bloke, ki se ujemajo z iskalnim izrazom.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
sl_SI: Omeji set rezltatov na komentarje, ki imajo dodeljen specifičen status. Potrebna je avtorizacija.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
sl_SI: Omeji set rezltatov na komentarje, ki imajo dodeljen specifičen status. Potrebna je avtorizacija.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
sl_SI: Omeji rezultate na komentarje z določenim ID-jem prispevka.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sl_SI: Omeji set rezultatov na komentarje dodeljene specifičnemu ID uporabnika. Potrebna je avtorazacija.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
sl_SI: Omeji set rezultatov na določene nadrejene ID-je.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na kupone, ki so jim dodeljeni določeni id-ji kuponov.

en: Limit result set to featured products.
sl_SI: Omeji rezultate na izpostavljene izdelke.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo dodeljeno vrsto poročila zaloge.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo dodeljeno eno ali več davčnih stopenj.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na vse predmete, razen tiste z določenimi izrazi dodeljenimi v taksonomiji %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
sl_SI: Omeji set rezultatov na zasidrane elemente.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki nimajo dodeljenih navedenih kuponov.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki nimajo navedenih id-jev naročil.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki nimajo navedenega stanja naročila.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki nimajo navedenih nadrejenih izdelkov.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki nimajo dodeljenih navedenih izdelkov.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki nimajo dodeljenih navedenih davčnih stopenj.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki nimajo dodeljenih navedenih različic.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo dodeljene navedene kupone.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo navedene id-je naročil.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo navedeno stanje naročila.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo navedene nadrejene izdelke.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo dodeljene navedene izdelke.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo dodeljene navedene ID-je stopenj.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo dodeljene navedene davčne stopnje.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo dodeljene navedene različice.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
sl_SI: Omeji set rezultatov na nadrejene ID-je.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete z določenimi izrazi, dodeljenimi v taksonomiji %s.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila določene stranke.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila, ki vsebujejo določen izdelek.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila z določenim statusom.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila, ki se delno ujemajo s številko naročila.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na naročila, ki ne vključujejo izdelkov z navedenimi atributi.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na naročila, ki imajo naveden customer_type

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na naročila, ki vključujejo izdelke z navedenimi atributi.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila z določenimi statusi.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
sl_SI: Omeji set rezultatov na prispevke katerim je dodeljen en ali več status.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
sl_SI: Omeji set rezultatov na prispevke določenega avtorja.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
sl_SI: Omeji rezultate na prispevke z določeno vrednostjo menu_order.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
sl_SI: Omeji set rezultatov na prispevke z enim ali več specifičnih ključev.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ID-jem kategorije.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ID-jem razreda dostave.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim statusom.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenih ID-jem oznake.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke določene vrste.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na najvišjo ceno, podano glede na najmanjšo enoto valute.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na najvišjo ceno.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na najnižjo ceno, podano glede na najmanjšo enoto valute.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na najnižjo ceno.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na zalogo (na zalogi ali brez zaloge).

en: Limit result set to products on sale.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke v akciji.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na izdelke, ki imajo nizko zalogo ali so brez nje. (Opuščeno)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na izdelke z določeno povprečno oceno.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določeno šifro.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ID-jem izraza atributa (atribut mora biti dodeljen).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim atributom.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke s specifičnim atributom. Uporabi ime taksonomije/ključ atributa.

en: Limit result set to products with a specific slug.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ključem.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na izdelke z določenim davčnim razredom.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na izdelke z izbranimi globalnimi atributi.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke s specifičnimi šiframi. Uporabite veijo za ločitev.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na izdelke z določenimi ključi. Uporabite vejice za ločitev.

en: Limit result set to products with specified stock status.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim davčnim razredom.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
sl_SI: Omeji rezultate na vire dodeljene določenemu nadrejenemu. Uveljavi se samo za hierarhične taksonomije.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
sl_SI: Omeji rezultate na vire dodeljene določenemu izdelku.

en: Limit result set to resources with a specific code.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določeno kodo.

en: Limit result set to resources with a specific email.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določeno e-pošto.

en: Limit result set to resources with a specific role.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določeno vlogo.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določenim ključem.

en: Limit result set to returning or new customers.
sl_SI: Omeji nabor rezultat na stalne ali nove stranke.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene, ki imajo dodeljen določen status.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene, ki so dodeljene določenim ID-jem izdelkov.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene, ki so dodeljene določenim ID-jem uporabnikov.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene za določene ID-je kategorij.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene za določene ID-je izdelkov.

en: Limit result set to specific IDs.
sl_SI: Omeji set rezultatov na določene ID-je.

en: Limit result set to specific ids.
sl_SI: Omeji rezultate na določene ID-je.

en: Limit result set to specific types of refunds.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na določene vrste vračil.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
sl_SI: Omeji set rezultatov na vire dodeljene specifičnemu nadrejenemu elementu.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
sl_SI: Omeji set rezultatov na izraze z določenim prispevkom.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
sl_SI: Omeji set rezultatov na izraze z enim ali več specifičnimi ključi.

en: Limit result set to that from a specific author email.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na določen e-poštni naslov avtorja.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
sl_SI: Omeji set rezultatov na tiste z določeno e-pošto avtorja. Potrebna je avtorizacija.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na teme, ki imajo dodeljeno eno ali več stanj.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
sl_SI: Omeji rezultate na tiste z določenimi nadrejenimi ID-ji.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na uporabnike, ki se ujemajo z eno podano zmožnostjo. Sprejme seznam CSV ali posamezno zmožnost.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
sl_SI: Omeji set rezultatov na uporabnike, ki se ujemajo z vsaj eno podano specifično vlogo. Sprejema csv seznam ali enojno vlogo.

en: Limit result set to users who are considered authors.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na uporabnike, ki so avtorji.

en: Limit result set to users who have published posts.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na uporabnike, ki imajo objavljene prispevke.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
sl_SI: Omeji set rezultatov na uporabnike z enim ali več specifičnimi ključi.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na različice v navedenih kategorijah.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na različice, ki niso v navedenih kategorijah.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na različice, ki ne vključujejo navedenih atributov.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na različice, ki vključujejo navedene atribute.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
sl_SI: Omeji reultate na webhook-e z določenim statusom.

en: Limit result to customers or internal notes.
sl_SI: Omeji rezultat na stranke ali notranje opombe.

en: Limit result to items from the specified categories.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete iz navedenih kategorij.

en: Limit result to items with specified customer ids.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z navedenimi ID-ji strank.

en: Limit result to items with specified product ids.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo navedene id-je izdelkov.

en: Limit result to items with specified user ids.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo navedene id-je uporabnikov.

en: Limit result to items with specified variation ids.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na predmete, ki imajo navedene id-je različic.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
sl_SI: Omeji rezultate na kupone s kodami, ki se ujemajo s podanim nizom.

en: Limit results to items of an object type.
sl_SI: Omeji rezultate na predmete določene vrste predmeta.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
sl_SI: Omeji rezultate na predmete enega ali več podvrst predmeta.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
sl_SI: Omeji set rezltatov na taksonomije asocirane s specifičnim tipom prispevka.

en: Limit results to those matching a category ID.
sl_SI: Omeji rezultate na tiste, ki se ujemajo z ID-jem kategorije.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
sl_SI: Omeji rezultate na tiste, ki se ujemajo z ID-jem ključne besede.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
sl_SI: Omeji rezultate na tiste, ki se ujemajo z vzorcem (ključem).

en: Limit results to those matching a string.
sl_SI: Omeji rezultate na tiste, ki se ujemajo z nizom.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string.
sl_SI: Omeji rezultate na tiste s šifro, ki se delno ujema z nizom.

en: Limit stats fields to the specified items.
sl_SI: Omeji polja statistike na navedene predmete.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
sl_SI: Omeji na določene poštne številke

en: Limit to the specified post id.
sl_SI: Omeji na naveden ID prispevka.

en: Limit to the specified template part area.
sl_SI: Omeji na določeno območje dela predloge.

en: Limit usage to X items
sl_SI: Omeji uporabo na X izdelkov

en: Limits results to plugins with the given status.
sl_SI: Omeji rezultate na vtičnike s podanim stanjem.

en: Line item meta data.
sl_SI: Meta podatki vrstice elementa.

en: Line items data.
sl_SI: Podatki vrstice elementa.

en: Line subtotal (before discounts).
sl_SI: Delni znesek vrstice (brez popustov).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
sl_SI: Delni znesek vrstice (cena izdelka, preden so uveljavljeni popusti kuponov).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sl_SI: Delni znesek davka (brez popustov).

en: Line subtotal tax.
sl_SI: Delni znesek davka

en: Line taxes.
sl_SI: Davki.

en: Line total (after discounts).
sl_SI: Znesek (s popusti).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
sl_SI: Skupno (cena izdelka, ko so uveljavljeni popusti kuponov).

en: Line total tax (after discounts).
sl_SI: Znesek davkov (s popusti).

en: Line total tax.
sl_SI: Znesek davkov.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
sl_SI: Vrstice davkov, ki so uveljavljeni na predmete in dostavo.

en: Link
sl_SI: Povezava

en: Link CSS Class
sl_SI: CSS razred povezave

en: Link Categories
sl_SI: Kategorije povezav

en: Link Category
sl_SI: Kategorija povezave

en: Link ID
sl_SI: ID povezave

en: Link Image To:
sl_SI: Sliko poveži s/z:

en: Link Rel
sl_SI: Relacija povezave

en: Link Relationship (XFN)
sl_SI: Razmerje povezav (XFN)

en: Link Target
sl_SI: Cilj povezave

en: Link Text
sl_SI: Besedilo povezave

en: Link To
sl_SI: Povezava na

en: Link URL
sl_SI: URL povezave

en: Link added.
sl_SI: Povezava je dodana.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
sl_SI: Sidro

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
sl_SI: Sidra

en: Link inserted.
sl_SI: Povezava vstavljena.

en: Link not found.
sl_SI: Povezave ne najdem.

en: Link options
sl_SI: Nastavitve povezave.

en: Link previous orders
sl_SI: Poveži pretekla naročila

en: Link rating
sl_SI: Ocena povezave

en: Link selected.
sl_SI: Izbrana povezava.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
sl_SI: Besedilo povezave, npr. &#8220;Recepti (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
sl_SI: Predogledne sličice poveži s/z:

en: Link title
sl_SI: Naslov povezave

en: Link to Attachment Page
sl_SI: Povezava do strani s priponko

en: Link to Media File
sl_SI: Povezava do predstavnostne datoteke

en: Link to image
sl_SI: Povezava do slike

en: Link to:
sl_SI: Povezava na:

en: Linked Products
sl_SI: Povezani izdelki

en: Linked products
sl_SI: Povezani izdelki

en: Links
sl_SI: Povezave

en: Links for %s
sl_SI: Povezave za %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
sl_SI: Povezave v orodni vrstici na vrhu zaslona povezujejo vašo nadzorno ploščo in ospredje vašega spletišča ter omogočajo dostop do vašega profila in do koristnih podatkov o WordPressu.

en: Links list
sl_SI: Seznam povezav

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
sl_SI: Povezave je mogoče razdeliti v Kategorije povezav; te kategorije se razlikujejo od kategorij prispevkov.

[ctx: Links widget]
en: Random
sl_SI: Naključno

en: Lisbon
sl_SI: Lizbona

en: List
sl_SI: Seznam

en: List 1 postcode per line
sl_SI: Izpiši 1 poštno številko na vrstico

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
sl_SI: Spodaj navedite dodatne davčne razrede, ki jih potrebujete (1 na vrstico, npr. znižane stopnje). Ti obstajajo poleg »splošne stopnje«, ki je privzeto prisotna.

en: List item
sl_SI: Položka zoznamu

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
sl_SI: Seznam dovoljenih e-poštnih naslovov plačnika, ki bodo preverjeni ob oddaji naročila. E-poštne naslove ločite z vejicami. Za ujemanje delov e-pošte lahko uporabite tudi zvezdico (*). Na primer "*@gmail.com" bi se ujemal z vsemi naslovi gmail.

en: List of applied cart coupons.
sl_SI: Seznam uveljavljenih kuponov košarice.

en: List of assigned attribute terms.
sl_SI: Seznam dodeljenih izrazov atributa.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
sl_SI: Seznam ključev atributa. Če je podan ID izraza, bo to prezrto.

en: List of attribute term IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev izrazov atributa.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
sl_SI: Seznam atributov (izrazov taksonomije), dodeljenih izdelku. Pri spremenljivih izdelkih so ti preslikani v različice (glejte polje »različice«).

en: List of attributes.
sl_SI: Seznam atributov.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
sl_SI: Seznam razpoložljivih ID-jev načinov plačila, ki jih je mogoče uporabiti za obdelavo naročila.

en: List of available shipping rates for the cart.
sl_SI: Seznam razpoložljivih stopenj dostave za košarico.

en: List of available term names of the attribute.
sl_SI: Seznam razpoložljivih nazivov izrazov atributa.

en: List of billing address data.
sl_SI: Seznam podatkov naslova plačnika.

en: List of cart fees.
sl_SI: Seznam stroškov košarice.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
sl_SI: Seznam napak predmetov košarice, na primer predmetov v košarici, ki nimajo zaloge.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
sl_SI: Seznam predmetov košarice, za katere bodo uveljavljene vrnjene stopnje dostave.

en: List of cart items.
sl_SI: Seznam izdelkov košarice.

en: List of categories
sl_SI: Seznam kategorij

en: List of categories with their product counts
sl_SI: Seznam kategorij s številom izdelkov

en: List of categories, if applicable.
sl_SI: Seznam kategorij, če je na voljo.

en: List of categories.
sl_SI: Seznam kategorij.

en: List of category IDs the coupon applies to.
sl_SI: Seznam ID-jev kategorij, za katere se lahko unovči kupon.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
sl_SI: Seznam ID-jev kategorij, za katere ni mogoče unovčiti kupona.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
sl_SI: Seznam imen mest. Predstavljeno v WooCommercu 5.3.

en: List of countries on this continent.
sl_SI: Seznam držav na tem kontinentu.

en: List of created resources.
sl_SI: Seznam ustvarjenih virov.

en: List of cross-sell products IDs.
sl_SI: Seznam Id-jev navzkrižnih izdelkov.

en: List of cross-sells items related to cart items.
sl_SI: Seznam predmetov navzkrižne prodaje, povezanih s predmeti v košarici.

en: List of delete resources.
sl_SI: Seznam izbrisanih virov.

en: List of downloadable files.
sl_SI: Seznam prenosljivih datotek.

en: List of email addresses that can use this coupon.
sl_SI: Seznam e-poštnih naslovov, ki lahko unovčijo ta kupon.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
sl_SI: Seznam razširjenih opuščenih opravil iz filtra na strani odjemalca.

en: List of grouped products ID.
sl_SI: Seznam ID-jev združenih izdelkov.

en: List of images.
sl_SI: Seznam slik.

en: List of menu items selected for deletion:
sl_SI: Seznam predmetov menija, izbranih za izbris:

en: List of order coupons.
sl_SI: Seznam kuponov naročila.

en: List of order product IDs, names, quantities.
sl_SI: Seznam ID-jev izdelkov naročila, imen, količin.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
sl_SI: Seznam poštnih številk. Predstavljeno v WooCommercu 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
sl_SI: Sezam ID-jev izdelkov, za katere se lahko unovči kupon.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
sl_SI: Seznam ID-jev izdelkov, za katere ni mogoče unovčiti kupona.

en: List of refunds.
sl_SI: Seznam vračil.

en: List of related products IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev podobnih izdelkov.

en: List of required payment gateway features to process the order.
sl_SI: Vrstni red zmožnosti zahtevanih plačilnih sistemov za obdelavo naročila.

en: List of sales reports.
sl_SI: Seznam poročil prodaje.

en: List of shipping address data.
sl_SI: Seznam podatkov naslova plačnika.

en: List of shipping rates.
sl_SI: Seznam stopenj dostave.

en: List of states in this country.
sl_SI: Seznam zveznih držav v tej državi.

en: List of supported continents, countries, and states.
sl_SI: Seznam podprtih kontinetov, držav in zveznih držav.

en: List of supported currencies.
sl_SI: Seznam podprtih valut.

en: List of supported states in a given country.
sl_SI: Seznam podprtih zveznih držav v dani državi.

en: List of tags, if applicable.
sl_SI: Seznam oznak, če je na voljo.

en: List of tags.
sl_SI: Seznam oznak.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
sl_SI: Seznam manjkajočih velikosti sličic priponke.

en: List of top sellers products.
sl_SI: Seznam najbolj prodajanih izdelkov.

en: List of up-sell products IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev dražjih izdelkov (angl. up-sell).

en: List of updated resources.
sl_SI: Seznam posodobljenih virov.

en: List of upsell products IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev dražjih izdelkov.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
sl_SI: Seznam ID-jev strank (ali gostujočih e-poštnih naslovov), ki so uporabili kupon.

en: List of variation IDs, if applicable.
sl_SI: Seznam ID-jev različic, če obstajajo.

en: List of variation attributes.
sl_SI: Seznam atributov različic.

en: List of variations IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev različic.

en: List of variations.
sl_SI: Seznam različic.

en: List price
sl_SI: Redna cena

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
sl_SI: Pokažite izdelke in ustvarite oglase na Facebooku in Instagramu s <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
sl_SI: Pokažite izdelke in ustvarite oglase na Facebooku in Instagramu.

en: List view
sl_SI: Pogled seznama

en: Lists
sl_SI: Seznami

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Lithuanian
sl_SI: Litovski

en: Live API password
sl_SI: Geslo za Live API

en: Live API signature
sl_SI: Podpis za Live API

en: Live API username
sl_SI: Uporabniško ime za Live API

en: Live Broadcast
sl_SI: Predvajanje v živo

en: Live Preview
sl_SI: Predogled v živo

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Živi predogled &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
sl_SI: Predogled v živo: %s

en: Live preview theme: %s
sl_SI: Prikaži predogled teme: %s

en: LiveJournal Password
sl_SI: Geslo LiveJournal

en: Load More Posts
sl_SI: Naložite več objav

en: Load billing address
sl_SI: Zapolni naslov plačnika

en: Load more
sl_SI: Naloži več

en: Load shipping address
sl_SI: Zapolni naslov dostave

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sl_SI: Naloži podatke o plačniku? S temo boste odstranili vse do sedaj vnesene podatke o plačniku.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sl_SI: Naloži strankine podatke o dostavi? S temo boste odstranili vse do sedaj vnesene podatke o dostavi.

en: Loading Comments...
sl_SI: Nalagam komentarje...

en: Loading more results... please wait.
sl_SI: Nalagam nove rezultate, počakajte trenutek ...

en: Loading network orders
sl_SI: Nalaganje omrežnih naročil

en: Loading page, please wait.
sl_SI: Nalaganje strani, prosimo, počakajte.

en: Loading video...
sl_SI: Nalaganje videa...

en: Loading&#8230;
sl_SI: Nalaganje &#8230;

en: Loading&hellip;
sl_SI: Nalaganje&hellip;

en: Loading..
sl_SI: Nalaganje ...

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje ...

en: Loading…
sl_SI: Nalagam...

en: Local Pickup
sl_SI: Osebni prevzem

en: Local delivery
sl_SI: Lokalna dostava

en: Local delivery (legacy)
sl_SI: Lokalna dostava (Zastarelo)

en: Local pickup
sl_SI: Osebni prevzem

en: Local pickup (legacy)
sl_SI: Osebni prevzem (Zastarelo)

en: Local time is %s.
sl_SI: Lokalni čas je %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
sl_SI: Lokalni čas je <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
sl_SI: Lokalno območje = Ljubljana 1210 = Osebni prevzem

en: Locale for the user.
sl_SI: Jezik uporabnika.

en: Locale used for the note title and content.
sl_SI: Jezikovna oznaka uporabljena za naslov in vsebino opombe.

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Location of the uploaded file.
sl_SI: Mesto naložene datoteke.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
sl_SI: Lokacija, IP naslov in tip brskalnika: uporabili bomo za predvidevanje davka in dostave

en: Locations not covered by your other zones
sl_SI: Lokacije, ki niso pokrite z vašimi drugimi območji

en: Locations outside all other zones
sl_SI: Lokacije zunaj drugih območij

en: Log
sl_SI: Dnevnik

en: Log %s out of all locations.
sl_SI: Odjavite uporabnika %s iz vseh lokacij.

en: Log In
sl_SI: Prijava

en: Log Out
sl_SI: Odjava

en: Log Out Everywhere
sl_SI: Odjavite se vsepovsod

en: Log Out Everywhere Else
sl_SI: Odjavite se povsod drugje

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
sl_SI: Beleži dogodke PayPala (kot npr. zahteve IPN) v %s Opomba: to bo morda beležilo osebne podatke. Priporočamo uporabo le med razhroščevanjem, po zaključku opravila pa izbris dnevnikov.

en: Log directory writable
sl_SI: Dnevniška mapa je zapisljiva

en: Log directory.
sl_SI: Dnevniška mapa.

en: Log in
sl_SI: Prijava

en: Log in to Download Files
sl_SI: Prijavite se za prenos datotek

en: Log in to Reply
sl_SI: Za dodajanje odgovora se prijavite

en: Log in to leave a Comment
sl_SI: Za dodajanja komentarja se prijavite

en: Log out
sl_SI: Odjava

en: Log&nbsp;Out
sl_SI: Odjava

en: Logged In
sl_SI: Prijavljen

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
sl_SI: Prijavljeni kot %1$s. <a href="%2$s">Uredite vaš profil</a>. <a href="%3$s">Odjava?</a>

en: Logged in as %s
sl_SI: Prijavljen kot %s

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
sl_SI: Prijavljen kot <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Login Address (URL)
sl_SI: Naslov za prijavo (URL)

en: Login Name
sl_SI: Prijavno ime

en: Login failed
sl_SI: Prijava ni uspela!

en: Login name for the user.
sl_SI: Prijavno ime uporabnika.

en: Login to leave a comment.
sl_SI: Za komentiranje se prijavite

en: Logo
sl_SI: Logotip

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Logs
sl_SI: Dnevniki

en: Longitude
sl_SI: Zem. dolžina

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
sl_SI: Poiščite naročila, podatke o strankah in obdelajte vračila z enim klikom z aplikacijo Woo.

en: Looking for %1$s in %2$s
sl_SI: Iskanje %1$s v %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
sl_SI: Iščete temo za WooCommerce?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
sl_SI: Iščete novo temo? Iščete ali brskate lahko po WordPress.org direktoriju tem, temo namestite ali predogledate kar tukaj.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
sl_SI: Iščete pomočnika za Woocommerce?

en: Looking to grow more? The Business plan includes advanced SEO tools, WooCommerce and more.
sl_SI: Se želiš širiti? Poslovni načrt vključuje napredna SEO orodja, Woocommerce in še več.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
sl_SI: Izgleda, kot da je nekaj šlo narobe. Počakajte par sekund in poskusite znova.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
sl_SI: To ni pravilen tip datoteke. Povežite do primerne datoteke.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
sl_SI: To ni pravilnen tip datoteke. Povežite do primerne avdio datoteke.

en: Lookup tables are regenerating
sl_SI: Poteka ponovno ustvarjanje iskalnih tabel

en: Loop
sl_SI: Zankaj

en: Loopback request
sl_SI: Zaprtozančna zahteva

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
sl_SI: Zaprtozančne zahteve so uporabljene za zaganjanje načrtovanih dogodkov in so hkrati uporabljene v vgrajenih urejevalnikih tem in vtičnikov za preverjanje stabilnosti kode.

en: Lost Password
sl_SI: Izgubljeno geslo

en: Lost password
sl_SI: Izgubljeno geslo

en: Lost your password?
sl_SI: Pozabljeno geslo?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sl_SI: Ste pozabili geslo? Vnesite vaše uporabniško ime ali elektronski naslov in poslali vam bomo povezavo za ponastavitev gesla.

en: Lovecraft is a beautiful two-column theme for bloggers. It features a responsive design, great typography, a full-width header image (which is replaced with the post thumbnail on single posts/pages), custom logo support, editor style support, and a full-width template.
sl_SI: Lovecraft je čudovita tema z dvema stolpcema. Prilagojena je vsem napravam, s krasno tipografijo, sliko čez celotno širino (ki se pri posamezni objavi zamenja s prikazno sliko), podporo za logotip in urejevalnikom.

en: Low Stock amount for the product.
sl_SI: Nizka zaloga za izdelek.

en: Low Stock amount for the variation.
sl_SI: Nizka zaloga za različico.

en: Low in stock
sl_SI: Zadnji kosi na zalogi

en: Low stock amount
sl_SI: Nizka zaloga

en: Low stock threshold
sl_SI: Meja za nizko zalogo

en: Lower Saxony
sl_SI: Spodnja Saška

en: Lubumbashi
sl_SI: Lubumbaši

en: Luhanshchyna
sl_SI: Luganska oblast

en: Luhansk Oblast
sl_SI: Luhanska oblast

en: Luristan (لرستان)
sl_SI: Lorestan (لرستان)

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: Lviv Oblast
sl_SI: Lvivska oblast

en: Lvivshchyna
sl_SI: Lvovska oblast

en: LxWxH in decimal form
sl_SI: DxŠxV v decimalkah

en: M j, Y g:i a
sl_SI: j. M, Y G:i

en: MB (Leave blank for network default)
sl_SI: MB (Za privzeto vrednost pustite prazno)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
sl_SI: MD5 hash izdelkov v košarici zagotavlja, da naročila ni mogoče spremeniti.

en: MM / YY
sl_SI: MM / LL

en: MM/DD/YYYY
sl_SI: DD/MM/YYYY

en: Macanese pataca
sl_SI: Macajska pataka

en: Macao / 澳门
sl_SI: Macau / 澳门

en: Macau
sl_SI: Macao

en: Macedonian
sl_SI: Makedonsko

en: Macedonian denar
sl_SI: Makedonski denar

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Madhya Pradesh
sl_SI: Madhja Pradeš

en: Maharashtra
sl_SI: Maharaštra

en: Mail Server
sl_SI: Poštni strežnik

en: Mailchimp for WooCommerce
sl_SI: Mailchimp za WooCommerce

en: Mailchimp icon
sl_SI: Mailchimp ikona

en: Main
sl_SI: Glavno

en: Main Page (no parent)
sl_SI: Naslovnica

en: Main image width
sl_SI: Širina glavne slike

en: Main menu
sl_SI: Glavni meni

en: Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
sl_SI: Naj bo kategorija &#8220;%s&#8221; privzeta

en: Make a duplicate from this product
sl_SI: Naredite kopijo izdelka

en: Make default
sl_SI: Določi kot privzeto

en: Make sure that your checkout is working properly before you launch your store. Go through your checkout process in its entirety: from adding a product to your cart, choosing a shipping location, and making a payment.
sl_SI: Preden odprete trgovino se prepričajte, da vaš zaključek nakupa deluje pravilno. Izvedite celoten postopek zaključka nakupa: od dodajanja izdelka v košarico, izbire lokacije za dostavo in plačila.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
sl_SI: Prepričajte se, da vključite --user flag z računom, ki ima dovoljenja za to dejanje.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
sl_SI: Ne pozabite vnesti imena in vrednosti za vsak atribut.

en: Make this post sticky
sl_SI: Zasidraj ta prispevek

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
sl_SI: Plačilo poravnajte na naš bančni račun. Kot referenco vnesite ID naročila. Naročilo ne bo odposlano, dokler ne prejmemo plačila na naš bančni račun.

en: Make your store stand out
sl_SI: Naj vaša trgovina izstopa

en: Malagasy ariary
sl_SI: Madagaskarski ariary

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Malawian kwacha
sl_SI: Malavijska kvača

en: Malay
sl_SI: Malajščina

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Malaysian ringgit
sl_SI: Malezijski ringgit

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Maldivian rufiyaa
sl_SI: Maldivska rufija

en: Maltese
sl_SI: Malteško

en: Maluku Utara
sl_SI: Severni Maluku

en: Manage
sl_SI: Upravljaj

en: Manage Account
sl_SI: Upravljaj račun

en: Manage Archives
sl_SI: Upravljanje arhivov

en: Manage Audio
sl_SI: Upravljaj zvok

en: Manage Comments
sl_SI: Upravljaj komentarje

en: Manage Documents
sl_SI: Upravljanje dokumentov

en: Manage Images
sl_SI: Uredi Slike

en: Manage Locations
sl_SI: Upravljaj mesta

en: Manage Purchases
sl_SI: Upravljaj nakupe

en: Manage Spreadsheets
sl_SI: Upravljanje preglednic

en: Manage Uploads
sl_SI: Urejaj naložene datoteke

en: Manage Video
sl_SI: Upravljaj videe

en: Manage WooCommerce features
sl_SI: Upravljanje z zmožnostmi WooCommerce

en: Manage inactive plugins
sl_SI: Upravljajte z nedejavnimi vtičniki

en: Manage more settings in <PricingTab>Pricing.</PricingTab>
sl_SI: Upravljajte z več nastavitvami v <PricingTab>cena.</PricingTab>

en: Manage shipping methods
sl_SI: Upravljajte z načini dostave

en: Manage stock
sl_SI: Upravljanje z zalogo

en: Manage stock.
sl_SI: Upravljanje z zalogo.

en: Manage stock?
sl_SI: Upravljanje z zalogo?

en: Manage suggestions
sl_SI: Upravljajte s predlogi

en: Manage the "%s" payment method
sl_SI: Upravljaj z načinom plačila "%s"

en: Manage themes
sl_SI: Upravljaj teme

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
sl_SI: Upravljajte transakcije, ne da bi zapustili nadzorno ploščo WordPressa. Samo z WooPayments.

en: Manage which sites appear in your profile.
sl_SI: Uredi, katere strani naj se prikazujejo na tvojem profilu.

en: Manage with Live Preview
sl_SI: Upravljanje z Predogledom v živo

en: Manage your orders on the go
sl_SI: Upravljajte z vašimi naročili na poti

en: Manage your plugins
sl_SI: Upravljajte z vašimi vtičniki

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
sl_SI: Upravljajte poročila vaše trgovine in spremljajte ključne meritve z novim in izboljšanim vmesnikom in nadzorno ploščo.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
sl_SI: Upravljajte z vašimi naročninami ter prejemajte pomembna obvestila in posodobitve izdelkov. In to vse z vaše nadzorne plošče WooCommerce.

en: Manage your themes
sl_SI: Upravljajte z vašimi temami

en: Managing Pages
sl_SI: Upravljanje strani

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
sl_SI: Upravljanje strani je zelo podobno urejanju prispevkov, na enak način pa je mogoče prilagoditi tudi zaslone.

en: Manual
sl_SI: Ročno

en: Manual Offsets
sl_SI: Ročni odmiki

en: Manually sent
sl_SI: Ročno poslano

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
sl_SI: Mnogi za hitrejše moderiranje komentarjev uporabljajo bližnjične tipke na tipkovnici. Če želite izvedeti več, sledite povezavi ob strani.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
sl_SI: Številni vtičniki lahko zbirajo ali shranjujejo osebne podatke bodisi v podatkovni zbirki WordPress bodisi oddaljeno. Vsaka zahteva za izbris osebnih podatkov bi morala izbrisati tudi podatke iz vtičnikov.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
sl_SI: Številni vtičniki lahko zbirajo ali shranjujejo osebne podatke bodisi v podatkovni zbirki WordPress bodisi oddaljeno. Vsaka zahteva za izvoz osebnih podatkov bi morala vsebovati tudi podatke iz vtičnikov.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
sl_SI: Veliko tem privzeto prikazuje nekaj gradnikov, dokler ne uredite stranskih vrstic, vendar gradniki niso prikazani v orodju za upravljanje stranskih vrstic. Pri prvem spreminjanju gradnikov lahko privzete gradnike ponovno dodate tako, da jih izberete v območju Razpoložljivi gradniki.

en: Map CSV fields to products
sl_SI: Poveži polja CSV z izdelki

en: Map to field
sl_SI: Poveži s poljem

en: Maputo Province
sl_SI: Provinca Maputo

en: Maramureș
sl_SI: Maramures

en: March
sl_SI: marec

en: Margin
sl_SI: Odmik

en: Mark as spam
sl_SI: Označi kot neželeno

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
sl_SI: Označi zahtevo za izvoz za &#8220;%s&#8221; kot zaključeno.

en: Mark requests as completed
sl_SI: Označi zahteve kot zaključene

en: Mark this comment as spam
sl_SI: Komentar označi kot neželen

en: Mark this review as spam
sl_SI: Označi to mnenje kot neželeno

en: Marketing
sl_SI: Oglaševanje

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
sl_SI: Tržnega kanala ni mogoče registrirati, ker že obstaja kanal, registriran z istim ključem!

en: Marketplace
sl_SI: Tržnica

en: Marketplace suggestions
sl_SI: Predlogi tržnice

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
sl_SI: Pridobite več možnosti

en: Markup is not allowed in CSS.
sl_SI: Markup ni dovoljen v CSS.

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery.
sl_SI: Marl je neodvisen studio in obrtna galerija.

en: Marshall Islands
sl_SI: Marshallovi otoki

en: Martinique
sl_SI: Martinik

en: Mastercard
sl_SI: MasterCard

en: Match case
sl_SI: Upoštevaj velike/male črke

en: Match terms with the listed IDs.
sl_SI: Primerja izraze z navedenimi ID-ji.

en: Mature
sl_SI: Odrasla

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Odrasla vsebina <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Odrasli vsebini <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Odrasle vsebine <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Odraslih vsebin <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Mauritanian ouguiya
sl_SI: Mavretanska uguija

en: Mauritian rupee
sl_SI: Mauricijska rupija

en: Mauritius
sl_SI: Mauritus

en: Max Height
sl_SI: Največja višina

en: Max Width
sl_SI: Največja širina

en: Max allowed packet size
sl_SI: Največja dovoljena velikost paketa

en: Max connections number
sl_SI: Največje število povezav

en: Max effective file size
sl_SI: Največja efektivna velikost datoteke

en: Max number of files allowed
sl_SI: Največje število dovoljenih datotek

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
sl_SI: Največje število izdelkov v košarici, za katere se lahko unovči kupon.

en: Max price
sl_SI: Max cena

en: Max price found in collection of products.
sl_SI: Največja cena najdena v zbirki izdelkov.

en: Max size of an uploaded file
sl_SI: Največja velikost naložene datoteke

en: Max size of post data allowed
sl_SI: Največja dovoljena velikost poslanih podatkov

en: Max upload size
sl_SI: Max velikost datoteke

en: Max upload size.
sl_SI: Max velikost datotek.

en: MaxMind GeoIP database.
sl_SI: Podatkovna zbirka MaxMind GeoIP.

en: MaxMind Geolocation
sl_SI: Geolokacija MaxMind

en: MaxMind License Key
sl_SI: Licenčni ključ MaxMind

en: Maximum Rating
sl_SI: Najvišja ocena

en: Maximum depth
sl_SI: Največja globina

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sl_SI: Maksimalno število elementov za vrnitev v setu rezultatov.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
sl_SI: Največje število predmetov za vrnitev v naboru rezultatov. Če je prazno, privzeto ni omejeno.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
sl_SI: Največji dovoljeni znesek naročila pri uporabi kupona.

en: Maximum posts per page
sl_SI: Največje število prispevkov na stran

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
sl_SI[0]: Trenutno že poteka največje število sočasnih paketnih obdelav (%s vrst). Dokler se ne končajo trenutne obdelave, ne bo obdelano nobeno dejanje.

en: Maximum size: %s
sl_SI: Največja velikost: %s

en: Maximum spend
sl_SI: Maksimalni znesek nakupa

en: Maximum upload file size: %s.
sl_SI: Največja dovoljena velikost: %s

en: May
sl_SI: maj

[ctx: May abbreviation]
en: May
sl_SI: Maj

en: Measurements
sl_SI: Dimenzije

en: Mecklenburg-Vorpommern
sl_SI: Meklenburg-Pomorjansko

en: Media
sl_SI: Datoteke

en: Media File
sl_SI: Predstavnostna datoteka

en: Media Handling
sl_SI: Obravnavanje predstavnosti

en: Media Library
sl_SI: Knjižnica datotek

en: Media Settings
sl_SI: Nastavitve predstavnostnih datotek

en: Media Widget
sl_SI: Gradnik predstavnostne datoteke

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
sl_SI[0]: Gradnik predstavnostne datoteke (%d)
sl_SI[1]: Gradnika predstavnostne datoteke (%d)
sl_SI[2]: Gradniki predstavnostne datoteke (%d)
sl_SI[3]: Gradniki predstavnostne datoteke (%d)

en: Media file attached.
sl_SI: Predstavnostna datoteka pripeta.

en: Media file detached.
sl_SI: Predstavnostna datoteka odpeta.

en: Media file moved to the Trash.
sl_SI: Predstavnostna datoteka premaknjena v smeti.

en: Media file permanently deleted.
sl_SI: Predstavnostna datoteka je nepreklicno izbrisana.

en: Media file restored from the Trash.
sl_SI: Predstavnostna datoteka obnovljena iz smeti.

en: Media file updated.
sl_SI: Predstavnostna datoteka posodobljena.

en: Media items list
sl_SI: Seznam predstavnostnih datotek

en: Media items list navigation
sl_SI: Navigacija seznama predstavnostnih datotek

en: Media library
sl_SI: Knjižnica datotek

en: Media list
sl_SI: Seznam predstavnostnih datotek

en: Media title
sl_SI: Naslov predstavnosti

en: Media title&hellip;
sl_SI: Naslov predstavnosti &hellip;

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
sl_SI: Dodajte prek URL

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Medium size
sl_SI: Srednja velikost

en: Medium size image height
sl_SI: Višina srednje velike slike

en: Medium size image width
sl_SI: Širina srednje velike slike

en: Medium-Large size image height
sl_SI: Višina srednje-velikih slik

en: Medium-Large size image width
sl_SI: Širina srednje-velikih slik

en: Meetups
sl_SI: Meetup-i

en: Meghalaya
sl_SI: Meghalaja

en: Mehedinți
sl_SI: Mehedinti

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
sl_SI: Člani naše ekipe imajo dostop do podatkov, ki nam jih posredujete. Na primer, tako skrbniki kot vodje trgovin lahko dostopajo do:

en: Membership
sl_SI: Članstvo

en: Memberships
sl_SI: Članstva

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sl_SI: Premalo spomina. Poskusite z manjšo datoteko.

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Menu Item
sl_SI: Menijski element

en: Menu Location
sl_SI: Lokacija menija

en: Menu Locations
sl_SI: Lokacije menijev

en: Menu Management
sl_SI: Upravljanje menijev

en: Menu Name
sl_SI: Ime menija

en: Menu Options
sl_SI: Možnosti menija

en: Menu Settings
sl_SI: Nastavitve menija

en: Menu created
sl_SI: Meni izdelan

en: Menu deleted
sl_SI: Meni izbrisan

en: Menu item added
sl_SI: Element menija dodan

en: Menu item deleted
sl_SI: Element menija izbrisan

en: Menu item is now a sub-item
sl_SI: Element menija je sedaj v podmeniju

en: Menu item moved down
sl_SI: Element menija premaknjen navzdol

en: Menu item moved out of submenu
sl_SI: Element menija premaknjen iz podmenija

en: Menu item moved up
sl_SI: Element menija premaknjen navzgor

en: Menu item removed
sl_SI: Predmet menija odstranjen

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Predmetov menija ni mogoče prestaviti v smeti. Nastavite '%s' za izbris.

en: Menu locations updated.
sl_SI: Mesta menijev so posodobljena.

en: Menu order
sl_SI: Vrstni red menijev

en: Menu order, used to custom sort products.
sl_SI: Vrstni red menija, uporabljen za razvrščanje izdelkov po meri.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
sl_SI: Vrstni red menija, uporabljen za razvrstitev virov po meri.

en: Menu structure
sl_SI: Struktura menija

en: Menus
sl_SI: Menuji

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
sl_SI: Meniji so lahko prikazani v lokacijah definiranih v vaši temi ali v <a href="%s">lokacijah za gradnike</a> tako da dodate gradnik za &#8220;Navigacijski meni&#8221;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
sl_SI: Meniji so lahko prikazani na mestih, ki so določena s temo ali celo uporabljena v stranskih vrsticah z dodajanjem gradnika &#8220;Navigacijski meni&#8221; na zaslonu <a href="%1$s">Gradniki</a>. Če vaša tema ne podpira funkcije navigacijskih menijev (ki jih podpirajo privzeti temi %2$s in %3$s), kliknite na povezavo Dokumentacija ob strani in se poučite o dodajanju podpore.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
sl_SI: Meniji so lahko prikazani na lokacijah, opredeljenih v vaši temi.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Menijev ni mogoče prestaviti v smeti. Nastavite '%s' za izbris.

en: Merge table cells
sl_SI: Združi celice tabele

en: Message
sl_SI: Sporočilo

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
sl_SI: Ni bilo najdenih izdelkov, ki bi ustrezali vašemu izboru.

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
sl_SI: Ni bilo dejavnosti v tem obdobju

en: Meta data attached to the shipping rate.
sl_SI: Metapodatki, ki so pripeti stopnji dostave.

en: Meta data.
sl_SI: Meta podatki.

en: Meta fields.
sl_SI: Meta polja.

en: Meta key for UI display.
sl_SI: Meta ključ za prikaz v upor. vmesniku.

en: Meta key.
sl_SI: Meta ključ.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
sl_SI: Meta ključi ne morejo omogočiti podpore za revizije, razen če podvrsta predmeta podpira revizije.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
sl_SI: Meta ključi ne morejo omogočiti podpore za revizije, razen če vrsta predmeta podpira revizije.

en: Meta label.
sl_SI: Meta oznaka.

en: Meta value for UI display.
sl_SI: Meta vrednost za prikaz v upor. vmesniku.

en: Meta value.
sl_SI: Meta vrednost.

en: Metadata
sl_SI: Metapodatki

en: Metadata related to the cart item
sl_SI: Metapodatki povezani s predmetom košarice

en: Metadata related to the item
sl_SI: Metapodatki povezani s predmetom

en: Meters
sl_SI: Metri

en: Method
sl_SI: Način

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sl_SI: Metoda '%s' ni implementirana. Biti mora prepisana v podrazredu.

en: Method ID.
sl_SI: ID metode.

en: Method availability
sl_SI: Dostopnost načina

en: Method not implemented
sl_SI: Metoda ni implementirana

en: Method title
sl_SI: Naziv načina

en: Mexican peso
sl_SI: Mehiški Peso

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Mexico City
sl_SI: Ciudad de México

en: Microformats
sl_SI: Mikrooblike

en: Micronesia
sl_SI: Mikronezija

en: Middle
sl_SI: Sredina

en: Midnight
sl_SI: Polnoč

en: Midway Atoll
sl_SI: Midwayski atol

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
sl_SI: Ukaz za selitev je opuščen. Namesto tega uporabite `sync`.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
sl_SI: Dejanje z ID-jem %1$d v %2$s je bilo preseljeno v ID %3$d v %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
sl_SI[0]: Selitev %d dejanja
sl_SI[1]: Selitev %d dejanj
sl_SI[2]: Selitev %d dejanj
sl_SI[3]: Selitev %d dejanj

en: Millimeters
sl_SI: Milimetri

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Najmanjše in največje cene najdene v zbirki izdelkov, podane glede na najmanjšo enoto valute.

en: Min price
sl_SI: Min cena

en: Min price found in collection of products.
sl_SI: Najmanjša cena najdena v zbirki izdelkov.

en: Mini-Cart
sl_SI: Majhna košarica

en: Minimum order amount
sl_SI: Minimalni znesek naročila

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
sl_SI: Minimalen znesek naročila, ki mora biti v košarici, pred uporabo kupona.

en: Minimum required version of PHP.
sl_SI: Najmanjša zahtevana različica PHP-ja.

en: Minimum required version of WordPress.
sl_SI: Najmanjša zahtevana različica WordPressa.

en: Minimum spend
sl_SI: Minimalni znesek nakupa

en: Minute
sl_SI: Minuta

en: Minutes
sl_SI: Minute

en: Missed schedule
sl_SI: Zamujen načrt

en: Missing
sl_SI: Manjka

en: Missing Attachment
sl_SI: Manjka priponka

en: Missing MaxMind Reader library!
sl_SI: Manjka knjižnica MaxMind Reader!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
sl_SI[0]: Manjkajoči parameter OAuth %s
sl_SI[1]: Manjkajoča parametra OAuth %s
sl_SI[2]: Manjkajoči parametri OAuth %s
sl_SI[3]: Manjkajoči parameter OAuth %s

en: Missing Widgets
sl_SI: Manjkajoči gradniki

en: Missing a temporary folder.
sl_SI: Manjka začasna mapa.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
sl_SI: Manjkajo osnovne tabele: %s. Nekatere zmožnosti WooCommerce morda ne bodo delovale kot pričakovano.

en: Missing email address.
sl_SI: Manjkajoč e-poštni naslov.

en: Missing eraser index.
sl_SI: Manjka indeks brisalnika.

en: Missing exporter index.
sl_SI: Manjka indeks izvoznika.

en: Missing features
sl_SI: Manjkajoče zmožnosti

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
sl_SI: (neimenovan)

en: Missing page index.
sl_SI: Manjka indeks strani.

en: Missing parameter(s): %s
sl_SI: Manjkajoči parametri: %s

en: Missing post ID.
sl_SI: Manjkajoč ID objave.

en: Missing product subscription
sl_SI: Naročnina izdelka manjka

en: Missing products in request body.
sl_SI: V telesu zahteve manjkajo izdelki.

en: Missing request ID.
sl_SI: Manjka ID zahteve.

en: Missing table info for query arg.
sl_SI: Manjkajo podatki tabele za argument poizvedbe.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
sl_SI: Manjka glava Nonce. Ta končna točka zahteva veljaven nonce.

en: Missing the WooCommerce %s package
sl_SI: Manjka WooCommerce paket %s

en: Missing variation data for variable product.
sl_SI: Manjkajo podatki različic za spremenljiv izdelek.

en: Mission complete. Message %s deleted.
sl_SI: Misija končana. Sporočilo %s izbrisano.

en: Mobile
sl_SI: Mobilno

en: Mobile Apps
sl_SI: Mobilne aplikacije

en: Mobile Options
sl_SI: Mobilne možnosti

en: Mobile Theme
sl_SI: Mobilna tema

en: Mobile app
sl_SI: Mobilne aplikacije

en: Moderate Comment
sl_SI: Moderiraj komentar

en: Moderate Review
sl_SI: Moderirajte mnenje

en: Moderate Review Reply
sl_SI: Moderirajte odgovor na mnenje

en: Moderate first
sl_SI: Najprej moderiraj

en: Moderating Comments
sl_SI: Moderiranje komentarjev

en: Mogadishu
sl_SI: Mogadiš

en: Moldova
sl_SI: Moldavija

en: Moldovan leu
sl_SI: Moldavski leu

en: Mon
sl_SI: pon

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Monday
sl_SI: ponedeljek

[ctx: Monday initial]
en: M
sl_SI: P

en: Money spent
sl_SI: Porabljen denar

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
sl_SI: Mongolski tugrik

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
sl_SI: Spremljajte vašo prodajo in prodajne uspešnice z aplikacijo Woo.

en: MonsterID (Generated)
sl_SI: MonsterID (ustvarjeno)

en: Montenegro
sl_SI: Črna Gora

en: Month
sl_SI: mesec

en: Month and name
sl_SI: Mesec in ime

en: Month(s)
sl_SI: Mesec(i)

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: Monthly Archives:
sl_SI: Mesečni arhiv:

en: Monthly archives
sl_SI: Mesečni arhiv

en: Months
sl_SI: Meseci

en: More
sl_SI: Več

en: More Details
sl_SI: Več podrobnosti

en: More Options
sl_SI: Več možnosti

en: More Photos
sl_SI: Več fotografij

en: More about %s...
sl_SI: Več o %s...

en: More actions
sl_SI: Več dejanj

en: More details
sl_SI: Več podrobnosti

en: More details.
sl_SI: Več podrobnosti.

en: More information about %s
sl_SI: Več informacij o %s

en: More than %s
sl_SI: Več kot %s

en: Moroccan dirham
sl_SI: Maroški dirham

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Moscow
sl_SI: Moskva

en: Most Popular
sl_SI: Najbolj popularno

en: Most Recent
sl_SI: Najnovejši

en: Most discount
sl_SI: Z največ popusta

en: Most popular
sl_SI: Najbolj popularno

en: Most popular day
sl_SI: Najbolj popularen dan

en: Most popular hour
sl_SI: Najbolj popularna ura

en: Most stocked
sl_SI: Največ na zalogi

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
sl_SI: V večini tem je ime spletišča prikazano na vrhu vsake strani, v naslovni vrstici brskalnika in v obliki identifikacijskega imena pri povzetih virih. V veliko temah je prikazan tudi slogan.

en: Movable Type and TypePad
sl_SI: Premični Type in TypePad

en: Move
sl_SI: Premakni

en: Move %s box down
sl_SI: Premakni okvir %s dol

en: Move %s box up
sl_SI: Premakni okvir %s gor

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sl_SI: Premakni &#8220;%s&#8221; v smeti

en: Move down
sl_SI: Premakni dol

en: Move down one
sl_SI: Premakni dol za eno

en: Move next
sl_SI: Premakni naslednje

en: Move one level down
sl_SI: Premakni en nivo nižje

en: Move one level up
sl_SI: Premakni en nivo višje

en: Move out from under %s
sl_SI: Premakni izpod %s

en: Move previous
sl_SI: Premakni predhodno

en: Move the "%s" payment method down
sl_SI: Premakni način plačila "%s" dol

en: Move the "%s" payment method up
sl_SI: Prestavi "%s" način plačila gor

en: Move this comment to the Trash
sl_SI: Premaknite komentar v smeti

en: Move this item to the Trash
sl_SI: Premakni ta element v smeti

en: Move this review to the Trash
sl_SI: Prestavi to oceno v smeti

en: Move to Trash
sl_SI: Premakni v smeti

en: Move to another area&hellip;
sl_SI: Premakni v drugo območje

en: Move to the top
sl_SI: Premakni na vrh

en: Move to trash
sl_SI: Premakni v koš

en: Move under %s
sl_SI: Premakni pod %s

en: Move up
sl_SI: Premakni gor

en: Move up one
sl_SI: Premakni gor za eno

[ctx: Move widget]
en: Move
sl_SI: Premakni

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
sl_SI[0]: %d blok premaknjen v odložišče.
sl_SI[1]: %d bloka premaknjena v odložišče.
sl_SI[2]: %d bloki premaknjeni v odložišče.
sl_SI[3]: %d blokov premaknjenih v odložišče.

en: Mozambican metical
sl_SI: Mozambiški metikal

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
sl_SI: Večstolpčni vzorci z bolj zapletenimi postavitvami.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
sl_SI: Multibyte String (mbstring) se uporablja za pretvorbo šifriranja znakov, kot na primer v e-pošti ali pri pretvarjanju znakov v majhne črke.

en: Multibyte string
sl_SI: Večbajtni niz

en: Multipart
sl_SI: Sestavljena

en: Multiple choice
sl_SI: Večkratna izbira

en: Multiple items
sl_SI: Več elementov

en: Multisite support is not enabled.
sl_SI: Podpora za omrežje spletišč ni omogočena.

en: Municipality
sl_SI: Občina

en: Municipality / District
sl_SI: Občina / okrožje

en: Mureș
sl_SI: Mures

en: Muscat
sl_SI: Muškat

en: Music
sl_SI: Glasba

en: Must Use Plugins
sl_SI: Nujni vtičniki

en: Mute
sl_SI: Brez zvoka

en: My Account
sl_SI: Moj račun

en: My Account Page
sl_SI: Stran Moj račun

en: My Blogs
sl_SI: Moji blogi

en: My Domains
sl_SI: Moje domene

en: My Gravatar
sl_SI: Moj Gravatar

en: My Likes
sl_SI: Moji všečki

en: My Network
sl_SI: Moje omrežje

en: My Profile
sl_SI: Moj profil

en: My Public Profile
sl_SI: Moj javni profil

en: My Site | My Sites
sl_SI[0]: Moje spletišče

en: My Sites
sl_SI: Moja spletišča

en: My Subscriptions
sl_SI: Moje naročnine

en: My Subscriptions %s
sl_SI: Moje naročnine %s

en: My Tweets
sl_SI: Moji twiti

en: My account
sl_SI: Moj račun

en: My account page
sl_SI: Stran za Moj račun

en: MySQL version
sl_SI: Različica MySQL

en: MySQL version string.
sl_SI: Niz različice MySQL-a.

en: MySQL version.
sl_SI: Različica MySQL.

en: Myanmar
sl_SI: Mjanmar

en: Mykolaiv Oblast
sl_SI: Mikolajivska oblast

en: Mykolayivschyna
sl_SI: Mikolajivska oblast

en: Mystery Person
sl_SI: Skrivnostna oseba

en: N. Revenue
sl_SI: N. prihodek

en: N. Revenue (formatted)
sl_SI: Neto prihodek (oblikovano)

en: N/A
sl_SI: Ni na voljo

en: Nairobi County
sl_SI: Zvezna država Nairobi

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name (Last, First)
sl_SI: Naziv (Priimek, Ime)

en: Name (numeric)
sl_SI: Ime (številčno)

en: Name (required)
sl_SI: Ime (obvezno)

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
sl_SI: Filtri

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
sl_SI: Besedilo

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
sl_SI: Grafično

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sl_SI: Naziv za atribut (prikazano na uporabniških straneh).

en: Name for the resource.
sl_SI: Ime za vir.

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
sl_SI: Ime

en: Name of other platform used to sell (not listed).
sl_SI: Ime druge platforme, na kateri prodajate (ni navedeno).

en: Name of other platform used to sell.
sl_SI: Ime druge platforme, na kateri prodajate.

en: Name of the action hook that will be triggered.
sl_SI: Ime ročice dejanja, ki bo sprožena.

en: Name of the customer for the order
sl_SI: Ime stranke za naročilo

en: Name of the item.
sl_SI: Ime predmeta.

en: Name of the marketing campaign type.
sl_SI: Ime vrste tržne kampanje.

en: Name of the marketing channel.
sl_SI: Ime tržnega kanala.

en: Name of the metadata.
sl_SI: Ime metapodatka.

en: Name of the note.
sl_SI: Ime opombe.

en: Name of the package.
sl_SI: Ime paketa.

en: Name of the product that the review belongs to.
sl_SI: Ime izdelka, h kateremu spada ocena.

en: Name of the reviewer.
sl_SI: Ime ocenjevalca.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
sl_SI: Ime stopnje dostave, npr. Hitra dostava.

en: Name your blog
sl_SI: Poimenujte svoj blog

en: Name.
sl_SI: Ime.

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Namespace must not start or end with a slash.
sl_SI: Imenski prostor se ne sme začeti ali končati s poševnico.

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Namibian dollar
sl_SI: Namibijski dolar

en: Nav menu locations must be strings.
sl_SI: Mesta navigacijskega menija morajo biti nizi.

en: Navassa Island
sl_SI: Otok Navassa

en: Navigate to the previous view
sl_SI: Navigacija na prejšnji pogled

en: Navigation
sl_SI: Navigacija

en: Navigation Label
sl_SI: Oznaka za navigacijo

en: Navigation Menu
sl_SI: Navigacijski meni

en: Navigation Menu Item
sl_SI: Element navigacijskega menija

en: Navigation Menu Items
sl_SI: Elementi navigacijskega menija

en: Navigation Menu archives
sl_SI: Arhivi navigacijskih menijev

en: Navigation Menus
sl_SI: Navigacijski meniji

en: Navigation Menus list
sl_SI: Seznam navigacijskih menijev

en: Navigation Menus list navigation
sl_SI: Navigacija po seznamu navigacijskih menijev

[ctx: Navigation item]
en: Description
sl_SI: Opis

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
sl_SI: Navigacijski meniji, ki jih lahko vstavite v vaše spletišče.

en: Neamț
sl_SI: Neamt

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
sl_SI: Potrebujete nov izgled? Preizkusite podrejene teme za Storefront

en: Need a theme? Try Storefront
sl_SI: Potrebujete temo? Preizkusite Storefront

en: Need an account?
sl_SI: Potrebujete račun?

en: Need help?
sl_SI: Potrebujete pomoč?

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
sl_SI: Potrebujete pomoč? Uporabite zavihek Help nad naslovom zaslona.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
sl_SI: Potrebujete več pomoči? <a href="%1$s">Preberite si podporni prispevek na %2$s</a>.

en: Nepalese rupee
sl_SI: Nepalska rupija

en: Nested widgets.
sl_SI: Gnezdeni gradniki.

en: Net Payment
sl_SI: Neto plačilo

en: Net Revenue
sl_SI: Neto prihodek

en: Net discount amount.
sl_SI: Neto znesek popusta.

en: Net profit
sl_SI: Neto dobiček

en: Net sales
sl_SI: Neto prodaja

en: Net sales amount
sl_SI: Neto znesek prodaje

en: Net sales in the period.
sl_SI: Neto prodaja v tem obdobju.

en: Net sales.
sl_SI: Neto prodaja.

en: Net total revenue (formatted).
sl_SI: Neto skupen prihodek (oblikovano).

en: Net total revenue.
sl_SI: Neto skupen prihodek.

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: Netherlands Antillean guilder
sl_SI: Nizozemski antilski gulden

en: Network Admin
sl_SI: Skrbnik omrežja

en: Network Admin Email
sl_SI: E-poštni naslov skrbnika omrežja

en: Network Admin: %s
sl_SI: Skrbnik omrežja: %s

en: Network Enable %s
sl_SI: Omogoči %s na omrežju

en: Network Settings
sl_SI: Nastavitve omrežja

en: Network configuration authentication keys
sl_SI: Overitveni ključi za omrežno nastavitev

en: Network configuration rules for %s
sl_SI: Pravila omrežne nastavitve za %s

en: Network count
sl_SI: Število omrežij

en: Network enabled
sl_SI: Omrežje je omogočeno

en: Network functions are disabled.
sl_SI: Omrežne funkcije so onemogočene.

en: Network only plugin must be network activated.
sl_SI: Omrežni vtičnik mora biti omogočen na omrežju.

en: Neutral
sl_SI: Nevtralno

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Never show quantity remaining in stock
sl_SI: Nikoli ne prikaži vrednosti zaloge

en: New
sl_SI: Nova

en: New %1$s Site: %2$s
sl_SI: Novo %1$s spletišče: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
sl_SI: Nov %1$s uporabnik: %2$s

en: New %s
sl_SI: Nov %s

en: New Application Password Name
sl_SI: Novo ime gesla aplikacije

en: New Brunswick
sl_SI: Novi Brunswick

en: New Caledonia
sl_SI: Nova Kaledonija

en: New Category Name
sl_SI: Novo ime kategorije

en: New Changeset
sl_SI: Nova množica sprememb

en: New Custom HTML Widget
sl_SI: Novi gradnik za HTML po meri

en: New In
sl_SI: Novosti

en: New Link Category Name
sl_SI: Ime nove kategorije povezav

en: New Menu
sl_SI: Nov meni

en: New Mexico
sl_SI: Nova Mehika

en: New Navigation Menu
sl_SI: Nov navigacijski meni

en: New Order: #{order_number}
sl_SI: Novo naročilo: #{order_number}

en: New Page
sl_SI: Nova stran

en: New Password
sl_SI: Novo geslo

en: New Pattern
sl_SI: Nov vzorec

en: New Post
sl_SI: Nova objava

en: New Products
sl_SI: Novi izdelki

en: New Scheduled Action
sl_SI: Novo načrtovano dejanje

en: New Site Registration: %s
sl_SI: Registracija novega spletišča: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
sl_SI: Novo spletišče: %1$s
    URL: %2$s
    Oddaljeni IP: %3$s
    
    Onemogoči ta obvestila: %4$s

en: New South Wales
sl_SI: Novi Južni Wales

en: New Tag Name
sl_SI: Ime nove značke

en: New Taiwan dollar
sl_SI: Novi tajvanski dolar

en: New Template
sl_SI: Nova predloga

en: New Template Part
sl_SI: Nov del predloge

en: New User Default Role
sl_SI: Privzeta vloga novega uporabnika

en: New User Registration: %s
sl_SI: Registracija novega uporabnika: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
sl_SI: Nov uporabnik: %1$s
    Oddaljeni IP: %2$s
    
    Onemogoči ta obvestila: %3$s

en: New WordPress Site
sl_SI: Novo spletišče WordPress

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: New Zealand dollar
sl_SI: Novozelandski Dolar

en: New account
sl_SI: Nov račun

en: New attribute
sl_SI: Nov atribut

en: New category name
sl_SI: Ime nove kategorije

en: New comment on your post "%s"
sl_SI: Novi komentarji na prispevek  "%s"

en: New coupon
sl_SI: Nov kupon

en: New custom field name
sl_SI: Novo ime polja po meri

en: New dimensions:
sl_SI: Nove dimenzije:

en: New document
sl_SI: Nov dokument

en: New in store
sl_SI: Novo v trgovini

en: New order
sl_SI: Novo naročilo

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
sl_SI: E-sporočila 'Novo naročilo' so poslana izbranim prejemnikom ob prejemu novega naročila.

en: New page title
sl_SI: Naslov nove strani

en: New page title&hellip;
sl_SI: Naslov nove strani&hellip;

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: New password (leave blank to leave unchanged)
sl_SI: Novo geslo (pustite prazno, da ostane nespremenjeno)

en: New passwords do not match.
sl_SI: Novo geslo se ne ujema.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
sl_SI: Nove načine plačila lahko dodate le med zaključkom nakupa. Stopite v stik z nami, če potrebujete pomoč.

en: New pingback on your post "%s"
sl_SI: Novi pingback na prispevek "%s"

en: New post
sl_SI: Nova objava

en: New product
sl_SI: Nov izdelek

en: New product editor
sl_SI: Novi urejevalnik izdelkov

en: New quantity of the item in the cart.
sl_SI: Nova količina predmeta v košarici.

en: New sales record!
sl_SI: Nov prodajni rekord!

en: New shipping class Name
sl_SI: Naziv novega razreda dostave

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
sl_SI: Novo spletišče, ki ga je ustvaril/a %1$s
    
    Naslov: %2$s
    Ime: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sl_SI: [%1$s] Aktivacija %2$s

en: New tag name
sl_SI: Naziv nove oznake

en: New theme activated.
sl_SI: Nova tema aktivirana.

en: New to Akismet
sl_SI: Novo na Akismet

en: New trackback on your post "%s"
sl_SI: Nove povratne sledi na prispevek "%s"

en: New user created.
sl_SI: Nov uporabnik je bil ustvarjen.

en: New user email address.
sl_SI: E-pošta novega uporabnika.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sl_SI: [%1$s] Aktivacija %2$s

en: New user password.
sl_SI: Geslo novega uporabnika.

en: New user registration on your site %s:
sl_SI: Registracija novega uporabnika na vašem spletišču %s:

en: New user username.
sl_SI: Uporabniško ime novega uporabnika.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
sl_SI: Novim uporabnikom samodejno določimo geslo, katero lahko spremenijo za prvo prijavo. To geslo lahko vidite ali spremenite z gumbom Prikaži geslo. Uporabniško ime se ne da spremeniti za tem ko ustvarite uporabnika.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
sl_SI: Novi uporabniki bodo prejeli e-sporočilo, ki jih bo obvestilo, da so bili dodani kot uporabniki vašega spletišča. Vsebovalo bo tudi njihovo uporabniško geslo. Označite to polje, če ne želite, da uporabnik prejme pozdravno e-sporočilo.

en: New version available.
sl_SI: Nova različica je na voljo.

en: New version available. %s
sl_SI: Nova različica na voljo. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
sl_SI: Nova izdaja je na voljo. <button class="button-link" type="button">Posodobi zdaj</button>

en: New window
sl_SI: Novo okno

en: New:
sl_SI: Novo:

en: Newer Comments
sl_SI: Novejši komentarji

en: Newer Comments &raquo;
sl_SI: Novejši komentarji &raquo;

en: Newer Entries &raquo;
sl_SI: Novejši vnosi &raquo;

en: Newer comments
sl_SI: Novejši komentarji

en: Newer posts
sl_SI: Nove objave

en: Newest
sl_SI: Najnovejše

en: Newest Scheduled Date
sl_SI: Najnovejši načrtovan datum

en: Newfoundland and Labrador
sl_SI: Nova Fundlandija in Labrador

en: News
sl_SI: Novice

en: Newsletter
sl_SI: eNovičke

en: Newsletters
sl_SI: eMail Novičke

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Next &gt;
sl_SI: Naprej &gt;

en: Next &raquo;
sl_SI: Naprej &raquo;

en: Next &rarr;
sl_SI: Naprej &rarr;

en: Next (arrow right)
sl_SI: Naslednji (puščica naprej)

en: Next Entries &raquo;
sl_SI: Naslednji vnosi &raquo;

en: Next Month
sl_SI: Naslednji mesec

en: Next Page
sl_SI: Naslednja stran

en: Next Page &raquo;
sl_SI: Naslednja stran &raquo;

en: Next Post
sl_SI: Naslednja objava

en: Next Steps
sl_SI: Naslednji koraki

en: Next page
sl_SI: Naslednja stran

en: Next step
sl_SI: Naslednji korak

en: Next steps
sl_SI: Naslednji koraki

en: Next theme
sl_SI: Naslednja tema

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
sl_SI: Nikaragovska kordova

en: Nice one; you've created a WooCommerce store! Now it's time to add your first product and get ready to start selling.%s
sl_SI: Lepo; ustvarili ste trgovino WooCommerce! Zdaj je čas, da dodate vaš prvi izdelek in se pripravite na začetek prodaje.%s

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
sl_SI: Nicename ne sme presegati 50 znakov.

en: Nickname
sl_SI: Vzdevek

en: Nicosia
sl_SI: Nikozija

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: Nigerian naira
sl_SI: Nigerijski Naira

en: Ningxia Hui / 宁夏
sl_SI: Ningšja Hui / 宁夏

en: No
sl_SI: Ne

en: No %1$s data specified to create %1$s
sl_SI: Ni podanih podatkov %1$s za ustvarjanje %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
sl_SI: Ni podanih podatkov %1$s za ustvarjanje/urejanje %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
sl_SI: Ni podanih podatkov %1$s za urejanje %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
sl_SI: %1$s z ID-jem, ki je enak %2$s, ni mogoče najti

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
sl_SI: Možnost %1$s ni bila nastavljena v argumentih za stransko vrstico "%2$s". Privzeto bo nastavljena na "%3$s". Ročno nastavite %1$s na "%3$s" da utišete to sporočilo in obdržite obstoječo vsebino v stranski vrstici.

en: No &quot;%s&quot; found
sl_SI: &quot;%s&quot; ni mogoče najti

en: No Classic Menus found.
sl_SI: Ni najdenih klasičnih menijev.

en: No Comments
sl_SI: Ni komentarjev

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sl_SI: Ni komentarjev<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
sl_SI: Content-Disposition ni bil podan.

en: No Navigation Menu found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni najdenih navigacijskih menijev.

en: No Navigation Menu found.
sl_SI: Ni najdenih navigacijskih menijev.

en: No PHP sessions detected
sl_SI: Ni zaznanih sej PHP

en: No Projects found in Trash
sl_SI: Ni prispevkov v smetnjaku

en: No Responses
sl_SI: Ni odgovorov

en: No Thanks
sl_SI: Ne, hvala

en: No Title
sl_SI: Brez naslova

en: No actions found
sl_SI: Ni ukazov

en: No actions found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega ukaza

en: No activity yet!
sl_SI: Brez aktivnosti!

en: No ads
sl_SI: Brez oglasov

en: No alignment
sl_SI: Brez poravnave

en: No approved comments
sl_SI: Ni odobrenih komentarjev

en: No approved directory URLs found.
sl_SI: Ni bilo najdenih dovoljenih URL-jev map.

en: No approved reviews
sl_SI: Ni odobrenih mnenj

en: No archives to show.
sl_SI: Ni arhiva za prikaz.

en: No attributes currently exist.
sl_SI: Trenutno ne obstaja noben atribut.

en: No audio selected
sl_SI: Avdio ni izbran

en: No billing address set.
sl_SI: Naslov plačnika ni določen.

en: No categories
sl_SI: Ni kategorij

en: No categories found
sl_SI: Ni najdenih kategorij

en: No categories found.
sl_SI: Ni najdenih kategorij.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
sl_SI: Naredili niste nobenih sprememb, zato ni ničesar za v smeti.

en: No changeset found to take over
sl_SI: Za prevzem ni na voljo nobena sprememba

en: No changesets found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni množic sprememb.

en: No changesets found.
sl_SI: Množic sprememb ni bilo mogoče najti.

en: No color
sl_SI: Brez barve

en: No comments
sl_SI: Ni komentarjev

en: No comments awaiting moderation.
sl_SI: Noben komentar ne čaka na moderiranje.

en: No comments found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni komentarjev.

en: No comments found.
sl_SI: Brez komentarjev.

en: No comments posted
sl_SI: Ni komentarjev

en: No comments to show.
sl_SI: Ni komentarjev za prikaz.

en: No comments yet.
sl_SI: Zaenkrat še ni komentarjev.

en: No cookie present.
sl_SI: Ni piškotkov.

en: No coupons found
sl_SI: Ni najdenih kuponov

en: No coupons found in range
sl_SI: Ni najdenih kuponov v danem obsegu

en: No coupons found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega kupona

en: No customer downloads found.
sl_SI: Prenosov strank ni bilo mogoče najti.

en: No customer selected
sl_SI: Izbrana ni nobena stranka

en: No customers found.
sl_SI: Strank ni na voljo.

en: No data supplied.
sl_SI: Podatki niso bili podani.

en: No default %s&hellip;
sl_SI: Brez privzetega %s&hellip;

en: No description
sl_SI: Brez opisa

en: No downloads available yet.
sl_SI: Prenosi niso na voljo.

en: No editor could be selected.
sl_SI: Nobenega urejevalnika ni bilo mogoče izbrati.

en: No fallback menu found.
sl_SI: Zasilni meni ni bil najden.

en: No file defined
sl_SI: Datoteka ni določena

en: No file selected
sl_SI: Nobena datoteka ni izbrana

en: No file was uploaded.
sl_SI: Naložena ni bila nobena datoteka.

en: No global styles config exist with that id.
sl_SI: Za ta id ni nastavitev globalnih slogov.

en: No image selected
sl_SI: Izbrana ni nobena slika

en: No image set
sl_SI: Ni izbrane slike

en: No images selected
sl_SI: Nobena slika ni izbrana

en: No importers are available.
sl_SI: Na voljo ni nobenega orodja za uvoz.

en: No information yet&hellip;
sl_SI: Še brez podrobnosti &hellip;

en: No items
sl_SI: Ni elementov

en: No items found.
sl_SI: Ni najdenih elementov.

en: No items.
sl_SI: Ni elementov.

en: No keys found.
sl_SI: Ni ključev.

en: No links found.
sl_SI: Ni povezav.

en: No location by default
sl_SI: Privzeto brez lokacije

en: No logo selected
sl_SI: Logotip ni izbran

en: No low in stock products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov z nizko zalogo.

en: No matching product exists to update.
sl_SI: Ni ujemajočih izdelkov za posodobitev.

en: No matching tax rates found.
sl_SI: Ujemajoče davčne stopnje ni mogoče najti.

en: No matching template found
sl_SI: Ujemajoče predloge ni mogoče najti

en: No matching template found.
sl_SI: Ujemajoče predloge ni mogoče najti.

en: No matching variation found.
sl_SI: Ujemajoče različice ni mogoče najti.

en: No maximum
sl_SI: Brez maksimuma

en: No media files found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni najdenih predstavnostnih datotek.

en: No media files found.
sl_SI: Nobena medijska datoteka se ni našla

en: No media items found.
sl_SI: Nobena predstavnostna datoteka ni bila najdena.

en: No media items found. Try a different search.
sl_SI: Ni najdenih predstavnostnih predmetov. Poskusite z drugačnim iskanjem.

en: No media selected
sl_SI: Predstavnostna datoteka ni izbrana

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
sl_SI: Ni še ustvarjenih menijev. <a href="%s">Ustvari meni</a>.

en: No minimum
sl_SI: Brez minimuma

en: No need to wonder where that stampbook went.
sl_SI: Ni se treba spraševati, kam je izginila ta knjižica z žigi.

en: No new comments yet!
sl_SI: Ni (še) novih komentarjev!

en: No new followers to report yet.
sl_SI: Ni novih sledilcev za prikaz

en: No order has been made yet.
sl_SI: Oddano ni bilo še nobeno naročilo.

en: No orders found
sl_SI: Ni najdenih naročil

en: No orders found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega naročila

en: No orders were synced.
sl_SI: Naročila niso bila usklajena.

en: No out of stock products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov brez zaloge.

en: No page set
sl_SI: Stran ni nastavljena

en: No pages found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni strani.

en: No pages found.
sl_SI: Brez zadetkov.

en: No patterns found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni najdenih vzorcev.

en: No patterns found.
sl_SI: Ni najdenih vzorcev.

en: No payment method provided.
sl_SI: Ni podanega načina plačila.

en: No pending comments
sl_SI: Ni čakajočih komentarjev

en: No pending reviews
sl_SI: Ni čakajočih mnenj

en: No permalink structure set
sl_SI: Struktura trajnih povezav ni nastavljena

en: No plugin specified.
sl_SI: Ni izbranega vtičnika.

en: No plugins found.
sl_SI: Vtičnikov ni mogoče najti.

en: No posts found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni prispevkov.

en: No posts found.
sl_SI: Prispevkov ni bilo mogoče najti.

en: No product attribute with that slug was found.
sl_SI: Atributa izdelka s tem ključem ni mogoče najti.

en: No product categories exist.
sl_SI: Kategorije izdelkov ne obstajajo.

en: No product to duplicate has been supplied!
sl_SI: Niste posredovali izdelka za podvojitev!

en: No products found
sl_SI: Ni najdenih izdelkov

en: No products found in range
sl_SI: Ni izdelkov za dani obseg

en: No products found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega izdelka

en: No products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov

en: No products in the cart.
sl_SI: V košarici ni izdelkov.

en: No products were found matching your selection.
sl_SI: Ujemajočih izdelkov ni mogoče najti.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
sl_SI: Ni še ocen za tvoje %s

en: No restrictions
sl_SI: Brez omejitev

en: No results
sl_SI: Ni rezultatov.

en: No results found
sl_SI: Ni najdenih rezultatov.

en: No results found.
sl_SI: Ni najdenih rezultatov.

en: No results.
sl_SI: Ni rezultatov.

en: No reviews
sl_SI: Ni mnenj

en: No reviews awaiting moderation.
sl_SI: Ni mnenj za moderacijo.

en: No reviews found.
sl_SI: Ni najdenih mnenj.

en: No role
sl_SI: Brez vloge

en: No route was found matching the URL and request method
sl_SI: Naslovov, ki bi ustrezali URL-ju in metodi zahtevkov ni bilo mogoče najti

en: No route was found matching the URL and request method.
sl_SI: Naslovov, ki bi ustrezali URL-ju in metodi zahtevkov ni bilo mogoče najti

en: No row(s) selected
sl_SI: Ni izbranih vrstic

en: No saved methods found.
sl_SI: Shranjenih načinov plačila ni mogoče najti.

en: No scheduled events exist on this site.
sl_SI: Na tem spletišču ni načrtovanih dogodkov.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
sl_SI: Noben naslov sheme ni najden za %s, preskakujem registracijo REST ukaza.

en: No search term specified. Showing recent items.
sl_SI: Iskani izraz ni določen. Prikazani so nedavni elementi.

en: No setting groups have been registered.
sl_SI: Ni registriranih skupin nastavitev.

en: No shipping address set.
sl_SI: Naslov dostave ni določen.

en: No shipping class
sl_SI: Brez razreda dostave

en: No shipping class cost
sl_SI: Brez stroškov razreda dostave

en: No shipping classes have been created.
sl_SI: Noben razred dostave ni bil ustvarjen.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sl_SI: Izbran ni noben način dostave. Ponovno preverite vaš naslov ali nas kontaktirajte v kolikor potrebujete pomoč.

en: No shipping methods offered to this zone.
sl_SI: Za to območje ni na voljo noben način dostave.

en: No shipping options were found for %s.
sl_SI: Na voljo ni nobene dostavne možnosti za %s.

en: No sidebar exists with that id.
sl_SI: S tem ID-jem ne obstaja nobena stranska vrstica.

en: No sites found
sl_SI: Ne najdem spletišč

en: No sites found.
sl_SI: Spletišč ni mogoče najti.

en: No stats are available for this time period.
sl_SI: Trenutno ni na voljo nobenih statističnih podatkov.

en: No tags
sl_SI: Brez Značk

en: No tags found
sl_SI: Oznak ni mogoče najti

en: No tags found.
sl_SI: Ni najdenih oznak.

en: No taxes found in this period
sl_SI: Ni najdenih davkov za to obdobje

en: No template parts found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni najdenih delov predlog.

en: No template parts found.
sl_SI: Ni najdenih delov predlog.

en: No templates exist with that id.
sl_SI: S tem ID-jem ne obstaja nobena predloga.

en: No templates found.
sl_SI: Ni najdenih predlog.

en: No thanks
sl_SI: Ne, hvala

en: No thanks, do not remind me again
sl_SI: Ne opominjaj me več

en: No theme is defined for this template.
sl_SI: Za to predlogo ni določene teme.

en: No theme specified.
sl_SI: Ni izbrane teme.

en: No themes are currently available.
sl_SI: Nobena tema ni trenutno na voljo.

en: No themes found.
sl_SI: Najti ni bilo mogoče nobene teme.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
sl_SI: Ni najdenih tem. Uporabite drugačno poizvedbo ali %s.

en: No themes found. Try a different search.
sl_SI: Ni najdenih tem. Uporabite drugačno poizvedbo.

en: No updates required. Database version is %s
sl_SI: Posodobitev ni potrebna. Različica podatkovne zbirke je %s

en: No used coupons found
sl_SI: Ni najdenih uporabljenih kuponov

en: No valid plugins were found.
sl_SI: Najti ni bilo mogoče nobenega veljavnega vtičnika.

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
sl_SI: Še ni različic. Ustvarite jih iz vseh dodanih atributov ali ročno dodajte novo različico.

en: No version control systems were detected.
sl_SI: Ni bilo zaznanih sistemov za nadzor različic.

en: No version or author information is available.
sl_SI: Podrobnosti o različici ali avtorju niso na voljo.

en: No video selected
sl_SI: Noben video izbran

en: No webhooks found.
sl_SI: Najdenega ni bilo nobenega webhooka.

en: No widget was found with that id.
sl_SI: Ni bilo najdenega gradnika s tem ID-jem.

en: No widgets found.
sl_SI: Ni najdenih gradnikov.

en: No, I do not approve of this connection
sl_SI: Ne, ne odobrim te povezave

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sl_SI: Ne, vnesel bom cene brez davka

en: Non-existent changeset UUID.
sl_SI: UUID množice sprememb ne obstaja.

en: Non-paying customer
sl_SI: Stranka, ki ne plačuje

en: Non-repeating
sl_SI: Ne ponavljajoče

en: Nonbreaking space
sl_SI: Nedeljivi presledek

en: Nonce is invalid.
sl_SI: Nonce ni veljaven.

en: None
sl_SI: Nič

en: Norfolk Island
sl_SI: Norfolški otok

en: Normal
sl_SI: Običajno

en: Normal Fit
sl_SI: Običajno prileganje

en: Noronha
sl_SI: Fernando de Noronha

en: North
sl_SI: Sever

en: North Aegean
sl_SI: Severnoegejski otoki

en: North America
sl_SI: Severna Amerika

en: North Carolina
sl_SI: Severna Karolina

en: North Dakota
sl_SI: Severna Dakota

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
sl_SI: Severni Horasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
sl_SI: Severna Koreja

en: North Korean won
sl_SI: Severnokorejski Von

en: North Macedonia
sl_SI: Severna Makedonija

en: North Rhine-Westphalia
sl_SI: Severno Porenje-Vestfalija

en: North Sinai
sl_SI: Severni Sinaj

en: North-Western
sl_SI: Severozahodna

en: Northern
sl_SI: Severna

en: Northern Cape
sl_SI: Severna Kaplandija

en: Northern Mariana Islands
sl_SI: Severni Marijanski otoki

en: Northern Territory
sl_SI: Severni teritorij

en: Northwest Territories
sl_SI: Severozahodni teritorij

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Norwegian
sl_SI: Norveško

en: Norwegian krone
sl_SI: Norveška Krona

en: Not Found
sl_SI: Brez zadetkov

en: Not Sticky
sl_SI: Ni zasidrano

en: Not able to attach "%s".
sl_SI: "%s" ni mogoče pripeti.

en: Not all expected
sl_SI: Ni vse pričakovano

en: Not available
sl_SI: Ni na voljo

en: Not available when using WooCommerce Blocks Local Pickup
sl_SI: Ni na voljo ob uporabi WooCommerce bloka Osebni prevzem

en: Not declared
sl_SI: Ni podpore

en: Not enough data to create this user.
sl_SI: Za ustvaritev tega uporabnika ni dovolj podatkov.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
sl_SI: Ni dovolj prostora za nalaganje. Potrebno je %s KB.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
sl_SI: Za izvedbo tega naročila ni dovolj razpoložljivih enot %s.

en: Not found: %1$s (%2$s)
sl_SI: Ni najdeno: %1$s (%2$s)

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
sl_SI: Ni zahtevano, če je vaša mapa za prenos zaščitena. <a href='%s'>Glejte ta vodnik</a> za več podrobnosti. To ne bo vplivalo na že naložene datoteke.

en: Not right now
sl_SI: Ne sedaj.

en: Not scheduled
sl_SI: Ni razporejeno

en: Not set
sl_SI: Ni nastavljeno

en: Not that bad
sl_SI: Slabo

en: Not writable
sl_SI: Ni zapisljivo

en: Note
sl_SI: Obvestilo

en: Note added to the order by the customer during checkout.
sl_SI: Stranka je dodala opombo naročilu med zaključkom nakupa.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sl_SI: Obvestilo dodano k naročilu na strani {site_title}, z dne {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
sl_SI: Strankina opomba med zaključkom nakupa.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
sl_SI: Zapomnite si, da je vaše spletišče kljub odsvetovanju indeksiranja spletnim iskalnikom, še vedno vidno na spletu in da te direktive ne upoštevajo vsi spletni iskalniki.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
sl_SI: Sliko lahko obrežete tako, da kliknete nanjo (ikona Obreži je že izbrana) in povlečete okvir za obrezovanje, da izberete želeni del slike. Nato kliknite Shrani, da ohranite obrezovanje.

en: Note to customer
sl_SI: Opomba za stranko

en: Note type
sl_SI: Vrsta opombe

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
sl_SI: Opomba: Blokiranje s piškotkom in IP naslovom je lahko problematično za nekatere glasovalce.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
sl_SI: Opomba: Nobena od teh možnosti ne blokira dostopa do vašega spletišča &mdash; ali bo vaša želja upoštevana, je odvisno od vašega iskalnika.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sl_SI: Obvestilo: dovoljenja za dostop do naročenih izdelkov bodo samodejno dodeljena, ko se stanje naročila spremeni v "v obdelavi/zaključeno".

