WordPress.com - en to so translation catalogue (2733 entries)

en: #%d (no title)
so: #%d (suraab la')

en: % Comments
so: % Faallo

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
so: %1$s %2$s %3$s RSS Khaanadeed

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
so: %1$s %2$s %3$s RSS Faallooyinka

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
so: %1$s %2$s %3$s RSS Tilmaame

en: %1$s %2$s Comments Feed
so: %1$s %2$s RSS Faallooyinka

en: %1$s %2$s Feed
so: %1$s %2$s RSS

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
so: %1$s %2$s RSS Qormooyinka %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
so: %1$s %2$s RSS Natiijada Baaridda &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s (#%2$s)
so: %1$s (%2$s)

en: %1$s Block. Row %2$d
so: Balooga %1$s. Sadarka %2$d

en: %1$s and %2$s
so: %1$s iyo %2$s.

en: %1$s at %2$s
so: %1$s %2$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
so: %1$s waxaa xoojiyey %2$s

en: %1$s, and %2$s
so: %1$s iyo %2$s.

en: %d Days
so: %d Maalin

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
so[0]: %d Cosobin oo Kaabe
so[1]: %d Cosobin oo Kaabe

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
so[0]: %d Cosobin oo Naqshadeed
so[1]: %d Cosobin oo Naqshadeed

en: %d WordPress Update
so: %d Cosobin oo WordPress

en: %d selected
so: %d ayaa dooratay

en: %dd
so: %dm

en: %dh
so: %ds

en: %dm
so: %ddaqiiqo

en: %dmo
so: %dbil

en: %s (Invalid)
so: %s (Ansax ahayn)

en: %s (Pending)
so: %s (Hubinsugaya)

en: %s Comment | %s Comments
so[0]: %s Faallo
so[1]: %s Faallooyin

en: %s Page | %s Pages
so[0]: %s Baal
so[1]: %s Baalal

en: %s Post | %s Posts
so[0]: %s Qormo
so[1]: %s Qormooyin

en: %s Sites
so: %s Barood

en: %s [Autosave]
so: %s [Iskaydin]

en: %s [Current Revision]
so: %s [Dib-u-eegidda Hadda]

en: %s ago
so: %s kahor

en: %s applied.
so: %s waa la hirgeliyay.

en: %s approved | %s approved
so[0]: %s ansaxsan
so[1]: %s ansaxsan

en: %s comment approved. | %s comments approved.
so[0]: Faallada %s waa la ansixiyay.
so[1]: Faallooyinka %s waa la ansixiyay.

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
so[0]: Faallada %s ayaa loo calaamadeeyay isbam ahaan.
so[1]: Faallooyinka %s ayaa loo calaamadeeyay isbam ahaan.

en: %s comment per minute | %s comments per minute
so[0]: %s faallo daqiiqaddiiba
so[1]: %s faallo daqiiqaddiiba

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
so[0]: Faallada %s si joogto ah ayaa loo tirtiray.
so[1]: Faallooyinka %s si joogto ah ayaa loo tirtiray.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
so[0]: Faallada %s ayaa laga soo celiyay isbamka.
so[1]: Faallooyinka %s ayaa laga soo celiyay isbamka.

en: %s day | %s days
so[0]: %s maalin
so[1]: %s maalmood

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
so: %s wuxuu dhaafayaa heerka cabbirka rarsaarka ee rarsaaraha faylal-badan marka la adeegsado sahmiyahaaga.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
so: %s wuxuu dhaafsan yahay heerka cabbirka rarsaarka ee bartaan.

en: %s from now
so: %s laga bilaabo hadda

en: %s hour | %s hours
so[0]: %s saac
so[1]: %s saac

en: %s is a protected WP option and may not be modified
so: %s waa xulanti WP oo ilaashan, waxna lagama beddeli karo

en: %s is yours!
so: %s adaa leh

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
so[0]: %s shay oon dhibaato lahayn ayaa la ogaaday
so[1]: %s shayo oon dhibaato lahayn ayaa la ogaaday

en: %s link deleted. | %s links deleted.
so[0]: %s linki ayaa la tiray.
so[1]: %s linki ayaa la tiray.

en: %s min | %s mins
so[0]: %s daqiiqo
so[1]: %s daqiiqo

en: %s month | %s months
so[0]: %s bil
so[1]: %s bil

en: %s post per minute | %s posts per minute
so[0]: %s qormo daqiiqaddiiba
so[1]: %s qormo daqiiqaddiiba

en: %s post updated. | %s posts updated.
so[0]: %s qormo ayaa la kobciyay.
so[1]: %s qormooyin ayaa la kobciyay.

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
so[0]: %s fiicnayn lagu taliyay
so[1]: %s fiicnayno lagu taliyay

en: %s removed.
so: %s waa la bixiyay.

en: %s site | %s sites
so[0]: %s bar
so[1]: %s barood

en: %s user | %s users
so[0]: %s isticmaale
so[1]: %s isticmaaleyaal

en: %s week | %s weeks
so[0]: %s todobaad
so[1]: %s todobaad

en: %s year | %s years
so[0]: %s sano
so[1]: %s sano

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
so: &#8220;%s&#8221; waa ku fashilmay in la rarsaaro.

en: &laquo;
so: &larr;

en: &laquo; Back
so: &larr; Dib u Laabo

en: &laquo; Older Comments
so: &larr; Faallooyin Hore

en: &laquo; Previous
so: &larr; Hore

en: &laquo; Previous Page
so: &larr; Boggii Hore

en: &larr; Back to %s
so: &larr; Ku noqo %s

en: &lt; Prev
so: &larr; Hore

en: &mdash; No Change &mdash;
so: &mdash; Waxba isma Bedelin &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
so: &mdash; Door kuma lihid websitekaan &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
so: &mdash; Dooro &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
so: &ndash;AMA&ndash;

en: &raquo;
so: &rarr;

en: (Edit)
so: (Tifaftir)

en: (Leave at 0 for no rating.)
so: (0 uga tag haddii aadan qiimayn u baahnayn.)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
so: (La isma diiwaan gelin karo. Xubnaha website-kaan ka tirsan keli ah ayaa faallo qori kara.)

en: (Unattached)
so: (Lifaaq furan)

en: (Untitled)
so: (Suraabla')

en: (no parent)
so: (waalid ma leh)

en: (no title)
so: (suraab la&#8217;)

en: (required)
so: (mahuraan)

en: + Add New Category
so: + Kudar Khaanad Cusub

en: 1 Comment
so: 1 Faallo

en: 1 item | %s items
so[0]: 1 shey
so[1]: %s shey

en: 1d
so: 1m

en: 1h
so: 1saac

en: 1m
so: 1daqiiqo

en: 1mo
so: 1bil

en: 1s
so: 1il

en: 1y
so: 1sano

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
so[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> waxay ka ilaalisay degelkaaga %2$s faallo oo dullin ah.
so[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> waxay ka ilaalisay degelkaaga %2$s faallo oo dullin ah.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
so: <a href="%1$s"> Fadlan cusboonaysii WordPress </a>, ka dibna <a href="%2$s"> waxbadan ka baro cusboonaysiinta PHP </a>.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
so: <a href="%s"> Baro waxbadan oo ku saabsan cusboonaysiinta PHP </a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
so: <a href="%s">Links</a> / Ku dar Linki Cusub

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
so: <a href="%s">Links</a> / Tafatir Linkiga

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
so: <a href="%s"> Fadlan cusboonaysii WordPress </a>.

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
so: <code>_blank</code> &mdash; daaqad ama taab cusub.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
so: <code>_none</code> &mdash; isla daaqadda ama taabka.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
so: <code>_top</code> &mdash; isla daaqadda ama taabka, wax fareym ahna ma leh.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
so[0]: <strong class="count">%1$s dullin</strong> oo <strong>Akismet</strong> xannibtay
so[1]: <strong class="count">%1$s dullin</strong> oo <strong>Akismet</strong> xannibtay

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
so: <strong><em>U fiirso ereykugalkaan</em></strong>si taxadar leh! Waa ereykugal <em>si nasiib ah</em> adiga uun loogu sameeyay.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
so: <strong>GEF</strong>: Magackugal ama email aan jirin.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
so: <strong>GEF</strong>: Ereykugalka aad u adeegsatay magackugalka <strong>%1$s</strong> sax ma ahan. <a href="%2$s" title="Fure la Illaaway">Furihii miyaa kaa dhumay</a>?

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
so: <strong>GEF</strong>: Fadlan geli magackugal.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
so: <strong>GEF</strong>: fadlan geli negel email jira.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
so: <strong>GEF</strong>: Fadlan qor email-kaaga.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
so: <strong>GEF</strong>: Email-ka aad gelisay sax ma ahan.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
so: <strong>GEF</strong>: Godka ereykugalka ayaa maran.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
so: <strong>GEF</strong>: Godka magackugalka ayaa maran.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
so: <strong>GEF</strong>: Magackugalku ma jiro waayo wuxuu ka kooban yahay asteyaal reebtoon. Fadlan geli magackugal sax ah.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
so: <strong>KHALAD</strong>: Akoon-kaaga waxaa loo gartay in uu yahay shuftada internetka ama  spammer.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
so: <strong>Digniin:</strong> baalashaani yaaney isku mid noqon!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
so: <strong>Soo Dhawoow</strong> &mdash; Waxay linkiyadu muujinayaan qayb ka mid hawlaha ugu caansan marka la sudminayo bar cusub.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
so: <a href="%s">bog taagan</a> (ka dooro hoos)

en: A Semantic Personal Publishing Platform
so: Madal Milgo ee Faafinta Qofnimo.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
so: Faallo cusub ee qormada "%s" ayaa sugaysa ansixintaada

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
so: Jibiqcelis cusub ee qormada &#8220;%s&#8221; ayaa sugaya ansixintaada

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
so: Raadcelis cusub ee qormada "%s" ayaa sugaya ansixintaada

en: A static page
so: Bog neg

en: A term with the name provided already exists with this parent.
so: Tiraab magacaas leh ayaa waalidkaan hoos timaadda.

en: A valid URL was not provided.
so: RKM sax ah lagaama hayo.

en: A valid email address is required
so: Negel email jira ayaa loo baahan yahay

en: A valid email address is required.
so: Negel email jira ayaa loo baahan yahay.

en: AIM
so: FD AOL

en: AM
so: B

en: Abort
so: buri

en: About
so: Ku Saabsan

en: About Pages
so: Ku Saabsan Bogagga

en: About WordPress
so: Ku Saabsan WordPress

en: About Yourself
so: Xog Kugu Saabsan

en: About me
so: Igu Saabsan

en: About the user
so: Ku saabsan isticmaalaha

en: Action
so: Fal

en: Action required!
so: Fal ayaa loo baahan yahay!

en: Actions
so: Falal

en: Activate
so: Falgeli

en: Activate %1$s
so: Kici %1$s

en: Activate &#8220;%s&#8221;
so: Rakib &#8220;%s&#8221;

en: Activate Plugin
so: Falgeli Kaabaha

en: Activate Site
so: Kici Barta

en: Activate:
so: Falgeli

en: Activation Key Required
so: Furaha Falgelinta ayaa loo Baahday

en: Activation Key:
so: Furaha Falgelinta:

en: Active Child Theme
so: Naqshadda hoose ee hawlgalan

en: Active theme
so: Naqshad firfircoon

en: Add
so: Ku Dar

en: Add "read more" link text
so: Ku dar qoraalka linkiga "sii akhri"

en: Add Audio
so: Kudar Cod

en: Add Comment
so: Kudar Faallo

en: Add Custom Field
so: Ku dar Goob Gaar ah

en: Add Existing User
so: Ku dar Adeegsade Jira

en: Add Items
so: Ku dar Walxo

en: Add Link
so: Xiriiriye ku Dar

en: Add Media
so: Kuddar Warbaahin

en: Add Menu Items
so: Ku dar Walxaha Taxmada

en: Add New Category
so: Kudar Khaanad Cusub

en: Add New Custom Field:
so: Ku dar Goob Gaara oo Cusub

en: Add New Header Image
so: Ku dar sawir madaxsare cusub

en: Add New Image
so: Ku dar sawir cusub

en: Add New Link
so: Xiriiriye Cusub Kudar

en: Add New Link Category
so: Kudar Khaanad Cusub oo Xiriiriye

en: Add New Page
so: Kudar Bog Cusub

en: Add New Post
so: Ku dar Qormo

en: Add New Site
so: Ku dar Bar Cusub

en: Add New Tag
so: Kudar Tilmaame Cusub

en: Add New User
so: Ku dar Adeegsade Cusub

en: Add Site
so: Ku dar Bar

en: Add Video
so: Kudar Fiidiyow

en: Add a Widget
so: Ku dar Gabal

en: Add a featured image
so: Ku dar sawir halkaran

en: Add an Image
so: Kudar Sawir

en: Add audio source
so: Ku dar isha maqalka

en: Add citation
so: ku dar xigasho

en: Add color
so: Ku dar midab

en: Add gradient
so: Ku dar jaranjaro

en: Add link
so: Dabar Kuddar

en: Add media
so: Kuddar Warbaahin

en: Add media files from your computer
so: Fayl maqal-iyo-muuqaal ah ku dar kumbiyuutarkaaga

en: Add new page
so: Kudar Bog Cusub

en: Add new post
so: Ku dar Qormo Cusub

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
so: latin

en: Add new tag
so: Ku dar sumad cusub

en: Add or remove tags
so: Kudar ama bixi tilmaamayaal

en: Add quote
so: Ku dar xigasho

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
so: Ku dar waxyaabaha soo socda faylkaaga %1$s ee %2$s <strong> korkiisa </strong> xariiqa akhriska %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
so: Ku dar waxyaabaha soo socda faylkaaga %1$s ee %2$s, <strong>adigoo beddelaya</strong> xeerarka kale ee WordPress:

en: Add to Dictionary
so: Ku dar Qaamuuska

en: Add to Menu
so: Ku dar qaybta hagidda

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
so: Ku dar taxmada: %1$s (%2$s)

en: Add video source
so: Ku dar isha fiidiyowga

en: Adding Categories
so: Ku Daridda Khaanado

en: Adding Tags
so: Ku Darid Tilmaamayaal

en: Adding Themes
so: Ku Darid Naqshado

en: Address | Addresses
so[0]: Negel

en: Aden
so: Cadan

en: Admin Color Scheme
so: Midabada Jaafka Wadidda

en: Advanced
so: Horumarsan

en: Advanced Settings
so: Sudmayaal Hor&#8217;umarsan

en: Advanced caching plugin.
so: Kaabe qaabilsan xusuus ku haynta qoraallada

en: Advanced.
so: Horumarsan

en: Afghanistan
so: Afqaanistaan

en: Africa
so: Afrika

en: Akismet API Key
so: Furaha GQT ee Akismet

en: Akismet Configuration
so: Higillaabka Akismet

en: Akismet Stats
so: Tirakoobka Akismet

en: Akismet Widget
so: Kaabe Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
so: Akismet ayaa faalladaan u qabatay dullin ahaan kolkii ay gashay dib isugu day dar-wadan.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
so: Akismet waxay nadiifisay faalladaan muddadii dib-ugu-dayga isdarwaday.

en: Akismet has detected a problem.
so: Akismet waxay heshay cillad.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
so: Akismet ayaa dib&#8217;uhubin kaddib faalladaan u qabatay dullin ahaan

en: Akismet re-checked and cleared this comment
so: Akismet dib-u-hubisay waxna ku weyday faalladaan

en: Akismet stats
so: Tirakoobka Akismet

en: Alabama
so: Alabaama

en: Albania
so: Albaaniya

en: Alberta
so: Albaarta

en: Algeria
so: Aljeeriya

en: Algiers
so: Aljeris

en: Align
so: Sin

en: Align Center
so: La Sin Bartanka

en: Align Left
so: La Sin Bidix

en: Align Right
so: La Sin Midig

en: Alignment
so: Simid

en: Alignment Matrix Control
so: Is-waafujinta xakameynta matrix

en: All
so: Giddi

en: All Categories
so: Dhammaan Khaanaddaha

en: All Link Categories
so: Giddi Khaanaddaha Xiriiriyaasha

en: All My Sites
so: Barahayga oo Dhan

en: All Pages
so: Giddi Bogagga

en: All Posts
so: Giddi Qormooyinka

en: All Settings
so: Dhammaan Fadhiga

en: All Sites
so: Dhamaan Baraha

en: All Tabs:
so: Dhammaan Tabsyada:

en: All Tags
so: Giddi Tilmaamayaasha

en: All Types
so: Dhammaan Noocyada

en: All Users
so: Dhammaan Adeegsadayaasha

en: All comment types
so: Noocyada faallooyinka oo dhan

en: All content
so: Dhammaan dhigaalka

en: All dates
so: Dhammaan taariikhaha

en: All done!
so: Waa la dhameeyay!

en: All formats
so: Dhaammaan beeqaabyada

en: All image sizes
so: Dhammaan cabbirrada sawirka

en: All sizes except thumbnail
so: Dhammaan cabbirrada marka laga reebo sawiryaraha

en: Allow
so: Ogoloow

en: Allow Comments
so: Ogoloow Faallooyinka

en: Allow Pings
so: Ogolaw Codadka

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
so: Oggolow ogaysiinta xiriiriyaal ka socda balogyo kale (jibiqcelisyo iyo raadcelisyo)

en: Allow new users to sign up
so: Oggolow isqoridda adeegsadeyaal cusub

en: Allow people to post comments on new articles
so: Oggoloow in dadku faallooyin ka qoraan maqaallada cusub.

en: Allowed Files
so: Faylasha la Oggolaaday

en: Already pinged:
so: Waa ku xiriirsan yahay:

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
so: Qoraal bedela sawirka, tusaale. &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Always use https when visiting the admin
so: Goor walba oo aad booqan qaybta maareynta adeegso https

en: America
so: Ameerika

en: American English
so: Ingiriiska Mareykanka

en: American Express
so: Ameerikan Eksbrees

en: American Samoa
so: Ameerikan Samoowa

en: Amman
so: Cammaan

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
so: Waxbaa khaldamay sidaas daraadeed cusboonaysiintii tooska ahayd ee WordPress si sax ah uma dhamaystirmin - <a href="%s">fadlan markale isku day in aad cusboonaysid hadda</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
so: Waxbaa khaldamay sidaas daraadeed cusboonaysiintii tooska ahayd ee WordPress si sax ah uma dhamaystirmin! Arrintaas fadlan la socodsii maamulaha websiteka.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
so: Gef ayaa dhacay, kaas oo laga yaabo in uu sabab u yahay RSS oo aan shaqaynayn. Mar kale isku day.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
so: Khalad ayaa dhacay; waxaa suurtagal ah in qoraalku uusan jirin. Hadhow soo tijaabi.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
so: Cillad ayaa dhacday markii barta lagugu darayey. Ku laabo <a href="%s">bogga hore</a>.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
so: Gef ayaa dhacay intii rarsaarku socday. Fadlan mar kale isku day.

en: An error occurred while creating the template part.
so: Cillad ayaa dhacday intii la sameynayay qeybta moodalka.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
so: Gef ayaa dhacay marki la daminayay %(plugin)s ku yaal %(site)s.

en: An error occurred.
so: Cilad ayaa dhacday.

en: An example title
so: Cinwaan tusaale ah

en: An unknown error occurred during creation. Please try again.
so: Cillad aan la garanayn ayaa dhacday intii la abuurayay. Fadlan isku day mar kale.

en: Andorra
so: Andoora

en: Angola
so: Angoola

en: Anguilla
so: Angiiya

en: Anonymous
so: Lamayaqaan

en: Antigua and Barbuda
so: Antiigwa iyo Barbuudha

en: Anyone can register
so: Qof walbaa waa is diiwaangelin karaa

en: Appearance
so: Qaabka uu u ekaanayo

en: Apply
so: Ku Amar

en: Apply changes to:
so: Ku dabaq isbeddelada:

en: Approve
so: Ansixin

en: Approve and Reply
so: Ansixi oo u Halceli

en: Approve comment
so: Ansixi faallada

en: Approve it: %s
so: Ansixi: %s

en: Approve this comment
so: Ansixi faalladan

en: Approved
so: La ansixiyay

en: Apr
so: Abr

en: April
so: Abriil

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
so: Abr

en: Archive Title
so: Cinwaanka Arkiifiyaha

en: Archive title
so: Cinwaanka Arkiifiyaha

en: Archived
so: kaydsan

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Kaydsan <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Kaydsan <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
so: Arkiif

en: Are you lost?
so: Ma luntay?

en: Are you ready to save?
so: Diyaar ma u tahay inaad kaydiso?

en: Are you sure you want to do this?
so: Ma hubtaa in aad sidaan samaysid?

en: Argentina
so: Arjantiin

en: Arizona
so: Arisoona

en: Armed Forces Pacific
so: Ciidamada Qalabka Sida ee Basifiga

en: Armenia
so: Armiiniya

en: Artist
so: Fanaanka

en: Aruba
so: Aruuba

en: Ascending
so: Sii koraya (Ascending)

en: Ascending.
so: Sii koraya (Ascending)

en: Asia
so: Aasiya

en: Asmara
so: Casmara

en: Asmera
so: Casmera

en: Aspect Ratio
so: saamiga dhinacyada

en: Aspect ratio:
so: Saamiga dhinacyada:

en: At a Glance
so: Eegid

en: Atlantic
so: Atlaantik

en: Attach
so: Ku lifaaq

en: Attaching Files
so: Lifaaqid Faylal

en: Attachment Page
so: Bogga Lifaaqa

en: Attachment page
so: Bogga Lifaaqa

en: Attributes
so: Astaamaha

en: Atyrau
so: Atiiraw

en: Audio
so: Maqal

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Maqal <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Maqal <span class="count">(%s)</span>

en: Audio details
so: Faahfaahinta maqalka

en: Aug
so: Ago

en: August
so: Agoosto

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
so: Ago

en: Australia
so: Ustaraaliya

en: Austria
so: Awstiriya

en: Author
so: Qoraa

en: Author:
so: Qoraa:

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
so: Qoraayadu waa faafin karaan maamuli karaanna qormooyinkooda, waxayna rari karaan faylal.

