WordPress.com - en to sd_PK translation catalogue (6816 entries)

en: "%1$s" by %2$s.
sd_PK: %2$s کان %1$s

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
sd_PK: "%1$s"کان%2$sطرفان%3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
sd_PK: %2$s کان %1$s.

en: "%s" deleted.
sd_PK: "%s" حذف ٿيل.

en: #%d (no title)
sd_PK: #%d (ني عنوان)

en: % Comments
sd_PK: % رايا

en: %(days)dd ago
sd_PK: %(days)ڏينهن اڳ

en: %(hours)dh ago
sd_PK: %(ڪلاڪ)dh اڳ

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
sd_PK: %1$s %2$d - %3$s %4$d، %5$d

en: %1$s %2$s
sd_PK: %1$s: %2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
sd_PK: %1$s %2$s %3$s %4$s فِيڊ

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
sd_PK: %1$s %2$s %3$s زمره فيڊ

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
sd_PK: %1$s %2$s %3$s تاثرات فيڊ

en: %1$s %2$s %3$s Feed
sd_PK: %1$s %2$s %3$s فيڊ

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
sd_PK: %1$s %2$s %3$s ٽيگ فيڊ

en: %1$s %2$s Comments Feed
sd_PK: %1$s %2$s تاثرات فيڊ

en: %1$s %2$s Feed
sd_PK: %1$s %2$s فيڊ

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
sd_PK: %1$s %2$s ٽپالون %3$s فيڊ

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
sd_PK: %1$s %2$s ڳولا نتيجا براءِ &#8220;%3$s&#8221; فيڊ

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
sd_PK: %1$s %2$s کي ورڈپریس %3$s سان غير مطابقت جي ڪري غير فعال ڪيو ويو، مھرباني ڪري %1$s %4$s يا بعد ۾ اپ گريڊ ڪريو.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
sd_PK: %1$s %2$s ورڈپریس %3$s سان غير مطابقت جي ڪري غير فعال ڪيو ويو.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
sd_PK: %1$s %2$s, %3$s ۽ (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
sd_PK: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
sd_PK: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; ورڊپريس

en: %1$s (#%2$s)
sd_PK: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
sd_PK: %1$s (کان %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
sd_PK: %1$s (کان %2$s; ڪو متبادل ناهي)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
sd_PK: %1$s (کان %2$s; استعمال ڪريو %3$s جڳھ تي)

en: %1$s Block. %2$s
sd_PK: %1$s بلاڪ. %2$s

en: %1$s Block. Column %2$d. %3$s
sd_PK: %1$s بلاڪ. ڪالم %2$d. %3$s

en: %1$s Block. Row %2$d. %3$s
sd_PK: %1$s بلاڪ. قطار %2$d. %3$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
sd_PK[0]: <span class="screen-reader-text"> تي %2$s</span> %1$s تاثر ڏانل آهي.
sd_PK[1]: <span class="screen-reader-text"> تي %2$s</span> %1$s تاثرات ڏانل آهن.

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
sd_PK: %1$s MB (%2$s%%) جڳهه ڀريل

en: %1$s and %2$s
sd_PK: %1$s ۽ %2$s.

en: %1$s at %2$s
sd_PK: %1$s ڏانهن %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
sd_PK: %1$s by %2$s جا گهرڙا

en: %1$s by %2$s.
sd_PK: %2$s کان %1$s

en: %1$s could not be created: %2$s
sd_PK: %1$s نه ٺهي سگھيو: %2$s

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
sd_PK: %1$s استعمال ۾ نه آهي. ڪالبيڪ %2$s کان ان جي جڳھ تي استعمال ٿئي سگھي ٿو.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
sd_PK: %1$s استعمال ۾ نه آهي. ان جڳح تي %2$s استعمال ڪريو.

en: %1$s is not of type %2$s.
sd_PK: %1$s جي قسم نه آهي %2$s.

en: %1$s is not one of %2$s.
sd_PK: %1$s جو هڪ نه آهي %2$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
sd_PK: %1$s جي فخريه پيشڪش %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
sd_PK: %1$s مقرر ڪيو ويو %2$s تي. توهان پنهنجي سائيٽ تي فائلون اپلوڊ ڪرڻ جي قابل نه هوندا.

en: %1$s is yours!
sd_PK: %1$s توهان جو ٿيو!

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
sd_PK: %1$s جي وچ ۾ هُجي %2$d (خصوصي) ۽ %3$d (خصوصي)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
sd_PK: %1$s جي وچ ۾ هُجي %2$d (خصوصي) ۽ %3$d (مجموعي)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
sd_PK: %1$s جي وچ ۾ هُجي %2$d (مجموعي) ۽ %3$d (خصوصي)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
sd_PK: %1$s جي وچ ۾ هُجي %2$d (مجموعي) ۽ %3$d (مجموعي)

en: %1$s must be greater than %2$d
sd_PK: %1$s ضروري وڌيڪ هُجي %2$d کان

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
sd_PK: %1$s ضروري وڌيڪ هُجي يا برابر هُجي %2$d کان

en: %1$s must be less than %2$d
sd_PK: %1$s ضروري گھٽ هُجي %2$d کان

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
sd_PK: %1$s ضروري گھٽ هُجي يا برابر هُجي %2$d کان

en: %1$s needs to be a %2$s object.
sd_PK: %1$s جي ضرورت آهي %2$s اعتراض.

en: %1$s on %2$s
sd_PK: %2$s تي %1$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
sd_PK[0]: %1$s درجي تي ٻڌل%2$s ريٽنگ
sd_PK[1]: %1$s درجي تي ٻڌل%2$s ريٽنگس

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
sd_PK[0]: %1$s جَوابُ %2$s
sd_PK[1]: %1$s جَواب %2$s

en: %1$s, and %2$s
sd_PK: %1$s, ءِ %2$s

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
sd_PK[0]: %d پلگ ان سنواريو
sd_PK[1]: %d پلگ ان سنواريو

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
sd_PK[0]: %d ٿهيم سنواريو
sd_PK[1]: %d ٿهيم سنواريو

en: %d WordPress Update
sd_PK: %d ورڊپريس سنواريو

en: %d block | %d blocks
sd_PK[0]: %d خانو
sd_PK[1]: %d خانا

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
sd_PK[0]: واحد:
    %d تصديق جي درخواست ٻيهر موڪلڻ ۾ ناڪام ٿي.
sd_PK[1]: جمع:
    %d تصديق جون درخواستون ٻيهر موڪلڻ ۾ ناڪام ٿيون.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
sd_PK[0]: واحد:
    %d تصديق جي درخواست ڪاميابيءَ سان ٻيهر موڪلي وئي.
sd_PK[1]: جمع:
    %d تصديق جون درخواستون ڪاميابيءَ سان ٻيهر موڪليون ويون.

en: %d pixels
sd_PK: %d پڪسلز

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
sd_PK[0]: واحد:
    %d درخواست ڪاميابيءَ سان ختم ڪئي وئي.
sd_PK[1]: جمع:
    %d درخواستون ڪاميابيءَ سان ختم ڪيون ويون.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
sd_PK[0]: واحد:
    %d درخواست کي ختم ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيو.
sd_PK[1]: جمع:
    %d درخواستون ختم ٿيڻ ۾ ناڪام ٿيون.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
sd_PK[0]: واحد:
    %d درخواست مڪمل طور نشان لڳل.
sd_PK[1]: جمع:
    %d درخواستن کي مڪمل طور نشان لڳايو ويو

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
sd_PK[0]: %d نتيجو نه نڪتو، تشخيص جي لاءِ مٿين ۽ هيٺين تير بٽڻن  جو استعمال ڪريو.
sd_PK[1]: %d نتيجو نه نڪتو، تشخيص جي لاءِ مٿين ۽ هيٺين تير بٽڻن  جو استعمال ڪريو.

en: %d result found. | %d results found.
sd_PK[0]: %d ڪوئي بہ نتيجو نہ مليو.
sd_PK[1]: %d ڪوئي بہ نتيجا نہ مليا.

en: %d selected
sd_PK: %d چونڊيل

en: %d themes found
sd_PK: %d  ٿهيمون مليون.

en: %s (Draft)
sd_PK: (مسودو) %s

en: %s (Invalid)
sd_PK: %s (ناقابل ڪار)

en: %s (Pending)
sd_PK: %s (رڪيل)

en: %s <span class="says">says:</span>
sd_PK: %s <span class="says">چئي ٿو:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
sd_PK[0]: %s <span class="screen-reader-text">تاثر</span>
sd_PK[1]: %s <span class="screen-reader-text">تاثرات</span>

en: %s Active Installations
sd_PK: %s  فعال انسٽاليشن

en: %s Avatar
sd_PK: %s اوتار

en: %s Block
sd_PK: %s بلاڪ

en: %s Comment | %s Comments
sd_PK[0]: %s تاثر
sd_PK[1]: %s تاثرات

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
sd_PK[0]: %s تبصري جي چڪاس ٿي رهي آهي.
sd_PK[1]: %s تبصرن جي چڪاس ٿي رهي آهي.

en: %s MB Space Allowed
sd_PK: %s MB جڳهه مليل

en: %s Page | %s Pages
sd_PK[0]: %s صفحو
sd_PK[1]: %s صفحا

en: %s Post | %s Posts
sd_PK[0]: %s پوسٽ
sd_PK[1]: %s پوسٽون

en: %s Sites
sd_PK: %s سائيٽس

en: %s URL
sd_PK: %s يو آر آيل

en: %s [Autosave]
sd_PK: %s [خودڪار]

en: %s [Current Revision]
sd_PK: %s [حاليہ ڀيرو]

en: %s address
sd_PK: %s پتو

en: %s ago
sd_PK: %s اڳ

en: %s approved comment | %s approved comments
sd_PK[0]: منظور ٿيل تبصرو %s
sd_PK[1]: منظور ٿيل تبصرا %s

en: %s block added
sd_PK: %s خانو شامل ڪيو ويو

en: %s block selected. | %s blocks selected.
sd_PK[0]: %s خانو چونڊيو ويو.
sd_PK[1]: %s خانا چونڊيا ويا.

en: %s column | %s columns
sd_PK[0]: ڪالم%s
sd_PK[1]: ڪالمن%s

en: %s comment | %s comments
sd_PK[0]: تبصرو %s
sd_PK[1]: تبصرا %s

en: %s comment approved. | %s comments approved.
sd_PK[0]: %s  تبصرو منظور ڪيو
sd_PK[1]: %s  تبصرا منظور ڪيا

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
sd_PK[0]: %s تبصرو اسپام طور لڳايو آهي.
sd_PK[1]:  %s تبصرا اسپام طور لڳايا آهن .

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
sd_PK[0]: %s تبصري کي دٻي ڏانهن منتقل ڪيو.
sd_PK[1]: %s تبصرا دٻي ڏانهن منتقل ڪيو.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
sd_PK[0]: %s  تبصرو مستقل طور ختم ٿي ويو
sd_PK[1]: %s  تبصرا مستقل طور ختم ٿي ويا

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
sd_PK[0]: %s دٻي کان تبصرو بحال ڪيو
sd_PK[1]: %s دٻي کان تبصرا بحال ڪيو

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
sd_PK[0]: %s اسپام کان تبصرو بحال ٿيو
sd_PK[1]: %s اسپام کان تبصرا بحال ٿيا

en: %s critical issue | %s critical issues
sd_PK[0]: %s نازڪ مسئلا
sd_PK[1]: %s نازڪ مسئلا

en: %s day | %s days
sd_PK[0]: %s ڏينهن
sd_PK[1]: %s ڏينهَن

en: %s deselected.
sd_PK: %s کي غير منتخب ڪيو ويو.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sd_PK: %s چاڙهڻ جي حد پار ڪري ٿو ٻيڻي-فائل چاڙهڻي لاءِ جڏهن توهان جي برائوزر ۾ استعمال ٿئي ٿو.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sd_PK: %s چاڙهڻ جي حد کان گذري چڪي آهي هن سائيٽ تي.

en: %s failed to embed.
sd_PK: %s شامل ڪرڻ ۾ ناڪام ٿي.

en: %s from now
sd_PK: %s هاڻي کان

en: %s has been logged out.
sd_PK: %s لاگ ائوٽ ٿيل آھي.

en: %s has been updated.
sd_PK: %s  اپ ڈیٹ ڪيو ويو آهي.

en: %s has taken over and is currently customizing.
sd_PK: %s قبضو ڪيو آهي ۽ هاڻي هو مرِضي جون تبديليون ڪري پيو.

en: %s has taken over and is currently editing.
sd_PK: %s  ختم ٿي چڪو آهي ۽ في الحال تبديل ڪيو آهي.

en: %s hour | %s hours
sd_PK[0]: %s ڪلاڪ
sd_PK[1]: %s ڪلاڪَ

en: %s is a protected WP option and may not be modified
sd_PK: %s محفوظ ٿيل ڊبليو پي اختيار آهي ءِ شايد تبديل نه ٿي سگھي

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
sd_PK: %s اڳ ۾ ئي سائيٽ جي تبديلي مجموعي ۾ تبديليون ڪري رهيو آهي. ڇا توهان اُن تي ضابطو آڻڻ چاهيو ٿا؟

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sd_PK: %s اڳ ۾ ئي سائيٽ جي تبديلي مجموعي ۾ تبديليون ڪري رهيو آهي. مهرباني ڪري انتظار ڪريو جييسن اُهو تبديليون ڪري وڃي. توهان جون هاڻوڪيون تبديليون پنهنجو پاڻ محفوظ ٿي چُڪيون آهن.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
sd_PK: %s اڳ ۾ ئي سائيٽ ۾ تبديليون ڪري رهيو آهي. ڇا توهان اُن تي ضابطو آڻڻ چاهيو ٿا؟

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sd_PK: %s اڳ ۾ ئي سائيٽ ۾ تبديليون ڪري رهيو آهي. مهرباني ڪري انتظار ڪريو جييسن اُهو تبديليون ڪري وڃي. توهان جون هاڻوڪيون تبديليون پنهنجو پاڻ محفوظ ٿي چُڪيون آهن.

en: %s is currently editing
sd_PK: %s ھن کي تبديل ڪندي آھي

en: %s is currently editing this post.
sd_PK: %s  ھن پوسٽ کي تبديل ڪري ڇڏيو آھي.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
sd_PK: %s ھن پوسٽ کي تبديل ڪري ڇڏيو آھي. ڇا توهان مٿان چاهيو ٿا؟

en: %s is forbidden
sd_PK: %s ممنوع آهي

en: %s is not a valid IP address.
sd_PK: %s درست آئي پي پتو نه آهي.

en: %s is required to strip image meta.
sd_PK: %s جي ضرورت آهي تصوير جي ميٽا کي لاهڻ لاءِ

en: %s item | %s items
sd_PK[0]: %s ائٽم
sd_PK[1]: %s ائٽمس

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
sd_PK[0]: %s  شين ۾ ڪو به مسئلو سان نه ڳوليو وئيو
sd_PK[1]: %s  شين ۾ ڪو به مسئلو سان نه ڳوليو وئيو

en: %s link deleted. | %s links deleted.
sd_PK[0]: %s جوڙ مٽايو ويو.
sd_PK[1]: %s جوڙ مٽايا ويا.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
sd_PK[0]: %s ميڊيا فائيل ڳنڍيل آهي.
sd_PK[1]: %s ميڊيا فئيلون ڳنڍيل آهي.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
sd_PK[0]: %s ميڊيا فائل ون يونٽ.
sd_PK[1]: %s ميڊيا فائلن ون يونٽ.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
sd_PK[0]: %s ميڊيا فائل کي دٻي م منتقل ڪيو ويو.
sd_PK[1]: %s ميڊيا فائلن کي دٻي م منتقل ڪيو ويو.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
sd_PK[0]: %s ميڊيا فائل مستقل طور ختم ٿي وئي.
sd_PK[1]: %s ميڊيا فائلون مستقل طور ختم ٿي ويوآهن.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
sd_PK[0]: ميڊيا فائل واري ٽريش تان بحال ٿيو.%s
sd_PK[1]: ميڊيا فائل واري ٽريش تان بحال ٿيو.%s

en: %s minute | %s minutes
sd_PK[0]: %s منٽ
sd_PK[1]: %s منٽ

en: %s month | %s months
sd_PK[0]: %s مهينو
sd_PK[1]: %s مهينا

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
sd_PK[0]: %s صفحو دبي ڏانهن منتق ٿي ويو.
sd_PK[1]: %s صفحا دبي ڏانهن منتقل ٿي ويا آهن.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
sd_PK[0]: %s صفحو اپڊيٽ نه ٿيو آهي، ڪنهن ان کي تبديل ڪيو آهي.
sd_PK[1]: %s صفحا اپڊيٽ نه ٿيا آهن، ڪنهن انهن کي تبديل ڪيو آهي.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
sd_PK[0]: %s صفحو مستقل طور تي ختم ٿي وئيو آهي.
sd_PK[1]: %s صفحا مستقل طور تي ختم ٿي  ويا آهن.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
sd_PK[0]: %s دبي مان بحال ڪيل صفحو.
sd_PK[1]: %s دبين مان بحال ڪيل صفحا.

en: %s page updated. | %s pages updated.
sd_PK[0]: %s صفحو اپڊيٽ ٿي ويو آهي.
sd_PK[1]: %s صفحا اپڊيٽ ٿي ويا آهن.

en: %s pending comment | %s pending comments
sd_PK[0]: تبصرو انتظار ۾ %s
sd_PK[1]: انتظار ۾ تبصرا %s

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
sd_PK: %s پلگ ان ورڈپریس اپگريڊ دوران غير فعال ٿي وئي.

en: %s post by this author | %s posts by this author
sd_PK[0]: پوسٽ ڪريو هن ليکڪ طرفان %s
sd_PK[1]: پوسٽون ڪريو هن ليکڪ طرفان %s

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
sd_PK[0]: %s پوسٽ کي دبي ۾ منتقل ڪيو ويو.
sd_PK[1]: %s پوسٽن کي دبي ۾ منتقل ڪيو ويو آهي.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
sd_PK[0]: %s  پوسٽ اپڊيٽ نه ٿي آهي، ڪنهن ان کي تبديل ڪيو آهي .
sd_PK[1]: %s پوسٽون اپڊيٽ نه ٿيون آهن، ڪنهن انهن کي تبديل ڪيو آهي .

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
sd_PK[0]: %s پوسٽ مستقل طور تي ختم ٿي وئي آهي.
sd_PK[1]: %s پوسٽون مستقل طور تي ختم ٿي وئيون آهن.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
sd_PK[0]: %s پوسٽ ٻيهر بحال ٿيو دبي کان.
sd_PK[1]: %s پوسٽون ٻيهر بحال ٿيون آهن دبي کان.

en: %s post updated. | %s posts updated.
sd_PK[0]: پوسٽ اپڊيٽ ٿيل .%s
sd_PK[1]: پوسٽون اپڊيٽ ٿيل. %s

en: %s rating
sd_PK: %s جي درجه بندي

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
sd_PK[0]: %s  صلاح جو سڌارو
sd_PK[1]: %s  صلاحن جو سڌارو

en: %s second | %s seconds
sd_PK[0]: %s سيڪنڊ
sd_PK[1]: %s سيڪنڊ

en: %s site | %s sites
sd_PK[0]: سائٽ %s
sd_PK[1]: سائيٽون %s

en: %s themes
sd_PK: %s ٿهيمون

en: %s update available | %s updates available
sd_PK[0]: %s اپڊيٽ دستياب
sd_PK[1]: %s اپڊيٽ دستياب آهن

en: %s updated successfully.
sd_PK: ڪاميابي سان گڏ %s.

en: %s user | %s users
sd_PK[0]: استعمال ڪندڙ %s
sd_PK[1]: استعمال ڪندڙ %s

en: %s user deleted. | %s users deleted.
sd_PK[0]: %s استعمال ڪندڙ ختم ٿي وئي.
sd_PK[1]: %s استعمال ڪندڙ ختم ٿي ويا.

en: %s week | %s weeks
sd_PK[0]: %s هفتو
sd_PK[1]: %s هفتا

en: %s year | %s years
sd_PK[0]: %s سال
sd_PK[1]: %s سالَ

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
sd_PK:  (تبديل ڪريو) &#8220;%s&#8221;

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sd_PK: &#8220;%s&#8221;  چاڙهڻ ۾ ناڪامي.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
sd_PK: بند ٿيل آهي&#8220;%s&#8221;

en: &#8592; Cancel audio playlist
sd_PK: &#8592; آڊيو پلي لسٽ منسوخ ڪريو

en: &#8592; Cancel gallery
sd_PK: &#8592; گئلري منسوخ ڪريو

en: &#8592; Cancel video playlist
sd_PK: &#8592; وڊيو پلي لسٽ منسوخ ڪريو

en: &#8592; Go to library
sd_PK: &#8592; لائبريري ڏانهن وڃو

en: &laquo; Back
sd_PK: &laquo; پوئتي

en: &laquo; Older Comments
sd_PK: اڳوڻا تاثرات

en: &laquo; Previous
sd_PK: &laquo; پويون

en: &laquo; Previous Page
sd_PK: &laquo; پويون صفحو

en: &laquo; Return to Stats
sd_PK: &laquo; واپس انگ اکرن ڏانهن

en: &larr; Back to previous step
sd_PK: &larr; پوئين مرحلي ۾ واپس وڃو

en: &larr; Go to Categories
sd_PK: &larr; درجه بندي ڏانهن واپسي

en: &larr; Go to Link Categories
sd_PK: &larr; جوڙ درجه بندي ڏانهن واپسي

en: &larr; Go to Tags
sd_PK: &larr; ٽيگ ڏانھن وڃو

en: &larr; Go to Users
sd_PK: &larr; صارفين ڏانهن وڃو

en: &larr; Go to editor
sd_PK: &larr; ايڊيٽر ڏانھن وڃو

en: &lt; Prev
sd_PK: &lt; پويون

en: &mdash; No Change &mdash;
sd_PK: &mdash; ڪا به تبديلي ناهي &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
sd_PK: &mdash; ھن سائيٽ لاء ڪو ڪردار ناھي؛

en: &mdash; Select &mdash;
sd_PK: &mdash; چونڊيو &mdash;

en: (%s author archive, opens in a new tab)
sd_PK: (%s ليکڪ آرڪائيو، نئين ٽيب ۾ کلي ٿو)

en: (%s ratings)
sd_PK: (%s  محصول بنديون)

en: (%s website link, opens in a new tab)
sd_PK: (%s ويب سائيٽ لنڪ، نئين ٽيب ۾ کلي ٿي)

en: (Address never made public)
sd_PK: (پتو ڪڏهن به عوامي ناهي ڪيو ويندو)

en: (Does not support 64bit values)
sd_PK: (64بٽ قدرن جي حمايت نه آهي)

en: (Edit)
sd_PK: (تدوين ڪريو)

en: (Empty heading)
sd_PK: (خالي عنوان)

en: (Home link, opens in a new tab)
sd_PK: (ھوم لنڪ ، کلي ٿو ھڪڙي نئين ٽيب ۾)

en: (Incorrect heading level)
sd_PK: (غلط عنوان جي سطح)

en: (Latest version: %s)
sd_PK: (هاڻوڪو نُسخو: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
sd_PK: (ڇڏي ڏيو 0 ڪا درجابندي جي لاء.)

en: (Multiple H1 headings are not recommended)
sd_PK: (ٻيڻي H1 عنوان سفارش نه پيا ڪريون)

en: (Note: many devices and browsers do not display this text.)
sd_PK: نوٽ: ڪيتريون ڊوائيس ۽ برائوزر انهي متن کي ظاهر نٿا ڪن.

en: (Private post)
sd_PK: (نجي پوسٽ)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
sd_PK: (سائن اپ ڪيو ويو آھي. صرف ھن سائيٽ جا ميمبر تبصرو ڪري سگھندا.)

en: (Supports 64bit values)
sd_PK: (64بٽ قدرن جي حمايت)

en: (Unattached)
sd_PK: نه جڙيل

en: (Untitled)
sd_PK: (بنان عنوان)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
sd_PK: (توهان جي فائل ايف ٽي پي تي فائلن جي ملڪيت جي باري ۾ تازه ڪاري انجام ڏينٿا. توهانهوسٽنگ ڪمپني سان ڳالهائيو.)

en: (Your theme may already use a H1 for the post title)
sd_PK: (توهان جي ٿهيم شايد اڳ ۾ ئي H1 استعمال ڪري سگھي ٿي ٽپال جي عنوان جي لاءِ)

en: (more&hellip;)
sd_PK: (وڌيڪ&hellip;)

en: (no author)
sd_PK: (ڪوئي ليکڪ نه آهي)

en: (no parent)
sd_PK: (ڪوبه مٿيون نه)

en: (no title)
sd_PK: (بنان عنوان)

en: (not found)
sd_PK: (نه مليو)

en: (opens in a new tab)
sd_PK: (نئي ٽيب کولي ٿو)

en: (required)
sd_PK: (گهربل)

en: + Add Address Line 2
sd_PK: + پتي لاءِ 2 لائن شامل ڪريو

en: + Add New Category
sd_PK: نئون زمرو شامل ڪريو

en: + Create New Menu
sd_PK: + نئي فهرست ٺاهيو

en: ,
sd_PK: ،

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
sd_PK: - %1$s (نسخ %2$s کان %3$s تائين)

en: - %1$s version %2$s
sd_PK: - %1$s ورزن %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
sd_PK: - %1$s ورزن %2$s%3$s

en: - Select -
sd_PK: - منتخب ڪريو -

en: ...or something like this:
sd_PK: يا ڪجهه هن وانگر آهي:

en: .htaccess rules
sd_PK: .htaccess ضابطا

en: 1 Comment
sd_PK: 1 راءِ

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sd_PK: 1 تبصرو <span class="screen-reader-text"> تي %s</span>

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
sd_PK: 1 صفحو اپ ڈیٹ نه ڪيو ويو آهي، ڪنهن ان کي تبديل ڪيو آهي.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
sd_PK: 1 پوسٽ اپ ڈیٹ نه ڪيو ويو آهي، ڪنهن ان کي تبديل ڪيو آهي.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
sd_PK: <a href="%1$s" class="update-browser-link">تازو%2$s</a>يا ڪيئن سکي سگهو ٿا  <a href="%3$s" class="browse-happy-link">برائوز خوش ڪريو</a>

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
sd_PK: <a href="%1$s"> ترميم ڪريو</a> يا <a href="%2$s">ڏسو</a> توهان جي پرائيويسي پاليسي جي صفحو جو مواد.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
sd_PK: <a href="%1$s">ترميم ڪريو</a>يا<a href="%2$s">ڏسو</a>توهان جي پرائيويسي پاليسي جو صفحي جو مواد.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
sd_PK: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>ميسر آهي! مهرباني ڪري سائيٽ جي منتظم جا اطلاع ڏيو.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
sd_PK: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">تصديقي اي ميل ٻيهر موڪليو</a> | <a target="_blank" href="%s">ٻئي اي ميل پتي تي موڪليو</a>

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
sd_PK: <a href="%s">لنڪس</a> / نئون لنڪ شامل ڪريو

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
sd_PK: <a href="%s">لنڪس</a> / ايڊٽ ڪيو لنڪ

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
sd_PK: <a href="%s">توهان Gravatar تي پنهنجي پروفائل تصوير تبديل ڪري سگهو ٿا</a>.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
sd_PK:  ساڳي ونڊو يا ٽيب.<code>_none</code> &mdash;

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
sd_PK: موجوده ونڊو يا ٽيب، فريم سان گڏ.<code>_top</code> &mdash;

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
sd_PK: <strong>%s</strong> &mdash; اهو توهان کي هڪ اپلوڊ ٿيل تصوير سان توهان جي پوسٽ ۾ ڳنڍڻ جي اجازت ڏئي ٿي. اهو عام طور تي رڳو مفيد آهي جيڪڏهن توهان جو موضوع پنهنجي هوم ورڪ تي يا ڪسٽم تصوير جي طور تي  پوسٽ ٺاھڻ جي طور تي هي تصوير استعمال ڪري ٿو.

en: <strong>%s</strong> is currently working on this post (<PreviewLink />), which means you cannot make changes, unless you take over.
sd_PK: <strong>%s</strong> هن وقت هن پوسٽ تي ڪم ڪري رهيو آهي (<PreviewLink />),جنهن جو مطلب آهي ته توهان تبديلي نه ٿا ڪري سگهو، جيستائين توهان اختيار نه وٺو.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
sd_PK: <strong><em>نوٽ ڪريو پاسورڊ</em></strong> هوشياري سان! اهو هڪ <em>بي ترتيب</em> پاسورڊ جيڪو صرف توهان لاء  ٺاهيل  آهي.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
sd_PK: <strong> سرگرمي </strong> &mdash;  شيڊول کي پوسٽون، تازيون پوسٽون ۽ تبصرا ڏيکاري ٿو جيڪي توهان منظور ڪري سگهو ٿا.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
sd_PK: <strong>ھڪ نظر ۾</strong> &mdash;  توهان جي سائيٽ جي مواد جي خلاصو ڏيکاري ٿي، توهان جي موضوع ۽ وڊيوز جو بيان بيان ڪري ٿي.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
sd_PK: <strong>باڪس ڪنٽرول</strong> &mdash; توھان دٻائي دٻي جي دٻي تي ڪلڪ ڪري دٻايو يا ختم ڪري سگھو ٿا. چند بڪس جيڪي پلگ ان شامل ڪندا آھن، انھن جي مواد تبديل ٿي سگھي ٿو ۽ اھي ڪري سگھجي ٿو &#8220;  سيٽ اپ &#8221; ڪڙي پڻ ظاهر ٿئي جڏهن توهان عنوان بار تي توهان جي کرسر کي منتقل ڪيو.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
sd_PK: ايڊ ايڊيٽر ۾ <strong>ڪنهن به مينيو جي شين جي پاسي تي تير تي ڪلڪ ڪريو</strong> توهان هن جي سيٽنگ ڏسي سگهو ٿا. اضافي سيٽنگون، جهڙوڪ سي ايس ڊي ڪلاس، ھدف لنڪ، لنڪ رشتي، لنڪ جي تفصيلي، اسڪرپٽ ٿي سگهي ٿو يا اسڪرپٽ اسڪرين جا اسب تي وڃڻ سان.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
sd_PK: <strong>ڪميونٽي واقعن جي جڳھ</strong> &mdash; استعمال ڪندڙ جو IP پتو جيڪو ڊيش بورڊ ويجيٽ ۾ ڏيکاريل ايندڙ ڪميونٽي واقعن لاءِ استعمال ڪيو ويندو آهي.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
sd_PK: <strong> ڪنيڪشن وڃائجي ويو. </strong> بچايو ويندو آهي جيستائين توهان جي&#8217; ٻيهر بحال ٿيندي.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
sd_PK: <strong>ختم </strong>ڪريو توهان کي صارف جي حذف کي اسڪرين کي پهچايو جتي توهان مستقل طور تي صارف ۽ ان جي مواد کي توهان جي سائيٽ کان حذف ڪري سگهو ٿا. توهان هڪ دفعو ڪارناما مان هڪ ئي ڀيٽ ۾ ڪيترن ئي صارفين کي حذف ڪري سگهو ٿا.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
sd_PK: <strong>تفصيل</strong> &mdash>;هن جو بيان ڊفالٽ سان نمايان نه آهي. جڏهن ته، ڪجهه موضوع ان کي ڏيکاري سگھين ٿا.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
sd_PK: <strong>بحث مباحثو </strong> &mdash; توهان تبصرن ۽ پننگ کي بند يا ڇڏائي سگهو ٿا، ۽ جيڪڏهن پوسٽ تي تبصرو ڪيو وڃي، ته توهان هتي ڏسي ۽ منظور ڪري سگهو ٿا.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
sd_PK: <strong>ڊریگ ۽  ڊراپ </strong> &mdash; عنوان بار تي ڪلڪ ڪريو بکس بندوبست ڪريو، ان کي ڇڪيو ۽ ان کي ڦوڪيو جتي آپ ان کي چاهيندا هئاسين، ۽ ان کي دٻايو جڏهن سرمائي ڊوتوٽ باڪس اچن ٿا.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
sd_PK: <strong>ڇڪيو ۽ ڪڍيو</strong> توهان جون فائلون جي هيٺ ڏنل حصي ۾  گهڻن فائلن جي اجازت ڏنل آھي..

en: <strong>ERROR</strong>
sd_PK: <strong>نقص</strong>

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
sd_PK: <strong>ترميم ڪريو</strong>انهي صارف کي ايڊيٽيل پروفائيل جي اسڪرين ڏانھن وٺي وڃي ٿو.توهان انهي اسڪرين تائين پهچي سگھو ٿا استعمال ڪندڙ ڪلڪ ڪندي.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
sd_PK: <strong>ترميم ڪريو</strong>انهي پوسٽ کي تبديلي ڪرڻ لاء اسڪرين ڏانھن وٺي وڃو.توهان انهي اسڪرين تائين پهچي سگھو ٿا پوسٽ جي عنوان کي ڪلڪ ڪندي.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: ڪوڪيز بند ڪيو ويون غير متوقع محصول جي ڪري. مدد جي لاءِ، مهرباني ڪري ڏسو    <a href="%1$s"> هي دستاويز</a> يا ڪوشش ڪريو <a href="%2$s"> سپورٽ فورمس</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: ڪوڪيز بند آهي يا توهان جو برائوزر ان حمايت نه ٿو ڪري. توهان <a href="%s"> ڪوڪيز کي ضروري فعال ڪريو </a>   ورڊپريس کي استعمال ڪرڻ لاءِ.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: ناقابل‌ڪار يُوزرنانءُ، برق‌ٽپال پتو يا غيردرست ڳجھو لفظ

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: پاسورڊ شايد اھڙن اکرن تي مشتمل ڪونھي "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
sd_PK: مھرباني ڪري nickname داخل ڪريو:<strong>غلطي</strong>

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>:مهرباني ڪري پاسورڊ داخل ڪريو.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: يُوزرنانءُ ڄاڻايو.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: قابل‌ڪار برق‌ٽپال پتو ڄاڻايو.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>مهرباني ڪري اي ميل پتي داخل ڪريو.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: راءِ ڏيو.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: پنهنجو برق ٽپال پتو ڄڻايو.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: معاف ڪندا، اهو يُوزرنانءُ قابل‌ڪار نہ آهي..

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: تبصرو محفوظ نه ٿو ڪري سگھجي. مهرباني ڪري بعد ۾ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: اي ميل ايڊريس اڳ ۾ ئي استعمال ۾ آهي.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: برق ٽپال پت غير درست آهي.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
sd_PK: <strong>غلطيون</strong>: اي ميل موڪلي نه سگهيو. اي ميلون موڪلڻ لاء توهان جي سائيٽ صحيح طريقي سان ترتيب نه ٿي سگھي. <a href="%s">پنهنجو پاسورڊ ٻيهر ريٽنگ ڪرڻ لاء مدد حاصل ڪريو</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: برق ٽپال وارو خانو خالي آهي.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: ڳجھو لفظ خالي آهي.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: برق پٽال پتي %s  لاءِ توهان جيڪو ڳجھو لفظ ڄاڻايو، سو غيردرست آهي.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: يُوزرنانءُ %s لاءِ توهان جو ڄاڻايل ڳجھو لفظ غيردرست آهي.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: ڳجھو لفظ نٿو ملي آهي.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>:استعمال ڪندڙ جو نالو<strong>%s </strong> ھن سائيٽ تي رجسٽر ٿيل ناھي. جيڪڏھن توھان کي يقين ناھي ته توھان جو استعمال ڪندڙ نالو ، ڪوشش ڪريو پنھنجو اي ميل پتو.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: يُوزرنانءُ خالي آهي.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: ان استعمال ڪندڙ يا اي ميل ايڊريس سان منسلڪ ڪوئي اڪائونٽ نه مليو.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>:  هي اي ميل اڳ ۾ ئي داخل آهي،  مهرباني ڪري ٻئي اي ميل چونڊيو.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>:  هي استعمال ڪندڙ اڳ ۾ ئي داخل آهي،  مهرباني ڪري ٻيو چونڊيو.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: استعمال ڪندڙ جو نالو درست نه آهي ڇو ته اهو غيرقانوني اکر استعمال پيو ڪري. مهرباني ڪري درست استعمال ڪندڙ جو نالو شامل ڪريو.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: اڻڄاتل اي ميل پتو. ٻيهر چيڪ ڪريو يا پنھنجو يوزر نالو آزمايو.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: اڻڄاتل يوزر نالو. ٻيهر چيڪ ڪريو يا پنھنجو اي ميل پتو آزمايو.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>:في الحال استعمال ڪندڙ جي رجسٽريشن جي اجازت ناھي.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: توهان جي يو آر ايل جام وڏي آهي.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
sd_PK: <strong> غلطي </strong>: توهان جو خاتو اسپمر جي طور تي نمايان ڪيو ويو.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: توهان جو تبصرو جام وڏو آهي.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: توهان جو اي ميل پتو جام وڏو آهي.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: توهان جو نالو جام وڏو آهي.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>:توھان جو پاسورڊ ري سيٽ ڪرڻ وارو لنڪ ظاھر لڳي ٿي غلط. مھرباني ڪري هيٺ ڏنل نئين لنڪ جي درخواست ڪريو.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>:توھان جو پاسورڊ ري سيٽ ڪرڻ وارو لنڪ ختم ٿي ويو آھي. مھرباني ڪري هيٺ ڏنل نئين لنڪ جي درخواست ڪريو.

en: <strong>Error</strong>: %s
sd_PK: <strong>نقص</strong>: %s

en: <strong>Error</strong>: Please enter a username or email address.
sd_PK: <strong>چُڪَ</strong>: يُوزرنانءُ يا برق ٽپال پتو ڄاڻايو.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
sd_PK: <strong>غلطيون</strong>: اي ميل موڪلي نه سگهيو. اي ميلون موڪلڻ لاء توهان جي سائيٽ صحيح طريقي سان ترتيب نه ٿي سگھي. <a href="%s">پنهنجو پاسورڊ ٻيهر ريٽنگ ڪرڻ لاء مدد حاصل ڪريو</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
sd_PK: <strong>غلطي</strong>: ان استعمال ڪندڙ يا اي ميل ايڊريس سان منسلڪ ڪوئي اڪائونٽ نه مليو.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
sd_PK: <strong>معلومات</strong> &mdash; سائيٽ جي URL rarely تبديل ڪئي وئي آهي ڇاڪاڻ ته اها سائٽ کي مناسب طريقي سان ڪم ڪرڻ نه ڏيندو. رجسٽرڊ تاريخ ۽ آخري تازو تاريخ ڏيکاريل آھن. نيٽورڪ منتظمين سائيٽ کي هٽائڻ يا غير فعال ڪرڻ لاء محفوظ، اسپام، ختم ڪرڻ، ۽ خارج ڪري طور نشان لڳائي سگهو ٿا.

en: <strong>Manage</strong> multiple sites and plugins centrally.
sd_PK: هڪ هنڌان ئي هڪ کان وڌيڪ سائٽون ۽ پلگ ان <strong>منظم ڪريو</strong>.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
sd_PK: <strong>ميڊيا</strong> &mdash; يوزر پاران ڪيل سڀني ميڊيا فائل اپلوڊز لاءِ URLs جي فهرست.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
sd_PK: <strong> نالو</strong> &mdash;  اهو نالو  توهان جي سائيٽ تي ڪيئن ظاهر ٿئي.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
sd_PK: <strong>آرڊر</strong> &mdash; صفحا ۾ اڪثر ڪري الفابيٽ جو حڪم ڏنل هوندو آهي، پر توهان پنهنجي هن جڳهه ۾ هڪ نمبر (1 پهريون، وغيره،) داخل ٿيڻ سان پنهنجو حڪم ڏيئي سگھو ٿا.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
sd_PK: <strong> بنيادي</strong> &mdash;  ٽيگ جي درجي جي لحاظ سان، حيرت پسند آهي. توهان وٽ هڪ جاز ڪلاس آهي ۽ انهي جي اندر اندر توهان ذيلي شعبن پيدا ڪري سگهو ٿا، جهڙوڪ بي-پاپ ۽ بگ بینڈ، جيڪي مڪمل طور اختياب آهن. ثانوي درجي ٺاهڻ لاء، صرف ڊراٽيڊڊ کان بنيادي درجه بندي کي منتخب ڪريو.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
sd_PK: <strong>بنيادي </strong> &mdash; توھان پنھنجو صفحا ھتي قائم ڪري سگھو ٿا. مثال طور، توهان جي &#8220; اسان جي باري ۾ &#8221;  توھان ھڪڙو ٿي سگھي ٿو جيڪو ھڪڙو ڪري سگھي ٿو. &#8220; توھان جو ڀلو &#8221; ۽ &#8220; منهنجا ڪتا &#8221; sub-pages of توهان وٽ ڪيترا ذيلي ذرا ذرا ڪيترا ئي پابندي نه آهي.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
sd_PK: <strong>پوسٽ ايڊٽر</strong> &mdash; توهان جي پوسٽ لاء  داخل ڪريو. تبديلي جا ٻه طريقا آهن: ويزيول ۽ ٽيڪسٽ. مناسب ٽيب تي ڪلڪ ڪري  چونڊيو.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
sd_PK: <strong>پريوڊيو </strong> توهان کي ڏيکاريندو ته اهو پوسٽ ڪيئن ڏسڻ ۾ اچي ٿي. ڏسو اختياري اختيار توهان کي سڌو سنئون سائيٽ تي وٺي ويندي، تنهن ڪري توهان پنهنجي پوسٽ ڏسي سگهو ٿا. جنهن جو لنڪ موجود آهي ان جي پوسٽ جي صورتحال تي منحصر آهي.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
sd_PK: <strong>پروفائل جي ڄاڻ</strong> &mdash; يوزر اي ميل ايڊريس، يوزر نالو، ڊسپلي نالو، لقب، پهريون نالو، آخري نالو، تفصيل/بايو، ۽ رجسٽريشن جي تاريخ.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
sd_PK: پنهنجو پاڻ کي زورآور حملن کان <strong>بچايو</strong>.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
sd_PK: <strong>شايع ڪريو</strong> &mdash; توهان پنهنجي پوسٽ ڪرڻ لاء شايع ٿيل باڪس ۾ ٽيم سيٽ ڪري سگهو ٿا. حالت کي ڪلڪ ڪريو، پوسٽ ڪريو، پوسٽ ۽ پوسٽ ڏسڻ لاء. ڏسندي اختيار ۾ توهان پنهنجي پوسٽ تي پاسورڊ وجهي سگهو ٿا ۽ هميشه پنهنجي بلاگ تي صحيح ڪري سگهو ٿا. توهان مختلف پوسٽن لاء مختلف پاسورڊ پڻ سيٽ ڪري سگهو ٿا. خانگي اختيار هرڪو کان منتظم کان سواء منتظم ۽ ايڊمنسٽريشن کانسواء لڪائي ڇڏي ٿو. توهان کي شايع ڪرڻ جو اختيار توهان کي پڻ وقت مقرر ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي جيڪا توهان جي پوسٽ شايع ڪئي ويندي.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
sd_PK: <strong>جلدي ڊرافٽ</strong>&mdash;  توهان کي نئين پوسٽ ٺاهڻ جي اجازت ڏئي ٿي. اهو سڀ کان وڌيڪ 3 مسودن جي مسودن سان ڳنڍيل آهي جيڪو توهان شروع ڪيو.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
sd_PK: <strong>تڪڙو تبديلي</strong>توهان جي پوسٽ جي ميٽاڊيٽا تائين رسائي فراهم ڪري ٿي، جيڪا هن اسڪرين کي بغير پوسٽ تفصيل تازه ڪاري ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
sd_PK: <strong>ترتيب:</strong> هر صفحي تي الڳ الڳ تصوير ڏيکاري.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
sd_PK: توهان کي سائيٽ مان صارف کي <strong>هٽائي </strong> جي اجازت ڏئي ٿي. اهو انهن جي مواد کي ختم نٿو ڪري. توهان هڪ ايڪشن تي بلڪاستعمال ڪندي ڪيترن ئي صارفين کي هٽائي سگهو ٿا.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
sd_PK: <strong>اسڪرين جا اختيار</strong> &mdash;اسڪرين ٽيب کي چونڊيو جيڪو ڊيش بورڊ بوکسس ڏيکارڻ لاء استعمال ڪريو ٿا.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
sd_PK: <strong>ٽريڪ بڪ موڪليندا</strong> &mdash; ٽريڪ بڪ هڪ بلاگ ڏانهن نوٽيفڪيشن موڪلڻ لاء هڪ طريقو آهي جيڪو توهان پنهنجي پوسٽ يا سائيٽ ۾ ڪٿي استعمال ڪيو آهي. جيڪو لنڪ داخل ڪريو جيڪو توهان ٽريڪ بڪ ڏانهن موڪلڻ چاهيو. جيڪڏهن توهان ٻئي ورڈپریس بلاگ سان ڳنڍڻ چاهيو ٿا ته انهن خودڪار طريقي سان Pingback ذريعي اطلاع ڪئي ويندي آهي ۽ هن بڪس لاء ڪا ضرورت ناهي.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
sd_PK: <strong>سيشن ٽوڪن</strong> &mdash; استعمال ڪندڙ جي لاگ ان معلومات، IP پتي، ختم ٿيڻ جي تاريخ، يوزر ايجنٽ (برائوزر/او ايس)، ۽ آخري لاگ ان.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
sd_PK: <strong> سيٽنگون</strong> &mdash; ھن صفحي کي ھن سائيٽ سان لاڳاپيل سڀني جوڙجڪ جي ھڪڙي فهرست ڏيکاريندي آھي. ڪجھ ڪريل ورڈپریس ۽ ٻين جي طرفان ٺاهيل آهن جيڪي توهان کي فعال ڪن ٿا. نوٽ ڪريو ته ڪي بڪس ٻري ويا آھن ۽ سيراليڊ ٿيل ڊيٽا کي سڏيو وڃي ٿو. توهان انهن قدرن کي تبديل نه ڪري سگهو ٿا، جيڪي ڊيٽابيس ۾ ساڳئي آرڊر ۾ محفوظ ڪيل آهن.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
sd_PK: <strong>سائيٽ جي صحت جي صورتحال</strong> &mdash; توهان کي ڪنهن به امڪاني مسئلن جي خبر ڏئي ٿي جيڪا توهان جي ويب سائيٽ جي ڪارڪردگي يا سيڪيورٽي کي بهتر ڪرڻ لاءِ حل ڪيو وڃي.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sd_PK:   <strong>Slug</strong> &mdash;   &#8220;سلگ&#8221;  نسخي جي يو آر ايل جو آسان نالو آھي.اهو عام طور تي تمام ننڍو آهي ۽ صرف اکرن , انگن , ء هائيفنس.تي مشتمل آھي

en: <strong>Snow Patrol</strong>
sd_PK: <strong>برفاني گشت</strong>

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
sd_PK: پنهنجي عڪسن ۽ تصويرن کي <strong>تڪڙو ڪريو</strong>.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
sd_PK: <strong>ٽمپلیٽ </strong> &mdash; ڪجھ موضوعات جيڪي ڪسٽم سان لاڳاپيل آهن جيڪي توهان مختلف صفحن لاء استعمال ڪري سگهون ٿا جيڪي مختلف مضمونن ۾ آهن يا مختلف layouts هونديون آهن.&#8217;  توهان هن کي ڈراپ ڈاؤن ۾ ڏسي سگهو ٿا.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
sd_PK: <strong>موضوعات</strong> &mdash; هي ايريا هڪٻئي سان ڏيکاري ٿو جيڪي اڳ ۾ نيٽ ورڪ تي سرگرم نه هوندا آهن. هن مينڊيٽ ۾ موضوع کي فعال ڪرڻ جي اها سائيٽ تائين رسائي ڏئي ٿي. اهو موضوع کي قابل ڪونه آهي، پر مينيو ۾ هن سائيٽ جي ظاهر ٿيڻ جي اجازت ڏئي ٿي. پوري نيٽ ورڪ لاء هڪٻئي کي فعال ڪرڻ لاء، ڏسو<a href="%s"> نيٽورڪ موضوعات</a> اسڪرين.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
sd_PK:  <strong>عنوان </strong> &mdash;  توهان جي پوسٽ جو عنوان. عنوان داخل ڪرڻ کان پوء, توهان &#8217; هيٺ ڏنل ملڪيت کي ڏسي سگهو ٿا جيڪي توهان هيٺ ڪري سگھو ٿا.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
sd_PK: <strong>دٻو</strong> پنهنجي لسٽ کي هن فهرست تان هٽايو ۽ دٻي ۾ رکو، جتان توهان مستقل طور تي ختم ڪري سگهو ٿا.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
sd_PK: <strong>صارفين </strong> &mdash; اهو صارف انهي سائيٽ سان لاڳاپيل آهي. توھان پڻ پنھنجي ڪردار کي تبديل ڪري سگھو ٿا، ان جي پاسورڊ کي ٻيهر منتخب ڪري سگھو ٿا، يا انھن کي سائيٽ کان ڊاھي سگھو ٿا. سائيٽ مان هڪ صارف کي ڊٽائڻ واري صارف کي نيٽورڪ تان خارج نٿو ڪري.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
sd_PK: <strong> خبردار :</strong>اهي صفحا توهان جي پرائيويسي پاليسي واري صفحي وانگر نه هجن!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
sd_PK: <strong>اطلاع:</strong> هي صفحا ساڳيا نه هُجڻ گھرجن!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
sd_PK: <strong>ڀلي ڪري آيا</strong> &mdash;   سڀ کان وڌيڪ ڪجھه لنگس ڏيکاري ٿو عام ڪم جڏهن هڪ نئون سائيٽ جوڙيندي.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
sd_PK: <strong>ورڈپریس جي واقعن ۽ خبرون</strong>  توهان ۽ ۽ تازو ورڊين منصوبي جي خبرن جي ويجهو واقعن ۽ <a href="%s">ورڈپریس سنيٽ </a>.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
sd_PK: هِڪُ <a href="%s"> رُڪيل صفحو </a> (هيٺيون چونڊيو)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sd_PK: هڪ PHP سيشن هڪ %1$s فنڪشن ڪال ذريعي ٺاهيو ويو. هي مداخلت ڪري ٿو REST API ۽ لوپ بيڪ درخواستن سان. ڪنهن به HTTP درخواست ڪرڻ کان اڳ سيشن کي %2$s پاران بند ڪيو وڃي.

en: A WordPress Commenter
sd_PK: هڪ ورڈپریس تفسير ڏيندڙ

en: A calendar of your site’s posts.
sd_PK: توهان جي سائيٽن جا مراسلا

en: A city in the same timezone as you.
sd_PK: شهر ان ٽائيم زون ۾ جنهن ۾ رون آهين.

en: A cloud of your most used tags.
sd_PK: توهان جيڪي اڪثر ٽيگس استعمال ڪريو پيا ان جو بادل.

en: A comment is held for moderation
sd_PK: ھڪڙي راء جي چڪاس لاء مشغول آھي

en: A date format for all date strings.
sd_PK: تاريخ جي شڪل سڀني تاريخ جي اکرن جي لاءِ.

en: A day number of the week that the week should start on.
sd_PK: هفتي جي ان ڏينهن جو انگ جنهن کان هفتو شروع ٿيندو.

en: A decorative arrow appended to the next and previous comments link.
sd_PK: آرائشي تير ايندڙ ۽ پوئين تبصرن جي لنڪ ۾ شامل ڪيو ويو.

en: A description of the pattern.
sd_PK: نموني جي وضاحت.

en: A detailed variation description.
sd_PK: تفصيلي تبديلي جي وضاحت.

en: A human-readable description of the post type.
sd_PK: انسانن-جي-پڙهڻ قابل وضاحت  ٽپال جي قسمن لاءِ.

en: A human-readable description of the taxonomy.
sd_PK: انسانن-جي-پڙهڻ قابل وضاحت صنف بنديءَ جي اصولن جي لاءِ.

en: A human-readable variation title.
sd_PK:  انسان پڙھي سگھندڙ تبديلي جو عنوان.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
sd_PK: توهان جي سائيٽ جي صفحن جي فهرست

en: A list or dropdown of categories.
sd_PK: درجه بندي جي فهرست

en: A media item.
sd_PK: هِڪُ تصوير ائٽم.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
sd_PK: ماهوار دستاويز توهان جي سائيٽن جي ٽپالن جي.

en: A name is required for this term.
sd_PK: هن اصطلاح لاءِ نالو گھُربل آهي.

en: A named status for the object.
sd_PK: نالي واري حالت آبجيڪٽ جي لاءِ.

en: A named status for the post.
sd_PK: نالي واري حالت آبجيڪٽ جي لاءِ.

en: A named status for the theme.
sd_PK: موضوع لاءِ نالي واري حيثيت.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
sd_PK: "%s" مراسلي تي نئون تاثر توهان جي منظوريءَ جو منتظر آهي.

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
sd_PK: #8217;s توهان جي سائيٽ لاء نئين نئي تازه ڪاري دستياب آهي. ڇو ته معمولي تازه ڪاريون اڪثر ڪري سيڪيورٽي جو پتو لڳائڻ، ان کي نصب ڪرڻ لاء اهم آهن.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
sd_PK: "%s" مراسلي تي نئون پنگ بيڪ توهان جي منظوريءَ جو منتظر آهي.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
sd_PK: "%s" مراسلي تي نئون ٽريڪ بيڪ توهان جي منظوريءَ جو منتظر آهي.

en: A new version of WordPress is available.
sd_PK: ورڈپریس جو نئون نسخو  موجود آهي.

en: A page reload is required for this change. Make sure your content is saved before reloading.
sd_PK: ھن تبديلي لاء ھڪ صفحي جو لوڊ ڪرڻ ضروري آھي. پڪ ڪريو ته توهان جو مواد ٻيهر لوڊ ڪرڻ کان بچايو آهي.

en: A password protected post can not be set to sticky.
sd_PK: پاسورڊ سان محفوظ ٿيل پوسٽ کي اسٽڪئي طور سيٽ نٿو ڪري سگھجي.

en: A password reset link was emailed to %s.
sd_PK: پاسورڊ ري سيٽ لنڪ %s ڏانهن اي ميل ڪئي وئي.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
sd_PK: مواد تائين پهچ کي محفوظ ڪرڻ جي لاءِ هڪ پاسورڊ.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
sd_PK: پلگ ان سنوارڻ کي روڪي چُڪو آهي %s کي غيرفعال ڪري.

en: A post ID mismatch has been detected.
sd_PK: هڪ ويريئبل نه ملندڙ لڌو ويو.

en: A post can not be sticky and have a password.
sd_PK: ٽپال اسٽڪئي ۽ پاسورڊ سان محفوظ نٿي ٿي سگھي.

en: A post type mismatch has been detected.
sd_PK: هڪ ويريئبل نه ملندڙ لڌو ويو.

en: A previous automatic background update could not occur.
sd_PK: اڳوڻو پس منظر جي تازه ڪاري نه ٿي سگھي.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
sd_PK: اڳوڻو پس منظر جي تازه ڪاري هڪ نازڪ ناڪامي سان ختم ٿي ويو آهي، تنهنڪري اپڊيٽ هاڻي بند ٿي چڪي آهي.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
sd_PK: بحالي وارو جوڙ اڳ ۾ ئي موڪيو ويو %1$s اڳ. مهرباني ڪري ٻئي %2$s جو انتظار ڪريو نئي اي ميل جي درخواست ڏيڻ کان اڳ ۾.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
sd_PK: کاٻي پاسي تي هڪ ڳاڙهو بار جو مطلب آهي انتظار ڪري رهيو آهي توهان جي اها چڪاس ڪرڻ لاء.

en: A scheduled event has failed
sd_PK: هڪ مقرر ڪيل واقعو ناڪام ٿي چڪو آھي

en: A scheduled event is late
sd_PK: ھڪڙي واقعي واري واقعي جي آخري مرحلي آھي

en: A search form for your site.
sd_PK: توهان جي سائيٽ جو ڳوله وارو فارم

en: A static page
sd_PK: هڪ ساڪن صفحو

en: A sticky post can not be password protected.
sd_PK: اسٽڪئي پوسٽ کي پاسورڊ جي ذريعي محفوظ نٿو ڪري سگھجي.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
sd_PK: هڪ جوڙجڪ جو ٽيگ گُھربل آهي جڏهن پنهنجي مرضي جي پرمالنڪس استعمال ڪريو پيا.  <a href="%s">وڌيڪ سکو</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
sd_PK: اصطلاح نالي سان گڏ ڏني وئي اڳ ۾ ئي موجود آهي هن درجه بندي سان.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
sd_PK: اصطلاح نالي سان گڏ ڏني وئي اڳ ۾ ئي موجود آهي هن مؤرث سان.

en: A test is unavailable
sd_PK: چڪاس موجود نه آهي

en: A time format for all time strings.
sd_PK: وقت جي شڪل سڀني وقت جي اکرن جي لاءِ.

en: A title on that page cannot be found.
sd_PK: انهي صفحي تي عنوان نه ملي سگهي ٿو.

en: A valid URL was not provided.
sd_PK: معقول ويب سائيٽ ايڊريس محيا نه ڪئي وئي.

en: A valid email address is required.
sd_PK: قابل‌ڪار برق‌ٽپال پتو گھربل آهي.

en: A valid email address must be given.
sd_PK: ھڪ صحيح اي ميل پتو ڏنو وڃي.

en: A variable mismatch has been detected.
sd_PK: هڪ ويريئبل نه ملندڙ لڌو ويو.

en: A widget containing a block.
sd_PK: ھڪ ويجٽ جنھن ۾ بلاڪ آھي.

en: A → Z
sd_PK: اي 	 زيڊ

en: ACT
sd_PK: اي سي ٽي

en: AIM
sd_PK: اي آئي ايم

en: Abidjan
sd_PK: عابدجان

en: About
sd_PK: بابت

en: About Pages
sd_PK: صفحن بابت

en: About WordPress
sd_PK: ورڊپريس بابت

en: About Yourself
sd_PK: پنهنجي باري ۾.

en: About the user
sd_PK: يُوزر بابت

en: Access all block and document tools in a single place
sd_PK: سڀني خانن تائين رسائي ۽ دستاويز جا اوزار هڪ ئي جڳھ تي

en: Access all block and document tools in a single place.
sd_PK: سڀني خانن تائين رسائي ۽ دستاويز جا اوزار هڪ ئي جڳھ تي

en: Accessibility Ready
sd_PK: رسائي لاء تيار

en: Account %s activated
sd_PK: %s اڪائونٽ فعال ٿي ويو

en: Account Management
sd_PK: اڪائونٽ جو انتظام

en: Account Settings
sd_PK: اڪائونٽ سيٽنگون

en: Account settings
sd_PK: اڪائونٽ سيٽنگون

en: Accra
sd_PK: عڪره

en: Action
sd_PK: عمل

en: Action has been confirmed.
sd_PK: عمل جي تصديق ٿي چُڪي.

en: Action required!
sd_PK: عمل گهربل!

en: Actions
sd_PK: عمل

en: Activate
sd_PK: فعاليو

en: Activate %1$s
sd_PK: %1$s کي فعال ڪريو

en: Activate &#8220;%s&#8221;
sd_PK: فعال &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
sd_PK: محفوظ ۽ شايع ڪريو

en: Activate Plugin
sd_PK: فعال پلگ انس

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
sd_PK: چالو ڪيو پلگ ان & amp؛ واپس آڻڻ لاء هي

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
sd_PK: انسٽال ڪريو پلگ ان & amp؛ هلائڻ وارو رستو.

en: Activate Press This
sd_PK: چالو ڪيو هي پريس

en: Activate Site
sd_PK: سائٽ فعال ڪريو

en: Activation Key Required
sd_PK: فعالڪاري ڪنجي درڪار آهي

en: Activation Key:
sd_PK: فعالڪار ڪنجي:

en: Active Child Theme
sd_PK: چالو چائلڊ تهيم

en: Active Plugins
sd_PK: فعال پلگ انس

en: Active Theme
sd_PK: فعال ٿهيم

en: Active editor
sd_PK: فعال مُدير

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
sd_PK[0]: ملين %s+
sd_PK[1]: ملين %s+

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
sd_PK: 10 کان گهٽ

en: Active theme
sd_PK: فعال ٿهيم

en: Activity
sd_PK: سرگرمي

en: Adak
sd_PK: آداڪ

en: Add
sd_PK: شامل ڪريو

en: Add "read more" link text
sd_PK: شامل ڪريو "وديڪ پڙھو" لنڪ جو متن

en: Add Comment
sd_PK: تبصرو شامل ڪريو

en: Add Contact Form
sd_PK: رابطي وارو فارم شامل ڪريو

en: Add Custom Field
sd_PK: ڪسٽم فيلڊ شامل ڪريو

en: Add Data Erasure Request
sd_PK: ڊيٽا  شامل ڪريو درخواست ختم ڪريو

en: Add Data Export Request
sd_PK: ٻاھري ڊيٽا درخواست  شامل ڪريو

en: Add Existing User
sd_PK: موجوده صارف شامل ڪريو.

en: Add Items
sd_PK: شيون شامل ڪريو

en: Add Link
sd_PK: ڳنڍڻو وجھو

en: Add Location
sd_PK: جڳهه شامل ڪريو

en: Add Media
sd_PK: ميڊيا شامل ڪريو

en: Add Menu Items
sd_PK: فهرست ۾ شيون شامل ڪريو.

en: Add New Application Password
sd_PK: نئون ايپليڪيشن پاسورڊ شامل ڪريو

en: Add New Category
sd_PK: نئون زمرو شامل ڪريو

en: Add New Changeset
sd_PK: نئيون تبديليون شامل ڪريو

en: Add New Custom Field:
sd_PK: نئون ڪسٽم فيلڊ شامل ڪريو:

en: Add New Header Image
sd_PK: نئون سرخي عڪس رکو

en: Add New Image
sd_PK: نئون عڪس رکو

en: Add New Link
sd_PK: نئون لنڪ شامل ڪريو

en: Add New Link Category
sd_PK: زمري جي جوڙ کي شامل ڪريو

en: Add New Page
sd_PK: نئون صفحو رکو

en: Add New Post
sd_PK: نوان مراسلا شامل ڪريو

en: Add New Site
sd_PK: نئين سرزمين شامل ڪريو

en: Add New Tag
sd_PK: نئون ٽيگ شامل ڪريو

en: Add New Template
sd_PK: نئون  ٽيمپليٽ شامل ڪريو

en: Add New Theme
sd_PK: نئون موضوع شامل ڪريو

en: Add New User
sd_PK: نئون استعمال ڪندڙ شامل ڪريو.

en: Add Site
sd_PK: سائيٽ شامل ڪريو

en: Add Widget
sd_PK: وجٽ شامل ڪريو

en: Add a Widget
sd_PK: وجٽ شامل ڪريو

en: Add a block
sd_PK: خانو شامل ڪريو.

en: Add a navigation menu to your sidebar.
sd_PK: تشخيص واري فهرست پنهنجي سائيڊبار ۾ شامل ڪريو.

en: Add a sharing button
sd_PK: ونڊ ڪرڻ جو بٽڻ شامل ڪريو

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
sd_PK: متبادل ذريعا شامل ڪريو وڌ ۾ وڌ ايڇ ٽي ايم ايل پلي بيڪ جي لاءِ:

en: Add an anchor
sd_PK: هڪ اينڪر شامل ڪريو

en: Add audio source
sd_PK: آڊيو مواد شامل ڪريو

en: Add block
sd_PK: خانو شامل ڪريو

en: Add button text…
sd_PK: بٽڻ ۾ لفظ شامل ڪريو

en: Add citation
sd_PK: حوالو شامل ڪريو

en: Add color
sd_PK: رنگ شامل ڪريو

en: Add default block
sd_PK: ڊفالٽ بلاڪ شامل ڪريو

en: Add gradient
sd_PK: گڏيل رنگن شامل ڪريو

en: Add item
sd_PK: شئي شامل ڪريو

en: Add label…
sd_PK: چٽڪي شامل

en: Add link
sd_PK: ڳنڍڻو وجھو

en: Add link to featured image
sd_PK: خاص تصوير جي لنڪ شامل ڪريو

en: Add media
sd_PK: ميڊيا شامل ڪريو

en: Add media files from your computer
sd_PK: توهان جي ڪمپيوٽر مان ميڊيا فائلون شامل ڪريو

en: Add menu items
sd_PK: فهرست ۾ شيون شامل ڪريو.

en: Add menu items from the column on the left.
sd_PK:  مينيو ۾  شيون شامل  ڪريو ڪالمن مان کاٻي پاسي

en: Add new Term
sd_PK: نئون ضابطو شامل ڪريو

en: Add new category
sd_PK: نئي درجه بندي شامل ڪريو

en: Add new page
sd_PK: نئون صفحو رکو

en: Add new post
sd_PK: نوان مراسلا شامل ڪريو

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
sd_PK: arabic

en: Add new tag
sd_PK: نئون ٽيگ شامل ڪريو

en: Add new term
sd_PK: نئون ضابطو شامل ڪريو

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
sd_PK: ھڪ يا وڌيڪ شيون شامل ڪريو <strong> چيڪ بڪسس مان چونڊيو ۽ مينيو شامل ڪريو </strong>

en: Add or remove menu items
sd_PK: شامل يا مٽايو فهرست جا ائٽم

en: Add or remove tags
sd_PK: ڏور کي ڪٽيو يا جوڙيو

en: Add quote
sd_PK: اقتباس شامل ڪريو

en: Add subtitles
sd_PK: ذيلي عنوان شامل ڪريو

en: Add tags
sd_PK: ٽيگس شامل ڪريو

en: Add text…
sd_PK: لکت شامل ڪيو

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
sd_PK: هيٺي کي شامل ڪريو پنهنجي %1$s فائل ۾  %2$s <strong>مٿان</strong> جيڪي لڪير پڙهو %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
sd_PK: هيٺين کي شامل ڪريو توهان پنهنجي %1$s فهرست  ۾ %2$s ،  ٻين ورڊپريس قائدن جي <strong>تبديلي</strong> جي لاءِ:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
sd_PK: صارف کي اي ميل موڪلڻ کان سواء شامل ڪيو جيڪو ان جي تصديق جي ضرورت آهي.

en: Add title
sd_PK: عنوان شامل ڪريو

en: Add to Audio Playlist
sd_PK: آڊيو پلي لسٽ ۾ شامل ڪريو

en: Add to Dictionary
sd_PK: لغت ۾ شامل ڪريو

en: Add to Menu
sd_PK: فهرست شامل ڪريو

en: Add to Widget
sd_PK: وجٽ ۾ شامل ڪريو

en: Add to audio playlist
sd_PK: آڊيو پلي لسٽ ۾ شامل ڪريو

en: Add to gallery
sd_PK: گيلري ۾ رکو

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
sd_PK: فهرست ۾ شامل : %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
sd_PK: وڊيو پلي لسٽ شامل ڪريو

en: Add to video playlist
sd_PK: وڊيو پلي لسٽ ۾ شامل ڪريو

en: Add to: %s
sd_PK: شامل ڪريو: %s

en: Add video source
sd_PK: وڊيو مواد شامل ڪريو

en: Add widget: %s
sd_PK:  شامل ڪيو وڊجيٽ: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
sd_PK: توهان هتي پنهنجو سي ايس ايس جو ڪوڊ شامل ڪري سگھو ٿا پنهنجي سائيٽ جو ڏيک ۽ ترتيب ۾ تبديليون آڻڻ لاءِ.

en: Add, organize, and modify individual menu items
sd_PK: انفرادي مينيو شيون شامل ڪريو، منظم ڪريو ۽ تبديل ڪريو

en: Added
sd_PK: شامل ڪيو ويو

en: Added:
sd_PK: شامل ڪيو ويو:

en: Adding Categories
sd_PK: درجه بندي شامل ڪيون پيا

en: Adding Tags
sd_PK: ٽيگس شامل ڪيون پيا

en: Adding Themes
sd_PK: موضوعات شامل ڪيو

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
sd_PK: هن سائيٽ جي هوم پيج تي هڪ RSS فيڊ شامل ڪرڻ سپورٽ نه آهي، ڇاڪاڻ ته اهو هڪ لوپ ڏانهن وٺي سگهي ٿو جيڪو توهان جي سائيٽ کي سست ڪري ٿو. ٻيو بلاڪ استعمال ڪرڻ جي ڪوشش ڪريو، جهڙوڪ مضبوط<strong> تازه ترين پوسٽون</strong> مضبوط بلاڪ، سائيٽ تان پوسٽون لسٽ ڪرڻ لاء.

en: Addis Ababa
sd_PK: آدس ابابہ

en: Additional CSS
sd_PK: اضافي سي ايس ايس

en: Additional CSS class(es)
sd_PK: اضافي سي ايس ايس ڪلاس

en: Additional Capabilities
sd_PK: اضافي صلاحيتون

en: Additional images added to this gallery: %s
sd_PK: وڌيڪ تصويرون گئلري ۾ شامل ڪيو ويون: %s

en: Additional information
sd_PK: اضافي ڄاڻ

en: Additional items found: %d
sd_PK: اضافي شيون مليون: %d

en: Additional settings
sd_PK: اضافي ترتيبون

en: Additional shortcuts,
sd_PK: اضافي شارٽ ڪٽس،

en: Adelaide
sd_PK: ایڊیلیڊ

en: Aden
sd_PK: عدن

en: Admin Color Scheme
sd_PK: انتظامي رنگ جو اسڪيم

en: Administration Email Address
sd_PK: انتظامي اي ميل ايڊريس

en: Administration email verification
sd_PK: انتظامي اي ميل جي تصديق

en: Administrators have access to all the administration features.
sd_PK: ايڊمنسٽريٽر سڀني انتظامي خاصيتن تائين رسائي آهن

en: Advanced
sd_PK: اعلي درجي

en: Advanced Options
sd_PK: اعليٰ اختيارات

en: Advanced caching plugin.
sd_PK: اڳ م ڪيشنگ پلگ ان.

en: Advanced.
sd_PK: اعلي درجي

en: Afghanistan
sd_PK: افغانستان

en: Africa
sd_PK: آفريڪا

en: Afrikaans
sd_PK: آفريقي

en: After Conversion
sd_PK: تبديلي کانپوءِ

en: Akismet Stats
sd_PK: Akismet انگ اکر

en: Akismet stats
sd_PK: Akismet انگ اکر

en: Albania
sd_PK: البانيا

en: Albanian
sd_PK: الباني

en: Album
sd_PK: آلبم

en: Algeria
sd_PK: الجيريا

en: Algiers
sd_PK: الجائرس

en: Align
sd_PK: سنوَتيو

en: Align center
sd_PK: وچوار سنوت ۾ سنواريو

en: Align column center
sd_PK: قطار جو مرڪز

en: Align column left
sd_PK: صفا کاٻا لکو

en: Align column right
sd_PK: صفا ساڄا لکو

en: Align items bottom
sd_PK: هيٺيون شيون ترتيب ڏيو

en: Align items top
sd_PK: مٿين شين کي ترتيب ڏيو

en: Align left
sd_PK: کاٻي سنوت ۾ بيهاريو

en: Align right
sd_PK: ساڄي سنوت ۾ بيهاريو

en: Align text center
sd_PK: اکرن کي وچ ۾ ترتيب ڏيو

en: Align text left
sd_PK: اکرن کي کاٻي طرف ترتيب ڏيو

en: Align text right
sd_PK: اکرن کي ساڃي طرف ترتيب ڏيو

en: Alignment
sd_PK: سنوت

[ctx: Alignment option]
en: None
sd_PK: ڪو بہ نہ

en: All
sd_PK: سڀ

en: All Categories
sd_PK: سڀ زمرا

en: All Changesets
sd_PK: سڀ تبديليون

en: All Comments
sd_PK: سڀ تبصرا

en: All Link Categories
sd_PK: ڳنڍڻن جا سمورا زمرا

en: All Pages
sd_PK: سڀ صفحا

en: All Posts
sd_PK: سمورا مراسلا

en: All Settings
sd_PK: سڀئي سيٽنگون

en: All Sites
sd_PK: سڀ سرزمينون

en: All Tabs:
sd_PK: سمورا ٽيبس

en: All Tags
sd_PK: سمورا ٽيگس

en: All Templates
sd_PK: سڀئي ٽيمپليٽس

en: All Types
sd_PK: سڀ قسم

en: All Users
sd_PK: سڀ صارف

en: All automatic updates are disabled.
sd_PK: تمام خودڪار تازه ڪاريون بند آهن.

en: All capabilities assigned to the user.
sd_PK: سڀ صلاحيتون همراه کي لڳايون ويون.

en: All capabilities used by the post type.
sd_PK: سڀ صلاحيتون جيڪي استعمال ٿيون ٽپال قسم کان.

en: All capabilities used by the taxonomy.
sd_PK: سڀ صلاحيتون جيڪي صنف بنديءَ جي اصول استعمال ڪن پيا.

en: All categories
sd_PK: سڀ درجا

en: All comment types
sd_PK: سڀ تبصو قسم

en: All content
sd_PK: سڀ مواد.

en: All content copied.
sd_PK: سڀ مواد نقل ٿيو.

en: All dates
sd_PK: سڀ تاريخون

en: All done!
sd_PK: ٿئي ويو!

en: All features, supported by the post type.
sd_PK: سڀ خاصيتون، جن جي ٽپال قسم حمايت ڪري ٿئي.

en: All formats
sd_PK: سڀ فارميٽ

en: All image sizes
sd_PK: سڀ تصويري شڪلون

en: All media items
sd_PK: سمورا ذريعاتي اسم

en: All of your WordPress files are writable.
sd_PK: توهان جا تمام فائيل فائلون ليکڪ قابل آهن.

en: All sizes except thumbnail
sd_PK: سڀئي ماپن  کان سواء عڪس

en: All templates
sd_PK: سڀئي ٽيمپليٽس

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
sd_PK: سڀئي فائلون جيڪي توهان کي&#8217;ve اپ لوڊ ٿيل آهن ميڊيا لائبريري ۾ درج ٿيل آهي، تازو اپلوڊ سان گڏ پهريون ڀيرو.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
sd_PK: اهي سڀئي فائلون &#8217; جيڪي اپلوڊ ڪندا آهن ميڊيا لائبريري ۾ شامل آهن، جنهن ۾ سڀ کان تازو ٿيل ٿيل فائلون شامل آهن. توهان  اسڪرين جي ظاهري ۾ اسڪرين ٽيب مان تبديل ڪري سگهو ٿا.

en: All time
sd_PK: سمورو وقت

en: All updates have been completed.
sd_PK: سڀ تازيون مڪمل ٿي چڪا آهن

en: Allow
sd_PK: اجازت ڏيو

en: Allow Comments
sd_PK: تبصرن جي اجازت

en: Allow Pings
sd_PK: پنگ کي اجازت ڏيو

en: Allow comments
sd_PK: تبصرن جي اجازت

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
sd_PK: جوڙ اطلاعات جي اجازت ڏيو ٻين بلاگن کان (پنگ بيڪس ۽ ٽريڪبيس) نون مضمونن تي.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
sd_PK: جوڙ اطلاعات جي اجازت ڏيو ٻين بلاگن کان (پنگ بيڪس ۽ ٽريڪبيس) نون مضمونن تي.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
sd_PK: جوڙ اطلاعات جي اجازت ڏيو ٻين بلاگن کان (پنگ بيڪس ۽ ٽريڪبيس) نون مضمونن تي.

en: Allow new users to sign up
sd_PK: نون يُوزرس کي کاتو کولڻ جي اجازت ڏيو

en: Allow people to submit comments on new posts
sd_PK: ماڻهن کي نئين پوسٽن تي تبصرو ڪرڻ جي اجازت ڏيو

en: Allow people to submit comments on new posts.
sd_PK: ماڻهن کي نئين پوسٽن تي تبصرو ڪرڻ جي اجازت ڏيو.

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
sd_PK: پنهنجي سائٽ تي هر هنڌ ونڊڻ وارا بٽڻ رکي پڙهندڙن لاءِ آسان بڻايو ته هو توهان جون پوسٽون ٻين سان ونڊين.

en: Allow search engines to index this site
sd_PK: سرچ انجنز کي اجازت ڏجي هن سائيٽ کي ڳولهڻ جي

en: Allowed Files
sd_PK: قابل‌ڪار فائيلس

en: Almaty
sd_PK: آلماتِي

en: Already Installed
sd_PK: اڳي ئي تنصيبيل

en: Already pinged:
sd_PK: اڳ ۾ ئي پنڌ ​​ڪيو ويو:

en: Alt Text
sd_PK: متبادل اکر

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
sd_PK: تصوير لاء Alt ٽيڪسٽ, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;

en: Alternative Text
sd_PK: متبادل ٽيڪسٽ

en: Alternative source
sd_PK: متبادل ذريعو

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
sd_PK: متبادل اکر جڏهن منسلڪ نظر نه اچي.

en: Always show pre-publish checks.
sd_PK: هميشه ڏيکاري ٿو اڳ ۾ ئي-شايع ٿيل چيڪس.

en: Always use HTTPS when visiting administration pages
sd_PK: انتظامي صفحا ڏسڻ وقت سدائين HTTPS استعمال ڪريو

en: Always use https when visiting the admin
sd_PK:  هميشه https  استعمال ڪريو جڏهن منتظم جو دورو ڪريون

en: America
sd_PK: آمريڪا

en: American English
sd_PK: آمريڪي انگريزي

en: Amman
sd_PK: عمان

en: Amsterdam
sd_PK: ايمسٽرڊم

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
sd_PK: ھڪڙو HTTPS کنکشن ويب کي برائوزر ڪرڻ جو وڌيڪ محفوظ رستو آھي. ڪيترين ئي خدمتن تي ايڇ ٽي ٽي پي ايس جي ضرورت آهي. ايڇ ٽي ٽي پي ايس توهان کي نئين خاصيتون فائدو وٺڻ جي اجازت ڏئي ٿو جيڪو سائيٽ جي رفتار کي وڌائڻ، ڳولهڻ جي درجي کي بهتر ڪري، ۽ پنهنجي ساٿين جي اعتماد کي پنهنجي آن لائن پرائيويٽ کي تحفظ ڏيڻ ۾ مدد ڏيندي حاصل ڪري سگهي ٿو.

en: An active PHP session was detected
sd_PK: هڪ فعال PHP سيشن معلوم ڪيو ويو

en: An alphanumeric identifier for the post type.
sd_PK: اکرن ۽ انگن جي سُڃاڻپ ٽپال قسمن جي لاءِ.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
sd_PK: اکرن ۽ انگن واري سڃاڻپ اصطلاح منفرد جي لاءِ ان جي قسم طرف.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
sd_PK: اکرن ۽ انگن واري سڃاڻپ آبجيڪٽ منفرد جي لاءِ ان جي قسم طرف.

en: An alphanumeric identifier for the status.
sd_PK: اکرن ۽ انگن جي سُڃاڻپ حالت جي لاءِ.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
sd_PK: اکرن ۽ انگن جي سُڃاڻپ درجه بندي جي اُصولن جي لاءِ.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
sd_PK: اکرن ۽ انگن واري سڃاڻپ اصطلاح منفرد جي لاءِ ان جي قسم طرف.

en: An alphanumeric identifier for the user.
sd_PK: اکرن ۽ انگن جي سُڃاڻپ همراه جي لاءِ.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
sd_PK: پڪ ڪرڻ لاء توهان گروارار استعمال ڪري رهيا آهيو، هڪ جملو توهان جي اي ميل پتي ۾ پيدا ڪيو آهي ۽ گوروار جي خدمت ڏانهن محفوظ ڪيو ويو آهي. Gravatar جي رازداري پاليسي https://automattic.com/privacy/ تي واقع آهي. توھان جي تصوير جو تبصرو ٿيل اوھان جي تصوير ظاھر ٿيندي.

en: An application would like to connect to your account.
sd_PK: هڪ ايپليڪيشن توهان جي اڪائونٽ سان ڳنڍڻ چاهي ٿي.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
sd_PK: هڪ خودڪار ٿيل ورڈپریس اپڊيٽ مڪمل ڪرڻ ۾ ناڪام ٿي چڪي آهي - <a href="%s">مهرباني ڪري ٻيهر تازو ڪرڻ جي ڪوشش ڪريو</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
sd_PK: هڪ خودڪار ٿيل ورڈپریس اپڊيٽ مڪمل ٿيڻ ۾ ناڪام ٿيو! مهرباني ڪري سائيٽ جي منتظم جا اطلاع ڏيو.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
sd_PK: هو غلطي ظارهر ٿي آه، جنهن جي شايد معني آهي ته فيڊ نه آهي. ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
sd_PK: غلطي ظاهر ٿي آهي. مهرباني ڪري صفحي کي ٻيهر لوڊ ڪريو ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
sd_PK: سائيٽ شامل ڪرڻ جي دوران غلطي نظر آئي آهي.  <a href="%s">اهم صفحي </a>.  ڏانهن واپسي.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sd_PK: چاڙهہ ۾ چُڪَ ٿي. وري ڪوشش ڪندا.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
sd_PK: %(site)s تي %(plugin)s کي غيرفعال ڪرڻ وقت هڪ نقص اچي ويو.

en: An error occurred while reverting the template.
sd_PK: ٽيمپليٽ کي موٽائڻ دوران هڪ غلطي ٿي وئي.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
sd_PK: اپڊيٽ ڪرڻ دوران غلطي ٿي ويئي%1$s: %2$s

en: An error occurred. Please try again.
sd_PK: غلطي نظر آئي آهي. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
sd_PK: هڪ غلطي ظاهر ٿئي آهي  %1$s قسم جي جيڪا قطار نمبر %2$s تي آهي %3$s فائل ۾. غلطي جو پيغام: %4$s

en: An example title
sd_PK: ھڪڙو مثال عنوان

en: An exporter has improperly used the registration filter.
sd_PK: هڪ برآمد ڪندڙصحيح طور تي رجسٽريشن فلٽر استعمال ڪيو آهي.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
sd_PK: هڪ نامڪمل سفارش هن اي ميل ايڊريس جي اڳ ۾ ئي موجود آهي.

en: An unknown error occurred.
sd_PK: نامعلوم غلطي واقع ٿي.

en: Anadyr
sd_PK: انادیر

en: Analytics
sd_PK: تجزياتي

en: Ancestor blocks.
sd_PK: اباڻو  بلاڪ.

en: Anchorage
sd_PK: اينڪوريج

en: Andorra
sd_PK: انڊورا

en: Angle
sd_PK: ڪنڊ

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
sd_PK: گھڙيءَ جي طرف گھمڻ جو زاويو درجن ۾.

en: Angola
sd_PK: آنگولا

en: Anguilla
sd_PK: آنگويلا

en: Anonymous
sd_PK: گمنام

en: Another update is currently in progress.
sd_PK:  ٻيفي الحال ڪا تازه ڪاري جاري آهي.

en: Antananarivo
sd_PK: انتانانارِيوو

en: Antarctica
sd_PK: انٽارڪٽيڪا

en: Antigua
sd_PK: آنٽيگوئا

en: Antigua and Barbuda
sd_PK: انٽيگوا ۽ باربودا

en: Any extra capabilities assigned to the user.
sd_PK: ڪائي وڌيڪ صلاحيت همراه سان لاڳاپيل.

en: Anyone can register
sd_PK: ڪو به رجسٽريشن ڪري سگهي ٿو

en: Anyone posts a comment
sd_PK: ڪنهن به پوسٽ جو رايو آهي

en: Apia
sd_PK: اپیا

en: Appearance
sd_PK: ظاهر

en: Application Passwords
sd_PK: ايپليڪيشن پاسورڊ

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
sd_PK: ايپليڪيشن پاسورڊ غير انٽرايڪٽو سسٽم ذريعي تصديق جي اجازت ڏين ٿا، جهڙوڪ XML-RPC يا REST API، توهان جي حقيقي پاسورڊ مهيا ڪرڻ کان سواء. ايپليڪيشن پاسورڊ آساني سان رد ڪري سگھجي ٿو. اهي توهان جي ويب سائيٽ تي روايتي لاگ ان لاءِ استعمال نٿا ڪري سگهجن.

en: Apply
sd_PK: لاڳو ڪريو

en: Apply changes to:
sd_PK: تبديليون لاڳو ڪريو

en: Apply duotone filter
sd_PK: ٻهراڻي فلٽر استعمال ڪريو

en: Apply the "%1$s" format.
sd_PK: "%1$s" شڪل لاءِ درخواست ڏيو

en: Approve
sd_PK: منظور ڪريو

en: Approve and Reply
sd_PK: منظوري ۽ ورندي ڏيو

en: Approve comment
sd_PK: تبصرو منظور ڪريو

en: Approve it: %s
sd_PK: منظور ڪريوس: %s

en: Approve this comment
sd_PK: ھي تبصرو منظور ڪريو

en: Approved
sd_PK: منظور ٿيل

en: Apr
sd_PK: اپريل

en: April
sd_PK: اپريل

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
sd_PK: اپريل

en: Aqtau
sd_PK: اقتوا

en: Aqtobe
sd_PK: اقتوبِي

en: Arabic
sd_PK: عربي

en: Araguaina
sd_PK: اراگوئنا

en: Arbitrary HTML code.
sd_PK: بي اصول ايڇ ٽي ايم ايل ڪوڊ.

en: Arbitrary text.
sd_PK: خودمختيار اکر

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: آرڪائيو<span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: آرڪائيو<span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
sd_PK: آرڪائيو عنوان

en: Archive title
sd_PK: آرڪائيو عنوان

en: Archived
sd_PK: دستاويز ٿيل

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]:  <span class="count">(%s)</span>ناڪام
sd_PK[1]:  <span class="count">(%s)</span>ناڪام

en: Archives
sd_PK: ذخيرو

en: Arctic
sd_PK: آرڪٽِڪ

en: Are pretty permalinks supported?
sd_PK: ڇا خوبصورت پرمي لنڪس سپورٽ آهن؟

en: Are you ready to publish?
sd_PK: ڇا توهان شايع ڪرڻ لاءِ تيار آهيو؟

en: Are you ready to schedule?
sd_PK: ڇا توهان جدول لاءِ تيار آهيو؟

en: Are you ready to submit for review?
sd_PK: ڇا توهان جائزو جمع ڪرڻ جي لاءِ تيار آهيو؟

en: Are you sure it exists?
sd_PK: توهان کي پَڪَ آهي تہ اهو وجود بہ رکي ٿو؟

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
sd_PK: توهان کي پڪ آهي تہ اعدادخاني واري سَروَر تي ڪو خاص بار نہ آهي؟

en: Are you sure the database server is running?
sd_PK: توهان کي پڪَ آهي تہ اعدادخاني جو سروَر ڪم ڪري رهيو آهي؟

en: Are you sure you have the correct username and password?
sd_PK: توهان کي پَڪَ آهي تہ توهان وٽ درست يُوزرنانءُ ۽ ڳجھو لفظ آهي؟

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
sd_PK: پَڪَ، توهان درست ميزبان نانءُ ٽائيپ ڪيو آهي؟

en: Are you sure you want to delete this theme?
sd_PK: پڪي ڳالهہ، توهان اهي ٿيمس ڊاهڻ چاهيو ٿا؟

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
sd_PK: ڇا توهان پڪ ڪيو ته توهان پنهنجي اڻ شايع ٿيل تبديليون رد ڪرڻ چاهيو ٿا؟

en: Are you sure you want to do this?
sd_PK: اوھان کي پڪ آھي ھن ڪندا ڪرڻ چاھيو ٿا؟

en: Are you sure you want to unpublish this post?
sd_PK: ڇا توهان پڪ سان هن ٽپال کي غيرشايع ڪرڻ چاهيو ٿا؟

en: Are you sure you want to unschedule this post?
sd_PK: ڇا توهان پڪ سان هن ٽپال کي اڻ جدول ڪرڻ چاهيو ٿا؟

en: Argentina
sd_PK: ارجنٽينا

en: Armenia
sd_PK: آرمينيا

en: Arrange blocks horizontally.
sd_PK: بلاڪ کي افقي طور تي ترتيب ڏيو.

en: Arrange blocks vertically.
sd_PK: عمودي بلاڪ کي ترتيب ڏيو.

en: Array of image edits.
sd_PK: تصويري تبديلين جو سلسلو.

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
sd_PK: تير

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
sd_PK: شيورون

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: None
sd_PK: ڪو به نه

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
sd_PK: ھن سائيٽ تي مضمونن ۾ شامل ڪيل مواد شامل آھن (مثال طور وڊيوز، فوٽوز، آرٽيڪل وغيره). ٻين ويب سائيٽن جي طرفان منسلڪ مواد جي عملن وانگر ڄڻ ته دورو ڪندڙ ٻين ويب سائيٽن جو دورو ڪيو آهي.

en: Artist
sd_PK: فنڪار

en: Aruba
sd_PK: اروبا

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
sd_PK: هڪ نئون ورڈپریس صارف جي طور تي، توهان ڏانهن وڃڻ گهرجي<a href="%s">توهان جي ڊيش بورڊ</a> هن صفحي کي حذف ڪرڻ ۽ توهان جي مواد لاء نوان صفحا ٺاهي. مزا ماڻيو!

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sd_PK: تصوير جي سيڪڙو جي طور تي، x پوزيشن کان فصل شروع ڪرڻ لاء. خارج: ان جي بدران `موڊيفائر` استعمال ڪريو.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sd_PK: تصوير جي سيڪڙو جي طور تي، فصل کي شروع ڪرڻ لاء y پوزيشن. خارج: ان جي بدران `موڊيفائر` استعمال ڪريو.

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
sd_PK: ويب سائيٽ جي مالڪ جي حيثيت سان، توهان کي شايد قومي يا بين الاقوامي رازداري قانون جي پيروي ڪرڻ جي ضرورت آهي. مثال طور، توهان کي رازداري پاليسي ٺاهي ۽ ظاهر ڪرڻ جي ضرورت آهي.

en: Ascending
sd_PK: سڌو

en: Ascending.
sd_PK: سڌو

en: Ashgabat
sd_PK: اشگابات

en: Ashkhabad
sd_PK: اشخاباد

en: Asia
sd_PK: ايشيا

en: Aside
sd_PK: پاسيري

en: Asmara
sd_PK: اسماره

en: Asmera
sd_PK: اسميرا

en: Aspect ratio:
sd_PK: ان جو تناسب:

en: Assign a category
sd_PK: هڪ درجو مقرر ڪريو

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
sd_PK: هڪ اداري جي جوڙجڪ ٺاهڻ لاء والدين اصطلاح کي ترتيب ڏيو. مثال طور، جاز جو اصطلاح، بوبپ ۽ بگ باندر جي والدين هوندي.

en: Assigned Menu
sd_PK: نامزد ٿيل مينيو

en: Astrakhan
sd_PK: أستراخان

en: Asuncion
sd_PK: آسنڪیان

en: At a Glance
sd_PK: هڪ نظر ۾

en: Athens
sd_PK: ايٿنس

en: Atikokan
sd_PK: اٽیڪوڪن

en: Atka
sd_PK: ائتکا

en: Atlantic
sd_PK: ايٽلانٽڪ

en: Attach
sd_PK: ڳنڍيل

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
sd_PK: ڳنڍيل آهي&#8220;%s&#8221; موجوده مواد ڏانهن

en: Attach to existing content
sd_PK: موجوده مواد ڏانهن مباحثو ڪريو

en: Attaching Files
sd_PK: فائلن سان ڳنڍڻ

en: Attachment Attributes
sd_PK: ڳنڍيل خاصيتون

en: Attachment Details
sd_PK: اٽيچمنٽ جي وضاحت

en: Attachment Display Settings
sd_PK: اٽئچمينٽ کي ڏيکارڻ جي ترتيبات

en: Attachment Page
sd_PK: منسلڪ صفحو

en: Attachment Post URL
sd_PK: لاڳاپل پوسٽ جو يو آر ايل.

en: Attachment Preview
sd_PK: منسلڪ ڏيک

en: Attachment details
sd_PK: اٽيچمنٽ جي وضاحت

en: Attachment page
sd_PK: منسلڪ صفحو

en: Attachment post ID
sd_PK: ڳنڍيل ٽپال آئي ڊِي

en: Attachment type.
sd_PK: منسلڪ قسم.

en: Attempt recovery
sd_PK: ڪوشش جي وصولي

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
sd_PK: پوسٽ مان ڳنڍيل ڪو بلاگز کي مطلع ڪرڻ جي ڪوشش ڪريو

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
sd_PK: توهان حد کان ٻاهر [1,100]  رهي ڪري تصوير جو معيار شامل ڪرڻ جي ڪوشش ڪئي آهي.