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
sl_SI: Opomba: na vaši namestitvi je bil onemogočen WP CRON, kar lahko prepreči zaključek te posodobitve.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
sl_SI[0]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljivo razširitev</a>, ki bi morala biti posodobljena pred posodobitvijo WooCommerce-a.
sl_SI[1]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljivi razširitvi</a>, ki bi morali biti posodobljeni pred posodobitvijo WooCommerce-a.
sl_SI[2]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljive razširitve</a>, ki bi morale biti posodobljene pred posodobitvijo WooCommerce-a.
sl_SI[3]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljivih razširitev</a>, ki bi morale biti posodobljene pred posodobitvijo WooCommerce-a.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
sl_SI: Obvestilo: razlog vračila bo viden stranki.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
sl_SI: Opomba: Če želite, lahko tu dodate povezavo o dodatnem pravilniku o piškotnih.

en: Notes
sl_SI: Opombe

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sl_SI: Opombe o vašem naročilu, npr. posebna navodila za dostavo.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
sl_SI: Opombe niso na voljo, ker ni mogoče naložiti shrambe podatkov "admin-note".

en: Nothing Found
sl_SI: NIč ni najdeno

en: Nothing found
sl_SI: NIč ni najdeno

en: Nothing to save, the image has not changed.
sl_SI: Slika je brez sprememb.

en: Notice
sl_SI: Obvestilo

en: Notice:
sl_SI: Obvestilo:

en: Notification Settings
sl_SI: Nastavitve obvestil

en: Notification recipient(s)
sl_SI: Prejemnik(i) obvestila

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
sl_SI: Obveščamo vas, da je bilo naročilo #%1$s stranke %2$s preklicano:

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Notify me of follow-up comments by email.
sl_SI: V primeru odziva na moj komentar, me obvesti po elektronski pošti.

en: Notify me of new comments via email.
sl_SI: O novih komentarjih me obvesti preko e-pošte

en: Notify me of new posts by email.
sl_SI: V primeru novega komentarja me obvesti po elektronski pošti.

en: Notify me of new posts via email.
sl_SI: O novih objavah me obvesti preko email-a

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
sl_SI: Administrator

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Author
sl_SI: Avtor

en: Nova Scotia
sl_SI: Nova Škotska

en: November
sl_SI: november

en: Now
sl_SI: Zdaj

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
sl_SI: Zdaj, ko ste nas izbrali za partnerja, je naš cilj zagotoviti, da vam nudimo prava orodja za izpolnjevanje vaših potreb. Veselimo se vašega odziva o izkušnji nastavitve trgovine, da jo bomo lahko v prihodnosti izboljšali.

en: Now!
sl_SI: Zdaj!

en: Number of %s products.
sl_SI: Število izdelkov z zalogo %s.

en: Number of Themes found: %d
sl_SI: Število najdenih tem: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
sl_SI: Število URL-jev v tem zemljevidu vsebine XML: %s

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
sl_SI: Število težav/napak kanala (npr. napake, povezane z računom, težave z uskladitvijo izdelka itd.).

en: Number of comments to show:
sl_SI: Število komentarjev za prikaz:

en: Number of coupons used
sl_SI: Število uporabljenih kuponov

en: Number of coupons.
sl_SI: Število kuponov.

en: Number of customers.
sl_SI: Število strank.

en: Number of days to import.
sl_SI: Število dni za uvoz.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
sl_SI: Število dni, dokler ne poteče dostop do datoteke.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
sl_SI: Število številk za decimalno vejico za prikaz cen za to državo.

en: Number of decimal points to use in each resource.
sl_SI: Število decimalnih mest za uporabo pri vsakem viru.

en: Number of decimals
sl_SI: Število decimalk

en: Number of decimals.
sl_SI: Število decimalk.

en: Number of discounted orders.
sl_SI: Število naročil s popustom.

en: Number of distinct products sold.
sl_SI: Število prodanih različnih izdelkov.

en: Number of downloads remaining.
sl_SI: Preostalo število prenosov.

en: Number of downloads.
sl_SI: Število prenosov.

en: Number of employees of the store.
sl_SI: Število zaposlenih v trgovini.

en: Number of items found: %d
sl_SI: Število najdenih elementov: %d

en: Number of items in the cart.
sl_SI: Število artiklov v košarici.

en: Number of items per page:
sl_SI: Število elementov na stran:

en: Number of items sold
sl_SI: Število prodanih izdelkov

en: Number of items sold.
sl_SI: Število prodanih izdelkov.

en: Number of links to show:
sl_SI: Število povezav za prikaz:

en: Number of low stock products.
sl_SI: Število izdelkov z nizko zalogo.

en: Number of media items found: %d
sl_SI: Število najdenih predstavnostnih predmetov: %d

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
sl_SI: Število predmetov (prispevkov katerekoli vrste), ki so dodeljeni izrazu.

en: Number of orders
sl_SI: Število naročil

en: Number of orders product appeared in.
sl_SI: Število naročil, v katerih se je pojavil izdelek.

en: Number of orders.
sl_SI: Število naročil.

en: Number of posts to show:
sl_SI: Število prispevkov za prikaz:

en: Number of product items sold.
sl_SI: Število prodanih izdelkov.

en: Number of products to be added.
sl_SI: Število izdelkov za dodajanje.

en: Number of products to show
sl_SI: Število izdelkov za prikaz

en: Number of products.
sl_SI: Število izdelkov.

en: Number of published posts for the term.
sl_SI: Število prispevkov tega izraza.

en: Number of published products for the resource.
sl_SI: Število objavljenih izdelkov za vir.

en: Number of reviews for products in this category.
sl_SI: Število mnenj za izdelke v tej kategoriji.

en: Number of reviews to show
sl_SI: Število mnenj za prikaz

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
sl_SI: Število izrazov v taksonomiji atributa.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
sl_SI: Koliko krat se lahko prenese izdelek po nakupu.

en: Number of times the coupon has been used already.
sl_SI: Število unovčitev kupona do sedaj.

en: Number of variation items sold.
sl_SI: Število prodanih različic izdelkov.

en: Number of widgets found: %d
sl_SI: Število najdenih gradnikov: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
sl_SI: Število

en: Numbered list
sl_SI: Oštevilčeni seznam

en: Numeric
sl_SI: Številčni

en: Nusa Tenggara Barat
sl_SI: Zahodna Nusa Tenggara

en: Nusa Tenggara Timur
sl_SI: Vzhodna Nusa Tenggara

en: OK
sl_SI: V redu

en: OR enter path to file:
sl_SI: ALI vnesite pot do datoteke:

en: Object ID must be an integer, %s given.
sl_SI: ID predmeta mora biti celo število, podan %s.

en: Object subtype.
sl_SI: Podvrsta predmeta.

en: Object type.
sl_SI: Vrsta predmeta.

en: Oceania
sl_SI: Oceanija

en: Oct
sl_SI: Okt

en: October
sl_SI: oktober

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
sl_SI: Okt

en: Odeshchyna
sl_SI: Odeška oblast

en: Odessa Oblast
sl_SI: Odeška oblast

en: Off
sl_SI: Izključeno

en: Official extensions
sl_SI: Uradne razširitve

en: Official theme
sl_SI: Uradna tema

en: Offline Payments
sl_SI: Plačila brez povezave

en: Offset the result set by a specific number of items.
sl_SI: Odmakni rezultat za točno določeno število elementov.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
sl_SI: Zamakni nabor rezultatov za določeno število predmetov. Uveljavi se samo za hierarhične taksonomije.

en: Oh no! We're having trouble connecting to the extensions catalog right now.
sl_SI: O, ne! Trenutno imamo težave pri povezovanju s katalogom razširitev.

en: Ohangwena
sl_SI: Ohangvena

en: Ok
sl_SI: V redu

en: Okinawa
sl_SI: Okinava

en: Older
sl_SI: Starejše

en: Older Comments
sl_SI: Starejši komentarji

en: Older comments
sl_SI: Starejši komentarji

en: Older posts
sl_SI: Starejše objave

en: Older than a month
sl_SI: Starejše od 1 mesec

en: Older than a week
sl_SI: Starejše od 1 teden

en: Oldest Scheduled Date
sl_SI: Najstarejši načrtovan datum

en: Omani rial
sl_SI: Omanski rial

en: On Sale
sl_SI: V akciji

en: On Sale Products
sl_SI: Izdelki v akciji

en: On backorder
sl_SI: Po naročilu

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
sl_SI: Na nekaterih sistemih ime podatkovne zbirke vsebuje prefiks z vašim uporabniškim imenom, kar lahko izgleda tako: <code>uporabniškoime_%1$s</code>. Ali je lahko to problem?

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sl_SI: Na tej strani si lahko ogledate statistiko neželene vsebine na vaši strani.

en: On-hold
sl_SI: Zadržano

en: On-sale products
sl_SI: Izdelki v akciji

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
sl_SI: Začetek se vzdržuje v WooCommerce Admin.

en: Onboarding profile data has been updated.
sl_SI: Podatki o začetnem profilu so posodobljeni.

en: Once Daily
sl_SI: Enkrat na dan

en: Once Hourly
sl_SI: Enkrat na uro

en: Once Weekly
sl_SI: Enkrat tedensko

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
sl_SI: Ko se enkrat povežete, bodo vaši nakupi na WooCommerce.com prikazani tukaj.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
sl_SI: Ko bo enkrat onemogočena, ta metoda ne bo več na voljo.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
sl_SI: Ko ustvarite datoteko WXR, jo lahko uvozite z drugim spletiščem WordPresss ali z drugo platformo za pisanje blogov, ki lahko odpre to obliko.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
sl_SI: Ko ste naredili svoj izbor, ga lahko prilagodite tako, da vnesete velikost v pikah. Minimalna velikost izbor je velikost sličic, kot je določena v nastavitvah predstavnostnih datotek.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
sl_SI: Ko kliknete &#8220;Potrdi izbris&#8221; bo uporabnik trajno izbrisan.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
sl_SI: Ko kliknete &#8220;Potrdi izbris&#8221; bodo uporabniki trajno izbrisani.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
sl_SI: Ko shranite preneseno datoteko, lahko v drugi nameščeni različici WordPressa uporabite funkcijo Uvoz, da uvozite vsebino tega spletišča.

en: One Column
sl_SI: En stolpec

en: One column
sl_SI: En stolpec

en: One comment
sl_SI: En komentar

en: One email address per line.
sl_SI: En e-naslov na vrstico

en: One of the plugins is invalid.
sl_SI: Eden od vtičnikov je neveljaven.

en: One of the selected users is not a member of this site.
sl_SI: Eden izmed izbranih uporabnikov ni član tega spletišča.

en: One or more plugins failed to load properly.
sl_SI: Eden ali več vtičnikov se ni pravilno naložil.

en: One or more recommended modules are missing
sl_SI: Manjka eden ali več priporočenih modulov

en: One or more required modules are missing
sl_SI: Manjka eden ali več zahtevanih modulov

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
sl_SI: Ena ali več tabel, ki jih zahteva WooCommerce za delovanje, manjka, zato nekatere zmožnosti morda ne bodo delovale kot pričakovano. Manjkajoče tabele: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
sl_SI: Ena ali več tabel, ki jih zahteva WooCommerce za delovanje, manjka, zato nekatere zmožnosti morda ne bodo delovale kot pričakovano. Manjkajoče tabele: %1$s. <a href="%2$s">Preveri znova.</a>

en: One or more themes failed to load properly.
sl_SI: Ena ali več tem se ni pravilno naložila.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
sl_SI: Eno na vrstico: Ime možnosti | Dodaten strošek [+- odstotki] | Na vrsto stroška (naročilo, razred ali izdelek). Primer: <code>Prednostna pošta | 6.95 [+ 0.2%] | naročilo</code>.

en: One response
sl_SI: En odgovor

en: One response to %s
sl_SI: En odziv na %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
sl_SI: Spletni tečaji so odlična rešitev za vsako podjetje, ki lahko druge uči novih veščin. Ker tečaji ne zahtevajo fizičnega razvoja izdelkov ali dostave, so cenovno dostopni, hitro se ustvarijo in lahko ustvarjajo pasivni dohodek še leta kasneje. V tem članku vam ponujamo več podrobnosti o prodaji tečajev z uporabo WooCommerce.

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sl_SI: Samo %1$s or %2$s datoteki se lahko uporabita za video glavo. Prosimo pretvorite vaš video posnetek in poskusite ponovno ali naložite posnetek na YouTube in povežite z opcijo spodaj.

en: Only %s left in stock
sl_SI: Samo še %s na zalogi

en: Only UUID V4 is supported at this time.
sl_SI: Samo UUID V4 je trenutno podprt.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sl_SI: Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.

en: Only shipping
sl_SI: Samo dostava

en: Only show children of the current category
sl_SI: Prikaži samo podrejene od trenutne kategorije

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
sl_SI: Pokaži samo metapodatke, ki naj bi bili pokazani v naročilu.

en: Only show percentages
sl_SI: Prikaži samo odstotke

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
sl_SI: Zalogo prikaži le, ko je nizka, npr. "Samo še 2 izdelka na zalogi"

en: Oops!
sl_SI: Ups!

en: Oops! That embed cannot be found.
sl_SI: Ups! Te vdelave ni mogoče najti.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl_SI: Te strani ni mogoče najti.

en: Oops: %s
sl_SI: Ups: %s

en: Opacity
sl_SI: Prosojnost

en: Open
sl_SI: Odprto

en: Open Press This
sl_SI: Odpri Press This

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
sl_SI: Datoteke, ki jih je mogoče prenesti, odprite v brskalniku, namesto da jih shranite v napravo.

en: Open in browser
sl_SI: Odpri v brskalniku

en: Open link in a new tab
sl_SI: Odpri povezavo v novem zavihku

en: Open menu
sl_SI: Odpri meni

en: Open sharing dialog
sl_SI: Odpri okno za deljenje

en: Open site editor
sl_SI: Odpri urejevalnik spletišča

en: Open the Customizer
sl_SI: Odpri prilagojevalnik

en: Opening the doors
sl_SI: Odpiranje vrat

en: Operator to compare product attribute terms.
sl_SI: Operator za primerjavo izrazov atributov izdelkov.

en: Operator to compare product category terms.
sl_SI: Operator za primerjavo izrazov kategorij izdelkov.

en: Operator to compare product tags.
sl_SI: Operator za primerjavo oznak izdelkov

en: Optimize for faster checkout
sl_SI: Optimizirajte za hitrejši zaključek nakupa

en: Optimize your full shipping process:
sl_SI: Optimizirajte vaše opravilo dostave:

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
sl_SI: Naziv možnosti | Dodaten strošek [+- odstotkov%] | Glede na vrsto stroška (naročilo, razred, ali predmet)

en: Optional
sl_SI: Opcijski

en: Optional action group.
sl_SI: Izbirna skupina dejanja.

en: Optional cost for local pickup.
sl_SI: Opcijski strošek za osebni prevzem.

en: Optional cost to charge for local pickup.
sl_SI: Izbirni strošek za osebni prevzem.

en: Optional data array passed to the action hook.
sl_SI: Izbirno polje podatkov, ki bo poslano ročici dejanja.

en: Optional note to send the customer after purchase.
sl_SI: Izbirna opomba za stranko po opravljenem nakupu.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
sl_SI: Izbirni parameter za pridobitev samo določenih seznamov opravil po id-ju.

en: Optional parameter to query specific task list.
sl_SI: Izbirni parameter za poizvedbo po določenem seznamu opravil.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
sl_SI: Izbirno dodajte besedilo o vašem pravilniku o zasebnosti, ki bo prikazano med zaključkom nakupa.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
sl_SI: Izbirno dodajte besedilo o vašem pravilniku o zasebnosti, ki bo prikazano na registracijskih obrazcih računa.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
sl_SI: Opcijsko dodajte besedilo k potrditvenem poplju za pogoje, katero morajo stranke obkljukati.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sl_SI: Nadzorujete lahko davčni razred dostave ali pustite privzeto, da se davki izračunajo glede na izdelke v košarici.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
sl_SI: Opcijsko omogočite "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) in nato vstavite vaš identifikacijski žeton sem. To bo omogočilo preverjanje plačil brez potrebe po PayPal IPN-ju.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
sl_SI: Opcijsko vnesite URL do 150x50px velike slike, ki bo prikazana kot vaš logotip v zgornjem levem kotu na PayPal straneh zaključka nakupa.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
sl_SI: Izbirno, kako naj bo vrednost meta prikazana uporabniku.

en: Options
sl_SI: Nastavitve

en: Options saved.
sl_SI: Možnosti shranjene.

en: Or
sl_SI: ali

en: Or choose an image from your media library:
sl_SI: Ali izberite sliko iz svoje predstavnostne knjižnice:

en: Or link to existing content
sl_SI: ali se povežite na obstoječo vsebino

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
sl_SI: Lahko pa prenesete že izgrajeno različico vtičnika iz <a href="%1$s">skladišča WordPress.org</a> ali tako, da obiščete <a href="%2$s">stran za izdaje v skladišču GitHub</a>.

en: Or, enter a YouTube URL:
sl_SI: Ali vnesi YouTube URL:

en: Or, enter tax rate ID:
sl_SI: Ali vnesite ID davčne stopnje:

en: Orange
sl_SI: Oranžna

en: Order
sl_SI: Vrstni red

en: Order #
sl_SI: Naročilo #

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
sl_SI: Naročilo št. %1$s je bilo označeno kot povrnjeno - PayPal koda razloga: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
sl_SI: Naročilo št. %1$s je bilo označeno kot zadržano zaradi storniranja - Paypal koda razloga: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
sl_SI: Naročilo št. %1$s je imelo preklicano stornacijo. Preverite stanje plačila in ustrezno posodobite stanje naročila tukaj: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
sl_SI: Naročilo #%1$s je bilo izvedeno %2$s in je trenutno %3$s.

en: Order #%s
sl_SI: Naročilo #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
sl_SI: Naročilo #%s je bilo označeno kot plačano s strani PayPal IPN-ja, vendar je bilo pred tem preklicano. Potrebna je obravnava administratorja.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
sl_SI: Naročila %1$d ni mogoče obnoviti iz smeti: je že bilo obnovljeno v stanje »%2$s«.

en: Order %s is locked.
sl_SI: Naročilo %s je zaklenjeno.

en: Order &ndash; %s
sl_SI: Naročilo &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
sl_SI: Naročilo preklicano: #{order_number}

en: Order Confirmation
sl_SI: Potrditev naročila

en: Order Date
sl_SI: Datum naročila

en: Order Details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Order Failed: #{order_number}
sl_SI: Neuspelo naročilo: #{order_number}

en: Order ID
sl_SI: ID naročila

en: Order ID is invalid
sl_SI: ID naročila je neveljaven

en: Order ID.
sl_SI: ID naročila.

en: Order Number
sl_SI: Številka naročila

en: Order Number.
sl_SI: Številka naročila.

en: Order Refunded: {order_number}
sl_SI: Naročilo povrnjeno: {order_number}

en: Order Status
sl_SI: Status naročila

en: Order Total
sl_SI: Skupaj

en: Order again
sl_SI: Naroči ponovno

en: Order by
sl_SI: Uredi po

en: Order cancelled by customer.
sl_SI: Naročilo preklicano s strani stranke.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sl_SI: E-sporočila ob zaključenem naročilu so poslana, ko je naročilo označeno kot zaključeno, kar ponavadi pomeni, da so bili izdelki odposlani.

en: Order confirmation
sl_SI: Potrditev naročila

en: Order count.
sl_SI: Število naročil.

en: Order created
sl_SI: Naročilo je ustvarjeno

en: Order customer information.
sl_SI: Podatki o stranki naročila.

en: Order datastore.
sl_SI: Shramba podatkov naročila.

en: Order datastore:
sl_SI: Shramba podatkov naročila:

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
sl_SI: d. M, Y @ H:i

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
sl_SI: Manjkajo datum, ura, minuta in/ali sekunda naročila.

en: Order deleted
sl_SI: Naročilo je izbrisano

en: Order details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Order details manually sent to customer.
sl_SI: Podrobnosti naročila ročno poslane stranki.

en: Order draft updated.
sl_SI: Osnutek naročila posodobljen.

en: Order fully refunded
sl_SI: Naročilo je v celoti povrnjeno

en: Order fully refunded.
sl_SI: Naročilo v celoti povrnjeno.

en: Order images by:
sl_SI: Slike uredi po:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
sl_SI: Podrobnosti o naročilu. Na primer, kaj je bilo kupljeno, kdaj je bilo kupljeno in kam naj se pošlje, ter

en: Order is invalid
sl_SI: Naročilo je neveljavno

en: Order item ID provided is not associated with order.
sl_SI: Podani ID naročenega izdelka ni povezan z naročilom.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
sl_SI: Ključ naročila, ki se uporablja za preverjanje veljavnosti ali zaščito pred dostopom do določenih podatkov naročila.

en: Order key.
sl_SI: Ključ naročila.

en: Order not editable
sl_SI: Naročila ni mogoče urejati

en: Order note author.
sl_SI: Avtor opombe naročila.

en: Order note content.
sl_SI: Vsebina opombe naročila.

en: Order note is required
sl_SI: Opomba naročila je obvezna

en: Order note.
sl_SI: Opomba naročila.

en: Order notes
sl_SI: Opombe naročila

en: Order number used for display.
sl_SI: Številka naročila uporabljena za prikaz.

en: Order number.
sl_SI: Številka naročila.

en: Order number:
sl_SI: Št. naročila:

en: Order on-hold
sl_SI: Zadržano naročilo

en: Order payment URL.
sl_SI: URL plačila za naročilo.

en: Order received
sl_SI: Naročilo prejeto

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
sl_SI: E-sporočila povrnjenih naročil je poslana strankam, ko se njihova naročila označijo kot povrnjena.

en: Order restored
sl_SI: Naročilo obnovljeno

en: Order saved.
sl_SI: Naročilo shranjeno.

en: Order scheduled for: %s.
sl_SI: Naročilo načrtovano za: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
sl_SI: Razvrščanje atributa naraščajoče ali padajoče.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

[ctx: Order status]
en: Completed
sl_SI: Zaključeno

[ctx: Order status]
en: Draft
sl_SI: Osnutek

[ctx: Order status]
en: Failed
sl_SI: Neuspešno

[ctx: Order status]
en: On hold
sl_SI: Zadržano

[ctx: Order status]
en: Pending payment
sl_SI: Plačilo v teku

[ctx: Order status]
en: Processing
sl_SI: V obdelavi

[ctx: Order status]
en: Refunded
sl_SI: Povrnjeno

en: Order status changed by bulk edit.
sl_SI: Stanje naročila spremenjeno z množičnim urejanjem.

en: Order status changed by bulk edit:
sl_SI: Status naročila spremenjen z množičnim urejanjem:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
sl_SI: Stanje naročila spremenjeno iz %1$s v %2$s.

en: Order status is missing.
sl_SI: Manjka stanje naročila.

en: Order status name.
sl_SI: Naziv statusa naročila.

en: Order status set to %s.
sl_SI: Status naročila nastavljen kot %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
sl_SI: Stanje naročila je bilo nastavljeno na povrnjeno. Za vračilo sredstev stranki boste morali vračilo izvesti še preko vašega plačilnega sistema.

en: Order status.
sl_SI: Status naročila.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
sl_SI: Stanje naročila. Ponudniki plačil bodo posodobili to vrednost po plačilu.

en: Order submitted.
sl_SI: Naročilo oddano.

en: Order summary
sl_SI: Povzetek naročila

en: Order tax
sl_SI: Davek naročila

en: Order tax.
sl_SI: Davek naročila.

en: Order total formatted for locale
sl_SI: Celotni znesek naročila v lokalni obliki

en: Order type mismatch.
sl_SI: Neujemanje vrste naročila.

en: Order updated
sl_SI: Naročilo je posodobljeno

en: Order updated and sent.
sl_SI: Naročilo je posodobljeno in poslano.

en: Order updated.
sl_SI: Naročilo posodobljeno.

en: Order updates
sl_SI: Posodobitve naročila

en: Order:
sl_SI: Vrstni red:

en: Orders
sl_SI: Naročila

en: Orders (page %d)
sl_SI: Naročila (stran %d)

en: Orders list
sl_SI: Seznam naročil

en: Orders navigation
sl_SI: Navigacija naročil

en: Orders totals.
sl_SI: Skupek naročil.

en: Organization & visibility
sl_SI: Organizacija in vidnost

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
sl_SI: Uredi prenesene datoteke v mape po mesecih in letih

en: Original
sl_SI: Izvirnik

[ctx: Original Size]
en: Original
sl_SI: Izvirnik

en: Original dimensions %s
sl_SI: Izvirne dimenzije %s

en: Original image:
sl_SI: Izvirna slika:

en: Original: %s
sl_SI: Izvirnik: %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
sl_SI: Objavil(a) %1$s dne %2$s

en: Originally posted on %s
sl_SI: Objavljeno %s

en: Orissa
sl_SI: Orisa

en: Orphaned variations
sl_SI: Osirotele različice

en: Oshana
sl_SI: Ošana

en: Oshikoto
sl_SI: Ošikoto

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Other WordPress News
sl_SI: Novice iz WordPress Slovenija

en: Other comment settings
sl_SI: Druge nastavitve komentarjev

en: Other locations
sl_SI: Druge lokacije

en: Other places the store is selling products.
sl_SI: Druga mesta, kjer trgovina prodaja izdelke.

en: Other user roles have been changed.
sl_SI: Vloge drugih uporabnikov so bile spremenjene.

en: Other users have been deleted.
sl_SI: Drugi uporabniki so bili izbrisani.

en: Other users have been removed.
sl_SI: Drugi uporabniki so bili odstranjeni.

en: Ounces
sl_SI: Unča

en: Our bank details
sl_SI: Podrobnosti o našem bančnem računu

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
sl_SI: Naš katalog WooCommerce razširitev lahko najdete tukaj: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Our favorite color is purple
sl_SI: Naša priljubljena barva je vijolična

en: Our request to the featured API got a malformed response.
sl_SI: Naša zahteva na izpostavljen API je dobila izmaličen odgovor.

en: Our request to the featured API got error code %d.
sl_SI: Naša zahteva na izpostavljen API je dobila kodo napake %d.

en: Our request to the search API got a malformed response.
sl_SI: Naša zahteva na iskalni API je dobila izmaličen odgovor.

en: Our request to the search API got response code %s.
sl_SI: Naša zahteva na iskalni API je dobila kodo odgovora %s.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
sl_SI: Člani osebja imajo dostop do teh informacij za pomoč pri naročanjih, vračilu in podpori kupcem.

en: Our website address is: %s.
sl_SI: Naš naslov spletišča je: %s

en: Out from under %s
sl_SI: Izpod %s

en: Out of stock
sl_SI: Ni na zalogi

en: Out of stock threshold
sl_SI: Meja za prazno zalogo

en: Out of stock visibility
sl_SI: Vidnost prazne zaloge

en: Outdated SQL server
sl_SI: Zastarel strežnik SQL

en: Outdated templates
sl_SI: Zastarele predloge

en: Output just the id when the operation is successful.
sl_SI: Prikaži samo ID, kadar je proces uspešno zaključen.

en: Overrides
sl_SI: Prepisi

en: Overview
sl_SI: Pregled

en: Owner of these keys.
sl_SI: Lastnik teh ključev.

en: PDF embed
sl_SI: Vdelava PDF

en: PDT payment completed
sl_SI: PDT plačilo zaključeno

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
sl_SI: PG &#8212; Morda žaljivo, primerno za starejše od trinajst let

en: PHP Default Timezone
sl_SI: Privzet časovni pas PHP-ja

en: PHP Extensions
sl_SI: Razširitve PHP-ja

en: PHP Sessions
sl_SI: Seje PHP

en: PHP Update Recommended
sl_SI: Priporočena posodobitev PHP-ja

en: PHP Version
sl_SI: Različica PHP-ja

en: PHP default timezone is invalid
sl_SI: Privzet časovni pas PHP-ja ni veljaven

en: PHP default timezone is valid
sl_SI: Privzet časovni pas PHP-ja je veljaven

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
sl_SI: Privzet časovni pas PHP-ja je po nalaganju WordPressa spremenil klic funkcije %s. To je v sporu s pravilnimi izračuni datumov in časov.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
sl_SI: Privzet časovni pas PHP-ja je bil ob nalaganju nastavljen s strani WordPressa. To je zahtevano za pravilne izračune datumov in časov.

en: PHP memory limit (only for admin screens)
sl_SI: Omejitev pomnilnika PHP (samo za skrbniške zaslone)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
sl_SI: Moduli PHP izvajajo večino opravil na strežniku, ki omogočajo poganjanje vašega spletišča. Kakršnekoli spremembe povezane z njimi mora izvesti vaš skrbnik strežnika.

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sl_SI: Seje PHP ustvarjene s klici funkcije %1$s so lahko v sporu z REST API-jem in zaprtozančnimi zahtevami. Pred nadaljnjimi zahtevami HTTP bi bilo treba dejavno sejo zapreti s %2$s.

en: PHP time limit
sl_SI: Časovna omejitev PHP

en: PHP version
sl_SI: Različica PHP

en: PHP version %s
sl_SI: Različica PHP-ja %s

en: PHP version.
sl_SI: Različica PHP.

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
sl_SI: PHP-jeva XML razširitev ni na voljo. Prosimo kontaktirajte vašega ponudnika gostovanja, da vam omogoči PHP XML razširitev.

en: PIN Code
sl_SI: Koda PIN

en: PM
sl_SI: pop

en: Pacific
sl_SI: Pacifik

en: Padding
sl_SI: Blazinjenje

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page %1$d of %2$d
sl_SI: Stran %1$d od %2$d

en: Page %d
sl_SI: Stran %d

en: Page %s
sl_SI: Stran %s

en: Page Archives
sl_SI: Arhivi strani

en: Page Attributes
sl_SI: Atributi strani

en: Page ID
sl_SI: ID strani

en: Page ID is set, but the page does not exist
sl_SI: ID strani je določen, vendar stran ne obstaja

en: Page IDs, separated by commas.
sl_SI: IDji strani ločeni z vejicami.

en: Page Loaded.
sl_SI: Stran naložena.

en: Page break
sl_SI: Prelom strani

en: Page cache
sl_SI: Predpomnilnik strani

en: Page contents: [%s]
sl_SI: Vsebine strani: [%s]

en: Page deleted.
sl_SI: Stran izbrisana

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
sl_SI: Stran ne vsebuje kratke kode %1$s ali bloka %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
sl_SI: Stran ne vsebuje kratke kode %s.

en: Page draft updated.
sl_SI: Osnutek strani posodobljen.

en: Page index cannot be less than one.
sl_SI: Indeks strani ne more biti manj kot ena.

en: Page not found
sl_SI: Strani ni mogoče najti

en: Page not set
sl_SI: Stran ni nastavljena

en: Page on front
sl_SI: Vstopna stran

en: Page order
sl_SI: Vrstni red strani

en: Page published privately.
sl_SI: Stran objavljena privatno.

en: Page published.
sl_SI: Stran objavljena.

en: Page restored to revision from %s.
sl_SI: Stran je obnovljena na različico z dne %s

en: Page reverted to draft.
sl_SI: Stran povrnjena v osnutek.

en: Page saved.
sl_SI: Stran je shranjena.

en: Page scheduled for: %s.
sl_SI: Stran načrtovana za dan: %s.

en: Page scheduled.
sl_SI: Stran načrtovana.

[ctx: Page setting]
en: Cart
sl_SI: Košarica

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sl_SI: Zaključek nakupa

[ctx: Page setting]
en: My account
sl_SI: Moj račun

[ctx: Page setting]
en: Shop base
sl_SI: Osnova trgovine

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
sl_SI: Pogoji poslovanja

en: Page setup
sl_SI: Nastavitve strani

[ctx: Page slug]
en: cart
sl_SI: kosarica

[ctx: Page slug]
en: checkout
sl_SI: zakljucek-nakupa

[ctx: Page slug]
en: my-account
sl_SI: moj-racun

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
sl_SI: pravilnik-povrnitev-vracil

[ctx: Page slug]
en: shop
sl_SI: trgovina

en: Page submitted.
sl_SI: Stran oddana.

en: Page title
sl_SI: Naslov strani

[ctx: Page title]
en: Cart
sl_SI: Košarica

[ctx: Page title]
en: Checkout
sl_SI: Zaključek nakupa

[ctx: Page title]
en: My account
sl_SI: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
sl_SI: Pravilnik povrnitev in vračil

[ctx: Page title]
en: Shop
sl_SI: Trgovina

en: Page trashed.
sl_SI: Stran vržena v smeti.

en: Page updated.
sl_SI: Stran je posodobljena.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
sl_SI: Vidnost strani mora biti <a href="%s" target="_blank">javna</a>

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
sl_SI: Strani so podobne prispevkom, saj imajo naslov, telo besedila in povezane metapodatke, vendar se od njih razlikujejo v tem, da niso del kronološkega poteka bloga tako kot trajni prispevki. Strani niso označene ali urejene po kategorijah, vendar lahko imajo hierarhijo. Strani lahko ugnezdite pod druge strani, tako da eno nastavite za &#8220;Nadrejeno&#8221; drugi in s tem ustvarite skupino strani.

en: Pages list
sl_SI: Seznam strani

en: Pages list navigation
sl_SI: Navigacija seznama strani

en: Pages:
sl_SI: Strani:

en: Pagination
sl_SI: Številčenje strani

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
sl_SI: %1$s od %2$s

en: Paid
sl_SI: Plačano

en: Paid on %1$s @ %2$s
sl_SI: Plačano %1$s ob %2$s

en: Pakistani rupee
sl_SI: Pakistanska rupija

en: Palestinian Territory
sl_SI: Ozemlje Palestine

en: Panamanian balboa
sl_SI: Panamska balboa

en: Papua Barat
sl_SI: Zahodna Papua

en: Papua New Guinea
sl_SI: Papua Nova Gvineja

en: Papua New Guinean kina
sl_SI: Papuanska kina

en: Paragraph
sl_SI: Odstavek

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Paraguayan guaran&iacute;
sl_SI: Paragvajski gvarani

en: Parameters to pass on to the exported report.
sl_SI: Parametri podani na izvoženo poročilo.

en: Parent
sl_SI: Nadrejeno

en: Parent %s
sl_SI: Nadrejeni %s

en: Parent %s:
sl_SI: Nadrejeni %s:

en: Parent Category
sl_SI: Glavna kategorija

en: Parent Category:
sl_SI: Nadrejena kategorija:

en: Parent Navigation Menu:
sl_SI: Nadrejen navigacijski meni:

en: Parent Page:
sl_SI: Nadrejena stran:

en: Parent SKU
sl_SI: Nadrejena šifra

en: Parent Template Part:
sl_SI: Nadrejen del predloge:

en: Parent Template:
sl_SI: Nadrejena predloga:

en: Parent Theme
sl_SI: Nadrejena tema

en: Parent blocks.
sl_SI: Nadrejeni bloki.

en: Parent category
sl_SI: Nadrejena kategorija

en: Parent category:
sl_SI: Nadrejena kategorija:

en: Parent coupon
sl_SI: Nadrejeni kupon

en: Parent order ID.
sl_SI: ID nadrejenega naročila.

en: Parent orders
sl_SI: Nadrejena naročila

en: Parent product
sl_SI: Nadrejeni izdelek

en: Parent product does not match current variation.
sl_SI: Nadrejeni izdelek se ne ujema s trenutno različico.

en: Parent product name if the product is a variation.
sl_SI: Ime nadrejenega izdelka, če je izdelek različica.

en: Parent product's threshold (%d)
sl_SI: Meja nadrejenega izdelka (%d)

en: Parent shipping class
sl_SI: Nadrejeni razred dostave

en: Parent shipping class:
sl_SI: Nadrejeni razred dostave:

en: Parent term ID, if applicable.
sl_SI: ID nadrejenega izraza, če obstaja.

en: Parent term does not exist.
sl_SI: Nadrejeni izraz ne obstaja.

en: Parent theme
sl_SI: Nadrejena tema

en: Parent theme author URL
sl_SI: URL avtorja nadrejene teme

en: Parent theme author URL.
sl_SI: URL avtorja nadrejene teme.

en: Parent theme name
sl_SI: Naziv nadrejene teme

en: Parent theme name.
sl_SI: Naziv nadrejene teme.

en: Parent theme version
sl_SI: Različica nadrejene teme

en: Parent theme version.
sl_SI: Različica nadrejene teme.

en: Paris
sl_SI: Pariz

en: Parish
sl_SI: Župnija

en: Partial Refund: Order {order_number}
sl_SI: Delno vračilo: Naročilo {order_number}

en: Partial refund email heading
sl_SI: Naslov e-pošte delnega vračila

en: Partial refund subject
sl_SI: Zadeva delnega vračila

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
sl_SI: Delna upodobitev mora izpisati vsebino ali vrniti niz (ali matriko), ne pa oboje.

en: Passed
sl_SI: Prestano

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
sl_SI: Podana vrsta naročila se ne ujema z nobeno registrirano vrsto naročila. Registrirane so naslednje vrste naročil: %s

en: Passed tests
sl_SI: Prestali preizkusi

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password Reset
sl_SI: Ponastavitev gesla

en: Password Reset Request
sl_SI: Prošnja za ponastavitev gesla

en: Password Reset Request for {site_title}
sl_SI: Prošnja za ponastavitev gesla za {site_title}

en: Password change
sl_SI: Sprememba gesla

en: Password changed for user: %s
sl_SI: Geslo spremenjeno za uporabnika: %s

en: Password for the user (never included).
sl_SI: Geslo uporabnika (nikoli dodano).

en: Password protected
sl_SI: Zaščiteno z geslom

en: Password reset email has been sent.
sl_SI: Ponastavitev gesla je bila poslana.

en: Password reset is not allowed for this user
sl_SI: Ponastavitev gesla tega uporabnika ni dovoljena

en: Password reset link sent.
sl_SI: Povezava za ponastavitev gesla poslana.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
sl_SI[0]: Povezava za ponastavitev gesla poslana %s uporabniku.
sl_SI[1]: Povezavi za ponastavitev gesla poslani %s uporabnikoma.
sl_SI[2]: Povezave za ponastavitev gesla poslane %s uporabnikom.
sl_SI[3]: Povezave za ponastavitev gesla poslane %s uporabnikom.

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Passwords cannot be empty.
sl_SI: Gesla ne smejo biti prazna.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
sl_SI: Gesla ne smejo vsebovati znaka "%s".

en: Passwords do not match.
sl_SI: Gesli se ne ujemata.

en: Past Invitations
sl_SI: Pretekla povabila

en: Past six months
sl_SI: V zadnjih šestih mesecih

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Paste URL or type to search
sl_SI: Prilepi URL ali vtipkaj za iskanje

en: Paste as text
sl_SI: Prilepi kot besedilo

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
sl_SI: Prilepljanje je zdaj v načinu navadnega besedila. Vsebina bo vstavljena kot navadno besedilo dokler tega ne izklopite.

en: Paste table row after
sl_SI: Prilepi vrstico tabele na desno

en: Paste table row before
sl_SI: Prilepi vrstico tabele na levo

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
sl_SI: Prilepite URL do slike, ki jo želite prikazati v glavi e-pošte. Naložite slike s pomočjo nalagalnika predstavnosti (Predstavnost > Dodaj novo).

en: Paste your embed code below:
sl_SI: Prilepite vašo kodo za vdelavo spodaj:

en: Path
sl_SI: Pot

en: Path to the channel icon.
sl_SI: Pot do ikone kanala.

en: Pattern "%s" not found.
sl_SI: Vzorec "%s" ni bil najden.

en: Pattern content must be a string.
sl_SI: Vsebina vzorca mora biti niz.

en: Pattern name must be a string.
sl_SI: Ime vzorca mora biti niz.

en: Pattern published privately.
sl_SI: Vzorec zasebno objavljen.

en: Pattern published.
sl_SI: Vzorec objavljen.

en: Pattern reverted to draft.
sl_SI: Vzorec povrnjen v osnutek.

en: Pattern scheduled.
sl_SI: Vzorec načrtovan.

en: Pattern title must be a string.
sl_SI: Naslov vzorca mora biti niz.

en: Pattern updated.
sl_SI: Vzorec posodobljen.

en: Patterns
sl_SI: Vzorci

en: Patterns containing mostly text.
sl_SI: Vzorci, ki vsebujejo večinoma besedilo.

en: Patterns list
sl_SI: Seznam vzorcev

en: Patterns list navigation
sl_SI: Navigacija po seznamu vzorcev

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
sl_SI: Vzorci, ki vsebujejo gumbe in pozive k dejanjem.

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Paused
sl_SI: Zaustavljeno

en: Pay
sl_SI: Plačilo

en: Pay for order
sl_SI: Plačajte za naročilo

en: Pay for this order
sl_SI: Plačaj to naročilo

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sl_SI: Plačajte preko PayPal-a. Če nimate PayPal računa, lahko plačate s kreditno kartico.

en: Pay with cash upon delivery.
sl_SI: Plačilo z gotovino po povzetju.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
sl_SI: PayPal Standard ne podpira valute vaše spletne trgovine.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
sl_SI: PayPal Standard preusmeri stranke na PayPal stran, da vnesejo svoje plačilne podatke.

en: PayPal acceptance mark
sl_SI: Logotip PayPal plačil

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
sl_SI: PayPal nam omogoča pošiljanje enega naslova. Če uporabljate PayPal za dostavne nalepke, boste morda raje poslali naslov dostave namesto naslova plačnika. Izklop te možnosti lahko prepreči uporabo zaščite prodajalca na PayPalu.

en: PayPal email
sl_SI: PayPal e-pošta

en: PayPal email address
sl_SI: Paypal e-poštni naslov

en: PayPal email address:
sl_SI: PayPal e-naslov:

en: PayPal identity token
sl_SI: PayPal Indentifikacijski žeton

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
sl_SI: PayPal sandbox lahko uporabite za testiranje plačil. <a href="%s">Tukaj</a> se prijavite v račun za razvijalce.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
sl_SI: PayPal uporablja ta način komuniciranja za vračanje informacije o transakciji.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sl_SI: PayPal preverja naslove, zato lahko ta nastavitev povzroči napako (priporočamo, da je nastavitev onemogočena).

en: Payer PayPal address
sl_SI: PayPal naslov plačnika

en: Payer first name
sl_SI: Ime plačnika

en: Payer last name
sl_SI: Priimek plačnika

en: Payfast
sl_SI: PayFast

en: Paying customer
sl_SI: Stranka, ki plačuje

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Payment %s via IPN.
sl_SI: Plačilo %s preko IPN.

en: Payment Method
sl_SI: Način plačila

en: Payment Methods
sl_SI: Načini plačila

en: Payment Problem
sl_SI: Težava s plačilom

en: Payment Tokens
sl_SI: Plačilni žetoni

en: Payment action
sl_SI: Dejanje plačila

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
sl_SI: Plačilo odobreno. Spremenite stanje plačila iz 'v obdelavi' v 'zaključeno' za prejem sredstev.

en: Payment complete event failed.
sl_SI: Dogodek o zaključenem plačilu ni uspel.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
sl_SI: Plačila ni mogoče zajeti - Auth ID: %1$s, Stanje: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
sl_SI: Plačila ni mogoče zajeti: %s

en: Payment for cancelled order %s received
sl_SI: Plačilo za preklicano naročilo %s je prejeto

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sl_SI: Plačilo naročila št. #%1$s od %2$s ni uspelo. Vsebina naročila:

en: Payment for order %s refunded
sl_SI: Plačilo za naročilo %s povrnjeno

en: Payment for order %s reversed
sl_SI: Plačilo za naročilo %s je bilo stornirano

en: Payment gateway
sl_SI: Plačilni sistem

en: Payment gateway ID.
sl_SI: ID plačilnega sistema.

en: Payment gateway description on checkout.
sl_SI: Opis načina plačila na strani zaključka nakupa.

en: Payment gateway enabled status.
sl_SI: Omogočen status plačilnega sistema.

en: Payment gateway method description.
sl_SI: Opis načina plačilnega sistema.

en: Payment gateway method title.
sl_SI: Naziv načina plačilnega sistema.

en: Payment gateway settings.
sl_SI: Nastavitve plačilnega sistema.

en: Payment gateway sort order.
sl_SI: Vrstni red razvrščanja plačilnega sistema.

en: Payment gateway title on checkout.
sl_SI: Naziv plačilnega sistema na strani zaključka nakupa.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
sl_SI: Plačilni sistemi lahko uporabljajo cURL za komuniciranje z oddaljenimi strežniki za odobritev plačil, prav tako lahko tudi drugi vtičniki uporabljajo med komunikacijo z oddaljenimi strežniki.

en: Payment method
sl_SI: Način plačila

en: Payment method ID and title are required
sl_SI: ID načina plačila in naslov sta obvezna

en: Payment method ID.
sl_SI: ID načina plačila.

en: Payment method deleted.
sl_SI: Način plačila je izbrisan.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sl_SI: Opis načina plačila, ki ga stranka vidi na strani zaključka nakupa (blagajni).

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sl_SI: Opis načina plačila, viden stranki na vaši spletni strani.

en: Payment method is missing.
sl_SI: Manjka način plačila.

en: Payment method successfully added.
sl_SI: Način plačila je bil uspešno dodan.

en: Payment method title.
sl_SI: Naziv načina plačila.

en: Payment method:
sl_SI: Način plačila:

en: Payment methods
sl_SI: Načini plačila

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
sl_SI: Plačilo %1$s je zajeto - Auth ID: %2$s, ID transakcije: %3$s

en: Payment pending (%s).
sl_SI: Plačilo v teku (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
sl_SI: Plačilo bo izvršeno ob dostavi.

en: Payment via
sl_SI: Plačilo preko

en: Payment via %s
sl_SI: Plačilo preko %s

en: Payment:
sl_SI: Plačilo

en: Payments
sl_SI: Plačila

en: Payments made simple with WooPayments
sl_SI: Preprosta plačila z WooPayments

en: Payments made simple, with no monthly fees &mdash; exclusively for WooCommerce stores.
sl_SI: Preprosta plačila brez mesečnih stroškov &mdash; ekskluzivno za trgovine WooCommerce.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
sl_SI: Payoneer Checkout je naslednja generacija platform za obdelavo plačil, ki trgovcem po vsem svetu ponuja rešitve in usmeritve, ki jih potrebujejo za uspeh na današnjem zelo konkurenčnem svetovnem trgu.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
sl_SI: Paystack pomaga afriškim trgovcem sprejemati enkratna in ponavljajoča se spletna plačila s sodobnim in varnim plačilnim sistemom.

en: Peloponnese
sl_SI: Peloponez

en: Pemba North
sl_SI: Pemba Sever

en: Pemba South
sl_SI: Pemba Jug

en: Pending
sl_SI: V obdelavi

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
sl_SI: Pregled v obdelavi

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sl_SI: Naročila V obdelavi so neplačana, verjetno stranke niso zaključile nakupa. Izbrisana bodo po preteku določenega časa.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>

en: People
sl_SI: Ljudje

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
sl_SI: Na razred: zaračunaj dostavo za vsak razred dostave posebej

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
sl_SI: Na naročilo: zaračunaj dostavo za najdražji razred dostave

en: Percentage
sl_SI: Odstotek

en: Percentage complete.
sl_SI: Odstotek zaključenosti.

en: Percentage discount
sl_SI: Popust v odstotkih

en: Percentage of cart total
sl_SI: Odstotek od celotnega zneska košarice za plačilo

en: Perfect
sl_SI: Odlično

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
sl_SI: Popoln za vsak videz s srednje visoko, sproščeno prilegajočo se silhueto.

en: Perform an advanced term query.
sl_SI: Izvedite napredno poizvedbo po izrazih.

en: Performance
sl_SI: Uspešnost

en: Period
sl_SI: Pika

en: Permalink
sl_SI: Trajna povezava

en: Permalink Settings
sl_SI: Nastavitve trajnih povezav

en: Permalink of the product that the review belongs to.
sl_SI: Trajna povezava izdelka, h kateremu spada ocena.

en: Permalink structure
sl_SI: Struktura trajnih povezav

en: Permalink template for the post.
sl_SI: Predloga trajne povezave za prispevek.

en: Permalink template for the product.
sl_SI: Predloga trajne povezave izdelka.

en: Permalink:
sl_SI: Trajna povezava:

en: Permalink: %s
sl_SI: Trajna povezava: %s

en: Permalinks
sl_SI: Trajne povezave

en: Permanent Link to %s
sl_SI: Stalna povezava na %s

en: Permanently delete comment
sl_SI: Nepreklicno izbriši komentar

en: Permanently deleted %s
sl_SI: Trajno izbrisan %s

en: Permanently deleted customer
sl_SI: Trajno izbrisana stranka

en: Permanently deleted order note
sl_SI: Trajno izbrisana opomba naročila

en: Permission #%d not found.
sl_SI: Dovoljenje št. %d ni bilo najdeno.

en: Permission ID
sl_SI: ID dovoljenja

en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

en: Permissions is missing.
sl_SI: Manjkajo dovoljenja.

en: Persian
sl_SI: Perzijsko

en: Personal
sl_SI: Osebni

en: Personal Data Export
sl_SI: Izvoz osebnih podatkov

en: Personal Data Export for %s
sl_SI: Izvoz osebnih podatkov za %s

en: Personal Options
sl_SI: Osebne nastavitve

en: Personal Settings
sl_SI: Osebne nastavitve

en: Personal data removal
sl_SI: Odstranitev osebnih podatkov

en: Personal data removed.
sl_SI: Osebni podatki odstranjeni.

en: Personal data retention
sl_SI: Ohranitev osebnih podatkov

en: Personal data within order %s has been retained.
sl_SI: Osebni podatki znotraj naročila %s so bili ohranjeni.

en: Personalize homepage
sl_SI: Prilagodite vašo domačo stran

en: Personalize my store
sl_SI: Prilagodite vašo trgovino

en: Personalize your store
sl_SI: Prilagodite vašo trgovino

en: Personalize your store's homepage
sl_SI: Prilagodite domačo stran vaše trgovine

en: Petersburg
sl_SI: Sankt Peterburg

en: Philippine peso
sl_SI: Filipinski Peso

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Phone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Phone number.
sl_SI: Telefonska številka.

en: Photo
sl_SI: Fotografija

en: Photoblogging
sl_SI: Fotoblog

en: Photography
sl_SI: Fotografiranje

en: Physical products
sl_SI: Fizični izdelki

en: Pick a plan that's right for you.
sl_SI: Izberi paket, ki ti ustreza.

en: Pick a post and we'll copy the title and content. Recent pages are listed below. Search by title to find older pages.
sl_SI: Izberite stran in skopirali bomo naslov in vsebino. Spodaj so naštete nedavne strani. Iščite po naslovu, če želite najti starejše strani.

en: Pick a post and we'll copy the title, content, tags and categories. Recent posts are listed below. Search by title to find older posts.
sl_SI: Izberite objavo in skopirali bomo naslov, vsebino, oznake in kategorije. Zadnje objave so navedene spodaj. Iščite po naslovu, da bi našli starejše objave.

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
sl_SI: Prevzemite naročilo, nato samo plačajte, natisnite, zapakirajte in pošljite.

en: Pickup address
sl_SI: Naslov prevzema

en: Pickup location
sl_SI: Mesto prevzema

en: Pingback excerpt:
sl_SI: Izvleček pingbacka:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
sl_SI: Pingbacki od %1$s do %2$s so zabeleženi. Naj splet govori! :-)

en: Pings
sl_SI: Pingi

en: Place order
sl_SI: Kupite sedaj

en: Placeholder image
sl_SI: Slika vsebnika (angl. placeholder)

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v glavnem odseku.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v glavnem odseku. 1 od 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v glavnem odseku. 2 od 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 1 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v pasici podrobnosti izdelka. 1 od 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 2 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v pasici podrobnosti izdelka. 2 od 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 3 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v pasici podrobnosti izdelka. 3 od 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery as a main image
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za glavno sliko predstavljenega izdelka v galeriji izdelkov

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 1 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v galeriji izdelkov. Sekundarna slika - 1 od 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 2 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v galeriji izdelkov. Sekundarna slika - 2 od 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 3 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljen izdelek v galeriji izdelkov. Sekundarna slika - 3 od 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke v pasici.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a featured category section.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke v odseku izpostavljenih kategorij.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 1 out of 2.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke na levi strani pasice. 1 od 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 2 out of 2.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke na levi strani pasice. 2 od 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 1 out of 2.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke na desni strani pasice. 1 od 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 2 out of 2.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke na desni strani pasice. 2 od 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke v pasici izpostavljenih kategorij. 1 od 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke v pasici izpostavljenih kategorij. 2 od 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
sl_SI: Slika vsebnika, ki se uporablja za predstavljene izdelke v pasici izpostavljenih kategorij. 3 od 3.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
sl_SI: 'Placeholder' tekst za prikaz v besedilnih vnosih.

en: Plain White
sl_SI: Bela

en: Plain text
sl_SI: Golo besedilo

en: Plain text template
sl_SI: Predloga z golim besedilom

en: Plans
sl_SI: Paketi

en: Plans and domains renew annually and we take care of everything. We charge your account one month before the end of the subscription period. If your payment information needs updating, we’ll let you know.
sl_SI: Paketi in domene se obnavljajo leto in mi poskrbimo za vse potrebno. En mesec pred koncem naročnine vam zaračunamo naše storitve. Če je potrebno podatke o plačilu posodobiti, vas bomo o tem obvestili.

en: Plans for any budget
sl_SI: Paketi za vsak proračun.

en: Platform to track.
sl_SI: Platforma za sledenje.

en: Platform version to track.
sl_SI: Različica platforme za spremljanje.

en: Play
sl_SI: Predvajaj

en: Playlist Settings
sl_SI: Nastavitve predvajanja

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sl_SI: Prosimo, <a href="%1$s">nadgradite WordPress</a> na najnovejšo različico ali <a href="%2$s">namestite Akismet 2.4</a>.

en: Please Read Carefully
sl_SI: Prosimo pazljivo preberite

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sl_SI: Za uporabo tega meta okvirja omogočite <a href="%s">vtičnik Classic Editor</a>.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
sl_SI: Za upravljanje s povezavami omogočite vtičnik <a href="%s">Link Manager</a>.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
sl_SI: Prosim zagotovite, da bo komentar vseboval nek tekst.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
sl_SI: Preverite, ali je razširitev PHP %s nameščena in omogočena.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sl_SI: Prosimo, da preverite <a href="%s">konfiguracijo Akismet</a> in se obrnite na spletni strežnik, če težave ne prenehajo.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
sl_SI: Preverite vaše spletišče. Verjetno je, da vse deluje. Če so razpoložljive posodobitve, bi morali posodobiti.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sl_SI: Izbrite izdelek, ki ga želite dodati v košarico&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sl_SI: Izberite možnosti izdelka z obiskom <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
sl_SI: Izberite možnosti izdelka&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sl_SI: Izberite količino izdelkov, ki jih želite dodati v košarico&hellip;

en: Please consider writing more inclusive code.
sl_SI: Razmislite o pisanju bolj vključujoče kode.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sl_SI: Obrnite se na <a href="%s" target="_blank">Akismet podporo</a> za pomoč.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
sl_SI: Za pomoč pri preiskovanju te težave se obrnite na gostitelja.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
sl_SI: Kopirajte in prilepite to informacijo v vaše sporočilo, ko boste kontaktirali podporo:

en: Please enter a coupon code.
sl_SI: Vnesite kodo kupona.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sl_SI: Vnesite predpono za številke vaših računov. Če uporabljate vaš PayPal račun za več trgovin, pazite da je ta predpona edinstvena, ker PayPal ne dopušča naročil z isto številko računa.

en: Please enter a site name.
sl_SI: Vnesite ime spletišča.

en: Please enter a site title.
sl_SI: Vnesite naslov spletišča.

en: Please enter a stronger password.
sl_SI: Vpišite močnejše geslo.

en: Please enter a username
sl_SI: Prosim vnesi uporabniško ime

en: Please enter a username.
sl_SI: Vnesite uporabniško ime.

en: Please enter a valid Eircode.
sl_SI: Vnesite veljaven Eircode.

en: Please enter a valid YouTube URL.
sl_SI: Prosim vnesite veljaven YouTube URL.

en: Please enter a valid account username.
sl_SI: Vnesite veljavno uporabniško ime računa.

en: Please enter a valid email address
sl_SI: Vnesite veljaven elektronski naslov

en: Please enter a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven e-naslov.

en: Please enter a valid menu name.
sl_SI: Vnesite veljavno ime menija.

en: Please enter a valid order ID
sl_SI: Vnesite veljaven ID naročila

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sl_SI: Vnesite veljavno poštno številko.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
sl_SI: Vnesite vrednost z eno decimalno vejico (%s) brez ločila tisočic.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
sl_SI: Vnesite vrednost z eno monetarno decimalno točko (%s), brez ločil za tisočice in simbolov valut.

en: Please enter an account password.
sl_SI: Vnesite geslo za vaš račun.

en: Please enter an address to continue.
sl_SI: Vnesite naslov za nadaljevanje.

en: Please enter in a value less than the regular price.
sl_SI: Vnesite vrednost, ki je nižja od redne cene.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sl_SI: Vnesite kodo države z dvema velikima črkama.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sl_SI: Vnesite vaš PayPal elektronski naslov; potrebno za sprejemanje plačil.

en: Please enter your current password.
sl_SI: Vnesite vaše trenutno geslo.

en: Please enter your password.
sl_SI: Vnesite geslo.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
sl_SI: Vnesite vaše uporabniško ime ali e-poštni naslov. Dobili boste e-poštno sporočilo z navodili, kako ponastaviti vaše geslo.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sl_SI: Vnesite svoje podatke za ogled razpoložljivih načinov plačila.

en: Please fill out all password fields.
sl_SI: Vnesite vsa polja za geslo.

en: Please follow the link below:
sl_SI: Prosim sledite spodnji povezavi:

en: Please include a %s template in your theme.
sl_SI: Prosim, dodajte predlogo za %s v vašo temo.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sl_SI: Za uporabo tega meta okvirja namestite <a href="%s">vtičnik Classic Editor</a>.

en: Please log in again.
sl_SI: Ponovno se prijavite.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
sl_SI: Prijavite se v vaš račun spodaj za nadaljevanje na plačilni obrazec.

en: Please log in to your account to view this order.
sl_SI: Za ogled tega naročila se prijavite v vaš račun.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
sl_SI: Opomba: teme in vtičniki tretjih oseb ali koda po meri lahko prepišejo WordPressovo načrtovanje.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
sl_SI: Za uporabo tega meta okvirja odprite <a href="%s">klasični urejevalnik</a>.

en: Please pass a query array to this function.
sl_SI: Tej funkciji podajte polje poizvedb.

en: Please provide a custom field name.
sl_SI: Vnesite ime polja po meri.

en: Please provide a custom field value.
sl_SI: Vnesite vrednost polja po meri.

en: Please provide a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven elektronski naslov.

en: Please provide a valid promo note name.
sl_SI: Navedite veljavno ime promocijske opombe.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
sl_SI: Podajte polje ID-jev skozi parameter noteIds.

en: Please provide an email address to comment.
sl_SI: Prosim vnesite naslov elektronske pošte.

en: Please provide your name to comment.
sl_SI: Prosim vnesite vaše ime.

en: Please rate the product.
sl_SI: Ocenite izdelek.

en: Please re-enter your password.
sl_SI: Ponovno vnesite geslo.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sl_SI: Za nadaljevanje z nakupom si prosimo preberite in se strinjajte s pogoji poslovanja.

en: Please save your changes in order to share the preview.
sl_SI: Prosim, shranite vaše spremembe če želite deliti predogled.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
sl_SI: Prosimo preberite <a href="%s">Debugging in WordPress</a> za več informacij.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
sl_SI: Oglejte si <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Pravilnik o zasebnosti</a> za več podorbnosti.

en: Please select a country / region
sl_SI: Prosim izberi državo / regijo

en: Please select a file
sl_SI: Izberi datoteko

en: Please select a rating
sl_SI: Ocenite izdelek

en: Please select an option.
sl_SI: Izberite možnost.

en: Please select some items.
sl_SI: Izberite nekaj izdelkov.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sl_SI: Izberite nekaj možnosti izdelka, preden ga dodate v košarico.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sl_SI: Izdajte ček na Ime podjetja, Ulico podjetja, Mesto podjetja, Državo podjetja, Poštno številko podjetja.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
sl_SI: Prosim navedite ali želite prekiniti povezavo bloga ali uporabnika.

en: Please try again.
sl_SI: Poskusite znova.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sl_SI: Poskusite naložiti to datoteko z %1$sbrskalnikovim nalagalnikom%2$s.

en: Please type your comment text.
sl_SI: Vnesite besedilo vašega komentarja.

en: Please update WordPress now
sl_SI: Prosim posodobite WordPress zdaj

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
sl_SI: Naložite ali priskrbite povezavo do veljavne datoteke CSV.

en: Please use %s to add new schema properties.
sl_SI: Uporabite %s za dodajanje novih lastnosti sheme.

en: Please validate your recovery SMS number. Check your phone for a validation code.
sl_SI: Prosimo, da potrdite vašo SMS številko. Preverite vaš telefon za potrditveno kodo.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
sl_SI: Preverite, če je <strong>skrbniški e-poštni naslov</strong> tega spletišča še vedno pravilen.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
sl_SI: Če želite še naprej prejemati posodobitve, obiščite <a href="%s" target="_blank">stran za naročnine</a> in jih obnovite.

en: Please, provide an attribute name.
sl_SI: Podajte naziv atributa.

en: Plugin
sl_SI: Vtičnik

en: Plugin Data
sl_SI: Podatki vtičnika

en: Plugin File Editor
sl_SI: Urejevalnik datotek vtičnikov

en: Plugin Versions
sl_SI: Različice vtičnika

en: Plugin activated.
sl_SI: Vtičnik omogočen.

en: Plugin activation has been scheduled.
sl_SI: Omogočitev vtičnika je bila načrtovana.

en: Plugin and theme auto-updates
sl_SI: Samodejne posodobitve vtičnikov in tem

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
sl_SI: Samodejne posodobitve vtičnikov in tem izgledajo pravilno nastavljene

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
sl_SI: Samodejne posodobitve vtičnikov in tem poskrbijo, da so vedno nameščene zadnje različice.

en: Plugin and theme temporary backup directory access
sl_SI: Dostop do mape začasne varnostne kopije vtičnikov in tem

en: Plugin author's website address.
sl_SI: Naslov spletišča avtorja vtičnika.

en: Plugin could not be deleted.
sl_SI: Vtičnika ni bilo mogoče izbrisati.

en: Plugin deactivated.
sl_SI: Vtičnik onemogočen.

en: Plugin downgrade failed.
sl_SI: Podgraditev vtičnika ni uspela.

en: Plugin downgraded successfully.
sl_SI: Vtičnik uspešno podgrajen.

en: Plugin file does not exist.
sl_SI: Datoteka z vtičnikom ne obstaja.

en: Plugin installation failed.
sl_SI: Namestitev vtičnika ni uspela.

en: Plugin installation has been scheduled.
sl_SI: Namestitev vtičnika je bila načrtovana.

en: Plugin name
sl_SI: Ime vtičnika

en: Plugin name.
sl_SI: Ime vtičnika.

en: Plugin not found.
sl_SI: Vtičnik ni bil najden.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
sl_SI: Vtičnik uporabljen v https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
sl_SI: Ključ vtičnika.

en: Plugin status.
sl_SI: Stanje vtičnika.

en: Plugin updated successfully.
sl_SI: Posodobitev vtičnika je bila uspešna.

en: Plugins
sl_SI: Vtičniki

en: Plugins %s
sl_SI: Vtičniki %s

en: Plugins directory location
sl_SI: Mesto mape z vtičniki

en: Plugins directory size
sl_SI: Velikost mape z vtičniki

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
sl_SI: Vtičniki razširijo zmožnosti vašega spletišča s kontaktnimi obrazci, možnostmi spletne trgovine in več. To pomeni, da imajo globok dostop do vašega spletišča in je pomembno, da so posodobljeni.

en: Plugins must be a non-empty array.
sl_SI: Vtičniki morajo biti polje, ki ni prazno.

en: Plugins were successfully activated.
sl_SI: Vtičniki so bili uspešno omogočeni.

en: Plugins were successfully installed.
sl_SI: Vtičniki so bili uspešno nameščeni.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
sl_SI[0]: in še %d obvestilo
sl_SI[1]: in še %d obvestili
sl_SI[2]: in še %d obvestila
sl_SI[3]: in še %d obvestil

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Policies
sl_SI: Pravilniki

en: Polish
sl_SI: Poljsko

en: Polish z&#x142;oty
sl_SI: Poljski zlot

en: Poll
sl_SI: Anketa

en: Poll Style
sl_SI: Izgled ankete

en: Poll could not be updated
sl_SI: Bloga ni bilo mogoče posodobiti

en: Polls
sl_SI: Ankete

en: Poltava Oblast
sl_SI: Poltavska oblast

en: Poltavshchyna
sl_SI: Poltavska oblast

en: Pondicherry (Puducherry)
sl_SI: Puducherry

en: Popular
sl_SI: Priljubljeno

en: Popular Plugin
sl_SI: Popularni vtičniki

en: Popular Tags
sl_SI: Priljubljene oznake

en: Popular tags
sl_SI: Priljubljene oznake

en: Popularity (sales)
sl_SI: Priljubljenost (prodaja)

en: Port
sl_SI: Vrata

en: Portfolio Projects
sl_SI: Portfolio projekti

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
sl_SI: Prikaži največ %1$s projektov

en: Portugal
sl_SI: Portugalska

en: Portuguese
sl_SI: Portugalsko

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Post
sl_SI: Objava

en: Post Archives
sl_SI: Arhiv objav

en: Post Attributes
sl_SI: Atributi prispevka

en: Post Comment
sl_SI: Pošlji komentar

en: Post Format Link
sl_SI: Povezava oblike prispevka

en: Post Formats
sl_SI: Oblike prispevkov

en: Post ID.
sl_SI: ID prispevka.

en: Post Thumbnail
sl_SI: Predogledna sličica prispevka

en: Post Title
sl_SI: Ime prispevka

en: Post Type
sl_SI: Vrsta prispevka

en: Post Type Archive
sl_SI: Arhiv tipa prispevka

en: Post Type Counts
sl_SI: Števila vrst prispevkov

en: Post Types
sl_SI: Vrste objav

en: Post Via Email
sl_SI: Objavi prek e-pošte

en: Post a Comment
sl_SI: Objavi komentar

en: Post by Email
sl_SI: Prispevek iz e-pošte

en: Post by Voice
sl_SI: Prispevek iz klica

en: Post content
sl_SI: Vsebina prispevka

en: Post draft updated.
sl_SI: Osnutek prispevka posodobljen.

[ctx: Post format]
en: Aside
sl_SI: Odloži na stran

[ctx: Post format]
en: Audio
sl_SI: Zvok

[ctx: Post format]
en: Chat
sl_SI: Klepet

[ctx: Post format]
en: Gallery
sl_SI: Galerija

[ctx: Post format]
en: Image
sl_SI: Slika

[ctx: Post format]
en: Link
sl_SI: Povezava

[ctx: Post format]
en: Quote
sl_SI: Citat

[ctx: Post format]
en: Standard
sl_SI: Standardno

en: Post formats supported.
sl_SI: Podprte oblike prispevkov.

en: Post name
sl_SI: Ime prispevka

en: Post navigation
sl_SI: Navigacija po objavah

en: Post published privately.
sl_SI: Prispevek objavljen zasebno.

en: Post published.
sl_SI: Prispevek objavljen.

en: Post restored successfully.
sl_SI: Objava je bila uspešno obnovljena.

en: Post restored to revision from %s.
sl_SI: Objava je obnovljena na različico z dne %s

en: Post reverted to draft.
sl_SI: Prispevek povrnjen v osnutek.

en: Post saved.
sl_SI: Objava shranjena.

en: Post scheduled for: %s.
sl_SI: Prispevek načrtovan za dan: %s.

en: Post scheduled.
sl_SI: Prispevek načrtovan.

en: Post submitted.
sl_SI: Prispevek oddan.

en: Post title
sl_SI: Naslov prispevka

en: Post trashed.
sl_SI: Prispevek vržen v smeti.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
sl_SI: Imena tipov prispevkov morajo biti dolga med 1 in 20 znaki.

en: Post type to get the templates for.
sl_SI: Vrsta prispevka, za katero bodo pridobljene predloge.

en: Post updated.
sl_SI: Prispevek je posodobljen.

en: Post via email
sl_SI: Objavljanje prek e-pošte

en: Postal Code
sl_SI: Poštna številka

en: Postal code
sl_SI: Poštna številka

en: Postal code.
sl_SI: Poštna številka.

en: Postcode
sl_SI: Poštna številka

en: Postcode / ZIP
sl_SI: Poštna št.

en: Postcode / ZIP.
sl_SI: Poštna številka.

en: Postcode / ZIP:
sl_SI: Poštna številka:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
sl_SI: Poštne številke za to pravilo. Vrednosti se loči s podpičji (;). Če želite, da velja za vsa območja, pustite prazno. Uporabi se lahko tudi nadomestni znak (*) ali obseg poštnih številk (npr. 1000...2000).

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
sl_SI: Poštna številka, ki ne podpira več vrednosti. Opuščeno v različici WooCommerce 5.3. Namesto tega bi morali uporabiti 'postcodes'.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
sl_SI: Podprte so tudi poštne številke z nadomestnimi znaki (npr. CB23*) ali popolnoma številčni obsegi (npr. <code>90210...99000</code>). Za več podrobnosti si oglejte <a href="%s" target="_blank">dokumentacijo</a> o območjih dostave.

en: Posted by %s
sl_SI: Objavil/a %s

en: Posted by: %s
sl_SI: Objavil/a: %s

en: Posted title:
sl_SI: Objavljen naslov:

en: Posted:
sl_SI: Objavljeno:

en: Poster
sl_SI: Plakat

en: Poster Image
sl_SI: Slika ovitka

en: Posting activity
sl_SI: Aktivnost objav

en: Posts
sl_SI: Objave

en: Posts Page
sl_SI: Stran s prispevki

en: Posts by %s
sl_SI: Objave od %s

en: Posts list
sl_SI: Seznam prispevkov

en: Posts list navigation
sl_SI: Navigacija seznama prispevkov

en: Posts navigation
sl_SI: Navigacija po objavah

en: Posts page
sl_SI: Stran s prispevki

en: Posts page: %s
sl_SI: Stran s prispevki: %s

en: Posts published on %s
sl_SI: Prispevki objavljeni na dan %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Objave označene z &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
sl_SI: V vaši mapi z nalaganji so bile najdene potencialno nezavarovane datoteke

en: Pound sterling
sl_SI: Funt

en: Pounds
sl_SI: Funti

en: Powered by %1$s with %2$s
sl_SI: Poganja %1$s z %2$s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
sl_SI: Uporablja tehnologijo WordPress, najsodobnejšo programsko opremo za osebno objavljanje v spletu.

en: Powered by WordPress.com
sl_SI: Poganja WordPress.com

en: Powered by {{jetpackLogo /}}
sl_SI: Poganja {{jetpackLogo /}}

en: Powerful yet easy-to-use solution:
sl_SI: Zmogljiva, a za uporabo enostavna rešitev:

en: Prague
sl_SI: Praga

en: Prefecture
sl_SI: Prefektura

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Preload
sl_SI: Prednalaganje

en: Premium Themes
sl_SI: Plačljive teme

en: Premium support
sl_SI: Premium podpora

en: Press This
sl_SI: Pritisni to

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
sl_SI: Pritisni To je orodje, ki vam omogoča zajeti koščke spleta in ustvarjati nove objave z lahkoto.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
sl_SI: Pritisni to ni na voljo. Prosimo vprašajte administratorja spletišča za več informacij.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
sl_SI: Orodje Pritisni to ni nameščeno. Namestite orodja za uvoz z <a href="%s">glavnega spletišča</a>.

en: Press This!
sl_SI: Pritisni To!

en: Press return or enter to open this panel
sl_SI: Pritisnite tipko Enter ali Return, da odprete to ploščo

en: Press return or enter to open this section
sl_SI: Pritisnite tipko enter ali return, da odprete ta sklop

en: Prevent ads from showing on your site.
sl_SI: Prepreči reklamam, da se prikažejo na tvoji strani.

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview %s
sl_SI: Predogled %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Predogled &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
sl_SI: Predogled sprememb

en: Preview Link
sl_SI: Predogled povezave

en: Preview as a browser icon
sl_SI: Predogled kot ikona za brskalnik

en: Preview as an app icon
sl_SI: Predogled kot ikona za aplikacijo

en: Preview link for the post.
sl_SI: Povezava za predogled prispevka.

en: Preview page
sl_SI: Predogled strani

en: Preview post
sl_SI: Predogled objave

en: Preview:
sl_SI: Predogled:

en: Previewing and Customizing
sl_SI: Predogled in prilagoditev

en: Previewing theme
sl_SI: Predogled teme

en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: Previous (arrow left)
sl_SI: Prejšnji (puščica nazaj)

en: Previous Page
sl_SI: Prejšnja stran

en: Previous Post
sl_SI: Prejšnja objava

en: Previous and next months
sl_SI: Prejšnji in naslednji meseci

en: Previous page
sl_SI: Prejšnja stran

[ctx: Previous post]
en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
sl_SI: Predhodno urejene kopije slike ne bodo izbrisane.

en: Price
sl_SI: Cena

en: Price amount.
sl_SI: Znesek cene.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Podatek cene za izdelek v trenutnem predmetu vrstice, brez ali z davki glede na nastavitev "Prikaži cene v košarici in med zaključkom nakupa". Podan glede na najmanjšo enoto valute.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Podatki cene, podani glede na najmanjšo enoto valute.

en: Price display suffix
sl_SI: Prikaz pripone cene

en: Price formatted in HTML.
sl_SI: Cene formatirane v HTML-ju.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Cena te stopnje dostave z uporabljeno najmanjšo enoto valute.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
sl_SI: Predpona cene za valuto, ki se lahko uporabi za oblikovanje vrnjenih cen.

en: Price range, if applicable.
sl_SI: Cenovni razpon, če obstaja.

en: Price string formatted as HTML.
sl_SI: Niz cene oblikovan kot HTML.

en: Price:
sl_SI: Cena

en: Price: high to low
sl_SI: Cena: višja do nižje

en: Price: low to high
sl_SI: Cena: nižja proti višji

en: Prices entered with tax
sl_SI: Vnesene cene vključujejo davek

en: Pricing
sl_SI: Cena

en: Primary
sl_SI: Primeren

en: Primary Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Primary Site
sl_SI: Primarno spletišče

en: Primary site
sl_SI: Primarno spletišče

en: Prince Edward Island
sl_SI: Otok princa Edvarda

en: Print
sl_SI: Natisni

en: Print USPS and DHL labels directly from your dashboard and save on shipping.
sl_SI: Natisnite nalepke USPS in DHL neposredno z nadzorne plošče in prihranite pri dostavi.

en: Print at home
sl_SI: Natisnite doma

en: Print discounted USPS and DHL labels straight from your WooCommerce dashboard and save on shipping.
sl_SI: Natisnite znižane nalepke USPS in DHL neposredno z nadzorne plošče WooCommerce in prihranite pri dostavi.

en: Print labels from 80+ carriers
sl_SI: Tiskajte nalepke več kot 80 prevoznikov

en: Print labels from Royal Mail, Parcel Force, DPD, and many more
sl_SI: Tiskajte nalepke podjetij Royal Mail, Parcel Force, DPD in mnogih drugih

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
sl_SI: Natisnite dostavne etikete z vtičnikom %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Print shipping labels with WooCommerce Shipping
sl_SI: Natisnite dostavne nalepke z WooCommerce Shipping

en: Priority
sl_SI: Prioriteta

en: Priority of recommendation.
sl_SI: Prednost priporočil.

en: Priority.
sl_SI: Prednost.

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Privacy Policy
sl_SI: Izjava o zasebnosti

en: Privacy Policy Guide
sl_SI: Vodnik po pravilniku o zasebnosti.