en: Authors:
so: Qorayaasha:

en: Auto Draft
so: Is Kaydin

en: Automatically add paragraphs
so: Isdarwad ahaan ugu dar baragaraafyada

en: Autoplay may cause usability issues for some users.
so: Shidista tooska ah waxay u keeni kartaa adeegsadayaasha qaarkooda dhibaatooyin la xidhiidha adeegsiga.

en: Available Actions
so: Falalka la Heli Karo

en: Available Tools
so: Agabyada la Heli Karo

en: Average Rating
so: Celceliska Qiimaynta

en: Average comments per month:
so: Celceliska faallooyinka billaha

en: Awaiting spam check
so: Waxaa la sugin hubin dullin

en: Azerbaijan
so: Adarbayjaan

en: Back
so: Noqosho

en: Back to Plans
so: Ku Laabo Qorsheynta

en: Background
so: Dibyaal

en: Background Color
so: Midabka Dibyaalka

en: Background Image
so: Sawir Dibyaal

en: Background color
so: Midabka Dibyaalka

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
so: Dibyaasha waa la kobciyay <a href="%s">Booqo bartaada</a> si aad u aragto sida ay u egtahay.

en: Bad login/pass combination.
so: Iskudar magackugal/erekugal qaldan.

en: Baghdad
so: Baqdaad

en: Bahamas
so: Bahamaas

en: Bahia Banderas
so: Bahiya Bandheraas

en: Bahrain
so: Baxrayn

en: Bangladesh
so: Bangaaladhesh

en: Barbados
so: Barbadoos

en: Barnaul
so: Barnawul

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
so: Sababtoo ah waxaad adeegsaneysaa %1$s, baraha ku jira shabakadaada WordPress waa inay adeegsadaan galal-hoosaadka. Tixgali adeegsiga %2$s hadaad rabto inaad adeegsato domain-hoosaadka.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
so: Kahor intaadan soo rarsaarin faylkaaga soo dejinta, waxaad u baahantahay inaad hagaajiso ciladan soo socota:

en: Beirut
so: Beyruut

en: Belarus
so: Beelaruus

en: Belgium
so: Biljam

en: Belize
so: Beliis

en: Bermuda
so: Bamuudha

en: Beulah
so: Beyulah

en: Biographical Info
so: Taariikh Nololeed

en: Bitrate
so: Xadidaha trafika internetka

en: Black
so: Madow

en: Block
so: Xayndaab

en: Block %1$d of %2$d, Level %3$d.
so: Balooga %1$d oo %2$d, heerka %3$d

en: Block navigation structure
so: Qaab dhismeedka balooga jiheynta

[ctx: Block pattern category]
en: About
so: Ku Saabsan

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
so: Badhano

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
so: Joogutax

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
so: Galleri

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
so: Canaawiin

[ctx: Block pattern category]
en: Team
so: Koox

[ctx: Block pattern category]
en: Text
so: Qoraal

en: Block pattern category name must be a string.
so: Nooca kalasooca balooga waa inuu ahaadaa xarig.

en: Block variations
so: kala duwanaanshaha balooga

en: Blockquote
so: Xigasho Go&rsquo;an

en: Blog
so: Balog

en: Blog Archives
so: Arkiifiyaha Balogga

en: Blog domain must be shorter than 64 characters
so: Domainka balogga waa inuu ka yar yahay 64 aste

en: Blogger
so: Baloger

en: Blue
so: Buluug

en: Bold
so: Riban

en: Bookmarks
so: Calaamado

en: Border
so: Soohdin

en: Border color
so: Midabka xadka

en: Bottom
so: Hoose

en: Bottom Center
so: Hoose Dhexe

en: Bottom Left
so: Bidix Hoose

en: Bottom Right
so: Midig Hoose

en: Bottom left
so: Bidix Hoose

en: Bottom right
so: Midig Hoose

en: Bougainville
so: Bugeynfil

en: Box Control
so: Xakamaynta Sanduuqa

en: Brazil
so: Braaziil

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
so: Lama heli karo dayactir qorshaysnaa dartiis. Daqiiqad kadib ku soo laabo.

en: British Columbia
so: Kolumbiya Ingiriis

en: Brown
so: Kafee

en: Bucharest
so: Bukharest

en: Bulk Edit
so: Tafatir Jumlo ahaan

en: Bulk actions
so: Fulinta amarka

en: Bulk select
so: Calaamadee Kuli

en: Bulleted list
so: Liis dhibco

en: Busingen
so: Baasingiin

en: By %(author)s
so: Waxaa qoray %(author)s

en: By %s
so: Waxaa Qoray %s

en: By: %s
so: Qore: %s

en: CSS Classes
so: Class-yo CSS

en: CSS Classes (optional)
so: Kalaasyo CSS (xulasho)

en: Cairo
so: Qaahira

en: Calcutta
so: Kalkutta

en: Calendar
so: Shintiris

en: California
so: Kalifoorniya

en: Cambodia
so: Kamboodiya

en: Cameroon
so: Kamaruun

en: Canada
so: Kanada

en: Cancel
so: Buri

en: Cancel %s
so: Buri %s

en: Cancel edit
so: Laal tifaftirida

en: Cancel reply
so: Buri halceliska

en: Cancellation Details
so: Faahfaahinta Burinta

en: Cannot create a revision of a revision
so: Lama alkumi karo dibu&#8217;eegmo ku salaysan dibu&#8217;eegmo kale.

en: Cannot create a user with an empty login name.
so: Lama alkumi karo adeegsade aan lahayn magac uu ku soo galo.

en: Cannot load %s.
so: Lama soo rari karo %s.

en: Cannot load image metadata.
so: Ma rari karo xogta (metadata) sawirka.

en: Cannot save image metadata.
so: Ma kaydin karo xogta (metadata) sawirka.

en: Cape Verde
so: Raas Faadh

en: Caption
so: Qeexe

en: Card Expiring
so: Kaarka wuu Dhacayaa

en: Cart
so: Karreeto

en: Categories
so: Khaanado

en: Categories list
so: Liiska khaanadaha

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
so: Khaanadaha, ka duwan sumadaha, waxay yeelan karaan kala sarrayn. Waxaad sameyn kartaa khaanad Warar, hoosteedana waxaad yeelan karta khaanado hoose sida Wararka banaadir iyo gobolada. sidaad doonayso.

en: Categories:
so: Khaanado:

en: Caution:
so: Digniin:

en: Cayman Islands
so: Jasiiradaha Keymaan

en: Center
so: Bartame

en: Center Left
so: Dhexe Bidix

en: Center Right
so: Dhexe Midig

en: Central African Republic
so: Jamhuuriyadda Bartamaha Afrika

en: Chad
so: Jaad

en: Change
so: Beddel

en: Change Date
so: Beddel Taariikhda

en: Change content position
so: Beddel booska nuxurka

en: Change file
so: Beddel faylka

en: Change image
so: Beddel Sawirka

en: Change logo
so: Beddel halhayska

en: Change theme
so: Beddel naqshada

en: Changed roles.
so: Doorarka la beddelay.

en: Changes saved.
so: Isbedelladii waa la kaydiyey.

en: Changing to %s
so: U beddelaya %s

en: Cheatin&#8217; uh?
so: Dhagar aa? Waa wareey!

en: Check Spelling
so: Hubi Higgaadda

en: Check for Spam
so: Hubi Jawaabha Shuftada

en: Check your email for the confirmation link.
so: Ka hubi email-kaaga xiriiriyaha xaqiijinta.

en: Check your email for your new password.
so: Ka hubi email-kaaga ereykugalka cusub.

en: Child theme of %s
so: Naqshadda hoose ee %s

en: Chile
so: Jiile

en: China
so: Shiinaha

en: Chita
so: Jiita

en: Choose a file from your computer:
so: Ka dooro fayl kambiyuutarkaaga:

en: Choose an image from your computer:
so: Ka dooro sawir kombiyuutarkaaga:

en: Choose file
so: Dooro fayl

en: Choose from the most used tags
so: Ka dooro tilmaamayaasha loogu adeegsiga badan yahay

en: Choose logo
so: Dooro halhays

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
so: Dooro qaybta sawirka aad rabto inaad u adeegsato madax bartaada.

en: Choose the target frame for your link.
so: Dooro qaabka xiriiriyuhu ugu furmayo daaqadda.

en: Choose what to export
so: Dooro waxaad dhoofin

en: Christmas
so: Kirismas

en: Christmas Island
so: Jaasiiradda Krismas

en: Chuuk
so: Juuk

en: Clear
so: Tirid

en: Cleared by Akismet
so: Waxaa Nadiifisay Akismet

en: Click <StylesIconImage /> to start designing your blocks, and choose your typography, layout, and colors.
so: Guji <StylesIconImage /> si aad u bilowdo naqshadaynta xayndaabyadaada, oo dooro qaabqoraalkaaga, qaabdhismeedkaaga iyo midabadaada.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
so: Guji Kaydi Hagaha si aad xiriiriyayaasha ku jira hagahaan u daabacdid.

en: Click here to cancel reply.
so: Si aad u burisid halceliska dhag sii halkaan.

en: Click on this box to edit it and add your own information.
so: Dhagsii khaanaddan si aad u tifaftirtid uguna dartid macluumaadkaaga.

en: Click plus to add
so: Guji calaamada (lagu daray) si aad ugu darto

en: Close
so: Xir

en: Close Window
so: Xir Daaqadda

en: Close account
so: Xir Akoonka

en: Close all open tags
so: Xid dhammaan tilmaamayaasha furan

en: Cocos (Keeling) Islands
so: Jasiiradaha Kokos (Kiilin)

en: Code
so: Qayxo

en: Colombia
so: Koloombiya

en: Colombo
so: Kolombo

en: Color
so: Midab

en: Color format
so: Beeqaabka midabka

en: Colorado
so: Koloraado

en: Colors
so: Midabbo

en: Column
so: Dacal

en: Columns
so: Tiirar

en: Comment
so: Faallo

en: Comment %d does not exist
so: Ma jirto Faallada %d

en: Comment History
so: Sooyaalka Faallada

en: Comment author name and email are required
so: Magaca iyo email-ka qoraaga faalladu waa shardi

en: Comment author name and email are required.
so: Magaca iyo email-ka qoraaga faalladu waa mahuraan.

en: Comment by %s marked as spam.
so: Faallada %s waxaa loo calaamadeeyay isbam ahaan.

en: Comment by %s moved to the Trash.
so: Faallada %s waxaa loo raray Qashinka.

en: Comment is required.
so: Faalladu waa mahuraan.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
so: Off

en: Comment on %1$s by %2$s
so: Faallo %1$s uuna qoray %2$s

en: Comment status was changed to %s
so: Gedda faallada waxaa loo beddelay %s

en: Comment:
so: Faallo:

en: Comment: %s
so: Faallo: %s

en: Comments
so: Faallooyin

en: Comments %s
so: Faallooyin %s

en: Comments Feed
so: RSS-ka Faallooyinka

en: Comments are closed.
so: Faallooyinka waa la xiray.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
so: Faallooyinka %1$s oo laga raadin %2$s

en: Comments for %s
so: Faallooyinka %s

en: Comments navigation
so: Hagaha faallooyinka

en: Comments on %s
so: Faallooyinka %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
so: Faallooyin ku saabsan &#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
so: Faallooyinka: %s

en: Comoro
so: Qamar

en: Comoros
so: Komoroos

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
so: Is barbar dhig dibu-eegistii &#8220;%s&#8221;

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Dhammaystirmay <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Dhammaystirmay <span class="count">(%s)</span>

en: Configure
so: Habee

en: Confirm
so: Xaqiiji

en: Confirm Deletion
so: Xaqiiji Tirtiridda

en: Confirm Email Address
so: Xaqiiji Negelka Email

en: Confirm Removal
so: Xaqiiji Bixinta

en: Confirm new password
so: Xaqiiji ereykugalka cusub

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Xaqiijiyay <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Xaqiijiyay <span class="count">(%s)</span>

en: Congo
so: Koongo

en: Congo, the Democratic Republic of the
so: Koongo, Jamhuuriyadda Dimoqraadiga

en: Connecticut
so: Konetikat

en: Constrain proportions
so: Lihiyo sandulle ah

en: Contact
so: xiriir

en: Contact Info
so: Sida loola Xiriiro

en: Contact us
so: Nala Soo Xiriir

en: Content
so: Dhigaal

en: Content for the comment, as it exists in the database.
so: Dhigaalka faallada, sidey oogu jirto xoggunka dhexdiisa.

en: Content, title, and excerpt are empty.
so: Dhigaalka, suraabta, iyo hordhaca ayaa maran.

en: Content:
so: Dhigaal:

en: Continue
so: Sii wadid

en: Continue reading %s
so: Sii wad akhrinta %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
so: Sii akhri <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Cook Islands
so: Jasiiradaha Kuuk

en: Copenhagen
so: Kopenhagen

en: Copied "%s" to clipboard.
so: "%s" ayaa loo nuqulay boodhka.

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
so[0]: Waxaa la nuqulay %d baloog clip art
so[1]: Waxaa la nuqulay %d baloogo clip art

en: Copied URL to clipboard.
so: URL-ka lagu nuqliyay sabuuradda.

en: Copy
so: Nuqli

en: Copy site info to clipboard
so: Macluumaadka barta ku nuqli sabuuradda

en: Copy table row
so: Nuqli safka miiska

en: Cordoba
so: Qurduba

en: Costa Rica
so: Koosta Riika

en: Could not access filesystem
so: Ma heli karo nidaamka faylasha.

en: Could not access filesystem.
so: Ma heli karo nidaamka faylasha.

en: Could not calculate resized image dimensions
so: Lama xisaabin karo geesaha sawirka la cabbir beddelay

en: Could not copy file.
so: Lama nuqlin karo faylka.

en: Could not copy files.
so: Koobi kama qaadi karo faylashaas.

en: Could not create directory.
so: Ma abuuri karo galka.

en: Could not create user
so: Lama alkumi karo adeegsade

en: Could not fully remove the plugins %s.
so: Waa la wada baabi&#8217;n waayey kaabe(yaasha) %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
so: Theme-ka  %s oo dhan waa la baabi'in waayey.

en: Could not remove the old plugin.
so: Waa masaxi kari waayey kaabaha (plugin) hore

en: Could not remove the old theme.
so: Ma bixin karo naqshadii hore.

en: Could not update attachment in the database.
so: Lama cusboonaysiin karo lifaaqa batabase-ka.

en: Could not update comment status.
so: La cosobin waa gedda faalladaan

en: Could not write file %1$s (%2$s).
so: Lama qorki karo faylka %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
so: La qori waa faylka %s

en: Create Menu
so: Samee Taxmo

en: Create Site
so: Alkun Bar

en: Create a Configuration File
so: Alkun Fayl Higillaab

en: Create a New Post
so: Alkun Qormo Cusub

en: Create a New Site
so: Abuur Bar Cusub

en: Create a New User
so: Abuur Adeegsade Cusub

en: Create a classic widget layout with a title that’s styled by your theme for your widget areas.
so: Samee qaabdhismeedka gabal caadi ah oo leh cinwaan la qaabeysan naqshadaada ee meelaha gabalka.

en: Create a free website at WordPress.com
so: Ku alkun bar lacag la'aan ah WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
so: Ku alkun bar ama balog lacag la'aan ah WordPress.com

en: Create an Account
so: Alkun Akoon

en: Create page: <mark>%s</mark>
so: Samee Bog: <mark>%s</mark>

en: Credits
so: Mahadnaq iyo Bogaadin

en: Creston
so: Kreston

en: Croatia
so: Kroweshiya

en: Crop Aspect Ratio
so: Saamiga Dhinacyada Goynta

en: Crop Header Image
so: Goo Sawirka Madxiyaha

en: Crop Selection
so: Xulashada Aagga Goynta

en: Crop image
so: Jar sawir

en: Crop thumbnail to exact dimensions
so: Wax ka jar sawirka-yar si uu u leekaado cabbirka

en: Crop your image
so: Jar sawirkaaga

en: Crunching&hellip;
so: Xuuraamin&hellip;

en: Cuba
so: Kuuba

en: Cuiaba
so: Kuyaaba

en: Current Page
so: Bogga Hadda

en: Current header
so: Madaxsaraha hadda

en: Current thumbnail
so: Sawiryaraha jira hadda

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
so[0]: Hadda %s faallo ayaa sugin ansixin. Fadlan booqo jaafka ilmarinta:
so[1]: Hadda %s faallo ayaa sugin ansixin. Fadlan booqo jaafka ilmarinta:

en: Currently selected font size: %s
so: Cabbirka khadka hadda la doortay: %s

en: Currently selected: %s
so: Hadda la doortay: %s

en: Custom
so: Aqmo

en: Custom Background
so: Qaabee Dibyaasha

en: Custom Colors
so: Midabo Khaas ah

en: Custom Fields
so: Gooba khaas ah

en: Custom Header
so: Qaabee Madaxa Sare

en: Custom Links
so: Xiriiriyaal Khaas ah

en: Custom Menu
so: Hage Gaar ah

en: Custom Size
so: Aqmee Cabbirka

en: Custom Structure
so: Qaab Khaas ah

en: Custom URL
so: Linki Gaar

en: Custom color
so: Midab Gaar ah

en: Custom field deleted.
so: Goobta khaaska ah waa la tirtiray.

en: Custom field updated.
so: Goobta khaaska ah waa la kobciyay.

en: Custom fields
so: Gooba khaas ah

en: Custom maintenance message.
so: Farriinta marka ay socoto shaqo dayactir ahi.

en: Custom site deleted message.
so: Farriinta marka seet la tirtiro.

en: Custom site inactive message.
so: Farriinta marka seet uusan shaqayneyn.

en: Custom site suspended message.
so: Farriinta marka seet la xanibo.

en: Customize
so: Agaasimid

en: Customize theme: %s
so: Aqmee naqshada: %s

en: Customize: %s
so: Aqmee %s

en: Customizing &#9656; %s
so: Aqmeynaya &#9656; %s

en: Cut
so: Jar

en: Cut table row
so: Jar safka miiska

en: Cyprus
so: Qubrus

en: Czech Republic
so: Jamhuuriyadda Jeek

en: Côte d'Ivoire
so: Xeebta Ayfori

en: Damascus
so: Dimishiq

en: Dar es Salaam
so: Daara Salaam

en: Dark
so: Mugdi

en: Dashboard
so: Jaafka Wadidda

en: Database Error
so: Gef Xoggun

en: Database Server version
so: Meeriska Serfarka Xoggunka

en: Date
so: Malti

en: Date Format
so: Beeqaabka Taariikhda

en: Date/Time
so: Taariikh/Waqti

en: Day and name
so: Maalin iyo magac

en: Debugging enabled
so: Cillad-muujinta waa la suurogelliyay

en: December
so: Diseembar

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
so: Des

en: Default
so: Gabaad

en: Default (<div>)
so: Gabbaad (<div>)

en: Default Images
so: Sawirada Gabbaadka

en: Default Link Category
so: Khaanada Asalka ee Linkiga

en: Default Post Category
so: Khaanada Asalka ee Qormada

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
so: Khaanadla'

[ctx: Default page slug]
en: about
so: ku saabsan

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
so: asc-adduunyo

en: Delaware
so: Dhelaweya

en: Delete
so: Tirtir

en: Delete Menu
so: Tirtir Taxmada

en: Delete My Site Permanently
so: Kamadambays u Tirtir Bartayda

en: Delete Permanently
so: Si joogto ah u tirtir

en: Delete Site
so: Tirtir Barta

en: Delete Users
so: Tirtir Adeegsadeyaasha

en: Delete it: %s
so: Tirtir: %s

en: Delete permanently
so: Si kama-dambays ah u tir

en: Delete row
so: Tirtir safka

en: Delete table
so: Tirtir miiska

en: Delete this comment permanently
so: U tirtir faalladan si abid ah

en: Deleted
so: Tirtiran

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
so[0]: La tirtiray <span class="count">(%s)</span>
so[1]: La tirtiray <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted:
so: La tirtiray:

en: Denmark
so: Denmaark

en: Denver
so: Deenfar

en: Descending
so: Soo degaya (Descending)

en: Descending.
so: Soo degaya (Descending)

en: Description
so: Qeexaal

en: Descriptions
so: Sharraxaado

en: Design
so: Naqshadeyn

en: Destination folder already exists.
so: Faylka loo wada horay ayuu u jiray.

en: Detach blocks from template part
so: Xayndaabyada ka saar qeybta moodalka

en: Detroit
so: Ditrooyt

en: Dimensions
so: Geeso

en: Disable
so: Xayir

en: Disable %s
so: Xayir %s

en: Disable accessibility mode
so: Dami qaabka helitaanka

en: Discard any changes and restore the original image.
so: Iska tuur wixii isbeddel ah oo soo celi sawirkii asalka ahaa.

en: Discussion Settings
so: Dejinta Munaaqashada

en: Dismiss
so: Buri

en: Display Header Text
so: Tusi Qoraalka Madaxa

en: Display Options
so: Ikhtiyaarada Muujinta

en: Display Settings
so: Bandhig Dejinta

en: Display a list of your most recent posts, excluding sticky posts.
so: Bandhig liistada qormooyinkaagii ugu dambeeyay, marka laga reebo qormooyinka dhejiska ah.

en: Display as dropdown
so: U muuji sida &#8216;dropdown&#8217;

en: Display author name
so: Muuji magaca qoraaga

en: Display item author if available?
so: Muuji qoraaga walaxa haddii la heli karo?

en: Display item content?
so: Muuji dibyaalka walaxa?

en: Display item date?
so: Muuji maltiga walaxa?

en: Display location
so: Muuji goobta

en: Display login as form
so: Bandhig galidda foom ahaan

en: Display name publicly as
so: U muuji magaca si guud sida

en: Display post date?
so: Muuji taariikhda qormada?

en: Display settings
so: Bandhig dejinta

en: Display the archive title based on the queried object.
so: Bandhig cinwaanka arkiifiyaha oo ku salaysan walaxda la weydiiyay.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
so: Muuji tirsiga faallooyinka dullinka ah ee Akismet soo qabatay

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
so: Muujinaya %1$s&#8211;%2$s ee %3$s

en: District of Columbia
so: Degmada Kolumbiya

en: Djibouti
so: Jabuuti

en: Do not allow
so: Ha Ogolaan

en: Do you have a web hosting account already?
so: Miyaad leedahay akoon martigeliye web oo diyaar ah?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
so: Runtii ma rabtaa in aad <a href='%s'>ka baxdid</a>?