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
sd_PK: شارٽ ڪوڊ تي ڪُجھ عملي ڪاروائي جي ڪوشش ٿئي رهي آهي دُرست ڪالبيڪ کانسواءِ: %s

en: Attend an upcoming event near %s.
sd_PK: %s ايندڙ خاص موقعي ۾ شامل ٿيو جيڪو توهان جي ويجھو آهي.

en: Attribute all content to:
sd_PK: منسوب ٿيل سڀني مواد کي:

en: Attributes
sd_PK: خاصيتون

en: Atyrau
sd_PK: أتيراو

en: Auckland
sd_PK: آڪلينڊ

en: Audio
sd_PK: آڊيو

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: آڊيو<span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: آڊيو<span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
sd_PK: آڊيو ڪوڊيڪ:

en: Audio Format:
sd_PK: آڊيو جوڙجڪ:

en: Audio Player
sd_PK: آڊيو پليئر

en: Audio Widget
sd_PK: آڊيو وجِٽِ

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
sd_PK[0]: آڊيو وجِٽِ (%d)
sd_PK[1]: آڊيو وجِٽِس (%d)

en: Audio details
sd_PK: آواز جا تفصيل

en: Audio title
sd_PK: آڊيو عنوان

en: Audio title&hellip;
sd_PK: آڊيو عنوان &hellip;

en: Audio, Video, or Other File
sd_PK: آڊيو، وڊيو، يا ٻيون فائل

en: Aug
sd_PK: آگسٽ

en: August
sd_PK: آگسٽ

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
sd_PK: آگسٽ

en: Australia
sd_PK: آسٽريليا

en: Austria
sd_PK: آسٽريا

en: Author
sd_PK: ليکڪ

en: Author Biography
sd_PK: ليکڪ جي سوانح عمري

en: Author URL of the user.
sd_PK: ليکڪ جي يوآرايل همراه جي لاءِ.

en: Author website
sd_PK: مصنف ويب سائيٽ

en: Author:
sd_PK: ليکڪ:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sd_PK: ليکڪ:%1$s (آپي ايڊريس: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
sd_PK: ليکڪ: %s

en: Authorization header
sd_PK: اختيار ڏيڻ وارو سر

en: Authorize Application
sd_PK: درخواست جي اجازت ڏيو

en: Authors
sd_PK: ليکڪ

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
sd_PK: مصنف پنهنجن پوسٽن کي شايع ڪرڻ ۽ منظم ڪري سگهن ٿا، ۽ انهن فائلن کي اپلوڊ ڪرڻ جي قابل آهن

en: Authors:
sd_PK: مصنف

en: Auto
sd_PK: پاڻ

en: Auto Draft
sd_PK: خودڪار مسودو

en: Auto add pages
sd_PK: خودڪار صفحا شامل ڪريو

en: Auto-update
sd_PK: خودڪار تازه ڪاري

en: Auto-updates
sd_PK: خودڪار تازه ڪاريون

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: واحد:
    خودڪار تازه ڪاريون بند ڪيون ويون <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: جمع:
    خودڪار تازه ڪاريون بند ڪيون ويون <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: واحد:
    خودڪار تازه ڪاريون فعال ڪيون ويون <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: جمع:
    خودڪار تازه ڪاريون فعال ڪيون ويون <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
sd_PK: خودڪار تازه ڪاريون هر فرد پلگ ان لاء فعال يا غير فعال ٿي سگهن ٿيون. خودڪار تازه ڪاريون فعال ٿيل پلگ ان ايندڙ خودڪار تازه ڪاري جي اندازي مطابق تاريخ ڏيکاريندا. خودڪار تازه ڪاريون WP-Cron ٽاسڪ شيڊولنگ سسٽم تي منحصر آهن.

en: Auto-updates disabled
sd_PK: خودڪار تازه ڪاريون بند ٿيل

en: Auto-updates enabled
sd_PK: خودڪار تازه ڪاريون فعال

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sd_PK: پلگ ان ۽ موضوعن لاءِ خودڪار تازه ڪاريون غير فعال نظر اچن ٿيون. اهو توهان جي سائيٽ کي خودڪار طريقي سان نوان ورزن حاصل ڪرڻ کان روڪيندو جڏهن دستياب هجي.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
sd_PK: پلگ انز ۽/يا موضوعن لاءِ خودڪار تازه ڪاريون غير فعال نظر اچن ٿيون، پر سيٽنگون اڃا تائين ڏيکاريل آھن. اهو ٿي سگهي ٿو خودڪار تازه ڪاريون ڪم نه ڪرڻ جي توقع مطابق.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sd_PK: پلگ ان لاءِ خودڪار تازه ڪاريون غير فعال نظر اچن ٿيون. اهو توهان جي سائيٽ کي خودڪار طريقي سان نوان ورزن حاصل ڪرڻ کان روڪيندو جڏهن دستياب هجي.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sd_PK: موضوعن لاءِ خودڪار تازه ڪاريون غير فعال نظر اچن ٿيون. اهو توهان جي سائيٽ کي خودڪار طريقي سان نوان ورزن حاصل ڪرڻ کان روڪيندو جڏهن دستياب هجي.

en: Automatic Updates
sd_PK: خودڪار تازه ڪاريون

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
sd_PK: خودڪار اپڊيٽ شيڊول ناهي. WP-Cron سان ڪو مسئلو ٿي سگھي ٿو.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
sd_PK: خودڪار تازه ڪاري %s کان ختم ٿي وئي. WP-Cron سان ڪو مسئلو ٿي سگھي ٿو.

en: Automatic update scheduled in %s.
sd_PK: %s ۾ خودڪار اپڊيٽ شيڊول ڪئي وئي.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
sd_PK: پنهنجو پاڻ مٿين-سطح وارا صفحا مينيو ۾ شامل ڪريو

en: Automatically add paragraphs
sd_PK: پنهنجو پاڻ جملو شامل

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
sd_PK[0]: {{numberOfDays /}} ڏينهن کانپوءِ مضمونن تي رايا وٺڻ پاڻمرادو بند ڪريو.
sd_PK[1]: {{numberOfDays /}} ڏينهن کانپوءِ مضمونن تي رايا وٺڻ پاڻمرادو بند ڪريو.

en: Automatically close comments on posts older than %s days
sd_PK: خودڪار طور ويجھا تبصرا پوسٽن جي ڏينهن%s کان به پراڻا

en: Autoplay
sd_PK: پاڻ شروع

en: Autoplay may cause usability issues for some users.
sd_PK: خودڪار هلڻ ٿي سگھي ٿو ڪجھ استعمال ڪندڙن لاءِ استعمال جا مسئلا.

en: Autosave by %s
sd_PK:  %s خودڪار طريقي سان

en: Autosaving
sd_PK: پنهنجو پاڻ محفوظ

en: Autoupdate
sd_PK: پاڻمرادو تازه ڪاري

en: Available Actions
sd_PK: دستياب تبديليون

en: Available Tools
sd_PK: دستياب اوزار

en: Available Widgets
sd_PK: دستياب وجٽس

en: Available block types
sd_PK: موجوده خانن جون قسمون

en: Avatar
sd_PK: اواتار

en: Avatar Display
sd_PK: اوتار ڊسپلي

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sd_PK: اوتار يوآرايل %d پڪسلز تصوير جي ماپ سان.

en: Avatar URLs for the comment author.
sd_PK: آبجيڪٽ ليکڪ جي آوتار يو آر ايل.

en: Avatar URLs for the user.
sd_PK: اواتار يوآرايلس همراه جي لاءِ.

en: Avatars
sd_PK: اوتار

en: Average
sd_PK: سراسري

en: Average Rating
sd_PK: سراسري درجه بندي

en: Average per Day
sd_PK: سراسري هر ڏينهن

en: Average per day
sd_PK: سراسري هر ڏينهن

en: Azerbaijan
sd_PK: آذربائيجان

en: Azores
sd_PK: آزورس

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
sd_PK: بيٽا جاچ پڙتال
    =============
    
    اهو ڊيبنگ اي ميل موڪليو ويو آهي ته توهان WordPress ورڪ ترقي وارو ورزن استعمال ڪيو آهي.
    
    توهان سوچيو ته اهي ناڪامين ورڈپریس ۾ بگ جي سبب هجن، ڇا توهان ان کي رپورٽ ڪيو؟
    * سپورٽ فورم ۾ هڪ موضوع ٺاهيو:  https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
    * يا، جيڪڏهن توهان لکڻ سان هڪ بگ رپورٽ کان مطمئن آهيو: https://core.trac.wordpress.org/
    مهرباني! - فڪري ٽيم

en: Back
sd_PK: پوران

en: Back to Plans
sd_PK: واپس منصوبن ڏانهن

en: Background
sd_PK: پسمنظر

en: Background Color
sd_PK: پسمنظر رنگ

en: Background Image
sd_PK: پسمنظر عڪس

[ctx: Background Preset]
en: Preset
sd_PK: ترتيب

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
sd_PK: دهرائڻ

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
sd_PK: اسڪالر

en: Background color
sd_PK: پسمنظر جو رنگ

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sd_PK: پس منظر جي اپڊيٽ. <a href="%s">پنهنجي سائٽ جو دورو ڪريو</a> ته ڪيئن ڏسڻ ۾ اچي سگھي.

en: Background updates are not working as expected
sd_PK: پس منظر جي تازيون توقع سان ڪم نه ڪري رهيا آهن

en: Background updates are working
sd_PK: پس منظر جي تازا ڪم ڪري رهيا آهن

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
sd_PK: پس منظر جي تازيون يقيني بڻائي ٿي ته ورڈپریس توهان  استعمال ڪري رهيا آهيو جيڪا نسخي لاء حفاظتي تازه ڪاري جاري ڪئي وئي آهي.

en: Background updates may not be working properly
sd_PK: پس منظر جي تازيون صحيح ڪم نه ٿيون ڪري سگهجن

en: Backtick
sd_PK: بيڪ ٽڪ

en: Baghdad
sd_PK: بغداد

en: Bahamas
sd_PK: بهاماس

en: Bahia
sd_PK: باحیہ

en: Bahia Banderas
sd_PK: باهیہ بیندراس

en: Bahrain
sd_PK: بحرين

en: Baku
sd_PK: باڪُو

en: Bamako
sd_PK: باماڪو

en: Bangkok
sd_PK: بينڪاڪ

en: Bangladesh
sd_PK: بنگلاديش

en: Bangui
sd_PK: بانگُئي

en: Banjul
sd_PK: بانجُل

en: Barbados
sd_PK: بارباڊوس

en: Barnaul
sd_PK: برنوول

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
sd_PK: بيس64 انڪوڊ ٿيل نمائندگي مثالن جي سيٽنگن جي.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
sd_PK: پڪ ڪريو ته هن کي محفوظ جڳهه ۾ محفوظ ڪريو. توهان ان کي ٻيهر حاصل ڪرڻ جي قابل نه هوندا.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
sd_PK: جيئن ته توهان %1$s استعمال ڪري رهيا آهيو، سائيٽس توهان جي ورڊپريس نيٽورڪ ۾ توهان کي سب ڊاريڪٽريز استعمال ڪرڻي پوندي.ڌيان ڏيو %2$s جيڪڏهن توهان سب-ڊومين امتعمال ڪرڻ چاهيو ٿا

en: Before a comment appears
sd_PK: تبصرو ڪرڻ کان پهرين

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sd_PK: توهان پنهنجي درآمد  فائيل کي اپلوڊ ڪرڻ کان پهرين، توهان کي هيٺين غلطي کي درست ڪرڻو پوندو.

en: Beirut
sd_PK: بيرُوت

en: Belarus
sd_PK: بيلاروس

en: Belarusian
sd_PK: بيلارشين

en: Belem
sd_PK: بیلیم

en: Belfast
sd_PK: بيلفاسٽ

en: Belgium
sd_PK: بيلجيم

en: Belgrade
sd_PK: بيلگراڊ

en: Belize
sd_PK: بیلیز

en: Berlin
sd_PK: برلِن

en: Bermuda
sd_PK: برمُودا

en: Best ever
sd_PK: بهترين

en: Beulah
sd_PK: بیولا

en: Billing History
sd_PK: ادائگي جو رڪارڊ

en: Biographical Info
sd_PK: سوانح عمري ڄاڻ

en: Bishkek
sd_PK: بشڪيڪ

en: Bissau
sd_PK: بِيسو

en: Bitrate
sd_PK: بٽ ريٽ

en: Bitrate Mode
sd_PK: بٽ ريٽ حالت

en: Bitrate:
sd_PK: ٻٽڻ شرح:

en: Black
sd_PK: ڪارو

en: Blanc-Sablon
sd_PK: بلانڪ-سلبون

en: Blank
sd_PK: نشان

en: Blantyre
sd_PK: بلنٽائر

en: Blavatar
sd_PK: بليوٽار

en: Block
sd_PK: بلاڪ

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
sd_PK: بلاڪ "%1$s"  نالي جو انداز نه ٿو اچي "%2$s.".

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved left
sd_PK: بلاڪ %1$s مواد جي شروعات ۾ آهي ۽ کاٻي پاسي نٿو وڃي سگهي

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved up
sd_PK: خانو %1$s مواد جي شروعات ۾ آهي ۽ مٿي نه ٿو وڃي سگهي

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved down
sd_PK: بلاڪ %1$s مواد جي پڇاڙي ۾ آهي ۽ هيٺ نه ويندو

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved left
sd_PK: بلاڪ %1$s مواد جي آخري ۾ آهي ۽ کاٻي پاسي نه ويندو.

en: Block %s is the only block, and cannot be moved
sd_PK: %s خانو فقط هڪ خانو آهي، جيڪو مٽائي نٿو سگھجي

en: Block Editor Patterns
sd_PK: بلاڪ ايڊيٽر جا اسٽائيل

en: Block Editor Styles
sd_PK: بلاڪ ايڊيٽر جا اسٽائيل

en: Block HTML:
sd_PK: بلاڪ ايڇ ٽي ايم ال:

en: Block Library
sd_PK: بلاڪ لائبريري

en: Block cannot be rendered inside itself.
sd_PK: بلاڪ کي پنهنجي اندر پيش نٿو ڪري سگهجي.

en: Block has been deleted or is unavailable.
sd_PK: خانو يا ته مٽجي ويو آهي يا موجود نه آهي.

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
sd_PK: نمايان ٿيل

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
sd_PK: عدم توازن

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
sd_PK: هڪ گڏيل پس منظر رنگ سان سماجي لنڪ

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
sd_PK: معياري

en: Block rendered as empty.
sd_PK: خالي جي طور تي منسوب ڪيو

en: Block shortcuts
sd_PK: خانن جا شارٽ ڪٽس

en: Block style name must be a string.
sd_PK: بلاڪ جي انداز جو نالو ھڪڙو ھئڻ گھرجي.

en: Block type "%s" is already registered.
sd_PK: خاني جي قسم "%s" اڳ ۾ ئي داخل ٿئي.

en: Block type "%s" is not registered.
sd_PK: خاني جي قسم "%s" داخل نه ٿئي.

en: Block type names must be strings.
sd_PK: خانن جي قسمن جي نالن ۾ صرف اکر هُجن.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
sd_PK: خانن جي قسمن جي نالن جي اڳ ۾ ڪُجھ  اڳواٽ لڳايو. مثال طور: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
sd_PK: خانن جي قسمن جي نالن ۾ سڀ اکر لازمي وڏا نه هجن.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
sd_PK: بلاڪ جا قسم جيڪي نموني سان استعمال ڪيا ويندا آھن.

en: Block variations.
sd_PK: بلاڪ variations.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
sd_PK: هيٺان ترتيب ڏيو

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
sd_PK: وچ ۾ ترتيب ڏيو

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
sd_PK: مٿي کي ترتيب ڏيو

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
sd_PK: عمودي قطار کي تبديل ڪريو

en: Block: %s
sd_PK: خانو: %s

en: Blockquote
sd_PK: بلاڪ ڪئوٽ

en: Blocks
sd_PK: خانا

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
sd_PK: خانا هيٺ نه ٿي سگھن ٿا ڇو جو اُهي اڳ ۾ ئي هيٺ آهن

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
sd_PK: خانا مٿي نه ٿي سگھن ٿا ڇو جو اُهي اڳ ۾ ئي مٿي آهن

en: Blog
sd_PK: بلاگ

en: Blog Stats
sd_PK: بلاگ جا انگ اکر

en: Blog Title
sd_PK: بلاگ عنوان

en: Blog pages show at most
sd_PK: بلاگ جا اڪثر صفحا ڏيکاريو

en: Blog pages show at most.
sd_PK: بلاگ جا صفحا ڏيکاري هڪ ئي وقت.

en: Blog token not found.
sd_PK: بلاگ ٽوڪن نه لڌو.

en: Blogger
sd_PK: بلاگر

en: Blogs I Follow
sd_PK: جيڪي بلاگز مان فالو پيو ڪريان

en: Blue
sd_PK: نيرو

en: Boa Vista
sd_PK: بوا ویسٽا

en: Bogota
sd_PK: بوگوٽا

en: Boise
sd_PK: بوائزي

en: Bold
sd_PK: گهرو

en: Bookmarks
sd_PK: حوالا

en: Border
sd_PK: ڪنارو

en: Border color
sd_PK: ڪنارن جو رنگ

en: Border color and style picker.
sd_PK: سرحد رنگ ۽ انداز چونڊيندڙ.

en: Border color picker.
sd_PK: سرحد جو رنگ چونڊيندڙ.

en: Border radius
sd_PK: باڊر جي گولائ

en: Border width
sd_PK: سرحد جي ويڪر

en: Both registration and last updated dates must be provided.
sd_PK: ٻئي رجسٽريشن ۽ آخري ڀيرو سنواريل جون تاريخون محيا ڪيون وڃن.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
sd_PK: ٻئي رجسٽريشن ۽ آخري ڀيرو سنواريل جون تاريخون هڪ جهڙيو هئڻ گهرجن.

en: Bottom
sd_PK: ترُ

en: Bottom Left
sd_PK: هيٺيان کاٻي طرف

en: Bottom Right
sd_PK: هيٺيان ساڃي طرف

en: Bottom border
sd_PK: هيٺيون سرحد

en: Bottom left
sd_PK: هيٺيان کاٻي طرف

en: Bottom right
sd_PK: هيٺيان ساڃي طرف

en: Bougainville
sd_PK: بوغنول

en: Bratislava
sd_PK: براٽِسلاوا

en: Brazzaville
sd_PK: برازاوِيل

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
sd_PK: مختصر مقرر ڪيل سارسنڀال لاءِ موجود نه آهيون. منٽ کانپوءِ جائزو وٺو.

en: Brisbane
sd_PK: برسبين

en: British English
sd_PK: برطانوي انگريزي

en: Broken Hill
sd_PK: بروڪن هِل

en: Brown
sd_PK: ناسي

en: Browse revisions
sd_PK: نظر ثاني ڪريو

en: Browse styles
sd_PK: برائوز انداز

en: Brunei
sd_PK: برُوناءِ

en: Brussels
sd_PK: برُوسلس

en: Bucharest
sd_PK: بخارسٽ

en: Budapest
sd_PK: بُوڊاپيسٽ

en: Buenos Aires
sd_PK: بيونوس آئرِس

en: Bujumbura
sd_PK: بُجُمبُرا

en: Bulgarian
sd_PK: بلگيرين

en: Bulk Actions
sd_PK: بلڪ ڪارناما

en: Bulk Edit
sd_PK: بلڪ ايڊٽ

en: Bulk Select
sd_PK: وڏي تعداد ۾ چونڊيو

en: Bulk actions
sd_PK: بلڪ ڪارناما

en: Bulk select
sd_PK: جام منتخب ڪريو

en: Bulleted list
sd_PK: گوليدار لسٽ

en: Business
sd_PK: ڪاروبار

en: Busingen
sd_PK: بوزینغن

en: Button
sd_PK: بٽڻ

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
sd_PK: اڳيون

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
sd_PK: پويون

en: Button text
sd_PK: بٽڻ جا لفظ

en: Buttons
sd_PK: بٽڻ

en: By %(author)s
sd_PK: %(author)s طرفان

en: By %s
sd_PK: کان: %s

en: By %s.
sd_PK: طرفان %s.

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
sd_PK: ڊفالٽ ورڈپریس طرفان ڪا به تجزياتي ڊيٽا گڏ ناهي. بهرحال، ڪيتريون ئي ويب ھوسٽنگ اڪائونٽس ڪجھ گمنام تجزياتي ڊيٽا گڏ ڪري ٿي. توهان شايد هڪ ورڈپریس پلگ ان نصب ڪيو آهي جيڪا تجزياتي خدمتون مهيا ڪري ٿي. انهي صورت ۾، هتي ان پلگ ان کان معلومات شامل ڪريو.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
sd_PK: ڊفالٽ ورڈپریس طرفان گهڻن ماڻهن جي باري ۾ ڪا به ذاتي معلومات گڏ ناهي، ۽ صرف رجسٽرڊ صارفين مان صارف پروفائل اسڪرين اسڪرين تي ڏيکاريو ويو معلومات جمع ڪري ٿو. تنهن هوندي به توهان جي ڪجهه پلگ ان شايد ذاتي ڊيٽا گڏ ڪري سگھي ٿي. توھان کي ھيٺ ڏنل معلومات شامل ڪرڻ گھرجي.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
sd_PK: ڊفالٽ ورڊ طرفان طرفان ڪنهن سان گڏ ڪنهن به ذاتي ڊيٽا نٿو ڪري.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
sd_PK: ورڈپریس اصل ۾ ڪو رابطو فارم شامل ناهي. جيڪڏهن توهان رابطي جي فارم پلگ ان استعمال ڪريو ٿا، هي ذيلي سيڪشن استعمال ڪريو ياد رکڻ لاء ته ڇا ڪنهن قسم جي ذاتي ڊيٽا گڏ ڪئي وئي آهي، هڪ رابطي جي فارم کي هٽائي رهيو آهي ۽ توهان ان کي ڪيئن برقرار رکندا آهيو. تي رک. مثال طور، توهان نوٽ ڪري سگهو ٿا ته توهان ڪسٽم سروس مقصدن لاء هڪ مخصوص مدت لاء رابطي فارم مواد برقرار رکون ٿا، پر توهان پرووموشنل مقصدن لاء هي معلومات استعمال نٿا ڪريو.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
sd_PK: ڊفالٽ طور، نئين صارفين کي هڪ اي ميل ملي ٿي انهن کي ڄاڻ ڏيو ته انهن کي توهان جي سائيٽ لاء استعمال ڪندڙ شامل ڪيو ويو آهي. هي اي ميل به پاسورڊ ريٽليٽ ڪڙي تي مشتمل هوندو. دٻي کي دٻايو ته جيڪڏهن توهان نٿا چاهيو ته نئين صارف کي خوش آمديد اي ميل موڪليندا.

en: By: %s
sd_PK: کان: %s

en: CSS Classes
sd_PK: سي ايس ايس درجه

en: CSS Classes (optional)
sd_PK: سي ايس ايس جي ڪلاس (اختياري)

en: CSS code
sd_PK: سي ايس ايس ڪوڊ

en: Cairo
sd_PK: قاهره

en: Calcutta
sd_PK: ڪلڪتو

en: Calendar
sd_PK: مورخيو

en: Cambridge Bay
sd_PK: ڪیمبرج بيي

en: Campo Grande
sd_PK: ڪیمپو گرینڊ

en: Can anyone register on this site?
sd_PK: ڇا ڪوئي هن سائيٽ تي داخلا وٺي سگھي ٿو؟

en: Can communicate with WordPress.org
sd_PK: ورڊپريس.اوآرجي سان رابطا

en: Canary
sd_PK: ڪاناري

en: Canberra
sd_PK: ڪينبيرا

en: Cancel
sd_PK: رد ڪريو

en: Cancel Edit
sd_PK: ترميم کي رد ڪريو

en: Cancel and go back
sd_PK: منسوخ ڪريو ۽ واپس وڃو

en: Cancel edit
sd_PK: ترميم کي رد ڪريو

en: Cancel password change
sd_PK: پاسورڊ تبديل ڪريو

en: Cancel reply
sd_PK: جواب رد ڪريو

en: Cancun
sd_PK: ڪانڪُن

en: Cannot Authorize Application
sd_PK: ايپليڪيشن کي اختيار نه ٿو ڏئي سگھجي

en: Cannot create a comment with that type.
sd_PK: ان قسم سان تبصرو نه ٿا ٺاهي سگھون.

en: Cannot create a revision of a revision
sd_PK: نظرثاني جو نظرثاني نٿو ٺهي سگھي

en: Cannot create a user with an empty login name.
sd_PK: لاگن نالي کان سواءِ استعمال ڪندڙ ٺهي نٿو سگھي.

en: Cannot create existing comment.
sd_PK: اڳ ۾ موجود تبصرا نه ٿا ٺاهي سگھون.

en: Cannot create existing post.
sd_PK: اڳ ۾ موجود ٽپال نه ٿا ٺاهي سگھون.

en: Cannot create existing user.
sd_PK: اڳ ۾ موجود همراه نه ٿا ٺاهي سگھون.

en: Cannot load image metadata.
sd_PK: تصوير ميٽا ڊيٽا لوڊ نه ٿو ڪري سگھجي.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
sd_PK: ڏيکاري نٿو سگھجي ھڪڙي ويجٽ تي جيڪو واڌائي نٿو WP_Widget.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
sd_PK: تصوير کي تبديل نه ٿو ڪري سگھجي. ٻئي چوٿون ۽ اوچائي مقرر نه آهن.

en: Cannot save image metadata.
sd_PK: تصوير ميٽا ڊيٽا محفوظ نه ٿو ڪري سگھجي.

en: Cannot select database
sd_PK: ڊيٽابيس کي منتخب نه ٿو ڪري سگھجي

en: Cannot send password reset, permission denied.
sd_PK: پاسورڊ ري سيٽ نه ٿو موڪلي سگھجي، اجازت رد ڪئي وئي.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
sd_PK: مثال قائم نٿو ڪري سگھجي ھڪڙي ويجٽ تي جيڪو واڌائي نٿو WP_Widget.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
sd_PK: بنيادي اصطلاح نه سيٽ ڪري سگھيو، صنف بنديءَ جا اصول عمدياتي نه آهن.

en: Cannot view post type.
sd_PK: ٽپال قسم نظر نه پئي اچي سگھي.

en: Cannot view status.
sd_PK: حالت نظر نه پئي اچي سگھي.

en: Capabilities
sd_PK: صلاحيتون

en: Cape Verde
sd_PK: ڪیپ ورڊي

en: Caption
sd_PK: عنوان

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
sd_PK: عنوان منسلڪ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: Caption&hellip;
sd_PK: ڪئپشن &hellip;

en: Captions/Subtitles
sd_PK: عنوان/ذيلي عنوان

en: Caracas
sd_PK: ڪاراڪاس

en: Carousel view
sd_PK: ڪارسيل منظر

en: Casablanca
sd_PK: ڪاسابلانڪا

en: Casey
sd_PK: ڪیزِي

en: Catalan
sd_PK: قيطلوني

en: Catamarca
sd_PK: ڪیٽامرڪا

en: Categories
sd_PK: طبقا

en: Categories and Tags Converter
sd_PK: قسمون ۽ ٽيگ ڪنٽرول

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
sd_PK: درجا بندي کي چونڊي سگھن ٿا ڪنورٽ جي ٽيگس کي استعمال ڪندي <a href="%s">ٽيگ جي درجا بندي کي ڪنورٽ</a>.

en: Categories deleted.
sd_PK: ختم ٿيل شيون.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
sd_PK: درجا بندي ھڪڙي ترتيب آھي، مطلب ته توھان ھڪ ٻئي درجي ھڪڙي درجي ۾ رکي سگھو ٿا. جڏهن ته هي ٽيگ کڻي نه آهي. ڪڏهن ماڻهو انهن جي پوسٽن لاء ڪا ٽڪري استعمال ڪن ٿا ۽ بعد ۾ اهو احساس ڪري ٿو ته اهي هڪ کان وڌيڪ استعمال ڪري سگهن ٿا.

en: Categories list
sd_PK: زمرن جي لسٽ

en: Categories list navigation
sd_PK: درجا بندي جي فهرست

en: Categories provide a helpful way to group related posts together and to quickly tell readers what a post is about.
sd_PK: ڪيٽيگريز هڪ مددگار طريقو مهيا ڪن ٿا گروپ سان لاڳاپيل پوسٽن کي گڏ ڪرڻ ۽ جلدي پڙهندڙن کي ٻڌائڻ لاءِ ته پوسٽ ڇا آهي.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
sd_PK: درجا بندي، اڻ وڻندڙ ٽيئڪس ، شايد هڪ سنڀاليند.توهان وٽ شايد هڪ جاز واري درجا بندي هجي، ۽ ان جي ھيٺيان ٻارن لاء بيبوپ ۽ وڏو بینڈ. مجموعي طور اختياري. درجا بندي  هجي.

en: Categories:
sd_PK: زمرا:

en: Category
sd_PK: درجه بندي

en: Category added.
sd_PK: درجا شامل ڪيا ويا.

en: Category deleted.
sd_PK: درجه بندي ختم ٿيل.

en: Category not added.
sd_PK: درجا بندي شامل نه ٿيا

en: Category not updated.
sd_PK: درجا بندي نه ٿيل.

en: Category updated.
sd_PK: درجا بندي اپڊيٽ ٿيل

en: Caution:
sd_PK: احتياط:.

en: Cayenne
sd_PK: ڪیئنی

en: Cayman
sd_PK: ڪيمين

en: Cell padding
sd_PK: خاني جي اندر کان وٿي

en: Cell spacing
sd_PK: خاني جي وٿي

en: Cell type
sd_PK: خاني جي قسم

en: Center
sd_PK: سينٽر

en: Centimeters (cm)
sd_PK: سينٽي ميٽر (سينٽي ميٽر)

en: Ceuta
sd_PK: سیوٽا

en: Chagos
sd_PK: چاگوس

en: Change
sd_PK: تبديل ڪريو

en: Change Date
sd_PK: تاريخ تبديل ڪريو

en: Change alignment
sd_PK: سَنوت تبديلي

en: Change audio
sd_PK: آواز بدلايو

en: Change column alignment
sd_PK: ڪالمن جي جوڙجڪ کي تبديل ڪريو

en: Change file
sd_PK: فائيل بدلايو

en: Change image
sd_PK: عڪس مَٽايو

en: Change logo
sd_PK: لوگو مٽايو

en: Change role to&hellip;
sd_PK: ڪردار کي تبديل ڪرڻ &hellip;

en: Change site address
sd_PK: سائٽ جو پتو تبديل ڪريو

en: Change the block type after adding a new paragraph.
sd_PK: خاني جي قسم ۾ تبديلي ڪريو نئو پيراگراف شامل ڪرڻ جي لاءِ.

en: Change theme
sd_PK: ٿهيم تبديل

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
sd_PK[0]: تبديل ڪريو قسم %d جو خانو
sd_PK[1]: تبديل ڪريو قسم %d جا خانا

en: Change video
sd_PK: وڊيو بدلايو

en: Change your Privacy Policy page
sd_PK: پنھنجي پرائيويسي پاليسي جيو صفحو تبديل ڪريو

en: Changed roles.
sd_PK: تبديل ٿيل ڪردار

en: Changes have already been trashed.
sd_PK: تبديلين کي اڳ ۾ ئي ناڪاره بنايو ويو.

en: Changes saved by %1$s on %2$s
sd_PK: تبديليون محفوظ ڪيون ويون %1$s پاران %2$s تي

en: Changes saved.
sd_PK: تبديليون سانڍجي ويون.

en: Changes trashed successfully.
sd_PK: تبدليون ڪانيابي سان ضايع ٿيون.

en: Changes will apply to new posts only. Individual posts may override these settings.
sd_PK: تبديليون صرف نون پوسٽن تي لاڳو ٿينديون. انفرادي پوسٽون شايد انهن سيٽنگن کي ختم ڪري سگھن ٿيون.

en: Changeset is being edited by other user.
sd_PK: تبديلي ۾ ٻئي همراه کان ترميم ٿي.

en: Changing to %s
sd_PK: تبديل ڪرڻ %s

en: Chapters
sd_PK: بَابَ

en: Chat
sd_PK: چئٽنگ

en: Chatham
sd_PK: چهاٽهم

en: Check Spelling
sd_PK: هجي چڪاسيو

en: Check for updates manually
sd_PK: خبرن جي جانچ هٿن سان

en: Check your email for the confirmation link.
sd_PK: خاطري ڳنڍڻي لاءِ پنهنجي برق ٽپال جانچيو.

en: Check your email for your new password.
sd_PK: نئين ڳجھي لفظ لاءِ پنهنجي برق ٽپال جانچيو.

en: Chicago
sd_PK: شڪاگو

en: Chihuahua
sd_PK: چيهُوئاهُوئا

en: Child of {{PageTitle/}}
sd_PK: {{PageTitle/}} جو تابع

en: Child theme of %s
sd_PK: %s جي چائيلڊ ٿھيم

en: Chinese
sd_PK: چائنيز

en: Chinese (Simplified)
sd_PK: چائنيز(سولي)

en: Chinese (Traditional)
sd_PK: چائنيز(روايتي)

en: Chisinau
sd_PK: ڪیشینف

en: Chita
sd_PK: چٽا

en: Choibalsan
sd_PK: چویئبالسن

en: Chongqing
sd_PK: چوڱچِڱ

en: Choose
sd_PK: چونڊيو

en: Choose Image
sd_PK: عڪس چونڊيو

en: Choose a %s
sd_PK: ھڪ چونڊيو%s

en: Choose a Background Image
sd_PK: پس منظر جي تصوير چونڊيو

en: Choose a Custom Header
sd_PK: هڪ مرضي مطابق چونڊيو

en: Choose a different style combination for the theme styles.
sd_PK: موضوع جي اسلوب لاءِ مختلف انداز جو ميلاپ چونڊيو

en: Choose a file from your computer:
sd_PK: توھان جي ڪمپيوٽر مان ھڪ تصوير چونڊيو:

en: Choose a format
sd_PK: هڪ فارميٽ چونڊيو

en: Choose a pattern
sd_PK: ھڪڙو نمونو چونڊيو

en: Choose a pattern for the query loop or start blank.
sd_PK: سوال لوپ لاءِ نمونو چونڊيو يا خالي شروع ڪريو.

en: Choose a theme
sd_PK: ٿيم چونڊيو

en: Choose an image from your computer:
sd_PK: توھان جي ڪمپيوٽر مان ھڪ تصوير چونڊيو

en: Choose audio
sd_PK: آواز چونڊيو

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
sd_PK: ھڪڙي وقت واري علائقي ۾ ھڪڙي شھر چونڊيو يا توھان جي ھڪڙي %s (گڏيل يونيورسل ٽائم) وقت آفسیٹ کي.

en: Choose file
sd_PK: فائيل منتخب ڪريو

en: Choose from the most used tags
sd_PK: گهڻن استعمال ڪيل ٽئگن مان چونڊيو

en: Choose image
sd_PK: عڪس چونڊيو

en: Choose logo
sd_PK: لوگوَ جي چونڊَ ڪريو

en: Choose specific attributes to restrict or lock all available options.
sd_PK: سڀني دستياب اختيارن کي محدود ڪرڻ يا بند ڪرڻ لاءِ مخصوص خاصيتون چونڊيو.

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
sd_PK: توھان جي تصوير جي طور تي استعمال ڪرڻ چاھيو ٿا ان جو حصو چونڊيو.

en: Choose the target frame for your link.
sd_PK: توھانجي لنڪ لاء ھدف واري فريم چونڊيو.

en: Choose variation
sd_PK: تبديليون چونڊيو

en: Choose video
sd_PK: وڊيو چونڊيو

en: Choose what to export
sd_PK: ڇا کي برآمد ڪرڻ چونڊيو

en: Christmas
sd_PK: ڪرسمس

en: Chungking
sd_PK: چَڱڪِڱ

en: Chuuk
sd_PK: چءُوک

en: Cincinnati
sd_PK: سنسننيتي

en: City
sd_PK: شهر

en: City:
sd_PK: شهر:

en: Class name
sd_PK: ڪلاس جو نالو

en: Classic
sd_PK: ڪلاسڪ

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
sd_PK: مستند خانانن جا ڪيبورڊ شارٽ ڪٽس

en: Classic menu import failed.
sd_PK: کلاسک مينيو درآمد ڪرڻ ناڪام ٿيو.

en: Classic menu imported successfully.
sd_PK: شاندار مينيو ڪاميابي سان درآمد ڪيو ويو.

en: Classic menu importing.
sd_PK: کلاسک مينيو درآمد.

en: Clear
sd_PK: صاف

en: Clear Inactive Widgets
sd_PK: صاف وڊيوٽ صاف ڪريو

en: Clear Results
sd_PK: نتيجا ڊاهيو

en: Clear formatting
sd_PK: جوڙجڪ کي صاف ڪريو

en: Clear selection.
sd_PK: چونڊ کي صاف ڪريو.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sd_PK: دٻايو &#8220; نئي تصوير شامل ڪريو&#8221; چاڙهيو تصوير کي پنهنجي ڪمپيوٽر مان. توهان جي ٿهيم بهترين طريقي سان ڪم ڪندي تصوير اگر توهان جي وڊيو جي ماپ سان ملندڙجُلندڙ آهي ته&#8212; توهان پنهنجي تصوير کي ڪَٽي به سگھو ٿا تصوير کي چاڙهڻ کان پوءِ.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sd_PK: دٻايو &#8220; نئي تصوير شامل ڪريو&#8221; چاڙهيو تصوير کي پنهنجي ڪمپيوٽر مان. توهان جي ٿهيم بهترين طريقي سان ڪم ڪندي اگر تصوير هيڊر ۾ هُجي ۽ هيڊر جي اوچائي %s پڪسلز ۾ هُجي&#8212; توهان پنهنجي تصوير کي ڪَٽي به سگھو ٿا تصوير کي چاڙهڻ کان پوءِ.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sd_PK: دٻايو &#8220; نئي تصوير شامل ڪريو&#8221; چاڙهيو تصوير کي پنهنجي ڪمپيوٽر مان. توهان جي ٿهيم بهترين طريقي سان ڪم ڪندي اگر هيڊر جي ماپ %s پڪسلز ۾ هُجي&#8212; توهان پنهنجي تصوير کي ڪَٽي به سگھو ٿا تصوير کي چاڙهڻ کان پوءِ.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sd_PK: دٻايو &#8220; نئي تصوير شامل ڪريو&#8221; چاڙهيو تصوير کي پنهنجي ڪمپيوٽر مان. توهان جي ٿهيم بهترين طريقي سان ڪم ڪندي اگر تصوير هيڊر ۾ هُجي ۽ هيڊر جي ويڪر %s پڪسلز ۾ هُجي&#8212; توهان پنهنجي تصوير کي ڪَٽي به سگھو ٿا تصوير کي چاڙهڻ کان پوءِ.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
sd_PK: دٻايو  &#8220;ٻيو&#8221; پنهنجي سائيٽ تي فهرست ۾ جوڙ شامل ڪرڻ جي لاءِ.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
sd_PK: ڪلڪ ڪريو مينيو تي محفوظ ڪرڻ لاء جيڪي عوامي مينيو انتظار ۾ آهن.

en: Click here to cancel reply.
sd_PK: ورندي رد ڪرڻ لاءِ هت دٻايو

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
sd_PK: موضوع جو نالو، نسخ، ليکڪ، تفصيل، ٽيگ، ۽ لنڪ ڊاهيو ڏسڻ لاء موضوع تي ڪلڪ ڪريو

en: Click the Save Menu button to save your changes.
sd_PK: پنھنجي تبديلين کي بچائڻ لاء محفوظ مين مينيو کي ڪلڪ ڪريو.

en: Click the image to edit or update
sd_PK: تبديل ڪرڻ يا تازه  ڪرڻ لاء تصوير تي ڪلڪ ڪريو

en: Click to edit the site title.
sd_PK: سائيٽ جي عنوان جي ترميم لاءِ دٻايو.

en: Click to edit this element.
sd_PK: هن ايليمنٽ جي ترميم لاءِ دٻايو.

en: Click to edit this menu.
sd_PK: ھن مينيو کي تبديل ڪرڻ لاء ڪلڪ ڪريو

en: Click to edit this widget.
sd_PK: وجٽ جي ترميم جي لاءِ دٻايو.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
sd_PK: <strong>فائل چونڊيو</strong> اختيارن کي ڪلڪ ڪريو ونڊو کوليندو آھي جنھن ۾ توھان فائلون پنھنجي سسٽم ۾ ڏسي سگھو ٿا. توهان جي ڪسٽم فائل کي چونڊڻ کان پوء، توهان هن کي اپ لوڊ ڪري سگهو ٿا <strong>اوپن</strong> ۽ توهان اپلوڊ ڪارڪردگي ڏسي سگهو ٿا.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
sd_PK: هڪ شيء تي ڪلڪ ڪندي منسلڪ گفتگو، جيڪو توهان ميڊيا کي ڏيکڻ جي اجازت ڏيندو آهي ۽ انهي کي جلدي ۾ ترميم ڪري ڏيکاريو. ڪنهن به منسلڪات ۾ تبديليون خودڪار طور محفوظ ڪيون ويون آهن.

en: Clicks
sd_PK: ڪلڪون

en: Client version
sd_PK: ڪلائنٽ ورشن

en: Close
sd_PK: بند ڪريو

en: Close all open tags
sd_PK: سڀ کليل ٽيگ بند ڪريو

en: Close block inserter
sd_PK: بند ڪريو بلاڪ داخل ڪندڙ

en: Close blockquote tag
sd_PK: بند بلاڪ ڪئوٽ ٽيگ

en: Close bold tag
sd_PK: موٽا ٽيگ بند ڪريو

en: Close border color
sd_PK: سرحد جو رنگ بند ڪريو

en: Close bulleted list tag
sd_PK: نشانن واري فهرست ٽيگ بند ڪريو

en: Close code tag
sd_PK: ڪوڊ جا ٽيگ بند ڪريو

en: Close deleted text tag
sd_PK: مٽايل اکرن جو ٽيگ بند ڪريو

en: Close details dialog
sd_PK: تفصيلات بند ڪريو

en: Close dialog
sd_PK: مڪالمو بند

en: Close inserted text tag
sd_PK: شامل ٿيل اکرن جو ٽيگ بند ڪريو

en: Close italic tag
sd_PK: ٽيڙا ٽيگ بند ڪريو

en: Close list item tag
sd_PK: ائٽم فهرست ٽيگ بند ڪريو

en: Close media attachment panel
sd_PK: ميڊيا منسلڪ پينل کي بند ڪريو

en: Close numbered list tag
sd_PK: تعدادي فهرست ٽيگ بند ڪريو

en: Close panel
sd_PK: پينل بند ڪريو

en: Close plugin
sd_PK: پلگ ان بند ڪريو

en: Close reorder mode
sd_PK: ترتيب  واري حالت بند ڪريو

en: Close search
sd_PK: ڳولا بند ڪريو

en: Close sharing dialog
sd_PK: ونڊَ مڪالمو بند ڪريو

en: Close the Customizer and go back to the previous page
sd_PK: ڪسٽمائيزر کي بند ڪريو ۽ پوئين صفحي ڏانهن واپس وڃو

en: Close uploader
sd_PK: چاڙهيندڙ بند ڪريو

en: Cmd + letter:
sd_PK: Cmd + اکر:

en: Cocos
sd_PK: ڪوڪوس

en: Code
sd_PK: ڪوڊ

en: Code editor selected
sd_PK: ڪوڊ مدير چونڊيل

en: Code is Poetry
sd_PK: ڪوڊ شاعري آهي

en: Collapse Main menu
sd_PK: اهم فهرست کي ختم ڪريو

en: Collapse menu
sd_PK: مينيو لڪايو

en: Colombo
sd_PK: ڪولمبو

en: Color
sd_PK: رنگ

en: Color %s
sd_PK: رنگ: %s

en: Color code: %s
sd_PK: رنگ جو ڪوڊ: %s

en: Color format
sd_PK: رنگ جي شڪل

en: Color: %s
sd_PK: رنگ: %s

en: Colors
sd_PK: رنگ

en: Column
sd_PK: ڪالم

en: Column count
sd_PK: قالم ڳڻيو

en: Column group
sd_PK: قالم گروه

en: Columns
sd_PK: قطارون

en: Comma
sd_PK: اڌ دم

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sd_PK: بابت،هڪ،آهن،جيئن،ڏانهن،ٿيڻ،کان،ڪام،لاءِ،کان،۾،آهي،ان،جو،تي،يا،هُو،هو،هي،جي طرف،هيو،ڇا،جڏهن،ڪٿي،ڪير،ٿيندو،سان،ڊبليوڊبليوڊبليو

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
sd_PK: 'ٽيون،' ٽئين، 'ٽوس،' ٽس، 'ٽائل،' ٽيل، 'بوٽ،' ناف '' گول، 'سبب،' اي

en: Comment
sd_PK: رايو

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
sd_PK: تبصري %d ۾ ذاتي مواد آهي پر گمنام نٿو ٿئي سگھي.

en: Comment %d does not exist
sd_PK: تبصرو %d موجود ناھي

en: Comment Author
sd_PK: تبصري جو ليکڪ

en: Comment Author Email
sd_PK: تبصري جي ليکڪ جي اي ميل

en: Comment Author IP
sd_PK: تبصري جي ليکڪ جي آئي پي

en: Comment Author URL
sd_PK: تبصري جي ليکڪ جي يوآرايل

en: Comment Author User Agent
sd_PK: تبصري جي ليکڪ يوزر ايجنٽ

en: Comment Content
sd_PK: تبصري جو مواد

en: Comment Date
sd_PK: تبصري جي تاريخ

en: Comment Moderation
sd_PK: تبصرو چڪاس

en: Comment Submission Failure
sd_PK: تبصري جي گذارش ناڪام

en: Comment URL
sd_PK: تبصري جي يو آر ايل

en: Comment and share to your profile.
sd_PK: رايو ڏيو ۽ پنهنجي پروفائل تي ونڊيو.

en: Comment author must fill out name and email
sd_PK: تبصرو ليکڪ نالو ۽ اي ميل ڀرڻ گهرجن

en: Comment author must have a previously approved comment
sd_PK: تبصرو ليکڪ ضرور منظور ٿيل تبصرو ھئڻ گھرجي

en: Comment author name and email are required.
sd_PK: تبصري جي ليکڪ جو نالو ءِ اي ميل گھربل آهي.

en: Comment by %s marked as spam.
sd_PK: تبصرو ڪندي %s اسپام طور نشان لڳل.

en: Comment by %s moved to the Trash.
sd_PK: تبصري کي %s ٽريش۾ منتقل ڪيو ويو.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
sd_PK: تبصري جي ڊيگھ اُن حد کان ٽپي وئي آهي جنهن جي اجازت ڏنل آهي.

en: Comment is required.
sd_PK: تبصرو گھربل آهي.

en: Comment moderation
sd_PK: تبصرو چڪاس

en: Comment must be manually approved
sd_PK: تبصرو هٿن سان منظور ڪيو وڃي

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
sd_PK: بند

en: Comment on %1$s by %2$s
sd_PK: %1$s تي %2$s جا تاثرات

en: Comment status
sd_PK: تبصري جي ڪيفيت

en: Comment: %s
sd_PK: تاثرات:  %s

en: Comments
sd_PK: تاثرات

en: Comments %s
sd_PK: رايا %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
sd_PK: تبصرو (%1$s)تي &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
sd_PK: تاثرات (%s)

en: Comments Feed
sd_PK: تارات فيڊ

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sd_PK: <span class="screen-reader-text"> تان %s</span> تاثرات هٽايو.

en: Comments Pagination block: paging comments is disabled in the Discussion Settings
sd_PK: تبصرن جو صفحو بلاڪ: پيجنگ تبصرا ڊسڪشن سيٽنگ ۾ بند ٿيل آهن

en: Comments are closed.
sd_PK: تاثرات بند ڪيا ويا آهن.

en: Comments feed
sd_PK: تارات فيڊ

en: Comments for %1$s searching on %2$s
sd_PK: تبصرو %1$s لاءِ ڳولھ %2$s تي

en: Comments for %s
sd_PK: %s بابت تاثرات

en: Comments list
sd_PK: تبصرو لسٽ

en: Comments list navigation
sd_PK: تبصرو فهرست فهرست

en: Comments navigation
sd_PK: تاثراتن جي اٿل پٿل

en: Comments on %s
sd_PK: %s مٿان تاثرات

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
sd_PK: تبصرن تي&#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
sd_PK: %s تي تاثرات

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
sd_PK: ورڈپریس سان ڳالهائيندي سرورز نون نسخن جي چيڪ ڪرڻ لاء استعمال ڪيو ويو ۽ ٻنهيسائيٽ ڪور، هڪٻئي ۽ پلگ ان کي انسٽال ۽ تازه ڪاري ڪرڻ.

en: Communication with WordPress.org
sd_PK: ورڊپريس.اوآرجي سان رابطا

en: Community Events Location
sd_PK: برادري جي واقعن جو هنڌ

en: Community Translator
sd_PK: نياتِي ترجميڪار

en: ComodRivadavia
sd_PK: ڪوموڊ ریوڊاویا

en: Comoro
sd_PK: ڪومورو

en: Compact view
sd_PK: ڪمپيڪٽ ڏيک

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
sd_PK: جائزو وٺو &#8220;%s&#8221; جو

en: Compare any two revisions
sd_PK: ڪنهن به ٻن تجزيه جي ڀيٽ ۾

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
sd_PK: ھڪڙي پاسي، <strong> موجود ۽  &#8220; ڪنھن ٻن تبديلين جو مقابلو ۽ &#8221; دٻي جي چونڊ ڪندي ڪنهن ٻئي مختلف جائزو جي مقابلي ۾ </strong>.

en: Complete request
sd_PK: مڪمل درخواست

en: Completed
sd_PK: مڪمل ٿيل

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: مڪمل ٿيو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: مڪمل ٿيو <span class="count">(%s)</span>

en: Conakry
sd_PK: ڪوناڪري

en: Configure
sd_PK: ترتيب

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
sd_PK: هن کي ترتيب ڏيڻ اختياري آهي. ڊفالٽ طور، ان کي خالي هجڻ گهرجي.

en: Confirm
sd_PK: پڪ ڪريو

en: Confirm Deletion
sd_PK: ختم ڪرڻ جي تصديق ڪريو.

en: Confirm Email Address
sd_PK: اي ميل پتي جي تصديق ڪريو

en: Confirm Now
sd_PK: تصديق ڪريو

en: Confirm Password
sd_PK: پاس ورڊ جي تصديق ڪريو

en: Confirm Removal
sd_PK: پڪڙي ختم ڪرڻ جي تصديق ڪريو

en: Confirm new password
sd_PK: نئين ڳجھي لفظ جي پَڪَ ڪريو

en: Confirm the "%s" action
sd_PK: "%s" عمل جي تصديق

en: Confirm use of weak password
sd_PK: ڪمزور پاسورڊ جي استعمال جي تصديق ڪيو

en: Confirm your administration email
sd_PK: تصديق ڪريو توهان جي انتظامي اي ميل

en: Confirmation email
sd_PK: تصديق واري اي ميل

en: Confirmation request initiated successfully.
sd_PK: تصديق جي درخواست ڪاميابي سان شروع ڪئي.

en: Confirmation request sent again successfully.
sd_PK: تصديق جي درخواست ٻيهر ڪاميابي سان موڪليو.

en: Confirmed
sd_PK: تصديق ٿيل

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: تصديق ٿيل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: تصديق ٿيل <span class="count">(%s)</span>

en: Connect
sd_PK: ڳنڍجو

en: Connect Jetpack
sd_PK: Jetpack ڳنڍيو

en: Connect with %s
sd_PK: %s سان ڳنڍجو

en: Connecting as: %s
sd_PK: ڳنڍجندي بطور: %s

en: Connecting to %s
sd_PK: %s سان رابطو پيو ڪري

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
sd_PK: جوڙ ٽُٽِي پيو يا سرور مصروف آهي. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Connections
sd_PK: رابطا

en: Constrain proportions
sd_PK: محدود هجڻ

en: Contact Info
sd_PK: رابطي لاءِ ڄاڻ

en: Contact forms
sd_PK: رابطو فارم

en: Contact information
sd_PK: رابطي جي معلومات

en: Content
sd_PK: مواد

en: Content for the comment, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جو مواد، جيئن ئي اها موجود ٿئي ٿي ڊيٽابيس ۾.

en: Content for the post, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جو مواد، جيئن ئي اها موجود ٿئي ٿي ڊيٽابيس ۾.

en: Content hash did not match expected.
sd_PK: مواد هيش توقع جي مطابق ملي نه سگھيو.

en: Content of template.
sd_PK: ٽيمپليٽ جو مواد.

en: Content to export
sd_PK: مواد برآمد ڪرڻ

en: Content, title, and excerpt are empty.
sd_PK: مواد، عنوان ۽ تعارفي مواد موجود نه آهي.

en: Content:
sd_PK: مواد:

en: Contextual Help Tab
sd_PK: لاڳاپيل مدد ٽيب.

en: Continue
sd_PK: اڳتي هلو

en: Continue reading %s
sd_PK: پڙهندا رهو %s

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
sd_PK: شراکت دار پنھنجي پوسٽن کي لکڻ ۽ منظم ڪري سگھو ٿا پر پوسٽون يا ميڊيا فائلن کي شايع نه ڪري سگھو.

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
sd_PK: تبديل ڪيو اموٽيڪانش جهڙوڪ :-) ۽ :-P هي گرافڪس ڏيکارڻ جي لاءِ.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
sd_PK: ايموٽڪس وانگر تبديل ڪريو <code>:-)</code> ۽ <code>:-P</code> گرافڪس تي ڏيکاري ٿو

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
sd_PK: چونڊيل ڀاڱن کي ٽڪرين يا ٽيگ ۾ موجوده درجه بندي م تبديل ڪريو.

en: Convert the selected text into a link.
sd_PK: چونڊيل اکرن کي جوڙ ۾ تبديل ڪريو.

en: Convert to Blocks
sd_PK: خانن ۾ تبديل ڪريو

en: Convert to Classic Block
sd_PK: ڪلاسڪ خاني ۾ تبديل ڪريو

en: Convert to HTML
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل ۾ تبديل

en: Convert to Link
sd_PK: لنڪ ۾ تبديل ڪريو

en: Convert to ordered list
sd_PK: ترتتيبوار فهرست ۾ تبديل ڪريو

en: Convert to unordered list
sd_PK: غيرترتيبوار فهرست ۾ تبديل ڪريو

en: Cookie check failed
sd_PK: ڪوڪي چيڪ ناڪام

en: Cookie expired.
sd_PK: ڪوڪئي ختم ٿي.

en: Cookies
sd_PK: ڪوڪيز

en: Copenhagen
sd_PK: ڪوپنهيگن

en: Copied
sd_PK: نقل ٿيو!

en: Copied URL to clipboard.
sd_PK: يو ار ال ڪاپي ڪيو ڪلپ بورڊ تي.

en: Copied!
sd_PK: نقل ٿيل

en: Copy
sd_PK: پرتيو

en: Copy Error
sd_PK: غلطي نقل ڪريو

en: Copy Post Text
sd_PK: ٽپال جا اکر نقل ڪريو

en: Copy URL
sd_PK: يوآرايل نقل ڪريو

en: Copy a Page
sd_PK: ڪو صفحو نقل ڪريو

en: Copy a Post
sd_PK: ڪا پوسٽ نقل ڪريو

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
sd_PK: هي يوآرايل نقل ۽ لاهيو پنهنجي ورڊپريس سائيٽ ۾ جوڙڻ لاءِ.

en: Copy and paste this code into your site to embed
sd_PK: پنهنجي سرزمين ۾ جَڙڻ لاءِ هيءُ ڪوڊ نقل ڪريو

en: Copy site info to clipboard
sd_PK: ڪاپي سائيٽ جي ڄاڻڪلپ بورڊ

en: Copy suggested policy text from %s.
sd_PK: %s. مان تجويز ڪيل پاليسي متن جي ڪاپي ڪريو.

en: Copy suggested policy text to clipboard
sd_PK: تجويز ڪيل پاليسي متن کي ڪلپ بورڊ تي نقل ڪريو

en: Copy table row
sd_PK: جدول جي قطار نقل ڪريو

en: Coral Harbour
sd_PK: ڪورل هاربر

en: Cordoba
sd_PK: ڪورڊوبا

en: Costa Rica
sd_PK: ڪوستا ريڪا

en: Could not access filesystem
sd_PK: فائل سسٽم تائين پُهچي نه سگھياسين.

en: Could not access filesystem.
sd_PK: فائل سسٽم تائين پُهچي نه سگھياسين.

en: Could not calculate resized image dimensions
sd_PK: ٺهيل تصوير جي ايراضي جو اندازو نه لڳايو ويو.

en: Could not copy file.
sd_PK: فائل کي نقل نه ٿي سگھي

en: Could not copy files.
sd_PK: فائلن کي نقل نه ٿي سگھيو.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
sd_PK: فائلن کي نقل نه ٿي سگھيو. توهان شايد ڊسڪ اسپيڪ مان ٻاهر نڪري سگھو ٿا.

en: Could not create directory.
sd_PK: ڊاريڪٽري ٺاهي نه سگھيو

en: Could not create user
sd_PK: يُوزر سرجي نہ سگھيو

en: Could not delete meta value from database.
sd_PK: ڊيٽابيس ۾ ميٽاويليو مٽائجي نه سگھي.

en: Could not delete site from the database.
sd_PK: هن سائيٽ کي ڊيٽابيس مان ختم نٿو ڪري سگهجي.

en: Could not find the specified string.
sd_PK: بيان ٿيل اکر ڳولهجي نه سگھيا.

en: Could not fully remove the plugin %s.
sd_PK: %s پلگ ان٪ s مڪمل طور تي ختم نه ٿي سگھيو.

en: Could not fully remove the plugins %s.
sd_PK: %s پلگ ان٪ s مڪمل طور تي ختم نه ٿي سگھيو.

en: Could not fully remove the theme %s.
sd_PK: پوري طرح سان ٿهيم %s مٽائجي نه سگھي.

en: Could not insert term relationship into the database.
sd_PK: ڊيٽابيس ۾ اصطلاح جو تعلق شامل نه ٿي سگھيو.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
sd_PK: استعمال ڪندڙ صارف سيشن کي ختم نه ٿي سگھيو. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Could not open file handle.
sd_PK: فائل هينڊل کولي نه سگھيو.

en: Could not reach WordPress.org
sd_PK: WordPress.org تائين پهچي نه سگھيو

en: Could not read image size.
sd_PK: تصوير جي ماپ نه پڙهي سگھي.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
sd_PK: فائل '%1$s' کي بلاڪ نموني طور رجسٽر نه ٿي سگھيو (غلط سلگ '%2$s')

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
sd_PK: فائل '%s' کي بلاڪ نموني طور رجسٽر نه ٿي سگھيو ('Slug' فيلڊ غائب)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
sd_PK: فائل '%s' کي بلاڪ نموني طور رجسٽر نه ٿي سگھيو ('عنوان' فيلڊ غائب)

en: Could not remove the current plugin.
sd_PK: موجوده پلگ ان کي هٽائي نه سگهيو.

en: Could not remove the old plugin.
sd_PK: پُراڻو پلگ ان هٽائي نه سگھيس.

en: Could not remove the old theme.
sd_PK: پراڻي موضوع کي ختم نه ٿي سگهيو.

en: Could not remove the old translation.
sd_PK: پراڻو ترجمو ختم نه ٿي سگھيو

en: Could not resume the plugin.
sd_PK: پلگ ان شروع نه ٿي سگھي.

en: Could not resume the theme.
sd_PK: موضوع  شروع نه ٿي سگھيو.

en: Could not retrieve site data.
sd_PK: سائيٽ جو مواد وصول نه ٿي سگھيو.

en: Could not split shared term.
sd_PK: ورهايل اصطلاحن کي جدا نه ڪري سگھياسين.

en: Could not update comment status.
sd_PK: تاثراتن کي سنواري نه سگهيو

en: Could not update site in the database.
sd_PK: هن سائيٽ جي ڊيٽابيس کي نٿو سنواري سگهجي.

en: Could not update the email last sent time.
sd_PK: اي ميل آخري دفعي واري وقت جيڪا موڪلي وئي ان کي نه سنواري سگھيو.

en: Could not update the meta value of %s in database.
sd_PK: ڊيٽابيس ۾ %s مسٽا ويليو کي تازه ڪاري نه ٿي سگهيو.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
sd_PK: فائل لکي نه ٿي سگھجي %1$s (%2$s).

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
sd_PK: چيڪسم جي فهرست حاصل نه ٿئي سگھي ورڊپريس %s جي لاءِ.

en: Country
sd_PK: ملڪ

en: Cover
sd_PK: غلاف

en: Create
sd_PK: ٺاهيو

en: Create Blog
sd_PK: بلاگ ٺاهيو

en: Create Menu
sd_PK: مينُو سِرجيو

en: Create New Menu
sd_PK: نئي فهرست ٺاهيو

en: Create Site
sd_PK: سرزمين سرجيو

en: Create Table
sd_PK: ٽيبل ٺاهيو

en: Create a Configuration File
sd_PK: ترتيب واري فائل ٺاهيو

en: Create a New Site
sd_PK: نئي سائيٽ ٺاهيو.

en: Create a New User
sd_PK: نئون صارف ٺاهيو.

en: Create a brand new user and add them to this site.
sd_PK: ڪو نئون نئون صارف ٺاهيو ۽ انهن کي هن سائيٽ تي شامل ڪريو.

en: Create a classic widget layout with a title that’s styled by your theme for your widget areas.
sd_PK: ھڪڙي عنوان سان ھڪڙو کلاسک ويجيٽ ترتيب ٺاھيو جيڪو توھان جي موضوع جي ترتيب سان توھان جي ويجيٽ علائقن لاءِ.

en: Create a free website or blog at WordPress.com
sd_PK: WordPress.com تي مفت ويبسائٽ يا بلاگ ٺاهيو

en: Create a menu for this location
sd_PK: هي جڳه لاءِ فهرست ٺاهيو

en: Create a new Privacy Policy page
sd_PK: هڪ نئون رازداري پاليسي صفحو ٺاهيو

en: Create a new gallery
sd_PK: نئين گيلري سرجيو

en: Create a new playlist
sd_PK: نئي پلي لسٽ ٺاهيو

en: Create a new video playlist
sd_PK: نئي وڊيو پلي لسٽ ٺاهيو

en: Create an Account
sd_PK: اڪائونٽ ٺاهيو

en: Create audio playlist
sd_PK: آڊيو پلي لسٽ ٺاهيو

en: Create custom template
sd_PK: ڪسٽم ٽيمپليٽ اھيو

en: Create from '%s'
sd_PK: '%s' مان ٺاهيو

en: Create gallery
sd_PK: گئلري ٺاهيو

en: Create password
sd_PK: پاسورڊ ٺاهيو

en: Create video playlist
sd_PK: وڊيو پلي لسٽ ٺاهيو

en: Create your first menu below.
sd_PK: هيٺ ڏنل پهريو مينيو ٺاھيو.

en: Create, edit, and delete menus
sd_PK: مینوين ٺاھيو، تبديل ڪريو ۽ ختم ڪريو

en: Created
sd_PK: ٺاهيل

en: Creating Navigation Menu.
sd_PK: نيويگيشن مينيو ٺاهڻ.

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
sd_PK: هڪ صفحي ٺاهڻ سان هڪ تحرير ڪرڻ بلڪل تمام ضروري آهي، ۽ اسڪرين کي ساڳيو طريقي سان ترتيب ڏئي سگهجي ٿو. توهان ڊرايو ۽ ڦوٽو استعمال ڪري سگھو ٿا اسڪرين اسڪرين جي ٽيب تي استعمال ڪريو، ۽ ان جو دٻو به ننڍو ۽ ننڍو رکون. اسڪرين ۾ مفت لکڻ لاء هڪ جاء آهي. صفحي جو ايڊيٽورسٽ پوسٽ ايڊٽر وانگر پڻ ڪم ڪندو آهي، پر اهو پڻ صفحي لاء ڪجهه مخصوص خاصيتون آهي.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
sd_PK: تبصرو ٺاهڻ جي لاءِ درست ليکڪ جو نالو ۽ اي ميل ويليوز گھربل آهن.

en: Creating comment failed.
sd_PK: تبصري جي ناڪامي ٺاهيون پيا.

en: Credits
sd_PK: ڪريڊٽس

en: Creston
sd_PK: ڪرسٽون

en: Croatian
sd_PK: ڪروشين

en: Crop
sd_PK: ڪٽيو

en: Crop Aspect Ratio
sd_PK: ڪٽيو پاسي جو تناسب

en: Crop Header Image
sd_PK: فصل جو هيڊر

en: Crop Image
sd_PK: عڪس ڇاڱيو

en: Crop Selection
sd_PK: منتخب کي ڪٽيو

en: Crop and Publish
sd_PK: فصل ۽ شايع

en: Crop arguments.
sd_PK: ڪراپ جا دليل.

en: Crop image
sd_PK: عڪس ڇاڱيو

en: Crop thumbnail to exact dimensions
sd_PK: تصوير کي ڪٽيو ٺيڪ ايراضي تي

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
sd_PK: عڪس ڪٽيو درست نمونن (عام طور تي ٺهيل قطار وارعڪس آهن)

en: Crop type.
sd_PK: ڪراپ جو قسم.

en: Crop your image
sd_PK:  پنهنجو عڪس ڇاڱيو

en: Cropping&hellip;
sd_PK: ڪٽڻ&hellip;

en: Crunching&hellip;
sd_PK: چٻڻ&hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
sd_PK: ڪرپٽوگراپي هيش جون مثال سيٽنگون

en: Ctrl + Alt + letter:
sd_PK: Ctrl + Alt + اکر:

en: Ctrl + letter:
sd_PK: Ctrl + اکر:

en: Cuiaba
sd_PK: ڪیوبا

en: Curacao
sd_PK: ڪُوراڪائو

en: Current
sd_PK: هاڻوڪو

en: Current Background Image
sd_PK: موجوده پس منظر جي تصوير

en: Current Header Image
sd_PK: موجوده هيڊر تصوير

en: Current Header Video
sd_PK: موجوده هيڊر وڊيو

en: Current Page
sd_PK: موجوده صفحو.

en: Current Revision by %s
sd_PK: %s پاران نظر ثاني

en: Current administration email: %s
sd_PK: موجوده انتظاميه اي ميل: %s

en: Current header
sd_PK: موجوده هيڊر

en: Current instance settings of the widget.
sd_PK: موجوده مثال جي ويجٽ جي سيٽنگون.

en: Current page of the collection.
sd_PK: مجموعي جو هاڻوڪو صفحو.

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
sd_PK: موجوده پلگ ان:%1$s (version %2$s)

en: Current thumbnail
sd_PK: موجوده عڪس

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
sd_PK[0]: هاڻي %s تبصرو منظوري جي لاءِ انتظار ڪري رهيو آهي. مهرباني ڪري چڪاس واري پينل ڏانهن گھمو:
sd_PK[1]: هاڻي %s تبصرا منظوري جي لاءِ انتظار ڪري رهيو آهي. مهرباني ڪري چڪاس واري پينل ڏانهن گھمو:

en: Currently selected
sd_PK: هن وقت چونڊيل

en: Currently selected font size: %s
sd_PK: في الحال چونڊيل فونٽ سائيز: %s

en: Currently selected link settings
sd_PK: موجوده چونڊيل ڳنڍيندڙا ترتيبون

en: Currently selected: %s
sd_PK: هن وقت چونڊيل%s

en: Currie
sd_PK: ڪيوري

en: Custom
sd_PK: پنهنجي

en: Custom Background
sd_PK: ڪسٽم  پس منظر

en: Custom CSS
sd_PK: پنهنجي سي ايس ايس

en: Custom Colors
sd_PK: پسند جا رَنگَ

en: Custom Fields
sd_PK: مرضي وارا خانا

en: Custom HTML
sd_PK: مرضي جي ايڇ ٽي ايم ايل

en: Custom HTML Widget
sd_PK: مرضي جي ايڇ ٽي ايم ايل وجٽ

en: Custom Header
sd_PK: ڪسٽم هيڊر

en: Custom Link
sd_PK: پنهنجو جوڙ

en: Custom Links
sd_PK: پنهنجا جوڙ

en: Custom Logo
sd_PK: ڪسٽم لوگو

en: Custom Menu
sd_PK: پسند آهر مينُو

en: Custom PHP error message.
sd_PK: پي ايڇ پي جي غلطي جو  پيغام.

en: Custom PHP fatal error handler.
sd_PK: پي ايڇ جي پيٽرن جي غلطي جو مددگار.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
sd_PK: پنهنجي

en: Custom Size
sd_PK: مرضي جي ماپ

en: Custom Structure
sd_PK: ڪسٽم جي جوڙجڪ

en: Custom Template
sd_PK: ليکڪ سانچو

en: Custom URL
sd_PK: مرضي جي يوآرايل

en: Custom background if defined by the theme.
sd_PK: ڪسٽم پس منظر جيڪڏهن موضوع طرفان بيان ڪيل هجي

en: Custom color
sd_PK: پسند جو رنگ

en: Custom color picker.
sd_PK: رواجي رنگ چونڊيدڙ

en: Custom color picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s".
sd_PK: ڪسٽم رنگ چونڊيندڙ. في الحال چونڊيل رنگ سڏيو ويندو آهي "%1$s" ۽ هڪ قدر آهي "%2$s".

en: Custom date format:
sd_PK: مرضي مطابق تاريخ جي شڪل

en: Custom field deleted.
sd_PK: ڪسٽم فيلڊ ختم ٿي وئي.

en: Custom field updated.
sd_PK: ڪسٽم فيلڊ ۾ اپڊيٽ ٿيل

en: Custom fields
sd_PK: مرضي وارا خانا

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
sd_PK: ڪسٽم فيلڊ لاء اضافي ميٽاڊيٽا شامل ڪرڻ لاء استعمال ڪري سگهجي ٿو جيڪي توهان ڪري سگهو ٿا<a href="%s">توهان موضوع ۾ استعمال ڪريو</a>.

en: Custom format
sd_PK: حسب ضرورت فارميٽ

en: Custom installation script.
sd_PK: ڪسٽم لڳائڻ وارو اسڪرپٽ.

en: Custom logo if defined by the theme.
sd_PK: ڪسٽم علامت (لوگو) جيڪڏھن موضوع طرفان بيان ڪيل آھي.

en: Custom maintenance message.
sd_PK: مرضي مطابق جا پيغام.

en: Custom site deleted message.
sd_PK: ڪسٽم سائٽ ختم ٿيل پيغام.

en: Custom site inactive message.
sd_PK: مرضي واري سائيٽ تي غير فعال پيغام.

en: Custom site suspended message.
sd_PK: ڪسٽم سائٽ پيغام کي معطل ڪيو.

en: Custom template created. You're in template mode now.
sd_PK: ڪسٽم ٽيمپليٽ اھيو ويو. توھان ھاڻي ٽيمپليٽ موڊ ۾ آھيو.

en: Custom time format:
sd_PK: ڪسٽم جي وقت جي فارميٽ:

en: Custom:
sd_PK: مرضي مطابق

en: Customization Draft
sd_PK: حسب ضرورت جو مسودو

en: Customize
sd_PK: تخصيص ڪريو

en: Customize %s
sd_PK: %s جي تخصيص ڪريو

en: Customize &#8220;%s&#8221;
sd_PK: مرضي مطابق&#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
sd_PK: هن جي تخصيص ڪريو!

en: Customize New Changes
sd_PK: مرضي مطابق  نئون تبديليون

en: Customize Your Site
sd_PK: پنھنجي سائٽ کي ترتيب ڏيو.

en: Customize the message
sd_PK: هن پيغام جي تخصيص ڪريو

en: Customize the width for all elements that are assigned to the center or wide columns.
sd_PK: حسب ضرورت ڪريو ويڪر سڀنن عنصرن لاءِ جيڪي مقرر ڪيا ويا آھن مرڪز يا وسيع ڪالمن لاءِ.

en: Customize theme: %s
sd_PK: ٿهيم مرضي مطابق: %s

en: Customize: %s
sd_PK: پسند آهريو: %s

en: Customizer
sd_PK: سنواريندڙ

en: Customizing
sd_PK: مرضي هلائڻ

en: Customizing &#9656; %s
sd_PK: مرضي هلي پئي &#9656; %s

en: Customizing This Display
sd_PK: ھن ڏيکاريل کي ترتيب ڏيو.

en: Cut
sd_PK: ڪاٽيو

en: Cut table row
sd_PK: جدوَل جي سِٽَ ڊاهيو

en: Cyan bluish gray
sd_PK: فيروزي هلڪوآسماني ڀورو

en: Czech
sd_PK: چيڪ

en: Dacca
sd_PK: دڪا

en: Dakar
sd_PK: ڊڪار

en: Damascus
sd_PK: ڊيمسڪس

en: Danish
sd_PK: ڊينش ٻولي

en: Danmarkshavn
sd_PK: ڊنمارڪ شاون

en: Dar es Salaam
sd_PK: دارالسلام (ملڪ)

en: Dark
sd_PK: گھرو

en: Darwin
sd_PK: ڊاروِن

en: Dashboard
sd_PK: ڊيش بورڊ

en: Dashed
sd_PK: ڊَشُيڊ

en: Data erasure has failed.
sd_PK: ڊيٽا جو ارجن ناڪام ٿي چڪو آهي

en: Database
sd_PK: ڊيٽابيس

en: Database Error
sd_PK: اعدادخانو چُڪَ

en: Database Server version
sd_PK: ڊيٽابيس سرور ورجن

en: Database charset
sd_PK: ڊيٽابيس جي سسٽم

en: Database collation
sd_PK: ڊيٽابيس کولشن

en: Database size
sd_PK: اعدادخانہ

en: Database.
sd_PK: ڊيٽابيس

en: Date
sd_PK: تاريخ

en: Date Format
sd_PK: وقت جو نماءَ

en: Date and time
sd_PK: تاريخ ۽ وقت

en: Date range:
sd_PK: تاريخ جي حد:.

en: Date/Time
sd_PK: تاريخ/ وقت

en: Date/time
sd_PK: تاريخ/ وقت

en: Davis
sd_PK: ڊيوِس

en: Dawson
sd_PK: ڊاسَن

en: Dawson Creek
sd_PK: ڊاسَن مُورِي

en: Day
sd_PK: ڏينهن

en: Day and name
sd_PK: ڏينهن ۽ نالو

en: Daylight saving time begins on: %s.
sd_PK: ڏينھن جي روشني بچائڻ جو وقت شروع ٿئي ٿو:%s.

en: Days
sd_PK: ڏينهن

en: Deactivate
sd_PK: اڻفعاليو

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
sd_PK: ڊيبگ جو طريقو اڪثر ڪري وڌيڪ تفصيل گڏ ڪرڻ لاء فعال ڪيو ويندو آهي ڪنهن غلطي يا سائيٽ جي ناڪامي بابت، پر شايد حساس معلومات تي مشتمل هجي جيڪا عوامي طور موجوده ويب سائيٽ      تي دستياب نه هجي.

en: Debugging enabled
sd_PK: ڊيبنگ چالو ڪيو

en: Dec
sd_PK: ڊسمبر

en: December
sd_PK: ڊسمبر

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
sd_PK: ڊسمبر

en: Decoration
sd_PK: سينگار

en: Decrease indent
sd_PK: وٿي گھٽ ڪريو

en: Default
sd_PK: عام طور تي

en: Default (<div>)
sd_PK: ڊفالٽ (<div>)

en: Default Data
sd_PK: ڊفالٽ ڊيٽا

en: Default Images
sd_PK: چڪاس تصويرون

en: Default Link Category
sd_PK: رٿيل لنڪ جي درجه بندي

en: Default Mail Category
sd_PK: اول ميل درجه بندي.

en: Default Post Category
sd_PK: اول ٽپال درجه بندي.

en: Default Post Format
sd_PK: اول ٽپال جي شڪل

[ctx: Default Preset]
en: Default
sd_PK: عام طور تي

en: Default Style
sd_PK: رٿيل انداز

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sd_PK: غيرزمره بند

en: Default comment status
sd_PK: تبصري جي اول حالت

en: Default format
sd_PK: ڊفالٽ فارميٽ

en: Default is %s
sd_PK:  %s پهريان کان آهي

[ctx: Default page slug]
en: about
sd_PK: بابت

en: Default post category.
sd_PK: پنهنجو پاڻ ٽپال درجه بندي.

en: Default post format
sd_PK: اول ٽپال جي شڪل

en: Default post format.
sd_PK: اول ٽپال جي شڪل.

en: Default post settings
sd_PK: چڪاس پوسٽ سيٽنگون

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
sd_PK: هيلو دنيا

en: Default shortcuts,
sd_PK: رٿيل شارٽ ڪٽس،

en: Default styles
sd_PK: رٿيل انداز

en: Default template
sd_PK: ڊفالٽ ٽيمپليٽ

en: Delete
sd_PK: ڊليٽ ڪريو

en: Delete &#8220;%s&#8221;
sd_PK: ختم ڪريو&#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
sd_PK: ختم ڪريو&#8220;%s&#8221; مستقل طور تي

en: Delete Menu
sd_PK: مينُو ڊاهيو

en: Delete My Site Permanently
sd_PK: مستقل طور تي منهنجي سائيٽ ختم ڪريو.

en: Delete Permanently
sd_PK: هميشہ لاءِ ڊاهي ڇڏيو

en: Delete Site
sd_PK: سائٽ ڊليٽ ڪريو

en: Delete Users
sd_PK: صارف ختم ڪريو.

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
sd_PK: ھڪڙو مينيو ڊاڪٽري کي ختم ڪريو <strong>انهي کي وڌايو ۽ هتان لنڪ تي ڪلڪ ڪري هٽايو</strong>

en: Delete all content.
sd_PK: سڀ شيون ختم ڪريو.

en: Delete column
sd_PK: قطار ڊاهيو

en: Delete it: %s
sd_PK: ڊاهيوس: %s

en: Delete permanently
sd_PK: هميشہ لاءِ ڊاهي ڇڏيو

en: Delete requests
sd_PK: درخواستون ختم ڪريو

en: Delete row
sd_PK: سِٽَ ڊاهيو

en: Delete selection.
sd_PK: چونڊ کي ختم ڪريو.

en: Delete table
sd_PK: جدول ڊاهيو

en: Delete this comment permanently
sd_PK: ھن تبصرو کي ختم ڪريو.

en: Deleted
sd_PK: ختم ٿيو

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: مڪمل ٿيو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: مڪمل ٿيو <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted menu item: %s.
sd_PK: ختم ٿيل مينيو شيون:%s.

en: Deleted text (strikethrough)
sd_PK: مٽايل اکر (ليڪ لڳايو)

en: Deleted:
sd_PK: ختم ٿيو:

en: Deleting Links
sd_PK: جوڙ مٽائيون پيا.

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
sd_PK: درجي کي ختم ڪرڻ واري درجه بندي جي تحريرن کي ختم نٿو ڪري. ان جي بدران، حذف ٿيل درجي تي لڳل پوسٽون ڊفالٽ درجيٽ %s تائين قائم آهن. اڳوڻو درجه بندي ختم نه ٿي ڪري سگھجي

en: Denied: %s
sd_PK: منع ٿيل:%s

en: Denver
sd_PK: ڊينوَر

en: Deny
sd_PK: انڪار ڪريو

en: Descending
sd_PK: ابتي

en: Descending.
sd_PK: ابتي

en: Describe the purpose of the image.
sd_PK: تصوير جو مقصد بيان ڪريو

en: Describe the role of this image on the page.
sd_PK: صفحي تي تصوير جو مقصد بيان ڪريو.

en: Description
sd_PK: تشريح

en: Description (optional)
sd_PK: بيان (اختياري)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جي وضاحت، جيئن ئي اها موجود ٿئي ٿي ڊيٽابيس ۾.

en: Description of sidebar.
sd_PK: سائڊبار جي وضاحت.

en: Description of template.
sd_PK: ٽيمپليٽ جي وضاحت.

en: Description of the user.
sd_PK: همراه جي وضاحت.

en: Description of the widget.
sd_PK: وجيٽ جي وضاحت.

en: Deselect
sd_PK: اڻچونڊيو

en: Destination folder already exists.
sd_PK: منزل فولڊر اڳ ۾ موجود آهي.

en: Detach
sd_PK: ظاهر ڪرڻ

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
sd_PK: مان ترتيب ڏيو&#8220;%s&#8221;

en: Details
sd_PK: تفصيل

en: Details about the media file, specific to its type.
sd_PK: ميڊيا فائل جي وضاحت، ان قسم جي مخصوص.

en: Details for theme: %s
sd_PK: ٿهيم جي تفصيل: %s

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
sd_PK: اهو طئي ڪري ٿو ته ڇا نمونو داخل ڪندڙ ۾ نظر اچي ٿو.

en: Detroit
sd_PK: ڊيٽرائٽ

en: Dhaka
sd_PK: ڍاڪا

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
sd_PK: جتان صفا وصول نه ڪيا ويا%1$s  ايريزر (انڊيڪس %2$d).

en: Did you just paste HTML?
sd_PK: ?Tawan HTML paste kayo aahe shaa

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
sd_PK: ڇا توهان ڄاڻو ٿا اُتي &#8220;ڪسٽم ايڇ ٽي ايم ايل&#8221; وجٽ آهي هاڻي؟ توهان ان کي ڳولهي سگھو ٿا&#8220; <a class="add-widget" href="#">وجٽ شامل ڪريو</a>&#8221; بٽڻ کي دٻآئي ۽ ڳولهي سگھو ٿا &#8220;HTML&#8221;. ان جي چڪاس ڪريو پنهنجي سائيٽ ڪُجھ مرضي جو ڪوڊ شامل ڪري!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
sd_PK: ڇا توهان ڄاڻو ٿا اُتي &#8220;ڪسٽم ايڇ ٽي ايم ايل&#8221; وجٽ آهي هاڻي؟ توهان ان کي ڳولهي سگھو ٿا هن اسڪرين تي موجود وجٽس جي فهرست ۾ چڪاس ڪري. ان جي چڪاس ڪريو پنهنجي سائيٽ ڪُجھ مرضي جو ڪوڊ شامل ڪري!

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
sd_PK: ڇا توهان کي خبر آهي ته توهان وڌيڪ سڌاريل انگ اکر WordPress.com تي ڏسي سگهو ٿا؟

en: Did you know?
sd_PK: ڇا توهان ڄاڻيو؟

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
sd_PK: ڇا توهان پنهنجي فون کي وڃائي ڇڏيو يا عوامي ڪمپيوٽر ۾ توهان جو اڪائونٽ لاگ ان ڪري ڇڏيندا آهيو؟ توھان ٻئي جڳھ کي ختم ڪري سگھو ٿا، ۽ ھتي لاگ ان ٿيو.

en: Dili
sd_PK: ديلي

en: Dimensions
sd_PK: ماپُون

en: Dimensions:
sd_PK: ماپُون:

en: Directories and Sizes
sd_PK: ڊائريڪٽريون ۽ ماپون

en: Disable
sd_PK: ناقابل

en: Disable %s
sd_PK: ناقابل %s

en: Disable Auto-updates
sd_PK: خودڪار تازه ڪاريون بند ڪريو

en: Disable Translator
sd_PK: ترجميڪار غيرفعال ڪريو

en: Disable accessibility mode
sd_PK: رسائي جي موڊ کي بند ڪريو

en: Disable auto-updates
sd_PK: خودڪار تازه ڪاريون بند ڪريو

en: Disable movement
sd_PK: حرڪت کي بند ڪريو

en: Disable syntax highlighting when editing code
sd_PK: ڪوڊ کي ايڊٽ ڪرڻ ۾ نحو نمايان ناھي

en: Disable the visual editor when writing
sd_PK: بصري ادائيڪ کي غير فعال ڪريو جڏهن لکڻيون

en: Disabled
sd_PK: معطل ٿيل

en: Disallowed Comment Keys
sd_PK: ناپسنديده تبصرو ڪيز

en: Discard any changes and restore the original image.
sd_PK: خارج ڪريو ڪنهن به تبديلي کي ۽ اصلي تصوير جي واپسي ڪريو.

en: Discard changes
sd_PK: تبديليون خارج ٿيون

en: Discourage search engines from indexing this site
sd_PK: دلگير ڪجي سرچ انجنز کي هن سائيٽ کي ڳولهڻ ۾

en: Discussion
sd_PK: ڳالهه ٻولهه

en: Discussion Settings
sd_PK: بحث جون ترتيبون

en: Dismiss
sd_PK: برطرف ڪري

en: Dismiss errors
sd_PK: غلطين کي برطرف ڪريو

en: Dismiss message
sd_PK: پيغام خارج ڪريو

en: Dismiss the browser warning panel
sd_PK: برائوزر جي خبردار ڪرڻ واري پينل کي رد ڪريو

en: Dismiss the welcome panel
sd_PK: استقبال پينل کي غائب ڪريو

en: Dismiss this notice
sd_PK: اطلاع برطرفي

en: Dismiss this notice.
sd_PK: ھن نوٽيس کي برخاست ڪريو.

en: Display Options
sd_PK: ڏيک جا اختيار.

en: Display Settings
sd_PK: نماڪار جون سيٽڱس

en: Display Site Title and Tagline
sd_PK: سائيٽ جو عنوان ۽ ٽيگ لائن ڏيکاري

en: Display a list of all categories.
sd_PK: سڀني درجه بندين جي فهرست ڏيکاريو.

en: Display as dropdown
sd_PK: جهولندڙ طور ظاهر ڪريو

en: Display author
sd_PK: ڏيکاري ليکڪ

en: Display avatar
sd_PK: اواتار ڏيکاريو

en: Display date
sd_PK: ڏيکاري تاريخ

en: Display entries from any RSS or Atom feed.
sd_PK: آرايس ايس يا ائٽم فيڊ مان لسٽون ڏيکاريون.

en: Display excerpt
sd_PK: خلاصو ڏيکاريو

en: Display item author if available?
sd_PK: شيءِ جو ليکڪ ڏيکاريو جيڪڏهن موجود آهي ته؟

en: Display item content?
sd_PK: شيءِ جي عنوانن جي فھرست ڏيکاريو

en: Display item date?
sd_PK: هن ڳالهه جي تاريخ ظاهر ڪريو

en: Display location
sd_PK: جڳھ جي جڳھ

en: Display login as form
sd_PK: لاگ ان کي فارم طور ڏيکاريو

en: Display name for the comment author.
sd_PK: آبجيڪٽ ليکڪ جو نالو ڏيکاري.

en: Display name for the user.
sd_PK: همراه جي لاءِ نالو ڏيکاري.

en: Display name publicly as
sd_PK: نالي جو نالو عام طور تي

en: Display post date
sd_PK: ٽپال جي تاريخ ڏيکاريو

en: Display post date?
sd_PK: ٽپال جي تاريخ ڏيکاريون؟

en: Display the archive title based on the queried object.
sd_PK: ڏيکاريو آرٽيڪل جو عنوان سوال ڪيل اعتراض جي بنياد تي.

en: Display these keyboard shortcuts.
sd_PK: ايهي ڪيبورڊ شارٽڪٽس ڏيکاري.

en: Displayed on attachment pages.
sd_PK: منسلڪ صفحا تي ظاهر ڪيل

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
sd_PK: ظاهر ڪندي  %1$s&#8211;%2$s of %3$s

en: Displaying %d themes
sd_PK: %d ٿهيمون ڏيکاري رهيا آهيون.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
sd_PK: وڊيو ڏيکاري ميڊيا لائبريري يا يوٽيوب، وِميو، يا ڪنهن ٻئي مُهيا ڪندڙ کان.

en: Displays an audio player.
sd_PK: آڊيو پليئر ڏيکاري ٿو.

en: Displays an image gallery.
sd_PK: تصوير گئلري ڏيکاري ٿي.

en: Displays an image.
sd_PK: تصوير ڏيکاري ٿو.

en: Distraction-free writing mode
sd_PK: پريشاني کان پري لکڻ جي طرز

en: Djibouti
sd_PK: جبوتي

en: Do not allow
sd_PK: اجازت ڏيو

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
sd_PK: انتظامي جڳھ ۾ %1$s اسڪرپٽ کي ڊيرجسٽر نه ڪريو. فرنٽ-اينڊ ٿهيم کي هدف بڻائڻ جي لاءِ، %2$s هُڪ جو استعمال ڪريو.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
sd_PK: جڏهن ختم ڪيو وڃي، &#8220;  تي ڪلڪ ڪريو؛ تبديلات محفوظ ڪريو &#8221; ڪلڪ ڪري.

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
sd_PK: تبديلي جي بٽڻ تي ڪلڪ ڪري محفوظ ڪرڻ نه &#8217; وساريو جڏهن توهان ڪا تبديلي مڪمل ڪندا آهيو .