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
sl_SI: Nastavitev strani s Pravilnikom o zasebnosti uspešno posodobljena. Zapomnite si, da <a href="%s">posodobite vaše menije</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
sl_SI: Stran s Pravilnikom o zasebnosti uspešno posodobljena.

en: Privacy Settings
sl_SI: Nastavitve zasebnosti

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
sl_SI: Vodnik po pravilniku

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Privacy policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti

en: Private
sl_SI: Zasebno

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zaseben <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zasebna <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zasebni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zasebnih <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
sl_SI: Zasebni ključ:

en: Private note
sl_SI: Zasebna opomba

en: Private post
sl_SI: Privatna objava

en: Private: %s
sl_SI: Zasebno: %s

en: Privately Published
sl_SI: Zasebna objava

en: Pro Tip:
sl_SI: Pro namig:

en: Proceed
sl_SI: Nadaljuj

en: Proceed to PayPal
sl_SI: Nadaljujte na PayPal

en: Proceed to checkout
sl_SI: Nadaljuj na blagajno

en: Process orders in just a few clicks
sl_SI: Obdelajte naročila v samo nekaj klikih

en: Process payments and prevent fraud
sl_SI: Procesiraj plačila in prepreči zlorabo

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
sl_SI: Pocesirajte dejanje zdaj, kot da bi bilo del vrste

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
sl_SI: Obdelajte vaša naročila na poti. %1$sPrenesite aplikacijo%2$s.

en: Processing
sl_SI: V obdelavi

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
sl_SI: Obdelava naročila

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Product / Variation
sl_SI: Izdelek / različica

en: Product / Variation title
sl_SI: Naslov izdelka / različice

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
sl_SI: Izdelek %s

en: Product Catalog
sl_SI: Katalog izdelkov

en: Product Categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Product Category Link
sl_SI: Povezava kategorije izdelka

en: Product Export
sl_SI: Izvoz izdelka

en: Product ID or SKU is required
sl_SI: ID ali šifra izdelka je obvezna

en: Product ID or SKU is required.
sl_SI: ID ali šifra izdelka je obvezna.

en: Product ID provided does not match this line item
sl_SI: Podani ID izdelka se ne ujema z elementom

en: Product ID.
sl_SI: ID izdelka.

en: Product IDs
sl_SI: ID-ji izdelkov

en: Product Images
sl_SI: Slike izdelkov

en: Product Import
sl_SI: Uvoz izdelka

en: Product Link
sl_SI: Povezava izdelka

en: Product Price
sl_SI: Cena izdelka

en: Product Reviews
sl_SI: Mnenja o izdelkih

en: Product SKU
sl_SI: Šifra izdelka

en: Product SKU.
sl_SI: Šifra izdelka.

en: Product Search
sl_SI: Iskanje po izdelkih

en: Product Tag Cloud
sl_SI: Oblak oznak izdelkov

en: Product Tag Link
sl_SI: Povezava oznake izdelka

en: Product Title
sl_SI: Naziv izdelka

en: Product Type
sl_SI: Vrsta izdelka

en: Product URL
sl_SI: URL izdelka

en: Product URL.
sl_SI: URL izdelka.

en: Product and shipping
sl_SI: Izdelki in dostava

en: Product attribute base
sl_SI: Osnova atributov izdelka

en: Product attributes are easy to use.
sl_SI: Atributi izdelka so enostavni za uporabo.

en: Product attributes lookup table
sl_SI: Iskalna tabela atributov izdelka

en: Product attributes lookup table data is regenerating
sl_SI: Iskalna tabela atributov izdelka se poustvarja

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
sl_SI: Opravilo poustvaritve iskalne tabele atributov izdelka je bilo prekinjeno.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
sl_SI: Opravilo poustvaritve iskalne tabele atributov izdelka se nadaljuje.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
sl_SI: Zmožnosti atributov izdelka ustrezajo mojim potrebam.

en: Product attributes.
sl_SI: Atributi izdelka.

en: Product backorder
sl_SI: Izdelek brez zaloge

en: Product catalog
sl_SI: Katalog izdelkov

en: Product categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Product categories detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o kategorijah izdelkov.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
sl_SI: Tu lahko urejate kategorije izdelkov vaše trgovine. Za spremembo vrstnega reda kategorij na uporabniških straneh uporabite metodo "povleci in spusti". Če želite videti več kategorij, kliknite na "Nastavitve pogleda" na desni na vrhu strani.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Kategorije izdelkov, na katerih je mogoče unovčiti kupon, ali katere morajo biti košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Kategorije izdelkov, na katerih ni mogoče unovčiti kupona, ali kateri ne smejo biti v košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: Product category IDs.
sl_SI: ID-ji kategorij izdelka.

en: Product category base
sl_SI: Osnova kategorije izdelka

en: Product category parent is invalid
sl_SI: Nadrejena kategorija izdelka je neveljavna

en: Product count
sl_SI: Število izdelkov

en: Product created
sl_SI: Izdelek je ustvarjen

en: Product creation failed, could not find original product: %s
sl_SI: Izdelka ni bilo mogoče ustvariti, ker ni mogoče najti izvirnega izdelka: %s

en: Product data
sl_SI: Podatki izdelka

en: Product deleted
sl_SI: Izdelek je izbrisan

en: Product description
sl_SI: Opis izdelka

en: Product description.
sl_SI: Opis izdelka.

en: Product dimensions.
sl_SI: Dimenzije izdelka.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
sl_SI: Prikaz, razvrščanje in poročila o izdelkih bodo do zaključka morda nenatančni. Trajalo bo nekaj minut, to obvestilo pa bo ob zaključku izginilo.

en: Product download files detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o prenosih datotek izdelkov.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
sl_SI: Selitev prenosa izdelka: %1$s (za izdelek %1$d) ni bilo mogoče dodati na seznam dovoljenih map za prenos.

en: Product downloads detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o prenosih izdelkov.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
sl_SI: Trajno izbriši

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sl_SI: Osnutek izdelka posodobljen. <a target="_blank" href="%s">Predogled izdelka</a>

en: Product external URL. Only for external products.
sl_SI: Zunanji URL izdelka. Izključno za zunanje izdelke.

en: Product external button text. Only for external products.
sl_SI: Besedilo gumba zunanjega izdelka. Izključno za zunanje izdelke.

en: Product full description in HTML format.
sl_SI: Poln opis izdelka v obliki HTML.

en: Product gallery
sl_SI: Galerija izdelka

en: Product height (%s).
sl_SI: Višina izdelka (%s).

en: Product image
sl_SI: Slika izdelka

en: Product image.
sl_SI: Slika izdelka.

en: Product inventory quantity.
sl_SI: Količina zaloge izdelka.

en: Product inventory status.
sl_SI: Stanje zaloge izdelka.

en: Product inventory threshold for low stock.
sl_SI: Meja zaloge izdelkov za nizko zalogo.

en: Product is invalid.
sl_SI: Izdelek je neveljaven.

en: Product length (%s).
sl_SI: Dolžina izdelka (%s).

en: Product link.
sl_SI: Povezava izdelka.

en: Product lookup tables
sl_SI: Iskalne tabele za izdelke

en: Product low in stock
sl_SI: Zadnji kosi na zalogi

en: Product name
sl_SI: Naziv izdelka

en: Product name.
sl_SI: Naziv izdelka.

en: Product on sale
sl_SI: Izdelki v akciji

en: Product out of stock
sl_SI: Izdelek ni na zalogi

en: Product parent ID.
sl_SI: ID nadrejenega izdelka.

en: Product parent name.
sl_SI: Ime nadrejenega izdelka.

en: Product permalinks
sl_SI: Trajne povezave izdelka

en: Product price.
sl_SI: Cena izdelka.

en: Product promotion
sl_SI: Promocija izdelka

en: Product properties should not be accessed directly.
sl_SI: Lastnosti izdelka ne smejo biti neposredno dostopne.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
sl_SI: Izdelek objavljen. %1$sOgled izdelka%2$s

en: Product quantity
sl_SI: Količina izdelka

en: Product quantity is required.
sl_SI: Količina izdelka je obvezna.

en: Product quantity must be a positive float.
sl_SI: Količina izdelkov mora biti pozitivno decimalno število.

en: Product rating
sl_SI: Ocena izdelka

en: Product ratings
sl_SI: Ocene izdelkov

en: Product regular price.
sl_SI: Redna cena izdelka.

en: Product restored
sl_SI: Izdelek obnovljen

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
sl_SI: Polje za oceno izdelka presega dovoljeno dolžino.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
sl_SI: Mnenja o izdelkih lahko zdaj upravljate v Izdelki > Mnenja.

en: Product reviews have moved!
sl_SI: Mnenja o izdelku so bila premaknjena!

en: Product sale price.
sl_SI: Akcijska cena izdelka.

en: Product saved.
sl_SI: Izdelek shranjen.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sl_SI: Izdelek načrtovan za: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Predogled izdelka</a>

en: Product search
sl_SI: Iskanje po izdelkih

en: Product shipping class parent is invalid
sl_SI: Nadrejeni razred dostave izdelka je neveljaven

en: Product shipping classes
sl_SI: Razredi dostave izdelkov

en: Product short description
sl_SI: Kratek opis izdelka

en: Product short description in HTML format.
sl_SI: Kratek opis izdelka v obliki HTML.

en: Product short description.
sl_SI: Kratek opis izdelka.

en: Product slug.
sl_SI: Ključ izdelka.

en: Product status (post status).
sl_SI: Status izdelka (post status).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sl_SI: Izdelek predložen. <a target="_blank" href="%s">Predogled izdelka</a>

en: Product tag base
sl_SI: Osnova oznake izdelka

en: Product tags
sl_SI: Oznake izdelkov

en: Product template name.
sl_SI: Ime predloge izdelka.

en: Product title
sl_SI: Naziv izdelka

en: Product transients cleared
sl_SI: Transienti izdelkov počiščeni

en: Product type name.
sl_SI: Naziv tipa izdelka.

en: Product type.
sl_SI: Vrsta izdelka.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
sl_SI: Vrste izdelkov določajo razpoložljive podrobnosti in atribute izdelka, kot so datoteke za prenos in različice. Uporabljajo se tudi za analitiko in upravljanje zalog.

en: Product updated
sl_SI: Izdelek je posodobljen

en: Product updated.
sl_SI: Izdelek posodobljen.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
sl_SI: Izdelek posodobljen. %1$sOgled izdelka%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
sl_SI: Atributi različice izdelka, če obstajajo.

en: Product variations
sl_SI: Različice izdelka

en: Product variations IDs.
sl_SI: ID-ji različic izdelka.

en: Product weight (%s).
sl_SI: Teža izdelka (%s).

en: Product width (%s).
sl_SI: Širina izdelka (%s).

en: Product(s)
sl_SI: Izdelek(i)

en: Products
sl_SI: Izdelki

en: Products by Rating list
sl_SI: Seznam izdelkov po oceni

en: Products detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o izdelkih.

en: Products list
sl_SI: Seznam izdelkov

en: Products navigation
sl_SI: Navigacija izdelkov

en: Products per row
sl_SI: Izdelki na vrstico

en: Products sold
sl_SI: Prodanih izdelkov

en: Products sold.
sl_SI: Prodani izdelki.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Izdelki označeni z &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Izdelki, na katerih je mogoče unovčiti kupon, ali kateri morajo biti košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Izdelki, na katerih ni mogoče unovčiti kupona, ali kateri ne smejo biti v košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: Products totals.
sl_SI: Skupek produktov.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
sl_SI: Izdelki, ki ste si jih ogledali: uporabili bomo, npr. da vam prikažemo izdelke, ki ste si jih nedavno ogledali

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Profile &rarr;
sl_SI: Profil &rarr;

en: Profile Picture
sl_SI: Profilna Slika

en: Profile Setup Wizard
sl_SI: Čarovnik za nastavitev profila

en: Profile links
sl_SI: Povezave profila

en: Profile updated.
sl_SI: Profil je posodobljen.

en: Promoted
sl_SI: Izpostavljeno

en: Properties of the main product image.
sl_SI: Lastnosti glavne slike izdelka.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
sl_SI: Zaščitite vašo trgovino WooCommerce z Jetpack Backup.

en: Protect your store from unauthorized access.
sl_SI: Zavarujte vašo trgovino pred napooblaščenim dostopom

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
sl_SI: Komentarji so zaščiteni. Vnesite geslo za pregled komentarjev.

en: Protected: %s
sl_SI: Zaščiteno z geslom:%s

en: Provided order currency is invalid.
sl_SI: Uporabljena valuta naročila je neveljavna.

en: Province
sl_SI: Pokrajina

en: Prykarpattia
sl_SI: Prikarpatija

en: Public
sl_SI: Javno

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Javno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Javni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Javna <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Javnih <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
sl_SI: Uporabniško ime

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
sl_SI: Ročnik javnih skript in skript urejevalnika. OPUŠČENO: namesto tega uporabite `script_handles`.

en: Public facing and editor script handles.
sl_SI: Ročice skripta za začelje in urejevalnik.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
sl_SI: Ročnik javnih slogov in slogov urejevalnika. OPUŠČENO: namesto tega uporabite `style_handles`.

en: Public facing and editor style handles.
sl_SI: Ročice sloga za začelje in urejevalnik.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
sl_SI: Ročnik javnih skript. OPUŠČENO: namesto tega uporabite `view_script_handles`.

en: Public facing script handles.
sl_SI: Javne ročice skripta.

en: Public text domain.
sl_SI: Javna besedilna domena.

en: Public, Sticky
sl_SI: Javno, zasidrano

en: Publicize
sl_SI: Objavi

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Publish <b>immediately</b>
sl_SI: Objavi <b>takoj</b>

en: Publish Settings
sl_SI: Nastavitve objav

en: Publish geolocation data with status updates.
sl_SI: Objavi lokacijo

en: Publish on: %s
sl_SI: Objavi dne: %s

en: Published
sl_SI: Objavljeno

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Objavljen <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Objavljena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Objavljeni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Objavljenih  <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
sl_SI: Objavil %s

en: Published on: %s
sl_SI: Objavljeno dne: %s

en: Publishing
sl_SI: Objavljanje

en: Publishing Soon
sl_SI: Kmalu objavljeno

en: Publishing…
sl_SI: Objavljanje ...

en: Puerto Rico
sl_SI: Portoriko

en: Punjab
sl_SI: Pandžab

en: Purchase
sl_SI: Kupi

en: Purchase & install now
sl_SI: Kupi in namesti zdaj

en: Purchase note
sl_SI: Obvestilo ob nakupu

en: Purchased Downloads
sl_SI: Kupljeni prenosi

en: Purchases
sl_SI: Naročnine

en: Purple
sl_SI: Vijolična

en: Pyongyang
sl_SI: Pjongjang

en: QRCode
sl_SI: Koda QR

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Qatari riyal
sl_SI: Katarski rial

en: Qinghai / 青海
sl_SI: Činghaj / 青海

en: Qom (قم)
sl_SI: Kom (قم)

en: Qostanay
sl_SI: Kostanaj

en: Qty
sl_SI: Količina

en: Quantity
sl_SI: Količina

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
sl_SI: Zaloga

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
sl_SI: Količina na zalogi, če je zaloga nizka, ali null, če ni na voljo.

en: Quantity of orders made by the customer.
sl_SI: Količina naročil stranke.

en: Quantity of the item in the current package.
sl_SI: Količina predmeta v trenutnem paketu.

en: Quantity of this item in the cart.
sl_SI: Količina izdelka v vozičku.

en: Quantity of this item to add to the cart.
sl_SI: Količina tega predmeta za dodajanje v košarico.

en: Quantity ordered.
sl_SI: Naročena količina.

en: Query parameter not permitted: %s
sl_SI: Parameter poizvedbe ni dovoljen: %s

en: Query type
sl_SI: Vrsta poizvedbe

en: Questions?
sl_SI: Vprašanja

en: Quick Draft
sl_SI: Hitri osnutek

en: Quick Edit
sl_SI: Hitro urejanje

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
sl_SI: Hitro uredi &#8220;%s&#8221; medvrstično

en: Quick edit this comment inline
sl_SI: Hitro uredi ta komentar medvrstično

en: Quick edit this review inline
sl_SI: Hitro znotrajvrstično urejanje tega mnenja

en: Quick&nbsp;Edit
sl_SI: Hitro&nbsp;urejanje

en: Quickly bulk print labels
sl_SI: Hitro množično tiskanje nalepk

en: Quote
sl_SI: Citiraj

en: Quotes
sl_SI: Citati

en: Qyzylorda
sl_SI: Kyzylorda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
sl_SI: R &#8212; Primerno za starejše od sedemnajst let

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
sl_SI: REST API %1$s bi moral biti polje polj. Vrednost, ki ni polje, odkrita za %2$s.

en: REST API Endpoint: %s
sl_SI: Končna točka REST API-ja: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
sl_SI: Odziv REST API: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
sl_SI: Razpoložljivost REST API-ja

en: REST API enabled?
sl_SI: REST API omogočen?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
sl_SI: Na dejanju %s morajo biti registrirane poti REST API-ja.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
sl_SI: Uporabljena različica REST API-ja v webhook poizvedbah.

en: REST base route for the post type.
sl_SI: REST korenska pot za tip prispevka.

en: REST base route for the taxonomy.
sl_SI: REST korenska pot za taksonomijo.

en: REST namespace route for the taxonomy.
sl_SI: Imenski prostor poti REST za taksonomijo.

en: REST route's namespace for the post type.
sl_SI: Imenski prostor poti REST za vrsto prispevka.

en: REST search handlers must extend the %s class.
sl_SI: Ročniki iskanja REST morajo razširiti razred %s.

en: RSS Address
sl_SI: Naslov vira RSS

en: RSS Error:
sl_SI: RSS napaka:

en: RSS Feed
sl_SI: Vir RSS

en: RTL Language Support
sl_SI: Jezikovna podpora RTL

en: Rajasthan
sl_SI: Radžastan

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Random Order
sl_SI: Naključna razvrstitev

en: Randomize answer order
sl_SI: Naključni vrstni red odgovorov

en: Randomize suggested headers
sl_SI: Naključno razporedi preglagane glave

en: Randomize uploaded headers
sl_SI: Naključno razporedi naložene glave

en: Randomizing suggested headers
sl_SI: Naključno razporejam predlagane glave

en: Randomizing uploaded headers
sl_SI: Naključno razporejam naložene glave

en: Rangoon
sl_SI: Yangon

en: Rate
sl_SI: Stopnja

en: Rate %
sl_SI: Stopnja %

en: Rate This
sl_SI: Oceni

en: Rate code
sl_SI: Koda stopnje

en: Rate name
sl_SI: Naziv stopnje

en: Rate this:
sl_SI: Ocena:

en: Rate&hellip;
sl_SI: Ocenite&hellip;

en: Rate&nbsp;%
sl_SI: Stopnja&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
sl_SI[0]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s stranke
sl_SI[1]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s strank
sl_SI[2]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s strank
sl_SI[3]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s strank

en: Rated %s out of 5
sl_SI: Ocenjeno %s od 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
sl_SI: Davčne stopnje bodo nastavljive, davki pa bodo izračunani med zaključkom nakupa.

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Rating Results <a href="%s" class="add-new-h2">Settings</a>
sl_SI: Rezultati ocene: <a href="%s" class="add-new-h2">Nastavitve</a>

en: Ratings
sl_SI: Ocene

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
sl_SI: Surova vrednost velikosti mora biti niz, celo število ali plavajoča vrednost.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
sl_SI: Surova nezaokrožena vrednost uporabljena v izračunih. Ponujena z višjo stopnjo natančnosti kot valuta.

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
sl_SI: Razavi Horasan (خراسان رضوی)

en: Re-adding...
sl_SI: Ponovno dodajanje...

en: Re-enter new password
sl_SI: Ponovno vnesite novo geslo

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
sl_SI: Dosezite milijone dejavnih kupcev v Googlu z brezplačnimi seznami izdelkov in oglasi.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
sl_SI: Dosezite več kupcev in povečajte prodajo v vaši trgovini. Povežite se z Googlom, da objavite vaše izdelke brezplačno in zaženete plačljive oglaševalske kampanje.

en: Reach out to customers
sl_SI: Dosežite stranke

en: Reach your customers with MailPoet
sl_SI: Dosezite vaše stranke z MailPoetom

en: Read
sl_SI: Branje

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Read More %s
sl_SI: Nadaljuj z branjem %s

en: Read More...
sl_SI: Preberi več...

en: Read all about it
sl_SI: Preberite si več o tem

en: Read more
sl_SI: Več o tem

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Preberite si več o &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more of this post
sl_SI: Nadaljujte z branjem te objave

en: Read more&hellip;
sl_SI: Preberi več&hellip;

en: Read more.
sl_SI: Preberi več.

en: Read more...
sl_SI: Preberi več...

en: Read more:
sl_SI: Preberi več:

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
sl_SI: Preberite si članek o <a href="%s" target="_blank">razhroščevanju omrežja WordPress</a>. Nekateri tamkajšnji namigi vam bodo morda pomagali ugotoviti, kaj je šlo narobe.

en: Read/Write
sl_SI: Branje/pisanje

en: Reader
sl_SI: Bralnik

en: Reading
sl_SI: Branje

en: Reading Settings
sl_SI: Nastavitve branja

en: Ready to launch your store?
sl_SI: Ali ste pripravljeni na zagon vaše trgovine?

en: Ready to start selling something awesome?
sl_SI: Ali ste pripravljeni na začetek prodaje?

en: Ready!
sl_SI: Pripravljeni!

en: Reason for failure
sl_SI: Razlog za neuspeh

en: Reason for refund (optional):
sl_SI: Razlog vračila (opcijsko):

en: Reason for refund.
sl_SI: Razlog vračila.

en: Reasons you'll love Jetpack
sl_SI: Zakaj imate radi Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
sl_SI: Prerazporedite uporabnikove prispevke in povezave izbrisanega uporabnika temu uporabnikovemu IDju.

en: Recalculate
sl_SI: Preračunaj

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
sl_SI: Preračunaj znesek? To bo preračunalo davek glede na državo plačnika (ali državo trgovine) in posodobilo zneske.

en: Receipt
sl_SI: Potrdilo

en: Receipt ID:
sl_SI: ID potrdila

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
sl_SI: Prejemajte e-poštna obvestila z dodatnimi navodili za dokončanje osnovne nastavitve trgovine in koristnimi vpogledi

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
sl_SI: Prejeto obvestilo PDT za drug račun: %1$s. ID naročila: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
sl_SI: Prejeto obvestilo PDT za naročilo %1$d na končni točki za naročilo %2$d.

en: Receiver email
sl_SI: E-mail prejemnika

en: Recent
sl_SI: Nedaven

en: Recent Comments
sl_SI: Nedavni komentarji

en: Recent Posts
sl_SI: Zadnje objave

en: Recent Product Reviews
sl_SI: Nazadnje ocenjeni izdelki

en: Recent orders
sl_SI: Nedavna naročila

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
sl_SI: Zadnje objave od blogih in spletnih mest, ki jih spremljate, bodo prikazane tukaj.

en: Recent reviews
sl_SI: Zadnja mnenja

en: Recently Published
sl_SI: Pred kratkim objavljeno

en: Recently Viewed Products
sl_SI: Nedavno ogledani izdelki

en: Recently Viewed Products list
sl_SI: Seznam nedavno ogledanih izdelkov

en: Recently updated
sl_SI: Nedavno posodobljeno

en: Recipient(s)
sl_SI: Prejemnik(i)

en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

en: Recommended for All WooCommerce Stores
sl_SI: Priporočeno za vse WooCommerce trgovine

en: Recount terms
sl_SI: Ponovno preštej izraze

en: Recovery Mode &#8212; %s
sl_SI: Način obnove &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
sl_SI: Obnovitveni način ni inicializiran.

en: Recovery SMS number
sl_SI: Obnovitvena SMS številka

en: Recovery email address
sl_SI: Obnovitveni e-naslov

en: Recovery key expired.
sl_SI: Obnovitveni ključ je potekel.

en: Recurrence
sl_SI: Ponovitev

en: Red
sl_SI: Rdeča

en: Red Sea
sl_SI: Rdeče morje

en: Redirect only
sl_SI: Samo preusmeri

en: Redirect only (Insecure)
sl_SI: Samo preusmeritev (ni varno)

en: Redirect to the cart page after successful addition
sl_SI: Preusmeri na stran košarice po uspešnem dodajanju

en: Redo
sl_SI: Obnovi

en: Reduced rate
sl_SI: Znižana stopnja

en: Referrers
sl_SI: Posredniki

en: Reflect your fashionable style.
sl_SI: Odražajte vaš modni stil.

en: Refresh stats
sl_SI: Osveži statistiko

en: Refreshed stats for %s
sl_SI: Osveži statistiko za %s

en: Refund
sl_SI: Vračilo denarja

en: Refund #%1$s - %2$s
sl_SI: Povrni #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
sl_SI: Povrnitev #%1$s - %2$s s strani %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
sl_SI: Povrni %1$s preko %2$s

en: Refund %s manually
sl_SI: Ročno povrni %s

en: Refund &ndash; %s
sl_SI: Povrni &ndash; %s

en: Refund ID.
sl_SI: ID vračila.

en: Refund amount
sl_SI: Znesek vračila

en: Refund amount is required.
sl_SI: Zahtevan znesek zahtevanega vračila.

en: Refund amount must be greater than zero.
sl_SI: Znesek vračila mora biti večji od nič.

en: Refund amount must be positive.
sl_SI: Vrednost zahtevanega vračila mora biti pozitivna.

en: Refund amount.
sl_SI: Znesek vračila.

en: Refund failed.
sl_SI: Vračilo ni uspelo.

en: Refund reason.
sl_SI: Razlog vračila.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
sl_SI: Povrnite elemente zgoraj. To bo prikazalo skupni znesek za vračilo.

en: Refund total.
sl_SI: Skupni znesek vračila.

en: Refunded
sl_SI: Povrnjeno

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
sl_SI: Povrnjeno %1$s - ID vračila: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
sl_SI: Povrnjeno naročilo

en: Refunds
sl_SI: Vračila

en: Regenerate
sl_SI: Poustvari

en: Regenerate data message.
sl_SI: Poustvari sporočilo podatkov.

en: Regenerate download permissions
sl_SI: Obnovi dovoljenja prenosa

en: Regenerate shop thumbnails
sl_SI: Poustvari sličice trgovine

en: Regenerate the product attributes lookup table
sl_SI: Poustvari iskalno tabelo atributov izdelka

en: Regenerating images for attachment ID: %s
sl_SI: Poustvarjanje slik za ID priponke: %s

en: Regeneration status.
sl_SI: Stanje poustvaritve.

en: Region
sl_SI: Regija

en: Region(s)
sl_SI: Regija(e)

en: Region.
sl_SI: Regija.

en: Register
sl_SI: Registriraj se

en: Register Another Blog &raquo;
sl_SI: Registriraj drug blog &raquo;

en: Register Now
sl_SI: Registrirajte se zdaj

en: Registered schema for %s
sl_SI: Registrirana shema za %s

en: Registers whether the note is deleted or not
sl_SI: Registrira, če je opomba izbrisana ali ne

en: Registers whether the note is read or not
sl_SI: Registrira, ali je opomba prebrana ali ne

en: Registration complete. Please check your email.
sl_SI: Registracija je končana. Preverite vašo e-pošto.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
sl_SI: Potrditev registracije bo poslana na vaš e-poštni naslov.

en: Registration date for the user.
sl_SI: Datum registracije uporabnika.

en: Registration privacy policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti za registracijo

en: Regular price
sl_SI: Redna cena

en: Regular price (%s)
sl_SI: Redna cena (%s)

en: Regular product price.
sl_SI: Redna cena izdelka.

en: Related
sl_SI: Povezano

en: Related Posts
sl_SI: Sorodne objave

en: Related posts
sl_SI: Povezane objave

en: Related products
sl_SI: Podobni izdelki

en: Relationship
sl_SI: Razmerje

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
sl_SI: em-i

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
sl_SI: rem-i

en: Released: %d.
sl_SI: Izdano: %d.

en: Relevance
sl_SI: Ustreznost

en: Remember Me
sl_SI: Zapomni si me

en: Remember me
sl_SI: Zapomni si me

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
sl_SI: Ne pozabite klikniti Posodobi, da shranite vnesene ali spremenjene metapodatke.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
sl_SI: Ko končate, ne pozabite klikniti gumba Dodaj novega uporabnika na dnu tega zaslona.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
sl_SI: Ko končate, ne pozabite klikniti gumba Posodobi profil.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
sl_SI: Pomnite: ko je spletišče izbrisano, ga ni več mogoče obnoviti.

en: Remind Me Later
sl_SI: Opomni me kasneje

en: Remind me later
sl_SI: Opomni me kasneje

en: Remote GET response.
sl_SI: Oddaljeni odgovor GET.

en: Remote GET successful?
sl_SI: Oddaljeni GET uspešen?

en: Remote POST response.
sl_SI: Oddaljeni odgovor POST.

en: Remote POST successful?
sl_SI: Oddaljeni POST uspešen?

en: Remote get
sl_SI: Oddaljeni get

en: Remote post
sl_SI: Oddaljeni post

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove %(productName)s
sl_SI: Odstranite %(productName)s

en: Remove %s from cart
sl_SI: Odstrani %s iz košarice

en: Remove Background Image
sl_SI: Odstrani sliko ozadja

en: Remove Header Image
sl_SI: Odstrani sliko glave

en: Remove Image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
sl_SI: Odstrani element menija: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
sl_SI: Odstrani izbrane predmete

en: Remove Users from Site
sl_SI: Odstrani uporabnike s spletišča

en: Remove access to downloads on request
sl_SI: Odstrani dostop do prenosov na zahtevo

en: Remove audio source
sl_SI: Odstrani avdio vir

en: Remove filter
sl_SI: Odstrani filter

en: Remove image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Remove item
sl_SI: Odstrani postavko

en: Remove legacy coupon menu
sl_SI: Odstrani zastarel meni kuponov

en: Remove link
sl_SI: Odstrani povezavo

en: Remove personal data
sl_SI: Odstrani osebne podatke

en: Remove personal data from orders on request
sl_SI: Odstrani osebne podatke iz naročil na zahtevo

en: Remove poster image
sl_SI: Odstrani poster sliko

en: Remove product image
sl_SI: Odstrani sliko izdelka

en: Remove selected account(s)
sl_SI: Odstrani izbran račun(e)

en: Remove selected row(s)
sl_SI: Odstrani vrstico(e)

en: Remove this URL
sl_SI: Odstrani ta URL

en: Remove this attribute?
sl_SI: Odstrani ta atribut?

en: Remove this image
sl_SI: Odstrani to sliko

en: Remove this item meta?
sl_SI: Odstrani meta podatek tega elementa?

en: Remove video source
sl_SI: Odstrani video vir

en: Removed
sl_SI: Odstranjeno

en: Removed %s.
sl_SI: Odstranjen %s.

en: Removed access to downloadable files.
sl_SI: Odstranjen dostop do prenosljivih datotek.

en: Removed customer "%s"
sl_SI: Odstranjena stranka "%s"

en: Removed payment token "%d"
sl_SI: Odstranjen plačilni žeton "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
sl_SI[0]: Osebni podatki odstranjeni iz %s naročila.
sl_SI[1]: Osebni podatki odstranjeni iz %s naročil.
sl_SI[2]: Osebni podatki odstranjeni iz %s naročil.
sl_SI[3]: Osebni podatki odstranjeni iz %s naročil.

en: Removed personal data from order %s.
sl_SI: Osebni podatki so bili odstranjeni iz naročila %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
sl_SI: Odstrani vse obstoječe vnose s seznama dovoljenih map za prenos izdelkov.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
sl_SI: Ročna odstranitev %1$s bo izzvala opomine PHP. Uporabite raje filter %2$s.

en: Removing and Reusing
sl_SI: Odstranjevanje in ponovna uporaba

en: Removing the current plugin&#8230;
sl_SI: Odstranjevanje trenutnega vtičnika &#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
sl_SI: Odstranjevanje stare različice prevoda &#8230;

en: Removing...
sl_SI: Odstranjevanje ...

en: Render response in a particular format.
sl_SI: Ustvari odgovor v določenem formatu.

en: Renew
sl_SI: Obnovi

en: Renew Now
sl_SI: Obnovi zdaj

en: Renew Subscription
sl_SI: Obnovi naročnino

en: Renew now
sl_SI: Obnovite sedaj

en: Reorder
sl_SI: Prerazporedi

en: Reorder menu items
sl_SI: Preurejanje menija

en: Reorder mode closed
sl_SI: Način za preurejanje zaključen

en: Reorder mode enabled
sl_SI: Način za preurejanje je omogočen

en: Reorder widgets
sl_SI: Razporedi gradnike

en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Repeat Background Image
sl_SI: Ponavljajoča slika ozadja

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Repeat New Password
sl_SI: Ponovite novo geslo

en: Repeat Password
sl_SI: Ponovite geslo

en: Repeat Voting
sl_SI: Ponovni glasovanje

en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

en: Replace audio
sl_SI: Zamenjaj zvok

en: Replace image
sl_SI: Zamenjaj sliko

en: Replace video
sl_SI: Zamenjaj video

en: Replies
sl_SI: Odgovori

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: Reply to %s
sl_SI: Odgovori %s

en: Reply to Comment
sl_SI: Odgovori na komentar

en: Reply to this comment
sl_SI: Odgovori na ta komentar

en: Reply to this review
sl_SI: Odgovorite na mnenje

en: Report a bug
sl_SI: Posredujte napako

en: Report period.
sl_SI: Obdobje poročila.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
sl_SI: Načrtovalniki sinhronizacije poročil morajo biti izpeljani iz razreda Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Report table data is being deleted.
sl_SI: Poteka brisanje podatkov tabele s poročili.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
sl_SI: Poteka ponovno izgrajevanje podatkov tabele s poročili. Počakajte nekaj časa, da se podatki v celoti ustvarijo.

en: Report this post
sl_SI: Prijavite ta prispevek

en: Reports
sl_SI: Poročila

en: Reports data grouped by intervals.
sl_SI: Podatki poročil združeni po intervalih.

en: Reports data grouped by segment condition.
sl_SI: Podatki poročil združeni po pogoju odseka.

en: Request Feedback
sl_SI: Zahtevaj povratne informacije

en: Request added successfully.
sl_SI: Zahteva uspešno dodana.

en: Request body.
sl_SI: Telo zahteve.

en: Request headers.
sl_SI: Glave zahteve.

en: Requested
sl_SI: Zahtevano

en: Requester
sl_SI: Prosilec

en: Required
sl_SI: Obvezno

en: Required PHP version
sl_SI: Zahtevana različica PHP-ja

en: Required WordPress version
sl_SI: Zahtevana različica WordPressa

en: Required and recommended modules are installed
sl_SI: Zahtevani in priporočeni moduli so nameščeni

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
sl_SI: Označena so zahtevana polja; ostala so neobvezna. Podatki o profilu bodo prikazani le, če je vaša tema tako nastavljena.

en: Required fields are marked %s
sl_SI: %s označuje zahtevana polja

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sl_SI: Obvezno mora biti true, saj vir ne podpira brisanja.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
sl_SI: Mora biti vključeno, saj revizij ni možno začasno izbrisati.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
sl_SI: Mora biti vključeno, saj izrazov ni možno začasno izbrisati.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
sl_SI: Mora biti vključeno, saj uporabnike ni možno začasno izbrisati.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
sl_SI: Zahtevano za ustvaritev gesla aplikacije, ne pa za posodobitev uporabnika.

en: Requirements
sl_SI: Zahteve

en: Requirements Not Met
sl_SI: Zahtevam ni zadoščeno

en: Resend confirmation requests
sl_SI: Ponovno pošlji zahteve za potrditev

en: Resend new order notification
sl_SI: Ponovno pošlji e-sporočilo o novem naročilu

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Reset Image
sl_SI: Ponastavi sliko

en: Reset Password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Reset filter
sl_SI: Ponastavi filter

en: Reset password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Reset to defaults
sl_SI: Ponastavi na privzeto

en: Resource cannot be created.
sl_SI: Vira ni mogoče ustvariti.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
sl_SI: Vira ni mogoče ustvariti. Prepričajte se, da sta "naročilo" in "ime" prisotni.

en: Resource does not exist.
sl_SI: Vir ne obstaja.

en: Resource does not support trashing.
sl_SI: Vira ni mogoče izbrisati.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sl_SI: Odzovi se na prošnje, vključno z vračili in pritožbami

en: Response
sl_SI: Odgovor

en: Response to %s
sl_SI: Odgovor na %s

en: Responses
sl_SI: Odgovori

en: Responses to %s
sl_SI: Odgovori na %s

en: Responsive Layout
sl_SI: Odzivna postavitev

en: Restock refunded items
sl_SI: Obnovi zalogo povrnjenih izdelkov

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
sl_SI: Obnovi &#8220;%s&#8221; iz smeti

en: Restore Original Header Image
sl_SI: Obnovi izvirno sliko glave

en: Restore Original Image
sl_SI: Obnovi izvirno sliko

en: Restore This Autosave
sl_SI: Obnovi to samodejno shranjeno revizijo

en: Restore This Revision
sl_SI: Obnovi to različico

en: Restore from Trash
sl_SI: Obnovi iz smeti

en: Restore image
sl_SI: Obnovi sliko

en: Restore last draft
sl_SI: Obnovi zadnji osnutek

en: Restore original image
sl_SI: Obnovi izvirno sliko

en: Restore the backup
sl_SI: Obnovi varnostno kopijo

en: Restore the backup.
sl_SI: Obnovi varnostno kopijo.

en: Restore this comment from the Trash
sl_SI: Obnovi ta element iz smeti

en: Restore this comment from the spam
sl_SI: Obnovi ta komentar iz neželenih vsebin

en: Restore this item from the Trash
sl_SI: Obnovi ta element iz smeti

en: Restore this review from the Trash
sl_SI: Obnovi to oceno iz smeti

en: Restore this review from the spam
sl_SI: Obnovi to mnenje iz neželenih

en: Restrictions
sl_SI: Omejitve

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
sl_SI: Rezultat obdelave plačila ali napak, če še ni bilo obdelano.

en: Results
sl_SI: Rezultati

en: Results Display
sl_SI: Prikaz rezultatov

en: Results are still loading&hellip;
sl_SI: Rezultati se še vedno nalagajo &hellip;

en: Resume
sl_SI: Ponovno omogoči

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
sl_SI: Nadaljuj s poustvaritvijo iskalne tabele atributov izdelka

en: Retain cancelled orders
sl_SI: Ohrani preklicana naročila

en: Retain completed orders
sl_SI: Ohrani zaključena naročila

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sl_SI: Ohrani zaključena naročila za določen čas pred anonimizacijo osebnih podatkov v naročilih.

en: Retain failed orders
sl_SI: Ohrani neuspela naročila

en: Retain inactive accounts
sl_SI: Ohrani nedejavne račune

en: Retain pending orders
sl_SI: Ohrani naročila v obdelavi

en: Retro (Generated)
sl_SI: Retro (ustvarjena)

en: Retry
sl_SI: Poskusi znova

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
sl_SI: Ob uporabi REST API-ja vrnite predmet %1$s ali %2$s iz vašega povratnega klica.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
sl_SI: Prikaži prodajo za določen končni datum, datum mora biti v obliki %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
sl_SI: Prikaži prodajo za določen začetni datum, datum mora biti v obliki %s.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
sl_SI: Vrni privzete predloge za plačilo, ko sta možnosti woocommerce_show_marketplace_suggestions in woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden nastavljeni na ne

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
sl_SI: Vrni privzete predloge partnerjev za dostavo, ko je možnost woocommerce_show_marketplace_suggestions nastavljena na ne

en: Return to cart
sl_SI: Nazaj v košarico

en: Return to emails
sl_SI: Nazaj k e-pošti

en: Return to payments
sl_SI: Vrnitev na plačila

en: Return to shop
sl_SI: Nazaj v trgovino

en: Returning customer?
sl_SI: Stalna stranka?

en: Returning or new customer.
sl_SI: Stalna ali nova stranka.

en: Returns
sl_SI: Vračila

en: Returns number of products with each average rating.
sl_SI: Vrne število izdelkov z vsako povprečno oceno.

en: Returns number of products with each stock status.
sl_SI: Vrne število izdelkov z vsakim stanjem zaloge.

en: Returns number of products within attribute terms.
sl_SI: Vrne število izdelkov znotraj izrazov atributa.

en: Revenue
sl_SI: Prihodek

en: Reversal cancelled for order #%s
sl_SI: Storniranje je preklicano za naročilo #%s

en: Reverse order
sl_SI: Obrnjen vrstni red

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
sl_SI: Vrnite se na <strong>Nalagalnik brskalnika</strong>, tako da kliknete na povezavo pod poljem povleci in spusti.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
sl_SI: Obnavljam neobjavljene spremembe&hellip;

en: Review
sl_SI: Ocenite

en: Review Settings
sl_SI: Nastavitve Mnenj

en: Review content.
sl_SI: Vsebina mnenja.

en: Review rating (0 to 5).
sl_SI: Ocena mnenja (0 do 5).

en: Review shipping options
sl_SI: Preglejte možnosti dostave

en: Review type name.
sl_SI: Naziv tipa ocene.

en: Review your orders
sl_SI: Pregled naročil

en: Reviewer email.
sl_SI: E-pošta ocenjevalca.

en: Reviewer name.
sl_SI: Ime ocenjevalca.

en: Reviews
sl_SI: Mnenja

en: Reviews (%d)
sl_SI: Mnenja (%d)

en: Reviews average rating.
sl_SI: Povprečna ocena mnenj.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
sl_SI: Mnenja lahko oddajo samo "preverjene stranke"

en: Reviews totals.
sl_SI: Skupek ocen.

en: Revision
sl_SI: Revizija

en: Revision by %s
sl_SI: Različica uporabnika %s

en: Revision restored.
sl_SI: Različica obnovljena.

en: Revisions
sl_SI: Revizije

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
sl_SI: Različice so shranjene kopije vaših objav ali strani, ki se občasno ustvarijo, ko posodobite svojo vsebino. Rdeče besedilo na levi prikazuje odstranjeno vsebino. Zeleno besedilo na desni prikazuje dodano vsebino.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Revizij ni mogoče izbrisati. Nastavi '%s' za izbris.

en: Revisions not enabled.
sl_SI: Revizije niso omogočene.

en: Revisions: %s
sl_SI: Različice: %s

en: Revoke
sl_SI: Prekliči

en: Revoke "%s"
sl_SI: Prekliči "%s"

en: Revoke API key
sl_SI: Prekliči API ključ

en: Revoke access
sl_SI: Prekliči dostop

en: Revoke all application passwords
sl_SI: Prekliči vsa gesla za aplikacije

en: Revoke key
sl_SI: Prekliči ključ

en: Rhineland-Palatinate
sl_SI: Porenje-Pfalško

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
sl_SI: Območje bogatega besedila. Za pomoč pritisnite Alt-Shift-H

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
sl_SI: Polje z obogatenim besedilom. Stisnite Control-Option-H za pomoč.

en: Right
sl_SI: Desno

en: Right Now
sl_SI: Trenutno

en: Right Sidebar
sl_SI: Desna stranska vrstica

en: Right with space
sl_SI: Desno s presledkom

en: Rivne Oblast
sl_SI: Rivanjska oblast

en: Rivnenshchyna
sl_SI: Rovenska oblast

en: Riyadh
sl_SI: Rijad

en: RoboHash (Generated)
sl_SI: RoboHash (ustvarjeno)

en: Robots
sl_SI: Roboti

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Roles assigned to the user.
sl_SI: Vloge tega uporabnika.

en: Roles successfully reset
sl_SI: Vloge uspešno ponastavljene

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
sl_SI: Povrnitev napake: [%1$s] %2$s

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Romanian
sl_SI: Romunsko

en: Romanian leu
sl_SI: Romunski Leu

en: Rome
sl_SI: Rim

en: Rotate
sl_SI: Zavrti

en: Rotate 180&deg;
sl_SI: Zavrti za 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
sl_SI: Zavrti za 90&deg; levo

en: Rotate 90&deg; right
sl_SI: Zavrti za 90&deg; desno

en: Rotation
sl_SI: Vrtenje

en: Rotation arguments.
sl_SI: Argumenti za vrtenje.

en: Rotation type.
sl_SI: Vrsta vrtenja.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sl_SI: Davek zaokroži pri vmesnem znesku namesto zaokroževanja v vsaki vrstici

en: Rounding
sl_SI: Zaokroževanje

en: Route must be specified.
sl_SI: Pot mora biti določena.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
sl_SI: Poti morajo biti v imenskem prostoru vtičnika ali teme in izdaje.

en: Routing number
sl_SI: Routing številka

en: Row
sl_SI: Vrstica

en: Row group
sl_SI: Skupina vrstice

en: Row type
sl_SI: Tip vrstice

en: Rows
sl_SI: Vrstice

en: Rows per page
sl_SI: Vrstice na stran

en: Run
sl_SI: Zaženi

en: Run %s
sl_SI: Zaženi %s

en: Run Importer
sl_SI: Zaženi uvoz

en: Run the Setup Wizard
sl_SI: Zaženite Čarovnik za namestitev

en: Run the importer
sl_SI: Zaženi uvoznik

en: Run your store from anywhere
sl_SI: Upravljajte z vašo trgovino od koderkoli

en: Running %d action | Running %d actions
sl_SI[0]: Obdelava %d dejanja
sl_SI[1]: Obdelava %d dejanj
sl_SI[2]: Obdelava %d dejanj
sl_SI[3]: Obdelava %d dejanj

en: Russia
sl_SI: Rusija

en: Russian
sl_SI: Rusko

en: Russian ruble
sl_SI: Ruski Rubelj

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: Rwandan franc
sl_SI: Ruandski frank

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sl_SI: Sveti Tomaž in Princ

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
sl_SI: OMOGOČEN PESKOVNIK. Uporabite lahko samo račune za preizkušanje peskovnika. Za več podrobnosti si oglejte <a href="%s">vodnik za preizkušanje peskovnika PayPal</a>.

en: SKU
sl_SI: Šifra

en: SKU %s
sl_SI: Šifra %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sl_SI: Šifra je edinstven ključ, ki se uporablja pri vodenju zaloge za vsak izdelek in storitev, ki je naprodaj.

en: SKU:
sl_SI: Šifra:

en: SQL server is up to date
sl_SI: Različica strežnika SQL je najnovejša

en: SSL forced?
sl_SI: Prisiljena uporaba SSL-a?

en: SSL verification failed.
sl_SI: SSL preverjanje ni uspelo.

en: SUCCESS: %s
sl_SI: USPEH: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
sl_SI: USPEH: WordPress je uspešno posodobljen na %s

en: SUHOSIN installed
sl_SI: SUHOSIN nameščen

en: Saarland
sl_SI: Posarje

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
sl_SI: Varna in zanesljiva plačila z uporabo kreditnih kartic ali strankinega PayPal računa.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sl_SI: Varna in zanesljiva plačila z uporabo kreditnih kartic ali strankinega PayPal računa. <a href="%s" target="_blank">Več o tem</a>.

en: Saigon
sl_SI: Sajgon

en: Saint Barth&eacute;lemy
sl_SI: Sveti Bartolomej

en: Saint Helena
sl_SI: Sveta Helena

en: Saint Helena pound
sl_SI: Funt Svete Helene

en: Saint Kitts and Nevis
sl_SI: Sveti Krištof in Nevis

en: Saint Lucia
sl_SI: Sveta Lucija

en: Saint Martin (Dutch part)
sl_SI: Sveti Martin (nizozemski del)

en: Saint Martin (French part)
sl_SI: Sveti Martin (francoski del)

en: Saint Pierre and Miquelon
sl_SI: Saint Pierre in Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl_SI: Sveti Vincencij in Grenadine

en: Sakhalin
sl_SI: Sahalin

en: Sale
sl_SI: Akcija

en: Sale end date
sl_SI: Konec akcijske prodaje

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sl_SI: Datum konca akcije (datum v obliki LLLL-MM-DD ali pa pustite prazno)

en: Sale price
sl_SI: Akcijska cena

en: Sale price (%s)
sl_SI: Akcijska cena (%s)

en: Sale price dates
sl_SI: Datumi akcijske cene

en: Sale product price, if applicable.
sl_SI: Akcijska cena izdelka, če obstaja.

en: Sale start date
sl_SI: Začetek akcijske prodaje

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sl_SI: Datum pričetka akcije (datum v obliki LLLL-MM-DD ali pa pustite prazno)

en: Sale!
sl_SI: Akcija!

en: Sales
sl_SI: Prodaja

en: Sales amount
sl_SI: Znesek prodaje

en: Sales by category
sl_SI: Prodaja po kategoriji

en: Sales by date
sl_SI: Prodaja po datumu

en: Sales by product
sl_SI: Prodaja po izdelku

en: Sales reports
sl_SI: Statistika prodaje

en: Sales tax
sl_SI: Davki od prodaje

en: Same as parent
sl_SI: Isto kot nadrejeni

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
sl_SI: Samojska tala

en: Sample Page
sl_SI: Vzorčna stran

en: Sample:
sl_SI: Vzorec:

en: Sandbox API password
sl_SI: Geslo za Sandbox API

en: Sandbox API signature
sl_SI: Podpis za Sandbox API

en: Sandbox API username
sl_SI: Uporabniško ime za Sandbox API

en: Sao Paulo
sl_SI: São Paulo

en: Sat
sl_SI: sob

en: Saturday
sl_SI: sobota

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Saudi riyal
sl_SI: Saudski rial

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save %s
sl_SI: Shrani %s

en: Save &amp; Publish
sl_SI: Shrani in objavi

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Draft
sl_SI: Shrani osnutek

en: Save Edits
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Email
sl_SI: Shrani e-naslov

en: Save Menu
sl_SI: Shrani meni

en: Save Number
sl_SI: Shrani številko

en: Save Password
sl_SI: Shrani geslo

en: Save Settings
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Widget
sl_SI: Shrani gradnik

en: Save account settings
sl_SI: Shranite nastavitve računa

en: Save address
sl_SI: Shrani naslov

en: Save all changes
sl_SI: Shrani vse spremembe

en: Save and preview changes before publishing them.
sl_SI: Shrani in preveri predogled spremembe pred objavo.

en: Save as Draft
sl_SI: Shrani kot predlogo

en: Save as Pending
sl_SI: Shrani kot v obdelavi

en: Save attributes
sl_SI: Shrani atribute

en: Save big with WooPayments
sl_SI: Prihranite veliko z WooPayments

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save changes before changing page?
sl_SI: Želite shraniti spremembe pred zamenjavo strani?

en: Save money
sl_SI: Prihranite denar

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
sl_SI: Shrani moje ime, e-mail in naslov spletne strani v tem brskalniku za moje naslednje komentarje.

en: Save password
sl_SI: Shrani geslo

en: Save payment information to my account for future purchases.
sl_SI: Shrani podrobnosti o plačilu v moj račun za prihodnje nakupe.

en: Save profile details
sl_SI: Shrani podatke profila

en: Save settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Save shipping classes
sl_SI: Shrani razrede dostav

en: Save time
sl_SI: Shrani čas

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
sl_SI: Prihranite čas in preprečite napake s samodejnim izračunom in zbiranjem davkov na zaključku nakupa. Ponujata WooCommerce Services & Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
sl_SI: Prihranite čas in denar s tiskanjem dostavnih nalepk neposredno iz računalnika z WooCommerce Shipping. Preizkusite WooCommerce Shipping brezplačno.

en: Save time and money with WooCommerce Shipping
sl_SI: Prihranite čas in denar z vtičnikom WooCommerce Shipping

en: Save to account
sl_SI: Shrani v račun

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
sl_SI: Prihranite do 800 $ stroškov z upravljanjem transakcij z WooPayments. Z WooPayments lahko varno sprejemate glavne kartice, Apple Pay in plačila v več kot 100 valutah.

en: Save username
sl_SI: Shranite uporabniško ime

en: Save webhook
sl_SI: Shrani Webhook

en: Saved
sl_SI: Shranjeno

en: Saved.
sl_SI: Shranjeno.

en: Saving
sl_SI: Shranjevanje

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
sl_SI: Shranjevanje je onemogočeno: stran trenutno ureja %s.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
sl_SI: Shranjevanje je onemogočeno: prispevek trenutno ureja %s.

en: Saving revision&hellip;
sl_SI: Shranjevanje revizije&hellip;

en: Saving&hellip;
sl_SI: Shranjujem&hellip;

en: Saving...
sl_SI: Shranjevanje ...

en: Saving…
sl_SI: Shranjevanje...

en: Saxony
sl_SI: Saška

en: Saxony-Anhalt
sl_SI: Saška-Anhalt

en: Scale
sl_SI: Skala

en: Scale Image
sl_SI: Prilagodi velikost slike

en: Scale Image Help
sl_SI: Pomoč pri povečavi

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
sl_SI: Prilagodite velikost slik, da se bodo ujemale z izbrano velikostjo v %1$smožnostih slik%2$s (%3$d &times; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
sl_SI: Vsebuj

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
sl_SI: Prekrij

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
sl_SI: Zapolni

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
sl_SI: Zmanjšaj

en: Scan
sl_SI: Pregled

en: Scan site for content
sl_SI: Preglej stran za vsebinami

en: Schedule
sl_SI: Načrtuj

en: Schedule for: %s
sl_SI: Načrtuj za: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
sl_SI: Načrtujte vaše spremembe za objavo v prihodnosti.

en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Načrtovan <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Načrtovana <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Načrtovani <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Načrtovanih <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
sl_SI: Načrtovano dejanje

en: Scheduled Action Columns
sl_SI: Stolpci načrtovanih dejanj

en: Scheduled Actions
sl_SI: Načrtovana dejanja

en: Scheduled Date
sl_SI: Načrtovan datum

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
sl_SI: Načrtovano dejanje za %1$s ne bo izvedeno, ker ni registriran noben povratni klic.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
sl_SI: Načrtovana dejanja so hook-i, ki se sprožijo na določen datum in uro.

en: Scheduled events
sl_SI: Načrtovani dogodki

en: Scheduled events are running
sl_SI: Načrtovani dogodki tečejo

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
sl_SI: Načrtovani dogodki periodično preverjajo za posodobitvami vtičnikov, tem in WordPressa. Uporabljajo se tudi za pravočasno objavljanje načrtovanih dogodkov. Uporabljajo se lahko tudi s strani različnih vtičnikov, da so načrtovana dejanja izvedena.

en: Scheduled for: %s
sl_SI: Načrtovano za: %s

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
sl_SI: Obseg zahteve; določi polja, ki bodo prisotna v odgovoru.

en: Scoresbysund
sl_SI: Scoresby Sund

en: Scrape key check failed. Please try again.
sl_SI: Preverjanje ključa za strganje ni uspelo. Poskusite znova.

en: Screen Content
sl_SI: Vsebina zaslona

en: Screen Options
sl_SI: Nastavitve pogleda

en: Screen Options Tab
sl_SI: Zavihek Nastavitve pogleda

en: Screen elements
sl_SI: Predmeti zaslona

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
sl_SI: Uporabniki bralnikov zaslona: ko ste v načinu obrazcev, boste morali mogoče pritisniti tipko Esc dvakrat.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
sl_SI: Skript z ročico %s je imel odvisnost od samega sebe, kar je bilo odstranjeno. To je lahko kazalnik, da ima vaša koda JS krožne odvisnosti, kar lahko povzroča hrošče.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
sl_SI: Skriptov in slogov se ne sme registrirati ali postaviti v vrsto, dokler se %1$s, %2$s ali %3$s ne shrani.

en: Scroll with Page
sl_SI: Zdrsni s stranjo

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search %s
sl_SI: Poišči %s

en: Search %s - %s
sl_SI: Išči %s - %s

en: Search Categories
sl_SI: Išči kategorije

en: Search Changesets
sl_SI: Išči po množicah sprememb

en: Search Comments
sl_SI: Išči komentarje

en: Search Engine Terms
sl_SI: Pogoji iskalnikov

en: Search Installed Themes
sl_SI: Iskanje po nameščenih temah

en: Search Link Categories
sl_SI: Išči kategorije povezav

en: Search Links
sl_SI: Išči povezave

en: Search Media
sl_SI: Išči medije

en: Search Media:
sl_SI: Išči medije

en: Search Menu Items
sl_SI: Išči po elementih menija

en: Search Navigation Menus
sl_SI: Iskanje navigacijskih menijev

en: Search Pages
sl_SI: Išči strani

en: Search Patterns
sl_SI: Iskanje vzorcev

en: Search Posts
sl_SI: Išči prispevke

en: Search Requests
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Search Results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Search Results %1$s %2$s
sl_SI: Rezultati iskanja %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Rezultati iskanja za &#8220;%s&#8221;

en: Search Reviews
sl_SI: Najdite mnenja

en: Search Scheduled Actions
sl_SI: Išči načrtovana dejanja

en: Search Sites
sl_SI: Išči spletišča

en: Search Tags
sl_SI: Išči oznake

en: Search Template Parts
sl_SI: Iskanje delov predlog

en: Search Templates
sl_SI: Iskanje predlog

en: Search Terms
sl_SI: Iskanje izrazov

en: Search Users
sl_SI: Išči uporabnike

en: Search Widgets
sl_SI: Išči gradnike

en: Search WordPress.com
sl_SI: Išči po WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
sl_SI: Išči med WordPress.com blogi

en: Search WordPress.org themes
sl_SI: Išči WordPress.org teme

en: Search by similar attribute name.
sl_SI: Išči po podobnem imenu atributa izdelka.

en: Search by similar product name or sku.
sl_SI: Išči po podobnem imenu izdelka ali šifri.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
sl_SI: Išči po podobnem imenu izdelka, šifri ali vrednosti atributa.

en: Search by similar tax code.
sl_SI: Išči po podobni kodi davka.

en: Search categories
sl_SI: Išči kategorije

en: Search categories by name
sl_SI: Išči kategorije po imenu

en: Search coupons
sl_SI: Išči med kuponi

en: Search customers
sl_SI: Poišči stranke

en: Search engine visibility
sl_SI: Vidljivost na iskalnikih

en: Search engines discouraged
sl_SI: Iskalniki se odvračajo

en: Search for a downloadable product&hellip;
sl_SI: Išči med prenosljivimi izdelki&hellip;

en: Search for a page&hellip;
sl_SI: Najdite stran &hellip;

en: Search for a product&hellip;
sl_SI: Poišči izdelek&hellip;

en: Search for a user&hellip;
sl_SI: Poišči uporabnika&hellip;

en: Search for commands
sl_SI: Poiščite ukaz

en: Search for extensions
sl_SI: Poiščite razširitve

en: Search for:
sl_SI: Išči:

en: Search hook, args and claim ID
sl_SI: Iskalni hook, argumenti in ID zahteve

en: Search images
sl_SI: Iskanje slik

en: Search key
sl_SI: Išči ključ

en: Search logs
sl_SI: Preišči dnevnike

en: Search media
sl_SI: Išči medije

en: Search media items...
sl_SI: Išči po medijih...

en: Search menu items&hellip;
sl_SI: Išči po elementih menija&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
sl_SI: Poišči ali uporabi tipki s puščicama gor in dol za izbiro elementa.

en: Search orders
sl_SI: Išči med naročili

en: Search plugins
sl_SI: Išči vtičnike

en: Search products
sl_SI: Išči med izdelki

en: Search products&hellip;
sl_SI: Išči med izdelki&hellip;

en: Search products…
sl_SI: Iskanje izdelkov ...

en: Search results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Search results for "%s"
sl_SI: Rezultati iskanja za "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Rezultati iskanja za &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: "%s"
sl_SI: Rezultati iskanja za "%s"

en: Search results for: %s
sl_SI: Rezultati iskanja za: %s

en: Search results only
sl_SI: Samo iskalni rezultati

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Rezultati iskanja: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
sl_SI: Išči med razredi dostave

en: Search tags
sl_SI: Išči oznake

en: Search themes&hellip;
sl_SI: Išči teme&hellip;

en: Search themes...
sl_SI: Išči teme...

en: Search themes…
sl_SI: Išči po temah

en: Search webhooks
sl_SI: Išči webhooke

[ctx: Search widget]
en: Search
sl_SI: Išči

en: Search widgets&hellip;
sl_SI: Išči po gradnikih&hellip;

en: Search&hellip;
sl_SI: Išči&hellip;

en: Search...
sl_SI: Išči...

en: Seasonal
sl_SI: Sezonsko

en: Second line of the address being shipped to.
sl_SI: Druga vrstica naslova, na katerega se dostavlja.

en: Secondary menu
sl_SI: Drugotni meni

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
sl_SI: Secret ključ uporabljen za generiranje hash-a za dostavljen webhook, ki je določen v glavi zahtevka. Privzeto je MD5 hash sestavljen iz Id-ja trenutnega uporabnika|up. imena, če ni definiran.

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
sl_SI: Odseki, katerih namen je sprožiti določeno dejanje.

en: Secure checkout
sl_SI: Varen zaključek nakupa

en: Secure communication
sl_SI: Varna komunikacija

en: Secure connection (HTTPS)
sl_SI: Varna povezava (HTTPS)

en: Securely accept cards in your store. See payments, track cash flow into your bank account, and stay on top of disputes – right from your dashboard.
sl_SI: Varno sprejemajte kartice v vaši trgovini. Oglejte si plačila, spremljajte denarni tok na vašem bančnem računu in bodite na tekočem s spori – neposredno na nadzorni plošči.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
sl_SI: Varno sprejemajte kreditne in debetne kartice na vašem spletišču. Upravljajte transakcije, ne da bi zapustili nadzorno ploščo WordPressa. Samo z <strong>WooPayments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
sl_SI: Varno sprejemajte kreditne in debetne kartice z eno nizko stopnjo brez nenapovedanih pristojbin (na voljo stopnje po meri). Prodajajte na spletu in v trgovini ter spremljajte prodajo in zaloge na enem mestu.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
sl_SI: Varno sprejemajte kreditne in debetne kartice z eno nizko stopnjo brez nenapovedanih stroškov (na voljo stopnje po meri). Prodajajte na spletu in v trgovini ter spremljajte prodajo in zaloge na enem mestu. <a href="%s" target="_blank">Več o načinu plačila Square</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
sl_SI: Varno sprejemajte plačila in upravljajte dejavnost plačil neposredno z nadzorne plošče vaše trgovine

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
sl_SI: Varna komunikacija med strežniki je potrebna za transakcije, kot so pridobivanje datotek, izvajanje prodaj v spletnih trgovinah in veliko več.

en: Security
sl_SI: Varnost

en: Security check failed.
sl_SI: Preverjanje varnosti ni uspelo.

en: Security error.
sl_SI: Varnostna napaka.

en: Security.
sl_SI: Varnost

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
sl_SI: Oglejte si, kako bi spremembe izgledale na vaši spletni strani in jih delite z ljudmi, ki nimajo dostopa do prilagojevalnika.

en: See more
sl_SI: Več

en: See more &rarr;
sl_SI: Poglej več &rarr;

en: Segment identificator.
sl_SI: Določilnik odseka.

en: Segment the response by additional constraint.
sl_SI: Razdeli odziv z dodatno omejitvijo.

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select %s
sl_SI: Izberi %s

en: Select All
sl_SI: Izberi vse

en: Select Category
sl_SI: Izberi kategorijo

en: Select Day
sl_SI: Izberi dan

en: Select Files
sl_SI: Izberi datoteke

en: Select Image
sl_SI: Izberi sliko

en: Select Link Category:
sl_SI: Izberi kategorijo povezave:

en: Select Menu:
sl_SI: Izberi meni:

en: Select Month
sl_SI: Izberi mesec

en: Select Page
sl_SI: Izberite stran

en: Select Post
sl_SI: Izberi prispevek

en: Select Site Icon
sl_SI: Izberite ikono spletišča

en: Select Week
sl_SI: Izberi teden

en: Select Year
sl_SI: Izberi leto

en: Select a Menu
sl_SI: Izberi meni

en: Select a Privacy Policy page
sl_SI: Izberite stran za pravilnik o zasebnosti

en: Select a category
sl_SI: Izberi kategorijo

en: Select a city
sl_SI: Izberite mesto

en: Select a country / region&hellip;
sl_SI: Izberi državo / regijo&hellip;

en: Select a menu to edit:
sl_SI: Izberite meni, ki ga želite urediti:

en: Select a page&hellip;
sl_SI: Izberite stran&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
sl_SI: Izberite izdelek za poustvaritev podatkov ali pustite prazno za poustvaritev celotne tabele:

en: Select a user
sl_SI: Izberi uporabnika

en: Select all
sl_SI: Izberi vse

en: Select an area to move this widget into:
sl_SI: Izberi območje za premik tega gradnika:

en: Select an option&hellip;
sl_SI: Izberite možnost &hellip;

en: Select and crop
sl_SI: Izberi in obreži

en: Select audio
sl_SI: Izberi zvok

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
sl_SI: Izberi stransko vrstico za gradnik in položaj gradnika v njej.

en: Select bulk action
sl_SI: Izberi množično dejanje

en: Select categories&hellip;
sl_SI: Izberite kategorije&hellip;

en: Select comment
sl_SI: Izberi komentar

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
sl_SI: Izberite polja iz datoteke CSV za povezavo s polji izdelkov, ali da bodo prezrta med uvozom.

en: Select file
sl_SI: Izberi datoteko

en: Select image
sl_SI: Izberi sliko

en: Select location
sl_SI: Izberite mesto

en: Select logo
sl_SI: Izberi logotip

en: Select none
sl_SI: Izberi nič

en: Select options
sl_SI: Izberite možnosti

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Izberite možnosti za &ldquo;%s&rdquo;

en: Select poster image
sl_SI: Izberi sliko za poster

en: Select regions within this zone
sl_SI: Izberite regije znotraj tega območja

en: Select review
sl_SI: Izberite mnenje

en: Select shipping methods
sl_SI: Izberi načine dostave

en: Select some countries
sl_SI: Izberite nekaj držav

en: Select terms
sl_SI: Izberite izraze

en: Select the access type of these keys.
sl_SI: Izberite način dostopa za dane ključe.

en: Select video
sl_SI: Izberi video

en: Select when the webhook will fire.
sl_SI: Izberite, kdaj naj se webhook zažene.

en: Selected
sl_SI: Izbran

en: Selected attribute term name.
sl_SI: Izberi naziv izraza atributa.

en: Selected countries
sl_SI: Izbrane države

en: Selected media actions
sl_SI: Dejanja za izbrane predstavnostne datoteke

en: Selected menus have been successfully deleted.
sl_SI: Izbrani meniji so bili uspešno izbrisani.

en: Selected store theme.
sl_SI: Izbrana tema trgovine.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
sl_SI: Če ne izberete nobene države, v katero boste prodajali, ne bo mogoče zaključevati nakupov. Vseeno nadaljujem?

en: Selection:
sl_SI: Izbira:

en: Self-service tracking & returns
sl_SI: Samopostrežno sledenje in vračila

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce with  %1$sCodisto%2$s
sl_SI: Prodajajte na Amazonu, eBayu, v Walmartu in več neposredno iz WooCommerca s %1$sCodisto%2$s

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce.
sl_SI: Prodajajte na Amazonu, eBayu, v Walmartu in več neposredno iz WooCommerca.

en: Sell to all countries
sl_SI: Prodaja v vse države

en: Sell to all countries, except for&hellip;
sl_SI: Prodaja v vse države, razen &hellip;

en: Sell to specific countries
sl_SI: Prodaja v določene države

en: Selling location(s)
sl_SI: Lokacija(e) prodaje

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
sl_SI: Pošlji %s povezavo za ponastavitev gesla. To ne bo spremenilo gesla, niti ne bo vsililo spremembe.

en: Send Request
sl_SI: Pošlji zahtevo

en: Send Reset Link
sl_SI: Pošlji ponastavitveno povezavo

en: Send Trackbacks
sl_SI: Pošlji povratne sledi

en: Send User Notification
sl_SI: Pošlji uporabniško obvestilo

en: Send export link
sl_SI: Pošlji povezavo za izvoz

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
sl_SI: Pošlji obvestilo, ko je prejet IPN s strani PayPala za vračilo denarja, preklic ali zavrnitev nakupa.

en: Send password reset
sl_SI: Pošlji ponastavitev gesla

en: Send personal data erasure confirmation email.
sl_SI: Pošlji potrditveno e-pošto za izbris osebnih podatkov.

en: Send personal data export confirmation email.
sl_SI: Pošlji potrditveno e-pošto za izvoz osebnih podatkov.

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
sl_SI: Pošiljajte e-poštna sporočila, glasila in promocijske kampanje.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sl_SI: PayPalu posreduj podatke o dostavi namesto podatkov o plačniku.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
sl_SI: S pomočjo Mailchimpa lahko pošiljate ciljane kampanje, obnovite zapuščene košarice in še več.

en: Send the new user an email about their account
sl_SI: Pošlji novim uporabnikom e-pošto s podrobnostmi računa.

en: Send trackbacks to:
sl_SI: Povratne sledi pošlji na:

en: Send you information about your account and order
sl_SI: Pošljite informacije vašega računa in naročila

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
sl_SI: Pošiljanje tržnih sporočil, če se odločite za njihovo prejemanje

en: Sending email...
sl_SI: Pošiljanje e-pošte ...

en: Sent By
sl_SI: Povabil

en: Seoul
sl_SI: Seul

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
sl_SI: Poštne št. ločite z vejico. Sprejema nadomestne znake, npr. <code>1*</code> bo zajelo poštno številko 1100. Sprejema tudi vzorce, npr. <code>NG1__</code> bo zajelo NG1 1AA, vendar ne NG10 1AA.

en: Separate multiple URLs with spaces
sl_SI: Naslove URL ločite s presledki

en: Separate tags with commas
sl_SI: Značke ločite z vejicami

en: September
sl_SI: september

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Serbian
sl_SI: Srbsko

en: Serbian dinar
sl_SI: Srbski dinar

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
sl_SI: Zaporedni podatki obrazca gradnika za kodiranje v nastavitve primerka.

en: Server
sl_SI: Strežnik

en: Server address
sl_SI: Naslov strežnika

en: Server architecture
sl_SI: Arhitektura strežnika

en: Server environment
sl_SI: Okolje strežnika

en: Server info
sl_SI: Podatki o strežniku

en: Server info.
sl_SI: Podatki o strežniku.

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
sl_SI: Zahteve strežnika niso zadoščene. Manjkajoče zahteve: %s.

en: Server settings
sl_SI: Nastavitve strežnika

en: Server version
sl_SI: Različica strežnika

en: Session Tokens
sl_SI: Žetoni seje

en: Session expired
sl_SI: Seja je potekla

en: Sessions
sl_SI: Seje

en: Set Authors
sl_SI: Nastavi avtorje

en: Set New Password
sl_SI: Nastavi novo geslo

en: Set Status - In stock
sl_SI: Nastavi status - Na zalogi

en: Set Status - On backorder
sl_SI: Nastavi stanje - Naročilo brez zaloge

en: Set Status - Out of stock
sl_SI: Nastavi status - Ni na zalogi

en: Set a competitive price, put the product on sale, and manage tax calculations. %1$sHow to price your product?%2$s
sl_SI: Določite konkurenčno ceno, prestavite izdelek v razprodajo in upravljajte z izračuni davkov. %1$sKako določiti ceno za vaš izdelek?%2$s

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
sl_SI: Določite fiksno ceno, ki bo zavzemala stroške dostave.

en: Set as background
sl_SI: Nastavi za ozadje

en: Set as header
sl_SI: Nastavi za naslovno sliko

en: Set default payment method
sl_SI: Nastavi privzet način plačila

en: Set image
sl_SI: Nastavi sliko

en: Set password
sl_SI: Nastavi geslo

en: Set product image
sl_SI: Določi sliko izdelka

en: Set regular prices
sl_SI: Določite redne cene

en: Set sale prices
sl_SI: Določite akcijske cene

en: Set scheduled sale dates
sl_SI: Določi datume akcije

en: Set status
sl_SI: Določi stanje

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
sl_SI: Nastavljena redna cena in znižano za (fiksni znesek ali %):

en: Set up PayPal for me using this email:
sl_SI: Nastavite PayPal za ta e-mail:

en: Set up Stripe for me using this email:
sl_SI: Nastavite Stripe za ta email:

en: Set up WooPayments
sl_SI: Nastavite WooPayments

en: Set up additional payment options
sl_SI: Nastavite dodatne možnosti plačil

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
sl_SI: Nastavite in upravljajte zalogo za ta izdelek, vključno s stanjem in razpoložljivo količino. %1$sUpravljanje nastavitev zaloge trgovine%2$s

en: Set up marketing tools
sl_SI: Nastavite tržna orodja

en: Set up payments
sl_SI: Nastavi plačila

en: Set up shipping
sl_SI: Nastavi dostavo

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s.
sl_SI: Nastavite stroške dostave in vnesite dimenzije, ki se uporabljajo za natančne izračune cene. %1$sKako začeti?%2$s.

en: Set up tax rates
sl_SI: Nastavite davčne stopnje

en: Set up the "%s" payment method
sl_SI: Nastavi "%s" način plačila

en: Set up your account for our store
sl_SI: Ustvarite račun za uporabo naše trgovine

en: Set variation image
sl_SI: Določi sliko različice

en: Set your store location and configure tax rate settings.
sl_SI: Nastavite lokacijo trgovino in davčne stopnje.

en: Set your store location and where you'll ship to.
sl_SI: Nastavite lokacijo trgovino in lokacije dostave.

en: Set your tagline
sl_SI: Nastavi slogan

en: Setting does not exist or is unrecognized.
sl_SI: Nastavitev ne obstaja ali ni prepoznana.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
sl_SI: Pripravlja se predogled. To lahko traja nekaj časa.

en: Setting value.
sl_SI: Vrednost nastavitve.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
sl_SI: Spodnje nastavitve veljajo za vse različice brez omogočenega ročnega upravljanja zalog.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
sl_SI: Nastavitve za poročila WooCommerce Admin.

en: Settings group ID.
sl_SI: ID skupine nastavitev.

en: Settings have been saved
sl_SI: Nastavitve so shranjene

en: Settings save failed.
sl_SI: Shranjevanje nastavitev ni uspelo.

en: Settings saved and theme activated.
sl_SI: Nastavitve shranjene in tema aktivirana.

en: Settings saved successfully!
sl_SI: Spremembe so uspešno shranjene!

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve shranjene.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
sl_SI: Plačila

en: Settings.
sl_SI: Nastavitve

en: Setup Wizard
sl_SI: Čarovnik za namestitev

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
sl_SI: Nastavite stran s pravilnikom povrnitev in vračil, da povečate verodostojnost vaše trgovine.

en: Setup shipping zones
sl_SI: Nastavite območja dostave

en: Setup wizard
sl_SI: Čarovnik za namestitev

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
sl_SI: Veliko WooCommerce razširitev lahko piše dnevnike (angl. log), kar olajša razhroščevanje. Mapa dnevnika mora biti v ta namen zapisljiva.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
sl_SI: Več polj na tem zaslonu vsebuje nastavitve za objavo vaše vsebine, vključno s/z:

en: Severely outdated SQL server
sl_SI: Izjemno zastarel strežnik SQL

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Seychellois rupee
sl_SI: Sejšelska rupija

en: Shaanxi / 陕西
sl_SI: Šaanši / 陕西

en: Shandong / 山东
sl_SI: Šandong / 山东

en: Shanghai
sl_SI: Šanghaj

en: Shanghai / 上海
sl_SI: Šanghaj / 上海

en: Shanxi / 山西
sl_SI: Šanži / 山西

en: Share
sl_SI: Deli

en: Share Preview Link
sl_SI: Deli povezavo predogleda

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
sl_SI: Navedite nekaj svojih osebnih podatkov, da dopolnite vaš profil. Ti podatki so lahko prikazani javno.

en: Share feedback
sl_SI: Delite odziv

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
sl_SI: Delite izdelke na socialnih omrežjih v istem trenutnku, ko jih dodate v trgovino.

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
sl_SI: Delite ocene in odziv o vaši blagovni znamki/podjetju.

en: Share this:
sl_SI: Deli:

en: Shared by %s
sl_SI: Deli z %s

en: Shares
sl_SI: Deljeno

en: Sharing
sl_SI: Deli

en: Sharing Buttons
sl_SI: Gumbi za deljenje

en: Sharing options
sl_SI: Možnosti deljenja

en: Sharing posts to your Twitter feed. | Sharing posts to your Twitter feeds.
sl_SI[0]: Delite objavo na vaš Twitter profil.
sl_SI[1]: Delite objavi na vaš Twitter profil.
sl_SI[2]: Delite objave na vaš Twitter profil.
sl_SI[3]: Delite objav na vaš Twitter profil.

[ctx: Sharing: Publicize]
en: Connection available to all administrators, editors, and authors
sl_SI: Povezava dovoljena za vse administratorje, urednike in avtorje.

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
sl_SI: Poveži

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Shift + Alt + letter:
sl_SI: Shift + Alt + črka:

en: Shift-click to edit this element.
sl_SI: Za urejanje, držite tipko shift in kliknite na element.

en: Shift-click to edit this widget.
sl_SI: Shift-kliknite za urejanje gradnika.

en: Shiga
sl_SI: Šiga

en: Shimane
sl_SI: Šimane

en: Ship to
sl_SI: Dostavi na

en: Ship to a different address?
sl_SI: Dostavi na drug naslov?

en: Ship to all countries
sl_SI: Omogočite dostavo do vseh držav

en: Ship to all countries you sell to
sl_SI: Omogočite dostavo do vseh držav, kamor prodajate

en: Ship to specific countries
sl_SI: Dostava v določene države

en: Ship to specific countries only
sl_SI: Omogočite dostavo le za izbrane države

en: ShipStation icon
sl_SI: Ikona ShipStation

en: Shipment Tracking
sl_SI: Sledenje dostavi

en: Shipping | Shipping %d
sl_SI[0]: Dostava

en: Shipping Address
sl_SI: Naslov za dostavo

en: Shipping Address 1
sl_SI: Naslov za dostavo 1

en: Shipping Address 2
sl_SI: Naslov dostave 2

en: Shipping City
sl_SI: Mesto za dostavo

en: Shipping Company
sl_SI: Podjetje za dostavo

en: Shipping Country / Region
sl_SI: Država / regija plačnika

en: Shipping First Name
sl_SI: Ime za dostavo

en: Shipping Label
sl_SI: Dostavna etiketa

en: Shipping Last Name
sl_SI: Priimek za dostavo

en: Shipping Method
sl_SI: Način dostave

en: Shipping Phone Number
sl_SI: Telefonska številka dostave

en: Shipping Postal/Zip Code
sl_SI: Poštna številka za dostavo

en: Shipping State
sl_SI: Zv. država za dostavo

en: Shipping Zone
sl_SI: Dostavno območja

en: Shipping address
sl_SI: Naslov dostave

en: Shipping address.
sl_SI: Naslov dostave.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
sl_SI: Naslov dostave: vprašali vas bomo, da vnesete naslov, da lahko npr. predvidimo dostavo preden oddate naročilo in vam nato pošljemo ponudbo!

en: Shipping amount
sl_SI: Znesek dostave

en: Shipping class
sl_SI: Razred dostave

en: Shipping class ID.
sl_SI: ID razreda dostave.

en: Shipping class costs
sl_SI: Strošek razreda dostave

en: Shipping class name
sl_SI: Naziv razreda dostave

en: Shipping class name.
sl_SI: Naziv razreda dostave.

en: Shipping class slug.
sl_SI: Ključ razreda dostave.

en: Shipping classes
sl_SI: Razredi dostave

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sl_SI: Nekateri načini dostave uporabljajo Razrede dostave za združevanje podobnih izdelkov.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
sl_SI: Razredi dostave se lahko uporabijo za združevanje podobnih vrst izdelkov in se lahko uporabijo pri nekaterih načinih dostave (kot na primer Osnovna stopnja dostave) za omogočanje različnih stopenj za različne razrede izdelkov.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
sl_SI: Stroški dostave so izračunani med zaključkom nakupa.

en: Shipping costs updated.
sl_SI: Posodobljeni stroški dostave.

en: Shipping destination
sl_SI: Kraj dostave

en: Shipping destination address.
sl_SI: Naslov kraja dostave.

en: Shipping details
sl_SI: Podatki dostave

en: Shipping instance ID.
sl_SI: ID primerka dostave.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
sl_SI: Dostava je trenutno omogočena, vendar vašim območjem dostave niste dodelili še nobenega načina dostave.

en: Shipping is disabled.
sl_SI: Dostava je onemogočena.

en: Shipping lines data.
sl_SI: Podatki o dostavi.

en: Shipping location(s)
sl_SI: Lokacija(e) dostave

en: Shipping method
sl_SI: Način dostave

en: Shipping method ID is required.
sl_SI: ID načina dostave je obvezen.

en: Shipping method ID.
sl_SI: ID načina dostave.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
sl_SI: Načina dostave ni mogoče dodati. Poskusite ponovno.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
sl_SI: Načina dostave ni bilo mogoče odstraniti. Poskusite znova.

en: Shipping method customer facing title.
sl_SI: Naziv načina dostave, kot je prikazan strankam.

en: Shipping method description.
sl_SI: Opis načina dostave.

en: Shipping method enabled status.
sl_SI: Status omogočenega načina dostave.

en: Shipping method instance ID.
sl_SI: ID načina dostave.

en: Shipping method name.
sl_SI: Naziv načina dostave.

en: Shipping method settings.
sl_SI: Nastavitve načinov dostave.

en: Shipping method sort order.
sl_SI: Način razvrščanja načinov dostave.

en: Shipping method title.
sl_SI: Naziv načina dostave.

en: Shipping method(s)
sl_SI: Način(i) dostave

en: Shipping methods
sl_SI: Načini dostave

en: Shipping methods do not support trashing.
sl_SI: Načinov dostave ni mogoče brisati.

en: Shipping name
sl_SI: Naziv dostave

en: Shipping only
sl_SI: Samo dostava

en: Shipping options
sl_SI: Možnosti dostave

en: Shipping options will be updated during checkout.
sl_SI: Možnosti dostave bodo posodobljene ob zaključku nakupa.

en: Shipping tax
sl_SI: Davek dostave

en: Shipping tax amount
sl_SI: Znesek davka dostave

en: Shipping tax class
sl_SI: Davčni razred dostave

en: Shipping tax class based on cart items
sl_SI: Davčni razred dostave glede na izdelke v košarici

en: Shipping tax total.
sl_SI: Skupen davek dostave.

en: Shipping tax.
sl_SI: Davek dostave.

en: Shipping to %s
sl_SI: Dostava na %s

en: Shipping to %s.
sl_SI: Dostava na %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
sl_SI: Vrednost dostave mora biti pozitivna.

en: Shipping via %s
sl_SI: Dostava preko %s

en: Shipping zone location code.
sl_SI: Koda lokacije območja dostave.

en: Shipping zone location type.
sl_SI: Vrsta lokacije območja dostave.

en: Shipping zone name.
sl_SI: Naziv območja dostave.

en: Shipping zone order.
sl_SI: Območje dostave naročila.

en: Shipping zones
sl_SI: Območja dostave

en: Shipping zones do not support trashing.
sl_SI: Območij dostave ni mogoče brisati.

en: Shipping:
sl_SI: Dostava:

en: Shizuoka
sl_SI: Šizuoka

en: Shkodër
sl_SI: Skadar

en: Shop
sl_SI: Trgovina

en: Shop Now
sl_SI: Nakupujte zdaj

en: Shop Page
sl_SI: Stran Trgovina

en: Shop and search results
sl_SI: Trgovina in iskalni rezultati

en: Shop base
sl_SI: Osnova trgovine

en: Shop base address
sl_SI: Osnovna lokacija trgovine

en: Shop base with category
sl_SI: Osnova trgovine s kategorijo

en: Shop by Category
sl_SI: Nakupujte po kategoriji

en: Shop country/region
sl_SI: Država/regija trgovine

en: Shop for the best rates, in real-time
sl_SI: Nakupujte po najboljših cenah v realnem času

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
sl_SI: Kupujte po najboljših cenah dostave in dostopajte do vnaprej dogovorjenih znižanih cen.

en: Shop now
sl_SI: Nakupujte zdaj

en: Shop only
sl_SI: Samo trgovina

en: Shop order
sl_SI: Vrstni red trgovine

en: Shop page
sl_SI: Stran trgovine

en: Shop page display
sl_SI: Prikaz strani trgovine

en: Shop pages
sl_SI: Strani trgovine

en: Short description
sl_SI: Kratek opis

en: Shortcode
sl_SI: Kratka koda

en: Shortlink
sl_SI: Bližnjica

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sl_SI: Če potrebujete pomoč pri razumevanju, uporabi ali razširjanju WooCommerce-a, <a href="%s">preberite našo dokumentacijo</a>. Našli boste številne vire vključno s primeri, navodila in mnogo več.