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Dukumenti <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Dukumentiyo <span class="count">(%s)</span>

en: Document properties
so: Lihiyada dukumiintiga

en: Documentation
so: Dukumintiyayn

en: Domain
so: domain

en: Dominica
so: Dominika

en: Dominican Republic
so: Jamhuuriyadda Dominikaan

en: Done
so: Yeelan

en: Download Export File
so: Rogidda Faylka Dhoofinta.

en: Download failed.
so: Rogiddu waa fashilantay.

en: Draft
so: Qabyo

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Qabyo <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Qabyo <span class="count">(%s)</span>

en: Draft saved at %s.
so: Qabyo la kaydiyay %s.

en: Drag to resize
so: Jiid si aad dib u cabbirto

en: Dubai
so: Dubay

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
so: Faallo labanlaaban ayaa la qabtay; waxay u muuqataa in aad horey u qortay faalladaas!

en: E-mail
so: Email

en: E-mail: %s
so: Email: %s

en: Easy to use
so: Adeegsi fudud

en: Ecuador
so: Ikwadoor

en: Edit
so: Tifaftir

en: Edit &#8220;%s&#8221;
so: Tafatir &#8220;%s&#8221;

en: Edit Category
so: Tifaftir Khaanadda

en: Edit Comment
so: Tifaftir Faallada

en: Edit Image
so: Tifaftir Sawirka

en: Edit Link
so: Tifaftir Xiriiriyaha

en: Edit Link Category
so: Wax ka belel xiriiriyaha qaybta

en: Edit Media
so: Wax ka bedel maqalka iyo muuqaalka

en: Edit Menu
so: Tifaftir Taxmada

en: Edit Original
so: Tafatir Asalka

en: Edit Page
so: Tifaftir Bogga

en: Edit Post
so: Tifaftir Qormada

en: Edit Site
so: Tifaftir Barta

en: Edit Tag
so: Tifaftir Tilmaamaha

en: Edit This
so: Tifaftir

en: Edit comment
so: Tifaftir faallada

en: Edit gallery
so: Tifaftir Galleriga

en: Edit menu item
so: Tifaftir walaxda taxmada

en: Edit more details
so: Tifaftir tafaasiil dheeri ah

en: Edit user
so: Tifaftir Adeegsadaha

en: Edit your site
so: Tifaftir bartaada

en: Editor Style
so: Naqshadda Qaybta Diyaarinta Qoraallada

en: Egypt
so: Masar

en: Either there are no posts, or something went wrong.
so: Ama qormooyin baan jirin, ama wax&#8217;uun baa qaldan.

en: El Aaiun
so: Al Cuyuun

en: El Salvador
so: El Salfadoor

en: Email Address
so: Negel Email

en: Email or Username
so: Email ama Eraykugal

en: Email:
so: Email

en: Embed Handler
so: Gacansadaha dhejinta

en: Embed of %s.
so: Lifaaqa ee %s.

en: Embed of the selected PDF file.
so: Ku lifaaq faylka PDF ee la doortay.

en: Empty Spam
so: Faaruqi Isbamka

en: Empty Term.
so: Tiraab Maran

en: Empty Trash
so: Faaruqi Qashinka

en: Empty archive.
so: Arkiifiye madhan.

en: Empty filename
so: Magacfayl maran

en: Enable
so: Suurogeli

en: Enable %s
so: Suurogeli %s

en: Enable accessibility mode
so: Daar qaabka helitaanka

en: Enabled
so: Taagsan

en: Enter a description of the image
so: Geli qeexaalka sawirka

en: Enter a link URL or click above for presets.
so: Geli RKM xiriiriye ama dhag sii halka sare si aad u heshid kuwo hor u sudmanaa.

en: Enter new
so: Geli cusub

en: Enter the RSS feed URL here:
so: Halkan ku qor xiriiriyaha RSS:

en: Enter the URL
so: Geli RKM

en: Enter the URL of the image
so: Geli RKM sawir

en: Enter the destination URL
so: Geli RKM ee bartilmaameedka ah

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
so: Geli cinwaanka email ee isticmaale ka mid ah shabakaddaan si aad ugu casuntid webkaan. Qofkaas waxaa loo dirin email ka codsanaya in uu xaqiijiyo casumaadda.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
so: Geli cinwaanka email ama isticmaalaha ee isticmaale ka mid ah shabakaddaan si aad ugu casuntid webkaan. Qofkaas waxaa loo dirin email ka codsanaya in uu xaqiijiyo casumaadda.

en: Enter title here
so: Halkaan geli suraabta

en: Enter your new password below.
so: Hoos geli ereykugalkaaga cusub.

en: Enter your password to view comments.
so: Geli ereykugalkaaga si aad u eegtid faallooyinka.

en: Entries from any RSS or Atom feed
so: Lagu qoray qaybta qoraalada nooca RSS ama Atom

en: Environment type
so: Nooca deegaanka

en: Erase personal data list
so: Tirtir liiska xogta qof-ahaaneed

en: Erase personal data list navigation
so: Tirtir liiska maaxida xogta qof-ahaaneed

en: Eraser callback is not valid: %s.
so: Soocelinta tirtiraha ma ah mid ansax ah: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
so: Tirtiraha kuma jiraan dib u soocelin: %s.

en: Eritrea
so: Eriteeriya

en: Error
so: Gef

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
so: Cillad markii la keydinayay sawirka la miisaamay. Fadlan dib u soo deji bogga oo isku day markale.

en: Estonia
so: Estooniya

en: Ethiopia
so: Itoobiya

en: Europe
so: Yurub

en: Everything is running smoothly here.
so: Wax walba si habsami leh ayay halkan uga socdaan.

en: Everything you write is solid gold.
so: Wax walbaad qortid waa dahab.

en: Example: Nifty blogging software
so: Tusaale: Madasha Soomaalida WordPress

en: Excerpt
so: Arar

en: Exclude:
so: Ka reeb:

en: Executed before Multisite is loaded.
so: Shid intaan Multisite-ku soo kicin.

en: Exit Fullscreen
so: Xir Dhugad-buuxa

en: Export
so: Dhoofin

en: Export personal data list
so: Dhoofi liiska xogta qof-ahaaneed

en: Export personal data list navigation
so: Dhoofi liiska maaxida xogta qof-ahaaneed

en: External object cache.
so: Aalad kaydineed

en: F j, Y
so: j F, Y

en: Failed to delete the page.
so: Tirtiridda boggu waa fashilantay.

en: Failed to write file to disk.
so: Ku guuldaraystay in lagu abuuro faylka server-ka dhexdiisa.

en: Falkland Islands (Malvinas)
so: Jasiiradaha Falklaandh (Malfiinas)

en: Faroe Islands
so: Jasiiradaha Farow

en: Featured Image
so: Sawir Halkaran

en: Featured image
so: Sawir Halkaran

en: Features
so: Qaabab

en: February
so: Febraayo

en: Federated States of Micronesia
so: Dalalka Federaaliga ee Mikroniisiya

en: Feed for all posts filed under %s
so: RSS giddi qormooyinka ku jira %s

en: Feedback
so: Falcelis

en: Fiji
so: Fiiji

en: File
so: Fayl

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
so: Faylka &#8220;%s&#8221; ma jiro?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
so: Faylka &#8220;%s&#8221; ma ahan sawir.

en: File URL
so: URL-ka Faylka

en: File canceled.
so: Faylka waa la buriyay.

en: File edited successfully.
so: Faylka si guul leh ayaa loo tifaftiray.

en: File name:
so: Magac galjir:

en: File size:
so: Cabbir galjir:

en: File type:
so: Nooc galjir:

en: Filesystem error.
so: Cillada Nidaamka-faylka.

en: Fill Screen
so: Dhalada Buuxi

en: Filter
so: Miirid

en: Filter &#187;
so: Shaandhee &#187;

en: Filter by date
so: Ku shaandhee taariikh ahaan

en: Filter by post format
so: U shaandhee beeqaabka qormada

en: Filter by type
so: Ku shaandhee nooc ahaan

en: Filter erase personal data list
so: Shaandhee tirtirka liiska xogta qof-ahaaneed

en: Filter export personal data list
so: Shaandee dhoofinta liiska xogta qof-ahaaneed

en: Filter themes
so: Shaandhee naqshadaha

en: Filters
so: filtarrada

en: Finland
so: Finlaandh

en: First Name
so: Magaca Kowaad

en: Fixed
so: Go&rsquo;an

en: Flagged as spam by %s
so: Waxaa dullin ahaan u calaamadshay %s

en: Flagged as spam by Akismet
so: Dullin ahaan ayaa Akismet u calaamadisay

en: Flip horizontal
so: U gedi si jiifsan

en: Flip vertical
so: U gedi si taagan

en: Florida
so: Flooriidha

en: Font Family
so: Qoyska Farta

en: Font Sizes
so: Cabbirada Farta

en: Footer
so: Cagta hoose

en: For more information:
so: Wixii macluumaad dheeraad ah:

[ctx: Form label: (Email sent to [address]) will arrive at [address]]
en: Will be forwarded to
so: Waxaa loo gudbin doonaa

[ctx: Form label: Email sent to [address] (will arrive at...)]
en: Emails sent to
so: Emaillada waxaa loo diray

en: Formatting
so: Habaynta

en: Fort Nelson
so: Forti Nilson

en: Fort Wayne
so: Fort Weyn

en: Found %s
so: La helay %s

en: Four Columns
so: Afar Sadar oo dheraran

en: France
so: Faransiis

en: French Guiana
so: Gayaana Faransiis

en: French Polynesia
so: Bolineesiya Faransiis

en: Fri
so: Jim

en: Friday
so: Jimce

[ctx: Friday initial]
en: F
so: Ju

en: From %1$s on %2$s %3$s
so: Laga bilaabo %1$s ee %2$s %3$s

en: From Computer
so: Ka yimid Kombiyuutarka

en: From URL
so: Ka yimid URL-ka

en: Front Page
so: Bogga hoyga

en: Front page
so: Bogga hoyga

en: Full Size
so: Cabbir Buuxa

en: Full text
so: Qoraal buuxa

en: Fullscreen
so: Dhugadbuux

en: GUID for the post, as it exists in the database.
so: GUIDka qormada,  sidey oogu jirto xoggunka dhexdiisa.

en: Gabon
so: Gaboon

en: Gallery (%s)
so: Sawir-bandhig (%s)

en: Gallery columns:
so: Tiirarka sawir-bandhiga:

en: Gambia
so: Gaambiya

en: Gaza
so: Qaza

en: General
so: Guud

en: Generate strong password
so: Sameyso eraykugal adag

en: Genre
so: Nooc

en: Germany
so: Jarmal

en: Get New Password
so: Hel Ereykugal Cusub

en: Get Shortlink
so: Hel Linki gaaban

en: Get Started
so: Bilow

en: Get started here
so: Halkan ka billow

en: Get started.
so: Biilaw:

en: Ghana
so: Gaana

en: Gibraltar
so: Jibraltar

en: Give the feed a title (optional):
so: Suraab u yeel RSS-ka (xulantiyeed):

en: Go Back
so: Dib u Noqo

en: Go back
so: Dib u noqo

en: Go to Dashboard
so: Tag Jaafka Wadidda

en: Go to Themes page
so: Tag bogga Naqshadaha

en: Go to WordPress Updates page
so: Tag bogga Cusbooneysiinta WordPress

en: Go to the Plugins screen
so: Tag shaashadda Kaabayaasha

en: Go to the Themes screen
so: Tag shaashadda Naqshadaha

en: Gradient name
so: Magaca jaranjarada

en: Gradient options
so: Xulashada jaranjarada

en: Gray
so: Ciiro

en: Great job!
so: Shaqo wanaagsan!

en: Greece
so: Giriig

en: Green
so: Cagaar

en: Greenland
so: Griinlandh

en: Grenada
so: Qirnaada

en: Guadeloupe
so: Gwaadaluub

en: Guam
so: Gwaam

en: Guatemala
so: Gwatemaala

en: Guernsey
so: Gwaansi

en: Guinea
so: Ginii

en: Guinea-Bissau
so: Ginii-Bisaaw

en: Guyana
so: Gayaana

en: HTML content for the comment, transformed for display.
so: Dhigaalka HTML ee faallada, loo beddelay si loo muujiyo.

en: HTML element
so: Cunsurka HTML

en: HTTP Requests
so: Codsiyada HTTP

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
so: Codsiyada HTTP waxaa xannibay %1$s joogtada ah, iyadoo qaar martigaliyayaal la ogolyahay: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
so: Codsiyada HTTP waxaa xannibay %s joogtada ah, iyadoo aan martigaliyayaal la ogolayn.

en: HTTPS status
so: Xaaladda HTTPS

en: Haiti
so: Hayti

en: Halifax
so: Halifaks

en: Havana
so: Hafaana

en: Hawaii
so: Hawaayi

en: Header
so: Madax

en: Header Image
so: Sawirka Madaxa

en: Header Text Color
so: Midabka Qoraalka Madaxeed

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
so: Cusboonaysiin dhanka sare ee websiteka. <a href="%s">Websitkaaga booqo</a> si aad u aragtid qaabka uu ku soo baxayo.

en: Heading 1
so: Cinwaanka 1

en: Heading 2
so: Cinwaanka 2

en: Heading 3
so: Cinwaanka 3

en: Heading 4
so: Cinwaanka 4

en: Heading 5
so: Cinwaanka 5

en: Heading 6
so: Cinwaanka 6

en: Heard Island and McDonald Islands
so: Jasiiradda Haadh iyo Jasiiradaha MakDhoonaldh

en: Hebron
so: Khaliil

en: Height
so: Joog

en: Hello world!
so: Asc adduunyo!

en: Help
so: Taageero

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
so: Waa sidaan muuqaalka guud ee doorarka kala geddisan ee isticmaalaha iyo oggolaanshaha la socda mid kasta:

en: Here’s a detailed guide to learn how to make the most of it.
so: Halkan waxaa ah hage faahfaahsan si aad u barato sida ugu badan ee looga faa'iidaysan karo.

en: Hermosillo
so: Hermosiyo

en: Hex color
so: Midabka Heks

en: Hidden
so: Qarsoon

en: Hide
so: Qarin

en: Hide and reset %s
so: Qari oo dib u deji %s

en: Hide header image
so: Qari sawirka madaxsaraha

en: Hide image
so: Qari sawirka

en: Hide password
so: Qari ereykugalka

en: Highlights
so: Qodobbada

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
so: F.G.: Ereykugalku waa in uu dherer le&#8217;eg yahay ugu yaraan toddoba aste. Si aad u adkaysid, adeegso tibxo sare iyo kuwo hoose, lambarro iyo summaddo la mid ah ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
so: Sooyaal

en: Holiday
so: Fasax

en: Holy See (Vatican City State)
so: Hooli Sii (Dal-Magaaleedka Fatikan)

en: Home
so: Hoy

en: Honduras
so: Honduraas

en: Horizontal line
so: Xarriiq jiifsan

en: Horizontal space
so: Goof gudban

en: How many items would you like to display?
so: Immisa walxood ayaad dooni in la muujiyo?

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
so: Mudane Adeegsade,
    
    Akoonkaagii cusbaa waa laguu sameeyey.
    
    Waxaad ku geli kartaa ogmada soo socota:
    Magackugal: USERNAME
    Ereykugal: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Mahadsanid!
    
    --Kooxda @ SITE_NAME

en: Howdy, %s
so: Asc, %s

en: Hungary
so: Hangari

en: IO error.
so: Gef dhanka xoggelinta &#38; xogsaarka ah.

en: Iceland
so: Ayslaandh

en: Icon
so: Astaan

en: Icon background
so: Dibyaalka astaanta

en: Idaho
so: Aydhaho

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
so: Haddii %1$s uu xayiranyahay, weydii maamulahaaga inuu howlgaliyo, ama eeg <a href="%2$s"> Dukumentiyada Apache </a> ama <a href="%3$s">meel kale</a> si looga caawiyo rakibaada.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
so: Haddii soo-dhoofiyaha aad rabtay uusan liiska ku jirin, <a href="%s">ka baar galka kaabayaasha</a> si aad u aragtid in soo-dhoofiyahaas la heli karo.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
so: Haddii arrintu gef ku dhacday, iska illoow emaylkaan waxna dhici mayaan.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
so: Haddii aadan rabin sii adeegsiga bartaada %s, waad tirtiri kartaa adigoo adeegsan foomka hoose. Marka aad dhag siisid <strong>Kamadambays u Tirtir Bartayda</strong> waxaa laguu soo dirin email xiriiriye wata. Dhag sii xiriiriyahaas si aad bartaada u tirtirtid.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
so: Haddii aad dhugadkaan ku timid shil ahaan aadna ka wadday in aad booqatid mid ka mid ah barahaaga, tubyarooyinkaan ayaa kaa kaalmayn kara in aad jidkaagii heshid.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
so: Haddaad rabtid in aad khaanadaha u bedeshid tilmaamayaal (ama tilmaamayaasha khaanado), isticmaal <a href="%s">Bedelaha Khaanadaha iyo Tilmaamayaasha</a> oo laga heli karo shaashadda Soo-Dejinta.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
so: Haddii aad rabto inaad dhoofiso liis waxtar leh oo ku saabsan dhammaan macluumaadka boggan, waxaad adeegsan kartaa badhanka hoose si aad ugu nuqliso sabuuradda. Waxaad markaa ku dhejin kartaa faylka qoraalka aadna ku kaydin kartaa qalabkaaga, ama ku dheji macluumaadka emayl aad u dirayso injineerada taageerada ama horumariyayaasha naqshad/kaabaha tusaale ahaan.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
so: Haddii ay bartaadu muuqan weydo, fadlan la xiriir mulkiilaha falkanahaan.

en: Illinois
so: Ilinooy

en: Image
so: Sawir

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Sawir <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Sawir <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
so: Cinwaan Sawir

en: Image Caption
so: Qoraalka Sawirka

en: Image File
so: Faylka Sawirka

en: Image Processing Error
so: Cilad ku timid Habaynta Sawirka

en: Image Size
so: Cabbirka Sawirka

en: Image URL
so: Lingaxa Sawirka URL

en: Image Upload Error
so: Cillada Rarsaarida Sawirka

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
so: Sawirka lagama shaqayn karo. Fadlan noqo oo isku day mar kale.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
so: Xogta sawirku ma jirto. Fadlan dib u soo rarsaar sawirka.

en: Image default align
so: Simid-gabbaadka sawirka

en: Image default link type
so: Jaadka xiriiriye-gabbaadka sawirka

en: Image default size
so: Cabbir-gabbaadka sawirka

en: Image description
so: Qeexaal sawir

en: Image details
so: Faahfaahinta sawirka

en: Image metadata is inconsistent.
so: Xogta (metadata) sawirku isma waafaqsana.

en: Image restored successfully.
so: Sawirka si guul leh ayaa loo soo celiyay.

en: Image saved
so: Sawirka waa la keydiyay

en: Image size presets
so: Cabirka xajmiga sawirka

en: Image sizes
so: Cabbirrada sawirka

en: Image, Date, & Title
so: Sawir, Taariikh, & Cinwaan

en: Images
so: Muuqaallo

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
so: Sawirka cabbirkiisu yahay <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> waxaa loo isticmaali doonaa sida uu yahay.

en: Import
so: Soo dejin

en: Important:
so: Muhiim:

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
so: Kaabayaasha aan firfircoonayn waxay bartilmaameedyo soo jiidashada u yihiin budhcadka internetka. Haddii aadan adeegsanayn kaabe, waa in aad ka fikirto bixinteeda.

en: Include
so: Raacsan

en: Incorrect username or password.
so: Magackugal ama ereykugal aan sax ahayn.

en: Indent
so: Gude&#8217;udurkin

en: India
so: Hindiya

en: Indian
so: Hindiya

en: Indiana
so: Indiyaana

en: Indianapolis
so: Indiyaanabolis

en: Indonesia
so: Induniisiya

en: Inherit query from template
so: Ka dhaxal weydiinta naqshada

en: Insert
so: Geli

en: Insert Image
so: Sawir Geli

en: Insert More Tag
so: Geli Tilmaamaha Badan

en: Insert Page Break tag
so: Geli tilmaamaha Bog Jebinta

en: Insert column after
so: Geli dacal ka dib

en: Insert column before
so: Geli dacal ka hor

en: Insert date/time
so: Geli taariikh/waqti

en: Insert from URL
so: Waxaa lagu daray xiriiriye URL

en: Insert image
so: Geli sawir

en: Insert into Post
so: Geli Qormada

en: Insert link
so: Geli xiriiriye

en: Insert row after
so: Geli saf ka dib

en: Insert row before
so: Geli saf ka hor

en: Insert table
so: Geli jadwal

en: Insert video
so: Geli fiidiyow

en: Insert/edit image
so: Geli/tifaftir sawir

en: Insert/edit link
so: Geli/tifaftir xiriiriye

en: Install
so: Rakib

en: Install Now
so: Rakib Hadda

en: Install Themes
so: Rakib Naqshadaha

en: Install and preview theme: %s
so: Rakib oo horu'eeg naqshada: %s

en: Installation failed.
so: Rakibaddii waa fashilantay.

en: Installed Plugins
so: Kaabayaasha Rakiban

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
so: Dood aan ku fillayn ayaa loo gudbiyey habkaan XML-RPC.

en: Inuvik
so: Inufik

en: Invalid activation key.
so: Fure falgelineed oo aan jirin.

en: Invalid attachment ID.
so: Aqoonsi lifaaq oo aan jirin.

en: Invalid author ID.
so: Aqoonsi qoraa aan jirin.

en: Invalid comment ID.
so: Aqoonsi faallo oo aan jirin.

en: Invalid comment status.
so: Ged faallo oo aan jirin.

en: Invalid data provided.
so: Xog aan sax ahayn ayaa la bixiyay.

en: Invalid file type
so: Jaad fayl aan jirin

en: Invalid form submission.
so: Soo gudbinta foom aan ansax ahayn.