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
sd_PK: نه موڪليو %1$s ٽيگس %2$s ڏانهن.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
sd_PK: <a href="%s">ٻاهر نڪرو</a> ڇا توهان ٻاهر نڪرڻ چاهيو ٿا؟

en: Document
sd_PK: دستاويز

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: مسودو <span class="count">(%s)</span>.
sd_PK[1]: مسودو <span class="count">(%s)</span>

en: Document Outline
sd_PK: دستاويز جو خاڪو

en: Document Preview
sd_PK: دستاويز ڏيک

en: Document Statistics
sd_PK: دستاويز جي شماريات

en: Document properties
sd_PK: دستاويزي خاصيتون

en: Documentation
sd_PK: دستاويزسازي

en: Documents
sd_PK: دستاويز

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
sd_PK: ڇا يُوزر %1$s کي اعدادخانو %2$s استعمال ڪرڻ جي اجازت آهي؟

en: Domains
sd_PK: ڊومين

en: Dominica
sd_PK: دومِينِيڪا

en: Don't show again
sd_PK: ٻيهر نه ڏيکاريو

en: Done
sd_PK: مڪمل

en: Dotted
sd_PK: ٽُپِڪيلُ

en: Douala
sd_PK: دوالا

en: Double-check your settings before publishing.
sd_PK: شايع ڪرڻ کان اڳ ۾ پنهنجي ترتيبات کي ٻيڻي چڪاس ڪريو.

en: Down one
sd_PK: هڪڙي هيٺ

en: Downgrading the plugin&#8230;
sd_PK: پلگ ان کي گھٽائڻ&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
sd_PK: موضوع کي گھٽائڻ&#8230;

en: Download Export File
sd_PK: ڊائون لوڊ ,  برآمد ڪريو فائل

en: Download File
sd_PK: فائيل اتاريو

en: Download button text
sd_PK: ڊائون لوڊ بٽڻ جو متن

en: Download failed.
sd_PK: ڊائون لوڊ ناڪام ٿي وئي.

en: Download file
sd_PK: فائيل اتاريو

en: Download personal data
sd_PK: ذاتي ڊيٽا ڊائونلوڊ ڪريو

en: Download personal data again
sd_PK: ٻيهر ذاتي ڊيٽا ڊائونلوڊ ڪريو

en: Download your theme with updated templates and styles.
sd_PK: اپ ڊيٽ ٿيل ٽيمپليٽس ۽ اسلوب سان پنهنجو موضوع ڊائون لوڊ ڪريو.

en: Downloading data...
sd_PK:  ڊيٽا ڊائون لوڊ ڪندي ...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
sd_PK: لڳل پيڪيج ڊائونلوڊ ڪري رهيا آهيون کان %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
sd_PK: ترجمي کان ڊائون لوڊ ڪريو %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
sd_PK: سنوارڻ ڊائونلوڊ ڪري رهيا آهيو %s&#8230; کان

en: Downloading your new theme&hellip;
sd_PK: توهان جي نئي ٿهيم ڊائونلوڊ ڪري رهيا آهيون...

en: Draft
sd_PK: مسودو

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: مسودو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: مسودا <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
sd_PK: مسودو محفوظ ٿيو

en: Draft created on %1$s at %2$s
sd_PK: مسودو ٺاهي وئي%1$sتي%2$s

en: Draft saved at %s.
sd_PK: %s تي مسودو محفوظ ڪيو ويو آھي

en: Draft saved.
sd_PK: مسودو محفوظ ڪيو ويو.

en: Drag and drop to reorder media files.
sd_PK: ڇڪيو ۽ ڪيرايو ميڊيا فائلز جي ترتيب لاءِ.

en: Drag and drop to reorder tracks.
sd_PK: ڇڪيو ۽ ڪيرايو ٽريڪس جي ترتيب لاءِ.

en: Drag and drop to reorder videos.
sd_PK: ڇڪيو ۽ ڪيرايو وڊيوز جي ترتيب لاءِ.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library.
sd_PK: ڇڪيو تصوير، نيون چاڙهيو يا پنهنجي لائبريري مان چونڊيو.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
sd_PK: شيء کي ترتيب ڏيڻ لاء ڇڪيو، تيزي کي وڌيڪ ڪنٽرول جي اختيارن جي لاء درست ڪريو ۽ ڪلڪ ڪريو.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
sd_PK: سائيڊ پٽي مان هٽائڻ پر سندن سيٽنگون بحال رکڻ لاءِ وجٽس کي هتي گهلي اچو.

en: Drop files to upload
sd_PK: چاڙهڻ جي لاءِ فائلز کي ڪيرايو

en: Drop-ins
sd_PK: ڊراپ-انس

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
sd_PK: ڊراپ-ان هڪ واحد فائل، %s  ڊاريڪٽري ۾ ملي آھي، جيڪي لفظي خصوصيتن کي تبديل ڪرڻ يا وڌائڻ وارا روايتي پلگ ان لاء ممڪن ناهي.

en: Dubai
sd_PK: دُبَئي

en: Dublin
sd_PK: ڊبلِن

en: DumontDUrville
sd_PK: ڊومونٽ ڊور ویلِي

en: Duotone
sd_PK: ٻهراڻي

en: Duotone code: %s
sd_PK: ٻهراڻي ڪوڊ:%s

en: Duotone: %s
sd_PK: ٻهراڻي:%s

en: Duplicate
sd_PK: نقل

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
sd_PK: اڳ لکيل رايو ٻيهر معلوم ٿيو، ائين لڳي پيو  ٿوهان &#8217 اڳ بيان ڪري چڪا آهيو.

en: Duplicate the selected block(s).
sd_PK: چونڊيل خانن جي نقل ٺاهيو.

en: Dushanbe
sd_PK: دُشنبي

en: Dutch
sd_PK: ڊچ ٻولي

en: E-Commerce
sd_PK: اي-ڪامرس

en: E-mail
sd_PK: برق ٽپال

en: E-mail:
sd_PK: اي ميل:

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
sd_PK: نيويگيشن مينيو شايد لنڪ  تي مشتمل آهي، صفحن جا قسم،  لنڪ يا ڪنهن ٻئي قسم جو مواد. ھيٺين کاٻي پاسي ۾  لنڪ شامل آهن خانن جي شيون سان مينيو لنڪس.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
sd_PK: هر ويب فونٽ src هڪ غير خالي اسٽرنگ هجڻ گهرجي.

en: Easter
sd_PK: ایسٽر

en: Edit
sd_PK: سنواريو

en: Edit %(title)s
sd_PK: %(title)s جي تدوين ڪريو

en: Edit %s
sd_PK: تبديلي آڻيو %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sd_PK: ترميم &#8220;%s&#8221;

en: Edit Category
sd_PK: زمرو سنواريو

en: Edit Changeset
sd_PK: تبديلي ترميم

en: Edit Comment
sd_PK: تبصرو سنواريو

en: Edit Image
sd_PK: عڪس سنواريو

en: Edit Link
sd_PK: تبديلي لنڪ

en: Edit Link Category
sd_PK: لنڪ زمرو ۾ تبديلي ڪيو

en: Edit Media
sd_PK: ذريعاٽ سنواريو

en: Edit Menu
sd_PK: فهرست جي ترميم

en: Edit Menus
sd_PK: مينيو ۾ تبديلي آڻيو

en: Edit Original
sd_PK: اصلوڪو سنواريو

en: Edit Page
sd_PK: صفحو سنواريو

en: Edit Post
sd_PK: مراسلو سنواريو

en: Edit RSS URL
sd_PK: آر ايس ايس يو آر ايل ترميم ڪريو

en: Edit Site
sd_PK: سرزمين سنواريو

en: Edit Tag
sd_PK: ٽيگ سنواريو

en: Edit Template
sd_PK: ٽيمپليٽ ۾ تبديلي آڻيو

en: Edit This
sd_PK: ان کي سنواريو

en: Edit URL
sd_PK: يوآرايل جي ترميم

en: Edit User
sd_PK: استعمال ڪندڙ جي ترميم ڪيو

en: Edit User %s
sd_PK: استعمال ڪندڙ ترميم ڪريو  %s

en: Edit as HTML
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل ترميم

en: Edit audio playlist
sd_PK: آڊيو پلي لسٽ جي ترميم

en: Edit comment
sd_PK: تبصرو ۾ تبديلي آڻيو

en: Edit date and time
sd_PK: تبديلي جي تاريخ ۽ وقت

en: Edit gallery
sd_PK: گيلري سنواريو

en: Edit image
sd_PK: عڪس سنواريو

en: Edit menu item
sd_PK: مينيو جي آئٽم کي  ترميم ڪريو

en: Edit more details
sd_PK: وڌيڪ وضاحت جي ترميم ڪريو

en: Edit next media item
sd_PK: ٻئي تصوير جي ترميم ڪريو

en: Edit permalink
sd_PK: ترميم ڪريو

en: Edit previous media item
sd_PK: پويون ذريعاتي اسم سنواريو

en: Edit selected menu
sd_PK: چونڊيل فهرست جي ترميم

en: Edit status
sd_PK: ڪيفيت کي  ترميم ڪريو

en: Edit this comment
sd_PK: ھي تبصري ۾ سڌار آڻيو

en: Edit user
sd_PK: صارف کي ايڊٽ ڪريو.

en: Edit video playlist
sd_PK: وڊيو پلي لسٽ جي ترميم

en: Edit visibility
sd_PK: ترميمي ۾ تبديلي آڻيو

en: Edit visually
sd_PK: بصري ترميم

en: Edit widget: %s
sd_PK: : %s ترميم ڪريو وڊجيٽ م

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
sd_PK: تبديلي ڪريو يا شيون پنھنجي ڊفالٽ مينيو ۾ شامل ڪريو. پنھنجي پسند جي ترتيب کي ڇڪيو. مينيو کي بچائڻ لاء مينيو بٽڻ کي دٻايو.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sd_PK: هيٺ ڏنل مينيو کي تبديل ڪريو، يا <a href="%s">نئون مينيو ٺاھيو </a>. Don&#8217;tپنهنجي تبديلين کي بچائڻ لاء وساريو!

en: Edit: %s
sd_PK: تبديلي آڻيو %s

en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sd_PK: <span class="screen-reader-text">%s جي تدوين ڪريو</span>

en: Editing Menus
sd_PK: مينيو ۾ تبديلي آڻيو

en: Editing code
sd_PK: ڪوڊ جي ترميم

en: Editing template. Changes made here affect all posts and pages that use the template.
sd_PK: ايڊيٽنگ ٽيمپليٽ. هتي ڪيل تبديليون سڀني تحريرن ۽ صفحن کي متاثر ڪن ٿيون جيڪي ٽيمپليٽ استعمال ڪن ٿيون.

en: Editor
sd_PK: مؤلف

en: Editor Style
sd_PK: مُدير انداز

en: Editor canvas
sd_PK: ايڊيٽر ڪينواس

en: Editor content
sd_PK: مدير مواد

en: Editor footer
sd_PK: ايڊيٽر فوٽر

en: Editor menu (when enabled)
sd_PK: اڊيٽر مينيو (جڏهن فعال آهي)

en: Editor publish
sd_PK: مدير شايع

en: Editor settings
sd_PK: مدير ترتيبات

en: Editor toolbar
sd_PK: اڊيٽر اوزارگير

en: Editor top bar
sd_PK: اڊيٽر مٿيون حصو

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
sd_PK: ايڊٽرنٽ پوسٽون شايع ڪري سگهي ٿو، پوسٽون گڏ ڪري سگهن ٿا ۽ ٻين ماڻهن جي پوسٽن کي منظم ڪرڻ وغيره.

en: Edmonton
sd_PK: ايڊمنٽن

en: Education
sd_PK: تعليم

en: Efate
sd_PK: ایفیٽ

en: Eirunepe
sd_PK: عرونیپ

en: Either there are no posts, or something went wrong.
sd_PK: يا تہ ڪي مراسلا آهن ئي ڪو نہ، يا ڪجھہ غلط ٿي ويو.

en: El Aaiun
sd_PK: ایل ایون

en: El Salvador
sd_PK: ايل سلواڊور

en: Elements path
sd_PK: عنصرن جو رستو

en: Email
sd_PK: برق ٽپال

en: Email Address
sd_PK: اي ميل ائڊريس

en: Email Post Changes
sd_PK: پوسٽ تبديليون اي ميل ڪريو

en: Email address for the comment author.
sd_PK: اي ميل ايڊريس آبجيڪٽ ليکڪ جي لاءِ.

en: Email could not be sent.
sd_PK: برق ٽپال اماڻجي نہ سگھي.

en: Email me whenever
sd_PK: مون کي ڪڏهن به اي ميل ڪريو

en: Email or Username
sd_PK: اي ميل يا صارف جو نالو.

en: Email sent.
sd_PK: اي ميل موڪليو.

en: Email:
sd_PK: اي ميل:

en: Email: %s
sd_PK: برق ٽپال: %s

en: Embed
sd_PK: جوڙيو

en: Embed Amazon Kindle content.
sd_PK: جوڙيو ايمازون ڪنڊل مواد

en: Embed Cloudup content.
sd_PK: جوڙيو ڪلائوڊاپ جو مواد

en: Embed CollegeHumor content.
sd_PK: جوڙيو ڪاليج هيومر جو مواد

en: Embed Crowdsignal (formerly Polldaddy) content.
sd_PK: جوڙيو ڪرائوڊسگنل (فارمرلي پولڊيڊي) مواد.

en: Embed Flickr content.
sd_PK: جوڙيو فلڪر جو مواد

en: Embed Imgur content.
sd_PK: جوڙيو آئمگر جو مواد

en: Embed Issuu content.
sd_PK: جوڙيو ائسسو جو مواد

en: Embed Kickstarter content.
sd_PK: جوڙيو ڪڪ اسٽارٽر جو مواد

en: Embed Media Player
sd_PK: مڊيا پليئر جوڙيو ويو

en: Embed Mixcloud content.
sd_PK: جوڙيو مڪس ڪلائوڊ جو مواد

en: Embed ReverbNation content.
sd_PK: ريورب نيشن جو مواد جوڙيو.

en: Embed Screencast content.
sd_PK: اسڪرين ڪاسٽ جو مواد جوڙيو.

en: Embed Scribd content.
sd_PK: اسڪربڊ جو مواد جوڙيو.

en: Embed SmugMug content.
sd_PK: سمگمگ جو مواد جوڙيو

en: Embed SoundCloud content.
sd_PK: جوڙيو سائونڊڪلائوڊ جو مواد

en: Embed Speaker Deck content.
sd_PK: اسپيڪر ڊيڪ جو مواد جوڙيو

en: Embed Spotify content.
sd_PK: جوڙيو اسپاٽيفائي جو مواد

en: Embed a Dailymotion video.
sd_PK: جوڙيو ڊيليموشن جو مواد

en: Embed a Facebook post.
sd_PK: فيس بڪ ٽپال چنبڙايو.

en: Embed a Reddit thread.
sd_PK: رئيبٽ جو سلسلو جوڙيو.

en: Embed a TED video.
sd_PK: ٽي اي ڊي وڊيو چنبڙايو.

en: Embed a Tumblr post.
sd_PK: ٽنبلڙ ٽپال چنبڙايو.

en: Embed a VideoPress video.
sd_PK: وڊيوپريس وڊيو چنبڙايو.

en: Embed a Vimeo video.
sd_PK: جوڙيو ويميو جو مواد

en: Embed a WordPress post.
sd_PK: ورڊپريس ٽپال جو مواد جوڙيو.

en: Embed a WordPress.tv video.
sd_PK: ورڊپريس.ٽي وي وڊيو چنبڙايو.

en: Embed a YouTube video.
sd_PK: يوٽيوب وڊيو چنبڙايو.

en: Embed a tweet.
sd_PK: ٽويٽ چنبڙايو.

en: Embed an Animoto video.
sd_PK: جوڙيو اينيموٽو جو مواد

en: Embed an Instagram post.
sd_PK: انسٽاگرام ٽپال جوڙيو

en: Embed of %s.
sd_PK: ان ۾ %s آهي.

en: Embed of the selected PDF file.
sd_PK: منتخب ٿيل پي ڊي اف فائل ۾ شامل ڪريو.

en: Embed or Link
sd_PK: لڳايو يا جوڙيو

en: Embedded content from %s
sd_PK: %s کان جڙيل مواد

en: Embedded content from %s can't be previewed in the editor.
sd_PK: جڙيل مواد %s کي اڊيٽر ۾ نه ٿي ڏيکاري سگھجي.

en: Embedded content from other websites
sd_PK: شامل ڪيل ٻين ويب سائيٽن تان شامل ڪيل مواد

en: Embeds
sd_PK: چنبڙايو

en: Emoticons
sd_PK: اموٽيڪانس

en: Empty Spam
sd_PK: خالي اسپام

en: Empty Term.
sd_PK: غلط اصطلاح.

en: Empty Trash
sd_PK: خالي ڪريو

en: Empty archive.
sd_PK: خالي محفوظ ڪريو

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
sd_PK: خالي خانو; لکڻ شروع ڪريو يا اڳيان واري سليش جو استعمال ڪريو خانو چونڊڻ جي لاءِ.

en: Empty filename
sd_PK: خالي فائيل نانءُ

en: Empty template: %s
sd_PK: خالي ٽيمپليٽ: %s

en: Empty title.
sd_PK: عنوان خالي.

en: Enable
sd_PK: قابل

en: Enable %s
sd_PK: قابل %s

en: Enable Auto-updates
sd_PK: خودڪار اپڊيٽ کي فعال ڪريو

en: Enable Translator
sd_PK: ترجميڪار فعال ڪريو

en: Enable accessibility mode
sd_PK: رسائي جي موڊ کي فعال ڪريو

en: Enable auto-updates
sd_PK: خودڪار اپڊيٽ کي فعال ڪريو

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
sd_PK: مڪمل ڊگھائي ايڊيٽ ورڪ ۽ مشغول مفت ڪارڪردگي کي فعال ڪريو.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
sd_PK: تبصري جي چڪاس لاء ڪيبورڊ شارٽڪٽ کي فعال ڪريو.

en: Enable threaded (nested) comments up to {{number /}} levels deep
sd_PK: {{number /}} سطحن تائين راين مٿان رايا فعال ڪريو

en: Enabled
sd_PK: فعال

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
sd_PK: رسائي جا اختيار ذريعي، رسائي جا اختيار ذريعي، توهان کي ڊري ۽ ڦوٽو استعمال ڪرڻ بجاء بٽڻ کي شامل ڪرڻ ۽ ترميم ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي.

en: Encoding
sd_PK: انڪوڊنگ

en: Encoding for pages and feeds
sd_PK: صفحن ۽ فيڊز لاء انڪوڊنگ.

en: End date:
sd_PK: آخري تاريخ

en: Enderbury
sd_PK: اینڊربرِي

en: English
sd_PK: انگريزي

en: Enlarge image
sd_PK: تصوير کي وڌايو

en: Ensenada
sd_PK: اینسیناڊا

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sd_PK: پڪ ڪري ته نتيجو خارج ڪري ٿو مخصوص آئي ڊي تبصرن کي جيڪي مخصوص همراهن جي آئي ڊي تي لڳل آهن. اختيار نامو گُهري ٿو.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
sd_PK: پڪ ڪري نتيجن جي مجموعو خارج ڪري ٿو انهن ٽپالن کي جيڪي مخصوص ليکڪن کي سپرد ڪيل آهي.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sd_PK: پڪ ڪري ته نتيجو خارج ڪري ٿو مخصوص آئي ڊي کي.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
sd_PK: نتيجي جي مجموعي پَڪَ خارج ڪري ٿي مخصوص بنيادي آئي ڊي.

en: Enter URL to embed here…
sd_PK: يوآرايل داخل ڪريو هتي جوڙڻ جي لاءِ...

en: Enter a date or time <Link>format string</Link>.
sd_PK: تاريخ يا وقت داخل ڪريو<Link> فارميٽ اسٽرنگ </Link>.

en: Enter a description of the image
sd_PK: تصوير جي وضاحت شامل ڪريو

en: Enter a link URL or click above for presets.
sd_PK: لنڪ URL داخل ڪريو يا اڳوڻين لاء مٿي ڪلڪ ڪريو.

en: Enter a word or two — without spaces — to make a unique web address just for this block, called an “anchor”. Then, you’ll be able to link directly to this section of your page.
sd_PK: ڪو لفظ يا ٻه لفظ شامل ڪريو - بغير ڪنهن جاء لاء هڪ منفرد ويب پتو ٺاهڻ لاء، "لنگر" سڏيو ويندو آهي، پوء، توهان پنهنجي صفحي جي هن حصي کي سڌو سنئون لنڪ ڪري سگهندا.

en: Enter desktop preview mode
sd_PK: ڊيسڪ ٽاپ تي ڏيک حالت شامل ڪريو

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
sd_PK: انهن ماڻهن جا اي ميل پتا جن کان توهان معلومات موٽ وٺڻ چاهيو ٿا:

en: Enter mobile preview mode
sd_PK: موبائل تي ڏيک حالت شامل ڪريو

en: Enter new
sd_PK: نئون شامل ڪريو

en: Enter tablet preview mode
sd_PK: ٽيبليٽ تي ڏيک حالت شامل ڪريو

en: Enter the RSS feed URL here:
sd_PK: آرايس ايس جون فيڊ يوآرايل هتي درج ڪريو:

en: Enter the URL
sd_PK: يُو آر ايل ڄاڻايو

en: Enter the URL of the image
sd_PK: تصوير جي يوآرايل شامل ڪريو

en: Enter the destination URL
sd_PK: منزل واري يوآرايل شامل ڪريو

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sd_PK: ھن نيٽ ورڪ تي موجود صارف جي اي ميل پتي کي ان سائيٽ تي دعوت ڏيڻ لاء داخل ڪريو. انهي شخص کي هڪ اي ميل موڪلي ويندي ان کان دعوت ڏيڻ جي تصديق ڪرڻ لاء.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sd_PK: هن نيٽ ورڪ تي موجود صارف جي اي ميل پتي يا صارف نام داخل ڪريو هن سائيٽ کي دعوت ڏيڻ لاء. انهي شخص کي هڪ اي ميل موڪلي ويندي ان کان دعوت ڏيڻ جي تصديق ڪرڻ لاء.

en: Enter title here
sd_PK: عنوان هتي داخل ڪريو

en: Enter your new password below or generate one.
sd_PK: ھيٺ پنھنجو نئون پاسورڊ داخل ڪريو يا ھڪڙو ٺاھيو.

en: Enter your new password below.
sd_PK: هيٺ پنهنجو نئون ڳجھو لفظ ڄاڻايو.

en: Enter your own date format
sd_PK: پنھنجي تاريخ جي شڪل ۾ داخل ڪريو

en: Enter your password to view comments.
sd_PK: تاثرات ڏسڻ لاءِ ڳجھو لفظ ڄاڻايو.

en: Entertainment
sd_PK: وِندر

en: Entries feed
sd_PK: داخل ٿيل فيڊ

en: Entries from any RSS or Atom feed.
sd_PK: آرايس ايس يا ائٽم فيڊ مان لسٽون.

en: Environment type
sd_PK: ماحولياتي قسم

en: Erase Personal Data
sd_PK: ذاتي مواد مٽايو

en: Erase personal data
sd_PK: ذاتي مواد مٽايو

en: Erase personal data list
sd_PK: ذاتي ڊيٽا جي فهرست کي ختم ڪريو

en: Erase personal data list navigation
sd_PK: ذاتي ڊيٽا جي فهرست نگاري کي ختم ڪريو

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
sd_PK: ايريزر صفا انڊيڪس م %d ڪوبه دوستانه نالو شامل ناهي.

en: Eraser callback is not valid: %s.
sd_PK: : %s ايريز ڪال بيڪ  صحيح نه آهي .

en: Eraser does not include a callback: %s.
sd_PK: ريڪارڊ ڪالبيڪ ۾ شامل نه آهي: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
sd_PK: ختم ڪيل انڊيڪس هڪ کان گهٽ نه ٿي سگھي.

en: Eraser index is out of range.
sd_PK: ختم ڪرڻ  انڊيڪس جي حد کان ٻاهر آهي

en: Erasing data...
sd_PK: ختم ڪرڻ واري ڊيٽا ...

en: Erasure completed.
sd_PK: ختم ٿي مڪمل.

en: Error
sd_PK: غلطي

en: Error Details
sd_PK: غلطي جي وضاحت

en: Error creating new user.
sd_PK: نئون همراه ٺاهڻ ۾ غلطي.

en: Error in deleting the attachment.
sd_PK: منسلڪ کي حذف ڪرڻ ۾ غلطي.

en: Error in deleting the item.
sd_PK: شيء کي ختم ڪرڻ ۾ غلطي.

en: Error in displaying the widget settings form.
sd_PK: ويڏين جون ترتيبون ڊسپلي ۾ غلطي بڻجي ٿي.

en: Error in moving the item to Trash.
sd_PK: شيءِ کي ٽريش ۾ منتقل ڪرڻ ۾ غلطي.

en: Error in moving to Trash.
sd_PK: ٽريش کي منتقل ڪرڻ ۾ غلطي.

en: Error in restoring from Trash.
sd_PK: ٽريش کان بحالي ۾ غلطي

en: Error in restoring the item from Trash.
sd_PK: ٽريش مان شيون بحال ڪرڻ ۾ غلطي.

en: Error loading block: %s
sd_PK: خاني جي چاڙهڻ ۾ غلطي: %s

en: Error not caused by a plugin or theme.
sd_PK: غلطي پلگ ان يا ٿهيم مان ظاهر نه ٿي.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
sd_PK: غلطي ظاهر ٿي غيرمحوظ آخري سري تي.

en: Error reconnecting to the database
sd_PK: اعدادخاني سان وَرڳنڍجڻ ۾ چُڪَ

en: Error saving media file.
sd_PK: ميڊيا محفوظ ڪرڻ ۾ غلطي.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
sd_PK: نئين اي ميل پتي کي محفوظ ڪرڻ دوران غلطي. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
sd_PK: ماڊل تصوير محفوظ ڪرڻ دوران غلطي. مهرباني ڪري صفحي کي وري لوڊ ڪريو ۽ ڪوشش ڪريو.

en: Error while saving.
sd_PK: بچت دوران غلطي

en: Error while uploading file %s to the media library.
sd_PK: %s فائل تصويرن جي لائبرري تي چاڙهڻ جي دوران غلطي نظر آئي.

en: Error:
sd_PK: نقص:

en: Error: %1$s (%2$s)
sd_PK: نقص: %1$s (%2$s)

en: Error: [%1$s] %2$s
sd_PK: غلطي: [%1$s] %2$s

en: Estonian
sd_PK: ايستونائي

en: Etc
sd_PK: اي ٽي سي

en: Eucla
sd_PK: یوڪِلا

en: Europe
sd_PK: يُورپ

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
sd_PK: يورپي ڊيٽا جي تحفظ واري قانون يورپي شهرين بابت ڊيٽا جي ضرورت هوندي آهي جيڪي يورپي يونين کان ٻاهر ساڳيا معيار کي يورپ ۾ هونديون آهن. انهي ڊيٽا کي منتقل ڪرڻ جي علاوه، توهان کي ٻڌائڻ گهرجي ته توهان کي يقيني بڻائڻ چاهيو ته اهي معيار پاڻ يا توهان جي ٽئين پارٽي طرفان فراهم ڪندا آهن، ڇا هڪ معاهدو تي ٻڌل پاليسي جي ذريعي. شيل، توهان جي معاهدي ۾ هڪ نموني جو فقدان، يا ڪاروباري قانون لاڳو ڪرڻ

en: Everything is running smoothly here.
sd_PK: هر شيء هتي سڌو سنئون ھلندوآهي.

en: Everything you write is solid gold.
sd_PK: توهان جيڪو به لکو ٿا سو سمورو سون آهي.

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
sd_PK: مثال: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t وسري ويو <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
sd_PK: مثال: نفيٽي بلاگنگ سافٽويئر

en: Excerpt
sd_PK: اقتباس

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جو مواد، جيئن ئي اهو موجود ٿئي ڊيٽابيس ۾.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
sd_PK: ڪتب جون شيون توهان جي مواد جي خود بنايل سموريون آهن جيڪي توهان پنهنجي موضوع ۾ ڏسي سگهو ٿا. <a href="%s">خود پيدا ٿيل خلاصن بابت وڌيڪ ڄاڻو</a>..

en: Exclude:
sd_PK: کانسواءِ

en: Executed before Multisite is loaded.
sd_PK: منسوب ٿيڻ کان اڳ ڪيتريون ئي سائيٽون پورو ٿيو.

en: Existing template parts
sd_PK: موجوده ٽيمپليٽ جا حصا

en: Exit Recovery Mode
sd_PK: بحالي حالت مان ٻاهر اچو

en: Exit code editor
sd_PK: اڊيٽر کان ٻاهر

en: Exit editor
sd_PK: ايڊيٽر مان نڪرڻ

en: Exit recovery mode link expired.
sd_PK: بحالي واري حالت مان نڪرڻ واري لنڪ ختم ٿي وئي.

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
sd_PK:  %d.متوقع صف وضاحت ڪندڙختم ڪرڻ انڊيڪس

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
sd_PK:  %s بيان ڪيل آرٽ جي وضاحت ڪئي وئي برآمد ڪندڙانڊيڪس کان.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
sd_PK: : %s متوقع ڊيٽا برآمد ڪندڙ مان صفا.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
sd_PK: : %s متوقع ڊيٽا برآمد ڪندڙ مان صفا

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
sd_PK: : %s متوقع ڊيٽا برآمد ڪندڙ مان صفا.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sd_PK: متوجه ٿيو ان جي جواب ۾ فيليگ صفا مان %1$sايريزر (انڊيڪس %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sd_PK: جواب واري لسٽ ۾ ڪڍيل_شيون ختم ٿيل صف مان %1$s ايريزر (انڊيڪس %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sd_PK: متوقع شيون ان جي جواب جي صف _ ۾ برقرار رکي %1$s  ايريزر (انڊيڪس %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sd_PK: متوقع پيغام جي اھميت لاء جواب جي صف کان %1$s  ايريزر (انڊيڪس %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sd_PK: متوقع پيغام جي اھميت لاء جواب جي صف کان صف %1$s ايريزر (انڊيڪس %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
sd_PK: : %s متوقع ڊيٽا برآمد ڪندڙ مان صفا.

en: Expiration
sd_PK: مدو پورو ٿيڻ

en: Export
sd_PK: برآمد ڪريو

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
sd_PK: ٻاھر موڪليو&#8220;%s&#8221; جيئن  JSON

en: Export Personal Data
sd_PK: ذاتي مواد برآمد

en: Export as JSON
sd_PK: JSON وانگر ٻاھر موڪليو

en: Export personal data list
sd_PK: ذاتي ڊيٽا جي فهرست برآمد ڪريو

en: Export personal data list navigation
sd_PK: ذاتي ڊيٽا جي فهرست نوبل تبديل ڪريو

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
sd_PK: برآمد ڪندڙ index ۾ صف %s تي مشتمل هڪ دوستي جو نالو شامل ناهي.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
sd_PK: : %s برآمد ڪندڙ واپسي ڪو صحيح سڏ نه ڪيو  آهي.

en: Exporter does not include a callback: %s.
sd_PK: %s برآمد ڪندڙ ۾ ڪابه سڏ شامل نه آهي.

en: Exporter index cannot be negative.
sd_PK: برآمد ڪندڙ انڊسٽري کي منفي نه ٿي سگھي.

en: Exporter index is out of range.
sd_PK: برآمد ڪندڙ انڊيڪس جي حد کان ٻاهر آهي.

en: Extended view
sd_PK: توسيع ٿيل ڏيک

en: Extension
sd_PK: واڌ

en: External object cache.
sd_PK: ٻاهرين اعتراض ڪيشي.

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
sd_PK: وڌيڪ سي ايس ايس ڪلاس وجھڻ لاءِ سائڊبار کي ويجٽس انٽرفيس ۾.

en: FAILED: %s
sd_PK: : %s ناڪام ٿي ويو

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
sd_PK: ناڪام: ورڈپریس کي تازو ڪرڻ م ناڪام ٿي %s

en: Faeroe
sd_PK: فایروي

en: Failed
sd_PK: ناڪام

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]:  <span class="count">(%s)</span>ناڪام
sd_PK[1]:  <span class="count">(%s)</span>ناڪام

en: Failed to create Navigation Menu.
sd_PK: نيويگيشن مينيو ٺاهڻ ۾ ناڪام.

en: Failed to delete the page.
sd_PK: صفحو ڊهي نہ سگھيو.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
sd_PK: بحالي واري حالت مان نڪرڻ ۾ ناڪام ٿي ويا سين. مهرباني ڪري بعد ۾ ڪوشش ڪريو.

en: Failed to store the error.
sd_PK: ّغلطي کي جمع ڪرڻ ۾ ناڪامي.

en: Failed to write file to disk.
sd_PK: ڊسڪ ۾ فائل لکڻ ۾ ناڪام ٿيو.

en: Failed to write request to temporary file.
sd_PK: عارضي فائل لکڻ واري سفارش ناڪام ٿي وئي.

en: Fakaofo
sd_PK: فاڪاوفو

en: Famagusta
sd_PK: فاماغوستا

en: Faroe
sd_PK: فاروي

en: Featured Image
sd_PK: خصوصي تصوير

en: Featured Image Header
sd_PK: خصوصي تصوير جو سِرو

en: Featured Images
sd_PK: خصوصي تصوير.

en: Featured image
sd_PK: خصوصي تصوير

en: Featured image: %s
sd_PK: نمايان تصوير: %s

en: Features
sd_PK: خاصيتون

en: Features supported by this theme.
sd_PK: وصفون جن جي هيءَ ٿهيم حمايت ڪري ٿي.

en: Feb
sd_PK: فيبروري

en: February
sd_PK: فيبروري

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
sd_PK: فيبروري

en: Feed for all posts filed under %s
sd_PK: سڀني ٽپالن جون فيڊ  %s هن جي اندر ڀريون وينديون.

en: Feedback
sd_PK: فيڊبيڪ

en: Fiji
sd_PK: فِجِي

en: File
sd_PK: فائيل

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sd_PK: فائل %1$s آهي <strong>فرسوده</strong> کان وٺي%2$s بغير ڪنهن متبادل جي دستياب ناهي.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sd_PK: %1$s   <strong>استعمال ۾ نه آهي </strong>  نسخي  %2$s! کان ءِ ان جڳه تي %3$s استعمال ڪريو.

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
sd_PK: فائل &#8220;%s&#8221;  وجود نٿي رکي؟

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
sd_PK: فائل &#8220;%s&#8221;   تصوير نه آهي.

en: File URL
sd_PK: فائل URL

en: File URL.
sd_PK: فائل URL

en: File URL:
sd_PK: فائل URL

en: File canceled.
sd_PK: فائيل رد

en: File does not exist?
sd_PK: فائل موجود ناهي؟

en: File edited successfully.
sd_PK: فائل ڪاميابيء سان تبديلي ڪئي

en: File is empty. Please upload something more substantial.
sd_PK: فائل خالي آهي. مهرباني ڪري وڌيڪ ڪجهه وڌيڪ لوڊ ڪريو.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
sd_PK: فائل خالي آهي. مهرباني ڪري ڪجهه وڌيڪ اهم اپ لوڊ ڪريو. ھي نقص توھان جي %1$s فائل ۾ اپلوڊز جي غير فعال ٿيڻ جي ڪري يا %2$s کي %1$s ۾ %3$s کان ننڍو قرار ڏيڻ سبب پڻ ٿي سگھي ٿو.

en: File is not an image.
sd_PK: هيءُ فائيل ڪو عڪس نہ آهي.

en: File name:
sd_PK: فائيل نانءُ:

en: File size:
sd_PK: فائيل جي ماپ:

en: File type:
sd_PK: فائيل جو قسم:

en: File upload settings
sd_PK: فائل اپلوڊ سيٽنگون

en: File uploads
sd_PK: فائل اپ لوڊس

en: Filesystem Permissions
sd_PK: فائل سسٽم اجازتون

en: Filesystem error.
sd_PK: فائل سسٽم غلطي.

en: Filipino
sd_PK: فلپائني

en: Fill Screen
sd_PK: وڏي اسڪرين

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
sd_PK: پهرين مينيو ٺاهڻ لاء مينيو جو نالو ڀريو ۽ بٽڻ تي ڪلڪ ڪريو.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
sd_PK: لاگ ان ٿيڻ لاءِ هيٺ پنهنجي تفصيل ڀريو يا ڪنهن آئڪان تي ڪلڪ ڪريو:

en: Filter
sd_PK: ڇاڻي

en: Filter &#187;
sd_PK:  &#187 فلٽر;

en: Filter by category
sd_PK: درجي بندي جي حساب سان ڇاڻيو

en: Filter by comment type
sd_PK: تبصرو طرفان فلٽر ڪريو

en: Filter by date
sd_PK: تاريخ جي حساب سان ڇاڻيو

en: Filter by post format
sd_PK: پوسٽ فارميٽ طرفان فلٽر ڪريو

en: Filter by type
sd_PK: قسم جي حساب سان ڇاڻيو

en: Filter comments list
sd_PK: فلٽر تبصرو جي فهرست

en: Filter erase personal data list
sd_PK: فلٽر کي ذاتي ڊيٽا جي لسٽ کي ختم ڪريو

en: Filter export personal data list
sd_PK: فلٽر برآمد ذاتي ڊيٽا جي فهرست

en: Filter items list
sd_PK: فلٽر جي فهرست لسٽ

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
sd_PK: اي ميل پوئلڳ

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
sd_PK: پوئلڳ

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
sd_PK: ٽيم

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
sd_PK: شايع ڪيل

en: Filter media
sd_PK: تصويرن کي ڇاڻيو

en: Filter media items list
sd_PK: ميڊيا جي شين جي فهرستن جي چڪاس ڪريو

en: Filter pages list
sd_PK: صفحي جي فهرست ڇاڻيو

en: Filter posts list
sd_PK: ٽپال جي فهرست ڇاڻيو

en: Filter templates list
sd_PK: فلٽر ٽيمپليٽ لسٽ

en: Filter themes
sd_PK: ٿهيمز کي ڇاڻيو

en: Filter themes (%s)
sd_PK: ٿهيمز کي ڇاڻيو (%s)

en: Filter users list
sd_PK: صارفين جي فهرست لسٽ ڪريو

en: Filters
sd_PK: فلٽر

en: Find and replace
sd_PK: لهو ۽ مَٽايو

en: Find original
sd_PK: اصلي ڳولهيو

en: Finish
sd_PK: ختم

en: Finnish
sd_PK: ختم

en: First Name
sd_PK: پهريون نالو

en: First name for the user.
sd_PK: همراه جو پهريون نالو.

en: First page
sd_PK: پهريون صفحو

en: Fit to Screen
sd_PK: اسڪرين ۾ پورو

en: Five.
sd_PK: پنج

en: Fixed Layout
sd_PK: مقررترتيب

en: Fixed width table cells
sd_PK: ٽيبل جي خانن جي مقرر ٿيل ويڪر

en: Flip horizontal
sd_PK: افقاً ابتيو

en: Flip vertical
sd_PK: عموداً ابتيو

en: Fluid Layout
sd_PK: پاڻيٺ ترتيب

en: Flush permalinks
sd_PK: فلش پرمالنڪس

en: Focus on one block at a time
sd_PK: هڪ وقت ۾ هڪ ئي خاني تي ڌيان ڏيو

en: Focus shortcuts:
sd_PK: ڇارٽ ڪيٽس تي ڌيان ڏيو:

en: Follow
sd_PK: پيروي ڪريو

en: Follow Blog
sd_PK: بلاگ فالو ڪريو

en: Followed Sites
sd_PK: پيروڪاري هيٺ سائٽون

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
sd_PK: کان

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
sd_PK: جي طرف

en: Follower
sd_PK: پوئلڳ

en: Following
sd_PK: فالو ڪيو پيا

en: Font Family
sd_PK: اِونڊوِي خاندان

en: Font Size
sd_PK: اکرن جي ماپ

en: Font Sizes
sd_PK: اِنڊوِي ماپَ

en: Food & Drink
sd_PK: کائڻ پيڻ

en: Footer Widgets
sd_PK: فُٽر وِجٽس

en: Footer label
sd_PK: فوٽر ليبل

en: For each post in a feed, include
sd_PK: هر پوسٽ هڪ فيڊ ۾، شامل آهن

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
sd_PK: تصوير کي تبديل ڪرڻ لاء پنهنجي اسڪرپٽ جي تري ۾ تصويري ايڊٽنگ جي لنڪ تي ڪلڪ ڪريو، انهي صورت ۾ توهان کي ايڊٽ ڪرڻ، ڪروپ، گھمڻ، اختيارن کي ملندو. دٻي کي صحيح ڪرڻ لاء توهان تصوير کي وڌائڻ / گھٽائڻ ۽ ٺڪر جي ڪروپ کي وڌائڻ لاء وڌيڪ اختيارات ڏيندو. توھان وڌيڪ معلومات لاء انباڪس ۾ مدد بٽڻ تي ڪلڪ ڪري سگھو ٿا.

en: For more information:
sd_PK: وڌيڪ ڄاڻ لاءِ:.

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
sd_PK: گهڻو ڪري هڪٻئي لاء، هيڊر ٽيڪسٽ توهان جي سائيٽ جو عنوان ۽ ٽيگ لائين آهي، جيئن ته<a href="%s">جنرل سيٽنگون </a> سيڪشن ۾ وضاحت ڪئي وئي آهي.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
sd_PK: صارفين لاء جيڪي اسان جي ويب سائيٽ تي رجسٽريشن (جيڪڏهن ڪو به)، اسان توهان جي ذاتي پروفائل ۾ انهن جي ذاتي معلومات گڏ ڪندا آهيون. سڀني صارفين کي پنهنجي ذاتي معلومات ڪنهن به وقت ڏسي، تدوين يا حذف ڪري سگهو ٿا (سواء سواء انهن پنهنجي صارفين کي تبديل نه ڪري سگهي). ويب سائيٽ منتظم پڻ انهي معلومات کي ڏسي ۽ تدوين ڪري سگهن ٿا.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
sd_PK: صارفين جي پنهنجي ذاتيات جي مرضي کان سواء، توهان يا ته عام علامت لوگو کي ڊسپلي ڪري سگھو ٿا يا  ٺاهيل هڪ ان جي اي ميل پتي تي ٻڌل آهي.

en: Force erase personal data
sd_PK: ذاتي مواد مٽايو

en: Force erasure has failed.
sd_PK: زوري جو خاتمو ناڪام ٿيو.

en: Forgot password?
sd_PK: پاس ورڊ وسري ويو؟

en: Formatting
sd_PK: جوڙجڪ

en: Fort Nelson
sd_PK: فورٽ نیلسن

en: Fort Wayne
sd_PK: فورٽ وین

en: Fortaleza
sd_PK: فورٽالیزا

en: Forward-slash
sd_PK: اڳتي-واري-ليڪ

en: Found %s
sd_PK: مليو %s

en: Four Columns
sd_PK: چار قطارون

en: Four.
sd_PK: چار

en: Free
sd_PK: مفت

en: Freedoms
sd_PK: آزاديون

en: Freetown
sd_PK: فري ٽائون

en: French
sd_PK: فرانسي

en: Freshly Pressed
sd_PK: تازا پريس ڪيل

en: Fri
sd_PK: جمع

en: Friday
sd_PK: جمعو

[ctx: Friday initial]
en: F
sd_PK: جمعو

en: From %1$s %2$s
sd_PK: کان%1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
sd_PK: کان%1$s تي %2$s %3$s

en: From Computer
sd_PK: ڳڻپيوڪر مان

en: From URL
sd_PK: URL کان

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
sd_PK: هن اسڪرين مان توهان جائزو وٺڻ، مقابلو ۽ بحال  ڪريو:

en: From this screen you can:
sd_PK: هن اسڪرين مان توهان سگھو ٿا:

en: From your pals at WordPress.com
sd_PK: Wordpress.com تي موجود توهان جي دوستن طرفان

en: Front Page
sd_PK: مکيہ صفحو

en: Front page
sd_PK: مکيہ صفحو

en: Full Size
sd_PK: پوري ماپَ

en: Full URL path to files
sd_PK: مڪمل URL جو رستو فائلن ڏانهن

en: Full Width Template
sd_PK: پوري ويڪر ٽيمپليٽ

en: Full post
sd_PK: مڪمل پوسٽ

en: Full text
sd_PK: مڪمل متن.

en: Full width
sd_PK: مڪمل چوڙائي

en: Fullscreen
sd_PK: پُورو پردو

en: Fullscreen mode activated
sd_PK: پوري اسڪرين واري حالت کي چالو ڪيو ويو

en: Fullscreen mode deactivated
sd_PK: پوري اسڪرين واري حالت کي بند ڪريو ويو

en: Funafuti
sd_PK: فُونافُوتِي

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sd_PK: فنڪشن %1$s <strong>استعمال ۾ نه آهي </strong>  نسخي  %2$s! کان ءِ ان جڳه تي %3$s استعمال ڪريو.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
sd_PK: مناسب آڊيوس لاء G &#8212;

en: GD supported file formats
sd_PK: GD سپورٽ فائل فارميٽ

en: GD version
sd_PK: جي ڊي نُسخو

en: GMT
sd_PK: جي ایم ٽي

en: GMT+0
sd_PK: جي ایم ٽي + 0

en: GMT+1
sd_PK: جي ایم ٽي + 1

en: GMT+10
sd_PK: جي ایم ٽي + 10

en: GMT+11
sd_PK: جي ایم ٽي + 11

en: GMT+12
sd_PK: جي ایم ٽي + 12

en: GMT+2
sd_PK: جي ایم ٽي + 2

en: GMT+3
sd_PK: جي ایم ٹي + 3

en: GMT+4
sd_PK: جي ایم ٹي + 4

en: GMT+5
sd_PK: جي ایم ٹي + 5

en: GMT+6
sd_PK: جي ایم ٹي + 6

en: GMT+7
sd_PK: 7+گمو

en: GMT+8
sd_PK: 8+گمو

en: GMT+9
sd_PK: 9+گمو

en: GMT-0
sd_PK: 0-گمو

en: GMT-1
sd_PK: 1-گمو

en: GMT-10
sd_PK: 10-گمو

en: GMT-11
sd_PK: 11-گمو

en: GMT-12
sd_PK: 12-گمو

en: GMT-13
sd_PK: 13-گمو

en: GMT-14
sd_PK: 14-گمو

en: GMT-2
sd_PK: 2-گمو

en: GMT-3
sd_PK: 3-گمو

en: GMT-4
sd_PK: 4-گمو

en: GMT-5
sd_PK: 5-گمو

en: GMT-6
sd_PK: 6-گمو

en: GMT-7
sd_PK: 7-گمو

en: GMT-8
sd_PK: 8-گمو

en: GMT-9
sd_PK: 9-گمو

en: GMT0
sd_PK: گمو0

en: GUID for the post, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جي لاءِ جي يو آئي ڊي، جيئن ئي اها موجود ٿئي ٿي ڊيٽابيس ۾.

en: GUID for the post, transformed for display.
sd_PK: جي يو آئي ڊي مواد آبجيڪٽ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جي لاءِ جي يو آئي ڊي، جيئن ئي اها موجود ٿئي ٿي ڊيٽابيس ۾.

en: Gaborone
sd_PK: گابورون

en: Galapagos
sd_PK: گالاپاگوس

en: Galician
sd_PK: گاليشين

en: Gallery
sd_PK: گيلري

en: Gallery (%s)
sd_PK: گيلري (%s)

en: Gallery Settings
sd_PK: گئلري جي ترتيبات

en: Gallery columns:
sd_PK: گيلري ڪالم:

en: Gambier
sd_PK: گمبیئر

en: Gaza
sd_PK: غزه

en: General
sd_PK: ڪُل

en: General Settings
sd_PK: جنرل سيٽنگون

en: Generate Password
sd_PK: پاسورڊ ڀريو

en: Generate password
sd_PK: پاسورڊ ڀريو

en: Generate strong password
sd_PK: مضبوط پاس ورڊ ٺاهيو

en: Generating preview…
sd_PK: ڏيک پيدا ٿئي پيو...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
sd_PK: خانو شامل ڪريو

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Toggle block inserter
sd_PK: ٽوگل بلاڪ داخل ڪندڙ

en: Genre
sd_PK: صنفَ

en: Genre: %s.
sd_PK: : %s نوع.

en: German
sd_PK: جرمن

en: Get Apps
sd_PK: ائپس حاصل ڪريو

en: Get New Password
sd_PK: نئون ڳجھو لفظ حاصل ڪريو

en: Get Shortlink
sd_PK: مختصر لنڪس حاصل ڪريو.

en: Get Version %s
sd_PK: ورجن %s حاصل ڪريو

en: Get a link
sd_PK: ڪڙي حاصل ڪريو

en: Get feedback on this draft before publishing
sd_PK: شايع ڪرڻ کان اڳ هن پوسٽ تي معلوماتي موٽ وٺو

en: Get feedback on this draft before publishing.
sd_PK: شايع ڪرڻ کان اڳ هن مسودي تي ٻين جي راءِ وٺو.

en: Get help resolving this issue.
sd_PK: هن مسئلي کي حل ڪرڻ ۾ مدد ڪريو.

en: Get started
sd_PK: شروع ٿي وڃو

en: Get started.
sd_PK: شروع ٿي وڃو:

en: Ghostscript version
sd_PK: گھوسٽ اسڪرپٽ نُسخو

en: Gibraltar
sd_PK: جبرالٽر

en: Give the feed a title (optional):
sd_PK: فيڊ کي هڪڙو عنوان ڏيو (اختياري):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
sd_PK: پنهنجي مينيوکي  ھڪ نالو ڏيو، پوء ڪلڪ ڪري  مينيو ٺاھيو.

en: Glace Bay
sd_PK: گلیس بيي

en: Global Settings
sd_PK: گلوبل سيٽنگون

en: Global shortcuts
sd_PK: عالمگير شارٽ ڪٽس

en: Go Back
sd_PK: واپس ورو

en: Go back
sd_PK: پٺتي وڃو

en: Go to Dashboard
sd_PK: ڊيش بورڊ ڏانهن وڃو.

en: Go to Importers
sd_PK: امپورٽرس ڏانھن وڃو

en: Go to Plugin Installer
sd_PK: پلگ ان انسٽالر ڏانھن وڃو

en: Go to Theme Installer
sd_PK:  ٿيم انسٽالر ڏانھن وڃو

en: Go to Themes page
sd_PK: ٿيم صفحي ڏانھن وڃو

en: Go to WordPress Updates page
sd_PK: ورڈپریس تازه ڪاري صفحي ڏانھن وڃو

en: Go to the Plugins screen
sd_PK: پلگ ان اسڪرين تي وڃو

en: Go to the Themes screen
sd_PK: اسڪرين تي  موضوعات اسڪرين ڏانهن وڃو

en: Go to theme sources
sd_PK: ٿهيم جي موادن ڏانهن واپسي

en: Go to top
sd_PK: مٿي وڃو

en: Godthab
sd_PK: گاڊتھئب

en: Good
sd_PK: سٺو.

en: Goose Bay
sd_PK: گوز بيي

en: Got it
sd_PK: ملي ويو

en: Gradient
sd_PK: تدريج

en: Gradient name
sd_PK: درجي جو نالو

en: Gradient options
sd_PK: گڏيل رنگن جا اختيارن

en: Grand Turk
sd_PK: گرانڊ ترڪ

en: Gravatar Logo
sd_PK: Gravatar لوگو

en: Gray
sd_PK: سرمئی

en: Great job!
sd_PK: تمام سٺو ڪم!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
sd_PK: زبردست ڪم! هن وقت توهان جي ويبسائيٽ صحت جون سموريون چڪاسون مڪمل ڪري چڪي.

en: Greek
sd_PK: يوناني

en: Green
sd_PK: سائو

en: Greenwich
sd_PK: گرينوِچ

en: Grenada
sd_PK: گریناڊا

en: Grid Layout
sd_PK: گرڊ ترتيب

en: Grid view
sd_PK: گرڊ نظارو

en: Group
sd_PK: گروپ

en: Group by
sd_PK: گروپ پاران:

en: Guadalcanal
sd_PK: گوادل ڪنال

en: Guadeloupe
sd_PK: گواڊیلوپ

en: Guam
sd_PK: گوام

en: Guatemala
sd_PK: گوائٽي مالا

en: Guayaquil
sd_PK: گیاڪوئیل

en: Guernsey
sd_PK: گرنزِي

en: Guide controls
sd_PK: رهنمائي جا ظابطا

en: Guyana
sd_PK: گیانا

en: HTML
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل

en: HTML Embed
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل جوڙ

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل عنوان منسلڪ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل مواد آبجيڪٽ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: HTML content for the post, transformed for display.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل مواد آبجيڪٽ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ال مواد شامل ڪيو و eachي ھر ويجيٽ جي ايڇ ٽي ايم ال آئوٽ ۾ جڏھن ھن سائڊبار کي لايو ويو آھي. ڊفالٽ ھڪڙو بند ڪرڻ واري لسٽ جو عنصر آھي.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ال مواد سائڊبار عنوان ۾ شامل ڪرڻ لاءِ جڏھن ڏيکاريل ھجي. ڊفالٽ ھڪڙو بند ڪرڻ وارو h2 عنصر آھي.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ال مواد هر ويجيٽ جي ايڇ ٽي ايم ال آئوٽ تي ترجيح ڏيڻ لاءِ جڏهن هن سائڊبار کي لايو ويو آهي. ڊفالٽ ھڪڙو اوپننگ لسٽ آئٽم عنصر آھي.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ال مواد سائڊبار جي عنوان تي پيش ڪرڻ لاءِ جڏھن ڏيکاريل ھجي. ڊفالٽ ھڪڙو اوپننگ h2 عنصر آھي.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل وضاحت آبجيڪٽ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: HTML description of the term.
sd_PK: اصطلاح جي ايڇ ٽي ايم ايل وضاحت.

en: HTML element
sd_PK: HTML عنصر

[ctx: HTML elements]
en: Inline
sd_PK: قطار۾

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل مواد آبجيڪٽ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: HTML representation of the widget admin form.
sd_PK: ايچ ٽي ايم ال نمائندگي ويجيٽ منتظم فارم جي.

en: HTML representation of the widget.
sd_PK: ويجيٽ جي ايچ ٽي ايم ال نمائندگي.

[ctx: HTML tag]
en: Address
sd_PK: پتو

[ctx: HTML tag]
en: Div
sd_PK: ڊئوِ

[ctx: HTML tag]
en: Pre
sd_PK: پري

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
sd_PK: اڳ ئي سنواريل

en: HTML title for the object, transformed for display.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل عُنوان آبجيڪٽ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: HTML title for the post, transformed for display.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل عُنوان آبجيڪٽ جي لاءِ، ڏيکارڻ جي لاءِ تبديل ڪيو ويو.

en: HTML title for the term.
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل عنوان اصطلاح جي لاءِ.

en: HTTP Requests
sd_PK: HTTP درخواستون

en: HTTP requests are blocked
sd_PK: HTTP درخواستن کي روڪيو ويو آهي

en: HTTP requests are partially blocked
sd_PK: HTTP درخواستون جزوي طور تي بند ٿيل آهن

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
sd_PK: HTTP جي درخواستن کي روڪيو ويو آهي %1$s ڪجهه لشڪر سان گڏ هلندڙ: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
sd_PK: HTTP جي مسلسل درخواستن جي اجازت نه ڏني %s وئي آهي، انهي جي اجازت نه هوندي آهي.

en: HTTP requests seem to be working as expected
sd_PK: ايڇ ٽي پي پي درخواستون اميدن سان ڪم ڪري رهيا آهن

en: HTTPS is already supported for your website.
sd_PK: HTTPS پهريان ئي توهان جي ويب سائيٽ لاءِ سپورٽ ڪئي آهي.

en: HTTPS request failed.
sd_PK: HTTPS درخواست ناڪام.

en: HTTPS status
sd_PK: HTTPS جي حيثيت

en: Haitian Creole
sd_PK: هيٽين ڪرياولي

en: Halifax
sd_PK: هيليفيڪس

en: Harare
sd_PK: هاراري

en: Harbin
sd_PK: هاربن

en: Havana
sd_PK: هوانا

en: Have a default theme available
sd_PK: هڪ ڊفالٽ موضوع موجود آهي

en: Header
sd_PK: هيڊر

en: Header Image
sd_PK: سيراندي عڪس

en: Header Media
sd_PK: سري جي تصوير

en: Header Text
sd_PK: هيڊر جا اکر.

en: Header Text Color
sd_PK: سيراندي ٽيڪسٽ جو رنگ

en: Header Video
sd_PK: سري جو وڊيو

en: Header cell
sd_PK: سيراندي گھرڙو

en: Header image
sd_PK: سيراندي عڪس

en: Header label
sd_PK: هيڊر ليبل

en: Header section
sd_PK: مٿو سيڪشن

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sd_PK: هيڊر اپڊيٽ ڪيو <a href="%s">پنهنجي سائيٽ جو دورو ڪريو</a> پنهنجي سائٽ جو دورو ڪريو ته ڪيئن ڏسڻ ۾ اچي سگھي.

en: Heading
sd_PK: سُرخي

en: Heading %d
sd_PK: سُرخي %d

en: Heading 1
sd_PK: سرخي 1

en: Heading 2
sd_PK: سُرخي 2

en: Heading 3
sd_PK: سُرخي 3

en: Heading 4
sd_PK: سُرخي 4

en: Heading 5
sd_PK: سُرخي 5

en: Heading 6
sd_PK: سُرخي 6

en: Headings
sd_PK: عُنوانَ

en: Hebrew
sd_PK: عبراني

en: Hebron
sd_PK: هیبران

en: Height
sd_PK: ڊيگھہ

en: Height in pixels
sd_PK: اوچائي پڪسلز ۾

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
sd_PK: فصل جي اوچائي تصوير جي اوچائي جي سيڪڙو جي طور تي.

en: Hello world!
sd_PK: هيلو دنيا!

en: Hello,
sd_PK: هيلو،

en: Help
sd_PK: مدد

en: Help & Support
sd_PK: مدد ۽ سهائتا

en: Helpful reminder: At any time, log into your account with your username, <strong>%s</strong>, or your <strong>email address</strong>.
sd_PK: ممدگار يادگيريو: ڪنهن به وقت پنهن جي صارف نالي، <strong>%s</strong>، يا پنهنجي <strong>اي ميل پتي</strong> سان لاگ ان ڪريو.

en: Helsinki
sd_PK: هيلسِنڪِي

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
sd_PK: هتي مختلف صارف جي ڪردار جو هڪ بنيادي جائزو ۽ هر هڪ سان لاڳاپيل اجازت آهي.

en: Hermosillo
sd_PK: هرموسيلو

en: Hex color
sd_PK: هيڪس رنگ

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
sd_PK: ڏئي خبر، نظر اچي پيو ته توهان ايڇ ٽي ايم ايل لڳائي آهي  &#8220;بصري&#8221; ۾ ٽيڪسٽ وجٽ جي ٽيب ۾. توهان کي شايد پنهنجو ڪوڊ لڳائڻو پوي &#8220;متن&#8221; ٽيب ۾. متبادل طرح سان، ڪوشش ڪريو نئي &#8220; ڪسٽم ايڇ ٽي ايم ايل&#8221; وجٽ!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم ###USERNAME###,
    
    هي اطلاع ان ڳالھ جي تصديق ڪري ٿي ته توهان جي اي ميل ايڊريس سائيٽ تي ###SITENAME### تبديل ڪئي وئي ###NEW_EMAIL### ۾.
    
    جيڪڏهن توهان پنهنجي اي ميل تبديل نه ڪندو، مهرباني ڪري سائيٽ جي منتظم سان رابطو ڪريو ###ADMIN_EMAIL### ڏانهن
    
    هي اي ميل موڪلي وئي ###EMAIL###
    
    عزت مآب،
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم ###USERNAME###,
    
    هي اطلاع ان ڳالھ جي تصديق ڪري ٿي ته توهان جو پاسورڊ تبديل ٿيو ###SITENAME### تي.
    
    جيڪڏهن توهان پنهنجو پاسورڊ تبديل نه ڪندو، مهرباني ڪري سائيٽ جي منتظم سان رابطو ڪريو ###ADMIN_EMAIL### ڏانهن
    
    هي اي ميل موڪلي وئي ###EMAIL###
    
    عزت مآب،
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
sd_PK: هيلو! آئون هڪ سائيڪل رسول آهيان، رات جو اداڪار، ۽ هي منهنجو ويب سائيٽ آهي. مان لاس اينجلس ۾ رهي ٿو، مون جڪ نالي هڪ ڪتو آهي، ۽ مون کي کولا پائيندو. (۽ مينهن ۾ پڪڙي ورتو).

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم،
    
    هي اطلاع ان ڳالھ جي تصديق ڪري ٿو ته ڄارڪي جَي منتظم جي اي ميل ايڊريس تبديل ٿي ###SITENAME### تي.
    نئي ڄارڪي جي منتظم  جي اي ميل ايڊريس ###NEW_EMAIL### آهي.
    
    
    اي ميل موڪلي وئي ###OLD_EMAIL### ڏانهن
    
    عزت مآب،
    
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم،
    هي اطلاع ان ڳالھ جي تصديق ڪري ٿو ته ڄارڪي جَي منتظم جي اي ميل ايڊريس تبديل ٿي ###SITENAME### تي.
    نئي ڄارڪي جي منتظم  جي اي ميل ايڊريس ###NEW_EMAIL### آهي.
    اي ميل موڪلي وئي ###OLD_EMAIL### ڏانهن
    عزت مآب،
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
sd_PK: هيلو، 
    
    توهان کي دعوت ڏيڻ لاء دعوت ڏني وئي '%1$s' تي
    %2$s  جي ڪردار سان %3$s  
    دعوت کي تصديق ڪرڻ لاء هيٺين لنڪ کي ڪلڪ ڪريو: 
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
sd_PK: هاء،
    توهان کي شامل ٿيڻ جي دعوت ڏني وئي آهي '%1$s'تي
    %2$sجي ڪردار سان%3$s.
    جيڪڏهن توهان هن سائيٽ ۾ شامل ٿيڻ نٿا چاهيو ته مهرباني ڪري نظر انداز ڪريو
    هي اي ميل. اهو دعوت ڪجهه ڏينهن ۾ ختم ٿي ويندي.
    مھرباني ڪري پنھنجي صارف جي اڪائونٽ کي کولڻ لاء ھيٺيون لنڪ ڪلڪ ڪريو:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
sd_PK: هيلو، هي هڪ تبصرو آهي.

en: Hide
sd_PK: لڪايو

en: Hide Comments
sd_PK: رايا لڪايو

en: Hide and reset %s
sd_PK: لڪايو ۽ ري سيٽ ڪريو %s

en: Hide comment threads
sd_PK: راين واريون تارون لڪايو

en: Hide comments
sd_PK: رايا لڪايو

en: Hide header image
sd_PK: سُرخي عڪس لِڪايو

en: Hide image
sd_PK: عڪس لِڪايو

en: Hide password
sd_PK: ڳجھو لفظ لِڪايو

en: Hide the excerpt on the full content page
sd_PK: معلومات واري صفحي تان ايڪسرپٽ غائب ڪريو

en: Highlights
sd_PK: نمايان

en: Highlights the current block and fades other content.
sd_PK: موجوده بلاڪ کي نمايان ڪري ٿو ۽ ٻين مواد کي ڦهلائي ٿو.

en: Hindi
sd_PK: هندي

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sd_PK: اشارو: پاسورڊ گھٽ ۾ گھٽ ٻارهان لفظ وڏو هُجي. ان کي مضبوط ٺاهڻ جي لاءِ وڏن ۽ ننڌن اکرن، انگن، ۽ نشانن جھڙوڪ ! " ? $ % ^ &amp;  جو استعمال ڪريو

en: Ho Chi Minh
sd_PK: هو چِي  مِڃ

en: Hobart
sd_PK: هوبارٽ

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
sd_PK: قطار ۾ تبصرو  روڪيو جيڪڏهن اهو %s يا وڌيڪ لنڪس شامل ڪري.(عام طور تي تبصرو جو هڪ عام خاصيت هيپرلنڪس جي وڏو انگ آهي.)

en: Holiday
sd_PK: موڪل

en: Home
sd_PK: مک صفحو

en: Home URL
sd_PK: اول صفحي جي يوآرايل

en: Homepage
sd_PK: پهريون صفحو

en: Homepage Settings
sd_PK: پهرين صفحي جي ترتيبات

en: Homepage and posts page must be different.
sd_PK: پهريون صفحو ۽ ٽپالن جو صفحو ضروري الڳ هُجي.

en: Homepage: %s
sd_PK: اول صفحو: %s

en: Hong Kong
sd_PK: هاڱ ڪاڱ

en: Honolulu
sd_PK: هونولولو

en: Horizontal
sd_PK: افقي

en: Horizontal line
sd_PK: افقي ليڪ

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
sd_PK: فصل کي شروع ڪرڻ لاءِ کاٻي کان افقي پوزيشن تصوير جي چوٽي جي سيڪڙو طور.

en: Horizontal space
sd_PK: افقي وٿي

en: Hour
sd_PK: ڪلاڪ

en: Hours
sd_PK: ڪلاڪَ

en: Hovd
sd_PK: ھوید

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
sd_PK: گھمڻ يا ٽيڪ کي ڏسڻ لاء ٽيپ ڪريو ويجهڙائي جا ڏيک بٽڻ

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
sd_PK: پوسٽ لسٽ ۾ هڪ قطار مٿان هورينگ  ڪيو ته لنڪس ڊسپلي ڪندي جيڪي توهان جي پوسٽ کي منظم ڪرڻ جي اجازت ڏيندا آهن. توهان هيٺيان ڪارناما انجام ڪري سگھو ٿا:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
sd_PK: پوسٽ لسٽ ۾ هڪ قطار مٿان هورينگ  ڪيو ته لنڪس ڊسپلي ڪندي جيڪي توهان کي استعمال ڪندڙ جي  منظم ڪرڻ جي اجازت ڏيندا آهن. توهان هيٺيان ڪارناما انجام ڪري سگھو ٿا:

en: How long we retain your data
sd_PK: اسين توهان جي ڊيٽا کي ڪيئن برقرار رکون ٿا

en: How many items would you like to display?
sd_PK: توهان ڪيتريون شيون ڏيکارڻ چاهيو ٿا؟

en: How we protect your data
sd_PK: اسان توهانجي ڊيٽا کي ڪيئن سنڀالي ٿا

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم ###USERNAME###,
    
    توهان هاڻي گذارش ڪئي توهان جي خاتي جي اي ميل ايڊريس ۾ تبديلي جي لاءِ.
    
    جيڪڏهن اهو دُرست آهي ، مهرباني ڪري هيٺين جوز کي دٻايو تبديلي جي لاءِ:
    ###ADMIN_URL###
    
    توهان آساني سان ان کي نظرانداز ۽ هي اي ميل مٽائي  سگھو ٿا جيڪڏهن توهان اهو نٿا ڪرڻ چاهيو.
    
    اي ميل موڪلجي چڪي آهي ###EMAIL###
    
    عزت مآب،
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
sd_PK: ڪيئن آهيو %1$s،
    
    WordPress.com تي اڪائونٽ کولڻ لاءِ مهرباني. پنهنجي اي ميل پتي جي تصديق ڪرڻ ۽ اشاعت شروع ڪرڻ لاءِ هيءَ URL استعمال ڪريو: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sd_PK: اسلام عليڪم USERNAME،
    
    توهان جو نئون خاتو ٺهي ويو.
    
    توهان هيٺين ڄاڻ سان لاگ ان ڪري سگھو ٿا:
    استعمال ڪندڙ جو نالو: USERNAME
    پاسورڊ: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    مهرباني!
    
    -- @ SITE_NAME جماعت

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
sd_PK: زبردست! Jetpack توهان جي WordPress.com اڪائونٽ سان ڳنڍجڻ چاهي ٿو.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
sd_PK: ڏسو! ڳنڍجڻ کان پهريان Jetpack جي تازه ڪاري ڪريو.

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
sd_PK: ھاءِ! توهان جي سائيٽ تي %s تي پلگ ان ۽ موضوع اپڊيٽ ٿيڻ ۾ ناڪام ٿيا.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
sd_PK: ھاءِ! پلگ انز توهان جي سائيٽ تي %s تي اپڊيٽ ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيا.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sd_PK: ھاءِ! ڪجھ پلگ ان ۽ موضوع پاڻمرادو اپ ڊيٽ ٿي ويا آھن پنھنجي تازي ورزن ۾ توھان جي سائيٽ تي %s. توهان جي حصي تي وڌيڪ عمل جي ضرورت ناهي.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sd_PK: ھاءِ! ڪجھ پلگ ان پاڻمرادو اپڊيٽ ٿي ويا آھن پنھنجي تازي ورزن ۾ توھان جي سائيٽ تي %s. توهان جي حصي تي وڌيڪ عمل جي ضرورت ناهي.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sd_PK: ھاءِ! ڪجھ موضوع پاڻمرادو اپڊيٽ ٿي ويا آھن انھن جي جديد ورزن ۾ توھان جي سائيٽ تي %s. توهان جي حصي تي وڌيڪ عمل جي ضرورت ناهي.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
sd_PK: ھاءِ! موضوع توهان جي سائيٽ تي %s تي اپڊيٽ ٿيڻ ۾ ناڪام ٿيا.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم 
    
    هيٺيون عمل توهان جي اڪائونٽ تي ادا ڪرڻ جي لاءِ هڪ گُذارش ڪئي وئي:
         ###DESCRIPTION###
    
    هن اي ميل جي تصديق جي لاءِ، هيٺين جوڙ کي دٻايو:
    ###CONFIRM_URL###
    
    توهان آرام سان هن اي ميل نظر انداز ۽ مٽائي سگھو ٿا جيڪڏهن اها توهان کي نه گُهرجي ته:
    
    عزت مآب،
    سڀ ###SITENAME### تي
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم
    
    هڪ همراه جي مواد جي رازداري گُذارش جي تصديق ٿي چُڪي آهي ###SITENAME### تي.
    
    همراه: ###USER_EMAIL###
    گُذارش: ###DESCRIPTION###
    
    توهان هي مواد رازداري گُذارشون ڏسي ۽ منظم ڪري سگھو ٿا:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    عزت مآب 
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: آداب!
     توهان جي ذاتي معلومات برآمد ڪرڻ جي درخواست مڪمل ڪئي وئي آهي. توهان هيٺ ڏنل لنڪ تي ڪلڪ ڪري پنهنجي ذاتي ڊيٽا ڊائون لوڊ ڪري سگهو ٿا. 
    رازداري
     ۽ سيڪيورٽي سببن لاء، اسين هن فائل کي خارج ڪري ڇڏيندا سين  ###EXPIRATION###, انهي کان پهريان اهو ڊائونلوڊ ڪريو.
    
    ###LINK###
    
    صلح، گهڻو ڪري
     ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم،
    
    توهان جي گُذارش توهان جي ذاتي مواد کي سائيٽ تي مٽائڻ جي لاءِ ###SITENAME### پوري ٿئي.
    
    جيڪڏهن توهان کي ڪُجھ سوال يا خدشات آهن، مهرباني ڪري سائيٽ جي منتظم سان رابطو ڪريو.
    
    وڌيڪ ڄاڻ جي لاءِ، توهان اسان جي رازداري پاليسي پڙهي سگھو ٿا: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    عزت مآب،
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sd_PK: اسلام عليڪم،
    
    توهان جي گُذارش توهان جي ذاتي مواد کي سائيٽ تي مٽائڻ جي لاءِ ###SITENAME### پوري ٿئي.
    
    جيڪڏهن توهان کي ڪُجھ سوال يا خدشات آهن، مهرباني ڪري سائيٽ جي منتظم سان رابطو ڪريو.
    
    عزت مآب،
    سڀ ###SITENAME### ڏانهن
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
sd_PK: اسلام عليڪم، %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
sd_PK: جڏهن ته، توهان جي ذميواري اها آهي ته اهي وسيلن کي صحيح طرح استعمال ڪرڻ، معلومات مهيا ڪرڻ لاء جيڪي توهان جي رازداري پاليسي جي ضرورت هوندي آهي ۽ انهي معلومات کي درست ۽ صحيح رکڻ لاء.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
sd_PK: تنهن هوندي، توهان جي ورڈپریس ايڊريس في الحال هڪ PHP مسلسل ڪنٽرول آهي ۽ تنهن ڪري اپڊيٽ نه ٿي ڪري سگھجي. توھان کي پنھنجي %1$s کي تبديل ڪرڻ ۽ %2$s ۽ %3$s جي وصفن کي ختم ڪرڻ يا تازه ڪاري ڪرڻ جي ضرورت آھي.

en: Huge
sd_PK: انتهائي وڏو

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
sd_PK: انسانن-جي-پڙهڻ قابل چُٽڪي ٽپال قسمن جي لاءِ مختلف حوالن سان.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
sd_PK: انسانن-جي-پڙهڻ قابل چُٽڪيو صنف بنديءَ جي اصولن جي لاءِ مختلف حوالن سان.

en: Human-readable name identifying the widget type.
sd_PK: انساني پڙھڻ لائق نالو ويجٽ جي قسم جي سڃاڻپ.

en: Hungarian
sd_PK: هنگيرين

en: I really need an ID for this to work.
sd_PK: مونکي سچ ۾ هڪ آئي ڊي کپي هن کي ڪم ۾ آڻڻ لاءِ.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
sd_PK: پڪ سان آئون پنهنجي ويب سائيٽ مستقل طور تي بند ڪرڻ چاهيان ٿو ، ۽ آئون ڄاڻان ٿو ته آئون ڪڏهن به اها واپس نه ڪري سگھان يا %s ٻيهر استعمال ڪري سگھان ٿو .

en: ID #%1$s: %2$s
sd_PK: سڃاڻپ #%1$s: %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
sd_PK: سڃاڻپ #%1$s: %2$s <strong>موجوده صارف ختم نه ڪيو ويندو.</strong>

en: ID of sidebar.
sd_PK: سائڊبار جي سڃاڻپ.

en: ID of template.
sd_PK: ٽيمپليٽ جي آڊي.

en: ID of the post context.
sd_PK: ٽپال حوالن جي آئي ڊي.

en: IO error.
sd_PK: آءِ او چُڪَ

en: IP address for the comment author.
sd_PK: آبجيڪٽ ليکڪ جي آئي پي ايڊريس

en: Icelandic
sd_PK: آئس لينڊي

en: Icon
sd_PK: آئڪن

en: Icon background
sd_PK: آئڪن پس منظر

[ctx: Id for link anchor (TinyMCE)]
en: Id
sd_PK: آئي ڊي

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
sd_PK: آئي ڊي اکر سان شروع ٿيڻ گھرجي، ان کانپوءِ فقط اَکَرَ ، انگ، ڊيشز، نُقطا، ڪالن، يا انڊراسڪور هُجن.

en: Identicon (Generated)
sd_PK:  تصديق (پيدا ٿيل)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
sd_PK: جيڪڏهن %1$s ناقابل استعمال آهي، ته توهان پنهنجي انتظاميا کي ماڊيول قابل استعمال بنائڻ لاءِ چئو، يا هتي ڏسو  <a href="%2$s"> اپاچي دستاويز </a> يا  <a href="%3$s"> ٻيو ڪٿي </a> ترتيب ۾ مدد جي لاءِ

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
sd_PK: جيڪڏهن ميڊيا فائل ڪنهن به مواد سان ڳنڍيل ناهي، توهان ان کي ڪالمن ۾ ڏسي سگهو ٿا. منشس تي ڪلڪ ڪرڻ واري بٽڻ هڪ ننڍڙو پاپ اپ کلي ويندو جيڪو توهان کي موجوده مواد ڳولڻ جي اجازت ڏيندو آهي ۽ انهي فائل کي منسلڪ ڪري ٿو.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
sd_PK: جيڪڏهن گهربل هجي، ورڈپریس توهان جي نئين پوسٽن جي مختلف خدمتن کي خودڪار طور تي خبردار ڪندي.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
sd_PK: جيڪڏهن درآمد ڪندڙ هجي توھان جي ضرورت فهرست م ڏنل نه آهي, <a href="%s"> پلگ ان ڳولھيو ڊاريڪٽري</a> هڪ درآمد ڪندڙ دستياب آهي.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
sd_PK: جيڪڏهن اهو غلطيءَ ۾ ٿي ويو آهي تہ، رڳو هن برق‌ٽپال کي نظرانداز ڪريو، ڪجھہ بہ نہ ٿيندو.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
sd_PK: جيڪڏهن توهان وڊيو چاڙهيندو، تصوير استعمال ٿيندي وڊيو لوڊ ٿيڻ مهل.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
sd_PK: جيڪڏهن توهان وٽ پهرين ئي رازداري پاليسي جو صفحو هجي، مهرباني ڪري هيٺ ڏنل چونڊيو. جيڪڏهن نه ٿيو، مهرباني ڪري هڪ ٺاهيو.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
sd_PK: جيڪڏهن توهان هڪ باقاعده صنعت جا ميمبر آهيو، يا توهان اضافي رازداري قانون جي تابع آهيو، توهان کي شايد هن معلومات کي ظاهر ڪرڻ جي ضرورت پوندي.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
sd_PK: جيڪڏهن توهان مائڪروسافٽ ورڊ جو رِچ مواد لڳائڻ چاهيو ٿا، هن اختيار کي بند ڪري ڇڏيو. اڊيٽر صاف ڪري ڇڏيندو اکرن کي جيڪي ورڊ مان جوڙيا ويا آهن پنهنجو پاڻ.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sd_PK: جيڪڏھن توھان پڪ نه آھيو، پلگ ان جي دستاويز کي چيڪ ڪريو يا پلگ ان جي ليکڪ سان رابطو ڪريو اھو ڏسڻ لاءِ ته پلگ ان ڊيٽا گڏ ڪري ٿي ۽ جيڪڏھن اھو ڊيٽا ايريزر ٽول کي سپورٽ ڪري ٿي. اها معلومات ٿي سگهي ٿي <a href="%s">پرائيويسي پاليسي گائيڊ</a> ۾.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sd_PK: جيڪڏھن توھان پڪ نه آھيو، پلگ ان جي دستاويزن کي چيڪ ڪريو يا پلگ ان ليکڪ سان رابطو ڪريو اھو ڏسڻ لاءِ ته ڇا پلگ ان ڊيٽا گڏ ڪري ٿي ۽ جيڪڏھن اھو ڊيٽا برآمد ڪندڙ ٽول کي سپورٽ ڪري ٿو. اها معلومات ٿي سگهي ٿي <a href="%s">پرائيويسي پاليسي گائيڊ</a> ۾.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sd_PK: جيڪڏهن توهان کي پڪ نه آهي هنن اصطلاحن جي معنٰي ڇا آهي توهان کي شايد پنهنجي ميزبان سان رابطو ڪرڻ گُهرجي. جيڪڏهن توهان کي اڃان به مدد گُهرجي توهان هميشه گُهمي سگھو ٿا <a href="%s"> ورڊپریس سپورٽ فورم </a> کان.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
sd_PK: جيڪڏهن توهان جوڙ مٽائيندو، اهو مستقل طور تي مٽائجي ويندو، جيئن ته جوڙن جو ڪچري دان فنڪشن اڃان نه آهي.

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sd_PK: جيڪڏهن توهان کي خبر نه آهي ته ڊيٽابيس ڪيئن سيٽ اپ ڪجي <strong> پنهنجي ميزبان سان رابطو ڪريو </strong>. جيڪڏهن سب ڪُجھ ناڪام ٿئي توهان مدد پڻ حاصل ڪري سگھو ٿا  <a href="%s"> ورڊپریس سپورٽ فورم</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
sd_PK: جيڪڏهن توهان نٿا چاهيو ته تصوير توهان جي سر تي ويهڻ لاء، هيٺ ڪلڪ ڪريو &#8220; هيڊر تصويري ۽ &#8221; هيڊر جي تصوير سيڪشن هيٺ. اڳيان بٽڻ دٻايو ۽ جيڪڏهن توهان هن سيٽنگ کي تبديل ڪرڻ چاهيندا ته بعد ۾ توهان صرف هڪ تصوير کي چونڊڻ گهرجي ۽ &#8220;  تي ڪلڪ ڪريو؛ تبديلين ۽ محفوظ ڪريو &#8221; سڄي بٽڻ تي بٽڻ.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
sd_PK: جيڪڏهن توهان پنهنجي ويب سائيٽ %s تي استعمال ڪرڻ نٿا چاهيو ته توهان هيٺ ڏنل فارم کي حذف ڪري سگھو ٿا. جڏهن توهان  <strong>منهنجي ويب سائيٽ هميشه لاء حذف ڪريو</strong> کي توهان هڪ اي ميل موڪلي ويندي جنهن ۾ هڪ لنڪ شامل آهي. پنهنجي سائيٽ کي حذف ڪرڻ لاء هن لنڪ تي ڪلڪ ڪريو.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
sd_PK: جيڪڏهن توهان هڪ مضمون تدوين يا شايع ڪيو ٿا، هڪ اضافي ڪوڪي توهان جي برائوزر ۾ محفوظ ڪئي ويندي. اهو ڪوڪي ۾ ڪا به ذاتي ڊيٽا شامل آهي ۽ صرف انهي مضمون جي پوسٽ ID جو توهان انهي ايڊٽ ڪيو آهي. ان کان پوء 1 ڏينهن بعد ختم ٿي ويندي.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
sd_PK: جيڪڏهن توهان وٽ هن سائيٽ تي هڪ اڪائونٽ آهي، يا ڇڏيل تبصرو ڪيو آهي، توهان پنهنجي ذاتي ڊيٽا جو برآمد ڪيل فائل وصول ڪرڻ جي درخواست ڪري سگهو ٿا جيڪو توهان جي باري ۾ آهي، جنهن ۾ توهان اسان سان گڏ ڪيل ڊيٽا شامل آهن. توهان پڻ درخواست ڪري سگھو ٿا ته اسان توهان جي باري ۾ ڪنهن به ذاتي ڊيٽا کي ختم ڪندا آهيون. ھن ۾ ڪابه ڊيٽا شامل ڪونھي جيڪا اسان انتظامي، قانوني، يا حفاظتي مقصدن لاء رکيل آھن.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
sd_PK: جيڪڏهن توهان اڃان تائين هڪ مينيو ٺاهي ڇڏيو آهي، پر<strong>نئون مينيو ٺاهڻ واري لنڪ</strong>  تي ڪلڪ ڪريو ۽ شروع ڪريو.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
sd_PK: جيڪڏهن توهان ٻئي سسٽم ۾ پوسٽون يا تبصرا آهن، ته WordPress سائيٽ ۾ درآمد ڪري سگهي ٿو. شروعات ڪرڻ لاء، هيٺئين نظام کي درآمد ڪرڻ لاء چونڊيو:

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
sd_PK: جيڪڏهن توهان اسان جي سائيٽ تي تبصرو ڏيو ٿا ته توهان پنهنجو نالو، اي ميل پتو ۽ ويب سائيٽ کي ڪوڪيز ۾ بچائڻ لاء اپلوڊ ٿي سگهو ٿا. اهي توهان جي سهولت لاء آهن انهي ڪري توهان کي ٻيهر تفصيلات ڀرڻ نه آهي جڏهن توهان ٻي رايا ڇڏيندا آهيو. اهي ڪوڪيز هڪ سال لاء آخري هوندي.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
sd_PK: جيڪڏهن توهان تبصرو ڇڏي ڏيو، تبصرو ۽ هن جي ميٽاداٽ کي غير يقيني طور تي برقرار رکيو ويو آهي. اهو آهي اسان هڪ معتدل قطار ۾ ان کي بدران خودڪار طريقي سان نظرثاني ۽ تسليم ڪري سگهون ٿا.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
sd_PK: جيڪڏهن توهان حادثي سان هن اسڪرين ۾ آئي، ۽ توهان ڪنهن ٻئي سائيٽ جو دورو ڪرڻ چاهيندا، اهي شارٽڪٽ توهان کي هدايت ڪري سگهو ٿا.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
sd_PK: جيڪڏهن توهان پاسورڊ ريسٽ ڪرڻ جي درخواست ڪريو ٿا، توهان جو IP پتو ريٽ اي ميل ۾ شامل ڪيو ويندو.

en: If you take over, the other user will lose editing control to the post, but their changes will be saved.
sd_PK: جيڪڏھن توھان سنڀاليندا آھيو، ٻيو استعمال ڪندڙ پوسٽ تي ايڊيٽنگ ڪنٽرول وڃائي ڇڏيندو، پر انھن جون تبديليون محفوظ ڪيون وينديون.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
sd_PK: جيڪڏهن توهان ويب سائيٽ تي تصويرون اپلوڊ ڪريو ٿا، انهي کي لڳائڻ گهرجي ته تصويرن جي تصويرن سان ڳنڍيل ڊيٽا اسپاني (EXIF GPS) سان. ميلن جي ويب سائيٽ تي تصويرون ۽ مقام جي ڊيٽا کي ڳولهي سگھي ٿو.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
sd_PK: جيڪڏهن توهان پنهنجي سائيٽ تجارتي مقصدن لاء استعمال ڪيو ۽ وڌيڪ ڊيٽا کي وڌيڪ پيچيده گڏ ڪرڻ يا پروسيسنگ ۾ مشغول ڪرڻ گهرجي، توهان کي هيٺ ڏنل معلومات تي غور ڪرڻ گهرجي ان جي ذاتي رازداري پاليسي جي اضافي.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
sd_PK: جيڪڏهن توهان اسان جو لاگ ان صفحي جو دورو ڪريو ٿا،  اسين اهو ٻڌائڻ لاء هڪ عارضي ڪوڪي مقرر ڪنداسين جيڪڏهن توهان جو برائوزر ڪوڪيز کي قبول ڪري ٿو. اهو ڪوڪي ۾ ڪا به ذاتي ڊيٽا شامل ناهي ۽ جڏهن توهان پنهنجي برائوزر کي بند ڪندو ته اھي ختم ٿي وينديو .

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
sd_PK: جيڪڏهن توهان پنهنجي درجي کي ٽڪرين ۾ تبديل ڪرڻ چاهيندا آهيو (يا نائب ناول)، اسڪرين ۾ <a href="%s"> کتب ۽ ٽيگس کنورٽر </a> استعمال ڪريو.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
sd_PK: جيڪڏھن توھان چاھيو تھ ھن صفحي تي سڀني معلومات جي ھڪڙي لسٽ کي برآمد ڪرڻ، توھان ڪلڪ ڪريو ھيٺ  ڪلپ بورڊ ڏانھن نقل ڪرڻ لاء. توهان وري ان کي ٽيڪسٽ فائل ۾ پيڪ ڪري سگهو ٿا ۽ پنهنجي ڊوائيس کي محفوظ ڪري سگهو ٿا، يا مثال جي طور تي سپورٽ انجنيئر يا موضوع يا پلگ ان ڊولپر سان اي ميل جي مٽ ۾ .

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
sd_PK: جيڪڏهن توهان ويجسٽس کي هٽائڻ چاهيو ٿا پر ان جي مستقبل جي استعمال لاء ان جي سيٽنگ کي بچائڻ چاهيندا، صرف ان کي مڪمل طور تي غير فعال ويجسٽس ايريا ۾ ڇڪيو. توهان انهن کي ڪنهن به وقت تان واپس شامل ڪري سگهو ٿا. اهو خاص طور تي مددگار ٿيو جڏهن توهان هڪ موضوع تي گهٽ يا مختلف ويجسٽس علائقن سان تبديل ڪندا آهيو.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
sd_PK: جيڪڏهن توهان جي سائيٽ نظر نٿي اچي، ته ڄار جي مالڪ سان رابطو ڪريو.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
sd_PK: جيڪڏهن توهان جو موضوع ڪيترن ئي سرن تصويرون تي مشتمل آهي يا توهان ڪيترن ئي سرر تصويرون اپلوڊ ڪيو آهي، توهان وٽ پاسورڊ ۾ مختلف صفحن تي مختلف تصويرون ڏيکارڻ جو اختيار آهي. هن کي ڪرڻ لاء، هيٺ ڏنل تصوير يا ڊفالٽ تصويري اڳيان  &#8220; ريمارڪس &#8221; تي ڪلڪ ڪريو. هن جو اختيار چونڊيو

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
sd_PK: جيڪڏهن توهان جي ٿهيم ۾ هڪ کان وڌيڪ فهرستون آهن، جيڪڏهن انهن کي واضع نالا ڏيندو ته توهان انهن کي سٺي طريقي سام منظم ڪري سگھو ٿا.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
sd_PK: جيڪڏهن توهان جي ٿهيم ۾ وجٽ ايريا آهي، توهان اُتي به فهرستون شامل ڪري سگھو ٿا. ڳولهيو <a href="%s">وجٽس پينل</a> ۽ شامل ڪري &#8220;تشخيصي فهرست وجٽ&#8221; فهرست کي سائيڊبار يا فوٽر ۾ شامل ڪرڻ جي لاءِ.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
sd_PK: جيڪڏهن توهان جي ويب سائيٽ هڪ خدمت فراهم ڪري ٿي جيڪا خودڪار فيصلا ڪرڻ ۾ شامل آهي - مثال طور، صارفين کي قرض جي لاء درخواست ڏيڻ، يا اشتهار ڏيڻ جي پروفائل تي پنهنجي ڊيٽا جمع ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي -
    توهان کي ياد رکڻ گهرجي ته هي ٿي رهيو آهي، ۽ انهي معلومات بابت تفصيل شامل ڪري، هن مجموعي ڊيٽا سان ڪهڙي فيصلا ڪيا ويا آهن، ۽ حق استعمال ڪندڙ صارفين کان سواء ڪائونسلن جي حقن جي بغير پيدا ٿيل ماڻهن جي. عام چيٽ چيٽ جي جڳهه

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
sd_PK: جيڪڏهن توهان جو ويب سائيٽ ٽئين پارٽين جي صارفين جي باري ۾ ڊيٽا وصول ڪندي، اشتهارسازي وارن سميت، هن معلومات کي توهان جي رازداري پاليسي جي سيڪشن ۾ شامل ٿيڻ گهرجي جنهن کي ٽئين پارٽي جي ڊيٽا سان ڪم ڪيو وڃي.

en: Image
sd_PK: نقش

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: عڪس<span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: عڪسَ<span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
sd_PK: عڪس پتو

en: Image CSS Class
sd_PK: تصوير سي ايس ايس ڪلاس

en: Image Caption
sd_PK: تصوير جي ڪئپشن

en: Image Crop Help
sd_PK: تصوير جي ڪٽڻ لاء مدد

en: Image Editor Save Failed
sd_PK: تصوير مؤلف جو محفوظ ناڪام ٿيو

en: Image File
sd_PK: عڪس فائيل

en: Image Position
sd_PK: تصوير جي جڳھ

en: Image Processing Error
sd_PK: تصوير جي چڪاس جي غلطي

en: Image Size
sd_PK: تصوير جي ماپ

en: Image Title Attribute
sd_PK: تصوير جي عنوان جي خصوصيات

en: Image URL
sd_PK: عڪس جي يُو آر ايل

en: Image Upload Error
sd_PK: تصوير جي شروعاتي غلطي

en: Image Widget
sd_PK: تصوير وجٽ

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
sd_PK[0]: تصوير وجٽ (%d)
sd_PK[1]: تصوير وجٽس (%d)

en: Image could not be processed.
sd_PK: تصوير عمل نه ٿي سگهيو.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
sd_PK: تصوير عمل نه ٿي سگهيو. مهرباني ڪري واپس وڃو ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
sd_PK: تصوير ڪَٽَڻَ واري جڳھ نُمائي. مائوس جي مَداخلت گھَري ٿي.

en: Image crop failed.
sd_PK: عڪس ڇانگجي نہ سگھيو.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
sd_PK: تصوير جو مواد موجود نه آهي. مهرباني ڪري ٻيهر تصوير چاڙهيو.

en: Image default align
sd_PK: تصوير جي پنهنجي پاڻ بيهڪ

en: Image default link type
sd_PK: تصوير جو پنهنجي پاڻ جوڙ جو قسم

en: Image default size
sd_PK: تصوير جي پنهنجي پاڻ ماپ

en: Image description
sd_PK: عڪس جي تشريح

en: Image details
sd_PK: عڪس جا تفصيل

en: Image edit.
sd_PK: تصويري تبديلي.

en: Image flip failed.
sd_PK: عڪس ابت نہ ٿي سگھيو.

en: Image metadata is inconsistent.
sd_PK: تصوير ميٽا ڊيٽا غير متفق آهي.

en: Image resize failed.
sd_PK: عڪس جي ٻئي ماپ نہ ٿي سگھي.

en: Image restored successfully.
sd_PK: عڪس ڪاميابيءَ سان بحالجي ويو.

en: Image rotate failed.
sd_PK: عڪس گھمي نہ سگھيو.

en: Image saved
sd_PK: عڪس سانڍجي ويو

en: Image size
sd_PK: تصوير جي سائز

en: Image size in pixels
sd_PK: تصوير جي سائيز ۾ پکسلز

en: Image sizes
sd_PK: تصوير جي ماپ

en: Image, Date, & Title
sd_PK: تصوير ، تاريخ ۽ عنوان

en: ImageMagick supported file formats
sd_PK: ImageMagick سپورٽ فائل فارميٽ

en: ImageMagick version number
sd_PK: اميج ميجڪ نُسخي جو انگ

en: ImageMagick version string
sd_PK: اميج ميجڪ نُسخن جا اکر

en: Images
sd_PK: عڪس

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
sd_PK: تصويرون بلڪل <strong>%1$d &times; %2$d پڪسلز</strong> جون استعمال ٿيندو جيئن آهن

en: Images should be at least %s tall.
sd_PK: تصوير گھٽ ۾ گھٽ %s ڊگھي هُجي.

en: Images should be at least %s wide.
sd_PK: تصوير گھٽ ۾ گھٽ %s ويڪري هُجي.

en: Imagick Resource Limits
sd_PK: اميجڪ مواد جي حدون

en: Imagick version
sd_PK: Imagick نسخو

en: Immediately
sd_PK: جلدي سان

en: Import
sd_PK: درآمد ڪريو

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
sd_PK: پوسٽون درآمد ڪريو & amp؛ Tumblr کان ميڊيا سندن استعمال ڪندي.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
sd_PK: هڪ قابل منتقلي يا ٽئسٽ ٽائپپ جو بلاگ بلاڪ تان پوسٽون ۽ تبصرا درآمد ڪريو.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
sd_PK: ان جي اي پي آئي استعمال ڪندي لائيو جرنل کان پوسٽ ڪريو.

en: Import posts from an RSS feed.
sd_PK: RSS feed کان پوسٽ درآمد ڪريو.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
sd_PK: بلاگ بلاگر تان پوسٽون، تبصرا، ۽ صارفين کي درآمد ڪريو.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
sd_PK: پوسٽون، صفحا، تبصرا، ڪسٽم فيلڊ، ٽيگ ، ۽ هڪ دستاويز کي برآمد ڪريو.

en: Important:
sd_PK: اھم: .