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show "verified owner" label on customer reviews
sl_SI: Prikaži oznako "preverjena stranka" pri mnenjih strank

en: Show Artist Name in Tracklist
sl_SI: Prikaži ime umetnika v seznamu predvajanja

en: Show Avatars
sl_SI: Pokaži avatarje

en: Show Details
sl_SI: Pokaži podrobnosti

en: Show Images
sl_SI: Prikaži slike

en: Show Link Description
sl_SI: Pokaži opis povezave

en: Show Link Image
sl_SI: Pokaži sliko povezave

en: Show Link Name
sl_SI: Pokaži ime povezave

en: Show Link Rating
sl_SI: Pokaži oceno povezave

en: Show Me
sl_SI: Pokaži mi

en: Show Suggestions
sl_SI: Pokaži predloge

en: Show Toolbar when viewing site
sl_SI: Pokaži orodno vrstico med ogledom spletišča

en: Show Tracklist
sl_SI: Prikaži seznam

en: Show Video List
sl_SI: Prikaži seznam videjev

en: Show advanced menu properties
sl_SI: Pokaži napredne lastnosti menija

en: Show advanced options
sl_SI: Pokaži napredne možnosti

en: Show all types
sl_SI: Prikaži vse vrste

en: Show as dropdown
sl_SI: Prikaži kot spustni meni

en: Show categories
sl_SI: Prikaži kategorije

en: Show categories &amp; products
sl_SI: Prikaži kategorije in izdelke

en: Show comments
sl_SI: Prikaži komentarje

en: Show details
sl_SI: Pokaži podrobnosti

en: Show excerpts on front page and on archive pages instead of full posts
sl_SI: Prikaži povzetke namesto celih objav na prvi in arhivskih straneh

en: Show featured images on front page and archive pages
sl_SI: Prikaži izbrane slike na prvi strani in arhivskih straneh

en: Show header text with your image.
sl_SI: Prikaži besedilo glave skupaj s sliko.

en: Show hidden products
sl_SI: Prikaži skrite izdelke

en: Show hierarchy
sl_SI: Prikaži hierarhijo

en: Show if is a compound tax rate.
sl_SI: Prikaži, če je glavna davčna stopnja.

en: Show invisible characters
sl_SI: Prikaži nevidne znake

en: Show less
sl_SI: Prikaži manj

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
sl_SI: Datoteke

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
sl_SI: Strani

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
sl_SI: Objave

en: Show likes.
sl_SI: Pokaži všečke.

en: Show more
sl_SI: Prikaži več

en: Show more comments
sl_SI: Pokaži več komentarjev

en: Show more details
sl_SI: Prikaži več podrobnosti

en: Show next theme
sl_SI: Prikaži naslednjo temo

en: Show on front
sl_SI: Pokaži na vstopni strani

en: Show on screen
sl_SI: Prikaži na zaslonu

en: Show password
sl_SI: Prikaži geslo

en: Show post counts
sl_SI: Prikaži števec prispevkov

en: Show post options
sl_SI: Prikaži možnosti objave

en: Show previous theme
sl_SI: Prikaži prejšnjo temo

en: Show product counts
sl_SI: Prikaži število izdelkov

en: Show products
sl_SI: Prikaži izdelke

en: Show related content after posts
sl_SI: Pokaži povezane vsebine po objavi

en: Show results to voters
sl_SI: Prikaži rezultate glasovalcem

en: Show sharing buttons.
sl_SI: Pokaži gumbe za deljenje

en: Show subcategories
sl_SI: Prikaži podkategorije

en: Show subcategories &amp; products
sl_SI: Prikaži podkategorije in izdelke

en: Show tag counts
sl_SI: Prikaži število oznak

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sl_SI: Prikaži število odobrenih komentarjev pred avtorjem vsakega komentarja v seznamu komentarjev

en: Show:
sl_SI: Prikaži:

en: Showcase your latest work.
sl_SI: Predstavite vaše najnovejše delo.

en: Showcase your products with Pinterest
sl_SI: Predstavite vaše izdelke s Pinterestom

en: Showing all %d result | Showing all %d results
sl_SI[0]: Prikaz %d rezultata
sl_SI[1]: Prikaz vseh %d rezultatov
sl_SI[2]: Prikaz vseh %d rezultatov
sl_SI[3]: Prikaz vseh %d rezultatov

en: Showing details for theme: %s
sl_SI: Podrobnosti o temi: %s

en: Showing reports for:
sl_SI: Prikazujem poročila za:

en: Showing the single result
sl_SI: Prikaz rezultata

en: Shown publicly when you comment on blogs.
sl_SI: Javno prikaži svoje komentarje na blogih.

en: Shows if backorders are allowed.
sl_SI: Prikaže, ali so naročila brez zalog dovoljena.

en: Shows if the product can be bought.
sl_SI: Prikaže, ali je izdelek mogoče kupiti.

en: Shows if the product is on backordered.
sl_SI: Prikaže, ali izdelek omogoča naročilo brez zaloge.

en: Shows if the product is on sale.
sl_SI: Prikaže, ali je izdelek v akciji.

en: Shows if the product need to be shipped.
sl_SI: Prikaže, če je izdelek potrebno poslati.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
sl_SI: Pokaže, ali je treba izdelek nastaviti, preden ga je mogoče kupiti.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
sl_SI: Prikaže, ali je ocenjevalec kupil izdelek ali ne.

en: Shows if the variation can be bought.
sl_SI: Prikaže, ali je različico mogoče kupiti.

en: Shows if the variation is on backordered.
sl_SI: Prikaže, ali različica izdelka omogoča naročilo brez zaloge.

en: Shows if the variation is on sale.
sl_SI: Prikaže, ali je različica v akciji.

en: Shows where the order was created.
sl_SI: Prikaže, kje je bilo ustvarjeno naročilo.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
sl_SI: Pokaže, ali lahko WordPress piše v mape, do katerih potrebuje dostop.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
sl_SI: Prikaže, ali je dostava izdelka obdavčena.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
sl_SI: Prikaže/določi ali je obvestilo le za vašo referenco ali za stranko (uporabnik bo obveščen).

en: Sichuan / 四川
sl_SI: Sečuan / 四川

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Sidebar %d
sl_SI: Stranska vrstica %d

en: Sierra Leonean leone
sl_SI: Sierra Leone leone

en: Sign Out
sl_SI: Odjava

en: Sign Up
sl_SI: Registriraj se

en: Sign up
sl_SI: Prijavi se

en: Signups
sl_SI: Registracije

en: Sikkim
sl_SI: Sikim

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sl_SI: Tiho zavrži najhujše neželene vsebine preden jih vidim.

en: Silver
sl_SI: Srebrna

en: Simple product
sl_SI: Preprost izdelek

en: Since
sl_SI: Od

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sl_SI: Ker vaš brskalnik ne podpira JavaScript-a, oz. je le-ta onemogočen, kliknite gumb %1$sPosodobi znesek%2$s preden oddate naročilo. Če tega ne storite, boste morda plačali več, kot je navedeno zgoraj.

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Singapore dollar
sl_SI: Singapurski Dolar

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
sl_SI: Sistan in Beludžistan (سیستان و بلوچستان)

en: Site
sl_SI: Spletišče

en: Site %d
sl_SI: Spletišče %d

en: Site Address
sl_SI: Naslov spletišča

en: Site Address (URL)
sl_SI: Naslov spletišča (URL)

en: Site Admin
sl_SI: Skrbnik spletišča

en: Site Editor
sl_SI: Urejevalnik spletišča

en: Site Health
sl_SI: Zdravje strani

[ctx: Site Health]
en: Info
sl_SI: Podrobnosti

[ctx: Site Health]
en: Status
sl_SI: Stanje

en: Site Health %s
sl_SI: Zdravje spletišča %s

en: Site Health - %s
sl_SI: Zdravje spletišča - %s

en: Site Health Info
sl_SI: Podrobnosti zdravja spletišča

en: Site Health Status
sl_SI: Stanje zdravja spletišča

en: Site ID must not be empty.
sl_SI: ID spletišča ne sme biti prazen.

en: Site Icon
sl_SI: Ikona strani

en: Site Identity
sl_SI: Identiteta spletišča

en: Site Language
sl_SI: Jezik spletišča

en: Site Name
sl_SI: Ime spletne strani

en: Site Name: %s
sl_SI: Naziv spletišča: %s

en: Site Plan
sl_SI: Paket

en: Site Preview
sl_SI: Predogled spletišča

en: Site Stats
sl_SI: Statistika spletišča

en: Site Tagline
sl_SI: Slogan spletišča

en: Site Title
sl_SI: Naslov spletišča

en: Site URL
sl_SI: URL Spletišča

en: Site URL.
sl_SI: URL Spletišča.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
sl_SI: URL-jev spletišča ni bilo mogoče preklopiti v HTTPS.

en: Site URLs switched to HTTPS.
sl_SI: URL-ji spletišča preklopljeni v HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
sl_SI: Kvota za nalaganje na spletišče

en: Site address (URL)
sl_SI: Naslov spletišča (URL)

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
sl_SI: Dodaj nov naslov spletišča

en: Site count
sl_SI: Število spletišč

en: Site does not exist.
sl_SI: Spletišče ne obstaja.

en: Site domain must not be empty.
sl_SI: Domena spletišča ne sme biti prazna.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
sl_SI: Preverjanja zdravja spletišča bodo periodično samodejno zagnana, da bodo zbirala podatke o vašem spletišču. Če želite podatke zbrati zdaj, lahko <a href="%s">obiščete zaslon Zdravje spletišča</a>.

en: Site icon
sl_SI: Ikona strani

en: Site icon.
sl_SI: Ikona spletišča.

en: Site logo.
sl_SI: Logo spletišča.

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
sl_SI[0]: Ime spletišča mora vsebovati vsaj %s znak.
sl_SI[1]: Ime spletišča mora vsebovati vsaj %s znaka.
sl_SI[2]: Ime spletišča mora vsebovati vsaj %s znake.
sl_SI[3]: Ime spletišča mora vsebovati vsaj %s znakov.

en: Site name must be at least 4 characters.
sl_SI: Ime spletišča mora vsebovati vsaj 4 znake.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sl_SI: Ime spletišča lahko vsebuje samo male črke (a-z) in številke.

en: Site network ID must be provided.
sl_SI: Podati je treba omrežni ID spletišča.

en: Site path must not be empty.
sl_SI: Pot spletišča ne sme biti prazna.

en: Site setup
sl_SI: Nastavitve spletišča

en: Site tagline.
sl_SI: Slogan spletišča.

en: Site title.
sl_SI: Naslov spletišča.

en: Site visibility
sl_SI: Vidljivost spletišča

en: Site with the ID does not exist.
sl_SI: Spletišče s to identifikacijsko številko ne obstaja.

en: Site: %s
sl_SI: Spletišče: %s

en: Sites
sl_SI: Spletišča

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
sl_SI: Strani <span class="count">(%d)</span>

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Size in megabytes
sl_SI: Velikost v megabajtih

en: Skip
sl_SI: Preskoči

en: Skip Confirmation Email
sl_SI: Preskoči potrditveno sporočilo

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
sl_SI: Preskoči obrezovanje, objavi sliko takšno, kakršna je

en: Skip Setup
sl_SI: Preskoči nastavitev

en: Skip cropping
sl_SI: Preskoči obrezovanje

en: Skip importing existing order data.
sl_SI: Preskoči uvoz obstoječih podatkov naročil.

en: Skip setup
sl_SI: Preskoči nastavitev

en: Skip this step
sl_SI: Preskoči ta korak

en: Skip to content
sl_SI: Preskoči na vsebino

en: Skip to main content
sl_SI: Preskoči na glavno vsebino

en: Skip to toolbar
sl_SI: Preskoči na orodno vrstico

en: Slovak
sl_SI: Slovaško

en: Slovakia
sl_SI: Slovaška

en: Slovenia
sl_SI: Slovenija

en: Slovenian
sl_SI: Slovensko

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
sl_SI: Kar mirno, pošte vam ni potrebno pregledovati tako pogosto.

en: Slug
sl_SI: Ključ

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sl_SI: Ključ "%s" je že v uporabi. Spremenite ga.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sl_SI: Ključ "%s" ni dovoljen, ker gre za rezerviran izraz. Spremenite ga.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sl_SI: Ključ "%s" je predolg (največ 28 znakov). Skrajšajte ga.

en: Slug automatically generated from the post title.
sl_SI: Ključ samodejno ustvarjen iz naslova predmeta.

en: Slug automatically generated from the product name.
sl_SI: Ključ samodejno ustvarjen iz imena izdelka.

en: Slug identifier for the resource.
sl_SI: Določilnik ključa vira.

en: Slug of the resource.
sl_SI: Ključ vira.

en: Small
sl_SI: Majhen

en: Social Links Menu
sl_SI: Meni družabnih omrežij

en: Sofia
sl_SI: Sofija

en: Software Name
sl_SI: Ime programske opreme

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
sl_SI[0]: Prodan %1$d izdelek v zadnjih %2$d dneh
sl_SI[1]: Prodana %1$d izdelka v zadnjih %2$d dneh
sl_SI[2]: Prodani %1$d izdelki v zadnjih %2$d dneh
sl_SI[3]: Prodanih %1$d izdelkov v zadnjih %2$d dneh

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
sl_SI: Prodano v vrednosti %1$s v zadnjih %2$d dneh

en: Sold individually
sl_SI: Posamična prodaja

en: Sold individually?
sl_SI: Posamična prodaja?

en: Solomon Islands
sl_SI: Salomonovi Otoki

en: Solomon Islands dollar
sl_SI: Salomonovootoški dolar

en: Somali shilling
sl_SI: Somalski šiling

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: Some HTML tags are not permitted, including:
sl_SI: Nekatere HTML značke so dovoljene, vključno z:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sl_SI: Nekatere komentarje še Akismet ni preveril. Ti so bili zadržani za moderacijo in bodo samodejno preverjeni kasneje.

en: Some files are not writable by WordPress:
sl_SI: Nekatere datoteke niso zapisljive s strani WordPressa:

en: Some helpful resources:
sl_SI: Uporabne povezave:

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
sl_SI: Nekatere vrednosti settings.spacing.spacingScale v theme.json niso veljavne

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
sl_SI: Nekatere predmete zaslona lahko prikažete ali skrijete s klikom na označna polja.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
sl_SI: Nekatere teme vključujejo dodatne slike glave. Če je prikazanih več slik, izberite tisto, ki vam je všeč in kliknite gumb &#8220;Shrani spremembe&#8221;

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
sl_SI: Nekatere spletne storitve, kot je dostava, uporabljajo SOAP za pridobivanje informacij iz oddaljenih strežnikov, na primer Live shipping quotes od FedEx-a zahteva nameščen SOAP.

en: Someone
sl_SI: Nekdo

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
sl_SI: Nekdo je zahteval novo geslo za naslednji račun na %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
sl_SI: Nekdo je zahteval ponastavitev gesla za naslednji račun:

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
sl_SI: Med poskusom obnovitve naročila %d iz smeti je šlo nekaj narobe. Ni ga bilo mogoče obnoviti.

en: Something went wrong.
sl_SI: Nekaj je šlo narobe.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sl_SI: Žal je prišlo do težav med brisanjem kupona.

en: Sorry to see you go.
sl_SI: Žal nam je, da nas zapuščate.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
sl_SI: Žal trenutno nismo mogli vzpostaviti stika z Jetpackom 😭. Prepričajte se, da je vaše spletišče vidno na internetu in da sprejema dohodne in odhodne zahteve prek curla. Prav tako se lahko poskusite znova povezati z Jetpackom in se v primeru dodatnih težav obrnite na podporo.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
sl_SI: Oprostite! Poskušali smo, vendar trenutno nismo mogli povezati Jetpacka 😭. Pojdite na zavihek Vtičniki, da povežete Jetpack in dokončate nastavitev vaše trgovine.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
sl_SI: Oprostite! Poskušali smo, vendar vam nismo mogli namestiti Jetpacka 😭. Pojdite na zavihek Vtičniki, da ga namestite, in dokončate nastavitev vaše trgovine.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
sl_SI: "%s" žal ni več na zalogi, zato ni mogoče plačati tega naročila. Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
sl_SI: "%s" žal ni na zalogi. Uredite vašo košarico in poskusite znova. Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
sl_SI: Oprostite ampak pri objavi vašega komentarja je prišlo do napake.

en: Sorry, comments are closed for this item.
sl_SI: Oprostite, komentiranje tega zapisa je onemogočeno.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
sl_SI: Komentarji za ta element niso dovoljeni.

en: Sorry, could not find anything. Try searching again using a different term.
sl_SI: Žal ni bilo mogoče najti nič. Poskusite iskati z drugim izrazom.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sl_SI: Kupon "%s" je bil že dodan, vendar ga ni mogoče unovčiti z ostalimi kuponi.

en: Sorry, creating the product with template failed.
sl_SI: Ustvarjanje izdelka s predlogo je žal spodletelo.

en: Sorry, deleting the term failed.
sl_SI: Oprostite, brisanje tega izraza ni uspelo.

en: Sorry, editing the term failed.
sl_SI: Oprostite, urejanje tega izraza ni uspelo.

en: Sorry, experiment_name is required.
sl_SI: Zahtevan je experiment_name.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
sl_SI: Žal je pridobivanje podatkov prenosa spodletelo.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
sl_SI: Žal ni uspelo pridobiti kazalnikov uspešnosti.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
sl_SI: Žal je pridobivanje podatkov prihodkov spodletelo.

en: Sorry, fetching tax data failed.
sl_SI: Žal je pridobivanje podatkov davkov spodletelo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl_SI: Za vašo lokacijo žal ni razpoložljivih načinov plačila. Kontaktirajte nas, če potrebujete dodatna pojasnila oz. bi se radi dogovorili o alternativah.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl_SI: Za vašo državo žal ni razpoložljivih načinov plačila. Kontaktirajte nas, če potrebujete dodatna pojasnila oz. bi se radi dogovorili o alternativah.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sl_SI: Kupon "%s" je neveljaven - odstranili smo ga z vašega naročila.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sl_SI: Kupon "%s" ni vaš - odstranili smo ga z vašega naročila.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
sl_SI: Označitev uporabnika kot neželenega je podprto le v omrežju.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
sl_SI: Žal ni bilo najdenega opravila, ki se ga da opustiti, s tem ID-jem.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sl_SI: Noben izdelek ne ustreza vaši izbiri. Izberite drugačno kombinacijo.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
sl_SI: Žal ni bilo najdenega opravila, ki se ga da preložiti, s tem ID-jem.

en: Sorry, no such page.
sl_SI: Oprostite, stran ne obstaja.

en: Sorry, no such post.
sl_SI: Oprostite, prispevek ne obstaja.

en: Sorry, no task with that ID was found.
sl_SI: Žal ni bilo najdenega preloženega opravila s tem ID-jem.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
sl_SI: Oprostite, ta vrsta prispevka ne podpira ene od podanih taksonomij.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
sl_SI: Odgovori na neodobrene komentarje žal niso dovoljeni.

en: Sorry, revisions are disabled.
sl_SI: Oprostite, revizije so onemogočene.

en: Sorry, site names must have letters too!
sl_SI: Oprostite, ime spletišča mora vsebovati tudi črke!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
sl_SI: Prišlo je do napake. Želene primerjave ni bilo mogoče naložiti.

en: Sorry, that email address is already used!
sl_SI: Oprostite, ta e-naslov je že v uporabi!

en: Sorry, that email address is not allowed!
sl_SI: Oprostite, ta e-naslov ni dovoljen!

en: Sorry, that site already exists!
sl_SI: Oprostite, spletišče že obstaja!

en: Sorry, that site is reserved!
sl_SI: Oprostite, spletišče je rezervirano!

en: Sorry, that task list was not found
sl_SI: Ta seznam opravil žal ni bil najden

en: Sorry, that username already exists!
sl_SI: Oprostite, to uporabniško ime že obstaja!

en: Sorry, that username is not allowed.
sl_SI: Oprostite, to uporabniško ime ni dovoljeno.

en: Sorry, the category could not be created.
sl_SI: Žal ni bilo mogoče ustvariti kategorije.

en: Sorry, the comment could not be updated.
sl_SI: Žal ni bilo mogoče posodobiti komentarja.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
sl_SI: Povezava, ki ste jo kliknili, je žal zastarala. Izberite drugo možnost.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
sl_SI: Naročila žal ni bilo mogoče najti. Kontaktirajte nas, če imate težave z iskanjem podrobnosti o vašem naročilu.

en: Sorry, the post could not be created.
sl_SI: Žal ni bilo mogoče ustvariti prispevka.

en: Sorry, the post could not be deleted.
sl_SI: Žal ni bilo mogoče izbrisati prispevka.

en: Sorry, the post could not be updated.
sl_SI: Žal ni bilo mogoče posodobiti prispevka.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
sl_SI: Žal ni bilo najdene datoteke z vzorčnimi podatki izdelkov.

en: Sorry, the term could not be created.
sl_SI: Žal ni bilo mogoče ustvariti izraza.

en: Sorry, the user could not be updated.
sl_SI: Oprostite, tega uporabnika ni mogoče posodobiti.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
sl_SI: Žal videa na podanem URL-ju ni bilo mogoče naložiti. Preverite, da je na URL-ju podprta datoteka (%s) ali pretok (npr. YouTube in Vimeo).

en: Sorry, there has been an error
sl_SI: Oprosti, napaka

en: Sorry, there has been an error.
sl_SI: Žal je prišlo do napake.

en: Sorry, there is no export with that ID.
sl_SI: Žal ni izvoza s tem ID-jem.

en: Sorry, there is no note with that ID.
sl_SI: Žal ni opombe s tem ID-jem.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
sl_SI: Žal ni vira s tem ID-jem.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
sl_SI: Tega kupona ni mogoče uporabiti pri izbranih izdelkih.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
sl_SI: Tega kupona ni mogoče uporabiti pri kategorijah: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
sl_SI: Tega kupona ni mogoče uporabiti pri izdelkih: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sl_SI: Ta kupon ni na voljo za izdelke v vaši košarici.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sl_SI: Ta kupon ni veljaven za izdelke v akciji.

en: Sorry, this download has expired
sl_SI: Ta prenos je potekel

en: Sorry, this method is not supported.
sl_SI: Ta metoda žal ni podprta.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sl_SI: To naročilo je neveljavno, plačilo ni mogoče.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
sl_SI: To naročilo žal zahteva možnost dostave.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sl_SI: Tega izdelka ni mogoče kupiti.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sl_SI: Ta izdelek ni na voljo. Izberite drugo kombinacijo.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
sl_SI: Oprostite, trackback je izključen za ta element.

en: Sorry, usernames must have letters too!
sl_SI: Oprostite, uporabniško ime mora vsebovati tudi črke!

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
sl_SI: Vaše trgovine žal ne moremo povezati z JetPack-om.

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
sl_SI: Žal ne dovoljujemo naročil iz podane države (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
sl_SI: Žal nimamo na voljo dovolj zaloge za izdelek "%1$s", da bi lahko izvedli vaše naročilo (razpoložljiva količina: %2$s). Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
sl_SI: Žal ne pošiljamo naročil v podane države (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dostop do podrobnosti tega spletišča.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dostop do podrobnosti tega prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za dostop do podatkov o zdravju tega spletišča.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za dostop do globalnih slogov tega spletišča.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za dostop do predlog na temu spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sl_SI: Nimate dovoljenja vpogleda v to stran.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
sl_SI: Oprostite, na temu spletišču nimate dovoljenja ogleda podatkov uporabnikov.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
sl_SI: Žal nimate dovoljenj za omogočanje vtičnikov.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
sl_SI: Nimate dovoljenja za omogočanje tega vtičnika.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dodajanje kategorij.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dodajanje novega izraza v eno od podanih taksonomij.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za dodajanje povezav na to spletišče.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
sl_SI: Nimate dovoljenja za dodajanje uporabnikov v tem omrežju.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dodeljevanje izraza v eno od podanih taksonomij.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dodeljevanje izrazov v tej taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dodelitev tega izraza.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dodelitev tega izraza.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
sl_SI: Nimate pravic da pripnete datoteke v ta prispevek.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenja za paketno obdelavo tega vira.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za brskanje po imeniku blokov.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za brskanje po krajevnem imeniku vzorcev blokov.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za spreminjane tipa komentarja.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja spremeniti avtorja strani v imenu tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja spremeniti avtorja prispevka v imenu tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
sl_SI: Oprostite, vam ni dovoljeno komentiranje tega prispevka

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
sl_SI: Žal ta uporabnik nima dovoljenja za ustvarjanje navigacijskih menijev.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
sl_SI: Oprostite, za komentiranje tega prispevka nimate dovoljenja.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
sl_SI: Žal vam za tega uporabnika ni dovoljeno ustvarjati gesel aplikacij.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje novih strani.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za ustvarjanje uporabnikov.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja ustvariti strani v imenu tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje strani na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
sl_SI: Oprostite, pri tej vrsti prispevkov nimate dovoljenja za ustvarjanje z geslom zaščitenih prispevkov.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja ustvariti prispevek v imenu tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje objav ali osnutkov.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za ustvarjanje privatnih prispevkov te vrste.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje virov.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za ustvarjanje izrazov v tej taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja ustvariti komentar brez prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje uporabnikov.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
sl_SI: Nimate dovoljenja za prilagajanje glave.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje tega spletišča.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
sl_SI: Nimate dovoljenja za onemogočanje vtičnikov na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
sl_SI: Žal vam ni dovoljeno izbrisati gesel aplikacij za tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje vtičnikov na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
sl_SI: Žal nimate dovoljenj za izbris revizij tega prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za izbris tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje teh elementov.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za izbris tega gesla aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za brisanje kategorij.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za brisanje tega komentarja.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
sl_SI: Nimate dovoljena za izbris tega elementa.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za izbris te strani.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje te objave.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenje za izbris tega vira.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za izbris te revizije.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris tega spletišča.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za izbris tega izraza.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za izbris tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za izbris uporabnikov.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za onemogočitev samodejnih posodobitev tem.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za to.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje '%s' komentarjev.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
sl_SI: Žal ta uporabnik nima dovoljenja za urejanje navigacijskih menijev.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje komentarjev te objave.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje komentarjev.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje strani.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje strani.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje objav.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za spreminjanje te vrste prispevkov.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje prispevkov.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje vlog tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje izrazov v tej taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje polja po meri %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje povezav na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje nastavitev tem na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
sl_SI: Žal vam ni dovoljeno urejati tega gesla aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za te množice sprememb.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje tega komentarja.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za urejanje tega globalnega sloga.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
sl_SI: Nimate dovoljena za urejanje tega elementa.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje te strani.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje tega prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje tega vira.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za urejanje uporabnikov.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje profila.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za omogočitev samodejnih posodobitev tem.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za izbris podatkov uporabnikov na temu spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za izvoz podatkov uporabnikov iz tega spletišča.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za izvoz predlog in delov predlog.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za izvažanje vsebin na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za filtriranje uporabnikov po zmožnostih.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za filtriranje uporabnikov po vlogah.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za dodelitev te vloge uporabnikom.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za skrivanje seznama opravil.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za uvažanje vsebin v to spletišče.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za nameščanje vtičnikov na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za nameščanje tem na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
sl_SI: Žal vam ni dovoljeno navesti gesel aplikacij za tega uporabnika.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za izpisovanje uporabnikov.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za zasidranje prispevkov.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje oEmbed proxy zahtev.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
sl_SI: Žal vam za tega uporabnika ni dovoljeno upravljati gesel aplikacij.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za upravljanje vrst blokov.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za upravljanje omrežnih vtičnikov.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje nastavitev tega spletišča.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje vtičev na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za upravljanje statusov prispevkov.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za upravljanje možnosti zasebnosti na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje izrazov v tej taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za upravljanje tega vtičnika.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za upravljanje gradnikov na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za moderiranje ali urejanje tega komentarja.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
sl_SI: Žal nimate dovoljenj za spreminjanje vtičnikov.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za spreminjanje tem.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja spreminjati neregistriranih nastavitev na temu spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
sl_SI: Nimate dovoljenja za premik tega elementa v smeti.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za urejanje uporabnikov po tem parametrom.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za izvedbo tega dejanja.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
sl_SI: Oprostite, na tem spletišču nimate dovoljenja za objavljanje.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
sl_SI: Oprostite, ne morete urejati predoglednih osnutkov.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za obdelovanje oddaljenih URL-jev.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
sl_SI: Oprostite, na tem spletišču nimate dovoljenja za objavljanje strani.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za objavljanje prispevkov te vrste.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
sl_SI: Oprostite, na tem spletišču nimate dovoljenja za objavljanje prispevkov.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za objavo te strani.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za objavo tega prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
sl_SI: Uporabnikov ne morete iskati po tem parametru.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
sl_SI: Žal kot ta uporabnik nimate dovoljenja za branje blokov.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za branje blokov tega prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za branje komentarjev brez prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za branje prispevka tega komentarja.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za branje tega gesla aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za branje tega komentarja.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za odstranitev uporabnikov.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
sl_SI: Nimate dovoljenja za obnovitev tega elementa iz smeti.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za nadaljevanje te teme.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za pridobitev zagonskih opravil.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za pridobitev podatkov obrazca izdelka.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za preložitev zagonskih opravil.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za prevzem.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za posodabljanje možnosti.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za posodabljanje vtičnikov na tem spletišču.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja urejati prispevke kot ta uporabnik.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja posodobiti spletišča v HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za nalaganje slik.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za nalaganje datotek na to spletišče.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za nalaganje datotek na ta prispevek.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za nalaganje te vrste datoteke.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za ogled samodejnih osnutkov tega prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled predmetov menija.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled mest menijev.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled menijev.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions for this global style.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled revizij tega globalnega sloga.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za nalaganje datotek na ta prispevek.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled izrazov tega prispevka.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled dejavne teme.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled registriranih kategorij vzorcev blokov.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled registriranih vzorcev blokov.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
sl_SI: Oprostite, nimate dovoljenja za ogled tem.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
sl_SI: Žal nimate dovoljenja za ogled tega globalnega sloga.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled tega elementa.

en: Sorry, you cannot create new resource.
sl_SI: Novega vira ne morete ustvariti.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
sl_SI: Vira ne morete izbrisati.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
sl_SI: Tega vira ne morete urejati.

en: Sorry, you cannot list resources.
sl_SI: Nimate dovoljenja za prikaz seznama virov.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
sl_SI: Žal nimate dovoljenj za upravljanje z vtičniki.

en: Sorry, you cannot manage themes.
sl_SI: Žal ne morete upravljati tem.

en: Sorry, you cannot manage these options.
sl_SI: Nimate dovoljenja za upravljanje s temi možnostmi.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
sl_SI: Oprostite, predogled za teme ne deluje kadar imate spremembe načrtovane ali shranjene kot osnutek. Prosim objavite vaše spremembe ali počakajte dokler se spremembe ne objavijo.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
sl_SI: Oprostite, ne morete pripeti zasebnega prispevka.

en: Sorry, you cannot update resource.
sl_SI: Vira ne morete posodobiti.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
sl_SI: Žal si ne morete ogledati tržnih kanalov.

en: Sorry, you cannot view these options, please remember to update the option permissions in Options API to allow viewing these options in non-production environments.
sl_SI: Žal si ne morete ogledati teh možnosti. Ne pozabite posodobiti dovoljenj v API-ju za možnosti, da omogočite ogled teh možnosti v razvojnih okoljih.

en: Sorry, you cannot view these options.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled teh možnosti.

en: Sorry, you cannot view this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled tega vira.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sl_SI: Dosegli ste limit prenosov za to datoteko

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
sl_SI: Žal ste porabili ves dodeljen prostor za %s. Izbrišite nekaj datotek, če želite nadaljevati z nalaganjem.

en: Sorry, you may not use that site name.
sl_SI: Oprostite, tega imena za spletišče ni mogoče uporabiti.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
sl_SI: Oprostite, za ogled kategorij vam mora biti omogočeno urejanje prispevkov na tem spletišču.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
sl_SI: Oprostite, za ogled oznak vam mora biti omogočeno urejanje prispevkov na tem spletišču.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
sl_SI: Oprostite, za komentiranje morate biti prijavljeni.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
sl_SI: Za objavo komentarja morate biti prijavljeni.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
sl_SI: Če želite odgovoriti na mnenje, morate biti prijavljeni.

en: Sorry, you post telemetry data.
sl_SI: Žal objavljate telemetrične podatke.

en: Sorry, your session has expired.
sl_SI: Vaša seja je potekla.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
sl_SI: Vaša seja je potekla. <a href="%s" class="wc-backward">Nazaj v trgovino</a>

en: Sort Order:
sl_SI: Vrstni red razvrščanja:

en: Sort ascending or descending.
sl_SI: Razvrsti naraščajoče ali padajoče.

en: Sort ascending.
sl_SI: Razvrsti naraščajoče.

en: Sort by average rating
sl_SI: Razvrsti po povprečni oceni

en: Sort by latest
sl_SI: Razvrsti po najnovejšem

en: Sort by most recent
sl_SI: Razvrsti po datumu

en: Sort by popularity
sl_SI: Razvrsti po priljubljenosti

en: Sort by price (asc)
sl_SI: Razvrsti po ceni (cenejši najprej)

en: Sort by price (desc)
sl_SI: Razvrsti po ceni (dražji najprej)

en: Sort by price: high to low
sl_SI: Razvrsti po ceni: dražji najprej

en: Sort by price: low to high
sl_SI: Razvrsti po ceni: cenejši najprej

en: Sort by tax class.
sl_SI: Razvrsti glede na davčni razred.

en: Sort by term property.
sl_SI: Razvrsti po lastnosti izraza.

en: Sort by:
sl_SI: Razvrsti po:

en: Sort code
sl_SI: Koda za razvrščanje

en: Sort collection by comment attribute.
sl_SI: Razvrsti zbirko po atributu komentarja.

en: Sort collection by object attribute.
sl_SI: Razvrsti zbriko po atributu postavke.

en: Sort collection by post attribute.
sl_SI: Razvrsti zbirko po atributu prispevka.

en: Sort collection by resource attribute.
sl_SI: Razvrsti zbirko po atributu vira.

en: Sort collection by term attribute.
sl_SI: Razvrsti zbriko po atributu izraza.

en: Sort collection by user attribute.
sl_SI: Razvrsti zbirko po atributu uporabnika.

en: Sort descending.
sl_SI: Razvrsti padajoče.

en: Sorting
sl_SI: Razvrščanje

[ctx: Sorting order]
en: Order
sl_SI: Vrstni red

en: Source
sl_SI: Vir

en: Source code
sl_SI: Izvorna koda

en: Source logger must be configured before running a migration
sl_SI: Pred zagonom selitve mora biti nastavljeno beleženje vira

en: Source of a customized template
sl_SI: Vir prilagojene predloge

en: Source of note.
sl_SI: Vir opombe.

en: Source of template
sl_SI: Izvorna koda predloge

en: Source of the note.
sl_SI: Vir opombe.

en: Source store must be configured before running a migration
sl_SI: Pred zagonom selitve mora biti nastavljena shramba vira

en: Source:
sl_SI: Vir

en: Source: %s
sl_SI: Vir: %s

en: South
sl_SI: Jug

en: South Aegean
sl_SI: Južnoegejski otoki

en: South Africa
sl_SI: Južna Afrika

en: South African rand
sl_SI: Južnoafriški rand

en: South America
sl_SI: Južna Amerika

en: South Australia
sl_SI: Južna Avstralija

en: South Carolina
sl_SI: Južna Karolina

en: South Dakota
sl_SI: Južna Dakota

en: South Georgia
sl_SI: Južna Georgia

en: South Georgia/Sandwich Islands
sl_SI: Južna Georgia in Južni Sandwichevi otoki

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
sl_SI: Južni Horasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
sl_SI: Južna Koreja

en: South Korean won
sl_SI: Južnokorejski Won

en: South Pole
sl_SI: Južni tečaj

en: South Sinai
sl_SI: Južni Sinaj

en: South Sudan
sl_SI: Južni Sudan

en: Southern
sl_SI: Južna

en: Spain
sl_SI: Španija

en: Spam
sl_SI: Neželeno

en: Spam Blocked
sl_SI: Spam blokiran

en: Spam blocked | Spam blocked
sl_SI[0]: Blokirana neželena vsebina

en: Spam it: %s
sl_SI: Označi kot neželeno: %s

en: Spanish
sl_SI: Špansko

en: Special
sl_SI: Posebno

en: Special character
sl_SI: Poseben znak

en: Specific Countries
sl_SI: Določene države

en: Specific countries
sl_SI: Določene države

en: Specified file failed upload test.
sl_SI: Poskusni prenos datoteke ni uspel.

en: Specify an OPML URL:
sl_SI: Navedite OPML URL:

en: Split table cell
sl_SI: Razdeli celico

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Preglednica <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Preglednici <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Preglednice <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Preglednice <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
sl_SI: Preglednice

en: Square
sl_SI: Kvadrat

en: Sri Lanka
sl_SI: Šrilanka

en: Sri Lankan rupee
sl_SI: Šrilanška rupija

en: St Barthelemy
sl_SI: Saint Barthélemy

en: St Helena
sl_SI: Sveta Helena

en: St Johns
sl_SI: Saint John's

en: St Kitts
sl_SI: Saint Christopher Island

en: St Lucia
sl_SI: Saint Lucia

en: St Thomas
sl_SI: Saint Thomas

en: St Vincent
sl_SI: Saint Vincent

en: Standard
sl_SI: Privzet

en: Standard Editor
sl_SI: Standardni urejevalnik

en: Standard rate
sl_SI: Splošna stopnja

en: Standard rates
sl_SI: Splošne stopnje

en: Standard time begins on: %s.
sl_SI: Zimski čas se začne na: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
sl_SI: Standardni čas se začne ob: <code>%s</code>.

en: Star ratings should be required, not optional
sl_SI: Ocena z zvezdicami naj bo obvezna, ne opcijska

en: Start
sl_SI: Začni

en: Start Customizing
sl_SI: Začnite s prilagajanjem

en: Start Date
sl_SI: Začetni datum

en: Start Import
sl_SI: Začni uvoz

en: Start Over
sl_SI: Začnite od začetka

en: Start a page
sl_SI: Začnite stran

en: Start accepting payments on your store!
sl_SI: Začnite prejemati plačila v vaši trgovini!

en: Start backing up your site
sl_SI: Varnostno kopirajte svojo stran

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
sl_SI: Začnite z dodajanjem prvega izdelka v vašo trgovino. Izdelke lahko dodate ročno, preko CSV ali jih uvozite iz druge storitve.

en: Start date of sale price, as GMT.
sl_SI: Začetni datum akcijske cene (GMT).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
sl_SI: Začetni datum akcijske cene, v časovnem pasu strani.

en: Start date of sale price.
sl_SI: Začetni datum akcijske cene.

en: Start date:
sl_SI: Datum začetka:

en: Start selling
sl_SI: Začnite prodajati

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
sl_SI: Začnite uporabljati nove zmožnosti, ki se postopoma uvajajo za izboljšanje izkušnje upravljanja trgovine.

en: Start with a free plan
sl_SI: Začnite z brezplačnim načrtom

en: Start your online clothing store
sl_SI: Odprite svojo spletno trgovino z oblačili

en: Started processing action %s
sl_SI: Pričetek obdelave dejanja %s

en: Starting Coordinates:
sl_SI: Začetne koordinate:

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
sl_SI: Ustanoviti modno spletišče je vznemirljivo, vendar se morda zdi tudi prenaporno. V tem članku vas bomo vodili skozi postopek namestitve, vas naučili ustvariti uspešne sezname izdelkov in vam pokazali, kako tržiti vašemu idealnemu občinstvu.

en: State
sl_SI: Zv. država

en: State / County
sl_SI: Zvezna Država / Država

en: State / County or state code
sl_SI: Država ali koda države

en: State / County:
sl_SI: Zvezna država / država

en: State / Zone
sl_SI: Država / Območje

en: State code
sl_SI: Koda zv. države

en: State code.
sl_SI: Koda zv. države.

en: State of the comment.
sl_SI: Stanje komentarja.

en: State.
sl_SI: Država.

en: State/County
sl_SI: Zvezna Država / Država

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
sl_SI: Koda države/zvezne države, ali naziv države, zvezne države, province ali območja.

en: Statistics
sl_SI: Statistike

en: Stats
sl_SI: Statistika

en: Stats about coupons.
sl_SI: Statistike o kuponih.

en: Stats about orders.
sl_SI: Statistike o naročilih.

en: Stats about product categories.
sl_SI: Statistike o kategorijah izdelkov.

en: Stats about product downloads.
sl_SI: Statistike o prenosih izdelkov.

en: Stats about products.
sl_SI: Statistike o izdelkih.

en: Stats about revenue.
sl_SI: Statistike o prihodkih.

en: Stats about taxes.
sl_SI: Statistike o davkih.

en: Stats about variations.
sl_SI: Statistike o različicah.

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
sl_SI: Poglej vse

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
sl_SI: Statistika za {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
sl_SI: %(percent)d%% ogledov

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
sl_SI: Avtor

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
sl_SI: Povezava

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
sl_SI: Klikov

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
sl_SI: Ogledov

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
sl_SI: Ogledov

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
sl_SI: Ogledov

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
sl_SI: Ogledov

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
sl_SI: Ogledi

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
sl_SI: Preusmeritelj

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
sl_SI: Naslov

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
sl_SI: Iskalni izrazi

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
sl_SI: Zadeva

[ctx: Stats: module row header for videos.]
en: Video
sl_SI: Video posnetek

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
sl_SI: Država

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
sl_SI: Ogledov

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
sl_SI: Avtorji

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
sl_SI: Kliki

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
sl_SI: Države

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
sl_SI: Objave in strani

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
sl_SI: Preusmeritelji

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
sl_SI: Iskalni izrazi

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
sl_SI: Značke & kategorije

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
sl_SI: Video posnetki

en: Status is forbidden.
sl_SI: Stanje je prepovedano.

en: Status of note.
sl_SI: Stanje opombe.

en: Status of sidebar.
sl_SI: Stanje stranske vrstice.

en: Status of template.
sl_SI: Stanje predloge.

en: Status of the marketing channel's product listings.
sl_SI: Stanje seznamov izdelkov tržnega kanala.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
sl_SI: Stanje plačila, vrnjeno s strani sistema. Eno izmed success, pending, failure, error.

en: Status of the review.
sl_SI: Status ocene.

en: Status report information
sl_SI: Podrobnosti o poročilu stanja

en: Status updates will be posted on this blog:
sl_SI: Posodobitev stanja bodo objavljene na tem blogu:

en: Status:
sl_SI: Stanje:

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
sl_SI: Stanja, ki zahtevajo dodatna dejanja v imenu skrbnika trgovine.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
sl_SI: Stanja, ki naj ne bodo vključena ob izračunu zneskov poročila.

en: Stay signed in
sl_SI: Ostanite prijavljeni

en: Step
sl_SI: Korak

en: Step %1$d of %2$d
sl_SI: Korak %1$d od %2$d

en: Step %d
sl_SI: Korak %d

en: Step 1:
sl_SI: Prvi korak

en: Stick this post to the front page
sl_SI: Ta prispevek pripni na sprednjo stran

en: Sticky
sl_SI: Zasidrano

en: Sticky Post
sl_SI: Zasidran prispevek

en: Stock Keeping Unit
sl_SI: Šifra

en: Stock Status
sl_SI: Stanje zaloge

en: Stock display format
sl_SI: Oblika prikaza zaloge

en: Stock keeping unit, if applicable.
sl_SI: Šifra, če obstaja.

en: Stock levels increased:
sl_SI: Raven zaloge zvišana:

en: Stock levels reduced:
sl_SI: Raven zaloge znižana:

en: Stock management
sl_SI: Upravljanje zaloge

en: Stock management at product level.
sl_SI: Upravljanje z zalogami na ravni izdelka.

en: Stock management at variation level.
sl_SI: Upravljanje z zalogami na ravni različice.

en: Stock management disabled in store settings
sl_SI: Upravljanje zalog onemogočeno v nastavitvah trgovine

en: Stock qty
sl_SI: Količina zaloge

en: Stock quantity
sl_SI: Količina zaloge

en: Stock quantity.
sl_SI: Količina zaloge.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sl_SI: Vrednost zaloge. Če je to spremenljiv izdelek, bo ta vrednost uporabljena za nadzorovanje zaloge vseh različic, razen če zalogo določite na ravni različice.

en: Stock status
sl_SI: Stanje zaloge

en: Stock status.
sl_SI: Stanje zaloge.

en: Stock: %d
sl_SI: Zaloga: %d

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
sl_SI[0]: Zaustavljeno za %d sekundo
sl_SI[1]: Zaustavljeno za %d sekundi
sl_SI[2]: Zaustavljeno za %d sekunde
sl_SI[3]: Zaustavljeno za %d sekund

en: Storage Space
sl_SI: Prostor za shranjevanje

en: Store
sl_SI: Trgovina

en: Store Address
sl_SI: Naslov trgovine

en: Store Notice
sl_SI: Obvestilo trgovine

en: Store connected successfully.
sl_SI: Trgovina uspešno povezana.

en: Store details
sl_SI: Podrobnosti trgovine

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
sl_SI: Nedelovanje trgovine pomeni izgubo prodaje. Obnovitve z enim klikom vas hitro vrnejo v splet, če gre kaj narobe.

en: Store email address.
sl_SI: E-poštni naslov trgovine.

en: Store management insights
sl_SI: Vpogledi upravljanja trgovine

en: Store monitoring
sl_SI: Nadzor trgovine

en: Store notice
sl_SI: Obvestilo trgovine

en: Store setup
sl_SI: Nastavitve trgovine

en: Store stats
sl_SI: Statistika trgovine

en: Store uploads in this folder
sl_SI: Shrani prenesene datoteke v to mapo

en: Store-wide threshold (%d)
sl_SI: Meja trgovine (%d)

en: Storefront Theme
sl_SI: Tema Storefront

en: Storefront icon
sl_SI: Storefront ikona

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
sl_SI: Storefront je intuitivna, prilagodljiva in <strong>brezplačna</strong> tema za Wordpress, ki ponuja globoko integracijo z WooCommerce-om in z mnogo priljubljenimi razširitvami, ki so izdelane za prilagoditev potreb strankam.

en: Streams
sl_SI: Tokovi

en: Street address
sl_SI: Ulica

en: Strength indicator
sl_SI: Kazalec kakovosti

en: Strictness
sl_SI: Strogost

en: Strikethrough
sl_SI: Prečrtano

en: String based identifier for the term.
sl_SI: Niz določilnika izraza.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
sl_SI: Obdelovalniki nizov morajo biti polje veljavnih povratnih klicev.

en: Stripe email address
sl_SI: Stripe e-pošta

en: Stripe email address:
sl_SI: Stripe e-pošta:

en: Style
sl_SI: Slog

en: Style Variations
sl_SI: Različice slogov

en: Styles
sl_SI: Slogi

en: Stylesheet is missing.
sl_SI: Manjka slogovna datoteka.

en: Stylesheet is not readable.
sl_SI: Slogovna datoteka ni berljiva.

en: Sub-directory Installation
sl_SI: Namestitev prek podimenikov

en: Sub-domain Installation
sl_SI: Namestitev prek pod-domen

en: Subcategories
sl_SI: Podkategorije

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject (paid)
sl_SI: Zadeva (plačano)

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Submit Reply
sl_SI: Pošlji odgovor

en: Submit Search
sl_SI: Začni iskanje

en: Submit for Review
sl_SI: Pošlji v revizijo

en: Submitted on
sl_SI: Objavljeno na

en: Submitted on: %s
sl_SI: Predloženo dne: %s

en: Submitting Comment%s
sl_SI: Dodajam komentar %s

en: Subscriber
sl_SI: Naročnik

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
sl_SI: Naročniki lahko berejo komentarje/komentirajo/ prejemajo oglasila itd., ne morejo pa ustvariti običajne vsebine spletišča.

en: Subscript
sl_SI: Podpisano

en: Subscription Management
sl_SI: Upravljanje naročnine

en: Subscription Type
sl_SI: Tip naročnine

en: Subscription expires on
sl_SI: Naročnina poteče

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
sl_SI: Naročnina za %1$s je bila uspešno deaktivirana. Za ta izdelek ne boste prejemali več posodobitev. <a href="%2$s">Kliknite sem</a>, če želite hkrati še deaktivirati vtičnik.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
sl_SI: Naročnina za %s je bila uspešno deaktivirana. Za ta izdelek ne boste prejemali več posodobitev.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
sl_SI: Naročnina bo kmalu <strong>potekla</strong>.

en: Subscription management
sl_SI: Upravljanje naročnine

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
sl_SI: Naročnina: Ni na voljo - %1$d od %2$d že v uporabi

en: Subscription: Unlimited
sl_SI: Naročnina: Neomejeno

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
sl_SI: Naročnina: V uporabi %1$d od %2$d strani na voljo

en: Subscriptions
sl_SI: Naročnine

en: Subscriptions.
sl_SI: Naročnine

en: Subtitles
sl_SI: Podnapisi

en: Subtotal
sl_SI: Delni znesek

en: Subtotal:
sl_SI: Delni znesek:

en: Suburb
sl_SI: Predmestje

en: Success!
sl_SI: Uspešno!

en: Successfully added. Please check your phone for the validation code.
sl_SI: Uspešno dodano. Prosimo preverite telefon za potrditveno kodo.

en: Successfully canceled action: %s
sl_SI: Uspešen preklic dejanja: %s

en: Successfully executed action: %s
sl_SI: Uspešna izvedba dejanja: %s

en: Successfully processed change for action: %s
sl_SI: Uspešna sprememba dejanja: %s

en: Sud Sardegna
sl_SI: Južna Sardinija

en: Sudanese pound
sl_SI: Sudanski funt

en: Suggested embed #%d
sl_SI: Priporočena vdelava #%d

en: Suggested height is %s.
sl_SI: Predlagana višina je %s.

en: Suggested image #%d
sl_SI: Priporočena slika #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
sl_SI: Priporočena dimezija slike: %1$s x %2$s pikslov.

en: Suggested media
sl_SI: Predlagane predstavnostne datoteke

en: Suggested text:
sl_SI: Predlagano besedilo:

en: Suggested width is %s.
sl_SI: Predlagana širina je %s.

en: Suggestion ID.
sl_SI: ID predloga.

en: Suggestion description.
sl_SI: Opis predloga.

en: Suggestion visibility.
sl_SI: Vidnost predloga.

en: Suggestions
sl_SI: Predlogi

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
sl_SI: Suhosin je napreden varnostni sistem za PHP namestitve. Oblikovan je bil z namenom zaščite vašega strežnika pred znanimi težavami PHP aplikacij in morebitnimi neznanimi ranljivostmi znotraj teh aplikacij ali samega jedra PHP-ja. Če je Suhosin omogočen na vašem strežniku, bo morda potreboval nastavitve glede povečanja omejitev oddaje podatkov.

en: Sulawesi Barat
sl_SI: Zahodni Sulavezi

en: Sulawesi Selatan
sl_SI: Južni Sulavezi

en: Sulawesi Tengah
sl_SI: Osrednji Sulavezi

en: Sulawesi Tenggara
sl_SI: Jugovzhodni Sulavezi

en: Sulawesi Utara
sl_SI: Severni Sulavezi

en: Sum of all taxes.
sl_SI: Vsota vseh davkov.

en: Sum of line item taxes only.
sl_SI: Vsota davkov posameznega izdelka (vrstice).

en: Sumatera Barat
sl_SI: Zahodna Sumatra

en: Sumatera Selatan
sl_SI: Južna Sumatra

en: Sumatera Utara
sl_SI: Severna Sumatra

en: Summaries
sl_SI: Povzetki

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
sl_SI: Povzemite ta izdelek v 1-2 kratkih stavkih. Pokazali ga bomo na vrhu strani.

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Sumshchyna
sl_SI: Sumska oblast

en: Sumy Oblast
sl_SI: Sumska oblast

en: Sun
sl_SI: ned

en: Sunday
sl_SI: nedelja

[ctx: Sunday initial]
en: S
sl_SI: N

en: Superscript
sl_SI: Nadpisano

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Supported features for this payment gateway.
sl_SI: Podprte možnosti za ta plačilni sistem.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
sl_SI: Podpira naslednje placeholder-je: <code>[qty]</code> = število izdelkov, <code>[cost]</code> = znesek izdelkov, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = strošek v odstotkih.

en: Suriname
sl_SI: Surinam

en: Surinamese dollar
sl_SI: Surinamski dolar

en: Suspended
sl_SI: Suspendirano

en: Svalbard and Jan Mayen
sl_SI: Svalbard in Jan Mayen

en: Swahili
sl_SI: Svahili

en: Swazi lilangeni
sl_SI: Svazijski lilangeni

en: Swaziland
sl_SI: Svazi

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Swedish
sl_SI: Švedsko

en: Swedish krona
sl_SI: Švedska krona

en: Swiss franc
sl_SI: Švicarski frank

en: Switch Site
sl_SI: Zamenjaj stran

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Sync completed.
sl_SI: Uskladitev zaključena.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
sl_SI: Uskladitev dovoljenih map za prenos izdelkov že poteka.

en: Synchronize approved download directories
sl_SI: Uskladi dovoljene mape za prenos

en: Syndication feeds show the most recent
sl_SI: RSS vir prikaže najnovejše

en: Syntax Highlighting
sl_SI: Označevanje sintakse

en: Syria
sl_SI: Sirija

en: Syrian pound
sl_SI: Sirski funt

en: System status
sl_SI: Status sistema

en: Sălaj
sl_SI: Salaj

en: THE GOODS
sl_SI: BLAGO

en: Table cell display.
sl_SI: Prikaz celice tabele.

en: Table cell properties
sl_SI: Lastnosti celic tabele

en: Table cell value.
sl_SI: Vrednosti celic tabele.

en: Table column header.
sl_SI: Glava stolpca tabele.

en: Table does not exist
sl_SI: Tabela ne obstaja

en: Table headers.
sl_SI: Glave tabele.

en: Table of Contents
sl_SI: Vsebinsko kazalo

en: Table ordered by Author.
sl_SI: Tabela razvrščena po avtorju.

en: Table ordered by Comments.
sl_SI: Tabela razvrščena po komentarjih.

en: Table ordered by Date.
sl_SI: Tabela razvrščena po datumu.

en: Table ordered by Description.
sl_SI: Tabela razvrščena po opisu.

en: Table ordered by E-mail.
sl_SI: Tabela razvrščena po e-pošti.

en: Table ordered by File Name.
sl_SI: Tabela razvrščena po imenu datoteke.

en: Table ordered by Last Updated.
sl_SI: Tabela razvrščena po zadnji posodobitvi.

en: Table ordered by Links.
sl_SI: Tabela razvrščena po povezavah.

en: Table ordered by Name.
sl_SI: Tabela razvrščena po imenu.

en: Table ordered by Posts Count.
sl_SI: Tabela razvrščena po številu prispevkov.

en: Table ordered by Rating.
sl_SI: Tabela razvrščena po oceni.

en: Table ordered by Site Domain Name.
sl_SI: Tabela razvrščena po domeni spletišča.

en: Table ordered by Site Path.
sl_SI: Tabela razvrščena po poti spletišča.

en: Table ordered by Site Registered Date.
sl_SI: Tabela razvrščena po datumu registracije spletišča.

en: Table ordered by Slug.
sl_SI: Tabela razvrščena po ključu.

en: Table ordered by Theme Name.
sl_SI: Tabela razvrščena po imenu teme.

en: Table ordered by Title.
sl_SI: Tabela razvrščena po naslovu.

en: Table ordered by URL.
sl_SI: Tabela razvrščena po URL-ju.

en: Table ordered by Uploaded To.
sl_SI: Tabela razvrščena po »Naloženo na«.

en: Table ordered by User Registered Date.
sl_SI: Tabela razvrščena po datumu registracije uporabnika.

en: Table ordered by Username.
sl_SI: Tabela razvrščena po uporabniškem imenu.

en: Table ordered by Visibility.
sl_SI: Tabela razvrščena po vidnosti.

en: Table ordered hierarchically.
sl_SI: Tabela razvrščena hierarhično.

en: Table properties
sl_SI: Lastnosti tabele

en: Table row properties
sl_SI: Lastnosti vrstic tabele

en: Table rows.
sl_SI: Vrstice tabele.

en: Tablet
sl_SI: Tablica

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Tag Cloud
sl_SI: Oblak oznak

en: Tag ID
sl_SI: ID oznake

en: Tag ID.
sl_SI: ID oznake.

en: Tag added.
sl_SI: Oznaka je dodana.

en: Tag deleted.
sl_SI: Oznaka je izbrisana.

en: Tag link
sl_SI: Povezava oznake

en: Tag name
sl_SI: Naziv oznake

en: Tag name.
sl_SI: Naziv oznake.

en: Tag not added.
sl_SI: Oznaka ni dodana.

en: Tag not updated.
sl_SI: Oznaka ni posodobljena.

en: Tag slug
sl_SI: Ključ oznake

en: Tag slug.
sl_SI: Ključ oznake.

en: Tag updated.
sl_SI: Oznaka je posodobljena.

en: Tag: | Tags:
sl_SI[0]: Oznaka:
sl_SI[1]: Oznaki:
sl_SI[2]: Oznake:
sl_SI[3]: Oznake:

en: Tag: %s
sl_SI: Ključna beseda: %s

en: Tagline
sl_SI: Slogan

en: Tagline (optional)
sl_SI: Slogan (neobvezno)

en: Tags
sl_SI: Značke

en: Tags (comma separated)
sl_SI: Oznake (ločene z vejico)

en: Tags (space separated)
sl_SI: Oznake (ločene s presledkom)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
sl_SI: Oznake je mogoče izbirno pretvoriti v kategorije s pomočjo <a href="%s"> pretvornika oznak v kategorije</a>.

en: Tags deleted.
sl_SI: Značke so izbrisane.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
sl_SI: Oznake, ki nakazujejo na sloge in zmožnosti teme.

en: Tags list
sl_SI: Seznam oznak

en: Tags list navigation
sl_SI: Navigacija seznama oznak

en: Tags totals.
sl_SI: Skupek oznak.

en: Tags:
sl_SI: Značke:

en: Tags:
sl_SI: Oznake:

en: Tags: %s
sl_SI: Značke: %s

en: Taipei
sl_SI: Tajpej

en: Taiwan
sl_SI: Tajvan

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Tajikistani somoni
sl_SI: Tadžikistanski somoni

en: Take WordPress with you.
sl_SI: Vzemite WordPress s seboj

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
sl_SI[0]: Oglejte si <strong>%1$d predmet</strong> na <a href="%2$s">zaslonu Zdravja spletišča</a>.
sl_SI[1]: Oglejte si <strong>%1$d predmeta</strong> na <a href="%2$s">zaslonu Zdravja spletišča</a>.
sl_SI[2]: Oglejte si <strong>%1$d predmete</strong> na <a href="%2$s">zaslonu Zdravja spletišča</a>.
sl_SI[3]: Oglejte si <strong>%1$d predmetov</strong> na <a href="%2$s">zaslonu Zdravja spletišča</a>.

en: Take over
sl_SI: Prevzemi

en: Take payments in cash upon delivery.
sl_SI: Prejmite plačila z gotovino po povzetju.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
sl_SI: Sprejmite plačila preko bančnega nakazila.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
sl_SI: Sprejmite plačila preko čekov. Ta nepovezan plačilni sistem je uporaben tudi za preizkusne nakupe.

en: Take payments via bank transfer.
sl_SI: Prejmite plačila preko bančnega nakazila.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
sl_SI: Izvajajte plačila pri ponudniku, ki je pravi za vas – izbirajte med 100+ plačilnimi sistemi za WooCommerce.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
sl_SI: Pogovorite se z vašim gostiteljem glede podpore OpenSSL-ja za PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
sl_SI: Pogovorite se z vašim gostiteljem glede podpore HTTPS-u za vaše spletišče.

en: Tallinn
sl_SI: Talin

en: Tan
sl_SI: Svetlo rjava

en: Tana River
sl_SI: Reka Tana

en: Tanzania
sl_SI: Tanzanija

en: Tanzanian shilling
sl_SI: Tanzanski šiling

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
sl_SI: Kliknite ali lebdite nad temo ter kliknite za živi predogled ali za urejanje nastavitev v posebnem celo-zaslonskem oknu. Gumb za predogled najdete tudi na dnu podrobnega pogleda. Vsaka nameščena tema je lahko predogledana ali spremenjena na ta način.

en: Target
sl_SI: Cilj

en: Tashkent
sl_SI: Taškent

en: Task List
sl_SI: Seznam nalog

en: Task is not a subclass of `Task`
sl_SI: Opravilo ni podrazred `Task`

en: Task list ID already exists
sl_SI: ID seznama opravil že obstaja

en: Task list ID does not exist
sl_SI: ID seznama opravil ne obstaja

en: Tasmania
sl_SI: Tazmanija

en: Tax
sl_SI: Davek

en: Tax amount
sl_SI: Znesek davka

en: Tax class
sl_SI: Davčni razred

en: Tax class already exists
sl_SI: Davčni razred že obstaja

en: Tax class name.
sl_SI: Naziv davčnega razreda.

en: Tax class of fee.
sl_SI: Davčni razred stroška.

en: Tax class of product.
sl_SI: Davčni razred izdelka.

en: Tax class requires a valid name
sl_SI: Naziv davčnega razreda mora biti veljaven

en: Tax class slug already exists
sl_SI: Ključ davčnega razreda že obstaja

en: Tax class slug is invalid
sl_SI: Ključ davčnega razreda ni veljaven

en: Tax class.
sl_SI: Davčni razred.

en: Tax code
sl_SI: Koda davka

en: Tax lines data.
sl_SI: Podatki o davku.

en: Tax name
sl_SI: Naziv davka

en: Tax options
sl_SI: Možnosti davkov

en: Tax priority.
sl_SI: Prioriteta davka.

en: Tax rate ID.
sl_SI: ID davčne stopnje.

en: Tax rate ID: %s
sl_SI: ID davčne stopnje: %s

en: Tax rate code.
sl_SI: Koda davčne stopnje.

en: Tax rate label.
sl_SI: Oznaka davčne stopnje.

en: Tax rate name.
sl_SI: Naziv davčne stopnje.

en: Tax rate.
sl_SI: Davčna stopnja.

en: Tax rates successfully deleted
sl_SI: Davčne stopnje uspešno izbrisane

en: Tax status
sl_SI: Status davka

[ctx: Tax status]
en: None
sl_SI: Brez

en: Tax status of fee.
sl_SI: Davčni status stroška.

en: Tax status.
sl_SI: Status davka.

en: Tax subtotal.
sl_SI: Delni znesek davka.

en: Tax total (not including shipping taxes).
sl_SI: Skupen davek (brez davkov dostave).

en: Tax total.
sl_SI: Znesek davka.

en: Taxable
sl_SI: Obdavčeno

en: Taxes
sl_SI: Davki

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Davki uveljavljeni na to stopnjo dostave, podani glede na najmanjšo enoto valute.

en: Taxes by code
sl_SI: Davki po oznaki

en: Taxes by date
sl_SI: Davki po datumu

en: Taxes detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o davkih.

en: Taxes do not support trashing.
sl_SI: Davkov ni mogoče brisati.

en: Taxonomies associated with post type.
sl_SI: Taksonomije povezane s tipu prispevka.

en: Taxonomies: Product types
sl_SI: Taksonomije: vrste izdelka

en: Taxonomies: Product visibility
sl_SI: Taksonomije: Vidnost izdelka

en: Taxonomy
sl_SI: Taksonomija

en: Taxonomy does not exist.
sl_SI: Taksonomija ne obstaja.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
sl_SI: Vrsta izdelka

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
sl_SI: Vidnost izdelka

en: Taxonomy name.
sl_SI: Naziv taksonomije.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
sl_SI: Ime taksonomije je omejeno na 1 do 32 znakov.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
sl_SI: Taksonomije izrazov za statuse izdelka/naročila.

en: Taxonomy:
sl_SI: Taksonomija:

en: Tehran
sl_SI: Teheran

en: Tehran (تهران)
sl_SI: Teheran (تهران)

en: Tell us a bit about your store
sl_SI: Povejte nam nekaj o vaši trgovini

en: Template
sl_SI: Predloga

en: Template Editing
sl_SI: Urejanje predloge

en: Template Part Area
sl_SI: Območje dela predloge

en: Template Part Areas
sl_SI: Območja delov predlog

en: Template Parts
sl_SI: Deli predlog

en: Template archives
sl_SI: Arhivi predlog

en: Template cache cleared.
sl_SI: Predpomnilnik predlog počiščen.

en: Template file copied to theme.
sl_SI: Predloga kopirana v temo.

en: Template file deleted from theme.
sl_SI: Predloga izbrisana iz teme.

en: Template for %s
sl_SI: Predloga za %s

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
sl_SI: Manjka predloga. Samostojne teme morajo vsebovati datoteko predloge %1$s ali %2$s. <a href="%3$s">Podrejene teme</a> morajo imeti glavo %4$s v slogovni datoteki %5$s.

[ctx: Template name]
en: All Archives
sl_SI: Vsi arhivi

[ctx: Template name]
en: Author Archives
sl_SI: Arhivi avtorjev

[ctx: Template name]
en: Blog Home
sl_SI: Domača stran bloga

[ctx: Template name]
en: Category Archives
sl_SI: Arhivi kategorij

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
sl_SI: Glava zaključka nakupa

[ctx: Template name]
en: Date Archives
sl_SI: Datumski arhivi

[ctx: Template name]
en: Front Page
sl_SI: Naslovna stran

[ctx: Template name]
en: Index
sl_SI: Kazalo

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
sl_SI: Majhna košarica

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
sl_SI: Potrditev naročila

[ctx: Template name]
en: Page: 404
sl_SI: Stran: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
sl_SI: Strani

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
sl_SI: Katalog izdelkov

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
sl_SI: Rezultati iskanja izdelkov

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
sl_SI: Izdelki po atributu

[ctx: Template name]
en: Products by Category
sl_SI: Izdelki po kategoriji

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
sl_SI: Izdelki po oznaki

[ctx: Template name]
en: Search Results
sl_SI: Rezultati iskanja

[ctx: Template name]
en: Single Entries
sl_SI: Posamezni vnosi

[ctx: Template name]
en: Single Posts
sl_SI: Posamezni prispevki

[ctx: Template name]
en: Single Product
sl_SI: Posamezni izdelek

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
sl_SI: Arhivi oznak

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
sl_SI: Taksonomija

en: Template overrides.
sl_SI: Prepisi predlog.

en: Template part archives
sl_SI: Arhivi delov predlog

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
sl_SI: Del predloge je bil izbrisan ali ni na voljo: %s

en: Template parts list
sl_SI: Seznam delov predlog

en: Template parts list navigation
sl_SI: Navigacija po seznamu delov predlog

en: Template parts to include in your templates.
sl_SI: Deli predlog, ki bodo vključeni v vaše predloge.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
sl_SI: Predloga, uporabljena za prikaz pulta majhne košarice.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
sl_SI: Predloga, uporabljena za prikaz poenostavljene glave zaključka nakupa.

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Templates based on theme files can't be removed.
sl_SI: Predlog, ki temeljijo na datotekah tem, ni mogoče odstraniti.

en: Templates list
sl_SI: Seznam predlog

en: Templates list navigation
sl_SI: Navigacija po seznamu predlog

en: Templates to include in your theme.
sl_SI: Predloge, vključene v vašo temo.

en: Term ID
sl_SI: ID izraza

en: Term ID List
sl_SI: Seznam ID-jev izrazov

en: Term ID Taxonomy Query
sl_SI: Poizvedba po ID-ju izraza taksonomije

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
sl_SI: ID izraza je skupen več taksonomijam

en: Term IDs.
sl_SI: ID-ji izrazov.

en: Term counts
sl_SI: Število izrazov

en: Term description.
sl_SI: Opis izraza.

en: Term does not exist.
sl_SI: Izraz ne obstaja.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
sl_SI: Meta podatek ne more biti dodan izrazom, ki so skupni več taksonomijam.

en: Term name.
sl_SI: Naziv izraza.

en: Terms
sl_SI: Izrazi

en: Terms and Conditions Page
sl_SI: Stran Pogoji poslovanja

en: Terms and conditions
sl_SI: Pogoji poslovanja

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Izrazov ni mogoče izbrisati. Nastavi '%s' za izbris.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
sl_SI: Atributi v taksonomiji vidnosti izdelka.

en: Terms of Service
sl_SI: Splošni pogoji

en: Terms successfully recounted
sl_SI: Izrazi uspešno prešteti

en: Ternopil Oblast
sl_SI: Ternopiljska oblast

en: Ternopilshchyna
sl_SI: Ternopilska oblast

en: Test checkout
sl_SI: Preizkus zaključka nakupa

en: Tested up to WooCommerce version
sl_SI: Preizkušeno do WooCommerce različice

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
sl_SI: Pokaži največ %1$s izjav

en: Testimonials
sl_SI: Mnenja

en: Texas
sl_SI: Teksas

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text Color
sl_SI: Barva besedila

en: Text color
sl_SI: Barva pisave

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
sl_SI: Besedilo za naslovni atribut predmeta povezave za ta predmet menija.

en: Text only
sl_SI: Samo besedilo

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: First Name
sl_SI: Ime

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Text to appear below the main email content.
sl_SI: Besedilo, ki je prikazano pod glavno vsebino e-pošte.

en: Text to display
sl_SI: Besedilo za prikaz

en: Thai
sl_SI: Tajsko

en: Thai baht
sl_SI: Tajski baht

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
sl_SI: Hvala ker ustvarjate z <a href="%s">WordPressom</a>.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sl_SI: Hvala, ker uporabljate WooCommerce.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za uporabo %s, vaše spletišče je bilo izbrisano.

en: Thank you for your feedback!
sl_SI: Hvala za vaš odziv!

en: Thank you for your order
sl_SI: Hvala za vaše naročilo

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
sl_SI: Hvala za vaše plačilo. Vaša transakcija je bila zaključena in na e-pošto je bil poslan račun za vaš nakup. Prijavite se v vaš račun PayPal za podrobnosti o transakciji.

en: Thank you for your purchase!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za nakup!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
sl_SI: Hvala. Preverite, ali ste prejeli e-sporočilo s povezavo za potrditev dejanja. Dokler ne kliknete povezave, vaše spletišče ne bo izbrisano.

en: Thank you. Your order has been received.
sl_SI: Hvala. Vaše naročilo je bilo sprejeto.

en: Thanks
sl_SI: Hvala

en: Thanks :)
sl_SI: Hvala :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
sl_SI: Hvala za potrditev vašega zahtevka za brisanje.

en: Thanks for confirming your export request.
sl_SI: Hvala za potrditev vašega zahtevka za izpis vaših podatkov.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za registracijo na %1$s. Vaše uporabniško ime je %2$s.Za ogled naročil, spremembo gesla in več, pojdite na vaš uporabniški račun na: %3$s

en: Thanks for reading.
sl_SI: Hvala, ker ste prebrali.

en: Thanks for shopping with us
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za nakup

en: Thanks for shopping with us.
sl_SI: Hvala za vaš nakup.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
sl_SI: Hvala za uporabo Jetpack-a! Vaša trgovina je skoraj gotova: za aktivacijo storitev kot so %s, povežite trgovino.

en: Thanks for using {site_url}!
sl_SI: Hvala, ker uporabljate {site_url}!

en: Thanks for your feedback
sl_SI: Hvala za vaš odziv

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
sl_SI: Hvala za vaše naročilo. Zadržano bo, dokler ne potrdimo prejema plačila.

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
sl_SI: Zahvala {{a}} vsem članom naše skupnosti, ki so pomagali prevajati v  {{language/}}{{/a}}!

en: Thanks!
sl_SI: Hvala!

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sl_SI: Zvočne datoteke ni bilo mogoče najti. Preverite vašo <a href="%s">predstavnostno knjižnico</a> in se prepričajte, da ni bila izbrisana.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
sl_SI: Ta e-naslov je že v uporabi. Preverite nabiralnik, ali ste prejeli aktivacijsko e-pošto. Če ne storite ničesar, bo čez nekaj dni spet na voljo.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sl_SI: Te datoteke ni bilo mogoče najti. Preverite vašo <a href="%s">predstavnostno knjižnico</a> in se prepričajte, da ni bila izbrisana.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sl_SI: Slike ni bilo mogoče najti. Preverite vašo <a href="%s">predstavnostno knjižnico</a> in se prepričajte, da ni bila izbrisana.

en: That name is not allowed.
sl_SI: To ime ni dovoljeno.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
sl_SI: Spletišče je trenutno rezervirano, vendar bo mogoče na voljo v nekaj dneh.

en: That user could not be added to this site.
sl_SI: Tega uporabnika ni bilo mogoče dodati na spletišče.

en: That user does not exist.
sl_SI: Ta uporabnik ne obstaja.

en: That user is already a member of this site.
sl_SI: Uporabnik je že član tega spletišča.

en: That username is already activated.
sl_SI: To uporabniško ime je že aktivirano.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
sl_SI: To uporabniško ime je trenutno rezervirano, vendar bo mogoče na voljo čez nekaj dni.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sl_SI: Videa ni bilo mogoče najti. Preverite vašo <a href="%s">predstavnostno knjižnico</a> in se prepričajte, da ni bil izbrisan.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
sl_SI: To je vse, prenehajte z urejanjem! Veselo bloganje.

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
sl_SI: Kupon "%1$s" je bil odstranjen iz vaše košarice: %2$s

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
sl_SI: Lastnost "%2$s" taksonomije "%1$s" (%3$s) je v sporu z obstoječo lastnostjo v nadzorniku prispevkov REST API-ja. Da se izognete tej napaki, ob registraciji taksonomije podajte prilagojen "rest_base".

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
sl_SI: Vrednost "%1$s" je manjša od "%2$s"

en: The "%s" must be a callable function.
sl_SI: "%s" mora biti funkcija, ki se da klicati.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
sl_SI: Skupina nastavitev "%s" je bila odstranjena. Uporabite drugo skupino nastavitev.

en: The "%s" payment method is currently disabled
sl_SI: Način plačila "%s" je trenutno onemogočen

en: The "%s" payment method is currently enabled
sl_SI: Način plačila "%s" je trenutno omogočen

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
sl_SI: Tema "%s" ni veljavna nadrejena tema.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
sl_SI: Nameščen in omogočen bo vtičnik "WooCommerce Admin"

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
sl_SI: Območja "Lokacije, ki niso pokrite z vašimi drugimi območji" ni mogoče posodobiti.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
sl_SI: Ključna beseda sheme "type" za %1$s je lahko le ena izmed vgrajenih vrst: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
sl_SI: Ključna beseda sheme "type" za %1$s je lahko vsebuje le vgrajene vrste: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
sl_SI: Ključna beseda sheme "type" %s je zahtevana.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
sl_SI: Argument %1$s mora biti neprazen niz za %2$s.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
sl_SI: Konstanta %1$s je določena kot %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
sl_SI: Direktiva %1$s v %2$s določa, ali je na vašem spletišču dovoljeno nalaganje datotek.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
sl_SI: Mapa %1$s ne obstaja in strežnik nima dovoljenj za pisanje v %2$s, da bi jo ustvaril. Ta mapa se uporablja za posodobitve vtičnikov in tem. Prepričajte se, da ima strežnik dovoljenja za pisanje v %2$s.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
sl_SI: Parameter %1$s mora biti polje. Za podajanje poljubnih podatkov skriptam, uporabite funkcijo %2$s.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
sl_SI: Vtičnik %1$s je bil onemogočen, saj so najnovejše izboljšave zdaj vključene v vtičniku %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
sl_SI: Glava vtiča %1$s je zastarela. Namesto tega uporabite %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
sl_SI: Z urejanjem vrednosti %1$s, %2$s in %3$s lahko nastavite jezik in vrsto sledi videa.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
sl_SI: %1$sSeznam dovoljenih map za prenos izdelkov%2$s je bil posodobljen. Če želite zaščititi vaše spletišče, preglejte seznam in naredite morebitne zahtevane spremembe. Za več podrobnosti si oglejte %3$sta vodnik%2$s.

en: The %s argument must be a string or a string array.
sl_SI: Argument %s mora biti niz ali polje nizov.

en: The %s argument must be an array.
sl_SI: Argument %s mora biti polje.

en: The %s cannot be deleted.
sl_SI: %s ni mogoče izbrisati.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
sl_SI: Razred %s je mogoče zaganjati le znotraj WP CLI.

en: The %s constant is no longer supported.
sl_SI: Konstanta %s ni več podprta.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
sl_SI: Mapa %s obstaja, vendar ni zapisljiva. Ta mapa se uporablja za posodobitve vtičnikov in tem. Prepričajte se, da ima strežnik dovoljenja za pisanje v to mapo.

en: The %s does not support trashing.
sl_SI: %s ni mogoče brisati.

en: The %s filter is enabled.
sl_SI: Omogočen je filter %s.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
sl_SI: Funkcija %s je bila onemogočena, zato nekatere nastavitve predstavnosti niso na voljo.

en: The %s has already been deleted.
sl_SI: %s je že izbrisan.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
sl_SI: Orodje za uvoz %s ima napako ali pa ni nameščeno.

en: The %s is not a valid URL
sl_SI: %s ni veljaven URL

en: The %s key must be a string without spaces.
sl_SI: Ključ %s mora biti niz brez presledkov.

en: The %s payment gateway is not available.
sl_SI: Plačilni sistem %s ni na voljo.

en: The %s post meta must be an array.
sl_SI: Meta prispevka s ključem %s mora biti polje.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
sl_SI: Lastnost %s ima neveljavno shranjeno vrednost in ni mogoče posodobiti v null.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
sl_SI: Nastavitev %s ni registrirana. Neregistrirane nastavitve so opuščene. Oglejte si https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
sl_SI: Slogovna datoteka %s ne vsebuje veljavno glavo teme.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
sl_SI: Tabela %s ni nameščena. Zaženite nadgradnjo omrežne podatkovne zbirke.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sl_SI: Ključ je spletnim naslovom prijazen zapis imena. Navadno je zapisan z malimi črkami in vsebuje le črke, številke in vezaje.

en: The API key provided does not have read permissions.
sl_SI: Vneseni API ključ nima dovoljenja za branje.

en: The API key provided does not have write permissions.
sl_SI: Vneseni API ključ nima dovoljenja za pisanje.

en: The Akismet subscription plan
sl_SI: Akismet naročnina

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
sl_SI: Seznam dovoljenih map za prenos izdelkov se trenutno usklajuje s katalogom izdelkov (dokončano: %d %%). Če je potrebno, ga lahko prekličete.

en: The Authorization header is working as expected
sl_SI: Pooblastitvena glava deluje kot pričakovano

en: The Authorize Application request is not allowed.
sl_SI: Zahteva za pooblastitev aplikacije ni dovoljena.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
sl_SI: Razdelek Razpoložljivi gradniki vsebuje vse gradnike, med katerimi lahko izbirate. Ko gradnik povlečete in spustite v stransko vrstico, se bo odprl in vam omogočil konfiguracijo nastavitev. Ko ste zadovoljni z nastavitvami gradnika, kliknite gumb Shrani in gradnik se bo pojavil na vašem spletišču. Če kliknete Izbriši, bo gradnik odstranjen.

en: The Big Day
sl_SI: Veliki dan

en: The CSV is invalid.
sl_SI: CSV je neveljaven.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
sl_SI: Predloga košarice prikazuje predmete, ki jih je uporabnik izbral za nakup, vključno s količinami, cenami in popusti. Uporabnikom omogoča, da pregledajo svoje izbire, preden nadaljujejo na zaključek nakupa.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
sl_SI: Predloga zaključka nakupa vodi uporabnike skozi zadnje korake postopka nakupa. Uporabnikom omogoča vnos podatkov o dostavi in plačilu, izbiro načina plačila in pregled podrobnosti naročila.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
sl_SI: Prilagojevalnik vam omogoča predogled sprememb, preden jih objavite. Premikate se lahko na različne strani vašega spletišča znotraj predogleda. Na nekaterih predmetih je prikazana bližnjica za urejanje. Prilagojevalnik je namenjen za uporabo s temami, ki ne podpirajo blokov.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
sl_SI: ID podatkovne zbirke za nav_menu_item, ki je nadrejeni temu predmetu menija, če obstaja. V nasprotnem primeru je 0.

en: The Eden Jacket
sl_SI: Jakna Eden

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
sl_SI: Zaslon za urejanje predstavnosti je opuščen od WordPressa 6.3 naprej. Namesto tega uporabite predstavnostno knjižnico.

en: The End
sl_SI: Konec

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sl_SI: Razširitev Eway za WooCommerce vam omogoča sprejemanje plačil s kreditno kartico neposredno v vaši trgovini, ne da bi bile vaše stranke za plačilo preusmerjene na spletišče tretje osebe.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
sl_SI: Predloga noge določa območje strani, ki ponavadi vsebuje zahvale spletišča, povezave družbenih omrežij ali katerokoli drugo kombinacijo blokov.

en: The GMT date the application password was created.
sl_SI: Datum GMT, ko je bilo geslo aplikacije ustvarjeno.

en: The GMT date the application password was last used.
sl_SI: Datum GMT, ko bilo geslo aplikacije zadnjič uporabljeno.

en: The HTTP response code from the receiving server.
sl_SI: Koda HTTP odgovora s prejemnikovega strežnika.

en: The HTTP response message from the receiving server.
sl_SI: Sporočilo HTTP odgovora s prejemnikovega strežnika.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
sl_SI: Predloga glave določa območje strani, ki ponavadi vsebuje naslov, logotip in glavno navigacijo.

en: The ID for the associated post of the attachment.
sl_SI: ID povezanega prispevka te priponke.

en: The ID for the author of the post.
sl_SI: ID avtorja tega prispevka.

en: The ID for the author of the revision.
sl_SI: ID avtorja revizije.

en: The ID for the author of the template.
sl_SI: ID avtorja predloge.

en: The ID for the autosave.
sl_SI: ID samodejnega osnutka.

en: The ID for the parent of the autosave.
sl_SI: ID nadrejenega samodejnega osnutka.

en: The ID for the parent of the comment.
sl_SI: ID nadrejenega komentarja.

en: The ID for the parent of the object.
sl_SI: ID nadrejene postavke.

en: The ID for the parent of the post.
sl_SI: ID nadrejenega prispevka.

en: The ID for the parent of the resource.
sl_SI: ID nadrejenega vira.

en: The ID for the parent of the revision.
sl_SI: ID nadrejenega te revizije.

en: The ID for the resource.
sl_SI: ID za vir.

en: The ID of the assigned menu.
sl_SI: ID dodeljenega menija.

en: The ID of the associated post object.
sl_SI: ID povezanega prispevka.

en: The ID of the featured media for the post.
sl_SI: ID prikazne slike tega prispevka.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
sl_SI: ID paketa, ki se pošilja. Pustite prazno za uveljavitev na vseh paketih.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
sl_SI: ID paketa, v katerega spadajo stopnje dostave.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
sl_SI: ID strani, ki naj bi bila prikazana kot naslovna stran

en: The ID of the page that should display the latest posts
sl_SI: ID strani, ki naj bi prikazala najnovejše prispevke

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
sl_SI: ID načina plačila, ki je uporabljen za obdelavo plačila.

en: The ID of the user object, if author was a user.
sl_SI: ID avtorja, če je avtor uporabnik.

en: The IP address the application password was last used by.
sl_SI: IP naslov, ki je zadnji uporabil geslo aplikacije.

en: The JSONP callback function is invalid
sl_SI: Povratni klic funkcije JSONP je neveljaven

en: The Jetpack Version is %s
sl_SI: Jetpack verzija %s

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
sl_SI: Licenčni ključ MaxMind ni veljaven. Če ste ga ustvarili nedavno, morate morda počakati, da postane dejaven.