en: Invalid item ID.
so: Aqoonsi tiraab aan jirin.

en: Invalid key.
so: Fure aan jirin

en: Invalid plugin page.
so: Baal kaabe aan jirin

en: Invalid plugin path.
so: Gal kaabe oo aan jirin.

en: Invalid post
so: Qormo aan jirin

en: Invalid post ID.
so: Aqoonsi qormeed aan jirin.

en: Invalid post format.
so: Beeqaab qormeed aan jirin

en: Invalid post type.
so: Jaad qormeed aan jirin.

en: Invalid post.
so: Qormo aan jirin

en: Invalid taxonomy.
so: Taxonomy aan ansax ahayn.

en: Invalid taxonomy: %s.
so: Taxonomy aan ansax ahayn: %s.

en: Invalid term ID.
so: Aqoonsi tiraabeed aan jirin.

en: Iowa
so: Ayoowa

en: Iqaluit
so: Iqalit

en: Iran, Islamic Republic of
so: Iiraan, Jamhuuriyadda Islaamiga

en: Iraq
so: Ciraaq

en: Ireland
so: Ayrlaandh

en: Is there no link to us?
so: Xiriiriye nagu socdaa ma jiro?

en: Isle of Man
so: Ayl of Maan

en: Israel
so: Israa'iil

en: Istanbul
so: Istanbuul

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
so: Waxay umuuqataa in unugga Apache %s aan la rakibin.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
so: Waxay umuuqataa shabakadaadu inay la shaqeyneyso serverka shabakada Nginx. <a href="%s">Waxbadan ka baro qaabeynta dheeraadka ah</a>.

en: Italic
so: Itaaliko

en: Italy
so: Talyaani

en: Item deleted.
so: Tiraabta waa la tiray.

en: Item not added.
so: Tiraabta laguma darin.

en: Item not updated.
so: Lama kobcin tiraabta.

en: Item updated.
so: Tiraabta waa la kobciyay.

en: Items deleted.
so: Tiraabaha waa la tiray.

en: Jakarta
so: Jakaarta

en: Jamaica
so: Jamayka

en: January
so: Janaayo

en: Japan
so: Jabaan

en: Jersey
so: Jaarsi

en: Jerusalem
so: Qudus

en: Jordan
so: Urdun

en: July
so: Luulyo

en: June
so: Juunyo

en: Juneau
so: Junuu

en: Just another %s site
so: Waa %s iyo seet kale

en: Just another WordPress site
so: Waa WordPress iyo seet kale

en: Justify Text
so: Sin Qoraalka

en: Karachi
so: Karaatji

en: Kathmandu
so: Kaatmaandu

en: Kazakhstan
so: Kasakhistaan

en: Keep this link private
so: Gaar ka dhig xiriiriyahaan

en: Kentucky
so: Kentaaki

en: Kenya
so: Kiiniya

en: Key
so: Fure

en: Keywords
so: Ereyfurayaal

en: Khandyga
so: Khaandiga

en: Khartoum
so: Khartuum

en: Kiribati
so: Kiribaati

en: Kirov
so: Kiroof

en: Knox
so: Noks

en: Knox IN
so: Noks IN

en: Korea, Republic of
so: Kuuriya, Jamhuuriyadda

en: Kralendijk
so: Kraleendiyk

en: Kuwait
so: Kuwayt

en: Kyrgyzstan
so: Kirgistaan

en: La Paz
so: La Baas

en: Language
so: Luuqad

en: Languages
so: Afafka

en: Large size
so: Cabbir weyn

en: Large size image height
so: Joogga sawirka cabirka weyn

en: Large size image width
so: Ballaca sawirka cabirka weyn

en: Last Name
so: Magaca Dambe

en: Last Post
so: Qormadii u Dambeysey

en: Last Updated
so: Cusbooneysiinta uga dambeysa

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
so: Tafatirkii u dambeeyay waxaa sameeyay %1$s tariikhda %2$s saacada %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
so: Tafatirkii u dambeeyay %1$s saacada %2$s

en: Last updated
so: Kolkii cosobin ugu dambaysay

en: Last updated: %s
so: Kolkii cosobin ugu dambaysay: %s

en: Latest
so: U Dambeeyey

en: Latvia
so: Laatfiya

en: Learn More
so: Wax dheeri ah baro

en: Learn more
so: Wax dheeri ah baro

en: Learn more about what WordPress requires to run.
so: Baro wax badan oo ku saabsan waxa WordPress u baahan yahay inuu shaqeeyo.

en: Learn more.
so: Wax dheeri ah baro

en: Leave a Comment
so: U dhaaf Faallo

en: Leave a Reply
so: U dhaaf Halcelis

en: Leave a Reply to %s
so: U Jawaab %s

en: Leave a comment
so: Faallo u dhaaf

en: Lebanon
so: Lubnaan

en: Left
so: Bidix

en: Left Sidebar
so: Dhinac Bidix

en: Legacy Widget Preview
so: Horu-eegista Gabalkii Hore

en: Lesotho
so: Lesooto

en: Letter
so: Tibix

en: Liberia
so: Laybeeriya

en: Library
so: Maktabad

en: Libya
so: Liibiya

en: Libyan Arab Jamahiriya
so: Jamaahiiriyada Carab Liibiya

en: Liechtenstein
so: Likhtansteyn

en: Light
so: Khafiif

en: Lima
so: Liima

en: Limit the pages you want to show, even if the query has more results. To show all pages use 0 (zero).
so: Xaddid boggaga aad rabto inaad muujiso, xitaa haddii weydiintu natiijooyin badan leedahay. Si aad u muujiso dhammaan boggaga adeegso 0 (eber).

en: Line height
so: Dhererka xariiqda

en: Link
so: Linki

en: Link Categories
so: Xiriiriyaha Qaybaha

en: Link Category
so: Khaanad Xiriiriye

en: Link ID
so: Aqoonsi xiriiriye

en: Link Image To:
so: Ku Xidh Sawirka:

en: Link Rel
so: Xigaalka Xiriiriyaha

en: Link Target
so: Bartilmaameedka Xiriiriyaha

en: Link Text
so: Qoraalka Linkiga

en: Link To
so: Ku Xir

en: Link URL
so: RKM Xiriiriye

en: Link added.
so: Linki waa lagu daray.

en: Link image to home
so: Sawirka ku xidh hoyga

en: Link not found.
so: Linkiga lama helin.

en: Link rating
so: Qiimayn xiriiriye

en: Link text
so: Qoraalka Linkiga

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
so: Linkiga qoraalka, tusaale. &#8220;Qoraal Rasmi Ah (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
so: Ku xidh sawir-bandhigyada:

en: Link title
so: Suraab xiriiriye

en: Link to image
so: Linkiga sawirka

en: Links
so: Xiriirshayaal

en: Links for %s
so: Xiriiriyaasha %s

en: List
so: Tax

en: Lithuania
so: Litwaaniya

en: Live Preview
so: Toos Horu'eegis

en: Live Preview: %s
so: Toos Horu'eegis: %s

en: Live preview theme: %s
so: Toos horu'eeg naqshada: %s

en: Load more
so: Sii rar

en: Location of the uploaded file.
so: Goobta faylka la soo rarsaaray.

en: Log In
so: Soo Gal

en: Log Out
so: Ka Bax

en: Log in
so: Soo gal

en: Log in to Reply
so: Soo gal si aad u Halcelisid

en: Log in to leave a Comment
so: Soo gal si aad Faallo ugu dhaaftid

en: Log out
so: Ka bax

en: Log out of this account
so: Ka bax akoonkaan

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
so: Ugu jira sida <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
so: Ugu jira sida <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Ka bax akoonkaan">Ka bax?</a>

en: Login Name
so: Magaca Gelitaanka

en: Logo
so: Halhays

en: Logout &raquo;
so: Ka Bax &rarr;

en: Loop
so: Galool

en: Loopback request
so: Codsiga dib-u-celinta

en: Los Angeles
so: Loos Anjalis

en: Lost Password
so: Ereykugal Lumay

en: Lost your password?
so: Ma lumisay ereykugalkaagii?

en: Louisiana
so: Luwiisiyaana

en: Louisville
so: Luwisfil

en: Lower Princes
so: Lower Brinses

en: Luxembourg
so: Luksembaag

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
so: Masedooniya, Jamhuuriyaddii hore ee Yugoslaafiya

en: Macquarie
so: Makwaari

en: Madagascar
so: Madagaskar

en: Mail (will not be published)
so: Dhanbaal (lama faafin doono)

en: Main
so: Ugu weyn

en: Main Menu
so: Taxmada Guud

en: Main Page (no parent)
so: Bogga Guud (waalidka ma aha)

en: Maine
so: Meyn

en: Maintenance
so: Dayactir

en: Make this post sticky
so: Dheji qormadan

en: Make title a link
so: Ka dhig cinwaanka linki

en: Malawi
so: Malaawi

en: Malaysia
so: Maleeshiya

en: Mali
so: Maali

en: Manage Audio
so: Maaree Maqallada

en: Manage Comments
so: Maaree Faallooyinka

en: Manage Images
so: Maaree Sawirrada

en: Manage Video
so: Maaree Fiidiyowga

en: Manage inactive plugins
so: Maaree kaabayaasha aan firfircoonayn

en: Manage your notifications
so: Maamulo ogeysiisyadaada

en: Manage your plugins
so: Maaree kaabayaashaada

en: Manage your themes
so: Maaree naqshadahaaga

en: Managing Pages
so: Maareynaya Bogagga

en: Managua
so: Manaagwa

en: Manaus
so: Manaawus

en: Manitoba
so: Manitooba

en: Manual Offsets
so: Dheellitir Gacmeed

en: March
so: Maarso

en: Mark this comment as spam
so: U calaamadee faalladan isbam ahaan

en: Marshall Islands
so: Jasiiradaha Marshal

en: Martinique
so: Martiniik

en: Maryland
so: Meerilaandh

en: Massachusetts
so: Masashuuset

en: Matamoros
so: Matamooros

en: Mature
so: Qaangaar

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Qaangaarka <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Qaangaarka <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
so: Mawritaaniya

en: Mauritius
so: Mawrishiyaas

en: Max Height
so: Dhererka u Sarreeya

en: Max Width
so: Ballaca u Sarreeya

en: Max page to show
so: Bogga ugu badan ee la muujiyo

en: Maximum size: %s
so: Cabbirka ugu sarreeya: %s

en: May
so: Maajo

[ctx: May abbreviation]
en: May
so: Maajo

en: Mayotte
so: Mayoote

en: Mazatlan
so: Masatlan

en: Me
so: Aniga

en: Media
so: Warbaahin

en: Media File
so: Faylka Meediyaha

en: Media Library
so: Maktabadda Meediyaha

en: Media Settings
so: Dejinta Meediyaha

en: Media file
so: Faylka Meediyaha

en: Media file moved to the Trash.
so: Faylka waxaa loo raray Qashinka.

en: Media file permanently deleted.
so: Faylka si joogto ah ayaa loo tirtiray.

en: Media file restored from the Trash.
so: Faylka waa laga soo celiyay Qashinka.

en: Media width
so: Ballaca meediyaha

en: Medium
so: Dhexdhexaad

en: Medium size
so: Cabbir dhexe

en: Medium size image height
so: Dhererka sawirka cabirka dhexe

en: Medium size image width
so: Ballaca sawirka cabirka dhexe

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
so: Xusuustu waa buuxsantay. Fadlan isku day fayl kale oo ka yar.

en: Menominee
so: Menominii

en: Menu
so: Taxmo

en: Menu Item
so: Qaybta hagidda

en: Menu Location
so: Goobta Taxmada

en: Menu Locations
so: Goobaha Taxmada

en: Menu Name
so: Magaca Taxmada

en: Menu created
so: Taxmada waa la sameeyay

en: Menu deleted
so: Taxmada waa la tirtiray

en: Menu item added
so: Walaxda taxmada waa lagu daray

en: Menu item deleted
so: Walaxda taxmada waa la tirtiray

en: Menu order
so: Kale horeynta taxmada

en: Menus
so: Taxmooyin

en: Merge table cells
so: Isu fur unugyada miiska

en: Message
so: Farriin

en: Meta
so: Hordhac-kooban

en: Mexico
so: Meksiko

en: Mexico City
so: Magaalada Meksiko

en: Michigan
so: Mishigaan

en: Microformats
so: Meykrofoormatyo

en: Micronesia, Federated States of
so: Mikroniisiya, Dalalka Federaaliga ee

en: Middle
so: Dhexe

en: Minimum height of cover
so: Dhirirka ugu yar ee daboolka

en: Minnesota
so: Minisoota

en: Miquelon
so: Mikeloon

en: Missed schedule
so: Jadwal maqan

en: Missing Attachment
so: Lifaaq Maqan

en: Missing a temporary folder.
so: Waxaa maqan fayl ku meel gaar ah.

en: Missing email address.
so: Cinwaanka emayl maqan.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
so: (aan la magacaabin)

en: Mission complete. Message %s deleted.
so: Hawlgalku wuu dhammaaday. Fariinta %s waa la tirtiray.

en: Mississippi
so: Misisiibi

en: Missouri
so: Misuuri

en: Mixed
so: Isku dhafan

en: Moderating Comments
so: Fasaxid Faallooyinka

en: Mogadishu
so: Muqdisho

en: Moldova, Republic of
so: Moldoofa, Jamhuuriyadda

en: Mon
so: Isn

en: Moncton
so: Monkton

en: Monday
so: Isniin

[ctx: Monday initial]
en: M
so: Is

en: Mongolia
so: Mongoolya

en: Montana
so: Montaana

en: Month and name
so: Bil iyo magac

en: Monticello
so: Montijello

en: More information about %s
so: Faahfaahin ku saabsan %s

en: More options
so: Xulantiyeed dheeri ah

en: Morocco
so: Marooko

en: Moscow
so: Moosko

en: Most Recent
so: Ugu Dambeeyey

en: Movable Type and TypePad
so: Movabel Type iyo TypePad

en: Move down
so: Hoos u dhaqaaji

en: Move this comment to the Trash
so: U rar faalladan Qashinka

en: Move to Trash
so: Masax

en: Move to widget area
so: U wareeg aagga gabalka

en: Move up
so: Kor u dhaqaaji

[ctx: Move widget]
en: Move
so: Dhaqaaji

en: Moved "%s" to clipboard.
so: Waxaa %s" loo dhaqaajiyay boodhka

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
so[0]: Waxaa la dhaqaajiyay %d baloog clip art
so[1]: Waxaa la dhaqaajiyay %d baloogo clip art

en: Mozambique
so: Musaambiik

en: Multiple items
so: Walaxyo badan

en: Muscat
so: Masqat

en: Mute
so: Shib

en: My Site
so: Seetkayga

en: My Sites
so: Barahayga

en: My account
so: Akoonkayga

en: Myanmar
so: Miyaanmaar

en: Nairobi
so: Nayroobi

en: Name
so: Magac

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
so: Qoraal

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
so: Magac

en: Name your blog
so: Magac Ubixi Baloggaaga

en: Namibia
so: Namiibiya

en: Nauru
so: Nawru

en: Navigation
so: Shukaan

en: Navigation Menu
so: Taxmada Maaxidda

en: Navigation Menu Item
so: Walax Taxmada Shukaanta

en: Navigation Menu Items
so: Walxaha Taxmada Shukaanta

en: Navigation Menus
so: Taxmooyinka Shukaanta

en: Nepal
so: Nebaal

en: Netherlands
so: Hoolandh

en: Netherlands Antilles
so: Hoolandh Antilis

en: Network Admin
so: Maamul Falkane

en: Network Admin Email
so: Emaylka Maamulaha Shabakada

en: Network Admin: %s
so: Maamul Falkane: %s

en: Network Enable %s
so: Fasax shabakada %s

en: Network Settings
so: Dejinta Shabakada

en: Network functions are disabled.
so: Falmooyinka falkanaha waa la taagtiray.

en: Nevada
so: Nefaada

en: Never
so: Goor na

en: New %1$s Site: %2$s
so: Bar %1$s oo Cusub: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
so: Adeegsade %1$s oo Cusub: %2$s

en: New Brunswick
so: Nuu Braanswik

en: New Caledonia
so: Nuu Kaledhooniya

en: New Category Name
so: Magac Khaanad Cusub

en: New Hampshire
so: Nuu Hamshaaya

en: New Jersey
so: Nuu Jaarsi

en: New Link Category Name
so: Magac Khaanad Xiriiriye oo Cusub

en: New Mexico
so: Nuu Meksiko

en: New Page
so: Bog Cusub

en: New Password
so: Fure Cusub

en: New Post
so: Qormo Cusub

en: New Site Registration: %s
so: Qoridda Bar Cusub: %s

en: New Tag Name
so: Magac Tilmaame Cusub

en: New User Registration: %s
so: Qoris Adeegsade Cusub: %s

en: New WordPress Site
so: Bar Cusub ee WordPress

en: New Zealand
so: Nuu Siilandh

en: New category name
so: Magaca khaanadda cusub

en: New comment on your post "%s"
so: Faallo cusub ee qormadaada "%s"

en: New document
so: Dukumiinti cusub

en: New password
so: Ereykugal cusub

en: New pingback on your post "%s"
so: Jibiqcelis cusub qormadaada &#8220;%s&#8221;

en: New to block themes and styling your site?
so: Ma ku cusub tahay xayndaabka naqshadaha iyo habaynta bartaada?

en: New trackback on your post "%s"
so: Raadcelis cusub ee qormadaada "%s"

en: New user created.
so: Adeegsade cusub ayaa la sameeyay.

en: New user registration on your site %s:
so: Isqorista adeegsade cusub ee bartaada %s:

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
so: Isticmaalayaasha cusbi waxay helin email u sheegaya in isticmaale ahaan loogu daray webkaaga. Waxaa email-kaas sidoo kale la socda ereysirka (furaha) isticmaalaha. Sax bokiskaan haddii aadan rabin in isticmaaluhu email helo.

en: New version available. %s
so: Meeris cusub ayaa diyaar ah. %s

en: New window
so: Daaqad cusub

en: Newer Comments &raquo;
so: Faallooyin Cusub &rarr;

en: Newer posts
so: Qormooyinka cusub

en: Newfoundland
so: Nuufawnlaandh

en: Next
so: Xiga

en: Next &gt;
so: Xiga &rarr;

en: Next &raquo;
so: Xiga &rarr;

en: Next &rarr;
so: Xiga &rarr;

en: Next Page
so: Bogga xiga

en: Next Page &raquo;
so: Bogga Xiga &rarr;

en: Next Post
so: Qormada Xigta

en: Next page
so: Bogga xiga

en: Next page link
so: Linkiga Bogga xiga

en: Nicaragua
so: Nikaraagwa

en: Nickname
so: Neynaas

en: Nicosia
so: Nikoshiya

en: Niger
so: Niijar

en: Nigeria
so: Nayjeeriya

en: Niue
so: Niiwe

en: No
so: Maya

en: No Comments
so: Ma leh Faallooyin

en: No Title
so: Cinwaanla'

en: No categories
so: Khaanado ma leh

en: No color
so: Midab lahayn

en: No comments
so: Ma leh Faallooyin

en: No comments awaiting moderation.
so: Lama hayo faallooyin ilmarin sugaya.

en: No comments found.
so: Faallooyin lama helin.

en: No comments posted
so: Ma jiraan faallooyin la faafiyay

en: No comments yet.
so: Weli faallooyin ma leh.

en: No file selected
so: Ma jiro fayl la doortay

en: No file was uploaded.
so: Wax fayl ah lama soo rarsaarin.

en: No image
so: Sawir Ma Leh

en: No image selected
so: Ma jiro sawir la doortay

en: No importers are available.
so: Soo-dejiyayaal lama hayo.

en: No items.
so: Waxba kuma jiraan.

en: No links found.
so: Wax xiriiriyaal ah lama helin.

en: No logo selected
so: Ma jiro halhays la doortay

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
so: Taxmooyin weli lama alkumin.  <a href="%s">Hadda alkun</a>.

en: No pages found in Trash.
so: Bogag lagama helin Fiiqa.

en: No pages found.
so: Bogag lama helin.

en: No plugins found.
so: Kaabayaal lama helin.

en: No posts found in Trash.
so: Qormooyin lagama helin Fiiqa.

en: No posts found.
so: Qormooyin lama helin.

en: No preview available.
so: Horu-eegis ma jiro.

en: No results found
so: Waxba lama helin.

en: No results found.
so: Waxba lama helin.

en: No scheduled events exist on this site.
so: Ma jiraan dhacdooyin la qorsheeyay oo ka jira bartan.

en: No search term specified. Showing recent items.
so: Lama xusin tiraabta baaridda. Walxihii u dambeeyey ayaa lagu tusin.

en: No selection
so: Xulasho la'aan

en: No sites found.
so: Wax goob ah lama helin.

en: No themes are currently available.
so: Naqshado hada lama hayo.

en: No themes found.
so: Naqshado lama helin.

en: No themes found. Try a different search.
so: Naqshado la helay ma jiraan. Raadin tan ka duwan isku day.

en: No title
so: Cinwaanla'

en: No widgets found.
so: Gaballo lama helin.

en: None
so: Midna

en: Norfolk Island
so: Jasiiradda Noorfolk

en: North
so: Waqooyi

en: North Carolina
so: Karolayna Waqooyi

en: North Dakota
so: Waqooyiga Dakota

en: Northern Mariana Islands
so: Jasiiradaha Waqooyi Mariyaana

en: Norway
so: Noorwey

en: Not Spam
so: Jawaab shufto kuma jirto

en: Not Sticky
so: Ma Dhejisno

en: Note:
so: Fiiro gaar ah:

en: Note: Most phone and tablet browsers won't display embedded PDFs.
so: Xasuusin: Inta badan sahmiyaha taleefoonka iyo tabletku ma soo bandhigi doonaan PDF-yada lifaaqan.

en: Notes
so: Xasuuq qor

en: Nothing found
so: Waxba lama helin

en: Nothing found in Trash
so: Waxba lagama helin Qashinka

en: Nothing to save, the image has not changed.
so: Wax la kaydiyo ma jiraan, sawirku isma beddelin.

en: Notice:
so: Ogeysiis:

en: Notifications
so: Ogaysiisyada

en: Nouakchott
so: Nuwakshut

en: Nova Scotia
so: Noofa Skooshiya

en: November
so: Nofeembar

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
so: Nof

en: Novokuznetsk
so: Nofokusnetski

en: Number of comments to show:
so: Tirada Faallooyinka la muujinayo

en: Number of links to show:
so: Tirada xiriiriyaasha la muujinayo:

en: Number of posts to show:
so: Tirsiga qormooyinka la muujinayo:

en: Numeric
so: Lambareed

en: Nunavut
so: Nuunafut

en: OK
so: Okay

en: Oct
so: Okt

en: October
so: Oktoobar

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
so: Okt

en: Ohio
so: Ohaayo

en: Ojinaga
so: Ojinaaga

en: Ok, I've created an account
so: Haye, waan alkumay akoon

en: Oklahoma
so: Oklahooma

en: Older posts
so: Qormooyinkii hore

en: Oman
so: Cumaan

en: Once Daily
so: Maantiiba Mar

en: Once Hourly
so: Saacaddiiba Mar

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
so: Goorta aad kaydisid faylka, si aad u dhoofisid dhigaalka webkaan waxaad adeegsan kartaa barta Soo-Dhoofinta ee rakibaadda WordPress ee kale.

en: One Column
so: Hal sadar taagan

en: One blogger likes this
so: Hal balogle ayaa u bogey

en: One of the plugins is invalid.
so: Mid ka mid ah kaabeyaashu ma jiro.

en: One response to %s
so: Hal jawaab ee %s

en: Only
so: Kaliya

en: Ontario
so: Ontaariyo

en: Oops: %s
so: Agah: %s

en: Open link in a new window/tab
so: Ku fur xiriiriyaha daaqad cusub

en: Optional
so: Khiyaarkaa

en: Or link to existing content
so: Ama ku xir dhigaal jira

en: Orange
so: Oranjo

en: Order images by:
so: U kale-horeysii sawirada:

en: Order:
so: kale horeynta:

en: Oregon
so: Oregoon

en: Original
so: Asal

en: Original dimensions %s
so: Cabbirada asalka ah %s

en: Original: %s
so: Asal ah: %s

en: Other
so: Mid Kale

en: Other WordPress News
so: Wararka kale ee WordPress

en: Other users have been removed.
so: Adeegsadeyaashii kale waa laga bixiyay.

en: Overview
so: Dulmar

en: PDF embed
so: Lifaaqa PDFka

en: PDF settings
so: Dejinta PDF

en: PHP Default Timezone
so: Aag-waqtiga caadiga ah ee PHP

en: PHP Extensions
so: Khordhinada PHP

en: PHP Version
so: Meeriska PHP

en: PHP default timezone is invalid
so: Aag-waqtiga caadiga ah ee PHP ma saxno

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
so: Aag-waqtiga caadiga ah ee PHP ayaa la beddelantay ka dib markii WordPress lagu raray yeedhida hawsha %s. Tani waxay faragelinaysaa xisaabinta saxda ah ee taariikhaha iyo waqtiyada.