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
sd_PK: ۾ %1$s, استعمال ڪريو  %2$s طريقو، نه ڪي %3$s فنڪشن. ڏسو %4$s.

en: In a few words, explain what this site is about.
sd_PK: چند لفظن ۾ ٻڌايو ته هيءَ سائٽ ڇا جي باري ۾ آهي.

en: In a few words, explain what your blog is about.
sd_PK: چند لفظن ۾ ٻڌايو ته توهان جو بلاگ ڇا جي باري ۾ آهي.

en: In a village of La Mancha, the name of which I have no desire to call to mind, there lived not long since one of those gentlemen that keep a lance in the lance-rack, an old buckler, a lean hack, and a greyhound for coursing.
sd_PK: هڪ ڳوٺ جي لان منچ ۾، جنهن جي نالي کي مان ذهن تي نه اچڻ جي خواهشمند آهي، ان وقت انهن مان هڪ هو نه رهندو آهي جو هڪ سينگار ۾ رکون ٿا، هڪ پراڻي بکرر، ليان هيڪ، ۽ گرين هاؤنڊ سمن لاء

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
sd_PK: ذاتي ڊيٽا گڏ ڪرڻ جي علاوه، توهان کي ياد رکڻ گهرجي ته توهان ان کي گڏ ڪيو آهي. انهن مخصوصن کي نوٽ ڪرڻ گهرجي ته توهان جي ڊيٽا جي ميلاپ ۽ برقرار رکڻ يا توهان جي صارف جي رضامندي لاء قانوني بنياد آهن.

en: In quoting others, we cite ourselves.
sd_PK: ٻين جي حوالن ۾، اسان پاڻ کي پيش ڪيو.

en: In reply to %s.
sd_PK: جي جواب ۾ %s.

en: In reply to: %s
sd_PK: جي ورندي ۾: %s

en: In response to
sd_PK: جواب ڏيڻ لاء

en: In response to: %s
sd_PK: ان جي جواب ۾ : %s

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
sd_PK: جڏهن توهان هوري تي <strong>Comment</strong> ڪالمن ۾ ڪو به تبصرو ڪيو، توهان ان تي جيڪي ڪجهه ڪري سگهو ٿا اهو ڏسي سگهو ٿا: تبصرو (۽ منظور ڪريو)، جلدي ايڊٽ ڪرڻ، ايڊٽ ڪرڻ، ختم ڪريو. ھن مشهوري سان جڙيل ۽ ختم ڪندي

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
sd_PK: ٽي شيون آھن <strong> جواب </strong> ڪالمن ۾. متن جي پوسٽ جو نالو آھي جنھن تي تبصرو ڪيو ويو آھي ۽ لنڪ پوسٽ ايڊٽر سان لاڳاپيل آھن. پوسٽ جي منظر لنڪ توهان سڌو سنئون سائيٽ تي هڪ پوسٽ تي وٺي ٿي. انگن ۾ ننڍڙي دائري هن پوسٽ تي ڪيل راءن جو تعداد اشارو ڪري ٿو. تبصرو ظاهر ٿئي ٿو ته اهي منظور ٿيل نه هوندا آهن. توهان انهي تي ڪلڪ ڪندي انهي تبصرو پڻ ڏسي سگهو ٿا.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
sd_PK: اوھان کي ڏسي سگھو ٿا ان جو رايو <strong> مان ورتل</strong>  ڪالمن ۾ داخل ٿيڻ جي تاريخ ۽ وقت. وقت / تاريخ لنڪ تي ڪلڪ ڪرڻ توهان کي هن سائيٽ تي سڌو سنئون حصي واري علائقي ڏانهن وٺي ويندي.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sd_PK: ھن صفحي جي سرن جي حصي ۾ توھان منتخب ڪري سگھو ٿا ته ڇا متن پڙھندا آھيو يا نه. توهان هن کي هڪ HTML هيڪس نمبر وانگر ٽائيپ ڪري سگهو ٿا جهڙوڪ &#8220;#ff0000&#8221; جيڪو ڳاڙهو آهي، توهان مان چونڊي سگهو ٿا. پڻ توهان هن مقصد لاء رنگ چنار استعمال ڪري سگهو ٿا.

en: In the WordPress editor, each paragraph, image, or video is presented as a distinct “block” of content.
sd_PK: ورڊپريس ايڊيٽر ۾ هر پيراگراف، تصوير، يا وڊيو مواد ۾ هڪ الڳ بلاڪ جي حيثيت سان ڏيکاريو ويندو.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
sd_PK: سنوارڻ واري جڳھ ۾، ٽيب ڪِئي شامل ڪري ٿي هِڪُ ٽيب اکر.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
sd_PK: ان حالت ۾ ، ورڊپريس کي غلطي ملي آهي توهان جي ڪنهن پلگ ان کان, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
sd_PK: ان حالت ۾ ، ورڊپريس کي غلطي ملي آهي توهان جي ٿهيم کان, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان اهو وضاحت ڪرڻ گهرجي ته توهان ويب سائيٽ طرفان گڏ ڪيل ڊيٽا يا پروسيس ڪيئن برقرار رکي. اها توهان جي ذميواري آهي ته اها هر شي ڊيٽابيس ڪيتري وقت برقرار رکي ۽ ان کي توهان کي ڇو رکڻ جي وقت جي وقت سان گڏ، انهي معلومات کي هتي درج ڪرڻ جي ضرورت آهي. مثال طور، توهان اهو چوڻ چاهيو ٿا ته توهان ڇهن مهينن لاء رابطي فارم جي داخلا رکو، هڪ سال لاء اينالائيٽڪس ريڪارڊ، ۽ ڏهن سالن لاء گراهڪ خريداري رڪارڊ.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان کي استعمال ڪرڻ گهرجي ته توهان جي صارفن جي ڊيٽا جي حفاظت لاء ڪهڙي قدم کنيا وڃن. انهن ۾ شامل ڪري ٽيڪنالاجي قدمن، جهڙوڪ سيڪيورٽي قدمن جهڙوڪ ڊبل عنصر جي تصديق؛ ۽ ڊيٽا جي حفاظت. عملي جي حيثيت سان قدم. جيڪڏهن توهان رازداري جو اثر اندازو ڪيو آهي، توهان شايد هتي هن جو ذڪر ڪري سگھو ٿا.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
sd_PK: انهي حصي ۾ توهان کي اهو ڄاڻڻ گهرجي ته ڊيٽا جي ڀڃڪڙي سان لاڳاپو ڪرڻ، يا ته امڪاني يا حقيقي، جهڙوڪ اندروني رپورٽنگ سسٽم، رابطي ميکانيزم، يا بگ بائيٽز سان معاملو ڪرڻ جي طريقيڪار.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان کي اهو وضاحت ڪرڻ گهرجي ته توهان جي صارفين پنهنجي ڊيٽا جي حوالي ڪيو آهي ۽ اهي انهن حقن کي انهن کي ڪيئن سڏيندا آهن.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان يورپي يونين کان ٻاهر توهان جي سڀني سائيٽ جي ڊيٽا منتقلي کي لسٽ ڪيو وڃي ۽ يورپي ڊيٽا جي حفاظت جي معيار کي ڪهڙي ڊيٽا محفوظ ڪئي وڃي. هي شايد توهان جي ويب هوسٽنگ، بادل اسٽوريج، يا ٻيون ٽئين پارٽي جون شامل هونديون.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان کي سڀ ٽئين پارٽي مهيا ڪندڙن جو نالو نام ۽ لسٽ ڪرڻ گهرجي جنهن سان توهان ڀائيوارن ڊيٽا، ڀائيوارن تي ٻڌل خدمتون، ادائگي جي پروسيسرز، ۽ ٽئين پارٽي جي خدمت فراهم ڪندڙ شامل آهن، ۽ نوٽ ڪريو ته توهان ڪهڙي ڊيٽا سان حصيداري ڪريو ۽ ڇو. ممڪن هجي جيڪڏهن انهن جي ذاتي رازداري پاليسين کي ڪڙي.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان کي نوٽ ڪرڻ گهرجي ته صارفين ۽ سائيٽ جي ساٿين کان گڏ ڪيل ذاتي ڊيٽا. اهو شايد ذاتي معلومات، جهڙوڪ نالو، اي ميل پتو، ذاتي اڪائونٽ ترجيحات شامل ڪري سگھي ٿو. ٽرانزيڪشن ڊيٽا، جهڙوڪ خريداري ڄاڻ؛ ۽ ٽيڪنڪ ڊيٽا، جهڙوڪ ڪوڪيز بابت بابت معلومات.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان کي پنهنجي سائٽ جو URL، انهي سان گڏ ڪمپني، تنظيم، يا ان جي پويان انفرادي نالو، ۽ ڪجهه صحيح رابطي جي معلومات کي نوٽ ڪرڻ گهرجي.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
sd_PK: هن حصي ۾ توهان رازداري مخصوص خدشات لاء هڪ رابطو جو طريقيڪار فراهم ڪرڻ گهرجي. جيڪڏهن توهان کي گهربل هجي ته ڊيٽا تحفظ آفيسر وٽ، هتي هن جو نالو ۽ مڪمل رابطي جي تفصيل سان لسٽ حاصل ڪريو.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
sd_PK: هن سبسڪر ۾ توهان ڪوڪيز کي لسٽ ڪري سگهو ٿا توهان جي ويب سائٽ کي استعمال ڪندي، بشمول جيڪي توهان جي پلگ ان، سيٽيڪل ميڊيا، ۽ تجزين جي سيٽ ڪيل آهن. اسان ڪوڪيز کي مهيا ڪيو آهي جيڪا ورڈپریس ڊفالٽ طرفان ترتيب ڏئي ٿي.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
sd_PK: هن سبسڪربشن ۾ توهان کي نوٽ ڪرڻ گهرجي ته ڪهڙو تجزياتي سافٽ ويئر توهان استعمال ڪريو، ڪئين استعمال ڪندڙ او پي ٽي تجزياتي طريقي کان ٻاهر، &#8217;s جيڪڏهن ڪنهن به رازداري پاليسي.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
sd_PK: هن سبسڪر ۾ توهان کي نوٽ ڪرڻ گهرجي ته تبصرن ذريعي ڪهڙو ڄاڻ آهي. اسان انهي ڊيٽا کي نوٽ ڪيو آهي جيڪو ورڈپریس ڊفالٽ طرفان گڏ ڪري ٿو.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
sd_PK: هن سبسيڪشن ۾ توهان کي نوٽ ڪرڻ گهرجي ته صارفين طرفان ڇا معلومات ظاهر ڪيو وڃي جيڪي ميڊيا فائلن کي اپلوڊ ڪري سگهن ٿا. سڀئي اپلوڊ ٿيل فائلون عام طور تي رسائي وارا آهن.

en: Inactive Plugins
sd_PK: غيرفعال پلگ انس

en: Inactive Sidebar (not used)
sd_PK: غيرفعال سائيڊ پٽي (استعمال ۾ ناهي)

en: Inactive Themes
sd_PK: غير فعال ٿھيمس

en: Inactive Widgets
sd_PK: غيرفعال وجٽس

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
sd_PK: غير فعال پلگ ان حملي ڪندڙن لاء لچکدار مقصد آهن. جيڪڏهن توهان & # 8217؛ هڪ پلگ ان استعمال ڪرڻ جي ڪوشش نه ڪئي، اسان ان جي سفارش ڪنداسين ته ان کي ختم ڪريو.

en: Inactive widgets
sd_PK: غيرفعال وجٽس

en: Inches (in)
sd_PK: انچ (انچ)

en: Incorrect post password.
sd_PK: غلط ٽپال پاسورڊ.

en: Incorrect username or password.
sd_PK: غير درست يُوزرنانءُ يا ڳجھو لفظ

en: Increase indent
sd_PK: وٿي کي وڌايو

en: Indent list item
sd_PK: فهرست جي شين کي اندر ڪريو

en: Indian
sd_PK: هندستاني

en: Indiana
sd_PK: اِنڊيانہ

en: Indianapolis
sd_PK: اِنڊياناپوليس

en: Indicates whether the current variation is the default one.
sd_PK: ظاھر ڪري ٿو ته جيڪا  موجوده تبديلي ڊفالٽ آھي.

en: Indonesian
sd_PK: انڊونيشي

en: Industry regulatory disclosure requirements
sd_PK: صنعت جي ريگيوليٽري ظاهر ڪرڻ جي گهرج

en: Inexistent terms.
sd_PK: ناپيدا اصطلاح.

en: Info
sd_PK: معلومات

en: Inline code
sd_PK: قطار ۾ ڪوڊ

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
sd_PK: قطار اوزارگير (جڏهن تصوير، جوڙ يا ڏيک منتخب آهي)

en: Insert Page Break tag
sd_PK: صفحي ۾ وقفو ڏيو

en: Insert Read More tag
sd_PK: وڌيڪ پڙهو وارو ٽيگ شامل ڪريو

en: Insert a link to a post or page.
sd_PK: پوسٽ يا صفحي جي لنڪ داخل ڪريو

en: Insert a new block after the selected block(s).
sd_PK: نئو خانو شامل ڪريو چونڊيل خاني يا خانن کانپوءِ.

en: Insert a new block before the selected block(s).
sd_PK: نئو خانو شامل ڪريو چونڊيل خاني يا خانن اڳ ۾.

en: Insert a table for sharing data.
sd_PK: ڊيٽا جي حصيداري لاء ٽيبل شامل ڪريو.

en: Insert audio playlist
sd_PK: آڊيو پلي لسٽ شامل ڪريو

en: Insert column after
sd_PK: اڳ ڪالم لڳايو

en: Insert column before
sd_PK: بعد ۾ ڪالم لڳايو

en: Insert date/time
sd_PK: تاريخ/وقت شامل ڪريو

en: Insert from URL
sd_PK: يوآريل کان شامل ڪريو

en: Insert gallery
sd_PK: گئلري شامل ڪريو

en: Insert image
sd_PK: عڪس وجھو

en: Insert into Post
sd_PK: مراسلي ۾ وجھو

en: Insert into page
sd_PK: صفحي ۾ وجھو

en: Insert into post
sd_PK: مراسلي ۾ وجھو

en: Insert into template
sd_PK: ٽيمپليٽ ۾ داخل ڪريو

en: Insert link
sd_PK: ڳنڍڻو وجھو

en: Insert media from another website
sd_PK: ٻئي ويب سائيٽ کان ميڊيا داخل ڪريو

en: Insert row after
sd_PK: بعد ۾ سٽ لڳايو

en: Insert row before
sd_PK: اڳ ۾ سٽ لڳايو

en: Insert table
sd_PK: جدوَل وجھو

en: Insert video
sd_PK: وڊيو شامل ڪريو

en: Insert video playlist
sd_PK: وڊيو پلي لسٽ شامل ڪريو

en: Insert/edit code sample
sd_PK: شامل/سنواريو ڪوڊ نمونا

en: Insert/edit image
sd_PK: عڪس وجھو/ سنواريو

en: Insert/edit link
sd_PK: ڳنڍڻو وجھو/ سنواريو

en: Insert/edit media
sd_PK: عڪس وجھو/ سنواريو

en: Inserted text
sd_PK: شامل ٿيل اکر

en: Inserter
sd_PK: داخل ڪرڻ وارو

en: Inserting Media
sd_PK: ميڊيا داخل ڪندي

en: Insights
sd_PK: بصيرت

en: Install
sd_PK: تنصيب ڪريو

en: Install %s now
sd_PK: چاڙهيو %s هاڻي

en: Install &amp; Preview
sd_PK: لڳايو ۽ ڏيکاريو

en: Install Now
sd_PK: چاڙهيو هاڻِي

en: Install Parent Theme
sd_PK: انسٽال ڪريو مٿيون موضوع

en: Install Themes
sd_PK: موضوعات نصب ڪريو

en: Install and preview theme: %s
sd_PK: لڳايو ۽ ڏيکاريو ٿهيم: %s

en: Install the latest version of WordPress
sd_PK: ورڈپریس جي تازي ورزن کي انسٽال ڪريو

en: Installation Required
sd_PK: تنصيب جي ضرورت آهي

en: Installation failed.
sd_PK: انسٽاليشن ناڪام ٿي

en: Installed Plugins
sd_PK: انسٽال ٿيل پلگ ان.

en: Installed themes
sd_PK: ٿهيمز لڳل

en: Installing…
sd_PK: نصب ٿئي پيو

en: Instance settings of the widget, if supported.
sd_PK: ويجٽ جون مثالون سيٽنگون ، جيڪڏھن سپورٽ ٿيل ھجن.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
sd_PK: اڻ پورا دلائل ڏنا ويا هن ايڪس ايم ايل - آر پي سي طريقي کي.

en: Internal search handler error.
sd_PK: اندروني ڳولها ڪندڙ ۾ غلطي.

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
sd_PK: انٽرنيٽ ايڪسپلورر توهان کي بهترين ورڈپریس تجربو نٿو ڏئي. مٽايو Microsoft Edge، يا ٻيو وڌيڪ جديد برائوزر پنهنجي سائيٽ مان تمام گهڻو حاصل ڪرڻ لاءِ.

en: Introduction
sd_PK: تعارف

en: Inuvik
sd_PK: اِينووِڪ

en: Invalid
sd_PK: غلط

en: Invalid API response code (%d).
sd_PK: غلط API ردعمل ڪوڊ(%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
sd_PK: غلط مواد-ترسيل جاري ٿئي. مواد-ترسيل مٽائي وڃي جھڙوڪ `attachment; filename="image.png"` يا ان جھڙو.

en: Invalid JSON body passed.
sd_PK: غلط جئي سان جسم گُذريو.

en: Invalid JSONP callback function.
sd_PK: غلط جئي سان ڪال بيڪ فنڪشن.

en: Invalid URL
sd_PK: ناقابل‌ڪار يوآرايل

en: Invalid URL.
sd_PK: ناقابل‌ڪار يوآرايل

en: Invalid action name.
sd_PK: غلط عمل جو نالو.

en: Invalid activation key.
sd_PK: ناقابل ڪار فعالڪار ڪنجي.

en: Invalid attachment ID.
sd_PK: ناقابل‌ڪار جڙيل سڃاڻپ

en: Invalid author ID.
sd_PK: ناجائز ليکڪ جي آئي ڊي

en: Invalid block.
sd_PK: غلط خانو.

en: Invalid changeset UUID
sd_PK: غلط تبديليون يويوآئي ڊي.

en: Invalid comment ID.
sd_PK: ناقابل‌ڪار تاثر سڃاڻپ

en: Invalid comment author ID.
sd_PK: غلط تبصري جي ليکڪ آئي ڊي.

en: Invalid comment content.
sd_PK: تبصري جو ناجائز مواد.

en: Invalid comment status.
sd_PK: تبصري جي ناجائز يا غلط حالت

en: Invalid cookie format.
sd_PK: غلط ڪوڪئي جي شڪل.

en: Invalid cookie.
sd_PK: غلط ڪوڪئي.

en: Invalid data provided.
sd_PK: غلط ڊيٽا مهيا ڪئي وئي.

en: Invalid data. No selected item.
sd_PK: غلط ڊيٽا. ڪابه چونڊيل شيءِ.

en: Invalid data. The item does not exist.
sd_PK: غلط ڊيٽا. شيءِ موجود ناهي.

en: Invalid data. Unknown state.
sd_PK: غلط ڊيٽا. اڻڄاتل حالت.

en: Invalid data. Unknown type.
sd_PK: غلط ڊيٽا. اڻڄاتل قسم.

en: Invalid date.
sd_PK: غلط تاريخ

en: Invalid email address in request.
sd_PK: درخواست ۾ غلط اي ميل پتو.

en: Invalid email address when generating personal data export file.
sd_PK: غلط اي ميل پتو جڏهن ذاتي ڊيٽا برآمد فائل ٺاهيندي.

en: Invalid email address.
sd_PK: غلط اي ميل پتو.

en: Invalid featured media ID.
sd_PK: غلط خاص تصوير جي آئي ڊي.

en: Invalid form submission.
sd_PK: غلط فارم جمع ڪرائڻ.

en: Invalid image URL.
sd_PK: غلط تصوير وارو URL

en: Invalid item
sd_PK: غلط شيءِ

en: Invalid item ID.
sd_PK: ناجائز آئٽم آئي ڊي

en: Invalid key.
sd_PK: ناقابل ڪار ڪنجي

en: Invalid menu ID.
sd_PK: ناقابل‌ڪار مينُو سڃاڻپ

en: Invalid object type.
sd_PK: غلط آبجيڪٽ قسم

en: Invalid page template.
sd_PK: غلط صفحي جو ٽيمپليٽ.

en: Invalid parameter(s): %s
sd_PK: ناقابل ڪار نيم پيما: %s

en: Invalid parameter.
sd_PK: غلط داخلا

en: Invalid personal data action.
sd_PK: غلط ذاتي ڊيٽا عمل.

en: Invalid personal data request.
sd_PK: هي ذاتي ڊيٽا جي درخواست ختم ٿي وئي آهي.

en: Invalid plugin page.
sd_PK: ناجائز پلگن پيج.

en: Invalid plugin path.
sd_PK: ناجائز پلگن رستو.

en: Invalid post ID.
sd_PK: ناقابل‌ڪار مراسلو سڃاڻپ

en: Invalid post format.
sd_PK: غلط ٽپال جي شڪل.

en: Invalid post parent ID.
sd_PK:  غلط ٽپال جي بنيادي آئي ڊي.

en: Invalid post type.
sd_PK: غير معقول ضميمو

en: Invalid post.
sd_PK: ناقابل‌ڪار مراسلو

en: Invalid recovery key format.
sd_PK: غلط بحالي واري ڪي جي شڪل.

en: Invalid recovery key.
sd_PK: غلط بحالي واري ڪي.

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
sd_PK: غلط درخواست ID جڏهن ذاتي ڊيٽا برآمد فائل ٺاهيندي.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
sd_PK: غلط درخواست جي ID جڏهن برآمد ڪرڻ لاءِ ذاتي ڊيٽا ملائي ٿي.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
sd_PK: غلط درخواست ID جڏهن پروسيسنگ ذاتي ڊيٽا کي ختم ڪرڻ لاء.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
sd_PK: غلط گذارش جي سڃاڻپ جڏھن. ذاتي ڊيٽا برآمد اي ميل موڪليندا

en: Invalid request ID.
sd_PK: غلط درخواست

en: Invalid request status.
sd_PK: غلط درخواست جي حالت.

en: Invalid request type.
sd_PK: غير معقول بنيادي قسم

en: Invalid revision ID.
sd_PK: ترميم جي غلط آئي ڊي.

en: Invalid role.
sd_PK: غلط ڪردار

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
sd_PK: شارٽ ڪوڊ جو غلط نالو: %1$s. وٿيون ۽ محفوظ ٿيل اکرن جو استعمال نه ڪريو: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
sd_PK: .غلط مختصرنالو: نالي واري جاءِ خالي آھي

en: Invalid slug.
sd_PK: غلط سلگ.

en: Invalid status.
sd_PK: غلط حالت

en: Invalid taxonomy.
sd_PK: غلط صنف بنديءَ جا اصول.

en: Invalid taxonomy: %s.
sd_PK: غلط صنف بنديءَ جا اصول: %s.

en: Invalid term ID.
sd_PK: ناجائز اصطلاح جي آئي ڊي.

en: Invalid translation type.
sd_PK: ترجمو ٿيل غلطي جو قسم

en: Invalid type parameter.
sd_PK: غلط ٽائپ پيراميٽر

en: Invalid user ID for reassignment.
sd_PK: غلط همراه جي آئي ڊي ٻيهر سپردگي جي لاءِ.

en: Invalid user ID.
sd_PK: ناقبل ڪار يوُوزر سڃاڻپ

en: Invalid user parameter(s).
sd_PK: غلط همراه جا پيراميٽر/پيراميٽرس.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
sd_PK: غيردرست قدر %1$s لاءِ %2$s. گھربل قدر %3$s ۽ %4$s جي وچ ۾ ٿي سگھي ٿي.

en: Invalid value for background attachment.
sd_PK: غلط قدر پس منظر جي تصوير جي لاءِ.

en: Invalid value for background position X.
sd_PK: غلط قدر پس منظر ايڪس جڳھ جي.

en: Invalid value for background position Y.
sd_PK: غلط قدر پس منظر وائي جڳھ جي.

en: Invalid value for background repeat.
sd_PK: غلط قدر پس منظر جي تصوير جي ورجائي لاءِ.

en: Invalid value for background size.
sd_PK: غلط قدر پس منظر جي ماپ جي لاءِ.

en: Invalid value.
sd_PK: غلط قدر

en: Invalid widget type.
sd_PK: غلط ويجيٽ جو قسم.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
sd_PK: دعوت وارو اي ميل نئين صارف ڏانهن موڪليو. ھڪڙي تصديق ٿيل لنڪ کي پنھنجي اڪائونٽ ٺاھڻ کان پھريان ضرور ڪلڪ ڪيو وڃي.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
sd_PK: دعوت واري اي ميل صارف ڏانهن موڪليو. تصديق ٿيل ڪڙي کي توهان جي سائيٽ ۾ شامل ڪرڻ لاء ڪلڪ ڪيو وڃي.

en: Invite New
sd_PK: نون کي دعوت ڏيو

en: Iqaluit
sd_PK: ايڪاليوٽ

en: Irish
sd_PK: آئرستاني

en: Irkutsk
sd_PK: ارڪوسڪ

en: Is SUHOSIN installed?
sd_PK: ڇا سُوهوسِن لڳل آهي؟

en: Is the Imagick library available?
sd_PK: ڇا اميجلنڪ لائبريري موجود آهي؟

en: Is there no link to us?
sd_PK: ڇا اسان سان جوڙ نه آهي؟

en: Is this a multisite?
sd_PK: ڇا هيءَ ٻيڻي سائيٽ آهي؟

en: Is this site discouraging search engines?
sd_PK: ڇا هي سائيٽ سرچ انجڻ جي حوصلا افزائي ڪري ٿي؟

en: Is this site using HTTPS?
sd_PK: ڇا هيءَ سائيٽ ايڇ ٽي ٽي پي ايس جو استعمال ڪري ٿي؟

en: Isle of Man
sd_PK: آئل آف مين

en: Istanbul
sd_PK: استنبول

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
sd_PK: اهو لڳي پيو ته توهان جي سائيٽ تي ڪابه فهرست ٺهيل نه آهي. ڇا ٺاهڻ چاهيو ٿا؟ بٽڻ کي دٻايو شروع ڪرڻ جي لاءِ.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
sd_PK: اهو ممڪن آهي سڀني سائيٽن، يا ڪجهه، ٻين سائيٽن ۽ خدمتن ڏانهنرابطا ڪرڻ لاء سائيٽن جي سنڀاليندڙن لاء. جيڪڏهن صحيح طور تي سيٽ ڪيو ويو، اهو شايد پلگ ان ۽ هڪٻئي کي ڪم ڪرڻ کان روڪي سگھي ٿو.

en: It is up to search engines to honor this request.
sd_PK: اهو سرچ انجن تي آهي ته اھا توهان جي گُذارش کي عزت ڏئي.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
sd_PK: اهو توهان جي ذميواري آهي ته هڪ مڪمل اخلاق جو ضابطو لکي، انهي کي يقيني بڻائي وڃي ته ڪوڊ تمام قومي ۽ بين الاقوامي قانوني گهرجن سان لاڳو ٿئي ٿي، ۽ توهان جي پاليسي صحيح ۽ صحيح آهي.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
sd_PK: اهو ڏسڻ ۾ اچي ٿو ته HTTPS هن وقت توهان جي ويب سائيٽ لاءِ سپورٽ ناهي.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
sd_PK: لڳي ٿو تہ هن جاءِ تي ڪجھہ بہ نہ لڌو. سڌو سنئون %s تي هلي ڏسجي؟

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
sd_PK: لڳي پيو ته اپاچي %s ماڊيول نصب ٿيل نه آهي.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
sd_PK: اهو ڏسڻ وانگر آهي ته توهان هڪ غير محفوظ ورجن استعمال ڪري رهيا آهيو%s.ھڪڙي ختم ٿيل برائوزر استعمال ڪري رھيا آھيو توھان جي ڪمپيوٽر لاء غير محفوظ آھي. بهترين  تجربي لاء، مهرباني ڪري پنهنجي برائوزر کي تازه ڪاري ڪريو.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
sd_PK:  %s. اهو ڏسڻ وانگر آهي ته توهان هڪ پراڻي نسخو استعمال ڪري رهيا آهيو بهترين ورڈپریس جي تجربي لاء، مهرباني ڪري پنهنجي برائوزر کي تازه ڪاري ڪريو.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
sd_PK: اهو لڳي ٿو توهان جو نيٽورڪس نينڪسڪس ويب سرور سان هلندڙ آهي.  <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
sd_PK: اهو توهان جي مقرر ڪيل واقعن جي جانچ ڪرڻ لاء ممڪن نه هو

en: Italian
sd_PK: اطالوي

en: Italic
sd_PK: ترڇو

en: Item added.
sd_PK: شئي شامل ٿئي.

en: Item deleted.
sd_PK: شيون ختم ٿي وئيون آھن

en: Item not added.
sd_PK: شيون شامل ٿيل نه آهن

en: Item not updated.
sd_PK: شيون تجويز ٿيل نه آهي

en: Item removed.
sd_PK: شئي مٽائي وئي.

en: Item selected.
sd_PK: ائٽم چونڊيو ويو.

en: Item updated.
sd_PK: شيون اپڊيٽ ڪيو

en: Items deleted.
sd_PK: شيون ختم ٿيل

en: Items list
sd_PK: شيون لسٽ

en: Items list navigation
sd_PK: سائيٽس جي فهرست

en: JSONP support is disabled on this site.
sd_PK: جئي سان پي حمايت هن سائيٽ تي غيرفعال آهي.

en: Jabber / Google Talk
sd_PK: جابر/گوگل ٽاڪ

en: Jakarta
sd_PK: جڪارتا

en: Jamaica
sd_PK: جمائڪا

en: Jan
sd_PK: جنوري

en: Jan Mayen
sd_PK: جان مایئن

en: January
sd_PK: جنوري

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
sd_PK: جنوري

en: Japanese
sd_PK: جاپاني

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
sd_PK: هي صفت استعمال ڪرڻ جي لاءِ جاوااسڪرپٽ جو فعال هجڻ لازمي آهي.

en: Jayapura
sd_PK: جَياپُورا

en: Jazz Musician
sd_PK: جاز موسيقار

en: Jersey
sd_PK: جرسِي

en: Jerusalem
sd_PK: يروثلم

en: Johannesburg
sd_PK: جوهانسبرگ

en: Johnston
sd_PK: جانسٽن

en: Juba
sd_PK: جیوبہ

en: Jujuy
sd_PK: جوجوئي

en: Jul
sd_PK: جولاءِ

en: July
sd_PK: جُولاءِ

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
sd_PK: جُولاءِ

en: Jun
sd_PK: جونِ

en: June
sd_PK: جُون

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
sd_PK: جُونِ

en: Juneau
sd_PK: جُونو

en: Just another %s site
sd_PK: بس ٻي %s سائٽ

en: Just another WordPress site
sd_PK: صرف هڪ وڌيڪ ورڈپریس  سائيٽ

en: Just start creating: get a free site and be on your way to publishing your content in less than five minutes.
sd_PK: بس ٺاهڻ شروع ڪري ڏيو: هڪ مفت سائٽ وٺو ۽ پنجن منٽن کان بہ گهٽ وقت ۾ پنهنجو مواد ڇاپڻ شروع ڪري ڏيو.

en: Justify
sd_PK: جسٽي فائي

en: Justify items center
sd_PK: جواز ڏيو شيون کي مرڪز

en: Justify items left
sd_PK: جواز ڏيو شيون کي کاٻو

en: Justify items right
sd_PK: شيون درست ڪريو

en: Kabul
sd_PK: قابل

en: Kaliningrad
sd_PK: ڪالنِنگراڊ

en: Kamchatka
sd_PK: ڪامچٽڪا

en: Kampala
sd_PK: ڪمپالا

en: Karachi
sd_PK: ڪراچي

en: Kashgar
sd_PK: ڪشگر

en: Kathmandu
sd_PK: کھٽمنڊو

en: Katmandu
sd_PK: کٽمنڊُو

en: Keep as HTML
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل طور رکو

en: Keep it as is
sd_PK: جيئن آهي ايئن ئي ڇڏيوس

en: Keep this link private
sd_PK: ھن کي ڪڙي رکو

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
sd_PK: وجٽ جي ترتيب ڪريو ءِ ان کي غيرفعال ٿيل وجٽس ڏانهن ڌڪيو

en: Kentucky
sd_PK: ڪينٽڪي

en: Kerguelen
sd_PK: ڪیرگوئیلن

en: Key
sd_PK: ڪنجي

en: Keyboard Shortcuts
sd_PK: ڪيبورڊ شارٽ ڪٽ

en: Keyboard input
sd_PK: ڪي بورڊ ان پٽ

en: Keyboard shortcuts
sd_PK: ڪيبورڊ شارٽ ڪٽ

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
sd_PK: ڪيبورڊ استعمال ڪندڙ: توهان ٽول بار کي رسائي ڪرڻ لاء تصوير ڊائريڪٽر ۾ ڪم ڪرڻ لاء <kbd>Alt + F10</kbd> استعمال ڪري سگهو ٿا.

en: Keywords
sd_PK: ڪليدي لفظ

en: Khandyga
sd_PK: خاندیگا

en: Khartoum
sd_PK: خاتُوم

en: Kiev
sd_PK: ڪِيو

en: Kigali
sd_PK: ڪِيگالِي

en: Kind
sd_PK: قسم

en: Kinshasa
sd_PK: ڪنشاسا

en: Kiritimati
sd_PK: ڪیریٽیماٽی

en: Kirov
sd_PK: ڪیروف

en: Knox
sd_PK: ناڪس

en: Knox IN
sd_PK: نيڪس ان

en: Kolkata
sd_PK: ڪلڪتو

en: Korean
sd_PK: ڪورين

en: Kosrae
sd_PK: ڪوسري

en: Kralendijk
sd_PK: ڪرالينديجڪ

en: Krasnoyarsk
sd_PK: ڪراسنویارسڪ

en: Kuala Lumpur
sd_PK: ڪلوا لمپر

en: Kuching
sd_PK: ڪچڱ

en: Kuwait
sd_PK: ڪويت

en: Kwajalein
sd_PK: ڪواجلین

en: LHI
sd_PK: ایل ایچ آئي

en: La Paz
sd_PK: لا پاز

en: La Rioja
sd_PK: لا رِئوجا

en: Label
sd_PK: ليبل

en: Label text
sd_PK: چٽڪي جا اکر

en: Lagos
sd_PK: لاگوس

en: Language
sd_PK: ٻولي

en: Large
sd_PK: وڏو

en: Large screens
sd_PK: وڏي اسڪرين

en: Large size
sd_PK: وڏي سائيز

en: Large size image height
sd_PK: وڏي ماپ عڪس جي ڊيگھہ

en: Large size image width
sd_PK: وڏي ماپ عڪس جي ويڪر

en: Largest size
sd_PK: وڏي ماپ

en: Last IP
sd_PK: آخري IP

en: Last Login
sd_PK: آخري لاگ اِن

en: Last Modified
sd_PK: آخري تبديل ٿيل

en: Last Name
sd_PK: آخري نالو

en: Last Post
sd_PK: آخري مراسلو

en: Last Updated
sd_PK: آخري دفعو ترميم ٿيل

en: Last Used
sd_PK: آخري استعمال ٿيل

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
sd_PK: آخري ايڊٽ طرفان%1$s  تي %2$s تي %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
sd_PK: آخري تبديلي تي%1$sتي%2$s

en: Last modified
sd_PK: آخري تبديل ٿيل

en: Last name for the user.
sd_PK: همراه جو پويون نالو

en: Last page
sd_PK: آخري صفحو

en: Last updated
sd_PK: آخري دفعو سنواريو ويو

en: Last updated: %s
sd_PK: آخري دفعو سنواريو ويو:  %s

en: Latest
sd_PK: تازه ترين

en: Latest Posts
sd_PK: تازيون ٽپالون

en: Latitude
sd_PK: ويڪرائي اڪ

en: Latvian
sd_PK: لاتوين ٻولي

en: Layout
sd_PK: ترتيب

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
sd_PK: سکو ڪيئن ڪجي <a href="%s" class="update-browser-link">خوشي براؤز ڪريو</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
sd_PK: سکو ته ڪيئن ٺاھڻ جي اجازت ڏيڻ واري سر کي.

en: Learn how to use the block editor
sd_PK: سکو ته بلاڪ ايڊيٽر کي ڪيئن استعمال ڪجي

en: Learn more about CSS
sd_PK: سي ايس ايس جي باري ۾ وڌيڪ سکو

en: Learn more about debugging in WordPress.
sd_PK: وڌيڪ سکو ته ورڈپریس ۾ ڊيبنگ ڪرڻ بابت.

en: Learn more about embeds
sd_PK: embeds بابت وڌيڪ معلوم ڪريو

en: Learn more about manual excerpts
sd_PK: هٿراڌو ايڪسرپٽ بابت وڌيڪ سکو

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
sd_PK: ورڈپریس جي مسئلن کي حل ڪرڻ بابت وڌيڪ سکو.

en: Learn more about updating PHP
sd_PK: PHP کي تازو ڪرڻ بابت وڌيڪ سکو

en: Learn more about what WordPress requires to run.
sd_PK: وڌيڪ ڄاڻيو انهي جي باري ۾ وڌيڪ سکو.

en: Learn more about why you should use HTTPS
sd_PK: وڌيڪ ڄاڻو ته توهان کي HTTPS استعمال ڪيو وڃي

en: Leave a Comment
sd_PK: راءِ ڏيو

en: Leave a Reply
sd_PK: جواب ڇڏيو

en: Leave a Reply to %s
sd_PK: کي ورندي ڏيو %s

en: Leave a comment
sd_PK: پنهنجو رايو ڏيو

en: Left
sd_PK: کاٻو

en: Left Sidebar
sd_PK: کاٻو حاشي پٽو

en: Left border
sd_PK: کاٻي سرحد

en: Legacy Widget
sd_PK: ورثي واري وجيٽ

en: Legacy Widget Preview
sd_PK: ورثي واري ويجٽ جو ڏيک

en: Legacy widget
sd_PK: ورثي واري وجيٽ

en: Length:
sd_PK: ڊيگھہ:

en: Letter
sd_PK: اکر

en: Level
sd_PK: سطح

en: Level %1$s. %2$s
sd_PK: ليول %1$s. %2$s

en: Level %s. Empty.
sd_PK: ليول %s. خالي.

en: Library
sd_PK: لائبرري

en: Libreville
sd_PK: لیبرول

en: Light
sd_PK: هلڪو

en: Light green cyan
sd_PK: هلڪو سائو فيروزي

en: Like
sd_PK: پسنديدگي

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
sd_PK: %1$s  شايد استعمال ڪري سگھي ٿي %2$s. اهو تمام غلط آهي. %2$s  جو مارو %3$s  ڪاروائي سان ھلي.

en: Likes
sd_PK: پسنديدگيون

en: Likes and Shares
sd_PK: پسنديدگيون ۽ ونڊڻيون

en: Lima
sd_PK: لِيما

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
sd_PK: تبصرا شايع ٿيل جي جوابي عمل کي محدود ڪري ڏنل ISO8601  تعميل تاريخ کان پوءِ.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
sd_PK: جوابي عمل کي محدود ڪري ڏنل ISO8601  تعميل تاريخ کان اڳ.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
sd_PK: ISO8601 مطابق ڏنل تاريخ کان پوءِ تبديل ٿيل پوسٽن جي جواب کي محدود ڪريو.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
sd_PK: ISO8601 مطابق ڏنل تاريخ کان اڳ تبديل ٿيل پوسٽن جي جواب کي محدود ڪريو.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
sd_PK: شايع ٽپالن جي جوابي عمل کي محدود ڪري ڏنل ISO8601  تعميل تاريخ کانپوءِ.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
sd_PK: شايع ٽپالن جي جوابي عمل کي محدود ڪري ڏنل ISO8601  تعميل تاريخ کان اڳ.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري سڀني ائٽمس تائين پر اُنهن کي ڇڏي ڪري جن کي مخصوص بنيادي آئي ڊي سونپيل آهي.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
sd_PK: نتيجي جي مجموعي کي محدود ڪريو منسلڪن تائين مخصوص مائيم قسم جا.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
sd_PK: نتيجي جي مجموعي کي محدود ڪريو منسلڪن تائين مخصوص مڊيا قسم جا.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
sd_PK: محدود ڪري تبصري جي مجموعي کي جيڪو مخصوص حالت ۾ لڳل آهي. اختيار نامو گُهري ٿو.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
sd_PK: محدود ڪري تبصري جي مجموعي کي جيڪو مخصوص قسم ۾ لڳل آهي. اختيار نامو گُهري ٿو.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
sd_PK: محدود ڪري تبصري جي مجموعي کي جيڪو مخصوص ٽپال آئي ڊي ۾ لڳل آهي.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sd_PK: محدود ڪري نتيجي جي مجموعي کي جيڪي مخصوص همراه جي آئي ڊي ۾ لڳل آهن. اختيار نامو گُهري ٿو.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
sd_PK: محدود ڪري تبصري جي مجموعي کي مخصوص بنيادي آئي ڊي لاءِ.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري سڀني ائٽمس تائين جن کي مخصوص اصطلاح سونپيل آهن %s درجن بندي ۾.

en: Limit result set to items that are sticky.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري انهن ائٽمس تائين جيڪي اسٽڪئي آهن.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري ائٽمس سان مخصوص بنيادي آئي ڊيز سان.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري ٽپالن تائين جيڪي سونپيل آهن هڪ يا وڌيڪ حالتن کي.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
sd_PK: محدود ڪري نتيجي جي مجموعي کي جيڪي مخصوص ليکڪن جي سُپرد آهن.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري ٽپالن سان مخصوص فهرست ترتيب جي قدر سان.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري ٽپالن تائين جيڪي سونپيل آهن هڪ يا وڌيڪ مخصوص سلگس کي.

en: Limit result set to specific IDs.
sd_PK: نتيجي کي محدود ڪري خاص آئي ڊي تائين.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
sd_PK: محدود ڪري نتيجي جي مجموعي کي اصطلاح سان جيڪي لاڳو ڪيا ويا آهن مخصوص بنياد سان.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
sd_PK: محدود ڪري نتيجي جي مجموعي کي اصطلاح سان جيڪي لاڳو ڪيا ويا آهن مخصوص ٽپال سان.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪريو همراهن کان هڪ يا وڌيڪ مخصوص سلگس سان.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
sd_PK: محدود ڪري تبصري جي مجموعي کي مخصوص اي ميل ليکڪ کان. اختيار نامو گُهري ٿو.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
sd_PK: محدود ڪريو نتيجن جي مجموعي کي ٿهيمز تائين جيڪي هڪ يا ٻن حالتن سان لاڳاپيل آهن.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪري انهن همراهن تائين جن کي گھٽ ۾ گھٽ هڪ ڪردار ڏنل آهي. سي ايس وي فهرست يا هڪ ڪردار قبولي.

en: Limit result set to users who are considered authors.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪريو همراهن کان جن کي ليکڪ سمجهيو ويندو آهي.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
sd_PK: نتيجن جي مجموعي کي محدود ڪريو همراهن کان هڪ يا وڌيڪ مخصوص سلگس سان.

en: Limit results to items of an object type.
sd_PK: نتيجن کي محدود ڪري ائٽمس تائين آبجيڪٽ ٽائيپ جي قسم جو.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
sd_PK: نتيجن کي محدود ڪري ائٽمس تائين هڪ يا وڌيڪ آبجيڪٽ ذيلي قسمن تائين.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
sd_PK: درجه بندي جيڪي ڪنهن به پوسٽ جي قسم سان لاڳاپيل آهن ان جي نتيجن جي حدد مقرر ڪري.

en: Limit results to those matching a category ID.
sd_PK: نتيجن کي محدود ڪريو جيڪي ھڪڙي قسم جي ID سان ملن ٿا.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
sd_PK: نتيجن کي محدود ڪريو جيڪي ملندڙ لفظ ID سان ملن ٿا.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
sd_PK: نتيجن کي محدود ڪريو جيڪي ھڪڙي نموني سان ملن ٿا (سلگ).

en: Limit results to those matching a string.
sd_PK: اُنهن ملندڙجُلندڙ اکرن جي حساب سان نتيجن کي محدود ڪري.

en: Limit the pages you want to show, even if the query has more results. To show all pages use 0 (zero).
sd_PK: انھن صفحن کي محدود ڪريو جيڪي توھان ڏيکارڻ چاھيو ٿا ، جيتوڻيڪ سوال ۾ وڌيڪ نتيجا آھن. سڀئ صفحا ڏيکارڻ لاءِ 0 (صفر) استعمال ڪريو.

en: Limit to the specified post id.
sd_PK: مخصوص پوسٽ ID تائين محدود ڪريو.

en: Lindeman
sd_PK: لینڊیمن

en: Link
sd_PK: ڪڙي

en: Link CSS Class
sd_PK: سي ايس ايس جي درجن کي جوڙيو

en: Link CSS class
sd_PK: سي ايس ايس جي درجن کي جوڙيو

en: Link Categories
sd_PK: ڪڙي زمرا

en: Link Category
sd_PK: ڳنڍڻي جو زمرو

en: Link ID
sd_PK: جوڙ جي آئي ڊي

en: Link Image To:
sd_PK: ڪڙي جو تصوير ڏانهن:

en: Link Rel
sd_PK: لنڪ جو تعلق

en: Link Relationship (XFN)
sd_PK: تعلق جوڙيو (ايڪس ايف اين)

en: Link Target
sd_PK: لنڪ جو هدف

en: Link Text
sd_PK: اکر جوڙيو

en: Link To
sd_PK: ساڻ ڳنڍيو

en: Link URL
sd_PK: لنڪ URL

en: Link added.
sd_PK: لنڪ شامل ڪئي وئي

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
sd_PK: جوڙُ

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
sd_PK: جوڙَ

en: Link edited.
sd_PK: جوڙ جي ترميم ٿئي.

en: Link image to home
sd_PK: تصوير کي گھر ڏانھن نيو

en: Link inserted.
sd_PK: ڳنڍڻو وڌو ويو.

en: Link is empty
sd_PK: لنڪ خالي آهي

en: Link not found.
sd_PK: لنڪ نه ملي

en: Link options
sd_PK: ڳنڍڻي جا آپشنس

en: Link rating
sd_PK: جوڙ جي درجي بندي

en: Link rel
sd_PK: لنڪ جو تعلق

en: Link removed.
sd_PK: جوڙ هٽايو ويو.

en: Link selected.
sd_PK: ڳنڍڻو چونڊجي ويو.

en: Link settings
sd_PK: ترتيبات کي جوڙيو

en: Link sides
sd_PK: پاسا ڳنڍڻ

en: Link text
sd_PK: اکر جوڙيو

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
sd_PK: Link text, e.g. &#8220;روزا جي مطالبن (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
sd_PK: عڪس لنڪ ڏانهن

en: Link title
sd_PK: ڳنڍڻي جو عنوان

en: Link to Attachment Page
sd_PK: اٽيچمينٽ صفحي کي جوڙيو

en: Link to Media File
sd_PK: تصوير واري فائل کي جوڙيو

en: Link to authors URL
sd_PK: ليکڪن جو URL

en: Link to comment
sd_PK: تبصرو ڪرڻ لاءِ لنڪ

en: Link to image
sd_PK: تصوير سان ڳنڍيل

en: Link to post
sd_PK: پوسٽ لاء لنڪ

en: Link to user profile
sd_PK: استعمال ڪندڙ پروفائل سان ڳنڍيو

en: Link to:
sd_PK: ساڻ ڳنڍيو:

en: Links
sd_PK: ڳنڍڻا

en: Links are disabled in the editor.
sd_PK: ايڊيٽر ۾ لنڪس بند ٿيل آهن.

en: Links for %s
sd_PK: %s لاءِ ڳنڍڻا

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
sd_PK: ٽول بار ۾ مٿي جيڪي اسڪرين تي لنڪس  توهان جي ڊيش بورڊ سان ڳنڍيل آهن ۽ توهان جي سائيٽ جو سامهونو حصو، ۽ توهان جي پروفائل جي مددگار ورڈپریس معلومات تائين رسائي سان ڳنڍيل آهي.

en: Links list
sd_PK: ڳنڍڻن جي فهرست

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
sd_PK: لنڪ ۾ شامل ٿي سگھي ٿو لنڪ جي درجا بندي; اهي توهان جي تحريرن تي استعمال ڪيل طبقن کان مختلف آهن.

[ctx: Links widget]
en: Random
sd_PK: بي ترتيب

en: Lisbon
sd_PK: لِسبَن

en: List
sd_PK: پنوتري

en: List View
sd_PK: لسٽ نظارو

en: List item
sd_PK: فهرست ائٽم

en: List of menu items selected for deletion:
sd_PK: حذف ڪرڻ لاءِ چونڊيل مينيو شين جي فهرست:

en: List of the missing image sizes of the attachment.
sd_PK: تصويرن جي گُم ٿيل ماپن جي  فهرست.

en: List view
sd_PK: لسٽ نظارو

en: Lists
sd_PK: فهرستون

en: Lithuanian
sd_PK: ليٿونيائي

en: Live Broadcast
sd_PK: براه راست نشريات

en: Live Preview
sd_PK: براهراست پيش نگاهہ

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
sd_PK: براهراست نموداري &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
sd_PK: سڌي سنئين پيش نگاهہ: %s

en: Live preview theme: %s
sd_PK: براهراست ٿهيم جو نظارو: %s

en: LiveJournal
sd_PK: لائيو جرنل

en: Ljubljana
sd_PK: لیوب لیانا

en: Load more
sd_PK: وڌيڪ لوڊ ڪريو

en: Loading more results... please wait.
sd_PK: وڌيڪ نتيجا پنڌ ۾ ... انتظار ڪريو.

en: Loading&hellip;
sd_PK: لوڊ ڪندي ۽ باطل

en: Local time is %s.
sd_PK: مقامي وقت %s آهي.

en: Locale for the user.
sd_PK: همراه جي جڳھ.

en: Location of the uploaded file.
sd_PK: اپ لوڊ ٿيل فائل جو مقام.

en: Lock
sd_PK: بند

en: Lock %s
sd_PK: بند %s

en: Lock all
sd_PK: سڀ بند ڪريو

en: Log %s out of all locations.
sd_PK: لاگ ان تمام جڳھون مان %s ڪڍي ٿو.

en: Log In
sd_PK: لاگ ان ڪريو

en: Log Out
sd_PK: لاگ آئوٽ

en: Log Out Everywhere
sd_PK: هر جڳهه تي لاگ آؤٽ ڪريو

en: Log Out Everywhere Else
sd_PK: هر جڳهه  کان بند ڪريو

en: Log in
sd_PK: لاگ ان ڪريو

en: Log in to Reply
sd_PK: ورندي ڏيڻ لاءِ لاگ اِن ٿيو

en: Log in to leave a Comment
sd_PK: راءِ ڏيڻ لاءِ لاگ اِن ٿيو

en: Log out
sd_PK: لاگ آئوٽ

en: Log&nbsp;Out
sd_PK: لاگ&nbsp;آئوٽ&nbsp;ڪريو

en: Login Address (URL)
sd_PK: لاگ اِن پتو (يُو آر ايل)

en: Login Name
sd_PK: لاگن نالو

en: Login name for the user.
sd_PK: همراه جي لاءِ لاگن نالو.

en: Logo
sd_PK: لوگو

en: Lome
sd_PK: لوم

en: London
sd_PK: لنڊن

en: Longitude
sd_PK: ڊگھي ڊگھائي

en: Longyearbyen
sd_PK: لونگ ایئر بین

en: Looking for %1$s in %2$s
sd_PK: ڳولڻ%1$s۾%2$s

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
sd_PK: ٿهيم ڳولهي رهيا آهيو؟ توهان ڳولهي سگھو ٿا يا کوليو ورڊپريس.اوآرجي ڊاريڪٽري، ٿهيم چاڙهڻ ۽ نموداري جي لاءِ، پوءِ فعال ڪريو بلڪل هتي.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
sd_PK: معاف ڪجو ڪجھ غلط ٿيو آهي. ڪجھ سيڪنڊ انتظار ڪريو، ۽ پوءِ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
sd_PK: نظر اچي پيو ته اها سهي قسم جي فائل نه آهي. مهرباني ڪري مناسب فائل جوڙيو ان جي جڳھ تي.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
sd_PK: نظر اچي پيو ته اها سهي قسم جي فائل نه آهي. مهرباني ڪري مناسب آڊيو فائل جوڙيو ان جي جڳھ تي.

en: Loop
sd_PK: چڪر

en: Loopback request
sd_PK: لوڪ بيڪ جي درخواست

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
sd_PK: توهان جي سائيٽ لوپ بڪ درخواستن تي ڪري سگهن ٿا

en: Lord Howe
sd_PK: لارڊ هوو

en: Los Angeles
sd_PK: لاس اينجلس

en: Lost Password
sd_PK: پاس ورڊ وڃائجي ويو

en: Lost password
sd_PK: پاسورڊ وڃايو؟

en: Lost your password?
sd_PK: ڳجھو لفظ وڃائي ويٺا آهيو؟

en: Louisville
sd_PK: لوئيسوِيل

en: Lower Princes
sd_PK: لوئر پرنسز

en: Luanda
sd_PK: لوانڊا

en: Lubumbashi
sd_PK: لوبمباشِي

en: Luminous vivid amber
sd_PK: چمڪندڙ چٽو ڪهربا

en: Luminous vivid orange
sd_PK: چمڪندڙ چٽو نارنگي

en: Lusaka
sd_PK: لوساڪا

en: Luxembourg
sd_PK: لگزمبُورگ

en: MB (Leave blank for network default)
sd_PK: ايم بي (نيٽ ورڪ ڊفالٽ لاء خالي ڇڏي ڏيو)

en: Macao
sd_PK: مڪائو

en: Macau
sd_PK: مڪائو

en: Macedonian
sd_PK: مقدوني

en: Maceio
sd_PK: میسیو

en: Macquarie
sd_PK: میڪڪواري

en: Madeira
sd_PK: مڊیرا

en: Madrid
sd_PK: ميڊرڊ

en: Magadan
sd_PK: مگادن

en: Mahe
sd_PK: ماهي

en: Mail Server
sd_PK: ميل سرور

en: Main
sd_PK: مکيه

en: Main Page (no parent)
sd_PK: مين پيج (پيرا وار نه)

en: Main menu
sd_PK:   مين مينيو

en: Maintenance
sd_PK: مرمت

en: Majuro
sd_PK: ماجُورو

en: Makassar
sd_PK: ماڪَسار

en: Make each block your own
sd_PK: هر بلاڪ کي پنهنجو ٺاهيو

en: Make the editor look like your theme.
sd_PK: ايڊيٽر کي پنهنجي موضوع وانگر ٺاهيو.

en: Make the selected text bold.
sd_PK: چونڊيل اکرن کي موٽو ٺاهيو.

en: Make the selected text italic.
sd_PK: چونڊيل اکرن کي اٽيلڪ ٺاهيو.

en: Make this post sticky
sd_PK: هن پوسٽ هوري ٺاهيو

en: Make title a link
sd_PK: عنوان کي ڪڙي بڻايو

en: Malabo
sd_PK: مالابو

en: Malay
sd_PK: مالائي

en: Maldives
sd_PK: مالديپ

en: Malta
sd_PK: مالٽا

en: Maltese
sd_PK: مالٽي

en: Manage
sd_PK: منظم ڪريو

en: Manage Archives
sd_PK: آرڪائيوانتظام ڪريو

en: Manage Audio
sd_PK: آڊيو منظم ڪريو

en: Manage Comments
sd_PK: تاثراتن کي ترتيب ڏيو

en: Manage Documents
sd_PK: دستاويز کي منظم ڪريو

en: Manage Images
sd_PK: تصويرون منظم ڪريو

en: Manage Locations
sd_PK: جڳھون  منظم ڪريو

en: Manage Purchases
sd_PK: خريداريون منظم ڪريو

en: Manage Spreadsheets
sd_PK: اسپريڊ شيٽ کي منظم ڪريو

en: Manage Uploads
sd_PK: اپڊيٽ جو انتظام ڪريو

en: Manage Video
sd_PK: وڊيو منظم ڪريو

en: Manage all my sites
sd_PK: منهنجون سڀ سائٽون منظم ڪريو

en: Manage inactive plugins
sd_PK: غير فعال پلگ ان کي منظم ڪريو

en: Manage menus
sd_PK: مينيو منظم ڪريو

en: Manage themes
sd_PK: موضوعات ترتيب ڏيو

en: Manage with Live Preview
sd_PK: لائيو ويڊيو سان گڏ منظم ڪريو

en: Manage your notifications
sd_PK: پنهنجا اعلان منظم ڪريو

en: Manage your plugins
sd_PK: پنهنجيون پلگ ان کي منظم ڪريو

en: Manage your themes
sd_PK: پنهنجيون تھیمز منظم ڪريو

en: Managing Pages
sd_PK: پناھ جوڙيندڙ.

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
sd_PK: پوسٽن کي منظم ڪرڻ واري صفحن کي ترتيب ڏيڻ بلڪل تمام ضروري آهي، ۽ اسڪرين ۾ ترتيب ڏني وئي آهي

en: Managua
sd_PK: ماناگُوا

en: Manaus
sd_PK: مانوس

en: Manila
sd_PK: منيلا

en: Manual Offsets
sd_PK: هٿرادو آف سيٽ

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
sd_PK: ڪيترا ماڻهو ڪيبورڊ جي شارٽڪٽس جو فائدو وٺن ٿا انهن جي تبصرن کي وڌيڪ تڪڙو بڻائڻ لاء. هن لنڪ کي استعمال ڪريو وڌيڪ سکڻ لاء.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
sd_PK: ڪيترائي پلگ ان ذاتي ڊيٽا گڏ ڪري سگھن ٿا يا ذخيرو ڪري سگھن ٿا يا ته ورڈپریس ڊيٽابيس ۾ يا ريموٽ. ڪنهن به ذاتي ڊيٽا کي ختم ڪرڻ جي درخواست کي پڻ پلگ ان مان ڊيٽا کي ختم ڪرڻ گهرجي.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
sd_PK: ڪيترائي پلگ ان ذاتي ڊيٽا گڏ ڪري سگھن ٿا يا ذخيرو ڪري سگھن ٿا يا ته ورڈپریس ڊيٽابيس ۾ يا ريموٽ. ڪنهن به برآمد جي ذاتي ڊيٽا جي درخواست ۾ شامل ٿيڻ گهرجي پلگ ان مان ڊيٽا پڻ.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
sd_PK: ڪيتريون ئي هڪٻئي سان ڊفالٽ ڪي سائڊڊس ويجٽ کي ڏيکاري ٿو جيستائين توهان پنهنجن سائڊرن ۾ ترميم ڪندا آهيو، پر اهي توهان کي توهان جي سائڊبار باربار جي اوزار ۾ خودڪار نه ڏيکاريل آهن. توهان جي پهرين ويڪٽ کي تبديل ڪرڻ کان پوء، توهان کي موجود وگیٹس جي علائقي تان شامل ڪري سگھوٿا ڊيموٽيڪل ويجٽ ٻيهر شامل ڪري سگهو ٿا.

en: Maputo
sd_PK: ماپوتو

en: Mar
sd_PK: مارچ

en: March
sd_PK: مارچ

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
sd_PK: مارچ

en: Marengo
sd_PK: مارينگو

en: Margin
sd_PK: حاشيو

en: Mariehamn
sd_PK: مریهامن

en: Marigot
sd_PK: میریگوٽ

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
sd_PK: ايڪسپورٽ جي درخواست کي نشان لڳايو &#8220;%s&#8221; جيئن مڪمل ٿيو.

en: Mark requests as completed
sd_PK: مڪمل طور تي درخواستن کي نشان لڳايو

en: Mark this comment as spam
sd_PK: ھن تبصري کي اسپام طور نشان ھڻو

en: Markup is not allowed in CSS.
sd_PK: مارڪ اپ جي ضرورت سي ايس ايس ۾ نه آهي.

en: Marquesas
sd_PK: مارڪیوسس

en: Martinique
sd_PK: مارتينيڪ

en: Maseru
sd_PK: ماسيرُو

en: Matamoros
sd_PK: ماتا مورس

en: Match case
sd_PK: اکرن کي برابر ڪريو

en: Mature
sd_PK: ڪامل

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: عڪس<span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: عڪس<span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
sd_PK: ماريشس

en: Mawson
sd_PK: ماسَن

en: Max Height
sd_PK: وڌ ۾ وڌ قد

en: Max Width
sd_PK: وڌ ۾ وڌو ويڪر

en: Max effective file size
sd_PK: وڌ کان وڌ موثر فائل سائيز

en: Max input time
sd_PK: وڌ ۾ وڌ ان پٽ وقت

en: Max number of words in excerpt
sd_PK: وڌ ۾ وڌ لفظن جو تعداد ايڪسرپٽ ۾

en: Max size of an uploaded file
sd_PK: اپ لوڊ ٿيل فائل جي وڌ ۾ وڌ سائيز

en: Max size of post data allowed
sd_PK: پوسٽ ڊيٽا جي وڌ ۾ وڌ سائيز جي اجازت ڏني وئي

en: Maximum Rating
sd_PK: وڌ کان وڌ وارو درجه بندي

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sd_PK: وڌ ۾ وڌ ائٽمس جي تعداد جيڪا ڏني ويندي نتيجي جي مجموعي ۾.

en: Maximum size: %s
sd_PK: وڌ ۾ وڌ ماپ:%s

en: Maximum upload file size: %s.
sd_PK: وڌ ۾ وڌ فائل چاڙهڻ جي حد: %s.

en: May
sd_PK: مَي

[ctx: May abbreviation]
en: May
sd_PK: مَي

en: Mayotte
sd_PK: میوٽ

en: Mazatlan
sd_PK: مازیٽلن

en: Mbabane
sd_PK: مبابني

en: McMurdo
sd_PK: ميڪ مُوردو

en: Me
sd_PK: مان

en: Media
sd_PK: رابطي جا ذريعا

en: Media File
sd_PK: ذريعاتي فائيل

en: Media Handling
sd_PK: ميڊيا سِرَا

en: Media Library
sd_PK: تصويري لائبريري

en: Media List
sd_PK: تصويرن جي فهرست

en: Media Settings
sd_PK: تصويرن جي ترتيبات

en: Media Widget
sd_PK: ميڊيا وِجِٽِ

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
sd_PK[0]: ميڊيا وِجِٽِ (%d)
sd_PK[1]: ميڊيا وِجِٽِس(%d)

en: Media area
sd_PK: تصوير جي جڳھ

en: Media file
sd_PK: ذريعاتي فائيل

en: Media file attached.
sd_PK: ميڊيا فائيل ڳنڍيل.

en: Media file detached.
sd_PK: ميڊيا فائل ون يونٽ

en: Media file moved to the Trash.
sd_PK: ميڊيا فائل کي ٽريش ۾ منتقل ڪيو ويو.

en: Media file permanently deleted.
sd_PK: ميڊيا فائل مستقل طور ختم ٿي وئي.

en: Media file restored from the Trash.
sd_PK: ميڊيا فائل واري ٽريش تان بحال ٿيو

en: Media file updated.
sd_PK: ميڊيا فائل اپڊيٽ ڪيو.

en: Media items list
sd_PK: ذريعاتي اسمن جي فهرست

en: Media items list navigation
sd_PK: ميڊيا شين جي فهرست نگاري

en: Media library
sd_PK: تصويري لائبريري

en: Media list
sd_PK: تصويرن جي فهرست

en: Media settings
sd_PK: تصويرن جي ترتيبات

en: Media title
sd_PK: ميڊيا جو عنوان

en: Media title&hellip;
sd_PK: ميڊيا جو عنوان &hellip;

en: Media upload failed. If this is a photo or a large image, please scale it down and try again.
sd_PK: ميڊيا اپلوڊ ناڪام ٿي. جيڪڏهن هي فوٽو يا وڏي تصوير آهي، مهرباني ڪري ان کي ماپ ڪري ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Media width
sd_PK: ميڊيا جي ويڪر

en: Medium
sd_PK: درميانہ

en: Medium screens
sd_PK: وچولي اسڪرين

en: Medium size
sd_PK: وچولي ماپ

en: Medium size image height
sd_PK: درميانہ ماپ عڪس جي ڊيگھہ

en: Medium size image width
sd_PK: درميانہ ماپ عڪس جي ويڪر

en: Medium-Large size image height
sd_PK: درميانہ - وڏن عڪسن جي ڊيگھہ

en: Medium-Large size image width
sd_PK: درميانہ - وڏن عڪسن جي ويڪر

en: Meetups
sd_PK: ملاقاتون

en: Melbourne
sd_PK: میلبورن

en: Membership
sd_PK: ميمبر

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sd_PK: مواد رکڻ جي صلاحيت کان گهڻو آهي، ٻيهر ڪجهه ترميم سان گهٽ ڪري اماڻيو

en: Mendoza
sd_PK: مینڊوزا

en: Menominee
sd_PK: مینومینِي

en: Menu
sd_PK: مينُو

en: Menu Item
sd_PK: مينيو آئٽم

en: Menu Location
sd_PK: مينييو جو هنڍ

en: Menu Locations
sd_PK: مينييو جا هنڍَ

en: Menu Management
sd_PK: مینو مئنيجمينٽ

en: Menu Name
sd_PK: جھانگُوءَ جي نشانيءَ طور

en: Menu Options
sd_PK: مينيو آپشنس

en: Menu Settings
sd_PK: مينيو سيٽنگون

en: Menu created
sd_PK: مينُو جُڙي چڪو

en: Menu deleted
sd_PK: مينُو ڊهي چڪو

en: Menu item added
sd_PK: مينيو عدد شامل ڪيو ويو

en: Menu item deleted
sd_PK: مينيو عدد مٽايو ويو

en: Menu item is now a sub-item
sd_PK: مينيو ائٽم هاڻي سب-ائٽم

en: Menu item moved down
sd_PK: مينيو ائٽم هيٺ منتقل ڪيو ويو

en: Menu item moved out of submenu
sd_PK: مينيو ائٽم ننڌي مينيو ڏانهن منتقل ڪيو ويو

en: Menu item moved up
sd_PK: مينيو ائٽم هيٺ مٿي ڪيو ويو

en: Menu locations updated.
sd_PK: مکيه هنڌن کي اپڊيٽ ڪيو ويو

en: Menu order
sd_PK: menu جو حڪم

en: Menu structure
sd_PK:  مينيو جي جوڙجڪ

en: Menus
sd_PK: مينيو

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
sd_PK: فهرستون نظر اچي سگھن ٿيون انهن جڳهن تي جن کي توهان جي ٿهيم بيان ڪندي. يا <a href="%s">وجٽ ايريا</a> 
    &#8220;تشخيصي فهرست&#8221; وجٽ شامل ڪرڻ سان.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
sd_PK: توھان موضوع جي مخصوص جڳھون ۾ منئون ڏيکاريو، ۽ توھان توھان کي سائڊبار ۾ مانيون ڏيکاريو پڻ ڪري سگھو ٿا، تنھنڪري توھان وٽ ھڪڙو ڪوڙي آھي. &#8220; نيويگيشن مينيو &#8221;  ویجٽ  <a href="%1$s">ویجٽس</a> اسڪرين مان شامل ڪيا وڃن. جيڪڏهن توهان جو موضوع گراهڪ مينيو فنڪشن (ڊفالٽ موضوع، %2$s ۽ %3$s  جي سپورٽ نه آهي) انهي جي باري ۾ وڌيڪ ڄاڻ نه آهي هن جي باري ۾ وڌيڪ ڄاڻو ته هن پاسي دستاويز جي لنڪ ۾. ڪري سگهو ٿا

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
sd_PK: فهرستون نظر اچي سگھن ٿيون انهن جڳهن تي جن کي توهان جي ٿهيم بيان ڪندي.

en: Merge table cells
sd_PK: جدول جي گھرڙن کي ضم ڪريو

en: Merida
sd_PK: میریدا

en: Meridian
sd_PK: ٻه پهري

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
sd_PK: ان عرصي دوران ڪا با سرگرمي ڪانهي

en: Meta
sd_PK: ميٿا

en: Meta fields.
sd_PK: ميٽا فيلڊس

en: Metadata
sd_PK: اعداد براءِ اعداد

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sd_PK: طريقو '%s' لاڳو نه ڪيو ويو. ذيلي ڪلاس ۾ ضروري جڳھ مٽائيندو.

en: Metlakatla
sd_PK: میٽلاکلٽا

en: Mexico City
sd_PK: ميڪسيڪو شهر

en: Middle
sd_PK: وچُ

en: Midnight
sd_PK: اڌھ رات

en: Midway
sd_PK: مِڊوي

en: Millimeters (mm)
sd_PK: ملي ميٽر (ميلي)

en: Minsk
sd_PK: منسڪ

en: Minute
sd_PK: منٽ

en: Minutes
sd_PK: منٽ

en: Miquelon
sd_PK: میقویلون

en: Missed schedule
sd_PK:  مس ٿيل  شيڊول

en: Missing Attachment
sd_PK: تصوير غائب آهي

en: Missing Widgets
sd_PK: مٽايل وڊجيٽس

en: Missing a temporary folder.
sd_PK: عارضي فولڊرمس ٿئي.

en: Missing email address.
sd_PK: غائب اي ميل ايڊريس

en: Missing eraser index.
sd_PK: مس  انڊيڪس ختم ڪرڻ

en: Missing exporter index.
sd_PK: مس ٿئي آهي برآمد ڪندڙ انڊيڪس.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
sd_PK: (بينام)

en: Missing page index.
sd_PK: مس ٿئي آهي صفحي جي انڊيڪس

en: Missing parameter(s): %s
sd_PK: کٽل نيم پيما: %s

en: Missing request ID.
sd_PK: گذارش واري ڪي غائب آهي.

en: Mission complete. Message %s deleted.
sd_PK: ڪم پُورو. نياپو %s ڊاٺو ويو.

en: Mobile
sd_PK: موبائل

en: Moderate Comment
sd_PK: وچٿرو تبصرو.

en: Moderating Comments
sd_PK: چڪاس جي راء ڏيو

en: Mogadishu
sd_PK: موغادیشو

en: Mon
sd_PK: سوم

en: Monaco
sd_PK: موناڪو

en: Moncton
sd_PK: مونڪ ٽن

en: Monday
sd_PK: سُومر

[ctx: Monday initial]
en: M
sd_PK: سومر

en: Monrovia
sd_PK: مونروویا

en: MonsterID (Generated)
sd_PK: MonsterID (پيدا ٿيل)

en: Mont Blanc appears—still, snowy, and serene.
sd_PK: مونٽ بلان اچن ٿا، اڃا تائين، برفاني ۽ سرين.

en: Monterrey
sd_PK: مونٽیري

en: Montevideo
sd_PK: مونٽیویڊیو

en: Month
sd_PK: مهينو

en: Month and name
sd_PK: مهينو ۽ نالو

en: Months
sd_PK: مهينا

en: Months and Years
sd_PK: مهينا ۽ سال

en: Months and years
sd_PK: مهينا ۽ سال

en: Monticello
sd_PK: مونتيچيلو

en: Montreal
sd_PK: مونٽريئل

en: Montserrat
sd_PK: مون سيرا

en: More
sd_PK: وڌيڪ

en: More Details
sd_PK: وڌيڪ تفصيل

en: More information
sd_PK: وڌيڪ معلومات

en: More information about %s
sd_PK: بابت وڌيڪ ڄاڻ %s

en: More options
sd_PK: وڌيڪ اختيارات

en: Moscow
sd_PK: ماسڪو

en: Most Recent
sd_PK: تازيون

en: Most popular day
sd_PK: مقبول ترين ڏينهن

en: Most popular hour
sd_PK: مقبول ترين ڪلاڪ

en: Movable Type and TypePad
sd_PK: منتقل ٽائيپ ۽ ٽائيپ پيڊ

en: Move
sd_PK: چوريو

en: Move %1$d blocks from position %2$d down by one place
sd_PK: %1$d بلاڪ کي پوزيشن کان %2$d ھيٺ ھڪڙي جڳھ ڏانھن منتقل ڪريو

en: Move %1$d blocks from position %2$d left by one place
sd_PK: منتقل ڪريو %1$d بلاڪ پوزيشن مان %2$d کاٻي جاءِ تان

en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
sd_PK: چوريو %1$s خاني جڳھ %2$d کان %3$d هيٺ جڳھ تائين

en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
sd_PK: چوريو %1$s خاني جڳھ %2$d کان %3$d مٿي جڳھ تائين

en: Move %s box down
sd_PK: %s باڪس کي ھيٺ ھليو

en: Move %s box up
sd_PK: %s باڪس مٿي وڃو

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sd_PK: منتقل ڪريو &#8220;%s&#8221;ٽريش ڪرڻ

en: Move down
sd_PK: هيٺ لاهيو

en: Move down one
sd_PK: هڪ طبقو هيٺ لاهيو

en: Move left
sd_PK: کاٻي پاسي وڃو

en: Move one level down
sd_PK: هڪ سطح ھيٺ وڌو

en: Move one level up
sd_PK: هڪ سطح مٿي ڪريو

en: Move out from under %s
sd_PK: چوريو هيٺيان کان ٻاهر %s

en: Move right
sd_PK: ساڄي پاسي وڃو

en: Move this comment to the Trash
sd_PK: ھن تبصري کي ٽريش ڪريو

en: Move to Trash
sd_PK: ردي ۾ ڦٽو ڪريو

en: Move to another area&hellip;
sd_PK: ڻئي ڪنهن جڳھ&hellip; تي منتقل ٿيو.

en: Move to the top
sd_PK: چوٽيءَ تي کڻي وڃو

en: Move to widget area
sd_PK: منتقل ڪريو ويجٽ ايريا ڏانھن

en: Move under %s
sd_PK: %s هيٺ رکو

en: Move up
sd_PK: مٿي چاڙهيو

en: Move up one
sd_PK: هڪ طبقو مٿي چاڙهيو

[ctx: Move widget]
en: Move
sd_PK: چوريو

en: Multiple items
sd_PK: ڪثير آئٽم

en: Multiple selected blocks
sd_PK: ڪيترائي چونڊيل بلاڪ

en: Multisite support is not enabled.
sd_PK: ملٽي سائيٽ جي سپورٽ ناھي.

en: Muscat
sd_PK: مسقط

en: Must Use Plugins
sd_PK: ضروري استعمال ٿيندڙ پلگ انس

en: Mute
sd_PK: ماٺ

en: Muted
sd_PK: خاموش ٿيل

en: My Blogs
sd_PK: منهنجا بلاگ

en: My Domains
sd_PK: منهنجا ڊومين

en: My Likes
sd_PK: منهنجون پسنديدگيون

en: My Network
sd_PK: منهنجو نيٽ ورڪ

en: My Profile
sd_PK: منهنجو پروفائل

en: My Site
sd_PK: منهنجي سائٽ

en: My Sites
sd_PK: منهنجون سرزمينون

en: Mystery Person
sd_PK: اسرار شخص

en: NSW
sd_PK: نیو ساؤتھ ویلز

en: Nairobi
sd_PK: نيروبِي

en: Nam risus massa, ullamcorper consectetur eros fermentum, porta aliquet ligula. Sed vel mauris nec enim.
sd_PK: حقيقت ۾، سنڌ جي عام، ullamcorper consectetur ايروس وارم اپ، جي aliquet ligula جي دروازي جي laughter. بهرحال، ان Mauris نه آهي.

en: Name
sd_PK: نالو

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
sd_PK: سکڻو متن

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
sd_PK: نظري

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
sd_PK: نالو

en: Name your blog
sd_PK: پنهنجي بلاگ کي نالو ڏيو

en: Name your site
sd_PK: پنهنجي سائٽ جو نالو رکو

en: Name:
sd_PK: نالو:

en: Nassau
sd_PK: ناسو

en: Nauru
sd_PK: نورُو

en: Nav menu locations must be strings.
sd_PK: نالي واري مينيو جڳھن تي بيھڻ ضروري آھي.

en: Navigate to the nearest toolbar.
sd_PK: ويجھي اوزارگير جي تشخيص ڪريو.

en: Navigate to the next part of the editor.
sd_PK: اڊيٽر جي ٻئي حصي جي تشخيص ڪريو.

en: Navigate to the previous part of the editor.
sd_PK: اڊيٽر جي پهرين حصي جي تشخيص ڪريو.

en: Navigation
sd_PK: لڪيريو

en: Navigation Label
sd_PK: فهرست جي چٽ

en: Navigation Menu
sd_PK: فهرست

en: Navigation Menu Item
sd_PK: فهرست جي شيءِ

en: Navigation Menu Items
sd_PK: فهرست جي شيون

en: Navigation Menu successfully created.
sd_PK: نيويگيشن مينيو ڪاميابي سان ٺاھيو ويو.

en: Navigation Menus
sd_PK: فهرست

en: Navigation block setup options ready.
sd_PK: نيويگيشن بلاڪ سيٽ اپ جا اختيار تيار آهن.

en: Ndjamena
sd_PK: نجامینا

en: Need an account?
sd_PK: توهان کي اڪائونٽ گهرجي؟

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
sd_PK: نئين رازداري واري صفحي کي گڏ ڪرڻ ۾ مدد جي ضرورت آهي  <a href="%1$s" %2$s> اسان جي موضوع ۽ پلگ ان جي سفارش واري پاليسي سان ڇا مواد شامل ڪيو وڃي؟ ھن سلسلي ۾ اسان جي ھدايت حاصل ڪريو%3$s</a>

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
sd_PK: ڇا توهان جي نيئ پرائيويسي پاليسي واري صفحي کي گڏ ڪرڻ ۾ مدد جي ضرورت آهي؟ اسان جي گائيڊس لاء تجويزون چيڪ ڪريو انهي جي مواد تي شامل ڪرڻ، توهان جي پلگ ان ۽ موضوع جي تجويز ڪيل پاليسين سان گڏ.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
sd_PK: مدد گهرجي؟ اسڪرين جي عنوان جي مٿان مدد ٽيب استعمال ڪريو.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
sd_PK: وڌيڪ مدد جي ضرورت آهي؟  <a href="%1$s"> تي سپورٽ آرٽيڪل پڙهو.%2$s</a>.

en: Nested widgets.
sd_PK: ھيل ويجٽس

en: Network Admin
sd_PK: ڄارڪي جو منتظم

en: Network Admin Email
sd_PK: ڄارڪو منتظم جي برق ٽپال

en: Network Admin: %s
sd_PK: ڄارڪو منتظم:  %s

en: Network Enable %s
sd_PK: ڄارڪي قابل %s

en: Network Settings
sd_PK: ڄارڪو سيٽڱس

en: Network count
sd_PK: ڄارڪو ڳڻپ

en: Never
sd_PK: ڪڏهن به نه

en: New %1$s Site: %2$s
sd_PK: نئين %1$s سرزمين: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
sd_PK: نئون %1$s استعمال ڪندڙ: %2$s

en: New Application Password Name
sd_PK: نئون ايپليڪيشن پاسورڊ جو نالو

en: New Category Name
sd_PK: زمري جو نئون نالو

en: New Changeset
sd_PK: نئيون تبديليون

en: New Column
sd_PK: نئون ڪالم

en: New Custom HTML Widget
sd_PK: نئي مرضي جي ايڇ ٽي ايم ايل وِجٽِ

en: New Link Category Name
sd_PK: نئون لنڪ ڪيٽيگري جو نالو

en: New Menu
sd_PK: نئي فهرست

en: New Page
sd_PK: نئون صفحو

en: New Password
sd_PK: نئون ڳجھو لفظ

en: New Post
sd_PK: نئين پوسٽ

en: New Salem
sd_PK: نيو سالم

en: New Site Registration: %s
sd_PK: نئي سائيٽ جي داخلا:  %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
sd_PK: نئون استعمال ڪندڙ: %1$s
    يوآرايل: %2$s
    پري واري آئي پي ايڊريس: %3$s
    
    هنن اطلاعات کي غيرفعال ڪريو: %4$s

en: New Tag Name
sd_PK: نئون ٽيگ نانءُ

en: New Template
sd_PK: نئون  ٽيمپليٽ

en: New User Default Role
sd_PK: نئين يوزر جي ابتدائي ڪردار

en: New User Registration: %s
sd_PK: نئي استعمال ڪندڙ جي داخلا: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
sd_PK: نئون استعمال ڪندڙ: %1$s
    پري واري آئي پي ايڊريس: %2$s
    
    هنن اطلاعات کي غيرفعال ڪريو: %3$s

en: New WordPress Site
sd_PK: نئي ورڈپریس سائيٽ.

en: New York
sd_PK: نيو يارڪ

en: New category name
sd_PK: ںئين زمري جو نالو

en: New comment on your post "%s"
sd_PK: توهان جي مراسلي  "%s" تي نئون تاثر

en: New dimensions:
sd_PK: نئون  انداز

en: New document
sd_PK: نئون دستاويز

en: New page title
sd_PK: نئي صفحي جو عنوان

en: New password
sd_PK: نئون ڳجھو لفظ

en: New pingback on your post "%s"
sd_PK: نئو پنگ بيڪ ٽپال "%s" تي

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sd_PK: [%1$s] فعال ڪريو %2$s

en: New theme activated.
sd_PK: نئون ٿھيم چالو ڪرڻ.

en: New trackback on your post "%s"
sd_PK: نئو ٽريڪ بيڪ توهان جي ٽپال "%s" تي

en: New user created.
sd_PK: نئون استعمال ڪندڙ.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sd_PK: [%1$s] فعال ڪريو %2$s

en: New user registration on your site %s:
sd_PK: توهان جي سائيٽ تي نئي استعمال ڪندڙ جي نئي داخلا %s:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
sd_PK: ڊفالٽ طور، نئين صارفين کي هڪ اي ميل ملي ٿي انهن کي ڄاڻ ڏيو ته انهن کي توهان جي سائيٽ لاء استعمال ڪندڙ شامل ڪيو ويو آهي. هي اي ميل به پاسورڊ ريٽليٽ ڪڙي تي مشتمل هوندو. دٻي کي دٻايو ته جيڪڏهن توهان نٿا چاهيو ته نئين صارف کي خوش آمديد اي ميل موڪليندا..........