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
sl_SI: Povezava slike Open Graph predmeta %1$s ali %2$s iz URL-ja.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
sl_SI: Različica PHP-ja na vašem strežniku je %1$s, nova različica vtičnika pa zahteva %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sl_SI: Različica PHP-ja na vašem strežniku je %1$s, naložen vtičnik pa zahteva %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sl_SI: Različica PHP-ja na vašem strežniku je %1$s, naložena tema pa zahteva %2$s.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
sl_SI: Razširitev Payfast za WooCommerce vam omogoča sprejemanje plačil s kreditno kartico in EFT preko enega najbolj priljubljenih plačilnih sistemov v Južni Afriki. Brez stroškov nastavitve ali mesečnih stroškov naročnine.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
sl_SI: Razširitev Payfast za WooCommerce vam omogoča sprejemanje plačil s kreditno kartico in EFT preko enega najbolj priljubljenih plačilnih sistemov v Južni Afriki. Brez stroškov nastavitve ali mesečnih stroškov naročnine. Če izberete to razširitev, bo vaša trgovina nastavljena za uporabo južnoafriških randov kot izbrane valute.

en: The Press This plugin is required.
sl_SI: Potrebno je orodje Pritisni to.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
sl_SI: Nastavitve zasebnosti zahtevajo JavaScript.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
sl_SI: REST API-ja ni več mogoče popolnoma onemogočiti, lahko pa uporabite filter %s, da omejite dostop do API-ja.

en: The REST API did not behave correctly
sl_SI: REST API se ni pravilno obnašal

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
sl_SI: REST API ni pravilno obdelal parametra %s poizvedbe.

en: The REST API encountered an error
sl_SI: REST API je naletel na napako

en: The REST API encountered an unexpected result
sl_SI: REST API je naletel na nepričakovan rezultat

en: The REST API is available
sl_SI: REST API je razpoložljiv

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
sl_SI: REST API je eden izmed načinov, kako se WordPress in drugi programi sporazumevajo s strežnikom. Na primer: zaslon urejevalnika blokov se zanaša na REST API za prikaz in shranjevanje vaših prispevkov in strani.

en: The Rest API is unavailable.
sl_SI: Rest API ni na voljo.

en: The SKU already exists on another product.
sl_SI: Šifra že obstaja pri drugem izdelku.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
sl_SI: Strežnik SQL je zahtevan kos programske opreme za podatkovno zbirko, v katero WordPress shranjuje vso vsebino in nastavitve vašega spletišča.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
sl_SI: Certifikata SSL za gostitelja ni bilo mogoče preveriti.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
sl_SI: Preverjanje zdravja za %1$s je bilo zamenjano z %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
sl_SI: Preverjanje zdravja zahteva JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
sl_SI: Ikona spletne strani je uporabljena kot ikona za spletne brskalnike in aplikacije. Ikona mora biti kvadratna in vsaj %s pik široka in visoka.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sl_SI: Vneseni naslov spletišča ni veljaven URL. Vnesite veljaven URL.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
sl_SI: V besedilnem načinu lahko vnašate HTML poleg besedila vašega prispevka. &lt;p&gt; in &lt;br&gt; so samodejno pretvorjeni v nove vrstice ko preklopite v besedilni način da ni preveč navlake. Ko tipkate, se lahko enojno novo vrstico vnese z uporabo  &lt;br&gt;, dve nove vrstice pa pomenijo nov odstavek. Nove vrstice se samodejno pretvorijo v HTML značke.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
sl_SI: URI spletišča teme, kot je najden v glavi teme.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
sl_SI: URI spletišča teme, preoblikovan za prikaz.

en: The URI of the theme's webpage.
sl_SI: URI spletišča teme.

en: The URL must be served over a secure connection.
sl_SI: URL mora biti ponujen preko varne povezave.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
sl_SI: URL vira za katerega se prenašajo oEmbed podatki.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
sl_SI: URL vaše %s strani (z ID-jem strani).

en: The URL to process.
sl_SI: URL za obdelavo.

en: The URL to the admin area
sl_SI: Naslov URL do skrbniškega območja

en: The URL to which this menu item points.
sl_SI: URL, na katerega kaže ta predmet menija.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
sl_SI: URL, kamor je dostavljena vsebina webhooka.

en: The URL where the webhook was delivered.
sl_SI: URL naslov, kamor je bil dostavljen webhook.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
sl_SI: URL, ki ste ga vnesli, je naslov e-pošte. Želite dodati obvezno predpono mailto:?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
sl_SI: URL, ki ste ga vnesli, je naslov zunanje spletne strani. Želite dodati obvezno predpono http://?

en: The Walker class named %s does not exist.
sl_SI: "Walker" razred %s ne obstaja.

en: The Woo team is made up of over 350 talented individuals, distributed across 30+ countries.
sl_SI: Ekipo Woo sestavlja več kot 350 nadarjenih posameznikov, razporejenih po več kot 30 državah.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
sl_SI: Vtičnik WooCommerce Blocks zahteva novejšo različico WordPressa in je bila zaustavljen. Posodobite WordPress, če želite še naprej uživati v WooCommerce Blocks.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
sl_SI: Paket WooCommerce Blocks teče na vašem spletišču.

en: The WooCommerce Blocks plugin requires a more recent version of WooCommerce and has been deactivated. Please update to the latest version of WooCommerce.
sl_SI: Vtičnik WooCommerce Blocks zahteva novejšo različico WooCommerca in je onemogočen. Posodobite WooCommerce na najnovejšo različico.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
sl_SI: Vtičnik Pomočnik za WooCommerce ni več zahtevan. Namesto tega <a href="%s">upravljajte z naročninami</a> na zavihku z razširitvami.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
sl_SI: WooCommerce REST API omogoča zunanjim aplikacijam ogled in upravljanje s podatki trgovine. Dostop se odobri samo tistim z veljavnimi API ključi.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
sl_SI: Paket WooCommerce REST API teče na vašem spletišču.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
sl_SI: Ekipa gostovanja WordPress v <a href="%1$s" %2$s>ekipnem priročniku%3$s</a> vzdržuje seznam tako priporočenih kot zahtevanih modulov.

en: The WordPress Team
sl_SI: WordPressova ekipa

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sl_SI: Vneseni naslov za WordPress ni veljaven URL. Vnesite veljaven URL.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
sl_SI: WordPress ekipa vam je pripravljena pomagati. Posredujte to pošto na %s in se bo ekipa angažirala da vam pomaga usposobiti stran.

en: The WordPress.com blog_id is %d
sl_SI: WordPress.com blog_id je %d

en: The WordPress.org username of the block author.
sl_SI: Uporabniško ime WordPress.org avtorja bloka.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
sl_SI: Razmerje XFN izraženo v povezavi tega predmeta menija.

en: The action's schedule frequency.
sl_SI: Pogostost načrta dejanja.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
sl_SI: Dejavna tema ne podpira glave prilagodljive velikosti.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
sl_SI: Dejavna tema ne podpira nalaganja glave po meri.

en: The active theme has the following error: "%s".
sl_SI: Dejavna tema ima naslednjo napako: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
sl_SI: Dejavna tema je poudarjena in prva na seznamu.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
sl_SI: Dejavna različica WooCommerca ne podpira čiščenje predpomnilnika predlog.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
sl_SI: Stran s preverjanjem e-pošte skrbnika se bo pojavila po %s.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost oznake dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost imena dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note content prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost vsebine dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
sl_SI: Lastnost content_data opombe skrbnika mora biti primerek stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost datuma dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
sl_SI: Postavitev skrbniške opombe ima napačno vrednost prop.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost jezikovne oznake dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note name prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost imena dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note source prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost vira dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
sl_SI: Lastnost stanja (%s) opombe skrbnika ni med podprtimi stanji.

en: The admin note status prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost stanja dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note title prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost naslova dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
sl_SI: Lastnost vrste (%s) opombe skrbnika ni med podprtimi vrstami.

en: The admin note type prop cannot be empty.
sl_SI: Lastnost vrste dejanja opombe skrbnika ne sme biti prazna.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sl_SI: Prizadeti webhooki WooCommerce <b>ne</b> bodo izbrisani in bodo dodeljeni uporabniku z id-jem 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
sl_SI: Količina popusta. Mora biti vedno celo število, tudi ob uporabi odstotkov.

en: The amount of tax charged.
sl_SI: Znesek zaračunanega davka.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
sl_SI: Čas (v sekundah), ki ga bo stran uporabila za eno opravilo pred pretekom dejanja (v izogib preobremenitve strežnika)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
sl_SI: Vrednost, za katero se povečajo količine. Količina mora biti večkratnik te vrednosti.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sl_SI: Količina vrtenja slike v smeri urinega kazalca v stopinjah. ZASTARELO: Namesto tega uporabite `spremenilnike`.

en: The application ID must be a UUID.
sl_SI: ID aplikacije mora biti UUID.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
sl_SI: Aspect ratio je razmerje med višino in širino. To razmerje lahko obdržite, če med manjšanju slike držite tipko shift. Uporabite vnosno polje da razmerje definirate. Na primer 1:1, 4:3, 16:9, itd.

en: The assigned attribute.
sl_SI: Dodeljen atribut.

en: The attached file cannot be found.
sl_SI: Pripete datoteke ni mogoče najti.

en: The attachment MIME type.
sl_SI: Tip MIME priponke.

en: The attachment caption.
sl_SI: Napis priponke.

en: The attachment description.
sl_SI: Opis priponke.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
sl_SI: ID atributa ali 0, če atribut ne temelji na taksonomijah.

en: The attribute name.
sl_SI: Naziv atributa.

en: The attribute taxonomy name.
sl_SI: Ime taksonomije atributa.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
sl_SI: Taksonomija atributa, ali null, če atribut ne temelji na taksonomijah.

en: The attributes of the inner block.
sl_SI: Atributi notranjega bloka.

en: The attributes used in the example.
sl_SI: Atributi uporabljeni v primeru.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
sl_SI: Overjeno geslo aplikacije je mogoče videti samo za trenutnega uporabnika.

en: The authorization header is invalid
sl_SI: Pooblastitvena glava ni veljavna

en: The authorization header is missing
sl_SI: Pooblastitvena glava manjka

en: The average rating of blocks published by the same author.
sl_SI: Povprečna ocena objavljenih blokov s strani istega avtorja.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
sl_SI: Barva ozadja za WooCommerce predlogo e-sporočila. Privzeta barva je %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
sl_SI: Varnostna kopija te objave v vašem brskalniku je drugačna od spodnje različice.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
sl_SI: Osnovna barva za WooCommerce predlogo e-sporočila. Privzeta barva je %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sl_SI: Osnovno stran lahko uporabite tudi v <a href="%s">trajnih povezavah izdelkov</a>.

en: The block icon.
sl_SI: Ikona bloka.

en: The block name, in namespace/block-name format.
sl_SI: Ime bloka v obliki imenski-prostor/ime-bloka.

en: The block slug.
sl_SI: Ključ bloka.

en: The block title, in human readable format.
sl_SI: Človeško berljiv naslov bloka.

en: The block types which can use this pattern.
sl_SI: Vrste blokov, ki lahko uporabljajo ta vzorec.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
sl_SI: Gradniki blokov zahtevajo JavaScript. Omogočite JavaScript v vaših nastavitvah brskalnika ali namestite <a href="%s">vtičnik Classic Widgets</a>.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
sl_SI: Polja za ime povezave, spletni naslov in opis imajo nespremenljiv položaj, medtem ko je mogoče položaj ostalih polj spremeniti s funkcijo povleci in spusti. Polja, ki jih ne uporabljate, lahko skrijete v zavihku Nastavitve pogleda ali z minimiziranjem polja, tako da kliknete naslovno vrstico polja.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
sl_SI: Polja na nadzorni plošči so:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
sl_SI: Blok koledarja je skrit, ker ni objavljenih prispevkov.

en: The callback_url needs to be over SSL
sl_SI: callback_url mora potekati preko SSL-a

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
sl_SI: Klicanje metode konstruktorja za razred %1$s v %2$s je <strong>zastarelo</strong> od izdaje %3$s naprej! Uporabite raje %4$s.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sl_SI: Košarica je bila zapolnjena z izdelki prejšnjega naročila.

en: The cart item product or variation ID.
sl_SI: ID izdelka ali različice izdelka v vozičku.

en: The category description, in human readable format.
sl_SI: Opis kategorije v človeku berljivi obliki.

en: The category label, in human readable format.
sl_SI: Človeško berljiva oznaka kategorije.

en: The category name.
sl_SI: Ime kategorije.

en: The category this test is grouped in.
sl_SI: Kategorija, v kateri je ta preizkus.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sl_SI: Spremembe boste izgubili, če zapustite to stran.

en: The chosen rate ID for the package.
sl_SI: Izbran ID stopnje za paket.

en: The city in which your business is located.
sl_SI: Mesto, v katerem se nahaja vaše podjetje.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
sl_SI: Zahteva je bila izgubljena. Prekinjanje trenutne paketne obdelave.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
sl_SI: Razred %1$s, ki ga ponuja filter %2$s, mora implementirati %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
sl_SI: Razred pripet na "woocommerce_queue_class" ne implementira vmesnika WC_Queue_Interface. Namesto njega bo uporabljen privzeti razred %s.

en: The comment cannot be deleted.
sl_SI: Komentarja ni mogoče izbrisati.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Komentarja ni mogoče izbrisati. Nastavi '%s' za izbris.

en: The comment has already been trashed.
sl_SI: Komentar je že bil premaknjen v smeti.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
sl_SI: Za ta zahtevek za osebne podatke je potrditveni ključ že potekel.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
sl_SI: Za ta zahtevek za osebne podatke je potrditveni ključ neveljaven.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
sl_SI: Za ta zahtevek za osebne podatke manjka potrditveni ključ.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
sl_SI: Konstanta %1$s <strong>je zastarela</strong>. Uporabite logično konstanto %2$s v %3$s, da omogočite konfiguracije poddomene. Uporabite %4$s, da preverite, če je nastavitev poddomene omogočena.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
sl_SI: Konstanta %s ne sme biti določena med namestitvijo WordPressa.

en: The content for the comment.
sl_SI: Vsebina komentarja.

en: The content for the post.
sl_SI: Vsebina prispevka.

en: The content of the %s element from the URL.
sl_SI: Vsebina predmeta %s URL-ja.

en: The content of the review.
sl_SI: Vsebina mnenja.

en: The contents of the %s element from the URL.
sl_SI: Vsebina predmeta %s URL-ja.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
sl_SI: Država in zvezna država (če obstaja), v kateri se nahaja vaše podjetje.

[ctx: The country code for the phone for the user.]
en: Country code
sl_SI: Koda države

en: The coupon code already exists
sl_SI: Koda kupona že obstaja

en: The coupon code cannot be empty.
sl_SI: Koda kupona ne sme biti prazna.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
sl_SI: Kupon bo potekel tega dne ob 00:00:00.

en: The coupon's unique code.
sl_SI: Edinstvena koda kupona.

en: The coupons unique code.
sl_SI: Edinstvena koda kupona.

en: The cron event list could not be saved.
sl_SI: Seznama dogodkov cron ni bilo mogoče shraniti.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
sl_SI: Trenutna slika nima nadomestnega besedila. Ime datoteke je: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
sl_SI: Trenutni jezik uporabljen v WordPressu. Privzeto = Angleščina

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
sl_SI: Trenutni uporabnik lahko dodeljuje izraze v taksonomiji %s.

en: The current user can change the author on this post.
sl_SI: Trenutni uporabnik lahko spremeni avtorja tega prispevka.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
sl_SI: Trenutni uporabnik lahko ustvarja izraze v taksonomiji %s.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
sl_SI: Trenutni uporabnik lahko objavlja nefiltrirane oznake HTML in JavaScript.

en: The current user can publish this post.
sl_SI: Trenutni uporabnik lahko objavi ta prispevek.

en: The current user can sticky this post.
sl_SI: Trenutni uporabnik lahko zasidra ta prispevek.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
sl_SI: Trenutni uporabnik mora imeti zmožnost urejanja.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
sl_SI: Trenutno izbrana stran pravilnika o zasebnosti ne obstaja. Prosimo ustvarite ali izberite novo stran.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
sl_SI: Trenutno izbrana stran za pravilnik o zasebnosti  je v smeteh. Prosim ustvarite ali izberite novo stran politike za pravilnik o zasebnosti ali <a href="%s">obnovi trenutno stran</a>.

en: The customer cannot be deleted
sl_SI: Uporabnika ni mogoče izbrisati

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
sl_SI: ID podatkovne zbirke izvirnega predmeta, ki ga ta predmet menija predstavlja. Na primer: ID za prispevke ali term_id za kategorije.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
sl_SI: S strežnikom podatkovne zbirke se ni bilo mogoče povezati (kar pomeni, da sta vaše uporabniško ime in geslo v redu), ni pa bilo mogoče izbrati podatkovne zbirke %s.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
sl_SI: Opravilo posodabljanja podatkovne zbirke teče v ozadju in lahko traja nekaj časa, zato bodite potrpežljivi. Napredni uporabniki lahko za posodobitev uporabijo %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
sl_SI: Različica podatkovne zbirke za WooCommerce. Ta bi morala biti enaka vaši različici WooCommerca.

en: The date and time the preferences were updated.
sl_SI: Datum in čas posodobitev nastavitev.

en: The date of the customer last order, as GMT.
sl_SI: Datum zadnjega naročila stranke (GMT).

en: The date of the download, as GMT.
sl_SI: Datum prenosa v GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
sl_SI: Datum prenosa v časovnem pasu te strani

en: The date the comment was published, as GMT.
sl_SI: Datum objave komentarja (GMT).

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
sl_SI: Datum objave komentarja, v časovnem pasu strani.

en: The date the coupon expires, as GMT.
sl_SI: Datum poteka kupona (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
sl_SI: Datum poteka kupona, v časovnem pasu strani.

en: The date the coupon was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve kupona (GMT).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve kupona, v časovnem pasu strani.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe kupona (GMT).

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe kupona, v časovnem pasu strani.

en: The date the customer was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve stranke (GMT).

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve stranke, v časovnem pasu strani.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe stranke (GMT).

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe stranke, časovnem pasu strani.

en: The date the image was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve slike (GMT).

en: The date the image was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve slike, v časovnem pasu strani.

en: The date the image was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje posodobitve slike (GMT).

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe slike, v časovnem pasu strani.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve zadnjega naročila tega izdelka, v časovnem pasu strani.

en: The date the order note was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve opombe naročila (GMT).

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve opombe naročila, v časovnem pasu spletne strani.

en: The date the order refund was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve vračila naročila (GMT).

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve vračila naročila, v časovnem pasu spletne strani.

en: The date the order was completed, as GMT.
sl_SI: Datum zaključka naročila (GMT).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zaključka naročila, v časovnem pasu strani.

en: The date the order was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve naročila (GMT).

en: The date the order was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve naročila, v časovnem pasu strani.

en: The date the order was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe naročila (GMT).

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe naročila, v časovnem pasu strani.

en: The date the order was paid, as GMT.
sl_SI: Datum plačila naročila (GMT).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
sl_SI: Datum plačila naročila, v časovnem pasu strani.

en: The date the post was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe prispevka (GMT).

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe prispevka, v časovnem pasu strani.

en: The date the post was published, as GMT.
sl_SI: Datum objave prispevka (GMT).

en: The date the post was published, in the site's timezone.
sl_SI: Datum objave prispevka, v časovnem pasu strani.

en: The date the product was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve izdelka (GMT).

en: The date the product was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve izdelka, v časovnem pasu strani.

en: The date the product was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe izdelka (GMT).

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe izdelka, v časovnem pasu strani.

en: The date the report end, as GMT.
sl_SI: Datum konca poročila v GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
sl_SI: Datum konca poročila v časovnem pasu te strani.

en: The date the report start, as GMT.
sl_SI: Datum začetka poročila v GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
sl_SI: Datum začetka poročila v časovnem pasu te strani.

en: The date the review was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve mnenja (GMT).

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
sl_SI: Datum ustvaritve mnenja, v časovnem pasu strani v človeško berljivi obliki.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve mnenja, v časovnem pasu strani.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe revizije (GMT).

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe revizije, v časovnem pasu strani.

en: The date the revision was published, as GMT.
sl_SI: Datum objave revizije (GMT).

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
sl_SI: Datum objave revizije, v časovnem pasu strani.

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum, ko je bila predloga nazadnje spremenjena, v časovnem pasu spletišča.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve različice, v časovnem pasu strani.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Čas zadnje spremembe različice v časovnem pasu strani.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
sl_SI: Datum, ko je bila zapisana poizvedba webhook-a (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
sl_SI: Datum, ko je bila zabeležena poizvedba webhook-a, v časovnem pasu strani.

en: The date the webhook was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve webhook-a (GMT).

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve webhook-a, v časovnem pasu strani.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje posodobitve webhook-a (GMT).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe webhook-a, v časovnem pasu strani.

en: The date when download access expires, as GMT.
sl_SI: Datum, do kdaj je mogoč prenos (GMT).

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
sl_SI: Datum, do kdaj je mogoč prenos, v časovnem pasu te strani.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
sl_SI: Človeško berljiv datum, ki vsebuje zadnjo posodobitev bloka.

en: The date when the block was last updated.
sl_SI: Datum zadnje posodobitve bloka.

en: The date you provided is invalid.
sl_SI: Vneseni datum je neveljaven.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
sl_SI: Datum/čas na katerem je bil načrtovan zagon dejanja.

en: The decimal separator of displayed prices.
sl_SI: Ločilo decimalk prikazanih cen.

en: The default timezone for your server.
sl_SI: Privzeti časovni pas vašega strežnika.

en: The delivery duration, in seconds.
sl_SI: Trajanje poizvedbe, v sekundah.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
sl_SI: Opis ni privzeto viden; prikažejo ga lahko nekatere teme.

en: The description of the menu location.
sl_SI: Opis mesta menija.

en: The description of this menu item.
sl_SI: Opis tega predmeta menija.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
sl_SI: Opis bo prikazan v meniju, če to podpira dejavna tema.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
sl_SI: Direktive (vrstice) med "BEGIN %1$s" in "END %1$s" so dinamično
    ustvarjene, in bi se smele spreminjati zgolj preko WordPressovih filtrov.
    Vse spremembe direktiv med tema označevalnikoma bodo prepisane.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
sl_SI: Čas za izračun velikosti mape je potekel. To ponavadi povzroči veliko število podmap in datotek.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
sl_SI: Vrsta popusta kupona (odstotek oz. fiksni znesek)

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
sl_SI: Prenosljive datoteke %1$s ni mogoče uporabiti, ker ni med dovoljenimi vrstami datotek. Dovoljene vrste datotek so: %2$s

en: The downloadable file %1$s cannot be used: it is not located in an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
sl_SI: Prenosljive datoteke %1$s ni mogoče uporabiti: ni v dovoljeni mapi. Za pomoč se obrnite na skrbnika spletnega mesta. %2$sVeč o tem.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
sl_SI: Prenosljiva datoteka %s ni uporabna, ker ne obstaja na strežniku.

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
sl_SI: Prenosljive datoteke %s ni mogoče uporabiti, ker je bila onemogočena.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
sl_SI: Id dvotona »%s« ni registriran v nastavitvah theme.json

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sl_SI: Razširitev eWAY za WooCommerce vam omogoča sprejemanje plačil s kreditno kartico neposredno v vaši trgovini, ne da bi bile vaše stranke za plačilo preusmerjene na spletišče tretje osebe.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
sl_SI: Polje za urejanje samodejno označi sintakso. To lahko izklopite v vašem <a href="%1$s" %2$s>uporabniškem profilu%3$s</a>, če želite delati v navadnem načinu.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sl_SI: Vneseni e-naslov ni veljaven e-naslov. Vnesite veljaven e-naslov.

en: The email address for the customer.
sl_SI: Strankin e-naslov.

en: The email address for the user.
sl_SI: E-pošta uporabnika.

en: The email could not be sent.
sl_SI: E-pošte ni bilo mogoče poslati.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
sl_SI: E-pošte ni bilo mogoče poslati. Možen razlog: vaš strežnik je mogoče onemogočil funkcijo %s.

en: The email is correct
sl_SI: E-poštni naslov je pravilen

en: The error code was %s.
sl_SI: Koda napake je bila %s.

en: The excerpt for the post.
sl_SI: Izvleček prispevka.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
sl_SI: Razširitev %s je bila uspešno onemogočena.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
sl_SI: Družina predmetov, ki so predstavljeni, kot sta npr. "post_type" ali "taxonomy".

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
sl_SI: Povezava ikone zaznamka predmeta %s URL-ja.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
sl_SI: Zmožnost "type" ni veljavna vrsta sheme JSON.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
sl_SI: Polja na tem zaslonu določajo nekaj osnov za namestitev spletišča.

en: The file URL has been copied to your clipboard
sl_SI: URL datoteke je bil kopiran v vaše odložišče

en: The file does not exist, please try again.
sl_SI: Datoteka ne obstaja, poskusite znova.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
sl_SI: Datoteka je prazna ali pa ne uporablja kodiranja UTF-8. Poskusite znova z drugo datoteko.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
sl_SI: Datotečni sistem trenutno ni na voljo za upravljanje vtičnikov.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
sl_SI: Zaznano je bilo, da mapa %1$s spada pod sistem za nadzor različic (%2$s), ampak filter %3$s vseeno dovoljuje posodobitve.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
sl_SI: Zaznano je bilo, da mapa %1$s spada pod sistem za nadzor različic (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
sl_SI: Naslednji aktivni vtičnik(i) še niso podali izjave združljivosti z WooCommerce %s, zato bi jih bilo treba pred nadaljevanjem posodobiti in preučiti:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sl_SI: Spodnji naslovi bodo uporabljeni kot privzeti na strani zaključka nakupa.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
sl_SI: Naslednje bližnjice za formatiranje so vstavljene ko stisnete enter.

en: The following note has been added to your order:
sl_SI: Slednja opomba je bila dodana k vašemu naročilu:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sl_SI: Naslednje možnosti imajo neposreden vpliv na prikaz cen na uporabniških straneh.

en: The following plugins failed to update:
sl_SI: Naslednji vtičniki se niso posodobili uspešno:

en: The following plugins were successfully updated:
sl_SI: Naslednji vtičniki so bili uspešno posodobljeni:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
sl_SI: Slednji vtičniki bodo nameščeni in aktivirani za vas:

en: The following problems were found:
sl_SI: Najdene so bile naslednje težave:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
sl_SI: Naslednji načini dostave veljajo za stranke z naslovom za dostavo znotraj tega območja.

en: The following themes are installed but incomplete.
sl_SI: Naslednje teme so nameščena ampak nepopolne.

en: The following themes failed to update:
sl_SI: Naslednje teme se niso posodobite uspešno:

en: The following themes were successfully updated:
sl_SI: Naslednje teme so bile uspešno posodobljene:

en: The following translations failed to update:
sl_SI: Naslednji prevodi se niso posodobili uspešno:

en: The following translations were successfully updated:
sl_SI: Naslednji prevodi so bili uspešno posodobljeni:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
sl_SI: Naslednje vrednosti ne opišejo veljavnega zapisa datuma: mesec %1$s, dan %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
sl_SI: Naslednji podatki ne predstavljajo veljavnega datuma: leto %1$s, mesec %2$s, dan %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
sl_SI: Ta čarovnik vam bo pomagal pri nastavitvi in hitrem zagonu vaše trgovine.

en: The format for the post.
sl_SI: Oblika prispevka.

en: The generated password. Only available after adding an application.
sl_SI: Ustvarjeno geslo. Na voljo samo po dodajanju aplikacije.

en: The given object ID is not that of a menu item.
sl_SI: Podani ID predmeta ni isti kot pri elementu menija.

en: The globally unique identifier for the post.
sl_SI: Globalno edinstven določilnik za predmet.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
sl_SI: Pogled mreže na Predstavnostnih datotekah potrebuje JavaScript. <a href="%s">Preklopi na pogled seznama</a>.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
sl_SI[0]: Skupina "%s" ne obstaja.

en: The handler for the route is invalid
sl_SI: Vodnik za pot je neveljaven

en: The handler for the route is invalid.
sl_SI: Vodnik za pot je neveljaven

en: The homepage URL of your site.
sl_SI: URL naslovne strani vaše strani.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
sl_SI: Domača stran je ena najpomembnejših vstopnih točk v vašo trgovino. Če je pravilno ustvarjena, lahko vodi do večjih konverzij in angažiranosti. Ne pozabite prilagoditi domače strani, ki smo jo med začetkom ustvarili za vašo trgovino.

en: The human-readable label for the style.
sl_SI: Človeško berljiva oznaka za slog.

en: The icon for the post type.
sl_SI: Ikona vrste prispevka.

en: The id for the resource.
sl_SI: ID za vir.

en: The id of a registered sidebar
sl_SI: ID registrirane stranske vrstice

en: The id of a template
sl_SI: ID predloge

en: The image already has the requested size.
sl_SI: Slika že ima zahtevano velikost.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
sl_SI: Slike ni mogoče zavrteti, saj ni mogoče posodobiti vdelanih metapodatkov.

en: The image of the note, if any.
sl_SI: Slika opombe, če obstaja.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
sl_SI: Slika ni bila urejena. Uredite sliko pred uveljavitvijo sprememb.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
sl_SI: Navedeni prenosi so bili onemogočeni (neveljavno mesto ali vrsta datoteke &mdash; %1$sveč o tem%2$s).

en: The initial values for attributes.
sl_SI: Začetne vrednosti atributov.

en: The installed version of the current active theme.
sl_SI: Nameščena različica trenutno aktivne teme.

en: The installed version of the parent theme.
sl_SI: Nameščena različica nadrejene teme.

en: The item ID %1$s attempted to register using an invalid option. The arguments `menuId` and `parent` are not allowed for add_setting_item()
sl_SI: ID predmeta %1$s se je poskušal registrirati z uporabo neveljavne možnosti. Argumenta `menuId` in `parent` nista dovoljena za add_setting_item()

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
sl_SI: Element, ki ga želite premakniti v smeti, ne obstaja več.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
sl_SI: Element, ki ga želite obnoviti iz smeti, ne obstaja več.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
sl_SI: Ključ, ki se bo uporabljal pri delu z geolokacijskimi storitvami MaxMind. V <a href="%1$s">dokumentaciji MaxMind Geolocation Integration</a> lahko preberete, kako ga ustvariti.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sl_SI: Vneseni ključ je neveljaven. Preverite vnos.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
sl_SI: Jezikovni paket nima datoteke %1$s ali pa %2$s.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
sl_SI: Največja velikost datoteke, ki jo lahko vsebuje prispevek.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sl_SI: Največja dovoljena velikost datoteke, ki se lahko naloži v vašo WordPress stran.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
sl_SI: Postavitev opombe (npr. pasica, sličica, golo besedilo).

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
sl_SI: V navigacijskem meniju na levi so prikazane povezave do vseh skrbniških zaslonov v WordPressu, elementi v podmeniju pa se prikažejo, če čeznje lebdite z miškinim kazalcem. Ta meni lahko zmanjšate na ozko vrstico z ikonami, tako da kliknete na puščico Skrči meni na dnu.

en: The link you followed has expired.
sl_SI: Povezava je potekla.

en: The list of inner blocks used in the example.
sl_SI: Seznam notranjih blokov, uporabljenih v primeru.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
sl_SI: Seznam vseh obsegov, kjer je različico mogoče uveljaviti. Če ni podano, so na voljo vsi obsegi.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
sl_SI: Lokacija, v kateri naj bo shranjena podatkovna zbirka MaxMind. Sem bo integracija privzeto samodejno shranila podatkovno zbirko.

en: The locations assigned to the menu.
sl_SI: Mesta dodeljena meniju.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
sl_SI: Logično razmerje med atributi ob filtriranju več atributov naenkrat.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
sl_SI: Stran za prijavo se bo odprla v novem oknu. Po prijavi ga lahko zaprete in se vrnete na to stran.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
sl_SI: Zaprtozančna zahteva je vrnila nepričakovano kodo stanja HTTP (%d). Ni mogoče določiti, če bo to preprečilo, da bodo zmožnosti delovale kot pričakovano.

en: The loopback request to your site completed successfully.
sl_SI: Zaprtozančna zahteva na vaše spletišče je bila uspešno zaključena.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
sl_SI: Zaprtozančna zahteva na vaše spletišče je spodletela. To pomeni, da zmožnosti, ki na njem temeljijo, trenutno ne delujejo, kot bi pričakovali.

en: The main WordPress directory
sl_SI: Glavna mapa WordPressa

en: The main body background color. Default %s.
sl_SI: Glavna barva ozadja. Privzeto %s.

en: The main body text color. Default %s.
sl_SI: Glavna barva besedila. Privzeto %s.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
sl_SI: Tržni kanal, ki mu pripada ta vrsta kampanje.

en: The maximum allowed setting is %d
sl_SI: Najvišja dovoljena nastavitev je %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
sl_SI: Največja količina pomnilnika (RAM), ki jo lahko vaša stran naenkrat uporablja.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
sl_SI: Maksimalna višina vdelave (embed) okvirja v pikslih.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sl_SI: Največje število izdelkov v košarici, na katere se lahko nanaša kupon, ko se le-ta uporabi za posamezne izdelke. Pustite prazno, če želite, da se nanaša na vse ustrezne izdelke v košarici.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
sl_SI: Največje število spremenljivk, ki jih strežnik lahko uporabi za eno funkcijo, ne da bi prišlo do preobremenitve.

en: The maximum quantity allowed in the cart for this line item.
sl_SI: Največja dovoljena količina v košarici za ta predmet vrstice.

en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
sl_SI: Največja količina, ki se lahko naenkrat doda v košarico, je %s.

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
sl_SI: Največja količina, ki jo je mogoče dodati v košarico.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
sl_SI: Maksimalni znesek nakupa za uporabo tega kupona je %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
sl_SI: Maksimalna širina vdelave (embed) okvirja v pikslih.

en: The menu ID should not be empty.
sl_SI: Polje z ID menija ne sme biti prazno.

en: The menu cannot be deleted.
sl_SI: Menija ni mogoče izbrisati.

en: The menu has been successfully deleted.
sl_SI: Meni je uspešno izbrisan.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
sl_SI: Meni je namenjen urejanju podatkov, značilnih za posamezne strani, še posebej, če področje skrbnika spletišča ni na voljo.

en: The menu item has been successfully deleted.
sl_SI: Izbrana menijska postavka je bila uspešno izbrisana.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
sl_SI: Polje za upravljanje menija na vrhu zaslona se uporablja za nadziranje menijev, ki so odprti v spodnjem urejevalniku.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
sl_SI: Ime menija %s je v konfliktu z imenom drugega menija. Prosimo poskusite drugo ime.

en: The menu provided is not a valid menu.
sl_SI: Navedeni meni ni veljaven.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
sl_SI: Najmanjša različica PHP-ja, ki je zahtevana za delovanje teme.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
sl_SI: Najmanjša različica WordPressa, ki je zahtevana za delovanje teme.

en: The minimum allowed setting is %d
sl_SI: Najnižja dovoljena nastavitev je %d

en: The minimum quantity allowed in the cart for this line item.
sl_SI: Najmanjša dovoljena količina v košarici za ta predmet vrstice.

en: The minimum quantity that can be added to the cart is %s
sl_SI: Najmanjša količina, ki jo je mogoče dodati v košarico je %s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
sl_SI: Najmanjša količina, ki jo je mogoče dodati v košarico.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sl_SI: Minimalni znesek nakupa za uporabo tega kupona je %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
sl_SI: Skupina različnih možnosti je bila odstranjena. Uporabi možnosti druge skupine.

en: The must use plugins directory
sl_SI: Mapa z nujnimi vtičniki

en: The name is how it appears on your site.
sl_SI: Ime, kot je prikazano na spletišču.

en: The name of the application password.
sl_SI: Ime gesla aplikacije.

en: The name of the current active theme.
sl_SI: Naziv trenutno aktivne teme.

en: The name of the inner block.
sl_SI: Ime notranjega bloka.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sl_SI: Ime tržnega kanala, ki mu pripada ta vrsta kampanje.

en: The name of the menu location.
sl_SI: Ime mesta menija.

en: The name of the parent theme.
sl_SI: Naziv nadrejene teme.

en: The name of the tax.
sl_SI: Naziv davka.

en: The name of the test being run.
sl_SI: Ime preizkusa, ki bo zagnan.

en: The name of the theme.
sl_SI: Ime teme.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
sl_SI: Nova stran bo vsebovala pomoč in predloge za vaš pravilnik o zasebnosti.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
sl_SI: Naslednja skupina bližnjic za urejanje bo samodejno uporabljena na odstavku medtem, ko tipkate ali ko z njimi obdate besedilo v načinu navadnega besedila. Pritisnite Escape ali Undo za razveljavitev.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
sl_SI: Naslednja vrsta se bo začela obdelovati čez približno %d sekund.

en: The nickname for the user.
sl_SI: Vzdevek uporabnika.

en: The number of blocks published by the same author.
sl_SI: Število objavljenih blokov s strani istega avtorja.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sl_SI: Število decimalnih mest prikazanih cen.

en: The number of ratings.
sl_SI: Število ocen.

en: The number sites that have activated this block.
sl_SI: Število spletišč, ki so omogočila ta blok.

en: The oEmbed format to use.
sl_SI: Oblika oEmbed-a za uporabo.

en: The object cannot be deleted.
sl_SI: Predmeta ni mogoče izbrisati.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Predmet ne podpira prestavljanja v smeti. Nastavite '%s' za izbris.

en: The object has already been trashed.
sl_SI: Predmet je že v smeteh.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
sl_SI: Uradna razširitev Razorpay za WooCommerce vam omogoča sprejemanje kreditnih kartic, debetnih kartic, internetnega bančništva, denarnic in plačil UPI.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
sl_SI: Zahtevana številka odmika je višja ali enaka številu razpoložljivih revizij.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
sl_SI: Izbirni modul %s ni nameščen ali pa je bil onemogočen.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
sl_SI: Možnosti so &quot;Dejavno&quot; (dostavi vsebino), &quot;Zaustavljeno&quot; (ne dostavi), ali &quot;Onemogočeno&quot; (ne dostavi zaradi neuspešne dostave).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
sl_SI: Spodaj prikazane možnosti so povezane z vašo namestitvijo strežnika. Če so zahtevane spremembe, boste morda potrebovali pomoč vašega ponudnika spletnega gostovanja.

en: The order ID to process during checkout.
sl_SI: ID naročila za obdelavo med zaključkom nakupa.

en: The order ID.
sl_SI: ID naročila.

en: The order details screen is easy to use.
sl_SI: Zaslon za podrobnosti naročila je enostaven za uporabo.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
sl_SI: Zmožnosti zaslona s podrobnostmi naročila ustrezajo mojim potrebam.

en: The order note ID provided is not associated with the order
sl_SI: Opomba naročila s podanim ID-jem ni povezana z nobenim naročilom

en: The order of the post in relation to other posts.
sl_SI: Vrstni red prispevka v povezavi z drugimi prispevki.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
sl_SI: Podani ID vračila naročila ni povezan z naročilom.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
sl_SI: Celotni znesek naročila se je posodobil. Potrdite vaše naročilo s klikom na gumb 'Kupite sedaj' na dnu strani.

en: The package contains no files.
sl_SI: Paket ne vsebuje datotek.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
sl_SI: Zahtevano število strani je večje od števila strani na voljo.

en: The parent term ID.
sl_SI: ID nadrejenega izraza.

en: The parent theme developers URL.
sl_SI: URL razvijalca nadrejene teme.

en: The password cannot be a space or all spaces.
sl_SI: Geslo ne more biti presledek ali sami presledki.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
sl_SI: Geslo za nadrejeni prispevek komentarja (če je prispevek zaščiten z geslom).

en: The password for the post if it is password protected.
sl_SI: Geslo prispevka, če je prispevek zaščiten z geslom.

en: The pattern ID.
sl_SI: ID vzorca.

en: The pattern category slugs.
sl_SI: Ključi kategorije vzorca.

en: The pattern content.
sl_SI: Vsebina vzorca.

en: The pattern detailed description.
sl_SI: Podroben opis vzorca.

en: The pattern keywords.
sl_SI: Ključne besede vzorca.

en: The pattern name.
sl_SI: Ime vzorca.

en: The pattern title, in human readable format.
sl_SI: Človeško berljiv naslov vzorca.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
sl_SI: Širina vidnega polja vzorca za predogled vstavljalnika.

en: The pattern's category slugs.
sl_SI: Ključi kategorije vzorca.

en: The pattern's keywords.
sl_SI: Ključne besede vzorca.

en: The payment gateway for this order does not exist.
sl_SI: Uporabljen plačilni sistem za to naročilo ne obstaja.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
sl_SI: Uporabljen plačilni sistem za to naročilo ne podpira samodejnih vračil.

en: The pingback has already been registered.
sl_SI: Pingback je že bil registriran.

en: The plugin activation status.
sl_SI: Stanje omogočenosti vtičnika.

en: The plugin author.
sl_SI: Avtor vtičnika.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
sl_SI: Vtičnika ni mogoče posodobiti iz naslednjih razlogov:

en: The plugin contains no files.
sl_SI: Vtičnik ne vsebuje nobene datoteke.

en: The plugin could not be activated.
sl_SI: Vtičnika ni mogoče omogočiti.

en: The plugin description formatted for display.
sl_SI: Opis vtičnika oblikovan za prikaz.

en: The plugin description.
sl_SI: Opis vtičnika.

en: The plugin does not have a valid header.
sl_SI: Vtičnik nima veljavne glave.

en: The plugin file.
sl_SI: Datoteka vtičnika.

en: The plugin generated unexpected output.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovanega izhoda vtičnika.

en: The plugin name.
sl_SI: Ime vtičnika.

en: The plugin version number.
sl_SI: Številka različice vtičnika.

en: The plugin's text domain.
sl_SI: Besedilna domena vtičnika.

en: The plugin's website address.
sl_SI: Naslov spletišča vtičnika.

en: The plugins directory
sl_SI: Mapa z vtičniki

en: The position of the currency symbol.
sl_SI: Pozicija simbola valute.

en: The post cannot be deleted.
sl_SI: Tega prispevka ni mogoče izbrisati.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Prispevka ni mogoče izbrisati. Nastavi '%s' za izbris.

en: The post has already been deleted.
sl_SI: Prispevek je že bil izbrisan.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
sl_SI: Stanje prispevka %1$s ni registrirano, zato preverjanje zmožnosti »%2$s« za prispevek s tem stanjem morda ne bo zanesljivo.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
sl_SI: Tip prispevka %1$s ni registriran, zato ni zanesljivo preveriti zmožnosti "%2$s" s prispevkom tega tipa.

en: The post type may not be changed.
sl_SI: Te vrste prispevka se ne sme spreminjati.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
sl_SI: Vrste prispevkov, ki podpirajo sličice, ali true, če so podprte vse vrste prispevkov.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
sl_SI: Poštna številka, če obstaja, kjer se vaše podjetje nahaja.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
sl_SI: Prednostna širina vidnega polja za predogled vzorca (v slikovnih točkah).

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
sl_SI: Prejšne spremembe so že bile objavljene. Prosimo, ponovno poizkusite shraniti trenutne spremembe.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
sl_SI: Prejšnje stanje naročila %1$d (»%2$s«) ni veljavno. Ni ga bilo mogoče obnoviti.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
sl_SI: Prejšnje stanje naročila %1$d (»%2$s«) ni veljavno. Obnovljeno je bilo v stanje »v obdelavi«.

en: The primary site you chose does not exist.
sl_SI: Primarno spletišče, ki ste ga izbrali, ne obstaja.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
sl_SI: Skupina možnosti zasebnosti je bila odstranjena. Uporabite drugo skupino nastavitev.

en: The product category details screen is easy to use.
sl_SI: Zaslon za podrobnosti kategorije izdelka je enostaven za uporabo.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
sl_SI: Zmožnosti zaslona s podrobnostmi kategorije izdelka ustrezajo mojim potrebam.

en: The product creation screen is easy to use.
sl_SI: Zaslon za ustvarjanje izdelka je enostaven za uporabo.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
sl_SI: Zmožnosti zaslona za ustvarjanje izdelka ustrezajo mojim potrebam.

en: The product import process is easy to complete.
sl_SI: Postopek uvoza izdelkov je enostaven.

en: The product import process meets my needs.
sl_SI: Opravilo uvozov izdelkov ustreza mojim potrebam.

en: The product review cannot be deleted.
sl_SI: Mnenja o izdelku ni mogoče izbrisati.

en: The product review does not support trashing.
sl_SI: Mnenja o izdelku ni mogoče brisati.

en: The product tag details screen is easy to use.
sl_SI: Zaslon za podrobnosti oznake izdelka je enostaven za uporabo.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
sl_SI: Zmožnosti zaslona s podrobnostmi oznake izdelka ustrezajo mojim potrebam.

en: The product update process is easy to complete.
sl_SI: Postopek posodobitve izdelka je enostaven.

en: The product update process meets my needs.
sl_SI: Opravilo posodobitve izdelka ustreza mojim potrebam.

en: The product variation is invalid
sl_SI: Različica izdelka je neveljavna

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
sl_SI: Podan e-poštni naslov (%s) ni veljaven - podajte veljaven e-poštni naslov

en: The provided email address is not valid
sl_SI: Podan e-poštni naslov ni veljaven

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
sl_SI: Ponujen upravitelj %1$s ne implementira %2$s.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
sl_SI: Podan primerek ni veljaven. Vsebovati mora surovo ALI kodirano razpršilo.

en: The provided instance is malformed.
sl_SI: Podan primerek je napačno oblikovan.

en: The provided password is an invalid application password.
sl_SI: Navedeno geslo ni veljavno geslo aplikacije.

en: The provided phone number is not valid
sl_SI: Podana telefonska številka ni veljavna

en: The provided postcode / ZIP is not valid
sl_SI: Podana poštna številka / koda ZIP ni veljavna

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
sl_SI: Podane vrste gradnika (id_base) ni mogoče posodobiti.

en: The quantity added to the cart must be a multiple of %s
sl_SI: Količina, dodana v voziček, mora biti večkratnik %s

en: The query argument must be an array or a tag name.
sl_SI: Argument poizvedbe mora biti polje ali ime oznake.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
sl_SI: Argument poizvedbe %s mora imeti "placeholder".

en: The rate at which tax is applied.
sl_SI: Uveljavljena davčna stopnja.

en: The raw plugin description.
sl_SI: Surov opis vtičnika.

en: The rendered block.
sl_SI: Izrisan blok.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
sl_SI: Zahtevanega vtičnika `%s` ni bilo mogoče omogočiti.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
sl_SI: Zahtevanega vtičnika `%s` ni bilo mogoče namestiti.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
sl_SI: Zahtevanega vtičnika `%s` ni bilo mogoče namestiti. Klic API vtičnikov ni uspel.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
sl_SI: Zahtevanega vtičnika `%s` ni bilo mogoče namestiti. Namestitev nadgrajevalnika ni uspela.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
sl_SI: Zahtevan vtičnik `%s`. še ni nameščen.

en: The requested route does not support batch requests.
sl_SI: Zahtevana pot ne podpira paketnih zahtevkov.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
sl_SI: Zahtevane teme `%s`  ni bilo mogoče namestiti.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
sl_SI: Zahtevane teme `%s`  ni bilo mogoče namestiti. Klic API-ja tem ni uspel.

en: The requested theme could not be activated.
sl_SI: Zahtevane teme ni bilo mogoče omogočiti.

en: The requested theme does not exist.
sl_SI: Zahtevana tema ne obstaja.

en: The requested user does not exist.
sl_SI: Zahtevani uporabnik ne obstaja.

en: The requested widget is invalid.
sl_SI: Zahtevan gradnik ni veljaven.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
sl_SI: Zahtevan modul %s ni nameščen ali pa je bil onemogočen.

en: The resource cannot be deleted.
sl_SI: Vira ni mogoče izbrisati.

en: The response body from the receiving server.
sl_SI: Telo odgovora s prejemnikovega strežnika.

en: The response is not a valid JSON response.
sl_SI: Odgovor ni veljaven JSON odgovor.

en: The role %s does not exist.
sl_SI: Vloga %s ne obstaja.

en: The root URL of your site.
sl_SI: Korenski URL vašega spletišča.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
sl_SI: Razprodaja se bo začela ob 00:00:00 na datum nastavljen v "Od" in končala ob 23:59:59 na datum nastavljen v "Do".

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sl_SI: Načrtovan dogodek %s se ni uspel zagnati. Vaše spletišče še vedno dela, vendar lahko to pomeni, da načrtovanje prispevkov ali samodejne posodobitve ne bodo delovale, kot je bilo predvideno.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sl_SI: Načrtovan dogodek %s je pozen. Vaše spletišče še vedno dela, vendar lahko to pomeni, da načrtovanje prispevkov ali samodejne posodobitve ne bodo delovale, kot je bilo predvideno.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
sl_SI: Zmožnost iskanja v WooCommerce je enostavna za uporabo.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
sl_SI: Iskanje po nameščenih temah bo iskalo po izrazih v njihovem imenu, opisu, avtorju ali oznakah.

en: The search results will be updated as you type.
sl_SI: Rezultati iskanja bodo posodobljeni medtem ko tipkate.

en: The search's functionality meets my needs.
sl_SI: Zmožnosti iskanja ustrezajo mojim potrebam.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
sl_SI: Secret ključ se uporablja za generiranje hash-a za dostavljen webhook in je podan v glavah zahtevka.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sl_SI: Izbran izdelek ni različica %2$s. Izberite možnosti izdelka z obiskom <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
sl_SI: Strežnik ne more obdelati slike. To se lahko zgodi, če je strežnik zaposlen ali nima dovolj virov za zaključek opravila. Nalaganje manjše slike bo morda pomagalo. Priporočena največja velikost je 2560 slikovnih točk.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
sl_SI: Nastavitev %1$s je trenutno nastavljena na 0, kar lahko povzroči težave z nalaganjem datotek preko vtičnikov ali tem, ki se zanašajo na različne načine nalaganja. Priporočeno je, da to nastavitev spremenite na fiksno vrednost, ki se v idealnem primeru ujema z vrednostjo %2$s, ker nekateri načini nalaganja vrednost 0 preberejo kot neomejeno ali onemogočeno.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
sl_SI: Nastavitev %1$s je manjša od %2$s, kar lahko povzroča težave ob poskusu nalaganja datotek.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sl_SI: Nastavitve velikosti te slike so onemogočene, ker so njene vrednosti predpisane s filtrom.

en: The settings screen is easy to use.
sl_SI: Zaslon nastavitev je enostaven za uporabo.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
sl_SI: Zmožnosti zaslona z nastavitvami ustrezajo mojim potrebam.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
sl_SI: Sedmi parameter podan %s bi moral biti številka, ki predstavlja položaj v meniju.

en: The sidebar the widget belongs to.
sl_SI: Stranska vrstica, kateri pripada gradnik.

en: The sidebar to return widgets for.
sl_SI: Stranska vrstica, za katero bodo vrnjeni gradniki.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
sl_SI: Posamična oznaka, ki služi za opis te vrste predmeta menija.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
sl_SI: Skrbnik spletne strani je bil obveščen o vašem zahtevku, ter bo izpolniv vaše zahteve v najkrajšem možnem času.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
sl_SI: Skrbnik strani je bil obveščen o vašem zahtevku. Ko izpolnijo vaš zahtevek, boste na e-mail prejeli povezavo za prenos vaših podatkov.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
sl_SI: Skrbnik strani je bil obveščen. Ko bodo vaši podatki izbrisani, boste prejeli obvestilo na vašo elektronsko pošto.

en: The site appears to be already initialized.
sl_SI: Izgleda, da je spletišče že bilo nastavljeno.

en: The site appears to be already uninitialized.
sl_SI: Izgleda, da je spletišče že bilo pobrisano.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
sl_SI: Urejevalnik spletišča zahteva JavaScript. Omogočite JavaScript v nastavitvah brskalnika.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
sl_SI: Preverjanje zdravja prikazuje podrobnosti o vaši nastavitvi WordPressa in predmetih, ki morda zahtevajo vašo pozornost.

en: The site is already active.
sl_SI: Spletišče je že aktivno.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
sl_SI: Velikosti ni mogoče izračunati. Mapa ni na voljo. Ponavadi je to zaradi neveljavnih dovoljenj.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
sl_SI: Spodaj naštete velikosti določajo največje dovoljene mere v slikovnih pikah, ki se jih uporablja pri dodajanju slike v Predstavnostno knjižnico.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
sl_SI: Ključ &#8220;%s&#8221; že uporablja drug izraz

en: The slug for the resource.
sl_SI: Ključ za vir.

en: The slug of the template to get the fallback for
sl_SI: Ključ predloge, ki bo uporabljen zasilno

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
sl_SI: Izvorni in ciljni URL ne moreta kazati na isti vir.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
sl_SI: Izvorni URL ne vsebuje povezave na ciljni URL, zato ga ne morete uporabiti kot vir.

en: The source URL does not exist.
sl_SI: Izvorni URL ne obstaja.

en: The specific chart this stat referrers to.
sl_SI: Določen graf, na katerega se nanaša ta statistika.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
sl_SI: Navedena kategorija za priporočila ni veljavna. Dovoljene vrednosti: "kanali", "razširitve".

en: The specified namespace could not be found.
sl_SI: Navedenega imenskega prostora ni mogoče najti.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
sl_SI: Navedeni ciljni URL ne more biti uporabljen kot cilj, ker ne obstaja ali pa ne omogoča pošiljanja pingbackov.

en: The specified target URL does not exist.
sl_SI: Navedeni ciljni URL ne obstaja.

en: The star rating of the block.
sl_SI: Ocena bloka z zvezdicami.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
sl_SI: Stanje kupona. Vedno mora biti osnutek, objavljeno ali čaka na pregled

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
sl_SI: Stanje opombe (brez ukrepanja, ukrepanje).

en: The status of the test.
sl_SI: Stanje preizkusa.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
sl_SI: Zaloga ni bila posodobljena, ker se je med urejanjem spremenila vrednost. Število enot izdelka %1$d na zalogi je %2$d.

en: The street address for your business location.
sl_SI: Nalov lokacije vašega podjetja.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sl_SI: Stanje naročnine - aktiven, preklican ali suspendiran

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
sl_SI: Priporočena vsebina pravilnika o zasebnosti bi morala biti dodana z uporabo dejanja %s (ali poznejšega). Oglejte si znotrajvrstično dokumentacijo.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
sl_SI: Priporočena vsebina pravilnika o zasebnosti bi morala biti dodana samo v wp-admin z uporabo dejanja %s (ali poznejšega).

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
sl_SI: Priporočeno besedilo Pravilnika o zasebnosti je bilo spremenjeno. <a href="%s">Oglejte si vodnik</a> in posodobite vaš Pravilnik o zasebnosti.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
sl_SI: Oblak oznak ne bo prikazan, saj ni taksonomij, ki bi podpirale ta gradnik.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
sl_SI: Ciljni atribut predmeta povezave za ta predmet menija.

en: The template cannot be deleted.
sl_SI: Predloge ni mogoče izbrisati.

en: The template has already been deleted.
sl_SI: Predloga je že bila izbrisana.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
sl_SI: Predpona predloge za ustvarjeno predlogo. To se uporablja za pridobivanje glavne vrste predloge, npr. iz "taxonomy-books" izvleče "taxonomy"

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
sl_SI: ID izraza ali 0, če atribut ni globalni.

en: The term cannot be deleted.
sl_SI: Tega izraza ni mogoče izbrisati.

en: The term name cannot be empty.
sl_SI: Polje za ime izraza ne sme biti prazno.

en: The term name.
sl_SI: Naziv izraza.

en: The term slug.
sl_SI: Ključ izraza.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
sl_SI: Izrazi dodeljeni objektu v %s taksonomiji.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
sl_SI: Izrazi dodeljeni prispevku v taksonomiji %s.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
sl_SI: Besedilo, ki bo prikazano v nogi vseh WooCommerce e-sporočil.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
sl_SI: Ime avtorja teme, kot je najdeno v glavi teme.

en: The theme author.
sl_SI: Avtor teme.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
sl_SI: Tema, ki si jo ogledujete je popolnoma interaktivna &mdash; obiščite različne strani, da vidite, kako tema obravnava prispevke, arhive in druge predloge strani. Nastavitve se lahko razlikujejo, odvisno od tega, katere zmožnosti podpira ogledana tema. Da sprejmete nove nastavitve in omogočite temo v enem koraku, kliknite gumb Omogoči &amp; objavi nad menijem.

en: The theme cannot be updated due to the following:
sl_SI: Teme ni mogoče posodobiti iz naslednjih razlogov:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
sl_SI: Tema se izraža kot da je sama sebi nadrejena. Prosim, preverite v %s glavo.

en: The theme description, as found in the theme header.
sl_SI: Opis teme, kot je najden v glavi teme.

en: The theme description, transformed for display.
sl_SI: Opis teme, preoblikovan za prikaz.

en: The theme developers URL.
sl_SI: URL razvijalcev teme.

en: The theme file to use to display the post.
sl_SI: Datoteka teme za prikaz prispevka.

en: The theme identifier
sl_SI: Določilnik teme

en: The theme is missing the %s stylesheet.
sl_SI: Temi manjka slogovna datoteka %s.

en: The theme name, as found in the theme header.
sl_SI: Ime teme, kot je najdeno v glavi teme.

en: The theme name, transformed for display.
sl_SI: Ime teme, preoblikovano za prikaz.

en: The theme tags, as found in the theme header.
sl_SI: Oznake teme, kot so najdene v glavi teme.

en: The theme tags, transformed for display.
sl_SI: Oznake teme, preoblikovane za prikaz.

en: The theme's current version.
sl_SI: Trenutna različica teme.

en: The theme's screenshot URL.
sl_SI: URL zaslonske slike teme.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
sl_SI: Slogovna predloga teme. To edinstveno določa temo.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
sl_SI: Predloga teme. Če je to podrejena tema, se to nanaša na nadrejeno temo, v nasprotnem primeru pa na slogovno predlogo teme.

en: The theme's text domain.
sl_SI: Besedilna domena teme.

en: The themes directory
sl_SI: Mapa s temami

en: The thousand separator of displayed prices.
sl_SI: Ločilo tisočic prikazanih cen.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
sl_SI: Vnesli ste neveljaven časovni pas. Izberite veljaven časovni pas.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
sl_SI: Naslovna vrstica in veliko polje za urejanje prispevkov sta nespremenljiva, vsa ostala polja pa lahko premaknete s pomočjo dejanja povleci in spusti. Lahko jih tudi skrijete ali povečate, tako da kliknete naslovno vrstico vsakega polja. Uporabite zavihek Nastavitve pogleda, da se prikaže več polj (Povzetek, Pošlji povratne sledi, Polja po meri, Razprava, Ključ, Avtor) ali da izberete 1- ali 2-stolpičasti pogled za ta zaslon.

en: The title for the object.
sl_SI: Naslov postavke.

en: The title for the post type.
sl_SI: Naziv tipa prispevka.

en: The title for the post.
sl_SI: Naslov prispevka.

en: The title for the status.
sl_SI: Naziv statusa.

en: The title for the taxonomy.
sl_SI: Naziv taksonomije.

en: The title is required when using a custom menu item type.
sl_SI: Pri uporabi prilagojene vrste predmeta menija je zahtevan naslov.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
sl_SI: Orodje poveže podatke shranjene v WordPressu s podanim e-poštnim naslovom, vključno s podatki profila in komentarji.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
sl_SI: Vrsta predmeta, ki je predstavljen, kot so npr. "category", "post", ali "attachment".

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
sl_SI: Vrsta opombe (napaka, opozorilo, itd.).

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
sl_SI: Vrsta gradnika. Ustreza ID-ju v končni točki vrst gradnikov.

en: The unique and machine-readable name.
sl_SI: Edinstveno in strojno berljivo ime.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
sl_SI: Edinstven določilnik za navigacijski meni.

en: The unique identifier for the application password.
sl_SI: Edinstven določilnik gesla aplikacije.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
sl_SI: Edinstven določilnik vrste tržne kampanje.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
sl_SI: Edinstven določilnik za tržno kampanjo.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
sl_SI: Edinstven določilnik za tržni kanal, ki mu pripada ta kampanja.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sl_SI: Edinstven določilnik za tržni kanal, ki mu pripada ta vrsta kampanje.

en: The unit lengths are defined in for this country.
sl_SI: Merske enote za to državo so določene.

en: The unit weights are defined in for this country.
sl_SI: Merske enote za to državo so določene.

en: The update of %s failed.
sl_SI: Posodobitev %s ni uspela.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sl_SI: Postopek posodobitve se začenja. Postopek pri nekaterih gostiteljih lahko traja nekaj časa, zato bodite potrpežljivi.

en: The upgrade directory cannot be created
sl_SI: Mape za nadgradnje ni mogoče ustvariti

en: The upgrade directory exists but is not writable
sl_SI: Mapa nadgradnje obstaja, vendar ni zapisljiva

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
sl_SI: Naložena datoteka je potekla. Pojdite nazaj in jo znova naložite.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
sl_SI: Naložena datoteka ni veljavna slika. Poskusite znova.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
sl_SI: Datoteko ki ste jo objavil, se je naložila samo napol.

en: The uploads directory
sl_SI: Mapa za nalaganje

en: The url is required when using a custom menu item type.
sl_SI: Pri uporabi prilagojene vrste predmeta menija je zahtevan URL.

en: The user cannot be deleted.
sl_SI: Uporabnika ni mogoče izbrisati.

en: The user is already active.
sl_SI: Uporabnik je že aktiven.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
sl_SI: Vrsta vrednosti za delno ujemanje JSON ni podprta. Biti mora celo število, logično, dvojno ali niz. Podana vrsta %s.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
sl_SI: Vrednost %1$s je bila omogočena s strani %2$s ali pa je bila dodana v vašo nastavitveno datoteko. To bo povzročilo prikaz napak na začelju vašega spletišča.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
sl_SI: Vrednost %s je bila dodana v nastavitveno datoteko spletišča. To pomeni, da bodo vse napake na spletišču zapisane v datoteko, ki je potencialno na voljo vsem uporabnikom.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sl_SI: Nameščena različica MySQL-a na vašem strežniku.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
sl_SI: Nameščena različica PHP-ja na vašem strežniku.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
sl_SI: Nameščena različica WooCommerce-a na vaši strani.

en: The version of WordPress installed on your site.
sl_SI: Nameščena različica WordPress-a na vaši strani.

en: The version of cURL installed on your server.
sl_SI: Nameščena različica cURL na vašem strežniku.

en: The visibility settings for the post type.
sl_SI: Nastavitve vidnosti za vrsto prispevka.

en: The visibility settings for the taxonomy.
sl_SI: Nastavitve vidnosti za taksonomijo.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
sl_SI: Spletni brskalnik na vaši napravi ne omogoča nalaganja datotek. Namesto tega poskusite uporabiti aplikacijo <a href="%s">, prilagojeno vaši napravi</a>.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
sl_SI: Spletišče avtorja teme, kot je najdeno v glavi teme.

en: The website of the theme author, transformed for display.
sl_SI: Spletišče avtorja teme, preoblikovano za prikaz.

en: The website of the theme author.
sl_SI: Spletišče avtorja teme.

en: The widget type id.
sl_SI: Id vrste gradnika.

en: The wp-content directory
sl_SI: Mapa wp-content

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Theme Details
sl_SI: Podrobnosti teme

en: Theme File Editor
sl_SI: Urejevalnik datotek tem

en: Theme Location
sl_SI: Mesto teme

en: Theme Options
sl_SI: Možnosti teme

en: Theme Versions
sl_SI: Različice teme

en: Theme author URL.
sl_SI: URL avtorja teme.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
sl_SI: Teme ni bilo mogoče znova omogočiti, ker je sprožila <strong>usodno napako</strong>.

en: Theme deleted.
sl_SI: Tema je izbrisana.

en: Theme directory location
sl_SI: Mesto mape s temami

en: Theme downgrade failed.
sl_SI: Podgraditev teme ni uspela.

en: Theme downgraded successfully.
sl_SI: Tema uspešno podgrajena.

en: Theme features
sl_SI: Zmožnosti teme

en: Theme file exists.
sl_SI: Datoteka teme obstaja

en: Theme identifier for the template.
sl_SI: Določilnik teme predloge.

en: Theme installation failed.
sl_SI: Namestitev teme je spodletela

en: Theme installation status.
sl_SI: Stanje namestitve teme.

en: Theme installed successfully.
sl_SI: Tema uspešno nameščena.

en: Theme name
sl_SI: Ime teme

en: Theme name.
sl_SI: Naziv teme.

en: Theme not found.
sl_SI: Tema ni bila najdena.

en: Theme resumed.
sl_SI: Tema znova omogočena.

en: Theme slug.
sl_SI: Ključ teme.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
sl_SI: Ulica Franceta Prešerna 12

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
sl_SI: Oddelek domače strani

[ctx: Theme starter content]
en: About
sl_SI: Vizitka

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
sl_SI: O spletišču

[ctx: Theme starter content]
en: Address
sl_SI: Naslov

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
sl_SI: Arhiv

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
sl_SI: Koledar

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
sl_SI: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Email
sl_SI: E-pošta

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
sl_SI: Najdete nas

[ctx: Theme starter content]
en: Home
sl_SI: Domov

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
sl_SI: Odprto

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
sl_SI: Od ponedeljka do petka: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
sl_SI: 2000 Maribor

[ctx: Theme starter content]
en: News
sl_SI: Novice

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
sl_SI: Nedavni komentarji

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
sl_SI: Najnovejši prispevki

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
sl_SI: Sobota &amp; Nedelja: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
sl_SI: Išči

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
sl_SI: To je stran z nekaj osnovnimi kontaktnimi informacijami, kot je naslov in telefonska številka. Kontaktni obrazec lahko dodate tudi z uporabo vtičnika.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
sl_SI: To je primer razdelka domače strani. Razdelek domače strani je lahko drugačen kot domača stran sama, vključuje lahko naprimer zadnje prispevke iz bloga.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
sl_SI: To je lahko dobro mesto za predstavitev sebe in spletišča ali vključitev zahval.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
sl_SI: Pozdravljeni na vaši spletni strani. To je vaša domača stran, kar bo videla večina obiskovalcev, ko prvič obiščejo vašo spletno stran.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
sl_SI: Morda ste umetnik, ki bi rad tukaj predstavil sebe in svoje delo, ali morda podjetje, ki želi opisati svoj posel.

en: Theme status.
sl_SI: Stanje teme.

en: Theme version.
sl_SI: Različica teme.

en: Theme will be auto-updated.
sl_SI: Tema bo samodejno posodobljena.

en: Theme will no longer be auto-updated.
sl_SI: Tema ne bo več samodejno posodobljena.

en: Theme without %s
sl_SI: Tema brez %s

en: Theme.
sl_SI: Tema.

en: Themes
sl_SI: Teme

en: Themes %s
sl_SI: Teme %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
sl_SI: Teme vašemu spletišču dodajo videz in občutek. Pomembno je, da so posodobljene, da ostanejo skladne z vašo blagovno znamko in ohranjajo varnost vašega spletišča.

en: Themes directory location
sl_SI: Mesto mape s temami

en: Themes directory size
sl_SI: Velikost mape s temami

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
sl_SI: S samodejnimi posodobitvami vtičnikov in tem ni težav.

en: There are currently no logs to view.
sl_SI: Trenutno ni dnevnikov za prikaz.

en: There are no associated subtitles.
sl_SI: Ni povezanih podnapisov.

en: There are no currencies matching these parameters.
sl_SI: Na voljo ni nobene valute s temi parametri.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
sl_SI: Blizu %1$s trenutno ni nobenih dogodkov. Bi ga <a href="%2$s">organizirali</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
sl_SI: Trenutno ni načrtovanih dogodkov v vaši bližini. Bi ga radi <a href="%s">organizirali</a>?

en: There are no locations matching these parameters.
sl_SI: Na voljo ni nobene lokacije za te parametre.

en: There are no notes yet.
sl_SI: Brez opomb.

en: There are no options for this widget.
sl_SI: Za ta gradnik možnosti niso na voljo.

en: There are no orders to sync, aborting.
sl_SI: Ni naročil za uskladitev, prekinjanje.

en: There are no orders to verify, aborting.
sl_SI: Ni naročil za preverjanje, prekinitev.

en: There are no pages.
sl_SI: Ni strani.

en: There are no product reviews yet.
sl_SI: Zaenkrat še ni mnenj o izdelku.

en: There are no reviews yet.
sl_SI: Zaenkrat še ni mnenj.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sl_SI: Na voljo ni nobenega razpoložljivega načina dostave. Prepričajte se, da ste pravilno vnesli vaš naslov, ali pa nas kontaktirajte za pomoč.

en: There are no valid users selected for deletion.
sl_SI: Ni izbranih veljavnih uporabnikov za izbris.

en: There are no valid users selected for removal.
sl_SI: Za odstranitev ni označenih veljavnih uporabnikov.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
sl_SI: Na zalogi ni dovolj %s. Zmanjšajte količine v vaši košarici.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
sl_SI: Nekaj elementov v meniju ni veljavnih. Preverite jih ali pa jih izbrišite.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sl_SI: Nekaj je narobe z določenimi izdelki v vaši košarci. Pojdite nazaj na stran s košarico in odpravite težave pred zaključkom nakupa.

en: There are three ways to add your products: you can <strong>create products manually, import them at once via CSV file</strong>, or <strong>migrate them from another service</strong>.<br/><br/>
sl_SI: Izdelke lahko dodate na tri načine: <strong>izdelke lahko ustvarite ročno, jih naenkrat uvozite preko datoteke CSV</strong> ali <strong>jih preselite iz druge storitve</strong>.<br/><br/>

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
sl_SI: V košarici je preveč %s. Kupite lahko samo enega. Zmanjšajte količino v vaši košarici.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
sl_SI: V košarici je preveč %s. Kupite lahko samo enega vsake vrste. Zmanjšajte količine v vaši košarici.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
sl_SI: Trenutno obstaja preveč sočasnih paketnih obdelav, ampak zagon je prisiljen, da se nadaljuje.

en: There are too many concurrent batches.
sl_SI: Trenutno obstaja preveč sočasnih paketnih obdelav.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
sl_SI: Spremembe, ki niso bile shranjene, bodo izgubljene. Kliknite 'V redu' za nadaljevanje, 'Prekliči' za vrnitev v Urejevalnik slik.

en: There does not seem to be any new mail.
sl_SI: Nimate nove pošte.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
sl_SI: Zdi se, da ni datoteke %s. Zahtevana je, da se namestitev lahko nadaljuje.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
sl_SI: Na vašem spletišču je prišlo do kritične napake, ki ga je prestavila v obnovitveni način. Za več podrobnosti preverite zaslona Teme in Vtičniki. Če ste ravnokar namestili (ali posodobili) temo ali vtičnik, si najprej oglejte tisti zaslon.

en: There has been a critical error on this website.
sl_SI: Na strani je prišlo do kritične napake.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
sl_SI: Na strani je prišlo do kritične napake. Za več podrobnosti poglejte v e-poštni nabiralnik administratorja spletišča.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
sl_SI: Na tem spletišču je prišlo do kritične napake. Za nadaljnjo pomoč se obrnite na skrbnika spletišča in ga obvestite o tej napaki.

en: There has been an error cropping your image.
sl_SI: Napaka pri obrezovanju slike.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
sl_SI[0]: %1$d naročilo je treba uskladiti.
sl_SI[1]: %1$d naročili je treba uskladiti.
sl_SI[2]: %1$d naročila je treba uskladiti.
sl_SI[3]: %1$d naročil je treba uskladiti.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
sl_SI[0]: %1$d naročilo je treba preveriti.
sl_SI[1]: %1$d naročili je treba preveriti.
sl_SI[2]: %1$d naročila je treba preveriti.
sl_SI[3]: %1$d naročil je treba preveriti.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
sl_SI[0]: Pojavila se je %d napaka, ki jo je potrebno popraviti pred shranjevanjem.
sl_SI[1]: Pojavili sta se %d napaki, ki jih je potrebno popraviti pred shranjevanjem.
sl_SI[2]: Pojavile so se %d napake, ki jih je potrebno popraviti pred shranjevanjem.
sl_SI[3]: Pojavilo se je %d napak, ki jih je potrebno popraviti pred shranjevanjem.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
sl_SI: Obstaja novejša različica vaših sprememb od te, katero gledate. <a href="%s">Obnovi shranjeno različico</a>

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
sl_SI: Na voljo je nova različica %1$s, ki pa ne bo delovala z vašo različico PHP-ja. <a href="%2$s" %3$s>Oglejte si podrobnosti različice %4$s</a> ali <a href="%5$s">se naučite več o posodabljanju PHP-ja</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
sl_SI: Na voljo je nova izdaja %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Oglejte si podrobnosti izdaje %4$s</a> ali <a href="%5$s" %6$s> posodobite zdaj</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
sl_SI: Na voljo je nova izdaja %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Oglejte si podrobnosti izdaja %4$s</a> .

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
sl_SI: Na voljo je nova izdaja %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Oglejte si izdajo %4$s </a> <em>Samodejna posodobitev tega vtičnika ni na voljo.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
sl_SI: Na voljo je nova različica %s, ki pa ne bo delovala z vašo različico PHP-ja.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
sl_SI: Na voljo je nova različica %s, ki pa ne bo delovala z vašo različico WordPressa.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
sl_SI: Na voljo je nova različica %s, ki pa ne bo delovala z vašima različicama WordPressa in PHP-ja.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
sl_SI: V obdelavi je sprememba e-naslova administratorja v %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
sl_SI: V teku je spreminjanje vašega e-naslova na <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Prekliči</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
sl_SI: V obdelavi je sprememba vašega e-naslova v %s.

en: There is a revision of this post that is more recent.
sl_SI: Obstaja novejša revizija tega prispevka.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
sl_SI: Obstaja samodejno shranjena različica prispevka, ki je novejša od spodnje različice. <a href="%s">Oglej si samodejno shranjevanje</a>

en: There is no autosave revision for this post.
sl_SI: Za ta prispevek ni nobene revizije samodejnega osnutka.

en: There is no autosave revision for this template.
sl_SI: Za to predlogo ni revizije za samodejno shranjevanje.

en: There is no data to export for the given request.
sl_SI: Za podano zahtevo ni podatkov za izvoz.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sl_SI: Ni izvlečka, ker je prispevek zaščiten.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
sl_SI: Na zalogi ni dovolj %s. Zmanjšajte količino v vaši košarici.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sl_SI: Prišlo je do konfiguracijske napake. Obrnite se na skrbnika strežnika.

en: There was a failure fetching this action
sl_SI: Med pridobivanjem tega dejanja je prišlo do napake

en: There was a failure fetching this action: %s
sl_SI: Med pridobivanjem tega dejanja je prišlo do napake: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
sl_SI: Med načrtovanjem naslednjega primerka tega dejanja je prišlo do napake: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
sl_SI: Med omogočanjem nekaterih zahtevanih vtičnikov je prišlo do napake.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
sl_SI: Med nameščanjem nekaterih zahtevanih vtičnikov je prišlo do napake.

en: There was a problem with the provided %s:
sl_SI: Prišlo je do težave s podanim %s:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
sl_SI: Prišlo je do težave. Osvežite stran in poskusite znova.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
sl_SI: Med klicem %1$s: %2$s je prišlo do napake

en: There was an error calling %s
sl_SI: Prišlo je do napake med klicanjem %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
sl_SI: Prišlo je do napake pri klicu tega orodja. Manjka povratni klic.

en: There was an error communicating with the WooCommerce Payments plugin.
sl_SI: Med sporazumevanjem z vtičnikom WooCommerce Payments je prišlo do napake.

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
sl_SI: Med sporazumevanjem z vtičnikom WooPayments je prišlo do napake.

en: There was an error connecting to Square.
sl_SI: Med povezovanjem s Square-om je prišlo do napake.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
sl_SI: Med povezovanjem z WooCommerce.com je prišlo do napake. Poskusite znova.

en: There was an error deleting an action: %s
sl_SI: Med brisanjem dejanja je prišlo do napake: %s

en: There was an error generating your API Key.
sl_SI: Med ustvarjanjem ključa API je prišlo do napake.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
sl_SI: Med nalaganjem API-ja pomoči WooCommerce.com je prišlo do napake.

en: There was an error running the action scheduler: %s
sl_SI: Prišlo je do napake pri zagonu načrtovalnika dejanj: %s

en: There was an error with an item in your cart.
sl_SI: Prišlo je do napake predmeta v vaši košarici.

en: There was an issue loading the report endpoints
sl_SI: Med nalaganjem končnih točk poročila je prišlo do napake

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sl_SI[0]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentar</a> v vrsti neželenih vsebin.
sl_SI[1]: Trenutno sta <a href="%2$s">%1$s komentarja</a> v vrsti neželenih vsebin.
sl_SI[2]: Trenutno so <a href="%2$s">%1$s komentarji</a> v vrsti neželenih vsebin.
sl_SI[3]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentarjev</a> v vrsti neželenih vsebin.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
sl_SI: Tukaj še ni nobene vsebine za prikaz.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sl_SI: Trenutno je <a href='%s'>vrsta neželenih vsebin</a> prazna.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
sl_SI: To so regije znotraj tega območja. Stranke bodo primerjane s temi regijami.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
sl_SI: Ti stroški se lahko dodajo glede na <a href="%s">razred dostave izdelka</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
sl_SI: Te zmožnosti so preizkusne ali nepopolne, omogočite jih na lastno odgovornost!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
sl_SI: Te možnosti omogočajo spremembe videza zaključka nakupa v WooCommerce.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sl_SI: Te strani morate nastaviti tako, da WooCommerce ve, kam naj pošlje uporabnike, da zaključijo nakup.

en: These plugins are now up to date:
sl_SI: Ti vtičniki so sedaj posodobljeni:

en: These plugins failed to update:
sl_SI: Teh vtičnikov ni bilo mogoče posodobiti:

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
sl_SI: Te stopnje so dodatne možnosti dostave z dodatnimi stroški (glede na osnovno stopnjo).

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
sl_SI: Te nastavitve spremenijo, kje in kako so naloženi deli WordPressa.

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
sl_SI: Te nastavitve niso na voljo, ko poteka poustvarjanje iskalne tabele.

en: These settings may be overridden for individual articles.
sl_SI: Te nastavitve lahko spremenite pri posamezni objavi.

en: These themes are now up to date:
sl_SI: Te teme so sedaj posodobljene:

en: These themes failed to update:
sl_SI: Teh tem ni bilo mogoče posodobiti:

en: Thessaly
sl_SI: Tesalija

en: Things to do next
sl_SI: Prihodnja opravila

en: This %s cannot be deleted
sl_SI: %s ni mogoče izbrisati

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
sl_SI: (obvezno)

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
sl_SI: Ta zemljevid vsebine XML je ustvarjen s strani WordPressa, da je vaša vsebina bolj vidna iskalnikom.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
sl_SI: Zdi se, da to dejanje nenehno spodleti. Nov primerek ne bo načrtovan.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
sl_SI: Dejanja ni mogoče razveljaviti. Ali ste prepričani, da želite izbrisati osebne podatke iz izbranih naročil?