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
so: Unugyada PHP waxay qabtaan inta badan hawlaha serfarka ee ka dhigaya bartaada inay shaqeyso. Isbeddel kasta oo kuwan ah waa inuu sameeyaa maamulaha serfarkaaga.

en: PM
so: G

en: Pacific
so: Baasifik

en: Padding
so: Kala dheereey

en: Page
so: Bog

en: Page %s
so: Baal %s

en: Page ID
so: Aqoonsiga Bogga

en: Page IDs, separated by commas.
so: Aqoonsiga bogagga, oo hakad kala sooco.

en: Page List: Cannot retrieve Pages.
so: Liiska Bogga: Lama soo celin karo Boggaga.

en: Page not found
so: Bogga lama helin

en: Page on front
so: Bog hore

en: Page order
so: Iskuxigga bogagga

en: Page restored to revision from %s.
so: Bogga waxaa lagu soo celiyay dib-u-eegis laga bilaabo %s.

en: Page saved.
so: Bogga waa la keydiyay.

en: Page title
so: Suraab bog

en: Pages
so: Bogag

en: Pages:
so: Baalasha:

en: Pakistan
so: Bakistaan

en: Palau
so: Balaw

en: Palestine
so: Falasdiin

en: Palestinian Territory, Occupied
so: Dhulka Falasdiin, ee La Haysto

en: Palette
so: Sixni

en: Papua New Guinea
so: Baabuwa Nuu Gini

en: Paragraph
so: Tuduc

en: Paraguay
so: Baragwaay

en: Parent
so: Waalid

en: Parent Category
so: Khaanadda Waalidka

en: Parent Category:
so: Khaanadda Waalidka:

en: Parent Page:
so: Bogga Sare:

en: Parent term does not exist.
so: Tiraabta waalidka ahi ma jirto.

en: Passed tests
so: Dhaafay imtixaanada

en: Password
so: Ereykugal

en: Password Reset
so: Dib&rsquo;usud Ereykugal

en: Password must be at least %d characters.
so: Eraykugalku waa in uu ugu yaraan yahay %d aste.

en: Password reset is not allowed for this user
so: Adeegsadahaan looma oggola dibusudidda ereykugalka

en: Password:
so: Fure-Ereykugal:

en: Password: %s
so: Ereykugal: %s

en: Paste
so: Xabki

en: Paste table row after
so: Ku xabki safka miiska ka dib

en: Paste table row before
so: Ku xabki safka miiska ka hor

en: Path
so: Tub

en: Payment
so: Lacagbixin

en: Payment Problem
so: Gef Lacagbixin

en: Payment:
so: Lacagbixin

en: Pending
so: Hubinsugaya

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Hubinsug <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Hubinsug <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
so: Sugaya Dibu&#8217;eegid

en: Pennsylvania
so: Bensilfaaniya

en: Performance
so: Fulin Hawleed

en: Permalink Settings
so: Agaasimidda Xiriiriyaasha

en: Permalink:
so: Nooca Xiriirinta:

en: Permalink: %s
so: Xiriirsugan: %s

en: Permalinks
so: Linkisugan

en: Permanent Link to %s
so: Xiriiriyaha Sugan ah ee %s

en: Permanently delete comment
so: Si joogto ah u tirtir faallada

en: Personal Options
so: Ikhtiyaarada Shakhsi ahaaneed

en: Personalize blocks
so: Gaaryeel xayndaabyada

en: Peru
so: Beeru

en: Petersburg
so: Bitarisbaag

en: Philippines
so: Filibiin

en: Photoblogging
so: Footobaloog

en: Pingback
so: Jibiqcelis

en: Pingback excerpt:
so: Ararta jibiqceliska:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
so: Jibiqcelis ka yimid %1$s kuna socda %2$s ayaa la qoray. Webku ha hadlo! :-)

en: Pingback:
so: Jibiqcelis:

en: Pings
so: Digniino

en: Pink
so: Halalac

en: Pitcairn
so: Bitkeeyan

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
so: Fadlan dooro haddii aad jeclaan lahayd baro ku jira shabakadaada WordPress inay adeegsadaan domain-hoosaadyo ama  Galal-hoosaad.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
so: Fadlan dhameystir talaabooyinka qaabeynta. Si aad u abuurto shabakad cusub, waxaad u baahan doontaa inaad faaruqiso ama bixiso jadwalka xoggunka shabakadda.

en: Please enter a site name.
so: Fadlan geli magaca barta.

en: Please enter a site title.
so: Fadlan geli suraabta barta.

en: Please enter a topic name
so: Fadlan geli magac mowduuc

en: Please enter a username
so: Fadlan geli magackugal.

en: Please enter a username.
so: Fadlan geli magackugal.

en: Please enter a valid YouTube URL.
so: Fadlan geli URL YouTube oo sax ah.

en: Please enter your email address here
so: Fadlan halkan geli negelkaaga email

en: Please include a %s template in your theme.
so: Fadlan habyaalka %s ku dar naqshaddaada.

en: Please log in again.
so: Fadlan mar kale soo gal.

en: Please log in to change post states.
so: Fadlan soo gal si aad u badashid xaaladaha qormada.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
so: Fadlan hubso in unugga Apache %s la rakibay maadaama loo adeegsan doono dhamaadka rakibaaddan.

en: Please provide a custom field value.
so: Fadlan bixi qiimaha goobta gaarka ah.

en: Please select a file
so: Fadlan dooro fayl

en: Please try again.
so: Fadlan mar kale isku day.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
so: Fadlan isku day ku rarsaaridda faylkaan %1$srarsaare sahmiye%2$s.

en: Please use %s to add new schema properties.
so: Fadlan isticmaal %s si aad uga darto qaab-dhismeed cusub.

en: Plugin Versions
so: Meerisyada Kaabaha

en: Plugin file does not exist.
so: Kaabuhu fayl ma lahan.

en: Plugin updated successfully.
so: Kaabaha si guul leh ayaa loo cusbooneysiiyay.

en: Plugins
so: Kaabayaal

en: Plugins %s
so: Kaabayaal %s

en: Pohnpei
so: Boonbey

en: Poland
so: Boolandh

en: Popular Tags
so: Tilmaamayaal Caan ah

en: Popular tags
so: Sumadaha caanka ah

en: Portrait
so: Sawirka

en: Portugal
so: Burtuqaal

en: Position
so: Booska

en: Post
so: Qormo

en: Post Comment
so: Qor Faallada

en: Post Thumbnail
so: Sawiryare Qormo

en: Post Type
so: Nooca Qormada

en: Post Types
so: Jaad Qormeed

[ctx: Post format]
en: Aside
so: Dhinacle

[ctx: Post format]
en: Audio
so: Maqal

[ctx: Post format]
en: Chat
so: Wadahadal

[ctx: Post format]
en: Gallery
so: Galleri

[ctx: Post format]
en: Image
so: Sawir

[ctx: Post format]
en: Link
so: Xiriiriye

[ctx: Post format]
en: Quote
so: Xigasho

[ctx: Post format]
en: Standard
so: Haaneed

[ctx: Post format]
en: Status
so: Ged

[ctx: Post format]
en: Video
so: Fiidiyow

en: Post name
so: Magaca qormada

en: Post navigation
so: Hagaha qormada

en: Post restored to revision from %s.
so: Bogga waxaa lagu soo celiyay dib-u-eegis laga bilaabo %s.

en: Post saved.
so: Qormada waa la keydiyay.

en: Post type
so: Nooca Qormada

en: Posted title:
so: Suraabka la diray:

en: Poster
so: Huruud

en: Posts & pages
so: Qormooyinka iyo Bogagga

en: Posts by %s
so: Qormooyinka %s

en: Posts page
so: Bogga qormooyinka

en: Posts page: %s
so: Bogga qormooyinka: %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
so: Waxaa xoojiyey WordPress, madasha milgo ee faafinta qofnimo.

en: Preload
so: Hor&#8217;urar

en: Press return or enter to open this panel
so: Riix return ama gal si aad u furtid qeybtan

en: Press return or enter to open this section
so: Riix noqo ama gal si aad u furto qaybtan

en: Preview
so: Horu&#8217;eeg

en: Preview &#8220;%s&#8221;
so: Horu-eeg &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
so: Eeg Isbadallada

en: Previewing theme
so: Horu'eegaya naqshada

en: Previous
so: Hore

en: Previous Page
so: Boggii Hore

en: Previous Post
so: Qormadii Hore

en: Previous page
so: Boggii hore

en: Previous page link
so: Linkiga Boggii hore

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
so: Nuqullada hore loo tafatiray ee sawirka lama tirtiri doono.

en: Primary Menu
so: Hagaha Kowaad

en: Prince Edward Island
so: Jasiiradda Amiir Edwaad

en: Print
so: Daabac

en: Privacy
so: Gaarnimo

en: Privacy Settings
so: Dejinta Gaarnimada

en: Private
so: Gaar

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Gaar <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Gaar <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
so: Gaar: %s

en: Privately Published
so: Gaar u Faafsan

en: Proceed
so: Sii wad

en: Profile
so: Mahadho

en: Profile updated.
so: La cusboonaysiiyay Xogkoobka.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
so: Fallooyin Ilaashan: Fadlan geli ereykugalkaaga si aad u eegtid faallooyinka.

en: Protected: %s
so: Ilaashan: %s

en: Provided type is not supported.
so: Nooca la bixiyay lama taageero.

en: Public
so: Dad-u-dhexeeye

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Guud <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Guud <span class="count">(%s)</span>

en: Public, Sticky
so: Dad-u-dhexeeye, Dhegsan

en: Publish
so: Faafi

en: Publish <b>immediately</b>
so: <b>Degdeg</b> u daabac

en: Publish your posts on Twitter
so: Qormooyinkaaga ku faafi Twitter

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
so: Ku faafi qormooyinkaaga balog Tumblr ah.

en: Published
so: La Faafiyay

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
so[0]: La Faafiyey <span class="count">(%s)</span>
so[1]: La Faafiyey <span class="count">(%s)</span>

en: Punta Arenas
so: Bunta Arinas

en: Purple
so: Basali

en: Qatar
so: Qadar

en: Qostanay
so: Kastanay

en: Quebec
so: Kebeek

en: Quick Edit
so: Tafatir Degdega

en: Quick&nbsp;Edit
so: Tafatir&nbsp;Degdeg

en: Quote
so: Xigasho

en: REST API availability
so: Helitaanka REST API

en: RSS Address
so: Cinwaan RSS

en: RTL Language Support
so: Taageersan Afafka Midigta Laga Qoro

en: Random
so: Helan

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
so: Waxaad adeegsan kartaa furayaasha dowgalka ee hoose. Windows iyo Linux adeegso Ctrl + tibix. Macintosh adeegso Command + tibix.

en: Rating
so: Qiimayn

en: Read more
so: Sii akhri

en: Read more...
so: Sii akhri...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
so: Akhri <a href="%s" target="_blank"> qoraalka Dib u hagaajinta Shabakadda WordPress </a>. Qaar ka mid ah talooyinka lasoo jeediyay ayaa laga yaabaa inay kaa caawiyaan sidii aad u garan lahayd wixii khaldamay.

en: Read the rest of this entry &raquo;
so: Dheeho inta ka hartay qormadaan &rarr;

en: Reading
so: Akhrin

en: Reading Settings
so: Dejinta Akhrinta

en: Receipt
so: Rasiid

en: Receipt ID
so: Lambar Rasiid

en: Receipt Type:
so: Nooca Rasiidka:

en: Recent Comments
so: Faallooyinkii u Dambeeyey

en: Recent Posts
so: Qoraallo Cusub

en: Reconnect
so: Dib-u-xiriiri

en: Red
so: Guduud

en: Redirect to current URL
so: U wareeji URLka hadda

en: Redo
so: Dibuyeel

en: Refresh
so: Rarceli

en: Refunded To
so: Lacagta Waxaa Loo Celiyey

en: Register
so: Isqor

en: Register Now
so: Hadda Isdiiwaangeli

en: Registration complete. Please check your email.
so: Isqoristii waa la dhammeeyey. Fadlan eeg email-kaaga.

en: Relationship
so: Xiriir

en: Remember Me
so: I Xusuuso

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
so: Xasuusnow, marka aad howshaada dhamaysid, in aad dhag siisid batoonka Ku Dar Isticmaale Cusub oo ku yaal dhanka hoose ee shaashaddaan.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
so: Xusuusnow, haddii la tirtiro, bartaada lama soo celin karo.

en: Remove
so: Bixi

en: Remove Background Image
so: Bixi Sawirka Dibyaalka

en: Remove Header Image
so: Bixi Sawirka Madxiyaha

en: Remove Image
so: Bixi Sawirka

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
so: Bixi Walaxa Taxmada: %1$s (%2$s)

en: Remove all colors
so: Bixi dhammaan midabada

en: Remove all gradients
so: Bixi dhammaan jaranjarooyinka

en: Remove featured image
so: Masax Sawirka kor ka soo baxaya

en: Remove image
so: Bixi Sawirka

en: Remove link
so: Bixi xiriiriyaha

en: Removed
so: La saaray

en: Rename
so: Dib u magacaab

en: Reorder widgets
so: Dib u habbee gaballada

en: Replace audio
so: Beddel maqalka

en: Replace video
so: Beddel fiidiyowga

en: Reply
so: Halcelin

en: Reply to %s
so: U jawaab %s

en: Reply to Comment
so: U jawaab Faallada

en: Reply to this comment
so: U jawaab faalladan

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
so: Meelaha shardiga ay tahay in la buuxiyo waa calaamadsan yihiin; meelaha aan calaamadsanayni waa khiyaarkaa inaad buuxiso iyo inaad iska dhaafto. Xogtaan waxaa lagu muujin karaa website-ka haddii naqshadda aad isticmaalaysaa aqoonsantahay.

en: Required fields are marked %s
so: Godadka faralka ah waxaa lagu suntay %s

en: Reset %s
so: Dib u deji %s

en: Reset Image
so: Dib u deji Sawirka

en: Reset Password
so: Dibsud Ereykugalka

en: Reset all
so: Dib u deji dhammaan

en: Reset colors
so: Dib u deji midabada

en: Reset gradient
so: Dib u deji jaranjarada

en: Reset to defaults
so: Dib ugu celi dejinta Asalka

en: Restore
so: Dibuceli

en: Restore Original Image
so: Soo Celi Sawirka Asalka ah.

en: Restore image
so: Soo Celi sawirka

en: Restore this comment from the Trash
so: Ka soo celi faalladan Qashinka

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
so: Soo celi %1$s ama %2$s dib u soo wicitaankaaga markaad isticmaaleysid REST API.

en: Revision
so: Dibu&#8217;eegmo

en: Revisions
so: Dibu&#8217;eegyo

en: Rhode Island
so: Jasiiradda Roodh

en: Right
so: Midig

en: Right Now
so: Haddadaan

en: Right Sidebar
so: Dhinac Midig

en: Riyadh
so: Riyaadh

en: Role
so: Doorka

en: Romania
so: Romaaniya

en: Rome
so: Rooma

en: Row
so: Saf

en: Row type
so: Nooca safka

en: Rows
so: Safaf

en: Russian Federation
so: Ruushka

en: Rwanda
so: Ruwaandha

en: Réunion
so: Riyuuniyoon

en: Saint Barthélemy
so: Seynt Bartelemi

en: Saint Helena
so: Seynt Heleena

en: Saint Kitts and Nevis
so: Seynt Kitis iyo Neefis

en: Saint Lucia
so: Seynt Luusiya

en: Saint Martin
so: Seynt Martiin

en: Saint Pierre and Miquelon
so: Seynt Biyeer iyo Mikeloon

en: Saint Vincent and the Grenadines
so: Seynt Finseent iyo Qirnaadin

en: Samoa
so: Samoowa

en: Sample Page
so: Tusaale Bog

en: Santa Isabel
so: Santa Isabeel

en: Sao Tome and Principe
so: Saawo Toom iyo Brinsib

en: Saratov
so: Saratof

en: Saskatchewan
so: Saskajwaan

en: Sat
so: Sab

en: Saturday
so: Sabti

[ctx: Saturday initial]
en: S
so: Sa

en: Saudi Arabia
so: Sacuudi Carabiya

en: Save
so: Kaydi (save)

en: Save &amp; Publish
so: Kaydi oo Faafi

en: Save Changes
so: Kaydi

en: Save Draft
so: Qabyo Kaydi

en: Save Menu
so: Kaydi Taxmada

en: Save Settings
so: Keydi Sudmayaasha

en: Save Widget
so: Kaydi Gabalka

en: Save all changes
so: Keydi dhammaan isbeddellada

en: Save as Pending
so: U Kaydi Hubin-sugid

en: Save as pending
so: U Kaydi Hubinsugid ahaan

en: Saved
so: La Kaydi

en: Saved.
so: La Kaydi.

en: Saving
so: Keydinayaa

en: Saving failed.
so: Kaydintii way guuldarraysatay.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
so: Kaydinta waa la xayiray: %s ayaa hadda tifaftirin baalkaan.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
so: Kaydinta waa la xayiray: %s ayaa hadda tifaftirin qormadaan.

en: Saving...
so: Kaydin&#8230;

en: Saving…
so: Keydinaya...

en: Scale
so: Qiyaas

en: Scale Image
so: Miisaan Sawirka

en: Schedule
so: Kolqoonde

en: Scheduled
so: La qorsheeyay

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
so[0]: La Faafin doono <span class="count">(%s)</span>
so[1]: La Faafin doono <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
so: Dhacdooyin qorsheysan

en: Screen Content
so: Dhigaalka Shaashadda

en: Screen Options
so: Xulashada Shaashada

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
so: Dhigillada iyo gawooyinka lama qori karo, lamana safi karo ka hor jillaabaha %1$s, %2$s, ama %3$s.

en: Scroll
so: Wareegasho

en: Search
so: Raadi

en: Search %s
so: Raadi %s

en: Search Categories
so: Ka dhex raadin Qaybaha

en: Search Comments
so: Raadi Faallooyin

en: Search Link Categories
so: Raadi Khaanado Xiriiriye

en: Search Links
so: Raadi Linkiyo

en: Search Media
so: Raadi Maqal-iyo-Muuqaal

en: Search Media:
so: Raadi Maqal-iyo-Muuqaal

en: Search Menu Items
so: Raadi Walxaha Taxmada

en: Search Pages
so: Raadi Bogag

en: Search Posts
so: Ka Dhex Raadi Qoraallada

en: Search Requests
so: Codsiyada Raadinta

en: Search Results %1$s %2$s
so: Natiijada Raadinta %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
so: Natiijooyinka Raadinta ee &#8220;%s&#8221;

en: Search Sites
so: Raadi Baro

en: Search Tags
so: Raadi Tilmaamayaal

en: Search Users
so: Raadi Adeegsadayaal

en: Search Widgets
so: Raadi Gaballo

en: Search installed themes
so: Raadi Naqshadaha Rakiban...

en: Search media
so: Raadi meediya

en: Search media items...
so: Raadi meediya...

en: Search results for "%s"
so: Natiijada raadinta "%s"