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
sd_PK: نئ صارفين کي هڪ اي ميل ملي ويندي انهن کي ڄاڻ ڏيو ته اهي توهان جي سائيٽ لاء صارف جي طور تي شامل ڪيا ويا آهن. هي اي ميل پڻ انهن جي پاسورڊ تي مشتمل هوندي. جيڪڏهن توهان نٿا چاهيو ته صارف کي خوش آمديد اي ميل حاصل ڪرڻ چاهيندا.

en: New version available.
sd_PK: نئون ورجئن موجود آهي

en: New version available. %s
sd_PK: نئون نسخو موجود آهي. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
sd_PK: نئون نسخو موجود آهي.<button class="button-link" type="button">ھاڻي تازو ڪريو</button>

en: New window
sd_PK: نئو خانو

en: Newer Comments
sd_PK: نوان رايا

en: Newer Comments &raquo;
sd_PK: اڃا نوان تاثرات

en: Newer comments
sd_PK: اڃا نوان تاثرات

en: Newer comments page link
sd_PK: نئون تبصرو صفحو لنڪ

en: Newer posts
sd_PK: اڃا نوان مراسلا

en: News
sd_PK: خبرون

en: Next
sd_PK: اڳيون

en: Next &gt;
sd_PK: اڳيون &gt;

en: Next &raquo;
sd_PK: اڳيون &raquo;

en: Next Page
sd_PK: ٻيو صفحي

en: Next Page &raquo;
sd_PK: اڳيون صفحو &raquo;

en: Next Post
sd_PK: اڳيون مراسلو

en: Next Steps
sd_PK: اڳيان قدم

en: Next page
sd_PK: اڳيون صفحو

en: Next page link
sd_PK: ايندڙ صفحي جي لنڪ

en: Next pattern
sd_PK: ايندڙ نمونا

en: Next steps
sd_PK: اڳيان قدم

en: Niamey
sd_PK: نیامی

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
sd_PK: ڪوڏنالي جي ڊيگھہ 50 اکرن کان وڌيڪ نہ ٿي ٿي سگھي.

en: Nickname
sd_PK: nickname

en: Nicosia
sd_PK: نِيڪوسيا

en: Nipigon
sd_PK: نِيپِيگون

en: Niue
sd_PK: نیو

en: No
sd_PK: نہ

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
sd_PK: نه %1$s کي سيٽ ڪيو ويو آرگيومينٽس ايري ۾ "%2$s" سائيڊبار جي لاءِ. مرضي سان  "%3$s" رهيا آهيون. هٿرادو سيٽ ڪريو هن %1$s کان "%3$s" ۾ هن اطلاع کي خاموشش ڪرڻ جي لاءِ ۽ سائيڊبار جو جيڪو مواد آهي اُن کي رهڻ ڏيو.

en: No Ads
sd_PK: بغير اشتهار

en: No Comments
sd_PK: تاثرات غير موجود

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sd_PK: تاثرات کان خالي <span class="screen-reader-text"> on %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
sd_PK: مواد-ترسيل جاري نه ٿيو.

en: No PHP sessions detected
sd_PK: ڪي پي ايڇ پي سيشن نه مليا

en: No Title
sd_PK: ڪوبه عنوان ناهي

en: No activity yet!
sd_PK: ڪابه سرگرمي اڃان ناھي

en: No ads
sd_PK: بنا اشتهار

en: No alignment
sd_PK: ڪائي به جوڙجڪ نه

en: No approved comments
sd_PK: ڪا منظور ٿيل تبصرو ناهي

en: No archives to show.
sd_PK: ڪائي دستاويز ڏيکارڻ لاءِ ناهين.

en: No audio selected
sd_PK: ڪو بہ آڊيو نه چونڊيو ويو.

en: No blocks found.
sd_PK: ڪو بہ خانو نہ لڌو.

en: No categories
sd_PK: زمرا  غيرموجود

en: No categories found.
sd_PK: ڪي بہ زمرا نہ لڌا.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
sd_PK: اڃان تائين ڪائي به تبديلي محفوظ نه ٿي سگھي، تنهن ڪري ڪچري دان ۾ ڪُجھ به نه آهي.

en: No changeset found to take over
sd_PK: ڪوئي تبديلي نظر نه آئي قبضو ڪرڻ جي لاءِ

en: No changesets found in Trash.
sd_PK: ڪچري دان ۾ ڪائي به تبديلي نه ملي.

en: No changesets found.
sd_PK: ڪائي تبديلي نه ملي.

en: No color
sd_PK: رنگ چونڊيل نہ آهي.

en: No comments
sd_PK: ڪابه راء نه آهي

en: No comments awaiting moderation.
sd_PK: ڪو به تجويز جي منتظر ناهي.

en: No comments found in Trash.
sd_PK: دٻي ۾ ڪوبه تبصرو موجود نه آهي.

en: No comments found.
sd_PK: وڌيڪ تاثرات نہ لڌا.

en: No comments to show.
sd_PK: ڪوئي تبصرو نه مليو.

en: No comments yet.
sd_PK: اڃا تائين ڪا به راء نه آهي.

en: No cookie present.
sd_PK: ڪوڪئي موجود نه آهي.

en: No data supplied.
sd_PK: مواد جاري نه ٿيو.

en: No description
sd_PK: ڪابه وضاحت ناهي

en: No editor could be selected.
sd_PK: ڪوئي به اڊيٽر منتخب نه ٿي سگھيو.

en: No file selected
sd_PK: ڪو بہ فائيل چونيل نہ آهي.

en: No file was uploaded.
sd_PK: ڪوبه فائل اپ لوڊ نه ڪيو ويو آهي

en: No image selected
sd_PK: عڪس چونڊيل نہ آهي.

en: No image set
sd_PK: ڪائي به تصوير نه لڳائي وئي

en: No images selected
sd_PK: ڪائي تصوير منتخب نه ٿي سگھي.

en: No importers are available.
sd_PK: ڪا به importers موجود ناهي.

en: No information yet&hellip;
sd_PK: اڃان تائين ڪا به ڄاڻ نه آهي&hellip;

en: No items
sd_PK: ڪوئي ائٽم ناهي

en: No items found.
sd_PK: ڪا به شيءِ نه ملي.

en: No items.
sd_PK: ڪا شيء ناهي.

en: No links found.
sd_PK: ڪو به جوڙ نه مليو.

en: No logo selected
sd_PK: لوگو جي چونڊَ نامڪمل

en: No matching template found
sd_PK: ڪو به ملندڙ ٽيمپليٽ نه مليو

en: No matching template found.
sd_PK: ڪو به ملندڙ ٽيمپليٽ نه مليو.

en: No media files found in Trash.
sd_PK: دٻي ۾ ڪوبه ميڊيا فائيل موجود نه آهي.

en: No media files found.
sd_PK: ڪي بہ ذريعاتي فائيلس نہ لڌا.

en: No media items found.
sd_PK: ڪي بہ ذريعاتي فائيلس نہ لڌا.

en: No media items found. Try a different search.
sd_PK: ڪابه ميڊيا جو مواد نه مليو. هڪ مختلف ڳولا جي ڪوشش ڪريو.

en: No media selected
sd_PK: ڪائي تصوير چونڊيل نہ آهي.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
sd_PK: اڃان تائين ڪائي به فهرست نه ٺهي آهي. <a href="%s">ڪجھ ته ٺاهيو</a>.

en: No pages found in Trash.
sd_PK: ڪٻاڙخاني ۾ ڪو بہ صفحو نہ لڌو.

en: No pages found.
sd_PK: ڪو بہ صفحو نہ لڌو.

en: No pending comments
sd_PK: ڪو به انتظار جو تبصرو ناهي

en: No permalink structure set
sd_PK: پرمالنڪ جوڙجڪ سيٽ نه ڪئي وئي

en: No plugin specified.
sd_PK: ڪوبه پلگ ان بيان نه ڪيو ويو آهي

en: No plugins found.
sd_PK: ڪوبه پلگ ان نه مليو

en: No posts found in Trash.
sd_PK: ڪٻاڙخاني ۾ ڪو بہ مراسلو نہ لڌو.

en: No posts found.
sd_PK: ڪو مراسلو نہ لڌو.

en: No preview available.
sd_PK: ڪوبه ڏيکاء موجود ناهي

en: No results
sd_PK: ڪوئي نتيجو نه نڪتو.

en: No results found
sd_PK: ڪي بہ نتيجا نہ لڌا.

en: No results found.
sd_PK: ڪي بہ نتيجا نہ لڌا.

en: No results.
sd_PK: ڪوئي نتيجو نه نڪتو.

en: No role
sd_PK: ڪو به ڪردار ناهي

en: No route was found matching the URL and request method
sd_PK: ڪوئي رستو نه مليو يوآرايل  ۽ درخواست جي طريقي سان ملندڙ جُلندڙ

en: No route was found matching the URL and request method.
sd_PK: ڪوئي رستو نه مليو يوآرايل  ۽ درخواست جي طريقي سان ملندڙ جُلندڙ

en: No scheduled events exist on this site.
sd_PK: ھن سائيٽ تي ڪو به واقعي واقعا  موجود ناھي.

en: No search term specified. Showing recent items.
sd_PK: ڳولهڻ وارو اصطلاح مخصوص نه ڪيو ويو. هاڻوڪيون شيون ڏيکاري رهيو آهي.

en: No sidebar exists with that id.
sd_PK: ڪو به سائڊبار موجود ناهي ان آئي ڊي سان.

en: No sites found.
sd_PK: ڪائي به سائيٽ نه ملي.

en: No tags
sd_PK: ڪوئي ٽيگس نه

en: No tags found.
sd_PK: ڪي بہ ٽيگس نہ لڌا.

en: No templates exist with that id.
sd_PK: ڪو به ٽيمپليٽ موجود ناهي ان ID سان.

en: No templates found.
sd_PK: ڪوبه ٽيمپليٽ نه مليو.

en: No thanks, do not remind me again
sd_PK: نه مهرباني، مون کي وري ياد نه ڏيو.

en: No theme is defined for this template.
sd_PK: ھن ٽيمپليٽ لاءِ ڪنھن به موضوع جي وضاحت نه ڪئي وئي آھي.

en: No theme specified.
sd_PK: ڪو به موضوع بيان نه ڪيو ويو آهي

en: No themes are currently available.
sd_PK: في الحال ڪوبه موضوع موجود ناهي.

en: No themes found.
sd_PK: ڪائي به ٿهيم نه ملي.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
sd_PK: ڪائي ٿهيم نه ملي. ٻئي طرح سان ڳولهي ڏس، يا %s.

en: No themes found. Try a different search.
sd_PK: ڪائي ٿهيم نه ملي. ٻئي طرح سان ڳولهي ڏس.

en: No title
sd_PK: ڪوبه عنوان ناهي

en: No valid plugins were found.
sd_PK: ڪوئي صحيح پلگ ان نه مليو

en: No version control systems were detected.
sd_PK: ڪو به نسخي سنڀالڻ وارو نظام نه مليو.

en: No version or author information is available.
sd_PK: ڪوئي نُسخو يا ليکڪ جي ڄاڻ موجود نه آهي.

en: No video selected
sd_PK: ڪوئي به وڊيو نه چونڊيو ويو

en: No widget was found with that id.
sd_PK: ڪو به ويجٽ نه مليو ان ID سان.

en: No widgets found.
sd_PK: ڪابه وجٽ نہ ملي.

en: Nome
sd_PK: نوم

en: Non-existent changeset UUID.
sd_PK: غير موجودگي تبديليون يويوآئي ڊي.

en: Nonbreaking space
sd_PK: نه ٽٽندڙ وٿي

en: None
sd_PK: ڪو بہ نہ

en: Norfolk
sd_PK: نورفوڪ

en: Normal
sd_PK: عام

en: Noronha
sd_PK: نوروڃا

en: North
sd_PK: اُتَر

en: North Dakota
sd_PK: اتر ڊاڪوٽا

en: Norwegian
sd_PK: نارويجي

en: Not Sticky
sd_PK: نه چٺي

en: Not available
sd_PK: غير موجود

en: Not enough data to create this user.
sd_PK: ھن صارف کي ٺاھڻ لاء ڪافي ڊيٽا ناھي.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
sd_PK: چاڙهڻ جي لاءِ چاڙهڻ قابل جڳھ نه آهي. %s گُهربل آهي.

en: Not set
sd_PK: مقرر نه ٿيو

en: Not writable
sd_PK: لکڻ جي قابل ناهي

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
sd_PK: ياد رکو ته جڏهن سرچ انجڻ جي حوصلا افزائي ڪرڻ لاءِ مقرر ڪيو ويو آهي، توهان جي سائيٽ اڃا به ويب تي نظر اچي ٿي ۽ نه سڀئي سرچ انجڻ هن هدايت تي عمل ڪن ٿا.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
sd_PK: نوٽ توهان تصوير ڪٽيو ان تي ڪلڪ ڪندي(ڪٽيل آئيڪن اڳ ۾ ئي چونڊيل آهن )۽ ڇڪيو ڪٽڻ واري فيريم تي گهربل حصو چونڊڻ لاء. پوء  ڪٽيل حصي کي محفوظ ڪريو برقرار رکڻ لاء.

en: Note:
sd_PK: توجهه ڏيو:

en: Note: Most phone and tablet browsers won't display embedded PDFs.
sd_PK: نوٽ: گھڻا فون ۽ ٽيبليٽ برائوزر سرايت ٿيل پي ڊي افکي ڊسپلي نه ڪندا.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
sd_PK: نوٽ: ھي اختيار جا آپشنز بلاڪ آهن توهان جي سائيٽ  جي رسائي تائين &mdash;  اهو توهان جي اونر پوسٽ جي انجن ڳولڻ لاء آهي.

en: Notes
sd_PK: نوٽ

en: Nothing to save, the image has not changed.
sd_PK: بچائڻ لاء ڪجھ به، تصوير تبديل نه ڪيو آهي.

en: Notice
sd_PK: اطلاع

en: Notice:
sd_PK: نوٽس:

en: Notifications
sd_PK: اطلاع

en: Notify me of new comments via email.
sd_PK: مون کي اي ميل ذريعي نون راين بابت اطلاع ڏيو.

en: Nouakchott
sd_PK: نواڪشوط

en: Noumea
sd_PK: نومیا

en: Nov
sd_PK: نومبر

en: November
sd_PK: نومبر

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
sd_PK: نومبر

en: Novokuznetsk
sd_PK: نووڪوزنتسڪ

en: Novosibirsk
sd_PK: نووسیبیرسڪ

en: Number of Themes found: %d
sd_PK: : %d موضوعاتن جو تعداد مليو

en: Number of comments to show:
sd_PK: ڪيترا تاثرات ڏيکارجن؟:

en: Number of items
sd_PK: شين جي تعداد

en: Number of items found: %d
sd_PK: لڌل اسمن جو تعداد: %d

en: Number of items per page:
sd_PK: في صفحي جي جوڙجڪ جو تعداد

en: Number of links to show:
sd_PK: جوڙن جو تعداد ظاهر ڪرڻ:

en: Number of media items found: %d
sd_PK:  %d ميڊيا جي شين جو تعداد مليو:

en: Number of posts to show:
sd_PK: ضميمن جو تعداد ظاهر ڪرڻ لاءِ

en: Number of published posts for the term.
sd_PK: ِشايع ٿيل ٽپالن جي تعداد اصطلاح جي لاءِ.

en: Number of widgets found: %d
sd_PK: وجٽس جي تعداد جيڪا ڳولهي وئي: %d

en: Number to show:
sd_PK: ڪيترو تعداد ڏيکارجي:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
sd_PK: ڳڻپ

en: Numbered list
sd_PK: نمبروار لسٽ

en: Numeric
sd_PK: اعدادي

en: Nuuk
sd_PK: نوڪ

en: OK
sd_PK: ٺيڪ

en: Object subtype.
sd_PK: آبجيڪٽ ذيلي قسم

en: Object type.
sd_PK: آبجيڪٽ قسم

en: Oct
sd_PK: آڪٽوبر

en: October
sd_PK: آڪٽوبر

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
sd_PK: آڪٽوبر

en: Offset the result set by a specific number of items.
sd_PK: نتيجي کي لڪائي ائٽم جو خاص تعداد تائين.

en: Ojinaga
sd_PK: أوهيناغا

en: Ok
sd_PK: چڱو

en: Older Comments
sd_PK: پراڻا رايا

en: Older comments
sd_PK: اڳوڻا تاثرات

en: Older comments page link
sd_PK: پراڻن تبصرن واري صفحي جي لنڪ

en: Older posts
sd_PK: اڃا پراڻا مراسلا

en: Omsk
sd_PK: اومسڪ

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
sd_PK: ڪُجھ سسٽمس ۾ توهان جي ڊيٽابيس جو نالو توهان جي يوزرنيم سان اڳيان جوڙيو ويندو آهي، ته اُهو هيئن ٿئي سگھي ٿو ته  <code>يوزرنيم_%1$s</code>. ڇا اهو مسئلو ٿئي سگھي ٿو؟

en: Once Daily
sd_PK: روزانو هڪ دفعو

en: Once Hourly
sd_PK: ڪلاڪ ۾ هڪ دفعو

en: Once Weekly
sd_PK: هفتي ۾ هڪ ڀيرو

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
sd_PK: هڪ ڀيرو پيدا ٿيل توهان جو WXR فائل درآمد ڪري سگھجي ٿي ورڈپریس سائيٽ يا هڪ ٻي بلاگنگ پليٽ فارم طرفان يا ٻيئ فارمٽين تائين رسائي جي قابل آهي.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
sd_PK: هڪ دفعو توهان چونڊيو آهي، توهان ان جي سائيز ۾ پکسل داخل ڪري سگهو ٿا. گھٽ ۾ گهٽ ٿامائي سائيز ميڊيا سيٽنگن ۾ سيٽ ڪري سگهجي ٿو.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
sd_PK: هڪ دفعو توهان مارايو&#8220;ختم ڪرڻ جي تصديق ڪريو&#8221;, اهي صارف کي مستقل طور تي هٽايو ويندو

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
sd_PK: هڪ دفعو توهان مارايو&#8220;ختم ڪرڻ جي تصديق ڪريو&#8221;, اهي صارفين کي مستقل طور تي هٽايو ويندو.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
sd_PK: جڏهن توهان&#8217;ve  ڊائون لوڊ ٿيل فائل محفوظ ڪري سگهو ٿا، توهان هن سائيٽ کان مواد کي درآمد ڪرڻ لاء هڪ خاص ورڈپریس  انسٹالیشن ۾ درآمد جي خاصيت استعمال ڪري سگهو ٿا.

en: One Column
sd_PK: هڪ قطار

en: One column
sd_PK: هڪ ڪالم

en: One of the hardest things to do in technology is disrupt yourself.
sd_PK: ٽيڪنالاجي ۾ ڪرڻ لاء سڀ کان وڏي شيء پنهنجو پاڻ کي ڀڄڻ آهي.

en: One of the plugins is invalid.
sd_PK: پلگ ان مان ھڪڙو غلط آھي.

en: One of the selected users is not a member of this site.
sd_PK: چونڊيل يُوزرس مان ڪو هڪڙو هن سرزمين جو رڪن نہ آهي.

en: One or more plugins failed to load properly.
sd_PK: هڪ يا هڪ کان وڌيڪ صحيح طريقي سان لوڊ ڪرڻ ۾ ناڪام ٿي.

en: One or more recommended modules are missing
sd_PK: ھڪڙي يا وڌيڪ سفارش ماڊل غائب آھن

en: One or more required modules are missing
sd_PK: هڪ يا وڌيڪ گهربل ماڊل غائب آهن

en: One or more themes failed to load properly.
sd_PK: هڪ يا هڪ کان وڌيڪ ٿهيمز لوڊ ٿيڻ ۾ ناڪام ٿي.

en: One response to %s
sd_PK: %s لاءِ هڪڙي موٽَ

en: One.
sd_PK: هڪ

en: Only
sd_PK: صرف

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sd_PK: فقط %1$s يا %2$s فائلون شايد استعمال ٿي سگھن ٿيون هيڊر وڊيو جي لاءِ. مهرباني ڪري پنهنجي وڊيو فائل تبديل ڪريو ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو، يا، توهان پنهنجو وڊيو يوٽيوب تي چاڙهيو ۽ هيٺين اختيار جي ذريعي ان کي جوڙيو.

en: Only UUID V4 is supported at this time.
sd_PK: هن وقت فقط يويوآئي ڊي وي فور جي حمايت آهي.

en: Only visible to site admins and editors.
sd_PK: فقط سائيٽ جي منتظم ۽ مديرن جي لاءِ ظاهر ٿئي.

en: Oops! That embed cannot be found.
sd_PK: هل ڙي! جوڙ ملي نه سگھيو.

en: Oops: %s
sd_PK: اُف: %s

en: Open Media Library
sd_PK: ميڊيا لائبريري کوليو

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
sd_PK: سبسيٽ- نه

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sd_PK: کليل

en: Open in new tab
sd_PK: نئي ٽيب ۾ کوليو

en: Open link in a new tab
sd_PK: جوڙ کي نئي خاني ۾ کوليو

en: Open links in new tab
sd_PK: لنڪ کي نئين ٽيب ۾ کوليو

en: Open publish panel
sd_PK: شايع وارو پينل کوليو

en: Open sharing dialog
sd_PK: ونڊَ مڪالمو کوليو

en: Optional
sd_PK: اختياري

en: Optional placeholder text
sd_PK: اختياري جڳه ولاڙيندراکر

en: Optional placeholder…
sd_PK: اختياري جڳه ولاڙيندر

en: Options
sd_PK: اختيارات

en: Or choose an image from your media library:
sd_PK: يا پنهنجي ميڊيا لائبريري مان هڪ تصوير چونڊيو:

en: Or link to existing content
sd_PK: يا اڳ ۾ موجود مواد کي جوڙيو

en: Or, enter a YouTube URL:
sd_PK: يا، يوٽيوب يوآرايل شامل ڪريو:

en: Oral
sd_PK: اورال

en: Orange
sd_PK: نارنگي

en: Order
sd_PK: ترتيب

en: Order by
sd_PK: ترتيب

en: Order images by:
sd_PK: تصويرن کي ترتيب ڏيو:

en: Order sort attribute ascending or descending.
sd_PK: ترتيب ڏئي خاصيتن کي مٿاهون يا هيٺيان.

en: Order:
sd_PK: آرڊر:

en: Ordered
sd_PK: حڪم ڏنو

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
sd_PK: منهنجو اپلوڊ مهيني ۽ سال ٻڌل فولڊر ۾  منظم ڪريو

[ctx: Original Size]
en: Original
sd_PK: اصلي

en: Original dimensions %s
sd_PK: اصُلي پکيڙ %s

en: Original image:
sd_PK: اصلي تصوير:

en: Original: %s
sd_PK: اصلوڪو: %s

en: Oslo
sd_PK: اوسلو

en: Other WordPress News
sd_PK: ٻيون ورڈپریس جون خبرون

en: Other comment settings
sd_PK: ٻيون تبصرو

en: Other user roles have been changed.
sd_PK: ٻيا استعمال ڪندڙ ڪردار تبديل ٿي چڪا آھن

en: Other users have been deleted.
sd_PK: ٻيا استعمال ڪندڙ ختم ٿي چڪا آھن

en: Other users have been removed.
sd_PK: ٻيا استعمال ڪندڙ ختم ڪيا ويا آهن

en: Ouagadougou
sd_PK: اُوئاگاڊُوگُو

en: Our website address is: %s.
sd_PK: اسان جي ويب سائيٽ جو پتو آهي:%s.

en: Out from under %s
sd_PK: هيٺيان کان ٻاهر %s

en: Outdated SQL server
sd_PK: ٻاھر ٿيل SQL سرور

en: Outdent list item
sd_PK: فهرست جي شين کي اندر ڪريو

en: Overall
sd_PK: مجموعي طور

en: Overlay
sd_PK: تَهَ

en: Overview
sd_PK: نظرثاني.

en: PDF embed
sd_PK: پي دي اف سرايت ڪرڻ

en: PDF settings
sd_PK: پي ڊي اف سيٽنگون

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
sd_PK: PG &#8212; ممڪن آهي زبردست, عام طور تي پڙهندڙن لاء ۽ 13 کان مٿي

en: PHP Default Timezone
sd_PK: PHP ڊفالٽ ٽائم زون

en: PHP Extensions
sd_PK: PHP ملندڙ

en: PHP SAPI
sd_PK: پي ايڇ پي سروراي پي آئي

en: PHP Sessions
sd_PK: PHP سيشنس

en: PHP Update Recommended
sd_PK: PHP اپڊيٽ تجويز ڪيل

en: PHP Version
sd_PK: PHP ورجن

en: PHP default timezone is invalid
sd_PK: PHP ڊفالٽ ٽائيم زون غلط آهي

en: PHP default timezone is valid
sd_PK: PHP ڊفالٽ ٽائم زون صحيح آهي

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
sd_PK: PHP ڊفالٽ ٽائم زون تبديل ڪيو ويو ورڈپریس لوڊ ٿيڻ کان پوءِ %s فنڪشن ڪال ذريعي. اهو تاريخن ۽ وقتن جي صحيح حساب سان مداخلت ڪري ٿو.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
sd_PK: PHP ڊفالٽ ٽائم زون ترتيب ڏنو ويو ورڈپریس طرفان لوڊ ڪرڻ تي. اهو ضروري آهي ته تاريخن ۽ وقتن جي صحيح حساب سان.

en: PHP max input variables
sd_PK: پي ايڇ پي وڌ ۾ وڌ داخل ويري اَبُلس.

en: PHP memory limit
sd_PK: PHP ميموري حد

en: PHP memory limit (only for admin screens)
sd_PK: PHP ياداشت جي حد (صرف منتظم اسڪرين لاءِ)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
sd_PK: پي ايس پي ماڊل سرور تي تمام گهڻيون ڪاروايون انجام  ٿين ٿيون جيڪو توهان جي سائيٽ کي هلائي رهيو آهي. هنن لاء ڪابه تبديلي توهان جي سرور جي منتظم جي طرفان ڪئي وڃي.

en: PHP post max size
sd_PK:  php جي پوسٽ وڌ کان وڌ ماپ

en: PHP post max size.
sd_PK:  php جي پوسٽ وڌ کان وڌ ماپ

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sd_PK: %1$s فنڪشن ڪال ذريعي ٺاهيل PHP سيشن شايد REST API ۽ لوپ بيڪ جي درخواستن ۾ مداخلت ڪن. ڪو به HTTP درخواستون ڪرڻ کان اڳ هڪ فعال سيشن کي %2$s پاران بند ڪيو وڃي.

en: PHP time limit
sd_PK: پي ايڇ پي وقت جي حد

en: PHP version
sd_PK: پي ايڇ پي نُسخو

en: PHP version %s
sd_PK: %s پي ايڇ پي ورزن

en: PHP version.
sd_PK: پي ايڇ پي نُسخو

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
sd_PK: پي ايڇ پي جي ايڪس ايم ايل ايڪسٽينشن موجود نه آهي. مهرباني ڪري پنهنجي هوسٽنگ مهيا ڪندڙ سان رابطو ڪريو پي ايڇ پي ايڪس ايم ايل ايڪسٽينشن فعال ڪرڻ جي لاءِ.

en: Pacific
sd_PK: پیسیفڪ

en: Page
sd_PK: صفحو

en: Page %1$d of %2$d
sd_PK: صفحو %1$d of %2$d

en: Page %s
sd_PK: صفحو %s

en: Page Archives
sd_PK: صفحي جي دستاويزون

en: Page Attributes
sd_PK: صفحي جون خاصيتون

en: Page ID
sd_PK: صفحو سڃاڻپ

en: Page IDs, separated by commas.
sd_PK: صفحي جو آئي ڊيز، جيڪي ڪاما جي ذريعي جدا آهن.

en: Page List: Cannot retrieve Pages.
sd_PK: صفحي جي فهرست: صفحا ٻيهر حاصل نه ٿي سگھي.

en: Page attributes
sd_PK: صفحي جون خاصيتون

en: Page break
sd_PK: صفحي کي ٽوڙيو

en: Page draft updated.
sd_PK: صفحي جو مسودو اپڊيٽ ڪيو ويو.

en: Page index cannot be less than one.
sd_PK: صفحوindex. هڪ کان گهٽ نه ٿي سگھي.

en: Page not found
sd_PK: صفحو نہ لڌو.

en: Page on front
sd_PK: صفحو سامهون

en: Page order
sd_PK: صفحي جي جڳه

en: Page published privately.
sd_PK: صفحو خانگي طور تي شايع ڪيو ويو.

en: Page published.
sd_PK: صفحو شايع ٿيو.

en: Page restored to revision from %s.
sd_PK: صفحو بحال ڪرڻ لاء بحال ٿيو %s.

en: Page reverted to draft.
sd_PK: صفحو مسودي ڏانهن واپس ڪيو ويو.

en: Page saved.
sd_PK: صفحو محفوظ ڪيو.

en: Page scheduled for: %s.
sd_PK: : %s. صفحي جي مقرر ڪيل

en: Page scheduled.
sd_PK: صفحو مقرر ڪيل آهي.

en: Page submitted.
sd_PK: صفحو جمع ٿيل

en: Page title
sd_PK: صفحي جو عنوان

en: Page updated.
sd_PK: صفحو سنواريو.

en: Pages
sd_PK: صفحا

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
sd_PK: پوسٽون ساڳيون تحريرن تي آهن جهڙا آهن اهي اهي بلاگ بلاگ جو حصو نه آهن، جيڪي پوسٽون هڪ خاص حڪم ۾ پوسٽون آهن، انهي جي بدران اهي مستقل پوسٽون چئي سگهجي ٿو. اضافي صفحن ۾ درجه بندي يا ٽيگ نه هجن، پر اهي ترتيب ڏنل ٿي سگهن ٿيون. توھان پڻ ھڪڙي ھڪڙي صفحي جو ھڪڙو صفحو ٺاھي سگھو ٿا، ھن مقصد لاء توھان کي ڪلڪ ڪرڻ جي ضرورت آھي  &#8220; بنیادی &#8221; ؛ ۽ ٻار صفحا ٺاهيون.

en: Pages list
sd_PK: صفحن جي لسٽ

en: Pages list navigation
sd_PK: صفحن جي فهرست

en: Pages:
sd_PK: صفحا:

en: Pagination
sd_PK: صفحن جي ترتيب

en: Pago Pago
sd_PK: پاگو پاگو

en: Palau
sd_PK: پالو

en: Pale cyan blue
sd_PK: ڦڪو فيروزي نيرو

en: Pale pink
sd_PK: ڦڪو گلابي

en: Palmer
sd_PK: پالمر

en: Panama
sd_PK: پاناما

en: Pangnirtung
sd_PK: پاڱنِرٽڱ

en: Paragraph
sd_PK: پيراگراف

en: Paragraphs
sd_PK: مضمونَ

en: Paramaribo
sd_PK: پارامارِيبو

en: Parent
sd_PK: مٿيون

en: Parent Category
sd_PK: مٿئين درجي جو زمرو

en: Parent Category:
sd_PK: حاليہ زمرو:

en: Parent Page:
sd_PK: مؤرثي صفحو:

en: Parent Template:
sd_PK: مين ٽيمپليٽ .

en: Parent Term
sd_PK: ابتدائي اصطلاح

en: Parent Theme
sd_PK: ابتدائي ٿھيم

en: Parent term does not exist.
sd_PK: مورث ٿهيم موجود نه آهي.

en: Parent theme
sd_PK: مٿئين موضوع

en: Paris
sd_PK: پيرس

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
sd_PK: جُزوي ادا ڪرڻ ضروري ايڪو ڪري مواد کي يا مواد جي اکرن جي واپسي ڪري (يا ايري)، پر نه ڪي ٻهي.

en: Passed
sd_PK: گذريو

en: Passed tests
sd_PK: منظور ٿيل ٽيسٽ

en: Password
sd_PK: پاس ورڊ

en: Password Reset
sd_PK: پاس ورڊ نئين سر ترتيب ڏيو

en: Password changed for user: %s
sd_PK: پاسورڊ تبديل ٿيو همراه جي لاءِ: %s

en: Password for the user (never included).
sd_PK: همراه جو پاسورڊ (شامل ناهي)

en: Password must be at least %d characters.
sd_PK: پاس ورڊ گهٽ ۾ گهٽ %d ڪئريڪٽر هئڻ ضروري آهي.

en: Password protected
sd_PK: ڳجھي لفظ سان تحفظيل

en: Password reset is not allowed for this user
sd_PK: هن استعمال ڪندڙ جي لاءِ پاسورڊ ٻيهر مقرر ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Password reset link sent.
sd_PK: پاسورڊ ري سيٽ لنڪ موڪليو ويو.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
sd_PK[0]: پاسورڊ ري سيٽ لنڪس %s استعمال ڪندڙ ڏانهن موڪليا ويا.
sd_PK[1]: پاسورڊ ري سيٽ لنڪس موڪليا ويا %s استعمال ڪندڙن کي.

en: Password:
sd_PK: ڳجھو لفظ:

en: Passwords cannot be empty.
sd_PK: پاسورڊ خالي نٿو ٿئي سگھي.

en: Paste
sd_PK: چنبڙايو

en: Paste URL or type to search
sd_PK: چنبڙايو يوآرايل يا ڳولهڻ لاءِ لکو

en: Paste a link to the content you want to display on your site.
sd_PK: جيڪو توهان جي سائيٽ تي ڊسپلي ڪرڻ چاهيو ٿا اهو مواد انهي سان ڳنڍيو.

en: Paste as text
sd_PK: اکرن طور شامل ڪريو

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
sd_PK: پلين ٽيڪسٽ موڊ ۾ شامل ڪريو. مواد کي پلين ٽيڪسٽ موڊ ۾ شامل ڪريو سگھو ٿا جيسين هن آپشن کي ختم نه ڪري ڇڏيو.

en: Paste or type URL
sd_PK: چنبڙايو يا يوآرايل لکو

en: Paste table row after
sd_PK: ٽيبل جي قطار کان پوءِ شامل ڪريو

en: Paste table row before
sd_PK: ٽيبل جي قطار کان پهريون شامل ڪريو

en: Paste your embed code below:
sd_PK: جوڙڻ وارو ڪوڊ هيٺ شامل ڪريو:

en: Patterns list
sd_PK: نمونن جي فهرست

en: Pause
sd_PK: روڪيو

en: Payment
sd_PK: ادائگي

en: Payment Problem
sd_PK: ادائگيءَ ۾ مسئلو

en: Payment:
sd_PK: ادائگي

en: Pending
sd_PK: رُڪيل

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: رڪيل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: رڪيل <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
sd_PK: نظرثانيءَ هيٺ

en: Pending review
sd_PK: نظرثانيءَ هيٺ

en: People
sd_PK: ماڻهو

en: Percent (%)
sd_PK: سيڪڙو (٪)

en: Percentage (%)
sd_PK: سيڪڙو (%)

en: Percentage Width
sd_PK: في سيڪڙو ويڪر

en: Performance
sd_PK: ڪارڪردگي

en: Period
sd_PK: وقفو

en: Permalink
sd_PK: پرمالنڪ

en: Permalink Settings
sd_PK: Permalink سيٽنگ

en: Permalink structure
sd_PK: پرمالنڪ جوڙجڪ

en: Permalink template for the post.
sd_PK: آبجيڪٽ جي لاءِ پرمالنڪ ٽيمپليٽ.

en: Permalink:
sd_PK: پرمالنڪ:

en: Permalink: %s
sd_PK: مستقل: %s

en: Permalinks
sd_PK: پرمالنگس

en: Permanently delete comment
sd_PK: تبصرو مستقل حذف ڪيو

en: Persian
sd_PK: فارسي

en: Personal Data Export
sd_PK: ذاتي ڊيٽا جي برآمد

en: Personal Data Export for %s
sd_PK:  %s لاء ذاتي ڊيٽا برآمد

en: Personal Options
sd_PK: ذاتي جا اختيار

en: Personal Settings
sd_PK: ذاتي سيٽنگون

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
sd_PK: ذاتي ڊيٽا صرف توهان جي سائيٽ سان ڪنهن به صارف جي وچڙ ۾ ٺاهي وئي آهي. ذاتي ڊيٽا ٽيڪنيڪل پروسيسنگن مان پڻ ٺاهيل آهي، جئين رابطي جي فارمن کي شامل ڪرڻ، تبصرا، ڪوڪيز، تجزياتي، ۽ ٽيون پارٽيون.

en: Perth
sd_PK: پرٿ

en: Petersburg
sd_PK: پيٽرسبرگ

en: Phnom Penh
sd_PK: ٖفنوم پین

en: Phoenix
sd_PK: فينڪس

en: Photoblogging
sd_PK: فوٽوبلاگنگ

en: Photography
sd_PK: فوٽوگرافي

en: Picas (pc)
sd_PK: پيچرا (پي سي)

en: Pin to toolbar
sd_PK: اوزارگير تي هڻو

en: Pingback
sd_PK: پنگ بيڪ

en: Pingback excerpt:
sd_PK: ايڪسرپٽ پنگ بيڪ

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
sd_PK: پنگ بيڪ %1$s کان %2$s  داخل ٿي. ويبسائيٽ کي ڳالهائڻ جي قابل بنايو! :-)

en: Pingback:
sd_PK: پنگ بيڪ

en: Pings
sd_PK: پنگ

en: Pink
sd_PK: گلابي

en: Pitcairn
sd_PK: پٽڪیرن

en: Pixels (px)
sd_PK: پکسلز (px)

en: Plan
sd_PK: منصوبو

en: Plans
sd_PK: منصوبا

en: Play
sd_PK: هلايو

en: Play inline
sd_PK: کيڏو هڪ قطار ۾

en: Playback controls
sd_PK: واپسي هلائڻ وارا ضابطا

en: Playlist Settings
sd_PK: پلي لسٽ ترتيبات

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sd_PK: مھرباني ڪري ھن کي چالو ڪيو<a href="%s">ڪلاسڪ ايڊيٽر پلگ ان</a>هن میٽا دٻي کي استعمال ڪرڻ.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
sd_PK: مھرباني ڪري فعال ڪريو <a href="%s">لنڪ مئنيجر پلگ ان</a> لنڪ مئنيجر کي استعمال ڪرڻ لاءِ.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
sd_PK: مھرباني ڪري پنھنجي سائيٽ ھاڻي چيڪ ڪريو. اهو ممڪن آهي ته سڀ ڪجهه ڪم ڪري رهيو آهي. جيڪڏهن تازه ڪاريون موجود آهن، توهان کي اپڊيٽ ڪرڻ گهرجي.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
sd_PK: مهرباني ڪري ورڊپريس جي ڄار تي چونڊيو ته توهان پنهنجي سائيٽ کي سب-ڊومين طور يا سب-ڊاريڪٽري طور استعمال ڪرڻ چاهيو ٿا.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
sd_PK: مهرباني ڪري تشڪيل وارا قدم مڪمل ڪريو. نئي ڄار ٺاهڻ جي لاءِ، توهان کي ڊيٽابيس جا ٽيبل خالي يا هٽائڻا پوندا.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
sd_PK: مهرباني ڪري توهان پنهنجي ميزبان کان مدد گھرو وڌيڪ ان مسئلي جي تحقيقاٽ ڪرڻ جي لاءِ.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
sd_PK: مهرباني ڪري پڪ سان پڪ ڪريو ته توهان جي رازداري واري رازداري مواد کي تبديل ڪريو، مطمئن کي ختم ڪريو، پنهنجي موضوع ۽ پلگ ان کان ڪا به معلومات شامل ڪريو. رازداري جي صفحي شايع ڪرڻ کان پوء، ان کي نيويگيشن مينڊي ۾ شامل ڪريو. ڪرڻ لاء ياد رکو.

en: Please enter a site name.
sd_PK: سرزمين جو نالو ڄاڻايو.

en: Please enter a site title.
sd_PK: سرزمين جو عنوان ڄاڻايو.

en: Please enter a username.
sd_PK: يُوزرنانءُ ڄاڻايو.

en: Please enter a valid YouTube URL.
sd_PK: مهرباني ڪري درست يوٽيوب يوآرايل شامل ڪريو.

en: Please enter a valid email address.
sd_PK: مهرباني ڪري درست اي ميل ايڊريس داخل ڪريو.

en: Please enter a valid menu name.
sd_PK: مھرباني ڪري صحيح مينيو جو نالو داخل ڪريو.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
sd_PK: مهرباني ڪري پنهنجو يوزر نالو يا ايميل ايڊريس داخل ڪريو. توهان ڏانهن ايميل ذريعي پاسورڊ کي تبديل ڪرڻ جي هدايتن جو پيغام اماڻيو ويندو.

en: Please follow the link below:
sd_PK: مهرباني ڪري هيٺين ڪڙي سان وڃو:

en: Please include a %s template in your theme.
sd_PK: مهرباني ڪري %s ٽيمپليٽ پنهنجي سائيٽ ۾ شامل ڪريو.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sd_PK: مهرباني ڪري انسٽال ڪريو<a href="%s">ڪلاسڪ ايڊيٽر پلگ ان</a>هن دٻي جي ميٽا کي استعمال ڪرڻ لاء.

en: Please log in again.
sd_PK: وري لاگ اِن ٿيو.

en: Please log in to a WordPress.com account
sd_PK: مهرباني ڪري WordPress.com اڪائونٽ ۾ لاگ ان ڪريو

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
sd_PK: مهرباني ڪري ان ڳالھ کي يقيني بڻايو ته اپاچي %s ماڊيول لڳل آهي ته جيئن اهو استعمال ٿيندو هن لڳاپي جي آخر ۾.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
sd_PK: مهرباني ڪري نوٽ ڪريو: ٽئين پارٽي موضوعات ۽ پلگ ان، يا ڪسٽم ڪوڊ، شايد ورڈپریس شيڊولنگ کي ختم ڪري سگھن ٿا.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
sd_PK: مهرباني ڪري هن کي کوليو <a href="%s">ڪلاسڪ ايڊيٽر</a> هن دٻي جي ميٽا کي استعمال ڪرڻ لاء.

en: Please provide a custom field name.
sd_PK: مھرباني ڪري ڪسٽم فيلڊ جو نالو ڏيو.

en: Please provide a custom field value.
sd_PK: مهرباني ڪري ڪسٽم فيلڊ جي قدر مهيا ڪريو.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
sd_PK: مهرباني ڪري اها اي ميل محفوظ ڪري رکو. جيڪڏهن مستقبل ۾ ڪڏهن توهان جي اڪائونٽ تي تالو لڳي وڃي ته اها اي ميل توهان کي پنهنجي اڪائونٽ تائين رسائي واپس ڏيارڻ ۾ مدد ڪندي.

en: Please save your changes in order to share the preview.
sd_PK: مهرباني ڪري تبديلين کي محفوظ ڪريو ڏيک کي ونڊڻ جي صورت ۾.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
sd_PK: وڌيڪ معلومات لاءِ  <a href="%s">Debugging in WordPress</a> ڏسندا.

en: Please select a file
sd_PK: مھرباني ڪري ھڪ فائل چونڊيو

en: Please select an option.
sd_PK: مھرباني ڪري ھڪ اختيار چونڊيو.

en: Please try again.
sd_PK: وري ڪوشش ڪندا.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sd_PK: مهرباني ڪري هي فائل چاڙهڻ جي ڪوشش ڪريو %1$sبرائوزر چاڙهڻي%2$s سان

en: Please update WordPress now
sd_PK: مهرباني ڪري هاڻي هاڻ ورڈپریس کي اپڊيٽ ڪريو

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
sd_PK: مھرباني ڪري تصديق ڪريو ته ھن ويب سائيٽ لاء  <strong>انتظامي اي ميل</strong> اڃا تائين صحيح آھي.

en: Plugin
sd_PK: پلگ ان

en: Plugin Data
sd_PK: پلگ ان ڊيٽا

en: Plugin Versions
sd_PK: پلگ ان جي بيان

en: Plugin activated.
sd_PK: پلگ ان چالو ڪيو.

en: Plugin and theme auto-updates
sd_PK: پلگ ان ۽ موضوع خودڪار تازه ڪاريون

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
sd_PK: پلگ ان ۽ موضوع خودڪار تازه ڪاريون صحيح طور تي ترتيب ڏنل نظر اچن ٿيون

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
sd_PK: پلگ ان ۽ موضوع خودڪار تازه ڪاريون يقيني بڻائين ٿيون ته تازو ورزن هميشه نصب ٿيل آهن.

en: Plugin could not be deleted.
sd_PK: پلگ ان ختم نه ٿي سگهيو.

en: Plugin deactivated.
sd_PK: پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو آهي.

en: Plugin downgrade failed.
sd_PK: پلگ ان جي گهٽتائي ناڪام ٿي.

en: Plugin downgraded successfully.
sd_PK: پلگ ان ڪاميابيءَ سان گھٽجي وئي.

en: Plugin file does not exist.
sd_PK: پلگ ان فائل موجود ناهي.

en: Plugin installation failed.
sd_PK: پلگ ان چاڙهڻ ۾ ناڪامي.

en: Plugin name
sd_PK: پلگ ان جو نالو

en: Plugin updated successfully.
sd_PK: پلگ ان ڪاميابي سان سنوارجي ويو

en: Plugins
sd_PK: پلگ ان

en: Plugins %s
sd_PK: پلگ انس %s

en: Plugins directory location
sd_PK: پلگ انس ڊائريڪٽري جڳھ

en: Plugins directory size
sd_PK: پلگ انس ڊائريڪٽري ماپ

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
sd_PK: Add-ons توهان جي سائيٽ جي ڪارڪردگي کي شيء سان گ ڏشيون جھڙورابطو فارم، اي ڪامرس ۽ وڌيڪ شامل آهي. ان جو مطلب آهي ته اهي توهان جي سائيٽ تائين گهڻا رسائي آهن، تنهن ڪري انهن کي قائم رکڻ لاء انتهائي اهم آهي.

en: Podgorica
sd_PK: پوڊگورِيڪا

en: Pohnpei
sd_PK: پونپهي

en: Points (pt)
sd_PK: پوائنٽون (pt)

en: Policies
sd_PK: پاليسيون

en: Polish
sd_PK: پولش

en: Polls
sd_PK: پول

en: Ponape
sd_PK: پوناپ

en: Pontianak
sd_PK: پونشیانڪ

en: Popular Plugin
sd_PK: مشهور پلگ ان

en: Popular Tags
sd_PK: مقبول ٽيگس

en: Popular tags
sd_PK: مقبول ٽيگس

en: Port
sd_PK: پورٽ

en: Port Moresby
sd_PK: پورٽ مورسبی

en: Port of Spain
sd_PK: باب اسپين

en: Port-au-Prince
sd_PK: پورٽ او پرنس

en: Portfolio
sd_PK: پورٽ فوليو

en: Porto Acre
sd_PK: پورٽو آڪري

en: Porto Velho
sd_PK: پورٽو ويلهو

en: Porto-Novo
sd_PK: پورتو نووو

en: Portuguese
sd_PK: پرتگالي

en: Position
sd_PK: جڳهه

en: Post
sd_PK: پوسٽ

en: Post Archives
sd_PK: ٽپال جي دستاويزون

en: Post Attributes
sd_PK: ٽپال جون خاصيتون

en: Post Comment
sd_PK: تاثرات ارسال ڪريو

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this item.
sd_PK: تبصرو پوسٽ ڪريو فارم بلاڪ: تبصرا هن شيون لاء فعال نه آهن.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this post type (%s).
sd_PK: تبصرو پوسٽ ڪريو فارم بلاڪ: ھن پوسٽ جي قسم (%s) لاءِ تبصرا فعال نه آھن.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled.
sd_PK: تبصرا پوسٽ ڪريو فارم بلاڪ: تبصرا فعال نه آهن.

en: Post Format
sd_PK: ٽپال جون شڪلون

en: Post Formats
sd_PK: ٽپال جون شڪلون.

en: Post ID.
sd_PK: پوسٽ آئي ڊي.

en: Post Thumbnail
sd_PK: ٽپال جي تصوير

en: Post Type Archive
sd_PK: ٽپال جي قسم جا دستاويز

en: Post Via Email
sd_PK: اي ميل تي پوسٽ ڪريو

en: Post a Comment
sd_PK: رايو پوسٽ ڪريو

en: Post content
sd_PK: ٽپال مواد

en: Post draft updated.
sd_PK: پوسٽ مسودي اپڊيٽ ٿيل

[ctx: Post format]
en: Aside
sd_PK: پاسيري

[ctx: Post format]
en: Audio
sd_PK: آواز

[ctx: Post format]
en: Chat
sd_PK: چئٽنگ

[ctx: Post format]
en: Gallery
sd_PK: گيلري

[ctx: Post format]
en: Image
sd_PK: عڪس

[ctx: Post format]
en: Link
sd_PK: ڳنڍڻو

[ctx: Post format]
en: Quote
sd_PK: قول

[ctx: Post format]
en: Standard
sd_PK: معيار

[ctx: Post format]
en: Status
sd_PK: اسٽيٽس

[ctx: Post format]
en: Video
sd_PK: وڊيو

en: Post formats supported.
sd_PK: ٽپال گھڙتن جي حمايت ڪئي وئي.

en: Post name
sd_PK: مراسلاتي نالو

en: Post navigation
sd_PK: ضميمن جي اٿل پٿل

[ctx: Post overview]
en: List View
sd_PK: لسٽ نظارو

[ctx: Post overview]
en: Outline
sd_PK: خاڪو

en: Post published privately.
sd_PK: ٽپال خانگي طور تي شايع ڪئي وئي.

en: Post published.
sd_PK: پوسٽ شايع ٿي وئي.

en: Post restored to revision from %s.
sd_PK:  %s. پوسٽ ڪرڻ لاء  نظر ثاني  ڪريو

en: Post reverted to draft.
sd_PK: ٽپال مسودي ڏانهن واپس ڪيو ويو.

en: Post saved.
sd_PK: پوسٽ محفوظ ڪيو

en: Post scheduled for: %s.
sd_PK: پوسٽ لاء ٺهيل: %s.

en: Post scheduled.
sd_PK: ٽپال مقرر ڪيل آهي.

en: Post submitted.
sd_PK: جمع ٿيل پوسٽ

en: Post type
sd_PK: پوسٽ جو قسم

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
sd_PK: ٽپال جي قسم جا نالا ضروري 1 ۽ 20 اکرن جي وچ ۾ هُجن ڊيگھ ۾.

en: Post updated.
sd_PK: ٽپال سنوارجي وئي.

en: Post via email
sd_PK: اي ميل ذريعي شايع

en: Posted title:
sd_PK: مراسلي جو عنوان:

en: Poster
sd_PK: اشتهار

en: Poster Image
sd_PK: پوسٽر تصوير

en: Poster image
sd_PK: پوسٽر تصوير

en: Posts
sd_PK: مراسلا

en: Posts Page
sd_PK: پوسٽ صفحو

en: Posts by %s
sd_PK: ٽپالون %s کان

en: Posts list
sd_PK: ٽپال فهرست

en: Posts list navigation
sd_PK: ٽپال جي فهرست

en: Posts navigation
sd_PK: ضميمن جي اٿل پٿل

en: Posts page
sd_PK: مراسلاتي صفحو

en: Posts page: %s
sd_PK: ٽپال صفحا: %s

en: Posts published on %s
sd_PK: %s تي شايع ٿيل مراسلا

en: Prague
sd_PK: پراگ

en: Preference activated - %s
sd_PK: ترجيح چالو ڪئي وئي - %s

en: Preference deactivated - %s
sd_PK: ترجيح غير فعال - %s

en: Preformatted text
sd_PK: اڳ ئي سنواريل ٽيڪسٽ

en: Preload
sd_PK: اڳ ئي آيل

en: Premium
sd_PK: پریمیم

en: Premium Themes
sd_PK: معاوضي وارا ٿيم

en: Press ENTER to add this link
sd_PK: هن ڳنڍڙي کي شامل ڪرڻ لاءِ انٽر دٻايو

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
sd_PK: پريس هيء دستياب ناهي. مهرباني ڪري پنهنجي سائيٽ جي منتظم جو رابطو ڪريو.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
sd_PK: پريس هي انسٽال نه ٿيل آهي. مھرباني ڪري ان کان پوء پريس ڪريو <a href="%s">مکيه سائيٽ</a>.

en: Prevent removal
sd_PK: هٽائڻ کان روڪيو

en: Preview
sd_PK: پيش منظر ڏسو

en: Preview %s
sd_PK: تجويز%s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sd_PK: ڏيک  &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
sd_PK: ڏيک جي تبديليون

en: Preview Link
sd_PK: نظاري جو جوڙ

en: Preview as a browser icon
sd_PK: جھانگُوءَ جي نشانيءَ طور پيشنگاهہ

en: Preview as an app icon
sd_PK: ايپ آئڪان جي حساب سان ڏيکاريو

en: Preview link for the post.
sd_PK: ٽپال جي لاءِ جوڙ جو ڏيک.

en: Preview page
sd_PK: ڏيکاء صفحي

en: Preview post
sd_PK: پوسٽ ڏيکاء

en: Preview:
sd_PK: ڏيک

en: Previewing and Customizing
sd_PK: جائزو ۽ ترتيب ڏيڻ

en: Previewing theme
sd_PK: ٿهيم ڏيکاءُ

en: Previous
sd_PK: پويون

en: Previous Page
sd_PK: پويون صفحو

en: Previous Post
sd_PK: پويون مراسلو

en: Previous and next months
sd_PK: گذريل ۽ اڳيون مهينو

en: Previous page
sd_PK: پويون صفحو

en: Previous page link
sd_PK: پوئين صفحي جي لنڪ

en: Previous pattern
sd_PK: پويون نمونا

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
sd_PK: پهرين ترميم ٿيل تصويرن جا نقل مٽايا نه ويندا.

en: Primary Site
sd_PK: پرائمري سائيٽ

en: Primary site
sd_PK: پرائمري سائيٽ

en: Print
sd_PK: ڇاپيو

en: Privacy
sd_PK: رازداري

en: Privacy Policy
sd_PK: پرائيويسي پاليسي

en: Privacy Policy Guide
sd_PK: ڏسو پرائيويسي پاليسي جي رهنمائي ڪرڻ وارو

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
sd_PK: پرائيويسي پاليسي وارو صفحي جي ترتيب ڪاميابي سان تازه ڪئي وئي. ياد رکو<a href="%s">اوھان پنھنجي مينيوز کي تازه ڪريو</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
sd_PK: پرائيويسي پاليسي ڪاميابي سان صفحي جو اپڊيٽ ٿي.

en: Privacy Settings
sd_PK: رازداري سيٽنگون

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
sd_PK: پاليسي گائيڊ

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
sd_PK: سيٽڱس

en: Private
sd_PK: نجي

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: نجي <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: نجي <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
sd_PK: نجي: %s

en: Privately Published
sd_PK: نجي طور ظاهر ٿيل

en: Proceed
sd_PK: اڳتي وڌو

en: Profile
sd_PK: پروفائل

en: Profile Picture
sd_PK: پروفائل تصوير

en: Profile updated.
sd_PK: پروفائل کي اپڊيٽ ڪيو ويو.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
sd_PK: تحفظيل تاثرات: تاثرات ڏسڻ لاءِ پنهنجو ڳجھو لفظ ڄاڻايو

en: Protected: %s
sd_PK: تحفظيل: %s

en: Provided type is not supported.
sd_PK: مهيا ڪيل قسم سپورٽ ناھي.

en: Public
sd_PK: عوامي

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: رڪيل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: رڪيل <span class="count">(%s)</span>

en: Public, Sticky
sd_PK: عوامي، چيڙهالو

en: Publicize
sd_PK: مشهور ڪريو

en: Publish
sd_PK: شايع ڪريو

en: Publish <b>immediately</b>
sd_PK: شايع ڪريو <b>فوري طور تي</b>

en: Publish Settings
sd_PK: ترتيبات شايع ڪريو

en: Publish on: %s
sd_PK: شايع بتاريخ:%s

en: Publish:
sd_PK: شايع ڪريو:

en: Published
sd_PK: شايع ٿي چڪو

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: شايع ٿيل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: شايع ٿيل <span class="count">(%s)</span>

en: Published on: %s
sd_PK: شايع بتاريخ : %s

en: Publishing Post
sd_PK: پوسٽ شايع پيو ڪري

en: Publishing Soon
sd_PK: پبلشنگ جلد ئي

en: Publishing…
sd_PK: شايع ٿئي پيو...

en: Puerto Rico
sd_PK: پُرتو ريڪو

en: Pullquote citation text
sd_PK: اقتباس جو حوالو ٽيڪسٽ

en: Pullquote text
sd_PK: اقتباس ٽيڪسٽ

en: Punta Arenas
sd_PK: پنٽا اریناس

en: Purple
sd_PK: واڳڻائي

en: Pyongyang
sd_PK: پیونگیانگ

en: Qatar
sd_PK: قطر

en: Qostanay
sd_PK: قوستني

en: Queensland
sd_PK: ڪوئينسلينڊ

en: Query parameter not permitted: %s
sd_PK: ڪِيوري پيراميٽر جي اجازت نه آهي: %s

en: Quick Draft
sd_PK: تڪڙو مسودو

en: Quick Edit
sd_PK: تڪڙو تبديلي

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
sd_PK: جلدي ايڊٽ&#8220;%s&#8221; ان لائن

en: Quick edit this comment inline
sd_PK: تڪڙو ھي تبصري ۾ شامل ڪريو

en: Quick&nbsp;Edit
sd_PK: تڪڙو &nbsp;  ترميم

en: Quote
sd_PK: قول

en: Qyzylorda
sd_PK: قیزیلورڊا

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
sd_PK: R &#8212; مٿي بالغ لاء ڄاڻايل آهي17

en: REST API availability
sd_PK: REST API جي دستياب

en: REST base route for the post type.
sd_PK: ريسٽ سان جُڙيل رائوٽ/رستو ٽپال قسم جي لاءِ.

en: REST base route for the taxonomy.
sd_PK: ريسٽ تي مشتمل بنيادي رائوٽ صنف بنديءَ جي اصولن جي لاءِ.

en: REST search handlers must extend the %s class.
sd_PK: ريسٽ ڳولها ڪندڙ %s  ڪلاس کي ضروري وڌائي.

en: RSS Address
sd_PK: آر ايس ايس ايڊريس

en: RSS Error:
sd_PK: آر ايس ايس غلطي:

en: Rainy River
sd_PK: رينِي رِوَر

en: Random
sd_PK: بي ترتيب

en: Random Order
sd_PK: بي ترتيبي ترتيب

en: Randomize suggested headers
sd_PK: تجويز ٿيل سِرَن کي بي ترتيب ڪريو

en: Randomize uploaded headers
sd_PK: چاڙهيل سِرَن کي بي ترتيب ڪريو

en: Randomizing suggested headers
sd_PK: تجويز ٿيل سِرَن کي بي ترتيب ڪريو

en: Randomizing uploaded headers
sd_PK: چاڙهيل سِرَن کي بي ترتيب ڪريو

en: Rangoon
sd_PK: رنگُون

en: Rankin Inlet
sd_PK: ريڱڪِن اِنليٽ

en: Rarotonga
sd_PK: راروٽونگا

en: Rating
sd_PK: محصول بندي

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
sd_PK: خام سائيز جي قيمت هڪ اسٽرنگ، انٽيجر، يا فلوٽ هجڻ گهرجي.

en: Read more
sd_PK: وڌيڪ پڙهو

en: Read more...
sd_PK: وڌيڪ پڙهو

en: Reader
sd_PK: پاڙهو

en: Reading
sd_PK: پڙهڻ

en: Reading Settings
sd_PK: سيٽنگون پڙھڻ

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
sd_PK: هن همراه جي آئي ڊي ۾ ٻيهر لڳائي رهيا آهيون مٽايل همراهن جي ٽپالن ۽ جوڙن کي.

en: Receipt ID
sd_PK: رسيد ID

en: Recent Comments
sd_PK: تازا تاثرات

en: Recent Posts
sd_PK: تازيون پوسٽون

en: Recent Updates
sd_PK: تازيون تازه ڪاريون

en: Recent Weeks
sd_PK: گذريل هفتا

en: Recent weeks
sd_PK: گذريل هفتا

en: Recently Published
sd_PK: تازا شايع ڪيل

en: Recently updated
sd_PK: نئين ترميم ٿيل

en: Recife
sd_PK: ریسایف

en: Reconnect
sd_PK: ٻيهر ڳنڍجو

en: Recovery Mode &#8212; %s
sd_PK: بحالي رستو &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
sd_PK: بحالي واري حالت جي شروعات نه ٿي سگھي.

en: Recovery key expired.
sd_PK: بحالي واري ڪي ختم ٿي وئي.

en: Red
sd_PK: ڳاڙهو

en: Redirect to current URL
sd_PK: موجوده يوارال ڏانھن موٽيو

en: Redo
sd_PK: وَرڪريو

en: Redo your last undo.
sd_PK: ٻيهر ڪريو پنهنجو گذريل واپس ڪيل.

en: Referrers
sd_PK: موڪليندڙ

en: Refunded To
sd_PK: کي واپس ڪيل

en: Regina
sd_PK: راجِينا

en: Register
sd_PK: رجسٽر ڪريو

en: Register Now
sd_PK: هينئر ئي رجسٽر ڪريو

en: Registration complete. Please check your email.
sd_PK: رجسٽريشن مڪمل. پنهنجي برق ٽپال جانچيو.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
sd_PK: داخلا جي تصديق توهان ڏي اي ميل ڪئي ويندي.

en: Registration date for the user.
sd_PK: داخلا جي تاريخ همراه جي لاءِ.

en: Related Posts
sd_PK: لاڳاپيل پوسٽون

en: Relationship
sd_PK: رشتو

en: Relative to parent font size (em)
sd_PK: ريليٽو فونٽ جي سائيز سان لاڳاپيل (em)

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
sd_PK: ان جي

en: Relative to root font size (rem)
sd_PK: روٽ فونٽ جي سائيز سان لاڳاپيل (rem)

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
sd_PK: ريمز

en: Release Date
sd_PK: اخراج تاريخ

en: Released: %d.
sd_PK: : %d. رسيد ٿيل

en: Remember Me
sd_PK: مون کي ياد رکو

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
sd_PK: جڏهن توهان مڪمل ٿي رهيا آهيو ته هن اسڪرين جي تري ۾ نئين صارف واري بٽڻ کي ڪلڪ ڪريو.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
sd_PK: جڏهن توهان مڪمل ڪيو ته تازه ڪاري پروفائل جي بٽڻ کي ڪلڪ ڪريو.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
sd_PK: ياد رکو، هڪ دفعو ختم ٿيل ماڳ کي بحال نه ٿو ڪري سگھجي.

en: Remind me later
sd_PK: مون کي بعد ۾ ياد ڏيارجو

en: Remove
sd_PK: هٽايو

en: Remove Background Image
sd_PK: تصوير جي پس منظر  کي هٽايو.

en: Remove Header Image
sd_PK: مٿو تصوير مٽايو

en: Remove Image
sd_PK: عڪس هٽايو

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
sd_PK: مينيو ائٽم جي مٽايو: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
sd_PK: منتخب ٿيل شيون ختم ڪريو

en: Remove Users from Site
sd_PK: سائٽ مان صارف کي ختم ڪيو.

en: Remove a link.
sd_PK: جوڙ کي هٽايو.

en: Remove all colors
sd_PK: سڀني رنگن کي هٽايو

en: Remove all gradients
sd_PK: سڀ gradients هٽايو

en: Remove audio source
sd_PK: آڊيو سورس مٽايو

en: Remove image
sd_PK: عڪس هٽايو

en: Remove item
sd_PK: شئي مٽايو

en: Remove link
sd_PK: ڳنڍڻو هٽايو

en: Remove poster image
sd_PK: پوسٽر تصوير مٽايو

en: Remove the selected block(s).
sd_PK: چونڊيل خانن کي مٽايو.

en: Remove track
sd_PK: اصطلاح مٽايو:

en: Remove video source
sd_PK: وڊيو سورس مٽايو

en: Removed
sd_PK: هٽايو ويو

en: Removed %s.
sd_PK: مٽايو %s

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
sd_PK: هٿرادو طور سان جيڪڏهن %1$s مِٽائيندو ته پي ايڇ پي وارننگس جو سبب بڻجندو. ان جي جڳھ تي %2$s فلٽر استعمال ڪريو.

en: Removing and Reusing
sd_PK: ختم ڪرڻ ۽ ٻيهر ڏيڻ

en: Removing the current plugin&#8230;
sd_PK: موجوده پلگ ان کي هٽائڻ&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
sd_PK:  &#8230;پلگ ان جو پُراڻو نُسخو هٽائجي رهيو آهي.

en: Renewal Problem
sd_PK: تجديد ۾ مسئلو

en: Reorder
sd_PK: وَرترتيبيو

en: Reorder menu items
sd_PK: فهرست جي ائٽمن کي ٻيهر ترتيب ڏيو

en: Reorder mode closed
sd_PK: ترتيب واري طرز بند ٿئي

en: Reorder mode enabled
sd_PK: ترتيب واري طرز فعال

en: Reorder widgets
sd_PK: وجٽس کي ورترتيبيو

en: Repeat Background Image
sd_PK: پس منظر جي تصوير دهرايو

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
sd_PK: دهرائڻ

en: Repeat New Password
sd_PK: نئون پاس ورڊ ٻيهر ورجايو

en: Repeat Password
sd_PK: پاس ورڊ ورجايو

en: Repeated background
sd_PK: بار بار پس منظر

en: Replace
sd_PK: مَٽايو

en: Replace audio
sd_PK: آواز کي مَٽايو

en: Replace image
sd_PK: تصوير تبديلي

en: Replace video
sd_PK: وڊيو کي مَٽايو

en: Reply
sd_PK: وراڻيو

en: Reply to %s
sd_PK: %s کي ورندي ڏيو

en: Reply to Comment
sd_PK: تاثرات جو جواب ڏيو

en: Reply to this comment
sd_PK: ھن تبصرو تي جواب ڏيو

en: Request Feedback
sd_PK: معلوماتي موٽ جي درخواست ڪريو

en: Request added successfully.
sd_PK: درخواست ڪاميابي سان شامل ڪئي وئي.

en: Requested
sd_PK: درخواست ڪئي وئي آهي

en: Requester
sd_PK: گھربل

en: Required PHP version
sd_PK: گھربل PHP ورزن

en: Required WordPress version
sd_PK: گهربل ورڈپریس ورزن

en: Required and recommended modules are installed
sd_PK: گهربل ۽ چڪاس ٿيل ماڊل انسٽال ٿيل آهن

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
sd_PK: گھربل فيلڊ ظاهر ڪيا ويا آهن. باقي موڪليل آهن. پروفائل معلومات صرف ڏيکاري ويندي آھي جيڪڏھن توھان جو موضوع ائين ڪرڻ لاء قائم آھي.

en: Required fields are marked %s
sd_PK: گھربل جايون مارڪ ڪيل آهن %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
sd_PK: گھربل کي ٽُرو ڪريو، جيئن ته ترميمون ڪچري دان جي حمايت نه پيون ڪن.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
sd_PK: گھربل کي ٽُرو ڪريو، جيئن ته اصطلاح ڪچري دان جي حمايت نه پيا ڪن.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
sd_PK: گُھربل ٽُرو هُجي، جيئن ته همراه ڪچري دان جي حمايت نه پيا ڪن.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
sd_PK: ايپليڪيشن پاسورڊ ٺاهڻ جي ضرورت آهي، پر صارف کي اپڊيٽ ڪرڻ لاء نه.

en: Requirements Not Met
sd_PK: گهربل نٿي ملي

en: Resend confirmation requests
sd_PK: تصديق جي درخواست ٻيهر موڪليو

en: Reset
sd_PK: ٻيهر شامل ڪريو

en: Reset %s
sd_PK: %s ري سيٽ ڪريو

en: Reset Image
sd_PK: تصوير ٻيهر شامل ڪريو.

en: Reset Password
sd_PK: ڳجھو لفظ مَٽايو

en: Reset all
sd_PK: سڀ ري سيٽ ڪريو

en: Reset colors
sd_PK: رنگ بحال ڪريو

en: Reset gradient
sd_PK: گريجوئيٽ ري سيٽ ڪريو

en: Reset the template
sd_PK: ٽيمپليٽ جي ٻيھر ترتيب ڏيو

en: Reset to Defaults
sd_PK: ڊفالٽ سيٽنگ فعال ڪريو

en: Resetting the template may result in loss of content, do you want to continue?
sd_PK: ٽيمپليٽ کي ٻيهر ترتيب ڏيندو ته مواد غائب ٿئي سگھي ٿو، ڇا توهان پوءِ به جاري رهڻ چاهيو ٿا؟

en: Resize for smaller devices
sd_PK: ننڌن اوزان لاءِ ٻئي ماپ ڏيو

en: Resolute
sd_PK: غيزوليوت

en: Resolve Block
sd_PK: خاني کي حل ڪريو

en: Response
sd_PK: جواب

en: Response to %s
sd_PK: %s جو جواب

en: Responses
sd_PK: جواب

en: Responses to %s
sd_PK: %s جا جواب

en: Responsive Layout
sd_PK: مطابق ترتيب

en: Restore
sd_PK: بحال ڪريو

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
sd_PK: بحال ڪريو&#8220;%s&#8221; ٽريش کان وٺي

en: Restore Original Header Image
sd_PK: اصلوڪو مٿو عڪس بحاليو

en: Restore Original Image
sd_PK: اصلوڪو عڪس بحاليو

en: Restore This Autosave
sd_PK: بحال ڪريو خودڪار

en: Restore This Revision
sd_PK: ھن تبديلين کي بحال ڪريو

en: Restore from Trash
sd_PK: ڪڃري دان کان واپس ڪريو

en: Restore image
sd_PK: عڪس بحاليو

en: Restore last draft
sd_PK: گذريل مسودي کي بحال ڪريو

en: Restore original image
sd_PK: اصلوڪو عڪس بحاليو

en: Restore the backup
sd_PK: بيڪ اپ بحال ڪريو

en: Restore this comment from the Trash
sd_PK: هن تبصري واري ٽريش مان بحال ڪريو.

en: Restore this comment from the spam
sd_PK: ھي تبصرو  اسپام کان واپس ڪريو

en: Results are still loading&hellip;
sd_PK: اڃا تائين لوڊشيڊنگ &hellip; آهن

en: Resume
sd_PK: شروع ڪريو

en: Retro (Generated)
sd_PK: ريٽرو (پيدا ٿيل)

en: Retry
sd_PK: وري ڪوشش ڪريو

en: Reunion
sd_PK: ري یونین

en: Reverse order
sd_PK: برعڪس ترتيب

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
sd_PK: برائوزر اپ لوڊ ڪندڙ<strong>ڏانهن واپس وڃو</strong> ھيٺ ڏنل لنڪ کي ڪلڪ ڪندي دٻي کي ڇڪيو ۽ دٻايو.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
sd_PK: غيرشايع تبديليون واپس ڪري رهيا آهيون...

en: Reviews
sd_PK: جائزا

en: Revision
sd_PK: ڀيرو

en: Revision by %s
sd_PK: %s پاران نظرثاني

en: Revisions
sd_PK: مسودا

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
sd_PK: جائزو توهان جي لکين يا صفحان جي محفوظ ڪاپي آهن، جيڪي وقتي طور تي ٺهي رهيا آهن جيئن توهان پنهنجي مواد کي تازه ڪاري ڪندا آهيو. کاٻي پاسي تي ڳاڙھو توهان جي حذف ڪيل مواد آهي، ساڄي مواد تي گرين مواد نئون نون آهي.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
sd_PK: ترميمون ڪچري دان جي حمايت نه پيون ڪن. سهي ڪريو '%s'  مٽائڻ جي لاءِ.

en: Revisions: %s
sd_PK: : %s ترميم

en: Revoke
sd_PK: رد ڪرڻ

en: Revoke "%s"
sd_PK: رد ڪريو "%s"

en: Revoke all application passwords
sd_PK: سڀ ايپليڪيشن پاسورڊ رد ڪريو

en: Reykjavik
sd_PK: ریڪیاویڪ

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
sd_PK: رچ ٽيڪسٽ ايريا. الٽ-شفٽ-ايڇ دٻايو مدد جي لاءِ

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
sd_PK: رچ ٽيڪسٽ ايريا. ڪنٽرول-آپشن-ايڇ دٻايو مدد جي لاءِ.

en: Riga
sd_PK: ريگا

en: Right
sd_PK: ساڄو

en: Right Now
sd_PK: بلڪل هاڻي

en: Right Sidebar
sd_PK: ساڄو حاشي پٽو

en: Right border
sd_PK: ساڄي سرحد

en: Rio Branco
sd_PK: ريئو برانڪو

en: Rio Gallegos
sd_PK: ریو گالیگوس

en: Riyadh
sd_PK: رياض

en: Robots
sd_PK: روبوٽ

en: Role
sd_PK: ڪردار

en: Roles assigned to the user.
sd_PK: ڪردار همراهن سان لڳايا ويا.

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
sd_PK: واپس غلطي: [%1$s] %2$s

en: Romanian
sd_PK: رومانوي

en: Rome
sd_PK: رُوم

en: Rosario
sd_PK: روزاريو

en: Rotation
sd_PK: گردش

en: Rotation arguments.
sd_PK: گردش دليلن.

en: Rotation type.
sd_PK: گردش جو قسم.

en: Rothera
sd_PK: روتھیرا

en: Row
sd_PK: سِٽَ

en: Row count
sd_PK: قطار ڳڻيو

en: Row group
sd_PK: قطارن جو گروھ

en: Row type
sd_PK: قطار جي قسم

en: Rows
sd_PK: سٽون

en: Run %s
sd_PK: هلايو %s

en: Run Importer
sd_PK: امپورٽر هلايو

en: Russian
sd_PK: روسي

en: SQL server is up to date
sd_PK: SQL سرور جي تاريخ تائين آهي

en: SSL verification failed.
sd_PK: ايس ايس ايل تصديق ناڪام.

en: SUCCESS: %s
sd_PK: : %s ڪاميابي

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
sd_PK: ڪامياب: ورڈپریس کي ڪاميابي سان اپڊيٽ ڪيو ويو %s

en: Saigon
sd_PK: سيگون

en: Sakhalin
sd_PK: سخالین

en: Salta
sd_PK: سالتا

en: Samara
sd_PK: سماره

en: Samarkand
sd_PK: سمرقند

en: Samoa
sd_PK: ساموا

en: Sample Page
sd_PK: نموني پيج.

en: San Juan
sd_PK: سان جوآن

en: San Luis
sd_PK: سینٽ لوئیس

en: San Marino
sd_PK: سنت مارينو

en: Santa Isabel
sd_PK: سانتا اسابیل

en: Santarem
sd_PK: سانتاریم

en: Santiago
sd_PK: سانتياگو

en: Santo Domingo
sd_PK: سنت دومنگو

en: Sao Paulo
sd_PK: سائو پولو

en: Sao Tome
sd_PK: سائو ٽوم

en: Sarajevo
sd_PK: سراييوو

en: Saratov
sd_PK: ساراٽوو

en: Sat
sd_PK: ڇنڇ

en: Saturday
sd_PK: ڇنڇر

[ctx: Saturday initial]
en: S
sd_PK: ڇنڇر

en: Save
sd_PK: سانڍيو

en: Save &amp; Publish
sd_PK: محفوظ ءِ شايع ڪريو

en: Save Changes
sd_PK: تبديليون محفوظ ڪريو

en: Save Draft
sd_PK: مسودو محفوظ ڪريو

en: Save Menu
sd_PK: Menu محفوظ ڪريو

en: Save Password
sd_PK: پاسورڊ محفوظ ڪريو

en: Save Settings
sd_PK: سيٽنگون محفوظ ڪريو

en: Save Widget
sd_PK: وجٽ محفوظ ڪريو

en: Save all changes
sd_PK: تبديلين کي محفوظ ڪريو.

en: Save and preview changes before publishing them.
sd_PK: شايع ڪرڻ کان اڳ تبديليون پيش نگاهيو ۽ سانڍيو.

en: Save as Pending
sd_PK: اڳ رکيل کي محفوظ ڪريو

en: Save as pending
sd_PK: اڳ رکيل کي محفوظ ڪريو

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
sd_PK: محفوظ ڪريو منهنجو نالو،اي ميل، ۽ ويبسائيٽ هن برائوزر ۾ ٻئي دفعي جي لاءِ جڏهن مان تبصرو ڪريان.

en: Save your changes.
sd_PK: تبديلين کي محفوظ ڪريو.

en: Saved
sd_PK: سانڍجي ويو

en: Saved.
sd_PK: سانڍجي ويو.

en: Saving
sd_PK: محفوظ

en: Saving failed.
sd_PK: محفوظ ڪرڻ ناڪام ٿيو.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
sd_PK: محفوظ ٿيل آھي: %s ھن صفحي کي تبديل ڪندي آھي.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
sd_PK: محفوظ ٿيل آھي: %s ھن پوسٽ کي تبديل ڪندي آھي.

en: Saving revision&hellip;
sd_PK: نظر ثاني ڪندي محفوظ ڪريو

en: Saving...
sd_PK: محفوظ ٿي رهيو آهي ...

en: Saving…
sd_PK: محفوظ

en: Scale
sd_PK: اسڪيل

en: Scale Image
sd_PK: عڪس پيمايو

en: Scale Image Help
sd_PK: تصويري جي مدد جي مدد ڪريو

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
sd_PK: تصويرن جي شڪل ۾ وڏي سائيز کي منتخب ڪرڻ لاء %1$s تصوير جون چونڊون(%2$s %3$d &ڀيرا; %4$d).

en: Schedule
sd_PK: شيڊول

en: Schedule for: %s
sd_PK:  شيڊول لاء : %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
sd_PK: مقررڪريو پنهنجيون مرضي جو تبديليون شايع ڪرڻ جي لاءِ (”براهراست“) مستقبل جي تاريخ ۾.

en: Scheduled
sd_PK: رٿيل

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: مقرر ٿيل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: مقرر ٿيل <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
sd_PK: جاچيل واقعا

en: Scheduled events are running
sd_PK: مقرر ڪيل  واقعا هلندا آهن

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
sd_PK: ٽائم ڪيل واقعا اهي آهن جيڪي تقريبا پلگ ان موضوعات ۽ ورڈپریس کي اپڊيٽ لاء ڏسڻ ۾ اچن ٿا. اهو پڻ آهي ته ڇا يقيني مقرر ٿيل پوسٽون وقت تي شايع ٿيل آهن. اهو شايد مختلف طريقن سان استعمال ڪيو وڃن انهي کي يقيني بڻائڻ لاء منصوبو ڪارناما جاري ڪيا وڃن.

en: Scheduled for: %s
sd_PK:  شيڊول لاء : %s

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
sd_PK: وسعت جنهن جي وچ ۾ گُذارش ڪئي وئي; فيلڊس جو تعين ڪندي جيڪي جوابي عمل ۾ موجود آهي.

en: Scoresbysund
sd_PK: سڪوریسبي سنڊ

en: Scrape key check failed. Please try again.
sd_PK: نونس جمع ڪرڻ جي چڪاس ناڪام ٿي. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Screen Content
sd_PK: اسڪرين مواد

en: Screen Options
sd_PK: اسڪرين اختيار

en: Screen Options Tab
sd_PK: اسڪرين اختيار

en: Screen elements
sd_PK: اسڪرين عناصر

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
sd_PK: اسڪرين تي پڙهندڙ همراهَ: جڏهن فارمس موڊ ۾ آهيو، توهان کي شايد اسڪيپ ڪئي جي ٻه دفعا ضرورت پوي.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
sd_PK: اسڪرپٽون ۽ اسٽائلز جون داخلائون نٿيون ٿئي سگھن %1$s, %2$s,  يا %3$s  هُڪن تائين.

en: Scroll with Page
sd_PK: صفحي سان تبديلي (اسڪرول)

en: Search
sd_PK: ڳولا

en: Search %s
sd_PK: ڳولها  %s

en: Search Categories
sd_PK: زمرن ۾ ڳوليو

en: Search Changesets
sd_PK: تبديليون ڳولهيو

en: Search Comments
sd_PK: تبصرا ڳولھيو

en: Search Engine Terms
sd_PK: ڳولا انجڻ جا اصطلاح

en: Search Link Categories
sd_PK: ڳنڍڻن جي زمرن ۾ ڳوليو

en: Search Links
sd_PK: جوڙ ڳولهيو

en: Search Media
sd_PK: تصوير ڳولهيو

en: Search Media:
sd_PK: تصوير ڳولهيو

en: Search Menu Items
sd_PK: فهرست جا ائٽمس ڳولهيو

en: Search Pages
sd_PK: صفحن ۾ ڳوليو

en: Search Posts
sd_PK: مراسلن ۾ ڳوليو

en: Search Requests
sd_PK: ڳولاه ڪيو درخواستون

en: Search Results
sd_PK: نتيجا ڳولهيو

en: Search Results %1$s %2$s
sd_PK: ڳولا جا نتيجا %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
sd_PK: &#8220;%s&#8221; لاء ڳولا جا نتيجا

en: Search Sites
sd_PK: ڳولاه ڪيو سائٽون.

en: Search Tags
sd_PK: ٽيگس ۾ ڳوليو

en: Search Templates
sd_PK:  ٽيمپليٽس جي ڳولا ڪرڻ

en: Search Terms
sd_PK: اصطلاح ڳولهيو

en: Search Users
sd_PK: يُوزرس ڳوليو

en: Search Widgets
sd_PK: وجٽس کي ڳولهيو

en: Search WordPress.org themes
sd_PK: ورڊپري.اوآرجي ٿهيم ڳولهيو

en: Search engine visibility
sd_PK: سرچ انجڻ جي ڏيکاري

en: Search engines discouraged
sd_PK: انجڻ جي ڳولا ڪئي وئي

en: Search for a block
sd_PK: خاني جي لاءِ ڳولهيو

en: Search for blocks and patterns
sd_PK: بلاڪ ۽ نمونن جي ڳولا ڪريو

en: Search in %s
sd_PK: %s ۾ ڳولھيو

en: Search installed themes
sd_PK: نصب ٿيل موضوعات ڳولھيو.

en: Search media
sd_PK: تصوير ڳولهيو

en: Search media items...
sd_PK: ميڊيا ائٽمس ڳولهيو...

en: Search or type URL
sd_PK: ڳوليو يا ڳنڍڙو لکو

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
sd_PK: ڳولهيو يا مٿي ۽ هيٺ وارا بٽڻ استعمال ڪريو ڪائي شيٰءِ ڳولهڻ جي لاءِ.

en: Search plugins
sd_PK: پلگ ان ڳولھيو

en: Search results for "%s"
sd_PK: ڳولا جا نتيجا: %s

en: Search results for: "%s"
sd_PK: ڳولا جا نتيجا: %s

en: Search results for: %s
sd_PK: ڳولا جا نتيجا: %s

[ctx: Search widget]
en: Search
sd_PK: ڳولا

en: Seasonal
sd_PK: موسمي

en: Secondary menu
sd_PK: ٻئي فهرست

en: Secure communication
sd_PK: محفوظ رابطو

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
sd_PK: محفوظ طور تي سرورز جي وچ ۾ ٽرانزيڪشن جي ضرورت آهي انهي فائلن کي گڏ ڪرڻ، اسٽورن تي سيلز ڪرڻ، ۽ گهڻو ڪجهه.

en: Security
sd_PK: بچاءُ

en: Security check failed.
sd_PK: حفاظتي چڪاس ناڪام ٿئي.

en: Security error.
sd_PK: حفاظتي ورس

en: Security.
sd_PK: بچاءُ

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
sd_PK: ڏسو توهان جي براهراست سائيٽ تي تبديليون ڪيئن نظر اينديون، ۽ ڏيک کي ونڊيو ماڻهن سان جيڪي ڪسٽمائيزر تي پُهچي نٿا سگھن.

en: Select
sd_PK: چونڊيو

en: Select %s
sd_PK: انتخاب %s

en: Select All
sd_PK: سڀ چونڊيو

en: Select Category
sd_PK: زمرو چونڊيو

en: Select Day
sd_PK: ڏينهن چونڊيو

en: Select Files
sd_PK: فائيل چونڊيو

en: Select Image
sd_PK: عڪس چونڊيو

en: Select Link Category:
sd_PK: ڳنڍڻي جو زمرو چونڊيو:

en: Select Menu:
sd_PK: مينُو چونڊيو:

en: Select Month
sd_PK: مهينو چونڊيو

en: Select Post
sd_PK: مراسلو چونڊيو

en: Select Site Icon
sd_PK: سائيٽ جو آڪان چونڊيو

en: Select Week
sd_PK: هفتو چونڊيو

en: Select Year
sd_PK: سال چونڊيو

en: Select a Menu
sd_PK: هڪ مينيو چونڊيو

en: Select a Privacy Policy page
sd_PK: هڪ رازداري پاليسي جو صفحو چونڊيو

en: Select a city
sd_PK: شهر چونڊيو

en: Select a menu to edit:
sd_PK: تبديل ڪرڻ لاء هڪ مينيو منتخب ڪريو

en: Select a user
sd_PK: ڪو يُوزر چونڊيو

en: Select a variation to start with:
sd_PK: شروع ڪرڻ لاءِ هڪ تبديلي چونڊيو.

en: Select all
sd_PK: سڀ چونڊيو

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
sd_PK: لکڻ جي دوران سڀ اکر چونڊيو. ٻيهر دٻايو سڀني خانن کي چونڊڻ لاءِ.

en: Select an account to connect:
sd_PK: ڳنڍجڻ لاءِ ڪنهن اڪائونٽ جي چونڊ ڪريو:

en: Select an area to move this widget into:
sd_PK: ڪنهن جڳھ جو انتخاب ڪريو هن وجٽ کي اتي شامل ڪرڻ جي لاءِ:

en: Select and crop
sd_PK: چونڊيو ۽ ڇاڱيو

en: Select audio
sd_PK: آواز چونڊيو

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
sd_PK: هن وجٽ لاء ٻنھن سائڊبار کي منتخب ڪريو ۽ انهي سائڊبار وجٽ جو مقام چونڊيو.

en: Select bulk action
sd_PK: بلڪ عمل چونڊيو

en: Select comment
sd_PK: تبصرو چونڊيو

en: Select file
sd_PK: فائيل چونڊيو

en: Select image
sd_PK: تصوير چونڊيو

en: Select logo
sd_PK: لوگو چونڊيو

en: Select or Upload Media
sd_PK: چوڊيو يا تصوير کي چاڙهيو

en: Select parent block (%s)
sd_PK: والدين بلاڪ چونڊيو (%s)

en: Select poster image
sd_PK: موضوع جي تصوير منتخب ڪريو

en: Select the avatar user to display, if it is blank it will use the post/page author.
sd_PK: ظاهر ڪرڻ لاءِ اوتار استعمال ڪندڙ کي چونڊيو، جيڪڏهن اهو خالي آهي ته اهو پوسٽ/صفحو ليکڪ استعمال ڪندو.

en: Select the size of the source image.
sd_PK: ماخذ تصوير جي سائيز کي منتخب ڪريو.

en: Select unit
sd_PK: يونٽ چونڊيو

en: Select video
sd_PK: وڊيو چونڊيو

en: Select widget
sd_PK: چونڊيو ويجيٽ

en: Selected media actions
sd_PK: انتخاب ٿيل تصويري عمل

en: Selected menus have been successfully deleted.
sd_PK: منتخب مينيو کي ڪاميابي سان ختم ٿي چڪي آھي.

en: Selection shortcuts
sd_PK: شارٽ ڪٽس چونڊ

en: Selection:
sd_PK: چونڊ:

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
sd_PK: %s کي سندن پاسورڊ ري سيٽ ڪرڻ لاءِ لنڪ موڪليو. اهو انهن جو پاسورڊ تبديل نه ڪندو، ۽ نه ئي اهو هڪ تبديلي کي مجبور ڪندو.

en: Send Request
sd_PK: درخواست موڪليو

en: Send Reset Link
sd_PK: ري سيٽ لنڪ موڪليو

en: Send Trackbacks
sd_PK: ٽريڪ بڪ موڪليو

en: Send User Notification
sd_PK: صارف جي اطلاع موڪليو

en: Send export link
sd_PK: ٻاھري لنڪ موڪليو

en: Send password reset
sd_PK: پاسورڊ ري سيٽ موڪليو

en: Send personal data erasure confirmation email.
sd_PK: ذاتي ڊيٽا کي صاف ڪرڻ جي تصديق واري اي ميل موڪليو.

en: Send personal data export confirmation email.
sd_PK: ذاتي ڊيٽا جي برآمد جي تصديق واري اي ميل موڪليو.

en: Send recovery code via text
sd_PK: ايس ايم ايس جي ذريعي ڪوڊ حاصل ڪريو

en: Send the new user an email about their account
sd_PK: پنهنجي کاتي جي باري ۾ نئي صارف کي هڪ اي ميل موڪليو.

en: Send trackbacks to:
sd_PK: ٽريڪ بڪ کي موڪليو

en: Sending email...
sd_PK: اي ميل موڪلي رهيو آهي ...

en: Seoul
sd_PK: سيئول

en: Sep
sd_PK: سيپٽمبر

en: Separate multiple URLs with spaces
sd_PK: خالن سان گڏ ڪيترن ئي يو آر ايل جي الڳ الڳ ڪريو

en: Separate tags with commas
sd_PK: ٽئگن کي ڪاما ذريعي جدا ڪريو

en: Separate with commas or the Enter key.
sd_PK: ڪاما سان گڏ الڳ ڪريو يا داخل ٿيل ڪنٽين.

en: Separate with commas, spaces, or the Enter key.
sd_PK: ڪاما، جاء، يا داخل ٿيل ڪنڪ سان الڳ ڪريو.

en: Separator
sd_PK: جدا ڪندڙ

en: September
sd_PK: سيپٽمبر

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
sd_PK: سيپٽمبر

en: Serbian
sd_PK: سربيائي

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
sd_PK: سيريلائز ٿيل ويجيٽ فارم ڊيٽا انڪوڊ ڪرڻ لاءِ مثال جي سيٽنگن ۾.

en: Server
sd_PK: سرور

en: Server address
sd_PK: سَروَر جو پتو

en: Server architecture
sd_PK: سرور جي بناوت

en: Server settings
sd_PK: سرور جي ترتيبات

en: Server version
sd_PK: سرور جو ورشن

en: Session Tokens
sd_PK: سيشن ٽوڪن

en: Session expired
sd_PK: سيشن ختم ٿيو

en: Sessions
sd_PK: سيشن

en: Set New Password
sd_PK: نئون پاسورڊ سيٽ ڪريو

en: Set as background
sd_PK: پس منظر طور مقرر ڪريو

en: Set as header
sd_PK: هيڊر وانگر سيٽ ڪريو

en: Set custom size
sd_PK: ڪسٽم سائز مقرر ڪريو

en: Set image
sd_PK: تصوير هڻو

en: Set status
sd_PK: ڪيفيت سيٽ ڪريو

en: Set up your blog
sd_PK: پنهنجو بلاگ جوڙيو

en: Setting does not exist or is unrecognized.
sd_PK: ترتيبات موجود نه آهي يا اڻڄاڻ آهي.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
sd_PK: براه راست ڏيک جي لاءِ ترتيبات ڪري رهيا آهيون. ان ۾ ڪجھ وقت لڳندو،

en: Settings
sd_PK: سيٽڱس

en: Settings saved and theme activated.
sd_PK: سيٽنگ محفوظ ڪئي ۽ ٿھيم چالو ڪيو.

en: Settings saved.
sd_PK: سيٽنگ محفوظ ڪئي

en: Settings.
sd_PK: سيٽڱس

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
sd_PK: ھن اسڪرين تي ڪيترائي بڪس آهن توھان جي مواد شايع, ٿيڻ جو سيٽنگون شامل آهن :

en: Severely outdated SQL server
sd_PK: سختي سان ختم ٿيل SQL سرور

en: Shadows
sd_PK: پاڇؤ

en: Shanghai
sd_PK: شنگھائي

en: Share
sd_PK: ونڊيو

en: Share Preview Link
sd_PK: نظاري جو جوڙ حصيداري

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
sd_PK: توهان جي پروفائل کي مڪمل ڪرڻ لاء ٿورائي باڪسگرافڪ معلومات حصيداري ڪريو. اهو شايد عوامي طور تي ظاهر ڪري سگهجي ٿو.

en: Share this:
sd_PK: ٻين سان ونڊيو:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
sd_PK: گھر وارن، دوستن يا پيروڪارن سان پنهنجون بلاگ پوسٽون ونڊيو

en: Shares
sd_PK: ونڊڻيون

en: Sharing
sd_PK: ونڊڻ

en: Sharing Buttons
sd_PK: ونڊ ڪرڻ وارا بٽڻ

en: Sharing options
sd_PK: ونڊَڻ جا چارا

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
sd_PK: ڳنڍيو

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: Connecting %(service)s
sd_PK: %(service)s ڳنڍڻ

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully connected.
sd_PK: %(service)s ڪاميابي سان ڳنڍجي ويو.