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
sl_SI: Ta naslov bo uporabljen le za potrebe skrbništva, npr. za obvestilo o novem uporabniku.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
sl_SI: Ta naslov je namenjen skrbniku. Če ga spremenite, boste dobili e-sporočilo na svoj novi naslov za potrditev spremembe. <strong>Novi naslov ne bo deloval, dokler ga ne boste potrdili.</strong>

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
sl_SI: Ta blok se samodejno vstavi blizu katerekoli pojavitve vrst blokov, ki se uporabljajo kot ključi tega zemljevida, v relativni položaj, ki ga poda ustrezna vrednost.

en: This blog is hidden from search engines
sl_SI: Ta blog je skrit pred iskalniki

en: This blog is private
sl_SI: Ta blog je zaseben

en: This category already exists.
sl_SI: Ta kategorija že obstaja.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
sl_SI: Te kategorije ni mogoče dodati. Prosimo da spremenite ime in poskusite znova.

en: This changeset cannot be further modified.
sl_SI: Ta množica sprememb ne more biti več spremenjena.

en: This comment is already approved.
sl_SI: Komentar je že odobren.

en: This comment is already in the Trash.
sl_SI: Komentar je že v smeteh.

en: This comment is already marked as spam.
sl_SI: Komentar je že označen kot neželen.

en: This comment is currently approved.
sl_SI: Komentar je trenutno odobren.

en: This comment is currently in the Trash.
sl_SI: Komentar je v smeteh.

en: This comment is currently marked as spam.
sl_SI: Komentar je označen kot neželen.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
sl_SI: Komentar je v smeteh. Za urejanje ga prenesite iz smeti.

en: This connection is only allowed to access {{siteLink}}%(siteName)s{{/siteLink}}
sl_SI: Ta povezava ima dostop samo do {{siteLink}}%(siteName)s{{/siteLink}}

en: This content is password protected.
sl_SI: Vsebina je zaščitena z geslom.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sl_SI: Vsebina je zaščitena z geslom. Prosimo, da za ogled vnesete geslo!

en: This content was deleted by the author.
sl_SI: Avtor je izbrisal to vsebino.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
sl_SI: To določa kako so zaloge prikazane uporabikom.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sl_SI: Opis, ki je viden uporabniku med zaključkom nakupa.

en: This controls the position of the currency symbol.
sl_SI: To določa pozicijo simbola valute.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sl_SI: Naslov, ki je viden uporabniku med zaključkom nakupa.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sl_SI: To določa, v kateri valuti so navedene cene v katalogu in v kateri valuti bodo plačilni sistemi sprejemali plačila.

en: This controls what unit you will define lengths in.
sl_SI: To določa, katero mersko enoto boste uporabili za dolžino.

en: This controls what unit you will define weights in.
sl_SI: To določa, katero enoto boste uporabili za težo.

en: This controls which shipping address is used by default.
sl_SI: To določa, kateri naslov za dostavo je uporabljen kot privzet.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
sl_SI: To lahko pomeni, da povezave z WordPress.org ne uspevajo.

en: This coupon has expired.
sl_SI: Kupon je potekel.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
sl_SI: Ti podatki se uporabljajo za osnovne izboljšave Wordpressa, kar vključuje samodejno nameščanje posodobitev. Uporablja se tudi za izračun statistike, kot je recimo prikazana na <a href="%s">WordPress.org strani za statistiko</a>

en: This data will be deleted in %s.
sl_SI: Ti podatki bodo izbrisani v %s.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
sl_SI: Ta osnutek prihaja iz vaših <a href="%s">neobjavljenih sprememe.</a>. Lahko ga urejate ampak ni potrebe, da ga objavite. Samodejno bo objavljen ko boste objavili spremembe.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
sl_SI: To pomeni, da sta uporabniško ime in geslo v vaši datoteki %1$s nepravilna ali pa da ni bilo mogoče vzpostaviti stika s podatkovno zbirko na %2$s. To lahko pomeni, da je strežnik podatkovne zbirke nedosegljiv.

en: This email address is already registered.
sl_SI: Ta elektronski naslov je že registriran.

en: This email may be different from your personal email address.
sl_SI: Ta e-poštni naslov je morda drugačen od vašega osebnega e-poštnega naslova.

en: This feature is not production ready yet. Make sure you are not running these commands in your production environment.
sl_SI: Ta zmožnost še ni pripravljena za produkcijo. Prepričajte se, da teh ukazov ne izvajate v vašem produkcijskem okolju.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sl_SI: Ta funkcija zahteva medvrstične okvirje. Elementi iframes so onemogočeni ali pa jih vaš spletni brskalnik ne podpira.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
sl_SI: Preko tega polja lahko nastavite najvišji znesek, ki je dovoljen ob uporabi kupona.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
sl_SI: Preko tega polja lahko nastavite najnižji znesek, ki je dovoljen ob uporabi kupona.

en: This field is required
sl_SI: To polje je zahtevano

en: This field is required.
sl_SI: To polje je zahtevano.

en: This file is empty. Please try another.
sl_SI: Ta datoteka je prazna. Odprite drugo datoteko.

en: This file is not an image. Please try another.
sl_SI: Ta datoteka ni slika. Poskusite drugo datoteko.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
sl_SI: Ta datoteka je naložena samo zaradi povratne kompatibilnosti s SimplePie 1.2.x. Prosimo razmislite o nadgradnji na novejšo verzijo SimplePie.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
sl_SI: Datoteka je prevelika. Datoteka naj bo manjša od %s KB.

en: This file no longer needs to be included.
sl_SI: Te datoteke ni več potrebno vključiti.

en: This form is not live-previewable.
sl_SI: Za ta obrazec predogled ni možen.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
sl_SI: Oblika WordPress eXtended RSS ali WXR bo vsebovala vaše prispevke, strani, komentarje, polja po meri, kategorije in oznake.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
sl_SI: Te funkcijs se ne sme klicat pred plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sl_SI: To funkcijo ne sme klicati pred woocommerce_init.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
sl_SI: Te slike ni mogoče prikazati v spletnem brskalniku. Za najboljše rezultate jo pred nalaganjem pretvorite v JPEG.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
sl_SI: Strežnik ne more obdelati te slike. Pred nalaganjem jo pretvorite v JPEG ali PNG.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
sl_SI: Te podrobnosti bodo prikazane na strani izdelka, straneh kategorij, družbenih omrežjih in rezultatih iskanja.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sl_SI: To je demo verzija trgovine, namenjena testiranju &mdash; naročila ne bodo izpolnjena.

en: This is a featured product
sl_SI: To je izpostavljen izdelek

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
sl_SI: To je primer strani. Za razliko od objav, ki so prikazane na sprednji strani vašega spletnega dnevnika v vrstnem redu, ki so jih objavili, so strani bolj primerne za brezčasne vsebine, za katero želite, da bodo vedno dostopne, kot so podatki o vaši strani ali kontaktni podatki. Kliknite povezavo Uredi, če želite spremeniti to stran ali <a title="Povezava do nove strani v vaši nadzorni plošči" href="%s">dodajte drugo stran</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
sl_SI: To je vzorčna stran. Drugačna je od prispevka bloga, ker bo ostala na mestu in se bo v večini tem prikazala v navigaciji spletišča. Večina ljudi začne s stranjo O meni, ki jih predstavi potencialnim obiskovalcem spletišča. V njej je lahko nekaj podobnega kot to:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
sl_SI: To je obvestilo o naročilu, poslano strankam. Vsebuje podrobnosti o naročilu, potem ko je naročilo postavljeno na čakanje iz stanja naročila v obdelavi, preklicano ali neuspešno.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
sl_SI: To je obvestilo o naročilu, ki ga prejme stranka po plačilu. Vsebuje podrobnosti naročila.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sl_SI: Ta datoteka je večja od največje možne velikosti. Poskusite drugo datoteko.

en: This is not your download link.
sl_SI: To ni vaša povezava za prenos.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
sl_SI: To je URL ali absolutna pot do datoteke, do katere bo stranka pridobila dostop. Tukaj vneseni URL-ji morajo biti že zakodirani.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
sl_SI: To je WooCommerce stran trgovine. Stran trgovina je poseben tip arhiva, ki prikazuje vaše izdelke. <a href="%s">Več o tem tukaj</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
sl_SI: To je ID priponke ali naslov URL slike, ki bo uporabljen za slike vsebnikov v katalogu izdelkov. Slika bo prikazana bo na izdelkih brez slik.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
sl_SI: To je privzeta kategorija, ki je ni mogoče izbrisati. Samodejno bo dodeljena izdelkom brez kategorije.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sl_SI: To je naziv prenosa, viden stranki.

en: This is the name of the zone for your reference.
sl_SI: To je naziv območja, za vašo referenco.

en: This is the short link.
sl_SI: To je kratka povezava.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
sl_SI: To je seštevek vsote "Davčnih vrstic" davka na dostavo znotraj vaših naročil.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
sl_SI: To je seštevek vsote "Davčnih vrstic" davka znotraj vaših naročil.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
sl_SI: To je seštevek polja 'Skupaj' znotraj vaših naročil.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
sl_SI: To je seštevek polja 'Znesek dostave' znotraj vaših naročil.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
sl_SI: To je vsota celega naročila po morebitnih vračilih in ne vključuje dostave in davkov.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
sl_SI: To je vsota celega naročila po morebitnih vračilih in vključno z dostavo in davki.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sl_SI: To je skupni davek za plačilo (davek na dostavo + davek na izdelek).

en: This is where store orders are stored.
sl_SI: Tukaj so shranjena vsa naročila.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sl_SI: Tukaj lahko dodate kupone, ki bodo na voljo uporabnikom vaše spletne trgovine.

en: This is where you can browse products in this store.
sl_SI: Tu lahko brskate po izdelkih v tej trgovini.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
sl_SI: To je fizična lokacija vašega podjetja. Davčne stopnje in cene dostave bodo uporabile ta naslov.

en: This item has already been deleted.
sl_SI: Element je že bil izbrisan.

en: This item is already in the cart and its quantity cannot be edited
sl_SI: Ta izdelek je že v košarici in njegove količine ni mogoče urejati

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
sl_SI: Ta ključ ni veljaven ali pa je že bil uporabljen. Po potrebi znova ponastavite vaše geslo.

en: This lets you choose which products are part of this group.
sl_SI: S tem lahko izberete, kateri izdelki so del te skupine.

en: This link is not live-previewable.
sl_SI: Za to povezavo predogled ni možen.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
sl_SI: To pomeni, da je bila izgubljena povezava s podatkovno zbirko na %s. To lahko pomeni, da je strežnik podatkovne zbirke nedosegljiv.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
sl_SI: To pomeni, da je tabela verjetno v nedoslednem stanju. Preden omogočite uporabo tabele, je priporočljivo zagnati novo opravilo poustvaritve ali nadaljevati prekinjeno opravilo (Stanje – Orodja – Poustvari iskalno tabelo atributov izdelka/Nadaljuj s poustvaritvijo iskalne tabele atributov izdelka).

en: This meta box is not compatible with the block editor.
sl_SI: Ta meta okvir ni združljiv z urejevalnikom blokov.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
sl_SI: Ta meta okvir iz vtičnika %s ni združljiv z urejevalnikom blokov.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
sl_SI: Ta način je bil ukinjen v različici 2.6.0 in bo odstranjen v prihodnjih različicah. Priporočamo, da ga onemogočite in uredite nove stopnje znotraj <a href="%s">Območij dostave</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
sl_SI: Ta metoda se ne sme klicati pred plugins_loaded.

en: This month
sl_SI: Trenutni mesec

en: This month you earned more than the monthly cost of your plan. Well done!
sl_SI: Ta mesec ste zaslužili več kot je vaš mesečni strošek paketa. Dobro opravljeno!

en: This notice was triggered by the %s handle.
sl_SI: To obvestilo je sprožil ročnik %s.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
sl_SI: Ta možnost določa privzeto lokacijo stranke. Če uporabljate geolokacijo, bo podatkovna zbirka MaxMind GeoLite periodično prenesena v mapo wp-content.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sl_SI: Ta možnost določa, kateri naslov bo uporabljen za izračun davka.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sl_SI: Ta možnost je pomembna, saj vpliva na vnos cen. Sprememba te nastavitve, ne bo vplivala na že vnesene izdelke.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da omejite prodajo na le določene države.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
sl_SI: Ta možnost bo izbrisala VSE davčne stopnje, zato previdno. Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Tega naročila ni mogoče plačati. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

en: This order is no longer editable.
sl_SI: Tega naročila ni mogoče več urejati.

en: This order note cannot be deleted
sl_SI: Opombe naročila ni mogoče izbrisati

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Status naročila je &ldquo;%s&rdquo;&mdash;plačilo ni mogoče. Kontaktirajte nas, če potrebujete našo pomoč.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
sl_SI: Ta stran omogoča neposreden dostop do nastavitev vašega spletišča. Tukaj lahko pokvarite stvari. Bodite previdni!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
sl_SI: Ta stran vam lahko pokaže vse podrobnosti o nastavitvah vašega spletišča WordPress. Za morebitne izboljšave si oglejte stran <a href="%s">Stanje zdravja spletišča</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
sl_SI: Ta plošča se uporablja za upravljanje navigacijskih menijev za vsebine, katere so že objavljene na spletnem mestu. Lahko ustvarite menije in dodajate elemente za obstoječe vsebine, kot so strani, prispevki, kategorije, oznake, formati ali povezave po meri.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
sl_SI: Ta ključ za ponastavitev gesla je za drug račun uporabnika. Odjavite se in poskusite znova.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
sl_SI: To zahtevo za ponastavitev gesla je sprožil naslov IP %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
sl_SI: Ta način plačila je bil uspešno nastavljen kot privzet.

en: This personal data request has expired.
sl_SI: Ta zahtevek za osebne podatke je potekel.

en: This plugin is already installed.
sl_SI: Vtičnik je že nameščen.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sl_SI: Ta objava je zaščitena. Vnesite geslo, da bi si ogledali komentarje.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sl_SI: Ta prispevek je zaščiten z geslom. Vnesite geslo za ogled komentarjev.

en: This preview is unavailable in the editor.
sl_SI: Ta predogled ni na voljo v urejevalniku.

en: This product cannot be added to the cart.
sl_SI: Tega izdelka ni mogoče dodati v košarico.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
sl_SI: Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
sl_SI: Ta izdelek je bil prodajan in je lahko povezan z obstoječimi naročili. Ali ste prepričani, da ga želite izbrisati?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sl_SI: Ta izdelek trenutno ni na zalogi in ni na voljo.

en: This product is protected and cannot be purchased.
sl_SI: Ta izdelek je zaščiten in ga ni mogoče kupiti.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
sl_SI: Ta povezava poročila je pretekla. %1$sKliknite sem za ogled filtriranega poročila%2$s.

en: This resource cannot be created.
sl_SI: Vira ni mogoče ustvariti.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
sl_SI: Ta vir ponuja vaš spletni gostitelj in je določen za vaše spletišče. Za več podrobnosti <a href="%s" target="_blank">si oglejte uradno dokumentacijo WordPress</a>.

en: This resulted in an error message: %s
sl_SI: Sporočilo o napaki: %s

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
sl_SI: Ta vzorec vključuje osnove o tem, katere osebne podatke lahko vaša trgovina zbira, shranjuje in deli, pa tudi o tem, kdo ima lahko dostop do teh podatkov. Podatki, ki jih lahko deli vaša trgovina, se bodo razlikovali glede na to, katere nastavitve so omogočene in kateri dodatni vtičniki se uporabljajo. Priporočamo, da se posvetujete z odvetnikom, ko se odločate, katere podatke razkriti v vašem pravilniku o zasebnosti.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
sl_SI: Na tem zaslonu lahko urejate polja za metapodatke v datoteki znotraj predstavnostne knjižnice.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
sl_SI: Ta zaslon vsebuje nastavitve, ki vplivajo na prikaz vsebine.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
sl_SI: Ta zaslon se uporablja za splošno dodeljevanje menijev mestom, ki jih določa vaša tema.

en: This screen is used for managing your content revisions.
sl_SI: Na tem zaslonu se upravljajo različice vsebine.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
sl_SI: Ta zaslon je namenjen urejanju vaših nameščenih tem. Poleg privzetih tem, vključenih v WordPress namestitev, lahko teme pridobite drugje.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
sl_SI: Na tem zaslonu se upravljajo vaši navigacijski meniji.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
sl_SI: To okno se uporablja za prilagoditev naslovnega dela vaše teme.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
sl_SI: Na tem zaslonu upravljate z zahtevami za izvoz osebnih podatkov.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
sl_SI: Na tem zaslonu so navedeni vsi obstoječi uporabniki vašega spletišča. Vsak uporabnik ima eno od naslednjih vlog, ki jih dodeli skrbnik spletišča: Skrbnik, Urednik, Avtor, Sodelavec ali Naročnik. Uporabniki, ki nimajo vloge skrbnika, bodo imeli na podlagi dodeljene vloge v času prijave na voljo manj možnosti za navigacijo po nadzorni plošči.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
sl_SI: Ta zaslon vam omogoča dostop do vseh vaših prispevkov. Prikaz zaslona lahko prilagodite tako, da bo ustrezal poteku vašega dela.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
sl_SI: Na tem zaslonu je veliko možnosti za nadzor upravljanja in prikaza komentarjev in povezav do vaših prispevkov/strani. Dejansko jih je toliko, da vseh ni mogoče spraviti na zaslon! :) Za več informacij o funkcijah vsake nastavitve za razpravljanje sledite povezavam do dokumentacije.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
sl_SI: Ta zaslon prikazuje posameznemu uporabniku vsa njihova spletišča na tem omrežju ter dovoli uporabniku da nastavi primarno spletišče. Pod imenom spletišča so povezave do spletišča in nadzorne plošče.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
sl_SI: Ta odsek nadzoruje prikaz pravilnika o zasebnosti vašega spletišča. Spodnja obvestila o zasebnosti ne bodo prikazana, razen če je nastavljen %s.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
sl_SI: V tem razdelku lahko urejate WooCommerce e-pošto. <a href="%s" target="_blank">Kliknite tukaj za predogled vaše e-poštne predloge</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
sl_SI: Ta odsek prikazuje vse datoteke, katere prepisujejo privzete predloge strani WooCommerce.

en: This section shows details of Action Scheduler.
sl_SI: Ta razdelek prikazuje podrobnosti Načrtovalnika dejanj.

en: This section shows details of WC Admin.
sl_SI: Ta odsek prikazuje podrobnosti WC Admin.

en: This section shows information about this status report.
sl_SI: Ta razdelek prikazuje podrobnosti o tem poročilu stanja.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sl_SI: To določi osnovno stran vaše trgovine - tukaj bo seznam vseh izdelkov in arhivi.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sl_SI: To bo ločilo za decimalke za prikazane cene.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sl_SI: To določi število decimalnih mest prikazanih cen.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sl_SI: To bo ločilo za tisočice za prikazane cene.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
sl_SI: Ta nastavitev določa, na katerih straneh trgovine bodo prikazani izdelki.

en: This setting does not apply to guest purchases.
sl_SI: Ta nastavitev se ne nanaša na nakupe gostov.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
sl_SI: Način dostave nima nobenih nastavitev.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
sl_SI: Ta stranska vrstica ni več na voljo in ni prikazana nikjer na vašem spletišču. Če želite neaktivno stransko vrstico v celoti odstraniti, spodaj odstranite vse gradnike.

en: This site has been archived or suspended.
sl_SI: Spletišče je bilo arhivirano ali začasno zaprto.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
sl_SI: To spletišče še ni aktivirano. Če imate probleme z aktivacijo spletišča, prosimo kontaktirajte %s.

en: This site is no longer available.
sl_SI: Ta stran ni več dosegljiva.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
sl_SI: Ta naročnina je potekla. Kontaktirajte novega lastnika za <strong>obnovitev</strong> naročnine, da boste deležni posodobitev in podpore.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
sl_SI: Ta naročnina je potekla. <strong>Obnovite jo</strong>, da boste še naprej deležni posodobitev in pomoči.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
sl_SI: Ta naročnina bo kmalu potekla. <strong>Obnovite</strong>, da boste še naprej deležni posodobitev in pomoči.

en: This taxonomy is not hierarchical.
sl_SI: Ta taksonomija ni hierarhična.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
sl_SI: To predlogo je mogoče prepisati v vaši temi. Najdete jo lahko v: %s.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sl_SI: To besedilo bo vidno na gumbu, ki povezuje na zunanji izdelek.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
sl_SI: Ta tema ne podpira video glav na tej strani. Pojdite na naslovno stran ali drugo stran, ki podpira video glave.

en: This theme does not work with your version of PHP.
sl_SI: Ta tema ne deluje z vašo različico PHP-ja.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
sl_SI: Ta tema ne deluje z vašo različico WordPressa.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
sl_SI: Ta tema ne deluje z vašima različicama WordPressa in PHP-ja.

en: This theme doesn't support Customizer.
sl_SI: Ta tema ne podpira prilagojevalnika.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
sl_SI: Tema ni bila uspešno naložena in je bila zaustavljena znotraj skrbniškega zaledja.

en: This theme is already installed.
sl_SI: Ta tema je že nameščena.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
sl_SI: Ta časovni pas nima poletnega časa.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
sl_SI: Časovni pas je trenutno v poletnem času.

en: This timezone is currently in standard time.
sl_SI: Časovni pas je trenutno v standardnem času.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
sl_SI: To orodje vam omogoča, da ustvarite in prenesete datoteko CSV, ki vsebuje seznam vseh izdelkov.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
sl_SI: To orodje vam omogoča, da uvozite (ali združite) podatke izdelkov iz datoteke CSV ali TXT v vašo trgovino.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
sl_SI: To orodje lastnikom spletišč pomaga, da izpolnjujejo krajevne zakone in regulacije z izbrisom ali anonimizacijo znanih podatkov podanega uporabnika.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
sl_SI: To orodje lastnikom spletišč pomaga, da izpolnjujejo krajevne zakone in regulacije z omogočanjem izvoza znanih podatkov podanega uporabnika v datoteko .zip.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
sl_SI: To orodje bo prekinilo poustvaritev iskalne tabele atributov izdelka. Ko je to opravljeno, lahko postopek začnete znova ali pa ga nadaljujete, kjer se je ustavil.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sl_SI: To orodje bo počistilo VSE potekle transiente iz WordPress-a.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sl_SI: To orodje bo počistilo predpomnilnik transientov za izdelke/trgovino.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
sl_SI: To orodje bo izbrisalo vse strankine podatke seje iz podatkovne baze, vključno s trenutnimi košaricami in košaricami shranjenimi v podatkovni bazi.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
sl_SI: To orodje bo izbrisalo vse različice brez nadrejenega.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
sl_SI: To orodje bo izbrisalo potekla dovoljenja prenosov in dovoljenja brez preostalih prenosov.

en: This tool will empty the template cache.
sl_SI: To orodje bo izpraznilo predpomnilnik predlog.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sl_SI: To orodje bo namestilo vse manjkajoče WooCommerce strani. Že določene in nastvaljene strani ne bodo spremenjene.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sl_SI: To orodje bo ponovno preštelo izraze izdelka - uporabno, kadar spremenite nastavitve, tako da skrijete izdelke iz kataloga.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
sl_SI: To orodje bo znova ustvarili podatke iskalnih tabel izdelkov. To opravilo lahko traja nekaj časa.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
sl_SI: To orodje bo poustvarilo podatke iskalne tabele atributov izdelka iz obstoječih podatkov izdelkov. To opravilo lahko traja nekaj časa.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sl_SI: To orodje bo ponastavilo vloge admin, customer in shop_manager na privzeto. Uporabite v primeru, če uporabniki ne morejo dostopati do vseh WooCommerce administratorskih strani.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
sl_SI: To orodje bo ponastavilo predpomnjene vrednosti uporabljeno v Analitiki za WooCommerce. Če so številke še vedno napačne, poskusite %1$sznova uvoziti pretekle podatke%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
sl_SI: To orodje bo nadaljevalo poustvaritev iskalne tabele atributov izdelka na točki, na kateri je bila prekinjena (%1$s izdelkov je bilo že obdelanih).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
sl_SI: To orodje bo posodobilo vašo podatkovno zbirko WooCommerce na najnovejšo različico. Pred nadaljevanjem se prepričajte, da ste ustvarili zadostne varnostne kopije.

en: This type of file cannot be edited.
sl_SI: Te vrste datoteke ni mogoče urediti.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sl_SI: To uporabniško ime ni veljavno zaradi neveljavnih znakov. Vnesite veljavno uporabniško ime.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sl_SI: Ta video posnetek je prevelik za uporabo v video glavi. Poskusite s krajšim posnetkom ali optimizirajte kompresijske nastavitve in ponovno naložite datoteko, ki je manjša od 8MB. Alternativno lahko posnetek naložite na YouTube in ga povežete z možnostjo spodaj.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
sl_SI: Ta video vodnik vam bo pomagal pri postopku dodajanja vašega prvega izdelka v WooCommerce.

en: This week's popular products
sl_SI: Priljubljeni izdelki tega tedna

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
sl_SI: Ta gradnik mogoče vsebuje kodo, ki bi delovala bolje v noven gradniku za HTML po meri. Mogoče bi ga lahko poskusili?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
sl_SI: Ta gradnik je mogoče vseboval kodo, ki bi mogoče delovala bolje v novem gradniku za HTML po meri. Predlagamo, da ga poiskusite.

en: This widget requires JavaScript.
sl_SI: Gradnik zahteva JavaScript.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
sl_SI: Tako bo prikazano vaše ime znotraj razdelka vašega računa in med mnenji

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
sl_SI: To se bo prikazalo ob lebdenju miškinega kazalca nad povezavo na druge bloge ali pod povezavo v blogu.

en: This will change the stock status of all variations.
sl_SI: To bo spremenilo stanje zaloge vseh različic.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
sl_SI: To bo počistilo vse postavke v seznamu nedejavnih gradnikov. Izbrisanih prilagoditev ni možno obnoviti.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
sl_SI: Ta stran bo vsebovala vse vaše prispevke, strani, komentarje, polja po meri, izraze, navigacijske menije in prispevke po meri.

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
sl_SI: S tem boste izbrisali tabele naročil po meri. Tabele je mogoče izbrisati le, če »Visokozmogljiva shramba naročil« ni privzeta in je uskladitev onemogočena (preko Nastavitve > Napredno > Zmožnosti).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
sl_SI: S tem boste izbrisali tabele naročil po meri. Da jih znova ustvarite, omogočite zmožnost »Visokozmogljiva shramba naročil« (preko Nastavitve > Napredno > Zmožnosti).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
sl_SI: To bo "%1$s" dalo %2$s dostop, kar bo omogočalo da:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
sl_SI[0]: To bo omogočilo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišče v tej namestitvi, za katero imate dovoljenja</a>.
sl_SI[1]: To bo omogočilo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišči v tej namestitvi, za kateri imate dovoljenja</a>.
sl_SI[2]: To bo omogočilo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišča v tej namestitvi, za katera imate dovoljenja</a>.
sl_SI[3]: To bo omogočilo dostop za <a href="%1$s">%2$s spletišč v tej namestitvi, za katera imate dovoljenja</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
sl_SI: To bo poustvarilo vse sličice v trgovini, da se bodo ujemale z nastavitvami vaše teme oz. nastavitvami slik.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
sl_SI: S tem boste odstranili sliko ozadja. Nastavitev po meri ne bo mogoče obnoviti.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
sl_SI: Dejanje bo odstranilo sliko glave. Prilagoditev po meri ne bo mogoče obnoviti.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
sl_SI: To bo nadomestilo trenutno vsebino z najnovejšo varnostno kopijo. Uporabite lahko funkcijo razveljavitve ali obnovitve v urejevalniku da dobite nazaj staro vsebino ali da se vrnete na obnovljeno revizijo.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
sl_SI: S tem boste obnovili izvirno sliko ozadja. Sprememb nastavitev ne boste mogli obnoviti.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
sl_SI: Dejanje bo obnovilo izvirno sliko glave. Prilagoditev po meri ne bo mogoče obnoviti.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
sl_SI: To območje je namenjeno naslovom za dostavo, ki ne spadajo v nobeno drugo območje dostave. Dodajanje načina dostave v to območje je <b>opcijsko</b>.

en: Thousand separator
sl_SI: Ločilo tisočic

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
sl_SI: Ločilnik tisočic za valuto, ki se lahko uporabi za oblikovanje vrnjenih cen.

en: Thousand separator.
sl_SI: Ločilo tisočic.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
sl_SI: Ločilo tisočic za prikaz cen za to državo.

en: Three Columns
sl_SI: Trije stolpci

en: Thu
sl_SI: čet

en: Thumbnail
sl_SI: Predogledna sličica

en: Thumbnail Height
sl_SI: Višina predogledne sličice

en: Thumbnail Settings
sl_SI: Nastavitve predogledne sličice

en: Thumbnail Settings Help
sl_SI: Pomoč za nastavitve predoglednih sličic

en: Thumbnail URL.
sl_SI: URL sličice.

en: Thumbnail Width
sl_SI: Širina predogledne sličice

en: Thumbnail cropping
sl_SI: Obrezovanje predogledne sličice

en: Thumbnail image
sl_SI: Predogledna sličica

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
sl_SI: Poustvaritev sličic je bilo razporejeno za izvajanje v ozadju.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
sl_SI: Poustvaritev sličic teče v ozadju. Trajanje tega postopka je odvisno od števila slik v vaši trgovini.

en: Thumbnail size
sl_SI: Velikost predogledne sličice

en: Thumbnail sizes for responsive images.
sl_SI: Velikosti predoglednih sličic za odzivne slike.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
sl_SI: Srcset sličice za odzivne slike.

en: Thumbnail width
sl_SI: Širina predogledne sličice

en: Thuringia
sl_SI: Turingija

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

[ctx: Thursday initial]
en: T
sl_SI: Č

en: Tianjin / 天津
sl_SI: Tiandžin / 天津

en: Time
sl_SI: Čas

en: Time Format
sl_SI: Zapis časa

en: Time Slider
sl_SI: Časovni drsnik

en: Time Zone
sl_SI: Časovni pas

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
sl_SI: Časovni interval za uporabo odsekov v vrnjenih podatkih.

en: Time period to snooze the task.
sl_SI: Časovno obdobje za preložitev opravila.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
sl_SI: Čas je, da dodate nekaj povezav! Kliknite &#8220;%s&#8221; da začnete z dodajanjem strani, kategorij in prilagojenih povezav v vaš meni. Dodajte kolikor elementov želite!

en: Timeless style.
sl_SI: Brezčasen slog.

en: Timestamp
sl_SI: Časovni žig

en: Timezone
sl_SI: Časovni pas

en: Timiș
sl_SI: Timis

en: Timor-Leste
sl_SI: Vzhodni Timor

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
sl_SI: Bloki

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
sl_SI: Formati

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
sl_SI: Išči gradnike&hellip;

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
sl_SI: Vstavi predlogo

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
sl_SI: Predloge

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
sl_SI: Uredi

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
sl_SI: Datoteka

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
sl_SI: Oblika

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
sl_SI: Vstavi

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
sl_SI: Tabela

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
sl_SI: Orodja

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
sl_SI: Pogled

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
sl_SI: Namigi za čimboljši izkoristek WordPress.com

en: Tirane
sl_SI: Tirana

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title Attribute
sl_SI: Atribut naslova

en: Title and Post Editor
sl_SI: Urejevalnik naslovov in prispevkov

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
sl_SI: Naslov različice globalnih slogov, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: Title for the object, as it exists in the database.
sl_SI: Naslov objekta, kot obstaja v bazi.

en: Title for the post, as it exists in the database.
sl_SI: Naslov prispevka, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: Title for the template, as it exists in the database.
sl_SI: Naslov predloge, kot obstaja v podatkovni zbirki.

en: Title for the widget
sl_SI: Naziv gradnika

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
sl_SI: Navigacija

en: Title of block type.
sl_SI: Ime vrste bloka.

en: Title of template.
sl_SI: Naslov predloge.

en: Title of the global styles variation.
sl_SI: Naslov različice globalnih slogov.

en: Title of the marketing campaign.
sl_SI: Naslov tržne kampanje.

en: Title of the note.
sl_SI: Naslov opombe.

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: To
sl_SI: Do

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
sl_SI: Da vključite gradnik, ga potegnete na stransko vrstico ali kliknete nanj. Da izključite gradnik in izbrišete nastavitve, ga potegnete nazaj.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
sl_SI: Za aktiviranje vašega spletišča kliknite na naslednjo povezavo:
    
    %1$s
    
    Po aktiviranju boste prejeli *še eno e-pošto* z vašimi prijavnimi podatki.
    
    Po aktiviranju lahko obiščete vaše spletišče tukaj:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
sl_SI: Za aktiviranje uporabnika kliknite na naslednjo povezavo:
    
    %s
    
    Po aktiviranju boste prejeli *še eno e-pošto* z vašo prijavo.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
sl_SI: Če želite dodati povezavo po meri, <strong>razširite razdelek povezave po meri, vnesite URL in besedilo povezave, in kliknite Dodaj v meni</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
sl_SI: Če želite dodati nov meni, namesto da bi dodelili obstoječega, <strong>kliknite povezavo &#8217;Uporabi nov meni&#8217;</strong>. Vaš novi meni bo samodejno dodeljen tistemu mestu teme

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
sl_SI: Če želite dodati novega uporabnika, kliknite gumb Dodaj novega na vrhu zaslona ali gumb Dodaj novega v razdelku z uporabniškim menijem.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
sl_SI: Če želite dodati novega uporabnika vašega spletišča, izpolnite obrazec na tem zaslonu in kliknite gumb Dodaj novega uporabnika na dnu zaslona.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
sl_SI: Če želite omogočiti pisanje dnevnika (angl. logging), naredite %1$s zapisljiv ali določite %2$s po meri.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
sl_SI: Za dodelitev menijev enemu ali več mestom tem <strong>izberite meni iz spustnega seznama posameznega mesta.</strong> Ko končate, <strong>kliknite Shrani spremembe</strong>

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
sl_SI: Za povezavo na %1$s se je potrebno prijaviti. Prijavite se v svojo trgovino spodaj ali <a href="%2$s">prekličite in se vrnite na %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
sl_SI: Ta obrežete sliko, kliknite nanjo in potegnite da izvedete izbiro.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
sl_SI: Za izbris medijskih datotek kliknite na gumb Množično urejanje na vrhu zaslona. Izberite vse elemente, ki jih želite izbrisati, nato kliknite gumb Zbriši izbrano. Klik na gumb Prekliči izbiro vas vrne na ogled medijskih datotek.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
sl_SI: Če želite urediti meni, ki je trenutno dodeljen mestu teme, <strong>kliknite sosedno povezavo &#8217;Uredi#8217; </strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
sl_SI: Za urejanje obstoječega menija <strong>izberite meni iz spustnega menija in kliknite Izberi</strong>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
sl_SI: Za urejanje naročila spremenite stanje nazaj v "Plačilo v teku"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
sl_SI: Da omogočite to posodobitev, morate <strong>aktivirati</strong> to naročnino.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sl_SI: Da omogočite to posodobitev, morate <strong>obnoviti</strong> naročnino.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
sl_SI: Za izboljšanje varnosti vašega spletišča je priporočljivo, da odstranite teme, ki jih ne uporabljate. Ohraniti bi morali privzeto WordPressovo temo %1$s, vašo dejavno temo %2$s in njeno nadrejeno temo %3$s.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
sl_SI: Za izboljšanje varnosti vašega spletišča je priporočljivo, da odstranite teme, ki jih ne uporabljate. Ohraniti bi morali vašo dejavno temo %1$s in njeno nadrejeno temo %2$s.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
sl_SI: Da zagotovite, da bodo obvestila vaše trgovine prispela do nabiralnika vas in vaših strank, priporočamo, da vaš e-poštni naslov povežete z vašo domeno in nastavite namenski strežnik SMTP. Če se zdi, da se nekaj ne pošilja pravilno, namestite <a href="%1$s">vtičnik WP Mail Logging Plugin</a> ali preverite <a href="%2$s">stran s pogostimi vprašanji o e-pošti</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
sl_SI: Da ne boste nikoli dobili tistega zadušljivega občutka "kaj sem pozabil", smo sestavili ključni kontrolni seznam pregleda pred zagonom.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
sl_SI: Za upravljanje vtičnikov na vašem spletišču obiščite stran z vtičniki: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
sl_SI: Za upravljanje tem na vašem spletišču obiščite stran s temami: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
sl_SI: Za obdelavo spremenljivih izdelkov uporabite končno točko /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
sl_SI: Da se premaknete iz tega območja, pritisnite tipko Esc, nato pritisnite tipko Tab.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
sl_SI: Za premik fokusa na druge gumbe uporabite tipko Tab ali smerne tipke. Za vrnitev fokusa na urejevalnik pritisnite tipko Esc ali uporabite enega od gumbov

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
sl_SI: Za navigacijo med različicami <strong>povlecite drsnik levo ali desno</strong> ali <strong>uporabite gumbe za naprej in nazaj</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
sl_SI: Če se želite odjaviti, pustite to polje nepotrjeno. Vaši trgovini se ne bo sledilo in podatki se ne bodo zbirali. Preberite, kateri podatki o uporabi se spremljajo na: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
sl_SI: Za prepis in urejanje te e-poštne predloge, kopirajte %1$s v mapo vaše teme: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
sl_SI: Če želite prejemati posodobitve in podporo za to razširitev, morate <strong>kupiti</strong> novo naročnino ali združiti vaše razširitve v en povezan račun z <strong><a href="%1$s" title="Dokumentacija za skupno rabo">skupno rabo</a> ali <a href="%2$s" title="Dokumentacija za prenos">prenosom</a></strong> te razširitve v ta povezani račun.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
sl_SI: Za preureditev menijskih elementov <strong>elemente povlecite in spustite z miško ali s tipkovnico</strong>. Za izdelavo podmenija menijsko postavko povlecite ali premaknite malo na desno.

en: To reset your password, visit the following address:
sl_SI: Za ponastavitev gesla obiščite naslednji naslov:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
sl_SI: Za obnovitev različice <strong>kliknite Obnovi to različico</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
sl_SI: Za ponastavitev vašega gesla, obiščite sledečo povezavo:

en: To set your password, visit the following address:
sl_SI: Za ponastavitev gesla obiščite ta naslov:

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">WooCommerce.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
sl_SI: Če želite začeti širiti vaše podjetje, pojdite na <a href="%s">WooCommerce.com</a>, kjer boste našli najbolj priljubljene razširitve za WooCommerce.

en: To the top
sl_SI: Na vrh

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sl_SI: Za sledenje vašemu naročilu vnesite ID naročila v spodnje polje in kliknite gumb "Sledi". ID naročila ajdete na računu in v potrditvenem e-poštnem sporočilu, ki bi ga morali prejeti.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
sl_SI: Če želite uporabiti sliko za ozadje, jo enostavno naložite ali izberite sliko, ki je že bila naložena v vašo Predstavnostno knjižnico, tako da kliknete gumb &#8220;Izberi sliko&#8221;. Prikažete lahko posamezni primerek vaše slike ali pa jo razpostavite, da zaseda zaslon. Svoje ozadje lahko nastavite tako, da se ne premika, da se vaša vsebina spletišča premakne v ospredje ali pa tako, da se premika z drsenjem vašega spletišča.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
sl_SI: Za ogled te strani se morate bodisi %1$sprijaviti%2$s, bodisi preveriti e-poštni naslov povezan z naročilom.

en: Tochigi
sl_SI: Točigi

en: Today
sl_SI: Danes

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Prenosljiv&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Omogočeno&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Upravljanje z zalogo&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Virtualen&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
sl_SI: Vklopi/izklopi smer besedila v urejevalniku

en: Toggle add category
sl_SI: Spremeni dodajanje kategorije

en: Toggle extra menu items
sl_SI: Preklopi dodatne predmete menija

en: Toggle featured
sl_SI: Preklopi izpostavljeno

en: Toggle fullscreen
sl_SI: Preklopi celozaslonski način

en: Toggle panel: %s
sl_SI: Preklopi ploščo: %s

en: Toggle section: %s
sl_SI: Vkopi/izklopi sklop: %s

en: Toggle section: Custom Links
sl_SI: Vkopi/izklopi sklop: Povezave po meri

en: Token
sl_SI: Žeton

en: Tokushima
sl_SI: Tokušima

en: Tokyo
sl_SI: Tokio

en: Tomorrow
sl_SI: Jutri

en: Tongan pa&#x2bb;anga
sl_SI: Tonški paanga

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
sl_SI: Preveč zaznamkov: novih ni mogoče ustvariti.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
sl_SI: Preveč klicev za seek() - to lahko povzroči težave z delovanjem.

en: Too many redirects.
sl_SI: Preveč preusmeritev.

en: Tool description.
sl_SI: Opis orodja.

en: Tool does not exist.
sl_SI: Orodje ne obstaja.

en: Tool name.
sl_SI: Ime orodja.

en: Tool ran.
sl_SI: Orodje zagnano.

en: Tool return message.
sl_SI: Povratno sporočilo orodja.

en: Toolbar
sl_SI: Orodna vrstica

en: Toolbar Toggle
sl_SI: Preklop orodne vrstice

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: Top
sl_SI: Vrh

en: Top Coupons - Number of Orders
sl_SI: Najboljši kuponi - število naročil

en: Top Customers - Total Spend
sl_SI: Najboljše stranke - skupni nakupi

en: Top Left
sl_SI: Zgoraj levo

en: Top Posts & Pages
sl_SI: Najboljši prispevki in strani

en: Top Rated
sl_SI: Najbolje ocenjeno

en: Top Right
sl_SI: Zgoraj desno

en: Top categories - Items sold
sl_SI: Najboljše kategorije - prodani predmeti

en: Top earners
sl_SI: Z največ zaslužka

en: Top freebies
sl_SI: Najboljši brezplačni izdelki

en: Top products - Items sold
sl_SI: Najboljši izdelki - prodani predmeti

en: Top rated products
sl_SI: Najbolje ocenjeni izdelki

en: Top sellers
sl_SI: Najbolje prodajano

en: Topic
sl_SI: Tema

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Total Database Size
sl_SI: Skupna velikost podatkovne zbirke

en: Total Net sales of all items sold.
sl_SI: Skupna neto prodaja vseh prodanih predmetov.

en: Total Spend
sl_SI: Skupni nakupi

en: Total amount for this fee.
sl_SI: Skupna vrednost za ta strošek.

en: Total amount spent.
sl_SI: Skupen znesek porabljenega denarja.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sl_SI: Skupna vrednost, podana glede na najmanjšo enoto valute.

en: Total available to refund
sl_SI: Znesek na voljo za vračilo

en: Total charged for shipping.
sl_SI: Vsota zaračunane dostave.

en: Total charged for taxes.
sl_SI: Vsota obračunanih davkov.

en: Total discount amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost popusta za naročilo.

en: Total discount applied by this coupon.
sl_SI: Skupni popust iz tega uveljavljenega kupona.

en: Total discount from applied coupons.
sl_SI: Skupen popust iz uveljavljenih kuponov.

en: Total discount tax amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost popusta davka naročila.

en: Total distinct customers.
sl_SI: Število različnih strank.

en: Total installation size
sl_SI: Skupna velikost namestitve

en: Total number of purchases.
sl_SI: Skupno število nakupov.

en: Total of coupons used.
sl_SI: Vsota vseh uporabljenih kuponov.

en: Total of items purchased.
sl_SI: Vsota kupljenih izdelkov.

en: Total of orders placed.
sl_SI: Vsota vseh oddanih naročil.

en: Total of refunded orders.
sl_SI: Vsota povrnjenih naročil.

en: Total of returns.
sl_SI: Skupno vračil.

en: Total of shipping.
sl_SI: Skupno zneskov dostave.

en: Total of taxes.
sl_SI: Skupno davkov.

en: Total post count.
sl_SI: Skupno število prispevkov.

en: Total price of any applied fees.
sl_SI: Skupna cena uveljavljenih stroškov.

en: Total price of items in the cart.
sl_SI: Skupna cena predmetov v košarici.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sl_SI: Skupna cena dostave. Če dostava ni bila izračunana, bo poslan odziv null.

en: Total price the customer will pay.
sl_SI: Skupna cena, ki jo bo plačala stranka.

en: Total sales minus shipping and tax.
sl_SI: Skupni znesek prodaje brez dostave in davka.

en: Total sales.
sl_SI: Skupna prodaja.

en: Total shipping
sl_SI: Skupni znesek dostave

en: Total shipping amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost dostave naročila.

en: Total shipping tax amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost davka dostave naročila.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
sl_SI: Skupna velikost ni na voljo. Med določanjem velikosti vaše namestitve je prišlo do nekaj napak.

en: Total spend.
sl_SI: Skupna poraba.

en: Total tax
sl_SI: Skupni davek

en: Total tax amount for this fee.
sl_SI: Skupna vrednost davka za ta strošek.

en: Total tax applied to items and shipping.
sl_SI: Skupen davek, ki je uveljavljen na predmete in dostavo.

en: Total tax on fees.
sl_SI: Skupni davek stroškov.

en: Total tax on items in the cart.
sl_SI: Skupen davek predmetov v košarici.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sl_SI: Skupni davek na dostavo. Če dostava ni bila izračunana, bo poslan odziv null.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
sl_SI: Skupni davek odstranjen zaradi popusta iz tega uveljavljenega kupona.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
sl_SI: Skupni davek odstranjen zaradi popusta iz uveljavljenih kuponov.

en: Total tax.
sl_SI: Skupni davek.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
sl_SI: Skupna teža (v gramih) vseh izdelkov v vozičku.

en: Total:
sl_SI: Znesek:

en: Totals
sl_SI: Skupaj

en: Totals data.
sl_SI: Podatki zneskov.

en: Totals, Followers & Shares
sl_SI: Seštevki, Sledilci in Delitve

en: Totals.
sl_SI: Skupaj

en: Town / City
sl_SI: Mesto

en: Town / City / Post Office
sl_SI: Mesto / pošta

en: Town / District
sl_SI: Kraj / Okrožje

en: Town / Village
sl_SI: Mesto / Vas

en: Track
sl_SI: Sledi

en: Track %1$s of %2$s.
sl_SI: Skladba %1$s od %2$s.

en: Track %s.
sl_SI: Sledi %s.

en: Track stock quantity for this product
sl_SI: Sledi količini tega izdelka

en: Track your store performance on mobile
sl_SI: Spremljajte uspešnost vaše trgovine na mobilni napravi

en: Trackback
sl_SI: Povratna sled

en: Trackback excerpt:
sl_SI: Izvleček povratne sledi:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
sl_SI: Povratne sledi so način za opozarjanje starejših blogov da ste ustvarili povezavo do njih. Če ustvarite povezave do drugih WordPress strani bodo samodejno opozorjene z uporabo <a href="%s">pingbackov</a> brez dodatnega dejanja.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
sl_SI: Skladbe (podnapisi, napisi, opisi, poglavja ali metapodatki)

en: Transaction ID
sl_SI: ID transakcije

en: Transactions
sl_SI: Transakcije

en: Transfer Blog
sl_SI: Prenesi blog

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
sl_SI: Prenesite obstoječe izdelke v vašo novo spletno trgovino - samo uvozite datoteko CSV.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
sl_SI: Slovenski prevajalci

en: Translation Ready
sl_SI: Pripravljen za prevod

en: Translation Updates
sl_SI: Posodobitve prevodov

en: Trash
sl_SI: Smeti

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Smeti <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Smeti <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Smeti <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Smeti <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
sl_SI: Premakni v smeti: %s

en: Trashed
sl_SI: V košu

en: Trieste
sl_SI: Trst

en: Trinidad and Tobago
sl_SI: Trinidad in Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
sl_SI: Dolar Trinidada in Tobaga

en: Trouble with Jetpack?
sl_SI: Težave z Jetpack-om?

en: Troubleshooting
sl_SI: Odpravljanje težav

en: True if backorders are allowed past stock availability.
sl_SI: Prav, če so naročila brez zalog dovoljena.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
sl_SI: Prav, če košarica izpolnjuje pogoje za prikaz stroškov pošiljanja in so bile izračunane stopnje ter vključene v skupni znesek.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
sl_SI: Prav, če košarica potrebuje plačilo. Napak za košarice s samo brezplačnimi izdelki in brez stroškov dostave.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
sl_SI: Obkljukano, če je potrebna dostava. Odkljukano za naročila z digitalnimi izdelki ali trgovine brez nastavljenih načinov dostave.

en: True if the product is on backorder.
sl_SI: Prav, če je izdelek po naročilu

en: True if this attribute is used by product variations.
sl_SI: Prav, če je ta atribut uporabljen s strani različic izdelka.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
sl_SI: Prav, če je to stopnja, ki je trenutno izbrana s strani stranke za košarico.

en: True the prices included tax during checkout.
sl_SI: Prikaže, ali je bil davek vključen v cene med zaključkom naročila.

en: Try Again
sl_SI: Ponovno poskusi

en: Try again
sl_SI: Poskusi ponovno

en: Try the new product editor (Beta)
sl_SI: Preizkusite novi urejevalnik izdelkov (Beta)

en: Try the new way to get paid
sl_SI: Preizkusite nov način plačila

en: Tue
sl_SI: tor

en: Tuesday
sl_SI: torek

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Tunisian dinar
sl_SI: Tunizijski dinar

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: Turkish
sl_SI: Turško

en: Turkish lira
sl_SI: Turška lira

en: Turks and Caicos Islands
sl_SI: Otoki Turks in Caicos

en: Turn comments on or off
sl_SI: Omogoči ali onemogoči komentarje

en: Turn off the Custom Header text color? (select "Yes" to use the mobile theme's default black header text color)
sl_SI: Izklopite barvo glave po meri? (Izberite "Yes"  če želite uporabiti privzeto črno barvo besedila)

en: Turning on the lights
sl_SI: Prižigajo se luči

en: Twice Daily
sl_SI: Dvakrat na dan

en: Twitter username:
sl_SI: Twitter uporabniško ime:

en: Two Columns
sl_SI: Dva stolpca

en: Two columns
sl_SI: Dva stolpca

en: Two-Step Authentication
sl_SI: Prijava v dveh korakih

en: Two-Step Authentication adds an extra layer of security to your account. Once enabled, logging in to WordPress.com will require you to enter a unique passcode generated by an app on your mobile device or sent via text message, in addition to your username and password.
sl_SI: Prijava v dveh korakih dodaja dodatno plast varnosti za vaš račun. Ko jo omogočite, boste ob prijavi na WordPress.com morali vpisati edinstveno kodo, ki jo generira aplikacija na mobilni napravi ali jo prejmete prek sporočila SMS.

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Type / to choose a block
sl_SI: Vnesite /, da izberete blok

en: Type attribution for the term.
sl_SI: Atributi tipa tega izraza.

en: Type of attribute.
sl_SI: Vrsta atributa.

en: Type of interval.
sl_SI: Vrsta intervala.

en: Type of note.
sl_SI: Vrsta opombe.

en: Type of post.
sl_SI: Vrsta prispevka.

en: Type of setting.
sl_SI: Vrsta nastavitve.

en: Type of template.
sl_SI: Vrsta predloge.

en: Type of the comment.
sl_SI: Vrsta komentarja.

[ctx: Type of themes to display]
en: All
sl_SI: Vse

[ctx: Type of themes to display]
en: Newest
sl_SI: Nome

[ctx: Type of themes to display]
en: Popular
sl_SI: Popularne

[ctx: Type of themes to display]
en: Trending
sl_SI: Trendi

en: Type the new password again.
sl_SI: Znova vnesite novo geslo.

en: Type the password again.
sl_SI: Znova vnesite geslo.

en: Type your new password again.
sl_SI: Ponovno vpišite novo geslo.

en: Types associated with the taxonomy.
sl_SI: Tipi, povezani z taksonomijo.

en: Types of products sold.
sl_SI: Vrste prodajanih izdelkov.

en: Typography
sl_SI: Tipografija

en: URL could not be added (probable database error).
sl_SI: URL-ja ni bilo mogoče dodati (najbrž napaka podatkovne zbirke).

en: URL could not be updated (probable database error).
sl_SI: URL-ja ni bilo mogoče posodobiti (najbrž napaka podatkovne zbirke).

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
sl_SI: URL ni bil najden. Zanj je bila v odzivu vrnjena koda stanja, ki ni 200.

en: URL of the term.
sl_SI: Url vira.

en: URL of the user.
sl_SI: URL uporabnika.

en: URL query to persist across links.
sl_SI: Poizvedba URL za prenos med povezavami.

en: URL removed
sl_SI: URL odstranjen

en: URL to an image/icon for the campaign type.
sl_SI: URL do slike/ikone za vrsto kampanje.

en: URL to edit the order
sl_SI: URL za urejanje naročila

en: URL to the %s audio source file
sl_SI: URL povezava do %s avdio vira datoteke

en: URL to the %s video source file
sl_SI: URL povezava do %s vira video datoteke

en: URL to the campaign management page.
sl_SI: URL do strani za upravljanje kampanje.

en: URL to the comment.
sl_SI: URL komentarja.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
sl_SI: URL do strani za ustvarjanje kampanj te vrste.

en: URL to the edited image file.
sl_SI: URL do urejene datoteke slike.

en: URL to the media file
sl_SI: URL povezava do predstavnostne datoteke

en: URL to the object.
sl_SI: URL postavke.

en: URL to the original attachment file.
sl_SI: URL izvirne datoteke.

en: URL to the post.
sl_SI: URL prispevka.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
sl_SI: URL do strani z nastavitvami ali povezava za dokončanje nastavitve/začetka, če kanal še ni nastavljen.

en: URL was successfully added.
sl_SI: URL je bil uspešno dodan.

en: URL was successfully updated.
sl_SI: URL je bil uspešno posodobljen.

en: URL where the webhook payload is delivered.
sl_SI: URL, kamor je dostavljena vsebina webhooka.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
sl_SI: URL-kodirani podatki obrazca iz skrbniškega obrazca gradnika. Uporabljeno za posodabljanje gradnika, ki ne podpira primerkov. Samo za pisanje.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
sl_SI: ZDA domače območje = vse US države = Osnovna stopnja dostave

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: UTC DateTime when the coupon expires.
sl_SI: UTC DateTime poteka kupona.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
sl_SI: UTC pomeni univerzalni koordinirani čas.

en: Udine
sl_SI: Videm

en: Ugandan shilling
sl_SI: Ugandski šiling

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
sl_SI: O, ne ... Med namestitvijo Jetpack in WooCommerce Shipping & Tax je prišlo do težave. Poskusite ponovno.

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: Ukrainian
sl_SI: Ukrainsko

en: Ukrainian hryvnia
sl_SI: Ukrajinska hrivna

en: Ulaanbaatar
sl_SI: Ulan Bator

en: Un-spammed by %s
sl_SI: %s je to odznačil kot neželeno vsebino

en: Unable to accept more than %s items for this request.
sl_SI: Ta zahteva ne more sprejeti več kot %s elementov.

en: Unable to add payment method to your account.
sl_SI: Način plačila ni bilo mogoče dodati v vaš račun.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
sl_SI: Ni bilo mogoče dodati te zahteve. Podana morata biti veljaven e-poštni naslov ali uporabniško ime.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
sl_SI: Ni bilo mogoče arhivirati izvozne datoteke osebnih podatkov (oblika HTML).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
sl_SI: Ni bilo mogoče arhivirati izvozne datoteke osebnih podatkov (oblika JSON).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
sl_SI: Ni mogoče preveriti, če so na voljo nove različice WordPressa.

en: Unable to claim actions. Database error.
sl_SI: Dejanj ni mogoče zahtevati. Napaka podatkovne baze.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
sl_SI: Ni se bilo mogoče povezati na datotečni sistem. Prosimo potrdite svoje poverilnice.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
sl_SI: Klasičnega menija ni mogoče pretvoriti v bloke.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
sl_SI: Ustvarjanje strani za pravilnik o zasebnosti ni uspelo.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
sl_SI: Imenika %s ni mogoče ustvariti. Ali je njegov nadrejen imenik zapisljiv?

en: Unable to create new image.
sl_SI: Nove slike ni mogoče ustvariti.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
sl_SI: Med izvozom CSV ni bilo mogoče ustvariti ali pisati v %s. Preverite dovoljenja za datoteke.

en: Unable to create order
sl_SI: Naročila ni bilo mogoče ustvariti.

en: Unable to create order.
sl_SI: Naročila ni bilo mogoče ustvariti.

en: Unable to create personal data export folder.
sl_SI: Ni bilo mogoče ustvariti mape za izvoz osebnih podatkov.

en: Unable to crop this image.
sl_SI: Te slike ni bilo mogoče obrezati.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
sl_SI: Ni bilo mogoče zaznati paketa Načrtovalnika dejanj.

en: Unable to detect the Blocks package.
sl_SI: Ni bilo mogoče zaznati paketa Blocks.

en: Unable to detect the REST API package.
sl_SI: Ni bilo mogoče zaznati paketa REST API.

en: Unable to determine
sl_SI: Ni bilo mogoče določiti

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
sl_SI: Ni bilo mogoče določiti, ali je Ghostscript nameščen

en: Unable to determine server architecture
sl_SI: Ni bilo mogoče določiti arhitekture strežnika

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
sl_SI: Nekaterih nastavitev ni bilo mogoče določiti, ker je onemogočena funkcija %s.

en: Unable to determine what plugin was installed.
sl_SI: Ni bilo mogoče določiti, kateri vtičnik je bil nameščen.

en: Unable to determine what web server software is used
sl_SI: Ni bilo mogoče določiti, katera programska oprema strežnika je uporabljena

en: Unable to edit this image.
sl_SI: Te slike ni bilo mogoče urediti.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
sl_SI: Ni bilo mogoče kodirati osebnih podatkov za izvoz. Napaka: %s

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
sl_SI: Ni bilo mogoče ustvariti datoteke izvoza osebnih podatkov. ZipArchive ni na voljo.

en: Unable to get meta information for file.
sl_SI: Za datoteko ni bilo mogoče pridobiti meta podatkov.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
sl_SI: Ni bilo mogoče začeti potrditve za zahtevo osebnih podatkov.

en: Unable to initiate confirmation request.
sl_SI: Ni bilo mogoče začeti potrditve za zahtevo.

en: Unable to insert download log entry in database.
sl_SI: V podatkovno zbirko ni bilo mogoče vstaviti vnosa dnevnika prenosa.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
sl_SI: Med prilagajanjem dovoljenj za prenos izdelka %2$d ni bilo mogoče naložiti podrejenega izdelka %1$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
sl_SI: Ni mogoče naložiti zapisa prispevka za naročilo %1$d

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
sl_SI: WordPressovega imenika z vtičniki ni mogoče najti.

en: Unable to locate WordPress content directory
sl_SI: Ni mogoče najti WordPressove mape z vsebino.

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
sl_SI: Ni mogoče najti WordPressove mape z vsebino (%s).

en: Unable to locate WordPress theme directory.
sl_SI: Imenika tem WordPress ni mogoče najti.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
sl_SI: Napake na dejanju %s ni mogoče označiti. Napaka podatkovne baze.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
sl_SI: Odpiranje izvožene datoteke (arhiva) za pisanje ni uspelo.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
sl_SI: Ni bilo mogoče odpreti izvoza osebnih podatkov (poročilo HTML) za zapisovanje.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
sl_SI: Ni bilo mogoče odpreti datoteke izvoza osebnih podatkov (poročilo JSON) za zapisovanje.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
sl_SI: Ni bilo mogoče odpreti datoteke izvoza osebnih podatkov (arhiv) za zapisovanje.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
sl_SI: Ni mogoče posredovati %s, če ne uporablja omrežja.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
sl_SI: Predogled predstavnostne datoteke ni mogoč zaradi neznane napake.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
sl_SI: Ni bilo mogoče zaščititi mape za izvoz osebnih podatkov pred brskanjem.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
sl_SI: Ni bilo mogoče doseči WordPress.org na %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
sl_SI: Zaloge za element %s ni bilo mogoče znižati.

en: Unable to release actions from claim id %d.
sl_SI: Ni mogoče sprostiti dejanj iz zahtevka z id-jem %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti vira preseljenega dejanja %s

en: Unable to restore stock for item %s.
sl_SI: Zaloge za element %s ni bilo mogoče obnoviti.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
sl_SI: Ni mogoče pridobiti telesa iz odziva na tem URL-ju.

en: Unable to retrieve cart.
sl_SI: Ni bilo mogoče pridobiti košarice.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
sl_SI: Podatkov o podatkovni zbirki ni mogoče pridobiti. Običajno to ni težava in pomeni le, da vaša namestitev uporablja razred, ki nadomešča razred podatkovne zbirke WordPress (npr. HyperDB), in WooCommerce ne more pridobiti podrobnosti o podatkovni zbirki.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
sl_SI: Sporočila o napaki ni bilo možno pridobiti iz MySQL

en: Unable to rotate this image.
sl_SI: Te slike ni bilo mogoče zavrteti.

en: Unable to save action.
sl_SI: Dejanja ni mogoče shraniti.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
sl_SI[0]: Shranjevanje ni mogoče zaradi %s napačne nastavitve.
sl_SI[1]: Shranjevanje ni mogoče zaradi %s napačnih nastavitev.
sl_SI[2]: Shranjevanje ni mogoče zaradi %s napačnih nastavitev.
sl_SI[3]: Shranjevanje ni mogoče zaradi %s napačnih nastavitev.

en: Unable to save the image.
sl_SI: Slike ni mogoče shraniti.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
sl_SI: Ni bilo mogoče poslati potrditvene e-pošte za izvoz osebnih podatkov.

en: Unable to send personal data export email.
sl_SI: Ni bilo mogoče poslati e-pošte za izvoz osebnih podatkov.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
sl_SI: Napaka v pošiljanju tega obrazca. Prosim, osvežite in poskusite znova.

en: Unable to submit this form, please try again.
sl_SI: Tega obrazca ni bilo mogoče poslati. Poskusite znova.

en: Unable to trash changes.
sl_SI: Sprememb ni bilo mogoče zavržti.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
sl_SI: Zahteve %s ni mogoče odkleniti. Napaka podatkovne baze.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
sl_SI: Zahteve dejanja %s ni mogoče odkleniti. Napaka podatkovne baze.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
sl_SI: Ni bilo mogoče posodobiti stanja dejanja %1$d v %2$s.

en: Unable to use image "%s".
sl_SI: Slike "%s" ni mogoče uporabiti.

en: Unapprove
sl_SI: Zavrni

en: Unapprove this comment
sl_SI: Zavrni komentar

en: Unapprove this review
sl_SI: Zavrni to mnenje

en: Unapproved
sl_SI: Nepotrjen

en: Unarchive
sl_SI: Potegni iz arhiva

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
sl_SI: Pomanjkanje dovoljenj za spreminjanje nastavitve.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
sl_SI: Nimate dovoljenj. Odstranite parameter %s za predogled v začelju.

en: Unavailable
sl_SI: Ni na voljo

en: Uncategorized
sl_SI: Brez kategorije

en: Unchanged:
sl_SI: Nespremenjeno:

en: Uncropped
sl_SI: Neobrezano

en: Undefined
sl_SI: Ni določeno

en: Under %s
sl_SI: Pod %s

en: Underline
sl_SI: Podčrtano

en: Understanding the status report
sl_SI: Razumevanje poročila sistema

en: Undo
sl_SI: Prekliči

en: Undo.
sl_SI: Razveljavi.

en: Undo?
sl_SI: Razveljavi?

en: Unencoded instance settings, if supported.
sl_SI: Nekodirane nastavitve primerka, če so podprte.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
sl_SI: Nepričakovan odziv s strežnika. Datoteka je bila mogoče uspešno naložena. Preverite v predstavnostni knjižnici ali znova naložite stran.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sl_SI: Žal <strong>ne dostavljamo v %s</strong>. Vnesite drug naslov za dostavo.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sl_SI: Vašega naročila žal ne moremo zaključiti, ker je banka/trgovec zavrnila vašo transakcijo. Poskusite ponovno kasneje.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
sl_SI: Razdruži

en: Unidentified action %s
sl_SI: Neopredeljeno dejanje %s

en: Unique ID for the Note Action.
sl_SI: Edinstven ID za dejanje opombe.

en: Unique ID for the Note.
sl_SI: Edinstven ID za opombo.

en: Unique ID for the instance.
sl_SI: Edinstven ID primerka.

en: Unique ID for the resource.
sl_SI: Edinstven ID za vir.

en: Unique ID for the zone.
sl_SI: Edinstven ID območja.

en: Unique coupons count.
sl_SI: Število edinstvenih kuponov.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
sl_SI: Edinstven določilnik (ključ) predmeta košarice za posodobitev.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
sl_SI: Edinstven določilnik (ključ) predmeta košarice.

en: Unique identifier for the attachment.
sl_SI: Edinstven določilnik priponke.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
sl_SI: Edinstven identifikator za atribut izrazov.

en: Unique identifier for the attribute.
sl_SI: Edinstven določilnik za atribut.

en: Unique identifier for the comment.
sl_SI: Edinstven določilnik komentarja.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
sl_SI: Edinstven določilnik kupona v košarici.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
sl_SI: Edinstven določilnik stroška v košarici.

en: Unique identifier for the item within the cart.
sl_SI: Edinstven določilnik predmeta v košarici.

en: Unique identifier for the object.
sl_SI: Unikatni identifikator postavke.

en: Unique identifier for the post.
sl_SI: Edinstven določilnik prispevka.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
sl_SI: Edinstven identifikator za izdelek, h kateremu spada ocena.

en: Unique identifier for the product.
sl_SI: Edinstven identifikator za izdelek.

en: Unique identifier for the resource.
sl_SI: Edinstven identifikator vira.

en: Unique identifier for the revision.
sl_SI: Edinstven določilnik revizije.

en: Unique identifier for the term.
sl_SI: Unikatni identifikator izraza.

en: Unique identifier for the user.
sl_SI: Unikatni identifikator uporabnika.

en: Unique identifier for the variable product.
sl_SI: Edinstven identifikator za spremenljiv izdelek.

en: Unique identifier for the variation.
sl_SI: Edinstven identifikator za različice.

en: Unique identifier for the webhook.
sl_SI: Edinstven identifikator za webhook.

en: Unique identifier for the widget.
sl_SI: Edinstven določilnik gradnika.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
sl_SI: Edinstven določilni niz za razširitev trženjskega kanala, znan tudi kot ključ vtičnika.

en: Unique identifier.
sl_SI: Edinstven identifikator.

en: Unique name identifying the block type.
sl_SI: Edinstveno ime, ki določa vrsto bloka.

en: Unique name identifying the sidebar.
sl_SI: Edinstveno ime, ki določa stransko vrstico.

en: Unique name identifying the style.
sl_SI: Edinstveno ime, ki določa slog.

en: Unique registered name for the block.
sl_SI: Edinstveno registrirano ime bloka.

en: Unique slug for the resource.
sl_SI: Edinstven ključ za vir.

en: Unique slug identifying the template.
sl_SI: Edinstven ključ, ki določa predlogo.

en: Unique slug identifying the widget type.
sl_SI: Edinstven ključ, ki določa vrsto gradnika.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
sl_SI: Edinstven ključ/referenca za atribut; biti mora krajši od 28 znakov.

en: Unique transaction ID.
sl_SI: Edinstven ID transakcije.

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
sl_SI: Edinstveni, enkratni kosi.

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni arabski emirati

en: United Arab Emirates dirham
sl_SI: Dirham Združenih Arabskih Emiratov

en: United Kingdom (UK)
sl_SI: Velika Britanija (UK)

en: United States
sl_SI: Združene države

en: United States (US)
sl_SI: Združene Države Amerike (ZDA)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
sl_SI: Manjši zunanji otoki Združenih Držav Amerike

en: United States (US) dollar
sl_SI: Ameriški dolar (USD)

en: Units in stock
sl_SI: Enote na zalogi

en: Universal
sl_SI: Univerzalno

en: Universal time is %s.
sl_SI: Univerzalni čas je %s.

en: Unknown
sl_SI: Neznan

en: Unknown API error.
sl_SI: Neznana API napaka.

en: Unknown Feed
sl_SI: Neznani vir

en: Unknown action.
sl_SI: Neznano dejanje.

en: Unknown bookmark name.
sl_SI: Neznano ime zaznamka.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
sl_SI: Neznan e-poštni naslov. Preverite znova ali poskusite z vašim uporabniškim imenom.

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: Unknown partial args matching value.
sl_SI: Neznani delni argumenti, ki se ujemajo z vrednostjo.

en: Unknown product filename.
sl_SI: Neznano ime datoteke izdelka.

en: Unknown request method.
sl_SI: Neznan način zahteve.

en: Unknown status found for action.
sl_SI: Za dejanje je bilo najdeno neznano stanje.

en: Unlimited
sl_SI: Neomejeno

en: Unlimited usage
sl_SI: Neomejena uporaba

en: Unlock
sl_SI: Odkleni

en: Unmute
sl_SI: Vklopi zvok

en: Unpacking the package&#8230;
sl_SI: Razširjanje paketa &#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sl_SI: Neplačano naročilo je bilo preklicano - dosežena časovna omejitev.

en: Unpublished
sl_SI: Neobjavljeno

en: Unread
sl_SI: Neprebrano

en: Unrecognized background setting.
sl_SI: Neprepoznana nastavitev ozadja.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
sl_SI: Vgrajenih tipov prispevka ni dovoljeno odjaviti.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
sl_SI: Vgrajenih taksonomij ni dovoljeno odjaviti

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
sl_SI: Razširitev zaporedja podatkov primerkov tega razreda je prepovedana.

en: Unsubscribe
sl_SI: Odjava

en: Unsupported argument type provided as value.
sl_SI: Kot vrednost je bila navedena nepodprta vrsta argumenta.

en: Unsupported request method
sl_SI: Nepodprt način zahteve

en: Untested with your version of WordPress
sl_SI: Nepreizkušeno z vašo različico WordPressa

en: Untitled
sl_SI: Neimenovan

en: Untitled post %d
sl_SI: Neimenovan prispevek %d

en: Untrash
sl_SI: Prestavi iz koša

en: Up
sl_SI: Navzgor

en: Up one
sl_SI: Gor za eno

en: Up to %s
sl_SI: Vse do %s

en: Upcoming charges
sl_SI: Pričakovani stroški

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Update %s
sl_SI: Posodobi %s

en: Update %s now
sl_SI: Posodobi %s zdaj

en: Update Available
sl_SI: Posodobitev na voljo

en: Update Category
sl_SI: Posodobi kategorijo

en: Update Comment
sl_SI: Posodobi komentar

en: Update Complete
sl_SI: Posodobitev je končana

en: Update Incompatible
sl_SI: Posodobitev ni združljiva

en: Update Link
sl_SI: Posodobi povezavo

en: Update Link Category
sl_SI: Posodobi kategorijo povezave

en: Update Now
sl_SI: Posodobi

en: Update PHP
sl_SI: Posodobite PHP

en: Update Plugins
sl_SI: Posodobi vtičnike

en: Update Profile
sl_SI: Posodobi profil

en: Update Services
sl_SI: Storitev posodabljanja

en: Update Tag
sl_SI: Posodobi značko

en: Update User
sl_SI: Posodobi Uporabnika

en: Update WooCommerce Database
sl_SI: Posodobi podatkovno zbirko WooCommerce

en: Update WordPress
sl_SI: Posodobi WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
sl_SI: Vseeno posodobim, čeprav lahko to privede do nedelovanja spletišča?

en: Update audio playlist
sl_SI: Uredi seznam predvajanja

en: Update cart
sl_SI: Posodobi košarico

en: Update category
sl_SI: Posodobi kategorijo

en: Update country / region
sl_SI: Posodobi državo / regijo

en: Update database
sl_SI: Posodobi podatkovno zbirko

en: Update existing products
sl_SI: Posodobi obstoječe izdelke

en: Update gallery
sl_SI: Posodobi galerijo

en: Update gallery settings
sl_SI: Posodobi nastavitve za galerijo

en: Update now
sl_SI: Posodobi zdaj

en: Update progress
sl_SI: Napredek posodobitve

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
sl_SI: Zahtevana je posodobitev: WooCommerce bo kmalu zahteval PHP različice %1$s in WordPress različice %2$s ali novejše.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
sl_SI: Zahtevana je posodobitev: WooCommerce bo kmalu zahteval PHP različice %s ali novejše.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
sl_SI: Zahtevana je posodobitev: WooCommerce bo kmalu zahteval WordPress različice %s ali novejše.

en: Update shipping class
sl_SI: Posodobi razred dostave

en: Update status event failed.
sl_SI: Posodobitev statusa dogodka ni uspela.

en: Update tag
sl_SI: Posodobi oznako

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
sl_SI: Po spremembah izdelkov ne odlagaj posodobitev temveč neposredno posodobi tabelo.

en: Update to %s
sl_SI: Posodobi na %s

en: Update totals
sl_SI: Posodobi znesek

en: Update video playlist
sl_SI: Uredi video seznam predvajanja

en: Update your plugins
sl_SI: Posodobite vaše vtičnike

en: Update your profile, personal settings, and more
sl_SI: Posodobite vaš profil, osebne nastavitve in več

en: Update your site to use HTTPS
sl_SI: Posodobite vaše spletišče na uporabo HTTPS-a

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
sl_SI: Posodobite vašo temo na najnovejšo različico. Če posodobitve niso na voljo, stopite v stik z avtorjem teme, ter vprašajte glede združljivosti s trenutno različico WooCommerce-a.

en: Updated
sl_SI: Posodobljeno

en: Updated %s.
sl_SI: Posodobljen %s.

en: Updated at
sl_SI: Posodobljeno ob

en: Updates
sl_SI: Posodobitve

en: Updates %s
sl_SI: Posodobitve %s

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
sl_SI: Posodobi seznam dovoljenih map za prenos izdelkov. Upoštevajte, da sprožitev tega orodja ne vpliva na to, ali je seznam dovoljenih map za prenos omogočen ali ne.

en: Updating
sl_SI: Posodabljanje

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sl_SI: Posodabljanje vtičnika %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
sl_SI: Posodabljanje teme %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
sl_SI: Posodabljanje komentar ni uspelo.

en: Updating comment status failed.
sl_SI: Posodabljanje stanja komentarja ni uspelo.

en: Updating database
sl_SI: Posodabljanje podatkovne zbirke

en: Updating product review failed.
sl_SI: Posodabljanje mnenja o izdelku je spodletelo.

en: Updating review failed.
sl_SI: Posodobitev ocene ni uspela.

en: Updating review status failed.
sl_SI: Posodobitev statusa ocene ni uspela.

en: Updating the plugin&#8230;
sl_SI: Posodabljanje vtičnika &#8230;

en: Updating the theme&#8230;
sl_SI: Posodabljanje teme &#8230;

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradi

en: Upgrade now
sl_SI: Nadgradi

en: Upgrade your plan to register a custom domain.
sl_SI: Nadgradi naročnino za registracijo domene

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
sl_SI: Že imate svojo domeno?

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload CSV file
sl_SI: Naloži datoteko CSV

en: Upload Image
sl_SI: Naloži sliko

en: Upload Limit Exceeded
sl_SI: Presežena je bila maksimalna velikost nalaganja

en: Upload New Media
sl_SI: Naloži nove predstavnostne datoteke

en: Upload a new file
sl_SI: Naložite novo datoteko

en: Upload a theme
sl_SI: Naloži temo

en: Upload an image
sl_SI: Naloži sliko

en: Upload date:
sl_SI: Datum nalaganja:

en: Upload failed.
sl_SI: Nalaganje ni uspelo.

en: Upload failed. Please reload and try again.
sl_SI: Nalaganje ni uspelo. Znova naložite in poskusite znova.

en: Upload file and import
sl_SI: Naloži datoteko in uvozi

en: Upload files
sl_SI: Naloži datoteke

en: Upload images
sl_SI: Naloži slike

en: Upload stopped.
sl_SI: Nalaganje je prekinjeno.

en: Upload theme
sl_SI: Naloži temo

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
sl_SI: Naložite svoj video v %1$s formatu in minimizirajte velikost za najboljši rezultat. Vaša tema priporoča višino %2$s pikslov.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
sl_SI: Naložite svoj video v %1$s formatu in minimizirajte velikost za najboljši rezultat. Vaša tema priporoča širino %2$s pikslov.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
sl_SI: Naložite svoj video v %1$s formatu in minimizirajte velikost za najboljši rezultat. Vaša tema priporoča velikost %2$s pikslov.

en: Upload/Add image
sl_SI: Naložite/dodajte sliko

en: Uploaded Images
sl_SI: Naložene slike

en: Uploaded by:
sl_SI: Naložil:

en: Uploaded on:
sl_SI: Naloženo:

en: Uploaded on: %s
sl_SI: Nameščeno: %s

en: Uploaded theme.
sl_SI: Tema naložena.

en: Uploaded to this Navigation Menu
sl_SI: Naloženo na ta navigacijski meni

en: Uploaded to this page
sl_SI: Naloženo na to stran

en: Uploaded to this post
sl_SI: Naloženo v ta prispevek

en: Uploaded to this product
sl_SI: Naloženo k temu izdelku

en: Uploaded to this template
sl_SI: Naloženo na to predlogo

en: Uploaded to this template part
sl_SI: Naloženo na ta del predloge

en: Uploaded to:
sl_SI: Naloženo na:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sl_SI: ali

en: Uploading
sl_SI: Nalaganje

en: Uploading Files
sl_SI: Nalaganje datotek

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
sl_SI: Pri nalaganju datotek lahko izberete mapo in pot za shranjevanje svojih naloženih datotek.

en: Uploading...
sl_SI: Nalagam...

en: Uploads
sl_SI: Nalaganja

en: Uploads directory location
sl_SI: Mesto mape za nalaganje

en: Uploads directory size
sl_SI: Velikost mape za nalaganje

en: Upsells
sl_SI: Dražji izdelki

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sl_SI: Dražji izdelki (angl. up-sell) so izdelki, ki jih priporočate namesto trenutnega izdelka. Npr. priporočate izdelek, ki je bolj dobičkonosen ali boljše kakovosti in je praviloma dražji.

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: Uruguayan peso
sl_SI: Urugvajski peso

en: Usage / Limit
sl_SI: Uporaba / omejitev

en: Usage Tracking
sl_SI: Sledenje uporabi

en: Usage limit per coupon
sl_SI: Omejitev uporabe po posameznem kuponu

en: Usage limit per user
sl_SI: Omejitev uporabe na uporabnika

en: Usage limits
sl_SI: Omejitve uporabe

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
sl_SI: Uporaba atributa title na logotipu za prijavo ni priporočena, saj lahko omeji dostopnost. Namesto tega uporabite besedilo povezave.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
sl_SI: Uporaba nivojev uporabnikov je zastarela. Namesto tega uporabite zmožnosti.

en: Usage restriction
sl_SI: Omejitev uporabe

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
sl_SI: Uprabite %s, če nočete da se vrednost izpiše.

en: Use %s instead.
sl_SI: Uporabite raje %s.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
sl_SI: Uporabite <code>[qty]</code> za število izdelkov, <br/><code>[cost]</code> za skupen znesek izdelkov in <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> za stroške v odstotkih.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
sl_SI: Uporabite levo/desno tipko za sekundni korak, gor/dol za 10-sekundni korak.

en: Use Markdown for posts and pages.
sl_SI: Uporabi Markdown za objave in strani

en: Use Site Editor
sl_SI: Uporabi urejevalnik spletišča

en: Use This Page
sl_SI: Uporabi to stran

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
sl_SI: Uporabite tipke gor/dol za pojačanje ali zmanjševanje glasnosti.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
sl_SI: Uporabi argumente WP Query-ja za spreminjanje odgovora; zasebne spremenljivke poizvedbe zahtevajo primerno avtorizacijo.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
sl_SI: Uporabite WooCommerce Shipping (ponujata WooCommerce Services in Jetpack), da prihranite čas na pošti tako, da vaše dostavne nalepke natisnete doma.

en: Use `array_key_exists` to check for meta_data on WC_Shipping_Rate to get the correct result.
sl_SI: Da dobite pravilen rezultat, uporabite `array_key_exists` da preverite meta_data na WC_Shipping_Rate.

en: Use a new payment method
sl_SI: Uporabi nov način plačila

en: Use an existing page as a template.
sl_SI: Uporabi obstoječo stran kot predlogo.

en: Use an existing post as a template.
sl_SI: Uporabite obstoječo objavo kot predlogo.

en: Use as product image
sl_SI: Uporabi kot sliko izdelka

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
sl_SI: Uporabite vejice namesto %s, da ločite izključene izraze.

en: Use https
sl_SI: Uporabi https

en: Use image
sl_SI: Uporabi sliko

en: Use previous column mapping preferences?
sl_SI: Uporabim možnosti preslikave predhodnega stolpca?

en: Use the %s filter instead.
sl_SI: Uporabite raje %s filter.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
sl_SI: Uporabite gradnik za HTML po meri, da dodate HTML kodo v polje vaših gradnikov.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
sl_SI: Za navigacijo med medijskimi elementi uporabite smerne gumbe na vrhu pogovornega okna ali levo in desno smerno tipko na tipkovnici.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
sl_SI: Za filtriranje kataloga uporabi iskalno tabelo atributov izdelka.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
sl_SI: Uporabite te nastavitve za prikaz različnih vrst vsebine na vaši strani.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
sl_SI: Uporablja se kot zasilna predloga za vse strani, ko ni določena natančnejša predloga.

en: Used as:
sl_SI: Uporabljeno kot:

en: Used for notifications, not published.
sl_SI: Uporablja se za obvestila, se ne objavi.

en: Used for variations
sl_SI: Uporabljeno pri različicah

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
sl_SI: Izvor:

en: Used-up download permissions
sl_SI: Porabljena dovoljenja prenosov

en: Used: %1$s%% of %2$s
sl_SI: Porabljenih: %1$s%% od %2$s

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
sl_SI: Uporabnika #%d je WooCommerce izbrisal v skladu z nastavitvami hrambe osebnih podatkov spletišča. Vsa vsebina, ki pripada temu uporabniku, je bila ohranjena, vendar ni več dodeljena.

en: User %s added
sl_SI: Uporabnik %s dodan

en: User Agent
sl_SI: Uporabniški posrednik

en: User Dashboard: %s
sl_SI: Uporabniška nadzorna plošča: %s

en: User Description
sl_SI: Opis uporabnika

en: User Display Name
sl_SI: Ime za prikaz uporabnika

en: User Email
sl_SI: E-pošta uporabnika

en: User First Name
sl_SI: Ime uporabnika

en: User ID
sl_SI: ID uporabnika

en: User ID for the downloader.
sl_SI: ID uporabnika osebe, ki prenaša.

en: User ID of user who created the refund.
sl_SI: ID uporabnika, ki je ustvaril zahtevek za vračilo (refund).

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
sl_SI: ID uporabnika, ki je lastnik naročila. 0 za goste.

en: User ID.
sl_SI: ID uporabnika.

en: User Language
sl_SI: Jezik uporabnika

en: User Last Name
sl_SI: Priimek uporabnika

en: User Login Name
sl_SI: Prijavno ime uporabnika

en: User Name
sl_SI: Ime uporabnika

en: User Nice Name
sl_SI: Lepo ime uporabnika

en: User Nickname
sl_SI: Vzdevek uporabnika

en: User Registration Date
sl_SI: Datum registracije uporabnika

en: User Request
sl_SI: Zahteva uporabnika

en: User Requests
sl_SI: Zahteve uporabnikov

en: User Roles
sl_SI: Uporabniške vloge

en: User URL
sl_SI: URL uporabnika

en: User URL may not be longer than 100 characters.
sl_SI: Uporabniški URL ne sme biti daljši od 100 znakov.

en: User added.
sl_SI: Uporabnik je bil dodan.

en: User agent for the comment author.
sl_SI: Uporabniški posrednik avtorja predmeta.

en: User agent of the customer.
sl_SI: Strankin User agent.

en: User already exists. Password inherited.
sl_SI: Uporabnik že obstaja. Geslo je bilo podedovano.

en: User cannot be added to this site.
sl_SI: Uporabnika ni mogoče dodati na to spletišče.

en: User count
sl_SI: Število uporabnikov

en: User deleted.
sl_SI: Uporabnik je izbrisan.

en: User deletion is not allowed from this screen.
sl_SI: Brisanje uporabnika od tukaj ni dovoljeno.

en: User email
sl_SI: E-pošta uporabnika

en: User has been added to your site.
sl_SI: Uporabnik je bil dodan na vaše spletišče.

en: User has been created, but could not be added to this site.
sl_SI: Uporabnik je bil ustvarjen, vendar ga ni bilo mogoče dodati na vaše spletišče.

en: User has blocked requests through HTTP.
sl_SI: Uporabnik je blokiral zahteve preko HTTP.

en: User has no sites or content and will be deleted.
sl_SI: Uporabnik nima spletišč ali vsebine in bo izbrisan.

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
sl_SI: Potrdite uporabniško ime

en: User is missing.
sl_SI: Manjka uporabnik.

en: User name of the downloader.
sl_SI: Uporabniško ime osebe, ki prenaša.

en: User queries should not be run before the %s hook.
sl_SI: Uporabniške poizvedbe se ne smejo izvajati pred ročnikom %s.

en: User removed from this site.
sl_SI: Uporabnik je bil odstranjen s tega spletišča.