[ctx: Search widget]
en: Search
so: Raadin

en: Seasonal
so: Xilliyeed

en: Secondary menu
so: Taxmada Labaad

en: Secure communication
so: Isgaarsiin sugan

en: Security
so: Amniga

en: Security error.
so: Gef nabadgelyo.

en: Select
so: Xulo

en: Select All
so: Wada Dooro

en: Select Category
so: Khaanad Dooro

en: Select Day
so: Maalin Dooro

en: Select Files
so: Dooro Faylasha

en: Select Link Category:
so: Dooro Khaanad Xiriiriye:

en: Select Menu:
so: Taxmo Dooro:

en: Select Month
so: Bil Dooro

en: Select Post
so: Qormo Dooro

en: Select Week
so: Todobaad Dooro

en: Select Year
so: Sanad Dooro

en: Select a city
so: Magaalo dooro

en: Select all
so: Wada dooro

en: Select and crop
so: Dooro oo jar

en: Select file
so: Dooro Fayl

en: Select image
so: Dooro sawir

en: Select logo
so: Taabo halhays

en: Select widget
so: Dooro gabal

en: Selected
so: La Doortay

en: Selection:
so: Xulasho:

en: Send Trackbacks
so: Dirid Raadraacyo

en: Send trackbacks to:
so: U dir raadraacyo:

en: Senegal
so: Sanagaal

en: Seoul
so: Siyool

en: Separate multiple URLs with spaces
so: URL-ada badan u dhexeysii meelo bannaan.

en: Separate tags with commas
so: Hakad ku kala sooc tilmaamayaasha

en: September
so: Seteembar

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
so: Seb

en: Serbia
so: Seerbiya

en: Set custom size
so: Deji cabbir gaar ah

en: Set image
so: Deji sawir

en: Set the design
so: Deji naqshadeynta

en: Settings
so: Sudmayaal

en: Settings saved.
so: Gundhigga waa la kaydiyay.

en: Settings.
so: Sudmayaal

en: Seychelles
so: Siishalis

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
so: Halkaan ku qor taariikh-nololeedkaaga oo kooban. Qoraalka aad halkaan gelisid waxaa laga yaabaa in loo soo bandhigo dadka oo dhan.

en: Share on Facebook
so: Ku wadaag Facebook

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
so: Qormooyinka baloggaaga la wadaag qaraabada, saaxiibbada, ama lasocdayaasha

en: Shift + Alt + letter:
so: Shift + Alt + xaraf:

en: Shortlink
so: Xiriiriye-gaaban

en: Show
so: Tusid

en: Show %s
so: Muuji %s

en: Show Images
so: Muuji Sawirrada

en: Show Link Description
so: Muuji Qeexaalka Xiriiriyaha

en: Show Link Image
so: Muuji Sawirka Xiriiriyaha

en: Show Link Name
so: Muuji Magaca Xiriiriyaha

en: Show Link Rating
so: Muuji Qiimaynta Xiriiriyaha

en: Show Toolbar when viewing site
so: Tus Toolbar marka la eegayo website-ka

en: Show Video List
so: Muuji Liiska Fiidiyowyada

en: Show advanced menu properties
so: I tus qaybaha hagaha ee horumarsan

en: Show comments
so: I tus faallooyinka

en: Show hierarchy
so: Muuji kala-sarraynta

en: Show inline embed
so: Lifaaqa ka muuji xariiqa

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
so: Bogga Hoyga, Bogagga Arkiifiyaha iyo Natiijooyinka Raadinta

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
so: Warbaahin

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
so: Bogag

en: Show link on new line
so: Ka muuji linkiga xariiq cusub

en: Show more comments
so: Tusi faallooyin badan

en: Show on front
so: Muugi xagga hore

en: Show on screen
so: Ku muuji dhugadka

en: Show password
so: Tus ereykugalka

en: Show post counts
so: Muuji tirsiga qormooyinka

en: Showcase
so: Bandhig

en: Shuffle
so: Baandhee

en: Sidebar
so: Dhinac

en: Sidebar %d
so: Dhinac %d

en: Sierra Leone
so: Siira Liyoon

en: Sign up
so: Is qor

en: Silver
so: Qalin

en: Since
so: Tan iyo

en: Site
so: Website

en: Site Address
so: Negel Bar

en: Site Admin
so: Maamulka Barta

en: Site Health Info
so: Macluumaadka Caafimaadka Barta

en: Site Health Status
so: Xaaladda Caafimaadka Barta

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. To use a custom icon that is different from your site logo, use the <a>Site Icon settings</a>.
so: Astaamaha Barta waa waxa aad ku aragto taabka browserka, baararka calaamadeeyaha, iyo gudaha barnaamijyada moobilka ee WordPress. Si aad u adeegsato astaan gaar ah oo ka duwan halhayska bartaada, adeegso <a>Dejinta astaanta barta</a>.

en: Site Language
so: Luuqadda Barta

en: Site Preview
so: Horu'eeg Barta

en: Site Tagline
so: Halkudhegga Barta

en: Site Tagline placeholder
so: Goobhayaha Halkudhegga Barta

en: Site Title
so: Suraabta Barta

en: Site Title placeholder
so: Goobhayaha Cinwaanka Barta

en: Site URL
so: RKM ee Barta

en: Site URL.
so: RKM ee Barta

en: Site icon.
so: Astaanta barta.

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
so[0]: Magaca bartu waa in uu ugu yaraan %s aste.
so[1]: Magaca bartu waa in uu ugu yaraan %s aste.

en: Site name must be at least 4 characters.
so: Magaca bartu waa in uu ugu yaraan yahay 4 aste.

en: Site tagline text
so: Qoraalka halkudhegga barta

en: Site title text
so: Qoraalka cinwaanka Barta

en: Site title.
so: Suraabta barta.

en: Site updated.
so: Barta waa la cusboonaysiiyay.

en: Site visibility
so: Muuqnaanta barta

en: Sites
so: Baro

en: Size
so: Cabbir

[ctx: Size of a UI element]
en: Extra Large
so: Weyni Dheeraad

[ctx: Size of a UI element]
en: Large
so: Weyn

[ctx: Size of a UI element]
en: Medium
so: Dhexdhexaad

[ctx: Size of a UI element]
en: None
so: Midna

[ctx: Size of a UI element]
en: Small
so: Yar

en: Skip cropping
so: Ka bood jaridda

en: Skip to content
so: U bood dhigaalka

en: Skip to toolbar
so: U gudub Egnedsitaha

en: Slovakia
so: Sloofaakiya

en: Slovenia
so: Sloofiiniya

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
so: Qunyar soco geeljiroow, degdeggaas email cusub ha u hubin!

en: Software Name
so: Magac Qorshedaar

en: Solomon Islands
so: Jasiiradaha Solomon

en: Somalia
so: Soomaaliya

en: Someone
so: Cid

en: Someone has requested a password reset for the following account:
so: Qof ayaa codsaday in la dib loo sudo ereykugalka akoonkan:

en: Sorry, comments are closed for this item.
so: Ka xumi, faallooyinka waa laga xiray walaxaan.

en: Sorry, deleting the term failed.
so: Ka xumi, tirtiridda tiraabtu waa fashilantay.

en: Sorry, editing the term failed.
so: Ka xumi, tifaftirka tiraabtu waa fashilantay.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
so: Ka xumi, wax qormooyin ahi uma dhigmin raadintaadii.

en: Sorry, no such page.
so: Ka xumi, boggaasi ma jiro.

en: Sorry, no such post.
so: Ka xumi, qormadaasi ma jirto.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
so: Ka xumi, mid ka mid ah alba&#8217;albaynaha ayuusan jaad qormeedkani taageerin.

en: Sorry, revisions are disabled.
so: Raalli ahoow, dibu-eegista waa la joojiyay.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
so: Ka xumi, astaha &#8220;_&#8221; kuma jiri karo magaca barta!

en: Sorry, site names must have letters too!
so: Ka xumi, magaca barta waa in tibxo ku jiraan!

en: Sorry, that email address is already used!
so: Ka xumi, negelka email-kaan horey ayaa loo qaatay!

en: Sorry, that email address is not allowed!
so: Ka xumi, email-kaas lama oggola!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
so: Ka xumi, furahaasi uma muuqdo mid jira.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
so: Ka xumi, furahaas wuu dhacay. Fadlan mar kale isku day.

en: Sorry, that site already exists!
so: Ka xumi, bartaasi horey ayay u jirtay!

en: Sorry, that site is reserved!
so: Ka xumi, bartaasi dhowran tahay!

en: Sorry, that username already exists!
so: Ka xumi, magackugalkaas horey ayaa loo qaatay!

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
so: Ka xumi, xiriiriyaha aad dhag siisay waa mid raagay. Fadlan dooro xulanti kale.

en: Sorry, the user could not be updated.
so: Raalli ahoow, adeegsadaha lama cusbooneysiin karo.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
so: Ka xumi, magackugalku kama koobnaan karo astaha &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
so: Ka xumi, asteyaasha magackugallada waa in ay tibxana ku jiraan!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad eegto faahfaahinta bartaan.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad eegto faahfaahinta qormadan.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad hesho macluumaadka caafimaadka barta.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad hesho xogta adeegsadaha bartaan.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
so: I cafi, laguuma oggola falgalinta plugin-kan.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
so: Ka xumi, laguuma oggola in aad tiraab ku dartid mid ka mid ah alba&#8217;albaynaha.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
so: Ka xumi, laguuma oggola in aad tiraab u magacawdid mid ka mid ah alba&#8217;albaynaha.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tiraabo u magacawdid alba&#8217;albayntaan.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola u bedelidda qoraaga bogga adeegsadahaan.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola u bedelidda qoraaga qormada adeegsadahaan.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad sameyso bogag adeegsadahaan ahaan.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
so: Ka xumi, laguuma oggola alkumidda qormooyin ku ilaashan ereykugal oo jaad qormeedkaan ah.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola alkumidda qormooyin adeegsadahaan ahaan.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola ka alkumidda qormooyin gaar ah jaad qormeedkaan

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tiraab ka alkuntid alba&#8217;albayntaan.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tirtirto walxahan.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola tirtiridda qormadaan.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tirtirto Tiraabtan.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola inaad tafatirto faallooyinka qormadan.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tifaftirtid bogoga.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola tifaftirka qormooyinka jaad qormeedkaan.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tifaftirtid qormooyinka.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
so: I cafi, laguuma oggola inaad wax ka badasho ereyada ku qoran taxonomy-ka.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
so: I cafi, laguuma oggola tifaftirka jaad qormeedkaan.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tifaftirtid walaxdan.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
so: Ka xumi, laguuma oggola tifaftirka qormadaan.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tifaftirtid adeegsadahan.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad tifaftirtid xogkoobkaaga.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
so: I cafi, laguuma oggola inaad maamusho plugin-yada shabakada.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
so: I cafi, laguuma oggola inaad maamusho ereyada ku qoran taxonomy-ka.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
so: Raalli ahoow, laguuma ogola inaad samayso falkan.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
so: Ka xumi, laguuma oggola in aad wax ku qortid bartaan.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
so: Ka xumi, laguuma oggola in aad bogag ku faafisid bartaan.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad qormooyin ku faafisid jaad qormeedkan.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
so: Ka xumi, laguuma oggola in aad qormooyin ku faafisid bartaan.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad faafisid qormadaan.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola cosobinta xulantiyaha.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
so: Raalli ahoow, laguuma oggola in aad cusbooneysiiso qormooyinka adeegsadahan.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
so: I cafi, laguuma oggola eegida shsygaan.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
so: Ka xumi, ma dhejin kartid qormo gaar ah.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
so: Ka xumi, waa aad wada adeegsatay goofkii laguu qorsheeyey %s. Fadlan tirtir faylasha qaarkood si aad u rarsaartid faylal kale.

en: Sorry, you may not use that site name.
so: Ka xumi, laguuma oggola magacaas.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
so: Ka xumi, waa in aad tifaftiri kartaa qormooyinka bartaan si aad u eegtid khaanadaha.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
so: Ka xumi, waa in aad tifaftiri kartaa qormooyinka bartaan si aad u eegtid tilmaamayaasha.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
so: Ka xumi, waa in aad soo gashaa si aad ugu halcelisid faallo.

en: Sort Order:
so: Kala sooc Kale-horeynta:

en: Sort by:
so: U kala sooc:

en: Source
so: Il

en: Source:
so: Isha

en: South
so: Koonfur

en: South Africa
so: Koonfur Afrika

en: South Carolina
so: Karolayna Koonfur

en: South Dakota
so: Koonfur Dhakoota

en: South Georgia
so: Koonfurta Georgia

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
so: Koonfur Joorjiya iyo Jasiiradaha Koonfur Saandhwij

en: South Pole
so: Cirifka Koonfureed

en: Spain
so: Isbayn

en: Spam Blocked
so: Dullin la Xannibay

en: Spam it: %s
so: Shufto: %s

en: Special character
so: Aste gaar ah

en: Specified file failed upload test.
so: Faylka la cayimay wuu ku guuldaraystay tijaabinta soo rarsaarida.

en: Square
so: Afargees

en: Srednekolymsk
so: Srednekolimski

en: Sri Lanka
so: Shri Laanka

en: St Barthelemy
so: Saint Barthelemy

en: St Helena
so: Saint Helena

en: St Johns
so: Saint Johns

en: St Kitts
so: Saint Kitts

en: St Lucia
so: Saint Lucia

en: St Thomas
so: Saint Thomas

en: St Vincent
so: Saint Vincent

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
so: Waqtiga rasmiga ahi wuxuu bilaaban: <code>%s</code>.

en: State
so: Dalka

en: Status
so: Ged

en: Status:
so: Xaaladda:

en: Stay signed in
so: Kusii jir

en: Step 2 &mdash; Enter your account information:
so: Tillaabada 3aad &mdash; Geli macluumaadka akoonkaaga:

en: Step 3 &mdash; Confirm the new web address:
so: Tillaabada 1aad &mdash; Xaqiiji negelka webka cusub:

en: Stick this post to the front page
so: Qoraalkaan ku dheji bogga wajiga hore ee websiteka

en: Sticky
so: Dhejisan

en: Sticky Post
so: Qoraal markasta kor soo xiga

en: Strength indicator
so: Amuujaha xoogga

en: Strikethrough
so: Dhexkaxarriiq

en: Style
so: Hab

en: Styles
so: Gawooyin

en: Stylesheet is missing.
so: Xaashida Naqshadda ayaa ka maqan.

en: Stylesheet is not readable.
so: Xaashida gawada lama akhrin karo.

en: Sub-directory Installation
so: Rakibaadda gal-hoosaadka

en: Sub-domain Installation
so: Rakibaadda dumain-hoosaadka

en: Subject
so: Ujeeddo

en: Submit
so: Dir

en: Submit Comment
so: Dir Faallada

en: Submit Reply
so: Dir Jawaabta

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
so: Rukuntayaashu wax akhriyi karaan faallooyinka/faalloon karaan/heli karaan dhambaal-wareedyada, iwm. laakiin ma abuuri karo dhigaalka caadiga ah ee webkaan.

en: Subscript
so: Salqor

en: Success!
so: Guul!

en: Sudan
so: Suudaan

en: Suggestions
so: Talooyin

en: Sun
so: Axa

en: Sunday
so: Axad

[ctx: Sunday initial]
en: S
so: Ax

en: Superscript
so: Raarqor

en: Suriname
so: Surinaam

en: Svalbard and Jan Mayen
so: Sfalbaad iyo Yaan Mayeen

en: Swaziland
so: Swaasilaandh

en: Sweden
so: Swiidhin

en: Switzerland
so: Swisalaandh

en: Syndicate this content
so: Qoraalkan sii faafi

en: Syrian Arab Republic
so: Jamhuriyada Carbeed ee Suuriya

en: Table
so: Jadwal

en: Table cell properties
so: Lihiga unugga miiska

en: Table properties
so: Lihiga miiska

en: Table row properties
so: Lihiga safka miiska

en: Tag Cloud
so: Tilmaamayaasha oo muujiyey

en: Tagline
so: Halkudheg

en: Tags
so: Tilmaamayaal

en: Tags list
so: Liiska sumadaha

en: Tags:
so: Tilmaamayaal:

en: Tags:
so: Tilmaamayaal:

en: Taiwan
so: Taywaan

en: Tajikistan
so: Daajikistaan

en: Tan
so: Kaaki

en: Tanzania
so: Tansaaniya

en: Tanzania, United Republic of
so: Tansaaniya, Jamhuuriyada Isutagga

en: Target
so: Bartilmaameed

en: Taxonomy:
so: Alba&#8217;albayn:

en: Tehran
so: Dahraan

en: Tel Aviv
so: Talaabiib

en: Tell City
so: Magaalada Teel

en: Template
so: Moodal

en: Template Editing
so: Tafatirka Foomka

en: Template Part
so: Qeybta shaxanka

en: Template part created.
so: Qeybta moodalka waa la sameeyay.

en: Tennessee
so: Tenesii

en: Term items not found.
so: Tiraabta ereyga lama helin.

en: Texas
so: Teksas

en: Text
so: Qoraal

en: Text Color
so: Midab Qoraal

en: Text color
so: Midabka qoraalka

en: Text direction
so: jahada qoraalka

en: Thailand
so: Taylaandh

en: Thank you for using %s!
so: Waad ku mahadsan tahay isticmaalka %s!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
so: Ku mahadsanid adeegsiga %s, bartaadii waa la tirtiray. Hayaan wacan inta aynu mar kale kulmin.

en: Thank you!
so: Mahadsanid!

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
so: Negelka email-kaas horey ayaa loo adeegsaday. Fadlan ka hubi email-kaagaa xaashida xaqiijinta. Waxay kuugu imaan maalmo gudohood haddii aadan hadda waxkale samayn.

en: That name is not allowed.
so: Magacaas lama oggola.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
so: Bartaasi hadda waa dhowran tahay laakiin waxaa laga yaabaa in lagu heli karo maalmo gudahood.

en: That user does not exist.
so: Adeegsadahaasi ma jiro.

en: That username is already activated.
so: Magackugalka horey ayaa loo falgeshay.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
so: Magackugalkaas waa la boosceliyey laakiin waxaa laga yaabaa in maalmo gudohood lagu heli karo.

en: That username is not allowed.
so: Magackugalkaas lama oggola.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
so: Waa intaas, jooji tafatirida! Daabacaad wacan.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
so: Qiimaha "%1$s" wuu ka yar yahay "%2$s".

en: The "%s" block was affected by errors and may not function properly. Check the developer tools for more details.
so: Xayndaabka "%s" waxaa saameeyay cillado waxaana laga yaabaa inuusan si sax ah u shaqeyn. Faahfaahin dheeraad ah ka hubi qalabka horumariyaha.

en: The "%s" must be a callable function.
so: "%s" waa inay ahaato hogaan la arki karo.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
so: Naqshadda "%s" ee waalidka ahi ma jirto.

en: The ID for the parent of the autosave.
so: Aqoonsiga guud ee keydinta tooska ah.

en: The ID for the parent of the comment.
so: Aqoonsiga guud ee faallada.

en: The REST API did not behave correctly
so: API REST si sax ah uma dhaqmin

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
so: REST API si sax ah uguma hawlgalin baaramitirka weydiinta %s.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
so: Serfarka SQL waa qayb softiweer looga baahan yahay xoggunka uu adeegsado WordPress si uu u kaydiyo dhammaan dhigaalada iyo gundhigyada barta.

en: The Site Health check requires JavaScript.
so: Hubinta Caafimaadka Bartu waxay u baahan tahay JavaScript.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
so: Negelka Barta ee aad gelisay uma muuqdo RKM jira. Fadlan geli RKM jira.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
so: URl-ka aad gelisay wuxuu u muuqdaa cinwaan emayl. Ma doonaysaa in aad raacisid horgalaha loo baahan yahay &#8220;mailto:&#8221;?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
so: URLka aad gelisay wuxuu u muuqdaa xiriiriye dibadeed, ma doonaysaa in aad raacisid horgalaha faralka ah ee http://?