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
sd_PK: لوڊ پيو ڪري...

en: Sharing…
sd_PK: ونڊڻ

en: Shift + Alt + letter:
sd_PK: Shift + Alt + اکر:

en: Shift-click to edit this element.
sd_PK: هن عنصر جي ترميم جي لاءِ ڇفٽ-ڪلڪ ڪيو.

en: Shift-click to edit this widget.
sd_PK: ڇفٽ-ڪلڪ هن وجٽ جي ترميم لاءِ.

en: Shiprock
sd_PK: شِپراڪ

[ctx: Short for blue in RGB]
en: B
sd_PK: بي

[ctx: Short for green in RGB]
en: G
sd_PK: جي

[ctx: Short for red in RGB]
en: R
sd_PK: آر

en: Shortcode
sd_PK: شارٽ ڪوڊ

en: Shortcode text
sd_PK: شارٽ ڪوڊ ٽيڪسٽ

en: Shortlink
sd_PK: پتڪڙو ڳانڍاپو

en: Show
sd_PK: نمايو

en: Show %s
sd_PK: ڏيکاريو %s

en: Show Artist Name in Tracklist
sd_PK: ٽريڪ لسٽ ۾ فنڪار جو نالو ڏيکاريو

en: Show Avatars
sd_PK: Avatars ڏيکاريو

en: Show Images
sd_PK: عڪس ڏيکاريو

en: Show Link Description
sd_PK: لنڪ جي تفصيل ڏيکاريو

en: Show Link Image
sd_PK: لنڪ جي تصوير ڏيکاريو

en: Show Link Name
sd_PK: لنڪ جو نالو ڏيکاريو

en: Show Link Rating
sd_PK: لنڪ جي درجه بندي ڪريو

en: Show Me
sd_PK: مونکي ڏيکاريو

en: Show Toolbar when viewing site
sd_PK: ٽول بار کي ڏيکاريون ٿا جڏهن سائيٽ  ڏسندي.

en: Show Tracklist
sd_PK: ٽريڪ لسٽ ڏيکاريو

en: Show Video List
sd_PK: وڊيو جي فهرست ڏيکاريو

en: Show advanced menu properties
sd_PK: اڳوڻي مينيوجو خاصيتون ڏيکاريو

en: Show arrow
sd_PK: تير ڏيکاريو

en: Show button text labels
sd_PK: ڏيکاريو بٽڻ ٽيڪسٽ ليبل

en: Show comments
sd_PK: تبصرو ڏيکاريو

en: Show comments count
sd_PK: تبصرو ڳڻپ ڏيکاريو

en: Show header text with your image.
sd_PK: پنهنجي تصوير سان مٿو ٽيڪسٽ ڏيکاريو

en: Show hierarchy
sd_PK: درجابندي سرشتو ڏيکاريو

en: Show icon button
sd_PK: آئڪن بٽڻ ڏيکاريو

en: Show inline embed
sd_PK: ڏيکاريو ان لائن سرايت ڪرڻ

en: Show invisible characters
sd_PK: غائب ٿيل اکرن کي ظاهر ڪريو

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
sd_PK: مک صفحو، ذخيرو صفحا ۽ ڳولا جا نتيجا

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
sd_PK: رابطي جا ذريعا

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
sd_PK: صفحا

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
sd_PK: مراسلا

en: Show likes.
sd_PK: پسنديدگيون ڏيکاريو.

en: Show link on new line
sd_PK: ڏيکاريو لنڪ نئين لائين تي

en: Show media on left
sd_PK: تصويرن کي کٻِي پاسي ڏيکاريو

en: Show media on right
sd_PK: تصويرن کي ساڄي پاسي ڏيکاريو

en: Show more comments
sd_PK: وڌيڪ تاثرات ڏيکاريو

en: Show more details
sd_PK: وڌيڪ تفصيل ڏيکاريو

en: Show next theme
sd_PK: ايندڙ موضوع ڏيکاريو

en: Show on front
sd_PK: سامهون ڏيکاريو

en: Show or hide the Settings sidebar.
sd_PK: ڏيکاريو يا گُم ڪريو سائيڊبار جي ترتيبات.

en: Show password
sd_PK: ڳجھو لفظ نمايو

en: Show post counts
sd_PK: پوسٽن جو تعداد ڏيکاريو

en: Show previous theme
sd_PK: پوئين موضوع ڏيکاريو

en: Show sharing buttons.
sd_PK: ونڊ ڪرڻ وارا بٽڻ ڏيکاريو.

en: Show tag counts
sd_PK: ٽيگ جي تعداد ڏيکاريو

en: Show:
sd_PK: ڏيکاريو:

en: Showing details for theme: %s
sd_PK: تهيم جي وضاحت ڏيکاري رهيا آهيون: %s

en: Showing large initial letter.
sd_PK: بنيادي وڏا اکر ڏيکاريو.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
sd_PK: ڏيکاري ٿئي ته ڇا ورڊپريس ڊائريڪٽريز لکڻ جي قابل آهي جنهن تائين اُها پُهچڻ چاهي ٿي.

en: Sidebar
sd_PK: حاشي پٽو

en: Sidebar %d
sd_PK: حاشي پٽو %d

en: Sign In
sd_PK: سائن ان ڪريو

en: Sign Up
sd_PK: سائن اپ ڪريو

en: Sign in
sd_PK: سائن ان ڪريو

en: Sign up
sd_PK: سائن اپ ڪريو

en: Sign up for a free blog
sd_PK: هڪ مفت بلاگ لاءِ سائن اپ ڪريو

en: Silver
sd_PK: چاندي

en: Simferopol
sd_PK: سِمفيروپول

en: Since
sd_PK: کان وٺي

en: Singapore
sd_PK: سنگاپُور

en: Site %d
sd_PK: سائيٽ %d

en: Site Address
sd_PK: سائٽ پتو

en: Site Address (URL)
sd_PK: سرزمين جو پتو (يُو آر ايل)

en: Site Admin
sd_PK: سرزمين جو منتظم

en: Site Health
sd_PK: سائيٽ صحت

[ctx: Site Health]
en: Info
sd_PK: معلومات

[ctx: Site Health]
en: Status
sd_PK: حالت:

en: Site Health - %s
sd_PK: سائيٽ جي صحت - %s

en: Site Health Info
sd_PK: سائٽ صحت جي ڄاڻ

en: Site Health Status
sd_PK: سائيٽ صحت جي چڪاس

en: Site ID must not be empty.
sd_PK: سائيٽ جي سڃاڻپ خالي نه هئڻ گهرجي

en: Site Icon
sd_PK: سرزمين جو اهڃاڻ

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. To use a custom icon that is different from your site logo, use the <a>Site Icon settings</a>.
sd_PK: سائيٽ آئڪن اهي آهن جيڪي توهان برائوزر ٽيب، بک مارڪ بار، ۽ ورڈپریس موبائل ايپس ۾ ڏسندا آهيو.ڪسٽم آئڪن استعمال ڪرڻ لاءِ جيڪو توهان جي سائيٽ جي لوگو کان مختلف هجي، استعمال ڪريو<a> سائيٽ آئڪن سيٽنگون</a>..

en: Site Identity
sd_PK: سرزمين جي سڃاڻپ

en: Site Language
sd_PK: سرزمين جو ٻولي

en: Site Logo
sd_PK: سائيٽ جو لوگو

en: Site Name: %s
sd_PK: سائيٽ جو نالو: %s

en: Site Preview
sd_PK: سرزمين تي پيش نگاهہ

en: Site Stats
sd_PK: سائٽ جا انگ اکر

en: Site Tagline
sd_PK: سائيٽ جو نعرو

en: Site Tagline placeholder
sd_PK: سائيٽ ٽيگ لائين جو ھولڊر

en: Site Title
sd_PK: سرزمين جو عنوان

en: Site Title placeholder
sd_PK: سائيٽ ٽائيٽل ھولڊر

en: Site URL
sd_PK: سائيٽ يوآرايل

en: Site URL.
sd_PK: سائيٽ يوآرايل.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
sd_PK: سائيٽ URLs کي HTTPS ۾ تبديل نه ٿي سگھيو.

en: Site URLs switched to HTTPS.
sd_PK: سائيٽ URLs کي تبديل ڪيو ويو HTTPS ڏانهن.

en: Site Upload Space Quota
sd_PK: سائيٽ اپلوڊ اسپائيٽ ڪوٽا

en: Site count
sd_PK: سائيٽ ڳڻپ

en: Site does not exist.
sd_PK: سائيٽ موجود نه آهي.

en: Site domain must not be empty.
sd_PK: سائيٽ جو نالو خالي نه هئڻ گهرجي

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
sd_PK: سائيٽ جي صحت جي چڪاس خودڪار طريقي سان هلائي ويندي توهان جي سائيٽ بابت معلومات گڏ ڪرڻ لاء. توھان پڻ ڪري سگھو ٿا <a href="%s">سائيٽ ھيلٿ اسڪرين جو دورو</a> پنھنجي سائيٽ بابت ھاڻي معلومات گڏ ڪرڻ لاءِ.

en: Site icon
sd_PK: سرزمين جو اهڃاڻ

en: Site icon.
sd_PK: سائيٽ آئڪن.

en: Site logo.
sd_PK: سائيٽ جو لوگو

en: Site name must be at least 4 characters.
sd_PK: سرزمين جو نالو گھٽ ۾ گھٽ 4 اکرن تي ٻڌل هجي.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sd_PK: سرزمين نانءُ ۾ رڳو ننڍا الفابيٽ اکر (a-z) ۽ انگ ئي شامل ٿي سگھن ٿا.

en: Site network ID must be provided.
sd_PK: سائيٽ جي نيٽورڪ جي سڃاڻپ محيا ڪئي وڃي.

en: Site path must not be empty.
sd_PK: سائيٽ جي بيهڪ خالي نه هئڻ گهرجي.

en: Site profile
sd_PK: سائٽ پروفائل

en: Site tagline text
sd_PK: سائيٽ جي ٽيگ لائن متن

en: Site tagline.
sd_PK: سائيٽ جو نعرو

en: Site title text
sd_PK: سائيٽ جي ٽيگ لائن متن

en: Site title.
sd_PK: سائيٽ جو عنوان

en: Site updated.
sd_PK: سائيٽ اپڊيٽ ڪئي وئي.

en: Site visibility
sd_PK: سائيٽ نموداري

en: Site with the ID does not exist.
sd_PK: هيءِ سائيٽ ان سڃاڻ سان شامل نه آهي.

en: Site: %s
sd_PK: سرزمين: %s

en: Sites
sd_PK: سرزمينون

en: Sitka
sd_PK: سئٽڪا

en: Six.
sd_PK: ڇه

en: Size
sd_PK: ماپَ

en: Size in megabytes
sd_PK: ميگاابيس ۾ سائيز

[ctx: Size of a UI element]
en: Extra Large
sd_PK: تمام وڏو

[ctx: Size of a UI element]
en: Large
sd_PK: وڏو

[ctx: Size of a UI element]
en: Medium
sd_PK: وچولو

[ctx: Size of a UI element]
en: None
sd_PK: ڪو بہ نہ

[ctx: Size of a UI element]
en: Small
sd_PK: ننڍو

en: Skip
sd_PK: ڇڏيون

en: Skip Confirmation Email
sd_PK: تدوين اي ميل ڇڏي ڏيو

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
sd_PK: ڪرپشن ڇڏي ڏيو، ڇا جي طور تي شايع ٿيندڙ تصوير

en: Skip cropping
sd_PK: ڇاڱڻ  ڇڏيو

en: Skip to main content
sd_PK: مکيه مواد ڏانهن وڃو

en: Skip to the selected block
sd_PK: منتخب خاني کي ڇڏي ڏيو

en: Skip to toolbar
sd_PK: اوزار پٽي ڏانهن وڌو

en: Skopje
sd_PK: اسڪوپجي

en: Slovak
sd_PK: سلوويڪي

en: Slovenian
sd_PK: سلوويني

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
sd_PK: آهستا سهڻآ، نئي ميلس جي اڪٽر ڪري چڪاس ڪرڻ جي ضرورت نه آهي.

en: Slug automatically generated from the post title.
sd_PK: آبجيڪٽ عُنوان مان سلگ پنهنجو پاڻ ٺهيو.

en: Small
sd_PK: ننڍو

en: Small screens
sd_PK: ننڍي اسڪرين

en: Smallest size
sd_PK: ننڍي سائيز

en: Social Icons
sd_PK: سماجي ڳنڍڙا

en: Sofia
sd_PK: سوفيہ

en: Software Name
sd_PK: منطقگريءَ جو نالو

en: Solid
sd_PK: بيڪار

en: Some HTML tags are not permitted, including:
sd_PK: ڪُجھ ايڇ ٽي ايم ايل ٽيگس جي اجازت نه آهي، سميت:

en: Some files are not writable by WordPress:
sd_PK: ڪجھ فائلون ورڈپریس طرفان ترتيب نٿي ڪري سگھجن:

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
sd_PK: ڪجھ اسڪرين عناصر ڏيکاريل يا لڪائي سگهجن ٿا چيڪ بڪس استعمال ڪندي.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
sd_PK: ڪجھ موضوعات اڳ ۾ ئي ھڪٻئي لاء اضافي تصويرون آھن. جيڪڏهن توهان هڪ کان وڌيڪ تصوير ڏسي سگهو ٿا، تصوير کي پسند ڪريو ۽ ڪلڪ ڪريو &#8220; تبديل ڪريو &#8221;  بٽڻ محفوظ ڪريو.

en: Someone
sd_PK: ڪو

en: Someone else has taken over this post
sd_PK: ڪوئي اڳ ۾ ئي هن ٽپال تي موجود آهي.

en: Someone follows my blog
sd_PK: ڪو به منهنجو بلاگ فالو ڪري

en: Someone has requested a password reset for the following account:
sd_PK: هيٺين کاتي جو ڳجھو لفظ مٽائڻ لاءِ ڪنهن درخواست ڏني آهي:

en: Something went wrong.
sd_PK: ڪُجھ ته غلط ٿيو.

en: Sorry, comments are closed for this item.
sd_PK: معاف ڪندا، هن لاءِ تاثرات بند ڪيا ويا آهن

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
sd_PK: معاف ڪندا، هن ائٽم لاءِ تبصرن جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, deleting the term failed.
sd_PK: معاف ڪندا، اصطلاح ڊهي نہ سگھيو.

en: Sorry, editing the term failed.
sd_PK: معاف ڪندا، اصطلاح سنوارجي نہ سگھيو.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
sd_PK: معاف ڪجو، صارف کي اسپام طور نشان لڳائڻ صرفگھڻن سائيٽن جي حمايت ڪئي وئي آهي.

en: Sorry, no such page.
sd_PK: معاف ڪندا، اهڙو ڪو بہ صفحو نہ آهي.

en: Sorry, no such post.
sd_PK: معاف ڪندا، ڪو بہ مراسلو نہ لڌو.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
sd_PK: معاف ڪجو، ڏنل درجه بندي ما ڪائي هڪ پوسٽ ٽائپ جي حمايت نه پئي ڪري.

en: Sorry, revisions are disabled.
sd_PK: معاف ڪجو، نظرثانيون غيرفعال آهن.

en: Sorry, site names must have letters too!
sd_PK: معاف ڪندا، سرزمين نانءُ ۾ اکر بہ هوڻ گھرجن!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
sd_PK: معاف ڪريو، ڪا غلطي ٿي آهي. ڄاڻايل مقابلو لوڊ نه ٿي سگهيو.

en: Sorry, that email address is already used!
sd_PK: معاف ڪجو، اي ميل ايڊريس اڳ ۾ ئي استعمال ۾ آهي!

en: Sorry, that email address is not allowed!
sd_PK: معاف ڪندا، اهو برق ٽپال پتو ناقابل‌ڪار آهي!

en: Sorry, that site already exists!
sd_PK: معاف ڪندا، هيءَ سائيٽ اڳ ئي ولاريل آهي.

en: Sorry, that site is reserved!
sd_PK: معاف ڪجو، اها سائيٽ والاريل آهي!

en: Sorry, that username already exists!
sd_PK: معاف ڪندا، اهو يوزرنانءُ اڳ ۾ ئي موجود آهي!

en: Sorry, that username is not allowed.
sd_PK: معاف ڪندا، اهو يُوزرنانءَ ڪار نہ آهي.

en: Sorry, the category could not be created.
sd_PK: معاف ڪجو ، درجه بندي ٺهي نه ٿي سگهي.

en: Sorry, the comment could not be updated.
sd_PK: معاف ڪجو، تبصري جي ترميم نه ٿي سگھي.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان اسٽيل تي ڪلڪ ڪيو . مهرباني ڪري ٻيو اختيار چونڊيو.

en: Sorry, the post could not be created.
sd_PK: معاف ڪجو، پوسٽ نه ٺهي سگهي.

en: Sorry, the post could not be deleted.
sd_PK: معاف ڪجو ، پوسٽ ختم نه ٿي سگهي

en: Sorry, the post could not be updated.
sd_PK: معاف ڪجو، پوسٽ ۾ ترميم نه ٿي سگهي.

en: Sorry, the term could not be created.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان جو اصطلاح نٿو ٺاهي سگھجي.

en: Sorry, the user could not be updated.
sd_PK: معاف ڪندا،استعمال ڪندڙ سنواري نہ ٿو سگھجي.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
sd_PK: معاف ڪجو، مهيا ڪيل URL تي وڊيو لوڊ نه ٿي ڪري سگھجي. مهرباني ڪري چيڪ ڪريو ته URL هڪ سپورٽ ٿيل وڊيو فائل (%s) يا اسٽريم لاءِ آهي (مثال طور يوٽيوب ۽ Vimeo).

en: Sorry, this content could not be embedded.
sd_PK: معاف ڪجو، هي مواد نه ٿو جوڙي سگھجي.

en: Sorry, this method is not supported.
sd_PK: معاف ڪجو، هي طريقو قبول ناهي.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
sd_PK: معاف ڪندا، هن ائٽم لاءِ ٽريڪ بيڪس بند ڪيا ويا آهن.

en: Sorry, usernames must have letters too!
sd_PK: معاف ڪجو، استعمال ڪندڙ ۾ اکر پڻ ضروري هجن!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
sd_PK: هن سائٽ متعلق ڄاڻڻ لاءِ توهان وٽ اختيار ناهن

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي ٽپال جي وضاحت جي رسائي جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي سائيٽ جي صحت جي معلومات تائين رسائي جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
sd_PK: معاف ڪجو ، توهان کي اجازت ناهي ته هن سائيٽ تي ٽيمپليٽس تائين رسائي حاصل ڪريو.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن صفحي تائين رسائي جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي استعمال ڪندڙ جي مواد جي رسائي جي سائيٽ تي.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان هن زمري کي شامل ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي ڪوئي اصطلاح شامل ڪرڻ جي ڪنهن هڪ ڏنل درجه بندي ۾.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ تي لنڪ شامل ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي صارفين کي هن نيٽ ورڪ ۾ شامل ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن ٽيڪزانامي ۾ اصطلاح درج ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن ٽيڪزانامي ۾ اصطلاح درج ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي مهيا ٿيل اصطلاح درج ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هي اصطلاح درج ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن پوسٽ تي فائلون شامل ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
sd_PK: معاف ڪجو ، توهان کي اجازت ناهي ته براؤز ڪريو مقامي بلاڪ پيٽرن ڊاريڪٽري.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي تبصري جي قسم تبديل ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هن استعمال ڪندڙ جي حساب سان صفحي جو ليکڪ تبديل نه ٿا ڪري سگھو.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هن استعمال ڪندڙ جي حساب سان ٽپال جو ليکڪ تبديل نه ٿا ڪري سگھو.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن ٽپال تي تبصرو ٺاهڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي نوان همراه ٺاهڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن استعمال ڪندڙ طور صفحا ٺاهڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ تي صفحن ٺاهڻ جي اجازت ناهي

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن پوسٽ ٽائپ ۾  پاسورڊ سان محفوظ ٿيل ٽپال ٺاهڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
sd_PK: توهان هن يُوزر جي حيثيت ۾ مراسلا سرجي نہ ٿا سگھو.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هن سائيٽ تي پوسٽون يا ڊراف ٺاهي نٿا سگهو

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
sd_PK: معاف ڪجو، هن پوسٽ ٽائيپ ۾ توهان کي نجي ٽپال ٺاهڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن ٽيڪزانامي ۾ اصطلاحن کي ٺاهڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هي تبصرو ٺاهڻ جي ٽپال کان سواءِ.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
sd_PK: افسوس، توهان کي استعمال ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
sd_PK: افسوس، توهان کي سردارن کي ڪسٽمائي ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ ۾ مرضي جي تبديليون ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
sd_PK: افسوس، توهان کي هن سائيٽ لاء پلگ ان ختم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن ٽپال جون ترميمون مٽائڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي انهي صارف کي ختم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اهي شيون ختم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
sd_PK: معاف ڪندا، هن زمري کي توهان ختم نٿا ڪري سگهو.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي تبصرو مٽائڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
sd_PK: توهان کي هيءَ وٿَ ڊاهڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
sd_PK: معاف ڪجو توهان کي هي صفحو ڊاهڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هي ٽپال مٽائڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هي ترميمون مٽائڻ جي ضرورت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ کي ختم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هي اصطلاح مٽائڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هي همراه مٽائڻ جي ضرورت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
sd_PK: افسوس، توهان کي استعمال ڪندڙن کي حذف ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي ته هوم خودڪار اپڊيٽ کي فعال ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اهو ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن '%s' تبصري جي ترميم ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
sd_PK: توهان کي هن مضمون تي تبصرو سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي مراسلا سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن استعمال ڪندڙ جي حساب سان هن پیج جي ترميم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
sd_PK: معاف ڪجو توهان کي  صفحا ترميم ڪرڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن استعمال ڪندڙ جي حساب سان ٽپال سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
sd_PK: معاف ڪجو، هن پوسٽ ٽائپ ۾ توهان کي هن ٽپال کي سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي .

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي مراسلا سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي همراه جي ڪردارن جي ترميم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن ٽيڪزانامي ۾ اصطلاحن کي ترميم ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي %s ڪسٽم فيلڊ سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ جي لنڪ ايڊٽ ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
sd_PK: معاف ڪريو، توهان کي هن سائيٽ جي ٿهيم اختيارات ۾ ترميم ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هن تبديلين کي تبديل ڪرڻ جي اجازت ناهي .

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي هيءُ تبصرو سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
sd_PK: معاف ڪجو، توھان کي ھي شيء تبديل ڪرڻ جي اجازت ناھي.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
sd_PK: معاف ڪجو توهان کي هن صفحي جي ترميم جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي هيءُ مراسلو سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن اصطلاح جي ترميم ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي استعمال ڪندڙ جي ترميم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت ناهي ته صارفين کي تبديل ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
sd_PK: معاف ڪجو توهان کي هن پروفائل جي ترميم اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي ته هوم خودڪار اپڊيٽ کي فعال ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي استعمال ڪندڙ جي مواد جي رسائي جي سائيٽ تي.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ تي ذاتي ڊيٽا برآمد ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ جي مواد کي برآمد ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي همرهن کي ڇاڻڻ جي ڪردارن جي حساب سان.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي همراهن کي اُهو ڪردار ڏيڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ تي مواد شامل ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
sd_PK: افسوس، توهان کي هن سائيٽ تي پلگ ان کي انسٽال ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هن سائيٽ تي موضوع کي نصب ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي استعمال ڪندڙ جي فهرست ٺاهڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي ٽپال اسٽڪي ٺاهڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي پروايڪسڊ اوامبيڊ درخواستون ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت ناهي هن سائيٽ جي اختيارات منظم ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
sd_PK: افسوس، توهان کي هن سائيٽ لاء پلگ ان کي منظم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
sd_PK: معاف ڪريو، توهان کي ٽپال حالت منظم ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هن سائيٽ تي رازداري کي منظم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هن ٽيڪزانامي ۾ اصطلاح منظم ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت ناهي هن سائيٽ جي ويجيٽ منظم ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
sd_PK: توهان کي هيءُ تاثر سنوارڻ جي اجازت حاصل نہ آهي.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي پلگ ان کي تبديل ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي ته موضوعن کي تبديل ڪرڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ لاء غير رجسٽر ٿيل سيٽنگون تبديل ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هي شيون ٽريش ۾ منتقل ڪرڻ جي اجازت ناهي

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي همراهن کي ترتيب ۾ آڻڻ جي هن پيراميٽر کان.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن عمل کي انجام ڏيڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ تي ٽپالون ٺاهڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي مسودا ڏسڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ تي صفحا شايع ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
sd_PK: معاف ڪجو، هن پوسٽ ٽائيپ ۾ ٽپال شايع ڪرڻ جي توهان کي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ تي ٽپالون شايع ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن صفحي کي شايع ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
sd_PK: هن ضميمي کي اماڻڻ جي توهان کي اجازت نه آهي

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي همراهن تي ڪيوري ڪرڻ جي هن پيراميٽر کان.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي خانا پڙهڻ جي اجازت نه آهي جيئن هن همراه وانگُر.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن ٽپال جا خانا پڙهڻ جي اجازت نه آهي .

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي تبصرا پڙهن جي ٽپال کانسواءِ.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي ٽپال پڙهڻ جي هن تبصري جي لاءِ.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي هي تبصرو پڙهڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
sd_PK: افسوس، توهان کي استعمال ڪندڙن کي ختم ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان هن شيون کي ٽريش مان بحال ڪرڻ جي اجازت ناهي

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هي موضوع ٻيهر شروع ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
sd_PK: معاف ڪجو توهان کي قبضو ڪرڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي اختيارات سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن سائيٽ لاء پلگ ان کي اپڊيٽ ڪرڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن استعمال ڪندڙ جي حساب سان ٽپال سنوارڻ جي اجازت حاصل ڪانهي.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي ته هن سائيٽ کي HTTPS تي تازه ڪاري ڪريو.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي فائلز چاڙهڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي سائيٽ تي تصوير چاڙهڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن ٽپال تي تصوير چاڙهڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان کي هن ٽپال جا پنهنجو پاڻ محفوظ ٿيل ڏسڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي اجازت نه آهي نئون اصطلاح ٺاهڻ جي.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هن ٽپال جون ترميمون ڏسڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
sd_PK: معاف ڪجو، توھان کي ھن پوسٽ لاءِ شرطون ڏسڻ جي اجازت ناھي.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي فعال موضوع ڏسڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي رجسٽرڊ بلاڪ نمونن جي زمرے ڏسڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي رجسٽرڊ بلاڪ نمونن کي ڏسڻ جي اجازت ناهي.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هي ٿهيمون ڏسڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي هي شيءِ ڏسڻ جي اجازت نه آهي.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان نيون ٿهيمز نٿا ڏسي سگھو جڏهن وٽ تبديليون مقرر آهن يا محفوظ آهن مسودي جي طور تي. مهرباني ڪري پنهنجي تبديلين کي شايع ڪريو، يا انتظار ڪيو جيسين اُهي شايع ٿين نئي ٿهيم نموداري لاءِ.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان نجي ٽپال کي چنبڙائي نٿا سگھو.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان پنهنجي گھربل جڳھ %s جي استعمال ڪري چڪا آهيو.

en: Sorry, you may not use that site name.
sd_PK: معاف ڪندا، توهان اهو سرزمين نانءُ استعمال ڪري نہ ٿا سگھو.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي ٽپالن ۾ ترميم ڪرڻي پوندي هن سائيٽ تي درجه بندي ڏسن جي لاءِ.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
sd_PK: معاف ڪجو، توهان کي سائيٽ تي پوسٽ ۾ ترميم ڪرڻ پوندي ٽيگس ڏسڻ جي لاءِ.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
sd_PK: اوھان کي تبصرو ٺاهڻ لاءِ لاگ ان  ٿيڻو پوندو.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
sd_PK: اوھان ڪنھن تبصري جو جواب ڏيڻ لاءِ اول داخل ٿيو.

en: Sort Order:
sd_PK: ترتيب ڏيو:

en: Sort by:
sd_PK: ترتيب:

en: Sort collection by comment attribute.
sd_PK: ترتيب ڏيو تبصرو وصف جي ذريعي گڏ ڪرڻ.

en: Sort collection by object attribute.
sd_PK: آبجيڪٽ خُصوصيات جي حساب سان مجموعي جي ترتيب ڏي.

en: Sort collection by post attribute.
sd_PK: ترتيب ڏيو پوسٽ وصف جي ذريعي.

en: Sort collection by term attribute.
sd_PK: مجموعي کي اصطلاحن جي خصوصيات سان ترتيب ڏئي.

en: Sort collection by user attribute.
sd_PK: ترتيب ڏيو صارف جي خاصيت مطابق.

en: Sorting and filtering
sd_PK: ترتيب ۽ ڇاڙڻ

en: Source
sd_PK: ذريعو

en: Source code
sd_PK: سورس ڪوڊ

en: Source of template
sd_PK: ٽيمپليٽ جو مواد

en: Source:
sd_PK: ذريعو

en: South
sd_PK: ڏکڻ

en: South Georgia
sd_PK: ڏکڻ جارجيا

en: South Pole
sd_PK: ڏکڻ قطب

en: Space Upgrade
sd_PK: جڳهه اپگريڊ

en: Space between items
sd_PK: شين جي وچ ۾ خلا

en: Spain
sd_PK: اسپين

en: Spam
sd_PK: بيڪار

en: Spam it: %s
sd_PK: هن کي اسپم ڪريو: %s

en: Spanish
sd_PK: اندلسي

en: Special character
sd_PK: خاص اکر

en: Specified file failed upload test.
sd_PK: مخصوص فائل ۾ اپلوڊ ٽيسٽ ناڪام ٿي  وئي.

en: Split table cell
sd_PK: جدول جي خانن کي جدا ڪريو

en: Spotlight mode activated
sd_PK: روشني واري حالت کي چالو ڪيو ويو.

en: Spotlight mode deactivated
sd_PK: روشني واري حالت کي بند ڪيو ويو.

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: اسپريڊ شيٽ<span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: اسپريڊ شيٽ<span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
sd_PK: اسپريڊ شيٽ

en: Srednekolymsk
sd_PK: سریدنیڪولمسڪ

en: St Barthelemy
sd_PK: سنت بارٿيليمِي

en: St Helena
sd_PK: سنت هيلينا

en: St Johns
sd_PK: سنت جانس

en: St Kitts
sd_PK: سنت ڪِٽس

en: St Lucia
sd_PK: سنت ليوشا

en: St Thomas
sd_PK: سنت ٿوماس

en: St Vincent
sd_PK: سنت ونسنٽ

en: Stack on mobile
sd_PK: اسٽيڪ موبائل تي

en: Standard
sd_PK: معياري

en: Standard time begins on: %s.
sd_PK: معياري وقت جو آغاز: %s.

en: Stanley
sd_PK: اسٽانلِي

en: Start Over
sd_PK: نئين سر شروع ڪريو

en: Start a Blog
sd_PK: بلاگ شروع ڪريو

en: Start a page
sd_PK: صفحو شامل ڪريو

en: Start blank
sd_PK: خالي شروع ڪريو

en: Start date:
sd_PK: شروعاتي تاريخ:

en: Start value
sd_PK: شروعاتي قيمت

en: Start writing or type / to choose a block
sd_PK: لکڻ شروع ڪريو يا لکو / خانو چونڊڻ جي لاءِ

en: Start writing with text or HTML
sd_PK: لکڻ شروع ڪريو اکرن سان يا ايڇ ٽي ايم ايل سان

en: State of the comment.
sd_PK: آبجيڪٽ جي حالت.

en: Stats
sd_PK: انگ اکر

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
sd_PK: {{period/}} جا انگ اکر

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
sd_PK: ڏيک

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
sd_PK: موضوع

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
sd_PK: مشهور ڪريو

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
sd_PK: ٽيگ ۽ زمرا

en: Status
sd_PK: حالت

en: Status is forbidden.
sd_PK: حالت ممنوع آهي.

en: Status of sidebar.
sd_PK: سائڊبار جي حالت.

en: Status of template.
sd_PK: ٽيمپليٽ جي حالت.

en: Status:
sd_PK: حالت:

en: Stick this post to the front page
sd_PK: ھن پوسٽ کي سامهون واري صفحي ڏانهن لکو

en: Sticky
sd_PK: چيمبڙيل

en: Sticky Post
sd_PK: اسٽڪي ٽپال

en: Stock Status
sd_PK: اسٽاڪ جي حالت

en: Stockholm
sd_PK: اسٽاکوم

en: Storage Space
sd_PK: ذخيري لاءِ جڳهه

en: Store
sd_PK: اسٽور

en: Store uploads in this folder
sd_PK: ھن فولڊر ۾ اپ لوڊ ڪريو

en: Strength indicator
sd_PK: سگھ پيو ڏيندڙ

en: Strikethrough
sd_PK: منجهي ليڪ

en: Style
sd_PK: اسلوب

en: Styles
sd_PK: اندازَ

en: Stylesheet is missing.
sd_PK: اسٽائيل شيٽ غائب آهي.

en: Stylesheet is not readable.
sd_PK: اسٽائل شئيٽ پڙهڻ جي قابل نه آهي.

en: Sub-directory Installation
sd_PK: سب ڊاريڪٽري جی نصب ڪاري

en: Sub-domain Installation
sd_PK: سب ڊومین جی نصب ڪاري

en: Subject
sd_PK: موضوع

en: Submit
sd_PK: جمع ڪريو

en: Submit Reply
sd_PK: ورندي جمع ڪرايو

en: Submit for Review
sd_PK: نظرثاني لاء سبمٽ ڪريو

en: Submitted on
sd_PK: موڪليل آهي

en: Submitted on: %s
sd_PK: شامل ٿيل : %s

en: Submitting Comment%s
sd_PK: رايو%s جمع پيو ڪري

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
sd_PK: صارفين تبصرا / تبصرو / نيوز ليٽر وصول ڪري سگهن ٿا، پر وغيره باقاعده سائيٽ جي مواد ٺاهي نٿا سگهن.

en: Subscript
sd_PK: هيٺيائين لکت

en: Subscription Details
sd_PK: رڪنيت تفصيل

en: Success!
sd_PK: ڪاميابي!

en: Suggested height is %s.
sd_PK: تجويز ٿيل اونچائي %s آهي.

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
sd_PK: صلاح ڏنل تصوير جا طرف پکيڙ: %1$s کان %2$s پڪسلز.

en: Suggested text:
sd_PK: تجويز ڪيل متن

en: Suggested width is %s.
sd_PK: تجويز ٿيل ويڪر %s آهي.

en: Suggestion:
sd_PK: تجويز

en: Suggestions
sd_PK: تجويزون

en: Summaries
sd_PK: خلاصا

en: Summary
sd_PK: خلاصو.

en: Sun
sd_PK: آچر

en: Sunday
sd_PK: آچر

[ctx: Sunday initial]
en: S
sd_PK: آچر

en: Superscript
sd_PK: بالائي لکت

en: Support
sd_PK: سهائتا

en: Swahili
sd_PK: سواهلي

en: Swedish
sd_PK: سويڊني

en: Swift Current
sd_PK: سوئفٽ ڪرنٽ

en: Switch account
sd_PK: اڪائونٽ بدلايو

en: Sydney
sd_PK: سڊِنِي

en: Syndication feeds show the most recent
sd_PK: سيڊيڪس فيڊ تمام ھاڻوڪي ڏيکاريو

en: Syntax Highlighting
sd_PK: نحو نمايان

en: Syowa
sd_PK: سيئووا

en: Table
sd_PK: جدول

en: Table cell properties
sd_PK: جدول جي گھرڙي جون خاصيتون

en: Table of Contents
sd_PK: مضمونن جو جدول

en: Table properties
sd_PK: جدول جون خاصيتون

en: Table row properties
sd_PK: جدول جي قطارن جون خاصيتون

en: Tag
sd_PK: ٽيگ

en: Tag Cloud
sd_PK: ٽيگ بادل

en: Tag added.
sd_PK: ٽيگ شامل ڪيو

en: Tag deleted.
sd_PK: ٽيگ ختم ٿي ويا

en: Tag not added.
sd_PK: ٽيگ کي شامل نه ڪيو ويو آھي.

en: Tag not updated.
sd_PK: ٽيگ کي تبديل نه ڪيو ويو آھي.

en: Tag updated.
sd_PK: ٽيگ کي اپڊيٽ ڪيو آھي.

en: Tagalog
sd_PK: تگلگ ٻولي

en: Tagline
sd_PK: ٽيگ لائن

en: Tagline (optional)
sd_PK: ٽئگ لائن (اختياري)

en: Tags
sd_PK: ٽيگز

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
sd_PK: درجا بندي کي چونڊي سگھن ٿا ڪنورٽ جي ٽيگس کي استعمال ڪندي <a href="%s">ٽيگ جي درجا بندي کي ڪنورٽ</a>.

en: Tags deleted.
sd_PK: ٽيگ ختم ٿيل

en: Tags help users and search engines navigate your site and find your content. Add a few keywords to describe your post.
sd_PK: ٽيگس توهان جي ۽ سرچ انجن جي مدد ڪن ٿا توهان جي سائيٽ ڳولهڻ لاءِ ۽ توهان جو مواد ڳولهڻ لاءِ. ڪُجھ ڪيورڊس شامل ڪريو پنهنجي ٽپال جي وضاحت جي لاءِ.

en: Tags list
sd_PK: ٽيگ فهرست

en: Tags list navigation
sd_PK: ٽيگس جي فهرست

en: Tags:
sd_PK: ڇاپو:

en: Tags:
sd_PK: ٽيگس:

en: Tahiti
sd_PK: تاهِيتِي

en: Taipei
sd_PK: ٽيپي

en: Take over
sd_PK: قبضو ڪريو

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
sd_PK: پي ايڇ لاء OpenSSL جي حمايت بابت توهان جي ويب هوسٽ سان ڳالهايو.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
sd_PK: توھان جي ويب سائيٽ لاءِ HTTPS کي سپورٽ ڪرڻ بابت پنھنجي ويب ھوسٽ سان ڳالهايو.

en: Tallinn
sd_PK: تالِن

en: Tan
sd_PK: سانورو

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
sd_PK: موضوع جي هڪ ڏيک\ کي ڏسڻ لاء، توهان ڪنهن به موضوع جي نالي تي ڪلڪ ڪيو يا ان جي نالي تي هور ڪري سگهو ٿا ۽ سڌو سنئون بٽڻ ڪلڪ ڪريو. توھان پڻ ڏسڻ واري بٽڻ جو سڌو سنئون موضوع تفصيل اسڪرين جي آخر ۾ ڏسي سگھو ٿا. ڪنهن به نصب ٿيل موضوع سڌو سنئون ڏسي سگهجي ٿو ۽ ڪسٽم تبديل ڪري سگهجي ٿو.

en: Tarawa
sd_PK: تراوا

en: Target
sd_PK: منزل

en: Tashkent
sd_PK: تاشقند

en: Tasmania
sd_PK: تسمانیہ

en: Taxonomies associated with post type.
sd_PK: درجه بنديون ٽپال قسم سان لاڳاپيل.

en: Taxonomy
sd_PK: طبقيبندي

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
sd_PK: درجه بندي جي اُصولن جا نالا ضروري 1 ۽ 32 اکرن جي وچ ۾ هُجن ڊيگھ ۾.

en: Taxonomy:
sd_PK: طبقيبندي:

en: Tbilisi
sd_PK: طبليسي

en: Tegucigalpa
sd_PK: ٽیگوسیگالپا

en: Tehran
sd_PK: تهران

en: Tel Aviv
sd_PK: تِل ابيب

en: Tell City
sd_PK: ٽيل سِٽِي

en: Template
sd_PK: سانچو

[ctx: Template]
en: Add New
sd_PK: نئون شامل ڪريو

en: Template Editing
sd_PK: ٽيمپليٽ ايڊيٽنگ

en: Template archives
sd_PK: ٽيمپليٽ آرڪائيو

en: Templates
sd_PK:  ٽيمپليٽس

en: Templates based on theme files can't be removed.
sd_PK: ٽيمپليٽس تي ٺهيل موضوعن جي فائلن کي هٽائي نٿو سگهجي.

en: Templates list
sd_PK: ٽيمپليٽس جي فهرست

en: Templates list navigation
sd_PK: ٽيمپليٽ لسٽ نيويگيشن

en: Templates to include in your theme.
sd_PK: توهان جي موضوع ۾ شامل ڪرڻ لاء ٽيمپليٽ.

en: Term
sd_PK: ضابطو

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
sd_PK: اصطلاح جي آئي ڊي ٻن صنف بنديءَ جي اصولن جي وچ ۾ ورهائي وئي

en: Term does not exist.
sd_PK: اصطلاح موجود نه آهي.

en: Term items not found.
sd_PK: اصطلاحي شيون نه مليون.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
sd_PK: اصطلاح جي ميٽا نه ٿي شامل ڪري سگھجي اصطلاحن ۾ جيڪي ونڊيل آهن صنفن جي درجه بندي جي وچ ۾.

en: Terms
sd_PK: ضابطا

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
sd_PK: اصطلاح ڪچري دان جي حمايت نه پيو ڪري. سيٽ ڪيو '%s' مٽائڻ لاءِ.

en: Terms of Service
sd_PK: خدمت جا شرط

en: Text
sd_PK: متن

en: Text Color
sd_PK: اکرن جو رنگ

en: Text color
sd_PK: ٽيڪسٽ جو رنگ

en: Text direction
sd_PK: ٽيڪسٽ جو رخ

en: Text formatting
sd_PK: اکرن جي جوڙجڪ

en: Text to display
sd_PK: اکرن ظاهر ٿيڻ لاءِ

en: Thai
sd_PK: ٿائي ٻولي

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
sd_PK: اسان کي پيدا ڪرڻ لاء توهان جي مهرباني<a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
sd_PK: استعمال ڪرڻ لاء مهرباني %s, توھان جي سائيٽ ختم ٿي چڪي آھي.اسان کي ملن ٿا، اسان کي ٽيلس ملندو.

en: Thank you for your purchase!
sd_PK: توهان جي خريداري لاءِ مهرباني!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
sd_PK: توهان جي مهرباني. مهرباني ڪري پنهنجي عمل جي تصديق جي لاء پنهنجي اي ميل چيڪ ڪريو. توھان جي سائيٽ ختم نه ٿيندي جيستائين ھن لنڪ کي ڪلڪ ڪيو وڃو ويندو.

en: Thanks for confirming your erasure request.
sd_PK: مهرباني  خارج ڪرڻ جي درخواست جي تصديق لاء.

en: Thanks for confirming your export request.
sd_PK: مهرباني export درخواست جي تصديق ڪرڻ لاء.

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sd_PK: اها آڊيو فائل نه ملي سگهي. پنھنجي <a href="%s">ميڊيا لائبريري</a> چيڪ ڪريو ۽ پڪ ڪريو ته ان کي ڊليٽ نه ڪيو ويو آھي.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
sd_PK: اي ميل ايڊريس اڳ ۾ ئي استعمال ۾ آهي.مهرباني ڪري چالو ڪرڻ لاءِ اي ميل ايڊريس جي چڪاس ڪريو. اها ڪجھ ڏينهن ۾ ئي دستياب ٿي ويندي جيڪڏهن توهان ڪجھ ڏينهن ۾ ڪجھ نه ٿا ڪريو.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sd_PK: اها فائل نه ملي سگهي. پنھنجي <a href="%s"> ميڊيا لائبريري</a> چيڪ ڪريو ۽ پڪ ڪريو ته ان کي ڊليٽ نه ڪيو ويو آھي.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sd_PK: اها تصوير نه ملي سگهي. پنھنجي <a href="%s">ميڊيا لائبريري</a>چيڪ ڪريو ۽ پڪ ڪريو ته ان کي ڊليٽ نه ڪيو ويو آھي.

en: That might be a simple arrangement like consecutive paragraphs in a blog post, or a more elaborate composition that includes image galleries, videos, tables, columns, and any other block types.
sd_PK: اهو ٿي سگهي ٿو هڪ سادي ترتيب جهڙوڪ بلاگ پوسٽ ۾ لڳاتار پيراگراف، يا هڪ وڌيڪ تفصيلي ترتيب جنهن ۾ تصويري گيلريون، وڊيوز، ٽيبل، ڪالمن، ۽ ڪنهن ٻئي بلاڪ جا قسم شامل آهن.

en: That name is not allowed.
sd_PK: اهو نالو قابل ڪار نہ آهي.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
sd_PK: سائيٽ اڳ ۾ ئي والاريل آهي پر ڪجھ ڏينهن ۾ متان دستياب ٿي وڃي.

en: That user could not be added to this site.
sd_PK: انهي صارف کي هن سائيٽ ۾ شامل نه ٿي سگهيو

en: That user does not exist.
sd_PK: اهو يُوزر وجود نہ ٿو رکي.

en: That user is already a member of this site.
sd_PK: انهي صارف اڳ ئي هن سائيٽ جو ميمبر آهي.

en: That username is already activated.
sd_PK: هيءُ يُوزر نانءُ اڳ ۾ ئي فعال آهي.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
sd_PK: استعمال ڪندڙ اڳ ۾ کي والاريل آهن متان ٻن ٽن ڏينهن دستياب ٿي وڃي.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
sd_PK: اها وڊيو نه ملي سگهي. پنھنجي<a href="%s">ميڊيا لائبريري</a>چيڪ ڪريو ۽ پڪ ڪريو ته ان کي ڊليٽ نه ڪيو ويو آھي.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
sd_PK: ٿي ويو، ترميم ڪرڻ کي روڪيو!  اشاعت جي مبارڪ.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
sd_PK: "%s" اختياراتي مجموعو مٽائجي ويو. ٻيو ترتيباتي مجموعو استعمال ڪريو.

en: The "%s" plugin has encountered an error and cannot be rendered.
sd_PK: "%s" پلگ ان ۾ هڪ نقص اچي ويو آهي ۽ پيش نٿو ڪري سگهجي.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
sd_PK: "%s" ٿهيم هڪ صحيح مورث ٿهيم نه آهي.

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
sd_PK: %2$s ۾ %1$s هدايتون طئي ڪري ٿي ته ڇا توهان جي سائيٽ تي فائلون اپلوڊ ڪرڻ جي اجازت آهي.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
sd_PK: %1$s  پلگ ان header  درست نه آهي. بجاء %2$s  استعمال ڪريو.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
sd_PK: The %1$s, %2$s, ۽  %3$s انهيء قسم جي ٽريڪ ٻولي ۽ قسم کي سيٽ ڪرڻ لاء انهيء تبديلي کي تبديل ڪري سگهجي ٿو.

en: The %s argument must be a string or a string array.
sd_PK: %s آرگيومينٽ ضرور هجڻ گهرجي هڪ اسٽرنگ يا اسٽرنگ ايري.

en: The %s filter is enabled.
sd_PK:  %s فلٽر فعال آھي.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
sd_PK: %s فنڪشن کي غير فعال ڪيو ويو آهي، ڪجهه ميڊيا سيٽنگون ان جي ڪري دستياب نه آهن.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
sd_PK: %s درآمد ڪندڙ غلط آھي يا انسٽال ٿيل نه آھي.

en: The %s post meta must be an array.
sd_PK: %s پوسٽ ميٽا هڪ صف هجڻ گهرجي.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
sd_PK: %s ملڪيت ۾ غلط جمع ٿيل قدر آهي، ۽ اهو نل ۾ سنواري نٿو سگھجي.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
sd_PK: %s  اسٽائلشيٽ ۾  موضوع جو هيڊر صحيح &#8217; نه آهي.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
sd_PK: %s ٽيبل لاڳو نه ٿي سگھيو. مهرباني ڪري ڄارڪي جي ڊيٽابيس جي وڌايو.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sd_PK:  &#8220;سلگ&#8221;  نسخي جي يو آر ايل جو آسان نالو آھي.اهو عام طور تي تمام ننڍو آهي ۽ صرف اکرن , انگن , ء هائيفنس.تي مشتمل آھي

en: The Authorize Application request is not allowed.
sd_PK: اجازت ڏيڻ واري درخواست جي درخواست جي اجازت ناهي.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
sd_PK: موجود وينجٽ جي حصي ۾ سڀني ويجسٽن تي مشتمل هوندي جنهن کي توهان چونڊيو آهي. هڪ دفعو توهان کي هڪ سائڊبار ۾ وجهي سگهو ٿا، اهو توهان جي سيٽنگن کي ترتيب ڏيڻ جي اجازت ڏيڻ لاء کلي ويندو. جڏهن توهان ويڊيو ترتيبن سان خوش ٿيندا آهيو، محفوظ بٽڻ تي ڪلڪ ڪريو ۽ ويڪٽ پنهنجي سائيٽ تي رهن ٿيون. جيڪڏهن توهان حذف ڪريو تي ڪلڪ ڪريو، اهو ته ويٽ ختم ڪري ڇڏيندو.

en: The ID for the associated post of the attachment.
sd_PK: لاڳاپيل ٽپال منسلڪ جي آئي ڊي.

en: The ID for the author of the post.
sd_PK: ليکڪ جي لاءِ آئي ڊي آبجيڪٽ جي.

en: The ID for the author of the revision.
sd_PK: نظرثاني جي مصنف جي آئي ڊي.

en: The ID for the autosave.
sd_PK: خودڪار محفوظ ڪرڻ لاء ID.

en: The ID for the parent of the autosave.
sd_PK: بنيادي آبجيڪٽ جي لاءِ آئي ڊي.

en: The ID for the parent of the comment.
sd_PK: بنيادي آبجيڪٽ جي لاءِ آئي ڊي.

en: The ID for the parent of the object.
sd_PK: بنيادي آبجيڪٽ جي لاءِ آئي ڊي.

en: The ID for the parent of the post.
sd_PK: بنيادي آبجيڪٽ جي لاءِ آئي ڊي.

en: The ID of the associated post object.
sd_PK: ٽپال آبجيڪٽ سان لاڳاپيل آئي ڊي.

en: The ID of the featured media for the post.
sd_PK: خاص تصوير جي آئي ڊي آبجيڪٽ جي لاءِ.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
sd_PK: صفحي جي ID جيڪا سامهون واري صفحي تي ظاهر ٿيڻ گهرجي

en: The ID of the page that should display the latest posts
sd_PK: صفحي جي ID جيڪا تازي پوسٽن کي ظاهر ڪرڻ گهرجي

en: The ID of the user object, if author was a user.
sd_PK: همراه آبجيڪٽ جي آئي ڊي، جيڪڏهن ليکڪ هي همراه آهي.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sd_PK: توهان جي سرور تي PHP ورزن %1$s آهي، جڏهن ته اپلوڊ ٿيل پلگ ان کي %2$s جي ضرورت آهي.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sd_PK: توهان جي سرور تي PHP ورزن %1$s آهي، جڏهن ته اپلوڊ ٿيل موضوع جي ضرورت آهي %2$s.

en: The Press This plugin is required.
sd_PK: دي پريس هي پلگ ان گھُربل آهي.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
sd_PK: رازداري سيٽنگون جاوا اسڪرپٽ جي ضرورت آهي.

en: The REST API did not behave correctly
sd_PK: ريسٽ اي پي آ صحيح طرح سان برداشت نه ڪئي

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
sd_PK: ريسٽ API صحيح عمل نه ڪيو %s ڪيوري پيراميٽر کي.

en: The REST API encountered an error
sd_PK: REST API هڪ غلطي جو سامنا ڪيو

en: The REST API encountered an unexpected result
sd_PK: مدير ۾ غيرمتوقع غلطي ظاهر ٿئي آهي

en: The REST API is available
sd_PK: ريسٽ API موجود آهي

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
sd_PK: ايس ڪيو ايل سرور  ڊيٽابيس جي لاء گهربل آهي هڪ ڊيٽابيس ورڈپریس توهان جي سڀني سائيٽ ۽ # 8217 جي مواد ۽ سيٽنگز کي ذخيرو ڪرڻ لاء استعمال ڪندو آهي.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
sd_PK: ايس ايس سرٽيفيڪٽ ميزبان جي لاءِ جي تصديق نه ٿي سگھي.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
sd_PK: %1$s لاءِ سائيٽ جي صحت جي چڪاس کي %2$s سان تبديل ڪيو ويو آهي.

en: The Site Health check requires JavaScript.
sd_PK: سائيٽ صحت جي چڪاس جي جاوا اسڪرپٽ جي ضرورت آهي.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sd_PK: سائيٽ جو پتو جيڪو توهان داخل ڪيو آهي اها درست يوآرايل نه پئي لڳي. مهرباني ڪري درست يوآرايل شامل ڪريو.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
sd_PK: ٽيڪسٽ موڊ توهان کي پنهنجي پوسٽ ۾ HTML داخل ڪرڻ ۽ پوسٽ ٽيڪسٽ شامل ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي. نوٽ ڪريو  &lt;p&gt; ۽ &lt;br&gt; انهي کي گهٽ ترتيب ڏيڻ لاء، ٽاڪس ايجاد تي تبديل ٿيڻ وقت ٽريڪشن کي تبديل ٿي وينديون آهن. جڏهن توهان ٽائيپ ڪريو ٿا، ٽائپنگ جي بدران هڪ لڪير ٽڪر ٽائپنگ  &lt;br&gt;, استعمال ڪري سگھجي ٿو ۽ لڪيرون ٻه قطار ڀڃي پيراگراف ٽيگ جي بدران واپس ٽئڪس ۾ تبديل ٿي ويا آهن.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
sd_PK: ذريعي جي يوآرايل جنهن جي لاءِ اوامبيڊ مواد ڇڪجي.

en: The URL to the admin area
sd_PK: ايڊمن ايريا جي يوآرايل

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
sd_PK: جيڪا توهان يوآرايل شامل ڪئي آهي اي ميل ايڊريس نظر پئي اچي. ڇا توهان گھربل mailto:  اڳ ۾ شامل ڪرڻ چاهيو ٿا؟

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
sd_PK: يوآرايل جيڪا توهان شامل ڪئي ٻاهرين لنڪ نظر پئي اچي. ڇا توهان گھربل  http://  اڳ ۾ شامل ڪرڻ چاهيو ٿا؟

en: The Walker class named %s does not exist.
sd_PK: هلندڙ ڪلاس جا نالا%sموجود ناهي.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
sd_PK:  ورڈپریس ميزباننگ ٽيم انهن ماڊل جي هڪ فهرست برقرار رکي ٿي، ٻئي صلاحيت جي ضرورت آهي<a href="%1$s" %2$s>ٽيم جي هٿ جو ڪتاب%3$s</a>.

en: The WordPress Team
sd_PK: ورڈپریس ٽيم

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sd_PK: ورڊپريس جو پتو جيڪو توهان شامل ڪيو آهي درست يو آر ايل نه پيو لڳي. مهرباني ڪري درست يوآرايل شامل ڪريو.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
sd_PK: ورڈپریس ٽيم توهان جي مدد ڪرڻ لاء تيار آهي.هي اي ميل موڪليو%s۽ ٽيم توهان سان گڏ ڪم ڪرڻ لاء توهان جي سائيٽ ڪم ڪري رهي آهي .

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
sd_PK: XYZ Doohickey ڪمپني 1971 ع ۾ ٺهرايو ويو ۽ هن وقت تائين عوام تائين معيارDoohickey فراهم ڪئي وئي آهي. گوتم شهر ۾ واقع، ايڪس ايز XYZ ٻن هزار کان وڌيڪ ماڻهن کي ملازمت ڪري ٿو ۽ گووتم برادري جي سڀني شڪلن ۾ بهتري آڻيندي.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
sd_PK: منتظم جي اي ميل جي تصديق جو صفحو %s کان پوءِ ٻيهر ظاهر ٿيندو.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
sd_PK: توهان کي جيڪو گهڻو معلومات ڏيکاري ٿو اهو توهان جي مقامي يا قومي ڪاروباري قاعدن تي ڀاڙي ٿو. مثال طور، توهان هڪ حقيقي پتو، رجسٽرڊ پتو، يا توهان جي ڪمپنين جي رجسٽريشن نمبر ڊسپلي ڪرڻ جي ضرورت آهي.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sd_PK: تصوير کي گھڙيءَ جي وڄ ۾ گھمائڻ جو مقدار. خارج: ان جي بدران `موڊيفائر` استعمال ڪريو.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
sd_PK: ارتقاء جي شرح کي کڻڻ دوران شفٽ کي هٿي وٺندي ان جو تناسب برقرار برقرار رکندو رهندو. انسپاس تناسب بيان ڪرڻ لاء انڪوڪ باڪس استعمال ڪريو، مثال طور 1: 1 (چورس)، 4: 3، 16: 9، وغيره.

en: The attached file cannot be found.
sd_PK: ڳنڍيل فائل نه ملي سگهي.

en: The attachment MIME type.
sd_PK: منسلڪ مائم قسم.

en: The attachment caption.
sd_PK: منسلڪ عنوان.

en: The attachment description.
sd_PK: منسلڪ وضاحت

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
sd_PK: توھان جي برائوزر ۾ ھن پوسٽ جي بيڪ اپ ھيٺ ڏنل نسخي کان مختلف آھي.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
sd_PK: WordPress.com سان لاڳاپيل سوال پڇڻ لاءِ بهترين هنڌ.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
sd_PK: لنڪ جي پوزيشن جا نالا، ويب ايڊريس ۽ بيان ڪيل لفظن جو ٺهڪيل هوندو آهي، جڏهن ته ٻين عناصر کي ڊري ۽ ڦوٽو پروسيس کي تبديل ڪري سگهجي ٿو. توهان انٽرويو کي هٽايو ٿا جيڪو توهان اسڪرين آپشن جي ٽيب جي ضرورت نه آهي يا هر دٻي جي چوٽي تي ڪلڪ ڪندي حجم کي وڌايو.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
sd_PK: توهان جي ڊيش بورڊ اسڪرين تي بکس آهن:

en: The category label, in human readable format.
sd_PK: درجي جو ليبل، انساني پڙهڻ جي قابل فارميٽ ۾.

en: The category name.
sd_PK: درجي جو نالو.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sd_PK: هيءُ صفحو ڇڏي وڃڻ سان توهان جون ڪيل تبديليون سانڍڻ کان رهجي وينديون.

en: The comment cannot be deleted.
sd_PK: هيءُ مراسلو ڊاهي نہ ٿو سگھجي.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
sd_PK: تبصرو ڪچري دان جي حمايت نه پيو ڪري. سيٽ ڪيو '%s' مٽائڻ لاءِ.

en: The comment has already been trashed.
sd_PK: تبصرو اڳ ۾ ئي ناڪام ٿي چڪو آهي.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
sd_PK: هن ذاتي ڊيٽا جي درخواست لاء تصديق واري چيڪ ختم ٿي وئي آهي.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
sd_PK: تصديق واري چيڪ هن ذاتي ڊيٽا جي درخواست لاءِ غلط آهي.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
sd_PK: هن ذاتي ڊيٽا جي درخواست مان تصديق واري چيڪ غائب آهي.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
sd_PK: ڪنسٽنٽ %1$s <strong>استعمال ۾ نه آهي</strong>. بولين ڪنسٽنٽ %2$s جو استعمال ڪريو %3$s ۾ سب ڊومين تشڪيل فعال ڪرڻ جي لاءِ. استعمال ڪريو %4$s جائزو وٺڻ لاءِ ته ڇا سب ڊومين تشڪيل فعال آهي.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
sd_PK:   ڪنسٽنٽ %s بيان نٿو ڪري سگھجي نيٽورڪ ٺاهڻ جي دوران.

en: The content for the comment.
sd_PK: آبجيڪٽ جو مواد.

en: The content for the post.
sd_PK: آبجيڪٽ جو مواد.

en: The content of your post doesn’t match the template assigned to your post type.
sd_PK: توهان جي ٽپال جو مواد ٽيمپليٽ سان مشابهت نه پيو رکي جيڪو توهان جي ٽپال جي قسم سان لڳل آهي.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
sd_PK: هن تصوير جا متبادل اکر نه آهن. فائل جو نالو آهي: %s

en: The current poster image url is %s
sd_PK: هاڻوڪي پوسٽر تصوير جي يوآرايل %s آهي

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
sd_PK: هاڻوڪو همراه اصطلاحون سونپي سگھي ٿو %s جي درجه بندي اصولن ۾.

en: The current user can change the author on this post.
sd_PK: هاڻوڪو همراه ليکڪن کي تبديل ڪري سگھي ٿو هن ٽپال تي.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
sd_PK: هاڻوڪو همراه اصطلاحون ٺاهي سگھي ٿو %s جي درجه بندي اصولن ۾.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
sd_PK: هاڻوڪو همراه شايع ڪري سگھي ٿو اڻ ڇاڻيل ايڇ ٽي ايم ايل مارڪ اپ ۽ جاوا اسڪرپٽ کي.

en: The current user can publish this post.
sd_PK: هاڻوڪو همراه هي ٽپال شايع ڪري سگھي ٿو.

en: The current user can sticky this post.
sd_PK: هاڻوڪو همراه ٽپالن کي اسٽڪي ڪري سگھي ٿو.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
sd_PK: موجوده صارف جي ڪردار کي صارف ايڊٽنگ جي صلاحيت لازمي آهي.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
sd_PK: ھن وقت منتخب ٿيل رازداري پاليسي وارو صفحي موجود ڪونھي. مھرباني ڪري نئون صفحو ٺاھيو يا چونڊيو.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
sd_PK: ھن وقت منتخب ٿيل رازداري پاليسي جو صفحو ٽريش ۾ آھي. مھرباني ڪري نئون رازداري پاليسي واري صفحي ٺاھيو يا <a href="%s">r  موجوده صفحي کي بحال ڪريو</a>.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
sd_PK: ڊيٽابيس سرور سان ڳنڍجي سگھي ٿو (جنھن جو مطلب آھي توھان جو يوزرنيم ۽ پاسورڊ ٺيڪ آھي) پر %s ڊيٽابيس کي منتخب نه ٿي سگھيو.

en: The date the comment was published, as GMT.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ شايع ٿيو، جي ايم ٽي جي حساب سان.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ شايع ٿيو،سائيٽ جي ٽائيمزون ۾.

en: The date the post was last modified, as GMT.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ آخري دفعو تبديل ٿيو، جي ايم ٽي جي حساب سان.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ جي جنهن وقت آخري دفعو تبديلي ٿي،سائيٽ جي ٽائيمزون ۾.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ شايع ٿيو،سائيٽ جي ٽائيمزون ۾.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ آخري دفعو تبديل ٿيو، جي ايم ٽي جي حساب سان.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ جي جنهن وقت آخري دفعو تبديلي ٿي،سائيٽ جي ٽائيمزون ۾.

en: The date the revision was published, as GMT.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ شايع ٿيو، جي ايم ٽي جي حساب سان.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
sd_PK: تاريخ آبجيڪٽ شايع ٿيو،سائيٽ جي ٽائيمزون ۾.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
sd_PK: بيان ڊفالٽ سان نمايان نه آهي. جڏهن ته، ڪجهه ٿھيمن سان ان کي ظاهر ڪري سگھن ٿا.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
sd_PK: وضاحت مينيو ۾ ڏيکاري ويندي جيڪڏھن فعال موضوع ان کي سپورٽ ڪري.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
sd_PK: `BEGIN %1$s` and `END %1$s` جي وچ ۾ هدايتون (لائنون) آهن
    
    متحرڪ طور تي ٺاهيل آهي، ۽ صرف صرف ورڈپریس فلٽرز ذريعي تبديل ٿي وڃي.
    
    انهن مارڪر جي وچ ۾ هدايتن ۾ ڪي به تبديليون ختم ٿي وينديون.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
sd_PK: ڊائريڪٽري ماپ شمار جو وقت پورو ٿيو. عام طور تي جام ذيلي-ڊائريڪٽريز ۽ فائلن جي وجه جي سبب جي ڪري ٿيو.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
sd_PK: ترميمي فليڊ پنهنجو پاڻ نمايان ڪري ٿي ڪوڊ سائنٽيڪس کي. توهان ان کي غيرفعال ڪري سگھو <a href="%1$s" %2$s>همراه جو پروفائل %3$s</a> مان، سادي اکرن واري حالت ۾ ڪم ڪرڻ جي لاءِ.

en: The editor has encountered an unexpected error.
sd_PK: مدير ۾ غيرمتوقع غلطي ظاهر ٿئي آهي.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sd_PK: مهرباني ڪري درست ايميل لڳايو

en: The email address for the user.
sd_PK: همراه جو اي ميل پتو.

en: The email could not be sent.
sd_PK: برق ٽپال اماڻجي نہ سگھي.

en: The email is correct
sd_PK: اي ميل صحيح آهي

en: The error code was %s.
sd_PK: غلطي جو ڪوڊ هو %s.

en: The excerpt for the post.
sd_PK: آبجيڪٽ جي لاءِ مواد.

en: The excerpt is hidden.
sd_PK: ايڪسرپٽ غائب آهن.

en: The excerpt is visible.
sd_PK: ايڪسرپٽ ظاهر آهن.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
sd_PK: هن اسڪرين تي فيلڊ پنهنجي سائيٽ جي سيٽنگ جي ڪجهه بنيادي ڳالهين کي طئي ڪري ٿو.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
sd_PK: فولڊر%1$sهو جئين ته نسخو ڪنٽرول هيٺ هوندو هو(%2$s), پر اهو%3$sفلٽر اپڊيٽ جي اجازت ڏني وئي آهي.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
sd_PK: فولڊر %1$s جيئن ته نسخي ڪنٽرول هيٺ هوندو هو (%2$s).

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
sd_PK: هيٺيان جوڙجڪ شارٽ ڪٽ مٽايا ويندا جڏهن توهان انٽر دٻائيندو.دٻايو اسڪيپ يا انڊو بٽڻ انڊو جي لاءِ.

en: The following plugins failed to update:
sd_PK: ھيٺيون پلگ ان کي اپڊيٽ ڪرڻ ۾ ناڪام ٿي

en: The following plugins were successfully updated:
sd_PK: ھيٺيون پلگ ان ڪاميابي سان تازه ڪاري ڪئي وئي:

en: The following themes are installed but incomplete.
sd_PK: هيٺيا موضوع تي نصب ٿيل آهن پر نامڪمل.

en: The following themes failed to update:
sd_PK: هيٺيان موضوع کي تازو ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيو:

en: The following themes were successfully updated:
sd_PK: هيٺيان موضوع  ڪاميابي سان تازه ڪاري ٿي ويون:

en: The following translations failed to update:
sd_PK: ڏنل ترجمن کي نئون ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيو:

en: The following translations were successfully updated:
sd_PK: هيٺيون ترجمو ڪاميابي سان تبديل ٿي ويون.

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
sd_PK: هيٺيون قدرون درست تاريخ جي وضاحت پيش نه پيو ڪن: مهينو %1$s, ڏينهن %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
sd_PK: هيٺيون قدرون درست تاريخن جي وضاحت نه پيون ڪن: سال %1$s, مهينو %2$s، ڏينهن %3$s.

en: The format for the post.
sd_PK: آبجيڪٽ جي لاءِ شڪل.

en: The given object ID is not that of a menu item.
sd_PK: ڏنل آبجيڪٽ جي آئي ڊي ان فهرست جي شيءِ جي  نه آهي.

en: The globally unique identifier for the post.
sd_PK: آبجيڪٽ جي لاءِ عالمي طور تي منفرد سڃاڻپ ڪندڙ.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
sd_PK: ميڊيا لائبريري لاء گرڊ ڏسي جاوا اسڪرپٽ جي ضرورت آهي. <a href="%s"> مٽايو  فهرست جو ڏيک</a>.

en: The handler for the route is invalid
sd_PK: هن رستي کي مُنهن ڏيڻ وارو درست نه آهي.

en: The handler for the route is invalid.
sd_PK: هن رستي کي مُنهن ڏيڻ وارو درست نه آهي.

en: The id of a registered sidebar
sd_PK: هڪ رجسٽرڊ سائڊبار جي ساڻپ

en: The id of a template
sd_PK: ٽيمپليٽ جي سڄاڻپ

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
sd_PK: تصوير گردش نه ٿي ڪري سگھجي ڇاڪاڻ ته سرايت ميٽا ڊيٽا کي تبديل نه ٿي ڪري سگھجي.

en: The initial values for attributes.
sd_PK: صفات لاءِ ابتدائي قدر.

en: The internet address of your network will be %s.
sd_PK: توهان جي ڄارڪي جو انٽرنيٽ پتو %s ٿيندو.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
sd_PK: جيڪو شيون توهان کي ٽريش ۾ منتقل ڪرڻ جي ڪوشش ڪري رهيا آهيو هاڻي ڪو موجود ناهي.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
sd_PK: جيڪو شيون توهان کي ٽريش مان بحال ڪرڻ جي ڪوشش ڪري رهيا آهيو موجود نه آھن

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
sd_PK: کاٻي پاسي واري مينيو ورڈپریس منتظم اسڪرين جي سڀني لنڪ مهيا ڪري ٿي، جنهن مان سڀئي واضح ڪيون ويون آهن انهي جي مٿان  منتقل ڪندي. توھان پڻ ھن مينيو کي گھٽ ڪري ڇڏيندو ۽ ان کي شڪن کي محدود ڪري سگھو ٿا، ھيٺ ھٽائڻ جي اختيار کي استعمال ڪريو.

en: The link you followed has expired.
sd_PK: جنهن جوڙ جي توهان پُٺيان آهيو اُهو ختم ٿيو.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
sd_PK: دائرن جي فهرست جتي تڪرار لاو آھي. جڏهن مهيا نه ڪيو ويو آهي ، اهو فرض ڪري ٿو سگجي ته سڀ دائرا  دستياب آهن.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
sd_PK: لاگ ان پيج نئي ٽيب ۾ کلندو. لاگ ان ٿيڻ کانپوءِ توهان ان کي بند ڪري سگھو ٿا ءِ هن پيج تي واپسي.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
sd_PK:  لوپ درخواست واپس ڪئ هڪ غير متوقع http  جي ڪيفيت جو ڪوڊ, %d, اهو ممڪن نه هو جيڪڏهن اهو خاصيتون روڪڻو پوندو ته اهو روڪيو ويندو ڪم جي توقع کان.

en: The loopback request to your site completed successfully.
sd_PK: لوپ بيڪ توهان جي سائيٽ تي ڪاميابي سان مڪمل ٿي وئي.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ تي لوڪ بيڪ درخواست ناڪام ٿي، ان جو مطلب خاصيت تي آهي ان وقت تي توقع وانگر ڪم نه ڪيو ويو آهي.

en: The main WordPress directory
sd_PK: ورڊپريس جي اهم ڊائريڪٽري

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
sd_PK: وڌ ۾ وڌ اوچائي چپڪڻ واري فريم جي پڪسلز ۾.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
sd_PK: وڌ ۾ وڌ ويڪرائ چپڪڻ واري فريم جي پڪسلز ۾.

en: The media file has been replaced
sd_PK: ميڊيا فائيل کي ورجايو ويو

en: The menu ID should not be empty.
sd_PK: مينُو سڃاڻپ خالي نہ ٿي ٿي سگھي.

en: The menu has been successfully deleted.
sd_PK: مينيو ڪاميابي سان ختم ٿي وئي آھي.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
sd_PK: مينيو سائيٽن جي انفرادي معلومات کي تبديل ڪرڻ لاء آهي، خاص طور تي جيڪڏهن منتظم سائيٽ جو علائقو دستياب ناهي

en: The menu item has been successfully deleted.
sd_PK: مينيو جو مواد ڪاميابي سان ختم ٿي وئي آھي.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
sd_PK: مينيو مئنيجمينٽ باڪس اسڪرين ۾ استعمال ٿيل آهي ته مينيو جي هيٺان  ايڊيٽر ۾ کلي ڪنٽرول ڪن.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
sd_PK: اهو نالو %s  ڪنهن ٻي مينُو جو آهي. مهرباني ڪري ڪو ٻيو نالو چونڊيو.

en: The must use plugins directory
sd_PK: ضروري استعمال ٿيندڙ پلگ ان ڊائريڪٽري

en: The name is how it appears on your site.
sd_PK: نالو سائيٽ تي ڪيئن نظر ايندو.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
sd_PK: نون صفحي ۾ توهان جي پرائيويسي پاليسي جي مدد ۽ صلاحون شامل ٿيندي.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
sd_PK: ٻيو مجموعو جوڙجڪ شارٽ ڪٽ جو لاڳو ٿيندو جيئن ئي توهان لکندو يا توهان اُنهن کي شامل ڪندو سادن اکرن ۾ انهي مضمون ۾. دٻايو اسڪيپ يا انڊو بٽڻ انڊو جي لاءِ.

en: The nickname for the user.
sd_PK: همراه جو تخلص

en: The oEmbed format to use.
sd_PK: اوامبيڊ جي شڪل استعمال جي لاءِ

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
sd_PK: آفسيٽ انگ جنهن جي گُذارش ڪئي وئي وڌيڪ يا برابر آهي موجوده ترميمن جي تعداد کان.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
sd_PK: اختياري ماڈیول، %s ، نصب نه آهي، يا بند ٿيل آهي.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
sd_PK: ھيٺ ڏنل ڏيکاريل آپشن سرور جي سسٽم سان ٻڌل آھي. جيڪڏهن تبديليون گهري وڃن، توهان کي پنهنجي ويب ميزبان جي ضرورت هجي&#8217;sمدد.

en: The order of the post in relation to other posts.
sd_PK: ٻين پوسٽن جي حوالي سان پوسٽ جي ترتيب.

en: The package contains no files.
sd_PK: پئڪىج ۾ ڪابه فائل ڪونھي.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
sd_PK: صفحن جي تعداد جن جي گُذارش ڪئي وئي وڌيڪ آهن موجوده صفحن جي تعداد کان.

en: The parent term ID.
sd_PK: بنيادي اصطلاح آئي ڊي.

en: The password cannot be a space or all spaces.
sd_PK: پاسورڊ هڪ اسپيس يا سڀ اسپيس نه ٿي سگهي.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
sd_PK: تبصري جي بنيادي ٽپال جي لاءِ پاسورڊ (جيڪڏهن ٽپال پاسورڊ سان محفوظ آهي).

en: The password for the post if it is password protected.
sd_PK: ٽپال جي لاءِ پاسورڊ جيڪڏهن اُها پاسورڊ جي ذريعي محفوظ آهي.

en: The password reset key you have specified is invalid.
sd_PK: اوهان جي ڏنل پاس ورڊ ٻيهر حاصل ڪرڻ واري ڪي غلط آهي

en: The pattern ID.
sd_PK: نموني آي ڊي

en: The pattern category slugs.
sd_PK: نموني جي قسم جي سلگ.

en: The pattern content.
sd_PK: نموني جو مواد.

en: The pattern detailed description.
sd_PK: نموني جو تفصيلي بيان.

en: The pattern keywords.
sd_PK: نموني جا لفظ.

en: The pattern name.
sd_PK: نموني جو نالو.

en: The pattern title, in human readable format.
sd_PK: نموني جو عنوان ، انساني پڙھڻ جي قابل شڪل ۾.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
sd_PK: داخل ڪندڙ ڏيک لاءِ نمونن جي ڏيکاءَ جي ويڪر.

en: The pattern's category slugs.
sd_PK: نموني جي قسم جي سلگ.

en: The pattern's keywords.
sd_PK: نموني جو لفظ سلگ ٿو.

en: The pingback has already been registered.
sd_PK: پنگ بيڪ اڳ ۾ ئي داخل ٿي چڪو آهي.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
sd_PK: پلگ ان ھيٺين سببن جي ڪري اپڊيٽ نه ٿي سگھي:

en: The plugin contains no files.
sd_PK: پلگ ان ۾ ڪائي فائل نه آهي

en: The plugin does not have a valid header.
sd_PK: پلگ ان ھڪ صحيح سرپرست ڪونھي.

en: The plugin generated unexpected output.
sd_PK: پلگ ان اڻڄاڻيو ٻاھر ڪڍيو.

en: The plugins directory
sd_PK: پلگ انس جي ڊائريڪٽري

en: The post cannot be deleted.
sd_PK: هيءُ مراسلو ڊاهي نہ ٿو سگھجي.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
sd_PK: ٽپال ڪچري دان جي حمايت نه پئي ڪري. سيٽ ڪريو '%s' مٽائڻ جي لاءِ.

en: The post has already been deleted.
sd_PK: ٽپال اڳ ۾ ئي مٽائي وئي.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
sd_PK: ٽپالن جي قسم %1$s داخل ٿيل نه آهي، تنهن ڪري اهو متان قابل اعتماد نه هجي ته چڪاس لهجي "%2$s" ان ٽائيپ جي ٽپالن جي مخالفت ۾.

en: The post type may not be changed.
sd_PK: پوسٽ ٽائيپ متان تبديل نه ٿي.

en: The posts page template cannot be changed.
sd_PK: پوسٽن جي صفحي جي ٽيمپليٽ کي تبديل نٿو ڪري سگھجي.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
sd_PK: ويوپورٽ جي ترجيحي ويڪر جڏھن ھڪڙي نموني کي ڏيکاريندي، پکسلز ۾.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
sd_PK: اڳ وارو تبديلي مجموعو اڳ ۾ ئي شايع ٿي چُڪو آهي. مهرباني ڪري پنهنجو هاڻوڪو تبديلي مجموعو محفوظ ڪرڻ جي ڪوشش ڪريو.

en: The primary site you chose does not exist.
sd_PK: جيڪو توهان سائيٽ چونڊيو آهي اهو موجود ناهي

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
sd_PK: مهيا ڪيل مثال غلط آھي. لازمي آھي خام يا انڪوڊ ٿيل ۽ ھيش.

en: The provided instance is malformed.
sd_PK: مهيا ڪيل مثال خراب ٿيل آھي.

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
sd_PK: مهيا ڪيل ويجيٽ جو قسم (id_base) اپڊيٽ نٿو ٿي سگھي.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
sd_PK: ڪيوري آرگيومينٽس %s ۾ ضروري پليسهولڊر هُجڻ گُهرجي.

en: The rendered block.
sd_PK: پيش ٿيل خانو.

en: The requested theme does not exist.
sd_PK: گھربل ٿيم وجود نہ ٿو رکي.

en: The requested user does not exist.
sd_PK: گھربل استعمال ڪندڙ وجود نہ ٿو رکي.

en: The requested widget is invalid.
sd_PK: عرضي وجيٽ صحيح نه آهي.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
sd_PK: گھربل ماڈیول، %s ، نصب نه آهي، يا بند ٿيل آهي.

en: The response is not a valid JSON response.
sd_PK: سفارش صحيح جئي سان سفارش نه آهي.

en: The role %s does not exist.
sd_PK: %s ڪردار موجود نه آهي.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sd_PK: مقرر ڪيل واقعا %s  ناڪام ٿيا. توهان جو سائيٽ اڃا تائين ڪم ڪري ٿو، پر اهو شيڊنگ جي پوسٽن يا خودڪار تازه ڪاريون ظاهر ڪري سگھن ٿيون شايد اهو ڪم ڪار نه ٿي سگھي.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sd_PK: مقرر ڪيل واقعي، %s، هلائڻ لاء دير ٿي وئي آهي. توهان جو سائيٽ اڃا تائين ڪم ڪري ٿو، پر اهو شيڊنگ جي پوسٽن يا خودڪار تازه ڪاريون ظاهر ڪري سگھن ٿيون شايد اهو ڪم ڪار نه ٿي سگھي.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
sd_PK: انسٽال ٿيل پلگ ان جي ڳولا ان جي نالي، تفصيل، يا ليکڪ جي اصطلاحن جي ڳولا ڪندو.

en: The search results will be updated as you type.
sd_PK: ڳولهڻ جا نتيجا سنواربا جيئن ئي توهان لکندو.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
sd_PK: %1$s جي سيٽنگ في الحال 0 جي طور تي ترتيب ڏني وئي آھي، اھو ڪجھ مسئلا پيدا ڪري سگھي ٿو جڏھن فائلون اپلوڊ ڪرڻ جي ڪوشش ڪري رھيا آھن پلگ ان يا ٿيم فيچرز جيڪي مختلف اپلوڊ طريقن تي ڀاڙين ٿيون. ھن سيٽنگ کي ھڪ مقرر قدر تي ترتيب ڏيڻ جي صلاح ڏني وئي آھي، مثالي طور تي %2$s جي قدر سان ملائي، جيئن ڪجھ اپلوڊ طريقا 0 کي لامحدود، يا غير فعال طور پڙھندا آھن.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
sd_PK: %1$s لاءِ سيٽنگ %2$s کان ننڍي آھي، ھي فائلون اپلوڊ ڪرڻ جي ڪوشش ۾ ڪجھ مسئلا پيدا ڪري سگھي ٿي.

en: The sidebar the widget belongs to.
sd_PK: سائڊبار ويجيٽ جو تعلق آھي.

en: The sidebar to return widgets for.
sd_PK: سائڊبار ويجٽس واپس ڪرڻ لاءِ.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
sd_PK: سائيٽ جي منتظم کي اطلاع ڏنو ويو ۽ توهان جي گُذارش کي ڀريو ويندو جيترو جلدي ممڪن ٿي سگھي.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
sd_PK: سائيٽ جي منتظم کي اطلاع ڏنو ويو. توهان کي جوڙ ملندو برآمد ڊائونلوڊ ڪرڻ لاءِ اي ميل ذريعي جڏهن اُهي توهان جي گُذارش کي ڀريندا.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
sd_PK: سائيٽ جي منتظم کي اطلاع ڏنو ويو. توهان کي اي ميل تصديق ملندي جڏهن اُهي مواد کي مٽائيندا.

en: The site appears to be already initialized.
sd_PK: لڳي پيو سائيٽ اڳ ۾ شروع ڪئي وئي آهي.

en: The site appears to be already uninitialized.
sd_PK: لڳي پيو سائيٽ اڳ ۾ شروع نه ڪئي وئي آهي.

en: The site is already active.
sd_PK: هيءَ سرزمين اڳ ۾ ئي فعال آهي.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
sd_PK: ماپ جو شمار نه ٿئي سگھيو. ڊائڪٽري پُهچ جي قابل نه آهي. عام طور تي غلط اجازتُن جي سبب.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
sd_PK: تصوير ميڊيا لائبريري ۾ شامل ڪرڻ جي وڌ ۾ وڌ مقدار جو اندازو هيٺ ڏنل سائز.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
sd_PK: سرخي  &#8220;%s&#8221; اڳ ۾ ئي استعمال ۾ آهي ٻيو ڪوئي اصطلاح استعمال ڪريو.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
sd_PK: سورس يوآرايل ءِ هدف يوآرايل ٻئي هڪ ئي جھڙي تدبيرن کي هدف نٿيون ڪري سگھن.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
sd_PK: سورس يوآريل ۾ هدف يوآرايل نه آهي، ته ڪري سورس جي حساب سان استعمال ڪانه ٿي ٿئي سگھي.

en: The source URL does not exist.
sd_PK: سورس يوآرايل موجود نه آهي.

en: The specified namespace could not be found.
sd_PK: ڄاڻايل نانءُ پولار نہ لڌو.

en: The specified target URL does not exist.
sd_PK: مخصوص ڪيل هدف واري يوآرايل موجود نه آهي.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
sd_PK: تجويز ڪيل رازداري جي پاليسي جي مواد کي استعمال ڪندي شامل ڪيو وڃي %s (يا بعد ۾) عمل.مھرباني ڪري ان لائن ۾ دستاويز ڏسو.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
sd_PK: تجويز ڪيل رازداري  پاليسي جو مواد صرف wp-admin ۾ شامل ڪيو وڃي %s (يا بعد ۾) ڪاروائي استعمال ڪندي.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
sd_PK: تجويز ڪيل رازداري  پاليسي جي لکت تبديل ڪيئ وئي. مهرباني ڪري <a href="%s"> تي ھدايت جي نظرثاني ڪريو</a> ۽ توهان جي رازداري پاليسي کي تازه ڪاري ڪريو.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
sd_PK: ٽيگ ڪلائوڊ نظر نه آيو ڇو جو صنف بنديءَ جا اصول ٺهيل نه آهن جيڪي ٽيگ ڪلائوڊ وجٽ جي حمايت ڪن ٿا.

en: The template has already been deleted.
sd_PK: ٽيمپليٽ  اڳ ۾ ختم ڪيو ويو آھي.

en: The term cannot be deleted.
sd_PK: اصطلاح ڊاهي نٿو سگھجي.

en: The term name cannot be empty.
sd_PK: اصطلاح جو نالو خالي نٿو ٿئي سگھي.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
sd_PK: اصطلاح سونپيل آبجيڪٽ کي %s درجه بندي جي اصولن ۾.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
sd_PK: اصطلاح سونپيل آبجيڪٽ کي %s درجه بندي جي اصولن ۾.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
sd_PK: موضوع جيڪو توهان ڏسي رهيا آهيو مڪمل طور پر انٽرويو وٺندڙ آهي &mdash; ڏسڻ لاء هي موضوع پوسٽون، رستا، ۽ ٻين صفحن کي ڏيکاري ٿو، مختلف صفحن واري صفحي جو دورو ڪريو. سيٽنگن جي حمايت واري موضوع واري موضوع جي خاصيتن تي منحصر ڪري سگھن ٿا. نئين سيٽنگ قبول ڪرڻ ۽ هڪ قدم ۾ موضوع کي فعال ڪرڻ لاء، شايع ڪريو ڪلڪ ڪريو ۽ چالو ڪريو.

en: The theme cannot be updated due to the following:
sd_PK: موضوع ھيٺين سببن جي ڪري اپڊيٽ نه ٿي سگھي:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
sd_PK: ٿهيم پنهنجو پاڻ کي بنيادي ٿهيم طور وضاحت ڪري پئي. مهرباني ڪري %s هيڊر جو جائزو وٺو.

en: The theme file to use to display the post.
sd_PK: ٿهيم جي فائل جيڪا استعمال ٿئي آبجيڪٽ ڏيکارڻ جي لاءِ.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
sd_PK: موضوع %s فائل غائب آهي.

en: The themes directory
sd_PK: ٿهيمز ڊائريڪٽري

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
sd_PK: ٽائيمزون جيڪو توهان شامل ڪيو اهو دُرست نه آهي. مهرباني ڪري دُرست ٽائيمزون چونڊيو.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
sd_PK: عنوان خانه ۽ پوسٽ ايڊٽمنٽ واري علائقي کي هڪ جاء تي مقرر ڪيو ويو آهي، پر توهان پڻ انهن کي منتقل ڪري سگهو ٿا. توهان اهو پڻ وسيع ۽ ننڍو ڪري سگهو ٿا، اهو توهان جي مٿان آهي. اسڪرين اسڪرين آپ کي دٻيڪ لڪائڻ جي اجازت ڏئي ٿو (ٽريڪڪ، ڪسٽم فيلڊ، بحث، سلگ، ليکڪ) يا اس اسڪرين لاء هڪ يا ٻه ڪالمن واريون ترتيب چونڊيو.

en: The title for the object.
sd_PK: آبجيڪٽ جو عُنوان.

en: The title for the post type.
sd_PK: ٽپال جي قسم لاءِ عُنوان.

en: The title for the post.
sd_PK: پوسٽ لاء عنوان.

en: The title for the status.
sd_PK: حالت جي لاءِ عُنوان.

en: The title for the taxonomy.
sd_PK: صنف بنديءَ جي اصولن جي لاءِ عُنوان.

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
sd_PK: وِجٽ جو قسم. آيڊي سان ملندڙ ويجٽ جي قسمن جي آخري پوائنٽ ۾.

en: The unique and machine-readable name.
sd_PK: منفرد ۽ مشين پڙهڻ وارو نالو.

en: The update of %s failed.
sd_PK: %s جو سنوارڻ ۾ ناڪامي.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sd_PK: سنوارڻ جو عمل شروع ٿي رهيو آهي. هي عمل ڪُجھ وقت وٺي سگھي ٿو ڪُجھ ميزبانن تي، تنهن ڪري مهرباني ڪري صبر جو مظاهرو ڪريو.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
sd_PK: اپلوڊ ٿيل فائل ختم ٿي چڪي آهي. مهرباني ڪري واپس وڃو ۽ ان کي ٻيهر اپلوڊ ڪريو.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
sd_PK: اپ لوڊ ٿيل فائل ھڪ صحيح تصوير نه آھي. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
sd_PK: اپ لوڊ ٿيل فائل صرف جزوي طور تي اپيل ڪئي وئي.

en: The uploads directory
sd_PK: چاڙهڻ واري ڊائريڪٽري

en: The user cannot be deleted.
sd_PK: همراه مٽائجي نٿو سگھجي.

en: The user is already active.
sd_PK: هي استعمال ڪندڙ اڳ ئي جاندار آهي.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
sd_PK: قيمت, %1$s,  يا ته %2$s جي طرفان فعال ڪئي وئي آهي يا توهان جي ترتيب واري فائيل ۾ شامل ڪئي وئي آهي. اهو توهان جي سائيٽ جي سامهون غلطي کي ڊسپلي ڪندو .

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
sd_PK: هن ويب &#8217;s سائيٽ جو ويليو , %s,  تشڪيل واري فائيل م شامل ڪيو ويو آهي. هن جو مطلب آهي ته ڪابه غلطي سائيٽ جي ڪنهن به فائل تي لکي ويندي جيڪو ممڪن آهي عام طور تي استعمال ڪندڙ صارفين لاء.

en: The visibility settings for the taxonomy.
sd_PK: نموداري ترتيبات صنف بنديءَ جي اصول جي لاءِ.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
sd_PK: توهان جي اوزار تي ويب برائوزر استعمال ٿئي نٿو سگھي فائل چاڙهڻ جي لاءِ. توهان شايد استعمال ڪري سگھو <a href="%s"> نيٽوايپ پنهنجي اوزار جي لاءِ </a> اُن جڳھ تي.

en: The widget type id.
sd_PK: ويجيٽ قسم جي آئي ڊي

en: The wp-content directory
sd_PK: ڊبليو-پي ڊائريڪٽري

en: The wren<br>Earns his living<br>Noiselessly.
sd_PK: ويرن،<br> سندس زندگاني<br> آمدني کان بيشمار آهي.

en: Theme
sd_PK: ٿهيم

en: Theme Details
sd_PK: ٿيم جو تفصيل

en: Theme Location
sd_PK: موضوع جي جڳھ

en: Theme Options
sd_PK: ٿهيم اختيارات

en: Theme Versions
sd_PK: ٿھيم ورجن

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
sd_PK: موضوع شروع ٿي نه سگهيو آهي ڇاڪاڻ ته اهو هڪ ٽولي شروع ڪيو <strong>موت جي غلطيr</strong>.

en: Theme deleted.
sd_PK: موضوع ختم ٿي ويو

en: Theme directory location
sd_PK: ٿيمز جي ڊاريڪٽري جي جڳھ

en: Theme downgrade failed.
sd_PK: موضوع کي گھٽائڻ ناڪام ٿيو.

en: Theme downgraded successfully.
sd_PK: موضوع ڪاميابيءَ سان گھٽجي ويو.

en: Theme features
sd_PK: موضوع جون خاصيتون

en: Theme file exists.
sd_PK: ٿيمُ فائل موجود آهي.

en: Theme identifier for the template.
sd_PK: ٽيمپليٽ لاءِ موضوع جي ساڻپ ڪندڙ.

en: Theme installation failed.
sd_PK: موضوع جي انسٽاليشن ناڪام ٿي  وئي.

en: Theme installed successfully.
sd_PK: موضوع ڪاميابي سان نصب ٿو.

en: Theme name
sd_PK: ٿيم جو نالو

en: Theme not found.
sd_PK: ٿيم نه مليو.

en: Theme resumed.
sd_PK: موضوع شروع ٿي ويو.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
sd_PK: 123 مين اسٽريٽ

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
sd_PK: اول صفحي جو سيڪشن

[ctx: Theme starter content]
en: About
sd_PK: بابت

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
sd_PK: سائيٽ جي باري ۾

[ctx: Theme starter content]
en: Address
sd_PK: پتو

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
sd_PK: سانڍيل فائيل

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
sd_PK: بلاگ

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
sd_PK: مورخيو

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
sd_PK: طبقا

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
sd_PK: رابطو

[ctx: Theme starter content]
en: Email
sd_PK: اي ميل

[ctx: Theme starter content]
en: Facebook
sd_PK: فيس بُڪُ

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
sd_PK: اسان کي ڳولهيو

[ctx: Theme starter content]
en: Foursquare
sd_PK: فوراسڪوائر

[ctx: Theme starter content]
en: GitHub
sd_PK: گِٽِ هَبُ

[ctx: Theme starter content]
en: Home
sd_PK: گھر

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
sd_PK: ڪلاڪَ

[ctx: Theme starter content]
en: Instagram
sd_PK: انسٽاگرام

[ctx: Theme starter content]
en: LinkedIn
sd_PK: لنڪڊان

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
sd_PK: ميٿا

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
sd_PK: سومر &amp;  جمعو:9:00AM&ndash;5:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
sd_PK: نيويارڪ، اين وائي 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
sd_PK: خبرون

[ctx: Theme starter content]
en: Pinterest
sd_PK: پنٽريسٽ

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
sd_PK: هاڻوڪا تبصرا

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
sd_PK: تازيون پوسٽون

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
sd_PK: ڇنڇر &amp;  آچر:11:00AM&ndash;3:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: Search
sd_PK: ڳولا

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
sd_PK: هي صفحو آهي بنيادي رابطي جي ڄاڻ سان گڏ، جھڙوڪ پتو ۽ فون نمبر. توهان پلگ ان جو استعمال ڪري به رابطي جو فام شامل ڪري سگھو ٿا.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
sd_PK: هي اول صفحي جي سيڪشن جو مثال آهي. اول صفحي جا سيڪشنس ڪوئي به صفحو ٿي سگھي ٿو پاڻ اول صفحي کان علاوه، اهو صفحو به شامل ڪري سگھو ٿا جيڪو توهان جون تازيون بلاگ ٽپالون ڏيکاري رهيو آهي.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
sd_PK: هي بهترين جڳھ ٿي سگھي ٿي پنهنجو ۽ سائيٽ تعارف ڪرائڻ جي لاءِ يا ٻيو ڪجھ شامل ڪريو.

[ctx: Theme starter content]
en: Twitter
sd_PK: ٽويٽر

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
sd_PK: توهان جي سائيٽ تي ڀليڪار! هي توهان جو اول صفحو آهي، اِهو اُهو صفحو آهي جيڪو اڪثر ڪري نظر ايندو توهان جي سائيٽ تي جڏهن ڪوئي به همراه پهريون دفعو توهان جي سائيٽ تي ايندو.

[ctx: Theme starter content]
en: Yelp
sd_PK: ييلپ

[ctx: Theme starter content]
en: YouTube
sd_PK: يوٽيوب

en: Theme will be auto-updated.
sd_PK: موضوع پاڻمرادو اپڊيٽ ڪيو ويندو.

en: Theme will no longer be auto-updated.
sd_PK: موضوع هاڻي پاڻمرادو نئون نه ٿيندو

en: Theme without %s
sd_PK: ٿهيم %s کانسواءِ

en: Themes
sd_PK: ٿيمون

en: Themes %s
sd_PK: ٿهيمز %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
sd_PK: ٽيمپليڪس توهان جي سائيٽ کي نظر ۽ نموني ۾ شامل ڪيو آهي. اهو ضروري آهي ته توهان جي ڊيٽابيس کي توهان جي ٽيگ سان جڙيل ۽ خاصيتون رکجن، ۽ توهان جي سائيٽ محفوظ رکون.

en: Themes directory location
sd_PK: ٿيمز جي ڊاريڪٽري جي جڳھ

en: Themes directory size
sd_PK: ٿيمز جي ڊاريڪٽري ماپ

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
sd_PK: پلگ ان ۽ موضوع جي خودڪار تازه ڪاري سان ڪو مسئلو ناهي.

en: There are no associated subtitles.
sd_PK: ان سان وابسطه ذيلي عنوان موجود نه آهي.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
sd_PK: هن وقت %1$s ويجهو ڪابه واقعات منعقد ڪئي هئي. ڇا اوھان وٽ ھڪڙو پسند ڪيو <a href="%2$s"> واقعي</a>

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
sd_PK: في الحال ڪوبه واقعا ناهي جيڪي توهان جي علائقي جي ويجهي  ۾ ويجهوهجي. ڇا اوھان وٽ ھڪڙي <a href="%s"> واقعي جو</a>? ھجڻ چاھيو ٿا؟

en: There are no options for this widget.
sd_PK: ھن گهيڪلي لاء ڪي اختيار ڪونھي

en: There are no pages.
sd_PK: اھڙا صفحا نه آھن.

en: There are no valid users selected for deletion.
sd_PK: هتي ڪوبه صحيح استعمال ڪندڙ منتخب ٿيل ناهي ختم ڪرڻ لاء.

en: There are no valid users selected for removal.
sd_PK: ختم ڪرڻ لاء ڪو صحيح استعمال ٿيل نه آهي.

en: There are no widgets available.
sd_PK: هتي ڪائي به ورثي واري وجيٽ دستياب نه آهي.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
sd_PK: ڪجهه غلط مينيو ائٽم آهن.مھرباني ڪري انھن کي چڪاس ڪريو يا ختم ڪريو.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
sd_PK: ڪي محفوظ نھ ٿيل تبديليون ٿيون جيڪي گم ٿي وينديون آھن. 'ٺيڪ' جاري رکڻ لاء، 'رد ڪريو' تصويري ايڊيٽرن ڏانهن موٽڻ لاء.

en: There does not seem to be any new mail.
sd_PK: ڪا بہ نئين ٽپال نہ ٿي لڀي.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ تي هڪ نازڪ غلطي ڪئي وئي آهي، انهي کي بحالي واري طريقي ۾. وڌيڪ تفصيل لاء موضوعات ۽ پلگ ان اسڪرين جي جانچ ڪريو. جيڪڏهن توهان هڪ موضوع يا پلگ ان کي نصب ڪيو يا اپڊيٽ ڪيو، انهي جي پهرين ڳولها صفحي کي ڏسو.

en: There has been a critical error on this website.
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ تي نازڪ غلطي ڪئي وئي آهي.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ تي نازڪ غلطي ڪئي وئي آهي. هدايتن لاء مهرباني ڪري پنهنجي سائيٽ تي انتظامي اي ميل اي ميل چيڪ ڪريو.

en: There has been an error cropping your image.
sd_PK: عڪس کي ڇاڱڻ ۾ چُڪَ ٿي وئي.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
sd_PK[0]: ڪُجھ %d غلطي آهي جنهن کي محفوظ ڪرڻ کان اڳ ۾ سهي ڪرڻو پوندو.
sd_PK[1]: ڪُجھ %d غلطيون آهي جنهن کي محفوظ ڪرڻ کان اڳ ۾ سهي ڪرڻو پوندو.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
sd_PK: تمام نيون هاڻوڪيون پنهنجو پاڻ محفوظ ٿيل تبديليون موجود آهن جيڪي توهان ڏسي رهيا آهيو اُنهن کان. <a href="%s"> پنهنجو پاڻ محفوظ ٿيل تبديلن جي واپسي</a>

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
sd_PK: هتي هڪ نئون نسخو آهي %1$s دستياب آهي، پر اهو توهان جي پي ايڇ  پي سان ڪم نٿو ڪري. <a href="%2$s" %3$s> نسخو ڏسو %4$s تفصيلات</a> or <a href="%5$s">تازه ڪاري بابت وڌيڪ سکو PHP</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
sd_PK: هي نئون نُسخو جو %1$s موجود آهي. <a href="%2$s" %3$s> ڏسو نُسخي جي %4$s وضاحت</a> يا <a href="%5$s" %6$s> هاڻي سنواريو</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
sd_PK: هتي هڪ نئون نسخو آهي%1$sدستياب.<a href="%2$s" %3$s>ورجن ڏسو %4$sتفصيلات</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
sd_PK: هتي هڪ نئون نسخو آهي%1$sدستياب. <a href="%2$s" %3$s>ورجن ڏسو%4$sتفصيلات</a>.<em> خودڪار ڪاري پلگ ان لاء دستياب ناهي.</em>

en: There is a pending change of the admin email to %s.
sd_PK: منتظم اي ميل جي ڪا تبديلي پيل آهي.%s

en: There is a pending change of your email to %s.
sd_PK:  %s توهان جي اي ميل جو تائين تبديلي پيل آهي.

en: There is a revision of this post that is more recent.
sd_PK: هن ٽپال جي نظرثاني موجود آهي جيڪا بلڪل تازي آهي.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.
sd_PK: اُتي هن ٽپال جو پنهنجو پاڻ محفوظ آهي جيڪو هيٺين نسخي کان وڌيڪ هاڻوڪو آهي.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
sd_PK: ھن پوسٽ جو ھڪڙو خود مختيار آھي جيڪو ھيٺ ڏنل نسخن کان وڌيڪ تازو آھي.<a href="%s">خود مختيار ڏسو</a>

en: There is no autosave revision for this post.
sd_PK: هن ٽپال جي لاءِ پنهنجو پاڻ محفوظ نظر ثاني موجود نه آهي.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sd_PK: هتي ڪنهن به طرح جو ايڪسرپٽ نه ڇو جو هي محفوظ ٿيل ٽپال آهي.

en: There is no poster image currently selected
sd_PK: ڪنهن به پوسٽر تصوير جو انتخاب نه ٿيو

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sd_PK: جوڙ جڪ ۾ خرابي آهي، مهرباني ڪري سرور جو نظام سنڀاليندڙ سان رابطو ڪريو

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
sd_PK: تصديق ڪرڻ ۾ مسئلو آهي. مهرباني ڪري ٻيهر چاڙهيو ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: These changes will affect your whole site.
sd_PK: اهي تبديليون توهان جي سڄي سائيٽ تي اثر انداز ڪندا.

en: These plugins are now up to date:
sd_PK: اهي پلگ ان هاڻي تازه ترين آهن:

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
sd_PK: اهي سيٽنگون ڪي ڪٿي ۽ ڪئين لفظ  ۽ WordPress ڪيئن لوڊ ٿيل آهن.

en: These themes are now up to date:
sd_PK: اهي موضوع هاڻي تازو آهن:

en: These themes failed to update:
sd_PK: اهي موضوع اپڊيٽ ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيا:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
sd_PK: هي منفرد تصديق ڪندڙ ڪيز پڻ غائب آهن %s فائل مان.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
sd_PK: اهو ويب سائيٽ توهان جي باري ۾ ڊيٽا گڏ ڪري، ڪوڪيز کي استعمال ڪري، اضافي ٽيون پارٽيون ٽريڪ ڪري ۽ انهي سان ڳنڍيل مواد انهي سان ڳنڍيل مواد سان گڏ، سرايت ٿيل مواد شامل ڪري سگھي ٿو. توهان سان ڳالهائڻ، جيڪڏهن توهان وٽ هن ويب سائيٽ تي هڪ اڪائونٽ آهي ۽ توهان انهن کي لاگ ان ڪيو آهي.

en: Thimbu
sd_PK: ٿمبُو

en: Thimphu
sd_PK: ٿِمڦُو

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
sd_PK: پتو استعمال ٿيو منتظم جي مقصدن جي لاءِ، جهڙوڪ نئي همراه جي اطلاع جي لاءِ.

en: This block can only be used once.
sd_PK: هي خانو فقط هڪ دفعو ئي استعمال ٿي سگھي ٿو.