[ctx: User role]
en: Administrator
sl_SI: Skrbnik

[ctx: User role]
en: Author
sl_SI: Avtor

[ctx: User role]
en: Contributor
sl_SI: Sodelavec

[ctx: User role]
en: Customer
sl_SI: Stranka

[ctx: User role]
en: Editor
sl_SI: Urednik

[ctx: User role]
en: Shop manager
sl_SI: Upravitelj trgovine

[ctx: User role]
en: Subscriber
sl_SI: Naročnik

en: User updated.
sl_SI: Uporabnik je posodobljen.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
sl_SI: Podatki uporabniških žetonov seje.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
sl_SI: Podatki dostopov do kupljenih prenosljivih datotek uporabnika WooCommerca.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
sl_SI: Podatki uporabnika WooCommerca.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
sl_SI: Podatki naročil uporabnika WooCommerca.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
sl_SI: Podatki plačilnih žetonov uporabnika WooCommerca.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
sl_SI: Podatki kupljenih prenosljivih datotek uporabnika WooCommerca.

en: User&#8217;s comment data.
sl_SI: Podatki komentarjev uporabnika.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
sl_SI: Podatki o lokaciji uporabnika, ki bo uporabljena za Dogodke skupnosti v WordPressovem gradniku nadzorne plošče Dogodki in novice.

en: User&#8217;s media data.
sl_SI: Podatki predstavnosti uporabnika

en: User&#8217;s profile data.
sl_SI: Podatki profila uporabnika

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username is not editable.
sl_SI: Uporabniško ime ni mogoče urejati.

en: Username is required.
sl_SI: Zahtevano je uporabniško ime.

en: Username isn't editable.
sl_SI: Uporabniško ime ni mogoče urejati.

en: Username may not be longer than 60 characters.
sl_SI: Uporabniško ime ne sme biti daljše od 60 znakov.

en: Username must be at least 4 characters.
sl_SI: Uporabniško ime mora vsebovati vsaj 4 znake.

en: Username or Email Address
sl_SI: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Username or email
sl_SI: Uporabniško ime ali e-naslov

en: Username or email address
sl_SI: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Username.
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username/Password incorrect for %s
sl_SI: Napačno uporabniško ime/geslo za %s"

en: Username:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: Username: %s
sl_SI: Uporabniško ime: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sl_SI: Uporabniško ime lahko vsebuje le majhne črke angleške abecede (a-z) in številke.

en: Usernames cannot be changed.
sl_SI: Uporabniškega imena ne morete spreminjati.

en: Usernames must be at least 4 characters.
sl_SI: Uporabniško ime mora imeti vsaj 4 znake

en: Usernames or Email Addresses
sl_SI: Uporabniška imena ali e-naslovi

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Uporabnikov ni mogoče izbrisati. Nastavi '%s' za izbris.

en: Users list
sl_SI: Seznam uporabnikov

en: Users list navigation
sl_SI: Navigacija seznama uporabnikov

en: Users must be registered and logged in to comment
sl_SI: Uporabniki morajo biti registrirani in prijavljeni za komentiranje

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sl_SI: Uporabniki bodo morali zapraviti najmanj toliko, če želijo imeti brezplačno dostavo (če je omogočeno zgoraj).

en: Utilities
sl_SI: Orodja

en: Uttar Pradesh
sl_SI: Utar Pradeš

en: Uttarakhand
sl_SI: Utarakand

en: Uzbekistani som
sl_SI: Uzbekistanski sum

en: Uzhgorod
sl_SI: Užgorod

en: VAT
sl_SI: DDV

en: Validate
sl_SI: Preveri

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal IPN odgovor iz drugega elektronskega naslova (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal zneska se ne ujemata (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal zneska se ne ujemata (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal valuti se ne ujemata (code %s).

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Value (required)
sl_SI: Vrednost (obvezna)

en: Value of the coupon.
sl_SI: Vrednost kupona.

en: Value of the metadata.
sl_SI: Vrednost metapodatka.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
sl_SI: Vrednost statistike. Vrne null, če statistika ne obstaja ali je ni mogoče naložiti.

en: Value(s)
sl_SI: Vrednost(i)

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
sl_SI: Vrednosti za vhodno polje morajo biti predmeti ali polja.

en: Vanuatu vatu
sl_SI: Vatu

en: Variable product
sl_SI: Spremenljiv izdelek

en: Variation #%1$s of %2$s
sl_SI: Različica #%1$s od %2$s

en: Variation ID, if applicable.
sl_SI: ID različice (če je primerno).

en: Variation ID.
sl_SI: ID različice.

en: Variation ID:
sl_SI: ID različice:

en: Variation URL.
sl_SI: URL različice.

en: Variation attribute name.
sl_SI: Ime atributa različice.

en: Variation attribute value.
sl_SI: Vrednost atributa različice.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
sl_SI: Različice ni mogoče uvoziti: Nadrejeni ID manjka ali še ne obstaja.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
sl_SI: Različice ni mogoče uvoziti: nadrejeni izdelek ne more biti različica izdelka

en: Variation description.
sl_SI: Opis različice.

en: Variation dimensions.
sl_SI: Dimenzije različice.

en: Variation height (%s).
sl_SI: Višina različice (%s).

en: Variation image data.
sl_SI: Podatki slike različice.

en: Variation length (%s).
sl_SI: Dolžina različice (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sl_SI: Vrstni red menija različic (določi položaj v seznamu različic)

en: Variation options
sl_SI: Možnosti različice

en: Variation price (required)
sl_SI: Cena različice (zahtevano)

en: Variation regular price.
sl_SI: Redna cena različice.

en: Variation sale price.
sl_SI: Akcijska cena različice.

en: Variation status.
sl_SI: Status različice.

en: Variation weight (%s).
sl_SI: Teža različice (%s).

en: Variation width (%s).
sl_SI: Širina različice (%s).

en: Variations
sl_SI: Različice

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
sl_SI: Različice (in njihovi atributi), ki nimajo cene, ne bodo prikazani v vaši trgovini.

en: Variations Sold
sl_SI: Prodanih različic

en: Variations detailed reports.
sl_SI: Podrobna poročila o različicah.

en: Vatican
sl_SI: Vatikan

en: Venezia
sl_SI: Benetke

en: Venezuelan bol&iacute;var
sl_SI: Venezuelski bolivar fuerte

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Verification completed.
sl_SI: Preveritev zaključena.

en: Verify
sl_SI: Potrdi

en: Verify base database tables
sl_SI: Preveri tabele podatkovne zbirke

en: Verify database
sl_SI: Preveri podatkovno zbirko

en: Verify if all base database tables are present.
sl_SI: Preveri, če so prisotne vse tabele podatkovne zbirke.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
sl_SI: Preverjanje podatkovne zbirke ... ena ali več tabel še vedno manjka:

en: Versatile
sl_SI: Vsestranska

en: Version
sl_SI: Različica

en: Version %1$s by %2$s
sl_SI: Različica %1$s avtorja %2$s

en: Version %s
sl_SI: Različica %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
sl_SI: Različica %s je <strong>na voljo</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sl_SI: <strong>Na voljo</strong> je različica %s. Da omogočite to posodobitev, morate <strong>obnoviti</strong> naročnino.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
sl_SI: Različica WooCommerce-a, ki je nazadnje posodobila naročilo.

en: Version of block API.
sl_SI: Različica blok API-ja.

en: Version of the content block format used by the post.
sl_SI: Različica oblike vsebinskega bloka, ki jo uporablja prispevek.

en: Version of the content block format used by the template.
sl_SI: Različica oblike vsebinskega bloka, ki jo uporablja predloga.

en: Version:
sl_SI: Različica:

en: Version: %s
sl_SI: Različica: %s

en: Vertical
sl_SI: Navpično

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
sl_SI: Navpični položaj od vrha za začetek obrezovanja kot odstotek višine slike.

en: Vertical space
sl_SI: Navpični presledek

en: Very poor
sl_SI: Zelo slabo

en: Victoria
sl_SI: Viktorija

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Video <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Videa <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Videi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Videov <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
sl_SI: Podrobnosti videa

en: Video Player
sl_SI: Video predvajalnik

en: Video Widget
sl_SI: Video gradnik

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
sl_SI[0]: Video gradnik (%d)
sl_SI[1]: Video gradnika (%d)
sl_SI[2]: Video gradniki (%d)
sl_SI[3]: Video gradniki (%d)

en: Video details
sl_SI: Podrobnosti videa

en: Video is paused.
sl_SI: Video je zaustavljen.

en: Video is playing.
sl_SI: Video se predvaja.

en: Video title
sl_SI: Naslov videa

en: Video title&hellip;
sl_SI: Naslov videa &hellip;

en: Videos
sl_SI: Videoposnetki

en: Vienna
sl_SI: Dunaj

en: Vientiane Province
sl_SI: Provinca Vientiane

en: Vietnamese
sl_SI: Vietnamsko

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
sl_SI: Vietnamski dong

en: View
sl_SI: Pogled

en: View %1$s version %2$s details
sl_SI: Podrobnosti %1$s izdaje %2$s

en: View &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Pogled &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
sl_SI: Poglej arhiv &#8220;%s&#8221;

en: View &amp; Customize
sl_SI: Ogled in urejanje

en: View Action
sl_SI: Ogled ukaza

en: View All
sl_SI: Pokaži vse

en: View Attachment Page
sl_SI: Prikaži stran priponke

en: View Category
sl_SI: Prikaži kategorijo

en: View Changeset
sl_SI: Poglej množico sprememb

en: View Comment
sl_SI: Ogled komentarja

en: View Navigation Menu
sl_SI: Ogled navigacijskega menija

en: View Page
sl_SI: Prikaži stran

en: View Pages
sl_SI: Poglej strani

en: View Pattern
sl_SI: Ogled vzorca

en: View Patterns
sl_SI: Ogled vzorcev

en: View Post
sl_SI: Poglej objavo

en: View Posts
sl_SI: Poglej prispevke

en: View Privacy Policy Guide.
sl_SI: Ogled vodnika po pravilniku o zasebnosti.

en: View Receipt
sl_SI: Poglejte potrdilo

en: View Site
sl_SI: Oglej si spletišče

en: View Tag
sl_SI: Prikaži oznako

en: View Template
sl_SI: Ogled predloge

en: View Template Part
sl_SI: Ogled dela predloge

en: View Trash
sl_SI: Poglej smeti

en: View User
sl_SI: Prikaži uporabnika

en: View WooCommerce API docs
sl_SI: Prikaži WooCommerce API dokumentacijo

en: View WooCommerce documentation
sl_SI: Prikaži WooCommerce dokumentacijo

en: View WooCommerce settings
sl_SI: Prikaži WooCommerce nastavitve

en: View affected templates
sl_SI: Oglej si prizadete predloge

en: View all
sl_SI: Prikaži vse

en: View all drafts
sl_SI: Poglej vse osnutke

en: View all posts by %s
sl_SI: Oglejte si vse prispevke od %s

en: View all posts in %s
sl_SI: Poglej vsa sporočila v %s

en: View and manage coupons
sl_SI: Prikaži in urejaj kupone

en: View and manage customers
sl_SI: Prikaži in upravljaj stranke

en: View and manage orders and sales reports
sl_SI: Prikaži in urejaj poročila naročil in prodaje

en: View and manage products
sl_SI: Prikaži in upravljaj izdelke

en: View attachment page
sl_SI: Poglej stran priponke

en: View cart
sl_SI: Prikaži košarico

en: View comment history
sl_SI: Prikaži zgodovino komentarja

en: View coupon
sl_SI: Prikaži kupon

en: View coupons
sl_SI: Prikaži kupone

en: View customers
sl_SI: Prikaži stranke

en: View detailed stats
sl_SI: Ogled podrobnih statistik

en: View details
sl_SI: Oglejte si podrobnosti

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
sl_SI: Ogled v polni velikosti <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View import log
sl_SI: Pokaži dnevnik uvoza

en: View mode
sl_SI: Način pogleda

en: View more Storefront child themes
sl_SI: Oglejte si več podrejenih tem za Storefront

en: View more comments
sl_SI: Prikaži več komentarjev

en: View order
sl_SI: Ogled naročila

en: View order: %s
sl_SI: Poglej naročilo: %s

en: View orders
sl_SI: Prikaži naročila

en: View orders and sales reports
sl_SI: Prikaži poročila naročil in prodaje

en: View other orders &rarr;
sl_SI: Prikaži ostala naročila &rarr;

en: View page
sl_SI: Prikaži stran

en: View post
sl_SI: Poglej prispevek

en: View posts by %s
sl_SI: Poglej prispevke glede na %s

en: View product
sl_SI: Prikaži izdelek

en: View products
sl_SI: Prikaži izdelke

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
sl_SI: Oglejte si izdelke v skupini &ldquo;%s&rdquo;

en: View progress &rarr;
sl_SI: Pregled napredka &rarr;

en: View progress →
sl_SI: Ogled napredka

en: View receipt
sl_SI: Poglejte potrdilo

en: View report
sl_SI: Ogled poročila

en: View site
sl_SI: Ogled spletišča

en: View site in Reader
sl_SI: Poglej stran v bralniku

en: View tax rates
sl_SI: Prikaži davčne stopnje

en: View template
sl_SI: Prikaži predlogo

en: View this comment
sl_SI: Prikaži ta komentar

en: View your site
sl_SI: Oglej si svoje spletišče

en: View/Edit
sl_SI: Prikaži/Uredi

en: Views
sl_SI: Ogledov

en: Vilnius
sl_SI: Vilna

en: Vinnychchyna
sl_SI: Viniška oblast

en: Vinnytsia Oblast
sl_SI: Viniška oblast

en: Virgin Islands (British)
sl_SI: Britanski Deviški otoki

en: Virgin Islands (US)
sl_SI: Deviški otoki Združenih držav

en: Virginia
sl_SI: Virginija

en: Virtual
sl_SI: Virtualen

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
sl_SI: Virtualni izdelki so neotipljivi in niso dostavljivi.

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Visibility in catalog
sl_SI: Vidnost v katalogu

en: Visibility:
sl_SI: Vidljivost:

en: Visible
sl_SI: Vidno

en: Visible on the product page
sl_SI: Vidno na strani izdelka

en: Visit
sl_SI: Obišči

en: Visit %s
sl_SI: Obišči %s

en: Visit %s admin area:
sl_SI: Obiščite %s administratorsko območje:

en: Visit %s&#8217;s website
sl_SI: Obiščite spletišče %s

en: Visit Dashboard
sl_SI: Obiščite nadzorno ploščo

en: Visit Link
sl_SI: Obišči povezavo

en: Visit Site
sl_SI: Obišči spletišče

en: Visit Store
sl_SI: Obišči trgovino

en: Visit Theme Site
sl_SI: Obišči spletišče teme

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
sl_SI: Obiščite WooCommerce.com, če želite izvedeti več o tem, <a href="%1$s" target="_blank">kako začeti</a>.

en: Visit community forums
sl_SI: Obiščite forume skupnosti

en: Visit new location
sl_SI: Obiščite novo mesto

en: Visit plugin homepage
sl_SI: Obišči domačo stran vtičnika

en: Visit premium customer support
sl_SI: Obiščite Premium forum za podporo strankam

en: Visit product category %1$s
sl_SI: Obiščite kategorijo izdelka %1$s

en: Visit site
sl_SI: Obišči spletišče

en: Visit the theme marketplace
sl_SI: Obiščite tržnico tem

en: Visit theme site for %s
sl_SI: Obiščite spletišče teme za %s

en: Visitors
sl_SI: Obiskovalci

en: Visual Editor
sl_SI: Grafični urejevalnik

en: Visual aids
sl_SI: Vizualni pripomočki

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
sl_SI: Grafični način omogoča uredniku urejevalnik podoben urejevalniku besedil. Kliknite preklopni gumb na orodni vrstici za drugo vrstico orodij.

en: Volume Slider
sl_SI: Drsnik za uravnavanje glasnosti

en: Volyn
sl_SI: Volinska oblast

en: Volyn Oblast
sl_SI: Volinska oblast

en: Vâlcea
sl_SI: Valcea

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
sl_SI: OPOZORILO: opravilo poustvaritve iskalne tabele atributov izdelka je bilo prekinjeno.

en: WC database version.
sl_SI: WC različica podatkovne zbirke.

en: WP Admin
sl_SI: WP nadzorna plošča

en: WP REST API Integration v%d
sl_SI: WP REST API integracija v%d

en: Waiting for confirmation
sl_SI: Čakanje na potrdilo

en: Wake Island
sl_SI: Otok Wake

en: Wallis and Futuna
sl_SI: Wallis in Futuna

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
sl_SI: Želite več dogodkov? <a href="%s">Pomagajte organizirati naslednjega</a>!

en: Warning | Warnings
sl_SI[0]: Opozorilo (warning)

en: Warning! User %s cannot be deleted.
sl_SI: Opozorilo! Uporabnika %s ni mogoče izbrisati.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
sl_SI: Opozorilo! Uporabnika ni mogoče izbrisati. Uporabnik %s je omrežni skrbnik.

en: Warning:
sl_SI: Opozorilo:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
sl_SI: Opozorilo: %1$s pričakuje, da bo parameter %2$s (%3$s) %4$s, podano %5$s.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
sl_SI: Opozorilo: povezava je bila vstavljena ampak možne so napake. Prosim preverite.

en: Warsaw
sl_SI: Varšava

en: Was onboarding completed or skipped?
sl_SI: Je bil začetek zaključen ali preskočen?

en: Watch tutorial
sl_SI: Ogled vodnika

en: Wavatar (Generated)
sl_SI: Wavatar (ustvarjeno)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
sl_SI: Sprejemamo plačila preko PayPal-a. Med obdelavo plačil bodo nekateri vaši podatki poslani storitvi PayPal. Sem spadajo podatki, ki so zahtevani za obdelavo plačila ali podporo plačilom (skupen znesek, podatki o plačniku).

en: We already have a ping from that URL for this post.
sl_SI: Za tale prispevek že imamo ping iz tega URLja.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
sl_SI: Med zaključkom nakupa na naši spletni strani, zbiramo vaše podatke.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
sl_SI: Naleteli smo na napako SSL. Zagotovite, da vaše spletišče podpira TLS različice 1.2 ali novejšo.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
sl_SI: Podatke o vas običajno hranimo tako dolgo, dokler jih potrebujemo za namene, za katere jih zbiramo in uporabljamo, in dokler smo jih zavezani hraniti po zakonu. Podatke o naročilu bomo na primer hranili XXX let za davčne in računovodske namene. To vključuje vaše ime, e-poštni naslov ter naslov plačnika in naslov dostave.

en: We have apps for <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> and <a href="%s">Android</a>.
sl_SI: Imamo aplikacije za <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> in <a href="%s">Android</a>.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
sl_SI: Za vas smo ustvarili vzorčni osnutek strani s pravilnikom povrnitev in vračil. Oglejte si ga in ga posodobite, da bo ustrezal vaši trgovini.

en: We have finished processing your order.
sl_SI: Končali smo z obdelavo vašega naročila.

en: We hope to see you again soon.
sl_SI: Upamo, da se kmalu spet vidimo.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
sl_SI: Vaš nakup bo kmalu izveden.

en: We look forward to seeing you soon.
sl_SI: Veselimo se vašega ponovnega obiska.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
sl_SI: Opazili smo, da je med namestitvijo Jetpack in WooCommerce Shipping & Tax prišlo do težave. Poskusite znova in uživajte v vseh prednostih povezave vtičnikov z vašo trgovino! Opravičujemo se za nevšečnosti. Vtičnika »Jetpack« in »WooCommerce Shipping & Tax« bosta nameščena in omogočena brezplačno.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
sl_SI: Nedavno smo vas vprašali, ali želite več podrobnosti o WooPayments. Vodite vaše podjetje in upravljajte vaša plačila na enem mestu z rešitvijo, ki jo je ustvaril in podpira WooCommerce.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
sl_SI: Priporočamo vam Storefront, <em>uradno</em> WooCommerce temo.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sl_SI: Priporočamo uporabo PHP različice 7.2 ali večjo za boljšo zmogljivost in varnost.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
sl_SI: Priporočamo uporabo ShipStation za prihranitev časa na pošti, tako da sami doma sprintate etikete. Poskusite ShipStation zastonj za 30 dni.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
sl_SI: Delimo informacije s tretjimi osebami, ki nam pomagajo pri naročanju in storitvami za vas ; na primer --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
sl_SI: Prikazujemo kontekstualne predloge za uradne razširitve, ki bi lahko bile v pomoč vaši trgovini.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
sl_SI: Specializirani smo za omejene zbirke ročno izdelane posode. Sodelujemo z restavracijami in kavarnami, da ustvarimo edinstvene izdelke, ki odlično dopolnjujejo meni. Stopite v stik, če želite izvedeti več o našem postopku in cenah.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
sl_SI: Močno priporočamo, da pred posodobitvijo ustvarite varnostno kopijo vaše strani.

en: We take privacy and transparency very seriously
sl_SI: Zasebnost in transparentnost jemljemo zelo resno

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
sl_SI: Zasebnost in transparentnost jemljemo zelo resno. Da bi izvedeli kakšne podatke pridobivamo in kako jih uporabljamo, obiščite <a href="%s">naš pravilnik o zasebnosti</a>.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
sl_SI: Prijava je bila uspešna, vendar tukaj ni blogov. Poiskusite z drugačnim računom.

en: We were unable to process your order, please try again.
sl_SI: Vašega naročila ni bilo mogoče obdelati. Poskusite ponovno.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
sl_SI: Nismo mogli preveriti podanega e-poštnega naslova. Poizkusite znova.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
sl_SI: Shanili bomo tudi komentarje in mnenja, če se jih odločite pustiti.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
sl_SI: Uporabili bomo %1$s za težo izdelka in %2$s za dimenzije izdelka.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
sl_SI: Tu smo za vas — pridobite nasvete, posodobitve izdelkov in inspiracijo kar iz poštnega predala.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
sl_SI: Ustvarili smo dve območji dostave - za %s in preostanek sveta. Spodaj lahko za ti območji nastavite stroške osnovne stopnje dostave ali ponudite brezplačno dostavo.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
sl_SI: Olajšali smo zadeve za lažji premik naprej. Od zdaj naprej lahko urejate vsa vaša WooCommerce naročila direktno iz Razširitvenega menija znotraj samega vtičnika WooCommerce. <a href="%s">Poglej in urejaj</a> svoje razširitve.

en: Web Address
sl_SI: Spletni naslov

en: Web address
sl_SI: Spletni naslov

en: Web server
sl_SI: Spletni strežnik

en: Webfont font family must be a non-empty string.
sl_SI: Družina spletne pisave ne sme biti prazen niz.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
sl_SI: Debelina spletne pisave mora biti pravilno oblikovan niz ali številka.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
sl_SI: Atribut src spletne pisave ne sme biti prazen ali pa mora biti polje nizov.

en: Webhook actions
sl_SI: Webhook Ukazi

en: Webhook created on %s
sl_SI: Webhook ustvarjen %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
sl_SI: d. M, Y @ H:i

en: Webhook created successfully.
sl_SI: Webhook je bil uspešno ustvarjen.

en: Webhook data
sl_SI: Podatki webhooka

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
sl_SI: URL poizvedbe webhook-a mora biti veljaven in začeti z http:// ali https://

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
sl_SI: URL poizvedbe webhook-a mora biti veljaven in začeti z http:// ali https://.

en: Webhook delivery URL.
sl_SI: URL poizvedbe webhook-a.

en: Webhook event.
sl_SI: Webhook dogodek.

en: Webhook resource.
sl_SI: Webhook vir.

en: Webhook status must be valid.
sl_SI: Status webhooka mora biti veljaven.

en: Webhook status.
sl_SI: Status webhooka.

en: Webhook topic is required and must be valid.
sl_SI: Tema Webhooka,-a je obvezna in mora biti veljavna.

en: Webhook topic must be valid.
sl_SI: Tema webhook-a mora biti veljavna.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
sl_SI: Tema webhook-a ni znana. Izberite veljavno temo.

en: Webhook topic.
sl_SI: Tema webhook-a.

en: Webhook updated successfully.
sl_SI: Webhook je bil uspešno posodobljen.

en: Webhooks
sl_SI: Webhooki

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
sl_SI: Webhooki so obvestila o dogodkih, poslana na URL naslove po vaši izbiri. Uporabite jih lahko za zunanje storitve, ki jih podpirajo.

en: Webhooks do not support trashing.
sl_SI: Webhook-ov ni mogoče brisati.

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Website Verification Services
sl_SI: Storitve za preverjanje spletne strani

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sl_SI: Spletna stran: %1$s (IP naslov: %2$s, %3$s)

en: Websites
sl_SI: Spletišča

en: Wed
sl_SI: sre

en: Wednesday
sl_SI: sreda

[ctx: Wednesday initial]
en: W
sl_SI: S

en: Week
sl_SI: Teden

en: Week Starts On
sl_SI: Teden se začne v

en: Week(s)
sl_SI: Dan (dnevi)

en: Weeks
sl_SI: Tedni

en: Weight
sl_SI: Teža

en: Weight (%s)
sl_SI: Teža (%s)

en: Weight in decimal form
sl_SI: Teža v decimalkah

en: Weight unit
sl_SI: Enota za težo

en: Welcome back!
sl_SI: Dobrodošel nazaj

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
sl_SI: Dobrodošli

en: Welcome to
sl_SI: Dobrodošli v

en: Welcome to %s
sl_SI: Dobrodošli v %s

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sl_SI: Dobrodošli v %s. To je vaš prvi prispevek. Uredite ali izbrišite ga, nato začnite pisati!

en: Welcome to Jetpack Personal.
sl_SI: Dobrodošli na Jetpack Personal.

en: Welcome to Jetpack Professional.
sl_SI: Dobrodošli na Jetpack Professional.

en: Welcome to Woo!
sl_SI: Dobrodošli v Woo!

en: Welcome to WordPress!
sl_SI: Dobrodošli na WordPressu!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sl_SI: Dobrodošli v WordPressu. To je vaš prvi prispevek. Uredite ali izbrišite ga, nato začnite pisati!

en: Welcome to WordPress.com
sl_SI: Dobrodošli na WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
sl_SI: Dobrodošli na WordPress.com!

en: Welcome to the store
sl_SI: Dobrodošli v trgovini

en: Welcome to your Dashboard!
sl_SI: Dobrodošli na nadzorni plošči

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
sl_SI: Dobrodošli v vašo WordPressovo nadzorno ploščo!

en: Welcome to {site_title}
sl_SI: Dobrodošli na {site_title}

en: Welsh
sl_SI: Valižanski

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
sl_SI: Ali iščete <a href="%s">API Key in ostale osebne nastavitve</a>?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
sl_SI: Ali iščete <a href="%s">podrobnosti profila</a>?

en: West
sl_SI: Zahod

en: West African CFA franc
sl_SI: Zahodno afriški CFA frank

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
sl_SI: Zahodni Azerbajdžan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
sl_SI: Zahodna Bengalija

en: West Greece
sl_SI: Zahodna Grčija

en: West Macedonia
sl_SI: Zahodna Makedonija

en: West Panamá
sl_SI: Zahodna Panamá

en: West Pokot
sl_SI: Zahodni Pokot

en: West Virginia
sl_SI: Zahodna Virginija

en: Western
sl_SI: Zahodna

en: Western Australia
sl_SI: Zahodna Avstralija

en: Western Cape
sl_SI: Zahodna Kaplandija

en: Western Sahara
sl_SI: Zahodna Sahara

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
sl_SI: PIškotke uporabljamo tudi za sledenje vsebine košarice med brskanjem po naši spletni strani

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
sl_SI: Katere poštne številke so na voljo za lokalno dostavo?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
sl_SI: Katere poštne številke so na voljo za osebni prevzem?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
sl_SI: Kako samodejno sprejemamo odločitve in/ali profiliramo s pomočjo podatkov uporabnikov

en: What currency do you accept payments in?
sl_SI: V kakšnih valutah sprejemate plačila?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sl_SI: V kateri valuti so cene v katalogu in katero valuto bodo sprejemali plačilni sistemi.

en: What data breach procedures we have in place
sl_SI: Kakšni so naši postopki ob vdorih

en: What do I do now?
sl_SI: Kaj naj naredim sedaj?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sl_SI: Kakšen strošek želite zaračunati za lokalno dostavo, če dostava ni brezplačna. Pustite prazno, če želite onemogočiti.

en: What is PHP and how does it affect my site?
sl_SI: Kaj je PHP in kako vpliva na mojo spletišče?

en: What is PayPal?
sl_SI: Kaj je PayPal?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
sl_SI: Zakaj je ta izdelek edinstven? Katere so njegove najpomembnejše lastnosti? Obogatite stran izdelka z dodajanjem bogate vsebine z uporabo blokov.

en: What rights you have over your data
sl_SI: Katere pravice imate nad vašimi podatki

en: What running the tool will do.
sl_SI: Kaj bo zagon orodja naredil.

en: What should be done with content owned by %s?
sl_SI: Kaj se naj zgodi z vsebino od %s?

en: What should be done with content owned by these users?
sl_SI: Kaj se naj stori z vsebino v lasti teh uporabnikov?

en: What should be done with content owned by this user?
sl_SI: Kaj naj naredim z vsebimo teh uporabnikov?

en: What third parties we receive data from
sl_SI: Od katerih tretjih oseb pridobivamo podatke

en: What to show on the front page
sl_SI: Kaj naj bo prikazano na naslovni strani

en: What type of products do you plan to sell?
sl_SI: Kakšne izdelke nameravate prodajati?

en: What we collect and store
sl_SI: Kaj zbiramo in shranjujemo

en: What we share with others
sl_SI: Kaj delimo z ostalimi

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
sl_SI: Koliko bi radi računali za osnovno stopnjo dostave?

en: What&#8217;s New
sl_SI: Kaj je novega

en: What&#8217;s on your mind?
sl_SI: Kaj mislite?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
sl_SI: Kaj je razlika med kategorijami in oznakami? Običajno so oznake ključne besede, ki v vašem prispevku označujejo pomembne informacije (imena, teme itd.), ki se lahko ali ne ponovno pojavljajo v drugih prispevkih, kategorije pa so vnaprej določena področja. Če si predstavljate, da je vaše spletišče kot knjiga, so kategorije kot kazalo vsebine in oznake kot pojmi v kazalu pojmov.

en: What's Hot
sl_SI: Kaj je novega

en: What's your current annual revenue?
sl_SI: Kakšen je vaš trenutni letni prihodek?

en: What’s next?
sl_SI: Kako naprej?

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
sl_SI: Če komentar vsebuje katerokoli od teh besed v vsebini, imenu, URL-ju, e-naslovu, naslovu IP ali uporabniškem posredniku brskalnika, bo poslan v Smeti. Ena beseda ali naslov IP na vrstico. Vnosi se iščejo tudi v besedah, tako da besedi &#8220;press&#8221; ustreza tudi &#8220;WordPress&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
sl_SI: Če komentar vsebuje katerokoli od teh besed v vsebini, imenu, URL-ju, e-naslovu ali IP naslovu bo zadržan v <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">vrsti za pregled</a>. Ena beseda ali IP na vrstico. Vnosi se iščejo tudi v besedah, tako da besedi &#8220;press&#8221; ustreza tudi &#8220;WordPress&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sl_SI: Ko na ta zaslon dodate novo kategorijo, izpolnite naslednja polja:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sl_SI: Ko na ta zaslon dodate novo oznako, izpolnite naslednja polja:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
sl_SI: Ob vnosu več kuponov, uporabite prvega na polno ceno, naslednjega na ceno z obračunanim popustom in tako dalje.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
sl_SI: Med spreminjanjem tem pogosto pride do razlik med številom in nastavitvami območij/stranskih vrstic gradnikov. To včasih lahko oteži spreminjanje tem. Če ste spremenili temo in gradniki manjkajo, zdrsnite na spodnji del zaslona na Neaktivno območje gradnikov, kjer bodo shranjeni vsi gradniki in njihove nastavitve.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
sl_SI: Ko je označeno, bodo stranke lahko kupile samo 1 izdelek v enem naročilu. To je še posebej uporabno za predmete, katerih količina je omejena, kot so umetnine ali ročno izdelani izdelki.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
sl_SI: Ko preverjate zmožnost %s, jo morate vedno preveriti glede na določen komentar.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
sl_SI: Ko preverjate zmožnost %s, jo morate vedno preveriti glede na določeno stran.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
sl_SI: Ko preverjate zmožnost %s, jo morate vedno preveriti glede na določen prispevek.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
sl_SI: Ko preverjate zmožnost %s, jo morate vedno preveriti glede na določen izraz.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
sl_SI: Ko preverjate zmožnost %s, jo morate vedno preveriti glede na določenega uporabnika.

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
sl_SI: Ob ustvaritvi računa samodejno ustvari uporabniško ime stranke glede na njeno ime, priimek ali e-poštni naslov

en: When creating an account, send the new user a link to set their password
sl_SI: Med ustvarjanjem računa pošlji novemu uporabniku povezavo za nastavitev gesla

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
sl_SI: Ali naj bodo ob obravnavanju %s dostopi do prenosov preklicani in dnevniki prenosov počiščeni?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
sl_SI: Ali naj bodo ob obravnavanju %s zasebni podatki znotraj naročil ohranjeni ali odstranjeni?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
sl_SI: Ko ste v načinu za preurejanje se bodo prikazale nove kontrole v zgornjem seznamu elementov.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
sl_SI: V načinu razporejanja se v seznam gradnikov zgoraj dodajo nove kontrole za razporejanje gradnikov.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
sl_SI: Kateri stolpec z datumom naj bo primerjan med omejevanjem odgovora z uporabo po/pred.

en: When out of stock
sl_SI: Ko ni več zaloge

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
sl_SI: Ko uporabljate predogled na majhnih zaslonih lahko skrčite podokno z uporabo ikone na dnu. To bo skrilo podokno in pridobili boste več prostora za predogled. Da povrnete podokno, ponovno kliknete ikono.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
sl_SI: Ko zaloga izdelka doseže to količino, se bo status zaloge spremenil v "Ni na zalogi" in vas o tem sporočil preko e-pošte. Ta nastavitev ne vpliva na obstoječe "na zalogi" izdelke.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sl_SI: Ko zaloga izdelka doseže to vrednost, boste obveščeni po e-pošti. Za vsako različico je mogoče nastaviti drugačne vrednosti. Privzeta vrednost za trgovino se lahko nastavi v Nastavitve > Izdelki > Zaloga.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
sl_SI: Ko zaloga izdelka doseže to količino, boste o tem obveščeni preko e-pošte.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
sl_SI: Ob registraciji zmožnosti teme "variadic", mora biti vrednost "type" enaka "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
sl_SI: Ob registraciji privzete meta vrednosti, se morajo podatki ujemati s podano vrsto.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
sl_SI: Ob registraciji zmožnosti "array", mora shema zmožnosti vsebovati ključno besedo "items".

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
sl_SI: Ob registraciji vrste meta "array", ki bo prikazana v REST API-ju, morate v "show_in_rest.schema.items" določiti shemo za vsak predmet polja.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
sl_SI: Ob registraciji zmožnosti "array" ali "object" za prikaz v REST API-ju, mora biti določena tudi shema zmožnosti.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
sl_SI: Ob registraciji nastavitve "array", ki bo prikazana v REST API-ju, morate v "show_in_rest.schema.items" določiti shemo za vsak predmet polja.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
sl_SI: Ob registraciji zmožnosti "object", mora shema zmožnosti vsebovati ključno besedo "properties".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
sl_SI: Ko začnete nov paragraf z enim od teh bližnjic za urejanje in nadaljujete s presledkom se bo format samodejno vstavil. Pritisnite Backspace ali Escape da razveljavite.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
sl_SI: Med preizkušanjem REST API-ja je prišlo do napake:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
sl_SI: Ko je ta nastavitev dejavna, se v okvirju nadzorne plošče Na prvi pogled prikaže &#8220;Spletni iskalniki so odsvetovani&#8221;, da vas opomni, da ste iskalnikom odsvetovali indeksiranje vašega spletišča.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
sl_SI: Če je prav, pošlji povezavo za prenos izvoza na e-pošto uporabnika, ki ga je zahteval.

en: When true, refunded items are restocked.
sl_SI: Če je prav, je zaloga povrnjenih izdelkov obnovljena.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
sl_SI: Če je izbrano, se za ustvarjanje vračil uporabi API plačilnega sistema.

en: When using a keyboard to navigate:
sl_SI: Ko uporabljate tipkovnico za navigacijo:

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sl_SI: Ko zaloga različice doseže to vrednost, boste obveščeni po e-pošti. Privzeto vrednost za vse različice lahko nastavite v zavihku Zaloga. Privzeta vrednost za trgovino se lahko nastavi v Nastavitve > Izdelki > Zaloga.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
sl_SI: Ko kliknete na spodnji gumb, bo WordPress ustvaril datoteko XML, ki jo shranite na računalnik.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
sl_SI: Ko kupujete pri nas, vas bomo prosili, da podate informacije, vključno z imenom, naslovom plačnika, naslovom za dostavo, e-pošto, tel. št., kreditno kartico/podrobnosti plačila in opcijske informacije računa, kot na primer up. ime in geslo. Podatke bomo uporabili za naslednje namene:

en: When you receive a new order, it will appear here.
sl_SI: Ko boste prejeli novo naročilo, se bo pojavilo na tem mestu.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
sl_SI: Ko boste lahko posodobili z uporabo gumba "Posodobi zdaj" v Nadzorna Plošča > Posodobitve, bo ta napaka za prihodnje poskuse posodobitev počiščena.

en: Where is your store based?
sl_SI: Kje je sedež vaše trgovine?

en: Where the pattern comes from e.g. core
sl_SI: Od kod izvira vzorec npr. jedro

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
sl_SI: Kje bo uporabljen del predloge (glava, noga, itd.)

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
sl_SI: Ali je taksonomija namenjena javni uporabi preko skrbniškega vmesnika ali uporabnikov.

en: Whether a template is a custom template.
sl_SI: Ali je predloga prilagojena.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
sl_SI: Ali tema uporablja dele predlog temelječe na blokih.

en: Whether a theme uses block-based templates.
sl_SI: Ali tema uporablja predloge temelječe na blokih.

en: Whether an order can be edited.
sl_SI: Ali se lahko naročilo ureja.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
sl_SI: Ali naročilo potrebuje plačilo glede na stanje in skupno vrednost naročila.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
sl_SI: Ali je treba naročilo obdelati, preden se lahko zaključi.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
sl_SI: Ali morajo predmeti biti dodeljeni vsem ali kateremukoli izmed navedenih izrazov.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
sl_SI: Ali lahko uporabnik zahteva, da bo opomnjen o opombi.

en: Whether or not comments are open on the post.
sl_SI: Ali ima prispevek omogočeno komentiranje.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
sl_SI: Ali je bil korak vtičnikov v jedrnem profilirniku preskočen ali ne.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
sl_SI: Ali je tržni kanal nastavljen ali ne.

en: Whether or not the post can be pinged.
sl_SI: Ali se prispevek lahko pinga.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
sl_SI: Ali se predmet lahko obravnava kot zasidran.

en: Whether or not the post type can be viewed.
sl_SI: Ali je vrsta prispevka vidna ali ne.

en: Whether or not the post type should have children.
sl_SI: Ali lahko ima ta tip prispevka otroke.

en: Whether or not the profile was completed.
sl_SI: Ali je bil profil zaključen.

en: Whether or not the profile was skipped.
sl_SI: Ali je bil profil preskočen.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
sl_SI: Ali je bila trgovina med korakom razširitev povezana z WooCommerce.com ali ne.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
sl_SI: Ali lahko ima taksonomija otroke.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
sl_SI: Ali se oblak izrazov prikazuje.

en: Whether or not this is a compound rate.
sl_SI: Ali je to glavna davčna stopnja.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
sl_SI: Ali se je ta trgovina strinjala s prejemanjem tržnih vsebin od WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
sl_SI: Ali je država te trgovine nastavljena preko začetnega profilirnika.

en: Whether or not this store was setup for a client.
sl_SI: Ali je bila ta trgovina nastavljena za stranko.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sl_SI: Ali naj se ta davčna stopnja uporabi tudi za dostavo.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
sl_SI: Ali imate WordPres omrežje spletišč (angl. Multisite) omogočeno ali ne.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
sl_SI: Ali so v glavo dodane povezave do virov RSS prispevkov in komentarjev.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
sl_SI: Ali imajo prispevki s tem stanjem spremenljive datume objave.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
sl_SI: Ali naj bodo prispevki s temu statusu prikazani na obličju spletišča.

en: Whether posts with this status should be private.
sl_SI: Ali naj bodo prispevki s tem statusu zasebni.

en: Whether posts with this status should be protected.
sl_SI: Ali naj bodo prispevki s temu statusu zaščiteni.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
sl_SI: Ali naj bodo prispevki s tem statusu vključeni v javne poizvedbe.

en: Whether the content is protected with a password.
sl_SI: Ali je vsebina zaščitena z geslom.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
sl_SI: Ali je izvleček zaščiten z geslom.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
sl_SI: Ali predmet menija predstavlja predmet, ki ne obstaja več.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
sl_SI: Ali je ta vtičnik mogoče omogočiti le na omrežju.

en: Whether the product is visible in the catalog
sl_SI: Ali je izdelek viden v katalogu

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
sl_SI: Ali naj bo taksonomija vključena v javne poizvedbe.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
sl_SI: Ali tema lahko upravlja z oznako naslova dokumenta.

en: Whether the theme disables custom colors.
sl_SI: Ali tema onemogoči prilagojene barve.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
sl_SI: Ali tema onemogoči prilagojene velikosti pisav.

en: Whether the theme disables custom gradients.
sl_SI: Ali tema onemogoči prilagojene prelive.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
sl_SI: Ali tema onemogoči ustvarjene sloge postavitve.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
sl_SI: Ali tema omogoča delno osvežitev za gradnike, ki se upravljajo preko prilagojevalnika.

en: Whether the theme is a block-based theme.
sl_SI: Ali tema temelji na blokih.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
sl_SI: Ali tema podpira odzivno vdelano vsebino.

en: Whether the widget supports multiple instances
sl_SI: Ali gradnik podpira več primerkov

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
sl_SI: Ali tema za ogledovanje uporablja privzete sloge blokov WordPressa.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
sl_SI: Ali tema uporablja uporabniški vmesnik s temnim slogom urejevalnika.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
sl_SI: Ali tema uporablja ovijalnik slogov CSS urejevalnika.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
sl_SI: Ali tema uporablja razred CSS za široko poravnavo.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
sl_SI: Ali naj bodo v tabeli povezanih vrst prispevkov samodejno ustvarjeni stolpci taksonomije.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
sl_SI: Ali naj bodo v ta meni samodejno dodane strani najvišje stopnje.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
sl_SI: Ali naj bodo smeti preskočene in se naj vsili izbris.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
sl_SI: Ali se obide smeti in se takoj izbriše.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
sl_SI: Ali naj bodo ob omejevanju odziva po datumu objave ali spremembe upoštevani datumi v GMT.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
sl_SI: Ali naj bo ustvarjen nov uporabniški račun, kot del obdelovanja naročila.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
sl_SI: Ali naj bo gradnik prisiljeno odstranjen ali premaknjen v nedejavno stransko vrstico.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
sl_SI: Ali naj bo za upravljanje te vrste prispevka ustvarjen privzet uporabniški vmesnik.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
sl_SI: Ali naj bo za upravljanje te taksonomije ustvarjen privzet uporabniški vmesnik.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
sl_SI: Ali naj se skrije vire, ki niso dodeljeni nobenemu izdelku.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
sl_SI: Ali naj bodo viri, ki niso dodeljeni nobenemu prispevku, skriti.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
sl_SI: Ali naj bodo v izraze, ki omejujejo nabor rezultatov, vključeni podrejeni izrazi.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
sl_SI: Ali naj bodo prispevki vključeni v seznam urejanja za njihov tip prispevka.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
sl_SI: Ali bo vrsta prispevka razpoložljiva za izbiro v navigacijskih menijih.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
sl_SI: Ali naj bo taksonomija na voljo za izbor v navigacijskih menijih.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
sl_SI: Ali naj bodo izvedene zahteve za odkritje oEmbed nepotrjenih ponudnikov.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
sl_SI: Ali naj bo v plošči za hitro/sočasno urejanje prikazana taksonomija.

en: Which columns should be exported?
sl_SI: Katere stolpce naj se izvozi?

en: Which features are disabled?
sl_SI: Katere zmožnosti so onemogočene?

en: Which features are enabled?
sl_SI: Katere zmožnosti so omogočene?

en: Which product category should be exported?
sl_SI: Katere kategorije izdelkov bodo izvožene?

en: Which product types should be exported?
sl_SI: Katere vrste izdelkov naj se izvozi?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
sl_SI: Med predogledom nove teme lahko prilagajate elemente kot gradnike, menije ter si ogledate nastavitve teme.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
sl_SI: Med preizkusom načrtovanih dogodkov vašega spletišča je bila vrnjena naslednja napaka: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
sl_SI: Med obiskom naše strani, sledimo:

en: White
sl_SI: Belo

en: Who on our team has access
sl_SI: Kdo v naši ekipi ima dostop

en: Who we are
sl_SI: Kdo smo

en: Who we share your data with
sl_SI: S kom delimo vaše podatke

en: Whoa, slow down with the emails!
sl_SI: Hej! Počasi z e-poštnimi sporočili!

en: Why don't you go ahead and get started on that?
sl_SI: Zakaj ne začneš z ustvarjanjem?

en: Why is this important?
sl_SI: Zakaj je to pomembno?

en: Wide
sl_SI: Široko

en: Wide Blocks
sl_SI: Široki bloki

en: Widget %s
sl_SI: Gradnik %s

en: Widget moved down
sl_SI: Gradnik prestavljen dol

en: Widget moved up
sl_SI: Gradnik prestavljen gor

en: Widget type (id_base) is required.
sl_SI: Zahtevana je vrsta gradnika (id_base).

en: Widget type does not support raw instances.
sl_SI: Vrsta gradnika ne podpira surove primerke.

en: Widgets
sl_SI: Pripomočki

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
sl_SI: Gradniki so neodvisni deli vsebine, ki jih lahko postavite v katero koli območje za gradnike v temi (s splošnim imenom stranske vrstice). Če želite stranske vrstice/območje za gradnike dopolniti s posameznimi gradniki, povlecite in spustite naslovne vrstice na želeno območje. Privzeto je razširjeno le prvo območje za gradnike. Če želite dopolniti dodatna območja za gradnike, kliknite njihovo naslovno vrstico, da jih razširite.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
sl_SI: Gradniki so neodvisni sklopi vsebine, ki jih lahko postavite v gradniška območja, pripravljena v vaši temi (ponavadi imenovani Stranska vrstica).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
sl_SI: Gradnike lahko uporabite večkrat. Če želite, lahko po želji vsakemu dodelite ime, ki se prikaže na spletišču.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
sl_SI: Gradniki morajo biti registrirani z uporabo %s za prikaz.

en: Width
sl_SI: Širina

en: Width (%s)
sl_SI: Širina (%s)

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
sl_SI: Širina obreza kot odstotek širine slike.

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
sl_SI: Širina: 300px, srednji slog je dobro za splošno uporabo.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
sl_SI: Z WooPayments lahko varno sprejemate glavne kartice, Apple Pay in plačila v več kot 100 valutah – brez stroškov nastavitve ali mesečnih stroškov – in zdaj lahko sprejemate osebna plačila z mobilno aplikacijo Woo.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
sl_SI: Z WooPayments lahko varno sprejemate glavne kartice, Apple Pay in plačila v več kot 100 valutah. Sledite denarnemu toku in upravljajte ponavljajoče se prihodke neposredno z nadzorne plošče vaše trgovine – brez stroškov nastavitve ali mesečnih stroškov.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
sl_SI: Z našimi razdelki lahko izbirate in prikazujete izdelke, kategorije, filtre in še več, skoraj kjerkoli na svojem spletnem mestu - ni potrebe po uporabi kratkih kod ali urejanju vrstic kode. Preberite več o uporabi vsakega izmed njih.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
sl_SI: Z izdajo WooCommerce 4.0 se ta poročila zamenjujejo. Za uporabnike WordPressa 5.3+ je na voljo nov in boljši odsek Analitika. Pojdite na <a href="%1$s">analitika WooCommerce</a> ali preberite več o novi izkušnji v <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentaciji za analitiko WooCommerce</a>.

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
sl_SI: Ustvarjanje WooCommercove tabele %1$s ni uspelo. Ali ima uporabnik %2$s za podatkovno zbirko %3$s dovoljenje CREATE?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sl_SI: WooCommerce &rsaquo; Čarovnik za namestitev

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
sl_SI: WooCommerce API. Uporabi consumer key v polju za uporabniško ime in consumer secret v polju za geslo.

en: WooCommerce Admin has been disabled
sl_SI: WooCommerce Admin je bil onemogočen

en: WooCommerce Admin icon
sl_SI: WooCommerce Admin ikona

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
sl_SI: Razvojni način WooCommerce Blocks zahteva izgradnjo datotek. Iz mape vtičnikov zaženite %1$s za namestitev odvisnosti, %2$s za izgradnjo datotek ali %3$s za izgradnjo datotek in opazovanje sprememb.

en: WooCommerce Blocks development mode requires the %1$s constant to be defined and true in your %2$s file. Otherwise you are loading the blocks package from WooCommerce core.
sl_SI: Razvojni način WooCommerce Blocks zahteva, da je v vaši datoteki %2$s določena konstanta %1$s in je nastavljena na true. V nasprotnem primeru nalagate paket blokov iz jedra WooCommerce.

en: WooCommerce Blocks package
sl_SI: Paket WooCommerce Blocks

en: WooCommerce Customer Data
sl_SI: WooCommerce podatki stranke

en: WooCommerce Customer Downloads
sl_SI: WooCommerce Prenosi strank

en: WooCommerce Customer Orders
sl_SI: WooCommerce Naročila strank

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
sl_SI: WooCommerce Plačilni žetoni strank

en: WooCommerce Endpoint
sl_SI: WooCommerce končna točka

en: WooCommerce Endpoints
sl_SI: WooCommerce zaključne točke

en: WooCommerce Extensions
sl_SI: Razširitve WooCommerce

en: WooCommerce Helper
sl_SI: Pomočnik za Woocommerce

en: WooCommerce Home
sl_SI: Domača stran WooCommerca

en: WooCommerce Marketplace
sl_SI: Tržnica WooCommerce

en: WooCommerce Network Orders
sl_SI: WooCommerce omrežna naročila

en: WooCommerce Onboarding
sl_SI: Začetek z WooCommercom

en: WooCommerce PayFast Gateway
sl_SI: Plačilni sistem WooCommerce PayFast

en: WooCommerce REST API package
sl_SI: Paket WooCommerce REST API

en: WooCommerce Recent Reviews
sl_SI: WooCommerce Nedavna mnenja

en: WooCommerce Services
sl_SI: Storitve WooCommerce

en: WooCommerce Services icon
sl_SI: Ikona WooCommerce Services

en: WooCommerce Setup
sl_SI: Namestitev WooCommerca

en: WooCommerce Status
sl_SI: Status WooCommerce-a

en: WooCommerce Stripe Gateway
sl_SI: Plačilni sistem WooCommerce Stripe

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
sl_SI: WooCommerce Subscriptions vam omogočajo uvedbo različnih naročnin za fizične ali virtualne izdelke in storitve. Ustvarite klube izdelkov meseca, tedenske naročnine na storitve ali celo letne pakete zaračunavanja programske opreme. Dodajte stroške za prijavo, ponudite brezplačne preizkuse ali nastavite obdobja poteka.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
sl_SI: Imena dejanj v WooCommerce, ki so povezana z webhooki.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
sl_SI: WooCommerce lahko sprejema spletna plačila in plačila brez povezave. <a href="%s" target="_blank">Dodatne načine plačila</a> lahko namestite kasneje.

en: WooCommerce database update
sl_SI: Posodobitev podatkovne baze WooCommerce-a

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
sl_SI: Posodabljanje podatkovne baze WooCommerce-a je dokončano. Hvala za posodobitev na zadnjo različico!

en: WooCommerce database update done
sl_SI: Posodobitev podatkovne zbirke WooCommerce-a končana

en: WooCommerce database update in progress
sl_SI: Posodobitev podatkovne zbirke WooCommerce-a je v teku

en: WooCommerce database update required
sl_SI: Zahtevana je posodobitev podatkovne zbirke WooCommerce

en: WooCommerce database version
sl_SI: Različica podatkovne zbirke WooCommerce

en: WooCommerce eWAY Gateway
sl_SI: Plačilni sistem WooCommerce eWAY

en: WooCommerce endpoints
sl_SI: WooCommerce končne točke

en: WooCommerce extensions
sl_SI: Razširitve WooCommerce

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
sl_SI: WooCommerce je bil posodobljen! Za nemoteno delovanje moramo vašo podatkovno zbirko posodobiti na najnovejšo različico.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
sl_SI: WooCommerce je zaznal, da nekateri vaši dejavni vtičniki niso združljivi s trenutno omogočenimi zmožnostmi WooCommerca. <a>Preglejte podrobnosti</a>.

en: WooCommerce is updating product data in the background
sl_SI: WooCommerce v ozadju posodablja podatke izdelkov

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
sl_SI: WooCommerce posodablja podatkovno zbirko v ozadju. Posodobitev lahko traja nekaj časa, zato bodite potrpežljivi.

en: WooCommerce logo
sl_SI: Logotip WooCommerce

en: WooCommerce pages
sl_SI: Strani WooCommerce

en: WooCommerce pages.
sl_SI: WooCommerce strani.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
sl_SI: WooCommerce vtičniki lahko uporabljajo ta način komuniciranja za preverjanje posodobitev vtičnikov.

en: WooCommerce products (CSV)
sl_SI: WooCommerce izdelki (CSV)

en: WooCommerce settings
sl_SI: Nastavitve WooCommerce-a

en: WooCommerce status
sl_SI: Status WooCommerce-a

en: WooCommerce support
sl_SI: WooCommerce podpora

en: WooCommerce tax rates (CSV)
sl_SI: WooCommerce davčne stopnje (CSV)

en: WooCommerce transients
sl_SI: Transienti WooCommerce

en: WooCommerce version
sl_SI: Različica WooCommerca

en: WooCommerce version.
sl_SI: Različica WooCommerce-a.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
sl_SI: WooCommerce bo samodejno izbral pravilno območje dostave glede na strankin naslov za dostavo in bo prikazal stranki vse možnosti znotraj tega območja.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sl_SI: WooCommerce bo deloval na tej verziji PHP-ja, vendar je le-ta prišla do konca svojega življenskega cikla. Priporočamo uporabo PHP različice 7.2 ali večje za večjo zmogljivost in varnost.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sl_SI: WooCommerce bo deloval pod to različico PHP-ja, z njo pa niso združljive nekatere zmožnosti, kot npr. geolokacija. Podpora za to različico bo opuščena v naslednji večji izdaji. Za večjo zmogljivost in varnost priporočamo uporabo PHP različice 7.2 ali novejše.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
sl_SI: Dokumentacija o sledenju uporabe WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
sl_SI: WooCommerce.com podpora

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
sl_SI: Juhuhu, %1$s je bil vaš rekordni prodajni dan! Neto prodaja je za %2$s presegla prejšnji rekord %3$s postavljen %4$s.

en: Word count: %s
sl_SI: Število besed: %s

en: WordCamps
sl_SI: WordCamp-i

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
sl_SI: WordPress %1$s s temo %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
sl_SI: WordPress &rsaquo; Napaka

en: WordPress &rsaquo; Success
sl_SI: WordPress &rsaquo; Uspešno

en: WordPress Address (URL)
sl_SI: Naslov za WordPress (URL)

en: WordPress Comments
sl_SI: WordPress komentarji

en: WordPress Constants
sl_SI: Konstante WordPressa

en: WordPress Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča WordPressa

en: WordPress Embed
sl_SI: WordPress vdelava (embed)

en: WordPress Events and News
sl_SI: WordPress dogodki in novice

en: WordPress Media
sl_SI: WordPress mediji

en: WordPress News
sl_SI: WordPress Novice

en: WordPress User
sl_SI: WordPress uporabnik

en: WordPress Version
sl_SI: Različica WordPressa

en: WordPress database error:
sl_SI: WordPress napaka podatkovne zbirke:

en: WordPress debug mode
sl_SI: Razhroščevalni način za WordPress

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
sl_SI: WordPressove razvojne izdaje so blokirane s strani konstante %s.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
sl_SI: WordPressove razvojne izdaje so blokirane s strani filtra %s.

en: WordPress directory location
sl_SI: Mesto mape WordPressa

en: WordPress directory size
sl_SI: Velikost mape WordPressa

en: WordPress environment
sl_SI: Okolje WordPress

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
sl_SI: WordPress trenutno ne obvešča <a href="%1$s">storitev za posodobitve</a> zaradi <a href="%2$s">nastavitev vidljivosti</a> vašega spletišča.

en: WordPress language.
sl_SI: Jezik WordPress-a.

en: WordPress locale code.
sl_SI: WordPress področna koda.

en: WordPress login
sl_SI: WordPress prijava

en: WordPress memory limit
sl_SI: Omejitev pomnilnika za WordPress

en: WordPress memory limit.
sl_SI: Omejitev pomnilnika za WordPress.

en: WordPress multisite
sl_SI: WordPress omrežje spletišč

en: WordPress requirements
sl_SI: WordPress zahteve

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
sl_SI: WordPress zahteva %1$s različice %2$s ali novejše. Za popravek kontaktirajte ponudnika vašega gostovanja.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
sl_SI: WordPressove varnostne in vzdrževalne izdaje so blokirane s strani %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
sl_SI: WordPressove varnostne in vzdrževalne izdaje so blokirane s strani filtra %s.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
sl_SI: WordPress samodejno popravi nepravilno gnezdenje elementov XHTML

en: WordPress site: %s
sl_SI: WordPress spletišče: %s

en: WordPress update available (%s)
sl_SI: Na voljo je posodobitev WordPressa (%s)

en: WordPress version
sl_SI: Različica WordPressa

en: WordPress version %s
sl_SI: Različica WordPressa %s

en: WordPress version.
sl_SI: Različica WordPress-a.

en: WordPress.com Announcement
sl_SI: WordPress.com napoved

en: WordPress.com Followers
sl_SI: WordPress.com sledilci

en: WordPress.com News
sl_SI: WordPress.com Novice

en: WordPress.com Username
sl_SI: WordPress.com Uporabniško ime

en: WordPress.com running %2$s theme.
sl_SI: WordPress.com poganja tema %2$s.

en: WordPress.org is reachable
sl_SI: Wordpress.org je dosegljiv

en: WordPress.org plugin directory slug.
sl_SI: Ključ imenika vtičnikov WordPress.org

en: WordPress.org project
sl_SI: WordPress.org projekt

en: WordPress.org themes
sl_SI: WordPress.org teme

en: Words
sl_SI: Besede

en: Words: %s
sl_SI: Besede: %s

en: Would you like to create one?
sl_SI: Ali želite ustvariti enega?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
sl_SI: Ali bi radi dali aplikaciji, ki se predstavlja kot %s, dostop do vašega računa? To bi morali storiti le, če aplikaciji zaupate.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
sl_SI: Ali bi radi dali tej aplikaciji dostop do vašega računa? To bi morali storiti le, če aplikaciji zaupate.

en: Wow your shoppers
sl_SI: Navdušite vaše stranke

en: Writable
sl_SI: Zapisljivo

en: Write
sl_SI: Napiši

en: Write a Comment...
sl_SI: Napišite komentar...

en: Write a Post
sl_SI: Napiši objavo

en: Write a comment...
sl_SI: Napišite komentar...

en: Write a post
sl_SI: Ustvari novo objavo

en: Write a short welcome message here
sl_SI: Sem vpišite kratko sporočilo dobrodošlice

en: Write title…
sl_SI: Napiši naslov...

en: Write your first blog post
sl_SI: Napiši svojo prvo objavo

en: Writing
sl_SI: Pisanje

en: Writing Helper
sl_SI: Pomočnik pri pisanju

en: Writing Settings
sl_SI: Nastavitve pisanja

en: X &#8212; Even more mature than above
sl_SI: X &#8212; Primerno za osebe, ki so še starejše, kot je navedeno zgoraj

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
sl_SI: XFN predstavlja <a href="https://gmpg.org/xfn/">omrežje prijateljev XHTML</a>, ki je neobvezno. WordPress omogoča ustvarjanje atributov XFN za prikaz vašega razmerja do avtorjev/lastnikov spletišča, na katerega se povezujete.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
sl_SI: Napaka XML: %1$s v vrstici %2$s

en: XML Sitemap
sl_SI: Zemljevid vsebine XML

en: XML-RPC services are disabled on this site.
sl_SI: Storitve XML-RPC so na tem spletišču onemogočene.

en: Xinjiang / 新疆
sl_SI: Šindžjang / 新疆

en: Y/m/d
sl_SI: d. m. Y

en: Y/m/d g:i:s a
sl_SI: d//m/Y g:i:s a

en: Yahoo IM
sl_SI: Yahoo NS

en: Yakutsk
sl_SI: Jakutsk

en: Yamaguchi
sl_SI: Yamaguči

en: Yamanashi
sl_SI: Jamanaši

en: Yangon
sl_SI: Jangon

en: Yards
sl_SI: Jardi

en: Year
sl_SI: Leto

en: Year(s)
sl_SI: Leto(a)

en: Years
sl_SI: Leta

en: Yekaterinburg
sl_SI: Jekaterinburg

en: Yellow
sl_SI: Rumena

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: Yemeni rial
sl_SI: Jemenski rial

en: Yerevan
sl_SI: Erevan

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes please
sl_SI: Da, prosim

en: Yes please!
sl_SI: Da, prosim!

en: Yes, I approve of this connection
sl_SI: Da, odobrim povezavo

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
sl_SI: Da, lastim si drugo trgovino, ki jo poganja WooCommerce

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sl_SI: Da, vnesel bom cene z davkom

en: Yes, export all custom meta
sl_SI: Da, izvozi vse meta podatke po meri

en: Yes, in person at physical stores and/or events
sl_SI: Da, osebno v fizičnih trgovinah in/ali ob dogodkih

en: Yes, on another platform
sl_SI: Da, na drugi platformi

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
sl_SI: Da, na drugi platformi in osebno v fizičnih trgovinah in/ali ob dogodkih

en: Yes, take me to my profile page
sl_SI: Pokaži moj profil

en: Yesterday
sl_SI: Včeraj

en: Yiddish
sl_SI: Jidiš

en: You added %1$s
sl_SI: Dodali ste %1$s

en: You added %1$s and %2$d other product | You added %1$s and %2$d other products
sl_SI[0]: Dodali ste %1$s in %2$d drug izdelek
sl_SI[1]: Dodali ste %1$s in %2$d druga izdelka
sl_SI[2]: Dodali ste %1$s in %2$d druge izdelke
sl_SI[3]: Dodali ste %1$s in %2$d drugih izdelkov

en: You added products
sl_SI: Dodali ste izdelke

en: You added sales channels
sl_SI: Dodali ste prodajne kanale

en: You added shipping costs
sl_SI: Dodali ste stroške dostave

en: You added store details
sl_SI: Dodali ste podrobnosti trgovine

en: You added tax rates
sl_SI: Dodali ste davčne stopnje

en: You are about to approve the following comment:
sl_SI: Odobrili boste naslednji komentar:

en: You are about to delete %s.
sl_SI: Izbrisali boste %s.

en: You are about to delete the following comment:
sl_SI: Izbrisali boste naslednji komentar:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Izbrisali boste povezavo '%s'
      Za preklic izberite 'Prekliči', za izbris 'V redu'.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Izbrisana bo tema '%s'
    kliknite 'Prekini' za prekinitev, 'V redu' za izbris.

en: You are about to mark the following comment as spam:
sl_SI: Naslednji komentar boste označili kot neželeno vsebino:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
sl_SI: Komentar boste premaknili v smeti:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Z nadaljevanjem boste nepreklicno izbrisali te elemente iz vaše strani.
    Tega ukaza ni mogoče razveljaviti.
     'Prekliči' za ustavit, 'OK' za izbris.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Z nadaljevanjem boste nepreklicno izbrisali ta element iz vaše strani.
    Tega ukaza ni mogoče razveljaviti.
    'Prekliči' za ustavit, 'OK' za izbris.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Zavrgli boste te elemente. 
      'Prekliči' za preklic, 'OK' za izbris.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
sl_SI: Spletišče obiskujete z uporabo HTTPS-ja, ampak vaša <a href="%1$s">naslov WordPressa</a> in <a href="%2$s">naslov spletišča</a> nista nastavljena za privzeto uporabo HTTPS-ja.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
sl_SI: Spletišče obiskujete z uporabo HTTPS-ja, ampak vaš <a href="%s">naslov spletišča</a> ni nastavljen za privzeto uporabo HTTPS-ja.

en: You are attempting to log out of %s
sl_SI: Odjavljate se iz %s

en: You are browsing %s
sl_SI: Brskate %s

en: You are commenting using your %s account.
sl_SI: Komentirate prijavljeni s svojim %s računom.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
sl_SI: Trenutno brskate po blog arhivu %1$s za %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
sl_SI: Trenutno brskate po blog arhivu %1$s za dan %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
sl_SI: Trenutno brskate po blog arhivu %1$s za leto %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
sl_SI: Trenutno brskate po blog arhivu %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
sl_SI: Trenutno brskate po arhivu za kategorijo %s.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
sl_SI:  Trenutno urejate stran, ki prikazuje vaše zadnje objave.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
sl_SI: Trenutno uporabljate zadnjo razpoložljivo različico WordPressa. Kar tako naprej!

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
sl_SI: Uporabljeno je <strong>%1$s</strong> od <strong>%2$s</strong> skupnega prostora (%3$s%%).

en: You are customizing %s
sl_SI: Prilagajate %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
sl_SI: Ste v obnovitvenem načinu. To pomeni, da morda obstaja napaka v temi ali vtičniku. Za izhod iz obnovitvenega načina se odjavite ali uporabite gumb Izhod. <a href="%s">Izhod iz obnovitvenega načina</a>

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
sl_SI: Manjkajo vam zahtevani argumenti polja WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
sl_SI: Manjkajo vam zahtevani argumenti odseka WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
sl_SI: Manjkajo vam zahtevani argumenti zavihka WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
sl_SI: Nimate dovoljenja za premikanje iz smeti.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
sl_SI: Nimate dovoljenja za premikanje iz smeti.

en: You are not currently logged in.
sl_SI: Trenutno niste prijavljeni.

en: You are now logged out everywhere else.
sl_SI: Zdaj ste povsod drugod odjavljeni.

en: You are now logged out.
sl_SI: Sedaj ste odjavljeni.

en: You are only logged in at this location.
sl_SI: Prijavljeni ste samo na tej lokaciji.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
sl_SI: Plačujete za naročilo gosta. Nadaljujte s plačilom samo, če prepoznate to naročilo.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
sl_SI: Prehitro objavljate komentarje. Upočasnite.

en: You are probably offline.
sl_SI: Najbrž ste nepovezani.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sl_SI: Posodabljate vtičnik. Prepričajte se, da boste najprej <a href="%s">varnostno kopirali vašo podatkovno zbirko in podatke</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sl_SI: Posodabljate temo. Prepričajte se, da boste najprej <a href="%s">varnostno kopirali vašo podatkovno zbirko in podatke</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sl_SI: Nalagate starejšo različico trenutnega vtičnika. Starejšo različico lahko namestite, vendar najprej <a href="%s">varnostno kopirajte vašo podatkovno zbirko in podatke</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sl_SI: Nalagate starejšo različico dejavne teme. Starejšo različico lahko namestite, vendar najprej <a href="%s">varnostno kopirajte vašo podatkovno zbirko in podatke</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
sl_SI: Uporabljate dodatek %1$s, kar morda pomeni, da podatkovna zbirka %2$s ni v uporabi.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
sl_SI: Uporabljate brskalnik, ki nima vklopljenega ali nameščenega Flash predvajalnika. Prosimo, omogočite Flash predvajalnik ali si prenestie najnovejšo različico iz https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
sl_SI: Uporabljate brskalnik, ki ni varen!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
sl_SI: Za vaš račun uporabljate samodejno ustvarjeno geslo. Ali ga želite spremeniti?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
sl_SI: Uporabljate vgrajeni nalagalnik brskalnika. Nalagalnik WordPress vsebuje možnost nalaganja več datotek in funkcijo povleci in spusti. <a href="#">Preklopi na nalagalnik za več datotek</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
sl_SI: Uporabljate nalagalnik za nalaganje več datotek. Težave? Preizkusite <a href="%1$s" %2$s>nalagalnik brskalnika</a>.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
sl_SI: Ogledujete si dejavne vtičnike, ki niso združljivi s trenutno omogočenimi zmožnostmi WooCommerca.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
sl_SI: Ogledujete si dejavne vtičnike, ki niso združljivi z zmožnostjo '%s'.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
sl_SI: Poskusili ste dostopati do nadzorne plošče "%1$s“, vendar trenutno nimate dovoljenj za to spletišče. Če mislite, da bi moral biti vaš dostop do "%1$s" omogočen, kontaktirajte svojega skrbnika omrežja.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
sl_SI: Poskusili ste urediti nekaj, kar ne obstaja. Mogoče je bilo izbrisano.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
sl_SI: Poskusili ste urediti naročilo, ki ne obstaja. Mogoče je bilo izbrisano?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
sl_SI: Tukaj lahko dodajate povezave, ki bodo prikazane na vašem spletišču, običajno s pomočjo <a href="%s">gradnikov</a>. Privzeto je vključenih nekaj primerov povezav do spletišč v skupnosti WordPress.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
sl_SI: Znotraj tega območja lahko dodate različne načine dostave. Vidni bodo samo strankam znotraj tega območja.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
sl_SI: Na tem zaslonu lahko dodajate ali urejate povezave z vnašanjem podatkov v posamezno polje. Zahtevani polji sta samo spletni naslov in ime povezave (besedilo, ki naj se prikaže na vašem spletišču kot povezava).

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
sl_SI: Lahko tudi <a href="%s">določite jezik</a>, v katerem je blog napisan.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sl_SI: Barvo ozadja lahko izberete tudi tako, da kliknete gumb Izberi barvo in natipkate pravilno šestnajstiško vrednost HTML, npr. &#8220;#ff0000&#8221; za rdečo, ali pa izberite barvo z uporabo izbirnika barve.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sl_SI: Nadzirate lahko tudi vsebino virov RSS, vključno z omejitvijo prikaza največjega števila prispevkov, prikazom celotnega besedila ali izvlečka. <a href="%s">Naučite se več o virih</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
sl_SI: Prispevke lahko lahko ustvarite tudi s <a href="%s"> priljubljenim programčkom Pritisni to</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
sl_SI: V pogovornem oknu Podrobnosti lahko izbrišete tudi posamezne elemente ali pa dostopate do naprednega okna za urejanje.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
sl_SI: Poleg tega lahko tudi urejate ali premaknete v smeti več prispevkov hkrati. S pomočjo potrditvenih polj izberite prispevke, ki jih želite obravnavati, nato v meniju Množična dejanja izberite vrsto dejanja in kliknite Uporabi.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
sl_SI: Komentar na tem zaslonu lahko moderirate tudi z uporabo polja Status, kjer lahko spremenite tudi časovni žig komentarja.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
sl_SI: Izvajate lahko tudi enaka dejanja, vključno z omejitvijo obsega seznama s pomočjo filtrov, upravljanjem strani s pomočjo ukaznih povezav, ki se prikažejo, če z miškinim kazalcem lebdite nad vrstico ali ob uporabi menija Množična dejanja, če želite urejati metapodatke več strani hkrati.

en: You can also:
sl_SI: Lahko tudi:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
sl_SI: Prispevkom lahko dodelite ključne besede s pomočjo <strong>oznak</strong>. Za razliko od kategorij oznake nimajo hierarhije, kar pomeni, da med oznakami ni nobenega razmerja.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
sl_SI: Posameznim menijem lahko dodelite mesta tem z <strong>izbiranjem želenih nastavitev</strong> v urejevalniku menija spodaj. Za dodeljevanje menijev vsem mestom tem naenkrat <strong>obiščite zavihek Upravljaj mesta</strong> na vrhu zaslona.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
sl_SI: V zavihku Nastavitve pogleda lahko spremenite nastavitve pogleda, tako da določite, koliko elementov naj bo prikazanih na posameznem zaslonu in ali naj bodo stolpci v tabeli prikazani ali ne.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
sl_SI: Med drugim lahko spremenite geslo, vključite bližnjične tipke, spreminjate barvno shemo skrbniških zaslonov za WordPress in izklopite (grafični) urejevalnik WYSIWYG. Orodno vrstico (nekoč Skrbniška vrstica) lahko skrijete v ozadje spletišča, vendar je na skrbniških zaslonih ne morete onemogočiti.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
sl_SI: Izbirate lahko med privzetimi slikami glave ali pa uporabite lastne. Prilagodite lahko tudi način prikaza naslova spletišča in slogana.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
sl_SI: Izberete lahko eno od že naloženih glav ali pa za prikaz izberete naključno.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sl_SI: Izbirate lahko elemente, ki jih želite prikazati na naslovni strani vašega spletišča. Izberete lahko prikaz prispevkov v obratnem časovnem zaporedju (klasični blog) ali nespremenljivo/statično stran. Za nastavitev statične domače strani morate najprej ustvariti dve <a href="%s">strani</a>. Ena bo prva stran, na drugi pa bodo prikazani prispevki.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sl_SI: Izbirate lahko elemente, ki jih želite prikazati na naslovni strani vašega spletišča. Izberete lahko prikaz prispevkov v obratnem časovnem zaporedju (klasični blog) ali nespremenljivo/statično stran. Za nastavitev statične domače strani morate najprej ustvariti dve strani. Ena bo prva stran, na drugi pa bodo prikazani prispevki.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
sl_SI: Izberete lahko, ali naj vaše spletišče preiskujejo roboti, storitve pinga in pajki, ali ne. Če želite, da te storitve prezrejo vaše spletišče, obkljukajte &#8220;Spletnim iskalnikom odsvetuj indeksiranje tega spletišča&#8221 in kliknite gumb Shrani spremembe na dnu zaslona.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
sl_SI: S pomočjo Kategorije povezav lahko ustvarite skupine povezav. Imena Kategorij povezav, ki so drugačne od Kategorij prispevkov, morajo biti edinstvena.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
sl_SI: Prikaz na tem zaslonu lahko prilagodite na več načinov:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
sl_SI: Prikaz na tem zaslonu lahko prilagodite po meri z zavihkom Nastavitve pogleda in/ali s spustnimi filtri nad tabelo s povezavami.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
sl_SI: Prikaz tega zaslona lahko prilagodite na več načinov:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
sl_SI: Videz spletišča lahko prilagodite po meri brez uporabe katere koli kode teme, tako da uporabite ozadje po meri. Ozadje je lahko slika ali barva.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
sl_SI: Kategorije povezav lahko izbrišete z možnostjo Skupinsko dejanje v spustnem meniju, vendar to dejanje ne izbriše povezav v tej kategoriji. Namesto tega jih premakne v privzeto kategorijo povezav.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
sl_SI: Sliko lahko uredite brez da spremenite predogledno sličico. Na primer, mogoče želite kvadratno predogledno sličico katera prikazuje le del slike.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
sl_SI: Po potrebi lahko urejate tudi podatke v komentarju. Ta možnost je pogosto uporabna, kadar opazite, da je avtor komentarja naredil tipkarsko napako.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
sl_SI: Vključite lahko način pisanje brez motenj z uporabo gumba na desni. Ta možnost in na voljo na starejših brskalnikih ter na napravah z majhnimi zasloni ter zahteva da je v nastavitvah zaslona vklopljena polna velikost urejevalnika.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
sl_SI: Datoteko z vsebino spletišča lahko izvozite v obliki za uvoz v drugo namestitev WordPressa ali platforma. Izvožena datoteka bo v obliki XML, imenovanem WXR. Vključuje lahko prispevke, strani, komentarje, polja po meri, kategorije in oznake. V WXR datoteko lahko izvozite samo določene prispevke ali strani, tako da v spustnem meniju nastavite filtre, ki bodo omejili izvoz glede na kategorijo, avtorja, datumski obseg po mesecu ali status objave.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
sl_SI: Seznam prispevkov lahko filtrirate z uporabo povezav nad senamom. Povezave bodo vsebino omejile na izbrane statuse. Privzeto so prikazani vsi.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
sl_SI: Z uporabo besedilnih povezav zgoraj levo lahko filtrirate seznam uporabnikov po Vlogi uporabnika, pri čemer lahko izbirate med pokaži vse, skrbnika, urednika, avtorja, sodelavca ali naročnika. Privzeto so prikazani vsi uporabniki. Neuporabljene vloge uporabnikov niso prikazane.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
sl_SI: Več podrobnosti lahko najdete na zaslonu Vtičniki, tam pa lahko izvedete tudi spremembe.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
sl_SI: Več podrobnosti lahko najdete na zaslonu Teme, tam pa lahko izvedete tudi spremembe.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sl_SI: Lahko nam pomagate boriti neželene vsebine in nadgradite svoj ​račun tako da <a href="%s" target="_blank">prispevate simbolični znesk</a> .

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
sl_SI: S pomočjo zavihka Nastavitve pogleda lahko stolpce po potrebi skrijete/prikažete in se odločite, koliko prispevkov želite prikazati na posameznem zaslonu.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
sl_SI: V zavihku Nastavitve pogleda lahko po potrebi skrijete ali prikažete stolpce in določite, koliko uporabnikov naj bo navedenih na posameznem zaslonu.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
sl_SI: Medijske datoteke lahko vdelate s klikom na gumb nad urejevalnikom prispevkov in sledite navodilom. Sliko lahko poravnate ali uredite s pomočjo orodne vrstice, ki je na razpolago v grafičnem načinu.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
sl_SI: Iz ostalih lokacij, kot recimo vaš telefon ali iz javnega računalnika, se lahko odjavite z klikom na "Odjavi se iz ostalih lokacij".