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
so: Kooxda Martigelinta WordPress waxay joogteysa liiska unugyadaas, labadaba waa lagu taliyay waana lama huraan, ku jira <a href="%1$s" %2$s>buug-gacmeedka kooxda%3$s</a>.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
so: Negelka WordPress ee aad gelisay uma muuqdo RKM jira. Fadlan geli RKM jira.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
so: Beddelladii aad samaysay waa lumi doonaan haddii aad boggaan ka wareegtid.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
so: Tirada joogtada %s lama qeexi karo marka la abuurayo shabakad.

en: The content for the comment.
so: Dhigaalka faallada.

en: The date the comment was published, as GMT.
so: Taariikhda faallada la faafiyay, waqtiga GMT ahaan.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
so: Taariikhda qormada la faafiyay, aagga waqtiga barta.

en: The date the post was last modified, as GMT.
so: Taariikhda qormada bedelaad ugu dambaysay, waqtiga GMT ahaan.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
so: Taariikhda qormada bedelaad ugu dambaysay, aagga waqtiga barta.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
so: Taariikhda qormada la faafiyay, aagga waqtiga barta.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
so: Xisaabinta cabbirka galka waqtigaa ka dhammaaday. Caadi ahaan waxaa sababa tiro aad u badan oo gal-hoosaadyo iyo faylal ah.

en: The e-mail could not be sent.
so: Email-ka waa la diri waayay.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
so: Negelka email-ka ee aad gelisay uma muuqdo mid jira. Fadlan geli negel email jira.

en: The email could not be sent.
so: Email-ka waa la diri waayay.

en: The file URL has been copied to your clipboard
so: URL faylka ayaa loo nuqulay boodhkaaga

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
so: Tubyarooyinka soo socda waxay leeyihiin furayaal dowgal oo duwan: Alt + Shift + tibix.

en: The given object ID is not that of a menu item.
so: Aqoonsiga malluubta ee lala yimid ma ahan mid hage.

en: The internet address of your network will be %s.
so: Cinwaanka internetka ee falkanahaagu waxa uu noqon doonaa %s.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
so: Furaha aad gelisay ma jiro. Fadlan iska hubi.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
so: Codsiga dib-u-celinta wuxuu soo celiyay kood ah heerka http oo lama filaan ah, %d, suurtagal ma ahayn in la go'aamiyo in tani ay ka hortagayso in astaamuhu u shaqeeyaan sidii la filayay.

en: The loopback request to your site completed successfully.
so: Codsiga dib-u-celinta ee bartaada si guul leh ayuu u dhammaaday.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
so: Codsiga dib-u-celinta ee bartaada waa guuldareystay, tani waxay ka dhigan tahay in astaamaha lagu tiirsan yahay aysan hadda u shaqeyn sidii la filayay.

en: The menu ID should not be empty.
so: Aqoonsiga haguhu ma marnaan karo.

en: The menu has been successfully deleted.
so: Taxmada si guul leh ayaa loo tiray.

en: The pingback has already been registered.
so: Jibiqceliska horey ayaa loo qoray.

en: The plugin does not have a valid header.
so: Kaabahan waxaa ka khaladan xeerka madaxa sare

en: The plugin generated unexpected output.
so: Kaabuhu wuxuu soo saaray natiijo aan la fileyn.

en: The post cannot be deleted.
so: Qoramada lama tirtiri karo.

en: The post type may not be changed.
so: Jaad qormeedka lama bedeli karo.

en: The site is already active.
so: Bartaan horey ayaa loo falgeliyay.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
so: Cabirka lama xisaabin karo. Galka lama heli karo. Caadi ahaan waxaa sababa ogolaanshiyo aan ansax ahayn.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
so: Magacaas &#8220;%s&#8221;  hore ayaa loo isticmaalay

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
so: RKM ileedka iyo RKM bartilmaameedku ma wada tilmaami karaan hal kayse.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
so: RKM isha ahi kama koobna xiriiriyaha RKM bartilmaameed, sidaas darteedna, looma adeegsan karo il ahaan.

en: The source URL does not exist.
so: RKM ishu ma jiro.

en: The specified target URL does not exist.
so: RKM bartilmaameedka la qeexay ma jiro.

en: The term name cannot be empty.
so: Magac tiraabeedku ma marnaan karo.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
so: Ammin-aagga aad gelisay ma jiro. Fadlan dooro ammin-aag sax ah.

en: The update of %s failed.
so: Cusbooneysiinta %s waa fashilantay.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
so: Faylka la soo rarsaaray si buuxda looma rarsaarin.

en: The user is already active.
so: Adeegsadaha horey ayaa loo falgeshay.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
so: Qiimaha, %1$s, waxaa suurogeliyey %2$s ama lagu daray faylkaaga qaabaynta. Tani waxay ka dhigi doontaa in cillado lagu soo bandhigo dhammaad hore ee bartaada.

en: Theme
so: Naqshad

en: Theme Details
so: Macluumaadka Naqshadda

en: Theme Fonts
so: Farta naqshadda

en: Theme Options
so: Khiyaaraadka Naqshadda

en: Theme Versions
so: Meerisyada Naqshadda

en: Theme deleted.
so: Naqshada waa la tiray.

en: Theme installed successfully.
so: Naqshada si guul leh ayaa loo rakibay.

en: Theme without %s
so: Naqshad la&#8217; %s

en: Themes
so: Naqshado

en: There are no options for this widget.
so: Kalkaaliyahani maleh qayb laga maareeyo.

en: There are no valid users selected for removal.
so: Ma jiraan adeegsadeyaal sax ah oo loo doortay bixitaan.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
so: Waxaa jira isbedello aan la kaydin, dhumina doona. 'Okay' oo soco, 'Kansel' oo ku noqo Tifaftiraha Sawirka.

en: There does not seem to be any new mail.
so: Waxay u muuqataa in aan la hayn wax email ah oo cusub.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
so: Waxa jira meeris cusub oo %1$s ah, laakiin kuma shaqaynayo meeriskaaga PHP. Arag<a href="%2$s" %3$s>faahfaahinta meeriska %4$s</a> ama <a href="%5$s">wax badan ka ogow cusboonaysiinta PHP</a>.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
so: Waxaa jira nooc cusub %s oo la heli karo, laakiin kuma shaqeynayo nooca PHP-gaaga.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
so: Waxaa jira nooc cusub %s oo la heli karo, laakiin kuma shaqeynayo nooca WordPress-gaaga

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
so: Waxaa jira nooc cusub %s ah oo la heli karo, laakiin kuma shaqeeyo WordPress iyo PHPgaaga.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
so: Waxaa jirta qormo iskaydisey oo ka dambeysey werinta hoose.  <a href="%s">Eeg qormada iskaydisey</a>

en: There is no excerpt because this is a protected post.
so: Arar ma leh waayo qormadani waa ilaashan tahay.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
so: Gef dhanka dhanka higillaabka ah ayaa jira. Fadlan la xiriir maamulka adeegtaraha.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
so: Gundhigyadani waxay bedelaan halka iyo sida qaybaha WordPress loo raro.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
so: Furayaashan xaqiijinta ee gaarka ah ayaa wali ka maqan faylkaaga %s.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
so: C8nwaankan waxaa loo adeegsadaa hawlo maamul, sida ogeysiiska isticmaale cusub.

en: This change will affect pages and posts that use this template.
so: Isbeddelkani waxa uu saamayn doonaa boggaga iyo qormooyinka adeegsada moodalkan.

en: This change will affect your whole site.
so: Isbeddelkani waxa uu saamayn doonaa bartaada oo dhan.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
so: Faalladaani waxay ku jirtaa Fiiqa. Fadlan ka saar Fiiqa haddii aad rabtid in aad tifaftirtid.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
so: Halkarkaani waxa uu u baahan yahay saabab. Sahmiyahaagu waa laga xayiray saababka (iframes) ama ma taageero.

en: This file is empty. Please try another.
so: Faylkani waa maran yahay. Fadlan mid kale ku day.

en: This file is not an image. Please try another.
so: Faylkaani sawir ma ahan. Fadlan mid kale ku day.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
so: Faylku aad ayuu u weyn yahay. Faylashu waa in ay ka yaryihiin %s KB cabbir ahaan.

en: This file no longer needs to be included.
so: Faylkaani hadda ka dib uma baahna in lagu biiriyo.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
so: Kani waa ka weyn yahay cabirka u weyn. Fadlan mid kale ku day.

en: This is the short link.
so: Waa kan xiriiriyaha gaabani.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
so: Qormadaan ereykugal ayaa ku xiran. Geli ereykugalka si aad u eegtid faallooyinka.

en: This resulted in an error message: %s
so: Arrintaani waxay sababtay khalad: %s

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
so: Shaashaddaani waxay ku siin dawga dhammaan qormooyinkaaga. Waxaad bed-bedeli kartaa muuqaalka shaashaddaan si ay ugu dhiganto shaqadaada.

en: This site has been archived or suspended.
so: Bartaan waxaa la geshay arkiifiyaha ama waa la xayiray.

en: This taxonomy is not hierarchical.
so: Alba&#8217;albayntaani ma ahan dhaxaltooyo.

en: This theme does not work with your version of PHP.
so: Mawduucan kuma shaqeynayo nooca PHP-gaaga ah.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
so: Mawduucan kuma shaqeynayo nooca wordpress-gaaga ah.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
so: Naqshadani kuma shaqeeyo noocaaga WordPress iyo PHP.

en: This theme is already installed.
so: Naqshadan mar horaa la rakibay.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
so: Furahan xaqiijinta ee gaarka ah ayaa wali ka maqan faylkaaga %s.

en: This widget requires JavaScript.
so: Gabalkan wuxuu u baahan yahay JavaScript.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
so: Tan waxaa la tusi doonaa marka qof uu dul maro ama hoos maro linkiga.

en: Three Columns
so: Saddex sadar oo dheraran

en: Thu
so: Kha

en: Thumbnail
so: Sawir Yar

en: Thumbnail Height
so: Joogga Sawirka-yar

en: Thumbnail Settings
so: Dejinta Sawiryaraha

en: Thumbnail Width
so: Ballaca Sawirka-yar

en: Thumbnail size
so: Cabirka sawiryaraha

en: Thursday
so: Khamiis

[ctx: Thursday initial]
en: T
so: Kh

en: Tile
so: Marmar

en: Time Format
so: Beeqaabka Waqtiga

en: Time Zone
so: Ammin Aag

en: Timor-Leste
so: Timoor-Leste

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
so: Xayndaabyo

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
so: Cinwaanno

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
so: Geli moodal

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
so: Moodallada

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
so: Tifaftir

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
so: Fayl

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
so: Beeqaab

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
so: Geli

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
so: Jadwal

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
so: Qalabyo

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
so: Arag

en: Title
so: Suraab

en: Title & Excerpt
so: Cinwaan & Xigasho

en: Title Attribute
so: Qeexid Cinwaan

en: Title and Post Editor
so: Tifaftiraha Ciwaanka iyo Qormada

en: Title, Date, & Excerpt
so: Cinwaan, Taariikh, & Xigasho

en: Title:
so: Suraab:

en: Title:
so: Suraab:

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
so: Si aad u falgelisid bartaada, fadlan guji linkiga hoose:
    
    %1$s
    
    Ka dib marka aad falgelisid, waxaad heli *emayl kale* oo ku siin ogmooyinka aad ku soo geli lahayd.
    
    Marka aad falgelisid ka dib, waxaad ka booqan kartaa bartaada halkaan:
    
    %2$s

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
so: Si aad ugu dartid isticmaale cusub webkaaga, buuxi foomka shaashaddaan ka muuqda oo dhag sii batoonka Ku Dar Isticmaale Cusub ee yaalla dhanka hoose.

en: To reset your password, visit the following address:
so: Dibsud ereykugalkaaga, booqo negelka soo socda:

en: Today
so: Maanta

en: Toggle Editor Text Direction
so: Beddel Jaha Qoraalka Tifaftiraha

en: Toggle fullscreen mode.
so: U beddel dhugad buuxa

en: Toggle to use the global query context that is set with the current template, such as an archive or search. Disable to customize the settings independently.
so: U beddel si aad u adeegsato macnaha guud ee weydiinta caalamiga ah ee loo dejiyay naqshada hadda, sida arkiigiyaha ama raadinta. Dami si aad u habayn karto dejinta si madaxbanaan.

en: Togo
so: Toogo

en: Tokelau
so: Tokelaaw

en: Tokyo
so: Tookiyo

en: Tomsk
so: Tomski

en: Tonga
so: Toonga

en: Too many redirects.
so: Dib&#8217;ujahaynno aad u badan.

en: Toolbar
so: Egnedsito

en: Tools
so: Qalabyo

en: Top
so: Sare

en: Top Center
so: Sare Dhexe

en: Top Left
so: Bidix Sare

en: Top Right
so: Midig Sare

en: Top left
so: Bidix Sare

en: Top right
so: Midig Sare

en: Total
so: Wadar

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
so: Wadarta cabbirka lama heli karo. Cillado qaarkood ayaa lala kulmay markii la go'aaminayay cabbirka rakibaadaada.

en: Trackback
so: Raadcelis

en: Trackback excerpt:
so: Ararta raarceliska:

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
so: Tarjumaanada

en: Translation Ready
so: U Diyaar ah Tarjumaad

en: Trash
so: Qashin

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Tir <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Tir <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
so: Tir: %s

en: Trinidad and Tobago
so: Trinidaad iyo Tobaago

en: Troll
so: Tarool

en: Troubleshooting
so: Cilladbixin

en: Try Again
so: Mar kale isku day

en: Tue
so: Tal

en: Tuesday
so: Talaada

[ctx: Tuesday initial]
en: T
so: Ta

en: Tunis
so: Tunisiya

en: Tunisia
so: Tuniisiya

en: Turkey
so: Turki

en: Turkmenistan
so: Turkmaanistaan

en: Turks and Caicos Islands
so: Turkiyada iyo Jasiiradaha Kaykoos

en: Tuvalu
so: Tufaalu

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative — how about a new color palette for your buttons, or choosing a new font? Take a look at what you can do here.
so: Hagaaji bartaada, ama sii muuqaal cusub oo dhan! Hal-abuur samee — sidee ayay kula tahay midab cusub oo loogu talagalay badhamadaada, ama aad doorato far cusub? U fiirso waxaad halkan ka samayn karto.

en: Twice Daily
so: Maantiiba Laba Jeer

en: Two Columns
so: Laba sadar oo dherer ah

en: Type
so: Nooca

en: Type your new password again.
so: Ku celi furaha sirta ah mar kale.

en: Types
so: Jaadad

en: Types:
so: Jaadad

en: Typography
so: Nooceyn

en: URL
so: RKM

en: URL:
so: RKM:

en: UTC
so: AUB

en: Uganda
so: Yugaandha

en: Ukraine
so: Yukreyn

en: Ulyanovsk
so: Ulyanoofski

en: Un-spammed by %s
so: Waxaa dullin ahaantii ka saaray %s

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
so: Lama alkumi karo galka %s. Adeegtaruhu wax ma ku qori karaa galka ka sarreeya galkaan?

en: Unable to create new image.
so: Ma awoodo in la abuuro sawir cusub.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
so: Galka theme-ka WordPress waa la heli waayey.

en: Unable to save the image.
so: Ma awoodo in la keydiyo sawirka.

en: Unapprove
so: La ansixin

en: Unapprove this comment
so: Ha ansixin faalladan

en: Unapproved
so: Ha Ansixin

en: Unarchive
so: Ha kaydin

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
so: Oggolaansho. Waad ka saari kartaa santuuqa %s si aad ugu eegto wajiga-hore.

en: Uncategorized
so: Khaanadla&#8217;

en: Underline
so: Hooskaxarriiq

en: Undo
so: Hayeelin

en: United Arab Emirates
so: Isutagga Imaaraadka Carabta

en: United Kingdom
so: Isutagga Boqortooyada

en: United States
so: Mareykanka

en: United States Minor Outlying Islands
so: Jasiiradaha Yaryar ee ku Teedsan Mareykanka

en: Unknown Feed
so: RSS aan la garanayn

en: Unknown action.
so: Ficil aan la ogeyn.

en: Unpacking the package&#8230;
so: Furitaanka xidhmada&#8230;

en: Unpublished
so: Lama faafin

en: Untitled
so: Suraabla&#8217;

en: Untrash
so: Qashinka dib uga soo cesho

en: Untrashing that comment failed.
so: Dib uga soo celinta qashinka waa fashilantay.

en: Update
so: Cosobi

en: Update %s now
so: %s cosobi hadda

en: Update Category
so: Cosobi Khaanadda

en: Update Comment
so: Kobci Faallada

en: Update Link
so: Kobci Linkiga

en: Update Link Category
so: Cosobi Khaanadda Xiriiriye

en: Update Now
so: Cusboonaysii hadda

en: Update Plugins
so: Cusbooneysii Kaabayaasha

en: Update Profile
so: Cusbooneysii Xogkoobka

en: Update Services
so: Cusbooneysii Adeegyada

en: Update Tag
so: Cosobi Tilmaamaha

en: Update User
so: Cusbooneysii Adeegsadaha

en: Update WordPress
so: Cusbooneysii WordPress

en: Update gallery settings
so: Cusbooneysii dejinta sawir-bandhiga

en: Update now
so: Cusboonaysii hadda

en: Update to %s
so: Cusboonaysii %s

en: Update your plugins
so: Cusbooneysii kaabayaashaada

en: Update your profile, personal settings, and more
so: Cosobi mahadhadaada, sudmayaasha kuu gaarka ah iyo kuwo kale

en: Updates
so: Cusbooneysiino

en: Updates %s
so: Cusbooneysiinno %s

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
so: Cusbooneysiinaya Kaabaha %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
so: Cusbooneysiinaya Naqshada %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upload
so: Rarsaar

en: Upload New Media
so: Rarsaad Meediya Cusub

en: Upload date:
so: Taariikhda rarsaarka:

en: Upload failed.
so: Rarsaarku waa fashilmay.

en: Upload file and import
so: Rarsaar faylka oo soo deji

en: Upload files
so: Rarsaar faylasha

en: Upload stopped.
so: Rarsaarkii waa joogsaday.

en: Uploaded by:
so: Waxaa Rarsaaray:

en: Uploaded on:
so: La rarsaaray:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
so: ama

en: Uploading
so: Rarsaarmaya

en: Uploading Files
so: Rarsaaraya Faylasha

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
so: Raridda Faylashu waxay kuu oggolaan doorashada galka iyo jidka aad ku xereynaysid faylasha aad rartay.

en: Uploads
so: Rarsaarro

en: Uruguay
so: Yurugwaay

en: Use Site Editor
so: Adeegso Tifaftiraha Barta

en: Use as Site Icon
so: U adeegso sidii astaanta barta

en: Use as featured image
so: U adeegso sida sawir halkaran

en: Use https
so: Adeegso https

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas.
so: Adeegso furayaasha fallaadha bidix iyo midig si aad dib ugu cabbirto shiraaca.

en: Use size preset
so: Adeegso cabbirka la dejiyay

en: User
so: Adeegsade

en: User Dashboard: %s
so: Jaafka Wadidda Adeegsadaha: %s

en: User Language
so: Luuqadda Adeegsadaha

en: User Roles
so: Doorarka Isticmaalaha

en: User added.
so: Adeegsadaha waa lagu daray.

en: User already exists. Password inherited.
so: Adeegsadaha horay ayuu u jiray. Ereykugalku isma bedelin.

en: User has blocked requests through HTTP.
so: Adeegsade ayaa xannibay codsiyada marayay HTTP.

en: User removed from this site.
so: Adeegsadaha waa laga bixiyay bartan.

[ctx: User role]
en: Administrator
so: Isuduwe

[ctx: User role]
en: Author
so: Qoraa

[ctx: User role]
en: Contributor
so: Ku Deeqe

[ctx: User role]
en: Editor
so: Tifaftire

[ctx: User role]
en: Subscriber
so: Rukuntaa

en: User updated.
so: Adeegsadaha waa la cusboonaysiiyay.

en: Username
so: Magackugal

en: Username must be at least 4 characters.
so: Magackugalku waa in uu yahay ugu yaraan 4 aste.

en: Username or Email Address
so: Magackugal ama Negelka Emayka

en: Username.
so: Magackugal

en: Username/Password incorrect for %s
so: Magackugalka/Ereykugalka %s waa khalad

en: Username:
so: Magackugal:

en: Username: %s
so: Magackugal: %s

en: Usernames cannot be changed.
so: Magackugalka lama beddeli karo.

en: Users
so: Adeegsadayaal

en: Ust-Nera
so: Ust-Neera

en: Utah
so: Yuutah

en: Uzbekistan
so: Usbeekistaan

en: Value
so: Qiime

en: Vanuatu
so: Fanwaatu

en: Venezuela
so: Fanasweela

en: Verify
so: Xaqiiji

en: Vermont
so: Farmoont

en: Version
so: Meeris

en: Version %s
so: Meeriska %s

en: Version:
so: Meeris:

en: Version: %s
so: Meeris: %s

en: Vertical space
so: Goof taag ah

en: Vevay
so: Vivaay

en: Video
so: Fiidiyow

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Fiidiyow <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Fiidiyow <span class="count">(%s)</span>

en: Video Embeds
so: Lifaaqyo Muuqaal ah

en: Video details
so: Faahfaahinta fiidiyowga

en: Viet Nam
so: Fiyatnaam

en: View &#8220;%s&#8221;
so: Eag &#8220;%s&#8221;

en: View All
so: Dhammaan Fiiri

en: View Archive
so: Eeg Arkiifiyaha

en: View Category
so: Eeg Khaanadda

en: View Page
so: Eeg Bogga

en: View Pages
so: Eeg Boggaga

en: View Post
so: Eeg Qormada

en: View Posts
so: Eeg Qormooyinka

en: View Privacy Policy Guide.
so: Eeg Hagaha Siyaasadda Gaarnimada.

en: View Receipt
so: Eeg Rasiidka

en: View Site
so: Eeg Barta

en: View Tag
so: Eeg Tilmaamaha

en: View Trash
so: Arag Qashinka

en: View all
so: Eeg dhammaan

en: View all posts in %s
so: Eeg giddi qormooyinka ku jira %s

en: View comment history
so: Eeg sooyaalka faalada

en: View post
so: Fiiri qormada

en: View receipt
so: Eeg Rasiidka

en: Virgin Islands
so: Jasiiradaha Faarjin

en: Virgin Islands, British
so: Jasiiradaha Faarjin, Ingiriis

en: Virgin Islands, U.S.
so: Jasiiradaha Faarjin, Mareykan

en: Virginia
so: Farjiiniya

en: Visibility:
so: Muuqan kara:

en: Visible
so: Muuqan kara

en: Visit
so: Booqo

en: Visit %s
so: Booqo %s

en: Visit %s&#8217;s website
so: Booqo barta %s&#8217;

en: Visit Link
so: Booqo Xiriiriyaha

en: Visit Site
so: Booqo Barta

en: Visit Theme Site
so: Booqo Bogga Naqshada

en: Visit site
so: Booqo barta

en: Visit theme site for %s
so: Booqo barta naqshada %s

en: Visual Editor
so: Tifaftirka Muuqda

en: Volgograd
so: Wolgograd

en: Wallis and Futuna
so: Walis iyo Futuuna

en: Warsaw
so: Waarso

en: Washington
so: Waashinton

en: Web Address
so: Cinwaanka URL-ka

en: Website
so: Bar

en: Websites
so: Baraha

en: Wed
so: Arb

en: Wednesday
so: Arbaca

[ctx: Wednesday initial]
en: W
so: Ar

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
so: Ku soo dhawoow %s. Tani waa qormadaadii ugu horreeyay. Tafaftir ama tirtir, dabadeed billow qorista!

en: Welcome to Styles
so: Ku soo dhawoow Hababka

en: Welcome to WordPress.com!
so: Kusoo dhawoow WordPress.com!

en: Welcome to the site editor
so: Ku soo dhawoow tifaftiraha barta

en: Welcome to your Dashboard!
so: Kusoo dhawoow Jaafka Wadidda!

en: West
so: Galbeed

en: West Virginia
so: Farjiiniyada Galbeed

en: Western Sahara
so: Saxarada Galbeed

en: What do I do now?
so: Sidee yeelaa hadda?

en: What&#8217;s New
so: Maxaa Cusub

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
so: Markaad gujiso badhanka ka hooseeya WordPress wuxuu kuu abuuri doonaa faylka XML si aad ugu keydiso kombiyuutarkaaga.