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
sd_PK: هن خاني ۾ غلطي ظاهر ٿئي آهي ۽ ان لاءِ نظر نه آيو.

en: This changeset cannot be further modified.
sd_PK: ھن تبديلين کي وڌيڪ تبديل  نه ٿو ڪري سگھجي.

en: This color combination may be hard for people to read.
sd_PK: اهو رنگ ميلاپ ڏکيو ماڻهن کي  پڙهڻ لاء هوندو آهي .

en: This comment is already approved.
sd_PK: ھي تبصرو اڳ ۾ ئي منظور ڪيو ويو آھي.

en: This comment is already in the Trash.
sd_PK: اها راء ٽريش ۾ ئي آهي.

en: This comment is already marked as spam.
sd_PK: ھي تبصرو اڳ ئي اسپام طور نشان لڳل آھي.

en: This comment is currently approved.
sd_PK: ھن جو تبصرو ھن وقت منظور ڪيو آھي

en: This comment is currently in the Trash.
sd_PK: هن وقت ٽريش ۾ هن جو رايو آهي.

en: This comment is currently marked as spam.
sd_PK: ھن جو تبصرو ھن وقت اسپام طور نشان لڳل آھي.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
sd_PK: اها راء دٻي ۾ آهي. مهرباني ڪري ان کي دٻي مان ڪڍو جيڪڏهن توهان ان کي تبديل ڪرڻ چاهيو ٿا.

en: This content is password protected.
sd_PK: ھي مواد پاسورڊ سان محفوظ آھي.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sd_PK: هي مواد پاسورڊ ذريعي محفوظ آهي. ڏسڻ جي لاءِ هيٺ پاسورڊ داخل ڪريو:

en: This content was deleted by the author.
sd_PK: مواد ليکڪ کان مٽايو ويو.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
sd_PK: ان جي معنٰي ٿئي سگھي ٿي جوڙ ناڪام ٿئي رهيا آهن ورڊپريس.اوآرجي ڏانهن.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
sd_PK: هي ڊيٽا، جديد WordPress ورزن کي نصب ڪرڻ ۽ پنهنجي سائيٽ کي محفوظ ڪرڻ سميت، ورڈپریس کي بهتر ڪرڻ لاء استعمال ڪيو ويندو آهي. هي <a href="%s">WordPress.org جي ڪيفيت جو صفحو</a>. انهي سان گڏ صفحي جي انگ اکر مددگار آهي.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
sd_PK: ھي مسودو توھان جي <a href="%s">غير اشاعت ٿيل حسب ضرورت واريون تبديليون</a> وٽان آھي. اوھان کي تبديل ڪري سگھو ٿا، پر اڃان تائين پوسٽ ڪرڻ جي ڪا ضرورت ڪونھي. اھو انھن تبديلين سان پاڻمرادو شايع ٿيندي.

en: This email may be different from your personal email address.
sd_PK: هي اي ميل توهان جي ذاتي اي ميل ايڊريس کان مختلف ٿي سگهي ٿي.

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
sd_PK: هي امبيڊ متان محفوظ نه ڪري ان جو پاسو تناسب  جڏهن برائوزر جي ماپ مٽندي.

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
sd_PK: هي امبيڊ محفوظ ڪندي ان جو پاسو تناسب جڏهن برائوزر جي ماپ مٽندي.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sd_PK: هي وصف فريم قطار گھري ٿو. توهان آئي فريم غيرفعال ڪيو آهي يه ته توهان جو برائوزر ان جي حمايت نه ٿو ڪري.

en: This file is empty. Please try another.
sd_PK: هيءُ فائيل خالي آهي. ٻيو فائيل آزمايو.

en: This file is not an image. Please try another.
sd_PK: اهو فائيل ڪو عڪس نہ آهي. ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
sd_PK: ھي فائل صرف SimplePie 1.2.x سان پسمانده مطابقت لاءِ لوڊ ڪئي وئي آھي. مھرباني ڪري ھڪڙي تازي SimplePie ورزن ڏانھن سوئچ ڪرڻ تي غور ڪريو.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
sd_PK: هي فائل جام وڏي آهي. فائل ماپ جي حساب سان %s ڪي بي کان گھٽ هجڻ گھرجي.

en: This file no longer needs to be included.
sd_PK: هي فائل کي وڌيڪ شامل ٿيڻ جي ضرورت نه آهي.

en: This form is not live-previewable.
sd_PK: هي فام براهراست ڏيکارڻ جهڙو نه آهي.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
sd_PK: ھن تصوير تي عمل نٿو ڪري سگھجي ويب سرور. ان کي تبديل ڪريوجيَ پي ج يا پي ين ج ۾ اپ لوڊ ڪرڻ کان پھريائين.

en: This image has an empty alt attribute
sd_PK: تصوير ۾ خالي متبادل صفت آهي

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
sd_PK: تصوير ۾ خالي متبادل صفت آهي; ان جي فائل جو نالو %s

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
sd_PK: اهو هڪ تمام سولو پاس ورڊ آهي. ڪو اهڙو چونڊيو جنهن جو ٻيا اندازو لڳائي نه سگهن.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
sd_PK: هيءَ صفحي جو هڪ مثال آهي. اهي پوسٽن کان ايئن مختلف آهن جو پوسٽون توهان جي ٻاهرين صفحي تي شايع ٿيڻ واري ترتيب سان ظاهر ٿينديون آهي ۽ صفحا وري اهڙي دائمي مواد لاءِ مناسب هوندا آهن جيڪي توهان جي مرضي مطابق آسان پهچ ۾ اچن، جيئن توهان بابت يا رابطي جي معلومات. تدوين ڪريو ڪڙي تي ڪلڪ ڪري هن صفحي ۾ تبديليون ڪريو يا <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">هڪ نئون صفحو شامل ڪريو</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
sd_PK: هي هڪ مثالي صفحو آهي. بلاگ پوسٽ مختلف آهي ڇو ته اهو هڪ هنڌ تي رهندو ۽ توهان جي سائيٽ نيٽ ويئر (سڀ کان وڌيڪ عنوانن ۾) ڏيکاريو ويندو. گهڻا ماڻهو هڪ صفحي سان شروع ڪندا آهن جيڪي صلاحڪار سائيٽ سنڌين کي متعارف ڪرائڻ. اھو ڪجھھ چئي سگھي ٿو:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sd_PK: هي حد کان وڌيڪ وڏو آهي. ڪجهه ٻئي سان ڪوشش ڪريو.

en: This is the short link.
sd_PK: هي مختصر جوڙ آهي.

en: This item has already been deleted.
sd_PK: ھي شيون ختم ٿي چڪو آھي

en: This item has been deleted, or is a draft
sd_PK: ھيءَ شيءِ ختم ڪئي وئي آھي، يا ھڪڙو مسودو آھي

en: This link is not live-previewable.
sd_PK: هي جوڙ براهراست ڏيکارڻ جهڙو نه آهي.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
sd_PK: هي ميڪا باڪس بلاڪ ڊائريڪٽر سان مطابقت ناهي.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
sd_PK: هيء ميٽا خاني، پلگ ان %s  مان، بلاڪ ايڊر مطابقت ناهي.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
sd_PK: هي صفحو توهان جي سائيٽ سيٽنگون ڏانهن سڌي طرح رسائي جي اجازت ڏئي ٿي. توهان هتي شيون ٽوڪ ڪري سگهو ٿا. مهرباني ڪري محتاج ڪر!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
sd_PK: اهو صفحو توهان کي پنهنجي وڊيوز ويب سائيٽ جي تشڪيل بابت هر تفصيلي ڏيکاري سگهي ٿو. ڪنهن به بهتري لاء جيڪي ٿي سگهي ٿي،ڏسو <a href="%s">سائٽ جي صحت جي حالت</a>صفحي ٿي.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
sd_PK: هي جڳھ تشخيصي فهرست جا انتظام سنڀالڻ لاءِ استعمال ٿئي ٿي ان مواد جي لاءِ جيڪي توهان اڳ ۾ ئي شايع ڪري چُڪا آهيو سائٽ تي. توهان فهرستون ٺاهي سگھو ٿا ۽ ائٽمس شامل ڪري سگھو ٿا اڳ ۾ ئي موجود مواد جي لاءِ جھڙوڪ صفحا، ٽپالون، درجه بنديون، ٽيگس، فارميٽس، يا پنهنجا جوڙ.

en: This personal data request has expired.
sd_PK: هي ذاتي ڊيٽا جي درخواست ختم ٿي وئي آهي.

en: This plugin is already installed.
sd_PK: هي پلگ ان اڳ ۾ ئي انسٽال ٿيل آهي.

en: This post is already being edited
sd_PK: هن ٽپال جي اڳ ۾ ئي ترميم ٿئي.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sd_PK: پوسٽ کي پاسورڊ جي ذريعي محفوظ ڪيو ويو آهي. تبصرا ڏسڻ جي لاءِ پاسورڊ شامل ڪريو.

en: This preview is unavailable in the editor.
sd_PK: ھي ڏيکاء ھن ايڊٽر ۾ دستياب ناھي.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
sd_PK: هي ذخيرو ويب جي مهمان طرفان محيا ڪيو ويو آهي جيڪو هن سائيٽ لاءِ مختص ٿيل آهي. وڌيڪ معلومات لاءِ <a href="%s" target="_blank"> ورڊپريس جي آفيشل دستاويز ڏسو</a>.

en: This resulted in an error message: %s
sd_PK: : %sھن جي نتيجي ۾ غلط نياپو

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
sd_PK: هي اسڪرين توهان کي ميڊيا جي لائبريري ۾ فائل ۾ ميٽا ڊيٽا لاء فيلڊ تبديل ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿو.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
sd_PK: هي اسڪرين ۾ سيٽنگون شامل آهن جيڪي توهان جي مواد جي ڊسپلي تي متاثر ڪن ٿا.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
sd_PK: اهو اسڪرين توهان جي موضوع جي ذريعي مانيٽر تائين جڳهن تائين عالمي سطح تي توهان جي موضوع جي وضاحت ڪئي وئي آهي.

en: This screen is used for managing your content revisions.
sd_PK: اهو اسڪرين توهان جي مواد جي نظرثانين جي انتظام لاء استعمال ڪيو آهي.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
sd_PK: اس اسڪرين ۾ توهان انسٽال ٿيل موضوع کي منظم ڪري سگهو ٿا، اضافي طور پر ورڈپریس سان نصب ٿيل موضوع، باقي ٽي پارٽي آهي.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
sd_PK: اهو اسڪرين توهان جي نيويگيشن مينيو کي منظم ڪرڻ لاء استعمال ڪيو آهي.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
sd_PK: اهو اسڪرين توهان جي موضوع جي سر جي سيڪشن کي ترتيب ڏيڻ لاء استعمال ڪيو ويو آهي.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
sd_PK: هي اسڪرين توهان جي سائيٽ ۾  موجوده موجود صارفين جي فهرست لاء آهي. هر صارف وٽ منتظم جي طرفان مقرر ڪيل هڪ بيان ڪيل ڪردار مان هڪ آهي: سائٽ ايڊمنسٽريٽر، ايڊيٽر، اديب، مددگار، يا سبسڪربر. ايڊمنسٽريٽر کان علاوه ٻين صارفن جا صارف ڊش بورڊ نيوويگيشن ۾ گھٽ هونديون آهن جڏهن اهي انهن ۾ لاگ ان ٿيندا آهن، انهن جي ڪردار تي ٻڌل هوندي آ.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
sd_PK: هي اسڪرين توهان جي سڀني پوسٽن تائين رسائي فراهم ڪري ٿي. توھان ڊسپلي کي ترتيب ڏئي سگھو ٿا هن اسڪرين مان توهان مناسب ڪم وڌائي سگھو ٿا.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
sd_PK: هن اسڪرين ۾ ڪيترائي اختيار آهن جيڪي توهان جي پوسٽن کي رستي ۾ تبديل ڪرڻ جي اجازت ڏيندا آهن ۽ صفحا ڪڙيون ۽ تبصرا ڏيکاريندا آهن. ايتري قدر ته اھي هتي مناسب نه ٿيندا. ھن بابت وڌيڪ معلومات لاء دستاويز ڏسو.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
sd_PK: هي اسڪرين تي هن نيٽ ورڪ تي سڀني سائٽن جي سڀني صارفين کي الگ ڪري ٿو، ۽ صارف کي ڊفالٽ سائيٽ مقرر ڪرڻ جي اجازت ڏيندو آهي. اهي هر سائيٽ ڏسڻ لاء شروعاتي نقطي يا هن سائيٽ لاء ڊيش بورڊ وانگر لنڪ استعمال ڪري سگهن ٿا.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
sd_PK: هيءَ سائيڊ بار هاڻي دستياب ناهي ۽ توهان جي سائٽ تي ڪٿي به نظر نه پئي اچي. ان غيرفعال سائيڊ پٽي کي مڪمل طور ختم ڪرڻ لاءِ هر وجٽ هٽائي ڇڏيو.

en: This site has been archived or suspended.
sd_PK: هيءَ سائيٽ محفوظ يا رد ڪئي وئي آهي

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
sd_PK: هي سائيٽ اڃان تائين چالو ناهي ٿئي. جيڪڏهن توهان کي پنهنجي سائيٽ چالو ڪرڻ ۾ مسئلا درپيش آهن، مهرباني ڪري رابطو ڪريو %s.

en: This site is no longer available.
sd_PK: هي سائيٽ وڌيڪ موجود نه آهي.

en: This taxonomy is not hierarchical.
sd_PK: هي ٽيڪزانامي عمدياتي نه آهي.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
sd_PK: هي ٽيڪسٽ ٽيمپليٽ توهان جي ويب سائيٽ ٺاهڻ جي مدد ڪندو &#8217;s رازداري پاليسي.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
sd_PK: هي ٿهيم وڊيو هيڊر جي حمايت نٿي ڪري هن صفحي تي. پهرين صفحي ڏانهن تشخيص ڪريو يا ڪنهن ٻئي صفحي ڏانهن  جيڪو وڊيو هيڊر جي حمايت ڪندو هُجي.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
sd_PK: ٿهيم سهي طرح لوڊ ٿيڻ ۾ ناڪام ٿي ءِ ايڊمن بيڪ اينڊ طرفان روڪي وئي.

en: This theme is already installed.
sd_PK: هي موضوع اڳ ۾ ئي نصب ٿيل آهي.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
sd_PK: ھن ٽائم زون کي روشني جي بچاء واري وقت ڏسڻ نٿو ڏي.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
sd_PK: هي ٽائم زون  روشني جي وقت ۾ آهي .

en: This timezone is currently in standard time.
sd_PK: هي ٽائم زون معياري وقت ۾ آهي .

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
sd_PK: هي اوزار سائيٽ جي مالڪن کي مقامي قانونن ۽ ضابطن جي تعميل ۾ مدد ڪري ٿو هڪ ڏنل صارف لاءِ ڄاڻايل ڊيٽا کي حذف يا گمنام ڪندي.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
sd_PK: هي اوزار سائيٽ جي مالڪن کي .zip فائل ۾ ڏنل صارف لاءِ ڄاڻايل ڊيٽا برآمد ڪندي مقامي قانونن ۽ ضابطن جي تعميل ۾ مدد ڪري ٿو.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
sd_PK: هي منفرد تصديق ڪندڙ ڪيز پڻ غائب آهن %s فائل مان.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sd_PK: وڊيو فائل جام وڏي آهي هيڊر وڊيو طور استعمال جي لاءِ. ننڌي وڊيو سان ڪوشش ڪريو يا ڪمپيريزن ترتيبات جو استعمال ڪندي ٻيهر وڊيو چاڙهيو جيڪو 8MB کان گھٽ هُجي. يا، پنهنجو وڊيو يوٽيوب تي چاڙهيو ڪريو ۽ ان کي هيٺين اختيار جي ذريعي جوڙيو.

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
sd_PK: وجٽس ۾ اهڙو ڪوڊ ٿئي سگھي ٿو جيڪو &#8220; ۾ بهتر ڪم ڪري پنهنجي ايڇ ٽي ايم ايل&#8221;  وجٽ. ان جي جڳھ تي اُنَ وجٽس سان ڪوشش ڪريو.

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
sd_PK: وجٽس ۾ اهڙو ڪوڊ ٿئي سگھي ٿو جيڪو &#8220; ۾ بهتر ڪم ڪري پنهنجي ايڇ ٽي ايم ايل&#8221;  وجٽ. جيڪڏهن توهان وٽ اڃان نه آهي، ان جي جڳھ تي اُنَ وجٽس سان ڪوشش ڪريو.

en: This widget requires JavaScript.
sd_PK: هن ويجٽ کي جاوا سکرپٹ جي ضرورت آهي

en: This will allow Jetpack to:
sd_PK: ان سان Jetpack هيئن ڪري سگهندو:

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
sd_PK: اهو ظاهر ڪيو ويندو آهي جڏهن ڪو ماڻهو بلاگول ۾ لنڪ مٿان هارو، يا لنڪ کي هيٺ اختياري طور .

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
sd_PK: هي غيرفعال وجٽس جي فهرست مان سڀ شيون صاف ڪري ڇڏيندو. توهان ڪا به تخصيص واپس نه ڪري سگهندؤ.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
sd_PK: هي توهان جي سڀني تحريرن، صفحا، تبصرا، ڪسٽم فيلڊ، شرطون، نيويگيشن مينيو، ۽ ڪسٽم پوسٽون شامل هوندي.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
sd_PK[0]: واحد:
    هي <a href="%1$s">هن انسٽاليشن ۾ موجود %2$s سائيٽ تائين رسائي ڏيندو جنهن تي توهان کي اجازتون آهن</a>.
sd_PK[1]: جمع:
    هي <a href="%1$s">سڀني %2$s سائيٽن تائين رسائي ڏيندو هن انسٽاليشن ۾ جن تي توهان کي اجازتون آهن</a>.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
sd_PK: هي پس منظر تصوير کي ختم ڪندو. توهان ڪنهن به اصلاحن کي بحال ڪرڻ جي قابل نه هوندا.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
sd_PK: هي مٿو تصوير کي ختم ڪندو. توهان ڪنهن به اصلاحن کي بحال ڪرڻ جي قابل نه هوندا.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
sd_PK: هي موجوده ايڊيٽ مواد کي آخري بيڪ اپ وجن سان تبديل ڪندو. توهان ايڊٽر ۾ انڊو ۽ ٻيهر استعمال ڪري سگهو ٿا پراڻي مواد واپس حاصل ڪرڻ يا بحال ٿيل نسخ ڏانهن واپسيء لاء.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
sd_PK: اهو اصل پس منظر جي تصوير بحال ڪندو. توهان ڪنهن به اصلاحن کي بحال ڪرڻ جي قابل نه هوندا.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
sd_PK: اهو اصل سر جي تصوير بحال ڪندو. توهان ڪنهن به اصلاحن کي بحال ڪرڻ جي قابل نه هوندا.

en: Three Columns
sd_PK: ٽي قطارون

en: Three columns; equal split
sd_PK: 3 شاخون؛ برابر تقسيم

en: Three columns; wide center column
sd_PK: ٽي شاخ؛ وڏين مرڪز ڪالھ

en: Three.
sd_PK: ٽي

en: Thu
sd_PK: خمي

en: Thule
sd_PK: تھوليي

en: Thumbnail
sd_PK: چورس تصوير

en: Thumbnail Height
sd_PK: تصوير جي اوچائي

en: Thumbnail Settings
sd_PK: عڪس جي ترتيبات

en: Thumbnail Settings Help
sd_PK: عڪس جي سيٽنگ لاء مدد

en: Thumbnail Width
sd_PK: تصوير جي ويڪر

en: Thumbnail size
sd_PK: عڪس جي ماپ

en: Thunder Bay
sd_PK: ٿنڊر بي

en: Thursday
sd_PK: خميس

[ctx: Thursday initial]
en: T
sd_PK: خميس

en: Tijuana
sd_PK: تِيجُوئانا

en: Timbuktu
sd_PK: تِمبُڪتُو

en: Time
sd_PK: وقت

en: Time Format
sd_PK: وقت جو نماءُ

en: Time Slider
sd_PK: ٽائيم سلائيڊر

en: Time Zone
sd_PK: اوقاتي زون

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
sd_PK: ڪُجھ جوڙ شامل ڪرڻ جو وقت آهي! دٻايو &#8220;%s&#8221; صفحن، درجه بندي، ۽ پنهنجن جوڙن کي پنهنجي فهرست ۾ شامل ڪرڻ جي لاءِ. شامل ڪريو ايترا جيترا توهان چاهيو ٿا.

en: Timezone
sd_PK: ٽائيم زون

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
sd_PK: بندشون

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
sd_PK: حالتون ۽ سجاوٽون

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
sd_PK: سرخيون

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
sd_PK: سانچو وجھو

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
sd_PK: سانچا

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
sd_PK: ترميميو

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
sd_PK: فائيل

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
sd_PK: فارميٽ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
sd_PK: وجھو

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
sd_PK: جدول

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
sd_PK: اوزارَ

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
sd_PK: نظارو

en: Tirane
sd_PK: تیران

en: Tiraspol
sd_PK: تِراسپول

en: Title
sd_PK: عنوان

en: Title & Excerpt
sd_PK: عنوان ۽ اقتباس

en: Title Attribute
sd_PK: عنوان جون خاصيتون

en: Title and Post Editor
sd_PK: ٽائيٽل ۽ پوسٽ ايڊيٽر.

en: Title attribute
sd_PK: عنوان جون خاصيتون

en: Title for the object, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جو عُنوان، جيئن ئي اهو موجود ٿئي ڊيٽابيس ۾.

en: Title for the post, as it exists in the database.
sd_PK: آبجيڪٽ جو عُنوان، جيئن ئي اهو موجود ٿئي ڊيٽابيس ۾.

en: Title for the widget
sd_PK: وجٽ جو عُنوان

en: Title of template.
sd_PK: ٽيمپليٽ جو عنوان.

en: Title, Date, & Excerpt
sd_PK: عنوان ، تاريخ ۽ اقتباس

en: Title:
sd_PK: عنوان:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
sd_PK: ڪنهن به وجٽ کي فعال ڪرڻ لاءِ ان کي ڪنهن سائيڊ پٽي تي گهلي اچو يا ان تي ڪلڪ ڪريو. ڪنهن به وجٽ کي غيرفعال ڪرڻ ۽ ان جون سيٽنگون ڊليٽ ڪرڻ لاءِ ان کي واپس گهلي وڃو.

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
sd_PK: استعمال ڪندڙ کي فعال ڪرڻ جي لاءِ، هيٺين جوڙ کي دٻايو:
    
    %s
    
    جيئن ئي توهان فعال ڪندو، توهان کي *ٻئي اي ميل* ملندي توهان جي لاگ ان سان گڏ.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
sd_PK: ڪسٽم لنڪ شامل ڪرڻ لاء،<strong>ڪسٽم لنڪس سيشن کي وڌايو، يو آر ايل ۽ لنڪ ٽيڪسٽ درج ڪريو، ۽ مينيو ۾ شامل ڪريو ۽ ڪلڪ ڪريو</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
sd_PK: موجوده مينيو جي بدران نئين ٺاھيو<strong> تي ڪلڪ ڪريو &#8217;؛ نئون مينيو استعمال ڪريو &#8217; لنڪ</strong> توھان جو نئون نام ھن موضوع جي مقام تي خودڪار طور تي مقرر ڪيو ويندو.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
sd_PK: پنهنجي سائيٽ تي نئون صارف شامل ڪرڻ لاء، هن اسڪرين تي فارم ڀريو ۽ هيٺئين پاسي نيو صارف وارو بٽڻ شامل ڪريو.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
sd_PK: ھڪ يا وڌيڪ جڳھن ڏانھن وارنٽ کي تفويض ڪرڻ لاء <strong> مينيو چونڊيو سڀني هنڌن تان ھڪ.</strong> جڏهن ختم ڪيو<strong> تبديلين کي تبديل ڪريو </strong> تي ڪلڪ ڪريو.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
sd_PK: تصوير کي ڪٽڻ لاء، ان تي ڪلڪ ڪريو ۽ پنهنجي چونڊ ڪرڻ لاء ڇڪيو.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
sd_PK: ميڊيا شين کي ختم ڪرڻ لاء، چونڊيل بٽڻ تي ڪلڪ ڪريو. توهان حذف ڪرڻ لاء هڪ شيء چونڊيو ٿا پوء حذف ڪريو بٽڻ دٻايو. ٻيهر ميڊيا کي ڏسڻ لاء بٽڻ واري بٽڻ کي دٻايو.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
sd_PK:  مينيو تازو تبديل ٿيل آهي موضوع واري جڳھ ڏانهن, <strong>ڀر تي ڪلڪ ڪريو &#8217;ترميم ڪريو &#8217; link</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
sd_PK: موجوده مينيو کي تبديل ڪرڻ لاء، منتخب ڪريو <strong> بٽڻ کان مينيو چونڊيو</strong>

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
sd_PK: خاص تصوير جي ترميم لاءِ، توهان کي اجازت جي ضرورت پوندي تصوير چاڙهڻ جي لاءِ.

en: To edit this block, you need permission to upload media.
sd_PK: هن خاني جي ترميم ڪرڻ لاءِ، توهان کي تصوير چاڙهڻ جي اجازت گھرجي.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
sd_PK: توهان جي سائيٽ&#8217;s جي حفاظت کي وڌائڻ لاء,اسان توهان کي صلاح ڏيو ٿا جيڪي موضوع استعمال نه &#8217; ڪري رهيا آهيو  انهن کي ختم ڪرڻ جي لاء. توھان کي ورڈپریس جو ڊفالٽ %1$s, موضوع هڻڻ گھرجي , %2$s, توهان جو موجوده موضوع، ۽ مٿيون %3$s, موضوع.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
sd_PK: توهان جي سائيٽ&#8217;s جي حفاظت کي وڌائڻ لاء,اسان توهان کي صلاح ڏيو ٿا جيڪي موضوع استعمال نه &#8217; ڪري رهيا آهيو  انهن کي ختم ڪرڻ جي لاء. توھان  %1$s, کي ورڈپریس جو ڊفالٽ موضوع هڻڻ گھرجي , %2$s, توهان جو موجوده موضوع، ۽  مٿيون  موضوع.

en: To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
sd_PK: تبصرن جي چڪاس، ترميم ۽ حذف ڪرڻ سان شروع ڪرڻ لاءِ، مھرباني ڪري ڊيش بورڊ ۾ تبصرن جي اسڪرين تي وڃو.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
sd_PK: پنهنجي سائيٽ تي پلگ انز کي منظم ڪرڻ لاءِ، پلگ انز صفحي تي وڃو: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
sd_PK: پنھنجي سائيٽ تي موضوعن کي منظم ڪرڻ لاءِ، دورو ڪريو Themes صفحي: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
sd_PK: هن جڳھ کان نڪرڻ جي لاءِ، اسڪيپ ڪِئي کي دٻايو ٽيب ڪِئي کانپوءِ.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
sd_PK: ٻين بٽڻن ڏانهن ڌيان منتقل ڪرڻ جي لاءِ ٽيب يا تيرن واري بٽڻن جو استعمال ڪريو. اڊيٽر ڏانهن ڌيان واپس منتقل ڪرڻ جي لاءِ اسڪيپ بٽڻ کي دٻايو يا ڪوئي به بٽڻ استعمال ڪريو.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
sd_PK: نظر ثاني کي ترتيب ڏيڻ لاء، <strong>سلائڊ هڻڻ کان کاٻي پاسي کان ڇڪيو، </strong> يا <strong> اڳيان يا پسمانده بٽڻ استعمال ڪريو </strong> استعمال ڪريو.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
sd_PK: مينيو شيون سيٽ ڪرڻ لاء،<strong> پنهنجي مائوس يا ڪيبورڊ سان شيون ڦوٽو ۽ ڊارپ ڪريو</strong>. ھڪڙو ذيلي مينيو ٺاھڻ جي ساڄي طرف واري دڪانن کي ڇڪيو يا منتقل ڪريو.

en: To reset your password, visit the following address:
sd_PK: پاسورڊ درست ڪرڻ لاءِ هن ايڊريس ڏانهن رخ ڪريو

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
sd_PK: نظر ثاني بحال ڪرڻ لاء, <strong>ھن تبديلين کي بحال ڪريو</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
sd_PK: پاسورڊ لاڳو ڪرڻ لاءِ هن ايڊريس ڏانهن رخ ڪريو:

en: To the top
sd_PK: چوٽي تي

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
sd_PK: پس منظر واري تصويرن کي استعمال ڪرڻ لاء، صرف هڪ فوٽو تصوير لاء ان کي اپلوڊ ڪريو يا تصوير ۽ &#8220;  چونڊيو اڳ ۾ ميڊيا لائبريري &#8221; لاء ڪلڪ ڪريو توهان هڪ دفعو پنهنجو فوٽو ڏيکاريندا، يا مڪمل اسڪرين تي ورجايو، يا هڪ جڳهه تي تصوير سيٽ ڪري سگهو ٿا، ۽ توهان جي سائيٽ جو مواد موجود آهي.

en: Today
sd_PK: اڄ

en: Toggle Editor Text Direction
sd_PK: ٽيڪس رخ اَبتيو

en: Toggle extra menu items
sd_PK: اضافي مينيو شيون ٽوگل ڪريو

en: Toggle panel: %s
sd_PK: : %s ٽگل پينل

en: Toggle to show a large initial letter.
sd_PK: لڳايو وڏا بنيادي اکر ڏسڻ جي لاءِ.

en: Tokyo
sd_PK: ٽوڪيو

en: Tomorrow
sd_PK: سڀاڻي

en: Tomsk
sd_PK: تومسڪ

en: Tongatapu
sd_PK: ٽونگاٽاپو

en: Too many redirects.
sd_PK: هيڪاندا گھڻا چورڻا

en: Toolbar
sd_PK: اوزاري سيخ

en: Toolbar Toggle
sd_PK: اوزارگير ڏيکاريو/غائب

en: Tools
sd_PK: اوزار

en: Tools provide different interactions for selecting, navigating, and editing blocks. Toggle between select and edit by pressing Escape and Enter.
sd_PK: اوزار مهيا ڪن ٿا مختلف تعاملات چونڊڻ ، نيويگيٽ ڪرڻ ، ۽ بلاڪ ڪرڻ جي ترميم لاءِ. منتخب ۽ ترميم جي وچ ۾ ٽوگل ڪريو اسڪيپ ۽ انٽر کي دبائيو.

en: Top
sd_PK: چوٽي

en: Top Left
sd_PK: مٿان کاٻي طرف

en: Top Posts
sd_PK: چوٽي واريون پوسٽون

en: Top Posts & Pages
sd_PK: چوٽي واريون پوسٽون ۽ صفحا

en: Top Right
sd_PK: مٿان ساڃي طرف

en: Top border
sd_PK: مٿاهين سرحد

en: Top left
sd_PK: مٿان کاٻي طرف

en: Top right
sd_PK: مٿان ساڃي طرف

en: Top toolbar activated
sd_PK: مٿين اوزارگير کي چالو ڪيو ويو

en: Top toolbar deactivated
sd_PK: مٿين اوزارگير کي بند ڪيو ويو

en: Toronto
sd_PK: ٽورونٽو

en: Tortola
sd_PK: ٽورٽولا

en: Total
sd_PK: ڪل

en: Total installation size
sd_PK: مڪمل تنصيب جي ماپ

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
sd_PK: پوري ماپ موجود نه آهي. ڪُجھ غلطيون مليون آهن انسٽاليشن جي ماپ دوران.

en: Totals
sd_PK: ڪل

en: Totals, Followers & Shares
sd_PK: ڪل، پيروڪار ۽ ونڊڻيون

en: Totals.
sd_PK: ڪل

en: Track %1$s of %2$s.
sd_PK: ٽريڪ%1$sجي%2$s.

en: Track %s.
sd_PK: رستو %s.

en: Trackback
sd_PK: نوٹیفکیشن

en: Trackback excerpt:
sd_PK: ايڪسرپٽ ٽريڪ بيڪ

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
sd_PK: ٽريڪ بڪ هڪ جائز طريقي سان اهو آهي ته توهان انهي سان ڳنڍيل آهيو. جيڪڏهن توهان ٻين ورڈپریس سائيٽن سان ڳنڍيو ٿا، اهي خودڪار طريقي سان <a href="%s">پنگبس </a> استعمال ڪندي اطلاع ڪنديون آهن، نه وڌيڪ عمل جي ضرورت هوندي آهي.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
sd_PK: ٽريڪس (ڊيلي عنوان، عنوانَ، وضاحتون، باب، يا مواد جي باري ۾ وضاحت)

en: Transform to %s
sd_PK: منتقلي:%s

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
sd_PK: ترجمو ڪندڙ

en: Translation Updates
sd_PK: ترجمو سنواريو

en: Transparent text may be hard for people to read.
sd_PK: شفاف متن ماڻهن لاء پڙهڻ ڏکيو ٿي سگهي ٿو.

en: Trash
sd_PK: ردي

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
sd_PK: ڪٻاڙيوس: %s

en: Trashing failed
sd_PK: ڪچري دان ڏانهن منتقلي ناڪام

en: Tripoli
sd_PK: ترپولِي

en: Troll
sd_PK: ٽرول

en: Troubleshooting
sd_PK: مسئلا حل ڪرڻ

en: Truk
sd_PK: ٽرک

en: Try Again
sd_PK: ٻيهر ڪوشش ڪريو

en: Tucuman
sd_PK: تۇكۇمئن

en: Tue
sd_PK: اڱا

en: Tuesday
sd_PK: اڱارو

[ctx: Tuesday initial]
en: T
sd_PK: اڱار

en: Tunis
sd_PK: تيونِس

en: Turkish
sd_PK: ترڪي

en: Turn comments on or off
sd_PK: تبصرو ڏسو يا بند ڪريو

en: Twice Daily
sd_PK: روزانو ٻہ دفعا

en: Two Columns
sd_PK: ٻہ قطارون

en: Two columns; equal split
sd_PK: ٻه شاخون؛ برابر تقسيم

en: Two columns; one-third, two-thirds split
sd_PK: ٻه شاخون؛ هڪ ٽيون، ٻه ٽي حصا

en: Two columns; two-thirds, one-third split
sd_PK: ٻه شاخون؛ ٻه ٽيون، هڪ ٽيون حصو

en: Two.
sd_PK: ٻه

en: Type
sd_PK: نمونو

en: Type / to choose a block
sd_PK: ٽائپ ڪريو / بلاڪ چونڊڻ لاءِ

en: Type attribution for the term.
sd_PK: قسمي خصوصيات اصطلاح جي لاءِ.

en: Type of post.
sd_PK: پوسٽ جو قسم.

en: Type of the comment.
sd_PK: تبصري جو قسم.

en: Type text or HTML
sd_PK: لکو اکر يا ايڇ ٽي ايم ايل

en: Type the new password again.
sd_PK: نئون پاسورڊ ٻيهر ٽائپ ڪريو.

en: Type the password again.
sd_PK: پاسورڊ ٻيهر ٽائيپ ڪريو.

en: Type your new password again.
sd_PK: ٻيهر پنهنجو نئون پاسورڊ لکندو

en: Types associated with the taxonomy.
sd_PK: قسمون صنف بنديءَ جي اصولن سان لاڳاپيل.

en: UCT
sd_PK: یو سي ٹي

en: URL of the term.
sd_PK: اصطلاح جي يو آر ايل.

en: URL of the user.
sd_PK: همراه جي يوآرايل.

en: URL to the %s audio source file
sd_PK: يوآرايل %s آڊيو سورس فائل جي

en: URL to the %s video source file
sd_PK: يوآرايل %s ويڊيو سورس فائل جي

en: URL to the comment.
sd_PK: تبصري ڏانهن يوآرايل.

en: URL to the media file
sd_PK: تصوير فائل جي يوآرايل

en: URL to the object.
sd_PK: آبجيڪٽ ڏانهن يوآرايل.

en: URL to the original attachment file.
sd_PK: اصلي منسلڪ فائل جي يو آر ايل.

en: URL to the post.
sd_PK: پوسٽ ڏانهن يو ار ال.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
sd_PK: يو ار ال- انڪوڊ ٿيل فارم ڊيٽا وجيٽ منتظم فارم مان. استعمال ڪيو ويو ھڪڙو ويجٽ اپ ڊيٽ ڪرڻ لاءِ جيڪو مثال جي حمايت نٿو ڪري. صرف لکو.

en: UTC
sd_PK: يو ٽي سي

en: UTC means Coordinated Universal Time.
sd_PK: يو ٽي سي جو مطلب آهي يونيورسل ٽائيم.

en: Ujung Pandang
sd_PK: اوجنگ پنڊانگ

en: Ukrainian
sd_PK: يوڪريني

en: Ulaanbaatar
sd_PK: الانباتر

en: Ulan Bator
sd_PK: ائلان باتور

en: Ulyanovsk
sd_PK: اولیانوسڪ

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
sd_PK: ھن درخواست شامل ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيو. ھڪ صحيح اي ميل  يا صارف جو نالو لازمي آھي.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
sd_PK: پرسنل ڊيٽا ايڪسپورٽ فائل (HTML فارميٽ) کي آرڪائيو ڪرڻ کان قاصر.

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
sd_PK: پرسنل ڊيٽا ايڪسپورٽ فائل (JSON فارميٽ) کي آرڪائيو ڪرڻ کان قاصر.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
sd_PK: ڳنڍڻ سان ناڪام ٿيو فائيل سسٽم کي. مھرباني ڪري پنھنجياعتبار جي تصديق ڪريو.

en: Unable to create Navigation Menu "%s".
sd_PK: نيويگيشن مينيو '%s' ٺاهڻ ۾ ناڪام ٿي.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
sd_PK: ٺاهي سگھي ٿو پرائيويسي پاليسي جو صفحو.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
sd_PK: ڊاريڪٽري %s نٿي ٺهي سگھي. ڇا ان جي مؤرث ڊاريڪٽري سرور تي لکڻ جي قابل آهي ؟

en: Unable to create new image.
sd_PK: نئي تصوير ٺاھڻ جي قابل.

en: Unable to create personal data export folder.
sd_PK: ذاتي ڊيٽا برآمد فولڊر ٺاهڻ ۾ ناڪام.

en: Unable to determine
sd_PK: طئي ڪرڻ کان قاصر

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
sd_PK: معلوم نه ٿئي سگھيو ته گھوسٽ اسڪرپٽ لڳل آهي.

en: Unable to determine server architecture
sd_PK: سرور بناوت معلوم نه ٿي سگھي

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
sd_PK: ڪي سيٽنگون مقرر ڪرڻ جي قابل ناهي،%s فنڪشن کي بند ڪيو ويو آهي.

en: Unable to determine what web server software is used
sd_PK: فيصلو نه ٿئي سگھيو ته ڪهڙو ويب سرور سافٽويئر استعمال ٿيو.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
sd_PK: ايڪسپورٽ لاءِ ذاتي ڊيٽا انڪوڊ ڪرڻ ۾ ناڪام. غلطي: %s

en: Unable to fetch classic menu "%s" from API.
sd_PK: API مان ڪلاسڪ مينيو '%s' آڻڻ ۾ ناڪام.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
sd_PK: ذاتي ڊيٽا برآمد فائل پيدا ڪرڻ جي قابل نه. ZipArchive دستياب ناهي.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
sd_PK: ذاتي ڊيٽا جي درخواست جي تصديق شروع ڪرڻ جي قابل ناهي.

en: Unable to initiate confirmation request.
sd_PK: تصديق جي درخواست شروع ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيو.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
sd_PK: ورڊپريس ٿهيم ڊائريڪٽري نه ملي سگھي.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
sd_PK: لکڻ لاء برآمد فائل (آرڪائيو) کولڻ جي قابل.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
sd_PK: لکڻ لاءِ پرسنل ڊيٽا ايڪسپورٽ (HTML رپورٽ) کولڻ کان قاصر.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
sd_PK: لکڻ لاءِ پرسنل ڊيٽا ايڪسپورٽ فائل (JSON رپورٽ) کولڻ کان قاصر.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
sd_PK: لکڻ لاءِ پرسنل ڊيٽا ايڪسپورٽ فائل (آرڪائيو) کولڻ کان قاصر.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
sd_PK: %s کي پاس ڪرڻ جي قابل نه آھي جيڪڏھن گھڻائي سائيٽ استعمال نه ڪيو.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
sd_PK: تصوير نه پئي نظر اچي نامعلوم غلطي جي چڪر ۾.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
sd_PK: برائوزنگ کان ذاتي ڊيٽا برآمد فولڊر کي بچائڻ ۾ ناڪام.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
sd_PK: ورڊپريس.اوآرجي تي پُهچي سگھياسين %1$s: %2$s تي

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
sd_PK: مائي ايسڪئل مان غلطي وارو پيغام حاصل نه ڪري سگھياسين.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
sd_PK[0]: ناقابلِ محفوظ %s غلط ترتيبات جي ڪري.
sd_PK[1]: ناقابلِ محفوظ %s غلط ترتيباتن جي ڪري.

en: Unable to save the image.
sd_PK: عڪس سانڍجي نہ سگھيو.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
sd_PK: ذاتي مواد برآمد تصديقي اي ميل موڪلي نه ٿا سگھو.

en: Unable to send personal data export email.
sd_PK: ذاتي مواد برآمد تصديقي اي ميل موڪلي نه ٿا سگھو.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
sd_PK: هي فارم جمع ڪرڻ جي قابل ناهي، مھرباني ڪري ريفريش ڪريو ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Unable to submit this form, please try again.
sd_PK: هن فارم کي نٿو اماڻي سگهجي، مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Unable to trash changes.
sd_PK: تبديلين کي ناڪاره نٿو بڻائي سگھجي.

en: Unapprove
sd_PK: غيرمنظورشده

en: Unapprove this comment
sd_PK: ھن تبصري کي رد ڪريو

en: Unapproved
sd_PK: غيرمنظورشده

en: Unarchive
sd_PK: بنا دستاويز جي

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
sd_PK: ناجائز آهي ته صلاحيت جي حساب سان ترتيبات ۾ تبديلي.

en: Unavailable
sd_PK: موجود ناھي

en: Uncategorized
sd_PK: اڻزمرايل

en: Unchanged:
sd_PK: بدلايو ويو:

en: Undefined
sd_PK: اڻڄاتل

en: Under %s
sd_PK: %s هيٺ

en: Underline
sd_PK: هيٺين ليڪ

en: Underline the selected text.
sd_PK: چونڊيل اکرن تي هيٺين قطار ڏيو.

en: Undo
sd_PK: اڻڪريو

en: Undo your last changes.
sd_PK:  پنهنجي گذريل تبديلي کي واپس ڪريو.

en: Unencoded instance settings, if supported.
sd_PK: اڻ ڪوڊ ٿيل مثال سيٽنگون ، جيڪڏھن سپورٽ ٿيل ھجن.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
sd_PK: سرور کان اڻڄاتل جواب. فائل ڪاميابي سان لوڊ ٿي چڪي آهي. ميڊيا لائبريري ۾ چيڪ ڪريو يا صفحي کي وري ڏسو.

en: Unique identifier for the attachment.
sd_PK: ڳنڍڻ لاءِ منفرد سڃاڻپ ڪندڙ.

en: Unique identifier for the comment.
sd_PK: تبصري لاءِ منفرد سڃاڻپ ڪندڙ.

en: Unique identifier for the object.
sd_PK: منفرد سڃاڻپ آبجيڪٽ جي لاءِ.

en: Unique identifier for the post.
sd_PK: پوسٽ لاء منفرد سڃاڻپ ڪندڙ

en: Unique identifier for the revision.
sd_PK: نظرثاني لاءِ منفرد سڃاڻپ ڪندڙ.

en: Unique identifier for the term.
sd_PK: منفرد سڃاڻپ اصطلاح جي لاءِ.

en: Unique identifier for the user.
sd_PK: منفرد سڃاڻپ همراه جي لاءِ.

en: Unique identifier for the widget.
sd_PK: منفرد سڃاڻپ وجيٽ جي لاءِ.

en: Unique name identifying the sidebar.
sd_PK: منفرد نالو سڃاڻپ ڪندڙ سائڊبار.

en: Unique registered name for the block.
sd_PK: منفرد داخل ٿيل خاني جو نالو.

en: Unique slug identifying the template.
sd_PK: ٽيمپليٽ جي سڃاڻپ ڪندڙ منفرد سلگ.

en: Unique slug identifying the widget type.
sd_PK: منفرد سلگ سڃاڻپ ڪندڙ ويجٽ جي قسم.

en: Universal
sd_PK: همئگير

en: Universal time is %s.
sd_PK: يونيورسل جو وقت %s آهي.

en: Unknown API error.
sd_PK: اڻڄاتل API غلطي.

en: Unknown Feed
sd_PK: اڻڄاتو فيڊ

en: Unknown action.
sd_PK: اڻڄاتل عمل

en: Unknown email address. Check again or try your username.
sd_PK: نامعلوم اي ميل ايڊريس. ٻيهر چڪاس ڪريو يا پنهنجو استعمال ڪندڙ سان ڪوشش ڪريو.

en: Unknown error
sd_PK: اڻڄاتل غلطي

en: Unlink
sd_PK: نه جوڙيو

en: Unlink sides
sd_PK: پاسن کي ن ڳنڍيو

en: Unlock
sd_PK: کليل

en: Unmute
sd_PK: ناخاموش

en: Unordered
sd_PK: بي ترتيب

en: Unpacking the package&#8230;
sd_PK: پيڪيج کولي رهيا آهيون&#8230;

en: Unpin from toolbar
sd_PK: اوزارگير کان لاهيو

en: Unpublished
sd_PK: اڻڄاتل

en: Unrecognized background setting.
sd_PK: اڻڄاڻ پس منظر ترتيب.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
sd_PK: غيرداخلا ٺهيل ٺُڪيل ٽپال جي قسم جي اجازت نه آهي.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
sd_PK: غيرداخلا ٺهيل ٺُڪيل درجه بنديون جي اجازت نه آهي.

en: Unsaved changes by %s
sd_PK: %s پاران غير محفوظ ٿيل تبديليون

en: Untested with your version of WordPress
sd_PK: ورڈپریس جي ڊائريڪشن سان ناجائز ٿيل

en: Untitled
sd_PK: بي‌عنوان

en: Untrash
sd_PK: اڻڊاهيو

en: Up one
sd_PK: هڪ مٿان

en: Upcoming Events
sd_PK: ايندڙ تقريبون

en: Update
sd_PK: تازه ڪاري ڪريو

en: Update %s now
sd_PK: هاڻي %s سنواريو

en: Update Available
sd_PK: دستياب اپڊيٽ

en: Update Category
sd_PK: درجه بندي کي تازو ڪريو

en: Update Comment
sd_PK: تجويز تازه ڪاري

en: Update Complete
sd_PK: تازه ڪاري مڪمل.

en: Update Incompatible
sd_PK: تازه ڪاري غير مطابقت

en: Update Jetpack Now
sd_PK: هينئر ئي Jetpack جي تازه ڪاري ڪريو

en: Update Link
sd_PK: لنڪ اپڊيٽ ڪيو

en: Update Link Category
sd_PK: زمري جي جوڙ کي سنواريو

en: Update Now
sd_PK: هاڻي سنواريو

en: Update PHP
sd_PK: پي ايڇ پي کي سنواريو

en: Update Plugins
sd_PK: پلگ ان کي تازو ڪريو.

en: Update Profile
sd_PK: پروفائل کي ٺاھيو.

en: Update Services
sd_PK: خدمتون سنواريو

en: Update Tag
sd_PK: ٽيگ کي سنواريو

en: Update User
sd_PK: صارف کي تازو ڪريو.

en: Update WordPress
sd_PK: ورڈپریس کي تازو ڪريو.

en: Update anyway, even though it might break your site?
sd_PK: پوءِ نه تازو ڪريو، جيتوڻيڪ اهو توهان جي سائيٽ کي ٽوڙي سگھي ٿو؟

en: Update audio playlist
sd_PK: آڊيو پلي لسٽ کي سنواريو

en: Update gallery
sd_PK: گيلري ۾ سنواريو

en: Update gallery settings
sd_PK:  گيلري جون سيٽنگون اپڊيٽ ڪريو

en: Update now
sd_PK: هاڻي سنواريو

en: Update progress
sd_PK: اپڊيٽ ترقي

en: Update to %s
sd_PK: اپڊيٽ ڪيو ويو %s.

en: Update video playlist
sd_PK: وڊيو پلي لسٽ جي ترميم ڪريو

en: Update your plugins
sd_PK: پنهنجي پلگ ان کي تازو ڪريو

en: Update your profile, personal settings, and more
sd_PK: پنهنجي پروفائل، ذاتي سيٽنگن ۽ ٻين شين جي تازه ڪاري ڪريو

en: Update your site to use HTTPS
sd_PK: HTTPS استعمال ڪرڻ لاءِ پنھنجي سائيٽ کي اپڊيٽ ڪريو

en: Updated %s.
sd_PK: اپڊيٽ ڪيو ويو %s.

en: Updates
sd_PK: تازو ڪريو

en: Updates %s
sd_PK: تازيون %s

en: Updating
sd_PK: سنواري رهيا آهيون

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sd_PK: پلگ ان کي اپڊيٽ ڪرڻ %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
sd_PK: موضوع کي اپڊيٽ ڪرڻ %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
sd_PK: ناڪام تبصري کي سنواريون پيا.

en: Updating comment status failed.
sd_PK: تبصري جي حالت ناڪامي کي سنواريون پيا.

en: Updating the plugin&#8230;
sd_PK: پلگ ان کي تازه ڪاري ڪندي&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
sd_PK: موضوع کي اپڊيٽ ڪيو پيو وڃي&#8230;

en: Upgrade
sd_PK: اپگريڊ ڪريو

en: Upgrade now
sd_PK: هاڻي ئي درجو وڌايو

en: Upload
sd_PK: اپلوڊ ڪريو

en: Upload Limit Exceeded
sd_PK: چاڙهڻ جي حد کان وڌي وئي

en: Upload New Media
sd_PK: نئين ذريعات چاڙهيو

en: Upload a media file or pick one from your media library.
sd_PK: ميڊيا جي فائل کي اپلوڊ ڪريو يا پنهنجي ميڊيا لائبريري مان هڪ چونڊيو.

en: Upload a video file, pick one from your media library, or add one with a URL.
sd_PK: هڪ فوٽو فائل لوڊ ڪريو، پنهنجي ميڊيا لائبريري مان هڪ چونڊيو، يا هڪ يو آر ايل سان شامل ڪريو.

en: Upload date:
sd_PK: فائيل چاڙهيو

en: Upload failed.
sd_PK: چاڙهہ ناڪام

en: Upload failed. Please reload and try again.
sd_PK: اپلوڊ ناڪام ٿي. مهرباني ڪري ٻيهر لوڊ ڪريو ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Upload file and import
sd_PK: فائل ۽ درآمد لوڊ ڪريو

en: Upload files
sd_PK: فائيل چاڙهيو

en: Upload images
sd_PK: عڪس چاڙهيو

en: Upload max filesize
sd_PK: وڌ ۾ وڌ فائل جي ماپ اپلوڊڪريو

en: Upload stopped.
sd_PK: سنوارڻ رڪجي ويو

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
sd_PK: توهان پنهنجو وڊيو چاڙهيو %1$s شڪل ۾ ۽ بهتريب نتيجي جي لاءِ فائل جي ماپ گھٽايو. توهان جي ٿهيم صلاح ڏئي ٿي %2$s پڪسلز جي اوچائي جي.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
sd_PK: توهان پنهنجو وڊيو چاڙهيو %1$s شڪل ۾ ۽ بهتريب نتيجي جي لاءِ فائل جي ماپ گھٽايو. توهان جي ٿهيم صلاح ڏئي ٿي %2$s پڪسلز جي ويڪر جي.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
sd_PK: توهان پنهنجو وڊيو چاڙهيو %1$s شڪل ۾ ۽ بهترين نتيجي جي لاءِ ان جي فائل ماپ گھٽايو. توهان جي ٿهيم صلاح ڏئي ٿي %2$s پڪسلز پکيڙ جي.

en: Uploaded Images
sd_PK: اپ لوڊ تصويرون

en: Uploaded by:
sd_PK: چاڙهيندڙ:

en: Uploaded on:
sd_PK: چاڙهہ جي تاريخ:

en: Uploaded on: %s
sd_PK:  چونڊ تي: %s

en: Uploaded to this page
sd_PK: ان صفحي تي چاڙهيو ويو

en: Uploaded to this post
sd_PK: ان مراسلي تي چاڙهيل

en: Uploaded to this template
sd_PK: هن ٽيمپليٽ تي اپ لوڊ ڪيو ويو

en: Uploaded to:
sd_PK: چاڙهيل

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sd_PK: يا

en: Uploading
sd_PK: چڙهي پيو

en: Uploading Files
sd_PK: اپ لوڊ ڪرڻ وارا فائلون

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
sd_PK: اپ لوڊ ڪرڻ وارا فائل توهان کي اجازت ڏين ٿا.فولڊر جي  رستي  کي چونڊيڻ لاء  توهان جي اپ لوڊ ٿيل فائلون کي محفوظ ڪرڻ لاء  .

en: Uploads
sd_PK: اپلوڊ

en: Uploads directory location
sd_PK: پلگ انس ڊائريڪٽري جڳھ

en: Uploads directory size
sd_PK: چاڙهڻ واري ڊائريڪٽري ماپ

en: Urumqi
sd_PK: ارومچي

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
sd_PK:  رسائي جي سببا عنوان جي خاصيت جو استعمال لاگن لوگو تي سفارش نه ٿيل آهي. ان جاءِ تي جوڙ جا اکر استعمال ڪريو.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
sd_PK: همراهي سطح جو استعمال منع ٿيل آهي. ان جي جڳه تي صلاحيتون استعمال ڪريو.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
sd_PK: جي توهان قدر جو پڙاڏو ڏسڻ نہ ٿا گھرو تہ %s استعمال ڪريو.

en: Use %s instead.
sd_PK: تنهن کان %s استعمال ڪريو

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
sd_PK: ساڃي/کاٻي تيرن واري بٽڻن جو استعمال ڪريو هڪ سيڪنڊ وڌڻ لاءِ، مٿيان/هيٺينان تيرن وارا بٽڻ استعمال ڪريو ڏھ سيڪنڊَ وڌڻ لاءِ،

en: Use Site Editor
sd_PK: استعمال ڪريو سائيٽ ايڊيٽر

en: Use This Page
sd_PK: ھن صفحي کي استعمال ڪريو

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
sd_PK: آواز وڌائڻ ۽ گھٽائڻ جي لاءِ مٿئين/هيٺين تيرن واري بٽڻن جو استعمال ڪريو.

en: Use a post format
sd_PK: ٽپال جو شڪلون استعمال ڪريو

en: Use a secure password
sd_PK: محفوظ پاسورڊ استعمال ڪريو

en: Use an existing post as a template.
sd_PK: ڪنهن موجوده پوسٽ کي ٽيمپليٽ طور استعمال ڪريو.

en: Use as Site Icon
sd_PK: سائيٽ آئڪن طور استعمال ڪريو

en: Use as featured image
sd_PK: خاصيت واري تصوير طور لڳايو

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
sd_PK:  خارجي اصطلاحن کي جدا ڪرڻ جي لاءِ ڪاما جو استعمال ڪريو %s جي جڳھ تي

en: Use https
sd_PK: https استعمال ڪريو.

en: Use left and right arrow keys to move through blocks
sd_PK: استعمال ڪريو کاٻيون ۽ ساڄيون تير واريون چاٻيون بلاڪ ذريعي منتقل ڪرڻ لاءِ

en: Use size preset
sd_PK: اڳواٽ سائز استعمال ڪريو

en: Use the %s filter instead.
sd_PK: کڻي %s ڇاڻي استعمال ڪريو.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
sd_PK: پنهنجي مرضي جي ايڇ ٽي ايم ايل وجٽ جو استعمال ڪريو بي اصول ايڇ ٽي ايم ايل ڪوڊ شامل ڪرڻ جي لاءِ پنهنجي وجٽ جڳهن تي.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
sd_PK: ڪيبورڊ جي ساڄي پاسي ميڊيا شين ڏانهن واپس وڃڻ لاء، يا ڊائيلاڪ جي چوٽي تي تير واري بٽڻ کي استعمال ڪريو.

en: Use theme styles
sd_PK: موضوع جي طرز استعمال ڪريو

en: Used: %1$s%% of %2$s
sd_PK: استعمال ٿيل %1$s%%جو%2$s

en: User
sd_PK: استعمال ڪندڙ

en: User %s added
sd_PK: استعمال ڪندڙ%s شامل ڪيو

en: User Agent
sd_PK: استعمال ڪندڙ جو انگ

en: User Dashboard: %s
sd_PK: استعمال ڪندڙ جو اوزارگير: %s

en: User Description
sd_PK: استعمال ڪندڙ جي تفصيل

en: User Display Name
sd_PK:  استعمال ڪندڙ جو نالو

en: User Email
sd_PK: استعمال ڪندڙ جي اي ميل

en: User First Name
sd_PK: استعمال ڪندڙ جو پهريون نالو

en: User ID
sd_PK: استعمال ڪندڙ جي آئي ڊي

en: User Language
sd_PK: استعمال ڪندڙ جي ٻولي

en: User Last Name
sd_PK: استعمال ڪندڙ آخري نالو

en: User Login Name
sd_PK: استعمال ڪندڙ جو لاگن نالو

en: User Nice Name
sd_PK: استعمال ڪندڙ جو بهترين نالو

en: User Nickname
sd_PK: استعمال ڪندڙ جو ٻيو نالو

en: User Registration Date
sd_PK: استعمال ڪندڙ جي داخلا تاريخ

en: User Request
sd_PK: همراه جي درخواست

en: User Requests
sd_PK: همراه جون درخواستون

en: User Roles
sd_PK: استعمال ڪندڙ خاص ڪم

en: User URL
sd_PK: استعمال ڪندڙ جي يوآرايل

en: User URL may not be longer than 100 characters.
sd_PK: يوزر URL شايد 100 اکرن کان وڌيڪ نه هجي.

en: User added.
sd_PK: استعمال ڪندڙ کي شامل ڪيو وڃي.

en: User agent for the comment author.
sd_PK: يوزر ايجنٽ  آبجيڪٽ ليکڪ جي لاءِ.

en: User already exists. Password inherited.
sd_PK: استعمال ڪندڙ اڳ ۾ موجود آھي. پاسورڊ وارث ڪيل

en: User cannot be added to this site.
sd_PK: همراه سائيٽ ۾ شامل نه ٿي سگھيو.

en: User count
sd_PK: همراه ڳڻپ

en: User deleted.
sd_PK: استعمال ڪندڙ ختم ٿيل

en: User deletion is not allowed from this screen.
sd_PK: ھن اسڪرين مان استعمال ڪندڙ کي ختم ڪرڻ جي اجازت ناھي.

en: User has been added to your site.
sd_PK: استعمال ڪندڙ توھان جي سائيٽ ۾ شامل ڪئي وئي آھي.

en: User has been created, but could not be added to this site.
sd_PK: استعمال ڪيو ويو آھي، پر ھن سائيٽ ۾ شامل نه ٿي سگھي.

en: User has blocked requests through HTTP.
sd_PK: ايڇ ٽي ٽي پي جي ذريعي استعمال ڪندڙ عرضن کي بند ڪيو آهي.

en: User has no sites or content and will be deleted.
sd_PK: هن يُوزر جون ڪي بہ سرزمينون يا مواد نہ آهي، ۽ کيس ڊاٺو ويندو.

en: User queries should not be run before the %s hook.
sd_PK: استعمال ڪندڙ سوالن کي %s ٿلهو کان اڳ نه هلڻ گهرجي.

en: User removed from this site.
sd_PK: استعمال ڪندڙ ھن سائيٽ تان ھٽايو ويو

[ctx: User role]
en: Administrator
sd_PK: منتظم

[ctx: User role]
en: Author
sd_PK: ليکڪ

[ctx: User role]
en: Contributor
sd_PK: مددگار

[ctx: User role]
en: Editor
sd_PK: مؤلف

[ctx: User role]
en: Subscriber
sd_PK: استعمال ڪندڙ

en: User updated.
sd_PK: \استعمال ڪندڙ اپڊيٽ ڪيو ويو

en: User&#8217;s comment data.
sd_PK: استعمال ڪندڙ ۽ # 8217& تبصرو ڪريو.

en: User&#8217;s media data.
sd_PK: استعمال ڪندڙ ۽ # 8217& ميڊيا ڊيٽا.

en: User&#8217;s profile data.
sd_PK: User&#8217;s پروفائل ڊيٽا..

en: Username
sd_PK: يُوزرنانءُ

en: Username is not editable.
sd_PK: همراه جو نالو ترميم قابل ناهي.

en: Username isn't editable.
sd_PK: همراه جو نالو ترميم قابل ناهي.

en: Username may not be longer than 60 characters.
sd_PK: يُوزرنانءُ 60 اکرن کان وڏو نہ ٿو ٿي سگھي.

en: Username must be at least 4 characters.
sd_PK: يُوزرنانءُ گھٽ ۾ گھٽ 4 اکرن تي ٻڌل هجي.

en: Username or Email Address
sd_PK: استعمال ڪندڙ يا اي ميل ايڊريس

en: Username or email address
sd_PK: استعمال ڪندڙ يا اي ميل ايڊريس

en: Username.
sd_PK: يُوزرنانءُ

en: Username/Password incorrect for %s
sd_PK: همراه جو نالو/پاسورڊ غلط %s لاءِ

en: Username:
sd_PK: يُوزرنانءُ:

en: Username: %s
sd_PK: يُوزر نانءُ: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sd_PK: يُونانءُ ۾ رڳو ننڍا الفابيٽ اکر (a-z) ۽ انگ شامل ٿي سگھن ٿا.

en: Usernames cannot be changed.
sd_PK: استعمال نامو تبديل نه ٿو ڪري سگھجي

en: Users
sd_PK: يُوزرس

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
sd_PK: همراه ڪچري دان جي حمايت نه پيا ڪن. سيٽ ڪيو '%s' مِٽائڻ لاءِ.

en: Users list
sd_PK: يُوزرس جي

en: Users list navigation
sd_PK: صارفين جي فهرست فهرست

en: Users must be registered and logged in to comment
sd_PK: تبصري ۾ صارفين کي رجسٽرڊ ۽ لاگ ان ٿيڻ لازمي آهي

en: Ushuaia
sd_PK: يوشوایا

en: Ust-Nera
sd_PK: أوست-نيرا

en: Uzhgorod
sd_PK: اوضگوروڊ

en: Vaduz
sd_PK: وادُوز

en: Value
sd_PK: قدر

en: Vancouver
sd_PK: وينڪوئر

en: Vatican
sd_PK: ويٽيڪن

en: Version
sd_PK: نُسخو

en: Version %1$s by %2$s
sd_PK: نُسخو %1$s کان %2$s

en: Version %s
sd_PK: نُسخو %s

en: Version of the content block format used by the post.
sd_PK: مواد خاني جي شڪل جو نُسخو جيڪو آبجيڪٽ کان استعمال ٿيو.

en: Version:
sd_PK: نُسخو:

en: Version: %s
sd_PK: نُسخو: %s

en: Vertical
sd_PK: عمودي

en: Vertical alignment
sd_PK: عمودي ترتيب

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
sd_PK: فصل کي شروع ڪرڻ لاءِ مٿي کان عمودي پوزيشن تصوير جي اوچائي جي سيڪڙو طور.

en: Vertical space
sd_PK: عمودي وٿي

en: Vevay
sd_PK: ويوي

en: Victoria
sd_PK: وڪٽوریا

en: Video
sd_PK: وڊيو

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: وڊيو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: وڊيو <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
sd_PK: وڊيو جا تفصيل

en: Video Embeds
sd_PK: وڊيو امبيڊز

en: Video Player
sd_PK: وڊيو پليئر

en: Video Widget
sd_PK: وڊيو وجٽ

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
sd_PK[0]: وڊيو وجٽ (%d)
sd_PK[1]: وڊيو وجٽس (%d)

en: Video details
sd_PK: وڊيو جا تفصيل

en: Video is paused.
sd_PK: وڊيو روڪيو ويو آهي.

en: Video is playing.
sd_PK: وڊيو هلي رهيو آهي.

en: Video title
sd_PK: ويڊيو جو عنوان

en: Video title&hellip;
sd_PK: ويڊيو جو عنوان &hellip;

en: Vienna
sd_PK: ويئانا

en: Vientiane
sd_PK: وینشیان

en: Vietnamese
sd_PK: ويٽنامي

en: View
sd_PK: ڏسو.

en: View %(title)s
sd_PK: %(title)s ڏسو

en: View %1$s version %2$s details
sd_PK: ڏسو %1$s نُسخو %2$s وضاحتون

en: View &#8220;%s&#8221;
sd_PK: ترميم &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
sd_PK: ڏسو &#8220;%s&#8221;محفوظ ڪيو

en: View All
sd_PK: سڀ ڏسو.

en: View Attachment Page
sd_PK: منسلڪ صفحي کي ڏسو

en: View Category
sd_PK: زمرو ڏسو

en: View Changeset
sd_PK: ڏسو تبديليون

en: View Page
sd_PK: صفحو ڏسو

en: View Pages
sd_PK: صفحا ڏسو

en: View Post
sd_PK: پوسٽ ڏسو

en: View Posts
sd_PK: پوسٽون ڏسو

en: View Privacy Policy Guide.
sd_PK: ڏسو پرائيويسي پاليسي جي رهنمائي ڪرڻ وارو

en: View Site
sd_PK: سائٽ ڏسو

en: View Tag
sd_PK: ٽيگ ڏسو

en: View Template
sd_PK:  ٽيمپليٽ ڏسو

en: View Trash
sd_PK: ٽريش ڏسو.

en: View User
sd_PK: استعمال ڪندڙ ڏيکاريو

en: View all
sd_PK: سڀ ڏسو

en: View all drafts
sd_PK: سڀ مسودا ڏسو

en: View all posts by %s
sd_PK: %s جون سڀ پوسٽون ڏسو

en: View attachment page
sd_PK: منسلڪ صفحي کي ڏسو

en: View details
sd_PK: تفصيل ڏسو

en: View mode
sd_PK: موڊ ڏسو

en: View more comments
sd_PK: وڌيڪ رايا ڏسو

en: View page
sd_PK: ڏسو صفحو

en: View post
sd_PK: پوسٽ ڏسو

en: View posts by %s
sd_PK: پوسٽ ڏسو  %s

en: View the autosave
sd_PK: ڏسو پنهنجو پاڻ محفوظ

en: View this comment
sd_PK: ھي تبصرا ڏسو

en: View your site
sd_PK: پنھنجي سائيٽ ڏسو

en: Viewport height (vh)
sd_PK: ڏيک جي اوچائي (vh)

en: Viewport largest dimension (vmax)
sd_PK: ڏسڻ لاءوڏي کان وڏو طول و عرض (vmax)

en: Viewport smallest dimension (vmin)
sd_PK: ڏسڻ لاء ننڊي کان ننڊو طول و عرض (vmin)

en: Viewport width (vw)
sd_PK: ڏيک ويڪرو (vw)

en: Views
sd_PK: ڏيک

en: Vilnius
sd_PK: ویلنیس

en: Vincennes
sd_PK: ونسين

en: Virgin
sd_PK: ورجن

en: Visibility
sd_PK: ڏيکاري

en: Visibility:
sd_PK: ڏيکاري:

en: Visible
sd_PK: ظاهر

en: Visible to everyone.
sd_PK: هر ڪنهن جي لاءِ ظاهر ٿئي.

en: Visit
sd_PK: گھمو

en: Visit %s&#8217;s website
sd_PK: %s&#8217;s ويب سائيٽ جو دورو ڪريو

en: Visit Dashboard
sd_PK: ڊيش بورڊ جو دورو ڪريو

en: Visit Link
sd_PK: گھمو ڳنڍڻو

en: Visit Site
sd_PK: سرزمين گھمو

en: Visit Theme Site
sd_PK: ٿهيم جي سائيٽ

en: Visit site
sd_PK: سرزمين گھمو

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
sd_PK: هر ڪو تبصرو شايد خودڪار سپيم جي چڪاس سروس جي ذريعي چڪاس ٿي سگھي ٿو.

en: Visitors
sd_PK: ڏسندڙ

en: Visual Editor
sd_PK: بصري ايڊيٽر

en: Visual aids
sd_PK: ظاهري ايڊس

en: Visual editor
sd_PK: بصري مدير

en: Visual editor selected
sd_PK: بصري مدير چونڊيل

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
sd_PK: بصري طريقي توهان کي هڪ ڊائريڪٽر ڏئي ٿو جيڪو لفظ پروسيسر سان ملي ٿو. ٽول ٽول باربار بٽڻ کي ڪنٽرول جي ٻي قطار موٽائي ٿو.

en: Vivid cyan blue
sd_PK: چٽو فيروزي نيرو

en: Vivid green cyan
sd_PK: چٽو سائو فيروزي

en: Vivid purple
sd_PK: وشد جامني

en: Vivid red
sd_PK: چٽو ڳاڙهو

en: Vladivostok
sd_PK: ولادي ووسٽوڪ

en: Volgograd
sd_PK: وولگوگراد

en: Volume Slider
sd_PK: آواز سلائيڊر

en: Vostok
sd_PK: ووسٽوڪ

en: WP Admin
sd_PK: WP منتظم

en: Waiting for confirmation
sd_PK: تصديق جي انتظار ۾

en: Wake
sd_PK: ویڪ

en: Wallis
sd_PK: والِس

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
sd_PK: وڌيڪ واقعا چاهيو ٿا؟ <a href="%s">ايندڙ کي منظم ڪرڻ ۾ مدد ڪريو</a>!

en: Warning | Warnings
sd_PK[0]: چِتاءُ !

en: Warning! User %s cannot be deleted.
sd_PK: خبردار! استعمال ڪندڙ%s ختم نه ٿي ڪري سگھجي.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
sd_PK: خبردار! استعمال ڪندڙ ختم نه ٿو ڪري سگھجي استعمال ڪندڙ %s ھڪڙو نيٽورڪ منتظم آھي.

en: Warning:
sd_PK: چتاءُ:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
sd_PK: اطلاع: جوڙ شامل ڪيو ويو پر ان ۾ شايد غلطي آهي. مهرباني ڪري ان جي چڪاس ڪريو.

en: Warsaw
sd_PK: وارسا

en: Wavatar (Generated)
sd_PK: Wavatar (ٺاهيل)

en: We already have a ping from that URL for this post.
sd_PK: اسان وٽ اڳ ۾ ئي پنگ آهي اُنَ يوآرايل کان هن ٽپال جي لاءِ.

en: We discovered your site, <strong>%s</strong>, was hidden from search engines by default.
sd_PK: اسان کى معلوم ٿيو تہ توهان جي سائٽ، <strong>%s</strong>، ڊفالٽ طور ڳولا انجڻن کان لڪيل هئي.

en: We take privacy and transparency very seriously
sd_PK: اسان رازداري ۽ شفافيت کي تمام سنجيدگي سان وٺون ٿا

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
sd_PK: اسان کي رازداري ۽ شفافيت وٺي بلڪل سنجيدگي ڪريون ٿا. اسان ڊيٽا گڏ ڪرڻ جي باري ۾ وڌيڪ سکڻ لاء ۽ ڪيئن اسان ان کي استعمال ڪريون ٿا، مهرباني ڪري <a href="%s">WordPress.org/about/privacy</a> جو دورو ڪريو.

en: We've made your site public
sd_PK: اسان توهان جي سائٽ عوامي ڪري ڇڏي آهي

en: Web Address
sd_PK: ڄار جو پتو

en: Web server
sd_PK: ويب سرور

en: Webfont font family must be a non-empty string.
sd_PK: ويب فونٽ فونٽ خاندان لازمي طور تي غير خالي اسٽرنگ هجڻ گهرجي.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
sd_PK: ويب فونٽ فونٽ وزن لازمي طور تي فارميٽ ٿيل اسٽرنگ يا انٽيجر هجڻ گهرجي.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
sd_PK: ويب فونٽsrc هڪ غير خالي اسٽرنگ يا تارن جو هڪ صف هجڻ گهرجي.

en: Website
sd_PK: ويب سرزمين

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sd_PK: ويبسائيٽ:%1$s (آپي ايڊريس: %2$s, %3$s)

en: Wed
sd_PK: ارب

en: Wednesday
sd_PK: اربع

[ctx: Wednesday initial]
en: W
sd_PK: اربع

en: Week
sd_PK: هفتو

en: Week Starts On
sd_PK: هفتو تي شروع ٿئي ٿو

en: Weeks
sd_PK: هفتا

en: Welcome Guide
sd_PK: ڀليڪار رهنمائي ڪندڙ

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
sd_PK: ڀلي ڪري آيا

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sd_PK: ڀليڪار ڪيون ٿا %s. هي توهان جي پهرين پوسٽ آهي. تبديلي آڻيو يا ختم ڪريو، پوء لکڻ شروع ڪريو!

en: Welcome to WordPress!
sd_PK: ورڈپریس ڏانهن خوش آمديد

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sd_PK: WordPress ڏانهن خوش آمديد هي توهان جي پهرين پوسٽ آهي. تبديلي آڻيو يا ختم ڪريو، پوء لکڻ شروع ڪريو!

en: Welcome to WordPress.com
sd_PK: WordPress.com تي ڀليڪار

en: Welcome to WordPress.com!
sd_PK: WordPress.com تي ڀليڪار!

en: Welcome to WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
sd_PK: Wordpress.com تي ڀليڪار! پنهنجي اي ميل پتي جي تصديق ڪرڻ ۽ پنهنجي اڪائونٽ کي فعال ڪرڻ لاءِ مهرباني ڪري هيٺئين بٽڻ تي ڪلڪ ڪندا.

en: Welcome to the block editor
sd_PK: بلاڪ ايڊيٽر تي ڀليڪار

en: Welcome to the template editor
sd_PK: ٽيمپليٽ ايڊيٽر تي ڀليڪار

en: Welcome to the wonderful world of blocks…
sd_PK: بلاڪ جي شاندار دنيا ۾ خوش آمديد ...

en: Welcome to your Dashboard!
sd_PK: توهان کي پنهنجي ڊيش بورڊ تي ڀليڪار!

en: Welsh
sd_PK: ويلش

en: West
sd_PK: اولهہ

en: We’ve made a change to make your site visible, but you can adjust its visibility in <a href="%s">Settings</a>.
sd_PK: اسان توهان جي سائٽ کي ظاهر ڪرڻ لاءِ هڪ تبديلي ڪئي آهي، پر توهان ان جي ڏيکاري <a href="%s">سيٽنگون</a> ۾ تبديل ڪري سگهو ٿا.

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
sd_PK: ڇا خودڪار  فيصلي ٺاهڻ ۽ / يا ڇڪڻ وارا اسان صارف جي ڊيٽا سان گڏ ڪندا آهيون

en: What data breach procedures we have in place
sd_PK: اسان ڪهڙي ڊيٽا جي  ورڇ طريقن سان گڏ آهيون

en: What do I do now?
sd_PK: هاڻي آئون ڇا ڪريان؟

en: What is PHP and how does it affect my site?
sd_PK: PHP ڇا  آهي ۽ هي ڪيئن منهنجي سائيٽ کي متاثر ڪيو آهي؟

en: What personal data we collect and why we collect it
sd_PK: اسان ذاتي معلومات گڏ ڪيون ٿا ۽ اسان ان کي ڪيئن گڏ ڪريون ٿا

en: What rights you have over your data
sd_PK: توهان جي ڊيٽا مٿان توهان جا حق آهن

en: What should be done with content owned by %s?
sd_PK: مواد جي ملڪيت سان ڇا هجڻ گھرجي%s?

en: What should be done with content owned by these users?
sd_PK: هنن صارفين جي طرفان ملڪيت سان گڏ ڇا هجڻ گهرجي؟

en: What should be done with content owned by this user?
sd_PK: ھن صارف پاران ملڪيت وارن مواد سان ڇا ڪرڻ گھرجي؟

en: What third parties we receive data from
sd_PK: ڇا اسان ٽئين پارٽين مان ڊيٽا حاصل ڪندا آهيون

en: What to show on the front page
sd_PK: پهرين صفحي تي ڇا ڏيکاريو

en: What&#8217;s New
sd_PK: نئون ڇا آهي

en: What&#8217;s on your mind?
sd_PK: توهان جي ذهن ۾ ڇا آهي؟

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
sd_PK: زمرے ۽ ٹیگ جي وچ ۾ ڇا فرق آهي؟ عام طور تي ٽيگ لفظ جيڪي توهان جي پوسٽ (نالو، شيون، وغيره) جي باري ۾ اهم معلومات پهچائڻ لاء استعمال ڪندا آهن يا شايد ٻين پوسٽن ۾ موجود نه هجن. جڏهن ته قسمن جا ڊفالٽ حصا آهن. جيڪڏهن توهان پنهنجي ويب سائيٽ جو هڪ ڪتاب بڪ طور سوچيو ٿا، اهي ڀاڱا هڪ فهرست وانگر آهن ۽ ٽاڪ ۾ موجود شرطون.

en: What's Hot
sd_PK: نئون تازو ڇا آهي

en: What’s next?
sd_PK: اڳ تي ڇا؟

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
sd_PK: جڏهن هڪ تبصرو، نالو،  یو آر ایل، اي ميل يا آئي پي انهن لفظن مان ڪنهن تي مشتمل آهي، اهو رد ڪيو ويندو. ھڪڙو لفظ يا آئي پي ضرور ھڪ لڪير تي ھجي. اھو ان ۾ اھڙا لفظ آھن، تنھنڪري &#8220;پريس &#8221;ميچ ۽&#8220; ورڈپریس&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sd_PK: جڏهن هن اسڪرين تي هڪ نئو درجو جوڙي، توهان&#8217;هيٺيان خانا پورا ڪريو.

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sd_PK: جڏهن هن اسڪرين تي هڪ نئو ٽيگ جوڙي، توهان&#8217;هيٺيان خانا پورا ڪريو.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
sd_PK: جڏهن بدلجي ويٺا هئاسين، اڪثر وقت ۾ مختلف قسمن جي تعداد ۽ ويڪسين علائقن / سيٽ بڪ جي سيٽنگ ۾ ۽ ڪڏهن ڪڏهن اهي تضاد ۾ ٿورو گهٽ نرمي جي منتقلي ڪندا آهن. جيڪڏهن توهان هڪٻئي کي تبديل ڪيو ۽ ويجڪن کي وڃڻ لڳي، هي اسڪرين تي اسڪرين کي سکرٽ غير وجيٽٽ ايريا ۾، جتي توهان جي سڀني ويڊيوز ۽ انهن جي سيٽنگون محفوظ ڪيون ويون آهن.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
sd_PK: جڏهن ٻيهر ترتيب جي حالت ۾ هُجو، اضافي ضابطا  ٻيهر فهرستي ائٽمن جي ترتيب جا موجود رهندا ائٽمس فهرست ۾ مٿي.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
sd_PK: جڏهن ٻيهر ترتيب جي حالت ۾ هُجو، اضافي ضابطا وجٽس جي ٻيهر ترتيب جا موجود رهندا وجٽس فهرست ۾ مٿي.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
sd_PK: جڏهن ننڍڙي مانيٽر سان ڏيکاري رهيو آهي، هيٺيان کاٻي هٿ واري فڪري ۾ کمپرسسر آئوڪن استعمال ڪريو. هي پين کي لڪائي ڇڏيندو، نئين موضوع تي وڌيڪ ڏيکاريون ڏسڻ لاء پنهنجي سائيٽ تي فيڪ واپس ڏيڻ لاء ننڍڙي آئوٽ ڪلڪ ڪريو ڊبل ڪلڪ ڪريو.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
sd_PK: جڏهن ريسٽ اي پي ۾ ڏيکارڻ لاء "صف" ميڪا قسم رجسٽر ڪرڻ، توهان کي "array_in_rest.schema.items" ۾ هر صفري شين لاء اسڪيما ڄاڻائڻ گهرجي.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
sd_PK: جڏهن نئون مضمون جي شروعات ڪريو ٿا جوڙجڪ جي هنن شارٽ ڪٽس سان وٿيءَ سان گڏُ، جوڙجڪ پنهنجو پاڻ لاڳو ٿي ويندي. دٻايو بيڪ اسپيس يا انٽر انڊو جي لاءِ.

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
sd_PK: جڏهن توهان هن سيٽنگ کي فعال ڪيو ٿا، توهان هڪ ڊسڪ کي توهان جي ڊش بورڊ ۾ ڏسي سگهندو آهي جو چوي ٿو. &#8220; سرچ انجن ڊسڪشن &#8221; جيڪو توهان کي ياد ڏياريندو ته توهان جي سائيٽ جهڙي نه آهي.

en: When using a keyboard to navigate:
sd_PK: جڏهن ڪي بورڊ استعمال ٿئي ٿو تشخيص جي لاءِ:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
sd_PK: جڏهن سائيٽ تي تبصرو ڇڏي ڏيو ته اسان گڏ ڪيل معلومات فارم ۾ ڏيکاريو ويو آهي ۽ پڻ گهمڻ واري جي ڄاڻ&#8217;s آء پي ايڊريس ۽ برائوزر صارف ايجنٽ اسٽرنگ کي اسپام جي ڳولا ۾ مدد ڪرڻ لاء.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
sd_PK: جڏهن توهان بٽڻ تي ڪلڪ ڪيو ته WordPress  هيٺ ڏنل توهان جي ڪمپيوٽر کي بچائڻ لاء هڪ ايڪس ايم ايل file ٺاهيندو آهي.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
sd_PK: جڏهن توهان لاگ ان ڪندا آهيو، توهان پنهنجي لاگ ان معلومات ۽ اسڪرين ڊسپلي جي اختيارن جي حفاظت لاء ڪيترن ئي ڪوڪيز پڻ سيٽ ڪنداسين. لاگ ان ڪوڪيز ڪوڪيز ٻن ڏينهن لاء باقي رهي ٿو، ۽ اسڪرين اسڪرين ڪوڪيز ڪوڪيز هڪ سال لاء رهي ٿي. جيڪڏهن توهان "مون کي ياد ڪريو" چونڊيو ته توهان جو لاگ ان ٻن هفتن تائين جاري رهندو. جيڪڏهن توهان پنهنجي اڪائونٽ مان لاگ ان ڪريو ته لاگ ان ڪوڪيز کي هٽايو ويندو.

en: When you’re ready, submit your work for review, and an Editor will be able to approve it for you.
sd_PK: جڏهن توهان تيار آهي، جائزي جي لاءِ پنهنجي ڪم کي جمع ڪريو، ۽ پوءِ مدير ان قابل ٿيندو ته ان جي تصديق ڪري سگھي توهان جي لاءِ

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
sd_PK: ڇا صنف بندي جا اصول جو عوامي طور تي استعمال جو ارادو ڪيو وڃي يا ته منتظم طرف کان يا سائيٽ جي اڳين طرف کان.

en: Whether a theme uses block-based templates.
sd_PK: ڇا هڪ موضوع بلاڪ تي ٻڌل ٽيمپليٽ استعمال ڪري ٿو

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
sd_PK: انهن شيون مان لازمي طور تي مقرر ڪيون سڃيون يا ڪنھن مخصوص شرطن مان.

en: Whether or not comments are open on the post.
sd_PK: آبجيڪٽ تي تبصرا کليل آهن يا نه.

en: Whether or not the post can be pinged.
sd_PK: آبجيڪٽ پنگڊ ٿي سگھي ٿو يا نه.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
sd_PK: ها يا نه آبجيڪٽ اسٽڪئي جي حساب سان سڌاريو ويندو.

en: Whether or not the post type can be viewed.
sd_PK: ڇا يا نه ٽپال قسم ڏسي سگھجي ٿي.

en: Whether or not the post type should have children.
sd_PK: ڇا يا نه ٽپال قسم جو عيال هُجي يا نه.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
sd_PK: صنف بنديءَ جي اصولن ۾ عيال هُئڻ گُھرجي يا نه گُھرجي.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
sd_PK: ڏيکارجڻ گُھرجن يا نه ڏيکارجڻ گُھرجن اصطلاح ڪلائوڊ.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
sd_PK: شايد هن جي پوزيشن جي پوسٽن کي شايع ٿيل تاريخن جي سچائي هجي.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
sd_PK: ڇا ٽپالون هن حالت سان سائيٽ جي اڳين حصي ۾ ڏيکارڻ گُھرجن.

en: Whether posts with this status should be private.
sd_PK: ڇا ٽپالون هن حالت سان خانگي ٿيڻ گُھرجن.

en: Whether posts with this status should be protected.
sd_PK: ڇا ٽپالون هن حالت سان محفوظ ٿيڻ گُھرجن.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
sd_PK: ڇا يا نه ٽپالون هن حالت سان پبلڪي-ڪيوربل هجڻ گُھرجي.

en: Whether the content is protected with a password.
sd_PK: ڇا مواد کي پاسورڊ جي ذريعي مواد محفوظ آهي.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
sd_PK: ڇا ايڪسرپٽ محفوظ آهن پاسورڊ سان.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
sd_PK: ڇا درجه بندي عوامي طور تي ڪيوري لڳائڻ جي قابل آهي.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
sd_PK: ڇا ٿهيم حمايت ڪري ٿي ريسپانسو جُڙيل مواد جي.

en: Whether the widget supports multiple instances
sd_PK: چاهي به وجيٽ ڪيترن ئي مثالن جي حمايت ڪري ٿو

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
sd_PK: ڪسٽم علامت (لوگو) جيڪڏھن موضوع طرفان بيان ڪيل آھي.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
sd_PK: ڇا اجازت ڏجي خودڪار ٽيڪزانمي ٺهڻ جي عمل کي لاڳاپيل پوسٽ-ٽائيپز جي ٽيبل تي.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
sd_PK: ڇا ڪچري دان کي نظرانداز ڪري ۽ زبردستي مٽائجي.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
sd_PK: چاهي به ويجيٽ کي ھٽائڻ تي زور ڏيڻ ، يا ان کي غير فعال سائڊبار ڏانھن منتقل ڪرڻ.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
sd_PK: هن درجه بندي جا انتظام سنڀالن لاءِ مرضي جي يوآئي ٺاهجي.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
sd_PK: ڇا اصطلاحن کي لڪائجي ۽ ڪنهن ٽپال ۾ لاڳو نه ڪجي.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
sd_PK: ڇا يا نه شامل ڪجي ٽپالن کي ترميمي فهرست ۾ انهن جي ٽپال قسم جي لاءِ.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
sd_PK: جيڪڏهن اصولي صنف بنديءَ کي مينيو واري لٺ ۾ شامل ڪرڻ لاءِ ڏيکاريو

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
sd_PK: ڇا انجام ڏيڻ گھرجي اوامبيڊ دريافت واري گذارش نن-وائيٽ لسٽيڊ مهيا ڪرڻ وارن جي لاءِ.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
sd_PK: جيڪڏهن اصولي صنف بنديءَ کي جلد يا جهجهي طرح سنوارڻ لاءِ ڏيکاريو

en: Which language will you be blogging in?
sd_PK: توهان ڪهڙي ٻولي ۾ بلاگ لکندا رهندا؟

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
sd_PK: نئي ٿهيم ڏيکارڻ جي دوران، توهان وجٽس ۽ فهرستن ۾ تبديليون آڻي سگھو ٿا، ۽ ٿهيم سان مخصوص اختيار ڳولهي سگھو ٿا.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
sd_PK: توهان جي سائيٽ آزمائش جي ڪوشش ڪندي&#8217;sمقرر ڪيل واقعن، ھيٺيون غلطيون موٽائيون وئيون:%s

en: White
sd_PK: اڇو

en: Whitehorse
sd_PK: وائيٽ هائوس

en: Who we are
sd_PK: اسان ڪير آهيون

en: Who we share your data with
sd_PK: اسان ڪير پنهنجو ڊيٽا سان حصيداري ڪريون ٿا

en: Why is this important?
sd_PK: هي اهم ڇو آهي؟

en: Wide
sd_PK: وسيع

en: Wide Blocks
sd_PK: ويڪرا بلاڪ

en: Wide width
sd_PK: ويڪري چوڙائي

en: Widget %s
sd_PK: وجٽ %s

en: Widget Group
sd_PK: ويجيٽ گروپ

en: Widget is missing.
sd_PK: وجٽ غائب آهي.

en: Widget moved down
sd_PK: وجٽ هيٺ چوري وئي

en: Widget moved up
sd_PK: وجٽ مٿي چوري وئي

en: Widget type (id_base) is required.
sd_PK: ويجٽ جو قسم (id_base) گھربل آھي.

en: Widget type does not support raw instances.
sd_PK: وجيٽ جو قسم خام مثالن کي سپورٽ نٿو ڪري.

en: Widgets
sd_PK: وجٽس

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
sd_PK: ويجسٽس مواد جو آزاد حصا آهن جيڪي توهان جي موضوع (عام طور تي سائڊ بارن) طرفان مهيا ڪيل ڪنهن به ويجانيج واري علائقي ۾ رکجن ٿيون. توھان جي پاسورڊس / ويڪسين علائقن کي انفرادي ويجسٽن سان ڀري ڏيڻ، مطلوب ٿيل ميدان ۾ عنوان بار کي ڇڪيو ۽ ڦوڪيو. ڊفالٽ طور، صرف پهرين ويڪسٽ جو علائقو وڌايو ويو آهي. وڌيڪ اضافو علائقن کي آباد ڪرڻ لاء، انهن کي وڌائڻ لاء انهن جي عنوان جي بار تي ڪلڪ ڪريو.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
sd_PK: وجٽس ڪنهن به مواد جا خدمختيار حصا آهن جيڪي وجيٽائيزڊ جڳھ تي رکي سگھجن ٿا، جن کي توهان جي ٿهيم مهيا ڪندي آهي (عام طور تي اُنهن کي سائيڊبار به چونبو آهي).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
sd_PK: ويٽيڪس ڪيترن ئي ڀيرا استعمال ڪيا ويندا. توهان هر ويجٽ کي عنوان ڏئي سگهو ٿا، توهان جي سائيٽ تي ڊسپلي ڪرڻ، پر اهو گهربل ناهي.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
sd_PK: وجٽس داخلا ٿيڻ گھرن ٿيون %s استعمال جي لاءِ، ان کان اڳ جو اُهي ڏيکاريون وڃن.

en: Width
sd_PK: ويڪر

en: Width in pixels
sd_PK: پکسلز ۾ ويڪر

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
sd_PK: فصل جي ويڪر تصوير جي چوٽي جي سيڪڙو جي طور تي.

en: Width of the zero (0) character (ch)
sd_PK: صفر جي ويڪر (0) ڪردار (ch)

en: Winamac
sd_PK: ويناماڪ

en: Windhoek
sd_PK: وِنڊهوئڪ

en: Winnipeg
sd_PK: وِنِيپيگ

en: Word count: %s
sd_PK: لفظ ڳاڻيٽو: %s

en: WordCamps
sd_PK: لفظ ڪيمپس

en: WordPress
sd_PK: ورڊپريس

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
sd_PK: ورڈپریس%1$s  چلندڙ٪ %2$s موضوع.

en: WordPress &rsaquo; Error
sd_PK: ورڊپريس &rsaquo; چُڪَ

en: WordPress &rsaquo; Success
sd_PK: ورڊپريس &rsaquo; ڪامياب

en: WordPress Address (URL)
sd_PK: ورڊپريس جو پتو (يوآرايل)

en: WordPress Blog
sd_PK: ورڈپریس بلاگ.

en: WordPress Comments
sd_PK: ورڊپريس تبصرا

en: WordPress Constants
sd_PK: ورڊپريس ڪانسٽٽنٽس

en: WordPress Embed
sd_PK: ورڊپريس جوڙ

en: WordPress Events and News
sd_PK: ورڈپریس واقعا ۽ نيوز

en: WordPress Media
sd_PK: ورڊپريس تصوير

en: WordPress User
sd_PK: ورڊپريس استعمال ڪندڙ

en: WordPress Version
sd_PK: ورڈپریس ورجن

en: WordPress database error:
sd_PK: ورڊپريس اعدادخانو چُڪَ

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
sd_PK: ورڊپريس واڌاري جون خبرون بند ٿيو آهي %s ڪانسٽنٽ کان.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
sd_PK: ورڊپريس واڌاري جون خبرون بند ٿيو آهي %s ڇاڻڪي کان.

en: WordPress directory location
sd_PK: ورڊپريس ڊائريڪٽري جڳھ

en: WordPress directory size
sd_PK: ورڊپريس ڊائريڪٽري ماپ

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
sd_PK: ورڈپریس ڪا به خبر ناهي<a href="%1$s">اپڊيٽ سرويسس</a>ڇو جو توهان جي سائيٽ&#8217;s <a href="%2$s">نمائش جي سيٽنگون</a>.

en: WordPress locale code.
sd_PK: ورڊپريس مقامي ڪوڊ.