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
sl_SI: Komentarje na svojem spletišču lahko upravljate podobno kot prispevke in ostalo vsebino. Ta zaslon lahko prilagodite po meri na isti način kot druge zaslone za upravljanje, komentarje pa lahko urejate z ukaznimi povezavami, ki se prikažejo ob lebdenju miškinega kazalca ali z Množičnimi dejanji.

en: You can manually run queued updates here.
sl_SI: Tukaj lahko ročno zaženete posodobitve v čakalni vrsti.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
sl_SI: Seznam lahko omejite s tipom in statusom datoteke ali z datumom tako, da uporabite spustni meni nad tabelo.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
sl_SI: Med uporabo Prilagojevalnika se lahko premikate po drugih straneh za pogled in urejanje prikazanih gradnikov na teh straneh.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
sl_SI: Zdaj lahko urejate in si ogledujete prilagojena ozadja v <a href="%s">Prilagojevalniku</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
sl_SI: Zdaj lahko urejate in si ogledujete prilagojene glave v <a href="%s">Prilagojevalniku</a> .

en: You can now manage the blogs you follow in the <a href="%s">WordPress.com Reader</a>.
sl_SI: Zdaj lahko upravljate dnevnike, ki jih spremljate v <a href="%s">WordPress.com Bralniku</a>.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sl_SI: Imate lahko le 1 %s v košarici.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
sl_SI: Sliko lahko proporcionalno skalirate. Za najboljše rezultate, je dobro da to opravite preden obrezujete ali sučete. Slike lahko le manjšate, ne večate.

en: You can publish posts using emails with the <a href="%1$s" target="_blank">Post by Email</a> feature. To enable this visit your <a href="%2$s">My Blogs</a> page and create a secret address.
sl_SI: Objave lahko objavite z  <a href="%1$s" target="_blank">Post by Email</a>. Če želite to omogočiti, obiščite <a href="%2$s">Moji blogi</a> in generirajte skrivni naslov.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
sl_SI: Seznam lahko natančneje določite tako, da prikazuje le prispevke v določeni kategoriji ali iz določenega meseca z uporabo spustnih menijev nad seznamom prispevkov. Ko izberete možnosti filtriranja, kliknite gumb Filtriraj. Filtrirate lahko tudi s klikom na avtorja prispevka, kategorijo ali oznako na seznamu prispevkov.

en: You can see all comments on this post here:
sl_SI: Tukaj so vsi komentarji tega prispevka:

en: You can see all pingbacks on this post here:
sl_SI: Tukaj so vsi pingbacki tega prispevka:

en: You can see all trackbacks on this post here:
sl_SI: Tukaj so vse povratne sledi tega prispevka:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
sl_SI: Sliko za prikaz na vrhu spletišča lahko izberete tako, da jo naložite iz računalnika ali jo izberete iz svoje predstavnostne knjižnice. Ko boste sliko izbrali, jo boste lahko obrezali.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
sl_SI: Izberete lahko jezik s katerim želite upravljati z zaledjem brez da se sprememba vidi v ospredju za ostale uporabnike.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
sl_SI: Za svoje spletišče lahko izberete slikovno glavo po meri. Sliko samo naložite, obrežite in vaša nova glava bo takoj prikazana na spletišču. Lahko pa tudi uporabite sliko, ki jo že imate v Predstavnostni knjižnici, tako da kliknete gumb &#8220;Izberi sliko&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
sl_SI: Nastavite lahko največjo velikost slik, ki so vstavljene v vašo pisno vsebino; lahko pa vstavite tudi sliko v polni velikosti.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
sl_SI: Spletišče lahko uporabljate, vendar je možno, da poddomene ne bodo dosegljive. Če ste prepričani, da je DNS pravilen, lahko to sporočilo prezrete.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
sl_SI: Vsebino lahko pošljete na več različnih načinov; na tem zaslonu so na voljo nastavitve za vse načine. V zgornjem delu zaslona so nastavitve za nadzor urejevalnika znotraj nadzorne plošče, ostale nastavitve pa nadzirajo načine zunanjega objavljanja. Za več informacij o katerem koli od naštetih načinov sledite povezavam do dokumentacije.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
sl_SI: Predstavnostne datoteke (slike, glasbo, dokumente itd.) lahko naložite in vstavite tako, da kliknete Dodaj predstavnostne datoteke. Izbirate lahko med slikami in datotekami, ki so že naložene v Predstavnostni knjižnici ali pa naložite nove predstavnostne datoteke, da jih dodate na stran ali v objavo. Če želite ustvariti galerijo slik, izberite slike, ki jih želite dodati, in pritisnite gumb &#8220;Ustvari novo galerijo&#8221;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
sl_SI: Tukaj lahko naložite predstavnostne datoteke, ne da bi vam bilo treba prej ustvariti prispevek. Ta funkcija vam omogoča nalaganje datotek, ki jih lahko pozneje uporabite v prispevkih in na straneh in/ali ustvarjanje spletnih povezav do določene datoteke, ki jo želite deliti z drugimi. Za nalaganje datotek imate na voljo tri možnosti:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
sl_SI: Kategorije lahko uporabite za opredelitev razdelkov svojega spletišča in v skupino povezanih prispevkov. Privzeta kategorija je &#8220;Nekategorizirano&#8221; dokler je ne spremenite v svojih <a href="%s">nastavitvah pisanja</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
sl_SI: Uporabite lahko eno od teh priljubljenih glav ali pa na vsaki strani prikažete naključno.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
sl_SI: Naslednje kontrolnike lahko uporabite za razporeditev zaslona nadzorne plošče po svojih željah. To velja tudi za večino drugih skrbniških zaslonov.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
sl_SI: Ogledate si lahko vse prispevke določenega uporabnika, tako da kliknete število pod stolpcem Prispevki.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
sl_SI: Prispevke lahko vidite z enostavim seznamom naslovov ali z izvlečkom z uporabo nastavitev pogleda.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
sl_SI: Medijske datoteke si lahko ogledate v enostavni mreži ali spisku s stolpci. Menjajte med obema pogledoma z izbiro ikon levo nad medijskimi datotekami.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sl_SI: &quot;%s&quot; ne morete dodati v košarico, ker ni na zalogi.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
sl_SI[0]: Načina plačila ni mogoče dodati tako hitro po dodajanju predhodnega. Počakajte %d sekundo.
sl_SI[1]: Načina plačila ni mogoče dodati tako hitro po dodajanju predhodnega. Počakajte %d sekundi.
sl_SI[2]: Načina plačila ni mogoče dodati tako hitro po dodajanju predhodnega. Počakajte %d sekunde.
sl_SI[3]: Načina plačila ni mogoče dodati tako hitro po dodajanju predhodnega. Počakajte %d sekund.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
sl_SI: "%s" ne morete dati ponovno v košarico.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sl_SI: Te količine &quot;%1$s&quot; ni mogoče dodati v košarico, ker ni na zalogi (%2$s še na zalogi).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
sl_SI: Te količine ni mogoče dodati v košarico &mdash; količina izdelkov na zalogi je %1$s, vi pa imate že %2$s v košarici.

en: You cannot add the same tax rate twice!
sl_SI: Ne morete dodati enake vrednosti davka dvakrat!

en: You cannot change this later.
sl_SI: Tega kasneje ni mogoče spremeniti.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
sl_SI: Vtičnika ni mogoče izbrisati, dokler je aktiven na glavnem spletišču.

en: You cannot delete the current user.
sl_SI: Trenutnega uporabnika ni mogoče izbrisati.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
sl_SI: Tega komentarja ni mogoče urediti, ker je povezan prispevek v smeteh. Najprej obnovite prispevek, nato poskusite znova.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
sl_SI: Tega ne morete urejati, ker je v smeteh. Obnovite ga in poskusite še enkrat.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
sl_SI: Tega elementa se ne da premakniti v smeti. Trenutno ga ureja uporabnik %s.

en: You cannot remove the current user.
sl_SI: Trenutnega uporabnika ne morete odstraniti.

en: You cannot remove users.
sl_SI: Uporabnikov ne morete odstraniti.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
sl_SI: Na komentarje osnutka ne morete odgovarjati.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
sl_SI: S tem e-poštnim naslovom se ni mogoče vpisati. Ta ponudnik blokira nekatero WordPressovo e-pošto. Uporabite drugega ponudnika elektronske pošte.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
sl_SI: S tem e-poštnim naslovom se ni mogoče prijaviti. Ta ponudnik blokira nekatero našo e-pošto. Uporabite drugega ponudnika elektronske pošte.

en: You created %s
sl_SI: Ustvarili ste %s

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
sl_SI: Deaktivirali ste vtičnik na %s, mogoče ta politika ni več potrebna.

en: You did not enter a category name.
sl_SI: Niste vnesli imena kategorije.

en: You do not have permission to access this page
sl_SI: Nimate dovoljenja za dostop do te strani

en: You do not have permission to access this page.
sl_SI: Nimate dovoljenja za dostop do te strani.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sl_SI: Nimate dovoljenj, da bi izbranemu uporabniku dodelili ključe API.

en: You do not have permission to create coupons
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje kuponov

en: You do not have permission to create order notes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje opomb naročila

en: You do not have permission to create order refunds
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje vračil

en: You do not have permission to create orders
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje naročil

en: You do not have permission to create product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje atributov izdelka

en: You do not have permission to create product categories
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje kategorij izdelka

en: You do not have permission to create product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje razredov dostave izdelka

en: You do not have permission to create product tags
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje oznak izdelka

en: You do not have permission to create products
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje izdelka

en: You do not have permission to create tax classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje davčnih razredov

en: You do not have permission to create tax rates
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje davčnih stopenj

en: You do not have permission to create this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje nove stranke

en: You do not have permission to create webhooks.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje webhook-ov.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris izrazov atributa izdelka

en: You do not have permission to delete product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris atributov izdelka

en: You do not have permission to delete product category
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris kategorij izdelka

en: You do not have permission to delete product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris razredov dostave izdelka

en: You do not have permission to delete product tag
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris oznake izdelka

en: You do not have permission to delete tax classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje davčnih razredov

en: You do not have permission to delete tax rates
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje davčnih stopenj

en: You do not have permission to delete this %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris %s

en: You do not have permission to delete this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris te stranke

en: You do not have permission to edit API Keys
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje API ključev

en: You do not have permission to edit Webhooks
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje Webhookov

en: You do not have permission to edit product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje atributov izdelka

en: You do not have permission to edit product categories
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje kategorij izdelka

en: You do not have permission to edit product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje razredov dostave izdelka

en: You do not have permission to edit product tags
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje oznak izdelka

en: You do not have permission to edit tax rates
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje davčnih stopenj

en: You do not have permission to edit this %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje %s

en: You do not have permission to edit this API Key
sl_SI: Nimate dovoljenj za urejanje tega ključa API

en: You do not have permission to edit this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje te stranke

en: You do not have permission to edit this order
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje tega naročila

en: You do not have permission to edit this user.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje tega uporabnika.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
sl_SI: Nimate dovoljenja za spreminjanje seznama dovoljenih map za prenos izdelkov.

en: You do not have permission to read product attribute terms
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled izrazov atributa izdelka

en: You do not have permission to read product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled atributov izdelka

en: You do not have permission to read product categories
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled kategorij izdelka

en: You do not have permission to read product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled dostavnih razredov izdelka

en: You do not have permission to read product tags
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled oznak izdelka

en: You do not have permission to read tax classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled davčnih razredov

en: You do not have permission to read tax rate
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled davčne stopnje

en: You do not have permission to read the coupons count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila kupona

en: You do not have permission to read the customers count
sl_SI: Nimate dovoljenja za pogled števila strank

en: You do not have permission to read the orders count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled količine naročil

en: You do not have permission to read the products count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled količine izdelkov

en: You do not have permission to read the tax classes count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila davčnih razredov

en: You do not have permission to read the taxes count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila davkov

en: You do not have permission to read the webhooks count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila webhookov

en: You do not have permission to read this %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled %s

en: You do not have permission to read this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled podatkov o stranki

en: You do not have permission to read this report
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled tega poročila

en: You do not have permission to revoke API Keys
sl_SI: Nimate dovoljenj za preklic ključev API

en: You do not have permission to revoke this API Key
sl_SI: Nimate dovoljenj za preklic tega ključa API

en: You do not have permission to update Webhooks
sl_SI: Nimate dovoljenja za posodabljanje Webhookov

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sl_SI: Nimate primernih dovoljenj za dostop do te strani.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za aktiviranje vtičnikov na tem spletišču.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
sl_SI: Nimate dovoljenja za deaktiviranje vtičnikov na tem spletišču.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
sl_SI: Nimate dovoljenja za to dejanje.

en: You don't have any drafts.
sl_SI: Nimate osnutkov

en: You don't have any pages in your trash folder.
sl_SI: Nimate nobene strani v košu za smeti.

en: You don't have permission to create a new order
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje novega naročila

en: You have %1$s and %2$s.
sl_SI: Trenutno imate %1$s in %2$s.

en: You have WooCommerce Blocks installed, but the WooCommerce bundled version is running because it is more up-to-date. This may cause unexpected compatibility issues. Please update the WooCommerce Blocks plugin.
sl_SI: Imate nameščene WooCommerce Blocks, vendar se izvaja različica vključena v WooCommerce, ker je novejša. To lahko povzroči nepričakovane težave z združljivostjo. Posodobite vtičnik WooCommerce Blocks.

en: You have attempted to queue too many files.
sl_SI: V čakalno vrsto ste postavili preveč datotek.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
sl_SI: Z obrazcem WooCommerce ste poskušali registrirati dvojnik obrazca %1$s: %2$s

en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
sl_SI: V navigaciji WooCommerca ste poskušali registrirati podvojen predmet: %1$s

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
sl_SI: Dodani ste bili na to spletišče. Obiščite <a href="%1$s">domačo stran</a> ali <a href="%2$s">se prijavite</a> s svojim uporabniškim imenom in geslom.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
sl_SI: Izbrali ste izbris uporabnikov iz vseh omrežij in spletišč.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
sl_SI: Izbrali ste izbris uporabnika iz vseh omrežij in spletišč.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code> to build and minify assets.
sl_SI: Namestili ste razvojno različico WooCommerca, ki zahteva izgradnjo in zmanjšanje datotek. Iz mape vtičnikov zaženite <code>pnpm install</code> in nato <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code>, da zgradite in zmanjšate sredstva.

en: You have logged in successfully.
sl_SI: Prijava je bila uspešna.

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
sl_SI: V tvojem profilu povezav nimaš spletišč. Lahko jih dodaš, če želiš.

en: You have not sent out any invitations for this blog yet.
sl_SI: Niste poslali še nobenega vabila za ta blog.

en: You have not set up this type of address yet.
sl_SI: Te vrste naslova še niste nastavili.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
sl_SI: Omogočili ste prevajalnik. Z desnim klikom kliknite na besedilo, ki ga želite prevesti.

en: You have plugins waiting to be updated
sl_SI: Imate vtičnike, ki čakajo na posodobitev

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
sl_SI[0]: Prejeli ste sledeče dnevniško sporočilo WooCommerce:
sl_SI[1]: Prejeli ste sledeči dnevniški sporočili WooCommerce:
sl_SI[2]: Prejeli ste sledeča dnevniška sporočila WooCommerce:
sl_SI[3]: Prejeli ste sledeča dnevniška sporočila WooCommerce:

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
sl_SI: Iskali ste <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> v blog arhivu  %1$s. Če med rezultati ne najdete iskanega, lahko poskusite z eno izmed teh povezav.

en: You have specified these users for deletion:
sl_SI: Naslednji uporabniki so označeni za izbris:

en: You have specified these users for removal:
sl_SI: Ti uporabniki so označeni za odstranitev:

en: You have specified this user for deletion:
sl_SI: Izbrisati želite naslednjega uporabnika:

en: You have specified this user for removal:
sl_SI: Tega uporabnika želite izbrisati:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
sl_SI: Uspešno ste povezali vašo trgovino z WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
sl_SI: Uspešno ste prekinili povezavo vaše trgovine z WooCommerce.com

en: You have themes waiting to be updated
sl_SI: Imate teme, ki čakajo na posodobitev

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sl_SI: Kupon %s ste že uporabili v drugi transakciji tega zaključka nakupa, dosežena pa je bila tudi omejitev uporabe kupona. Odstranite kupon in poskusite znova.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
sl_SI: Porabili ste ves prostor, ki je na voljo. Pred nalaganjem izbrišite nekaj datotek.

en: You may also like&hellip;
sl_SI: Morda vam bo prav tako všeč&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sl_SI: Morda vas zanima&hellip;

en: You may be interested in…
sl_SI: Mogoče bi vas zanimalo ...

en: You may need to manually restore the item's stock.
sl_SI: Zalogo izdelka boste morda morali ročno obnoviti.

en: You may only upload 1 file.
sl_SI: Naložite lahko samo eno datoteko.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sl_SI: Za oddajo mnenja se morate %1$sprijaviti%2$s.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
sl_SI: Za objavo komentarja se morate <a href="%s">prijaviti</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
sl_SI: Da lahko uporabljate to stran, morate biti včlanjeni v najmanj eno spletišče.

en: You must be logged in to checkout.
sl_SI: Za zaključek nakupa se morate prijaviti.

en: You must be logged in to download files.
sl_SI: Za prenos datotek morate biti prijavljeni.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
sl_SI: Če želite, da se nove nastavitve uveljavijo, morate klikniti gumb Shrani spremembe na dnu zaslona.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
sl_SI: Če želite uporabljati geolokacijsko storitev, morate na <a href="%1$s">strani z nastavitvami integracije MaxMind</a> vnesti veljaven licenčni ključ. Če ne potrebujete geolokacije za dostavo ali davke, morate spremeniti privzeto lokacijo stranke na <a href="%2$s">strani s splošnimi nastavitvami</a>.

en: You must provide a domain name.
sl_SI: Vnesite ime domene.

en: You must provide a name for your network of sites.
sl_SI: Vnesite ime za svoje omrežje spletišč.

en: You must provide a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljavni e-naslov.

en: You must supply a future date to schedule.
sl_SI: Za načrtovanje je potrebno določiti datum v prihodnosti.

en: You must supply an array of options and values.
sl_SI: Podati morate polje možnosti z vrednostmi.

en: You must supply an array of options.
sl_SI: Podati morate polje možnosti.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
sl_SI: Za izbiro dela slike potrebujete vklopljen JavaScript.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
sl_SI: Za zagon tega orodja potrebujete WooCommerce 4.2 ali novejšega.

en: You need a higher level of permission.
sl_SI: Potrebujete višji nivo dostopa.

en: You need to define a search term to order by relevance.
sl_SI: Opredeliti morate iskalni izraz za razvrstitev po ustreznosti.

en: You need to define an include parameter to order by include.
sl_SI:  Za razvrstitev po include morate določiti parameter include.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sl_SI: Morate vnesti ključ API, da aktivirate storitev Akismet na vaši strani.

en: You need to pass an array of post formats.
sl_SI: Potrebno je posredovati polje oblik prispevkov.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
sl_SI: Pred povezavo morate registrirati vaš Jetpack.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
sl_SI: Trenutno je nameščena samo ena tema. Popestrite si življenje! V imeniku tem na WordPress.org lahko kadar koli izbirate med več 1,000 brezplačnimi temami: samo kliknite zgornji zavihek <a href="%s">Namesti teme</a>.

en: You personalized your store
sl_SI: Prilagodili ste vašo trgovino

en: You set up payments
sl_SI: Nastavili ste plačila

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
sl_SI: Vaši obstoječi datoteki %1$s in %2$s bi morali varnostno kopirati.

en: You should back up your existing %s file.
sl_SI: Vašo obstoječo datoteko %s bi morali varnostno kopirati.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
sl_SI: Priporočamo, da spremenite domeno vašega spletišča v %1$s preden omogočite zmožnost omrežja. Še naprej bo vaše spletišče mogoče obiskati z uporabo predpone %3$s skupaj z naslovom kot je %2$s, vendar nobena povezava ne bo imela predpone %3$s.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
sl_SI: Razmisliti bi morali o odstranitvi neuporabljenih tem, kar bi izboljšalo varnost vašega spletišča.

en: You should remove inactive plugins
sl_SI: Nedejavne vtičnike bi morali odstraniti

en: You should remove inactive themes
sl_SI: Nedejavne teme bi morali odstraniti

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
sl_SI: Želite, da so vaš katalog izdelkov in slike videti odlično in usklajeni z vašo blagovno znamko. Ta vodnik vam bo dal vse nasvete, ki jih potrebujete, da bodo vaši izdelki v vaši trgovini videti odlično.

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
sl_SI: Dobili boste geslo, ki ga boste ročno vnesli v aplikacijo.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
sl_SI: Vrnjeni boste v nadzorno ploščo WordPressa brez izvedenih sprememb.

en: You will be sent to %s
sl_SI: Poslani boste na %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
sl_SI: Ob uporabi tega, boste morali ročno povrniti denar preko vašega plačilnega sistema.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
sl_SI: Od tu ne bo šlo namestiti novig tem, ker vam manjkajo poverilnice za SFTP. Za zdaj lahko uporabite <a href="%s">dodajanje tem v administraciji</a>.

en: You would have received an email because of this.
sl_SI: Zaradi tega bi morali dobiti e-pošto.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
sl_SI: Naredili boste meni in mu dodelili pozicijo ter dodali elemente menija kot povezave, strani in kategorije. Če ima vaša tema več lokacij za meni, boste mogče primorani izdelati več menijev.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
sl_SI: Skoraj ste že končali! Ko zaključite nastavitev trgovine, lahko začnete prejemati naročila.

en: You're invited to share your experience
sl_SI: Vabljeni ste, da delite vašo izkušnjo

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
sl_SI: Samo še korak vas loči od plačila. Preverite podatke o vašem podjetju, da začnete upravljati transakcije z WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
sl_SI: Pripravljeni ste za dodajanje izdlekov v vašo trgovino.

en: You're ready to start selling!
sl_SI: Pripravljeni ste, da začnete s prodajo!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
sl_SI: Dosegli ste mejnik 10 naročil! Odlično vam gre. Za navdih lahko prebrskate nekaj zgodb o uspehu z WooCommerce.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
sl_SI: Vaša datoteka %1$s uporablja dinamično vrednost (%2$s) za pot v %3$s. Vrednost v %3$s pa je tudi dinamična vrednost (kaže na %4$s) kar ni podprto. Posodobite %3$s, da kaže neposredno na %4$s.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
sl_SI: Vaša datoteka %s vsebuje samo jedrne zmožnosti WordPressa.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
sl_SI: Vaša <a href="%1$s">naslov WordPressa</a> in <a href="%2$s">naslov spletišča</a> nista nastavljena za uporabo HTTPS-a.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
sl_SI: Vaš <a href="%s">naslov spletišča</a> ni nastavljen za uporabo HTTPS-a.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
sl_SI: Vaša datoteka CSV mora vsebovati določen vrstni red stolpcev. %1$sKliknite tukaj za prenos vzorca%2$s.

en: Your Custom Content Types
sl_SI: Vaši tipi vsebin po meri

en: Your Email
sl_SI: Vaš e-naslov

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
sl_SI: Vaše nastavitve Jetpack-a zgledajo v redu!

en: Your Recent Drafts
sl_SI: Zadnji osnutki

en: Your Report Download
sl_SI: Prenos vašega poročila

en: Your Sites
sl_SI: Vaša spletišča

en: Your Stuff
sl_SI: Vaše stvari

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
sl_SI: Vaša različica WordPressa je %1$s, nova različica vtičnika pa zahteva %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sl_SI: Vaša različica WordPressa je %1$s, naložen vtičnik pa zahteva %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sl_SI: Vaša različica WordPressa je %1$s, naložena tema pa zahteva %2$s.

en: Your WordPress.com username is "%1$s" and your API key is "%2$s".
sl_SI: Vaše WordPress.com uporabniško ime je "%1$s", vaš API ključ je"%2$s".

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
sl_SI: Vaš račun je bil uspešno ustvarjen. Na vaš e-poštni naslov je bilo poslano geslo.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
sl_SI: Vaš račun je bil uspešno ustvarjen. Na vaš e-poštni naslov boste prejeli podrobnosti za prijavo.

en: Your blogroll
sl_SI: Vaš seznam povezav do priljubljenih blogov

en: Your browser cannot upload files
sl_SI: Vaš brskalnik ne more nalagati datotek

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
sl_SI: Vaš brskalnik ne omogoča neposrednega dostopa do odložišča. Prosimo uporabite bližnjice na tipkovnici ali meni za urejanje v vašem brskalniku.

en: Your browser is out of date!
sl_SI: Vaš brskalnik je zastarel!

en: Your cart is currently empty!
sl_SI: Vaša košarica je trenutno prazna!

en: Your cart is currently empty.
sl_SI: Vaša košarica je trenutno prazna.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
sl_SI: Spremembe vaših podatkov bodo izgubljene, če jih pred odhodom ne boste shranili.

en: Your changes have been saved.
sl_SI: Vaše spremembe so bile shranjene.

en: Your changes were not saved. Please retry.
sl_SI: Vaše spremembe niso bile shranjene. Poskusite ponovno.

en: Your chosen password.
sl_SI: Izbrano geslo.

en: Your comment is awaiting moderation.
sl_SI: Vaš komentar čaka na potrditev

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
sl_SI: Vaš komentar čaka na moderacijo. To je predogled. Komentar bo viden po potrditvi.

en: Your comment is in moderation.
sl_SI: Vaš komentar je v preverjanju.

en: Your comment was approved.
sl_SI: Vaš komentar je bil odobren.

en: Your current password is incorrect.
sl_SI: Vaše trenutno geslo je napačno.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
sl_SI: Vaš e-naslov še ni bil posodobljen. Preverite v svojem nabiralniku pri %s, ali ste prejeli potrditveno e-sporočilo.

en: Your email address will not be published.
sl_SI: Vaš e-naslov ne bo objavljen.

en: Your email address.
sl_SI: Vaš e-poštni naslov

en: Your homepage displays
sl_SI: Prikazi domače strani

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
sl_SI: Vaša namestitev WooCommerca je nepopolna. Če ste WooCommerce namestili iz GitHuba, %1$ssi oglejte ta dokument%2$s, da nastavite vaše razvojno okolje.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
sl_SI: Vaša namestitev WooCommerce je nepopolna. Če ste WooCommerce namestili iz GitHuba, si oglejte ta dokument, da nastavite vaše razvojno okolje: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
sl_SI: Vaša namestitev WordPressa ne zahteva poveril FTP za izvedbo posodobitev.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
sl_SI: Vaša namestitev WordPressa sprašuje za poverila FTP za izvedbo posodobitev.

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
sl_SI: Vaša namestitev vtičnika WooCommerce Blocks je nepopolna. Zaženite %1$s v mapi %2$s.

en: Your invoice for order #{order_number}
sl_SI: Račun za naročilo #{order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
sl_SI: Vaše zadnje spremembe so bile shranjene kot različica.

en: Your latest posts
sl_SI: Tvoji zadnji prispevki

en: Your latest {site_title} invoice
sl_SI: Vaš nedavni račun {site_title}

en: Your new password for %s is:
sl_SI: Vaše novo geslo za %s je:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
sl_SI: Vaša izvedba predpomnilnika predmetov ne podpira čiščenja posameznih skupin.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
sl_SI: Vaša izvedba predpomnilnika predmetov ne podpira čiščenja delovnega pomnilniškega predpomnilnika.

en: Your order
sl_SI: Vaše naročilo

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Naročila ni več mogoče preklicati. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
sl_SI: Vaše naročilo za %s je bilo delno povrnjeno. Za vašo referenco imate spodaj več podrobnosti:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
sl_SI: Vaše naročilo na %s je bilo povrnjeno. Spodaj lahko najdete več podrobnosti:

en: Your order was cancelled.
sl_SI: Vaše naročilo je bilo preklicano.

en: Your password can be saved.
sl_SI: Vaše geslo se lahko shrani

en: Your password has been reset successfully.
sl_SI: Vaše geslo je bilo ponastavljeno.

en: Your password has been reset.
sl_SI: Vaše geslo je bilo ponastavljeno.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
sl_SI: Vaše geslo je prekratko. Prosimo, da izberete geslo, ki ima vsaj 6 znakov.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
sl_SI: Vaše osebne podatke bomo uporabili za obdelavo oddanih naročil, za podporo pri uporabi spletne strani in druge namene, opisane v %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
sl_SI: Vaši osebni podatki bodo služili za izboljšavo vaše uporabniške izkušnje na naši spletni strani, za upravljanje dostopa do vašega računa in druge namene, opisane v %s.

en: Your photo is managed using the Gravatar service.
sl_SI: Vaša fotografija se upravlja z uporabo Gravatar storitev.

en: Your plugins are all up to date
sl_SI: Vaši vtičniki so posodobljeni

en: Your primary email address is {{email/}}
sl_SI: Vaš primaren e-naslov je {{email/}}

en: Your products are now being imported...
sl_SI: Vaši izdelki se trenutno uvažajo...

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
sl_SI: Vaš profil vsebuje vaše podatke (vaš &#8220;račun&#8221;) in nekaj osebnih izbir, ki se nanašajo na uporabo WordPressa.

en: Your profile photo is public.
sl_SI: Vaša profilna slika je javna.

en: Your rating
sl_SI: Vaša ocena

en: Your recovery SMS number has been validated successfully.
sl_SI: Vaša obnovitvena SMS številka je potrjena.

en: Your report file is being generated.
sl_SI: Vaša datoteka poročila se ustvarja.

en: Your review
sl_SI: Vaše mnenje

en: Your review is awaiting approval
sl_SI: Vaše mnenje čaka na odobritev

en: Your scheduled changes just published
sl_SI: Pravkar objavljene napovedane spremembe

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
sl_SI: Vaše iskanje ni bilo uspešno.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega fsockopen ali cURL - PayPal IPN in ostale skripte, ki komunicirajo s strežniki ne bodo delovale. Kontaktirajte podjetje, kjer gostujete svoje spletno mesto.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega razreda %s - HTML/Sestavljena e-pošta in nekatere razširitve ne bodo delovale brez DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega razreda %s - nekateri vtičniki s plačilnimi sistemi, ki uporabljajo SOAP, morda ne bodo delovali pravilno.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
sl_SI: Vaš strežnik ne podpira funkcije %s - to je potrebno za uporabo GeoIP podatkovne zbirke MaxMind-a.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
sl_SI: Vaš strežnik ne podpira funkcije %s - to je potrebno za boljše šifriranje znakov. Nepodprti znaki bodo prikazani z nadomestnimi zanki.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
sl_SI: Vaša seja je potekla. Prosimo, prijavite se za nadaljevanje od prekinitve.

en: Your settings have been saved.
sl_SI: Vaše nastavitve so bile shranjene.

en: Your site can communicate securely with other services
sl_SI: Vaše spletišče lahko varno komunicira z drugimi storitvami

en: Your site can perform loopback requests
sl_SI: Vaše spletišče lahko izvede zaprtozančne zahteve

en: Your site could not complete a loopback request
sl_SI: Vaše spletišče ni moglo zaključiti zaprtozančne zahteve

en: Your site does not have any active plugins.
sl_SI: Vaše spletišče nima dejavnih vtičnikov.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
sl_SI: Vaše spletišče nima privzete teme. Privzete teme se v WordPressu samodejno uporabijo, če je kaj narobe z vašo izbrano temo.

en: Your site does not have any installed themes.
sl_SI: Vaše spletišče nima nameščenih tem.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima poleg privzete teme za WordPress (%2$s) in vaše dejavne teme (%3$s) še %1$d nedejavno temo.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima poleg privzete teme za WordPress (%2$s) in vaše dejavne teme (%3$s) še %1$d nedejavni temi.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima poleg privzete teme za WordPress (%2$s) in vaše dejavne teme (%3$s) še %1$d nedejavne teme.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima poleg privzete teme za WordPress (%2$s) in vaše dejavne teme (%3$s) še %1$d nedejavnih tem.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima poleg vaše dejavne teme (%2$s) še %1$d nedejavno temo.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima poleg vaše dejavne teme (%2$s) še %1$d nedejavni temi.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima poleg vaše dejavne teme (%2$s) še %1$d nedejavne teme.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima poleg vaše dejavne teme (%2$s) še %1$d nedejavnih tem.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima %d omogočen vtičnik, ta pa je posodobljen.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima %d omogočena vtičnika, ta pa sta posodobljena.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima %d omogočene vtičnike, ti pa so posodobljeni.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima %d omogočenih vtičnikov, ti pa so posodobljeni.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima %d nedejaven vtičnik.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima %d nedejavna vtičnika.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima %d nedejavne vtičnike.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima %d nedejavnih vtičnikov.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima %d nedejavno temo.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima %d nedejavni temi.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima %d nedejavne teme.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima %d nedejavnih tem.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima %d nameščeno temo, ta pa je posodobljena.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima %d nameščeni temi, ti pa sta posodobljeni.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima %d nameščene teme, te pa so posodobljene.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima %d nameščenih tem, te pa so posodobljene.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima %d vtičnik, ki čaka na posodobitev.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima %d vtičnika, ki čakata na posodobitev.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima %d vtičnike, ki čakajo na posodobitev.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima %d vtičnikov, ki čakajo na posodobitev.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
sl_SI[0]: Vaše spletišče ima %d temo, ki čaka na posodobitev.
sl_SI[1]: Vaše spletišče ima %d temi, ki čakata na posodobitev.
sl_SI[2]: Vaše spletišče ima %d teme, ki čakajo na posodobitev.
sl_SI[3]: Vaše spletišče ima %d tem, ki čakajo na posodobitev.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
sl_SI: Vaše spletišče ima 1 nameščen vtičnik, ta pa je posodobljen.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
sl_SI: Vaše spletišče ima 1 nameščeno temo, ta pa je posodobljena.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sl_SI: Vaše spletišče ima kritično težavo, ki bi jo morali čimprej obravnavati, da izboljšate njegovo zmogljivost in varnost.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sl_SI: Vaše spletišče ima kritične težave, ki bi jih morali čimprej obravnavati, da izboljšate njegovo zmogljivost in varnost.

en: Your site is not set to output debug information
sl_SI: Vaše spletišče ni nastavljeno za izpisovanje razhroščevalnih podatkov

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
sl_SI: Vaše spletišče teče na stari različici PHP-ja (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
sl_SI: Vaše spletišče teče na stari različici PHP-ja (%s), ki bi morala biti posodobljena

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
sl_SI: Vaše spletišče teče na zastareli različici PHP-ja (%s), ki ne prejema varnostnih posodobitev in je WordPress kmalu ne bo več podpiral.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
sl_SI: Vaše spletišče teče na zastareli različici PHP-ja (%s), ki ne prejema varnostnih posodobitev. Treba jo je posodobiti.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
sl_SI: Vaše spletišče teče na zastareli različici PHP-ja (%s), ki bi morala biti posodobljena.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
sl_SI: Vaše spletišče teče na zastareli različici PHP-ja (%s), ki je WordPress kmalu ne bo več podpiral.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
sl_SI: Vaše spletišče teče na trenutni različici PHP-ja (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
sl_SI: Vaše spletišče je nastavljeno, da prikazuje napake obiskovalcem strani

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
sl_SI: Vaše spletišče je nastavljeno, da beleži napake v potencialno javno datoteko

en: Your site is set up and ready!
sl_SI: Vaša stran je pripravljena!

en: Your site is unable to communicate securely with other services
sl_SI: Vaše spletišče ne more varno komunicirati z drugimi storitvami

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
sl_SI: Vaše spletišče ne more doseči WordPress.org na %1$s in je vrnilo napako: %2$s

en: Your site is visible only to registered members
sl_SI: Vaša spletna stran je vidna samo registriranim članom

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
sl_SI: Vaše spletišče ima lahko težave s samodejnim posodabljanjem vtičnikov in tem

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
sl_SI: Vaše spletišče je morda v zasebnem omrežju. Jetpack se lahko poveže samo z javnimi spletišči. Prepričajte se, da je vaše spletišče vidno na internetu, nato pa poskusite znova vzpostaviti povezavo 🙏.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
sl_SI: Vaše zdravje spletišča izgleda dobro, vseeno pa lahko naredite še nekaj za izboljšanje njegove zmogljivosti in varnosti.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
sl_SI: Vaše zdravje spletišča izgleda dobro, vseeno pa lahko naredite še nekaj za izboljšanje njegove zmogljivosti in varnosti.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sl_SI: Najnovejši prispevki na vašem spletišču.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sl_SI: Najnovejši komentarji na vaši spletni strani.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
sl_SI: Naslov vaše trgovine je zahtevan za nastavitev države izvora za dostavo, valute in možnosti plačila.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
sl_SI: Kot kaže, vaša trgovina ne uporablja varne povezave. Močno priporočamo uporabo HTTPS povezave na celotnem spletišču, za omogočite večjo varnost podatkov vašim strankam. <a href="%s">Več o tem</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
sl_SI: Vaša trgovina je skoraj nared! Za aktiviranje storitev, kot so %s, samo povežite z JetPack-om.

en: Your store is already connected.
sl_SI: Vaša trgovina je že povezana.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
sl_SI: Vaša trgovina je nastavljena tako, da ponuja digitalne izdelke z načinom »Samo preusmeritev«. Ta način je zastarel, <a href="%s">zato preklopite na drugega.</a><br><em>Če uporabljate oddaljeni strežnik za prenosljive datoteke (kot Google Drive, Dropbox, Amazon S3), boste morda želeli omogočiti uporabo preusmeritev v skrajnem primeru. Če to omogočite in/ali izberete katerokoli drugo možnost, bo to obvestilo izginilo.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
sl_SI: Vaša trgovina ni povezana z WooCommerce.com. Zaženite ukaz `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
sl_SI: Vaša trgovina ne uporablja HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Več o HTTPS in SSL certifikati</a>.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
sl_SI: Po vaši mapi z nalaganji <a href="%1$s">se lahko brska neposredno s spleta</a>. Močno priporočamo, da <a href="%2$s">vaš spletni strežnik nastavite tako, da preprečuje prikaz kazala map</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
sl_SI: Vaša naročnina je potekla %s. Za pridobivanje posodobitev in dostop do podpore morate pridobiti novo.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
sl_SI: Vaša naročnina poteče čez %d dni. Omogočite samodejno obnovitev, da preprečite prekinitev posodobitev in dostopa do podpore.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
sl_SI[0]: Vaša tema lahko prikazuje menije na %s mestu.
sl_SI[1]: Vaša tema lahko prikazuje menije na %s mestih.
sl_SI[2]: Vaša tema lahko prikazuje menije na %s mestih.
sl_SI[3]: Vaša tema lahko prikazuje menije na %s mestih.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
sl_SI[0]: Vaša tema vsebuje %s lokacijo za menije. Izberite kateri meni bi radi uporabili.
sl_SI[1]: Vaša tema vsebuje %s lokaciji za menije. Izberite kateri meni bi radi uporabili.
sl_SI[2]: Vaša tema vsebuje %s lokacije za menije. Izberite kateri meni bi radi uporabili.
sl_SI[3]: Vaša tema vsebuje %s lokacij za menije. Izberite kateri meni bi radi uporabili.

en: Your theme can display menus in one location.
sl_SI: Vaša tema lahko prikazuje menije na enem mestu.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
sl_SI: Vaša tema lahko prikazuje meni v eni lokaciji. Izberite kateri meni bi radi uporabili.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sl_SI: Vaša tema določa, kako je vsebina prikazana v brskalnikih. <a href="%s">Naučite se več o virih</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
sl_SI: Vaša tema izvorno ne podpira menijev, lahko pa jih uporabite v stranskih vrsticah, tako da dodate gradnik &#8220;Navigacijski meni#8221; na zaslonu <a href="%s">Gradniki</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
sl_SI: Tema ne podpira navigacijskih menijev ali gradnikov.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
sl_SI[0]: Vaša tema ima %s ostalo polje gradnikov, vendar ga ta določena stran ne prikazuje.
sl_SI[1]: Vaša tema ima %s ostali polji gradnikov, vendar ju ta določena stran ne prikazuje.
sl_SI[2]: Vaša tema ima %s ostalia polj gradnikov, vendar jih ta določena stran ne prikazuje.
sl_SI[3]: Vaša tema ima %s ostalih polje gradnikov, vendar jih ta določena stran ne prikazuje.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
sl_SI[0]: Vaša tema ima %s polje gradnikov, vendar ga ta določena stran ne prikazuje.
sl_SI[1]: Vaša tema ima %s polji gradnikov, vendar ju ta določena stran ne prikazuje.
sl_SI[2]: Vaša tema ima %s polja gradnikov, vendar jih ta določena stran ne prikazuje.
sl_SI[3]: Vaša tema ima %s polj gradnikov, vendar jih ta določena stran ne prikazuje.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
sl_SI: Vaša tema ima 1 ostalo polje gradnikov, vendar ga ta določena stran ne prikazuje.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
sl_SI: Vaša tema ima 1 polje gradnikov, vendar ga ta določena stran ne prikazuje.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
sl_SI: Vaša tema vsebuje datoteko woocommerce.php. Glede na to, da ima woocommerce.php prednost nad archive-product.php, slednje ne boste mogli prepisati preko woocommerce/archive-product.php. To služi preprečitvi težav s prikazom.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
sl_SI[0]: Vaša tema podpira %s meni. Izberite meni na vsaki lokaciji.
sl_SI[1]: Vaša tema podpira %s menija. Izberite meni na vsaki lokaciji.
sl_SI[2]: Vaša tema podpira %s menije. Izberite meni na vsaki lokaciji.
sl_SI[3]: Vaša tema podpira %s menijev. Izberite meni na vsaki lokaciji.

en: Your theme supports Testimonials
sl_SI: Vaša tema podpira Izjave

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
sl_SI: Tema podpira en meni. Izberite, kateri meni boste uporabili.

en: Your themes are all up to date
sl_SI: Vaše teme so posodobljene

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
sl_SI: Vaš časovni pas je nastavljen na %1$s  (%2$s), trenutno %3$s (Univerzalni koordinirani čas %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
sl_SI: Vaš časovni pas je nastavljen na %1$s (Univerzalni koordinirani čas %2$s).

en: Your translations are all up to date.
sl_SI: Vsi vaši prevodi so posodobljeni.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
sl_SI: Uporabniškega imena ne morete spreminjati, lahko pa uporabite druga polja za vnos svojega pravega imena ali vzdevka in za spremembo prikazanega imena.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
sl_SI: Vaša različica WordPressa (%s) je posodobljena

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
sl_SI: Zdi se, da vaše spletišče uporablja osnovno overitev, ki trenutno ni združljiva z gesli aplikacij.

en: Your website does not use HTTPS
sl_SI: Vaše spletišče ne uporablja HTTPS-ja

en: Your website is using an active HTTPS connection
sl_SI: Vaše spletišče uporablja dejavno povezavo HTTPS

en: Your {site_title} account has been created!
sl_SI: Vaš {site_title} up. račun je bil ustvarjen!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
sl_SI: Vaše naročilo #{order_number} na {site_title} je delno povrnjeno

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
sl_SI: Vaše naročilo #{order_number} na {site_title} je povrnjeno

en: Your {site_title} order has been received!
sl_SI: Vaše {site_title} naročilo je bilo sprejeto!

en: Your {site_title} order is now complete
sl_SI: Vaše {order_number} naročilo je zaključeno

en: You’ve received the following order from %s:
sl_SI: Prejeli ste naslednje naročilo od %s:

en: Yukon Territory
sl_SI: Jukon

en: Yunnan / 云南
sl_SI: Junnan / 云南

en: ZIP
sl_SI: Poštna št.

en: ZIP Code
sl_SI: Koda ZIP

en: Zakarpattia
sl_SI: Zakarpatska oblast

en: Zakarpattia Oblast
sl_SI: Zakarpatska oblast

en: Zambia
sl_SI: Zambija

en: Zambian kwacha
sl_SI: Zimbabvejski dolar

en: Zanjan (زنجان)
sl_SI: Zandžan (زنجان)

en: Zanzibar North
sl_SI: Zanzibar Sever

en: Zanzibar South
sl_SI: Zanzibar Jug

en: Zanzibar West
sl_SI: Zanzibar Zahod

en: Zaporizhzhia Oblast
sl_SI: Zaporoška oblast

en: Zaporizhzhya
sl_SI: Zaporoška oblast

en: Zaporozhye
sl_SI: Zaporožje

en: Zero rate
sl_SI: Stopnja nič

en: Zhejiang / 浙江
sl_SI: Žejiang / 浙江

en: Zhytomyr Oblast
sl_SI: Žitomirska oblast

en: Zhytomyrshchyna
sl_SI: Žitomirska oblast

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
sl_SI: Zip Co – Kupite zdaj, plačajte pozneje

en: Zip Export not supported.
sl_SI: Izvoz zip ni podprt.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
sl_SI: Poštna številka naslova, na katerega se dostavlja.

en: Zone
sl_SI: Območje

en: Zone ID.
sl_SI: ID območja.

en: Zone does not exist!
sl_SI: Območje ne obstaja!

en: Zone name
sl_SI: Naziv območja

en: Zone regions
sl_SI: Območja regij

en: Zoom in/out
sl_SI: Približaj/oddalji

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
sl_SI[0]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniško sporočilo WooCommerce
sl_SI[1]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniški sporočili WooCommerce
sl_SI[2]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniška sporočila WooCommerce
sl_SI[3]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniških sporočil WooCommerce

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
sl_SI: [%1$s] Dejanje potrjeno: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
sl_SI: [%1$s] Komentar: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
sl_SI: [%1$s] Potrdite ukaz: %2$s

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
sl_SI: [%1$s] Moderirajte: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
sl_SI: [%1$s] Povratna sled: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
sl_SI: [%s] Sprememba e-poštnega naslova skrbnika

en: [%s] Background Update Failed
sl_SI: [%s] Posodobitev v ozadju ni uspela

en: [%s] Background Update Finished
sl_SI: [%s] Posodobitev v ozadju zaključena

en: [%s] Delete My Site
sl_SI: [%s] Izbriši moje spletišče

en: [%s] Email Change Request
sl_SI: [%s] Zahteba spremembe e-poštnega naslova skrbnika

en: [%s] Email Changed
sl_SI: [%s] Sprememba e-poštnega naslova

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
sl_SI: [%s] Zahtevek za izbris zaključen

en: [%s] Joining Confirmation
sl_SI: [%s] potrditev pridružitve

en: [%s] Login Details
sl_SI: [%s] Podrobnosti za prijavo

en: [%s] Network Admin Email Change Request
sl_SI: [%s] Zahteva spremembe e-poštnega naslova omrežnega skrbnika

en: [%s] Network Admin Email Changed
sl_SI: [%s] Sprememba e-poštnega naslova omrežnega skrbnika

en: [%s] New Admin Email Address
sl_SI: [%s] Novi e-naslov skrbnika

en: [%s] New Email Address
sl_SI: [%s] Novi e-naslov

en: [%s] New Site Created
sl_SI: [%s] Novo spletišče ustvarjeno

en: [%s] New User Registration
sl_SI: [%s] Registracija novega uporabnika

en: [%s] Password Changed
sl_SI: [%s] Geslo spremenjeno

en: [%s] Password Reset
sl_SI: [%s] Ponastavi geslo

en: [%s] Personal Data Export
sl_SI: [%s] Izvoz osebnih podatkov

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
sl_SI: [%s] Nekateri vtičniki in teme so bili samodejno posodobljeni

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
sl_SI: [%s] Nekaterih vtičnikov in tem ni bilo mogoče posodobiti

en: [%s] Some plugins have failed to update
sl_SI: [%s] Nekaterih vtičnikov ni bilo mogoče posodobiti

en: [%s] Some plugins were automatically updated
sl_SI: [%s] Nekateri vtičniki so bili samodejno posodobljeni

en: [%s] Some themes have failed to update
sl_SI: [%s] Nekaterih tem ni bilo mogoče posodobiti

en: [%s] Some themes were automatically updated
sl_SI: [%s] Nekatere teme so bile samodejno posodobljene

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
sl_SI: [%s] Vaše spletišče ima tehnične težave

en: [%s] Your username and password
sl_SI: [%s] Vaše uporabniško ime in geslo

en: [None]
sl_SI: [Prazno]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
sl_SI: [Naročilo #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
sl_SI: (Naročilo #%s)

en: [Pending]
sl_SI: [V čakanju]

en: [Remove]
sl_SI: [Odstrani]

en: [WordPress.com] Import successful
sl_SI: [WordPress.com] Uvoz uspešen

en: [block rendering halted]
sl_SI: [upodabljanje blokov zaustavljeno]

en: [deleted]
sl_SI: [izbrisano]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
sl_SI: [{site_title}]: Novo naročilo #({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
sl_SI: [{site_title}]: Naročilo #{order_number} je bilo preklicano

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
sl_SI: [{site_title}]: Naročilo #{order_number} ni uspelo

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
sl_SI: [{site_title}]: Prenos vašega poročila {report_name} je pripravljen

en: a day
sl_SI: dan

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
sl_SI: skupina regij, katera ima lahko dodeljene različne načine dostave in davke.

en: a minute
sl_SI: minuta

en: a month
sl_SI: mesec

en: a second
sl_SI: sekunda

en: a year
sl_SI: leto

en: account erasure request
sl_SI: zahteva za izbris računa

en: acquaintance
sl_SI: znanec/-ka

en: action canceled
sl_SI: dejanje preklicano

en: action complete
sl_SI: dejanje zaključeno

en: action complete via %s
sl_SI: dejanje zaključeno preko %s

en: action created
sl_SI: dejanje ustvarjeno

en: action failed via %1$s: %2$s
sl_SI: dejanje ni uspelo preko %1$s: %2$s

en: action failed: %s
sl_SI: dejanje ni uspelo: %s

en: action ignored
sl_SI: dejanje je ignorirano

en: action ignored via %s
sl_SI: dejanje prezrto preko %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
sl_SI: dejanje označeno kot spodletelo po %s sekundah. Prišlo je do neznane napake. Preverite strežnik, PHP in dnevnike napak podatkovne zbirke, da ugotovite vzrok.

en: action reset
sl_SI: ponastavitev dejanja

en: action started
sl_SI: dejanje je začelo

en: action started via %s
sl_SI: dejanje začeto preko %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
sl_SI: Med klicem wc_get_template ne bi smeli prepisati action_args.

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
sl_SI: Povezava

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
sl_SI: Datoteka

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
sl_SI: Stran

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
sl_SI: Prispevek

[ctx: add new from admin bar]
en: User
sl_SI: Uporabnik

en: added on %1$s at %2$s
sl_SI: dodano %1$s ob %2$s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
sl_SI: Nov

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
sl_SI: Modra

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
sl_SI: Kava

[ctx: admin color scheme]
en: Default
sl_SI: Privzeta

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
sl_SI: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
sl_SI: Svetla

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
sl_SI: Polnoč

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
sl_SI: Moderno

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
sl_SI: Sončni vzhod

[ctx: admin menu]
en: All Links
sl_SI: Vse povezave

en: am
sl_SI: dop

en: an hour
sl_SI: ura

en: and
sl_SI: in

en: another web address of mine
sl_SI: moj drugi spletni naslov

[ctx: attachment filter]
en: Trash
sl_SI: Smeti

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
sl_SI: Avtor:

en: automated taxes
sl_SI: avtomatizirani davki

en: automated taxes and discounted shipping labels
sl_SI: avtomatizirani davki in popusti dostavnih etiket

en: automated taxes icon
sl_SI: ikona avtomatiziranih davkov

en: billing address
sl_SI: Naslov plačnika

[ctx: block category]
en: Design
sl_SI: Zasnova

[ctx: block category]
en: Embeds
sl_SI: Vdelave

[ctx: block category]
en: Media
sl_SI: Predstavnost

[ctx: block category]
en: Patterns
sl_SI: Vzorci

[ctx: block category]
en: Text
sl_SI: Besedilo

[ctx: block category]
en: Theme
sl_SI: Tema

[ctx: block category]
en: Widgets
sl_SI: Gradniki

[ctx: block style]
en: Default
sl_SI: Privzet

[ctx: block title]
en: Embed
sl_SI: Vdelaj

[ctx: blocks]
en: Most used
sl_SI: Največkrat uporabljeni

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sl_SI: Domov

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
sl_SI[0]: Dodaj stran

[ctx: button label]
en: Convert to link
sl_SI: Pretvori v povezavo

[ctx: button label]
en: Embed
sl_SI: Vdelaj

[ctx: button label]
en: Try again
sl_SI: Poskusi ponovno

en: by
sl_SI: od

en: by
sl_SI: avtor

en: by %s
sl_SI: avtor %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
sl_SI: cURL je nameščen, ni pa bilo mogoče pridobiti različice.

en: cURL version
sl_SI: Različica cURL

en: cURL version.
sl_SI: Različica cURL.

[ctx: categories]
en: Most Used
sl_SI: Največkrat uporabljene

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
sl_SI: Kategorija:

en: check
sl_SI: preveri

en: checkout
sl_SI: zaključek nakupa

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
sl_SI: Plačnik %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
sl_SI: Dostava %s

en: child
sl_SI: otrok

en: close tags
sl_SI: zapri oznake

en: co-resident
sl_SI: sostanovalec/-ka

en: co-worker
sl_SI: sodelavec/-ka

en: colleague
sl_SI: kolega/-ica

[ctx: color]
en: Default: %s
sl_SI: Privzeto: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
sl_SI: Temna

[ctx: color scheme]
en: Light
sl_SI: Svetla

[ctx: column name]
en: Comment
sl_SI: Komentar

[ctx: column name]
en: Date
sl_SI: Datum

[ctx: column name]
en: File
sl_SI: Datoteka

[ctx: column name]
en: In Response To
sl_SI: Kot odgovor na

[ctx: column name]
en: Review
sl_SI: Mnenje

[ctx: column name]
en: Submitted on
sl_SI: Objavljeno

[ctx: column name]
en: Title
sl_SI: Naslov

[ctx: column name]
en: Uploaded to
sl_SI: Naloženo na

[ctx: comment]
en: Mark as spam
sl_SI: Označi kot neželeno

[ctx: comment]
en: Not Spam
sl_SI: Ni neželeno

[ctx: comment]
en: Not spam
sl_SI: Ni neželeno

[ctx: comment]
en: Permalink:
sl_SI: Trajna povezava:

[ctx: comment status]
en: Approved
sl_SI: Potrjeno

[ctx: comment status]
en: Closed
sl_SI: Zaprt

[ctx: comment status]
en: Open
sl_SI: Odpri

[ctx: comment status]
en: Pending
sl_SI: Čakajoči

[ctx: comment status]
en: Spam
sl_SI: Neželena vsebina

[ctx: comment status]
en: Trash
sl_SI: Smeti

en: comments
sl_SI: komentarji

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsa <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vseh <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Odobren <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Odobreni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Odobrenih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Moj <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Moja <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Moji <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Moji <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Čakajoči <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Čakajoča <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Čakajoči <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Čakajočih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
sl_SI: Neželena vsebina

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Smet <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Smeti <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Smeti <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Smeti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[0]: Razmišljanje o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[1]: %1$s razmišljanji o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[2]: %1$s razmišljanja o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[3]: %1$s razmišljanj o &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
sl_SI: kontakt

en: copied!
sl_SI: Kopirano!

en: copy to clipboard
sl_SI: kopiraj v odložišče

en: crop ratio height
sl_SI: višina razmerja obreza

en: crop ratio width
sl_SI: širina razmerja obreza

en: crush
sl_SI: simpatija

en: current
sl_SI: Trenuten

[ctx: custom background]
en: Background
sl_SI: Ozadje

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
sl_SI: Predhodno naloženo

[ctx: custom headers]
en: Suggested
sl_SI: Predlagano

[ctx: custom image header]
en: Header
sl_SI: Glava

en: customer orders
sl_SI: naročila strank

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
sl_SI: Načrtuj

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sl_SI: j. F Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
sl_SI: %1$s, %2$s %3$s

[ctx: dashboard]
en: %1$s, %2$s
sl_SI: %1$s na %2$s

en: date
sl_SI: datum

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
sl_SI: Dan:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
sl_SI: Mesec:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
sl_SI: Leto:

[ctx: date/time]
en: On
sl_SI: Dne

en: day | days
sl_SI[0]: dan
sl_SI[1]: dneva
sl_SI[2]: dnevi
sl_SI[3]: dni

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
sl_SI: on

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
sl_SI: +1

[ctx: default site language]
en: Site Default
sl_SI: Privzeto na spletišču

[ctx: default-slug]
en: product
sl_SI: izdelek

[ctx: default-slug]
en: shop
sl_SI: trgovina

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
sl_SI: Dodaj %s

en: discounted shipping labels
sl_SI: popusti dostavnih etiket

[ctx: district]
en: Belgrade
sl_SI: Beograd

[ctx: district]
en: Central Banat
sl_SI: Osrednji Banat

[ctx: district]
en: Danube
sl_SI: Donava

[ctx: district]
en: North Banat
sl_SI: Severni Banat

[ctx: district]
en: North Bačka
sl_SI: Severna Bačka

[ctx: district]
en: South Banat
sl_SI: Južni Banat

[ctx: district]
en: South Bačka
sl_SI: Južna Bačka

[ctx: district]
en: West Bačka
sl_SI: Zahodna Bačka

en: document
sl_SI: dokument

en: domain
sl_SI: domena

en: download
sl_SI: prenos

en: eCheck ending in %1$s
sl_SI: eCheck končujoč z %1$s

en: ebook
sl_SI: e-knjiga

en: edit
sl_SI: uredi

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sl_SI: plačilo

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sl_SI: dostava

[ctx: editor button]
en: Left to right
sl_SI: Od leve proti desni

[ctx: editor button]
en: Right to left
sl_SI: Od desne proti levi

[ctx: editor button]
en: Show blocks
sl_SI: Pokaži bloke

en: education
sl_SI: Izobraževanje

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
sl_SI: Skrbnik spletišča

[ctx: email address]
en: Report generated for
sl_SI: Poročilo ustvarjeno za

en: enabled
sl_SI: Omogočeno

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sl_SI: Nalaganje neuspešno

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sl_SI: Nalaganje več rezultatov&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sl_SI: Ni zadetkov

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sl_SI: Izbrišite %qty% znak(ov)

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sl_SI: Izbrišite 1 znak

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sl_SI: Vnesite %qty% ali več znakov

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sl_SI: Vnesite 1 ali več znakov

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sl_SI: Iskanje &hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sl_SI: Izberete lahko le %qty% izdelkov

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sl_SI: Izberete lahko samo 1 element

en: enter a custom date format in the following field
sl_SI: vnesite obliko datuma po meri v sledeče polje

en: enter a custom time format in the following field
sl_SI: vnesite obliko časa po meri v sledeče polje

en: escape
sl_SI: Escape

en: example:
sl_SI: primer:

en: f.e. size or color
sl_SI: npr. velikost ali barva

en: family
sl_SI: družina

[ctx: file type group]
en: Archives
sl_SI: Arhivi

[ctx: file type group]
en: Audio
sl_SI: Zvok

[ctx: find/replace]
en: Find
sl_SI: Najdi

[ctx: find/replace]
en: Next
sl_SI: Naslednji

[ctx: find/replace]
en: Prev
sl_SI: Nazaj

[ctx: find/replace]
en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

[ctx: find/replace]
en: Replace all
sl_SI: Zamenjaj vse

[ctx: find/replace]
en: Replace with
sl_SI: Zamenjaj

[ctx: find/replace]
en: Whole words
sl_SI: Cele besede

en: first
sl_SI: prvi

en: five star
sl_SI: pet zvezdic

en: folder
sl_SI: imenik

[ctx: font size name]
en: Huge
sl_SI: Ogromen

[ctx: font size name]
en: Large
sl_SI: Velik

[ctx: font size name]
en: Medium
sl_SI: Srednji

[ctx: font size name]
en: Normal
sl_SI: Normalna

[ctx: font size name]
en: Small
sl_SI: Majhen

[ctx: font style]
en: Italic
sl_SI: Ležeče

[ctx: font style]
en: Regular
sl_SI: Običajno

[ctx: font weight]
en: Black
sl_SI: Črna

[ctx: font weight]
en: Bold
sl_SI: Krepka

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
sl_SI: Zelo krepka

[ctx: font weight]
en: Extra Light
sl_SI: Zelo lahka

[ctx: font weight]
en: Light
sl_SI: Lahka

[ctx: font weight]
en: Medium
sl_SI: Srednja

[ctx: font weight]
en: Regular
sl_SI: Običajna

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
sl_SI: Manj krepka

[ctx: font weight]
en: Thin
sl_SI: Tanka

en: food and drink
sl_SI: Hrana in pijača

en: free
sl_SI: brezplačno

en: friend
sl_SI: prijatelj/-ica

en: friendship
sl_SI: prijateljstvo

en: g:i a
sl_SI: G:i

en: g:i:s a
sl_SI: G:i:s

en: g:ia
sl_SI: G:i

[ctx: genitive]
en: April
sl_SI: aprila

[ctx: genitive]
en: August
sl_SI: avgusta

[ctx: genitive]
en: December
sl_SI: decembra

[ctx: genitive]
en: February
sl_SI: februarja

[ctx: genitive]
en: January
sl_SI: januarja

[ctx: genitive]
en: July
sl_SI: julija

[ctx: genitive]
en: June
sl_SI: junija

[ctx: genitive]
en: March
sl_SI: marca

[ctx: genitive]
en: May
sl_SI: maja

[ctx: genitive]
en: November
sl_SI: novembra

[ctx: genitive]
en: October
sl_SI: oktobra

[ctx: genitive]
en: September
sl_SI: septembra

en: geographical
sl_SI: geografsko

en: guest orders
sl_SI: naročila gostov

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
sl_SI[0]: - ... in še %d predmet.
sl_SI[1]: - ... in še %d predmeta.
sl_SI[2]: - ... in še %d predmeti.
sl_SI[3]: - ... in še %d predmetov.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
sl_SI: Zadržanje zaloge za %1$s minut uveljavljeno za: %2$s

en: home
sl_SI: Domov

en: horizontal start position
sl_SI: vodoravni začetni položaj

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
sl_SI: H poravnava

en: hour
sl_SI: ura

en: html_lang_attribute
sl_SI: skr

en: https://wordpress.org/news/
sl_SI: http://wordpress.org/news/

en: identity
sl_SI: identiteta

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
sl_SI: Razreši

en: inserter
sl_SI: vstavljalnik

en: install
sl_SI: namesti

en: item %s
sl_SI: predmet %s

en: items
sl_SI: vnosov

en: kin
sl_SI: sorodnik

en: l, F jS, Y
sl_SI: l, j. n. Y

en: l, M j, Y
sl_SI: l, j. F, Y

[ctx: label]
en: Search for:
sl_SI: Išči

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
sl_SI: Naslednji:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
sl_SI: Prejšnji:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
sl_SI: Dodaj avdio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
sl_SI: Uredi avdio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
sl_SI: Zamenjaj avdio

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
sl_SI: Dodaj slike

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
sl_SI: Uredi galerijo

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
sl_SI: Dodaj sliko

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
sl_SI: Uredi sliko

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
sl_SI: Zamenjaj sliko

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
sl_SI: Dodaj predstavnostno datoteko

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
sl_SI: Uredi datoteko

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
sl_SI: Zamenjaj datoteko

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
sl_SI: Dodaj video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
sl_SI: Uredi Video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
sl_SI: Zamenjaj video

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
sl_SI: Po meri...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
sl_SI: Skrij gumbe za upravljanje

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
sl_SI: Prikaži gumbe za upravljanje

[ctx: label for next post link]
en: Next
sl_SI: Naslednji

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: last
sl_SI: zadnji

[ctx: link]
en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

[ctx: link name]
en: Name
sl_SI: Naziv

[ctx: links widget]
en: All Links
sl_SI: Vse povezave

[ctx: list style]
en: Circle
sl_SI: Krog

[ctx: list style]
en: Default
sl_SI: Privzeto

[ctx: list style]
en: Disc
sl_SI: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
sl_SI: Male črke

[ctx: list style]
en: Lower Greek
sl_SI: Male grške

[ctx: list style]
en: Lower Roman
sl_SI: Male rimske

[ctx: list style]
en: Square
sl_SI: Kvadrat

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
sl_SI: Velike črke

[ctx: list style]
en: Upper Roman
sl_SI: Velike rimske

en: media
sl_SI: mediji

[ctx: media]
en: Remove video track
sl_SI: Odstrani podnapise

[ctx: media item]
en: Edit
sl_SI: Uredi

[ctx: media item]
en: Success
sl_SI: Uspeh

[ctx: media items]
en: Mine
sl_SI: Moje

[ctx: media items]
en: Unattached
sl_SI: Nepripeto

[ctx: media modal menu]
en: Menu
sl_SI: Meni

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
sl_SI: Dejanja

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
sl_SI: (Trenutno določen: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
sl_SI: Uredi

[ctx: menu]
en: Use new menu
sl_SI: Uporabi nov meni

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
sl_SI: (Trenutni: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
sl_SI: (Trenutno nastavljeno na: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
sl_SI: (Če bi radi uporabili <a href="%1$s" %2$s>gradnik%3$s</a> za meni, ta korak preskočite.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
sl_SI: Tukaj se pojavi meni. Če bi radi to spremenili, izberite drugo lokacijo.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
sl_SI: Poglej vse lokacije

[ctx: menu locations]
en: View Location
sl_SI: Poglej lokacijo

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
sl_SI: Kje bi radi da se ta meni pojavi?

en: met
sl_SI: srečal

[ctx: meta name]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: min_price]
en: From:
sl_SI: Od:

en: minutes
sl_SI: minut

en: month
sl_SI: mesec

en: moved to the Trash.
sl_SI: premaknjeno v smeti.

en: movie
sl_SI: film

en: muse
sl_SI: muza

en: music
sl_SI: glasba

[ctx: name]
en: Unknown
sl_SI: Neznan

[ctx: nav menu home label]
en: Home
sl_SI: Domov

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
sl_SI: Povezava na kategorijo.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
sl_SI: Povezava na stran.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
sl_SI: Povezava na prispevek.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
sl_SI: Povezava na oznako.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
sl_SI: Povezava kategorije

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
sl_SI: Povezava strani

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
sl_SI: Povezava prispevka

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
sl_SI: Povezava oznake

en: neighbor
sl_SI: sosed/-a

en: new users
sl_SI: novi uporabniki

en: newer
sl_SI: novejši

[ctx: next set of posts]
en: Next
sl_SI: Naprej

en: no title
sl_SI: brez naslova

[ctx: no user roles]
en: None
sl_SI: Brez

en: none
sl_SI: brez

en: not resolved
sl_SI: nerešeno

[ctx: noun]
en: Comment
sl_SI: Komentar

[ctx: noun]
en: Comments
sl_SI: Komentarjev

[ctx: noun]
en: Likes
sl_SI: Všečkov

[ctx: noun]
en: Post
sl_SI: Objava

[ctx: noun]
en: Trash
sl_SI: Smeti

[ctx: noun]
en: Views
sl_SI: Ogledov

[ctx: noun]
en: Visitors
sl_SI: Obiskovalcev

[ctx: number of pages]
en: of
sl_SI: od

en: number_format_decimal_point
sl_SI: ,

en: number_format_thousands_sep
sl_SI: ,

en: of
sl_SI: od

en: older
sl_SI: starejši

en: on
sl_SI: na

en: optional
sl_SI: neobvezno

en: options
sl_SI: Nastavitve

en: or
sl_SI: ali

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sl_SI: ali <a href="%s">ustvarite nov meni</a>. Ne pozabite shraniti vaših sprememb!

en: or get a share link without sending an email
sl_SI: ali pridobite povezavo brez pošiljanja e-pošte

en: orders
sl_SI: naročila

[ctx: page]
en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

[ctx: page]
en: Featured image
sl_SI: Prikazna slika

[ctx: page]
en: Remove featured image
sl_SI: Odstrani prikazno sliko

[ctx: page]
en: Set featured image
sl_SI: Določi prikazno sliko

[ctx: page]
en: Use as featured image
sl_SI: Uporabi kot prikazno sliko

[ctx: page label]
en: Front Page
sl_SI: Naslovna stran

[ctx: page label]
en: Posts Page
sl_SI: Stran s prispevki

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
sl_SI: Stran s Pravilnikom o zasebnosti

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
sl_SI: %1$s od %2$s

en: parent
sl_SI: starš

en: password
sl_SI: Geslo

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
sl_SI: Neujemanje

[ctx: password strength]
en: Medium
sl_SI: Srednje

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
sl_SI: Moč gesla neznana

[ctx: password strength]
en: Strong
sl_SI: Močno

[ctx: password strength]
en: Very weak
sl_SI: Zelo šibko

[ctx: password strength]
en: Weak
sl_SI: Šibko

en: payment setup
sl_SI: nastavitve plačila

en: payment setup and automated taxes
sl_SI: nastavitve plačila in avtomatskih davčnih osnov

en: payment setup and discounted shipping labels
sl_SI: nastavitev plačilnega sistema in popusti dostavnih etiket

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
sl_SI: nastavitev plačilnega sistema, avtomatizirani davki in popusti dostavnih etiket

en: per year
sl_SI: na leto

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
sl_SI: Pregled poročila izvoza.

en: photo
sl_SI: fotografija

en: physical
sl_SI: fizično

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sl_SI: Kupi izdelek

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sl_SI: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sl_SI: Išči &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sl_SI: Do&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
sl_SI: Iskanje izdelkov …

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
sl_SI: %s je bil/a uspešno izbrisan/a.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> trenutna različica PHP-ja (%1$s) ne ustreza najmanjšim zahtevam za %2$s. Vtičnik zahteva PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> trenutna različica WordPressa (%1$s) ne ustreza najmanjšim zahtevam za %2$s. Vtičnik zahteva WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> trenutni različica WordPressa (%1$s) in PHP-ja (%2$s) ne ustrezata najmanjšim zahtevam za %3$s. Vtičnik zahteva WordPress %4$s in PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
sl_SI: Vključi %s

[ctx: plugin]
en: Active
sl_SI: Omogočen

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
sl_SI: Ni mogoče namestiti

[ctx: plugin]
en: Current
sl_SI: Trenuten

[ctx: plugin]
en: Install %s
sl_SI: Namesti %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
sl_SI: Namesti %s zdaj

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
sl_SI: Zamenjaj trenutnega z naloženim

[ctx: plugin]
en: Update %s now
sl_SI: Posodobi %s zdaj

[ctx: plugin]
en: Uploaded
sl_SI: Naložen

en: pm
sl_SI: popoldan

en: post | posts
sl_SI[0]: prispevek

[ctx: post]
en: Add New
sl_SI: Dodaj nov

[ctx: post]
en: Failed
sl_SI: Spodletelo

[ctx: post]
en: Featured image
sl_SI: Prikazna slika

[ctx: post]
en: In-Progress
sl_SI: V teku

[ctx: post]
en: Remove featured image
sl_SI: Odstrani prikazno sliko

[ctx: post]
en: Set featured image
sl_SI: Določi prikazno sliko

[ctx: post]
en: Use as featured image
sl_SI: Uporabi kot prikazno sliko

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
sl_SI: Načrtuj

[ctx: post format]
en: Format
sl_SI: Oblika

[ctx: post format]
en: Formats
sl_SI: Formati

[ctx: post format archive title]
en: Asides
sl_SI: Odloži na stran

[ctx: post format archive title]
en: Audio
sl_SI: Avdio posnetki

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sl_SI: Pogovori

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sl_SI: Galerije

[ctx: post format archive title]
en: Images
sl_SI: Slike

[ctx: post format archive title]
en: Links
sl_SI: Povezave

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sl_SI: Citati

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sl_SI: Statusi

[ctx: post format archive title]
en: Videos
sl_SI: Video posnetki

[ctx: post password form]
en: Enter
sl_SI: Vnesi

[ctx: post state]
en: Pending
sl_SI: V čakanju

[ctx: post status]
en: Customization Draft
sl_SI: Osnutek prilagoditve

[ctx: post status]
en: Draft
sl_SI: Osnutek

[ctx: post status]
en: Password protected
sl_SI: Zaščiteno z geslom

[ctx: post status]
en: Pending
sl_SI: V obdelavi

[ctx: post status]
en: Private
sl_SI: Zasebno

[ctx: post status]
en: Published
sl_SI: Objavljeno

[ctx: post status]
en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

[ctx: post status]
en: Sticky
sl_SI: Zasidrano

[ctx: post status]
en: Trash
sl_SI: Smeti

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
sl_SI: Arhivi:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
sl_SI: Množice sprememb

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
sl_SI: Globalni slogi

[ctx: post type general name]
en: Media
sl_SI: Predstavnostna datoteka

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
sl_SI: Navigacijski meniji

[ctx: post type general name]
en: Pages
sl_SI: Strani

[ctx: post type general name]
en: Patterns
sl_SI: Vzorci

[ctx: post type general name]
en: Posts
sl_SI: Objave

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
sl_SI: Deli predlog

[ctx: post type general name]
en: Templates
sl_SI: Predloge

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
sl_SI: Množica sprememb

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
sl_SI: Navigacijski meni

[ctx: post type singular name]
en: Page
sl_SI: Stran

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
sl_SI: Vzorec

[ctx: post type singular name]
en: Post
sl_SI: Prispevek

[ctx: post type singular name]
en: Template
sl_SI: Predloga

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
sl_SI: Del predloge

en: posts
sl_SI: prispevkov

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vsi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Moj <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Moja <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Moje <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Moji <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zasidran <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zasidrana <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zasidrani <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zasidranih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: print
sl_SI: Natisni

en: privacy page
sl_SI: Stran zasebnosti

en: privacy policy
sl_SI: pravilnik o zasebnosti

en: privacy-policy
sl_SI: pravilnik-o-zasebnosti

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vsa <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsa <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vsa <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vsa <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Na čakanju <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Na čakanju <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Na čakanju <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Na čakanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Neželena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Neželena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Neželena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Neželena <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: V smeteh <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: V smeteh <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: V smeteh <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: V smeteh <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
sl_SI: Parameter product_includes mora navesti točno en izdelek ob razdelitvi po različicah.

en: professional
sl_SI: poklicno

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
sl_SI: j. M, Y

[ctx: publish box time format]
en: H:i
sl_SI: G:i

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
sl_SI: Onemogoči

[ctx: request status]
en: Completed
sl_SI: Zaključeno

[ctx: request status]
en: Confirmed
sl_SI: Potrjeno

[ctx: request status]
en: Failed
sl_SI: Neuspešno

[ctx: request status]
en: Pending
sl_SI: V obdelavi

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vse <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vse <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vse <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vse <span class="count">(%s)</span>

en: required
sl_SI: zahtevano

[ctx: review]
en: Mark as spam
sl_SI: Označi kot neželeno

[ctx: review]
en: Not Spam
sl_SI: Ni neželeno

[ctx: review]
en: Not spam
sl_SI: Ni neželeno

[ctx: review type]
en: Type
sl_SI: Vrsta

en: reviewed by %s
sl_SI: ocenil %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
sl_SI: j. F, Y \o\b G:i:s

[ctx: revisions]
en: Browse
sl_SI: Brskaj

en: romantic
sl_SI: romantično

[ctx: sample permalink base]
en: archives
sl_SI: arhivi

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
sl_SI: vzorčni prispevek

en: sample-page
sl_SI: vzorčna stran

en: save
sl_SI: Shrani

en: scale height
sl_SI: višina povečave

en: search
sl_SI: išči

en: seconds
sl_SI: sekund

en: selection height
sl_SI: višina izbire

en: selection width
sl_SI: širina izbire

[ctx: settings screen]
en: Discussion
sl_SI: Pogovor

[ctx: settings screen]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: settings screen]
en: Writing
sl_SI: Pisanje

[ctx: share to]
en: Email
sl_SI: E-pošta

en: shipping address
sl_SI: Naslov za dostavo

[ctx: shipping country prefix]
en: to
sl_SI: v

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
sl_SI: Pošiljka %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
sl_SI: Pošiljka 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sl_SI: Dostava

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sl_SI: Dostava %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
sl_SI: Naročilo

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
sl_SI: Skrij gumbe

en: sibling
sl_SI: brat/sestra

[ctx: single horizontal line]
en: Row
sl_SI: Vrstica

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
sl_SI: &larr; Pojdi na %s

[ctx: site]
en: Mark as spam
sl_SI: Označi kot Neželeno

[ctx: site]
en: Not Spam
sl_SI: Ni neželeno

[ctx: site]
en: Not spam
sl_SI: Ni neželeno

[ctx: site]
en: Public
sl_SI: Javno

[ctx: site]
en: Registered
sl_SI: Registrirano

[ctx: site]
en: Spam
sl_SI: Neželeno

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
sl_SI: Urejevalnik

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
sl_SI: Urejevalnik

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vsa <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vsa <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vseh <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Nezaželeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Nezaželeni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Nezaželena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Nezaželenih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
sl_SI: izdelek

[ctx: slug]
en: product-category
sl_SI: kategorija-izdelka

[ctx: slug]
en: product-tag
sl_SI: oznaka-izdelka

[ctx: slug]
en: uncategorized
sl_SI: nekategorizirano

en: social
sl_SI: družbeno

[ctx: spellcheck]
en: Finish
sl_SI: Končaj

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
sl_SI: Ignoriraj

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
sl_SI: Ignoriraj vse

en: spouse
sl_SI: soprog/-a

[ctx: status labels]
en: All
sl_SI: Vse

[ctx: status labels]
en: Past-due
sl_SI: Preteklo

en: styles
sl_SI: Slogi

en: sub item
sl_SI: podpostavka

[ctx: submit button]
en: Search
sl_SI: Poišči

en: sweetheart
sl_SI: ljubček/-ica

[ctx: table cell]
en: Cell
sl_SI: Celica

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
sl_SI: Obseg

[ctx: table footer]
en: Footer
sl_SI: Noga

[ctx: table header]
en: Header
sl_SI: Glava

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
sl_SI: Oznaka:

[ctx: tags]
en: Most Used
sl_SI: Največkrat uporabljene

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
sl_SI: Kategorije vzorcev

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
sl_SI: Značke

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sl_SI: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
sl_SI: Kategorija vzorcev

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
sl_SI: Oznaka

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
sl_SI: %s dodan

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
sl_SI: %s izbrisan

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
sl_SI: %s ni bil dodan

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
sl_SI: %s ni bil posodobljen

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
sl_SI: %s posodobljen

en: template
sl_SI: predloga

[ctx: template part area]
en: Footer
sl_SI: Noga

[ctx: template part area]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: template part area]
en: Header
sl_SI: Glava

[ctx: term name]
en: Name
sl_SI: Ime

en: terms and conditions
sl_SI: pogoji poslovanja

en: text direction
sl_SI: smer besedila

en: the
sl_SI: in

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
sl_SI: %s je bil/a uspešno izbrisan/a.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> Trenutna različica PHP-ja ne ustreza najmanjšim zahtevam za %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> Trenutni različici WordPressa in PHP-ja ne ustrezata najmanjšim zahtevam za %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
sl_SI: <strong>Napaka:</strong> Trenutna različica WordPressa ne ustreza najmanjšim zahtevam za %s.

[ctx: theme]
en: Activate %s
sl_SI: Vključi %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Omogoči &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
sl_SI: Dejavna

[ctx: theme]
en: Active:
sl_SI: Omogočena:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
sl_SI: Ni mogoče omogočiti

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
sl_SI: Ni mogoče omogočiti %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
sl_SI: Ni mogoče namestiti

[ctx: theme]
en: Change
sl_SI: Spremeni

[ctx: theme]
en: Customize %s
sl_SI: Prilagodi %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
sl_SI: Izbriši %s

[ctx: theme]
en: Installed
sl_SI: Nameščeno

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
sl_SI: Predogled v živo %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
sl_SI: Predogled:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
sl_SI: Zamenjaj dejavno z naloženo

[ctx: theme]
en: Update %s now
sl_SI: Posodobi %s zdaj

[ctx: theme]
en: Uploaded
sl_SI: Naložena

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
sl_SI: Ogled podrobnosti teme za %s

[ctx: theme author]
en: By %s
sl_SI: Objavil %s

[ctx: theme name]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vse <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vseh <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vseh <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Onemogočena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Onemogočeni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Onemogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Onemogočenih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Omogočena <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Omogočeni <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Omogočene <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Omogočenih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
sl_SI: d.m.Y G:i:s

en: uncategorized
sl_SI: Brez kategorije

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
sl_SI: nepredvidena zaustavitev: PHP Fatal error %1$s v %2$s v vrstici %3$s

en: unknown
sl_SI: neznano

en: unsubscribe
sl_SI: Odjava

en: untitled post %s
sl_SI: neimenovan prispevek %s

[ctx: user]
en: Add New User
sl_SI: Dodaj novega uporabnika

[ctx: user]
en: Mark as spam
sl_SI: Označi kot neželeno

[ctx: user]
en: Not spam
sl_SI: Ni neželeno

[ctx: user]
en: Registered
sl_SI: Registrirano

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
sl_SI[0]: Uporabnik #%1$s %2$s je ustvaril %3$d webhook WooCommerce.
sl_SI[1]: Uporabnik #%1$s %2$s je ustvaril %3$d webhooka WooCommerce.
sl_SI[2]: Uporabnik #%1$s %2$s je ustvaril %3$d webhooke WooCommerce.
sl_SI[3]: Uporabnik #%1$s %2$s je ustvaril %3$d webhookov WooCommerce.

en: username
sl_SI: Uporabniško ime

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vsi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
sl_SI: Počisti

[ctx: verb]
en: Comment
sl_SI: Komentiraj

[ctx: verb]
en: Group
sl_SI: Združi

[ctx: verb]
en: Spam
sl_SI: Neželena vsebina

[ctx: verb]
en: Stack
sl_SI: Zloži

[ctx: verb]
en: Trash
sl_SI: Izbriši

[ctx: verb: imperative]
en: Like
sl_SI: Všečkaj

[ctx: verb; site]
en: Archive
sl_SI: Arhiv

en: verified owner
sl_SI: preverjena stranka

en: vertical start position
sl_SI: navpični začetni položaj

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
sl_SI: V poravnava

en: via %s
sl_SI: preko %s

[ctx: video or audio]
en: Length
sl_SI: Dolžina

en: views
sl_SI: ogledi

en: website
sl_SI: spletna stran

[ctx: website URL]
en: At URL
sl_SI: Na URL-ju

[ctx: website name]
en: For site
sl_SI: Za spletišče

[ctx: widget]
en: Add
sl_SI: Dodaj

[ctx: widget]
en: Edit
sl_SI: Uredi

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
sl_SI: %1$s na %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sl_SI[0]: Prikazovanje %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata
sl_SI[1]: Prikazovanje %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultatov
sl_SI[2]: Prikazovanje %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultatov
sl_SI[3]: Prikazovanje %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultatov

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
sl_SI: {{detailTitle}}Dovoljenje za{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}

en: {{span}}%(domain)s{{/span}} is available!
sl_SI: {{span}}%(domain)s{{/span}} je na voljo

en: — No Change —
sl_SI: — Brez spremembe —

en: — No change —
sl_SI: — Brez spremembe —

en: “New Account” emails are sent when a customer signs up via the checkout flow.
sl_SI: E-poštna sporočila »Nov račun« so poslana, ko se stranka vpiše preko zaključka nakupa.

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
sl_SI: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Preberite več<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
sl_SI: ⚠ Zaznan nezdružljiv vtičnik (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
sl_SI: ⚠ Zaznana dva nezdružljiva vtičnika (%1$s in %2$s).

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
sl_SI[0]: ⚠ Zaznani nezdružljivi vtičniki (%1$s, %2$s in %3$d več).
sl_SI[1]: ⚠ Zaznani nezdružljivi vtičniki (%1$s, %2$s in %3$d več).
sl_SI[2]: ⚠ Zaznani nezdružljivi vtičniki (%1$s, %2$s in %3$d več).
sl_SI[3]: ⚠ Zaznani nezdružljivi vtičniki (%1$s, %2$s in %3$d več).

en: ⚠ There's one order pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
sl_SI[0]: ⚠ Na uskladitev iz tabele naročil v tabelo prispevkov čaka eno naročilo. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler to naročilo ni usklajeno.
sl_SI[1]: ⚠ Na uskladitev iz tabele naročil v tabelo prispevkov čakata %1$d naročili. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler ti naročili nista usklajeni.
sl_SI[2]: ⚠ Na uskladitev iz tabele naročil v tabelo prispevkov čakajo %1$d naročila. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler ta naročila niso usklajena.
sl_SI[3]: ⚠ Na uskladitev iz tabele naročil v tabelo prispevkov čaka %1$d naročil. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler ta naročila niso usklajena.

en: ⚠ There's one order pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
sl_SI[0]: ⚠ Na uskladitev iz tabele prispevkov v tabelo naročil čaka eno naročilo. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler to naročilo ni usklajeno.
sl_SI[1]: ⚠ Na uskladitev iz tabele prispevkov v tabelo naročil čakata %1$d naročili. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler ti naročili nista usklajeni.
sl_SI[2]: ⚠ Na uskladitev iz tabele prispevkov v tabelo naročil čakajo %1$d naročila. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler ta naročila niso usklajena.
sl_SI[3]: ⚠ Na uskladitev iz tabele prispevkov v tabelo naročil čaka %1$d naročil. Zmožnost ne bi smela biti onemogočena, dokler ta naročila niso usklajena.

en: ⚠ This feature is compatible with WordPress version 6.2 or higher.
sl_SI: ⚠ Ta zmožnost je združljiva z različico WordPressa 6.2 ali novejšo.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
sl_SI: ⚠ Ta vtičnik ni združljiv z omogočeno zmožnostjo WooCommerca '%s', zato ga ne bi smeli omogočiti.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
sl_SI: ⚠ Ta vtičnik ni združljiv z omogočenimi zmožnostmi WooCommerca '%1$s' in '%2$s', zato ga ne bi smeli omogočiti.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
sl_SI: ⚠ Ta vtičnik ni združljiv z omogočenimi zmožnostmi WooCommerca '%1$s', '%2$s' in še %3$d, zato ga ne bi smeli omogočiti.

en: 🌟‎ ‎ Thanks for the feedback. We’ll put it to good use!
sl_SI: 🌟‎ ‎ Hvala za odziv. S pridom ga bomo uporabili!