en: Which language will you be blogging in?
so: Luuqaddee ku isticmaali balogga?

en: Which of the following do you have?
so: Keebaad ka leedahay kuwan hoos ku taxan?

en: White
so: Caddaan

en: Widget %s
so: Gabal %s

en: Widget Group
so: Kooxda Gabalka

en: Widget is missing.
so: Gabal ayaa maqan.

en: Widgets
so: Kalkaaliye

en: Width
so: Ballac

en: Winamac
so: Winamak

en: Wisconsin
so: Wiskonsin

en: Word count: %s
so: Tirsiga Ereyada: %s

en: WordPress &rsaquo; Error
so: WordPress &rsaquo; Gef

en: WordPress Address (URL)
so: Linkiga WordPress

en: WordPress Version
so: Meeriska WordPress

en: Words
so: Erayo

en: Words: %s
so: Erayo: %s

en: Would you like to create one?
so: Ma rabtaa inaad mid alkuntid?

en: Write site tagline…
so: Qor halkudhegga barta...

en: Write site title…
so: Qor cinwaanka Barta...

en: Writing
so: Qorid

en: Writing Settings
so: Dejinta Qorista

en: Wyoming
so: Waayomin

en: Yahoo IM
so: FD Yahoo

en: Year
so: Sanad

en: Yellow
so: Hurdi

en: Yemen
so: Yaman

en: Yes
so: Haa

en: Yes, take me to my profile page
so: Haa, i gey bogga mahadhadayda

en: You are about to approve the following comment:
so: Waxaad u dhowdahay inaad ansixiso faallada soo socota:

en: You are about to delete the following comment:
so: Waxaad qarka u saaran tahay inaad masaxdid faalada halkan ku qoran:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
so: Waxaad tirtiraysaa mareegta '%s'
      'Kansel' si aad uga noqotid, 'Okay' si aad u tirtirtid.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
so: Waxaad ku dhowdahay inaad tirtirto naqshadan '%s'
     'Buri' si aad uga noqotid, 'Hagaag' si aad u tirtirto.

en: You are about to mark the following comment as spam:
so: Waxaad u dhowdahay inaad u calaamadayso faalladan soo socota isbam ahaan:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
so: Waxaad ku dhowdahay in aad faallooyinka soo socda ku dartid Fiiqa:

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
so: Waxaad qashinka ku daraysaa itemyadan. 
    'Riix Cancel' si aad u joojisid, 'Riix OK' si aad u tirtirtid.

en: You are attempting to log out of %s
so: Waxaad isku dayaysaa ka bixidda %s

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
so: Waxaad hadda daalacan arkiifiyaha khaanadda %s.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
so: Laguuma ogola inaad shaygaan ka saartid Qashinka.

en: You are now logged out.
so: Hadda waad ka baxday.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
so: Degdeg ayaad faallooyinka u gelinaysaa. Cagta u dhig.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
so: Waxaad adeegsanaysaa kaabaha sare (drop-in) ee %1$s taasoo macnaheedu noqon karo in xoggunka %2$s aan la adeegsanin.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
so: Waxaad isku deydey inaad tifaftirto walax aan jirin. Sow lagama yaabo in la tirtiray?

en: You can adjust your blocks to ensure a cohesive experience across your site — add your unique colors to a branded Button block, or adjust the Heading block to your preferred size.
so: Waxaad hagaajin kartaa xayndaabyadaada si aad u hubiso waayo-aragnimo wadajir ah dhammaan bartaada — ku dar midabadaada gaarka ah xayndaab badhan sumadeysan, ama xayndaabka ciwaanka ku hagaaji cabbirka aad doorbidayso.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
so: Waxaad sidoo kale hal mar isla tifaftiri kartaa ama qashinka ku dari kartaa qormooyin badan. Dooro qormooyinka aad rabtid in aad wax ka qabatid adoo isticmaalaya sanduuqyada dhinacooda ku yaal, ka dib ka dooro falka aad rabtid hagaha Falalka Baahsan, ka dibna dhag sii Ku Dalab.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
so: Dhowr nooc ayaad wax uga bedeli kartaa qaab-muuqaalka dhigaalka shaashaddaan:

en: You can customize your site as much as you like with different colors, typography, and layouts. Or if you prefer, just leave it up to your theme to handle!
so: Waxaad ku habayn kartaa bartaada inta aad jeceshahay ee midabyo, qaabqoraal, iyo qaabdhismeedyo kale duwan. Ama haddii aad doorbidayso, kaliya u dhaaf naqshadaada si ay wax uga qabato!

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
so: Waxaad dhoofin kartaa fayl koobaya dhigaalka webkaaga, si aad ugu rartid rakibaad ama web kale. Faylka aad dhoofin wuxuu noqon hab XML ah oo la dhoho WXR. Qormooyinka, baalasha, faallooyinka, godadka khaaska ah, khaanadaha iyo tilmaamayaasha dhamaan waxaa lagu darin faylkaan. Waxaad kartaa inaad faylka WXR ku koobtid oo keliya qormooyin iyo baalal cayiman adoo ka dooranaya shaandhada is-ballaqda (dropdown) in ay ku koobto dhoofinta khaanad, qoraa, taariikh bille ah, ama heerka faafineed.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
so: Waxaad weli isticmaali kartaa website-kaaga, laakiin waxaa laga yaabaa in subdomain-ka aad abuurtid la soo geli waayo. Haddaad hubtid in DNS-kaagu saxan yahay iska illoow farriintaan.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
so: Waxaad halkaan ku soo rari kartaa faylal adigoo aan qormo abuurin. Tani waxay kuu oggolaan inaad rartid faylal aad u isticmaasho qormooyin iyo baalal aad hadhow abuuri doontid iyo/ama in aad u heshid xiriiriye web, fayl aad rabtid in aad dad kale la wadaagtid. Waxaad haysataa sadex khiyaar oo aad fayl u rari kartid.

en: You cannot change this later.
so: Ma beddeli kartid hadhoow.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
so: Wax kama bedeli kartid sababtoo ah waa qayb la masaxay. Fadlan dib usoo celi kaddibna isku day markale in aad wax ka bedeshid.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
so: Negelka email-kaas uma adeegsan kartid isqoridda. Waxaa cillado naga haystaan shirkadda uu ka samaysan yahay oo xannibay email-ladayada. Fadlan adeegso email laga baxshay shirkad kale.

en: You did not enter a category name.
so: Ma aadan gelin magaca khaanada.

en: You do not have permission to create Navigation Menus.
so: Oggolaansho uma haysatid inaad sameyso Taxmooyinka Hagidda.

en: You do not have permission to edit this Menu. Any changes made will not be saved.
so: Oggolaansho uma haysatid inaad tifaftirto Taxmadan. Isbeddel kasta oo la sameeyo lama keydin doono.

en: You do not have permission to edit this user.
so: Ogolaansho uma haysatid inaad wax ka bedeshid isticmaalahaan.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
so: Oggolaansho kugu filan uma haysatid inaad baalkaan gashid.

en: You don't have any drafts.
so: Ma lihid qabyooyin.

en: You don’t have permission to do that.
so: Oggolaansho uma haysatid inaad hawshaan fuliso.

en: You have %1$s and %2$s.
so: Waxaad haysataa %1$s iyo %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
so: Waxaad isku dayday in aad saf gelisid faylal tiro badan.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
so: Waxaa lagugu daray bartaan. Fadlan booqo <a href="%1$s">boghoyga</a> ama <a href="%2$s">soo gal</a> adiga oo adeegsan magackugalka iyo ereykugalka lagu siiyey.

en: You have logged in successfully.
so: Si guul leh ayaad u soo gashay.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
so: Waxa aad kaydka balogga %1$s ka raadisay <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Haddii aadan waxba helin waxa aad isku deyi kartaa mid ka mid ah xiriiriyeyaashaan.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
so: Waad wada adeegsatay goofkii laguu qorsheeyay. Fadlan tirtir qayb faylasha ka mid ah inta aadan rarsaarin.

en: You may only upload 1 file.
so: Waxaad rarsaari kartaa 1 fayl keli ah.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
so: Waa inaad <a href="%s">soo gashaa</a> si aad faallo u qortid.

en: You must provide a domain name.
so: Waa inaad keentaa magac Domain.

en: You must provide a name for your network of sites.
so: Waa inaad magac u sameysaa shabakaddaada website-yada.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
so: Waxaad u baahan tahay JavaScript si aad u doorato qayb ka mid ah sawirka.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
so: Waa inaad nuqul ka qaadataa faylashaada %1$s iyo %2$s ee hadda jira.

en: You should back up your existing %s file.
so: Waa inaad nuqul ka qaadataa faylkaaga %s ee hadda jira.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
so: Waa inaad ku fikirtaa inaad bixiso naqshadaha aan la adeegsanin si kor aad oogu qaado ammaanka bartaada.

en: You should remove inactive themes
so: Waa inaad bixisaa naqshadaha aan firfircoonayn

en: You've made your first post on %2$s. | You've made %1$s posts on %2$s.
so[0]: Waxaad qormadaadi ugu horreysay ka sameysay %2$s.
so[1]: Waxaad %1$s qormo ka sameysay %2$s.

en: Your Email
so: Emaylkaaga

en: Your Sites
so: Barahaaga

en: Your blogroll
so: Duubka balogyada

en: Your card used at %s is expiring
so: Kaarkaaga la isticmaalay %s wuu dhacayaa

en: Your comment is awaiting moderation.
so: Faalladaadu waxay sugaysaa ilmarin.

en: Your email address will not be published.
so: Negelka email-kaaga lama faafin doono.

en: Your email address.
so: Cinwaanka emaylkaaga.

en: Your latest posts
so: Qormooyinkaagii u dambeeyey

en: Your password can be saved.
so: Eraykugalkaagu waa la keydin karaa.

en: Your password has been reset.
so: Ereykugalkaagii waa la dibsuday.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
so: Eraykugalkaagu aad ayuu u gaaban yahay. Fadlan dooro eraykugal ka kooban ugu yaraan 6 aste.

en: Your site does not have any posts, so there is nothing to display here at the moment.
so: Bartaadu ma laha wax qormooyin ah, sidaa darteed ma jirto wax halkan lagu soo bandhigo hadda.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
so[0]: Bartaadu waxay leedahay %1$d naqshad aan firfircoonayn, oo aan ka ahayn %2$s, naqshadda gabbaadka ee WordPress, iyo %3$s, naqshadaada firfircoon.
so[1]: Bartaadu waxay leedahay %1$d naqshado aan firfircoonayn, oo aan ka ahayn %2$s, naqshadda gabbaadka ee WordPress, iyo %3$s, naqshadaada firfircoon.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
so[0]: Bartaadu waxay leedahay %1$d naqshad aan firfircoonayn, oo aan ka ahayn %2$s, naqshadaada firfircoon.
so[1]: Bartaadu waxay leedahay %1$d naqshado aan firfircoonayn, oo aan ka ahayn %2$s, naqshadaada firfircoon.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
so[0]: Bartaadu waxay leedahay %d kaabe aan firfircoonayn.
so[1]: Bartaadu waxay leedahay %d kaabayaal aan firfircoonayn.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
so[0]: Bartaadu waxay leedahay %d naqshad aan firfircoonayn.
so[1]: Bartaadu waxay leedahay %d naqshado aan firfircoonayn.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
so: Bartaadu waxay leedahay 1 kaabe oo firfircoon, waana meeriskii ugu dambeeyay.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
so: Bartaadu waxay leedahay 1 naqshad oo rakiban, waana meeriskii ugu dambeeyay.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
so: Magaca isticmaalaha lama badali karo, laakiin waxaad meelaha kale ee bannaan ku buuxin kartaa magacaaga runta ah ama naynaastaada, waxaadna dooran kartaa magaca aad jeceshahay inuu ka muuqdo qormooyinka aad samaysey.

en: Zambia
so: Saambiya

en: Zimbabwe
so: Simbaabwe

en: Zurich
so: Zurikh

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
so: [%1$s] Faallo: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
so: [%1$s] Jibiqcelis: &#8220;%2$s&#8221;

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
so: [%1$s] Fadlan ilmari: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
so: [%1$s] Raadcelis: "%2$s"

en: [%s] Background Update Failed
so: [%s] Way fashilantay Cusbooneysiintii Dibyaasha

en: [%s] Background Update Finished
so: [%s] Way dhamaatay Cusbooneysiintii Dibyaasha

en: [%s] New Admin Email Address
so: [%s] Negel Email Maamul oo Cusub

en: [%s] New Email Address
so: [%s] Negel Email Cusub

en: [%s] New User Registration
so: [%s] Qorid Adeegsade Cusub

en: [%s] Password Reset
so: [%s] Dibusud Ereykugal

en: [%s] Your username and password
so: [%s] Magackugalka iyo ereykugalkaaga

en: [Pending]
so: [Hubinsugaya]

en: acquaintance
so: weji ahaan

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
so: Xiriiriye

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
so: Maqal iyo Muuqaal

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
so: Bog

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
so: Qormo

[ctx: add new from admin bar]
en: User
so: Adeegsade

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
so: Cusub

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
so: Buluug

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
so: Bun

[ctx: admin color scheme]
en: Default
so: Gabbaad

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
so: Ektobalasmi

[ctx: admin color scheme]
en: Light
so: Khafiif

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
so: Saqda Dhaxe

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
so: Casri

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
so: Badweyn

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
so: Qorrax soo bax

[ctx: admin menu]
en: All Links
so: Dhammaan Linkiyada

en: am
so: b

en: another web address of mine
so: web kale oo aan leeyahay

en: audio
so: Maqal

en: by %s
so: Qore %s

en: characters left
so: aste dhiman

en: child
so: ilmoh

en: close tags
so: xir tilmaamayaasha

en: co-resident
so: la-deggan

en: co-worker
so: shaqo-wadaag

en: colleague
so: jaal

[ctx: column name]
en: Comment
so: Faallo

[ctx: column name]
en: Date
so: Taariikh

[ctx: column name]
en: File
so: Fayl

[ctx: column name]
en: Title
so: Cinwaan

[ctx: comment]
en: Mark as spam
so: U calaamadee shufto ahaan

[ctx: comment]
en: Not Spam
so: Shufto ma ahan

[ctx: comment]
en: Untrash
so: Qashinka dib uga soo cesho

[ctx: comment status]
en: Approved
so: La ansixiyay

[ctx: comment status]
en: Spam
so: Isbam

[ctx: comment status]
en: Trash
so: Qashin

en: comments
so: Faallooyin

[ctx: comments]
en: Spam
so: Shufto

en: contact
so: xiriir

en: crush
so: cajabin

[ctx: currency]
en: United States Dollars
so: Doolarka Mareykanka

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
so: Horay la rarsaaray

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
so: j F, Y

en: date
so: shukaansi(yeed)

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
so: Africa/Mogadishu

[ctx: editor button]
en: Left to right
so: Bidix ilaa midig

[ctx: editor button]
en: Right to left
so: Midig ilaa bidix

[ctx: editor button]
en: Show blocks
so: Muuji xayndaabyada

en: enabled
so: Taagsan

en: family
so: qoys

[ctx: feed link]
en: &raquo;
so: |

[ctx: find/replace]
en: Find
so: Helid

[ctx: find/replace]
en: Next
so: Xiga

[ctx: find/replace]
en: Prev
so: Hore

[ctx: find/replace]
en: Replace
so: Beddel

[ctx: find/replace]
en: Replace all
so: Beddel dhammaan

[ctx: find/replace]
en: Replace with
so: Ku beddel

[ctx: find/replace]
en: Whole words
so: Erayadoo dhan

en: first
so: kowaad

[ctx: font style]
en: Italic
so: Janjeera

[ctx: font style]
en: Regular
so: Caadi

[ctx: font weight]
en: Black
so: Madow

[ctx: font weight]
en: Bold
so: Balaadh

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
so: Balaadh Dheeraad

[ctx: font weight]
en: Extra Light
so: Khafiif Dheeraad

[ctx: font weight]
en: Light
so: Khafiif

[ctx: font weight]
en: Medium
so: Dhexdhexaad

[ctx: font weight]
en: Regular
so: Caadi

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
so: Nus Balaadh

[ctx: font weight]
en: Thin
so: Dhuuban

en: friend
so: saaxiib

en: friendship
so: saaxiibtinimo

en: geographical
so: juquraafi ahaan

en: html_lang_attribute
so: so-SO

en: https://wordpress.org/
so: https://so.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/about/requirements/
so: https://so.wordpress.org/about/requirements/

en: https://wordpress.org/news/
so: https://so.wordpress.org/news/

en: identity
so: aqoonsi

en: items
so: walxaha

en: kin
so: xigto

en: last
so: Ugu dambeeya

[ctx: link]
en: Add New
so: Ku dar Cusub

[ctx: links widget]
en: All Links
so: Giddi Xiriiriyaasha

[ctx: list style]
en: Default
so: Gabbaad

[ctx: list style]
en: Square
so: Afar gees

en: met
so: la kulmay

[ctx: meta name]
en: Name
so: Magac

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
so: (Jadwal Calaamad La'aan)

en: moved to the Trash.
so: qashinka ayaa lagu daray.

en: muse
so: afmaal

[ctx: nav menu home label]
en: Home
so: Hoy

en: neighbor
so: deris

en: newer
so: Cusub

[ctx: next set of posts]
en: Next
so: Xiga

en: none
so: midna

[ctx: noun]
en: Comment
so: Faallo

[ctx: noun]
en: Post
so: Qormo

[ctx: noun]
en: Trash
so: Qashin

en: number_format_decimal_point
so: .

en: number_format_thousands_sep
so: ,

en: of
so: ee

en: older
so: ka weyn

en: or
so: ama

[ctx: page]
en: Add New
so: Kudar

en: parent
so: waalid

en: password
so: Ereykugal

[ctx: password strength]
en: Medium
so: Dhexdhexaad

en: physical
so: arkay

[ctx: plugin status]
en: Active
so: Shidan

en: pm
so: g

[ctx: post]
en: Add New
so: Kudar Qormo

[ctx: post format]
en: Format
so: Beeqaab

[ctx: post format archive title]
en: Audio
so: Maqal

[ctx: post format archive title]
en: Chats
so: Wadahadallo

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
so: Sawir-bandhigyo

[ctx: post format archive title]
en: Images
so: Sawirro

[ctx: post format archive title]
en: Links
so: Linkiyo

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
so: Xigasho

[ctx: post format archive title]
en: Videos
so: Fiidyowyo

[ctx: post password form]
en: Enter
so: Geli

[ctx: post status]
en: Draft
so: Qabyo

[ctx: post status]
en: Pending
so: Hubinsugaya

[ctx: post status]
en: Private
so: Gaar

[ctx: post status]
en: Published
so: La Faafiyay

[ctx: post status]
en: Scheduled
so: La qorsheeyay

[ctx: post status]
en: Trash
so: Qashin

[ctx: post type general name]
en: Media
so: Meediya

[ctx: post type general name]
en: Pages
so: Bogag

[ctx: post type general name]
en: Posts
so: Qoraallo

[ctx: post type singular name]
en: Page
so: Bog

[ctx: post type singular name]
en: Post
so: Qormo

en: posts
so: qormooyin

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Dhammaan <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Dhammaan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Ii gaar ah <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Ii gaar ah <span class="count">(%s)</span>

en: preview
so: Horu&#8217;eeg

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
so: Hore

en: print
so: daabac

en: professional
so: xirfadyahan

en: romantic
so: roomaansi

[ctx: sample permalink base]
en: archives
so: arkiifiyada

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
so: tusaale-qormo

en: sample-page
so: tusaale-bog

en: search
so: Raadi

[ctx: settings screen]
en: General
so: Guud

en: sibling
so: walaal

[ctx: site]
en: Mark as spam
so: U calaamadee isbam ahaan

[ctx: site]
en: Not Spam
so: Isbam ma aha

[ctx: site]
en: Not spam
so: Isbam ma aha

[ctx: site]
en: Public
so: Guud

[ctx: site]
en: Registered
so: Diiwaangashan

[ctx: site]
en: Spam
so: Isbam

[ctx: site exporter menu item]
en: Export
so: Dhoofin

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Dhammaan <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Dhammaan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Isbam <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Isbam <span class="count">(%s)</span>

en: social
so: Bulsho

en: spouse
so: xaas

[ctx: start of week]
en: 1
so: 6

en: styles
so: Gawooyin

[ctx: submit button]
en: Search
so: Raadin

en: survey
so: SAHMIN

en: sweetheart
so: gacal

[ctx: table body]
en: Body
so: Jirka

[ctx: table cell]
en: Cell
so: Unug

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
so: Midna

[ctx: table footer]
en: Footer
so: Caghoose

[ctx: table header]
en: Header
so: Madaxsare

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
so: Khaanado

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
so: Tilmaamayaal

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
so: Khaanad

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
so: Tilmaame

[ctx: term name]
en: Name
so: Magac

en: text color
so: Midab Qoraal

en: text direction
so: jahada qoraalka

[ctx: theme]
en: Activate %s
so: Falgeli %s

[ctx: theme]
en: Active:
so: Shidan:

[ctx: theme]
en: Change
so: Beddel

[ctx: theme]
en: Delete %s
so: Tirtir %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
so: Horu'eegaya

[ctx: theme name]
en: Name
so: Magac

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Dhamaan  <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Dhamaan  <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
so[0]: Xayiran <span class="count">(%s)</span>
so[1]: Xayiran <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
so[0]: La Ogolaaday <span class="count">(%s)</span>
so[1]: La Ogolaaday <span class="count">(%s)</span>

en: uncategorized
so: Khaanadla&#8217;

[ctx: user]
en: Mark as spam
so: U calaamadee isbam ahaan

[ctx: user]
en: Not spam
so: Isbam ma aha

[ctx: user]
en: Registered
so: Diiwaangashan

[ctx: verb]
en: Clear
so: Tirid

[ctx: verb]
en: Trash
so: U rar Qashinka

[ctx: verb; site]
en: Archive
so: Kaydin

[ctx: video or audio]
en: Length
so: Dherer

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
so: %1$s ee %2$s

en: Åland Islands
so: Jasiiradaha Aalaandh