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
sd_PK: ورڈپریس جي ضرورت آهي %1$s نسخي %2$s يا ان کان وڌيڪ. ھن کي درست ڪرڻ لاء پنھنجي ويب ھوسٽنگ ڪمپني سان رابطو ڪريو.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
sd_PK: ورڊپريس حفاظت ۽ سار سنڀال اخراج بند ٿيو آهي %s کان.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
sd_PK: ورڊپريس حفاظت ۽ سار سنڀال اخراج بند ٿيو آهي %s ڇاڻڪي کان.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
sd_PK: ورڈپریس کي گهرجي خودڪارXHTML ڪيو ويو صحيح ناھي

en: WordPress site: %s
sd_PK: ورڈپریس سائيٽ : %s

en: WordPress update available (%s)
sd_PK: ورڈپریس اپڊيٽ دستياب  (%s)

en: WordPress version %s
sd_PK:  %s ورڈپریس ورجن

en: WordPress.com Announcement
sd_PK: WordPress.com اعلان

en: WordPress.com Password
sd_PK: WordPress.com پاس ورڊ

en: WordPress.com Username
sd_PK: WordPress.com صارف نالو

en: WordPress.com running %2$s theme.
sd_PK: Wordpress.com جي %2$s ٿيم تي هلندڙ.

en: WordPress.org is reachable
sd_PK: ورڊپريس.اوآرجي پُهچڻ جي قابل

en: WordPress.org themes
sd_PK: ورڊپريس.اوآرجي ٿهيمون

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
sd_PK: %1$s، %2$s ۾ پڻ دستياب آهي

en: Words
sd_PK: لفظ

en: Words: %s
sd_PK: لفظَ: %s

en: Would you like to create one?
sd_PK: توهان ڪا سرجڻ چاهيندا؟

en: Would you like to privately publish this post now?
sd_PK: ڇا توهان هاڻي خانگي اعتبار سان ٽپال شايع ڪرڻ پسند ڪندو؟

en: Writable
sd_PK: لکڻ جي قابل

en: Write HTML…
sd_PK: ايڇ ٽي ايم ايل لکو...

en: Write an excerpt (optional)
sd_PK: ايڪسرپٽ لکو (اختياري)

en: Write code…
sd_PK: ڪوڊ لکو

en: Write file name…
sd_PK: فائل جو نالو لکو...

en: Write preformatted text…
sd_PK: اڳ ۾ ئي ٺهيل اکر لکو...

en: Write shortcode here…
sd_PK: شارٽ ڪوڊ هتي لکو...

en: Write site tagline…
sd_PK: سائيٽ جو عنوان لکو ...

en: Write site title…
sd_PK: سائيٽ جو عنوان لکو ...

en: Write title…
sd_PK: عنوان لکو...

en: Write your first blog post
sd_PK: توهان جو پهريون بلاگ پوسٽ لکي ڏيو

en: Writing
sd_PK: لکڻ

en: Writing Helper
sd_PK: ليک مددگار

en: Writing Settings
sd_PK: لکڻ جي سيٽنگون.

en: X &#8212; Even more mature than above
sd_PK:  جيتوڻيڪ مٿي کان وڌيڪ mature ٿي X &#8212;

en: XML Error: %1$s at line %2$s
sd_PK: ايڪس ايم ايل غلطي: %1$s قطار تي %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
sd_PK: ايڪس ايم ايل - آر پي سي جو خدمتون هن سا.يٽ تي موجود نه آهن.

en: Y/m/d
sd_PK: سال/مهينو/ڏينهن

en: Yahoo IM
sd_PK: ياهو آئي ايم

en: Yakutat
sd_PK: ياڪُوتات

en: Yakutsk
sd_PK: یاڪوتسڪ

en: Yancowinna
sd_PK: یانڪو وینا

en: Yangon
sd_PK: ینگون

en: Yap
sd_PK: يپ

en: Year
sd_PK: سال

en: Years
sd_PK: سال

en: Yekaterinburg
sd_PK: ییکترن برگ

en: Yellow
sd_PK: پيلو

en: Yellowknife
sd_PK: ييلونائيف

en: Yerevan
sd_PK: یریوان

en: Yes
sd_PK: ها

en: Yes, take me to my profile page
sd_PK: ها، مون کي پنهنجي پروفائل صفحي تي وٺي

en: Yesterday
sd_PK: ڪالهه

en: Yesterday at %s
sd_PK: ڪالهه %s وڳي

en: Yiddish
sd_PK: يهودين

en: You are about to approve the following comment:
sd_PK: توهان هيٺيون ٿهيمون ختم ڪرڻ وارا آهيو:

en: You are about to delete %s.
sd_PK: توهان %s کي ڊاهڻ وارا آهيو

en: You are about to delete the following comment:
sd_PK: توهان هيٺيون سائيٽس ڊاهڻ وارا آهيو:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sd_PK: توهان عنقريب هن جوڙ '%s' کي مٽائڻ وارا آهيو.
    'منسوخ ڪريو' بيهارڻ لاءِ، 'ٺيڪ آ' ختم لاءِ.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sd_PK: توهان عنقريب هن ٿهيم '%s' کي مٽائڻ وارا آهيو.
    'منسوخ ڪريو' بيهارڻ لاءِ، 'ٺيڪ آ' ختم لاءِ.

en: You are about to mark the following comment as spam:
sd_PK: توھان کي ھيٺ ڏنل تبصرن کي اسپام طور نشان ھڻڻ بابت آھن:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
sd_PK: توهان هيٺ ڏنل تبصري واري ٽوش کي منتقل ڪرڻ بابت آهيو:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sd_PK: توهان مستقل طور تي پنهنجي سائيٽ کان هي ائٽمس مٽائڻ وارا آهيو.
    هن عمل جي واپسي ڪونه ٿيندي.
     'منسوخ' روڪڻ جي لاءِ ، 'ٺيڪ' مٽائڻ جي لاءِ

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sd_PK: توهان مستقل طور تي پنهنجي سائيٽ کان هي ائٽمس مٽائڻ وارا آهيو.
    هن عمل جي واپسي ڪونه ٿيندي.
     'منسوخ' روڪڻ جي لاءِ ، 'ٺيڪ' مٽائڻ جي لاءِ

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sd_PK: توهان عنقريب هنن شين کي مٽائڻ وارا آهيو.
    'منسوخ ڪريو' بيهارڻ لاءِ، 'ٺيڪ آ' ختم لاءِ.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
sd_PK: توھان HTTPS استعمال ڪندي ھن ويب سائيٽ تائين رسائي ڪري رھيا آھيو، پر توھان جو <a href="%1$s">WordPress Address</a> ۽ <a href="%2$s">سائيٽ ايڊريس</a> سيٽ اپ نه آھن ڊفالٽ طور HTTPS استعمال ڪريو.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
sd_PK: توهان رسائي ڪري رهيا آهيو هن ويب سائيٽ کي استعمال ڪندي  HTTPS, پر توهان جي <a href="%s">ورڈپریس پتو</a>  قائم نه ٿيو HTTPS استعمال ڪندي باء ڊفالٽ سان.

en: You are attempting to log out of %s
sd_PK: %s توهان ٻاهر نڪري رهيا آهيو.

en: You are browsing %s
sd_PK: توهان هلائي رهيا آهيو %s

en: You are commenting using your %s account.
sd_PK: توهان پنهنجو %s اڪائونٽ استعمال ڪندي رايو ڏئي رهيا آهيو.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
sd_PK: هن وقت توهان %1$s بلاگ جا %2$s مهيني ۾ سانڍيل دستاويز جھانگي رهيا آهيو.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
sd_PK: هن وقت توهان  %1$s بلاگ جا سانڍيل دستاويز بتاريخ %2$s جھانگي رهيا آهيو.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
sd_PK: هن وقت توهان %1$s بلاگ جا %2$s سال ۾ سانڍيل دستاويز جھانگي رهيا آهيو.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
sd_PK: هن وقت توهان %s بلاگ جا سانڍيل دستاويز جھانگي رهيا آهيو.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
sd_PK: توهان هاڻي جھانهگي رهيا آهيو %s جنس جا دستاويز.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
sd_PK: اوھان ھن وقت صفحي کي تبديل ڪري سگھو ٿا جيڪي اوھان جي تازيون پوسٽون کي ڏيکاري ٿو.

en: You are currently in edit mode. To return to the navigation mode, press Escape.
sd_PK: توهان هن وقت ترميم جي موڊ ۾ آهيو. نيويگيشن موڊ ڏانھن واپس ٿيڻ لاءِ ، فرار کي دٻايو

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
sd_PK: توهان تازو هاڻوڪي ورڈپریس جو تازو ورزن تي موجود آهي، ان کي رکو!

en: You are customizing %s
sd_PK: توهان پنهنجي مرضي تي ڪري رهيا آهيو %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
sd_PK: توهان بحالي واري طريقي سان آهيو. ان جو مطلب هي  ته هڪ موضوع يا پلگ ان سان غلطي ٿئي. وصولي واري طريقي سان نڪرڻ، ٻاهر نڪرڻ يا ٻاھران بٽڻ استعمال ڪريو. <a href="%s">خارجي بحالي واري طريقي سان</a>

en: You are not currently logged in.
sd_PK: توهان هاڻي لاگڊ ان ناهيو.

en: You are now logged out everywhere else.
sd_PK: هاڻ توهان ٻي جاء تي هٽائي ڇڏيو آهي.

en: You are now logged out.
sd_PK: توهان لاگ آئوٽ ٿي چڪا آهيو.

en: You are only logged in at this location.
sd_PK: توهان هن جڳهه تي رڳو لاگ ان آهيو.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
sd_PK: توهان تبصرا جلد جلد شايع ڪري رهيا آهيو. آهستي.

en: You are probably offline.
sd_PK: تون شايد آف لائن آهيو

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sd_PK: توهان هڪ پلگ ان کي اپڊيٽ ڪري رهيا آهيو. پهرين <a href="%s">پنهنجي ڊيٽابيس ۽ فائلن جو بيڪ اپ</a> ڪرڻ جي پڪ ڪريو.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sd_PK: توھان ھڪڙي موضوع کي اپڊيٽ ڪري رھيا آھيو. پهرين <a href="%s">پنهنجي ڊيٽابيس ۽ فائلن جو بيڪ اپ</a> ڪرڻ جي پڪ ڪريو.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sd_PK: توھان اپلوڊ ڪري رھيا آھيو ھڪڙو پراڻو ورزن موجوده پلگ ان جو. توھان پراڻن ورجن کي انسٽال ڪرڻ جاري رکي سگھوٿا، پر پھريائين <a href="%s">پنھنجي ڊيٽابيس ۽ فائلن جو بيڪ اپ</a> ڪرڻ جي پڪ ڪريو.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
sd_PK: توهان هڪ استعمال ڪري رهيا آهيو %1$s جنهن ۾ ڦٽو ٿي سگھي ٿو اهو هڪ %2$s ڊيٽابيس استعمال نه ڪيو ويو آهي.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
sd_PK: توهان اُهو برائوزر استعمال ڪريو پيا جنهن ۾ فليش پليئر فعال يا لڳل نه آهي. مهرباني ڪري پنهنجو فليش پليئر پلگ ان کوليو يا نئون نُسخو ڊائونلوڊ ڪريو هتان 
    https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
sd_PK: توهان هڪ غير محفوظ برائوزر استعمال ڪري رهيا آهيو!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
sd_PK: توهان Jetpack جو هڪ پراڻو ورشن استعمال ڪري رهيا آهيو. ڳنڍجڻ لاءِ مهرباني ڪري سڀ کان تازي ورشن تي تازه ڪاري ڪريو.

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
sd_PK: توھان برائوزر ڊفالٽ اپلوڊر استعمال ڪري رھيا آھيو. توهان به ورڈپریس اپ لوڊ ڪندڙ پڻ استعمال ڪري سگهو ٿا جنهن ۾ ڪيترن ئي فائل اپ لوڊ ڪرڻ جي صلاحيت پڻ آهي ڊريگ ۽ بٽڻ. <a href="#"> گھڻائيلو فائل اپلوڊر ڏانھن وڃو. </a>

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
sd_PK: توهان گهڻن فائيل اپ لوڊ ڪندڙ استعمال ڪري رهيا آهيو. مسئلا؟ ڪوشش ڪريو<a href="%1$s" %2$s>برائوزر اپ لوڊ ڪندڙ</a>بدران.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
sd_PK: توھان"%1$s" ڊيش بورڊ تائين رسائي جي ڪوشش ڪئي آھي پر توھان وٽ ھن سائيٽ لاء اختيار نه آھي.
    جيڪڏهن توهان يقين ڪيو ته  "%1$s"  ڊيش بورڊ کي رسائي هجڻ گهرجي، مهرباني ڪري پنهنجي نيٽورڪ ايڊمنسٽريشن سان رابطو ڪريو.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
sd_PK: توهان اهڙي ائٽم جي ترميم ڪريو پيا جيڪو &#8217; نه آهي. شايد اھو مٽائجي چُڪو آهي؟

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
sd_PK: توهان پنهنجي ويب سائيٽ تي ڪڙي کي ڏيکارڻ لاء هتي ڪڙي داخل ڪري سگهو ٿا، استعمال ڪريو  <a href="%s"> ويجٽس</a>  انهي مقصد لاء. ڊفالٽ جي طرفان، ڪيترن ئي لنڊن ورڈپریس ڪميونٽي سائيٽن تي فهرست ڏنل آهن، مثال طور.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
sd_PK: توهان نئين لنڪ شامل ڪري سگهو ٿا ۽ موجوده اسڪرين کي هر اسڪرين ۾ هر دٻي ۾ داخل ٿيڻ سان تبديل ڪري سگهو ٿا. گهربل فيلڊ توهان جي سائيٽ تي لنڪ جو ويب ايڊريس ۽ نالو (اهي لفظ جيڪو توهان ڪڙي جي طور تي ظاهر ڪرڻ چاهيو ٿا) آهن.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sd_PK: رنگ جي بٽڻ تي ڪلڪ ڪندي توهان کي پس منظر رنگ تبديل ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي يا توهان مثال جي طور تي صحيح HTML هيڊ نمبر استعمال ڪري سگهو ٿا مثال طور: &#8220;#8221; #ff0000   ڳاڙهو، يا وري. توهان رنگ چونڊيو يا واري رنگ مان رنگ منتخب ڪري سگھو ٿا.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sd_PK: غير معمولي سنڀال توهان جي مواد سان آر ايس ايس فيز ۾ ڏيکاري ٿي، ڊسپلي ڪرڻ لاء عدد نمبرن سميت شامل آهن ۽ مڪمل مٿن ۽ خلا کي ڏيکارڻ لاء.<a href="%s">فيڊ بابت وڌيڪ سکو</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
sd_PK: توهان شايد پوسٽ ٺاهي سگهو ٿا<a href="%s">  هن ڪتاب مارڪيٽ کي دٻايو </a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
sd_PK: توهان شايد انفرادي شيون حذف ڪري سگهو ٿا ۽ تفصيل سان اسڪرين جي رسائي تفصيل سان ڪري سگهو ٿا.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
sd_PK: توھان ھڪ وقت ۾ ھڪٻئي پوسٽ ڪري سگھوٿا ۽ ڪشادو ڪري سگھو ٿا. چيڪ بڪسس استعمال ڪندي، پوسٽرن کي چونڊيو جيڪو توهان چاهيو ٿا پر عمل ڪريو، پوء بل ڪارويو مينيو مان جيڪي توهان چاهيو ٿا اهو عمل چونڊيو ۽ 'لاڳو ڪريو' تي ڪلڪ ڪريو.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
sd_PK: توهان انهي اسڪرين مان تبصرو پڻ اعتدال ڪري سگهو ٿا حالت جو دٻو استعمال ڪندي، جتي توهان تبصري جي ٽائم اسٽپپ کي پڻ تبديل ڪري سگهو ٿا.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
sd_PK: توهان پڻ ساڳئي قسم جا ڪارناما انجام ڪري سگھو ٿا، فلٽر استعمال ڪندي لسٽ کي محدود ڪندي،  لنڪ 
    کي استعمال ڪندي صفحي تي ڪم ڪري رهيو آهي جڏهن توهان هڪ قطار مٿان هور ڪندا آهيو، يا ڪيترن ئي صفحن جي ميٽا ڊيٽا تبديل ڪرڻ لاء بلڪ ايشن مين استعمال ڪندي .

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
sd_PK: توهان پنهنجي پوسٽن سان لفظن کي لاڳاپيل ڪرڻ لاء <strong> ٽيگز </strong> استعمال ڪري سگهو ٿا. زمرے جي لحاظ کان، ٽيگز هڪ تنظيمي جوڙجڪ نه آهي. جنھن جو مطلب آھي&#8217;  ته  ھڪٻئي ٻئي سان گڏ ڪرڻ لاء ڪجھ ڪونھي.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
sd_PK: توهان انفرادي طور تي مينيو ڊائريڪٽر کي هيٺ ڏنل ترتيب ڏئي سگھو ٿا <strong>مطلوب سيٽنگون</strong> کي هيٺ ڏنل چونڊيو. هڪ دفعو سڀني موضوع جي جڳهن تي مينيو کي تفويض ڪرڻ لاء، اسڪرين جي چوٽي تي <strong> انتظام  واري ٽئب </strong> ڏانهن وڃو.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
sd_PK: توهان  اسڪرين جي ڊسپلي کي هر اسڪرين ۾ ڪيتريون  شيون سيٽ ڪرڻ ۽ ٽيبل ۾ شاخن کي لڪائڻ  لاء  اسڪرين آپشن ٽيب استعمال ڪندي تبديل ڪري سگهو ٿا.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
sd_PK: توهان پنهنجو پاسورڊ تبديل ڪري سگهو ٿا، ڪيبورڊ شارٽڪٽ کي فعال ڪريو، ورڈپریس رنگ منصوبو تبديل ڪري، ۽ ان جي ايڊيٽ ڪري به ترميم ڪري سگھو ٿا. توهان شايد ٽول بار (انتظامي بار جي طور تي سڃاتل پڻ) هٽائي سگهو ٿا، پر اهو منتظم اسڪرين مان معذور نه ٿي سگهي.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
sd_PK: توھان موضوع تي موجود سرورن يا پنھنجي پنھنجي فوٽوز کي منتخب ڪري سگھو ٿا ۽ &#8217;s  . توھان پڻ پنھنجي سائيٽ جي عنوان ۽ ٽئڪ لائن تي ظاھر کي تبديل ڪري سگھو ٿا.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
sd_PK: توھان پنھنجي ھڪڙي ٿيل اپلوڊ ٿيل سردارن مان چونڊيو، يا ھڪڙي بي ترتيب ڏيکاري سگھو ٿا.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sd_PK: توهان ان جو انتخاب ڪري سگھو ٿا ته سائيٽ جي اول صفحي تي ڇا نظر اچي. اُهي ٽپالون ٿي سگھن ٿيون اونڌي تواريخ وار ترتيب ۾ (ڪلاسڪ بلاگ)، يا مقرر/رُڪيل صفحو. رُڪيل اول صفحو سيٽ ڪرڻ لاءِ، توهان کي اڳ ۾ ٻه<a href="%s">صفحا</a>.ٺاهڻا پوندا. هڪ اول صفحو ٿيندو، ۽ ٻيو اُهو ٿيندو جتي توهان جون ٽپالون نظر اينديون.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sd_PK: توهان ان جو انتخاب ڪري سگھو ٿا ته سائيٽ جي اول صفحي تي ڇا نظر اچي. اُهي ٽپالون ٿي سگھن ٿيون اونڌي تواريخ وار ترتيب ۾ (ڪلاسڪ بلاگ)، يا مقرر/رُڪيل صفحو. رُڪيل اول صفحو سيٽ ڪرڻ لاءِ، توهان کي اڳ ۾ ٻه صفحا ٺاهڻا پوندا. هڪ اول صفحو ٿيندو، ۽ ٻيو اُهو ٿيندو جتي توهان جون ٽپالون نظر اينديون.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
sd_PK: توهان چونڊي سگهو ٿا ته ڇا توهان جي سائيٽ روبوٽس، پنگ سروسز، ۽ اسپائڊرز طرفان ڪڙي ويندي. جيڪڏھن توھان چاھيو ٿا ته اھي خدمتون توھان جي سائيٽ کي نظرانداز ڪن، اڳيان چيڪ بڪس تي ڪلڪ ڪريو &#8220;سرچ انجڻن کي ھن سائيٽ جي ترتيب ڏيڻ کان روڪيو&#8221; ۽ اسڪرين جي تري ۾ تبديلين کي محفوظ ڪريو بٽڻ تي ڪلڪ ڪريو.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
sd_PK: توهان لنڪ درجه بندي استعمال ڪندي لنڪ  گروپ ٺاهي سگهو ٿا. لنڪ جي درجي جا نالا ڌار ٿيڻ گهرجن ۽ لنڪ  جيڪي توهان پوسٽن لاء استعمال ڪندا آهيو انهن کان جدا آهن.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
sd_PK: توھان ھن اسڪرين جي ڊسپلي کي ڪئين طريقي سان ترتيب ڏئي سگھو ٿا:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
sd_PK: توهان هن اسڪرين جي ڊسپلي کي ترتيب ڏئي سگهو ٿا اسڪرين ٽئب ۽ / يا ڊراپ ڊائون ڪرڻ وارا فلٽر استعمال ڪري لنڪ ٽيبل جي مٿان..

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
sd_PK: توهان هن اسڪرين جي ڊسپلي کي ترتيب ڏئي سگهو ٿا&#8217;s مواد ۾ ڪيترن ئي طريقن سان:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
sd_PK: توهان پنهنجي سائٽ جي موضوع کي&#8217;s ڪسٽم ڪوڊ کي ترتيب ڏيڻ واري ڪسٽم ڪوڊ ذريعي ترتيب ڏئي سگهو ٿا. توهان جي پس منظر ڪي تصوير يا ڪي رنگ ٿي سگهي ٿي.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
sd_PK: توهان لنڪ جي درجي کي بلڊ فيڪٽر طرفان ختم ڪري سگهو ٿا، پر اهو عمل درجه بندي کي ختم نٿو ڪري. بلڪه، ان کي ڊفالٽ جي ڪلاس بندي ڪرڻ لاء موڪلي ٿو.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
sd_PK: توهان ٿانمب نيل ڏسڻ سان تصوير تبديل ڪري سگهو ٿا. مثال طور، توهان هڪ ٺهيل آهي جنهن کي هڪ حصي ۾ تصوير ڏيکاريو ويو آهي.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
sd_PK: اگر ضرورت هجي ته تبصري ۾ ڇڏي وڃو معلومات کي تبديل ڪري سگھو ٿا. اهو اڪثر وقت مفيد ٿيندو جڏهن توهان نوٽيس ڪيو آهي ته هڪ تبصرو هڪ ٽائپو گرافي غلطي پيدا ڪئي آهي.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
sd_PK: حق کي آئوٽ استعمال ڪندي توهان رڪاوٽ آزاد موڊ کي استعمال ڪري سگھو ٿا. اهو معاملو پراڻين برائوزرن ۽ ننڍن اسڪرين تي، يا مڪمل اوچائي اسڪرين جي اختيارن سان گڏ ڊوائيس موجود ناهي.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
sd_PK: توهان ٻئي سائيٽ يا پليٽ فارم تي توهان جي سائيٽ جي مواد کي استعمال ڪرڻ لاء فائل درآمد ڪري سگهو ٿا. برآمد ٿيل فائل ايڪس ايم ايل فارميٽ ۾، WXR سڏيو ويندو. تحريرون، صفحا، تبصرا، عرفاتي شعبن، زمرے، ۽ ٽيگ پڻ شامل ٿي سگھن ٿا. توھان منتخب ڪري سگھو ٿا ڪھڙو مخصوص پوسٽون يا صفحا جيڪي WXR فائل ۾ شامل ڪرڻ لاء ۽ توھان برآمد ڪرڻ لاء مختلف فلٽر پڻ استعمال ڪري سگھو ٿا.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
sd_PK: توهان پوسٽ  کي پوسٽ جي حيثيت کان فلٽر ڪري سگهو ٿا، توهان پوسٽن کان مٿيون لنڪس کان صرف چونڊيل پوسٽ ڏسي سگهو ٿا، عام طور تي اهو سڀني تحريرن کي ڏيکاري ٿو.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
sd_PK: توھان استعمال ڪندڙ جي لنڪ استعمال ڪندي صارفين جي لسٽ ذريعي فلٽر لنڪس استعمال ڪري سگھو ٿا صارفين جي لسٽ سڀني کي ايڊمنسٽريٽر، ايڊٽرڪٽر، مصنف، مددگار، يا سبسڪربر. ڊفالٽ نقشا سڀني صارفين کي ڏيکارڻ لاء آهي. استعمال ٿيل استعمال ڪندڙ روڊن تي لسٽ ڏنل نه آهي.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
sd_PK: توھان وڌيڪ تفصيل حاصل ڪري سگھو ٿا ۽ پلگ ان اسڪرين تي تبديليون ڪري سگھو ٿا.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
sd_PK: توھان وڌيڪ تفصيل حاصل ڪري سگھو ٿا ۽ پلگ ان اسڪرين تي تبديليون ڪري سگھو ٿا.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
sd_PK: توهان پنهنجي ضرورتن جي بنياد تي ڪالمن کي لڪائي / ڊسپلي ڪري سگھو ٿا ۽ فيصلا ڪري سگھو ٿا ته ڪيترا ئي پوسٽ کي اسڪرين سيٽنگن جي استعمال سان هر اسڪرين جي فهرست کي ترتيب ڏيو.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
sd_PK: توهان پنهنجي ضرورتن جي بنياد تي ڪالمن کي لڪائي / ڊسپلي ڪري سگھو ٿا ۽ فيصلا ڪري سگھو ٿا ته ڪيترا ئي صارفين اسڪرين سيٽنگن جي استعمال سان هر اسڪرين جي فهرست کي ترتيب ڏين.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
sd_PK: توھان پوسٽ ايڊٽر ۽ ھيٺ ڏنل هدايتن کي ھيٺ ڏنل بٽڻ تي ڪلڪ ڪري ميڊيا فائلن کي داخل ڪري سگھو ٿا.توهان تصويرن کي ترتيب يا تبديل ڪري سگھو ٿا ان لائن فارمٽنگ کي استعمال ڪندي ٽول بار ڏسڻ ۾ ويزيول موڊ.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
sd_PK: توهان ٻين ڊوائيسز کان ٻاهر آئوٽ ڪري سگهو ٿا جهڙوڪ توهان جي فون يا عوامي ڪمپيوٽر، کي ٻاهر نڪري ويندا Out Log Out هر جڳه ايلس بٽڻ.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
sd_PK: توهان پنهنجي تبصري کي منظم ڪري سگهو ٿا جيئن توهان پنهنجي سائيٽ جي پوسٽن ۽ ٻين مواد کي منظم ڪندا آهيو. توهان کي اسڪرين سان تبديل ڪري سگهو ٿا ۽ توهان پڻ بلڪ ڪارناما ۽ ٻين ڪارڪردگي تي تبصرا پڻ ڪري سگهو ٿا.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
sd_PK: ميڊيا ٽيبل جي مٿانڊراپڊرائون مينيو استعمال ڪندي توهان فائل جي قسم / ڪيفيت يا تاريخ طرفان محدود ڪري سگهو ٿا.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
sd_PK: توهان پنهنجي سائيٽ تي ٻين صفحن جي تشخيص ڪري سگھو ٿا ڪسٽمائيزر جو استعمال دوران وجٽس کي ڏسندي ۽ ترميم ڪندي جيڪي انهن صفحن تي نظر اچن پيون.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
sd_PK: توھان ھاڻي ڪري سگھو ٿا لائيو پريويئو پس منظر ۾<a href="%s">ڪسٽمائيزر</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
sd_PK: توھان ھاڻي ڪري سگھو ٿا لائيو پريويئو header ۾<a href="%s">ڪسٽمائيزر</a>.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
sd_PK: توھان ماپ سان اصل تصوير تبديل ڪري سگھو ٿا. بهترين نتيجا حاصل ڪرڻ لاء، تصوير ڪرڻ کان اڳ، گھمڻ يا گھمڻ کان اڳ ڪريو. تصوير صرف ننڍو ٿي سگهي ٿو، وڏي نه.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
sd_PK: توهان پوسٽ لسٽ کي استعمال ڪندي يا خاص مهيني جي ٻه پوسٽن کي ظاهر ڪرڻ لاء پوسٽ لسٽ کي ڪسٽم ڪري سگهو ٿا. جيڪو توهان چاهيو اهو فلٽر چونڊيو، پوء فلٽر بٽڻ کي دٻايو. توهان پوسٽ جي مالڪ جو نالو، ٽائپ يا ٽيگ تي ڪلڪ ڪندي پوسٽ لسٽ پڻ بهتر ڪري سگهو ٿا.

en: You can see all comments on this post here:
sd_PK: توهان سڀ تبصرا ڏسي سگھو ٿا هن پوسٽ ۾ هتي:

en: You can see all pingbacks on this post here:
sd_PK: توهان سڀ پنگ بيڪس ڏسي سگھو ٿا هن پوسٽ ۾ هتي:

en: You can see all trackbacks on this post here:
sd_PK: توهان سڀ ٽريڪ بيڪس ڏسي سگھو ٿا هن پوسٽ ۾ هتي:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
sd_PK: توهان جي سائيٽ جي مٿين تصوير کي ڏسڻ لاء، توهان يا پنهنجي تصوير کان ڪا تصوير اپلوڊ ڪريو يا ميڊيا لائبريري مان چونڊيو. تصوير کي چونڊڻ کان پوء توهان ان کي ٻيهر تبديل ڪري سگهو ٿا.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
sd_PK: توهان  ورڈپریس استعمال ڪرڻ دوران ٻولي استعمال ڪرڻ چاهيو ٿا انتظامي اسڪرين کي بغير ٻولي متاثر نه ٿيندي سائيٽ جا نظارو ڏسي رهيا آهن.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
sd_PK: توھان پنھنجي سائيٽ تي ھڪڙي سسٽم تصوير شامل ڪري سگھو ٿا. بس هڪ تصوير اپلوڊ ڪريو، سائيز کي ٺهرايو، ۽ مٿو هٽ پري نڪري ويندا. متبادل طور تي توهان&#8220; تصوير چونڊيو &#8221; توهان اڳيان واري اپلوڊ تصويرون پڻ ميڊيا لائبريري ۾ چونڊ ڪري سگهو ٿا بٽڻ تي ڪلڪ ڪري سگھو ٿا

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
sd_PK:   توھان وڌ ۾ وڌ تصويرن جي سائيز کي سيٽ ڪري سگهو ٿا  لکيل ; مواد ۾ داخل ڪرڻ لاء توھان فل سائيز جي تصويرن داخل ڪري سگهو ٿا.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
sd_PK: توهان اڃا تائين پنهنجي سائيٽ استعمال ڪري سگهو ٿا پر سب ڊومين  توهان ٺاهيو ته شايد رسائي نه ٿي سگھي. جيڪڏھن توھان ڄاڻو ٿا ته اوھان جي DNS صحيح آھي، ھن پيغام کي نظرانداز ڪريو.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
sd_PK: توهان مختلف طريقن سان مواد جمع ڪري سگهو ٿا؛ هن اسڪرين تي انهن سڀني لاء سيٽنگون آهن. مٿين حصي کي ڊيش بورڊ جي مدير سنڀاليندو آهي جڏهن ته باقي خارجي پبلشنگ. وڌيڪ تفصيلات لاء دستاويزن سان لنڪ جي پيروي ڪريو.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
sd_PK: توهان "ميڊيا شامل ڪريو" بٽڻ تي ڪلڪ ڪري ميڊيا فائلون اپلوڊ ۽ استعمال ڪري سگهو ٿا، توهان پڻ اڳ ۾ ئي اپ لوڊ ڪيل فائلون استعمال ڪري سگهو ٿا. تصوير جي گليري ٺاھڻ لاء، تصويرن تي ڪلڪ ڪريو جيڪي توھان شامل ڪرڻ چاھيو ٿا  &#8220;  تي ڪلڪ ڪريو؛ نئون گانڌي ٺاھيو &#8221; لاء ڪلڪ ڪريو

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
sd_PK: هتي توهان پهرين پوسٽ ٺاهڻ بغير ميڊيا فائلون اپلوڊ ڪري سگهو ٿا. اهو توهان کي فائلن کي اپلوڊ ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿو ته اهي انهن پوسٽون ۽ صفحا، ۽ / يا انهي خاص فائل جي لنڪ جنهن کي توهان حصيداري ڪري سگهو ٿا. ٽي فائلون اپ لوڊ ڪرڻ جا ٽي طريقا آهن

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
sd_PK: توهان پنهنجي سائٽ ۽ گروپ سان لاڳاپيل پوسٽن جي سيڪشن کي بيان ڪرڻ لاء درجه بندي استعمال ڪري سگهو ٿا. ڊفالٽ قسم ۾ متفاوت آهي. توھان ھن کي پنھنجي <a href="%s">ٽائپنگ سيٽنگون</a> ۾ تبديل ڪري سگھو ٿا.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
sd_PK: توهان هنن مان هڪ مٿو مٿو استعمال ڪري سگهو ٿا يا هر صفحي تي بي ترتيب ڏيکاري سگھو ٿا

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
sd_PK: توھان ڊيش بورڊ کي پنھنجي ڪم جي فلو هيٺين ڪنٽرول سان گڏ ڪرڻ لاء ترتيب ڏئي سگھو ٿا، جيڪي ٻين انتظامي اسڪرين لاء پڻ موجود آھن.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
sd_PK: توھان صارف جي پوسٽن جي شموليت تي ڪلڪ ڪري سڀني تحريرن کي ڏسي سگھو ٿا.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
sd_PK: توهان هڪ سادي عنوان جي فهرست ۾ پوسٽ ڏسي سگهو ٿا يا اسڪرپٽ استعمال ڪندي اسڪرين  ٽيب استعمال ڪندي.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
sd_PK: توهان ميڊيا ڏسي هڪ سادي گرڊ ۾ يا ان کي ڪالمن ۾ بندوبست ڪري سگهو ٿا، توهان ميڊيا جي مٿين کاٻي پاسي ۾ شئيون مان چونڊيو سگهو ٿا.

en: You cannot change this later.
sd_PK: توهان ان کي پوءِ نہ ٿا بدلائي سگھو.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
sd_PK: توھان  فعال نه ٿا ڪري سگھوٿا ھڪڙي پلگ ان جڏهن هڪ اهم سائيٽ تي چالو ڪيو

en: You cannot delete the current user.
sd_PK: توھان موجوده صارف کي ختم &#8217; ٿا ڪري سگھو

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
sd_PK: توهان  item  ترميم ڪري سگهو ٿا &#8217;t  ڇاڪاڻ ته اھو ٽريش ۾ آھي. مهرباني ڪري ان کي بحال ڪريو ۽ ڪوشش ڪريو.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
sd_PK: توھان ھن شيء کي دٻي ۾ منتقل نه ٿا ڪري سگھو. %s ھن وقت تبديل ٿيل آھي.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
sd_PK: توهان داخل ٿيڻ جي لاءِ اهي اي ميل ايڊريس استعمال نٿا ڪري  سگھو. ڇو جو اسان کي انهن سان مسئلو ٿئي ٿو اسان جون ڪجھ اي ميل بند ڪرڻ ۾. مهرباني ڪري ٻيو ڪوئي اي ميل مهيا ڪندڙ شامل ڪريو.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
sd_PK: توھان ھي پلگ ان کي%s تي غیر فعال ڪيو ۽ ھن کي وڌيڪ پاليسي جي ضرورت ڪونھي.

en: You did not enter a category name.
sd_PK: اوھان زمري جو نالو داخل ناھي ڪيو.

en: You do not have permission to create Navigation Menus.
sd_PK: توهان کي نيويگيشن مينيو ٺاهڻ جي اجازت ناهي.

en: You do not have permission to edit this Menu. Any changes made will not be saved.
sd_PK: توھان کي ھن مينيو ۾ ترميم ڪرڻ جي اجازت ناھي. ڪيل ڪا به تبديليون محفوظ نه ٿينديون.

en: You don't have any drafts.
sd_PK: توهان وٽ ڪي به مسودا پيل ناهن.

en: You don't have any pages in your trash folder.
sd_PK: توهان جي ردي جي ٽوڪري ۾ ڪي به صفحا ناهن.

en: You have %1$s and %2$s.
sd_PK: توهان کي آهي %1$s ۽ %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
sd_PK: توهان قطار ۾ جام فائل لڳائي چڪا آهيو.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
sd_PK: توهان کي هن سائيٽ ۾ داخل ڪيو ويو آهي <a href="%1$s">پهريو صفحو</a> يا<a href="%2$s">داخل ٿيو</a> هڪ نئين استعمال ڪندڙ ۽ پاسورڊ سان.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
sd_PK: توهان سڀني نيٽ ورڪن ۽ سائيٽن مان هيٺين صارفين کي ختم  ڪرڻ چونڊيو آهي.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
sd_PK: توھان صارف کي سڀني نيٽ ورڪن ۽ سائٽن مان ختم  ڪرڻ کا انتخاب ڪيو آھي.

en: You have logged in successfully.
sd_PK: توهان ڪاميابيءَ سان لاگ اِن ٿي چڪا آهيو.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
sd_PK: هاڻي توهان ترجميڪار فعال ڪري ڇڏيو آهي. ترجمو ڪرڻ لاءِ رڱيل متن تي ساڄي ڪلڪ ڪريو.

en: You have plugins waiting to be updated
sd_PK: توهان  جي  پلگ ان  اپڊيٽ ٿيڻ جي  انتظار ۾ آهن

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
sd_PK: توهان ڳولهيا %1$s بلاگ جا دستاويز <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> لاءِ. جيڪڏهن توهان کي ڳولهڻ جي دوران ڪجھ به نه مليو، توهان هنن مان ڪوئي جوڙ استعمال ڪري سگھو ٿا.

en: You have specified these users for deletion:
sd_PK: توھان ھنن صارفين کي ختم ڪرڻ لاء بيان ڪيو آھي

en: You have specified these users for removal:
sd_PK: توھان ھنن صارفين کي ختم ڪرڻ لاء بيان ڪيو آھي

en: You have specified this user for deletion:
sd_PK: توھان ھن صارف کي ختم ڪرڻ لاء بيان ڪيو آھي:

en: You have specified this user for removal:
sd_PK: توھان ھن صارف کي ختم ڪرڻ لاء بيان ڪيو آھي

en: You have themes waiting to be updated
sd_PK: توهان  جي  مضمون  اپڊيٽ ٿيڻ جي  انتظار ۾ آهن

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
sd_PK: توهان وٽ غيرمحفوظ تبديليون آهن. جيڪڏهن توهان اڳتي ويندو، اهي غائب ٿي وينديون.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
sd_PK: توهان پنهنجي مليل حصو استعمال ڪري چُڪا آهيو. چاڙهڻ کان اڳ ۾ ڪُجھ فائلون مٽايو.

en: You may only upload 1 file.
sd_PK: توهان رڳو هڪڙو فائيل ئي چاڙهي سگھو ٿا.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
sd_PK: توهان کي <a href="%s">  لاگ ان </a>  ٿيڻو پوندو ٽپال تي تبصرو ڪرڻ لاءِ

en: You must be a member of at least one site to use this page.
sd_PK: هن صفحي کي استعمال ڪرڻ لاء توهان کي گهٽ ۾ گهٽ هڪ سائيٽ جو ميمبر هجڻ گهرجي

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
sd_PK: توهان کي نئين سيٽنگن تي اثر انداز ڪرڻ لاء اسڪرين  ۾ تبديلين جي بٽڻ کي ڪلڪ ڪريو.

en: You must provide a domain name.
sd_PK: توھان کي ڊومين جو نالو مهيا ڪرڻ گھرجي

en: You must provide a name for your network of sites.
sd_PK: توھان کي سائيٽن جي نيٽورڪ لاء ھڪ نالو مهيا ڪرڻ گھرجي

en: You must provide a valid email address.
sd_PK: توھان کي ھڪ صحيح اي ميل پتو مهيا ڪرڻ گھرجي.

en: You must supply a future date to schedule.
sd_PK: توهان کي مستقبل جي ڪائي تاريخ ڏيڻي پوندي شيڊيول جي لاءِ.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
sd_PK: توھان کي جاچڻ جي ھڪ حصي چونڊڻ جي جاوا سکرپٹ جي ضرورت آھي.

en: You need a higher level of permission.
sd_PK: توهان کي وڏي سطح جي اجازت جي ضرورت پوندي.

en: You need to define a search term to order by relevance.
sd_PK: توهان کي ڳولا اصطلاح جو تعين ڪرڻو پوندو مُناسبت جي حساب سان ترتيب ڏيڻ جي لاءِ.

en: You need to define an include parameter to order by include.
sd_PK: توهان کي انڪليوڊ پيراميٽر جو تعين ڪرڻو پوندو انڪليوڊ جي حساب سان ترتيب ڏيڻ جي لاءِ.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
sd_PK: توھان صرف ھڪڙي ھڪ موضوع تي نصب ڪيو آھي. ٿورو ئي بچو آھي! توهان ئي ورڈپریس ڊائريڪٽري ۾ 1،000 کان وڌيڪ مفت موضوع آھن چونڊڻ چاهيو ٿا: صرف تي ڪلڪ ڪريو<a href="%s">موضوعات نصب ڪريو</a>مٿي ٽيب ۾.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
sd_PK: توهان کي حساس ذاتي ڊيٽا جي ذخيري ۽ ان کي برقرار رکڻ پڻ ياد رکڻ گهرجي، جهڙوڪ صحت بابت معلومات.

en: You should remove inactive plugins
sd_PK: توھان کي غير فعال پلگ ان ختم ڪرڻ گھرجي

en: You should remove inactive themes
sd_PK: توھان کي غير فعال موضوع ختم ڪرڻ گھرجي

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
sd_PK: توهان کي هڪ پاسورڊ ڏنو ويندو دستي طور تي سوال ۾ ايپليڪيشن ۾ داخل ٿيڻ لاء.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
sd_PK: توهان کي واپس ڪيو ويندو ورڈپریس ڊيش بورڊ، ۽ ڪا به تبديلي نه ڪئي ويندي.

en: You will be sent to %s
sd_PK: توھان کي %s ڏانھن موڪليو ويندو

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
sd_PK: توهان اڃان تائين ان قابل ڪونهيو جو نيون ٿهيمز هتان کان چاڙهي سگھو ڇو جو توهان کي چاڙهڻ جي لاءِ ايس ايف ٽي پي اختيار نامي جي ضرورت پوندي. هاڻي جي لاءِ،  مهرباني ڪري <a href="%s"> ٿهيمز کي ايڊمن ۾ شامل ڪريو </a>.

en: You would have received an email because of this.
sd_PK: توهان انهي جي ڪري هڪ اي ميل موصول ڪيو ها.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
sd_PK: توهان فهرست ٺاهيندو، ان جي جڳه ٺهرائيندو، ۽ مينيو ائٽمس شامل ڪندو صفحن جي جوڙن ۽ درجه بندي وانگر. جيڪڏهن توهان جي ٿهيم ۾ ٻيڻيون فهرست جڳهون هونديون، توهان کي شايد هڪ کان وڌيڪ ٺاهڻ جي ضرورت پوندي.

en: You've recently used this password. Try something new.
sd_PK: توهان تازو ئي اهو پاس ورڊ استعمال ڪيو آهي. ڪجهه نئون استعمال ڪريو.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
sd_PK: توھانجو <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> HTTPS استعمال ڪرڻ لاءِ سيٽ اپ نه آھن.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
sd_PK: توھانجو <a href="%s">سائيٽ ايڊريس</a> HTTPS استعمال ڪرڻ لاءِ سيٽ اپ ناھي.

en: Your Email
sd_PK: توهان جي برق ٽپال

en: Your Recent Drafts
sd_PK: توهان جي تازي مسودو

en: Your Sites
sd_PK: توھان جون سائيٽون

en: Your Stuff
sd_PK: توهان جو مواد

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sd_PK: توھان جو ورڈپریس ورزن آھي %1$s، پر اپلوڊ ٿيل پلگ ان کي %2$s جي ضرورت آھي.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sd_PK: توهان جو ورڈپریس ورزن %1$s آهي، جڏهن ته اپلوڊ ٿيل موضوع کي %2$s جي ضرورت آهي.

en: Your blogroll
sd_PK: توهان جو بلاگ رول

en: Your browser cannot upload files
sd_PK: توھانجو برائوزر فائلون اپ لوڊ نه ٿيون ڪري سگھجن

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
sd_PK: توهان جو برائوزر ڪلپ بورڊ تي سڌي پُهچ جي حمايت نٿو ڪري. مهرباني ڪري ڪيبورڊ شارٽ ڪٽس جو استعمال ڪريو يا توهان جي برائوزر جو اڊٽ مينيو جو استعمال ڪريو.

en: Your browser is out of date!
sd_PK: توھان جو برائوزر تاريخ کان ٻاھر آھي!

en: Your chosen password.
sd_PK: توهان چونڊيو پاسورڊ.

en: Your comment is awaiting moderation.
sd_PK: توهان جو رايو ثالثي جو انتظار ڪري رهيو آهي.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
sd_PK: توهان جو رايو چڪاس جي منتظر آهي. ھي ھڪڙو ڏيکاء آھي، اوھان جو رايومنظور ٿيڻ کان پوء نظر ايندو.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
sd_PK: توهان جي اي ميل ايڊريس اڃان تائين سنواري نه وئي آهي. مهرباني ڪري پنهنجي ان باڪس %s تي چڪاس ڪريو تصديقي اي ميل جي لاءِ.

en: Your email address will not be published.
sd_PK: توهان جو برق‌ٽپال پتو شايع نہ ڪيو ويندو.

en: Your email address.
sd_PK: توهان جو برق ٽپال پتو.

en: Your homepage displays
sd_PK: توهان جي پهرين صفحي جو ڏيک

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
sd_PK: توهان جي ورڊپريس جي انسٽاليشن کي ايف ٽي پي ڪريڊينشلس جي ضرورت نه آهي سنوارڻ کي انجام ڏيڻ جي لاءِ.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
sd_PK: توهان جي ورڈپریس جي انسٽاليشن جي اپڊيٽ کي انجام ڏيڻ لاء ايف ٽي پي جي تصديق .

en: Your latest changes were saved as a revision.
sd_PK: توهان جي تازيون تبديليون بحال طور تي محفوظ ٿيا.

en: Your latest posts
sd_PK: توهان جو تازيون پوسٽون

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
sd_PK: توهان جي نئين WordPress.com سائٽ تيار آهي! توهان کي پنهنجي نئين سائٽ لاءِ ڪي خيال گهرجن؟ <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com شروعات ڪندڙن لاءِ ٽيوٽوريل</a> ڏسو..
    
    خوش رهو،
    WordPress.com ٽيم

en: Your new password for %s is:
sd_PK: توھان جو نئون پاسورڊ %s لاءِ آھي:

en: Your password can be saved.
sd_PK: توهان جو پاس ورڊ محفوظ ڪري سگهجي ٿو.

en: Your password has been reset.
sd_PK: توهان جو ڳجھو لفظ مٽجي چڪو آهي.

en: Your plugins are all up to date
sd_PK: توهان جا پلگ ان سڄي تاريخ تائين آهن

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
sd_PK: توهان جي پروفائل توهان جي باري ۾ معلومات آهي(تنهنجو &#8220;اڪائونٽ&#8221;)انهي سان گڏ ورڈپریس جي استعمال سان لاڳاپيل ڪجهه ذاتي اختيارات.

en: Your scheduled changes just published
sd_PK: اوھان جي مقرر ڪيل تبديليون صرف شايع ٿيل آھن

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
sd_PK: توھان جو سيشن ختم ٿي چڪو آھي. براءِ مھرباني جتان توھان ڇڏيو ھو اتان ٻيھر شروع ڪرڻ لاءِ لاگ ان ٿيو.

en: Your site %s can now be seen by search engines.
sd_PK: هاڻي توهان جي سائٽ %s ڳولا انجڻين کي نظر اچي ٿي.

en: Your site can communicate securely with other services
sd_PK: توهان جي سائيٽ ٻين خدمتن سان محفوظ طور تي گفتگو ڪري سگهجي ٿي

en: Your site can perform loopback requests
sd_PK: توهان جي سائيٽ لوپ بڪ درخواستن تي ڪري سگهن ٿا

en: Your site could not complete a loopback request
sd_PK: توهان جو سائيٽ لوپ بڪ درخواست مڪمل نه ٿي سگهيو

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
sd_PK: توھانجي سائيٽ کي ڪوبہ ڈیفالٽ موضوع ڪونھي ڈیفالٽ موضوع ورڈپریس طرفان استعمال ڪيل آهي خودڪار جيڪڏهن توهان جي عام موضوع سان ڪجھ به غلط آهي.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
sd_PK[0]: توھان جي سائٽ تي %1$d غير فعال موضوع, کان علاوه %2$s,  ۽  ڊفالٽ ورڈپریس موضوع،%3$s, توهان جو فعال موضوع  چالو آهي .
sd_PK[1]: توھان جي سائٽ تي %1$d غير فعال موضوع, کان علاوه %2$s,  ۽  ڊفالٽ ورڈپریس موضوع،%3$s, توهان جو فعال موضوع چالو آهن .

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
sd_PK[0]: توھان جي سائيٽ تي%1$d i  فعال موضوع , کان علاوه  %2$s, غير فعال موضوع آهي.
sd_PK[1]: توھان جي سائيٽ تي%1$d i  فعال موضوع , کان علاوه  %2$s, غير فعال موضوع موجد آهڻ.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
sd_PK[0]: توھانجي سائيٽ  %d ۾ فعال پلگ ان آھي، ۽ اھو تاريخ تائين آھي.
sd_PK[1]: توھانجي سائيٽ ۾  %d فعال پلگ ان آھي، ۽ اھي سڀئي تاريخ تائين آھن.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
sd_PK[0]: توھان جي سائيٽ%d غير فعال پلگ ان آھي.
sd_PK[1]: توھان جي سائيٽ%d غير فعال پلگ انس آھي.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
sd_PK[0]: توھان جي سائيٽ %d غير فعال ٿھيم آھي.
sd_PK[1]: توھان جي سائيٽ %d غير فعال ٿھيمس آھي.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
sd_PK[0]: توهان جو سائيٽ ۾  ٿھيم انسٽال آھي %d ۽ اهو تاريخ تائين آهي.
sd_PK[1]: توهان جو سائيٽ ۾  ٿھيم انسٽال آھي %d ۽ اهي  تاريخ تائين آهن .

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
sd_PK[0]:  توهان جي %d سائيٽ  پلگ ان اپڊيٽ ڪرڻ جي انتظار ۾.
sd_PK[1]:  توهان جي %d سائيٽ  پلگ انس اپڊيٽ ڪرڻ جي انتظار ۾.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
sd_PK[0]: توھان جو ھنڌ آھي %dموضوع کي اپڊيٽ ڪرڻ جي انتظار ۾.
sd_PK[1]: توھان جو ھنڌ آھي %dموضوعن کي اپڊيٽ ڪرڻ جي انتظار ۾.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
sd_PK: توهان جو سائيٽ 1 فعال پلگ ان آهي، ۽ اهو وقت تائين آهي.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
sd_PK: توهان جو سائيٽ ۾ ھڪ ٿھيم انسٽال آھي ، ۽ اهو تاريخ تائين آهي.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sd_PK: توهان جي سائيٽ ۾ هڪ نازڪ مسئلو آهي جنهن کي جلد کان جلد حل ڪيو وڃي ته جيئن ان جي ڪارڪردگي ۽ سيڪيورٽي کي بهتر بڻائي سگهجي.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sd_PK: توهان جي سائيٽ ۾ نازڪ مسئلا آهن جن کي جلد کان جلد حل ڪيو وڃي ته جيئن ان جي ڪارڪردگي ۽ سيڪيورٽي کي بهتر بڻائي سگهجي.

en: Your site is not set to output debug information
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ ڊيب جي ڄاڻ تي سيٽ ناهي

en: Your site is set to display errors to site visitors
sd_PK: توهان جي سائيٽ غلطي  جي  سيٽ ڏيکاري ٿو

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
sd_PK: توھانجي سائٽ ھڪ ممڪن طور تي عوامي فائل کي غلطين کي لاگو ڪيو ويو آھي.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
sd_PK: توهان جي سائيٽ ٻين خدمتن سان محفوظ طور تي گفتگو ڪرڻ جي قابل ناهي

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
sd_PK: توهان جي سائيٽ%1$s,  تي WordPress.org تائين رسائي ڪرڻ جي قابل ناهي، ۽ غلطي: %2$s

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
sd_PK: توھان جي سائيٽ کي شايد مسئلا آھن خودڪار تازه ڪاري پلگ ان ۽ موضوع

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
sd_PK: توهان جي سائيٽ جي صحت سٺي لڳي رهي آهي، پر اڃا به ڪجهه شيون آهن جيڪي توهان ڪري سگهو ٿا ان جي ڪارڪردگي ۽ سيڪيورٽي کي بهتر ڪرڻ لاءِ.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
sd_PK: توهان جي سائيٽ جي صحت سٺي لڳي رهي آهي، پر اڃا به هڪ ڪم آهي ته توهان ان جي ڪارڪردگي ۽ سيڪيورٽي کي بهتر ڪرڻ لاءِ ڪري سگهو ٿا.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sd_PK: توهان جي سائيٽ جون سڀ کان تازيون ٽپالون.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sd_PK: توهان جي سائيٽ جا سڀ کان تازا تبصرا.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
sd_PK[0]: توهان جي ٿهيم مينيوز ڏيکاري سگھي ٿي %s هنڌ ۾.
sd_PK[1]: توهان جون ٿهيمون مينيوز ڏيکاري سگھي ٿي %s هنڌ ۾.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
sd_PK[0]: توهان جي ٿهيم فهرستون ڏيکاري سگھي ٿي %s جڳھ ۾. منختب ڪريو ڪهڙي فهرست توهان ڏيکارڻ پسند ڪندو.
sd_PK[1]: توهان جي ٿهيمون فهرستون ڏيکاري سگھن ٿيون %s جڳھ ۾. منختب ڪريو ڪهڙي فهرست توهان ڏيکارڻ پسند ڪندو.

en: Your theme can display menus in one location.
sd_PK: توهان جي ٿهيم مينيوز ڏيکاري سگھي ٿي هڪ ئي هنڌ ۾.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
sd_PK: توهان جي ٿهيم ڏيکاري سگھي ٿي فهرستون هڪ جڳھ تي. منتخب ڪريو توهان ڪهڙي فهرست ڏيکارڻ چاهيو ٿا.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sd_PK:  <a href="%s">فيڊ بابت وڌيڪ سکو</a>توهانجو موضوع متعين ڪري ٿو ته برائوزر ڪئين مواد ڪيئن ظاهر ڪري ..

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
sd_PK: توھانجي موضوع اھڙا مينيوز کي حمايت  نٿا ڏئي سگھن، پر توھان سائييڊبار ۾ استعمال &#8220;  نيويشي مينيو &#8221; شامل ڪندي ان جي پاسي ۾ استعمال ڪري سگھو ٿا؛ ويڪيو <a href="%s">ويجٽس</a> اسڪرين تي.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
sd_PK: توهان جو موضوع نيويگيشن مينيو يا ويجٽس کي سپورٽ نٿو ڏئي.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
sd_PK[0]: توهان جي ٿهيم ۾ ٻئي %s وجٽ جي لاءِ جڳه آهي، پر هي مخصوص صفحو ان کي ڏيکاري نٿو.
sd_PK[1]: توهان جي ٿهيم ۾ ٻئين %s وجٽس جي لاءِ جڳه آهي، پر هي مخصوص صفحو ان کي ڏيکاري نٿو.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
sd_PK[0]: توهان جي ٿهيم ۾ %s وجٽ جي لاءِ جڳه آهي، پر هي مخصوص صفحو ان کي ڏيکاري نٿو.
sd_PK[1]: توهان جي ٿهيم ۾ %s وجٽس جي لاءِ جڳه آهي، پر هي مخصوص صفحو ان کي ڏيکاري نٿو.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
sd_PK: توهان جي ٿهيم ۾ ٻئي هڪ وجٽ جڳھ آهي، پرهي مخصوص صفحو ان کي ڏيکاري نٿو.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
sd_PK: توهان جي ٿهيم ۾ هڪ وجٽ جڳھ آهي، پرهي مخصوص صفحو ان کي ڏيکاري نٿو.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
sd_PK[0]: توهان جو موضوع سپورٽس آهي%sمينيو.چونڊيو جيڪو هر جڳهه ۾ ظاهر ٿئي ٿو.
sd_PK[1]: توهان جو موضوع سپورٽس آهي%sمينيو.چونڊيو جيڪو هر جڳهه ۾ ظاهر ٿئي ٿو.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
sd_PK: توھان جو موضوع ھڪ جي مينيو کي سپورٽ ڪري ٿو چونڊيو جنهن جو نالو توهان استعمال ڪرڻ چاهيندو آهي.

en: Your theme uses post formats to highlight different kinds of content, like images or videos. Apply a post format to see this special styling.
sd_PK: توهان جي ٿهيم پوسٽ فارميٽس جو استعمال ڪري ٿي پئي الڳ الڳ قسمن جو مواد ڏيکارڻ جي لاءِ، جھڙوڪ تصويرون يا وڊيوز. خاص طرح جي ڏيک لاءِ ڪائي پوسٽ فارميٽ لاڳو ڪريو.

en: Your themes are all up to date
sd_PK: توهان جا سڀ موضوع تاريخ تائين آهن

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
sd_PK: توهان جو ٽائم زون مقرر ٿيل آه%1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s)

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
sd_PK: توهان جو ٽائم زون مقرر ٿيل آهي  %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).

en: Your translations are all up to date.
sd_PK: توھان جا ترجما سڀئي تاريخ تائين آھن.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
sd_PK: توھان جو نالو تبديل نه ٿي سگهيو آهي، پر توهان ٻين جائين تي پنهنجو اصلي نالو يا هڪ نڪنيم استعمال ڪري سگهو ٿا، ۽ انهي جو نالو تبديل ڪري سگهو ٿا توهان جي پوسٽن کي ظاهر ڪرڻ لاء.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
sd_PK: توهان جو نسخو ورڈپریس ( %s) جي تاريخ تائين آهي

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ بنيادي تصديق استعمال ڪندي ظاهر ٿئي ٿي ، جيڪا في الحال ايپليڪيشن پاس ورڊ سان مطابقت نه رکي.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ بنيادي تصديق استعمال ڪندي ظاهر ٿئي ٿي ، جيڪا في الحال ايپليڪيشن پاس ورڊ سان مطابقت نه رکي.

en: Your website does not use HTTPS
sd_PK: توهان جو سائيٽ HTTPS استعمال نٿو ڪري

en: Your website is using an active HTTPS connection
sd_PK: توهان جي ويب سائيٽ هڪ سرگم HTTPS ڪنيڪشن. استعمال ڪندي آهي.

en: Your work will be published at the specified date and time.
sd_PK: بيان ٿيل تاريخ ۽ وقت تي توهان جو ڪم شايع ٿيندو.

en: Z → A
sd_PK: زيڊ 	 اي

en: Zagreb
sd_PK: زگريب

en: Zaporozhye
sd_PK: زاپوروزیي

en: Zulu
sd_PK: زُولُو

en: Zurich
sd_PK: زيورخ

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
sd_PK: [%1$s] عمل جي تصديق ٿئي: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
sd_PK: [%1$s] تاثر: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
sd_PK: [%1$s] عمل جي تصديق: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
sd_PK: [%1$s] پنگ بيڪ: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
sd_PK: [%1$s] مهرباني ڪري معتدل ڪريو: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
sd_PK: [%1$s] ٽريڪ بيڪ: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
sd_PK: [%s] منتظم جي ايميل تبديل ٿي وئي

en: [%s] Background Update Failed
sd_PK: پس منظر جي تازه ڪاري ناڪام ٿي [%s]

en: [%s] Background Update Finished
sd_PK: پس منظر جي تازه ڪاري ختم ڪئي وئي [%s]

en: [%s] Email Change Request
sd_PK: [%s] ايميل تبديلي جي گذارش

en: [%s] Email Changed
sd_PK: [%s] ايميل تبديل

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
sd_PK: [%s] مٽائڻ واري گُذارش پوري ٿئي.

en: [%s] Joining Confirmation
sd_PK: [%s] تصديق ڪرڻ ۾ شامل آهي

en: [%s] Login Details
sd_PK: لاگن جي تفصيل [%s]

en: [%s] Network Admin Email Change Request
sd_PK: ڄار جي منتظم جي اي ميل [%s] درخواست

en: [%s] Network Admin Email Changed
sd_PK: ڄار جي منتظم جي اي ميل پتو [%s]

en: [%s] New Admin Email Address
sd_PK: [%s] نئين انتظامي اي ميل ايڊريس

en: [%s] New User Registration
sd_PK: [%s] نئي استعمال ڪندڙ جي داخلا

en: [%s] Password Changed
sd_PK: [%s] پاسورڊ تبديل ٿيو

en: [%s] Password Reset
sd_PK: [%s] پاسورڊ ٺيڪ ڪريو

en: [%s] Personal Data Export
sd_PK: [%s] ذاتي ڊيٽا جي برآمد

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
sd_PK: [%s] ڪجهه پلگ ان ۽ موضوع پاڻمرادو اپڊيٽ ٿي ويا آهن

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
sd_PK: [%s] ڪجهه پلگ ان ۽ موضوع اپڊيٽ ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيا آهن

en: [%s] Some plugins have failed to update
sd_PK: [%s] ڪجهه پلگ ان اپڊيٽ ڪرڻ ۾ ناڪام ٿي ويا آهن

en: [%s] Some plugins were automatically updated
sd_PK: [%s] ڪجھ پلگ ان پاڻمرادو اپڊيٽ ڪيا ويا

en: [%s] Some themes have failed to update
sd_PK: [%s] ڪجهه موضوع اپڊيٽ ٿيڻ ۾ ناڪام ٿيا آهن

en: [%s] Some themes were automatically updated
sd_PK: [%s] ڪجھ موضوع پاڻمرادو اپڊيٽ ڪيا ويا

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
sd_PK: [%s] توهان جي سائيٽ تقنيقي خرابين مان گذري رهي آهي

en: [Pending]
sd_PK: [رُڪيل]

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
sd_PK: [WordPress.com] Tumblr درآمد ڪامياب

en: [block rendering halted]
sd_PK: [بلاڪ رينڊرنگ روڪيو]

en: [deleted]
sd_PK: [مٽايو ويو]

en: a day
sd_PK: هڪ ڏينهن

en: a month
sd_PK: هڪ مهينو

en: a second
sd_PK: هڪ سيڪنڊ

en: acquaintance
sd_PK: واقف

[ctx: action that affects the current post]
en: Enable comments
sd_PK: تبصرو فعال ڪريو

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
sd_PK: ڳنڍڻو

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
sd_PK: ذريعات

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
sd_PK: صفحو

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
sd_PK: مراسلو

[ctx: add new from admin bar]
en: User
sd_PK: يُوزر

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
sd_PK: نئون

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
sd_PK: نيرو

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
sd_PK: ڪافي

[ctx: admin color scheme]
en: Default
sd_PK: اول

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
sd_PK: ايڪٽوپلازم

[ctx: admin color scheme]
en: Light
sd_PK: هلڪو

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
sd_PK: اڌھ رات

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
sd_PK: ساگر

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
sd_PK: پرڀات

[ctx: admin menu]
en: All Links
sd_PK: سڀ ڪڙيون

en: and
sd_PK: ۽

en: another web address of mine
sd_PK: منهنجي جو ٻيو ويب پتو

[ctx: attachment filter]
en: Trash
sd_PK: ڪٻاڙخاني حوالي ڪريو

en: audio
sd_PK: آڊيو

[ctx: auto preload]
en: Auto
sd_PK: پاڻ

[ctx: block category]
en: Design
sd_PK: ڊيزائين

[ctx: block category]
en: Embeds
sd_PK: چنبڙايو

[ctx: block category]
en: Media
sd_PK: ميڊيا

[ctx: block category]
en: Text
sd_PK: ٽيڪسٽ

[ctx: block category]
en: Theme
sd_PK: ٿهيم

[ctx: block category]
en: Widgets
sd_PK: وجٽس

[ctx: block example]
en: Home Link
sd_PK: گھر جي لنڪ

[ctx: block style]
en: Default
sd_PK: اول

[ctx: block title]
en: Comment Author
sd_PK: تبصري جو ليکڪ

[ctx: block title]
en: Comment Content
sd_PK: تبصرو مواد

[ctx: block title]
en: Comment Date
sd_PK: تبصرو جي تاريخ

[ctx: block title]
en: Embed
sd_PK: جوڙيو

en: blog
sd_PK: بلاگ

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
sd_PK[0]: سائيٽ شامل ڪريو

[ctx: button label]
en: Convert to link
sd_PK: جوڙ ۾ تبديل ڪريو

[ctx: button label]
en: Download
sd_PK: لاهيو

[ctx: button label]
en: Embed
sd_PK: جوڙيو

[ctx: button label]
en: Import
sd_PK: درآمد ڪريو

[ctx: button label]
en: Try again
sd_PK: ٻيهر ڪوشش ڪريو

en: by
sd_PK: کان

en: by %s
sd_PK: کان: %s

en: cURL version
sd_PK: cURL ورشن

en: cURL version.
sd_PK: cURL ورشن

[ctx: categories]
en: Most Used
sd_PK: گهڻا استعمال ڪيل

en: child
sd_PK: ٻار

en: close tags
sd_PK: ٽيگس کي بنديو

en: co-resident
sd_PK: رهائشي

en: co-worker
sd_PK:  ڪم ڪندڙ

en: colleague
sd_PK: همٿ

[ctx: color scheme]
en: Dark
sd_PK: گھرو

[ctx: color scheme]
en: Light
sd_PK: هلڪو

[ctx: column name]
en: Comment
sd_PK: راءِ

[ctx: column name]
en: Date
sd_PK: تاريخ

[ctx: column name]
en: File
sd_PK: فائيل

[ctx: column name]
en: Submitted on
sd_PK: جمع ٿيڻ جي تاريخ:

[ctx: column name]
en: Title
sd_PK: عنوان

[ctx: column name]
en: Uploaded to
sd_PK: چاڙهيل

[ctx: comment]
en: Mark as spam
sd_PK: فضول طور نشانو لڳايو

[ctx: comment]
en: Not Spam
sd_PK: فضول ڪونهي

[ctx: comment]
en: Not spam
sd_PK: فضول ڪونهي

[ctx: comment]
en: Permalink:
sd_PK: پرمالنڪ:

[ctx: comment status]
en: Approved
sd_PK: تصديق ٿيل

[ctx: comment status]
en: Closed
sd_PK: بند

[ctx: comment status]
en: Open
sd_PK: کوليو

[ctx: comment status]
en: Pending
sd_PK: رُڪيل

[ctx: comment status]
en: Spam
sd_PK: بيڪار

[ctx: comment status]
en: Trash
sd_PK: ڪچرو

en: comments
sd_PK: رايا

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: مڪمل ٿيو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: مڪمل ٿيو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: رڪيل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: رڪيل <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>

en: contact
sd_PK: رابطو ڪريو

[ctx: content placeholder]
en: Content…
sd_PK: مواد...

en: copy to clipboard
sd_PK: ڪلپبورڊ تي نقل ڪريو

en: crop ratio height
sd_PK: ڪٽڻ جي تناسب اونچائي

en: crop ratio width
sd_PK: ڪٽڻ جي تناسب ويڪر

en: crush
sd_PK: هلايو

en: current
sd_PK: هاڻوڪو

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
sd_PK: اڳ ۾ چاڙهيل

[ctx: custom headers]
en: Suggested
sd_PK: تجويزڪيل

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
sd_PK: شيڊيول

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
sd_PK: رٿيل

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
sd_PK: %1$s تي %2$s %3$s

en: date
sd_PK: تاريخ

[ctx: date/time]
en: On
sd_PK: تي

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
sd_PK: بند

[ctx: default site language]
en: Site Default
sd_PK: اول سائيٽ

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
sd_PK: شامل %s

en: document
sd_PK: دستاويز

en: domain
sd_PK: ميدان

en: download
sd_PK: لاهيو

en: ebook
sd_PK: اي ڪتاب

[ctx: editor button]
en: Left to right
sd_PK: کاٻي کان ساڄي

[ctx: editor button]
en: Right to left
sd_PK: ساڄي کان کاٻي

[ctx: editor button]
en: Show blocks
sd_PK: بندشون ڏيکاريو

en: education
sd_PK: تعليم

[ctx: email address]
en: Report generated for
sd_PK: حوالي سان

en: enabled
sd_PK: فعال

en: enter a custom date format in the following field
sd_PK: هيٺ ڏنل فيلڊ ۾ ڪسٽم جي تاريخي فارمول داخل ڪريو

en: enter a custom time format in the following field
sd_PK: هيٺ ڏنل فيلڊ ۾ ڪسٽم ٽائيم فارمٽ داخل ڪريو

en: family
sd_PK: ڪٽنب

[ctx: file type group]
en: Archives
sd_PK: دستاويز

[ctx: find/replace]
en: Find
sd_PK: لهو

[ctx: find/replace]
en: Next
sd_PK: اڳيون

[ctx: find/replace]
en: Prev
sd_PK: پويون

[ctx: find/replace]
en: Replace
sd_PK: مَٽايو

[ctx: find/replace]
en: Replace all
sd_PK: سڀني جي جڳھ تبديل ڪريو

[ctx: find/replace]
en: Replace with
sd_PK: هن سان جڳھ تبديل ڪريو

[ctx: find/replace]
en: Whole words
sd_PK: سڄا لفظَ

en: first
sd_PK: پهريون

en: first page
sd_PK: پهريون صفحو

en: folder
sd_PK: فولڊر

[ctx: font size name]
en: Huge
sd_PK: انتهائي وڏو

[ctx: font size name]
en: Large
sd_PK: وڏو

[ctx: font size name]
en: Medium
sd_PK: درميانہ

[ctx: font size name]
en: Normal
sd_PK: عام

[ctx: font size name]
en: Small
sd_PK: ننڌو

[ctx: font style]
en: Italic
sd_PK: ترڇو

[ctx: font style]
en: Normal
sd_PK: عام

[ctx: font style]
en: Regular
sd_PK: باقاعدي

[ctx: font weight]
en: Black
sd_PK: ڪارو

[ctx: font weight]
en: Bold
sd_PK: گهرو

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
sd_PK: اضافي ٿھلو

[ctx: font weight]
en: Extra Light
sd_PK: اضافي روشني

[ctx: font weight]
en: Light
sd_PK: هلڪو

[ctx: font weight]
en: Medium
sd_PK: وچولو

[ctx: font weight]
en: Normal
sd_PK: عام

[ctx: font weight]
en: Regular
sd_PK: باقاعدي

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
sd_PK: نيم ٿھلو

[ctx: font weight]
en: Thin
sd_PK: پتلي

en: friend
sd_PK: دوست

en: friendship
sd_PK: دوستي

[ctx: genitive]
en: April
sd_PK: اپريل

[ctx: genitive]
en: August
sd_PK: آگسٽ

[ctx: genitive]
en: December
sd_PK: ڊسمبر

[ctx: genitive]
en: February
sd_PK: فيبروَري

[ctx: genitive]
en: January
sd_PK: جنوَري

[ctx: genitive]
en: July
sd_PK: جُولاءِ

[ctx: genitive]
en: June
sd_PK: جُونِ

[ctx: genitive]
en: March
sd_PK: مارچ

[ctx: genitive]
en: May
sd_PK: مَي

[ctx: genitive]
en: November
sd_PK: نومبر

[ctx: genitive]
en: October
sd_PK: آڪٽوبر

[ctx: genitive]
en: September
sd_PK: سيپٽمبر

en: geographical
sd_PK: جاگرافيائي

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
sd_PK: افقي سنوَت

en: https://wordpress.org/support/forums/
sd_PK: https://wordpress.org/فارمس/

en: identity
sd_PK: سڃاڻپ

en: image
sd_PK: تصوير

[ctx: imperative verb]
en: Preview
sd_PK: پيش منظر ڏسو

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
sd_PK: حل ڪيو

en: inserter
sd_PK: داخل ڪرڻ وارو

en: is now live.
sd_PK: هاڻي براهراست آهي.

en: is now scheduled. It will go live on
sd_PK: هاڻي مقرر ڪيل آهي، اهو براهراست ٿيندو.

en: item %s
sd_PK: شيءِ %s

en: items
sd_PK: شيون

en: kin
sd_PK: پونير

en: l, F j, Y
sd_PK: l، j F، Y

[ctx: label]
en: Search for:
sd_PK: ڳولهڻ لاءِ:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
sd_PK: آڊيو شامل ڪريو

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
sd_PK: آئڊيو ترميم

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
sd_PK: آڊيو کي مَٽايو

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
sd_PK: تصويرون شامل ڪريو

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
sd_PK: گيلري سنواريو

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
sd_PK: تصوير شامل

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
sd_PK: عڪس سنواريو

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
sd_PK: تصوير تبديلي

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
sd_PK: ميڊيا شامل ڪريو

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
sd_PK: تصوير سنواريو

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
sd_PK: تصوير کي مَٽايو

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
sd_PK: وڊيو شامل ڪريو

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
sd_PK: وڊيو جي ترميم

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
sd_PK: وڊيو کي مَٽايو

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
sd_PK: پسند ...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
sd_PK: ضابطا هٽايو

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
sd_PK: ضابطا ڏيکاريو

en: last
sd_PK: آخري

en: last page
sd_PK: آخري صفحو

[ctx: link]
en: Add New
sd_PK: نئون رکو

[ctx: link name]
en: Name
sd_PK: نالو

[ctx: links widget]
en: All Links
sd_PK: سڀ ڳنڍڻا

[ctx: list style]
en: Circle
sd_PK: دائرو

[ctx: list style]
en: Default
sd_PK: پنهنجوپاڻ

[ctx: list style]
en: Disc
sd_PK: ڊسڪ

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
sd_PK: هيٺين الفا

[ctx: list style]
en: Lower Greek
sd_PK: هيٺين يوناني

[ctx: list style]
en: Lower Roman
sd_PK: هيٺين رومن

[ctx: list style]
en: Square
sd_PK: چورس

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
sd_PK: مٿين الفا

[ctx: list style]
en: Upper Roman
sd_PK: مٿين رومن

en: media
sd_PK: تصوير

[ctx: media]
en: Remove video track
sd_PK: وڊيو ٽريڪ مٽايو

[ctx: media item]
en: Edit
sd_PK: ترميميو

[ctx: media item]
en: Success
sd_PK: ڪاميابي

[ctx: media items]
en: Mine
sd_PK: منهنجو

[ctx: media modal menu]
en: Menu
sd_PK: مينُو

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
sd_PK: عمل

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
sd_PK: (هاڻوڪو قدر: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
sd_PK: ترميميو

[ctx: menu]
en: Use new menu
sd_PK: نئون نامو استعمال ڪريو

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
sd_PK: (هاڻوڪو: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
sd_PK: (هاڻوڪو قدر: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
sd_PK: (جيڪڏهن توهان ارادو ڪيو آهي فهرست استعمال جو <a href="%1$s" %2$s>وجٽ %3$s</a>,  هن قدم ڇڏيو.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
sd_PK: هتي، جتي هي فهرست نظر ايندي. جيڪڏهن توهان اُن ۾ تبديليون چاهيو، ٻئي ڪائي جڳھ چونڊيو.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
sd_PK: سڀ مقام ڏسو

[ctx: menu locations]
en: View Location
sd_PK: مقام ڏسو

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
sd_PK: توهان هي فهرست ڪٿي ڏيکارڻ چاهيو ٿا؟

en: met
sd_PK: ملي

[ctx: meta name]
en: Name
sd_PK: نالو

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
sd_PK: (ڪائي چٽڪي ناهي)

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
sd_PK: F, Y

en: moved to the Trash.
sd_PK: ڪٻاڙخاني حوالي ٿي ويو.

en: movie
sd_PK: فلم

en: muse
sd_PK: ميوزيم

en: music
sd_PK: موسيقي

[ctx: name]
en: Unknown
sd_PK: اڻڄاتل

[ctx: nav menu home label]
en: Home
sd_PK: گھر

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
sd_PK: ھڪڙي ڪڙي جي ھڪڙي زمرو..

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
sd_PK: ھڪڙي صفحي جي لنڪ.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
sd_PK: پوسٽ جي لنڪ.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
sd_PK: هڪ لنڪ هڪ ٽيگ لاءِ.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
sd_PK: زمرو لنڪ

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
sd_PK: صفحو لنڪ

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
sd_PK: پوسٽ لنڪ

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
sd_PK: ٽيگ لنڪ

en: neighbor
sd_PK: پاڙيسري

en: newer
sd_PK: اڃا نئون

[ctx: next set of posts]
en: Next
sd_PK: اڳيون

en: no title
sd_PK: ڪو عنوان نه

[ctx: no user roles]
en: None
sd_PK: ڪو بہ نہ

en: none
sd_PK: ڪو بہ نہ

[ctx: noun]
en: Comment
sd_PK: تاثرات

[ctx: noun]
en: Comments
sd_PK: تاثرات

[ctx: noun]
en: Likes
sd_PK: پسنديدگيون

[ctx: noun]
en: Post
sd_PK: پوسٽ

[ctx: noun]
en: Trash
sd_PK: ڪٻاڙخانو

[ctx: noun]
en: Views
sd_PK: ڀيرا

[ctx: noun]
en: Visitors
sd_PK: ڏسندڙ

en: number_format_decimal_point
sd_PK: .

en: number_format_thousands_sep
sd_PK: ,

en: of
sd_PK: جو

en: older
sd_PK: اڳوڻو

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sd_PK: يا<a href="%s">نئون مينيو ٺاھيو</a>.Don&#8217;tپنهنجي تبديلين کي بچائڻ لاء وساريو!

en: or get a share link without sending an email
sd_PK: يا ڪنهن اي ميل موڪلڻ کان بنا ونڊڻ لاءِ هڪ ڪڙي حاصل ڪريو

[ctx: page]
en: Add New
sd_PK: نئون رکو

[ctx: page]
en: Featured image
sd_PK: خصوصي تصوير

[ctx: page]
en: Remove featured image
sd_PK: خصوصي تصوير مٽايو

[ctx: page]
en: Set featured image
sd_PK: خصوصي تصوير سيٽ ڪريو

[ctx: page]
en: Use as featured image
sd_PK: خاصيت واري تصوير طور لڳايو

[ctx: page label]
en: Front Page
sd_PK: مکيہ صفحو

[ctx: page label]
en: Posts Page
sd_PK: پوسٽن جا صفحا

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
sd_PK: ڏسو پرائيويسي پاليسي جي رهنمائي ڪرڻ وارو.

en: pages
sd_PK: صفحا

en: parent
sd_PK: والد / والده

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
sd_PK: نه ملندڙ

[ctx: password strength]
en: Medium
sd_PK: درميانہ

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
sd_PK: پاسورڊ جي سگهه نامعلوم

[ctx: password strength]
en: Strong
sd_PK: سگھارو

[ctx: password strength]
en: Very weak
sd_PK: تمام هيڻو

[ctx: password strength]
en: Weak
sd_PK: هيڻو

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
sd_PK: برآمد جي رپورٽ جو جائزو. ذاتي ڊيٽا گروپ جي تفصيل

[ctx: personal data group label]
en: About
sd_PK: بابت

en: photo
sd_PK: تصوير

en: physical
sd_PK: جسماني

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sd_PK: ڳولهيو &hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
sd_PK: %s ڪاميابي سان ختم ٿي وئي.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
sd_PK: <strong>غلطي:</strong> موجوده PHP ورزن (%1$s) %2$s لاءِ گهٽ ۾ گهٽ گهرجن کي پورو نٿو ڪري. پلگ ان کي PHP %3$s جي ضرورت آهي.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
sd_PK: <strong>غلطي:</strong> موجوده WordPress ورزن (%1$s) %2$s لاءِ گهٽ ۾ گهٽ گهرجون پوريون نٿو ڪري. پلگ ان کي WordPress %3$s جي ضرورت آهي.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
sd_PK: <strong>غلطي:</strong> WordPress (%1$s) ۽ PHP (%2$s) جا موجوده ورجن %3$s لاءِ گهٽ ۾ گهٽ گهرجون پوريون نٿا ڪن. پلگ ان کي WordPress %4$s ۽ PHP %5$s جي ضرورت آهي.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
sd_PK: چاڙهيو %s

[ctx: plugin]
en: Active
sd_PK: فعال

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
sd_PK: انسٽال نه ٿي سگھي

[ctx: plugin]
en: Current
sd_PK: هاڻوڪو

[ctx: plugin]
en: Install %s
sd_PK: انسٽال ڪريو %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
sd_PK: چاڙهيو %s هاڻي

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
sd_PK: تبديل ڪريو موجوده سان اپ لوڊ

[ctx: plugin]
en: Update %s now
sd_PK: هاڻي %s سنواريو

[ctx: plugin]
en: Uploaded
sd_PK: اپ لوڊ ٿيل

[ctx: plugin status]
en: Active
sd_PK: فعال

en: podcast
sd_PK: پوڊڪاسٽ

en: poetry
sd_PK: شاعري

en: post | posts
sd_PK[0]: پوسٽ

[ctx: post]
en: Add New
sd_PK: نئون رکو

[ctx: post]
en: Featured image
sd_PK: خصوصي تصوير

[ctx: post]
en: Remove featured image
sd_PK: خصوصي تصوير مٽايو

[ctx: post]
en: Set featured image
sd_PK: خصوصي تصوير سيٽ ڪريو

[ctx: post]
en: Use as featured image
sd_PK: خاصيت واري تصوير طور لڳايو

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
sd_PK: شيڊيول

[ctx: post format]
en: Format
sd_PK: فارميٽ

[ctx: post format]
en: Formats
sd_PK: حالتون ۽ سجاوٽون

[ctx: post format archive title]
en: Asides
sd_PK: پاسائتا

[ctx: post format archive title]
en: Audio
sd_PK: آڊيو

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sd_PK: ڳالهيون

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sd_PK: گيلريون

[ctx: post format archive title]
en: Images
sd_PK: عڪس

[ctx: post format archive title]
en: Links
sd_PK: ڳنڍڻا

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sd_PK: قولَ

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sd_PK: حالتون

[ctx: post format archive title]
en: Videos
sd_PK: وڊيوز

[ctx: post password form]
en: Enter
sd_PK: داخل ٿيو

[ctx: post status]
en: Customization Draft
sd_PK: حسب ضرورت جو مسودو

[ctx: post status]
en: Draft
sd_PK: اڻ اُماڻيل مسودو

[ctx: post status]
en: Password protected
sd_PK: ڳجھي لفظ سان تحفظيلڌ

[ctx: post status]
en: Pending
sd_PK: رُڪيل

[ctx: post status]
en: Private
sd_PK: خانگي

[ctx: post status]
en: Published
sd_PK: شايع ٿيل

[ctx: post status]
en: Scheduled
sd_PK:  رٿيل

[ctx: post status]
en: Sticky
sd_PK: ڪاٺيون

[ctx: post status]
en: Trash
sd_PK: ڪچرو

[ctx: post type general name]
en: Changesets
sd_PK: تبديلي مجموعا

[ctx: post type general name]
en: Media
sd_PK: ذريعات

[ctx: post type general name]
en: Pages
sd_PK: صفحا

[ctx: post type general name]
en: Posts
sd_PK: پوسٽون

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
sd_PK: تبديلي مجموعو

[ctx: post type singular name]
en: Page
sd_PK: صفحو

[ctx: post type singular name]
en: Post
sd_PK: مراسلو

en: posts
sd_PK: مراسلا

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

en: preview
sd_PK: پيش منظر ڏسو

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
sd_PK: پويون

en: print
sd_PK: ڇاپيو

en: privacy-policy
sd_PK: رازداري پاليسي

en: professional
sd_PK: ڪاروبار

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
sd_PK: MJ,Y

en: rel:
sd_PK: تعلقا:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
sd_PK: اڻفعاليو

[ctx: request status]
en: Completed
sd_PK: مڪمل ٿيل

[ctx: request status]
en: Confirmed
sd_PK: تصديق ٿيل

[ctx: request status]
en: Failed
sd_PK: ناڪام

[ctx: request status]
en: Pending
sd_PK: رُڪيل

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: revisions]
en: Browse
sd_PK: برائوز ڪريو

en: romantic
sd_PK: رومانويٽڪ

[ctx: sample permalink base]
en: archives
sd_PK: سانڍيل فائيل

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
sd_PK: نموني- پوسٽ

en: sample-page
sd_PK: نموني جو صفحو.

en: scale height
sd_PK: ڊيگھ جي اوچائي

en: search
sd_PK: ڳولا

en: selection height
sd_PK: چونڊ جي اوچائي

en: selection width
sd_PK: چونڊ جي ڊيگه

[ctx: settings screen]
en: Discussion
sd_PK: ڳالهه ٻولهه

[ctx: settings screen]
en: General
sd_PK: عام

[ctx: settings screen]
en: Writing
sd_PK: لکڻ

[ctx: share to]
en: Press This
sd_PK: پريس ڪريو

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
sd_PK: ضابطا هٽايو

en: sibling
sd_PK: ڀاءُ / ڀيڻ

[ctx: single horizontal line]
en: Row
sd_PK: قطار

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
sd_PK: &larr; پٺتي %s

[ctx: site]
en: Mark as spam
sd_PK: فضول طور نشانو لڳايو

[ctx: site]
en: Not Spam
sd_PK: فضول ناهي

[ctx: site]
en: Not spam
sd_PK: فضول ناهي

[ctx: site]
en: Public
sd_PK: عوامي

[ctx: site]
en: Registered
sd_PK: درج ٿيل

[ctx: site]
en: Spam
sd_PK: فضول

[ctx: site exporter menu item]
en: Export
sd_PK: ايڪسپورٽ ڪرڻ

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: ڪٻاڙخانو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: spellcheck]
en: Finish
sd_PK: ختم

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
sd_PK: نظرانداز ڪريو

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
sd_PK: سڀني کي نظرانداز ڪريو

en: spouse
sd_PK: جيون ساٿي

en: styles
sd_PK: اندازَ

en: sub item
sd_PK: سب شيون

[ctx: submit button]
en: Search
sd_PK: ڳوليو

en: sweetheart
sd_PK: دلبر

[ctx: table body]
en: Body
sd_PK: باڊي

[ctx: table cell]
en: Cell
sd_PK: گھرڙو

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
sd_PK: ڪو بہ نہ

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
sd_PK: وسعت

[ctx: table footer]
en: Footer
sd_PK: پيراندِي

[ctx: table header]
en: Header
sd_PK: سيراندِي

[ctx: tag delimiter]
en: ,
sd_PK: ،

[ctx: tags]
en: Most Used
sd_PK: گهڻا استعمال ڪيل

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
sd_PK: زمرا

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
sd_PK: ٽيگس

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sd_PK: زمرو

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
sd_PK: ٽيگ

[ctx: term]
en: %s added
sd_PK: %s شامل ڪيا

[ctx: term]
en: %s removed
sd_PK: %s مٽايا ويا

[ctx: term]
en: Remove %s
sd_PK: مٽايو %s

[ctx: term name]
en: Name
sd_PK: نالو

en: text direction
sd_PK: ٽيڪسٽ جو رخ

[ctx: text direction]
en: ltr
sd_PK: rtl

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
sd_PK: %s ڪاميابي سان ختم ٿي ويو.

[ctx: theme]
en: Activate %s
sd_PK: چاڙهيو %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
sd_PK: چالو ڪريو &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
sd_PK: فعال:

[ctx: theme]
en: Active:
sd_PK: فعال:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
sd_PK: چالو نه ٿو ڪري سگھجي

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
sd_PK: چالو نه ٿو ڪري سگھجي %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
sd_PK: انسٽال نٿو ڪري سگھجي

[ctx: theme]
en: Change
sd_PK: بدلايو

[ctx: theme]
en: Customize %s
sd_PK: %s کي ترتيب ڏيو

[ctx: theme]
en: Delete %s
sd_PK: %s ڊاهيو

[ctx: theme]
en: Installed
sd_PK: تنصيب شده

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
sd_PK: لائيو پريو %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
sd_PK: ڏيک:

[ctx: theme]
en: Update %s now
sd_PK: هاڻي %s سنواريو

[ctx: theme]
en: Uploaded
sd_PK: اپ لوڊ ٿيل

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
sd_PK: %s لاءِ موضوع جا تفصيل ڏسو

[ctx: theme author]
en: By %s
sd_PK: کان: %s

[ctx: theme name]
en: Name
sd_PK: نالو

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: ناقابل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: ناقابل <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: قابل <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: قابل <span class="count">(%s)</span>

[ctx: time ago]
en: %s ago
sd_PK: %s اڳ

en: uncategorized
sd_PK: اڻزمرايل

[ctx: upcoming events day format]
en: j
sd_PK: جي

[ctx: upcoming events month format]
en: F
sd_PK: ايف

[ctx: upcoming events year format]
en: Y
sd_PK: سال

[ctx: user]
en: Mark as spam
sd_PK: فضول طور نشان هڻو

[ctx: user]
en: Not spam
sd_PK: فضول ڪونهي

[ctx: user]
en: Registered
sd_PK: رجسٽر ٿيل

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[0]: سڀ <span class="count">(%s)</span>
sd_PK[1]: سڀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
sd_PK: صاف

[ctx: verb]
en: Group
sd_PK: گروپ

[ctx: verb]
en: Spam
sd_PK: بيڪار

[ctx: verb]
en: Stack
sd_PK: اسٽيڪ

[ctx: verb]
en: Trash
sd_PK: ڪٻاڙخاني حوالي ڪريو

[ctx: verb; site]
en: Archive
sd_PK: دستاويز

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
sd_PK: عمودي سنوَت

en: video
sd_PK: وڊيو

[ctx: video or audio]
en: Length
sd_PK: ڊيگھہ

en: views
sd_PK: ڏيک

[ctx: website URL]
en: At URL
sd_PK:  يو آر آيل

[ctx: website name]
en: For site
sd_PK: سائيٽ لاء

[ctx: widget]
en: Add
sd_PK: شامل ڪريو

[ctx: widget]
en: Edit
sd_PK: سنواريو

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
sd_PK: %2$s تي %1$s

en: x-height of the font (ex)
sd_PK: فونٽ جي x- اوچائي (ا )وڻو)

en: year
sd_PK: سال

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
sd_PK: سال
